Racing Results: Horse, Greyhound & Harness
Here you'll find all the latest results from the world of racing. Click on the links below to filter results by type:
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 10 - 8 Island Girl | ||
Sun Dec 9 2018 22:27 | 1st = 8 Island Girl 2nd = 2 Cosmic Fortune 3rd = 7 Balkan Babe 4th = 1 Buster Norris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 9 - 3 Mileeka | ||
Sun Dec 9 2018 22:10 | 1st = 3 Mileeka 2nd = 1 Rapido 3rd = 4 Swansee 4th = 6 Distant Shores |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 12 - 2 Memphis | ||
Sun Dec 9 2018 21:52 | 1st = 2 Memphis 2nd = 5 High Water 3rd = 1 Mr Craig Us 4th = 4 Penumbra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 8 - 3 Jessie Quick | ||
Sun Dec 9 2018 21:47 | 1st = 3 Jessie Quick 2nd = 8 Meales Chance 3rd = 1 Ashby Blast 4th = 2 Mauritian Dynamo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 8 - 2 Jimmy De Panda | ||
Sun Dec 9 2018 21:39 | 1st = 2 Jimmy De Panda 2nd = 5 Karalta Demon 3rd = 6 Gypsys Clown 4th = 4 Laid Back Kenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 2 Miss Grasscutter | ||
Sun Dec 9 2018 21:35 | 1st = 2 Miss Grasscutter 2nd = 6 Whos Hope 3rd = 7 Run Monty Run 4th = 1 Shades Of Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 7 - 1 Yaringa Lass | ||
Sun Dec 9 2018 21:31 | 1st = 1 Yaringa Lass 2nd = 3 Dashing Geek 3rd = 7 Tigers Spark 4th = 4 Rittos Hanger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 6 Gold Grace | ||
Sun Dec 9 2018 21:20 | 1st = 6 Gold Grace 2nd = 7 Pantera Negra 3rd = 5 Classy Churchie 4th = 3 Tundra Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 6 - 3 Sunset Sherbet | ||
Sun Dec 9 2018 21:15 | 1st = 3 Sunset Sherbet 2nd = 1 Allen Ichiro 3rd = 8 Andrews Gift 4th = 5 Quintus Maximus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 7 Lakeview Maisey | ||
Sun Dec 9 2018 21:10 | 1st = 7 Lakeview Maisey 2nd = 4 Head Loch 3rd = 1 Mia Tesoro 4th = 5 Base Camp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 7 - 1 Trumps Golden Boy | ||
Sun Dec 9 2018 21:04 | 1st = 1 Trumps Golden Boy 2nd = 8 All Over The Stars 3rd = 7 Ten Caisses 4th = 6 All The Way Mae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 5 Smashniak Double | ||
Sun Dec 9 2018 20:56 | 1st = 5 Smashniak Double 2nd = 7 Nans Magic 3rd = 2 Spring Ruby 4th = 6 Tejays Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 5 - 7 Alotta Style | ||
Sun Dec 9 2018 20:48 | 1st = 7 Alotta Style 2nd = 4 Furnace 3rd = 5 Demi 4th = 2 Imitate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 1 Lightning Boxy | ||
Sun Dec 9 2018 20:45 | 1st = 1 Lightning Boxy 2nd = 7 Croucher 3rd = 4 Super Spolly 4th = 8 Nimble Lucy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 4 Swansea Ceri | ||
Sun Dec 9 2018 20:42 | 1st = 4 Swansea Ceri 2nd = 1 Lucy Stardust 3rd = 2 Apex Pro 4th = 6 Destini Laredo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 1 White Ox | ||
Sun Dec 9 2018 20:39 | 1st = 1 White Ox 2nd = 8 Buddy Tokaam 3rd = 5 Evies Angel 4th = 6 Magic Code |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 9 - 10 Miss Swindle | ||
Sun Dec 9 2018 20:35 | 1st = 10 Miss Swindle 2nd = 12 Fairtrusive 3rd = 3 Keepers Tale 4th = 6 Touched |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 4 - 7 Destini Tweed | ||
Sun Dec 9 2018 20:32 | 1st = 7 Destini Tweed 2nd = 2 Secret Gold 3rd = 1 Junk Yard Hutchy 4th = 4 Ruffs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 1 Elfstar | ||
Sun Dec 9 2018 20:29 | 1st = 1 Elfstar 2nd = 2 Rose Rose 3rd = 5 Loaded 4th = 4 Shady Tex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 6 - 1 Scooterwillrev | ||
Sun Dec 9 2018 20:24 | 1st = 1 Scooterwillrev 2nd = 6 Illegal Immigrant 3rd = 5 Harjeet 4th = 4 Black Centurian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 8 Premier Double | ||
Sun Dec 9 2018 20:22 | 1st = 8 Premier Double 2nd = 2 Just Ruby 3rd = 6 Mulga Jack 4th = 1 You Bandit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 8 Short Session | ||
Sun Dec 9 2018 20:18 | 1st = 8 Short Session 2nd = 7 Back Play 3rd = 1 Waikarie Noel 4th = 4 Ebony Sands |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 3 - 3 Prior Warning | ||
Sun Dec 9 2018 20:15 | 1st = 3 Prior Warning 2nd = 7 Swansea Shannon 3rd = 4 Out There Jerry 4th = 1 Sunset Chappie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 1 Sharp Missile | ||
Sun Dec 9 2018 20:06 | 1st = 1 Sharp Missile 2nd = 5 Fleet Trades 3rd = 7 Merchant Prince 4th = 2 Wild Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 1 Rocky Gee Rocks | ||
Sun Dec 9 2018 20:02 | 1st = 1 Rocky Gee Rocks 2nd = 6 Stalking Storm 3rd = 5 Just Did It 4th = 7 Victa Matt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 2 Spring Runner | ||
Sun Dec 9 2018 19:59 | 1st = 2 Spring Runner 2nd = 3 Master Dean 3rd = 4 Magic Pass 4th = 7 Mammas Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 8 - 9 Pixated | ||
Sun Dec 9 2018 19:55 | 1st = 9 Pixated 2nd = 1 Quintaro 3rd = 10 Seeking Alpha 4th = 8 Metallic Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 2 - 8 Zamlee Magic | ||
Sun Dec 9 2018 19:52 | 1st = 8 Zamlee Magic 2nd = 7 Not A Bulldozer 3rd = 1 Whisper Quick 4th = 5 No Humbug |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 5 - 1 Courageous Katee | ||
Sun Dec 9 2018 19:47 | 1st = 1 Courageous Katee 2nd = 4 Goggo Gee Gee 3rd = 2 Busted 4th = 7 North Star Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 3 Neo Cleo | ||
Sun Dec 9 2018 19:44 | 1st = 3 Neo Cleo 2nd = 1 Billys Bake 3rd = 5 Blackjack Neo 4th = 8 Apex Within |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 4 Mersey Ferry | ||
Sun Dec 9 2018 19:38 | 1st = 4 Mersey Ferry 2nd = 1 Blue Wolf 3rd = 5 Allen Jono 4th = 7 Lola The Weapon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 7 Raven Joe | ||
Sun Dec 9 2018 19:35 | 1st = 7 Raven Joe 2nd = 6 Lady Opal 3rd = 8 Wild Connection 4th = 2 Crocodile Smile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 1 - 6 Eight Jabirus | ||
Sun Dec 9 2018 19:27 | 1st = 6 Eight Jabirus 2nd = 8 Will But Win 3rd = 4 Dyna Yona 4th = 1 Pollination |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 1 Ice Cool Kaedyn | ||
Sun Dec 9 2018 19:24 | 1st = 1 Ice Cool Kaedyn 2nd = 7 Whos Got Class 3rd = 9 Trey Smidge 4th = 8 Shoes To Fill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 4 - 4 Art Frenzy | ||
Sun Dec 9 2018 19:19 | 1st = 4 Art Frenzy 2nd = 7 Metro Star 3rd = 1 Mister Last 4th = 8 Melanna Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 7 - 6 Scandal Maker | ||
Sun Dec 9 2018 19:15 | 1st = 6 Scandal Maker 2nd = 2 King Of Chaos 3rd = 5 Lets Twist 4th = 1 Kaapander |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 7 Cappuccino | ||
Sun Dec 9 2018 19:12 | 1st = 7 Cappuccino 2nd = 8 Trickeration 3rd = 1 Mercy Road 4th = 6 Ambers Wish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 3 Nacho Grande | ||
Sun Dec 9 2018 19:09 | 1st = 3 Nacho Grande 2nd = 7 Burrum Boy 3rd = 4 Scott No Clue 4th = 8 Tuta Sherry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 8 Sale Graze Bindi | ||
Sun Dec 9 2018 19:05 | 1st = 8 Sale Graze Bindi 2nd = 4 Kiomara 3rd = 7 Our Delta Rose 4th = 2 Disco Hips |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 1 Thors Jakit | ||
Sun Dec 9 2018 18:57 | 1st = 1 Thors Jakit 2nd = 8 Hiding 3rd = 5 Zipping Francis 4th = 4 Our Collision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 2 Classy Aria | ||
Sun Dec 9 2018 18:54 | 1st = 2 Classy Aria 2nd = 6 Kaliskas Clone 3rd = 1 Stewys Magic 4th = 7 Richos Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 3 - 11 No Apachemee | ||
Sun Dec 9 2018 18:44 | 1st = 11 No Apachemee 2nd = 5 Buster William 3rd = 3 Reign Of Pain 4th = 10 Zhukov Leis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 3 Big Flood | ||
Sun Dec 9 2018 18:40 | 1st = 3 Big Flood 2nd = 8 Jesaulenko 3rd = 1 Alabar 4th = 4 Monster Machine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 4 Phils Green | ||
Sun Dec 9 2018 18:37 | 1st = 4 Phils Green 2nd = 2 Bell Of Eden 3rd = 1 Mcivor Neville 4th = 6 Thermal Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 6 - 2 Crosley Hotshot | ||
Sun Dec 9 2018 18:35 | 1st = 2 Crosley Hotshot 2nd = 9 Mekong Den 3rd = 11 Demi Go Round 4th = 5 Lennons Song |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 4 Trav Who | ||
Sun Dec 9 2018 18:30 | 1st = 4 Trav Who 2nd = 2 Summers Pick 3rd = 7 Tuta Bryan 4th = 5 Tica Boo Boo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 4 Cavernando | ||
Sun Dec 9 2018 18:23 | 1st = 4 Cavernando 2nd = 2 Garrido 3rd = 5 Kraken Lightning 4th = 1 Dr Walter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 4 Lektra Theory | ||
Sun Dec 9 2018 18:20 | 1st = 4 Lektra Theory 2nd = 1 Quaras Yoshi 3rd = 8 Red Rock 4th = 2 Feelin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Marburg Race 8 - 6 Jumping Jolt | ||
Sun Dec 9 2018 18:20 | 1st = 6 Jumping Jolt 2nd = 4 Stevie Dee 3rd = 1 Slipaslygrin 4th = 9 Oliver Winkle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 1 Haras Hustle | ||
Sun Dec 9 2018 18:12 | 1st = 1 Haras Hustle 2nd = 7 Brindalee 3rd = 2 Silent Cannons 4th = 8 Paranella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 2 - 7 Izaha | ||
Sun Dec 9 2018 18:08 | 1st = 7 Izaha 2nd = 9 Secluded Beach 3rd = 13 Ready To Fire 4th = 2 Pockets Of Courage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 8 - 6 Toan Thang | ||
Sun Dec 9 2018 18:05 | 1st = 6 Toan Thang 2nd = 8 Ocean Addict 3rd = 2 Rancho Montoya 4th = 12 Princess Cavallo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 3 Dr Mino | ||
Sun Dec 9 2018 18:02 | 1st = 3 Dr Mino 2nd = 7 Dava Supreme 3rd = 6 Ichiban Fairy 4th = 4 Dewana Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 5 Lucys Quest | ||
Sun Dec 9 2018 17:59 | 1st = 5 Lucys Quest 2nd = 8 Querencia 3rd = 2 Emerley Judge 4th = 7 Scalp Hunter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 5 - 12 Excise Free | ||
Sun Dec 9 2018 17:55 | 1st = 12 Excise Free 2nd = 7 Precious Liberty 3rd = 10 Lies In Disguise 4th = 11 Red Moon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 5 Swift Gem | ||
Sun Dec 9 2018 17:47 | 1st = 5 Swift Gem 2nd = 2 Hip Hippy Shake 3rd = 3 Sapphire Power 4th = 9 Jetyra Buckskin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Marburg Race 7 - 1 Crowning Glory | ||
Sun Dec 9 2018 17:47 | 1st = 1 Crowning Glory 2nd = 2 Phantom Rockstar 3rd = 7 Flaming Hero 4th = 6 Fiery Blue Chip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 1 Stitch em Milli | ||
Sun Dec 9 2018 17:44 | 1st = 1 Stitch em Milli 2nd = 2 Victa Charlie 3rd = 5 Yappy Allen 4th = 4 Emerley Fabbro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 7 Champagne Daisy | ||
Sun Dec 9 2018 17:35 | 1st = 7 Champagne Daisy 2nd = 6 Miss Beneteau 3rd = 9 Miss Defiance 4th = 8 Lady Micaela |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 1 - 1 Taurisi | ||
Sun Dec 9 2018 17:29 | 1st = 1 Taurisi 2nd = 10 Mister Lennox 3rd = 5 Offthetopofmyhead 4th = 3 Another Swinger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 8 - 4 Makahu Boy | ||
Sun Dec 9 2018 17:25 | 1st = 4 Makahu Boy 2nd = 9 Siege Warfare 3rd = 6 Roddandtodd 4th = 10 Distant Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 2 Lucky Millie | ||
Sun Dec 9 2018 17:24 | 1st = 2 Lucky Millie 2nd = 7 Kraken Smiles 3rd = 6 Wheres Lola 4th = 4 Dynamic Rainbow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 7 - 1 Savvy Ken | ||
Sun Dec 9 2018 17:22 | 1st = 1 Savvy Ken 2nd = 2 The Promise 3rd = 7 Watch The Cat 4th = 6 Russian Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 6 Perfect Piper | ||
Sun Dec 9 2018 17:19 | 1st = 6 Perfect Piper 2nd = 4 Water Pistol 3rd = 1 Princess Spolly 4th = 2 Shotgun Shiloh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 4 - 1 Texas Moon | ||
Sun Dec 9 2018 17:15 | 1st = 1 Texas Moon 2nd = 2 The Squirt 3rd = 5 Friars Classic 4th = 10 Dolcity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 8 - 4 Newtown Is Coming | ||
Sun Dec 9 2018 17:10 | 1st = 4 Newtown Is Coming 2nd = 5 Zardoro 3rd = 1 Garryfromthebull 4th = 3 Tapavino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 10 - 7 Rocknroll Prince | ||
Sun Dec 9 2018 17:08 | 1st = 7 Rocknroll Prince 2nd = 3 Tennaya 3rd = 4 Tiza Nightmare 4th = 9 Blazing Orion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Marburg Race 6 - 5 Takitimu Express | ||
Sun Dec 9 2018 17:08 | 1st = 5 Takitimu Express 2nd = 7 Invite Only 3rd = 4 Domestic Art 4th = 6 Midnight Bender |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 8 - 2 Locks Well | ||
Sun Dec 9 2018 17:05 | 1st = 2 Locks Well 2nd = 3 Penultimate Star 3rd = 10 Magnus Magic 4th = 6 Oblique Line |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 4 Often Imitated | ||
Sun Dec 9 2018 17:03 | 1st = 4 Often Imitated 2nd = 3 Saint West 3rd = 1 Boquilla 4th = 6 Flying Apollo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 2 So Invincible | ||
Sun Dec 9 2018 16:55 | 1st = 2 So Invincible 2nd = 4 Glen Ord 3rd = 1 Star Silk 4th = 3 Evolo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 7 - 7 Diplomac Jack | ||
Sun Dec 9 2018 16:50 | 1st = 7 Diplomac Jack 2nd = 2 The Regiment 3rd = 1 Ayers Rock 4th = 3 Pres De Toi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 1 Sweet As Emm | ||
Sun Dec 9 2018 16:48 | 1st = 1 Sweet As Emm 2nd = 3 Time To Talk 3rd = 4 Oakvale Magic 4th = 7 Mimstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 6 - 4 Black Magnum | ||
Sun Dec 9 2018 16:47 | 1st = 4 Black Magnum 2nd = 2 Just Like Stratum 3rd = 1 Crafty Tycoon 4th = 9 Undaoaf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 9 - 6 Distinctive Del | ||
Sun Dec 9 2018 16:42 | 1st = 6 Distinctive Del 2nd = 7 Crocodile Kid 3rd = 1 Hells Confession 4th = 4 Harrys Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 3 - 12 Barbie Will Do | ||
Sun Dec 9 2018 16:39 | 1st = 12 Barbie Will Do 2nd = 11 Under The Archers 3rd = 5 Contentional 4th = 10 Bills Oreilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tatura Race 7 - 3 Wildwood Jade | ||
Sun Dec 9 2018 16:35 | 1st = 3 Wildwood Jade 2nd = 13 Serious Moonlight 3rd = 2 Last Request 4th = 4 Coco Couture |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Marburg Race 5 - 1 Underthekilt | ||
Sun Dec 9 2018 16:34 | 1st = 1 Underthekilt 2nd = 6 Ominous Flyer 3rd = 5 Tascott Lady 4th = 4 Live In Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 7 - 6 Hesperos | ||
Sun Dec 9 2018 16:30 | 1st = 6 Hesperos 2nd = 2 Just Dylan 3rd = 4 Dexluther 4th = 7 Lord Chamberlain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 7 - 5 Galaxy Falls | ||
Sun Dec 9 2018 16:25 | 1st = 5 Galaxy Falls 2nd = 2 Emoji 3rd = 6 Umaluka 4th = 7 Artful Monty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 8 My American Girl | ||
Sun Dec 9 2018 16:23 | 1st = 8 My American Girl 2nd = 6 Never Duplicated 3rd = 1 Grace Ali 4th = 7 Valencia Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 12 Love Squirrels | ||
Sun Dec 9 2018 16:20 | 1st = 12 Love Squirrels 2nd = 8 Cartland 3rd = 5 Rapid Ace 4th = 13 Melbern Queens |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 6 - 8 Mahamedeis | ||
Sun Dec 9 2018 16:15 | 1st = 8 Mahamedeis 2nd = 7 Second Bullet 3rd = 1 Another Coldie 4th = 5 Andrea Mantegna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 5 - 4 Lilith | ||
Sun Dec 9 2018 16:12 | 1st = 4 Lilith 2nd = 15 Annes Gift 3rd = 9 Polhampton 4th = 10 Staggering |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 2 Fab Reiko | ||
Sun Dec 9 2018 16:07 | 1st = 2 Fab Reiko 2nd = 8 My Bro Regis 3rd = 3 Wise Piquet 4th = 6 Vens Revenge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 8 - 2 Dallas Nikolay | ||
Sun Dec 9 2018 16:07 | 1st = 2 Dallas Nikolay 2nd = 4 Machkori 3rd = 3 Blissfull Mind 4th = 5 Paddy Mach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 2 - 10 Broadway Girl | ||
Sun Dec 9 2018 16:04 | 1st = 10 Broadway Girl 2nd = 1 Bombardment 3rd = 12 British Bessy 4th = 13 Cockatiel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tatura Race 6 - 5 Elite Drake | ||
Sun Dec 9 2018 16:00 | 1st = 5 Elite Drake 2nd = 7 Kronos 3rd = 9 Fighting Shadow 4th = 10 Supply Money |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Marburg Race 4 - 5 Honey Please | ||
Sun Dec 9 2018 15:59 | 1st = 5 Honey Please 2nd = 2 Majestic Whiz 3rd = 3 Turn Up Trumps 4th = 6 Norahs Fling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 6 - 5 The Towers | ||
Sun Dec 9 2018 15:55 | 1st = 5 The Towers 2nd = 7 Spectre 3rd = 12 French Frolic 4th = 1 Aeecee Delighted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 6 - 4 Tolstoy | ||
Sun Dec 9 2018 15:50 | 1st = 4 Tolstoy 2nd = 1 Hanks Nephew 3rd = 6 Victor Victor 4th = 5 Copper Coast Raida |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 4 Black Opium | ||
Sun Dec 9 2018 15:48 | 1st = 4 Black Opium 2nd = 1 Reiko Rocketta 3rd = 7 Flowing 4th = 2 By Your Side |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 3 On The Bossa Nova | ||
Sun Dec 9 2018 15:45 | 1st = 3 On The Bossa Nova 2nd = 5 Fearless Queen 3rd = 13 Strada Grande 4th = 7 Champagne Party |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 11 - 5 Cryers Harper | ||
Sun Dec 9 2018 15:44 | 1st = 5 Cryers Harper 2nd = 7 Chilly Kiss 3rd = 8 Azumi Striker 4th = 6 George Regis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 5 - 4 Crimson Tears | ||
Sun Dec 9 2018 15:40 | 1st = 4 Crimson Tears 2nd = 3 Spicer 3rd = 7 Majestic Halo 4th = 5 Miss Damita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 4 - 3 Cossetot | ||
Sun Dec 9 2018 15:35 | 1st = 3 Cossetot 2nd = 7 Musume 3rd = 10 Im Kate 4th = 1 Trades Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 3 Lockrod | ||
Sun Dec 9 2018 15:32 | 1st = 3 Lockrod 2nd = 2 Another Bling 3rd = 6 Jessies Star 4th = 8 Destini Ferrari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 11 - 1 Vinnie Rulz | ||
Sun Dec 9 2018 15:30 | 1st = 1 Vinnie Rulz 2nd = 7 Tyron Bettors Ella 3rd = 6 Anna Barclay 4th = 5 Nimah Franco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 2 Faster Bolt | ||
Sun Dec 9 2018 15:29 | 1st = 2 Faster Bolt 2nd = 4 Jans Star 3rd = 8 Blazing Moment 4th = 1 Midnight Rage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 7 - 5 Brackenreid | ||
Sun Dec 9 2018 15:28 | 1st = 5 Brackenreid 2nd = 9 Grey Maverick 3rd = 2 Richly Rewarded 4th = 7 Cullens Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 1 - 1 Position of Power | ||
Sun Dec 9 2018 15:25 | 1st = 1 Position of Power 2nd = 8 La Bella Miss 3rd = 2 Son Of The Sun 4th = 3 Costa Del Santo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tatura Race 5 - 7 Royal Roulette | ||
Sun Dec 9 2018 15:20 | 1st = 7 Royal Roulette 2nd = 5 Saracentinal 3rd = 1 Our Project 4th = 8 Spice Trader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waipukurau Race 8 - 1 Dashper | ||
Sun Dec 9 2018 15:19 | 1st = 1 Dashper 2nd = 11 Deep Blue 3rd = 5 Maximillien 4th = 6 Pincanto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 5 - 10 Sestina | ||
Sun Dec 9 2018 15:15 | 1st = 10 Sestina 2nd = 5 Smelting 3rd = 6 Starchild 4th = 1 Lucks Fortune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Marburg Race 3 - 4 Little Bolt | ||
Sun Dec 9 2018 15:14 | 1st = 4 Little Bolt 2nd = 6 Major Slip Up 3rd = 7 Ace Montana 4th = 8 Jilliby Macarena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 3 Circle Of Dreams | ||
Sun Dec 9 2018 15:12 | 1st = 3 Circle Of Dreams 2nd = 2 Quest For Glory 3rd = 8 Marcus Joy 4th = 6 Kraken Bam Bam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 5 - 8 Storm Voyager | ||
Sun Dec 9 2018 15:10 | 1st = 8 Storm Voyager 2nd = 9 Tickle Me Ernie 3rd = 3 Social Media 4th = 2 Rosie Louise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 5 Usain Insane | ||
Sun Dec 9 2018 15:09 | 1st = 5 Usain Insane 2nd = 2 Ramified 3rd = 4 Oh No Beta 4th = 8 Cryers Jed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 5 Spur Le Jouer | ||
Sun Dec 9 2018 15:05 | 1st = 5 Spur Le Jouer 2nd = 6 Ours To Keep 3rd = 1 Honey Toast 4th = 2 Top Tone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 10 - 4 Belmonts Greatest | ||
Sun Dec 9 2018 15:04 | 1st = 4 Belmonts Greatest 2nd = 8 Tehoro Tease 3rd = 9 Stellar Success 4th = 13 Rusty I Am |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 4 - 1 Silverhawk | ||
Sun Dec 9 2018 15:00 | 1st = 1 Silverhawk 2nd = 2 Swanky Cat 3rd = 5 Run Pam Run 4th = 7 Kushchyenko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 4 Shima Breeze | ||
Sun Dec 9 2018 14:57 | 1st = 4 Shima Breeze 2nd = 1 Flossing 3rd = 3 Shoot To Miss 4th = 6 Lorenza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 3 - 13 Ocean Dash | ||
Sun Dec 9 2018 14:55 | 1st = 13 Ocean Dash 2nd = 10 Celebrator 3rd = 8 Picaro 4th = 1 Stealth Sniper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 2 Cryers Plugger | ||
Sun Dec 9 2018 14:52 | 1st = 2 Cryers Plugger 2nd = 4 Cee Me Snoop 3rd = 8 Cilla Brown 4th = 7 Ryben Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 6 - 7 Menewa | ||
Sun Dec 9 2018 14:50 | 1st = 7 Menewa 2nd = 2 Majestic Time 3rd = 10 Opia 4th = 8 Levina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waipukurau Race 7 - 3 The Seagull | ||
Sun Dec 9 2018 14:47 | 1st = 3 The Seagull 2nd = 8 Not Usual Dream 3rd = 18 Top Ofthe Straight 4th = 14 Quatromosa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Marburg Race 2 - 2 Newmerella Molly | ||
Sun Dec 9 2018 14:44 | 1st = 2 Newmerella Molly 2nd = 6 Living Free 3rd = 5 Dallas Cowgirl 4th = 8 Whata Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tatura Race 4 - 1 Careering Away | ||
Sun Dec 9 2018 14:43 | 1st = 1 Careering Away 2nd = 4 Biding Time 3rd = 3 Spirit Of Phoenix 4th = 5 Admission |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 4 South Serpent | ||
Sun Dec 9 2018 14:41 | 1st = 4 South Serpent 2nd = 3 Bennys Entity 3rd = 7 Sunnys Kayo 4th = 6 Fairy Vixen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 4 - 3 Swidini | ||
Sun Dec 9 2018 14:39 | 1st = 3 Swidini 2nd = 10 Rose Of War 3rd = 11 Single Zero 4th = 6 Sono Dolce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 4 - 7 Chase Soprano | ||
Sun Dec 9 2018 14:35 | 1st = 7 Chase Soprano 2nd = 8 Kooda Star 3rd = 2 Bam 4th = 4 Hardashian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 8 Dynamo Jezz | ||
Sun Dec 9 2018 14:35 | 1st = 8 Dynamo Jezz 2nd = 1 Big Rough 3rd = 7 Ben Nevis 4th = 2 Return The Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 3 Gun Bolt | ||
Sun Dec 9 2018 14:30 | 1st = 3 Gun Bolt 2nd = 6 Magic Lad 3rd = 5 Enterprise Moss 4th = 1 Mr Strachan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 9 - 11 Baileys Knight | ||
Sun Dec 9 2018 14:29 | 1st = 11 Baileys Knight 2nd = 12 Run Boy Run 3rd = 6 Midfrew Tarpediem 4th = 4 Leading The Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 8 Bears Legacy | ||
Sun Dec 9 2018 14:27 | 1st = 8 Bears Legacy 2nd = 5 Ruby Gas 3rd = 6 Spot My Key 4th = 4 Agent Osti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 3 - 10 Wentworth | ||
Sun Dec 9 2018 14:25 | 1st = 10 Wentworth 2nd = 9 Scherzer 3rd = 4 Say Good Night 4th = 1 Creative Harmony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 6 Jetsun Woody | ||
Sun Dec 9 2018 14:21 | 1st = 6 Jetsun Woody 2nd = 9 Billys Churn 3rd = 4 Snoopys Hero 4th = 2 Its A Must |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 2 - 6 Walkinshaw | ||
Sun Dec 9 2018 14:20 | 1st = 6 Walkinshaw 2nd = 12 Our Dawn 3rd = 8 Emerald Earth 4th = 7 Cool One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 6 Peppertide | ||
Sun Dec 9 2018 14:18 | 1st = 6 Peppertide 2nd = 8 Fernando Rocks 3rd = 3 Federal Elle 4th = 2 Invictus Nina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 1 Dyna Quota | ||
Sun Dec 9 2018 14:15 | 1st = 1 Dyna Quota 2nd = 4 Dads Nitro 3rd = 5 Jacobite Joseph 4th = 2 Cee Me Holly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 5 - 2 Jules Peach | ||
Sun Dec 9 2018 14:15 | 1st = 2 Jules Peach 2nd = 5 Alta Mach 3rd = 8 Winkn Nod 4th = 1 Acropolis Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waipukurau Race 6 - 1 Commanding Prince | ||
Sun Dec 9 2018 14:12 | 1st = 1 Commanding Prince 2nd = 2 Hank Moody 3rd = 7 Serenity 4th = 9 Lincoln Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 1 Two Seasons | ||
Sun Dec 9 2018 14:12 | 1st = 1 Two Seasons 2nd = 6 Chloe Crumpet 3rd = 4 Star Hennessy 4th = 2 Yohan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tatura Race 3 - 1 Dilochta | ||
Sun Dec 9 2018 14:08 | 1st = 1 Dilochta 2nd = 8 Cru Superieur 3rd = 7 Brighton Toff 4th = 9 Miss Trinity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Marburg Race 1 - 7 Inciter | ||
Sun Dec 9 2018 14:06 | 1st = 7 Inciter 2nd = 1 Manwiththeeski 3rd = 5 Express Pass 4th = 4 Miss Rob Roy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 3 - 4 Xaarfoxylady | ||
Sun Dec 9 2018 14:04 | 1st = 4 Xaarfoxylady 2nd = 3 Juaphikoa 3rd = 8 Graceful Gift 4th = 6 Sacred Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 3 Yooldome | ||
Sun Dec 9 2018 14:03 | 1st = 3 Yooldome 2nd = 6 Hey Khali 3rd = 2 Soaring Hawke 4th = 1 Sue Zooki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 3 - 7 Ash Road | ||
Sun Dec 9 2018 14:00 | 1st = 7 Ash Road 2nd = 5 Lady Conquistador 3rd = 1 Burnro 4th = 2 Mr Jazz Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 1 Prancing Turbo | ||
Sun Dec 9 2018 13:59 | 1st = 1 Prancing Turbo 2nd = 6 Out Break 3rd = 2 Ebony Gem 4th = 4 Rapanui Surprise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 2 Blue Comet | ||
Sun Dec 9 2018 13:55 | 1st = 2 Blue Comet 2nd = 9 Joymaker 3rd = 11 Withering 4th = 10 Night Whisper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 8 - 1 Quite Ideal | ||
Sun Dec 9 2018 13:54 | 1st = 1 Quite Ideal 2nd = 12 Glengarry Knight 3rd = 13 Spicy Girl Becqui 4th = 4 Johnny White |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 4 Hutch | ||
Sun Dec 9 2018 13:52 | 1st = 4 Hutch 2nd = 2 Swift Limes 3rd = 8 Paraphernalia 4th = 1 Brinza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 2 - 4 Delvecchio | ||
Sun Dec 9 2018 13:50 | 1st = 4 Delvecchio 2nd = 6 Elusive Melody 3rd = 3 Aurora Charm 4th = 1 Danbana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 1 Tobias Kelton | ||
Sun Dec 9 2018 13:49 | 1st = 1 Tobias Kelton 2nd = 2 Scooby Boy 3rd = 6 Go Laverne Go 4th = 4 Buck The Jockey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 1 Jinja Bailey | ||
Sun Dec 9 2018 13:46 | 1st = 1 Jinja Bailey 2nd = 2 Ti Amo 3rd = 8 Jetsun Singer 4th = 4 Jetsun Swan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 1 - 1 Dawn Raid | ||
Sun Dec 9 2018 13:45 | 1st = 1 Dawn Raid 2nd = 7 Ready Set Sing 3rd = 5 Elkano 4th = 3 Myprayer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 4 - 7 Hollys Miss Molly | ||
Sun Dec 9 2018 13:40 | 1st = 7 Hollys Miss Molly 2nd = 3 Our Summer Bay 3rd = 2 Village Encounter 4th = 5 Hilltop Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waipukurau Race 5 - 2 Hugo The Boss | ||
Sun Dec 9 2018 13:37 | 1st = 2 Hugo The Boss 2nd = 9 Pep Torque 3rd = 3 The Growler 4th = 6 Esbeedee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 1 Cryers Bob | ||
Sun Dec 9 2018 13:35 | 1st = 1 Cryers Bob 2nd = 5 Noosa Parade 3rd = 4 Cee Me Turbo 4th = 8 Spinning Jakit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tatura Race 2 - 6 Magnavale | ||
Sun Dec 9 2018 13:33 | 1st = 6 Magnavale 2nd = 2 Hunka Hunka Harry 3rd = 9 Scrappy 4th = 3 Etretat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 1 Jet Blaster | ||
Sun Dec 9 2018 13:31 | 1st = 1 Jet Blaster 2nd = 2 All Bling 3rd = 5 Hodges Lane 4th = 6 White Minion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 2 - 4 Red Notice | ||
Sun Dec 9 2018 13:29 | 1st = 4 Red Notice 2nd = 3 Banter 3rd = 7 Denesc 4th = 5 Pretty Song |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 7 Tough Torque | ||
Sun Dec 9 2018 13:28 | 1st = 7 Tough Torque 2nd = 2 Jinja Mongo 3rd = 4 Blitz em Rene 4th = 8 Harry Brown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 2 - 4 Nouvellokova | ||
Sun Dec 9 2018 13:25 | 1st = 4 Nouvellokova 2nd = 8 Stella Vitae 3rd = 7 Sharvanos 4th = 5 Rayleigh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 3 Hard Call | ||
Sun Dec 9 2018 13:19 | 1st = 3 Hard Call 2nd = 6 Whatta Knocka 3rd = 4 Here Comes Tom 4th = 8 Jeanies Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 7 - 8 Chief of Staff | ||
Sun Dec 9 2018 13:19 | 1st = 8 Chief of Staff 2nd = 10 Bright Glow 3rd = 6 Clover Lou 4th = 3 Dont Rock The Boat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 4 Peter Galo | ||
Sun Dec 9 2018 13:16 | 1st = 4 Peter Galo 2nd = 7 Hot Jean 3rd = 3 Shes My Blast 4th = 1 Zipping Amber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 1 - 2 Inala Max | ||
Sun Dec 9 2018 13:15 | 1st = 2 Inala Max 2nd = 3 Medicine Ball 3rd = 6 Danubian 4th = 4 Paint The Stars |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 4 Mad Harry | ||
Sun Dec 9 2018 13:11 | 1st = 4 Mad Harry 2nd = 8 Retired Mouse 3rd = 1 Cactus Jack 4th = 6 Ekali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 3 - 3 Nationaldraft | ||
Sun Dec 9 2018 13:05 | 1st = 3 Nationaldraft 2nd = 1 Bulldog Macray 3rd = 4 Atego Shades 4th = 2 Aveiro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waipukurau Race 4 - 6 La Landonne | ||
Sun Dec 9 2018 13:02 | 1st = 6 La Landonne 2nd = 4 Press Release 3rd = 12 Sabatica 4th = 9 Magic Incanto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 8 Lena Lake | ||
Sun Dec 9 2018 12:59 | 1st = 8 Lena Lake 2nd = 4 Shady Whip 3rd = 1 Hilltop Adel 4th = 7 Shannahs Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tatura Race 1 - 6 Pariano | ||
Sun Dec 9 2018 12:58 | 1st = 6 Pariano 2nd = 2 Sky Touch 3rd = 7 Shes Our Reward 4th = 8 Teebo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 6 Leica Cali King | ||
Sun Dec 9 2018 12:56 | 1st = 6 Leica Cali King 2nd = 5 Wait There 3rd = 2 Cullquin Bomber 4th = 1 Lethal Levi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 1 - 5 The Runner | ||
Sun Dec 9 2018 12:54 | 1st = 5 The Runner 2nd = 4 Sheriff 3rd = 11 Lytafyre 4th = 8 Monterey Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 7 Beat The Butcher | ||
Sun Dec 9 2018 12:53 | 1st = 7 Beat The Butcher 2nd = 6 Hitch A Ride 3rd = 1 Brotastic 4th = 4 Spare Some Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 1 - 6 Call Me Crackers | ||
Sun Dec 9 2018 12:50 | 1st = 6 Call Me Crackers 2nd = 8 Cry Out Loud 3rd = 1 Mr Truman 4th = 2 Artful Teepa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 6 - 8 Chiller Bay | ||
Sun Dec 9 2018 12:44 | 1st = 8 Chiller Bay 2nd = 11 Art Collector 3rd = 2 Sisters Delight 4th = 12 Sounds Bettor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 3 Bushmans Bro | ||
Sun Dec 9 2018 12:43 | 1st = 3 Bushmans Bro 2nd = 1 Little Lina 3rd = 5 Bungaloo Jedda 4th = 2 Miss Jacky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 8 Runnin Royalty | ||
Sun Dec 9 2018 12:40 | 1st = 8 Runnin Royalty 2nd = 2 Gotta Bandit 3rd = 3 Lochinvar Deus 4th = 7 Knocka Feller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 4 Its Pawsible | ||
Sun Dec 9 2018 12:36 | 1st = 4 Its Pawsible 2nd = 8 Winlock Seana 3rd = 6 Just A Matthew 4th = 7 Tribal Conquest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 2 - 2 Mangochililime | ||
Sun Dec 9 2018 12:35 | 1st = 2 Mangochililime 2nd = 7 Cheeky Major 3rd = 10 Winning Spirit 4th = 5 Sassy Under Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waipukurau Race 3 - 1 Not Santa | ||
Sun Dec 9 2018 12:27 | 1st = 1 Not Santa 2nd = 6 Glide Queen 3rd = 7 Floral Belt 4th = 2 Scorch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 6 Stacey Keeping | ||
Sun Dec 9 2018 12:23 | 1st = 6 Stacey Keeping 2nd = 5 Hungry Heart 3rd = 8 Fat Rhino 4th = 7 Brayden Lennox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 6 Fishing For Lisa | ||
Sun Dec 9 2018 12:18 | 1st = 6 Fishing For Lisa 2nd = 7 Statman Dave 3rd = 1 On Da Quest 4th = 3 Bruce Banner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 5 - 3 Mini Mine Yet | ||
Sun Dec 9 2018 12:09 | 1st = 3 Mini Mine Yet 2nd = 4 To Ri Caitlin 3rd = 12 Comfortably Numb 4th = 9 Baker Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 3 Hungry An Hollo | ||
Sun Dec 9 2018 12:06 | 1st = 3 Hungry An Hollo 2nd = 4 Mayor Digby 3rd = 1 Rave On 4th = 2 Superior Bont |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 3 Amorini | ||
Sun Dec 9 2018 12:02 | 1st = 3 Amorini 2nd = 1 Idol Ajay 3rd = 4 Hua Hua 4th = 8 Opawa Velocette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waipukurau Race 2 - 2 In Segreto | ||
Sun Dec 9 2018 11:52 | 1st = 2 In Segreto 2nd = 11 End Of Story 3rd = 12 Sugar Bomb 4th = 9 Naderca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 4 Yogi Mikado | ||
Sun Dec 9 2018 11:48 | 1st = 4 Yogi Mikado 2nd = 8 Emerley Mee Too 3rd = 5 Cloverlay 4th = 6 Dons Just Under |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 7 Deception Diva | ||
Sun Dec 9 2018 11:43 | 1st = 7 Deception Diva 2nd = 1 Bigtime Clyde 3rd = 3 Salvarotti 4th = 9 Tillys Silly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 1 - 1 Roslyn Gaye | ||
Sun Dec 9 2018 11:43 | 1st = 1 Roslyn Gaye 2nd = 6 Artizz 3rd = 4 James Charles 4th = 7 Lady Flora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 4 - 4 Wild Excuse | ||
Sun Dec 9 2018 11:34 | 1st = 4 Wild Excuse 2nd = 16 Kacie Cullen 3rd = 6 Refine 4th = 1 Melt Down |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 3 Banjo Milne | ||
Sun Dec 9 2018 11:30 | 1st = 3 Banjo Milne 2nd = 7 Superior Beam 3rd = 2 Etiquette 4th = 4 Maggie Mikado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waipukurau Race 1 - 8 Akela Belle | ||
Sun Dec 9 2018 11:27 | 1st = 8 Akela Belle 2nd = 3 Cape Ceilidh 3rd = 2 Trending 4th = 7 Cast In Bronze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 6 Botany Laraine | ||
Sun Dec 9 2018 11:26 | 1st = 6 Botany Laraine 2nd = 2 Aussie Dame 3rd = 1 Monty 4th = 8 Pukekohe Smurf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 4 Runnin Rampage | ||
Sun Dec 9 2018 11:12 | 1st = 4 Runnin Rampage 2nd = 7 Total Diva 3rd = 5 Millies Angel 4th = 8 Bring The Spring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 8 Gotcha Millie | ||
Sun Dec 9 2018 11:09 | 1st = 8 Gotcha Millie 2nd = 3 Was Just Saying 3rd = 1 Spark em Up 4th = 2 Bigtime Sophie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 3 - 1 Corena Lea | ||
Sun Dec 9 2018 11:00 | 1st = 1 Corena Lea 2nd = 10 Caesars Quest 3rd = 13 Pegasus Kommander 4th = 11 Beaudiene Gambler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 2 - 9 Aladdin Sane | ||
Sun Dec 9 2018 10:30 | 1st = 9 Aladdin Sane 2nd = 1 Foreigner 3rd = 4 Hang On Suzie 4th = 12 Desert Wings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 1 - 9 Stoppitt | ||
Sun Dec 9 2018 10:00 | 1st = 9 Stoppitt 2nd = 8 Romanite 3rd = 7 Queen Of Glory 4th = 13 Highland Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 4 Sunset Prada | ||
Sun Dec 9 2018 1:37 | 1st = 4 Sunset Prada 2nd = 3 Quaras Xavier 3rd = 7 Winsome Jackie 4th = 1 Ironbark Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 6 Magic Brandi | ||
Sun Dec 9 2018 1:21 | 1st = 6 Magic Brandi 2nd = 8 Sunset Versace 3rd = 1 Angelo Keeping 4th = 3 Bontem Delly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 7 West On Lily | ||
Sun Dec 9 2018 1:02 | 1st = 7 West On Lily 2nd = 1 West On Poppy 3rd = 8 Hello Cody 4th = 2 Dyna Gavin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 3 Dame Puissant | ||
Sun Dec 9 2018 0:45 | 1st = 3 Dame Puissant 2nd = 4 Phar From Kalahari 3rd = 6 Lady In Command 4th = 1 Kayteeoh Denario |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 5 Rogers Dreamin | ||
Sun Dec 9 2018 0:39 | 1st = 5 Rogers Dreamin 2nd = 2 Blackwood Burst 3rd = 1 Chevy Sheikh 4th = 4 Red Rocket Jett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 1 Snazzy Whompo | ||
Sun Dec 9 2018 0:24 | 1st = 1 Snazzy Whompo 2nd = 8 Owl Perfect 3rd = 5 Infrared Moment 4th = 7 Verne Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 3 Debt Free Charlie | ||
Sun Dec 9 2018 0:15 | 1st = 3 Debt Free Charlie 2nd = 7 Ohoka Darcy 3rd = 6 Michael Joseph 4th = 4 Bad Round |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 1 Dyna Dean | ||
Sun Dec 9 2018 0:02 | 1st = 1 Dyna Dean 2nd = 5 West On Hawkeye 3rd = 2 Destroyer 4th = 7 Allen Mike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 1 Aeroplane Barney | ||
Fri Nov 9 2018 23:52 | 1st = 1 Aeroplane Barney 2nd = 5 Little Miss Doza 3rd = 8 Hello Im Jade 4th = 7 Hello Cody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 4 Max Profit | ||
Fri Nov 9 2018 23:36 | 1st = 4 Max Profit 2nd = 1 Stanga Bolt 3rd = 6 Stratosphere 4th = 3 Lhotse Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 5 Pick My Pocket | ||
Fri Nov 9 2018 23:30 | 1st = 5 Pick My Pocket 2nd = 10 Gunna Get Lucky 3rd = 2 Parisian Partygirl 4th = 4 Millwood Brandy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 4 Fabs Gem | ||
Fri Nov 9 2018 23:21 | 1st = 4 Fabs Gem 2nd = 3 Yuup 3rd = 7 Its The Horse 4th = 5 Doc Hudson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 10 - 5 Perfect Major | ||
Fri Nov 9 2018 23:06 | 1st = 5 Perfect Major 2nd = 6 Hudsen 3rd = 2 American Tiger 4th = 4 Badrick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 4 Sketchy Matt | ||
Fri Nov 9 2018 23:00 | 1st = 4 Sketchy Matt 2nd = 8 Abba Monelli 3rd = 5 Ookinaki Flyer 4th = 2 Everest Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 10 Heez About To Rock | ||
Fri Nov 9 2018 22:55 | 1st = 10 Heez About To Rock 2nd = 2 Yackandandah 3rd = 12 Major Stare 4th = 11 Ona Happy Note |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 1 Bombora Comet | ||
Fri Nov 9 2018 22:45 | 1st = 1 Bombora Comet 2nd = 7 Wazza Hawk 3rd = 3 Severus Grange 4th = 2 Mask |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 7 Catalonia | ||
Fri Nov 9 2018 22:42 | 1st = 7 Catalonia 2nd = 3 Just A Dreamer 3rd = 1 Abimbola 4th = 2 Need More Coin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 9 - 1 Nikita Adele | ||
Fri Nov 9 2018 22:37 | 1st = 1 Nikita Adele 2nd = 8 Floods Road 3rd = 2 Jilliby Beach Girl 4th = 10 Cranky Franky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 2 Full Moon | ||
Fri Nov 9 2018 22:35 | 1st = 2 Full Moon 2nd = 1 Rosacky Thunder 3rd = 4 Lights Of Tanjil 4th = 6 No Passengers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 9 - 6 Myra Dawn | ||
Fri Nov 9 2018 22:30 | 1st = 6 Myra Dawn 2nd = 5 Hammertime Harley 3rd = 7 Joannies Girl 4th = 2 Shakin Shakira |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 6 Perrie The Fairy | ||
Fri Nov 9 2018 22:28 | 1st = 6 Perrie The Fairy 2nd = 2 Crook Me Kindly 3rd = 3 Lost Love 4th = 7 Pandoras Comet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 4 Maczaffair | ||
Fri Nov 9 2018 22:24 | 1st = 4 Maczaffair 2nd = 5 Eden Franco 3rd = 3 Cracka Star 4th = 14 Khun Ratha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 4 Kid Kansas | ||
Fri Nov 9 2018 22:23 | 1st = 4 Kid Kansas 2nd = 7 Junk Yard Wolf 3rd = 2 Stockton 4th = 8 Black Kotter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 7 Staten Island | ||
Fri Nov 9 2018 22:18 | 1st = 7 Staten Island 2nd = 3 Winsome Mia 3rd = 1 Red Brae 4th = 6 Can Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 4 Castle Rock | ||
Fri Nov 9 2018 22:15 | 1st = 4 Castle Rock 2nd = 6 Dr Summer 3rd = 3 Simply Smarter 4th = 8 Flywheel Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 8 - 3 Intrusive | ||
Fri Nov 9 2018 22:10 | 1st = 3 Intrusive 2nd = 4 Always Flashing 3rd = 2 The Kiwi Way 4th = 1 The High Roller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 7 Penny Pop | ||
Fri Nov 9 2018 22:08 | 1st = 7 Penny Pop 2nd = 4 Cosmic Moments 3rd = 8 Jakesta 4th = 6 Jacksons Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 5 Freddy Be Cool | ||
Fri Nov 9 2018 22:05 | 1st = 5 Freddy Be Cool 2nd = 1 Freya Monelli 3rd = 7 Thunder Boom 4th = 8 Jaxs Giant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 8 - 11 Hit The Track | ||
Fri Nov 9 2018 22:03 | 1st = 11 Hit The Track 2nd = 3 Perfect Buddy 3rd = 2 Tulhurst Lover 4th = 4 Bill Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 8 - 9 Vitani | ||
Fri Nov 9 2018 22:00 | 1st = 9 Vitani 2nd = 1 Honorable Mention 3rd = 4 Gee Whizzer 4th = 5 Prince Tarkeida |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 4 Miss Peanut | ||
Fri Nov 9 2018 21:58 | 1st = 4 Miss Peanut 2nd = 8 Cedar Jacob 3rd = 7 Rising Forest 4th = 2 Hail Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 7 Mister Ardee | ||
Fri Nov 9 2018 21:54 | 1st = 7 Mister Ardee 2nd = 5 Soho Wonder 3rd = 2 Im Master Charlie 4th = 1 Sightseeing Anvil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 8 Myrniong And All | ||
Fri Nov 9 2018 21:52 | 1st = 8 Myrniong And All 2nd = 2 Destini Trucker 3rd = 4 Weeona Raph 4th = 3 Loaded |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 7 Soda Flash | ||
Fri Nov 9 2018 21:48 | 1st = 7 Soda Flash 2nd = 5 Rocket Tears 3rd = 8 Dyna Yami 4th = 1 Hayleys Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 10 - 5 Best On | ||
Fri Nov 9 2018 21:45 | 1st = 5 Best On 2nd = 1 Manticore 3rd = 7 Em Bee Aitch 4th = 8 Halle Rockin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 7 - 4 Isntshejust | ||
Fri Nov 9 2018 21:40 | 1st = 4 Isntshejust 2nd = 5 Solid As A Rock 3rd = 7 A Victor 4th = 3 Rocknroll Noah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 1 Mothers Prayer | ||
Fri Nov 9 2018 21:38 | 1st = 1 Mothers Prayer 2nd = 7 Jody Dance 3rd = 4 Fabolate 4th = 2 Tomic Mae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 2 Amlin Teddy | ||
Fri Nov 9 2018 21:35 | 1st = 2 Amlin Teddy 2nd = 7 Mirror Max 3rd = 8 Go Zippy Go 4th = 3 Karaka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 7 - 3 Majesticintherain | ||
Fri Nov 9 2018 21:33 | 1st = 3 Majesticintherain 2nd = 7 We Salute You 3rd = 6 Hayaku Harry 4th = 8 Im Quite American |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 7 - 9 Bad Wolf | ||
Fri Nov 9 2018 21:30 | 1st = 9 Bad Wolf 2nd = 5 Trogir 3rd = 12 Oscars My Mate Pa 4th = 10 Tea For Choux |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 6 Slingshot Maxi | ||
Fri Nov 9 2018 21:28 | 1st = 6 Slingshot Maxi 2nd = 8 Mepunga Bonnie 3rd = 3 Regazzoni 4th = 1 Nymphadora Tonks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 9 - 7 Tammys Chance | ||
Fri Nov 9 2018 21:25 | 1st = 7 Tammys Chance 2nd = 1 Crazy Horse 3rd = 3 Indigo Summer 4th = 5 Racecourse Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 8 Thereugo | ||
Fri Nov 9 2018 21:24 | 1st = 8 Thereugo 2nd = 9 Carter Micheal 3rd = 1 Chiaroscuro 4th = 2 Three Kings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 6 Wicked Quality | ||
Fri Nov 9 2018 21:18 | 1st = 6 Wicked Quality 2nd = 2 Chromosome Four 3rd = 7 Dyna Aviator 4th = 4 Simply Cam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 3 Alberto | ||
Fri Nov 9 2018 21:15 | 1st = 3 Alberto 2nd = 6 Small Rose 3rd = 1 Lady Spur 4th = 8 Rose Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 6 - 5 Rosehill Magic | ||
Fri Nov 9 2018 21:10 | 1st = 5 Rosehill Magic 2nd = 2 Lucinda Mac 3rd = 7 Dynamic Legacy 4th = 8 Lord Lohki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 6 Hungry An Hollo | ||
Fri Nov 9 2018 21:08 | 1st = 6 Hungry An Hollo 2nd = 7 Counting Pennies 3rd = 5 Superior Bont 4th = 8 Bombers Return |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 8 - 8 Dreamtime Vision | ||
Fri Nov 9 2018 21:05 | 1st = 8 Dreamtime Vision 2nd = 1 Heza Saint 3rd = 2 Sycamore Lou Lou 4th = 5 Myrniong Bomb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 3 Lucky Nutter | ||
Fri Nov 9 2018 21:03 | 1st = 3 Lucky Nutter 2nd = 8 Sophie Brown 3rd = 9 Allstar Sea 4th = 7 Peggy Sue Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 6 - 4 Queen Annabel | ||
Fri Nov 9 2018 21:00 | 1st = 4 Queen Annabel 2nd = 8 Sweet Snitty 3rd = 6 World Of Hope 4th = 5 Tykiato |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 2 El Joking | ||
Fri Nov 9 2018 20:57 | 1st = 2 El Joking 2nd = 7 Flying Springer 3rd = 4 Junior Wizard 4th = 1 Remas Stone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 6 Eau Rouge | ||
Fri Nov 9 2018 20:54 | 1st = 6 Eau Rouge 2nd = 5 Crickets Dash 3rd = 8 Hightan 4th = 7 Lucky Tetris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 1 Im Soxy | ||
Fri Nov 9 2018 20:52 | 1st = 1 Im Soxy 2nd = 6 Maxentius 3rd = 3 Arthur Lowe 4th = 5 Gotta Go Gabbana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 2 Dashing Dyson | ||
Fri Nov 9 2018 20:50 | 1st = 2 Dashing Dyson 2nd = 3 Mercedes Red 3rd = 4 Tom Riddle 4th = 7 Seaside Shuffle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 7 - 4 Agroroo | ||
Fri Nov 9 2018 20:47 | 1st = 4 Agroroo 2nd = 1 Tiggerlong Zorro 3rd = 7 Minkas Destiny 4th = 2 Mr Automatic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 5 - 5 Courageous Affair | ||
Fri Nov 9 2018 20:42 | 1st = 5 Courageous Affair 2nd = 11 Whats In The Esky 3rd = 1 Here Comes Sharkie 4th = 8 Time Traveller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 6 Double Stitched | ||
Fri Nov 9 2018 20:39 | 1st = 6 Double Stitched 2nd = 4 Wongawilli Girl 3rd = 1 Secretly Hot 4th = 7 Glengarrie Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 5 Double Que | ||
Fri Nov 9 2018 20:36 | 1st = 5 Double Que 2nd = 6 Bonts Magic 3rd = 3 Miles Per Gallon 4th = 2 Grande Fratello |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 10 Delilaah | ||
Fri Nov 9 2018 20:34 | 1st = 10 Delilaah 2nd = 1 Ominous Warning 3rd = 5 Tintin Naturally 4th = 2 Grosestar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 5 - 3 Creedence | ||
Fri Nov 9 2018 20:30 | 1st = 3 Creedence 2nd = 10 North Afrika 3rd = 1 Boltoutoftheblue 4th = 6 Bouffon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 1 Mepunga Pride | ||
Fri Nov 9 2018 20:27 | 1st = 1 Mepunga Pride 2nd = 8 Dazzling Melody 3rd = 4 Fernandos Flare 4th = 6 Ball Bearing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 6 - 2 Lochies Mate | ||
Fri Nov 9 2018 20:24 | 1st = 2 Lochies Mate 2nd = 4 Lace Monster 3rd = 6 Miss Ding 4th = 8 Tiggerlong Ring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 1 Walkinshaw | ||
Fri Nov 9 2018 20:22 | 1st = 1 Walkinshaw 2nd = 4 Kimani 3rd = 2 Suspicious Life 4th = 10 Mattjestic Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 6 Durama Lady | ||
Fri Nov 9 2018 20:20 | 1st = 6 Durama Lady 2nd = 8 Federal Brae 3rd = 4 Pass The Jar 4th = 2 Double Buxton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 6 Weeona Jimmy | ||
Fri Nov 9 2018 20:17 | 1st = 6 Weeona Jimmy 2nd = 3 Captain Jackie 3rd = 7 Fernandos Boy 4th = 2 Lottie Biscotti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 4 - 7 Hatchback | ||
Fri Nov 9 2018 20:12 | 1st = 7 Hatchback 2nd = 4 Shadow Dancing 3rd = 2 Aldebaran Sundown 4th = 1 Cadenza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 7 Sustain The Rage | ||
Fri Nov 9 2018 20:09 | 1st = 7 Sustain The Rage 2nd = 1 Grace Ali 3rd = 6 Tearaway Train 4th = 2 Lady Freckles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 10 - 1 Great Fantasy | ||
Fri Nov 9 2018 20:08 | 1st = 1 Great Fantasy 2nd = 8 Im Just Awesome 3rd = 2 Beat The Heat 4th = 3 Mackerelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 5 - 7 Zulu Sunset | ||
Fri Nov 9 2018 20:06 | 1st = 7 Zulu Sunset 2nd = 6 Cruisys Patch 3rd = 1 Northern Moon 4th = 8 Last Choir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 5 - | ||
Fri Nov 9 2018 20:06 | 3rd = 1 Northern Moon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 7 Letsgotothehop | ||
Fri Nov 9 2018 20:04 | 1st = 7 Letsgotothehop 2nd = 10 Heza Bromac 3rd = 1 Sams Express 4th = 13 Cherry Sweet Peach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 4 - 6 Kalalo | ||
Fri Nov 9 2018 20:00 | 1st = 6 Kalalo 2nd = 3 Penthouse Playboy 3rd = 7 Crafty Cruiser 4th = 2 Wolfendale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 2 Ripper Zipper | ||
Fri Nov 9 2018 19:57 | 1st = 2 Ripper Zipper 2nd = 3 Tuna Fish 3rd = 1 Zipping Blanche 4th = 6 Angel Fever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 1 Woofa Combo | ||
Fri Nov 9 2018 19:54 | 1st = 1 Woofa Combo 2nd = 8 Cosmic Sole 3rd = 2 Snoop A Loop 4th = 4 Screaming Oaks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 7 Zipping Oliver | ||
Fri Nov 9 2018 19:51 | 1st = 7 Zipping Oliver 2nd = 6 Mousey Mccoy 3rd = 4 Due Fratteli 4th = 8 Winlock Intent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 3 Podium Phobia | ||
Fri Nov 9 2018 19:48 | 1st = 3 Podium Phobia 2nd = 7 Bigtime Doug 3rd = 4 Stole Me Car 4th = 8 Cawbourne Chezzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 4 - 6 Neds Chance | ||
Fri Nov 9 2018 19:47 | 1st = 6 Neds Chance 2nd = 3 Fantastic Daisy 3rd = 1 Fidget Bale 4th = 8 Myrniong Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 3 - 8 Live Like A Royal | ||
Fri Nov 9 2018 19:42 | 1st = 8 Live Like A Royal 2nd = 6 Candy Mandy 3rd = 3 Artful Jay 4th = 4 Assignation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 8 Ganbatte | ||
Fri Nov 9 2018 19:39 | 1st = 8 Ganbatte 2nd = 1 Showys Ya Daddy 3rd = 6 Tick The Zipper 4th = 7 Flash Cow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 9 - 3 Patanjali | ||
Fri Nov 9 2018 19:38 | 1st = 3 Patanjali 2nd = 8 Red Magic 3rd = 6 Stars Delight 4th = 2 Will Take Charge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 5 Immediate | ||
Fri Nov 9 2018 19:35 | 1st = 5 Immediate 2nd = 1 Ripplebrook Jess 3rd = 3 Disco Hips 4th = 8 Fine For Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 8 Power Of Red | ||
Fri Nov 9 2018 19:34 | 1st = 8 Power Of Red 2nd = 1 Skirmish 3rd = 3 Smithstars Lexus 4th = 11 Repeat After Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 3 - 7 Beauty Option | ||
Fri Nov 9 2018 19:30 | 1st = 7 Beauty Option 2nd = 9 Queen La Diva 3rd = 2 No Effort 4th = 3 Our Girl Babs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 6 Hey Fernando | ||
Fri Nov 9 2018 19:27 | 1st = 6 Hey Fernando 2nd = 3 Cash No Bounce 3rd = 7 Dusky Dominance 4th = 4 Newtown Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 1 Homebush Minnie | ||
Fri Nov 9 2018 19:25 | 1st = 1 Homebush Minnie 2nd = 7 Dark Syrah 3rd = 5 Bigtime Kylie 4th = 3 Stole Me Wallet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 3 - 5 Als Desire | ||
Fri Nov 9 2018 19:24 | 1st = 5 Als Desire 2nd = 1 Spuds Mate 3rd = 8 Extreme Chance 4th = 4 Tiggerlong Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 8 Bowls And Holes | ||
Fri Nov 9 2018 19:21 | 1st = 8 Bowls And Holes 2nd = 5 Nappo Quoted 3rd = 1 Bad Boy Koby 4th = 6 Friend Of Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 3 Somerton May | ||
Fri Nov 9 2018 19:17 | 1st = 3 Somerton May 2nd = 1 Kiwi Al 3rd = 6 Volcanic Winter 4th = 8 Zipping Todd |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 2 - 10 Blazing Orion | ||
Fri Nov 9 2018 19:12 | 1st = 10 Blazing Orion 2nd = 1 Wotplanetrufrom 3rd = 6 Timmys Reject 4th = 8 Rocknroll Zena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 7 Black Signature | ||
Fri Nov 9 2018 19:09 | 1st = 7 Black Signature 2nd = 1 Tessa Allen 3rd = 5 Patrick Francis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 8 - 7 Racketeers Boy | ||
Fri Nov 9 2018 19:08 | 1st = 7 Racketeers Boy 2nd = 4 Liberal Arden 3rd = 14 Shanway 4th = 2 Capital Plan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 2 - 2 Starkase Blast | ||
Fri Nov 9 2018 19:05 | 1st = 2 Starkase Blast 2nd = 5 Sycamore Fifi 3rd = 8 Mariahs Moon 4th = 7 Petra Herrara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 5 Limbo Larry | ||
Fri Nov 9 2018 19:04 | 1st = 5 Limbo Larry 2nd = 4 Trunkey Digger 3rd = 2 Karloo Jonno 4th = 8 Punters Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 2 - 2 Do You Reckon | ||
Fri Nov 9 2018 19:00 | 1st = 2 Do You Reckon 2nd = 4 Money Back 3rd = 8 Zouys Comet 4th = 5 Tippitywichit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 4 Having Words | ||
Fri Nov 9 2018 18:57 | 1st = 4 Having Words 2nd = 1 Ayia Sophia 3rd = 5 Aston Ronaldo 4th = 3 Bluwy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 3 Bigtime Onfire | ||
Fri Nov 9 2018 18:56 | 1st = 3 Bigtime Onfire 3rd = 6 Bigtime Mia 4th = 5 Bigtime Caleb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 12 - 7 Tunza Thunda | ||
Fri Nov 9 2018 18:54 | 1st = 7 Tunza Thunda 2nd = 8 Shes Invictive 3rd = 4 Quickfire Girl 4th = 9 Mollified |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 6 My Logan Leigh | ||
Fri Nov 9 2018 18:50 | 1st = 6 My Logan Leigh 2nd = 5 White Ambush 3rd = 4 Rocketness 4th = 1 Lonesome Spring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 1 - 6 Myrniong Jake | ||
Fri Nov 9 2018 18:46 | 1st = 6 Myrniong Jake 2nd = 2 Temps Itch 3rd = 7 Sutton Zoe 4th = 8 Swanky Nick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 1 - 1 Queen Shenandoah | ||
Fri Nov 9 2018 18:44 | 1st = 1 Queen Shenandoah 2nd = 2 She Envy 3rd = 8 Magic Caesar 4th = 5 Easton Foxglove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 1 Sirius Star | ||
Fri Nov 9 2018 18:41 | 1st = 1 Sirius Star 2nd = 8 Guy Fawkes 3rd = 6 Memphis 4th = 2 Fruit Zafonic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 7 - 7 Whataboyz | ||
Fri Nov 9 2018 18:39 | 1st = 7 Whataboyz 2nd = 5 Grenado 3rd = 8 Mortician 4th = 3 Primus Inter Pares |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 5 Stormy Duchess | ||
Fri Nov 9 2018 18:38 | 1st = 5 Stormy Duchess 2nd = 3 Devour 3rd = 1 Turbo Diddle 4th = 4 Nitro Diddle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 7 Castalong Shadow | ||
Fri Nov 9 2018 18:33 | 1st = 7 Castalong Shadow 2nd = 6 Taylor Hood 3rd = 4 Crossfirehall 4th = 9 Dot Ayou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 1 - 4 Solar Star | ||
Fri Nov 9 2018 18:30 | 1st = 4 Solar Star 2nd = 5 Written Gem 3rd = 3 Tsushima 4th = 2 Yulong Monoceros |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 2 Mr Diaz | ||
Fri Nov 9 2018 18:27 | 1st = 2 Mr Diaz 2nd = 1 Five Times Table 3rd = 3 Haddi Bale 4th = 6 Spring Shower |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 3 Bigtime Charlie | ||
Fri Nov 9 2018 18:25 | 1st = 3 Bigtime Charlie 2nd = 6 Alamein Lady 3rd = 8 Bigtime Lucy 4th = 7 Nippa A Spot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 8 - 2 Albayzin | ||
Fri Nov 9 2018 18:22 | 1st = 2 Albayzin 2nd = 5 Secluded Beach 3rd = 12 Iam Aw Sam 4th = 13 Ready To Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 2 Cosmo Bill | ||
Fri Nov 9 2018 18:19 | 1st = 2 Cosmo Bill 2nd = 6 Aim 3rd = 8 Shadow Court 4th = 7 Haras Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 7 - 4 Jay Jay | ||
Fri Nov 9 2018 18:15 | 1st = 4 Jay Jay 2nd = 3 No Effort Needed 3rd = 1 Durif 4th = 6 Like Em Sassy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 6 Awesome Signs | ||
Fri Nov 9 2018 18:12 | 1st = 6 Awesome Signs 2nd = 4 Drift A Bit 3rd = 3 Brandy Flash 4th = 7 Spring Solomon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 6 - 6 Gods Gift | ||
Fri Nov 9 2018 18:09 | 1st = 6 Gods Gift 2nd = 7 About Turn 3rd = 10 Lucas Hood 4th = 5 Starry Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 7 Subconscious | ||
Fri Nov 9 2018 18:08 | 1st = 7 Subconscious 2nd = 2 Our Magic Turbo 3rd = 5 Lous Dreams 4th = 6 Sukhoi Su |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Marburg Race 8 - 2 Vader | ||
Fri Nov 9 2018 18:03 | 1st = 2 Vader 2nd = 8 Major Score 3rd = 1 Ohoka Cooper 4th = 4 Readily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 1 Luminescence | ||
Fri Nov 9 2018 18:00 | 1st = 1 Luminescence 2nd = 8 Elusive Arrow 3rd = 7 Apache Villa 4th = 5 Al Bruton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 3 Bigtime Forest | ||
Fri Nov 9 2018 17:57 | 1st = 3 Bigtime Forest 2nd = 1 All About Space 3rd = 7 Tysons Quest 4th = 5 Gray Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 4 Shez Got Soul | ||
Fri Nov 9 2018 17:54 | 1st = 4 Shez Got Soul 2nd = 8 Barbs Bloss 3rd = 2 Ruby Spring 4th = 7 Ruby Buzzard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 8 - 3 Fine Hero | ||
Fri Nov 9 2018 17:50 | 1st = 3 Fine Hero 2nd = 13 Dynamite Dan 3rd = 5 La Renarde 4th = 2 Showgals |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 6 Dyna Sarah | ||
Fri Nov 9 2018 17:47 | 1st = 6 Dyna Sarah 2nd = 4 Quick Transition 3rd = 7 Bit Fancy 4th = 1 Flame Slinger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 7 - 6 Laredo Torpedo | ||
Fri Nov 9 2018 17:43 | 1st = 6 Laredo Torpedo 2nd = 5 Poker Storm 3rd = 8 Rockin An Runnin 4th = 3 Castor Troy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 6 - 1 Gypsy Toff | ||
Fri Nov 9 2018 17:40 | 1st = 1 Gypsy Toff 2nd = 3 Last Chance 3rd = 6 Taraki 4th = 10 Raunchy Woman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 5 - 9 Ideal Star | ||
Fri Nov 9 2018 17:39 | 1st = 9 Ideal Star 2nd = 8 Parker 3rd = 5 Ideal Holiday 4th = 1 M T Pockets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 4 Vaquero | ||
Fri Nov 9 2018 17:37 | 1st = 4 Vaquero 2nd = 7 Farmor At Last 3rd = 2 Skylark Brooke 4th = 6 Mams Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 1 Makosa | ||
Fri Nov 9 2018 17:34 | 1st = 1 Makosa 2nd = 4 Bocelli 3rd = 3 Double Hope 4th = 7 Cheeky Chapter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kempsey Race 8 - 5 Bachelor | ||
Fri Nov 9 2018 17:30 | 1st = 5 Bachelor 2nd = 12 Piccolo Miss 3rd = 9 Toast 4th = 11 Lawnmeet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 7 Polly the Dolly | ||
Fri Nov 9 2018 17:29 | 1st = 7 Polly the Dolly 2nd = 5 Bigtime Ivo 3rd = 8 Jericho Warrior 4th = 1 Kings Call |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 10 Zipping Hazel | ||
Fri Nov 9 2018 17:27 | 1st = 10 Zipping Hazel 2nd = 2 Bacardi Breezer 3rd = 8 Hua Hin 4th = 6 Moneypenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Marburg Race 7 - 3 Ima Top Tycoon | ||
Fri Nov 9 2018 17:22 | 1st = 3 Ima Top Tycoon 2nd = 6 Lethal Star 3rd = 2 Elmaur Joy 4th = 8 Mr Meddle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 8 Debree Bonus | ||
Fri Nov 9 2018 17:19 | 1st = 8 Debree Bonus 2nd = 7 Annie Said 3rd = 2 Master Bullet 4th = 4 Gypsys Wish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 5 Bumpo | ||
Fri Nov 9 2018 17:15 | 1st = 5 Bumpo 2nd = 1 Zipping Abbot 3rd = 6 Barbs Pixie 4th = 8 Me Oh My |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 7 - 5 Posh Arli | ||
Fri Nov 9 2018 17:10 | 1st = 5 Posh Arli 2nd = 3 Good Verdict 3rd = 1 Bell Serenade 4th = 2 We Could Be Heroes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 4 - 5 Mathew James | ||
Fri Nov 9 2018 17:09 | 1st = 5 Mathew James 2nd = 7 Infatuation 3rd = 3 Mach Little Soaky 4th = 8 Imasportsstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 4 Hogwash | ||
Fri Nov 9 2018 17:07 | 1st = 4 Hogwash 2nd = 5 Hodges Lane 3rd = 1 Kung Fu Hustle 4th = 8 Mahi Indian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 6 - 4 Couta Rocks | ||
Fri Nov 9 2018 17:03 | 1st = 4 Couta Rocks 2nd = 10 Goggo Gee Gee 3rd = 3 Frankie Falzoni 4th = 7 Alta Surreal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 5 - 2 Whoosh | ||
Fri Nov 9 2018 17:00 | 1st = 2 Whoosh 2nd = 1 Frugal 3rd = 12 Sozzled 4th = 4 Dossier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 5 Its A Threat | ||
Fri Nov 9 2018 16:59 | 1st = 5 Its A Threat 2nd = 4 Allen Mack 3rd = 2 Rowdy Ruby 4th = 3 Bigtime Talker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 7 El Romano | ||
