Racing Results: Horse, Greyhound & Harness
Here you'll find all the latest results from the world of racing. Click on the links below to filter results by type:
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 8 Humble | ||
Tue Dec 11 2018 23:45 | 1st = 8 Humble 2nd = 4 Corporate Storm 3rd = 6 No Added Sugar 4th = 3 Aeroplane Barney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 5 Causing Havoc | ||
Tue Dec 11 2018 23:24 | 1st = 5 Causing Havoc 2nd = 8 Go Pro 3rd = 7 West On Ollie 4th = 4 Flying Urkal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 6 Kili Monelli | ||
Tue Dec 11 2018 23:07 | 1st = 6 Kili Monelli 2nd = 4 Governess 3rd = 1 Incredible Evie 4th = 2 Adele Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 10 - 3 Our Star | ||
Tue Dec 11 2018 23:00 | 1st = 3 Our Star 2nd = 4 Panther Cloud 3rd = 7 Zipping Irwin 4th = 5 Rhondas Dougie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 5 Yunderup Star | ||
Tue Dec 11 2018 22:45 | 1st = 5 Yunderup Star 2nd = 3 Cosmic Ox 3rd = 6 Fernando Monelli 4th = 4 Westdale Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 9 - 1 Silver Weasel | ||
Tue Dec 11 2018 22:37 | 1st = 1 Silver Weasel 2nd = 7 Dark Conde 3rd = 8 Wild Wish 4th = 2 Billy Bojangles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 9 - 3 Our Little Actress | ||
Tue Dec 11 2018 22:32 | 1st = 3 Our Little Actress 2nd = 7 Badlands Ginger 3rd = 1 El Comandante 4th = 2 Stormfly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 3 Sunset Echo | ||
Tue Dec 11 2018 22:30 | 1st = 3 Sunset Echo 2nd = 4 Berkly River 3rd = 8 Oldmate Amy 4th = 2 Thru The Mill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 7 - 7 Makoczar | ||
Tue Dec 11 2018 22:25 | 1st = 7 Makoczar 3rd = 8 Henwood Bay 4th = 9 Decimas Whitby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 7 - 10 Antagonistic | ||
Tue Dec 11 2018 22:25 | 1st = 10 Antagonistic 3rd = 8 Henwood Bay 4th = 9 Decimas Whitby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 1 Mahjong Ted | ||
Tue Dec 11 2018 22:24 | 1st = 1 Mahjong Ted 2nd = 3 Lady Spur 3rd = 8 Snoop A Loop 4th = 6 Hail Galo Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 8 - 7 Czarny | ||
Tue Dec 11 2018 22:12 | 1st = 7 Czarny 2nd = 8 Slow Dancer 3rd = 1 Lodgement 4th = 4 Innocent Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 9 Wise Up | ||
Tue Dec 11 2018 22:09 | 1st = 9 Wise Up 2nd = 2 Sunset Moo Moo 3rd = 7 Do The Best 4th = 5 Lilly Tux |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 7 Come On Emmaline | ||
Tue Dec 11 2018 22:05 | 1st = 7 Come On Emmaline 2nd = 5 No Passengers 3rd = 4 Lemonade Kid 4th = 3 Flywheel Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 8 - 4 Flojos Gold | ||
Tue Dec 11 2018 22:00 | 1st = 4 Flojos Gold 2nd = 1 Chasing A Win 3rd = 3 Misterfreeze 4th = 6 Whenmechief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 10 - 2 Nightside | ||
Tue Dec 11 2018 21:58 | 1st = 2 Nightside 2nd = 8 Our Interest 3rd = 4 Winsome Inglis 4th = 1 Game Set Match |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 7 - 4 Rockin Ringo | ||
Tue Dec 11 2018 21:55 | 1st = 4 Rockin Ringo 2nd = 5 Breaker Charlie 3rd = 7 Call Me Dory 4th = 3 Back Street Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 6 Starter Up | ||
Tue Dec 11 2018 21:52 | 1st = 6 Starter Up 2nd = 8 Bedelia Way 3rd = 5 Hello April 4th = 1 Maybe Today |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 6 - 8 The Lightning Strike | ||
Tue Dec 11 2018 21:47 | 1st = 8 The Lightning Strike 2nd = 3 Excuse Me Sir 3rd = 6 Reacher 4th = 10 Soho Mercury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 7 Solid Bling | ||
Tue Dec 11 2018 21:44 | 1st = 7 Solid Bling 2nd = 6 Spollys Flyer 3rd = 5 Blistering Betty 4th = 3 More Despondent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 9 - 6 Ripper Zipper | ||
Tue Dec 11 2018 21:41 | 1st = 6 Ripper Zipper 2nd = 3 Al Keroma 3rd = 7 Silver Peg 4th = 4 Weonna Sannette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 6 - 5 Norse Viking | ||
Tue Dec 11 2018 21:38 | 1st = 5 Norse Viking 2nd = 4 Nicmac Lass 3rd = 8 Banjo An Henry 4th = 2 Bull Dance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 1 Hello Im Letty | ||
Tue Dec 11 2018 21:35 | 1st = 1 Hello Im Letty 2nd = 7 Restless Guess 3rd = 4 Selene Monelli 4th = 8 Zanzique |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 7 - 8 Madazalways | ||
Tue Dec 11 2018 21:30 | 1st = 8 Madazalways 2nd = 5 Ya Bowen Delight 3rd = 6 Headmaster 4th = 1 Pilot Pete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 9 - 5 Run Sun | ||
Tue Dec 11 2018 21:28 | 1st = 5 Run Sun 2nd = 1 Not Far Zuess 3rd = 4 Surfin Girl 4th = 8 Fire Fly Rodger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 4 Mepunga Billy | ||
Tue Dec 11 2018 21:25 | 1st = 4 Mepunga Billy 2nd = 3 Why Not Ginger 3rd = 6 Payton 4th = 1 Jack Whelan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 5 - 9 Always Arjay | ||
Tue Dec 11 2018 21:20 | 1st = 9 Always Arjay 2nd = 2 Keeper Of Keys 4th = 4 Kid Colossus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 8 - 1 Agatha Crusty | ||
Tue Dec 11 2018 21:18 | 1st = 1 Agatha Crusty 2nd = 7 Screaming Fox 3rd = 4 Nikita Keeping 4th = 2 Miss Kintaka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 5 - 2 Flaming Moe | ||
Tue Dec 11 2018 21:15 | 1st = 2 Flaming Moe 2nd = 4 Intensify 3rd = 7 No Not Me 4th = 1 Nicmac Jett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 4 Dandalup Galaxy | ||
Tue Dec 11 2018 21:12 | 1st = 4 Dandalup Galaxy 2nd = 7 Talking Tommy 3rd = 3 West On Honey 4th = 1 Freak On Knee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 5 Kickatinalong | ||
Tue Dec 11 2018 21:10 | 1st = 5 Kickatinalong 2nd = 3 Rococo 3rd = 6 Straddie 4th = 2 Yesnomaybeso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 8 - 6 Archie Wah Wah | ||
Tue Dec 11 2018 21:08 | 1st = 6 Archie Wah Wah 2nd = 5 Tranquil Venus 3rd = 1 Charlie What 4th = 3 Rope A Dope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 8 Wharfies Girl | ||
Tue Dec 11 2018 21:05 | 1st = 8 Wharfies Girl 2nd = 2 Jakesta 3rd = 3 Miss Dee Meadows 4th = 1 Duke Of Burnley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 6 - 5 Our Amazing Grace | ||
Tue Dec 11 2018 21:00 | 1st = 5 Our Amazing Grace 2nd = 7 Dromana Beach 3rd = 3 Aintnooilpainting 4th = 11 Rhyflective |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 7 - 1 Jingles Keeping | ||
Tue Dec 11 2018 20:58 | 1st = 1 Jingles Keeping 2nd = 2 Good Odds Harada 3rd = 5 Nangar Panda 4th = 4 Point And Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 2 Enjoy the Show | ||
Tue Dec 11 2018 20:55 | 1st = 2 Enjoy the Show 2nd = 1 Smokey Wishes 3rd = 9 Salute The Cloud 4th = 3 Scott Hooked |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 4 - 9 Hasani | ||
Tue Dec 11 2018 20:50 | 1st = 9 Hasani 2nd = 3 Naval Aviator 3rd = 1 Affluent Bell 4th = 6 Donegal Chokin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 1 Blue Max | ||
Tue Dec 11 2018 20:48 | 1st = 1 Blue Max 2nd = 7 Kooringa Molly 3rd = 2 Kulu Dot Com 4th = 8 Kingsbrae Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 2 Cosmic Act | ||
Tue Dec 11 2018 20:45 | 1st = 2 Cosmic Act 2nd = 8 Henessey Venom 3rd = 3 Etiquette 4th = 6 Velocity Anifrid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 4 Allabouthemoney | ||
Tue Dec 11 2018 20:40 | 1st = 4 Allabouthemoney 2nd = 12 Robyn Taylor 3rd = 7 Ponderosa Andrew 4th = 9 Water Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 6 - 7 Runway Oscar | ||
Tue Dec 11 2018 20:38 | 1st = 7 Runway Oscar 2nd = 1 Good Odds Meghan 3rd = 6 Chickiano 4th = 3 Katika Keroma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 7 Apprehension | ||
Tue Dec 11 2018 20:35 | 1st = 7 Apprehension 2nd = 8 Magic Doug 3rd = 2 Good People 4th = 3 Fancy A Beer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 5 - 1 Always On | ||
Tue Dec 11 2018 20:30 | 1st = 1 Always On 2nd = 2 Macray Muchacho 3rd = 5 Hard Rock Shannon 4th = 6 Crowbar Johnson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 2 Thats Lil Bob | ||
Tue Dec 11 2018 20:28 | 1st = 2 Thats Lil Bob 2nd = 6 Lady Ulla 3rd = 3 Sandave Diva 4th = 8 Murphy Rumble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 8 Cee Me Entertain | ||
Tue Dec 11 2018 20:25 | 1st = 8 Cee Me Entertain 2nd = 5 May Haze 3rd = 4 Joanies Johnny 4th = 6 Mega Hazel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 3 - 4 Punters Dream | ||
Tue Dec 11 2018 20:20 | 1st = 4 Punters Dream 2nd = 8 Spock The Spaceman 3rd = 2 Highview Sadler 4th = 5 Charlie El |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 5 - 1 Pass The Jar | ||
Tue Dec 11 2018 20:18 | 1st = 1 Pass The Jar 2nd = 5 Cheeky Tunes 3rd = 7 Federal Brae 4th = 3 Wild Miss Judy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 5 El Bazza | ||
Tue Dec 11 2018 20:15 | 1st = 5 El Bazza 2nd = 7 Kiowa Shadow 3rd = 1 Raise Your Glass 4th = 8 Best Of Beza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 5 Royal Lefty | ||
Tue Dec 11 2018 20:10 | 1st = 5 Royal Lefty 2nd = 6 Ponderosa Bigz 3rd = 1 The Brazen Jasper 4th = 4 Betawenimdancin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 5 - 1 Smooth Act | ||
Tue Dec 11 2018 20:08 | 1st = 1 Smooth Act 2nd = 5 Ripple Rumble 3rd = 8 Provoker 4th = 3 Toby Tracker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 2 Romany Girl | ||
Tue Dec 11 2018 20:05 | 1st = 2 Romany Girl 2nd = 3 Fifty Dollar 3rd = 7 Vanishka 4th = 4 Takaho Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 4 - 6 Three Strikes Mach | ||
Tue Dec 11 2018 20:00 | 1st = 6 Three Strikes Mach 2nd = 1 Pattys Angel 3rd = 2 Shesabeegee 4th = 3 Fire House Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 4 - 7 Tunza Thunda | ||
Tue Dec 11 2018 19:58 | 1st = 7 Tunza Thunda 2nd = 8 Bolt Keeping 3rd = 4 Hard Left 4th = 2 Oleary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 2 Mr Sugar Daddy | ||
Tue Dec 11 2018 19:55 | 1st = 2 Mr Sugar Daddy 2nd = 1 Trendy Hawke 3rd = 8 Nicmac Babe 4th = 7 Shake The Paint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 12 - 5 Manila Kampyon | ||
Tue Dec 11 2018 19:52 | 1st = 5 Manila Kampyon 2nd = 4 Dream Boulevard 3rd = 2 Go Barny Go 4th = 8 Cruisys Lil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 2 - 1 Harry Goodmate | ||
Tue Dec 11 2018 19:50 | 1st = 1 Harry Goodmate 2nd = 5 Defy 3rd = 8 Nowuseemesmile 4th = 7 King Memphis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 5 Kingsbrae Carol | ||
Tue Dec 11 2018 19:48 | 1st = 5 Kingsbrae Carol 2nd = 2 Bokarm Nora 3rd = 1 Fang Tasia 4th = 8 Pink Axle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 2 Akina Harley | ||
Tue Dec 11 2018 19:45 | 1st = 2 Akina Harley 2nd = 3 Boone 3rd = 1 Top Gem 4th = 6 Nates Awesome |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 6 Aqua Cruiser | ||
Tue Dec 11 2018 19:40 | 1st = 6 Aqua Cruiser 2nd = 8 Always A Lexus 3rd = 3 Noworries 4th = 9 Milly Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 3 - 4 Morse | ||
Tue Dec 11 2018 19:38 | 1st = 4 Morse 2nd = 6 Dude Abides 3rd = 7 Dantelah 4th = 8 Peeks Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 11 - 8 Lektra Guiseppe | ||
Tue Dec 11 2018 19:35 | 1st = 8 Lektra Guiseppe 2nd = 10 Iceni Skye 3rd = 2 Bad Apple 4th = 5 Pyrenees Inferno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 3 - 2 Mallee Reactor | ||
Tue Dec 11 2018 19:31 | 1st = 2 Mallee Reactor 2nd = 1 Falcons Rizing 3rd = 5 Bill Sharkie 4th = 6 Caulonia Terror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 1 Kulu Hipster | ||
Tue Dec 11 2018 19:29 | 1st = 1 Kulu Hipster 2nd = 8 Tranquil Invader 3rd = 5 Kingsbrae Martha 4th = 4 Him The Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 2 Spritely Mac | ||
Tue Dec 11 2018 19:26 | 1st = 2 Spritely Mac 2nd = 6 Piccolo Fratello 3rd = 5 Bintang Bullet 4th = 4 Sunita Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 1 - 4 Theo Aviator | ||
Tue Dec 11 2018 19:22 | 1st = 4 Theo Aviator 2nd = 10 Bettor Be Oscar 3rd = 7 Amadeo 4th = 1 Jesse Allwood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 2 - 1 Eye Rock | ||
Tue Dec 11 2018 19:20 | 1st = 1 Eye Rock 2nd = 3 Fast Car Driving 3rd = 4 Dual Keroma 4th = 5 Fernando Marks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 3 Two Phils Cool | ||
Tue Dec 11 2018 19:17 | 1st = 3 Two Phils Cool 2nd = 1 Winlock Dyno 3rd = 6 Kraken Forest 4th = 5 Maximum Brew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 9 Urban Girl | ||
Tue Dec 11 2018 19:13 | 1st = 9 Urban Girl 2nd = 7 Plain Baby 3rd = 2 Hapenny 4th = 4 Platinum Penny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dalby Race 7 - 3 The Real Spiel | ||
Tue Dec 11 2018 19:10 | 1st = 3 The Real Spiel 2nd = 9 Rocking Ossie 3rd = 5 Fish Burger 4th = 6 Piginarki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 2 - 1 Tranquil Buddy | ||
Tue Dec 11 2018 19:07 | 1st = 1 Tranquil Buddy 2nd = 8 Ebonnie 3rd = 2 Dainty Miss 4th = 5 Cute Gambler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 6 Dybala | ||
Tue Dec 11 2018 19:04 | 1st = 6 Dybala 2nd = 4 Extreme Summer 3rd = 8 Knock The Clock 4th = 5 Yelredda Saint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 2 - 1 Ezygatboy | ||
Tue Dec 11 2018 19:00 | 1st = 1 Ezygatboy 2nd = 2 Oh My Goodness 3rd = 10 The Last Parisian 4th = 9 Forest Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 1 - 2 Senor Zipper | ||
Tue Dec 11 2018 18:57 | 1st = 2 Senor Zipper 2nd = 5 Stormy Duchess 3rd = 7 Wild Dominance 4th = 8 Ohmywow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 2 Flame Slinger | ||
Tue Dec 11 2018 18:54 | 1st = 2 Flame Slinger 2nd = 8 My Names Barry 3rd = 3 Crymelon Phantom 4th = 7 Liberal Nunnio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 4 Uncle Dawell | ||
Tue Dec 11 2018 18:51 | 1st = 4 Uncle Dawell 2nd = 8 Drinking Rockets 3rd = 1 Max The Weapon 4th = 2 Miss Gambler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 5 Vitaliser | ||
Tue Dec 11 2018 18:48 | 1st = 5 Vitaliser 2nd = 9 Cosmic Sole 3rd = 4 Taxing 4th = 1 Gee Dalton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 4 Sackheim | ||
Tue Dec 11 2018 18:43 | 1st = 4 Sackheim 2nd = 11 Kissofdeath 3rd = 1 Bettor Atom 4th = 10 Stonebridge Royal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 3 Fire To Rain | ||
Tue Dec 11 2018 18:41 | 1st = 3 Fire To Rain 2nd = 7 Calypso Bay 3rd = 4 Empire Reign 4th = 1 Tyler Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 7 Pants On Fire | ||
Tue Dec 11 2018 18:38 | 1st = 7 Pants On Fire 2nd = 1 Bombora Thunder 3rd = 5 Cruisys Rose 4th = 10 Arcup Usain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 1 - 4 Urella Fella | ||
Tue Dec 11 2018 18:33 | 1st = 4 Urella Fella 2nd = 3 The George 3rd = 8 Girl With A Pearl 4th = 6 Cora Jaccka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dalby Race 6 - 9 Brenda | ||
Tue Dec 11 2018 18:30 | 1st = 9 Brenda 2nd = 4 Johnny Be Quick 3rd = 10 Okanagan Miss 4th = 11 General Cos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 5 Quen Bale | ||
Tue Dec 11 2018 18:27 | 1st = 5 Quen Bale 2nd = 2 Super Stoked 3rd = 7 Miami Fernando 4th = 8 Angel Of Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 11 Lenny The Legend | ||
Tue Dec 11 2018 18:22 | 1st = 11 Lenny The Legend 2nd = 10 Dance For Glory 3rd = 4 The Boys Gnp 4th = 9 Ruato Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 2 Danyos Lozza | ||
Tue Dec 11 2018 18:19 | 1st = 2 Danyos Lozza 2nd = 3 Spring Wine 3rd = 6 Spring Thief 4th = 1 Star Rise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 8 Husky Beatle | ||
Tue Dec 11 2018 18:15 | 1st = 8 Husky Beatle 2nd = 4 Ah Sugar Sugar 3rd = 6 Rory Kade 4th = 2 White Ambush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 9 Amightyfinehorse | ||
Tue Dec 11 2018 18:10 | 1st = 9 Amightyfinehorse 2nd = 1 Our Bushwacker 3rd = 8 Mista Taptoe Lombo 4th = 5 Rollon Chilli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 3 Sub Zero Magic | ||
Tue Dec 11 2018 18:07 | 1st = 3 Sub Zero Magic 2nd = 8 Bombers Baby 3rd = 1 Goorawin 4th = 7 Winlock Intent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 9 - 1 Pump The Brakes | ||
Tue Dec 11 2018 18:02 | 1st = 1 Pump The Brakes 2nd = 6 Beau Dandy 3rd = 5 Blucolla Moon 4th = 8 A Passion For Aces |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 1 Aim | ||
Tue Dec 11 2018 17:59 | 1st = 1 Aim 2nd = 5 Spring Reina 3rd = 8 Fab Fit 4th = 4 Foxy Be Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dalby Race 5 - 3 Hierarchal | ||
Tue Dec 11 2018 17:55 | 1st = 3 Hierarchal 2nd = 9 Empress Zhao 3rd = 8 Sheezinajam 4th = 1 Unique Mistique |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 2 Don Quixote | ||
Tue Dec 11 2018 17:48 | 1st = 2 Don Quixote 2nd = 5 Fairytale Ending 3rd = 1 Trouble Brewing 4th = 9 Monoak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 7 Black Treasure | ||
Tue Dec 11 2018 17:43 | 1st = 7 Black Treasure 2nd = 4 Flying Smart 3rd = 1 Aston Aniston 4th = 3 Shark Tank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 2 Tom Me Gun | ||
Tue Dec 11 2018 17:42 | 1st = 2 Tom Me Gun 2nd = 12 Mark Of Integrity 3rd = 1 Oasis Dream 4th = 10 Maretti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 8 Lilys Bean | ||
Tue Dec 11 2018 17:39 | 1st = 8 Lilys Bean 2nd = 7 Wildash Tom 3rd = 1 Impatient Kid 4th = 3 Bergari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 8 - 3 Tully Toff | ||
Tue Dec 11 2018 17:35 | 1st = 3 Tully Toff 2nd = 10 La Dalliance 3rd = 9 Jounama 4th = 6 Te Ata |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 1 Cool Coco | ||
Tue Dec 11 2018 17:28 | 1st = 1 Cool Coco 2nd = 7 Dyna Bobbi 3rd = 2 Darren Allen 4th = 4 Lady Christina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 3 Lively Hero | ||
Tue Dec 11 2018 17:22 | 1st = 3 Lively Hero 2nd = 2 Guys Bettor Bet 3rd = 1 Macca Kelly 4th = 5 Controversial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 3 Spring Ritchie | ||
Tue Dec 11 2018 17:19 | 1st = 3 Spring Ritchie 2nd = 1 Velocity Agnetha 3rd = 5 Dodgy Ethan 4th = 4 La Bamba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dalby Race 4 - 1 Commandeering | ||
Tue Dec 11 2018 17:15 | 1st = 1 Commandeering 2nd = 5 Gossiaux 3rd = 7 Rotindy 4th = 3 Remember Mary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 1 Little Big Shot | ||
Tue Dec 11 2018 17:09 | 1st = 1 Little Big Shot 2nd = 5 On Billys Wings 3rd = 7 Gunmetal Liam 4th = 3 Line Trike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 9 Mammals Magic | ||
Tue Dec 11 2018 17:07 | 1st = 9 Mammals Magic 2nd = 5 Majestic Kiwi 3rd = 10 Key Largo 4th = 11 Dollarbill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 5 Ima Talker | ||
Tue Dec 11 2018 17:04 | 1st = 5 Ima Talker 2nd = 6 Gotcha Scootin 3rd = 1 Who What Where 4th = 2 Lanark Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 3 Kraken Dust | ||
Tue Dec 11 2018 16:52 | 1st = 3 Kraken Dust 2nd = 2 Hurricane Rose 3rd = 6 Kraken Roger 4th = 1 Go Slow Goldy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 3 Dyna Helena | ||
Tue Dec 11 2018 16:37 | 1st = 3 Dyna Helena 2nd = 4 Cindys Mate 3rd = 9 Hot Spuds 4th = 8 Dyna Khloe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 3 Dyna Nelly | ||
Tue Dec 11 2018 16:17 | 1st = 3 Dyna Nelly 2nd = 5 Tessa Allen 3rd = 1 Scissor King 4th = 4 Spot The Ghost |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 4 Titanium Bolt | ||
Tue Dec 11 2018 15:57 | 1st = 4 Titanium Bolt 2nd = 2 Kraken Jonny 3rd = 8 Monrovia 4th = 1 Miss Brew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 5 Dakota Grace | ||
Tue Dec 11 2018 14:57 | 1st = 5 Dakota Grace 2nd = 4 Crackenback 3rd = 3 Long Gully Helen 4th = 6 Spring Waratah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 7 Maximum Tiff | ||
Tue Dec 11 2018 14:54 | 1st = 7 Maximum Tiff 2nd = 2 Tiger Minstrel 3rd = 5 Blue Gene Bowie 4th = 4 Zafonic Trevor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 4 Ashfield Lad | ||
Tue Dec 11 2018 14:51 | 1st = 4 Ashfield Lad 2nd = 3 Panther Paul 3rd = 9 Snooker Dave 4th = 8 Dana Jill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 3 Jake Sully | ||
Tue Dec 11 2018 14:47 | 1st = 3 Jake Sully 2nd = 8 Finnigans Way 3rd = 4 Reiki Master 4th = 5 Slingshot Sambo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 1 Left A Terror | ||
Tue Dec 11 2018 14:42 | 1st = 1 Left A Terror 2nd = 8 Goddess Jujon 3rd = 9 Montana Chief 4th = 6 Gizzmo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 7 Dyna Maple | ||
Tue Dec 11 2018 14:39 | 1st = 7 Dyna Maple 2nd = 5 Bell Tyson 3rd = 8 Victa Kylie 4th = 6 Boo Hoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 4 - 3 Laura Bush | ||
Tue Dec 11 2018 14:38 | 1st = 3 Laura Bush 2nd = 5 Need Luck 3rd = 8 November Guy 4th = 6 Commando One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 3 - 4 Fox Beat | ||
Tue Dec 11 2018 14:35 | 1st = 4 Fox Beat 2nd = 1 Bianbarnie 3rd = 5 Luga Lad 4th = 13 Layercake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 5 Nitro Blast | ||
Tue Dec 11 2018 14:31 | 1st = 5 Nitro Blast 2nd = 2 Dandy Dale 3rd = 8 Nino De Oro 4th = 6 Latitude Zero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 3 - 4 Crafty Lion | ||
Tue Dec 11 2018 14:30 | 1st = 4 Crafty Lion 2nd = 3 Coherence 3rd = 11 True Bell 4th = 6 Hammer N Tone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 5 Sulza Boy | ||
Tue Dec 11 2018 14:27 | 1st = 5 Sulza Boy 2nd = 6 Militant 3rd = 7 Wynburn Shakes 4th = 4 Sizzling Bandit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 12 - 3 Mohican Run | ||
Tue Dec 11 2018 14:23 | 1st = 3 Mohican Run 2nd = 5 Zefside 3rd = 7 Ring Clown 4th = 4 Shaw Winner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 1 Benevolence | ||
Tue Dec 11 2018 14:22 | 1st = 1 Benevolence 2nd = 2 Promise To Rock 3rd = 6 Valiente 4th = 3 Bara Halley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 2 Minnie Mac | ||
Tue Dec 11 2018 14:19 | 1st = 2 Minnie Mac 2nd = 3 Flown Away 3rd = 1 Hot Princess 4th = 8 Vipers Mission |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 8 Mellcat Master | ||
Tue Dec 11 2018 14:16 | 1st = 8 Mellcat Master 2nd = 1 Islas Ivy 4th = 2 Mallee Chas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 3 - 8 Fancy Schmancy | ||
Tue Dec 11 2018 14:13 | 1st = 8 Fancy Schmancy 2nd = 3 Onedin Punter 3rd = 4 K B La Salle 4th = 1 Aint Nothing Bettor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 3 Buckle Up Maria | ||
Tue Dec 11 2018 14:12 | 1st = 3 Buckle Up Maria 2nd = 1 Zalaya 3rd = 6 Woodridge 4th = 4 Greysynd Hawk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 2 Goalkicker | ||
Tue Dec 11 2018 14:07 | 1st = 2 Goalkicker 2nd = 7 Montana Express 3rd = 6 Major Seascape 4th = 1 Torque Feels Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 11 - 1 Opawa Al | ||
Tue Dec 11 2018 14:05 | 1st = 1 Opawa Al 2nd = 8 Know Equal 3rd = 7 Shift The Blame 4th = 5 Miss Nina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 1 Dallas Fernando | ||
Tue Dec 11 2018 14:04 | 1st = 1 Dallas Fernando 2nd = 5 Brin Bandit 3rd = 6 Crazy Claire 4th = 4 Spring Sniper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 2 Nangar Jack | ||
Tue Dec 11 2018 14:01 | 1st = 2 Nangar Jack 2nd = 4 Clare Fallon 3rd = 8 Winlock Huddy 4th = 5 Bogan Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 2 - 6 Star Finder | ||
Tue Dec 11 2018 14:00 | 1st = 6 Star Finder 2nd = 10 Something Serious 3rd = 8 Diemens Angel 4th = 11 Valencia Missile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 2 - 4 Miss Crompton | ||
Tue Dec 11 2018 13:55 | 1st = 4 Miss Crompton 2nd = 2 Katatonic 3rd = 3 Coolyboss 4th = 1 Leftover Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 1 Howies My Bro | ||
Tue Dec 11 2018 13:52 | 1st = 1 Howies My Bro 2nd = 5 Lisas Dream 3rd = 2 Ooaar 4th = 6 Medium Rare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 10 - 1 Go Brat | ||
Tue Dec 11 2018 13:48 | 1st = 1 Go Brat 2nd = 5 Sarcasm 3rd = 7 Amy Bale 4th = 4 Umbridge Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 9 Princess Phoenix | ||
Tue Dec 11 2018 13:47 | 1st = 9 Princess Phoenix 2nd = 4 Drop The Hammer 3rd = 5 Pegasus Elegance 4th = 7 Gold Sovereign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 4 Irinka Sneaky | ||
Tue Dec 11 2018 13:44 | 1st = 4 Irinka Sneaky 2nd = 5 Margolis 3rd = 2 My Country 4th = 7 Senor Wolf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 2 Spring Jose | ||
Tue Dec 11 2018 13:41 | 1st = 2 Spring Jose 2nd = 7 Fabroad 3rd = 5 Striking Jewel 4th = 1 Thors Jakit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 2 - 2 The Bandit Queen | ||
Tue Dec 11 2018 13:38 | 1st = 2 The Bandit Queen 2nd = 7 American Banner 3rd = 8 Mockingjay 4th = 1 Mr Billiards |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 8 Miss Moggy | ||
Tue Dec 11 2018 13:37 | 1st = 8 Miss Moggy 2nd = 2 Savatag 3rd = 7 Koko 4th = 1 Sacred Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 1 - 2 Bel Robbie | ||
Tue Dec 11 2018 13:30 | 1st = 2 Bel Robbie 2nd = 3 Chorus 3rd = 8 Purr Itty Kitty 4th = 7 Fight To The End |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 9 - 2 Gem | ||
Tue Dec 11 2018 13:29 | 1st = 2 Gem 2nd = 7 Long Live Love 3rd = 9 Know Refusal 4th = 1 Storming Mack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 2 Jacobite Swift | ||
Tue Dec 11 2018 13:27 | 1st = 2 Jacobite Swift 2nd = 5 Master Kinloch 3rd = 1 Sunset Sporty 4th = 4 Debzony Excite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 5 Select Mick | ||
Tue Dec 11 2018 13:24 | 1st = 5 Select Mick 2nd = 4 Victa Choco 3rd = 1 Charlie Chops 4th = 2 Our Collision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 1 - 6 Oh What A Thief | ||
Tue Dec 11 2018 13:20 | 1st = 6 Oh What A Thief 2nd = 7 Bennos Boy 3rd = 5 Brockton Punch 4th = 1 Grunderzeit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 7 Limit Desires | ||
Tue Dec 11 2018 13:17 | 1st = 7 Limit Desires 2nd = 4 Hardaway Zoe 3rd = 1 Major Mint 4th = 6 Thunder Punch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 5 Say Your Pres | ||
Tue Dec 11 2018 13:12 | 1st = 5 Say Your Pres 2nd = 4 Maryel 3rd = 10 Scenic Sky 4th = 6 Major Thomas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 8 - 2 Opawa Brad | ||
Tue Dec 11 2018 13:12 | 1st = 2 Opawa Brad 2nd = 1 Tricode Boy 3rd = 4 Homebush Fued 4th = 3 Elland Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 4 Winlock Squints | ||
Tue Dec 11 2018 13:09 | 1st = 4 Winlock Squints 2nd = 8 My Barcia 3rd = 2 Jacobite Fancy 4th = 3 Title Shot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 1 - 6 Franco Saxon | ||
Tue Dec 11 2018 13:03 | 1st = 6 Franco Saxon 2nd = 4 Franco Hampton 3rd = 2 Bettor Sensation 4th = 5 Mogul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 7 Blastoise | ||
Tue Dec 11 2018 13:00 | 1st = 7 Blastoise 2nd = 2 Mighty Barcia 3rd = 5 Victa Roz 4th = 1 Roscommon Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 3 Zoes All | ||
Tue Dec 11 2018 12:57 | 1st = 3 Zoes All 2nd = 8 Lily Lola 3rd = 6 Fabulous Diamond 4th = 1 Cawbourne Dawnie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 7 - 4 Cosmic Jase | ||
Tue Dec 11 2018 12:52 | 1st = 4 Cosmic Jase 2nd = 1 Lightning Crash 3rd = 7 Lisas Boy 4th = 8 Homebush Miles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 1 Beats Maneuva | ||
Tue Dec 11 2018 12:46 | 1st = 1 Beats Maneuva 2nd = 8 Dyna Gunner 3rd = 3 Tullabung Rider 4th = 7 Sugar Town |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 1 One Foxy Missile | ||
Tue Dec 11 2018 12:42 | 1st = 1 One Foxy Missile 2nd = 6 Zoltan 3rd = 2 Woodside Coco 4th = 4 Taylor Jayde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 8 Ducati George | ||
Tue Dec 11 2018 12:38 | 1st = 8 Ducati George 2nd = 6 Hit The Deck 3rd = 4 Breaker Upper 4th = 2 Dan Lou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 6 - 9 Go Glow | ||
Tue Dec 11 2018 12:32 | 1st = 9 Go Glow 2nd = 2 Dyna Elliot 3rd = 4 Go Mufasa 4th = 6 Black Bobby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 7 Painted Smile | ||
Tue Dec 11 2018 12:27 | 1st = 7 Painted Smile 2nd = 6 Starburst Stu 3rd = 4 Dana Gem 4th = 8 Myrniong Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 5 - 1 Eyrewell Turbo | ||
Tue Dec 11 2018 12:15 | 1st = 1 Eyrewell Turbo 2nd = 2 Lord Louie 3rd = 3 Kia Tere 4th = 5 Ketchikan Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 1 Red Azalea | ||
Tue Dec 11 2018 12:10 | 1st = 1 Red Azalea 2nd = 2 Myrniong Bomb 3rd = 6 Chatta Poochie 4th = 8 Beanie Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 4 - 4 Mr Matt | ||
Tue Dec 11 2018 11:57 | 1st = 4 Mr Matt 2nd = 8 Know Hassle 3rd = 2 Malaga Molly 4th = 1 Ming Ming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 3 - 1 Must Be Rusty | ||
Tue Dec 11 2018 11:39 | 1st = 1 Must Be Rusty 2nd = 3 Puzzle Tin 3rd = 4 Goldstar Ashton 4th = 5 Eyrewell Martin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 2 - 8 Opawa Waihemo | ||
Tue Dec 11 2018 11:22 | 1st = 8 Opawa Waihemo 2nd = 1 Platinum Marshal 3rd = 7 Tee An Cee 4th = 6 Another Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 1 - 8 Southern Ranger | ||
Tue Dec 11 2018 11:04 | 1st = 8 Southern Ranger 2nd = 1 Clausen Jewel 3rd = 6 Cmon Benny Boy 4th = 4 Trajan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 8 Dandalup Jester | ||
Tue Dec 11 2018 1:12 | 1st = 8 Dandalup Jester 2nd = 4 Storm Zone 3rd = 1 Karma Train 4th = 7 Ashy Larry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 7 Mystery Guess | ||
Tue Dec 11 2018 0:52 | 1st = 7 Mystery Guess 2nd = 1 Good Girl Brandi 3rd = 4 What A Question 4th = 2 Wagtail Thyme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 4 Flashtastic | ||
Tue Dec 11 2018 0:37 | 1st = 4 Flashtastic 2nd = 1 Miss Blue 3rd = 9 Devine Tilly 4th = 8 Blackpool Tipsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 4 Lookout Snickers | ||
Tue Dec 11 2018 0:12 | 1st = 4 Lookout Snickers 2nd = 8 Joe Man 3rd = 5 Wise Rhonda 4th = 1 Lilrigg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 9 - 1 Distant Shores | ||
Sun Nov 11 2018 22:02 | 1st = 1 Distant Shores 2nd = 2 Swansee 3rd = 4 Sunset Sherbet 4th = 6 Rapido |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 8 - 7 Sunrise Ali | ||
Sun Nov 11 2018 21:47 | 1st = 7 Sunrise Ali 2nd = 8 Dashing Geek 3rd = 3 Vestiarius 4th = 1 Ringbark Lana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 7 - 6 Keayang Goddess | ||
Sun Nov 11 2018 21:37 | 1st = 6 Keayang Goddess 2nd = 4 Beat The Drums 3rd = 5 Blissfull Lilly 4th = 2 Fire Official |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 8 Mepunga Billy | ||
Sun Nov 11 2018 21:27 | 1st = 8 Mepunga Billy 2nd = 7 Alon 3rd = 5 Dr Yanma 4th = 4 Maverick Typhoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 7 - 4 Sunset Chappie | ||
Sun Nov 11 2018 21:20 | 1st = 4 Sunset Chappie 2nd = 7 Elite Falcon 3rd = 3 Rittos Hanger 4th = 6 Rockabye Daisy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 8 Monster Machine | ||
Sun Nov 11 2018 21:08 | 1st = 8 Monster Machine 2nd = 2 Quaras Flick 3rd = 4 Cee Jay Ace 4th = 7 Krypto Jam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 6 - 5 Keayang Destiny | ||
Sun Nov 11 2018 21:02 | 1st = 5 Keayang Destiny 2nd = 1 Live Atom 3rd = 6 Emain Macha 4th = 2 The Cullector |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 6 - 7 Gold Act | ||
Sun Nov 11 2018 20:59 | 1st = 7 Gold Act 2nd = 5 Ping Pong Summer 3rd = 8 Love You Later 4th = 4 Jessie Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 6 Dinah Palms | ||
Sun Nov 11 2018 20:55 | 1st = 6 Dinah Palms 2nd = 3 Stunning Jiggy 3rd = 7 Stitch em Eric 4th = 1 Boof Buzz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 1 Diamond Sand | ||
Sun Nov 11 2018 20:48 | 1st = 1 Diamond Sand 2nd = 8 Rain Alert 3rd = 7 Dollar And Cent 4th = 5 Tinkies My Mum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 2 Slingshot Jayla | ||
Sun Nov 11 2018 20:45 | 1st = 2 Slingshot Jayla 2nd = 6 Urban Bourbon 3rd = 8 Bellas Ghost 4th = 5 Wadelock Venus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 5 - 8 Barbies Chance | ||
Sun Nov 11 2018 20:42 | 1st = 8 Barbies Chance 2nd = 4 Dust And Sand 3rd = 1 Jessie Quick 4th = 7 Miss Slab |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 5 - 5 Iam Erik | ||
Sun Nov 11 2018 20:37 | 1st = 5 Iam Erik 2nd = 1 They Wantano 3rd = 3 Bezza 4th = 7 Samara Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 1 Why That | ||
Sun Nov 11 2018 20:34 | 1st = 1 Why That 2nd = 4 Agent Kade 3rd = 7 Gangalla Fury 4th = 2 Mackinlay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - York Race 9 - 1 Amelie Argot | ||
Sun Nov 11 2018 20:30 | 1st = 1 Amelie Argot 2nd = 5 Driftwood Girl 3rd = 2 Monash 4th = 7 Carranya Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 7 Billy Who | ||
Sun Nov 11 2018 20:27 | 1st = 7 Billy Who 2nd = 1 Zulu Beat 3rd = 2 Gold Grace 4th = 5 Satin Lustre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 10 Dr Kestrel | ||
Sun Nov 11 2018 20:24 | 1st = 10 Dr Kestrel 2nd = 2 Whats Up Skip 3rd = 8 Mayor Digby 4th = 4 Sneak Preview |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 4 - 8 Wildash Kamilaro | ||
Sun Nov 11 2018 20:21 | 1st = 8 Wildash Kamilaro 2nd = 7 Not A Bulldozer 3rd = 6 Cosmic Fortune 4th = 4 Bye Felicia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 7 Tekeela Too | ||
Sun Nov 11 2018 20:13 | 1st = 7 Tekeela Too 2nd = 5 Dyna Fizz 3rd = 8 Zipping Francis 4th = 2 You Bandit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 7 Gitcha Alley | ||
Sun Nov 11 2018 20:10 | 1st = 7 Gitcha Alley 2nd = 3 Regal Bill 3rd = 5 White Ox 4th = 1 Rattlesnake Cafe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 6 El Diamonte | ||
Sun Nov 11 2018 20:07 | 1st = 6 El Diamonte 2nd = 1 Twenty Tamar 3rd = 5 Macalister Tiger 4th = 8 Lakeview Maisey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 4 - 6 About To Shine | ||
Sun Nov 11 2018 20:02 | 1st = 6 About To Shine 2nd = 5 Samara Fury 3rd = 4 Crocodile Princess 4th = 3 Clear Lake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 3 - 7 Quintus Maximus | ||
Sun Nov 11 2018 19:59 | 1st = 7 Quintus Maximus 2nd = 1 Prior Warning 3rd = 6 Mauritian Dynamo 4th = 2 Crash Zone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - York Race 8 - 2 Jeraft | ||
Sun Nov 11 2018 19:55 | 1st = 2 Jeraft 2nd = 1 Like A Butterfly 3rd = 4 Blackline 4th = 5 A Bit Sketchy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 1 Jack In Black | ||
Sun Nov 11 2018 19:52 | 1st = 1 Jack In Black 2nd = 5 Emerley Dryad 3rd = 8 Apex Pro 4th = 2 Emerley Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 7 Velocity Zarin | ||
Sun Nov 11 2018 19:49 | 1st = 7 Velocity Zarin 2nd = 5 Back Play 3rd = 6 Bergari 4th = 4 Abele |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 2 Startron | ||
Sun Nov 11 2018 19:45 | 1st = 2 Startron 2nd = 6 Take Home Sadie 3rd = 4 Fairy Vixen 4th = 5 Black Shirley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 2 - 6 Matilda Road | ||
Sun Nov 11 2018 19:38 | 1st = 6 Matilda Road 2nd = 1 Balkan Babe 3rd = 2 Dyna Yona 4th = 3 Whisper Quick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 7 Loceryl | ||
Sun Nov 11 2018 19:35 | 1st = 7 Loceryl 2nd = 8 Innamincka 3rd = 4 Chevy Tron 4th = 1 Amarda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 2 Junk Yard Kylie | ||
Sun Nov 11 2018 19:32 | 1st = 2 Junk Yard Kylie 2nd = 1 Bright Satellite 3rd = 6 Get Shorty 4th = 4 Farcelona Fenix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 3 - 3 Tearaway Diamond | ||
Sun Nov 11 2018 19:27 | 1st = 3 Tearaway Diamond 2nd = 4 Gnotuk 3rd = 1 Our Flash Of Fire 4th = 8 Starscape |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 2 Bennys Entity | ||
Sun Nov 11 2018 19:24 | 1st = 2 Bennys Entity 2nd = 1 Terpillar 3rd = 3 Velocity Anifrid 4th = 8 Dream Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - York Race 7 - 5 Skinnen Tins | ||
Sun Nov 11 2018 19:20 | 1st = 5 Skinnen Tins 2nd = 11 Danish Gem 3rd = 3 Bloomys Sun 4th = 8 Pure Torque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 1 - 3 Demi | ||
Sun Nov 11 2018 19:17 | 1st = 3 Demi 2nd = 7 Zamlee Magic 3rd = 8 Secret Gold 4th = 1 Bombay Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 3 Spring Waratah | ||
Sun Nov 11 2018 19:14 | 1st = 3 Spring Waratah 2nd = 5 Kalgaritch Kid 3rd = 2 So Si Bonne 4th = 6 Charlotte Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 7 Sweet Talking | ||
Sun Nov 11 2018 19:10 | 1st = 7 Sweet Talking 2nd = 2 Master Zimbo 3rd = 4 Time And Place 4th = 1 Rapid Mail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 8 Ohana Lad | ||
Sun Nov 11 2018 19:02 | 1st = 8 Ohana Lad 2nd = 3 War Creek 3rd = 1 Friend In Me 4th = 6 Miss Inquisitive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 2 - 2 Maffioso Girl | ||
Sun Nov 11 2018 18:57 | 1st = 2 Maffioso Girl 2nd = 8 Eye See Double 3rd = 4 Crown Royale 4th = 6 Power Supply |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 3 Digbys Girl | ||
Sun Nov 11 2018 18:54 | 1st = 3 Digbys Girl 2nd = 1 Olary 3rd = 8 Pearling 4th = 4 Slave To Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 1 Senor Dylan | ||
Sun Nov 11 2018 18:50 | 1st = 1 Senor Dylan 2nd = 8 Penumbra 3rd = 5 Wild Connection 4th = 3 Shanae Who |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - York Race 6 - 1 Burger Time | ||
Sun Nov 11 2018 18:45 | 1st = 1 Burger Time 2nd = 3 Black Smuggler 3rd = 5 Take No Prisoners 4th = 6 Ashalily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 5 Jameka Gold | ||
Sun Nov 11 2018 18:42 | 1st = 5 Jameka Gold 2nd = 4 Aston Halle 3rd = 7 Zipping Josette 4th = 8 Super Spolly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 4 Isla Maye | ||
Sun Nov 11 2018 18:39 | 1st = 4 Isla Maye 2nd = 5 Blue Wolf 3rd = 9 My Names Hayley 4th = 7 Finekey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 6 Do You Remember | ||
Sun Nov 11 2018 18:32 | 1st = 6 Do You Remember 2nd = 8 Fabio Marsha 3rd = 2 Gift 4th = 4 Unique Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 1 - 5 Captain Snoozzze | ||
Sun Nov 11 2018 18:27 | 1st = 5 Captain Snoozzze 2nd = 2 So Bobs Your Uncle 3rd = 4 Grey Cadillac 4th = 9 Royal Feeling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 5 Hip Hippy Shake | ||
Sun Nov 11 2018 18:24 | 1st = 5 Hip Hippy Shake 2nd = 4 Almani Jet 3rd = 7 Soda Flakes 4th = 1 El Burrito |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 8 - 2 Pure Hawk | ||
Sun Nov 11 2018 18:20 | 1st = 2 Pure Hawk 2nd = 1 Lieutenant Dan 3rd = 8 Hes Blessed 4th = 3 Regal Embrace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 3 Happy As Larry | ||
Sun Nov 11 2018 18:17 | 1st = 3 Happy As Larry 2nd = 6 Stitch em Dolly 3rd = 1 Kid Me Never 4th = 5 Spring Fresh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - York Race 5 - 6 Throwdown | ||
Sun Nov 11 2018 18:15 | 1st = 6 Throwdown 2nd = 10 Als Famous 3rd = 8 Country Fox 4th = 5 Black And Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 8 Steamy Night | ||
Sun Nov 11 2018 18:12 | 1st = 8 Steamy Night 2nd = 1 Tada 3rd = 6 Redeal 4th = 9 Low Impact |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 3 Sassy Pak | ||
Sun Nov 11 2018 18:09 | 1st = 3 Sassy Pak 2nd = 6 Princess Spolly 3rd = 1 El Alegre 4th = 5 Blue Tornado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 7 Fabroad | ||
Sun Nov 11 2018 18:02 | 1st = 7 Fabroad 2nd = 5 Tricky Trixie 3rd = 1 Flying Luna 4th = 4 Give Me Ten |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Marburg Race 8 - 3 Jax Navaro | ||
Sun Nov 11 2018 17:57 | 1st = 3 Jax Navaro 2nd = 8 Ted West 3rd = 2 Newmerella Sharkie 4th = 6 Smiling Armada |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 4 Shifting Colour | ||
Sun Nov 11 2018 17:55 | 1st = 4 Shifting Colour 2nd = 2 Nacho Grande 3rd = 6 Haras Hustle 4th = 5 Fly Mariposa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 8 Duke Of Airly | ||
Sun Nov 11 2018 17:52 | 1st = 8 Duke Of Airly 2nd = 3 Aston Kenji 3rd = 2 Zipping Buffy 4th = 7 Akina Spice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - St Arnaud Race 9 - 5 Madazalways | ||
Sun Nov 11 2018 17:48 | 1st = 5 Madazalways 2nd = 1 Clontarf Guy 3rd = 6 Rainbow Racer 4th = 9 Simple Solution |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 7 - 2 Deputy Dan | ||
Sun Nov 11 2018 17:45 | 1st = 2 Deputy Dan 2nd = 4 Magmellou 3rd = 8 Prequel 4th = 1 Forgive Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 2 Hot Fiasco | ||
Sun Nov 11 2018 17:37 | 1st = 2 Hot Fiasco 2nd = 1 Give Away King 3rd = 3 Winlock Dyno 4th = 5 Lingua Franca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - York Race 4 - 4 Lido Beach | ||
Sun Nov 11 2018 17:35 | 1st = 4 Lido Beach 2nd = 5 Lipstick Flickers 3rd = 2 Read The Riot Act 4th = 7 Heavenly Dust |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Marburg Race 7 - 4 Lurah | ||
Sun Nov 11 2018 17:28 | 1st = 4 Lurah 2nd = 5 Drive The Dream 3rd = 1 Its All Torque 4th = 6 Rowdys Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warren Race 7 - 12 Moralto | ||
Sun Nov 11 2018 17:25 | 1st = 12 Moralto 2nd = 6 El Rey Dorado 3rd = 7 Unresolved 4th = 11 Strike Zone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 8 Samsonite | ||
Sun Nov 11 2018 17:22 | 1st = 8 Samsonite 2nd = 4 Go Ekay 3rd = 7 Ledgerwood Road 4th = 1 Macalister Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - St Arnaud Race 8 - 11 Motu Meteor | ||
Sun Nov 11 2018 17:17 | 1st = 11 Motu Meteor 2nd = 2 Carload 3rd = 4 Herehecomes 4th = 8 Perspective |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 7 - 13 Misty Halo | ||
Sun Nov 11 2018 17:13 | 1st = 13 Misty Halo 2nd = 1 Polar Vortex 3rd = 10 Bel Moshe 4th = 12 Finniss Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 6 - 1 Friendly Dragon | ||
Sun Nov 11 2018 17:09 | 1st = 1 Friendly Dragon 2nd = 4 Meteor Storm 3rd = 6 Best Hoffa 4th = 8 More Than A Song |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 4 Zelzer Allen | ||
Sun Nov 11 2018 17:06 | 1st = 4 Zelzer Allen 2nd = 3 Weeona Bont 3rd = 9 Detroit Wally 4th = 5 Fernando Drums |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 8 - 2 The Great Artiste | ||
Sun Nov 11 2018 17:05 | 1st = 2 The Great Artiste 2nd = 3 Spalding Cove 3rd = 7 Royal Volley 4th = 5 Grosvenor Bridge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 7 - 5 Blinkin Legend | ||
Sun Nov 11 2018 17:00 | 1st = 5 Blinkin Legend 2nd = 8 Victory Vibes 3rd = 2 Petra Jewel 4th = 6 Pig N Whistle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - York Race 3 - 5 Starsinyoureyes | ||
Sun Nov 11 2018 16:55 | 1st = 5 Starsinyoureyes 2nd = 6 Rubix Cube 3rd = 8 Olivia Knows 4th = 1 Jester Dini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 7 - 8 Saturation | ||
Sun Nov 11 2018 16:50 | 1st = 8 Saturation 2nd = 6 Diamond Beauty 3rd = 9 The Queens Regent 4th = 7 Free Settler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Marburg Race 6 - 3 Sir Semper Fidelis | ||
Sun Nov 11 2018 16:48 | 1st = 3 Sir Semper Fidelis 2nd = 7 Invite Only 3rd = 4 Doolittle Dandy 4th = 2 Our Diamond Editon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warren Race 6 - 6 Dapperized | ||
Sun Nov 11 2018 16:46 | 1st = 6 Dapperized 2nd = 5 Hammoon Bridge 3rd = 3 Steamin 4th = 1 Bezel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - St Arnaud Race 7 - 9 Lorimermara | ||
Sun Nov 11 2018 16:41 | 1st = 9 Lorimermara 2nd = 8 Braghetta 3rd = 4 Dot The Eye 4th = 1 Always On |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 1 Red Hot Attitude | ||
Sun Nov 11 2018 16:40 | 1st = 1 Red Hot Attitude 2nd = 2 Appointed 3rd = 3 Saint West 4th = 6 Mighty Josiah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 6 - 2 Rhythmatic | ||
Sun Nov 11 2018 16:38 | 1st = 2 Rhythmatic 2nd = 1 Siga La Vaca 3rd = 3 Hasta La Thomas 4th = 6 Any Given Glass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 5 - 7 Goldie Girl | ||
Sun Nov 11 2018 16:34 | 1st = 7 Goldie Girl 2nd = 2 Aetherius 3rd = 3 Dalon 4th = 1 The Tax Accountant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 7 - 8 Choisborder | ||
Sun Nov 11 2018 16:30 | 1st = 8 Choisborder 2nd = 9 Chippenham 3rd = 13 King Kohei 4th = 2 Rock N Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 11 - 2 Brinza | ||
Sun Nov 11 2018 16:30 | 1st = 2 Brinza 2nd = 3 Lone Star 3rd = 8 Big Rough 4th = 7 Smart Marty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 6 - 8 Melted Moments | ||
Sun Nov 11 2018 16:25 | 1st = 8 Melted Moments 2nd = 6 De La Hoya 3rd = 9 Annandale Lass 4th = 1 Desert Marshal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - York Race 2 - 2 Bolshevik | ||
Sun Nov 11 2018 16:20 | 1st = 2 Bolshevik 2nd = 4 Bacigallupo 3rd = 1 Our Maori Boy 4th = 7 Megatalk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 4 Ace Allen | ||
Sun Nov 11 2018 16:19 | 1st = 4 Ace Allen 2nd = 2 Light The Track 3rd = 6 Nicky Neo 4th = 7 My Victoria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 6 - 7 Red Belle | ||
Sun Nov 11 2018 16:15 | 1st = 7 Red Belle 2nd = 12 Taquito Lass 3rd = 3 Infernal 4th = 5 Intrices Reward |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Marburg Race 5 - 1 Bettor Watch Him | ||
Sun Nov 11 2018 16:14 | 1st = 1 Bettor Watch Him 2nd = 6 Lots More Grins 3rd = 7 Express Pass 4th = 9 Kaanapali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warren Race 5 - 4 Molasses | ||
Sun Nov 11 2018 16:11 | 1st = 4 Molasses 2nd = 3 Know How 3rd = 5 Zoutenant 4th = 6 Any Blinkin Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - St Arnaud Race 6 - 8 Savannah Jay Jay | ||
Sun Nov 11 2018 16:06 | 1st = 8 Savannah Jay Jay 2nd = 9 Shared Interest 3rd = 2 Jackson Square 4th = 12 King Denny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 5 - 2 Bronski | ||
Sun Nov 11 2018 16:03 | 1st = 2 Bronski 2nd = 11 Claiborne King 3rd = 12 Force Of Three 4th = 1 Springfield Lew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 1 Duce Royal | ||
Sun Nov 11 2018 16:01 | 1st = 1 Duce Royal 2nd = 3 Buy Me Diamonds 3rd = 4 Soda King 4th = 6 Full Tilt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 4 - 1 Kodai | ||
Sun Nov 11 2018 15:59 | 1st = 1 Kodai 2nd = 3 El Of A Saga 3rd = 7 Our Girl Tamiya 4th = 4 Gotta Be Better |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 6 - 5 Andrea Mantegna | ||
Sun Nov 11 2018 15:55 | 1st = 5 Andrea Mantegna 2nd = 8 Hipparchus 3rd = 1 Master Zephyr 4th = 7 Barry The Baptist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 5 - 5 Chateauroux | ||
Sun Nov 11 2018 15:50 | 1st = 5 Chateauroux 2nd = 8 Balantes 3rd = 4 Herecum Da Drums 4th = 11 Celtic Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 2 Sophies Moment | ||
Sun Nov 11 2018 15:48 | 1st = 2 Sophies Moment 2nd = 4 Shaes Magic 3rd = 3 Banjo Lass 4th = 8 Goldies Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - York Race 1 - 7 Porphyrio | ||
Sun Nov 11 2018 15:45 | 1st = 7 Porphyrio 2nd = 5 Forever Famous 3rd = 1 Vagabond Boy 4th = 4 Shivers Of Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Marburg Race 4 - 7 Reddy Fire | ||
Sun Nov 11 2018 15:41 | 1st = 7 Reddy Fire 2nd = 1 Tascott Lady 3rd = 2 Oscars Glory 4th = 6 Guts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 5 - 1 Dont Dismiss | ||
Sun Nov 11 2018 15:40 | 1st = 1 Dont Dismiss 2nd = 4 Zoophoria 3rd = 5 Chica Mala 4th = 3 Rube Bridges |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 8 - 8 Miss Labasa | ||
Sun Nov 11 2018 15:40 | 1st = 8 Miss Labasa 2nd = 2 Franklin 3rd = 5 Real Beach 4th = 1 Dashper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 3 Ready And Armed | ||
Sun Nov 11 2018 15:38 | 1st = 3 Ready And Armed 2nd = 8 Dr Mortikye 3rd = 6 Noaki Colour 4th = 2 Mepunga Debbie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warren Race 4 - 10 Lope De Mango | ||
Sun Nov 11 2018 15:36 | 1st = 10 Lope De Mango 2nd = 9 Fourth Protocol 3rd = 2 Late Return 4th = 12 Hu Hit Hu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - St Arnaud Race 5 - 4 Runfortheroses | ||
Sun Nov 11 2018 15:31 | 1st = 4 Runfortheroses 2nd = 10 Fremarksgonzo 3rd = 1 Glenferrie Devotee 4th = 2 Emelia On Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 6 Lika Missile | ||
Sun Nov 11 2018 15:29 | 1st = 6 Lika Missile 2nd = 5 Lady Pippa 3rd = 4 Rusty Sprocket 4th = 3 Big Lebowski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 4 - 1 Iconic | ||
Sun Nov 11 2018 15:28 | 1st = 1 Iconic 2nd = 2 Naseeb 3rd = 4 Brobak 4th = 7 Gin Atomic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 3 - 8 Mad Irish Tycoon | ||
Sun Nov 11 2018 15:24 | 1st = 8 Mad Irish Tycoon 2nd = 6 Craiglea Harvey 3rd = 2 Loud N Loose 4th = 5 Lucky Angus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 10 - 5 Cool Scooter | ||
Sun Nov 11 2018 15:22 | 1st = 5 Cool Scooter 2nd = 3 Im Trouble 3rd = 8 Convair Hustler 4th = 10 Franco Huntington |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 5 - 3 Favonski | ||
Sun Nov 11 2018 15:20 | 1st = 3 Favonski 2nd = 4 Reward With Return 3rd = 7 Doves Cry 4th = 1 The Mood Im In |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 5 Rajasthan | ||
Sun Nov 11 2018 15:16 | 1st = 5 Rajasthan 2nd = 2 Midnight Mystery 3rd = 8 Bros Little Gem 4th = 6 Sale Graze Bindi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 4 - 5 Cuthbert Gold | ||
Sun Nov 11 2018 15:15 | 1st = 5 Cuthbert Gold 2nd = 2 Bonnie Sare 3rd = 10 Mishani Istana 4th = 1 Lonely Orphan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 7 - 4 Ohara | ||
Sun Nov 11 2018 15:10 | 1st = 4 Ohara 2nd = 7 Flourishing 3rd = 5 Maximillien 4th = 6 Azareel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Marburg Race 3 - 1 Royal Taz | ||
Sun Nov 11 2018 15:07 | 1st = 1 Royal Taz 2nd = 6 Flashing Good Time 3rd = 5 Diamondsfromheaven 4th = 8 Veloce Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 4 - 2 Docs Hero | ||
Sun Nov 11 2018 15:05 | 1st = 2 Docs Hero 2nd = 1 Dominant Gene 3rd = 3 Omorose 4th = 6 Nina Rules |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 1 Swift Limes | ||
Sun Nov 11 2018 15:04 | 1st = 1 Swift Limes 2nd = 8 Springvale Alysa 3rd = 4 Paraphernalia 4th = 6 Ben Nevis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warren Race 3 - 6 Fairy Fragments | ||
Sun Nov 11 2018 15:01 | 1st = 6 Fairy Fragments 2nd = 10 Hussons Shout 3rd = 1 Smart Attire 4th = 3 The Scotsman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 5 Bold | ||
Sun Nov 11 2018 15:00 | 1st = 5 Bold 2nd = 6 Maximum Kobi 3rd = 2 Isnt She Sassy 4th = 3 Weeona Bulldozer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - St Arnaud Race 4 - 6 Gin | ||
Sun Nov 11 2018 14:56 | 1st = 6 Gin 2nd = 2 Keepthedream 3rd = 10 Scottish Sardius 4th = 7 Jerichos Trumpet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 3 - 7 Hoffs Off | ||
Sun Nov 11 2018 14:53 | 1st = 7 Hoffs Off 2nd = 3 Looking Around 3rd = 6 Blue Balloons 4th = 4 Mypo Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 9 - 5 Lorretta Franco | ||
Sun Nov 11 2018 14:52 | 1st = 5 Lorretta Franco 2nd = 3 Better Galleon 3rd = 11 Betstars Blue Jean 4th = 7 Dachy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 2 - 2 Good As Done | ||
Sun Nov 11 2018 14:49 | 1st = 2 Good As Done 2nd = 4 Michelin Five Star 3rd = 5 Eucharist 4th = 7 Cinque Stella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 4 - 10 Lecture | ||
Sun Nov 11 2018 14:45 | 1st = 10 Lecture 2nd = 8 Pewter 3rd = 3 Chevaux 4th = 7 Dont Doubt Maeve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 3 Mulan | ||
Sun Nov 11 2018 14:41 | 1st = 3 Mulan 2nd = 5 Cee Me Snoop 3rd = 7 Glenville Callie 4th = 1 Mount Duke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 3 - 5 Jayzou | ||
Sun Nov 11 2018 14:40 | 1st = 5 Jayzou 2nd = 1 Acraman 3rd = 3 Binnacle 4th = 6 Blinkin Snazzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 1 Glorious | ||
Sun Nov 11 2018 14:38 | 1st = 1 Glorious 2nd = 5 Mrs Flintstone 3rd = 6 Ingenious Lad 4th = 8 Circle Of Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 6 - 6 Merlini | ||
Sun Nov 11 2018 14:35 | 1st = 6 Merlini 2nd = 1 Dontblamethemusic 3rd = 5 Ruby Bloom 4th = 11 Awesome Al |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Marburg Race 2 - 4 Headwin | ||
Sun Nov 11 2018 14:33 | 1st = 4 Headwin 2nd = 7 Dallas Cowgirl 3rd = 8 Just Tommy 4th = 5 Gigantic Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 5 Shelbourne Flyer | ||
Sun Nov 11 2018 14:30 | 1st = 5 Shelbourne Flyer 2nd = 2 Cullquin Bomber 3rd = 3 Just Blacky 4th = 1 Maggie Mikado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 3 - 12 Thoughtful Harmony | ||
Sun Nov 11 2018 14:30 | 1st = 12 Thoughtful Harmony 2nd = 13 Our Sunny Girl 3rd = 4 Delshay 4th = 3 Danbana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 8 Amy Amy | ||
Sun Nov 11 2018 14:26 | 1st = 8 Amy Amy 2nd = 5 Token Jasper 3rd = 7 Azandei 4th = 2 Bear Claws |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warren Race 2 - 14 Dusky Damsel | ||
Sun Nov 11 2018 14:26 | 1st = 14 Dusky Damsel 2nd = 13 Wee Lassie 3rd = 10 Queen Isla 4th = 1 Ben Shoof |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - St Arnaud Race 3 - 1 Spiders Devil | ||
