Racing Results: Horse, Greyhound & Harness
Here you'll find all the latest results from the world of racing. Click on the links below to filter results by type:
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 6 Naiqama | ||
Thu Dec 13 2018 23:37 | 1st = 6 Naiqama 2nd = 3 Kaos Be Cool 3rd = 1 Miss Bamsy 4th = 7 Burn The Jetts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 1 Last Not Today | ||
Thu Dec 13 2018 23:21 | 1st = 1 Last Not Today 2nd = 7 Sweet As Fate 3rd = 8 Bee Dee 4th = 3 Hello Im Steelo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 12 - 6 Arabian Go Go | ||
Thu Dec 13 2018 23:07 | 1st = 6 Arabian Go Go 2nd = 7 Premier Tejay 3rd = 3 Big Turls 4th = 8 Turn And Burn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 5 Harlan Rocks | ||
Thu Dec 13 2018 23:00 | 1st = 5 Harlan Rocks 2nd = 1 Waynes Rocket 3rd = 8 Laugh Out Loud 4th = 2 Lottie Deno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 1 Oronsay | ||
Thu Dec 13 2018 22:53 | 1st = 1 Oronsay 2nd = 2 Double Que 3rd = 3 Princess Pout 4th = 8 Dream Future |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 1 Dam Slippery | ||
Thu Dec 13 2018 22:50 | 1st = 1 Dam Slippery 2nd = 6 Nilly Nelly 3rd = 2 Terra Torra 4th = 10 Man Of Leisure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 2 Muskett | ||
Thu Dec 13 2018 22:47 | 1st = 2 Muskett 2nd = 4 Apache Dream 3rd = 3 Foxbird De Kahn 4th = 1 Whip Carter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 4 Calfuray | ||
Thu Dec 13 2018 22:44 | 1st = 4 Calfuray 2nd = 5 Black Dratta 3rd = 8 Canutes Law 4th = 2 Benelli Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 6 Why Not Peter | ||
Thu Dec 13 2018 22:38 | 1st = 6 Why Not Peter 2nd = 2 Whos Got Class 3rd = 3 Nicky Neo 4th = 1 Kiarni Velvet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 4 Fernando Blaster | ||
Thu Dec 13 2018 22:35 | 1st = 4 Fernando Blaster 2nd = 2 Hay Billy 3rd = 7 Rule The Road 4th = 5 Mottza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 9 - 4 Soulwriter | ||
Thu Dec 13 2018 22:31 | 1st = 4 Soulwriter 2nd = 1 Terrorleen 3rd = 8 Stall One 4th = 7 Despondent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 2 Nebraska Beach | ||
Thu Dec 13 2018 22:29 | 1st = 2 Nebraska Beach 2nd = 8 Metanoia Franko 3rd = 7 Urana Reale 4th = 1 Demon Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 4 Sherlock Holmes | ||
Thu Dec 13 2018 22:26 | 1st = 4 Sherlock Holmes 2nd = 5 Pirates Treasure 3rd = 3 Coco Rama 4th = 8 Creole |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 1 Come On Enzo | ||
Thu Dec 13 2018 22:23 | 1st = 1 Come On Enzo 2nd = 2 Spring Double 3rd = 3 Dream Breaker 4th = 4 Ambers Wish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 7 Yunderup Queen | ||
Thu Dec 13 2018 22:20 | 1st = 7 Yunderup Queen 2nd = 8 Hart View Dicky 3rd = 1 Starlight Carla 4th = 5 Jaggernaught |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 1 Kinloch Moss | ||
Thu Dec 13 2018 22:17 | 1st = 1 Kinloch Moss 2nd = 4 Miss Innings 3rd = 6 Vital Force 4th = 3 Major Innings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 1 Big Bad Bob | ||
Thu Dec 13 2018 22:14 | 1st = 1 Big Bad Bob 2nd = 2 Final Chalice 3rd = 7 Infrared Star 4th = 8 Maurice Minor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 7 Huxley | ||
Thu Dec 13 2018 22:11 | 1st = 7 Huxley 2nd = 8 Orson Allen 3rd = 3 Sacred Shadow 4th = 2 Reiki Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 1 Stay Curious | ||
Thu Dec 13 2018 22:08 | 1st = 1 Stay Curious 2nd = 5 Kim Run Fast 3rd = 4 Keno Jake 4th = 8 Good Pal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 6 Stack The Aces | ||
Thu Dec 13 2018 22:05 | 1st = 6 Stack The Aces 2nd = 1 Destini Rocket 3rd = 2 Dyna Naitch 4th = 8 Phils Green |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 8 - 5 Weeks End | ||
Thu Dec 13 2018 22:00 | 1st = 5 Weeks End 2nd = 4 Runfortheroses 3rd = 2 Eliska 4th = 7 Mickilla Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 2 Shinboner | ||
Thu Dec 13 2018 21:58 | 1st = 2 Shinboner 2nd = 4 Nothing To Prove 3rd = 3 Incredible Doll 4th = 6 Yorklea Dolly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 3 Go Seek Fernando | ||
Thu Dec 13 2018 21:55 | 1st = 3 Go Seek Fernando 2nd = 5 Quarter Mile 3rd = 8 Striking Weetbix 4th = 2 Full Tilt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 1 Loch Freddie | ||
Thu Dec 13 2018 21:52 | 1st = 1 Loch Freddie 2nd = 8 Silver Stunner 3rd = 3 Del Rey 4th = 6 Magic Hornet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 4 Be Like Bill | ||
Thu Dec 13 2018 21:49 | 1st = 4 Be Like Bill 2nd = 5 Leeroy Rogue 3rd = 3 Dan Road 4th = 6 Zoom Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 3 Rockstar Fletch | ||
Thu Dec 13 2018 21:46 | 1st = 3 Rockstar Fletch 2nd = 1 Quick Dollars 3rd = 5 Geller Allen 4th = 4 Tomic Mae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 7 Cawbourne Swade | ||
Thu Dec 13 2018 21:43 | 1st = 7 Cawbourne Swade 2nd = 2 Shima Mart 3rd = 1 Spring Kudu 4th = 5 Gemtree Dynamo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 1 Kiowa Krah | ||
Thu Dec 13 2018 21:37 | 1st = 1 Kiowa Krah 2nd = 2 Ryders Gogo 3rd = 5 Kayda Bear 4th = 8 Its A Kuri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 6 Notorious Mac | ||
Thu Dec 13 2018 21:34 | 1st = 6 Notorious Mac 2nd = 2 Go Seek Heidi 3rd = 3 Degani 4th = 4 Barooga Brett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 7 - 9 Brackenreid | ||
Thu Dec 13 2018 21:30 | 1st = 9 Brackenreid 2nd = 10 Grey Maverick 3rd = 5 Jules Peach 4th = 6 Crocodile Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 2 Joyce Rumble | ||
Thu Dec 13 2018 21:28 | 1st = 2 Joyce Rumble 2nd = 8 Fabrique 3rd = 3 Cosmic Bonus 4th = 7 Gelantipy Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 1 Stop Line | ||
Thu Dec 13 2018 21:25 | 1st = 1 Stop Line 2nd = 7 Hello Rhonda 3rd = 3 Posh Amber 4th = 4 Winsome Jesse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 2 Tomerong Terror | ||
Thu Dec 13 2018 21:22 | 1st = 2 Tomerong Terror 2nd = 6 Rockstar Melody 3rd = 1 My Way Boy 4th = 8 Joys Fancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 1 Coffee King | ||
Thu Dec 13 2018 21:19 | 1st = 1 Coffee King 2nd = 4 Primed Engine 3rd = 8 Ready To Mingle 4th = 3 Tobacco Leaf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 6 Culley Backy | ||
Thu Dec 13 2018 21:17 | 1st = 6 Culley Backy 2nd = 7 Packnplenty 3rd = 4 Cheap Tint 4th = 3 Temporary Use |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 6 Subconscious | ||
Thu Dec 13 2018 21:16 | 1st = 6 Subconscious 2nd = 7 Lagoon Pirate 3rd = 4 Kiarni Tiger 4th = 1 Weeona Bont |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 6 Regal Topaz | ||
Thu Dec 13 2018 21:13 | 1st = 6 Regal Topaz 2nd = 2 Wheatacre 3rd = 4 Cant Possibly 4th = 5 Codrington Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 1 Alannahs Gem | ||
Thu Dec 13 2018 21:08 | 1st = 1 Alannahs Gem 2nd = 7 Why Not Archie 3rd = 8 Red Lagoon 4th = 5 All Inn Youi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 1 Peco Can | ||
Thu Dec 13 2018 21:05 | 1st = 1 Peco Can 2nd = 2 Wynburn Cutie 3rd = 7 Buster Emery 4th = 3 Corykodi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 4 Arrokeefe | ||
Thu Dec 13 2018 21:02 | 1st = 4 Arrokeefe 2nd = 1 Got The Scoop 3rd = 7 Team Of Starzzz 4th = 9 Chloes Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 6 - 3 Gone Too Far | ||
Thu Dec 13 2018 21:00 | 1st = 3 Gone Too Far 2nd = 1 Zozo Ma Gogo 3rd = 10 Dunrobbin 4th = 2 Mio Christisimo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 8 Spritely Mae | ||
Thu Dec 13 2018 20:58 | 1st = 8 Spritely Mae 2nd = 2 Winsome Currency 3rd = 3 Topper Miss 4th = 7 Stony Broke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 1 Data Queen | ||
Thu Dec 13 2018 20:55 | 1st = 1 Data Queen 2nd = 2 Chaddy Whacker 3rd = 6 Zinnia Monelli 4th = 4 All About Corey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 5 Fire And Smoke | ||
Thu Dec 13 2018 20:52 | 1st = 5 Fire And Smoke 2nd = 2 Mepunga Laser 3rd = 8 Micks Advice 4th = 4 Dyna Carmen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 2 Painted Picture | ||
Thu Dec 13 2018 20:49 | 1st = 2 Painted Picture 2nd = 6 Bad Neighbour 3rd = 1 Exponential 4th = 7 Kealoah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 2 Tiggerlong Zorro | ||
Thu Dec 13 2018 20:46 | 1st = 2 Tiggerlong Zorro 2nd = 7 Dum Didee Dum 3rd = 4 Moon Phase 4th = 5 Rhino Rex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 2 Ourark | ||
Thu Dec 13 2018 20:45 | 1st = 2 Ourark 2nd = 8 Hawkowl 3rd = 9 Major Steppe 4th = 1 Tyco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 2 Despacito | ||
Thu Dec 13 2018 20:43 | 1st = 2 Despacito 2nd = 5 Lenards Boy 3rd = 1 Two Bills 4th = 6 Bridwood Brianna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 1 Timely Tuned | ||
Thu Dec 13 2018 20:40 | 1st = 1 Timely Tuned 2nd = 6 Saint Gallon 3rd = 8 Topper Soho 4th = 3 Cawbourne Trick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 7 - 6 Invincible Warrior | ||
Thu Dec 13 2018 20:37 | 1st = 6 Invincible Warrior 2nd = 8 Lady Satab 3rd = 5 Trademark 4th = 13 Corporate Trader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 7 Fabwik | ||
Thu Dec 13 2018 20:34 | 1st = 7 Fabwik 2nd = 8 Honcho Monelli 3rd = 2 Alicante Bouchet 4th = 6 Larrikin Locky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 5 Ice Cold Yug | ||
Thu Dec 13 2018 20:31 | 1st = 5 Ice Cold Yug 2nd = 2 Rave On 3rd = 6 Dewana Sprite 4th = 8 All Inn Misshap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 5 - 6 Reciprocity | ||
Thu Dec 13 2018 20:30 | 1st = 6 Reciprocity 2nd = 9 Hugh Victor 3rd = 3 Mista Lombo 4th = 5 Ramblenroller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 4 Dorrigo Bale | ||
Thu Dec 13 2018 20:28 | 1st = 4 Dorrigo Bale 2nd = 1 Sparky Neveelk 3rd = 2 Hazelwood Flyer 4th = 8 Rixy Ya Pest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 1 Galway Johann | ||
Thu Dec 13 2018 20:25 | 1st = 1 Galway Johann 2nd = 2 Yoremmup 3rd = 3 Super Cesc 4th = 5 Rasheda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 8 Gotta Be You | ||
Thu Dec 13 2018 20:22 | 1st = 8 Gotta Be You 2nd = 3 Muppet 3rd = 4 Gold Lenny 4th = 1 Hello Nugget |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 8 Sooty Oak | ||
Thu Dec 13 2018 20:19 | 1st = 8 Sooty Oak 2nd = 6 Black Hole Sun 3rd = 5 Mystagogy 4th = 2 Fubre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 6 Outta My Depth | ||
Thu Dec 13 2018 20:16 | 1st = 6 Outta My Depth 2nd = 3 Atlantic Jewel 3rd = 8 Ryben Jack 4th = 1 Dubai Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 7 Cairnlea Jet | ||
Thu Dec 13 2018 20:13 | 1st = 7 Cairnlea Jet 2nd = 5 Jeebus Bird 3rd = 1 Springvale Cooke 4th = 3 Pirates Curse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 2 Ask Me Now | ||
Thu Dec 13 2018 20:10 | 1st = 2 Ask Me Now 2nd = 3 Saint David 3rd = 6 Jessies Star 4th = 5 Go Ekay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 4 First Fire | ||
Thu Dec 13 2018 20:07 | 1st = 4 First Fire 2nd = 1 Twin Galaxy 3rd = 7 Bikini Cloud 4th = 3 Aza Zeus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 4 - 11 Imamenace | ||
Thu Dec 13 2018 20:03 | 1st = 11 Imamenace 2nd = 10 Levina 3rd = 4 Michaels Mename 4th = 7 Illawong Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 4 Ample Warning | ||
Thu Dec 13 2018 20:01 | 1st = 4 Ample Warning 2nd = 5 Vanda Mick 3rd = 2 Kid Ringo 4th = 1 Dat Dat Daty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 6 - 3 Freezemoff | ||
Thu Dec 13 2018 20:00 | 1st = 3 Freezemoff 2nd = 5 Big Shot Paddy 3rd = 6 Golden Acres 4th = 4 Sadlers Hills |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 1 My Boy Roman | ||
Thu Dec 13 2018 19:58 | 1st = 1 My Boy Roman 2nd = 4 Coopers Shadow 3rd = 8 Country Psycho 4th = 5 Secret Puzzle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 8 Mahal Billie | ||
Thu Dec 13 2018 19:55 | 1st = 8 Mahal Billie 2nd = 5 Remas Stone 3rd = 1 Smashing Kaz 4th = 7 Waikiki Big Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 8 Premier Double | ||
Thu Dec 13 2018 19:52 | 1st = 8 Premier Double 2nd = 2 Zia Giulia 3rd = 3 Hannebery 4th = 6 Gemtree Ablaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 4 Sherbini | ||
Thu Dec 13 2018 19:49 | 1st = 4 Sherbini 2nd = 2 Midnight Mystery 3rd = 7 Sublime News 4th = 1 Vandagambo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 4 Stars And Lights | ||
Thu Dec 13 2018 19:46 | 1st = 4 Stars And Lights 2nd = 6 Scorching Lucy 3rd = 8 Stylish Bree 4th = 2 Billiluna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 1 Brazilian Rocker | ||
Thu Dec 13 2018 19:45 | 1st = 1 Brazilian Rocker 2nd = 8 Lani Kai Beach 3rd = 6 Mister H 4th = 2 Handful Of Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 1 Wildash Jazzy | ||
Thu Dec 13 2018 19:43 | 1st = 1 Wildash Jazzy 2nd = 6 Ellie Grace 3rd = 3 Zip Zip Rumble 4th = 5 November Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 2 Whoop Bang | ||
Thu Dec 13 2018 19:40 | 1st = 2 Whoop Bang 2nd = 6 Bobby Bound 3rd = 7 Twirler 4th = 5 Regent Lois |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 6 Nova Flash | ||
Thu Dec 13 2018 19:37 | 1st = 6 Nova Flash 2nd = 4 Dyna Ileen 3rd = 5 Prince Fabloch 4th = 2 Dig Deep Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 4 Little Biddy | ||
Thu Dec 13 2018 19:34 | 1st = 4 Little Biddy 2nd = 3 Closing Midnight 3rd = 2 Feelin 4th = 7 Springvale Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 1 Quaras Flick | ||
Thu Dec 13 2018 19:31 | 1st = 1 Quaras Flick 2nd = 3 Hightan 3rd = 2 Krupa 4th = 4 La Vagabonde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 3 - 2 Sky Hunter | ||
Thu Dec 13 2018 19:30 | 1st = 2 Sky Hunter 2nd = 9 Dance To The Stars 3rd = 7 Wongalea Jatz 4th = 3 Cobber Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 5 Crackerjack Daza | ||
Thu Dec 13 2018 19:28 | 1st = 5 Crackerjack Daza 2nd = 7 Angel Dash 3rd = 1 Tom Riddle 4th = 3 Zambora Andy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 5 - 2 Bollinger Boy | ||
Thu Dec 13 2018 19:25 | 1st = 2 Bollinger Boy 2nd = 6 Hecadanes Choice 3rd = 13 Powercraft 4th = 4 Karnataka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 4 Molly Madness | ||
Thu Dec 13 2018 19:22 | 1st = 4 Molly Madness 2nd = 3 Emulating Chloe 3rd = 7 Wazza Said 4th = 5 Wildash Jakey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 2 So Say | ||
Thu Dec 13 2018 19:16 | 1st = 2 So Say 2nd = 4 Buddys Entity 3rd = 8 Half Proven 4th = 7 Rocket Jax |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 8 Rockstar Belle | ||
Thu Dec 13 2018 19:13 | 1st = 8 Rockstar Belle 2nd = 5 Winnie The Que 3rd = 4 Fantastic Arlo 4th = 1 Smashing Shayley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 4 Don Lesta | ||
Thu Dec 13 2018 19:10 | 1st = 4 Don Lesta 2nd = 3 Rachel Zane 3rd = 8 Cappuccino 4th = 6 Shimando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 6 Hes For Me | ||
Thu Dec 13 2018 19:07 | 1st = 6 Hes For Me 2nd = 4 Charging Yaala 3rd = 8 Out Break 4th = 1 Cosmic Ollie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 2 - 5 Winning Spirit | ||
Thu Dec 13 2018 19:03 | 1st = 5 Winning Spirit 2nd = 3 Cheeky Major 3rd = 2 Artizz 4th = 10 Lady Flora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 8 - 3 Vellastar | ||
Thu Dec 13 2018 19:00 | 1st = 3 Vellastar 2nd = 7 Indian Thunder 3rd = 9 Oscars My Mate Pa 4th = 2 Siga La Vaca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 1 Party Mix | ||
Thu Dec 13 2018 18:57 | 1st = 1 Party Mix 2nd = 3 Fabelite 3rd = 7 Crackerjack Des 4th = 8 Pay Day Brian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 8 Yohan | ||
Thu Dec 13 2018 18:54 | 1st = 8 Yohan 2nd = 4 Miss Crazy 3rd = 1 Mossy Oak 4th = 3 Urban Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 4 - 1 Master Splinter | ||
Thu Dec 13 2018 18:50 | 1st = 1 Master Splinter 2nd = 5 Stellina 3rd = 3 Sporting Image 4th = 4 Fully Stoked |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 1 Arma Naughty | ||
Thu Dec 13 2018 18:45 | 1st = 1 Arma Naughty 2nd = 2 Smoking Zak 3rd = 6 Courage Lips 4th = 3 Karlisi Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 6 Lilly Fox | ||
Thu Dec 13 2018 18:42 | 1st = 6 Lilly Fox 2nd = 8 Midnight Bling 3rd = 7 Shifter Magic 4th = 4 Zipping Spud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 7 - 5 Lamerican | ||
Thu Dec 13 2018 18:40 | 1st = 5 Lamerican 2nd = 4 Stone Philospher 3rd = 1 Colosseum King 4th = 6 Lucky Clover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 1 - 8 Rossini | ||
Thu Dec 13 2018 18:37 | 1st = 8 Rossini 2nd = 3 Arakbell 3rd = 10 Yoursnmine 4th = 2 My Chateau Margaux |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 8 Meehan Deano | ||
Thu Dec 13 2018 18:34 | 1st = 8 Meehan Deano 2nd = 10 Keno Bale 3rd = 6 My Names Rhonda 4th = 1 Dewana Interest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 7 - 5 Superhard | ||
Thu Dec 13 2018 18:30 | 1st = 5 Superhard 2nd = 7 Silentz 3rd = 3 Gold Fields 4th = 14 Kednelly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 4 Prince Sunrise | ||
Thu Dec 13 2018 18:27 | 1st = 4 Prince Sunrise 2nd = 1 Stylish Chic 3rd = 2 Glengarrie Lady 4th = 3 Country Grenade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 4 All Of Us | ||
Thu Dec 13 2018 18:24 | 1st = 4 All Of Us 2nd = 1 Liberal Jones 3rd = 6 Lukas Choice 4th = 2 Eye Dunno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 6 Fired Up Jasper | ||
Thu Dec 13 2018 18:23 | 1st = 6 Fired Up Jasper 2nd = 5 Sparkling Terra 3rd = 1 Cash A Roo 4th = 4 Whos John Galt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 3 - 10 Woodmans Keep | ||
Thu Dec 13 2018 18:20 | 1st = 10 Woodmans Keep 2nd = 5 Abu Dhabi 3rd = 4 Megamind 4th = 3 Black Dynamite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 3 Cheeky Cindy | ||
Thu Dec 13 2018 18:17 | 1st = 3 Cheeky Cindy 2nd = 1 Apila Cash 3rd = 7 Emilia Magic 4th = 2 Double Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 8 - 7 Franco Saxon | ||
Thu Dec 13 2018 18:14 | 1st = 7 Franco Saxon 2nd = 2 Delightful Kas 3rd = 6 Mogul 4th = 4 Gotta Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 5 Lip Reader | ||
Thu Dec 13 2018 18:13 | 1st = 5 Lip Reader 2nd = 2 Britney Jane 3rd = 4 Mach Angelo 4th = 6 Martinson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 6 - 2 Green Empire | ||
Thu Dec 13 2018 18:10 | 1st = 2 Green Empire 2nd = 3 Tambos Heart 3rd = 7 Deputy Dan 4th = 5 I Can I Will I Am |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 6 Oxley Rebel | ||
Thu Dec 13 2018 18:07 | 1st = 6 Oxley Rebel 2nd = 3 Caishen 3rd = 1 Emgrand Road 4th = 5 Silly Billie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 3 Jerra Lilly | ||
Thu Dec 13 2018 18:04 | 1st = 3 Jerra Lilly 2nd = 6 Ruby Girl 3rd = 4 Hardaway Winnie 4th = 2 Kiewa River Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 6 - 9 Converging | ||
Thu Dec 13 2018 18:00 | 1st = 9 Converging 2nd = 8 Celestial Story 3rd = 6 Kent Street 4th = 10 Rube Bridges |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 1 Nelso Allen | ||
Thu Dec 13 2018 17:58 | 1st = 1 Nelso Allen 2nd = 3 Smash Wild 3rd = 8 Chitina Tin 4th = 2 Homebush Boden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 7 Shes An Earn | ||
Thu Dec 13 2018 17:57 | 1st = 7 Shes An Earn 2nd = 1 Zipping Josette 3rd = 9 Banjo Sally 4th = 4 Sharons Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 9 - 4 Springfield Spirit | ||
Thu Dec 13 2018 17:53 | 1st = 4 Springfield Spirit 2nd = 2 Projectile 3rd = 1 Mahalo 4th = 5 The Harlem Hammer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 2 - 2 Dashing Image | ||
Thu Dec 13 2018 17:49 | 1st = 2 Dashing Image 2nd = 14 Ruleemoff 3rd = 4 Red Epic 4th = 3 Bull Bizarre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 7 - 1 Kamwood Kid | ||
Thu Dec 13 2018 17:48 | 1st = 1 Kamwood Kid 2nd = 4 Change Is Good 3rd = 6 The Bandit Queen 4th = 5 Mustang Gt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 3 Makosa | ||
Thu Dec 13 2018 17:45 | 1st = 3 Makosa 2nd = 4 Aston Ginger 3rd = 1 Illusive Lexi 4th = 2 Pictures To Burn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 6 - 7 Sweet Nineteen | ||
Thu Dec 13 2018 17:40 | 1st = 7 Sweet Nineteen 2nd = 8 Marissa 3rd = 6 Paint The Town 4th = 1 Gino Severini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 5 - 8 Shiranda | ||
Thu Dec 13 2018 17:40 | 1st = 8 Shiranda 2nd = 7 Trerice 3rd = 1 Donavia 4th = 2 Justalad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 4 Zipping Hazel | ||
Thu Dec 13 2018 17:39 | 1st = 4 Zipping Hazel 2nd = 5 Midnight Storm 3rd = 6 Spazzy Blue 4th = 2 Mizuki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 2 Dyna Dave | ||
Thu Dec 13 2018 17:33 | 1st = 2 Dyna Dave 2nd = 3 Martha Magic 3rd = 1 Avenger Bale 4th = 4 Bago Bye Bye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 5 - 9 Fox On The Run | ||
Thu Dec 13 2018 17:30 | 1st = 9 Fox On The Run 2nd = 6 Forbid Me Not 3rd = 2 Royal Spinner 4th = 8 Splashette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 8 - 18 Manning Treasure | ||
Thu Dec 13 2018 17:25 | 1st = 18 Manning Treasure 2nd = 12 San Marco 3rd = 7 Impulsive Maneuver 4th = 11 Rioli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 6 - 9 Like Ya More | ||
Thu Dec 13 2018 17:23 | 1st = 9 Like Ya More 2nd = 10 Contractual Issues 3rd = 1 Amaro 4th = 2 Pure Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 1 Come On George | ||
Thu Dec 13 2018 17:22 | 1st = 1 Come On George 2nd = 3 Lone Eagle 3rd = 6 Tralee Jaz 4th = 4 Clark Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 10 Gotta Good Reason | ||
Thu Dec 13 2018 17:17 | 1st = 10 Gotta Good Reason 2nd = 9 Rocknroll Emma 3rd = 1 Im Free Falling 4th = 3 Arbit Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 6 Wolfies Sook | ||
Thu Dec 13 2018 17:14 | 1st = 6 Wolfies Sook 2nd = 2 Gunmetal Liam 3rd = 4 All Inn Taylor 4th = 8 Bolare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 7 Viktoria Vikkers | ||
Thu Dec 13 2018 17:13 | 1st = 7 Viktoria Vikkers 2nd = 2 Replica Rango 3rd = 3 Opawa Rooster 4th = 5 Smash Calling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 4 - 4 Jayaqua | ||
Thu Dec 13 2018 17:10 | 1st = 4 Jayaqua 2nd = 3 Academy Hill 3rd = 6 Starante 4th = 5 Point Forward |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 5 Swizzle Sticka | ||
Thu Dec 13 2018 17:07 | 1st = 5 Swizzle Sticka 2nd = 1 Windsor Vella 3rd = 4 Supreme Style 4th = 8 Shak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 5 - 5 Maktoum | ||
Thu Dec 13 2018 17:05 | 1st = 5 Maktoum 2nd = 7 True Enough 3rd = 3 Terrifique 4th = 11 Incantesimo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 1 - 7 Freda | ||
Thu Dec 13 2018 17:04 | 1st = 7 Freda 2nd = 5 You Dont Say 3rd = 6 Poppies 4th = 3 Rupee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 4 - 5 Nashville Sound | ||
Thu Dec 13 2018 17:00 | 1st = 5 Nashville Sound 2nd = 3 Diamond Arrow 3rd = 1 Bianco Nuovo 4th = 7 Savvy Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 5 - 4 Jenora | ||
Thu Dec 13 2018 16:57 | 1st = 4 Jenora 2nd = 3 Sauchiehall 3rd = 7 Captain Kirk 4th = 8 Fancy Schmancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 5 Speedy Ryder | ||
Thu Dec 13 2018 16:54 | 1st = 5 Speedy Ryder 2nd = 1 Double Ya Back 3rd = 8 Tantalise 4th = 7 Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 7 - 8 Mimic | ||
Thu Dec 13 2018 16:50 | 1st = 8 Mimic 2nd = 15 Danishki 3rd = 5 Sarasota Bay 4th = 13 Mayfair Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 4 Mina Allen | ||
Thu Dec 13 2018 16:48 | 1st = 4 Mina Allen 2nd = 1 Know Pudding 3rd = 3 Hes All Power 4th = 8 Umbridge Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 1 Underpass | ||
Thu Dec 13 2018 16:47 | 1st = 1 Underpass 2nd = 5 Beemos Opal 3rd = 3 Kiarni Mask 4th = 7 Stella Parker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 8 Back Page News | ||
Thu Dec 13 2018 16:42 | 1st = 8 Back Page News 2nd = 4 Just Rokin 3rd = 3 Nikalong Henry 4th = 10 Lynnsanity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 8 Dyna Reaver | ||
Thu Dec 13 2018 16:39 | 1st = 8 Dyna Reaver 2nd = 3 Jetyra Buckskin 3rd = 1 Larrikan Bozzie 4th = 4 Cloncurry Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 9 - 7 Miss Wildwest | ||
Thu Dec 13 2018 16:37 | 1st = 7 Miss Wildwest 2nd = 3 Snowball Shirl 3rd = 2 Magic Benz 4th = 6 Master Card |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 3 - 3 Juzou | ||
Thu Dec 13 2018 16:35 | 1st = 3 Juzou 2nd = 5 Gohan 3rd = 6 Lady Mirabella 4th = 1 Bebado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 4 - 9 Jetenara | ||
Thu Dec 13 2018 16:32 | 1st = 9 Jetenara 2nd = 3 Sharknado 3rd = 2 Lincoln Moment 4th = 5 Charlie Mach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 3 - 7 Little Bess | ||
Thu Dec 13 2018 16:30 | 1st = 7 Little Bess 2nd = 2 Outroar 3rd = 5 Rohlon Drunk 4th = 3 Madja |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 4 - 5 Spancilhill | ||
Thu Dec 13 2018 16:25 | 1st = 5 Spancilhill 2nd = 12 Diamondsandbubbles 3rd = 10 Livvy Lass 4th = 3 Picture This |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 2 Hardaway Titan | ||
Thu Dec 13 2018 16:22 | 1st = 2 Hardaway Titan 2nd = 8 Cee Jays Boy 3rd = 4 Warrior Will 4th = 3 Blazin Fletch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 2 Smash Reward | ||
Thu Dec 13 2018 16:21 | 1st = 2 Smash Reward 2nd = 7 Culvie Lass 3rd = 1 Jitterbug Jewel 4th = 3 Reign Of Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 8 - 3 Deneholme Dasher | ||
Thu Dec 13 2018 16:17 | 1st = 3 Deneholme Dasher 2nd = 7 Snap One Off 3rd = 6 Enough Knowledge 4th = 5 Zambora Caitlyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 1 Sharpo | ||
Thu Dec 13 2018 16:14 | 1st = 1 Sharpo 2nd = 9 New Sense 3rd = 5 Wolfies Squeeze 4th = 8 Soda Maxi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 6 - 7 Nooks And Crannies | ||
Thu Dec 13 2018 16:10 | 1st = 7 Nooks And Crannies 2nd = 10 Midweek Hussler 3rd = 6 Reward The Chaser 4th = 12 Giddyup |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 8 Aston It Is | ||
Thu Dec 13 2018 16:07 | 1st = 8 Aston It Is 2nd = 2 Double Mack 3rd = 6 Bedazzled 4th = 1 Woodlands Drive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 3 - 10 Mockingjay | ||
Thu Dec 13 2018 16:06 | 1st = 10 Mockingjay 2nd = 2 Milner 3rd = 1 K B La Salle 4th = 5 Aint Nothing Bettor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 6 Franco Tariq | ||
Thu Dec 13 2018 16:03 | 1st = 6 Franco Tariq 2nd = 2 Darby Brights 3rd = 3 Bet Im Special 4th = 5 One Wise Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 2 - 3 Haggarty | ||
Thu Dec 13 2018 16:00 | 1st = 3 Haggarty 2nd = 6 Royal Boss 3rd = 1 Campo 4th = 7 Tontein |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 4 Flaming Sambuca | ||
Thu Dec 13 2018 15:56 | 1st = 4 Flaming Sambuca 2nd = 3 Humble And Kind 3rd = 6 Cosmic Jase 4th = 5 Disclaimer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 7 - 3 Vincero | ||
Thu Dec 13 2018 15:52 | 1st = 3 Vincero 2nd = 1 Haras Skylah 3rd = 7 Happy Pantera 4th = 8 Double Tap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 3 - 1 Sacred Day | ||
Thu Dec 13 2018 15:50 | 1st = 1 Sacred Day 2nd = 8 Masu 3rd = 6 I See Red 4th = 3 Fabulous Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 6 Handsome | ||
Thu Dec 13 2018 15:47 | 1st = 6 Handsome 2nd = 3 Zipping Amy 3rd = 8 Zipping Caesar 4th = 2 Got The Double |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 2 - 3 American Banner | ||
Thu Dec 13 2018 15:41 | 1st = 3 American Banner 2nd = 11 Ideal Tiger 3rd = 10 Geoffs Legacy 4th = 8 Downtown Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 6 Rattlin Home | ||
Thu Dec 13 2018 15:39 | 1st = 6 Rattlin Home 2nd = 8 Kingsbrae Boy 3rd = 7 Quick Raven 4th = 4 Heart Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 5 - 5 Ive Got This | ||
Thu Dec 13 2018 15:35 | 1st = 5 Ive Got This 2nd = 15 Lady Solerno 3rd = 1 Chantilly Chateau 4th = 16 Tilbury Lodge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 6 - 4 Mayhem Magic | ||
Thu Dec 13 2018 15:32 | 1st = 4 Mayhem Magic 2nd = 5 Naughty Nala 3rd = 7 Gotcha Integrity 4th = 2 Roman Sand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 1 - 1 Astrobite | ||
Thu Dec 13 2018 15:30 | 1st = 1 Astrobite 2nd = 6 Wild Moon 3rd = 4 Perpetuity 4th = 5 Sandman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 7 Princess America | ||
Thu Dec 13 2018 15:27 | 1st = 7 Princess America 2nd = 4 Zipping Benny 3rd = 5 Menzies Avenue 4th = 8 Brindle Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 1 Jinja Ellie | ||
Thu Dec 13 2018 15:26 | 1st = 1 Jinja Ellie 2nd = 7 High Dreamer 3rd = 3 Wheelie Wheels 4th = 5 Botany Cold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 8 Golden Year | ||
Thu Dec 13 2018 15:22 | 1st = 8 Golden Year 2nd = 9 Zed Code 3rd = 6 Lethal Promise 4th = 3 Fortes In Fide |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 3 Leonardo Pearl | ||
Thu Dec 13 2018 15:19 | 1st = 3 Leonardo Pearl 2nd = 4 Go Fifty Seven 3rd = 2 Foxton Haymaker 4th = 1 Rocket Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 1 - 5 Laura Bush | ||
Thu Dec 13 2018 15:16 | 1st = 5 Laura Bush 2nd = 7 Need Luck 3rd = 11 November Guy 4th = 8 Commando One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 2 - 6 Rainbow Snip | ||
Thu Dec 13 2018 15:15 | 1st = 6 Rainbow Snip 2nd = 1 Cristovao 3rd = 8 Dream Danza 4th = 7 Missgoodytwoshoes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 5 - 8 Riff | ||
Thu Dec 13 2018 15:12 | 1st = 8 Riff 2nd = 5 Bossy Miss Bella 3rd = 1 Speed Action 4th = 7 Betta Be Bundy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 2 - 7 Standing Ovation | ||
Thu Dec 13 2018 15:10 | 1st = 7 Standing Ovation 2nd = 8 Wild Seas 3rd = 6 Rip Em Up 4th = 4 Rathvilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 1 Pacific Coast | ||
Thu Dec 13 2018 15:07 | 1st = 1 Pacific Coast 2nd = 6 She Got Fire 3rd = 2 Vineyard 4th = 7 Alice Sprung |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 4 Sergess | ||
Thu Dec 13 2018 15:00 | 1st = 4 Sergess 2nd = 1 Neelix 3rd = 8 Dissident 4th = 2 Astrid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 4 - 8 Tarbert | ||
Thu Dec 13 2018 15:00 | 1st = 8 Tarbert 2nd = 10 Typhoon Bonny 3rd = 9 Ibini 4th = 3 Bright Future |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 4 - 2 Trip Dancer | ||
Thu Dec 13 2018 14:52 | 1st = 2 Trip Dancer 2nd = 7 Red Jamie 3rd = 5 Hacienda 4th = 1 Chandon Hawke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 7 Montana Chief | ||
Thu Dec 13 2018 14:47 | 1st = 7 Montana Chief 2nd = 5 Miss Mia 3rd = 4 Sea Hawke 4th = 8 Lifes Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 2 Forehand Raid | ||
Thu Dec 13 2018 14:44 | 1st = 2 Forehand Raid 2nd = 6 Disobedience 3rd = 3 Culvie Jay Dee 4th = 4 Feral Kaiaka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 1 - 6 Woohoo Girl | ||
Thu Dec 13 2018 14:40 | 1st = 6 Woohoo Girl 2nd = 2 Craiglea Baron 3rd = 3 Craiglea Lizzy 4th = 1 Hez Titillating |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 1 - 2 Chief Sequoyah | ||
Thu Dec 13 2018 14:35 | 1st = 2 Chief Sequoyah 2nd = 4 Iskander 3rd = 3 Caballero 4th = 8 Our Beeskees |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 3 - 4 Fawn Eruptor | ||
Thu Dec 13 2018 14:32 | 1st = 4 Fawn Eruptor 2nd = 2 Copyist 3rd = 6 Billy Congo 4th = 1 Bonitto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 3 Ohoka Clare | ||
Thu Dec 13 2018 14:25 | 1st = 3 Ohoka Clare 2nd = 2 Know Sweat 3rd = 6 Aussie Hoon 4th = 5 Mitcham Reado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 3 - 10 Moana Marie | ||
Thu Dec 13 2018 14:20 | 1st = 10 Moana Marie 2nd = 3 Bozeman 3rd = 13 Spirit Of Indigo 4th = 1 Beat That |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 6 Robert Victor | ||
Thu Dec 13 2018 14:17 | 1st = 6 Robert Victor 2nd = 3 Gypsys Magic 3rd = 4 Forty Love 4th = 8 Forever Now |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 2 - 4 Quickfire Girl | ||
Thu Dec 13 2018 14:14 | 1st = 4 Quickfire Girl 2nd = 3 Girls On Fire 3rd = 2 Westgate 4th = 5 Decadent Enough |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 8 Big Beat | ||
Thu Dec 13 2018 14:12 | 1st = 8 Big Beat 2nd = 4 Underthekilt 3rd = 2 Contrary Courage 4th = 1 Wild About Town |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 8 Hands Of Steel | ||
Thu Dec 13 2018 14:09 | 1st = 8 Hands Of Steel 2nd = 5 Mitcham Faye 3rd = 4 Know Approval 4th = 7 Its A Joke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 6 Instantaneous | ||
Thu Dec 13 2018 14:02 | 1st = 6 Instantaneous 2nd = 3 Borderline 3rd = 2 Haila Kihael 4th = 1 Cruisys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 1 - 3 Richos Miss | ||
Thu Dec 13 2018 13:53 | 1st = 3 Richos Miss 2nd = 2 Are Jay Jean 3rd = 7 Magic Jewels 4th = 5 Icy Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 2 - 12 Casurina Star | ||
Thu Dec 13 2018 13:45 | 1st = 12 Casurina Star 2nd = 8 Gratuitous 3rd = 5 Trust In Cash 4th = 14 Tainted Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 3 Laras Double | ||
Thu Dec 13 2018 13:42 | 1st = 3 Laras Double 2nd = 2 Dreamtime Vision 3rd = 4 Dervando 4th = 8 Durama Mystic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 5 Doolittle Doofy | ||
Thu Dec 13 2018 13:37 | 1st = 5 Doolittle Doofy 2nd = 8 Miss Rob Roy 3rd = 2 Archiecano 4th = 3 Modern Thought |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 12 - 5 Rumble Soldier | ||
Thu Dec 13 2018 13:34 | 1st = 5 Rumble Soldier 2nd = 1 Diddilee 3rd = 2 Looking Sassy 4th = 8 Thrilling Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 6 You Blonde | ||
Thu Dec 13 2018 13:24 | 1st = 6 You Blonde 2nd = 1 Hiazakyte 3rd = 5 No Bear 4th = 8 Lost Papers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 11 - 2 Cawbourne Mezza | ||
Thu Dec 13 2018 13:15 | 1st = 2 Cawbourne Mezza 2nd = 3 Suspicious Minds 3rd = 1 Jinja Might 4th = 6 Danny Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 1 - 5 Bubbles Ball | ||
Thu Dec 13 2018 13:10 | 1st = 5 Bubbles Ball 2nd = 2 Dorset Coast 3rd = 7 Sfilza 4th = 4 Atyaaf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 1 Fawn To Run | ||
Thu Dec 13 2018 13:07 | 1st = 1 Fawn To Run 2nd = 7 Our Equity 3rd = 4 Turbo Blaze 4th = 2 Take The Spot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 5 Our Doug | ||
Thu Dec 13 2018 13:02 | 1st = 5 Our Doug 2nd = 2 Purple Shades 3rd = 9 Sister Feelgood 4th = 7 Barboo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 10 - 3 Bigtime Phantom | ||
Thu Dec 13 2018 12:57 | 1st = 3 Bigtime Phantom 2nd = 1 Trevor Gibbs 3rd = 2 Sue Zooki 4th = 5 Vikings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 1 Beanie Allen | ||
Thu Dec 13 2018 12:47 | 1st = 1 Beanie Allen 2nd = 2 Mellcat Master 3rd = 5 Lochies Mate 4th = 7 Dyna Elias |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 9 - 8 Tres Vite | ||
Thu Dec 13 2018 12:40 | 1st = 8 Tres Vite 2nd = 7 Bigtime Ivo 3rd = 2 Opawa Loyal 4th = 1 Little Moo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 4 Sin Wagon | ||
Thu Dec 13 2018 12:32 | 1st = 4 Sin Wagon 2nd = 1 Milady Hope 3rd = 7 Chrystal Lodge 4th = 5 Station Pix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 8 - 1 Opawa Jimbo | ||
Thu Dec 13 2018 12:22 | 1st = 1 Opawa Jimbo 2nd = 3 Queen Big League 3rd = 4 Jinja Bailey 4th = 7 Token Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 4 Charlie Grappa | ||
Thu Dec 13 2018 12:12 | 1st = 4 Charlie Grappa 2nd = 7 Durama Missile 3rd = 2 Crazy Kylie 4th = 1 Sutton Zoe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 7 - 4 Botany Esmay | ||
Thu Dec 13 2018 12:04 | 1st = 4 Botany Esmay 2nd = 1 Its A Stroll 3rd = 6 Thrilling Ivy 4th = 7 Ti Amo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 6 - 5 Teesha | ||
Thu Dec 13 2018 11:47 | 1st = 5 Teesha 2nd = 3 Tianyu 3rd = 4 Lucky James |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 6 - 1 Bigtime Kate | ||
Thu Dec 13 2018 11:47 | 1st = 1 Bigtime Kate 2nd = 3 Tianyu 3rd = 4 Lucky James 4th = 2 Finkle Foot Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 5 - 1 Nardango | ||
Thu Dec 13 2018 11:30 | 1st = 1 Nardango 2nd = 8 Typical 3rd = 7 Hua Hua 4th = 4 Feed The Need |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 4 - 2 Bigtime Clyde | ||
Thu Dec 13 2018 11:12 | 1st = 2 Bigtime Clyde 2nd = 1 Bigtime Rod 3rd = 4 Little Trilise 4th = 8 Smoochie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 4 - 5 Vince Fawn | ||
Thu Dec 13 2018 11:12 | 1st = 5 Vince Fawn 2nd = 1 Bigtime Rod 3rd = 4 Little Trilise 4th = 8 Smoochie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 3 - 3 Finkle Foot Fred | ||
Thu Dec 13 2018 10:55 | 1st = 3 Finkle Foot Fred 2nd = 4 Heart Shaped Box 3rd = 8 Billy Bullet 4th = 5 Subzero Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 2 - 5 Wong Way | ||
Thu Dec 13 2018 10:37 | 1st = 5 Wong Way 2nd = 2 Mobility Scooter 3rd = 1 Sisco Kid 4th = 3 Elouera Mist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 1 - 6 Thrilling Vice | ||
Thu Dec 13 2018 10:19 | 1st = 6 Thrilling Vice 2nd = 7 Thrilling Haze 3rd = 9 Drop Me Off 4th = 2 Pukekohe Smurf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 3 Ninja Mittens | ||
Thu Dec 13 2018 1:06 | 1st = 3 Ninja Mittens 2nd = 4 Smarty Hook 3rd = 8 Big Boy Paddy 4th = 5 Ace Cruising |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 6 Joncraigle | ||
Thu Dec 13 2018 0:51 | 1st = 6 Joncraigle 2nd = 2 Conway Gundi 3rd = 1 Legend Seeker 4th = 8 Vinaka Fiji |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 7 Bebs | ||
Thu Dec 13 2018 0:36 | 1st = 7 Bebs 2nd = 1 Just A Battler 3rd = 4 Check Pilot 4th = 3 Lisa Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 6 Hello Harry | ||
Thu Dec 13 2018 0:19 | 1st = 6 Hello Harry 2nd = 1 Akachi 3rd = 4 Last Train 4th = 7 Lightning Cassie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 8 Rated | ||
Tue Nov 13 2018 23:56 | 1st = 8 Rated 2nd = 5 Fantasy Knight 3rd = 4 Em Morney 4th = 1 Hello Im Biggie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 1 Incredible Dream | ||
Tue Nov 13 2018 23:37 | 1st = 1 Incredible Dream 2nd = 4 Lawless Lou 3rd = 2 Lucys Quest 4th = 7 Gossiping Guess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 8 Stefsbest | ||
Tue Nov 13 2018 23:18 | 1st = 8 Stefsbest 2nd = 2 Chers Magic Jet 3rd = 9 One For Dave Andme 4th = 10 Harry Goodmate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 4 Zambora Rose | ||
Tue Nov 13 2018 23:15 | 1st = 4 Zambora Rose 2nd = 7 Westdale Bandit 3rd = 5 Viking Vince 4th = 3 Hello Im Rongo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 4 Last Not Today | ||
Tue Nov 13 2018 23:00 | 1st = 4 Last Not Today 2nd = 7 Need More Coin 3rd = 5 Abimbola 4th = 9 Sukhavati |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 10 - 6 Norse Viking | ||
Tue Nov 13 2018 22:47 | 1st = 6 Norse Viking 2nd = 2 Nicmac Lass 3rd = 3 Good People 4th = 4 Oldmate Gretel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 7 Lightning Calder | ||
Tue Nov 13 2018 22:42 | 1st = 7 Lightning Calder 2nd = 5 Balmoral Boy 3rd = 3 The Male Model 4th = 6 Springfield Hugh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 4 Sweet As Fate | ||
Tue Nov 13 2018 22:39 | 1st = 4 Sweet As Fate 2nd = 6 Crocodile Jet 3rd = 5 Oldmate Amy 4th = 8 Hey Aaron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 9 - 4 Fanatic | ||
Tue Nov 13 2018 22:31 | 1st = 4 Fanatic 2nd = 2 Breaker Charlie 3rd = 7 Nicmac Jett 4th = 3 Swap Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 6 Velocity Star | ||
Tue Nov 13 2018 22:22 | 1st = 6 Velocity Star 2nd = 5 Ripa Rama 3rd = 4 Lottie Deno 4th = 7 No Added Sugar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 7 Khun Ratha | ||
Tue Nov 13 2018 22:17 | 1st = 7 Khun Ratha 2nd = 9 Cut For An Ace 3rd = 6 Oneonthewood 4th = 5 Driven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 8 - 1 Rockin Ringo | ||
Tue Nov 13 2018 22:14 | 1st = 1 Rockin Ringo 2nd = 4 Old Mate Kick 3rd = 8 Slow Dancer 4th = 3 Willy Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 1 My Alibi | ||
Tue Nov 13 2018 22:08 | 1st = 1 My Alibi 2nd = 3 Fourth Dimention 3rd = 2 Dashing Diamond 4th = 7 Valley Reaper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 7 Swift Viper | ||
Tue Nov 13 2018 22:05 | 1st = 7 Swift Viper 2nd = 2 Ripper Zipper 3rd = 1 Wild Wally 4th = 8 Camden Scandal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 9 - 3 Stylish Gem | ||
Tue Nov 13 2018 22:00 | 1st = 3 Stylish Gem 2nd = 1 Caulonia Terror 3rd = 8 Pattys Angel 4th = 6 Loyola Golf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 4 Lord Reddan | ||
Tue Nov 13 2018 21:58 | 1st = 4 Lord Reddan 2nd = 2 Mouse Lomar 3rd = 6 Pacman To Excel 4th = 10 Mystery Dreama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 7 - 2 Lodgement | ||
Tue Nov 13 2018 21:55 | 1st = 2 Lodgement 2nd = 1 Enjoy the Show 3rd = 4 Kenna 4th = 3 Call Me Dory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 10 - 9 Wha Koo | ||
Tue Nov 13 2018 21:52 | 1st = 9 Wha Koo 2nd = 4 Free Izmir 3rd = 3 Push Me 4th = 5 Waterview Dude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 3 Hasani | ||
Tue Nov 13 2018 21:47 | 1st = 3 Hasani 2nd = 1 Soho Reaper 3rd = 5 Bettor Vision 4th = 4 Carte Blanche |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 7 Castle Rock | ||
Tue Nov 13 2018 21:44 | 1st = 7 Castle Rock 2nd = 3 Perrie The Fairy 3rd = 5 No Passengers 4th = 1 Mahi Indian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 4 Mystagogy | ||
Tue Nov 13 2018 21:41 | 1st = 4 Mystagogy 2nd = 7 One Impression 3rd = 6 Swift Jodie 4th = 2 Islas Ivy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 1 Timely Ask | ||
Tue Nov 13 2018 21:38 | 1st = 1 Timely Ask 2nd = 2 Night Charm 3rd = 8 Dandalup Misty 4th = 5 Go Gettem Jingle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 6 - 6 Not A Word | ||
Tue Nov 13 2018 21:35 | 1st = 6 Not A Word 2nd = 7 Our Star 3rd = 3 Apprehension 4th = 2 Belles Hawke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 8 - 3 Rhyflective | ||
Tue Nov 13 2018 21:30 | 1st = 3 Rhyflective 2nd = 1 Night Safari 3rd = 7 Headmaster 4th = 2 Bella Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 9 - 8 Sunburnt Road | ||
Tue Nov 13 2018 21:28 | 1st = 8 Sunburnt Road 2nd = 7 Ebonnie 3rd = 3 Its A Kiss 4th = 2 Tranquil Buddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 3 Wharfies Girl | ||
Tue Nov 13 2018 21:25 | 1st = 3 Wharfies Girl 2nd = 4 Zoom Out 3rd = 1 Cosmic Act 4th = 8 Crickets Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 1 Barr Tux | ||
Tue Nov 13 2018 21:22 | 1st = 1 Barr Tux 2nd = 7 Rusty Wren 3rd = 2 Dandalup Galaxy 4th = 6 Harkle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 2 Bettors Angel | ||
Tue Nov 13 2018 21:17 | 1st = 2 Bettors Angel 2nd = 3 Beaudiene Beach Babe 3rd = 8 Lady De La Renta 4th = 5 Bettorgrinanbarit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 4 Wicked Quality | ||
Tue Nov 13 2018 21:14 | 1st = 4 Wicked Quality 2nd = 1 Chromosome Four 3rd = 3 Simply Cam 4th = 6 Lowannas Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 5 - 4 Choc Latte Cloud | ||
Tue Nov 13 2018 21:11 | 1st = 4 Choc Latte Cloud 2nd = 5 Fool Proof 3rd = 7 Dream Weaver 4th = 2 Maywyn Often |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 8 - 4 Kooringa Molly | ||
Tue Nov 13 2018 21:08 | 1st = 4 Kooringa Molly 2nd = 8 Bokarm Dean 3rd = 6 Tranquil Venus 4th = 3 Archie Wah Wah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 2 Quarter Mile | ||
Tue Nov 13 2018 21:05 | 1st = 2 Quarter Mile 2nd = 7 Kadalex Kid 3rd = 1 Mars Rising 4th = 3 Dealer Wins |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 8 Powered By Gas | ||
Tue Nov 13 2018 21:02 | 1st = 8 Powered By Gas 2nd = 6 Talking Tommy 3rd = 2 Toro Tonic 4th = 1 Hello Im Monica |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 7 - 8 Larisas Advice | ||
Tue Nov 13 2018 20:57 | 1st = 8 Larisas Advice 2nd = 6 Misterfreeze 3rd = 3 Banks 4th = 5 Did It Alone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 1 Milos Zarr Done | ||
Tue Nov 13 2018 20:55 | 1st = 1 Milos Zarr Done 2nd = 4 Hard Left 3rd = 3 Adalind 4th = 8 Nappo Quoted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 4 Bull Dance | ||
Tue Nov 13 2018 20:52 | 1st = 4 Bull Dance 2nd = 8 Westmead Warrior 3rd = 6 Dark Conde 4th = 7 Scott Hooked |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 4 Tims Portrait | ||
Tue Nov 13 2018 20:47 | 1st = 4 Tims Portrait 2nd = 1 Innocent Affair 3rd = 11 Jasmin Amal 4th = 10 Bandar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 2 Kingsbrae Missy | ||
Tue Nov 13 2018 20:44 | 1st = 2 Kingsbrae Missy 2nd = 1 Kingsbrae Martha 3rd = 7 Special Cover 4th = 6 Jay Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 2 Fend Off | ||
Tue Nov 13 2018 20:41 | 1st = 2 Fend Off 2nd = 1 Ripplebrook Jess 3rd = 8 Fernandos Boy 4th = 6 Saetta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 4 Thats Lil Vicki | ||
Tue Nov 13 2018 20:38 | 1st = 4 Thats Lil Vicki 2nd = 1 Camden Sky 3rd = 5 Double Mack 4th = 6 Federal Brae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 1 Flaming Moe | ||
Tue Nov 13 2018 20:35 | 1st = 1 Flaming Moe 2nd = 4 Winnies Rose 3rd = 8 Fancy A Beer 4th = 2 Rhondas Yogi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 6 - 2 Rate Highly | ||
Tue Nov 13 2018 20:30 | 1st = 2 Rate Highly 2nd = 7 Blinding Light 3rd = 5 Brocks Territory 4th = 6 Flojos Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 8 Im The Dude | ||
Tue Nov 13 2018 20:28 | 1st = 8 Im The Dude 2nd = 3 Kingsbrae Carol 3rd = 1 Bettys Son 4th = 7 Slick Dresser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 2 Shelbourne Star | ||
Tue Nov 13 2018 20:25 | 1st = 2 Shelbourne Star 2nd = 6 Weeona Jimmy 3rd = 5 Knew It 4th = 7 Buddy Blinx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 9 Thisbeachrighthere | ||
Tue Nov 13 2018 20:20 | 1st = 9 Thisbeachrighthere 2nd = 10 Carrera Mach 3rd = 3 Blissntheblack 4th = 4 The Redeemer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 2 Its A Wish | ||
Tue Nov 13 2018 20:18 | 1st = 2 Its A Wish 2nd = 1 Double Buxton 3rd = 5 Winsome Willow 4th = 8 Moonshine Lacey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 4 Red Hot Rocket | ||
Tue Nov 13 2018 20:15 | 1st = 4 Red Hot Rocket 2nd = 2 Silver Weasel 3rd = 6 Strong Enough 4th = 7 South Paw Cific |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 5 Hot Rod Heaven | ||
Tue Nov 13 2018 20:10 | 1st = 5 Hot Rod Heaven 2nd = 3 Soldier Of Fortune 3rd = 4 Elliott Bromac 4th = 6 Hez Razor Sharp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 5 - 7 Hunter Lyndan | ||
Tue Nov 13 2018 20:08 | 1st = 7 Hunter Lyndan 2nd = 4 Tranquil Invader 3rd = 6 Red Candy 4th = 2 Kingsbrae Steve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 1 Soda Flakes | ||
Tue Nov 13 2018 20:05 | 1st = 1 Soda Flakes 2nd = 2 Disco Hips 3rd = 4 Chill Out Julie 4th = 8 Musketeer Oasis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 5 - 1 Regal Lager | ||
Tue Nov 13 2018 20:01 | 1st = 1 Regal Lager 2nd = 3 Motu Rampage 3rd = 2 Hard Rock Shannon 4th = 5 Graceful Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 8 Flavia | ||
Tue Nov 13 2018 19:59 | 1st = 8 Flavia 2nd = 1 Zipping Jess 3rd = 5 Carinkabah 4th = 2 Ganbatte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 8 El Bazza | ||
Tue Nov 13 2018 19:54 | 1st = 8 El Bazza 2nd = 7 Shake The Paint 3rd = 2 Cape De Belle 4th = 1 Manila Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 2 Excuse Me Sir | ||
Tue Nov 13 2018 19:50 | 1st = 2 Excuse Me Sir 2nd = 1 Rousey 3rd = 8 Our Jaccka Mara 4th = 4 El Sunami |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 1 Glorious Izmir | ||
Tue Nov 13 2018 19:48 | 1st = 1 Glorious Izmir 2nd = 7 Kingsbrae Peter 3rd = 4 Backcreek Bandit 4th = 5 Itemiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 2 Black Mumbo | ||
Tue Nov 13 2018 19:45 | 1st = 2 Black Mumbo 2nd = 7 Jesaulenko 3rd = 8 Whos Got Class 4th = 1 Go Go Guru |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 6 Needle | ||
Tue Nov 13 2018 19:40 | 1st = 6 Needle 2nd = 5 Maybetothemax 3rd = 3 Lavros Texas 4th = 7 Matatoki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 4 Tick The Zipper | ||
Tue Nov 13 2018 19:38 | 1st = 4 Tick The Zipper 2nd = 6 Pozzie 3rd = 8 Privileged Life 4th = 7 Gunner Wish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 12 - 1 Miss Booming | ||
Tue Nov 13 2018 19:35 | 1st = 1 Miss Booming 2nd = 3 Pyrenees Inferno 3rd = 7 Rory Kade 4th = 4 Saint Ray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 4 - 1 Montana Mcleod | ||
Tue Nov 13 2018 19:31 | 1st = 1 Montana Mcleod 2nd = 6 Will And Andy 3rd = 8 Keayang Sandy 4th = 2 Abstract Hanover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 8 Charlie What | ||
Tue Nov 13 2018 19:29 | 1st = 8 Charlie What 2nd = 7 Adios Dorado 3rd = 5 Just My Size 4th = 4 Combal Zero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 6 Rose Rose | ||
Tue Nov 13 2018 19:24 | 1st = 6 Rose Rose 2nd = 1 Mepunga Bonnie 3rd = 2 Kiwi Collision 4th = 5 Sharp Missile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 10 Loaded Aussie | ||
Tue Nov 13 2018 19:20 | 1st = 10 Loaded Aussie 2nd = 1 Mckinley 3rd = 9 Foveaux Major 4th = 3 Nuclear Poker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 6 More Donuts | ||
Tue Nov 13 2018 19:18 | 1st = 6 More Donuts 2nd = 7 Renmore 3rd = 3 Red Brae 4th = 2 Big Terry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 11 - 1 Lektra Brandy | ||
Tue Nov 13 2018 19:15 | 1st = 1 Lektra Brandy 2nd = 2 Stacey Keeping 3rd = 6 Im All One 4th = 8 Quick Finance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 1 Somerosesomewhere | ||
Tue Nov 13 2018 19:10 | 1st = 1 Somerosesomewhere 2nd = 6 Lenny The Legend 3rd = 3 Hard To Hear 4th = 4 Maretti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 2 - 8 Blonde Gift | ||
Tue Nov 13 2018 19:08 | 1st = 8 Blonde Gift 2nd = 2 Luminescence 3rd = 7 Lightning Sands 4th = 3 Weekend Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 5 Nimble Lucy | ||
Tue Nov 13 2018 19:05 | 1st = 5 Nimble Lucy 2nd = 6 Lightning Parade 3rd = 7 Ninetymile Turbo 4th = 3 Dr Luvdisc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 3 - 8 Rocknroll Eyes | ||
Tue Nov 13 2018 19:01 | 1st = 8 Rocknroll Eyes 2nd = 4 Renaissance Art 3rd = 9 Magic Mach 4th = 2 Misanthrope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 2 Rapid Runner | ||
Tue Nov 13 2018 18:59 | 1st = 2 Rapid Runner 2nd = 3 Djay Simple 3rd = 4 Tuna Fish 4th = 1 Mad Boris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 3 Avatar Minty | ||
Tue Nov 13 2018 18:53 | 1st = 3 Avatar Minty 2nd = 8 Our Didda 3rd = 7 Manila Bala 4th = 4 Awesome Shep |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 8 Prize Izmir | ||
Tue Nov 13 2018 18:50 | 1st = 8 Prize Izmir 2nd = 5 Benny Lyndan 3rd = 2 Miss Cash 4th = 1 Steffis Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 5 Egoline Zeb | ||
Tue Nov 13 2018 18:47 | 1st = 5 Egoline Zeb 2nd = 2 Almapa Gallucci 3rd = 7 Bluwy 4th = 3 Volcanic Winter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 5 Paternity Suit | ||
Tue Nov 13 2018 18:42 | 1st = 5 Paternity Suit 2nd = 8 Trilight Brigade 3rd = 3 Got the Goods 4th = 7 Pay Me Interest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 8 Belvedere Babe | ||
Tue Nov 13 2018 18:39 | 1st = 8 Belvedere Babe 2nd = 2 Bogie Teejay 3rd = 4 Hypo Show 4th = 7 Spring Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 6 Subconscious | ||
Tue Nov 13 2018 18:35 | 1st = 6 Subconscious 2nd = 2 Ark Lightning 3rd = 3 Emily Skye 4th = 7 Gojek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 2 - 1 Markleigh Caz | ||
Tue Nov 13 2018 18:30 | 1st = 1 Markleigh Caz 2nd = 2 Dromana Beach 3rd = 3 Our Amazing Grace 4th = 7 Bayonet Soldier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 7 My Fernando Tim | ||
Tue Nov 13 2018 18:27 | 1st = 7 My Fernando Tim 2nd = 8 Merls Blaze 3rd = 3 Take That Banksy 4th = 4 Standing Bear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 8 Rosdue Kola | ||
Tue Nov 13 2018 18:24 | 1st = 8 Rosdue Kola 2nd = 5 Cairnlea Rocket 3rd = 1 Spring Angel 4th = 3 Had Better Daze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 8 Eleniark | ||
Tue Nov 13 2018 18:15 | 1st = 8 Eleniark 2nd = 4 Lancelot Bromac 3rd = 7 Illawong Dreamtime 4th = 5 Long Term Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 7 Sanjiro | ||
Tue Nov 13 2018 18:12 | 1st = 7 Sanjiro 2nd = 1 Off The Bit 3rd = 4 Yogi Mikado 4th = 2 Zambora Andy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 5 Mema Wibble | ||
Tue Nov 13 2018 18:09 | 1st = 5 Mema Wibble 2nd = 4 Merls Angel 3rd = 9 Jiggys Luck 4th = 3 Kingsley Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 1 - 4 Clarenden Valour | ||
Tue Nov 13 2018 18:04 | 1st = 4 Clarenden Valour 2nd = 1 Forte Courage 3rd = 11 The Last Parisian 4th = 7 Sassy Indiana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 8 Spring Colleen | ||
Tue Nov 13 2018 18:02 | 1st = 8 Spring Colleen 2nd = 6 Alpha Ulysses 3rd = 5 Impatient Kid 4th = 1 Shakey Randle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 7 A Passion For Aces | ||
Tue Nov 13 2018 17:57 | 1st = 7 A Passion For Aces 2nd = 10 My Elusive Dream 3rd = 4 Beau Dandy 4th = 3 Blucolla Moon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 4 Aston Atley | ||
Tue Nov 13 2018 17:54 | 1st = 4 Aston Atley 2nd = 7 Moresby 3rd = 1 Rocket Strike 4th = 2 Knock The Clock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Quirindi Race 7 - 3 Call Me Brad | ||
Tue Nov 13 2018 17:50 | 1st = 3 Call Me Brad 2nd = 2 Oh Why 3rd = 12 Star Of Zizou 4th = 1 Dan Roy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 4 Voodoo Hustler | ||
Tue Nov 13 2018 17:47 | 1st = 4 Voodoo Hustler 2nd = 6 Ohio Fernando 3rd = 1 Quick Defence 4th = 3 Cette To Dance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 1 Sache Girl | ||
Tue Nov 13 2018 17:42 | 1st = 1 Sache Girl 2nd = 2 Misterriodejaneiro 3rd = 4 Regal Nightshade 4th = 5 Monterey Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 4 Siamese Dream | ||
Tue Nov 13 2018 17:38 | 1st = 4 Siamese Dream 2nd = 1 Debree Bonus 3rd = 3 Spring Reina 4th = 6 Spring Wine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 8 Chops Malone | ||
Tue Nov 13 2018 17:34 | 1st = 8 Chops Malone 2nd = 1 Kung Fu Hustle 3rd = 3 Ah Sugar Sugar 4th = 2 Bear Left |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 1 Lava Lamp | ||
Tue Nov 13 2018 17:30 | 1st = 1 Lava Lamp 2nd = 9 Lacarabine 3rd = 3 Please Stand Up 4th = 8 Whiz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 7 - 8 Uber Cougar | ||
Tue Nov 13 2018 17:25 | 1st = 8 Uber Cougar 2nd = 6 Canford Calling 3rd = 3 Grasp 4th = 5 True Worth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 3 Rosdue Kirra | ||
Tue Nov 13 2018 17:22 | 1st = 3 Rosdue Kirra 2nd = 5 Maywyn Rewards 3rd = 4 Darbys Girl 4th = 2 Bee Solo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 4 Don Boston | ||
Tue Nov 13 2018 17:17 | 1st = 4 Don Boston 2nd = 12 My General Lee 3rd = 5 Ideal Warrior 4th = 3 Sports Chaton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 7 Kraken Pace | ||
Tue Nov 13 2018 17:14 | 1st = 7 Kraken Pace 2nd = 1 Hua Hin 3rd = 8 Bella Express 4th = 3 Bereluke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 1 Miss Legality | ||
Tue Nov 13 2018 17:11 | 1st = 1 Miss Legality 2nd = 7 Firefly Nuts 3rd = 2 Sisco Bella 4th = 4 Bakali Louis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Quirindi Race 6 - 3 Directory | ||
Tue Nov 13 2018 17:10 | 1st = 3 Directory 2nd = 7 Raheen Lady 3rd = 5 Take the Mountain 4th = 8 Bite The Media |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 2 Spring Ruby | ||
Tue Nov 13 2018 17:07 | 1st = 2 Spring Ruby 2nd = 8 Spring Festival 3rd = 3 Spring Ritchie 4th = 1 Chippies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 1 Key Largo | ||
Tue Nov 13 2018 17:03 | 1st = 1 Key Largo 2nd = 5 My Ultimate Fella 3rd = 4 Makoa 4th = 7 The Golden Cross |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 8 - 2 Hifranc | ||
Tue Nov 13 2018 17:00 | 1st = 2 Hifranc 2nd = 3 Under The Bridge 3rd = 5 Teosinte 4th = 1 Mr Steal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 1 Railway Burra | ||
Tue Nov 13 2018 16:57 | 1st = 1 Railway Burra 2nd = 3 Go Natalie Go 3rd = 2 Here Comes Tom 4th = 4 Orleans |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 8 Winlock Strecker | ||
Tue Nov 13 2018 16:54 | 1st = 8 Winlock Strecker 2nd = 7 Eden Lass 3rd = 1 Brake Drum 4th = 4 Dyna Denver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 6 - 7 Quiano Queen | ||
Tue Nov 13 2018 16:50 | 1st = 7 Quiano Queen 2nd = 11 Wild Soul 3rd = 6 Cosmic Deluxe 4th = 1 Attuned |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 4 No Mediocre | ||
Tue Nov 13 2018 16:47 | 1st = 4 No Mediocre 2nd = 1 Rosdue Gypsy 3rd = 2 Miss Grasscutter 4th = 8 Goddess Macha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 4 Laughing Emoji | ||
Tue Nov 13 2018 16:42 | 1st = 4 Laughing Emoji 2nd = 12 Ferdinand 3rd = 1 Jack Farthing 4th = 8 Speedy Dominic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 6 Through | ||
Tue Nov 13 2018 16:39 | 1st = 6 Through 2nd = 8 Shazza Weetbix 3rd = 2 Dyna Ignis 4th = 7 Blondy Two |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Quirindi Race 5 - 1 Disgraceful | ||
Tue Nov 13 2018 16:35 | 1st = 1 Disgraceful 2nd = 4 Dreamnomore 3rd = 7 Velaro 4th = 10 Lucky Elixir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 5 Cruising Stella | ||
Tue Nov 13 2018 16:32 | 1st = 5 Cruising Stella 2nd = 9 My Hardaway Hana 3rd = 6 Kissable 4th = 2 Able |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 7 - 2 Celestial Story | ||
Tue Nov 13 2018 16:30 | 1st = 2 Celestial Story 2nd = 5 Angelify 3rd = 1 Tamerett 4th = 8 Halcyon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 12 - 7 Smokin By | ||
Tue Nov 13 2018 16:25 | 1st = 7 Smokin By 2nd = 5 Malik 3rd = 11 Nandolo 4th = 2 Ready To Bloom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 7 No Confidence | ||
Tue Nov 13 2018 16:22 | 1st = 7 No Confidence 2nd = 3 Rosdue Matao 3rd = 1 Zipping Cronk 4th = 8 Coconut Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 2 Avatar Maximus | ||
Tue Nov 13 2018 16:18 | 1st = 2 Avatar Maximus 2nd = 1 Absolute Dream 3rd = 4 Kraken Roger 4th = 3 Yandi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 8 Amor Vincit | ||
Tue Nov 13 2018 16:14 | 1st = 8 Amor Vincit 2nd = 3 Dyna Cortina 3rd = 9 Fawn Regrets 4th = 6 Riley Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 5 - 8 The Blues Brother | ||
Tue Nov 13 2018 16:10 | 1st = 8 The Blues Brother 2nd = 5 Smart Remark 3rd = 4 Excitable 4th = 2 Fioravanti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 2 Never Quit | ||
Tue Nov 13 2018 16:07 | 1st = 2 Never Quit 2nd = 7 Celtic Fear 3rd = 1 Marvista 4th = 3 Whatta Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 9 Bull Market | ||
Tue Nov 13 2018 16:03 | 1st = 9 Bull Market 2nd = 5 Overlap 3rd = 2 Macca Kelly 4th = 7 Murano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 6 - 6 Sacred Sister | ||
Tue Nov 13 2018 16:00 | 1st = 6 Sacred Sister 2nd = 5 Im Explosive 3rd = 2 Linen King 4th = 1 Lotza Focus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 2 Aston Midori | ||
Tue Nov 13 2018 15:58 | 1st = 2 Aston Midori 2nd = 8 Dyna Nelly 3rd = 4 Sofie Gogolac 4th = 1 Serendipity Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Quirindi Race 4 - 2 Delete | ||
Tue Nov 13 2018 15:55 | 1st = 2 Delete 2nd = 12 Regal Cannon 3rd = 5 Wild Kingdom 4th = 3 Happens Nomore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 6 Octo Flash | ||
Tue Nov 13 2018 15:54 | 1st = 6 Octo Flash 2nd = 2 Ultimate Amadeus 3rd = 7 Janray Tigerlily 4th = 8 Travel Easy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 11 - 7 Kings Landing | ||