Fri Nov 9 2018 16:57 | 1st = 7 El Romano 2nd = 1 Farmor Ka Ching 3rd = 4 Pirata 4th = 8 Super Cette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 6 Beijing Fling | ||
Fri Nov 9 2018 16:54 | 1st = 6 Beijing Fling 2nd = 4 Bobs Chance 3rd = 2 Proud Racer 4th = 1 Fletch Is Flying |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kempsey Race 7 - 1 Zip A Dee Doo Dah | ||
Fri Nov 9 2018 16:50 | 1st = 1 Zip A Dee Doo Dah 2nd = 5 Try N Run A Muck 3rd = 4 Sniponet 4th = 2 Salerno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 5 Reality Hawk | ||
Fri Nov 9 2018 16:47 | 1st = 5 Reality Hawk 2nd = 1 Callums Son 3rd = 4 Weetbix Mini 4th = 2 Kraken Bam Bam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Marburg Race 6 - 1 Ifoundthebeach | ||
Fri Nov 9 2018 16:42 | 1st = 1 Ifoundthebeach 2nd = 2 Blue Eyed Creation 3rd = 8 Glasscutterspirit 4th = 3 Our Memphis Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 1 Felici Beach | ||
Fri Nov 9 2018 16:39 | 1st = 1 Felici Beach 2nd = 5 Farmor Inferno 3rd = 2 Wazza Said 4th = 3 Zipping Cronk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 3 - 7 Power Dreaming | ||
Fri Nov 9 2018 16:38 | 1st = 7 Power Dreaming 2nd = 3 Flying Steps 3rd = 2 Vanhalem 4th = 11 Westburn Yield |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 2 Zipper Shoes | ||
Fri Nov 9 2018 16:35 | 1st = 2 Zipper Shoes 2nd = 3 Treeman Shelby 3rd = 6 Gattlin Sun 4th = 1 Ellie Belles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 6 - 6 Loves A Hassle | ||
Fri Nov 9 2018 16:30 | 1st = 6 Loves A Hassle 2nd = 3 Charlie Chap 3rd = 2 Choice Harvest 4th = 4 Blazing Beau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 3 Amorini | ||
Fri Nov 9 2018 16:29 | 1st = 3 Amorini 2nd = 4 Bigtime Leads 3rd = 5 Bigtime Kiss 4th = 8 Cossie Cooper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 6 Are You | ||
Fri Nov 9 2018 16:27 | 1st = 6 Are You 2nd = 2 Extreme Justice 3rd = 3 Quest For Glory 4th = 7 Blue Espearance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 5 - 6 Im Full Tilt | ||
Fri Nov 9 2018 16:23 | 1st = 6 Im Full Tilt 2nd = 7 Madaboutthechase 3rd = 10 Miracle Marcus 4th = 13 Brystabella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 4 - 3 Casino Thoughts | ||
Fri Nov 9 2018 16:20 | 1st = 3 Casino Thoughts 2nd = 2 Mamselle Corday 3rd = 7 Paradis Imperial 4th = 6 Klammer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 1 Happy Mail | ||
Fri Nov 9 2018 16:17 | 1st = 1 Happy Mail 2nd = 8 Master Shadow 3rd = 7 Denny Blue 4th = 4 Red Belly Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 2 Nabiac Soldier | ||
Fri Nov 9 2018 16:14 | 1st = 2 Nabiac Soldier 2nd = 1 Ruby Rabs 3rd = 5 Who Ha 4th = 4 Zipping Koda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 2 - 6 Whitehaven Beach | ||
Fri Nov 9 2018 16:11 | 1st = 6 Whitehaven Beach 2nd = 5 Mustang Sally 3rd = 10 Tempo Rose 4th = 8 Arty Pharty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kempsey Race 6 - 4 Argie Bargie | ||
Fri Nov 9 2018 16:10 | 1st = 4 Argie Bargie 2nd = 10 Splash Of Lime 3rd = 9 Syrah 4th = 3 Presscott |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 3 Zipping Dharma | ||
Fri Nov 9 2018 16:07 | 1st = 3 Zipping Dharma 2nd = 6 Stars And Lights 3rd = 2 Sweet Potato 4th = 8 Valita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Marburg Race 5 - 1 Real Knucky | ||
Fri Nov 9 2018 16:02 | 1st = 1 Real Knucky 2nd = 3 Epirus Boy 3rd = 6 Mo Jarney 4th = 2 Im Free Falling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 3 Bigtime Shine | ||
Fri Nov 9 2018 16:01 | 1st = 3 Bigtime Shine 2nd = 5 Bigtime Eve 3rd = 6 Bigtime Blackie 4th = 1 Opawa Lyon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 6 Sonic Boom | ||
Fri Nov 9 2018 15:59 | 1st = 6 Sonic Boom 2nd = 1 Technos Glory 3rd = 5 Storm Power 4th = 8 Scott No Clue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 6 Sunrise Flame | ||
Fri Nov 9 2018 15:55 | 1st = 6 Sunrise Flame 2nd = 1 Lana Herrera 3rd = 8 Liam Roxon 4th = 4 Double Copy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 5 - 2 Go One More | ||
Fri Nov 9 2018 15:50 | 1st = 2 Go One More 2nd = 6 Prospectors Helmet 3rd = 4 Douro 4th = 1 Perpetual Motion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 6 Bingo Boon | ||
Fri Nov 9 2018 15:47 | 1st = 6 Bingo Boon 2nd = 8 Classy Fernando 3rd = 2 Know Success 4th = 3 Rapid Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 4 - 5 All Over The Stars | ||
Fri Nov 9 2018 15:43 | 1st = 5 All Over The Stars 2nd = 4 Redason 3rd = 2 My Jackofdiamonds 4th = 3 All The Way Mae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 1 - 4 Sir George Bowen | ||
Fri Nov 9 2018 15:41 | 1st = 4 Sir George Bowen 2nd = 7 Little Bro 3rd = 1 Danke 4th = 5 Grey Stoke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 3 - 2 Deus | ||
Fri Nov 9 2018 15:40 | 1st = 2 Deus 2nd = 1 Sirius Black 3rd = 5 Golfing 4th = 3 Toecanargie Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 2 Joelene | ||
Fri Nov 9 2018 15:37 | 1st = 2 Joelene 2nd = 8 Black Inca 3rd = 3 Ruon Roxon 4th = 4 Western Grove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 4 Cawbourne Toddy | ||
Fri Nov 9 2018 15:34 | 1st = 4 Cawbourne Toddy 2nd = 2 Thrilling Eddie 3rd = 6 Bigtime Kate 4th = 7 Bigtime Liam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kempsey Race 5 - 3 Golden Comet | ||
Fri Nov 9 2018 15:30 | 1st = 3 Golden Comet 2nd = 1 Hes Our Toy Boy 3rd = 4 Typhoon Bonny 4th = 7 On My Terms |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 4 Flynn | ||
Fri Nov 9 2018 15:27 | 1st = 4 Flynn 2nd = 2 My Ollie 3rd = 6 Chill Out Isla 4th = 5 Warpedo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Marburg Race 4 - 7 Fakerocknroll | ||
Fri Nov 9 2018 15:22 | 1st = 7 Fakerocknroll 2nd = 8 Ifyoubelieve 3rd = 6 Torque Feels Good 4th = 3 Zed Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 6 Thunda Touch | ||
Fri Nov 9 2018 15:19 | 1st = 6 Thunda Touch 2nd = 4 Pop La Mint 3rd = 7 Kiarni Digger 4th = 5 Big Dazza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 4 - 2 Mackellars Love | ||
Fri Nov 9 2018 15:15 | 1st = 2 Mackellars Love 2nd = 3 Mucker 3rd = 7 Raised To Duel 4th = 6 Kind Reward |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 8 Two Seasons | ||
Fri Nov 9 2018 15:12 | 1st = 8 Two Seasons 2nd = 7 Rubes Ablaze 3rd = 2 Hit n Split 4th = 1 Just Blacky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 1 Knockout Fantasy | ||
Fri Nov 9 2018 15:09 | 1st = 1 Knockout Fantasy 2nd = 5 Hollywood Donuts 3rd = 2 Gregs Choice 4th = 4 Davids Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 3 - 5 Jacks Command | ||
Fri Nov 9 2018 15:07 | 1st = 5 Jacks Command 2nd = 7 Fortino 3rd = 8 Max Richter 4th = 9 Perfect Mach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 2 Bigtime Hunter | ||
Fri Nov 9 2018 15:06 | 1st = 2 Bigtime Hunter 2nd = 4 Go Ash 3rd = 5 Sozins Fortune 4th = 3 Lets Go Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 2 - 2 Master Jamie | ||
Fri Nov 9 2018 15:03 | 1st = 2 Master Jamie 2nd = 1 Malvagio 3rd = 9 Mia Singa 4th = 8 Hezhome |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 9 - 8 Kingsbrae Missy | ||
Fri Nov 9 2018 15:00 | 1st = 8 Kingsbrae Missy 2nd = 1 Cosmic Bonus 3rd = 6 Terra Torra 4th = 7 Nash Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 1 Gunnadoo Value | ||
Fri Nov 9 2018 14:57 | 1st = 1 Gunnadoo Value 2nd = 4 Select Mick 3rd = 6 Hot Princess 4th = 3 Aston Klara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kempsey Race 4 - 7 Trefranian | ||
Fri Nov 9 2018 14:55 | 1st = 7 Trefranian 2nd = 6 Sweet Art 3rd = 2 Classicman 4th = 1 Pinnacle Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 4 Pop Do It | ||
Fri Nov 9 2018 14:52 | 1st = 4 Pop Do It 2nd = 2 Zipping Stan 3rd = 1 Tanas Angel 4th = 8 Cersei |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Marburg Race 3 - 3 Annas Best | ||
Fri Nov 9 2018 14:47 | 1st = 3 Annas Best 2nd = 2 Oscars Glory 3rd = 4 Manoflisa 4th = 7 Cc Jones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 2 Kathlee | ||
Fri Nov 9 2018 14:46 | 1st = 2 Kathlee 2nd = 4 Bigtime Boy 3rd = 8 De Blonde 4th = 10 Bigtime Champ |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 8 - 7 Sudoku Daisy | ||
Fri Nov 9 2018 14:44 | 1st = 7 Sudoku Daisy 2nd = 2 Kalahari Queen 3rd = 4 Zipping Bronco 4th = 6 Allpa Mama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 3 - 6 Lucys Legacy | ||
Fri Nov 9 2018 14:40 | 1st = 6 Lucys Legacy 2nd = 5 Cortesta 3rd = 1 Exterminate 4th = 4 Narrow Neck Nelson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 1 Hardaway Outlaw | ||
Fri Nov 9 2018 14:37 | 1st = 1 Hardaway Outlaw 2nd = 7 Miss Legality 3rd = 5 Uncatchable 4th = 2 Dons Machine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 8 El Jerico | ||
Fri Nov 9 2018 14:34 | 1st = 8 El Jerico 2nd = 5 Meehan Sox 3rd = 6 Fast Fyfe 4th = 4 Lucy Stardust |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 2 - 2 Twenty Two Karat | ||
Fri Nov 9 2018 14:32 | 1st = 2 Twenty Two Karat 2nd = 1 Streetside Classic 3rd = 9 Rocknroll Dancer 4th = 11 Witch Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 1 - 1 Better Reflection | ||
Fri Nov 9 2018 14:28 | 1st = 1 Better Reflection 2nd = 3 Whitty Girl 3rd = 5 Brigalow Queen 4th = 2 Lepreezy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 7 - 7 Kingsbrae Steve | ||
Fri Nov 9 2018 14:25 | 1st = 7 Kingsbrae Steve 2nd = 5 Kingsbrae Biddy 3rd = 2 Warrior Rose 4th = 6 Quiksilver Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kempsey Race 3 - 7 Charging Clear | ||
Fri Nov 9 2018 14:20 | 1st = 7 Charging Clear 2nd = 9 Mary Magpie 3rd = 1 Anakyn Daraxes 4th = 6 Paper Talk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 7 Miss Luna Girl | ||
Fri Nov 9 2018 14:17 | 1st = 7 Miss Luna Girl 2nd = 5 Sin And Spin 3rd = 2 Zharnel 4th = 1 Further Dreamer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 8 Spirit Of Pop | ||
Fri Nov 9 2018 14:14 | 1st = 8 Spirit Of Pop 2nd = 5 Staunch As 3rd = 2 Easy Betts 4th = 6 Billy Fix It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Marburg Race 2 - 5 Donomoor | ||
Fri Nov 9 2018 14:12 | 1st = 5 Donomoor 2nd = 7 Mybella Rose 3rd = 1 Holdingno Currency 4th = 6 Feelgoodchick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 6 - 6 Kingsbrae Joanne | ||
Fri Nov 9 2018 14:09 | 1st = 6 Kingsbrae Joanne 2nd = 1 Kingsbrae Granma 3rd = 7 Bokarm Timmy 4th = 4 Kingsbrae Martha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 2 - 5 Worldly Pleasure | ||
Fri Nov 9 2018 14:05 | 1st = 5 Worldly Pleasure 2nd = 6 Supreme Gem 3rd = 4 Stars Galawe 4th = 3 Simderella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 10 Ryder Sir | ||
Fri Nov 9 2018 14:02 | 1st = 10 Ryder Sir 2nd = 2 Zipping Boyd 3rd = 7 Carson County 4th = 4 Lilty Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 1 - 4 Popnduke | ||
Fri Nov 9 2018 13:57 | 1st = 4 Popnduke 2nd = 7 Miss Superbia 3rd = 8 Mcadem 4th = 2 Nikks Pick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 2 Victa Nash | ||
Fri Nov 9 2018 13:54 | 1st = 2 Victa Nash 2nd = 5 Thermal Strike 3rd = 6 Corner Store 4th = 4 Just Blondie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 5 - 7 Kates Sledge | ||
Fri Nov 9 2018 13:50 | 1st = 7 Kates Sledge 2nd = 8 Nilly Nelly 3rd = 6 Hunter Kingsbrae 4th = 5 Kingsbrae Avenue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kempsey Race 2 - 1 First Time Lucky | ||
Fri Nov 9 2018 13:45 | 1st = 1 First Time Lucky 2nd = 4 Sunny Afternoon 3rd = 7 So Good To Me 4th = 3 Set To Sizzle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 8 Jumbo Bale | ||
Fri Nov 9 2018 13:42 | 1st = 8 Jumbo Bale 2nd = 3 Standing Bear 3rd = 4 Eggeb Mai 4th = 7 New Apollo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 5 Charlies Chance | ||
Fri Nov 9 2018 13:39 | 1st = 5 Charlies Chance 2nd = 4 Lola The Weapon 3rd = 3 Victa Kylie 4th = 8 Boo Hoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Marburg Race 1 - 2 Kid Calvert | ||
Fri Nov 9 2018 13:37 | 1st = 2 Kid Calvert 2nd = 1 Living Free 3rd = 6 Whata Stride 4th = 7 Cowgirlchick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 4 - 5 Lilly Milo | ||
Fri Nov 9 2018 13:34 | 1st = 5 Lilly Milo 2nd = 1 Little Dotty Too 3rd = 8 Spender Beach 4th = 4 Bralyn Ice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 1 - 3 Paris In May | ||
Fri Nov 9 2018 13:30 | 1st = 3 Paris In May 2nd = 6 Lock And Launch 3rd = 1 Bennelong 4th = 4 Skipper Joe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 7 Striker Vardy | ||
Fri Nov 9 2018 13:27 | 1st = 7 Striker Vardy 2nd = 5 Dons Just Under 3rd = 1 Fifty Dollar 4th = 8 Go Didda Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 5 Aston Hinkley | ||
Fri Nov 9 2018 13:19 | 1st = 5 Aston Hinkley 2nd = 3 Bashful Cloud 3rd = 2 Aston Kody 4th = 1 Bit Of Fun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 3 - 3 Spot A Storm | ||
Fri Nov 9 2018 13:15 | 1st = 3 Spot A Storm 2nd = 6 Floki Jappa 3rd = 7 Adriennes Hope 4th = 4 Barnacle Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kempsey Race 1 - 4 Party Host | ||
Fri Nov 9 2018 13:10 | 1st = 4 Party Host 2nd = 2 Winners Lane 3rd = 5 So You Merge 4th = 3 Yuralla Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 7 Azure Dragon | ||
Fri Nov 9 2018 13:07 | 1st = 7 Azure Dragon 2nd = 3 Railway Burra 3rd = 2 Our China Plate 4th = 4 Amlin Freddie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 8 Stir Crazy | ||
Fri Nov 9 2018 13:03 | 1st = 8 Stir Crazy 2nd = 5 Steel 3rd = 3 Crackenback 4th = 6 Click Here |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 2 - 3 Sunburnt Oak | ||
Fri Nov 9 2018 12:59 | 1st = 3 Sunburnt Oak 2nd = 4 Kilmister 3rd = 6 Lil Lola Breeze 4th = 1 Kingsbrae Carol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 5 Millers Court | ||
Fri Nov 9 2018 12:52 | 1st = 5 Millers Court 2nd = 2 Gin Lees Pride 3rd = 8 Billy Swagger 4th = 6 Master Winslow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 6 Aston Ricardo | ||
Fri Nov 9 2018 12:41 | 1st = 6 Aston Ricardo 2nd = 7 Justice Elite 3rd = 1 Tan On Black 4th = 2 Maxworthy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 1 - 1 Kingsbrae Peter | ||
Fri Nov 9 2018 12:38 | 1st = 1 Kingsbrae Peter 2nd = 5 Poor Paw 3rd = 4 Fast Judgement 4th = 2 Drinking Rockets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 1 Murrabit Benny | ||
Fri Nov 9 2018 12:35 | 1st = 1 Murrabit Benny 2nd = 7 Three Soldiers 3rd = 8 Wolfies Squeeze 4th = 4 Arachnophobia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 7 Going To Pot | ||
Fri Nov 9 2018 12:25 | 1st = 7 Going To Pot 2nd = 3 Our Collision 3rd = 2 Soda Ashlee 4th = 6 No Song |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 4 Annaley Flash | ||
Fri Nov 9 2018 12:20 | 1st = 4 Annaley Flash 2nd = 1 Stinging Red 3rd = 3 Aztec Warrior 4th = 7 Rubys Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 4 Emma Lakers | ||
Fri Nov 9 2018 11:57 | 1st = 4 Emma Lakers 2nd = 1 Ambers Dolly 3rd = 8 Banyuatis 4th = 7 Federal Reason |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 6 Apache Gundi | ||
Fri Nov 9 2018 1:12 | 1st = 6 Apache Gundi 2nd = 4 Grizzle Mania 3rd = 7 Vinaka Fiji 4th = 10 Shes A Knockin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 4 Shinboner Magic | ||
Fri Nov 9 2018 0:56 | 1st = 4 Shinboner Magic 2nd = 3 West On Reggie 3rd = 1 Tee Gundi 4th = 6 Towering Inferno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 1 Jayell Magic | ||
Fri Nov 9 2018 0:39 | 1st = 1 Jayell Magic 2nd = 4 Miss Blue 3rd = 6 Not Without Gas 4th = 5 Yorklea Dolly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 7 Irinka Moonyeen | ||
Fri Nov 9 2018 0:16 | 1st = 7 Irinka Moonyeen 2nd = 1 Easy Flyer 3rd = 5 Nipper Hook 4th = 8 Presley Parker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 2 Nice Garry | ||
Fri Nov 9 2018 0:01 | 1st = 2 Nice Garry 2nd = 5 New Echo 3rd = 3 Rubble Gundi 4th = 4 Koondoola Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 1 Dark Beyond | ||
Tue Oct 9 2018 23:55 | 1st = 1 Dark Beyond 2nd = 2 Reco Tonic 3rd = 5 Canya Cotter 4th = 4 Keith Double One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 6 Combination | ||
Tue Oct 9 2018 23:27 | 1st = 6 Combination 2nd = 3 Ripa Rama 3rd = 2 Starlight Carla 4th = 8 Brock Tonic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 1 Cosmic Gas | ||
Tue Oct 9 2018 23:07 | 1st = 1 Cosmic Gas 2nd = 4 Laugh Out Loud 3rd = 2 Hello Im Rongo 4th = 7 Fluttershy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 10 - 8 Poppy Chooky | ||
Tue Oct 9 2018 22:54 | 1st = 8 Poppy Chooky 2nd = 4 Rhondas Dougie 3rd = 6 Road Monster 4th = 1 Jack Addi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 2 Righteous Brother | ||
Tue Oct 9 2018 22:50 | 1st = 2 Righteous Brother 2nd = 1 Smackwater Jack 3rd = 3 Driven 4th = 5 Swimbetweentheflags |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 1 Fabs Gem | ||
Tue Oct 9 2018 22:48 | 1st = 1 Fabs Gem 2nd = 8 No Added Sugar 3rd = 6 Constant Rama 4th = 7 Humble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 12 - 4 Fab Mulwee | ||
Tue Oct 9 2018 22:45 | 1st = 4 Fab Mulwee 2nd = 3 Barbara Keeping 3rd = 1 Jasmicray 4th = 8 Burst Of Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 9 - 2 Fancy A Beer | ||
Tue Oct 9 2018 22:39 | 1st = 2 Fancy A Beer 2nd = 3 Go Freddy Go 3rd = 6 Banjo An Henry 4th = 8 Birr |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 5 Junk Yard Muppet | ||
Tue Oct 9 2018 22:32 | 1st = 5 Junk Yard Muppet 2nd = 4 Hello Im Bugsy 3rd = 3 Uneducated 4th = 7 Dont Ask |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 1 Master Faith | ||
Tue Oct 9 2018 22:28 | 1st = 1 Master Faith 2nd = 8 Duke Of Burnley 3rd = 6 Kimani 4th = 2 Velocity Whisper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 5 Elmagordo | ||
Tue Oct 9 2018 22:25 | 1st = 5 Elmagordo 2nd = 8 Chaotic Cobra 3rd = 6 Monica Sapphire 4th = 2 Bumpo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 1 Absolution | ||
Tue Oct 9 2018 22:23 | 1st = 1 Absolution 2nd = 4 Amelias Courage 3rd = 11 Reacher 4th = 12 Shadow Maker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 8 - 4 Back Street Boy | ||
Tue Oct 9 2018 22:22 | 1st = 4 Back Street Boy 2nd = 1 Black Amex 3rd = 6 Willy Rocket 4th = 8 Old Mate Kick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 1 Muskogee Millie | ||
Tue Oct 9 2018 22:14 | 1st = 1 Muskogee Millie 2nd = 3 Promethium 3rd = 2 Go Gettem Lucky 4th = 4 Zoom Tux |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 8 Azalea | ||
Tue Oct 9 2018 22:07 | 1st = 8 Azalea 2nd = 6 Demand A Panda 3rd = 2 Dyna Drew 4th = 10 Alon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 5 Kingsman | ||
Tue Oct 9 2018 22:06 | 1st = 5 Kingsman 2nd = 6 American Dynasty 3rd = 7 Dennis 4th = 8 Millwood Molly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 4 Double Hope | ||
Tue Oct 9 2018 22:04 | 1st = 4 Double Hope 2nd = 1 Bugatti Radar 3rd = 6 Queens Me Mum 4th = 8 Bugatti Royale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 7 - 2 Ronray Flame | ||
Tue Oct 9 2018 21:58 | 1st = 2 Ronray Flame 2nd = 1 Maywyn Often 3rd = 6 Wild Wish 4th = 8 Choc Latte Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 10 - 1 Adios Dorado | ||
Tue Oct 9 2018 21:55 | 1st = 1 Adios Dorado 2nd = 6 Uncle Dawell 3rd = 8 Hip Hop Hope 4th = 3 Im The Dude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 3 Sunset Moschino | ||
Tue Oct 9 2018 21:52 | 1st = 3 Sunset Moschino 2nd = 5 Dandalup Star 3rd = 6 Hello April 4th = 2 Rusty Wren |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 8 Italian Plastic | ||
Tue Oct 9 2018 21:45 | 1st = 8 Italian Plastic 2nd = 2 Crickets Dash 3rd = 5 Penny Pop 4th = 3 Paisley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 8 Zipping Storm | ||
Tue Oct 9 2018 21:42 | 1st = 8 Zipping Storm 2nd = 9 Chickiano 3rd = 1 Grotteria 4th = 7 New Belief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 4 Bee Seventeen | ||
Tue Oct 9 2018 21:40 | 1st = 4 Bee Seventeen 2nd = 2 Bettors Angel 3rd = 1 Enemy Lines 4th = 3 Baptism Of Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 6 - 3 Nattys On Fire | ||
Tue Oct 9 2018 21:39 | 1st = 3 Nattys On Fire 2nd = 1 Intensify 3rd = 8 Madagaster 4th = 2 Call Me Dory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 9 - 5 Chatty Kathy | ||
Tue Oct 9 2018 21:31 | 1st = 5 Chatty Kathy 2nd = 9 Bettys Son 3rd = 2 Dark Cosmos 4th = 8 Bonny Doon Gee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 3 La Que | ||
Tue Oct 9 2018 21:28 | 1st = 3 La Que 2nd = 8 Dandalup Misty 3rd = 4 Signs Of Time 4th = 6 Peroni Tony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 2 Dyna Quota | ||
Tue Oct 9 2018 21:25 | 1st = 2 Dyna Quota 2nd = 8 Zipping Chelse 3rd = 1 Superior Primo 4th = 3 Perfect Zuma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 2 Chase The Cash | ||
Tue Oct 9 2018 21:22 | 1st = 2 Chase The Cash 2nd = 5 Metro Princess 3rd = 3 Smoke em 4th = 4 Nangar Panda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 5 - 8 Magic Wishes | ||
Tue Oct 9 2018 21:14 | 1st = 8 Magic Wishes 2nd = 7 Goat 3rd = 4 Sliding Doors 4th = 1 Apprehension |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 8 - 2 Frank De Tank | ||
Tue Oct 9 2018 21:11 | 1st = 2 Frank De Tank 2nd = 5 Aristotle 3rd = 1 Kingsbrae Millie 4th = 7 Phantom Razor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 3 Leilanis Lad | ||
Tue Oct 9 2018 21:08 | 1st = 3 Leilanis Lad 2nd = 7 South Alabama 3rd = 2 Hello Im Shazza 4th = 4 Diamond Rita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 3 Alabar | ||
Tue Oct 9 2018 21:05 | 1st = 3 Alabar 2nd = 1 Black Mumbo 3rd = 7 Tito Mojito 4th = 5 Peter Galo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 6 Irinka Leanne | ||
Tue Oct 9 2018 20:57 | 1st = 6 Irinka Leanne 2nd = 1 Irinka Hamo 3rd = 3 Blazin Savannah 4th = 7 Federal Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 1 Moe Heights | ||
Tue Oct 9 2018 20:53 | 1st = 1 Moe Heights 2nd = 2 Good People 3rd = 6 Disco Natty 4th = 4 Elsie Jean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 5 Good To Know | ||
Tue Oct 9 2018 20:50 | 1st = 5 Good To Know 2nd = 7 Tranquil Invader 3rd = 8 Blue Max 4th = 3 Grand Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 2 Deliver | ||
Tue Oct 9 2018 20:42 | 1st = 2 Deliver 2nd = 8 Global Impact 3rd = 6 Tezzalenko 4th = 5 Weeona Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 7 Bugatti Blade | ||
Tue Oct 9 2018 20:39 | 1st = 7 Bugatti Blade 2nd = 2 Glen Star 3rd = 1 Keona 4th = 5 Annes Nitro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 2 Magic Gizmo | ||
Tue Oct 9 2018 20:36 | 1st = 2 Magic Gizmo 2nd = 1 Limit Man 3rd = 3 Joffas Mate 4th = 7 Flying Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 6 - 3 Victoria Brew | ||
Tue Oct 9 2018 20:31 | 1st = 3 Victoria Brew 2nd = 5 Tarzali 3rd = 7 Uptongirl 4th = 6 Miss What Usain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 8 Exponential | ||
Tue Oct 9 2018 20:29 | 1st = 8 Exponential 2nd = 3 Tranquil Buddy 3rd = 6 Seductive Smile 4th = 1 Dont Knocka Tom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 5 Nerve Lika Thief | ||
Tue Oct 9 2018 20:23 | 1st = 5 Nerve Lika Thief 2nd = 4 Hunkapapa 3rd = 7 Super Tokachi 4th = 8 Monster Jam Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 6 Taylors Charm | ||
Tue Oct 9 2018 20:20 | 1st = 6 Taylors Charm 2nd = 1 Canya Canya 3rd = 5 Zipping Astra 4th = 3 Another Pinch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 4 Nicmac Lass | ||
Tue Oct 9 2018 20:12 | 1st = 4 Nicmac Lass 2nd = 1 Westmead Warrior 3rd = 6 Nangar Breeze 4th = 8 Bull Dance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 5 - 5 Bad Neighbour | ||
Tue Oct 9 2018 20:09 | 1st = 5 Bad Neighbour 2nd = 7 Kooringa Molly 3rd = 9 Kooringa Addison 4th = 6 First Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 5 Fend Off | ||
Tue Oct 9 2018 20:06 | 1st = 5 Fend Off 2nd = 8 Perfect Rocky 3rd = 7 Thurles Princess 4th = 2 Emilia Mel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 5 - 2 Easton Foxglove | ||
Tue Oct 9 2018 20:01 | 1st = 2 Easton Foxglove 2nd = 1 Terror Rising 3rd = 5 Sassyola 4th = 3 Jade Therese |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 8 Zipping Alvin | ||
Tue Oct 9 2018 19:59 | 1st = 8 Zipping Alvin 2nd = 4 Rippa Regis 3rd = 2 Runway Georgia 4th = 1 Eye Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 5 Fanatic | ||
Tue Oct 9 2018 19:53 | 1st = 5 Fanatic 2nd = 1 Cape De Belle 3rd = 3 Wheres Doug 4th = 4 South Paw Cific |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 6 Visigoth | ||
Tue Oct 9 2018 19:50 | 1st = 6 Visigoth 2nd = 7 Him The Master 3rd = 3 Five Of Spades 4th = 1 Sappho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 6 Lightning Calder | ||
Tue Oct 9 2018 19:45 | 1st = 6 Lightning Calder 2nd = 5 Diamond Geezer 3rd = 1 Hot N Fast 4th = 4 Earl Or Nothing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 8 Eureka Creek | ||
Tue Oct 9 2018 19:42 | 1st = 8 Eureka Creek 2nd = 5 Wadelock Mindy 3rd = 6 Banjos Affair 4th = 2 My Alibi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 5 Pick A Whacker | ||
Tue Oct 9 2018 19:39 | 1st = 5 Pick A Whacker 2nd = 4 Malala Gogolac 3rd = 7 Lenny Gogolac 4th = 1 Wheres Kinloch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 12 - 1 Rory Kade | ||
Tue Oct 9 2018 19:36 | 1st = 1 Rory Kade 2nd = 6 You Never Know 3rd = 7 Tye Me Over 4th = 4 Over The Radar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 4 - 3 Heza Cracker | ||
Tue Oct 9 2018 19:31 | 1st = 3 Heza Cracker 2nd = 1 Mista Lombo 3rd = 5 Louis Sedgwick 4th = 8 Fire Up Franco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 3 Fernando Blaster | ||
Tue Oct 9 2018 19:29 | 1st = 3 Fernando Blaster 2nd = 8 Terra Torra 3rd = 4 Realistic 4th = 1 Splendiferous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 2 Untold Soldier | ||
Tue Oct 9 2018 19:23 | 1st = 2 Untold Soldier 2nd = 7 Shady Thief 3rd = 3 Volcanic Winter 4th = 6 Valencia Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 2 My Rainmaker | ||
Tue Oct 9 2018 19:20 | 1st = 2 My Rainmaker 2nd = 1 Scott Pace 3rd = 6 Pop La Mint 4th = 9 Ruon Roxon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 2 Warriors Code | ||
Tue Oct 9 2018 19:15 | 1st = 2 Warriors Code 2nd = 6 Change Doon Now 3rd = 12 Major Shard 4th = 1 Im Decadent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 11 - 8 Boona Lad | ||
Tue Oct 9 2018 19:12 | 1st = 8 Boona Lad 2nd = 3 Dewana Sprite 3rd = 1 St Pauli 4th = 7 On Billys Wings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 2 - 4 Miss Ensby | ||
Tue Oct 9 2018 19:09 | 1st = 4 Miss Ensby 2nd = 9 Not Far Zuess 3rd = 3 Black Tapper 4th = 8 Been Adjourned |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 1 Lemonade Kid | ||
Tue Oct 9 2018 19:06 | 1st = 1 Lemonade Kid 2nd = 4 Fernandos Boy 3rd = 7 Almapa Gallucci 4th = 8 Dyna Alexia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 3 - 9 Scarlett Brew | ||
Tue Oct 9 2018 19:01 | 1st = 9 Scarlett Brew 2nd = 6 The Defiant 3rd = 2 Some Stone 4th = 8 Aurore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 1 Zipping Poppy | ||
Tue Oct 9 2018 18:59 | 1st = 1 Zipping Poppy 2nd = 3 Secret Of Ours 3rd = 2 Esthers Bella 4th = 5 Sunset Sporty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 3 Black Treasure | ||
Tue Oct 9 2018 18:54 | 1st = 3 Black Treasure 2nd = 1 Black Lazarus 3rd = 5 Chops Malone 4th = 6 Eaglehawk Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 4 The Charging Moa | ||
Tue Oct 9 2018 18:50 | 1st = 4 The Charging Moa 2nd = 6 Subtle Delight 3rd = 2 Hot Rod Heaven 4th = 8 Lancelot Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 3 Honeys Princess | ||
Tue Oct 9 2018 18:48 | 1st = 3 Honeys Princess 2nd = 1 Regal Sapphire 3rd = 8 Spring Angel 4th = 4 Al Bruton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 3 So Scandalous | ||
Tue Oct 9 2018 18:45 | 1st = 3 So Scandalous 2nd = 6 Spot A Storm 3rd = 8 Fear Betty 4th = 4 Country Grenade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 1 Appointed | ||
Tue Oct 9 2018 18:42 | 1st = 1 Appointed 2nd = 6 Bruces Back 3rd = 3 Having Words 4th = 2 Invictus Coco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 5 Kraken Witch | ||
Tue Oct 9 2018 18:39 | 1st = 5 Kraken Witch 2nd = 4 Stavros 3rd = 2 Foxzami Muzza 4th = 7 Dyna Jules |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 1 Latitude Zero | ||
Tue Oct 9 2018 18:35 | 1st = 1 Latitude Zero 2nd = 8 My Way Boy 3rd = 4 Smith 4th = 7 Country Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 2 - 5 Heavenly Shades | ||
Tue Oct 9 2018 18:30 | 1st = 5 Heavenly Shades 2nd = 3 Our Dreamlover 3rd = 6 Lighting Colony 4th = 1 Kissing Game |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 5 Nash Tato | ||
Tue Oct 9 2018 18:27 | 1st = 5 Nash Tato 2nd = 6 Jiggle Splat 3rd = 4 Spring Wine 4th = 7 Miss Amelia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 7 Our Didda | ||
Tue Oct 9 2018 18:24 | 1st = 7 Our Didda 2nd = 8 Mr Frost 3rd = 1 Arcup Usain 4th = 4 Rig Fifty Five |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 7 Twisted Love | ||
Tue Oct 9 2018 18:17 | 1st = 7 Twisted Love 2nd = 8 Bronelly Beat 3rd = 6 Margolis 4th = 3 Fantastic Ernie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 8 Maywyns Courage | ||
Tue Oct 9 2018 18:12 | 1st = 8 Maywyns Courage 2nd = 1 Pacific Drums 3rd = 9 Heavens Hurricane 4th = 7 Paternity Suit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 8 Jetta Knight | ||
Tue Oct 9 2018 18:10 | 1st = 8 Jetta Knight 2nd = 2 Little Ach Cee 3rd = 7 Daisy Dreams 4th = 4 Lobcha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 1 - 10 Classy Lola | ||
Tue Oct 9 2018 18:05 | 1st = 10 Classy Lola 2nd = 2 Coco Couture 3rd = 6 Spiders Devil 4th = 5 The Debater |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 1 Jar Man | ||
Tue Oct 9 2018 18:02 | 1st = 1 Jar Man 2nd = 2 Pyrenees Petraca 3rd = 8 Awesome Shep 4th = 6 Rythym Taboo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 7 Sapphire Swayze | ||
Tue Oct 9 2018 17:57 | 1st = 7 Sapphire Swayze 2nd = 5 Deano Robyn 3rd = 4 Composed 4th = 1 Fat Prophet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 1 Roseys Fantasy | ||
Tue Oct 9 2018 17:54 | 1st = 1 Roseys Fantasy 2nd = 2 Sunburnt Opal 3rd = 3 Scenic Miss 4th = 6 Sunburnt City |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 2 Gypsy Wild | ||
Tue Oct 9 2018 17:49 | 1st = 2 Gypsy Wild 2nd = 9 Double Spur 3rd = 4 Chippies 4th = 1 Lilys Bean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilcoy Race 6 - 4 Ask Audrey | ||
Tue Oct 9 2018 17:45 | 1st = 4 Ask Audrey 2nd = 3 Last Round 3rd = 5 Scarlets Choice 4th = 1 Sneaky Sniper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 2 Charlie Cockatoo | ||
Tue Oct 9 2018 17:42 | 1st = 2 Charlie Cockatoo 2nd = 4 Im Tipping Don 3rd = 1 Dewana Chat 4th = 7 Miracles Happen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 1 Lovely Moth | ||
Tue Oct 9 2018 17:37 | 1st = 1 Lovely Moth 2nd = 8 Skyfella Cam 3rd = 9 Bumper 4th = 6 Ima Top Tycoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 6 Sir Nicholas | ||
Tue Oct 9 2018 17:34 | 1st = 6 Sir Nicholas 2nd = 8 Fubre 3rd = 1 Big Casey 4th = 5 Nova Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 8 - 14 Doro Rain | ||
Tue Oct 9 2018 17:30 | 1st = 14 Doro Rain 2nd = 6 Denmiss 3rd = 4 Read All About It 4th = 5 Brussels |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 1 Reactor | ||
Tue Oct 9 2018 17:26 | 1st = 1 Reactor 2nd = 8 Brother Trevor 3rd = 3 Sleek Style 4th = 6 Lilly Pilly Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 3 Georges Fever | ||
Tue Oct 9 2018 17:22 | 1st = 3 Georges Fever 2nd = 5 Onions Oreilly 3rd = 8 Kraken Pace 4th = 2 Micks Advice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 7 Eliza Dushku | ||
Tue Oct 9 2018 17:17 | 1st = 7 Eliza Dushku 2nd = 1 Lively Hero 3rd = 3 Bridget Blue Chip 4th = 5 Overlap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 2 Bogan Bomber | ||
Tue Oct 9 2018 17:14 | 1st = 2 Bogan Bomber 2nd = 7 Red Road Runner 3rd = 8 Smooth Blend 4th = 6 Big Gora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilcoy Race 5 - 9 Squall | ||
Tue Oct 9 2018 17:10 | 1st = 9 Squall 2nd = 4 Harrys Star 3rd = 6 Luckys Lil Girl 4th = 12 Lighthorse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 6 Razziai Rain | ||
Tue Oct 9 2018 17:07 | 1st = 6 Razziai Rain 2nd = 7 Alpha Atlas 3rd = 2 Samurai Pizzacat 4th = 1 Shakey Randle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 5 Tassini | ||
Tue Oct 9 2018 17:03 | 1st = 5 Tassini 2nd = 3 Just Rokin 3rd = 6 Hunter Red 4th = 7 Matt Belford |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 6 Falconetti | ||
Tue Oct 9 2018 16:57 | 1st = 6 Falconetti 2nd = 3 Maximum Kobi 3rd = 8 Aston Eureka 4th = 2 Crymelon You Cro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 3 Nurragi | ||
Tue Oct 9 2018 16:54 | 1st = 3 Nurragi 2nd = 4 Jacobite Blue 3rd = 8 Lucky Loot 4th = 5 Charlm Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 7 - 3 Kings Peak | ||
Tue Oct 9 2018 16:50 | 1st = 3 Kings Peak 2nd = 11 Norma Jeane 3rd = 8 Provocative Man 4th = 9 Rufio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 4 Rosdue Kola | ||
Tue Oct 9 2018 16:47 | 1st = 4 Rosdue Kola 2nd = 1 Paris Queen 3rd = 2 Master Dean 4th = 5 Wiggle Wabble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 2 Falcon Stride | ||
Tue Oct 9 2018 16:42 | 1st = 2 Falcon Stride 2nd = 6 Ferdinand 3rd = 7 Zion Bromac 4th = 1 Kates Carrera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 4 All Of Us | ||
Tue Oct 9 2018 16:39 | 1st = 4 All Of Us 2nd = 2 Warpedo 3rd = 7 By Your Side 4th = 5 Rampant Munster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilcoy Race 4 - 2 Essaka | ||
Tue Oct 9 2018 16:35 | 1st = 2 Essaka 2nd = 3 Miss Beneteau 3rd = 1 Courting Joy 4th = 6 Benovsky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 7 Dyna Sairi | ||
Tue Oct 9 2018 16:32 | 1st = 7 Dyna Sairi 2nd = 2 Jacobite Fancy 3rd = 4 Winlock Barbara 4th = 3 Loco Lion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 1 Apache Villa | ||
Tue Oct 9 2018 16:27 | 1st = 1 Apache Villa 2nd = 4 Silver Lux 3rd = 6 Kenny Said Wait 4th = 8 Rosdue Gypsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 8 Gregs Legacy | ||
Tue Oct 9 2018 16:22 | 1st = 8 Gregs Legacy 2nd = 5 Wee Jimmy 3rd = 2 Werelivingthedream 4th = 9 Smiling Armada |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 5 Time To Talk | ||
Tue Oct 9 2018 16:19 | 1st = 5 Time To Talk 2nd = 1 Saluted 3rd = 6 So Say 4th = 7 Pure Cool Titan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 6 - 2 Arrondissement | ||
Tue Oct 9 2018 16:15 | 1st = 2 Arrondissement 2nd = 3 Cop A Nip 3rd = 12 Boom Queen 4th = 8 Xaarfoxylady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 1 One For Mick | ||
Tue Oct 9 2018 16:12 | 1st = 1 One For Mick 2nd = 5 Adelina 3rd = 4 Captain Blue 4th = 8 Ivys Bouquet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 3 Jacobite Swift | ||
Tue Oct 9 2018 16:09 | 1st = 3 Jacobite Swift 2nd = 1 Jacobite Mouse 3rd = 2 Cool Punter 4th = 4 Keep em Keen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 3 The Bachelor | ||
Tue Oct 9 2018 16:07 | 1st = 3 The Bachelor 2nd = 5 Im The Director 3rd = 8 Heza Bromac 4th = 4 Blue Moon Rising |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 8 Astrid | ||
Tue Oct 9 2018 16:05 | 1st = 8 Astrid 2nd = 6 Jax Jewel 3rd = 2 Goldstar Dodge 4th = 1 Norton Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 3 Aston Milla | ||
Tue Oct 9 2018 16:04 | 1st = 3 Aston Milla 2nd = 7 Turbo Tony 3rd = 2 Raging Rampant 4th = 5 Crymelon Victory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 6 - 5 Affinity Belle | ||
Tue Oct 9 2018 16:00 | 1st = 5 Affinity Belle 2nd = 3 Manhattan Spirit 3rd = 8 Miss Nitro 4th = 6 Simeoni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 9 Fernando Bee | ||
Tue Oct 9 2018 15:52 | 1st = 9 Fernando Bee 2nd = 2 Madam Karmar 3rd = 5 Jett Man 4th = 6 Frosty Black Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 1 Bertie Allen | ||
Tue Oct 9 2018 15:50 | 1st = 1 Bertie Allen 2nd = 5 Born Quick 3rd = 7 Tianyu 4th = 4 Tikao Jackie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 7 El Swavo | ||
Tue Oct 9 2018 15:47 | 1st = 7 El Swavo 2nd = 11 Spirit Walker 3rd = 10 Astral Ruler 4th = 8 Ghent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 1 Senor Wolf | ||
Tue Oct 9 2018 15:44 | 1st = 1 Senor Wolf 2nd = 5 Our Equity 3rd = 8 Beanie Allen 4th = 4 Gotta Be Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 5 - 6 Jagger | ||
Tue Oct 9 2018 15:40 | 1st = 6 Jagger 2nd = 5 Irenic 3rd = 10 Plea Bargain 4th = 7 Calm And Serene |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 8 Steel | ||
Tue Oct 9 2018 15:37 | 1st = 8 Steel 2nd = 4 Bradley Tyson 3rd = 2 Rosco Fields 4th = 3 Emerley Jose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 7 The Maldives | ||
Tue Oct 9 2018 15:33 | 1st = 7 The Maldives 2nd = 9 Magic Oats 3rd = 5 Beau Dandy 4th = 1 Shareapassion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 5 Epic Owen | ||
Tue Oct 9 2018 15:32 | 1st = 5 Epic Owen 2nd = 8 Sparkling Terra 3rd = 2 Verbena 4th = 4 Goldstar Bindi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 5 - 7 Havastar | ||
Tue Oct 9 2018 15:30 | 1st = 7 Havastar 2nd = 5 Midnight Cowboy 3rd = 12 Ocean Essence 4th = 6 Almas Rossa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 10 - 8 Dorans Ash | ||
Tue Oct 9 2018 15:27 | 1st = 8 Dorans Ash 2nd = 6 Sisco Rocco 3rd = 2 Ooaar 4th = 3 Jellybean Jones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 9 Bad Ronnie | ||
Tue Oct 9 2018 15:24 | 1st = 9 Bad Ronnie 2nd = 3 Bad Boy Mexican 3rd = 5 Everton Boy 4th = 7 Stilton Pirate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilcoy Race 3 - 4 Ahwahneechee | ||
Tue Oct 9 2018 15:20 | 1st = 4 Ahwahneechee 2nd = 6 Tofu Mick 3rd = 3 Redex 4th = 1 Cliveden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 1 Love Made Me | ||
Tue Oct 9 2018 15:17 | 1st = 1 Love Made Me 2nd = 3 Meehan Sox 3rd = 4 Greysynd Alpha 4th = 7 Dolly Jo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 3 Know Potential | ||
Tue Oct 9 2018 15:16 | 1st = 3 Know Potential 2nd = 1 Goldstar Ashton 3rd = 6 Goldstar Marvely 4th = 4 Goldstar Sydney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 4 Corey William | ||
Tue Oct 9 2018 15:12 | 1st = 4 Corey William 2nd = 6 One Off 3rd = 1 Subtle Advice 4th = 5 Pay Me Interest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 9 - 8 Jughead Jones | ||
Tue Oct 9 2018 15:09 | 1st = 8 Jughead Jones 2nd = 7 My Girl Margie 3rd = 1 Falcies Dasher 4th = 6 Dorans Echo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 4 - 10 Etheridge | ||
Tue Oct 9 2018 15:05 | 1st = 10 Etheridge 2nd = 2 Delude 3rd = 6 Lady Conjurer 4th = 1 Battle Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 8 Bush Destroyer | ||
Tue Oct 9 2018 15:02 | 1st = 8 Bush Destroyer 2nd = 6 Fiery Universe 3rd = 4 Crainys Wish 4th = 2 Wishing Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 4 - 5 Weidman | ||
Tue Oct 9 2018 15:00 | 1st = 5 Weidman 2nd = 7 Lifes Drink 3rd = 6 Zeze Ulater 4th = 8 Quietly Angry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 1 Hands Of Steel | ||
Tue Oct 9 2018 14:58 | 1st = 1 Hands Of Steel 2nd = 8 Justin Ryan 3rd = 2 Elland Road 4th = 7 Homebush Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 1 Victa Suzie | ||
Tue Oct 9 2018 14:57 | 1st = 1 Victa Suzie 2nd = 8 Shima Breeze 3rd = 7 Lenny The Jet 4th = 2 Zipping Hetty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 9 Quillabamba | ||
Tue Oct 9 2018 14:52 | 1st = 9 Quillabamba 2nd = 11 Lavros Segil 3rd = 8 All Royal Gal 4th = 1 Sonetto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 3 Time Away | ||
Tue Oct 9 2018 14:49 | 1st = 3 Time Away 2nd = 9 Gran Amor 4th = 4 Swisher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilcoy Race 2 - 2 Dutch Gal | ||
Tue Oct 9 2018 14:45 | 1st = 2 Dutch Gal 2nd = 6 Glitter Top 3rd = 3 Hollydeen 4th = 4 Mishani Seeka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 1 Kingsley Boy | ||
Tue Oct 9 2018 14:42 | 1st = 1 Kingsley Boy 2nd = 4 Campeon 3rd = 3 Take That Banksy 4th = 8 Aston Veloci |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 4 Neelix | ||
Tue Oct 9 2018 14:41 | 1st = 4 Neelix 2nd = 6 Super Bad 3rd = 2 Lonely Baxter 4th = 3 Shoe Fly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 9 Stir Crazy | ||
Tue Oct 9 2018 14:38 | 1st = 9 Stir Crazy 2nd = 8 Sutton Heidi 3rd = 7 Long Gully Gus 4th = 3 Iceni Escort |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 8 - 2 Beneficial | ||
Tue Oct 9 2018 14:35 | 1st = 2 Beneficial 2nd = 15 Monza Circuito 3rd = 3 Aboli 4th = 13 Parvina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 6 Mister Gunsen | ||
Tue Oct 9 2018 14:33 | 1st = 6 Mister Gunsen 2nd = 7 Needle 3rd = 8 Jeter 4th = 1 Mister Oz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 3 - 11 Junipal | ||
Tue Oct 9 2018 14:30 | 1st = 11 Junipal 2nd = 12 Alaskan Honey 3rd = 3 King Of Vandals 4th = 7 Into The Wild |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 3 - 1 Tiger By The Tale | ||
Tue Oct 9 2018 14:25 | 1st = 1 Tiger By The Tale 2nd = 2 Fly Forward 3rd = 4 Maid In Milan 4th = 5 Te Ata |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 2 Eyrewell Ebony | ||
Tue Oct 9 2018 14:24 | 1st = 2 Eyrewell Ebony 2nd = 4 Jinja Murphy 3rd = 3 Goldstar Trooper 4th = 7 Kay Bomb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 4 Long View Belle | ||
Tue Oct 9 2018 14:22 | 1st = 4 Long View Belle 2nd = 2 Dooper 3rd = 3 Gold Lenny 4th = 5 Buster Emery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 1 Here Comes Tom | ||
Tue Oct 9 2018 14:18 | 1st = 1 Here Comes Tom 2nd = 8 Right Said Frank 3rd = 3 Trons Empire 4th = 6 Raloo Barbara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 5 Flying Ellen | ||
Tue Oct 9 2018 14:14 | 1st = 5 Flying Ellen 2nd = 4 Canya Max 3rd = 6 Nut Allergy 4th = 8 Allen Punter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilcoy Race 1 - 7 Tactical Manuever | ||
Tue Oct 9 2018 14:10 | 1st = 7 Tactical Manuever 2nd = 1 Escaday 3rd = 3 Kastanos 4th = 5 Star Strucked |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 4 El Happy Jack | ||
Tue Oct 9 2018 14:07 | 1st = 4 El Happy Jack 2nd = 1 Goldstar Galaxie 3rd = 6 Rion King 4th = 7 Botany Alan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 8 Landlord | ||
Tue Oct 9 2018 14:04 | 1st = 8 Landlord 2nd = 7 Stop Line 3rd = 1 Posh Amber 4th = 4 Slingshot Sambo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 2 - 6 Daguilar | ||
Tue Oct 9 2018 14:00 | 1st = 6 Daguilar 2nd = 14 Royal Bower 3rd = 4 Apash 4th = 10 Jennibeel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 7 - 9 The Precious One | ||
Tue Oct 9 2018 13:58 | 1st = 9 The Precious One 2nd = 1 Remington 3rd = 3 Hees Our Secret 4th = 2 Admiral Rous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 8 Zipping Ella | ||
Tue Oct 9 2018 13:57 | 1st = 8 Zipping Ella 2nd = 1 No Secrets 3rd = 3 Vee Bee Mate 4th = 2 Coconut Gloria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 5 Aquiam | ||
Tue Oct 9 2018 13:54 | 1st = 5 Aquiam 2nd = 3 Emerley Cosmic 3rd = 8 Lucky Whip 4th = 7 Dream Breaker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 2 - 5 With Purpose | ||
Tue Oct 9 2018 13:50 | 1st = 5 With Purpose 2nd = 6 Elegant Ellen 3rd = 7 Alcatran 4th = 3 Laughing Or Crying |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 8 Mr Matt | ||
Tue Oct 9 2018 13:47 | 1st = 8 Mr Matt 2nd = 3 Opawa Henry 3rd = 4 Eyrewell Bentley 4th = 5 Goldstar Renee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 5 Peco Can | ||
Tue Oct 9 2018 13:43 | 1st = 5 Peco Can 2nd = 4 Buckle Up Axon 3rd = 8 Hello Lenny 4th = 7 Hello Rhonda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 2 Dazzling Liesel | ||
Tue Oct 9 2018 13:39 | 1st = 2 Dazzling Liesel 2nd = 4 Spyfection 3rd = 1 Rockem Elvis 4th = 8 Possibly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 8 Apex Pro | ||
Tue Oct 9 2018 13:35 | 1st = 8 Apex Pro 2nd = 1 Roscommon Flyer 3rd = 6 Dazzling Diva 4th = 4 Zoometrical |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 1 - 11 Sierra Zulu | ||
Tue Oct 9 2018 13:30 | 1st = 11 Sierra Zulu 2nd = 3 Elusive Melody 3rd = 4 Laoban Tai Tai 4th = 10 Her Option |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 2 Nelso Allen | ||
Tue Oct 9 2018 13:29 | 1st = 2 Nelso Allen 2nd = 5 High Violet 3rd = 3 Opawa Pam 4th = 1 Goldstar Avalon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 6 - 2 Elfee | ||
Tue Oct 9 2018 13:25 | 1st = 2 Elfee 2nd = 8 Zentessa 3rd = 3 The Man 4th = 1 Who Dares Wins |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 8 Be Like Bill | ||
Tue Oct 9 2018 13:23 | 1st = 8 Be Like Bill 2nd = 7 Winsome Jesse 3rd = 5 Da Bont 4th = 6 Bongioletti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 2 Magnus Keroma | ||
Tue Oct 9 2018 13:20 | 1st = 2 Magnus Keroma 2nd = 1 Sugar Roselee 3rd = 6 Keishas Boy 4th = 8 Fawn Regrets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 12 - 8 Invincible Sue | ||
Tue Oct 9 2018 13:17 | 1st = 8 Invincible Sue 2nd = 5 Classy Witch 3rd = 4 Malaga Molly 4th = 7 Archies Ranger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 4 Diamond Model | ||
Tue Oct 9 2018 13:14 | 1st = 4 Diamond Model 2nd = 2 Wattos Revenge 3rd = 3 Vincent Tyson 4th = 6 Tan On Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 1 Goldstar Hemi | ||
Tue Oct 9 2018 13:12 | 1st = 1 Goldstar Hemi 2nd = 8 Reign Of Fire 3rd = 4 Okuku Billy 4th = 3 Right On Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 1 - 6 Ottamae | ||
Tue Oct 9 2018 13:10 | 1st = 6 Ottamae 2nd = 5 Chiang Mai Express 3rd = 2 Kitana 4th = 1 Bridyn May |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 1 Supreme Style | ||
Tue Oct 9 2018 13:07 | 1st = 1 Supreme Style 2nd = 2 Hooltifia 3rd = 6 Inanna Star 4th = 4 Ya Fruitcake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 5 Dashing Dyson | ||
Tue Oct 9 2018 13:03 | 1st = 5 Dashing Dyson 2nd = 7 Surf In Vane 3rd = 8 Oshkosh Jay 4th = 1 Go Didda Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 11 - 2 Flower Bomb | ||
Tue Oct 9 2018 12:59 | 1st = 2 Flower Bomb 3rd = 5 Opawa Jumper 4th = 8 Nozzno Fear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 3 Shimando | ||
Tue Oct 9 2018 12:55 | 1st = 3 Shimando 2nd = 5 Emerley Mine 3rd = 2 Blue Wolf 4th = 8 Kind Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 8 Cannonball Bolt | ||
Tue Oct 9 2018 12:52 | 1st = 8 Cannonball Bolt 2nd = 7 Chop Shop 3rd = 3 Coming Of Love 4th = 1 Ohoka Carsen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 1 Rikitikitana | ||
Tue Oct 9 2018 12:52 | 1st = 1 Rikitikitana 2nd = 5 Droopys Jacket 3rd = 3 Militant 4th = 4 Outa Manila |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 5 - 1 Son Of Maher | ||
Tue Oct 9 2018 12:47 | 1st = 1 Son Of Maher 2nd = 2 Flying Sardine 3rd = 8 Hes Gold 4th = 5 Rangipo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 10 Shorty George | ||
Tue Oct 9 2018 12:44 | 1st = 10 Shorty George 2nd = 6 Jump In Line 3rd = 8 Cruising Betty 4th = 9 Bombora Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 10 - 7 Go All Lin | ||
Tue Oct 9 2018 12:40 | 1st = 7 Go All Lin 2nd = 5 Mitcham Reado 3rd = 3 Cosmic Jase 4th = 4 Know Sweat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 3 Spring Sniper | ||
Tue Oct 9 2018 12:32 | 1st = 3 Spring Sniper 2nd = 5 Select Mick 3rd = 6 Victa Charlie 4th = 2 Our Collision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 7 Stylish Hugh | ||
Tue Oct 9 2018 12:29 | 1st = 7 Stylish Hugh 2nd = 6 Limit Desires 3rd = 3 Tuesdays Grace 4th = 4 Walla Wuti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 7 Kayleys Comet | ||
Tue Oct 9 2018 12:25 | 1st = 7 Kayleys Comet 2nd = 2 Lektra Rival 3rd = 3 Mr Moonlight 4th = 4 Cavalry Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 9 - 4 Manooka | ||
Tue Oct 9 2018 12:20 | 1st = 4 Manooka 2nd = 5 Storming Mack 3rd = 6 Zipping Ripley 4th = 7 Know Equal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 4 - 1 Our Flying Ace | ||
Tue Oct 9 2018 12:12 | 1st = 1 Our Flying Ace 2nd = 3 Fire Show 3rd = 4 Emily Margaret 4th = 10 Sabrage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 8 Sweet Ambush | ||
Tue Oct 9 2018 12:06 | 1st = 8 Sweet Ambush 2nd = 7 Unsullied 3rd = 2 Sirius Matters 4th = 1 Ninetymile Donny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 8 - 2 Disobedience | ||
Tue Oct 9 2018 12:02 | 1st = 2 Disobedience 2nd = 3 Botany Cold 3rd = 5 Loco Lola 4th = 4 Tee An Cee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 2 Jack Skywalker | ||
Tue Oct 9 2018 11:51 | 1st = 2 Jack Skywalker 2nd = 1 Whizzing 3rd = 7 Damos Pineapple 4th = 5 Skidlisha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 7 - 6 Chasing Fame | ||
Tue Oct 9 2018 11:45 | 1st = 6 Chasing Fame 2nd = 1 Chief Doug 3rd = 3 Homebush Hundy 4th = 8 Homebush Sloan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 3 - 8 Bully Boy | ||
Tue Oct 9 2018 11:39 | 1st = 8 Bully Boy 2nd = 7 Galway Garry 3rd = 1 Richard Of Yorke 4th = 5 Wide Awake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 4 Lava Lamp | ||
Tue Oct 9 2018 11:35 | 1st = 4 Lava Lamp 2nd = 1 Chase To Wyn 3rd = 2 Dyna Eleana 4th = 7 Fly Night |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 6 - 6 Bashful Buffy | ||
Tue Oct 9 2018 11:27 | 1st = 6 Bashful Buffy 2nd = 4 Gotcha Rocky 3rd = 1 Luciastar 4th = 8 Double Speed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 5 - 8 Sass em Up | ||
Tue Oct 9 2018 11:10 | 1st = 8 Sass em Up 2nd = 1 Avalanch City 3rd = 2 Homebush Maycee 4th = 6 Goldstar Jay Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 2 - 9 Sacred Delight | ||
Tue Oct 9 2018 11:01 | 1st = 9 Sacred Delight 2nd = 2 Pickup 3rd = 15 Pamir 4th = 12 Sulcifera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 4 - 5 Beck Eleven | ||
Tue Oct 9 2018 10:52 | 1st = 5 Beck Eleven 2nd = 9 Nippaofsambucca 3rd = 6 Homebush Tasha 4th = 8 Homebush Indi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 3 - 3 Shift The Blame | ||
Tue Oct 9 2018 10:35 | 1st = 3 Shift The Blame 2nd = 1 Know Leave 3rd = 8 Gorm The Great 4th = 6 Freckle Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 1 - 6 Puysegur | ||
Tue Oct 9 2018 10:25 | 1st = 6 Puysegur 2nd = 2 Challa 3rd = 5 Miss Federer 4th = 1 Khitan Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 2 - 2 Opawa Hunter | ||
Tue Oct 9 2018 10:18 | 1st = 2 Opawa Hunter 2nd = 6 Opawa Big 3rd = 9 Eddie Hemi 4th = 3 Opawa Jane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 1 - 10 Shaw Lee | ||
Tue Oct 9 2018 10:01 | 1st = 10 Shaw Lee 2nd = 1 Another Cold One 3rd = 9 Goldstar Alaska 4th = 2 Thornado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 12 - 3 Always Talkin | ||
Sun Sep 9 2018 21:44 | 1st = 3 Always Talkin 2nd = 4 Victor Roy 3rd = 7 My Little Kiowa 4th = 8 Queen Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 12 - 5 Ramblin Rose | ||
Sun Sep 9 2018 21:37 | 1st = 5 Ramblin Rose 2nd = 2 Sigarla 3rd = 7 Sandler 4th = 8 Blackjack Betty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 9 - 6 Imamenace | ||
Sun Sep 9 2018 21:32 | 1st = 6 Imamenace 2nd = 3 Clarkes Hill 3rd = 4 Bad Boy Leroy 4th = 5 Conchs Critter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 6 Take Home Sadie | ||
Sun Sep 9 2018 21:30 | 1st = 6 Take Home Sadie 2nd = 1 Oni 3rd = 5 Candy Rose 4th = 3 Wadelock Mindy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 10 - 3 Alotta Style | ||
Sun Sep 9 2018 21:27 | 1st = 3 Alotta Style 2nd = 7 No Humbug 3rd = 8 Sunset Chappie 4th = 1 Shes Enough |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 4 Winnipeg Jeck | ||
Sun Sep 9 2018 21:24 | 1st = 4 Winnipeg Jeck 2nd = 8 Slave To Love 3rd = 5 Aztec Viper 4th = 6 End Of Innocence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 2 Satin Lustre | ||
Sun Sep 9 2018 21:18 | 1st = 2 Satin Lustre 2nd = 7 Pavlova Cloud 3rd = 5 Peroni Beach 4th = 4 Destini Comet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 8 Perrie Lulu | ||
Sun Sep 9 2018 21:15 | 1st = 8 Perrie Lulu 2nd = 3 Rose Rose 3rd = 7 Feikuai Donna 4th = 2 Flaming Brooke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 9 - 7 Sunset Licorice | ||
Sun Sep 9 2018 21:12 | 1st = 7 Sunset Licorice 2nd = 1 Sweet Crystal 3rd = 2 Crash Zone 4th = 3 Barbies Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 2 Dynamo Jezz | ||
Sun Sep 9 2018 21:09 | 1st = 2 Dynamo Jezz 2nd = 6 Matriculate 3rd = 4 Tigers Empire 4th = 1 Boof Buzz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 8 - 8 Fantasy Beach | ||
Sun Sep 9 2018 21:04 | 1st = 8 Fantasy Beach 2nd = 1 Illawong Achilles 3rd = 3 Major Maguire 4th = 7 Dont Tell Alice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 1 Tejays Magic | ||
Sun Sep 9 2018 21:01 | 1st = 1 Tejays Magic 2nd = 2 Indian Ruby 3rd = 6 Shesa Dratta 4th = 7 Rough Odds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 7 Jokare | ||
Sun Sep 9 2018 20:58 | 1st = 7 Jokare 2nd = 2 Velocity Anifrid 3rd = 3 Almani Jet 4th = 6 Tolga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 8 - 2 Rapido | ||
Sun Sep 9 2018 20:54 | 1st = 2 Rapido 2nd = 5 Vestiarius 3rd = 1 Mauritian Dynamo 4th = 4 Arabian Sheriff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 3 Benaud | ||
Sun Sep 9 2018 20:51 | 1st = 3 Benaud 2nd = 1 Destini Wahoo 3rd = 8 Flyrite 4th = 5 Zambora Beau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 7 - 1 Playing Arkabella | ||
Sun Sep 9 2018 20:40 | 1st = 1 Playing Arkabella 2nd = 8 Royal Obsession 3rd = 2 The Greek Freak 4th = 4 Mangochililime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 2 Mustang Tully | ||
Sun Sep 9 2018 20:37 | 1st = 2 Mustang Tully 2nd = 1 Follow The Duk 3rd = 7 Abele 4th = 4 Day Time Friend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 7 Jetson Princess | ||
Sun Sep 9 2018 20:34 | 1st = 7 Jetson Princess 2nd = 8 Dr Zammit 3rd = 5 Blue Tornado 4th = 1 General Missy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 7 - 2 Lost In Orbit | ||
Sun Sep 9 2018 20:30 | 1st = 2 Lost In Orbit 2nd = 8 Quintus Maximus 3rd = 1 Allen Ichiro 4th = 4 Yaringa Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 6 Prophetess | ||
Sun Sep 9 2018 20:27 | 1st = 6 Prophetess 2nd = 2 Ivy Murial 3rd = 8 Temerity 4th = 3 Mackinlay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 2 Absolutely Fab | ||
Sun Sep 9 2018 20:21 | 1st = 2 Absolutely Fab 2nd = 1 Warrumbungle Gem 3rd = 4 Miss Thickshake 4th = 3 Tight Circle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 6 Soda King | ||
Sun Sep 9 2018 20:18 | 1st = 6 Soda King 2nd = 3 Docs Reward 3rd = 4 Swanny Flyer 4th = 5 Spin The Trolley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 6 - 4 Shadow Style | ||
Sun Sep 9 2018 20:13 | 1st = 4 Shadow Style 2nd = 1 Fast Is Bettor 3rd = 3 Benders Gift 4th = 6 Melinka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 6 - 5 Swansee | ||
Sun Sep 9 2018 20:10 | 1st = 5 Swansee 2nd = 7 Meales Chance 3rd = 1 Island Girl 4th = 8 Gotta Be Better |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 2 Breemelia Swift | ||
Sun Sep 9 2018 20:06 | 1st = 2 Breemelia Swift 2nd = 7 Reiko Rocketta 3rd = 4 Lenny The Jet 4th = 6 Data Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 2 So Crazy | ||
Sun Sep 9 2018 20:02 | 1st = 2 So Crazy 2nd = 1 Key Factor 3rd = 4 Braystones Beach 4th = 5 Legend Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 7 Ridos Ace | ||
Sun Sep 9 2018 19:58 | 1st = 7 Ridos Ace 2nd = 6 Hogwash 3rd = 8 Paddys Cripp 4th = 4 Lonesome Katie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 5 - 1 Arnhem Mayhem | ||
Sun Sep 9 2018 19:54 | 1st = 1 Arnhem Mayhem 2nd = 8 Dust And Sand 3rd = 6 Swansea Shannon 4th = 3 Zamlee Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 9 Lucy Stardust | ||
Sun Sep 9 2018 19:47 | 1st = 9 Lucy Stardust 2nd = 2 Nitro Kist 3rd = 5 Octane Sadie 4th = 8 Ambers Wish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 5 - 8 Rockin In Memphis | ||
Sun Sep 9 2018 19:42 | 1st = 8 Rockin In Memphis 2nd = 7 Maken Art Magic 3rd = 9 Breakntherules 4th = 2 Mach Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 7 Data Base | ||
Sun Sep 9 2018 19:40 | 1st = 7 Data Base 2nd = 5 Ullo Bells 3rd = 4 Top Score 4th = 1 Bettys Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 1 Tito Mojito | ||
Sun Sep 9 2018 19:37 | 1st = 1 Tito Mojito 2nd = 6 Jesaulenko 3rd = 3 Lottie Biscotti 4th = 5 Little Big Shot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 4 - 7 Fabbenz | ||
Sun Sep 9 2018 19:34 | 1st = 7 Fabbenz 2nd = 1 Elite Falcon 3rd = 4 Bombay Rock 4th = 5 Gardot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 1 Chevy Tron | ||
Sun Sep 9 2018 19:27 | 1st = 1 Chevy Tron 2nd = 4 Menindee 3rd = 3 El Jerico 4th = 8 Victa Matt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 1 Magic Code | ||
Sun Sep 9 2018 19:23 | 1st = 1 Magic Code 2nd = 2 Wild Connection 3rd = 4 One Whisper 4th = 6 Gold Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 6 Double Que | ||
Sun Sep 9 2018 19:19 | 1st = 6 Double Que 2nd = 8 Macalister Tiger 3rd = 5 Flash Frankie 4th = 2 Sergeant Schultz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 3 - 8 Tigers Spark | ||
Sun Sep 9 2018 19:12 | 1st = 8 Tigers Spark 2nd = 4 Imitate 3rd = 1 Triple Crown Fox 4th = 3 Arctic Willow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 4 - 5 The Thug | ||
Sun Sep 9 2018 19:08 | 1st = 5 The Thug 2nd = 6 Are Doubleyou 3rd = 7 Mongiana 4th = 8 Just Dad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 7 - 2 Card Knight | ||
Sun Sep 9 2018 19:05 | 1st = 2 Card Knight 2nd = 1 Bollinger Boy 3rd = 10 Miss Merit 4th = 7 Ronboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 1 Wait There | ||
Sun Sep 9 2018 19:02 | 1st = 1 Wait There 2nd = 2 Jack In Black 3rd = 4 Vincent Tyson 4th = 5 Signal Peak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 6 Nans Magic | ||
Sun Sep 9 2018 18:59 | 1st = 6 Nans Magic 2nd = 8 Headspin 3rd = 7 Bridget Benz 4th = 1 Oracle Kate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 2 Buddy Blinx | ||
Sun Sep 9 2018 18:52 | 1st = 2 Buddy Blinx 2nd = 4 Mac 3rd = 6 Little Black Joe 4th = 7 Goorawin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 2 - 8 Town Hall Tully | ||
Sun Sep 9 2018 18:48 | 1st = 8 Town Hall Tully 2nd = 1 Hurricane Hayley 3rd = 3 Nadias Fun 4th = 2 Mauritian Eric |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 3 Beach Party | ||
Sun Sep 9 2018 18:44 | 1st = 3 Beach Party 2nd = 8 Fabraoak 3rd = 1 Isla Maye 4th = 7 Chief Bothing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 7 Man Up Mate | ||
Sun Sep 9 2018 18:37 | 1st = 7 Man Up Mate 2nd = 3 Stealthy Night 3rd = 4 Pirata 4th = 1 Solo Mission |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 3 - 7 Royal Hustler | ||
Sun Sep 9 2018 18:33 | 1st = 7 Royal Hustler 2nd = 3 Jilliby Royal 3rd = 5 Lights And Music 4th = 6 Jilliby Dreamtime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 6 - 1 Pushin Shapes | ||
Sun Sep 9 2018 18:30 | 1st = 1 Pushin Shapes 2nd = 8 Gloryland 3rd = 7 First Affair 4th = 13 Thidwick The Moose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 1 Ricketts Point | ||
Sun Sep 9 2018 18:27 | 1st = 1 Ricketts Point 2nd = 4 Cross Threaded 4th = 7 Burning Steel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 1 - 8 Pollination | ||
Sun Sep 9 2018 18:24 | 1st = 8 Pollination 2nd = 6 Riding Her Luck 3rd = 4 Jenasia 4th = 2 Matilda Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 3 Joeli Magic | ||