Sun Nov 11 2018 14:21 | 1st = 1 Spiders Devil 2nd = 2 Majestic Time 3rd = 7 Kit Keller 4th = 6 Majestic Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 2 - 9 Teatro | ||
Sun Nov 11 2018 14:18 | 1st = 9 Teatro 2nd = 1 Denominator 3rd = 4 Club Hero 4th = 5 Faith In Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 6 Two Jobs | ||
Sun Nov 11 2018 14:18 | 1st = 6 Two Jobs 3rd = 3 Ethics 4th = 8 Giant Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 8 - 8 Run Boy Run | ||
Sun Nov 11 2018 14:17 | 1st = 8 Run Boy Run 2nd = 9 Maidonthebeach 3rd = 6 Delight My Soul 4th = 10 Zealand Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 3 Antares Star | ||
Sun Nov 11 2018 14:15 | 1st = 3 Antares Star 2nd = 6 Freakish Talent 3rd = 10 Ricos Amore 4th = 4 Track Of Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 1 - 7 Imanui | ||
Sun Nov 11 2018 14:14 | 1st = 7 Imanui 2nd = 3 Beau Jet 3rd = 5 Septimo 4th = 1 Mr Chaplin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 3 Icarus | ||
Sun Nov 11 2018 14:12 | 1st = 3 Icarus 2nd = 2 White Minion 3rd = 7 Groomer Mcgrath 4th = 8 Down Mexico Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 3 - 8 Du To Pass | ||
Sun Nov 11 2018 14:10 | 1st = 8 Du To Pass 2nd = 6 Talkemaround 3rd = 2 Bomb Blast 4th = 3 Carbone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 2 Blitz em Rene | ||
Sun Nov 11 2018 14:09 | 1st = 2 Blitz em Rene 2nd = 8 Nitrology 3rd = 1 Sassy Lil Lassy 4th = 4 Nangar Panther |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 2 - 8 Olivias Girl | ||
Sun Nov 11 2018 14:05 | 1st = 8 Olivias Girl 2nd = 3 Atomic Lass 3rd = 5 Boston Blues 4th = 2 Abb Roy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Marburg Race 1 - 7 Stoned Again | ||
Sun Nov 11 2018 14:04 | 1st = 7 Stoned Again 2nd = 3 Turn Up Trumps 3rd = 1 Bourbonontherocks 4th = 5 Day Tourer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 5 - 8 Rose Bowl | ||
Sun Nov 11 2018 14:00 | 1st = 8 Rose Bowl 2nd = 1 Tough Kid 3rd = 6 Tonadillas 4th = 4 Hocico Blanco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 2 Spirited Bingle | ||
Sun Nov 11 2018 13:57 | 1st = 2 Spirited Bingle 2nd = 5 Ramified 3rd = 7 Blitz And Bolt 4th = 1 Cryers Jed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 2 - 14 Doctor Coto | ||
Sun Nov 11 2018 13:55 | 1st = 14 Doctor Coto 2nd = 3 Rolling Moss 3rd = 2 Olympic Lad 4th = 5 Black Sea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 8 Charging Yaala | ||
Sun Nov 11 2018 13:54 | 1st = 8 Charging Yaala 2nd = 4 Start A Riot 3rd = 7 Flowing 4th = 1 Silver Smarty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 1 Jinja Might | ||
Sun Nov 11 2018 13:51 | 1st = 1 Jinja Might 2nd = 2 Jinja Flash 3rd = 8 Over Indulgence 4th = 6 Cristiane Cyborg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warren Race 1 - 5 Beechal | ||
Sun Nov 11 2018 13:51 | 1st = 5 Beechal 2nd = 8 Copperendi 3rd = 10 Power Of Dubai 4th = 2 Beau Zariz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 2 Pas Girl | ||
Sun Nov 11 2018 13:48 | 1st = 2 Pas Girl 2nd = 1 Shes My Blast 3rd = 8 Zero Five 4th = 4 Early Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - St Arnaud Race 2 - 2 Shadow Scooter | ||
Sun Nov 11 2018 13:46 | 1st = 2 Shadow Scooter 2nd = 10 Imprincessgemma 3rd = 6 Donaricca 4th = 3 Five Fours |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 1 - 4 Strategic Reign | ||
Sun Nov 11 2018 13:43 | 1st = 4 Strategic Reign 2nd = 7 Jewellers Club 3rd = 5 Shabo Gold 4th = 2 Muckup |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 7 - 4 Super Fast Pat | ||
Sun Nov 11 2018 13:42 | 1st = 4 Super Fast Pat 2nd = 14 Fanny Hill 3rd = 15 Whatasista 4th = 6 Riteur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 6 Maunganui Magic | ||
Sun Nov 11 2018 13:40 | 1st = 6 Maunganui Magic 2nd = 2 Luca Flyer 3rd = 4 Rumbling Moment 4th = 7 Mr Perfect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 2 - 1 Midas Prince | ||
Sun Nov 11 2018 13:35 | 1st = 1 Midas Prince 2nd = 7 Jennibeel 3rd = 2 Quattro Porte 4th = 3 Ripped Toff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 5 Spare Some Time | ||
Sun Nov 11 2018 13:34 | 1st = 5 Spare Some Time 2nd = 1 Cest Lamour 3rd = 6 Stay Rich 4th = 8 Hitch a Ride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 1 - 5 Im On The Prowl | ||
Sun Nov 11 2018 13:30 | 1st = 5 Im On The Prowl 2nd = 6 Run All Night 3rd = 3 Dukes County 4th = 11 Starletto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 4 - 1 Yossarian | ||
Sun Nov 11 2018 13:25 | 1st = 1 Yossarian 2nd = 7 Mongolian Angel 3rd = 5 End Of Story 4th = 11 Vita Sicilia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 7 Lemonade Kid | ||
Sun Nov 11 2018 13:24 | 1st = 7 Lemonade Kid 2nd = 2 Girt By Sea 3rd = 3 Gotta Jump Start 4th = 1 Sonny Micawber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 1 - 8 Steamboat Sally | ||
Sun Nov 11 2018 13:20 | 1st = 8 Steamboat Sally 2nd = 7 Mosheba 3rd = 3 Dirty Digby 4th = 2 Deyama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 3 Ginger Road | ||
Sun Nov 11 2018 13:19 | 1st = 3 Ginger Road 2nd = 4 Midnight Rage 3rd = 1 Onya Jakit 4th = 8 Mongolian Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 7 Tianyu | ||
Sun Nov 11 2018 13:16 | 1st = 7 Tianyu 2nd = 4 Idol Ajay 3rd = 3 Opawa Loyal 4th = 1 Jetsun Singer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - St Arnaud Race 1 - 2 Dawns Peach | ||
Sun Nov 11 2018 13:11 | 1st = 2 Dawns Peach 2nd = 4 Portly Mach 3rd = 3 Chooz Reactor 4th = 1 Asher Abbey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 6 - 4 El Dinero | ||
Sun Nov 11 2018 13:07 | 1st = 4 El Dinero 2nd = 8 The Night Hawk 3rd = 1 El Capitan 4th = 13 Kagee Vc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 3 Bullocky Bill | ||
Sun Nov 11 2018 13:05 | 1st = 3 Bullocky Bill 2nd = 4 Blokes Advice 3rd = 2 Sideshow Marjen 4th = 5 Cavernando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 1 - 5 Rerevaki | ||
Sun Nov 11 2018 13:00 | 1st = 5 Rerevaki 2nd = 9 Shes Our Reward 3rd = 4 One Penny Red 4th = 3 Lord Of Darkness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 4 Red Dee | ||
Sun Nov 11 2018 12:57 | 1st = 4 Red Dee 2nd = 5 Kapai Lana 3rd = 6 Gurus Choice 4th = 1 On Da Quest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 2 Ollie Aztec | ||
Sun Nov 11 2018 12:54 | 1st = 2 Ollie Aztec 2nd = 1 Rampaging Rick 3rd = 4 Banjo Bad Boy 4th = 8 Hopsing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 6 Tobias Kelton | ||
Sun Nov 11 2018 12:44 | 1st = 6 Tobias Kelton 2nd = 9 Tzar Knight 3rd = 2 Invictus Lawless 4th = 8 Amani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 8 Its Pawsible | ||
Sun Nov 11 2018 12:41 | 1st = 8 Its Pawsible 2nd = 3 Bright Concept 3rd = 7 Ima Lucky Zarr 4th = 6 Spark em Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 2 Gold Gem | ||
Sun Nov 11 2018 12:38 | 1st = 2 Gold Gem 2nd = 8 Oriental Tiger 3rd = 3 Chelsea Champ 4th = 6 Ranger Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 5 - 3 Son Of Lana | ||
Sun Nov 11 2018 12:32 | 1st = 3 Son Of Lana 2nd = 7 Jabali 3rd = 11 Mucho Macho Man 4th = 9 Unloaded |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 4 Leica Cali King | ||
Sun Nov 11 2018 12:27 | 1st = 4 Leica Cali King 2nd = 8 Early Express 3rd = 1 Bourbon An Kahn 4th = 3 Love Laughing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 6 One Cool Chap | ||
Sun Nov 11 2018 12:24 | 1st = 6 One Cool Chap 2nd = 5 Cactus Jack 3rd = 1 Mad Harry 4th = 9 Wong Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 3 - 8 Shes Not Bad | ||
Sun Nov 11 2018 12:15 | 1st = 8 Shes Not Bad 2nd = 13 Maria Dior 3rd = 4 Granite Ridge 4th = 2 Hugo The Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 3 Croucher | ||
Sun Nov 11 2018 12:09 | 1st = 3 Croucher 2nd = 6 Newfire Drewie 3rd = 8 Wadelock Mindy 4th = 7 Banjo Milne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 1 Rumble Soldier | ||
Sun Nov 11 2018 12:06 | 1st = 1 Rumble Soldier 2nd = 2 San Tan Samson 3rd = 5 Global Conquest 4th = 10 Bigtime Phantom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 4 - 12 Rockabilly Blues | ||
Sun Nov 11 2018 11:57 | 1st = 12 Rockabilly Blues 2nd = 3 Miss V C 3rd = 13 Elegant Jewel 4th = 6 Blarney Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 1 Major Innings | ||
Sun Nov 11 2018 11:54 | 1st = 1 Major Innings 2nd = 5 Ides Of Jebrynah 3rd = 4 Runnin Rampage 4th = 8 Chiseller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 8 Jetsun Woody | ||
Sun Nov 11 2018 11:49 | 1st = 8 Jetsun Woody 2nd = 3 Your Valentine 3rd = 6 Tillys Silly 4th = 7 Bigtime Winnie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 2 - 4 Havoc | ||
Sun Nov 11 2018 11:40 | 1st = 4 Havoc 2nd = 11 Babiche 3rd = 6 Jaguary 4th = 10 Special Light |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 2 Grey Ghost | ||
Sun Nov 11 2018 11:35 | 1st = 2 Grey Ghost 2nd = 4 Glayva 3rd = 8 Runnin Royalty 4th = 6 Line Trike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 8 Statman Dave | ||
Sun Nov 11 2018 11:31 | 1st = 8 Statman Dave 2nd = 3 Bigtime Dean 3rd = 2 Clover Victoria 4th = 5 On Demand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 3 - 1 Gomeo Denario | ||
Sun Nov 11 2018 11:22 | 1st = 1 Gomeo Denario 2nd = 3 Tango Dancer 3rd = 10 Ay Boy 4th = 9 Romy Franco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 8 Valencia Gem | ||
Sun Nov 11 2018 11:18 | 1st = 8 Valencia Gem 2nd = 2 Macs Model 3rd = 3 Hot Cruiser 4th = 6 Chantilly Mack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 3 Nexus | ||
Sun Nov 11 2018 11:13 | 1st = 3 Nexus 2nd = 5 Karaoke Prince 3rd = 2 Botany Laraine 4th = 4 Banjo Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 1 - 4 Tenacious | ||
Sun Nov 11 2018 11:06 | 1st = 4 Tenacious 2nd = 7 Champagne Bride 3rd = 5 Witch Hazel 4th = 8 Mamba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 4 Billys Missile | ||
Sun Nov 11 2018 11:03 | 1st = 4 Billys Missile 2nd = 8 Dyna Eren 3rd = 1 Spot On Mick 4th = 2 Bushranger Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 2 - 6 Bottle Rock | ||
Sun Nov 11 2018 10:52 | 1st = 6 Bottle Rock 2nd = 13 Flaming Jim 3rd = 9 The Mighty Cullen 4th = 10 Poldark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 1 - 5 Zoeys Gift | ||
Sun Nov 11 2018 10:22 | 1st = 5 Zoeys Gift 2nd = 2 Spotlight The Valley 3rd = 7 Sundons Wish 4th = 4 Dipendra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 2 Peyton Place | ||
Sun Nov 11 2018 1:02 | 1st = 2 Peyton Place 2nd = 3 Pacific Owl 3rd = 1 Oriental Owen 4th = 6 Maude Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 7 Jormis Lad | ||
Sun Nov 11 2018 0:42 | 1st = 7 Jormis Lad 2nd = 2 Quaras Destiny 3rd = 8 Gossiping Guess 4th = 1 Hello April |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 8 - 3 Im Loki | ||
Sun Nov 11 2018 0:35 | 1st = 3 Im Loki 2nd = 2 Cheeseacracker 3rd = 1 Voodoo Babe 4th = 9 Arie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 8 Petria Monelli | ||
Sun Nov 11 2018 0:27 | 1st = 8 Petria Monelli 2nd = 1 Ortega City 3rd = 4 Aeroplane Tommy 4th = 2 Peak Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 8 West On Holly | ||
Sun Nov 11 2018 0:09 | 1st = 8 West On Holly 2nd = 4 West On Bamboo 3rd = 7 Bee Dee 4th = 6 Quaras Xavier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 7 - 4 Our Bobbydazzler | ||
Sun Nov 11 2018 0:00 | 1st = 4 Our Bobbydazzler 2nd = 1 Spock The Spaceman 3rd = 2 Emjay Twenty Three 4th = 10 Kasey John |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 3 Veil Successor | ||
Thu Oct 11 2018 23:41 | 1st = 3 Veil Successor 2nd = 6 Blue Print Lad 3rd = 2 Schmick As 4th = 5 Grand Larceny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 5 Regal Topaz | ||
Thu Oct 11 2018 23:38 | 1st = 5 Regal Topaz 2nd = 7 Off The Deck 3rd = 6 Farmor Above 4th = 3 Small Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 3 Twice As Wicked | ||
Thu Oct 11 2018 23:18 | 1st = 3 Twice As Wicked 2nd = 2 Le Baz 3rd = 4 Pebbles Gundi 4th = 6 Boomering |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 1 Lord Davinci | ||
Thu Oct 11 2018 23:07 | 1st = 1 Lord Davinci 2nd = 5 Aremac Igor 3rd = 4 Phillip Keeping 4th = 8 Alina Grand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 6 Hello Harry | ||
Thu Oct 11 2018 23:00 | 1st = 6 Hello Harry 2nd = 1 Lottie Deno 3rd = 3 Sudoku Warrior 4th = 8 Jackpot June |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 5 And You Are | ||
Thu Oct 11 2018 22:54 | 1st = 5 And You Are 2nd = 4 Give It Some 3rd = 2 Cant Possibly 4th = 8 Hay Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 2 Xtreme Notice | ||
Thu Oct 11 2018 22:45 | 1st = 2 Xtreme Notice 2nd = 6 Winlock Rose 3rd = 3 Buck The Jockey 4th = 5 Ikon Parker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 2 Towering Inferno | ||
Thu Oct 11 2018 22:42 | 1st = 2 Towering Inferno 2nd = 5 Jaxs Giant 3rd = 8 Gypsy Said Run 4th = 4 Freya Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 7 Arden Street | ||
Thu Oct 11 2018 22:39 | 1st = 7 Arden Street 2nd = 1 Big Turls 3rd = 5 Wahwah Tiggy 4th = 4 Cosmo Cyndie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 6 Crackerjack Skip | ||
Thu Oct 11 2018 22:32 | 1st = 6 Crackerjack Skip 2nd = 8 Shanlyn Georgie 3rd = 3 Kiarni Tiger 4th = 5 Aston Ando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 8 Magic Whistler | ||
Thu Oct 11 2018 22:29 | 1st = 8 Magic Whistler 2nd = 5 Crazy Wolf 3rd = 1 Makin Us Paw 4th = 3 Snow Burst |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 4 Slick Gus | ||
Thu Oct 11 2018 22:26 | 1st = 4 Slick Gus 2nd = 1 Senorita Ava 3rd = 8 Black Pocket 4th = 2 Stitch Gun Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 6 Tijuana Icon | ||
Thu Oct 11 2018 22:23 | 1st = 6 Tijuana Icon 2nd = 7 Sharp Missile 3rd = 8 Zipping Dash 4th = 1 Harpers Hand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 2 Yunderup Queen | ||
Thu Oct 11 2018 22:20 | 1st = 2 Yunderup Queen 2nd = 1 Clooney 3rd = 5 Nipper Hook 4th = 7 Quetzalli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 5 Del Rey | ||
Thu Oct 11 2018 22:17 | 1st = 5 Del Rey 2nd = 3 Phantom Razor 3rd = 7 Silver Stunner 4th = 6 Shot Clock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 7 Wise Ricciardo | ||
Thu Oct 11 2018 22:14 | 1st = 7 Wise Ricciardo 2nd = 3 Weeona Bont 3rd = 8 Water Colour 4th = 1 Miles Per Gallon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 1 Lashing Old | ||
Thu Oct 11 2018 22:11 | 1st = 1 Lashing Old 2nd = 3 Whip Carter 3rd = 2 Regent Lois 4th = 4 Stefans Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 7 Rapid Trigga | ||
Thu Oct 11 2018 22:08 | 1st = 7 Rapid Trigga 2nd = 1 Dyna Elvio 3rd = 8 Jenna Bale 4th = 4 Charlyn Blitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 1 Tooka Half | ||
Thu Oct 11 2018 22:05 | 1st = 1 Tooka Half 2nd = 6 Zades Magic 3rd = 2 Why Not Bazzar 4th = 7 Groomer Mcgrath |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 8 Drive Ahead | ||
Thu Oct 11 2018 22:02 | 1st = 8 Drive Ahead 2nd = 2 Stans Girl 3rd = 5 Aleena Lad 4th = 7 Flying Gabbie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 2 Moment To Shine | ||
Thu Oct 11 2018 21:59 | 1st = 2 Moment To Shine 2nd = 6 Soft Sand 3rd = 5 Love The Look 4th = 7 Classy Cassie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 3 King Colt | ||
Thu Oct 11 2018 21:52 | 1st = 3 King Colt 2nd = 2 Marcello 3rd = 6 Reality Hawk 4th = 7 He Shall Johnny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 7 Hit The Deck | ||
Thu Oct 11 2018 21:49 | 1st = 7 Hit The Deck 2nd = 5 Alolo Miss 3rd = 4 Juddalon 4th = 10 Ben Roman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 1 Give Me Peace | ||
Thu Oct 11 2018 21:46 | 1st = 1 Give Me Peace 2nd = 5 Stealthy Mover 3rd = 6 Nicmac Dancer 4th = 2 Forbidden Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 8 - 5 Shadow Eclipse | ||
Thu Oct 11 2018 21:45 | 1st = 5 Shadow Eclipse 2nd = 7 Sals Luck 3rd = 3 Modern Metropolis 4th = 9 Britney Jane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 6 Motor City Gem | ||
Thu Oct 11 2018 21:43 | 1st = 6 Motor City Gem 2nd = 7 Topper Miss 3rd = 4 Eyebrow Raisin 4th = 2 Rockstar Zac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 7 Lady Emerald | ||
Thu Oct 11 2018 21:40 | 1st = 7 Lady Emerald 2nd = 3 Mazette 3rd = 1 Joes Dolly 4th = 4 Buzz Rash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 8 Painted Picture | ||
Thu Oct 11 2018 21:37 | 1st = 8 Painted Picture 2nd = 3 Irish Ripple 3rd = 6 Black Loch 4th = 5 Cash Trail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 7 - 7 Highview Starzzz | ||
Thu Oct 11 2018 21:30 | 1st = 7 Highview Starzzz 2nd = 2 Tenfour 3rd = 1 Our Summer Wind 4th = 6 Flying Wingard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 1 Ella Enchanted | ||
Thu Oct 11 2018 21:28 | 1st = 1 Ella Enchanted 2nd = 2 All Inn Baz 3rd = 3 Milky Jones 4th = 7 Verne Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 3 Mac Massive | ||
Thu Oct 11 2018 21:25 | 1st = 3 Mac Massive 2nd = 7 Lenards Boy 3rd = 4 Flippin Paw 4th = 5 Kayda Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 4 Henley Bale | ||
Thu Oct 11 2018 21:22 | 1st = 4 Henley Bale 2nd = 1 Sunset Warrior 3rd = 6 Random Monkey 4th = 3 Lutiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 8 Cosmic Act | ||
Thu Oct 11 2018 21:19 | 1st = 8 Cosmic Act 2nd = 7 Merchant Prince 3rd = 2 Special Member 4th = 6 Destini Trucker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 2 El Jerico | ||
Thu Oct 11 2018 21:16 | 1st = 2 El Jerico 2nd = 1 Rosco Fields 3rd = 6 Precious Tyson 4th = 8 Long Gully Robbi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 7 - 2 Shareapassion | ||
Thu Oct 11 2018 21:15 | 1st = 2 Shareapassion 2nd = 4 Blucolla Moon 3rd = 5 Art I Special 4th = 8 Cheap Tint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 7 Nikki Nettle | ||
Thu Oct 11 2018 21:13 | 1st = 7 Nikki Nettle 2nd = 5 Amber Marie 3rd = 8 Farmor In Time 4th = 6 Daze Like These |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 6 My Mandara | ||
Thu Oct 11 2018 21:10 | 1st = 6 My Mandara 2nd = 8 Splash Of Blue 3rd = 7 Hugo Linx 4th = 1 Zambora Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 3 Soda Flash | ||
Thu Oct 11 2018 21:07 | 1st = 3 Soda Flash 2nd = 2 Dyna Yezza 3rd = 7 Rajasthan 4th = 1 Quest For Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 1 Lily Lola | ||
Thu Oct 11 2018 21:04 | 1st = 1 Lily Lola 2nd = 6 Koko 3rd = 2 Key Patrol 4th = 7 Fairy Baroque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 2 Long Gully Shell | ||
Thu Oct 11 2018 21:00 | 1st = 2 Long Gully Shell 2nd = 4 Far Away 3rd = 1 Vipers Mission 4th = 5 Striking Chaos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 6 - 9 Carnera | ||
Thu Oct 11 2018 20:59 | 1st = 9 Carnera 2nd = 7 Zoomas Legend 3rd = 8 William John 4th = 1 Bootleg Bert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 2 Allen Barnett | ||
Thu Oct 11 2018 20:56 | 1st = 2 Allen Barnett 2nd = 7 Mount Terry 3rd = 4 Big Wal 4th = 3 Jewel Impact |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 5 Im The Poppet | ||
Thu Oct 11 2018 20:53 | 1st = 5 Im The Poppet 2nd = 2 Head Loch 3rd = 3 Ichiban Fairy 4th = 1 Weeona Dino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 4 Mandela Cloud | ||
Thu Oct 11 2018 20:50 | 1st = 4 Mandela Cloud 2nd = 6 One Dollar 3rd = 7 Emmas Magic 4th = 5 Ranger Danger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 1 More Moment | ||
Thu Oct 11 2018 20:47 | 1st = 1 More Moment 2nd = 7 Kalani Willow 3rd = 4 Spritely Brew 4th = 8 Take The Spot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 8 Im Intense | ||
Thu Oct 11 2018 20:46 | 1st = 8 Im Intense 2nd = 2 Flying Pegasus 3rd = 1 Arrokeefe 4th = 5 Dynamite Denn Nee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 8 Belt Up Bubbs | ||
Thu Oct 11 2018 20:44 | 1st = 8 Belt Up Bubbs 2nd = 3 Juniper Pearl 3rd = 2 Degani 4th = 7 Chiefs Empire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 7 John Bell | ||
Thu Oct 11 2018 20:41 | 1st = 7 John Bell 2nd = 5 Magic Vogue 3rd = 4 Sacred Shadow 4th = 8 That Was Paw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 3 Shiny Nose | ||
Thu Oct 11 2018 20:38 | 1st = 3 Shiny Nose 2nd = 1 Mount Franklin 3rd = 2 De Belin 4th = 4 Topper Soho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - York Race 9 - 12 Nevarda | ||
Thu Oct 11 2018 20:35 | 1st = 12 Nevarda 2nd = 3 Burger Time 3rd = 9 Play Hard 4th = 11 Danish Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 2 Victa Polly | ||
Thu Oct 11 2018 20:35 | 1st = 2 Victa Polly 2nd = 4 Data Queen 3rd = 6 Just Blondie 4th = 7 Zizou De Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 8 Rixy Ya Pest | ||
Thu Oct 11 2018 20:32 | 1st = 8 Rixy Ya Pest 2nd = 3 Squishy Pea 3rd = 4 Two Phils Cool 4th = 2 Bomber Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 5 - 7 Jilliby Lorenzo | ||
Thu Oct 11 2018 20:30 | 1st = 7 Jilliby Lorenzo 2nd = 6 Celestial Gossip 3rd = 4 Juliustigres 4th = 2 The Real Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 5 Ringside | ||
Thu Oct 11 2018 20:28 | 1st = 5 Ringside 2nd = 2 Akina Dee Jay 3rd = 1 Real Obsession 4th = 6 Lakeview Maisey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 4 Champagne Sally | ||
Thu Oct 11 2018 20:25 | 1st = 4 Champagne Sally 2nd = 2 Magic Hornet 3rd = 1 Shoes To Fill 4th = 5 Smart Marlow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 1 Slingshot Hammer | ||
Thu Oct 11 2018 20:22 | 1st = 1 Slingshot Hammer 2nd = 7 Shadale 3rd = 5 Leprechaun Storm 4th = 4 Emerald Rainbow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 10 Locknane Eve | ||
Thu Oct 11 2018 20:19 | 1st = 10 Locknane Eve 2nd = 1 Destini Tweed 3rd = 7 Coopers Shadow 4th = 5 Racy Gracie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 1 Leggian Blonde | ||
Thu Oct 11 2018 20:19 | 1st = 1 Leggian Blonde 2nd = 7 Blackrock Busy 3rd = 3 Vanzant 4th = 2 Just A Tip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 2 Thomeli Skip | ||
Thu Oct 11 2018 20:16 | 1st = 2 Thomeli Skip 2nd = 4 Bobs Brew 3rd = 7 Talanjee Minnie 4th = 3 Piriformis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 7 Our Quinn | ||
Thu Oct 11 2018 20:15 | 1st = 7 Our Quinn 2nd = 1 Return Ace 3rd = 8 The Democrat 4th = 5 Clarry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 2 Blitzem Miah | ||
Thu Oct 11 2018 20:13 | 1st = 2 Blitzem Miah 2nd = 6 Louis Jay Parker 3rd = 8 Pixie Parker 4th = 1 Charzilla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 2 All Inn Taylor | ||
Thu Oct 11 2018 20:10 | 1st = 2 All Inn Taylor 2nd = 10 Why Not Macca 3rd = 4 Eduardo Rose 4th = 7 Seeka Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 1 Brittany Talks | ||
Thu Oct 11 2018 20:07 | 1st = 1 Brittany Talks 2nd = 6 Flyaway Barb 3rd = 4 Hay Hopey 4th = 2 Hot Ember |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 5 Zipping Bomber | ||
Thu Oct 11 2018 20:04 | 1st = 5 Zipping Bomber 2nd = 8 Mepunga Molly 3rd = 3 Alonso Mornay 4th = 2 Fat Rhino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 1 Alicante Bouchet | ||
Thu Oct 11 2018 20:01 | 1st = 1 Alicante Bouchet 2nd = 7 Whackin Theo 3rd = 8 Dunkirk 4th = 5 Bashful Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 4 - 5 Nota Replica | ||
Thu Oct 11 2018 20:00 | 1st = 5 Nota Replica 2nd = 1 Keayang Shekitout 3rd = 2 Vandanta 4th = 8 All Eyes And Ears |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 8 Abbella Magic | ||
Thu Oct 11 2018 19:58 | 1st = 8 Abbella Magic 2nd = 1 Secret Puzzle 3rd = 2 Leica Warrior 4th = 4 Muppet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 4 Fernando Drums | ||
Thu Oct 11 2018 19:55 | 1st = 4 Fernando Drums 2nd = 1 Summer Skye 3rd = 5 Con Rod 4th = 3 Kung Fu Hustle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - York Race 8 - 7 Jester Ferrari | ||
Thu Oct 11 2018 19:55 | 1st = 7 Jester Ferrari 2nd = 4 Fork Handles 3rd = 3 All Square 4th = 1 Tri My Bling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 7 Dyna Orenthal | ||
Thu Oct 11 2018 19:52 | 1st = 7 Dyna Orenthal 2nd = 5 Lauries Sticka 3rd = 4 Fancy Irene 4th = 2 Dyna Gavin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 5 El Diamonte | ||
Thu Oct 11 2018 19:49 | 1st = 5 El Diamonte 2nd = 4 Bluegrass Icon 3rd = 6 Walk Woody Walk 4th = 8 Screaming Oaks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 8 Benaud | ||
Thu Oct 11 2018 19:46 | 1st = 8 Benaud 2nd = 5 Stitch em Harry 3rd = 2 Filthy Phantom 4th = 4 Kansas Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 3 Hot Flush | ||
Thu Oct 11 2018 19:45 | 1st = 3 Hot Flush 2nd = 1 Courageous Becqui 3rd = 7 Backinthegame 4th = 8 The Floyd |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 2 Uno Uno | ||
Thu Oct 11 2018 19:43 | 1st = 2 Uno Uno 2nd = 8 Steak Sandwhich 3rd = 4 Darbys Girl 4th = 1 Isadora Frosted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 6 Zipping Monty | ||
Thu Oct 11 2018 19:40 | 1st = 6 Zipping Monty 2nd = 1 South Of Eden 3rd = 4 Mummas Meatloaf 4th = 2 Savannah Ash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 1 Coasting Around | ||
Thu Oct 11 2018 19:37 | 1st = 1 Coasting Around 2nd = 8 Ten Bears 3rd = 5 Clubber 4th = 4 My Boy Roman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 2 Maximum Brew | ||
Thu Oct 11 2018 19:34 | 1st = 2 Maximum Brew 2nd = 6 Thomeli Rocket 3rd = 1 Unwanted Lady 4th = 3 Master Cosmic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 3 - 6 Hypersonic Drive | ||
Thu Oct 11 2018 19:32 | 1st = 6 Hypersonic Drive 2nd = 7 Candy Mandy 3rd = 4 Village Voice 4th = 1 El Comandante |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 5 Princess Bolt | ||
Thu Oct 11 2018 19:30 | 1st = 5 Princess Bolt 2nd = 4 Red Razzler 3rd = 8 Jugungal Queen 4th = 2 Divas Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 1 Wild Angel | ||
Thu Oct 11 2018 19:27 | 1st = 1 Wild Angel 2nd = 3 Backin Bully 3rd = 2 Blackpool Doc 4th = 8 Able Bess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 2 Cawbourne Britty | ||
Thu Oct 11 2018 19:26 | 1st = 2 Cawbourne Britty 2nd = 1 Flower Bomb 3rd = 6 Danziger 4th = 3 Nangar Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 2 Vens Revenge | ||
Thu Oct 11 2018 19:24 | 1st = 2 Vens Revenge 2nd = 8 Zipping Sassy 3rd = 1 Noaki Colour 4th = 6 Give Me Wings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 7 Crackenback | ||
Thu Oct 11 2018 19:21 | 1st = 7 Crackenback 2nd = 8 Aston Harpo 3rd = 3 That Dude 4th = 1 Optic Blast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - York Race 7 - 9 Jupiters Sun | ||
Thu Oct 11 2018 19:20 | 1st = 9 Jupiters Sun 2nd = 3 Prince Eight 3rd = 1 Game On Dude 4th = 4 Black And Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 8 Star For Me | ||
Thu Oct 11 2018 19:17 | 1st = 8 Star For Me 2nd = 3 Midnight Swim 3rd = 2 Thunder Punch 4th = 1 Abbellas Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 3 Cody Shannon | ||
Thu Oct 11 2018 19:12 | 1st = 3 Cody Shannon 2nd = 4 Warana Court 3rd = 6 Everything Happens 4th = 2 Jaccka Turk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 3 Dont Quote Me | ||
Thu Oct 11 2018 19:10 | 1st = 3 Dont Quote Me 2nd = 1 Monaro Joe 3rd = 4 Big Lebowski 4th = 2 George Regis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 9 - 10 Cast No Shadow | ||
Thu Oct 11 2018 19:10 | 1st = 10 Cast No Shadow 2nd = 4 Doctor Tim 3rd = 13 Son Of A Tiger 4th = 9 Hit The Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 1 Ouzo | ||
Thu Oct 11 2018 19:07 | 1st = 1 Ouzo 2nd = 6 Detroit Cobra 3rd = 8 Leica Miss 4th = 3 Curacao |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 1 Zipping Dozer | ||
Thu Oct 11 2018 19:04 | 1st = 1 Zipping Dozer 2nd = 8 El Burrito 3rd = 7 My Uncle Bob 4th = 6 Akina Moss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 2 Sweet As Emm | ||
Thu Oct 11 2018 19:01 | 1st = 2 Sweet As Emm 2nd = 3 Red Hot Chevy 3rd = 1 Courting 4th = 8 Shes For Us |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 6 Just Love | ||
Thu Oct 11 2018 18:58 | 1st = 6 Just Love 2nd = 8 Natural Fury 3rd = 3 Long Gully Del 4th = 2 Aston Bardot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 2 - 4 Noopy Enforcer | ||
Thu Oct 11 2018 18:56 | 1st = 4 Noopy Enforcer 2nd = 6 The Black Coat 3rd = 8 Wingman Fling 4th = 2 Come At Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 1 Dirk Bale | ||
Thu Oct 11 2018 18:55 | 1st = 1 Dirk Bale 2nd = 4 Dyna Dave 3rd = 3 Dyna Monty 4th = 5 Egomaniacal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 7 Circus Oasis | ||
Thu Oct 11 2018 18:53 | 1st = 7 Circus Oasis 2nd = 4 Im All One 3rd = 2 Disco Lemonade 4th = 8 Swoop And Peck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 3 Come On Charlize | ||
Thu Oct 11 2018 18:49 | 1st = 3 Come On Charlize 2nd = 4 Zipping Dharma 3rd = 2 Beaut Deeds 4th = 1 Marcial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - York Race 6 - 2 Brothers Keeper | ||
Thu Oct 11 2018 18:45 | 1st = 2 Brothers Keeper 2nd = 6 Salvaged 3rd = 7 Sugar Cain 4th = 3 Macavity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 8 - 9 Bettors Heart | ||
Thu Oct 11 2018 18:40 | 1st = 9 Bettors Heart 2nd = 8 Flyin Milly Mac 3rd = 11 Sails 4th = 3 Immortal Change |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 2 Star Play | ||
Thu Oct 11 2018 18:40 | 1st = 2 Star Play 2nd = 1 Rainbow Styling 3rd = 9 Dance N Jewel 4th = 3 Shezrocknwithlen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 2 Muchachos | ||
Thu Oct 11 2018 18:38 | 1st = 2 Muchachos 2nd = 5 Dashing Hope 3rd = 4 Hows It Marley 4th = 3 Nitro Kist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 8 Ten To Dream | ||
Thu Oct 11 2018 18:35 | 1st = 8 Ten To Dream 2nd = 6 Lucille Rumble 3rd = 7 After The Storm 4th = 5 Jimmy Stintson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 8 Miss Gypsy Lee | ||
Thu Oct 11 2018 18:32 | 1st = 8 Miss Gypsy Lee 2nd = 3 Mo Daniher 3rd = 6 Perfect Rider 4th = 5 Fawn Pursuit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 1 - 11 The Thug | ||
Thu Oct 11 2018 18:27 | 1st = 11 The Thug 2nd = 10 Cullens Legend 3rd = 5 Ta Failte Rote 4th = 3 Keayang Sandy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 4 Know Shame | ||
Thu Oct 11 2018 18:26 | 1st = 4 Know Shame 2nd = 1 Amy Bale 3rd = 3 Smash Calling 4th = 2 Cosmic Stu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 2 Half A Minya | ||
Thu Oct 11 2018 18:24 | 1st = 2 Half A Minya 2nd = 8 Cooper Dan 3rd = 1 Zipping Cisco 4th = 4 One More Jesse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 1 Premier Double | ||
Thu Oct 11 2018 18:21 | 1st = 1 Premier Double 2nd = 8 Queen Chaos 3rd = 2 Select Mick 4th = 4 Milo And Milk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 7 - 1 Bold Shot | ||
Thu Oct 11 2018 18:20 | 1st = 1 Bold Shot 2nd = 3 Rise To Fame 3rd = 2 Turkey Beach 4th = 11 Flat To Stack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 7 Come On George | ||
Thu Oct 11 2018 18:17 | 1st = 7 Come On George 2nd = 8 Dana Kazza 3rd = 3 Kash Kade 4th = 1 Stormy Duchess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 3 Husky Beatle | ||
Thu Oct 11 2018 18:14 | 1st = 3 Husky Beatle 2nd = 4 Pas Girl 3rd = 8 Go Natalie Go 4th = 6 Winlock Strecker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 7 - 10 Woodstone | ||
Thu Oct 11 2018 18:11 | 1st = 10 Woodstone 2nd = 5 Muscles Galore 3rd = 9 Monty Python 4th = 8 Hey Yo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - York Race 5 - 9 Gates Of Babylon | ||
Thu Oct 11 2018 18:07 | 1st = 9 Gates Of Babylon 2nd = 3 Mumstheone 3rd = 7 Rydon 4th = 2 Total Disc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 2 Weona Luke | ||
Thu Oct 11 2018 18:02 | 1st = 2 Weona Luke 2nd = 8 Hawkowl 3rd = 10 Burning Rubber 4th = 1 Lani Kai Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 3 Zambora Joey | ||
Thu Oct 11 2018 18:00 | 1st = 3 Zambora Joey 2nd = 8 Thomeli Gal 3rd = 7 Got An Engine 4th = 4 Chucka Khan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 2 Debt Cutter | ||
Thu Oct 11 2018 17:57 | 1st = 2 Debt Cutter 2nd = 1 Sudden Motion 3rd = 6 Hansome Junior 4th = 3 Bumpo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 7 Barge Bale | ||
Thu Oct 11 2018 17:55 | 1st = 7 Barge Bale 2nd = 3 Hes All Power 3rd = 9 Go Brat 4th = 1 Replica Casino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 2 Blazing Vc | ||
Thu Oct 11 2018 17:52 | 1st = 2 Blazing Vc 2nd = 9 The Boys Gnp 3rd = 10 Bonnie Jujon 4th = 6 Projectile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 2 Gotta Bandit | ||
Thu Oct 11 2018 17:49 | 1st = 2 Gotta Bandit 2nd = 1 Kraken Lightning 3rd = 5 Insanus 4th = 7 Boquilla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 6 - 3 Swingahinch | ||
Thu Oct 11 2018 17:45 | 1st = 3 Swingahinch 2nd = 6 Ruby Ray 3rd = 4 Plain N Simple 4th = 8 Ruffy Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 6 - 10 Hail Christian | ||
Thu Oct 11 2018 17:40 | 1st = 10 Hail Christian 2nd = 8 Haydens Meddle 3rd = 7 Ohanzee 4th = 9 Mikey Maguire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 6 Tyson Tanga | ||
Thu Oct 11 2018 17:37 | 1st = 6 Tyson Tanga 2nd = 7 Big Prince 3rd = 3 Mums Son 4th = 2 Classy Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - York Race 4 - 9 Pletto | ||
Thu Oct 11 2018 17:32 | 1st = 9 Pletto 2nd = 1 Stan By Me 3rd = 10 Fashion Icon 4th = 3 Tovarich |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 8 Extra Gear | ||
Thu Oct 11 2018 17:29 | 1st = 8 Extra Gear 2nd = 7 Amigo Two 3rd = 1 Are You 4th = 3 Krupa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 8 - 1 Southern Lad | ||
Thu Oct 11 2018 17:25 | 1st = 1 Southern Lad 2nd = 9 Ednablue 3rd = 6 Sophiella 4th = 8 Celer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 3 Dyna Walter | ||
Thu Oct 11 2018 17:24 | 1st = 3 Dyna Walter 2nd = 8 Davids Legacy 3rd = 2 Must Be Rusty 4th = 7 Opawa Rooster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 2 Miss Vee | ||
Thu Oct 11 2018 17:22 | 1st = 2 Miss Vee 2nd = 1 Need A Miracle 3rd = 6 Makosa 4th = 4 Seb Zarr Moonie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 2 Darby Brights | ||
Thu Oct 11 2018 17:17 | 1st = 2 Darby Brights 2nd = 9 Hez Razor Sharp 3rd = 1 Mo Jarney 4th = 7 Lynnsanity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 1 My Bro Lewis | ||
Thu Oct 11 2018 17:14 | 1st = 1 My Bro Lewis 2nd = 4 Blur 3rd = 6 Go Commando 4th = 8 Mowgli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 5 - 3 Scarlett Banner | ||
Thu Oct 11 2018 17:09 | 1st = 3 Scarlett Banner 2nd = 8 McLovin 3rd = 9 Medusa 4th = 7 Beyond the Horizon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 5 - 1 Onemore Emotion | ||
Thu Oct 11 2018 17:05 | 1st = 1 Onemore Emotion 2nd = 8 Prescription 3rd = 2 Bold Centurion 4th = 5 Madra Rua |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 8 - 5 French Girl | ||
Thu Oct 11 2018 17:00 | 1st = 5 French Girl 2nd = 9 Stryker Queen 3rd = 2 Aberro 4th = 4 Trigger Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 7 - 1 Watchdog | ||
Thu Oct 11 2018 17:00 | 1st = 1 Watchdog 2nd = 4 Neruda 3rd = 5 Salerno 4th = 7 Cervinia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 7 Tamou Banner | ||
Thu Oct 11 2018 16:57 | 1st = 7 Tamou Banner 2nd = 3 Runway Oscar 3rd = 8 Another Gagan 4th = 9 Limeburner Dixi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 3 Too The Nail | ||
Thu Oct 11 2018 16:55 | 1st = 3 Too The Nail 2nd = 5 Rocket Raccoon 3rd = 8 Oskitz 4th = 2 Cash A Roo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - York Race 3 - 9 Herron Sand | ||
Thu Oct 11 2018 16:52 | 1st = 9 Herron Sand 2nd = 5 Porphyrio 3rd = 1 The Pen 4th = 3 Schimmel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 6 Champagne Luxe | ||
Thu Oct 11 2018 16:49 | 1st = 6 Champagne Luxe 2nd = 8 Ready And Armed 3rd = 7 Pat Malone 4th = 2 Breakout |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 2 Keno Jake | ||
Thu Oct 11 2018 16:42 | 1st = 2 Keno Jake 2nd = 4 Mini Cousin 3rd = 7 Mister Fernando 4th = 1 Canya Touche |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 4 - 14 Adam Patron | ||
Thu Oct 11 2018 16:40 | 1st = 14 Adam Patron 2nd = 16 Held To Ransom 3rd = 15 Jacks Shadow 4th = 5 Ava Adore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 1 Mahalo | ||
Thu Oct 11 2018 16:37 | 1st = 1 Mahalo 2nd = 5 Invite Only 3rd = 7 Sammari 4th = 3 Tap It In |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 8 Hundred | ||
Thu Oct 11 2018 16:37 | 1st = 8 Hundred 2nd = 3 Dr Cadenza 3rd = 6 Dr Oliver 4th = 7 Premier Jess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 5 Night King | ||
Thu Oct 11 2018 16:34 | 1st = 5 Night King 2nd = 4 Flying Danger 3rd = 3 Tiarna Keeping 4th = 6 Mercedes Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 7 - 9 Causeway Girl | ||
Thu Oct 11 2018 16:30 | 1st = 9 Causeway Girl 2nd = 2 Ultra Smart 3rd = 8 Trilli 4th = 10 Daskarzine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 4 - 11 Thats Anna | ||
Thu Oct 11 2018 16:25 | 1st = 11 Thats Anna 2nd = 7 Golden Mount 3rd = 4 Whoosh 4th = 8 No Finer Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 4 Sergess | ||
Thu Oct 11 2018 16:24 | 1st = 4 Sergess 2nd = 3 Special Affair 3rd = 6 Its That Fresh 4th = 5 Sarcasm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 4 Blazin Logie | ||
Thu Oct 11 2018 16:22 | 1st = 4 Blazin Logie 2nd = 1 Miss Wing Wong 3rd = 3 Lets Be Serious 4th = 7 Cheeky Tunes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 3 Clarence Clocka | ||
Thu Oct 11 2018 16:17 | 1st = 3 Clarence Clocka 2nd = 8 Jesses Typhoon 3rd = 4 Rip Van Winkle 4th = 7 Veetee Mist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - York Race 2 - 8 Lady Sass | ||
Thu Oct 11 2018 16:17 | 1st = 8 Lady Sass 2nd = 1 Gessato 3rd = 7 Plead The Fifth 4th = 3 Inimitable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 3 Charmed An Taken | ||
Thu Oct 11 2018 16:14 | 1st = 3 Charmed An Taken 2nd = 1 Flying Apollo 3rd = 2 Head Banger 4th = 5 Magic Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 6 - 4 Lucky Helmet | ||
Thu Oct 11 2018 16:10 | 1st = 4 Lucky Helmet 2nd = 3 Noble Truth 3rd = 2 Godunov 4th = 6 High Rush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 3 - 2 Ultimate Sniper | ||
Thu Oct 11 2018 16:09 | 1st = 2 Ultimate Sniper 2nd = 4 Bettathanfast 3rd = 1 My Carbon Copy 4th = 5 Slingshot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 2 My Boy Bean | ||
Thu Oct 11 2018 16:07 | 1st = 2 My Boy Bean 2nd = 6 Sugar Kaine 3rd = 8 Kembla De Kahn 4th = 1 Time Management |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 2 Big In America | ||
Thu Oct 11 2018 16:03 | 1st = 2 Big In America 2nd = 8 Big Beat 3rd = 5 Condafew 4th = 7 Elmaur Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 6 - 6 Kalalo | ||
Thu Oct 11 2018 16:00 | 1st = 6 Kalalo 2nd = 5 Zoffany Rose 3rd = 9 Rexmont 4th = 11 Zabextra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 3 Mystery Jet | ||
Thu Oct 11 2018 15:57 | 1st = 3 Mystery Jet 2nd = 9 Pride Of Oasis 3rd = 7 Macs Model 4th = 5 Scott To Give |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 2 Come A Guster | ||
Thu Oct 11 2018 15:54 | 1st = 2 Come A Guster 2nd = 3 Debbie Baxter 3rd = 7 Treville 4th = 4 Hatfield |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 8 Property Power | ||
Thu Oct 11 2018 15:51 | 1st = 8 Property Power 2nd = 2 Mood Swings 3rd = 1 Aeroplane Tippa 4th = 4 Ricketts Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 3 - 5 Marway | ||
Thu Oct 11 2018 15:50 | 1st = 5 Marway 2nd = 1 The Tax Accountant 3rd = 4 Welcome Nugget 4th = 3 Ruby Georgie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 1 Emgrand Road | ||
Thu Oct 11 2018 15:47 | 1st = 1 Emgrand Road 2nd = 2 Sunny Hok Yin 3rd = 8 Despicable Slink 4th = 3 Zulu Alert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - York Race 1 - 4 Lennons Song | ||
Thu Oct 11 2018 15:42 | 1st = 4 Lennons Song 2nd = 7 Brelleta Five 3rd = 1 Like Him A Bit 4th = 2 Country Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 2 - 4 Sugar Cane | ||
Thu Oct 11 2018 15:40 | 1st = 4 Sugar Cane 2nd = 12 Chivasion 3rd = 10 Lone Star Lad 4th = 7 Rachmaninov |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 3 Flying Smart | ||
Thu Oct 11 2018 15:39 | 1st = 3 Flying Smart 2nd = 1 Stagger Loot 3rd = 7 Jacobite Joseph |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 5 - 11 Heartlet | ||
Thu Oct 11 2018 15:35 | 1st = 11 Heartlet 2nd = 7 Lutreola 3rd = 13 Power From Within 4th = 10 Northern Voyage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 5 - 1 Any Given Bender | ||
Thu Oct 11 2018 15:30 | 1st = 1 Any Given Bender 2nd = 3 Sheer Madness 3rd = 7 Esposito Gold 4th = 10 Succhiotto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 7 Valencia Gem | ||
Thu Oct 11 2018 15:27 | 1st = 7 Valencia Gem 2nd = 6 Krypto Jam 3rd = 2 Tegxcellent 4th = 1 Cee Me Entertain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 6 Eyrewell Tango | ||
Thu Oct 11 2018 15:26 | 1st = 6 Eyrewell Tango 2nd = 8 Inside Affair 3rd = 2 Its A Joke 4th = 7 Ring Clown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 2 Aminya Shadow | ||
Thu Oct 11 2018 15:23 | 1st = 2 Aminya Shadow 2nd = 6 Kenway 3rd = 3 Volkey 4th = 8 Arthur Martha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 8 Willsintown | ||
Thu Oct 11 2018 15:22 | 1st = 8 Willsintown 2nd = 9 Holdingno Currency 3rd = 3 Chump Chop 4th = 1 Jenuflection |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 3 Dyna Diode | ||
Thu Oct 11 2018 15:19 | 1st = 3 Dyna Diode 2nd = 7 Sailor Allen 3rd = 2 Dyna Eleana 4th = 6 Nicmac Paddywack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 2 - 2 Paradis Imperial | ||
Thu Oct 11 2018 15:15 | 1st = 2 Paradis Imperial 2nd = 1 Court Clown 3rd = 5 Mystic Forces 4th = 4 Colosseum King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 4 Mepunga Bonnie | ||
Thu Oct 11 2018 15:12 | 1st = 4 Mepunga Bonnie 2nd = 7 Alberto 3rd = 8 Beau Gem 4th = 2 Audacious Poppy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 1 - 8 Eastwood Chieftain | ||
Thu Oct 11 2018 15:11 | 1st = 8 Eastwood Chieftain 2nd = 11 Xmas Bay 3rd = 2 Bettor Backim 4th = 6 Sky City King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauherenikau Race 8 - 10 Siren Call | ||
Thu Oct 11 2018 15:07 | 1st = 10 Siren Call 2nd = 9 Sainted Pearl 3rd = 13 Pincanto 4th = 1 Cyclops |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 8 Dig Deep Vicky | ||
Thu Oct 11 2018 15:04 | 1st = 8 Dig Deep Vicky 2nd = 6 No Bear 3rd = 3 Keep em Keen 4th = 1 Purple Hand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 4 - 6 Shotgun Rosie | ||
Thu Oct 11 2018 15:00 | 1st = 6 Shotgun Rosie 2nd = 7 Levitical 3rd = 2 No Dreams All Hope 4th = 4 Elusive Shine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 4 - 1 Prahaar | ||
Thu Oct 11 2018 14:55 | 1st = 1 Prahaar 2nd = 2 Everlasting Love 3rd = 4 Admissible 4th = 9 Shebrings Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 6 Go Marsha Go | ||
Thu Oct 11 2018 14:54 | 1st = 6 Go Marsha Go 2nd = 4 Jitterbug Jewel 3rd = 2 Smash Bomber 4th = 8 Miss Dupre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 3 Terpillar | ||
Thu Oct 11 2018 14:52 | 1st = 3 Terpillar 2nd = 7 Wolfies Sook 3rd = 8 Mahjong Magic 4th = 6 Mahjong World |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 4 Kaanapali | ||
Thu Oct 11 2018 14:47 | 1st = 4 Kaanapali 2nd = 3 Arbit Major 3rd = 7 Macs Choice 4th = 8 Annas Best |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 2 Sals Knocker | ||
Thu Oct 11 2018 14:44 | 1st = 2 Sals Knocker 2nd = 7 Proximity 3rd = 1 Blue Jedi 4th = 6 Bubba Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 1 - 7 A Littlebittamagic | ||
Thu Oct 11 2018 14:40 | 1st = 7 A Littlebittamagic 2nd = 2 Meteors Man 3rd = 8 Jabrook 4th = 4 Zoutano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 4 My Bro Michael | ||
Thu Oct 11 2018 14:37 | 1st = 4 My Bro Michael 2nd = 2 Fiery Affair 3rd = 3 Elodea 4th = 5 Mitcham Reado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 5 Our Delta Rose | ||
Thu Oct 11 2018 14:34 | 1st = 5 Our Delta Rose 2nd = 6 Swanny Flyer 3rd = 4 Dr Leonardo 4th = 7 Bacardi Breezer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 3 - 8 Nicci By Name | ||
Thu Oct 11 2018 14:30 | 1st = 8 Nicci By Name 2nd = 14 Scamper 3rd = 7 Mylex 4th = 10 Rubys Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauherenikau Race 7 - 12 Makeitrain | ||
Thu Oct 11 2018 14:27 | 1st = 12 Makeitrain 2nd = 1 War Hero 3rd = 8 Balanto 4th = 11 English Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 6 Love Me Hearts | ||
Thu Oct 11 2018 14:24 | 1st = 6 Love Me Hearts 2nd = 1 Gotta Be Mac 3rd = 4 Then and Now 4th = 5 Rockstar Shantae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 3 - 7 Ulusaba | ||
Thu Oct 11 2018 14:20 | 1st = 7 Ulusaba 2nd = 1 Costa Zou 3rd = 3 Jarhead 4th = 2 Hadrian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 2 Fired Up Jed | ||
Thu Oct 11 2018 14:18 | 1st = 2 Fired Up Jed 2nd = 6 Mulberry Minx 3rd = 5 Mitcham Faye 4th = 8 Sass em Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 3 Rose Rose | ||
Thu Oct 11 2018 14:17 | 1st = 3 Rose Rose 2nd = 2 Dr Abbie 3rd = 7 Maderra 4th = 4 Folding Green |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 8 Fakerocknroll | ||
Thu Oct 11 2018 14:11 | 1st = 8 Fakerocknroll 2nd = 1 Feelingforarainbow 3rd = 2 Parklane Lass 4th = 9 Jakes Ark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 3 Negoa Sprite | ||
Thu Oct 11 2018 14:06 | 1st = 3 Negoa Sprite 2nd = 7 Smashing Shayley 3rd = 2 Lost At Night 4th = 4 Rocketing Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 2 - 6 Rapidora | ||
Thu Oct 11 2018 14:00 | 1st = 6 Rapidora 2nd = 2 Just Remember This 3rd = 5 Quora 4th = 3 Kite Haraka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 6 Grande Fratello | ||
Thu Oct 11 2018 13:57 | 1st = 6 Grande Fratello 2nd = 4 Macalister Tiger 3rd = 8 Wheres Lachie 4th = 5 Captain Jackie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauherenikau Race 6 - 13 Performante | ||
Thu Oct 11 2018 13:53 | 1st = 13 Performante 2nd = 5 Surveillance 3rd = 2 Port Lincoln 4th = 6 Miss Pacific |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 3 Wolf Bear | ||
Thu Oct 11 2018 13:50 | 1st = 3 Wolf Bear 2nd = 6 Tale Of Destiny 3rd = 4 Zipping Toto 4th = 1 Whip Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 2 - 1 Coterie | ||
Thu Oct 11 2018 13:45 | 1st = 1 Coterie 2nd = 3 Taj 3rd = 4 California Laestar 4th = 5 Denials |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 4 Bennys Entity | ||
Thu Oct 11 2018 13:42 | 1st = 4 Bennys Entity 2nd = 8 Paddys Cripp 3rd = 5 Aston Lelani 4th = 3 Urban Bourbon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 4 Dalacos Empress | ||
Thu Oct 11 2018 13:37 | 1st = 4 Dalacos Empress 2nd = 9 Veloce Bella 3rd = 10 Dont Be Jealous 4th = 6 Gotothemoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 4 Doc Martini | ||
Thu Oct 11 2018 13:34 | 1st = 4 Doc Martini 2nd = 2 Dollys Lad 3rd = 1 Anchor Inn 4th = 6 Zulu Whip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 1 - 5 Zoumanor | ||
Thu Oct 11 2018 13:30 | 1st = 5 Zoumanor 2nd = 2 Born Bad 3rd = 3 Tippitywichit 4th = 6 Kootara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 12 - 5 Yooldome | ||
Thu Oct 11 2018 13:27 | 1st = 5 Yooldome 2nd = 6 Thrilling Billy 3rd = 3 Thrilling Watch 4th = 8 Finkle Foot Fred |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 1 Super Spolly | ||
Thu Oct 11 2018 13:22 | 1st = 1 Super Spolly 2nd = 8 Dr Pixie 3rd = 3 Select All 4th = 6 Spritely Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauherenikau Race 5 - 12 Miss Labasa | ||
Thu Oct 11 2018 13:17 | 1st = 12 Miss Labasa 2nd = 8 Mohaka 3rd = 2 Kahu Rock 4th = 9 Guillada |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 1 All For Fun | ||
Thu Oct 11 2018 13:13 | 1st = 1 All For Fun 2nd = 8 Pay Day Brian 3rd = 4 Peckys Flap 4th = 7 Gifted Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 11 - 1 Bigtime Jason | ||
Thu Oct 11 2018 13:09 | 1st = 1 Bigtime Jason 2nd = 2 Vikings 3rd = 7 Noah Who 4th = 4 Draxler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 1 - 7 Segalas | ||
Thu Oct 11 2018 13:05 | 1st = 7 Segalas 2nd = 1 Ladies Gem 3rd = 3 Oakfield Romance 4th = 4 Time To Rethink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 8 Audacious Grace | ||
Thu Oct 11 2018 13:00 | 1st = 8 Audacious Grace 2nd = 3 Big Boss Bree 3rd = 6 Kireina 4th = 2 Almani Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 1 Fascinate Queen | ||
Thu Oct 11 2018 12:55 | 1st = 1 Fascinate Queen 2nd = 8 Tee And Ay 3rd = 3 Active Pharaoh 4th = 6 Pikey Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 10 - 4 Danny Dee | ||
Thu Oct 11 2018 12:50 | 1st = 4 Danny Dee 2nd = 5 Reality Check 3rd = 7 Zipping Vito 4th = 9 Raging Demon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauherenikau Race 4 - 5 Wild Child | ||
Thu Oct 11 2018 12:40 | 1st = 5 Wild Child 2nd = 6 Witchery 3rd = 1 Magico 4th = 9 Anzhelika |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 9 - 2 Pinny Mack | ||
Thu Oct 11 2018 12:31 | 1st = 2 Pinny Mack 2nd = 7 Beaumont 3rd = 1 Looking Sassy 4th = 5 Ridin Shotgun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 8 - 4 Mobility Scooter | ||
Thu Oct 11 2018 12:14 | 1st = 4 Mobility Scooter 2nd = 3 Subzero Princess 3rd = 1 Spare Some Time 4th = 2 Token Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauherenikau Race 3 - 8 Marquita Miss | ||
Thu Oct 11 2018 12:05 | 1st = 8 Marquita Miss 2nd = 2 Rocco Bello 3rd = 12 Irish Heart 4th = 9 La Landonne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 7 - 4 Unconscionable | ||
Thu Oct 11 2018 11:56 | 1st = 4 Unconscionable 2nd = 8 Pretty And Pink 3rd = 3 Fancy Gas 4th = 5 Jetsun Bear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 6 - 7 Kiwi Gal | ||
Thu Oct 11 2018 11:39 | 1st = 7 Kiwi Gal 2nd = 6 Fancy Fox 3rd = 2 Botany Wayne 4th = 3 Nangar Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauherenikau Race 2 - 3 The Tailors Niece | ||
Thu Oct 11 2018 11:30 | 1st = 3 The Tailors Niece 2nd = 1 Media 3rd = 5 Xplosion 4th = 4 Vino Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 5 - 1 Billy Bright | ||
Thu Oct 11 2018 11:21 | 1st = 1 Billy Bright 2nd = 2 Hitch A Ride 3rd = 3 Smoochie 4th = 5 Tuff Treasure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 4 - 3 Rumble Soldier | ||
Thu Oct 11 2018 11:04 | 1st = 3 Rumble Soldier 2nd = 2 Good Job 3rd = 8 Opawa Loyal 4th = 5 Jetsun Jamie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauherenikau Race 1 - 4 All In Stitches | ||
Thu Oct 11 2018 10:55 | 1st = 4 All In Stitches 2nd = 7 Belindabella 3rd = 2 Mexican 4th = 1 Our Jocko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 3 - 6 Sisco Kid | ||
Thu Oct 11 2018 10:46 | 1st = 6 Sisco Kid 2nd = 2 Bodyguard 3rd = 1 Its A Must 4th = 8 Grouch Pawset |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 2 - 6 Just A Matthew | ||
Thu Oct 11 2018 10:29 | 1st = 6 Just A Matthew 2nd = 4 Your Valentine 3rd = 5 Jetsun Shadow 4th = 1 Seven Sharp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 1 - 1 Gao Gao | ||
Thu Oct 11 2018 10:11 | 1st = 1 Gao Gao 2nd = 2 Tuffs My Mum 3rd = 8 Little Trilise 4th = 4 Mr Tucker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 7 Betty Gundi | ||
Thu Oct 11 2018 1:27 | 1st = 7 Betty Gundi 2nd = 1 Lookout Snickers 3rd = 3 Bow Gundi 4th = 2 So Shirokura |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 4 Legend Seeker | ||
Thu Oct 11 2018 1:04 | 1st = 4 Legend Seeker 2nd = 7 Zipping Flynn 3rd = 1 Vinaka Fiji 4th = 2 Explosive Smith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 2 Thermistocles | ||
Thu Oct 11 2018 0:49 | 1st = 2 Thermistocles 2nd = 4 Beegumbah Boy 3rd = 1 Rocky Will 4th = 5 Space Ghost |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 1 Sunset Prada | ||
Thu Oct 11 2018 0:27 | 1st = 1 Sunset Prada 2nd = 5 African Leopard 3rd = 3 Aqua Dream 4th = 6 Foxey Lexus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 2 West On Poppy | ||
Thu Oct 11 2018 0:04 | 1st = 2 West On Poppy 2nd = 4 Big Boy Roy 3rd = 7 Kiprotich 4th = 6 Hello Im Kev |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 1 Stanga Bolt | ||
Tue Sep 11 2018 23:25 | 1st = 1 Stanga Bolt 2nd = 8 Haunted To Excel 3rd = 5 Velocity Star 4th = 7 Lucky Shooter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 4 Hello Harry | ||
Tue Sep 11 2018 23:07 | 1st = 4 Hello Harry 2nd = 8 Lisa Monelli 3rd = 6 Conway Gundi 4th = 1 Hello Im Steelo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 12 - 4 Legs Oreilly | ||
Tue Sep 11 2018 22:55 | 1st = 4 Legs Oreilly 2nd = 1 Scott The Hook 3rd = 2 Moe Heights 4th = 3 Jack Addi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 5 Hello Im Bugsy | ||
Tue Sep 11 2018 22:48 | 1st = 5 Hello Im Bugsy 2nd = 8 Go Gettem Nitro 3rd = 4 Easy Flyer 4th = 7 Villafly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 8 Miss Vung Tau | ||