Tue Nov 13 2018 15:49 | 1st = 7 Kings Landing 2nd = 2 Chief Of Staff 3rd = 9 Theodosia 4th = 1 Gil Favor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 4 Eli Red Fawn | ||
Tue Nov 13 2018 15:46 | 1st = 4 Eli Red Fawn 2nd = 2 Hifi Shian 3rd = 3 Joyley Girl 4th = 1 Ring The Alarm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 8 Long Gully Josh | ||
Tue Nov 13 2018 15:42 | 1st = 8 Long Gully Josh 2nd = 2 Bell Tyson 3rd = 6 Crackenback 4th = 1 Dakota Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 7 Electric Hippy | ||
Tue Nov 13 2018 15:39 | 1st = 7 Electric Hippy 2nd = 2 Chapta Lee 3rd = 8 Blackpool Funk 4th = 6 Bets And Beers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 4 - 6 Hercegovka | ||
Tue Nov 13 2018 15:35 | 1st = 6 Hercegovka 2nd = 7 Annie Pru 3rd = 4 Little Clanga 4th = 3 Readabeel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 5 - 1 Kent Street | ||
Tue Nov 13 2018 15:30 | 1st = 1 Kent Street 2nd = 3 Quietly Angry 3rd = 6 Our Henrietta 4th = 5 Bunumburt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 10 - 2 Hello Lenny | ||
Tue Nov 13 2018 15:27 | 1st = 2 Hello Lenny 2nd = 4 Limit Desires 3rd = 7 Thats Pops Boy 4th = 6 Juddalon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 2 Volando Denario | ||
Tue Nov 13 2018 15:23 | 1st = 2 Volando Denario 2nd = 3 Cruzy Dude 3rd = 8 Opononis Bliss 4th = 1 Much Bettor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Quirindi Race 3 - 1 Such A Hussy | ||
Tue Nov 13 2018 15:20 | 1st = 1 Such A Hussy 2nd = 2 Ready To Go Go 3rd = 3 I Can Hear Music 4th = 8 King Solomon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 4 Long Gully Robbi | ||
Tue Nov 13 2018 15:17 | 1st = 4 Long Gully Robbi 2nd = 1 Aston Kody 3rd = 7 Sutton Heidi 4th = 8 Victa Ollie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 8 Millys Coconut | ||
Tue Nov 13 2018 15:14 | 1st = 8 Millys Coconut 2nd = 3 Wicked Reason 3rd = 1 Wok Djay 4th = 2 Tessa Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 10 - 1 Thefixer | ||
Tue Nov 13 2018 15:12 | 1st = 1 Thefixer 2nd = 13 Tiger Tara 3rd = 5 Dream About Me 4th = 2 Cruz Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 9 - 7 Call Me Will | ||
Tue Nov 13 2018 15:07 | 1st = 7 Call Me Will 2nd = 3 Wynburn Shakes 3rd = 1 Millie Magna 4th = 8 Secret Puzzle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 3 Styles | ||
Tue Nov 13 2018 15:04 | 1st = 3 Styles 2nd = 6 Corleone King 3rd = 5 Always Late 4th = 7 Roseys Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 4 - 3 Hysterics | ||
Tue Nov 13 2018 15:00 | 1st = 3 Hysterics 2nd = 2 Little Heath 3rd = 9 Leilas Star 4th = 11 Kumo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - | ||
Tue Nov 13 2018 14:58 | 2nd = 1 Janray Mazel Tov 3rd = 2 Zafonic Trevor 4th = 4 Broken Rules |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 6 Dyna Dom | ||
Tue Nov 13 2018 14:58 | 1st = 6 Dyna Dom 2nd = 1 Janray Mazel Tov 3rd = 2 Zafonic Trevor 4th = 4 Broken Rules |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 3 - 6 Kiss My Swiss | ||
Tue Nov 13 2018 14:55 | 1st = 6 Kiss My Swiss 2nd = 3 Kitana 3rd = 2 Our Revenue 4th = 4 Invincible Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 3 Dream Breaker | ||
Tue Nov 13 2018 14:52 | 1st = 3 Dream Breaker 2nd = 4 Irinka Josh 3rd = 8 Run Rosie 4th = 5 Maxworthy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 9 - 2 Neddy Nadeem | ||
Tue Nov 13 2018 14:48 | 1st = 2 Neddy Nadeem 2nd = 3 Uabasso 3rd = 6 Aongatete Express 4th = 9 Lucky Dreamer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 3 Bridget Blue Chip | ||
Tue Nov 13 2018 14:47 | 1st = 3 Bridget Blue Chip 2nd = 2 Our American Princess 3rd = 5 Southern Gnp 4th = 7 Vasari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 8 Sacred Way | ||
Tue Nov 13 2018 14:44 | 1st = 8 Sacred Way 2nd = 6 Hit The Deck 3rd = 4 Lulu Dryva 4th = 5 Lucky Eight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 3 Cawbourne Madox | ||
Tue Nov 13 2018 14:41 | 1st = 3 Cawbourne Madox 2nd = 8 Greysynd Ebony 3rd = 4 Book Of Luck 4th = 2 Mallee Chas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Quirindi Race 2 - 5 Supreme Streak | ||
Tue Nov 13 2018 14:40 | 1st = 5 Supreme Streak 2nd = 1 The Warlord 3rd = 3 Resinite 4th = 11 Dickos Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 1 Jimmy Mcbain | ||
Tue Nov 13 2018 14:37 | 1st = 1 Jimmy Mcbain 2nd = 2 Romans Legend 3rd = 6 Bean Monelli 4th = 8 Swansea Ceri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 9 - 13 Bettor My Dreamz | ||
Tue Nov 13 2018 14:33 | 1st = 13 Bettor My Dreamz 2nd = 14 Warloch 3rd = 6 Bounty Lady 4th = 9 Doctor Tim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 3 - 7 Bus Stop Madonna | ||
Tue Nov 13 2018 14:30 | 1st = 7 Bus Stop Madonna 2nd = 2 Hanaki Warrior 3rd = 1 Caribbean Wonder 4th = 9 Yankee Sang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 4 Rubys Flame | ||
Tue Nov 13 2018 14:27 | 1st = 4 Rubys Flame 2nd = 7 Devils Gullet 3rd = 6 Yogi Mac 4th = 3 Droopys Jacket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 1 Fly High Billy | ||
Tue Nov 13 2018 14:24 | 1st = 1 Fly High Billy 2nd = 6 Metallic Flash 3rd = 7 Bad Ronnie 4th = 2 Sunset Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 2 - 5 Graceful Gift | ||
Tue Nov 13 2018 14:20 | 1st = 5 Graceful Gift 2nd = 7 Maddies The Boss 3rd = 11 Star Cash 4th = 9 Reign Over Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 3 Dyna Lenae | ||
Tue Nov 13 2018 14:17 | 1st = 3 Dyna Lenae 2nd = 4 Silver Timothy 3rd = 5 You Dee Elle 4th = 6 Youlia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 11 Princess Phoenix | ||
Tue Nov 13 2018 14:12 | 1st = 11 Princess Phoenix 2nd = 5 Shang Fang Sword 3rd = 6 Luvstuenthral 4th = 10 Agent Maori |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 1 Wynburn Jackson | ||
Tue Nov 13 2018 14:09 | 1st = 1 Wynburn Jackson 2nd = 4 Flash Holly 3rd = 2 Clubber 4th = 3 Bekim Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 8 - 8 Marzemino | ||
Tue Nov 13 2018 14:08 | 1st = 8 Marzemino 2nd = 10 Pinot Grey 3rd = 1 Giant Gem 4th = 4 Pitch And Switch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Quirindi Race 1 - 2 Wisama | ||
Tue Nov 13 2018 14:05 | 1st = 2 Wisama 2nd = 9 Pleasure Bomb 3rd = 1 Cutie Patoutie 4th = 8 Ancascocha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 7 Sweet Nangar | ||
Tue Nov 13 2018 14:04 | 1st = 7 Sweet Nangar 2nd = 2 Shiny Nose 4th = 1 Tiza Fabio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 12 - 7 Homebush Boden | ||
Tue Nov 13 2018 14:01 | 1st = 7 Homebush Boden 2nd = 6 Lightning Crash 3rd = 2 Homebush Fued 4th = 3 Tricode Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 2 - 8 Loves Edge | ||
Tue Nov 13 2018 14:00 | 1st = 8 Loves Edge 2nd = 10 Ashara 3rd = 5 Westham 4th = 1 Coherence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 8 - 8 Turn It Up | ||
Tue Nov 13 2018 13:55 | 1st = 8 Turn It Up 2nd = 13 Funatthebeach 3rd = 14 Baileys Knight 4th = 12 Cullenburn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 4 Lola The Weapon | ||
Tue Nov 13 2018 13:52 | 1st = 4 Lola The Weapon 2nd = 2 Allen Yani 3rd = 8 Aston Harpo 4th = 5 Glory Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 7 Banjo Shark | ||
Tue Nov 13 2018 13:49 | 1st = 7 Banjo Shark 2nd = 2 Senor Wolf 3rd = 8 Make Up Boy 4th = 5 Marbos Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 1 - 4 Roy John | ||
Tue Nov 13 2018 13:45 | 1st = 4 Roy John 2nd = 3 Pinch Legend 3rd = 1 Buck Or Two 4th = 8 Concrete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 3 Landlord | ||
Tue Nov 13 2018 13:42 | 1st = 3 Landlord 2nd = 4 Lucky Linc 3rd = 5 Woosha 4th = 7 Buckle Up Glad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 11 - 3 Chasing Fame | ||
Tue Nov 13 2018 13:40 | 1st = 3 Chasing Fame 2nd = 1 Flaming Sambuca 3rd = 2 Smash Bomber 4th = 4 Smash Reward |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 1 Bearberry Stride | ||
Tue Nov 13 2018 13:37 | 1st = 1 Bearberry Stride 2nd = 10 Lethal Les 3rd = 8 Maori Queen 4th = 2 Maryel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 1 Just Did It | ||
Tue Nov 13 2018 13:34 | 1st = 1 Just Did It 2nd = 7 Top Weight 3rd = 3 Dyna Layla 4th = 5 Emerley Jose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 7 - 5 My Gift | ||
Tue Nov 13 2018 13:31 | 1st = 5 My Gift 2nd = 7 Belle Testa 3rd = 6 Motivation 4th = 1 August Edition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 1 - 3 Ourlordofwar | ||
Tue Nov 13 2018 13:30 | 1st = 3 Ourlordofwar 2nd = 5 Mean To Me 3rd = 6 Miss Cavendish 4th = 1 Haggarty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 5 Leroy Izmir | ||
Tue Nov 13 2018 13:26 | 1st = 5 Leroy Izmir 2nd = 6 Shes Single 3rd = 4 Dig Deep Flash 4th = 3 Arthur Martha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 10 - 2 Must Be Rusty | ||
Tue Nov 13 2018 13:23 | 1st = 2 Must Be Rusty 2nd = 5 Know Sweat 3rd = 1 Another Belle 4th = 6 Tee An Cee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 2 Reiki Master | ||
Tue Nov 13 2018 13:22 | 1st = 2 Reiki Master 2nd = 8 Times A Bonus 3rd = 3 Flippin Paw 4th = 1 Minto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 7 - 12 Ultimate Sniper | ||
Tue Nov 13 2018 13:17 | 1st = 12 Ultimate Sniper 2nd = 4 Jesse Duke 3rd = 2 Heisenberg 4th = 10 Mighty Flying Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 7 Blackrock Busy | ||
Tue Nov 13 2018 13:13 | 1st = 7 Blackrock Busy 2nd = 8 Flown Away 3rd = 5 Zipping Waldo 4th = 2 Baudelaire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 8 Dan Road | ||
Tue Nov 13 2018 13:07 | 1st = 8 Dan Road 2nd = 7 Bongioletti 3rd = 4 Superb Innings 4th = 6 Hooltifia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 9 - 1 Opawa Brad | ||
Tue Nov 13 2018 13:04 | 1st = 1 Opawa Brad 2nd = 7 Homebush Miles 3rd = 2 Bruisers Day 4th = 5 Storming Mack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 3 Manager Said | ||
Tue Nov 13 2018 13:01 | 1st = 3 Manager Said 2nd = 2 Modest Lee 3rd = 8 Crazy Connie 4th = 5 Esthers Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 2 Just Love | ||
Tue Nov 13 2018 12:58 | 1st = 2 Just Love 2nd = 8 Wattos Revenge 3rd = 5 Watsargo 4th = 1 Vipers Mission |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 6 - 1 Pont Alma | ||
Tue Nov 13 2018 12:54 | 1st = 1 Pont Alma 2nd = 4 Imperious 3rd = 10 Reflection 4th = 2 Valmur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 5 Rockii De Kahn | ||
Tue Nov 13 2018 12:51 | 1st = 5 Rockii De Kahn 2nd = 3 Winsome Jesse 3rd = 7 Makin Us Paw 4th = 8 Major Mint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 8 - 6 Sausage | ||
Tue Nov 13 2018 12:47 | 1st = 6 Sausage 2nd = 1 Jinja Shake 3rd = 5 Black Bobby 4th = 3 Zara Fab |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 6 - 4 Speeding Spur | ||
Tue Nov 13 2018 12:42 | 1st = 4 Speeding Spur 2nd = 8 Woodstone 3rd = 12 Le Lievres Gift 4th = 1 Lemond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 1 Wolf Bear | ||
Tue Nov 13 2018 12:38 | 1st = 1 Wolf Bear 2nd = 7 Fascinate Queen 3rd = 6 Coco Rama 4th = 3 Mental Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 8 Spring Double | ||
Tue Nov 13 2018 12:35 | 1st = 8 Spring Double 2nd = 1 Finniss Rise 3rd = 4 Select Mick 4th = 6 Aston Klara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 4 Buckle Up Fred | ||
Tue Nov 13 2018 12:31 | 1st = 4 Buckle Up Fred 2nd = 3 Buckle Up Sylvia 3rd = 7 Jamella Pearl 4th = 10 Buckle Up Ava |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 7 - 8 Know Equal | ||
Tue Nov 13 2018 12:27 | 1st = 8 Know Equal 2nd = 5 Miss Nina 3rd = 1 Luciastar 4th = 3 Awesome Annie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 4 Boss Three Fifty | ||
Tue Nov 13 2018 12:23 | 1st = 4 Boss Three Fifty 2nd = 5 Corleone Kid 3rd = 1 Little Ace 4th = 8 Strickland |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 5 - 6 Blood Warrior | ||
Tue Nov 13 2018 12:18 | 1st = 6 Blood Warrior 2nd = 15 The Garrison 3rd = 3 Monaco 4th = 1 Heat Seeker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 7 Our Collision | ||
Tue Nov 13 2018 12:14 | 1st = 7 Our Collision 2nd = 3 Soda Ashlee 3rd = 8 Victa Charlie 4th = 1 Victa Brayden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 5 - 2 Kensington Kate | ||
Tue Nov 13 2018 12:07 | 1st = 2 Kensington Kate 2nd = 9 Miss You 3rd = 8 Just Dance 4th = 4 Stately |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 1 Smashing Kaz | ||
Tue Nov 13 2018 12:04 | 1st = 1 Smashing Kaz 2nd = 8 Smashing Shayley 3rd = 4 Pakesh 4th = 6 Aussie Muscle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 6 - 1 Ketchikan Blue | ||
Tue Nov 13 2018 12:00 | 1st = 1 Ketchikan Blue 2nd = 6 Sarcasm 3rd = 7 Amy Bale 4th = 8 Joe Bonanza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 4 - 13 Jip Jip Rock | ||
Tue Nov 13 2018 11:48 | 1st = 13 Jip Jip Rock 2nd = 8 Ensemble 3rd = 12 Scomadi 4th = 3 William Scott |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 5 - 6 Opawa Pink | ||
Tue Nov 13 2018 11:41 | 1st = 6 Opawa Pink 2nd = 1 Opawa Lyn 3rd = 7 Know Cause 4th = 3 Opawa Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 4 - 4 All U Need Is Faith | ||
Tue Nov 13 2018 11:35 | 1st = 4 All U Need Is Faith 2nd = 6 Sicario 3rd = 8 Pats Delight 4th = 7 Elle Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 4 - 6 Know Hassle | ||
Tue Nov 13 2018 11:22 | 1st = 6 Know Hassle 2nd = 7 Zipping Ripley 3rd = 1 Smash Rebel 4th = 3 Astro Tipple |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 3 - 5 Roll The Dice | ||
Tue Nov 13 2018 11:15 | 1st = 5 Roll The Dice 2nd = 2 Penteverest 3rd = 1 Lite My Cigar 4th = 12 House Of Cartier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 3 - 10 Winterfell | ||
Tue Nov 13 2018 11:05 | 1st = 10 Winterfell 2nd = 11 Belles Son 3rd = 4 Il Pirata 4th = 3 Arran Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 3 - 2 Homebush Carl | ||
Tue Nov 13 2018 10:55 | 1st = 2 Homebush Carl 2nd = 7 Black Dan 3rd = 9 Homebush Ellie 4th = 6 Jealous Much |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 2 - 9 Glendalough | ||
Tue Nov 13 2018 10:45 | 1st = 9 Glendalough 2nd = 11 Dawon 3rd = 10 En Soie 4th = 6 Patch Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 2 - 7 Having The Faith | ||
Tue Nov 13 2018 10:35 | 1st = 7 Having The Faith 2nd = 13 Slingshot 3rd = 8 Portalegre 4th = 4 Ascalabus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 2 - 8 Chief Doug | ||
Tue Nov 13 2018 10:29 | 1st = 8 Chief Doug 2nd = 10 Forbury Flyer 3rd = 1 Homebush Finn 4th = 3 Smash Gator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 1 - 14 Friday Woolfe | ||
Tue Nov 13 2018 10:15 | 1st = 14 Friday Woolfe 2nd = 7 Bayeux 3rd = 3 Chief Sequoyah 4th = 10 Miss Pacific |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 1 - 1 Sefton Jay | ||
Tue Nov 13 2018 10:13 | 1st = 1 Sefton Jay 2nd = 6 Always Dizzy 3rd = 8 Homebush Secret 4th = 4 Smash Achieiver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 1 - 14 Sundons Flyer | ||
Tue Nov 13 2018 10:05 | 1st = 14 Sundons Flyer 2nd = 8 Ruthless Kayla 3rd = 17 Over The Love 4th = 18 Bd Khaosan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 7 - 3 Sangue Reale | ||
Sat Oct 13 2018 23:55 | 1st = 3 Sangue Reale 2nd = 2 Change Doon Now 3rd = 7 Just Above 4th = 4 Squillions |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 7 Chevy Sheikh | ||
Sat Oct 13 2018 23:47 | 1st = 7 Chevy Sheikh 2nd = 3 Crafty Rama 3rd = 8 Em Morney 4th = 5 Adele Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 7 Techno | ||
Sat Oct 13 2018 23:31 | 1st = 7 Techno 2nd = 4 Corporate Storm 3rd = 1 Aldrich 4th = 6 Patchy Kat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 6 - 7 Royal Mach | ||
Sat Oct 13 2018 23:22 | 1st = 7 Royal Mach 2nd = 1 Soho Wonder 3rd = 5 The Bucket List 4th = 6 Carter Micheal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 10 - 1 Concentration | ||
Sat Oct 13 2018 23:15 | 1st = 1 Concentration 2nd = 7 Midnight Bender 3rd = 8 Wee Jimmy 4th = 6 Im Toot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 3 Astrozone | ||
Sat Oct 13 2018 23:12 | 1st = 3 Astrozone 2nd = 8 Trouper Monelli 3rd = 7 Winlock Banking 4th = 6 Slingshot Gypsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 11 - 9 Artoripace | ||
Sat Oct 13 2018 23:07 | 1st = 9 Artoripace 2nd = 5 Travlininstyle 3rd = 2 Fong Nien 4th = 8 Miss Dangerfield |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 2 Especial Shiraz | ||
Sat Oct 13 2018 23:04 | 1st = 2 Especial Shiraz 2nd = 8 Manny Allen 3rd = 1 Clovally Granite 4th = 4 Bageera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 11 - 1 Zipping Blitz | ||
Sat Oct 13 2018 23:00 | 1st = 1 Zipping Blitz 2nd = 9 Midnight Loki 3rd = 2 Legendary Opal 4th = 6 Turbo Park |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 4 Yunderup Tank | ||
Sat Oct 13 2018 22:52 | 1st = 4 Yunderup Tank 2nd = 6 King Cigar 3rd = 2 Eighty Eight 4th = 3 Allen Mike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 5 - 5 One For Sassy | ||
Sat Oct 13 2018 22:47 | 1st = 5 One For Sassy 2nd = 6 Bright Diamond 3rd = 7 Hideout 4th = 4 Western Drover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 3 Kulu Hipster | ||
Sat Oct 13 2018 22:45 | 1st = 3 Kulu Hipster 2nd = 1 Rythym Taboo 3rd = 6 Unmistakable 4th = 7 Varuchi Pass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 9 - 8 Mister Gunsen | ||
Sat Oct 13 2018 22:40 | 1st = 8 Mister Gunsen 2nd = 5 Miracle Rising 3rd = 3 Ivanov 4th = 7 Melpark Royal Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 1 Speedy Boltalz | ||
Sat Oct 13 2018 22:38 | 1st = 1 Speedy Boltalz 2nd = 3 Tornado Time 3rd = 4 Lucky Lily 4th = 8 Relocate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 10 - 4 Kyvalley Tinman | ||
Sat Oct 13 2018 22:33 | 1st = 4 Kyvalley Tinman 2nd = 9 Dynamic Legacy 3rd = 10 La Grange 4th = 8 Aldebaran Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 3 Starlight Yoyo | ||
Sat Oct 13 2018 22:30 | 1st = 3 Starlight Yoyo 2nd = 4 Dandalup Annie 3rd = 6 Trifive 4th = 7 Stanga Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 1 Rowchester Flash | ||
Sat Oct 13 2018 22:22 | 1st = 1 Rowchester Flash 2nd = 7 Kulu Ozzie 3rd = 8 Chill Out Al 4th = 4 Sergeant Schultz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 4 - 10 Our Alfie Romeo | ||
Sat Oct 13 2018 22:17 | 1st = 10 Our Alfie Romeo 2nd = 1 Hoiho 3rd = 5 Im The Best 4th = 7 Kitura |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 1 Federal Brae | ||
Sat Oct 13 2018 22:15 | 1st = 1 Federal Brae 2nd = 6 Smokey Retreat 3rd = 3 Fabolate 4th = 5 Divers Mccurry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 2 Midnite Starling | ||
Sat Oct 13 2018 22:12 | 1st = 2 Midnite Starling 2nd = 8 Deanos Mojo 3rd = 5 Leave Me Out 4th = 4 Discovered |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 6 Nerio | ||
Sat Oct 13 2018 22:10 | 1st = 6 Nerio 2nd = 9 Novena Rose 3rd = 2 Zed Code 4th = 1 Caesars Astrum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 3 Riverside Pride | ||
Sat Oct 13 2018 22:08 | 1st = 3 Riverside Pride 2nd = 7 Hello Im Gisele 3rd = 2 Kayda Bear 4th = 4 Hello Im Dom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 8 - 4 Rolling With Stell | ||
Sat Oct 13 2018 22:06 | 1st = 4 Rolling With Stell 2nd = 2 The Hounddog 3rd = 5 Be A Good Sport 4th = 1 Louth Park Watch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 12 - 4 Songar Thunder | ||
Sat Oct 13 2018 22:04 | 1st = 4 Songar Thunder 2nd = 2 Glenreagh Harry 3rd = 6 Young Rachel 4th = 3 Burginator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 2 Skippy Rascal | ||
Sat Oct 13 2018 22:03 | 1st = 2 Skippy Rascal 2nd = 4 With Gusto 3rd = 6 Perfect Mach 4th = 8 Intransit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 1 Just Nimble It | ||
Sat Oct 13 2018 22:00 | 1st = 1 Just Nimble It 2nd = 8 Tiarna Keeping 3rd = 5 Tobacco Leaf 4th = 3 Banjo Fever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 4 Forte Courage | ||
Sat Oct 13 2018 21:55 | 1st = 4 Forte Courage 2nd = 3 Run Rabbit Run 3rd = 8 The High Achiever 4th = 1 Loanshark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 6 Air Traffic | ||
Sat Oct 13 2018 21:52 | 1st = 6 Air Traffic 2nd = 3 Jacks Girl 3rd = 5 Double Mack 4th = 1 Clue Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 3 - 1 Clares Fool | ||
Sat Oct 13 2018 21:51 | 1st = 1 Clares Fool 2nd = 7 Gunna Get Lucky 3rd = 8 Amity Piere 4th = 4 Phar From Kalahari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 4 Ridos Ace | ||
Sat Oct 13 2018 21:49 | 1st = 4 Ridos Ace 2nd = 5 Guns Ablazing 3rd = 6 Rockalot 4th = 3 Bobby Tokaam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 3 Senor Macray | ||
Sat Oct 13 2018 21:47 | 1st = 3 Senor Macray 2nd = 6 Bradness Eldefuego 3rd = 7 Fortyeighthenson 4th = 1 Packnplenty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 5 Easy To Excel | ||
Sat Oct 13 2018 21:46 | 1st = 5 Easy To Excel 2nd = 7 Pirates Treasure 3rd = 8 Kostya Diddley 4th = 4 Timely Tuned |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 2 Burst Of Black | ||
Sat Oct 13 2018 21:43 | 1st = 2 Burst Of Black 2nd = 5 Sketchy Cohesion 3rd = 4 Ivy Rose 4th = 3 Dorans Bliss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 6 Glenferrie Hood | ||
Sat Oct 13 2018 21:42 | 1st = 6 Glenferrie Hood 2nd = 2 Ohoka Punter 3rd = 1 Bodhi Tree 4th = 5 Alleluia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 3 Dyna Carnie | ||
Sat Oct 13 2018 21:40 | 1st = 3 Dyna Carnie 2nd = 8 Apache Flame 3rd = 4 Gehring Bale 4th = 6 Miss Innings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 5 Ima Kennedy Two | ||
Sat Oct 13 2018 21:38 | 1st = 5 Ima Kennedy Two 2nd = 6 Power Surge 3rd = 3 La Patata 4th = 1 Divas Destiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 1 Somerocksomeroll | ||
Sat Oct 13 2018 21:35 | 1st = 1 Somerocksomeroll 2nd = 8 Herehecomes 3rd = 2 Macey Jayde 4th = 5 Itmademyday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 2 Maharani | ||
Sat Oct 13 2018 21:32 | 1st = 2 Maharani 2nd = 7 Nappo Quoted 3rd = 9 Federal Monster 4th = 4 Explosive Brown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 1 Zipping Zoe | ||
Sat Oct 13 2018 21:29 | 1st = 1 Zipping Zoe 2nd = 4 Bombora Thunder 3rd = 5 Winsome Express 4th = 2 Big Deal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 5 Light The Flame | ||
Sat Oct 13 2018 21:27 | 1st = 5 Light The Flame 2nd = 8 Gus Or Bust 3rd = 9 Chuck Wagon 4th = 7 The Dutchman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 2 Stony Broke | ||
Sat Oct 13 2018 21:26 | 1st = 2 Stony Broke 2nd = 8 Tomerong Terror 3rd = 7 Cotchin 4th = 4 Then and Now |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 2 Faith In Thee | ||
Sat Oct 13 2018 21:23 | 1st = 2 Faith In Thee 2nd = 4 Zipping Tiara 3rd = 1 Poppy Brann 4th = 5 Symi Summer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 10 Barefoot Sally | ||
Sat Oct 13 2018 21:22 | 1st = 10 Barefoot Sally 2nd = 9 A Loan Again 3rd = 6 I Asked Nicely 4th = 5 Grins Made A Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 6 Blackjack Neo | ||
Sat Oct 13 2018 21:20 | 1st = 6 Blackjack Neo 2nd = 1 Barooga Brett 3rd = 5 Hit The Highway 4th = 7 Wise Piquet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 2 - 8 Avivo | ||
Sat Oct 13 2018 21:18 | 1st = 8 Avivo 2nd = 1 Muffins 3rd = 7 Penola Girl 4th = 2 Camilla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 6 Lilac Flash | ||
Sat Oct 13 2018 21:15 | 1st = 6 Lilac Flash 2nd = 10 Big Bruce 3rd = 3 Everything 4th = 4 My Ultimate Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 5 Bailey Be Good | ||
Sat Oct 13 2018 21:15 | 1st = 5 Bailey Be Good 2nd = 2 Kicker Crew 3rd = 4 Rapid State 4th = 6 Wildash Tom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 4 Metro Princess | ||
Sat Oct 13 2018 21:12 | 1st = 4 Metro Princess 2nd = 5 Fantastic Ghost 3rd = 3 Hit Record 4th = 6 My Bro Connor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 9 Eagle Star | ||
Sat Oct 13 2018 21:11 | 1st = 9 Eagle Star 2nd = 7 Aqua Moneypenny 3rd = 6 Ima Birubi Boy 4th = 5 Hayaku Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 7 Die Laughing | ||
Sat Oct 13 2018 21:09 | 1st = 7 Die Laughing 2nd = 6 Simply Smarter 3rd = 1 Why Not Kez 4th = 2 Staying In Paris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 2 Tiger Tara | ||
Sat Oct 13 2018 21:06 | 1st = 2 Tiger Tara 2nd = 3 Chicago Bull 3rd = 10 Carlas Pixel 4th = 6 Franco Nelson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 2 Camden Sky | ||
Sat Oct 13 2018 21:03 | 1st = 2 Camden Sky 2nd = 8 Nova Flash 3rd = 4 Red Road Runner 4th = 5 Bronelly Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 7 Time Lee Money | ||
Sat Oct 13 2018 21:00 | 1st = 7 Time Lee Money 2nd = 2 Dyna Fabrice 3rd = 3 Reiko Ablett 4th = 1 Major Innings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 2 Blue Mcqueen | ||
Sat Oct 13 2018 20:57 | 1st = 2 Blue Mcqueen 2nd = 5 Srixon 3rd = 1 Snipper Brann 4th = 4 Tiger Frost |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 6 Blinding Light | ||
Sat Oct 13 2018 20:55 | 1st = 6 Blinding Light 2nd = 4 Rate Highly 3rd = 8 Make Mine Joe 4th = 9 Clarenden Hustler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 8 Proper Gent | ||
Sat Oct 13 2018 20:54 | 1st = 8 Proper Gent 2nd = 1 Special Cover 3rd = 2 Mr Belvedere 4th = 7 Smart Werina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 1 Aston It Is | ||
Sat Oct 13 2018 20:51 | 1st = 1 Aston It Is 2nd = 3 Peter Yap 3rd = 2 Erupt Eve Lad 4th = 5 Ima Mystery Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 7 Yayas Hot Spot | ||
Sat Oct 13 2018 20:50 | 1st = 7 Yayas Hot Spot 2nd = 6 Mach Beauty 3rd = 5 Murano 4th = 1 Gotta Go Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 3 Gizza Malarkey | ||
Sat Oct 13 2018 20:48 | 1st = 3 Gizza Malarkey 2nd = 7 Ancient Secret 3rd = 1 Mighty Leader 4th = 8 Wilshire Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 1 - 7 The Buckeye Bullet | ||
Sat Oct 13 2018 20:46 | 1st = 7 The Buckeye Bullet 2nd = 3 Tinseltown 3rd = 2 Camluck King 4th = 4 Elleker Hanover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 8 Styles | ||
Sat Oct 13 2018 20:44 | 1st = 8 Styles 2nd = 6 Paprika 3rd = 2 Canya Bounce 4th = 1 Bronelly Beat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 4 Braeman | ||
Sat Oct 13 2018 20:41 | 1st = 4 Braeman 2nd = 6 Sienna Grand 3rd = 5 Queens Me Mum 4th = 1 Lochinvar Chip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 6 Soho Shanghai | ||
Sat Oct 13 2018 20:40 | 1st = 6 Soho Shanghai 2nd = 1 Jacks At The Beach 3rd = 3 Tact Ollie 4th = 4 Levi Jade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 6 Idabelle Bale | ||
Sat Oct 13 2018 20:38 | 1st = 6 Idabelle Bale 2nd = 2 Vrontios 3rd = 4 Liebig Street 4th = 1 Xera Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 10 Frame Drive | ||
Sat Oct 13 2018 20:36 | 1st = 10 Frame Drive 2nd = 7 Dothedealdylan 3rd = 1 Tahminda 4th = 5 Sunday Sesh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 8 - 1 Miracle Man | ||
Sat Oct 13 2018 20:35 | 1st = 1 Miracle Man 2nd = 10 Sigil 3rd = 11 Distant Trilogy 4th = 6 Ouqba Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 7 Aza Zeus | ||
Sat Oct 13 2018 20:34 | 1st = 7 Aza Zeus 2nd = 2 Elly Bye Bye 3rd = 5 Tee Be Good 4th = 6 Aim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 8 Dynastic Ruler | ||
Sat Oct 13 2018 20:31 | 1st = 8 Dynastic Ruler 2nd = 2 Winsome Fernando 3rd = 3 Winlock Ludacris 4th = 1 Blackpool Blast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 3 Tornado Valley | ||
Sat Oct 13 2018 20:30 | 1st = 3 Tornado Valley 2nd = 8 Dance Craze 3rd = 10 Kyvalley Blur 4th = 7 Red Hot Tooth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 7 Mallee Kade | ||
Sat Oct 13 2018 20:28 | 1st = 7 Mallee Kade 2nd = 1 Mothers Prayer 4th = 6 Allen Elway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 8 Secret Moves | ||
Sat Oct 13 2018 20:25 | 1st = 8 Secret Moves 2nd = 2 Miss Ariek 3rd = 7 Late Night Lager 4th = 4 Good Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 7 Saab Magic | ||
Sat Oct 13 2018 20:24 | 1st = 7 Saab Magic 2nd = 5 Major Kiwi 3rd = 9 Maywyns Zephyr 4th = 10 Regal Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 2 Waithera | ||
Sat Oct 13 2018 20:21 | 1st = 2 Waithera 2nd = 7 Lofty Morrow 3rd = 8 Pick A Whacker 4th = 1 Tambo Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 11 Village Witch | ||
Sat Oct 13 2018 20:20 | 1st = 11 Village Witch 2nd = 10 Eye See Diamonds 3rd = 6 Du Vella 4th = 9 Lovin Miss Daisy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 4 Sanjiro | ||
Sat Oct 13 2018 20:18 | 1st = 4 Sanjiro 2nd = 6 Uringa 3rd = 1 Lylahs Way 4th = 5 Oakvale Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 8 Wise Misty | ||
Sat Oct 13 2018 20:14 | 1st = 8 Wise Misty 2nd = 1 Rule The Road 3rd = 4 Slick 4th = 3 Logan City |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 5 Fioki | ||
Sat Oct 13 2018 20:13 | 1st = 5 Fioki 2nd = 9 Fifth Edition 3rd = 7 With Authority 4th = 8 Wattlebank Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 4 El Grand Knocka | ||
Sat Oct 13 2018 20:11 | 1st = 4 El Grand Knocka 2nd = 8 Its A Bull 3rd = 5 Shot Thru 4th = 3 Crackerjack Daza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 8 Chromosome Four | ||
Sat Oct 13 2018 20:08 | 1st = 8 Chromosome Four 2nd = 1 My Little Mate 3rd = 4 Mandrake Mae 4th = 5 Lets Win Meisha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 2 Bettor Than Best | ||
Sat Oct 13 2018 20:06 | 1st = 2 Bettor Than Best 2nd = 7 Sweet As Candy 3rd = 1 Exterminate 4th = 9 Vega Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 1 Winsome Stride | ||
Sat Oct 13 2018 20:04 | 1st = 1 Winsome Stride 2nd = 2 Flash Cow 3rd = 5 Go Brandi 4th = 8 Muddy Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 10 Cash N Flow | ||
Sat Oct 13 2018 20:03 | 1st = 10 Cash N Flow 2nd = 1 Resurgent Spirit 3rd = 5 Makes Every Scents 4th = 2 Bernie Winkle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 8 Harmat | ||
Sat Oct 13 2018 20:01 | 1st = 8 Harmat 2nd = 2 Old Station Road 3rd = 1 Amber Liquid 4th = 4 Melissas Charm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 7 - 2 Achernar Star | ||
Sat Oct 13 2018 20:00 | 1st = 2 Achernar Star 2nd = 6 Action 3rd = 8 Great Again 4th = 1 Pushin Shapes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 2 Micks Advice | ||
Sat Oct 13 2018 19:57 | 1st = 2 Micks Advice 2nd = 3 Osakalaka 3rd = 1 Dewana Express 4th = 4 Dorrigo Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 5 Surfboard | ||
Sat Oct 13 2018 19:54 | 1st = 5 Surfboard 2nd = 2 Its A Kiss 3rd = 4 Maywyn Promises 4th = 8 Thunder Of Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 8 The Octagon | ||
Sat Oct 13 2018 19:52 | 1st = 8 The Octagon 2nd = 2 Marty Major 3rd = 6 Bonnies A Beauty 4th = 10 Ace To Play |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 3 Lance Allen | ||
Sat Oct 13 2018 19:51 | 1st = 3 Lance Allen 2nd = 5 Aston Ninja 3rd = 1 Poor Old Frank 4th = 9 Tankalicious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 5 Smooth Blend | ||
Sat Oct 13 2018 19:48 | 1st = 5 Smooth Blend 2nd = 8 Walkaway Plastic 3rd = 2 Busted Custard 4th = 1 Elzy Lay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 2 My Chimera | ||
Sat Oct 13 2018 19:47 | 1st = 2 My Chimera 2nd = 7 Rompers Monarchy 3rd = 4 Sunset Tour 4th = 10 Maorisfavouritesun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 2 El Joking | ||
Sat Oct 13 2018 19:45 | 1st = 2 El Joking 2nd = 5 Milos Zarr Done 3rd = 7 Wicked Quality 4th = 1 Sunny Village |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 4 Locky Paluza | ||
Sat Oct 13 2018 19:41 | 1st = 4 Locky Paluza 2nd = 7 Flying Sovereign 3rd = 8 Sketchy Fabio 4th = 6 Nicks Never |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 1 Top Trio | ||
Sat Oct 13 2018 19:40 | 1st = 1 Top Trio 2nd = 2 Devil Dodger 3rd = 8 Remember Them 4th = 4 Clarkey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 2 Dyna Wazza | ||
Sat Oct 13 2018 19:38 | 1st = 2 Dyna Wazza 2nd = 7 Dyna Alistair 3rd = 4 Go Seek Heidi 4th = 1 Slinky Inky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 6 Fire And Ice | ||
Sat Oct 13 2018 19:36 | 1st = 6 Fire And Ice 2nd = 3 Glengarry Rose 3rd = 1 Western Stride 4th = 11 Our Dream To Reality |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 8 Maywyns Noise | ||
Sat Oct 13 2018 19:34 | 1st = 8 Maywyns Noise 2nd = 2 Brother Trevor 3rd = 7 Maywyn Rewards 4th = 1 Lightning White |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 1 Kirabilli Poppy | ||
Sat Oct 13 2018 19:31 | 1st = 1 Kirabilli Poppy 2nd = 6 Its A Diva 3rd = 9 Pyrenees Inferno 4th = 3 Kissable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 1 Marvellous Max | ||
Sat Oct 13 2018 19:30 | 1st = 1 Marvellous Max 2nd = 2 Shared Interest 3rd = 5 Fatouche 4th = 9 Fear Not |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 4 Zipping Bolt | ||
Sat Oct 13 2018 19:28 | 1st = 4 Zipping Bolt 2nd = 2 Smoulder 3rd = 1 Counter Fire 4th = 10 Jody Dance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 11 Golden Jaylet | ||
Sat Oct 13 2018 19:26 | 1st = 11 Golden Jaylet 2nd = 7 Wroxton Steel 3rd = 9 Jagged Shadow 4th = 1 Gozo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 6 - 7 Big Caroline | ||
Sat Oct 13 2018 19:25 | 1st = 7 Big Caroline 2nd = 3 Pretentious Chant 3rd = 8 Blackline 4th = 9 De Andes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 7 White Sox Ethics | ||
Sat Oct 13 2018 19:24 | 1st = 7 White Sox Ethics 2nd = 1 Winlock Huddy 3rd = 5 Zipping Bronco 4th = 2 He Can Fly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 2 Glenreagh Skud | ||
Sat Oct 13 2018 19:21 | 1st = 2 Glenreagh Skud 2nd = 1 Stratavon Kasey 3rd = 4 Vivarchi 4th = 5 Pass The Jar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 9 Maximan | ||
Sat Oct 13 2018 19:20 | 1st = 9 Maximan 2nd = 1 Real Stride 3rd = 8 Outrageous El 4th = 6 Admiral Bronski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 1 Dakora | ||
Sat Oct 13 2018 19:17 | 1st = 1 Dakora 2nd = 2 Chill Out Webby 3rd = 5 Shorty George 4th = 7 Go Slow Goldy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 1 Oxley One | ||
Sat Oct 13 2018 19:14 | 1st = 1 Oxley One 2nd = 8 Road Side Assist 3rd = 3 Galway Cheeta 4th = 2 Stop It Lachlan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 3 Sams A Champ | ||
Sat Oct 13 2018 19:12 | 1st = 3 Sams A Champ 2nd = 2 January 3rd = 10 The Ides Of March 4th = 1 Whiskey Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 7 Bros Little Gem | ||
Sat Oct 13 2018 19:09 | 1st = 7 Bros Little Gem 2nd = 4 Zipping Galon 3rd = 2 Hayleys Style 4th = 5 Midnight Mystery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 2 Sergei | ||
Sat Oct 13 2018 19:06 | 1st = 2 Sergei 2nd = 12 Im Major Harry 3rd = 11 Platinum Penny 4th = 6 Never Know Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 2 Tobys Mate | ||
Sat Oct 13 2018 19:02 | 1st = 2 Tobys Mate 2nd = 5 Flash As Evelyn 3rd = 8 Mr Cashway 4th = 4 Excel To Believe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 6 Rock Tonight | ||
Sat Oct 13 2018 19:00 | 1st = 6 Rock Tonight 2nd = 4 Tiavons Dream 3rd = 9 Super Zeck 4th = 2 Daquiri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 4 Ninghan Express | ||
Sat Oct 13 2018 18:58 | 1st = 4 Ninghan Express 2nd = 3 Hombre Montana 3rd = 7 Tahiti Pearl 4th = 8 Marbel Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 2 Clarenden Valour | ||
Sat Oct 13 2018 18:56 | 1st = 2 Clarenden Valour 2nd = 6 Stylish Icon 3rd = 12 Millwood Chloe 4th = 9 Metrorama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 7 Hidden Courage | ||
Sat Oct 13 2018 18:53 | 1st = 7 Hidden Courage 2nd = 3 Idle Hands 3rd = 1 The Pacman 4th = 5 Ballymore Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 3 Logans Run | ||
Sat Oct 13 2018 18:52 | 1st = 3 Logans Run 2nd = 1 Chrome Run 3rd = 6 Goddess Macha 4th = 4 Wild Rock Hayze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 5 - 2 Chix Pic | ||
Sat Oct 13 2018 18:50 | 1st = 2 Chix Pic 2nd = 3 Black Sabbath 3rd = 6 Lady Cosmology 4th = 1 Valour Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 5 Rockin Joe | ||
Sat Oct 13 2018 18:47 | 1st = 5 Rockin Joe 2nd = 3 Blue Espearance 3rd = 6 Aston Atley 4th = 2 Air Commander |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 6 - 2 Wingards Mark | ||
Sat Oct 13 2018 18:45 | 1st = 2 Wingards Mark 2nd = 7 Urban Bourbon 3rd = 4 Tea Tree Gully 4th = 1 The Hummel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 2 Fantastic Zip | ||
Sat Oct 13 2018 18:42 | 1st = 2 Fantastic Zip 2nd = 9 Acoustic Lee 3rd = 6 Fantastic Midge 4th = 7 Junee Jess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 1 Sparkling Cullect | ||
Sat Oct 13 2018 18:42 | 1st = 1 Sparkling Cullect 2nd = 4 Our Millwood Maizie 3rd = 8 Match Point 4th = 6 Majestic Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 4 Smoke em | ||
Sat Oct 13 2018 18:39 | 1st = 4 Smoke em 2nd = 2 Broken Flippa 3rd = 8 Deep Conviction 4th = 6 Ruby Buzzard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 4 Pacman Hammer | ||
Sat Oct 13 2018 18:36 | 1st = 4 Pacman Hammer 2nd = 13 Its Inevitable 3rd = 1 Caesareal 4th = 11 Franco Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 7 Adelina | ||
Sat Oct 13 2018 18:31 | 1st = 7 Adelina 2nd = 8 Blue Jay Jay 3rd = 4 Ringbark Wyatt 4th = 2 Sugar Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 5 Lookofalegend | ||
Sat Oct 13 2018 18:30 | 1st = 5 Lookofalegend 2nd = 11 Cruz 3rd = 2 Our Sir Oliver 4th = 1 Pental Sunrise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 7 Ominous Warning | ||
Sat Oct 13 2018 18:28 | 1st = 7 Ominous Warning 2nd = 8 Hotspur Joey 3rd = 6 Rayzas Gadget |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 10 Blurred Lines | ||
Sat Oct 13 2018 18:24 | 1st = 10 Blurred Lines 2nd = 9 Torque Tothe Starz 3rd = 11 Wroxton Balboa 4th = 8 Artegra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 8 Goodwin Reggie | ||
Sat Oct 13 2018 18:22 | 1st = 8 Goodwin Reggie 2nd = 7 Stratavon Slugo 3rd = 2 Grand Marina 4th = 1 Frozen Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 9 Our Missionary Man | ||
Sat Oct 13 2018 18:17 | 1st = 9 Our Missionary Man 2nd = 10 Imthevillagestar 3rd = 8 The Spin King 4th = 6 Lots More Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 8 Color Purple | ||
Sat Oct 13 2018 18:15 | 1st = 8 Color Purple 2nd = 2 Eye Hate Cake 3rd = 1 Lynnys Honey 4th = 5 Zabdon Zinger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 4 - 1 Multiverse | ||
Sat Oct 13 2018 18:14 | 1st = 1 Multiverse 2nd = 9 Sweet Dreamin 3rd = 2 Royal Command 4th = 6 Snow Blossom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 10 - 6 Esperance | ||
Sat Oct 13 2018 18:10 | 1st = 6 Esperance 2nd = 2 Revenire 3rd = 15 Lucy Rose 4th = 3 Noble Joey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 11 Star Chamber | ||
Sat Oct 13 2018 18:05 | 1st = 11 Star Chamber 2nd = 13 Star Of Memphis 3rd = 5 Striking Beauty 4th = 9 Replaced Eye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 5 - 2 Brazilliant | ||
Sat Oct 13 2018 18:04 | 1st = 2 Brazilliant 2nd = 4 Babe In Boots 3rd = 1 Magnus Bay 4th = 3 Finals Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 8 - 5 Prepare To Win | ||
Sat Oct 13 2018 18:01 | 1st = 5 Prepare To Win 2nd = 16 Flop 3rd = 17 Its A Myth 4th = 7 Beautiful Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 8 - 11 Burbank | ||
Sat Oct 13 2018 17:54 | 1st = 11 Burbank 2nd = 2 Merican 3rd = 5 Lacasa Maria Rosa 4th = 15 Saintly Sunrise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 10 - 7 Yucatan | ||
Sat Oct 13 2018 17:50 | 1st = 7 Yucatan 2nd = 8 Brimham Rocks 3rd = 2 A Prince Of Arran 4th = 5 Gallic Chieftain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 7 - 4 Airino | ||
Sat Oct 13 2018 17:46 | 1st = 4 Airino 2nd = 8 Bank Of Erin 3rd = 2 What A Hoot 4th = 7 Wednesday Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Manangatang Race 7 - 11 Anticipate | ||
Sat Oct 13 2018 17:44 | 1st = 11 Anticipate 2nd = 3 Aussie Bob 3rd = 6 Shakarl 4th = 2 Bernara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 3 - 5 Noir De Rue | ||
Sat Oct 13 2018 17:42 | 1st = 5 Noir De Rue 2nd = 6 Honorfic 3rd = 7 Queen Bey 4th = 8 Toppa Dawozza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 9 - 12 Big Blue | ||
Sat Oct 13 2018 17:35 | 1st = 12 Big Blue 2nd = 5 One Foot In Heaven 3rd = 2 Red Cardinal 4th = 7 Wall Of Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 8 - 11 Captains Son | ||
Sat Oct 13 2018 17:31 | 1st = 11 Captains Son 2nd = 1 Prevailing Winds 3rd = 8 Nariko 4th = 12 Circus Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 7 - 2 Casino Wizard | ||
Sat Oct 13 2018 17:26 | 1st = 2 Casino Wizard 2nd = 12 Petrelle 3rd = 11 All About Nicci 4th = 10 Mica Lil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 4 - 4 Quantum Dot | ||
Sat Oct 13 2018 17:25 | 1st = 4 Quantum Dot 2nd = 1 Snowtrooper 3rd = 3 Thats Justified 4th = 7 Exonerate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 7 - 5 Cuban Royale | ||
Sat Oct 13 2018 17:19 | 1st = 5 Cuban Royale 2nd = 11 Ready Set Sing 3rd = 3 My Zebrinka 4th = 8 Saint Katarina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 9 - 1 The Autumn Sun | ||
Sat Oct 13 2018 17:15 | 1st = 1 The Autumn Sun 2nd = 9 Vassilator 3rd = 15 Oohood 4th = 8 Good N Fast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 6 - 6 Tadween | ||
Sat Oct 13 2018 17:10 | 1st = 6 Tadween 2nd = 9 Pacific Tycoon 3rd = 16 Rocky High 4th = 1 Lord Laurie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Manangatang Race 6 - 2 Not To Know | ||
Sat Oct 13 2018 17:08 | 1st = 2 Not To Know 2nd = 7 Sudden Moment 3rd = 4 Bonville 4th = 3 Corporate Takeover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Forbes Race 6 - 10 Bee Double Bee | ||
Sat Oct 13 2018 17:05 | 1st = 10 Bee Double Bee 2nd = 8 Dart Street 3rd = 2 Good Verdict 4th = 1 Coasting |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 2 - 1 Salon Du Cheval | ||
Sat Oct 13 2018 17:00 | 1st = 1 Salon Du Cheval 2nd = 6 Kia Ora Star 3rd = 2 Arctic Stream 4th = 3 Beaucount |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 7 - 2 Break And Enter | ||
Sat Oct 13 2018 16:54 | 1st = 2 Break And Enter 2nd = 4 Arohata 3rd = 11 Barge And Charge 4th = 5 Mr Steal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 8 - 4 Moss N Dale | ||
Sat Oct 13 2018 16:50 | 1st = 4 Moss N Dale 2nd = 9 Doukhan 3rd = 12 Egg Tart 4th = 6 Arbeitsam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 6 - 13 Miss Jane | ||
Sat Oct 13 2018 16:46 | 1st = 13 Miss Jane 2nd = 14 Pale Ale 3rd = 7 Live Fast 4th = 2 Oberland |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 3 - 1 Savatoxl | ||
Sat Oct 13 2018 16:45 | 1st = 1 Savatoxl 2nd = 2 Razor Beer 3rd = 3 Maiden Grace 4th = 4 Razor Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 6 - 4 Accoy | ||
Sat Oct 13 2018 16:39 | 1st = 4 Accoy 2nd = 3 Rose of Savannah 3rd = 6 Carnina 4th = 9 Korrawi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 8 - 1 Benbatl | ||
Sat Oct 13 2018 16:35 | 1st = 1 Benbatl 2nd = 7 Blair House 3rd = 2 Humidor 4th = 5 The Cliffsofmoher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 5 - 11 Supplyzing | ||
Sat Oct 13 2018 16:30 | 1st = 11 Supplyzing 2nd = 4 Short 3rd = 8 Twilight Maneuver 4th = 7 Butler Butler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Forbes Race 5 - 7 Hu Hit Hu | ||
Sat Oct 13 2018 16:26 | 1st = 7 Hu Hit Hu 2nd = 8 Naoko 3rd = 5 Fairy Fragments 4th = 2 Northern Myth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Manangatang Race 5 - 5 Asquillion | ||
Sat Oct 13 2018 16:25 | 1st = 5 Asquillion 2nd = 8 Kinjulator 3rd = 3 Franquin 4th = 4 Wolf King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 1 - 12 Together We Dream | ||
Sat Oct 13 2018 16:22 | 1st = 12 Together We Dream 2nd = 14 Bel My Pago 3rd = 1 Vagabond Boy 4th = 11 Blackwood Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 7 - 1 Redzel | ||
Sat Oct 13 2018 16:15 | 1st = 1 Redzel 2nd = 4 Trapeze Artist 3rd = 17 Osborne Bulls 4th = 3 Le Romain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 6 - 7 Master Zephyr | ||
Sat Oct 13 2018 16:05 | 1st = 7 Master Zephyr 2nd = 10 Barry The Baptist 3rd = 9 Dandy Gent 4th = 2 Last Week |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 2 - 7 Viotti | ||
Sat Oct 13 2018 16:04 | 1st = 7 Viotti 2nd = 2 Danoxie 3rd = 1 Bonsai Boy 4th = 6 Mitochondria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 5 - 7 Experimentation | ||
Sat Oct 13 2018 16:00 | 1st = 7 Experimentation 2nd = 20 Gougers 3rd = 5 Akkacan 4th = 12 Golden Lustre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 5 - 8 Romani Girl | ||
Sat Oct 13 2018 15:50 | 1st = 8 Romani Girl 2nd = 7 Heavenly Thunder 3rd = 3 Galina 4th = 10 Mimi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 7 - 5 Land Of Plenty | ||
Sat Oct 13 2018 15:45 | 1st = 5 Land Of Plenty 2nd = 1 Hartnell 3rd = 11 Siege Of Quebec 4th = 4 Shillelagh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 4 - 2 Footmark | ||
Sat Oct 13 2018 15:41 | 1st = 2 Footmark 2nd = 4 La Biere Choisie 3rd = 9 Run For Raffin 4th = 7 Manussia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Manangatang Race 4 - 7 Desert Duel | ||
Sat Oct 13 2018 15:39 | 1st = 7 Desert Duel 2nd = 12 Curragh King 3rd = 1 Arellano 4th = 8 Honor The Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Forbes Race 4 - 2 We Love Rugby | ||
Sat Oct 13 2018 15:36 | 1st = 2 We Love Rugby 2nd = 5 Dragons Shadow 3rd = 4 All Ellie 4th = 3 Cherry Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 6 - 5 Pierata | ||
Sat Oct 13 2018 15:30 | 1st = 5 Pierata 2nd = 3 Jungle Edge 3rd = 1 Clearly Innocent 4th = 9 Tactical Advantage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 5 - 7 Stealthy Lucas | ||
Sat Oct 13 2018 15:26 | 1st = 7 Stealthy Lucas 2nd = 3 Maxey Campo 3rd = 8 Czechoslovakia 4th = 5 Elite Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 4 - 5 Burn Off | ||
Sat Oct 13 2018 15:21 | 1st = 5 Burn Off 2nd = 4 Stars Of Carrum 3rd = 2 Seberate 4th = 7 Maui Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 9 - 1 The Rippa | ||
Sat Oct 13 2018 15:20 | 1st = 1 The Rippa 2nd = 6 Field Of Fire 3rd = 4 Percys Gem 4th = 5 Tipping Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 10 - 8 Memphis Tennessee | ||
Sat Oct 13 2018 15:16 | 1st = 8 Memphis Tennessee 2nd = 2 Zenolas Art 3rd = 6 Groomsman 4th = 12 Jacks N Jazz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 1 - 1 Ol Blue Eyes | ||
Sat Oct 13 2018 15:16 | 1st = 1 Ol Blue Eyes 2nd = 7 Mitigate 3rd = 6 Maudy 4th = 2 Shining Mane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 4 - 4 Esteem Spirit | ||
Sat Oct 13 2018 15:14 | 1st = 4 Esteem Spirit 2nd = 3 Weekend Affair 3rd = 6 Thors Thunder 4th = 5 Beauty Kanas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 6 - 7 Amphitrite | ||
Sat Oct 13 2018 15:10 | 1st = 7 Amphitrite 2nd = 6 Fundamentalist 3rd = 3 Seabrook 4th = 11 Anjana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 3 - 1 Damselflys Kept | ||
Sat Oct 13 2018 15:05 | 1st = 1 Damselflys Kept 2nd = 12 Autocrat 3rd = 3 Liu Bang 4th = 8 Look Behind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 9 - 6 Captain Orange | ||
Sat Oct 13 2018 15:03 | 1st = 6 Captain Orange 2nd = 2 Prince Jabeel 3rd = 17 Baboonski 4th = 4 Aongatete Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Forbes Race 3 - 9 Zarwrinkles | ||
Sat Oct 13 2018 15:00 | 1st = 9 Zarwrinkles 2nd = 14 Lolly 3rd = 12 Call Me Trinity 4th = 5 Casino Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Manangatang Race 3 - 1 Owl On The Prowl | ||
Sat Oct 13 2018 14:59 | 1st = 1 Owl On The Prowl 2nd = 6 Undercover Poet 3rd = 2 Rosie Goodnight 4th = 4 Montevideo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 5 - 4 Belflyer | ||
Sat Oct 13 2018 14:50 | 1st = 4 Belflyer 2nd = 7 Suncraze 3rd = 12 Awesome Pluck 4th = 6 Dont Give A Damn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 9 - 1 Please Shuddup | ||
Sat Oct 13 2018 14:47 | 1st = 1 Please Shuddup 2nd = 5 Lawrence 3rd = 12 Balius 4th = 4 Bettor Enforce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 4 - 2 Revlis | ||
Sat Oct 13 2018 14:46 | 1st = 2 Revlis 2nd = 6 Dubai Tycoon 3rd = 9 Celestial Story 4th = 1 Wannon Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 3 - 3 Ruomaza | ||
Sat Oct 13 2018 14:41 | 1st = 3 Ruomaza 2nd = 7 Box On Collins 3rd = 1 Aagas 4th = 9 Springfield Lew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 8 - 2 Nicoletta | ||
Sat Oct 13 2018 14:40 | 1st = 2 Nicoletta 2nd = 7 Livin On A Prayer 3rd = 5 Art Deco 4th = 1 Heni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 3 - 4 Shadow Flight | ||
Sat Oct 13 2018 14:34 | 1st = 4 Shadow Flight 2nd = 9 Leave Ya Numba 3rd = 2 Chilli Beauty 4th = 5 Arrows Destiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 5 - 3 Ball Of Muscle | ||
Sat Oct 13 2018 14:30 | 1st = 3 Ball Of Muscle 2nd = 9 Spirit Of Valor 3rd = 11 Missrock 4th = 2 Voodoo Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 2 - 12 News Girl | ||
Sat Oct 13 2018 14:26 | 1st = 12 News Girl 2nd = 3 Canny Roll 3rd = 9 Tajarrob 4th = 14 Texas Target |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 8 - 1 Athena Baby | ||
Sat Oct 13 2018 14:24 | 1st = 1 Athena Baby 2nd = 11 Gundown 3rd = 5 Roger That 4th = 8 Divine Duke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Manangatang Race 2 - 2 Dont Make Me Wait | ||
Sat Oct 13 2018 14:20 | 1st = 2 Dont Make Me Wait 2nd = 9 White With One 3rd = 7 Angelify 4th = 1 Daybreaker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Forbes Race 2 - 6 Chur Bro | ||
Sat Oct 13 2018 14:18 | 1st = 6 Chur Bro 2nd = 4 Duntroon Man 3rd = 7 Dastaan 4th = 5 Bel Rosso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 4 - 2 Stampede | ||
Sat Oct 13 2018 14:15 | 1st = 2 Stampede 2nd = 7 Testashadow 3rd = 10 Goodfella 4th = 9 Kaonic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 8 - 1 Delightful Deal | ||
Sat Oct 13 2018 14:12 | 1st = 1 Delightful Deal 2nd = 5 The Empress 3rd = 10 Divinia Bellezza 4th = 9 Flogging Molly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 3 - 7 Loricain | ||
Sat Oct 13 2018 14:11 | 1st = 7 Loricain 2nd = 11 Sizzlesun 3rd = 14 Van Gaal 4th = 10 Predicated |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 2 - 9 Sweet Mischief | ||
Sat Oct 13 2018 14:06 | 1st = 9 Sweet Mischief 2nd = 6 Sandison 4th = 7 Pearl Raider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 7 - 12 Sugar Rush | ||
Sat Oct 13 2018 14:05 | 1st = 12 Sugar Rush 2nd = 1 King Cougar 3rd = 6 Break My Stride 4th = 4 Perfect Harmonee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 2 - 4 Oakfield Jet | ||
Sat Oct 13 2018 13:59 | 1st = 4 Oakfield Jet 2nd = 5 Aim To Win 3rd = 8 Philanthropist 4th = 10 Rosadiblu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 4 - 3 Winter Bride | ||
Sat Oct 13 2018 13:55 | 1st = 3 Winter Bride 2nd = 1 Booker 3rd = 6 Our Crown Mistress 4th = 7 In Good Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 1 - 16 Royal Parade | ||
Sat Oct 13 2018 13:51 | 1st = 16 Royal Parade 2nd = 4 Thunder Tub 3rd = 2 Jounama Gold 4th = 1 Eric The Axe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 7 - 1 Sleeping Beauty | ||
Sat Oct 13 2018 13:49 | 1st = 1 Sleeping Beauty 2nd = 6 Midnight Runner 3rd = 9 Crafty Jess 4th = 8 Roll The Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Manangatang Race 1 - 7 Wonga Miss | ||
Sat Oct 13 2018 13:45 | 1st = 7 Wonga Miss 2nd = 2 Beat It Justbeatit 3rd = 3 Nickalo 4th = 5 Cosmic Scoop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Forbes Race 1 - 4 Viva Lavino | ||
Sat Oct 13 2018 13:43 | 1st = 4 Viva Lavino 2nd = 2 Son Of A Fox 3rd = 6 Chief Of Arlington 4th = 3 Subway Surfer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 3 - 7 I Like It Easy | ||
Sat Oct 13 2018 13:40 | 1st = 7 I Like It Easy 2nd = 9 Evalina 3rd = 5 Bubblesntroubles 4th = 2 Madam Rouge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 7 - 5 Nottingham K Two | ||
Sat Oct 13 2018 13:37 | 1st = 5 Nottingham K Two 2nd = 13 Majestic Man 3rd = 8 Sage Trouble 4th = 6 Imran Khan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 2 - 13 So Be Venus | ||
Sat Oct 13 2018 13:36 | 1st = 13 So Be Venus 2nd = 10 Influential Girl 3rd = 8 Black Bacardi 4th = 15 Kednelly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 1 - 10 Wrecking Crew | ||
Sat Oct 13 2018 13:31 | 1st = 10 Wrecking Crew 2nd = 9 Tongsai Boss 4th = 3 Left Hand Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 6 - 7 Nymph Monte | ||
Sat Oct 13 2018 13:30 | 1st = 7 Nymph Monte 2nd = 2 Ladies First 3rd = 9 Strolling Vagabond 4th = 1 Maygrove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 1 - 4 Fortification | ||
Sat Oct 13 2018 13:24 | 1st = 4 Fortification 2nd = 1 Show Me The Honey 3rd = 5 Zerchois 4th = 8 Juaphikoa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 3 - 1 Sunlight | ||
Sat Oct 13 2018 13:20 | 1st = 1 Sunlight 2nd = 6 Humma Humma 3rd = 3 Meryl 4th = 2 Enbihaar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 6 - 2 Deals In Heels | ||
Sat Oct 13 2018 13:16 | 1st = 2 Deals In Heels 2nd = 11 Demonetization 3rd = 3 Our King Sway 4th = 14 Danger Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 2 - 11 Tristan De Angel | ||
Sat Oct 13 2018 13:05 | 1st = 11 Tristan De Angel 2nd = 4 Lawan 3rd = 12 Manangatang 4th = 10 Majestic Pedrille |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 6 - 9 Matinee Idol | ||
Sat Oct 13 2018 13:02 | 1st = 9 Matinee Idol 2nd = 12 Gomeo Denario 3rd = 1 Square Dealer 4th = 5 Absolut Russian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 1 - 10 Reward The Maid | ||
Sat Oct 13 2018 13:01 | 1st = 10 Reward The Maid 2nd = 9 Magic Reward 3rd = 8 Gossip 4th = 5 Vassa Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 5 - | ||
Sat Oct 13 2018 12:55 | 4th = 5 Heineken Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 5 - 11 Empress Tzu Hsi | ||
Sat Oct 13 2018 12:55 | 1st = 11 Empress Tzu Hsi 2nd = 10 Aridity 3rd = 14 Wafer 4th = 5 Heineken Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 2 - 9 Iconoclasm | ||
Sat Oct 13 2018 12:45 | 1st = 9 Iconoclasm 2nd = 4 Fastnet Tempest 3rd = 8 Sircconi 4th = 3 Grande Rosso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 5 - 12 Tweedledee | ||
Sat Oct 13 2018 12:39 | 1st = 12 Tweedledee 2nd = 5 Cutting Up Rough 3rd = 1 Bluetwentytwo 4th = 7 Pacquiao |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 1 - 9 Anaheed | ||
Sat Oct 13 2018 12:30 | 1st = 9 Anaheed 2nd = 2 Disruptor 3rd = 10 Readys Girl 4th = 7 Zoushack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 5 - 4 Mr Handleman | ||
Sat Oct 13 2018 12:26 | 1st = 4 Mr Handleman 2nd = 1 B Mac C 3rd = 12 El Capitan 4th = 6 The Red Robber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 4 - 11 Rock N Affair | ||
Sat Oct 13 2018 12:20 | 1st = 11 Rock N Affair 2nd = 1 Mars Bars 3rd = 9 Liquid Inspiration 4th = 2 Beauden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 1 - 6 Champagne Boom | ||
Sat Oct 13 2018 12:10 | 1st = 6 Champagne Boom 2nd = 5 Biscara 3rd = 4 Wedgetail 4th = 2 Lanigera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 4 - 3 Dawn Patrol | ||
Sat Oct 13 2018 12:02 | 1st = 3 Dawn Patrol 2nd = 11 Rip Em Up 3rd = 6 Fazioli 4th = 9 Nulli Secundus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 4 - 7 Cool Scooter | ||
Sat Oct 13 2018 11:53 | 1st = 7 Cool Scooter 2nd = 5 April Rose 3rd = 3 Baldale Girl 4th = 4 Wee Ring The Changes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 3 - 2 Glory Days | ||
Sat Oct 13 2018 11:45 | 1st = 2 Glory Days 2nd = 13 Pinsraad 3rd = 12 Tinkalicious 4th = 9 Rene |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 3 - 2 Direct Capital | ||
Sat Oct 13 2018 11:27 | 1st = 2 Direct Capital 2nd = 7 Sistabeel 3rd = 14 Nuttee 4th = 5 Gazzara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 3 - 5 Bridesdale Robyn | ||
Sat Oct 13 2018 11:18 | 1st = 5 Bridesdale Robyn 2nd = 11 Iwanadancewitsumbody 3rd = 2 Tetrick 4th = 6 Annie Fitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 2 - 3 Herengawe | ||
Sat Oct 13 2018 11:10 | 1st = 3 Herengawe 2nd = 13 Kit Kat 3rd = 14 Makamojito 4th = 9 Kolee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 2 - 9 Dream On | ||
Sat Oct 13 2018 10:52 | 1st = 9 Dream On 2nd = 17 Kool Connection 3rd = 1 De Koning 4th = 2 Felix Faure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 2 - 5 Stay Aboard | ||
Sat Oct 13 2018 10:43 | 1st = 5 Stay Aboard 2nd = 12 Hans Ideal 3rd = 1 Blarney Babe 4th = 11 Bush Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 1 - 7 Obrigado | ||
Sat Oct 13 2018 10:35 | 1st = 7 Obrigado 2nd = 14 Abacus 3rd = 12 Red Rascal 4th = 15 Prodigal Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 1 - 21 Neddy Nadeem | ||
Sat Oct 13 2018 10:17 | 1st = 21 Neddy Nadeem 2nd = 12 Harbourside 3rd = 15 Vernanme 4th = 10 Our Katy Cruz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 1 - 9 Wayward Roc | ||
Sat Oct 13 2018 10:08 | 1st = 9 Wayward Roc 2nd = 10 Masies Pride 3rd = 3 The Power Broker 4th = 1 Shona Mary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 10 - 4 You Gotta Have Faith | ||
Sat Oct 13 2018 1:05 | 1st = 4 You Gotta Have Faith 2nd = 6 Regal Ambition 3rd = 3 Firebrace 4th = 10 Kid Colossus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 7 West On Nessy | ||
Sat Oct 13 2018 0:44 | 1st = 7 West On Nessy 2nd = 4 Im A Fabio 3rd = 1 Abimbola 4th = 2 Need More Coin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 7 Kissmecougar | ||
Sat Oct 13 2018 0:35 | 1st = 7 Kissmecougar 2nd = 6 Raffaello 3rd = 2 A Bit Ruthless 4th = 1 Qtown Rip Roaring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 5 Ouchamp | ||
Sat Oct 13 2018 0:22 | 1st = 5 Ouchamp 2nd = 8 Rated 3rd = 1 Bontem Delly 4th = 3 Ookinaki Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 5 Our Max Phactor | ||
Sat Oct 13 2018 0:05 | 1st = 5 Our Max Phactor 2nd = 3 Kaptain Kenny 3rd = 8 Mondooley Mach 4th = 1 Spendthelot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 4 Red Rocket Jett | ||
Sat Oct 13 2018 0:02 | 1st = 4 Red Rocket Jett 2nd = 5 Abba Monelli 3rd = 8 Spitting Venom 4th = 1 Fernando Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 3 Montoey Miss | ||
Thu Sep 13 2018 23:49 | 1st = 3 Montoey Miss 2nd = 1 Incredible Evie 3rd = 8 Arappaho Gundi 4th = 2 Towering Inferno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 2 Adele Keeping | ||
Thu Sep 13 2018 23:31 | 1st = 2 Adele Keeping 2nd = 5 Cosmic Evolution 3rd = 1 Asa Torpedo 4th = 8 Spur Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 2 Pebbles Gundi | ||
Thu Sep 13 2018 23:08 | 1st = 2 Pebbles Gundi 2nd = 7 Timmy Gundi 3rd = 8 Special Hodge 4th = 3 Whats Up Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 12 - 1 Dyna Quail | ||
Thu Sep 13 2018 23:05 | 1st = 1 Dyna Quail 2nd = 2 Isen Allen 3rd = 8 Come On Loopy 4th = 4 Deflection |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 4 Max Profit | ||
Thu Sep 13 2018 22:48 | 1st = 4 Max Profit 2nd = 3 Sunset Mouse 3rd = 6 Miss Bamsy 4th = 1 Exonerated |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 7 Springvale Choix | ||
Thu Sep 13 2018 22:45 | 1st = 7 Springvale Choix 2nd = 2 Springvale Cooke 3rd = 4 Steve Keeping 4th = 8 Pirates Curse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 4 Random Monkey | ||
Thu Sep 13 2018 22:39 | 1st = 4 Random Monkey 2nd = 6 Regal Riches 3rd = 2 Cawbourne Trick 4th = 8 Mount Warrigal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 4 Key Patrol | ||
Thu Sep 13 2018 22:33 | 1st = 4 Key Patrol 2nd = 8 Suva 3rd = 6 Whoop Bang 4th = 10 Red Orange Green |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 1 Hello Im Biggie | ||