Sun Sep 9 2018 18:17 | 1st = 3 Joeli Magic 2nd = 2 Talitha Cumi 3rd = 7 Kansas Lane 4th = 8 Tiffin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 1 Shield Me | ||
Sun Sep 9 2018 18:14 | 1st = 1 Shield Me 2nd = 7 Lojay Gem 3rd = 2 Tejays Pride 4th = 8 Meerkat Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 7 Select Teeman | ||
Sun Sep 9 2018 18:07 | 1st = 7 Select Teeman 2nd = 8 Captain Jackie 3rd = 1 Henessey Venom 4th = 2 Valencia Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 2 - 9 Moytura | ||
Sun Sep 9 2018 18:03 | 1st = 9 Moytura 2nd = 7 Elianna Franco 3rd = 5 Ima Rocknroll Diva 4th = 4 Ona Safari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 5 - 9 A Bit Sketchy | ||
Sun Sep 9 2018 18:00 | 1st = 9 A Bit Sketchy 2nd = 2 Red Publisher 3rd = 7 Wheres Wally 4th = 5 Casino Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 8 Monaleen Tex | ||
Sun Sep 9 2018 17:53 | 1st = 8 Monaleen Tex 2nd = 7 Samprass 3rd = 3 Minya One 4th = 10 Korzy Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 4 Sticky Nicky | ||
Sun Sep 9 2018 17:50 | 1st = 4 Sticky Nicky 2nd = 6 Newfire Drewie 3rd = 8 Spazzy Blue 4th = 7 Magical Bling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 2 Fanta Pop | ||
Sun Sep 9 2018 17:47 | 1st = 2 Fanta Pop 2nd = 9 Summers Pick 3rd = 3 Laurash Action 4th = 5 Elite Jax |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 1 Hip Hippy Shake | ||
Sun Sep 9 2018 17:44 | 1st = 1 Hip Hippy Shake 2nd = 7 Macs Road 3rd = 6 Grande Fratello 4th = 4 Yuken Merry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 1 - 1 Three Summas | ||
Sun Sep 9 2018 17:34 | 1st = 1 Three Summas 2nd = 2 Zuberi 3rd = 9 Time Keepa Lombo 4th = 7 Mister Zhivago |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 1 Why Not Grace | ||
Sun Sep 9 2018 17:28 | 1st = 1 Why Not Grace 2nd = 7 Renaldo 3rd = 3 Mood Swings 4th = 5 Temujin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 4 - 4 Temple Man | ||
Sun Sep 9 2018 17:25 | 1st = 4 Temple Man 2nd = 2 Its Dynamite 3rd = 5 Disco Metal 4th = 7 Foxy Royale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 8 - 9 Amber Alert | ||
Sun Sep 9 2018 17:20 | 1st = 9 Amber Alert 2nd = 7 Red Dazzle 3rd = 6 Zeze Ulater 4th = 4 Pewter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gundagai Race 8 - 7 My Maher | ||
Sun Sep 9 2018 17:15 | 1st = 7 My Maher 2nd = 10 Short 3rd = 1 Gentleman Max 4th = 6 Bondo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 8 Little Bala | ||
Sun Sep 9 2018 17:13 | 1st = 8 Little Bala 2nd = 3 Swansea Ceri 3rd = 7 Amigo 4th = 4 Kalani Amy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Casterton Race 9 - 2 Under Oath | ||
Sun Sep 9 2018 17:05 | 1st = 2 Under Oath 2nd = 8 Patricia Anne 3rd = 5 Canny Move 4th = 7 Action In Rio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 8 - 7 Miss Miao | ||
Sun Sep 9 2018 17:00 | 1st = 7 Miss Miao 2nd = 2 I Am Impinge 3rd = 8 She Goes Pop 4th = 4 Moreska Sword |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 4 Eminence Keroma | ||
Sun Sep 9 2018 16:57 | 1st = 4 Eminence Keroma 2nd = 2 Quick Step 3rd = 1 Monster Machine 4th = 7 Lightwood Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 9 - 2 Big Phil | ||
Sun Sep 9 2018 16:55 | 1st = 2 Big Phil 2nd = 4 Toorak Playboy 3rd = 10 Miss Skeptical 4th = 3 Raiza Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 7 - 1 Highly Desired | ||
Sun Sep 9 2018 16:52 | 1st = 1 Highly Desired 2nd = 17 Pompous 3rd = 3 Diamond Deluxe 4th = 4 Nathan Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 8 - 1 Sunscreen | ||
Sun Sep 9 2018 16:50 | 1st = 1 Sunscreen 2nd = 7 Swaggie Shannon 3rd = 6 Siotada 4th = 8 Pump The Brakes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 7 - 7 Jodi Nicole | ||
Sun Sep 9 2018 16:48 | 1st = 7 Jodi Nicole 2nd = 8 Gee Gee Pureblonde 3rd = 6 Tambros Game 4th = 4 Khatun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 3 - 5 He Said She Said | ||
Sun Sep 9 2018 16:44 | 1st = 5 He Said She Said 2nd = 1 Nashville Cat 3rd = 10 Reverend John 4th = 2 Omerta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 7 - 1 Soul Fire | ||
Sun Sep 9 2018 16:40 | 1st = 1 Soul Fire 2nd = 3 Any Given Glass 3rd = 7 Prime Suspect 4th = 4 Cavalry Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 6 Weetbix Bites | ||
Sun Sep 9 2018 16:37 | 1st = 6 Weetbix Bites 2nd = 7 Dont Trust 3rd = 1 Cosmic Collinda 4th = 3 Squishy Pea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gundagai Race 7 - 1 Ribs | ||
Sun Sep 9 2018 16:35 | 1st = 1 Ribs 2nd = 6 Black Roe 3rd = 3 Jakes Purse 4th = 11 Upper House |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Casterton Race 8 - 8 Revlis | ||
Sun Sep 9 2018 16:30 | 1st = 8 Revlis 2nd = 4 Manhattan Spirit 3rd = 14 Burnvale Lady 4th = 5 Barge And Charge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 7 Hingus Rose | ||
Sun Sep 9 2018 16:25 | 1st = 7 Hingus Rose 2nd = 9 So Skilled 3rd = 1 Saint Patricks Day 4th = 4 Red Letter Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 7 - 1 Glenferrie Crest | ||
Sun Sep 9 2018 16:24 | 1st = 1 Glenferrie Crest 2nd = 6 Punters Delight 3rd = 4 Lucky Lyla 4th = 7 Tim Mcgee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 3 Awesome Catch | ||
Sun Sep 9 2018 16:21 | 1st = 3 Awesome Catch 2nd = 7 Pandaken 3rd = 2 Tyche Onyx 4th = 1 Rockin Joe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 8 - 6 Chilean Wonder | ||
Sun Sep 9 2018 16:15 | 1st = 6 Chilean Wonder 2nd = 9 Skyfire 3rd = 4 Truly High 4th = 12 Zoffany Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 6 - 10 High Rush | ||
Sun Sep 9 2018 16:12 | 1st = 10 High Rush 2nd = 6 Dynamic Dynasty 3rd = 8 Elaborate 4th = 1 Phrases |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 6 - 6 Garland | ||
Sun Sep 9 2018 16:08 | 1st = 6 Garland 2nd = 5 Gee Gees Cricket 3rd = 10 Gee Gee Wynett 4th = 7 Astrobelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 3 Noaki Colour | ||
Sun Sep 9 2018 16:06 | 1st = 3 Noaki Colour 2nd = 6 Python Pride 3rd = 4 Why Not Peter 4th = 2 Vens Revenge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 2 - 5 North Col | ||
Sun Sep 9 2018 16:04 | 1st = 5 North Col 2nd = 3 Let Me Pass 3rd = 11 Slurpin Turpin 4th = 4 Big Ransom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 6 - 8 Party Set | ||
Sun Sep 9 2018 16:00 | 1st = 8 Party Set 2nd = 4 Ready For Action 3rd = 11 Deeks 4th = 2 Mista Knowitall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 6 - 3 Tulhurst Cash | ||
Sun Sep 9 2018 15:55 | 1st = 3 Tulhurst Cash 2nd = 8 Begging Me Please 3rd = 2 Eye Trouble 4th = 4 Camelot Speedstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gundagai Race 6 - 7 Hello China | ||
Sun Sep 9 2018 15:55 | 1st = 7 Hello China 2nd = 13 Rock Prodigy 3rd = 5 Not Bossy 4th = 3 Blue Seal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 12 - 4 Brinza | ||
Sun Sep 9 2018 15:52 | 1st = 4 Brinza 2nd = 10 Fully Fried 3rd = 3 Verev 4th = 9 Allen Unther |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Casterton Race 7 - 6 Circuleight | ||
Sun Sep 9 2018 15:47 | 1st = 6 Circuleight 2nd = 10 Wilkin 3rd = 9 Asquillion 4th = 2 Acaju |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 1 Savannah Ash | ||
Sun Sep 9 2018 15:45 | 1st = 1 Savannah Ash 2nd = 2 Bush Song 3rd = 5 Jump In Line 4th = 7 Summer Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 3 Fairlighting | ||
Sun Sep 9 2018 15:44 | 1st = 3 Fairlighting 2nd = 2 Downloading 3rd = 4 Romakash 4th = 1 Tucano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 7 - 7 Hunboshi | ||
Sun Sep 9 2018 15:40 | 1st = 7 Hunboshi 2nd = 9 Star Major 3rd = 10 Immelmann 4th = 6 Prince Alby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 5 - 6 Majestic Pedrille | ||
Sun Sep 9 2018 15:37 | 1st = 6 Majestic Pedrille 2nd = 10 Lips N Lashes 3rd = 8 Big Legged Woman 4th = 7 Taking Liberties |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 11 - 5 Oh No Beta | ||
Sun Sep 9 2018 15:35 | 1st = 5 Oh No Beta 2nd = 1 Banjo Lass 3rd = 6 Jans Star 4th = 2 Cryers Jed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 5 - 3 Gee Gees Queenie | ||
Sun Sep 9 2018 15:33 | 1st = 3 Gee Gees Queenie 2nd = 2 Rubinic 3rd = 1 Prince Of Virtue 4th = 6 Miss Scandilous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 1 - 2 Humanity | ||
Sun Sep 9 2018 15:29 | 1st = 2 Humanity 2nd = 4 Can He Rule Her 3rd = 6 Dance Mindy Dance 4th = 3 Welcome Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 5 - 9 Sniggihdis | ||
Sun Sep 9 2018 15:26 | 1st = 9 Sniggihdis 2nd = 6 Keeping It Real 3rd = 2 Spanish Lustre 4th = 1 Bustling Barney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 5 - 5 Chu Chu Charlie | ||
Sun Sep 9 2018 15:25 | 1st = 5 Chu Chu Charlie 2nd = 3 Allaboutattitude 3rd = 10 Ceallach 4th = 9 Mickiem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 3 Lady Christina | ||
Sun Sep 9 2018 15:24 | 1st = 3 Lady Christina 2nd = 8 Spritely Mac 3rd = 2 Molly Coaster 4th = 6 Bush Blossom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gundagai Race 5 - 10 Kappy Cino | ||
Sun Sep 9 2018 15:20 | 1st = 10 Kappy Cino 2nd = 8 Call Me Anything 3rd = 9 Liberty Boy 4th = 4 Paradiso Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Casterton Race 6 - 8 Delightful Cat | ||
Sun Sep 9 2018 15:15 | 1st = 8 Delightful Cat 2nd = 1 Breaker Of Chains 3rd = 5 La Lova 4th = 10 Tamerett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 10 - 10 So Wicked | ||
Sun Sep 9 2018 15:15 | 1st = 10 So Wicked 2nd = 3 English Gambler 3rd = 2 Tweedledee 4th = 4 Leica Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 4 Lobster Hill | ||
Sun Sep 9 2018 15:11 | 1st = 4 Lobster Hill 2nd = 3 Slippers Belle 3rd = 5 Azumi Twister 4th = 1 Design A Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 13 Wineries | ||
Sun Sep 9 2018 15:10 | 1st = 13 Wineries 2nd = 5 Alpine Dancer 3rd = 17 Jetnwild 4th = 8 Der Sieger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 6 - 9 Tranquil Miss | ||
Sun Sep 9 2018 15:05 | 1st = 9 Tranquil Miss 2nd = 7 Koolama Bay 3rd = 1 Hokkaido 4th = 4 Wilde Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 4 - 6 Kulnura | ||
Sun Sep 9 2018 15:00 | 1st = 6 Kulnura 2nd = 1 Aberration 3rd = 9 Hesprettycool 4th = 10 Falsified |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 2 Vivian Shiraz | ||
Sun Sep 9 2018 14:59 | 1st = 2 Vivian Shiraz 2nd = 3 Destini Jaguar 3rd = 4 Lady Bang Bang 4th = 1 Tick The Zipper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 4 - 7 Gee Gees Style | ||
Sun Sep 9 2018 14:55 | 1st = 7 Gee Gees Style 2nd = 3 Geegee Trendsetter 3rd = 6 Gee Gees Blondie 4th = 4 Invincible Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 4 - 5 Now Eye See | ||
Sun Sep 9 2018 14:54 | 1st = 5 Now Eye See 2nd = 4 Famous Cookie 3rd = 8 Im Super Sophie 4th = 3 Carinya Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 5 Dusty Pearl | ||
Sun Sep 9 2018 14:47 | 1st = 5 Dusty Pearl 2nd = 1 Viking Storm 3rd = 6 Annie Bell 4th = 3 From The Shadows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 4 - 12 Melbourne Hero | ||
Sun Sep 9 2018 14:45 | 1st = 12 Melbourne Hero 2nd = 5 Casino Magic 3rd = 3 Wokit 4th = 10 Toffee Bell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 9 - 8 Lady Shabeel | ||
Sun Sep 9 2018 14:43 | 1st = 8 Lady Shabeel 2nd = 1 Call Me Bob 3rd = 9 Moet Molly 4th = 3 Staccato |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gundagai Race 4 - 8 Is Anyone There | ||
Sun Sep 9 2018 14:40 | 1st = 8 Is Anyone There 2nd = 4 Eurosay 3rd = 6 Whos Shout 4th = 12 Kyoko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 6 Like A Fancy | ||
Sun Sep 9 2018 14:39 | 1st = 6 Like A Fancy 2nd = 5 Renegade 3rd = 1 Feelin Seedy 4th = 3 All You Got |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 2 Shake The Night | ||
Sun Sep 9 2018 14:39 | 1st = 2 Shake The Night 2nd = 7 Mallard 3rd = 1 Feelin Seedy 4th = 3 All You Got |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 4 Secret Lily | ||
Sun Sep 9 2018 14:36 | 1st = 4 Secret Lily 2nd = 1 Bigtime Donny 3rd = 6 Talkabout Ziggy 4th = 8 Jin Jin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Casterton Race 5 - 12 Misscino | ||
Sun Sep 9 2018 14:35 | 1st = 12 Misscino 2nd = 3 Mileys Man 3rd = 6 Rocktheblock 4th = 9 Elite Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 5 Zipping Dharma | ||
Sun Sep 9 2018 14:32 | 1st = 5 Zipping Dharma 2nd = 2 Ya Ya Ya 3rd = 3 Zipping Dozer 4th = 8 Flowing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 9 Jami Lady | ||
Sun Sep 9 2018 14:30 | 1st = 9 Jami Lady 2nd = 13 Zoucara 3rd = 8 Godfathers Girl 4th = 15 Dulcie Tie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 6 Blazing Moment | ||
Sun Sep 9 2018 14:29 | 1st = 6 Blazing Moment 2nd = 5 Goldies Run 3rd = 1 Ben Nevis 4th = 2 Swift Limes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 8 - 9 Kingmaker | ||
Sun Sep 9 2018 14:27 | 1st = 9 Kingmaker 2nd = 5 Christian Lady 3rd = 11 B Mac C 4th = 3 Bettor Trenz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 5 - 1 Elraazy | ||
Sun Sep 9 2018 14:25 | 1st = 1 Elraazy 2nd = 12 Lady Annabel 3rd = 6 Radiant Rouge 4th = 2 Alsvin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 3 - 8 Remember Bubbles | ||
Sun Sep 9 2018 14:24 | 1st = 8 Remember Bubbles 2nd = 5 Big Heart 3rd = 2 Lukes Gift 4th = 7 The Warp Reactor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 3 - 9 Torios Delight | ||
Sun Sep 9 2018 14:20 | 1st = 9 Torios Delight 2nd = 4 Real Classic 3rd = 2 Bed Talk 4th = 5 Azcannyaz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 3 Kiwi Gal | ||
Sun Sep 9 2018 14:19 | 1st = 3 Kiwi Gal 2nd = 4 El Narco 3rd = 1 Soaring Hawke 4th = 8 Global Conquest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 3 - 4 Fragment | ||
Sun Sep 9 2018 14:15 | 1st = 4 Fragment 2nd = 2 Step The Pedal 3rd = 3 Olonh Star 4th = 5 Secrets She Has |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 7 Magic Moon Dust | ||
Sun Sep 9 2018 14:12 | 1st = 7 Magic Moon Dust 2nd = 4 Early Special 3rd = 2 Superior Scotch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 8 - 4 Suliman | ||
Sun Sep 9 2018 14:10 | 1st = 4 Suliman 2nd = 5 Switch In Time 3rd = 7 Deluxe Edition 4th = 6 My Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 3 - 2 Ogunde | ||
Sun Sep 9 2018 14:05 | 1st = 2 Ogunde 2nd = 5 Phar Link 3rd = 7 Akerboy 4th = 4 Pandeia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 1 Redda | ||
Sun Sep 9 2018 14:02 | 1st = 1 Redda 2nd = 5 Eily West 3rd = 6 Cilla Brown 4th = 2 Seabrook Noisey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gundagai Race 3 - 9 Skiing Girl | ||
Sun Sep 9 2018 14:00 | 1st = 9 Skiing Girl 2nd = 11 Mr Menzies 3rd = 2 Direct Default 4th = 10 Tiffoni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 3 Granny Magnet | ||
Sun Sep 9 2018 13:59 | 1st = 3 Granny Magnet 2nd = 1 Electric Dee Eye 3rd = 5 Bigtime Welldone 4th = 4 Billy Bright |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Casterton Race 4 - 4 Aldous | ||
Sun Sep 9 2018 13:55 | 1st = 4 Aldous 2nd = 1 Mannertone 3rd = 3 Surging Wave 4th = 2 Undergroundfighter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 2 - 5 Milliondollardream | ||
Sun Sep 9 2018 13:54 | 1st = 5 Milliondollardream 2nd = 6 Sporty 3rd = 7 Warren 4th = 2 Joanandi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 2 Big Little Lies | ||
Sun Sep 9 2018 13:50 | 1st = 2 Big Little Lies 2nd = 4 Charway 3rd = 11 Harrys Star 4th = 3 Allegro Vita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 7 - 10 Huey Lewis | ||
Sun Sep 9 2018 13:49 | 1st = 10 Huey Lewis 2nd = 5 Dont Tell Ange 3rd = 8 Sounds Bettor 4th = 7 The Dude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 2 Leica Cali King | ||
Sun Sep 9 2018 13:47 | 1st = 2 Leica Cali King 2nd = 5 Why Not Bazzar 3rd = 7 Big Deal 4th = 3 Full Moon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 4 - 13 Tarwin | ||
Sun Sep 9 2018 13:45 | 1st = 13 Tarwin 2nd = 10 Firstclass Dreamer 3rd = 14 Down Under Dancer 4th = 1 Allageri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 4 Over Indulgence | ||
Sun Sep 9 2018 13:42 | 1st = 4 Over Indulgence 2nd = 1 Jinja Twist 3rd = 2 Talkabout Izzy 4th = 3 Jinja Bailey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 2 - 7 In Good Health | ||
Sun Sep 9 2018 13:40 | 1st = 7 In Good Health 2nd = 10 Lucky Siren 3rd = 2 Snippets Of Rain 4th = 6 Shark Alley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 6 Our Bro Pedro | ||
Sun Sep 9 2018 13:37 | 1st = 6 Our Bro Pedro 2nd = 3 Baurna Sal 3rd = 7 Slippers Away 4th = 1 Glenville Callie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 2 - 2 Nidoking | ||
Sun Sep 9 2018 13:35 | 1st = 2 Nidoking 2nd = 8 Cape Cardinal 3rd = 6 Rubyranger 4th = 5 Oceania Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 2 Marcello | ||
Sun Sep 9 2018 13:32 | 1st = 2 Marcello 2nd = 6 Crook Me Kindly 3rd = 4 Dr Murphy 4th = 1 Early Spring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 7 - 3 Chocolate Fish | ||
Sun Sep 9 2018 13:30 | 1st = 3 Chocolate Fish 2nd = 4 Perry Mason 3rd = 2 Shamal 4th = 5 Tizza Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 1 - 6 Cullens Desire | ||
Sun Sep 9 2018 13:28 | 1st = 6 Cullens Desire 2nd = 2 Neville Shannon 3rd = 5 Matatoa 4th = 1 Navua Pixie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 2 - 2 Bronski | ||
Sun Sep 9 2018 13:25 | 1st = 2 Bronski 2nd = 5 Woodcroft 3rd = 10 Serena On Court 4th = 7 Highly Skilled |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 1 Downtown Pixie | ||
Sun Sep 9 2018 13:22 | 1st = 1 Downtown Pixie 2nd = 6 My Mandara 3rd = 8 Lektra Brandy 4th = 7 Another Scenario |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gundagai Race 2 - 5 Run For Raffin | ||
Sun Sep 9 2018 13:20 | 1st = 5 Run For Raffin 2nd = 8 Aurora Run 3rd = 6 Sly Grin 4th = 12 Four Beers Please |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 3 Ken Wilde | ||
Sun Sep 9 2018 13:19 | 1st = 3 Ken Wilde 2nd = 6 Kuridrani 3rd = 1 Nangar Panther 4th = 8 Mad Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Casterton Race 3 - 4 Sleek Acheeva | ||
Sun Sep 9 2018 13:15 | 1st = 4 Sleek Acheeva 2nd = 3 Patriot Day 3rd = 5 Farewell Greta 4th = 10 Scopen Success |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 3 Misery | ||
Sun Sep 9 2018 13:10 | 1st = 3 Misery 2nd = 2 I Am The General 3rd = 4 Rough Eddie 4th = 1 Sunny Victory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 6 - 3 Ildoitmyway | ||
Sun Sep 9 2018 13:09 | 1st = 3 Ildoitmyway 2nd = 1 Tehoro Tease 3rd = 7 Belmonts Greatest 4th = 2 Motu Great Sensation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 3 Cryers Plugger | ||
Sun Sep 9 2018 13:07 | 1st = 3 Cryers Plugger 2nd = 8 Blitz And Bolt 3rd = 7 Zipping Floyd 4th = 1 Azumi Spice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 3 - 11 Mr Exclusive | ||
Sun Sep 9 2018 13:05 | 1st = 11 Mr Exclusive 2nd = 6 Sharkbright 3rd = 1 Chaba Charli 4th = 5 One For Rocky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 4 Kouta Mayhem | ||
Sun Sep 9 2018 13:04 | 1st = 4 Kouta Mayhem 2nd = 5 Zoom Out 3rd = 7 Swift Rain 4th = 1 Dyna Hunter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 1 - 14 Mr Wong | ||
Sun Sep 9 2018 13:00 | 1st = 14 Mr Wong 2nd = 10 Femtometre 3rd = 13 Rockatoo 4th = 9 Elusive Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 4 King Shaq | ||
Sun Sep 9 2018 12:59 | 1st = 4 King Shaq 2nd = 5 Sassy Lil Lassy 3rd = 7 Its The Lovely 4th = 8 Unconscionable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 1 - 6 Swinley Forest | ||
Sun Sep 9 2018 12:55 | 1st = 6 Swinley Forest 2nd = 4 San You 3rd = 1 Blackburn 4th = 8 Glass Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 6 - 4 Galaxy Miss | ||
Sun Sep 9 2018 12:50 | 1st = 4 Galaxy Miss 2nd = 6 Hello Mlady 3rd = 3 Our King Sway 4th = 7 Wrangler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 1 Demand A Panda | ||
Sun Sep 9 2018 12:49 | 1st = 1 Demand A Panda 2nd = 6 Burnout 3rd = 2 Unexplainable 4th = 8 Love Laughing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 1 - 6 Lady Nyora | ||
Sun Sep 9 2018 12:45 | 1st = 6 Lady Nyora 2nd = 1 Bodidley 3rd = 7 Poetic Diva 4th = 3 Sudden Impulse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 4 Paraphernalia | ||
Sun Sep 9 2018 12:43 | 1st = 4 Paraphernalia 2nd = 6 Noosa Parade 3rd = 7 Power Sensation 4th = 1 Chilly Kiss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gundagai Race 1 - 7 Tobermory | ||
Sun Sep 9 2018 12:40 | 1st = 7 Tobermory 2nd = 6 Skaldak 3rd = 10 Whicker 4th = 4 Koufax |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 1 Thrilling Talk | ||
Sun Sep 9 2018 12:39 | 1st = 1 Thrilling Talk 2nd = 8 Jinja Might 3rd = 4 Jetsun Swan 4th = 7 Beltom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Casterton Race 2 - 1 Big Blue | ||
Sun Sep 9 2018 12:35 | 1st = 1 Big Blue 2nd = 4 October Date 3rd = 2 Killarney Kid 4th = 6 Zoffman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 5 Alberto | ||
Sun Sep 9 2018 12:34 | 1st = 5 Alberto 2nd = 4 Kouta Gold 3rd = 8 Lady Mikado 4th = 7 Challis Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 7 Ima Teamboy | ||
Sun Sep 9 2018 12:30 | 1st = 7 Ima Teamboy 2nd = 6 Derumor 3rd = 1 Angels Of Fenway 4th = 12 Surface To Surface |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 5 - 3 Fynn Frost | ||
Sun Sep 9 2018 12:29 | 1st = 3 Fynn Frost 2nd = 9 Hes A Ladies Man 3rd = 10 Mockingjay 4th = 1 Adam Patron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 2 - 15 Bleu Roche | ||
Sun Sep 9 2018 12:25 | 1st = 15 Bleu Roche 2nd = 16 Olive 3rd = 10 Master Rock 4th = 12 Silver Scout |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 8 Haddi Bale | ||
Sun Sep 9 2018 12:25 | 1st = 8 Haddi Bale 2nd = 1 Good Yarn 3rd = 6 Hit The Runway 4th = 2 Kolora Posie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 2 Pat Tama | ||
Sun Sep 9 2018 12:21 | 1st = 2 Pat Tama 2nd = 3 Fantastic Lucy 3rd = 6 Nangar Dream 4th = 7 Tumbalaioo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 7 Eye Got It | ||
Sun Sep 9 2018 12:17 | 1st = 7 Eye Got It 2nd = 4 Jet Blaster 3rd = 2 Degani 4th = 3 Subscapularis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 5 - 3 Beauty Way | ||
Sun Sep 9 2018 12:10 | 1st = 3 Beauty Way 2nd = 1 Resurrect 3rd = 2 Mighty Me 4th = 4 Mutechi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 4 Bourne Bill | ||
Sun Sep 9 2018 12:07 | 1st = 4 Bourne Bill 2nd = 1 Love A Chat 3rd = 7 Oriental Tiger 4th = 8 Sofie Gogolac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 2 Drury | ||
Sun Sep 9 2018 12:04 | 1st = 2 Drury 2nd = 4 Jetsun Jamie 3rd = 8 Jinja Roman 4th = 6 Ima Lucky Zarr |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 5 Superior Sam | ||
Sun Sep 9 2018 12:01 | 1st = 5 Superior Sam 2nd = 2 Shirdale Tom 3rd = 3 Pink Tiara 4th = 4 Rubys Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Casterton Race 1 - 1 Ascot Red | ||
Sun Sep 9 2018 11:55 | 1st = 1 Ascot Red 2nd = 6 Mr Coyne 3rd = 9 Youl Dash For Cash 4th = 2 Doc Holliday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 4 - 2 Cuckoos Nest | ||
Sun Sep 9 2018 11:52 | 1st = 2 Cuckoos Nest 2nd = 1 Rogie Falls 3rd = 9 Thatgirltrouble 4th = 6 Jazzy Trouble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 1 - 2 Amphitrite | ||
Sun Sep 9 2018 11:45 | 1st = 2 Amphitrite 2nd = 11 Just Remember This 3rd = 4 Blonde Disposition 4th = 5 Celestial Shower |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 5 Nangar Magic | ||
Sun Sep 9 2018 11:44 | 1st = 5 Nangar Magic 2nd = 4 Yella Ella 3rd = 8 Statman Dave 4th = 2 Cest Lamour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 8 Omen Allen | ||
Sun Sep 9 2018 11:41 | 1st = 8 Omen Allen 2nd = 3 Spotlight 3rd = 4 Urzael Harbinger 4th = 5 Superior Uno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 4 - 3 Jackfrost | ||
Sun Sep 9 2018 11:35 | 1st = 3 Jackfrost 2nd = 6 Second Innings 3rd = 5 Laekeeper 4th = 12 Gallante |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 7 Always Dreaming | ||
Sun Sep 9 2018 11:27 | 1st = 7 Always Dreaming 2nd = 3 Spark em Up 3rd = 2 Thrilling Ivy 4th = 6 Hua Hua |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 3 Superior Chase | ||
Sun Sep 9 2018 11:23 | 1st = 3 Superior Chase 2nd = 6 Roccos Delight 3rd = 2 Kuzma 4th = 7 Dyna Eren |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 3 - 1 Airpark Flyer | ||
Sun Sep 9 2018 11:17 | 1st = 1 Airpark Flyer 2nd = 7 Beau Vista 3rd = 4 Bohannan 4th = 5 Out of Aces |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 4 Botany Esmay | ||
Sun Sep 9 2018 11:09 | 1st = 4 Botany Esmay 2nd = 7 Blocker 3rd = 2 Jinja Liv 4th = 5 Agistri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 8 Dyna Quota | ||
Sun Sep 9 2018 11:06 | 1st = 8 Dyna Quota 2nd = 4 Superior Primo 3rd = 1 Sweet Ambush 4th = 2 Lucky Louie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 3 - 12 Delegate | ||
Sun Sep 9 2018 11:00 | 1st = 12 Delegate 2nd = 5 Master Poet 3rd = 11 Captain Orange 4th = 6 Zedsational |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 2 - 7 Kiitos | ||
Sun Sep 9 2018 10:45 | 1st = 7 Kiitos 2nd = 2 Midnight Memories 3rd = 6 Sunrise Spur 4th = 5 Noble Mistress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 2 - 6 Delacroix | ||
Sun Sep 9 2018 10:25 | 1st = 6 Delacroix 2nd = 2 The Arabian Duke 3rd = 5 Zedace 4th = 4 Highly Likely |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 1 - 7 Rainy River | ||
Sun Sep 9 2018 10:14 | 1st = 7 Rainy River 2nd = 1 Senorita Margarita 3rd = 8 Machs Mareta 4th = 9 Myboylolliepop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 1 - 11 Magic Wonder | ||
Sun Sep 9 2018 9:50 | 1st = 11 Magic Wonder 2nd = 6 Windermere Lad 3rd = 4 Kokanee Gold 4th = 5 Istimagic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 7 Devine Tilly | ||
Sun Sep 9 2018 0:04 | 1st = 7 Devine Tilly 2nd = 1 Better Buy 3rd = 4 Mad Skills 4th = 5 Nothing To Prove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 7 Azalea Monelli | ||
Thu Aug 9 2018 23:59 | 1st = 7 Azalea Monelli 2nd = 3 Ferdinand 3rd = 2 Rhiannons Last 4th = 1 Red Right Hand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 6 Leisel Monelli | ||
Thu Aug 9 2018 23:36 | 1st = 6 Leisel Monelli 2nd = 7 Starlight Joli 3rd = 3 Hello Cody 4th = 1 Humble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 2 Ballistic Blue | ||
Thu Aug 9 2018 23:19 | 1st = 2 Ballistic Blue 2nd = 8 West On Tia 3rd = 1 West On Lily 4th = 3 Go Pro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 8 Atlantic Li | ||
Thu Aug 9 2018 22:56 | 1st = 8 Atlantic Li 2nd = 1 West On Bamboo 3rd = 2 Ozzie Made 4th = 4 Sir Barwood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 2 Embye | ||
Thu Aug 9 2018 22:54 | 1st = 2 Embye 2nd = 3 Winlock Silver 3rd = 5 Zombie 4th = 4 Grand Izmir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 2 Stylish Evie | ||
Thu Aug 9 2018 22:47 | 1st = 2 Stylish Evie 2nd = 5 Dancing Barefoot 3rd = 3 Storm Water 4th = 10 Izon Amy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 6 Narcissist | ||
Thu Aug 9 2018 22:37 | 1st = 6 Narcissist 2nd = 2 Burning Fuel 3rd = 7 Double Stitched 4th = 4 Hollywood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 5 Abimbola | ||
Thu Aug 9 2018 22:33 | 1st = 5 Abimbola 2nd = 2 Oneill Monelli 3rd = 4 Snallygaster 4th = 8 Hello Im Jade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 5 Reiko Rocketta | ||
Thu Aug 9 2018 22:30 | 1st = 5 Reiko Rocketta 2nd = 3 Nod Ya Head 3rd = 8 Dashing Hope 4th = 1 Leggian Blonde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 1 Suva | ||
Thu Aug 9 2018 22:25 | 1st = 1 Suva 2nd = 3 Lacy Jo 3rd = 2 Lahinch 4th = 7 Dark Conde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 8 Bonknocka Lass | ||
Thu Aug 9 2018 22:22 | 1st = 8 Bonknocka Lass 2nd = 4 Soft Sand 3rd = 7 Are Jay Duree 4th = 5 Adhara Steel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 4 Miss Splendamiro | ||
Thu Aug 9 2018 22:19 | 1st = 4 Miss Splendamiro 2nd = 2 Drink Schooners 3rd = 1 True Talent 4th = 8 Dyna Aviator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 10 - 4 The Hounddog | ||
Thu Aug 9 2018 22:15 | 1st = 4 The Hounddog 2nd = 2 Casino Comedy 3rd = 6 Hazelnuts 4th = 3 Our Jaguar Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 6 Jabberin Melody | ||
Thu Aug 9 2018 22:13 | 1st = 6 Jabberin Melody 2nd = 1 Mad Skills 3rd = 3 Mundi Marks 4th = 5 Sheer Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 4 Zambora Tyler | ||
Thu Aug 9 2018 22:10 | 1st = 4 Zambora Tyler 2nd = 1 Stack The Aces 3rd = 2 Aiming 4th = 6 Tyla Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 5 Shanlyn Magic | ||
Thu Aug 9 2018 22:04 | 1st = 5 Shanlyn Magic 2nd = 3 Alpha Lucky 3rd = 6 Rocky Ravioli 4th = 1 Dewana Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 8 Take Guard | ||
Thu Aug 9 2018 22:01 | 1st = 8 Take Guard 2nd = 6 Lucky Linc 3rd = 1 Fernando Bolt 4th = 4 Shes A Fernando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 3 Mako Mac | ||
Thu Aug 9 2018 21:58 | 1st = 3 Mako Mac 2nd = 2 Wildash Cecil 3rd = 1 Maywyn Rewards 4th = 5 Femme Folle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 1 Ritas Boy | ||
Thu Aug 9 2018 21:55 | 1st = 1 Ritas Boy 2nd = 6 Canya Ayden 3rd = 4 Nangar Kash 4th = 3 Dreaming Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 5 West On Augie | ||
Thu Aug 9 2018 21:52 | 1st = 5 West On Augie 2nd = 6 Waterloo Monelli 3rd = 7 Bundles Galore 4th = 4 Dusty Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 8 Fox Gambler | ||
Thu Aug 9 2018 21:49 | 1st = 8 Fox Gambler 2nd = 1 Tag And Release 3rd = 2 Mr Arjay 4th = 7 Lektra Lucy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 9 - 7 Heenzo | ||
Thu Aug 9 2018 21:45 | 1st = 7 Heenzo 2nd = 3 Its Nicholas 3rd = 4 Billboard Bonnie 4th = 5 Gemmas Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 2 Kinloch Moss | ||
Thu Aug 9 2018 21:43 | 1st = 2 Kinloch Moss 2nd = 8 No Excuse 3rd = 1 Real Simple 4th = 3 Dyna Denver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 8 Stop Line | ||
Thu Aug 9 2018 21:40 | 1st = 8 Stop Line 2nd = 1 Snowball Emma 3rd = 2 Fernando Magic 4th = 6 Wild Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 1 Corykodi | ||
Thu Aug 9 2018 21:37 | 1st = 1 Corykodi 2nd = 5 Neekys Way 3rd = 2 Truth Prevails 4th = 4 Slick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 6 Moment To Jive | ||
Thu Aug 9 2018 21:34 | 1st = 6 Moment To Jive 2nd = 1 Poppy Monelli 3rd = 3 Ramifications 4th = 2 Quick Jagger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 7 - 8 Shortys Mate | ||
Thu Aug 9 2018 21:30 | 1st = 8 Shortys Mate 2nd = 3 Bettor Ops 3rd = 6 Artful Christian 4th = 7 Crookwell Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 6 Sky Wave | ||
Thu Aug 9 2018 21:28 | 1st = 6 Sky Wave 2nd = 4 Blue Moon Rising 3rd = 8 Velocity Liberty 4th = 7 Sunburnt Highway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 4 Amity Marlow | ||
Thu Aug 9 2018 21:25 | 1st = 4 Amity Marlow 2nd = 8 Jays Ace 3rd = 7 Emerley Nolen 4th = 6 Ivy Murial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 5 Khaleesi Girl | ||
Thu Aug 9 2018 21:22 | 1st = 5 Khaleesi Girl 2nd = 3 Hazelwood Flyer 3rd = 2 Docs Reward 4th = 4 Mepunga Debbie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 8 - 1 Shadow Eclipse | ||
Thu Aug 9 2018 21:18 | 1st = 1 Shadow Eclipse 2nd = 3 Modern Metropolis 3rd = 2 Hayaku Harry 4th = 7 Mach Angelo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 2 Buckle Up Rose | ||
Thu Aug 9 2018 21:16 | 1st = 2 Buckle Up Rose 2nd = 7 Apollo Blue 3rd = 1 Dooper 4th = 5 Two Bills |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 2 Smart Marlow | ||
Thu Aug 9 2018 21:13 | 1st = 2 Smart Marlow 2nd = 6 Shot Clock 3rd = 5 Get Messi 4th = 8 Arden Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 2 Hannibal Spectre | ||
Thu Aug 9 2018 21:10 | 1st = 2 Hannibal Spectre 2nd = 8 Scott Lucky 3rd = 6 Inga Ted 4th = 7 Gold Attraction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 7 Poco Dorado | ||
Thu Aug 9 2018 21:07 | 1st = 7 Poco Dorado 2nd = 5 Kihael Road 3rd = 2 Big Butters 4th = 3 Rockstar Kerr |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 6 - 4 Opia | ||
Thu Aug 9 2018 21:03 | 1st = 4 Opia 2nd = 9 Imamenace 3rd = 2 Plumbers Pettycash 4th = 8 Nica Macdonon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 7 Cairnlea Kenny | ||
Thu Aug 9 2018 21:01 | 1st = 7 Cairnlea Kenny 2nd = 3 Honcho Monelli 3rd = 6 Pure Ability 4th = 8 Aston Abbott |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 7 Midnight Starlet | ||
Thu Aug 9 2018 20:58 | 1st = 7 Midnight Starlet 2nd = 5 Leprechaun Storm 3rd = 3 Rebecca Bale 4th = 6 Cruisys Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 3 Wynburn Lucifer | ||
Thu Aug 9 2018 20:55 | 1st = 3 Wynburn Lucifer 2nd = 6 Vrontios 3rd = 9 Times A Bonus 4th = 5 Tom Tom Drum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 1 Visigoth | ||
Thu Aug 9 2018 20:52 | 1st = 1 Visigoth 2nd = 5 Kealoah 3rd = 2 Pollys Maid 4th = 7 Pittsburgh Phil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 8 Midnite Starling | ||
Thu Aug 9 2018 20:49 | 1st = 8 Midnite Starling 2nd = 5 Lireva 3rd = 2 Dazzling Melody 4th = 3 St Pauli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 7 - 3 Babyitscold | ||
Thu Aug 9 2018 20:45 | 1st = 3 Babyitscold 2nd = 4 Handful Of Dreams 3rd = 7 Urban Girl 4th = 1 Always A Lexus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 8 Cry Later | ||
Thu Aug 9 2018 20:43 | 1st = 8 Cry Later 2nd = 1 Ninghan Express 3rd = 5 King Panda 4th = 2 Willie Blues |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 4 Windmill Haze | ||
Thu Aug 9 2018 20:40 | 1st = 4 Windmill Haze 2nd = 3 Menzali 3rd = 1 Hukanui 4th = 6 Croydon Boys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 1 Big Flood | ||
Thu Aug 9 2018 20:37 | 1st = 1 Big Flood 2nd = 2 Shadale 3rd = 8 Hasten Slowly 4th = 6 Lila Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 1 Posh Amber | ||
Thu Aug 9 2018 20:34 | 1st = 1 Posh Amber 2nd = 8 Crazy Wolf 3rd = 2 Billy Mae 4th = 3 Innocent Holly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 5 - 7 Speak No Evil | ||
Thu Aug 9 2018 20:30 | 1st = 7 Speak No Evil 2nd = 5 Angel Of Arts 3rd = 9 Saphirique 4th = 6 Molly Kelly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 2 Maurice Minor | ||
Thu Aug 9 2018 20:28 | 1st = 2 Maurice Minor 2nd = 6 Fabrique 3rd = 5 Bubble Guppy 4th = 4 Magic Hornet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 4 Ginza Lion | ||
Thu Aug 9 2018 20:25 | 1st = 4 Ginza Lion 2nd = 1 Polo 3rd = 6 Myrtle Grange 4th = 5 Severus Grange |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 1 Aqua Cheetah | ||
Thu Aug 9 2018 20:22 | 1st = 1 Aqua Cheetah 2nd = 8 Takahi Max 3rd = 2 Wamogo 4th = 4 Elle Nette Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 1 Velocity Lilly | ||
Thu Aug 9 2018 20:19 | 1st = 1 Velocity Lilly 2nd = 5 Springvale Choix 3rd = 2 San Tan Sam 4th = 6 Cairnlea Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 5 Stormont Star | ||
Thu Aug 9 2018 20:15 | 1st = 5 Stormont Star 2nd = 8 Got The Scoop 3rd = 7 Field Officer 4th = 2 Fashion Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 7 Tornado Tears | ||
Thu Aug 9 2018 20:13 | 1st = 7 Tornado Tears 2nd = 6 Dyna Chancer 3rd = 3 Rippin Sam 4th = 1 Hot Tip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 2 Alolo Miss | ||
Thu Aug 9 2018 20:10 | 1st = 2 Alolo Miss 2nd = 4 Metanoia Franko 3rd = 5 Faboom 4th = 6 Dylan Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 4 Double Gee | ||
Thu Aug 9 2018 20:07 | 1st = 4 Double Gee 2nd = 2 Champagne Sally 3rd = 6 Red Hot Spur 4th = 1 Hot Ember |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 2 On Time Johnny | ||
Thu Aug 9 2018 20:04 | 1st = 2 On Time Johnny 2nd = 5 Blackpool Tipsy 3rd = 8 No Secrets 4th = 1 Destini Radar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 4 - 2 Pistol Abbey | ||
Thu Aug 9 2018 20:00 | 1st = 2 Pistol Abbey 2nd = 3 Tenniele Erin 3rd = 8 Soho Burning Love 4th = 1 Major Sea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 1 Barney Brann | ||
Thu Aug 9 2018 19:58 | 1st = 1 Barney Brann 2nd = 8 Watta Barghest 3rd = 2 Rockstar Eliza 4th = 4 Jigger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 8 Emerley Mine | ||
Thu Aug 9 2018 19:55 | 1st = 8 Emerley Mine 2nd = 6 Oh Jay Korie 3rd = 1 Dream Breaker 4th = 2 Just Did It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 1 Dyna Wazza | ||
Thu Aug 9 2018 19:52 | 1st = 1 Dyna Wazza 2nd = 6 Dyna Oscar 3rd = 2 Up Hill Jill 4th = 7 Go Commando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 2 Lily Lola | ||
Thu Aug 9 2018 19:49 | 1st = 2 Lily Lola 2nd = 6 Abbella Magic 3rd = 1 Sulza Boy 4th = 7 Hello Kelly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 7 Hokonui Ben | ||
Thu Aug 9 2018 19:45 | 1st = 7 Hokonui Ben 2nd = 8 Our Missionary Man 3rd = 3 Tightrope 4th = 1 Hooded Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 1 Loch Freddie | ||
Thu Aug 9 2018 19:43 | 1st = 1 Loch Freddie 2nd = 2 First Fire 3rd = 6 Dream Blaster 4th = 3 Brittany Talks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 6 Noosa Jet | ||
Thu Aug 9 2018 19:40 | 1st = 6 Noosa Jet 2nd = 1 Mr Uggboot 3rd = 8 Scarecrow Tiger 4th = 4 Plumcad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 7 Little Jebrynah | ||
Thu Aug 9 2018 19:37 | 1st = 7 Little Jebrynah 2nd = 2 Nappo Quoted 3rd = 3 Kihael Koalmina 4th = 5 Finale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 6 Turanzas Terror | ||
Thu Aug 9 2018 19:34 | 1st = 6 Turanzas Terror 2nd = 4 Spring Kudu 3rd = 2 Hilltop Tales 4th = 1 Klain Chaser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 3 - 2 Mach Diva | ||
Thu Aug 9 2018 19:30 | 1st = 2 Mach Diva 2nd = 8 Manuela 3rd = 1 Walkamileinmyshoes 4th = 7 Everdeen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 6 Aston Duke | ||
Thu Aug 9 2018 19:28 | 1st = 6 Aston Duke 2nd = 1 Blackjack Neo 3rd = 3 Federal Lilly 4th = 5 Leave Me Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 3 Flash Ruby | ||
Thu Aug 9 2018 19:25 | 1st = 3 Flash Ruby 2nd = 4 Evs Girl 3rd = 7 Kel Knight 4th = 5 Just Won Lotto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 1 Money For Jam | ||
Thu Aug 9 2018 19:22 | 1st = 1 Money For Jam 2nd = 2 Steal A Kiss 3rd = 3 Johns Last 4th = 8 Queen Werina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 8 Tophat And Tails | ||
Thu Aug 9 2018 19:19 | 1st = 8 Tophat And Tails 2nd = 7 Troy Boyce 3rd = 3 Scott Pizzazz 4th = 4 Solar Mocha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 1 Speedy Dominic | ||
Thu Aug 9 2018 19:18 | 1st = 1 Speedy Dominic 2nd = 4 Bettor B Nice 3rd = 7 No Risk No Return 4th = 8 Pure Charisma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 2 Dyna Soren | ||
Thu Aug 9 2018 19:13 | 1st = 2 Dyna Soren 2nd = 3 Alpha Aion 3rd = 4 All About Corey 4th = 6 Lektra Viki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 10 - 3 Kingdom And Empire | ||
Thu Aug 9 2018 19:10 | 1st = 3 Kingdom And Empire 2nd = 11 Shouhou 3rd = 14 Persistence Time 4th = 8 Sirius Prospect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 7 Benali | ||
Thu Aug 9 2018 19:07 | 1st = 7 Benali 2nd = 4 Cardamom 3rd = 2 Mepunga Laser 4th = 3 Werner Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 7 Bright Satellite | ||
Thu Aug 9 2018 19:04 | 1st = 7 Bright Satellite 2nd = 1 Dustys Chance 3rd = 3 Azariah 4th = 8 That Houdini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 2 - 3 Ma Koo Loo Frankie | ||
Thu Aug 9 2018 18:59 | 1st = 3 Ma Koo Loo Frankie 2nd = 4 Bezzaboma 3rd = 8 Bushi 4th = 2 Caesareal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 1 Taylas Banjo | ||
Thu Aug 9 2018 18:56 | 1st = 1 Taylas Banjo 2nd = 2 Cosmic Spur 3rd = 6 Ferno The Nando 4th = 4 Gunmetal Liam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 3 Alta Linea | ||
Thu Aug 9 2018 18:53 | 1st = 3 Alta Linea 2nd = 7 Springvale Mike 3rd = 1 Hardys Banjo 4th = 5 Mister Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 6 Riviera Cruz | ||
Thu Aug 9 2018 18:50 | 1st = 6 Riviera Cruz 2nd = 3 Lady Emerald 3rd = 7 Real Obsession 4th = 5 My Hardaway Hana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 7 Hay Rosalie | ||
Thu Aug 9 2018 18:47 | 1st = 7 Hay Rosalie 2nd = 4 Are Jay Lochie 3rd = 3 Steak Sandwhich 4th = 1 Early Settler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 9 Ballator Thor | ||
Thu Aug 9 2018 18:42 | 1st = 9 Ballator Thor 2nd = 3 Come Out And Play 3rd = 6 Warner 4th = 1 Jaccka Turk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 3 Joyous | ||
Thu Aug 9 2018 18:39 | 1st = 3 Joyous 2nd = 6 Rave On 3rd = 7 Daryl Dixon 4th = 9 Gold Odessa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 9 - 2 Prying Tom | ||
Thu Aug 9 2018 18:35 | 1st = 2 Prying Tom 2nd = 12 Truly Belong 3rd = 5 Beg To Differ 4th = 7 Reef Keeper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 4 Opal Heist | ||
Thu Aug 9 2018 18:32 | 1st = 4 Opal Heist 2nd = 1 Shooters Ali 3rd = 9 Zanzeedoo 4th = 6 Unique Edition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 1 - 2 Bronski Belle | ||
Thu Aug 9 2018 18:27 | 1st = 2 Bronski Belle 2nd = 8 Shawami Lass 3rd = 7 Heavenly Shades 4th = 10 Village Encounter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 7 Axel Footluce | ||
Thu Aug 9 2018 18:25 | 1st = 7 Axel Footluce 2nd = 3 Bourbski Bar 3rd = 2 Sarah Smirnoff 4th = 8 Cut Footluce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 1 Heza Real Deal | ||
Thu Aug 9 2018 18:22 | 1st = 1 Heza Real Deal 2nd = 3 Husky Beatle 3rd = 4 Lethal Levi 4th = 2 All Inn Taylor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 9 - 10 Regal Nightshade | ||
Thu Aug 9 2018 18:17 | 1st = 10 Regal Nightshade 2nd = 5 Deadly Rocker 3rd = 1 Snakes N Ladders 4th = 6 Annas Best |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 1 Wyembah Charlie | ||
Thu Aug 9 2018 18:14 | 1st = 1 Wyembah Charlie 2nd = 4 Zipping Abbot 3rd = 2 Hes The One 4th = 6 Magic Mctiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 3 Moon Phase | ||
Thu Aug 9 2018 18:10 | 1st = 3 Moon Phase 2nd = 1 Taabi 3rd = 7 Stagger Out Fred 4th = 9 Sight Screen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 9 Still Of The Night | ||
Thu Aug 9 2018 18:05 | 1st = 9 Still Of The Night 2nd = 8 Flirtatious Heart 3rd = 7 Happyever Laughter 4th = 6 The Maldives |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 1 Crackerjack Skip | ||
Thu Aug 9 2018 18:02 | 1st = 1 Crackerjack Skip 2nd = 3 Zipper Shoes 3rd = 7 Shanlyn Sprite 4th = 9 Undenied Access |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 2 Fully Loaded | ||
Thu Aug 9 2018 17:59 | 1st = 2 Fully Loaded 2nd = 3 Chardy 3rd = 8 Afire Love 4th = 4 On Billys Wings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 8 - 9 Sharpbob | ||
Thu Aug 9 2018 17:55 | 1st = 9 Sharpbob 2nd = 1 Epic Grey 3rd = 4 Undisclosed 4th = 10 Slik Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 8 Dare Eye | ||
Thu Aug 9 2018 17:52 | 1st = 8 Dare Eye 2nd = 1 Songar Sunset 3rd = 6 Im Seeking 4th = 3 Braeman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 6 Miss Gingin | ||
Thu Aug 9 2018 17:48 | 1st = 6 Miss Gingin 2nd = 1 Miracles Happen 3rd = 7 Trapezius 4th = 2 Youre Welcome |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 6 Nangar Warrior | ||
Thu Aug 9 2018 17:46 | 1st = 6 Nangar Warrior 2nd = 8 Fired Up Jasper 3rd = 3 Platinum Marshal 4th = 7 Dissident |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 4 Gotham Queen | ||
Thu Aug 9 2018 17:44 | 1st = 4 Gotham Queen 2nd = 8 Hightan 3rd = 2 He Shall Johnny 4th = 5 All Inn Misshap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 2 Might And Main | ||
Thu Aug 9 2018 17:39 | 1st = 2 Might And Main 2nd = 1 Ashleys Angel 3rd = 7 Evelyn Jay 4th = 6 Little Change |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 6 Wicked Quality | ||
Thu Aug 9 2018 17:37 | 1st = 6 Wicked Quality 2nd = 7 My Bro Connor 3rd = 3 Taylors Charm 4th = 9 Blazing Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 1 Squire | ||
Thu Aug 9 2018 17:32 | 1st = 1 Squire 2nd = 7 Hawkowl 3rd = 4 Prince Syntax 4th = 10 Lani Kai Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 7 Knockers Gold | ||
Thu Aug 9 2018 17:30 | 1st = 7 Knockers Gold 2nd = 2 Pandoras Comet 3rd = 10 Bingo Boon 4th = 3 Banknote |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 3 Full Speed | ||
Thu Aug 9 2018 17:27 | 1st = 3 Full Speed 2nd = 6 Xava Allen 3rd = 8 Replica Casino 4th = 2 Go Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 2 My Bro Lewis | ||
Thu Aug 9 2018 17:24 | 1st = 2 My Bro Lewis 2nd = 3 Kulu Ozzie 3rd = 1 Kraken Pace 4th = 7 Rains It Pours |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 7 - 5 Everymile A Memory | ||
Thu Aug 9 2018 17:20 | 1st = 5 Everymile A Memory 2nd = 2 Bardsey 3rd = 3 Orbit The Sun 4th = 1 Technical Limit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 7 Bondurant | ||
Thu Aug 9 2018 17:17 | 1st = 7 Bondurant 2nd = 2 Limpy Jackson 3rd = 6 Easy Sloy Boy 4th = 4 Bound For Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 5 Blackpool Nugget | ||
Thu Aug 9 2018 17:14 | 1st = 5 Blackpool Nugget 2nd = 1 Zaviers Monaro 3rd = 2 Swift Chief 4th = 3 Banana Honeybear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 8 Precious Cullen | ||
Thu Aug 9 2018 17:12 | 1st = 8 Precious Cullen 2nd = 9 Lethal Promise 3rd = 1 Shadow Hunter 4th = 10 Macs Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 5 Danziger | ||
Thu Aug 9 2018 17:11 | 1st = 5 Danziger 2nd = 3 Fiery Jen 3rd = 6 Flower Bomb 4th = 1 High Dreamer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 7 Rogers In Town | ||
Thu Aug 9 2018 17:08 | 1st = 7 Rogers In Town 2nd = 2 Aston Kirui 3rd = 1 Yakari 4th = 3 Flawless Bling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hamilton Race 8 - 4 Sheezawingate | ||
Thu Aug 9 2018 17:03 | 1st = 4 Sheezawingate 2nd = 5 Daddywho 3rd = 7 Johnny Redcoat 4th = 1 Soho Madonna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 9 - 8 Canny Move | ||
Thu Aug 9 2018 17:00 | 1st = 8 Canny Move 2nd = 11 You Would Think 3rd = 14 Sir Chatalot 4th = 3 Blacktein |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 7 - 2 Bassey | ||
Thu Aug 9 2018 16:58 | 1st = 2 Bassey 2nd = 1 Give Me Fifty 3rd = 9 Pumpniron 4th = 4 Joey Tee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 7 - 4 A Littlebittamagic | ||
Thu Aug 9 2018 16:57 | 1st = 4 A Littlebittamagic 2nd = 1 Fortyshort 3rd = 7 Cassavance 4th = 11 Ambers Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 2 Opawa Lara | ||
Thu Aug 9 2018 16:55 | 1st = 2 Opawa Lara 2nd = 4 Born Quick 3rd = 8 Puzzle Tin 4th = 5 Zara Jinx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 8 Freddys Back | ||
Thu Aug 9 2018 16:54 | 1st = 8 Freddys Back 2nd = 2 Jye Nismo 3rd = 5 Bumpo 4th = 1 Short Stacked |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 8 - 10 China Gale | ||
Thu Aug 9 2018 16:50 | 1st = 10 China Gale 2nd = 11 Red Dubawi 3rd = 2 Captain Manering 4th = 1 Decroux |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 7 Gateway To Eden | ||
Thu Aug 9 2018 16:47 | 1st = 7 Gateway To Eden 2nd = 3 Hit The Highway 3rd = 8 Lucas The Great 4th = 6 All Inn Together |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 6 - 2 Young Thor | ||
Thu Aug 9 2018 16:42 | 1st = 2 Young Thor 2nd = 10 My Kind Of Music 3rd = 7 Willas Way 4th = 6 Midnight Drama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 2 Bugatti Blade | ||
Thu Aug 9 2018 16:39 | 1st = 2 Bugatti Blade 2nd = 7 Im So Fancy 3rd = 5 Give Us Double 4th = 1 Cosmic Quality |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 8 Mahalo | ||
Thu Aug 9 2018 16:34 | 1st = 8 Mahalo 2nd = 10 Tuesdays Fella 3rd = 4 Fakerocknroll 4th = 6 Stylish Feeling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 2 Davids Legacy | ||
Thu Aug 9 2018 16:33 | 1st = 2 Davids Legacy 2nd = 5 Goldstar Ashton 3rd = 3 Edge Of Town 4th = 8 Dirk Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 8 - 5 Robbies Star | ||
Thu Aug 9 2018 16:30 | 1st = 5 Robbies Star 2nd = 15 Room To Rhyme 3rd = 7 Meteor Light 4th = 14 Casa De Lago |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 7 - 7 Lady Evelyn | ||
Thu Aug 9 2018 16:27 | 1st = 7 Lady Evelyn 2nd = 3 Go Benny 3rd = 2 Marathon 4th = 1 Abohar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 6 - 5 Nice One Jon | ||
Thu Aug 9 2018 16:26 | 1st = 5 Nice One Jon 2nd = 7 Seven Rippin Aces 3rd = 2 Quincy Storm 4th = 4 Sir Cracker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 6 Aston Lagonda | ||
Thu Aug 9 2018 16:24 | 1st = 6 Aston Lagonda 2nd = 5 Atlas True Blue 3rd = 4 Quavo 4th = 1 Vincero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hamilton Race 7 - 4 Spot Ona Shadow | ||
Thu Aug 9 2018 16:20 | 1st = 4 Spot Ona Shadow 2nd = 7 Fowsands 3rd = 3 Okelerho Lad 4th = 5 Wotchawaitingfor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 6 - 3 Now Ask Me | ||
Thu Aug 9 2018 16:17 | 1st = 3 Now Ask Me 2nd = 8 Little Hunter 3rd = 9 Lucky Feeling 4th = 5 Bound To Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 2 Rosa Tee | ||
Thu Aug 9 2018 16:16 | 1st = 2 Rosa Tee 2nd = 4 Detective Dash 3rd = 1 Grid Lock 4th = 6 Asserting Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 3 Zipping Buddy | ||
Thu Aug 9 2018 16:14 | 1st = 3 Zipping Buddy 2nd = 6 Eye Rock 3rd = 1 Sketchy Halo 4th = 5 Nialilli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 7 Dr Paulina | ||
Thu Aug 9 2018 16:11 | 1st = 7 Dr Paulina 2nd = 2 Cheeky Cindy 3rd = 8 Brandeen Fi 4th = 1 Dane Daisy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 7 - 2 Chocolatier | ||
Thu Aug 9 2018 16:10 | 1st = 2 Chocolatier 2nd = 4 Highjacker 3rd = 3 Kooza 4th = 1 My Kings Counsel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 8 Tat James | ||
Thu Aug 9 2018 16:07 | 1st = 8 Tat James 2nd = 2 Pagan Dancer 3rd = 3 Let It Fly 4th = 1 Ramble Tamble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 5 - 5 Gold Artisan | ||
Thu Aug 9 2018 16:04 | 1st = 5 Gold Artisan 2nd = 7 Saxapak 3rd = 3 Uncle Lino 4th = 9 True Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 5 - 8 Gottashopearly | ||
Thu Aug 9 2018 16:01 | 1st = 8 Gottashopearly 2nd = 1 Christian Shannon 3rd = 7 The Puritan 4th = 6 Stonebridge Royal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 7 - 6 Blacklisted | ||
Thu Aug 9 2018 16:00 | 1st = 6 Blacklisted 2nd = 8 Je Suis Tycoon 3rd = 2 Star Search 4th = 9 Conconi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 1 Opawa Lawsey | ||
Thu Aug 9 2018 15:58 | 1st = 1 Opawa Lawsey 2nd = 5 Giancana 3rd = 7 Miss Nina 4th = 2 Double Speed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 7 Thunder Mac | ||
Thu Aug 9 2018 15:55 | 1st = 7 Thunder Mac 2nd = 1 Hez Razor Sharp 3rd = 2 Bob Gage 4th = 8 Smiling Armada |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 6 - 6 Forever Alone | ||
Thu Aug 9 2018 15:52 | 1st = 6 Forever Alone 2nd = 7 Peyton Place 3rd = 5 Crossing Guard 4th = 11 French Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 6 Playboy Eddie | ||
Thu Aug 9 2018 15:49 | 1st = 6 Playboy Eddie 2nd = 2 Hot Chevy 3rd = 1 Typhoon Tyson 4th = 8 Fab In Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 6 Bluehawk Robert | ||
Thu Aug 9 2018 15:46 | 1st = 6 Bluehawk Robert 2nd = 1 Little Bala 3rd = 7 Gone Early 4th = 3 Unusable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hamilton Race 6 - 4 Presidential Grin | ||
Thu Aug 9 2018 15:45 | 1st = 4 Presidential Grin 2nd = 1 Audaz Bonita 3rd = 2 Jilliby Coyote 4th = 7 Vegas Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 5 - 3 Changing Currency | ||
Thu Aug 9 2018 15:42 | 1st = 3 Changing Currency 2nd = 4 Colorado River 3rd = 10 Daunting Queen 4th = 2 Bonnchelon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 5 Opawa Rooster | ||
Thu Aug 9 2018 15:41 | 1st = 5 Opawa Rooster 2nd = 4 Dyna Weslyn 3rd = 7 Hankenstein 4th = 1 Viktoria Vikkers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 1 Go Gettem Bingo | ||
Thu Aug 9 2018 15:39 | 1st = 1 Go Gettem Bingo 2nd = 7 Applied 3rd = 5 Extreme Justice 4th = 8 You Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 6 - 3 Intense Focus | ||
Thu Aug 9 2018 15:35 | 1st = 3 Intense Focus 2nd = 6 Karas Hope 3rd = 2 Chicansalade 4th = 5 Prince George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 7 Raven Izmir | ||
Thu Aug 9 2018 15:33 | 1st = 7 Raven Izmir 2nd = 4 Ridens Reach 3rd = 8 Boil And Bubble 4th = 3 Nerve Lika Thief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 4 - 7 Kid Montana | ||
Thu Aug 9 2018 15:31 | 1st = 7 Kid Montana 2nd = 5 Hes Our Boy 3rd = 4 Western Safari 4th = 3 Clancy Pants |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 6 - 7 Va Bene Amore | ||
Thu Aug 9 2018 15:30 | 1st = 7 Va Bene Amore 2nd = 1 Mandjar 3rd = 8 Secret Lake 4th = 6 Bequest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 4 - 5 San Crispino | ||
Thu Aug 9 2018 15:27 | 1st = 5 San Crispino 2nd = 9 Spirited Snitzel 3rd = 10 Speeding Bullet 4th = 1 Regent Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 6 Gee Dalton | ||
Thu Aug 9 2018 15:25 | 1st = 6 Gee Dalton 2nd = 2 Water Pistol 3rd = 1 Flying Queen 4th = 5 Extra Kisses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 7 Allnight Mlady | ||
Thu Aug 9 2018 15:22 | 1st = 7 Allnight Mlady 2nd = 9 Falcon Vista 3rd = 6 Condafew 4th = 10 Stevie Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 9 Falcon Vista | ||
Thu Aug 9 2018 15:22 | 1st = 9 Falcon Vista 2nd = 6 Condafew 3rd = 8 Real Knucky 4th = 10 Stevie Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 2 Kiacatoo Fever | ||
Thu Aug 9 2018 15:21 | 1st = 2 Kiacatoo Fever 2nd = 1 Umbridge Bale 3rd = 3 Spring Sam 4th = 6 Know Conclusion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 1 Rileys Paige | ||
Thu Aug 9 2018 15:19 | 1st = 1 Rileys Paige 2nd = 5 Pride Of Oasis 3rd = 3 Sedaka 4th = 6 Kiewa Cowboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 11 - 7 Chilling Fantasy | ||
Thu Aug 9 2018 15:16 | 1st = 7 Chilling Fantasy 2nd = 1 Bianca Keeping 3rd = 2 Mallee Queen 4th = 4 Aminya Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 5 - 4 Better Not Fly | ||
Thu Aug 9 2018 15:15 | 1st = 4 Better Not Fly 2nd = 1 Titus 3rd = 2 Retribution 4th = 10 Rubel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 7 Cannonball | ||
Thu Aug 9 2018 15:12 | 1st = 7 Cannonball 2nd = 4 Divers Session 3rd = 6 Hollow Rise 4th = 8 Audreys Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 1 Rainbow Parade | ||
Thu Aug 9 2018 15:09 | 1st = 1 Rainbow Parade 2nd = 5 Candy Rose 3rd = 4 Silver Sky 4th = 8 Arctic Iggy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hamilton Race 5 - 4 Rigel | ||
Thu Aug 9 2018 15:08 | 1st = 4 Rigel 2nd = 1 Gnotuk 3rd = 5 Presidential Art 4th = 3 Santanna Breeze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 4 - 4 Text Book | ||
Thu Aug 9 2018 15:05 | 1st = 4 Text Book 2nd = 2 Mr Boxvale 3rd = 1 Malkara 4th = 6 No Effort Needed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 3 - 2 Dashing Hannah | ||
Thu Aug 9 2018 15:02 | 1st = 2 Dashing Hannah 2nd = 9 Abercrombie Lisa 3rd = 7 Halfway Holme 4th = 1 Bob Swagger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 5 - 3 Ramp | ||
Thu Aug 9 2018 15:00 | 1st = 3 Ramp 2nd = 9 La Lova 3rd = 8 Farewell Greta 4th = 12 Miss Prestigious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 1 Epic Mango | ||
Thu Aug 9 2018 14:59 | 1st = 1 Epic Mango 2nd = 5 Shallay Pallay 3rd = 8 Dusky Brew 4th = 2 Know Hassle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 5 - 2 So Spirited | ||
Thu Aug 9 2018 14:55 | 1st = 2 So Spirited 2nd = 6 Burden Of Proof 3rd = 7 Laszlo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 6 Real Fantasy | ||
Thu Aug 9 2018 14:53 | 1st = 6 Real Fantasy 2nd = 8 Mummies lil Boy 3rd = 7 Cool Punter 4th = 1 Wicked Jenmar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 2 Franks Fortune | ||
Thu Aug 9 2018 14:50 | 1st = 2 Franks Fortune 2nd = 10 Caesars Astrum 3rd = 7 Nevaeh 4th = 5 Swaffham Water |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 3 - 10 Miss Unforgettable | ||
Thu Aug 9 2018 14:47 | 1st = 10 Miss Unforgettable 2nd = 7 Bruny Island 3rd = 3 Froggotten 4th = 12 Deel Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 2 Urana Vee Eight | ||
Thu Aug 9 2018 14:44 | 1st = 2 Urana Vee Eight 2nd = 1 Sazana 3rd = 4 Lektra Damage 4th = 7 Call Me Waylan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 8 Hilton Open | ||
Thu Aug 9 2018 14:43 | 1st = 8 Hilton Open 2nd = 2 Abacus Magic 3rd = 5 Settle Grettel 4th = 1 Platonic Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 4 - 1 Cabriere | ||
Thu Aug 9 2018 14:40 | 1st = 1 Cabriere 2nd = 8 Holy Reign 3rd = 10 Without Conviction 4th = 6 Dogoda Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 1 Oldmate Everest | ||
Thu Aug 9 2018 14:37 | 1st = 1 Oldmate Everest 2nd = 2 Take The Apache 3rd = 3 Everton Boy 4th = 7 Rockstar Shantae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hamilton Race 4 - 11 Sumarian Artist | ||
Thu Aug 9 2018 14:35 | 1st = 11 Sumarian Artist 2nd = 8 Major Assassin 3rd = 9 Eastbro Tex 4th = 4 Outback Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 4 - 3 Blood And Sand | ||
Thu Aug 9 2018 14:30 | 1st = 3 Blood And Sand 2nd = 1 Killarney Kid 3rd = 4 Evanesce 4th = 2 Solar Coaster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 2 - 4 Shadow Boxing | ||
Thu Aug 9 2018 14:29 | 1st = 4 Shadow Boxing 2nd = 9 Somewhere Special 3rd = 3 Mary Todd Shannon 4th = 7 Love This Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 3 - 1 Beraht | ||
Thu Aug 9 2018 14:27 | 1st = 1 Beraht 2nd = 5 Blazeray 3rd = 4 Nasty Gal 4th = 6 Thats Her I Think |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 5 Nozzno Fear | ||
Thu Aug 9 2018 14:25 | 1st = 5 Nozzno Fear 2nd = 4 Elodea 3rd = 6 Birdie Tee 4th = 1 Goldstar Jay Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 8 Mossy Oak | ||
Thu Aug 9 2018 14:24 | 1st = 8 Mossy Oak 2nd = 3 Aston Liesel 3rd = 2 All You Got 4th = 6 Cersei |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 4 - 5 Skyray | ||
Thu Aug 9 2018 14:20 | 1st = 5 Skyray 2nd = 4 Marrock 3rd = 3 Kelvinside 4th = 1 Katgully Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 2 Tawny Trey | ||
Thu Aug 9 2018 14:18 | 1st = 2 Tawny Trey 2nd = 1 Divas Dream 3rd = 3 Ronnies Flyer 4th = 4 Hide The Kitty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 3 Wavedancer | ||
Thu Aug 9 2018 14:15 | 1st = 3 Wavedancer 2nd = 6 Arch Empress 3rd = 8 Taffy Boy 4th = 2 Dont Be Jealous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 8 - 7 The Heiress | ||
Thu Aug 9 2018 14:13 | 1st = 7 The Heiress 2nd = 1 Gorbachev 3rd = 4 Veracious 4th = 2 Look Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 2 - 3 Abby Lane | ||
Thu Aug 9 2018 14:12 | 1st = 3 Abby Lane 2nd = 11 Bedouin Belle 3rd = 9 Leading Man 4th = 8 Newbury Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 8 Sweet Strike | ||
Thu Aug 9 2018 14:09 | 1st = 8 Sweet Strike 2nd = 4 Lancome Lady 3rd = 3 Go Didda Go 4th = 1 Mizuki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 3 - 4 Cheatm | ||
Thu Aug 9 2018 14:05 | 1st = 4 Cheatm 2nd = 8 Flash Stinger 3rd = 6 On My Terms 4th = 9 No Refund |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 1 - 1 Capital Cullect | ||