Tue Sep 11 2018 22:35 | 1st = 8 Miss Vung Tau 2nd = 10 Glens Of Tekoa 3rd = 3 Arose For Me 4th = 1 Davincis Fiscal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 11 - 2 Pass The Ammo | ||
Tue Sep 11 2018 22:33 | 1st = 2 Pass The Ammo 2nd = 4 Woop Woop Kit 3rd = 6 Billy Bojangles 4th = 7 Birr |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 2 Noels Choice | ||
Tue Sep 11 2018 22:30 | 1st = 2 Noels Choice 2nd = 4 Brock Tonic 3rd = 1 Scott Lit Up 4th = 8 Roxys Double |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 5 Mahjong Magic | ||
Tue Sep 11 2018 22:23 | 1st = 5 Mahjong Magic 2nd = 2 Rockalot 3rd = 6 Enchanting Image 4th = 4 Star Hennessy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 10 - 8 Licorice Shot | ||
Tue Sep 11 2018 22:18 | 1st = 8 Licorice Shot 2nd = 1 Banjo An Henry 3rd = 4 Imma Callim Klay 4th = 2 Poppy Chooky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 4 Hello Im Kev | ||
Tue Sep 11 2018 22:15 | 1st = 4 Hello Im Kev 2nd = 7 Mearle Gundi 3rd = 3 Twice As Wicked 4th = 2 Kirbys Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 9 Lightning Calder | ||
Tue Sep 11 2018 22:10 | 1st = 9 Lightning Calder 2nd = 2 Hot N Fast 3rd = 8 Diamond Geezer 4th = 6 Upandgone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 6 Galester Hook | ||
Tue Sep 11 2018 22:07 | 1st = 6 Galester Hook 2nd = 5 Shirley Bass 3rd = 2 Dr Yanma 4th = 3 Eyes On You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 4 Malala Gogolac | ||
Tue Sep 11 2018 22:04 | 1st = 4 Malala Gogolac 2nd = 7 Zipper Shoes 3rd = 1 Tyson Tanga 4th = 6 Eikey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 9 - 8 Faringdon | ||
Tue Sep 11 2018 22:00 | 1st = 8 Faringdon 2nd = 2 Swap Me 3rd = 6 Dream Weaver 4th = 7 Willy Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 10 - 2 Kingsbrae Tammy | ||
Tue Sep 11 2018 21:57 | 1st = 2 Kingsbrae Tammy 2nd = 1 Miss Gambler 3rd = 4 Classy Flash 4th = 7 Beer Shack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 8 Metal Buster | ||
Tue Sep 11 2018 21:54 | 1st = 8 Metal Buster 2nd = 2 Pour Some Sugar 3rd = 6 Accountability 4th = 7 Homer Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 1 Superior Bont | ||
Tue Sep 11 2018 21:47 | 1st = 1 Superior Bont 2nd = 7 Percys Curse 3rd = 5 Duce Royal 4th = 6 Eureka Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 1 Our Max Phactor | ||
Tue Sep 11 2018 21:42 | 1st = 1 Our Max Phactor 2nd = 2 Driven 3rd = 8 Oneonthewood 4th = 6 Pacific Playboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 1 Stormy Duchess | ||
Tue Sep 11 2018 21:40 | 1st = 1 Stormy Duchess 2nd = 3 Titanium Ruby 3rd = 4 Bad Boy Delly 4th = 2 Mia Kathryn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 8 - 4 Mako Mac | ||
Tue Sep 11 2018 21:37 | 1st = 4 Mako Mac 2nd = 6 Gracious Lady 3rd = 7 Maywyn Often 4th = 2 Blazin Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 9 - 2 Kingsbrae Missy | ||
Tue Sep 11 2018 21:34 | 1st = 2 Kingsbrae Missy 2nd = 5 Alpha Iris 3rd = 1 Dont Knocka Tom 4th = 8 Kingsbrae Chooky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 4 Black Mosel | ||
Tue Sep 11 2018 21:31 | 1st = 4 Black Mosel 2nd = 6 California Dream 3rd = 8 Triple Crown Blu 4th = 1 No Added Sugar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 2 Enzo | ||
Tue Sep 11 2018 21:28 | 1st = 2 Enzo 2nd = 6 Velocity Whisper 3rd = 7 Cindeen Jates 4th = 3 Cosmic Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 2 Queens Me Mum | ||
Tue Sep 11 2018 21:25 | 1st = 2 Queens Me Mum 2nd = 4 Swift Jewel 3rd = 6 Ohmywow 4th = 3 Freeway Reagan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 5 Alfa Queen | ||
Tue Sep 11 2018 21:17 | 1st = 5 Alfa Queen 2nd = 10 Amelias Courage 3rd = 7 Beach Goddess 4th = 1 Betshes Precious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 8 - 1 Blue Max | ||
Tue Sep 11 2018 21:14 | 1st = 1 Blue Max 2nd = 7 Whistler Valley 3rd = 4 Pretty Seductive 4th = 3 Tranquil Trigger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 7 Canya Cotter | ||
Tue Sep 11 2018 21:11 | 1st = 7 Canya Cotter 2nd = 2 King Mongo 3rd = 5 Hello Im Rob 4th = 3 Talking Tommy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 7 Main One | ||
Tue Sep 11 2018 21:08 | 1st = 7 Main One 2nd = 1 Bonts Magic 3rd = 2 Kadalex Kid 4th = 5 Minnesota Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 2 Federal Secret | ||
Tue Sep 11 2018 21:01 | 1st = 2 Federal Secret 2nd = 6 Flash Lock 3rd = 5 Jerry Can 4th = 1 Zipping Biddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 6 - 1 Go Prancer Go | ||
Tue Sep 11 2018 20:58 | 1st = 1 Go Prancer Go 2nd = 2 Black Rusky 3rd = 6 Lead Contender 4th = 7 Kenna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 1 Snug | ||
Tue Sep 11 2018 20:55 | 1st = 1 Snug 2nd = 6 Raven Izmir 3rd = 3 Jonesy 4th = 5 Southern Ripple |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 8 Mystery Dreama | ||
Tue Sep 11 2018 20:52 | 1st = 8 Mystery Dreama 2nd = 7 Lord Reddan 3rd = 6 Iona Carlson 4th = 5 Mighty Matt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 6 Benhope Rulz | ||
Tue Sep 11 2018 20:47 | 1st = 6 Benhope Rulz 2nd = 5 The Storm Chief 3rd = 1 Hes Royal Blue 4th = 2 Davinci Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 8 Fully Loaded | ||
Tue Sep 11 2018 20:45 | 1st = 8 Fully Loaded 2nd = 2 Data Star 3rd = 6 Wilburn 4th = 3 Crickets Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 9 One Call Away | ||
Tue Sep 11 2018 20:37 | 1st = 9 One Call Away 2nd = 4 Gagan Colin 3rd = 2 Bumpo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 5 - 8 Black Amex | ||
Tue Sep 11 2018 20:34 | 1st = 8 Black Amex 2nd = 7 Innocent Man 3rd = 3 Maywyn Opals 4th = 6 Old Mate Kick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 2 Bokarm Dean | ||
Tue Sep 11 2018 20:31 | 1st = 2 Bokarm Dean 2nd = 4 Tranquil Invader 3rd = 5 Cant Possibly 4th = 1 Kulu Turkey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 2 Cosmic Gas | ||
Tue Sep 11 2018 20:28 | 1st = 2 Cosmic Gas 2nd = 1 Zambora Rose 3rd = 4 Hello April 4th = 7 Sunset Moo Moo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 2 Dr Mino | ||
Tue Sep 11 2018 20:25 | 1st = 2 Dr Mino 2nd = 6 Oh So Sleek 3rd = 1 Shes Perfect 4th = 4 Cosmic Chieftain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 2 Zipping Poppy | ||
Tue Sep 11 2018 20:22 | 1st = 2 Zipping Poppy 2nd = 4 Josie Tokaam 3rd = 1 Real Fantasy 4th = 5 Vansittart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 8 Lincs Tiger | ||
Tue Sep 11 2018 20:17 | 1st = 8 Lincs Tiger 2nd = 3 Sea Me Smile 3rd = 7 Whoswhointhezoo 4th = 9 Raffaello |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 4 Bimbadgen Man | ||
Tue Sep 11 2018 20:14 | 1st = 4 Bimbadgen Man 2nd = 8 Madagaster 3rd = 6 Ronray Flame 4th = 2 Rockin Ringo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 5 - 7 Floribama | ||
Tue Sep 11 2018 20:11 | 1st = 7 Floribama 2nd = 3 Kingsbrae Martha 3rd = 2 Freddys Back 4th = 8 Kulu Dot Com |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 1 Hello Im Rongo | ||
Tue Sep 11 2018 20:08 | 1st = 1 Hello Im Rongo 2nd = 4 Drive Ahead 3rd = 3 Dandalup Moon 4th = 2 Sunset Moschino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 5 Warrion Warrior | ||
Tue Sep 11 2018 20:05 | 1st = 5 Warrion Warrior 2nd = 3 In A Spin 3rd = 1 Zipping Chaser 4th = 4 Memphis Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 6 - 1 Tearaway Diamond | ||
Tue Sep 11 2018 20:00 | 1st = 1 Tearaway Diamond 2nd = 6 Donaricca 3rd = 4 Keayang Goddess 4th = 3 Save The Game |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 4 Zipping Merlow | ||
Tue Sep 11 2018 19:57 | 1st = 4 Zipping Merlow 2nd = 2 Fascinate Joan 3rd = 3 Double Hope 4th = 8 Fredys Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 8 Ethereum | ||
Tue Sep 11 2018 19:53 | 1st = 8 Ethereum 2nd = 5 Gold Style 3rd = 2 Call Me Dory 4th = 6 Rhondas Yogi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 4 Chatty Kathy | ||
Tue Sep 11 2018 19:50 | 1st = 4 Chatty Kathy 2nd = 3 Im The Dude 3rd = 6 Senorita Dude 4th = 7 Kulu Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 4 Hastalavista | ||
Tue Sep 11 2018 19:45 | 1st = 4 Hastalavista 2nd = 10 Whos Your Buddy 3rd = 12 American Dynasty 4th = 1 Kid Colossus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 2 Elusive Anake | ||
Tue Sep 11 2018 19:42 | 1st = 2 Elusive Anake 2nd = 8 Aston Liesel 3rd = 1 Dr Dedra 4th = 7 Lyka Skywalker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 3 Zipping Thurston | ||
Tue Sep 11 2018 19:39 | 1st = 3 Zipping Thurston 2nd = 5 Oscars Road 3rd = 4 Eye Rock 4th = 1 Chaotic Cobra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 7 Our Star | ||
Tue Sep 11 2018 19:35 | 1st = 7 Our Star 2nd = 4 Scott Hooked 3rd = 3 Elsie Jean 4th = 8 King Gutho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 5 - 5 Starscape | ||
Tue Sep 11 2018 19:30 | 1st = 5 Starscape 2nd = 2 Sucralose 3rd = 8 Kempseys Delight 4th = 1 Wild Radish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 3 Frank De Tank | ||
Tue Sep 11 2018 19:28 | 1st = 3 Frank De Tank 2nd = 7 Uncle Dawell 3rd = 1 Pretty Dazzle 4th = 4 Reject Dude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 1 Totally Bullish | ||
Tue Sep 11 2018 19:25 | 1st = 1 Totally Bullish 2nd = 8 Oni 3rd = 5 Beau Gem 4th = 4 Charlie Cockatoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 6 Lenny Gogolac | ||
Tue Sep 11 2018 19:22 | 1st = 6 Lenny Gogolac 2nd = 7 Fire Creek 3rd = 8 Ard Appeal 4th = 3 Burst Of Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 1 Liam Neil | ||
Tue Sep 11 2018 19:17 | 1st = 1 Liam Neil 2nd = 10 Lot Twenty One 3rd = 6 Burning Shadows 4th = 4 Aliman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 1 Impending Storm | ||
Tue Sep 11 2018 19:14 | 1st = 1 Impending Storm 2nd = 5 Wheres Doug 3rd = 2 Sandown Sarah 4th = 4 Bewdy Lodge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 12 - 6 Hugo Linx | ||
Tue Sep 11 2018 19:11 | 1st = 6 Hugo Linx 2nd = 2 Eaglehawk Miss 3rd = 5 Swiftly Swift 4th = 3 Saint Ray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 2 - 5 Tobacco King | ||
Tue Sep 11 2018 19:08 | 1st = 5 Tobacco King 2nd = 4 Bogan Warrior 3rd = 7 Potato Masher 4th = 8 Stilton Ali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 1 Saetta | ||
Tue Sep 11 2018 19:05 | 1st = 1 Saetta 2nd = 6 Dyna Eva 3rd = 2 Queen Of Gems 4th = 8 Thurles Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 4 - 5 Macey Jayde | ||
Tue Sep 11 2018 19:00 | 1st = 5 Macey Jayde 2nd = 7 Bee Gees Bandit 3rd = 2 Fowsands 4th = 1 Rocking Tess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 4 Ruby Herrera | ||
Tue Sep 11 2018 18:57 | 1st = 4 Ruby Herrera 2nd = 2 Runway Oscar 3rd = 7 Zipping Izabelle 4th = 6 Goodwin Reggie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 11 - 8 Jai Jai Away | ||
Tue Sep 11 2018 18:53 | 1st = 8 Jai Jai Away 2nd = 9 Top Weight 3rd = 7 Scott Pizzazz 4th = 5 Here Comes Tom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 5 First Fire | ||
Tue Sep 11 2018 18:49 | 1st = 5 First Fire 2nd = 4 Mamachi 3rd = 10 Tranquil Buddy 4th = 1 Orwellian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 6 Solo | ||
Tue Sep 11 2018 18:46 | 1st = 6 Solo 2nd = 2 Spring Ace 3rd = 8 Rooey 4th = 1 Big Kenny Bobo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 6 Weeona Gina | ||
Tue Sep 11 2018 18:43 | 1st = 6 Weeona Gina 2nd = 8 Pietra Allen 3rd = 2 Almapa Gallucci 4th = 4 Lights Of Tanjil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 3 Spring Angel | ||
Tue Sep 11 2018 18:40 | 1st = 3 Spring Angel 2nd = 2 Honeys Princess 3rd = 5 Alpha Phoebe 4th = 6 Tiggy Buzzard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 3 - 3 Keayang Shekitout | ||
Tue Sep 11 2018 18:35 | 1st = 3 Keayang Shekitout 2nd = 5 Diamond Jasper 3rd = 1 Calvert Hot Shot 4th = 7 Jilliby Mako |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 8 Why Not Kez | ||
Tue Sep 11 2018 18:29 | 1st = 8 Why Not Kez 2nd = 6 Fast Trapper 3rd = 4 Dashing Diamond 4th = 7 Allen Punter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 3 Merls Angel | ||
Tue Sep 11 2018 18:26 | 1st = 3 Merls Angel 2nd = 4 Tiggerlong Ring 3rd = 7 Ryben Jack 4th = 2 Wishing Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 1 Little Ach Cee | ||
Tue Sep 11 2018 18:23 | 1st = 1 Little Ach Cee 2nd = 8 Cake It On 3rd = 4 Aza Zeus 4th = 6 Road To Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 4 Adrift | ||
Tue Sep 11 2018 18:18 | 1st = 4 Adrift 2nd = 6 Major Generaljujon 3rd = 7 Laughing Emoji 4th = 5 Werelivingthedream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 3 Awesome Shep | ||
Tue Sep 11 2018 18:14 | 1st = 3 Awesome Shep 2nd = 2 Bear Left 3rd = 8 Kodason 4th = 1 Bombers Return |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 8 Inga Ted | ||
Tue Sep 11 2018 18:11 | 1st = 8 Inga Ted 2nd = 6 Oshkosh Jay 3rd = 5 My Fernando Tim 4th = 7 Miami Fernando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 2 - 4 Goodtime Junior | ||
Tue Sep 11 2018 18:06 | 1st = 4 Goodtime Junior 2nd = 2 Romantic Gesture 3rd = 5 Cheermeonimacracka 4th = 6 Our Dreamlover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 8 Jetta Knight | ||
Tue Sep 11 2018 18:04 | 1st = 8 Jetta Knight 2nd = 2 Lightning White 3rd = 5 Spring Reina 4th = 6 Tubby Turner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 10 Mr Uggboot | ||
Tue Sep 11 2018 17:58 | 1st = 10 Mr Uggboot 2nd = 7 Victor Dora 3rd = 3 Con Rod 4th = 1 Spring Bomber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 9 Lexus On The Beach | ||
Tue Sep 11 2018 17:53 | 1st = 9 Lexus On The Beach 2nd = 6 Rory Mach 3rd = 7 Likeallofus 4th = 5 Phantom Rockstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 1 Ohio Fernando | ||
Tue Sep 11 2018 17:50 | 1st = 1 Ohio Fernando 2nd = 6 Fairytale Ending 3rd = 8 Coconut Gloria 4th = 5 Monoak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 4 Magic Oats | ||
Tue Sep 11 2018 17:45 | 1st = 4 Magic Oats 2nd = 8 Our Missionary Man 3rd = 3 Pump The Brakes 4th = 10 Hokonui Ben |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 2 No More Cake | ||
Tue Sep 11 2018 17:42 | 1st = 2 No More Cake 2nd = 1 Zillie Bean 3rd = 5 Double Oak 4th = 3 Velocity Zarin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 1 - 5 Ranes | ||
Tue Sep 11 2018 17:37 | 1st = 5 Ranes 2nd = 9 Ventimiglia 3rd = 7 Lochlee Jacob 4th = 8 Miss Cully |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 2 Summer Skye | ||
Tue Sep 11 2018 17:34 | 1st = 2 Summer Skye 2nd = 6 Milky Jones 3rd = 1 Rig Fifty Five 4th = 5 Extra Gear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 7 - 1 Durif | ||
Tue Sep 11 2018 17:30 | 1st = 1 Durif 2nd = 4 Sound Investment 3rd = 3 Jabrook 4th = 10 Mishani La Scala |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 1 Miss Shieka | ||
Tue Sep 11 2018 17:27 | 1st = 1 Miss Shieka 2nd = 4 Charlotte Allen 3rd = 3 Leeroy Rox 4th = 5 Rapid Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 4 Maywyns Courage | ||
Tue Sep 11 2018 17:22 | 1st = 4 Maywyns Courage 2nd = 1 Pay Me Interest 3rd = 8 Happy Feelings 4th = 7 Just Rokin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 2 Rosdue Shaka | ||
Tue Sep 11 2018 17:19 | 1st = 2 Rosdue Shaka 2nd = 7 Spring Benny 3rd = 4 Alpha Hestia 4th = 6 Spring Colleen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 8 - 1 Sister Joy | ||
Tue Sep 11 2018 17:15 | 1st = 1 Sister Joy 2nd = 3 Late Return 3rd = 15 Raheen Lady 4th = 11 King Solomon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 7 Peter Yap | ||
Tue Sep 11 2018 17:12 | 1st = 7 Peter Yap 2nd = 1 El Grand Knocka 3rd = 2 Roger Express 4th = 3 Menzali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 5 Logistic Kid | ||
Tue Sep 11 2018 17:09 | 1st = 5 Logistic Kid 2nd = 6 Storm Search 3rd = 1 Quick Defence 4th = 4 Chrissy Pee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 7 Thunder Dance | ||
Tue Sep 11 2018 17:07 | 1st = 7 Thunder Dance 2nd = 3 Im The Director 3rd = 8 Alpine Stride 4th = 4 Mango Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 3 Its A Kiss | ||
Tue Sep 11 2018 17:04 | 1st = 3 Its A Kiss 2nd = 7 Off The Deck 3rd = 1 Chippies 4th = 2 Jaycees Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 8 - 2 Saveyourenthusiasm | ||
Tue Sep 11 2018 17:00 | 1st = 2 Saveyourenthusiasm 2nd = 12 Shock Shock 3rd = 9 Tavisocks 4th = 3 Longneck Larry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 6 - 2 Friendly Dragon | ||
Tue Sep 11 2018 16:55 | 1st = 2 Friendly Dragon 2nd = 3 Heartbreak Harry 3rd = 5 French Hussler 4th = 4 Worthy Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 2 Rumbling Bajooks | ||
Tue Sep 11 2018 16:52 | 1st = 2 Rumbling Bajooks 2nd = 6 Telefork 3rd = 7 Looking Down 4th = 5 Kraken Pace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 2 Monaro Joe | ||
Tue Sep 11 2018 16:49 | 1st = 2 Monaro Joe 2nd = 1 Tiggerlong Ray 3rd = 6 Cinnamon Rose 4th = 5 Sisco Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 5 Subtle Delight | ||
Tue Sep 11 2018 16:47 | 1st = 5 Subtle Delight 2nd = 2 Pacific Drums 3rd = 8 Hez Razor Sharp 4th = 3 Tact Ollie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 2 Grassetto | ||
Tue Sep 11 2018 16:44 | 1st = 2 Grassetto 2nd = 1 Steal A Kiss 3rd = 5 Notorious Hero 4th = 6 Get Shorty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 7 - 1 Brotherly Secret | ||
Tue Sep 11 2018 16:40 | 1st = 1 Brotherly Secret 2nd = 6 Fast Tycoon 3rd = 4 Skyscraper 4th = 2 Barricade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 6 Rockin Rico | ||
Tue Sep 11 2018 16:37 | 1st = 6 Rockin Rico 2nd = 2 Quotation Mark 3rd = 5 Ocean Bay 4th = 7 Chums Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 6 Ideal Pleasure | ||
Tue Sep 11 2018 16:33 | 1st = 6 Ideal Pleasure 2nd = 3 Kates Carrera 3rd = 1 Times Stride 4th = 5 Colby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 7 - 8 Extreme Bliss | ||
Tue Sep 11 2018 16:30 | 1st = 8 Extreme Bliss 2nd = 2 Beeokay 3rd = 5 Smooth Hustler 4th = 7 Moet Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 3 Gypsys Wish | ||
Tue Sep 11 2018 16:27 | 1st = 3 Gypsys Wish 2nd = 4 Tres Vite 3rd = 7 Super Cette 4th = 6 Early Settler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 6 Loch Monster | ||
Tue Sep 11 2018 16:24 | 1st = 6 Loch Monster 2nd = 4 Dyna Yami 3rd = 8 Joyous Jill 4th = 2 Luke Roman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 5 - 6 Annies Our Hero | ||
Tue Sep 11 2018 16:20 | 1st = 6 Annies Our Hero 2nd = 3 Stone Philospher 3rd = 5 Ragnar Lodbrok 4th = 10 A Littlebittamagic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 5 Sideshow Marjen | ||
Tue Sep 11 2018 16:17 | 1st = 5 Sideshow Marjen 2nd = 8 Onions Oreilly 3rd = 7 Pick Up Line 4th = 1 Dee Nine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 6 Maywyn No Regrets | ||
Tue Sep 11 2018 16:12 | 1st = 6 Maywyn No Regrets 2nd = 4 At Random 3rd = 3 The Money Ball 4th = 5 Maywyn Tough |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 1 Im Here | ||
Tue Sep 11 2018 16:09 | 1st = 1 Im Here 2nd = 7 Succatash 3rd = 3 Doreas 4th = 6 Nitro Norma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 6 - 6 Rubel | ||
Tue Sep 11 2018 16:05 | 1st = 6 Rubel 2nd = 9 Magic Beneteau 3rd = 5 Arleta 4th = 2 Cosmic Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 6 Well Armed | ||
Tue Sep 11 2018 16:02 | 1st = 6 Well Armed 2nd = 8 Dyna Jenaya 3rd = 7 Chase The Nugget 4th = 1 Swift Abbey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 6 - 3 Arrochar | ||
Tue Sep 11 2018 16:00 | 1st = 3 Arrochar 2nd = 7 Shes A Pluck 3rd = 6 Northkape 4th = 2 Never Too Loud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 1 Steorra | ||
Tue Sep 11 2018 15:57 | 1st = 1 Steorra 2nd = 2 Dyna Jules 3rd = 4 Invictus Clive 4th = 7 Stagger Loot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 3 Idol Georgie | ||
Tue Sep 11 2018 15:54 | 1st = 3 Idol Georgie 2nd = 1 Mr Black Magic 3rd = 2 Know Dollars 4th = 6 Ohoka Tess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 1 Gods Spirit | ||
Tue Sep 11 2018 15:52 | 1st = 1 Gods Spirit 2nd = 5 Rolling Along 3rd = 3 Speedy Dominic 4th = 4 Ideal Conquest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 7 Regal Sapphire | ||
Tue Sep 11 2018 15:49 | 1st = 7 Regal Sapphire 2nd = 2 Next Edition 3rd = 4 Lynnys Honey 4th = 8 Eye Hate Cake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 2 Kissable | ||
Tue Sep 11 2018 15:46 | 1st = 2 Kissable 2nd = 6 Black Rose Texas 3rd = 3 Hurricane Rose 4th = 1 Barcia Houdini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 4 - 4 Southern Special | ||
Tue Sep 11 2018 15:45 | 1st = 4 Southern Special 2nd = 6 Thats Anna 3rd = 8 Goliath 4th = 13 Daesy Danoro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 5 Kraken Witch | ||
Tue Sep 11 2018 15:42 | 1st = 5 Kraken Witch 2nd = 7 Absolute Dream 3rd = 1 Kraken Roger 4th = 4 Starbright Toby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 1 Long Gully Helen | ||
Tue Sep 11 2018 15:38 | 1st = 1 Long Gully Helen 2nd = 5 Victa Ollie 3rd = 8 Steel 4th = 2 Dakota Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 3 Gazzas Girl | ||
Tue Sep 11 2018 15:37 | 1st = 3 Gazzas Girl 2nd = 4 Born Quick 3rd = 8 Daring Affair 4th = 7 Token Pick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 2 Speedie Mcardle | ||
Tue Sep 11 2018 15:33 | 1st = 2 Speedie Mcardle 2nd = 1 Hot Dogma 3rd = 4 Earl Jujon 4th = 7 Justa Dale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 5 - 10 Love Is Great | ||
Tue Sep 11 2018 15:30 | 1st = 10 Love Is Great 2nd = 4 Nina Rules 3rd = 6 Trigger Point 4th = 11 Merry Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 3 Just Over | ||
Tue Sep 11 2018 15:27 | 1st = 3 Just Over 2nd = 2 Octo Flash 3rd = 10 Early Tow 4th = 6 Lacarabine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 5 - 3 Dustman | ||
Tue Sep 11 2018 15:25 | 1st = 3 Dustman 2nd = 1 Melted Moments 3rd = 6 Boolaroo 4th = 2 Pippis Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 10 - 8 Mav | ||
Tue Sep 11 2018 15:22 | 1st = 8 Mav 2nd = 6 Droopys Jacket 3rd = 2 Koko 4th = 4 One Eyed Magpie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 3 Manooka | ||
Tue Sep 11 2018 15:19 | 1st = 3 Manooka 2nd = 7 Eyrewell Ebony 3rd = 1 Opawa Lara 4th = 4 Bertie Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 7 Oh I Am The One | ||
Tue Sep 11 2018 15:17 | 1st = 7 Oh I Am The One 2nd = 1 The Pacman 3rd = 5 My Elusive Dream 4th = 2 Ohoka Royal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 2 Aston Marshall | ||
Tue Sep 11 2018 15:14 | 1st = 2 Aston Marshall 2nd = 6 West On Beth 3rd = 7 Filthy Phantom 4th = 3 Dashin Dayz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 7 Dyna Fiver | ||
Tue Sep 11 2018 15:11 | 1st = 7 Dyna Fiver 2nd = 5 Lava Lamp 3rd = 8 Dons Gas 4th = 6 Limburg Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 3 - 3 Casta | ||
Tue Sep 11 2018 15:10 | 1st = 3 Casta 2nd = 5 Text Book 3rd = 2 Warwick Avenue 4th = 4 Far North |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 9 - 7 Magic Vogue | ||
Tue Sep 11 2018 15:07 | 1st = 7 Magic Vogue 2nd = 5 Stylish Georgie 3rd = 1 Ben Roman 4th = 4 Destini Tweed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 3 Jezebel Parker | ||
Tue Sep 11 2018 15:04 | 1st = 3 Jezebel Parker 2nd = 4 Private Parker 3rd = 7 My Way Boy 4th = 6 Adelaide Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 4 - 7 Memphis Squaw | ||
Tue Sep 11 2018 15:00 | 1st = 7 Memphis Squaw 2nd = 5 Free Settler 3rd = 2 Annies Street 4th = 11 Tenacity Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 6 Frosty Blaze | ||
Tue Sep 11 2018 14:58 | 1st = 6 Frosty Blaze 2nd = 2 Know Potential 3rd = 3 Goldstar Sydney 4th = 1 Tianyu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 1 Spring Eagle | ||
Tue Sep 11 2018 14:57 | 1st = 1 Spring Eagle 2nd = 4 Quick Sensation 3rd = 2 Captain Mclaren 4th = 8 Natural Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 1 Patsdelight | ||
Tue Sep 11 2018 14:53 | 1st = 1 Patsdelight 2nd = 2 Honey Please 3rd = 9 Shady Sadie 4th = 7 Redriverdebba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 4 - 4 Manangatang | ||
Tue Sep 11 2018 14:50 | 1st = 4 Manangatang 2nd = 5 Revere 3rd = 2 Delete 4th = 10 Bianbitten |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 4 Outa Manila | ||
Tue Sep 11 2018 14:47 | 1st = 4 Outa Manila 2nd = 5 Winklea Blue 3rd = 6 Miss Paw Paw 4th = 8 Fabulous Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 8 Kroes | ||
Tue Sep 11 2018 14:44 | 1st = 8 Kroes 2nd = 2 Mellcat Lass 3rd = 1 Future Dream 4th = 3 Snooker Dave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 12 Agent Maori | ||
Tue Sep 11 2018 14:42 | 1st = 12 Agent Maori 2nd = 13 Kowhai Monarch 3rd = 10 Shang Fang Sword 4th = 1 Aichbechateaunoir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 3 Go Marsha Go | ||
Tue Sep 11 2018 14:40 | 1st = 3 Go Marsha Go 2nd = 6 Little Lozza 3rd = 2 Dagny 4th = 7 Feral Kaiaka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 1 Emerley Mine | ||
Tue Sep 11 2018 14:39 | 1st = 1 Emerley Mine 2nd = 8 Staunch As 3rd = 5 Harvey Specter 4th = 6 Just Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 2 - 5 Craiglea Virtue | ||
Tue Sep 11 2018 14:35 | 1st = 5 Craiglea Virtue 2nd = 2 Kings County 3rd = 3 Lollipop Rocket 4th = 4 Craiglea Arion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 3 - 7 Secret Vega | ||
Tue Sep 11 2018 14:30 | 1st = 7 Secret Vega 2nd = 6 Me Cabo 3rd = 4 Do You Reckon 4th = 9 Hediard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 4 Lika Pebble | ||
Tue Sep 11 2018 14:27 | 1st = 4 Lika Pebble 2nd = 7 Beanie Allen 3rd = 5 Shes Shaken 4th = 6 Back On Top |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 8 Smash Reward | ||
Tue Sep 11 2018 14:25 | 1st = 8 Smash Reward 2nd = 5 Giancana 3rd = 6 Hands Of Steel 4th = 1 Zara Petal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 3 Hello Nugget | ||
Tue Sep 11 2018 14:23 | 1st = 3 Hello Nugget 2nd = 1 Two Blue 3rd = 2 Buster Emery 4th = 5 Gotta Be You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 5 Argyle Beach | ||
Tue Sep 11 2018 14:18 | 1st = 5 Argyle Beach 2nd = 4 Some Excusesomewhere 3rd = 1 Nerio 4th = 3 Lilac Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 3 Gangalla Fury | ||
Tue Sep 11 2018 14:15 | 1st = 3 Gangalla Fury 2nd = 2 Captain Risky 3rd = 7 Zambora Tyler 4th = 1 Irinka Josh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 4 Milos Zarr Done | ||
Tue Sep 11 2018 14:12 | 1st = 4 Milos Zarr Done 2nd = 1 Arthur Martha 3rd = 3 Smiley Mulwee 4th = 7 Cosmic Blend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 3 - 2 Maui Princess | ||
Tue Sep 11 2018 14:10 | 1st = 2 Maui Princess 2nd = 8 Little Geoffrey 3rd = 12 Sweet Love 4th = 6 Autumn Ridge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 1 Eyrewell Tango | ||
Tue Sep 11 2018 14:07 | 1st = 1 Eyrewell Tango 2nd = 2 Tui Style 3rd = 8 Opawa Viking 4th = 4 Smash Ocean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 5 Headspace | ||
Tue Sep 11 2018 14:04 | 1st = 5 Headspace 2nd = 2 Eketahuna 3rd = 1 Lenards Boy 4th = 7 Be Like Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 2 - 2 Blood And Sand | ||
Tue Sep 11 2018 14:00 | 1st = 2 Blood And Sand 2nd = 6 Princess Anacheeva 3rd = 4 Heeza Force 4th = 1 Rubme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 1 - 3 Wear The Fox Hat | ||
Tue Sep 11 2018 13:55 | 1st = 3 Wear The Fox Hat 2nd = 4 Bawaardi Rocket 3rd = 6 Sagres Point 4th = 7 Premiere Place |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 5 Cornali | ||
Tue Sep 11 2018 13:52 | 1st = 5 Cornali 2nd = 6 Neelix 3rd = 3 Verbena 4th = 2 Homebush Sloan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 2 Summer In Motion | ||
Tue Sep 11 2018 13:49 | 1st = 2 Summer In Motion 2nd = 6 Phoebe Buffay 3rd = 3 Dervando 4th = 5 Oldmate Everest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 3 Crackenback | ||
Tue Sep 11 2018 13:46 | 1st = 3 Crackenback 2nd = 1 Aberlour 3rd = 6 Flat Twin 4th = 4 Lonely Cowboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 12 - 3 Goldstar Marvely | ||
Tue Sep 11 2018 13:42 | 1st = 3 Goldstar Marvely 2nd = 5 Know Conclusion 3rd = 1 Barge Bale 4th = 4 Hankenstein |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 4 Peco Can | ||
Tue Sep 11 2018 13:39 | 1st = 4 Peco Can 2nd = 7 Landlord 3rd = 1 Tax Man Wins 4th = 3 Prince Fabio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 2 - 6 Herzegovina | ||
Tue Sep 11 2018 13:35 | 1st = 6 Herzegovina 2nd = 14 Think Free 3rd = 12 Mud Wasp 4th = 10 Branui |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 4 Dizzy Banjo | ||
Tue Sep 11 2018 13:34 | 1st = 4 Dizzy Banjo 2nd = 2 Jinja Ellie 3rd = 8 Chop Shop 4th = 1 High Violet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 1 Avatar Woody | ||
Tue Sep 11 2018 13:31 | 1st = 1 Avatar Woody 2nd = 2 Go Go Jude 3rd = 7 Swift Christie 4th = 3 Wedgewood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 1 - 4 Kaapow | ||
Tue Sep 11 2018 13:30 | 1st = 4 Kaapow 2nd = 5 Manestream 3rd = 2 Cash Sail 4th = 9 Gracious Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 8 Stir Crazy | ||
Tue Sep 11 2018 13:27 | 1st = 8 Stir Crazy 2nd = 3 Velocity Flame 3rd = 1 Run Rosie 4th = 5 Dream Breaker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 11 - 1 Sergess | ||
Tue Sep 11 2018 13:24 | 1st = 1 Sergess 2nd = 5 Flower Bomb 3rd = 6 Lord Louie 4th = 4 Edge Of Town |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 7 Miny Mo | ||
Tue Sep 11 2018 13:21 | 1st = 7 Miny Mo 2nd = 5 Keep Ya Looks 3rd = 2 Whoop Bang 4th = 6 Adams Spot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 7 Know Threat | ||
Tue Sep 11 2018 13:17 | 1st = 7 Know Threat 2nd = 2 Hear This 3rd = 6 Opawa Mason 4th = 8 Goldstar Captain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 1 Tiny Terror | ||
Tue Sep 11 2018 13:12 | 1st = 1 Tiny Terror 2nd = 4 Berry Bound 3rd = 2 Chilling Fantasy 4th = 6 Off Road Gal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 10 - 1 Cosmic Ruben | ||
Tue Sep 11 2018 13:08 | 1st = 1 Cosmic Ruben 2nd = 8 Debbie Baxter 3rd = 2 Know Approval 4th = 3 Know Scrutiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 7 Thermal Strike | ||
Tue Sep 11 2018 13:04 | 1st = 7 Thermal Strike 2nd = 8 Fast Fyfe 3rd = 4 Aston Abbott 4th = 1 Romans Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 1 - 13 Power Rush | ||
Tue Sep 11 2018 13:00 | 1st = 13 Power Rush 2nd = 10 Havenot 3rd = 2 The Mont 4th = 11 Little Miss Nic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 1 Epic Boom | ||
Tue Sep 11 2018 12:59 | 1st = 1 Epic Boom 2nd = 3 Opawa Pam 3rd = 8 Okuku Terra 4th = 2 Jinno Gino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 5 Wynburn Shakes | ||
Tue Sep 11 2018 12:56 | 1st = 5 Wynburn Shakes 2nd = 8 Lonnie Dream 3rd = 6 Medium Rare 4th = 1 My Boy Roman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 2 Senor Wolf | ||
Tue Sep 11 2018 12:52 | 1st = 2 Senor Wolf 2nd = 8 Slick Simzy 3rd = 1 True Dream 4th = 3 Springcreek Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 9 - 5 Pita Ramos | ||
Tue Sep 11 2018 12:47 | 1st = 5 Pita Ramos 2nd = 3 Nippaofsambucca 3rd = 9 Special Affair 4th = 1 Black Tori |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 9 Serendipity Man | ||
Tue Sep 11 2018 12:42 | 1st = 9 Serendipity Man 2nd = 1 Spring Daphne 3rd = 6 Hometown Lads 4th = 2 Bounty Hawke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 3 Go Shirly Go | ||
Tue Sep 11 2018 12:38 | 1st = 3 Go Shirly Go 2nd = 4 El Happy Jack 3rd = 1 Venetia 4th = 2 Homebush Tasha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 3 Juddalon | ||
Tue Sep 11 2018 12:35 | 1st = 3 Juddalon 2nd = 2 Ooaar 3rd = 5 Fernando Gold 4th = 4 Time Away |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 6 Instantaneous | ||
Tue Sep 11 2018 12:31 | 1st = 6 Instantaneous 2nd = 8 King Parker 3rd = 2 Somers Lane 4th = 4 Durama Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 8 - 7 Raylene | ||
Tue Sep 11 2018 12:27 | 1st = 7 Raylene 2nd = 1 Chunk 3rd = 2 Know Equal 4th = 5 Storming Mack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 7 Launching | ||
Tue Sep 11 2018 12:22 | 1st = 7 Launching 2nd = 1 Singin Hawke 3rd = 4 Fred Regis 4th = 6 Maxworthy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 4 John Bell | ||
Tue Sep 11 2018 12:17 | 1st = 4 John Bell 2nd = 2 Rip The Bandaid 3rd = 8 Limit Desires 4th = 3 Walla Wuti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 3 Presley Parker | ||
Tue Sep 11 2018 12:12 | 1st = 3 Presley Parker 2nd = 8 All For Fun 3rd = 7 Its Rowdy 4th = 5 Conchita Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 7 - 2 Classy Witch | ||
Tue Sep 11 2018 12:07 | 1st = 2 Classy Witch 2nd = 6 Runway Bono 3rd = 1 Elland Road 4th = 8 Hes All Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 2 Muchachos | ||
Tue Sep 11 2018 12:02 | 1st = 2 Muchachos 2nd = 4 Aston Klara 3rd = 6 Blackrock Busy 4th = 1 Plunder Hawke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 6 - 1 Homebush Skip | ||
Tue Sep 11 2018 11:51 | 1st = 1 Homebush Skip 2nd = 2 Justin Ryan 3rd = 3 Super Bad 4th = 5 Tubby Kevie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 5 - 1 Magic Jess Lass | ||
Tue Sep 11 2018 11:32 | 1st = 1 Magic Jess Lass 2nd = 2 Shanly Star 3rd = 4 Disobedience 4th = 8 Mulberry Minx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 4 - 6 Archies Ranger | ||
Tue Sep 11 2018 11:15 | 1st = 6 Archies Ranger 2nd = 1 Bashful Buffy 3rd = 2 Southern Honey 4th = 4 Gotcha Rocky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 3 - 1 Homebush Carl | ||
Tue Sep 11 2018 10:59 | 1st = 1 Homebush Carl 2nd = 7 Homebush Mikey 3rd = 8 Goldstar Avalon 4th = 4 Bruisers Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 2 - 1 Dream Hard | ||
Tue Sep 11 2018 10:40 | 1st = 1 Dream Hard 2nd = 7 Homebush Katie 3rd = 8 Cassia 4th = 5 Reign Of Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 1 - 1 Goldstar Trooper | ||
Tue Sep 11 2018 10:22 | 1st = 1 Goldstar Trooper 2nd = 3 Bahama Queen 3rd = 4 Black Bobby 4th = 5 Busy Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 2 Timmy Gundi | ||
Sat Aug 11 2018 23:54 | 1st = 2 Timmy Gundi 2nd = 3 Magic Brandi 3rd = 9 Im A Fabio 4th = 1 Tiger Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 8 - 8 Clarina | ||
Sat Aug 11 2018 23:45 | 1st = 8 Clarina 2nd = 2 Madonna Vale 3rd = 4 Allwood Glow 4th = 12 Flash Hunter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 2 Sunset Sherbet | ||
Sat Aug 11 2018 23:39 | 1st = 2 Sunset Sherbet 2nd = 8 Crocodile Daisy 3rd = 7 Chasin Destiny 4th = 1 Chevy Sheikh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 8 Jerky Boy | ||
Sat Aug 11 2018 23:19 | 1st = 8 Jerky Boy 2nd = 2 California Dream 3rd = 4 Pacific Owl 4th = 3 Tattooed Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 7 - 10 Mega Moolah | ||
Sat Aug 11 2018 23:10 | 1st = 10 Mega Moolah 2nd = 5 Reacher 3rd = 6 Velvet Feels Good 4th = 2 Davincis Fiscal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 3 Notorious Mac | ||
Sat Aug 11 2018 22:59 | 1st = 3 Notorious Mac 2nd = 1 Blue Striker 3rd = 7 Lance Allen 4th = 6 Dyna Terror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 7 Reidys Runner | ||
Sat Aug 11 2018 22:54 | 1st = 7 Reidys Runner 2nd = 5 Raw Luxury 3rd = 4 Tallulah 4th = 8 Petria Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 2 Zipping Olympia | ||
Sat Aug 11 2018 22:44 | 1st = 2 Zipping Olympia 2nd = 7 Midnight Hero 3rd = 5 Shayna Powers 4th = 6 Miriam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 6 - 9 Your Excused | ||
Sat Aug 11 2018 22:39 | 1st = 9 Your Excused 2nd = 4 Im Soxy 3rd = 2 Twentynine Twelve 4th = 8 Soho Wonder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 8 Miss Two Up | ||
Sat Aug 11 2018 22:35 | 1st = 8 Miss Two Up 2nd = 7 Twisted Love 3rd = 1 Rachels Dream 4th = 3 Mrs Mouse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 2 Peak Monelli | ||
Sat Aug 11 2018 22:29 | 1st = 2 Peak Monelli 2nd = 4 John John Lava 3rd = 6 Aeroplane Tommy 4th = 5 Limitless |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 4 Gehring Bale | ||
Sat Aug 11 2018 22:26 | 1st = 4 Gehring Bale 2nd = 3 Orazzi Ohh 3rd = 1 Dyna Forrest 4th = 6 Peter Yap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 8 Huxley | ||
Sat Aug 11 2018 22:19 | 1st = 8 Huxley 2nd = 1 Saint Gallon 3rd = 6 Uncle Donuts 4th = 2 Bogan Bomber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 5 - 7 Im Rockaria | ||
Sat Aug 11 2018 22:14 | 1st = 7 Im Rockaria 2nd = 4 The Real Nadal 3rd = 8 Smokey the Bandit 4th = 3 Hillbilly Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 1 Trouper Monelli | ||
Sat Aug 11 2018 22:11 | 1st = 1 Trouper Monelli 2nd = 8 Mendoza Monelli 3rd = 4 Its The Horse 4th = 2 Good Odds Bricky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 11 - 7 Escalera | ||
Sat Aug 11 2018 22:06 | 1st = 7 Escalera 2nd = 5 Left A Terror 3rd = 4 My Ultimate Romeo 4th = 6 Ali Downunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 5 Dyna Uni | ||
Sat Aug 11 2018 22:04 | 1st = 5 Dyna Uni 2nd = 4 Miss Innings 3rd = 1 Van Ann 4th = 6 Ella Enchanted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 4 Bucks Future | ||
Sat Aug 11 2018 21:57 | 1st = 4 Bucks Future 2nd = 8 Rhythm Section 3rd = 1 Umatilla 4th = 2 Blazin Fletch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 7 - 4 Alldaybliss | ||
Sat Aug 11 2018 21:52 | 1st = 4 Alldaybliss 2nd = 3 Starlight Rainbow 3rd = 1 Barney Fella 4th = 5 Canada Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 8 Moment To Rumba | ||
Sat Aug 11 2018 21:50 | 1st = 8 Moment To Rumba 2nd = 2 Scott Keeping 3rd = 4 Destroyer 4th = 1 Packey Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 4 - 1 Magestic Prince | ||
Sat Aug 11 2018 21:46 | 1st = 1 Magestic Prince 2nd = 12 Im The Best 3rd = 11 Budd Sidewinder 4th = 5 You Gotta Have Faith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 9 - 8 Bacardi Hurricane | ||
Sat Aug 11 2018 21:45 | 1st = 8 Bacardi Hurricane 2nd = 10 One Over Da Moon 3rd = 9 Blazing Under Fire 4th = 7 Barefoot Sally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 2 Dyna Harpa | ||
Sat Aug 11 2018 21:42 | 1st = 2 Dyna Harpa 2nd = 3 Myrniong Corner 3rd = 5 Dyna Gertie 4th = 4 Rockstar Toovey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 10 - 6 Slice Of Heaven | ||
Sat Aug 11 2018 21:37 | 1st = 6 Slice Of Heaven 2nd = 5 Muscle Mach 3rd = 7 Ted West 4th = 8 Alpha Styx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 8 Bogan Way | ||
Sat Aug 11 2018 21:35 | 1st = 8 Bogan Way 2nd = 7 Vegas Ethics 3rd = 1 Dynamos Double 4th = 4 Aston Ginger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 6 Dependlebury | ||
Sat Aug 11 2018 21:30 | 1st = 6 Dependlebury 2nd = 7 Rishi 3rd = 8 Classy Western 4th = 5 Holdonsu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 5 Outshined | ||
Sat Aug 11 2018 21:27 | 1st = 5 Outshined 2nd = 4 Backpacker Jack 3rd = 8 Dandalup Annie 4th = 7 Lorenzo Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 6 - 5 Floyd Mayweather | ||
Sat Aug 11 2018 21:22 | 1st = 5 Floyd Mayweather 2nd = 2 Make Mine Joe 3rd = 6 Bettor Party 4th = 1 Magic Trump |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 1 Dyna Zesty | ||
Sat Aug 11 2018 21:20 | 1st = 1 Dyna Zesty 2nd = 7 Its A Bull 3rd = 8 Tritt Tritt 4th = 5 Soda Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 6 Divine State | ||
Sat Aug 11 2018 21:15 | 1st = 6 Divine State 2nd = 8 Our Dance Time 3rd = 5 Pembrooks Passion 4th = 3 Times Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 6 Ritas Boy | ||
Sat Aug 11 2018 21:12 | 1st = 6 Ritas Boy 2nd = 3 Liberty Lee 3rd = 4 Ancient Secret 4th = 7 Rockstar Romeo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 3 - 7 Veiled Secret | ||
Sat Aug 11 2018 21:11 | 1st = 7 Veiled Secret 2nd = 1 Dontstopbelievin 3rd = 6 Beach Goddess 4th = 9 Spoilt Dilinger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 12 - 1 Zipping Appy | ||
Sat Aug 11 2018 21:09 | 1st = 1 Zipping Appy 2nd = 9 Betty Rumble 3rd = 8 Carinkabah 4th = 4 Limeburner Dixi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 6 Glenferrie Hood | ||
Sat Aug 11 2018 21:07 | 1st = 6 Glenferrie Hood 2nd = 1 Holy Camp Clive 3rd = 5 Alleluia 4th = 7 Ohoka Punter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 5 Wayno | ||
Sat Aug 11 2018 21:05 | 1st = 5 Wayno 2nd = 2 Yankee Parker 3rd = 10 Judo 4th = 7 Nomadic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 7 - 1 Dazzling Red | ||
Sat Aug 11 2018 21:03 | 1st = 1 Dazzling Red 2nd = 4 Daytime Dancer 3rd = 3 Mishani Shiraz 4th = 6 Applause A Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 4 Lilty Allen | ||
Sat Aug 11 2018 21:01 | 1st = 4 Lilty Allen 2nd = 1 Krabi 3rd = 5 Take Home Sadie 4th = 7 Veetee Mist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 8 Islandspecialmajor | ||
Sat Aug 11 2018 21:00 | 1st = 8 Islandspecialmajor 2nd = 1 Makes Every Scents 3rd = 9 Itmademyday 4th = 12 Gipsy Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 2 Go Seek Heidi | ||
Sat Aug 11 2018 20:57 | 1st = 2 Go Seek Heidi 2nd = 7 Dyna Chill 3rd = 6 Gordette 4th = 1 Slinky Inky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 5 - 3 Supernova Silvia | ||
Sat Aug 11 2018 20:52 | 1st = 3 Supernova Silvia 2nd = 6 Cora Jaccka 3rd = 8 Gotango 4th = 9 She Envy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 6 Tammy Parker | ||
Sat Aug 11 2018 20:50 | 1st = 6 Tammy Parker 2nd = 8 Bad Boy Goodesy 3rd = 5 Princess Nala 4th = 7 Vivarchi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 2 - 11 Hideout | ||
Sat Aug 11 2018 20:46 | 1st = 11 Hideout 2nd = 3 Life To The Max 3rd = 8 Betshes Precious 4th = 10 Northern Emperor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 4 Loorrim Creek | ||
Sat Aug 11 2018 20:45 | 1st = 4 Loorrim Creek 2nd = 11 Tiger Tara 3rd = 9 Pachacuti 4th = 5 Village Witch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 1 Super Glide | ||
Sat Aug 11 2018 20:44 | 1st = 1 Super Glide 2nd = 8 Titanium Ruby 3rd = 4 Devour 4th = 3 We Know Who |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 1 Our Bravo Rose | ||
Sat Aug 11 2018 20:41 | 1st = 1 Our Bravo Rose 2nd = 3 Aston Hinkley 3rd = 10 Succession Plan 4th = 5 Lektra Guiseppe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 4 Southern Alps | ||
Sat Aug 11 2018 20:40 | 1st = 4 Southern Alps 2nd = 8 Spud 3rd = 1 Senitas Success 4th = 7 Springbank Eden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 1 Neo Cleo | ||
Sat Aug 11 2018 20:38 | 1st = 1 Neo Cleo 2nd = 8 Dyna Hinkley 3rd = 4 Cibulkova 4th = 3 Dyna Carmen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 2 Allpa Mama | ||
Sat Aug 11 2018 20:34 | 1st = 2 Allpa Mama 2nd = 3 Roi Lear Kahn 3rd = 4 Mahoney 4th = 6 Chippies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 7 Kyvalley Blur | ||
Sat Aug 11 2018 20:33 | 1st = 7 Kyvalley Blur 2nd = 8 Keystone Del 3rd = 6 Sparkling Success 4th = 5 El Paco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 6 - 5 Carpe Noctem | ||
Sat Aug 11 2018 20:30 | 1st = 5 Carpe Noctem 2nd = 3 Trooper Kelly 3rd = 6 Just Giveme Rubies 4th = 4 Yarborough |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 4 Lagoon Pirate | ||
Sat Aug 11 2018 20:27 | 1st = 4 Lagoon Pirate 2nd = 6 Ariya 3rd = 8 Explosive Brown 4th = 1 Blinken Gone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 10 - 1 Sir Nicholas | ||
Sat Aug 11 2018 20:24 | 1st = 1 Sir Nicholas 2nd = 5 Hifalutin 3rd = 3 Flash Lomar 4th = 7 Wheres The Rails |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 4 - 1 Look At The Stars | ||
Sat Aug 11 2018 20:22 | 1st = 1 Look At The Stars 2nd = 8 Rhyflective 3rd = 3 Rockin Safari 4th = 7 Bettorhavtime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 8 Rippa Regis | ||
Sat Aug 11 2018 20:21 | 1st = 8 Rippa Regis 2nd = 7 Kellys Eye 3rd = 5 Demelza 4th = 1 Flo Jo Focus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 8 Dyna Penny | ||
Sat Aug 11 2018 20:18 | 1st = 8 Dyna Penny 2nd = 4 Crossfire Icon 3rd = 5 Spin The Trolley 4th = 7 Wheres Lachie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 1 Senor Macray | ||
Sat Aug 11 2018 20:17 | 1st = 1 Senor Macray 2nd = 2 Mark Of Integrity 4th = 9 The Black Assassin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 9 Southwood Bill | ||
Sat Aug 11 2018 20:15 | 1st = 9 Southwood Bill 2nd = 7 Hungry An Hollo 3rd = 4 Sniper Strike 4th = 8 Rowchester Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 1 - 8 Roman Aviator | ||
Sat Aug 11 2018 20:13 | 1st = 8 Roman Aviator 2nd = 3 Parisian Partygirl 3rd = 4 Atmospherical 4th = 2 Sir Nicholas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 2 Regal Emerald | ||
Sat Aug 11 2018 20:11 | 1st = 2 Regal Emerald 2nd = 4 Butterfly Is She 3rd = 7 Port Lisa 4th = 8 Topaz Tan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 7 Muscle Factory | ||
Sat Aug 11 2018 20:10 | 1st = 7 Muscle Factory 2nd = 1 Miss Moneybags 3rd = 9 Timeless Appeal 4th = 11 Makinmefeelgood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 6 Yankees Ethics | ||
Sat Aug 11 2018 20:08 | 1st = 6 Yankees Ethics 2nd = 7 Eleanor Rascal 3rd = 5 Roman Nose Zarr 4th = 1 Federal Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 9 - 8 Despicable Daz | ||
Sat Aug 11 2018 20:03 | 1st = 8 Despicable Daz 2nd = 9 Joys Fancy 3rd = 3 Firey Lomar 4th = 4 Maharani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 3 Shadow Reign | ||
Sat Aug 11 2018 20:03 | 1st = 3 Shadow Reign 2nd = 2 Striking Beauty 3rd = 8 Van Mara 4th = 7 Nikkibadwagon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 5 - 11 Sireeanna | ||
Sat Aug 11 2018 20:00 | 1st = 11 Sireeanna 2nd = 9 Miss Melrae 3rd = 4 Lope De Lady 4th = 6 Brutus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 4 Mighty Hazza | ||
Sat Aug 11 2018 19:57 | 1st = 4 Mighty Hazza 2nd = 1 Dyna Xerox 3rd = 5 Micks Advice 4th = 3 Billy Moran |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 4 Chaotic Cobra | ||
Sat Aug 11 2018 19:54 | 1st = 4 Chaotic Cobra 2nd = 2 Me Oh My 3rd = 7 Project Mouse 4th = 8 Greysynd Sofi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 3 - 5 Melodys Daughter | ||
Sat Aug 11 2018 19:52 | 1st = 5 Melodys Daughter 2nd = 7 Scrawl 3rd = 2 Our Front Page 4th = 6 Queen Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 2 Sapphire Power | ||
Sat Aug 11 2018 19:51 | 1st = 2 Sapphire Power 2nd = 3 Whats Up Skip 3rd = 5 Mayhem Breeze 4th = 1 Dyna Gunner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 2 Snowball Otto | ||
Sat Aug 11 2018 19:48 | 1st = 2 Snowball Otto 2nd = 5 Regal Waz 3rd = 8 That Houdini 4th = 7 Exponential |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 7 Rocknroll Angel | ||
Sat Aug 11 2018 19:47 | 1st = 7 Rocknroll Angel 2nd = 8 My Bettor Bella 3rd = 4 Miss Rodriguez 4th = 2 My Major Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 6 Celestial Folk | ||
Sat Aug 11 2018 19:45 | 1st = 6 Celestial Folk 2nd = 4 Belles Chorus 3rd = 5 Like Zeus 4th = 2 Dinky Di Ethics |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 8 - 1 Tristan Cannon | ||
Sat Aug 11 2018 19:41 | 1st = 1 Tristan Cannon 2nd = 4 Sweet Nangar 3rd = 5 Scientific Man 4th = 2 Lini Danco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 2 Darkershadeofpale | ||
Sat Aug 11 2018 19:40 | 1st = 2 Darkershadeofpale 2nd = 1 Novena Rose 3rd = 8 Call Me Yours 4th = 10 Burning Ambition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 6 Kiarni Tiger | ||
Sat Aug 11 2018 19:38 | 1st = 6 Kiarni Tiger 2nd = 2 Star Hunter 3rd = 4 Charlie Rocket 4th = 8 Dyna Hendry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 9 Spring Slater | ||
Sat Aug 11 2018 19:34 | 1st = 9 Spring Slater 2nd = 3 Flying Sovereign 3rd = 5 Glenreagh Spider 4th = 6 Two Blocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 3 Three Ways | ||
Sat Aug 11 2018 19:33 | 1st = 3 Three Ways 2nd = 1 Animated 3rd = 8 Audi Hare 4th = 10 Bad Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 4 - 1 Isnt She Elegant | ||
Sat Aug 11 2018 19:30 | 1st = 1 Isnt She Elegant 2nd = 4 Wow Factor 3rd = 7 Henrys On Course 4th = 8 Dazet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 4 Zipping Irwin | ||
Sat Aug 11 2018 19:28 | 1st = 4 Zipping Irwin 2nd = 5 Sister Knows 3rd = 6 Esthers Bella 4th = 1 Magic Four Us |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 7 Beau Gem | ||
Sat Aug 11 2018 19:25 | 1st = 7 Beau Gem 2nd = 5 Aston Utah 3rd = 4 Crickets Dash 4th = 8 Perrie Lulu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 2 - 7 Atomic Blue Chip | ||
Sat Aug 11 2018 19:24 | 1st = 7 Atomic Blue Chip 2nd = 9 The Dali Express 3rd = 10 Antaeus Blue Chip 4th = 5 Jacks Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 5 Master Bullet | ||
Sat Aug 11 2018 19:21 | 1st = 5 Master Bullet 2nd = 2 Amaretto Hayze 3rd = 3 Good Golly Olly 4th = 10 Smokin Alice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 8 Blazin N Cullen | ||
Sat Aug 11 2018 19:20 | 1st = 8 Blazin N Cullen 2nd = 9 The Spin King 3rd = 5 Tintinara 4th = 10 Rakarolla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 3 Barcali | ||
Sat Aug 11 2018 19:18 | 1st = 3 Barcali 2nd = 2 Sharp Diamond 3rd = 4 Mcivor Verna 4th = 6 Dutch Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 7 - 1 Despicable Bella | ||
Sat Aug 11 2018 19:15 | 1st = 1 Despicable Bella 2nd = 8 Hoggards Corner 3rd = 5 Who The Boss 4th = 4 My Bro Kade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 1 Chimbu Park | ||
Sat Aug 11 2018 19:11 | 1st = 1 Chimbu Park 2nd = 4 Scotties Hottie 3rd = 5 Rices Legacy 4th = 7 Big Rex Muldoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 3 Code Bailey | ||
Sat Aug 11 2018 19:10 | 1st = 3 Code Bailey 2nd = 1 Living Again 3rd = 4 Iamboogie 4th = 8 Likeallofus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 7 Lightwood Miss | ||
Sat Aug 11 2018 19:08 | 1st = 7 Lightwood Miss 2nd = 8 Taabinga Flash 3rd = 6 Our Delta Rose 4th = 5 Miss Dee Meadows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 6 Off The Radar | ||
Sat Aug 11 2018 19:03 | 1st = 6 Off The Radar 2nd = 5 She Can Rock 3rd = 4 Miss Dangerfield 4th = 2 Sparkling Tachyon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 6 Farcelona Fenix | ||
Sat Aug 11 2018 19:01 | 1st = 6 Farcelona Fenix 2nd = 2 Wildash Semi 3rd = 3 Hypo Show 4th = 4 Phantom Pete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 3 - 4 Cool Drafts | ||
Sat Aug 11 2018 19:00 | 1st = 4 Cool Drafts 2nd = 2 Danger Annie 3rd = 5 Make No Mistake 4th = 6 Hidden Sequel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 6 - 6 Splinters | ||
Sat Aug 11 2018 18:57 | 1st = 6 Splinters 2nd = 3 Knock Wave 3rd = 4 Rohan Hill 4th = 1 Mister Fernando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 5 Glenreagh Skud | ||
Sat Aug 11 2018 18:54 | 1st = 5 Glenreagh Skud 2nd = 8 Glenreagh Ikara 3rd = 2 Canya Canya 4th = 3 Sunny Village |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 1 - 8 Altana Blue | ||
Sat Aug 11 2018 18:52 | 1st = 8 Altana Blue 2nd = 9 Major Kiwi 3rd = 7 Mohegan Sun 4th = 2 My Man Dan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 8 - 10 Atlanta Blue | ||
Sat Aug 11 2018 18:50 | 1st = 10 Atlanta Blue 2nd = 12 Friaresque 3rd = 5 Abdicator 4th = 1 Our Finest Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 8 Our Positano | ||
Sat Aug 11 2018 18:45 | 1st = 8 Our Positano 2nd = 11 I Am Serengeti 3rd = 3 De Santa Anna 4th = 9 Mad Robber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 2 Destini Trucker | ||
Sat Aug 11 2018 18:43 | 1st = 2 Destini Trucker 2nd = 5 Ima Ruby 3rd = 6 Silvio Dante 4th = 9 Merchant Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 2 Shes A Sort | ||
Sat Aug 11 2018 18:40 | 1st = 2 Shes A Sort 2nd = 3 Maywyn Promises 3rd = 1 Gitcha Hummin 4th = 4 Lobcha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 5 Withalotofluck | ||
Sat Aug 11 2018 18:38 | 1st = 5 Withalotofluck 2nd = 8 Our Millwood Maizie 3rd = 4 Somepartysomewhere 4th = 1 Mako Banner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 5 - 4 Andys Charm | ||
Sat Aug 11 2018 18:37 | 1st = 4 Andys Charm 2nd = 2 Anndar Plonk 3rd = 5 Paprika 4th = 3 Tiggerlong Eve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 6 - 3 Diamond Jolson | ||
Sat Aug 11 2018 18:35 | 1st = 3 Diamond Jolson 2nd = 9 Carabbean Princess 3rd = 1 Portrait Lao 4th = 2 Super Saxon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 1 Balkan Dotti | ||
Sat Aug 11 2018 18:32 | 1st = 1 Balkan Dotti 2nd = 6 Alisha Tanga 3rd = 4 Rapid Music 4th = 2 Howards Odyssey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 7 Kinvara Sue | ||
Sat Aug 11 2018 18:28 | 1st = 7 Kinvara Sue 2nd = 5 Kheiron 3rd = 3 Illawong Byron 4th = 4 Claudys Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 2 - 1 Cliveden | ||
Sat Aug 11 2018 18:25 | 1st = 1 Cliveden 2nd = 2 Snitch 3rd = 7 Sneaky Sniper 4th = 11 Rich Tradition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 6 Duke Of Burnley | ||