Thu Sep 13 2018 22:30 | 1st = 1 Hello Im Biggie 2nd = 6 Pure Pesh 3rd = 8 Bonbie Boy 4th = 4 Yorklea Dolly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 4 Shima Breeze | ||
Thu Sep 13 2018 22:27 | 1st = 4 Shima Breeze 2nd = 1 Alicante Bouchet 3rd = 8 Weblec Nic 4th = 5 Tyche Onyx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 1 Patient Vixen | ||
Thu Sep 13 2018 22:17 | 1st = 1 Patient Vixen 2nd = 7 Bugattis Finest 3rd = 2 Lots Of Diamonds 4th = 8 Topper Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 3 Take Guard | ||
Thu Sep 13 2018 22:14 | 1st = 3 Take Guard 2nd = 4 Thats Pops Boy 3rd = 5 Maddys Boy 4th = 1 Kayda Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 7 Bart Monelli | ||
Thu Sep 13 2018 22:11 | 1st = 7 Bart Monelli 2nd = 1 Flashtastic 3rd = 4 Causing Havoc 4th = 5 Blackberry Nip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 2 Smart Knocka | ||
Thu Sep 13 2018 22:08 | 1st = 2 Smart Knocka 2nd = 5 Victa Ashley 3rd = 7 Crackerjack Skip 4th = 8 On The Bonnet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 1 One Dollar | ||
Thu Sep 13 2018 22:05 | 1st = 1 One Dollar 2nd = 2 Million Dollar 3rd = 6 Sappho 4th = 8 Nooree Dessa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 7 Nunniong Plain | ||
Thu Sep 13 2018 21:58 | 1st = 7 Nunniong Plain 2nd = 2 Duke Of Burnley 3rd = 1 Gehring Bale 4th = 3 Nymphadora Tonks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 4 Sky Wave | ||
Thu Sep 13 2018 21:55 | 1st = 4 Sky Wave 2nd = 1 Blinken Gone 3rd = 8 Twisted Love 4th = 6 Fancy Irene |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 5 Whoomph | ||
Thu Sep 13 2018 21:52 | 1st = 5 Whoomph 2nd = 1 Juddalon 3rd = 8 Makin Us Paw 4th = 2 Dancing Barefoot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 3 Iron Bru | ||
Thu Sep 13 2018 21:49 | 1st = 3 Iron Bru 2nd = 2 Hey Bail 3rd = 1 Sunset Versace 4th = 5 Jabberin Melody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 7 Windmill Haze | ||
Thu Sep 13 2018 21:43 | 1st = 7 Windmill Haze 2nd = 3 Bogie Bullet 3rd = 6 Stack The Aces 4th = 1 Mepunga Gal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 1 Bubble Guppy | ||
Thu Sep 13 2018 21:40 | 1st = 1 Bubble Guppy 2nd = 6 Wise Misty 3rd = 8 Adhara Steel 4th = 4 Del Rey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 6 Dyna Carmen | ||
Thu Sep 13 2018 21:37 | 1st = 6 Dyna Carmen 2nd = 8 Alonso Mornay 3rd = 2 Zipping Bomber 4th = 1 Deanos Smidge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 1 One Hour Parking | ||
Thu Sep 13 2018 21:34 | 1st = 1 One Hour Parking 2nd = 4 Infrared Ethics 3rd = 8 Drink Schooners 4th = 6 Mahal Billie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 4 Canal Turn | ||
Thu Sep 13 2018 21:31 | 1st = 4 Canal Turn 2nd = 2 Incredible Bev 3rd = 8 Akachi 4th = 6 Jackpot June |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 4 Midnight Special | ||
Thu Sep 13 2018 21:28 | 1st = 4 Midnight Special 2nd = 2 Ginger Nic 3rd = 3 Lacy Jo 4th = 1 Classic Keybow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 9 - 5 Anchor Inn | ||
Thu Sep 13 2018 21:25 | 1st = 5 Anchor Inn 2nd = 8 Quicker Than Her 3rd = 4 Turbo Fusion 4th = 7 He Loves Footy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 8 Game Face | ||
Thu Sep 13 2018 21:22 | 1st = 8 Game Face 2nd = 6 Croydon Boys 3rd = 4 Abuzz 4th = 5 Aston Hodge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 4 Magic Hornet | ||
Thu Sep 13 2018 21:19 | 1st = 4 Magic Hornet 2nd = 1 Flyaway Barb 3rd = 7 Double Gee 4th = 2 Alpha Chaos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 6 Mad Skills | ||
Thu Sep 13 2018 21:16 | 1st = 6 Mad Skills 2nd = 1 Not Without Gas 3rd = 7 Sale Graze Chloe 4th = 4 What A Cruiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 7 - 3 Notta Prob | ||
Thu Sep 13 2018 21:15 | 1st = 3 Notta Prob 2nd = 8 No Risk No Return 3rd = 7 Shaminthedevil 4th = 2 Special Family |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 3 Captain Jackie | ||
Thu Sep 13 2018 21:13 | 1st = 3 Captain Jackie 2nd = 4 Dyna Xerox 3rd = 8 Opal Heist 4th = 1 Dewana Jayden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 7 Lagoon Rhett | ||
Thu Sep 13 2018 21:10 | 1st = 7 Lagoon Rhett 2nd = 1 Zipping Tayla 3rd = 8 Rohan Hill 4th = 6 Queen Mystique |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 1 That Was Paw | ||
Thu Sep 13 2018 21:07 | 1st = 1 That Was Paw 2nd = 7 Crazy Wolf 3rd = 5 Gold Drift 4th = 2 Blackpool Ivy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 8 - 4 Old Chick | ||
Thu Sep 13 2018 21:04 | 1st = 4 Old Chick 2nd = 5 My Blondie 3rd = 2 Push Over 4th = 8 Bella Maree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 4 Daisy Eyes | ||
Thu Sep 13 2018 21:01 | 1st = 4 Daisy Eyes 2nd = 1 Quetzalli 3rd = 2 Lookout Snickers 4th = 6 Yunderup Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 6 - 3 British General | ||
Thu Sep 13 2018 21:00 | 1st = 3 British General 2nd = 1 Artoripace 3rd = 4 My Forgotten Hero 4th = 2 Tejays Candyman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 8 Often Imitated | ||
Thu Sep 13 2018 20:58 | 1st = 8 Often Imitated 2nd = 2 Ash Star 3rd = 1 Reiko Rocketta 4th = 7 Data Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 1 Kulu Jasper | ||
Thu Sep 13 2018 20:55 | 1st = 1 Kulu Jasper 2nd = 3 Codrington Kid 3rd = 8 Wheatacre 4th = 7 Raquels Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 1 Sisco Dun | ||
Thu Sep 13 2018 20:52 | 1st = 1 Sisco Dun 2nd = 7 Federal Impact 3rd = 3 Winsome Fernando 4th = 4 Callums Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 8 Benkennie Chic | ||
Thu Sep 13 2018 20:49 | 1st = 8 Benkennie Chic 2nd = 6 Sunburnt Highway 3rd = 4 Black Hole Sun 4th = 7 Fast Car Driving |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 4 Rocky Will | ||
Thu Sep 13 2018 20:46 | 1st = 4 Rocky Will 2nd = 1 Warranted 3rd = 5 Thunder Boom 4th = 8 Give Me Peace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 3 Miss Keesha | ||
Thu Sep 13 2018 20:45 | 1st = 3 Miss Keesha 2nd = 2 Pure Charisma 3rd = 8 Reverse Psychology 4th = 1 Always A Lexus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 6 Posh Amber | ||
Thu Sep 13 2018 20:43 | 1st = 6 Posh Amber 2nd = 4 Flippin Paw 3rd = 8 Flamin Baroque 4th = 3 Brayden Lennox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 7 - 5 Little Digger | ||
Thu Sep 13 2018 20:40 | 1st = 5 Little Digger 2nd = 3 Cliff Keeping 3rd = 4 Bogan Villa 4th = 6 Midnight Starlet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 3 Grey Ghost | ||
Thu Sep 13 2018 20:37 | 1st = 3 Grey Ghost 2nd = 1 Aston Kimetto 3rd = 7 Victa Caleb 4th = 4 Max Pick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 5 Pittsburgh Phil | ||
Thu Sep 13 2018 20:34 | 1st = 5 Pittsburgh Phil 2nd = 1 Maywyns Noise 3rd = 6 Snowball Otto 4th = 8 Wazza Who |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 5 - 1 Tilly Time | ||
Thu Sep 13 2018 20:30 | 1st = 1 Tilly Time 2nd = 6 Rosanna Lindy 3rd = 4 Kyvalley Kid 4th = 5 Rumspringer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 7 Alabar | ||
Thu Sep 13 2018 20:28 | 1st = 7 Alabar 2nd = 3 Awesome Catch 3rd = 4 My Bro Regis 4th = 2 Little Big Shot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 3 Blue Moon Rising | ||
Thu Sep 13 2018 20:25 | 1st = 3 Blue Moon Rising 2nd = 6 Dinky Di Ethics 3rd = 4 Pennybacker 4th = 2 Madam Kinloch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 8 Lulu Dryva | ||
Thu Sep 13 2018 20:22 | 1st = 8 Lulu Dryva 2nd = 1 Lashing Harry 3rd = 7 Supreme Style 4th = 2 Tah Penny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 6 - 8 Cyril Figgis | ||
Thu Sep 13 2018 20:19 | 1st = 8 Cyril Figgis 2nd = 4 Irinka Milo 3rd = 5 Midnight Treat 4th = 7 Bogan Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 2 Luca Rocket | ||
Thu Sep 13 2018 20:16 | 1st = 2 Luca Rocket 2nd = 5 Ha Ha Gotcha 3rd = 1 Quen Bale 4th = 8 Discovered |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 1 Backinthegame | ||
Thu Sep 13 2018 20:15 | 1st = 1 Backinthegame 2nd = 9 Lani Kai Beach 3rd = 7 Cody Shannon 4th = 8 In Massachusetts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 7 My American Girl | ||
Thu Sep 13 2018 20:13 | 1st = 7 My American Girl 2nd = 8 Agent Thirteen 3rd = 2 Oakvale Magic 4th = 5 Palisades Park |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 8 Sonic Thunder | ||
Thu Sep 13 2018 20:10 | 1st = 8 Sonic Thunder 2nd = 3 Rockford 3rd = 5 Billy Boy 4th = 7 Daze Like These |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 1 Ready And Armed | ||
Thu Sep 13 2018 20:07 | 1st = 1 Ready And Armed 2nd = 6 Kiss Me Nicki 3rd = 5 Tom Riddle 4th = 7 Mcneo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 5 Ritas Boy | ||
Thu Sep 13 2018 20:04 | 1st = 5 Ritas Boy 2nd = 6 Fantastic Winnie 3rd = 7 Dyna Gavin 4th = 1 Henley Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 4 County Crossing | ||
Thu Sep 13 2018 20:01 | 1st = 4 County Crossing 2nd = 9 Oh So Rowdy 3rd = 1 Big Gee Tee 4th = 2 Billy Deeds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 4 - 2 Captain Bronzie | ||
Thu Sep 13 2018 20:00 | 1st = 2 Captain Bronzie 2nd = 6 Macelli 3rd = 4 Mygoldengrinner 4th = 5 Melchoir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 7 Undermine | ||
Thu Sep 13 2018 19:58 | 1st = 7 Undermine 2nd = 2 Shanlyn Dolly 3rd = 3 Koko 4th = 4 Coasting Around |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 5 - 8 Madeline Keeping | ||
Thu Sep 13 2018 19:55 | 1st = 8 Madeline Keeping 2nd = 3 Felony One 3rd = 1 Myrniong Rocket 4th = 6 Myrniong Smello |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 4 Nervous An Weird | ||
Thu Sep 13 2018 19:52 | 1st = 4 Nervous An Weird 2nd = 7 Spring Bridge 3rd = 1 Fab Reiko 4th = 8 Shimando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 8 Maywyn Rewards | ||
Thu Sep 13 2018 19:49 | 1st = 8 Maywyn Rewards 2nd = 4 Hay Rosalie 3rd = 2 Alpha Ulysses 4th = 1 Small Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 2 Guns Ablazing | ||
Thu Sep 13 2018 19:46 | 1st = 2 Guns Ablazing 2nd = 8 Searching 3rd = 1 Sariah Allen 4th = 4 Blackpool Alexis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 2 Christian Torado | ||
Thu Sep 13 2018 19:45 | 1st = 2 Christian Torado 2nd = 1 Fantasy Level 3rd = 7 Clarry 4th = 5 Tavewa Sunset |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 8 Rajasthan | ||
Thu Sep 13 2018 19:43 | 1st = 8 Rajasthan 2nd = 6 King Colt 3rd = 2 Soda King 4th = 5 Miss Dee Meadows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 4 Zipping Alvin | ||
Thu Sep 13 2018 19:40 | 1st = 4 Zipping Alvin 2nd = 5 Prince Fabloch 3rd = 6 Monica Tee 4th = 1 Biddyken Haich |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 8 Settled | ||
Thu Sep 13 2018 19:37 | 1st = 8 Settled 2nd = 1 Abbellas Secret 3rd = 7 Ridgeview Ronda 4th = 3 Hello Kelly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 4 - 2 Nangar Gift | ||
Thu Sep 13 2018 19:34 | 1st = 2 Nangar Gift 2nd = 8 Shes Kelly 3rd = 5 Total Reality 4th = 7 Come On Shaz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 2 Another Nalin | ||
Thu Sep 13 2018 19:31 | 1st = 2 Another Nalin 2nd = 1 White Minion 3rd = 4 No Secrets 4th = 8 Ledgerwood Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 3 - 7 Phoenix Prince | ||
Thu Sep 13 2018 19:30 | 1st = 7 Phoenix Prince 2nd = 2 Flyin Circles 3rd = 4 Rocknroll Gold 4th = 6 Scruffy Marshall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 2 Stitch em Cilla | ||
Thu Sep 13 2018 19:28 | 1st = 2 Stitch em Cilla 2nd = 3 Flummoxed 3rd = 1 Alter Ego 4th = 8 Aston Ranza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 3 Pendita | ||
Thu Sep 13 2018 19:25 | 1st = 3 Pendita 2nd = 2 Wahwah Tiggy 3rd = 4 Big Turls 4th = 6 Arden Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 3 Black Impala | ||
Thu Sep 13 2018 19:22 | 1st = 3 Black Impala 2nd = 2 Hazelwood Flyer 3rd = 8 Sisco Ride 4th = 4 Folding Green |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 3 Braeby Got Back | ||
Thu Sep 13 2018 19:19 | 1st = 3 Braeby Got Back 2nd = 1 Cannon Run 3rd = 4 Mount Royal 4th = 2 Stilton Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 4 Nike Viper | ||
Thu Sep 13 2018 19:16 | 1st = 4 Nike Viper 2nd = 8 Aston Ando 3rd = 1 Lucille Dior 4th = 5 Micks Advice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 4 The Spin King | ||
Thu Sep 13 2018 19:15 | 1st = 4 The Spin King 2nd = 3 Stormont Star 3rd = 5 Zermanion 4th = 9 Forever Texas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 3 - 2 Little Nangar | ||
Thu Sep 13 2018 19:13 | 1st = 2 Little Nangar 2nd = 5 Sageman 3rd = 7 Bolt Keeping 4th = 4 Cheveys Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 9 - 2 Watijadoo | ||
Thu Sep 13 2018 19:10 | 1st = 2 Watijadoo 2nd = 4 Magic Las Vegas 3rd = 9 Navy Blue 4th = 3 Abeldane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 6 Alpha Aion | ||
Thu Sep 13 2018 19:07 | 1st = 6 Alpha Aion 2nd = 2 Emerley Nolen 3rd = 7 Meehan Sox 4th = 1 Hes Okay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 2 Kalani Karl | ||
Thu Sep 13 2018 19:04 | 1st = 2 Kalani Karl 2nd = 1 Button Pusher 3rd = 4 Yo Vale 4th = 3 Mandela Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 4 Bumble Bee Bolto | ||
Thu Sep 13 2018 19:01 | 1st = 4 Bumble Bee Bolto 2nd = 1 Tiarna Keeping 3rd = 8 Ninety Proof 4th = 2 Cassius Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 2 - 3 Playing Arkabella | ||
Thu Sep 13 2018 19:00 | 1st = 3 Playing Arkabella 2nd = 4 Kyvalley Boomerang 3rd = 1 Shecandoit 4th = 6 Cheeky Cheddar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 5 Yuko | ||
Thu Sep 13 2018 18:57 | 1st = 5 Yuko 2nd = 8 Why Not Peter 3rd = 3 Rocket Tears 4th = 7 Winlock Ludacris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 2 - 7 Bogan Crazy | ||
Thu Sep 13 2018 18:51 | 1st = 7 Bogan Crazy 2nd = 4 Arias Paradise 3rd = 2 Little Shirl 4th = 5 Tee And Ay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 5 Erupt Eve Lad | ||
Thu Sep 13 2018 18:46 | 1st = 5 Erupt Eve Lad 2nd = 7 Kaylin 3rd = 4 Succession Plan 4th = 9 Chasing James |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 10 Old Studley Road | ||
Thu Sep 13 2018 18:44 | 1st = 10 Old Studley Road 2nd = 8 Prince Syntax 3rd = 9 Lightning Scooter 4th = 3 Clementsorrell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 8 Wazza Queen | ||
Thu Sep 13 2018 18:41 | 1st = 8 Wazza Queen 2nd = 6 Felici Beach 4th = 1 Elusive Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 3 Feikuai Donna | ||
Thu Sep 13 2018 18:38 | 1st = 3 Feikuai Donna 2nd = 1 Kulu Ozzie 3rd = 4 Nangar Jill 4th = 6 Python Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 1 - 4 Abridged | ||
Thu Sep 13 2018 18:33 | 1st = 4 Abridged 2nd = 3 Lounge Art 3rd = 5 Overpowering 4th = 7 Crime Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 8 - 3 Time To Trade | ||
Thu Sep 13 2018 18:30 | 1st = 3 Time To Trade 2nd = 1 Apollo 3rd = 5 Wise Monkey 4th = 4 Tri My Bling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 9 Foxy Whip | ||
Thu Sep 13 2018 18:27 | 1st = 9 Foxy Whip 2nd = 4 In The Shadows 3rd = 7 Seabrook Eb 4th = 1 Renaldo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 1 - 1 Trojans Magic | ||
Thu Sep 13 2018 18:24 | 1st = 1 Trojans Magic 2nd = 2 Military Springs 3rd = 7 Vintage Memories 4th = 5 Gearbox Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 11 - 3 Shearers Ugg | ||
Thu Sep 13 2018 18:21 | 1st = 3 Shearers Ugg 2nd = 2 Kimsson 3rd = 5 Zipping Abbot 4th = 1 Aussie As |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 5 Molly Coaster | ||
Thu Sep 13 2018 18:18 | 1st = 5 Molly Coaster 2nd = 1 Flying Smart 3rd = 7 Stylish Missile 4th = 6 Manny Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 4 Stevie Dee | ||
Thu Sep 13 2018 18:13 | 1st = 4 Stevie Dee 2nd = 5 One Mans Pass 3rd = 2 Tell The Future 4th = 7 Guts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 6 Joffas Mate | ||
Thu Sep 13 2018 18:10 | 1st = 6 Joffas Mate 2nd = 7 Southwood Ace 3rd = 3 Five Times Table 4th = 2 Don Quixote |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 1 Jerada Gotta Major | ||
Thu Sep 13 2018 18:05 | 1st = 1 Jerada Gotta Major 2nd = 7 Urban Girl 3rd = 3 Sniggihdis 4th = 4 All Star Magician |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 4 Binions | ||
Thu Sep 13 2018 18:02 | 1st = 4 Binions 2nd = 1 Elite Opal 3rd = 2 Whyomo Racer 4th = 3 Sketchy Impact |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 3 Its A Trick | ||
Thu Sep 13 2018 17:59 | 1st = 3 Its A Trick 2nd = 6 Spolly James 3rd = 8 Gracies Colour 4th = 2 Spollys Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 7 - 4 Friars Fancy | ||
Thu Sep 13 2018 17:55 | 1st = 4 Friars Fancy 2nd = 2 Fork Handles 3rd = 3 Briar Wood 4th = 5 Nun Too Savvy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 2 Draxler | ||
Thu Sep 13 2018 17:51 | 1st = 2 Draxler 2nd = 3 Jinja Bailey 3rd = 1 Jetsun Singer 4th = 5 Beltom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 7 Whiz | ||
Thu Sep 13 2018 17:48 | 1st = 7 Whiz 2nd = 3 Silver Cupcake 3rd = 8 Miracles Happen 4th = 5 Disco Hips |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 3 Beemos Opal | ||
Thu Sep 13 2018 17:44 | 1st = 3 Beemos Opal 2nd = 1 Zipping Hector 3rd = 8 Bula Fab Girl 4th = 7 Im Seeking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 1 Hot Dogma | ||
Thu Sep 13 2018 17:39 | 1st = 1 Hot Dogma 2nd = 9 Shadow Pass 3rd = 3 Glenferrie Duster 4th = 8 Precious Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 1 Nitrology | ||
Thu Sep 13 2018 17:36 | 1st = 1 Nitrology 2nd = 2 Harry Brown 3rd = 8 Jinja Mongo 4th = 7 Alex Attack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 1 Crymelon Rip | ||
Thu Sep 13 2018 17:33 | 1st = 1 Crymelon Rip 2nd = 3 Chapta Lee 3rd = 7 Murrabit Benny 4th = 2 Bobby Ray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 3 Set Point | ||
Thu Sep 13 2018 17:29 | 1st = 3 Set Point 2nd = 4 All Inn Youi 3rd = 6 Perfect Rider 4th = 8 Lady Mikado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 7 - 4 Nasty Gal | ||
Thu Sep 13 2018 17:25 | 1st = 4 Nasty Gal 2nd = 6 Excelcat 3rd = 1 Kwanza 4th = 2 Cornish Tales |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 1 Big Black | ||
Thu Sep 13 2018 17:22 | 1st = 1 Big Black 2nd = 6 Shes Gifted 3rd = 8 Yeah Okay 4th = 3 Zipping Buddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 6 - 8 Oriental Rose | ||
Thu Sep 13 2018 17:17 | 1st = 8 Oriental Rose 2nd = 9 Friars Moon 3rd = 2 Twentythree Red 4th = 5 Muskebello |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 3 Soaring Hawke | ||
Thu Sep 13 2018 17:16 | 1st = 3 Soaring Hawke 2nd = 1 Damaging Lomar 3rd = 5 Very Choosy 4th = 7 Westworld |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 6 Lonnie Danger | ||
Thu Sep 13 2018 17:14 | 1st = 6 Lonnie Danger 2nd = 7 Winlock Slim 3rd = 8 No Respect 4th = 5 Foxzami Muzza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 10 - 2 Clangs Victory | ||
Thu Sep 13 2018 17:10 | 1st = 2 Clangs Victory 2nd = 13 No Qualm 3rd = 12 Capital City 4th = 5 Victory Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 6 Dorans Call | ||
Thu Sep 13 2018 17:07 | 1st = 6 Dorans Call 2nd = 4 Gunmetal Liam 3rd = 5 Ronray Destiny 4th = 7 Millett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 2 Oliver Winkle | ||
Thu Sep 13 2018 17:03 | 1st = 2 Oliver Winkle 2nd = 3 My Secret Torque 3rd = 9 Unassuming Champ 4th = 8 Arbit Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 8 - 2 Moonlover | ||
Thu Sep 13 2018 17:00 | 1st = 2 Moonlover 2nd = 5 Kentucky Breeze 3rd = 4 Toy Boy 4th = 1 Enigman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 8 Nangar Panda | ||
Thu Sep 13 2018 16:57 | 1st = 8 Nangar Panda 2nd = 4 Devine Stage 3rd = 5 Scott No Go 4th = 1 Two Crows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 4 Salvarotti | ||
Thu Sep 13 2018 16:54 | 1st = 4 Salvarotti 2nd = 6 Finkle Foot Hero 3rd = 1 Jin Jin 4th = 7 Bigtime Logan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 6 - 1 Blazeray | ||
Thu Sep 13 2018 16:50 | 1st = 1 Blazeray 2nd = 5 Anas Idol 3rd = 6 Coral Seas 4th = 7 Torque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 2 Gotta Bandit | ||
Thu Sep 13 2018 16:47 | 1st = 2 Gotta Bandit 2nd = 5 Ridos Ace 3rd = 8 Are You 4th = 1 Gold Odessa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 5 - 7 Mystery Miss | ||
Thu Sep 13 2018 16:42 | 1st = 7 Mystery Miss 2nd = 2 Cup Night 3rd = 6 Magnate Star 4th = 11 Over There |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 8 Glengarrie Son | ||
Thu Sep 13 2018 16:39 | 1st = 8 Glengarrie Son 2nd = 6 Bundah 3rd = 4 Dare Eye 4th = 5 Warrior Will |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 3 Nangar Dream | ||
Thu Sep 13 2018 16:37 | 1st = 3 Nangar Dream 2nd = 1 Fantastic Lucy 3rd = 5 Ken Wilde 4th = 8 Dyna Ulysses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 9 - 9 Princess Elle | ||
Thu Sep 13 2018 16:35 | 1st = 9 Princess Elle 2nd = 17 Flick Pass 3rd = 12 Limited 4th = 2 Power Receiver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 7 - 1 Street Spun | ||
Thu Sep 13 2018 16:30 | 1st = 1 Street Spun 2nd = 4 Open The Hatch 3rd = 5 Jeddah Aheadah 4th = 6 No Money No Honey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 1 Husky Beatle | ||
Thu Sep 13 2018 16:27 | 1st = 1 Husky Beatle 2nd = 3 Atlas Bombshell 3rd = 2 Blazin Ruby 4th = 4 Flying Joker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 8 Sammari | ||
Thu Sep 13 2018 16:22 | 1st = 8 Sammari 2nd = 5 Willsintown 3rd = 4 Maythehorsebwithu 4th = 10 Opononis Bliss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 7 Little Terry | ||
Thu Sep 13 2018 16:19 | 1st = 7 Little Terry 2nd = 6 Five Eight Dall 3rd = 3 Zipping Oaks 4th = 10 Cheeky Chapter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 5 - 1 Colorado River | ||
Thu Sep 13 2018 16:15 | 1st = 1 Colorado River 2nd = 8 Whoosh 3rd = 10 Bel Sands 4th = 11 Gai Of The Galaxy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 8 Pyro Polly | ||
Thu Sep 13 2018 16:13 | 1st = 8 Pyro Polly 2nd = 4 Oscar Tron 3rd = 2 Thrilling Katie 4th = 6 Statman Dave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 7 Fernando Drums | ||
Thu Sep 13 2018 16:12 | 1st = 7 Fernando Drums 2nd = 3 My Names David 3rd = 4 Rogers In Town 4th = 5 Fancy Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 4 - 2 Zetorio | ||
Thu Sep 13 2018 16:07 | 1st = 2 Zetorio 2nd = 4 Wattos Assassin 3rd = 1 Onya Head 4th = 6 Caslavska |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 5 Miss Pinafore | ||
Thu Sep 13 2018 16:04 | 1st = 5 Miss Pinafore 2nd = 3 Ridens Reach 3rd = 1 Proud Racer 4th = 6 Who Ha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 6 - 1 Call It A Day | ||
Thu Sep 13 2018 16:00 | 1st = 1 Call It A Day 2nd = 4 All Hard Wood 3rd = 3 Frankly Harvey 4th = 7 Pamando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 8 - 4 Mosserati | ||
Thu Sep 13 2018 15:55 | 1st = 4 Mosserati 2nd = 7 Just Sizzling 3rd = 3 Marokawa 4th = 12 Mayfair Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 8 Wong Way | ||
Thu Sep 13 2018 15:54 | 1st = 8 Wong Way 2nd = 6 Nangar Panther 3rd = 5 Majik Mikado 4th = 4 Drury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 8 Mowgli | ||
Thu Sep 13 2018 15:52 | 1st = 8 Mowgli 2nd = 4 See Ya Mate 3rd = 5 Chums Special 4th = 6 Lucas The Great |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 5 Scrumble | ||
Thu Sep 13 2018 15:49 | 1st = 5 Scrumble 2nd = 3 Cruella Deville 3rd = 1 Flip 4th = 6 Gone Early |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 4 Big Beat | ||
Thu Sep 13 2018 15:47 | 1st = 4 Big Beat 2nd = 2 Ritchie Bee 3rd = 3 Sophies Pride 4th = 7 Writeaboutchelsea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 2 Fair Dinkum | ||
Thu Sep 13 2018 15:44 | 1st = 2 Fair Dinkum 2nd = 8 Sketchy Halo 3rd = 1 Allegations 4th = 4 Kiarni Mask |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 4 - 4 The Baker | ||
Thu Sep 13 2018 15:40 | 1st = 4 The Baker 2nd = 3 Turkey Beach 3rd = 5 Chief Advocate 4th = 2 Rise To Fame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 8 Amy Amour | ||
Thu Sep 13 2018 15:37 | 1st = 8 Amy Amour 2nd = 2 Big Flash Marjen 3rd = 7 Mayor Digby 4th = 1 Atlas True Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 4 Good Odds Ava | ||
Thu Sep 13 2018 15:34 | 1st = 4 Good Odds Ava 2nd = 1 Blokes Advice 3rd = 2 Belleperi Miss 4th = 5 Courage Crest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 7 Tullabung Googar | ||
Thu Sep 13 2018 15:33 | 1st = 7 Tullabung Googar 2nd = 8 Bear Claws 3rd = 6 Cerrone Bale 4th = 2 My Red Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 5 - 6 Rewarding Laughter | ||
Thu Sep 13 2018 15:30 | 1st = 6 Rewarding Laughter 2nd = 10 Circus Dancer 3rd = 7 Scappare 4th = 1 Blood Moon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 3 - 9 Sophies Song | ||
Thu Sep 13 2018 15:27 | 1st = 9 Sophies Song 2nd = 8 Aerofaith 3rd = 2 Roger The Dodger 4th = 4 Onapara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 8 Katika Keroma | ||
Thu Sep 13 2018 15:24 | 1st = 8 Katika Keroma 2nd = 1 Zipping Bro 3rd = 4 King Quality 4th = 7 Nate The Great |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 7 - 9 Milly Muncher | ||
Thu Sep 13 2018 15:20 | 1st = 9 Milly Muncher 2nd = 10 Jameslea World 3rd = 13 Just A Dame 4th = 15 Star Of Pompeii |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 8 Tat James | ||
Thu Sep 13 2018 15:17 | 1st = 8 Tat James 2nd = 7 Scott To Give 3rd = 5 Izza Lektra 4th = 6 Rod Vader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 4 Guru Secret | ||
Thu Sep 13 2018 15:15 | 1st = 4 Guru Secret 2nd = 3 Kuridrani 3rd = 2 Ekali 4th = 1 Kapai Lana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 2 Arts Peregrine | ||
Thu Sep 13 2018 15:12 | 1st = 2 Arts Peregrine 2nd = 5 Inciter 3rd = 7 Bettor Watch Him 4th = 4 Wavedancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 3 Dr Summer | ||
Thu Sep 13 2018 15:09 | 1st = 3 Dr Summer 2nd = 8 Wolf Point 3rd = 2 Cersei 4th = 6 Go Zippy Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 3 - 2 All Eez | ||
Thu Sep 13 2018 15:05 | 1st = 2 All Eez 2nd = 1 Static Lift 3rd = 4 Kulaba 4th = 6 Aussie Tycoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 8 Keydra | ||
Thu Sep 13 2018 15:03 | 1st = 8 Keydra 2nd = 7 Al Keroma 3rd = 4 My Halo 4th = 6 Fly High Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 4 - 3 Bricktop | ||
Thu Sep 13 2018 15:00 | 1st = 3 Bricktop 2nd = 7 Divine Mr Tycoon 3rd = 2 Magnossiva 4th = 5 John Booke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 5 Pride Of Oasis | ||
Thu Sep 13 2018 14:57 | 1st = 5 Pride Of Oasis 2nd = 3 Mystery Jet 3rd = 8 Zipping Dharma 4th = 4 Shoot To Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 3 King Shaq | ||
Thu Sep 13 2018 14:55 | 1st = 3 King Shaq 2nd = 2 Nangar Magic 3rd = 1 Botany Esmay 4th = 5 Rockys To Much |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 2 - 2 Blue Tracer | ||
Thu Sep 13 2018 14:52 | 1st = 2 Blue Tracer 2nd = 8 Foxy Dreamer 3rd = 4 Argoon 4th = 9 Precious Cargo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 3 Lock Pepper | ||
Thu Sep 13 2018 14:49 | 1st = 3 Lock Pepper 2nd = 8 Street Artist 3rd = 7 Villy Mac Pizazz 4th = 4 Wheres Marcia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 6 - 2 Nothingforthepress | ||
Thu Sep 13 2018 14:45 | 1st = 2 Nothingforthepress 2nd = 7 Cool Prince 3rd = 5 Better Be Good 4th = 4 Academy Hill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 5 Nebi | ||
Thu Sep 13 2018 14:42 | 1st = 5 Nebi 2nd = 8 Gotta Jump Start 3rd = 7 Stars And Lights 4th = 1 Aston Jagger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 2 Should Of Listen | ||
Thu Sep 13 2018 14:39 | 1st = 2 Should Of Listen 2nd = 6 Latitude Zero 3rd = 1 Ronnies Flyer 4th = 7 Banjos Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 1 Im Toot | ||
Thu Sep 13 2018 14:37 | 1st = 1 Im Toot 2nd = 6 Coast Warning 3rd = 5 Tascott Lady 4th = 7 Diamantina Devil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 5 Tuipuloto | ||
Thu Sep 13 2018 14:35 | 1st = 5 Tuipuloto 2nd = 4 Thrilling Ivy 3rd = 2 Irinka Stono 4th = 6 Jetsun Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 8 Zipping Riot | ||
Thu Sep 13 2018 14:34 | 1st = 8 Zipping Riot 2nd = 5 Cataleya 3rd = 1 Dynamic Rainbow 4th = 3 Candy Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 3 - 11 Grisaille | ||
Thu Sep 13 2018 14:30 | 1st = 11 Grisaille 2nd = 9 Rubys Jewel 3rd = 7 Mylex 4th = 10 White With One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 2 - 2 The Tax Accountant | ||
Thu Sep 13 2018 14:27 | 1st = 2 The Tax Accountant 2nd = 7 Serious Crime 3rd = 1 Our Top Shelf 4th = 5 Craiglea Ella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 4 Spotlight | ||
Thu Sep 13 2018 14:24 | 1st = 4 Spotlight 2nd = 3 Zambora Nozie 3rd = 7 Tat Chloe 4th = 2 Dawn Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 5 Minnesota Miss | ||
Thu Sep 13 2018 14:21 | 1st = 5 Minnesota Miss 2nd = 8 Fubre 3rd = 3 King In Motion 4th = 7 Mellcat Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 8 - 12 Abraxos | ||
Thu Sep 13 2018 14:18 | 1st = 12 Abraxos 2nd = 9 Advent 3rd = 2 Bet Ya Wood 4th = 1 Bak Da Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 1 - 7 Deacalda | ||
Thu Sep 13 2018 14:17 | 1st = 7 Deacalda 2nd = 6 Soy Tan Rapido 3rd = 3 Springtime Girl 4th = 9 Whisperit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 2 Diesel Turbo | ||
Thu Sep 13 2018 14:14 | 1st = 2 Diesel Turbo 2nd = 7 Dr Cadenza 3rd = 5 Brandeen Fi 4th = 8 Charlie Haze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 5 Spark em Up | ||
Thu Sep 13 2018 14:13 | 1st = 5 Spark em Up 2nd = 1 Banjo Hope 3rd = 3 Jetsun Angel 4th = 2 Hua Hua |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 5 - 6 Shadow Prince | ||
Thu Sep 13 2018 14:10 | 1st = 6 Shadow Prince 2nd = 10 Stellar Jewel 3rd = 2 Mother To Race Her 4th = 12 Dew Drop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 7 Lance Link | ||
Thu Sep 13 2018 14:07 | 1st = 7 Lance Link 2nd = 8 Zipping Chelse 3rd = 6 Die Laughing 4th = 5 Ultimate Tank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 2 Beanie Allen | ||
Thu Sep 13 2018 14:04 | 1st = 2 Beanie Allen 2nd = 6 Mr Firrito 3rd = 4 Dana Hammy 4th = 1 Surefire Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 2 Hunter Red | ||
Thu Sep 13 2018 14:03 | 1st = 2 Hunter Red 2nd = 8 Ifyoubelieve 3rd = 7 Currumbinkid 4th = 9 Taffy Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 2 - 9 Predecessor | ||
Thu Sep 13 2018 14:00 | 1st = 9 Predecessor 2nd = 12 Rapidora 3rd = 6 Asgard Massif 4th = 1 Its La Premiere |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 6 Kiss Me Putu | ||
Thu Sep 13 2018 13:56 | 1st = 6 Kiss Me Putu 2nd = 8 Supa Shalala 3rd = 1 Flash Apollo 4th = 3 Make It Happen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 1 - 5 Plain N Simple | ||
Thu Sep 13 2018 13:52 | 1st = 5 Plain N Simple 2nd = 3 Murphys Hustler 3rd = 1 Aloofs Turf 4th = 2 Extra Cover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 8 Very Focus | ||
Thu Sep 13 2018 13:48 | 1st = 8 Very Focus 2nd = 5 Rocketing Ruby 3rd = 1 Oliveri 4th = 7 Hymie Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 7 - 4 Moss Jazz | ||
Thu Sep 13 2018 13:43 | 1st = 4 Moss Jazz 2nd = 2 Boyslightup 3rd = 11 Supertramp 4th = 12 True Elegance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 3 Croucher | ||
Thu Sep 13 2018 13:39 | 1st = 3 Croucher 2nd = 8 Dexs Affair 3rd = 6 News Print 4th = 4 Nimble Lucy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 4 - 6 Ultimate Eagle | ||
Thu Sep 13 2018 13:35 | 1st = 6 Ultimate Eagle 2nd = 10 Marys Girl 3rd = 1 Acraman 4th = 7 Backhouse Frilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 1 - 3 De Little Sister | ||
Thu Sep 13 2018 13:30 | 1st = 3 De Little Sister 2nd = 7 Shezandi As 3rd = 8 Sky Call 4th = 10 Tantivy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 4 Cawbourne Botha | ||
Thu Sep 13 2018 13:27 | 1st = 4 Cawbourne Botha 2nd = 5 Super Hoover 3rd = 1 Runaway Pastizzi 4th = 8 Flaming Blu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 3 Quarter Mile | ||
Thu Sep 13 2018 13:22 | 1st = 3 Quarter Mile 2nd = 8 Miss Gippsland 3rd = 7 Summer Girl 4th = 6 Jetyra Buckskin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 4 Smash Wild | ||
Thu Sep 13 2018 13:19 | 1st = 4 Smash Wild 2nd = 8 Elodea 3rd = 3 Come A Guster 4th = 2 Opawa Sheldon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 7 Georgette | ||
Thu Sep 13 2018 13:12 | 1st = 7 Georgette 2nd = 2 Black Snake 3rd = 8 Morocco Miss 4th = 4 Xana Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 6 - 2 Vice Marshall | ||
Thu Sep 13 2018 13:08 | 1st = 2 Vice Marshall 2nd = 1 Waimate Bill 3rd = 4 Flicka Of Gold 4th = 8 Belle Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 6 Arctic Iggy | ||
Thu Sep 13 2018 13:05 | 1st = 6 Arctic Iggy 2nd = 7 Valar Morghulis 3rd = 1 House Of Luck 4th = 3 Ann Cherie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 3 - 6 Golden Words | ||
Thu Sep 13 2018 13:00 | 1st = 6 Golden Words 2nd = 1 His Kyllachy 3rd = 9 Blazing Cheers 4th = 12 Yankee Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 3 Dove Love | ||
Thu Sep 13 2018 12:59 | 1st = 3 Dove Love 2nd = 5 Platinum Marshal 3rd = 2 Cash A Roo 4th = 6 Nangar Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 6 What Time Smoko | ||
Thu Sep 13 2018 12:55 | 1st = 6 What Time Smoko 2nd = 8 Dana Jill 3rd = 7 Be Harvey 4th = 3 Dare Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 3 Brindle Daisy | ||
Thu Sep 13 2018 12:47 | 1st = 3 Brindle Daisy 2nd = 4 El Burrito 3rd = 8 Iona Roby 4th = 5 Choose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 5 Shallay Pallay | ||
Thu Sep 13 2018 12:43 | 1st = 5 Shallay Pallay 2nd = 6 Kiacatoo Fever 3rd = 3 Perfect Result 4th = 1 Torpedo Tuck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 5 Winlock Barbara | ||
Thu Sep 13 2018 12:39 | 1st = 5 Winlock Barbara 2nd = 7 Sandy Flash 3rd = 2 Jacobite Fancy 4th = 1 Dana Swooper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 5 - 10 Our Flying Ace | ||
Thu Sep 13 2018 12:33 | 1st = 10 Our Flying Ace 2nd = 5 Breakdance 3rd = 7 Sentient 4th = 1 Blueys Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 1 Shady Thief | ||
Thu Sep 13 2018 12:30 | 1st = 1 Shady Thief 2nd = 7 Wolfies Squeeze 3rd = 4 Boone 4th = 6 Dark Stealth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 2 - 11 Jahez | ||
Thu Sep 13 2018 12:25 | 1st = 11 Jahez 2nd = 1 Deubank 3rd = 13 Lucky Fix 4th = 2 Longtga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 8 Dyna Elwyn | ||
Thu Sep 13 2018 12:25 | 1st = 8 Dyna Elwyn 2nd = 3 Dirk Bale 3rd = 7 Dyna Dave 4th = 4 Too The Nail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 1 Jacobite Blue | ||
Thu Sep 13 2018 12:21 | 1st = 1 Jacobite Blue 2nd = 3 Fantastic Zip 3rd = 8 Cadwaladyr 4th = 4 Dana Beatle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 2 Translator | ||
Thu Sep 13 2018 12:08 | 1st = 2 Translator 2nd = 1 Kia Tere 3rd = 5 Goldstar Ashton 4th = 7 Gotcha Rocky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 2 Dana Mousey | ||
Thu Sep 13 2018 12:04 | 1st = 2 Dana Mousey 2nd = 5 Jacobite Swift 3rd = 4 Mallee Billy 4th = 1 Humble Mouse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 4 - 3 The Czar | ||
Thu Sep 13 2018 11:58 | 1st = 3 The Czar 2nd = 5 Bakela 3rd = 2 Absolute Gold 4th = 4 Macy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 1 - 11 Rock The World | ||
Thu Sep 13 2018 11:50 | 1st = 11 Rock The World 2nd = 10 Turmoil 3rd = 16 Ornate 4th = 1 Dram Of Delago |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 4 Dyna Kushida | ||
Thu Sep 13 2018 11:47 | 1st = 4 Dyna Kushida 2nd = 1 Treville 3rd = 5 Billy Frost 4th = 7 Zipping Lance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 6 Dyna Monty | ||
Thu Sep 13 2018 11:31 | 1st = 6 Dyna Monty 2nd = 4 Dyna Walter 3rd = 5 Mazu 4th = 8 Zefside |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 3 - 1 Irish Excuse | ||
Thu Sep 13 2018 11:23 | 1st = 1 Irish Excuse 2nd = 4 Timy Tyler 3rd = 6 Whats Up Alf 4th = 7 Goldnguru |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 5 Rocket Raccoon | ||
Thu Sep 13 2018 11:14 | 1st = 5 Rocket Raccoon 2nd = 6 Call Me Flo 3rd = 8 Ohoka Clare 4th = 2 Sunlit Johnny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 1 Pita Ramos | ||
Thu Sep 13 2018 10:57 | 1st = 1 Pita Ramos 2nd = 5 Mitcham Reado 3rd = 3 Barellen Panther 4th = 2 Jealous Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 2 - 4 Nomen Ludi | ||
Thu Sep 13 2018 10:48 | 1st = 4 Nomen Ludi 2nd = 3 Little Bossing 3rd = 8 Elegido 4th = 9 Sansa Stark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 8 Settle Grettel | ||
Thu Sep 13 2018 10:39 | 1st = 8 Settle Grettel 2nd = 1 Opawa Lawsey 3rd = 6 Broken Penniless 4th = 5 Half Silver Fern |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 2 Tubby Kevie | ||
Thu Sep 13 2018 10:22 | 1st = 2 Tubby Kevie 2nd = 5 Dusky Brew 3rd = 8 Replica Rango 4th = 3 Jitterbug Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 1 - 2 Swing Note | ||
Thu Sep 13 2018 10:13 | 1st = 2 Swing Note 2nd = 4 The Quiet Man 3rd = 3 Lord Beaver 4th = 1 Larrikin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 10 Goldstar Linkin | ||
Thu Sep 13 2018 10:04 | 1st = 10 Goldstar Linkin 2nd = 2 Its That Fresh 3rd = 5 Cosmic Marty 4th = 3 Homebush Scorpio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 3 Hello Issy | ||
Thu Sep 13 2018 0:23 | 1st = 3 Hello Issy 2nd = 2 Britz 3rd = 8 Sweet Miss 4th = 5 Shinboner Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 7 Dragonstone | ||
Mon Aug 13 2018 22:55 | 1st = 7 Dragonstone 2nd = 1 Daves Girl 3rd = 2 Perfect Rider 4th = 3 Shamrock Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 11 - 2 Lucys Locket | ||
Mon Aug 13 2018 22:40 | 1st = 2 Lucys Locket 2nd = 3 Savatag 3rd = 6 Miss Hanigan 4th = 4 Surrender |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 7 Rockalot | ||
Mon Aug 13 2018 22:30 | 1st = 7 Rockalot 2nd = 8 Desiree Dancer 3rd = 5 On Billys Wings 4th = 2 Striking Bikini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 9 Jouster | ||
Mon Aug 13 2018 22:19 | 1st = 9 Jouster 2nd = 7 Dilston Devise 3rd = 4 Keep Ya Looks 4th = 1 Blue Vegas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 5 All Inn Misshap | ||
Mon Aug 13 2018 22:12 | 1st = 5 All Inn Misshap 2nd = 4 Proven Snow 3rd = 9 Hot Devil 4th = 8 Soda Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 12 - 8 Ivanelroys Mate | ||
Mon Aug 13 2018 22:03 | 1st = 8 Ivanelroys Mate 2nd = 1 Big Prince 3rd = 6 Charge 4th = 2 Shades of Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 4 Sacred Shadow | ||
Mon Aug 13 2018 22:00 | 1st = 4 Sacred Shadow 2nd = 9 Key Patrol 3rd = 3 Leo Jet 4th = 5 Cawbourne Dawnie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 1 My Names David | ||
Mon Aug 13 2018 21:54 | 1st = 1 My Names David 2nd = 7 Tiempo Dinero 3rd = 3 Are You 4th = 6 Gotta Bandit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 1 Hay Billy | ||
Mon Aug 13 2018 21:42 | 1st = 1 Hay Billy 2nd = 2 Big Trigger 3rd = 5 Arch Rival 4th = 4 Blackheart Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 11 - 4 Black Lee Bonus | ||
Mon Aug 13 2018 21:39 | 1st = 4 Black Lee Bonus 2nd = 3 Linleys Flash 3rd = 2 Country Sunshine 4th = 8 Comanche County |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 3 Bo Bobby | ||
Mon Aug 13 2018 21:36 | 1st = 3 Bo Bobby 2nd = 7 Domasco 3rd = 5 Almachino 4th = 2 Blazin Stripes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 5 Isen Allen | ||
Mon Aug 13 2018 21:33 | 1st = 5 Isen Allen 2nd = 4 Kind Girl 3rd = 8 Max Pick 4th = 1 Pearl Cape |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 1 Elevated | ||
Mon Aug 13 2018 21:29 | 1st = 1 Elevated 2nd = 5 Up Hill Jill 3rd = 2 Raw Ability 4th = 4 Kouta Mayhem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 3 Off The Deck | ||
Mon Aug 13 2018 21:25 | 1st = 3 Off The Deck 2nd = 2 Arabian Go Dani 3rd = 8 Lions Blue 4th = 7 Elusive Arrow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 4 Country Dynamite | ||
Mon Aug 13 2018 21:22 | 1st = 4 Country Dynamite 2nd = 7 Fear Betty 3rd = 5 Bokarm Nora 4th = 9 Luna Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 2 Superb Innings | ||
Mon Aug 13 2018 21:19 | 1st = 2 Superb Innings 2nd = 1 Greysynd Hawk 3rd = 7 Flippin Paw 4th = 3 Tenerife Sea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 1 Love Made Me | ||
Mon Aug 13 2018 21:14 | 1st = 1 Love Made Me 2nd = 2 Victor Roy 3rd = 7 Crinkle Cut 4th = 10 Spring To It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 6 Peter Galo | ||
Mon Aug 13 2018 21:07 | 1st = 6 Peter Galo 2nd = 2 Aston Duke 3rd = 8 Kouta Gold 4th = 7 Main One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 2 Money For Jam | ||
Mon Aug 13 2018 21:04 | 1st = 2 Money For Jam 2nd = 6 Nakuru 3rd = 8 Hay Hopey 4th = 3 Individual Richy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 4 Raven Izmir | ||
Mon Aug 13 2018 21:01 | 1st = 4 Raven Izmir 2nd = 1 Five Of Spades 3rd = 7 Knock Me Over 4th = 5 Cash Flow Joe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 5 Peco Can | ||
Mon Aug 13 2018 20:58 | 1st = 5 Peco Can 2nd = 1 Work Wear 3rd = 8 Buckle Up Axon 4th = 4 Wynburn Cha Cha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 6 Wait There | ||
Mon Aug 13 2018 20:55 | 1st = 6 Wait There 2nd = 5 Master Chaos 3rd = 7 Harbormaster 4th = 2 Banquet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 11 - 5 Cawbourne Trick | ||
Mon Aug 13 2018 20:52 | 1st = 5 Cawbourne Trick 2nd = 7 Bootlace 3rd = 4 Dropping Jam 4th = 8 Lika Pebble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 5 Despacito | ||
Mon Aug 13 2018 20:49 | 1st = 5 Despacito 2nd = 8 My Bro Lewis 3rd = 6 Chiefs Sidekick 4th = 7 Night King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 1 Shoes To Fill | ||
Mon Aug 13 2018 20:44 | 1st = 1 Shoes To Fill 2nd = 6 Yeah Okay 3rd = 7 And You Are 4th = 3 Man of Leisure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 7 Fernando Marks | ||
Mon Aug 13 2018 20:41 | 1st = 7 Fernando Marks 2nd = 4 Betty Boo Bonus 3rd = 1 Kabooshka 4th = 6 Push Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 1 Nitro Grace | ||
Mon Aug 13 2018 20:38 | 1st = 1 Nitro Grace 2nd = 5 Double Explosion 3rd = 2 Free Spins 4th = 3 Whos Baroque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 4 Black Antico | ||
Mon Aug 13 2018 20:35 | 1st = 4 Black Antico 2nd = 5 Hold Da Door 3rd = 6 Meet Half Way 4th = 7 Striving Nell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 1 Time Lord | ||
Mon Aug 13 2018 20:32 | 1st = 1 Time Lord 2nd = 2 Wilshire Boy 3rd = 4 Madam Kinloch 4th = 8 Tulsa Tears |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 1 Extra Gear | ||
Mon Aug 13 2018 20:29 | 1st = 1 Extra Gear 2nd = 8 Regazzoni 3rd = 6 Bernardo 4th = 2 Milky Jones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 7 Princess Emily | ||
Mon Aug 13 2018 20:25 | 1st = 7 Princess Emily 2nd = 2 Silver Stunner 3rd = 8 Quite Sincere 4th = 1 Brittany Talks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 5 Lucille Rumble | ||
Mon Aug 13 2018 20:22 | 1st = 5 Lucille Rumble 2nd = 8 Dark Cosmos 3rd = 6 Hip Hop Hope 4th = 3 Set to Sparkle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 1 Gunnas Lady | ||
Mon Aug 13 2018 20:19 | 1st = 1 Gunnas Lady 2nd = 7 Abbeys Banjo 3rd = 4 Sizzling Bandit 4th = 6 Times A Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 2 Oshkosh Erny Vee | ||
Mon Aug 13 2018 20:14 | 1st = 2 Oshkosh Erny Vee 2nd = 3 Bell Of Eden 3rd = 6 Marco Lee 4th = 7 Romans Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 8 Ritza Jimmy | ||
Mon Aug 13 2018 20:11 | 1st = 8 Ritza Jimmy 2nd = 1 Ritza Show 3rd = 4 Changing Points 4th = 7 Canya Bounce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 6 Hone In | ||
Mon Aug 13 2018 20:08 | 1st = 6 Hone In 2nd = 5 Peter Yap 3rd = 8 Dr Mino 4th = 1 Alpha Midas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 8 Premier Tejay | ||
Mon Aug 13 2018 20:05 | 1st = 8 Premier Tejay 2nd = 6 Cometron Flyer 3rd = 1 Waikarie Noel 4th = 4 Captains Knock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 7 Heres Molly | ||
Mon Aug 13 2018 20:02 | 1st = 7 Heres Molly 2nd = 1 Bokarm Nicky 3rd = 8 Thanks Nelly 4th = 4 Fear Nancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 6 Landlord | ||
Mon Aug 13 2018 19:59 | 1st = 6 Landlord 2nd = 5 Little Loony 3rd = 8 Woosha 4th = 2 Mystery Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 8 Croydon Boys | ||
Mon Aug 13 2018 19:53 | 1st = 8 Croydon Boys 2nd = 4 Farmin 3rd = 5 Odnoc To Wingala 4th = 7 Destini Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 2 Road Angel | ||
Mon Aug 13 2018 19:50 | 1st = 2 Road Angel 2nd = 4 Tin Pan Alley 3rd = 6 Bugatti Dream 4th = 1 Bugatti Snipper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 5 Zoom Out | ||
Mon Aug 13 2018 19:47 | 1st = 5 Zoom Out 2nd = 8 Mayor Digby 3rd = 3 Waleonjon 4th = 1 One Plus Two |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 9 Brother Desy | ||
Mon Aug 13 2018 19:44 | 1st = 9 Brother Desy 2nd = 3 Izy Magic 3rd = 2 Powder 4th = 8 Nitro Norma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 1 Charlie What | ||
Mon Aug 13 2018 19:41 | 1st = 1 Charlie What 2nd = 6 Trishan Valley 3rd = 8 Petite Point 4th = 2 Kingsbrae Martha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 5 Miss Me Knot | ||
Mon Aug 13 2018 19:38 | 1st = 5 Miss Me Knot 2nd = 3 Rip The Bandaid 3rd = 8 Wynburn Phoenix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 2 Flying Ellen | ||
Mon Aug 13 2018 19:35 | 1st = 2 Flying Ellen 2nd = 7 Barwell Boy 3rd = 3 Game Over 4th = 4 Waterloo Kate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 6 Fierce Fran | ||
Mon Aug 13 2018 19:32 | 1st = 6 Fierce Fran 2nd = 7 Adorable Lady 3rd = 3 Stilton Henry 4th = 1 Red Midnight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 3 Pagan Dancer | ||
Mon Aug 13 2018 19:28 | 1st = 3 Pagan Dancer 2nd = 8 Hammer Red 3rd = 4 Wendy Maria 4th = 2 Claretown Happy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 1 Another Red | ||
Mon Aug 13 2018 19:25 | 1st = 1 Another Red 2nd = 4 Wheatacre 3rd = 3 Lucky Sally 4th = 5 Blue Lemonade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 2 Wheelie Wheels | ||
Mon Aug 13 2018 19:17 | 1st = 2 Wheelie Wheels 2nd = 1 Spookie Dynamic 3rd = 8 Newcastle Brown 4th = 4 Jacklyn Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 7 Walla Wuti | ||
Mon Aug 13 2018 19:14 | 1st = 7 Walla Wuti 2nd = 8 Jughead Jones 3rd = 5 Wynburn Ace 4th = 1 Clubber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 2 Shima Breeze | ||
Mon Aug 13 2018 19:11 | 1st = 2 Shima Breeze 2nd = 3 Dyna Quail 3rd = 4 Billy Fix It 4th = 1 Gemtree Dynamo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 2 Chance Perfected | ||
Mon Aug 13 2018 19:05 | 1st = 2 Chance Perfected 2nd = 7 Busted Custard 3rd = 6 Winlock Huddy 4th = 8 Greysynd Ebony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 1 Myrniong And All | ||
Mon Aug 13 2018 19:05 | 1st = 1 Myrniong And All 2nd = 6 Maxi Fozz 3rd = 2 Black Rose Texas 4th = 3 All Revved Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 5 Nurburg | ||
Mon Aug 13 2018 19:02 | 1st = 5 Nurburg 2nd = 4 Vanderweghe 3rd = 7 Red Hot Gossip 4th = 6 Roseys Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 8 Pats There | ||
Mon Aug 13 2018 18:58 | 1st = 8 Pats There 2nd = 1 Times A Tickin 3rd = 5 Time To Travel 4th = 7 Country Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 6 Bonnie Oreilly | ||
Mon Aug 13 2018 18:55 | 1st = 6 Bonnie Oreilly 2nd = 7 Classy Fever 3rd = 5 Another Trooper 4th = 8 Willy Taro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 8 Maximum Magic | ||
Mon Aug 13 2018 18:52 | 1st = 8 Maximum Magic 2nd = 4 Dyna Quire 3rd = 3 Dyna Fizz 4th = 2 Your Hanger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 3 Miss Wing Wong | ||
Mon Aug 13 2018 18:49 | 1st = 3 Miss Wing Wong 2nd = 2 Taken King 3rd = 4 Canya Ayden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 2 Quiet Storm | ||
Mon Aug 13 2018 18:46 | 1st = 2 Quiet Storm 2nd = 7 Spur Monelli 3rd = 1 Smokey Desire 4th = 3 Rockabye Demi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 5 Southern Ripple | ||
Mon Aug 13 2018 18:43 | 1st = 5 Southern Ripple 2nd = 4 Ripple Rumble 3rd = 3 Tahbilk 4th = 7 Bee Solo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 1 Jack Whelan | ||
Mon Aug 13 2018 18:40 | 1st = 1 Jack Whelan 2nd = 2 Braystones Beach 3rd = 3 Shes Good 4th = 6 Chasing Diamonds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 8 - 6 Mitch Maguire | ||
Mon Aug 13 2018 18:35 | 1st = 6 Mitch Maguire 2nd = 3 Greenngold 3rd = 2 Atchoo 4th = 5 Hes Talking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 4 Give Us Peace | ||
Mon Aug 13 2018 18:33 | 1st = 4 Give Us Peace 2nd = 8 Jamie Cargo 3rd = 1 Reservoir Risk 4th = 5 Nitro Blast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 5 Fabwik | ||
Mon Aug 13 2018 18:30 | 1st = 5 Fabwik 2nd = 1 Bogie Bullet 3rd = 4 Captain Risky 4th = 7 Game Face |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 8 Shogun Sammy | ||
Mon Aug 13 2018 18:27 | 1st = 8 Shogun Sammy 2nd = 10 Perfect Hours 3rd = 2 Five Lights 4th = 9 Fear Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 2 Eikey | ||
Mon Aug 13 2018 18:24 | 1st = 2 Eikey 2nd = 4 Zipping Shika 3rd = 1 Grand Scorpion 4th = 3 Zipping Keely |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 5 Elfstar | ||
Mon Aug 13 2018 18:21 | 1st = 5 Elfstar 2nd = 1 Trifive 3rd = 4 Black Goshawk 4th = 8 Rhianna Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 7 Sulzantis Girl | ||
Mon Aug 13 2018 18:18 | 1st = 7 Sulzantis Girl 2nd = 5 Arctic Villain 3rd = 6 Potato Masher 4th = 2 Hes Got Steel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 4 Nangar Gift | ||
Mon Aug 13 2018 18:15 | 1st = 4 Nangar Gift 2nd = 6 Nangar Jack 3rd = 7 Lil Doll 4th = 1 Cant Be Done |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 3 Aston Liesel | ||
Mon Aug 13 2018 18:12 | 1st = 3 Aston Liesel 2nd = 1 Mossy Oak 3rd = 5 Aremac Igor 4th = 2 Black Bindi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 7 - 7 Remarkable | ||
Mon Aug 13 2018 18:07 | 1st = 7 Remarkable 2nd = 5 El Cartel 3rd = 6 Hes Royal Blue 4th = 4 Jailbreak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 3 Miss Nay Nay | ||
Mon Aug 13 2018 18:04 | 1st = 3 Miss Nay Nay 2nd = 7 Forty Twenty Two 3rd = 1 Bark Vader 4th = 2 Charlm Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 4 Black Mosel | ||
Mon Aug 13 2018 18:01 | 1st = 4 Black Mosel 2nd = 8 Explosive Smith 3rd = 5 Tyler Keeping 4th = 2 Mulga Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 6 Myrniong Smello | ||
Mon Aug 13 2018 17:58 | 1st = 6 Myrniong Smello 2nd = 1 Flanno Fernando 3rd = 8 Joan Taro 4th = 5 Mossman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 10 - 6 Rhyflective | ||
Mon Aug 13 2018 17:53 | 1st = 6 Rhyflective 2nd = 11 Marty Major 3rd = 7 The High Achiever 4th = 1 Jackmichaels |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 6 Alonso Power | ||
Mon Aug 13 2018 17:50 | 1st = 6 Alonso Power 2nd = 3 Zippy Zuri 3rd = 7 Why Not Liv 4th = 5 Sheza Dragon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 1 He Can Fly | ||
Mon Aug 13 2018 17:47 | 1st = 1 He Can Fly 2nd = 3 Shiny Nose 3rd = 4 Our Mable Mac 4th = 8 Master Kinloch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 1 Krypto Kid | ||
Mon Aug 13 2018 17:44 | 1st = 1 Krypto Kid 2nd = 6 Im a Lady 3rd = 4 Majestic Mia 4th = 2 Go Levi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 8 Millarro | ||
Mon Aug 13 2018 17:37 | 1st = 8 Millarro 2nd = 4 Jim The Weapon 3rd = 7 Jimmy Be Good 4th = 5 Digbys Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 6 - 6 Naval Aviator | ||
Mon Aug 13 2018 17:32 | 1st = 6 Naval Aviator 2nd = 9 The Great Dane 3rd = 8 Fight Song 4th = 1 Rosies Ideal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 1 No Sugar | ||
Mon Aug 13 2018 17:29 | 1st = 1 No Sugar 2nd = 2 Catcha Nugget 3rd = 3 Oz Wizard 4th = 4 Evie Louise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 4 Maude Monelli | ||
Mon Aug 13 2018 17:25 | 1st = 4 Maude Monelli 2nd = 1 African Leopard 3rd = 5 Bobby Rudd 4th = 2 Joncraigle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 4 Zipping Melody | ||
Mon Aug 13 2018 17:22 | 1st = 4 Zipping Melody 2nd = 2 All For Fun 3rd = 7 Go Man Go 4th = 5 Magic Who |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 9 - 3 Supernova Silvia | ||
Mon Aug 13 2018 17:20 | 1st = 3 Supernova Silvia 2nd = 7 High Class Lady 3rd = 1 White Star Stephie 4th = 9 Arm A Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 3 Kilcher | ||
Mon Aug 13 2018 17:17 | 1st = 3 Kilcher 2nd = 2 Private Nangar 3rd = 5 Durama Sunset 4th = 8 Lexis Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 8 - 7 Castle Retreat | ||
Mon Aug 13 2018 17:12 | 1st = 7 Castle Retreat 2nd = 4 Cee Vee Vee 3rd = 10 Regal Cheval 4th = 1 Link To Collect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 2 Reatily Shintaro | ||
Mon Aug 13 2018 17:09 | 1st = 2 Reatily Shintaro 2nd = 6 Rattle Gate 3rd = 8 Mizuki 4th = 5 Giant Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 2 Sweet Charlee | ||
Mon Aug 13 2018 17:06 | 1st = 2 Sweet Charlee 2nd = 5 Kili Monelli 3rd = 7 Wilma Gundi 4th = 8 Causing Havoc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 5 - 6 Dennis | ||
Mon Aug 13 2018 17:04 | 1st = 6 Dennis 2nd = 7 Tajie Baby 3rd = 1 Wabi Sabi 4th = 8 American Dynasty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 8 - 11 Absolutelycertain | ||
Mon Aug 13 2018 17:00 | 1st = 11 Absolutelycertain 2nd = 10 Lardie Lass 3rd = 7 Frankincense 4th = 13 Cosmological |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 2 Bucking Bull | ||
Mon Aug 13 2018 16:57 | 1st = 2 Bucking Bull 2nd = 4 Katie Taro 3rd = 6 Over Pure 4th = 7 Felony One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 7 Crystal Sparkles | ||
Mon Aug 13 2018 16:52 | 1st = 7 Crystal Sparkles 2nd = 6 Ace To Play 3rd = 9 Borntobeanartist 4th = 3 Leopold Bloom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 7 Bushmans Valley | ||
Mon Aug 13 2018 16:49 | 1st = 7 Bushmans Valley 2nd = 1 Make A Decision 3rd = 8 Mad Skills 4th = 3 Not Without Gas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Quirindi Race 7 - 1 I Wear Prada | ||
Mon Aug 13 2018 16:45 | 1st = 1 I Wear Prada 2nd = 9 Zioptimus 3rd = 14 Tavisky 4th = 2 Meliboea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 1 Zoobie | ||
Mon Aug 13 2018 16:42 | 1st = 1 Zoobie 2nd = 3 Dr Toretto 3rd = 2 Elswyk Max 4th = 4 Brandeen Fi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 4 Angelica Cargo | ||
Mon Aug 13 2018 16:39 | 1st = 4 Angelica Cargo 2nd = 6 Crumps Lil Angel 3rd = 8 Blue Boy Cargo 4th = 7 Winlock Glitzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 7 - 3 Diamonds N Cash | ||
Mon Aug 13 2018 16:34 | 1st = 3 Diamonds N Cash 2nd = 4 Always Flashing 3rd = 10 Elteearr 4th = 2 Smile Lyle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 1 Bow Gundi | ||
Mon Aug 13 2018 16:32 | 1st = 1 Bow Gundi 2nd = 4 Britz 3rd = 2 Jerry Gundi 4th = 3 Arappaho Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 7 - 9 Full Of Theories | ||
Mon Aug 13 2018 16:30 | 1st = 9 Full Of Theories 2nd = 6 Triage 3rd = 4 Duke of Nottingham 4th = 3 Dont Plead Guilty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 4 Sazana | ||
Mon Aug 13 2018 16:27 | 1st = 4 Sazana 2nd = 6 Miss Hanna Berry 3rd = 1 Tilleys Pie 4th = 2 Oakmont Whisper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 4 - 7 Itsbeenforever | ||
Mon Aug 13 2018 16:23 | 1st = 7 Itsbeenforever 2nd = 4 Sir Briggen 3rd = 5 Dagati Image 4th = 3 Seger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 4 Oliveri | ||
Mon Aug 13 2018 16:17 | 1st = 4 Oliveri 2nd = 7 Oh So Senor 3rd = 8 Nangar Fever 4th = 5 Angelic Hand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 3 Miss Mini Mion | ||
Mon Aug 13 2018 16:14 | 1st = 3 Miss Mini Mion 2nd = 4 Hello Issy 3rd = 6 Ashy Larry 4th = 2 Dads Decision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 2 Aguero | ||
Mon Aug 13 2018 16:12 | 1st = 2 Aguero 2nd = 3 Style Queen 3rd = 1 Searover 4th = 8 Reddy Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 1 Midnight Memphis | ||
Mon Aug 13 2018 16:09 | 1st = 1 Midnight Memphis 2nd = 6 Cookie Rose 3rd = 2 Kiss Me Putu 4th = 3 Dyna Cassie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Quirindi Race 6 - 7 Princess Pattern | ||
Mon Aug 13 2018 16:05 | 1st = 7 Princess Pattern 2nd = 3 De La Hoya 3rd = 2 Aberration 4th = 6 Kettering |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 6 - 3 Redcore | ||
Mon Aug 13 2018 16:00 | 1st = 3 Redcore 2nd = 6 Alsvin 3rd = 2 Incomparable 4th = 4 Kallara Village |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 3 Bushmans Cobber | ||
Mon Aug 13 2018 15:57 | 1st = 3 Bushmans Cobber 2nd = 2 Elegant Crisp 3rd = 1 Wagtail Piri 4th = 4 Riverside Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 6 - 7 Melchoir | ||
Mon Aug 13 2018 15:55 | 1st = 7 Melchoir 2nd = 6 Our Master George 3rd = 4 Twoforsixty 4th = 5 Hezthebigbopper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 2 Madam Marley | ||
Mon Aug 13 2018 15:52 | 1st = 2 Madam Marley 2nd = 4 Dusty Cash 3rd = 7 Dusty Mcghee 4th = 3 Shiwen Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 3 - 1 Marine Parade | ||
Mon Aug 13 2018 15:48 | 1st = 1 Marine Parade 2nd = 4 Mystic Falls 3rd = 3 Captain Mannering 4th = 11 Red West |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 2 Candy Rose | ||
Mon Aug 13 2018 15:42 | 1st = 2 Candy Rose 2nd = 7 Water Pistol 3rd = 3 Its Debatable 4th = 4 El Tigera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 3 One Night At Themile | ||
Mon Aug 13 2018 15:37 | 1st = 3 One Night At Themile 2nd = 7 The Octagon 3rd = 8 Blurred Lines 4th = 1 Waynesfirst |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 2 Scott Pizzazz | ||
Mon Aug 13 2018 15:34 | 1st = 2 Scott Pizzazz 2nd = 3 Sports Gairn 3rd = 6 Dons Just Under 4th = 5 Zenstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 5 - 7 Toorak Miss | ||
Mon Aug 13 2018 15:30 | 1st = 7 Toorak Miss 2nd = 8 Riverina Dancer 3rd = 1 Chavuma 4th = 4 No Alibi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Quirindi Race 5 - 12 Billy Bent Ear | ||
Mon Aug 13 2018 15:25 | 1st = 12 Billy Bent Ear 2nd = 1 Sister Joy 3rd = 6 Comingle 4th = 8 Foxy Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 5 - 4 Be Not Afraid | ||
Mon Aug 13 2018 15:20 | 1st = 4 Be Not Afraid 2nd = 3 Villareal 3rd = 7 Manbar Duke 4th = 8 The Cobblers Piece |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 6 Tarquin Bob | ||
Mon Aug 13 2018 15:17 | 1st = 6 Tarquin Bob 2nd = 7 Lucky Gypsy 3rd = 8 Undercover Viv 4th = 3 Eden Monaro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 2 - 3 Jingle Jolt | ||
Mon Aug 13 2018 15:12 | 1st = 3 Jingle Jolt 2nd = 9 Firstjoy 3rd = 6 Innocent Affair 4th = 2 Alkira Quattro Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 5 Unlocked | ||
Mon Aug 13 2018 15:09 | 1st = 5 Unlocked 2nd = 8 Solar On 3rd = 2 Orleans 4th = 4 King Gibbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 1 Croucher | ||
Mon Aug 13 2018 15:02 | 1st = 1 Croucher 2nd = 4 Xevra Allen 3rd = 5 Magic Flora 4th = 7 Edna Betts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 6 Gus Or Bust | ||
Mon Aug 13 2018 14:58 | 1st = 6 Gus Or Bust 2nd = 3 Variable Miss 3rd = 5 Mister Pepe 4th = 4 Truscott Law |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 4 - 4 Storm Boss | ||