Thu Aug 9 2018 14:02 | 1st = 1 Capital Cullect 2nd = 7 Roll With Tricky 3rd = 8 Saint Breeny 4th = 9 Nate Braxton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hamilton Race 3 - 3 Fremarksrooster | ||
Thu Aug 9 2018 14:00 | 1st = 3 Fremarksrooster 2nd = 7 Me Pat Malone 3rd = 4 Bold Hussy 4th = 10 Right Side Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 3 Bronelly Beat | ||
Thu Aug 9 2018 13:58 | 1st = 3 Bronelly Beat 2nd = 5 Dana Corporal 3rd = 2 Sassy Bella 4th = 1 Charlm Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 3 - 8 Romelo | ||
Thu Aug 9 2018 13:55 | 1st = 8 Romelo 2nd = 1 Beyond Thankful 3rd = 6 Mr Coyne 4th = 12 Wicked Trilogy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 2 - 4 Gypsy Toff | ||
Thu Aug 9 2018 13:52 | 1st = 4 Gypsy Toff 2nd = 1 Legal Ties 3rd = 3 Craiglea Rubble 4th = 6 Great Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 4 Jungle Jacqui | ||
Thu Aug 9 2018 13:49 | 1st = 4 Jungle Jacqui 2nd = 5 Gin Lees Pride 3rd = 6 Maybe Hannibal 4th = 9 Maximum Joan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 3 - 5 Omar | ||
Thu Aug 9 2018 13:45 | 1st = 5 Omar 2nd = 3 Oyster Bay 3rd = 9 Spiritual Pursuit 4th = 6 Storm Attack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 12 - 4 Thrilling Jo | ||
Thu Aug 9 2018 13:43 | 1st = 4 Thrilling Jo 2nd = 5 Wairoa Wolf 3rd = 3 Snoopys Bro 4th = 1 Bigtime Wayno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 9 Aircapt Lady | ||
Thu Aug 9 2018 13:42 | 1st = 9 Aircapt Lady 2nd = 3 William George 3rd = 10 Mellcat Master 4th = 7 Double Vodka Sue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 10 High On Montana | ||
Thu Aug 9 2018 13:40 | 1st = 10 High On Montana 2nd = 3 Regal Rock 3rd = 4 Willsintown 4th = 1 Billy Clubfoot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 1 - 10 Fairy Fast | ||
Thu Aug 9 2018 13:37 | 1st = 10 Fairy Fast 2nd = 8 Short Memory 3rd = 9 Demeritise 4th = 3 Easington |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 7 - 2 Obrigado | ||
Thu Aug 9 2018 13:37 | 1st = 2 Obrigado 2nd = 6 Shady Lady 3rd = 7 Ariana 4th = 1 Handyman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 7 Tyche Onyx | ||
Thu Aug 9 2018 13:34 | 1st = 7 Tyche Onyx 2nd = 8 Ivalise Allen 3rd = 1 Swift Abbey 4th = 10 My Echidna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hamilton Race 2 - 2 Bettorville | ||
Thu Aug 9 2018 13:29 | 1st = 2 Bettorville 2nd = 6 Twilight Willy 3rd = 5 Fire Official 4th = 8 Samara Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 2 - 1 Bill N Ted | ||
Thu Aug 9 2018 13:25 | 1st = 1 Bill N Ted 2nd = 6 Raay Of Time 3rd = 7 Sassy Charlie 4th = 3 Watch Dat Stinger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 11 - 1 Beaumont | ||
Thu Aug 9 2018 13:23 | 1st = 1 Beaumont 2nd = 3 Arden Emgrand 3rd = 5 Beautiful Boy 4th = 2 Cristiane Cyborg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 2 - 11 Vysotsky | ||
Thu Aug 9 2018 13:20 | 1st = 11 Vysotsky 2nd = 4 Firefree 3rd = 2 Bold Bandit 4th = 5 Fulmineus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 1 Clue Master | ||
Thu Aug 9 2018 13:17 | 1st = 1 Clue Master 2nd = 6 Hippo Clan 3rd = 5 Allen Elway 4th = 7 Future Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 1 - 3 Barbados Storm | ||
Thu Aug 9 2018 13:12 | 1st = 3 Barbados Storm 2nd = 1 Extra Cover 3rd = 4 Aloofs Turf 4th = 2 Still The Same |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 6 Midnight Muscat | ||
Thu Aug 9 2018 13:09 | 1st = 6 Midnight Muscat 2nd = 10 Architecture 3rd = 3 New Fire Girl 4th = 7 Cosa Bona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 10 - 8 Opawa Jimbo | ||
Thu Aug 9 2018 13:06 | 1st = 8 Opawa Jimbo 2nd = 3 Ekali 3rd = 4 Good Job 4th = 2 Bark De Triomphe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 2 - 3 Invincible Lad | ||
Thu Aug 9 2018 13:05 | 1st = 3 Invincible Lad 2nd = 8 Zardoro 3rd = 5 Monte Ditto 4th = 2 Bisque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 3 Cedar Jacob | ||
Thu Aug 9 2018 13:02 | 1st = 3 Cedar Jacob 2nd = 2 Stage Fright 3rd = 5 Aluca To Excel 4th = 7 King Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hamilton Race 1 - 3 Seeking Thoughts | ||
Thu Aug 9 2018 13:00 | 1st = 3 Seeking Thoughts 2nd = 7 Showem Shifty 3rd = 4 Reason To Run 4th = 6 Lady Perserverance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 6 - 1 Duffers Creek | ||
Thu Aug 9 2018 12:57 | 1st = 1 Duffers Creek 2nd = 2 Saint Kitt 3rd = 4 Brother One 4th = 3 Bisou Bisou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 6 Tantalise | ||
Thu Aug 9 2018 12:54 | 1st = 6 Tantalise 2nd = 2 Silver Dollar 3rd = 5 Zipping Dozer 4th = 8 Brindle Daisy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 1 - 7 Eye Was | ||
Thu Aug 9 2018 12:50 | 1st = 7 Eye Was 2nd = 1 James Richard 3rd = 2 Charlie Jack 4th = 9 Shouldnt Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 9 - 8 Nitrology | ||
Thu Aug 9 2018 12:48 | 1st = 8 Nitrology 2nd = 3 Zipping Ringo 3rd = 6 See Eye Be 4th = 1 Formation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 7 Easy To Excel | ||
Thu Aug 9 2018 12:47 | 1st = 7 Easy To Excel 2nd = 8 Another Pinch 3rd = 2 Georgette 4th = 5 Lil Miss Marka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 1 - 1 Illavaalf | ||
Thu Aug 9 2018 12:40 | 1st = 1 Illavaalf 2nd = 3 John Monash 3rd = 2 Mannertone 4th = 4 Police Camp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 9 Balmoral Bash | ||
Thu Aug 9 2018 12:35 | 1st = 9 Balmoral Bash 2nd = 4 Xevra Allen 3rd = 8 Blueflash Lenny 4th = 6 Magic Flora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 8 - 2 Looking Sassy | ||
Thu Aug 9 2018 12:31 | 1st = 2 Looking Sassy 2nd = 7 Finkle Foot Fred 3rd = 1 Yooldome 4th = 3 Snoop Junior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 1 - 4 Sweetest Eyes | ||
Thu Aug 9 2018 12:30 | 1st = 4 Sweetest Eyes 2nd = 7 Colonel Penaga 3rd = 5 All The Wine 4th = 8 Tears He Cried |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 6 Rangiora | ||
Thu Aug 9 2018 12:27 | 1st = 6 Rangiora 2nd = 8 Senor Wolf 3rd = 7 Tobiano 4th = 1 Back For Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 5 - 5 Garment | ||
Thu Aug 9 2018 12:22 | 1st = 5 Garment 2nd = 7 Madam Makfi 3rd = 4 Reliably Perky 4th = 10 Torque Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 7 - 7 Bigtime Moola | ||
Thu Aug 9 2018 12:12 | 1st = 7 Bigtime Moola 2nd = 8 Snippy Pippi 3rd = 1 Atomic Missile 4th = 2 Barwon Bandit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 2 Dana Jill | ||
Thu Aug 9 2018 12:07 | 1st = 2 Dana Jill 2nd = 1 Winlock Barbara 3rd = 3 Peckys Flap 4th = 7 Pakesh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 6 - 8 Mobility Scooter | ||
Thu Aug 9 2018 11:56 | 1st = 8 Mobility Scooter 2nd = 6 Thrilling Dexter 3rd = 7 Botany Wayne 4th = 4 Cest Lamour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 4 - 11 Ole Ole | ||
Thu Aug 9 2018 11:47 | 1st = 11 Ole Ole 2nd = 4 Our Chloe 3rd = 12 Dratini 4th = 2 Heavenly Echo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 5 - 2 Nangar Dream | ||
Thu Aug 9 2018 11:38 | 1st = 2 Nangar Dream 2nd = 3 Brotastic 3rd = 7 Retired Mouse 4th = 4 Cactus Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 4 - 6 Bear Claws | ||
Thu Aug 9 2018 11:21 | 1st = 6 Bear Claws 2nd = 4 Feed The Need 3rd = 1 Just A Matthew 4th = 7 Electric Dee Eye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 3 - 4 Red Beach | ||
Thu Aug 9 2018 11:12 | 1st = 4 Red Beach 2nd = 1 Shez Ekstra 3rd = 3 Guillada 4th = 6 Tuigirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 3 - 8 Sassy Lil Lassy | ||
Thu Aug 9 2018 11:03 | 1st = 8 Sassy Lil Lassy 2nd = 1 Seven Sharp 3rd = 10 Typical 4th = 9 Jellybean Junkie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 2 - 4 Thrilling Arnold | ||
Thu Aug 9 2018 10:46 | 1st = 4 Thrilling Arnold 2nd = 9 Nangar Magic 3rd = 6 Snoopys Hero 4th = 1 Jetsun Singer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 2 - 2 High Quality | ||
Thu Aug 9 2018 10:37 | 1st = 2 High Quality 2nd = 8 The Great Guru 3rd = 1 No Change 4th = 5 Red Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 1 - 6 Thrilling Katie | ||
Thu Aug 9 2018 10:11 | 1st = 6 Thrilling Katie 2nd = 5 Little Trilise 3rd = 8 Peppers Polka 4th = 4 Smoochie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 1 - 4 No Tip | ||
Thu Aug 9 2018 10:02 | 1st = 4 No Tip 2nd = 9 Our Charlis Angel 3rd = 1 Grand Rex 4th = 5 Cog Knish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 11 - 3 Buckle Up Rose | ||
Mon Jul 9 2018 22:41 | 1st = 3 Buckle Up Rose 2nd = 5 Sweet Magic 3rd = 9 Call Me Charlie 4th = 6 Mighty Nova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 4 Kings Fury | ||
Mon Jul 9 2018 22:31 | 1st = 4 Kings Fury 2nd = 6 Red Lagoon 3rd = 7 Quick Collision 4th = 5 Bellachino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 1 Hey Fernando | ||
Mon Jul 9 2018 22:24 | 1st = 1 Hey Fernando 2nd = 5 Jefferson High 3rd = 10 Hughey Dee 4th = 7 Better Be Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 5 Lektra Rival | ||
Mon Jul 9 2018 22:16 | 1st = 5 Lektra Rival 2nd = 3 Malick 3rd = 4 Pop Do It 4th = 8 Afire Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 4 Dark Conde | ||
Mon Jul 9 2018 22:04 | 1st = 4 Dark Conde 2nd = 1 Georgie 3rd = 3 Thunder Boom 4th = 5 Red Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 1 Mepunga Nyssa | ||
Mon Jul 9 2018 22:01 | 1st = 1 Mepunga Nyssa 2nd = 3 Miami Fernando 3rd = 5 Movie Icon 4th = 4 Lektra Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 12 - 7 Nangar Jack | ||
Mon Jul 9 2018 21:55 | 1st = 7 Nangar Jack 2nd = 1 Queen Reen 3rd = 6 Lightning Paws 4th = 8 Aston Ginger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 5 Call Me Ugo | ||
Mon Jul 9 2018 21:42 | 1st = 5 Call Me Ugo 2nd = 1 Onya Benz 3rd = 6 Gemma Benz 4th = 8 Shes My Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 5 Cashmeera | ||
Mon Jul 9 2018 21:39 | 1st = 5 Cashmeera 2nd = 2 Aldrich 3rd = 1 Fink Racer 4th = 7 Devils Gullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 4 Weetbix Talent | ||
Mon Jul 9 2018 21:36 | 1st = 4 Weetbix Talent 2nd = 10 All Inn Roselee 3rd = 1 Dare To Do 4th = 3 Ima Brickie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 11 - 4 Pocket Rocket | ||
Mon Jul 9 2018 21:33 | 1st = 4 Pocket Rocket 2nd = 10 Chasing Diamonds 3rd = 8 Country Marny 4th = 5 Country Sunshine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 4 Second Base | ||
Mon Jul 9 2018 21:30 | 1st = 4 Second Base 2nd = 1 Billy Fix It 3rd = 6 St Regis 4th = 8 Zipping Olga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 4 Bright Satellite | ||
Mon Jul 9 2018 21:24 | 1st = 4 Bright Satellite 2nd = 9 Indian Giver 3rd = 2 Holly Knocks 4th = 1 Sportfan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 1 Amo Bailar | ||
Mon Jul 9 2018 21:20 | 1st = 1 Amo Bailar 2nd = 3 Willie Win 3rd = 7 Slingshot Sambo 4th = 2 Cool Dude Luke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 4 Mo Dragon | ||
Mon Jul 9 2018 21:17 | 1st = 4 Mo Dragon 2nd = 2 Trademark Rocky 3rd = 7 Fabulous Gee 4th = 6 Tuscan Flex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 8 Fang Tasia | ||
Mon Jul 9 2018 21:14 | 1st = 8 Fang Tasia 2nd = 6 Magic Plank 3rd = 1 Miss Electric 4th = 7 Real Wicked |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 7 Rockoon | ||
Mon Jul 9 2018 21:07 | 1st = 7 Rockoon 2nd = 5 Velocity Lilly 3rd = 1 San Tan Sam 4th = 4 Odnoc To Wingala |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 7 Velocity Onyx | ||
Mon Jul 9 2018 21:04 | 1st = 7 Velocity Onyx 2nd = 1 Smart Marlow 3rd = 6 Loch Freddie 4th = 3 Who It Is |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 1 Mindful Mystery | ||
Mon Jul 9 2018 21:00 | 1st = 1 Mindful Mystery 2nd = 2 Demonishem 3rd = 7 Rapid Innings 4th = 3 Dylan Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 6 Scott Dynamism | ||
Mon Jul 9 2018 20:54 | 1st = 6 Scott Dynamism 2nd = 5 Bound Two Affair 3rd = 7 Some Spark 4th = 2 Hey Hey Fozz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 3 Wheres Eggy | ||
Mon Jul 9 2018 20:51 | 1st = 3 Wheres Eggy 2nd = 8 Star Track Zarr 3rd = 1 Valley Knockin 4th = 6 Big Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 1 Minacious | ||
Mon Jul 9 2018 20:48 | 1st = 1 Minacious 2nd = 2 Mcivor Neville 3rd = 5 Spider Regis 4th = 8 Fantastic Joey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 8 Double Spur | ||
Mon Jul 9 2018 20:45 | 1st = 8 Double Spur 2nd = 4 Hay Billy 3rd = 2 Farmor At Last 4th = 3 Sambucca Hayze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 11 - 7 Ashfield Lad | ||
Mon Jul 9 2018 20:42 | 1st = 7 Ashfield Lad 2nd = 4 Aluca To Excel 3rd = 6 Scrambled Eggs 4th = 1 Dig Deep Cindy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 3 Vrontios | ||
Mon Jul 9 2018 20:39 | 1st = 3 Vrontios 2nd = 1 Wynburn Lucifer 3rd = 2 Rosie Oh Rosie 4th = 5 Lady Rappa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 4 Tat Tubby | ||
Mon Jul 9 2018 20:34 | 1st = 4 Tat Tubby 2nd = 8 Clovalley Mauri 3rd = 6 Doc Nam 4th = 5 Voodoo Hustler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 6 Seductive Smile | ||
Mon Jul 9 2018 20:31 | 1st = 6 Seductive Smile 2nd = 7 Bad Neighbour 3rd = 2 Bank Enforcer 4th = 8 Bruno Dafon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 5 Mepunga Gal | ||
Mon Jul 9 2018 20:28 | 1st = 5 Mepunga Gal 2nd = 4 Mr Arjay 3rd = 8 Rachel Zane 4th = 2 Harbormaster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 8 Johns Last | ||
Mon Jul 9 2018 20:25 | 1st = 8 Johns Last 2nd = 7 Kingsbrae Granma 3rd = 6 Hay Hopey 4th = 2 Scipio Africanus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 2 Sienna Grand | ||
Mon Jul 9 2018 20:22 | 1st = 2 Sienna Grand 2nd = 4 Nova Flash 3rd = 6 Then and Now 4th = 8 Ariaki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 5 Posh Amber | ||
Mon Jul 9 2018 20:19 | 1st = 5 Posh Amber 2nd = 1 Fernando Gold 3rd = 7 Buster Emery 4th = 8 Swift Mover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 4 Antarctic Lass | ||
Mon Jul 9 2018 20:16 | 1st = 4 Antarctic Lass 2nd = 7 Fess Crockett 3rd = 6 Heroic Outlaw 4th = 2 Lorella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 3 Nangar Blaze | ||
Mon Jul 9 2018 20:13 | 1st = 3 Nangar Blaze 2nd = 4 Oscar Winner 3rd = 7 Tiny Tiara 4th = 2 Dupiter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 5 Tyla Grace | ||
Mon Jul 9 2018 20:10 | 1st = 5 Tyla Grace 2nd = 2 Banquet 3rd = 3 Flying Ellen 4th = 1 Aston Groucho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 4 Lil Miss Pinky | ||
Mon Jul 9 2018 20:07 | 1st = 4 Lil Miss Pinky 2nd = 2 Reactor 3rd = 8 Big Hero Six 4th = 10 Bronze Gambler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 8 He Can Fly | ||
Mon Jul 9 2018 20:04 | 1st = 8 He Can Fly 2nd = 5 Topper Miss 3rd = 3 Miss Ariek 4th = 4 Digbys Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 3 One Eyed Magpie | ||
Mon Jul 9 2018 20:01 | 1st = 3 One Eyed Magpie 2nd = 1 Winklea Blue 3rd = 8 Woosha 4th = 2 Fernando Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 7 Scarlett Zulu | ||
Mon Jul 9 2018 19:58 | 1st = 7 Scarlett Zulu 2nd = 1 You Bandit 3rd = 3 Fawn Regrets 4th = 9 Twilight Shae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 7 Nangar Gift | ||
Mon Jul 9 2018 19:55 | 1st = 7 Nangar Gift 2nd = 2 Oh So Fabio 3rd = 5 Chase Delaney 4th = 6 Bigtime Fernando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 5 Rhynstone Teddy | ||
Mon Jul 9 2018 19:52 | 1st = 5 Rhynstone Teddy 2nd = 7 Revel 3rd = 1 Dunkirk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 3 Magic Barb | ||
Mon Jul 9 2018 19:49 | 1st = 3 Magic Barb 2nd = 1 Disco Dolly 3rd = 5 Dollar And Cent 4th = 4 Reptar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 3 Dinky Di Ethics | ||
Mon Jul 9 2018 19:46 | 1st = 3 Dinky Di Ethics 2nd = 2 Sammy Downs 3rd = 7 Little Jebrynah 4th = 1 My Boy Chris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 7 Be Like Bill | ||
Mon Jul 9 2018 19:43 | 1st = 7 Be Like Bill 2nd = 3 Canya Jake 3rd = 1 Muskett 4th = 2 Frecklenator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 4 Dark Tyde | ||
Mon Jul 9 2018 19:40 | 1st = 4 Dark Tyde 2nd = 3 Launch Time 3rd = 8 Hawkie 4th = 2 Mia Maestro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 6 Trip To Vegas | ||
Mon Jul 9 2018 19:37 | 1st = 6 Trip To Vegas 2nd = 8 Jacklyn Valley 3rd = 7 Amazing Flash 4th = 5 Heres Molly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 7 Little Miss Show | ||
Mon Jul 9 2018 19:34 | 1st = 7 Little Miss Show 2nd = 1 Lektra Viki 3rd = 3 Feral Lad 4th = 8 Meet Half Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 4 Crazy Emjay | ||
Mon Jul 9 2018 19:31 | 1st = 4 Crazy Emjay 2nd = 3 Never A Doubt 3rd = 5 Waikarie Noel 4th = 1 Agros Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 7 Friskey | ||
Mon Jul 9 2018 19:28 | 1st = 7 Friskey 2nd = 3 Muddy Miss 3rd = 8 Bark Vader 4th = 4 Canya Bounce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 8 Millie Magna | ||
Mon Jul 9 2018 19:25 | 1st = 8 Millie Magna 2nd = 1 Wynburn Mustang 3rd = 4 Ooaar 4th = 2 Kiltys Supreme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 5 Ryben Bill | ||
Mon Jul 9 2018 19:22 | 1st = 5 Ryben Bill 2nd = 2 Hope To Wyn 3rd = 4 Krisbar Wee Wow 4th = 7 White Swirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 3 Wallace Valley | ||
Mon Jul 9 2018 19:19 | 1st = 3 Wallace Valley 2nd = 1 Braystones Beach 3rd = 7 Sandler 4th = 5 Kilmister |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 12 - 2 Hosier Lane | ||
Mon Jul 9 2018 19:16 | 1st = 2 Hosier Lane 2nd = 4 Dyna Layla 3rd = 6 Whatta Dream 4th = 7 Vinson Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 4 Spring Spinner | ||
Mon Jul 9 2018 19:13 | 1st = 4 Spring Spinner 2nd = 6 Destini Rocket 3rd = 7 Paints A Story 4th = 8 Ronray Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 5 Crumbed Cutlets | ||
Mon Jul 9 2018 19:10 | 1st = 5 Crumbed Cutlets 2nd = 4 Will Eye Am 3rd = 7 Steak Sandwhich 4th = 6 Individual Richy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 11 - 5 Classic Whacker | ||
Mon Jul 9 2018 19:07 | 1st = 5 Classic Whacker 2nd = 1 Speedie Cargo 3rd = 6 Winlock Bullyarn 4th = 4 He Loves Footy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 2 Willie Blues | ||
Mon Jul 9 2018 19:04 | 1st = 2 Willie Blues 2nd = 1 Goldstein 3rd = 6 White Sox Ethics 4th = 7 Pennybacker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 5 Proven Regis | ||
Mon Jul 9 2018 19:01 | 1st = 5 Proven Regis 2nd = 3 Guevara 3rd = 2 Akut 4th = 6 Crackerjack Des |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 2 Tranquil Road | ||
Mon Jul 9 2018 18:58 | 1st = 2 Tranquil Road 2nd = 1 Black Tapper 3rd = 3 Fear Betty 4th = 6 Lucy Lizzie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 11 - 4 Amy Monelli | ||
Mon Jul 9 2018 18:55 | 1st = 4 Amy Monelli 2nd = 6 Bushmans Luck 3rd = 7 Lucky Shooter 4th = 5 Rated |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 4 Dine With Me | ||
Mon Jul 9 2018 18:52 | 1st = 4 Dine With Me 2nd = 5 Destini Cherokee 3rd = 2 Scrape The Paint 4th = 7 Royal Spectrum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 1 Unique Leigh | ||
Mon Jul 9 2018 18:49 | 1st = 1 Unique Leigh 2nd = 8 Bee Solo 3rd = 6 Manchester Magic 4th = 2 Uno Uno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 7 Minnesota Miss | ||
Mon Jul 9 2018 18:46 | 1st = 7 Minnesota Miss 2nd = 8 Classy Fever 3rd = 6 Wonya 4th = 1 Bang Bang Boom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 9 - 6 Glenferrie Typhoon | ||
Mon Jul 9 2018 18:41 | 1st = 6 Glenferrie Typhoon 2nd = 3 Reminder Call 3rd = 5 Sun Of Anarchy 4th = 7 Sunoflindenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 2 Henrietta Rose | ||
Mon Jul 9 2018 18:39 | 1st = 2 Henrietta Rose 2nd = 4 Proximity 3rd = 8 Mount Ginini 4th = 5 Late Night Lager |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 7 Tranquil Invader | ||
Mon Jul 9 2018 18:36 | 1st = 7 Tranquil Invader 2nd = 3 La Ariel 3rd = 1 Albury Way 4th = 8 Need A Miracle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 10 - 3 Wise Rhonda | ||
Mon Jul 9 2018 18:33 | 1st = 3 Wise Rhonda 2nd = 4 Koondoola Man 3rd = 1 Amity Monelli 4th = 2 Peaky Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 8 Pool Hall | ||
Mon Jul 9 2018 18:30 | 1st = 8 Pool Hall 2nd = 3 Beach Party 3rd = 7 Flown Away 4th = 2 Dakota Cam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 3 Proven Neb | ||
Mon Jul 9 2018 18:27 | 1st = 3 Proven Neb 2nd = 7 Hot Spuds 3rd = 1 Balmoral Bash 4th = 6 Got Some Zip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 1 Miss Elsie | ||
Mon Jul 9 2018 18:23 | 1st = 1 Miss Elsie 2nd = 8 Fancy Grant 3rd = 3 No Bear 4th = 4 Callan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 6 Savanaka Two | ||
Mon Jul 9 2018 18:19 | 1st = 6 Savanaka Two 2nd = 4 Miss Wing Wong 3rd = 8 Vegas Ethics 4th = 7 Miss Gambino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 5 Zeppelin | ||
Mon Jul 9 2018 18:16 | 1st = 5 Zeppelin 2nd = 8 Supreme Flash 3rd = 1 Big Bro Zesta 4th = 2 Hes Got Steel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 9 - 5 Ezy Dollars | ||
Mon Jul 9 2018 18:13 | 1st = 5 Ezy Dollars 2nd = 8 My Bro Jimbo 3rd = 2 Irinka Moonyeen 4th = 4 Burn The Jetts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 1 No Sugar | ||
Mon Jul 9 2018 18:10 | 1st = 1 No Sugar 2nd = 3 Ichiban Fairy 3rd = 7 Terrah Round 4th = 6 Manila Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 8 - 7 Infinite Symbol | ||
Mon Jul 9 2018 18:05 | 1st = 7 Infinite Symbol 2nd = 5 Veiled Secret 3rd = 8 Black Jack Zac 4th = 12 Anvil Rollover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 6 Taylors Charm | ||
Mon Jul 9 2018 18:02 | 1st = 6 Taylors Charm 2nd = 9 Cosmic Poker 3rd = 3 Peeks Gold 4th = 1 Sunny Village |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 8 Superfast Love | ||
Mon Jul 9 2018 17:59 | 1st = 8 Superfast Love 2nd = 6 Myrniong Raffles 3rd = 2 Oriental Owen 4th = 7 Ritza Show |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 8 - 4 Storm Zone | ||
Mon Jul 9 2018 17:52 | 1st = 4 Storm Zone 2nd = 9 Ashy Larry 3rd = 8 Harding Double 4th = 6 Aleena Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 4 Kalinda | ||
Mon Jul 9 2018 17:47 | 1st = 4 Kalinda 2nd = 3 Buriton Bailey 3rd = 2 The Octagon 4th = 7 Arambi Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 1 Terrah Fire | ||
Mon Jul 9 2018 17:44 | 1st = 1 Terrah Fire 2nd = 3 Lucky Gypsy 3rd = 8 Dark Stealth 4th = 5 Hurricane Billie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 1 Clue Master | ||
Mon Jul 9 2018 17:41 | 1st = 1 Clue Master 2nd = 7 Make Up Boy 3rd = 4 Heza Boherna 4th = 8 Myrniong Smello |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 4 New Romance | ||
Mon Jul 9 2018 17:38 | 1st = 4 New Romance 2nd = 8 Gavin Street 3rd = 6 Mount Murray 4th = 2 Sound Of Belles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 7 - 5 Sunset Mouse | ||
Mon Jul 9 2018 17:35 | 1st = 5 Sunset Mouse 2nd = 2 Bushmans Poem 3rd = 7 Grand Larceny 4th = 4 Cecil Benz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 7 - 1 Beaus Mystery | ||
Mon Jul 9 2018 17:30 | 1st = 1 Beaus Mystery 2nd = 10 Enemy Lines 3rd = 6 The Kings Assassin 4th = 8 Western Drover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 1 Minutes | ||
Mon Jul 9 2018 17:27 | 1st = 1 Minutes 2nd = 5 Catcha Nugget 3rd = 2 Baby Houseman 4th = 4 Eye Owe You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 9 Jimmy Be Good | ||
Mon Jul 9 2018 17:24 | 1st = 9 Jimmy Be Good 2nd = 3 Jim The Weapon 3rd = 7 Crockett 4th = 2 Molly Maze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 4 What Time Smoko | ||
Mon Jul 9 2018 17:21 | 1st = 4 What Time Smoko 2nd = 2 Queen Mystique 3rd = 3 Ima Fab 4th = 5 Havana Rufus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 9 Rubbers Dilemma | ||
Mon Jul 9 2018 17:16 | 1st = 9 Rubbers Dilemma 2nd = 2 Promise At Dawn 3rd = 1 Sally Maclennane 4th = 7 Solanum Dulcamara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 6 - 6 Assassin Creed | ||
Mon Jul 9 2018 17:13 | 1st = 6 Assassin Creed 2nd = 1 Oh Thats Cold 3rd = 7 Sansa Monelli 4th = 4 Star Shower |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 8 Ninetymile Hawk | ||
Mon Jul 9 2018 17:09 | 1st = 8 Ninetymile Hawk 2nd = 6 Mega Hazel 3rd = 7 Gunmetal Liam 4th = 4 Triceps Brachii |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 4 Frenetic | ||
Mon Jul 9 2018 17:05 | 1st = 4 Frenetic 2nd = 8 Ditto Baby 3rd = 2 Queen Taro 4th = 6 Soul Breaking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 6 - 1 Lincs Tiger | ||
Mon Jul 9 2018 17:00 | 1st = 1 Lincs Tiger 2nd = 5 Dennis 3rd = 3 Danny Del Vito 4th = 11 Free To Air |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 5 - 4 Black Goshawk | ||
Mon Jul 9 2018 16:57 | 1st = 4 Black Goshawk 2nd = 3 Go Gettem Kracka 3rd = 6 Zamazan 4th = 7 Charging Bullett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 4 Altana Blue | ||
Mon Jul 9 2018 16:52 | 1st = 4 Altana Blue 2nd = 5 Downtown Levi 3rd = 8 Hes Novak 4th = 6 Cheersbigears |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 6 Galloping Wytee | ||
Mon Jul 9 2018 16:49 | 1st = 6 Galloping Wytee 2nd = 1 Grey Magic 3rd = 2 That Will Be 4th = 8 Sambucca Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 8 - 2 Cash Crisis | ||
Mon Jul 9 2018 16:45 | 1st = 2 Cash Crisis 2nd = 15 Gentleman Max 3rd = 3 Man Of Peace 4th = 12 Snippet Of Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 7 Dantelah | ||
Mon Jul 9 2018 16:42 | 1st = 7 Dantelah 2nd = 1 Willy Taro 3rd = 4 Opal King 4th = 3 Joan Taro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 4 - 8 Waynes Rocket | ||
Mon Jul 9 2018 16:39 | 1st = 8 Waynes Rocket 2nd = 4 Commander Jack 3rd = 1 Aysum Black 4th = 3 Kininka Loch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 7 - 3 Danman | ||
Mon Jul 9 2018 16:37 | 1st = 3 Danman 2nd = 4 Sir Macs Man 3rd = 9 Most Happy Cullen 4th = 6 Madeeba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 1 Goldielocks Rose | ||
Mon Jul 9 2018 16:34 | 1st = 1 Goldielocks Rose 2nd = 3 Tuiaki Dora 3rd = 5 Undercover Viv 4th = 9 Oriental Rhys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mildura Race 8 - 1 Rikibobby | ||
Mon Jul 9 2018 16:30 | 1st = 1 Rikibobby 2nd = 3 Mullinger Lane 3rd = 2 Ten Nuggets 4th = 9 Ferrocerium |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 7 - 3 Herecum Da Drums | ||
Mon Jul 9 2018 16:25 | 1st = 3 Herecum Da Drums 2nd = 5 Sapience 3rd = 11 Mambo Fever 4th = 2 Attila |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 5 - 11 Liam Neil | ||
Mon Jul 9 2018 16:20 | 1st = 11 Liam Neil 2nd = 4 News Boy 3rd = 1 Alkira Quattro Jet 4th = 2 Sisters |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 2 Andy Boy Cargo | ||
Mon Jul 9 2018 16:17 | 1st = 2 Andy Boy Cargo 2nd = 1 Dark Runner 3rd = 6 Hayville Cracker 4th = 5 Dyna Xanna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 3 - 3 Commander Joe | ||
Mon Jul 9 2018 16:14 | 1st = 3 Commander Joe 2nd = 7 Park Street 3rd = 6 Bella Bomb 4th = 2 Rockabye Demi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 4 Primo Tapia | ||
Mon Jul 9 2018 16:13 | 1st = 4 Primo Tapia 2nd = 8 My Man Dan 3rd = 3 Hockygreg 4th = 7 Mohegan Sun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 7 - 13 Tearful Kitty | ||
Mon Jul 9 2018 16:10 | 1st = 13 Tearful Kitty 2nd = 9 Miss Farloo 3rd = 5 Foxlike 4th = 6 Orry Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 6 Owlette | ||
Mon Jul 9 2018 16:07 | 1st = 6 Owlette 2nd = 2 Elphaba Oz 3rd = 8 Darcon Flash 4th = 1 Sharons Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 6 - 9 Pay Rise | ||
Mon Jul 9 2018 16:03 | 1st = 9 Pay Rise 2nd = 8 Chrissy Divinyl 3rd = 3 Vandanta 4th = 4 Some Change |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mildura Race 7 - 1 Ambassador Lad | ||
Mon Jul 9 2018 16:00 | 1st = 1 Ambassador Lad 2nd = 9 Kalangadoo Chrome 3rd = 11 Grey Silk 4th = 4 Skilled Assassin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 5 Valentine Man | ||
Mon Jul 9 2018 15:57 | 1st = 5 Valentine Man 2nd = 1 Lil Miss Marka 3rd = 4 Diva Rose Cargo 4th = 6 Exotic Nights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 2 - 4 Quite Sure | ||
Mon Jul 9 2018 15:54 | 1st = 4 Quite Sure 2nd = 5 Funky Facts 3rd = 1 Dhufish 4th = 8 Hello Im Rob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 6 - 4 Skyscraper | ||
Mon Jul 9 2018 15:50 | 1st = 4 Skyscraper 2nd = 1 Pippis Pride 3rd = 8 Warwick Avenue 4th = 7 Hes Our Toy Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 4 - 3 Earl Harbour | ||
Mon Jul 9 2018 15:45 | 1st = 3 Earl Harbour 2nd = 7 Yankee Hary 3rd = 4 Lifes Delight 4th = 8 Upandgone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 4 Conjurer | ||
Mon Jul 9 2018 15:42 | 1st = 4 Conjurer 2nd = 2 Start From Zero 3rd = 7 Miss Zok Dee 4th = 8 Silver Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 5 Mista Pumblechook | ||
Mon Jul 9 2018 15:38 | 1st = 5 Mista Pumblechook 2nd = 1 Only Modern 3rd = 7 Iona Cafe 4th = 4 Telowie Lives |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 7 El Grand Lady | ||
Mon Jul 9 2018 15:37 | 1st = 7 El Grand Lady 2nd = 8 Clare Fallon 3rd = 6 Fiery Peta 4th = 2 Madam Marley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 6 - 8 Hoffski | ||
Mon Jul 9 2018 15:35 | 1st = 8 Hoffski 2nd = 4 Dictation 3rd = 12 Why Me Lord 4th = 2 Bennos Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 1 - 4 What A Question | ||
Mon Jul 9 2018 15:32 | 1st = 4 What A Question 2nd = 8 Peroni Tony 3rd = 1 Georgias Dilema 4th = 2 Dandalup Jester |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mildura Race 6 - 6 Solsay | ||
Mon Jul 9 2018 15:30 | 1st = 6 Solsay 2nd = 5 Taku 3rd = 2 Princess Arrow 4th = 4 Kloss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 5 Take That Banksy | ||
Mon Jul 9 2018 15:27 | 1st = 5 Take That Banksy 2nd = 6 Dead Eye Dickson 3rd = 4 Mask 4th = 9 Eureka Osti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 5 - 8 Yeah Whatever | ||
Mon Jul 9 2018 15:22 | 1st = 8 Yeah Whatever 2nd = 3 Mirakuru 3rd = 5 Roll With Rocky 4th = 7 Harpagus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 1 Dissembler | ||
Mon Jul 9 2018 15:19 | 1st = 1 Dissembler 2nd = 8 Terrah Lecki 3rd = 5 Good One Carl 4th = 3 Magic Jagger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 5 - 1 Smith | ||
Mon Jul 9 2018 15:15 | 1st = 1 Smith 2nd = 7 Written In Vain 3rd = 5 Leave Ya Numba 4th = 6 Pats Nipper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 3 - 7 De La Tourbie | ||
Mon Jul 9 2018 15:10 | 1st = 7 De La Tourbie 2nd = 6 Our Clarisa 3rd = 3 Tajie Baby 4th = 2 Our Angel Of Harlem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 7 Riverdale Sugar | ||
Mon Jul 9 2018 15:07 | 1st = 7 Riverdale Sugar 2nd = 3 Bryden Dora 3rd = 6 Dashing Diamond 4th = 4 Took My Money |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 4 Hilltopsomewhere | ||
Mon Jul 9 2018 15:03 | 1st = 4 Hilltopsomewhere 2nd = 2 Western Debt 3rd = 1 Villa Boy 4th = 6 Forest Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mildura Race 5 - 2 Good Offa | ||
Mon Jul 9 2018 15:00 | 1st = 2 Good Offa 2nd = 7 Rain Fast 3rd = 4 Inaminute 4th = 9 Davaluri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 5 - 3 Flying Cyril | ||
Mon Jul 9 2018 14:55 | 1st = 3 Flying Cyril 2nd = 1 Sintara 3rd = 6 Yawkey Way 4th = 2 Snip The Mo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 2 Secret Of Mine | ||
Mon Jul 9 2018 14:52 | 1st = 2 Secret Of Mine 2nd = 3 St Leo 3rd = 6 Angie 4th = 7 Lil Miss Willow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 4 - 8 Shawami Lass | ||
Mon Jul 9 2018 14:47 | 1st = 8 Shawami Lass 2nd = 7 Major Patron 3rd = 5 Feel The Rhythm 4th = 6 Off The Radar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 8 Cash Chewing | ||
Mon Jul 9 2018 14:44 | 1st = 8 Cash Chewing 2nd = 2 Destini Radar 3rd = 1 Crackerjack Jim 4th = 6 Shafira |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 4 - 11 Marfaz | ||
Mon Jul 9 2018 14:40 | 1st = 11 Marfaz 2nd = 4 Little Al 3rd = 6 Pendleton Roundup 4th = 8 Tangarra Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 2 Smoke em | ||
Mon Jul 9 2018 14:37 | 1st = 2 Smoke em 2nd = 6 Daisy Me Diggin 3rd = 4 Fabredust 4th = 8 Pink Tiara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 2 - 6 Mr Henry | ||
Mon Jul 9 2018 14:33 | 1st = 6 Mr Henry 2nd = 4 Flash Hunter 3rd = 8 No Wow Factor 4th = 11 Thewizard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mildura Race 4 - 14 Visao | ||
Mon Jul 9 2018 14:30 | 1st = 14 Visao 2nd = 1 Abraded 3rd = 11 Minnamosa 4th = 10 Angelify |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 1 Crackerjack Mick | ||
Mon Jul 9 2018 14:25 | 1st = 1 Crackerjack Mick 2nd = 2 Shadrack 3rd = 4 Three Soldiers 4th = 5 Sassy Slyder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 4 - 4 Sir Ottavio | ||
Mon Jul 9 2018 14:20 | 1st = 4 Sir Ottavio 2nd = 5 Everly Girl 3rd = 3 Big Haz 4th = 9 King Of Sting |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - New Zealand Race 5 - 3 Sadeeki | ||
Mon Jul 9 2018 14:17 | 1st = 3 Sadeeki 2nd = 1 Cawbourne Brandy 3rd = 7 Djay Dynamix 4th = 4 Gunnar Blueblood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 3 - 5 Villareal | ||
Mon Jul 9 2018 14:12 | 1st = 5 Villareal 2nd = 9 The Cobblers Piece 3rd = 6 Tre Cool 4th = 8 Jyenamite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 3 Major Curly | ||
Mon Jul 9 2018 14:09 | 1st = 3 Major Curly 2nd = 1 Macalister Ike 3rd = 8 Ginza Lion 4th = 7 Trium |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 3 - 4 She Excites | ||
Mon Jul 9 2018 14:05 | 1st = 4 She Excites 2nd = 8 Sacred Peak 3rd = 3 High Delight 4th = 6 Sorry Im Awesome |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mildura Race 3 - 11 Invincible Fille | ||
Mon Jul 9 2018 14:00 | 1st = 11 Invincible Fille 2nd = 6 Pink Pig 3rd = 4 All Spur 4th = 12 Surgical |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - New Zealand Race 4 - 1 Monster Fish | ||
Mon Jul 9 2018 13:57 | 1st = 1 Monster Fish 2nd = 8 Lunch Special 3rd = 9 Bigtime Vanessa 4th = 3 Me Jane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 1 - 6 Our Virtuoso | ||
Mon Jul 9 2018 13:55 | 1st = 6 Our Virtuoso 2nd = 9 Amadeo 3rd = 10 Tellmetoattack 4th = 4 Torpedo Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 3 Sports Gairn | ||
Mon Jul 9 2018 13:50 | 1st = 3 Sports Gairn 2nd = 1 See Ya Mate 3rd = 8 Trapezius 4th = 7 Paid Too Much |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 3 - 3 Rock N Roller | ||
Mon Jul 9 2018 13:45 | 1st = 3 Rock N Roller 2nd = 5 Enjoy The Stars 3rd = 2 Captain Ryder 4th = 12 The Chaplain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - New Zealand Race 3 - 4 Dont Knocka Gee | ||
Mon Jul 9 2018 13:42 | 1st = 4 Dont Knocka Gee 2nd = 2 Bigtime Sam 3rd = 7 Bigtime Clyde 4th = 8 Trendy Val |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 2 - 3 Scallywag Sam | ||
Mon Jul 9 2018 13:37 | 1st = 3 Scallywag Sam 2nd = 4 Lucky Pats Son 3rd = 6 Opia 4th = 2 The Spanyen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 4 Lucky Love | ||
Mon Jul 9 2018 13:34 | 1st = 4 Lucky Love 2nd = 3 Noosa Jet 3rd = 8 Banjo Boss 4th = 7 Central Bark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mildura Race 2 - 8 Biddley | ||
Mon Jul 9 2018 13:30 | 1st = 8 Biddley 2nd = 9 Bossy Rose 3rd = 3 Scarface Romeo 4th = 1 Another Option |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 2 - 2 Highton | ||
Mon Jul 9 2018 13:25 | 1st = 2 Highton 2nd = 8 Keeva 3rd = 3 Little Geoffrey 4th = 7 Bushies Crumpet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - New Zealand Race 2 - 4 Bigtime Forest | ||
Mon Jul 9 2018 13:22 | 1st = 4 Bigtime Forest 2nd = 5 Bigtime Talker 3rd = 7 Bigtime Macdaddy 4th = 8 Bigtime Zack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 4 Blue Espearance | ||
Mon Jul 9 2018 13:15 | 1st = 4 Blue Espearance 2nd = 1 Its A Diva 3rd = 8 Starbright Madie 4th = 5 Arnie Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 2 - 5 Real Key | ||
Mon Jul 9 2018 13:10 | 1st = 5 Real Key 2nd = 6 The Raven 3rd = 7 Constitutional 4th = 4 Quiet Lucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - New Zealand Race 1 - 6 Hard Merch | ||
Mon Jul 9 2018 13:07 | 1st = 6 Hard Merch 2nd = 4 Bigtime Onfire 3rd = 2 Scooters Rose 4th = 7 Bigtime Lucy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 1 - 5 Liberty Tee Jay | ||
Mon Jul 9 2018 13:03 | 1st = 5 Liberty Tee Jay 2nd = 2 Rocknroll Gold 3rd = 3 The Diamond King 4th = 6 Thisboyzonfire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mildura Race 1 - 7 Vivacity | ||
Mon Jul 9 2018 13:00 | 1st = 7 Vivacity 2nd = 2 Edgy Returns 3rd = 4 Scopen Success 4th = 1 Smokey Ora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 1 Squishy Pea | ||
Mon Jul 9 2018 12:55 | 1st = 1 Squishy Pea 2nd = 5 Completed 3rd = 2 Lindy Bop 4th = 7 Swift Abbey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 1 - 10 Dame Kiri | ||
Mon Jul 9 2018 12:50 | 1st = 10 Dame Kiri 2nd = 2 Craigs My Boy 3rd = 12 Moana Marie 4th = 8 Akeelah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 10 Sozins Noir | ||
Mon Jul 9 2018 12:47 | 1st = 10 Sozins Noir 2nd = 4 Mikachu 3rd = 8 Sozins Roar 4th = 3 Spirit Of Nathan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 2 Terrigal Tornado | ||
Mon Jul 9 2018 12:40 | 1st = 2 Terrigal Tornado 2nd = 8 Piriformis 3rd = 3 Dark Hombre 4th = 1 First Responder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 1 - 7 Extra Cool | ||
Mon Jul 9 2018 12:35 | 1st = 7 Extra Cool 2nd = 11 Rising Force 3rd = 6 Dottledo 4th = 13 Turf Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 1 El Hefe | ||
Mon Jul 9 2018 12:30 | 1st = 1 El Hefe 2nd = 5 Gotcha Penny 3rd = 4 Kirkham Coby 4th = 8 Bigtime Spark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 8 Notorious King | ||
Mon Jul 9 2018 12:24 | 1st = 8 Notorious King 2nd = 2 Knockers Gold 3rd = 7 Call Me Britney 4th = 1 Badelaide Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 6 Apricity | ||
Mon Jul 9 2018 12:10 | 1st = 6 Apricity 2nd = 8 Bigtime Chris 3rd = 2 Sozins Fortune 4th = 9 Lucky Sunday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 7 Usara Allen | ||
Mon Jul 9 2018 12:02 | 1st = 7 Usara Allen 2nd = 5 Shultzs A Rebel 3rd = 4 Swift Chief 4th = 8 Zambora Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 5 Goldstar Sawyer | ||
Mon Jul 9 2018 11:52 | 1st = 5 Goldstar Sawyer 2nd = 2 Bigtime Mike 3rd = 9 Cawbourne Lick 4th = 4 Fancy Fifita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 3 Zara Zara | ||
Mon Jul 9 2018 11:35 | 1st = 3 Zara Zara 2nd = 5 Choice Lass 3rd = 1 Electrical Storm 4th = 9 Zip Zap Zoe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 1 Mija Sydney | ||
Mon Jul 9 2018 11:17 | 1st = 1 Mija Sydney 2nd = 6 Bradam Begins 3rd = 3 Tranquil Blossom 4th = 4 Iris Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 4 Mila Mila | ||
Mon Jul 9 2018 11:00 | 1st = 4 Mila Mila 2nd = 7 Bigtime Blackie 3rd = 1 Opawa Lyon 4th = 2 Benny Burrito |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 3 Cawbourne Lyns | ||
Mon Jul 9 2018 10:42 | 1st = 3 Cawbourne Lyns 2nd = 5 Flying Lachie 3rd = 2 Blue Precision 4th = 8 Bigtime Chloe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 6 Bigtime Panther | ||
Mon Jul 9 2018 10:25 | 1st = 6 Bigtime Panther 2nd = 1 Fantastic Teddy 3rd = 2 Indignant 4th = 3 Naharis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 3 Bigtime Eyore | ||
Mon Jul 9 2018 10:07 | 1st = 3 Bigtime Eyore 2nd = 6 Queen Big League 3rd = 1 Brazil Cambara 4th = 5 Banjo Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 8 Dandalup Annie | ||
Sat Jun 9 2018 23:44 | 1st = 8 Dandalup Annie 2nd = 6 Ramifications 3rd = 4 Smooth Over 4th = 2 Fled |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 8 - 2 Navy Blues | ||
Sat Jun 9 2018 23:30 | 1st = 2 Navy Blues 2nd = 5 Tuatini 3rd = 1 Most Definitely 4th = 8 Allamerican Beauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 5 Petria Monelli | ||
Sat Jun 9 2018 23:27 | 1st = 5 Petria Monelli 2nd = 3 Iona Flyer 3rd = 4 Victor Metti 4th = 1 Tattooed Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 8 Rickshaw Millie | ||
Sat Jun 9 2018 23:07 | 1st = 8 Rickshaw Millie 2nd = 3 Combination 4th = 7 Black Mosel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 7 - 3 Millwood Molly | ||
Sat Jun 9 2018 23:02 | 1st = 3 Millwood Molly 2nd = 12 Sea Me Smile 3rd = 11 Betshes Precious 4th = 4 Daddyslilprincess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 4 Despacito | ||
Sat Jun 9 2018 23:00 | 1st = 4 Despacito 2nd = 2 Oshkosh Uni Chet 3rd = 6 South Of Eden 4th = 1 Come On Emmaline |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 8 Issue | ||
Sat Jun 9 2018 22:52 | 1st = 8 Issue 2nd = 6 Peak Monelli 3rd = 1 Fernando Monelli 4th = 3 Doc Hudson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 5 Dyna Carnie | ||
Sat Jun 9 2018 22:42 | 1st = 5 Dyna Carnie 2nd = 8 My Bro Regis 3rd = 2 He Shall Johnny 4th = 1 Dyna Xerox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 6 - 8 Mister Rollins | ||
Sat Jun 9 2018 22:37 | 1st = 8 Mister Rollins 2nd = 7 Debt Free Charlie 3rd = 3 Ideal Investment 4th = 1 Responder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 7 Chit Chat Chicki | ||
Sat Jun 9 2018 22:34 | 1st = 7 Chit Chat Chicki 2nd = 1 Man Unkind 3rd = 2 Nerve Lika Thief 4th = 4 Wicked Deano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 5 Frida Monelli | ||
Sat Jun 9 2018 22:30 | 1st = 5 Frida Monelli 2nd = 1 Trouper Monelli 3rd = 3 Black Bombshell 4th = 7 Vanderworp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 2 Alpha Georgiou | ||
Sat Jun 9 2018 22:25 | 1st = 2 Alpha Georgiou 2nd = 3 No Excuse 3rd = 7 Gehring Bale 4th = 6 Dyna Hadria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 3 Aldebaran Broozer | ||
Sat Jun 9 2018 22:20 | 1st = 3 Aldebaran Broozer 2nd = 6 Bachi Boy 3rd = 5 Swaffham Success 4th = 8 Sweetasis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 2 Lauries Sticka | ||
Sat Jun 9 2018 22:17 | 1st = 2 Lauries Sticka 2nd = 3 Percys Empire 3rd = 6 Saint Gallon 4th = 1 Double Stitched |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 5 - 5 Saleahs Comand | ||
Sat Jun 9 2018 22:12 | 1st = 5 Saleahs Comand 2nd = 1 Spendthelot 3rd = 7 Four Legged Frenzy 4th = 12 Prince Of Whitby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 4 Quick Jagger | ||
Sat Jun 9 2018 22:10 | 1st = 4 Quick Jagger 2nd = 5 Waterloo Monelli 3rd = 1 Ouchamp 4th = 2 Benny Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 10 - 8 Scorched | ||
Sat Jun 9 2018 22:05 | 1st = 8 Scorched 2nd = 3 Ole Sun 3rd = 4 Justabitlikemum 4th = 9 Southern Alps |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 2 Belt Up Bubbs | ||
Sat Jun 9 2018 22:03 | 1st = 2 Belt Up Bubbs 2nd = 8 Wise Piquet 3rd = 1 Why Not Peter 4th = 4 Jaclyn Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 11 - 5 Major Sea | ||
Sat Jun 9 2018 21:59 | 1st = 5 Major Sea 2nd = 2 Aint No Lombo 3rd = 4 Nifty Jolt 4th = 1 Inaugurate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 8 Miss Splendamiro | ||
Sat Jun 9 2018 21:57 | 1st = 8 Miss Splendamiro 2nd = 3 Catch Me Curly 3rd = 1 Drink Schooners 4th = 2 Ritza Lenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 6 Shardonant | ||
Sat Jun 9 2018 21:52 | 1st = 6 Shardonant 2nd = 4 Jenesaisquoi 3rd = 5 Scenic Rise 4th = 3 Bella Mystique |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 5 Poppy Monelli | ||
Sat Jun 9 2018 21:50 | 1st = 5 Poppy Monelli 2nd = 3 Chezzy Allen 3rd = 1 West On Hawkeye 4th = 6 Corona Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 4 - 4 Spot The Shark | ||
Sat Jun 9 2018 21:45 | 1st = 4 Spot The Shark 2nd = 9 Chuck Norris 3rd = 5 Thatelbe 4th = 8 Atchoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 8 Lila Bale | ||
Sat Jun 9 2018 21:42 | 1st = 8 Lila Bale 2nd = 3 Dyna Patty 3rd = 5 All Inn Baz 4th = 7 Not Available |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 11 Rocking | ||
Sat Jun 9 2018 21:37 | 1st = 11 Rocking 2nd = 12 Artikulate Miss 4th = 10 Burning Ambition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 1 Charrua | ||
Sat Jun 9 2018 21:35 | 1st = 1 Charrua 2nd = 4 Nino De Oro 3rd = 5 Lagoon Pirate 4th = 3 Canya Ayden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 10 - 11 Just Milhouse | ||
Sat Jun 9 2018 21:34 | 1st = 11 Just Milhouse 2nd = 13 Awesome Stride 3rd = 4 Officially Shady 4th = 6 Allfourbeers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 10 - 1 Walkabout Sunrise | ||
Sat Jun 9 2018 21:30 | 1st = 1 Walkabout Sunrise 2nd = 5 Dream Mastar 3rd = 9 Kyvalley Clichy 4th = 8 Rigondeaux |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 1 Miss Bamsy | ||
Sat Jun 9 2018 21:27 | 1st = 1 Miss Bamsy 2nd = 6 King Cigar 3rd = 8 Alfa Tonic 4th = 3 Limitless |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 5 Montanas Jet | ||
Sat Jun 9 2018 21:22 | 1st = 5 Montanas Jet 2nd = 4 Smooth Delight 3rd = 7 Clarenden Hustler 4th = 2 Doubledipofheaven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 1 Bernardo | ||
Sat Jun 9 2018 21:20 | 1st = 1 Bernardo 2nd = 5 Blue Hunter 3rd = 9 Unbackable 4th = 6 Hightan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 9 - 2 Emerald Stride | ||
Sat Jun 9 2018 21:15 | 1st = 2 Emerald Stride 2nd = 1 The Reaper 3rd = 3 Running Free 4th = 5 Caligula |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 2 Beast Unleashed | ||
Sat Jun 9 2018 21:12 | 1st = 2 Beast Unleashed 2nd = 8 Chiefs Empire 3rd = 4 Zipping Falcon 4th = 1 Winlock Huddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 3 - 1 Rolling Commander | ||
Sat Jun 9 2018 21:11 | 1st = 1 Rolling Commander 2nd = 8 Soho Cash 3rd = 9 Celestial Ruler 4th = 11 Life To The Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 4 The Gun Rockstar | ||
Sat Jun 9 2018 21:07 | 1st = 4 The Gun Rockstar 2nd = 6 Subtle Advice 3rd = 12 Subtle Delight 4th = 9 Comigal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 2 Jayell Magic | ||
Sat Jun 9 2018 21:05 | 1st = 2 Jayell Magic 2nd = 3 Little Miss Doza 3rd = 4 Twice As Wicked 4th = 9 Oldmate Marley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 9 - 10 Norquay | ||
Sat Jun 9 2018 21:00 | 1st = 10 Norquay 2nd = 9 Deneuve Star 3rd = 5 All The Muscles 4th = 1 Mataderos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 9 - 2 My Anna Rani | ||
Sat Jun 9 2018 20:59 | 1st = 2 My Anna Rani 2nd = 3 Kelli Frost 3rd = 8 Jay Dee Be Rollin 4th = 1 Before Your Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 2 Azkaban | ||
Sat Jun 9 2018 20:57 | 1st = 2 Azkaban 2nd = 3 Uno Fabio 3rd = 6 Audacious Poppy 4th = 5 Crash Cobra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 6 Ideal World | ||
Sat Jun 9 2018 20:52 | 1st = 6 Ideal World 2nd = 8 The Dali Express 3rd = 1 Stones Corner 4th = 7 Friends |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 8 My Redeemer | ||
Sat Jun 9 2018 20:50 | 1st = 8 My Redeemer 2nd = 9 Velocity Liberty 3rd = 6 Two Times Twice 4th = 4 Nangar Kash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 4 Cracka Stride | ||
Sat Jun 9 2018 20:45 | 1st = 4 Cracka Stride 2nd = 1 Smithstars Lexus 3rd = 3 Banjoe 4th = 9 Exclusive Matt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 2 - 6 Rosies Ideal | ||
Sat Jun 9 2018 20:44 | 1st = 6 Rosies Ideal 2nd = 7 All Over Tan 3rd = 11 Cut Above 4th = 1 Alex Pollizzi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 10 - 3 Bogan Villa | ||
Sat Jun 9 2018 20:42 | 1st = 3 Bogan Villa 2nd = 4 Lady Gold 3rd = 8 Despicable Bella 4th = 1 Yahoo Buckeroo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 2 Oyster Stride | ||
Sat Jun 9 2018 20:37 | 1st = 2 Oyster Stride 2nd = 8 Riverleigh Jeff 3rd = 9 Top Flight Cruize 4th = 7 Hard To Hear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 7 Jacqui Shoshone | ||
Sat Jun 9 2018 20:35 | 1st = 7 Jacqui Shoshone 2nd = 1 Dyna Fabrice 3rd = 8 Pyrenees Petraca 4th = 6 Loch Monster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 8 - 4 Big Time Hustler | ||
Sat Jun 9 2018 20:34 | 1st = 4 Big Time Hustler 2nd = 3 Kudos Bert 3rd = 13 Always A Secret 4th = 12 Fantasy Money |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 8 - 5 Bonus Play | ||
Sat Jun 9 2018 20:30 | 1st = 5 Bonus Play 2nd = 4 Alpha Charlie 3rd = 1 Playing It Cool 4th = 8 Wayonbye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 6 Sky Wave | ||
Sat Jun 9 2018 20:27 | 1st = 6 Sky Wave 2nd = 5 Explosive Brown 3rd = 4 Ariya 4th = 8 Bella Can Do |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 4 Monster Jam Jack | ||
Sat Jun 9 2018 20:24 | 1st = 4 Monster Jam Jack 2nd = 1 Fleet Trades 3rd = 3 Go Laverne Go 4th = 7 Squirto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 9 Julius Franco | ||
Sat Jun 9 2018 20:22 | 1st = 9 Julius Franco 2nd = 7 Our Grand Torino 3rd = 3 Bella Sofia 4th = 4 I Wanna Rocknroll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 9 - 6 Zipping Astra | ||
Sat Jun 9 2018 20:21 | 1st = 6 Zipping Astra 2nd = 1 Topper Cerrone 3rd = 3 Fashion Nyissa 4th = 2 Allen Quake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 12 - 1 Zipping Tully | ||
Sat Jun 9 2018 20:18 | 1st = 1 Zipping Tully 2nd = 3 Speedy Gallon 3rd = 6 Crystal Drive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 3 Celestial Arden | ||
Sat Jun 9 2018 20:17 | 1st = 3 Celestial Arden 2nd = 2 Ultimate Art 3rd = 11 Match In Heaven 4th = 6 Rykov Leis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 8 Dyna Vagrant | ||
Sat Jun 9 2018 20:15 | 1st = 8 Dyna Vagrant 2nd = 4 Navajo Bear 3rd = 5 Huge Allen 4th = 2 Envy Heist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 1 - 4 Kamendable Joe | ||
Sat Jun 9 2018 20:14 | 1st = 4 Kamendable Joe 2nd = 9 Chers Magic Jet 3rd = 8 Allez Nera 4th = 1 Jessie Joan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 8 Daisies The One | ||
Sat Jun 9 2018 20:12 | 1st = 8 Daisies The One 2nd = 4 Kukudio 3rd = 2 Federal Secret 4th = 1 Allonsy Lily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 7 Michaels Desire | ||
Sat Jun 9 2018 20:09 | 1st = 7 Michaels Desire 2nd = 1 Yellow Taxi 3rd = 5 Our Bushwacker 4th = 3 Bailees Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 6 Somepartysomewhere | ||
Sat Jun 9 2018 20:07 | 1st = 6 Somepartysomewhere 2nd = 1 Jester Oh Jester 3rd = 8 Hashtag 4th = 7 Bodhi Tree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 2 Ripplebrook Will | ||
Sat Jun 9 2018 20:06 | 1st = 2 Ripplebrook Will 2nd = 7 Tubark 3rd = 5 George Regis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 7 - 4 Save Our Pennys | ||
Sat Jun 9 2018 20:03 | 1st = 4 Save Our Pennys 2nd = 9 Tough Monarch 3rd = 13 Fabrication 4th = 7 Any Old Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 8 - 2 Cosmic Blend | ||
Sat Jun 9 2018 20:03 | 1st = 2 Cosmic Blend 2nd = 6 Bogan Bomber 3rd = 1 Causing Havoc 4th = 3 Go Brandi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 7 - 5 Corsini | ||
Sat Jun 9 2018 20:00 | 1st = 5 Corsini 2nd = 4 Boltin Desire 3rd = 3 Little Drummer Boy 4th = 7 Shes Up Beat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 6 Awesome Doll | ||
Sat Jun 9 2018 20:00 | 1st = 6 Awesome Doll 2nd = 1 Malala Gogolac 3rd = 4 Bruno Dafon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 3 Dyna Hunter | ||
Sat Jun 9 2018 19:57 | 1st = 3 Dyna Hunter 2nd = 8 Maurice Minor 3rd = 6 Go Commando 4th = 7 Milky Jones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 7 Kloeis Pride | ||
Sat Jun 9 2018 19:54 | 1st = 7 Kloeis Pride 2nd = 6 Frosty Sky 3rd = 2 Angel Show 4th = 8 Slick Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 1 Dont Tell William | ||
Sat Jun 9 2018 19:52 | 1st = 1 Dont Tell William 2nd = 5 The Shooting Star 3rd = 7 Clarenden Valour 4th = 8 Steinman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 1 Hot Platter | ||
Sat Jun 9 2018 19:50 | 1st = 1 Hot Platter 2nd = 7 All On Amy 3rd = 8 Set Square 4th = 5 Serena Serena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 4 Minnesota Lee | ||
Sat Jun 9 2018 19:47 | 1st = 4 Minnesota Lee 2nd = 1 Gomez Sanchez 3rd = 2 Garick Olivander 4th = 8 Kiss Me Marday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 2 Gee Up Neddy | ||
Sat Jun 9 2018 19:45 | 1st = 2 Gee Up Neddy 2nd = 7 Rompers Monarchy 3rd = 11 Pegasus Elegance 4th = 1 Forestspider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 7 - 8 Lagoon Rhett | ||
Sat Jun 9 2018 19:44 | 1st = 8 Lagoon Rhett 2nd = 1 Narcissist 3rd = 6 Willie Blues 4th = 3 Charlies Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 7 Whatta Lurker | ||
Sat Jun 9 2018 19:41 | 1st = 7 Whatta Lurker 2nd = 3 Jye Nismo 3rd = 6 Dupiter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 3 Mister Blackjack | ||
Sat Jun 9 2018 19:40 | 1st = 3 Mister Blackjack 2nd = 4 Celtic Cruza 3rd = 6 Pale Bear Boo 4th = 11 Ruato Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 7 Destini Cavalier | ||
Sat Jun 9 2018 19:38 | 1st = 7 Destini Cavalier 2nd = 2 Dyna Carmen 3rd = 1 Just Curious 4th = 5 My Girl Belena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 10 Kissofdeath | ||
Sat Jun 9 2018 19:36 | 1st = 10 Kissofdeath 2nd = 9 Aymar 3rd = 2 Western Stride 4th = 5 Ablissfullgift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 2 Foxy Be Good | ||
Sat Jun 9 2018 19:34 | 1st = 2 Foxy Be Good 2nd = 8 Had Better Daze 3rd = 7 Farmor At Last 4th = 3 Surfboard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 6 - 10 Shortys Mate | ||
Sat Jun 9 2018 19:33 | 1st = 10 Shortys Mate 2nd = 2 Weeks End 3rd = 8 Lorimermara 4th = 4 Smile Lyle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 6 - 3 Tisani Grey | ||
Sat Jun 9 2018 19:30 | 1st = 3 Tisani Grey 2nd = 1 American Frontier 3rd = 5 Sir Cass 4th = 4 Get Outa Utah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 3 Knock Wave | ||
Sat Jun 9 2018 19:27 | 1st = 3 Knock Wave 2nd = 1 Veloce Nero 3rd = 6 Champion Model 4th = 4 Rhythm Section |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 7 Secret Message | ||
Sat Jun 9 2018 19:24 | 1st = 7 Secret Message 2nd = 1 Blue Odessa 3rd = 5 Krabi 4th = 2 Lucky Omar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 6 Majestic Lustre | ||
Sat Jun 9 2018 19:22 | 1st = 6 Majestic Lustre 2nd = 4 Altana Blue 3rd = 7 Floyd Mayweather 4th = 9 Saab Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 6 - 1 Barbies Chance | ||
Sat Jun 9 2018 19:21 | 1st = 1 Barbies Chance 2nd = 2 Adorable Lady 3rd = 8 Love You More 4th = 6 Stilton Sox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 7 Shadow Reign | ||
Sat Jun 9 2018 19:17 | 1st = 7 Shadow Reign 2nd = 1 My Lucky Belle 3rd = 2 Lochinver 4th = 5 Southern Gnp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 3 Rikasso Lilly | ||
Sat Jun 9 2018 19:17 | 1st = 3 Rikasso Lilly 2nd = 4 Tiny Zesta 3rd = 1 Five Eight Dall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 1 Shaes Intention | ||
Sat Jun 9 2018 19:14 | 1st = 1 Shaes Intention 2nd = 3 Royal Intention 3rd = 8 Moment To Rumba 4th = 6 Janes Intention |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 4 Snowball Otto | ||
Sat Jun 9 2018 19:11 | 1st = 4 Snowball Otto 2nd = 7 Syfy Hero 3rd = 2 Shes Some Gal 4th = 5 Get Messi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 8 Top Trio | ||
Sat Jun 9 2018 19:09 | 1st = 8 Top Trio 2nd = 1 Mako Banner 3rd = 10 Iamboogie 4th = 7 Anychance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 4 Helens Bonus | ||
Sat Jun 9 2018 19:04 | 1st = 4 Helens Bonus 2nd = 10 Popfromthebeach 3rd = 8 Tulhurst Ace 4th = 1 Pumpniron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 3 Vanda Mick | ||
Sat Jun 9 2018 19:02 | 1st = 3 Vanda Mick 2nd = 1 Pants On Fire 3rd = 5 Reality Hawk 4th = 6 Lockrod |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 5 - 6 Pocket Thedeal | ||
Sat Jun 9 2018 18:58 | 1st = 6 Pocket Thedeal 2nd = 1 Fourstarzzzspecial 3rd = 7 Yerrington Bob 4th = 8 Another Colony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 5 - 5 Love Me Hearts | ||
Sat Jun 9 2018 18:57 | 1st = 5 Love Me Hearts 2nd = 1 Good Pal 3rd = 2 Chance Perfected 4th = 3 Its A Kiss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 5 - 8 Mishani Silva | ||
Sat Jun 9 2018 18:55 | 1st = 8 Mishani Silva 2nd = 6 Thinkyoucandance 3rd = 5 Same Old Story 4th = 7 Megs Inheritance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 7 Come On George | ||
Sat Jun 9 2018 18:52 | 1st = 7 Come On George 2nd = 6 Scotties Hottie 3rd = 8 Elmagordo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 1 Mr Terrific | ||
Sat Jun 9 2018 18:49 | 1st = 1 Mr Terrific 2nd = 2 Blumentrit 3rd = 6 Gutenberg 4th = 4 Reactor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 3 My Venice Beach | ||
Sat Jun 9 2018 18:47 | 1st = 3 My Venice Beach 2nd = 1 Village Witch 3rd = 2 My Bettor Bella 4th = 6 Come Cullect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 1 Fleur Delacour | ||
Sat Jun 9 2018 18:44 | 1st = 1 Fleur Delacour 2nd = 2 Kraken Bam Bam 3rd = 9 Seabrook Eb 4th = 4 Swift Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 4 - 3 Pindari Express | ||
Sat Jun 9 2018 18:41 | 1st = 3 Pindari Express 2nd = 2 Art Of Strokes 3rd = 6 Zipping Clark 4th = 5 My Sherona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 8 - 2 River Dance | ||
Sat Jun 9 2018 18:40 | 1st = 2 River Dance 2nd = 13 Stageman 3rd = 7 Atlanta Blue 4th = 3 Conseated |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 1 Secretive Intent | ||
Sat Jun 9 2018 18:34 | 1st = 1 Secretive Intent 2nd = 2 Snowball Creed 3rd = 8 Star Ring 4th = 5 Sister Kirsty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 7 Invincible Loxton | ||
Sat Jun 9 2018 18:33 | 1st = 7 Invincible Loxton 2nd = 11 Holy Camp Clive 3rd = 10 Annika Magic 4th = 3 Lexus On The Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 6 - 7 Portrait Lao | ||
Sat Jun 9 2018 18:30 | 1st = 7 Portrait Lao 2nd = 3 Super Saxon 3rd = 4 Secret Park 4th = 6 Balmont Stunner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 6 Lightning Bob | ||
Sat Jun 9 2018 18:28 | 1st = 6 Lightning Bob 2nd = 8 Seven Scotches 3rd = 9 Dawson Street 4th = 1 Alta Surreal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 6 Handpass | ||
Sat Jun 9 2018 18:27 | 1st = 6 Handpass 2nd = 8 Bageera 3rd = 3 Vital Force 4th = 5 Miss Bea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 3 - 2 Scientific Man | ||
Sat Jun 9 2018 18:24 | 1st = 2 Scientific Man 2nd = 1 Mind Blowin 3rd = 7 Dynamite Shiraz 4th = 3 Takahi Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 4 - 10 Endorsement | ||
Sat Jun 9 2018 18:23 | 1st = 10 Endorsement 2nd = 9 Frank The Duck 3rd = 7 Spunkyola 4th = 3 Cavallo Volante |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 4 - 5 The Showman | ||
Sat Jun 9 2018 18:20 | 1st = 5 The Showman 2nd = 3 Stannis 3rd = 1 Osmond 4th = 2 Skippers Call |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 7 Sahalee | ||
Sat Jun 9 2018 18:17 | 1st = 7 Sahalee 2nd = 2 Scott No Go 3rd = 4 Nangar Panda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 8 - 8 Senior Council | ||
Sat Jun 9 2018 18:16 | 1st = 8 Senior Council 2nd = 4 Crackajack 3rd = 2 Lotion 4th = 7 I Am The Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 8 Sail Surfer | ||
Sat Jun 9 2018 18:13 | 1st = 8 Sail Surfer 2nd = 1 Elly Bye Bye 3rd = 4 That Houdini 4th = 3 Miss Gambler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 11 Cherry Mahoney | ||