Sat Aug 11 2018 18:22 | 1st = 6 Duke Of Burnley 2nd = 1 Kokoda Bobby 3rd = 2 Tiggerlong Ray 4th = 7 Full Moon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 5 Ringbark Mason | ||
Sat Aug 11 2018 18:19 | 1st = 5 Ringbark Mason 2nd = 8 Shakey Randle 3rd = 2 Buds Delight 4th = 6 Lets Go Fabio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 6 Real Stride | ||
Sat Aug 11 2018 18:18 | 1st = 6 Real Stride 2nd = 8 Mister Brazil 3rd = 9 Smokey Quartz 4th = 4 Ideal Lifestyle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 4 - 2 More Rum Bateman | ||
Sat Aug 11 2018 18:16 | 1st = 2 More Rum Bateman 2nd = 7 Cawbourne Swade 3rd = 1 Dirty Deed 4th = 6 Boom Down |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 7 - 1 Prize Catch | ||
Sat Aug 11 2018 18:15 | 1st = 1 Prize Catch 2nd = 9 Midnight Sky 3rd = 11 Greco 4th = 10 Flying Roar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 1 Ranga | ||
Sat Aug 11 2018 18:12 | 1st = 1 Ranga 2nd = 4 Symi Summer 3rd = 2 Digger Muldoon 4th = 5 Barbara Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 4 Glenferrie Baby | ||
Sat Aug 11 2018 18:07 | 1st = 4 Glenferrie Baby 2nd = 1 Soldier Of Fortune 3rd = 10 Subtle Delight 4th = 8 Living Grand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 7 Taxing | ||
Sat Aug 11 2018 18:04 | 1st = 7 Taxing 2nd = 6 Velocity Anifrid 3rd = 3 Gregs Prince 4th = 4 Akina Cosmo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 1 Empire Reign | ||
Sat Aug 11 2018 18:00 | 1st = 1 Empire Reign 2nd = 6 No More Cake 3rd = 7 Surfboard 4th = 4 Kalani Karl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 10 Our Twentyten | ||
Sat Aug 11 2018 17:59 | 1st = 10 Our Twentyten 2nd = 5 Fiery Mountain Girl 3rd = 9 Majestic Ess Jay 4th = 7 All Lit Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 3 - 2 Double Tax | ||
Sat Aug 11 2018 17:57 | 1st = 2 Double Tax 2nd = 8 Blazing Obsidian 3rd = 1 Bruno Zarr 4th = 4 Hail Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 5 - 2 Balmont Stunner | ||
Sat Aug 11 2018 17:55 | 1st = 2 Balmont Stunner 2nd = 7 Regal Honour 3rd = 1 Faralon 4th = 9 Brackova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 4 Kaines Girl | ||
Sat Aug 11 2018 17:52 | 1st = 4 Kaines Girl 2nd = 3 Gaming Guru 3rd = 1 Songar Thunder 4th = 8 Southwood Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 9 Bevans Cullen | ||
Sat Aug 11 2018 17:48 | 1st = 9 Bevans Cullen 2nd = 7 Egodan 3rd = 11 Ellmers Image 4th = 6 Imthevillagestar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 6 Akina Daisy | ||
Sat Aug 11 2018 17:48 | 1st = 6 Akina Daisy 2nd = 9 Macalister Mac 3rd = 1 Cross Threaded 4th = 7 Lingua Franca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 9 Stealth Karmar | ||
Sat Aug 11 2018 17:45 | 1st = 9 Stealth Karmar 2nd = 3 Postys Girl 3rd = 5 Mias Karmar 4th = 2 Galway Cheeta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 1 - 4 Red Mako | ||
Sat Aug 11 2018 17:45 | 1st = 4 Red Mako 2nd = 9 Boiling 3rd = 5 Stormy Grey 4th = 10 Machu Picchu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 2 - 2 Miss Duggie | ||
Sat Aug 11 2018 17:42 | 1st = 2 Miss Duggie 2nd = 5 Bardo Blue 3rd = 6 Lucy Van Pelt 4th = 4 My Bro Bardo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 10 Beau Cishlom | ||
Sat Aug 11 2018 17:40 | 1st = 10 Beau Cishlom 2nd = 11 Franco Totem 3rd = 7 Sir Julian 4th = 3 Mr Meddle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 6 - 14 Turbo Power | ||
Sat Aug 11 2018 17:37 | 1st = 14 Turbo Power 2nd = 10 Reykjavik 3rd = 9 Nashville Cat 4th = 7 Capricorn Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 7 Little Evie | ||
Sat Aug 11 2018 17:34 | 1st = 7 Little Evie 2nd = 8 Adalind 3rd = 4 Irish Tiger 4th = 2 Snapchat Shayne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 1 With Gusto | ||
Sat Aug 11 2018 17:32 | 1st = 1 With Gusto 2nd = 4 Itz Billy Hillis 3rd = 3 High Rolling 4th = 8 Don Pierre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 8 Stilton Storm | ||
Sat Aug 11 2018 17:29 | 1st = 8 Stilton Storm 2nd = 7 El Alegre 3rd = 6 Spollys Flyer 4th = 4 Akina Error |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 5 Lallybroch | ||
Sat Aug 11 2018 17:26 | 1st = 5 Lallybroch 2nd = 8 Maranoa Miss 3rd = 4 Road Side Assist 4th = 3 Outback Mandrake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 8 - 4 Roselli Sting | ||
Sat Aug 11 2018 17:25 | 1st = 4 Roselli Sting 2nd = 3 Galaxy Gazer 3rd = 6 Snowbrook 4th = 10 Stryker Fortune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 1 - 5 Jamella Jet | ||
Sat Aug 11 2018 17:21 | 1st = 5 Jamella Jet 2nd = 9 Bellas Emgrand 3rd = 6 Sunlit Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 4 - 3 Oreillys Crumpet | ||
Sat Aug 11 2018 17:20 | 1st = 3 Oreillys Crumpet 2nd = 1 Juendis 3rd = 7 Hue And Cry 4th = 4 Bicol Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 4 Come On George | ||
Sat Aug 11 2018 17:17 | 1st = 4 Come On George 2nd = 1 Dynamic Goodwin 3rd = 5 Hail Storming 4th = 6 Runway Idole |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 4 Hello Sooty | ||
Sat Aug 11 2018 17:14 | 1st = 4 Hello Sooty 2nd = 6 Blue Tornado 3rd = 1 Hashtag Spolly 4th = 8 Aston Jekyll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 11 Izzy Watt | ||
Sat Aug 11 2018 17:13 | 1st = 11 Izzy Watt 2nd = 2 Spike Bromac 3rd = 10 Replaced Eye 4th = 1 Kotare York |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 9 - 8 Sikandarabad | ||
Sat Aug 11 2018 17:10 | 1st = 8 Sikandarabad 2nd = 10 Al Galayel 3rd = 6 Mantastic 4th = 11 Strike Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 5 - 6 Dia De La Raza | ||
Sat Aug 11 2018 17:02 | 1st = 6 Dia De La Raza 2nd = 5 Mantime 3rd = 7 Patapus 4th = 12 Lady Le Jean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 8 - 12 We Just Love It | ||
Sat Aug 11 2018 16:58 | 1st = 12 We Just Love It 2nd = 6 Multifacets 3rd = 3 Lady Skills 4th = 11 Crimson Halo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 9 - 7 Paret | ||
Sat Aug 11 2018 16:55 | 1st = 7 Paret 2nd = 11 Gitan 3rd = 5 Absolute 4th = 8 Prioritise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 8 - 14 The Armani | ||
Sat Aug 11 2018 16:51 | 1st = 14 The Armani 2nd = 7 Richly Speaking 3rd = 2 Crisis Point 4th = 9 Longneck Larry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 7 - 7 All About Nicci | ||
Sat Aug 11 2018 16:46 | 1st = 7 All About Nicci 2nd = 8 Nodoubtaboutit 3rd = 5 Fancy Rumble 4th = 6 Zalmona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 8 - 13 Airlie Man | ||
Sat Aug 11 2018 16:43 | 1st = 13 Airlie Man 2nd = 4 Madison Point 3rd = 9 Clairvue 4th = 8 All Too Sweet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 3 - 1 Net Profit | ||
Sat Aug 11 2018 16:41 | 1st = 1 Net Profit 2nd = 10 Rosa Filente 3rd = 6 Dam Lucky 4th = 8 Lady Talent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 8 - 4 Lady Wahoo | ||
Sat Aug 11 2018 16:39 | 1st = 4 Lady Wahoo 2nd = 3 Mizzy 3rd = 12 Recording To Win 4th = 1 Oakfield Romance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 8 - 6 Theanswermyfriend | ||
Sat Aug 11 2018 16:35 | 1st = 6 Theanswermyfriend 2nd = 10 Nights Watch 3rd = 3 Odeon 4th = 1 Moss N Dale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Casino Race 7 - 6 Ilia | ||
Sat Aug 11 2018 16:31 | 1st = 6 Ilia 2nd = 3 Samanthas Gold 3rd = 1 Pajados 4th = 5 Bettigood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 9 - 12 Francisca | ||
Sat Aug 11 2018 16:27 | 1st = 12 Francisca 2nd = 3 Hingus Rose 3rd = 1 Awake The Stars 4th = 9 Splitter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 4 - 6 Battle Torque | ||
Sat Aug 11 2018 16:23 | 1st = 6 Battle Torque 2nd = 2 Fontainebleau 3rd = 7 Jazari 4th = 8 Lukes Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 7 - 8 Hidden In Heaven | ||
Sat Aug 11 2018 16:19 | 1st = 8 Hidden In Heaven 2nd = 6 Confronting 3rd = 1 Platinum Tycoon 4th = 7 Meteor Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 8 - 10 Flow | ||
Sat Aug 11 2018 16:15 | 1st = 10 Flow 2nd = 13 I Am Serious 3rd = 1 Prized Icon 4th = 7 Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 7 - 8 Nariko | ||
Sat Aug 11 2018 16:11 | 1st = 8 Nariko 2nd = 5 Unlimited Ability 3rd = 7 Classy Rebel 4th = 9 Alonzah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 5 - 4 Chima | ||
Sat Aug 11 2018 16:09 | 1st = 4 Chima 2nd = 3 Jaxim 3rd = 2 Coldrock 4th = 6 Exonerate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 6 - 12 Dollar Dollar Bill | ||
Sat Aug 11 2018 16:06 | 1st = 12 Dollar Dollar Bill 2nd = 3 Dance Of Heroes 3rd = 9 Star Patriot 4th = 4 Rock On Ivy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 7 - 6 I Like Candy | ||
Sat Aug 11 2018 16:03 | 1st = 6 I Like Candy 2nd = 7 Wackem 3rd = 10 Partie Town 4th = 1 Secret Code |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 2 - 1 Faith In Fate | ||
Sat Aug 11 2018 16:01 | 1st = 1 Faith In Fate 2nd = 2 Two For Twenty Two 3rd = 5 Run For A Reason 4th = 3 Balrov |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 7 - 9 Kanavu | ||
Sat Aug 11 2018 15:59 | 1st = 9 Kanavu 2nd = 8 Hemsted 3rd = 7 Fury Of The Storm 4th = 10 Rivalry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 7 - 2 Voodoo Lad | ||
Sat Aug 11 2018 15:55 | 1st = 2 Voodoo Lad 2nd = 1 Home Of The Brave 3rd = 10 Brave Song 4th = 5 I Am A Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Casino Race 6 - 6 Landmarks | ||
Sat Aug 11 2018 15:51 | 1st = 6 Landmarks 2nd = 4 Red Letter Day 3rd = 5 Greselin 4th = 7 Mystical Renegade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 8 - 3 Courtza King | ||
Sat Aug 11 2018 15:47 | 1st = 3 Courtza King 2nd = 11 Pressway 3rd = 14 Makes You Think 4th = 8 Bargannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 3 - 4 Red Army | ||
Sat Aug 11 2018 15:43 | 1st = 4 Red Army 2nd = 1 At The Ready 3rd = 3 The Cruel Sea 4th = 6 First Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 6 - 3 Best Hoffa | ||
Sat Aug 11 2018 15:39 | 1st = 3 Best Hoffa 2nd = 5 Hunter Caulfield 3rd = 13 Party Pies 4th = 4 Lets Go To Rio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 7 - 8 Harpers Choice | ||
Sat Aug 11 2018 15:35 | 1st = 8 Harpers Choice 2nd = 6 Emperors Way 3rd = 7 Mighty Lucky 4th = 10 Carzoff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 6 - 8 Joes Pride | ||
Sat Aug 11 2018 15:31 | 1st = 8 Joes Pride 2nd = 9 Fearless Angus 3rd = 7 Black Mary 4th = 3 Bella Ricompensa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 4 - 7 Shampers | ||
Sat Aug 11 2018 15:29 | 1st = 7 Shampers 2nd = 11 Pausini 3rd = 2 Shining Mane 4th = 4 Beth Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 5 - 4 Balwarra Gold | ||
Sat Aug 11 2018 15:26 | 1st = 4 Balwarra Gold 2nd = 1 Daktari 3rd = 3 Aurelius Hero 4th = 6 With Gravy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 6 - 3 Sir Barnabus | ||
Sat Aug 11 2018 15:23 | 1st = 3 Sir Barnabus 2nd = 9 Clever Blaze 3rd = 10 Namib 4th = 11 Stellar Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 1 - 1 The Daintree | ||
Sat Aug 11 2018 15:21 | 1st = 1 The Daintree 2nd = 6 Mascherano 3rd = 4 Activate Me 4th = 9 Star Magnet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 6 - 2 Lunar Spin | ||
Sat Aug 11 2018 15:19 | 1st = 2 Lunar Spin 2nd = 1 Jacks Bar 3rd = 11 Florever Special 4th = 8 Your Witness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 6 - 5 The Statesman | ||
Sat Aug 11 2018 15:15 | 1st = 5 The Statesman 2nd = 12 Fontein Lad 3rd = 3 I Boogi 4th = 1 Bling Dynasty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Casino Race 5 - 10 Frisco Albert | ||
Sat Aug 11 2018 15:11 | 1st = 10 Frisco Albert 2nd = 1 Leprechaun Lad 3rd = 4 Light Motion 4th = 5 Much Deeper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 7 - 2 Glitra | ||
Sat Aug 11 2018 15:07 | 1st = 2 Glitra 2nd = 6 Cedarwood 3rd = 8 Contralto 4th = 7 Kubis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 2 - 10 Snowchino | ||
Sat Aug 11 2018 15:03 | 1st = 10 Snowchino 2nd = 4 Lookout 3rd = 3 Hotham Valley 4th = 1 Kiss the Breeze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 5 - 7 Mishani Redman | ||
Sat Aug 11 2018 14:59 | 1st = 7 Mishani Redman 2nd = 3 Lushan 3rd = 13 Rylees Saga 4th = 1 Flying One More |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 6 - 3 Sandbar | ||
Sat Aug 11 2018 14:55 | 1st = 3 Sandbar 2nd = 8 Charge 3rd = 7 Golden Tycoon 4th = 4 Plague Stone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 5 - 1 Raptor | ||
Sat Aug 11 2018 14:51 | 1st = 1 Raptor 2nd = 4 The Queens Regent 3rd = 3 Cop This 4th = 11 Delightful Celyna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 3 - 4 Rembrandt | ||
Sat Aug 11 2018 14:49 | 1st = 4 Rembrandt 2nd = 2 Lock The Doors 3rd = 3 Bedisguised 4th = 1 Ash Grey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 4 - 4 Meli Melo | ||
Sat Aug 11 2018 14:46 | 1st = 4 Meli Melo 2nd = 1 Mongolian Wolf 3rd = 8 Exalted Craftsman 4th = 3 Tunes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 10 - 1 Centre Attention | ||
Sat Aug 11 2018 14:45 | 1st = 1 Centre Attention 2nd = 6 Redesdale 3rd = 16 Ave Maria 4th = 8 Magic Ivan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 5 - 4 Nashville Skyline | ||
Sat Aug 11 2018 14:43 | 1st = 4 Nashville Skyline 2nd = 2 Mother To Race Her 3rd = 10 Northern Divine 4th = 6 Ivys Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 5 - 8 Cloak | ||
Sat Aug 11 2018 14:39 | 1st = 8 Cloak 2nd = 5 Madame Markievicz 3rd = 7 Borazon 4th = 11 Nuclear Burst |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 5 - 2 Choisborder | ||
Sat Aug 11 2018 14:35 | 1st = 2 Choisborder 2nd = 11 Gold Mag 3rd = 8 The Card Players 4th = 7 Tahi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Casino Race 4 - 7 Jazzy Ruler | ||
Sat Aug 11 2018 14:31 | 1st = 7 Jazzy Ruler 2nd = 2 Cool Prince 3rd = 3 Spirit Of Husson 4th = 11 Hidden Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 7 - 3 Kirkintilloch | ||
Sat Aug 11 2018 14:29 | 1st = 3 Kirkintilloch 2nd = 10 Miss Campbell 3rd = 11 La Foi 4th = 4 Leica Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 6 - 2 Fiery Heights | ||
Sat Aug 11 2018 14:27 | 1st = 2 Fiery Heights 2nd = 6 Malvern Estate 3rd = 11 Tabbing 4th = 8 Suspense |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 1 - 6 Strip The Moon | ||
Sat Aug 11 2018 14:23 | 1st = 6 Strip The Moon 2nd = 12 Seconda Vita 3rd = 3 Dream Alliance 4th = 10 Scandalous Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 4 - 2 Hot Shot Harry | ||
Sat Aug 11 2018 14:22 | 1st = 2 Hot Shot Harry 2nd = 1 One Stryke 3rd = 4 Tecza 4th = 5 Buster Block |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 5 - 9 Trekking | ||
Sat Aug 11 2018 14:20 | 1st = 9 Trekking 2nd = 2 Tactical Advantage 3rd = 10 Miss Que 4th = 1 Dal Cielo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 8 - 1 Balius | ||
Sat Aug 11 2018 14:17 | 1st = 1 Balius 2nd = 12 Grace Burns 3rd = 2 Honey Cullen 4th = 5 El Capitan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 4 - 14 Itchy Ears | ||
Sat Aug 11 2018 14:16 | 1st = 14 Itchy Ears 2nd = 10 Soaring Eagle 3rd = 11 Special Design 4th = 9 Scenic Sight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 2 - 9 Danoxie | ||
Sat Aug 11 2018 14:14 | 1st = 9 Danoxie 2nd = 6 Reward For Riches 3rd = 3 Mega Faith 4th = 2 Mighty Mick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 3 - 4 Artie Dee Two | ||
Sat Aug 11 2018 14:11 | 1st = 4 Artie Dee Two 2nd = 2 Chapel City 3rd = 5 Embecee Lil 4th = 7 Nipperkin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 9 - 8 Dez | ||
Sat Aug 11 2018 14:10 | 1st = 8 Dez 2nd = 4 Platinum Command 3rd = 5 Elfee 4th = 10 Strolling Vagabond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 4 - 9 I Dream Of Green | ||
Sat Aug 11 2018 14:08 | 1st = 9 I Dream Of Green 2nd = 17 Holbrook 3rd = 13 Del Vega 4th = 19 Fantastic Halo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 4 - 5 Royal Hootenanny | ||
Sat Aug 11 2018 14:04 | 1st = 5 Royal Hootenanny 2nd = 2 Rastafarian 3rd = 4 Identic 4th = 3 Table Two |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 4 - 8 Spanner Head | ||
Sat Aug 11 2018 14:00 | 1st = 8 Spanner Head 2nd = 11 Violent Snow 3rd = 1 Chiavari 4th = 13 Bettyrae Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Casino Race 3 - 5 Crispys Luck | ||
Sat Aug 11 2018 13:56 | 1st = 5 Crispys Luck 2nd = 4 Aureola 3rd = 8 Le Charioteer 4th = 6 Heather Joan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 6 - 4 Verry Flash | ||
Sat Aug 11 2018 13:54 | 1st = 4 Verry Flash 2nd = 3 Hes Cavalier 3rd = 2 Waipipi Lad 4th = 7 Deluxe Edition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 5 - 10 Ingeegoodbe | ||
Sat Aug 11 2018 13:52 | 1st = 10 Ingeegoodbe 2nd = 3 Ruling Dynasty 3rd = 8 Im Belucci 4th = 1 Montauk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 3 - 5 Standford | ||
Sat Aug 11 2018 13:48 | 1st = 5 Standford 2nd = 7 Carlinos Way 3rd = 8 Jimmy Hoffa 4th = 6 Turn Up The Volume |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 4 - 2 Irithea | ||
Sat Aug 11 2018 13:45 | 1st = 2 Irithea 2nd = 8 Sweet Scandal 3rd = 6 Mandylion 4th = 3 Our Malambo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 7 - 10 The Manipulator | ||
Sat Aug 11 2018 13:43 | 1st = 10 The Manipulator 2nd = 4 Elva Jaccka 3rd = 1 Little Rain 4th = 7 Motu Top Mach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 3 - 3 Miss Skeptical | ||
Sat Aug 11 2018 13:41 | 1st = 3 Miss Skeptical 2nd = 5 Famoosa 3rd = 4 Ryboy 4th = 9 Underpass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 1 - 5 Nordic Eclipse | ||
Sat Aug 11 2018 13:39 | 1st = 5 Nordic Eclipse 2nd = 7 Babe In Boots 3rd = 4 Jonny Akhaton 4th = 6 Fire N Vice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 2 - 2 Temps Voleur | ||
Sat Aug 11 2018 13:36 | 1st = 2 Temps Voleur 2nd = 3 By the Grace 3rd = 1 Victory Downs 4th = 5 Medvedev |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 8 - 3 Rock Island Line | ||
Sat Aug 11 2018 13:35 | 1st = 3 Rock Island Line 2nd = 13 So Brazen 3rd = 2 Middagurd 4th = 12 Montserrat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 3 - 6 Magic Love | ||
Sat Aug 11 2018 13:33 | 1st = 6 Magic Love 2nd = 3 Our Rocky 3rd = 5 Dansu 4th = 8 Primed For Destiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 3 - 1 Apache Dude | ||
Sat Aug 11 2018 13:29 | 1st = 1 Apache Dude 2nd = 5 Sent From Above 3rd = 9 Directory 4th = 6 Shine Through |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 3 - 4 Crockett | ||
Sat Aug 11 2018 13:25 | 1st = 4 Crockett 2nd = 5 Otauto 3rd = 1 Muswellbrook 4th = 12 Zaidin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Casino Race 2 - 12 Sister Bertrille | ||
Sat Aug 11 2018 13:21 | 1st = 12 Sister Bertrille 2nd = 8 Eva The Diva 3rd = 3 Minni Minnah 4th = 6 Double Essie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 5 - 4 Mount Midoriyama | ||
Sat Aug 11 2018 13:19 | 1st = 4 Mount Midoriyama 2nd = 3 Two Thirty 3rd = 8 Sun Genes 4th = 12 Tattybogler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 4 - 7 Meet Mr Taylor | ||
Sat Aug 11 2018 13:17 | 1st = 7 Meet Mr Taylor 2nd = 3 Tawfiq Boy 3rd = 11 From Within 4th = 12 I Am Venus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 2 - 4 Toff Rocks | ||
Sat Aug 11 2018 13:13 | 1st = 4 Toff Rocks 2nd = 2 Centre Red 3rd = 5 Lord Archer 4th = 9 My Boy Alex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 3 - 9 Mapmaker | ||
Sat Aug 11 2018 13:10 | 1st = 9 Mapmaker 2nd = 5 Reiby Rampart 3rd = 2 Zourkhan 4th = 4 Island Missile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 6 - 6 Franco Santino | ||
Sat Aug 11 2018 13:08 | 1st = 6 Franco Santino 2nd = 3 Benio Ben 3rd = 2 Franco Huntington 4th = 5 Tiziano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 2 - 2 Rubme | ||
Sat Aug 11 2018 13:06 | 1st = 2 Rubme 2nd = 11 Play It By Ear 3rd = 10 Bettys Thrills 4th = 12 Keiths Promise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 1 - 4 Just Rolling | ||
Sat Aug 11 2018 13:01 | 1st = 4 Just Rolling 2nd = 2 Binding Force 3rd = 6 Carlaluisa 4th = 1 Another Bit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 7 - 10 Finbarr | ||
Sat Aug 11 2018 13:00 | 1st = 10 Finbarr 2nd = 1 Irish Excuse 3rd = 2 Shaara 4th = 9 Dressedtokill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 2 - 3 Masondale | ||
Sat Aug 11 2018 12:58 | 1st = 3 Masondale 2nd = 2 Dragon Street 3rd = 4 Paroo River 4th = 1 Clint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 2 - 4 Ondo Pasa | ||
Sat Aug 11 2018 12:54 | 1st = 4 Ondo Pasa 2nd = 1 Aeecee Tong De 3rd = 3 Penalty 4th = 7 Surveys Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 2 - 4 Bandipur | ||
Sat Aug 11 2018 12:50 | 1st = 4 Bandipur 2nd = 6 Prezado 3rd = 3 Invincible Al 4th = 9 Huge Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Casino Race 1 - 2 Shrapelli | ||
Sat Aug 11 2018 12:46 | 1st = 2 Shrapelli 2nd = 3 Schopenhauer 3rd = 1 Wainui Gold 4th = 7 Our Boy Ben |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 4 - 5 Pushka | ||
Sat Aug 11 2018 12:44 | 1st = 5 Pushka 2nd = 2 Anatow 3rd = 1 Answer Back 4th = 12 Crossed My Mind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 3 - 2 Order Again | ||
Sat Aug 11 2018 12:42 | 1st = 2 Order Again 2nd = 7 Time To Torque 3rd = 10 Cornrow 4th = 4 Stella Ombra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 1 - 6 Shunter | ||
Sat Aug 11 2018 12:38 | 1st = 6 Shunter 2nd = 3 Hot Top 3rd = 7 Rockethead 4th = 8 Lollipop Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 2 - 1 Quick Defence | ||
Sat Aug 11 2018 12:35 | 1st = 1 Quick Defence 2nd = 9 Royal Stamp 3rd = 7 Niccis Gold 4th = 4 Estikhraaj |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 5 - 11 Pyramid Magic | ||
Sat Aug 11 2018 12:32 | 1st = 11 Pyramid Magic 2nd = 10 Madison Jane 3rd = 8 Grace OMalley 4th = 9 Grey Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 1 - 9 Penthouse Playboy | ||
Sat Aug 11 2018 12:31 | 1st = 9 Penthouse Playboy 2nd = 2 Cash Sail 3rd = 1 Broo Boss 4th = 12 My Sophia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 6 - 5 Shamal | ||
Sat Aug 11 2018 12:24 | 1st = 5 Shamal 2nd = 3 Tai Ho 3rd = 4 Chocolate Fish 4th = 7 Notabadrooster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 1 - 10 The Bumblebee | ||
Sat Aug 11 2018 12:23 | 1st = 10 The Bumblebee 2nd = 2 Derumor 3rd = 4 Mishani Phantom 4th = 1 Champagne Vega |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 1 - 1 Its A Silvertrail | ||
Sat Aug 11 2018 12:19 | 1st = 1 Its A Silvertrail 2nd = 8 Prince Coureuse 3rd = 2 Stradazzle 4th = 6 All Well |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 1 - 6 Jaameh | ||
Sat Aug 11 2018 12:15 | 1st = 6 Jaameh 2nd = 2 My Nordic Hero 3rd = 4 Kilimanjaro 4th = 3 High Church |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 3 - 6 Midnight Runner | ||
Sat Aug 11 2018 12:10 | 1st = 6 Midnight Runner 2nd = 2 Solmization 3rd = 3 Call Me Bob 4th = 10 Myrcella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 2 - 10 Mittere | ||
Sat Aug 11 2018 12:07 | 1st = 10 Mittere 2nd = 1 Ef Troop 3rd = 2 Aileach 4th = 8 Exactamente |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 1 - 3 Lifesaver | ||
Sat Aug 11 2018 12:00 | 1st = 3 Lifesaver 2nd = 2 Table Mountain 3rd = 5 Risk and Reward 4th = 4 Missed Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 4 - 12 Bold Ruler | ||
Sat Aug 11 2018 11:57 | 1st = 12 Bold Ruler 2nd = 3 Dismara 3rd = 10 T C Business 4th = 4 Annie Fitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 5 - 7 Ishinktaatledo | ||
Sat Aug 11 2018 11:50 | 1st = 7 Ishinktaatledo 2nd = 6 On Point 3rd = 4 Mr Conductor 4th = 9 Way Too Easy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 1 - 9 Shesees Everything | ||
Sat Aug 11 2018 11:32 | 1st = 9 Shesees Everything 2nd = 2 My Girl Hayley 3rd = 6 Hirtshals 4th = 1 Frequendly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 2 - 5 Blackmagicwoman | ||
Sat Aug 11 2018 11:30 | 1st = 5 Blackmagicwoman 2nd = 1 Wooden Edge 3rd = 10 Century Miss 4th = 7 Shes All Clang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 3 - 2 Broadway Banner | ||
Sat Aug 11 2018 11:22 | 1st = 2 Broadway Banner 2nd = 8 Doubt Me Not 3rd = 3 Jamies Bad Boy 4th = 9 Hans Ideal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 4 - 3 The Man | ||
Sat Aug 11 2018 11:15 | 1st = 3 The Man 2nd = 2 Whats Up Alf 3rd = 6 Smiling Assassin 4th = 4 Hand It To Jonesy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 1 - 3 Party At Paroa | ||
Sat Aug 11 2018 10:55 | 1st = 3 Party At Paroa 2nd = 1 Lothbrok 3rd = 10 Maskobi Pearl 4th = 7 Sienna Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 2 - 4 Stick Man | ||
Sat Aug 11 2018 10:47 | 1st = 4 Stick Man 2nd = 1 The Croupier 3rd = 7 Robyns Playboy 4th = 2 Give Him A Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 3 - 1 Amun Ra | ||
Sat Aug 11 2018 10:40 | 1st = 1 Amun Ra 2nd = 7 Orepuki Lad 3rd = 2 Manhattan Street 4th = 10 Okiwi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 1 - 3 Matai Jetstar | ||
Sat Aug 11 2018 10:15 | 1st = 3 Matai Jetstar 2nd = 5 Danielle Marie 3rd = 10 Nottingham K Two 4th = 8 Taimate Raffa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 2 - 5 Bully Boy | ||
Sat Aug 11 2018 10:05 | 1st = 5 Bully Boy 2nd = 6 Midnite Kaos 3rd = 4 Quaff 4th = 8 Ajay Tee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 1 - 12 The Huntsman | ||
Sat Aug 11 2018 9:35 | 1st = 12 The Huntsman 2nd = 6 Cashel 3rd = 3 Point Proven 4th = 4 Additup |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 4 Blackberry Nip | ||
Wed Jul 11 2018 23:49 | 1st = 4 Blackberry Nip 2nd = 8 Napoleon Boy 3rd = 5 Ripa Rama 4th = 1 Zippleback |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 5 Sunset Versace | ||
Wed Jul 11 2018 23:29 | 1st = 5 Sunset Versace 2nd = 1 Sunset Toffee 3rd = 3 Zinnia Monelli 4th = 6 Lil Miss Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 7 Reidys Runner | ||
Wed Jul 11 2018 23:05 | 1st = 7 Reidys Runner 2nd = 1 Star Fever 3rd = 8 Go Pro 4th = 2 Bee Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 3 Mighty Barcia | ||
Wed Jul 11 2018 22:49 | 1st = 3 Mighty Barcia 2nd = 6 Chrissy Pee 3rd = 4 Kodason 4th = 5 Jiggys Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 4 Bolt Keeping | ||
Wed Jul 11 2018 22:40 | 1st = 4 Bolt Keeping 2nd = 1 Brutal Lomar 3rd = 8 Karons Boy 4th = 6 Wilma Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 7 Sazoo Icon | ||
Wed Jul 11 2018 22:36 | 1st = 7 Sazoo Icon 2nd = 8 Birkenhead 3rd = 9 Beluga Diamond 4th = 5 Luna Evening |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 3 Ridos Ace | ||
Wed Jul 11 2018 22:25 | 1st = 3 Ridos Ace 2nd = 5 Awesome Shep 3rd = 7 Tegz A Riddler 4th = 10 Brienne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 5 Moto Doll | ||
Wed Jul 11 2018 22:22 | 1st = 5 Moto Doll 2nd = 1 Que Andiamo 3rd = 6 Blue Blaze 4th = 8 Scott Finesse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 3 Kimani | ||
Wed Jul 11 2018 22:12 | 1st = 3 Kimani 2nd = 5 Lochinvar Adore 3rd = 1 Shannon Allen 4th = 4 Go Go Guru |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 3 Big Daz | ||
Wed Jul 11 2018 22:09 | 1st = 3 Big Daz 2nd = 6 Ellie Belles 3rd = 7 Dyna Gavin 4th = 8 Lenny The Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 1 Riverina Miss | ||
Wed Jul 11 2018 22:05 | 1st = 1 Riverina Miss 2nd = 2 Unexplainable 3rd = 4 Bees On Fire 4th = 10 Dazzling Melody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 8 Admiral Nelson | ||
Wed Jul 11 2018 22:01 | 1st = 8 Admiral Nelson 2nd = 6 Ookinaki Flyer 3rd = 7 Incredible Doll 4th = 2 Shinboner Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 3 Raven Izmir | ||
Wed Jul 11 2018 21:55 | 1st = 3 Raven Izmir 2nd = 4 Hidden Sniper 3rd = 1 Haras Flame 4th = 5 Mr Gambler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 4 Why Not Hugh | ||
Wed Jul 11 2018 21:52 | 1st = 4 Why Not Hugh 2nd = 3 Lets Run 3rd = 7 Phillip Keeping 4th = 8 Shadow Walker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 1 King In Motion | ||
Wed Jul 11 2018 21:49 | 1st = 1 King In Motion 2nd = 2 Knighted Tiger 3rd = 7 Master Methane 4th = 6 Zipping Clark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 2 Jerky Boy | ||
Wed Jul 11 2018 21:46 | 1st = 2 Jerky Boy 2nd = 3 Wise Rosberg 3rd = 8 Like Magic 4th = 1 Rhiannons Last |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 9 - 7 Ultimate Daiquiri | ||
Wed Jul 11 2018 21:40 | 1st = 7 Ultimate Daiquiri 2nd = 5 Chevals Racer 3rd = 6 Ghent 4th = 3 High Cloud Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 1 Go Lassie Go | ||
Wed Jul 11 2018 21:40 | 1st = 1 Go Lassie Go 2nd = 2 Neekys Way 3rd = 5 Cry Later 4th = 4 Daze Like These |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 1 Eminence Keroma | ||
Wed Jul 11 2018 21:38 | 1st = 1 Eminence Keroma 2nd = 3 Swansea Ceri 3rd = 7 Eden Lass 4th = 8 Cruisys Angle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 9 - 4 Hypnotise Eyes | ||
Wed Jul 11 2018 21:35 | 1st = 4 Hypnotise Eyes 2nd = 3 Balakovo 3rd = 8 Shes Cranky 4th = 7 Urana Laurie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 1 Kiprotich | ||
Wed Jul 11 2018 21:31 | 1st = 1 Kiprotich 2nd = 2 Sunset Gucci 3rd = 5 Ozzie Made 4th = 4 Atlantic Li |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 7 - 3 Admiral | ||
Wed Jul 11 2018 21:30 | 1st = 3 Admiral 2nd = 6 Ohoka Maximus 3rd = 5 Bonza Guy 4th = 4 Andrew Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 3 Radiant Angel | ||
Wed Jul 11 2018 21:28 | 1st = 3 Radiant Angel 2nd = 1 Deanos Smidge 3rd = 4 Dewana Dimie 4th = 7 Pink Floyd |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 4 Sunburnt Highway | ||
Wed Jul 11 2018 21:25 | 1st = 4 Sunburnt Highway 2nd = 1 Rockstar Romeo 3rd = 2 Canya Ayden 4th = 3 Dyna Elise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 7 Striker Light | ||
Wed Jul 11 2018 21:22 | 1st = 7 Striker Light 2nd = 1 Gregorovitch 3rd = 8 Racketeer 4th = 6 Pants On Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 8 - 3 Copyist | ||
Wed Jul 11 2018 21:19 | 1st = 3 Copyist 2nd = 5 Hay Bonus 3rd = 4 Zambora Pride 4th = 1 Mon Manny Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 6 Starlight Carla | ||
Wed Jul 11 2018 21:16 | 1st = 6 Starlight Carla 2nd = 3 Precise Li 3rd = 4 Hayley Becca 4th = 2 Whisper Quick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 1 Watch The Wasp | ||
Wed Jul 11 2018 21:13 | 1st = 1 Watch The Wasp 2nd = 6 Roman Nose Zarr 3rd = 7 Starzsa Light 4th = 2 Bokarm Dean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 6 Mister Oz | ||
Wed Jul 11 2018 21:10 | 1st = 6 Mister Oz 2nd = 1 Taimate Success 3rd = 8 Jeter 4th = 7 Monorail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 1 Zipping Maisy | ||
Wed Jul 11 2018 21:08 | 1st = 1 Zipping Maisy 2nd = 3 Gehring Bale 3rd = 8 Excelencia 4th = 2 Zipping Monty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 4 Banjo Tifia | ||
Wed Jul 11 2018 21:05 | 1st = 4 Banjo Tifia 2nd = 1 Sydney Thomas 3rd = 6 Love You More 4th = 2 Fabrelass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 3 Timmy Gundi | ||
Wed Jul 11 2018 21:01 | 1st = 3 Timmy Gundi 2nd = 2 Incredible Evie 3rd = 6 Chicago Nights 4th = 1 Aqua Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 8 - 3 Karalta Felesha | ||
Wed Jul 11 2018 21:00 | 1st = 3 Karalta Felesha 2nd = 8 Safari Sunshine 3rd = 4 Karalta Demon 4th = 1 Nor Westa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 2 Eyes On You | ||
Wed Jul 11 2018 20:58 | 1st = 2 Eyes On You 2nd = 5 Quotation Mark 3rd = 3 Night Theory 4th = 1 Miss Gypsy Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 7 - 5 Faringdon | ||
Wed Jul 11 2018 20:55 | 1st = 5 Faringdon 2nd = 1 Naughty Nala 3rd = 6 Irish Spice 4th = 2 Red Jamie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 1 Bugatti Reign | ||
Wed Jul 11 2018 20:52 | 1st = 1 Bugatti Reign 2nd = 6 Nangar Phantom 3rd = 5 Nangar Fever 4th = 3 Club Double |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 6 - 5 Success Counts | ||
Wed Jul 11 2018 20:50 | 1st = 5 Success Counts 2nd = 3 Gunning 3rd = 6 Honey Please 4th = 7 Blis Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 3 Fab Reiko | ||
Wed Jul 11 2018 20:48 | 1st = 3 Fab Reiko 2nd = 4 Perrie The Fairy 3rd = 8 Tahleia Brae 4th = 6 Ringading Bling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 4 Burning Fuel | ||
Wed Jul 11 2018 20:45 | 1st = 4 Burning Fuel 2nd = 8 Ben Hur 3rd = 3 Glengarrie Son 4th = 7 Goodwin Terry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 3 Miss Mini Mion | ||
Wed Jul 11 2018 20:42 | 1st = 3 Miss Mini Mion 2nd = 4 Maybe One Day 3rd = 8 Aspire Higher 4th = 5 Sandy Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 1 No Transactions | ||
Wed Jul 11 2018 20:40 | 1st = 1 No Transactions 2nd = 3 Daenerys Stormborn 3rd = 5 Astral Ruler 4th = 4 Day Tourer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 7 Dyna Dean | ||
Wed Jul 11 2018 20:38 | 1st = 7 Dyna Dean 2nd = 5 Samsonite 3rd = 8 Katlin 4th = 4 Stingas Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 6 - 6 Ironpot Smash | ||
Wed Jul 11 2018 20:35 | 1st = 6 Ironpot Smash 2nd = 5 Louie Vee 3rd = 4 Vision Of Love 4th = 8 Miss Wildwest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 5 Cosmic Bonus | ||
Wed Jul 11 2018 20:31 | 1st = 5 Cosmic Bonus 2nd = 7 Wheelie Wheels 3rd = 8 Bogan Way 4th = 2 Spookie Dynamic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 7 - 2 Alemeria | ||
Wed Jul 11 2018 20:30 | 1st = 2 Alemeria 2nd = 9 Origin Tara 3rd = 5 Bettor Go Go 4th = 6 Seeled And Sinfull |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 7 Ice Cold Yug | ||
Wed Jul 11 2018 20:28 | 1st = 7 Ice Cold Yug 2nd = 4 Vanishka 3rd = 3 Seminole Wind 4th = 8 Johnny Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 6 Pixel Pak | ||
Wed Jul 11 2018 20:25 | 1st = 6 Pixel Pak 2nd = 8 Dyna Ileen 3rd = 2 Cosmic Blend 4th = 1 My Sherona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 6 Breakout | ||
Wed Jul 11 2018 20:18 | 1st = 6 Breakout 2nd = 2 Fernando Drums 3rd = 8 Pumpernickel 4th = 3 Winston Cruise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 5 - 3 Dream Bigger | ||
Wed Jul 11 2018 20:15 | 1st = 3 Dream Bigger 2nd = 7 Snap One Off 3rd = 4 Roman Sand 4th = 5 Partial Defence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 2 Jonesy | ||
Wed Jul 11 2018 20:12 | 1st = 2 Jonesy 2nd = 6 Him The Master 3rd = 1 Allonsy Lily 4th = 5 Schwa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 5 - 3 Rosehill Magic | ||
Wed Jul 11 2018 20:10 | 1st = 3 Rosehill Magic 2nd = 6 Col Du Galibier 3rd = 8 Fear Not 4th = 1 Right Side Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 6 Maximum Jan | ||
Wed Jul 11 2018 20:08 | 1st = 6 Maximum Jan 2nd = 1 Rodeo 3rd = 5 Impala 4th = 4 Water Colour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 4 Kanzan | ||
Wed Jul 11 2018 20:05 | 1st = 4 Kanzan 2nd = 2 King Panda 3rd = 1 Federal Secret 4th = 8 Steve Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 6 Mickee Cullen | ||
Wed Jul 11 2018 20:00 | 1st = 6 Mickee Cullen 2nd = 4 Modern Thought 3rd = 5 Chang 4th = 8 Manoflisa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 2 Go Barny Go | ||
Wed Jul 11 2018 19:58 | 1st = 2 Go Barny Go 2nd = 3 Speed Star 3rd = 6 Zelzer Allen 4th = 4 Come On Charlize |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 4 - 1 My Awesome Magic | ||
Wed Jul 11 2018 19:55 | 1st = 1 My Awesome Magic 2nd = 2 Adhara Bay 3rd = 8 Zambora Caitlyn 4th = 3 Gracious Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 7 Phantom Razor | ||
Wed Jul 11 2018 19:52 | 1st = 7 Phantom Razor 2nd = 2 Nangar Ace 3rd = 8 Final Verdict 4th = 3 Kingsbrae Missy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 6 - 6 Our Summer Vacation | ||
Wed Jul 11 2018 19:50 | 1st = 6 Our Summer Vacation 2nd = 5 All The Way Mae 3rd = 4 Ten Caisses 4th = 3 My Jackofdiamonds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 4 Canya Wilber | ||
Wed Jul 11 2018 19:48 | 1st = 4 Canya Wilber 2nd = 1 Desiree Dancer 3rd = 2 Really Magic 4th = 8 Nitroniun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 4 Kihael Road | ||
Wed Jul 11 2018 19:45 | 1st = 4 Kihael Road 2nd = 6 Rockstar Kerr 3rd = 1 Midnight Jayne 4th = 3 Midnight Treat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 4 - 2 Jay Pe De | ||
Wed Jul 11 2018 19:40 | 1st = 2 Jay Pe De 2nd = 4 War Spirit 3rd = 6 Your Nicked 4th = 3 Shesasundon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 8 Forgotten Girl | ||
Wed Jul 11 2018 19:38 | 1st = 8 Forgotten Girl 2nd = 3 Sky Flix 3rd = 6 Elite Ollie 4th = 5 Ringcraft |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 3 - 4 Edgy | ||
Wed Jul 11 2018 19:35 | 1st = 4 Edgy 2nd = 1 Logical Option 3rd = 8 Prospect 4th = 2 My Kids Tuition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 8 My Kinda Song | ||
Wed Jul 11 2018 19:32 | 1st = 8 My Kinda Song 2nd = 6 Haras Dazza 3rd = 7 Nangar Hawke 4th = 5 Buffalo Soldier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 1 Mucho Guapa | ||
Wed Jul 11 2018 19:30 | 1st = 1 Mucho Guapa 2nd = 6 Commodore Jujon 3rd = 5 Ginatiano 4th = 8 Lifes Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 9 Dyna Winter | ||
Wed Jul 11 2018 19:28 | 1st = 9 Dyna Winter 2nd = 1 Dyna Owen 3rd = 6 Full Tilt 4th = 8 Kouta And Cream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 2 Irinka Hamo | ||
Wed Jul 11 2018 19:25 | 1st = 2 Irinka Hamo 2nd = 6 Louie Allen 3rd = 1 Zipping Nancy 4th = 8 Lauries Sticka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 5 - 7 Smilin Geoff | ||
Wed Jul 11 2018 19:25 | 1st = 7 Smilin Geoff 2nd = 8 Chilla Breeze 3rd = 11 Drifting Away 4th = 10 Jeans Mattjesty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 7 - 6 Lifes A Jungle | ||
Wed Jul 11 2018 19:20 | 1st = 6 Lifes A Jungle 2nd = 3 Our Chateau Lafite 3rd = 1 Aunty Bessy 4th = 5 Enk Spot Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 5 Coopes | ||
Wed Jul 11 2018 19:18 | 1st = 5 Coopes 2nd = 6 Queen Ophelia 3rd = 7 Sweet Bourbski 4th = 8 Axels A Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 2 - 3 Trip Dancer | ||
Wed Jul 11 2018 19:15 | 1st = 3 Trip Dancer 2nd = 7 Five Forty 3rd = 8 Opportunity Six 4th = 2 La Quinta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 8 Love The Look | ||
Wed Jul 11 2018 19:12 | 1st = 8 Love The Look 2nd = 4 Community Values 3rd = 1 Newcastle Brown 4th = 9 All Paws |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 3 - 9 Aldebaran Poppy | ||
Wed Jul 11 2018 19:10 | 1st = 9 Aldebaran Poppy 2nd = 3 Melpark Magic 3rd = 6 Myrniong Rainbow 4th = 11 Uncle Al |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 5 Its A Thrill | ||
Wed Jul 11 2018 19:08 | 1st = 5 Its A Thrill 2nd = 2 Yelredda Saint 3rd = 1 Ringside 4th = 8 Bekim Instinct |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 6 Blitzing Lass | ||
Wed Jul 11 2018 19:05 | 1st = 6 Blitzing Lass 2nd = 1 Irinka Milo 3rd = 2 Mr Knoxville 4th = 3 Chance Perfected |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 4 - 4 Yatsenyuk Leis | ||
Wed Jul 11 2018 19:00 | 1st = 4 Yatsenyuk Leis 2nd = 9 Keep Playing 3rd = 2 Art Frenzy 4th = 3 Class Tells |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 1 Atlas True Blue | ||
Wed Jul 11 2018 18:58 | 1st = 1 Atlas True Blue 2nd = 2 Bourbski Bar 3rd = 6 Dyna Zultan 4th = 5 Come On Enzo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 1 - 2 Westgate | ||
Wed Jul 11 2018 18:55 | 1st = 2 Westgate 2nd = 7 Fashion Flirt 3rd = 4 Stilted Chatter 4th = 1 Fiesty Senorita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 2 Nearly Blue | ||
Wed Jul 11 2018 18:52 | 1st = 2 Nearly Blue 2nd = 8 Walkaway Plastic 3rd = 7 Cater Street 4th = 4 Dirty Deed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 3 Its Allabout Alice | ||
Wed Jul 11 2018 18:50 | 1st = 3 Its Allabout Alice 2nd = 2 Just Joshin 3rd = 5 Chump Chop 4th = 4 Lazy Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 10 Tempered | ||
Wed Jul 11 2018 18:48 | 1st = 10 Tempered 2nd = 6 Start The Show 3rd = 2 Run The Route 4th = 4 Bula Bang Bang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 6 Rainbow Comet | ||
Wed Jul 11 2018 18:43 | 1st = 6 Rainbow Comet 2nd = 7 Smooth Cash 3rd = 9 We Salute You 4th = 4 Karloo Kokoda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 11 - 6 Midnight Banquet | ||
Wed Jul 11 2018 18:40 | 1st = 6 Midnight Banquet 2nd = 10 Magic Las Vegas 3rd = 7 Diplomat Express 4th = 3 Midnight Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 2 Miss Booming | ||
Wed Jul 11 2018 18:37 | 1st = 2 Miss Booming 2nd = 7 Solar On 3rd = 8 Its Magic 4th = 1 Longshot Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 2 - 8 Majestuoso | ||
Wed Jul 11 2018 18:32 | 1st = 8 Majestuoso 2nd = 7 Montpellier 3rd = 9 Quick Andover 4th = 4 Deneuve Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 10 Big Trigger | ||
Wed Jul 11 2018 18:30 | 1st = 10 Big Trigger 2nd = 8 Moose Man 3rd = 9 Crackerjack Ruby 4th = 7 Lions Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 11 - 5 Evil Master | ||
Wed Jul 11 2018 18:26 | 1st = 5 Evil Master 2nd = 6 Sunlit Grace 3rd = 2 Dyna Yamba 4th = 8 Turbo Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 3 - 6 Fortino | ||
Wed Jul 11 2018 18:25 | 1st = 6 Fortino 2nd = 1 Sheer Strength 3rd = 8 Poker Storm 4th = 9 Gotta Go Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 6 Scott Muscle | ||
Wed Jul 11 2018 18:22 | 1st = 6 Scott Muscle 2nd = 3 Just Banji 3rd = 8 Cinnamon Cindy 4th = 1 Tat Loxy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 4 Beef City Blaze | ||
Wed Jul 11 2018 18:17 | 1st = 4 Beef City Blaze 2nd = 9 Datsgood 3rd = 7 Tellella 4th = 6 Future Fun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 3 Regal Trav | ||
Wed Jul 11 2018 18:15 | 1st = 3 Regal Trav 2nd = 1 Follow The Duk 3rd = 4 Dance With Wolf 4th = 7 Diamond Sand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 6 Smithstars Lexus | ||
Wed Jul 11 2018 18:10 | 1st = 6 Smithstars Lexus 2nd = 4 Wrangler Duke 3rd = 1 Im Cool Harry 4th = 2 Swaggie Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 3 Faun Flame | ||
Wed Jul 11 2018 18:08 | 1st = 3 Faun Flame 2nd = 6 Sir Nicholas 3rd = 8 Little Wish 4th = 4 Renmore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 1 - 2 Our Master George | ||
Wed Jul 11 2018 18:03 | 1st = 2 Our Master George 2nd = 8 Calvert Hot Shot 3rd = 3 Seaya Laterbella 4th = 5 The Stags Roar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 10 - 9 League of Nations | ||
Wed Jul 11 2018 18:00 | 1st = 9 League of Nations 2nd = 4 Fire Maker 3rd = 2 Guns Of Navarone 4th = 6 Dawn Mission |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 5 Emily Skye | ||
Wed Jul 11 2018 17:57 | 1st = 5 Emily Skye 2nd = 6 Pocket Dial 3rd = 9 Campeon 4th = 1 Micro Moo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 4 Cosmo Bill | ||
Wed Jul 11 2018 17:54 | 1st = 4 Cosmo Bill 2nd = 1 Barra Trip 3rd = 2 Tubby Turner 4th = 8 Shiloh Ranch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 2 - 4 Mersey Delight | ||
Wed Jul 11 2018 17:49 | 1st = 4 Mersey Delight 2nd = 10 Holme On The Bayou 3rd = 12 No Apachemee 4th = 2 Rainbow Phoenix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 6 Sunny Emgrand | ||
Wed Jul 11 2018 17:47 | 1st = 6 Sunny Emgrand 2nd = 1 Hendrick 3rd = 7 Devour 4th = 5 Charged Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 5 Vader | ||
Wed Jul 11 2018 17:42 | 1st = 5 Vader 2nd = 8 Top Flight Cruize 3rd = 2 Stevie Dee 4th = 7 Glenferrie Baby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 8 Militant Mack | ||
Wed Jul 11 2018 17:40 | 1st = 8 Militant Mack 2nd = 6 Chinotto 3rd = 10 Kid Boomer 4th = 5 Heroic Outlaw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 2 Miss Thickshake | ||
Wed Jul 11 2018 17:37 | 1st = 2 Miss Thickshake 2nd = 8 El Nunu 3rd = 1 No Clyde Needed 4th = 7 Absolutely Fab |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 2 Cherry Stride | ||
Wed Jul 11 2018 17:32 | 1st = 2 Cherry Stride 2nd = 1 Ruth Shannon 3rd = 9 Sand Blaster 4th = 4 Miss Rodriguez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 8 Crumps Rose | ||
Wed Jul 11 2018 17:30 | 1st = 8 Crumps Rose 2nd = 1 Cohens Dream 3rd = 7 Milos Zarr Done 4th = 5 Ledecky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 1 - 11 Koolaz Elvis | ||
Wed Jul 11 2018 17:25 | 1st = 11 Koolaz Elvis 2nd = 5 Karalta Kruise 3rd = 3 Black Ops 4th = 12 Lynniemach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 2 Bolton Blue | ||
Wed Jul 11 2018 17:23 | 1st = 2 Bolton Blue 2nd = 3 Zambora Andy 3rd = 1 Cataleya 4th = 5 Undeniably |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 9 - 6 True Delight | ||
Wed Jul 11 2018 17:20 | 1st = 6 True Delight 2nd = 5 Habesha 3rd = 12 Oti Thelis 4th = 7 Western Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 8 Naughty Max | ||
Wed Jul 11 2018 17:17 | 1st = 8 Naughty Max 2nd = 1 Sultan Of Rum 3rd = 7 Captains Knock 4th = 5 Wazza Who |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 1 Splash of Gold | ||
Wed Jul 11 2018 17:12 | 1st = 1 Splash of Gold 2nd = 3 Darby Brights 3rd = 2 Grinydontcha 4th = 8 Janies Got A Gun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 3 Rosa Rebel | ||
Wed Jul 11 2018 17:09 | 1st = 3 Rosa Rebel 2nd = 6 El Feroz 3rd = 2 Zipping Ruby 4th = 1 Smokey Retreat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 7 Nut And Bolt | ||
Wed Jul 11 2018 17:06 | 1st = 7 Nut And Bolt 2nd = 1 Dessy Fozz 3rd = 10 Spyfection 4th = 6 Test Pilot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 5 Shandance | ||
Wed Jul 11 2018 17:01 | 1st = 5 Shandance 2nd = 11 Bid For Red 3rd = 6 Im All Courage 4th = 3 Tulhurst Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 5 Arch Rival | ||
Wed Jul 11 2018 16:58 | 1st = 5 Arch Rival 2nd = 7 Kyeeky 3rd = 6 My First Patch 4th = 2 Interaction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 9 - 3 Our Supreme Girl | ||
Wed Jul 11 2018 16:53 | 1st = 3 Our Supreme Girl 2nd = 1 Miami Phil 3rd = 2 Donaricca 4th = 8 Abstractor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 2 Cloud Cover | ||
Wed Jul 11 2018 16:51 | 1st = 2 Cloud Cover 2nd = 3 Lonesome Spring 4th = 8 Argyle Lucifer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 8 - 2 Last Witness | ||
Wed Jul 11 2018 16:50 | 1st = 2 Last Witness 2nd = 4 Emmookis Dash 3rd = 8 Ardizzone 4th = 11 Pearl Raider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 8 - 1 Brilliant Jet | ||
Wed Jul 11 2018 16:48 | 1st = 1 Brilliant Jet 2nd = 8 You Es Commander 3rd = 6 Glen Ord 4th = 2 Art Attack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 5 My Little Mate | ||
Wed Jul 11 2018 16:47 | 1st = 5 My Little Mate 2nd = 3 Sketchy Halo 3rd = 2 Sunny Pitubi 4th = 1 Shes Grand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 8 - 3 Sense Of Power | ||
Wed Jul 11 2018 16:42 | 1st = 3 Sense Of Power 2nd = 6 Sordello 3rd = 2 Turbo Power 4th = 7 There At Five |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 6 Katie Who | ||
Wed Jul 11 2018 16:35 | 1st = 6 Katie Who 2nd = 7 Farmor Heat 3rd = 3 Never Walk Alone 4th = 4 Hay Honey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 7 Keeping It Real | ||
Wed Jul 11 2018 16:32 | 1st = 7 Keeping It Real 2nd = 4 Classic Grange 3rd = 3 Trunkey Digger 4th = 2 Family Ambition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 8 - 15 Queen Annabel | ||
Wed Jul 11 2018 16:30 | 1st = 15 Queen Annabel 2nd = 17 Leelavadee 3rd = 8 Believing 4th = 4 Izenashark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 2 Lilywhites | ||
Wed Jul 11 2018 16:29 | 1st = 2 Lilywhites 2nd = 3 Miss Heart 3rd = 5 Lady Pippa 4th = 1 Mi Roma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 7 - 1 Tabbing | ||
Wed Jul 11 2018 16:27 | 1st = 1 Tabbing 2nd = 3 Happy Hooves 3rd = 2 All Troops 4th = 8 Our Rocky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 8 - 1 Demons Run | ||
Wed Jul 11 2018 16:23 | 1st = 1 Demons Run 2nd = 3 Matiano 3rd = 4 Another Brother 4th = 7 Sir Marmaduke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 5 Jezebel Parker | ||
Wed Jul 11 2018 16:22 | 1st = 5 Jezebel Parker 2nd = 4 Volt To Excel 3rd = 3 King Jeremy 4th = 6 Quicklee Cassie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 7 - 4 Argent Dor | ||
Wed Jul 11 2018 16:20 | 1st = 4 Argent Dor 2nd = 5 Nick On The Run 3rd = 1 Oriental Runner 4th = 11 Territorial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 4 Farmor Mackacken | ||
Wed Jul 11 2018 16:17 | 1st = 4 Farmor Mackacken 2nd = 8 Farmor Ka Ching 3rd = 2 Farcelona Fenix 4th = 1 Summers Pick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 8 - 1 Too Swift | ||
Wed Jul 11 2018 16:13 | 1st = 1 Too Swift 2nd = 8 The Bellum 3rd = 6 Polar Opposite 4th = 10 Royal Feeling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 8 Blazin Bulla | ||
Wed Jul 11 2018 16:12 | 1st = 8 Blazin Bulla 2nd = 4 Punch Out 3rd = 6 Miss Malaysia 4th = 2 Steorra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 7 - 6 Havasay | ||
Wed Jul 11 2018 16:12 | 1st = 6 Havasay 2nd = 14 Belflyer 3rd = 5 Tyzone 4th = 1 The Monstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 7 - 4 Night Queen | ||
Wed Jul 11 2018 16:10 | 1st = 4 Night Queen 2nd = 2 Autumn Street 3rd = 3 Hilumiere 4th = 5 Big Call |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 8 Tammy Parker | ||
Wed Jul 11 2018 16:07 | 1st = 8 Tammy Parker 2nd = 2 Pixie Parker 3rd = 1 Charzilla 4th = 6 King Parker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 6 Cc Jones | ||
Wed Jul 11 2018 16:06 | 1st = 6 Cc Jones 2nd = 4 Aintnobettor 3rd = 5 Smiling Sam 4th = 1 Cobbler Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 7 - 8 Spillinova | ||
Wed Jul 11 2018 16:04 | 1st = 8 Spillinova 2nd = 4 Kleva Kezza 3rd = 7 Delaney 4th = 3 Kingdom And Empire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 1 Rosealie Who | ||
Wed Jul 11 2018 15:57 | 1st = 1 Rosealie Who 2nd = 4 Sugar Boy 3rd = 6 Oblivinator 4th = 3 Annie Said |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 4 Winlock Blue Boy | ||
Wed Jul 11 2018 15:54 | 1st = 4 Winlock Blue Boy 2nd = 3 Kraken Greta 3rd = 6 Judge Judy 4th = 10 Bushmans Destiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 7 - 12 Sikandarabad | ||
Wed Jul 11 2018 15:50 | 1st = 12 Sikandarabad 2nd = 4 Urban Ruler 3rd = 19 Dont Get Excited 4th = 9 Haripour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 6 - 9 Splitter | ||
Wed Jul 11 2018 15:47 | 1st = 9 Splitter 2nd = 6 On A High 3rd = 3 Cool Mover 4th = 5 Ella Divine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 5 Oimby Allen | ||
Wed Jul 11 2018 15:46 | 1st = 5 Oimby Allen 2nd = 1 Watos Dream 3rd = 7 Demelza 4th = 10 First Refusal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 7 - 5 The Grey Crusader | ||
Wed Jul 11 2018 15:43 | 1st = 5 The Grey Crusader 2nd = 3 Kingsclere 3rd = 2 Country Way 4th = 1 Akbar Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 6 - 10 Speed Hero | ||
Wed Jul 11 2018 15:40 | 1st = 10 Speed Hero 2nd = 3 Hes A Given 3rd = 1 Mo The Great 4th = 12 Mad Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 6 Nans Magic | ||
Wed Jul 11 2018 15:37 | 1st = 6 Nans Magic 2nd = 7 Took A Rhyno 3rd = 5 Magic Summer 4th = 4 Farmor Inferno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 6 - 8 Turnberry | ||
Wed Jul 11 2018 15:35 | 1st = 8 Turnberry 2nd = 7 Captivator 3rd = 3 Bold Assassin 4th = 1 Mishani Bullitt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 4 Hello Cobber | ||
Wed Jul 11 2018 15:34 | 1st = 4 Hello Cobber 2nd = 7 Kamchatka Lenny 3rd = 3 Deadly Basilisa 4th = 5 Constant Rythym |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 7 - 3 The Cullector | ||
Wed Jul 11 2018 15:33 | 1st = 3 The Cullector 2nd = 6 Don Pierre 3rd = 4 Witzend 4th = 2 Jumping Jolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 6 - 2 Laure Me In | ||
Wed Jul 11 2018 15:30 | 1st = 2 Laure Me In 2nd = 1 Cool Fonzy 3rd = 6 Ashady Hussy 4th = 7 Chuckles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 3 Brandy Lime | ||
Wed Jul 11 2018 15:27 | 1st = 3 Brandy Lime 2nd = 6 Zipping Lava 3rd = 1 Mjolnirs Might 4th = 4 Flying Fernando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 6 - 1 The Anaesthetist | ||
Wed Jul 11 2018 15:24 | 1st = 1 The Anaesthetist 2nd = 3 Gingerella 3rd = 7 Everythings Sweet 4th = 8 No Ordinary Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 12 - 6 Do The Hokey | ||
Wed Jul 11 2018 15:22 | 1st = 6 Do The Hokey 2nd = 9 Speed Axle 3rd = 2 Velocity Flame 4th = 4 Prized |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 4 Vital Force | ||
Wed Jul 11 2018 15:17 | 1st = 4 Vital Force 2nd = 1 Manhattan Man 3rd = 6 Pattaya Paul 4th = 3 Zipping Quinsee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 5 Flying Joker | ||
Wed Jul 11 2018 15:14 | 1st = 5 Flying Joker 2nd = 4 Hammer Red 3rd = 8 Gunna Be Hoping 4th = 6 Pollys Nigel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 3 Run For Keeps | ||