Mon Aug 13 2018 14:55 | 1st = 4 Storm Boss 2nd = 11 Coco Diablo 3rd = 5 Thunderzone 4th = 14 Sir Harald |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 2 Gone Rusty | ||
Mon Aug 13 2018 14:52 | 1st = 2 Gone Rusty 2nd = 1 Spot My Key 3rd = 4 Trons Empire 4th = 8 Gammys Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 4 - 1 The Paigeboy | ||
Mon Aug 13 2018 14:48 | 1st = 1 The Paigeboy 2nd = 4 The Spanyen 3rd = 7 Go Agincourt 4th = 3 Aldebaran Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 2 Spectator | ||
Mon Aug 13 2018 14:47 | 1st = 2 Spectator 2nd = 3 Placid Pause 3rd = 4 Wolfies Squeeze 4th = 6 Shargre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Quirindi Race 4 - 1 One Invincible Cat | ||
Mon Aug 13 2018 14:45 | 1st = 1 One Invincible Cat 2nd = 13 Sticks N Stones 3rd = 10 Macal 4th = 14 Sweet Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 1 - 1 Lightning Colt | ||
Mon Aug 13 2018 14:37 | 1st = 1 Lightning Colt 2nd = 7 Joe With The Flow 3rd = 3 Join The Que 4th = 2 Salacious Gossip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 4 Red King Prince | ||
Mon Aug 13 2018 14:34 | 1st = 4 Red King Prince 2nd = 2 Fawn Illusion 3rd = 1 Hot Cruiser 4th = 3 Moon Phase |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 3 - 16 Damselflys Kept | ||
Mon Aug 13 2018 14:25 | 1st = 16 Damselflys Kept 2nd = 3 Soluminate 3rd = 9 White With One 4th = 10 Testa Boom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 6 Crusader Banner | ||
Mon Aug 13 2018 14:20 | 1st = 6 Crusader Banner 2nd = 1 Downtown Levi 3rd = 5 The Dapper Don 4th = 4 Lost In Bangkok |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 3 - 2 Jimmy Come Holme | ||
Mon Aug 13 2018 14:12 | 1st = 2 Jimmy Come Holme 2nd = 6 Rock Of Delight 3rd = 7 Rakiura Rock 4th = 1 Raffas Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 1 Winlock Dyno | ||
Mon Aug 13 2018 14:09 | 1st = 1 Winlock Dyno 2nd = 6 Moonquake 3rd = 8 Zipping Boyd 4th = 5 Delaware County |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Quirindi Race 3 - 3 Albert Of Monaco | ||
Mon Aug 13 2018 14:05 | 1st = 3 Albert Of Monaco 2nd = 5 Hammoon Bridge 3rd = 7 The Outcast 4th = 6 Apache Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 2 - 11 Immelmann | ||
Mon Aug 13 2018 13:55 | 1st = 11 Immelmann 2nd = 4 Thurmanator 3rd = 8 Miss Conspiracy 4th = 7 Mango Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 7 Sun Valley Road | ||
Mon Aug 13 2018 13:45 | 1st = 7 Sun Valley Road 2nd = 8 Stuey D 3rd = 9 Riegle Deception 4th = 2 Son Of Rani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 3 Spritely Brew | ||
Mon Aug 13 2018 13:42 | 1st = 3 Spritely Brew 2nd = 6 Dyna Bella 3rd = 7 Chinotto 4th = 5 Why Not Kylie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 2 - 1 Hudsen | ||
Mon Aug 13 2018 13:37 | 1st = 1 Hudsen 2nd = 4 Rock On Shadow 3rd = 3 Cautivar 4th = 5 Major Mucha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Quirindi Race 2 - 6 Laranta | ||
Mon Aug 13 2018 13:30 | 1st = 6 Laranta 2nd = 10 Flying Bliss 3rd = 9 De La Reign 4th = 7 Myriads |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 1 - 2 Nuclear Blitz | ||
Mon Aug 13 2018 13:25 | 1st = 2 Nuclear Blitz 2nd = 4 Raise The Summit 3rd = 3 Raise The Roof |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 8 Shes Fabtastic | ||
Mon Aug 13 2018 13:22 | 1st = 8 Shes Fabtastic 2nd = 3 Sergei 3rd = 1 Why Not Maxine 4th = 6 Plumcad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 7 The Shooting Star | ||
Mon Aug 13 2018 13:18 | 1st = 7 The Shooting Star 2nd = 4 Partywithmach 3rd = 6 Our Mate Mick 4th = 3 Tothemoonandback |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 1 - 4 Ohoka Maximus | ||
Mon Aug 13 2018 13:04 | 1st = 4 Ohoka Maximus 2nd = 1 Allmightyjoelouis 3rd = 5 Montenero 4th = 6 Hair Razor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 8 Dum Didee Dum | ||
Mon Aug 13 2018 13:00 | 1st = 8 Dum Didee Dum 2nd = 3 Dashing Diamond 3rd = 1 Zipping Riot 4th = 5 Magnus Keroma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Quirindi Race 1 - 1 Chilcotin | ||
Mon Aug 13 2018 12:55 | 1st = 1 Chilcotin 2nd = 3 Prontissimo 3rd = 5 Raised To Duel 4th = 4 Red Braids |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 3 Tazia | ||
Mon Aug 13 2018 12:52 | 1st = 3 Tazia 2nd = 8 Butterball 3rd = 5 Bigtime Caleb 4th = 2 Bigtime Onfire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 3 Auntie Lil | ||
Mon Aug 13 2018 12:47 | 1st = 3 Auntie Lil 2nd = 2 Play Your Ace 3rd = 4 Mariahs Choice 4th = 6 Woody Nightshade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 7 Swift Abbey | ||
Mon Aug 13 2018 12:44 | 1st = 7 Swift Abbey 2nd = 1 Deadly Basilisa 3rd = 2 Tiwala Twist 4th = 10 Youre Welcome |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 1 - 3 Safe Landing | ||
Mon Aug 13 2018 12:40 | 1st = 3 Safe Landing 2nd = 8 Select Royal 3rd = 5 Maddies The Boss 4th = 6 Take Time To Chill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 4 Cawbourne Liz | ||
Mon Aug 13 2018 12:35 | 1st = 4 Cawbourne Liz 2nd = 3 Bigtime Panther 3rd = 1 Mitsuta 4th = 5 Plan Stan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 6 Muzzle Welsh | ||
Mon Aug 13 2018 12:27 | 1st = 6 Muzzle Welsh 2nd = 5 Bobs Brew 3rd = 8 Nellie Shan 4th = 2 Cosmic Brew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 6 Bigtime Michelle | ||
Mon Aug 13 2018 12:17 | 1st = 6 Bigtime Michelle 2nd = 8 Rambo 3rd = 7 Bigtime Kylie 4th = 5 Opehu Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 8 Bombora Rocket | ||
Mon Aug 13 2018 12:10 | 1st = 8 Bombora Rocket 2nd = 2 Evie Willow 3rd = 5 Ellie Wires 4th = 7 Inga Ross |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 1 Dynamite Danger | ||
Mon Aug 13 2018 12:00 | 1st = 1 Dynamite Danger 2nd = 3 Retail Mayhem 3rd = 2 Bigtime Flyer 4th = 7 Cawbourne Symsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 6 Pandoras Comet | ||
Mon Aug 13 2018 11:52 | 1st = 6 Pandoras Comet 2nd = 8 Playlord 3rd = 1 Miracle Gem 4th = 5 Starbright Toby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 8 Fantastic Teddy | ||
Mon Aug 13 2018 11:42 | 1st = 8 Fantastic Teddy 2nd = 5 Blackjack Man 3rd = 6 Bigtime Emjay 4th = 9 Bigtime Logan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 1 Manly Monkey | ||
Mon Aug 13 2018 11:25 | 1st = 1 Manly Monkey 2nd = 6 Idol Alan 3rd = 4 Hes A Sharkie 4th = 5 Spirit Of Nathan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 4 Benny Burrito | ||
Mon Aug 13 2018 11:07 | 1st = 4 Benny Burrito 2nd = 3 Bigtime Lucy 3rd = 1 Bigtime Crackem 4th = 7 Lunch Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 7 Choice Lass | ||
Mon Aug 13 2018 10:50 | 1st = 7 Choice Lass 2nd = 5 Lucha 3rd = 10 Lil Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 4 Cawbourne Johno | ||
Mon Aug 13 2018 10:32 | 1st = 4 Cawbourne Johno 2nd = 7 Bigtime Boy 3rd = 2 Cawbourne Frost 4th = 1 Cawbourne Muzza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 2 Swift Liberty | ||
Mon Aug 13 2018 10:15 | 1st = 2 Swift Liberty 2nd = 8 Epic Spark 3rd = 4 Cawbourne Agar 4th = 7 Lizzy Oshea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 2 Rockstar Max | ||
Fri Jul 13 2018 23:55 | 1st = 2 Rockstar Max 2nd = 7 Iona Carlson 3rd = 8 Aeroplane Tommy 4th = 4 Nordic Warlord |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 6 Dance Away | ||
Fri Jul 13 2018 23:39 | 1st = 6 Dance Away 2nd = 5 Cosmic Evolution 3rd = 1 King Tony 4th = 7 Ideal Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 8 Rock Diamonds | ||
Fri Jul 13 2018 23:34 | 1st = 8 Rock Diamonds 2nd = 5 Always Arjay 3rd = 6 New World Order 4th = 3 Courage Tells |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 7 Marydoll | ||
Fri Jul 13 2018 23:19 | 1st = 7 Marydoll 2nd = 1 Midnight Rama 3rd = 2 Em Morney 4th = 8 Uranium |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 2 Speed Man | ||
Fri Jul 13 2018 23:00 | 1st = 2 Speed Man 2nd = 1 Allwoods Rocknroll 3rd = 10 Fizzing 4th = 11 Our Corelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 1 Chips And Trains | ||
Fri Jul 13 2018 22:54 | 1st = 1 Chips And Trains 2nd = 3 Fundamental 3rd = 8 Victor Metti 4th = 2 Black Kotter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 3 Bobby Tokaam | ||
Fri Jul 13 2018 22:47 | 1st = 3 Bobby Tokaam 2nd = 4 Teflon Toby 3rd = 2 Lilty Allen 4th = 1 Topaz Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 11 - 3 Dockin Dave | ||
Fri Jul 13 2018 22:41 | 1st = 3 Dockin Dave 2nd = 4 Garbonator 3rd = 5 Gagan Honey 4th = 6 Push Your Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 2 Hundred | ||
Fri Jul 13 2018 22:37 | 1st = 2 Hundred 2nd = 9 Zoobie 3rd = 7 Marvellous Midge 4th = 5 Clarence Clocka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 10 - 5 Bassey | ||
Fri Jul 13 2018 22:32 | 1st = 5 Bassey 2nd = 1 Ablissfullgift 3rd = 6 La Patata 4th = 8 Lethal Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 2 Running For Two | ||
Fri Jul 13 2018 22:31 | 1st = 2 Running For Two 2nd = 1 Lord Reddan 3rd = 5 Billy Brass 4th = 6 Jaraig Cruiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 2 Sabjorn Bale | ||
Fri Jul 13 2018 22:30 | 1st = 2 Sabjorn Bale 2nd = 1 Property Power 3rd = 5 Winlock Strecker 4th = 7 Ima Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 2 Susie Rocks | ||
Fri Jul 13 2018 22:25 | 1st = 2 Susie Rocks 2nd = 11 Im Stylish 3rd = 1 Sea Me Smile 4th = 12 Glenferrie Arch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 10 - 5 My Blondie | ||
Fri Jul 13 2018 22:21 | 1st = 5 My Blondie 2nd = 2 Blue Jedi 3rd = 3 Phoenix Lass 4th = 8 Crockett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 6 Catcombe | ||
Fri Jul 13 2018 22:19 | 1st = 6 Catcombe 2nd = 7 Angel Fever 3rd = 2 Zipping Jess 4th = 8 Allen Elway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 5 Duke Of Burnley | ||
Fri Jul 13 2018 22:16 | 1st = 5 Duke Of Burnley 2nd = 7 Jimmy Vella 3rd = 3 Folding Green 4th = 2 Lektra Guiseppe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 1 My Mastercraftsman | ||
Fri Jul 13 2018 22:14 | 1st = 1 My Mastercraftsman 2nd = 3 Chapter One 3rd = 5 Our Wall Street Wolf 4th = 6 Always My Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 2 Governess | ||
Fri Jul 13 2018 22:12 | 1st = 2 Governess 2nd = 6 Panchorama 3rd = 7 Daffey Tux 4th = 1 Schmick As |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 9 - 6 Milwaukee Sunrise | ||
Fri Jul 13 2018 22:07 | 1st = 6 Milwaukee Sunrise 2nd = 7 Queens Angel 3rd = 5 Shez Got Bling 4th = 4 Tralee Chic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 8 Mepunga Kyran | ||
Fri Jul 13 2018 22:04 | 1st = 8 Mepunga Kyran 2nd = 5 Speedy Scar 3rd = 6 Reign Of Omar 4th = 4 Super Tokachi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 9 - 1 Tralee Jaz | ||
Fri Jul 13 2018 22:01 | 1st = 1 Tralee Jaz 2nd = 4 Shadow Pearl 3rd = 2 Amy Schraff 4th = 3 Country Greg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 2 Bluechip | ||
Fri Jul 13 2018 21:58 | 1st = 2 Bluechip 2nd = 1 Rev Set 3rd = 8 Search Is Over 4th = 6 Big Wal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 2 Super Sook | ||
Fri Jul 13 2018 21:54 | 1st = 2 Super Sook 2nd = 3 Cosmic Collinda 3rd = 6 Milla Rose 4th = 4 Mix Off Harmony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - | ||
Fri Jul 13 2018 21:54 | 2nd = 1 Im Soxy 3rd = 3 Thereugo 4th = 7 Firebrace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 10 The Freedom Fighter | ||
Fri Jul 13 2018 21:54 | 1st = 10 The Freedom Fighter 2nd = 1 Im Soxy 3rd = 3 Thereugo 4th = 7 Firebrace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 3 Leviatham | ||
Fri Jul 13 2018 21:51 | 1st = 3 Leviatham 2nd = 1 Oldmate Rose 3rd = 2 Costanza Monelli 4th = 8 Breakout Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 3 Marcus Joy | ||
Fri Jul 13 2018 21:49 | 1st = 3 Marcus Joy 2nd = 2 Dazzling Melody 3rd = 8 Pandoras Proof 4th = 5 Inga Ted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 8 - 5 Durama Mystic | ||
Fri Jul 13 2018 21:45 | 1st = 5 Durama Mystic 2nd = 8 Cliff Keeping 3rd = 3 Its Morgan 4th = 2 Flyaway Riley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 9 Adrift | ||
Fri Jul 13 2018 21:44 | 1st = 9 Adrift 2nd = 10 Naughtyinheaven 3rd = 1 Ark Teamo 4th = 11 Fastestgirlintown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 8 - 9 Tallaringa Harms | ||
Fri Jul 13 2018 21:40 | 1st = 9 Tallaringa Harms 2nd = 4 A Paradigm Shift 3rd = 8 Courageous Dancer 4th = 3 Im Rock Solid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 3 Kihael Koalmina | ||
Fri Jul 13 2018 21:38 | 1st = 3 Kihael Koalmina 2nd = 6 Chromosome Four 3rd = 5 Luca Bazooka 4th = 7 Hearts To Hearts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 7 Paddys Cripp | ||
Fri Jul 13 2018 21:35 | 1st = 7 Paddys Cripp 2nd = 8 Take Home Sadie 3rd = 5 Dewana Interest 4th = 6 Why Not Liv |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 5 Ezi Pick | ||
Fri Jul 13 2018 21:31 | 1st = 5 Ezi Pick 2nd = 7 Explosive Smith 3rd = 8 African Leopard 4th = 6 Adele Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 8 - 4 Peter Perfect | ||
Fri Jul 13 2018 21:30 | 1st = 4 Peter Perfect 2nd = 1 Watchoutnexttime 3rd = 2 Saint Tommy 4th = 5 Curlimore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 2 Fire And Smoke | ||
Fri Jul 13 2018 21:28 | 1st = 2 Fire And Smoke 2nd = 1 Lockrod 3rd = 8 Dyna Denver 4th = 6 Laineys Fortune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 11 Franco Edward | ||
Fri Jul 13 2018 21:24 | 1st = 11 Franco Edward 2nd = 10 Bletchley Park 3rd = 12 Its Rock And Roll 4th = 1 Soho Thunderstruck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 7 - 5 Kevin Zarr | ||
Fri Jul 13 2018 21:22 | 1st = 5 Kevin Zarr 2nd = 6 Total Reality 3rd = 7 Mia Mia Mimi 4th = 8 Fire Fly Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 1 Eleanor Rascal | ||
Fri Jul 13 2018 21:19 | 1st = 1 Eleanor Rascal 2nd = 4 Bella Can Do 3rd = 7 Chevy Mcglinn 4th = 8 Remas Amber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 1 Tomeara | ||
Fri Jul 13 2018 21:14 | 1st = 1 Tomeara 2nd = 9 Duke Jujon 3rd = 5 Hell Bent 4th = 4 Evelyn Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 2 Wilburn | ||
Fri Jul 13 2018 21:14 | 1st = 2 Wilburn 2nd = 6 Rose Rose 3rd = 9 Shady Tex 4th = 1 Real Simple |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 2 Tegan Rose | ||
Fri Jul 13 2018 21:11 | 1st = 2 Tegan Rose 2nd = 5 So Shirokura 3rd = 1 Objective 4th = 3 Chevy Sheikh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 4 Pay Me The Change | ||
Fri Jul 13 2018 21:10 | 1st = 4 Pay Me The Change 2nd = 12 Rocknroll Doug 3rd = 1 Hear The Thunder 4th = 2 Bundjalung Beauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 3 Gomez Sanchez | ||
Fri Jul 13 2018 21:08 | 1st = 3 Gomez Sanchez 2nd = 4 Rocky Ravioli 3rd = 5 Lylahs Way 4th = 6 Cruisys Lil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 6 - 5 Freemason | ||
Fri Jul 13 2018 21:05 | 1st = 5 Freemason 2nd = 3 Champness Road 3rd = 8 Billy Boom Boom 4th = 2 Big Show Tony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 7 - 1 Hammers Law | ||
Fri Jul 13 2018 21:00 | 1st = 1 Hammers Law 2nd = 8 Armchair Drive 3rd = 6 Variance 4th = 2 Nine Mile Cruiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 2 Narcissist | ||
Fri Jul 13 2018 20:58 | 1st = 2 Narcissist 2nd = 1 Hartley Kris 3rd = 7 Hollywood 4th = 6 Benkennie Chic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 2 Maderra | ||
Fri Jul 13 2018 20:55 | 1st = 2 Maderra 2nd = 4 Snoop A Loop 3rd = 1 Just Love 4th = 8 Merchant Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 9 Chicago Bull | ||
Fri Jul 13 2018 20:54 | 1st = 9 Chicago Bull 2nd = 5 Devendra 3rd = 1 Im Lisart 4th = 7 The Bucket List |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 4 Krypto Kid | ||
Fri Jul 13 2018 20:52 | 1st = 4 Krypto Kid 2nd = 2 Miss Claude 3rd = 5 Brock Tonic 4th = 8 Fantasy Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 5 Slingshot Maxi | ||
Fri Jul 13 2018 20:49 | 1st = 5 Slingshot Maxi 2nd = 1 Fat Rhino 3rd = 7 Soda Flash 4th = 4 Sisco Dun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 5 - 2 Tony Taro | ||
Fri Jul 13 2018 20:45 | 1st = 2 Tony Taro 2nd = 8 Wolf Taro 3rd = 5 Zebs Magic 4th = 6 Give Us Peace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 6 Ashleys Angel | ||
Fri Jul 13 2018 20:44 | 1st = 6 Ashleys Angel 2nd = 5 Just Say Go 3rd = 12 Village Cruiser 4th = 7 The Caringbah Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 3 Sackheim | ||
Fri Jul 13 2018 20:40 | 1st = 3 Sackheim 2nd = 4 Seven Scotches 3rd = 1 My Cullinan 4th = 12 Ponderosa Bigz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 2 Phantom Owl | ||
Fri Jul 13 2018 20:38 | 1st = 2 Phantom Owl 2nd = 5 Amy Laura 3rd = 7 Shocked 4th = 3 Night Code |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 5 Mi Blue Day | ||
Fri Jul 13 2018 20:35 | 1st = 5 Mi Blue Day 2nd = 1 Lightwood Miss 3rd = 7 Dewana Express 4th = 6 Taabinga Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 6 - 5 Lets Save The Day | ||
Fri Jul 13 2018 20:30 | 1st = 5 Lets Save The Day 2nd = 4 Madeeba 3rd = 3 Firenglow 4th = 2 Lorimermara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 3 Orazzi Ohh | ||
Fri Jul 13 2018 20:28 | 1st = 3 Orazzi Ohh 2nd = 4 My American Girl 3rd = 1 Fast Izzi 4th = 7 Main One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 12 Im Rockaria | ||
Fri Jul 13 2018 20:24 | 1st = 12 Im Rockaria 2nd = 9 Vampiro 3rd = 10 Extreme Prince 4th = 11 Bronze Seeker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 1 Mind Blowin | ||
Fri Jul 13 2018 20:19 | 1st = 1 Mind Blowin 2nd = 3 Relocate 3rd = 8 Remas Stone 4th = 6 Clue Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 8 Leica Cali King | ||
Fri Jul 13 2018 20:16 | 1st = 8 Leica Cali King 2nd = 7 Twenty Tamar 3rd = 6 Mars Rising 4th = 5 Adonis Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 7 Justalittle Torque | ||
Fri Jul 13 2018 20:14 | 1st = 7 Justalittle Torque 2nd = 6 Smooth Sailor 3rd = 9 My Secret Torque 4th = 12 Tres Vite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 5 Lumos | ||
Fri Jul 13 2018 20:10 | 1st = 5 Lumos 2nd = 13 Clarry 3rd = 3 Georgia Grace 4th = 2 Sapphire Swayze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 10 - 8 Cool Son | ||
Fri Jul 13 2018 20:09 | 1st = 8 Cool Son 2nd = 7 Mr Natural 3rd = 5 Beg For Chevron 4th = 9 Speedy Lavros |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 6 Winlock Casper | ||
Fri Jul 13 2018 20:08 | 1st = 6 Winlock Casper 2nd = 1 Foxy Molly 3rd = 2 Rockalot 4th = 5 Riverdale Sugar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 8 - 2 Tisu Spirit | ||
Fri Jul 13 2018 20:07 | 1st = 2 Tisu Spirit 2nd = 5 Bremusa 3rd = 1 Pezzamystic 4th = 6 Alaphilippe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 4 - 2 Meekas Girl | ||
Fri Jul 13 2018 20:05 | 1st = 2 Meekas Girl 2nd = 6 Zipping Indy 3rd = 1 Sageman 4th = 8 Ti Adoro Rosa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 5 - 7 Wardan Express | ||
Fri Jul 13 2018 20:00 | 1st = 7 Wardan Express 2nd = 4 Lets Went 3rd = 5 Jilliby Coyote 4th = 6 American Zest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 1 Brave Warrior | ||
Fri Jul 13 2018 19:57 | 1st = 1 Brave Warrior 2nd = 4 My Mate Bunji 3rd = 8 Nans Pension 4th = 2 Devine Abbey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 8 Macalister Tiger | ||
Fri Jul 13 2018 19:54 | 1st = 8 Macalister Tiger 2nd = 2 Cross Threaded 3rd = 9 Vivian Shiraz 4th = 7 Inda Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 10 Your Excused | ||
Fri Jul 13 2018 19:52 | 1st = 10 Your Excused 2nd = 1 Dodolicious 3rd = 11 Dominate The Dojo 4th = 9 Fernleigh Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 3 Millie Prince | ||
Fri Jul 13 2018 19:51 | 1st = 3 Millie Prince 2nd = 7 Alamein Lady 3rd = 8 Agent Anna 4th = 4 Homebush Minnie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 3 - 8 Myrniong Smello | ||
Fri Jul 13 2018 19:48 | 1st = 8 Myrniong Smello 2nd = 1 Wonya 3rd = 5 Willy Taro 4th = 3 Zena Cargo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 8 January | ||
Fri Jul 13 2018 19:47 | 1st = 8 January 2nd = 1 Paternity Suit 3rd = 5 Oliver Winkle 4th = 2 Troublesome Dave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 2 Adam Mandam | ||
Fri Jul 13 2018 19:45 | 1st = 2 Adam Mandam 2nd = 7 Ace Allen 3rd = 6 Arma Rapida 4th = 4 Dyna Penny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 9 - 5 Scoob Operator | ||
Fri Jul 13 2018 19:41 | 1st = 5 Scoob Operator 2nd = 3 New York Rain 3rd = 2 Cmeerock 4th = 1 Magilligan Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 13 Dragontown | ||
Fri Jul 13 2018 19:40 | 1st = 13 Dragontown 2nd = 10 Leaping Leo 3rd = 3 Urban Girl 4th = 12 Stitch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 3 Zipping Memphis | ||
Fri Jul 13 2018 19:38 | 1st = 3 Zipping Memphis 2nd = 8 Its A Wish 3rd = 5 Lochin Good 4th = 4 Devine Stage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 7 - 12 Bigsie Neptune | ||
Fri Jul 13 2018 19:37 | 1st = 12 Bigsie Neptune 2nd = 13 Demonstrative 3rd = 5 Big Bang Raj 4th = 4 Shadow Control |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 6 Egoline | ||
Fri Jul 13 2018 19:35 | 1st = 6 Egoline 2nd = 8 Audacious Grace 3rd = 3 Grande Fratello 4th = 7 Hot Spuds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 4 - 6 Rackemup Tigerpie | ||
Fri Jul 13 2018 19:30 | 1st = 6 Rackemup Tigerpie 2nd = 5 Nifty Jolt 3rd = 4 Santanna Breeze 4th = 3 The Thug |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 9 - 3 Running On Empty | ||
Fri Jul 13 2018 19:30 | 1st = 3 Running On Empty 2nd = 7 Tracksarefortrains 3rd = 5 Cheezel 4th = 6 Koromiko Eyre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 4 Go Jotto | ||
Fri Jul 13 2018 19:28 | 1st = 4 Go Jotto 2nd = 8 Wanna Allen 3rd = 1 Love Laughing 4th = 7 Alpha Midas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 2 - 2 Joan Taro | ||
Fri Jul 13 2018 19:24 | 1st = 2 Joan Taro 2nd = 5 Flyway Marlow 3rd = 1 Musical Cargo 4th = 6 Illusive Lexi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 2 Rockin The Boys | ||
Fri Jul 13 2018 19:24 | 1st = 2 Rockin The Boys 2nd = 7 A Bit Ruthless 3rd = 1 Change Of Address 4th = 6 Shardons Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 5 So Over It | ||
Fri Jul 13 2018 19:21 | 1st = 5 So Over It 2nd = 8 Kings Call 3rd = 1 Eye Kno 4th = 7 Alamein Tane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 2 Countdown | ||
Fri Jul 13 2018 19:20 | 1st = 2 Countdown 2nd = 4 Long Road To Fame 3rd = 11 Comply Or Die 4th = 1 Clockon Doc Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 1 Joys Fancy | ||
Fri Jul 13 2018 19:18 | 1st = 1 Joys Fancy 2nd = 6 Wilshire Boy 3rd = 2 Winsome Bossman 4th = 7 Zipping Blanche |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 2 Double What | ||
Fri Jul 13 2018 19:15 | 1st = 2 Double What 2nd = 4 Perfect Piper 3rd = 7 Its A Date 4th = 8 Aston Polec |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 12 Lightning Bob | ||
Fri Jul 13 2018 19:13 | 1st = 12 Lightning Bob 2nd = 10 Moonlight Cruiser 3rd = 8 Cant Explain It 4th = 11 Hes Our Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 8 - 4 Three Ply | ||
Fri Jul 13 2018 19:12 | 1st = 4 Three Ply 2nd = 2 Eye Lash 3rd = 6 Tamara Gold 4th = 1 The Peacemaker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 1 Geller Allen | ||
Fri Jul 13 2018 19:11 | 1st = 1 Geller Allen 2nd = 5 Kaylin 3rd = 3 Chinookan Blue 4th = 8 No More Sisco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 1 Sassy Oaks | ||
Fri Jul 13 2018 19:08 | 1st = 1 Sassy Oaks 2nd = 6 Master Bullet 3rd = 5 Never A Doubt 4th = 9 Sure Shot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 6 - 12 Rollon Jack | ||
Fri Jul 13 2018 19:08 | 1st = 12 Rollon Jack 2nd = 7 Thebackpagescribe 3rd = 9 Aitutaki 4th = 13 Gipsy Treasure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 1 - 6 Heather Wren | ||
Fri Jul 13 2018 19:05 | 1st = 6 Heather Wren 2nd = 2 Much Ado 3rd = 8 Victor Leone 4th = 7 Worth A Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 8 - 6 James Butt | ||
Fri Jul 13 2018 19:00 | 1st = 6 James Butt 2nd = 5 Whata Razzle Dazzle 3rd = 9 Cast A Shadow 4th = 7 Bettor B Ready |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 3 - 6 Im Stoned Also | ||
Fri Jul 13 2018 19:00 | 1st = 6 Im Stoned Also 2nd = 4 Keepthedream 3rd = 3 My Darling Beware 4th = 5 Mystic Chip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 12 - 2 Kiarni Terry | ||
Fri Jul 13 2018 18:57 | 1st = 2 Kiarni Terry 2nd = 3 Divers Ol Mates 3rd = 1 Daisy Blue 4th = 6 Avenue Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 2 Savanah Sky | ||
Fri Jul 13 2018 18:54 | 1st = 2 Savanah Sky 2nd = 10 Blue Tornado 3rd = 7 Magic Flora 4th = 3 Invictus Tilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 2 Whiskey Blaze | ||
Fri Jul 13 2018 18:52 | 1st = 2 Whiskey Blaze 2nd = 11 Mark Of Integrity 3rd = 1 None Bettor 4th = 12 The Muse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 8 Ask King Jeff | ||
Fri Jul 13 2018 18:51 | 1st = 8 Ask King Jeff 2nd = 2 Arden Emgrand 3rd = 1 Bigtime Onfire 4th = 4 Natures Gent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 6 Valkyrie Night | ||
Fri Jul 13 2018 18:49 | 1st = 6 Valkyrie Night 2nd = 1 Lady Crimson 3rd = 2 Spring Ellie 4th = 8 Hypo Show |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 9 Styx Vixen | ||
Fri Jul 13 2018 18:45 | 1st = 9 Styx Vixen 2nd = 5 Zac Mccool 3rd = 10 Afterdinnerspeaker 4th = 12 Liukin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 7 - 1 Somethingaboutmary | ||
Fri Jul 13 2018 18:41 | 1st = 1 Somethingaboutmary 2nd = 3 Alta Leonie 3rd = 9 Like A Wildfire 4th = 5 Helena Ideal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 5 - 1 Scooterwillrev | ||
Fri Jul 13 2018 18:40 | 1st = 1 Scooterwillrev 2nd = 2 Plata O Plomo 3rd = 3 Another Swinger 4th = 4 Im Barney Rubble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 3 Im So Fancy | ||
Fri Jul 13 2018 18:37 | 1st = 3 Im So Fancy 2nd = 1 Two Blocks 3rd = 6 Elmagordo 4th = 5 Bad Boy Delly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 2 - 3 Good Guy Mack | ||
Fri Jul 13 2018 18:33 | 1st = 3 Good Guy Mack 2nd = 7 Idle Times 3rd = 5 Dennington Heights 4th = 1 Luvin Miss Molly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 7 - 10 Monrika | ||
Fri Jul 13 2018 18:31 | 1st = 10 Monrika 2nd = 2 Pastrana 3rd = 3 Desert Prince 4th = 1 Desert Wings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 6 - 1 Portrait Lao | ||
Fri Jul 13 2018 18:30 | 1st = 1 Portrait Lao 2nd = 7 Diamond Jolson 3rd = 6 Run For A Reason 4th = 2 A Slipperycustomer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 2 Hoop Dreams | ||
Fri Jul 13 2018 18:27 | 1st = 2 Hoop Dreams 2nd = 7 Snowball Otto 3rd = 5 Cake It On 4th = 6 Aim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 10 - 2 Manonthemoon | ||
Fri Jul 13 2018 18:22 | 1st = 2 Manonthemoon 2nd = 5 Geronimo Dan 3rd = 3 Golden Scribe 4th = 10 Night Safari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 5 Bigtime Paddy | ||
Fri Jul 13 2018 18:20 | 1st = 5 Bigtime Paddy 2nd = 7 Bigtime Tears 3rd = 6 Idol Tom 4th = 8 Bigtime Twinkle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 8 Mister Maker | ||
Fri Jul 13 2018 18:19 | 1st = 8 Mister Maker 2nd = 3 Sunlit Breaker 3rd = 5 Tamile Lass 4th = 1 Blackpool Ivy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 7 - 8 Champagne Rock | ||
Fri Jul 13 2018 18:15 | 1st = 8 Champagne Rock 2nd = 4 Triple Jeopardy 3rd = 5 Wow Factor 4th = 9 Man Overboard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 7 Heavenly Flare | ||
Fri Jul 13 2018 18:15 | 1st = 7 Heavenly Flare 2nd = 4 Derringer 3rd = 8 Whatwereuthinking 4th = 9 Alert The Bagman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 1 Double Hope | ||
Fri Jul 13 2018 18:12 | 1st = 1 Double Hope 2nd = 5 Magic Mctiger 3rd = 8 Kiarni Mask 4th = 4 Old Station Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 6 - 5 Safrakova | ||
Fri Jul 13 2018 18:10 | 1st = 5 Safrakova 2nd = 11 The Hulk 3rd = 10 Alta Venetia 4th = 4 Ash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 1 - 10 Fields Of Kyvalley | ||
Fri Jul 13 2018 18:07 | 1st = 10 Fields Of Kyvalley 2nd = 1 Show Me the Moolah 3rd = 9 Aldebaran Alex 4th = 8 Lion Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 9 One Dollar | ||
Fri Jul 13 2018 18:04 | 1st = 9 One Dollar 2nd = 8 Cool Vane 3rd = 1 Farmor In Tune 4th = 2 Brother Desy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 4 - 13 Streitkid | ||
Fri Jul 13 2018 18:04 | 1st = 13 Streitkid 2nd = 11 Abs Boy 3rd = 8 Our Percius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 5 - 9 Rhinos Lad | ||
Fri Jul 13 2018 18:00 | 1st = 9 Rhinos Lad 2nd = 6 Juendis 3rd = 3 Oreillys Crumpet 4th = 8 Our Two Bobs Worth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 6 - 12 His Royal Harness | ||
Fri Jul 13 2018 17:59 | 1st = 12 His Royal Harness 2nd = 9 Mordecai 3rd = 1 Locked Out Of Heaven 4th = 4 Anna Barclay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 8 Looking Down | ||
Fri Jul 13 2018 17:57 | 1st = 8 Looking Down 2nd = 1 Scorching Lucy 3rd = 3 Jimmy Got Style 4th = 5 All Inn Together |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 9 - 8 Sirbenjaminbutton | ||
Fri Jul 13 2018 17:52 | 1st = 8 Sirbenjaminbutton 2nd = 4 Waratah Beach 3rd = 1 Solanum Dulcamara 4th = 9 Trooper Mossman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 2 Reggie Mulwee | ||
Fri Jul 13 2018 17:49 | 1st = 2 Reggie Mulwee 2nd = 3 Barbs Pixie 3rd = 7 Prince Rakeem 4th = 4 Lochinvar Chip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 6 Scooters Rose | ||
Fri Jul 13 2018 17:48 | 1st = 6 Scooters Rose 2nd = 2 Als Apprentice 3rd = 5 Rapper Tilly 4th = 1 Dyna Vernon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 6 - 3 Whodunnit | ||
Fri Jul 13 2018 17:45 | 1st = 3 Whodunnit 2nd = 2 Beach Drum 3rd = 7 Sonador Fire 4th = 8 Solo Artist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 6 August Flame | ||
Fri Jul 13 2018 17:42 | 1st = 6 August Flame 2nd = 2 Sister Kirsty 3rd = 8 Little Dotty Too 4th = 3 We Know |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 5 - 3 Hunter Bromac | ||
Fri Jul 13 2018 17:38 | 1st = 3 Hunter Bromac 2nd = 4 Prime Silver 3rd = 10 Rock N Shard 4th = 1 Waingaro Mara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Leeton Race 8 - 1 Harry Turbo | ||
Fri Jul 13 2018 17:37 | 1st = 1 Harry Turbo 2nd = 9 Most Delightful 3rd = 4 Lettuceventilate 4th = 5 The Mighty Shoey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 3 Uni Allen | ||
Fri Jul 13 2018 17:34 | 1st = 3 Uni Allen 2nd = 2 Lous Dreams 3rd = 8 All Inn Youi 4th = 4 Texas Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 3 - 11 Jaks Teller | ||
Fri Jul 13 2018 17:32 | 1st = 11 Jaks Teller 2nd = 2 Usain Jolt 3rd = 3 Lockaway Kacie 4th = 10 The Aussie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 4 - 1 Faith In Fate | ||
Fri Jul 13 2018 17:30 | 1st = 1 Faith In Fate 2nd = 4 Here Comes Poppy 3rd = 7 Discorsia 4th = 2 Iconoclast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 1 Izzy Power | ||
Fri Jul 13 2018 17:27 | 1st = 1 Izzy Power 2nd = 8 Mr Shire 3rd = 7 Opulence 4th = 4 Stratavon Kasey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 5 - 6 Bringitonhome | ||
Fri Jul 13 2018 17:26 | 1st = 6 Bringitonhome 2nd = 8 Donegal Carrickfin 3rd = 9 Wrangler 4th = 5 Cruzy Dude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 8 - 5 Burnaholeinmypocket | ||
Fri Jul 13 2018 17:22 | 1st = 5 Burnaholeinmypocket 2nd = 8 Solarsonic 3rd = 4 Tezz Khora 4th = 7 Nikkibadwagon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 1 Brother Trevor | ||
Fri Jul 13 2018 17:19 | 1st = 1 Brother Trevor 2nd = 3 Guy Fawkes 3rd = 8 Benne Fortuna 4th = 2 Spring Thief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 5 Bigtime Zack | ||
Fri Jul 13 2018 17:17 | 1st = 5 Bigtime Zack 2nd = 7 Cawbourne Brandy 3rd = 2 Bigtime Serena 4th = 1 Oity Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 5 - 7 Tisani Grey | ||
Fri Jul 13 2018 17:15 | 1st = 7 Tisani Grey 2nd = 3 Isnt She Elegant 3rd = 9 Fighting Teo 4th = 4 Robbers Cobber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 1 Dat Dat Daty | ||
Fri Jul 13 2018 17:12 | 1st = 1 Dat Dat Daty 2nd = 7 Peter Yap 3rd = 8 Amigo 4th = 4 Barry Bomber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 3 Knocker Elly | ||
Fri Jul 13 2018 17:08 | 1st = 3 Knocker Elly 2nd = 2 Black Bandicoot 3rd = 5 Zipping Buddy 4th = 1 Braeman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 4 - 5 Lovely Bundy | ||
Fri Jul 13 2018 17:07 | 1st = 5 Lovely Bundy 2nd = 7 Sundees Son 3rd = 12 Woodstone 4th = 3 Tereskova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Leeton Race 7 - 7 Im Feeling Firey | ||
Fri Jul 13 2018 17:03 | 1st = 7 Im Feeling Firey 2nd = 5 Goes Boom 3rd = 1 Indiana Angel 4th = 8 Mach Ranger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 2 - 11 Zhukov Leis | ||
Fri Jul 13 2018 17:01 | 1st = 11 Zhukov Leis 2nd = 1 Chasing Cheetahs 3rd = 8 Dont Pass Im Fast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 3 - 6 Balmont Stunner | ||
Fri Jul 13 2018 17:00 | 1st = 6 Balmont Stunner 2nd = 4 Diamonds Uncut 3rd = 10 Proud History 4th = 2 Bicol Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 1 Good Daze Ahead | ||
Fri Jul 13 2018 16:57 | 1st = 1 Good Daze Ahead 2nd = 2 White Eagle 3rd = 9 Gifted Angel 4th = 5 Kissy Fiesta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 4 - 5 Ruthless Kayla | ||
Fri Jul 13 2018 16:56 | 1st = 5 Ruthless Kayla 2nd = 7 The Dominator 3rd = 6 Jerry Garcia 4th = 3 Medusa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 3 Poise | ||
Fri Jul 13 2018 16:53 | 1st = 3 Poise 2nd = 5 Bella Express 3rd = 4 Go Didda Go 4th = 7 Rocketness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 7 - 7 Misterfreeze | ||
Fri Jul 13 2018 16:48 | 1st = 7 Misterfreeze 2nd = 3 Taj Bromac 3rd = 8 Scout Hall Road 4th = 6 Banks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 8 Nippa Eel | ||
Fri Jul 13 2018 16:47 | 1st = 8 Nippa Eel 2nd = 2 Kiwi Baxter 3rd = 3 Naharis 4th = 4 Mary Blue Blood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 4 - 5 Conquering Lass | ||
Fri Jul 13 2018 16:45 | 1st = 5 Conquering Lass 2nd = 2 Ahwahneechee 3rd = 3 Mr Chow 4th = 4 Sir Bam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 2 Zipping Irwin | ||
Fri Jul 13 2018 16:42 | 1st = 2 Zipping Irwin 2nd = 7 Aston Ginger 3rd = 8 Iwo Jima 4th = 3 Hombre Montana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 1 Off The Deck | ||
Fri Jul 13 2018 16:39 | 1st = 1 Off The Deck 2nd = 7 Honeys Princess 3rd = 8 Hoot 4th = 3 Maywyns Nomad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 3 - 11 In The Shadows | ||
Fri Jul 13 2018 16:37 | 1st = 11 In The Shadows 2nd = 6 Imallaboutthebase 3rd = 2 Master Of Escape 4th = 12 Feel The Burn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 8 - 11 Sure Shot Sheza | ||
Fri Jul 13 2018 16:35 | 1st = 11 Sure Shot Sheza 2nd = 4 Titus 3rd = 3 Rugenbrau 4th = 7 Single Intent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 1 - 2 Princess Luna | ||
Fri Jul 13 2018 16:33 | 1st = 2 Princess Luna 2nd = 1 Blossom Grant 3rd = 4 Joogle 4th = 6 Jardee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 3 Rogers In Town | ||
Fri Jul 13 2018 16:33 | 1st = 3 Rogers In Town 2nd = 2 Two Phils Cool 3rd = 4 Magic Vogue 4th = 1 Dodge An Steele |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 9 - 1 Plateau Gold | ||
Fri Jul 13 2018 16:30 | 1st = 1 Plateau Gold 2nd = 6 Sasayuri 3rd = 12 Deecember 4th = 4 Appalachian Annie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 3 - 10 Queen Of Glory | ||
Fri Jul 13 2018 16:28 | 1st = 10 Queen Of Glory 2nd = 4 Pat Campbell 3rd = 9 Machs Mareta 4th = 2 Martin John |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 2 - 4 Henderson | ||
Fri Jul 13 2018 16:25 | 1st = 4 Henderson 2nd = 3 Glowing Rock 3rd = 2 Cardinal Hero 4th = 5 Marauder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Leeton Race 6 - 4 Girl Of The Glen | ||
Fri Jul 13 2018 16:25 | 1st = 4 Girl Of The Glen 2nd = 1 Illinois Beauty 3rd = 3 Conrod Kenze 4th = 7 Ashi Jetsun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 1 Zipping Tayla | ||
Fri Jul 13 2018 16:22 | 1st = 1 Zipping Tayla 2nd = 2 Treeman Shelby 3rd = 6 Sahalee 4th = 7 Totolo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 3 Kicker Crew | ||
Fri Jul 13 2018 16:19 | 1st = 3 Kicker Crew 2nd = 4 Little Luck 3rd = 7 Smiling Blonde 4th = 8 Oracle Kate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 9 Idol Hot | ||
Fri Jul 13 2018 16:17 | 1st = 9 Idol Hot 2nd = 1 Sir Duggie 3rd = 4 Mila Mila 4th = 3 Benny Burrito |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 8 - 1 Bank On Henry | ||
Fri Jul 13 2018 16:15 | 1st = 1 Bank On Henry 2nd = 7 Delivered 3rd = 2 Emerald Fortune 4th = 4 Hangin With Willy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 5 Billys Bake | ||
Fri Jul 13 2018 16:12 | 1st = 5 Billys Bake 2nd = 1 Mcivor Verna 3rd = 2 Musketeer Oasis 4th = 8 Seabrook Eb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 6 - 4 Soho Jagger | ||
Fri Jul 13 2018 16:08 | 1st = 4 Soho Jagger 2nd = 7 One Golden Day 3rd = 8 The George 4th = 5 Recork |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 2 - 6 Vanhalem | ||
Fri Jul 13 2018 16:07 | 1st = 6 Vanhalem 2nd = 11 Jenora 3rd = 4 Runcle 4th = 5 Banner Of Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 3 - 3 Dancing On Parade | ||
Fri Jul 13 2018 16:05 | 1st = 3 Dancing On Parade 2nd = 2 Our Red Dog 3rd = 8 Grey Factor 4th = 7 Jabrook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 12 - 5 Patchie Thief | ||
Fri Jul 13 2018 16:02 | 1st = 5 Patchie Thief 2nd = 6 Chesca 3rd = 2 Mr Perfect 4th = 8 Big Lebowski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 8 - 2 Valac | ||
Fri Jul 13 2018 16:00 | 1st = 2 Valac 2nd = 6 Emoji 3rd = 5 All Out Of Love 4th = 7 Severn Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 1 Balkan Babe | ||
Fri Jul 13 2018 15:58 | 1st = 1 Balkan Babe 2nd = 4 Zipping Thurston 3rd = 9 Watkins Glen 4th = 2 Federal Brae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 2 - 7 Cash N Flow | ||
Fri Jul 13 2018 15:57 | 1st = 7 Cash N Flow 2nd = 4 Forgotten Highway 3rd = 2 Mikey Maguire 4th = 5 Franco Tai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 7 - 3 Tornado Of Souls | ||
Fri Jul 13 2018 15:55 | 1st = 3 Tornado Of Souls 2nd = 12 Love For Willow 3rd = 1 Table Two 4th = 2 Barr Hill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 3 Secret Kept | ||
Fri Jul 13 2018 15:52 | 1st = 3 Secret Kept 2nd = 2 Chance Me Bro 3rd = 6 Eye Like Cake 4th = 5 Miss Emmy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 5 Nicky Baxter | ||
Fri Jul 13 2018 15:49 | 1st = 5 Nicky Baxter 2nd = 8 Bacon My Heart 3rd = 1 Alamein Stryda 4th = 7 Mini Mansion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Leeton Race 5 - 1 Our Buller Boy | ||
Fri Jul 13 2018 15:47 | 1st = 1 Our Buller Boy 2nd = 9 Sporty Elephant 3rd = 3 Camelot Speedstar 4th = 6 Harrys Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 1 - 1 Hellman | ||
Fri Jul 13 2018 15:45 | 1st = 1 Hellman 2nd = 5 My China Doll 3rd = 4 Stay Sweet 4th = 7 Summer Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 5 Ample Warning | ||
Fri Jul 13 2018 15:44 | 1st = 5 Ample Warning 2nd = 3 Are You 3rd = 7 Johnny Wishbone 4th = 4 Mepunga Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 11 - 5 Quedos | ||
Fri Jul 13 2018 15:42 | 1st = 5 Quedos 2nd = 1 Unlocked 3rd = 6 Tilly Rocks 4th = 8 Stellar Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 7 - 5 Shezacraftsman | ||
Fri Jul 13 2018 15:40 | 1st = 5 Shezacraftsman 2nd = 6 Le Sacre Blur 3rd = 2 Shadow Vision 4th = 9 Red Heat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 1 - 7 Cyclone Banner | ||
Fri Jul 13 2018 15:37 | 1st = 7 Cyclone Banner 2nd = 4 Lion Rock 3rd = 1 Madame Connoistre 4th = 3 Tivoli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 1 My Gal Penny | ||
Fri Jul 13 2018 15:37 | 1st = 1 My Gal Penny 2nd = 4 Blanchett 3rd = 3 Chimbu Park 4th = 8 Fascinate Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 5 - 10 Spic And Sparkled | ||
Fri Jul 13 2018 15:33 | 1st = 10 Spic And Sparkled 2nd = 11 Our Amazing Grace 3rd = 4 Tarleton Joe 4th = 1 Whata Challenge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 7 - 1 Voiceover | ||
Fri Jul 13 2018 15:30 | 1st = 1 Voiceover 2nd = 9 Lord Blowhard 3rd = 6 Sweet Taste 4th = 5 Mamtricol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 1 - 4 Major Coo | ||
Fri Jul 13 2018 15:27 | 1st = 4 Major Coo 2nd = 6 Prestonpans 3rd = 8 Jungle Gem 4th = 7 Dont Tell Ange |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 2 - 4 Angel Dane | ||
Fri Jul 13 2018 15:27 | 1st = 4 Angel Dane 2nd = 7 Osmosis 3rd = 1 Mr Misunderstood 4th = 5 College Romance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 2 Humble And Kind | ||
Fri Jul 13 2018 15:24 | 1st = 2 Humble And Kind 2nd = 5 Zipping Hazel 3rd = 3 Billy Moran 4th = 8 Blue Espearance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 7 Red Lagoon | ||
Fri Jul 13 2018 15:21 | 1st = 7 Red Lagoon 2nd = 4 Allen Unther 3rd = 6 Carrara Lad 4th = 8 Will Dazzle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 6 - 3 African Guy | ||
Fri Jul 13 2018 15:20 | 1st = 3 African Guy 2nd = 1 James Richard 3rd = 2 Brix 4th = 9 Eskhara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 6 Bigtime Forest | ||
Fri Jul 13 2018 15:18 | 1st = 6 Bigtime Forest 2nd = 8 Cawbourne Foxy 3rd = 7 Waitohi 4th = 5 Bigtime Macdaddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 4 No Worries Cob | ||
Fri Jul 13 2018 15:17 | 1st = 4 No Worries Cob 2nd = 7 Kembla De Kahn 3rd = 8 Wild Promises 4th = 2 Star Ring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 2 Zipper Shoes | ||
Fri Jul 13 2018 15:14 | 1st = 2 Zipper Shoes 2nd = 4 Trixies Rocket 3rd = 8 Robbos Redzone 4th = 1 Fabamena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Leeton Race 4 - 11 Destiny Belle | ||
Fri Jul 13 2018 15:12 | 1st = 11 Destiny Belle 2nd = 2 Zoemagic 3rd = 8 Tophat 4th = 7 Billy Cruz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 7 Go Natalie Go | ||
Fri Jul 13 2018 15:09 | 1st = 7 Go Natalie Go 2nd = 2 Chiseller 3rd = 6 Special Drop 4th = 8 Hillbilly Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 2 Breemelia Swift | ||
Fri Jul 13 2018 15:06 | 1st = 2 Breemelia Swift 2nd = 4 Focused Fury 3rd = 1 Bushmans Bro 4th = 3 Natural Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 6 - 4 Keeper Girl | ||
Fri Jul 13 2018 15:05 | 1st = 4 Keeper Girl 2nd = 1 Confidential 3rd = 5 Consoling 4th = 3 Chief Of Arlington |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 4 Bigtime Minnie | ||
Fri Jul 13 2018 15:01 | 1st = 4 Bigtime Minnie 2nd = 7 Mikachu 3rd = 8 Ivanhov 4th = 1 Sozins Fortune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 6 - 5 Consider It Done | ||
Fri Jul 13 2018 15:00 | 1st = 5 Consider It Done 2nd = 2 Royal Pegasus 3rd = 1 Fight For Victory 4th = 7 Equus Doro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 1 Rip Masters | ||
Fri Jul 13 2018 14:57 | 1st = 1 Rip Masters 2nd = 2 For No One 3rd = 3 Morse 4th = 5 One For Tod |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 4 - 6 American Tour | ||
Fri Jul 13 2018 14:55 | 1st = 6 American Tour 2nd = 5 Betting Man 3rd = 1 Loyola Golf 4th = 8 Shadow Terror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 1 Jacko Valley | ||
Fri Jul 13 2018 14:52 | 1st = 1 Jacko Valley 2nd = 2 Trishan Valley 3rd = 7 Bokarm Rosie 4th = 4 Gutenberg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 7 Charlie Mac | ||
Fri Jul 13 2018 14:49 | 1st = 7 Charlie Mac 2nd = 1 Piriformis 3rd = 8 Black Treasure 4th = 4 Tat James |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 1 - 1 Bernies Tiger | ||
Fri Jul 13 2018 14:47 | 1st = 1 Bernies Tiger 2nd = 3 Roulette Royal 3rd = 6 Astana 4th = 2 Taprock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 4 Tricky Tron | ||
Fri Jul 13 2018 14:44 | 1st = 4 Tricky Tron 2nd = 6 Renegade 3rd = 8 Tally Ho Len 4th = 7 Luca Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 8 Clover Bubba | ||
Fri Jul 13 2018 14:44 | 1st = 8 Clover Bubba 2nd = 1 Bigtime Acacia 3rd = 7 Opawa Mine 4th = 2 Barge Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 7 Big Rough | ||
Fri Jul 13 2018 14:41 | 1st = 7 Big Rough 2nd = 5 Rusty Sprocket 3rd = 2 Stir Fry Shrimp 4th = 1 Reddy Successor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 5 - 4 Belle of Portugal | ||
Fri Jul 13 2018 14:40 | 1st = 4 Belle of Portugal 2nd = 8 Leaven Of Malice 3rd = 9 Ready And Flying 4th = 6 Lewinski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 7 Bigtime Fernando | ||
Fri Jul 13 2018 14:37 | 1st = 7 Bigtime Fernando 2nd = 4 Need A Miracle 3rd = 8 Haras Rebel 4th = 5 Bruno Dafon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Leeton Race 3 - 3 Sunrising | ||
Fri Jul 13 2018 14:33 | 1st = 3 Sunrising 2nd = 6 Perfect Jesse 3rd = 7 So Kool Harry 4th = 1 Camroller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 5 - 3 Our Regal Warrior | ||
Fri Jul 13 2018 14:30 | 1st = 3 Our Regal Warrior 2nd = 10 La Chambie 3rd = 12 Rock The World 4th = 2 Ambusher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 8 Miss Dangerwood | ||
Fri Jul 13 2018 14:27 | 1st = 8 Miss Dangerwood 2nd = 5 Short Note 3rd = 7 Flame Slinger 4th = 4 Badelaide Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 5 - 6 Ninky Nonk | ||
Fri Jul 13 2018 14:25 | 1st = 6 Ninky Nonk 2nd = 10 I Stole Your Love 3rd = 4 Just A Spat 4th = 1 Quantum Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 4 Oliver Cruise | ||
Fri Jul 13 2018 14:22 | 1st = 4 Oliver Cruise 2nd = 8 Just Blacky 3rd = 1 Hard Boiled 4th = 2 Blue Afro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 4 Glenville Silver | ||
Fri Jul 13 2018 14:19 | 1st = 4 Glenville Silver 2nd = 7 Rubys Diamond 3rd = 1 Stella Story 4th = 5 Avatar Witch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 3 - 5 Killer Dragon | ||
Fri Jul 13 2018 14:17 | 1st = 5 Killer Dragon 2nd = 7 Swearengen 3rd = 2 Goodtime Scout 4th = 8 Parisian Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 9 - 4 Royal Mistress | ||
Fri Jul 13 2018 14:12 | 1st = 4 Royal Mistress 2nd = 1 Wentworth 3rd = 9 Jildi Jildi 4th = 8 Dylans Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 6 Nangar Jack | ||
Fri Jul 13 2018 14:09 | 1st = 6 Nangar Jack 2nd = 5 Nangar Gift 3rd = 1 Seductive Smile 4th = 4 Bad Neighbour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 4 - 4 My Friend Charlie | ||
Fri Jul 13 2018 14:05 | 1st = 4 My Friend Charlie 2nd = 3 Just Bute 3rd = 6 Mark My Word 4th = 7 Al Cubana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 6 Emerley Indigo | ||
Fri Jul 13 2018 14:04 | 1st = 6 Emerley Indigo 2nd = 2 Bungaloo Thor 3rd = 7 Cindy La Moment 4th = 4 Oemi Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 4 - 10 Gelignite Jack | ||
Fri Jul 13 2018 14:00 | 1st = 10 Gelignite Jack 2nd = 6 Westerly Wind 3rd = 11 The Founder 4th = 5 Rubison |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 2 Tobias Kelton | ||
Fri Jul 13 2018 13:57 | 1st = 2 Tobias Kelton 2nd = 3 Shake The Night 3rd = 6 Tarrees Ruslie 4th = 5 Campeon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Leeton Race 2 - 1 Hows The Memory | ||
Fri Jul 13 2018 13:52 | 1st = 1 Hows The Memory 2nd = 9 Run Business Run 3rd = 8 Hunza Valley 4th = 2 Mozzarella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 4 Ethics | ||
Fri Jul 13 2018 13:49 | 1st = 4 Ethics 2nd = 2 Last Princess 3rd = 8 Blondy Two 4th = 5 Trademark Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 4 - 6 Alastriona | ||
Fri Jul 13 2018 13:45 | 1st = 6 Alastriona 2nd = 1 Jar Of Hearts 3rd = 5 Bella Deluxe 4th = 11 Dream On Stan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 3 Tranquil Invader | ||
Fri Jul 13 2018 13:42 | 1st = 3 Tranquil Invader 2nd = 1 La Ariel 3rd = 8 Pocket Rocket 4th = 2 Magic Plank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 8 - 3 Strad | ||
Fri Jul 13 2018 13:37 | 1st = 3 Strad 2nd = 7 Shes Fun 3rd = 6 Miss Catherine 4th = 8 Mahana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 2 - 9 Mostly Spirit | ||
Fri Jul 13 2018 13:37 | 1st = 9 Mostly Spirit 2nd = 7 Magic Mach 3rd = 8 Metro Image 4th = 6 Little Growl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 1 Superior Scotch | ||
Fri Jul 13 2018 13:34 | 1st = 1 Superior Scotch 2nd = 2 Miss Legality 3rd = 6 Red Queen 4th = 7 Troy Boyce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 3 - 3 Marching Orders | ||
Fri Jul 13 2018 13:30 | 1st = 3 Marching Orders 2nd = 11 Vigere 3rd = 5 Girl Gone Flyin 4th = 1 Buddy For Nothing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 4 Cee Me Turbo | ||
Fri Jul 13 2018 13:27 | 1st = 4 Cee Me Turbo 2nd = 1 Glenville Callie 3rd = 2 Avatar Blaze 4th = 8 Assertive Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 3 - 5 Shadow Flight | ||
Fri Jul 13 2018 13:25 | 1st = 5 Shadow Flight 2nd = 2 Prince Of Thebes 3rd = 3 Kulnura 4th = 8 Tirone Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 6 Its That Fresh | ||
Fri Jul 13 2018 13:23 | 1st = 6 Its That Fresh 2nd = 2 Lord Protector 3rd = 4 Know Logic 4th = 1 Homebush Maycee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 5 Come On George | ||
Fri Jul 13 2018 13:22 | 1st = 5 Come On George 2nd = 1 Albury Way 3rd = 6 Nash Bonus 4th = 8 Luckman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Leeton Race 1 - 1 Bustn Feelz Good | ||
Fri Jul 13 2018 13:17 | 1st = 1 Bustn Feelz Good 2nd = 4 Lincs Bute 3rd = 7 Late Night Date 4th = 2 Dancing In America |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 7 Cloverlay | ||
Fri Jul 13 2018 13:14 | 1st = 7 Cloverlay 2nd = 5 Speedy Ryder 3rd = 1 Blue Magnum 4th = 2 Striker Vardy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 3 - 3 St Gallen | ||
Fri Jul 13 2018 13:10 | 1st = 3 St Gallen 2nd = 6 Chandon Kisses 3rd = 9 Lucid Kiss 4th = 11 Star For Effort |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 5 Que Fever | ||
Fri Jul 13 2018 13:07 | 1st = 5 Que Fever 2nd = 7 Lucille Rumble 3rd = 1 Tequila Crazy 4th = 2 Fernando Marks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 4 Kiacatoo Fever | ||
Fri Jul 13 2018 13:06 | 1st = 4 Kiacatoo Fever 2nd = 5 Raylene 3rd = 3 Archies Ranger 4th = 8 Vicarious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 1 - 8 Princess Cleopatra | ||
Fri Jul 13 2018 13:03 | 1st = 8 Princess Cleopatra 2nd = 5 Promise At Dawn 3rd = 1 Starzzz Princess 4th = 3 Bo Carson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 1 Miss Premier | ||
Fri Jul 13 2018 13:02 | 1st = 1 Miss Premier 2nd = 2 Fort Santiago 3rd = 6 Serendipity Girl 4th = 8 Roman Blue Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 2 - 3 Loxwood | ||
Fri Jul 13 2018 13:00 | 1st = 3 Loxwood 2nd = 11 Truly Brook 3rd = 5 Soluminate 4th = 1 Libertys Torch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 7 - 8 Van Gogh | ||
Fri Jul 13 2018 12:57 | 1st = 8 Van Gogh 2nd = 5 Bridget Town 3rd = 14 Knights Princess 4th = 3 Villeret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 8 Lilrigg | ||
Fri Jul 13 2018 12:54 | 1st = 8 Lilrigg 2nd = 1 Tally Ho Jack 3rd = 6 Mr Swan 4th = 2 Hide The Wallet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 2 - 8 Sagason | ||
Fri Jul 13 2018 12:50 | 1st = 8 Sagason 2nd = 6 Kandos Tiger 3rd = 3 Grand Exit 4th = 9 Spirited Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 1 Special Affair | ||
Fri Jul 13 2018 12:48 | 1st = 1 Special Affair 2nd = 3 Homebush Hazel 3rd = 6 Xava Allen 4th = 2 Aroha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 8 Clydes Girl | ||
Fri Jul 13 2018 12:47 | 1st = 8 Clydes Girl 2nd = 2 Azumi Twister 3rd = 4 Dons Noisey 4th = 1 Chelsea Champ |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 8 Bokarm Nala | ||
Fri Jul 13 2018 12:43 | 1st = 8 Bokarm Nala 2nd = 7 Piecost 3rd = 2 Nine Millimetre 4th = 3 Bokarm Thea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 6 Keep Talking | ||
Fri Jul 13 2018 12:39 | 1st = 6 Keep Talking 2nd = 8 Pergamon 3rd = 3 Banjo Milne 4th = 2 Mirror Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 2 - 2 Stephan | ||
Fri Jul 13 2018 12:35 | 1st = 2 Stephan 2nd = 6 Eves Miss 3rd = 4 Lord Denman 4th = 3 Exaggerate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 1 Dyna Elwyn | ||
Fri Jul 13 2018 12:32 | 1st = 1 Dyna Elwyn 2nd = 4 Dyna Walter 3rd = 3 Stompin Ground 4th = 6 Go Brat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 1 - 4 Northset | ||
Fri Jul 13 2018 12:30 | 1st = 4 Northset 2nd = 7 Four Koalas 3rd = 3 Henleys Hero 4th = 5 River Saint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 1 Wise Stella | ||
Fri Jul 13 2018 12:29 | 1st = 1 Wise Stella 2nd = 4 Madonya 3rd = 2 Manila Mist 4th = 8 Manila Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 2 Heres Molly | ||
Fri Jul 13 2018 12:26 | 1st = 2 Heres Molly 2nd = 4 Black Tapper 3rd = 3 Real Wicked 4th = 1 Country Marny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 6 - 3 Moyrabella | ||
Fri Jul 13 2018 12:22 | 1st = 3 Moyrabella 2nd = 1 El Bee Darci 3rd = 2 Whats Up Alf 4th = 6 Opihi Ranger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 4 Sargent | ||
Fri Jul 13 2018 12:19 | 1st = 4 Sargent 2nd = 8 Regal Memphis 3rd = 7 Crime Minister 4th = 1 Inter Elesha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 1 - 11 Heredero | ||
Fri Jul 13 2018 12:15 | 1st = 11 Heredero 2nd = 5 Beep Beep 3rd = 13 Nothing Needed 4th = 12 Kruger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 3 Sea Fever | ||
Fri Jul 13 2018 12:12 | 1st = 3 Sea Fever 2nd = 2 Macey Baxter 3rd = 9 Gotcha Rocky 4th = 5 Native Scout |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 7 Longbow Meri | ||
Fri Jul 13 2018 12:08 | 1st = 7 Longbow Meri 2nd = 6 Bokarm Nora 3rd = 1 Hes Got Steel 4th = 8 Potato Masher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 8 Schusta | ||
Fri Jul 13 2018 12:04 | 1st = 8 Schusta 2nd = 1 My Names Schultz 3rd = 3 Perfect Rider 4th = 2 Molly Walker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 1 - 1 Missed Out | ||
Fri Jul 13 2018 12:00 | 1st = 1 Missed Out 2nd = 4 Embezzlement 3rd = 5 Living Doll 4th = 6 Patron Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 6 Goldstar Tasman | ||
Fri Jul 13 2018 11:55 | 1st = 6 Goldstar Tasman 2nd = 4 Cassia 3rd = 8 Black Bobby 4th = 2 Okuku Mistress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 5 - 2 Miss Brahmos | ||
Fri Jul 13 2018 11:47 | 1st = 2 Miss Brahmos 2nd = 10 Sitarist 3rd = 5 Stumblin In |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 2 Becket | ||
Fri Jul 13 2018 11:44 | 1st = 2 Becket 2nd = 3 Uncle Bump 3rd = 7 Azure Dragon 4th = 5 Shimmy Dat Ray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 7 Zarbo Allen | ||
Fri Jul 13 2018 11:38 | 1st = 7 Zarbo Allen 2nd = 5 Homebush Nesbo 3rd = 1 Goldstar Hudson 4th = 6 Gotcha Zena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 4 Shawnee Jaguar | ||
Fri Jul 13 2018 11:29 | 1st = 4 Shawnee Jaguar 2nd = 3 Tibby Shore 3rd = 5 Millers Court 4th = 1 Killara John |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 4 Bashful Buffy | ||
Fri Jul 13 2018 11:21 | 1st = 4 Bashful Buffy 2nd = 3 Homebush Izzy 3rd = 1 Goldstar Hurley 4th = 8 Chunk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 4 - 1 Tai Ho | ||
Fri Jul 13 2018 11:12 | 1st = 1 Tai Ho 2nd = 9 Delacroix 3rd = 6 Gold Leaf 4th = 5 Speedy Jax |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 1 Unique Quality | ||
Fri Jul 13 2018 11:09 | 1st = 1 Unique Quality 2nd = 8 Ko Mai Si 3rd = 5 Shirdale Casey 4th = 2 Fabredust |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 1 Double Speed | ||
Fri Jul 13 2018 11:03 | 1st = 1 Double Speed 2nd = 4 Zara Nixon 3rd = 7 Hear This 4th = 8 Goldstar Mika |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 10 Goldstar Charger | ||
Fri Jul 13 2018 10:46 | 1st = 10 Goldstar Charger 2nd = 1 Token Pick 3rd = 3 Ben Vane King 4th = 7 Homebush Carl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 3 - 15 So Natural | ||
Fri Jul 13 2018 10:37 | 1st = 15 So Natural 2nd = 1 Maks Legend 3rd = 16 Mah Girl 4th = 6 Silhouettes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 6 Cathy Maree | ||
Fri Jul 13 2018 10:28 | 1st = 6 Cathy Maree 2nd = 8 Flaming Sambuca 3rd = 5 Snickerdoodle 4th = 7 Zipping Jen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 8 Gotcha Pixie | ||
Fri Jul 13 2018 10:10 | 1st = 8 Gotcha Pixie 2nd = 1 High Violet 3rd = 2 Yee Coo Coo 4th = 4 Tricode Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 2 - 5 Wize Act | ||
Fri Jul 13 2018 10:02 | 1st = 5 Wize Act 2nd = 4 Dressedtokill 3rd = 3 Ballybay 4th = 1 Somethings Burning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 1 - 2 The Energizer | ||
Fri Jul 13 2018 9:27 | 1st = 2 The Energizer 2nd = 1 Jackfrost 3rd = 4 Doctor Eden 4th = 6 The Young Pretenda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 4 Incredible Bev | ||
Wed Jun 13 2018 23:49 | 1st = 4 Incredible Bev 2nd = 5 Irinka Moonyeen 3rd = 7 Hello Issy 4th = 8 Ezy Dollars |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 7 Saffron Monelli | ||
Wed Jun 13 2018 23:26 | 1st = 7 Saffron Monelli 2nd = 5 Chasin Destiny 3rd = 8 Zipping Flynn 4th = 2 Mulga Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 6 Sunset Harley | ||
Wed Jun 13 2018 23:09 | 1st = 6 Sunset Harley 2nd = 1 Eighty Eight 3rd = 2 Atlantic Li 4th = 8 Star Fever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 7 Brutal Lomar | ||
Wed Jun 13 2018 22:54 | 1st = 7 Brutal Lomar 2nd = 8 King Tony 3rd = 4 Miss Bamsy 4th = 5 Lhotse Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 8 Headspace | ||
Wed Jun 13 2018 22:42 | 1st = 8 Headspace 2nd = 1 Kiss Me Boss 3rd = 4 Pyrenees Petraca 4th = 2 Spudtacular |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 7 Raw Luxury | ||
Wed Jun 13 2018 22:39 | 1st = 7 Raw Luxury 2nd = 5 Quids In 3rd = 1 Stanga Bolt 4th = 8 Ren Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 5 Mahjong World | ||
Wed Jun 13 2018 22:36 | 1st = 5 Mahjong World 2nd = 4 Pistol 3rd = 1 Champagne Papi 4th = 3 Minnie Wizard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 1 Hollywood Pearl | ||
Wed Jun 13 2018 22:27 | 1st = 1 Hollywood Pearl 2nd = 10 Ginza Lion 3rd = 2 Bella Express 4th = 8 Geopark Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 6 All The Rave | ||
Wed Jun 13 2018 22:23 | 1st = 6 All The Rave 2nd = 3 Jerky Boy 3rd = 5 Bush Bandicoot 4th = 1 Haunted To Excel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 8 Perrie Lulu | ||
Wed Jun 13 2018 22:20 | 1st = 8 Perrie Lulu 2nd = 7 Hardaway Outlaw 3rd = 6 Marvellous Midge 4th = 1 Ernies Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 4 Mighty Girl | ||
Wed Jun 13 2018 22:12 | 1st = 4 Mighty Girl 2nd = 5 Zipping Kretch 3rd = 1 Schwa 4th = 6 Simply Toby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 7 Magic Vogue | ||
Wed Jun 13 2018 22:09 | 1st = 7 Magic Vogue 2nd = 6 Blackpool Alexis 3rd = 3 Mav 4th = 5 Flying Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 3 Cropduster | ||
Wed Jun 13 2018 22:05 | 1st = 3 Cropduster 2nd = 8 Bart Monelli 3rd = 6 Ortega City 4th = 4 Dusty Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 2 Really Magic | ||
Wed Jun 13 2018 21:55 | 1st = 2 Really Magic 2nd = 1 Von Magic 3rd = 4 Joyous 4th = 6 Roland View |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 7 Chit Chat Chicki | ||
Wed Jun 13 2018 21:52 | 1st = 7 Chit Chat Chicki 2nd = 5 Rockstar Romeo 3rd = 1 Master Methane 4th = 3 They Know Who |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 8 Two Phils Cool | ||