Sat Jun 9 2018 18:12 | 1st = 11 Cherry Mahoney 2nd = 2 Dynamite Denn Nee 3rd = 9 Composed 4th = 5 Dark Energy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 6 Dubovka | ||
Sat Jun 9 2018 18:09 | 1st = 6 Dubovka 2nd = 8 Nymphadora Tonks 3rd = 4 Aston Dinnigan 4th = 1 Shockwave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 2 - 3 King Panda | ||
Sat Jun 9 2018 18:06 | 1st = 3 King Panda 2nd = 6 Roman Nose Zarr 3rd = 5 Zipping Floyd 4th = 2 Surfing Dyno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 7 - 5 Sovereign Trade | ||
Sat Jun 9 2018 18:05 | 1st = 5 Sovereign Trade 2nd = 4 Prying Tom 3rd = 12 Lorentinio 4th = 8 Mongolian Warlord |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 4 My Gal Penny | ||
Sat Jun 9 2018 18:02 | 1st = 4 My Gal Penny 2nd = 1 Sketchy Fabio 3rd = 8 Milos Zarr Done 4th = 7 Fletch Is Flying |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 8 Crystal Blast | ||
Sat Jun 9 2018 17:58 | 1st = 8 Crystal Blast 2nd = 1 Snow Girl 3rd = 5 Catch Me Keith 4th = 2 Buds Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 7 Our Uncle Sam | ||
Sat Jun 9 2018 17:58 | 1st = 7 Our Uncle Sam 2nd = 2 Outlaw Fella 3rd = 1 Zaras Delight 4th = 5 Bundaburra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 5 - 2 Woomera | ||
Sat Jun 9 2018 17:55 | 1st = 2 Woomera 2nd = 6 Stride Out 3rd = 3 Here Comes Poppy 4th = 1 Juendis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 7 Zac Mccool | ||
Sat Jun 9 2018 17:53 | 1st = 7 Zac Mccool 2nd = 9 Pay Me Overs 3rd = 3 Im Major Harry 4th = 1 Bassey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 4 Trianna | ||
Sat Jun 9 2018 17:52 | 1st = 4 Trianna 2nd = 1 Ready And Armed 3rd = 6 Warrion Warrior 4th = 8 Gaviria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 1 - 3 Prebble Keeping | ||
Sat Jun 9 2018 17:49 | 1st = 3 Prebble Keeping 2nd = 7 Cullquin Jamie 3rd = 6 Third Vintage 4th = 4 Kostya Diddley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 3 - 4 Tiger Courage | ||
Sat Jun 9 2018 17:48 | 1st = 4 Tiger Courage 2nd = 1 Roxy Maguire 3rd = 9 Yankee Vision 4th = 7 Gone And Forgotten |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 3 - 2 Mishani Valentino | ||
Sat Jun 9 2018 17:45 | 1st = 2 Mishani Valentino 2nd = 8 Wild Grace 3rd = 5 Clang Again 4th = 3 Maginot Line |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 7 Zipping Lass | ||
Sat Jun 9 2018 17:42 | 1st = 7 Zipping Lass 2nd = 3 Zipping Ruby 3rd = 4 Dunna Motza 4th = 8 Federal Brae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 7 - 8 Puzzled Princess | ||
Sat Jun 9 2018 17:40 | 1st = 8 Puzzled Princess 2nd = 10 Sandhill Express 3rd = 6 Alpha Mint 4th = 7 Moody Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 3 Croft Bay | ||
Sat Jun 9 2018 17:37 | 1st = 3 Croft Bay 2nd = 1 Letsgotothehop 3rd = 7 I Am Serengeti 4th = 4 Gottashopearly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 1 Regal Topaz | ||
Sat Jun 9 2018 17:37 | 1st = 1 Regal Topaz 2nd = 7 Five Gallon Hat 3rd = 3 Hot Ember 4th = 4 Galway Alice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 5 Stella View | ||
Sat Jun 9 2018 17:34 | 1st = 5 Stella View 2nd = 7 Mahoney Miss 3rd = 1 Stevie Gee 4th = 3 Zipping Mulga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 6 - 6 Mr Motown | ||
Sat Jun 9 2018 17:30 | 1st = 6 Mr Motown 2nd = 1 Durendal 3rd = 7 Pretentious Chant 4th = 2 Profit Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 8 Paddington Central | ||
Sat Jun 9 2018 17:28 | 1st = 8 Paddington Central 2nd = 6 Accidently 3rd = 11 Superstar Glowie 4th = 10 At Em Ashley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 8 Galaxy Banner | ||
Sat Jun 9 2018 17:27 | 1st = 8 Galaxy Banner 2nd = 1 Zipping Milly 3rd = 5 Fire Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 2 Living Again | ||
Sat Jun 9 2018 17:23 | 1st = 2 Living Again 2nd = 10 Rock With Sam 3rd = 3 Our Wall Street Wolf 4th = 11 Big Bruce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 4 - 3 Beef Wood | ||
Sat Jun 9 2018 17:20 | 1st = 3 Beef Wood 2nd = 1 Bobcat Boy 3rd = 9 Star Magnet 4th = 2 Destined For Fame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 1 Winlock Dyno | ||
Sat Jun 9 2018 17:17 | 1st = 1 Winlock Dyno 2nd = 9 Galloping Bluboy 3rd = 8 Nicky Jo 4th = 2 Jameka Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 2 - 5 Pantzup | ||
Sat Jun 9 2018 17:13 | 1st = 5 Pantzup 2nd = 11 Myrtle Vale 3rd = 3 Molly Pippin 4th = 6 Fling About |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 6 Ears Up | ||
Sat Jun 9 2018 17:11 | 1st = 6 Ears Up 2nd = 4 Stop It Lachlan 3rd = 5 El Bazza 4th = 8 Whatta Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 2 - 8 Karaharaga | ||
Sat Jun 9 2018 17:10 | 1st = 8 Karaharaga 2nd = 6 My Maisie 3rd = 9 Royal Hootenanny 4th = 5 Mr Chow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 3 Federal Attack | ||
Sat Jun 9 2018 17:07 | 1st = 3 Federal Attack 2nd = 7 Federal Reason 3rd = 2 Miss Devine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 6 - 7 Evil Miss | ||
Sat Jun 9 2018 17:05 | 1st = 7 Evil Miss 2nd = 5 Alphabetic 3rd = 4 Alsoadamas 4th = 8 Wicked Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 7 My General Lee | ||
Sat Jun 9 2018 17:03 | 1st = 7 My General Lee 2nd = 2 Pachacuti 3rd = 1 Better Than Max 4th = 9 Smokey Quartz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 7 Gene Man | ||
Sat Jun 9 2018 17:02 | 1st = 7 Gene Man 2nd = 2 Big Barra 3rd = 3 Chantilly Mack 4th = 1 Flying Moss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 8 - 16 Pale Ale | ||
Sat Jun 9 2018 17:00 | 1st = 16 Pale Ale 2nd = 4 Redeem Bounty 3rd = 3 Lord Smedley 4th = 10 Frances Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 11 High Rolling | ||
Sat Jun 9 2018 16:57 | 1st = 11 High Rolling 2nd = 7 Rocknroll Emma 3rd = 10 Quick Income 4th = 4 Kenfury Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 5 - 3 Roganella | ||
Sat Jun 9 2018 16:55 | 1st = 3 Roganella 2nd = 12 Media Baron 3rd = 10 State Prosecutor 4th = 5 Rockon Tommy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 1 Lochinvar Deus | ||
Sat Jun 9 2018 16:52 | 1st = 1 Lochinvar Deus 2nd = 6 Jerry Can 3rd = 4 Black Bandicoot 4th = 7 Multicam Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 2 Ryans Illusion | ||
Sat Jun 9 2018 16:48 | 1st = 2 Ryans Illusion 2nd = 1 Rising Beyond 3rd = 5 Big Red Noise 4th = 3 Galway Wolfgang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 1 - 6 Your Nicked | ||
Sat Jun 9 2018 16:47 | 1st = 6 Your Nicked 2nd = 4 Hanging On A Dream 3rd = 11 Silicon Valley 4th = 9 Redriverdebba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 3 - 5 Faralon | ||
Sat Jun 9 2018 16:44 | 1st = 5 Faralon 2nd = 1 Sea Tryst 3rd = 4 Brackova 4th = 7 Rufus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 7 - 1 Red Hot Romeo | ||
Sat Jun 9 2018 16:42 | 1st = 1 Red Hot Romeo 2nd = 11 Imperial Belle 3rd = 15 Seektowin 4th = 12 Raining Dollars |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 9 - 15 Double Jeopardy | ||
Sat Jun 9 2018 16:40 | 1st = 15 Double Jeopardy 2nd = 3 Ducimus 3rd = 12 Miss Leonidas 4th = 4 Derasa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 1 - 5 Exellas | ||
Sat Jun 9 2018 16:37 | 1st = 5 Exellas 2nd = 4 Jonzali 3rd = 1 Greywolf 4th = 11 Casino Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 6 - 8 Herecum Da Drums | ||
Sat Jun 9 2018 16:33 | 1st = 8 Herecum Da Drums 2nd = 9 Tango Time 3rd = 7 Not In The Nick 4th = 4 Cols Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 9 - 2 Noire | ||
Sat Jun 9 2018 16:30 | 1st = 2 Noire 2nd = 15 Savvan 3rd = 9 Star Reflection 4th = 4 Handfast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 8 - 11 A Moving Place | ||
Sat Jun 9 2018 16:27 | 1st = 11 A Moving Place 2nd = 1 As It Lies 3rd = 10 Time For Tea 4th = 2 Rather Silky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 5 - 1 African Pulse | ||
Sat Jun 9 2018 16:25 | 1st = 1 African Pulse 2nd = 2 Quantum Dot 3rd = 6 Gamora 4th = 7 Woogie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 7 - 8 Barood | ||
Sat Jun 9 2018 16:22 | 1st = 8 Barood 2nd = 6 Streetcar Illusion 3rd = 2 Stragun 4th = 4 Removal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 4 - 9 Keepers Son | ||
Sat Jun 9 2018 16:19 | 1st = 9 Keepers Son 2nd = 8 Friaresque 3rd = 5 Mizlecki 4th = 2 Pushin Shapes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 8 - 11 Invincibella | ||
Sat Jun 9 2018 16:15 | 1st = 11 Invincibella 2nd = 1 Prompt Response 3rd = 9 Moss Trip 4th = 7 Sirens Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 6 - 3 Text Me | ||
Sat Jun 9 2018 16:09 | 1st = 3 Text Me 2nd = 6 Pats Destiny 3rd = 8 Lwazi 4th = 9 Ilia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 6 - 7 Cyclone Topgirl | ||
Sat Jun 9 2018 16:07 | 1st = 7 Cyclone Topgirl 2nd = 3 Last Chance 3rd = 2 Our Alicias Lane 4th = 9 Dancing Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 8 - 1 Masculino | ||
Sat Jun 9 2018 16:05 | 1st = 1 Masculino 2nd = 10 Bea Tempted 3rd = 4 Mazzuro 4th = 2 Free Fly Too |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 2 - 2 Megamind | ||
Sat Jun 9 2018 16:03 | 1st = 2 Megamind 2nd = 4 Defiancy 3rd = 1 Wotchinyu 4th = 3 Bicol Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 8 - 8 La Pont | ||
Sat Jun 9 2018 16:01 | 1st = 8 La Pont 2nd = 3 Oakfield Captain 3rd = 9 Longchamp Lass 4th = 12 Classic Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 8 - 9 American Diva | ||
Sat Jun 9 2018 15:57 | 1st = 9 American Diva 2nd = 11 Balius 3rd = 1 Cool Sequence 4th = 10 More Than Money |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 5 - 11 Uncle Wingnut | ||
Sat Jun 9 2018 15:53 | 1st = 11 Uncle Wingnut 2nd = 1 Epic Event 3rd = 5 Fast Arli 4th = 4 Making Shadows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 8 - 1 Jungle Edge | ||
Sat Jun 9 2018 15:50 | 1st = 1 Jungle Edge 2nd = 3 Shiraz 3rd = 6 I Thought So 4th = 4 Glenall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 7 - 4 Ambassador Lad | ||
Sat Jun 9 2018 15:47 | 1st = 4 Ambassador Lad 2nd = 11 Riverlea Honours 3rd = 2 Calibrate 4th = 14 Lovera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 4 - 3 Cunning Moves | ||
Sat Jun 9 2018 15:45 | 1st = 3 Cunning Moves 2nd = 5 Was Agona 3rd = 1 Brunswick Street 4th = 2 Ice Hunt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 6 - 2 So You Too | ||
Sat Jun 9 2018 15:42 | 1st = 2 So You Too 3rd = 7 Mystified 4th = 1 Go The Journey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 6 - 3 Arkham Knight | ||
Sat Jun 9 2018 15:42 | 1st = 3 Arkham Knight 3rd = 7 Mystified 4th = 1 Go The Journey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 3 - 1 Galaxy Star | ||
Sat Jun 9 2018 15:39 | 1st = 1 Galaxy Star 2nd = 8 Dudemanbro 3rd = 10 Very Tempting 4th = 3 Woodsville |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 7 - 1 Dark Dream | ||
Sat Jun 9 2018 15:35 | 1st = 1 Dark Dream 2nd = 2 Heavenly Thought 3rd = 16 Youngstar 4th = 13 Augustus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 5 - 1 Chantilly Chateau | ||
Sat Jun 9 2018 15:29 | 1st = 1 Chantilly Chateau 2nd = 11 Gallant Girl 3rd = 8 Tilbury Lodge 4th = 9 Camayoc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 5 - 11 Mishani Redman | ||
Sat Jun 9 2018 15:27 | 1st = 11 Mishani Redman 2nd = 9 Royal Script 3rd = 10 Lady Skills 4th = 3 San Amaro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 7 - 7 Ozi Choice | ||
Sat Jun 9 2018 15:25 | 1st = 7 Ozi Choice 2nd = 5 Cool Chap 3rd = 10 Miss Gunpowder 4th = 3 Mortons Fork |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 1 - 4 Gershom | ||
Sat Jun 9 2018 15:23 | 1st = 4 Gershom 2nd = 1 Iconoclast 3rd = 6 Run For A Reason 4th = 3 Faith In Fate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 7 - 9 Texas Tycoon | ||
Sat Jun 9 2018 15:21 | 1st = 9 Texas Tycoon 2nd = 7 Oakfield Twilight 3rd = 6 Spring Creek Star 4th = 3 Legislation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 7 - 7 Wills Bid | ||
Sat Jun 9 2018 15:17 | 1st = 7 Wills Bid 2nd = 2 Lord Of The Dreamz 3rd = 12 Much Deeper 4th = 9 French Descent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 4 - 2 Herecomes Thefuzz | ||
Sat Jun 9 2018 15:13 | 1st = 2 Herecomes Thefuzz 2nd = 1 Collins Street 3rd = 5 Drawn To You 4th = 7 Wantaberomeo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 7 - 6 Plot Twist | ||
Sat Jun 9 2018 15:10 | 1st = 6 Plot Twist 2nd = 2 Doukhan 3rd = 1 Destinys Kiss 4th = 8 Red Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 6 - 1 Florida Pearl | ||
Sat Jun 9 2018 15:07 | 1st = 1 Florida Pearl 2nd = 4 Karmic 3rd = 2 Atomic Kitten 4th = 9 Island Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 3 - 3 Windsor Cup | ||
Sat Jun 9 2018 15:05 | 1st = 3 Windsor Cup 2nd = 4 Wicked Promise 3rd = 2 Duke of York 4th = 1 Ominous Warning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 5 - 5 Temps Voleur | ||
Sat Jun 9 2018 15:02 | 1st = 5 Temps Voleur 2nd = 1 Mail It In 3rd = 3 Royal Rumble 4th = 7 Gracena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 2 - 5 Undisclosed | ||
Sat Jun 9 2018 14:59 | 1st = 5 Undisclosed 2nd = 1 Ambiente 3rd = 2 Night Voyage 4th = 10 Zeinite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 6 - 5 The Autumn Sun | ||
Sat Jun 9 2018 14:55 | 1st = 5 The Autumn Sun 2nd = 2 Zousain 3rd = 11 Fundamentalist 4th = 4 Sesar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 4 - 5 Moringas Odyssey | ||
Sat Jun 9 2018 14:49 | 1st = 5 Moringas Odyssey 2nd = 1 Megashot 3rd = 10 Splash Of Lime 4th = 4 Blue Monte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 4 - 3 Crimson Halo | ||
Sat Jun 9 2018 14:47 | 1st = 3 Crimson Halo 2nd = 7 Point Forward 3rd = 11 Light Up Vegas 4th = 2 Centre Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 6 - 5 Barthelona | ||
Sat Jun 9 2018 14:45 | 1st = 5 Barthelona 2nd = 9 Miles Of Krishan 4th = 17 Lord Tennyson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 6 - 1 Nahuel | ||
Sat Jun 9 2018 14:41 | 1st = 1 Nahuel 2nd = 7 Isadora Twinkle 3rd = 10 Regal Rage 4th = 12 Whitneys Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 6 - 7 King Dinisty | ||
Sat Jun 9 2018 14:37 | 1st = 7 King Dinisty 2nd = 5 House Of Drama 3rd = 9 Sir Barnabus 4th = 1 Bold Endeavour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 3 - 7 Thomson River | ||
Sat Jun 9 2018 14:33 | 1st = 7 Thomson River 2nd = 1 House Wins 3rd = 6 Orezira 4th = 10 Ride On Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 6 - 2 Jolly Honour | ||
Sat Jun 9 2018 14:30 | 1st = 2 Jolly Honour 2nd = 7 Laussel 3rd = 6 Porky Pies 4th = 12 Via Veneto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 2 - 3 Moore Alpha | ||
Sat Jun 9 2018 14:29 | 1st = 3 Moore Alpha 2nd = 4 Halogem 3rd = 2 Wicked Rhythm 4th = 6 Ombromani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 5 - 2 Rosti | ||
Sat Jun 9 2018 14:27 | 1st = 2 Rosti 2nd = 8 Top Prize 3rd = 9 Force Of Three 4th = 11 Effortless Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 10 - 11 Effectav | ||
Sat Jun 9 2018 14:24 | 1st = 11 Effectav 2nd = 6 Neeson 3rd = 12 Where Are You 4th = 8 True Enough |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 4 - 6 Hussys Glow | ||
Sat Jun 9 2018 14:22 | 1st = 6 Hussys Glow 2nd = 1 Optimize 3rd = 12 Night Queen 4th = 5 Embecee Lil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 1 - 2 Market Ruler | ||
Sat Jun 9 2018 14:19 | 1st = 2 Market Ruler 2nd = 5 Essential Spice 3rd = 6 Regal Counsel 4th = 7 Baron Bostock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 5 - 2 Santa Ana Lane | ||
Sat Jun 9 2018 14:15 | 1st = 2 Santa Ana Lane 2nd = 13 Super Cash 3rd = 16 Champagne Cuddles 4th = 3 Crack Me Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 10 - 8 Franco Huntington | ||
Sat Jun 9 2018 14:11 | 1st = 8 Franco Huntington 2nd = 10 Imallaboutthebase 3rd = 5 Navajo Art 4th = 9 Bettor B Ready |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 3 - 4 Mystic Skies | ||
Sat Jun 9 2018 14:09 | 1st = 4 Mystic Skies 2nd = 5 Sapper Tom 3rd = 9 Famed 4th = 7 Amata Sorella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 3 - 1 Ambitious Ex | ||
Sat Jun 9 2018 14:07 | 1st = 1 Ambitious Ex 2nd = 3 Lonesome Blues 3rd = 12 Nice To Dream 4th = 13 The Barmaid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 5 - 6 Rocket Tommy | ||
Sat Jun 9 2018 14:05 | 1st = 6 Rocket Tommy 2nd = 10 Saxophone 3rd = 7 Labuan Star 4th = 8 Bullpit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 5 - 12 Smart Melody | ||
Sat Jun 9 2018 14:01 | 1st = 12 Smart Melody 2nd = 2 Bare All 3rd = 1 Alberts No Pussy 4th = 10 Mansoura |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 10 - 9 Wazuzu | ||
Sat Jun 9 2018 14:00 | 1st = 9 Wazuzu 2nd = 3 Sylvester 3rd = 2 Dez 4th = 6 Guy Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 5 - 7 Straight Home | ||
Sat Jun 9 2018 13:57 | 1st = 7 Straight Home 2nd = 6 Perfect Witness 3rd = 9 Maquereau 4th = 12 Infinite Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 2 - 2 Lookin Alive | ||
Sat Jun 9 2018 13:53 | 1st = 2 Lookin Alive 2nd = 12 Modern Family 3rd = 4 Teppum 4th = 5 Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 5 - 4 I Am Serious | ||
Sat Jun 9 2018 13:50 | 1st = 4 I Am Serious 2nd = 2 Veladero 3rd = 5 Bastia 4th = 10 Marabel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 1 - 7 Anabella | ||
Sat Jun 9 2018 13:49 | 1st = 7 Anabella 2nd = 8 French Tusson 3rd = 3 Lindwall 4th = 1 Golden Buckleboo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 4 - 5 Blacklisted | ||
Sat Jun 9 2018 13:47 | 1st = 5 Blacklisted 2nd = 2 Seized 3rd = 7 Reds Sister Rosie 4th = 8 El Greco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 9 - 3 Suliman | ||
Sat Jun 9 2018 13:44 | 1st = 3 Suliman 2nd = 9 Cochise 3rd = 12 Firefly 4th = 1 Thorn Pass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 3 - 1 Aspect | ||
Sat Jun 9 2018 13:42 | 1st = 1 Aspect 2nd = 3 Bad Wolf 3rd = 5 Boomer Beach 4th = 6 Super Swoop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 4 - 5 Sedanzer | ||
Sat Jun 9 2018 13:35 | 1st = 5 Sedanzer 2nd = 8 Anton En Avant 3rd = 3 Kiwia 4th = 1 Ambitious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 9 - 3 Dachy | ||
Sat Jun 9 2018 13:31 | 1st = 3 Dachy 2nd = 9 Iwanadancewitsumbody 3rd = 6 My Georgie Boy 4th = 5 Gotta Good Looker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 2 - 6 Comm And Cents | ||
Sat Jun 9 2018 13:29 | 1st = 6 Comm And Cents 2nd = 2 Acclaimed First 3rd = 1 Toucan 4th = 9 Skylaazem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 2 - 4 Springthorpe | ||
Sat Jun 9 2018 13:27 | 1st = 4 Springthorpe 2nd = 1 Grey Missile 3rd = 3 Foxy Feline 4th = 7 Samba Rio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 4 - 3 Jaminzah | ||
Sat Jun 9 2018 13:25 | 1st = 3 Jaminzah 3rd = 9 Spanner Head 4th = 6 Ma Jones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 4 - 10 Balcazar | ||
Sat Jun 9 2018 13:25 | 1st = 10 Balcazar 3rd = 9 Spanner Head 4th = 6 Ma Jones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 4 - 2 Aruba | ||
Sat Jun 9 2018 13:21 | 1st = 2 Aruba 2nd = 7 Extreme Measure 3rd = 6 Triumph Star 4th = 4 Toroso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 9 - 5 New York Minute | ||
Sat Jun 9 2018 13:20 | 1st = 5 New York Minute 2nd = 4 Salamanca 3rd = 3 Darci Mac 4th = 1 Dolcetto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 4 - 2 Adoradiva | ||
Sat Jun 9 2018 13:17 | 1st = 2 Adoradiva 2nd = 8 Barefoot 3rd = 4 Lope For Joya 4th = 10 Shijin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 1 - 2 More Than Magico | ||
Sat Jun 9 2018 13:13 | 1st = 2 More Than Magico 2nd = 1 Assaultnbathory 3rd = 8 Scuba Steve 4th = 10 Danspur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 4 - 6 Hallelujah Boy | ||
Sat Jun 9 2018 13:10 | 1st = 6 Hallelujah Boy 2nd = 8 Solo Mission 3rd = 2 Araaja 4th = 9 Ashkannd |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 3 - 6 Locktoba Rocks | ||
Sat Jun 9 2018 13:07 | 1st = 6 Locktoba Rocks 2nd = 1 Mister Mogul 3rd = 8 Pink Pig 4th = 2 Recycle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 8 - 10 Zanyetta | ||
Sat Jun 9 2018 13:04 | 1st = 10 Zanyetta 2nd = 2 Jochen Rindt 3rd = 4 Rodrico 4th = 11 Princess El Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 2 - 1 Unfair Dismissal | ||
Sat Jun 9 2018 13:02 | 1st = 1 Unfair Dismissal 2nd = 2 Poised To Strike 3rd = 7 Ice Ghost 4th = 10 Burn Off |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 1 - 8 Bettigood | ||
Sat Jun 9 2018 12:59 | 1st = 8 Bettigood 2nd = 10 Marikina 3rd = 4 Sweet Kiara 4th = 6 Supreme Rhythm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 8 - 3 Born To Boogie | ||
Sat Jun 9 2018 12:57 | 1st = 3 Born To Boogie 2nd = 6 Unloaded 3rd = 10 Ranga Roc 4th = 4 Running On Empty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 3 - 3 Sambro | ||
Sat Jun 9 2018 12:55 | 1st = 3 Sambro 2nd = 7 Seaway 3rd = 8 Magnufighter 4th = 10 Karisto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 3 - 9 Remember The Name | ||
Sat Jun 9 2018 12:50 | 1st = 9 Remember The Name 2nd = 10 Absolute Heaven 3rd = 4 Mintha 4th = 2 Lady Of Crebilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 1 - 1 Confronting | ||
Sat Jun 9 2018 12:49 | 1st = 1 Confronting 2nd = 5 Good Job Bro 3rd = 8 Cruise Power 4th = 3 Mr Chaplin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 3 - 1 Gracefilly | ||
Sat Jun 9 2018 12:46 | 1st = 1 Gracefilly 2nd = 3 All Too Free 3rd = 2 Nipotina 4th = 8 Vihari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 8 - 5 Brother One | ||
Sat Jun 9 2018 12:45 | 1st = 5 Brother One 2nd = 1 Lovetokeephim 3rd = 7 Miss Lizzie 4th = 6 Rock Island Line |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 3 - 2 Hearts Lifted | ||
Sat Jun 9 2018 12:42 | 1st = 2 Hearts Lifted 2nd = 6 Desert Rush 3rd = 3 Lilakai 4th = 1 Fairlighting |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 3 - 4 Brook Magic | ||
Sat Jun 9 2018 12:35 | 1st = 4 Brook Magic 2nd = 1 She Knows 3rd = 2 Revenire 4th = 5 Lipizzan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 2 - 14 Social Spin | ||
Sat Jun 9 2018 12:32 | 1st = 14 Social Spin 2nd = 12 Valencia Missile 3rd = 4 Thunderbolt Two 4th = 6 Bright Eyes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 7 - 1 Underthemoonlight | ||
Sat Jun 9 2018 12:29 | 1st = 1 Underthemoonlight 2nd = 5 Deals In Heels 3rd = 8 Roc De Bank 4th = 6 Galaxy Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 1 - 8 Duchess Grace | ||
Sat Jun 9 2018 12:27 | 1st = 8 Duchess Grace 2nd = 9 Factual 3rd = 4 Thats Two Slabs 4th = 6 Volum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 7 - 10 Tiziano | ||
Sat Jun 9 2018 12:22 | 1st = 10 Tiziano 2nd = 7 Pass The Speights 3rd = 6 Jabali 4th = 1 Shelby Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 2 - 2 Hopfgarten | ||
Sat Jun 9 2018 12:20 | 1st = 2 Hopfgarten 2nd = 3 Ulmann 3rd = 13 Divine Unicorn 4th = 9 Coldstone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 2 - 4 Choysa | ||
Sat Jun 9 2018 12:15 | 1st = 4 Choysa 2nd = 6 Lycurgus 3rd = 5 Falago 4th = 9 Two Hats |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 2 - 1 The Big Vin | ||
Sat Jun 9 2018 12:11 | 1st = 1 The Big Vin 2nd = 4 Oakfield Missile 3rd = 2 Magnifica 4th = 8 My Rajah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 7 - 14 Zedabel Lass | ||
Sat Jun 9 2018 12:10 | 1st = 14 Zedabel Lass 2nd = 8 Cassino To Trieste 3rd = 1 Penticoup 4th = 5 Stroke Of Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 2 - 10 Ditzy Darci | ||
Sat Jun 9 2018 12:07 | 1st = 10 Ditzy Darci 2nd = 2 Raging Royal 3rd = 4 Brown Brown 4th = 13 Western Order |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 2 - 5 The Lion | ||
Sat Jun 9 2018 12:00 | 1st = 5 The Lion 2nd = 8 Two N Wellgo 3rd = 4 Go The Gantry 4th = 7 Got Nothing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 1 - 3 Count Zero | ||
Sat Jun 9 2018 11:55 | 1st = 3 Count Zero 2nd = 7 Mighty Quinn 3rd = 10 Fast Evolving Girl 4th = 4 Fox Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 6 - 4 Magic Of The Sun | ||
Sat Jun 9 2018 11:54 | 1st = 4 Magic Of The Sun 2nd = 10 Bella Gioia 3rd = 5 Stradivarius 4th = 9 Justacanta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 6 - 10 Magnetic Watch | ||
Sat Jun 9 2018 11:47 | 1st = 10 Magnetic Watch 2nd = 3 One Direction 3rd = 8 Chilli Franco 4th = 1 Triple Vc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 1 - 2 Savanna Amour | ||
Sat Jun 9 2018 11:45 | 1st = 2 Savanna Amour 2nd = 13 Missile Coda 3rd = 11 Sony Legend 4th = 6 Too Good To Refuse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 1 - 4 The August | ||
Sat Jun 9 2018 11:40 | 1st = 4 The August 2nd = 6 Good N Fast 3rd = 1 Scottish Rogue 4th = 7 Ruban Bleu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 1 - 3 Pamplemousse | ||
Sat Jun 9 2018 11:36 | 1st = 3 Pamplemousse 2nd = 7 Cliffs Choice 3rd = 6 Sparkling Facet 4th = 8 Ally Bally Bee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 6 - 3 The Big Opal | ||
Sat Jun 9 2018 11:35 | 1st = 3 The Big Opal 2nd = 1 Sea King 3rd = 7 Shamal 4th = 5 Thenamesbond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 1 - 2 Killermans Run | ||
Sat Jun 9 2018 11:32 | 1st = 2 Killermans Run 3rd = 3 Mistoffelees 4th = 1 Falkirk Drive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 1 - 4 Calligrapher | ||
Sat Jun 9 2018 11:32 | 1st = 4 Calligrapher 3rd = 3 Mistoffelees 4th = 1 Falkirk Drive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 1 - 4 Dio Doro | ||
Sat Jun 9 2018 11:25 | 1st = 4 Dio Doro 2nd = 1 King 3rd = 8 God Of Thunder 4th = 2 Beidi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 5 - 5 Rippin | ||
Sat Jun 9 2018 11:19 | 1st = 5 Rippin 2nd = 2 Not Usual Prince 3rd = 7 Lady Style 4th = 8 Replica |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 5 - 5 Sadhana | ||
Sat Jun 9 2018 11:07 | 1st = 5 Sadhana 2nd = 9 Divine Justice 3rd = 6 Theodora Hope 4th = 1 Allaboutdreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 5 - 3 Tutta La Classe | ||
Sat Jun 9 2018 11:01 | 1st = 3 Tutta La Classe 2nd = 1 Chasing Returns 3rd = 6 Miss Nibbles 4th = 5 Car Pie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 4 - 7 Impulsive Habit | ||
Sat Jun 9 2018 10:44 | 1st = 7 Impulsive Habit 2nd = 5 Verry Flash 3rd = 11 Angeline 4th = 8 Take It Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 4 - 12 Trouble Giero | ||
Sat Jun 9 2018 10:35 | 1st = 12 Trouble Giero 2nd = 8 Ace Commander 3rd = 6 Grace Omalley 4th = 4 Thunder Buddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 4 - 11 Onawing | ||
Sat Jun 9 2018 10:26 | 1st = 11 Onawing 2nd = 5 Fort Knox 3rd = 15 Burlone 4th = 8 Whoshotmymate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 3 - 5 Peaceful | ||
Sat Jun 9 2018 10:10 | 1st = 5 Peaceful 2nd = 2 Cyber Attack 3rd = 3 Sol Invictus 4th = 1 Ole Ole |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 3 - 5 Glens Of Tekoa | ||
Sat Jun 9 2018 10:00 | 1st = 5 Glens Of Tekoa 2nd = 2 Bush Man 3rd = 10 Key Reactor 4th = 4 Ivana Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 3 - 1 The Shackler | ||
Sat Jun 9 2018 9:51 | 1st = 1 The Shackler 2nd = 7 Thatz David 3rd = 3 Wee Biskit 4th = 5 El Corby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 2 - 12 Sheriffs Daughter | ||
Sat Jun 9 2018 9:40 | 1st = 12 Sheriffs Daughter 2nd = 2 Acre 3rd = 8 Badea 4th = 7 Top Actress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 2 - 6 Petes Dash | ||
Sat Jun 9 2018 9:35 | 1st = 6 Petes Dash 2nd = 8 Doubt Me Not 3rd = 9 Dismara 4th = 3 Shindal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 2 - 8 St Ransom | ||
Sat Jun 9 2018 9:20 | 1st = 8 St Ransom 2nd = 2 Kiddo 3rd = 5 Blazing Opal 4th = 4 Crash Bandicoot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 1 - 9 Crusher Collins | ||
Sat Jun 9 2018 9:10 | 1st = 9 Crusher Collins 2nd = 7 Ambro Ameigo 3rd = 2 Fancy Woman 4th = 8 Nottingham K Two |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 1 - 7 Conspirator | ||
Sat Jun 9 2018 9:05 | 1st = 7 Conspirator 2nd = 10 Snitz Of Time 3rd = 4 Shockwave 4th = 1 Soldier Field |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 1 - 9 Perry Mason | ||
Sat Jun 9 2018 8:50 | 1st = 9 Perry Mason 2nd = 1 Adequacy 3rd = 4 Zamora 4th = 5 Who Can Tell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 1 Kenna | ||
Sat Jun 9 2018 0:25 | 1st = 1 Kenna 2nd = 3 Tegan Rose 3rd = 2 Triple Crown Blu 4th = 8 Non Stop Fun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 10 - 6 Chiaroscuro | ||
Sat Jun 9 2018 0:15 | 1st = 6 Chiaroscuro 2nd = 7 Handsandwheels 3rd = 5 Gotta Go Chocolate 4th = 1 Leftrightgoodnight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 6 Iron Bru | ||
Sat Jun 9 2018 0:04 | 1st = 6 Iron Bru 2nd = 1 West On Zena 3rd = 2 Explosive Smith 4th = 3 Ezi Pick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 1 Linda Belinda | ||
Wed May 9 2018 23:49 | 1st = 1 Linda Belinda 2nd = 6 Party Goer 3rd = 2 Totally Totes 4th = 3 What Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 1 Chasin Destiny | ||
Wed May 9 2018 23:32 | 1st = 1 Chasin Destiny 2nd = 2 Bullseye Eagle 3rd = 6 Jets Star 4th = 4 Buzz Off Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 1 Hotshot Monelli | ||
Wed May 9 2018 23:12 | 1st = 1 Hotshot Monelli 2nd = 5 Kiprotich 3rd = 4 Sunset Scary 4th = 7 Eighty Eight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 1 Herkle Li | ||
Wed May 9 2018 22:57 | 1st = 1 Herkle Li 2nd = 2 Shift Pattern 3rd = 4 Fantasy Knight 4th = 5 Gidgets Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 4 Bolt Keeping | ||
Wed May 9 2018 22:42 | 1st = 4 Bolt Keeping 2nd = 7 Brutal Lomar 3rd = 1 Zafonic Force 4th = 5 Issue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 1 Chrissy Pee | ||
Wed May 9 2018 22:39 | 1st = 1 Chrissy Pee 2nd = 8 Dyna Winter 3rd = 7 Take That Banksy 4th = 5 Invented |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 2 Poison Pen | ||
Wed May 9 2018 22:36 | 1st = 2 Poison Pen 2nd = 3 Evie Girl 3rd = 8 Lady Alliance 4th = 1 Woodleigh Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 2 Yunderup Kayla | ||
Wed May 9 2018 22:22 | 1st = 2 Yunderup Kayla 2nd = 4 Marg Monelli 3rd = 1 California Dream 4th = 8 Paganoni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 3 Startron | ||
Wed May 9 2018 22:19 | 1st = 3 Startron 2nd = 4 Lucks Run Out 3rd = 1 Charlie Rocket 4th = 5 Unmid Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 4 Why Not Hugh | ||
Wed May 9 2018 22:12 | 1st = 4 Why Not Hugh 2nd = 6 Freak Unleashed 3rd = 5 All You Got 4th = 7 Trinity Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 4 Beat The Bank | ||
Wed May 9 2018 22:09 | 1st = 4 Beat The Bank 2nd = 7 Glengarrie Son 3rd = 2 Lucky Onyx 4th = 8 Sienna Grand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 7 Like Magic | ||
Wed May 9 2018 22:05 | 1st = 7 Like Magic 2nd = 6 Starlight Joli 3rd = 4 Flabba Gabba 4th = 8 Rhiannons Last |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 8 - 5 Jedi Mind | ||
Wed May 9 2018 22:00 | 1st = 5 Jedi Mind 2nd = 1 Reign Of Pain 3rd = 2 Our Sir Ivanhoe 4th = 6 Franco Salisbury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 4 Soda Kid | ||
Wed May 9 2018 21:58 | 1st = 4 Soda Kid 2nd = 1 Cardamom 3rd = 7 Samsonite 4th = 8 Game Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 10 - 3 No Waiting | ||
Wed May 9 2018 21:55 | 1st = 3 No Waiting 2nd = 1 Boys Zarr Boys 3rd = 2 My Awesome Magic 4th = 5 Summahs Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 5 Roland View | ||
Wed May 9 2018 21:52 | 1st = 5 Roland View 2nd = 3 Hardaway Outlaw 3rd = 9 Pistol 4th = 7 Yangtze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 4 Sydney Thomas | ||
Wed May 9 2018 21:49 | 1st = 4 Sydney Thomas 2nd = 6 Fabrelass 3rd = 7 Grotteria 4th = 3 Eleanor Rascal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 8 Delly Vedova | ||
Wed May 9 2018 21:42 | 1st = 8 Delly Vedova 2nd = 7 Rusty Jackhammer 3rd = 1 Harding Double 4th = 4 Zamazan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 4 Big Bazza | ||
Wed May 9 2018 21:39 | 1st = 4 Big Bazza 2nd = 3 Dyna Winkler 3rd = 5 Cool Number 4th = 1 Ringcraft |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 9 - 4 Prospect | ||
Wed May 9 2018 21:35 | 1st = 4 Prospect 2nd = 8 Riff 3rd = 1 Ollie Harks 4th = 5 Mohican Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 7 - 1 Law Legend | ||
Wed May 9 2018 21:30 | 1st = 1 Law Legend 2nd = 6 Armchair Drive 3rd = 2 Chrisken Kiosk 4th = 5 Tenno Sho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 5 Articus | ||
Wed May 9 2018 21:28 | 1st = 5 Articus 2nd = 7 Go Zippy Go 3rd = 1 Why Not Macca 4th = 8 Hayley Becca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 4 Dyna Orenthal | ||
Wed May 9 2018 21:25 | 1st = 4 Dyna Orenthal 2nd = 5 Winsome Currency 3rd = 8 Phoenix Pak 4th = 2 Nitro To Excel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 8 Precise Li | ||
Wed May 9 2018 21:22 | 1st = 8 Precise Li 2nd = 1 Whitehawk Parker 3rd = 10 My Fire Fabio 4th = 7 Kirbys Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 1 Striker Vardy | ||
Wed May 9 2018 21:19 | 1st = 1 Striker Vardy 2nd = 2 Dyna Alia 3rd = 5 Panadero King 4th = 4 Cosmic Polly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 8 - 2 Zambora Caitlyn | ||
Wed May 9 2018 21:12 | 1st = 2 Zambora Caitlyn 2nd = 1 Chandon Hawke 3rd = 4 Lollyharks 4th = 9 Sincerely |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 5 Johnny Black | ||
Wed May 9 2018 21:09 | 1st = 5 Johnny Black 2nd = 2 Lockrod 3rd = 6 No Passengers 4th = 4 Rapanui Reveller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 7 Mount Oxley | ||
Wed May 9 2018 21:05 | 1st = 7 Mount Oxley 2nd = 1 Pennybacker 3rd = 2 Schnapskey 4th = 5 Uschi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 1 Glamorous Moment | ||
Wed May 9 2018 21:01 | 1st = 1 Glamorous Moment 2nd = 4 Riverside Pride 3rd = 2 Sister Win 4th = 6 Just A Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 6 - 2 Betternbetter | ||
Wed May 9 2018 21:00 | 1st = 2 Betternbetter 2nd = 4 Messerati 3rd = 9 Young Rooster 4th = 3 The Spin Professor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 8 Dyna Hunter | ||
Wed May 9 2018 20:58 | 1st = 8 Dyna Hunter 2nd = 1 Merc 3rd = 2 Super Tokachi 4th = 3 Blackjack Cruise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 7 - 6 Ablaze | ||
Wed May 9 2018 20:55 | 1st = 6 Ablaze 2nd = 5 Flamenco Girl 3rd = 4 Snap One Off 4th = 7 Not My Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 4 Miss Gracie | ||
Wed May 9 2018 20:52 | 1st = 4 Miss Gracie 2nd = 6 Shot To Glory 3rd = 3 Rockalot 4th = 1 Canya Wilber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 5 Seb Zarr Moonie | ||
Wed May 9 2018 20:45 | 1st = 5 Seb Zarr Moonie 2nd = 4 Cindeen Jates 3rd = 7 Rhythm Section 4th = 1 Man Unkind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 8 Kaos Be Cool | ||
Wed May 9 2018 20:41 | 1st = 8 Kaos Be Cool 2nd = 4 Mudzy 3rd = 10 Arappaho Gundi 4th = 2 Molly Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 8 - 7 Our Emancipation | ||
Wed May 9 2018 20:40 | 1st = 7 Our Emancipation 2nd = 8 Dawn Magic 3rd = 2 Wandering Allnight 4th = 1 Bertie Francis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 3 Kouta Gold | ||
Wed May 9 2018 20:38 | 1st = 3 Kouta Gold 2nd = 2 Fernando Drums 3rd = 4 Blue Magoo 4th = 1 Zipping Chaser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 6 - 3 Mon Manny Beach | ||
Wed May 9 2018 20:35 | 1st = 3 Mon Manny Beach 2nd = 2 Sweet Ella Rose 3rd = 8 Gas Queen 4th = 4 Miss Wildwest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 5 - 3 Watch List | ||
Wed May 9 2018 20:30 | 1st = 3 Watch List 2nd = 2 Im Sir Blake 3rd = 4 Sahara Tiger 4th = 8 Rosarito Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 4 Giant Bale | ||
Wed May 9 2018 20:28 | 1st = 4 Giant Bale 2nd = 8 Amani 3rd = 7 Sweet Sparkle 4th = 1 Our Gal Livy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 1 Sammy Allen | ||
Wed May 9 2018 20:25 | 1st = 1 Sammy Allen 2nd = 6 Hot Platter 3rd = 2 Shoestring 4th = 5 Blazin Audrey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 1 Impressive Diamond | ||
Wed May 9 2018 20:20 | 1st = 1 Impressive Diamond 2nd = 5 Lots Of Luck 3rd = 10 Calm Me Crystal 4th = 9 Feelingforarainbow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 3 Pure White Evil | ||
Wed May 9 2018 20:18 | 1st = 3 Pure White Evil 2nd = 4 Boona Lad 3rd = 6 Shield Of Dreams 4th = 7 Dance And Sing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 5 - 5 Are Jay Duree | ||
Wed May 9 2018 20:15 | 1st = 5 Are Jay Duree 2nd = 8 Tajo 3rd = 1 Beetown Bella 4th = 2 Aladdins Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 7 - 10 Hey Suzie | ||
Wed May 9 2018 20:10 | 1st = 10 Hey Suzie 2nd = 11 Village Angel 3rd = 5 Carinya Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 6 Empress Rose | ||
Wed May 9 2018 20:08 | 1st = 6 Empress Rose 2nd = 2 Ballinderry Girl 3rd = 1 Akina Blitz 4th = 7 Ratajkowski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 1 Me Ginger | ||
Wed May 9 2018 20:05 | 1st = 1 Me Ginger 2nd = 5 Tee Tanga 3rd = 2 Cougar Stealth 4th = 7 Carlukal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 4 - 1 Mighty Moke Lombo | ||
Wed May 9 2018 20:00 | 1st = 1 Mighty Moke Lombo 2nd = 6 Ima Showgirl 3rd = 4 Shady Dancer 4th = 5 Emelia On Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 6 Monster Jam Jack | ||
Wed May 9 2018 19:58 | 1st = 6 Monster Jam Jack 2nd = 8 Dyna Vagrant 3rd = 3 Lonnie Knight 4th = 2 Fat Rhino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 4 - 1 Bossy Miss Bella | ||
Wed May 9 2018 19:55 | 1st = 1 Bossy Miss Bella 2nd = 8 Edgy 3rd = 7 Roman Chalice 4th = 4 Bruskey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 6 Big Beat | ||
Wed May 9 2018 19:50 | 1st = 6 Big Beat 2nd = 1 Its Allabout Alice 3rd = 4 Groovy Miss Annie 4th = 5 Ifoundthebeach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 2 Poppy Pete | ||
Wed May 9 2018 19:48 | 1st = 2 Poppy Pete 2nd = 8 Bonts Magic 3rd = 1 Flying Sparkles 4th = 7 Mahi Indian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 1 Miss Wing Wong | ||
Wed May 9 2018 19:45 | 1st = 1 Miss Wing Wong 2nd = 2 Rockstar Kerr 3rd = 5 Goldstein 4th = 7 Sacred Witch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 7 Cobbity Chic | ||
Wed May 9 2018 19:40 | 1st = 7 Cobbity Chic 2nd = 3 Our Chateau Lafite 3rd = 2 Text Message 4th = 1 Sure Bet Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 2 Joffas Mate | ||
Wed May 9 2018 19:38 | 1st = 2 Joffas Mate 2nd = 3 Moon Prince 3rd = 1 Lindy Bop 4th = 5 Mickie Raven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 3 - 1 Cairnlea Rocket | ||
Wed May 9 2018 19:35 | 1st = 1 Cairnlea Rocket 2nd = 5 Red Jamie 3rd = 7 Lorde Cerine 4th = 2 Hacienda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 3 - 4 Carramar Sovereign | ||
Wed May 9 2018 19:30 | 1st = 4 Carramar Sovereign 2nd = 7 Our Edward Lewis 3rd = 5 Enrolled 4th = 8 On The Case |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 1 Maverick Typhoon | ||
Wed May 9 2018 19:28 | 1st = 1 Maverick Typhoon 2nd = 7 Shotgun Shiloh 3rd = 2 Reco Tonic 4th = 3 Just Faith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 5 Velocity Liberty | ||
Wed May 9 2018 19:25 | 1st = 5 Velocity Liberty 2nd = 8 Simply Spud 3rd = 7 Julia Gulia 4th = 2 Miss Two Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 1 Art Secret | ||
Wed May 9 2018 19:20 | 1st = 1 Art Secret 2nd = 7 Currumbinkid 3rd = 8 My Ultimate Joe 4th = 10 Barbie Mattgregor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 5 Blazing Obsidian | ||
Wed May 9 2018 19:18 | 1st = 5 Blazing Obsidian 2nd = 4 Lily Boswell 3rd = 7 Bertie Allen 4th = 6 Xevra Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 2 - 2 Vision Of Love | ||
Wed May 9 2018 19:15 | 1st = 2 Vision Of Love 2nd = 3 Speed Action 3rd = 8 Double Tap 4th = 5 Loch Me Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 4 Belligerence | ||
Wed May 9 2018 19:10 | 1st = 4 Belligerence 2nd = 7 Trilight Brigade 3rd = 8 Zaras Choice 4th = 5 Little Bit Dusty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 2 Select Teeman | ||
Wed May 9 2018 19:08 | 1st = 2 Select Teeman 2nd = 1 Boone 3rd = 4 Polo Pete 4th = 8 Blunderbuss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 1 Hit Record | ||
Wed May 9 2018 19:05 | 1st = 1 Hit Record 2nd = 7 Kylin 3rd = 5 Peeks Gold 4th = 2 Topper Soho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 2 - 8 Aldebaran Jaytee | ||
Wed May 9 2018 19:00 | 1st = 8 Aldebaran Jaytee 2nd = 5 Godofthunder 3rd = 2 Bebubbalouie 4th = 4 Lucinda Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 1 Lonnie Mach | ||
Wed May 9 2018 18:58 | 1st = 1 Lonnie Mach 2nd = 5 Yakari 3rd = 2 Taabi 4th = 8 Sandy Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 1 - 1 Magic Cowboy | ||
Wed May 9 2018 18:55 | 1st = 1 Magic Cowboy 2nd = 2 Opportunity Six 3rd = 4 Exemption 4th = 5 Velocity Braun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 1 Mach Sam | ||
Wed May 9 2018 18:50 | 1st = 1 Mach Sam 2nd = 7 Fui Fui 3rd = 6 Falcon Vista 4th = 2 Connie Mattgregor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 9 Red Queen | ||
Wed May 9 2018 18:48 | 1st = 9 Red Queen 2nd = 8 Good One Carl 3rd = 6 Qatar Girl 4th = 7 Murrabit Tiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 5 Ima Black Beauty | ||
Wed May 9 2018 18:43 | 1st = 5 Ima Black Beauty 2nd = 3 Hidden Courage 3rd = 6 Lucky Lyla 4th = 7 Always Rockin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 7 - 6 Ancient Hope | ||
Wed May 9 2018 18:40 | 1st = 6 Ancient Hope 2nd = 2 Four White Fox 3rd = 1 Clever Dick 4th = 8 Sordello |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 12 - 7 Cash Fund | ||
Wed May 9 2018 18:37 | 1st = 7 Cash Fund 2nd = 1 Jet Black Star 3rd = 6 Lets Win Billy 4th = 3 Inside Racing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 1 - 2 Rackemup Tigerpie | ||
Wed May 9 2018 18:32 | 1st = 2 Rackemup Tigerpie 2nd = 9 The Hervey Bay 3rd = 4 Believe In Forever 4th = 10 Beaujackle Khan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 11 - 8 Zipping Clark | ||
Wed May 9 2018 18:30 | 1st = 8 Zipping Clark 2nd = 4 Good Friend 3rd = 2 Rockstar Midge 4th = 6 Classy Cousins |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 4 Weetbix Mini | ||
Wed May 9 2018 18:23 | 1st = 4 Weetbix Mini 2nd = 6 Deep Creek Girl 3rd = 2 Chook Richards 4th = 8 Hardaway Kate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 2 Johnnycake | ||
Wed May 9 2018 18:18 | 1st = 2 Johnnycake 2nd = 3 Writeaboutchelsea 3rd = 8 Diamondsfromheaven 4th = 7 Kaanapali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 7 Princess Light | ||
Wed May 9 2018 18:16 | 1st = 7 Princess Light 2nd = 4 Cash Flow Joe 3rd = 8 Best Strategy 4th = 3 Zabdon Moo Moo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 1 El Gran Senor | ||
Wed May 9 2018 18:12 | 1st = 1 El Gran Senor 2nd = 5 Sabrage 3rd = 8 Skirmish 4th = 6 What A Jolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 7 Simply Millie | ||
Wed May 9 2018 18:09 | 1st = 7 Simply Millie 2nd = 1 Starburst Norma 3rd = 8 Bianca Keeping 4th = 2 Learn From Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 6 - 6 You Watching Me | ||
Wed May 9 2018 18:05 | 1st = 6 You Watching Me 2nd = 4 Guns Of Navarone 3rd = 9 Miss Swindle 4th = 1 City Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 3 Balance | ||
Wed May 9 2018 18:02 | 1st = 3 Balance 2nd = 10 Longshot Glory 3rd = 4 Omar Parker 4th = 1 Rapid Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 3 Iron Monarch | ||
Wed May 9 2018 17:59 | 1st = 3 Iron Monarch 2nd = 8 Johns Last 3rd = 7 Tiny Tiara 4th = 2 Big Trigger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 2 War Cry | ||
Wed May 9 2018 17:53 | 1st = 2 War Cry 2nd = 7 Despicable Mick 3rd = 6 Quicklee Cassie 4th = 3 Lutiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 1 Sonny Orlando | ||
Wed May 9 2018 17:48 | 1st = 1 Sonny Orlando 2nd = 3 Nicky Mattgregor 3rd = 9 Mo Jarney 4th = 8 Dalacos Empress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 4 Shes Fabtastic | ||
Wed May 9 2018 17:45 | 1st = 4 Shes Fabtastic 2nd = 2 Bushmans Billy 3rd = 1 Miss Travers 4th = 8 Smoke Signals |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 5 Cometron Flyer | ||
Wed May 9 2018 17:42 | 1st = 5 Cometron Flyer 2nd = 4 Bogan Secret 4th = 2 Naughty Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 6 Multi Score | ||
Wed May 9 2018 17:37 | 1st = 6 Multi Score 2nd = 4 Smiling Sam 3rd = 12 Rainbow Racer 4th = 10 Im Ok |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 3 Rapid Trigga | ||
Wed May 9 2018 17:34 | 1st = 3 Rapid Trigga 2nd = 2 One Impression 3rd = 4 Make Up Boy 4th = 8 Bad Boy Koby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 5 - 1 Chesten Flyer | ||
Wed May 9 2018 17:30 | 1st = 1 Chesten Flyer 2nd = 7 Magic Opus 3rd = 4 Oregon Bronze 4th = 5 Iz That Right |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 7 Agent Barry | ||
Wed May 9 2018 17:27 | 1st = 7 Agent Barry 2nd = 2 Cairnlea Rosie 3rd = 5 Doc Nam 4th = 6 Divino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 2 Barra Trip | ||
Wed May 9 2018 17:24 | 1st = 2 Barra Trip 2nd = 8 Cosmo Bill 3rd = 7 Gutenberg 4th = 5 Tee Be Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 5 Zipping Kretch | ||
Wed May 9 2018 17:17 | 1st = 5 Zipping Kretch 2nd = 7 Mighty Girl 3rd = 1 Zipping Floyd 4th = 4 Bellas Emgrand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 9 Mr Meddle | ||
Wed May 9 2018 17:12 | 1st = 9 Mr Meddle 2nd = 10 Dapper 3rd = 4 Miss Catalina 4th = 5 Trentleigh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 4 Mac | ||
Wed May 9 2018 17:09 | 1st = 4 Mac 2nd = 3 Piccolo Panther 3rd = 5 Last Princess 4th = 6 Freds My Name |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 4 Solo Dancer | ||
Wed May 9 2018 17:05 | 1st = 4 Solo Dancer 2nd = 2 Rally Dryva 3rd = 1 Kingsbrae Harley 4th = 5 Miss Gambler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 12 Squire | ||
Wed May 9 2018 17:00 | 1st = 12 Squire 2nd = 6 Mammals Magic 3rd = 9 Cherry Sweet Peach 4th = 11 My Ravana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 6 Princess Nala | ||
Wed May 9 2018 16:57 | 1st = 6 Princess Nala 2nd = 7 Savanaka Two 3rd = 8 Schwa 4th = 5 Pass The Jar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 4 - 3 Wonorg | ||
Wed May 9 2018 16:52 | 1st = 3 Wonorg 2nd = 8 Hay Magic 3rd = 5 Duck Feet 4th = 1 Lets Twist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 1 Gone Rusty | ||
Wed May 9 2018 16:49 | 1st = 1 Gone Rusty 2nd = 3 Ido Voodoo 3rd = 6 Octo Burn 4th = 4 Stellar Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 8 - 5 Anamnesis | ||
Wed May 9 2018 16:45 | 1st = 5 Anamnesis 2nd = 4 Swiss Design 3rd = 2 Quivers 4th = 10 Boldacious Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 6 Infrared Star | ||
Wed May 9 2018 16:42 | 1st = 6 Infrared Star 2nd = 7 Shiftwell 3rd = 1 Cater Street 4th = 5 Silver Stunner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 7 - 10 Chadana | ||
Wed May 9 2018 16:38 | 1st = 10 Chadana 2nd = 7 Greenback Boogie 3rd = 13 Treasured Art 4th = 15 Mr Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 6 Shakaka Royale | ||
Wed May 9 2018 16:35 | 1st = 6 Shakaka Royale 2nd = 2 Gabby Gabe 3rd = 5 Despicable Charl 4th = 1 Elcarim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 2 Kraken Aye Kay | ||
Wed May 9 2018 16:32 | 1st = 2 Kraken Aye Kay 2nd = 1 Rocketness 3rd = 7 Jacko Day 4th = 6 Magic Euphoria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 8 - 14 Silentz | ||
Wed May 9 2018 16:30 | 1st = 14 Silentz 2nd = 16 Rat With Goldtooth 3rd = 12 Kaptive Hero 4th = 3 I Boogi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 10 - 7 Eljetem | ||
Wed May 9 2018 16:27 | 1st = 7 Eljetem 2nd = 2 Cool Sequence 3rd = 1 Cascata Rossa 4th = 9 Bronzed Venom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 1 Haras Stevo | ||
Wed May 9 2018 16:24 | 1st = 1 Haras Stevo 2nd = 7 Mac Roamin 3rd = 8 Zabdon Zinger 4th = 3 Jetta Beretta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 7 - 11 Schubert | ||
Wed May 9 2018 16:20 | 1st = 11 Schubert 2nd = 3 Beacon 3rd = 9 Fierce Impact 4th = 16 Reiby Rampart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 7 Wheres The Rails | ||
Wed May 9 2018 16:17 | 1st = 7 Wheres The Rails 2nd = 2 Dueling Banjos 3rd = 8 Half A Chevy 4th = 6 Jugungal Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 3 - 4 Fingermark | ||
Wed May 9 2018 16:14 | 1st = 4 Fingermark 2nd = 6 Prince Of Promises 3rd = 2 Admiral Promo 4th = 1 Global Reset |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 4 Iceni Crusader | ||
Wed May 9 2018 16:12 | 1st = 4 Iceni Crusader 2nd = 5 Adala Son 3rd = 1 Midnight Kebab 4th = 3 Bomber Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 7 - 7 Diamond Tycoon | ||
Wed May 9 2018 16:10 | 1st = 7 Diamond Tycoon 2nd = 4 French Rock 3rd = 2 Abu Dhabi 4th = 8 Rosie Louise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 2 Haras Skylah | ||
Wed May 9 2018 16:07 | 1st = 2 Haras Skylah 2nd = 3 Jimary Moneybags 3rd = 7 Stop It Lachlan 4th = 8 Uno Uno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 12 - 8 Chucky Brown | ||
Wed May 9 2018 16:04 | 1st = 8 Chucky Brown 2nd = 4 Lizzy Allen 3rd = 7 San Tan Sam 4th = 2 Funky Monkey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 6 - 8 Waldo Waldorf | ||
Wed May 9 2018 16:03 | 1st = 8 Waldo Waldorf 2nd = 2 Zambada 3rd = 7 Seduction 4th = 6 The Last Sommet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 7 Simply Cam | ||
Wed May 9 2018 16:00 | 1st = 7 Simply Cam 2nd = 3 Hollys Comet 3rd = 5 Flying Phelps 4th = 4 Zipping Astra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 6 Winlock Patches | ||
Wed May 9 2018 15:57 | 1st = 6 Winlock Patches 2nd = 5 Pyrenees Inferno 3rd = 2 Chatterbox Laura 4th = 9 Outta Ammo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 7 - 5 Sacred Sham | ||
Wed May 9 2018 15:55 | 1st = 5 Sacred Sham 2nd = 2 Gatlinburg 3rd = 10 The Dynamo 4th = 3 Lord Barrington |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 9 - 9 Ready For Danger | ||
Wed May 9 2018 15:52 | 1st = 9 Ready For Danger 2nd = 1 Backhouse Billy 3rd = 3 Hi Harry 4th = 14 Sidero Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 7 Bitter Delight | ||
Wed May 9 2018 15:49 | 1st = 7 Bitter Delight 2nd = 5 Unique Leigh 3rd = 4 Vagablonde 4th = 8 Regal Recall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 3 Mighty Barcia | ||
Wed May 9 2018 15:46 | 1st = 3 Mighty Barcia 2nd = 5 Marco Lee 3rd = 6 Ima Smithy 4th = 8 Hot Gallon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 6 - 7 Revenire | ||
Wed May 9 2018 15:45 | 1st = 7 Revenire 2nd = 2 Ever So Natural 3rd = 6 Hammond Lane 4th = 10 Rockafella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 4 Hotplate | ||
Wed May 9 2018 15:42 | 1st = 4 Hotplate 2nd = 3 Winsome Jesse 3rd = 6 Despicable Ada 4th = 1 Cowpoke Code |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 2 - 2 Midnight Sky | ||
Wed May 9 2018 15:39 | 1st = 2 Midnight Sky 2nd = 1 Yeah Bravo 3rd = 3 Rojo Calor 4th = 6 Singitonemoretime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 3 Delaware County | ||
Wed May 9 2018 15:37 | 1st = 3 Delaware County 2nd = 8 Ruby Major 3rd = 2 Cullquin Cersei 4th = 1 Badelaide Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 6 - 4 Table Of Wisdom | ||
Wed May 9 2018 15:35 | 1st = 4 Table Of Wisdom 2nd = 5 Zaaladd 3rd = 3 Traffic Maestro 4th = 1 Beau Rivage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 2 All Inn Baz | ||
Wed May 9 2018 15:32 | 1st = 2 All Inn Baz 2nd = 4 Striking Weetbix 3rd = 5 Its Magic 4th = 8 Bella Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 1 Double Chip | ||
Wed May 9 2018 15:29 | 1st = 1 Double Chip 2nd = 8 Cash Point 3rd = 4 Are Jay Lochie 4th = 3 Smashniak Double |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 5 - 11 Savvy Ken | ||
Wed May 9 2018 15:28 | 1st = 11 Savvy Ken 2nd = 4 Kuiper Belt 3rd = 2 Counterfire 4th = 5 The Potato Pontiff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 8 Bessie Belle | ||
Wed May 9 2018 15:25 | 1st = 8 Bessie Belle 2nd = 2 Harbormaster 3rd = 3 Signal Peak 4th = 5 Go Geronimo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 2 Judge Judy | ||
Wed May 9 2018 15:22 | 1st = 2 Judge Judy 2nd = 4 Limit Man 3rd = 6 Miss Cotton Sox 4th = 5 Octo Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 6 - 16 Ensuing | ||
Wed May 9 2018 15:20 | 1st = 16 Ensuing 2nd = 9 Sassoon 3rd = 1 Aurum Spirit 4th = 3 Rhyola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 8 Mallee Kade | ||
Wed May 9 2018 15:18 | 1st = 8 Mallee Kade 2nd = 4 Good Girl Brandi 3rd = 2 Good Brandi 4th = 7 Curly Shirly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 8 - 5 Taiko Boom | ||
Wed May 9 2018 15:17 | 1st = 5 Taiko Boom 2nd = 3 Natch 3rd = 6 Aggravate 4th = 1 Dot Painting |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 4 Spokane Flick | ||
Wed May 9 2018 15:14 | 1st = 4 Spokane Flick 2nd = 3 Big Cold Burst 3rd = 1 Mepunga Zeus 4th = 2 Graphite County |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 4 Jean Girard | ||
Wed May 9 2018 15:11 | 1st = 4 Jean Girard 2nd = 6 Jemmas Magic 3rd = 8 Took A Selfie 4th = 5 Luna Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 5 - 7 Balmain Boy | ||
Wed May 9 2018 15:10 | 1st = 7 Balmain Boy 2nd = 6 Nicochet 3rd = 4 Gresham 4th = 1 Penske |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 5 Nut Allergy | ||
Wed May 9 2018 15:07 | 1st = 5 Nut Allergy 2nd = 10 Mersey Ferry 3rd = 3 Flying Ellen 4th = 1 Breemelia Swift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 1 - 1 Invisible Pro | ||
Wed May 9 2018 15:04 | 1st = 1 Invisible Pro 2nd = 3 Aconite 3rd = 4 Alta Sullamore 4th = 5 Altamont |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 1 Isla Maye | ||
Wed May 9 2018 15:02 | 1st = 1 Isla Maye 2nd = 5 Just Over 3rd = 8 Mrs Hardwicke 4th = 6 Unique Honour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 5 - 11 A Little Chunky | ||
Wed May 9 2018 15:00 | 1st = 11 A Little Chunky 2nd = 10 Youbetcha 3rd = 6 Pale Ale 4th = 7 Big Call |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 8 Mepunga Bella | ||
Wed May 9 2018 14:57 | 1st = 8 Mepunga Bella 2nd = 4 El Diamonte 3rd = 3 Seminole Wind 4th = 7 Lucille Dior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 4 - 9 Bull Bailey | ||
Wed May 9 2018 14:53 | 1st = 9 Bull Bailey 2nd = 2 Zafox 3rd = 13 Miss Demi 4th = 1 Kianga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 5 - 4 Groovin | ||
Wed May 9 2018 14:45 | 1st = 4 Groovin 2nd = 9 Hellava Babe 3rd = 8 Swiss Moments 4th = 2 Single Note |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 7 - 3 Cooroi Chase | ||
Wed May 9 2018 14:42 | 1st = 3 Cooroi Chase 2nd = 8 Soxey 3rd = 4 Divine Messenger 4th = 7 Amelia Jane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 1 Federal Agent | ||
Wed May 9 2018 14:39 | 1st = 1 Federal Agent 2nd = 2 Aeroplane Mo 3rd = 7 Sisco Ride 4th = 8 Flying Danger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 4 - 5 Red Dream | ||
Wed May 9 2018 14:35 | 1st = 5 Red Dream 2nd = 2 La Courbette 3rd = 4 Only Tiger 4th = 6 Art Of Defence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 1 Castle Rock | ||
Wed May 9 2018 14:32 | 1st = 1 Castle Rock 2nd = 8 Megabound 3rd = 2 Blue Wolf 4th = 3 Striking Chaos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Awamutu Race 9 - 6 Island Bay | ||
Wed May 9 2018 14:28 | 1st = 6 Island Bay 2nd = 10 Air Centre 3rd = 3 The Chaser 4th = 4 Ricky Baker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 4 - 2 Brunswick Street | ||
Wed May 9 2018 14:25 | 1st = 2 Brunswick Street 2nd = 1 Always The King 3rd = 6 Good Idea 4th = 3 Chubby Rain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 3 Cruisys Rose | ||
Wed May 9 2018 14:22 | 1st = 3 Cruisys Rose 2nd = 7 Nangar Range 3rd = 8 Werner Bale 4th = 2 Peter Yap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 3 - 9 Pink Moscato | ||
Wed May 9 2018 14:18 | 1st = 9 Pink Moscato 2nd = 6 Trumbo 3rd = 11 Motime 4th = 3 Confidential |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 1 Bushiri | ||
Wed May 9 2018 14:15 | 1st = 1 Bushiri 2nd = 8 Blessed In Black 3rd = 5 Danyos Cally 4th = 4 Waterloo Kate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 4 - 2 Laughing Heir | ||
Wed May 9 2018 14:10 | 1st = 2 Laughing Heir 2nd = 8 Buena Veloz 3rd = 10 Carak 4th = 3 Hardington |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 6 - 2 Miss Exfactor | ||
Wed May 9 2018 14:07 | 1st = 2 Miss Exfactor 2nd = 5 Warface 3rd = 9 Heavens Star 4th = 6 Keen Instinct |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 2 All Inn Bluebell | ||
Wed May 9 2018 14:04 | 1st = 2 All Inn Bluebell 2nd = 7 Handpass 3rd = 3 Loch Monster 4th = 1 Cruisys Lil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 3 - 12 Royal Celebration | ||
Wed May 9 2018 14:00 | 1st = 12 Royal Celebration 2nd = 14 Whiteley 3rd = 13 Wagner 4th = 3 Coterie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 5 Waz A Looker | ||
Wed May 9 2018 13:57 | 1st = 5 Waz A Looker 2nd = 2 West On Beth 3rd = 3 Allen Yani 4th = 1 Box Of Bandaids |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Awamutu Race 8 - 3 Savette | ||
Wed May 9 2018 13:54 | 1st = 3 Savette 2nd = 9 Sheeznoteasy 3rd = 11 Goboniego 4th = 2 Markova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 3 - 9 Australian Design | ||
Wed May 9 2018 13:50 | 1st = 9 Australian Design 2nd = 4 Fulton Street 3rd = 12 Styella 4th = 8 Shuck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 6 Azkaban | ||
Wed May 9 2018 13:47 | 1st = 6 Azkaban 2nd = 2 Zambora Tyler 3rd = 5 Quartz Vein 4th = 3 Royal Intention |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 2 - 3 Star Of The Clan | ||
Wed May 9 2018 13:43 | 1st = 3 Star Of The Clan 2nd = 13 Stratums Rose 3rd = 5 Exceptional Rhythm 4th = 7 Heaven On Earth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 6 Victa Ashley | ||
Wed May 9 2018 13:40 | 1st = 6 Victa Ashley 2nd = 3 Charlotte Street 3rd = 4 Run Gordon 4th = 5 Port Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 3 - 2 Egyptian Bullet | ||
Wed May 9 2018 13:35 | 1st = 2 Egyptian Bullet 2nd = 12 Cheriefs Choice 3rd = 4 Freeze Over 4th = 6 Keano Town |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 5 - 5 Invinciboy | ||
Wed May 9 2018 13:32 | 1st = 5 Invinciboy 2nd = 4 Its Choux Time 3rd = 3 Angelas Beauty 4th = 1 Tisani Grey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 7 Fast Car Driving | ||
Wed May 9 2018 13:29 | 1st = 7 Fast Car Driving 2nd = 2 Jacqui Shoshone 3rd = 5 Jaclyn Bale 4th = 1 Reid Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 2 - 6 I Like It Easy | ||
Wed May 9 2018 13:25 | 1st = 6 I Like It Easy 2nd = 13 Voila 3rd = 3 Colombina 4th = 5 Galina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 5 Hometown Lads | ||
Wed May 9 2018 13:22 | 1st = 5 Hometown Lads 2nd = 7 Dashing Hope 3rd = 1 Magic Me 4th = 8 Slippers Tee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Awamutu Race 7 - 1 Verbalizer | ||
Wed May 9 2018 13:19 | 1st = 1 Verbalizer 2nd = 3 Tipical 3rd = 5 Verry Flash 4th = 11 Over Torque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 2 - 7 Be My Star | ||
Wed May 9 2018 13:15 | 1st = 7 Be My Star 2nd = 11 Schilldora 3rd = 14 Ventriloquism 4th = 4 Sunmate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 3 Zipping Monty | ||