Wed Jul 11 2018 15:11 | 1st = 3 Run For Keeps 2nd = 5 Miky Knox 3rd = 1 Negoa Sprite 4th = 2 Runway Georgia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 6 - 7 Alaskan Sun | ||
Wed Jul 11 2018 15:10 | 1st = 7 Alaskan Sun 2nd = 6 Ruby Skye 3rd = 9 Citrus Wish 4th = 12 Interchange Emily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 5 - 1 El Shaday | ||
Wed Jul 11 2018 15:07 | 1st = 1 El Shaday 2nd = 3 Allena 3rd = 8 Legal Counsel 4th = 2 Tivoli Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 6 Aston Amo | ||
Wed Jul 11 2018 15:04 | 1st = 6 Aston Amo 2nd = 1 Lochey Swift 3rd = 7 Kalgaritch Kid 4th = 8 Aston Fabio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 6 - 10 Bosporus | ||
Wed Jul 11 2018 15:03 | 1st = 10 Bosporus 2nd = 9 Balestrand 3rd = 6 Qui Samer 4th = 2 Trusted Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 5 - 4 Shock Alert | ||
Wed Jul 11 2018 15:00 | 1st = 4 Shock Alert 2nd = 2 Carluca 3rd = 5 Fantastic Man 4th = 12 Subtle Winner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 4 Pinciotti | ||
Wed Jul 11 2018 14:57 | 1st = 4 Pinciotti 2nd = 6 Lucille Dior 3rd = 7 Lena Lake 4th = 5 Delaware County |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 6 - 9 Harpocrates | ||
Wed Jul 11 2018 14:53 | 1st = 9 Harpocrates 2nd = 3 I Wanna Rocknroll 3rd = 8 Samara Fury 4th = 2 Fire Official |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 5 - 2 Lockdown Jack | ||
Wed Jul 11 2018 14:50 | 1st = 2 Lockdown Jack 2nd = 5 Silent Ice 3rd = 3 Bwuva 4th = 6 Sand Cat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 5 - 9 Raise A Smile | ||
Wed Jul 11 2018 14:47 | 1st = 9 Raise A Smile 2nd = 8 Citichant 3rd = 1 Fields Of Thunder 4th = 4 Thunderplump |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 2 Fab Jessie | ||
Wed Jul 11 2018 14:45 | 1st = 2 Fab Jessie 2nd = 3 Chevy Tron 3rd = 6 Boo Hoo 4th = 7 Boston Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 5 - 13 Dark Image | ||
Wed Jul 11 2018 14:43 | 1st = 13 Dark Image 2nd = 3 Hussons Pride 3rd = 11 Our Tax Return 4th = 4 Risaldar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 2 Slew Left | ||
Wed Jul 11 2018 14:40 | 1st = 2 Slew Left 2nd = 4 Unmistakable 3rd = 6 Bros Little Gem 4th = 3 Flaming Brooke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 5 - 11 Tiffanys Lass | ||
Wed Jul 11 2018 14:35 | 1st = 11 Tiffanys Lass 2nd = 3 Almalita 3rd = 6 Street Spun 4th = 7 Kawabata |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 4 - 6 Asharani | ||
Wed Jul 11 2018 14:32 | 1st = 6 Asharani 2nd = 4 Pinch Vista 3rd = 3 Ancient Aztec 4th = 2 Rains Aplenty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 1 Yes Sarge | ||
Wed Jul 11 2018 14:29 | 1st = 1 Yes Sarge 2nd = 3 Per Se 3rd = 6 Iceni Escort 4th = 4 Iceni Rival |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 5 - 5 Jacks Choice | ||
Wed Jul 11 2018 14:28 | 1st = 5 Jacks Choice 2nd = 3 Purple Rider 3rd = 1 Shenanigator 4th = 2 Kandahar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 4 - 7 Sweet Scandal | ||
Wed Jul 11 2018 14:25 | 1st = 7 Sweet Scandal 2nd = 2 Zonk 3rd = 6 Seventhchic 4th = 12 Belle Du Sud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 6 Mimstar | ||
Wed Jul 11 2018 14:22 | 1st = 6 Mimstar 2nd = 3 Alta Linea 3rd = 2 Miras Potion 4th = 8 Dancin In |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - New Zealand Race 5 - 1 Tuff Knight | ||
Wed Jul 11 2018 14:21 | 1st = 1 Tuff Knight 2nd = 4 Bigtime Henry 3rd = 8 Alf Tupper 4th = 5 Big League Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 5 - 2 Fowsands | ||
Wed Jul 11 2018 14:18 | 1st = 2 Fowsands 2nd = 6 Im Lonely 3rd = 3 Diamond Jasper 4th = 4 Athlone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 4 - 2 Dexelation | ||
Wed Jul 11 2018 14:15 | 1st = 2 Dexelation 2nd = 3 Scrap Dragon 3rd = 4 Raheeba 4th = 6 Master Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 4 - 1 Yindi | ||
Wed Jul 11 2018 14:12 | 1st = 1 Yindi 2nd = 2 Just Thank Me 3rd = 16 Scandalous Miss 4th = 6 Shecky Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 8 Long Gully Josh | ||
Wed Jul 11 2018 14:10 | 1st = 8 Long Gully Josh 2nd = 5 Run Rosie 3rd = 1 Dyna Adria 4th = 7 Mazs Mitzi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 4 - 1 Jexerlent | ||
Wed Jul 11 2018 14:08 | 1st = 1 Jexerlent 2nd = 2 Honournstrength 3rd = 5 Tarbert 4th = 10 Eight Below |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 7 Lila Bale | ||
Wed Jul 11 2018 14:05 | 1st = 7 Lila Bale 2nd = 8 Tito Mojito 3rd = 2 Zipping Inglis 4th = 3 Dyna Harpa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - New Zealand Race 4 - 7 Cawbourne Zulu | ||
Wed Jul 11 2018 14:04 | 1st = 7 Cawbourne Zulu 2nd = 3 Gray Bale 3rd = 4 Cawbourne Taylor 4th = 6 Jinja Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 4 - 2 Thunder Cloud | ||
Wed Jul 11 2018 14:00 | 1st = 2 Thunder Cloud 2nd = 10 The Bedouin 3rd = 5 Tuff Bickie 4th = 3 Hardern |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 3 - 5 Satyricon | ||
Wed Jul 11 2018 13:57 | 1st = 5 Satyricon 2nd = 4 Ethanol Girl 3rd = 2 Satisfied 4th = 7 Evening |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 2 Don Lesta | ||
Wed Jul 11 2018 13:54 | 1st = 2 Don Lesta 2nd = 4 Dakota Reece 3rd = 1 Zoro Bale 4th = 5 Stitch Em Rosey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 4 - 2 Cascade City | ||
Wed Jul 11 2018 13:53 | 1st = 2 Cascade City 2nd = 12 Gee Gee Caughtya 3rd = 3 His Nibs 4th = 13 Sirkadir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 3 - 1 Intuition | ||
Wed Jul 11 2018 13:50 | 1st = 1 Intuition 2nd = 2 Devolving 3rd = 4 Kissing Game 4th = 7 Versetto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 3 - 10 Countess Natasha | ||
Wed Jul 11 2018 13:48 | 1st = 10 Countess Natasha 2nd = 7 Tycoon Mikado 3rd = 11 Akvavit 4th = 12 Bills Oreilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 1 Winnie Allen | ||
Wed Jul 11 2018 13:47 | 1st = 1 Winnie Allen 2nd = 2 Bonts Magic 3rd = 4 Bacardi Breezer 4th = 3 Happy Tails |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - New Zealand Race 3 - 4 Ahuroa Flyer | ||
Wed Jul 11 2018 13:46 | 1st = 4 Ahuroa Flyer 2nd = 5 Brazil Cambara 3rd = 6 Blackish 4th = 7 Kylie Jean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 4 - 2 Girls In Charge | ||
Wed Jul 11 2018 13:43 | 1st = 2 Girls In Charge 2nd = 7 Fruitdrops 3rd = 6 Speechcraft 4th = 3 Ballygar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 3 - 7 Jimmytown Jewel | ||
Wed Jul 11 2018 13:40 | 1st = 7 Jimmytown Jewel 2nd = 4 Exalted Craftsman 3rd = 9 Sudden Moment 4th = 8 Star Wars |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 7 - 7 Lupelani | ||
Wed Jul 11 2018 13:37 | 1st = 7 Lupelani 2nd = 5 Midnight Runner 3rd = 2 Fortune Patch 4th = 8 Style By Design |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 1 Bessie Belle | ||
Wed Jul 11 2018 13:34 | 1st = 1 Bessie Belle 2nd = 2 Victa Matt 3rd = 3 My Boy Tyler 4th = 4 Spring Leesa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 3 - 7 Simply Striking | ||
Wed Jul 11 2018 13:33 | 1st = 7 Simply Striking 2nd = 11 Flick Pass 3rd = 4 Tevye 4th = 14 Classroom Destiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 1 Pure White Evil | ||
Wed Jul 11 2018 13:30 | 1st = 1 Pure White Evil 2nd = 8 Knocka Feller 3rd = 2 Garick Olivander 4th = 7 Lil Miss Earner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - New Zealand Race 2 - 2 Queen Big League | ||
Wed Jul 11 2018 13:29 | 1st = 2 Queen Big League 2nd = 4 Bigtime Eyore 3rd = 7 Epic Spark 4th = 1 Bigtime Claws |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 3 - 7 Gold Mag | ||
Wed Jul 11 2018 13:25 | 1st = 7 Gold Mag 2nd = 14 Signature Street 3rd = 8 Mcgarrett 4th = 6 El Magnificence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 2 - 11 Make Mine Champers | ||
Wed Jul 11 2018 13:22 | 1st = 11 Make Mine Champers 2nd = 5 Flat Biccy 3rd = 3 Infernal Star 4th = 12 Spirited Snitzel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 2 - 1 Reckless Choice | ||
Wed Jul 11 2018 13:22 | 1st = 1 Reckless Choice 2nd = 3 Cyclone Path 3rd = 2 The Administrator 4th = 4 Grand Whisper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 4 Dashing Hope | ||
Wed Jul 11 2018 13:19 | 1st = 4 Dashing Hope 2nd = 6 Dyna Zoron 3rd = 3 Just Ruby 4th = 7 Stir Crazy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 3 - 11 Red Pearl | ||
Wed Jul 11 2018 13:18 | 1st = 11 Red Pearl 2nd = 1 Silent Savings 3rd = 5 Fontein Ali 4th = 10 Onnanoko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 2 - 5 Taygeta | ||
Wed Jul 11 2018 13:15 | 1st = 5 Taygeta 2nd = 3 Safe Landing 3rd = 4 Smart Aint He 4th = 8 Song And A Prayer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 4 Zipping Bomber | ||
Wed Jul 11 2018 13:12 | 1st = 4 Zipping Bomber 2nd = 2 Boil Over 3rd = 8 Zipping Blaze 4th = 1 Reid Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - New Zealand Race 1 - 5 Bigtime Dean | ||
Wed Jul 11 2018 13:10 | 1st = 5 Bigtime Dean 2nd = 3 Subway Kay 3rd = 2 Swift Liberty 4th = 6 Monsoon Malabar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 3 - 3 Count Bacardi | ||
Wed Jul 11 2018 13:08 | 1st = 3 Count Bacardi 2nd = 6 Mizurri 3rd = 7 Miss Fisher 4th = 2 Flash Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 2 - 12 Thrones | ||
Wed Jul 11 2018 13:05 | 1st = 12 Thrones 2nd = 7 Indian Mo 3rd = 6 Fox By Zerprise 4th = 13 Dont Doubt It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 6 - 12 Aston Park | ||
Wed Jul 11 2018 13:02 | 1st = 12 Aston Park 2nd = 9 Artic Storm 3rd = 5 Currahee Lad 4th = 15 Critics Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 1 Stitch em Harry | ||
Wed Jul 11 2018 12:59 | 1st = 1 Stitch em Harry 2nd = 2 Big Black Siyan 3rd = 6 Justice Elite 4th = 7 Woodside King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 2 - 2 Island Grange | ||
Wed Jul 11 2018 12:58 | 1st = 2 Island Grange 2nd = 1 Victory Lass 3rd = 12 Just A Dame 4th = 5 Royal Equiano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 4 Zipping Galon | ||
Wed Jul 11 2018 12:55 | 1st = 4 Zipping Galon 2nd = 3 Lully Singh 3rd = 7 Atomic Kitten 4th = 6 Over The Horizon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 4 Cawbourne Symsy | ||
Wed Jul 11 2018 12:53 | 1st = 4 Cawbourne Symsy 2nd = 7 Bigtime Welldone 3rd = 8 Bigtime Lonestar 4th = 3 Lucky James |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 2 - 11 Cataracta | ||
Wed Jul 11 2018 12:50 | 1st = 11 Cataracta 2nd = 10 Can Star 3rd = 4 Governor Landy 4th = 2 Cosmological |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 1 - 8 Golden Sheaf | ||
Wed Jul 11 2018 12:47 | 1st = 8 Golden Sheaf 2nd = 7 Miss Polly Beat 3rd = 5 Hidden Budget 4th = 6 Prolific Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 5 Come On Loopy | ||
Wed Jul 11 2018 12:44 | 1st = 5 Come On Loopy 2nd = 7 Bit Of Fun 3rd = 3 Aztec Viper 4th = 1 Konfuzzled |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 2 - 7 Tough Missile | ||
Wed Jul 11 2018 12:43 | 1st = 7 Tough Missile 2nd = 8 Scrutineer 3rd = 6 Gee Gees Style 4th = 9 Son Of A Fling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 1 - 4 Tarka | ||
Wed Jul 11 2018 12:40 | 1st = 4 Tarka 2nd = 1 Salsa Man 3rd = 6 Task And Purpose 4th = 3 Estroverto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 7 Ayo Joy | ||
Wed Jul 11 2018 12:37 | 1st = 7 Ayo Joy 2nd = 6 Wybie Blue 3rd = 2 Quavo 4th = 3 My Victoria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 1 Spot Woodstock | ||
Wed Jul 11 2018 12:36 | 1st = 1 Spot Woodstock 2nd = 4 Bigtime On Track 3rd = 8 Secret Indy 4th = 2 Smash Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 2 - 9 Sammy Fitz | ||
Wed Jul 11 2018 12:33 | 1st = 9 Sammy Fitz 2nd = 10 Audaz Bonita 3rd = 7 Vegas Prince 4th = 1 Caesars Rockstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 1 - 7 Volum | ||
Wed Jul 11 2018 12:30 | 1st = 7 Volum 2nd = 12 Frosty Grey 3rd = 9 Lannister Gold 4th = 11 Flop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 5 - 4 Next Up | ||
Wed Jul 11 2018 12:27 | 1st = 4 Next Up 2nd = 7 Codecracker 3rd = 2 Mount Midoriyama 4th = 18 Hunua Hank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 1 - 7 The Real Sepoy | ||
Wed Jul 11 2018 12:27 | 1st = 7 The Real Sepoy 2nd = 4 I Am Spartacus 3rd = 3 Hyperspace 4th = 2 Convicted Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 4 Talitha Cumi | ||
Wed Jul 11 2018 12:24 | 1st = 4 Talitha Cumi 2nd = 7 Woodside Duke 3rd = 1 Blessed In Black 4th = 2 Hows It Marley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 1 - 12 Foxys Foxinator | ||
Wed Jul 11 2018 12:23 | 1st = 12 Foxys Foxinator 2nd = 11 The Eulo Queen 3rd = 9 Mother To Race Her 4th = 6 Whonicked De Lolly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 2 Kraken Katie | ||
Wed Jul 11 2018 12:20 | 1st = 2 Kraken Katie 2nd = 6 Alexagal 3rd = 7 Pingin Bee 4th = 5 Evie Willow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 1 Homebush Flutey | ||
Wed Jul 11 2018 12:18 | 1st = 1 Homebush Flutey 2nd = 8 Carefree Highway 3rd = 3 Cawbourne Chops 4th = 5 Cawbourne Serina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 1 - 2 Social Spin | ||
Wed Jul 11 2018 12:15 | 1st = 2 Social Spin 2nd = 10 So You Swing 3rd = 3 Bricktop 4th = 4 Extending |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 7 Wikabree | ||
Wed Jul 11 2018 12:07 | 1st = 7 Wikabree 2nd = 2 Midnight Patrol 3rd = 3 Woodside Rambo 4th = 4 Dakota Cruise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 1 - 3 Red Spyder | ||
Wed Jul 11 2018 12:03 | 1st = 3 Red Spyder 2nd = 4 Agree To 3rd = 5 Savs Finale 4th = 2 Stella Etoile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 1 Cawbourne Sandy | ||
Wed Jul 11 2018 12:01 | 1st = 1 Cawbourne Sandy 2nd = 3 Jericho Warrior 3rd = 4 Whippy Bale 4th = 2 Cawbourne Merl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 3 Palisades Park | ||
Wed Jul 11 2018 12:00 | 1st = 3 Palisades Park 2nd = 2 Hot Finish 3rd = 5 Morpheus 4th = 6 Drop The Leash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 1 - 3 Valla Reine | ||
Wed Jul 11 2018 11:55 | 1st = 3 Valla Reine 2nd = 5 Crowded Reactor 3rd = 6 Kaybee Starzzz 4th = 7 Colossal Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 4 - 10 Shes All Clang | ||
Wed Jul 11 2018 11:52 | 1st = 10 Shes All Clang 2nd = 13 Divine Duke 3rd = 2 Hes Unforgettable 4th = 11 Sheriffs Daughter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 2 Wong Full Arrest | ||
Wed Jul 11 2018 11:42 | 1st = 2 Wong Full Arrest 2nd = 6 Go Ring 3rd = 1 Yankee Foxtrot 4th = 7 Lightning Lu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 6 Watch Your Back | ||
Wed Jul 11 2018 11:26 | 1st = 6 Watch Your Back 2nd = 1 Blue Precision 3rd = 4 Bula Roberts 4th = 9 Hot Machine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 3 - 8 Delegate | ||
Wed Jul 11 2018 11:17 | 1st = 8 Delegate 2nd = 7 Suggestive Heights 3rd = 1 Roger That 4th = 10 Gabriel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 7 Bigtime Hunter | ||
Wed Jul 11 2018 11:08 | 1st = 7 Bigtime Hunter 2nd = 3 Uno Again 3rd = 6 Culvie Den 4th = 8 Hurricane Al |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 1 Cawbourne Cruz | ||
Wed Jul 11 2018 10:51 | 1st = 1 Cawbourne Cruz 2nd = 2 Idol Patches 3rd = 3 Bigtime Panther 4th = 4 Opehu Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 2 - 9 Zatsaone | ||
Wed Jul 11 2018 10:42 | 1st = 9 Zatsaone 2nd = 1 Blanco Bay 3rd = 10 Horsey Horse Horse 4th = 4 Captain Risky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 1 Zara Zara | ||
Wed Jul 11 2018 10:33 | 1st = 1 Zara Zara 2nd = 2 Bigtime Hannah 3rd = 9 Little Tornado 4th = 6 Cawbourne Johno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 5 Thrilling Eddie | ||
Wed Jul 11 2018 10:16 | 1st = 5 Thrilling Eddie 2nd = 2 Bigtime Buster 3rd = 6 Retail Mayhem 4th = 3 Cawbourne Lick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 1 - 1 Tryfan | ||
Wed Jul 11 2018 10:07 | 1st = 1 Tryfan 2nd = 2 English Gambler 3rd = 5 I Walk Alone 4th = 8 Theonlyway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 8 Clovally Mansumi | ||
Mon Jun 11 2018 22:47 | 1st = 8 Clovally Mansumi 2nd = 4 All Inn Youi 3rd = 9 Kingsley Boy 4th = 2 Wicked Hillary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 11 - 1 Rayda | ||
Mon Jun 11 2018 22:30 | 1st = 1 Rayda 2nd = 2 Free Spins 3rd = 5 Swisher 4th = 8 Punch Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 5 Zipping Amber | ||
Mon Jun 11 2018 22:27 | 1st = 5 Zipping Amber 2nd = 6 On Billys Wings 3rd = 4 Oshkosh Jay 4th = 8 Doc Nam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 9 Gran Amor | ||
Mon Jun 11 2018 22:15 | 1st = 9 Gran Amor 2nd = 4 Rookie 3rd = 3 Lets Blaze This 4th = 5 Takin It Easy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 8 Hot Charmola | ||
Mon Jun 11 2018 22:08 | 1st = 8 Hot Charmola 2nd = 10 Quick Collision 3rd = 2 Miss Booming 4th = 5 Nitro Nicole |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 7 Bazaar Mckenzie | ||
Mon Jun 11 2018 22:01 | 1st = 7 Bazaar Mckenzie 2nd = 1 Follow The Angel 3rd = 6 Druid Prince 4th = 2 Clover Frazer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 2 Abbeys Banjo | ||
Mon Jun 11 2018 21:57 | 1st = 2 Abbeys Banjo 2nd = 3 Silly Milly 3rd = 4 Mighty Nova 4th = 6 Cinder Block |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 2 Chaddy Whacker | ||
Mon Jun 11 2018 21:54 | 1st = 2 Chaddy Whacker 2nd = 3 Sir Puppo 3rd = 5 Dyna Lenae 4th = 6 Fantastic Joey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 4 La Bamba Icon | ||
Mon Jun 11 2018 21:48 | 1st = 4 La Bamba Icon 2nd = 1 Savannah Icon 3rd = 7 Miss Oreo Mac 4th = 6 Surf A Lot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 5 Miss Spritely | ||
Mon Jun 11 2018 21:45 | 1st = 5 Miss Spritely 2nd = 7 Dogmatic 3rd = 8 Cry Later 4th = 2 Oaks Hill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 4 Call Me Aussie | ||
Mon Jun 11 2018 21:39 | 1st = 4 Call Me Aussie 2nd = 1 Pickled Tink 3rd = 8 Zabdon Lambo 4th = 7 On Tight Lines |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 2 Woodridge | ||
Mon Jun 11 2018 21:36 | 1st = 2 Woodridge 2nd = 4 Polo 3rd = 3 Whoop Bang 4th = 5 Apocryphal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 3 Oshkosh Wayne | ||
Mon Jun 11 2018 21:33 | 1st = 3 Oshkosh Wayne 2nd = 2 Ronray Legend 3rd = 1 Irka Jakit 4th = 7 Kaluah Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 3 Weeona Dino | ||
Mon Jun 11 2018 21:30 | 1st = 3 Weeona Dino 2nd = 6 Pinciotti 3rd = 8 Haddi Bale 4th = 4 Orleans |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 6 Senor Izmir | ||
Mon Jun 11 2018 21:25 | 1st = 6 Senor Izmir 2nd = 1 Lucky Call 3rd = 4 Valley Knockin 4th = 2 One Hour Parking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 2 Plum Jam | ||
Mon Jun 11 2018 21:22 | 1st = 2 Plum Jam 2nd = 1 Run Kay Run 3rd = 5 Spritely Bill 4th = 7 Bintang Laurie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 5 Bobby The Jett | ||
Mon Jun 11 2018 21:19 | 1st = 5 Bobby The Jett 2nd = 7 Aldrich 3rd = 2 Dooper 4th = 8 Apollo Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 7 San Tan Sam | ||
Mon Jun 11 2018 21:10 | 1st = 7 San Tan Sam 2nd = 1 Max Jake 3rd = 8 Fine Champan 4th = 2 Meehan Sox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 5 Black Valentine | ||
Mon Jun 11 2018 21:07 | 1st = 5 Black Valentine 2nd = 1 Miss Adok 3rd = 2 Proven Strudel 4th = 8 Justa Jezza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 8 Jedi Rumble | ||
Mon Jun 11 2018 21:04 | 1st = 8 Jedi Rumble 2nd = 7 Little Terry 3rd = 4 Jessies Star 4th = 2 Magic Mandolin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 5 Regal Bill | ||
Mon Jun 11 2018 21:00 | 1st = 5 Regal Bill 2nd = 3 Premier Tejay 3rd = 2 Daisy Dreams 4th = 1 Sportfan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 2 Cashmeera | ||
Mon Jun 11 2018 20:54 | 1st = 2 Cashmeera 2nd = 7 Hez Boby Dazzler 3rd = 1 Dylan Keeping 4th = 3 Summer Wave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 5 Victor Dora | ||
Mon Jun 11 2018 20:51 | 1st = 5 Victor Dora 2nd = 8 Why That 3rd = 2 Master Chaos 4th = 7 Rachel Zane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 7 Argyle Lucifer | ||
Mon Jun 11 2018 20:48 | 1st = 7 Argyle Lucifer 2nd = 2 Cass Cass 3rd = 10 Monkey Mite 4th = 1 Maximum Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 6 Kooringa Molly | ||
Mon Jun 11 2018 20:45 | 1st = 6 Kooringa Molly 2nd = 10 Echo Gal 3rd = 5 Pan Yoko 4th = 9 Bokarm Timmy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 2 Alpha Chaos | ||
Mon Jun 11 2018 20:37 | 1st = 2 Alpha Chaos 2nd = 6 Dream Blaster 3rd = 3 Adhara Steel 4th = 7 Gunnadoo Rev |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 2 Just Browsing | ||
Mon Jun 11 2018 20:34 | 1st = 2 Just Browsing 2nd = 3 Buckle Up Rose 3rd = 1 Buckle Up Maria 4th = 8 Sunnyside Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 6 Dynamo Jezz | ||
Mon Jun 11 2018 20:31 | 1st = 6 Dynamo Jezz 2nd = 7 Bera Na Liva 3rd = 4 Revel 4th = 3 Allen Optic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 2 Xera Bale | ||
Mon Jun 11 2018 20:28 | 1st = 2 Xera Bale 2nd = 4 Cashino 3rd = 6 Ruby Cabang 4th = 8 Joycee Rae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 3 Kooringa Maizie | ||
Mon Jun 11 2018 20:25 | 1st = 3 Kooringa Maizie 2nd = 2 Orara Shell 3rd = 6 Blusta Valley 4th = 4 Bokarm Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 6 Billy Boy | ||
Mon Jun 11 2018 20:22 | 1st = 6 Billy Boy 2nd = 1 Smooth Claudia 3rd = 8 Velocity Linder 4th = 3 Ella Gracia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 11 - 9 Rafi Rose | ||
Mon Jun 11 2018 20:19 | 1st = 9 Rafi Rose 2nd = 1 Mount Royal 3rd = 4 Birkita 4th = 5 Copy Right |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 8 Hogwash | ||
Mon Jun 11 2018 20:16 | 1st = 8 Hogwash 2nd = 4 Hoity Toity 3rd = 3 Jacks Missile 4th = 1 Gold Lenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 6 Bella Trix | ||
Mon Jun 11 2018 20:13 | 1st = 6 Bella Trix 2nd = 7 Tinas Magic 3rd = 2 Tyla Grace 4th = 1 Ivy Murial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 4 Shellbrook | ||
Mon Jun 11 2018 20:10 | 1st = 4 Shellbrook 2nd = 8 Mashika 3rd = 2 Kraken Rose 4th = 6 Hedonistic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 3 Heres Molly | ||
Mon Jun 11 2018 20:02 | 1st = 3 Heres Molly 2nd = 9 Jacko Valley 3rd = 6 Country Marny 4th = 5 Time To Travel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 3 Steal A Kiss | ||
Mon Jun 11 2018 19:59 | 1st = 3 Steal A Kiss 2nd = 2 Cant Possibly 3rd = 4 Lil Miss Pinky 4th = 7 Black Shark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 1 Bark Vader | ||
Mon Jun 11 2018 19:56 | 1st = 1 Bark Vader 2nd = 5 New Romance 3rd = 6 Player 4th = 3 Causing Havoc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 10 Sizzling Bandit | ||
Mon Jun 11 2018 19:53 | 1st = 10 Sizzling Bandit 2nd = 7 Almachino 3rd = 2 Cosmicly Baroque 4th = 3 Eketahuna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 7 Aston Abbott | ||
Mon Jun 11 2018 19:50 | 1st = 7 Aston Abbott 2nd = 6 Spring Spinner 3rd = 2 Menzies 4th = 1 Paints A Story |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 7 Jaimandy Carl | ||
Mon Jun 11 2018 19:47 | 1st = 7 Jaimandy Carl 2nd = 1 Over The Horizon 3rd = 3 Scarlett Zulu 4th = 2 Smoke Signals |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 1 Thanks Nelly | ||
Mon Jun 11 2018 19:43 | 1st = 1 Thanks Nelly 2nd = 3 Wallace Valley 3rd = 4 Set In Black 4th = 7 Frank De Tank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 4 Sambucca Hayze | ||
Mon Jun 11 2018 19:40 | 1st = 4 Sambucca Hayze 2nd = 6 Infrared Lad 3rd = 3 Phantom Houdini 4th = 1 Izy Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 1 Bronelly Beat | ||
Mon Jun 11 2018 19:37 | 1st = 1 Bronelly Beat 2nd = 2 Friskey 3rd = 6 Canya Bounce 4th = 7 Lets Win Meisha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 1 Tah Penny | ||
Mon Jun 11 2018 19:34 | 1st = 1 Tah Penny 2nd = 4 Destinys Gem 3rd = 3 Lord Dominator 4th = 7 Twirler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 7 Renew | ||
Mon Jun 11 2018 19:28 | 1st = 7 Renew 2nd = 1 Max Shake 3rd = 9 Justice Elite 4th = 6 Izza Lektra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 2 Bound Two Affair | ||
Mon Jun 11 2018 19:25 | 1st = 2 Bound Two Affair 2nd = 5 Miss Walt 3rd = 8 Banjos Power 4th = 1 You Gotta Doo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 5 La Ariel | ||
Mon Jun 11 2018 19:22 | 1st = 5 La Ariel 2nd = 4 Trip To Vegas 3rd = 1 Left Me Out 4th = 6 Soltador |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 3 Agros Thunder | ||
Mon Jun 11 2018 19:19 | 1st = 3 Agros Thunder 2nd = 2 Opportune Knocka 3rd = 6 Spring Runner 4th = 5 Dorrego |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 1 Banjo Tifia | ||
Mon Jun 11 2018 19:16 | 1st = 1 Banjo Tifia 2nd = 5 Sunset Warrior 3rd = 7 Canya Crazy 4th = 4 My Boy Chris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 3 South Serpent | ||
Mon Jun 11 2018 19:13 | 1st = 3 South Serpent 2nd = 2 Spirit Flame 3rd = 4 Wynburn Phoenix 4th = 1 St Jenson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 1 Ticklebelly Flat | ||
Mon Jun 11 2018 19:10 | 1st = 1 Ticklebelly Flat 2nd = 4 Breakaway Looper 3rd = 8 Destini Cherokee 4th = 6 Lose Your Blues |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 5 Moyarra Fantasy | ||
Mon Jun 11 2018 19:07 | 1st = 5 Moyarra Fantasy 2nd = 4 Tat James 3rd = 3 Heza Real Deal 4th = 1 Bobs Hammer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 6 Buffalo Soldier | ||
Mon Jun 11 2018 19:04 | 1st = 6 Buffalo Soldier 2nd = 2 Strait Rum 3rd = 8 Nearly Blue 4th = 1 Supreme Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 1 Cash Point | ||
Mon Jun 11 2018 19:01 | 1st = 1 Cash Point 2nd = 6 Individual Richy 3rd = 7 Uno Uno 4th = 3 Unique Leigh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 12 - 4 Sin City Boy | ||
Mon Jun 11 2018 18:58 | 1st = 4 Sin City Boy 2nd = 7 Em Morney 3rd = 5 Rock On Moe 4th = 10 Yankee Parker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 4 Winsome Stride | ||
Mon Jun 11 2018 18:55 | 1st = 4 Winsome Stride 2nd = 8 Winsome Currency 3rd = 7 Dinky Di Ethics 4th = 1 Blocker Tifia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 4 Another Vader | ||
Mon Jun 11 2018 18:52 | 1st = 4 Another Vader 2nd = 3 Dyna Quire 3rd = 2 Oakvale Magic 4th = 8 Mulga Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 8 - 6 Ace Bromac | ||
Mon Jun 11 2018 18:47 | 1st = 6 Ace Bromac 2nd = 4 Dominate The Dojo 3rd = 2 The Storm Chief 4th = 3 Iam Lambros |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 11 - 8 Willy Taro | ||
Mon Jun 11 2018 18:45 | 1st = 8 Willy Taro 2nd = 7 Catcombe 3rd = 3 Renmore 4th = 6 Misload |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 2 Torah Sprite | ||
Mon Jun 11 2018 18:42 | 1st = 2 Torah Sprite 2nd = 6 Uno John 3rd = 7 Cynthia Joy 4th = 3 Gru |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 11 - 2 Nomadic | ||
Mon Jun 11 2018 18:39 | 1st = 2 Nomadic 2nd = 1 Kabukuru 3rd = 4 Bella Bomb 4th = 8 Star Shower |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 2 Woodleigh Blaze | ||
Mon Jun 11 2018 18:36 | 1st = 2 Woodleigh Blaze 2nd = 8 Five Lights 3rd = 6 Gnocchi 4th = 1 Zipping Faith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 2 Hear The Drums | ||
Mon Jun 11 2018 18:33 | 1st = 2 Hear The Drums 2nd = 1 Ocean Realm 3rd = 8 Goodison Girl 4th = 5 Bugatti Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 3 Agent Thirteen | ||
Mon Jun 11 2018 18:30 | 1st = 3 Agent Thirteen 2nd = 7 Billy Fix It 3rd = 4 Cinnamon Rose 4th = 6 Nitro Kist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 6 Mystery Of Life | ||
Mon Jun 11 2018 18:27 | 1st = 6 Mystery Of Life 2nd = 7 Zulu Zoom 3rd = 4 Ellkey 4th = 3 Its Morgan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 7 - 4 Dior Mia More | ||
Mon Jun 11 2018 18:22 | 1st = 4 Dior Mia More 2nd = 6 Alta Intrigue 3rd = 3 Livin La Bamba 4th = 2 Hes Talking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 10 - 7 Fire Blaze | ||
Mon Jun 11 2018 18:18 | 1st = 7 Fire Blaze 2nd = 4 Grand Larceny 3rd = 5 Amy Monelli 4th = 8 Bob Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 9 Slick Diamond | ||
Mon Jun 11 2018 18:14 | 1st = 9 Slick Diamond 2nd = 8 Elram Girl 3rd = 4 Brindle Ninja 4th = 1 Eagle Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 8 Community Values | ||
Mon Jun 11 2018 18:10 | 1st = 8 Community Values 2nd = 5 Henrietta Rose 3rd = 2 Mount Thomas 4th = 4 Mount Terry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 4 Cosmic Poker | ||
Mon Jun 11 2018 18:06 | 1st = 4 Cosmic Poker 2nd = 1 Luca Bazooka 3rd = 2 Myrniong Smello 4th = 6 Taylors Charm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 9 - 8 Jessie Quick | ||
Mon Jun 11 2018 18:02 | 1st = 8 Jessie Quick 2nd = 5 Ironbark Lass 3rd = 4 Delly Vedova 4th = 1 Yada Yada |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 6 - 6 Earl Harbour | ||
Mon Jun 11 2018 17:57 | 1st = 6 Earl Harbour 2nd = 10 Fira Sunset 3rd = 8 Lifes Delight 4th = 3 Hot N Fast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 3 Sunset Believer | ||
Mon Jun 11 2018 17:53 | 1st = 3 Sunset Believer 2nd = 1 Blue Cat Wombat 3rd = 6 Sports Knight 4th = 8 Dr Watson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 6 Black Dawn | ||
Mon Jun 11 2018 17:49 | 1st = 6 Black Dawn 2nd = 2 Mount Ginini 3rd = 1 Dig Deep Cindy 4th = 8 Only Us |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 4 Hartley Kris | ||
Mon Jun 11 2018 17:45 | 1st = 4 Hartley Kris 2nd = 9 Nangar Ace 3rd = 3 Secret Of Ours 4th = 2 Black Jillak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 8 - 3 Wise Rosberg | ||
Mon Jun 11 2018 17:41 | 1st = 3 Wise Rosberg 2nd = 2 Go Gettem Spice 3rd = 6 Laurence Avenue 4th = 7 Tribal Vibe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 2 Hello Mr Duck | ||
Mon Jun 11 2018 17:37 | 1st = 2 Hello Mr Duck 2nd = 4 Cersei 3rd = 8 Prince Stealth 4th = 6 Villy Mac Pizazz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 5 - 1 Bettor Aim | ||
Mon Jun 11 2018 17:32 | 1st = 1 Bettor Aim 2nd = 8 Seeknyoushallfind 3rd = 11 Sir Nicholas 4th = 9 Tajies Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 5 Fierce Fran | ||
Mon Jun 11 2018 17:28 | 1st = 5 Fierce Fran 2nd = 4 Stony Broke 3rd = 2 Double Flash 4th = 8 Nicholas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 7 Rosa Rebel | ||
Mon Jun 11 2018 17:24 | 1st = 7 Rosa Rebel 2nd = 6 Secretly Hot 3rd = 4 Credit Entry 4th = 1 Irinka Milo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 7 - 1 Cassius Monelli | ||
Mon Jun 11 2018 17:20 | 1st = 1 Cassius Monelli 2nd = 2 Proceed At Speed 3rd = 3 West On Star 4th = 6 Gunnas Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 8 Dr Walter | ||
Mon Jun 11 2018 17:16 | 1st = 8 Dr Walter 2nd = 4 Lady Mikado 3rd = 7 Zoobie 4th = 3 Penny Lane Keats |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 3 Flash Cow | ||
Mon Jun 11 2018 17:12 | 1st = 3 Flash Cow 2nd = 5 Cawbourne Trick 3rd = 8 Back On Top 4th = 7 Longtime Comin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 4 - 2 Purest Silk | ||
Mon Jun 11 2018 17:07 | 1st = 2 Purest Silk 2nd = 9 Princess Major 3rd = 10 Tajie Baby 4th = 4 Cimorene |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 6 - 4 Kabal | ||
Mon Jun 11 2018 17:04 | 1st = 4 Kabal 2nd = 7 Pure Sabotage 3rd = 1 Oenomaus 4th = 8 Peaky Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 6 - 3 Arno Bay | ||
Mon Jun 11 2018 17:03 | 1st = 3 Arno Bay 2nd = 6 Slam Dunked 3rd = 9 Aesop 4th = 7 Nadeem Esprit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 7 Irinka Lizzy | ||
Mon Jun 11 2018 17:00 | 1st = 7 Irinka Lizzy 2nd = 1 Its My Secret 3rd = 4 Double Up Dee 4th = 3 Flying Springer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 1 Dr Annie | ||
Mon Jun 11 2018 16:57 | 1st = 1 Dr Annie 2nd = 4 Siver Lightning 3rd = 5 Soda Storm 4th = 8 Meehan Deano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 2 Pirates Treasure | ||
Mon Jun 11 2018 16:54 | 1st = 2 Pirates Treasure 2nd = 8 Jugungal Queen 3rd = 3 Bear Squared 4th = 9 Smashing Shayley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hamilton Race 8 - 9 Presidential Grin | ||
Mon Jun 11 2018 16:53 | 1st = 9 Presidential Grin 2nd = 7 Classic Maker 3rd = 2 The Cullector 4th = 3 Vegas Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 8 - 9 Exalted Dee | ||
Mon Jun 11 2018 16:50 | 1st = 9 Exalted Dee 2nd = 13 Old Farm Road 3rd = 3 Lets Tango 4th = 4 Mullinger Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 3 Nangar Blaze | ||
Mon Jun 11 2018 16:47 | 1st = 3 Nangar Blaze 2nd = 8 Heza Boherna 3rd = 4 Lets Go Girl 4th = 1 Irinka Josh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 5 - 1 Norse Viking | ||
Mon Jun 11 2018 16:44 | 1st = 1 Norse Viking 2nd = 6 Kuro Lou 3rd = 7 Hes Decision 4th = 3 Vaporama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 3 - 9 Arma Rich Girl | ||
Mon Jun 11 2018 16:42 | 1st = 9 Arma Rich Girl 2nd = 8 Flynscotsman 3rd = 3 No Wow Factor 4th = 1 Thewizard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 5 Ends Well | ||
Mon Jun 11 2018 16:39 | 1st = 5 Ends Well 2nd = 4 Fifty Dollar 3rd = 1 Machiko 4th = 8 Middle Trucker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 8 - 6 Casino Grin | ||
Mon Jun 11 2018 16:34 | 1st = 6 Casino Grin 2nd = 7 Imthevillagestar 3rd = 8 Sand Blaster 4th = 3 So Kool Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 9 - 7 Izenashark | ||
Mon Jun 11 2018 16:30 | 1st = 7 Izenashark 2nd = 9 Toosbuy 3rd = 18 Nicodame 4th = 8 Robert De Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 5 - 1 Platinum Tycoon | ||
Mon Jun 11 2018 16:27 | 1st = 1 Platinum Tycoon 2nd = 3 Hitch Em Up 3rd = 6 Minnie Street 4th = 9 Bon Temps |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 5 Blitzkrieg | ||
Mon Jun 11 2018 16:24 | 1st = 5 Blitzkrieg 2nd = 8 Sure Load 3rd = 1 Chocolate Fever 4th = 2 Royal Blend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 4 - 5 Krypto Kid | ||
Mon Jun 11 2018 16:21 | 1st = 5 Krypto Kid 2nd = 2 Clooney 3rd = 1 West On Reggie 4th = 4 Jacenko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 8 - 15 Alassio | ||
Mon Jun 11 2018 16:20 | 1st = 15 Alassio 2nd = 17 Bella Success 3rd = 4 Bella Vella 4th = 16 Empress Matilda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 1 Woodleigh Guy | ||
Mon Jun 11 2018 16:17 | 1st = 1 Woodleigh Guy 2nd = 3 Shreks Rusty 3rd = 8 Sopha Gem 4th = 5 Bags Of Bucks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hamilton Race 7 - 4 Itisgolden | ||
Mon Jun 11 2018 16:13 | 1st = 4 Itisgolden 2nd = 5 Okelerho Lad 3rd = 3 Johnny Redcoat 4th = 6 Wardan Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 7 - 4 Morvada | ||
Mon Jun 11 2018 16:10 | 1st = 4 Morvada 2nd = 2 Little Akie 3rd = 9 Sandhill Warrior 4th = 8 Federal Court |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 5 Celtic Cruza | ||
Mon Jun 11 2018 16:08 | 1st = 5 Celtic Cruza 2nd = 1 Theresachance 3rd = 6 Ruato Bay 4th = 12 Midnight Bender |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 5 Dreamtime Vision | ||
Mon Jun 11 2018 16:07 | 1st = 5 Dreamtime Vision 2nd = 3 Bonnie Oreilly 3rd = 7 Gotta Be Penny 4th = 4 Relocate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 3 - 6 Jessie Rocks | ||
Mon Jun 11 2018 16:04 | 1st = 6 Jessie Rocks 2nd = 1 Go Gettem Bubs 3rd = 7 Kininka Loch 4th = 8 Lottie Deno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 2 - 4 Robshaw | ||
Mon Jun 11 2018 16:03 | 1st = 4 Robshaw 2nd = 12 Our Corelli 3rd = 6 Rock Me Over 4th = 10 Allwood Peacemaker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 6 Buzz the Tower | ||
Mon Jun 11 2018 16:00 | 1st = 6 Buzz the Tower 2nd = 1 Shes Our Poppy 3rd = 2 Its Debatable 4th = 3 Trapezius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Strathalbyn Race 6 - 1 Darkndapper | ||
Mon Jun 11 2018 15:58 | 1st = 1 Darkndapper 2nd = 7 Scrawl 3rd = 11 Starzzz Princess 4th = 5 Jagged Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 7 - 2 Thats Ideal | ||
Mon Jun 11 2018 15:54 | 1st = 2 Thats Ideal 2nd = 3 Roarn 3rd = 5 Ideal Lifestyle 4th = 9 Macca Kelly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 8 - 15 Leelavadee | ||
Mon Jun 11 2018 15:50 | 1st = 15 Leelavadee 2nd = 3 The Mayor 3rd = 5 Mutual Respect 4th = 7 Weekend Escape |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 4 - 6 Our Atom | ||
Mon Jun 11 2018 15:47 | 1st = 6 Our Atom 2nd = 7 Bella Sash 3rd = 1 Decoded 4th = 2 One For The Money |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 3 She Loves Sugar | ||
Mon Jun 11 2018 15:44 | 1st = 3 She Loves Sugar 2nd = 2 Emperor Shacoby 3rd = 1 Cougar County 4th = 6 Dantelah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 2 - 3 Commander Jack | ||
Mon Jun 11 2018 15:41 | 1st = 3 Commander Jack 2nd = 7 Totally Totes 3rd = 8 Banjo Bolt 4th = 4 Mystery Dreama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 7 - 1 Easy Eddie | ||
Mon Jun 11 2018 15:40 | 1st = 1 Easy Eddie 2nd = 7 Wander 3rd = 5 Ebenos 4th = 9 Rockafella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 1 Mistys Boy | ||
Mon Jun 11 2018 15:37 | 1st = 1 Mistys Boy 2nd = 4 Modern Jagger 3rd = 2 Surfonic Pearl 4th = 8 Good Old Days |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hamilton Race 6 - 9 I Am I Cried | ||
Mon Jun 11 2018 15:33 | 1st = 9 I Am I Cried 2nd = 3 Lochlee Jacob 3rd = 4 Eoghan Omaille 4th = 5 Champ Devine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 6 - 2 Borris In Ossory | ||
Mon Jun 11 2018 15:30 | 1st = 2 Borris In Ossory 2nd = 5 Time Rogue 3rd = 3 Cool Fonzy 4th = 1 Ancient History |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 7 Pittsworth Man | ||
Mon Jun 11 2018 15:28 | 1st = 7 Pittsworth Man 2nd = 1 Real Knucky 3rd = 2 Skylarhain 4th = 9 Madeyamoney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 5 Ido Voodoo | ||
Mon Jun 11 2018 15:27 | 1st = 5 Ido Voodoo 2nd = 4 Jesterday 3rd = 9 Dazzling Melody 4th = 2 Hearing De Novo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 1 - 4 Flying Gabbie | ||
Mon Jun 11 2018 15:24 | 1st = 4 Flying Gabbie 2nd = 1 Ethos 3rd = 7 Marapana 4th = 2 Hello Im Shazza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 1 - 7 Dracarys | ||
Mon Jun 11 2018 15:23 | 1st = 7 Dracarys 2nd = 5 Lady Valasca 3rd = 1 Sheza Spoilt Miss 4th = 9 Millwood Gucci |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 4 Winlock Bullyarn | ||
Mon Jun 11 2018 15:21 | 1st = 4 Winlock Bullyarn 2nd = 8 Negoa Sprite 3rd = 6 Somers Lane 4th = 3 Heather Wren |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 3 Precious Metal | ||
Mon Jun 11 2018 15:17 | 1st = 3 Precious Metal 2nd = 6 That Will Be 3rd = 4 Big Mary 4th = 2 Amlin Freddie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Strathalbyn Race 5 - 3 Just Rockon Bye | ||
Mon Jun 11 2018 15:16 | 1st = 3 Just Rockon Bye 2nd = 4 Blinding Light 3rd = 6 Bettor Party 4th = 8 Lookofalegend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 6 - 5 Ballymore Boy | ||
Mon Jun 11 2018 15:13 | 1st = 5 Ballymore Boy 2nd = 4 Stitched Up 3rd = 6 One Hell Of A Ride 4th = 7 Bandit Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 7 - 1 The Thug | ||
Mon Jun 11 2018 15:10 | 1st = 1 The Thug 3rd = 10 The Ultimatum 4th = 6 But Its True |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 7 - 13 Reticent | ||
Mon Jun 11 2018 15:10 | 1st = 13 Reticent 3rd = 10 The Ultimatum 4th = 6 But Its True |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 3 - 2 Kickstart My Heart | ||
Mon Jun 11 2018 15:07 | 1st = 2 Kickstart My Heart 2nd = 5 Toff Rocks 3rd = 4 The Bees Knees 4th = 3 Gravettian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 7 Discovered | ||
Mon Jun 11 2018 15:04 | 1st = 7 Discovered 2nd = 8 Ryben Jack 3rd = 6 Seabrook Indi 4th = 2 Djarragun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 2 Nevaeh | ||
Mon Jun 11 2018 15:02 | 1st = 2 Nevaeh 2nd = 9 Doolittle Doofy 3rd = 8 Gotothemoon 4th = 12 Maestro Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 6 - 3 High Mist | ||
Mon Jun 11 2018 15:00 | 1st = 3 High Mist 2nd = 9 Lightning Nic 3rd = 1 The Gavel 4th = 5 Medovina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 1 Burning Steel | ||
Mon Jun 11 2018 14:57 | 1st = 1 Burning Steel 2nd = 2 Placid Pause 3rd = 3 Torh Minter 4th = 10 Goldielocks Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hamilton Race 5 - 7 Kempseys Delight | ||
Mon Jun 11 2018 14:53 | 1st = 7 Kempseys Delight 2nd = 9 Presidential Art 3rd = 1 Ta Failte Rote 4th = 3 Samara Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 5 - 1 Bolt I Am | ||
Mon Jun 11 2018 14:50 | 1st = 1 Bolt I Am 2nd = 10 Johns Strategy 3rd = 5 Strewth 4th = 3 Rodney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 8 St Pauli | ||
Mon Jun 11 2018 14:47 | 1st = 8 St Pauli 2nd = 4 Mr Delahoya 3rd = 2 Becket 4th = 7 See Ya Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Strathalbyn Race 4 - 2 Ingoodnik | ||
Mon Jun 11 2018 14:44 | 1st = 2 Ingoodnik 2nd = 3 Arm A Princess 3rd = 9 The Damage Done 4th = 8 Melegend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 5 - 3 Gotta Go Jazzy Jet | ||
Mon Jun 11 2018 14:40 | 1st = 3 Gotta Go Jazzy Jet 2nd = 9 Milwaukee Volo 3rd = 5 Alabama Tyson 4th = 7 Topsie Grinner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 6 - 5 Magnapegasus | ||
Mon Jun 11 2018 14:35 | 1st = 5 Magnapegasus 2nd = 1 La Volt 3rd = 10 Stryking Miss 4th = 7 Alberts Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 2 - 1 Royal Supreme | ||
Mon Jun 11 2018 14:32 | 1st = 1 Royal Supreme 2nd = 3 Barwon 3rd = 2 Standford 4th = 6 Cashed Up Bully |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 7 Zipping Spud | ||
Mon Jun 11 2018 14:29 | 1st = 7 Zipping Spud 2nd = 5 Ginny Woolf 3rd = 4 Shadrack 4th = 8 Pharoahs Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 9 Zalta | ||
Mon Jun 11 2018 14:26 | 1st = 9 Zalta 2nd = 1 Motu Real Style 3rd = 6 Oscars Glory 4th = 2 Private Jujon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 5 - 3 Penske | ||
Mon Jun 11 2018 14:25 | 1st = 3 Penske 2nd = 2 Reneged 3rd = 9 Hypernicus 4th = 7 Lay Down The Law |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hamilton Race 4 - 5 Argo Bart | ||
Mon Jun 11 2018 14:19 | 1st = 5 Argo Bart 2nd = 1 Idealistic Fella 3rd = 9 Fire Official 4th = 6 Night Performer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 4 - 6 Wilander Princess | ||
Mon Jun 11 2018 14:15 | 1st = 6 Wilander Princess 2nd = 4 Pandeia 3rd = 2 Just Kappy 4th = 7 Phantom Date |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 2 Ace Gone Wild | ||
Mon Jun 11 2018 14:12 | 1st = 2 Ace Gone Wild 2nd = 4 Bolare 3rd = 8 Cosmic Kilby 4th = 5 Rays Wish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Strathalbyn Race 3 - 1 Lady Danger | ||
Mon Jun 11 2018 14:09 | 1st = 1 Lady Danger 2nd = 7 Millwood Chloe 3rd = 4 Manonthemoon 4th = 3 Blue Beach Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 4 - 3 Love My Sister | ||
Mon Jun 11 2018 14:05 | 1st = 3 Love My Sister 2nd = 8 Stormy Raider 3rd = 9 Megs Monaro 4th = 2 Getarattleon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 5 - 3 Josephine Sea | ||
Mon Jun 11 2018 14:00 | 1st = 3 Josephine Sea 2nd = 4 Typhoon Rubi 3rd = 2 Miss Toorak Flyer 4th = 12 Pageantry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 1 - 8 Two Plus Two | ||
Mon Jun 11 2018 13:57 | 1st = 8 Two Plus Two 2nd = 12 Poetic Pearl 3rd = 1 Kensington Fury 4th = 9 Noble Squaw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 2 Mister Maker | ||
Mon Jun 11 2018 13:54 | 1st = 2 Mister Maker 2nd = 1 Cruisys Angle 3rd = 4 Delaware County 4th = 7 Dream Boulevard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 1 Machitelli | ||
Mon Jun 11 2018 13:51 | 1st = 1 Machitelli 2nd = 5 Just Rokin 3rd = 9 Mahalo 4th = 10 Bertils Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 4 - 6 Kings Trust | ||
Mon Jun 11 2018 13:50 | 1st = 6 Kings Trust 2nd = 1 Canyonero 3rd = 13 Unguarded 4th = 12 Royal Witness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hamilton Race 3 - 2 Keayang Sponge Bob | ||
Mon Jun 11 2018 13:44 | 1st = 2 Keayang Sponge Bob 2nd = 1 Outback Shadow 3rd = 6 Topsies Delight 4th = 4 Girls In Charge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 3 - 6 Gorille | ||
Mon Jun 11 2018 13:40 | 1st = 6 Gorille 2nd = 7 Hungry For Love 3rd = 9 Dont Doubt It 4th = 5 Fox By Zerprise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 2 Banjo Fever | ||
Mon Jun 11 2018 13:37 | 1st = 2 Banjo Fever 2nd = 7 Our Mate Wilson 3rd = 6 Tahleia Brae 4th = 5 Onya Teddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Strathalbyn Race 2 - 2 Ten Caisses | ||
Mon Jun 11 2018 13:34 | 1st = 2 Ten Caisses 2nd = 4 Sun Valley Road 3rd = 1 Ten Spanners 4th = 3 Gin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 3 - 13 Gone Way Back | ||
Mon Jun 11 2018 13:30 | 1st = 13 Gone Way Back 2nd = 8 Dinosaurus Rex 3rd = 11 Majesticintherain 4th = 12 Weona Luke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 4 - 3 Greyworm | ||
Mon Jun 11 2018 13:25 | 1st = 3 Greyworm 2nd = 9 Troubleshot 3rd = 2 Come On Carl 4th = 8 The Rouseabout |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 6 Ima Rockstar | ||
Mon Jun 11 2018 13:19 | 1st = 6 Ima Rockstar 2nd = 9 Cudgees Milo 3rd = 4 Tic Toc Toby 4th = 2 Crackerjack Shak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 8 Downtown Lucca | ||
Mon Jun 11 2018 13:16 | 1st = 8 Downtown Lucca 2nd = 5 Fakerocknroll 3rd = 1 Victree Mikayla 4th = 3 Kathleen Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 3 - 4 Dealmaker | ||
Mon Jun 11 2018 13:15 | 1st = 4 Dealmaker 2nd = 1 Morpheus 3rd = 9 Miss Earth 4th = 3 Picaro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hamilton Race 2 - 6 The Prince Of Opal | ||
Mon Jun 11 2018 13:09 | 1st = 6 The Prince Of Opal 2nd = 5 The Bellum 3rd = 4 The Suspect 4th = 8 Dontshowyouraces |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 2 - 4 Mystic Prince | ||
Mon Jun 11 2018 13:05 | 1st = 4 Mystic Prince 2nd = 1 Urban Explorer 3rd = 2 Cable Bay 4th = 5 Tunes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 8 Bigtime Blackie | ||
Mon Jun 11 2018 13:04 | 1st = 8 Bigtime Blackie 2nd = 3 Bigtime Crackem 3rd = 6 Zoie Willow 4th = 4 Three Amigos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 5 In The Shadows | ||
Mon Jun 11 2018 13:02 | 1st = 5 In The Shadows 2nd = 3 Tiwala Twist 3rd = 4 Kintamani 4th = 8 Why Not Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Strathalbyn Race 1 - 2 Labella Rock | ||
Mon Jun 11 2018 12:59 | 1st = 2 Labella Rock 2nd = 5 Our Blackeyed Suzy 3rd = 1 Woody Nightshade 4th = 7 Demonstrator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 2 - 3 The Ideal Dancer | ||
Mon Jun 11 2018 12:55 | 1st = 3 The Ideal Dancer 2nd = 7 Allegretto 3rd = 2 Bita Banta 4th = 1 Western Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 3 - 1 Al Khabeer | ||
Mon Jun 11 2018 12:50 | 1st = 1 Al Khabeer 2nd = 11 Bralcas Gem 3rd = 3 Creative Harmony 4th = 6 Magnus Rufus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 6 Benny Burrito | ||
Mon Jun 11 2018 12:47 | 1st = 6 Benny Burrito 2nd = 8 Bigtime Shine 3rd = 4 Cawbourne Mezza 4th = 1 Bigtime George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 3 One Smarty | ||
Mon Jun 11 2018 12:44 | 1st = 3 One Smarty 2nd = 4 Chilling Story 3rd = 8 Handsome Jake 4th = 6 Shimmy Dat Ray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 2 - 1 Wide Spread Panic | ||
Mon Jun 11 2018 12:40 | 1st = 1 Wide Spread Panic 2nd = 4 Superior Choice 3rd = 2 Stage Pass 4th = 7 Settle Then Lift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 1 Torque Writer | ||
Mon Jun 11 2018 12:39 | 1st = 1 Torque Writer 2nd = 7 Zed Code 3rd = 9 Barbie Mattgregor 4th = 3 Dont Be Jealous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hamilton Race 1 - 2 Kickit Sista | ||
Mon Jun 11 2018 12:34 | 1st = 2 Kickit Sista 2nd = 6 Kaybee Starzzz 3rd = 8 Hugo Rocks 4th = 3 Miss Mcgonagall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 7 Feel The Force | ||
Mon Jun 11 2018 12:31 | 1st = 7 Feel The Force 2nd = 9 Mikachu 3rd = 8 Bigtime Kate 4th = 5 Bigtime Winter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 4 But What For | ||
Mon Jun 11 2018 12:28 | 1st = 4 But What For 2nd = 8 Romanova 3rd = 5 Like Lily 4th = 6 Deadly Basilisa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 1 - 1 Abebe | ||
Mon Jun 11 2018 12:26 | 1st = 1 Abebe 2nd = 5 Pentomatic 3rd = 7 Pentelligentsia 4th = 4 Surging Wave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 1 - 4 Ultimate Rockstar | ||
Mon Jun 11 2018 12:20 | 1st = 4 Ultimate Rockstar 2nd = 3 Allstar Sea 3rd = 6 Five Star Retreat 4th = 2 Alabama Tiff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 2 - 7 Jeddah Aheadah | ||
Mon Jun 11 2018 12:15 | 1st = 7 Jeddah Aheadah 2nd = 3 Champagne Friday 3rd = 10 Red Jewel Girl 4th = 5 Evie Matilda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 3 El Hefe | ||
Mon Jun 11 2018 12:12 | 1st = 3 El Hefe 2nd = 5 Bigtime Twinkle 3rd = 1 Mitsuta 4th = 8 Thrilling Stan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 5 Vincero | ||
Mon Jun 11 2018 12:09 | 1st = 5 Vincero 2nd = 1 Venus Allen 3rd = 7 Usara Allen 4th = 3 Magic Kenz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 1 - 3 Foreign Territory | ||
Mon Jun 11 2018 12:05 | 1st = 3 Foreign Territory 2nd = 6 The Bald Eagle 3rd = 1 Time Of Glory 4th = 5 Aeecee Delighted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 1 Ginger Micky | ||
Mon Jun 11 2018 12:00 | 1st = 1 Ginger Micky 2nd = 6 Betamerica 3rd = 7 Goddess Jujon 4th = 5 Stellar Antares |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 3 Cawbourne Ridge | ||
Mon Jun 11 2018 11:55 | 1st = 3 Cawbourne Ridge 2nd = 4 Cawbourne Lick 3rd = 1 Smiling Sid 4th = 7 Bigtime Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 1 - 9 Cavalini | ||
Mon Jun 11 2018 11:45 | 1st = 9 Cavalini 2nd = 2 Beerz With Clint 3rd = 3 Bold Type 4th = 12 Yulong Mercury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 4 Bigtime Charlie | ||
Mon Jun 11 2018 11:38 | 1st = 4 Bigtime Charlie 2nd = 6 Bigtime Ivo 3rd = 8 Blue Precision 4th = 1 Mark Be Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 1 Cawbourne Lyns | ||
Mon Jun 11 2018 11:20 | 1st = 1 Cawbourne Lyns 2nd = 8 Nippa A Spot 3rd = 2 Cawbourne Chops 4th = 5 Cawbourne Spree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 6 White Comet | ||
Mon Jun 11 2018 11:03 | 1st = 6 White Comet 2nd = 7 Cawbourne Sandy 3rd = 3 Cawbourne Mack 4th = 8 Slick Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 1 Trendy Val | ||
Mon Jun 11 2018 10:45 | 1st = 1 Trendy Val 2nd = 4 Fantastic Teddy 3rd = 2 Flying Lachie 4th = 7 Electrical Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 1 Hes A Sharkie | ||
Mon Jun 11 2018 10:28 | 1st = 1 Hes A Sharkie 2nd = 8 Cawbourne Liz 3rd = 6 Hashtag Blessed 4th = 7 Dyna Bentley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 1 Pangee Street | ||
Fri May 11 2018 23:57 | 1st = 1 Pangee Street 2nd = 2 Leonard Monelli 3rd = 6 Lhotse Monelli 4th = 4 Chevy Sheikh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagin Race 8 - 9 Delightful Shadow | ||
Fri May 11 2018 23:45 | 1st = 9 Delightful Shadow 2nd = 5 Ideal Charm 3rd = 10 Show You The Stars 4th = 6 Startamotor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 6 Fire Blaze | ||
Fri May 11 2018 23:37 | 1st = 6 Fire Blaze 2nd = 7 Alfa Tonic 3rd = 2 Desert Rampage 4th = 1 Peak Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 10 Touch Of Success | ||
Fri May 11 2018 23:30 | 1st = 10 Touch Of Success 2nd = 11 Bravo Tex 3rd = 1 Luis Alberto 4th = 9 Arthur Lowe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 1 Chezzy Allen | ||
Fri May 11 2018 23:12 | 1st = 1 Chezzy Allen 2nd = 8 Ramifications 3rd = 4 Goldie Rocks 4th = 3 Iona Carlson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagin Race 7 - 8 Mckinley | ||
Fri May 11 2018 23:05 | 1st = 8 Mckinley 2nd = 7 Simondou Su 3rd = 6 Lavros Vance 4th = 2 Lynnes Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 1 Besotted | ||
Fri May 11 2018 22:57 | 1st = 1 Besotted 2nd = 3 Qtown Rip Roaring 3rd = 10 Campora 4th = 6 Frostyflyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 3 Smooth Over | ||
Fri May 11 2018 22:54 | 1st = 3 Smooth Over 2nd = 2 Dandalup Annie 3rd = 1 Tallulah 4th = 8 Techno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 5 Right Said Frank | ||
Fri May 11 2018 22:49 | 1st = 5 Right Said Frank 2nd = 2 Sachi 3rd = 1 Flying Action 4th = 8 Avalon Sisco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 10 - 5 Ride High | ||
Fri May 11 2018 22:44 | 1st = 5 Ride High 2nd = 7 Justice Served 3rd = 3 Mollywood 4th = 2 Jackierabbit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 11 - 6 Simply Toby | ||