Wed Jun 13 2018 21:49 | 1st = 8 Two Phils Cool 2nd = 4 Cool Number 3rd = 7 Go Natalie Go 4th = 1 Pyrenees Inferno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 6 - 4 American Zest | ||
Wed Jun 13 2018 21:44 | 1st = 4 American Zest 2nd = 5 Onthecrestofawave 3rd = 2 Magic Mach 4th = 1 Village Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 3 Rickshaw Millie | ||
Wed Jun 13 2018 21:40 | 1st = 3 Rickshaw Millie 2nd = 8 Marg Monelli 3rd = 2 Incredible Bella 4th = 6 Excel Like Fever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 2 Buckle Up York | ||
Wed Jun 13 2018 21:35 | 1st = 2 Buckle Up York 2nd = 5 Birkenhead 3rd = 1 Dark Star 4th = 3 Shes Got Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 5 - 1 Bruised Ego | ||
Wed Jun 13 2018 21:30 | 1st = 1 Bruised Ego 2nd = 3 Yeah Whatever 3rd = 4 Our Uncle Alan 4th = 5 Just Makemine Diamonds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 8 Big Bender | ||
Wed Jun 13 2018 21:28 | 1st = 8 Big Bender 2nd = 2 Time Lee Money 3rd = 3 Umatilla 4th = 1 Big Gora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 4 Blackpool Donny | ||
Wed Jun 13 2018 21:25 | 1st = 4 Blackpool Donny 2nd = 8 Ace Ventura 3rd = 3 Merc 4th = 2 Blackpool Doc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 5 Ambition | ||
Wed Jun 13 2018 21:22 | 1st = 5 Ambition 2nd = 8 Stanga Sparx 3rd = 7 Millers Inc 4th = 1 Chicago Nights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 8 - 8 Mr Mickey | ||
Wed Jun 13 2018 21:19 | 1st = 8 Mr Mickey 2nd = 1 Sweet Ella Rose 3rd = 7 All Might 4th = 2 Hacienda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 1 Parcero Hope | ||
Wed Jun 13 2018 21:13 | 1st = 1 Parcero Hope 2nd = 2 Fantastic Ghost 3rd = 3 Sprint Tee 4th = 4 Johnny Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 1 Wyembah Charlie | ||
Wed Jun 13 2018 21:10 | 1st = 1 Wyembah Charlie 2nd = 2 Charlm Magic 3rd = 8 Oren Ishii 4th = 7 Toms Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 8 Slick Brew | ||
Wed Jun 13 2018 21:07 | 1st = 8 Slick Brew 2nd = 4 Graphite County 3rd = 1 Minnie Ha Ha 4th = 5 Rockin Joe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 4 - 5 Jilliby Chevy | ||
Wed Jun 13 2018 21:02 | 1st = 5 Jilliby Chevy 2nd = 4 Boom Time 3rd = 2 Poppys Princess 4th = 1 Nuggetpan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 7 California Dream | ||
Wed Jun 13 2018 21:00 | 1st = 7 California Dream 2nd = 3 Go Pro 3rd = 6 Snazzy Whompo 4th = 8 Kirbys Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 7 - 1 Bossy Miss Bella | ||
Wed Jun 13 2018 20:57 | 1st = 1 Bossy Miss Bella 2nd = 5 Louie Vee 3rd = 2 Mon Manny Beach 4th = 8 Miss Wildwest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 2 Ratajkowski | ||
Wed Jun 13 2018 20:53 | 1st = 2 Ratajkowski 2nd = 3 All Dolled Up 3rd = 1 Yelredda Saint 4th = 7 Oops A Daisy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 1 Jacks Girl | ||
Wed Jun 13 2018 20:50 | 1st = 1 Jacks Girl 2nd = 2 Rachels Dream 3rd = 4 Hombre Montana 4th = 9 Ariek Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 2 Down Under Rors | ||
Wed Jun 13 2018 20:45 | 1st = 2 Down Under Rors 2nd = 4 No Transactions 3rd = 7 Day Tourer 4th = 5 Go Ahead Makemyday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 2 Rumbling Bajooks | ||
Wed Jun 13 2018 20:42 | 1st = 2 Rumbling Bajooks 2nd = 7 Print The Cheque 3rd = 5 Roger Express 4th = 8 Im a Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 1 Trifive | ||
Wed Jun 13 2018 20:38 | 1st = 1 Trifive 2nd = 5 Anyones Guess 3rd = 8 Ollie Machine 4th = 2 Zabeeka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 6 - 5 Arborstone | ||
Wed Jun 13 2018 20:35 | 1st = 5 Arborstone 2nd = 3 My Awesome Magic 3rd = 2 Chandon Hawke 4th = 1 Aladdins Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 3 - 5 Our Bare Knuckle | ||
Wed Jun 13 2018 20:30 | 1st = 5 Our Bare Knuckle 2nd = 2 Kissing Game 3rd = 7 Major Patron 4th = 3 Tell Us We Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 6 Dava Supreme | ||
Wed Jun 13 2018 20:28 | 1st = 6 Dava Supreme 2nd = 7 Jacqui Shoshone 3rd = 4 Hightan 4th = 2 Colonel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 5 Blinken Gone | ||
Wed Jun 13 2018 20:25 | 1st = 5 Blinken Gone 2nd = 1 Heres Dave 3rd = 4 Canya Ayden 4th = 3 Charlu Skye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 8 High On Montana | ||
Wed Jun 13 2018 20:20 | 1st = 8 High On Montana 2nd = 4 Allys Fella 3rd = 7 Molliguanna 4th = 6 Currumbinkid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 7 Marlows Express | ||
Wed Jun 13 2018 20:18 | 1st = 7 Marlows Express 2nd = 5 Why Not Kez 3rd = 6 Projectile 4th = 8 Speedy Scar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 5 - 1 Red Jamie | ||
Wed Jun 13 2018 20:15 | 1st = 1 Red Jamie 2nd = 5 Bokarm Leo 3rd = 7 Outlaw Annie 4th = 2 Pipe Of Peace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 8 - 5 Soundslikeart | ||
Wed Jun 13 2018 20:10 | 1st = 5 Soundslikeart 2nd = 2 Sports Story 3rd = 4 The Girls Have It 4th = 1 Rocknroll Ava |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 2 Flying Danger | ||
Wed Jun 13 2018 20:08 | 1st = 2 Flying Danger 2nd = 3 Veracity 3rd = 5 Kraken Mazing 4th = 1 Our Gal Livy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 7 Sherbini | ||
Wed Jun 13 2018 20:05 | 1st = 7 Sherbini 2nd = 3 King Panda 3rd = 1 Zipping Floyd 4th = 6 Surfing Dyno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 2 - 5 Spic And Sparkled | ||
Wed Jun 13 2018 20:00 | 1st = 5 Spic And Sparkled 2nd = 1 Lick My Lips 3rd = 2 Growse 4th = 3 Its A Long Story |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 1 Miss Congenial | ||
Wed Jun 13 2018 19:58 | 1st = 1 Miss Congenial 2nd = 4 Lily Boswell 3rd = 2 White Minion 4th = 8 Whoomph |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 4 - 8 Riff | ||
Wed Jun 13 2018 19:55 | 1st = 8 Riff 2nd = 6 Prospect 3rd = 4 Edgy 4th = 1 Ollie Harks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 6 Vande Velde | ||
Wed Jun 13 2018 19:50 | 1st = 6 Vande Velde 2nd = 3 What A Flight 3rd = 1 Judah Ben Hur 4th = 7 Projectile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 2 Mahjong Magic | ||
Wed Jun 13 2018 19:48 | 1st = 2 Mahjong Magic 2nd = 5 Jayanti 3rd = 6 Princess Parker 4th = 7 Avatar Vixen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 6 Kanzan | ||
Wed Jun 13 2018 19:45 | 1st = 6 Kanzan 2nd = 2 Alotta Talk 3rd = 1 Rockstar Roy 4th = 4 Princess Nala |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 7 - 7 Captain Cosmonaut | ||
Wed Jun 13 2018 19:40 | 1st = 7 Captain Cosmonaut 2nd = 1 Jedda Shannon 3rd = 5 Sounds Of Terror 4th = 2 Enk Spot Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 2 Kiss Me Marday | ||
Wed Jun 13 2018 19:38 | 1st = 2 Kiss Me Marday 2nd = 3 Shes Wicked 3rd = 10 Logistic Kid 4th = 4 Theatrics Show |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 3 - 6 Ablaze | ||
Wed Jun 13 2018 19:35 | 1st = 6 Ablaze 2nd = 2 Asiclao 3rd = 8 Harry Harks 4th = 7 Irish Spice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 1 - 6 Young Rooster | ||
Wed Jun 13 2018 19:30 | 1st = 6 Young Rooster 2nd = 2 Keayang Kookai 3rd = 7 Colossal Stride 4th = 4 Villacci |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 2 Its A Stroll | ||
Wed Jun 13 2018 19:28 | 1st = 2 Its A Stroll 2nd = 3 Mel Moran 3rd = 5 Three Fifty One 4th = 8 Shooters Ali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 8 Ritzy Chicki | ||
Wed Jun 13 2018 19:25 | 1st = 8 Ritzy Chicki 2nd = 6 Snow Fantasy 3rd = 7 Topper Soho 4th = 1 Independent Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 3 Little Change | ||
Wed Jun 13 2018 19:20 | 1st = 3 Little Change 2nd = 5 Lethal Promise 3rd = 2 Onyajans 4th = 7 Havetogetawaymore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 6 Ballyjamesduff | ||
Wed Jun 13 2018 19:18 | 1st = 6 Ballyjamesduff 2nd = 8 White Cynder 3rd = 2 Chiming In 4th = 1 Pollys Nigel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 2 - 2 Dream Bigger | ||
Wed Jun 13 2018 19:15 | 1st = 2 Dream Bigger 2nd = 5 Ironpot Smash 3rd = 1 Carlo Scorcho 4th = 3 Jimmys Reward |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 1 Navua Girl | ||
Wed Jun 13 2018 19:10 | 1st = 1 Navua Girl 2nd = 3 Billie Kate 3rd = 5 Gypsy Dreams 4th = 7 Merci Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 8 Spollys Girl | ||
Wed Jun 13 2018 19:08 | 1st = 8 Spollys Girl 2nd = 7 Galloping Wytee 3rd = 3 No Sugar 4th = 4 Crystal Shell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 3 Special Road | ||
Wed Jun 13 2018 19:05 | 1st = 3 Special Road 2nd = 6 Seb Zarr Moonie 3rd = 2 Hollywood 4th = 5 Lauries Sticka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 6 Dark Tyde | ||
Wed Jun 13 2018 18:58 | 1st = 6 Dark Tyde 2nd = 5 Pyrenees Blaze 3rd = 1 Big Cam 4th = 7 Happy Cruising |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 1 - 6 Opportunity Six | ||
Wed Jun 13 2018 18:55 | 1st = 6 Opportunity Six 2nd = 2 Stilted Chatter 3rd = 7 Five Forty 4th = 8 Westgate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 3 Barboo | ||
Wed Jun 13 2018 18:50 | 1st = 3 Barboo 2nd = 7 Beef City Blaze 3rd = 1 Our Champion 4th = 10 Reactor One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 2 Sole Elusion | ||
Wed Jun 13 2018 18:48 | 1st = 2 Sole Elusion 2nd = 8 Magic Flora 3rd = 3 Smoke em 4th = 7 Shanlyn Dolly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 8 - 11 Jenabel | ||
Wed Jun 13 2018 18:45 | 1st = 11 Jenabel 2nd = 6 Neurological 3rd = 10 No Ordinary Girl 4th = 3 Massa Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 6 Volaticus | ||
Wed Jun 13 2018 18:40 | 1st = 6 Volaticus 2nd = 5 Montana Beach 3rd = 3 Lucky Nutter 4th = 1 Nicka Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 12 - 8 Dream Your Dream | ||
Wed Jun 13 2018 18:36 | 1st = 8 Dream Your Dream 2nd = 4 Elly Bye Bye 3rd = 7 Master Dean 4th = 6 Inside Racing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 10 - 4 Roll With Rocky | ||
Wed Jun 13 2018 18:31 | 1st = 4 Roll With Rocky 2nd = 6 Whats In The Esky 3rd = 2 Cullens Legend 4th = 9 Nicabit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 3 Allnight Mlady | ||
Wed Jun 13 2018 18:23 | 1st = 3 Allnight Mlady 2nd = 1 Writeaboutchelsea 3rd = 9 Diabolo Star 4th = 10 Concentration |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 7 Shiloh Ranch | ||
Wed Jun 13 2018 18:20 | 1st = 7 Shiloh Ranch 2nd = 2 Whinging Wilko 3rd = 5 Opportune Knocka 4th = 8 Button Pusher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 10 Kleened Out | ||
Wed Jun 13 2018 18:14 | 1st = 10 Kleened Out 2nd = 1 Snoop Stride 3rd = 3 Callmequeenbee 4th = 8 Switowski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 7 - 5 Ouqba Jack | ||
Wed Jun 13 2018 18:10 | 1st = 5 Ouqba Jack 2nd = 1 Heart Of Coeur 3rd = 2 Truly Belong 4th = 6 Arfa Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 4 Lethal Lomar | ||
Wed Jun 13 2018 18:03 | 1st = 4 Lethal Lomar 2nd = 3 Jamie Marie 3rd = 8 Jaggered Stone 4th = 2 Lucy Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 4 The Paigeboy | ||
Wed Jun 13 2018 17:58 | 1st = 4 The Paigeboy 2nd = 3 Coco Lombo 3rd = 1 Bridie Okane 4th = 5 Im Stoned Also |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 3 Another Red | ||
Wed Jun 13 2018 17:55 | 1st = 3 Another Red 2nd = 5 Johns Choice 3rd = 1 Western Comet 4th = 4 Mammas Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 5 Splash of Gold | ||
Wed Jun 13 2018 17:50 | 1st = 5 Splash of Gold 2nd = 1 Werelivingthedream 3rd = 9 Latin Beats 4th = 7 Lucky Ned Pepper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 10 Stormont Star | ||
Wed Jun 13 2018 17:42 | 1st = 10 Stormont Star 2nd = 11 Lucky Lyla 3rd = 8 Crossfirehall 4th = 12 Shannonstheman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 6 Little Big Shot | ||
Wed Jun 13 2018 17:39 | 1st = 6 Little Big Shot 2nd = 4 Gotcha Mate 3rd = 7 Guns Ablazing 4th = 1 Hundred |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 6 - 7 Massachusetts | ||
Wed Jun 13 2018 17:35 | 1st = 7 Massachusetts 2nd = 9 Threesun 3rd = 4 Misty Lad 4th = 8 Recharger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 7 Dance With Wolf | ||
Wed Jun 13 2018 17:32 | 1st = 7 Dance With Wolf 2nd = 2 Miss Thickshake 3rd = 1 Interaction 4th = 3 Exponential |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 7 Maken Art Magic | ||
Wed Jun 13 2018 17:23 | 1st = 7 Maken Art Magic 2nd = 3 First And Erst 3rd = 4 Waltzingwithsierra 4th = 1 Ice Sculptress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 6 Rhino Rex | ||
Wed Jun 13 2018 17:20 | 1st = 6 Rhino Rex 2nd = 7 Mother Monster 3rd = 8 Sneak Preview 4th = 2 Joyous Jill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 3 The Frame | ||
Wed Jun 13 2018 17:15 | 1st = 3 The Frame 2nd = 7 One Mans Pass 3rd = 2 Happy Schnapps 4th = 1 Blazing Vc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 8 Rockford | ||
Wed Jun 13 2018 17:12 | 1st = 8 Rockford 2nd = 1 Georgie Mac 3rd = 3 Yeah Okay 4th = 7 Irinka Gail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 2 Milwaukee Stryder | ||
Wed Jun 13 2018 17:07 | 1st = 2 Milwaukee Stryder 2nd = 6 Karloo Bentwofifty 3rd = 7 Major Mcrae 4th = 4 Dinosaurus Rex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 5 - 5 Dont Fuss | ||
Wed Jun 13 2018 17:00 | 1st = 5 Dont Fuss 2nd = 10 Miss Swindle 3rd = 12 Uptown Funk 4th = 7 Lucky Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 7 Shady Tex | ||
Wed Jun 13 2018 16:57 | 1st = 7 Shady Tex 2nd = 2 Striking Bikini 3rd = 4 Dr Oliver 4th = 1 Rose Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 2 Tubby Turner | ||
Wed Jun 13 2018 16:54 | 1st = 2 Tubby Turner 2nd = 8 Fabrique 3rd = 6 Lucky Call 4th = 4 Cosmo Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 9 Kathys Son | ||
Wed Jun 13 2018 16:49 | 1st = 9 Kathys Son 2nd = 5 Dot The Eye 3rd = 3 Idrather Rahma 4th = 6 Elfonzo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 8 - 10 Big Boy Blev | ||
Wed Jun 13 2018 16:45 | 1st = 10 Big Boy Blev 2nd = 9 Jarrvis 3rd = 4 Scroll 4th = 6 Fandango |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 2 Chevy Mcglinn | ||
Wed Jun 13 2018 16:42 | 1st = 2 Chevy Mcglinn 2nd = 6 Shearers Ugg 3rd = 7 Like Zeus 4th = 3 Jigger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 8 Lakeview Maisey | ||
Wed Jun 13 2018 16:39 | 1st = 8 Lakeview Maisey 2nd = 7 Flash Frankie 3rd = 3 Zipping Bomber 4th = 9 Lonesome Katie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 9 Jeradas Delight | ||
Wed Jun 13 2018 16:37 | 1st = 9 Jeradas Delight 2nd = 2 Scarlet Babe 3rd = 4 Relapse 4th = 6 Moonstone Montana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 6 Solo Dancer | ||
Wed Jun 13 2018 16:34 | 1st = 6 Solo Dancer 2nd = 1 Ace Gambler 3rd = 2 Praters Recruit 4th = 5 Odessa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 8 - 13 Wenner | ||
Wed Jun 13 2018 16:30 | 1st = 13 Wenner 2nd = 1 Ballet Master 3rd = 7 Paremuus Boy 4th = 2 Kapset |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 6 Gemena Road | ||
Wed Jun 13 2018 16:27 | 1st = 6 Gemena Road 2nd = 4 La Tiana 3rd = 1 Lofty Morrow 4th = 8 Rockstar Stangus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 4 - 2 Comparative | ||
Wed Jun 13 2018 16:24 | 1st = 2 Comparative 2nd = 8 Irish Moshe 3rd = 6 Freecell 4th = 1 Little Hercules |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 8 Aston Marshall | ||
Wed Jun 13 2018 16:22 | 1st = 8 Aston Marshall 2nd = 4 Adonis Rose 3rd = 2 Dr Kestrel 4th = 7 Crash Reality |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 7 - 5 Popular | ||
Wed Jun 13 2018 16:20 | 1st = 5 Popular 2nd = 4 Oria 3rd = 8 Deft 4th = 6 Sepoy Acheva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 1 Mako Mac | ||
Wed Jun 13 2018 16:17 | 1st = 1 Mako Mac 2nd = 7 Pink Trick 3rd = 2 Matador Man 4th = 3 Larrikan Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 7 Imahe Man | ||
Wed Jun 13 2018 16:13 | 1st = 7 Imahe Man 2nd = 6 Zoom Along Dreamer 3rd = 4 Sumo Grin 4th = 3 Myrniong Rainbow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 7 - 1 Aadelad | ||
Wed Jun 13 2018 16:10 | 1st = 1 Aadelad 2nd = 5 Big Call 3rd = 6 Landowner 4th = 2 Gargamel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 2 Rev Set | ||
Wed Jun 13 2018 16:07 | 1st = 2 Rev Set 2nd = 5 Millarro 3rd = 8 Cushie Elsa 4th = 1 Mad Cosmic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 5 Mi Blue Day | ||
Wed Jun 13 2018 16:04 | 1st = 5 Mi Blue Day 2nd = 6 Our Delta Rose 3rd = 4 Wadelock Mindy 4th = 3 Taabinga Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 8 - 8 Brains | ||
Wed Jun 13 2018 16:03 | 1st = 8 Brains 2nd = 12 Amthaal 3rd = 1 Natural Black 4th = 7 Scoutabout |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 1 Smashniak Ice | ||
Wed Jun 13 2018 15:59 | 1st = 1 Smashniak Ice 2nd = 2 Crumbed Cutlets 3rd = 8 Tiara Glow 4th = 3 Kyeeky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 12 - 4 Victa Suzie | ||
Wed Jun 13 2018 15:56 | 1st = 4 Victa Suzie 2nd = 5 Prized 3rd = 1 Conde 4th = 2 El Jerico |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 7 - 10 Swiss Moments | ||
Wed Jun 13 2018 15:55 | 1st = 10 Swiss Moments 2nd = 15 Pria Eclipse 3rd = 14 Alaskan Sun 4th = 5 Almas Rossa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 2 Push Your Luck | ||
Wed Jun 13 2018 15:52 | 1st = 2 Push Your Luck 2nd = 3 Inekas Charm 3rd = 7 Run For Keeps 4th = 1 Graff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 3 - 6 Moet De Vega | ||
Wed Jun 13 2018 15:49 | 1st = 6 Moet De Vega 2nd = 1 Kentoo 3rd = 3 Flash Of Thunder 4th = 4 Driftwood Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 2 Vanishka | ||
Wed Jun 13 2018 15:49 | 1st = 2 Vanishka 2nd = 7 Eau Rouge 3rd = 8 Rhyans Return 4th = 6 Fairy Where |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 6 - 5 Only Tiger | ||
Wed Jun 13 2018 15:45 | 1st = 5 Only Tiger 2nd = 1 Follow Suit 3rd = 2 Mornington 4th = 3 Villardo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 8 Fabio Marsha | ||
Wed Jun 13 2018 15:42 | 1st = 8 Fabio Marsha 2nd = 5 Ballymac Jay 3rd = 6 Farmor Mackacken 4th = 1 Peta Gledhill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 2 Deed | ||
Wed Jun 13 2018 15:39 | 1st = 2 Deed 2nd = 1 Banquet 3rd = 6 Lektra Aly 4th = 4 Mr Dagwood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 1 Wattabout Rioli | ||
Wed Jun 13 2018 15:38 | 1st = 1 Wattabout Rioli 2nd = 2 Harpagus 3rd = 5 Western Glory 4th = 4 Whitehaven Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 6 - 7 La La Luchie | ||
Wed Jun 13 2018 15:35 | 1st = 7 La La Luchie 2nd = 13 The Big Cheese 4th = 4 Social Set |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 5 Charlm Jewel | ||
Wed Jun 13 2018 15:32 | 1st = 5 Charlm Jewel 2nd = 3 Mon Magic 3rd = 6 Little Wish 4th = 7 Zipping Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 5 Beau Gem | ||
Wed Jun 13 2018 15:29 | 1st = 5 Beau Gem 2nd = 8 Swift Mandy 3rd = 6 Layback Cruiser 4th = 3 Belleperi Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 7 - 8 Pressway | ||
Wed Jun 13 2018 15:28 | 1st = 8 Pressway 2nd = 1 Mr Markou 3rd = 2 Legendary Luke 4th = 9 San Sierra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 7 Cyndie Who | ||
Wed Jun 13 2018 15:24 | 1st = 7 Cyndie Who 2nd = 3 Just To Classie 3rd = 4 Farmor Image 4th = 8 Flying Comet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 6 - 3 Al Galayel | ||
Wed Jun 13 2018 15:20 | 1st = 3 Al Galayel 2nd = 13 Rat With Goldtooth 3rd = 12 Summer Glen 4th = 9 Winkelmann |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 6 Victa Caleb | ||
Wed Jun 13 2018 15:17 | 1st = 6 Victa Caleb 2nd = 8 Desert Missile 3rd = 1 Kansas Lane 4th = 7 Power Of Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 2 - 6 Beaucount | ||
Wed Jun 13 2018 15:14 | 1st = 6 Beaucount 2nd = 7 Smallamountofmerit 3rd = 13 Im A Love Man 4th = 2 Duck Feet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 1 Macauliff | ||
Wed Jun 13 2018 15:12 | 1st = 1 Macauliff 2nd = 7 Sergeant Schultz 3rd = 8 Sale Graze Chloe 4th = 2 Ricketts Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 5 - 2 Chalmers | ||
Wed Jun 13 2018 15:10 | 1st = 2 Chalmers 2nd = 8 Toryjoy 3rd = 3 Surjin 4th = 4 Cormac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 7 Over And Away | ||
Wed Jun 13 2018 15:07 | 1st = 7 Over And Away 2nd = 2 Mr Bad Example 3rd = 6 Staying In Paris 4th = 5 Ben Roman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 1 Nitro Beach | ||
Wed Jun 13 2018 15:04 | 1st = 1 Nitro Beach 2nd = 3 Farcelona Fenix 3rd = 8 Smashniak Galaxy 4th = 2 Kooringa Zoe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 5 Whizzbang Dan | ||
Wed Jun 13 2018 15:03 | 1st = 5 Whizzbang Dan 2nd = 1 Quick Witted 3rd = 4 Severe Storm 4th = 7 Majestic Eyes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 5 - 2 With Gravy | ||
Wed Jun 13 2018 15:00 | 1st = 2 With Gravy 2nd = 7 Archway To Heaven 3rd = 8 First Draft 4th = 4 Divine Weaver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 2 Magic Conde | ||
Wed Jun 13 2018 14:57 | 1st = 2 Magic Conde 2nd = 1 Phil De Thunder 3rd = 4 Zipping Hetty 4th = 6 Rana Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 1 Wheres Lachie | ||
Wed Jun 13 2018 14:54 | 1st = 1 Wheres Lachie 2nd = 8 Straitline Willy 3rd = 2 Crossfire Icon 4th = 5 Dream Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 6 - 2 Crusher | ||
Wed Jun 13 2018 14:53 | 1st = 2 Crusher 2nd = 3 Fox Force Five 3rd = 7 Keep Your Roses 4th = 1 Te Amo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 4 Summer Skye | ||
Wed Jun 13 2018 14:49 | 1st = 4 Summer Skye 2nd = 3 Dyna Xerox 3rd = 7 Oshkosh Uni Chet 4th = 6 Dyna Drew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 5 - 13 Queen Annabel | ||
Wed Jun 13 2018 14:45 | 1st = 13 Queen Annabel 2nd = 1 Im Too Hot 3rd = 5 Credible Witness 4th = 12 Nina Rules |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 6 Lachlan Monelli | ||
Wed Jun 13 2018 14:42 | 1st = 6 Lachlan Monelli 2nd = 2 Brilliant Bails 3rd = 8 Garry Mcbain 4th = 4 Sutton Nicky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 1 - 13 Dawn Armada | ||
Wed Jun 13 2018 14:39 | 1st = 13 Dawn Armada 2nd = 1 Apparition 3rd = 11 Jedaffair 4th = 12 Flying Target |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 4 Goldielocks Rose | ||
Wed Jun 13 2018 14:37 | 1st = 4 Goldielocks Rose 2nd = 7 Falling In Love 3rd = 2 Blue Tornado 4th = 9 Catcha Nugget |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 4 - 1 Feelin The Love | ||
Wed Jun 13 2018 14:35 | 1st = 1 Feelin The Love 2nd = 6 Impasse 3rd = 9 Oscars Choice 4th = 5 More Moet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 2 Rockin Roz | ||
Wed Jun 13 2018 14:32 | 1st = 2 Rockin Roz 2nd = 4 Mr Moonlight 3rd = 1 Dyna Bitey 4th = 5 Dyna Hinkley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 1 Sahara Tiger | ||
Wed Jun 13 2018 14:28 | 1st = 1 Sahara Tiger 2nd = 3 Elsa Belle 3rd = 4 Hes An Artist 4th = 7 Explicit Castle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 4 - 5 Exalted Lauretta | ||
Wed Jun 13 2018 14:25 | 1st = 5 Exalted Lauretta 2nd = 6 Hilumiere 3rd = 3 Ambertone 4th = 10 Mint Collector |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 4 Menzali | ||
Wed Jun 13 2018 14:22 | 1st = 4 Menzali 2nd = 3 Dyna Adria 3rd = 1 Vintage Storm 4th = 8 Fast Fyfe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 5 - 2 Natch | ||
Wed Jun 13 2018 14:18 | 1st = 2 Natch 2nd = 1 Ignite The Light 3rd = 8 I Am The Warrior 4th = 5 Bogey Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 8 Mepunga Laser | ||
Wed Jun 13 2018 14:14 | 1st = 8 Mepunga Laser 2nd = 4 Happy Tails 3rd = 3 Vectis Seyarda 4th = 2 Why Not Maxine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - New Zealand Race 5 - 1 Rockys To Much | ||
Wed Jun 13 2018 14:13 | 1st = 1 Rockys To Much 2nd = 7 Bigtime On Track 3rd = 6 Homebush Flutey 4th = 4 Lavarno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 4 - 10 Hang Man | ||
Wed Jun 13 2018 14:10 | 1st = 10 Hang Man 2nd = 3 Ancient King 3rd = 5 Midas Man 4th = 9 Euroman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 4 Flat Twin | ||
Wed Jun 13 2018 14:06 | 1st = 4 Flat Twin 2nd = 7 Laser Illusion 3rd = 8 Leachwood Lass 4th = 1 Top Weight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 3 - 7 El Dorado Mine | ||
Wed Jun 13 2018 14:00 | 1st = 7 El Dorado Mine 2nd = 3 Magicus 3rd = 8 Mad Fox 4th = 2 Nick On The Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 2 Slinky Inky | ||
Wed Jun 13 2018 13:57 | 1st = 2 Slinky Inky 2nd = 7 Telefork 3rd = 1 Im Electric 4th = 6 Lena Lake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - New Zealand Race 4 - 8 Culvie Den | ||
Wed Jun 13 2018 13:56 | 1st = 8 Culvie Den 2nd = 1 Watch Your Back 3rd = 5 Empty Pocket 4th = 10 Eight Oh Three |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 3 Matais Revenge | ||
Wed Jun 13 2018 13:53 | 1st = 3 Matais Revenge 2nd = 5 Limestoneplain 3rd = 2 Inaugurate 4th = 1 Bonza Guy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 3 - 4 Racing Rory | ||
Wed Jun 13 2018 13:50 | 1st = 4 Racing Rory 2nd = 8 To Be Vain 3rd = 13 Aquestforvalue 4th = 11 Jacks Sister |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 2 Spring Daisy | ||
Wed Jun 13 2018 13:47 | 1st = 2 Spring Daisy 2nd = 3 Dyna Zoron 3rd = 1 Stir Crazy 4th = 4 Mersey Ferry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 4 - 9 Protest | ||
Wed Jun 13 2018 13:43 | 1st = 9 Protest 2nd = 4 Surprise Bullet 3rd = 10 She Salutes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 7 Kulu Hipster | ||
Wed Jun 13 2018 13:39 | 1st = 7 Kulu Hipster 2nd = 1 Con Rod 3rd = 4 Mepunga Zeus 4th = 5 Dyna Nina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - New Zealand Race 3 - 2 Kiwi Baxter | ||
Wed Jun 13 2018 13:38 | 1st = 2 Kiwi Baxter 2nd = 4 Tiger Uppercut 3rd = 3 Mini Mansion 4th = 8 Roketto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 3 - 9 Ice Girl | ||
Wed Jun 13 2018 13:35 | 1st = 9 Ice Girl 2nd = 5 Abinger 3rd = 4 Jessamin 4th = 8 Crimson And Clover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 2 Wattos Revenge | ||
Wed Jun 13 2018 13:31 | 1st = 2 Wattos Revenge 2nd = 5 Shaker Breaker 3rd = 8 Usain Beast 4th = 3 Blessed Justice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 2 - 1 Bubblesntroubles | ||
Wed Jun 13 2018 13:25 | 1st = 1 Bubblesntroubles 2nd = 12 Reelem In Ruby 3rd = 13 Singing Sand 4th = 11 On The White Turf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 6 Fire And Smoke | ||
Wed Jun 13 2018 13:22 | 1st = 6 Fire And Smoke 2nd = 5 Yuko 3rd = 2 Bar King Buddy 4th = 4 Uni Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - New Zealand Race 2 - 5 Cawbourne Palmer | ||
Wed Jun 13 2018 13:21 | 1st = 5 Cawbourne Palmer 2nd = 3 Cawbourne Taylor 3rd = 1 Bigtime Vanessa 4th = 2 Cawbourne Zayne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 3 Always Flashing | ||
Wed Jun 13 2018 13:18 | 1st = 3 Always Flashing 2nd = 6 Jyenamite 3rd = 4 Twilight Willy 4th = 5 Make Me Happy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 2 - 5 Good Idea | ||
Wed Jun 13 2018 13:15 | 1st = 5 Good Idea 2nd = 10 Meadows Lassie 3rd = 3 Puradeanie 4th = 2 King Arthur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 5 Alaska Mcbain | ||
Wed Jun 13 2018 13:12 | 1st = 5 Alaska Mcbain 2nd = 8 Striking Chaos 3rd = 4 Spring Daphne 4th = 9 Sketchy Del |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 3 - 3 Go Dixie | ||
Wed Jun 13 2018 13:08 | 1st = 3 Go Dixie 2nd = 1 Slaughter Bay 3rd = 6 Without Revenge 4th = 8 Astana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 5 Another Bling | ||
Wed Jun 13 2018 13:04 | 1st = 5 Another Bling 2nd = 3 Rowchester Miss 3rd = 6 Revved Up Dee 4th = 1 Slew Left |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - New Zealand Race 1 - 1 Britt Baxter | ||
Wed Jun 13 2018 13:03 | 1st = 1 Britt Baxter 2nd = 9 Homebush Shea 3rd = 2 Bigtime Charlie 4th = 7 Cawbourne Chops |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 2 - 4 Mount Kilcoy | ||
Wed Jun 13 2018 13:00 | 1st = 4 Mount Kilcoy 2nd = 8 Star Clipper 3rd = 6 Richly Speaking 4th = 5 Ocean Walzer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 5 Portagaff Pearl | ||
Wed Jun 13 2018 12:56 | 1st = 5 Portagaff Pearl 2nd = 1 Dakota Cruise 3rd = 4 Nyasaland Dawn 4th = 3 Justice Merry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 1 - 4 Sparkly Star | ||
Wed Jun 13 2018 12:50 | 1st = 4 Sparkly Star 2nd = 7 Sweet Scandal 3rd = 2 Kaecilius 4th = 5 Danzibar Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 5 Bigtime Sandy | ||
Wed Jun 13 2018 12:46 | 1st = 5 Bigtime Sandy 2nd = 8 Fare Dodger 3rd = 2 Bigtime Clyde 4th = 3 Cawbourne Web |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 8 Bolton Blue | ||
Wed Jun 13 2018 12:45 | 1st = 8 Bolton Blue 2nd = 6 Tat Tubby 3rd = 3 Dyna Gabba 4th = 4 Frosty Snowman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 1 - 6 Skid Lid | ||
Wed Jun 13 2018 12:40 | 1st = 6 Skid Lid 2nd = 4 Texas Miller 3rd = 2 Khrushchev 4th = 5 Bundle O Diamonds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 6 Headline News | ||
Wed Jun 13 2018 12:37 | 1st = 6 Headline News 2nd = 2 Emerley Cosmic 3rd = 1 Sketchy Gun 4th = 8 Ashom Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 2 - 3 Get Stuck In | ||
Wed Jun 13 2018 12:33 | 1st = 3 Get Stuck In 2nd = 4 Nine Cigars 3rd = 5 Bon Courage 4th = 1 Smokey Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 7 On The Bonnet | ||
Wed Jun 13 2018 12:29 | 1st = 7 On The Bonnet 2nd = 1 Classy Aussie 3rd = 3 Mayhem Breeze 4th = 8 Shima Breeze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 3 Opawa Mine | ||
Wed Jun 13 2018 12:28 | 1st = 3 Opawa Mine 2nd = 1 Retail Mayhem 3rd = 2 Bigtime Sam 4th = 8 Yella Ella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 1 - 7 Trilli | ||
Wed Jun 13 2018 12:25 | 1st = 7 Trilli 2nd = 6 Sweet Rockette 3rd = 1 Cosmic Ruby 4th = 8 Tropezina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 7 Ayo Joy | ||
Wed Jun 13 2018 12:14 | 1st = 7 Ayo Joy 2nd = 1 Stevie Jane 3rd = 2 Speed Star 4th = 4 Blue Fabianna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 4 Cawbourne Zulu | ||
Wed Jun 13 2018 12:09 | 1st = 4 Cawbourne Zulu 2nd = 5 Bigtime Acacia 3rd = 3 Go Slick 4th = 2 Pacific Sunrise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 1 - 8 Victory Toast | ||
Wed Jun 13 2018 11:58 | 1st = 8 Victory Toast 2nd = 4 Pure Pulse 3rd = 6 Good Time Girl 4th = 7 Mahussey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 2 Bigtime Tyson | ||
Wed Jun 13 2018 11:53 | 1st = 2 Bigtime Tyson 2nd = 1 Cawbourne Ridge 3rd = 7 Dream On Dreamer 4th = 5 Tuna Speed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 3 Bigtime Redo | ||
Wed Jun 13 2018 11:35 | 1st = 3 Bigtime Redo 2nd = 4 Sozins Roar 3rd = 8 Shadow Girl 4th = 7 Bigtime Moola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 2 Bigtime Ivo | ||
Wed Jun 13 2018 11:16 | 1st = 2 Bigtime Ivo 2nd = 3 Nicky Baxter 3rd = 6 Brighteyes Soul 4th = 1 Alamein Dip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 5 Idol Nifty | ||
Wed Jun 13 2018 11:00 | 1st = 5 Idol Nifty 2nd = 4 Cawbourne Agar 3rd = 3 Subway Kay 4th = 1 Alamein Simba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 2 Djay Dynamix | ||
Wed Jun 13 2018 10:43 | 1st = 2 Djay Dynamix 2nd = 7 Midnight Molly 3rd = 3 Bigtime Bridget 4th = 4 Lady Jellybean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 3 Bigtime Winnie | ||
Wed Jun 13 2018 10:25 | 1st = 3 Bigtime Winnie 2nd = 5 Cawbourne Liz 3rd = 2 Bigtime Eyore 4th = 8 Epic Spark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 3 Night Howler | ||
Wed Jun 13 2018 10:08 | 1st = 3 Night Howler 2nd = 6 Flying Dewy 3rd = 4 Cawbourne Moss 4th = 5 Ponder Rosa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 12 - 7 Shark Alert | ||
Sun May 13 2018 22:25 | 1st = 7 Shark Alert 2nd = 2 Happyaslarry 3rd = 6 Waratah Beach 4th = 5 Royal Icing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 11 - 5 Prince Potter | ||
Sun May 13 2018 22:05 | 1st = 5 Prince Potter 2nd = 1 Goodtime Scout 3rd = 9 Myleerae 4th = 2 Three Strikes Mach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 10 - 2 Geronimo Dan | ||
Sun May 13 2018 21:40 | 1st = 2 Geronimo Dan 2nd = 5 Artistic Claire 3rd = 7 Rainbow Rain 4th = 6 Trooper Mossman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 11 - 6 Eight Princes | ||
Sun May 13 2018 21:24 | 1st = 6 Eight Princes 2nd = 7 Apropos 3rd = 2 No Humbug 4th = 4 Miss Slab |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 9 - 3 Sirletic | ||
Sun May 13 2018 21:13 | 1st = 3 Sirletic 2nd = 7 Misterfreeze 3rd = 4 Friends 4th = 6 Regardless |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 10 - 4 Distant Shores | ||
Sun May 13 2018 21:09 | 1st = 4 Distant Shores 2nd = 8 Vampire Wish 3rd = 1 Woody One 4th = 2 Zamlee Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 9 - 6 Allen Ichiro | ||
Sun May 13 2018 20:54 | 1st = 6 Allen Ichiro 2nd = 8 Yaringa Lass 3rd = 2 Phantom Henry 4th = 4 Cairnlea Buster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 8 - 3 Warminster | ||
Sun May 13 2018 20:47 | 1st = 3 Warminster 2nd = 6 Murranji Track 3rd = 1 Somedan 4th = 4 Daylight Dan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 8 - 1 Arnhem Mayhem | ||
Sun May 13 2018 20:39 | 1st = 1 Arnhem Mayhem 2nd = 2 Never Fear 3rd = 6 Gossip Park 4th = 3 Dainty Culprit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 5 Victa Suzie | ||
Sun May 13 2018 20:36 | 1st = 5 Victa Suzie 2nd = 1 Lektra Stroll 3rd = 2 Spring Horrie 4th = 4 Emerley Again |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 7 - 5 Still Hungover | ||
Sun May 13 2018 20:31 | 1st = 5 Still Hungover 2nd = 3 Our Wonder Woman 3rd = 4 Nor Westa 4th = 1 Rusty Feelgood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 5 Perrie Lulu | ||
Sun May 13 2018 20:24 | 1st = 5 Perrie Lulu 2nd = 2 Zipping Tiara 3rd = 8 Twenty Tamar 4th = 7 Nut And Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 7 - 2 Elite Falcon | ||
Sun May 13 2018 20:21 | 1st = 2 Elite Falcon 2nd = 6 Gardot 3rd = 8 Out There Jerry 4th = 7 Big Stink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 7 - 2 Timeless Jasper | ||
Sun May 13 2018 20:16 | 1st = 2 Timeless Jasper 2nd = 1 Tell Us We Dream 3rd = 3 Angrist 4th = 8 Larwood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 1 Game Of Bones | ||
Sun May 13 2018 20:13 | 1st = 1 Game Of Bones 2nd = 5 Bit Of Fun 3rd = 6 Destini Galaxy 4th = 7 Prior Warning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 5 Inside Racing | ||
Sun May 13 2018 20:10 | 1st = 5 Inside Racing 2nd = 4 Zabdon Lambo 3rd = 2 Day Time Friend 4th = 8 Passive Protest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 3 Zipping Bomber | ||
Sun May 13 2018 20:06 | 1st = 3 Zipping Bomber 2nd = 7 Kokoda Bobby 3rd = 6 Beau Gem 4th = 4 Annasay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 6 - 9 Aunty Rita | ||
Sun May 13 2018 20:01 | 1st = 9 Aunty Rita 2nd = 6 Delightful Junie 3rd = 10 Alemeria 4th = 3 Guys Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 6 - 8 Ashby Blast | ||
Sun May 13 2018 19:58 | 1st = 8 Ashby Blast 2nd = 4 Tyler Lee 3rd = 3 Dothraki 4th = 2 Gotta Be Better |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 1 Nut Allergy | ||
Sun May 13 2018 19:54 | 1st = 1 Nut Allergy 2nd = 8 Flying Ellen 3rd = 4 Dolly Jo 4th = 7 Joeli Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 6 Im a Lady | ||
Sun May 13 2018 19:50 | 1st = 6 Im a Lady 2nd = 2 Vinaka Fiji 3rd = 4 Blue Not Black 4th = 8 De Zooya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 7 Lyka Skywalker | ||
Sun May 13 2018 19:47 | 1st = 7 Lyka Skywalker 3rd = 5 Folding Green 4th = 2 True Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 6 El Diamonte | ||
Sun May 13 2018 19:47 | 1st = 6 El Diamonte 3rd = 5 Folding Green 4th = 2 True Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 6 - 5 Manganello | ||
Sun May 13 2018 19:42 | 1st = 5 Manganello 2nd = 8 Shadow Spar 3rd = 7 Fortitudo 4th = 3 Pental Sunrise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 5 - 3 Vestiarius | ||
Sun May 13 2018 19:38 | 1st = 3 Vestiarius 2nd = 4 Pontypiari 3rd = 1 Smashniak Rocks 4th = 2 Priya Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 3 San Tan Sam | ||
Sun May 13 2018 19:34 | 1st = 3 San Tan Sam 2nd = 1 Steel 3rd = 4 Darcy Brown 4th = 6 Aston Noir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 3 Regal Bill | ||
Sun May 13 2018 19:30 | 1st = 3 Regal Bill 2nd = 2 Stuey 3rd = 4 Tee Be Good 4th = 7 Buddy Tokaam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 5 - 3 Hes Tight Lipped | ||
Sun May 13 2018 19:25 | 1st = 3 Hes Tight Lipped 2nd = 13 Pushkin 3rd = 10 Little Bit Of Big 4th = 1 Little Jethro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 4 Demand A Panda | ||
Sun May 13 2018 19:22 | 1st = 4 Demand A Panda 2nd = 1 Jesaulenko 3rd = 6 Allen Gerwen 4th = 3 Omega Sniper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 4 - 3 Ringbark Lana | ||
Sun May 13 2018 19:19 | 1st = 3 Ringbark Lana 2nd = 6 Destini Delta 3rd = 1 Aware 4th = 8 Jacky Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 3 Spring Bridge | ||
Sun May 13 2018 19:15 | 1st = 3 Spring Bridge 2nd = 8 Dynamo Jezz 3rd = 6 Thermal Strike 4th = 2 Exhibition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 5 - 6 Its Back In The Day | ||
Sun May 13 2018 19:10 | 1st = 6 Its Back In The Day 2nd = 5 Kathys Son 3rd = 1 American Rock 4th = 4 Manonthemoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 6 Show Bekim | ||
Sun May 13 2018 19:07 | 1st = 6 Show Bekim 2nd = 4 Kloeis Pride 3rd = 2 Steves Jewel 4th = 1 Ringbark Mason |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 1 Apache Flame | ||
Sun May 13 2018 19:04 | 1st = 1 Apache Flame 2nd = 6 Bigtime Bruce 3rd = 3 Double Black 4th = 2 Lakeview Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 3 - 2 Ruffs | ||
Sun May 13 2018 18:57 | 1st = 2 Ruffs 2nd = 3 Sublime Chance 3rd = 1 Quick Foot 4th = 4 Furious Trump |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 1 Zellman | ||
Sun May 13 2018 18:54 | 1st = 1 Zellman 2nd = 7 Mighty Barcia 3rd = 2 Aston Fabio 4th = 6 Leachwood Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 4 - 12 Fortino | ||
Sun May 13 2018 18:49 | 1st = 12 Fortino 2nd = 6 The Aussie 3rd = 1 Sheer Strength 4th = 3 Rocknrollhighlight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 2 Gitcha Alley | ||
Sun May 13 2018 18:46 | 1st = 2 Gitcha Alley 2nd = 6 My First Patch 3rd = 7 Mochachini Man 4th = 4 Magic Plank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 1 Snip Snap | ||
Sun May 13 2018 18:43 | 1st = 1 Snip Snap 2nd = 5 Zipping Monty 3rd = 9 Master Mordecai 4th = 8 Dreamy Julian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 2 - 4 Jetmag Sally | ||
Sun May 13 2018 18:39 | 1st = 4 Jetmag Sally 2nd = 7 Imitate 3rd = 8 Island Girl 4th = 1 Satin Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 4 - 3 Valda | ||
Sun May 13 2018 18:34 | 1st = 3 Valda 2nd = 1 Smynic 3rd = 7 I Wanna Rocknroll 4th = 8 Killer Dragon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 7 - 8 Pearl Of The Plain | ||
Sun May 13 2018 18:30 | 1st = 8 Pearl Of The Plain 2nd = 6 Chaser 3rd = 2 Foxy Royale 4th = 1 Scotty Too Hotty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 1 Terpillar | ||
Sun May 13 2018 18:27 | 1st = 1 Terpillar 2nd = 5 Iceni Escort 3rd = 2 Little Vossy 4th = 6 Highbury Hustle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 1 Harrys Legend | ||
Sun May 13 2018 18:24 | 1st = 1 Harrys Legend 2nd = 4 Go Ruby Go 3rd = 8 Blackjack Betty 4th = 2 Franka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 8 Navajo Bear | ||
Sun May 13 2018 18:21 | 1st = 8 Navajo Bear 2nd = 3 Sissos Joy 3rd = 6 Sir Richard 4th = 4 Our Bravo Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 1 - 4 Hawk Glide | ||
Sun May 13 2018 18:17 | 1st = 4 Hawk Glide 2nd = 3 Sunrise Ali 3rd = 7 Weona Vee 4th = 2 Arabian Khaleese |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 3 - 1 War Chest | ||
Sun May 13 2018 18:12 | 1st = 1 War Chest 2nd = 7 Lockaway Kacie 3rd = 8 Smilin Geoff 4th = 2 Modern Chic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 7 Emerley Giggler | ||
Sun May 13 2018 18:09 | 1st = 7 Emerley Giggler 2nd = 1 American Affair 3rd = 8 Spring Scorpion 4th = 2 Zulu General |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 2 Swingin Nanny | ||
Sun May 13 2018 18:06 | 1st = 2 Swingin Nanny 2nd = 3 Illawong Cowgirl 3rd = 1 Sandler 4th = 8 Pawfection |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 6 Sprint Tee | ||
Sun May 13 2018 18:02 | 1st = 6 Sprint Tee 2nd = 5 Dream Gem 3rd = 1 Mood Swings 4th = 2 Mister Heeney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 3 - 8 La Machnificent | ||
Sun May 13 2018 17:57 | 1st = 8 La Machnificent 2nd = 3 Majadore 3rd = 5 Harpagus 4th = 7 Bullys Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 5 Benaud | ||
Sun May 13 2018 17:54 | 1st = 5 Benaud 2nd = 1 Chucky Brown 3rd = 8 Emerley Jose 4th = 3 Stalking Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 6 - 2 Its Dynamite | ||
Sun May 13 2018 17:50 | 1st = 2 Its Dynamite 2nd = 7 Bevel 3rd = 9 Dont Speed 4th = 5 Chhaya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 4 Ripple Ryder | ||
Sun May 13 2018 17:44 | 1st = 4 Ripple Ryder 2nd = 3 Braystones Beach 3rd = 7 Luna Beach 4th = 1 Snowball Shirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 2 Aston Tobin | ||
Sun May 13 2018 17:40 | 1st = 2 Aston Tobin 2nd = 1 Punters Paradise 3rd = 8 Rockin Bar Lil 4th = 5 Adonis Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 2 - 4 Blisstar | ||
Sun May 13 2018 17:35 | 1st = 4 Blisstar 2nd = 11 Good Feelings 3rd = 10 Our Percius 4th = 6 Lead Singer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 5 Alaska Mcbain | ||
Sun May 13 2018 17:32 | 1st = 5 Alaska Mcbain 2nd = 6 Zen Warrior 3rd = 1 Little Mystic 4th = 3 Lightcry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 2 Data Base | ||
Sun May 13 2018 17:29 | 1st = 2 Data Base 2nd = 4 Rock The Road 3rd = 1 Haight Ashbury 4th = 8 Rain Alert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 2 - 1 She Envy | ||
Sun May 13 2018 17:20 | 1st = 1 She Envy 2nd = 6 Swearengen 3rd = 7 Monash 4th = 4 Cheyenne Autumn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 6 Amlin Teddy | ||
Sun May 13 2018 17:17 | 1st = 6 Amlin Teddy 2nd = 7 Georgie Porgi 3rd = 8 Bowie Boy 4th = 2 Qatar Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 7 Star Hunter | ||
Sun May 13 2018 17:14 | 1st = 7 Star Hunter 2nd = 8 Expense Eve 3rd = 10 Stella View 4th = 9 Why Not Lola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 5 - 3 Partybus | ||
Sun May 13 2018 17:10 | 1st = 3 Partybus 2nd = 5 Lizzie 3rd = 8 Lady Hawke 4th = 1 Big Ransom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 5 Carley Bobby | ||
Sun May 13 2018 17:07 | 1st = 5 Carley Bobby 2nd = 7 Tight Circle 3rd = 2 Red Belly Black 4th = 1 Key Factor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 1 - 9 No Apachemee | ||
Sun May 13 2018 17:02 | 1st = 9 No Apachemee 2nd = 11 Victoria Pass 3rd = 10 Mary Jill 4th = 6 Really Frank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 6 Crossfire Icon | ||
Sun May 13 2018 16:59 | 1st = 6 Crossfire Icon 2nd = 4 Sapphire Power 3rd = 8 Swift Gem 4th = 1 Torh Minter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 2 So It Goes | ||
Sun May 13 2018 16:55 | 1st = 2 So It Goes 2nd = 7 Cairnlea Rosie 3rd = 1 Jemmas Fantasy 4th = 3 Pia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 8 - 8 Siliconni | ||
Sun May 13 2018 16:55 | 1st = 8 Siliconni 2nd = 4 Maybe This Time 3rd = 5 Arctic Blaze 4th = 10 Morchowie Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 1 - 2 Did It Alone | ||
Sun May 13 2018 16:49 | 1st = 2 Did It Alone 2nd = 3 Charlie Knew 3rd = 5 Banks 4th = 4 Macray Muchacho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 8 - 7 Artie Dee Two | ||
Sun May 13 2018 16:45 | 1st = 7 Artie Dee Two 2nd = 8 Dane Thunder 3rd = 6 Oscars My Mate Pa 4th = 2 Royal Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Parkes Race 8 - 8 Empyrean | ||
Sun May 13 2018 16:40 | 1st = 8 Empyrean 2nd = 2 Zaze 3rd = 4 Velaro 4th = 1 Balmain Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 8 - 5 Derasa | ||
Sun May 13 2018 16:36 | 1st = 5 Derasa 2nd = 3 Happy Halloween 3rd = 4 Lord Farquaad 4th = 1 Steel Moon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 4 - 1 Major Mambo | ||
Sun May 13 2018 16:32 | 1st = 1 Major Mambo 2nd = 4 Sirius Prospect 3rd = 5 Express To Fame 4th = 6 Jenabel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 8 Federal Lilly | ||
Sun May 13 2018 16:30 | 1st = 8 Federal Lilly 2nd = 4 Miss Terindah 3rd = 7 Charlie Cockatoo 4th = 3 Rumbling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 7 - 11 Joes Pride | ||
Sun May 13 2018 16:28 | 1st = 11 Joes Pride 2nd = 6 Prepee 3rd = 5 Conductress 4th = 7 Miss Polly Beat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 1 Hingus Rose | ||
Sun May 13 2018 16:24 | 1st = 1 Hingus Rose 2nd = 4 Karaharaga 3rd = 2 Noble Hussler 4th = 12 Yankee Bubbles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 7 - 7 Stanley Ross Robyn | ||
Sun May 13 2018 16:22 | 1st = 7 Stanley Ross Robyn 2nd = 6 It Is A Glacier 3rd = 9 Return Ace 4th = 3 Redbank Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 7 - 2 Dance Of Heroes | ||
Sun May 13 2018 16:20 | 1st = 2 Dance Of Heroes 2nd = 7 Kazoom 3rd = 5 Chosen Angel 4th = 8 Spanish Halo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 7 - 6 Mr Snowman | ||
Sun May 13 2018 16:15 | 1st = 6 Mr Snowman 2nd = 8 All Time Mischief 3rd = 9 Muzzleburst 4th = 12 Emissions |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 1 Dewana Chat | ||
Sun May 13 2018 16:12 | 1st = 1 Dewana Chat 2nd = 3 Limburg Will 3rd = 4 Its A Wish 4th = 5 Shimando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 7 - 11 Gold Label Miss | ||
Sun May 13 2018 16:10 | 1st = 11 Gold Label Miss 2nd = 2 Barry The Baptist 3rd = 8 Gold A Plenty 4th = 14 Rebel Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Parkes Race 7 - 3 Class Clown | ||
Sun May 13 2018 16:05 | 1st = 3 Class Clown 2nd = 9 Annecy 3rd = 10 Beau Hoffa 4th = 8 Nagging |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 7 - 5 Taramaya | ||
Sun May 13 2018 16:01 | 1st = 5 Taramaya 2nd = 1 Sentry Duty 3rd = 6 Matiano 4th = 10 Sudden Shock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 3 - 2 Thisorthat | ||
Sun May 13 2018 15:57 | 1st = 2 Thisorthat 2nd = 6 Inimitable 3rd = 3 Peabody 4th = 7 Slurpin Turpin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 8 Mepunga Prue | ||
Sun May 13 2018 15:54 | 1st = 8 Mepunga Prue 2nd = 6 One Step Ahead 3rd = 1 South Of Eden 4th = 4 Laurentide Ice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 6 - 3 Houston Street | ||
Sun May 13 2018 15:53 | 1st = 3 Houston Street 2nd = 11 Chilean Wonder 3rd = 8 Chattering 4th = 7 Scallop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 5 Grim Reaper | ||
Sun May 13 2018 15:49 | 1st = 5 Grim Reaper 2nd = 3 Soaring Heart 3rd = 6 Starvirgo 4th = 10 Pistolero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 6 - 8 Roarn | ||
Sun May 13 2018 15:47 | 1st = 8 Roarn 2nd = 2 Tavewa Sunset 3rd = 3 Whos Driving 4th = 4 Deecaesar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 6 - 7 Rustydustysunshine | ||
Sun May 13 2018 15:45 | 1st = 7 Rustydustysunshine 2nd = 4 Quiddick 3rd = 3 Lucky Wick 4th = 9 Goldphon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 1 Cheyenne Black | ||
Sun May 13 2018 15:42 | 1st = 1 Cheyenne Black 2nd = 3 Brinza 3rd = 6 Ecclefechan 4th = 10 Luca Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 6 - 8 Lovespeed Girl | ||
Sun May 13 2018 15:40 | 1st = 8 Lovespeed Girl 2nd = 7 Little Clanga 3rd = 3 Yorkshire Rock 4th = 6 Immune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 6 - 4 Tuscany Hero | ||
Sun May 13 2018 15:35 | 1st = 4 Tuscany Hero 2nd = 3 Parwan Prince 3rd = 6 Tonteria 4th = 7 Bullywolfe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 7 Rixy Ya Pest | ||
Sun May 13 2018 15:31 | 1st = 7 Rixy Ya Pest 2nd = 1 Dewana Express 3rd = 3 Another Shiner 4th = 4 Hes Okay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Parkes Race 6 - 5 Fire Stoker | ||
Sun May 13 2018 15:30 | 1st = 5 Fire Stoker 2nd = 13 Andys A Star 3rd = 6 Westlink 4th = 9 Landmine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 6 - 4 Beaufort Lad | ||
Sun May 13 2018 15:26 | 1st = 4 Beaufort Lad 2nd = 1 Blaze Forth 3rd = 10 Step The Pedal 4th = 3 Zatacla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 2 - 6 Tiger Red | ||
Sun May 13 2018 15:22 | 1st = 6 Tiger Red 2nd = 3 Chantego Star 3rd = 2 Code Violation 4th = 4 Raczynski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 8 Oh No Beta | ||
Sun May 13 2018 15:21 | 1st = 8 Oh No Beta 2nd = 3 Rising Girl 3rd = 4 Jans Star 4th = 6 Lektra Jenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 5 - 1 Smooth Hustler | ||
Sun May 13 2018 15:18 | 1st = 1 Smooth Hustler 2nd = 7 Hawksmoor 3rd = 4 Gold Mogul 4th = 2 Yankee Toff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 2 Oreilly Cyrus | ||
Sun May 13 2018 15:14 | 1st = 2 Oreilly Cyrus 2nd = 8 The Overdraft 3rd = 6 Coral Bay 4th = 11 Haylee Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 5 - 4 Escalator | ||
Sun May 13 2018 15:10 | 1st = 4 Escalator 2nd = 5 Mcauliffe 3rd = 6 Turnpike 4th = 1 Hes A Valleyboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 3 Van Ann | ||
Sun May 13 2018 15:06 | 1st = 3 Van Ann 2nd = 2 Soda Kid 3rd = 5 Caco Potion 4th = 1 Mcivor Verna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 5 - 5 Bart | ||
Sun May 13 2018 15:05 | 1st = 5 Bart 2nd = 1 Dbeak 3rd = 2 Willy White Socks 4th = 7 Hello China |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 3 Kolora Posie | ||
Sun May 13 2018 15:03 | 1st = 3 Kolora Posie 2nd = 8 Big Rough 3rd = 5 Blazin Vicky 4th = 4 Big Lebowski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 5 - 4 Captain Harry | ||
Sun May 13 2018 15:00 | 1st = 4 Captain Harry 2nd = 7 Dash Of Pash 3rd = 1 Gimme Strength 4th = 5 Alberts Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Parkes Race 5 - 8 Fermanagh Lad | ||
Sun May 13 2018 14:55 | 1st = 8 Fermanagh Lad 2nd = 3 Epic Dan 3rd = 9 Superoo 4th = 1 Heza Thief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 4 Burnout | ||
Sun May 13 2018 14:51 | 1st = 4 Burnout 2nd = 2 May Haze 3rd = 9 Mepunga Molly 4th = 7 Why Not Ginger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 5 - 9 Banca Bet | ||
Sun May 13 2018 14:51 | 1st = 9 Banca Bet 2nd = 2 Mandela Effect 3rd = 1 Pateena Arena 4th = 4 Shot Of Irish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 1 Spring Ripper | ||
Sun May 13 2018 14:48 | 1st = 1 Spring Ripper 2nd = 5 Goldies Run 3rd = 4 Cryers Jed 4th = 7 Turbo Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 1 - 2 The Cruel Sea | ||
Sun May 13 2018 14:47 | 1st = 2 The Cruel Sea 2nd = 3 Saturday Skies 3rd = 5 Modern Touch 4th = 4 Thidwick The Moose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 9 - 7 Civic Reception | ||
Sun May 13 2018 14:44 | 1st = 7 Civic Reception 2nd = 3 Olaf 3rd = 4 The Believer 4th = 10 Van Gogh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 4 - 1 Breaker Of Chains | ||
Sun May 13 2018 14:43 | 1st = 1 Breaker Of Chains 2nd = 4 Sarcastic 3rd = 8 Contilla 4th = 7 No Nonsense Ned |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 4 - 3 Navua Star | ||
Sun May 13 2018 14:40 | 1st = 3 Navua Star 2nd = 6 Cee Cee Ambro 3rd = 5 Platinum Revolution 4th = 1 Sunshine Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 5 Magic Lad | ||
Sun May 13 2018 14:39 | 1st = 5 Magic Lad 2nd = 2 One Stryke 3rd = 3 Enterprise March 4th = 4 Tabbing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 3 Vee Marina | ||
Sun May 13 2018 14:36 | 1st = 3 Vee Marina 2nd = 5 Nangar Panther 3rd = 4 Ice Princess 4th = 2 Fantastic Lucy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 4 - 11 Maracas | ||
Sun May 13 2018 14:35 | 1st = 11 Maracas 2nd = 1 Hayaku Miss 3rd = 4 All Things Nice 4th = 8 Galcrum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 5 Cool Coco | ||
Sun May 13 2018 14:33 | 1st = 5 Cool Coco 2nd = 8 Hotspur Joey 3rd = 6 Joshua Rocks 4th = 1 Sunnys Kayo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 4 - 4 Inch Perfect | ||
Sun May 13 2018 14:30 | 1st = 4 Inch Perfect 2nd = 10 Genoveffa 3rd = 5 Boys Day Out 4th = 6 Fiscal Policy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 11 - 8 Chitura | ||
Sun May 13 2018 14:27 | 1st = 8 Chitura 2nd = 5 Liberal Arden 3rd = 2 Pegasus Kommander 4th = 4 Handsome Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 4 - 4 Fair Verdict | ||
Sun May 13 2018 14:25 | 1st = 4 Fair Verdict 2nd = 7 Fields Of Heather 3rd = 3 Copeland Road 4th = 6 Costano Mille |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 1 Nimble Foot | ||
Sun May 13 2018 14:24 | 1st = 1 Nimble Foot 2nd = 6 Bungaloo Thor 3rd = 8 Azumi Ryder 4th = 4 Bungaloo Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Parkes Race 4 - 5 Got Nothing | ||
Sun May 13 2018 14:20 | 1st = 5 Got Nothing 2nd = 3 Zetas Rocket 3rd = 9 Ausbred Petal 4th = 13 Kingston |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 8 Kiwi Boy | ||
Sun May 13 2018 14:18 | 1st = 8 Kiwi Boy 2nd = 6 On Fleek 3rd = 1 Obstinatus 4th = 7 Zipping Gabby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 1 Shima Breeze | ||
Sun May 13 2018 14:17 | 1st = 1 Shima Breeze 2nd = 2 Undenied Access 3rd = 7 Lorenza 4th = 6 Limburg Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 4 - 4 Westwood | ||
Sun May 13 2018 14:16 | 1st = 4 Westwood 2nd = 3 Shbourne Star 3rd = 6 Outdone 4th = 7 Pelagia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 3 Spring Shower | ||
Sun May 13 2018 14:14 | 1st = 3 Spring Shower 2nd = 8 Destini Florida 3rd = 1 Oliver Cruise 4th = 4 Piccolo Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 8 - 5 Shakti | ||
Sun May 13 2018 14:12 | 1st = 5 Shakti 2nd = 8 Wild Jack 3rd = 6 He Aint Heavy 4th = 3 Zentangle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 3 - 8 Solo Flight | ||
Sun May 13 2018 14:08 | 1st = 8 Solo Flight 2nd = 3 Barleycove 3rd = 7 Single Zero 4th = 1 Coveian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 3 - 2 Franco Landry | ||
Sun May 13 2018 14:05 | 1st = 2 Franco Landry 2nd = 8 True Confessions 3rd = 3 Stormont Star 4th = 5 Elms Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 5 Cinzia | ||
Sun May 13 2018 14:04 | 1st = 5 Cinzia 2nd = 10 Shes Up Beat 3rd = 8 Janemy 4th = 4 Speaking Bad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 4 Vectis Seyarda | ||
Sun May 13 2018 14:02 | 1st = 4 Vectis Seyarda 2nd = 1 Cryers Bob 3rd = 2 Solitary Lad 4th = 6 Irka Jakit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 8 Very Choosy | ||
Sun May 13 2018 14:01 | 1st = 8 Very Choosy 2nd = 5 Zipping Vito 3rd = 3 Uno Twenty Five 4th = 4 Kiwi Gal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 3 - 5 Lord Rosenthal | ||
Sun May 13 2018 14:00 | 1st = 5 Lord Rosenthal 2nd = 7 Miss Ebony Rose 3rd = 3 Feringo 4th = 4 Hurry Home Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 3 Blue Striker | ||
Sun May 13 2018 13:59 | 1st = 3 Blue Striker 2nd = 6 Rappa Flash 3rd = 8 Reiko Rocketta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 3 - 2 Jar Of Hearts | ||
Sun May 13 2018 13:55 | 1st = 2 Jar Of Hearts 2nd = 4 Our Revenue 3rd = 1 Denim Street 4th = 6 Lasting Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 10 - 10 Stylish Duke | ||
Sun May 13 2018 13:52 | 1st = 10 Stylish Duke 2nd = 1 Momentous 3rd = 3 Jean Sebastien 4th = 9 Trick Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 3 - 9 Gangika | ||
Sun May 13 2018 13:50 | 1st = 9 Gangika 2nd = 7 Toolbar 3rd = 2 Holy Raise 4th = 5 Star Finder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 4 One Plus Two | ||
Sun May 13 2018 13:49 | 1st = 4 One Plus Two 2nd = 1 Superior Scotch 3rd = 3 Tubark 4th = 8 Turfman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 5 Spirited Bingle | ||
Sun May 13 2018 13:46 | 1st = 5 Spirited Bingle 2nd = 3 Verev 3rd = 6 Cosmic Ann 4th = 1 Allen Unther |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Parkes Race 3 - 10 Midnight Serenade | ||
Sun May 13 2018 13:45 | 1st = 10 Midnight Serenade 2nd = 1 Opera Dude 3rd = 5 Who Told Ya 4th = 14 Snappy Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 1 Alyeska | ||
Sun May 13 2018 13:43 | 1st = 1 Alyeska 2nd = 3 Mad Harry 3rd = 6 Subzero Princess 4th = 2 Bushmans Idol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 3 - 5 Triple Strip | ||
Sun May 13 2018 13:40 | 1st = 5 Triple Strip 2nd = 1 Tiesto 3rd = 2 Gee Gee Mr Paul 4th = 4 Caesars Quest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 1 Juniper Pearl | ||
Sun May 13 2018 13:38 | 1st = 1 Juniper Pearl 2nd = 6 Owlette 3rd = 8 Classy Aussie 4th = 7 Limburg Patrick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 7 - 12 Dowry Duty | ||
Sun May 13 2018 13:35 | 1st = 12 Dowry Duty 2nd = 9 Franconi 3rd = 7 Chica Rapida 4th = 14 All The Drama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 4 Pergamon | ||
Sun May 13 2018 13:32 | 1st = 4 Pergamon 2nd = 8 Ryder Sir 3rd = 5 Mrs Jawa 4th = 6 Amani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 2 - 4 Traffic Cop | ||
Sun May 13 2018 13:30 | 1st = 4 Traffic Cop 2nd = 3 Tavsomefun 3rd = 1 Alkaaser 4th = 2 Chesterton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 2 - 6 Major Chili | ||
Sun May 13 2018 13:27 | 1st = 6 Major Chili 2nd = 8 Majestic Kiwi 3rd = 2 Lynnsanity 4th = 1 Sword and Shield |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 7 Septango | ||
Sun May 13 2018 13:25 | 1st = 7 Septango 2nd = 4 Straight Home 3rd = 5 Hildisvini 4th = 3 Night Whisper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 8 Swoosie | ||
Sun May 13 2018 13:24 | 1st = 8 Swoosie 2nd = 4 Design A Dream 3rd = 6 Blonde Barbados 4th = 7 Glenville Callie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 4 Bark De Triomphe | ||
Sun May 13 2018 13:21 | 1st = 4 Bark De Triomphe 2nd = 1 Aussi Joshy 3rd = 5 Home Bound 4th = 7 Barwon Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 2 - 2 Commanding Diva | ||
Sun May 13 2018 13:20 | 1st = 2 Commanding Diva 2nd = 5 Equidame 3rd = 4 Touch 4th = 6 Night Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 7 Bright New Shine | ||
Sun May 13 2018 13:17 | 1st = 7 Bright New Shine 2nd = 4 Iona Regis 3rd = 1 Magic Moon Dust 4th = 6 Showtime Mystery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 2 - 2 Chiang Mai Express | ||
Sun May 13 2018 13:15 | 1st = 2 Chiang Mai Express 2nd = 4 Airfree 3rd = 7 Lucid Kiss 4th = 5 Purple Cup |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 9 - 1 Kingslayer | ||
Sun May 13 2018 13:12 | 1st = 1 Kingslayer 2nd = 3 Escalera 3rd = 4 The Crimson Prince 4th = 2 Its Official Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 2 - 4 Like A Carousel | ||
Sun May 13 2018 13:10 | 1st = 4 Like A Carousel 2nd = 3 Duke Of Boneo 3rd = 1 About The Journey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 4 Drysdale Creek | ||
Sun May 13 2018 13:08 | 1st = 4 Drysdale Creek 2nd = 1 Xtreme Jet 3rd = 7 Rugged 4th = 5 Little Lina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Parkes Race 2 - 5 Delivered | ||
Sun May 13 2018 13:05 | 1st = 5 Delivered 2nd = 4 Penfold 3rd = 8 Mabrouk 4th = 6 Hot Pistol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 7 Spider Phil | ||
Sun May 13 2018 13:04 | 1st = 7 Spider Phil 2nd = 5 Bodyguard 3rd = 2 Simple Request 4th = 4 Was Just Saying |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 2 - 2 Glory Blaze | ||