Wed May 9 2018 13:12 | 1st = 3 Zipping Monty 2nd = 8 Another Bling 3rd = 1 Tiza Fabio 4th = 2 Sisco Dun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 1 Bigtime Welldone | ||
Wed May 9 2018 13:10 | 1st = 1 Bigtime Welldone 2nd = 2 Banshee Reel 3rd = 7 Pacific Sunrise 4th = 5 Opawa Denise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 1 - 4 Stephan | ||
Wed May 9 2018 13:08 | 1st = 4 Stephan 2nd = 3 Mandalong Nicko 3rd = 1 Breezesun 4th = 7 Carruthers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 8 De Choix | ||
Wed May 9 2018 13:05 | 1st = 8 De Choix 2nd = 3 Kaluah Rose 3rd = 6 Bula Top Fuel 4th = 7 Maximum Pip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 2 - 3 Beaverbrook | ||
Wed May 9 2018 13:00 | 1st = 3 Beaverbrook 2nd = 1 Kings Authority 3rd = 6 Redcore 4th = 4 Sir Kalahad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 4 - 3 Snipstream | ||
Wed May 9 2018 12:57 | 1st = 3 Snipstream 2nd = 6 Able Fun 3rd = 1 Deep Blue Sea 4th = 7 Acclaimed First |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 8 Alpha Venus | ||
Wed May 9 2018 12:54 | 1st = 8 Alpha Venus 2nd = 2 Secret Message 3rd = 4 Amy Amour 4th = 6 Double Ya Back |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 8 Bigtime Victory | ||
Wed May 9 2018 12:53 | 1st = 8 Bigtime Victory 2nd = 4 Tiger Uppercut 3rd = 7 Plan Stan 4th = 1 Culvie Den |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 1 - 4 Toryjoy | ||
Wed May 9 2018 12:50 | 1st = 4 Toryjoy 2nd = 2 Monsieur Sisu 3rd = 3 Im A Legend 4th = 7 Ballet Baby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 7 Mr Frost | ||
Wed May 9 2018 12:47 | 1st = 7 Mr Frost 2nd = 3 Turbo Gran 3rd = 4 Maximum Lara 4th = 2 Portagaff Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Awamutu Race 6 - 2 Seirios | ||
Wed May 9 2018 12:44 | 1st = 2 Seirios 2nd = 3 Reliable Lad 3rd = 16 Tunzagutz 4th = 6 Guillocharm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 1 - 9 Sasko | ||
Wed May 9 2018 12:40 | 1st = 9 Sasko 2nd = 7 Eperdument 3rd = 11 Turf Man 4th = 8 Jamboree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 3 Revved Up Dee | ||
Wed May 9 2018 12:37 | 1st = 3 Revved Up Dee 2nd = 6 Geller Allen 3rd = 5 Reiko Ablett 4th = 2 Come Home |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 3 Bigtime Shine | ||
Wed May 9 2018 12:34 | 1st = 3 Bigtime Shine 2nd = 2 Retail Mayhem 3rd = 5 Cawbourne Lyns 4th = 1 Bigtime Maci |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 1 - 7 Lycurgus | ||
Wed May 9 2018 12:30 | 1st = 7 Lycurgus 2nd = 1 Choysa 3rd = 4 Darabad 4th = 8 Cuban Fighter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 3 - 11 Lucky Feeling | ||
Wed May 9 2018 12:22 | 1st = 11 Lucky Feeling 2nd = 1 Hearts Lifted 3rd = 6 Membership 4th = 12 Astana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 7 Go Slick | ||
Wed May 9 2018 12:18 | 1st = 7 Go Slick 2nd = 6 Milly Rivers 3rd = 4 Cawbourne Ridge 4th = 2 Bigtime Minnie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 6 Ima Mystery Girl | ||
Wed May 9 2018 12:14 | 1st = 6 Ima Mystery Girl 2nd = 1 Zipping Klemmer 3rd = 2 Stevie Jane 4th = 7 Zipping Cobra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Awamutu Race 5 - 13 Fine Bouquet | ||
Wed May 9 2018 12:09 | 1st = 13 Fine Bouquet 2nd = 6 Campobasso 3rd = 14 Mariota 4th = 12 Moet Molly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 6 Tynecastle Flyer | ||
Wed May 9 2018 11:59 | 1st = 6 Tynecastle Flyer 2nd = 5 Nippa A Spot 3rd = 9 Bigtime Boy 4th = 8 Opawa Bucks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 2 - 9 Dont Doubt Lara | ||
Wed May 9 2018 11:47 | 1st = 9 Dont Doubt Lara 2nd = 2 Jackpot Jay 3rd = 8 Champagne Daisy 4th = 13 Peppi La Few |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 1 Rumors | ||
Wed May 9 2018 11:43 | 1st = 1 Rumors 2nd = 8 Bigtime Clyde 3rd = 7 Cawbourne Web 4th = 3 Thrilling Rocky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Awamutu Race 4 - 12 Pop Star Princess | ||
Wed May 9 2018 11:34 | 1st = 12 Pop Star Princess 2nd = 2 Aligns With Me 3rd = 4 Seduttore 4th = 1 Malambo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 3 Bella Jade | ||
Wed May 9 2018 11:25 | 1st = 3 Bella Jade 2nd = 10 Dreamzone 3rd = 6 Secret Indy 4th = 2 Watch Your Back |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 1 - 11 Willo Titto | ||
Wed May 9 2018 11:12 | 1st = 11 Willo Titto 2nd = 3 Parko 3rd = 10 Sowhat Imarockstar 4th = 9 Sails At Sunset |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 6 Mister Ebby | ||
Wed May 9 2018 11:08 | 1st = 6 Mister Ebby 2nd = 2 Take Action 3rd = 5 Bigtime Acacia 4th = 7 Thrilling Eddie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Awamutu Race 3 - 5 Rocking Good Time | ||
Wed May 9 2018 10:59 | 1st = 5 Rocking Good Time 2nd = 2 Soldier Field 3rd = 1 Neddy Nadeem 4th = 8 Stolen Night |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 5 Broken Wallet | ||
Wed May 9 2018 10:51 | 1st = 5 Broken Wallet 2nd = 4 Whippy Bale 3rd = 2 Bigtime Hunter 4th = 3 Miss Wiggle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 4 Rocky Top | ||
Wed May 9 2018 10:34 | 1st = 4 Rocky Top 2nd = 7 Ahuroa Flyer 3rd = 2 Dream On Dreamer 4th = 6 Bigtime Bronx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Awamutu Race 2 - 2 Roger That | ||
Wed May 9 2018 10:26 | 1st = 2 Roger That 2nd = 6 Delegate 3rd = 5 Cool Cassie 4th = 7 Express Call |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 7 No Mug | ||
Wed May 9 2018 10:18 | 1st = 7 No Mug 2nd = 6 Cawbourne Rob 3rd = 8 Hes A Sharkie 4th = 4 Arthurs Crown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 1 Cawbourne Chops | ||
Wed May 9 2018 10:01 | 1st = 1 Cawbourne Chops 2nd = 2 Hurricane Al 3rd = 4 Empty Pocket 4th = 6 Bigtime Ashii |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Awamutu Race 1 - 1 Cyber Attack | ||
Wed May 9 2018 9:51 | 1st = 1 Cyber Attack 2nd = 6 Superstatic 3rd = 3 Ripnroll 4th = 2 Senor Moss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 11 - 2 Buckle Up Maria | ||
Mon Apr 9 2018 23:24 | 1st = 2 Buckle Up Maria 2nd = 5 Tommy The Jett 3rd = 1 That Was Paw 4th = 4 Misshap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 2 Yes Messi | ||
Mon Apr 9 2018 23:09 | 1st = 2 Yes Messi 2nd = 1 Immorta 3rd = 8 Dorans Ash 4th = 7 Buckle Up Demi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 1 Nonchalant | ||
Mon Apr 9 2018 22:54 | 1st = 1 Nonchalant 2nd = 5 Buckle Up Rose 3rd = 6 Cinder Block 4th = 8 Minor Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 7 Tegz A Riddler | ||
Mon Apr 9 2018 22:47 | 1st = 7 Tegz A Riddler 2nd = 5 What Stopping Ya 3rd = 1 William Cabang 4th = 2 Quick Collision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 11 - 6 Ruby Redneck | ||
Mon Apr 9 2018 22:41 | 1st = 6 Ruby Redneck 2nd = 1 Queenie Too 3rd = 8 Sandler 4th = 3 Otto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 1 Hogwash | ||
Mon Apr 9 2018 22:33 | 1st = 1 Hogwash 2nd = 3 Twirler 3rd = 2 Miss Hanigan 4th = 10 Cloe Binda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 1 Scott Lit Up | ||
Mon Apr 9 2018 22:30 | 1st = 1 Scott Lit Up 2nd = 3 Daintree Dynamo 3rd = 6 Campeon 4th = 2 Iceni Crusader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 7 Tremaly Jack | ||
Mon Apr 9 2018 22:17 | 1st = 7 Tremaly Jack 2nd = 2 Trishan Valley 3rd = 9 Flossie Blue 4th = 6 Thanks Nelly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 4 Finnigans Way | ||
Mon Apr 9 2018 22:14 | 1st = 4 Finnigans Way 2nd = 2 Lobster Falls 3rd = 6 Hello Freckles 4th = 1 Gatwick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 7 Tip Toe Traction | ||
Mon Apr 9 2018 22:11 | 1st = 7 Tip Toe Traction 2nd = 5 Winlock Intent 3rd = 3 Cozi Fitz 4th = 6 Vintage Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 3 Jonesy | ||
Mon Apr 9 2018 22:00 | 1st = 3 Jonesy 2nd = 6 No Worries Cob 3rd = 4 Freddys Back 4th = 5 Realistic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 5 Sunnyside Up | ||
Mon Apr 9 2018 21:57 | 1st = 5 Sunnyside Up 2nd = 1 Dilston Devise 3rd = 2 Classic Keybow 4th = 4 Makin Us Paw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 5 Sunlit Breaker | ||
Mon Apr 9 2018 21:54 | 1st = 5 Sunlit Breaker 2nd = 8 Becket 3rd = 3 Laras Double 4th = 6 Winlock Homes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 6 Sivamet | ||
Mon Apr 9 2018 21:45 | 1st = 6 Sivamet 2nd = 1 Smashniak Marcy 3rd = 3 Interaction 4th = 8 Zabdon Lambo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 5 Smooth Claudia | ||
Mon Apr 9 2018 21:39 | 1st = 5 Smooth Claudia 2nd = 2 Goldstein 3rd = 8 Miss Wing Wong 4th = 4 Final Chalice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 6 Kraken Mazing | ||
Mon Apr 9 2018 21:31 | 1st = 6 Kraken Mazing 2nd = 7 French Defence 3rd = 1 Marko Bale 4th = 4 Magic Buddie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 7 Son Of Betty | ||
Mon Apr 9 2018 21:28 | 1st = 7 Son Of Betty 2nd = 2 Spring Runner 3rd = 8 Better Size 4th = 3 Wiggle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 2 Wynburn Geri | ||
Mon Apr 9 2018 21:25 | 1st = 2 Wynburn Geri 2nd = 7 Long Gully Gilly 3rd = 8 Tyla Grace 4th = 5 Stack The Aces |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 7 - 7 Mighty Jack | ||
Mon Apr 9 2018 21:20 | 1st = 7 Mighty Jack 2nd = 4 Underplay 3rd = 2 Prettycompact 4th = 8 Chill And Burn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 1 Lid Pinger | ||
Mon Apr 9 2018 21:17 | 1st = 1 Lid Pinger 2nd = 6 Little Terry 3rd = 4 Whistler Valley 4th = 3 Nash Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 4 Scott It | ||
Mon Apr 9 2018 21:10 | 1st = 4 Scott It 2nd = 6 Proven Snow 3rd = 8 Jacks Pick 4th = 2 All Inn Together |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 1 Nooree Dessa | ||
Mon Apr 9 2018 21:06 | 1st = 1 Nooree Dessa 2nd = 7 Ramblin Rose 3rd = 8 Road Scholar 4th = 6 Tiny Tiara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 7 Terpillar | ||
Mon Apr 9 2018 21:03 | 1st = 7 Terpillar 2nd = 6 Black Fesco 3rd = 8 Santano 4th = 3 Ima Caravan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 5 Valley Knockin | ||
Mon Apr 9 2018 21:00 | 1st = 5 Valley Knockin 2nd = 6 Raven Izmir 3rd = 2 Tranquil Invader 4th = 3 Hold Your Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 7 Fasika | ||
Mon Apr 9 2018 20:57 | 1st = 7 Fasika 2nd = 2 Havin A Go 3rd = 5 Run Jackie Run 4th = 6 Marteeny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 6 - 1 Pacific Rockstar | ||
Mon Apr 9 2018 20:52 | 1st = 1 Pacific Rockstar 2nd = 7 Tatibye 3rd = 9 Curls Joey 4th = 3 Stumbling In |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 2 Scott Finesse | ||
Mon Apr 9 2018 20:50 | 1st = 2 Scott Finesse 2nd = 7 Fancy Hope 3rd = 6 Meehan Roy 4th = 9 Kruzin Cripps |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 3 Mount Royal | ||
Mon Apr 9 2018 20:47 | 1st = 3 Mount Royal 2nd = 5 Premier Sprite 3rd = 4 Tara Ella 4th = 2 Elite Outa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 7 All About Tiger | ||
Mon Apr 9 2018 20:44 | 1st = 7 All About Tiger 2nd = 1 Izy Gold 3rd = 6 Bergamo 4th = 8 Classy Cassie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 1 Hukanui | ||
Mon Apr 9 2018 20:41 | 1st = 1 Hukanui 2nd = 4 Zipping Hawk 3rd = 3 Thermal Strike 4th = 6 Snow Avalanche |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 5 Orara Sal | ||
Mon Apr 9 2018 20:38 | 1st = 5 Orara Sal 2nd = 2 Bokarm Bear 3rd = 1 Tranquil Trigger 4th = 3 Kooringa Maizie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 4 Jacks Missile | ||
Mon Apr 9 2018 20:35 | 1st = 4 Jacks Missile 2nd = 7 Gold Lenny 3rd = 2 Miny Mo 4th = 1 Devils Gullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 1 Right Said Frank | ||
Mon Apr 9 2018 20:32 | 1st = 1 Right Said Frank 2nd = 8 Gold Odessa 3rd = 4 Lunar Shadow 4th = 9 Captain Universe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 3 Bugatti Radar | ||
Mon Apr 9 2018 20:29 | 1st = 3 Bugatti Radar 2nd = 8 Off Road Gal 3rd = 1 Violet Mary 4th = 4 Nieces Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 5 - 5 About The Attitude | ||
Mon Apr 9 2018 20:24 | 1st = 5 About The Attitude 2nd = 4 Never Been Said 3rd = 2 Beautifulvengeance 4th = 3 Pittsburgh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 5 Daze Like These | ||
Mon Apr 9 2018 20:22 | 1st = 5 Daze Like These 2nd = 2 Arabian Shredder 3rd = 6 Bright Satellite 4th = 7 Swizzlestick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 8 Rachel Zane | ||
Mon Apr 9 2018 20:19 | 1st = 8 Rachel Zane 2nd = 3 Mclaren Chief 3rd = 4 Stick Figure 4th = 1 Zulu General |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 5 Bokarm Rosie | ||
Mon Apr 9 2018 20:16 | 1st = 5 Bokarm Rosie 2nd = 1 Crown Eddie 3rd = 3 Gee Tee Bee 4th = 2 Oscar Della |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 1 Secret Puzzle | ||
Mon Apr 9 2018 20:13 | 1st = 1 Secret Puzzle 2nd = 6 Groucho Mae 3rd = 2 Stylish April 4th = 8 Violet Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 3 Damaging Lomar | ||
Mon Apr 9 2018 20:10 | 1st = 3 Damaging Lomar 2nd = 5 Kraken Bam Bam 3rd = 8 Doc Nam 4th = 6 Miss Flower |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 4 Tin Pan Alley | ||
Mon Apr 9 2018 20:07 | 1st = 4 Tin Pan Alley 2nd = 6 Black Jecee 3rd = 3 Canya Bounce 4th = 7 Road Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 7 Dolcetto Hayze | ||
Mon Apr 9 2018 20:04 | 1st = 7 Dolcetto Hayze 2nd = 6 Bergerac 3rd = 2 Casey Whisper 4th = 3 Crazy Emjay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 2 Allinga Amber | ||
Mon Apr 9 2018 20:01 | 1st = 2 Allinga Amber 2nd = 1 Dakota Dawn 3rd = 8 Kansas Lane 4th = 5 Harvey Specter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 4 - 8 Soho Shanghai | ||
Mon Apr 9 2018 19:56 | 1st = 8 Soho Shanghai 2nd = 2 Shes In Flight 3rd = 5 Artsterical 4th = 7 Cody Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 6 Kiarni Tiger | ||
Mon Apr 9 2018 19:54 | 1st = 6 Kiarni Tiger 2nd = 7 Barnacle Valley 3rd = 5 Charlie What 4th = 1 Shifting Sand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 1 Fabash | ||
Mon Apr 9 2018 19:51 | 1st = 1 Fabash 2nd = 2 Blue Crusoe 3rd = 7 Sweet Dominator 4th = 3 Slippin Jimmy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 7 Double Ya Back | ||
Mon Apr 9 2018 19:48 | 1st = 7 Double Ya Back 2nd = 6 Macs Model 3rd = 4 Ben Roman 4th = 3 Angels Halo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 2 Sammy Downs | ||
Mon Apr 9 2018 19:45 | 1st = 2 Sammy Downs 2nd = 1 Coreys Magic 3rd = 8 Bugatti Dream 4th = 7 Hedgehog Ron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 6 Be Fearless | ||
Mon Apr 9 2018 19:42 | 1st = 6 Be Fearless 2nd = 1 Arabella Emjay 3rd = 8 Never A Doubt 4th = 2 Flaming Moe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 8 Zipping Kim | ||
Mon Apr 9 2018 19:39 | 1st = 8 Zipping Kim 2nd = 4 Dyna Soren 3rd = 2 Chaddy Whacker 4th = 5 Willow Bubbles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 1 Tranquil Road | ||
Mon Apr 9 2018 19:36 | 1st = 1 Tranquil Road 2nd = 2 Just My Size 3rd = 4 Candy Swirl 4th = 8 Bokarm Timmy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 1 Bo Bobby | ||
Mon Apr 9 2018 19:33 | 1st = 1 Bo Bobby 2nd = 2 Gentle Flash 3rd = 5 Crazy Wolf 4th = 3 Winklea Jayjay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 5 Jaimandy Carl | ||
Mon Apr 9 2018 19:30 | 1st = 5 Jaimandy Carl 2nd = 4 Knockers Gold 3rd = 1 Senor Sensation 4th = 7 Unique Honour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 3 - 6 Lombo Yanky Invada | ||
Mon Apr 9 2018 19:25 | 1st = 6 Lombo Yanky Invada 2nd = 1 Rocknroll Queen 3rd = 4 Jimmy Jasper 4th = 7 Clementsorrell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 2 Winsome Currency | ||
Mon Apr 9 2018 19:23 | 1st = 2 Winsome Currency 2nd = 4 Cut Foot 3rd = 1 Winsome Stride 4th = 3 My Boy Chris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 5 Gilbert Grape | ||
Mon Apr 9 2018 19:20 | 1st = 5 Gilbert Grape 2nd = 6 Eye That Girl 3rd = 8 Short Session 4th = 7 Black Scorpion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 2 Castle Rock | ||
Mon Apr 9 2018 19:17 | 1st = 2 Castle Rock 2nd = 7 Dyna Zeni 3rd = 3 Flown Away 4th = 8 Hilltop Adel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 1 Country Bomb | ||
Mon Apr 9 2018 19:14 | 1st = 1 Country Bomb 2nd = 6 Paper Tiger 3rd = 4 Jerrys Boy 4th = 8 Poor Paw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 8 Asa Torpedo | ||
Mon Apr 9 2018 19:11 | 1st = 8 Asa Torpedo 2nd = 6 Majestic Mia 3rd = 7 Dandalup Knight 4th = 1 Em Morney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 3 Beast | ||
Mon Apr 9 2018 19:08 | 1st = 3 Beast 2nd = 2 Launch Time 3rd = 4 San Remo Lass 4th = 1 Jaimandy Kropa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 1 Shiny Nose | ||
Mon Apr 9 2018 19:05 | 1st = 1 Shiny Nose 2nd = 8 Keysile 3rd = 3 Minoru Miss 4th = 9 Silent Sleeper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 8 Pink Mosel | ||
Mon Apr 9 2018 19:02 | 1st = 8 Pink Mosel 2nd = 1 Infrared Lad 3rd = 2 Charming Chaos 4th = 4 Butterfly Is She |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 4 Dyna Layla | ||
Mon Apr 9 2018 18:59 | 1st = 4 Dyna Layla 2nd = 7 Swift Abbey 3rd = 8 Fantastic Joey 4th = 3 Maximum Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 2 - 2 Sand Blaster | ||
Mon Apr 9 2018 18:54 | 1st = 2 Sand Blaster 2nd = 6 The Floyd 3rd = 1 Cherry Sweet Peach 4th = 4 Vettel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 5 Dandalup Girl | ||
Mon Apr 9 2018 18:52 | 1st = 5 Dandalup Girl 2nd = 1 Minotaur 3rd = 7 Gunnas Lady 4th = 6 Charging Bullett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 3 Simbarea | ||
Mon Apr 9 2018 18:49 | 1st = 3 Simbarea 2nd = 9 About To Cry 3rd = 5 Destructo Rat 4th = 7 Arashundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 4 Miss Gambino | ||
Mon Apr 9 2018 18:46 | 1st = 4 Miss Gambino 2nd = 5 Ritza Jimmy 3rd = 2 Out To Strike 4th = 1 Jewel Impact |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 1 Super Cesc | ||
Mon Apr 9 2018 18:43 | 1st = 1 Super Cesc 2nd = 5 Haras Dazza 3rd = 7 Wild Rock Hayze 4th = 8 Rubeus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 11 - 9 Indys Chant | ||
Mon Apr 9 2018 18:40 | 1st = 9 Indys Chant 2nd = 5 White Sausages 3rd = 3 Emotion Sickness 4th = 2 Dusty Daydream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 7 Springvale Hope | ||
Mon Apr 9 2018 18:37 | 1st = 7 Springvale Hope 2nd = 1 Flying Ellen 3rd = 3 Dolly Jo 4th = 9 Just Did It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 8 - 6 Waimac Attack | ||
Mon Apr 9 2018 18:32 | 1st = 6 Waimac Attack 2nd = 4 Mr Woodlea 3rd = 1 Bettors Ace 4th = 2 Bonsu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 6 Millys Way | ||
Mon Apr 9 2018 18:29 | 1st = 6 Millys Way 2nd = 8 Combination 3rd = 3 Sweet Charlee 4th = 7 Sunset Licorice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 2 Eagle Princess | ||
Mon Apr 9 2018 18:26 | 1st = 2 Eagle Princess 2nd = 1 Iggy Wiggy 3rd = 7 Spazzy Blue 4th = 6 Quedos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 1 We Made It | ||
Mon Apr 9 2018 18:23 | 1st = 1 We Made It 2nd = 2 Kenway 3rd = 7 Ritza Show 4th = 4 Bugatti Royale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 1 - 3 Mini Major | ||
Mon Apr 9 2018 18:18 | 1st = 3 Mini Major 2nd = 5 Loxley 3rd = 8 Jugiong 4th = 2 Crime Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 8 Champness Road | ||
Mon Apr 9 2018 18:15 | 1st = 8 Champness Road 2nd = 7 Dyna Raze 3rd = 2 Naomi Westside 4th = 1 Wonya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 1 Bushmans Poem | ||
Mon Apr 9 2018 18:11 | 1st = 1 Bushmans Poem 2nd = 7 Rollie Bexon 3rd = 5 Star Shower 4th = 2 Rubble Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 5 Caidan Marlo | ||
Mon Apr 9 2018 18:07 | 1st = 5 Caidan Marlo 2nd = 10 Shreks Rusty 3rd = 2 Surgical Wally 4th = 8 Shes Our Poppy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 2 Saint Gallon | ||
Mon Apr 9 2018 18:03 | 1st = 2 Saint Gallon 2nd = 3 Bark Vader 3rd = 8 Sunlit Digger 4th = 1 Mount Murray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 7 - 5 Raffaello | ||
Mon Apr 9 2018 17:58 | 1st = 5 Raffaello 2nd = 8 Our Jaccka Mara 3rd = 1 Attack On Command 4th = 3 Punters Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 3 Legend Man | ||
Mon Apr 9 2018 17:55 | 1st = 3 Legend Man 2nd = 5 Lucky Lily 3rd = 1 Grungles Bride 4th = 7 Wolf Taro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 6 Winifred Monelli | ||
Mon Apr 9 2018 17:51 | 1st = 6 Winifred Monelli 2nd = 1 Better Buy 3rd = 4 Mental Burst 4th = 5 Corporate Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 5 Liberty Sage | ||
Mon Apr 9 2018 17:47 | 1st = 5 Liberty Sage 2nd = 2 Titanium Boy 3rd = 7 Double Black 4th = 8 Oriental Tarj |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 1 Top Forty | ||
Mon Apr 9 2018 17:43 | 1st = 1 Top Forty 2nd = 5 Miss Power 3rd = 6 Mount Keira 4th = 2 Ten Of Clubs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 6 The Dali Express | ||
Mon Apr 9 2018 17:38 | 1st = 6 The Dali Express 2nd = 5 Takemepitchamister 3rd = 8 Racing For Reggie 4th = 3 Only Modern |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 1 Bitten Bye | ||
Mon Apr 9 2018 17:35 | 1st = 1 Bitten Bye 2nd = 3 Midnight Jayne 3rd = 2 My Mate Fox 4th = 6 Miss Elsie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 5 Tegan Rose | ||
Mon Apr 9 2018 17:32 | 1st = 5 Tegan Rose 2nd = 1 Lebron Slam 3rd = 3 Wildash Nelly 4th = 4 Molly Shine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 6 - 2 Our Perkins | ||
Mon Apr 9 2018 17:30 | 1st = 2 Our Perkins 2nd = 3 The Freedom Fighter 3rd = 11 The Midas Touch 4th = 5 Pavarotti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 9 Millys Choice | ||
Mon Apr 9 2018 17:27 | 1st = 9 Millys Choice 2nd = 3 Tarika Tara 3rd = 1 Dr Watson 4th = 5 Philo Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 5 Canardly Lover | ||
Mon Apr 9 2018 17:22 | 1st = 5 Canardly Lover 2nd = 7 Our Missionary Man 3rd = 6 Franco Revel 4th = 9 Sicilian Slumber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 3 Queen Taro | ||
Mon Apr 9 2018 17:19 | 1st = 3 Queen Taro 2nd = 4 Dixie The Weapon 3rd = 7 Dana Corporal 4th = 2 Drunken Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 8 - 8 La Vida Loca | ||
Mon Apr 9 2018 17:15 | 1st = 8 La Vida Loca 2nd = 7 Island Grange 3rd = 4 Venture Capital |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 2 Sunset Toffee | ||
Mon Apr 9 2018 17:12 | 1st = 2 Sunset Toffee 2nd = 1 Jets Star 3rd = 8 Bonbie Boy 4th = 3 Kuro Lou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 8 - 6 Beach Surge | ||
Mon Apr 9 2018 17:10 | 1st = 6 Beach Surge 2nd = 3 Vasari 3rd = 4 Elteearr 4th = 2 Somedan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 1 Magical Bling | ||
Mon Apr 9 2018 17:07 | 1st = 1 Magical Bling 2nd = 3 Dr Poppel 3rd = 7 Paua Hiking 4th = 9 Two Toes Tony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 1 Daddy Long Legs | ||
Mon Apr 9 2018 17:03 | 1st = 1 Daddy Long Legs 2nd = 9 Regal Lager 3rd = 5 Kentsford Kenny 4th = 4 Just Read My Mind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 8 - 6 Bookbuild | ||
Mon Apr 9 2018 17:00 | 1st = 6 Bookbuild 2nd = 11 Black Mary 3rd = 10 Dame Vassa 4th = 8 Crisis Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 1 Irinka Hamo | ||
Mon Apr 9 2018 16:57 | 1st = 1 Irinka Hamo 2nd = 8 Irinka Leanne 3rd = 6 Princess Nala 4th = 5 Cousin Skeeta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 1 Gidgets Girl | ||
Mon Apr 9 2018 16:54 | 1st = 1 Gidgets Girl 2nd = 8 Robs Rocket 3rd = 3 Black Mosel 4th = 7 Nosey Billie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 5 - 2 Jet Holme | ||
Mon Apr 9 2018 16:52 | 1st = 2 Jet Holme 2nd = 1 Stir It Up 3rd = 8 Compact Rocket 4th = 4 Imana Capri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 2 Siver Lightning | ||
Mon Apr 9 2018 16:49 | 1st = 2 Siver Lightning 2nd = 7 Holyfield 3rd = 1 Soda Storm 4th = 3 Zafonic Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 6 Ideal Lifestyle | ||
Mon Apr 9 2018 16:45 | 1st = 6 Ideal Lifestyle 2nd = 4 Rockn Brushgrove 3rd = 3 Shape Up Mike 4th = 2 Ballymore Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 7 Almost Black | ||
Mon Apr 9 2018 16:42 | 1st = 7 Almost Black 2nd = 4 Jamie Cargo 3rd = 8 Hippo Clan 4th = 6 Dana Ali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 7 - 2 Bacardi Carta | ||
Mon Apr 9 2018 16:38 | 1st = 2 Bacardi Carta 2nd = 5 Redason 3rd = 3 Charlie Runkle 4th = 10 Lord Lohki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 7 - 4 Paris For Me | ||
Mon Apr 9 2018 16:35 | 1st = 4 Paris For Me 2nd = 10 Elles Nel 3rd = 7 Call Me Brad 4th = 3 Time Out Of Mind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 6 Jessie Rocks | ||
Mon Apr 9 2018 16:32 | 1st = 6 Jessie Rocks 2nd = 8 Nalin Bundles 3rd = 3 Sansa Monelli 4th = 4 West On Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 7 - 5 So You Leica | ||
Mon Apr 9 2018 16:30 | 1st = 5 So You Leica 2nd = 2 Moss N Bolt 3rd = 1 All Hard Wood 4th = 9 Stornaway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 5 Gin | ||
Mon Apr 9 2018 16:25 | 1st = 5 Gin 2nd = 13 Im Havinaball 3rd = 9 Illawong Patrick 4th = 2 Stokingthefire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 3 Mandela Sun | ||
Mon Apr 9 2018 16:22 | 1st = 3 Mandela Sun 2nd = 1 Fifty Dollar 3rd = 5 Joyces Choice 4th = 6 Markinch Maid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 4 - 8 Suzies Gem | ||
Mon Apr 9 2018 16:18 | 1st = 8 Suzies Gem 2nd = 2 Heza Beauty 3rd = 1 Maximum Jolt 4th = 9 Swingin Elsu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 1 Irinka Sneaky | ||
Mon Apr 9 2018 16:15 | 1st = 1 Irinka Sneaky 2nd = 8 See Ya Thursday 3rd = 7 Blitzkrieg 4th = 6 Moorbel Betty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 6 Miss Claude | ||
Mon Apr 9 2018 16:12 | 1st = 6 Miss Claude 2nd = 3 West On Reggie 3rd = 7 Heza Joshin 4th = 8 Tomic Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 10 Simply Clever | ||
Mon Apr 9 2018 16:10 | 1st = 10 Simply Clever 2nd = 1 Shanocon 3rd = 5 Elms Creek 4th = 3 Mac Toddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 3 Fat Rhino | ||
Mon Apr 9 2018 16:07 | 1st = 3 Fat Rhino 2nd = 5 Strycova 3rd = 7 Fawn Regrets 4th = 8 Maniac Matilda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 6 - 4 Persimmon | ||
Mon Apr 9 2018 16:03 | 1st = 4 Persimmon 2nd = 3 Rock N Roll Delight 3rd = 6 Forever And A Day 4th = 2 Somedreamsomewhere |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 6 - 2 Atomic Lokade | ||
Mon Apr 9 2018 16:00 | 1st = 2 Atomic Lokade 2nd = 6 Written Consent 3rd = 8 Young Farrelly 4th = 1 Thumbtacks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 6 - 7 So You Merge | ||
Mon Apr 9 2018 15:55 | 1st = 7 So You Merge 2nd = 3 My Friend Charlie 3rd = 8 Pinot Gris 4th = 5 Al Cubana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 3 Frenetic | ||
Mon Apr 9 2018 15:52 | 1st = 3 Frenetic 2nd = 4 Amaretto Swirl 3rd = 6 Baracca Keeping 4th = 2 Blue Hurricane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 2 Black Ziggy | ||
Mon Apr 9 2018 15:49 | 1st = 2 Black Ziggy 2nd = 8 Ghost Monelli 3rd = 9 Miss Minx 4th = 6 Four Bucks Left |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 4 Graffiti Lombo | ||
Mon Apr 9 2018 15:47 | 1st = 4 Graffiti Lombo 2nd = 1 Special Reason 3rd = 9 Sir Gest 4th = 5 Pagliacci |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 3 Soap | ||
Mon Apr 9 2018 15:44 | 1st = 3 Soap 2nd = 2 Cosa Bona 3rd = 1 Princess Parker 4th = 10 El Tigera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 3 - 1 Jingle Jolt | ||
Mon Apr 9 2018 15:40 | 1st = 1 Jingle Jolt 2nd = 8 Pocket More For Less 3rd = 4 Somebeachparty 4th = 7 Extradite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 6 Wishes Fulfilled | ||
Mon Apr 9 2018 15:37 | 1st = 6 Wishes Fulfilled 2nd = 8 Quicksilver Hope 3rd = 5 Black Legend 4th = 1 Seabrook Dill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 3 Dawn Magic | ||
Mon Apr 9 2018 15:33 | 1st = 3 Dawn Magic 2nd = 2 Novak 3rd = 4 Downan Out 4th = 8 Bettor Atom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 8 Inner Cargo | ||
Mon Apr 9 2018 15:31 | 1st = 8 Inner Cargo 2nd = 1 Durama Gas 3rd = 2 Milosti 4th = 3 Durama Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 5 - 2 Honourable Tycoon | ||
Mon Apr 9 2018 15:30 | 1st = 2 Honourable Tycoon 2nd = 3 Blue Bear 3rd = 4 Foraoise 4th = 5 All Come True |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 8 Brandi Belle | ||
Mon Apr 9 2018 15:27 | 1st = 8 Brandi Belle 2nd = 5 Oni 3rd = 3 Galloping Bluboy 4th = 1 My Rag Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 2 Anna Gundi | ||
Mon Apr 9 2018 15:24 | 1st = 2 Anna Gundi 2nd = 4 Champagne Betty 3rd = 6 Robyns Chalice 4th = 1 General Mitza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 5 - 5 Seaya Laterbella | ||
Mon Apr 9 2018 15:23 | 1st = 5 Seaya Laterbella 2nd = 6 Amelia Holmes 3rd = 4 Go Home Jo 4th = 8 Machli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 5 - 1 Dont Doubt Her | ||
Mon Apr 9 2018 15:20 | 1st = 1 Dont Doubt Her 2nd = 2 Swiss 3rd = 7 Fast Arli 4th = 4 Shrapelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 5 Millwood Chloe | ||
Mon Apr 9 2018 15:15 | 1st = 5 Millwood Chloe 2nd = 6 Melegend 3rd = 1 Bella Sofia 4th = 3 The Octagon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 1 Winlock Rose | ||
Mon Apr 9 2018 15:12 | 1st = 1 Winlock Rose 2nd = 7 Slipaway Bolt 3rd = 8 Destini Echo 4th = 2 Sidevalve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 1 Rusty Appeal | ||
Mon Apr 9 2018 15:09 | 1st = 1 Rusty Appeal 2nd = 2 Quicker Than Her 3rd = 4 Bogan City Gal 4th = 7 Fittler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 2 - 6 Antero | ||
Mon Apr 9 2018 15:07 | 1st = 6 Antero 2nd = 8 Sleekn Styx 3rd = 4 Disco Durante 4th = 1 Emjay Twenty Three |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 8 Surfonic Pearl | ||
Mon Apr 9 2018 15:04 | 1st = 8 Surfonic Pearl 2nd = 3 Blunderbuss 3rd = 1 That Will Be 4th = 7 Falling In Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 4 - 7 Slick Back | ||
Mon Apr 9 2018 15:00 | 1st = 7 Slick Back 2nd = 4 Jeparit 3rd = 1 Full Of Theories 4th = 10 Ingenue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 9 Chevrons Reward | ||
Mon Apr 9 2018 14:55 | 1st = 9 Chevrons Reward 2nd = 1 Cherry Stride 3rd = 6 Back In The Day 4th = 2 Mygirl Rocks Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 8 Zuberi | ||
Mon Apr 9 2018 14:52 | 1st = 8 Zuberi 2nd = 4 Calabrese Bullet 3rd = 1 From The Shadows 4th = 2 Hartley Matt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 4 - 7 Molly Kelly | ||
Mon Apr 9 2018 14:48 | 1st = 7 Molly Kelly 2nd = 1 Roll With Rocky 3rd = 6 Rapid Run 4th = 5 Illawong Gerry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 4 - 1 General Artie | ||
Mon Apr 9 2018 14:45 | 1st = 1 General Artie 2nd = 6 Torios Delight 3rd = 10 Rising King 4th = 2 Collins Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 4 Springfield Oflynn | ||
Mon Apr 9 2018 14:40 | 1st = 4 Springfield Oflynn 2nd = 3 Canturi Crest 3rd = 2 Hodor 4th = 7 Artegra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 5 Ark Lightning | ||
Mon Apr 9 2018 14:37 | 1st = 5 Ark Lightning 2nd = 8 Maximum Bliss 3rd = 4 Why Not Kylie 4th = 1 Jackie Jai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 1 - 3 Ideal Extra | ||
Mon Apr 9 2018 14:33 | 1st = 3 Ideal Extra 2nd = 9 All Over Tan 3rd = 6 Mistersandman 4th = 11 Orphan Reactor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 3 - 3 Fabrication | ||
Mon Apr 9 2018 14:30 | 1st = 3 Fabrication 2nd = 4 Foot Foot 3rd = 6 Nanita 4th = 1 Belchamp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 12 - 7 Fusion Cronulla | ||
Mon Apr 9 2018 14:27 | 1st = 7 Fusion Cronulla 2nd = 1 Bigtime Caleb 3rd = 4 Bigtime Levi 4th = 5 No Time Toulouse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 3 Queen Of Clevedon | ||
Mon Apr 9 2018 14:22 | 1st = 3 Queen Of Clevedon 2nd = 5 Runaway Success 3rd = 2 Aichbechateaunoir 4th = 7 Five Star Trump |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 8 Mia Brae | ||
Mon Apr 9 2018 14:19 | 1st = 8 Mia Brae 2nd = 2 Bella Express 3rd = 1 Game Spirit 4th = 7 Last Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 3 - 3 Morgan Mylee | ||
Mon Apr 9 2018 14:14 | 1st = 3 Morgan Mylee 2nd = 7 Majestic Action 3rd = 6 Whizzbang Dan 4th = 5 Lion Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 3 - 9 High On You | ||
Mon Apr 9 2018 14:10 | 1st = 9 High On You 2nd = 5 Warrumbungle 3rd = 13 Killer Miller 4th = 11 How Do You Do |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 11 - 1 Bigtime Vanessa | ||
Mon Apr 9 2018 14:07 | 1st = 1 Bigtime Vanessa 2nd = 2 Five Eyes 3rd = 3 Bigtime Forest 4th = 4 Bigtime Doug |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 7 Steinman | ||
Mon Apr 9 2018 14:03 | 1st = 7 Steinman 2nd = 2 Ocean Nymph 3rd = 6 Western Debt 4th = 5 Bettorhavtime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 2 - 9 Dilettante | ||
Mon Apr 9 2018 14:00 | 1st = 9 Dilettante 2nd = 4 Rockys Echo 3rd = 6 Traffic Cop 4th = 8 Fredrikke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 2 Cosmic Kilby | ||
Mon Apr 9 2018 13:57 | 1st = 2 Cosmic Kilby 2nd = 4 Snippyliss 3rd = 3 Ruby Rads 4th = 5 Crackerjack Shak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 3 Enjoy An Ale | ||
Mon Apr 9 2018 13:52 | 1st = 3 Enjoy An Ale 2nd = 7 Skyflyer 3rd = 8 Kayteeoh Denario 4th = 1 All Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 3 Bigtime Brucie | ||
Mon Apr 9 2018 13:49 | 1st = 3 Bigtime Brucie 2nd = 2 Bigtime Lily 3rd = 8 Bigtime Zack 4th = 5 Bigtime Donny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 2 - 3 Most Happy Cullen | ||
Mon Apr 9 2018 13:43 | 1st = 3 Most Happy Cullen 2nd = 7 Fly Cheval 3rd = 6 Madison Louise 4th = 2 Cobbity Cove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 1 Dyna Nancy | ||
Mon Apr 9 2018 13:40 | 1st = 1 Dyna Nancy 2nd = 8 Pepper Rock 3rd = 6 Solar On 4th = 7 Kalgoorlie Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 2 - 5 Katgully Red | ||
Mon Apr 9 2018 13:35 | 1st = 5 Katgully Red 2nd = 8 Ten Carat 3rd = 15 Philadora 4th = 9 The Mont |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 1 - 4 Sarcastic | ||
Mon Apr 9 2018 13:30 | 1st = 4 Sarcastic 2nd = 6 Sfilza 3rd = 2 Flying Encounter 4th = 5 Dolly Ann |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 9 Caveman Sam | ||
Mon Apr 9 2018 13:27 | 1st = 9 Caveman Sam 2nd = 2 Cawbourne Krusty 3rd = 4 Bigtime Wild 4th = 1 Argus Filch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 4 Mumstheword | ||
Mon Apr 9 2018 13:23 | 1st = 4 Mumstheword 2nd = 5 Kitsilano 3rd = 2 Gumby 4th = 3 Jealous Fling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 1 Agent Barry | ||
Mon Apr 9 2018 13:20 | 1st = 1 Agent Barry 2nd = 5 Minnie Ha Ha 3rd = 7 Got Some Cheek 4th = 3 Zulu Fred |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 6 Dyna Ulysses | ||
Mon Apr 9 2018 13:19 | 1st = 6 Dyna Ulysses 2nd = 3 Kalonga 3rd = 5 Goldstar Bryton 4th = 1 Fiery Jen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 9 Majestuoso | ||
Mon Apr 9 2018 13:15 | 1st = 9 Majestuoso 2nd = 10 Hillstead 3rd = 5 Aurora Sunset 4th = 6 The Reaper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 6 All Black Star | ||
Mon Apr 9 2018 13:12 | 1st = 6 All Black Star 2nd = 7 Cawbourne Zulu 3rd = 5 Mister Ebby 4th = 2 Yella Ella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 1 - 5 Typhoon Tilly | ||
Mon Apr 9 2018 13:07 | 1st = 5 Typhoon Tilly 2nd = 7 Aussiepride 3rd = 6 Im Scorching 4th = 3 Sports Revenge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 2 Gin Lees Bullet | ||
Mon Apr 9 2018 13:04 | 1st = 2 Gin Lees Bullet 2nd = 5 Bakali Louis 3rd = 6 Dyna Diedre 4th = 4 Krazy Jane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 3 Eyrewell Martin | ||
Mon Apr 9 2018 13:03 | 1st = 3 Eyrewell Martin 2nd = 6 Allen Mack 3rd = 7 Platonic Affair 4th = 2 Forza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 1 - 7 Ednablue | ||
Mon Apr 9 2018 13:00 | 1st = 7 Ednablue 2nd = 2 The Debater 3rd = 4 Harvey Specter 4th = 3 Divinius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 3 Cawbourne Assist | ||
Mon Apr 9 2018 12:55 | 1st = 3 Cawbourne Assist 2nd = 4 Thrilling Rory 3rd = 1 Gunnar Blueblood 4th = 5 Barge Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 7 Monoak | ||
Mon Apr 9 2018 12:49 | 1st = 7 Monoak 2nd = 10 Outta Ammo 3rd = 8 Joe Panther 4th = 5 Dorset Dasha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 6 Black Tori | ||
Mon Apr 9 2018 12:44 | 1st = 6 Black Tori 2nd = 7 Distinctive Miss 3rd = 3 Aroha 4th = 5 Goldstar Sawyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 6 Bigtime Wendle | ||
Mon Apr 9 2018 12:38 | 1st = 6 Bigtime Wendle 2nd = 4 Kings Call 3rd = 2 Thrilling Stan 4th = 3 Avedon Film |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 1 Punt Road Girl | ||
Mon Apr 9 2018 12:32 | 1st = 1 Punt Road Girl 2nd = 8 Fawn Secrets 3rd = 4 Blondy Two 4th = 5 Sandulad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 4 Know Other | ||
Mon Apr 9 2018 12:27 | 1st = 4 Know Other 2nd = 6 Goldstar Scooby 3rd = 1 My Bro Michael 4th = 2 Jinja Ellie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 2 Bigtime Thinker | ||
Mon Apr 9 2018 12:20 | 1st = 2 Bigtime Thinker 2nd = 7 Cawbourne Mezza 3rd = 4 Bigtime Blackie 4th = 6 Bear Inda Square |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 2 Miss Travers | ||
Mon Apr 9 2018 12:14 | 1st = 2 Miss Travers 2nd = 1 Speedway Chick 3rd = 6 Keep On Runnin 4th = 3 Buddies Al |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 3 Rockin Robyn | ||
Mon Apr 9 2018 12:09 | 1st = 3 Rockin Robyn 2nd = 4 Shanly Star 3rd = 8 Homebush Pansy 4th = 1 Jinno Gino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 8 Bigtime George | ||
Mon Apr 9 2018 12:02 | 1st = 8 Bigtime George 2nd = 9 Hypocritical 3rd = 4 Opawa Lyon 4th = 6 Daisy Lara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 1 Smash Gator | ||
Mon Apr 9 2018 11:53 | 1st = 1 Smash Gator 2nd = 4 Native Scout 3rd = 3 Leannes Way 4th = 2 Verbena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 8 Little Scamp | ||
Mon Apr 9 2018 11:45 | 1st = 8 Little Scamp 2nd = 3 Cawbourne Symsy 3rd = 6 Bigtime Emma 4th = 1 Uno Eleven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 7 Dyna Vernon | ||
Mon Apr 9 2018 11:36 | 1st = 7 Dyna Vernon 2nd = 5 Know Equal 3rd = 6 Goldstar Liberty 4th = 4 Go Brat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 5 Lucha | ||
Mon Apr 9 2018 11:27 | 1st = 5 Lucha 2nd = 1 Bigtime Steve 3rd = 6 Cawbourne Owen 4th = 4 Not Shackley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 1 Homebush Ivana | ||
Mon Apr 9 2018 11:18 | 1st = 1 Homebush Ivana 2nd = 4 Feral Kaiaka 3rd = 3 Hasta Luego Rama 4th = 5 Idol Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 2 Bigtime Panther | ||
Mon Apr 9 2018 11:10 | 1st = 2 Bigtime Panther 2nd = 6 Bigtime Charlie 3rd = 3 Bigtime Lucy 4th = 1 Indignant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 2 Draxler | ||
Mon Apr 9 2018 11:01 | 1st = 2 Draxler 2nd = 3 Majestic Action 3rd = 4 Lightning Crash 4th = 8 Jealous Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 4 Kia Tere | ||
Mon Apr 9 2018 10:43 | 1st = 4 Kia Tere 2nd = 6 Translator 3rd = 8 Vicki Keeping 4th = 2 Goldstar Ashton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 6 Sierra Delta | ||
Mon Apr 9 2018 10:25 | 1st = 6 Sierra Delta 2nd = 7 Dahteste 3rd = 4 Sweet As Brad 4th = 2 Magic Tracey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 5 Hi Ho Tonto | ||
Mon Apr 9 2018 10:08 | 1st = 5 Hi Ho Tonto 2nd = 8 Snickerdoodle 3rd = 6 Sozins Roar 4th = 4 Goldstar Diesel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 2 Adele Keeping | ||
Fri Mar 9 2018 23:57 | 1st = 2 Adele Keeping 2nd = 6 Sketchy Matt 3rd = 5 Kili Monelli 4th = 3 West On Space |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 5 - 1 Eyes On The Money | ||
Fri Mar 9 2018 23:40 | 1st = 1 Eyes On The Money 2nd = 5 Crimson Floyd 3rd = 2 Highview Sadler 4th = 7 Scoobys Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 7 Issue | ||
Fri Mar 9 2018 23:37 | 1st = 7 Issue 2nd = 8 Constant Rama 3rd = 2 Fire Blaze 4th = 6 Miss Bamsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 3 Vampiro | ||
Fri Mar 9 2018 23:30 | 1st = 3 Vampiro 2nd = 8 Runrunjimmydunn 3rd = 5 Zennart 4th = 1 Real Zeal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 1 King Tony | ||
Fri Mar 9 2018 23:17 | 1st = 1 King Tony 2nd = 2 Fancy Seeing You 3rd = 8 Lhotse Monelli 4th = 4 What A Hoot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 4 - 6 All About The Cash | ||
Fri Mar 9 2018 23:05 | 1st = 6 All About The Cash 2nd = 5 Simply Sweet 3rd = 9 Track The Navajo 4th = 7 Miss Stonebridge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 6 Marydoll | ||
Fri Mar 9 2018 23:02 | 1st = 6 Marydoll 2nd = 7 Sprightly Fella 3rd = 4 Doc Hudson 4th = 1 Bolt Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 2 Lektra Flame | ||
Fri Mar 9 2018 22:59 | 1st = 2 Lektra Flame 2nd = 8 In The Net 3rd = 4 Hearing De Novo 4th = 6 Cette To Dance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 2 Madame Meilland | ||
Fri Mar 9 2018 22:54 | 1st = 2 Madame Meilland 2nd = 1 Better B Chevron 3rd = 7 Sheer Rocknroll 4th = 5 Gotta Go Gabbana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 1 Tears Im Not | ||
Fri Mar 9 2018 22:45 | 1st = 1 Tears Im Not 2nd = 8 Tiggerlong Zorro 3rd = 2 Boil Over 4th = 3 So Amazing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 9 - 3 The Prince Of Opal | ||
Fri Mar 9 2018 22:40 | 1st = 3 The Prince Of Opal 2nd = 5 Shady Dancer 3rd = 4 Rapacious 4th = 6 Carramar Sovereign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 7 Chevy Sheikh | ||
Fri Mar 9 2018 22:37 | 1st = 7 Chevy Sheikh 2nd = 2 Charcoal Avenue 3rd = 6 Uranium 4th = 8 Billy Brass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 8 How Goodesy | ||
Fri Mar 9 2018 22:34 | 1st = 8 How Goodesy 2nd = 7 Dyna Bobbi 3rd = 1 Kiowa Kaema 4th = 2 Gomez Sanchez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 3 - 4 Bountiful Reactor | ||
Fri Mar 9 2018 22:32 | 1st = 4 Bountiful Reactor 2nd = 5 Ideal Flipflop 3rd = 3 Just Barney 4th = 7 Ariki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 6 Nunniong Plain | ||
Fri Mar 9 2018 22:30 | 1st = 6 Nunniong Plain 2nd = 8 Duty Free 3rd = 1 Dyna Gavin 4th = 2 No Excuse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 5 James Galleon | ||
Fri Mar 9 2018 22:25 | 1st = 5 James Galleon 2nd = 8 Chal Storm 3rd = 1 Irockmyworld 4th = 6 Zacharia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 7 Baldy Uncle | ||
Fri Mar 9 2018 22:19 | 1st = 7 Baldy Uncle 2nd = 1 Mind Blowin 3rd = 4 Duke Of Rumble 4th = 8 Thru The Mill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 8 Lektra Blicavs | ||
Fri Mar 9 2018 22:16 | 1st = 8 Lektra Blicavs 2nd = 9 Barked Off 3rd = 1 In Dee Genes 4th = 2 Beyond Today |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 4 Rapid Intention | ||
Fri Mar 9 2018 22:12 | 1st = 4 Rapid Intention 2nd = 6 Trump Tux 3rd = 7 King Cigar 4th = 1 Black Kotter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 8 - 1 Mulgrave | ||
Fri Mar 9 2018 22:11 | 1st = 1 Mulgrave 2nd = 3 Seaside Beauty 3rd = 5 Manthadee 4th = 4 Danman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 1 Bella Shima | ||
Fri Mar 9 2018 22:09 | 1st = 1 Bella Shima 2nd = 4 Cosmic Tilly 3rd = 7 Oshkosh Erny Vee 4th = 6 Carltonian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 2 - 3 Be On Guard | ||
Fri Mar 9 2018 22:04 | 1st = 3 Be On Guard 2nd = 9 Beaus Mystery 3rd = 1 Ohoka Chief 4th = 2 Limelight Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 8 - 9 Invincible Rock | ||
Fri Mar 9 2018 22:00 | 1st = 9 Invincible Rock 2nd = 2 Bugari 3rd = 6 Ruby Sea 4th = 8 Crystal Kingdom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 1 Pure Project | ||
Fri Mar 9 2018 21:58 | 1st = 1 Pure Project 2nd = 3 Ariya 3rd = 7 Irinka Milo 4th = 8 What A Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 7 Mystery Ride | ||
Fri Mar 9 2018 21:55 | 1st = 7 Mystery Ride 2nd = 5 Crackerjack Choc 3rd = 2 Showtime Mystery 4th = 6 Galester Hook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 5 Lady De La Renta | ||
Fri Mar 9 2018 21:54 | 1st = 5 Lady De La Renta 2nd = 7 Princess Major 3rd = 2 Somersby 4th = 9 Mystic Falls |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 1 Quevara | ||
Fri Mar 9 2018 21:52 | 1st = 1 Quevara 2nd = 5 Lottie Deno 3rd = 8 Go Gettem Fancy 4th = 7 Kaylin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 1 Quotation Mark | ||
Fri Mar 9 2018 21:49 | 1st = 1 Quotation Mark 2nd = 3 Mossimo Bale 3rd = 2 Rock Up Top 4th = 7 Midnight Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Temora Race 9 - 8 Most Delightful | ||
Fri Mar 9 2018 21:48 | 1st = 8 Most Delightful 2nd = 9 Ima Regal Jet 3rd = 4 Shes Gifted 4th = 3 Alabama Tiff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 6 - 5 Bettorhavtime | ||
Fri Mar 9 2018 21:44 | 1st = 5 Bettorhavtime 2nd = 3 Samara Crocker 3rd = 1 Horsenaround 4th = 4 Gozo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 9 - 5 Bella Bellissimo | ||
Fri Mar 9 2018 21:42 | 1st = 5 Bella Bellissimo 2nd = 1 Tiggerlong Eve 3rd = 2 Fidget Bale 4th = 7 Springvale Mike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 7 - 5 Hezatoff | ||
Fri Mar 9 2018 21:40 | 1st = 5 Hezatoff 2nd = 2 Off The Radar 3rd = 6 Emelia On Fire 4th = 3 Intrusive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 8 Blue Sky Riot | ||
Fri Mar 9 2018 21:38 | 1st = 8 Blue Sky Riot 2nd = 3 Up Hill Jill 3rd = 7 Miss Splendamiro 4th = 5 My Country |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 1 Oshkosh Yobbo | ||
Fri Mar 9 2018 21:33 | 1st = 1 Oshkosh Yobbo 2nd = 8 Victor Dora 3rd = 6 Fernando Express 4th = 7 Fleur Delacour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 4 War Dan Destroyer | ||
Fri Mar 9 2018 21:33 | 1st = 4 War Dan Destroyer 2nd = 7 Daryl Boko 3rd = 5 Pharisee 4th = 8 Iona Grinner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 7 - 6 Count The Interest | ||
Fri Mar 9 2018 21:30 | 1st = 6 Count The Interest 2nd = 2 Tuscany Hero 3rd = 1 Toorak Cowboy 4th = 4 Winspot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 1 - 2 Captured Delight | ||
Fri Mar 9 2018 21:28 | 1st = 2 Captured Delight 2nd = 4 Bettorgrinanbarit 3rd = 3 Fight Song 4th = 6 Tiffany Twirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 8 Bonnie Beauty | ||
Fri Mar 9 2018 21:28 | 1st = 8 Bonnie Beauty 2nd = 7 Dyna Yezza 3rd = 2 Dyna Chancer 4th = 4 Oshkosh Uni Chet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 8 - 4 Regan Keeping | ||
Fri Mar 9 2018 21:25 | 1st = 4 Regan Keeping 2nd = 6 Sunlit Grace 3rd = 7 Sublime Sull 4th = 3 Thrilla Manila |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Temora Race 8 - 3 My Mate Bazza | ||
Fri Mar 9 2018 21:24 | 1st = 3 My Mate Bazza 2nd = 4 Right Takes Two 3rd = 2 Leopardite 4th = 8 Tophat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 10 Khun Ratha | ||
Fri Mar 9 2018 21:20 | 1st = 10 Khun Ratha 2nd = 9 Major Catastrophe 3rd = 11 Bettor Not Knowing 4th = 3 Addfueltofire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 2 Big Daddy Bee | ||
Fri Mar 9 2018 21:18 | 1st = 2 Big Daddy Bee 2nd = 8 Midnight Jayne 3rd = 6 Zipping Kelly 4th = 3 Roman Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 7 Mepunga Prue | ||
Fri Mar 9 2018 21:15 | 1st = 7 Mepunga Prue 2nd = 4 Spudtacular 3rd = 8 Dava Supreme 4th = 3 Ready And Armed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 5 - 6 Tossup | ||
Fri Mar 9 2018 21:14 | 1st = 6 Tossup 2nd = 9 Timansi 3rd = 1 Nykea Courage 4th = 7 High Class Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 6 - 6 Rocknroll Icon | ||
Fri Mar 9 2018 21:10 | 1st = 6 Rocknroll Icon 2nd = 2 Misterfreeze 3rd = 4 Celestial Trekker 4th = 5 Vasari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 7 True Talent | ||
Fri Mar 9 2018 21:08 | 1st = 7 True Talent 2nd = 8 Jesaulenko 3rd = 4 Vostok 4th = 2 Samsonite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 7 - 6 Sunlit Quealy | ||
Fri Mar 9 2018 21:05 | 1st = 6 Sunlit Quealy 2nd = 2 Myalla Griffo 3rd = 1 Zipping Duff 4th = 4 Raloo Barbara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 2 Left Tennant | ||
Fri Mar 9 2018 21:03 | 1st = 2 Left Tennant 2nd = 7 Shards Halo 3rd = 1 Secluded Beach 4th = 8 Delightful Memphis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 6 - 3 Rocbolt | ||
Fri Mar 9 2018 21:00 | 1st = 3 Rocbolt 2nd = 6 Won Won Too 3rd = 8 Aurora Miss 4th = 12 Argyle Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 3 Hone In | ||
Fri Mar 9 2018 20:58 | 1st = 3 Hone In 2nd = 4 Wild Walter 3rd = 5 Maurice Minor 4th = 1 Aston Duke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 6 Dyna Nina | ||
Fri Mar 9 2018 20:55 | 1st = 6 Dyna Nina 2nd = 4 Azalea 3rd = 3 Kodason 4th = 7 Wings For Woody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Temora Race 7 - 1 Why Not Now | ||
Fri Mar 9 2018 20:54 | 1st = 1 Why Not Now 2nd = 3 Temora Reactor 3rd = 2 Mastablasta 4th = 5 Be Good Jeanie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 1 Chok Chai | ||
Fri Mar 9 2018 20:50 | 1st = 1 Chok Chai 2nd = 4 Lord Willoughby 3rd = 7 Military Master 4th = 2 All The Torque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 7 Cruisys Rose | ||
Fri Mar 9 2018 20:48 | 1st = 7 Cruisys Rose 2nd = 1 Hodges Lane 3rd = 10 Oh Jay Korie 4th = 2 Joes Dolly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 6 - 2 Aqua Divergent | ||
Fri Mar 9 2018 20:45 | 1st = 2 Aqua Divergent 2nd = 5 Mystic Marlow 3rd = 4 Take The Cake 4th = 7 Heza Boherna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 4 - 6 Ona Rocky Beach | ||
Fri Mar 9 2018 20:44 | 1st = 6 Ona Rocky Beach 2nd = 8 Wills 3rd = 7 Destined To Take 4th = 3 Buriton Bailey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 5 - 3 Ideal Lifestyle | ||
Fri Mar 9 2018 20:40 | 1st = 3 Ideal Lifestyle 2nd = 1 Ella Michelle 3rd = 8 Rule Of Thumb 4th = 2 Glenferrie Blade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 2 Rev Fred Sloy | ||
Fri Mar 9 2018 20:38 | 1st = 2 Rev Fred Sloy 2nd = 7 My Little Mate 3rd = 5 Crash Bandicoot 4th = 8 Surfing Dyno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 1 Cooper Scooper | ||
Fri Mar 9 2018 20:35 | 1st = 1 Cooper Scooper 2nd = 8 Sabjorn Bale 3rd = 4 Daryl Dixon 4th = 6 Fonty Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 11 Franco Nelson | ||
Fri Mar 9 2018 20:33 | 1st = 11 Franco Nelson 2nd = 4 Better Than Max 3rd = 2 Aztec Bromac 4th = 8 Celestial Arden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 5 - 8 Into Rio | ||
Fri Mar 9 2018 20:30 | 1st = 8 Into Rio 2nd = 9 Scensay 3rd = 2 Toorak Playboy 4th = 7 Golden Fusaichi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 1 Percys Empire | ||
Fri Mar 9 2018 20:28 | 1st = 1 Percys Empire 2nd = 7 All Bling 3rd = 6 Go Commando 4th = 8 Dyna Gertie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 5 - 2 Nitro Heroine | ||
Fri Mar 9 2018 20:25 | 1st = 2 Nitro Heroine 2nd = 7 Sharlie Belle 3rd = 5 Queen Ollie 4th = 8 Paddys Midnight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Temora Race 6 - 5 Rocknroll Angel | ||
Fri Mar 9 2018 20:24 | 1st = 5 Rocknroll Angel 2nd = 11 Lets Katchmeifucan 3rd = 6 Chip Ganassi 4th = 9 Alabama Tyson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 3 Starzsa Light | ||
Fri Mar 9 2018 20:22 | 1st = 3 Starzsa Light 2nd = 7 Gunnadoo Cove 3rd = 5 Ebby Ripper 4th = 1 Simon Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 3 - 4 Our Little Actress | ||
Fri Mar 9 2018 20:18 | 1st = 4 Our Little Actress 2nd = 6 Zakharova 3rd = 11 Batman Bart 4th = 2 Mista Pumblechook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 10 - 5 Delight In Me | ||
Fri Mar 9 2018 20:16 | 1st = 5 Delight In Me 2nd = 4 Ideal Holiday 3rd = 1 English Rose 4th = 6 Bopper Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 7 - 1 Mongolian Warlord | ||
Fri Mar 9 2018 20:15 | 1st = 1 Mongolian Warlord 2nd = 6 Shadow Boxer 3rd = 13 Shakedown 4th = 11 Everasready |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 8 Mepunga Zeus | ||
Fri Mar 9 2018 20:13 | 1st = 8 Mepunga Zeus 2nd = 7 Italian Plastic 3rd = 6 Saltbush Bill 4th = 5 Dyna Francine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 4 - 4 Centenario | ||
Fri Mar 9 2018 20:10 | 1st = 4 Centenario 2nd = 7 Go Jo Jolt 3rd = 3 Rocknroll Opal 4th = 1 Corvina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 8 Like A Rocket | ||
Fri Mar 9 2018 20:08 | 1st = 8 Like A Rocket 2nd = 4 Trumpsta 3rd = 3 Star Hunter 4th = 6 Lena Lake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 4 - 7 Take The Spot | ||
Fri Mar 9 2018 20:05 | 1st = 7 Take The Spot 2nd = 2 Fancy Georgie 3rd = 6 Standing Bear 4th = 8 Minderoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 7 Shez Sugarsweet | ||
Fri Mar 9 2018 20:03 | 1st = 7 Shez Sugarsweet 2nd = 9 Senor Macray 3rd = 11 Megs Ferrari 4th = 3 Franco Tariq |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 4 - 12 Uptown Gal | ||
Fri Mar 9 2018 20:00 | 1st = 12 Uptown Gal 2nd = 2 Champenoise 3rd = 3 Miss Arrieta 4th = 9 On The Boulevard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 4 Simply Spud | ||
Fri Mar 9 2018 19:58 | 1st = 4 Simply Spud 2nd = 6 Taylors Charm 3rd = 2 Mighty Girl 4th = 5 Copper Kate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 8 Due Fratteli | ||
Fri Mar 9 2018 19:55 | 1st = 8 Due Fratteli 2nd = 5 Eau Rouge 3rd = 9 Destini Radar 4th = 7 Destini Agitator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Temora Race 5 - 11 Corrinyah Conman | ||
Fri Mar 9 2018 19:54 | 1st = 11 Corrinyah Conman 2nd = 2 Double Standards 3rd = 3 Beau Cishlom 4th = 1 Innocent Crocker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 2 - 9 Ultimate Won | ||
Fri Mar 9 2018 19:50 | 1st = 9 Ultimate Won 2nd = 5 Eyre Space 3rd = 6 Canelliesparkle 4th = 1 Outa Control |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 1 Destini Cavalier | ||
Fri Mar 9 2018 19:48 | 1st = 1 Destini Cavalier 2nd = 5 Pat Malone 3rd = 7 Fawn Regrets 4th = 4 Dashing Dyson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 9 - 4 Star Galleria | ||
Fri Mar 9 2018 19:46 | 1st = 4 Star Galleria 2nd = 6 Utmost Delight 3rd = 1 Jacks Legend 4th = 3 Raptors Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 6 - 10 Ready To Fire | ||
Fri Mar 9 2018 19:45 | 1st = 10 Ready To Fire 2nd = 4 Barrys Rabbit 3rd = 5 Toned 4th = 3 Kostyazilch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 3 - 6 Red Jacket | ||
Fri Mar 9 2018 19:42 | 1st = 6 Red Jacket 2nd = 1 Fizzy Bale 3rd = 7 Busted Flat 4th = 2 Avatar Blaser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 3 - 3 Kyvalley Frank | ||
Fri Mar 9 2018 19:40 | 1st = 3 Kyvalley Frank 2nd = 2 Popcorn Sutton 3rd = 6 Flash Kyvalley 4th = 7 Fields Of Kyvalley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 2 Brock On | ||
Fri Mar 9 2018 19:38 | 1st = 2 Brock On 2nd = 6 Quick Dollars 3rd = 1 His Highness 4th = 8 Miss Espresso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 4 Kouta And Cream | ||
Fri Mar 9 2018 19:35 | 1st = 4 Kouta And Cream 2nd = 2 Tip Toe Traction 3rd = 6 Crackerjack Tim 4th = 8 Racey Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 1 Controversial | ||
Fri Mar 9 2018 19:33 | 1st = 1 Controversial 2nd = 2 Popfromthebeach 3rd = 8 Southern Gnp 4th = 10 Dynamite Denn Nee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 3 - 8 Okotoks | ||
Fri Mar 9 2018 19:30 | 1st = 8 Okotoks 2nd = 14 Matakauri 3rd = 12 Longmu 4th = 7 Montmorency |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 8 Bolt Like Bekim | ||
Fri Mar 9 2018 19:28 | 1st = 8 Bolt Like Bekim 2nd = 2 Billys Bake 3rd = 4 Hot Tip 4th = 6 Mepunga Laser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 6 So Over It | ||
Fri Mar 9 2018 19:27 | 1st = 6 So Over It 2nd = 7 Allegro Lass 3rd = 2 Thunderation 4th = 4 Daisy Lara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Temora Race 4 - 3 Resounding | ||
Fri Mar 9 2018 19:24 | 1st = 3 Resounding 2nd = 8 Lucky To Make It 3rd = 1 Whiskiesonthebeach 4th = 4 Lovely Moth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 2 - 1 Dyna Elias | ||
Fri Mar 9 2018 19:23 | 1st = 1 Dyna Elias 2nd = 2 Exford Peggy 3rd = 4 Uno Red 4th = 3 Em Bee Aitch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 1 - 3 Vicky Sheffield | ||
Fri Mar 9 2018 19:20 | 1st = 3 Vicky Sheffield 2nd = 5 My Valaroso 3rd = 4 Antaeus Blue Chip 4th = 6 Carbon Crest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 1 Warm Tinny | ||
Fri Mar 9 2018 19:18 | 1st = 1 Warm Tinny 2nd = 2 Prince Fabloch 3rd = 8 Irinka Fiona 4th = 7 Kazmics Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 8 - 6 Jesse Duke | ||
Fri Mar 9 2018 19:17 | 1st = 6 Jesse Duke 2nd = 4 Star Of Montana 3rd = 2 Smart Fortune 4th = 5 Supreme Dominator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 5 - 10 Anna Amalia | ||
Fri Mar 9 2018 19:15 | 1st = 10 Anna Amalia 2nd = 2 Faulty 3rd = 12 Tinker Tailor 4th = 4 Parisienne Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 7 Winlock Ludacris | ||
Fri Mar 9 2018 19:12 | 1st = 7 Winlock Ludacris 2nd = 2 Saintly Jack 3rd = 4 Jello Allen 4th = 8 Blackpool Remi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 2 - 5 Bacardi Carta | ||
Fri Mar 9 2018 19:10 | 1st = 5 Bacardi Carta 2nd = 6 Bootleg Bert 3rd = 7 Goodtime Pe Rabbit 4th = 1 Red Rustler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 1 - 1 Here Comes Tom | ||
Fri Mar 9 2018 19:05 | 1st = 1 Here Comes Tom 2nd = 2 Lets Go Joe 3rd = 4 Just Jorji 4th = 5 Aqua Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 7 Match In Heaven | ||
Fri Mar 9 2018 19:04 | 1st = 7 Match In Heaven 2nd = 2 Smokey Quartz 3rd = 6 Blue Pointer 4th = 5 Bettor Ops |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 2 - 2 Double The Magic | ||
Fri Mar 9 2018 19:00 | 1st = 2 Double The Magic 2nd = 10 Think Im Dreaming 3rd = 7 Our Girl Babs 4th = 1 Bellissima |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 6 Bear Inda Square | ||
Fri Mar 9 2018 18:59 | 1st = 6 Bear Inda Square 2nd = 1 Als Apprentice 3rd = 4 Nippaofsambucca 4th = 8 Scotta Pie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 5 Cash Flow Joe | ||
Fri Mar 9 2018 18:57 | 1st = 5 Cash Flow Joe 2nd = 4 Farmor In Tune 3rd = 2 Mams Magic 4th = 8 Tundra Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 6 Haboob | ||
Fri Mar 9 2018 18:54 | 1st = 6 Haboob 2nd = 1 Seabrook Indi 3rd = 7 Ishmy Girl 4th = 3 Heartbreak Hermy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Temora Race 3 - 1 Mitayorbelle | ||
Fri Mar 9 2018 18:54 | 1st = 1 Mitayorbelle 2nd = 5 Rocknroll Queen 3rd = 6 Slice Of Paradise 4th = 8 Another Buddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 7 - 6 Chase Auckland | ||
Fri Mar 9 2018 18:48 | 1st = 6 Chase Auckland 2nd = 9 Sicario 3rd = 4 Sheriff 4th = 1 Culpeka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 7 - 8 Pats Delight | ||
Fri Mar 9 2018 18:48 | 1st = 8 Pats Delight 2nd = 9 Sicario 3rd = 4 Sheriff 4th = 1 Culpeka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 4 - 1 Puck Shapeshifter | ||