Fri May 11 2018 22:37 | 1st = 6 Simply Toby 2nd = 5 Flavia 3rd = 7 Aussie As 4th = 2 Wongawilli Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagin Race 6 - 5 Just Barney | ||
Fri May 11 2018 22:36 | 1st = 5 Just Barney 2nd = 2 The Royal Lady 3rd = 6 Estilo 4th = 7 Cheveyo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 5 Patchy Kat | ||
Fri May 11 2018 22:34 | 1st = 5 Patchy Kat 2nd = 1 Kili Monelli 3rd = 3 Stockton 4th = 2 Trickster Lumik |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 10 - 6 Firestorm Red | ||
Fri May 11 2018 22:32 | 1st = 6 Firestorm Red 2nd = 8 Smooth Cash 3rd = 7 Rainbow Comet 4th = 5 Chris Be Quick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 1 Mepunga Pride | ||
Fri May 11 2018 22:30 | 1st = 1 Mepunga Pride 2nd = 2 Zipping Megan 3rd = 6 Acrostar 4th = 8 Gin Lees Bullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 11 - 5 Mareeba | ||
Fri May 11 2018 22:27 | 1st = 5 Mareeba 2nd = 6 Bombshell Blonde 3rd = 8 Mister Peanuts 4th = 7 You Gotta Doo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 2 Simba Bromac | ||
Fri May 11 2018 22:25 | 1st = 2 Simba Bromac 2nd = 1 Messi 3rd = 9 El Jacko 4th = 4 Dame Puissant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 8 Phanton Mae | ||
Fri May 11 2018 22:18 | 1st = 8 Phanton Mae 2nd = 2 Always Late 3rd = 5 Agent Doggett 4th = 1 Just Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 5 Full Tilt | ||
Fri May 11 2018 22:15 | 1st = 5 Full Tilt 2nd = 6 Cookie Rose 3rd = 1 Trap Queen 4th = 4 Nitro Hook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 5 Kitsilano | ||
Fri May 11 2018 22:14 | 1st = 5 Kitsilano 2nd = 4 Mumstheword 3rd = 1 Bellas Belle 4th = 2 My Hips Dont Lie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 1 Leisel Monelli | ||
Fri May 11 2018 22:11 | 1st = 1 Leisel Monelli 2nd = 2 Petria Monelli 3rd = 5 Diva De Kahn 4th = 6 Ren Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 2 Seeuinnashville | ||
Fri May 11 2018 22:10 | 1st = 2 Seeuinnashville 2nd = 8 Louis Sedgwick 3rd = 1 Weeks End 4th = 9 Dolly Mach Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 7 Shima Bar | ||
Fri May 11 2018 22:08 | 1st = 7 Shima Bar 2nd = 1 Spudtacular 3rd = 2 Garick Olivander 4th = 4 Nymphadora Tonks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 10 - 2 Queen Taro | ||
Fri May 11 2018 22:05 | 1st = 2 Queen Taro 2nd = 9 Tiggerlong Bear 3rd = 8 Fizzy Bale 4th = 4 Its My Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 9 - 9 Browns Creek Boy | ||
Fri May 11 2018 22:03 | 1st = 9 Browns Creek Boy 2nd = 10 Alabama Tyson 3rd = 4 Presidential Dude 4th = 1 Big Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagin Race 5 - 10 Danieljohn | ||
Fri May 11 2018 22:00 | 1st = 10 Danieljohn 2nd = 3 Twentynine Twelve 3rd = 1 She Could Be Good 4th = 5 Soho Wonder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 3 Veloce Nero | ||
Fri May 11 2018 22:00 | 1st = 3 Veloce Nero 2nd = 8 Alotta Talk 3rd = 7 Midnight Starlet 4th = 6 My Mate Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 6 Simbarea | ||
Fri May 11 2018 21:57 | 1st = 6 Simbarea 2nd = 8 Special Member 3rd = 3 Black Bindi 4th = 2 Jesses Typhoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 1 Art Keeper | ||
Fri May 11 2018 21:55 | 1st = 1 Art Keeper 2nd = 3 Ardens Concord 3rd = 10 Billy Mack 4th = 2 Sir Nicholas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 7 Roxys Double | ||
Fri May 11 2018 21:54 | 1st = 7 Roxys Double 2nd = 4 Mini Earner 3rd = 8 Flying Urkal 4th = 1 Cosmic Colada |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 8 Kouta Excuses | ||
Fri May 11 2018 21:48 | 1st = 8 Kouta Excuses 2nd = 6 Last Outlaw 3rd = 3 Kouta And Cream 4th = 7 Gomez Sanchez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 9 - 2 Hippo Clan | ||
Fri May 11 2018 21:45 | 1st = 2 Hippo Clan 2nd = 1 Zipping Duff 3rd = 3 Will Dazzle 4th = 5 Specialality |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 2 Heezaladiesman | ||
Fri May 11 2018 21:44 | 1st = 2 Heezaladiesman 2nd = 1 Majestically 3rd = 5 Swaffham Success 4th = 6 Elementofdoubt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 6 Magical Marn | ||
Fri May 11 2018 21:40 | 1st = 6 Magical Marn 2nd = 3 Brocks Territory 3rd = 2 Wingatui Dew 4th = 9 Holdonsu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 1 Sky Wave | ||
Fri May 11 2018 21:38 | 1st = 1 Sky Wave 2nd = 2 Big Flash Marjen 3rd = 8 Sling A Chevy 4th = 7 Nangar Jill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 1 Omega Bonner | ||
Fri May 11 2018 21:35 | 1st = 1 Omega Bonner 2nd = 5 Dr Shreds 3rd = 6 Aston Hinkley 4th = 2 Ripplebrook Will |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 8 - 3 Atomic Red | ||
Fri May 11 2018 21:33 | 1st = 3 Atomic Red 2nd = 9 Ultimate Art 3rd = 8 Parramatta 4th = 4 So Kool Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 5 Simply Ready | ||
Fri May 11 2018 21:32 | 1st = 5 Simply Ready 2nd = 3 Morris Memory 3rd = 8 Obstruction 4th = 2 Collectanator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 8 - 14 Malmas | ||
Fri May 11 2018 21:30 | 1st = 14 Malmas 2nd = 8 Linguist 3rd = 13 Citrus Wish 4th = 11 Highgate Hill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagin Race 4 - 4 Hillbilly Time | ||
Fri May 11 2018 21:28 | 1st = 4 Hillbilly Time 2nd = 2 Spendthelot 3rd = 1 Compact Rocket 4th = 6 Art Lover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 2 Dyna Terror | ||
Fri May 11 2018 21:28 | 1st = 2 Dyna Terror 2nd = 1 Kiss Me Nicki 3rd = 8 Lylahs Way 4th = 4 Hedwig |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 3 Maczaffair | ||
Fri May 11 2018 21:24 | 1st = 3 Maczaffair 2nd = 11 Eden Franco 3rd = 6 Sarah Goody 4th = 2 Major Reality |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 8 - 1 Gunshot Ridge | ||
Fri May 11 2018 21:24 | 1st = 1 Gunshot Ridge 2nd = 5 Dyna Elias 3rd = 2 Barbies Chance 4th = 6 Tiggerlong Thief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 8 Uncle Donuts | ||
Fri May 11 2018 21:18 | 1st = 8 Uncle Donuts 2nd = 1 Nangar Blaze 3rd = 7 Elusive Wave 4th = 6 Toms Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 4 Lucas Rose | ||
Fri May 11 2018 21:15 | 1st = 4 Lucas Rose 2nd = 7 Milla Rose 3rd = 8 Mallee Spring 4th = 1 Haristotle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 7 Maywyns Zephyr | ||
Fri May 11 2018 21:14 | 1st = 7 Maywyns Zephyr 2nd = 8 Buriton Bailey 3rd = 3 Im A Peregrine 4th = 6 Im Johnny Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 7 Laid Back Jumbo | ||
Fri May 11 2018 21:12 | 1st = 7 Laid Back Jumbo 2nd = 5 Tom Gundi 3rd = 8 Double Cracker 4th = 4 Need More Coin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 1 Yankee Vision | ||
Fri May 11 2018 21:10 | 1st = 1 Yankee Vision 2nd = 7 Two Times Bettor 3rd = 11 Reality Writer 4th = 10 Soho Crucio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 4 Inside Game | ||
Fri May 11 2018 21:08 | 1st = 4 Inside Game 2nd = 1 Jakesta 3rd = 6 Chief Command 4th = 3 Captain Risky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 7 - 1 Strickland | ||
Fri May 11 2018 21:05 | 1st = 1 Strickland 2nd = 3 Tiggerlong Eve 3rd = 2 Spicy Blast 4th = 8 Gotta Cheer Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 7 - 3 My Casino Belle | ||
Fri May 11 2018 21:03 | 1st = 3 My Casino Belle 2nd = 8 Miss Rodriguez 3rd = 9 My Bettor Bella 4th = 1 Lucky Artist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 7 - 2 Jamaican Rain | ||
Fri May 11 2018 21:00 | 1st = 2 Jamaican Rain 2nd = 7 Scoliaro 3rd = 8 Nothing But A Saga 4th = 6 Four Sisters |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagin Race 3 - 1 Natural Temptation | ||
Fri May 11 2018 21:00 | 1st = 1 Natural Temptation 2nd = 8 Shelby Cruzin 3rd = 5 Gangbuster 4th = 10 Lady Azalea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 1 Ritza Millie | ||
Fri May 11 2018 20:58 | 1st = 1 Ritza Millie 2nd = 3 Blue Moon Rising 3rd = 2 Nangar Gift 4th = 4 Winlock Silver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 8 Tito Mojito | ||
Fri May 11 2018 20:55 | 1st = 8 Tito Mojito 2nd = 1 Raise The Bet 3rd = 6 Blackjack Neo 4th = 2 Flywheel Alfie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 7 Our Jimmy Johnstone | ||
Fri May 11 2018 20:54 | 1st = 7 Our Jimmy Johnstone 2nd = 3 Shandale 4th = 10 Major Catastrophe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 1 Hasten Slowly | ||
Fri May 11 2018 20:48 | 1st = 1 Hasten Slowly 2nd = 8 Gordette 3rd = 5 Menzali 4th = 7 My Girl Lava |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 5 La Machnificent | ||
Fri May 11 2018 20:44 | 1st = 5 La Machnificent 2nd = 3 The Shooting Star 3rd = 6 Bobbies Delight 4th = 2 Adrian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 6 - 1 Dintys Chance | ||
Fri May 11 2018 20:42 | 1st = 1 Dintys Chance 2nd = 8 Westside Nippa 3rd = 5 Manticore 4th = 3 Budge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 6 Nostra Villa | ||
Fri May 11 2018 20:40 | 1st = 6 Nostra Villa 2nd = 8 Frankincense 3rd = 4 Molly Kelly 4th = 2 My Harmony Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 8 Two Times Twice | ||
Fri May 11 2018 20:38 | 1st = 8 Two Times Twice 2nd = 3 Nangar Ace 3rd = 1 Beijing Fling 4th = 2 Blazing Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 6 In A Spin | ||
Fri May 11 2018 20:33 | 1st = 6 In A Spin 2nd = 1 Nicky Neo 3rd = 2 Labuan Starfish 4th = 4 Lakeview Maisey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 6 - 1 Masterchief | ||
Fri May 11 2018 20:33 | 1st = 1 Masterchief 2nd = 8 Anakena 3rd = 6 Pay Me Overs 4th = 3 Captains Call |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 6 - 16 My Little Oliver | ||
Fri May 11 2018 20:30 | 1st = 16 My Little Oliver 2nd = 9 Metson 3rd = 7 La Volt 4th = 13 Deported |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 1 Blue Gum Hill | ||
Fri May 11 2018 20:28 | 1st = 1 Blue Gum Hill 2nd = 4 Miss Innings 3rd = 6 Zipping Koda 4th = 7 Rellim Diesel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagin Race 2 - 8 Somewhereonlyiknow | ||
Fri May 11 2018 20:28 | 1st = 8 Somewhereonlyiknow 2nd = 4 Simply Sweet 3rd = 2 White Eagle 4th = 10 Just A Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 9 Ideal Tyson | ||
Fri May 11 2018 20:24 | 1st = 9 Ideal Tyson 2nd = 10 Chal Storm 3rd = 2 Dana Duke 4th = 1 Irockmyworld |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 5 - 7 Fancy Georgie | ||
Fri May 11 2018 20:22 | 1st = 7 Fancy Georgie 2nd = 2 Take The Spot 3rd = 1 Chance Perfected 4th = 4 Tony Taro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 2 Poco Dorado | ||
Fri May 11 2018 20:18 | 1st = 2 Poco Dorado 2nd = 6 Lets Go Girl 3rd = 1 Gizza Malarkey 4th = 5 Shareef |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 10 - 6 Agostini | ||
Fri May 11 2018 20:15 | 1st = 6 Agostini 2nd = 3 Show Of Faith 3rd = 4 My Royal Roxy 4th = 1 Awhi Mai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 9 Clarenden Valour | ||
Fri May 11 2018 20:14 | 1st = 9 Clarenden Valour 2nd = 4 Reddy Major 3rd = 3 Betting Man 4th = 7 Bettorhavtime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 2 Our Delta Rose | ||
Fri May 11 2018 20:12 | 1st = 2 Our Delta Rose 2nd = 3 Charly Shu Shine 3rd = 1 Reatily Shintaro 4th = 4 Valdar Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 11 Berisari | ||
Fri May 11 2018 20:10 | 1st = 11 Berisari 2nd = 10 Carlas Pixel 3rd = 9 Rockstar Angel 4th = 1 Kotare Yarra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 5 Alonso Mornay | ||
Fri May 11 2018 20:08 | 1st = 5 Alonso Mornay 2nd = 4 No Excuse 3rd = 7 Sisco Bella 4th = 3 Broken Axle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 10 - 4 Tuapeka Trick | ||
Fri May 11 2018 20:05 | 1st = 4 Tuapeka Trick 2nd = 11 Mighty American 3rd = 2 Extreme Stride 4th = 5 Motu Bettor Be Quick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 4 - 7 Stellar Flash | ||
Fri May 11 2018 20:04 | 1st = 7 Stellar Flash 2nd = 1 Vinneys Brae 3rd = 3 Tanas Angel 4th = 6 Lady Fusion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 5 - 6 Hes Chiming | ||
Fri May 11 2018 20:03 | 1st = 6 Hes Chiming 2nd = 8 Royal Gamble 3rd = 10 War Dan 4th = 7 Maximus Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 5 - 6 Hazard Ahead | ||
Fri May 11 2018 20:00 | 1st = 6 Hazard Ahead 2nd = 2 Zabalan 3rd = 10 The Black Leopard 4th = 12 Seattle Park |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 7 Telarah Flash | ||
Fri May 11 2018 19:57 | 1st = 7 Telarah Flash 2nd = 8 You Can Be 3rd = 4 Memory Remains 4th = 2 Deejay Frankie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagin Race 1 - 4 Tubbs Farquhar | ||
Fri May 11 2018 19:55 | 1st = 4 Tubbs Farquhar 2nd = 6 Sameplace Sametime 3rd = 3 Join The Que 4th = 1 Clarina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 5 Hazelwood Flyer | ||
Fri May 11 2018 19:53 | 1st = 5 Hazelwood Flyer 2nd = 10 Markinch Maid 3rd = 7 Call Me Waylan 4th = 8 Buzz Rash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 2 Gotta Go Gabbana | ||
Fri May 11 2018 19:52 | 1st = 2 Gotta Go Gabbana 2nd = 1 Anime 3rd = 10 Skewsy Newsy 4th = 3 Chiaroscuro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 8 Pumpernickel | ||
Fri May 11 2018 19:50 | 1st = 8 Pumpernickel 2nd = 5 Desiree Dancer 3rd = 3 Tiggerlong Boo 4th = 6 Penny Worth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 9 - 7 Seaswift Joy | ||
Fri May 11 2018 19:49 | 1st = 7 Seaswift Joy 2nd = 6 Utmost Delight 3rd = 4 Step Up 4th = 5 American Tart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 3 - 4 Blue Jay Way | ||
Fri May 11 2018 19:46 | 1st = 4 Blue Jay Way 2nd = 2 Willy Taro 3rd = 6 Monster Lucy 4th = 8 We Gotta Million |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 5 Kentsford Kenny | ||
Fri May 11 2018 19:45 | 1st = 5 Kentsford Kenny 2nd = 4 Julius Franco 3rd = 2 Viewbytherock 4th = 7 Alto Cumulus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 4 Rockin Shiraz | ||
Fri May 11 2018 19:40 | 1st = 4 Rockin Shiraz 2nd = 10 Col Du Galibier 3rd = 5 Dynamic Legacy 4th = 6 Hellbound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 3 On The Avenue | ||
Fri May 11 2018 19:38 | 1st = 3 On The Avenue 2nd = 4 Air Traffic 3rd = 7 Dougie Kazam 4th = 8 Uschi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 9 - 9 Billy Badger | ||
Fri May 11 2018 19:37 | 1st = 9 Billy Badger 2nd = 8 Bettors Heart 3rd = 2 Hail Christian 4th = 5 Shezza Gnp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 8 Joyous Jill | ||
Fri May 11 2018 19:34 | 1st = 8 Joyous Jill 2nd = 7 Grand Devinci 3rd = 1 Ohana Sparkles 4th = 2 Dobre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 4 - 7 Conviction | ||
Fri May 11 2018 19:33 | 1st = 7 Conviction 2nd = 1 Pretty Hot 3rd = 6 Our Wall Street Wolf 4th = 11 Ring The Till |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 4 - 2 Lord Mapperley | ||
Fri May 11 2018 19:30 | 1st = 2 Lord Mapperley 2nd = 5 Soluminate 3rd = 9 Evie Matilda 4th = 11 Reliabelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 4 Penny Pop | ||
Fri May 11 2018 19:27 | 1st = 4 Penny Pop 2nd = 7 Tiggerlong Rock 3rd = 8 Black Market 4th = 3 Yuko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 4 Daisy Lara | ||
Fri May 11 2018 19:26 | 1st = 4 Daisy Lara 2nd = 7 Hypocritical 3rd = 3 Highland Laddie 4th = 6 Allegro Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 2 - 4 Lonesome Ollie | ||
Fri May 11 2018 19:23 | 1st = 4 Lonesome Ollie 2nd = 8 Stagger Out Fred 3rd = 7 Sunlit Conswala 4th = 1 Halle Rockin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 1 Major Survivor | ||
Fri May 11 2018 19:22 | 1st = 1 Major Survivor 2nd = 4 Euphoric Moment 3rd = 6 Bletchley Park 4th = 7 The Lightning Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 4 Dantelah | ||
Fri May 11 2018 19:20 | 1st = 4 Dantelah 2nd = 5 Smashing Sarah 3rd = 2 Spuds Mate 4th = 8 Country Greg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 8 - 7 Monaro Mia | ||
Fri May 11 2018 19:17 | 1st = 7 Monaro Mia 2nd = 6 Sex On Fire 3rd = 3 Brooks Belle 4th = 4 Aoraki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 12 Arambi Star | ||
Fri May 11 2018 19:15 | 1st = 12 Arambi Star 2nd = 7 Missy Murdock 3rd = 8 Stones Corner 4th = 1 Cosmic Courageous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 1 One More Light | ||
Fri May 11 2018 19:14 | 1st = 1 One More Light 2nd = 2 Azure Dragon 3rd = 3 Tolga 4th = 8 Shes Our Poppy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 9 Rocknroll Icon | ||
Fri May 11 2018 19:10 | 1st = 9 Rocknroll Icon 2nd = 5 Christian Major 3rd = 4 Kotare Mahdi 4th = 1 Four Starzzz Forsa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 7 Dynamic Street | ||
Fri May 11 2018 19:08 | 1st = 7 Dynamic Street 2nd = 2 Lance Allen 3rd = 3 Lady Freckles 4th = 4 Assasins Code |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 8 - 10 Monkeys Way | ||
Fri May 11 2018 19:07 | 1st = 10 Monkeys Way 2nd = 9 Le Lievres Gift 3rd = 8 Bd Khaosan 4th = 5 McLovin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 1 - 6 Lets Go Joe | ||
Fri May 11 2018 19:04 | 1st = 6 Lets Go Joe 2nd = 8 Adaline Jane 3rd = 7 Double Vodka Sue 4th = 1 Bulls Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 3 - 11 Our Positano | ||
Fri May 11 2018 19:03 | 1st = 11 Our Positano 2nd = 10 Our Castanea 3rd = 2 Gunna Cullect 4th = 8 Bradness Eldefuego |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 3 - 5 Jackanna | ||
Fri May 11 2018 19:00 | 1st = 5 Jackanna 2nd = 1 Bella 3rd = 8 Night In Paradise 4th = 6 Kiss The Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 7 Challis Sprite | ||
Fri May 11 2018 18:58 | 1st = 7 Challis Sprite 2nd = 4 Ellens Stardust 3rd = 6 Eranna Bale 4th = 3 Umar Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 5 Zoie Willow | ||
Fri May 11 2018 18:56 | 1st = 5 Zoie Willow 2nd = 8 Bigtime Conrad 3rd = 3 Kirkham Jasper 4th = 2 Opawa Lyon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 3 Rose Rose | ||
Fri May 11 2018 18:55 | 1st = 3 Rose Rose 2nd = 9 Totally Bullish 3rd = 4 Eau Rouge 4th = 8 Omega Vera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 1 Ava Surprise | ||
Fri May 11 2018 18:52 | 1st = 1 Ava Surprise 2nd = 4 Double Oak 3rd = 2 Sure Shot 4th = 8 Kyella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 12 - 5 Two Blocks | ||
Fri May 11 2018 18:49 | 1st = 5 Two Blocks 2nd = 4 Knocker Elly 3rd = 2 Greysynd Frankie 4th = 7 Mollified |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 7 - 4 Beaudiene Western | ||
Fri May 11 2018 18:48 | 1st = 4 Beaudiene Western 2nd = 3 Lincoln Road 3rd = 7 Poppy Drayton 4th = 1 Jack Nicholson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 7 - 7 Lady Stingray | ||
Fri May 11 2018 18:45 | 1st = 7 Lady Stingray 2nd = 10 Little Punga 3rd = 11 Saint Stephen 4th = 8 Diraja Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 1 Save Our Pennys | ||
Fri May 11 2018 18:40 | 1st = 1 Save Our Pennys 2nd = 7 Robbie Zuve 3rd = 4 Kheiron 4th = 9 Daquiri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 7 Miss Morrisset | ||
Fri May 11 2018 18:38 | 1st = 7 Miss Morrisset 2nd = 2 Dubovka 3rd = 6 Crash Cobra 4th = 5 Erupt Eve Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 7 - 6 Sicario | ||
Fri May 11 2018 18:37 | 1st = 6 Sicario 2nd = 9 Alta Orlando 3rd = 5 Pats Delight 4th = 2 Tiger Thompson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 2 Margolis | ||
Fri May 11 2018 18:34 | 1st = 2 Margolis 2nd = 1 Peaked 3rd = 6 Whats Up Skip 4th = 4 Ninetymile Hawk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 2 - 2 Callmequeenbee | ||
Fri May 11 2018 18:33 | 1st = 2 Callmequeenbee 2nd = 1 Barlor Troubadour 3rd = 7 Derby Downs 4th = 9 Star Play |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 2 - 2 Hawkestone | ||
Fri May 11 2018 18:30 | 1st = 2 Hawkestone 2nd = 6 Six Sigma 3rd = 12 Waltzing My Hilda 4th = 1 Golden Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 5 Dyna Dave | ||
Fri May 11 2018 18:28 | 1st = 5 Dyna Dave 2nd = 6 Bigtime Levi 3rd = 2 No Time Toulouse 4th = 8 Fusion Cronulla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 2 Honey Hornet | ||
Fri May 11 2018 18:27 | 1st = 2 Honey Hornet 2nd = 8 Road Scholar 3rd = 3 Haras Rebel 4th = 5 Wildash Cecil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 6 Blixt | ||
Fri May 11 2018 18:24 | 1st = 6 Blixt 2nd = 4 Oath 3rd = 3 Essee Mackie 4th = 1 Drift A Bit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 1 Full Of Weetbix | ||
Fri May 11 2018 18:20 | 1st = 1 Full Of Weetbix 2nd = 4 Mercedes Red 3rd = 6 Hot Cruiser 4th = 5 Ample Warning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 5 Mr Sundon | ||
Fri May 11 2018 18:15 | 1st = 5 Mr Sundon 2nd = 12 Kyvalley Barney 3rd = 2 Pizza Queen 4th = 4 Prosthesis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 6 - 2 Double Edged | ||
Fri May 11 2018 18:12 | 1st = 2 Double Edged 2nd = 6 Faulty 3rd = 7 Stormy Planet 4th = 4 Chengdu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 1 Praters Recruit | ||
Fri May 11 2018 18:10 | 1st = 1 Praters Recruit 2nd = 4 Pyro Bob 3rd = 7 Astins Warrior 4th = 3 Maywyn Rewards |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 6 - 5 Elle Mac | ||
Fri May 11 2018 18:07 | 1st = 5 Elle Mac 2nd = 8 Bettor Trix 3rd = 15 Delight In Me 4th = 4 Dibaba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 2 Flash Lock | ||
Fri May 11 2018 18:04 | 1st = 2 Flash Lock 2nd = 1 Mums Magic 3rd = 4 La Montenara 4th = 3 Ruby Rabs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 1 - 4 Just A Kool Joe | ||
Fri May 11 2018 18:02 | 1st = 4 Just A Kool Joe 2nd = 1 Pay Me Interest 3rd = 5 Caesars Falcon 4th = 10 Amanapour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 1 - 10 River Star | ||
Fri May 11 2018 18:00 | 1st = 10 River Star 2nd = 4 Just Like Magic 3rd = 11 Shes On Time 4th = 13 The Great Bratski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 7 Sterling Archer | ||
Fri May 11 2018 17:57 | 1st = 7 Sterling Archer 2nd = 4 Fierce Lomar 3rd = 1 Dyna Zapto 4th = 5 Zipping Jess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 7 Cawbourne Krusty | ||
Fri May 11 2018 17:54 | 1st = 7 Cawbourne Krusty 2nd = 1 Idol Tom 3rd = 3 Bigtime Tears 4th = 2 Bigtime Lily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 6 - 5 The Pix | ||
Fri May 11 2018 17:52 | 1st = 5 The Pix 2nd = 4 Glamour And Class 3rd = 8 Most Delightful 4th = 3 Lettuceventilate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 4 Haras Flame | ||
Fri May 11 2018 17:49 | 1st = 4 Haras Flame 2nd = 2 Syfy Hero 3rd = 1 Smart Werina 4th = 3 Smokey Wishes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 7 Red Coat | ||
Fri May 11 2018 17:45 | 1st = 7 Red Coat 2nd = 2 Dynamic Goodwin 3rd = 1 Fredys Flash 4th = 8 New Direction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 5 - 8 Make Way | ||
Fri May 11 2018 17:44 | 1st = 8 Make Way 2nd = 12 Mr Yips 3rd = 10 Madam Secretary 4th = 13 Glenn Ford |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 5 - 4 Notta Mocha | ||
Fri May 11 2018 17:40 | 1st = 4 Notta Mocha 2nd = 9 My Girl Chilly 3rd = 7 Key To The World 4th = 3 Bentleys Brother |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 7 Waleonjon | ||
Fri May 11 2018 17:37 | 1st = 7 Waleonjon 2nd = 2 Bella Shima 3rd = 8 Barry Bomber 4th = 1 Pepper Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 5 - 15 Habibi Inta | ||
Fri May 11 2018 17:32 | 1st = 15 Habibi Inta 2nd = 7 Izmok 3rd = 13 Arran Chief 4th = 16 Destiny Jones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 3 Fire To Rain | ||
Fri May 11 2018 17:30 | 1st = 3 Fire To Rain 2nd = 1 Topaz Tan 3rd = 2 Hesa Rebel 4th = 7 Bintang Laurie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 10 - 11 Whiskey Blaze | ||
Fri May 11 2018 17:25 | 1st = 11 Whiskey Blaze 2nd = 4 Nerio 3rd = 1 Skylarhain 4th = 10 Changeoverme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 3 Nangar Panda | ||
Fri May 11 2018 17:22 | 1st = 3 Nangar Panda 2nd = 8 Elite Opal 3rd = 2 True And Correct 4th = 5 Black Bandicoot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 2 Bigtime Blue | ||
Fri May 11 2018 17:21 | 1st = 2 Bigtime Blue 2nd = 6 Sir Duggie 3rd = 8 Idol Hot 4th = 1 Mila Mila |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 6 Hone In | ||
Fri May 11 2018 17:18 | 1st = 6 Hone In 2nd = 3 Circus Oasis 3rd = 7 Serious Bolt 4th = 5 My Names David |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 5 - 8 Artistic Bella | ||
Fri May 11 2018 17:13 | 1st = 8 Artistic Bella 2nd = 7 Star Brutus 3rd = 3 Bet the Limit 4th = 5 Malicious Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 4 - 6 Ideal Roman | ||
Fri May 11 2018 17:11 | 1st = 6 Ideal Roman 2nd = 3 Henry Hubert 3rd = 7 Classie American 4th = 1 Lynbar Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 8 - 3 Pass The Glass | ||
Fri May 11 2018 17:10 | 1st = 3 Pass The Glass 2nd = 4 Connermara Rose 3rd = 2 Dyadamo 4th = 10 Ceallach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 1 Kaan Pakmak | ||
Fri May 11 2018 17:07 | 1st = 1 Kaan Pakmak 2nd = 3 Guy Fawkes 3rd = 6 Holly Knocks 4th = 8 Barneys Bounty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 5 Zipping Merlow | ||
Fri May 11 2018 17:04 | 1st = 5 Zipping Merlow 2nd = 6 Smiley Mulwee 3rd = 7 Esthers Bella 4th = 3 Shearers Ugg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 4 - 7 Friars Gift | ||
Fri May 11 2018 17:00 | 1st = 7 Friars Gift 2nd = 6 Blizzard Express 3rd = 8 Friarfighter 4th = 2 Spin Da Wheels |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 4 - 16 Ideal Rule | ||
Fri May 11 2018 16:59 | 1st = 16 Ideal Rule 2nd = 4 Editorial 3rd = 5 Overarm 4th = 8 Haydens Meddle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 7 Black Impala | ||
Fri May 11 2018 16:57 | 1st = 7 Black Impala 2nd = 3 Aston Frankel 3rd = 2 Zed Merrett 4th = 6 Mepunga Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 7 Invincible Loxton | ||
Fri May 11 2018 16:53 | 1st = 7 Invincible Loxton 2nd = 1 Jazzy Artist 3rd = 5 Speedie Mcardle 4th = 11 Fire Up Franco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 8 - 10 Kartem Around Boy | ||
Fri May 11 2018 16:50 | 1st = 10 Kartem Around Boy 2nd = 6 Keighran 3rd = 8 Overstay 4th = 12 Lomi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 1 Rapper Tilly | ||
Fri May 11 2018 16:49 | 1st = 1 Rapper Tilly 2nd = 4 Dyna Boomer 3rd = 2 Jinja Loren 4th = 6 Caveman Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 3 Ash Tide | ||
Fri May 11 2018 16:47 | 1st = 3 Ash Tide 2nd = 1 Miss Pocket Aces 3rd = 6 Galway Alice 4th = 5 Honeys Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 3 Max Cady | ||
Fri May 11 2018 16:44 | 1st = 3 Max Cady 2nd = 4 Confinement 3rd = 5 Infrared Ethics 4th = 2 Archie Wah Wah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 8 - 1 After All That | ||
Fri May 11 2018 16:40 | 1st = 1 After All That 2nd = 6 Unbiased 3rd = 14 My Tagoson 4th = 15 Try N Run A Muck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 3 - 11 Woodstone | ||
Fri May 11 2018 16:39 | 1st = 11 Woodstone 2nd = 8 Majestic One 3rd = 2 Jomo 4th = 3 Franco Nadal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 5 Whiskey Rose | ||
Fri May 11 2018 16:37 | 1st = 5 Whiskey Rose 2nd = 6 Oleg 3rd = 1 Jacks Pick 4th = 3 Calen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 4 - 10 Eliska | ||
Fri May 11 2018 16:33 | 1st = 10 Eliska 2nd = 2 Fan Tays Ya 3rd = 1 Sophie Stening 4th = 9 Protect My Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 7 - 3 Action In Rio | ||
Fri May 11 2018 16:30 | 1st = 3 Action In Rio 2nd = 1 Jimassi 3rd = 2 Aldos Gold 4th = 6 Brobak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 3 - 8 One Apollo | ||
Fri May 11 2018 16:29 | 1st = 8 One Apollo 2nd = 6 You Really Got Me 3rd = 5 Jake The Mus 4th = 2 Cheerful |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 1 Long Road Home | ||
Fri May 11 2018 16:27 | 1st = 1 Long Road Home 2nd = 4 Crystal Blast 3rd = 7 Mulgowie Yowie 4th = 8 Gray Grey Goose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 3 - 5 Lord Kronos | ||
Fri May 11 2018 16:25 | 1st = 5 Lord Kronos 2nd = 2 Chasing Chaos 3rd = 3 Dr Sykes 4th = 6 Toru Waimarie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 1 Goodwin Terry | ||
Fri May 11 2018 16:24 | 1st = 1 Goodwin Terry 2nd = 3 Viva Opal 3rd = 6 Gattlin Sun 4th = 4 Allonsy Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 8 - 3 Northern Lights | ||
Fri May 11 2018 16:20 | 1st = 3 Northern Lights 2nd = 4 Risaldar 3rd = 12 Secrets No More 4th = 11 Clarendon House |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 7 Benny Burrito | ||
Fri May 11 2018 16:19 | 1st = 7 Benny Burrito 2nd = 2 Cawbourne Stick 3rd = 5 Cawbourne Chezzy 4th = 6 Kings Call |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 2 Triple Agent | ||
Fri May 11 2018 16:17 | 1st = 2 Triple Agent 2nd = 1 Good Luck Mick 3rd = 5 Shot Thru 4th = 3 Cookie Yap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 3 Major Kiwi | ||
Fri May 11 2018 16:13 | 1st = 3 Major Kiwi 2nd = 10 Monarkmac 3rd = 7 Stirling William 4th = 6 Shareapassion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 2 - 1 Edamfast | ||
Fri May 11 2018 16:11 | 1st = 1 Edamfast 2nd = 13 Double O Heaven 3rd = 2 Annaliese Lincoln 4th = 5 Quick As Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 7 - 6 Arties Dreamwinner | ||
Fri May 11 2018 16:10 | 1st = 6 Arties Dreamwinner 2nd = 8 Gaudi 3rd = 9 Secret Reward 4th = 5 Gauteng Gal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 1 Rosdue Shaka | ||
Fri May 11 2018 16:09 | 1st = 1 Rosdue Shaka 2nd = 4 Rosdue Matao 3rd = 8 El Bazza 4th = 2 Frosty Black Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 8 - 2 Super Suave | ||
Fri May 11 2018 16:07 | 1st = 2 Super Suave 2nd = 1 Barefoot Tycoon 3rd = 3 Beau Isa 4th = 16 The Monk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 3 Double Mack | ||
Fri May 11 2018 16:04 | 1st = 3 Double Mack 2nd = 1 Miss Larra 3rd = 8 Barbs Bloss 4th = 6 Mad Ones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 7 - 8 Sedanzer | ||
Fri May 11 2018 16:00 | 1st = 8 Sedanzer 2nd = 1 Duca Valentinois 3rd = 2 Kingsguard 4th = 4 New Tipperary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 2 - 11 Ohanzee | ||
Fri May 11 2018 15:59 | 1st = 11 Ohanzee 2nd = 3 Naholo 3rd = 6 Mach Up 4th = 5 Nandolo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 1 Musketeer Oasis | ||
Fri May 11 2018 15:57 | 1st = 1 Musketeer Oasis 2nd = 2 Miss Sweet Pea 3rd = 7 Midnight Mystery 4th = 4 Outshined |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 3 - 2 Shes Sporty | ||
Fri May 11 2018 15:53 | 1st = 2 Shes Sporty 2nd = 1 Bezzaboma 3rd = 7 Go Lorian 4th = 5 Silver Jolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 6 - 2 Bungalally Belle | ||
Fri May 11 2018 15:50 | 1st = 2 Bungalally Belle 2nd = 4 Noble Rocks 3rd = 11 San Gregorio 4th = 3 Miss Mosh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 2 Midsomer Magic | ||
Fri May 11 2018 15:49 | 1st = 2 Midsomer Magic 2nd = 6 Barge Bale 3rd = 5 Chip Off Block 4th = 1 Ivanhov |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 3 Lady Crimson | ||
Fri May 11 2018 15:47 | 1st = 3 Lady Crimson 2nd = 2 Rosdue Kola 3rd = 7 Shez Nikita 4th = 8 Razziai Rain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 2 - 6 Sporthouse Dream | ||
Fri May 11 2018 15:45 | 1st = 6 Sporthouse Dream 2nd = 5 Yadreamin 3rd = 2 Puskas 4th = 1 Simaro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 7 Lochinvar Chip | ||
Fri May 11 2018 15:44 | 1st = 7 Lochinvar Chip 2nd = 1 Molly Waffle 3rd = 8 Uncle Grub 4th = 5 Proud Racer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 7 - 5 Tarbert | ||
Fri May 11 2018 15:40 | 1st = 5 Tarbert 2nd = 7 Academy Hill 3rd = 3 Eddy Would Go 4th = 13 Wonderful Thing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 1 - 4 Havtime | ||
Fri May 11 2018 15:39 | 1st = 4 Havtime 2nd = 2 Miss Streisand 3rd = 5 Gold Rocks 4th = 1 Fantasize |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 6 My Real Deal | ||
Fri May 11 2018 15:37 | 1st = 6 My Real Deal 2nd = 2 Argyle Roxanne 3rd = 3 Zipping Harper 4th = 7 Keely Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 3 Beau Cishlom | ||
Fri May 11 2018 15:33 | 1st = 3 Beau Cishlom 2nd = 5 Mammals Flash 3rd = 6 Buckhorn Exchange 4th = 7 Machin Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 6 - 5 Mialign | ||
Fri May 11 2018 15:30 | 1st = 5 Mialign 2nd = 13 Written Consent 3rd = 3 Sweet Taste 4th = 7 Xin Loi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 1 - 9 Redwood Invasion | ||
Fri May 11 2018 15:27 | 1st = 9 Redwood Invasion 2nd = 3 Mystical Star 3rd = 7 Daiquiri 4th = 11 Show Gait |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 7 - 5 Tokoriki Lad | ||
Fri May 11 2018 15:27 | 1st = 5 Tokoriki Lad 2nd = 10 Roses Of Joy 3rd = 9 Few Too Many 4th = 15 Howick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 1 Goodwin Marvel | ||
Fri May 11 2018 15:24 | 1st = 1 Goodwin Marvel 2nd = 3 Federal Brae 3rd = 9 Federal Attack 4th = 7 Fire Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 6 - 1 Savatiano | ||
Fri May 11 2018 15:20 | 1st = 1 Savatiano 2nd = 5 Playard 3rd = 2 Siam 4th = 8 Hostwin Meraki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 7 Sierra Oasis | ||
Fri May 11 2018 15:17 | 1st = 7 Sierra Oasis 2nd = 4 Aston Kirui 3rd = 6 On The Bonnet 4th = 1 Southwood Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 9 Rowdy Ruby | ||
Fri May 11 2018 15:16 | 1st = 9 Rowdy Ruby 2nd = 1 Cawbourne Foxy 3rd = 6 Eye Kno 4th = 2 Cawbourne Assist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 2 - 1 Lincs Bute | ||
Fri May 11 2018 15:13 | 1st = 1 Lincs Bute 2nd = 10 Melinka 3rd = 7 Saucy Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 5 - 11 Zeze Ulater | ||
Fri May 11 2018 15:10 | 1st = 11 Zeze Ulater 2nd = 13 Party Set 3rd = 12 Just Mak 4th = 5 Trick N Treat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 11 - 1 Hall Pass | ||
Fri May 11 2018 15:07 | 1st = 1 Hall Pass 2nd = 2 Kulu Dot Com 3rd = 7 Cut Loose Luc 4th = 8 Shifting Sand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 1 - 2 Short Black Roman | ||
Fri May 11 2018 15:06 | 1st = 2 Short Black Roman 2nd = 1 Motorcar Motorcar 3rd = 7 Load The Musket 4th = 4 Throttle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 1 Excitability | ||
Fri May 11 2018 15:03 | 1st = 1 Excitability 2nd = 5 Deranged 3rd = 2 Ladder 4th = 7 Big Dazza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 6 - 3 Flim Flan Man | ||
Fri May 11 2018 15:03 | 1st = 3 Flim Flan Man 2nd = 14 Bite The Media 3rd = 8 Two Ducks Artie 4th = 1 Tootz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 10 - 7 Our Bro Pedro | ||
Fri May 11 2018 15:00 | 1st = 7 Our Bro Pedro 2nd = 3 Sparkling Shogun 3rd = 2 Song And Dance 4th = 4 Allen Jono |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 9 Hard To Hear | ||
Fri May 11 2018 14:58 | 1st = 9 Hard To Hear 2nd = 7 Our Dream To Reality 3rd = 3 Mista Natural 4th = 1 Nevaeh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 1 Bigtime Swift | ||
Fri May 11 2018 14:57 | 1st = 1 Bigtime Swift 2nd = 3 Doosh 3rd = 2 Bigtime Emma 4th = 8 Opawa Bucks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 5 - 10 Miss Lillian | ||
Fri May 11 2018 14:55 | 1st = 10 Miss Lillian 2nd = 1 Trump This 3rd = 4 Michelin 4th = 3 Senor Alf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 6 - 10 Robbers Cobber | ||
Fri May 11 2018 14:52 | 1st = 10 Robbers Cobber 2nd = 6 On Demand 3rd = 8 Defence Witness 4th = 9 Geometrist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 10 - 2 Lilly Milo | ||
Fri May 11 2018 14:49 | 1st = 2 Lilly Milo 2nd = 8 Daily Muster 3rd = 1 Country Commet 4th = 3 Missy Chrisie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 9 - 1 Better Value | ||
Fri May 11 2018 14:45 | 1st = 1 Better Value 2nd = 5 Binky Bale 3rd = 6 Mokhtar 4th = 3 Untapped Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 5 - 10 Connemara | ||
Fri May 11 2018 14:45 | 1st = 10 Connemara 2nd = 4 Tims Principal 3rd = 11 Katgully Red 4th = 17 Upesi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 7 Spot My Key | ||
Fri May 11 2018 14:42 | 1st = 7 Spot My Key 2nd = 3 Silver Banjo 3rd = 1 Dozer Gold 4th = 5 One Mississippi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 9 - 4 Golden Bay | ||
Fri May 11 2018 14:40 | 1st = 4 Golden Bay 2nd = 2 Pickup 3rd = 9 Her Destiny 4th = 3 Southern Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 1 - 5 King Cardle | ||
Fri May 11 2018 14:38 | 1st = 5 King Cardle 2nd = 4 Miss Rixon 3rd = 9 Tugboat 4th = 3 Badlands Ginger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 4 - 4 Hasta La Bounty | ||
Fri May 11 2018 14:35 | 1st = 4 Hasta La Bounty 2nd = 8 The Ulsterman 3rd = 7 Sentry Gate 4th = 1 Beau Bumble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 1 Spirit Of Nathan | ||
Fri May 11 2018 14:34 | 1st = 1 Spirit Of Nathan 2nd = 8 Dreamzone 3rd = 3 Bigtime Boy 4th = 4 Secret Indy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 9 - 6 Kingsbrae Avenue | ||
Fri May 11 2018 14:32 | 1st = 6 Kingsbrae Avenue 2nd = 4 Head Diva 3rd = 1 Jess Rose Hi 4th = 8 Yo Vale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 8 - 6 Benaud | ||
Fri May 11 2018 14:29 | 1st = 6 Benaud 2nd = 8 Allinga Val 3rd = 1 Port Side 4th = 3 Mazs Mitzi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 5 - 7 Star Fest | ||
Fri May 11 2018 14:28 | 1st = 7 Star Fest 2nd = 9 Libertine Miss 3rd = 12 Onslow 4th = 11 Harvard Graduate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 4 King Gibbo | ||
Fri May 11 2018 14:25 | 1st = 4 King Gibbo 2nd = 5 Tiny Octane 3rd = 2 Longshot Glory 4th = 1 Inga Tom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 4 Somepartysomewhere | ||
Fri May 11 2018 14:23 | 1st = 4 Somepartysomewhere 2nd = 9 Zaras Delight 3rd = 11 Sparkling Cullect 4th = 1 Three Of The Best |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 4 - 3 Golden Song | ||
Fri May 11 2018 14:20 | 1st = 3 Golden Song 2nd = 2 Cleos Poet 3rd = 9 My Sophia 4th = 4 Monteegar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 5 - 3 Whatever Miss | ||
Fri May 11 2018 14:17 | 1st = 3 Whatever Miss 2nd = 4 Danger Annie 3rd = 2 Bungaree Boy 4th = 8 Honour Promise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 7 Smash Charger | ||
Fri May 11 2018 14:16 | 1st = 7 Smash Charger 2nd = 6 Breed Apart 3rd = 5 Mitsuta 4th = 3 Zoe Jean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 8 - 4 First Fire | ||
Fri May 11 2018 14:14 | 1st = 4 First Fire 2nd = 6 Raven Izmir 3rd = 1 Oh So Fabio 4th = 2 Big Turls |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 7 - 2 Hopes Beau | ||
Fri May 11 2018 14:11 | 1st = 2 Hopes Beau 2nd = 8 Whip Lee 3rd = 5 Spring Leesa 4th = 4 Pipi Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 4 - 9 Bare Naked Lady | ||
Fri May 11 2018 14:10 | 1st = 9 Bare Naked Lady 2nd = 2 Nick The Skip 3rd = 3 Smooth Factor 4th = 14 Dundee Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 3 Elkes Osti | ||
Fri May 11 2018 14:07 | 1st = 3 Elkes Osti 2nd = 7 Black In Town 3rd = 8 Jupiter Asending 4th = 2 Mini Dozer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 8 - 2 Coup Dreamwood | ||
Fri May 11 2018 14:03 | 1st = 2 Coup Dreamwood 2nd = 8 Keyboard Warrior 3rd = 12 Tatum 4th = 14 Royal Mistress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 3 - 3 Rockstar Ranga | ||
Fri May 11 2018 14:00 | 1st = 3 Rockstar Ranga 2nd = 2 Johns Strategy 3rd = 10 Tiza 4th = 4 Rocktheblock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 7 - 8 Cry Later | ||
Fri May 11 2018 13:57 | 1st = 8 Cry Later 2nd = 7 Neekys Way 3rd = 2 Go Lassie Go 4th = 6 Realistic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 4 - 14 Wolfram | ||
Fri May 11 2018 13:53 | 1st = 14 Wolfram 2nd = 8 Polly A Dor 3rd = 13 Solar Storm 4th = 10 Theres Always One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 6 Courage Crest | ||
Fri May 11 2018 13:50 | 1st = 6 Courage Crest 2nd = 5 Crackerjack Mick 3rd = 8 Major Energy 4th = 3 Hair Trigger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 7 Sams A Champ | ||
Fri May 11 2018 13:48 | 1st = 7 Sams A Champ 2nd = 10 Get In The Groove 3rd = 5 Major Score 4th = 6 Cherish The Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 3 - 6 Everybody Dance | ||
Fri May 11 2018 13:45 | 1st = 6 Everybody Dance 2nd = 4 Shir 3rd = 2 Equally Wild 4th = 9 Park Hussler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 6 - 8 Boy George | ||
Fri May 11 2018 13:44 | 1st = 8 Boy George 2nd = 7 Oaktrea Wilco 3rd = 6 Emerley Cosmic 4th = 3 Breemelia Swift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 4 - 2 Lil Rodge | ||
Fri May 11 2018 13:42 | 1st = 2 Lil Rodge 2nd = 1 King Dinisty 3rd = 5 Beyond Style 4th = 10 Vienna Moon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 6 - 7 Spare Cash | ||
Fri May 11 2018 13:39 | 1st = 7 Spare Cash 2nd = 2 Negative Buzz 3rd = 3 Lucy Lizzie 4th = 4 Slippery Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 3 - 3 Surjin | ||
Fri May 11 2018 13:35 | 1st = 3 Surjin 2nd = 1 Jolly Honour 3rd = 7 Palmateer 4th = 2 Mount Panorama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 7 Dons Machine | ||
Fri May 11 2018 13:32 | 1st = 7 Dons Machine 2nd = 5 Rhomboid 3rd = 3 Ryder Sir 4th = 1 Booming Zulus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 7 - 2 Mossomak | ||
Fri May 11 2018 13:29 | 1st = 2 Mossomak 2nd = 1 Strowan 3rd = 9 Cabernet 4th = 12 Diorissimo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 5 - 3 Di Canio | ||
Fri May 11 2018 13:26 | 1st = 3 Di Canio 2nd = 8 Obnoxious 3rd = 6 Teddle Tale 4th = 1 Magic Billie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 2 - 3 Save Me Ned | ||
Fri May 11 2018 13:25 | 1st = 3 Save Me Ned 2nd = 1 Sandhill Warrior 3rd = 2 Von Costa Glass 4th = 4 Tycoon Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 5 - 8 Good To Know | ||
Fri May 11 2018 13:22 | 1st = 8 Good To Know 2nd = 6 Indominous Dane 3rd = 2 Ultra Power 4th = 1 Watta Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 3 Oskitz | ||
Fri May 11 2018 13:20 | 1st = 3 Oskitz 2nd = 7 Kalonga 3rd = 2 Miss Dupre 4th = 5 Cathy Maree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 3 - 5 Ibini | ||
Fri May 11 2018 13:18 | 1st = 5 Ibini 2nd = 2 Anchois 3rd = 13 Spanish Steps 4th = 3 Binnacle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 2 Harvey Mills | ||
Fri May 11 2018 13:15 | 1st = 2 Harvey Mills 2nd = 1 Uncatchable 3rd = 8 Blokes Advice 4th = 9 Pinciotti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 8 Alleluia | ||
Fri May 11 2018 13:13 | 1st = 8 Alleluia 2nd = 6 Ideal Scott 3rd = 1 Ina Great Place 4th = 4 Georgia Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 2 - 13 Courting Verity | ||
Fri May 11 2018 13:10 | 1st = 13 Courting Verity 2nd = 14 Korrupt Girl 3rd = 5 Messika 4th = 1 Baby Beluga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 4 - 1 Spring Vadar | ||
Fri May 11 2018 13:09 | 1st = 1 Spring Vadar 2nd = 8 Slippers Kin 3rd = 5 Salut Bianca 4th = 4 Another Wally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 3 - 6 Perfect Aim | ||
Fri May 11 2018 13:07 | 1st = 6 Perfect Aim 2nd = 14 Yamazaki 3rd = 15 Mischievousmarilyn 4th = 1 Cops And Robbers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 4 - 2 Zani Vale | ||
Fri May 11 2018 13:04 | 1st = 2 Zani Vale 2nd = 6 Holywood Rose Hi 3rd = 1 Kingsbrae Ollie 4th = 3 Typhoon Tess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 2 Opawa Abbie Joy | ||
Fri May 11 2018 13:03 | 1st = 2 Opawa Abbie Joy 2nd = 3 Torpedo Tuck 3rd = 5 Opawa Robynann 4th = 8 Amy Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 2 - 4 Metamorphic | ||
Fri May 11 2018 13:00 | 1st = 4 Metamorphic 2nd = 11 Settle Then Lift 3rd = 7 Deft 4th = 8 Fudgewedge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 3 Dynamite Dozer | ||
Fri May 11 2018 12:57 | 1st = 3 Dynamite Dozer 2nd = 4 Lektra Rival 3rd = 2 Azza 4th = 6 No Money Down |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 6 - 5 Longford | ||
Fri May 11 2018 12:54 | 1st = 5 Longford 2nd = 8 Shes A Ripper 3rd = 9 Amun Ra 4th = 13 Showpin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 3 - 5 Lightning Chaos | ||
Fri May 11 2018 12:52 | 1st = 5 Lightning Chaos 2nd = 2 Megalomaniac 3rd = 3 Able 4th = 7 Jay Cee Jones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 1 - 5 Tunes | ||
Fri May 11 2018 12:50 | 1st = 5 Tunes 2nd = 4 Searaven 3rd = 2 Cable Bay 4th = 6 Street Outlaw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 3 - 2 Jappular | ||
Fri May 11 2018 12:47 | 1st = 2 Jappular 2nd = 6 Kingsbrae Nelly 3rd = 3 Sudoku Rock 4th = 4 Coopolly Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 3 Homebush Scorpio | ||
Fri May 11 2018 12:44 | 1st = 3 Homebush Scorpio 2nd = 1 Smash Damage 3rd = 4 Goldstar Linkin 4th = 5 Promise To Keep |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 2 - 12 Excelebration Gold | ||
Fri May 11 2018 12:43 | 1st = 12 Excelebration Gold 2nd = 6 You Es Commander 3rd = 10 Andante 4th = 3 Shark Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 4 Rockem Elvis | ||
Fri May 11 2018 12:40 | 1st = 4 Rockem Elvis 2nd = 2 Cailah Shakey 3rd = 5 Tiny Terror 4th = 6 Ha Ha Gotcha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 1 Gold Reactor | ||
Fri May 11 2018 12:38 | 1st = 1 Gold Reactor 2nd = 4 Betterthan Torque 3rd = 9 Mickee Cullen 4th = 10 Beef City Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 2 - 1 Simply Sassy | ||
Fri May 11 2018 12:36 | 1st = 1 Simply Sassy 2nd = 2 Cheech Marlow 3rd = 8 Spring To It 4th = 7 Hartland Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 1 - 10 Magnikka | ||
Fri May 11 2018 12:35 | 1st = 10 Magnikka 2nd = 11 Raiding Party 3rd = 5 Pueblo 4th = 1 Cool Success |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 2 - 8 Prouds Sequel | ||
Fri May 11 2018 12:32 | 1st = 8 Prouds Sequel 2nd = 11 Grazie Mille Bella 3rd = 6 My Happy Place 4th = 3 Helfuchi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 2 - 5 Quiksilver Storm | ||
Fri May 11 2018 12:29 | 1st = 5 Quiksilver Storm 2nd = 8 Tylahs Shout 3rd = 6 Candy Swirl 4th = 4 Kulu Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 5 Dyna Vernon | ||
Fri May 11 2018 12:26 | 1st = 5 Dyna Vernon 2nd = 2 Ming Ming 3rd = 1 Know Other 4th = 4 Opawa Plum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 1 - 7 Pierina | ||
Fri May 11 2018 12:25 | 1st = 7 Pierina 2nd = 2 Pamplemousse 3rd = 9 Sparkling Facet 4th = 3 Versetto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 1 Crime Minister | ||
Fri May 11 2018 12:22 | 1st = 1 Crime Minister 2nd = 4 Avas Dream 3rd = 2 No Fluke 4th = 5 Bold Reflection |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 1 - 2 San Vitale | ||
Fri May 11 2018 12:19 | 1st = 2 San Vitale 2nd = 8 Justice Merry 3rd = 4 Hartland Roses 4th = 7 Girls Got Sugar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 5 - 2 Patricia Rose | ||
Fri May 11 2018 12:17 | 1st = 2 Patricia Rose 2nd = 8 Ready To Rock 3rd = 1 Mowenna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 7 Southern Alps | ||
Fri May 11 2018 12:13 | 1st = 7 Southern Alps 2nd = 5 Justabitlikemum 3rd = 1 My Precious Yankee 4th = 4 Someones Singing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 1 - 5 Aspen Valley | ||
Fri May 11 2018 12:11 | 1st = 5 Aspen Valley 2nd = 2 Kooringa Zoe 3rd = 1 Margo Belle 4th = 9 Clover High |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 1 - 3 Lord Mal | ||
Fri May 11 2018 12:08 | 1st = 3 Lord Mal 2nd = 13 Comm And Cents 3rd = 2 Hidden Storm 4th = 4 Marokawa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 8 Native Scout | ||
Fri May 11 2018 12:07 | 1st = 8 Native Scout 2nd = 4 Giancana 3rd = 1 Sozins Emperor 4th = 5 Vasterbottenost |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 5 Dapper Diesel | ||
Fri May 11 2018 12:05 | 1st = 5 Dapper Diesel 2nd = 7 Myrniong Scar 3rd = 2 Surf A Lot 4th = 3 Big Tilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 1 - 2 Man In Motion | ||
Fri May 11 2018 11:57 | 1st = 2 Man In Motion 2nd = 4 Fish On 3rd = 6 No Crystal Ball 4th = 3 Brown Brown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 4 Detective Dash | ||
Fri May 11 2018 11:51 | 1st = 4 Detective Dash 2nd = 3 Jealous Much 3rd = 5 Smash Lilly 4th = 9 Shift The Blame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 2 Miss Blue | ||
Fri May 11 2018 11:47 | 1st = 2 Miss Blue 2nd = 7 Forgotten Girl 3rd = 6 Bruree Boy 4th = 8 Major Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 4 - 8 Prince Oz | ||
Fri May 11 2018 11:42 | 1st = 8 Prince Oz 2nd = 7 Flytime 3rd = 2 Celtic Cross 4th = 6 Mr Conductor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 2 Zefside | ||
Fri May 11 2018 11:33 | 1st = 2 Zefside 2nd = 3 Goldstar Wilson 3rd = 4 Step Inside Love 4th = 5 Charlies Champ |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 8 Lost Horizon | ||
Fri May 11 2018 11:30 | 1st = 8 Lost Horizon 2nd = 7 Tinker Bess 3rd = 4 Shifter Magic 4th = 1 Hard Boiled |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 1 Dahteste | ||
Fri May 11 2018 11:15 | 1st = 1 Dahteste 2nd = 3 Ohoka Angel 3rd = 5 Jinja Cream Fizz 4th = 7 Genetic Marlow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 3 - 2 Bilbao | ||
Fri May 11 2018 11:07 | 1st = 2 Bilbao 2nd = 5 Omar 3rd = 9 Sharp N Silver 4th = 3 Pinko Moon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 7 Parmigiano | ||
Fri May 11 2018 10:58 | 1st = 7 Parmigiano 2nd = 1 Homebush Satara 3rd = 3 Homebush Maycee 4th = 6 Disobedience |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 6 Archies Ranger | ||
Fri May 11 2018 10:41 | 1st = 6 Archies Ranger 2nd = 7 Dangerous Motion 3rd = 5 Goldstar Hemi 4th = 1 Amy Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 2 - 5 Riding High | ||
Fri May 11 2018 10:32 | 1st = 5 Riding High 2nd = 9 Advent 3rd = 8 Ataahuadreamsrfree 4th = 1 Ivan Kane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 8 Okuku Terra | ||
Fri May 11 2018 10:23 | 1st = 8 Okuku Terra 2nd = 4 Wheres Snoopy 3rd = 1 Feral Steadfast 4th = 3 Goldstar Alfie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 5 Taieri Terra | ||
Fri May 11 2018 10:07 | 1st = 5 Taieri Terra 2nd = 1 Smash Rock 3rd = 3 Goldstar Galaxie 4th = 7 Pam Arising |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 1 - 10 Monza Circuito | ||
Fri May 11 2018 10:00 | 1st = 10 Monza Circuito 2nd = 11 Platinum Raider 3rd = 1 Damanaka 4th = 3 Al Be Civics |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 2 Pavel Monelli | ||
Fri May 11 2018 0:52 | 1st = 2 Pavel Monelli 2nd = 4 Oh Thats Cold 3rd = 1 Benelli Monelli 4th = 7 Montoey Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 2 Towering Inferno | ||
Fri May 11 2018 0:32 | 1st = 2 Towering Inferno 2nd = 5 Tigermite 3rd = 7 Incredible Bev 4th = 8 Hart View Damo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 1 Black Mosel | ||
Fri May 11 2018 0:17 | 1st = 1 Black Mosel 2nd = 6 Buzzard 3rd = 5 Judo 4th = 3 Pure Sabotage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 4 Bart Monelli | ||
Wed Apr 11 2018 23:37 | 1st = 4 Bart Monelli 2nd = 7 Venus Monelli 3rd = 1 Kiprotich 4th = 2 California Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 3 Wise Rhonda | ||
Wed Apr 11 2018 23:18 | 1st = 3 Wise Rhonda 2nd = 2 Magic Billie 3rd = 8 Mighty Matt 4th = 6 Black Joker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 3 Leisel Monelli | ||
Wed Apr 11 2018 23:02 | 1st = 3 Leisel Monelli 2nd = 8 Azzurra Que 3rd = 2 Jazz Get On 4th = 4 Quids In |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 11 - 3 Classy Western | ||
Wed Apr 11 2018 22:50 | 1st = 3 Classy Western 2nd = 6 Im Intense 3rd = 5 Jodan 4th = 1 Might Be Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 7 Podge | ||
Wed Apr 11 2018 22:42 | 1st = 7 Podge 2nd = 5 Iona Flyer 3rd = 6 Outa Line 4th = 1 Too Dardy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 9 All Inn Johnson | ||
Wed Apr 11 2018 22:39 | 1st = 9 All Inn Johnson 2nd = 4 Kings Fury 3rd = 6 All Inn Layla 4th = 2 Saintly Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 8 Texas Blaze | ||
Wed Apr 11 2018 22:30 | 1st = 8 Texas Blaze 2nd = 7 Invented 3rd = 6 Dyna Vagrant 4th = 3 Bryden Dora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 10 - 2 Frankincense | ||
Wed Apr 11 2018 22:25 | 1st = 2 Frankincense 2nd = 4 Son Of Major 3rd = 1 Artful Jinks 4th = 5 Braeview Bondi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 1 Wilma Gundi | ||
Wed Apr 11 2018 22:22 | 1st = 1 Wilma Gundi 2nd = 2 Cassius Monelli 3rd = 8 Zipping Flynn 4th = 5 Napoleon Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 4 Kraken Aye Kay | ||
Wed Apr 11 2018 22:19 | 1st = 4 Kraken Aye Kay 2nd = 8 Fabstar 3rd = 7 Fairy Vixen 4th = 2 All Inn Tara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 7 Shirley Bass | ||