Sun May 13 2018 13:00 | 1st = 2 Glory Blaze 2nd = 4 Monmouth 3rd = 11 Westy 4th = 14 Kateland |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 8 Belt Up Bubbs | ||
Sun May 13 2018 12:57 | 1st = 8 Belt Up Bubbs 2nd = 7 Daves Entity 3rd = 3 Startron 4th = 6 Air Load |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 6 - 5 Minue | ||
Sun May 13 2018 12:55 | 1st = 5 Minue 2nd = 2 Heel Be Jake 3rd = 1 Wentworth 4th = 3 Nomen Ludi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 1 - 1 Cherry Stride | ||
Sun May 13 2018 12:52 | 1st = 1 Cherry Stride 2nd = 4 My Major Rocket 3rd = 8 Allstar Sea 4th = 2 Kettering Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 1 - 8 True Myth | ||
Sun May 13 2018 12:50 | 1st = 8 True Myth 2nd = 4 Moski 3rd = 7 Troubleshot 4th = 1 Awesome Mover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 4 Go Angel | ||
Sun May 13 2018 12:47 | 1st = 4 Go Angel 2nd = 1 Red Dot Special 3rd = 6 Jetsun Swan 4th = 2 See Eye Aye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 4 Azumi Striker | ||
Sun May 13 2018 12:44 | 1st = 4 Azumi Striker 2nd = 1 Go Saints 3rd = 8 Star Ghost 4th = 5 Gotta Wobble Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 7 Bullocky Bill | ||
Sun May 13 2018 12:41 | 1st = 7 Bullocky Bill 2nd = 2 Aeroplane Bob 3rd = 4 Cullquin Bomber 4th = 1 Enchanting Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 1 - 2 Wanted By All | ||
Sun May 13 2018 12:40 | 1st = 2 Wanted By All 2nd = 3 Hes Got Skills 3rd = 1 Impulse Diavolo 4th = 6 Shes Got The Goods |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 8 - 2 Bird of Paradise | ||
Sun May 13 2018 12:37 | 1st = 2 Bird of Paradise 2nd = 14 Debnita Rose 3rd = 1 Ildivo 4th = 10 Clarendon Falcon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 1 - 11 Zoffay Magic | ||
Sun May 13 2018 12:35 | 1st = 11 Zoffay Magic 2nd = 8 Reason To Smile 3rd = 6 Hush Money 4th = 10 The Lily Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 1 - 6 Four Carat | ||
Sun May 13 2018 12:30 | 1st = 6 Four Carat 2nd = 2 Bit Of A Lad 3rd = 4 Epsom Hill 4th = 9 Solar Coaster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 7 Highland Laddie | ||
Sun May 13 2018 12:29 | 1st = 7 Highland Laddie 2nd = 6 Elouera Mist 3rd = 8 Leroy Spirit 4th = 3 Wong Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Parkes Race 1 - 11 Invincible Type | ||
Sun May 13 2018 12:25 | 1st = 11 Invincible Type 2nd = 2 Buddabadah 3rd = 7 Strykingly So 4th = 1 Bangalley Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 2 Zoom Out | ||
Sun May 13 2018 12:24 | 1st = 2 Zoom Out 2nd = 7 Poise 3rd = 5 Minnesota Lee 4th = 1 Sky Flix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 1 - 2 Lesnar | ||
Sun May 13 2018 12:20 | 1st = 2 Lesnar 2nd = 1 Fontein Harry 3rd = 12 Taras Design 4th = 6 Angora Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 5 - 3 Goldnguru | ||
Sun May 13 2018 12:19 | 1st = 3 Goldnguru 2nd = 8 The Style 3rd = 5 Galway Garry 4th = 7 Higher Authority |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 7 Cosmic Barwon | ||
Sun May 13 2018 12:11 | 1st = 7 Cosmic Barwon 2nd = 3 Atomic Missile 3rd = 8 Fancy Fox 4th = 4 Token Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 3 Small Rose | ||
Sun May 13 2018 12:07 | 1st = 3 Small Rose 2nd = 6 Fairy Vixen 3rd = 4 Nunniong Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 7 - 5 Kendra | ||
Sun May 13 2018 12:02 | 1st = 5 Kendra 3rd = 2 Westburn Yield 4th = 7 Star Paige |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 7 - 6 Bronx Village | ||
Sun May 13 2018 12:02 | 1st = 6 Bronx Village 3rd = 2 Westburn Yield 4th = 7 Star Paige |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 6 Cest Lamour | ||
Sun May 13 2018 11:54 | 1st = 6 Cest Lamour 2nd = 7 Crampton 3rd = 4 Talkabout Sophie 4th = 3 Tilly Toodle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 1 Karaka | ||
Sun May 13 2018 11:50 | 1st = 1 Karaka 2nd = 8 Surf A Lot 3rd = 4 Super Serena 4th = 5 Mister Maker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 4 - 5 Fly Without Wings | ||
Sun May 13 2018 11:45 | 1st = 5 Fly Without Wings 2nd = 2 Our Boy Baz 3rd = 11 Peggy Stewart 4th = 1 Midnite Kaos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 7 Its The Lovely | ||
Sun May 13 2018 11:38 | 1st = 7 Its The Lovely 2nd = 8 Nasa 3rd = 5 Its Electric 4th = 2 Bigtime Speedy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 8 Tui | ||
Sun May 13 2018 11:35 | 1st = 8 Tui 2nd = 4 Anndar Amoree 3rd = 5 Shelbourne Flyer 4th = 6 All Revved Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 6 - 8 My Eyre | ||
Sun May 13 2018 11:24 | 1st = 8 My Eyre 2nd = 2 Westy Boyz 3rd = 9 Leos Gift 4th = 11 Tehoro Tease |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 6 Gojek | ||
Sun May 13 2018 11:20 | 1st = 6 Gojek 2nd = 5 Smash Williams 3rd = 1 Irish Swagger 4th = 7 Gypsy Kiowa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 3 Stay Rich | ||
Sun May 13 2018 11:17 | 1st = 3 Stay Rich 2nd = 4 Mai Meng 3rd = 2 Barwon Bandit 4th = 6 Just A Matthew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 3 - 4 Flying Sardine | ||
Sun May 13 2018 11:10 | 1st = 4 Flying Sardine 2nd = 3 Stokers Rock 3rd = 2 Secret Power 4th = 5 Whats Up Alf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 8 Big Mary | ||
Sun May 13 2018 11:01 | 1st = 8 Big Mary 2nd = 7 Hard Boiled 3rd = 1 Kernel Panic 4th = 4 Magic Kenz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 5 - 2 Sheez Good | ||
Sun May 13 2018 10:55 | 1st = 2 Sheez Good 2nd = 9 Take After Me 3rd = 4 Queen Of Glory 4th = 7 The Go To Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 2 - 15 Always On Call | ||
Sun May 13 2018 10:40 | 1st = 15 Always On Call 2nd = 6 Free And Easy 3rd = 3 Dundee Flag 4th = 8 Miss Catherine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 4 - 2 Bringitonhome | ||
Sun May 13 2018 10:25 | 1st = 2 Bringitonhome 2nd = 1 Tall Poppy 3rd = 5 Nota Bene Denario 4th = 3 Better Decision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 1 - 5 Promising | ||
Sun May 13 2018 10:10 | 1st = 5 Promising 2nd = 2 The Czar 3rd = 4 Friar Tuck 4th = 7 All Dressed Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 3 - 3 Firstjoy | ||
Sun May 13 2018 10:00 | 1st = 3 Firstjoy 2nd = 4 Matau Gem 3rd = 15 With The Band 4th = 14 Reklaws Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 2 - 2 Peggy Nova | ||
Sun May 13 2018 9:35 | 1st = 2 Peggy Nova 2nd = 4 Lovey Dovey Moment 3rd = 1 Cosmic Sun 4th = 6 Some Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 1 - 6 Pat Campbell | ||
Sun May 13 2018 9:10 | 1st = 6 Pat Campbell 2nd = 11 Going To California 3rd = 9 Trailer Park Girl 4th = 12 Dens Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 2 Jarbass Bale | ||
Sun May 13 2018 0:47 | 1st = 2 Jarbass Bale 2nd = 8 Hazy Daisy 3rd = 7 Winsome Jackie 4th = 6 Charcoal Avenue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 1 Blackwood Burst | ||
Sun May 13 2018 0:32 | 1st = 1 Blackwood Burst 2nd = 7 Bills Desire 3rd = 3 Demon Bale 4th = 6 Lillys Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 9 - 4 American Voodoo | ||
Sun May 13 2018 0:15 | 1st = 4 American Voodoo 2nd = 7 Win And Grin 3rd = 8 Black Suede 4th = 9 Kamendable Joe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 2 Frida Monelli | ||
Sun May 13 2018 0:12 | 1st = 2 Frida Monelli 2nd = 7 Dandalup Dasher 3rd = 3 West On Hawkeye 4th = 1 What A Hoot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 2 Bolt Keeping | ||
Fri Apr 13 2018 23:57 | 1st = 2 Bolt Keeping 2nd = 6 Fernando Monelli 3rd = 1 Jaraig Cruiser 4th = 5 Lillys Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 8 Desert Rampage | ||
Fri Apr 13 2018 23:42 | 1st = 8 Desert Rampage 2nd = 6 Fire Blaze 3rd = 7 Doc Hudson 4th = 1 Mamma Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 11 Futurist | ||
Fri Apr 13 2018 23:35 | 1st = 11 Futurist 2nd = 8 Arthur Lowe 3rd = 6 Righteous Brother 4th = 3 Right Hand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 1 Uranium | ||
Fri Apr 13 2018 23:17 | 1st = 1 Uranium 2nd = 3 Hard Wired 3rd = 2 Rickshaw Millie 4th = 8 Diva De Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 8 Little Women | ||
Fri Apr 13 2018 23:05 | 1st = 8 Little Women 2nd = 1 Blokes Advice 3rd = 4 Riverdale Sugar 4th = 6 Wicked Hillary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 2 Sarah Goody | ||
Fri Apr 13 2018 23:00 | 1st = 2 Sarah Goody 2nd = 3 Bettor Be Lively 3rd = 5 Mister Versace 4th = 4 Leftrightgoodnight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 7 King Cigar | ||
Fri Apr 13 2018 22:57 | 1st = 7 King Cigar 2nd = 8 Black Light 3rd = 3 Patchy Kat 4th = 2 Courageous Nikki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 1 Blackpool Doc | ||
Fri Apr 13 2018 22:48 | 1st = 1 Blackpool Doc 2nd = 7 Sleater 3rd = 4 Awesome Shep 4th = 2 Explosive Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 11 - 1 Lucky Lily | ||
Fri Apr 13 2018 22:44 | 1st = 1 Lucky Lily 2nd = 7 Burginator 3rd = 8 Can Delight 4th = 3 Kyani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 4 Our Echo Rose | ||
Fri Apr 13 2018 22:40 | 1st = 4 Our Echo Rose 2nd = 2 Soda Storm 3rd = 1 Caidan Marlo 4th = 5 Seventh Cavalry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 7 Subscribe | ||
Fri Apr 13 2018 22:33 | 1st = 7 Subscribe 2nd = 3 Hello Cody 3rd = 4 Supreme Ollie 4th = 8 Surf Torque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 4 Dodge An Steele | ||
Fri Apr 13 2018 22:30 | 1st = 4 Dodge An Steele 2nd = 1 Flying Sam 3rd = 7 Shady Whip 4th = 2 Shield Of Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 3 Millview Sienna | ||
Fri Apr 13 2018 22:25 | 1st = 3 Millview Sienna 2nd = 8 Bettor Boa 3rd = 7 Chevrons Champion 4th = 4 Sea Me Smile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 10 - 8 Beaky Blue | ||
Fri Apr 13 2018 22:20 | 1st = 8 Beaky Blue 2nd = 4 Oh So Senor 3rd = 1 Shes Kelly 4th = 6 Uno Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 2 Cedar Jacob | ||
Fri Apr 13 2018 22:18 | 1st = 2 Cedar Jacob 2nd = 7 Bellas Emgrand 3rd = 9 Dynamite Shiraz 4th = 5 We Know Who |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 1 Gotcha Mate | ||
Fri Apr 13 2018 22:15 | 1st = 1 Gotcha Mate 2nd = 8 Lost Blue 3rd = 3 Eduardo Rose 4th = 10 Our Mojo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 4 Spectra Style | ||
Fri Apr 13 2018 22:12 | 1st = 4 Spectra Style 2nd = 7 Sisco Dun 3rd = 3 Okawa In Black 4th = 8 Double Explosion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 1 Little Grove | ||
Fri Apr 13 2018 22:09 | 1st = 1 Little Grove 2nd = 6 Trump Tux 3rd = 4 Jerky Boy 4th = 2 Worthy Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 10 - 1 Ima Bourbon Girl | ||
Fri Apr 13 2018 22:08 | 1st = 1 Ima Bourbon Girl 2nd = 4 Dynamic Legacy 3rd = 6 Princess Phoenix 4th = 2 Aldebaran Pirate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 10 - 6 Petes Big Jim | ||
Fri Apr 13 2018 22:03 | 1st = 6 Petes Big Jim 2nd = 1 Tralee Rocks 3rd = 5 Kyle Shannon 4th = 4 Prince Of Payne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 9 - 3 My Dixie | ||
Fri Apr 13 2018 22:02 | 1st = 3 My Dixie 2nd = 4 Irinka Fiona 3rd = 7 Little Trapeze 4th = 2 Wonya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 8 - 2 Maximus | ||
Fri Apr 13 2018 22:00 | 1st = 2 Maximus 2nd = 9 Spearhead 3rd = 12 Swiss Moments 4th = 10 Pop Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 8 Rooster Bush | ||
Fri Apr 13 2018 21:58 | 1st = 8 Rooster Bush 2nd = 1 Causing Havoc 3rd = 5 Wheres Tamika 4th = 2 Lee Booboo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 4 Run Rita Run | ||
Fri Apr 13 2018 21:55 | 1st = 4 Run Rita Run 2nd = 2 Loco Queen 3rd = 3 Akina Blitz 4th = 1 Drama Club |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 2 My Platinum Belle | ||
Fri Apr 13 2018 21:54 | 1st = 2 My Platinum Belle 2nd = 1 Glenferrie Arch 3rd = 3 Covered N Diamonds 4th = 11 Auctioneers Elsu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 8 Abba Monelli | ||
Fri Apr 13 2018 21:52 | 1st = 8 Abba Monelli 2nd = 1 Pangee Street 3rd = 3 Objective 4th = 5 Governess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 3 Gregorovitch | ||
Fri Apr 13 2018 21:49 | 1st = 3 Gregorovitch 2nd = 4 Spudtacular 3rd = 7 Milky Jones 4th = 1 Aeroplane Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 6 - 6 Batman Bart | ||
Fri Apr 13 2018 21:47 | 1st = 6 Batman Bart 2nd = 3 Zakharova 3rd = 1 Little Growl 4th = 2 Showman Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 8 - 6 Queen Reen | ||
Fri Apr 13 2018 21:46 | 1st = 6 Queen Reen 2nd = 1 Flying Tige 3rd = 4 Westside Nippa 4th = 7 Mackenzies Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 5 Soho Nolita | ||
Fri Apr 13 2018 21:41 | 1st = 5 Soho Nolita 2nd = 10 Delightful Jazz 3rd = 3 For All We Know 4th = 6 Fiscal Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 5 Zipping Kelly | ||
Fri Apr 13 2018 21:38 | 1st = 5 Zipping Kelly 2nd = 4 Egyptian Pirate 3rd = 1 Shifty Digger 4th = 7 Remas Amber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 5 Alonso Power | ||
Fri Apr 13 2018 21:34 | 1st = 5 Alonso Power 2nd = 4 Oni 3rd = 2 Urban Image 4th = 1 Water Pistol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 9 - 9 Cronin | ||
Fri Apr 13 2018 21:33 | 1st = 9 Cronin 2nd = 8 Beautiful Stranger 3rd = 4 Roseuponher 4th = 3 Mary Todd Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 7 - 2 Magnesprit | ||
Fri Apr 13 2018 21:30 | 1st = 2 Magnesprit 2nd = 3 Bee Jay Zed 3rd = 5 Aerospeed 4th = 1 Count The Interest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 4 Quotation Mark | ||
Fri Apr 13 2018 21:28 | 1st = 4 Quotation Mark 2nd = 6 Alpha Midas 3rd = 5 Blackpool Alexis 4th = 7 Headspace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 7 - 12 Im Born To Rule | ||
Fri Apr 13 2018 21:27 | 1st = 12 Im Born To Rule 2nd = 11 Remember Joe 3rd = 4 Major Callum 4th = 6 Padabing Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 4 Whozideawasthis | ||
Fri Apr 13 2018 21:24 | 1st = 4 Whozideawasthis 2nd = 7 El Jacko 3rd = 8 Lord Willoughby 4th = 9 The Accumulator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 7 - 3 Irinka Leanne | ||
Fri Apr 13 2018 21:24 | 1st = 3 Irinka Leanne 2nd = 1 Cliff Keeping 3rd = 5 Callan 4th = 4 Bogan Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 3 Miss Splendamiro | ||
Fri Apr 13 2018 21:19 | 1st = 3 Miss Splendamiro 2nd = 8 Zipping Beau 3rd = 6 King Panda 4th = 1 Bekin Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 5 - 5 Western Debt | ||
Fri Apr 13 2018 21:19 | 1st = 5 Western Debt 2nd = 6 White Star Stephie 3rd = 1 Little Miss Piggy 4th = 4 Peppa Itis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 6 Lansbury | ||
Fri Apr 13 2018 21:14 | 1st = 6 Lansbury 2nd = 7 Lavros Segil 3rd = 8 Zaire Diva 4th = 2 Justabitlikemum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 8 Dewana Special | ||
Fri Apr 13 2018 21:13 | 1st = 8 Dewana Special 2nd = 6 Aston Hinkley 3rd = 2 Buzz Rash 4th = 1 Lottie Glenda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 10 Magical Marn | ||
Fri Apr 13 2018 21:10 | 1st = 10 Magical Marn 2nd = 3 The High Roller 3rd = 8 Itsallaboutex 4th = 2 Another Colony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 4 Succession Plan | ||
Fri Apr 13 2018 21:08 | 1st = 4 Succession Plan 2nd = 5 Alpha Aion 3rd = 6 Isen Allen 4th = 2 Unmid Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 8 - 4 Olympic Wonder | ||
Fri Apr 13 2018 21:03 | 1st = 4 Olympic Wonder 2nd = 3 Groovy Miss Annie 3rd = 9 Commanche 4th = 5 Mcardles Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 6 - 8 Marbos Magic | ||
Fri Apr 13 2018 21:02 | 1st = 8 Marbos Magic 2nd = 1 Tony Taro 3rd = 2 Frenetic 4th = 6 Zebs Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 6 - 3 Youve Been Had | ||
Fri Apr 13 2018 21:00 | 1st = 3 Youve Been Had 2nd = 7 The Centaurian 3rd = 6 Rockets Red Glare 4th = 4 Raiza Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 7 Toms Desire | ||
Fri Apr 13 2018 20:58 | 1st = 7 Toms Desire 2nd = 2 Kims Love 3rd = 5 Winsome Express 4th = 1 Abundant Assets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 6 - 7 Abs Boy | ||
Fri Apr 13 2018 20:57 | 1st = 7 Abs Boy 2nd = 12 Yatsenyuk Leis 3rd = 4 Bettor Go Go 4th = 5 Kaycee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 2 Milla Rose | ||
Fri Apr 13 2018 20:55 | 1st = 2 Milla Rose 2nd = 7 Bossino 3rd = 3 Lucas Rose 4th = 5 Dr Shreds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 12 Our Angel Of Harlem | ||
Fri Apr 13 2018 20:54 | 1st = 12 Our Angel Of Harlem 2nd = 4 Amelias Courage 3rd = 1 Lady De La Renta 4th = 8 Detroit Lily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 1 Herkle Li | ||
Fri Apr 13 2018 20:52 | 1st = 1 Herkle Li 2nd = 8 Precise Li 3rd = 6 Ironbark Lass 4th = 2 No Added Sugar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 4 - 5 Mymatethomo | ||
Fri Apr 13 2018 20:47 | 1st = 5 Mymatethomo 2nd = 3 Weaponry 3rd = 4 Gotango 4th = 8 My Valaroso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 1 Got the Goods | ||
Fri Apr 13 2018 20:45 | 1st = 1 Got the Goods 2nd = 5 Darby Brights 3rd = 4 Ykikafil 4th = 2 Mahalo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 8 Tornado Valley | ||
Fri Apr 13 2018 20:40 | 1st = 8 Tornado Valley 2nd = 3 Father Christmas 3rd = 4 Into The Unknown 4th = 2 Our Twentyten |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 2 Glengarrie Son | ||
Fri Apr 13 2018 20:38 | 1st = 2 Glengarrie Son 2nd = 3 Sling A Chevy 3rd = 6 Schwa 4th = 7 Ninja Josh Mae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 7 - 1 Underthekilt | ||
Fri Apr 13 2018 20:33 | 1st = 1 Underthekilt 2nd = 7 Webby Vanderquack 3rd = 4 Captain Charge Over 4th = 2 Caesars Falcon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 7 - 7 Webby Vanderquack | ||
Fri Apr 13 2018 20:33 | 1st = 7 Webby Vanderquack 2nd = 4 Captain Charge Over 3rd = 6 Nice One Jon 4th = 2 Caesars Falcon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 3 Marcello | ||
Fri Apr 13 2018 20:32 | 1st = 3 Marcello 2nd = 2 Raise The Bet 3rd = 4 Hes Okay 4th = 1 Runnin On Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 5 - 3 Crafty Cruiser | ||
Fri Apr 13 2018 20:30 | 1st = 3 Crafty Cruiser 2nd = 4 Diamond Geyser 3rd = 2 Urban Explorer 4th = 8 Smoking Bullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 6 Super Tokachi | ||
Fri Apr 13 2018 20:28 | 1st = 6 Super Tokachi 2nd = 7 Zipping Oliver 3rd = 2 Fonty Allen 4th = 5 Tiggerlong Ring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 7 Zennart | ||
Fri Apr 13 2018 20:24 | 1st = 7 Zennart 2nd = 1 Risk 3rd = 11 Mighty Flying Thomas 4th = 10 Bronze Seeker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 2 Rock With Sam | ||
Fri Apr 13 2018 20:20 | 1st = 2 Rock With Sam 2nd = 1 Ashleys Angel 3rd = 4 Invincible Loxton 4th = 6 Cotton Cold Candy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 1 Mandrake Mae | ||
Fri Apr 13 2018 20:18 | 1st = 1 Mandrake Mae 2nd = 2 Big Red Sun 3rd = 5 Nervous Energy 4th = 3 Sketchy Nick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 5 - 5 Damitsam | ||
Fri Apr 13 2018 20:17 | 1st = 5 Damitsam 2nd = 1 Out Of Art 3rd = 8 Dont Pass Im Fast 4th = 11 Corporal Jujon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 3 - 4 Crazy Dave | ||
Fri Apr 13 2018 20:14 | 1st = 4 Crazy Dave 2nd = 6 Quadentate 3rd = 8 Duke Of Albany 4th = 3 Maywyns Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 11 - 1 Ready To Bloom | ||
Fri Apr 13 2018 20:13 | 1st = 1 Ready To Bloom 2nd = 11 Koromiko Eyre 3rd = 3 Bella Veloce 4th = 6 Mossdale Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 4 Aston Utah | ||
Fri Apr 13 2018 20:11 | 1st = 4 Aston Utah 2nd = 8 Rubys Image 3rd = 7 Slippery Sam 4th = 3 Vens Revenge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 9 Lets Strike The Gold | ||
Fri Apr 13 2018 20:10 | 1st = 9 Lets Strike The Gold 2nd = 10 Holdonsu 3rd = 1 Hoo Nien 4th = 4 Jedi Mind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 1 Antarctic Lass | ||
Fri Apr 13 2018 20:08 | 1st = 1 Antarctic Lass 2nd = 8 Just Curious 3rd = 5 Mepunga Kyran 4th = 4 Axels A Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 9 - 7 Italian Delight | ||
Fri Apr 13 2018 20:05 | 1st = 7 Italian Delight 2nd = 5 Fleeting Grin 3rd = 6 Major Classic 4th = 2 Queen Lostris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 6 - 7 Last Party | ||
Fri Apr 13 2018 20:03 | 1st = 7 Last Party 2nd = 1 Western Stride 3rd = 3 Bailees Girl 4th = 9 Matilda Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 4 - 3 Kyles Revenge | ||
Fri Apr 13 2018 20:02 | 1st = 3 Kyles Revenge 2nd = 2 Ditto Baby 3rd = 6 Collywood 4th = 7 Another Trooper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 4 - 1 Pres De Toi | ||
Fri Apr 13 2018 20:00 | 1st = 1 Pres De Toi 2nd = 8 Tulcea 3rd = 6 Lady Annabel 4th = 3 Eloquent Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 7 Simply Cam | ||
Fri Apr 13 2018 19:58 | 1st = 7 Simply Cam 2nd = 6 Cybertron 3rd = 1 Mystery Of Life 4th = 8 Kates Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 6 Royal Order | ||
Fri Apr 13 2018 19:55 | 1st = 6 Royal Order 2nd = 5 Blue Bar Pie 3rd = 4 Shy Gem 4th = 3 Rust |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 10 Mister Ardee | ||
Fri Apr 13 2018 19:54 | 1st = 10 Mister Ardee 2nd = 1 Art Keeper 3rd = 6 Ohoka Darcy 4th = 2 Hot Fraternity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 6 Our Major Day | ||
Fri Apr 13 2018 19:50 | 1st = 6 Our Major Day 2nd = 2 Grinydontcha 3rd = 8 Glasscutterspirit 4th = 7 Hot Rod Heaven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 7 Tom Riddle | ||
Fri Apr 13 2018 19:48 | 1st = 7 Tom Riddle 2nd = 2 Power To Wyn 3rd = 4 Rowchester Miss 4th = 8 Ima Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 10 - 8 Dibaba | ||
Fri Apr 13 2018 19:47 | 1st = 8 Dibaba 2nd = 9 Swamp Major 3rd = 6 Bettor Be Gold 4th = 7 Anytime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 4 - 4 Rocknrollhighlight | ||
Fri Apr 13 2018 19:47 | 1st = 4 Rocknrollhighlight 2nd = 8 Jakes A Joy 3rd = 6 Smilin Geoff 4th = 10 Jaccka Len |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 2 - 5 Reva | ||
Fri Apr 13 2018 19:44 | 1st = 5 Reva 2nd = 8 Alldaybliss 3rd = 1 Veddy Veddy Good 4th = 2 Its Me Telowie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 3 - 1 Meekas Girl | ||
Fri Apr 13 2018 19:43 | 1st = 1 Meekas Girl 2nd = 7 Tralee Shadow 3rd = 8 Big Talkin Man 4th = 2 Elite Kinloch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 5 Ideal Majority | ||
Fri Apr 13 2018 19:40 | 1st = 5 Ideal Majority 2nd = 6 Three Ways 3rd = 1 Whirily School 4th = 8 Mister Wickham |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 6 Viva La Bam | ||
Fri Apr 13 2018 19:38 | 1st = 6 Viva La Bam 2nd = 3 Symi Summer 3rd = 1 Fantastic Boyd 4th = 4 Despicable Ada |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 8 - 8 Revolver | ||
Fri Apr 13 2018 19:35 | 1st = 8 Revolver 2nd = 2 Kiwi Tintin 3rd = 1 Hunter Bromac 4th = 9 Lynbar Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 5 - 9 Ruth Shannon | ||
Fri Apr 13 2018 19:33 | 1st = 9 Ruth Shannon 2nd = 11 Million Dollar Mac 3rd = 2 Kid Montana 4th = 1 Midloin Blues |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 2 Harpers Hand | ||
Fri Apr 13 2018 19:32 | 1st = 2 Harpers Hand 2nd = 5 Goldielocks Rose 3rd = 3 Select Teeman 4th = 1 Dr Chella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 3 - 6 Kaluna | ||
Fri Apr 13 2018 19:30 | 1st = 6 Kaluna 2nd = 5 Indiana Lilly 3rd = 1 Cincinnati Red 4th = 4 Hell Of A Tail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 7 Lance Allen | ||
Fri Apr 13 2018 19:28 | 1st = 7 Lance Allen 2nd = 8 Ayo Joy 3rd = 3 Da End 4th = 6 Shakey Coconut |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 8 Tysons Quest | ||
Fri Apr 13 2018 19:27 | 1st = 8 Tysons Quest 2nd = 2 Bigtime Rapid 3rd = 7 Cawbourne Dora 4th = 3 Uno Eleven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 1 Raffaello | ||
Fri Apr 13 2018 19:24 | 1st = 1 Raffaello 2nd = 2 Shardons Rocket 3rd = 10 Besotted 4th = 11 Menelaus Of Sparta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 2 - 8 Sekisui | ||
Fri Apr 13 2018 19:24 | 1st = 8 Sekisui 2nd = 7 Bang Bang Boom 3rd = 3 Its Morgan 4th = 2 Ti Adoro Rosa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 5 Clintal Do | ||
Fri Apr 13 2018 19:20 | 1st = 5 Clintal Do 2nd = 6 Chal Fire 3rd = 8 Bodhi Tree 4th = 3 Reds Jet Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 2 Black Reaction | ||
Fri Apr 13 2018 19:18 | 1st = 2 Black Reaction 2nd = 4 My Mate Bunji 3rd = 3 Last Excuse 4th = 7 Rockstar Heidi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 3 - 11 Feelin Dusty | ||
Fri Apr 13 2018 19:17 | 1st = 11 Feelin Dusty 2nd = 6 El Jays Monet 3rd = 4 Lead Singer 4th = 10 Streetside Classic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 9 - 3 McLovin | ||
Fri Apr 13 2018 19:17 | 1st = 3 McLovin 2nd = 9 Arnold 3rd = 10 Tijuana Taxi 4th = 7 Izmok |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 2 Cranberry Miss | ||
Fri Apr 13 2018 19:14 | 1st = 2 Cranberry Miss 2nd = 1 Aeroplane Bella 3rd = 8 Alon 4th = 3 Blunderbuss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 1 - 9 Bobbies Delight | ||
Fri Apr 13 2018 19:14 | 1st = 9 Bobbies Delight 2nd = 2 High Class Lady 3rd = 5 Ultimate Won 4th = 1 Keayang Shakenbake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 12 - 7 Adalind | ||
Fri Apr 13 2018 19:11 | 1st = 7 Adalind 2nd = 1 Joey Emgrand 3rd = 3 Proud Racer 4th = 2 Willy Woods |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 5 Hardhitter | ||
Fri Apr 13 2018 19:10 | 1st = 5 Hardhitter 2nd = 1 Arggghhh 3rd = 6 Young Rooster 4th = 4 Exciter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 3 Slingshot Maxi | ||
Fri Apr 13 2018 19:08 | 1st = 3 Slingshot Maxi 2nd = 6 Go Shirvo Go 3rd = 4 Zipping Ella 4th = 5 Lady Freckles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 7 - 7 Lemond | ||
Fri Apr 13 2018 19:06 | 1st = 7 Lemond 2nd = 6 The Almighty Johnson 3rd = 8 Bordeaux 4th = 4 Prince Fearless |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 1 - 2 Sageman | ||
Fri Apr 13 2018 19:04 | 1st = 2 Sageman 2nd = 1 Durama Gas 3rd = 4 Push Over 4th = 6 Durama Smart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 4 - 9 Onedin Highlander | ||
Fri Apr 13 2018 19:03 | 1st = 9 Onedin Highlander 2nd = 11 Fours Enuf Tas 3rd = 7 Ultimate Dawn 4th = 2 Franco Seville |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 2 - 6 Oriental Gift | ||
Fri Apr 13 2018 19:00 | 1st = 6 Oriental Gift 2nd = 7 Ping Ping 3rd = 10 Narelle 4th = 2 Cleos Poet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 8 Rainbow Ruby | ||
Fri Apr 13 2018 18:57 | 1st = 8 Rainbow Ruby 2nd = 3 Holly Knocks 3rd = 5 Cookie No Cream 4th = 9 Unique Kaleesi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 6 Cosmic Odette | ||
Fri Apr 13 2018 18:56 | 1st = 6 Cosmic Odette 2nd = 5 Allegro Lass 3rd = 4 Als Apprentice 4th = 3 Lover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 3 Dewana Sprite | ||
Fri Apr 13 2018 18:53 | 1st = 3 Dewana Sprite 2nd = 6 Little Tonka 3rd = 1 Georgie Porgi 4th = 2 Shotgun Shiloh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 8 Ina Great Place | ||
Fri Apr 13 2018 18:52 | 1st = 8 Ina Great Place 2nd = 2 Rory Mach 3rd = 9 Devil Dodger 4th = 1 Gotta Glow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 6 Dynamic Goodwin | ||
Fri Apr 13 2018 18:50 | 1st = 6 Dynamic Goodwin 2nd = 8 Rich Tom 3rd = 2 Myrniong Angel 4th = 7 Awesome Signs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 8 - 2 Billy Badger | ||
Fri Apr 13 2018 18:48 | 1st = 2 Billy Badger 2nd = 7 Tiger Thompson 3rd = 4 Franco Saxon 4th = 8 Micky Gee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 2 Centenario | ||
Fri Apr 13 2018 18:45 | 1st = 2 Centenario 2nd = 4 Fides 3rd = 9 Soho Thunderstruck 4th = 8 Blazin Cracker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 3 My Glorious Gal | ||
Fri Apr 13 2018 18:42 | 1st = 3 My Glorious Gal 2nd = 5 Jess Rose Hi 3rd = 8 Surfboard 4th = 1 Rathnait |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 2 - 4 Thirlstane King | ||
Fri Apr 13 2018 18:41 | 1st = 4 Thirlstane King 2nd = 9 Alemeria 3rd = 2 To The Rescue 4th = 13 Witch Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 3 - 3 For The Bettor | ||
Fri Apr 13 2018 18:37 | 1st = 3 For The Bettor 2nd = 11 Midnight Montana 3rd = 6 Derringer 4th = 1 Halfway Holme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 6 - 8 Check In | ||
Fri Apr 13 2018 18:36 | 1st = 8 Check In 2nd = 6 Bettor Step Aside 3rd = 4 Gold Orchid 4th = 2 Lincoln Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 4 Hambani Kahle | ||
Fri Apr 13 2018 18:34 | 1st = 4 Hambani Kahle 2nd = 1 Aussie As 3rd = 8 Short Stacked 4th = 3 Real Effective |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 1 - 4 Balle Dor | ||
Fri Apr 13 2018 18:30 | 1st = 4 Balle Dor 2nd = 5 Lovewithouttragedy 3rd = 6 Madame Duporth 4th = 2 Coveian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 8 Adala Boy | ||
Fri Apr 13 2018 18:28 | 1st = 8 Adala Boy 2nd = 6 Heartbreak Hermy 3rd = 3 Coronary Cloud 4th = 1 Vanderville |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 3 Bigtime Forest | ||
Fri Apr 13 2018 18:27 | 1st = 3 Bigtime Forest 2nd = 5 Bigtime Paddy 3rd = 2 Natures Gent 4th = 1 Bigtime Zack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 3 Sail Surfer | ||
Fri Apr 13 2018 18:25 | 1st = 3 Sail Surfer 2nd = 7 Mondella 3rd = 1 Topaz Tan 4th = 6 Stroganoff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 8 Exceptional Mach | ||
Fri Apr 13 2018 18:20 | 1st = 8 Exceptional Mach 2nd = 6 Max Richter 3rd = 7 Chantrey 4th = 9 Montana Falcon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 1 Freddys Back | ||
Fri Apr 13 2018 18:18 | 1st = 1 Freddys Back 2nd = 8 Got Bounce 3rd = 3 Vista Flash 4th = 5 Lizzy Keen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 7 - 7 Sezana | ||
Fri Apr 13 2018 18:17 | 1st = 7 Sezana 2nd = 6 Kendra 3rd = 4 Demeter 4th = 3 Already Gone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 3 Hurricane Harley | ||
Fri Apr 13 2018 18:13 | 1st = 3 Hurricane Harley 2nd = 4 Major Exclusive 3rd = 5 Fourbigmen 4th = 7 Revolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 3 Im All One | ||
Fri Apr 13 2018 18:10 | 1st = 3 Im All One 2nd = 7 Hit Me Up 3rd = 8 Lireva 4th = 1 Rhino Rex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 1 - 12 No Apachemee | ||
Fri Apr 13 2018 18:08 | 1st = 12 No Apachemee 2nd = 4 Mary Jill 3rd = 10 Artarama 4th = 13 Playing Arkabella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 5 - 11 Renezmae | ||
Fri Apr 13 2018 18:07 | 1st = 11 Renezmae 2nd = 12 Galleons Victory 3rd = 7 Alta Venetia 4th = 8 Massive Metro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 2 - 11 Gottashopearly | ||
Fri Apr 13 2018 18:05 | 1st = 11 Gottashopearly 2nd = 3 Condafew 3rd = 5 Lorenzo Shannon 4th = 9 Stonebridge Royal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 1 Cosmo Trav | ||
Fri Apr 13 2018 18:02 | 1st = 1 Cosmo Trav 2nd = 5 Gitcha Alley 3rd = 3 Lets Go Fabio 4th = 2 Blumentrit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 7 Nitehawk Rose | ||
Fri Apr 13 2018 17:58 | 1st = 7 Nitehawk Rose 2nd = 6 Translator 3rd = 4 Bigtime Lonestar 4th = 2 Opawa Timo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 9 - 11 Star Brutus | ||
Fri Apr 13 2018 17:57 | 1st = 11 Star Brutus 2nd = 8 Kyalla Stuart 3rd = 10 Resounding 4th = 5 Chickies Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 7 Vista King | ||
Fri Apr 13 2018 17:54 | 1st = 7 Vista King 2nd = 5 Raven Izmir 3rd = 2 Realistic 4th = 1 Forced Exit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 5 - 1 Celebrakti | ||
Fri Apr 13 2018 17:53 | 1st = 1 Celebrakti 2nd = 2 Strategic Jeuny 3rd = 6 Alpha Mate 4th = 3 Star Dvega |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 1 Hot Jean | ||
Fri Apr 13 2018 17:51 | 1st = 1 Hot Jean 2nd = 7 Pat Malone 3rd = 6 Scott To Give 4th = 3 Seabrook Dill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 6 - 3 One Over Da Skye | ||
Fri Apr 13 2018 17:48 | 1st = 3 One Over Da Skye 2nd = 4 Well Defined 3rd = 8 Lovey Dovey Moment 4th = 10 Astound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 1 Kheiron | ||
Fri Apr 13 2018 17:46 | 1st = 1 Kheiron 2nd = 2 Variance 3rd = 8 Fratellino 4th = 12 My Chimera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 3 Hay Billy | ||
Fri Apr 13 2018 17:43 | 1st = 3 Hay Billy 2nd = 1 Malutki 3rd = 2 Illawong Cowgirl 4th = 4 Fonic Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 1 - 2 Chevals Diamond | ||
Fri Apr 13 2018 17:38 | 1st = 2 Chevals Diamond 2nd = 3 Red Rocker 3rd = 8 Rollon Chilli 4th = 4 Somerosesomewhere |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 4 - 8 Cowboys N Indians | ||
Fri Apr 13 2018 17:37 | 1st = 8 Cowboys N Indians 2nd = 3 Westburn Bliss 3rd = 2 Rock N Shard 4th = 5 Eyesdown And Looking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 3 Harmat | ||
Fri Apr 13 2018 17:35 | 1st = 3 Harmat 2nd = 2 Treeman Shelby 3rd = 1 Wild Promises 4th = 7 One For Tod |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 8 - 8 Our American Princess | ||
Fri Apr 13 2018 17:30 | 1st = 8 Our American Princess 2nd = 11 The Pix 3rd = 2 Innocent Crocker 4th = 7 Major League |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 5 Allegro Gun | ||
Fri Apr 13 2018 17:28 | 1st = 5 Allegro Gun 2nd = 1 Rain And Tears 3rd = 3 Bigtime Doug 4th = 8 Highland Laddie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 4 Italian Plastic | ||
Fri Apr 13 2018 17:27 | 1st = 4 Italian Plastic 2nd = 7 Blazing Major 3rd = 1 Love Laughing 4th = 2 Go Alice Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 4 - 1 Kilim | ||
Fri Apr 13 2018 17:23 | 1st = 1 Kilim 2nd = 2 Heartz Ablaze 3rd = 4 Alsoadamas 4th = 5 Jolly Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hamilton Race 10 - 3 Keayang Alimar | ||
Fri Apr 13 2018 17:22 | 1st = 3 Keayang Alimar 2nd = 6 Graphics 3rd = 4 Reggieschoice 4th = 10 Santanna Breeze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 7 Hay Hopey | ||
Fri Apr 13 2018 17:19 | 1st = 7 Hay Hopey 2nd = 1 Black Shark 3rd = 8 Lilly Pilly Lass 4th = 4 Spring Lemon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 5 - 9 Bettors Heart | ||
Fri Apr 13 2018 17:18 | 1st = 9 Bettors Heart 2nd = 4 Major Rocket 3rd = 8 Shezza Gnp 4th = 6 Queen Bee Bardon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 1 Alpine Little | ||
Fri Apr 13 2018 17:16 | 1st = 1 Alpine Little 2nd = 3 Mad Ones 3rd = 6 Barbs Bloss 4th = 8 Double Mack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 3 Burn Like Fire | ||
Fri Apr 13 2018 17:08 | 1st = 3 Burn Like Fire 2nd = 6 Miss Morrisset 3rd = 5 Kiwi Collision 4th = 7 Bear Cabang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 3 - 12 Magnafique | ||
Fri Apr 13 2018 17:07 | 1st = 12 Magnafique 2nd = 13 Billy At Salsa 3rd = 6 Red Castleton 4th = 9 Phoebe Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 8 - 6 Alvin Purple | ||
Fri Apr 13 2018 17:05 | 1st = 6 Alvin Purple 2nd = 2 Loves A Hassle 3rd = 5 Tiger By The Tale 4th = 7 Drummed Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 2 Orphan Annie | ||
Fri Apr 13 2018 17:03 | 1st = 2 Orphan Annie 2nd = 7 Farmor In Tune 3rd = 8 Rule The Road 4th = 3 Astins Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 8 - 15 Drysdale Spirit | ||
Fri Apr 13 2018 17:00 | 1st = 15 Drysdale Spirit 2nd = 1 Blue Valour 3rd = 6 Sundell 4th = 10 Squidensquizz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 8 Mija Sydney | ||
Fri Apr 13 2018 16:58 | 1st = 8 Mija Sydney 2nd = 4 Bigtime Wendle 3rd = 1 Mahala Bay 4th = 3 Meteor Vege |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 5 Surfing Dyno | ||
Fri Apr 13 2018 16:57 | 1st = 5 Surfing Dyno 2nd = 1 Sudoku Daisy 3rd = 7 Agatha Crusty 4th = 8 Flash Lock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 7 - 8 Spooky Dreams | ||
Fri Apr 13 2018 16:53 | 1st = 8 Spooky Dreams 2nd = 6 Concertina 3rd = 3 Slice Of Paradise 4th = 4 Fat George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 8 - 6 Juventus | ||
Fri Apr 13 2018 16:50 | 1st = 6 Juventus 2nd = 14 Toast 3rd = 1 Classy Anna 4th = 10 Settlers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 4 - 7 Hundie | ||
Fri Apr 13 2018 16:48 | 1st = 7 Hundie 2nd = 5 For The Corz 3rd = 2 Lilac Star 4th = 1 Sportscaster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 4 Tye Me Chopper | ||
Fri Apr 13 2018 16:47 | 1st = 4 Tye Me Chopper 2nd = 8 Pepper Rock 3rd = 5 Test Pilot 4th = 1 Dessy Fozz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 3 - 4 Evil Miss | ||
Fri Apr 13 2018 16:43 | 1st = 4 Evil Miss 2nd = 2 Mavericks 3rd = 5 Niccorossa 4th = 1 Dark Whirlwind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hamilton Race 9 - 3 Grinning Assassin | ||
Fri Apr 13 2018 16:42 | 1st = 3 Grinning Assassin 2nd = 8 Iam Erik 3rd = 5 Corzin Change 4th = 1 Dennington Heights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 1 Spring Wattle | ||
Fri Apr 13 2018 16:39 | 1st = 1 Spring Wattle 2nd = 3 No Laying Back 3rd = 6 Regal Cyndie 4th = 5 Barneys Bounty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 2 - 4 Lerato | ||
Fri Apr 13 2018 16:37 | 1st = 4 Lerato 2nd = 2 English Rose 3rd = 5 Christian Who 4th = 7 Poppy Drayton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 7 - 2 Brains | ||
Fri Apr 13 2018 16:35 | 1st = 2 Brains 2nd = 5 Kiras Beat 3rd = 6 Wake Up Victa 4th = 14 Monaco Miracle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 8 Sketchy Double | ||
Fri Apr 13 2018 16:33 | 1st = 8 Sketchy Double 2nd = 5 Lauries Nitro 3rd = 4 Ridens Reach 4th = 3 Exquisite Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 7 - 11 Fastlane To Heaven | ||
Fri Apr 13 2018 16:30 | 1st = 11 Fastlane To Heaven 2nd = 13 Jungle Queen 3rd = 12 Kissee Mee 4th = 2 Big Buddie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 1 Intensify | ||
Fri Apr 13 2018 16:28 | 1st = 1 Intensify 2nd = 4 Scott Finesse 3rd = 2 Down Mexico Way 4th = 9 Meehan Roy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 8 Caveman Sam | ||
Fri Apr 13 2018 16:27 | 1st = 8 Caveman Sam 2nd = 5 Rapper Tilly 3rd = 1 All About Space 4th = 7 Argus Filch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 7 - 3 Letter To Juliette | ||
Fri Apr 13 2018 16:25 | 1st = 3 Letter To Juliette 2nd = 5 Eerised 4th = 1 Bon Equus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 6 - 1 Malicious Fella | ||
Fri Apr 13 2018 16:20 | 1st = 1 Malicious Fella 2nd = 3 Ashi Jetsun 3rd = 9 Tiwanaku 4th = 5 Watch Me Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 3 - 12 Rum In The Sun | ||
Fri Apr 13 2018 16:18 | 1st = 12 Rum In The Sun 2nd = 11 Chivasion 3rd = 6 Unique Rose 4th = 9 Galleons Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 2 Sassy Oaks | ||
Fri Apr 13 2018 16:17 | 1st = 2 Sassy Oaks 2nd = 4 Simmsys Nineron 3rd = 9 Rosdue Barista 4th = 8 Rosdue Leon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 2 Holly Madision | ||
Fri Apr 13 2018 16:14 | 1st = 2 Holly Madision 2nd = 1 Wahlee 3rd = 6 Allonsy Lily 4th = 8 Limeburner Dave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 7 - 1 Cisco Bay | ||
Fri Apr 13 2018 16:10 | 1st = 1 Cisco Bay 2nd = 8 Danishki 3rd = 5 Written In Vain 4th = 3 Could I Be |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 1 - 6 Jansson | ||
Fri Apr 13 2018 16:07 | 1st = 6 Jansson 2nd = 2 Show Of Faith 3rd = 5 Beat the Heat 4th = 3 Tobruk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 2 Paraphernalia | ||
Fri Apr 13 2018 16:07 | 1st = 2 Paraphernalia 2nd = 3 Winlock Strecker 3rd = 1 Seabrook Indi 4th = 8 Hammer Head |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hamilton Race 8 - 7 All A Breeze | ||
Fri Apr 13 2018 16:03 | 1st = 7 All A Breeze 2nd = 5 Keayang Destiny 3rd = 2 Just Wantano 4th = 3 Babalaas Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 2 - 1 Grammar Boy | ||
Fri Apr 13 2018 16:03 | 1st = 1 Grammar Boy 2nd = 6 Geronimos Son 3rd = 5 I Am The Fox 4th = 7 Dutton Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 6 - 1 Makahu Boy | ||
Fri Apr 13 2018 16:00 | 1st = 1 Makahu Boy 2nd = 9 Great Alpine Road 3rd = 5 Amaretto 4th = 14 Bad Obsession |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 11 - 6 Stormy Thunda | ||
Fri Apr 13 2018 15:59 | 1st = 6 Stormy Thunda 2nd = 1 Kooringa Erin 3rd = 2 What A Gun 4th = 3 Reject Dude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 6 - 1 Reindeer Moon | ||
Fri Apr 13 2018 15:57 | 1st = 1 Reindeer Moon 2nd = 4 Rosella Girl 3rd = 14 Close Enough 4th = 7 Regnant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 6 Crackerjack Ruby | ||
Fri Apr 13 2018 15:54 | 1st = 6 Crackerjack Ruby 2nd = 7 Rain Alert 3rd = 3 Kranky 4th = 1 Ladylike Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 6 - 5 Lucy Rose | ||
Fri Apr 13 2018 15:50 | 1st = 5 Lucy Rose 2nd = 2 Viceroy 3rd = 6 Kooringal Star 4th = 3 Somebody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 8 Ard Appeal | ||
Fri Apr 13 2018 15:47 | 1st = 8 Ard Appeal 2nd = 7 Monica Sapphire 3rd = 5 Lauries Burst 4th = 2 Miss Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 2 - 8 Awesome Speed | ||
Fri Apr 13 2018 15:46 | 1st = 8 Awesome Speed 2nd = 12 Semiramide 3rd = 9 With The Band 4th = 4 Reklaws Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 10 - 2 Thats Lil Vicki | ||
Fri Apr 13 2018 15:43 | 1st = 2 Thats Lil Vicki 2nd = 7 Head Diva 3rd = 5 Goldman Valley 4th = 3 Suens Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 5 - 8 Hunza Valley | ||
Fri Apr 13 2018 15:42 | 1st = 8 Hunza Valley 2nd = 1 Saucy Dreams 3rd = 4 Rawhide Cowgirl 4th = 2 Conquer The Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 6 Jar Man | ||
Fri Apr 13 2018 15:39 | 1st = 6 Jar Man 2nd = 8 Spider Regis 3rd = 2 Rays Wish 4th = 1 Dyna Jenaya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 11 - 3 Port Side | ||
Fri Apr 13 2018 15:36 | 1st = 3 Port Side 2nd = 1 Spring Leesa 3rd = 6 Spring Jackie 4th = 8 Curly Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 6 - 8 Fuel | ||
Fri Apr 13 2018 15:35 | 1st = 8 Fuel 2nd = 2 Loud Enough 3rd = 4 I Wanna Be A Jeep 4th = 10 Dixie Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 5 - 2 Hes The Boss | ||
Fri Apr 13 2018 15:30 | 1st = 2 Hes The Boss 2nd = 5 Sayonaramosa 3rd = 8 Lady Lee 4th = 6 Broccolo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 6 Mila Mila | ||
Fri Apr 13 2018 15:28 | 1st = 6 Mila Mila 2nd = 3 Bigtime Narelle 3rd = 5 Bigtime Sugar 4th = 8 Cawbourne Mezza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 9 - 1 Kingsbrae Millie | ||
Fri Apr 13 2018 15:27 | 1st = 1 Kingsbrae Millie 2nd = 2 Vinaka Mateo 3rd = 8 Lucy Lizzie 4th = 5 Flash Gee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 1 - 7 Desxiri | ||
Fri Apr 13 2018 15:24 | 1st = 7 Desxiri 2nd = 1 Baggins 3rd = 2 Bartender Man 4th = 3 Fireson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hamilton Race 7 - 4 All Jokers Todaright | ||
Fri Apr 13 2018 15:23 | 1st = 4 All Jokers Todaright 2nd = 2 The Big Show 3rd = 6 Tommaso 4th = 1 Mighty Regal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 1 Runway Idole | ||
Fri Apr 13 2018 15:21 | 1st = 1 Runway Idole 2nd = 5 Dare Eye 3rd = 3 Double Hope 4th = 7 Tiny Zesta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 5 - 7 Our Rocky | ||
Fri Apr 13 2018 15:20 | 1st = 7 Our Rocky 2nd = 10 San Sierra 3rd = 9 Clang Again 4th = 5 Temujins Rule |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 2 Weetbix Bites | ||
Fri Apr 13 2018 15:17 | 1st = 2 Weetbix Bites 2nd = 7 Chill Out Chris 3rd = 8 Monicas Joy 4th = 4 Dare To Do |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 1 - 9 Russian Express | ||
Fri Apr 13 2018 15:16 | 1st = 9 Russian Express 2nd = 10 Claus 3rd = 8 Going To California 4th = 4 Alexy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 2 Tophat And Tails | ||
Fri Apr 13 2018 15:14 | 1st = 2 Tophat And Tails 2nd = 8 Olary 3rd = 10 Dozer Lad 4th = 7 Fiery Nell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 10 - 5 Debonair Lass | ||
Fri Apr 13 2018 15:11 | 1st = 5 Debonair Lass 2nd = 6 Silver Timothy 3rd = 2 Allen Jono 4th = 3 Half A Mill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 5 - 4 Showgals | ||
Fri Apr 13 2018 15:10 | 1st = 4 Showgals 2nd = 7 Lagarde 3rd = 2 Hard Core 4th = 1 Cyclonite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 8 - 1 Good To Know | ||
Fri Apr 13 2018 15:07 | 1st = 1 Good To Know 2nd = 8 Oh So Fabio 3rd = 7 Bokarm Dean 4th = 6 Poppys Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 6 Kia Tere | ||
Fri Apr 13 2018 15:06 | 1st = 6 Kia Tere 2nd = 8 Cawbourne Symsy 3rd = 4 Bigtime Monty 4th = 3 Dyna Boomer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 4 - 2 Lovely Moth | ||
Fri Apr 13 2018 15:03 | 1st = 2 Lovely Moth 2nd = 4 Impertinent Boy 3rd = 1 Soho Beijing 4th = 3 Conrod Kenze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 7 Japika Gold | ||
Fri Apr 13 2018 15:02 | 1st = 7 Japika Gold 2nd = 4 Coffee King 3rd = 2 Beanie Allen 4th = 5 Full Of Weetbix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 4 - 2 Under Oath | ||
Fri Apr 13 2018 15:00 | 1st = 2 Under Oath 2nd = 7 The Weald 3rd = 8 Haunted Stream 4th = 6 I Aint The One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 5 Lady Mikado | ||
Fri Apr 13 2018 14:58 | 1st = 5 Lady Mikado 2nd = 3 Our Turbo Girl 3rd = 2 Porschas Girl 4th = 1 Wet And Wild |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 5 - 2 In Good Time | ||
Fri Apr 13 2018 14:55 | 1st = 2 In Good Time 2nd = 4 Typhoon Bonny 3rd = 5 Odds Or Evens 4th = 1 The Wasp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 9 - 1 Spring Horrie | ||
Fri Apr 13 2018 14:55 | 1st = 1 Spring Horrie 2nd = 2 Trouble Waters 3rd = 8 Bungaloo Thor 4th = 6 Filthy Phantom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 7 - 5 Warrior Rose | ||
Fri Apr 13 2018 14:52 | 1st = 5 Warrior Rose 2nd = 6 Slippery Valley 3rd = 1 Negative Buzz 4th = 3 Lid Pinger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 7 Lucha | ||
Fri Apr 13 2018 14:48 | 1st = 7 Lucha 2nd = 4 Opawa Harry 3rd = 5 Stole Me Car 4th = 6 Cawbourne Chezzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hamilton Race 6 - 9 Lets Save The Day | ||
Fri Apr 13 2018 14:46 | 1st = 9 Lets Save The Day 2nd = 8 So Bobs Your Uncle 3rd = 1 Longtan Cassanova 4th = 2 Amusing Cruiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 1 Chilling Story | ||
Fri Apr 13 2018 14:45 | 1st = 1 Chilling Story 2nd = 3 Darren Allen 3rd = 2 Winlock Dyno 4th = 7 Kraken Head |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 4 - 3 Dynastic | ||
Fri Apr 13 2018 14:42 | 1st = 3 Dynastic 2nd = 1 Jinx N Drinx 3rd = 8 Beach Drum 4th = 4 Crystal Amor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 1 Inga Tom | ||
Fri Apr 13 2018 14:39 | 1st = 1 Inga Tom 2nd = 8 Mini Dozer 3rd = 6 Cersei 4th = 7 Miss Premier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 4 - 3 Coup De Main | ||
Fri Apr 13 2018 14:35 | 1st = 3 Coup De Main 2nd = 1 Destiny Is Written 3rd = 4 My Blue Jeans 4th = 7 Ancascocha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 8 - 5 Benaud | ||
Fri Apr 13 2018 14:32 | 1st = 5 Benaud 2nd = 4 Aitch 3rd = 8 Breemelia Swift 4th = 2 Sir Puppo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 3 - 10 Ocean Class | ||
Fri Apr 13 2018 14:30 | 1st = 10 Ocean Class 2nd = 6 Ramon 3rd = 2 Hard Got 4th = 12 Circulate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 2 Asteria | ||
Fri Apr 13 2018 14:29 | 1st = 2 Asteria 2nd = 7 Nippa Eel 3rd = 8 Lets Go Sprite 4th = 3 Another Flag |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 6 - 2 Cash Flow Joe | ||
Fri Apr 13 2018 14:27 | 1st = 2 Cash Flow Joe 2nd = 5 Indominous Dane 3rd = 4 Watta Storm 4th = 6 Baron Von Strud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 8 - 10 Estefania | ||
Fri Apr 13 2018 14:23 | 1st = 10 Estefania 2nd = 3 Mediterranean Star 3rd = 5 Verbalizer 4th = 2 Stevies Surprise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 3 - 1 Ohappydays | ||
Fri Apr 13 2018 14:22 | 1st = 1 Ohappydays 2nd = 2 Mister Decorum 3rd = 5 Park Run 4th = 8 Rory Mclory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 7 Urana Vee Eight | ||
Fri Apr 13 2018 14:19 | 1st = 7 Urana Vee Eight 2nd = 2 Rapid Rock 3rd = 8 Longshot Glory 4th = 1 See Ya Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 4 - 8 Lets Rebelle | ||
Fri Apr 13 2018 14:15 | 1st = 8 Lets Rebelle 2nd = 2 Keemon 3rd = 1 Gold Codes 4th = 9 Smokin Suzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 7 - 1 Vagas De Kahn | ||
Fri Apr 13 2018 14:12 | 1st = 1 Vagas De Kahn 2nd = 2 Precious Parker 3rd = 8 Top Weight 4th = 5 Jeannie Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hamilton Race 5 - 9 Itisgolden | ||
Fri Apr 13 2018 14:10 | 1st = 9 Itisgolden 2nd = 10 Franco Jolto 3rd = 5 Shania Black 4th = 8 Caesars Astrum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 5 - 1 Brooke Jealous | ||
Fri Apr 13 2018 14:07 | 1st = 1 Brooke Jealous 2nd = 7 Double Take 3rd = 4 Mr Battistuzzi 4th = 8 Rosemount Buddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 3 - 4 Not Tonight Dear | ||
Fri Apr 13 2018 14:04 | 1st = 4 Not Tonight Dear 2nd = 5 Countless Rock 3rd = 7 Bounty Hunter 4th = 3 Raging Royal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 2 - 4 Neringah | ||
Fri Apr 13 2018 14:00 | 1st = 4 Neringah 2nd = 1 Eagle Point 3rd = 7 Diamond Moss 4th = 12 Under No Prussia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 6 - 2 Nangar Bear | ||
Fri Apr 13 2018 13:57 | 1st = 2 Nangar Bear 2nd = 4 Spring Bloom 3rd = 3 Allen Xander 4th = 5 Hot Marlow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 3 - 2 Blazing Beau | ||
Fri Apr 13 2018 13:55 | 1st = 2 Blazing Beau 2nd = 1 High Dive 3rd = 7 Invincible Queen 4th = 3 Quite Unexpected |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 9 French Defence | ||
Fri Apr 13 2018 13:52 | 1st = 9 French Defence 2nd = 8 Mickey Rawson 3rd = 4 Unbackable 4th = 7 Ace Gone Wild |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 2 - 2 Black Derby | ||
Fri Apr 13 2018 13:47 | 1st = 2 Black Derby 2nd = 7 Lancelot Hall 3rd = 4 Artistic Bill 4th = 1 Tophat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 7 - 2 Zappeur | ||
Fri Apr 13 2018 13:45 | 1st = 2 Zappeur 2nd = 5 Savette 3rd = 8 Colleraine 4th = 3 Nuttee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 4 - 1 Tash Sultana | ||
Fri Apr 13 2018 13:44 | 1st = 1 Tash Sultana 2nd = 5 Bonny Doon Blaze 3rd = 6 Dainty Jay 4th = 8 Spookie Midnight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 3 - 2 Sleepwalker | ||
Fri Apr 13 2018 13:40 | 1st = 2 Sleepwalker 2nd = 5 Subtle Winner 3rd = 8 Jemily 4th = 3 Cheljoe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 8 Slick Diamond | ||
Fri Apr 13 2018 13:37 | 1st = 8 Slick Diamond 2nd = 2 Pergamon 3rd = 6 Team Son 4th = 1 Justa Jezza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 5 - 1 Slippers Wish | ||
Fri Apr 13 2018 13:34 | 1st = 1 Slippers Wish 2nd = 5 Allen Eamon 3rd = 4 Im Zoolander 4th = 8 Diego Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hamilton Race 4 - 8 Bee Gees Bandit | ||
Fri Apr 13 2018 13:33 | 1st = 8 Bee Gees Bandit 2nd = 3 Turing Express 3rd = 7 Live Atom 4th = 6 The Bellum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 1 - 5 Bare Witness | ||
Fri Apr 13 2018 13:30 | 1st = 5 Bare Witness 2nd = 6 Dashing Dot 3rd = 4 Zemmour 4th = 8 Ive Got Chills |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 2 - 3 Few Too Many | ||
Fri Apr 13 2018 13:27 | 1st = 3 Few Too Many 2nd = 7 Kosciuszko Express 3rd = 5 Glitter Top 4th = 9 Toogoolawah Trump |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 3 - 6 Kooringa Molly | ||
Fri Apr 13 2018 13:24 | 1st = 6 Kooringa Molly 2nd = 1 You Telam Joy 3rd = 5 Beer Shack 4th = 8 Hes A Hummin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 2 - 1 Base Camp | ||
Fri Apr 13 2018 13:20 | 1st = 1 Base Camp 2nd = 9 Fraternater 3rd = 10 Deny 4th = 5 Oskastar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 8 Black Tori | ||
Fri Apr 13 2018 13:19 | 1st = 8 Black Tori 2nd = 1 Barellen Panther 3rd = 3 Ohoka Angel 4th = 4 Goldstar Jay Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 6 Nitro Nicole | ||
Fri Apr 13 2018 13:17 | 1st = 6 Nitro Nicole 2nd = 8 Miss Booming 3rd = 7 Cosmic Breeze 4th = 1 Rhomboid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 4 - 8 Fabulous Lucy | ||
Fri Apr 13 2018 13:14 | 1st = 8 Fabulous Lucy 2nd = 5 Trademark Style 3rd = 1 Phantom Hawke 4th = 6 Pipi Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 1 - 5 Harvey Specter | ||
Fri Apr 13 2018 13:12 | 1st = 5 Harvey Specter 2nd = 2 Delightful Jackie 3rd = 6 Half Mill Will Do 4th = 1 Hellofalass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 1 - 2 Delightful Jackie | ||
Fri Apr 13 2018 13:12 | 1st = 2 Delightful Jackie 2nd = 5 Harvey Specter 3rd = 6 Half Mill Will Do 4th = 1 Hellofalass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 6 - 4 White Shield | ||
Fri Apr 13 2018 13:10 | 1st = 4 White Shield 2nd = 6 Darci Palmer 3rd = 2 Fabulous Flight 4th = 13 Moet Molly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 2 - 2 Thanks Nelly | ||
Fri Apr 13 2018 13:09 | 1st = 2 Thanks Nelly 2nd = 8 Dab Livy Dab 3rd = 9 Kozmik Dude 4th = 7 Clover Frazer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 2 - 2 Star Of Theharbour | ||
Fri Apr 13 2018 13:05 | 1st = 2 Star Of Theharbour 2nd = 6 Impulsive Maneuver 3rd = 3 Taken On Chance 4th = 10 Peachies Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 7 Ive Got Bills | ||
Fri Apr 13 2018 13:02 | 1st = 7 Ive Got Bills 2nd = 3 State Of Oasis 3rd = 2 Keep Talking 4th = 4 Fifty Dollar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 5 Chop Shop | ||
Fri Apr 13 2018 13:01 | 1st = 5 Chop Shop 2nd = 7 Eyrewell Tango 3rd = 2 Idol Georgie 4th = 1 Settle Grettel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hamilton Race 3 - 3 Star In Sight | ||
Fri Apr 13 2018 12:57 | 1st = 3 Star In Sight 2nd = 9 Billy Phelps 3rd = 4 Lochlee Jacob 4th = 8 Jaden Gil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 3 - 8 Hot Arabina | ||
Fri Apr 13 2018 12:55 | 1st = 8 Hot Arabina 2nd = 4 Cinnamon Rose 3rd = 1 Megalomaniac 4th = 3 Better Value |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 1 - 4 Ive Got Friends | ||
Fri Apr 13 2018 12:52 | 1st = 4 Ive Got Friends 2nd = 1 Deitch 3rd = 3 Overlap 4th = 5 Temujins Moon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 1 - 6 New Star Rising | ||
Fri Apr 13 2018 12:49 | 1st = 6 New Star Rising 2nd = 7 Kingsbrae Carol 3rd = 2 Tylahs Shout 4th = 8 Kingsbrae Jeff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 1 - 1 Hez Lethal | ||
Fri Apr 13 2018 12:45 | 1st = 1 Hez Lethal 2nd = 3 All Too Good 3rd = 5 Say Madam 4th = 7 Midnight Serenade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 1 Go Brat | ||
Fri Apr 13 2018 12:44 | 1st = 1 Go Brat 2nd = 9 Shoe Fly 3rd = 5 Torpedo Tuck 4th = 7 Darlek Ian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 6 Mea Rose | ||
Fri Apr 13 2018 12:42 | 1st = 6 Mea Rose 2nd = 5 Bless em All 3rd = 4 Tooralee 4th = 1 King Of Diamonds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 2 - 6 Bungaloo Ruby | ||
Fri Apr 13 2018 12:39 | 1st = 6 Bungaloo Ruby 2nd = 1 Tarwyn Park 3rd = 3 Salut Bianca 4th = 5 Untapped Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 5 - 7 Miss Foxy Gal | ||
Fri Apr 13 2018 12:35 | 1st = 7 Miss Foxy Gal 2nd = 5 Konstantina 3rd = 2 Exonerate 4th = 8 Ivys Court |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hamilton Race 2 - 5 Hilldale Udon | ||
Fri Apr 13 2018 12:34 | 1st = 5 Hilldale Udon 2nd = 6 Reason to Run 3rd = 2 Romantic Gesture 4th = 3 Oxs Courage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 1 - 1 Wild About Her | ||
Fri Apr 13 2018 12:30 | 1st = 1 Wild About Her 2nd = 2 Zu Mantua 3rd = 5 Excelebration Gold 4th = 7 Dogoda Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 2 Oliver Black | ||
Fri Apr 13 2018 12:26 | 1st = 2 Oliver Black 2nd = 1 Gotcha Majenta 3rd = 8 Rambo 4th = 3 Melan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 6 Spring Shower | ||
Fri Apr 13 2018 12:22 | 1st = 6 Spring Shower 2nd = 2 Winlock Homes 3rd = 8 Black In Town 4th = 7 Elles Toy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 1 - 1 Teddle Tale | ||
Fri Apr 13 2018 12:18 | 1st = 1 Teddle Tale 2nd = 7 Bungaloo Jedda 3rd = 8 Slippers Kin 4th = 2 Going In Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 5 Special Affair | ||
Fri Apr 13 2018 12:09 | 1st = 5 Special Affair 2nd = 1 Whose He 3rd = 7 Bossy Affair 4th = 8 Mertz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hamilton Race 1 - 9 Aldebaran Jazzi | ||
Fri Apr 13 2018 12:04 | 1st = 9 Aldebaran Jazzi 2nd = 7 Jewell Of Safari 3rd = 6 Twilight Willy 4th = 4 Pacific Abbey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 4 - 2 Mr Trump | ||
Fri Apr 13 2018 12:00 | 1st = 2 Mr Trump 2nd = 1 Abacus 3rd = 6 En Soie 4th = 7 Tenacious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 7 Becket | ||
Fri Apr 13 2018 11:57 | 1st = 7 Becket 2nd = 8 Bluehawk Robert 3rd = 5 Cosmic Buzzard 4th = 4 Blackpool Ivy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 1 Chitina Tin | ||
Fri Apr 13 2018 11:52 | 1st = 1 Chitina Tin 2nd = 6 Fiery Jemma 3rd = 4 Kevron 4th = 7 Running Freer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 6 Poise | ||
Fri Apr 13 2018 11:42 | 1st = 6 Poise 2nd = 1 Misload 3rd = 8 Heartstring 4th = 2 Cilla Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 2 Seeking Baxter | ||
Fri Apr 13 2018 11:35 | 1st = 2 Seeking Baxter 2nd = 1 Sass em Up 3rd = 3 Giancana 4th = 4 Ohoka Pheobe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 3 - 13 Van Irving | ||
Fri Apr 13 2018 11:25 | 1st = 13 Van Irving 2nd = 4 Willpower 3rd = 15 Capellani 4th = 3 Lite My Cigar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 5 Know Sweat | ||
Fri Apr 13 2018 11:16 | 1st = 5 Know Sweat 2nd = 3 Lisas Boy 3rd = 2 Valyrian Steel 4th = 8 Smash Lilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 2 Fantastic Daisy | ||
Fri Apr 13 2018 10:59 | 1st = 2 Fantastic Daisy 2nd = 3 Archies Ranger 3rd = 8 Eyrewell Ebony 4th = 7 Sly Carl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 2 - 13 Brilliant Action | ||
Fri Apr 13 2018 10:50 | 1st = 13 Brilliant Action 2nd = 2 Storming The Tower 3rd = 11 Raaj 4th = 12 White Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 6 Holly Grace | ||
Fri Apr 13 2018 10:41 | 1st = 6 Holly Grace 2nd = 5 Feral Steadfast 3rd = 8 Right On Time 4th = 3 Goldstar Mika |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 4 Knocka Rush | ||
Fri Apr 13 2018 10:24 | 1st = 4 Knocka Rush 2nd = 5 Blue Sky 3rd = 8 Tummy Rub Queen 4th = 7 Goldstar Hurley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 1 - 4 Bugs Moran | ||
Fri Apr 13 2018 10:15 | 1st = 4 Bugs Moran 2nd = 9 Imran 3rd = 1 Deejay Mac 4th = 11 Mod Maude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 2 Shady Banjo | ||
Fri Apr 13 2018 10:06 | 1st = 2 Shady Banjo 2nd = 8 Homebush Bow 3rd = 4 Charlies Champ 4th = 5 Smash Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 1 Sure Enough | ||
Tue Mar 13 2018 23:52 | 1st = 1 Sure Enough 2nd = 6 Oldmate Marley 3rd = 3 Tom Gundi 4th = 4 Amaroq |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 1 Franc Monelli | ||
Tue Mar 13 2018 23:37 | 1st = 1 Franc Monelli 2nd = 2 Morris Memory 3rd = 7 Stinky Pete 4th = 3 Stolen Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 5 Yunderup Tank | ||