Fri Mar 9 2018 18:45 | 1st = 1 Puck Shapeshifter 2nd = 3 Friarfighter 3rd = 5 Twisted Mountain 4th = 6 Double Edged |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 12 - 7 Warrumbungle Gem | ||
Fri Mar 9 2018 18:42 | 1st = 7 Warrumbungle Gem 2nd = 8 Diddy Zuma 3rd = 1 Adalind 4th = 5 Young Rachel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 1 - 8 Luvyacookie | ||
Fri Mar 9 2018 18:40 | 1st = 8 Luvyacookie 2nd = 4 Tenniele Erin 3rd = 1 Goalkicker 4th = 5 Illawong Gerry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 1 Donnys Beach | ||
Fri Mar 9 2018 18:38 | 1st = 1 Donnys Beach 2nd = 3 August Flame 3rd = 2 Bettys Son 4th = 5 My Glorious Gal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 5 Kenrick | ||
Fri Mar 9 2018 18:33 | 1st = 5 Kenrick 2nd = 11 Gotta Go Ya Hu 3rd = 8 Rakarolla 4th = 9 Exterminate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 1 - 2 Creedence | ||
Fri Mar 9 2018 18:30 | 1st = 2 Creedence 2nd = 4 Rezealient 3rd = 1 Bocain 4th = 6 Slick Back |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 8 Fusion Cronulla | ||
Fri Mar 9 2018 18:29 | 1st = 8 Fusion Cronulla 2nd = 1 Bigtime Caleb 3rd = 6 No Time Toulouse 4th = 5 Quistis Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 5 Scarlets Secret | ||
Fri Mar 9 2018 18:27 | 1st = 5 Scarlets Secret 2nd = 3 Crumps Legend 3rd = 8 Bobby Tokaam 4th = 2 Rogers In Town |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Temora Race 2 - 1 Malicious Fella | ||
Fri Mar 9 2018 18:25 | 1st = 1 Malicious Fella 2nd = 3 Hunza Valley 3rd = 2 Call Me Missy 4th = 10 Village Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 3 Teevee Rema | ||
Fri Mar 9 2018 18:23 | 1st = 3 Teevee Rema 2nd = 4 Silver Peg 3rd = 2 King Webke 4th = 5 In The Que |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 3 Fire To Rain | ||
Fri Mar 9 2018 18:19 | 1st = 3 Fire To Rain 2nd = 4 Miss Amelia 3rd = 1 Bullet Pass 4th = 8 Farahmac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 6 - 2 Princess Tiffany | ||
Fri Mar 9 2018 18:18 | 1st = 2 Princess Tiffany 2nd = 1 Garta 3rd = 9 Miss Streisand 4th = 3 Bubbled Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 3 - 4 Our Buddy Boy | ||
Fri Mar 9 2018 18:15 | 1st = 4 Our Buddy Boy 2nd = 5 Lord Kronos 3rd = 1 War Ksar 4th = 7 Its Not Trading |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 8 - 5 Tawfiq Boy | ||
Fri Mar 9 2018 18:10 | 1st = 5 Tawfiq Boy 2nd = 11 Sweet Deal 3rd = 14 Hebrides Maneuver 4th = 17 Captain Scott |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 2 Surf In Vane | ||
Fri Mar 9 2018 18:07 | 1st = 2 Surf In Vane 2nd = 1 Run Ronnie Run 3rd = 5 Liscoyle Lass 4th = 3 Pepper Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 8 Polly Cracker | ||
Fri Mar 9 2018 18:06 | 1st = 8 Polly Cracker 2nd = 1 Conquest Girl 3rd = 2 Cawbourne Brandy 4th = 6 Tysons Quest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 1 Lochinvar Chip | ||
Fri Mar 9 2018 18:04 | 1st = 1 Lochinvar Chip 2nd = 3 Burginator 3rd = 2 Aussie As 4th = 5 Welsh Karma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 10 Bet Im Special | ||
Fri Mar 9 2018 18:00 | 1st = 10 Bet Im Special 2nd = 5 Hard To Hear 3rd = 7 Lorne Beach 4th = 8 Justatic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 3 Princess Emalys | ||
Fri Mar 9 2018 17:58 | 1st = 3 Princess Emalys 2nd = 2 Arabian Go Dani 3rd = 1 Miss Shrapnel 4th = 5 Wildash Tom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Temora Race 1 - 9 Spanish Lustre | ||
Fri Mar 9 2018 17:56 | 1st = 9 Spanish Lustre 2nd = 3 Ruby Bye Bye 3rd = 2 Arcachon 4th = 10 Fat George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 8 - 6 Inch Perfect | ||
Fri Mar 9 2018 17:55 | 1st = 6 Inch Perfect 2nd = 9 Mucker 3rd = 3 Alvin Purple 4th = 5 Classic Conquest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 6 Freddy Perfect | ||
Fri Mar 9 2018 17:52 | 1st = 6 Freddy Perfect 2nd = 5 Bear Cabang 3rd = 8 Tiarna Keeping 4th = 9 Broulee Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 5 - 5 Sunset Peak | ||
Fri Mar 9 2018 17:49 | 1st = 5 Sunset Peak 2nd = 7 Sertorius 3rd = 9 Princess Mackendon 4th = 1 George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 9 - 1 Kasbah Kid | ||
Fri Mar 9 2018 17:48 | 1st = 1 Kasbah Kid 2nd = 5 Justice Served 3rd = 2 Believe In Forever 4th = 3 Goodtime Junior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Race 7 - 14 Fondue | ||
Fri Mar 9 2018 17:45 | 1st = 14 Fondue 2nd = 6 Theatric 3rd = 12 General Kingsman 4th = 8 Redhaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 3 Gypsy Gillies | ||
Fri Mar 9 2018 17:42 | 1st = 3 Gypsy Gillies 2nd = 1 Bad Liar 3rd = 5 Opulence 4th = 6 Pathfinder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 2 - 1 Vital Boom | ||
Fri Mar 9 2018 17:40 | 1st = 1 Vital Boom 2nd = 6 Salsational 3rd = 5 Savannahs Grace 4th = 3 Dont Let Thommo Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 2 Precious Sal | ||
Fri Mar 9 2018 17:39 | 1st = 2 Precious Sal 2nd = 1 New Abode 3rd = 3 Road Scholar 4th = 10 Flash Gee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 4 Caveman Sam | ||
Fri Mar 9 2018 17:37 | 1st = 4 Caveman Sam 2nd = 8 Bigtime Monty 3rd = 5 Clover Bubba 4th = 7 Eye Kno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 7 - 2 Latin Boy | ||
Fri Mar 9 2018 17:35 | 1st = 2 Latin Boy 2nd = 3 Fabry 3rd = 4 Cockles 4th = 10 Trust Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 3 Barroom Counsel | ||
Fri Mar 9 2018 17:32 | 1st = 3 Barroom Counsel 2nd = 6 Annie Lava 3rd = 5 Headline News 4th = 8 Air Commander |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 10 Maywyns Courage | ||
Fri Mar 9 2018 17:27 | 1st = 10 Maywyns Courage 2nd = 8 Got the Goods 3rd = 2 Major Generaljujon 4th = 9 Grizzly Montana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 7 Shearers Ugg | ||
Fri Mar 9 2018 17:24 | 1st = 7 Shearers Ugg 2nd = 1 Daisy Maree 3rd = 8 Zakuska Zipper 4th = 4 Mad Ones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 7 - 1 Failed Approach | ||
Fri Mar 9 2018 17:20 | 1st = 1 Failed Approach 2nd = 9 John Boy 3rd = 8 Grasp 4th = 7 Chatober |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 4 - 2 Opoutama | ||
Fri Mar 9 2018 17:19 | 1st = 2 Opoutama 2nd = 1 American Empress 3rd = 7 American Tart 4th = 3 Step Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 5 Memphis | ||
Fri Mar 9 2018 17:17 | 1st = 5 Memphis 2nd = 3 Kingsbrae Harley 3rd = 6 Double Oak 4th = 8 Wheatacre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 8 - 3 Without You | ||
Fri Mar 9 2018 17:12 | 1st = 3 Without You 2nd = 5 Jedi Mind 3rd = 6 Motu Meteor 4th = 7 Code Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 1 - 7 Planet Flower | ||
Fri Mar 9 2018 17:10 | 1st = 7 Planet Flower 2nd = 1 Athlone Castle 3rd = 4 The Vampire 4th = 3 Democracy Rules |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 2 Peter Yap | ||
Fri Mar 9 2018 17:09 | 1st = 2 Peter Yap 2nd = 3 Dewana Special 3rd = 7 Crook Me Kindly 4th = 10 Handpass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 4 Bigtime Forest | ||
Fri Mar 9 2018 17:07 | 1st = 4 Bigtime Forest 2nd = 6 Bigtime Serena 3rd = 8 Mister Ebby 4th = 7 Cawbourne Ridge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Race 6 - 11 Tactical Manuever | ||
Fri Mar 9 2018 17:05 | 1st = 11 Tactical Manuever 2nd = 3 Our Nick 3rd = 6 Sheza Good Girl 4th = 9 Flying Colours |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 4 Panther Paving | ||
Fri Mar 9 2018 17:03 | 1st = 4 Panther Paving 2nd = 2 Rachels Dream 3rd = 6 Spanish Angle 4th = 3 Becks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 8 - 4 Black Mosheen | ||
Fri Mar 9 2018 17:00 | 1st = 4 Black Mosheen 2nd = 12 My Halo Rocks 3rd = 7 Master Moving 4th = 3 Under Oath |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 1 Spring Noaky | ||
Fri Mar 9 2018 16:58 | 1st = 1 Spring Noaky 2nd = 8 Snow Girl 3rd = 9 Velocity Delfina 4th = 2 Bonny Doon Gee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 6 - 6 Lanciato | ||
Fri Mar 9 2018 16:55 | 1st = 6 Lanciato 2nd = 5 Mister Sea Wolf 3rd = 3 Shiraz 4th = 4 Spectroscope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 7 Ina Great Place | ||
Fri Mar 9 2018 16:50 | 1st = 7 Ina Great Place 2nd = 5 Stirling William 3rd = 3 Bio Marinus 4th = 4 Raesawinner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 3 - 6 Massive Metro | ||
Fri Mar 9 2018 16:49 | 1st = 6 Massive Metro 2nd = 3 Anse Vata 3rd = 9 Amandas Spur 4th = 4 Billy At Salsa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 3 - 7 Caitlins Surprise | ||
Fri Mar 9 2018 16:49 | 1st = 7 Caitlins Surprise 2nd = 5 Girls On Film 3rd = 3 Anse Vata 4th = 4 Billy At Salsa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 8 Dyna Dean | ||
Fri Mar 9 2018 16:47 | 1st = 8 Dyna Dean 2nd = 2 Zipping Nitro 3rd = 5 Dewana Dimie 4th = 6 Cordillo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 2 Miss Vee | ||
Fri Mar 9 2018 16:44 | 1st = 2 Miss Vee 2nd = 5 Deja Vu 3rd = 7 Charlu Skye 4th = 1 Vista King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 6 - 4 Not Bossy | ||
Fri Mar 9 2018 16:40 | 1st = 4 Not Bossy 2nd = 3 More Than Tears 3rd = 6 Whispered Prayer 4th = 13 The Potato Pontiff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 4 Idol Tom | ||
Fri Mar 9 2018 16:39 | 1st = 4 Idol Tom 2nd = 8 Cawbourne Buckle 3rd = 1 Rubbed Out 4th = 5 Bigtime Zack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 6 Hey Hey Hayley | ||
Fri Mar 9 2018 16:37 | 1st = 6 Hey Hey Hayley 2nd = 8 Had Better Daze 3rd = 7 Willy Toula 4th = 1 Spring Sal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 7 - 10 Konan | ||
Fri Mar 9 2018 16:33 | 1st = 10 Konan 2nd = 2 Beach Garden 3rd = 5 Big Gun Johnny 4th = 4 Return Soldier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 7 - 1 The Mood Im In | ||
Fri Mar 9 2018 16:30 | 1st = 1 The Mood Im In 2nd = 5 Wound Tight 3rd = 3 Zoot Suit Riot 4th = 4 Amaretto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Race 5 - 5 Conquering Lass | ||
Fri Mar 9 2018 16:27 | 1st = 5 Conquering Lass 2nd = 3 Aqua Delago 3rd = 7 Tedder Avenue 4th = 1 Sista Act |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 4 Cardamom | ||
Fri Mar 9 2018 16:24 | 1st = 4 Cardamom 2nd = 6 Zipping Angus 3rd = 2 Alezan 4th = 8 Flash Intention |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 5 - 11 Onthetake | ||
Fri Mar 9 2018 16:20 | 1st = 11 Onthetake 2nd = 1 Osorno 3rd = 9 Greysful Glamour 4th = 2 Laburnum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 2 - 7 Italian Delight | ||
Fri Mar 9 2018 16:19 | 1st = 7 Italian Delight 2nd = 5 Rain Man 3rd = 10 Zadaka 4th = 8 Master Moonlite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 2 Allonsy Fire | ||
Fri Mar 9 2018 16:17 | 1st = 2 Allonsy Fire 2nd = 1 Teevee Roscoe 3rd = 3 Runway Idole 4th = 8 Molly Waffle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 9 Tarin Kowt | ||
Fri Mar 9 2018 16:12 | 1st = 9 Tarin Kowt 2nd = 3 Cagney 3rd = 1 Colada Rainbow 4th = 7 Handsome Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 2 Brother Desy | ||
Fri Mar 9 2018 16:09 | 1st = 2 Brother Desy 2nd = 1 Montrachet 3rd = 6 Rich Burgundy 4th = 9 Petite Fawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 10 Bigtime Blue | ||
Fri Mar 9 2018 16:08 | 1st = 10 Bigtime Blue 2nd = 4 Flower Bomb 3rd = 2 Bigtime Sugar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 5 - 10 Shoulder Charge | ||
Fri Mar 9 2018 16:05 | 1st = 10 Shoulder Charge 2nd = 4 Monterey Magic 3rd = 5 Highly Charged 4th = 9 Queen Elektra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 2 Quizzical | ||
Fri Mar 9 2018 16:03 | 1st = 2 Quizzical 2nd = 3 To The Galos 3rd = 1 Serious Bolt 4th = 6 Cosmic Polly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 6 - 2 Corporate Takeover | ||
Fri Mar 9 2018 16:00 | 1st = 2 Corporate Takeover 2nd = 1 Spleasure 3rd = 6 A Moving Place 4th = 3 Supreme Renegade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 1 Hearts To Hearts | ||
Fri Mar 9 2018 15:57 | 1st = 1 Hearts To Hearts 2nd = 7 Belles Chorus 3rd = 3 Baracuta Icon 4th = 5 Vista Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 6 - 5 Argyle Melody | ||
Fri Mar 9 2018 15:53 | 1st = 5 Argyle Melody 2nd = 4 Nica Macdonon 3rd = 7 Very Belle 4th = 10 Belts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Race 4 - 5 Karaharaga | ||
Fri Mar 9 2018 15:50 | 1st = 5 Karaharaga 2nd = 11 Wild Element 3rd = 9 Champagne Warrior 4th = 3 Cashnrun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 1 - 10 Alta Venetia | ||
Fri Mar 9 2018 15:49 | 1st = 10 Alta Venetia 2nd = 7 Sex On Fire 3rd = 5 Majestic One 4th = 1 Prince George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 9 Bellas Special | ||
Fri Mar 9 2018 15:47 | 1st = 9 Bellas Special 2nd = 1 Aspen Valley 3rd = 5 Lynnys Honey 4th = 4 Zabdon Veyron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 7 True Value | ||
Fri Mar 9 2018 15:44 | 1st = 7 True Value 2nd = 1 Flying Class 3rd = 5 Texas Blaze 4th = 2 Mo Daniher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 11 - 6 Cosmic Said So | ||
Fri Mar 9 2018 15:41 | 1st = 6 Cosmic Said So 2nd = 3 Kingsbrae Steve 3rd = 5 Noelas Boy 4th = 2 Tremaly Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 4 - 8 Yuralla Boy | ||
Fri Mar 9 2018 15:40 | 1st = 8 Yuralla Boy 2nd = 7 Terwilliker 3rd = 10 All Man 4th = 9 Baroque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 6 Bigtime Mia | ||
Fri Mar 9 2018 15:38 | 1st = 6 Bigtime Mia 2nd = 1 Bigtime Macdaddy 3rd = 3 Cosmic Odette 4th = 8 Nitehawk Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 3 Cubic Inch | ||
Fri Mar 9 2018 15:37 | 1st = 3 Cubic Inch 2nd = 7 Nandos Thunder 3rd = 6 Hansome Catch 4th = 1 Shes Leaving |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 12 - 6 Tiger Bite Turbo | ||
Fri Mar 9 2018 15:34 | 1st = 6 Tiger Bite Turbo 2nd = 3 Mcivor Gordon 3rd = 5 Osanna 4th = 8 Arolok Jax |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 6 Long Road To Fame | ||
Fri Mar 9 2018 15:33 | 1st = 6 Long Road To Fame 2nd = 2 Floyd Mayweather 3rd = 3 Rory Mach 4th = 5 Epirus Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 5 - 2 Skilled Hunter | ||
Fri Mar 9 2018 15:30 | 1st = 2 Skilled Hunter 2nd = 3 Beach God 3rd = 1 Zanahary 4th = 6 Our Henrietta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 8 Flying Danger | ||
Fri Mar 9 2018 15:28 | 1st = 8 Flying Danger 2nd = 7 King Of Ring 3rd = 6 Seven Two 4th = 4 Stylish Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 4 - 14 Sonnets | ||
Fri Mar 9 2018 15:25 | 1st = 14 Sonnets 2nd = 9 Tsunami Alert 3rd = 12 Jacqui Cadente 4th = 4 Imanacheeva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 10 - 7 Rapid Blaze | ||
Fri Mar 9 2018 15:22 | 1st = 7 Rapid Blaze 2nd = 1 Team Jarvis 3rd = 2 Oh So Fabio 4th = 6 Naughty Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 5 - 8 Share The Road | ||
Fri Mar 9 2018 15:17 | 1st = 8 Share The Road 2nd = 7 Boom Time 3rd = 3 Distinctive Del 4th = 2 Amendment Thirteen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 11 - 5 Problem Solved | ||
Fri Mar 9 2018 15:16 | 1st = 5 Problem Solved 2nd = 7 Sweet Spud 3rd = 4 Chesca 4th = 6 Jans Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Race 3 - 2 Alakai | ||
Fri Mar 9 2018 15:13 | 1st = 2 Alakai 2nd = 6 Shez Our Destiny 3rd = 7 Collars Up 4th = 9 Casse Bleu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 7 Dorado | ||
Fri Mar 9 2018 15:10 | 1st = 7 Dorado 2nd = 1 Task Force 3rd = 2 Lizzy Allen 4th = 9 Jethrowtull |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 1 Bigtime Conrad | ||
Fri Mar 9 2018 15:09 | 1st = 1 Bigtime Conrad 2nd = 9 Ice Princess 3rd = 3 Stole Me Car 4th = 4 Kings Call |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 2 Manitoba | ||
Fri Mar 9 2018 15:06 | 1st = 2 Manitoba 2nd = 9 Slew Left 3rd = 1 Hey Duggee 4th = 8 Jackie Jai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 3 - 8 Saint Katarina | ||
Fri Mar 9 2018 15:05 | 1st = 8 Saint Katarina 2nd = 1 Kathmandu 3rd = 7 Pick Of The Day 4th = 4 So Strong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 7 Cinnamon Rose | ||
Fri Mar 9 2018 15:01 | 1st = 7 Cinnamon Rose 2nd = 1 Luca Flyer 3rd = 2 Hail A Cab 4th = 6 Blonde Barbados |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 4 - 5 Manhattan Arch | ||
Fri Mar 9 2018 15:00 | 1st = 5 Manhattan Arch 2nd = 12 Wonga Miss 3rd = 8 Von Mystic 4th = 9 Loves Edge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 9 - 4 Alpha Iris | ||
Fri Mar 9 2018 14:57 | 1st = 4 Alpha Iris 2nd = 3 Making Waves 3rd = 1 Dogmatic 4th = 6 Skittish Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 4 Meant To Be Me | ||
Fri Mar 9 2018 14:52 | 1st = 4 Meant To Be Me 2nd = 5 Montana Beach 3rd = 3 Chevrons Delight 4th = 1 Baltic Blue Eyes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 4 Oliver Cruise | ||
Fri Mar 9 2018 14:49 | 1st = 4 Oliver Cruise 2nd = 2 Fiery Nell 3rd = 6 King Of Diamonds 4th = 1 Dozer Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 1 Apprehension | ||
Fri Mar 9 2018 14:46 | 1st = 1 Apprehension 2nd = 2 Ya Ya Girl 3rd = 8 Kiarni Velvet 4th = 6 Allonsy Lily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 3 - 8 Bare Foot Babe | ||
Fri Mar 9 2018 14:45 | 1st = 8 Bare Foot Babe 2nd = 1 Zardoro 3rd = 6 Underpass 4th = 3 Denman Quality |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 8 - 4 Kingsbrae Millie | ||
Fri Mar 9 2018 14:42 | 1st = 4 Kingsbrae Millie 2nd = 2 Country Commet 3rd = 7 Kingsbrae Boof 4th = 5 Kingsbrae Avenue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 4 Bigtime Liam | ||
Fri Mar 9 2018 14:39 | 1st = 4 Bigtime Liam 2nd = 7 Rapper Tilly 3rd = 9 Bigtime Talker 4th = 2 Bigtime Welldone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 4 - 5 Speak No Evil | ||
Fri Mar 9 2018 14:38 | 1st = 5 Speak No Evil 2nd = 9 Boncel Benjamin 3rd = 8 Sociable 4th = 1 Inaugurate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 2 Wilbur Deeds | ||
Fri Mar 9 2018 14:36 | 1st = 2 Wilbur Deeds 2nd = 7 Dimora Flash 3rd = 5 Rusty Sprocket 4th = 4 Garnet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Race 2 - 2 Starwood | ||
Fri Mar 9 2018 14:35 | 1st = 2 Starwood 2nd = 4 Pick Of The Pubs 3rd = 5 Snuggle Pot 4th = 1 Walk To The Bar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 3 - 11 Affinity Belle | ||
Fri Mar 9 2018 14:30 | 1st = 11 Affinity Belle 2nd = 4 King Pin 3rd = 6 Monteegar 4th = 12 Equilite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 2 - 1 Red Currant | ||
Fri Mar 9 2018 14:25 | 1st = 1 Red Currant 2nd = 6 The Promise 3rd = 8 Sporty 4th = 9 Britannicus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 1 Legal | ||
Fri Mar 9 2018 14:22 | 1st = 1 Legal 2nd = 8 My Fernando Tim 3rd = 3 Daintree Dynamo 4th = 6 Tzar Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 8 Redda | ||
Fri Mar 9 2018 14:17 | 1st = 8 Redda 2nd = 6 Derivation 3rd = 5 Shaes Magic 4th = 3 Brinza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 4 Zaire Diva | ||
Fri Mar 9 2018 14:17 | 1st = 4 Zaire Diva 2nd = 3 High Cloud Lass 3rd = 5 Lansbury 4th = 6 Astral Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 7 - 5 Jimary Free | ||
Fri Mar 9 2018 14:14 | 1st = 5 Jimary Free 2nd = 7 Erin Choice 3rd = 3 Warrior Rose 4th = 2 Kulu Tuppence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 3 Cawbourne Stick | ||
Fri Mar 9 2018 14:12 | 1st = 3 Cawbourne Stick 2nd = 2 Watch Your Back 3rd = 5 Audacious Assin 4th = 1 Cawbourne Dora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 2 - 8 Our Rosemaree | ||
Fri Mar 9 2018 14:10 | 1st = 8 Our Rosemaree 2nd = 4 Bay Of Modena 3rd = 1 Torchbearer 4th = 6 Suneeze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 4 White Diamond | ||
Fri Mar 9 2018 14:07 | 1st = 4 White Diamond 2nd = 6 Grandis 3rd = 8 Sleeping Slick 4th = 3 Azza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 3 - 2 Angustine | ||
Fri Mar 9 2018 14:03 | 1st = 2 Angustine 2nd = 5 Son Of Rani 3rd = 1 Middleton Miss 4th = 6 Pirates Of Venice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 1 Bazs Moment | ||
Fri Mar 9 2018 14:01 | 1st = 1 Bazs Moment 2nd = 7 Gangster of Love 3rd = 8 Scorpion 4th = 5 Lektra Jenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 2 - 2 Blackwolf Run | ||
Fri Mar 9 2018 14:00 | 1st = 2 Blackwolf Run 2nd = 14 Havastar 3rd = 11 Forbid Me Not 4th = 6 Soluminate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Race 1 - 4 Dream Captain | ||
Fri Mar 9 2018 13:57 | 1st = 4 Dream Captain 2nd = 10 Brazen Choice 3rd = 8 Bidaflare 4th = 11 Leapin Lena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 6 - 4 Phantom Razor | ||
Fri Mar 9 2018 13:54 | 1st = 4 Phantom Razor 2nd = 1 Head Diva 3rd = 2 La Jaydan 4th = 7 Daily Muster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 1 - 1 King Hewitt | ||
Fri Mar 9 2018 13:50 | 1st = 1 King Hewitt 2nd = 6 Duvessa 3rd = 7 Livias Story 4th = 4 Euro Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 5 Alfies Affair | ||
Fri Mar 9 2018 13:47 | 1st = 5 Alfies Affair 2nd = 8 Spring Shower 3rd = 10 Tippa Power 4th = 7 Belleperi Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 7 Oh No Beta | ||
Fri Mar 9 2018 13:43 | 1st = 7 Oh No Beta 2nd = 4 Hopalong 3rd = 2 Galactic Fox 4th = 3 Billy Deeds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 5 - 8 Kingsbrae Prince | ||
Fri Mar 9 2018 13:39 | 1st = 8 Kingsbrae Prince 2nd = 1 Piecost 3rd = 4 Regal Bill 4th = 3 Spare Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 1 - 3 Trumbo | ||
Fri Mar 9 2018 13:35 | 1st = 3 Trumbo 2nd = 2 Mastery 3rd = 1 High Citadel 4th = 7 Cyclone Maci |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 2 Dons Machine | ||
Fri Mar 9 2018 13:31 | 1st = 2 Dons Machine 2nd = 6 Blackjacks Back 3rd = 4 Team Son 4th = 8 Malick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 1 - 5 Aroha Te Mana | ||
Fri Mar 9 2018 13:30 | 1st = 5 Aroha Te Mana 2nd = 1 Denominator 3rd = 7 Zaxti 4th = 6 Bam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 2 Sergess | ||
Fri Mar 9 2018 13:28 | 1st = 2 Sergess 2nd = 6 Talk Talk 3rd = 7 Macey Baxter 4th = 3 Technic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 2 - 3 Aldebaran Prince | ||
Fri Mar 9 2018 13:25 | 1st = 3 Aldebaran Prince 2nd = 1 Betty Hall 3rd = 6 Aldebaran Poppy 4th = 5 Sizzlin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 4 - 5 Good To Know | ||
Fri Mar 9 2018 13:19 | 1st = 5 Good To Know 2nd = 2 Lilly Milo 3rd = 3 Dorrego 4th = 8 Jimary Bourbski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 4 Azumi Spice | ||
Fri Mar 9 2018 13:16 | 1st = 4 Azumi Spice 2nd = 5 Cee Jays Heart 3rd = 8 Noosa Parade 4th = 7 Lektra Destiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 5 Uncatchable | ||
Fri Mar 9 2018 13:13 | 1st = 5 Uncatchable 2nd = 3 Turfman 3rd = 8 Harsh Miles 4th = 2 Tamile Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 2 Davids Legacy | ||
Fri Mar 9 2018 13:09 | 1st = 2 Davids Legacy 2nd = 6 Opawa Brad 3rd = 1 Viktoria Vikkers 4th = 3 Hes All Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 3 - 7 Kulu Chance | ||
Fri Mar 9 2018 13:04 | 1st = 7 Kulu Chance 2nd = 6 Jimary Gizmo 3rd = 2 Knock Me Over 4th = 5 Lions Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 1 Big Rough | ||
Fri Mar 9 2018 13:01 | 1st = 1 Big Rough 2nd = 2 Star Project 3rd = 6 Chilly Kiss 4th = 4 Ernest Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 1 - 6 Washies Chance | ||
Fri Mar 9 2018 12:56 | 1st = 6 Washies Chance 2nd = 5 Tenfour 3rd = 2 Theflashofhiseye 4th = 4 Erniemesomemoney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 4 Headspace | ||
Fri Mar 9 2018 12:53 | 1st = 4 Headspace 2nd = 6 Johnnys Return 3rd = 7 Gone Rusty 4th = 3 Slick Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 3 Platinum Marshal | ||
Fri Mar 9 2018 12:52 | 1st = 3 Platinum Marshal 2nd = 2 Smash Bomber 3rd = 5 Rosa Tee 4th = 7 Vikings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 2 - 4 La Jaydo Zulu | ||
Fri Mar 9 2018 12:48 | 1st = 4 La Jaydo Zulu 2nd = 2 Tooka Trip 3rd = 1 Kulu Ruby 4th = 3 My Names Blondie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 4 Spring Bridge | ||
Fri Mar 9 2018 12:40 | 1st = 4 Spring Bridge 2nd = 7 Azumi Ryder 3rd = 6 Andrews Gift 4th = 2 Rocking Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 2 My Dad Den | ||
Fri Mar 9 2018 12:35 | 1st = 2 My Dad Den 2nd = 7 Kia Tere 3rd = 4 Egomaniacal 4th = 3 Goldstar Ashton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 2 First Refusal | ||
Fri Mar 9 2018 12:30 | 1st = 2 First Refusal 2nd = 4 Mini Tron 3rd = 8 Viewing 4th = 7 Suitress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 1 - 6 Kingsbrae Biddy | ||
Fri Mar 9 2018 12:26 | 1st = 6 Kingsbrae Biddy 2nd = 7 Charlies Barbun 3rd = 8 Hay Honey 4th = 2 Miss Arnaka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 1 Spring Spinner | ||
Fri Mar 9 2018 12:22 | 1st = 1 Spring Spinner 2nd = 5 Spring Rebel 3rd = 2 Lektra Brandy 4th = 4 Well Done Woody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 4 Custom Paint | ||
Fri Mar 9 2018 12:17 | 1st = 4 Custom Paint 2nd = 3 Timely Affair 3rd = 1 Smash Wild 4th = 2 Cawbourne Britty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 7 Challis Sprite | ||
Fri Mar 9 2018 12:14 | 1st = 7 Challis Sprite 2nd = 3 Macauliff 3rd = 4 Wolf Point 4th = 8 Daintree Prinz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 4 Chordette | ||
Fri Mar 9 2018 12:05 | 1st = 4 Chordette 2nd = 3 Teddy La Moment 3rd = 5 Spring Daisy 4th = 8 Mustang Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 3 Opawa Purdie | ||
Fri Mar 9 2018 12:00 | 1st = 3 Opawa Purdie 2nd = 5 Little Bit Funny 3rd = 7 Amy Bale 4th = 6 Know Answer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 5 Steel Magnetic | ||
Fri Mar 9 2018 11:57 | 1st = 5 Steel Magnetic 2nd = 3 Keishas Boy 3rd = 10 Ryben Jack 4th = 6 Shimmy Dat Ray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 8 Jinja Brian | ||
Fri Mar 9 2018 11:42 | 1st = 8 Jinja Brian 2nd = 1 High Return 3rd = 5 Homebush Banker 4th = 7 Oskitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 5 Rocky Rooster | ||
Fri Mar 9 2018 11:37 | 1st = 5 Rocky Rooster 2nd = 1 Mirror Max 3rd = 3 Articus 4th = 8 Olivias Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 1 Dyna Dave | ||
Fri Mar 9 2018 11:25 | 1st = 1 Dyna Dave 2nd = 4 Smash Calling 3rd = 8 Know Conclusion 4th = 3 Goldstar Spotty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 1 Maggie Mikado | ||
Fri Mar 9 2018 11:21 | 1st = 1 Maggie Mikado 2nd = 2 Joanies Johnny 3rd = 5 Flamin Miracle 4th = 9 Rubys Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 2 Dusky Brew | ||
Fri Mar 9 2018 11:07 | 1st = 2 Dusky Brew 2nd = 4 Genetic Marlow 3rd = 7 Smash Attack 4th = 6 Ohoka Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 1 Lucky Mick | ||
Fri Mar 9 2018 10:50 | 1st = 1 Lucky Mick 2nd = 8 Eyrewell Ebony 3rd = 4 Twizel Storm 4th = 2 Sly Cath |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 1 Opawa Waihemo | ||
Fri Mar 9 2018 10:32 | 1st = 1 Opawa Waihemo 2nd = 5 Miss Dupre 3rd = 6 Call Me Joe 4th = 7 Whose He |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 7 Stu On It | ||
Fri Mar 9 2018 10:15 | 1st = 7 Stu On It 2nd = 8 Come Sunday 3rd = 3 Sass Em Up 4th = 4 Fiery Fagan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 5 Heliocentric | ||
Fri Mar 9 2018 1:17 | 1st = 5 Heliocentric 2nd = 8 Buzzard 3rd = 1 Catwalk Tease 4th = 2 Go Gettem Bubs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 1 Zipping Shadow | ||
Fri Mar 9 2018 0:55 | 1st = 1 Zipping Shadow 2nd = 3 Charlees Jackpot 3rd = 6 Eiger Monelli 4th = 5 Flashtastic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 5 Hello Im Donny | ||
Fri Mar 9 2018 0:37 | 1st = 5 Hello Im Donny 2nd = 8 Jerry Gundi 3rd = 2 Rockabye Demi 4th = 4 Killa Dollars |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 5 Little Grove | ||
Fri Mar 9 2018 0:16 | 1st = 5 Little Grove 2nd = 6 Brooksy Monelli 3rd = 8 Dance Away 4th = 3 Saffron Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 4 Sunset Jessie | ||
Fri Feb 9 2018 23:57 | 1st = 4 Sunset Jessie 2nd = 8 Alfa Tonic 3rd = 1 Victor Metti 4th = 6 Dandalup Annie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagin Race 6 - 8 Soho Changeling | ||
Fri Feb 9 2018 23:45 | 1st = 8 Soho Changeling 2nd = 2 Excuse Me Sir 3rd = 9 Its Major Bubbles 4th = 5 Just Barney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 1 Reality Bomber | ||
Fri Feb 9 2018 23:37 | 1st = 1 Reality Bomber 2nd = 4 Chardy 3rd = 8 Fernando Monelli 4th = 6 Dandalup Brutus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 6 Billy Mack | ||
Fri Feb 9 2018 23:30 | 1st = 6 Billy Mack 2nd = 8 Runrunjimmydunn 3rd = 5 Maxentius 4th = 7 Rich Yankee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 7 West On Augie | ||
Fri Feb 9 2018 23:17 | 1st = 7 West On Augie 2nd = 6 Black Bombshell 3rd = 5 Lhotse Monelli 4th = 8 Poppy Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagin Race 5 - 5 The Trilogy | ||
Fri Feb 9 2018 23:10 | 1st = 5 The Trilogy 2nd = 7 Dredlock Rockstar 3rd = 2 Over Loaded 4th = 4 Hoiho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 7 - 5 Forest Force | ||
Fri Feb 9 2018 23:07 | 1st = 5 Forest Force 2nd = 2 Our Little Actress 3rd = 4 Zakharova 4th = 6 Telowie Lives |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 11 Slick Artist | ||
Fri Feb 9 2018 23:00 | 1st = 11 Slick Artist 2nd = 1 Infinite Symbol 3rd = 9 Cott Beach 4th = 7 Amelias Courage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 4 Its The Horse | ||
Fri Feb 9 2018 22:56 | 1st = 4 Its The Horse 2nd = 3 Whos Got It 3rd = 8 Stockholm 4th = 6 Two Stop Lomar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 1 Tiggerlong Boom | ||
Fri Feb 9 2018 22:49 | 1st = 1 Tiggerlong Boom 2nd = 2 Slingshot Sambo 3rd = 3 Blucifer 4th = 9 Pupetta Maresca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 8 - 6 Dieu De Lamour | ||
Fri Feb 9 2018 22:48 | 1st = 6 Dieu De Lamour 2nd = 4 All Royal Gal 3rd = 1 Sonetto 4th = 5 Good Job |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 6 - 4 Crazy Dave | ||
Fri Feb 9 2018 22:47 | 1st = 4 Crazy Dave 2nd = 5 Ona Rocky Beach 3rd = 3 Im A Peregrine 4th = 2 Wills |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagin Race 4 - 1 Back To The Beach | ||
Fri Feb 9 2018 22:44 | 1st = 1 Back To The Beach 2nd = 5 Soho Wonder 3rd = 6 Handsandwheels 4th = 9 Mister Ardee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 7 Daffey Tux | ||
Fri Feb 9 2018 22:41 | 1st = 7 Daffey Tux 2nd = 1 Grand Larceny 3rd = 3 Kaytwo Monelli 4th = 4 Panchorama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 11 - 6 Eleanor Rascal | ||
Fri Feb 9 2018 22:37 | 1st = 6 Eleanor Rascal 2nd = 2 Bad Liar 3rd = 4 Blue Moon Rising 4th = 7 Bad Girl Helen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 7 Cloverlay | ||
Fri Feb 9 2018 22:33 | 1st = 7 Cloverlay 2nd = 9 Early Express 3rd = 4 Myrniong Bomb 4th = 5 Five Lights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 1 Bettors Fire | ||
Fri Feb 9 2018 22:33 | 1st = 1 Bettors Fire 2nd = 6 Our Jimmy Johnstone 3rd = 7 Cut For An Ace 4th = 4 Ohoka Punter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 2 Tiggerlong Rock | ||
Fri Feb 9 2018 22:30 | 1st = 2 Tiggerlong Rock 2nd = 1 Rockalot 3rd = 3 Lektra Blicavs 4th = 7 Dude Abides |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 7 - 4 Flirtatious Heart | ||
Fri Feb 9 2018 22:25 | 1st = 4 Flirtatious Heart 2nd = 2 Miss Sporty Tara 3rd = 8 Miss Aeyla 4th = 1 Yourroyalhighness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 5 - 1 Canelliesparkle | ||
Fri Feb 9 2018 22:23 | 1st = 1 Canelliesparkle 2nd = 7 Only Modern 3rd = 5 Ultimate Won 4th = 2 Batman Bart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 6 Quick Dollars | ||
Fri Feb 9 2018 22:19 | 1st = 6 Quick Dollars 2nd = 9 Sunny Pitubi 3rd = 2 Rodeo Sweetheart 4th = 7 El Feroz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 1 Nice Garry | ||
Fri Feb 9 2018 22:16 | 1st = 1 Nice Garry 2nd = 8 Waterloo Monelli 3rd = 3 Courageous Nikki 4th = 6 Supreme Ollie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagin Race 3 - 6 Machulbeatchu | ||
Fri Feb 9 2018 22:14 | 1st = 6 Machulbeatchu 2nd = 8 Trunkey Galileo 3rd = 7 Kennys Revenge 4th = 3 My Amelia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 4 Josie Rumble | ||
Fri Feb 9 2018 22:12 | 1st = 4 Josie Rumble 2nd = 2 Rip Van Winkle 3rd = 3 Milla Rose 4th = 8 Classy Gun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 5 Classy Western | ||
Fri Feb 9 2018 22:10 | 1st = 5 Classy Western 2nd = 2 Keayang Starzzz 3rd = 6 Coldplay Road 4th = 4 Mach Cruiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 7 Noonbarra Storm | ||
Fri Feb 9 2018 22:08 | 1st = 7 Noonbarra Storm 2nd = 1 Down Mexico Way 3rd = 4 Warrion Warrior 4th = 8 Cruisys Lil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 11 - 7 Dana Whare | ||
Fri Feb 9 2018 22:03 | 1st = 7 Dana Whare 2nd = 6 Parrydise Skye 3rd = 4 Prepare Yourself 4th = 5 Sharlie Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 12 Mighty Flying Thomas | ||
Fri Feb 9 2018 22:03 | 1st = 12 Mighty Flying Thomas 2nd = 5 James Galleon 3rd = 3 Bhagwan 4th = 1 C C Chevron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 8 - 4 Avanti Rose | ||
Fri Feb 9 2018 22:00 | 1st = 4 Avanti Rose 2nd = 5 Miss Vesper 3rd = 3 Club Tropicana 4th = 10 Falling Waters |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 6 Metro Princess | ||
Fri Feb 9 2018 21:58 | 1st = 6 Metro Princess 2nd = 8 Poco Dorado 3rd = 7 Starburst Bassy 4th = 3 Blow Valhalla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 4 - 5 Nykea Courage | ||
Fri Feb 9 2018 21:58 | 1st = 5 Nykea Courage 2nd = 2 Outa Control 3rd = 3 Masonjon 4th = 7 Princess Cleopatra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 1 Dr Walter | ||
Fri Feb 9 2018 21:55 | 1st = 1 Dr Walter 2nd = 2 Tram Tracker 3rd = 8 Dr Luvdisc 4th = 9 Mignon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 6 - 4 Chloes Cloud | ||
Fri Feb 9 2018 21:54 | 1st = 4 Chloes Cloud 2nd = 7 Misterriodejaneiro 3rd = 5 The Brazen Jasper 4th = 6 Clementsorrell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 6 Hard Wired | ||
Fri Feb 9 2018 21:52 | 1st = 6 Hard Wired 2nd = 1 Like Magic 3rd = 3 My Fire Fabio 4th = 4 Do The Hokey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 8 Blue Hunter | ||
Fri Feb 9 2018 21:49 | 1st = 8 Blue Hunter 2nd = 3 Lylahs Way 3rd = 4 Dorrigo Bale 4th = 5 Slingshot Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagin Race 2 - 5 Batavia Scooter | ||
Fri Feb 9 2018 21:47 | 1st = 5 Batavia Scooter 2nd = 7 Luminosa 3rd = 6 Simply Sweet 4th = 8 Fauxmanda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 8 - 11 Renewal | ||
Fri Feb 9 2018 21:45 | 1st = 11 Renewal 2nd = 4 Our Mantra 3rd = 5 Crafty Tycoon 4th = 7 Arigold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 10 - 2 Its My Time | ||
Fri Feb 9 2018 21:42 | 1st = 2 Its My Time 2nd = 8 Just Like Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 1 Our Golden Goddess | ||
Fri Feb 9 2018 21:40 | 1st = 1 Our Golden Goddess 2nd = 4 Hickstead 3rd = 6 Berisari 4th = 2 Ample Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 5 Huxley | ||
Fri Feb 9 2018 21:38 | 1st = 5 Huxley 2nd = 7 Caity Lotz 3rd = 2 Galway Gal 4th = 4 Bimini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Temora Race 8 - 2 Jennas Romance | ||
Fri Feb 9 2018 21:37 | 1st = 2 Jennas Romance 2nd = 6 Sports Street 3rd = 5 Girl Of The Glen 4th = 7 My Mate Bazza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 3 Red Hot Roxy | ||
Fri Feb 9 2018 21:34 | 1st = 3 Red Hot Roxy 2nd = 6 Bettor Boa 3rd = 10 Bettors Angel 4th = 1 Our Jeremes Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 7 Detroit Wally | ||
Fri Feb 9 2018 21:34 | 1st = 7 Detroit Wally 2nd = 6 Labuan Starfish 3rd = 1 Run Rita Run 4th = 2 Akina Blitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 7 - 11 Diamond Grace | ||
Fri Feb 9 2018 21:30 | 1st = 11 Diamond Grace 2nd = 12 Raindrops On Roses 3rd = 3 King Kamada 4th = 16 Benall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 3 - 8 Its Me Telowie | ||
Fri Feb 9 2018 21:29 | 1st = 8 Its Me Telowie 2nd = 5 Chasing A Win 3rd = 2 Antaeus Blue Chip 4th = 1 Springfield Oflynn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 2 Meehan Dan | ||
Fri Feb 9 2018 21:27 | 1st = 2 Meehan Dan 2nd = 1 Louie Lasagna 3rd = 5 Ace Ventura 4th = 6 Ronray Destiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 9 - 2 Rock On Boherna | ||
Fri Feb 9 2018 21:24 | 1st = 2 Rock On Boherna 2nd = 5 Hows It Scary 3rd = 1 Sweet Lady 4th = 6 Queen Ollie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 5 - 5 Shape Up Mike | ||
Fri Feb 9 2018 21:22 | 1st = 5 Shape Up Mike 2nd = 1 Got The Scoop 3rd = 9 Flying Pegasus 4th = 2 Lani Kai Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 1 Shes Grand | ||
Fri Feb 9 2018 21:19 | 1st = 1 Shes Grand 2nd = 8 Glengarrie Mate 3rd = 2 True Dream 4th = 5 One More Rum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagin Race 1 - 5 Beach Landing | ||
Fri Feb 9 2018 21:17 | 1st = 5 Beach Landing 2nd = 6 Our Trump Card 3rd = 2 Empty The Till 4th = 10 Im Thor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 7 - 6 Bold Chance | ||
Fri Feb 9 2018 21:15 | 1st = 6 Bold Chance 2nd = 8 Soothing 3rd = 2 Choice Larga 4th = 7 Lightz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 7 Suffragette | ||
Fri Feb 9 2018 21:12 | 1st = 7 Suffragette 2nd = 9 Hi Ho Geronimo 3rd = 2 Mizuki 4th = 5 Share |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 10 Illcryifhewinds | ||
Fri Feb 9 2018 21:10 | 1st = 10 Illcryifhewinds 2nd = 9 Cruisin Around 3rd = 2 Tiavons Dream 4th = 3 Any Old Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 1 Aeroplane Bob | ||
Fri Feb 9 2018 21:08 | 1st = 1 Aeroplane Bob 2nd = 8 Louie Neveelk 3rd = 2 Bruce Tycoon 4th = 3 Bobbys Baby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 8 - 8 Dyna Elias | ||
Fri Feb 9 2018 21:04 | 1st = 8 Dyna Elias 2nd = 4 Small Time Riot 3rd = 6 High Five 4th = 3 Uno Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 3 Real Lucky | ||
Fri Feb 9 2018 21:03 | 1st = 3 Real Lucky 2nd = 7 Ima Rocknroll Legend 3rd = 4 Messi 4th = 11 El Machine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 6 - 12 Seannie | ||
Fri Feb 9 2018 21:00 | 1st = 12 Seannie 2nd = 6 Sabotage 3rd = 3 Divine Dice 4th = 9 Our Mallee Hoff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Temora Race 7 - 5 Lucky To Make It | ||
Fri Feb 9 2018 20:59 | 1st = 5 Lucky To Make It 2nd = 3 Justasdangerous 3rd = 6 Conrod Kenze 4th = 4 No Tangles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 4 Rapid Trigga | ||
Fri Feb 9 2018 20:57 | 1st = 4 Rapid Trigga 2nd = 5 Almost Black 3rd = 7 Real Simple 4th = 8 Black Dakota |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 2 - 2 Bedrock Fred | ||
Fri Feb 9 2018 20:54 | 1st = 2 Bedrock Fred 2nd = 4 Mymatethomo 3rd = 5 My Valaroso 4th = 8 Carbon Crest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 4 - 4 Urban Tiger | ||
Fri Feb 9 2018 20:52 | 1st = 4 Urban Tiger 2nd = 3 Invite Only 3rd = 7 Miss Ami Sloy 4th = 2 All Star Magician |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 2 Tarrees Ruslie | ||
Fri Feb 9 2018 20:52 | 1st = 2 Tarrees Ruslie 2nd = 8 Allen Varmint 3rd = 5 Dr Summer 4th = 1 Lektra Damage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 2 Gregorovitch | ||
Fri Feb 9 2018 20:49 | 1st = 2 Gregorovitch 2nd = 3 Mr Moonlight 3rd = 7 Zipping Megan 4th = 1 Tiggerlong Ring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Burnie Race 7 - 2 Tisu Toota | ||
Fri Feb 9 2018 20:47 | 1st = 2 Tisu Toota 2nd = 1 Jivin Cullen 3rd = 3 Washies Chance 4th = 4 Williamlee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 6 - 7 Miami Dade | ||
Fri Feb 9 2018 20:45 | 1st = 7 Miami Dade 2nd = 2 Nat King Cu 3rd = 3 Level Eight 4th = 5 Takewing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 7 - 2 Cristalle Max | ||
Fri Feb 9 2018 20:42 | 1st = 2 Cristalle Max 2nd = 7 Tilly Rockin 3rd = 8 Dollys Lad 4th = 1 Who Said That |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 1 Ideal Lifestyle | ||
Fri Feb 9 2018 20:40 | 1st = 1 Ideal Lifestyle 2nd = 5 Jilliby Shania 3rd = 8 Striking Beauty 4th = 7 Lady Bellissimo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - York Race 8 - 8 Niaychi | ||
Fri Feb 9 2018 20:37 | 1st = 8 Niaychi 2nd = 11 Cool Image 3rd = 9 Red Hot Flirt 4th = 7 Cool Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Temora Race 6 - 8 Whiskiesonthebeach | ||
Fri Feb 9 2018 20:34 | 1st = 8 Whiskiesonthebeach 2nd = 7 Rockn In Roma 3rd = 2 Alabama Tiff 4th = 6 Lauriston Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 5 Tamaar Tux | ||
Fri Feb 9 2018 20:34 | 1st = 5 Tamaar Tux 2nd = 3 Hear The Drums 3rd = 8 Wicked Warrior 4th = 1 Pick It Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 4 Mallee Spring | ||
Fri Feb 9 2018 20:31 | 1st = 4 Mallee Spring 2nd = 2 Wild Angel 3rd = 6 Bossino 4th = 1 Nitro Hook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 5 - 8 Roddandtodd | ||
Fri Feb 9 2018 20:30 | 1st = 8 Roddandtodd 2nd = 3 Wednesday Warrior 3rd = 2 Rockets Red Glare 4th = 4 Gauteng Gal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 4 Our Turbo Boy | ||
Fri Feb 9 2018 20:27 | 1st = 4 Our Turbo Boy 2nd = 7 Crook Me Kindly 3rd = 6 Chevsta 4th = 1 Hedwig |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 1 - 6 Alldaybliss | ||
Fri Feb 9 2018 20:26 | 1st = 6 Alldaybliss 2nd = 5 Timansi 3rd = 1 Vicky Sheffield 4th = 7 Blissfull Thinking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 6 - 8 Aqua Divergent | ||
Fri Feb 9 2018 20:24 | 1st = 8 Aqua Divergent 2nd = 4 Ossy Suzy 3rd = 9 Rockstar Zac 4th = 3 Take the Cake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 3 - 3 Elms Creek | ||
Fri Feb 9 2018 20:22 | 1st = 3 Elms Creek 2nd = 2 No Risk No Return 3rd = 1 Cresco Big Sauce 4th = 4 Shanocon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 3 Stilton Stitch | ||
Fri Feb 9 2018 20:19 | 1st = 3 Stilton Stitch 2nd = 5 Pure Project 3rd = 1 Teresas Hawke 4th = 2 Big Red Sun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Burnie Race 6 - 1 As Himself | ||
Fri Feb 9 2018 20:19 | 1st = 1 As Himself 2nd = 6 Karalta Delux 3rd = 2 Master Doc 4th = 7 Big Bang Raj |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 5 - 2 Cyrus Rocks | ||
Fri Feb 9 2018 20:15 | 1st = 2 Cyrus Rocks 2nd = 6 Domed 3rd = 4 Sea Sharp 4th = 3 Balmain Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 10 - 5 Lincoln Road | ||
Fri Feb 9 2018 20:14 | 1st = 5 Lincoln Road 2nd = 4 Red Reactor 3rd = 6 Ideal Star 4th = 1 Pocket Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 4 Vis Vitae | ||
Fri Feb 9 2018 20:11 | 1st = 4 Vis Vitae 2nd = 5 Our Delta Rose 3rd = 2 Light The Track 4th = 1 Woodleigh Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 1 Love Ina Chevy | ||
Fri Feb 9 2018 20:10 | 1st = 1 Love Ina Chevy 2nd = 3 Whirily School 3rd = 5 Jedi Mind 4th = 4 Keayang Kallisto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 5 - 1 Tiggerlong Daisy | ||
Fri Feb 9 2018 20:08 | 1st = 1 Tiggerlong Daisy 2nd = 7 Dintys Chance 3rd = 3 Take The Spot 4th = 5 Arizona Xena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - York Race 7 - 6 Wanted Desire | ||
Fri Feb 9 2018 20:07 | 1st = 6 Wanted Desire 2nd = 1 Black Smuggler 3rd = 2 Grenouille 4th = 7 Lowlands Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 8 Zambora Tyler | ||
Fri Feb 9 2018 20:04 | 1st = 8 Zambora Tyler 2nd = 9 Madam Butterfly 3rd = 4 Menzali 4th = 6 Dyna Elise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Temora Race 5 - 4 Miss Elly May | ||
Fri Feb 9 2018 20:03 | 1st = 4 Miss Elly May 2nd = 9 Rainbow Racer 3rd = 1 Be Good Jeanie 4th = 5 Ideal Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 4 - 2 Hunamosa | ||
Fri Feb 9 2018 20:00 | 1st = 2 Hunamosa 2nd = 1 Greviste 3rd = 4 Wannon Warrior 4th = 5 Light N Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 6 Tipperary Mel | ||
Fri Feb 9 2018 19:58 | 1st = 6 Tipperary Mel 2nd = 7 Glengarrie Son 3rd = 1 Gundal Schoppy 4th = 2 Charzilla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 8 - 7 Manilenya | ||
Fri Feb 9 2018 19:55 | 1st = 7 Manilenya 2nd = 1 Banca Boy 3rd = 9 Ruthless Lover 4th = 6 Geegees Cash Cow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 2 Seminole Wind | ||
Fri Feb 9 2018 19:54 | 1st = 2 Seminole Wind 2nd = 6 Loco Queen 3rd = 1 Rosie Glenda 4th = 8 Honeysuckle Jim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 2 - 2 Fearless Lord | ||
Fri Feb 9 2018 19:50 | 1st = 2 Fearless Lord 2nd = 6 Hawkowl 3rd = 7 Shezwhitelightning 4th = 3 Heza Warhorse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Burnie Race 5 - 1 Dellas Command | ||
Fri Feb 9 2018 19:49 | 1st = 1 Dellas Command 2nd = 4 Im Paige 3rd = 5 Regal Major 4th = 2 Stylish Trend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 7 Dyna Owen | ||
Fri Feb 9 2018 19:48 | 1st = 7 Dyna Owen 2nd = 2 Aston Amore 3rd = 3 Like A Rocket 4th = 5 Aldrich |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 4 - 4 Aquatic | ||
Fri Feb 9 2018 19:45 | 1st = 4 Aquatic 2nd = 6 Sculptures 3rd = 7 Zardabba 4th = 8 Galiano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 9 - 5 Beaudiene Western | ||
Fri Feb 9 2018 19:44 | 1st = 5 Beaudiene Western 2nd = 1 Make Way 3rd = 6 Supreme Dominator 4th = 4 Star Of Montana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 4 - 5 Smart Desire | ||
Fri Feb 9 2018 19:42 | 1st = 5 Smart Desire 2nd = 1 Gotta Charcoal 3rd = 3 Maries Fancy 4th = 7 Fidget Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 1 Scheu Creek | ||
Fri Feb 9 2018 19:40 | 1st = 1 Scheu Creek 2nd = 7 Major Exclusive 3rd = 6 Soho Thunderstruck 4th = 5 We Salute You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 8 Why Not Bazzar | ||
Fri Feb 9 2018 19:39 | 1st = 8 Why Not Bazzar 2nd = 2 Why Not Dom 3rd = 1 Meehan Phil 4th = 6 Black Shirley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - York Race 6 - 9 Larking | ||
Fri Feb 9 2018 19:37 | 1st = 9 Larking 2nd = 11 Time On My Side 3rd = 8 Shes All Steel 4th = 10 Allegro In A Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 2 Time Lord | ||
Fri Feb 9 2018 19:34 | 1st = 2 Time Lord 2nd = 7 Chit Chat Chicki 3rd = 4 Bad Boy Dougie 4th = 3 Simply Toby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Temora Race 4 - 7 Coola Bar Boy | ||
Fri Feb 9 2018 19:31 | 1st = 7 Coola Bar Boy 2nd = 6 Chip Ganassi 3rd = 1 Christian Torado 4th = 8 Loorrim Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 3 - 3 Freeze Over | ||
Fri Feb 9 2018 19:30 | 1st = 3 Freeze Over 2nd = 2 Branksome Chimes 3rd = 5 Streets Of Avalon 4th = 6 Dominant Witness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 8 Waerenga Star | ||
Fri Feb 9 2018 19:29 | 1st = 8 Waerenga Star 2nd = 9 Sozins Noir 3rd = 4 Bigtime Rapid 4th = 2 Asteria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 4 Wise Rosberg | ||
Fri Feb 9 2018 19:28 | 1st = 4 Wise Rosberg 2nd = 1 Elle Gazelle 3rd = 8 Hot Jean 4th = 3 Destini Agitator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 7 - 8 Gogo Grace | ||
Fri Feb 9 2018 19:25 | 1st = 8 Gogo Grace 2nd = 5 Tizso Wicked 3rd = 1 Deja Blue 4th = 10 Jocasta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 3 - 8 Durama Sky | ||
Fri Feb 9 2018 19:22 | 1st = 8 Durama Sky 2nd = 1 Rare Scents 3rd = 6 Copper Pepper 4th = 4 Tiggerlong Bear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 1 Lucky Lily | ||
Fri Feb 9 2018 19:18 | 1st = 1 Lucky Lily 2nd = 6 Rising Forest 3rd = 4 Leper Messiah 4th = 3 Black Reaction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 8 - 7 Galleons Victory | ||
Fri Feb 9 2018 19:17 | 1st = 7 Galleons Victory 2nd = 5 Barefoot Barbie 3rd = 9 Il Pirata 4th = 6 Makarewa Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 3 - 5 Deladies Boy | ||
Fri Feb 9 2018 19:15 | 1st = 5 Deladies Boy 2nd = 1 Nathula 3rd = 7 Huangshan 4th = 2 Campaign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 3 Enzo | ||
Fri Feb 9 2018 19:14 | 1st = 3 Enzo 2nd = 8 Dr Dedra 3rd = 4 Wot Price Boofa 4th = 6 Cosmic Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 3 Code Bailey | ||
Fri Feb 9 2018 19:10 | 1st = 3 Code Bailey 2nd = 9 Albarock 3rd = 1 Carramar Arapaho 4th = 10 Bettor Beau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Burnie Race 4 - 8 Laughyaheadoff | ||
Fri Feb 9 2018 19:09 | 1st = 8 Laughyaheadoff 2nd = 7 Goggo Gee Gee 3rd = 3 Parwill 4th = 9 Kotare Kasai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 2 - 6 Myrniong Magic | ||
Fri Feb 9 2018 19:07 | 1st = 6 Myrniong Magic 2nd = 2 Halle Rockin 3rd = 8 Torageous 4th = 4 Balcatta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - York Race 5 - 3 Scottish Trader | ||
Fri Feb 9 2018 19:07 | 1st = 3 Scottish Trader 2nd = 1 Snow Lord 3rd = 2 Lord Ludlow 4th = 4 Cyberpunk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 1 Kirbys Rose | ||
Fri Feb 9 2018 19:04 | 1st = 1 Kirbys Rose 2nd = 9 Aeroplane Indy 3rd = 2 Dodge An Steele 4th = 6 Redhead Chez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Temora Race 3 - 2 Million Dollar Gem | ||
Fri Feb 9 2018 19:02 | 1st = 2 Million Dollar Gem 2nd = 7 Resounding 3rd = 4 Major League 4th = 6 Ima Black Beauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 2 - 3 Peruggia | ||
Fri Feb 9 2018 19:00 | 1st = 3 Peruggia 2nd = 2 Valiant Spirit 3rd = 5 Armed And Ready 4th = 8 Shalwa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 3 Bigtime Champ | ||
Fri Feb 9 2018 18:59 | 1st = 3 Bigtime Champ 2nd = 2 Wait For Us 3rd = 7 Alex Attack 4th = 1 Cheap Shot Matty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 8 Captain Louie | ||
Fri Feb 9 2018 18:58 | 1st = 8 Captain Louie 2nd = 2 Kyle The Tank 3rd = 4 Snow Girl 4th = 7 Rosdue Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 2 Dr Annie | ||
Fri Feb 9 2018 18:55 | 1st = 2 Dr Annie 2nd = 8 Garrido 3rd = 7 Dr Lola 4th = 3 Celestial Emma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 6 - 1 Civil Disobedience | ||
Fri Feb 9 2018 18:54 | 1st = 1 Civil Disobedience 2nd = 2 Wolfendale 3rd = 5 Pennstock 4th = 4 Double You Tee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 11 - 7 Lauries Sticka | ||
Fri Feb 9 2018 18:52 | 1st = 7 Lauries Sticka 2nd = 1 Red Rocket Jett 3rd = 2 Barbs Bloss 4th = 6 Exhibit Aye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 7 - 7 Northview Hustler | ||
Fri Feb 9 2018 18:49 | 1st = 7 Northview Hustler 2nd = 4 Opoutama 3rd = 3 Check In 4th = 2 Zadaka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 7 Gold Odessa | ||
Fri Feb 9 2018 18:49 | 1st = 7 Gold Odessa 2nd = 8 Hector Cabang 3rd = 3 Greysynd Alpha 4th = 4 Our Turbo Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 1 - 5 Cc Jones | ||
Fri Feb 9 2018 18:48 | 1st = 5 Cc Jones 2nd = 3 Pure Charisma 3rd = 1 Besocial 4th = 7 Junior Gringo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 2 - 2 Southern Lad | ||
Fri Feb 9 2018 18:45 | 1st = 2 Southern Lad 2nd = 6 Longmu 3rd = 3 Hemingways 4th = 4 Madame Markievicz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Burnie Race 3 - 1 Ive Got Oomph | ||
Fri Feb 9 2018 18:44 | 1st = 1 Ive Got Oomph 2nd = 2 Jakalija 3rd = 6 Herbie Haze 4th = 5 Ultimate Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 1 - 1 Spicy Blast | ||
Fri Feb 9 2018 18:41 | 1st = 1 Spicy Blast 2nd = 4 Socks Desire 3rd = 5 Shake And Blake 4th = 3 Durama Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 1 Pocket Thedeal | ||
Fri Feb 9 2018 18:40 | 1st = 1 Pocket Thedeal 2nd = 8 Beach Garden 3rd = 10 Vandanta 4th = 13 Im Toot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - York Race 4 - 5 Startthefriar | ||
Fri Feb 9 2018 18:37 | 1st = 5 Startthefriar 2nd = 2 Bartrader 3rd = 1 Reaction 4th = 6 Teachers Pet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Temora Race 2 - 5 Bater House | ||
Fri Feb 9 2018 18:35 | 1st = 5 Bater House 2nd = 8 Allebasi 3rd = 10 Soho Shanghai 4th = 1 Cullens Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 6 David Lyndan | ||
Fri Feb 9 2018 18:34 | 1st = 6 David Lyndan 2nd = 3 Night Time Lover 3rd = 1 Madre 4th = 5 No Laying Back |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 1 - 10 Tuskar Brook | ||
Fri Feb 9 2018 18:30 | 1st = 10 Tuskar Brook 2nd = 4 Circomo 3rd = 3 Belichick 4th = 6 Han Xin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 4 Natures Gent | ||
Fri Feb 9 2018 18:29 | 1st = 4 Natures Gent 2nd = 2 Me Jane 3rd = 8 Quistis Bale 4th = 5 Spare Some Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 10 - 7 Oriental Owen | ||
Fri Feb 9 2018 18:28 | 1st = 7 Oriental Owen 2nd = 5 Molly Waffle 3rd = 1 Kiarni Al 4th = 4 Reggie Mulwee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 6 Mepunga Dasha | ||
Fri Feb 9 2018 18:25 | 1st = 6 Mepunga Dasha 2nd = 1 Laineys Fortune 3rd = 5 Hammer Head 4th = 7 Dead Eye Dickson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 5 - 4 Red Spyder | ||
Fri Feb 9 2018 18:22 | 1st = 4 Red Spyder 2nd = 9 Boart 3rd = 1 The Captain 4th = 2 Love Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 6 - 7 One Bid Buys | ||
Fri Feb 9 2018 18:20 | 1st = 7 One Bid Buys 2nd = 2 Magnafique 3rd = 4 Sex On Fire 4th = 6 Our Petite Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 1 Sonic Thunder | ||
Fri Feb 9 2018 18:19 | 1st = 1 Sonic Thunder 2nd = 7 Ninpin 3rd = 8 Punch Right Out 4th = 3 Sportfan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 1 - 3 Moss Trip | ||
Fri Feb 9 2018 18:15 | 1st = 3 Moss Trip 2nd = 2 Jolly Honour 3rd = 4 High Low Bet 4th = 1 Rockin Ruga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Burnie Race 2 - 6 Stuckfast | ||
Fri Feb 9 2018 18:14 | 1st = 6 Stuckfast 2nd = 1 Modart Niadh 3rd = 7 Sketch 4th = 9 Avalon Ava |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 9 - 4 Big Gee Tee | ||
Fri Feb 9 2018 18:12 | 1st = 4 Big Gee Tee 2nd = 1 Like Da Clappers 3rd = 3 Myrniong Angel 4th = 2 Sky Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 11 Truth And Courage | ||
Fri Feb 9 2018 18:07 | 1st = 11 Truth And Courage 2nd = 2 Beau Reve 3rd = 3 Our Sir Ivanhoe 4th = 8 Witzend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 4 Ima Ruby | ||
Fri Feb 9 2018 18:04 | 1st = 4 Ima Ruby 2nd = 8 Wings For Woody 3rd = 3 Seabrook Indi 4th = 2 Senor Asher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Temora Race 1 - 2 Hez Razor Sharp | ||
Fri Feb 9 2018 18:03 | 1st = 2 Hez Razor Sharp 2nd = 10 Beau Cishlom 3rd = 3 Allnight Mlady 4th = 11 Captain Cooney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - York Race 3 - 1 Monash | ||
Fri Feb 9 2018 18:01 | 1st = 1 Monash 2nd = 4 Prue 3rd = 2 Argoon 4th = 5 Stratum Pass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 4 Bear Inda Square | ||
Fri Feb 9 2018 18:00 | 1st = 4 Bear Inda Square 2nd = 2 Lover 3rd = 7 Bigtime Blue 4th = 6 Vee Marina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 5 Its Dyllan | ||
Fri Feb 9 2018 17:58 | 1st = 5 Its Dyllan 2nd = 2 Big Turls 3rd = 3 Memphis 4th = 1 Ive Got Cents |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Walcha Race 8 - 8 Epic Decision | ||
Fri Feb 9 2018 17:55 | 1st = 8 Epic Decision 2nd = 3 Arts Got A Gun 3rd = 9 Four More Millers 4th = 4 Dreamalina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 8 - 8 Baracuta Icon | ||
Fri Feb 9 2018 17:52 | 1st = 8 Baracuta Icon 2nd = 5 Mad Ones 3rd = 3 La Montenara 4th = 1 Kiarni Terry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 5 - 6 Italian Delight | ||
Fri Feb 9 2018 17:51 | 1st = 6 Italian Delight 2nd = 2 Guptas Cullen 3rd = 4 Royal Lincoln 4th = 3 Parker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 4 - 3 Gee Gee Lanett | ||
Fri Feb 9 2018 17:49 | 1st = 3 Gee Gee Lanett 2nd = 9 Ilfracombe 3rd = 1 Uber Ed 4th = 4 Geegee Trendsetter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 7 El Grand Knocka | ||
Fri Feb 9 2018 17:46 | 1st = 7 El Grand Knocka 2nd = 2 Backin Bully 3rd = 5 Little Women 4th = 8 Texas Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 7 - 12 Theatric | ||
Fri Feb 9 2018 17:42 | 1st = 12 Theatric 2nd = 19 Close Enough 3rd = 4 Nero Davola 4th = 11 Kings Men |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Burnie Race 1 - 7 Jeanette Barry | ||
Fri Feb 9 2018 17:40 | 1st = 7 Jeanette Barry 2nd = 6 Invest 3rd = 10 Shadow Control 4th = 2 Miss Costalot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 4 Maywyn Rewards | ||
Fri Feb 9 2018 17:39 | 1st = 4 Maywyn Rewards 2nd = 1 Good Daze Ahead 3rd = 6 August Flame 4th = 8 Val Rose Hi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 8 - 3 Superoo | ||
Fri Feb 9 2018 17:35 | 1st = 3 Superoo 2nd = 11 Oh What A Thief 3rd = 16 Sikum 4th = 6 Imitation Game |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 7 - 8 Carlukal | ||
Fri Feb 9 2018 17:32 | 1st = 8 Carlukal 2nd = 7 Thru The Mill 3rd = 6 Ellie Belles 4th = 2 Zipping Appy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 1 Bigtime Basher | ||
Fri Feb 9 2018 17:31 | 1st = 1 Bigtime Basher 2nd = 2 Bigtime Ottey 3rd = 5 Bigtime Pink 4th = 7 Rapper Tilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 5 Exceptional Mach | ||
Fri Feb 9 2018 17:27 | 1st = 5 Exceptional Mach 2nd = 1 Black Belt 3rd = 12 Comply Or Die 4th = 7 Stirling William |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - York Race 2 - 5 Dust Me Off | ||
Fri Feb 9 2018 17:26 | 1st = 5 Dust Me Off 2nd = 4 Desired View 3rd = 2 Barrys Rabbit 4th = 7 Law Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 3 Fabregal | ||
Fri Feb 9 2018 17:24 | 1st = 3 Fabregal 2nd = 1 Erupt Eve Lad 3rd = 10 Marko Bale 4th = 8 Ginger Menang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 4 - 1 C K Spur | ||
Fri Feb 9 2018 17:21 | 1st = 1 C K Spur 2nd = 4 Charlemagne 3rd = 2 Geenas Success 4th = 8 Yagunnakissmeornot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Walcha Race 7 - 9 Try N Run A Muck | ||
Fri Feb 9 2018 17:20 | 1st = 9 Try N Run A Muck 2nd = 5 Hammoon Dream 3rd = 2 Bullet Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 6 Call Me Ugo | ||
Fri Feb 9 2018 17:17 | 1st = 6 Call Me Ugo 2nd = 8 Swift Nimrod 3rd = 3 Maywyn Promises 4th = 1 Rebel Kennelly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 3 - 3 Beaufort Lad | ||
Fri Feb 9 2018 17:14 | 1st = 3 Beaufort Lad 2nd = 7 Zatacla 3rd = 4 Player One 4th = 1 Geegees Brightstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 6 - 4 Red Calibre | ||
Fri Feb 9 2018 17:11 | 1st = 4 Red Calibre 2nd = 8 Water Boy 3rd = 1 Blazin Savannah 4th = 5 Misty Jaya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 5 Magic Buddie | ||
Fri Feb 9 2018 17:08 | 1st = 5 Magic Buddie 2nd = 7 Stylish Chief 3rd = 4 Fancy Hope 4th = 3 Oleg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 6 - 3 Publishing Power | ||
Fri Feb 9 2018 17:04 | 1st = 3 Publishing Power 2nd = 5 Marksfield 3rd = 10 Rhiatenn Road 4th = 7 Burning Mountain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 1 Bigtime Bucko | ||
Fri Feb 9 2018 17:03 | 1st = 1 Bigtime Bucko 2nd = 6 Bigtime Donny 3rd = 7 Bigtime Jayjay 4th = 8 Bigtime Liam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 6 Lobcha | ||
Fri Feb 9 2018 16:58 | 1st = 6 Lobcha 2nd = 3 Gifted Angel 3rd = 7 Crazy Emjay 4th = 4 Sure Shot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 7 - 4 Bulala | ||
Fri Feb 9 2018 16:55 | 1st = 4 Bulala 2nd = 2 Bank On Henry 3rd = 14 Dangerous Breeding 4th = 10 Grey Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 3 - 4 Kotare Cullen | ||