Wed Apr 11 2018 22:12 | 1st = 7 Shirley Bass 2nd = 4 Golden Blaze 3rd = 1 Teflon Toby 4th = 5 Discovered |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 7 Blazin Audrey | ||
Wed Apr 11 2018 22:09 | 1st = 7 Blazin Audrey 2nd = 8 Winsome Fernando 3rd = 3 Little Nation 4th = 4 Jezebel Parker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 4 Corona Monelli | ||
Wed Apr 11 2018 22:05 | 1st = 4 Corona Monelli 2nd = 1 Raw Luxury 3rd = 2 Ookinaki Flyer 4th = 5 Kaylin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 9 - 11 The Spanyen | ||
Wed Apr 11 2018 22:00 | 1st = 11 The Spanyen 2nd = 12 Pretty Majestic 3rd = 8 Uncle Al 4th = 9 A Nip Will Do |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 4 Omar Parker | ||
Wed Apr 11 2018 21:58 | 1st = 4 Omar Parker 2nd = 3 Ferno The Nando 3rd = 10 Spa Vulpix 4th = 2 Idaho Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 10 - 7 Asiclao | ||
Wed Apr 11 2018 21:55 | 1st = 7 Asiclao 2nd = 1 Boys Zarr Boys 3rd = 2 Partial Defence 4th = 8 Lorian Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 1 Madam Butterfly | ||
Wed Apr 11 2018 21:52 | 1st = 1 Madam Butterfly 2nd = 6 Chardy 3rd = 8 Tiggerlong Rock 4th = 2 Jockey Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 1 Dandy Dale | ||
Wed Apr 11 2018 21:49 | 1st = 1 Dandy Dale 2nd = 7 Charlm Major 3rd = 2 Stoneage Romeo 4th = 8 Cosmic Zesta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 6 Eighty Eight | ||
Wed Apr 11 2018 21:42 | 1st = 6 Eighty Eight 2nd = 4 Hotshot Monelli 3rd = 7 Sheer Dreams 4th = 5 Ballistic Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 2 Lil Miss Earner | ||
Wed Apr 11 2018 21:39 | 1st = 2 Lil Miss Earner 2nd = 4 Emgee Sprinter 3rd = 8 Hua Hin 4th = 7 Lorella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 9 - 8 Prospect | ||
Wed Apr 11 2018 21:35 | 1st = 8 Prospect 2nd = 5 Billy Congo 3rd = 4 Riff 4th = 1 Ollie Harks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 8 - 11 Kathys Son | ||
Wed Apr 11 2018 21:30 | 1st = 11 Kathys Son 2nd = 4 Manbar Duke 3rd = 9 Rocknroll Prince 4th = 10 Realy Under Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 6 Mepunga Billy | ||
Wed Apr 11 2018 21:28 | 1st = 6 Mepunga Billy 2nd = 3 Gomez Sanchez 3rd = 4 Mepunga Debbie 4th = 2 Speedy Scar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 2 Royal Turbo | ||
Wed Apr 11 2018 21:25 | 1st = 2 Royal Turbo 2nd = 7 Lets Win Meisha 3rd = 4 Shes Grand 4th = 5 Telarah Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 3 Starlight Yoyo | ||
Wed Apr 11 2018 21:22 | 1st = 3 Starlight Yoyo 2nd = 7 Paganoni 3rd = 1 Aeroplane Barney 4th = 8 Rusty Jackhammer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 9 - 8 Ivanov | ||
Wed Apr 11 2018 21:20 | 1st = 8 Ivanov 2nd = 2 High Cloud Lass 3rd = 3 Day Tourer 4th = 7 Ghent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 7 Super Stoked | ||
Wed Apr 11 2018 21:18 | 1st = 7 Super Stoked 2nd = 6 Red Winston 3rd = 1 Kraken Mazing 4th = 4 Snap Loch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 8 - 6 Edgy | ||
Wed Apr 11 2018 21:13 | 1st = 6 Edgy 2nd = 5 Velocity Marlina 3rd = 4 Phantom Pete 4th = 3 Sam Card |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 9 - 5 Joetomo | ||
Wed Apr 11 2018 21:09 | 1st = 5 Joetomo 2nd = 6 Mach Le More 3rd = 1 Sports Story 4th = 3 Bettor Jiggle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 4 Dyna Fabrice | ||
Wed Apr 11 2018 21:07 | 1st = 4 Dyna Fabrice 2nd = 3 Iceni Skye 3rd = 1 Madeline Keeping 4th = 2 Dyna Hadria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 3 Phoenix Pak | ||
Wed Apr 11 2018 21:04 | 1st = 3 Phoenix Pak 2nd = 2 Pawfessional 3rd = 7 Oriental Owen 4th = 1 Jenna Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 8 Tom Gundi | ||
Wed Apr 11 2018 21:01 | 1st = 8 Tom Gundi 2nd = 7 Unprepaired 3rd = 1 African Leopard 4th = 2 Spanish Coin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 7 - 5 Courageous Affair | ||
Wed Apr 11 2018 21:00 | 1st = 5 Courageous Affair 2nd = 1 All Starzzz Megan 3rd = 8 Blacknbrown 4th = 4 Illawong Maestro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 1 Kraken Bolt | ||
Wed Apr 11 2018 20:58 | 1st = 1 Kraken Bolt 2nd = 7 Ruby Rads 3rd = 5 All Inn Houston 4th = 2 Mr Perfect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 7 - 2 Dazzlers Hanger | ||
Wed Apr 11 2018 20:55 | 1st = 2 Dazzlers Hanger 2nd = 3 Lollyharks 3rd = 4 Magic Benz 4th = 8 Outlaw Annie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 5 Sixpenny Red | ||
Wed Apr 11 2018 20:50 | 1st = 5 Sixpenny Red 2nd = 7 Calm Me Crystal 3rd = 6 Sams The Best 4th = 1 Shesfeelinprecious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 5 Ridos Ace | ||
Wed Apr 11 2018 20:48 | 1st = 5 Ridos Ace 2nd = 3 Hummin Gun 3rd = 6 Stirling Defence 4th = 8 Zipping Riot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 3 Busted Custard | ||
Wed Apr 11 2018 20:45 | 1st = 3 Busted Custard 2nd = 5 Charlm Knight 3rd = 7 Bonna Bale 4th = 6 Special Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 3 Freddy Be Cool | ||
Wed Apr 11 2018 20:42 | 1st = 3 Freddy Be Cool 2nd = 2 Timmy Gundi 3rd = 7 Queen Of Sparta 4th = 4 Maryville |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 8 - 8 Shoobee Doo | ||
Wed Apr 11 2018 20:40 | 1st = 8 Shoobee Doo 2nd = 2 Just Dessy 3rd = 5 Double Bliss 4th = 4 Caribbean Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 10 Monaro Joe | ||
Wed Apr 11 2018 20:38 | 1st = 10 Monaro Joe 2nd = 7 Dyna Ianto 3rd = 1 Olfina Allen 4th = 3 Rellim Diesel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 6 - 4 Mohican Lad | ||
Wed Apr 11 2018 20:35 | 1st = 4 Mohican Lad 2nd = 8 Aladdins Angel 3rd = 3 Harry Harks 4th = 7 Best Shared |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 6 - 8 Form Analyst | ||
Wed Apr 11 2018 20:30 | 1st = 8 Form Analyst 2nd = 2 Last Flight In 3rd = 6 Lanista 4th = 7 Reign Of Pain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 1 Oshkosh Expert | ||
Wed Apr 11 2018 20:28 | 1st = 1 Oshkosh Expert 2nd = 6 Winnie Allen 3rd = 3 Carla Zeus 4th = 4 Our Didda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 4 Lagoon Rhett | ||
Wed Apr 11 2018 20:25 | 1st = 4 Lagoon Rhett 2nd = 8 Its My Secret 3rd = 5 Hear The Drums 4th = 3 Ariya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 7 Jack Doubleyou | ||
Wed Apr 11 2018 20:20 | 1st = 7 Jack Doubleyou 2nd = 1 Chump Chop 3rd = 8 Always A Jewel 4th = 3 Wavedancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 8 Proven Les | ||
Wed Apr 11 2018 20:18 | 1st = 8 Proven Les 2nd = 5 Waikiki Creek 3rd = 3 No Money Down 4th = 6 Myrniong Cosmo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 5 - 7 Farmor Impact | ||
Wed Apr 11 2018 20:15 | 1st = 7 Farmor Impact 2nd = 4 Zabdon Charlie 3rd = 2 Gas Queen 4th = 1 Halber Tag |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 7 - 2 Fastnflashy | ||
Wed Apr 11 2018 20:10 | 1st = 2 Fastnflashy 2nd = 5 Ally Rogan 3rd = 3 Taylors Mill 4th = 4 What A Team |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 7 Peter Galo | ||
Wed Apr 11 2018 20:08 | 1st = 7 Peter Galo 2nd = 5 Chiefs Empire 3rd = 2 Fernando Drums 4th = 1 Main One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 1 Huxley | ||
Wed Apr 11 2018 20:05 | 1st = 1 Huxley 2nd = 4 Topper Swaye 3rd = 3 Hollywood 4th = 7 Savanaka Two |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 5 - 2 Intrusive | ||
Wed Apr 11 2018 20:00 | 1st = 2 Intrusive 2nd = 12 Romeo Bromac 3rd = 13 Tough Call 4th = 11 Smile Lyle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 2 Royal Solo | ||
Wed Apr 11 2018 19:58 | 1st = 2 Royal Solo 2nd = 3 Cullquin Abbey 3rd = 6 Carlanna Casey 4th = 4 Corsican |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 4 - 4 That Houdini | ||
Wed Apr 11 2018 19:55 | 1st = 4 That Houdini 2nd = 2 Fabrique 3rd = 7 Dream Your Dream 4th = 5 Flapping Gums |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 7 Neverhaveiever | ||
Wed Apr 11 2018 19:50 | 1st = 7 Neverhaveiever 2nd = 1 Mickee Cullen 3rd = 8 Datsgood 4th = 9 Reactor One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 1 Flying Flyer | ||
Wed Apr 11 2018 19:48 | 1st = 1 Flying Flyer 2nd = 2 Garick Olivander 3rd = 8 Charity Wish 4th = 5 Mepunga Gal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 2 Canny Drive | ||
Wed Apr 11 2018 19:45 | 1st = 2 Canny Drive 2nd = 4 Doughboy Hollow 3rd = 6 Scarlet Scarlet 4th = 1 Sally Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 2 Hes Chiming | ||
Wed Apr 11 2018 19:41 | 1st = 2 Hes Chiming 2nd = 9 Our Uncle Alan 3rd = 5 Tulhurst Terror 4th = 10 Enk Spot Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 10 Black Valentine | ||
Wed Apr 11 2018 19:39 | 1st = 10 Black Valentine 2nd = 7 Tiger Tees 3rd = 8 Zipping Chief 4th = 1 Keishas Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 3 - 7 Zambora Pride | ||
Wed Apr 11 2018 19:36 | 1st = 7 Zambora Pride 2nd = 4 No Waiting 3rd = 5 Gracious Lady 4th = 6 Dream Bigger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 4 - 9 Desert Flyer | ||
Wed Apr 11 2018 19:32 | 1st = 9 Desert Flyer 2nd = 6 Law Legend 3rd = 4 Surbiton Armistice 4th = 2 Argentine Tango |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 9 Destini Cowboy | ||
Wed Apr 11 2018 19:30 | 1st = 9 Destini Cowboy 2nd = 7 Oh So Sleek 3rd = 8 Aeroplane Indy 4th = 1 Boona Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 6 Miss Two Up | ||
Wed Apr 11 2018 19:27 | 1st = 6 Miss Two Up 2nd = 4 Man Unkind 3rd = 1 Rockstar Eliza 4th = 7 Seb Zarr Moonie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 10 Novena Rose | ||
Wed Apr 11 2018 19:23 | 1st = 10 Novena Rose 2nd = 4 Lifeinheaven 3rd = 1 Colada Rose 4th = 8 Flashing Good Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 8 - 14 Classi Survivor | ||
Wed Apr 11 2018 19:20 | 1st = 14 Classi Survivor 2nd = 13 Vega Dior 3rd = 12 Sordello 4th = 4 City Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 3 Raksha | ||
Wed Apr 11 2018 19:17 | 1st = 3 Raksha 2nd = 1 Apex Within 3rd = 7 Miss Malaysia 4th = 6 Shes Fabtastic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 2 - 1 Bokarm Leo | ||
Wed Apr 11 2018 19:14 | 1st = 1 Bokarm Leo 2nd = 6 Sweet Ella Rose 3rd = 4 Ablaze 4th = 5 Miss Wildwest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 4 Big In America | ||
Wed Apr 11 2018 19:10 | 1st = 4 Big In America 2nd = 9 Kiss Cam 3rd = 3 Derby Downs 4th = 11 Stella Regina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 1 Ace Allen | ||
Wed Apr 11 2018 19:08 | 1st = 1 Ace Allen 2nd = 8 Alpha Venus 3rd = 6 Lucille Dior 4th = 5 Quest For Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 7 Sunset Sporty | ||
Wed Apr 11 2018 19:05 | 1st = 7 Sunset Sporty 2nd = 2 Rachels Dream 3rd = 3 Dyna Yatul 4th = 6 Charlm Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 3 - 4 Sonny Brooke | ||
Wed Apr 11 2018 19:00 | 1st = 4 Sonny Brooke 2nd = 5 La Grange 3rd = 9 Reils 4th = 10 Kyvalley Finn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 8 Cut Snake | ||
Wed Apr 11 2018 18:58 | 1st = 8 Cut Snake 2nd = 1 Weetbix Dotcom 3rd = 10 Seeka Moment 4th = 9 Crackerjack Des |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 1 - 2 Jimmys Reward | ||
Wed Apr 11 2018 18:55 | 1st = 2 Jimmys Reward 2nd = 4 Speed Action 3rd = 7 Zabdon Zinger 4th = 8 Magic Connection |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 2 Western Jewels | ||
Wed Apr 11 2018 18:50 | 1st = 2 Western Jewels 2nd = 1 Heavens Hint 3rd = 10 Jazzy Artist 4th = 9 Glenferrie Baby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 8 Ample Warning | ||
Wed Apr 11 2018 18:48 | 1st = 8 Ample Warning 2nd = 7 Rockin Roz 3rd = 6 Miras Potion 4th = 5 Dyna Francine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 7 - 6 Midnight Banquet | ||
Wed Apr 11 2018 18:45 | 1st = 6 Midnight Banquet 2nd = 7 Bevanda 3rd = 9 Captain Jack 4th = 4 Tyson Fight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 9 Saloon Passage | ||
Wed Apr 11 2018 18:40 | 1st = 9 Saloon Passage 2nd = 5 Cankickatarget 3rd = 8 Star Writer 4th = 7 Intransit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 2 Imma Callim Klay | ||
Wed Apr 11 2018 18:37 | 1st = 2 Imma Callim Klay 2nd = 1 Next 3rd = 4 Arch Rival 4th = 3 Spritely Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 2 - 6 Bettor Back Betty | ||
Wed Apr 11 2018 18:32 | 1st = 6 Bettor Back Betty 2nd = 1 Katsina 3rd = 5 Greenough 4th = 11 Crafty Old Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 4 Buckle Up Spud | ||
Wed Apr 11 2018 18:30 | 1st = 4 Buckle Up Spud 2nd = 1 Knock About 3rd = 8 Evie Girl 4th = 2 Paws And Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 11 - 6 Sidone | ||
Wed Apr 11 2018 18:27 | 1st = 6 Sidone 2nd = 7 Miss Brooklyn 3rd = 1 Switch Colours 4th = 8 Bogan Boy Racer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 8 Miraclesdoappen | ||
Wed Apr 11 2018 18:22 | 1st = 8 Miraclesdoappen 2nd = 10 Johnnycake 3rd = 4 Camivista 4th = 5 Colada Rainbow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 3 Hay William | ||
Wed Apr 11 2018 18:19 | 1st = 3 Hay William 2nd = 2 Haras Rebel 3rd = 1 Rapid Blaze 4th = 5 Opportune Knocka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 2 Hez All Courage | ||
Wed Apr 11 2018 18:14 | 1st = 2 Hez All Courage 2nd = 5 Wrangler Duke 3rd = 10 Im Cool Harry 4th = 3 Imthevillagestar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 6 - 6 Fast As The Wind | ||
Wed Apr 11 2018 18:10 | 1st = 6 Fast As The Wind 2nd = 11 Scoreline 3rd = 1 Someday One Day 4th = 3 Wavehill Spur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 2 Nitro Hook | ||
Wed Apr 11 2018 18:07 | 1st = 2 Nitro Hook 2nd = 7 Roland View 3rd = 8 Desiree Dancer 4th = 6 Roshanis Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 3 One Impression | ||
Wed Apr 11 2018 18:04 | 1st = 3 One Impression 2nd = 5 Maroubra Road 3rd = 1 Wakakirri 4th = 2 Its A Skinner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 1 - 8 Mickey Ramone | ||
Wed Apr 11 2018 18:00 | 1st = 8 Mickey Ramone 2nd = 7 Villareal 3rd = 9 Oscar Bravo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - | ||
Wed Apr 11 2018 17:58 | 2nd = 5 Waikarie Noel 3rd = 1 Star Billing 4th = 7 Big Trigger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 8 Premier Tejay | ||
Wed Apr 11 2018 17:58 | 1st = 8 Premier Tejay 2nd = 5 Waikarie Noel 3rd = 1 Star Billing 4th = 7 Big Trigger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 3 Julia Mac | ||
Wed Apr 11 2018 17:53 | 1st = 3 Julia Mac 2nd = 6 Ballator Thor 3rd = 1 Ponover 4th = 10 Weasel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 2 Lets Run | ||
Wed Apr 11 2018 17:50 | 1st = 2 Lets Run 2nd = 8 Sooky Jooky 3rd = 4 Porschas Girl 4th = 3 Luna Evening |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 2 Bad Boy Dougie | ||
Wed Apr 11 2018 17:47 | 1st = 2 Bad Boy Dougie 2nd = 3 Flying Phelps 3rd = 7 Good Friend 4th = 8 Midnight Loki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 6 Our Little Digger | ||
Wed Apr 11 2018 17:42 | 1st = 6 Our Little Digger 2nd = 11 Double Encounter 3rd = 8 Lucky Lyla 4th = 13 The Only Child |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 2 Albury Way | ||
Wed Apr 11 2018 17:39 | 1st = 2 Albury Way 2nd = 1 Tubby Turner 3rd = 5 Regal Bill 4th = 8 Cosmo Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 5 - 6 Seaside Serenade | ||
Wed Apr 11 2018 17:35 | 1st = 6 Seaside Serenade 2nd = 2 Forty Four Red 3rd = 5 Monash 4th = 8 High Tea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 1 Minnie Wizard | ||
Wed Apr 11 2018 17:32 | 1st = 1 Minnie Wizard 2nd = 4 Heres Tiger 3rd = 3 Destini Trucker 4th = 8 Why Not Bazzar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 1 One To Tango | ||
Wed Apr 11 2018 17:27 | 1st = 1 One To Tango 2nd = 8 Lethal Promise 3rd = 9 Lynchman 4th = 5 Sonny Orlando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 7 Oren Ishii | ||
Wed Apr 11 2018 17:24 | 1st = 7 Oren Ishii 2nd = 1 Set Square 3rd = 3 Air Traffic 4th = 5 Kims Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 8 - 5 Resin | ||
Wed Apr 11 2018 17:20 | 1st = 5 Resin 2nd = 2 Hussterical 3rd = 7 Alliterate 4th = 12 Dollys Due |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 6 Swingin Nanny | ||
Wed Apr 11 2018 17:17 | 1st = 6 Swingin Nanny 2nd = 7 Miss Amelia 3rd = 3 Anda Marie 4th = 8 Sister Kirsty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 1 Rave On Rabbits | ||
Wed Apr 11 2018 17:12 | 1st = 1 Rave On Rabbits 2nd = 7 Tulhurst Santanna 3rd = 11 Tim Mcgee 4th = 12 Our Emancipation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 5 Bonts Magic | ||
Wed Apr 11 2018 17:09 | 1st = 5 Bonts Magic 2nd = 1 Leading The Way 3rd = 4 Zebo Bale 4th = 2 Bolta Neveelk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 8 - 8 Sunday Pray | ||
Wed Apr 11 2018 17:05 | 1st = 8 Sunday Pray 2nd = 5 Kilmacurragh 3rd = 1 Gladstone 4th = 6 Peruggia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 8 Allen Elway | ||
Wed Apr 11 2018 17:02 | 1st = 8 Allen Elway 2nd = 7 Stratavon Kasey 3rd = 1 World Excite 4th = 3 Ellie Belles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 4 - 3 Thisaway | ||
Wed Apr 11 2018 16:59 | 1st = 3 Thisaway 2nd = 5 Pixated 3rd = 2 Roses Shadow 4th = 1 Invisible Pro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 6 Betta Be Quick | ||
Wed Apr 11 2018 16:52 | 1st = 6 Betta Be Quick 2nd = 4 Lethal Kid 3rd = 3 Dollar And Cent 4th = 2 Naughty Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 7 - 3 Veladero | ||
Wed Apr 11 2018 16:50 | 1st = 3 Veladero 2nd = 2 Peacock 3rd = 5 Nat King Cu 4th = 12 Mariquita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 3 Von Magic | ||
Wed Apr 11 2018 16:49 | 1st = 3 Von Magic 2nd = 7 Zipping Dash 3rd = 4 Go Levi 4th = 1 Rahni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 7 Splinters | ||
Wed Apr 11 2018 16:42 | 1st = 7 Splinters 2nd = 8 All On Amy 3rd = 5 Jerry Can 4th = 2 Lil Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 10 - 2 Cascata Rossa | ||
Wed Apr 11 2018 16:38 | 1st = 2 Cascata Rossa 2nd = 9 Mias Got Class 3rd = 1 Rich Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 3 Haras Flame | ||
Wed Apr 11 2018 16:35 | 1st = 3 Haras Flame 2nd = 7 One Dollar 3rd = 4 Velocity Charm 4th = 2 Stanky Leg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 2 Cheekers | ||
Wed Apr 11 2018 16:32 | 1st = 2 Cheekers 2nd = 3 Dewana Dimie 3rd = 7 Colonel 4th = 4 Mister Heeney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 7 - 1 Reflectivity | ||
Wed Apr 11 2018 16:30 | 1st = 1 Reflectivity 2nd = 11 Street Sheik 3rd = 3 Ancient Echoes 4th = 16 Casares |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 6 Tamaar Tux | ||
Wed Apr 11 2018 16:27 | 1st = 6 Tamaar Tux 2nd = 2 Mystagogy 3rd = 4 Warrior Princess 4th = 5 Mavriki Pano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 3 - 1 Speeding Comet | ||
Wed Apr 11 2018 16:24 | 1st = 1 Speeding Comet 2nd = 7 Dawn Mission 3rd = 4 Undisclosed 4th = 3 Stirling Estate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 3 Larrikan Lass | ||
Wed Apr 11 2018 16:17 | 1st = 3 Larrikan Lass 2nd = 7 Agros Thunder 3rd = 5 Glorias Choice 4th = 1 Mr Banks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 6 - 3 Marsupial | ||
Wed Apr 11 2018 16:15 | 1st = 3 Marsupial 2nd = 4 After All That 3rd = 7 Rebel Miss 4th = 8 Bella Vino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 1 Zipping Archie | ||
Wed Apr 11 2018 16:14 | 1st = 1 Zipping Archie 2nd = 4 Taking Aim 3rd = 2 Newfire Chelle 4th = 3 Fess Crockett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 2 Flavia | ||
Wed Apr 11 2018 16:07 | 1st = 2 Flavia 2nd = 7 Double Stitched 3rd = 3 Lee Booboo 4th = 8 In The Que |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 9 - 2 King Lear | ||
Wed Apr 11 2018 16:03 | 1st = 2 King Lear 2nd = 3 Mehmeto 3rd = 8 Sure Deal 4th = 4 Rising Stock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 6 Matador Man | ||
Wed Apr 11 2018 16:00 | 1st = 6 Matador Man 2nd = 1 Took A Fergus 3rd = 5 Smashniak Ice 4th = 4 Hay Nanny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 6 Shot To Glory | ||
Wed Apr 11 2018 15:57 | 1st = 6 Shot To Glory 2nd = 1 Really Magic 3rd = 3 Wicked Pedro 4th = 2 Bank Rogue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 6 - 4 Princeton Spirit | ||
Wed Apr 11 2018 15:55 | 1st = 4 Princeton Spirit 2nd = 7 Think Babe 3rd = 1 Barthelona 4th = 8 Chatuchak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 5 Good Pal | ||
Wed Apr 11 2018 15:52 | 1st = 5 Good Pal 2nd = 3 King Bundawaal 3rd = 2 Violet Femmes 4th = 8 Devour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 2 - 1 Global Reset | ||
Wed Apr 11 2018 15:49 | 1st = 1 Global Reset 2nd = 2 Great Charade 3rd = 6 Amazed 4th = 9 Shafto Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 5 - 8 Good Weather | ||
Wed Apr 11 2018 15:45 | 1st = 8 Good Weather 2nd = 9 Bright Future 3rd = 3 Pure Rebel 4th = 1 Chapelco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 1 Buckle Up Leo | ||
Wed Apr 11 2018 15:42 | 1st = 1 Buckle Up Leo 2nd = 7 Cersei 3rd = 6 Always Alone 4th = 4 Superior Martini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 3 Crumbed Cutlets | ||
Wed Apr 11 2018 15:39 | 1st = 3 Crumbed Cutlets 2nd = 4 Miss Beckboo 3rd = 1 Hay Honey 4th = 6 Ava Surprise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 8 Waitohi | ||
Wed Apr 11 2018 15:32 | 1st = 8 Waitohi 2nd = 6 Dyna Xanna 3rd = 1 Double Buxton 4th = 2 Gundal Schoppy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 8 - 5 Te Amo | ||
Wed Apr 11 2018 15:28 | 1st = 5 Te Amo 2nd = 12 Lady Micaela 3rd = 7 Roses Of Joy 4th = 9 Boasting |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 6 Dyna Denver | ||
Wed Apr 11 2018 15:25 | 1st = 6 Dyna Denver 2nd = 1 Bera Na Liva 3rd = 4 Inside Game 4th = 8 Miss Legality |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 6 Ice Cold Yug | ||
Wed Apr 11 2018 15:22 | 1st = 6 Ice Cold Yug 2nd = 3 Empty Chamber 3rd = 8 Gappy Hilmore 4th = 7 Lil Tuff Chapta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 5 - 7 Island Daze | ||
Wed Apr 11 2018 15:20 | 1st = 7 Island Daze 2nd = 5 Grey Shadow 3rd = 4 Dawn Dawn 4th = 10 Belle Xaar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 2 Crazy Again | ||
Wed Apr 11 2018 15:17 | 1st = 2 Crazy Again 2nd = 8 Norah Bale 3rd = 4 Lyka Model 4th = 1 Whip Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 4 - 2 Molten | ||
Wed Apr 11 2018 15:15 | 1st = 2 Molten 2nd = 5 Up Trumpz 3rd = 7 Sausalito 4th = 4 Kurnel Jaxon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 1 - 3 Alpha Sky | ||
Wed Apr 11 2018 15:14 | 1st = 3 Alpha Sky 2nd = 6 Sheerness 3rd = 2 Foo Trouble 4th = 5 Quirky Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 6 Steak Sandwhich | ||
Wed Apr 11 2018 15:14 | 1st = 6 Steak Sandwhich 2nd = 8 Riley Roo 3rd = 9 Boyz One 4th = 1 Barry Biceps |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 1 Charged Up | ||
Wed Apr 11 2018 15:11 | 1st = 1 Charged Up 2nd = 2 Broken Trust 3rd = 5 Good Girl Brandi 4th = 8 Well Soon Know |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 9 Kiss Me Nicki | ||
Wed Apr 11 2018 15:07 | 1st = 9 Kiss Me Nicki 2nd = 8 Paxton Bale 3rd = 7 You Never Know 4th = 3 Ready And Armed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 7 Bejarano | ||
Wed Apr 11 2018 15:04 | 1st = 7 Bejarano 2nd = 1 Romany Girl 3rd = 5 Fourth Dimention 4th = 6 Ita Louisa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 4 - 10 Go Straightandhard | ||
Wed Apr 11 2018 15:00 | 1st = 10 Go Straightandhard 2nd = 2 Forgot My Sock 3rd = 6 Unflynnching 4th = 11 Its A Myth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 4 Penny Maker | ||
Wed Apr 11 2018 14:57 | 1st = 4 Penny Maker 2nd = 6 Elishas Delight 3rd = 8 Garry Mcbain 4th = 1 Blu Light Banjo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 7 - 5 Arizona Wildcat | ||
Wed Apr 11 2018 14:53 | 1st = 5 Arizona Wildcat 2nd = 4 Lets Party Marty 3rd = 7 Spurcraft 4th = 10 Blue Seattle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 8 Oshkosh Jay | ||
Wed Apr 11 2018 14:50 | 1st = 8 Oshkosh Jay 2nd = 6 Tiza Fabio 3rd = 1 Kiss Me Razley 4th = 4 Deadline |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 4 - 10 Corrs | ||
Wed Apr 11 2018 14:45 | 1st = 10 Corrs 2nd = 1 Sherlock Holmes 3rd = 7 Doom N Boom 4th = 4 Divine Sanction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 6 Victa Louise | ||
Wed Apr 11 2018 14:42 | 1st = 6 Victa Louise 2nd = 8 Cairnlea Strider 3rd = 5 Fabwik 4th = 7 Fully Fried |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Awamutu Race 8 - 2 Roger That | ||
Wed Apr 11 2018 14:39 | 1st = 2 Roger That 2nd = 7 Delegate 3rd = 1 Joe Cargo 4th = 5 Infinite Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 2 Xera Bale | ||
Wed Apr 11 2018 14:30 | 1st = 2 Xera Bale 2nd = 6 Tahleia Brae 3rd = 7 Quartz Vein 4th = 8 Faithful Hill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 3 - 10 Diamond Tycoon | ||
Wed Apr 11 2018 14:25 | 1st = 10 Diamond Tycoon 2nd = 12 Havana Heat 3rd = 3 Silent Sunday 4th = 1 Its Our Life |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 5 Crazy Claire | ||
Wed Apr 11 2018 14:22 | 1st = 5 Crazy Claire 2nd = 4 Reddy Successor 3rd = 7 Glendenning 4th = 1 Easy Betts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 6 - 10 Savannah Rose | ||
Wed Apr 11 2018 14:18 | 1st = 10 Savannah Rose 2nd = 4 Robbers Cobber 3rd = 1 Ready For Danger 4th = 8 Roman Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 2 Kulu Zipster | ||
Wed Apr 11 2018 14:15 | 1st = 2 Kulu Zipster 2nd = 1 Uno Fabio 3rd = 8 Dyna Terror 4th = 7 Hutch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 3 - 1 My Psychiatrist | ||
Wed Apr 11 2018 14:10 | 1st = 1 My Psychiatrist 2nd = 8 Argyle Belle 3rd = 4 Diapason 4th = 2 Divine Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 7 Sammy Frost | ||
Wed Apr 11 2018 14:07 | 1st = 7 Sammy Frost 2nd = 6 Nut Allergy 3rd = 8 Jiggys Luck 4th = 5 Senni Amber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Awamutu Race 7 - 1 Island Bay | ||
Wed Apr 11 2018 14:04 | 1st = 1 Island Bay 2nd = 7 Ujjayyi 3rd = 5 Walkin By 4th = 9 Imblaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 3 - 1 Higher Ground | ||
Wed Apr 11 2018 14:00 | 1st = 1 Higher Ground 2nd = 3 Cedarwood 3rd = 6 Animalia 4th = 4 Grand Finalist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 8 Oshkosh Erny Vee | ||
Wed Apr 11 2018 13:55 | 1st = 8 Oshkosh Erny Vee 2nd = 4 Handpass 3rd = 7 Pattaya Paul 4th = 6 Billy Moran |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 2 - 2 Spur On Gold | ||
Wed Apr 11 2018 13:50 | 1st = 2 Spur On Gold 2nd = 4 Connermara Rose 3rd = 1 Casiraghi 4th = 5 Wingleow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 4 Mepunga Georgia | ||
Wed Apr 11 2018 13:47 | 1st = 4 Mepunga Georgia 2nd = 8 Bone Jarrer 3rd = 3 Strauss 4th = 6 Megabound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 5 - 7 Angelas Beauty | ||
Wed Apr 11 2018 13:43 | 1st = 7 Angelas Beauty 2nd = 4 Answered 3rd = 6 War Front 4th = 3 Scarlet Poet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 4 Dyna Hinkley | ||
Wed Apr 11 2018 13:40 | 1st = 4 Dyna Hinkley 2nd = 7 Zipping Buck 3rd = 3 Dorrigo Bale 4th = 6 Pop The Trunk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 2 - 7 Secret Blaze | ||
Wed Apr 11 2018 13:35 | 1st = 7 Secret Blaze 2nd = 2 Hawkshot 3rd = 3 Thunderdome 4th = 5 Green Ivy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 7 Victa Cazza | ||
Wed Apr 11 2018 13:32 | 1st = 7 Victa Cazza 2nd = 8 Want It More 3rd = 2 Jaxx Kist 4th = 3 Trademark Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Awamutu Race 6 - 6 Hot Saki | ||
Wed Apr 11 2018 13:29 | 1st = 6 Hot Saki 2nd = 3 Good Intentions 3rd = 1 Link Road 4th = 7 Thailand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 2 - 4 Omineca | ||
Wed Apr 11 2018 13:25 | 1st = 4 Omineca 2nd = 6 Semper Fidelis 3rd = 2 Savvy Ken 4th = 7 Regal Cannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 8 Limburg Gunna | ||
Wed Apr 11 2018 13:20 | 1st = 8 Limburg Gunna 2nd = 7 Blackjack Cruise 4th = 3 Dyna Owen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 1 Smash Charger | ||
Wed Apr 11 2018 13:19 | 1st = 1 Smash Charger 2nd = 4 Homebush Belle 3rd = 3 Culvie Den 4th = 6 Rockys To Much |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 1 - 9 Quiddick | ||
Wed Apr 11 2018 13:15 | 1st = 9 Quiddick 2nd = 2 Real Easy 3rd = 3 Heroes Quest 4th = 7 Sant Angelo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 6 Dakota Rowe | ||
Wed Apr 11 2018 13:12 | 1st = 6 Dakota Rowe 2nd = 1 Aston Sigrid 3rd = 3 Stunning Jiggy 4th = 2 Magic Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 4 - 7 Tokoriki Lad | ||
Wed Apr 11 2018 13:08 | 1st = 7 Tokoriki Lad 2nd = 4 Reckless Choice 3rd = 3 Meyiwa Hitam Mawar 4th = 11 Lucky Dealen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 2 Meyentay | ||
Wed Apr 11 2018 13:05 | 1st = 2 Meyentay 2nd = 6 Galloping Flash 3rd = 5 Bros Little Gem 4th = 4 Slew Left |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 4 Plan Stan | ||
Wed Apr 11 2018 13:03 | 1st = 4 Plan Stan 2nd = 2 Spot Woodstock 3rd = 1 Hotdog Shannon 4th = 6 Barn Door Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 1 - 1 Golden Script | ||
Wed Apr 11 2018 13:00 | 1st = 1 Golden Script 2nd = 2 Miss Louisiana 3rd = 3 Tantivy 4th = 6 Harlin Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 8 Able | ||
Wed Apr 11 2018 12:57 | 1st = 8 Able 2nd = 6 Grand Chaos 3rd = 3 Good Boloney 4th = 1 Blessed Justice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Awamutu Race 5 - 9 Lady Zeraph | ||
Wed Apr 11 2018 12:54 | 1st = 9 Lady Zeraph 2nd = 10 Sacred Delight 3rd = 5 Raqisa 4th = 2 Barrys Boyo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 1 - 4 Gem Song | ||
Wed Apr 11 2018 12:50 | 1st = 4 Gem Song 2nd = 8 Colombina 3rd = 1 Altair 4th = 3 Charge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 1 Bigtime Autumn | ||
Wed Apr 11 2018 12:46 | 1st = 1 Bigtime Autumn 2nd = 7 Dermott Brown 3rd = 5 Breed Apart 4th = 8 Ivanhov |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 2 Connor Allen | ||
Wed Apr 11 2018 12:42 | 1st = 2 Connor Allen 2nd = 1 Destini Cavalier 3rd = 3 Shes A Rebel 4th = 8 Joycee Rae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 3 Run Gordon | ||
Wed Apr 11 2018 12:37 | 1st = 3 Run Gordon 2nd = 8 Portagaff Pearl 3rd = 4 Angel Cape 4th = 7 Hahn Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 3 - 8 Our Netbank | ||
Wed Apr 11 2018 12:33 | 1st = 8 Our Netbank 2nd = 6 Jen From Myers 3rd = 9 Rabbiosa 4th = 4 Rogue Drummer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 3 Thrilling Rory | ||
Wed Apr 11 2018 12:29 | 1st = 3 Thrilling Rory 2nd = 1 Take Action 3rd = 8 Banshee Reel 4th = 4 Cawbourne Ridge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 7 Dyna Alistair | ||
Wed Apr 11 2018 12:24 | 1st = 7 Dyna Alistair 2nd = 4 Dyna Winkler 3rd = 3 Mercedes Red 4th = 8 Liberty Tron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Awamutu Race 4 - 1 La Achiever | ||
Wed Apr 11 2018 12:19 | 1st = 1 La Achiever 2nd = 5 Surveillance 3rd = 8 Pop Diva 4th = 7 Fine And Dandee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 7 Gray Bale | ||
Wed Apr 11 2018 12:10 | 1st = 7 Gray Bale 2nd = 8 Lucky James 3rd = 1 Bigtime Alldone 4th = 3 Milly Rivers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 2 Dyna Winter | ||
Wed Apr 11 2018 12:05 | 1st = 2 Dyna Winter 2nd = 1 Lojay Jones 3rd = 3 Dyna Lenny 4th = 4 Winlock Patches |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 2 - 8 Eskdale Girl | ||
Wed Apr 11 2018 11:58 | 1st = 8 Eskdale Girl 2nd = 3 Mishani Ruler 3rd = 5 Perfect Aim 4th = 9 Goway Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 8 Charlie Bo Bo | ||
Wed Apr 11 2018 11:53 | 1st = 8 Charlie Bo Bo 2nd = 3 Yella Ella 3rd = 2 Idol Jazz 4th = 4 Cawbourne Muzza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Awamutu Race 3 - 8 Expedition | ||
Wed Apr 11 2018 11:44 | 1st = 8 Expedition 2nd = 9 Mccartney 3rd = 2 Off The Grid 4th = 1 Mr Linski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 3 Bigtime Mike | ||
Wed Apr 11 2018 11:35 | 1st = 3 Bigtime Mike 2nd = 8 Jinja Flash 3rd = 6 Gentleman Tim 4th = 4 Sly Cath |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 1 - 2 Invincore | ||
Wed Apr 11 2018 11:23 | 1st = 2 Invincore 2nd = 6 Adoradiva 3rd = 4 Narda Shar 4th = 3 Moss Cheval |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 4 Dont Knocka Gee | ||
Wed Apr 11 2018 11:18 | 1st = 4 Dont Knocka Gee 2nd = 5 All Black Star 3rd = 7 Bigtime Jack 4th = 10 Blue Precision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Awamutu Race 2 - 1 Cheeky Bee | ||
Wed Apr 11 2018 11:09 | 1st = 1 Cheeky Bee 2nd = 8 Marzemino 3rd = 4 Choulee 4th = 6 Devine Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 1 Bigtime Panther | ||
Wed Apr 11 2018 11:00 | 1st = 1 Bigtime Panther 2nd = 7 Bigtime Winter 3rd = 6 Bigtime Charlie 4th = 4 Bigtime Maci |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 4 Go Show | ||
Wed Apr 11 2018 10:43 | 1st = 4 Go Show 2nd = 1 Spot On Hearty 3rd = 9 Flying Mason 4th = 8 Cawbourne Zayne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Awamutu Race 1 - 2 Stand Tall | ||
Wed Apr 11 2018 10:34 | 1st = 2 Stand Tall 2nd = 9 Madam Ace 3rd = 4 Boogie Woogie 4th = 5 Didi Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 1 Homebush Demi | ||
Wed Apr 11 2018 10:25 | 1st = 1 Homebush Demi 2nd = 6 Dream On Dreamer 3rd = 4 Rocky Top 4th = 8 Alamein Stretch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 7 Indignant | ||
Wed Apr 11 2018 10:08 | 1st = 7 Indignant 2nd = 2 Bigtime Lucy 3rd = 6 Whippy Bale 4th = 1 Star Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 10 - 8 Hurricane Chloe | ||
Sun Mar 11 2018 23:01 | 1st = 8 Hurricane Chloe 2nd = 4 Smashniak Rocks 3rd = 6 Sublime Duchess 4th = 1 Alotta Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 9 - 1 Smashniak Bullet | ||
Sun Mar 11 2018 22:45 | 1st = 1 Smashniak Bullet 2nd = 3 Arnhem Invader 3rd = 8 Poker Boom 4th = 5 Blue Vain Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 8 - 6 Never Fear | ||
Sun Mar 11 2018 22:29 | 1st = 6 Never Fear 2nd = 7 Neve Arena 3rd = 8 Im Late 4th = 5 Ashby Blast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 6 Frosty Flyer | ||
Sun Mar 11 2018 22:25 | 1st = 6 Frosty Flyer 2nd = 5 Angel Show 3rd = 8 Flying Maxine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 10 - 11 Jaccka Art | ||
Sun Mar 11 2018 22:20 | 1st = 11 Jaccka Art 2nd = 10 Washmepockets 3rd = 12 Jeans Mattjesty 4th = 2 Shanghai Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 7 - 7 Our Josie | ||
Sun Mar 11 2018 22:12 | 1st = 7 Our Josie 2nd = 2 Palladino 3rd = 4 Swansea Shannon 4th = 5 Tigers Spark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Temora Race 12 - 8 Outlaw Arnhem | ||
Sun Mar 11 2018 22:07 | 1st = 8 Outlaw Arnhem 2nd = 3 Country Fantasy 3rd = 4 Mister Stabler 4th = 1 High Five |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 1 Clover Frazer | ||
Sun Mar 11 2018 22:03 | 1st = 1 Clover Frazer 2nd = 4 Toothless Steve 3rd = 2 Ullo Bells 4th = 6 Ten Gallon Hat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wangaratta Race 9 - 6 Black Valley | ||
Sun Mar 11 2018 21:58 | 1st = 6 Black Valley 2nd = 7 Forestspider 3rd = 4 Tella Tall Tale 4th = 2 Illawong Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 6 - 8 Secret Gold | ||
Sun Mar 11 2018 21:55 | 1st = 8 Secret Gold 2nd = 3 Gotta Grin 3rd = 5 Eight Roses 4th = 6 Arnhem Chaos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 9 - 4 Barooga Chance | ||
Sun Mar 11 2018 21:50 | 1st = 4 Barooga Chance 2nd = 13 Real Diamond 3rd = 5 Abs Boy 4th = 6 Stevie Jolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 1 Crooked Vulture | ||
Sun Mar 11 2018 21:48 | 1st = 1 Crooked Vulture 2nd = 2 Rip Van Winkle 3rd = 8 Stolen 4th = 5 Black Shirley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 2 Rapid Explosion | ||
Sun Mar 11 2018 21:45 | 1st = 2 Rapid Explosion 2nd = 3 Black Paws 3rd = 1 Ima Necromancer 4th = 6 Flapping Gums |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Temora Race 11 - 6 Spring Jazz | ||
Sun Mar 11 2018 21:42 | 1st = 6 Spring Jazz 2nd = 8 Brazilian Brae 3rd = 7 Oscar Winner 4th = 3 Barbies Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 10 - 8 Come On King | ||
Sun Mar 11 2018 21:39 | 1st = 8 Come On King 2nd = 2 Red Hot Robyn 3rd = 3 Shes Shaken 4th = 6 Janes Me Name |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 5 - 2 Unpossible | ||
Sun Mar 11 2018 21:37 | 1st = 2 Unpossible 2nd = 3 Big Stink 3rd = 6 Tyler Lee 4th = 7 Distant Shores |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 5 Jaxx Kist | ||
Sun Mar 11 2018 21:34 | 1st = 5 Jaxx Kist 2nd = 1 Filthy Phantom 3rd = 3 Port Boy 4th = 7 Sketchy Kathy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wangaratta Race 8 - 4 Major Powers | ||
Sun Mar 11 2018 21:34 | 1st = 4 Major Powers 2nd = 2 Witherspoon 3rd = 6 At First Sight 4th = 8 First And Erst |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 1 Milla Rose | ||
Sun Mar 11 2018 21:31 | 1st = 1 Milla Rose 2nd = 2 Perrie Lulu 3rd = 4 Ikon Parker 4th = 3 Good Odds Ava |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 1 Swipe Right | ||
Sun Mar 11 2018 21:28 | 1st = 1 Swipe Right 2nd = 3 Big Winston 3rd = 6 Warpig 4th = 5 Jiggle Splat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Temora Race 10 - 5 Wilder Freak | ||
Sun Mar 11 2018 21:25 | 1st = 5 Wilder Freak 2nd = 4 Dana Piper 3rd = 7 Fusion Boy 4th = 8 Hide The Kitty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 4 - 4 Arctic Willow | ||
Sun Mar 11 2018 21:21 | 1st = 4 Arctic Willow 2nd = 7 Hurricane Hayley 3rd = 8 Jetmag Sally 4th = 2 Elite Falcon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 8 - 7 Streetside Classic | ||
Sun Mar 11 2018 21:20 | 1st = 7 Streetside Classic 2nd = 1 El Jays Monza 3rd = 12 El Jays Monet 4th = 13 Levi Jimmy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 9 - 1 Aminya Shadow | ||
Sun Mar 11 2018 21:18 | 1st = 1 Aminya Shadow 2nd = 2 Demon Blade 3rd = 8 Its That Fresh 4th = 6 Macadamia Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 11 - 1 Tinas Magic | ||
Sun Mar 11 2018 21:15 | 1st = 1 Tinas Magic 2nd = 6 Lexie Keeping 3rd = 2 Son Of Rum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 3 Sharp Missile | ||
Sun Mar 11 2018 21:12 | 1st = 3 Sharp Missile 2nd = 7 Sir Richard 3rd = 6 Jett Zafonic 4th = 8 Hello Nimble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 1 Cairnlea Buster | ||
Sun Mar 11 2018 21:09 | 1st = 1 Cairnlea Buster 2nd = 6 Fanciful Phantom 3rd = 4 Stella Story 4th = 8 Trixie Wix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wangaratta Race 7 - 4 She Keeps Coming | ||
Sun Mar 11 2018 21:07 | 1st = 4 She Keeps Coming 2nd = 2 Major League 3rd = 6 Zozo Ma Gogo 4th = 9 Bater House |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 6 Ebony Sands | ||
Sun Mar 11 2018 21:05 | 1st = 6 Ebony Sands 2nd = 4 Follow The Duk 3rd = 3 Astins Warrior 4th = 5 Try Comb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Temora Race 9 - 3 Claudia Corleone | ||
Sun Mar 11 2018 21:02 | 1st = 3 Claudia Corleone 2nd = 2 Smith 3rd = 6 Exford Peggy 4th = 1 Vinneys Brae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 8 - 6 Kruzin Cripps | ||
Sun Mar 11 2018 20:59 | 1st = 6 Kruzin Cripps 2nd = 5 Billy The Kid 3rd = 8 Ezzy 4th = 3 Station Pix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 3 - 2 Blue Away | ||
Sun Mar 11 2018 20:56 | 1st = 2 Blue Away 2nd = 7 Vunivalu 3rd = 6 Dashing Geek 4th = 3 Bluebow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 4 Pepper Shiraz | ||
Sun Mar 11 2018 20:52 | 1st = 4 Pepper Shiraz 2nd = 7 Master Rico 3rd = 3 Pass The Jar 4th = 5 Charlie Haze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 10 - 4 Swift Katie | ||
Sun Mar 11 2018 20:49 | 1st = 4 Swift Katie 2nd = 6 Lilas Boy 3rd = 1 Total Reality 4th = 5 Declans Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 7 - 9 Semowillrev | ||
Sun Mar 11 2018 20:48 | 1st = 9 Semowillrev 2nd = 3 Izaha 3rd = 1 Black Ops 4th = 4 Sign Of A Tyne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 3 Emerley Giggler | ||
Sun Mar 11 2018 20:46 | 1st = 3 Emerley Giggler 2nd = 1 La Rosquilla 3rd = 5 Smoking Gem 4th = 2 Spring Yankee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Temora Race 8 - 1 Westside Nippa | ||
Sun Mar 11 2018 20:42 | 1st = 1 Westside Nippa 2nd = 8 Garcia 3rd = 6 Marys Desire 4th = 3 Crazy Judy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 3 Flaming Moe | ||
Sun Mar 11 2018 20:39 | 1st = 3 Flaming Moe 2nd = 4 Crow Nulla 3rd = 1 Diamond Jakey 4th = 5 Topaz Tan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wangaratta Race 6 - 8 Mister Zhivago | ||
Sun Mar 11 2018 20:38 | 1st = 8 Mister Zhivago 2nd = 4 Platinum Power 3rd = 7 Blissfull Mind 4th = 11 Son Of Mara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 2 - 1 Stylish Image | ||
Sun Mar 11 2018 20:36 | 1st = 1 Stylish Image 2nd = 8 Aware 3rd = 4 Arabian Khaleese 4th = 5 Hashtag Andy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 9 - 10 Exexcel | ||
Sun Mar 11 2018 20:35 | 1st = 10 Exexcel 2nd = 2 Ramruey 3rd = 5 Disruptive 4th = 8 Viammo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 7 - 1 Goodison Girl | ||
Sun Mar 11 2018 20:32 | 1st = 1 Goodison Girl 2nd = 6 Our Mable Mac 3rd = 7 Heat Up 4th = 2 Hiazakyte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 7 Lottie Biscotti | ||
Sun Mar 11 2018 20:29 | 1st = 7 Lottie Biscotti 2nd = 6 Omega Sniper 3rd = 4 Cosmic Fox 4th = 3 Omega Brittany |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 5 Deputy Speaker | ||
Sun Mar 11 2018 20:26 | 1st = 5 Deputy Speaker 2nd = 6 Magical Strike 3rd = 2 Destini Wahoo 4th = 1 Iroquois Souljah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 9 - 6 Waithera | ||
Sun Mar 11 2018 20:24 | 1st = 6 Waithera 2nd = 5 Watch Out 3rd = 4 Arbroath Smokie 4th = 7 My Blondie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Temora Race 7 - 8 Nitro Blast | ||
Sun Mar 11 2018 20:21 | 1st = 8 Nitro Blast 2nd = 3 Wighton 3rd = 4 Millionaire Max 4th = 1 Charlies Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 9 Midnight To One | ||
Sun Mar 11 2018 20:17 | 1st = 9 Midnight To One 2nd = 6 Shes The Road 3rd = 7 Bread Winner 4th = 10 Catch Me Keith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 6 - 3 No Apachemee | ||
Sun Mar 11 2018 20:16 | 1st = 3 No Apachemee 2nd = 12 Castor Troy 3rd = 4 Union Force 4th = 10 Volkova Leis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 6 - 3 Sutton Heidi | ||
Sun Mar 11 2018 20:14 | 1st = 3 Sutton Heidi 2nd = 8 Doppler Effect 3rd = 4 Fubre 4th = 7 Just Like Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 1 - 1 Town Hall Tully | ||
Sun Mar 11 2018 20:11 | 1st = 1 Town Hall Tully 2nd = 7 Nash Road Kylie 3rd = 8 Eddies Hanger 4th = 3 Rittos Hanger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 2 Riviera Cruz | ||
Sun Mar 11 2018 20:07 | 1st = 2 Riviera Cruz 2nd = 6 Miss Holland 3rd = 3 Dyna Carver 4th = 4 Radish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 6 Crazy Again | ||
Sun Mar 11 2018 20:04 | 1st = 6 Crazy Again 2nd = 8 Chevy Tron 3rd = 7 Loceryl 4th = 4 Kind Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wangaratta Race 5 - 4 Shakahari | ||
Sun Mar 11 2018 20:03 | 1st = 4 Shakahari 2nd = 1 Rockabella Starz 3rd = 6 Hashtag 4th = 7 Hollys Miss Molly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 8 - 2 Berkshire | ||
Sun Mar 11 2018 20:00 | 1st = 2 Berkshire 2nd = 1 Forty Four Red 3rd = 7 Niaychi 4th = 8 Noir De Rue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 8 - 7 Heza Fusion | ||
Sun Mar 11 2018 20:00 | 1st = 7 Heza Fusion 2nd = 8 Evies Magic 3rd = 1 Sparkling Nangar 4th = 6 Bungee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Temora Race 6 - 6 Beegumbah Burst | ||
Sun Mar 11 2018 19:57 | 1st = 6 Beegumbah Burst 2nd = 4 Cheveys Magic 3rd = 5 Ninja Sloy 4th = 2 Fred The Weapon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Collie Race 8 - 5 Sheez Impressive | ||
Sun Mar 11 2018 19:55 | 1st = 5 Sheez Impressive 2nd = 6 Mossdale Flynn 3rd = 7 Bandar 4th = 2 Secure The Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 5 - 5 Wooster | ||
Sun Mar 11 2018 19:54 | 1st = 5 Wooster 2nd = 3 Yellow Jessie 3rd = 4 Syd The Kid 4th = 6 Mrs Whippy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 3 Fabthor | ||
Sun Mar 11 2018 19:51 | 1st = 3 Fabthor 2nd = 2 Honey Trap 3rd = 9 Next One 4th = 5 Money For Jam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 2 Quick Finance | ||
Sun Mar 11 2018 19:47 | 1st = 2 Quick Finance 2nd = 8 Wadelock Sampson 3rd = 3 Kalani Amy 4th = 10 Emilia Mel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 1 Heading My Way | ||
Sun Mar 11 2018 19:44 | 1st = 1 Heading My Way 2nd = 2 Spring Scorpion 3rd = 3 Destini Surfer 4th = 8 Tuscan Flex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 5 - 10 Dasher Houli | ||
Sun Mar 11 2018 19:42 | 1st = 10 Dasher Houli 2nd = 1 Resurgent Dream 3rd = 6 Jakes A Joy 4th = 12 Stylish Trend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Temora Race 5 - 6 Nations | ||
Sun Mar 11 2018 19:39 | 1st = 6 Nations 2nd = 4 Wild Josh 3rd = 8 Who Said That 4th = 1 Eurogun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 7 - 4 Katie Taro | ||
Sun Mar 11 2018 19:35 | 1st = 4 Katie Taro 2nd = 5 Paddy Nitro 3rd = 2 Hoppy Keeping 4th = 6 Dana Scar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 4 - 2 Gold Letty | ||
Sun Mar 11 2018 19:32 | 1st = 2 Gold Letty 2nd = 4 Lady Ching 3rd = 8 Stoneage Romeo 4th = 7 Buzz Off Mumma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 5 Vestiarius | ||
Sun Mar 11 2018 19:29 | 1st = 5 Vestiarius 2nd = 1 Zabdon Veyron 3rd = 6 Hyde 4th = 4 Shakey Times |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wangaratta Race 4 - 6 Angel Of Arts | ||
Sun Mar 11 2018 19:28 | 1st = 6 Angel Of Arts 2nd = 7 Son Of Major 3rd = 3 Aimforthestarzzz 4th = 4 Marchello Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 6 Rosie Allen | ||
Sun Mar 11 2018 19:26 | 1st = 6 Rosie Allen 2nd = 1 Aston Noir 3rd = 8 Bellario 4th = 3 Bar Room Brawler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 7 - 1 Dark Alert | ||
Sun Mar 11 2018 19:25 | 1st = 1 Dark Alert 2nd = 9 Rock Giselle 3rd = 7 Not Again Ken 4th = 2 Eleven Seconds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 3 Demand A Panda | ||
Sun Mar 11 2018 19:22 | 1st = 3 Demand A Panda 2nd = 6 Simply Mystic 3rd = 2 Mallee Spring 4th = 5 Dargo Dasher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Collie Race 7 - 3 Real Love | ||
Sun Mar 11 2018 19:20 | 1st = 3 Real Love 2nd = 1 Call Me Ernie 3rd = 6 Ignite The Passion 4th = 10 John Edgar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Temora Race 4 - 7 Mystic Marlow | ||
Sun Mar 11 2018 19:19 | 1st = 7 Mystic Marlow 2nd = 2 Its My Time 3rd = 3 Dana Mezza 4th = 1 Smart Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 6 - 8 Tony Taro | ||
Sun Mar 11 2018 19:16 | 1st = 8 Tony Taro 2nd = 3 May Tell 3rd = 2 Monster Black 4th = 6 Baracca Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 3 - 2 Come A Guster | ||
Sun Mar 11 2018 19:13 | 1st = 2 Come A Guster 2nd = 4 Mallee Chas 3rd = 7 Kenway 4th = 5 Sweet Molly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 8 Dynamite Pace | ||
Sun Mar 11 2018 19:10 | 1st = 8 Dynamite Pace 2nd = 4 Laurash Action 3rd = 7 Cockaleeki 4th = 5 My Gal Sal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 4 - 6 Rockin An Runnin | ||
Sun Mar 11 2018 19:08 | 1st = 6 Rockin An Runnin 2nd = 3 Followthewind 3rd = 7 Blackjackhanover 4th = 8 Full Speed Ahead |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 2 Dunkirk | ||
Sun Mar 11 2018 19:06 | 1st = 2 Dunkirk 2nd = 3 Serene Machine 3rd = 1 Donna Paulsen 4th = 4 Lektra Stroll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 1 Chill Out Julie | ||
Sun Mar 11 2018 19:02 | 1st = 1 Chill Out Julie 2nd = 3 Woodleigh Blue 3rd = 2 Lady Bullseye 4th = 4 Lady Ceecee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 5 - 2 Dolly Street | ||
Sun Mar 11 2018 18:59 | 1st = 2 Dolly Street 2nd = 6 Tralee Shadow 3rd = 7 Midnight Boss 4th = 5 Cliff Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wangaratta Race 3 - 1 Harry Turbo | ||
Sun Mar 11 2018 18:57 | 1st = 1 Harry Turbo 2nd = 7 Rolamax 3rd = 3 Rockowsroad 4th = 9 Rory Mclory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Temora Race 3 - 5 Que Fever | ||
Sun Mar 11 2018 18:54 | 1st = 5 Que Fever 2nd = 4 Tilly Rockin 3rd = 8 Dana Kadi 4th = 1 Dana Waz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Collie Race 6 - 9 The Trilogy | ||
Sun Mar 11 2018 18:52 | 1st = 9 The Trilogy 2nd = 1 Brookies Jet 3rd = 7 Batavia Scooter 4th = 8 Kasey John |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 6 - 3 Plays The Game | ||
Sun Mar 11 2018 18:50 | 1st = 3 Plays The Game 2nd = 7 Magical Charm 3rd = 1 Hakuna Matata 4th = 8 Miss Rumour Mill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 2 - 7 Triple Twist | ||
Sun Mar 11 2018 18:49 | 1st = 7 Triple Twist 2nd = 2 Pawfessional 3rd = 1 Drum Fire 4th = 5 Prepare Yourself |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 1 Speed Axle | ||
Sun Mar 11 2018 18:45 | 1st = 1 Speed Axle 2nd = 4 Flying Ellen 3rd = 3 Spring Leesa 4th = 6 Mazakeen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 4 Lyka Skywalker | ||
Sun Mar 11 2018 18:42 | 1st = 4 Lyka Skywalker 2nd = 1 El Diamonte 3rd = 8 Aston Ricardo 4th = 3 Miss Gippsland |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 4 - 1 Jacobite Jye | ||
Sun Mar 11 2018 18:39 | 1st = 1 Jacobite Jye 2nd = 5 Golden Nangar 3rd = 4 Joybelle 4th = 3 Deep Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 3 - 1 Dont Pass Im Fast | ||
Sun Mar 11 2018 18:38 | 1st = 1 Dont Pass Im Fast 2nd = 8 Rocknrollhighlight 3rd = 5 Good Feelings 4th = 10 Ima Ginger Rogers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 1 - 2 Cool Punter | ||
Sun Mar 11 2018 18:33 | 1st = 2 Cool Punter 2nd = 5 Rons Bookshop 3rd = 1 Storm Charmer 4th = 7 Fancy Barcia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 4 Victa Cazza | ||
Sun Mar 11 2018 18:30 | 1st = 4 Victa Cazza 2nd = 3 Hayride Rohan 3rd = 2 Crazy Claire 4th = 5 Mersey Ferry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Temora Race 2 - 8 Sikorsky | ||
Sun Mar 11 2018 18:27 | 1st = 8 Sikorsky 2nd = 5 Mustang Moo 3rd = 7 Bear Lee 4th = 2 Last Choir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 3 - 3 Evies Best | ||
Sun Mar 11 2018 18:24 | 1st = 3 Evies Best 2nd = 7 Happy Chap Zarr 3rd = 4 Foxy Tralee 4th = 5 Little Munchie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wangaratta Race 2 - 2 Rockin In Memphis | ||
Sun Mar 11 2018 18:22 | 1st = 2 Rockin In Memphis 2nd = 8 Stuart 3rd = 4 Thunder Cookie 4th = 10 Ears Ponder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 4 Apache Flame | ||
Sun Mar 11 2018 18:19 | 1st = 4 Apache Flame 2nd = 2 Our Star 3rd = 7 All Spiced Up 4th = 6 So Like Sooty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Collie Race 5 - 2 Skewsy Newsy | ||
Sun Mar 11 2018 18:13 | 1st = 2 Skewsy Newsy 2nd = 6 Jasper Rox 3rd = 1 Liberte 4th = 8 Kaydee Stratton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 2 Greysynd Ignite | ||
Sun Mar 11 2018 18:10 | 1st = 2 Greysynd Ignite 2nd = 8 Blue Wolf 3rd = 10 My Mate Boofa 4th = 6 Comets Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 5 - 5 My Tradition | ||
Sun Mar 11 2018 18:10 | 1st = 5 My Tradition 2nd = 11 Oriental Rose 3rd = 12 Slurpin Turpin 4th = 1 Bodega Beau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Temora Race 1 - 2 Meekas Girl | ||
Sun Mar 11 2018 18:07 | 1st = 2 Meekas Girl 2nd = 3 Maltese Charm 3rd = 5 Just Jorji 4th = 8 Halle Rockin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 2 - 3 Total Refusal | ||
Sun Mar 11 2018 18:04 | 1st = 3 Total Refusal 2nd = 2 Tralee Jaz 3rd = 6 Wet Weekend 4th = 4 Landons Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 2 - 8 Im Compliant | ||
Sun Mar 11 2018 18:03 | 1st = 8 Im Compliant 2nd = 2 Buster William 3rd = 9 Offthetopofmyhead 4th = 3 Koolaz Elvis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 3 El Helecho | ||
Sun Mar 11 2018 17:57 | 1st = 3 El Helecho 2nd = 8 Pure White Evil 3rd = 2 Disco Hips 4th = 6 Beau Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kapunda Race 7 - 6 Goodboy Cowboy | ||
Sun Mar 11 2018 17:57 | 1st = 6 Goodboy Cowboy 2nd = 11 Starlight Rainbow 3rd = 2 Manonthemoon 4th = 8 Rip It Up Sister |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wangaratta Race 1 - 9 Chaos Confusion | ||
Sun Mar 11 2018 17:53 | 1st = 9 Chaos Confusion 2nd = 3 Our American Princess 3rd = 7 Amelia Holmes 4th = 2 Our Summer Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 8 - 9 Call Me Rusty | ||