Tue Mar 13 2018 23:22 | 1st = 5 Yunderup Tank 2nd = 6 Midnight Rama 3rd = 7 Blue Blaze 4th = 8 No Added Sugar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 1 Sketchy Matt | ||
Tue Mar 13 2018 23:07 | 1st = 1 Sketchy Matt 2nd = 3 King Cigar 3rd = 2 Proceed At Speed 4th = 4 Black Light |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 11 - 2 Miss Lardie Da | ||
Tue Mar 13 2018 23:03 | 1st = 2 Miss Lardie Da 2nd = 7 Temnick 3rd = 5 Go Prancer Go 4th = 4 Arthurs Stevie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 11 - 7 Molly Kelly | ||
Tue Mar 13 2018 22:50 | 1st = 7 Molly Kelly 2nd = 4 Shesalwaysdreaming 3rd = 3 Miss Victoria 4th = 1 Lil Georga Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 10 - 7 Sliding Doors | ||
Tue Mar 13 2018 22:48 | 1st = 7 Sliding Doors 2nd = 2 Good People 3rd = 3 Goldenpaw Flyer 4th = 4 Brother Rob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 5 Harlan Rocks | ||
Tue Mar 13 2018 22:45 | 1st = 5 Harlan Rocks 2nd = 3 Barnabie Gundi 3rd = 4 Ripa Rama 4th = 1 Rotten Render |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 2 Baldy Face | ||
Tue Mar 13 2018 22:40 | 1st = 2 Baldy Face 2nd = 11 Itsgettingcalder 3rd = 10 Sammy Charles 4th = 7 Ton Tine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 9 - 5 Lochielle | ||
Tue Mar 13 2018 22:33 | 1st = 5 Lochielle 2nd = 4 Ronray Flame 3rd = 9 Mr Canna 4th = 2 Beaming Bouncer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 3 Tallinn Power | ||
Tue Mar 13 2018 22:30 | 1st = 3 Tallinn Power 2nd = 6 Ants In Pants 3rd = 10 Emperor Cruz 4th = 7 Mahjong Rule |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 10 - 2 Desirable Stride | ||
Tue Mar 13 2018 22:25 | 1st = 2 Desirable Stride 2nd = 4 Rosie Sambrosie 3rd = 5 Dawns Peach 4th = 1 Posh Accent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 1 Bontem Delly | ||
Tue Mar 13 2018 22:23 | 1st = 1 Bontem Delly 2nd = 6 Panchorama 3rd = 8 Mephitidae 4th = 3 Incredible Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 11 - 1 Mrs Mouse | ||
Tue Mar 13 2018 22:20 | 1st = 1 Mrs Mouse 2nd = 5 Devil One 3rd = 8 Swizz Roll Cloud 4th = 6 Curly Girly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 2 Our Jaccka Mara | ||
Tue Mar 13 2018 22:15 | 1st = 2 Our Jaccka Mara 2nd = 8 Attack On Command 3rd = 3 Edmun Dee 4th = 10 Walkabout Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 8 - 6 Innocent Man | ||
Tue Mar 13 2018 22:12 | 1st = 6 Innocent Man 2nd = 2 Back Street Boy 3rd = 7 Bundy Cutter 4th = 1 Nova Party |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 8 High Above | ||
Tue Mar 13 2018 22:08 | 1st = 8 High Above 2nd = 7 Quids In 3rd = 4 Space Ghost 4th = 3 Need More Coin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 8 - 6 Tygerphinn | ||
Tue Mar 13 2018 22:07 | 1st = 6 Tygerphinn 2nd = 2 Saucy Dreams 3rd = 5 Conquer the Day 4th = 8 Lady Flora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 7 Why Not Leo | ||
Tue Mar 13 2018 22:04 | 1st = 7 Why Not Leo 2nd = 4 Little Bala 3rd = 2 Hypo Chared 4th = 5 Iona Misty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 9 - 4 Im Intense | ||
Tue Mar 13 2018 22:00 | 1st = 4 Im Intense 2nd = 2 Washies Chance 3rd = 6 Mach Cruiser 4th = 7 Major Patron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 4 Victory Princess | ||
Tue Mar 13 2018 21:58 | 1st = 4 Victory Princess 2nd = 3 Peeks Gold 3rd = 6 Key Lexus 4th = 7 Ohmywow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 7 - 1 Dalmatynski | ||
Tue Mar 13 2018 21:55 | 1st = 1 Dalmatynski 2nd = 7 Road Monster 3rd = 8 Rockin Tonight 4th = 2 Universal One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 5 Lord Willoughby | ||
Tue Mar 13 2018 21:50 | 1st = 5 Lord Willoughby 2nd = 7 Besotted 3rd = 1 The Real Nadal 4th = 6 Atlastalone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 10 - 8 Bogan Belle | ||
Tue Mar 13 2018 21:48 | 1st = 8 Bogan Belle 2nd = 7 Kalahari Queen 3rd = 2 Roman Chalice 4th = 1 Star Ring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 5 Eau Rouge | ||
Tue Mar 13 2018 21:45 | 1st = 5 Eau Rouge 2nd = 4 Go Zippy Go 3rd = 2 Alamo Mike 4th = 7 Superior Martini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 2 Mahna Mahna | ||
Tue Mar 13 2018 21:42 | 1st = 2 Mahna Mahna 2nd = 3 Excel To Dream 3rd = 1 Uncertainty 4th = 7 Brindle Yap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 7 - 1 Kismets Courage | ||
Tue Mar 13 2018 21:40 | 1st = 1 Kismets Courage 2nd = 3 Redbank Olivia 3rd = 7 Tophat 4th = 9 Miss Rixon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 6 Windsor Vella | ||
Tue Mar 13 2018 21:38 | 1st = 6 Windsor Vella 2nd = 5 Middle Chic 3rd = 1 Trailer Boy 4th = 2 Mr Knoxville |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 6 - 2 Whatta Pass | ||
Tue Mar 13 2018 21:35 | 1st = 2 Whatta Pass 2nd = 4 Superformance 3rd = 1 Liscoyle Lady 4th = 7 Pass The Ammo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 8 - 2 Knocked Off Early | ||
Tue Mar 13 2018 21:30 | 1st = 2 Knocked Off Early 2nd = 3 Law Legend 3rd = 1 Chrisken Kiosk 4th = 5 Cuban Fizz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 9 - 7 Realistic | ||
Tue Mar 13 2018 21:28 | 1st = 7 Realistic 2nd = 2 Bewitched Star 3rd = 1 Missy Chrisie 4th = 8 Big Turls |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 3 Big Kenny Bobo | ||
Tue Mar 13 2018 21:25 | 1st = 3 Big Kenny Bobo 2nd = 8 Full Moon 3rd = 7 Aladdin Prince 4th = 9 Elite Eliana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 1 Yunderup Kayla | ||
Tue Mar 13 2018 21:22 | 1st = 1 Yunderup Kayla 2nd = 3 Lady Wild Fire 3rd = 5 Incredible Betty 4th = 4 Close Scrutiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 3 Debt Free Charlie | ||
Tue Mar 13 2018 21:20 | 1st = 3 Debt Free Charlie 2nd = 1 C C Chevron 3rd = 8 Dana Duke 4th = 4 Chiaroscuro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 1 Smiley Mulwee | ||
Tue Mar 13 2018 21:18 | 1st = 1 Smiley Mulwee 2nd = 6 Runner Girl 3rd = 2 Pine Tree 4th = 8 Ohara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 5 - 1 Lodgement | ||
Tue Mar 13 2018 21:15 | 1st = 1 Lodgement 2nd = 6 Bashful Cloud 3rd = 8 Willy Rocket 4th = 4 Faringdon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 6 - 10 Crookwell Jake | ||
Tue Mar 13 2018 21:10 | 1st = 10 Crookwell Jake 2nd = 4 Park Run 3rd = 6 Most Delightful 4th = 1 Hidden Energy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 8 - 5 Spare Cash | ||
Tue Mar 13 2018 21:08 | 1st = 5 Spare Cash 2nd = 1 Oh So Fabio 3rd = 6 Allonsy Grace 4th = 8 Gutenberg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 4 Runnin On Fire | ||
Tue Mar 13 2018 21:05 | 1st = 4 Runnin On Fire 2nd = 3 Walk Woody Walk 3rd = 5 Galloping Fantom 4th = 10 Mister Heeney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 2 Dark Beyond | ||
Tue Mar 13 2018 21:02 | 1st = 2 Dark Beyond 2nd = 3 Homer Monelli 3rd = 5 Everything 4th = 6 Precise Li |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 7 - 7 The Lone Dancer | ||
Tue Mar 13 2018 21:00 | 1st = 7 The Lone Dancer 2nd = 1 The Diamond King 3rd = 5 Classic Maker 4th = 3 Juliustigres |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 5 Brietta | ||
Tue Mar 13 2018 20:58 | 1st = 5 Brietta 2nd = 4 Gadooga 3rd = 2 Dynamic Goodwin 4th = 3 Miss Bristle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 1 Boys Round Here | ||
Tue Mar 13 2018 20:55 | 1st = 1 Boys Round Here 2nd = 6 Jacoby Raider 3rd = 8 Rhondas Dougie 4th = 5 Belles Hawke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 8 Smackwater Jack | ||
Tue Mar 13 2018 20:50 | 1st = 8 Smackwater Jack 2nd = 10 Livingston Bay 3rd = 1 Live Life Fast 4th = 4 Dee Devito |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 3 Vinaka Mateo | ||
Tue Mar 13 2018 20:48 | 1st = 3 Vinaka Mateo 2nd = 2 Jappular 3rd = 1 Ebonnie 4th = 5 Just My Size |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 3 Zipping Dash | ||
Tue Mar 13 2018 20:45 | 1st = 3 Zipping Dash 2nd = 1 Early Express 3rd = 5 Gold Odessa 4th = 2 Jimmy Vella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 5 - 2 It Is A Glacier | ||
Tue Mar 13 2018 20:40 | 1st = 2 It Is A Glacier 2nd = 4 Grinning Punter 3rd = 5 Chip Ganassi 4th = 1 Thats Fire Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 2 Vista King | ||
Tue Mar 13 2018 20:38 | 1st = 2 Vista King 2nd = 3 Elusive Wave 3rd = 5 Bintang Radler 4th = 6 Savanaka Two |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 5 Oldmate Gretel | ||
Tue Mar 13 2018 20:35 | 1st = 5 Oldmate Gretel 2nd = 1 Cheeky Kaya 3rd = 6 No Thank You 4th = 2 Big Huey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 6 - 5 Blazedale | ||
Tue Mar 13 2018 20:30 | 1st = 5 Blazedale 2nd = 8 Celebrindal 3rd = 7 Artful Christian 4th = 3 Seize Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 5 Sore Feet | ||
Tue Mar 13 2018 20:28 | 1st = 5 Sore Feet 2nd = 1 Dont Seamus 3rd = 8 Memphis 4th = 7 Galvo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 1 Rahni | ||
Tue Mar 13 2018 20:25 | 1st = 1 Rahni 2nd = 3 Go Levi 3rd = 8 Willy Mays Hayes 4th = 5 Etiquette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 3 All The Whispers | ||
Tue Mar 13 2018 20:20 | 1st = 3 All The Whispers 2nd = 2 Bettor Bling 3rd = 12 Its My Lucknow 4th = 6 Mileys Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 1 Anndar Plonk | ||
Tue Mar 13 2018 20:18 | 1st = 1 Anndar Plonk 2nd = 8 Smile Good 3rd = 7 Swanky Duchess 4th = 2 Snowie Guerrero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 1 Go Freddy Go | ||
Tue Mar 13 2018 20:15 | 1st = 1 Go Freddy Go 2nd = 3 Wicked Assassin 3rd = 5 Westmead Warrior 4th = 7 Oh My Blonde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 4 - 3 Artistic Bella | ||
Tue Mar 13 2018 20:10 | 1st = 3 Artistic Bella 2nd = 5 Hilly 3rd = 8 Noah The Shark 4th = 2 Im Monica |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 5 - 4 Final Chalice | ||
Tue Mar 13 2018 20:08 | 1st = 4 Final Chalice 2nd = 3 Erin Choice 3rd = 2 Air Time 4th = 6 Sonic Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 1 Lost Blue | ||
Tue Mar 13 2018 20:05 | 1st = 1 Lost Blue 2nd = 7 Tricky Trey 3rd = 3 Pistol 4th = 2 Will Dazzle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 5 - 3 All A Breeze | ||
Tue Mar 13 2018 20:00 | 1st = 3 All A Breeze 2nd = 8 Rock N Roll Delight 3rd = 1 My Kiwi Lady 4th = 5 Joezac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 8 Knockout Hero | ||
Tue Mar 13 2018 19:58 | 1st = 8 Knockout Hero 2nd = 6 Zipping Chantal 3rd = 4 Jebet 4th = 3 Zipping Dozer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 2 King Nic | ||
Tue Mar 13 2018 19:55 | 1st = 2 King Nic 2nd = 7 Silver Weasel 3rd = 5 Cape De Belle 4th = 1 Strong Enough |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 1 Just A Horse | ||
Tue Mar 13 2018 19:50 | 1st = 1 Just A Horse 2nd = 10 Rich Cranleigh 3rd = 7 Glowing Report 4th = 4 El Sunami |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 9 Adios Dorado | ||
Tue Mar 13 2018 19:48 | 1st = 9 Adios Dorado 2nd = 8 La Jaydan 3rd = 6 Otto 4th = 10 Kulu Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 4 Pancake | ||
Tue Mar 13 2018 19:45 | 1st = 4 Pancake 2nd = 1 Penny Rocks 3rd = 3 Ballerina 4th = 2 Architecture |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 3 - 2 Sunset Snoozzze | ||
Tue Mar 13 2018 19:40 | 1st = 2 Sunset Snoozzze 2nd = 1 Rory Mclory 3rd = 5 Lovely Moth 4th = 4 Ima Dad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 2 Tough Times | ||
Tue Mar 13 2018 19:38 | 1st = 2 Tough Times 2nd = 3 Confinement 3rd = 1 Fran Sannette 4th = 7 Charlu Skye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 12 - 2 Kiss Me Boss | ||
Tue Mar 13 2018 19:35 | 1st = 2 Kiss Me Boss 2nd = 5 Kiwi Collision 3rd = 4 All Inn Youi 4th = 1 Avatar Sparkle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 4 - 6 Reils | ||
Tue Mar 13 2018 19:30 | 1st = 6 Reils 2nd = 10 Lunchwitharthur 3rd = 7 Kyvalley Finn 4th = 2 Bullion Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 3 Rapid Blaze | ||
Tue Mar 13 2018 19:28 | 1st = 3 Rapid Blaze 2nd = 1 Indominous Dane 3rd = 8 Blonde Gift 4th = 2 Kingsbrae Steve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 5 Shanlyn Magic | ||
Tue Mar 13 2018 19:25 | 1st = 5 Shanlyn Magic 2nd = 4 Okay Pumpkin 3rd = 10 Soon Now 4th = 8 Pavarotti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 3 Bettor Be Oscar | ||
Tue Mar 13 2018 19:20 | 1st = 3 Bettor Be Oscar 2nd = 7 Gee Jay Kay 3rd = 8 The Lightning Strike 4th = 2 Henwood Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 7 Big Daz | ||
Tue Mar 13 2018 19:18 | 1st = 7 Big Daz 2nd = 8 Ridens Reach 3rd = 4 Mr Talladega 4th = 3 Steves Belief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 2 - 2 Paddy Mach | ||
Tue Mar 13 2018 19:13 | 1st = 2 Paddy Mach 2nd = 7 Turbo Bromac 3rd = 9 The Pix 4th = 1 Badge Of Gameness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 11 - 4 Extra Gear | ||
Tue Mar 13 2018 19:11 | 1st = 4 Extra Gear 2nd = 1 Crymelon Idol 3rd = 6 Winston Cruise 4th = 3 Topaz Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 2 - 8 Treagle Triumph | ||
Tue Mar 13 2018 19:08 | 1st = 8 Treagle Triumph 2nd = 2 Gundal Commando 3rd = 9 Dab Livy Dab 4th = 5 Allonsy Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 8 Why Not Loz | ||
Tue Mar 13 2018 19:05 | 1st = 8 Why Not Loz 2nd = 4 Fiesty Girl 3rd = 2 Mother Monster 4th = 1 Bobs Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 3 - 9 Moonshine Linda | ||
Tue Mar 13 2018 19:00 | 1st = 9 Moonshine Linda 2nd = 10 Dellsun 3rd = 11 Just Call Me Molly 4th = 4 Flyin Around |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 3 Sekisui | ||
Tue Mar 13 2018 18:57 | 1st = 3 Sekisui 2nd = 4 True And Correct 3rd = 1 Zero Cents 4th = 5 Anndar Joma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 5 Rocketness | ||
Tue Mar 13 2018 18:54 | 1st = 5 Rocketness 2nd = 10 Bens Talon 3rd = 2 Cawbourne Mav 4th = 8 Parvati Grange |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 8 You Jane | ||
Tue Mar 13 2018 18:51 | 1st = 8 You Jane 2nd = 9 Spring Lottie 3rd = 2 Kawati Son 4th = 4 Sportfan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 8 Miss Morrisset | ||
Tue Mar 13 2018 18:48 | 1st = 8 Miss Morrisset 2nd = 6 Wilbur Deeds 3rd = 1 Cee Righty 4th = 3 Mepunga Giant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 4 Double Take | ||
Tue Mar 13 2018 18:45 | 1st = 4 Double Take 2nd = 2 Kulu Bazza 3rd = 8 Bogan Lad 4th = 1 Allonsy Lily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 9 Ragged Warrior | ||
Tue Mar 13 2018 18:42 | 1st = 9 Ragged Warrior 2nd = 2 Tinker Ben 3rd = 5 Mahjong Prince 4th = 1 Like My Sis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 1 - 10 Last Flight In | ||
Tue Mar 13 2018 18:37 | 1st = 10 Last Flight In 2nd = 6 Resounding 3rd = 1 We Love This City 4th = 7 Mitayorbelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 3 Striking Gold | ||
Tue Mar 13 2018 18:35 | 1st = 3 Striking Gold 2nd = 1 Mexican Ned 3rd = 7 Fine Edge 4th = 2 Hagrid Grange |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 8 Captain Louie | ||
Tue Mar 13 2018 18:32 | 1st = 8 Captain Louie 2nd = 2 Bright Satellite 3rd = 3 La Bamba 4th = 4 Smokin Alice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 2 - 6 Me Pat Malone | ||
Tue Mar 13 2018 18:27 | 1st = 6 Me Pat Malone 2nd = 2 Golden Spurs 3rd = 1 Kool Kat Kyvalley 4th = 5 Armbro Hugh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 2 Laineys Fortune | ||
Tue Mar 13 2018 18:25 | 1st = 2 Laineys Fortune 2nd = 7 Denied Justice 3rd = 1 Mcivor Gordon 4th = 8 Als Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 9 - 7 Mister Jay Cee | ||
Tue Mar 13 2018 18:20 | 1st = 7 Mister Jay Cee 2nd = 6 Elroy Jetson 3rd = 9 My Elusive Dream 4th = 2 Controversial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 6 Kiss Me Razley | ||
Tue Mar 13 2018 18:18 | 1st = 6 Kiss Me Razley 2nd = 3 Miss Jacky 3rd = 7 Dyna Xara 4th = 8 Tinker Buzz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 1 Codrington Kid | ||
Tue Mar 13 2018 18:15 | 1st = 1 Codrington Kid 2nd = 3 Allpa Mama 3rd = 4 Home Luck 4th = 2 Zipping Austin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 1 Comply Or Die | ||
Tue Mar 13 2018 18:10 | 1st = 1 Comply Or Die 2nd = 12 Max Richter 3rd = 10 Nureyev 4th = 3 Chattanoogachoochoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 4 Mepunga Dasha | ||
Tue Mar 13 2018 18:07 | 1st = 4 Mepunga Dasha 2nd = 1 Scarlet Blu Boy 3rd = 2 Saltbush Bill 4th = 3 Run Ronnie Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 1 - 10 Smiling Stunner | ||
Tue Mar 13 2018 18:02 | 1st = 10 Smiling Stunner 2nd = 3 San Domino 3rd = 1 Valbarann 4th = 11 Threepeat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 1 Dazzling Liesel | ||
Tue Mar 13 2018 17:59 | 1st = 1 Dazzling Liesel 2nd = 7 Dyna Hendry 3rd = 5 Just Curious 4th = 8 No More Sisco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 7 - 4 Odds Or Evens | ||
Tue Mar 13 2018 17:55 | 1st = 4 Odds Or Evens 2nd = 2 Western Alliance 3rd = 7 Gohardonhula 4th = 11 Vivid Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 1 Sigarla | ||
Tue Mar 13 2018 17:52 | 1st = 1 Sigarla 2nd = 8 Irish Spice 3rd = 6 Spring Gary 4th = 3 No Laying Back |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 5 Canardly Lover | ||
Tue Mar 13 2018 17:47 | 1st = 5 Canardly Lover 2nd = 4 The Falcon Legend 3rd = 11 Franco Revel 4th = 1 Pure Cam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 4 Alannahs Gem | ||
Tue Mar 13 2018 17:44 | 1st = 4 Alannahs Gem 2nd = 1 Hector Cabang 3rd = 7 Scarecrow Tiger 4th = 8 Tiarna Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 7 Cosmic Kilby | ||
Tue Mar 13 2018 17:40 | 1st = 7 Cosmic Kilby 2nd = 8 Pupetta Maresca 3rd = 2 Patchie Thief 4th = 5 Home Runner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 7 - 10 Son Damour | ||
Tue Mar 13 2018 17:35 | 1st = 10 Son Damour 2nd = 9 Sammi Jain 3rd = 1 Frogmarch 4th = 5 Teravette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 1 Zahara Dye | ||
Tue Mar 13 2018 17:32 | 1st = 1 Zahara Dye 2nd = 5 Madam Loopsy 3rd = 2 Spring Ivan 4th = 8 Good Golly Olly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 5 Statement Made | ||
Tue Mar 13 2018 17:27 | 1st = 5 Statement Made 2nd = 8 Monivae 3rd = 1 Surface To Air 4th = 4 Justa Dale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 1 Blue Vegas | ||
Tue Mar 13 2018 17:24 | 1st = 1 Blue Vegas 2nd = 6 Arcup Usain 3rd = 5 Vectis Seyarda 4th = 4 Night King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 2 Scots Dunker | ||
Tue Mar 13 2018 17:21 | 1st = 2 Scots Dunker 2nd = 8 Sunningdale 3rd = 5 Rocket Riley 4th = 4 Angel Of Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 6 - 17 Smokey Eye | ||
Tue Mar 13 2018 17:20 | 1st = 17 Smokey Eye 2nd = 9 All About Charlie 3rd = 13 Found My Hula 4th = 3 Tres |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 2 Spring Wattle | ||
Tue Mar 13 2018 17:17 | 1st = 2 Spring Wattle 2nd = 3 Spring Colleen 3rd = 8 Had Better Daze 4th = 1 Galway Panther |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 2 Tintinara | ||
Tue Mar 13 2018 17:12 | 1st = 2 Tintinara 2nd = 8 Eh Ef El 3rd = 6 Mind The Wire 4th = 3 Magic Oats |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 7 Chiefs Empire | ||
Tue Mar 13 2018 17:08 | 1st = 7 Chiefs Empire 2nd = 5 Brienne 3rd = 1 Bear Cabang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 1 Kingsley Boy | ||
Tue Mar 13 2018 17:04 | 1st = 1 Kingsley Boy 2nd = 6 Murrabit Betty 3rd = 8 Winlock Rose 4th = 4 Right Said Frank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 8 - 5 Savaheat | ||
Tue Mar 13 2018 17:00 | 1st = 5 Savaheat 2nd = 6 High Hopper 3rd = 1 Chequered Flag 4th = 9 Olonhro Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 6 - 9 Lilac Wine | ||
Tue Mar 13 2018 16:55 | 1st = 9 Lilac Wine 2nd = 11 Smokin Miss 3rd = 4 Garn Star 4th = 8 Grand Peril |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 7 Moose Man | ||
Tue Mar 13 2018 16:52 | 1st = 7 Moose Man 2nd = 1 Full Of Tricks 3rd = 9 Alpha Phoebe 4th = 2 Snow Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 2 Blue Magnum | ||
Tue Mar 13 2018 16:49 | 1st = 2 Blue Magnum 2nd = 7 Slipaway Anna 3rd = 6 Standing Bear 4th = 5 Blazing Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 4 Somepartysomewhere | ||
Tue Mar 13 2018 16:47 | 1st = 4 Somepartysomewhere 2nd = 1 Buckhorn Exchange 3rd = 8 Couldntbetold 4th = 5 Our Major Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 5 Pumpernickel | ||
Tue Mar 13 2018 16:44 | 1st = 5 Pumpernickel 2nd = 6 Swansea Ceri 3rd = 4 Avatar Vixen 4th = 8 Ark Lightning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 5 - 7 Hope Island | ||
Tue Mar 13 2018 16:40 | 1st = 7 Hope Island 2nd = 4 Locus 3rd = 1 Wewonya 4th = 3 Zuccherina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 1 Sister Kirsty | ||
Tue Mar 13 2018 16:37 | 1st = 1 Sister Kirsty 2nd = 2 Phantom Road 3rd = 9 Red Hot Gossip 4th = 6 Rosdue Barista |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 3 Afterdinnerspeaker | ||
Tue Mar 13 2018 16:33 | 1st = 3 Afterdinnerspeaker 2nd = 8 I Am Serengeti 3rd = 6 Jimison 4th = 5 Ballymore Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 7 - 2 Inwood | ||
Tue Mar 13 2018 16:30 | 1st = 2 Inwood 2nd = 7 Hellava Babe 3rd = 4 Herecomesmybaby 4th = 3 The Regiment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 1 Deadline | ||
Tue Mar 13 2018 16:27 | 1st = 1 Deadline 2nd = 6 Maximum Gift 3rd = 8 Tao Tao 4th = 7 Shining Glitter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 10 Jar Man | ||
Tue Mar 13 2018 16:24 | 1st = 10 Jar Man 2nd = 2 Blank Page 3rd = 3 Avatar Maximus 4th = 9 Avatar Witch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 5 - 2 Diamond Deluxe | ||
Tue Mar 13 2018 16:20 | 1st = 2 Diamond Deluxe 2nd = 1 Septango 3rd = 3 Anchor Woman 4th = 4 As You Say |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 8 Hay Billy | ||
Tue Mar 13 2018 16:17 | 1st = 8 Hay Billy 2nd = 4 Shes A Sort 3rd = 3 Haras Skylah 4th = 5 Topdeck Duk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 1 Chal Fire | ||
Tue Mar 13 2018 16:12 | 1st = 1 Chal Fire 2nd = 8 Top Trio 3rd = 3 Goodtime Stride 4th = 4 Tallyho Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 1 Atlantic Rose | ||
Tue Mar 13 2018 16:09 | 1st = 1 Atlantic Rose 2nd = 4 Oh So Rowdy 3rd = 3 Fastest Indian 4th = 8 Keep On Runnin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 6 Hit The Deck | ||
Tue Mar 13 2018 16:06 | 1st = 6 Hit The Deck 2nd = 5 Chase To Wyn 3rd = 8 Hope To Wyn 4th = 4 Zephyric |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 4 - 5 Milne Bay | ||
Tue Mar 13 2018 16:05 | 1st = 5 Milne Bay 2nd = 6 Toast 3rd = 2 Magic Arli 4th = 4 Syrah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 11 - 7 Snowdonia | ||
Tue Mar 13 2018 16:03 | 1st = 7 Snowdonia 2nd = 8 Prancing Black 3rd = 6 Irinka Bay 4th = 1 Demonishem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 6 - 2 Sir Lopez | ||
Tue Mar 13 2018 16:00 | 1st = 2 Sir Lopez 2nd = 9 Broadway Danza 3rd = 6 Antagonist 4th = 5 Diamond Geyser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 6 Chief Snow | ||
Tue Mar 13 2018 15:57 | 1st = 6 Chief Snow 2nd = 2 Will Eye Am 3rd = 4 Spring Toby 4th = 5 Frosty Black Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 7 Divine State | ||
Tue Mar 13 2018 15:52 | 1st = 7 Divine State 2nd = 3 Shesa Tricky Bridge 3rd = 8 Dance For Glory 4th = 6 Bettor To Be Tricky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 1 Double Date | ||
Tue Mar 13 2018 15:50 | 1st = 1 Double Date 2nd = 7 Bakali Louis 3rd = 8 Ohio Fernando 4th = 6 Dallas Fernando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 10 - 4 Bobby The Jett | ||
Tue Mar 13 2018 15:47 | 1st = 4 Bobby The Jett 2nd = 5 Crackenback 3rd = 6 Whos Baroque 4th = 2 Hooltifia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 6 Striker Vardy | ||
Tue Mar 13 2018 15:44 | 1st = 6 Striker Vardy 2nd = 4 Ash Star 3rd = 2 Pyrenees Classic 4th = 3 Happy Cruising |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 4 - 6 Stan | ||
Tue Mar 13 2018 15:40 | 1st = 6 Stan 2nd = 5 Parnossos 3rd = 10 Dayarma 4th = 8 Pretty Pine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 5 Chucky Brown | ||
Tue Mar 13 2018 15:37 | 1st = 5 Chucky Brown 2nd = 1 Long Gully Helen 3rd = 3 Emerley Dryad 4th = 2 Allen Punter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 2 Ideal Scott | ||
Tue Mar 13 2018 15:33 | 1st = 2 Ideal Scott 2nd = 4 Our Millwood Maizie 3rd = 7 Broadway Playboy 4th = 1 Ima Sea Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 4 Blackpool Ivy | ||
Tue Mar 13 2018 15:32 | 1st = 4 Blackpool Ivy 2nd = 6 Blackpool Remi 3rd = 8 Dyna Carl 4th = 2 Gin Lees Bullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 5 - 4 Lakhoni | ||
Tue Mar 13 2018 15:30 | 1st = 4 Lakhoni 2nd = 8 She Keeps Nosecret 3rd = 5 Chavuma 4th = 1 Son Of City |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 9 - 4 Winklee Dutchy | ||
Tue Mar 13 2018 15:28 | 1st = 4 Winklee Dutchy 2nd = 1 Outa Manila 3rd = 8 Stylish April 4th = 6 Azurium |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 3 - 3 Cisco Bay | ||
Tue Mar 13 2018 15:25 | 1st = 3 Cisco Bay 2nd = 9 Dogoda Fury 3rd = 10 Green Cash 4th = 7 Lightning Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 2 Homeland | ||
Tue Mar 13 2018 15:20 | 1st = 2 Homeland 2nd = 1 Shanocon 3rd = 6 De Santa Anna 4th = 8 Fortyeighthenson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 3 Fully Fried | ||
Tue Mar 13 2018 15:17 | 1st = 3 Fully Fried 2nd = 7 Red Faith 3rd = 4 Bogan At Heart 4th = 1 Just Did It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 5 Always Late | ||
Tue Mar 13 2018 15:14 | 1st = 5 Always Late 2nd = 1 Wedgewood 3rd = 8 Leroy Izmir 4th = 3 Udon Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 1 Hemsworth | ||
Tue Mar 13 2018 15:10 | 1st = 1 Hemsworth 2nd = 2 Lord Dominator 3rd = 5 Stylish Nic 4th = 3 Superb Innings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 3 - 4 Lady I Am | ||
Tue Mar 13 2018 15:05 | 1st = 4 Lady I Am 2nd = 5 Jester Lionheart 3rd = 1 Latin Light 4th = 6 Lugard Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 4 - 5 Ardra Storm | ||
Tue Mar 13 2018 15:00 | 1st = 5 Ardra Storm 2nd = 1 But Its True 3rd = 4 Destinys Revenge 4th = 2 Stringer Bell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 5 Victa Sara | ||
Tue Mar 13 2018 14:57 | 1st = 5 Victa Sara 2nd = 1 Woodside King 3rd = 2 Mossy Oak 4th = 6 Full Bogan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 8 Time Lee Money | ||
Tue Mar 13 2018 14:54 | 1st = 8 Time Lee Money 2nd = 9 Dana Ali 3rd = 3 Sunny Village 4th = 4 Bad Boy Mexican |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 8 Changeoverme | ||
Tue Mar 13 2018 14:53 | 1st = 8 Changeoverme 2nd = 1 Im Norma Jean 3rd = 4 Bangkok Bravado 4th = 9 Calvert Hot Shot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 2 - 6 Essemess | ||
Tue Mar 13 2018 14:50 | 1st = 6 Essemess 2nd = 2 Flim Flan Man 3rd = 8 Princess Wildfire 4th = 4 Risaldar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 2 Free Spins | ||
Tue Mar 13 2018 14:47 | 1st = 2 Free Spins 2nd = 8 Take Guard 3rd = 7 Flamin Baroque 4th = 5 Droopys Jacket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 8 - 5 Marshal Star | ||
Tue Mar 13 2018 14:45 | 1st = 5 Marshal Star 2nd = 7 C A Penny 3rd = 1 Art Courage 4th = 8 Madiba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 5 Pure Charisma | ||
Tue Mar 13 2018 14:42 | 1st = 5 Pure Charisma 2nd = 8 Topsky 3rd = 4 Tallaras Bettor 4th = 3 Yourockanna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 2 Darcy Brown | ||
Tue Mar 13 2018 14:39 | 1st = 2 Darcy Brown 2nd = 1 Bone Jarrer 3rd = 5 Black Fesco 4th = 6 Litt Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 4 Its A Shame | ||
Tue Mar 13 2018 14:35 | 1st = 4 Its A Shame 2nd = 3 Cracka Rax 3rd = 2 Rockys Boy 4th = 7 Sunburnt Opal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 3 - 12 Lady Cartier | ||
Tue Mar 13 2018 14:30 | 1st = 12 Lady Cartier 2nd = 7 Siskiyou 3rd = 3 Keysor 4th = 11 Absolution |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 2 - 3 Lightning Lockie | ||
Tue Mar 13 2018 14:25 | 1st = 3 Lightning Lockie 2nd = 4 Miss Kyeema 3rd = 1 My Friend Charlie 4th = 5 Jackknife |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 3 Zipping Billy | ||
Tue Mar 13 2018 14:22 | 1st = 3 Zipping Billy 2nd = 8 Lobster Falls 3rd = 4 Tax Man Wins 4th = 5 High Treason |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 1 Zulu Hurricane | ||
Tue Mar 13 2018 14:19 | 1st = 1 Zulu Hurricane 2nd = 4 Mercy Izmir 3rd = 5 Irish Tiger 4th = 9 Lagoon Lucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 7 Maywyns Courage | ||
Tue Mar 13 2018 14:17 | 1st = 7 Maywyns Courage 2nd = 4 Photozen 3rd = 6 Somwhereovarainbow 4th = 3 Ark Patrol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 7 - 1 Caviar Star | ||
Tue Mar 13 2018 14:15 | 1st = 1 Caviar Star 2nd = 2 Jenora 3rd = 6 Idealagain 4th = 3 Dun It Bad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 5 Strauss | ||
Tue Mar 13 2018 14:14 | 1st = 5 Strauss 2nd = 7 Alpha Alexander 3rd = 6 Long Gully Ella 4th = 2 Penny Maker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 1 - 5 Star Of Theharbour | ||
Tue Mar 13 2018 14:10 | 1st = 5 Star Of Theharbour 2nd = 2 Taken On Chance 3rd = 4 Wotsizname 4th = 9 Zouki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 5 Falcies Dasher | ||
Tue Mar 13 2018 14:07 | 1st = 5 Falcies Dasher 2nd = 8 Marteeny 3rd = 3 We Know 4th = 1 Billy Mae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 5 Regulus | ||
Tue Mar 13 2018 14:03 | 1st = 5 Regulus 2nd = 6 Hurricane Roy 3rd = 3 Supersonic Rainbow 4th = 1 Chezmac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 2 - 1 Belle Xaar | ||
Tue Mar 13 2018 14:00 | 1st = 1 Belle Xaar 2nd = 5 Fabrication 3rd = 6 Just Foxing 4th = 8 Madame Duporth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 5 Shiny Nose | ||
Tue Mar 13 2018 13:57 | 1st = 5 Shiny Nose 2nd = 3 Jezebel Parker 3rd = 7 Buenos Tiempos 4th = 2 Vision Of Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 6 Dashing Joker | ||
Tue Mar 13 2018 13:54 | 1st = 6 Dashing Joker 2nd = 7 Agent Kade 3rd = 1 Fabriental 4th = 8 Bradley Tyson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 1 - 1 Garryfromthebull | ||
Tue Mar 13 2018 13:50 | 1st = 1 Garryfromthebull 2nd = 2 Dlast Za 3rd = 3 Swift Arrival 4th = 4 Aqua Chimera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 2 Its A Deal | ||
Tue Mar 13 2018 13:46 | 1st = 2 Its A Deal 2nd = 1 Kath Emery 3rd = 6 Trumpence 4th = 5 Adams Spot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 6 - 6 Delightful Kas | ||
Tue Mar 13 2018 13:46 | 1st = 6 Delightful Kas 2nd = 5 Emira 3rd = 9 Waingaro Mara 4th = 1 Master Of Escape |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 2 Strictly Rhythm | ||
Tue Mar 13 2018 13:42 | 1st = 2 Strictly Rhythm 2nd = 4 Enrage 3rd = 3 Quicklee Cassie 4th = 5 Superbly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 1 Corey William | ||
Tue Mar 13 2018 13:37 | 1st = 1 Corey William 2nd = 3 None Bettor 3rd = 2 Getoutnwalk 4th = 5 Ark Teamo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 2 Dolly Jo | ||
Tue Mar 13 2018 13:34 | 1st = 2 Dolly Jo 2nd = 6 Run Rosie 3rd = 3 Aston Bella 4th = 7 Harvey Specter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 1 - 9 Redcore | ||
Tue Mar 13 2018 13:30 | 1st = 9 Redcore 2nd = 7 Golden Key 4th = 1 All The Wine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 7 Wynburn Mustang | ||
Tue Mar 13 2018 13:27 | 1st = 7 Wynburn Mustang 2nd = 1 Unshackled 3rd = 6 Miss Paw Paw 4th = 2 Scruffy Squaw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 5 Castlereagh | ||
Tue Mar 13 2018 13:22 | 1st = 5 Castlereagh 2nd = 8 Agent Maori 3rd = 6 Scenic Sky 4th = 10 All Royal Gal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 5 - 4 Mustang Gt | ||
Tue Mar 13 2018 13:21 | 1st = 4 Mustang Gt 2nd = 1 Grey Skies 3rd = 7 Brainstormer 4th = 8 Arcano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 3 Arthur Martha | ||
Tue Mar 13 2018 13:19 | 1st = 3 Arthur Martha 2nd = 1 Hippo Clan 3rd = 8 Love Me Hearts 4th = 6 Dana Moocha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 1 Trademark Boss | ||
Tue Mar 13 2018 13:15 | 1st = 1 Trademark Boss 2nd = 4 Victa Kylie 3rd = 2 Far Away 4th = 7 Fanciful Phantom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 5 Benky Bomber | ||
Tue Mar 13 2018 13:12 | 1st = 5 Benky Bomber 2nd = 8 Muskett 3rd = 1 Buckle Up Blake 4th = 2 Winklea Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 1 Thats Bettor | ||
Tue Mar 13 2018 13:07 | 1st = 1 Thats Bettor 2nd = 2 Penny Jewels 3rd = 7 Maywyn No Regrets 4th = 5 Gizzmo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 6 Knock About | ||
Tue Mar 13 2018 13:04 | 1st = 6 Knock About 2nd = 2 Allegations 3rd = 5 Haila Kihael 4th = 1 Project Mouse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 6 Stitch em Harry | ||
Tue Mar 13 2018 13:00 | 1st = 6 Stitch em Harry 2nd = 9 Grand Chaos 3rd = 1 Comets Gold 4th = 7 Gunnadoo Gambler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 6 Newtown Flyer | ||
Tue Mar 13 2018 12:52 | 1st = 6 Newtown Flyer 2nd = 3 Fernandos Dream 3rd = 2 Baroni 4th = 4 Winklee Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 4 - 2 Twitter Bromac | ||
Tue Mar 13 2018 12:47 | 1st = 2 Twitter Bromac 2nd = 7 Amaro 3rd = 10 Jack Bates 4th = 4 Rangi Rangdu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 5 Milos Zarr Done | ||
Tue Mar 13 2018 12:44 | 1st = 5 Milos Zarr Done 2nd = 4 Lashes 3rd = 7 Dana Crazy 4th = 3 Amaral Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 5 Victa Caleb | ||
Tue Mar 13 2018 12:40 | 1st = 5 Victa Caleb 2nd = 7 Turn Him Around 3rd = 2 Woodside Hussler 4th = 1 My Mate Boofa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 3 Little Ace | ||
Tue Mar 13 2018 12:27 | 1st = 3 Little Ace 2nd = 1 Blue Blizzard 3rd = 2 Gundal Schoppy 4th = 4 Beegumbah Bliss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 3 - 1 Red River Dash | ||
Tue Mar 13 2018 12:22 | 1st = 1 Red River Dash 2nd = 6 Roberta Slack 3rd = 5 Uncle Drew 4th = 2 Go Paddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 2 Spring Chaos | ||
Tue Mar 13 2018 12:19 | 1st = 2 Spring Chaos 2nd = 5 Big Black Siyan 3rd = 7 Lochey Swift 4th = 4 Another Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 2 - 1 Hannah Extreme | ||
Tue Mar 13 2018 11:57 | 1st = 1 Hannah Extreme 2nd = 5 Drum Withers 3rd = 10 Toppatherock 4th = 7 Wynberg Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 7 - 4 Opawa Brad | ||
Tue Mar 13 2018 11:45 | 1st = 4 Opawa Brad 2nd = 6 Think Tank 3rd = 8 Tom Tee 4th = 3 Know Hassle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 1 - 4 Whataboyz | ||
Tue Mar 13 2018 11:32 | 1st = 4 Whataboyz 2nd = 2 Lone Star Lad 3rd = 7 Mekong Princess 4th = 3 Above The Rest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 6 - 7 Sarcasm | ||
Tue Mar 13 2018 11:25 | 1st = 7 Sarcasm 2nd = 1 Opawa Norris 3rd = 8 Southern Lights 4th = 6 Homebush Banker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 5 - 3 Zipping Clyde | ||
Tue Mar 13 2018 11:08 | 1st = 3 Zipping Clyde 2nd = 2 Opawa Sheldon 3rd = 1 High Dreamer 4th = 5 Amino Trouble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 4 - 9 Ohoka Alex | ||
Tue Mar 13 2018 10:51 | 1st = 9 Ohoka Alex 2nd = 1 Homebush Miles 3rd = 8 Opawa Binge 4th = 4 Zugzwang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 3 - 2 Homebush Boden | ||
Tue Mar 13 2018 10:34 | 1st = 2 Homebush Boden 2nd = 4 Malaga Molly 3rd = 6 Eyrewell Turbo 4th = 5 Cerrone Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 2 - 1 Go Mark | ||
Tue Mar 13 2018 10:17 | 1st = 1 Go Mark 2nd = 3 Melting World 3rd = 7 Eyrewell Ebony 4th = 2 Glass Harpoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 1 - | ||
Tue Mar 13 2018 10:00 | 2nd = 1 Koputai 3rd = 7 Cosmic Ryder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 1 - 5 Sly Bet | ||
Tue Mar 13 2018 10:00 | 1st = 5 Sly Bet 2nd = 8 Pam Arising 3rd = 7 Cosmic Ryder 4th = 1 Koputai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 8 Black Mosel | ||
Tue Mar 13 2018 0:41 | 1st = 8 Black Mosel 2nd = 4 Whitehawk Parker 3rd = 2 Heza Joshin 4th = 7 Four Bucks Left |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 1 Molly Shine | ||
Tue Mar 13 2018 0:16 | 1st = 1 Molly Shine 2nd = 2 Miss Minx 3rd = 4 Spritely Sash 4th = 8 Jagged Ice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 3 Gidgets Girl | ||
Tue Mar 13 2018 0:01 | 1st = 3 Gidgets Girl 2nd = 8 Totally Totes 3rd = 1 Benden Monelli 4th = 4 Lil Miss Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 3 South | ||
Tue Feb 13 2018 23:45 | 1st = 3 South 2nd = 7 Junk Yard Wolf 3rd = 5 Oakland Raider 4th = 8 Morris Memory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 3 Sunset Toffee | ||
Tue Feb 13 2018 23:22 | 1st = 3 Sunset Toffee 2nd = 8 Nothing To Prove 3rd = 2 Stryker Royale 4th = 1 No Added Sugar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 11 - 3 Licorice Shot | ||
Tue Feb 13 2018 23:15 | 1st = 3 Licorice Shot 2nd = 1 Rockin Tonight 3rd = 8 Road Monster 4th = 7 Dream Weaver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 1 Tennessee Fire | ||
Tue Feb 13 2018 23:07 | 1st = 1 Tennessee Fire 2nd = 2 Party Games 3rd = 5 West On Cheryl 4th = 8 Winsome Jackie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 10 - 5 Waylon Bale | ||
Tue Feb 13 2018 22:57 | 1st = 5 Waylon Bale 2nd = 10 Sliding Doors 3rd = 6 Good People 4th = 8 Miss Lardie Da |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 10 Sammy Charles | ||
Tue Feb 13 2018 22:50 | 1st = 10 Sammy Charles 2nd = 9 Diamond Geezer 3rd = 8 Lightning Calder 4th = 2 Upandgone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 4 Daffey Tux | ||
Tue Feb 13 2018 22:45 | 1st = 4 Daffey Tux 2nd = 1 Tim Berr 3rd = 6 Finns Entity 4th = 5 Pavel Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 9 - 3 Casey Mini Me | ||
Tue Feb 13 2018 22:37 | 1st = 3 Casey Mini Me 2nd = 1 Lots Of Time 3rd = 4 Not A Word 4th = 5 Rhondas Dougie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 8 Wicked Hillary | ||
Tue Feb 13 2018 22:33 | 1st = 8 Wicked Hillary 2nd = 7 First Target 3rd = 4 Whats Her Name 4th = 2 Need A Zac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 3 Trickster Lumik | ||
Tue Feb 13 2018 22:30 | 1st = 3 Trickster Lumik 2nd = 6 Collision Bolt 3rd = 1 Topline Khaleesi 4th = 5 Collectanator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 9 Mighty Mr Sharkey | ||
Tue Feb 13 2018 22:20 | 1st = 9 Mighty Mr Sharkey 2nd = 4 Sunrose Village 3rd = 8 Irockmyworld 4th = 3 Mister Versace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 11 - 4 Splinters | ||
Tue Feb 13 2018 22:18 | 1st = 4 Splinters 2nd = 2 Aston Duke 3rd = 6 Canya Ayden 4th = 8 Exultant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 8 - 5 Bundy Cutter | ||
Tue Feb 13 2018 22:15 | 1st = 5 Bundy Cutter 2nd = 8 Nova Party 3rd = 3 Back Street Boy 4th = 6 Innocent Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 9 - 4 Sunset Snoozzze | ||
Tue Feb 13 2018 22:10 | 1st = 4 Sunset Snoozzze 2nd = 3 Light Up Billy 3rd = 6 Lovely Moth 4th = 1 Most Delightful |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 6 Baggys Request | ||
Tue Feb 13 2018 22:07 | 1st = 6 Baggys Request 2nd = 7 In A Pickle 3rd = 1 Big Kenny Bobo 4th = 8 Shreks Capri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 2 Sticky Vicki | ||
Tue Feb 13 2018 22:03 | 1st = 2 Sticky Vicki 2nd = 7 Admiral Nelson 3rd = 3 Incredible Bev 4th = 8 Double Cracker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 7 - 3 Whatta Pass | ||
Tue Feb 13 2018 22:00 | 1st = 3 Whatta Pass 2nd = 4 Lodgement 3rd = 7 Asa Abbandando 4th = 8 Burner Bant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 10 - 4 Spring Solomon | ||
Tue Feb 13 2018 21:57 | 1st = 4 Spring Solomon 2nd = 8 Dynamic Goodwin 3rd = 2 Sky Magic 4th = 1 Lochinvar Klein |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 8 Atlastalone | ||
Tue Feb 13 2018 21:52 | 1st = 8 Atlastalone 2nd = 7 A Bit Ruthless 3rd = 5 Another Ayjay 4th = 4 Northern Emperor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 10 - 8 Luckman | ||
Tue Feb 13 2018 21:48 | 1st = 8 Luckman 2nd = 5 Tranquil Road 3rd = 6 Sore Feet 4th = 1 Beer Shack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 8 Shreks Typhoon | ||
Tue Feb 13 2018 21:45 | 1st = 8 Shreks Typhoon 2nd = 7 Go Zippy Go 3rd = 1 Allen Ernie 4th = 6 Big Tilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 1 Blue Blaze | ||
Tue Feb 13 2018 21:42 | 1st = 1 Blue Blaze 2nd = 2 Uncertainty 3rd = 3 Tom Gundi 4th = 4 Wise Jenson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 8 - 2 Harps | ||
Tue Feb 13 2018 21:40 | 1st = 2 Harps 2nd = 5 Sunrising 3rd = 1 Gold Onyx 4th = 4 Black Derby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 9 - 2 Swanky Duchess | ||
Tue Feb 13 2018 21:38 | 1st = 2 Swanky Duchess 2nd = 1 Galway Gal 3rd = 7 Bruno Zarr 4th = 5 Kiarni Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 6 - 3 Mr Merve | ||
Tue Feb 13 2018 21:35 | 1st = 3 Mr Merve 2nd = 1 Slow Dancer 3rd = 8 Old Mate Kick 4th = 7 Maury Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 9 - 5 Visigoth | ||
Tue Feb 13 2018 21:32 | 1st = 5 Visigoth 2nd = 4 Final Chalice 3rd = 8 Jackies Lady 4th = 7 Sorrento |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 5 Shreks Rusty | ||
Tue Feb 13 2018 21:29 | 1st = 5 Shreks Rusty 2nd = 8 Why Not Leo 3rd = 4 Dellmo 4th = 7 Iona Misty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 2 Lip Sync | ||
Tue Feb 13 2018 21:26 | 1st = 2 Lip Sync 2nd = 6 Accountability 3rd = 8 Wise Olive 4th = 7 Noble Savage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 5 Bettor Be Lively | ||
Tue Feb 13 2018 21:21 | 1st = 5 Bettor Be Lively 2nd = 6 Luis Alberto 3rd = 1 Abetta Tiny Dancer 4th = 3 Batavia Scooter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 8 - 5 Styles | ||
Tue Feb 13 2018 21:18 | 1st = 5 Styles 2nd = 1 Lauries Sticka 3rd = 2 Bocelli 4th = 7 Blazin Audrey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 5 - 2 Amys Elite | ||
Tue Feb 13 2018 21:15 | 1st = 2 Amys Elite 2nd = 1 Lawbringer 3rd = 3 All Fueled Up 4th = 4 Smooth Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 1 Ethereum | ||
Tue Feb 13 2018 21:11 | 1st = 1 Ethereum 2nd = 4 Close Scrutiny 3rd = 7 Timmy Gundi 4th = 3 Pour Some Sugar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 7 - 5 East On Broadway | ||
Tue Feb 13 2018 21:10 | 1st = 5 East On Broadway 2nd = 6 Sophie Stening 3rd = 4 Kettering Girl 4th = 1 Sevensneakpeeks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 8 - 4 Tranquil Invader | ||
Tue Feb 13 2018 21:08 | 1st = 4 Tranquil Invader 2nd = 3 Oh So Fabio 3rd = 6 Tranquil Trigger 4th = 1 Blonde Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 3 Bobbys Baby | ||
Tue Feb 13 2018 21:05 | 1st = 3 Bobbys Baby 2nd = 7 Runnin On Fire 3rd = 1 Hyperactive 4th = 6 Pink Floyd |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 6 - 4 Amendment Thirteen | ||
Tue Feb 13 2018 21:00 | 1st = 4 Amendment Thirteen 2nd = 1 Thomas Burns 3rd = 2 Artistic Saint 4th = 5 Lochinvar Hugo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 7 - 5 Vista King | ||
Tue Feb 13 2018 20:58 | 1st = 5 Vista King 2nd = 3 Pennybacker 3rd = 8 Kiacatoo Fever 4th = 6 Gypsy Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 6 Illy Bale | ||
Tue Feb 13 2018 20:55 | 1st = 6 Illy Bale 2nd = 1 Beaming Bouncer 3rd = 7 Brother Rob 4th = 2 Rimba Sambia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 10 Zennart | ||
Tue Feb 13 2018 20:50 | 1st = 10 Zennart 2nd = 5 My Art Work 3rd = 1 Highview Jackie 4th = 11 Dream To Believe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 4 Fabrique | ||
Tue Feb 13 2018 20:48 | 1st = 4 Fabrique 2nd = 2 Kooringa Addison 3rd = 6 Him The Master 4th = 7 Missy Chrisie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 3 No Road | ||
Tue Feb 13 2018 20:45 | 1st = 3 No Road 2nd = 8 Birkenhead 3rd = 4 Issy Keats 4th = 5 Pristina Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 6 - 10 Kamwood Izzy | ||
Tue Feb 13 2018 20:40 | 1st = 10 Kamwood Izzy 2nd = 4 Mach Ranger 3rd = 8 Mister Decorum 4th = 2 Dawn Ofa New Brew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 6 - 4 Benkennie Chic | ||
Tue Feb 13 2018 20:38 | 1st = 4 Benkennie Chic 2nd = 8 Baracuta Icon 3rd = 3 Bimini 4th = 5 Double Stitched |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 3 Magic Doug | ||
Tue Feb 13 2018 20:35 | 1st = 3 Magic Doug 2nd = 4 Dalmatynski 3rd = 1 Oh My Blonde 4th = 2 Banjo An Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 5 - 6 Courageous Saint | ||
Tue Feb 13 2018 20:30 | 1st = 6 Courageous Saint 2nd = 7 Share The Road 3rd = 5 Hionjolt 4th = 4 Artmania |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 4 Cry Later | ||
Tue Feb 13 2018 20:28 | 1st = 4 Cry Later 2nd = 2 Alpha Iris 3rd = 6 Black County 4th = 7 Jimary Gizmo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 7 Etiquette | ||
Tue Feb 13 2018 20:25 | 1st = 7 Etiquette 2nd = 8 Minnie Wizard 3rd = 2 Alina Grand 4th = 6 Adala Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 8 Gotta Go Gabbana | ||
Tue Feb 13 2018 20:20 | 1st = 8 Gotta Go Gabbana 2nd = 3 Prince Of Smiles 3rd = 7 James Hercules 4th = 1 Whitbys Gamble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 5 - 3 Zipping Potter | ||
Tue Feb 13 2018 20:18 | 1st = 3 Zipping Potter 2nd = 9 Fat Boys Baby 3rd = 8 Riley Tokaam 4th = 1 Navigator Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 1 Oldmate Gretel | ||
Tue Feb 13 2018 20:15 | 1st = 1 Oldmate Gretel 2nd = 2 Boys Round Here 3rd = 3 Birr 4th = 4 Go Pebbles Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 5 - 6 Sven Jasper | ||
Tue Feb 13 2018 20:10 | 1st = 6 Sven Jasper 2nd = 5 Ritchie Bee 3rd = 10 Conquer the Day 4th = 3 Mastablasta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 5 - 1 Direct Terror | ||
Tue Feb 13 2018 20:08 | 1st = 1 Direct Terror 2nd = 7 Bokarm Dean 3rd = 4 Punch Right Out 4th = 8 Sparkle Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 6 Dallas Sky | ||
Tue Feb 13 2018 20:05 | 1st = 6 Dallas Sky 2nd = 5 Aston Groucho 3rd = 2 Doused In Mud 4th = 3 Totally Fab |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 8 Viking White | ||
Tue Feb 13 2018 20:02 | 1st = 8 Viking White 2nd = 4 Spring Sal 3rd = 1 Spring Ivan 4th = 9 Blazin Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 4 - 4 Alessa | ||
Tue Feb 13 2018 20:00 | 1st = 4 Alessa 2nd = 6 Pow Wow Bromac 3rd = 5 Paddy Mach 4th = 2 Lights And Music |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 4 - 7 Rusty Memories | ||
Tue Feb 13 2018 19:58 | 1st = 7 Rusty Memories 2nd = 6 Steve The Pirate 3rd = 4 Lizzy Allen 4th = 8 Bundah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 8 Rockin Ringo | ||
Tue Feb 13 2018 19:55 | 1st = 8 Rockin Ringo 2nd = 1 Cape De Belle 3rd = 6 Dyna Kenta 4th = 5 Silver Weasel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 4 Kasey John | ||
Tue Feb 13 2018 19:50 | 1st = 4 Kasey John 2nd = 1 Clares Fool 3rd = 3 Baptism Of Fire 4th = 8 A Force In Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 2 Kooringa Theo | ||
Tue Feb 13 2018 19:48 | 1st = 2 Kooringa Theo 2nd = 3 Rikasso Lilly 3rd = 8 Gundal Commando 4th = 1 Lara Saint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 2 Krypto Jam | ||
Tue Feb 13 2018 19:45 | 1st = 2 Krypto Jam 2nd = 5 Nash Road Kylie 3rd = 3 Shanlyn Dolly 4th = 6 Baby Houseman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 8 Wilby | ||
Tue Feb 13 2018 19:42 | 1st = 8 Wilby 2nd = 4 Simmsys Nineron 3rd = 2 Haze Purple 4th = 1 Slice Of Cake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 4 - 4 Flaneur | ||
Tue Feb 13 2018 19:40 | 1st = 4 Flaneur 2nd = 2 Hilly 3rd = 5 Conrod Kenze 4th = 7 Keys Tothe Village |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 3 - 2 Truly Dominant | ||
Tue Feb 13 2018 19:38 | 1st = 2 Truly Dominant 2nd = 6 Runway Idole 3rd = 4 Expeditiously 4th = 1 Oriental Owen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 12 - 6 Hard Wicket | ||
Tue Feb 13 2018 19:35 | 1st = 6 Hard Wicket 2nd = 8 Cavalry Rose 3rd = 7 Platinum Impact 4th = 2 Pupetta Maresca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 3 - 8 Weeks End | ||
Tue Feb 13 2018 19:30 | 1st = 8 Weeks End 2nd = 5 Wantalinga Dream 3rd = 4 Angrist 4th = 6 Roll The Seven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 6 Poster Boy | ||
Tue Feb 13 2018 19:28 | 1st = 6 Poster Boy 2nd = 7 Princess Light 3rd = 5 Dream Amore 4th = 2 Lightning Sands |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 3 Why Not Lola | ||
Tue Feb 13 2018 19:25 | 1st = 3 Why Not Lola 2nd = 4 Weeona Bonnie 3rd = 1 Farfalla Nera 4th = 2 Poise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 2 Rosdue Leon | ||
Tue Feb 13 2018 19:22 | 1st = 2 Rosdue Leon 2nd = 5 Gray Grey Goose 3rd = 7 Symi Summer 4th = 4 Turbo Roy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 6 Highly Flammable | ||
Tue Feb 13 2018 19:20 | 1st = 6 Highly Flammable 2nd = 4 Sports Central 3rd = 1 Henwood Bay 4th = 7 Babyface Adda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 2 - 1 Moonshine Boy | ||
Tue Feb 13 2018 19:18 | 1st = 1 Moonshine Boy 2nd = 2 Double Mack 3rd = 7 Spooky But Kooky 4th = 4 Yep Yep |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 11 - 4 White Ambush | ||
Tue Feb 13 2018 19:15 | 1st = 4 White Ambush 2nd = 2 Brienne 3rd = 8 Flat Twin 4th = 7 Shez Impetuous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 3 - 5 Miss Gold Fortune | ||
Tue Feb 13 2018 19:10 | 1st = 5 Miss Gold Fortune 2nd = 3 The Mighty Falcon 3rd = 1 Lettuce Pray 4th = 7 Ruby Bye Bye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 2 - 2 Mamachi | ||
Tue Feb 13 2018 19:08 | 1st = 2 Mamachi 2nd = 5 Lookin Swell 3rd = 4 Phantom Razor 4th = 6 Hes The Caper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 4 Shanlyn Magic | ||
Tue Feb 13 2018 19:05 | 1st = 4 Shanlyn Magic 2nd = 1 Mickie Raven 3rd = 8 Alfies Affair 4th = 7 Jens Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 2 Werina Magic | ||
Tue Feb 13 2018 19:02 | 1st = 2 Werina Magic 2nd = 4 Phantom Road 3rd = 3 Bonita De Kahn 4th = 6 Rosdue Barista |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 2 - 3 Scottish Sardius | ||
Tue Feb 13 2018 19:00 | 1st = 3 Scottish Sardius 2nd = 5 Valley Ess Jay 3rd = 4 Tenno Sho 4th = 1 Tella Tall Tale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 1 - 4 Zipping Merlow | ||
Tue Feb 13 2018 18:58 | 1st = 4 Zipping Merlow 2nd = 1 Knocker Elly 3rd = 10 My Mate Bunji 4th = 7 Power Surge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 5 Rusty Towbar | ||
Tue Feb 13 2018 18:52 | 1st = 5 Rusty Towbar 2nd = 3 Naiqama 3rd = 1 Billy Moran 4th = 7 Teflon Toby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 8 Kulu Turkey | ||
Tue Feb 13 2018 18:49 | 1st = 8 Kulu Turkey 2nd = 9 Blue Zest 3rd = 6 Uncle Dawell 4th = 5 My Names Chloe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 2 - 7 Keep Quiet | ||
Tue Feb 13 2018 18:44 | 1st = 7 Keep Quiet 2nd = 2 Roll One Over 3rd = 4 Rubies For Tash 4th = 1 Comet Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 4 Shanlyn Bubbles | ||
Tue Feb 13 2018 18:41 | 1st = 4 Shanlyn Bubbles 2nd = 7 Why Not Loz 3rd = 2 Brakae 4th = 1 Shooters Ali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 2 Another Blue | ||
Tue Feb 13 2018 18:36 | 1st = 2 Another Blue 2nd = 1 Spring Kitty 3rd = 8 Zenstar 4th = 7 Spot Of Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 1 - 4 Nomi Malone | ||
Tue Feb 13 2018 18:30 | 1st = 4 Nomi Malone 2nd = 2 Spic And Sparkled 3rd = 5 Superstar Xpress 4th = 7 Bella Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 7 All Inn Bluebell | ||
Tue Feb 13 2018 18:27 | 1st = 7 All Inn Bluebell 2nd = 8 Dum Didee Dum 3rd = 5 All Inn Baz 4th = 3 Rave On |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 9 - 7 Come Cullect | ||
Tue Feb 13 2018 18:22 | 1st = 7 Come Cullect 2nd = 5 Modern Era 3rd = 4 Bettor Atom 4th = 11 Burning Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 7 Mepunga Giant | ||
Tue Feb 13 2018 18:17 | 1st = 7 Mepunga Giant 2nd = 8 Destini Echo 3rd = 2 Take My Money 4th = 3 Maximum Bliss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 1 - 5 Corbie Jolt | ||
Tue Feb 13 2018 18:10 | 1st = 5 Corbie Jolt 2nd = 2 Cavalryman 3rd = 3 Tiwanaku 4th = 7 Brobenah Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 3 Big Flood | ||
Tue Feb 13 2018 18:07 | 1st = 3 Big Flood 2nd = 2 Vostok 3rd = 6 Aston Frankel 4th = 4 Hi Ho Geronimo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 11 Kotare York | ||
Tue Feb 13 2018 18:02 | 1st = 11 Kotare York 2nd = 7 The Shady One 3rd = 9 Maywyns Best 4th = 5 A Good Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 5 Zip Zip Anna | ||
Tue Feb 13 2018 17:59 | 1st = 5 Zip Zip Anna 2nd = 2 Riverdale Danger 3rd = 4 Seeking Stars 4th = 6 Dyna Lenae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 7 - 10 Balantes | ||
Tue Feb 13 2018 17:55 | 1st = 10 Balantes 2nd = 2 Fast Arli 3rd = 4 In Bengal 4th = 1 Hidden Bells |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 7 Blue Pointer | ||
Tue Feb 13 2018 17:48 | 1st = 7 Blue Pointer 2nd = 12 Epaulette 3rd = 11 Murano 4th = 10 Platinum Roulette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 7 - 4 Grey Sambucca | ||
Tue Feb 13 2018 17:45 | 1st = 4 Grey Sambucca 2nd = 8 Metazoa 3rd = 5 Five Stars 4th = 2 Sucker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 2 Cloona Magic | ||
Tue Feb 13 2018 17:42 | 1st = 2 Cloona Magic 2nd = 1 Barwell Boy 3rd = 6 Stand Beside Me 4th = 8 On Billys Wings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 1 Veil Successor | ||
Tue Feb 13 2018 17:39 | 1st = 1 Veil Successor 2nd = 6 Ferno The Nando 3rd = 2 Manarola 4th = 4 Flying Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 8 - 13 Manhattan Mist | ||
Tue Feb 13 2018 17:35 | 1st = 13 Manhattan Mist 2nd = 2 Dependable 3rd = 6 Absolute 4th = 11 Cosmologist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 1 Comigal | ||
Tue Feb 13 2018 17:27 | 1st = 1 Comigal 2nd = 10 The Harlem Hammer 3rd = 2 Govinni 4th = 11 Bangkok Bravado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 4 Regazzoni | ||
Tue Feb 13 2018 17:24 | 1st = 4 Regazzoni 2nd = 7 Kiwi Collision 3rd = 8 Go Jotto 4th = 3 Billy Bart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 6 - 1 Golden Legacy | ||
Tue Feb 13 2018 17:20 | 1st = 1 Golden Legacy 2nd = 2 Yeoman 3rd = 4 Bowies Boy 4th = 7 The Scary Ferri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 4 Kadabra Monelli | ||
Tue Feb 13 2018 17:17 | 1st = 4 Kadabra Monelli 2nd = 8 Revel 3rd = 7 Free Auto 4th = 6 Media Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 8 Don Boston | ||
Tue Feb 13 2018 17:12 | 1st = 8 Don Boston 2nd = 11 Outrageous El 3rd = 3 Bettor Ops 4th = 9 Expressionist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 1 Looking Down | ||
Tue Feb 13 2018 17:09 | 1st = 1 Looking Down 2nd = 2 Pattaya Paul 3rd = 3 Arcup Usain 4th = 8 Telefork |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 6 - 3 Pinyarda | ||
Tue Feb 13 2018 17:05 | 1st = 3 Pinyarda 2nd = 1 Green Anchor 3rd = 5 Far North 4th = 6 Bradman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 8 - 5 Innocent Lily | ||
Tue Feb 13 2018 17:00 | 1st = 5 Innocent Lily 2nd = 1 Lucky Prospector 3rd = 9 What A Hoot 4th = 6 Lady Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 7 - 1 Catesby | ||
Tue Feb 13 2018 16:55 | 1st = 1 Catesby 2nd = 6 Fifth Affair 3rd = 2 Knock Toff 4th = 10 Cash Strapped |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 7 Crackerjack Shak | ||
Tue Feb 13 2018 16:52 | 1st = 7 Crackerjack Shak 2nd = 2 Fab Dream 3rd = 5 Heres The Trump 4th = 6 Home Runner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 7 Comply Or Die | ||
Tue Feb 13 2018 16:47 | 1st = 7 Comply Or Die 2nd = 9 Gotta Glow 3rd = 5 Supaliner 4th = 1 Bio Marinus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 2 Percys Curse | ||
Tue Feb 13 2018 16:44 | 1st = 2 Percys Curse 2nd = 4 Why Not Peter 3rd = 6 Lyka Skywalker 4th = 5 Direct Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 5 - 4 Mansab | ||
Tue Feb 13 2018 16:40 | 1st = 4 Mansab 2nd = 6 Sierra Negra 3rd = 3 Jayzou 4th = 11 Hi Caliber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 2 Spring Saviour | ||
Tue Feb 13 2018 16:37 | 1st = 2 Spring Saviour 2nd = 1 Harsh Miles 3rd = 3 Lektra Flame 4th = 7 Ridos Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 4 Everything | ||
Tue Feb 13 2018 16:33 | 1st = 4 Everything 2nd = 12 Composed 3rd = 10 Iamboogie 4th = 5 Monivae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 7 - 9 Corrs | ||
Tue Feb 13 2018 16:30 | 1st = 9 Corrs 2nd = 10 Fine Embers 3rd = 14 Bemboka Queen 4th = 13 Bonville |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 5 - 4 Rock Spur | ||
Tue Feb 13 2018 16:27 | 1st = 4 Rock Spur 2nd = 2 Confronting 3rd = 5 Snappy Legend 4th = 7 We Just Love It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 7 Cloona Lass | ||
Tue Feb 13 2018 16:24 | 1st = 7 Cloona Lass 2nd = 1 Dyna Zad 3rd = 8 Double Que 4th = 5 Pamela Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 6 - 10 Eschara | ||
Tue Feb 13 2018 16:20 | 1st = 10 Eschara 2nd = 1 Image Neat 3rd = 4 The Big Vin 4th = 5 Trades Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 3 Destini Cheetah | ||
Tue Feb 13 2018 16:17 | 1st = 3 Destini Cheetah 2nd = 1 Pistol 3rd = 5 Inga Ted 4th = 7 Sub Zero Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 9 Kyms Boy | ||
Tue Feb 13 2018 16:12 | 1st = 9 Kyms Boy 2nd = 4 He Gets It 3rd = 7 Proficient 4th = 8 Mista Natural |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 10 - 4 Delightful Zen | ||
Tue Feb 13 2018 16:11 | 1st = 4 Delightful Zen 2nd = 5 Max Phactor 3rd = 3 Rhythm N Blues 4th = 8 Marshal Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 1 Spirit Bar | ||
Tue Feb 13 2018 16:09 | 1st = 1 Spirit Bar 2nd = 5 Micks Advice 3rd = 4 Run Ronnie Run 4th = 6 All Inn Misshap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 4 - 8 Mellore | ||
Tue Feb 13 2018 16:05 | 1st = 8 Mellore 2nd = 5 Enjoyable 3rd = 7 Manabar 4th = 4 Tully Ho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 6 - 7 Real Finniss | ||
Tue Feb 13 2018 16:00 | 1st = 7 Real Finniss 2nd = 4 Laras Web 3rd = 6 Three Strykes 4th = 2 Big Sur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 7 Zipping Chaser | ||
Tue Feb 13 2018 15:57 | 1st = 7 Zipping Chaser 2nd = 1 Fess Crockett 3rd = 3 Storm Train 4th = 6 Dazzling Liesel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 2 Tralee Bromac | ||
Tue Feb 13 2018 15:53 | 1st = 2 Tralee Bromac 2nd = 12 Shez Sugarsweet 3rd = 11 Untitled 4th = 7 Im Free Falling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 4 - 5 Female Officer | ||
Tue Feb 13 2018 15:50 | 1st = 5 Female Officer 2nd = 3 Palm Springs 3rd = 2 Misprint 4th = 8 Sagres Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 4 All Inn Fergi | ||
Tue Feb 13 2018 15:47 | 1st = 4 All Inn Fergi 2nd = 3 Afire Love 3rd = 10 Fastest Indian 4th = 8 Quick Defence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 2 Terpillar | ||
Tue Feb 13 2018 15:44 | 1st = 2 Terpillar 2nd = 3 Rosie Allen 3rd = 6 Allen Punter 4th = 5 Red Faith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 6 Run It Straight | ||
Tue Feb 13 2018 15:41 | 1st = 6 Run It Straight 2nd = 7 Be Like Bill 3rd = 1 Dyna Hendry 4th = 4 Jimbos Sox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 5 - 2 Cavellton | ||
Tue Feb 13 2018 15:40 | 1st = 2 Cavellton 2nd = 13 Bold Dapper 3rd = 11 Naia 4th = 7 Happy Hustler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 10 - 3 Rockii De Kahn | ||