Fri Feb 9 2018 16:54 | 1st = 4 Kotare Cullen 2nd = 3 Gold Orchid 3rd = 1 Ideal Lass 4th = 2 Tiger Swift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 7 Our Mels Dream | ||
Fri Feb 9 2018 16:50 | 1st = 7 Our Mels Dream 2nd = 4 Rubys Bad Boy 3rd = 9 Gotta Glow 4th = 2 Cheap Tint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - York Race 1 - 4 Neurological | ||
Fri Feb 9 2018 16:50 | 1st = 4 Neurological 2nd = 6 Tap The Go Go 3rd = 5 Danish Gem 4th = 8 Metallic Finish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 5 - 6 Allonsy Fire | ||
Fri Feb 9 2018 16:47 | 1st = 6 Allonsy Fire 2nd = 2 Lonesome Hero 3rd = 7 Pennybacker 4th = 8 Midnite Party |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 3 Sudoku Flash | ||
Fri Feb 9 2018 16:44 | 1st = 3 Sudoku Flash 2nd = 5 Joyous 3rd = 1 Royal Cosmic 4th = 8 Midnight Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Walcha Race 6 - 2 Remittance | ||
Fri Feb 9 2018 16:40 | 1st = 2 Remittance 2nd = 1 Mr Pumblechook 3rd = 7 Floral One 4th = 3 Warwick Avenue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 2 Lite Me Up | ||
Fri Feb 9 2018 16:37 | 1st = 2 Lite Me Up 2nd = 4 Bentaxle 3rd = 7 Tiny Turbo 4th = 8 Coopolly Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 2 - 7 Rusty Devil | ||
Fri Feb 9 2018 16:34 | 1st = 7 Rusty Devil 2nd = 2 His Nibs 3rd = 5 Elwick Eddie 4th = 4 Teddys Fault |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 2 Scotta Pie | ||
Fri Feb 9 2018 16:33 | 1st = 2 Scotta Pie 2nd = 8 Agent Anna 3rd = 7 Conquest Girl 4th = 4 Bigtime Spark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 8 - 4 Cab Fair | ||
Fri Feb 9 2018 16:30 | 1st = 4 Cab Fair 2nd = 6 Mrs Bignell 4th = 7 Let Em Howl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 5 - 5 Break Time | ||
Fri Feb 9 2018 16:27 | 1st = 5 Break Time 2nd = 9 Allena 3rd = 2 Reigning Thunder 4th = 8 Halfeti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 4 - 8 Bowls And Holes | ||
Fri Feb 9 2018 16:24 | 1st = 8 Bowls And Holes 2nd = 3 Melisandre 3rd = 9 Limeburner Dave 4th = 1 Me Oh My |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 2 - 2 Cyclone Joe Parker | ||
Fri Feb 9 2018 16:23 | 1st = 2 Cyclone Joe Parker 2nd = 8 Dauntless 3rd = 6 Danielle Amore 4th = 4 Monarchy Invasion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 6 - 1 Cha Cha King | ||
Fri Feb 9 2018 16:20 | 1st = 1 Cha Cha King 2nd = 9 Not Too Sure 3rd = 10 Bondo 4th = 2 Darts Away |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 4 Racketeer | ||
Fri Feb 9 2018 16:17 | 1st = 4 Racketeer 2nd = 3 Cass Cass 3rd = 6 Squirto 4th = 7 Minkas Destiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 4 Lisa Lincoln | ||
Fri Feb 9 2018 16:12 | 1st = 4 Lisa Lincoln 2nd = 1 Only One Promise 3rd = 2 Lucky Unlucky 4th = 12 Seven Rippin Aces |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 1 Desert Child | ||
Fri Feb 9 2018 16:09 | 1st = 1 Desert Child 2nd = 3 Zahara Dye 3rd = 6 Midnight To One 4th = 10 Snowball Creed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 5 Bigtime Jane | ||
Fri Feb 9 2018 16:07 | 1st = 5 Bigtime Jane 2nd = 3 Hypocritical 3rd = 7 Daisy Lara 4th = 1 Bigtime Blackie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Walcha Race 5 - 2 Royal Villa | ||
Fri Feb 9 2018 16:05 | 1st = 2 Royal Villa 2nd = 10 Funky Monkey 3rd = 5 Camayoc 4th = 3 Celtic Trail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 3 - 8 Potters Flash | ||
Fri Feb 9 2018 16:03 | 1st = 8 Potters Flash 2nd = 1 Silver Peg 3rd = 4 Swizz Roll Cloud 4th = 2 Adalind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 7 - 5 Shaq | ||
Fri Feb 9 2018 16:00 | 1st = 5 Shaq 2nd = 2 Epsom Hill 3rd = 10 True Kisses 4th = 12 Octuplets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 8 - 8 Tavigarde | ||
Fri Feb 9 2018 15:58 | 1st = 8 Tavigarde 2nd = 12 Tipping Point 4th = 13 Wafer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 1 - 5 Treeconi | ||
Fri Feb 9 2018 15:57 | 1st = 5 Treeconi 2nd = 7 Banca Bet 3rd = 9 Gee Gees Liberty 4th = 4 Rogue One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 4 King Of Ring | ||
Fri Feb 9 2018 15:54 | 1st = 4 King Of Ring 2nd = 1 Blue Espearance 3rd = 2 Emgee Sprinter 4th = 5 Cairnlea Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 1 - 4 Forever Pearl | ||
Fri Feb 9 2018 15:53 | 1st = 4 Forever Pearl 2nd = 1 Ultimate Angel 3rd = 7 Bettor Step Aside 4th = 2 Robb Stark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 4 - 6 Noor Dropper | ||
Fri Feb 9 2018 15:50 | 1st = 6 Noor Dropper 2nd = 2 Lifes Like That 3rd = 3 Captain Leo 4th = 4 Redsson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 1 Lucky Leckey | ||
Fri Feb 9 2018 15:47 | 1st = 1 Lucky Leckey 2nd = 2 Aspen Valley 3rd = 8 Sassy Oaks 4th = 3 Magic Malt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 2 - 4 Orwellian | ||
Fri Feb 9 2018 15:44 | 1st = 4 Orwellian 2nd = 2 King Zipper 3rd = 8 Harlem Allen 4th = 1 Spooky But Kooky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 5 - 4 Supplyzing | ||
Fri Feb 9 2018 15:40 | 1st = 4 Supplyzing 2nd = 3 Strategic Lad 3rd = 10 Seething Jackal 4th = 12 Our Smoothie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 4 Dum Didee Dum | ||
Fri Feb 9 2018 15:37 | 1st = 4 Dum Didee Dum 2nd = 2 All Inn Bluebell 3rd = 1 Trail Blazer 4th = 5 Krisbar Blue Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 2 Als Apprentice | ||
Fri Feb 9 2018 15:36 | 1st = 2 Als Apprentice 2nd = 1 De Blonde 3rd = 4 Mahala Bay 4th = 6 Cawbourne Frost |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 9 Ima Top Tycoon | ||
Fri Feb 9 2018 15:33 | 1st = 9 Ima Top Tycoon 2nd = 7 Tomeara 3rd = 5 Hey Porsha 4th = 1 Rockonbye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 6 - 6 Be True | ||
Fri Feb 9 2018 15:30 | 1st = 6 Be True 2nd = 1 Hes The Sheriff 3rd = 5 Captain Crackerjak 4th = 8 Final Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 8 - 4 Lara Saint | ||
Fri Feb 9 2018 15:28 | 1st = 4 Lara Saint 2nd = 1 Typhoon Tess 3rd = 5 Kingsbrae Ollie 4th = 7 Gunho Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Walcha Race 4 - 11 Carry On Ringo | ||
Fri Feb 9 2018 15:25 | 1st = 11 Carry On Ringo 2nd = 10 Shiver Me Timbers 3rd = 8 Lets Geton With It 4th = 1 Kennywyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 11 - 2 Arolok Jax | ||
Fri Feb 9 2018 15:24 | 1st = 2 Arolok Jax 2nd = 1 Osanna 3rd = 4 Mr Perfect 4th = 6 Problem Solved |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 1 - 2 Hard Left | ||
Fri Feb 9 2018 15:21 | 1st = 2 Hard Left 2nd = 8 Perfect Hope 3rd = 6 Lauries Burst 4th = 3 Steves Belief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 7 - 12 Tip The Dancer | ||
Fri Feb 9 2018 15:20 | 1st = 12 Tip The Dancer 2nd = 6 Mikjene 3rd = 11 Rosetta 4th = 5 Valour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 2 Olfina Allen | ||
Fri Feb 9 2018 15:17 | 1st = 2 Olfina Allen 2nd = 9 Run Ronnie Run 3rd = 5 Southwood Ace 4th = 1 Blackjack Cruise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 3 - 8 Brumby Jack | ||
Fri Feb 9 2018 15:12 | 1st = 8 Brumby Jack 2nd = 2 Red Prince 3rd = 1 Chief Joseph 4th = 6 General Cos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 7 - 1 Cuddley Dudley | ||
Fri Feb 9 2018 15:09 | 1st = 1 Cuddley Dudley 2nd = 2 Heart Of Vegas 3rd = 8 Sudoku Daisy 4th = 4 Kates Sledge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 4 Pat Patterson | ||
Fri Feb 9 2018 15:07 | 1st = 4 Pat Patterson 2nd = 1 Bigtime Mike 3rd = 8 Bigtime Welldone 4th = 5 Thrilling Rocky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 4 - 1 Blue Valour | ||
Fri Feb 9 2018 15:05 | 1st = 1 Blue Valour 2nd = 2 Edge Of Manhattan 3rd = 7 Brians Lass 4th = 13 Ready Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 5 Iroquois Souljah | ||
Fri Feb 9 2018 15:02 | 1st = 5 Iroquois Souljah 2nd = 4 Galactic Fox 3rd = 6 Saloon Princess 4th = 1 Patchie Thief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 5 - 6 Tubbs Gift | ||
Fri Feb 9 2018 15:00 | 1st = 6 Tubbs Gift 2nd = 10 Shes Got More 3rd = 4 Written Rulz 4th = 5 Chance Taken |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 9 Kitboolou Corza | ||
Fri Feb 9 2018 14:57 | 1st = 9 Kitboolou Corza 2nd = 8 Classy Fernando 3rd = 1 Fabulous Gee 4th = 7 Double Ya Back |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 7 Bull Market | ||
Fri Feb 9 2018 14:53 | 1st = 7 Bull Market 2nd = 2 Magoogan 3rd = 6 Always My Mate 4th = 5 Cold Ideal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Walcha Race 3 - 3 Odds Or Evens | ||
Fri Feb 9 2018 14:50 | 1st = 3 Odds Or Evens 2nd = 1 Serious Star 3rd = 4 Tudor Sunrise 4th = 2 Victory Vibes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 5 Bigtime Conrad | ||
Fri Feb 9 2018 14:49 | 1st = 5 Bigtime Conrad 2nd = 2 Butterball 3rd = 3 Audacious Assin 4th = 6 Mitsuta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 6 - 1 Aristotle | ||
Fri Feb 9 2018 14:47 | 1st = 1 Aristotle 2nd = 3 Rikasso Lilly 3rd = 4 Lightstorm Lil 4th = 2 Gunner Succeed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 1 Gee She Roks | ||
Fri Feb 9 2018 14:44 | 1st = 1 Gee She Roks 2nd = 8 Kinnky Mcphee 3rd = 2 Peles Entity 4th = 7 Zulu Fred |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 6 - 9 Porcelain Princess | ||
Fri Feb 9 2018 14:42 | 1st = 9 Porcelain Princess 2nd = 1 Duplicity 3rd = 5 Captain Lincoln |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 7 Tzar Knight | ||
Fri Feb 9 2018 14:39 | 1st = 7 Tzar Knight 2nd = 4 Gone Early 3rd = 5 Fiery Nell 4th = 10 Hugh Made Who |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 2 - 10 Mrs Quigley | ||
Fri Feb 9 2018 14:35 | 1st = 10 Mrs Quigley 2nd = 13 Al Sabella 3rd = 1 Blackberry 4th = 6 Underthemistletoe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 7 Bigtime Forest | ||
Fri Feb 9 2018 14:32 | 1st = 7 Bigtime Forest 2nd = 2 Bigtime Tears 3rd = 4 Rubbed Out 4th = 8 Thrilling Eddie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 4 - 12 Think Positive | ||
Fri Feb 9 2018 14:30 | 1st = 12 Think Positive 2nd = 10 Revlis 3rd = 8 Evolutionist 4th = 5 Medard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 3 - 1 Go Get Em | ||
Fri Feb 9 2018 14:25 | 1st = 1 Go Get Em 2nd = 3 Run Hoff Run 3rd = 6 Spare Ticket 4th = 5 Video Show |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 5 - 2 Negative Buzz | ||
Fri Feb 9 2018 14:22 | 1st = 2 Negative Buzz 2nd = 8 Terra Torra 3rd = 6 Bravo Rose 4th = 3 Poppys Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 1 Harken | ||
Fri Feb 9 2018 14:19 | 1st = 1 Harken 2nd = 6 Last Princess 3rd = 10 Big Rough 4th = 5 Allen Unther |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 2 Dapper Bessie | ||
Fri Feb 9 2018 14:17 | 1st = 2 Dapper Bessie 2nd = 3 Long Legs Lou 3rd = 1 Grizzly Montana 4th = 4 Justalittle Torque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 4 Azza | ||
Fri Feb 9 2018 14:14 | 1st = 4 Azza 2nd = 8 Tzar Norma 3rd = 2 Fearless Flyer 4th = 6 My Wrecker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Walcha Race 2 - 1 I Wanna Be A Jeep | ||
Fri Feb 9 2018 14:10 | 1st = 1 I Wanna Be A Jeep 2nd = 2 Dreamnomore 3rd = 8 I Am Dynamic 4th = 7 Clipaholic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 4 - 1 Zipping Olympia | ||
Fri Feb 9 2018 14:07 | 1st = 1 Zipping Olympia 2nd = 2 Kingsbrae Avenue 3rd = 3 Dont Seamus 4th = 8 Head Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 5 - 11 Solomon | ||
Fri Feb 9 2018 14:04 | 1st = 11 Solomon 2nd = 5 Awatane 3rd = 9 Euphoria 4th = 8 I Am Gracie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 1 Lektra Menzel | ||
Fri Feb 9 2018 14:02 | 1st = 1 Lektra Menzel 2nd = 5 Boomer Hargen 3rd = 4 Dimora Flash 4th = 7 Cee Hannah Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 3 - 12 Im Buxom | ||
Fri Feb 9 2018 14:00 | 1st = 12 Im Buxom 2nd = 10 French Girl 3rd = 9 Eight Times A Lady 4th = 16 Leica Stryka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 1 - 8 Nonchalante | ||
Fri Feb 9 2018 13:57 | 1st = 8 Nonchalante 2nd = 4 Kibbit Raheeb 3rd = 6 De Losko 4th = 2 Big Dan The Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 6 Scooby Boy | ||
Fri Feb 9 2018 13:54 | 1st = 6 Scooby Boy 2nd = 8 Blue Fortitude 3rd = 4 Heres Tiger 4th = 2 Longshot Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 2 - 4 Nishani Spirit | ||
Fri Feb 9 2018 13:50 | 1st = 4 Nishani Spirit 2nd = 13 Toffey Miss 3rd = 15 Star Of Serena 4th = 14 Working Together |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 3 - 8 Jess Rose Hi | ||
Fri Feb 9 2018 13:47 | 1st = 8 Jess Rose Hi 2nd = 7 Mr Battistuzzi 3rd = 1 Ellah Terror 4th = 3 Arelem Dude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 5 Luca Flyer | ||
Fri Feb 9 2018 13:42 | 1st = 5 Luca Flyer 2nd = 6 Lektra Lucy 3rd = 4 Pillar Creek 4th = 8 Jay Bee Ell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 3 Three Of The Best | ||
Fri Feb 9 2018 13:42 | 1st = 3 Three Of The Best 2nd = 4 Pompidou 3rd = 5 Get In The Groove 4th = 7 Our Buscemi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 4 Runs With Wolves | ||
Fri Feb 9 2018 13:39 | 1st = 4 Runs With Wolves 2nd = 3 She Loves Me 3rd = 9 Allen Ernie 4th = 8 Cozi Fitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Walcha Race 1 - 9 Willyama | ||
Fri Feb 9 2018 13:35 | 1st = 9 Willyama 2nd = 6 Islamax 3rd = 1 Dads Army 4th = 8 Snuggle Bug |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 2 - 7 Langoustine | ||
Fri Feb 9 2018 13:30 | 1st = 7 Langoustine 2nd = 1 Astrological 3rd = 10 Nanita 4th = 12 Sacred Walk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 2 - 6 Dee Washington | ||
Fri Feb 9 2018 13:27 | 1st = 6 Dee Washington 2nd = 7 Sigarla 3rd = 8 Topem Vale 4th = 1 Myraki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 4 - 1 Heni | ||
Fri Feb 9 2018 13:26 | 1st = 1 Heni 2nd = 4 Lewis Caroll 3rd = 5 Caramac 4th = 2 Shadow Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 1 Kathys Lady | ||
Fri Feb 9 2018 13:23 | 1st = 1 Kathys Lady 2nd = 4 Annie Bell 3rd = 8 Rusty Sprocket 4th = 7 Run Razor Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 6 Marlows Express | ||
Fri Feb 9 2018 13:19 | 1st = 6 Marlows Express 2nd = 2 Supraspinatus 3rd = 1 Xan Mai 4th = 4 Pergamon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 2 Sparkling Terra | ||
Fri Feb 9 2018 13:17 | 1st = 2 Sparkling Terra 2nd = 7 Zipping Lance 3rd = 3 My Bro Michael 4th = 1 Homebush Scribe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 1 - 1 Handle The Truth | ||
Fri Feb 9 2018 13:15 | 1st = 1 Handle The Truth 2nd = 6 Freundin 3rd = 2 Hard Core 4th = 7 Kiwicod |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 1 - 2 Benne Fortuna | ||
Fri Feb 9 2018 13:12 | 1st = 2 Benne Fortuna 2nd = 1 Kingsbrae Prince 3rd = 8 Vilcabamba 4th = 3 Cosmic Denlyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 4 Bundaburra | ||
Fri Feb 9 2018 13:07 | 1st = 4 Bundaburra 2nd = 6 Eleniark 3rd = 1 Machin Out 4th = 2 Jango Fett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 5 Road To Nhill | ||
Fri Feb 9 2018 13:04 | 1st = 5 Road To Nhill 2nd = 6 Glen Mika 3rd = 8 Jungle Jacqui 4th = 2 Lulu Lollipop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 6 Coco Bango | ||
Fri Feb 9 2018 13:00 | 1st = 6 Coco Bango 2nd = 4 Lisas Boy 3rd = 1 Disclaimer 4th = 3 Macey Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 1 - 6 Syds Coin | ||
Fri Feb 9 2018 13:00 | 1st = 6 Syds Coin 2nd = 2 Invincible Lad 3rd = 5 Strategic Phil 4th = 4 Saccharo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 2 Consolidate | ||
Fri Feb 9 2018 12:57 | 1st = 2 Consolidate 2nd = 8 Clickin Gears 3rd = 1 Call Me Crazy 4th = 7 Zero Care Factor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 3 - 8 Hes A Freak | ||
Fri Feb 9 2018 12:50 | 1st = 8 Hes A Freak 2nd = 1 Sardeen 3rd = 4 Deep Blue 4th = 13 Realm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 4 Showtime Sally | ||
Fri Feb 9 2018 12:47 | 1st = 4 Showtime Sally 2nd = 1 Subscapularis 3rd = 3 Spot My Key 4th = 2 Early Spring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 1 Mazu | ||
Fri Feb 9 2018 12:43 | 1st = 1 Mazu 2nd = 3 Opawa Brad 3rd = 7 Goldstar Dodge 4th = 8 Hard Questions |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 2 Dark Origins | ||
Fri Feb 9 2018 12:38 | 1st = 2 Dark Origins 2nd = 3 Too Far Out 3rd = 5 Lush Life 4th = 8 Miss Premier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 5 Goodnight Irene | ||
Fri Feb 9 2018 12:28 | 1st = 5 Goodnight Irene 2nd = 7 Smudger Smiff 3rd = 6 Mini Tron 4th = 1 Gotta Cheer Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 5 Goldstar Marvely | ||
Fri Feb 9 2018 12:25 | 1st = 5 Goldstar Marvely 2nd = 3 Know Conclusion 3rd = 8 Kia Tere 4th = 7 My Dad Den |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 10 Fablast | ||
Fri Feb 9 2018 12:20 | 1st = 10 Fablast 2nd = 5 Hard Call 3rd = 1 Zulu Barney 4th = 4 Iroquois Sharman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 2 - 8 Belle Tem | ||
Fri Feb 9 2018 12:15 | 1st = 8 Belle Tem 2nd = 9 Veloce 3rd = 7 Miss Contessa 4th = 11 Winehouse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 8 Soeztoc | ||
Fri Feb 9 2018 12:12 | 1st = 8 Soeztoc 2nd = 4 Urana Vee Eight 3rd = 3 Maximum Joan 4th = 6 Unleash Bolly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 3 Debbie Baxter | ||
Fri Feb 9 2018 12:07 | 1st = 3 Debbie Baxter 2nd = 2 Goldstar Po 3rd = 4 Special Affair 4th = 8 Cannonball Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 1 Bluey Moran | ||
Fri Feb 9 2018 12:02 | 1st = 1 Bluey Moran 2nd = 7 Clear The Bar 3rd = 2 Bungaloo Jedda 4th = 4 Klain Chaser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 1 Bold Reflection | ||
Fri Feb 9 2018 11:56 | 1st = 1 Bold Reflection 2nd = 2 San Andreas 3rd = 6 Magic Vogue 4th = 8 Mr Delahoya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 5 Cosmic Stu | ||
Fri Feb 9 2018 11:50 | 1st = 5 Cosmic Stu 2nd = 2 Vasterbottenost 3rd = 7 Know Potential 4th = 1 Kellys My Name |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 1 - 5 Cyclops | ||
Fri Feb 9 2018 11:40 | 1st = 5 Cyclops 2nd = 11 Viva Lilli 3rd = 4 Ocean Ruler 4th = 7 Mancini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 4 Tinker Buzz | ||
Fri Feb 9 2018 11:37 | 1st = 4 Tinker Buzz 2nd = 3 Here Comes Tom 3rd = 7 Coyote 4th = 2 Mirror Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 3 Elodea | ||
Fri Feb 9 2018 11:32 | 1st = 3 Elodea 2nd = 4 Verbena 3rd = 2 Cut The Ribbons 4th = 8 Homebush Sloan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 3 Springinator | ||
Fri Feb 9 2018 11:22 | 1st = 3 Springinator 2nd = 5 Poise 3rd = 8 Misload 4th = 1 Black In Town |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 5 Classy Witch | ||
Fri Feb 9 2018 11:14 | 1st = 5 Classy Witch 2nd = 7 Eyrewell Turbo 3rd = 2 Black Eye Bill 4th = 6 Draxler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 1 Olliebollon | ||
Fri Feb 9 2018 10:57 | 1st = 1 Olliebollon 2nd = 2 Paringi Pam 3rd = 5 Homebush Tasha 4th = 8 Goldstar Diesel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 1 Go Belle | ||
Fri Feb 9 2018 10:40 | 1st = 1 Go Belle 2nd = 2 Go Show 3rd = 7 Sly John 4th = 8 Lucky Mick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 5 Epic Mate | ||
Fri Feb 9 2018 10:22 | 1st = 5 Epic Mate 2nd = 6 Cosmic Ruben 3rd = 7 Its A Must 4th = 1 Call Me Archie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 1 Dyna Vernon | ||
Fri Feb 9 2018 10:05 | 1st = 1 Dyna Vernon 2nd = 5 Sefton Jay 3rd = 2 Lucky Blair 4th = 8 Little Krakatoa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 7 Simple Keeping | ||
Fri Feb 9 2018 0:47 | 1st = 7 Simple Keeping 2nd = 1 Batangas 3rd = 6 Teflon Trey 4th = 8 Banjo Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 2 Oh Thats Cold | ||
Fri Feb 9 2018 0:27 | 1st = 2 Oh Thats Cold 2nd = 1 Sunset Snooker 3rd = 8 Eiger Monelli 4th = 5 Time Healer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 1 Roxys Double | ||
Fri Feb 9 2018 0:12 | 1st = 1 Roxys Double 2nd = 2 Flashtastic 3rd = 4 Charcoal Avenue 4th = 3 Buzzard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 3 Trickett Monelli | ||
Tue Jan 9 2018 23:51 | 1st = 3 Trickett Monelli 2nd = 4 Dahlia Monelli 3rd = 1 Nothing To Prove 4th = 5 Esaba Kimba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 1 Governess | ||
Tue Jan 9 2018 23:32 | 1st = 1 Governess 2nd = 8 Murray Keeping 3rd = 5 Daves Girl 4th = 3 Finns Entity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 4 Sunset Jessie | ||
Tue Jan 9 2018 23:11 | 1st = 4 Sunset Jessie 2nd = 5 What A Hoot 3rd = 8 Uranium 4th = 6 Junk Yard Wolf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 10 - 1 Mr Merve | ||
Tue Jan 9 2018 23:02 | 1st = 1 Mr Merve 2nd = 8 Smooth Flame 3rd = 4 Good People 4th = 2 Harbour Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 8 Trickster Lumik | ||
Tue Jan 9 2018 22:52 | 1st = 8 Trickster Lumik 2nd = 5 Hes Our Lachy 3rd = 4 Yappa Kuri 4th = 9 Pure Sabotage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 3 Major Rush | ||
Tue Jan 9 2018 22:47 | 1st = 3 Major Rush 2nd = 1 Bonsu 3rd = 5 Challenging 4th = 4 The Real Nadal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 9 - 2 Whatta Pass | ||
Tue Jan 9 2018 22:37 | 1st = 2 Whatta Pass 2nd = 3 Road To Riches 3rd = 7 Dream Weaver 4th = 5 Mr Canna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 4 Cheeky Cricket | ||
Tue Jan 9 2018 22:34 | 1st = 4 Cheeky Cricket 2nd = 3 Faster Bolt 3rd = 2 Gehring Bale 4th = 8 Ernies Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 1 Canya Max | ||
Tue Jan 9 2018 22:27 | 1st = 1 Canya Max 2nd = 2 Lonnie Magic 3rd = 4 Silent Wind 4th = 3 Amy Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 11 - 1 Taleedy Smile | ||
Tue Jan 9 2018 22:22 | 1st = 1 Taleedy Smile 2nd = 3 Willy Woods 3rd = 8 Vista Lightning 4th = 6 Simply Millie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 3 Bad Round | ||
Tue Jan 9 2018 22:15 | 1st = 3 Bad Round 2nd = 12 Argyle Red 3rd = 1 Three Kings 4th = 8 Shes Artful |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 8 - 1 Innocent Man | ||
Tue Jan 9 2018 22:12 | 1st = 1 Innocent Man 2nd = 8 Huckabee 3rd = 4 Sliding Doors 4th = 7 Faringdon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 2 Navajo Bear | ||
Tue Jan 9 2018 22:09 | 1st = 2 Navajo Bear 2nd = 1 Shez Impetuous 3rd = 6 Ready And Armed 4th = 5 Unmid Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 9 - 9 Bee Tees | ||
Tue Jan 9 2018 22:06 | 1st = 9 Bee Tees 2nd = 2 Major Resolution 3rd = 3 Pacheco 4th = 5 Superstar Glowie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 2 Zinnia Monelli | ||
Tue Jan 9 2018 22:05 | 1st = 2 Zinnia Monelli 2nd = 8 Serengeti Sky 3rd = 6 Ren Monelli 4th = 4 Ragetime Thrill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 8 - 7 Village Safari | ||
Tue Jan 9 2018 22:00 | 1st = 7 Village Safari 2nd = 5 Blackwarrior 3rd = 6 Lighting Colony 4th = 3 Lombo Idle Belief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 10 - 9 Miss Hudchie | ||
Tue Jan 9 2018 21:58 | 1st = 9 Miss Hudchie 2nd = 1 Vista Flash 3rd = 8 Wodger 4th = 4 Charlu Skye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 7 - 6 Back Street Boy | ||
Tue Jan 9 2018 21:55 | 1st = 6 Back Street Boy 2nd = 3 Toes 3rd = 2 Gold Total 4th = 5 Superformance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 6 Sammy Strikes | ||
Tue Jan 9 2018 21:50 | 1st = 6 Sammy Strikes 2nd = 3 Our Big Slow 3rd = 12 Tyler Brett 4th = 8 Alfa Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 8 - 3 Black Silhouette | ||
Tue Jan 9 2018 21:50 | 1st = 3 Black Silhouette 2nd = 5 Text Message 3rd = 6 Tahminda 4th = 4 Fairlight Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 10 - 7 Brightest Star | ||
Tue Jan 9 2018 21:48 | 1st = 7 Brightest Star 2nd = 4 Gutenberg 3rd = 6 Tranquil Road 4th = 1 Firefly James |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 8 He Shall Fred | ||
Tue Jan 9 2018 21:45 | 1st = 8 He Shall Fred 2nd = 4 Galloping Leo 3rd = 3 Dr Gammiris 4th = 2 Khaleesi Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 8 Subscribe | ||
Tue Jan 9 2018 21:42 | 1st = 8 Subscribe 2nd = 1 Cassius Monelli 3rd = 3 Anna Gundi 4th = 4 Yunderup Lauren |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 9 - 8 Fascinate Jasper | ||
Tue Jan 9 2018 21:38 | 1st = 8 Fascinate Jasper 2nd = 6 Rusty Memories 3rd = 1 Azeem Kaos 4th = 2 Another Kainane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 6 - 7 Go Gwan | ||
Tue Jan 9 2018 21:35 | 1st = 7 Go Gwan 2nd = 8 Madagaster 3rd = 2 Slow Dancer 4th = 1 Universal One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 7 - 8 Makoa | ||
Tue Jan 9 2018 21:30 | 1st = 8 Makoa 2nd = 3 Blissfull Mind 3rd = 1 Ima Kennedy Two 4th = 5 Royal Hustler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 9 - 6 Kidatee Dylan | ||
Tue Jan 9 2018 21:28 | 1st = 6 Kidatee Dylan 2nd = 5 Wildash Wildboy 3rd = 3 Ultra Power 4th = 8 Coopolly Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 4 Veracity | ||
Tue Jan 9 2018 21:25 | 1st = 4 Veracity 2nd = 7 Bumble Bee Bolto 3rd = 3 Our Mojo 4th = 1 Kiss Me Nicki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 6 Triple Crown Blu | ||
Tue Jan 9 2018 21:22 | 1st = 6 Triple Crown Blu 2nd = 2 Dusty Mac 3rd = 5 Apache Gundi 4th = 8 Pour Some Sugar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 4 Maxentius | ||
Tue Jan 9 2018 21:20 | 1st = 4 Maxentius 2nd = 5 Sunrose Village 3rd = 1 Franco Joaquin 4th = 2 Rowan Skipper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 8 - 4 Fascinate Joan | ||
Tue Jan 9 2018 21:18 | 1st = 4 Fascinate Joan 2nd = 7 Allonsy Fire 3rd = 1 Uschi 4th = 6 Emilys Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 5 - 1 Willy Rocket | ||
Tue Jan 9 2018 21:15 | 1st = 1 Willy Rocket 2nd = 8 Sweet Roxette 3rd = 5 Amys Elite 4th = 2 Casey Mini Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 8 - 10 Nash Bonus | ||
Tue Jan 9 2018 21:08 | 1st = 10 Nash Bonus 2nd = 1 No Worries Cob 3rd = 5 Yoremmup 4th = 3 Lozzas Trouble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 7 Diamontes Boy | ||
Tue Jan 9 2018 21:05 | 1st = 7 Diamontes Boy 2nd = 2 Galester Hook 3rd = 1 Hyperactive 4th = 6 Rack Tap Rack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 7 West On Reggie | ||
Tue Jan 9 2018 21:02 | 1st = 7 West On Reggie 2nd = 1 Admiral Nelson 3rd = 3 No Added Sugar 4th = 8 Molly Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 6 - 5 Village Encounter | ||
Tue Jan 9 2018 21:00 | 1st = 5 Village Encounter 2nd = 7 Rocknroll Dude 3rd = 11 Our Master George 4th = 2 Itz Queenofbroadway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 7 - 8 Dreaming Time | ||
Tue Jan 9 2018 20:58 | 1st = 8 Dreaming Time 2nd = 6 Water Boy 3rd = 4 Nialilli 4th = 2 Lauries Sticka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 4 Rhondas Dougie | ||
Tue Jan 9 2018 20:55 | 1st = 4 Rhondas Dougie 2nd = 1 Call Me Dory 3rd = 3 Travellin Man 4th = 6 Rueben Lucka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 1 Tajies Girl | ||
Tue Jan 9 2018 20:50 | 1st = 1 Tajies Girl 2nd = 12 Gotta Go Gabbana 3rd = 11 Itz Dynamo 4th = 9 Bettor Bling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 1 Air Time | ||
Tue Jan 9 2018 20:48 | 1st = 1 Air Time 2nd = 5 Realistic 3rd = 2 Kingsbrae Boof 4th = 8 Tranquil Invader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 3 Parcero Hope | ||
Tue Jan 9 2018 20:45 | 1st = 3 Parcero Hope 2nd = 5 Dyna Ileen 3rd = 8 Sneak Preview 4th = 6 Especial Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 2 Squire | ||
Tue Jan 9 2018 20:40 | 1st = 2 Squire 2nd = 3 Rocknlachlan 3rd = 5 Ashark 4th = 6 Pocket Of Terror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 6 - 7 Brooks | ||
Tue Jan 9 2018 20:38 | 1st = 7 Brooks 2nd = 3 Bugatti Radar 3rd = 1 Kylin 4th = 4 Annie Keroma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 1 Smokey Wishes | ||
Tue Jan 9 2018 20:35 | 1st = 1 Smokey Wishes 2nd = 2 Miss Lardie Da 3rd = 3 Temnick 4th = 8 Coopers Lesson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 5 - 11 Soho Burning Love | ||
Tue Jan 9 2018 20:30 | 1st = 11 Soho Burning Love 2nd = 6 Passions Delight 3rd = 12 Shawami Lass 4th = 4 Tallaras Bettor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 2 Kooringa Theo | ||
Tue Jan 9 2018 20:28 | 1st = 2 Kooringa Theo 2nd = 5 Hitchiker Dude 3rd = 4 Naughty Max 4th = 7 Benne Fortuna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 2 Megellas Fairy | ||
Tue Jan 9 2018 20:25 | 1st = 2 Megellas Fairy 2nd = 3 Go Go Guru 3rd = 7 Dyna Eroll 4th = 10 Adala Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 1 Edmun Dee | ||
Tue Jan 9 2018 20:20 | 1st = 1 Edmun Dee 2nd = 3 Courageous Disco 3rd = 11 Charlie El 4th = 6 Raffaello |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 5 - 4 Double Stitched | ||
Tue Jan 9 2018 20:18 | 1st = 4 Double Stitched 2nd = 8 Lonesome Hero 3rd = 5 Subway Miss 4th = 7 Winsome Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 8 Rhondas Yogi | ||
Tue Jan 9 2018 20:15 | 1st = 8 Rhondas Yogi 2nd = 2 Kicking Karmar 3rd = 3 Waylon Bale 4th = 1 Westmead Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 3 Two Tatz Patz | ||
Tue Jan 9 2018 20:10 | 1st = 3 Two Tatz Patz 2nd = 11 Casual River 3rd = 7 Hapenny 4th = 8 Apollo Thirteen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 5 - 2 Jimary Free | ||
Tue Jan 9 2018 20:08 | 1st = 2 Jimary Free 2nd = 10 Soft Sand 3rd = 9 Price Rise 4th = 3 Him The Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 7 Belisarius | ||
Tue Jan 9 2018 20:05 | 1st = 7 Belisarius 2nd = 6 Marlows Express 3rd = 8 Inter Elesha 4th = 4 Hooded Troyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 4 - 3 Menames Daboss | ||
Tue Jan 9 2018 20:00 | 1st = 3 Menames Daboss 2nd = 7 Aussie Beach Blond 3rd = 4 Knocked Off Early 4th = 6 Conchs Critter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 4 - 5 Ninghan Express | ||
Tue Jan 9 2018 19:58 | 1st = 5 Ninghan Express 2nd = 8 Tahiti Pearl 3rd = 6 Starzsa Smiling 4th = 1 Jody Lee Kade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 1 Oh My Blonde | ||
Tue Jan 9 2018 19:55 | 1st = 1 Oh My Blonde 2nd = 2 Birr 3rd = 8 Cape De Belle 4th = 4 Rockets Buddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 4 Prince Of Smiles | ||
Tue Jan 9 2018 19:50 | 1st = 4 Prince Of Smiles 2nd = 3 Soho Eastwood 3rd = 12 Thatelbe 4th = 11 Nobbys Beach Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 2 Tweed Dancer | ||
Tue Jan 9 2018 19:48 | 1st = 2 Tweed Dancer 2nd = 1 David Lyndan 3rd = 7 Red Coat 4th = 3 Soltador |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 8 Laineys Fortune | ||
Tue Jan 9 2018 19:45 | 1st = 8 Laineys Fortune 2nd = 5 Hes Okay 3rd = 6 Hands To Myself 4th = 1 Invictus Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 1 First Fleeter | ||
Tue Jan 9 2018 19:40 | 1st = 1 First Fleeter 2nd = 8 Second Major 3rd = 10 Bright And Sonny 4th = 2 Kotare Kasai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 3 - 7 Make A Million | ||
Tue Jan 9 2018 19:38 | 1st = 7 Make A Million 2nd = 2 Sheza Marvel 3rd = 8 Fat Boys Baby 4th = 3 Chunky But Hunky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 12 - 6 Secret Business | ||
Tue Jan 9 2018 19:35 | 1st = 6 Secret Business 2nd = 1 Hit n Split 3rd = 2 Ah Sugar Sugar 4th = 7 Full Of Boloney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 3 - 3 Rocky The Outlaw | ||
Tue Jan 9 2018 19:30 | 1st = 3 Rocky The Outlaw 2nd = 8 Im Toot 3rd = 5 Zeros Shout 4th = 11 Queen Of Jenna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 2 Sorrento | ||
Tue Jan 9 2018 19:28 | 1st = 2 Sorrento 2nd = 8 Beccas Approval 3rd = 3 Vinaka Mateo 4th = 4 Bogan Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 7 Challis Magic | ||
Tue Jan 9 2018 19:25 | 1st = 7 Challis Magic 2nd = 2 Sure To Excite 3rd = 8 Raging Inferno 4th = 3 Winston Cruise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 5 El Sunami | ||
Tue Jan 9 2018 19:20 | 1st = 5 El Sunami 2nd = 2 Major Mosby 3rd = 1 Ronan Maguire 4th = 12 Mill Pond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 2 - 6 Effective Comet | ||
Tue Jan 9 2018 19:18 | 1st = 6 Effective Comet 2nd = 3 Adrians Gold 3rd = 1 Midnight Emma 4th = 5 Multicam Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 11 - 4 Taylas Banjo | ||
Tue Jan 9 2018 19:15 | 1st = 4 Taylas Banjo 2nd = 6 Telefork 3rd = 1 Scott Lucky 4th = 3 All Inn Youi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 2 - 6 Desert Safari | ||
Tue Jan 9 2018 19:13 | 1st = 6 Desert Safari 2nd = 8 Give Me The Night 3rd = 4 Runfortheroses 4th = 1 Validated |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 10 Days End | ||
Tue Jan 9 2018 19:10 | 1st = 10 Days End 2nd = 3 Shadow Runner 3rd = 2 Captain Rockey 4th = 9 Lurah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 2 - 1 Passion Bonus | ||
Tue Jan 9 2018 19:08 | 1st = 1 Passion Bonus 2nd = 5 La Jaydan 3rd = 2 Apache Valley 4th = 4 Lynnys Honey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 4 Dr Mortikye | ||
Tue Jan 9 2018 19:05 | 1st = 4 Dr Mortikye 2nd = 8 Why Not Dom 3rd = 1 Cappuccino 4th = 3 Toss The Dice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 1 - 9 Limpy Jackson | ||
Tue Jan 9 2018 18:58 | 1st = 9 Limpy Jackson 2nd = 1 Me Oh My 3rd = 8 Bumpo 4th = 3 Spring Rowe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 6 Als Luck | ||
Tue Jan 9 2018 18:55 | 1st = 6 Als Luck 2nd = 4 Pyrenees Petraca 3rd = 3 Lektra Kaycee 4th = 7 Chase The Nugget |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 8 Daisy Dreams | ||
Tue Jan 9 2018 18:52 | 1st = 8 Daisy Dreams 2nd = 2 Bikini Cloud 3rd = 1 Irish Spice 4th = 7 Farmor Perhaps |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 2 Lookin Swell | ||
Tue Jan 9 2018 18:49 | 1st = 2 Lookin Swell 2nd = 5 Sainty Bonus 3rd = 1 Knock Me Over 4th = 6 Kingsbrae Biddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 2 Bailees Girl | ||
Tue Jan 9 2018 18:44 | 1st = 2 Bailees Girl 2nd = 10 Elsie Gem 3rd = 8 Mondooley Mach 4th = 3 Officially Shady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 1 - 11 Myrniong Is Away | ||
Tue Jan 9 2018 18:43 | 1st = 11 Myrniong Is Away 2nd = 10 Shilah 3rd = 9 Ozzie Bogan 4th = 7 Im Joe Louis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 2 Kiss Me Putu | ||
Tue Jan 9 2018 18:42 | 1st = 2 Kiss Me Putu 2nd = 1 Violet Sky 3rd = 3 Why Not Lola 4th = 6 Mercy Percy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 3 All Inn Baz | ||
Tue Jan 9 2018 18:39 | 1st = 3 All Inn Baz 2nd = 4 Avatar Vixen 3rd = 8 Sunlit Breaker 4th = 7 Rancette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 2 Kyle The Tank | ||
Tue Jan 9 2018 18:34 | 1st = 2 Kyle The Tank 2nd = 3 Nedgo Princess 3rd = 1 Barneys Bounty 4th = 9 Lilys Bean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 5 Lektra Stomp | ||
Tue Jan 9 2018 18:24 | 1st = 5 Lektra Stomp 2nd = 4 Unite Bale 3rd = 6 Cosmic Polly 4th = 8 Must Have |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 9 Clouded Acorn | ||
Tue Jan 9 2018 18:20 | 1st = 9 Clouded Acorn 2nd = 1 Poison Pen 3rd = 5 Minnie Wizard 4th = 10 Cavalry Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 1 Reciprocity | ||
Tue Jan 9 2018 18:15 | 1st = 1 Reciprocity 2nd = 9 Dreaming Big 3rd = 3 Mac Toddy 4th = 7 Rocknroll Emma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 4 Stroganoff | ||
Tue Jan 9 2018 18:12 | 1st = 4 Stroganoff 2nd = 3 Farahmac 3rd = 6 Bonknocka Lass 4th = 7 Velocity Linder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 10 Guys Bettor Bet | ||
Tue Jan 9 2018 18:07 | 1st = 10 Guys Bettor Bet 2nd = 1 Maywyns Best 3rd = 2 Mach Cullen 4th = 12 Murano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 2 Solar Mocha | ||
Tue Jan 9 2018 18:04 | 1st = 2 Solar Mocha 2nd = 1 Harrys Entity 3rd = 8 Powerful Lomar 4th = 4 African Rhino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kempsey Race 7 - 10 Typhoon Bonny | ||
Tue Jan 9 2018 18:00 | 1st = 10 Typhoon Bonny 2nd = 6 Big Reg 3rd = 11 Odds Or Evens 4th = 1 Dlast Za |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 2 Snap Loch | ||
Tue Jan 9 2018 17:57 | 1st = 2 Snap Loch 2nd = 6 Parvati Grange 3rd = 1 Predemonic 4th = 3 Jacks Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 4 Forever Texas | ||
Tue Jan 9 2018 17:52 | 1st = 4 Forever Texas 2nd = 1 Future Stride 3rd = 9 Modern Era 4th = 6 My Guy Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 7 Spring Ellie | ||
Tue Jan 9 2018 17:49 | 1st = 7 Spring Ellie 2nd = 5 Star Rise 3rd = 3 Regal Waz 4th = 1 Burning Oak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 8 El Grand Knocka | ||
Tue Jan 9 2018 17:46 | 1st = 8 El Grand Knocka 2nd = 5 Fawn Nova 4th = 4 Fascinated |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 7 - 6 Girls In Charge | ||
Tue Jan 9 2018 17:45 | 1st = 6 Girls In Charge 2nd = 7 Speechcraft 3rd = 1 Jewell Of Safari 4th = 3 About To Shine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 7 - | ||
Tue Jan 9 2018 17:45 | 3rd = 1 Jewell Of Safari 4th = 3 About To Shine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 6 Double Encounter | ||
Tue Jan 9 2018 17:41 | 1st = 6 Double Encounter 2nd = 4 Jumbo Asakei 3rd = 2 Zac Mccool 4th = 9 Catch A Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 7 Noonbarra Storm | ||
Tue Jan 9 2018 17:39 | 1st = 7 Noonbarra Storm 2nd = 2 Dyna Ianto 3rd = 5 Kiss Me Marday 4th = 1 Jacks Alouette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 7 - 4 White Boots | ||
Tue Jan 9 2018 17:35 | 1st = 4 White Boots 2nd = 10 Exit Only 3rd = 7 Big Call 4th = 6 Shape Of You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 6 Waycol Bill | ||
Tue Jan 9 2018 17:32 | 1st = 6 Waycol Bill 2nd = 5 Tremaly Queen 3rd = 1 Gitcha Hummin 4th = 8 Zillie Bean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 8 One Wise Man | ||
Tue Jan 9 2018 17:27 | 1st = 8 One Wise Man 2nd = 1 Covert Beauty 3rd = 2 Mandy Kriden 4th = 7 Subtle Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 1 Zipping Nitro | ||
Tue Jan 9 2018 17:24 | 1st = 1 Zipping Nitro 2nd = 3 Cairnlea Rosie 3rd = 7 Pamela Rocks 4th = 4 Billy Moran |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 6 Ima Rebel | ||
Tue Jan 9 2018 17:21 | 1st = 6 Ima Rebel 2nd = 4 Perrie Lulu 3rd = 7 Hows It Burning 4th = 1 Buzz the Tower |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kempsey Race 6 - 4 Editors | ||
Tue Jan 9 2018 17:20 | 1st = 4 Editors 2nd = 6 Riva Encore 3rd = 7 Art Attack 4th = 11 Shake Her Bon Bon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 7 Man Of Leisure | ||
Tue Jan 9 2018 17:17 | 1st = 7 Man Of Leisure 2nd = 6 Mr Ralph 3rd = 9 Thanking Peter 4th = 3 Reactor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 3 Let It Ride | ||
Tue Jan 9 2018 17:12 | 1st = 3 Let It Ride 2nd = 2 Gotta Go Ya Hu 3rd = 1 Dashofluck 4th = 6 Megs Ferrari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 5 Lektra Viki | ||
Tue Jan 9 2018 17:09 | 1st = 5 Lektra Viki 2nd = 6 All Inn Bluebell 3rd = 2 Tye Me Chopper 4th = 3 Why Not Dean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 6 - 8 Shania Black | ||
Tue Jan 9 2018 17:06 | 1st = 8 Shania Black 2nd = 4 Our Flash Of Fire 3rd = 3 So Bobs Your Uncle 4th = 1 Johnny Redcoat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 7 - 11 Aloofs Turf | ||
Tue Jan 9 2018 17:05 | 1st = 11 Aloofs Turf 2nd = 6 Jervois Night 3rd = 8 Ruffy Road 4th = 9 Rusty Scooter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 1 Taylor Bale | ||
Tue Jan 9 2018 17:02 | 1st = 1 Taylor Bale 2nd = 4 Teflon Toby 3rd = 2 Kadabra Monelli 4th = 3 Hold On Belena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 10 - 6 Tom Puss | ||
Tue Jan 9 2018 17:00 | 1st = 6 Tom Puss 2nd = 8 Tycoon Kate 3rd = 11 Value Abbey 4th = 1 Lucente |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 6 - 11 The Fox Effect | ||
Tue Jan 9 2018 16:55 | 1st = 11 The Fox Effect 2nd = 10 Serket 3rd = 7 Lilac Wine 4th = 2 Frogmarch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 2 Rumbling Jake | ||
Tue Jan 9 2018 16:52 | 1st = 2 Rumbling Jake 2nd = 9 Keavy 3rd = 3 Enzo Jazz 4th = 7 Thunder Of Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 9 Somepartysomewhere | ||
Tue Jan 9 2018 16:47 | 1st = 9 Somepartysomewhere 2nd = 3 Jossie James 3rd = 5 Invincible Loxton 4th = 7 Jacks At The Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 2 Summer Skye | ||
Tue Jan 9 2018 16:44 | 1st = 2 Summer Skye 2nd = 8 All Inn Misshap 3rd = 3 Lektra Brandy 4th = 7 Damaging Lomar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 2 Gold Odessa | ||
Tue Jan 9 2018 16:41 | 1st = 2 Gold Odessa 2nd = 7 Logistic Kid 3rd = 1 Rosacky Blitz 4th = 3 Sub Zero Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kempsey Race 5 - 12 Zarsis | ||
Tue Jan 9 2018 16:40 | 1st = 12 Zarsis 2nd = 1 Acraman 3rd = 4 Sega Dancer 4th = 9 Islamax |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 4 Ticket to Paris | ||
Tue Jan 9 2018 16:37 | 1st = 4 Ticket to Paris 2nd = 6 Werina Magic 3rd = 1 Expect Less 4th = 9 Attila |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 1 Reaza Grunter | ||
Tue Jan 9 2018 16:33 | 1st = 1 Reaza Grunter 2nd = 2 Tralee Bromac 3rd = 7 Pay Me Sam 4th = 8 Left Tennant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 9 - 1 Tradies Tea Break | ||
Tue Jan 9 2018 16:30 | 1st = 1 Tradies Tea Break 2nd = 4 Divine Command 3rd = 12 Seramasa 4th = 2 So Able |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 6 - 6 Tinto Elemento | ||
Tue Jan 9 2018 16:27 | 1st = 6 Tinto Elemento 2nd = 1 Man Of Destiny 3rd = 4 Four Excel 4th = 7 Eljay Atom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 5 - 4 Yankee C J | ||
Tue Jan 9 2018 16:26 | 1st = 4 Yankee C J 2nd = 5 Corporal Bill 3rd = 6 Ripple Effect 4th = 8 Presidential Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 4 Starbright Madie | ||
Tue Jan 9 2018 16:24 | 1st = 4 Starbright Madie 2nd = 8 Nellie Shan 3rd = 1 Bluey Moran 4th = 7 Zanzeedoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 7 Possibly | ||
Tue Jan 9 2018 16:21 | 1st = 7 Possibly 2nd = 6 Manx Czar 3rd = 3 Go Didda Go 4th = 10 Jupiter Jones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 5 - 10 Cozursmart | ||
Tue Jan 9 2018 16:20 | 1st = 10 Cozursmart 2nd = 3 Cunningar Lass 3rd = 2 Bestowal 4th = 9 Westover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 2 Velocity Delfina | ||
Tue Jan 9 2018 16:17 | 1st = 2 Velocity Delfina 2nd = 6 Shes Some Gal 3rd = 3 Good Golly Olly 4th = 5 Spring Ivan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 7 Aroha | ||
Tue Jan 9 2018 16:13 | 1st = 7 Aroha 2nd = 2 Dime Diva 3rd = 8 Chief Doug 4th = 9 Minalinka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 1 The Space Invader | ||
Tue Jan 9 2018 16:12 | 1st = 1 The Space Invader 2nd = 5 Tallyho Bromac 3rd = 6 Alleluia 4th = 7 Majestic Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 1 Blackjack Cruise | ||
Tue Jan 9 2018 16:09 | 1st = 1 Blackjack Cruise 2nd = 3 Golden Gem 3rd = 4 Avatar Maximus 4th = 8 Ima Boxer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kempsey Race 4 - 4 I Wanna Be A Jeep | ||
Tue Jan 9 2018 16:05 | 1st = 4 I Wanna Be A Jeep 2nd = 6 Forever Alone 3rd = 7 Gatto Mondo 4th = 2 Clunes Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 6 Sisco Ride | ||
Tue Jan 9 2018 16:02 | 1st = 6 Sisco Ride 2nd = 7 Dyna Xara 3rd = 5 King Of Merrimu 4th = 3 Muzzle Welsh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 8 - 13 Von Richter | ||
Tue Jan 9 2018 16:00 | 1st = 13 Von Richter 2nd = 6 Theodolite 3rd = 11 Mutin 4th = 3 Ballinaclash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 2 Black Rusky | ||
Tue Jan 9 2018 15:57 | 1st = 2 Black Rusky 2nd = 5 Spring Sal 3rd = 4 Mr Leo 4th = 1 Ladylike Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 1 Eyrewell Turbo | ||
Tue Jan 9 2018 15:56 | 1st = 1 Eyrewell Turbo 2nd = 5 Smash Calling 3rd = 2 Goldstar Liberty 4th = 7 Bossy Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 5 Senor Macray | ||
Tue Jan 9 2018 15:53 | 1st = 5 Senor Macray 2nd = 1 Shesa Tricky Bridge 3rd = 4 Helens Bonus 4th = 7 Sweet As |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 5 - 3 Text Book | ||
Tue Jan 9 2018 15:50 | 1st = 3 Text Book 2nd = 7 Lamerican 3rd = 6 Masons Chance 4th = 4 Amuleto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 1 Magical Strike | ||
Tue Jan 9 2018 15:47 | 1st = 1 Magical Strike 2nd = 2 Kung Fu Mary 3rd = 8 Allen Punter 4th = 7 Sheeza Nitro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 4 - 6 Bee Gees Bandit | ||
Tue Jan 9 2018 15:46 | 1st = 6 Bee Gees Bandit 2nd = 4 Rocking Tess 3rd = 2 Magic Cruiser 4th = 8 Miss Condoleezza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 4 Paua To Load | ||
Tue Jan 9 2018 15:44 | 1st = 4 Paua To Load 2nd = 3 Hearing De Novo 3rd = 1 Fiery Universe 4th = 6 Rocket Riley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 4 - 1 Mr Grumpy | ||
Tue Jan 9 2018 15:40 | 1st = 1 Mr Grumpy 2nd = 3 Hes Blessed 3rd = 8 Jackknife 4th = 5 Double Dux |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 10 - 8 Tommy Tucker | ||
Tue Jan 9 2018 15:37 | 1st = 8 Tommy Tucker 2nd = 4 Snowdonia 3rd = 2 Flamin Baroque 4th = 6 Above Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 8 Tilt | ||
Tue Jan 9 2018 15:36 | 1st = 8 Tilt 2nd = 5 Homebush Scribe 3rd = 9 Terra Mondo 4th = 1 Just James |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 3 Rockonbye | ||
Tue Jan 9 2018 15:33 | 1st = 3 Rockonbye 2nd = 4 Slipaslygrin 3rd = 6 Kearney Lane 4th = 1 Diabolo Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 7 - 3 Hammerstein | ||
Tue Jan 9 2018 15:30 | 1st = 3 Hammerstein 2nd = 5 Aurora Miss 3rd = 4 Princess Anacheeva 4th = 8 Villarrica |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 7 Ruff State | ||
Tue Jan 9 2018 15:28 | 1st = 7 Ruff State 2nd = 4 Long Gully Robbi 3rd = 1 Annas Joy 4th = 8 Iceni Escort |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kempsey Race 3 - 2 Notting Hill | ||
Tue Jan 9 2018 15:25 | 1st = 2 Notting Hill 2nd = 4 Arloarlo 3rd = 1 Dads Army 4th = 5 Faraasheh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 1 Fairly Legal | ||
Tue Jan 9 2018 15:22 | 1st = 1 Fairly Legal 2nd = 2 Dyna Hendry 3rd = 7 Inga Ross 4th = 6 Allen Don |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 2 Tact Ollie | ||
Tue Jan 9 2018 15:20 | 1st = 2 Tact Ollie 2nd = 6 Letsgotothehop 3rd = 4 Megs Monaro 4th = 7 Vettel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 5 Goldstar Dodge | ||
Tue Jan 9 2018 15:18 | 1st = 5 Goldstar Dodge 2nd = 7 Gorm The Great 3rd = 4 Andreas Magic 4th = 8 Cheese Please |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 9 - 10 Two Blue | ||
Tue Jan 9 2018 15:17 | 1st = 10 Two Blue 2nd = 2 Stylish Nic 3rd = 1 Mega Daario 4th = 3 Offen Charles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 4 - 9 Ragnar Lodbrok | ||
Tue Jan 9 2018 15:12 | 1st = 9 Ragnar Lodbrok 2nd = 2 Cyclone Fugitive 3rd = 5 Hes All Heart 4th = 8 Firestar Phoenix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 1 Top Weight | ||
Tue Jan 9 2018 15:09 | 1st = 1 Top Weight 2nd = 8 Precious Tyson 3rd = 2 Lord Asher 4th = 6 Fully Fried |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 3 - 2 Luv Me Or Hate Me | ||
Tue Jan 9 2018 15:07 | 1st = 2 Luv Me Or Hate Me 2nd = 5 Caesars Astrum 3rd = 4 Keayang Trumpet 4th = 8 Showem Shifty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 3 - 4 Earzaburning | ||
Tue Jan 9 2018 15:05 | 1st = 4 Earzaburning 2nd = 6 Silent Dream 3rd = 3 Dynamic Dynasty 4th = 7 Kevaccas Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 4 Newtown Flyer | ||
Tue Jan 9 2018 15:02 | 1st = 4 Newtown Flyer 2nd = 2 Cruisys Patch 3rd = 1 Double Date 4th = 3 Redhead Chez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 6 - 7 Avanti Rose | ||
Tue Jan 9 2018 15:00 | 1st = 7 Avanti Rose 2nd = 4 Flying Frog 3rd = 9 Missandei 4th = 1 Asset Rich |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 4 Gotta Be You | ||
Tue Jan 9 2018 14:57 | 1st = 4 Gotta Be You 2nd = 3 Hello Pipit 3rd = 8 Frostys Capable 4th = 7 Hogwash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 1 Runnin Cloggs | ||
Tue Jan 9 2018 14:56 | 1st = 1 Runnin Cloggs 2nd = 3 Venetia 3rd = 4 Goldstar Scooter 4th = 2 Zorba The Greek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 1 The Caringbah Kid | ||
Tue Jan 9 2018 14:52 | 1st = 1 The Caringbah Kid 2nd = 5 Regal Nightshade 3rd = 2 Blissfulinfidelity 4th = 3 Ashleys Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 8 Vee Bee Dooley | ||
Tue Jan 9 2018 14:49 | 1st = 8 Vee Bee Dooley 2nd = 6 Bone Jarrer 3rd = 3 Spring And All 4th = 1 Bar Room Brawler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kempsey Race 2 - 3 Evangelist | ||
Tue Jan 9 2018 14:45 | 1st = 3 Evangelist 2nd = 2 Push The Sky Away 3rd = 1 Loud Enough 4th = 4 Latitat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 1 How Goodesy | ||
Tue Jan 9 2018 14:42 | 1st = 1 How Goodesy 2nd = 6 Trail Blazer 3rd = 4 Speedway Chick 4th = 5 My Territory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 4 Cowboys N Aliens | ||
Tue Jan 9 2018 14:40 | 1st = 4 Cowboys N Aliens 2nd = 2 Lifeonthebeach 3rd = 3 Browns Creek Boy 4th = 1 Savanna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 6 Opawa Cheviot | ||
Tue Jan 9 2018 14:39 | 1st = 6 Opawa Cheviot 2nd = 1 Goldstar Marvely 3rd = 5 Goldstar Ashton 4th = 4 Goldstar Jagger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 8 Rock Up Top | ||
Tue Jan 9 2018 14:37 | 1st = 8 Rock Up Top 2nd = 5 Casio Lad 3rd = 1 Rubys Flame 4th = 2 Lucky Linc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 3 - 1 Tambos Heart | ||
Tue Jan 9 2018 14:34 | 1st = 1 Tambos Heart 2nd = 3 Stellar Knight 3rd = 6 Spur With Ease 4th = 7 Strong Will |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 5 - 6 Kedleston | ||
Tue Jan 9 2018 14:30 | 1st = 6 Kedleston 2nd = 8 Trigger Point 3rd = 10 Famoosa 4th = 12 Big Blows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 2 - 1 Bayview Harbour | ||
Tue Jan 9 2018 14:27 | 1st = 1 Bayview Harbour 2nd = 2 Strelitzia 3rd = 7 Malone Ranger 4th = 6 Dennington Heights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 2 - 1 Biscuit Time | ||
Tue Jan 9 2018 14:25 | 1st = 1 Biscuit Time 2nd = 3 Leogang 3rd = 7 Norah Girl 4th = 2 Kitana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 1 Addisons Way | ||
Tue Jan 9 2018 14:22 | 1st = 1 Addisons Way 2nd = 3 Long Gully Del 3rd = 8 Terpillar 4th = 7 Born Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 10 Colt Thirty One | ||
Tue Jan 9 2018 14:17 | 1st = 10 Colt Thirty One 2nd = 2 Stylish Feeling 3rd = 8 Our Major Day 4th = 5 Govinni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 4 Sass em Up | ||
Tue Jan 9 2018 14:16 | 1st = 4 Sass em Up 2nd = 5 Elora 3rd = 6 Tricky Action 4th = 2 Feral Whanau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 1 Invictus Rapid | ||
Tue Jan 9 2018 14:14 | 1st = 1 Invictus Rapid 2nd = 5 Ozzi Oscar 3rd = 8 Zipping Billy 4th = 7 Buckle Up Boston |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kempsey Race 1 - 6 Aqua Chimera | ||
Tue Jan 9 2018 14:10 | 1st = 6 Aqua Chimera 2nd = 2 Leiladane 3rd = 8 Logsplitter 4th = 7 Valdeanie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 1 Aprils Pearlah | ||
Tue Jan 9 2018 14:07 | 1st = 1 Aprils Pearlah 2nd = 7 Casino 3rd = 2 Jack In Black 4th = 4 Raloo Bartzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 10 No Trumps No Glory | ||
Tue Jan 9 2018 14:03 | 1st = 10 No Trumps No Glory 2nd = 7 Dieu De LAmour 3rd = 5 Scenic Sky 4th = 8 Aimforthemoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 4 - 6 Red White And Blue | ||
Tue Jan 9 2018 14:00 | 1st = 6 Red White And Blue 2nd = 1 Ramon 3rd = 9 Conga Doro 4th = 10 Mystic Eyes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 2 - 2 Ten Goal Polo | ||
Tue Jan 9 2018 13:57 | 1st = 2 Ten Goal Polo 2nd = 10 Sweet Note 3rd = 9 Mighty Meerkat 4th = 6 Way Too Sassy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 2 Eyrewell Tango | ||
Tue Jan 9 2018 13:56 | 1st = 2 Eyrewell Tango 2nd = 8 Rock Bottom 3rd = 1 Jitterbug Jewel 4th = 4 Fab Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 3 Leeroy Rogue | ||
Tue Jan 9 2018 13:54 | 1st = 3 Leeroy Rogue 2nd = 7 Two Bills 3rd = 4 Hello Nugget 4th = 2 Ice Cool Kaedyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 1 - 4 Unique Power | ||
Tue Jan 9 2018 13:51 | 1st = 4 Unique Power 2nd = 1 Keepthedream 3rd = 5 Lauxmonts Success 4th = 3 Aussie Commando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 1 - 2 Big Legged Woman | ||
Tue Jan 9 2018 13:50 | 1st = 2 Big Legged Woman 2nd = 4 Ibanez 3rd = 7 Sunsilk Girl 4th = 5 Sing Us A Song |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 6 Prized | ||
Tue Jan 9 2018 13:47 | 1st = 6 Prized 2nd = 4 Crazy Again 3rd = 1 Harvey Specter 4th = 2 Vintage Bling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 12 - | ||
Tue Jan 9 2018 13:45 | 3rd = 4 Express Gunn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 12 - 3 Opawa Sheldon | ||
Tue Jan 9 2018 13:45 | 1st = 3 Opawa Sheldon 2nd = 7 Nippaofsambucca 3rd = 4 Express Gunn 4th = 6 Think Tank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 3 Taimate Success | ||
Tue Jan 9 2018 13:42 | 1st = 3 Taimate Success 2nd = 2 Quietly Spoken 3rd = 9 Scorched 4th = 1 Hard Done By |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 8 Aqua Cheetah | ||
Tue Jan 9 2018 13:39 | 1st = 8 Aqua Cheetah 2nd = 6 Chief Jetpilot 3rd = 1 Shima Sun 4th = 5 Denis Denial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 4 Graeburn | ||
Tue Jan 9 2018 13:36 | 1st = 4 Graeburn 2nd = 7 Road Block 3rd = 3 Snickerdoodle 4th = 1 Replica Casino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 3 - 4 Penalty | ||
Tue Jan 9 2018 13:30 | 1st = 4 Penalty 2nd = 2 Giannarelli 3rd = 9 Spicer 4th = 12 Bralcas Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 1 Windmill Haze | ||
Tue Jan 9 2018 13:27 | 1st = 1 Windmill Haze 2nd = 4 Aston Harvey 3rd = 8 Sallys Girl 4th = 2 Extreme Whip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 11 - 2 Opawa Richie | ||
Tue Jan 9 2018 13:27 | 1st = 2 Opawa Richie 2nd = 7 Classy Witch 3rd = 3 Avalanch City 4th = 8 Luciastar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 1 - 1 Last Chance | ||
Tue Jan 9 2018 13:22 | 1st = 1 Last Chance 2nd = 3 Mates Rate 3rd = 7 Lollipop Rocket 4th = 6 Craiglea Arion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 8 Apollo Blue | ||
Tue Jan 9 2018 13:19 | 1st = 8 Apollo Blue 2nd = 6 Woosha 3rd = 10 Droopys Jacket 4th = 2 Fancy More |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 5 Gotcha Penny | ||
Tue Jan 9 2018 13:16 | 1st = 5 Gotcha Penny 2nd = 1 Rockin Robyn 3rd = 8 Hatfield 4th = 2 Know Approval |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 2 Aston Bella | ||
Tue Jan 9 2018 13:12 | 1st = 2 Aston Bella 2nd = 1 Mercy Road 3rd = 4 Jiggys Luck 4th = 3 Victa Roz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 10 - 5 Wheelchair Norm | ||
Tue Jan 9 2018 13:08 | 1st = 5 Wheelchair Norm 2nd = 3 Cosmic Richie 3rd = 2 Sarcasm 4th = 1 Opawa Waihemo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 8 High Treason | ||
Tue Jan 9 2018 13:04 | 1st = 8 High Treason 2nd = 1 Jake Sully 3rd = 2 Landmark 4th = 7 Fink Racer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 2 - 14 Soul Star | ||
Tue Jan 9 2018 13:00 | 1st = 14 Soul Star 2nd = 6 Geneva Diva 3rd = 8 Keep To The River 4th = 10 Shakira |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 4 Epic Boom | ||
Tue Jan 9 2018 12:59 | 1st = 4 Epic Boom 2nd = 8 Goldstar Sawyer 3rd = 6 Rambo 4th = 1 Koroibete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 4 Jumping Jiggy | ||
Tue Jan 9 2018 12:56 | 1st = 4 Jumping Jiggy 2nd = 2 Magic Conde 3rd = 1 Justice Elite 4th = 3 My Mate Boofa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 9 - 3 Translator | ||
Tue Jan 9 2018 12:50 | 1st = 3 Translator 2nd = 1 Peekay Shout 3rd = 8 Opawa Racer 4th = 7 Allen Hadrian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 2 Miss Hanigan | ||
Tue Jan 9 2018 12:44 | 1st = 2 Miss Hanigan 2nd = 1 Muskett 3rd = 5 Notorious Mac 4th = 4 Ginger Nic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 1 Elodea | ||
Tue Jan 9 2018 12:39 | 1st = 1 Elodea 2nd = 2 Idol Star 3rd = 4 Homebush Skip 4th = 8 Goldstar Jay Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 2 Tal Lee | ||
Tue Jan 9 2018 12:38 | 1st = 2 Tal Lee 2nd = 1 Pants Millane 3rd = 6 Aston Gianna 4th = 5 Rhynstone Rocky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 8 - 5 Trevor Gibbs | ||
Tue Jan 9 2018 12:34 | 1st = 5 Trevor Gibbs 2nd = 2 Spring Sam 3rd = 1 Ana Dior 4th = 7 Homebush Ragna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 1 - 6 Almighty Crown | ||
Tue Jan 9 2018 12:30 | 1st = 6 Almighty Crown 2nd = 2 Hegemon 3rd = 8 War Piglet 4th = 4 Lawless Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 7 - 1 Sheza Rippa | ||
Tue Jan 9 2018 12:10 | 1st = 1 Sheza Rippa 2nd = 3 Hard Questions 3rd = 6 Penalty Bale 4th = 9 Viktoria Vikkers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 6 - 1 Must Be Rusty | ||
Tue Jan 9 2018 11:48 | 1st = 1 Must Be Rusty 2nd = 4 Ohoka Alex 3rd = 3 Magic Mike 4th = 7 Know Sweat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 5 - 8 Homebush Miles | ||
Tue Jan 9 2018 11:25 | 1st = 8 Homebush Miles 2nd = 5 Debbie Baxter 3rd = 7 Homebush Fued 4th = 2 Sozins Fortune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 4 - 9 Obeyance | ||
Tue Jan 9 2018 11:05 | 1st = 9 Obeyance 2nd = 5 Chop Shop 3rd = 4 Barellen Panther 4th = 1 Homebush Ellie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 3 - 6 Allen Mack | ||
Tue Jan 9 2018 10:45 | 1st = 6 Allen Mack 2nd = 2 Token Vikkers 3rd = 3 Know Equal 4th = 4 Go Bliss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 2 - 4 Raylene | ||
Tue Jan 9 2018 10:25 | 1st = 4 Raylene 2nd = 1 Homebush Pansy 3rd = 2 Malaga Molly 4th = 7 Pip Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 1 - 1 Tubby Kevie | ||
Tue Jan 9 2018 10:05 | 1st = 1 Tubby Kevie 2nd = 6 Homebush Bow 3rd = 7 Homebush Jasper 4th = 5 Melting World |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 3 Ninetymile Barry | ||
Tue Jan 9 2018 0:57 | 1st = 3 Ninetymile Barry 2nd = 8 Ryker 3rd = 1 Rinaldo Reason 4th = 7 Non Stop Fun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 1 Hosier Lane | ||
Tue Jan 9 2018 0:42 | 1st = 1 Hosier Lane 2nd = 6 Nalin Bundles 3rd = 3 Aye Yorgi 4th = 2 Princess Charley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 5 Assassin Creed | ||
Tue Jan 9 2018 0:22 | 1st = 5 Assassin Creed 2nd = 8 Groove Away 3rd = 3 Ghost Monelli 4th = 1 Bagus Boucheau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 6 Pangee Street | ||
Tue Jan 9 2018 0:01 | 1st = 6 Pangee Street 2nd = 8 Vaporama 3rd = 3 Long Story Short 4th = 9 Chain Smoker |
Latest Horse Racing news
- Winx has two to beat in the Caulfield Stakes
- Favourite Foxplay looks good in warm up for 1000 Guineas
- Pakistan Star Last to First Again
- Jameka 2nd favourite despite winning penalty
- Wicklow Brave Melbourne Cup odds slashed after Curragh win
- Palentino Form Odds and Tips
- Palentino upsets Black Heart Bart on route to Cox Plate
- Tosen Stardom to take on Winx before the Cox Plate
All news archives (all sports)
- 2023
- 2022
- - June
- 2018
- 2017
- 2016
- 2015
- 2014
- 2013
- 2012
- 2011
- 2010
- 2009
- 2000