Tue Feb 13 2018 15:37 | 1st = 3 Rockii De Kahn 2nd = 2 Dorans Ash 3rd = 7 Bobby The Jett 4th = 4 Nitro Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 9 - 6 Mister Harris | ||
Tue Feb 13 2018 15:36 | 1st = 6 Mister Harris 2nd = 10 Franco Lennox 3rd = 5 Royal Jester 4th = 3 Jenora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 1 Maretti | ||
Tue Feb 13 2018 15:33 | 1st = 1 Maretti 2nd = 4 Jossie James 3rd = 3 Fire And Ice 4th = 5 Only In Rome |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 5 - 6 Bons Ghost | ||
Tue Feb 13 2018 15:30 | 1st = 6 Bons Ghost 2nd = 12 Elle Street 3rd = 7 Mint On Moseley 4th = 5 Youl Thrashem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 5 Dyna Winkler | ||
Tue Feb 13 2018 15:26 | 1st = 5 Dyna Winkler 2nd = 7 Cookie Yap 3rd = 8 Redhead Chez 4th = 4 Little Fran |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 3 - 2 Shangato | ||
Tue Feb 13 2018 15:25 | 1st = 2 Shangato 2nd = 9 Lord Whiskey 3rd = 4 John 4th = 12 Stoke It Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 6 Jack In Black | ||
Tue Feb 13 2018 15:22 | 1st = 6 Jack In Black 2nd = 1 Top Weight 3rd = 7 Emerley Dryad 4th = 4 Dakota Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 11 - 5 Swift Christie | ||
Tue Feb 13 2018 15:19 | 1st = 5 Swift Christie 2nd = 7 La Nitza 3rd = 8 Barneys Sure 4th = 3 Proximity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 3 Celestial Arden | ||
Tue Feb 13 2018 15:18 | 1st = 3 Celestial Arden 2nd = 1 Match In Heaven 3rd = 8 Bettor Bet Black 4th = 7 Stormont Czar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 3 - 1 Choux Bacquat | ||
Tue Feb 13 2018 15:15 | 1st = 1 Choux Bacquat 2nd = 4 Way Too Sassy 3rd = 5 Blumiss 4th = 3 Day Of The Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 9 - 3 Twirler | ||
Tue Feb 13 2018 15:12 | 1st = 3 Twirler 2nd = 10 Gold Lenny 3rd = 2 Rayda 4th = 4 Buckle Up Labi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 8 - 6 Sauchiehall | ||
Tue Feb 13 2018 15:11 | 1st = 6 Sauchiehall 2nd = 2 Our Wicklow 3rd = 1 Carbonado 4th = 7 Hold All Bets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 3 Miami Fernando | ||
Tue Feb 13 2018 15:09 | 1st = 3 Miami Fernando 2nd = 1 Alpanda 3rd = 6 Blackpool Blast 4th = 7 Ohio Fernando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 4 - 1 Old Man Sam | ||
Tue Feb 13 2018 15:05 | 1st = 1 Old Man Sam 2nd = 4 Never Out 3rd = 2 Cockles 4th = 6 Lady Chalfont |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 4 - 1 Doves Cry | ||
Tue Feb 13 2018 15:00 | 1st = 1 Doves Cry 2nd = 5 Diamond Spinner 3rd = 8 A Moving Place 4th = 2 Sia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 8 Tiffin | ||
Tue Feb 13 2018 14:57 | 1st = 8 Tiffin 2nd = 5 Woodside King 3rd = 7 Oldmate Ben 4th = 1 Smoking Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 8 Thank You Bill | ||
Tue Feb 13 2018 14:54 | 1st = 8 Thank You Bill 2nd = 2 Dana Mezza 3rd = 6 Rippin Moi Moi 4th = 3 Smashing Sarah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 5 Riverleigh Rocket | ||
Tue Feb 13 2018 14:52 | 1st = 5 Riverleigh Rocket 2nd = 1 Gloveman Gilly 3rd = 4 Ruato Bay 4th = 6 Confederate Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 4 Tax Man Wins | ||
Tue Feb 13 2018 14:49 | 1st = 4 Tax Man Wins 2nd = 6 Jake Sully 3rd = 5 Rock On Rolla 4th = 1 Stylish Nic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 2 - 5 Love For Willow | ||
Tue Feb 13 2018 14:45 | 1st = 5 Love For Willow 2nd = 2 Warrumbungle 3rd = 4 Emilys Song 4th = 7 King Solomon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 5 Aston Kody | ||
Tue Feb 13 2018 14:42 | 1st = 5 Aston Kody 2nd = 1 Optic Blast 3rd = 2 Aberlour 4th = 9 Reddy Successor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 7 - 3 Clover Kate | ||
Tue Feb 13 2018 14:41 | 1st = 3 Clover Kate 2nd = 6 Caitlins Surprise 3rd = 7 Trouble Giero 4th = 4 Danke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 9 Dance For Glory | ||
Tue Feb 13 2018 14:38 | 1st = 9 Dance For Glory 2nd = 2 Grinvil 3rd = 7 The Democrat 4th = 3 Little Bit Dusty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 2 - 3 Text Book | ||
Tue Feb 13 2018 14:35 | 1st = 3 Text Book 2nd = 5 Our Single Doubt 3rd = 6 Carlinos Way 4th = 4 Coventry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 1 Zipping Indy | ||
Tue Feb 13 2018 14:32 | 1st = 1 Zipping Indy 2nd = 6 Betty Rumble 3rd = 3 Spirit Of Bella 4th = 8 Red Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 3 - 4 Furnish | ||
Tue Feb 13 2018 14:30 | 1st = 4 Furnish 2nd = 11 Somnium 3rd = 9 Calais View 4th = 12 Valley Oak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 3 - 1 Squaw Peak | ||
Tue Feb 13 2018 14:25 | 1st = 1 Squaw Peak 2nd = 4 Bell Serenade 3rd = 2 Cloudless Sky 4th = 5 Impurity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 7 Buckle Up Ellie | ||
Tue Feb 13 2018 14:22 | 1st = 7 Buckle Up Ellie 2nd = 4 Fernando Gold 3rd = 8 Yes Messi 4th = 1 Miss Paw Paw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 3 Springfield Desire | ||
Tue Feb 13 2018 14:17 | 1st = 3 Springfield Desire 2nd = 1 Maywyn Tough 3rd = 2 Left A Terror 4th = 4 The Money Ball |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 7 Croydon Boys | ||
Tue Feb 13 2018 14:14 | 1st = 7 Croydon Boys 2nd = 8 Sutton Wil 3rd = 1 Loceryl 4th = 3 Drizzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 1 Busted Custard | ||
Tue Feb 13 2018 14:11 | 1st = 1 Busted Custard 2nd = 2 Bronelly Pearl 3rd = 5 Sunny Village 4th = 3 Crumps Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 1 - 9 Magic Era | ||
Tue Feb 13 2018 14:10 | 1st = 9 Magic Era 2nd = 11 Sunsilk Girl 3rd = 5 Washington George 4th = 10 Sunday Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 1 Winklee Sandy | ||
Tue Feb 13 2018 14:07 | 1st = 1 Winklee Sandy 2nd = 7 Dyna Kungpow 3rd = 6 Onassis 4th = 8 Barbie Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 6 - 9 Nova Time | ||
Tue Feb 13 2018 14:06 | 1st = 9 Nova Time 2nd = 5 Atom Hanover 3rd = 2 Toll Gate 4th = 4 Itsokbeingbetter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 12 Sundons Comet | ||
Tue Feb 13 2018 14:03 | 1st = 12 Sundons Comet 2nd = 5 Pegasus Elegance 3rd = 4 Beta Hanoverdakash 4th = 11 Kayteeoh Denario |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 2 - 3 Glifi Nifin Arkis | ||
Tue Feb 13 2018 14:00 | 1st = 3 Glifi Nifin Arkis 2nd = 8 Pretty Mama 3rd = 7 Knightly Thoughts 4th = 12 Daddy Sang Bass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 1 - 1 Platinum Tycoon | ||
Tue Feb 13 2018 13:57 | 1st = 1 Platinum Tycoon 2nd = 4 Blazing Steel 3rd = 2 Testatime 4th = 5 Pincer Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 7 Raven Sky | ||
Tue Feb 13 2018 13:54 | 1st = 7 Raven Sky 2nd = 2 Just Did It 3rd = 5 Harvey Specter 4th = 8 Dolly Jo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 2 Forty Twenty Two | ||
Tue Feb 13 2018 13:51 | 1st = 2 Forty Twenty Two 2nd = 4 Grand Izmir 3rd = 7 Bad Boy Mexican 4th = 6 Lektra Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 2 - 2 Wedgie | ||
Tue Feb 13 2018 13:50 | 1st = 2 Wedgie 2nd = 3 Dream Builder 3rd = 1 Bullet Shot 4th = 5 Rotoiti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 1 Dorans Echo | ||
Tue Feb 13 2018 13:45 | 1st = 1 Dorans Echo 2nd = 3 Marteeny 3rd = 8 Whoop Bang 4th = 4 Havin A Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 5 - 12 Sheeza Sport | ||
Tue Feb 13 2018 13:38 | 1st = 12 Sheeza Sport 2nd = 6 Ask Me Art 3rd = 10 Madiba 4th = 8 Emira |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 7 Chucky Brown | ||
Tue Feb 13 2018 13:36 | 1st = 7 Chucky Brown 2nd = 1 Splish Splashin 3rd = 2 Crazy Again 4th = 5 Waltharius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 6 Garcia | ||
Tue Feb 13 2018 13:33 | 1st = 6 Garcia 2nd = 8 Bogan Bomber 3rd = 5 Viking Spirit 4th = 1 Bad Boy Jonesy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 1 - 6 Last Light | ||
Tue Feb 13 2018 13:30 | 1st = 6 Last Light 2nd = 7 Shock Shock 3rd = 8 Think Cathy 4th = 2 Dewrinkler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 4 Tah Bandit | ||
Tue Feb 13 2018 13:27 | 1st = 4 Tah Bandit 2nd = 6 Weona Vee 3rd = 8 Buckle Up Marley 4th = 2 Frazzle Dazzle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 12 - 8 Homebush Rufus | ||
Tue Feb 13 2018 13:24 | 1st = 8 Homebush Rufus 2nd = 7 Wheelchair Norm 3rd = 3 Opawa Sheldon 4th = 5 Detective Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 7 Regal Assassin | ||
Tue Feb 13 2018 13:22 | 1st = 7 Regal Assassin 2nd = 5 Viksun 3rd = 2 Runaway Success 4th = 8 Kylies Life |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 8 Agent Thirteen | ||
Tue Feb 13 2018 13:19 | 1st = 8 Agent Thirteen 2nd = 7 Far Away 3rd = 4 Blastoise 4th = 3 Victa Roz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 1 - 5 Attracted | ||
Tue Feb 13 2018 13:15 | 1st = 5 Attracted 2nd = 1 Kathmandu 3rd = 2 Only Tiger 4th = 6 Summer Solstice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 4 - 2 Dauntless | ||
Tue Feb 13 2018 13:13 | 1st = 2 Dauntless 2nd = 7 Mekong Princess 3rd = 9 Commando One 4th = 1 Burt Munro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 1 Santa Claws | ||
Tue Feb 13 2018 13:12 | 1st = 1 Santa Claws 2nd = 6 Zipping Billy 3rd = 8 Buckle Up Boston 4th = 2 Buckle Up Nel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 2 Zulu Hurricane | ||
Tue Feb 13 2018 13:08 | 1st = 2 Zulu Hurricane 2nd = 1 Zantang 3rd = 3 Rhys Pie 4th = 8 Adolescent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 1 Sparkling Shogun | ||
Tue Feb 13 2018 13:04 | 1st = 1 Sparkling Shogun 2nd = 4 Gunnadoo Gambler 3rd = 3 Victa Pedrosa 4th = 2 Woodside Hussler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 11 - 1 Perfect Result | ||
Tue Feb 13 2018 13:00 | 1st = 1 Perfect Result 2nd = 8 Opawa Rooster 3rd = 6 Trevor Gibbs 4th = 7 Shift The Blame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 4 Jamella Jet | ||
Tue Feb 13 2018 12:56 | 1st = 4 Jamella Jet 2nd = 3 Buckle Up Clint 3rd = 2 Juddalon 4th = 6 Buckle Up Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 8 Stevie | ||
Tue Feb 13 2018 12:52 | 1st = 8 Stevie 2nd = 2 Dixie The Weapon 3rd = 5 Sidney Sprite 4th = 1 Insano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 3 - 6 Delightful Infusion | ||
Tue Feb 13 2018 12:47 | 1st = 6 Delightful Infusion 2nd = 2 Delia May 3rd = 1 Toppatherock 4th = 8 Viewfield Chatton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 1 Victa Ashley | ||
Tue Feb 13 2018 12:44 | 1st = 1 Victa Ashley 2nd = 6 Mossy Oak 3rd = 7 Victa Cazza 4th = 3 Dashing Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 10 - 4 Goldstar Ashton | ||
Tue Feb 13 2018 12:40 | 1st = 4 Goldstar Ashton 2nd = 1 Dream Kay 3rd = 2 Opawa Plum 4th = 8 Botany Alan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 5 Willie Win | ||
Tue Feb 13 2018 12:36 | 1st = 5 Willie Win 2nd = 1 Buckle Up Freda 3rd = 8 Buckle Up Gina 4th = 7 Baroni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 4 Country Commet | ||
Tue Feb 13 2018 12:32 | 1st = 4 Country Commet 2nd = 2 Flash Grant 3rd = 6 Scott Seoul 4th = 1 Cedar Jazz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 2 Eli Starlight | ||
Tue Feb 13 2018 12:27 | 1st = 2 Eli Starlight 2nd = 6 Fast Fyfe 3rd = 8 Ethics 4th = 4 Menzies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 9 - 4 Princely Gold | ||
Tue Feb 13 2018 12:22 | 1st = 4 Princely Gold 2nd = 6 Star Bucking 3rd = 8 Think Tank 4th = 3 Ohoka Alex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 1 Classic Whacker | ||
Tue Feb 13 2018 12:17 | 1st = 1 Classic Whacker 2nd = 7 Big Casino 3rd = 4 Lloyds Shout 4th = 8 Rhonda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 2 - 4 Ideal Cullen | ||
Tue Feb 13 2018 12:12 | 1st = 4 Ideal Cullen 2nd = 10 The Hawke 3rd = 9 Wicklow Star 4th = 2 Go Paddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 8 - 8 Zipping Jen | ||
Tue Feb 13 2018 12:05 | 1st = 8 Zipping Jen 2nd = 2 Coco Bango 3rd = 9 Justin Ryan 4th = 10 Opawa Binge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 5 River Run | ||
Tue Feb 13 2018 11:57 | 1st = 5 River Run 2nd = 8 Grizabella 3rd = 3 Sparky Parker 4th = 1 Bender King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 7 - 7 Homebush Ragna | ||
Tue Feb 13 2018 11:47 | 1st = 7 Homebush Ragna 2nd = 5 Homebush Fued 3rd = 1 Cosmic Stu 4th = 3 Gorm The Great |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 1 - 10 Kai Time | ||
Tue Feb 13 2018 11:38 | 1st = 10 Kai Time 2nd = 8 Sunny Bill 3rd = 5 Caroline Wozniacki 4th = 9 Hot N Fast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 6 - 1 Homebush Austin | ||
Tue Feb 13 2018 11:27 | 1st = 1 Homebush Austin 2nd = 4 Queen Kong 3rd = 2 Disclaimer 4th = 7 Mertz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 5 - 6 Debbie Baxter | ||
Tue Feb 13 2018 11:08 | 1st = 6 Debbie Baxter 2nd = 3 Homebush Sloan 3rd = 8 Botany Whisper 4th = 1 Replica Casino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 4 - 7 Lord Louie | ||
Tue Feb 13 2018 10:50 | 1st = 7 Lord Louie 2nd = 8 Know Scholar 3rd = 6 Daves Pick 4th = 2 Classy Witch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 3 - 2 Malaga Molly | ||
Tue Feb 13 2018 10:33 | 1st = 2 Malaga Molly 2nd = 8 Jinja Flash 3rd = 1 Sefton Jay 4th = 6 Glass Harpoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 2 - 3 Epic Mate | ||
Tue Feb 13 2018 10:15 | 1st = 3 Epic Mate 2nd = 5 Jinja Spirit 3rd = 1 Melting World 4th = 2 Cosmic Ryder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 1 - 8 Cosmic Ruben | ||
Tue Feb 13 2018 9:58 | 1st = 8 Cosmic Ruben 2nd = 1 Koputai 3rd = 4 Its A Must 4th = 5 Homebush Tasha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 1 New Course | ||
Tue Feb 13 2018 0:47 | 1st = 1 New Course 2nd = 4 Jerry Gundi 3rd = 3 Canya Fab 4th = 8 West On Snow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 3 Slick Azz El | ||
Tue Feb 13 2018 0:30 | 1st = 3 Slick Azz El 2nd = 10 Mitzys Chapta 3rd = 5 Bella Bomb 4th = 1 Teishas Ripper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 4 Subscribe | ||
Tue Feb 13 2018 0:15 | 1st = 4 Subscribe 2nd = 1 Rickshaw Millie 3rd = 7 Rollie Bexon 4th = 3 Assassin Creed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 8 Neil Monelli | ||
Sat Jan 13 2018 23:57 | 1st = 8 Neil Monelli 2nd = 4 Quick Jagger 3rd = 6 Standard Issue 4th = 1 Legit Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 11 - 1 Elmaur Joy | ||
Sat Jan 13 2018 23:40 | 1st = 1 Elmaur Joy 2nd = 8 Miss Catalina 3rd = 9 Rocknroll Amber 4th = 3 Monkseaton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 6 Mandjoogoordap | ||
Sat Jan 13 2018 23:37 | 1st = 6 Mandjoogoordap 2nd = 5 Fire Blaze 3rd = 1 Tuxedo Black 4th = 3 France Soir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 6 - 7 Billy Mack | ||
Sat Jan 13 2018 23:30 | 1st = 7 Billy Mack 2nd = 1 Over Loaded 3rd = 6 Pacific Playboy 4th = 5 Davey Gunn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 9 - 6 Whata Escape | ||
Sat Jan 13 2018 23:20 | 1st = 6 Whata Escape 2nd = 5 Keayang Sporty 3rd = 9 Royal Safari 4th = 4 The Last Gindi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 5 Trouper Monelli | ||
Sat Jan 13 2018 23:17 | 1st = 5 Trouper Monelli 2nd = 6 Benny Monelli 3rd = 3 Sassy Ginger 4th = 8 Skyther Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 10 - 5 Riverleigh Jeff | ||
Sat Jan 13 2018 23:10 | 1st = 5 Riverleigh Jeff 2nd = 7 Epirus Boy 3rd = 4 Bronze Ecstasy 4th = 1 Ashleys Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 7 Penny Pop | ||
Sat Jan 13 2018 23:07 | 1st = 7 Penny Pop 2nd = 3 Penny Worth 3rd = 6 Crook Me Kindly 4th = 5 Champagne Papi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 5 - 5 Hot Fraternity | ||
Sat Jan 13 2018 23:02 | 1st = 5 Hot Fraternity 2nd = 1 Highview Sadler 3rd = 8 All Jokes Aside 4th = 3 Mileys Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 1 Starlight Asha | ||
Sat Jan 13 2018 23:00 | 1st = 1 Starlight Asha 2nd = 4 Lorenzo Blue 3rd = 7 Cruiser Coin 4th = 2 Charlie Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 10 Joekenn | ||
Sat Jan 13 2018 22:55 | 1st = 10 Joekenn 2nd = 8 Glintintheeye 3rd = 9 Drinktous Wroxton 4th = 2 Trumps Golden Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 10 - 2 Williwa Jack | ||
Sat Jan 13 2018 22:52 | 1st = 2 Williwa Jack 2nd = 1 Royal Swiper 3rd = 3 Cedar Jacob 4th = 4 Peeks Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 7 Cappuccino | ||
Sat Jan 13 2018 22:45 | 1st = 7 Cappuccino 2nd = 1 Cloverlay 3rd = 3 Sneak Preview 4th = 4 Lucky Omar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 2 Avonnova | ||
Sat Jan 13 2018 22:40 | 1st = 2 Avonnova 2nd = 4 Village Witch 3rd = 1 Major Cam 4th = 7 Our Hi Jinx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 5 Hazy Daisy | ||
Sat Jan 13 2018 22:37 | 1st = 5 Hazy Daisy 2nd = 7 Pacific Owl 3rd = 4 Goodbye 4th = 1 Ookinaki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 5 Cant Possibly | ||
Sat Jan 13 2018 22:34 | 1st = 5 Cant Possibly 2nd = 6 Onya Benz 3rd = 3 Gotcha Money 4th = 1 Gallon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 4 - 1 Wabi Sabi | ||
Sat Jan 13 2018 22:32 | 1st = 1 Wabi Sabi 2nd = 3 Disco Under Fire 3rd = 7 Paddy Mccole 4th = 5 Nitro Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 3 Up Hill Jill | ||
Sat Jan 13 2018 22:30 | 1st = 3 Up Hill Jill 2nd = 4 Wait There 3rd = 5 Watch The Wasp 4th = 2 Bombshell Bandit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 9 - 1 Zombie | ||
Sat Jan 13 2018 22:27 | 1st = 1 Zombie 2nd = 5 Zipping Indy 3rd = 6 Sassy Swiper 4th = 7 Brayden Lennox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 6 A Shade Bettor | ||
Sat Jan 13 2018 22:25 | 1st = 6 A Shade Bettor 2nd = 1 Grinfaron 3rd = 5 Wroxton Steel 4th = 8 Tossup |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 5 Vienna Gypsy | ||
Sat Jan 13 2018 22:22 | 1st = 5 Vienna Gypsy 2nd = 2 Rhyans Return 3rd = 1 Hands To Myself 4th = 6 Blocka Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 4 Hit n Split | ||
Sat Jan 13 2018 22:19 | 1st = 4 Hit n Split 2nd = 3 Lektra Timon 3rd = 7 Midnight Kebab 4th = 1 Proven Les |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 8 Its The Horse | ||
Sat Jan 13 2018 22:15 | 1st = 8 Its The Horse 2nd = 4 Vinson Monelli 3rd = 2 Stinky Pete 4th = 5 Esaba Kimba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Temora Race 9 - 9 Always At Night | ||
Sat Jan 13 2018 22:14 | 1st = 9 Always At Night 2nd = 2 Writeadream 3rd = 5 Shes Courageous 4th = 8 Charlie Tango |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 5 Ive Got Cents | ||
Sat Jan 13 2018 22:11 | 1st = 5 Ive Got Cents 2nd = 6 Special Cover 3rd = 8 Rosdue Sprite 4th = 1 Buds Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 6 Gloveman Gilly | ||
Sat Jan 13 2018 22:10 | 1st = 6 Gloveman Gilly 2nd = 2 Weedons Express 3rd = 9 Ruato Bay 4th = 1 Slipaslygrin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 8 Its A Party | ||
Sat Jan 13 2018 22:07 | 1st = 8 Its A Party 2nd = 6 Black Hole Sun 3rd = 3 Crash Bandicoot 4th = 7 Deejay Frankie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 8 - 3 Bad Boy Joe | ||
Sat Jan 13 2018 22:04 | 1st = 3 Bad Boy Joe 2nd = 8 Something New 3rd = 7 Narcissist 4th = 1 Canya Touche |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 2 Change Gear | ||
Sat Jan 13 2018 22:02 | 1st = 2 Change Gear 2nd = 5 Lucky Voodoo 3rd = 4 Southern Gnp 4th = 1 Forever Texas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 2 Landon | ||
Sat Jan 13 2018 22:00 | 1st = 2 Landon 2nd = 1 Jimmy Vella 3rd = 6 Mac 4th = 5 New Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 3 - 1 Ella Gant Player | ||
Sat Jan 13 2018 21:59 | 1st = 1 Ella Gant Player 2nd = 8 All About The Cash 3rd = 10 Its My Lucknow 4th = 9 Four Legged Frenzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 3 Scott Finesse | ||
Sat Jan 13 2018 21:57 | 1st = 3 Scott Finesse 2nd = 7 Critic 3rd = 2 Awesome Freckles 4th = 6 Oleg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 5 Shadow Sax | ||
Sat Jan 13 2018 21:55 | 1st = 5 Shadow Sax 2nd = 11 Messini 3rd = 9 Bettor Party 4th = 10 Our Jericho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 7 Wise Misty | ||
Sat Jan 13 2018 21:54 | 1st = 7 Wise Misty 2nd = 1 Maywyns Noise 3rd = 2 Tray Bit 4th = 5 Snowball Otto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 7 - 5 Mister Spinks | ||
Sat Jan 13 2018 21:52 | 1st = 5 Mister Spinks 2nd = 6 Singapore Fling 3rd = 2 Gold Monarch 4th = 1 Brutus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 11 - 8 Underpass | ||
Sat Jan 13 2018 21:51 | 1st = 8 Underpass 2nd = 6 Queens Me Mum 3rd = 5 Speedy Gallon 4th = 2 Tiny Olivia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 7 - 6 Blocker Tifia | ||
Sat Jan 13 2018 21:48 | 1st = 6 Blocker Tifia 2nd = 3 Lagoon Rhett 3rd = 8 Spirit Of Bella 4th = 4 Lektra Roy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 3 Ritza Lenny | ||
Sat Jan 13 2018 21:45 | 1st = 3 Ritza Lenny 2nd = 4 Little Nangar 3rd = 7 Chasin Crackers 4th = 8 Zipping Potter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Temora Race 8 - 3 Illtellyounothing | ||
Sat Jan 13 2018 21:43 | 1st = 3 Illtellyounothing 2nd = 2 Mach Ranger 3rd = 8 Destiny Belle 4th = 10 Tulhurst Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 8 Mepunga Bonnie | ||
Sat Jan 13 2018 21:41 | 1st = 8 Mepunga Bonnie 2nd = 3 Swift Ruby 3rd = 4 Southwood Ace 4th = 1 Hannibal Spectre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 2 The Pacman | ||
Sat Jan 13 2018 21:40 | 1st = 2 The Pacman 2nd = 8 Ketut 3rd = 1 Deano Robyn 4th = 6 Overlap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 5 Aston Dee Bee | ||
Sat Jan 13 2018 21:37 | 1st = 5 Aston Dee Bee 2nd = 6 Jimmy Newob 3rd = 2 Kouta Mayhem 4th = 8 Aston Miley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 7 Miss Amelia | ||
Sat Jan 13 2018 21:34 | 1st = 7 Miss Amelia 2nd = 4 Jonesy 3rd = 6 Richmond Road 4th = 3 Johns Last |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 5 War Dan Destroyer | ||
Sat Jan 13 2018 21:32 | 1st = 5 War Dan Destroyer 2nd = 10 Mistercool Sea Eyre 3rd = 8 Blazing Under Fire 4th = 1 Michael Thomas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 4 Go The Park | ||
Sat Jan 13 2018 21:29 | 1st = 4 Go The Park 2nd = 8 Zipping Ripley 3rd = 2 Nitro Diddle 4th = 3 Nells Bells |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 6 Make Mine Joe | ||
Sat Jan 13 2018 21:27 | 1st = 6 Make Mine Joe 2nd = 5 Artegra 3rd = 7 Big Behemoth 4th = 4 Just Read My Mind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 2 Bogan Doonie | ||
Sat Jan 13 2018 21:25 | 1st = 2 Bogan Doonie 2nd = 4 Zipping Blaze 3rd = 6 Ritza Rossi 4th = 8 Another Gangsta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 2 - 8 Wesley | ||
Sat Jan 13 2018 21:24 | 1st = 8 Wesley 2nd = 2 Rocknroll Beachboy 3rd = 9 Its Major Bubbles 4th = 6 Burning Shadows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 6 - 1 Doc Martini | ||
Sat Jan 13 2018 21:21 | 1st = 1 Doc Martini 2nd = 3 Elzy Lay 3rd = 2 What A Star 4th = 4 Elantris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 2 Wadelock Sampson | ||
Sat Jan 13 2018 21:18 | 1st = 2 Wadelock Sampson 2nd = 4 Data Star 3rd = 7 Megellas Fairy 4th = 3 All About Corey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 6 - 3 By The Law | ||
Sat Jan 13 2018 21:15 | 1st = 3 By The Law 2nd = 7 Rosies Tiara 3rd = 1 Noble Billy 4th = 2 Too Hard To Rattle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 5 Hes Okay | ||
Sat Jan 13 2018 21:14 | 1st = 5 Hes Okay 2nd = 6 Dee Dee One 3rd = 4 Whiskey Rose 4th = 1 Cosmic Lachy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 6 Zipping Olympia | ||
Sat Jan 13 2018 21:11 | 1st = 6 Zipping Olympia 2nd = 4 Maywyn Rewards 3rd = 3 Wildash Willow 4th = 5 Stroganoff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 1 Withalotofluck | ||
Sat Jan 13 2018 21:10 | 1st = 1 Withalotofluck 2nd = 8 Broadway Playboy 3rd = 5 Alleluia 4th = 9 Clarkey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Temora Race 7 - 1 Grosestar | ||
Sat Jan 13 2018 21:07 | 1st = 1 Grosestar 2nd = 2 Sackheim 3rd = 9 Sunofasis 4th = 10 Miss Gold Fortune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 7 Dual Keroma | ||
Sat Jan 13 2018 21:07 | 1st = 7 Dual Keroma 2nd = 3 Nations 3rd = 8 Pants On Fire 4th = 4 Topper Swaye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 5 Youi Sannette | ||
Sat Jan 13 2018 21:04 | 1st = 5 Youi Sannette 2nd = 1 Vin Sanette 3rd = 7 Eye Feature 4th = 2 Hollydenes Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 4 Our Bare Knuckle | ||
Sat Jan 13 2018 21:02 | 1st = 4 Our Bare Knuckle 2nd = 8 Major Occasion 3rd = 6 Arts Treasure 4th = 2 War Dan Bad Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 3 Where Art Thou | ||
Sat Jan 13 2018 21:00 | 1st = 3 Where Art Thou 2nd = 4 Shaes Intention 3rd = 2 Royal Intention 4th = 5 Brueghelino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 1 - 1 Shades Of Ellie | ||
Sat Jan 13 2018 20:59 | 1st = 1 Shades Of Ellie 2nd = 3 Bettorgrinanbarit 3rd = 7 Harry Haich 4th = 8 Gotta Keep Jetting |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 5 - 5 Utah Miss | ||
Sat Jan 13 2018 20:55 | 1st = 5 Utah Miss 2nd = 1 Centavos 3rd = 4 Shiny Nose 4th = 2 Squeak Scolari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 6 Daquiri | ||
Sat Jan 13 2018 20:55 | 1st = 6 Daquiri 2nd = 10 Our Twentyten 3rd = 11 Ainthatrightmacca 4th = 1 Rocknroll Baby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 7 Raw Ability | ||
Sat Jan 13 2018 20:52 | 1st = 7 Raw Ability 2nd = 3 Not Available 3rd = 1 Charrua 4th = 6 Bulkender |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 6 Blue Sky Riot | ||
Sat Jan 13 2018 20:49 | 1st = 6 Blue Sky Riot 2nd = 7 Meehan Dan 3rd = 1 Another What 4th = 3 Dubovka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 6 - 10 Roll With It | ||
Sat Jan 13 2018 20:48 | 1st = 10 Roll With It 2nd = 5 Ample Power 3rd = 9 Top The Ace 4th = 3 Blacknbrown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 1 Rockford | ||
Sat Jan 13 2018 20:46 | 1st = 1 Rockford 2nd = 4 Kealoah 3rd = 3 Maywyn Opals 4th = 8 Alpha Chaos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 3 Vista Lightning | ||
Sat Jan 13 2018 20:43 | 1st = 3 Vista Lightning 2nd = 2 Who Ha 3rd = 1 Fran Sannette 4th = 6 Gypsy Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 5 - 5 Dleeajet | ||
Sat Jan 13 2018 20:40 | 1st = 5 Dleeajet 2nd = 1 Benicstress 3rd = 4 Victory Is Mine 4th = 8 Boltin Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 4 Princess Pout | ||
Sat Jan 13 2018 20:38 | 1st = 4 Princess Pout 2nd = 5 Dewana Special 3rd = 1 Shez Impetuous 4th = 8 Leading The Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Temora Race 6 - 10 Saloon Passage | ||
Sat Jan 13 2018 20:38 | 1st = 10 Saloon Passage 2nd = 9 Strathlachlan Andy 3rd = 7 Parramatta 4th = 4 Another Fireball |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 4 - 8 Hes So Fancy | ||
Sat Jan 13 2018 20:35 | 1st = 8 Hes So Fancy 2nd = 7 Stilton Sox 3rd = 1 Mr Diaz 4th = 4 Rev Fred Sloy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 4 Bobbies Girl | ||
Sat Jan 13 2018 20:33 | 1st = 4 Bobbies Girl 2nd = 1 Our Major Day 3rd = 3 Just Say Go 4th = 11 Our Buscemi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 1 White Ambush | ||
Sat Jan 13 2018 20:31 | 1st = 1 White Ambush 2nd = 6 Vanda Mick 3rd = 8 Blucifer 4th = 3 Slipaway Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 8 - 11 Cruachan | ||
Sat Jan 13 2018 20:30 | 1st = 11 Cruachan 2nd = 5 Friaresque 3rd = 3 Gunnago 4th = 8 No Say In It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 1 Trip To Eden | ||
Sat Jan 13 2018 20:28 | 1st = 1 Trip To Eden 2nd = 6 Zambora Cross 3rd = 3 Royal Turbo 4th = 8 Mr Pupparazzi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 4 Gadsbys Road | ||
Sat Jan 13 2018 20:25 | 1st = 4 Gadsbys Road 2nd = 1 Bonknocka Lass 3rd = 8 Shakey Show 4th = 3 Spring Mystery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 8 Monifieth | ||
Sat Jan 13 2018 20:24 | 1st = 8 Monifieth 2nd = 2 Outrageous El 3rd = 11 Bling It On 4th = 10 No Doctor Needed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 3 Turbo Diddle | ||
Sat Jan 13 2018 20:21 | 1st = 3 Turbo Diddle 2nd = 6 Vista Flash 3rd = 7 Midnight Hill 4th = 1 Shes A Whacker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 10 Yankee Roller | ||
Sat Jan 13 2018 20:20 | 1st = 10 Yankee Roller 2nd = 9 The Brooklyn Brawler 3rd = 3 No Alabi 4th = 7 Muscle Up Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 4 Hi Ho Orazio | ||
Sat Jan 13 2018 20:18 | 1st = 4 Hi Ho Orazio 2nd = 2 Aston Marshall 3rd = 1 Run Rita Run 4th = 8 Macauliff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 3 - 8 Zipping Beau | ||
Sat Jan 13 2018 20:15 | 1st = 8 Zipping Beau 2nd = 2 Cubic Inch 3rd = 1 Knocka Feller 4th = 5 In The Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 5 - 5 Red Hot Tooth | ||
Sat Jan 13 2018 20:13 | 1st = 5 Red Hot Tooth 2nd = 6 Fabrication 3rd = 2 Hey Yo 4th = 4 Sundons Courage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Temora Race 5 - 9 Trunkey Tash | ||
Sat Jan 13 2018 20:10 | 1st = 9 Trunkey Tash 2nd = 2 Call Me Missy 3rd = 7 Ideal Fantasy 4th = 8 Never Been Said |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 6 Slick | ||
Sat Jan 13 2018 20:08 | 1st = 6 Slick 2nd = 3 Canya Ayden 3rd = 1 Pride Of Charlie 4th = 2 Friend Of Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 7 - 1 Mulga | ||
Sat Jan 13 2018 20:07 | 1st = 1 Mulga 2nd = 10 Its Not Trading 3rd = 5 Hes Packing 4th = 4 Vino Beneteau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 4 Amigo Two | ||
Sat Jan 13 2018 20:04 | 1st = 4 Amigo Two 2nd = 2 Peter Yap 3rd = 7 Nangar Range 4th = 1 Skibbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 7 Supaliner | ||
Sat Jan 13 2018 20:03 | 1st = 7 Supaliner 2nd = 4 Our Mels Dream 3rd = 1 Rubys Bad Boy 4th = 8 Rory Mach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 7 Jiggle Splat | ||
Sat Jan 13 2018 20:01 | 1st = 7 Jiggle Splat 2nd = 2 Tim And Niel 3rd = 4 Flapping Gums 4th = 3 Comaneci |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 4 - 7 Mendelssohn | ||
Sat Jan 13 2018 20:00 | 1st = 7 Mendelssohn 2nd = 4 Benicos Prince 3rd = 6 Wicked Trilogy 4th = 5 Mandryka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 2 Golden Romance | ||
Sat Jan 13 2018 19:57 | 1st = 2 Golden Romance 2nd = 8 Ridgy Boy 3rd = 3 Shreks Typhoon 4th = 4 Beljay Galaxy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 2 Sketchy Fabio | ||
Sat Jan 13 2018 19:54 | 1st = 2 Sketchy Fabio 2nd = 4 Oath 3rd = 5 Wolf Is Back 4th = 7 Sticky Nicky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 4 Ima Mystery Girl | ||
Sat Jan 13 2018 19:53 | 1st = 4 Ima Mystery Girl 2nd = 7 Culinary Delight 3rd = 8 My Lucky Belle 4th = 9 Miss Riviera Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 2 - 7 Really Fast Love | ||
Sat Jan 13 2018 19:51 | 1st = 7 Really Fast Love 2nd = 8 Binions 3rd = 6 Volt To Excel 4th = 9 Oscar The Weapon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 7 - 8 Helms Gate | ||
Sat Jan 13 2018 19:50 | 1st = 8 Helms Gate 2nd = 2 Max Almighty 3rd = 7 Cuanzo 4th = 6 Star Glitter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 7 Packey Keeping | ||
Sat Jan 13 2018 19:48 | 1st = 7 Packey Keeping 2nd = 1 Bolt Like Bekim 3rd = 3 Ebby Ripper 4th = 6 Lochinvar Hugo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 4 Major Riot | ||
Sat Jan 13 2018 19:45 | 1st = 4 Major Riot 2nd = 7 Surf In Vane 3rd = 1 Seabrook Gem 4th = 9 Gold Attraction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 6 Mark Dennis | ||
Sat Jan 13 2018 19:44 | 1st = 6 Mark Dennis 2nd = 2 Maywyns Zephyr 3rd = 1 Our Jimmie 4th = 11 Bounty Eyre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 6 Chippies | ||
Sat Jan 13 2018 19:41 | 1st = 6 Chippies 2nd = 2 Proper Gent 3rd = 1 Ebonnie 4th = 4 Thunder Of Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 4 - 8 Maraetai | ||
Sat Jan 13 2018 19:40 | 1st = 8 Maraetai 2nd = 2 Extortion 3rd = 5 An Alliance 4th = 1 Sofala |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 6 Zipping Archie | ||
Sat Jan 13 2018 19:38 | 1st = 6 Zipping Archie 2nd = 5 Rajasthan 3rd = 2 Pictures To Burn 4th = 8 Rockin Roz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Temora Race 4 - 2 Regal Ashes | ||
Sat Jan 13 2018 19:36 | 1st = 2 Regal Ashes 2nd = 9 Grinning Punter 3rd = 4 Anakena 4th = 6 Happy Schnapps |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 4 Touche | ||
Sat Jan 13 2018 19:34 | 1st = 4 Touche 2nd = 1 Wodger 3rd = 2 Your Shout Kev 4th = 3 Vinneys Brae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 1 - 7 Country Blaze | ||
Sat Jan 13 2018 19:31 | 1st = 7 Country Blaze 2nd = 5 Champness Road 3rd = 6 Wattos Revenge 4th = 2 Takahi Party |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 2 Mako Banner | ||
Sat Jan 13 2018 19:30 | 1st = 2 Mako Banner 2nd = 11 Game We Play 3rd = 1 Elliott Bromac 4th = 8 Gasmonkey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 5 Fanta Bale | ||
Sat Jan 13 2018 19:28 | 1st = 5 Fanta Bale 2nd = 4 Scott Keeping 3rd = 7 Sublime News 4th = 1 Midnight Treat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 6 - 4 Blizzard Express | ||
Sat Jan 13 2018 19:28 | 1st = 4 Blizzard Express 2nd = 8 Chengdu 3rd = 3 Puck Shapeshifter 4th = 12 Zedfire Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 2 Vital Force | ||
Sat Jan 13 2018 19:25 | 1st = 2 Vital Force 2nd = 3 Broken Axle 3rd = 5 Topaz Warrior 4th = 7 Eaglehawk Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 3 - 6 Rhyming | ||
Sat Jan 13 2018 19:25 | 1st = 6 Rhyming 2nd = 4 Dream Of Ascot 3rd = 7 Dispel 4th = 2 Song One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 5 Shes Some Gal | ||
Sat Jan 13 2018 19:21 | 1st = 5 Shes Some Gal 2nd = 7 Loch Me Up 3rd = 1 Willy Toula 4th = 6 Gru |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 9 Goodtime Slater | ||
Sat Jan 13 2018 19:20 | 1st = 9 Goodtime Slater 2nd = 3 Kleened Out 3rd = 6 Iamboogie 4th = 10 Robyns Bad Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 5 All Jokes Aside | ||
Sat Jan 13 2018 19:18 | 1st = 5 All Jokes Aside 2nd = 6 Woodleigh Girl 3rd = 4 Woodys My Name 4th = 10 Hurricane Billie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 5 - 2 So Stoic | ||
Sat Jan 13 2018 19:15 | 1st = 2 So Stoic 2nd = 1 She Ra 3rd = 4 Micky 4th = 3 Ombromani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 3 - 11 Marvellous Max | ||
Sat Jan 13 2018 19:13 | 1st = 11 Marvellous Max 2nd = 4 Plumbers Pettycash 3rd = 8 Brandons Price 4th = 6 Jeter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 3 - | ||
Sat Jan 13 2018 19:13 | 2nd = 4 Plumbers Pettycash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 6 Slippery Valley | ||
Sat Jan 13 2018 19:12 | 1st = 6 Slippery Valley 2nd = 2 Dare Eye 3rd = 8 Go The Gort 4th = 1 White Simba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 6 - 14 Stirling Estate | ||
Sat Jan 13 2018 19:10 | 1st = 14 Stirling Estate 2nd = 2 Belter 3rd = 5 Mantime 4th = 11 Angelisa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Temora Race 3 - 10 Pump The Brakes | ||
Sat Jan 13 2018 19:08 | 1st = 10 Pump The Brakes 2nd = 8 Kyalla Stuart 3rd = 4 Illinois Beauty 4th = 11 Rubies For Tash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 11 Nicol Shard | ||
Sat Jan 13 2018 19:05 | 1st = 11 Nicol Shard 2nd = 8 Crystal Sparkles 3rd = 5 Goodboy Cowboy 4th = 7 Mondo Sports |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 5 Chiefs Sidekick | ||
Sat Jan 13 2018 19:02 | 1st = 5 Chiefs Sidekick 2nd = 3 Seabrook Indi 3rd = 2 Scott Lucky 4th = 4 Pinciotti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 8 Croft Bay | ||
Sat Jan 13 2018 18:58 | 1st = 8 Croft Bay 2nd = 4 Annika Magic 3rd = 1 Zaras Delight 4th = 11 Fours Enuf Tas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 8 - 8 Miss Cuoco | ||
Sat Jan 13 2018 18:55 | 1st = 8 Miss Cuoco 2nd = 11 Alaskan Jade 3rd = 14 Cool Maverick 4th = 12 Street Life |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 9 One Call Away | ||
Sat Jan 13 2018 18:52 | 1st = 9 One Call Away 2nd = 6 Our Clancy Jack 3rd = 2 Kinloch County 4th = 3 Devine Ivy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 5 - 4 Dynabelle | ||
Sat Jan 13 2018 18:50 | 1st = 4 Dynabelle 2nd = 6 Poldarks Girl 3rd = 7 Prix Dexcellence 4th = 5 Mu Mu Land |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 7 Match In Heaven | ||
Sat Jan 13 2018 18:48 | 1st = 7 Match In Heaven 2nd = 11 Partyon 3rd = 5 The Village Creep 4th = 9 Bettor Than Best |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 2 - 2 Archies Son | ||
Sat Jan 13 2018 18:45 | 1st = 2 Archies Son 2nd = 8 Splash Of Cristal 3rd = 5 Atomic Missile 4th = 1 Our Nick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 8 Extra Gear | ||
Sat Jan 13 2018 18:42 | 1st = 8 Extra Gear 2nd = 3 Dragonstone 3rd = 2 Aston Liesel 4th = 7 Aint No Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 4 - 4 Tuscarora | ||
Sat Jan 13 2018 18:40 | 1st = 4 Tuscarora 2nd = 7 God Forbid 3rd = 2 Alsoadamas 4th = 6 Tregorik |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 2 - 7 Winkanditsover | ||
Sat Jan 13 2018 18:38 | 1st = 7 Winkanditsover 2nd = 3 Anybeach Anywhere 3rd = 6 Off The Radar 4th = 5 Lets Went |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Temora Race 2 - 1 Lets Katchmeifucan | ||
Sat Jan 13 2018 18:33 | 1st = 1 Lets Katchmeifucan 2nd = 4 Everything Happens 3rd = 9 Zaras Choice 4th = 8 Lombo Newsy Scoop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 5 - 2 Olivers Travels | ||
Sat Jan 13 2018 18:30 | 1st = 2 Olivers Travels 2nd = 10 Persian Princess 3rd = 7 Action 4th = 5 Kimbos Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 11 Gangster Boy | ||
Sat Jan 13 2018 18:28 | 1st = 11 Gangster Boy 2nd = 12 Written In Red 3rd = 4 Diesel Shannon 4th = 6 Constantlysideways |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 5 Cop A Chevy | ||
Sat Jan 13 2018 18:27 | 1st = 5 Cop A Chevy 2nd = 1 Knocker Elly 3rd = 2 Big Boy Ora 4th = 7 Snooker Dave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 1 Better Than Max | ||
Sat Jan 13 2018 18:23 | 1st = 1 Better Than Max 2nd = 2 Astronaut 3rd = 10 Raksmach 4th = 3 Bettor Ops |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 7 - 6 Hazy Lane | ||
Sat Jan 13 2018 18:20 | 1st = 6 Hazy Lane 2nd = 5 Folk Tales 3rd = 9 Flow Meter 4th = 1 Galaxy Gazer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 2 Ferno The Nando | ||
Sat Jan 13 2018 18:17 | 1st = 2 Ferno The Nando 2nd = 3 Gold Crusher 3rd = 8 Cookie Yap 4th = 6 Nod Ya Head |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 4 - 2 Dr Sykes | ||
Sat Jan 13 2018 18:15 | 1st = 2 Dr Sykes 2nd = 6 Toru Waimarie 3rd = 7 Countercat 4th = 1 Prince Friar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 1 - 7 Bred For Luck | ||
Sat Jan 13 2018 18:10 | 1st = 7 Bred For Luck 2nd = 4 Sir Bam 3rd = 6 Wake Up Sailor 4th = 8 Canton Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Temora Race 1 - 1 Rocking | ||
Sat Jan 13 2018 18:08 | 1st = 1 Rocking 2nd = 10 Dream To Share 3rd = 7 Miracle Smile 4th = 6 Magicnracing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 4 Black County | ||
Sat Jan 13 2018 18:07 | 1st = 4 Black County 2nd = 2 Zipping Buck 3rd = 3 Cosmic Zesta 4th = 1 Goldman Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 8 - 1 Sky Mission | ||
Sat Jan 13 2018 18:07 | 1st = 1 Sky Mission 2nd = 5 Muzzleburst 3rd = 3 To A Degree 4th = 4 Tinmine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 3 - 3 Commissar | ||
Sat Jan 13 2018 18:05 | 1st = 3 Commissar 2nd = 1 Magnificent Galaxy 3rd = 6 Cocco Lucia 4th = 7 Windfola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 1 - 9 Tygar | ||
Sat Jan 13 2018 18:03 | 1st = 9 Tygar 2nd = 6 Persimmon 3rd = 5 Untythehood 4th = 10 Erico |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 9 - 9 Emperors Way | ||
Sat Jan 13 2018 17:55 | 1st = 9 Emperors Way 2nd = 12 Atlantic Fox 3rd = 1 Gamblestown 4th = 4 Nothing Box |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 4 - 6 Caipirinha | ||
Sat Jan 13 2018 17:50 | 1st = 6 Caipirinha 2nd = 2 Dainty Tess 3rd = 1 Volkoff 4th = 5 Zuccheros |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 6 - 4 Soaring High | ||
Sat Jan 13 2018 17:45 | 1st = 4 Soaring High 2nd = 2 Exalted Lightning 3rd = 11 Centre Divider 4th = 9 Eclair Fiesta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 9 - 3 Viddora | ||
Sat Jan 13 2018 17:40 | 1st = 3 Viddora 2nd = 14 Snitzkraft 3rd = 9 Egyptian Symbol 4th = 6 Kaepernick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 7 - 10 Skiffle | ||
Sat Jan 13 2018 17:37 | 1st = 10 Skiffle 2nd = 3 Creative Vision 3rd = 6 Banja Luka 4th = 7 Izzy Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 3 - 3 Big Caroline | ||
Sat Jan 13 2018 17:35 | 1st = 3 Big Caroline 2nd = 4 Naturaliste 3rd = 1 My Greek Boy 4th = 2 Long Knife |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 9 - 12 Sharing | ||
Sat Jan 13 2018 17:33 | 1st = 12 Sharing 2nd = 8 Jester Halo 3rd = 1 Khutulun 4th = 13 Diapason |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 2 - 5 Brooklyn | ||
Sat Jan 13 2018 17:26 | 1st = 5 Brooklyn 2nd = 1 Poets Choice 3rd = 3 Howdee 4th = 2 Boogie Woogie Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 8 - 5 Sugar Bella | ||
Sat Jan 13 2018 17:20 | 1st = 5 Sugar Bella 2nd = 11 Aquatic 3rd = 2 Ghostly 4th = 6 Gitan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 3 - 5 Street Fury | ||
Sat Jan 13 2018 17:15 | 1st = 5 Street Fury 2nd = 1 Cognac 3rd = 8 You Am I 4th = 4 Pearl Trade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 8 - 3 Bellaria | ||
Sat Jan 13 2018 17:10 | 1st = 3 Bellaria 2nd = 8 Miss Magda 3rd = 6 Cymbalism 4th = 10 Octuplets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 5 - 6 Mysticano | ||
Sat Jan 13 2018 17:05 | 1st = 6 Mysticano 2nd = 3 Vickis Boy 3rd = 8 Good Luck Chuck 4th = 11 Blonde Missile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Glen Innes Race 6 - 6 I Am Dynamic | ||
Sat Jan 13 2018 17:00 | 1st = 6 I Am Dynamic 2nd = 4 Going Grey 3rd = 2 Floral One 4th = 11 Liberty Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 8 - 11 Sunlight | ||
Sat Jan 13 2018 16:55 | 1st = 11 Sunlight 2nd = 5 Fullazaboot 3rd = 13 Outback Barbie 4th = 2 Ef Troop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 6 - 5 Imitation Game | ||
Sat Jan 13 2018 16:52 | 1st = 5 Imitation Game 2nd = 2 Old Maribo 3rd = 3 Smiling All 4th = 6 Usain Brockstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 2 - 6 Ying Yang Middle | ||
Sat Jan 13 2018 16:50 | 1st = 6 Ying Yang Middle 2nd = 10 Mystic Pindan 3rd = 2 Frankly Scarlett 4th = 8 Turpins Daughter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 8 - 7 Kens Dream | ||
Sat Jan 13 2018 16:48 | 1st = 7 Kens Dream 2nd = 3 Demonstrate 3rd = 1 Thermal Current 4th = 4 Benz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 7 - 11 Moss Trip | ||
Sat Jan 13 2018 16:45 | 1st = 11 Moss Trip 2nd = 2 Dependable 3rd = 8 Territorial 4th = 5 Its A Lottery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 1 - 7 Bella Giulietta | ||
Sat Jan 13 2018 16:42 | 1st = 7 Bella Giulietta 2nd = 3 Melanion 4th = 5 Niccorossa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 7 - 11 Voilier | ||
Sat Jan 13 2018 16:35 | 1st = 11 Voilier 2nd = 8 Samadoubt 3rd = 5 Eusebio 4th = 2 New Universe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 2 - 10 Ngawi | ||
Sat Jan 13 2018 16:31 | 1st = 10 Ngawi 2nd = 6 Mouth Karate 3rd = 11 Shes A Galah 4th = 8 Angelic Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 7 - 10 Midas Man | ||
Sat Jan 13 2018 16:27 | 1st = 10 Midas Man 2nd = 6 Hi Suppose 3rd = 4 Tax Evader 4th = 8 Ali Orphan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 4 - 4 Cobber | ||
Sat Jan 13 2018 16:22 | 1st = 4 Cobber 2nd = 1 Dances On Stars 3rd = 3 Braidley 4th = 2 Ace Attack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Glen Innes Race 5 - 5 Devlann | ||
Sat Jan 13 2018 16:19 | 1st = 5 Devlann 2nd = 2 Mishani Stealth 3rd = 3 Medal Afrique 4th = 4 Cavitation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 7 - 1 Pierata | ||
Sat Jan 13 2018 16:15 | 1st = 1 Pierata 2nd = 2 Goodfella 3rd = 11 Calculated 4th = 3 Whypeeo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 5 - 1 Star Hero | ||
Sat Jan 13 2018 16:12 | 1st = 1 Star Hero 2nd = 3 Southern Gamble 3rd = 7 Yarragee Road 4th = 6 Eden Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 1 - 8 Lacie Locket | ||
Sat Jan 13 2018 16:10 | 1st = 8 Lacie Locket 2nd = 2 Vital Boom 3rd = 7 Rayarnie 4th = 1 Maybe One More |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 7 - 1 Burning Front | ||
Sat Jan 13 2018 16:08 | 1st = 1 Burning Front 2nd = 6 Chamois Road 3rd = 3 Dollar for Dollar 4th = 11 Nikitas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 6 - 6 Emoclew | ||
Sat Jan 13 2018 16:05 | 1st = 6 Emoclew 2nd = 2 Aeecee Tianhu 3rd = 1 Only Tiger 4th = 13 Sharp Tune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 6 - 6 Dreamforce | ||
Sat Jan 13 2018 15:55 | 1st = 6 Dreamforce 2nd = 3 Mortons Fork 3rd = 5 Liapari 4th = 1 Supply And Demand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 1 - 6 Friar Away | ||
Sat Jan 13 2018 15:51 | 1st = 6 Friar Away 2nd = 4 Freo 3rd = 9 Spin On Command 4th = 7 Jeraft |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Thames Race 11 - | ||
Sat Jan 13 2018 15:50 | 2nd = 7 Awa Cathrine 3rd = 2 Sunny Pegasus 4th = 11 Dauntless |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Thames Race 11 - 6 Secretofthesea Smile | ||
Sat Jan 13 2018 15:50 | 1st = 6 Secretofthesea Smile 2nd = 7 Awa Cathrine 3rd = 2 Sunny Pegasus 4th = 11 Dauntless |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 6 - 2 Pedro Ximenez | ||
Sat Jan 13 2018 15:47 | 1st = 2 Pedro Ximenez 2nd = 12 It Could Be You 3rd = 9 Zabextra 4th = 1 Eyes Are Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 9 - 6 Eagle Bay | ||
Sat Jan 13 2018 15:46 | 1st = 6 Eagle Bay 2nd = 11 Legramor 4th = 3 Handfull |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 3 - 1 Modulate | ||
Sat Jan 13 2018 15:42 | 1st = 1 Modulate 2nd = 5 El Desperado 3rd = 8 Pearl Raider 4th = 2 Rushwa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Glen Innes Race 4 - 7 Love Time | ||
Sat Jan 13 2018 15:39 | 1st = 7 Love Time 2nd = 2 Beale Street 3rd = 4 California Raider 4th = 11 Sutton Forest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 6 - 11 Care To Think | ||
Sat Jan 13 2018 15:35 | 1st = 11 Care To Think 2nd = 6 Arbeitsam 3rd = 5 Snippets Land 4th = 2 Most Important |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 4 - 1 Zariz No Other | ||
Sat Jan 13 2018 15:32 | 1st = 1 Zariz No Other 2nd = 10 Respun 3rd = 9 Miss Demi Monde 4th = 6 Chyseing Ivy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 6 - 18 Annrhon | ||
Sat Jan 13 2018 15:28 | 1st = 18 Annrhon 2nd = 5 Bob Of The Head 3rd = 12 Strykinglee 4th = 11 Believing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Thames Race 10 - 4 Bettor Buy A Rose | ||
Sat Jan 13 2018 15:26 | 1st = 4 Bettor Buy A Rose 2nd = 3 Helix 3rd = 2 Pump Up The Volume 4th = 5 Cha Cha B |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 5 - 3 High Tranquility | ||
Sat Jan 13 2018 15:25 | 1st = 3 High Tranquility 2nd = 4 Nathula 3rd = 10 Mozarts Work 4th = 6 Resort |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 5 - 8 Kawaikini | ||
Sat Jan 13 2018 15:15 | 1st = 8 Kawaikini 2nd = 1 Machinegun Jubs 3rd = 9 Leami Astray 4th = 11 Reward For Fashion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 5 - 1 City Of Pearls | ||
Sat Jan 13 2018 15:12 | 1st = 1 City Of Pearls 2nd = 6 Cheeky Chinchilla 3rd = 5 Waterford Sound 4th = 10 Quatra Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 8 - 1 Wait A Sec | ||
Sat Jan 13 2018 15:08 | 1st = 1 Wait A Sec 2nd = 15 Asama Blue 3rd = 8 Travimyfriend 4th = 5 Beefeater |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 2 - 5 Scarecrow | ||
Sat Jan 13 2018 15:07 | 1st = 5 Scarecrow 2nd = 2 Institution 3rd = 1 Bajan 4th = 10 Lanzini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Glen Innes Race 3 - 3 Four More Millers | ||
Sat Jan 13 2018 15:04 | 1st = 3 Four More Millers 2nd = 1 Knight Templar 3rd = 2 Alpine Dragon 4th = 4 Racecraft |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 5 - 13 Invincibella | ||
Sat Jan 13 2018 15:00 | 1st = 13 Invincibella 2nd = 4 Eckstein 3rd = 10 My Country 4th = 15 Magic Alibi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 3 - 4 Original Prankster | ||
Sat Jan 13 2018 14:57 | 1st = 4 Original Prankster 2nd = 8 Myloveforlara 3rd = 6 Glen Appin 4th = 3 Jacqui Cadente |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 5 - 7 Mr Money Bags | ||
Sat Jan 13 2018 14:53 | 1st = 7 Mr Money Bags 2nd = 5 Crystal Spirit 3rd = 6 Montaser 4th = 8 Star Silk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Thames Race 9 - 5 Blood And Whisky | ||
Sat Jan 13 2018 14:51 | 1st = 5 Blood And Whisky 2nd = 3 Massive Metro 3rd = 10 Makarewa Jake 4th = 1 Burt Munro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 4 - 13 Ordos Honor | ||
Sat Jan 13 2018 14:50 | 1st = 13 Ordos Honor 2nd = 2 Plea Bargain 3rd = 3 Royalty Rising 4th = 6 Apache Junction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 3 - 2 Excelebrazione | ||
Sat Jan 13 2018 14:45 | 1st = 2 Excelebrazione 2nd = 6 Stryke Of Delight 3rd = 8 Ever The Optimus 4th = 7 Eucharist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 4 - 8 Tip Top | ||
Sat Jan 13 2018 14:40 | 1st = 8 Tip Top 2nd = 5 Reach For Heaven 3rd = 6 Thaad 4th = 1 Grande Punto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 4 - 13 Kugelblitz | ||
Sat Jan 13 2018 14:37 | 1st = 13 Kugelblitz 2nd = 4 Californiagrandcru 3rd = 12 So Much Pleasure 4th = 10 Berkshire Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 7 - 1 Age Of Fire | ||
Sat Jan 13 2018 14:33 | 1st = 1 Age Of Fire 2nd = 10 Belle Du Nord 3rd = 11 Savvy Coup 4th = 8 Rock On Wood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 1 - 1 Go The Journey | ||
Sat Jan 13 2018 14:32 | 1st = 1 Go The Journey 2nd = 4 Strategic Demand 3rd = 3 Counter Pulse 4th = 2 Rock Forthe Ladies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Glen Innes Race 2 - 11 Press Reset | ||
Sat Jan 13 2018 14:29 | 1st = 11 Press Reset 2nd = 12 Redraw 3rd = 10 Noreena 4th = 1 Shaolin Song |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 4 - 16 Tumultuous | ||
Sat Jan 13 2018 14:25 | 1st = 16 Tumultuous 2nd = 4 Sedanzer 3rd = 8 Outraged 4th = 9 Endless Days |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 2 - 4 Midnight Mission | ||
Sat Jan 13 2018 14:22 | 1st = 4 Midnight Mission 2nd = 8 Duke Of Downunder 3rd = 10 Annie Pru 4th = 11 Force Awakens |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 4 - 1 Twitchy Frank | ||
Sat Jan 13 2018 14:18 | 1st = 1 Twitchy Frank 2nd = 6 Shalwa 3rd = 4 Tagreeda 4th = 3 Shokora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Thames Race 8 - 6 Ideal Roman | ||
Sat Jan 13 2018 14:16 | 1st = 6 Ideal Roman 2nd = 2 Mo Casino 3rd = 7 Imajollywally 4th = 1 Count Landeck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 3 - 6 Lucky Legend | ||
Sat Jan 13 2018 14:15 | 1st = 6 Lucky Legend 2nd = 10 Dalalah 3rd = 2 Stately Lord 4th = 9 Captain Manering |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 2 - 2 Well Sighted | ||
Sat Jan 13 2018 14:10 | 1st = 2 Well Sighted 2nd = 1 Fabs Cowboy 3rd = 7 Flavian 4th = 6 I Like Candy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 3 - 3 Cordero | ||
Sat Jan 13 2018 14:05 | 1st = 3 Cordero 2nd = 6 Waking Moment 3rd = 8 Rock On Ivy 4th = 2 Richard Of Yorke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 3 - 10 Janes Angel | ||
Sat Jan 13 2018 14:00 | 1st = 10 Janes Angel 2nd = 16 Jindivik 3rd = 11 Raincutter 4th = 2 Invinski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 6 - 4 Von Tunzelman | ||
Sat Jan 13 2018 13:58 | 1st = 4 Von Tunzelman 2nd = 15 Devise 3rd = 5 Benzini 4th = 12 Aspen Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Glen Innes Race 1 - 8 Fussdinado | ||
Sat Jan 13 2018 13:55 | 1st = 8 Fussdinado 2nd = 3 Abb Roy 3rd = 2 Eradicator 4th = 1 Bus Ticket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 3 - 12 Im A Rippa | ||
Sat Jan 13 2018 13:50 | 1st = 12 Im A Rippa 2nd = 7 Secret Trail 3rd = 8 Shes Miss Devine 4th = 14 Fit For Purpose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 1 - 5 Homebird | ||
Sat Jan 13 2018 13:47 | 1st = 5 Homebird 2nd = 6 Greenback Boogie 3rd = 2 Zardabba 4th = 3 Waltzing Willie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 3 - 3 Jacquinot Bay | ||
Sat Jan 13 2018 13:43 | 1st = 3 Jacquinot Bay 2nd = 5 The Chairman 3rd = 2 Sayed 4th = 7 Burrums Buzz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Thames Race 7 - 2 Lynbar Rose | ||
Sat Jan 13 2018 13:41 | 1st = 2 Lynbar Rose 2nd = 5 Hezaluckygrinner 3rd = 9 Queen Lostris 4th = 1 Sheer Bliss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 2 - 6 Royas Dream | ||
Sat Jan 13 2018 13:40 | 1st = 6 Royas Dream 2nd = 4 Victory Anthem 3rd = 1 Excited Prince 4th = 2 Chilcotin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 1 - 1 King Of The North | ||
Sat Jan 13 2018 13:35 | 1st = 1 King Of The North 2nd = 3 Champagne Garden 3rd = 6 The Last Sequalo 4th = 2 Falvelino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 2 - 5 Pendeloque | ||
Sat Jan 13 2018 13:30 | 1st = 5 Pendeloque 2nd = 4 From Within 3rd = 1 Kennedy 4th = 6 Goldfinch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 2 - 2 Blue Wonder | ||
Sat Jan 13 2018 13:25 | 1st = 2 Blue Wonder 2nd = 3 Evies Pearl 3rd = 11 Weight In Gold 4th = 4 Kaiken |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 5 - 6 Makdanife | ||
Sat Jan 13 2018 13:23 | 1st = 6 Makdanife 2nd = 2 Felaar 3rd = 8 Dream Dancer 4th = 11 Korakonui |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 2 - 15 Zafina | ||
Sat Jan 13 2018 13:15 | 1st = 15 Zafina 2nd = 11 Suggan Buggan 3rd = 5 Hes A Moral 4th = 13 Not Surprising |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 2 - 5 Pretty Punk | ||
Sat Jan 13 2018 13:08 | 1st = 5 Pretty Punk 2nd = 2 Articus 3rd = 4 Golden Mane 4th = 3 Second Bullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Thames Race 6 - 10 Major Classic | ||
Sat Jan 13 2018 13:06 | 1st = 10 Major Classic 2nd = 6 Eldolar 3rd = 3 Stars Delight 4th = 2 Ardent Lustre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 1 - 8 Rotterdam | ||
Sat Jan 13 2018 13:05 | 1st = 8 Rotterdam 2nd = 7 Deity 3rd = 6 Behold The Queen 4th = 4 Hollywood Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 1 - 4 Newtown Bluebag | ||
Sat Jan 13 2018 12:55 | 1st = 4 Newtown Bluebag 2nd = 9 Fastquest 3rd = 7 Fui San 4th = 3 General Harmony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 1 - 1 Admiral Michelle | ||
Sat Jan 13 2018 12:50 | 1st = 1 Admiral Michelle 2nd = 2 Bella 3rd = 5 Kasimba 4th = 3 Effectuate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 4 - 2 Neverstopdreaming | ||
Sat Jan 13 2018 12:48 | 1st = 2 Neverstopdreaming 3rd = 13 Pinup Coup 4th = 1 Steppenwolf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 4 - 7 Bring To The Block | ||
Sat Jan 13 2018 12:48 | 1st = 7 Bring To The Block 3rd = 13 Pinup Coup 4th = 1 Steppenwolf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 1 - 11 Problem Solver | ||
Sat Jan 13 2018 12:40 | 1st = 11 Problem Solver 2nd = 16 Shesees Everything 3rd = 3 Zoology 4th = 10 Dinnigan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Thames Race 5 - 1 Regal Grin | ||
Sat Jan 13 2018 12:33 | 1st = 1 Regal Grin 2nd = 5 Viewfield Chatton 3rd = 3 Doubledelightbrigade 4th = 6 Santanna Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 1 - 2 Al Dorama | ||
Sat Jan 13 2018 12:30 | 1st = 2 Al Dorama 2nd = 9 Nasaayim 3rd = 1 Fake 4th = 3 Jarmanagic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 3 - 6 Akoya | ||
Sat Jan 13 2018 12:18 | 1st = 6 Akoya 2nd = 2 Rock My Soul 3rd = 4 Barabas 4th = 7 Casaquinman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Thames Race 4 - 8 Manihiki Pearl | ||
Sat Jan 13 2018 11:58 | 1st = 8 Manihiki Pearl 2nd = 3 Charlie Harper 3rd = 4 Mcdaknife 4th = 5 Gotta Go Jet Away |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 2 - 4 Platinum Mamselle | ||
Sat Jan 13 2018 11:43 | 1st = 4 Platinum Mamselle 2nd = 2 Boy Next Door 3rd = 1 King Louis 4th = 3 Hattie Bee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Thames Race 3 - 6 Mcleods Daughter | ||
Sat Jan 13 2018 11:23 | 1st = 6 Mcleods Daughter 2nd = 1 Go Paddy 3rd = 10 Delia May 4th = 7 Arya Famous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 1 - 2 Merlini | ||
Sat Jan 13 2018 11:08 | 1st = 2 Merlini 2nd = 5 Silver Cloud 3rd = 8 Vinnies Volley 4th = 9 Pownce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Thames Race 2 - 1 Lis Rulz | ||
Sat Jan 13 2018 10:48 | 1st = 1 Lis Rulz 2nd = 10 Somewhereinbrooklyn 3rd = 6 Waingaro Mara 4th = 7 Brookies Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Thames Race 1 - 1 Redmaro | ||
Sat Jan 13 2018 10:18 | 1st = 1 Redmaro 2nd = 7 Scanreco Bay 3rd = 5 The C E O 4th = 9 Happy Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 2 Patchy Kat | ||
Sat Jan 13 2018 1:37 | 1st = 2 Patchy Kat 2nd = 1 Nothing To Prove 3rd = 5 Serengeti Sky 4th = 4 West On Toast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 1 Attilius | ||
Sat Jan 13 2018 1:17 | 1st = 1 Attilius 2nd = 8 Rhianna Keeping 3rd = 4 Groovy Tiger 4th = 3 Spring Jester |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 10 - 8 Tanaka Eagle | ||
Sat Jan 13 2018 1:10 | 1st = 8 Tanaka Eagle 2nd = 6 Makinchanges 3rd = 1 Hindu Kumara 4th = 5 Deflector |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 3 Fernando Monelli | ||
Sat Jan 13 2018 0:57 | 1st = 3 Fernando Monelli 2nd = 2 Lucky Shooter 3rd = 5 Billy Brass 4th = 6 Velocity Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 6 Master Jaxon | ||
Sat Jan 13 2018 0:40 | 1st = 6 Master Jaxon 2nd = 1 A Bit Ruthless 3rd = 2 Dredlock Rockstar 4th = 9 Ima Rocknroll Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 1 Mamma Monelli | ||
Sat Jan 13 2018 0:37 | 1st = 1 Mamma Monelli 2nd = 6 Satrai Boy 3rd = 7 Smooth Ride 4th = 5 Harlan Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Busselton Race 6 - 2 On My Oath | ||
Sat Jan 13 2018 0:25 | 1st = 2 On My Oath 2nd = 1 Amounis 3rd = 5 Kaydee Stratton 4th = 6 Roman Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 8 Neo Ha Ha | ||
Sat Jan 13 2018 0:17 | 1st = 8 Neo Ha Ha 2nd = 1 Dandalup Doll 3rd = 6 Obstruction 4th = 7 Karons Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 6 Im Rockaria | ||
Sat Jan 13 2018 0:10 | 1st = 6 Im Rockaria 2nd = 7 Idealindiamonds 3rd = 8 Importer Exporter 4th = 2 Jus Livinthedream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Busselton Race 5 - 6 Sammys Ideal | ||
Sat Jan 13 2018 0:00 | 1st = 6 Sammys Ideal 2nd = 2 Lightning Colt 3rd = 3 Ti Amo Bella 4th = 1 Cavallo Nero |
Latest Horse Racing news
- Winx has two to beat in the Caulfield Stakes
- Favourite Foxplay looks good in warm up for 1000 Guineas
- Pakistan Star Last to First Again
- Jameka 2nd favourite despite winning penalty
- Wicklow Brave Melbourne Cup odds slashed after Curragh win
- Palentino Form Odds and Tips
- Palentino upsets Black Heart Bart on route to Cox Plate
- Tosen Stardom to take on Winx before the Cox Plate
All news archives (all sports)
- 2023
- 2022
- - June
- 2018
- 2017
- 2016
- 2015
- 2014
- 2013
- 2012
- 2011
- 2010
- 2009
- 2000