Sun Mar 11 2018 17:50 | 1st = 9 Call Me Rusty 2nd = 5 Mysterium 3rd = 7 Nelumbo 4th = 8 Dazzle Em Sid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 1 - 8 Beaky Blue | ||
Sun Mar 11 2018 17:49 | 1st = 8 Beaky Blue 2nd = 4 Bogan City Gal 3rd = 1 Broken Trust 4th = 3 Jacobite Velvet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Clare Race 7 - 1 Lets Tango | ||
Sun Mar 11 2018 17:45 | 1st = 1 Lets Tango 2nd = 3 Maybe This Time 3rd = 11 Just Mak 4th = 8 Our Prospect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Collie Race 4 - 1 Liaurie | ||
Sun Mar 11 2018 17:44 | 1st = 1 Liaurie 2nd = 6 My Names Bob 3rd = 7 Compact Rocket 4th = 2 Rebel With A Cause |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 8 - 4 Conquest | ||
Sun Mar 11 2018 17:40 | 1st = 4 Conquest 2nd = 14 I Am Kalani 3rd = 8 Denim Street 4th = 10 Bonsley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 4 - 8 Imortalite | ||
Sun Mar 11 2018 17:35 | 1st = 8 Imortalite 2nd = 11 Infinite Beauty 3rd = 4 Coolgardie Al 4th = 12 Kwik Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 1 - 6 Krafty Boy | ||
Sun Mar 11 2018 17:32 | 1st = 6 Krafty Boy 2nd = 12 Similan Beach 3rd = 5 Whosashadylady 4th = 4 My Ruby Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Armidale Race 9 - 3 Gargzdai Girl | ||
Sun Mar 11 2018 17:26 | 1st = 3 Gargzdai Girl 2nd = 9 Midnight Montana 3rd = 1 Jax Tellar 4th = 11 Readily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stony Creek Race 8 - 6 Educate | ||
Sun Mar 11 2018 17:25 | 1st = 6 Educate 2nd = 9 No Reward 3rd = 7 Yasey Sun 4th = 3 Keep Courting |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 8 - 7 Shelley Beach Road | ||
Sun Mar 11 2018 17:20 | 1st = 7 Shelley Beach Road 2nd = 9 Desirable Miss 3rd = 4 Taiko Boom 4th = 3 Count Cumani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kapunda Race 6 - 8 Condrieu | ||
Sun Mar 11 2018 17:18 | 1st = 8 Condrieu 2nd = 5 Bettor Party 3rd = 3 Rap Artist 4th = 1 Laszlo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 7 Reign Of Omar | ||
Sun Mar 11 2018 17:15 | 1st = 7 Reign Of Omar 2nd = 1 Dyna Kushida 3rd = 2 Excelencia 4th = 3 Tiggerlong Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 8 - 9 Ribbon Of Choice | ||
Sun Mar 11 2018 17:15 | 1st = 9 Ribbon Of Choice 2nd = 2 Bee Jay Zed 3rd = 3 Domesday Warrior 4th = 8 Storm Approach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 2 Visona Playboy | ||
Sun Mar 11 2018 17:10 | 1st = 2 Visona Playboy 2nd = 10 She Salutes 3rd = 6 Im Just Pink 4th = 4 Barney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Collie Race 3 - 4 Jay Jays Jet | ||
Sun Mar 11 2018 17:05 | 1st = 4 Jay Jays Jet 2nd = 10 Showtime Prince 3rd = 1 The Silver Fox 4th = 9 Mondo Cavallo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Clare Race 6 - 6 Shark Mirage | ||
Sun Mar 11 2018 17:05 | 1st = 6 Shark Mirage 2nd = 3 Victor Victor 3rd = 1 Pretiosa 4th = 5 Port Triano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stony Creek Race 7 - 1 Gallic Chieftain | ||
Sun Mar 11 2018 17:03 | 1st = 1 Gallic Chieftain 2nd = 5 Floral Fever 3rd = 8 Gilchrist 4th = 11 Fontein Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 7 - 3 Encryption | ||
Sun Mar 11 2018 17:00 | 1st = 3 Encryption 2nd = 12 Sizzling Belle 3rd = 4 Bondi 4th = 11 Qafila |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 1 Dyna Zad | ||
Sun Mar 11 2018 16:57 | 1st = 1 Dyna Zad 2nd = 8 Dyna Yami 3rd = 4 My Hardaway Hana 4th = 3 Lady Mikado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 3 - 3 Supposition | ||
Sun Mar 11 2018 16:55 | 1st = 3 Supposition 2nd = 2 Secret Assault 3rd = 5 Gold Shimmer 4th = 7 Light The Fuse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Armidale Race 8 - 5 Clintal Do | ||
Sun Mar 11 2018 16:52 | 1st = 5 Clintal Do 2nd = 11 Ultimate Art 3rd = 10 Strathlachlan Andy 4th = 8 Master Montana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kapunda Race 5 - 7 Wotchawaitingfor | ||
Sun Mar 11 2018 16:47 | 1st = 7 Wotchawaitingfor 2nd = 3 Millwood Chloe 3rd = 6 Beau Artist 4th = 5 Outlaw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 7 - 14 They Call Me Rose | ||
Sun Mar 11 2018 16:45 | 1st = 14 They Call Me Rose 2nd = 13 Love Battles 3rd = 7 Onslow 4th = 6 My Cousin Rhett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Birchip Race 7 - 8 Tommaso | ||
Sun Mar 11 2018 16:39 | 1st = 8 Tommaso 2nd = 6 Nomi Malone 3rd = 7 Nuggetpan 4th = 3 Curlimore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stony Creek Race 6 - 3 Bijou Belle | ||
Sun Mar 11 2018 16:38 | 1st = 3 Bijou Belle 2nd = 13 Pinkish 3rd = 8 Allys Reward 4th = 9 Darlux |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Collie Race 2 - 4 Joe With The Flow | ||
Sun Mar 11 2018 16:36 | 1st = 4 Joe With The Flow 2nd = 8 Bleu 3rd = 5 Just A Saint 4th = 6 Clarina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 7 - 6 Glenrowan Prince | ||
Sun Mar 11 2018 16:35 | 1st = 6 Glenrowan Prince 2nd = 10 Cha Cha King 3rd = 8 Rock Forthe Ladies 4th = 5 Tradesman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 1 Miss Dee Meadows | ||
Sun Mar 11 2018 16:34 | 1st = 1 Miss Dee Meadows 2nd = 7 Dyna Terror 3rd = 4 Aston Grace 4th = 8 Pink Floyd |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 2 Cool Sequence | ||
Sun Mar 11 2018 16:30 | 1st = 2 Cool Sequence 2nd = 3 Bel Classico 3rd = 5 Everyday Lady 4th = 10 Environmental |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 5 - 7 Snowtrooper | ||
Sun Mar 11 2018 16:27 | 1st = 7 Snowtrooper 2nd = 6 Mckenna 3rd = 8 Hussor 4th = 4 Roycey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Clare Race 5 - 5 Autmed | ||
Sun Mar 11 2018 16:25 | 1st = 5 Autmed 2nd = 4 Svetlanas Arrow 3rd = 8 Kirchner 4th = 7 Another Martini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Armidale Race 7 - 9 Gottashopearly | ||
Sun Mar 11 2018 16:22 | 1st = 9 Gottashopearly 2nd = 2 Dark Side 3rd = 6 The Puritan 4th = 1 Alartmicksue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 6 - 10 Almost Court | ||
Sun Mar 11 2018 16:20 | 1st = 10 Almost Court 2nd = 5 Admiral Jello 3rd = 6 Get On The Grange 4th = 2 Show A Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kapunda Race 4 - 1 Rocknroll Baby | ||
Sun Mar 11 2018 16:17 | 1st = 1 Rocknroll Baby 2nd = 5 Bold Law 3rd = 2 Truscott Law 4th = 6 Chuck Wagon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 2 Henderson | ||
Sun Mar 11 2018 16:15 | 1st = 2 Henderson 2nd = 3 Khaleesi Girl 3rd = 4 Augustus Dagloop 4th = 6 No Passengers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 2 - 7 Sweet Dreamin | ||
Sun Mar 11 2018 16:10 | 1st = 7 Sweet Dreamin 2nd = 10 Frosty Bay 3rd = 11 Friars Classic 4th = 3 Infernal Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 6 - 2 Snitz | ||
Sun Mar 11 2018 16:05 | 1st = 2 Snitz 2nd = 13 Ferniehirst 3rd = 15 Iggy The Moocher 4th = 11 Defence Witness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Collie Race 1 - 3 Rolling Commander | ||
Sun Mar 11 2018 16:05 | 1st = 3 Rolling Commander 2nd = 4 Adda Rockinheaven 3rd = 1 Lauras Shadow 4th = 9 Devils Courage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Birchip Race 6 - 8 Maas Kookin | ||
Sun Mar 11 2018 16:00 | 1st = 8 Maas Kookin 2nd = 3 Soho Madonna 3rd = 2 Crafty Old Fox 4th = 1 Miss Mcburn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 6 Sisco Ride | ||
Sun Mar 11 2018 15:57 | 1st = 6 Sisco Ride 2nd = 1 Le Baz 3rd = 7 Allen Lottery 4th = 2 Light The Track |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 6 - 5 Warragul | ||
Sun Mar 11 2018 15:55 | 1st = 5 Warragul 2nd = 1 Left Jaybee Out 3rd = 8 Easy Flyer 4th = 2 Gauteng Gal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 4 - 6 Mrs Yargi | ||
Sun Mar 11 2018 15:53 | 1st = 6 Mrs Yargi 2nd = 1 Barkley 3rd = 5 Concu 4th = 8 Touch Of Flo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stony Creek Race 5 - 2 Presumptuous | ||
Sun Mar 11 2018 15:50 | 1st = 2 Presumptuous 2nd = 7 Cheriefs Choice 3rd = 5 Mystyko 4th = 1 My Survivor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 5 Old Habits | ||
Sun Mar 11 2018 15:50 | 1st = 5 Old Habits 2nd = 8 Lavington Star 3rd = 3 Hidden Gold 4th = 7 Splendid Stryker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Armidale Race 6 - 7 Rocknlachlan | ||
Sun Mar 11 2018 15:47 | 1st = 7 Rocknlachlan 2nd = 9 Shadow Dealer 3rd = 10 Courageous Leo 4th = 3 Cronin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Clare Race 4 - 6 Mint Collector | ||
Sun Mar 11 2018 15:45 | 1st = 6 Mint Collector 2nd = 1 Commanding Diva 3rd = 9 Call Me Penny 4th = 5 Aspalis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 5 - 3 Assimilate | ||
Sun Mar 11 2018 15:40 | 1st = 3 Assimilate 2nd = 9 Primitivo 3rd = 11 Waimea Bay 4th = 12 Ridicule |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kapunda Race 3 - 5 Torque Tothe Starz | ||
Sun Mar 11 2018 15:35 | 1st = 5 Torque Tothe Starz 2nd = 6 Gracie Eyre 3rd = 4 That Said 4th = 1 Julius Franco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 2 Dance And Sing | ||
Sun Mar 11 2018 15:32 | 1st = 2 Dance And Sing 2nd = 1 Hes Okay 3rd = 7 Base Camp 4th = 3 Dance Craze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 1 - 3 Ask Lisa | ||
Sun Mar 11 2018 15:31 | 1st = 3 Ask Lisa 2nd = 7 One Oh One 3rd = 1 Bartrader 4th = 2 Wise Monkey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 1 Cosmic Creek | ||
Sun Mar 11 2018 15:29 | 1st = 1 Cosmic Creek 2nd = 8 Spring Ripper 3rd = 7 Irka Jakit 4th = 2 Lucky Holly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Birchip Race 5 - 1 Jules Peach | ||
Sun Mar 11 2018 15:27 | 1st = 1 Jules Peach 2nd = 5 Fowsands 3rd = 7 Timmys Reject 4th = 8 Ronzel Grinner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 5 - 2 Tristan De Angel | ||
Sun Mar 11 2018 15:24 | 1st = 2 Tristan De Angel 2nd = 8 Central Witness 3rd = 9 Duke Of Frederick 4th = 7 Zaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 9 - 2 The Quiet Man | ||
Sun Mar 11 2018 15:24 | 1st = 2 The Quiet Man 2nd = 3 Mac Murdoch 3rd = 1 Satin Guru 4th = 10 Dream Rich |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 5 - 6 Sophies Image | ||
Sun Mar 11 2018 15:20 | 1st = 6 Sophies Image 2nd = 7 Up The Stairs 3rd = 5 Hi Suppose 4th = 3 Excellent Rhythm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 2 Raise The Bet | ||
Sun Mar 11 2018 15:17 | 1st = 2 Raise The Bet 2nd = 1 Power Sensation 3rd = 5 Vanishka 4th = 3 Docs Reward |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 3 - 3 Lock The Doors | ||
Sun Mar 11 2018 15:15 | 1st = 3 Lock The Doors 2nd = 5 Pyxis 3rd = 2 Lady Phromily 4th = 1 Moot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 1 Print The Money | ||
Sun Mar 11 2018 15:14 | 1st = 1 Print The Money 2nd = 2 Swift Limes 3rd = 8 Xtreme Shine 4th = 5 Kryptonian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Clare Race 3 - 9 Vabanque | ||
Sun Mar 11 2018 15:10 | 1st = 9 Vabanque 2nd = 5 Vikings Fury 3rd = 3 Fever 4th = 8 The Rockbank Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Armidale Race 5 - 7 Bassey | ||
Sun Mar 11 2018 15:07 | 1st = 7 Bassey 2nd = 1 Clancy Pants 3rd = 8 Mac Sweet 4th = 5 Our Diamond Editon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 2 Yankee Tango | ||
Sun Mar 11 2018 15:05 | 1st = 2 Yankee Tango 2nd = 5 Moreska Sword 3rd = 8 Missy Musketeer 4th = 11 Princess Cavallo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 4 Caitlyn Keeping | ||
Sun Mar 11 2018 15:02 | 1st = 4 Caitlyn Keeping 2nd = 2 Haddi Bale 3rd = 1 High Water 4th = 7 Liberty Tron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stony Creek Race 4 - 6 Navita | ||
Sun Mar 11 2018 15:00 | 1st = 6 Navita 2nd = 3 Royal Volley 3rd = 5 Mysterious Island 4th = 2 Meowie Wowie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Reefton Race 10 - 15 Rachmaninov | ||
Sun Mar 11 2018 14:59 | 1st = 15 Rachmaninov 2nd = 2 Beyond The Horizon 3rd = 9 The God Botherer 4th = 1 Ali Lindenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 4 - 16 Tougherthantherest | ||
Sun Mar 11 2018 14:55 | 1st = 16 Tougherthantherest 2nd = 9 Coolring 3rd = 5 Snippets Land 4th = 14 Bring A Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kapunda Race 2 - 4 Ayejayem | ||
Sun Mar 11 2018 14:55 | 1st = 4 Ayejayem 2nd = 1 Imtellinya 3rd = 2 Gotta React 4th = 5 Aquarius Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 8 Megellas Fairy | ||
Sun Mar 11 2018 14:51 | 1st = 8 Megellas Fairy 2nd = 6 Xtreme Notice 3rd = 2 Solitary Lad 4th = 5 Goldies Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Birchip Race 4 - 4 Fremarksgonzo | ||
Sun Mar 11 2018 14:50 | 1st = 4 Fremarksgonzo 2nd = 6 Sondel 3rd = 5 Renaissance Art 4th = 7 Artmania |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 4 - 13 La Scopa | ||
Sun Mar 11 2018 14:47 | 1st = 13 La Scopa 2nd = 1 Hashtag Hero 3rd = 3 Aimalac Bulsa 4th = 9 Whonicked De Lolly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 8 - 6 Friday Knight | ||
Sun Mar 11 2018 14:47 | 1st = 6 Friday Knight 2nd = 4 Tony Two Chips 3rd = 9 Our Boy Baz 4th = 5 Coatncollar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 8 Shake The Night | ||
Sun Mar 11 2018 14:43 | 1st = 8 Shake The Night 2nd = 6 Tubs Tiger 3rd = 1 Pergamon 4th = 5 Djarragun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 4 - 4 Snake Cavern | ||
Sun Mar 11 2018 14:43 | 1st = 4 Snake Cavern 2nd = 9 Oh Baby 3rd = 1 Franquin 4th = 8 Kwatile Fame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 1 Junior Wizard | ||
Sun Mar 11 2018 14:40 | 1st = 1 Junior Wizard 2nd = 2 Kloss 3rd = 6 Wok Fried Yabby 4th = 3 Aston Abbott |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 2 - 2 Another Mans Loss | ||
Sun Mar 11 2018 14:39 | 1st = 2 Another Mans Loss 2nd = 5 Reassignment 3rd = 3 Paco Express 4th = 4 Mitigate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Clare Race 2 - 2 Sweet Kaiser | ||
Sun Mar 11 2018 14:35 | 1st = 2 Sweet Kaiser 2nd = 3 Ticket To Texas 3rd = 4 Top Hook 4th = 5 Mighty Muffin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Armidale Race 4 - 8 Last Party | ||
Sun Mar 11 2018 14:34 | 1st = 8 Last Party 2nd = 10 Million Dollar Mac 3rd = 9 Our Joshy Boy 4th = 7 Free The Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 3 King Ragnar | ||
Sun Mar 11 2018 14:30 | 1st = 3 King Ragnar 2nd = 4 Jellybean 3rd = 6 Play Thing 4th = 7 Zou Der Zee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Reefton Race 9 - 1 Pradas Ideal Dahling | ||
Sun Mar 11 2018 14:29 | 1st = 1 Pradas Ideal Dahling 2nd = 4 Run Boy Run 3rd = 7 Franco Tristan 4th = 3 Buckeye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kapunda Race 1 - 4 Light The Flame | ||
Sun Mar 11 2018 14:28 | 1st = 4 Light The Flame 2nd = 7 Elementofdoubt 3rd = 6 Swaffham Success 4th = 3 Sweetasis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 1 Blazing Moment | ||
Sun Mar 11 2018 14:25 | 1st = 1 Blazing Moment 2nd = 2 Xtreme Caution 3rd = 4 Henry 4th = 5 Cryers Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stony Creek Race 3 - 13 Second Thought | ||
Sun Mar 11 2018 14:25 | 1st = 13 Second Thought 2nd = 15 Annunciate 3rd = 5 Savvy Ken 4th = 10 Baumgartner Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 8 Kapai Lana | ||
Sun Mar 11 2018 14:22 | 1st = 8 Kapai Lana 2nd = 3 Cloona Express 3rd = 1 On Fleek 4th = 6 Classy Impact |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 3 - 2 Guard Of Honour | ||
Sun Mar 11 2018 14:20 | 1st = 2 Guard Of Honour 2nd = 7 Spending To Win 3rd = 3 Highly Geared 4th = 12 Zarhron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 4 Bugs Boloney | ||
Sun Mar 11 2018 14:18 | 1st = 4 Bugs Boloney 2nd = 1 Sun Choice 3rd = 5 Mister Brown 4th = 3 Scooby Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Birchip Race 3 - 1 Major Bouchea | ||
Sun Mar 11 2018 14:15 | 1st = 1 Major Bouchea 2nd = 7 Lochlee Jacob 3rd = 8 Jack Of The Green 4th = 3 Keepthedream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 6 Buddy Blinx | ||
Sun Mar 11 2018 14:14 | 1st = 6 Buddy Blinx 2nd = 7 Uringa 3rd = 2 Tyche Onyx 4th = 5 Celestial Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 7 - 3 Motorboat Mike | ||
Sun Mar 11 2018 14:12 | 1st = 3 Motorboat Mike 2nd = 7 Accidental Offside 3rd = 9 He Aint Heavy 4th = 4 Flag The Groom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Armidale Race 3 - 4 Mastersign | ||
Sun Mar 11 2018 14:09 | 1st = 4 Mastersign 2nd = 1 Ruffalo 3rd = 3 Seventhirtyseven 4th = 6 Thunder Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 3 - 11 Miss Damita | ||
Sun Mar 11 2018 14:08 | 1st = 11 Miss Damita 2nd = 15 No Alibi 3rd = 4 Riohsei 4th = 5 Rosamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 1 Paraphernalia | ||
Sun Mar 11 2018 14:07 | 1st = 1 Paraphernalia 2nd = 2 Galactic Panther 3rd = 3 Don Lesta 4th = 7 Signal Peak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 3 - 5 Mishani Honcho | ||
Sun Mar 11 2018 14:05 | 1st = 5 Mishani Honcho 2nd = 2 Crooked Blaze 3rd = 1 Skylimit 4th = 4 Aimalac Millie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 1 - 2 Sacambaya | ||
Sun Mar 11 2018 14:04 | 1st = 2 Sacambaya 2nd = 4 Luna Meteor 3rd = 5 Parting Shot 4th = 6 El Greco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 8 Its A Plan | ||
Sun Mar 11 2018 14:04 | 1st = 8 Its A Plan 2nd = 9 Pat Tama 3rd = 6 Amy Amy 4th = 1 Bigtime Mia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Clare Race 1 - 5 Fibbers | ||
Sun Mar 11 2018 14:00 | 1st = 5 Fibbers 2nd = 1 Mintrice 3rd = 2 Austin Raider 4th = 4 Call Me Maybe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 4 Alouette Jack | ||
Sun Mar 11 2018 13:59 | 1st = 4 Alouette Jack 2nd = 3 Blue Squirrel 3rd = 6 Cee Cee Senor 4th = 8 Nunniong Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 1 Slugsnephewjonny | ||
Sun Mar 11 2018 13:55 | 1st = 1 Slugsnephewjonny 2nd = 7 Underthemistletoe 3rd = 8 Von Rosen 4th = 6 Dream Danza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Reefton Race 8 - 1 Ellmers Image | ||
Sun Mar 11 2018 13:54 | 1st = 1 Ellmers Image 2nd = 4 Dana Dawn 3rd = 6 Stompem 4th = 7 Pine Cone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 6 Ample Warning | ||
Sun Mar 11 2018 13:51 | 1st = 6 Ample Warning 2nd = 4 So It Goes 3rd = 8 Black Zambesi 4th = 3 Greedy Grebe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stony Creek Race 2 - 10 Lord Blowhard | ||
Sun Mar 11 2018 13:50 | 1st = 10 Lord Blowhard 2nd = 5 Integrated 3rd = 4 Hawkestone 4th = 14 Narelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 1 Yooldome | ||
Sun Mar 11 2018 13:47 | 1st = 1 Yooldome 2nd = 2 Victini 3rd = 5 Pretty And Pink 4th = 3 Bark De Triomphe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 2 - 2 Fun Tickets | ||
Sun Mar 11 2018 13:45 | 1st = 2 Fun Tickets 2nd = 8 Vigorish 3rd = 4 My Song 4th = 9 Jindaberra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 2 Lektra Stomp | ||
Sun Mar 11 2018 13:43 | 1st = 2 Lektra Stomp 2nd = 4 Verev 3rd = 1 Zipping Zeus 4th = 3 Chevsta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Birchip Race 2 - 1 Okanes Devil | ||
Sun Mar 11 2018 13:40 | 1st = 1 Okanes Devil 2nd = 4 Asharah 3rd = 3 Valda 4th = 7 Flaming Lucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 7 Lucky Millie | ||
Sun Mar 11 2018 13:39 | 1st = 7 Lucky Millie 2nd = 6 Girt By Sea 3rd = 8 Lamington Lass 4th = 2 Hows It Burning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 6 - 3 Olaf | ||
Sun Mar 11 2018 13:37 | 1st = 3 Olaf 2nd = 2 Roc Leone 3rd = 1 Markwood 4th = 6 Iwo Jima |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 2 - 5 Our Free Will | ||
Sun Mar 11 2018 13:33 | 1st = 5 Our Free Will 2nd = 13 Werbowy 3rd = 3 Micheal Oscar 4th = 7 Sneaky Flirt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Armidale Race 2 - 10 Fear No Evil | ||
Sun Mar 11 2018 13:31 | 1st = 10 Fear No Evil 2nd = 2 Esspe Supreme 3rd = 7 Mini Masterpiece 4th = 6 Chevals Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 2 - 2 Spiral | ||
Sun Mar 11 2018 13:30 | 1st = 2 Spiral 2nd = 1 Dizzy Success 3rd = 11 Glamorous Miss 4th = 4 Presscott |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 8 Talkabout Izzy | ||
Sun Mar 11 2018 13:28 | 1st = 8 Talkabout Izzy 2nd = 1 Electric Dee Eye 3rd = 3 Sue Zooki 4th = 6 Kapai Bart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 1 Xtreme Gift | ||
Sun Mar 11 2018 13:25 | 1st = 1 Xtreme Gift 2nd = 8 Kalani Sheldon 3rd = 4 Problem Solved 4th = 6 Mr Perfect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 6 River Hussy | ||
Sun Mar 11 2018 13:20 | 1st = 6 River Hussy 2nd = 5 Hell Ofa Good Sort 3rd = 2 Reckless Choice 4th = 1 Bike Trek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Reefton Race 7 - 2 Swap Over | ||
Sun Mar 11 2018 13:19 | 1st = 2 Swap Over 2nd = 1 Maninthemirror 3rd = 13 Scelta Uno 4th = 6 Mister Slick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 3 Bling Dynasty | ||
Sun Mar 11 2018 13:16 | 1st = 3 Bling Dynasty 2nd = 4 Startron 3rd = 8 Taylas Banjo 4th = 5 Allen Gerwen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stony Creek Race 1 - 2 Blazejowski | ||
Sun Mar 11 2018 13:15 | 1st = 2 Blazejowski 2nd = 4 Cilauro 3rd = 1 Amuthon 4th = 6 Street Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 2 Trip To Eden | ||
Sun Mar 11 2018 13:12 | 1st = 2 Trip To Eden 2nd = 1 Stay Away Haydo 3rd = 9 Very Choosy 4th = 6 Zipping Vito |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 1 - 11 Whos Knocking | ||
Sun Mar 11 2018 13:10 | 1st = 11 Whos Knocking 2nd = 3 Flight Commander 3rd = 10 Secret Copy 4th = 4 Havelka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Birchip Race 1 - 2 Ginas Gold | ||
Sun Mar 11 2018 13:05 | 1st = 2 Ginas Gold 2nd = 4 Country Grammar 3rd = 3 Sharks Legacy 4th = 7 Sucralose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 5 - 5 Friar Tuck | ||
Sun Mar 11 2018 13:02 | 1st = 5 Friar Tuck 2nd = 2 Jakob Gambino 3rd = 3 Pacific Tap 4th = 4 Shirley Maude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 6 Cinnamon Rose | ||
Sun Mar 11 2018 13:00 | 1st = 6 Cinnamon Rose 2nd = 4 Long Gully Del 3rd = 3 Hot Gallon 4th = 8 Miss Ding |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 1 - 4 Alero Rosso | ||
Sun Mar 11 2018 12:58 | 1st = 4 Alero Rosso 2nd = 8 Countess Delta 3rd = 10 High Gloss 4th = 3 Prince Sava |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 1 Burn Like Fire | ||
Sun Mar 11 2018 12:55 | 1st = 1 Burn Like Fire 2nd = 3 Allen Quintus 3rd = 4 Cosmic Sole 4th = 6 Mousey Mccoy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Armidale Race 1 - 1 Kid Montana | ||
Sun Mar 11 2018 12:55 | 1st = 1 Kid Montana 2nd = 8 Our Mateo 3rd = 6 Art Secret 4th = 5 Paquin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 1 Bad | ||
Sun Mar 11 2018 12:52 | 1st = 1 Bad 2nd = 4 Emoji 3rd = 8 Rockys To Much 4th = 7 Twelve Gauge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 1 - 1 Courage Within | ||
Sun Mar 11 2018 12:50 | 1st = 1 Courage Within 2nd = 2 Mustaknown 3rd = 13 Terrorfilo 4th = 7 Ferrara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Reefton Race 6 - 1 Hotdiggettycullen | ||
Sun Mar 11 2018 12:42 | 1st = 1 Hotdiggettycullen 2nd = 4 Motu Bettor Be Quick 3rd = 12 Garrys Legacy 4th = 13 Jjs Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 8 Shiney Bling | ||
Sun Mar 11 2018 12:42 | 1st = 8 Shiney Bling 2nd = 7 Chilly Kiss 3rd = 4 Lektra Lucy 4th = 6 Spotted Gunn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 2 Two Seasons | ||
Sun Mar 11 2018 12:38 | 1st = 2 Two Seasons 2nd = 3 Soeztoc 3rd = 8 Campeon 4th = 4 Dons Just Under |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 3 Harry Brown | ||
Sun Mar 11 2018 12:34 | 1st = 3 Harry Brown 2nd = 1 Mad Harry 3rd = 2 Noah Who 4th = 8 On Demand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 4 - 4 Hoofbeat | ||
Sun Mar 11 2018 12:25 | 1st = 4 Hoofbeat 2nd = 3 Knutquacker 3rd = 2 Fulltothebrim 4th = 7 Dezzies Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 8 Midnight Daydream | ||
Sun Mar 11 2018 12:16 | 1st = 8 Midnight Daydream 2nd = 7 Little Bit Silly 3rd = 6 Swift Order 4th = 3 Gotcha Millie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 4 White Diamond | ||
Sun Mar 11 2018 12:13 | 1st = 4 White Diamond 2nd = 1 Banjos Affair 3rd = 8 Air Load 4th = 6 Xan Mai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Reefton Race 5 - 9 Apocalypse | ||
Sun Mar 11 2018 12:07 | 1st = 9 Apocalypse 2nd = 3 Speciale Uno 3rd = 2 Betterthankaty 4th = 1 Sonic Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 1 Subzero Princess | ||
Sun Mar 11 2018 11:59 | 1st = 1 Subzero Princess 2nd = 8 Epic Force 3rd = 3 Mobility Scooter 4th = 7 Scott Tied Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 6 Daves Entity | ||
Sun Mar 11 2018 11:55 | 1st = 6 Daves Entity 2nd = 5 Oh So Sleek 3rd = 8 Dee Dee One 4th = 1 Ryder Sir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 3 - 2 Nightcap | ||
Sun Mar 11 2018 11:50 | 1st = 2 Nightcap 2nd = 1 Thought That 3rd = 5 Goldnguru 4th = 3 Katango |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 6 One Cool Chap | ||
Sun Mar 11 2018 11:41 | 1st = 6 One Cool Chap 2nd = 4 Vee Marina 3rd = 1 Elouera Mist 4th = 2 Leroy Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 2 Moyarra Arquebus | ||
Sun Mar 11 2018 11:38 | 1st = 2 Moyarra Arquebus 2nd = 1 Ruby Gas 3rd = 8 Quirky 4th = 4 Springinator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Reefton Race 4 - 10 Just One Good One | ||
Sun Mar 11 2018 11:32 | 1st = 10 Just One Good One 2nd = 1 Vinnie Rulz 3rd = 9 Downtown Train 4th = 4 Franco Toddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 8 Jinja Might | ||
Sun Mar 11 2018 11:23 | 1st = 8 Jinja Might 2nd = 2 Atomic Missile 3rd = 5 See Eye Aye 4th = 7 Hey Pretty Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 5 Panadero King | ||
Sun Mar 11 2018 11:20 | 1st = 5 Panadero King 2nd = 6 Bluehawk Robert 3rd = 7 Iona Misty 4th = 2 Adriel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 2 - 7 Shine Bright | ||
Sun Mar 11 2018 11:15 | 1st = 7 Shine Bright 2nd = 5 Opio Rose 3rd = 2 Jims Gift 4th = 3 Montserrat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 3 Agbeze | ||
Sun Mar 11 2018 11:06 | 1st = 3 Agbeze 2nd = 6 Hot Mayhem 3rd = 2 Star Secret 4th = 7 Leezrom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 6 Vitaliser | ||
Sun Mar 11 2018 11:03 | 1st = 6 Vitaliser 2nd = 4 Merls Michu 3rd = 1 Starbright Toby 4th = 2 Red Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Reefton Race 3 - 3 Chromozone | ||
Sun Mar 11 2018 10:57 | 1st = 3 Chromozone 2nd = 8 Getarattleon 3rd = 9 To Ri Caitlin 4th = 6 Flyingmasterwilliams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 1 - 7 Finbarr | ||
Sun Mar 11 2018 10:40 | 1st = 7 Finbarr 2nd = 8 Qashqai 3rd = 2 Red Major 4th = 11 Gemstone Jewels |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Reefton Race 2 - 9 Astuto | ||
Sun Mar 11 2018 10:28 | 1st = 9 Astuto 2nd = 2 Change Is Good 3rd = 6 Jungle Gem 4th = 3 Shadow Minister |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Reefton Race 1 - 6 Ideal Invasion | ||
Sun Mar 11 2018 10:00 | 1st = 6 Ideal Invasion 2nd = 1 Crusader Conqueror 3rd = 4 Future Queen 4th = 13 Helgas Monarch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 4 Aliante | ||
Sun Mar 11 2018 1:45 | 1st = 4 Aliante 2nd = 5 Yankee Parker 3rd = 2 Jarbass Bale 4th = 8 Winsome Jacob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 4 Winifred Monelli | ||
Sun Mar 11 2018 1:27 | 1st = 4 Winifred Monelli 2nd = 6 Corporate Storm 3rd = 8 Rhianna Keeping 4th = 1 Pacific Owl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 2 Moment To Jive | ||
Sun Mar 11 2018 1:10 | 1st = 2 Moment To Jive 2nd = 6 Beryllium 3rd = 4 Cruiser Coin 4th = 8 Apache Brook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 6 Ouchamp | ||
Sun Mar 11 2018 0:52 | 1st = 6 Ouchamp 2nd = 4 Owl Perfect 3rd = 2 Hello Cody 4th = 1 Iona Carlson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 4 Oxley Rebel | ||
Sun Mar 11 2018 0:35 | 1st = 4 Oxley Rebel 2nd = 3 Star Fever 3rd = 8 Jerky Boy 4th = 7 Corona Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 4 Juda Lomar | ||
Sun Mar 11 2018 0:17 | 1st = 4 Juda Lomar 2nd = 5 Bushmans Sunset 3rd = 7 Dandalup Annie 4th = 2 Flying Eamonn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 7 - 2 Somebeachparty | ||
Sun Mar 11 2018 0:10 | 1st = 2 Somebeachparty 2nd = 8 Decipher This 3rd = 1 Disco Durante 4th = 5 Moonlightsshadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 10 - 4 Distant Shores | ||
Sun Feb 11 2018 22:52 | 1st = 4 Distant Shores 2nd = 5 Im Late 3rd = 3 Zambora Queenie 4th = 6 Dashing Geek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 9 - 3 Arnhem Chaos | ||
Sun Feb 11 2018 22:37 | 1st = 3 Arnhem Chaos 2nd = 8 Jetmag Sally 3rd = 1 Elite Falcon 4th = 6 Meales Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 8 - 2 Phantom Henry | ||
Sun Feb 11 2018 22:22 | 1st = 2 Phantom Henry 2nd = 7 Gardot 3rd = 8 Dust And Sand 4th = 1 Bombay Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 8 - 5 Secret Gold | ||
Sun Feb 11 2018 22:22 | 1st = 5 Secret Gold 2nd = 7 Gardot 3rd = 8 Dust And Sand 4th = 1 Bombay Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 9 - 12 Chasing Cheetahs | ||
Sun Feb 11 2018 22:16 | 1st = 12 Chasing Cheetahs 2nd = 10 Campaign Drive 3rd = 5 Union Force 4th = 13 Safari Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 9 - 4 Breanna Jade | ||
Sun Feb 11 2018 22:05 | 1st = 4 Breanna Jade 2nd = 10 Shadow Boxing 3rd = 6 Pure Laughter 4th = 3 Kemira Cause |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 7 - 6 Gotta Grin | ||
Sun Feb 11 2018 21:57 | 1st = 6 Gotta Grin 2nd = 1 Sweet Crystal 3rd = 3 Yaringa Lass 4th = 2 Neve Arena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 8 - 12 Offthetopofmyhead | ||
Sun Feb 11 2018 21:49 | 1st = 12 Offthetopofmyhead 2nd = 5 El Jays Monza 3rd = 4 Ideal Karalta 4th = 11 Vouvray Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 4 Thumb A Ride | ||
Sun Feb 11 2018 21:46 | 1st = 4 Thumb A Ride 2nd = 3 Ridos Ace 3rd = 1 Belron Brum 4th = 8 Daisy Patch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 6 - 3 Unpossible | ||
Sun Feb 11 2018 21:42 | 1st = 3 Unpossible 2nd = 1 Smashniak Bullet 3rd = 7 Real Stylist 4th = 4 Allen Ichiro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 8 - 2 Shezlikaterror | ||
Sun Feb 11 2018 21:35 | 1st = 2 Shezlikaterror 2nd = 10 Wanderin Man 3rd = 5 Alinbeach 4th = 7 Rocknroll Rainbow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 10 - 5 Nostra Villa | ||
Sun Feb 11 2018 21:26 | 1st = 5 Nostra Villa 2nd = 4 Angel Of Arts 3rd = 6 Sheza Beach Dream 4th = 2 Mollywood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 4 Super Sook | ||
Sun Feb 11 2018 21:23 | 1st = 4 Super Sook 2nd = 2 To The Galos 3rd = 1 Lakeview Harley 4th = 8 Adam Handler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 5 - 1 Full Of Charm | ||
Sun Feb 11 2018 21:19 | 1st = 1 Full Of Charm 2nd = 4 Swansea Shannon 3rd = 8 Tyler Lee 4th = 6 Smashniak Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 7 - 7 Karpenkova Leis | ||
Sun Feb 11 2018 21:18 | 1st = 7 Karpenkova Leis 2nd = 8 Abs Boy 3rd = 6 Ark Fury 4th = 13 Gaggle Coordinator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gunnedah Race 10 - 7 Twin System | ||
Sun Feb 11 2018 21:15 | 1st = 7 Twin System 2nd = 2 Typhoon Fay 3rd = 8 Hoshi Jappa 4th = 3 Swift Trigger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 7 - 7 Mac Sweet | ||
Sun Feb 11 2018 21:07 | 1st = 7 Mac Sweet 2nd = 5 Connerman 3rd = 9 Sir Lasnick 4th = 8 Nice One Jon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 2 Jacks On Deck | ||
Sun Feb 11 2018 21:05 | 1st = 2 Jacks On Deck 2nd = 6 Dat Dat Daty 3rd = 8 Lucky Millie 4th = 4 Racey Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 4 - 5 Arnhem Invader | ||
Sun Feb 11 2018 21:02 | 1st = 5 Arnhem Invader 2nd = 4 Gold Act 3rd = 8 Sublime Duchess 4th = 6 Never Fear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gunnedah Race 9 - 8 Automated | ||
Sun Feb 11 2018 20:59 | 1st = 8 Automated 2nd = 1 Awesome Signs 3rd = 6 Mini Cousin 4th = 4 Sketchy Jai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 9 - 4 Cantbetold | ||
Sun Feb 11 2018 20:55 | 1st = 4 Cantbetold 2nd = 3 Carramar Sovereign 3rd = 1 Extortion 4th = 2 Heathbern Elimay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 7 - 3 Our Jakey Boy | ||
Sun Feb 11 2018 20:50 | 1st = 3 Our Jakey Boy 2nd = 2 Sportsmanship 3rd = 7 Red Ruffy 4th = 1 Kettering Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 5 Kind Girl | ||
Sun Feb 11 2018 20:49 | 1st = 5 Kind Girl 2nd = 2 Port Boy 3rd = 6 Trixie Wix 4th = 8 Flaming Two |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 6 - 13 Dasher Houli | ||
Sun Feb 11 2018 20:47 | 1st = 13 Dasher Houli 2nd = 1 Volkova Leis 3rd = 3 Inner Light 4th = 10 Ken Two Stars |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 3 Okay Pumpkin | ||
Sun Feb 11 2018 20:44 | 1st = 3 Okay Pumpkin 2nd = 7 Velocity Whisper 3rd = 4 Bye Bye Brad 4th = 2 You Never Know |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 3 - 5 Emerley Fairy | ||
Sun Feb 11 2018 20:41 | 1st = 5 Emerley Fairy 2nd = 1 Blue Away 3rd = 4 Firebomb 4th = 3 Sunrise Ali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 3 - 8 Zamlee Magic | ||
Sun Feb 11 2018 20:41 | 1st = 8 Zamlee Magic 2nd = 1 Blue Away 3rd = 4 Firebomb 4th = 3 Sunrise Ali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gunnedah Race 8 - 3 May Tell | ||
Sun Feb 11 2018 20:38 | 1st = 3 May Tell 2nd = 8 Sisi Sienna 3rd = 2 Lets Go Girl 4th = 1 Dixie Rumble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 6 - 1 Condafew | ||
Sun Feb 11 2018 20:33 | 1st = 1 Condafew 2nd = 7 Certainlywillbe 3rd = 9 First Fleeter 4th = 8 Deucestar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 8 City Limit Sign | ||
Sun Feb 11 2018 20:32 | 1st = 8 City Limit Sign 2nd = 2 Hayride Mills 3rd = 5 Polished Jewel 4th = 6 Danyos Cally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 8 - 6 Queen Tori | ||
Sun Feb 11 2018 20:30 | 1st = 6 Queen Tori 2nd = 8 De Andes 3rd = 10 Force Element 4th = 11 Mossman Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 8 - 5 Rockstar Angel | ||
Sun Feb 11 2018 20:25 | 1st = 5 Rockstar Angel 2nd = 1 Top The Ace 3rd = 3 Nor Nor West 4th = 6 Rocknroll Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 6 - 1 The Announcer | ||
Sun Feb 11 2018 20:22 | 1st = 1 The Announcer 2nd = 8 Soho Beijing 3rd = 5 Mandy Fourstarzzz 4th = 2 Village Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 3 Cosmic Nosey | ||
Sun Feb 11 2018 20:22 | 1st = 3 Cosmic Nosey 2nd = 5 Blocka Boy 3rd = 2 Wadelock Mindy 4th = 4 Zipping Paris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 2 - 3 Eight Roses | ||
Sun Feb 11 2018 20:19 | 1st = 3 Eight Roses 2nd = 2 Aware 3rd = 1 Mallee Pearl 4th = 4 Arabian Sheriff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 5 - 11 Padabing Stride | ||
Sun Feb 11 2018 20:17 | 1st = 11 Padabing Stride 2nd = 2 Followthewind 3rd = 6 Jaccka Len 4th = 7 Sheer Strength |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bridgetown Race 7 - 1 Art Tutor | ||
Sun Feb 11 2018 20:14 | 1st = 1 Art Tutor 2nd = 5 Recon Patrol 3rd = 4 Stella Meteora 4th = 7 Eyes On The Money |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gunnedah Race 7 - 8 Sketchy Fabio | ||
Sun Feb 11 2018 20:14 | 1st = 8 Sketchy Fabio 2nd = 6 Blame Lenny 3rd = 3 Out Cry 4th = 5 Armatree Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 9 Temerity | ||
Sun Feb 11 2018 20:11 | 1st = 9 Temerity 2nd = 6 Big Col Prosser 3rd = 7 Spring Scorpion 4th = 3 Amarda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 5 - 1 Midnight Prowler | ||
Sun Feb 11 2018 20:05 | 1st = 1 Midnight Prowler 2nd = 8 Fours Enuf Tas 3rd = 5 Koloura Flight 4th = 7 Sir Pickles Yumyum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 5 - 8 Fours Enuf Tas | ||
Sun Feb 11 2018 20:05 | 1st = 8 Fours Enuf Tas 2nd = 1 Midnight Prowler 3rd = 5 Koloura Flight 4th = 7 Sir Pickles Yumyum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 2 Wild Hunny | ||
Sun Feb 11 2018 20:03 | 1st = 2 Wild Hunny 2nd = 1 Dynamic Rainbow 3rd = 5 Sesame Street 4th = 9 Pia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 1 - 1 Island Girl | ||
Sun Feb 11 2018 20:00 | 1st = 1 Island Girl 2nd = 2 Bella Martini 3rd = 3 No Humbug 4th = 8 Peekaboo Bang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 7 - 1 Blissfull Mind | ||
Sun Feb 11 2018 19:58 | 1st = 1 Blissfull Mind 2nd = 2 Metro Star 3rd = 5 Runfortheroses 4th = 6 Lady Sansa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 11 - 2 Kenway | ||
Sun Feb 11 2018 19:57 | 1st = 2 Kenway 2nd = 6 Doppler Effect 3rd = 3 Sweet Molly 4th = 4 Aminya Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gunnedah Race 6 - 3 Black Touch | ||
Sun Feb 11 2018 19:55 | 1st = 3 Black Touch 2nd = 7 Smiley Mulwee 3rd = 1 Kyles Revenge 4th = 10 Sticky Nicky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 7 - 11 Long Knife | ||
Sun Feb 11 2018 19:52 | 1st = 11 Long Knife 2nd = 10 Big Caroline 3rd = 12 Viking Forrest 4th = 14 Niccatrice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 4 - 5 Black Centurian | ||
Sun Feb 11 2018 19:48 | 1st = 5 Black Centurian 2nd = 3 Call Her Julie 3rd = 12 Modern Ruler 4th = 6 Dapper Dana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 1 Farmin | ||
Sun Feb 11 2018 19:47 | 1st = 1 Farmin 2nd = 5 Dyna Archie 3rd = 2 Willing 4th = 3 Whitney Showgirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 7 Hurunui Jack | ||
Sun Feb 11 2018 19:44 | 1st = 7 Hurunui Jack 2nd = 5 Jimmy Vella 3rd = 8 Mi Blue Day 4th = 2 Quick Finance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bridgetown Race 6 - 5 Flying Phoebe | ||
Sun Feb 11 2018 19:42 | 1st = 5 Flying Phoebe 2nd = 10 Kamendable Lass 3rd = 2 Four Starzzz Looks 4th = 9 Baumgartner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 4 - 9 Bassey | ||
Sun Feb 11 2018 19:39 | 1st = 9 Bassey 2nd = 6 Kenfury Lass 3rd = 10 Dont Ark With Me 4th = 3 Jogalong Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 10 - 1 Country Blaze | ||
Sun Feb 11 2018 19:37 | 1st = 1 Country Blaze 2nd = 3 On The Kash 3rd = 2 Hayleys Rocket 4th = 6 Elite James |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gunnedah Race 5 - 8 Come On George | ||
Sun Feb 11 2018 19:33 | 1st = 8 Come On George 2nd = 1 Found In Quartz 3rd = 5 Little Miss Fab 4th = 3 Neat Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 6 - 3 Fireinthehole | ||
Sun Feb 11 2018 19:28 | 1st = 3 Fireinthehole 2nd = 9 Tejays Candyman 3rd = 7 Second Hands 4th = 4 Indiana Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 1 Eustace Road | ||
Sun Feb 11 2018 19:27 | 1st = 1 Eustace Road 2nd = 4 Mazs Mitzi 3rd = 10 Drizzy 4th = 2 Precious Parker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 5 Dava Supreme | ||
Sun Feb 11 2018 19:24 | 1st = 5 Dava Supreme 2nd = 6 Little Black Joe 3rd = 4 Whiskey Rose 4th = 3 Zipping Jacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 5 - 1 Rocketer | ||
Sun Feb 11 2018 19:22 | 1st = 1 Rocketer 2nd = 2 Anodoubt 3rd = 7 Im All Courage 4th = 6 Rocknroll Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 6 - 1 Lord Kronos | ||
Sun Feb 11 2018 19:20 | 1st = 1 Lord Kronos 2nd = 2 Mongolian Warlord 3rd = 9 Nun Of That 4th = 3 Watijadoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 9 - 5 Black Bandicoot | ||
Sun Feb 11 2018 19:19 | 1st = 5 Black Bandicoot 2nd = 6 More Rum Bateman 3rd = 8 Dandy Dale 4th = 4 Jezebel Parker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 3 - 7 Harjeet | ||
Sun Feb 11 2018 19:15 | 1st = 7 Harjeet 2nd = 3 Plata O Plomo 3rd = 11 Metro Digby 4th = 9 Rocknrollhighlight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bridgetown Race 5 - 4 One For Sassy | ||
Sun Feb 11 2018 19:13 | 1st = 4 One For Sassy 2nd = 9 Good Times Ahead 3rd = 1 Cest Lheure 4th = 7 Jasper Casper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gunnedah Race 4 - 2 Landons Girl | ||
Sun Feb 11 2018 19:13 | 1st = 2 Landons Girl 2nd = 7 Fall Line 3rd = 3 Chosen Diamond 4th = 6 Snow Much Fun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 3 - 3 Readily | ||
Sun Feb 11 2018 19:08 | 1st = 3 Readily 2nd = 11 Right On With It 3rd = 10 Ghost Gum 4th = 1 Mammals Rockstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 5 Dundee Cobra | ||
Sun Feb 11 2018 19:07 | 1st = 5 Dundee Cobra 2nd = 6 Magical Strike 3rd = 8 Slight Glance 4th = 1 Allinga Val |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 4 Pop The Trunk | ||
Sun Feb 11 2018 19:04 | 1st = 4 Pop The Trunk 2nd = 7 Zipping Monty 3rd = 1 Cosa Bona 4th = 2 Sale Graze Bindi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 8 - 8 Bombshell Bandit | ||
Sun Feb 11 2018 18:57 | 1st = 8 Bombshell Bandit 2nd = 1 Corrupt Millions 3rd = 4 Flyrite 4th = 3 Rohan Hill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 5 - 8 Celebrindal | ||
Sun Feb 11 2018 18:55 | 1st = 8 Celebrindal 2nd = 4 Our Celebrity 3rd = 9 Rock N Roll Chapel 4th = 5 Atchoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gunnedah Race 3 - 7 Fantastic Jett | ||
Sun Feb 11 2018 18:53 | 1st = 7 Fantastic Jett 2nd = 9 Eureka Boy 3rd = 8 Magic Double 4th = 3 Quackin Buzzard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 4 - 8 Melanna Beach | ||
Sun Feb 11 2018 18:52 | 1st = 8 Melanna Beach 2nd = 3 Dragon Stride 3rd = 11 Jilliby Glitter 4th = 7 Good Boy Oliver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 3 Fear Betty | ||
Sun Feb 11 2018 18:49 | 1st = 3 Fear Betty 2nd = 2 Vagablonde 3rd = 8 Vestiarius 4th = 1 Raven Loch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 2 - 10 Sea Double Ugrant | ||
Sun Feb 11 2018 18:48 | 1st = 10 Sea Double Ugrant 2nd = 6 Koolaz Elvis 3rd = 1 El Jays Mystery 4th = 8 Streetside Classic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 4 Crimson Sally | ||
Sun Feb 11 2018 18:46 | 1st = 4 Crimson Sally 2nd = 7 Donna Paulsen 3rd = 2 Hayride Florent 4th = 1 Emerley Giggler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 5 - 8 Prix Dexcellence | ||
Sun Feb 11 2018 18:45 | 1st = 8 Prix Dexcellence 2nd = 1 Amaliemoo 3rd = 4 Bohemian Lass 4th = 5 Daisy Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 2 Kroes | ||
Sun Feb 11 2018 18:42 | 1st = 2 Kroes 2nd = 1 Rose Rose 3rd = 10 Riccarton 4th = 5 Champagne Papi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bridgetown Race 4 - 8 Alfa Queen | ||
Sun Feb 11 2018 18:41 | 1st = 8 Alfa Queen 2nd = 6 Estocada 3rd = 9 Crimson Floyd 4th = 7 Hillbilly Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 2 - 7 Ultimate Dawn | ||
Sun Feb 11 2018 18:37 | 1st = 7 Ultimate Dawn 2nd = 9 The Puritan 3rd = 3 Miss Catalina 4th = 8 I Will Be Famous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 2 - 6 Tibytoa | ||
Sun Feb 11 2018 18:37 | 1st = 6 Tibytoa 2nd = 9 The Puritan 3rd = 3 Miss Catalina 4th = 8 I Will Be Famous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 7 - 4 Triple Twist | ||
Sun Feb 11 2018 18:34 | 1st = 4 Triple Twist 2nd = 8 Bali Blee 3rd = 2 Peyton Place 4th = 1 Josie Tokaam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 1 Eye That Girl | ||
Sun Feb 11 2018 18:31 | 1st = 1 Eye That Girl 2nd = 3 Black Dratta 3rd = 6 Fake News 4th = 2 Bellas Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gunnedah Race 2 - 1 Annes Nitro | ||
Sun Feb 11 2018 18:28 | 1st = 1 Annes Nitro 2nd = 3 Little Whacko 3rd = 5 Evies Magic 4th = 2 My Brother Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 3 - 8 Road To Vegas | ||
Sun Feb 11 2018 18:27 | 1st = 8 Road To Vegas 2nd = 1 Sand Blaster 3rd = 5 Vettel 4th = 3 Supreme Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 1 Rosco Fields | ||
Sun Feb 11 2018 18:24 | 1st = 1 Rosco Fields 2nd = 4 Benaud 3rd = 7 Full Bogan 4th = 3 Serendipity Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 4 - 7 Our Summer Bay | ||
Sun Feb 11 2018 18:23 | 1st = 7 Our Summer Bay 2nd = 2 Live Like A Royal 3rd = 8 Idrather Rahma 4th = 6 Major Powers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 1 Dyna Carver | ||
Sun Feb 11 2018 18:20 | 1st = 1 Dyna Carver 2nd = 7 Wheres Lachie 3rd = 3 Bigtime Bruce 4th = 2 Surgical Wally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 7 Maritana | ||
Sun Feb 11 2018 18:16 | 1st = 7 Maritana 2nd = 9 Wildash Kamilaro 3rd = 4 Shes Good 4th = 3 Satin Lustre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 1 - 4 Albayzin | ||
Sun Feb 11 2018 18:15 | 1st = 4 Albayzin 2nd = 2 Arakbell 3rd = 7 Karalta Moondance 4th = 1 Maybe Leilani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 6 - 1 Tough Torque | ||
Sun Feb 11 2018 18:13 | 1st = 1 Tough Torque 2nd = 4 Chance Perfected 3rd = 5 Ashby Storm 4th = 8 Just Like Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bridgetown Race 3 - 7 John Edgar | ||
Sun Feb 11 2018 18:11 | 1st = 7 John Edgar 2nd = 3 Riverdale Joker 3rd = 8 Tella 4th = 2 White Eagle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 1 - 5 Mastersign | ||
Sun Feb 11 2018 18:08 | 1st = 5 Mastersign 2nd = 2 Shadow Dealer 3rd = 3 Its Allabout Alice 4th = 8 Halfway Holme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 8 Box Of Bandaids | ||
Sun Feb 11 2018 18:07 | 1st = 8 Box Of Bandaids 2nd = 1 Run Gordon 3rd = 6 Spring Waratah 4th = 3 El Jerico |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 4 - 7 Mr Pago | ||
Sun Feb 11 2018 18:05 | 1st = 7 Mr Pago 2nd = 4 Toru Waimarie 3rd = 5 Gauged 4th = 8 Powercraft |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 2 - 3 Mini Major | ||
Sun Feb 11 2018 18:02 | 1st = 3 Mini Major 2nd = 1 Roll Along Jane 3rd = 5 Major Chili 4th = 7 Movin Millions |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gunnedah Race 1 - 4 Five Eight Dall | ||
Sun Feb 11 2018 18:02 | 1st = 4 Five Eight Dall 2nd = 9 Sketchy Del 3rd = 10 King Travis 4th = 1 Carlos Appeal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 1 Select Minister | ||
Sun Feb 11 2018 17:59 | 1st = 1 Select Minister 2nd = 8 Jetyra Buckskin 4th = 2 Old Sandy Pub |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 3 - 4 Downunder Barkers | ||
Sun Feb 11 2018 17:54 | 1st = 4 Downunder Barkers 2nd = 7 Schippers 3rd = 6 No Transactions 4th = 5 Idolatry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 5 - 1 In Like Flint | ||
Sun Feb 11 2018 17:54 | 1st = 1 In Like Flint 2nd = 8 Elusive Jake 3rd = 7 Go Marsha Go 4th = 3 Waynes Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 8 - 2 Ori On Fire | ||
Sun Feb 11 2018 17:50 | 1st = 2 Ori On Fire 2nd = 1 Keymaster 3rd = 6 Our Dasha 4th = 5 El Dorado Mine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 1 Bin Kicker | ||
Sun Feb 11 2018 17:47 | 1st = 1 Bin Kicker 2nd = 6 Mossy Oak 3rd = 7 Greysynd Ignite 4th = 2 Hometown Lads |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 9 - 9 Christopher Mac | ||
Sun Feb 11 2018 17:45 | 1st = 9 Christopher Mac 2nd = 1 By The Pound 3rd = 11 Shining Star 4th = 3 Westerly Haze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bridgetown Race 2 - 2 Beware Of Darkness | ||
Sun Feb 11 2018 17:42 | 1st = 2 Beware Of Darkness 2nd = 7 The Royal Lady 3rd = 8 Armbro Lincoln 4th = 4 Lively Attitude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 8 - 8 Lips N Hips | ||
Sun Feb 11 2018 17:40 | 1st = 8 Lips N Hips 2nd = 4 Ima Farmboy 3rd = 5 Simply So 4th = 9 Shez A Rockintoff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 1 - 8 Dont Call Me Crazy | ||
Sun Feb 11 2018 17:37 | 1st = 8 Dont Call Me Crazy 2nd = 1 Jimmy Jasper 3rd = 9 Miracle Smile 4th = 2 Troublesome Dave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 8 - 1 Golden Buckleboo | ||
Sun Feb 11 2018 17:35 | 1st = 1 Golden Buckleboo 2nd = 3 Brobak 3rd = 6 Trick N Treat 4th = 8 Lady Dee Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 4 - 3 Awesome Danny | ||
Sun Feb 11 2018 17:32 | 1st = 3 Awesome Danny 2nd = 5 Barbies Chance 3rd = 7 Lachlans Wish 4th = 2 Brilliant Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 8 - 4 Durif | ||
Sun Feb 11 2018 17:30 | 1st = 4 Durif 2nd = 2 Cabriere 3rd = 10 Sugarcone 4th = 11 Superego |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 3 - 7 Mu Mu Land | ||
Sun Feb 11 2018 17:25 | 1st = 7 Mu Mu Land 2nd = 5 Poldarks Girl 3rd = 2 Levonas 4th = 3 Another Demon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Colac Race 8 - 2 Column | ||
Sun Feb 11 2018 17:20 | 1st = 2 Column 2nd = 4 Duke Of Oz 3rd = 5 Set The Bar High 4th = 10 Foxanne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 4 Main One | ||
Sun Feb 11 2018 17:17 | 1st = 4 Main One 2nd = 1 Ringading Bling 3rd = 2 Radish 4th = 5 Lady Bullseye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 2 - 7 Shiftywall | ||
Sun Feb 11 2018 17:15 | 1st = 7 Shiftywall 2nd = 2 Arrested 3rd = 6 Kheiron 4th = 4 Hellbound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 7 - 2 Hirokin | ||
Sun Feb 11 2018 17:12 | 1st = 2 Hirokin 2nd = 9 Subway Surfer 3rd = 4 Illyrian 4th = 5 Letter To Juliette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 3 - 2 Ashby Patty | ||
Sun Feb 11 2018 17:10 | 1st = 2 Ashby Patty 2nd = 1 Shady Whip 3rd = 8 Mallee Chas 4th = 5 Gotta Be Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 8 - 2 Pretty Punk | ||
Sun Feb 11 2018 17:08 | 1st = 2 Pretty Punk 2nd = 7 Andrea Mantegna 3rd = 4 Fastnet Dragon 4th = 5 Up Cups |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bridgetown Race 1 - 1 Midnight Man | ||
Sun Feb 11 2018 17:05 | 1st = 1 Midnight Man 2nd = 5 Manofthepeople 3rd = 6 Secret Delight 4th = 2 Spoilt Talk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 5 I Am The General | ||
Sun Feb 11 2018 17:04 | 1st = 5 I Am The General 2nd = 3 Bullpit 3rd = 7 Tversky 4th = 4 Powerful Saga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 7 - 1 Evenmoreaction | ||
Sun Feb 11 2018 17:00 | 1st = 1 Evenmoreaction 2nd = 4 Hasta La Thomas 3rd = 6 Costa Lante 4th = 5 Autumn Sunset |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 4 Go Go Guru | ||
Sun Feb 11 2018 16:56 | 1st = 4 Go Go Guru 2nd = 3 Paxton Bale 3rd = 5 Paua To Load 4th = 6 Pat Me Again |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 7 - 1 All Summer Long | ||
Sun Feb 11 2018 16:55 | 1st = 1 All Summer Long 2nd = 8 Fancy Nickers 3rd = 7 No Effort Needed 4th = 3 Fratellino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 2 - 13 Myarena | ||
Sun Feb 11 2018 16:50 | 1st = 13 Myarena 2nd = 8 Savannahs Grace 3rd = 1 Vital Boom 4th = 2 Templars Cross |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 2 - 1 Go Laverne Go | ||
Sun Feb 11 2018 16:46 | 1st = 1 Go Laverne Go 2nd = 5 Heza Fusion 3rd = 8 Goodison Girl 4th = 3 Mercy Izmir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Colac Race 7 - 8 Floral Fever | ||
Sun Feb 11 2018 16:45 | 1st = 8 Floral Fever 2nd = 1 Berisha 3rd = 5 Ancient King 4th = 3 Glorious Sinndar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 1 - 6 Aurore | ||
Sun Feb 11 2018 16:40 | 1st = 6 Aurore 2nd = 5 Benatar 3rd = 3 Wotplanetrufrom 4th = 1 Stuart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 6 - 5 Loves A Hassle | ||
Sun Feb 11 2018 16:36 | 1st = 5 Loves A Hassle 2nd = 10 Raise A Drop 3rd = 3 Turcotte 4th = 2 Molasses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 5 Our Didda | ||
Sun Feb 11 2018 16:34 | 1st = 5 Our Didda 2nd = 4 Mia Brae 3rd = 2 Mr Bad Example 4th = 1 Real Obsession |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 7 - 4 Pleasuring | ||
Sun Feb 11 2018 16:32 | 1st = 4 Pleasuring 2nd = 3 Casa De Lago 3rd = 8 Maheera 4th = 6 Clean Acheeva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 8 - 3 Tudor Rule | ||
Sun Feb 11 2018 16:28 | 1st = 3 Tudor Rule 2nd = 10 Swanhilde 3rd = 1 Get Ya Kicks 4th = 5 Rare Air |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 1 - 3 Its That Fresh | ||
Sun Feb 11 2018 16:26 | 1st = 3 Its That Fresh 2nd = 6 Community Values 3rd = 7 Peckys Flap 4th = 5 Yukon Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 6 Char Char | ||
Sun Feb 11 2018 16:24 | 1st = 6 Char Char 2nd = 3 Le Dude 3rd = 2 Cool Sequence 4th = 4 Shockfactor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 6 - 3 Braeview Miss | ||
Sun Feb 11 2018 16:20 | 1st = 3 Braeview Miss 2nd = 8 Go Wally 3rd = 5 Essence Prevail 4th = 6 Ceallach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 2 Brazilian Brae | ||
Sun Feb 11 2018 16:17 | 1st = 2 Brazilian Brae 2nd = 7 Memphis Sky 3rd = 3 Mepunga Bella 4th = 9 Lightwood Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 6 - 2 Invincible Gangsta | ||
Sun Feb 11 2018 16:15 | 1st = 2 Invincible Gangsta 2nd = 7 Rebel Cry 3rd = 5 Aimalac Bulsa 4th = 1 Eagleworks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Colac Race 6 - 1 Star Stealer | ||
Sun Feb 11 2018 16:10 | 1st = 1 Star Stealer 2nd = 6 Plenty To Like 3rd = 5 La Fleurette 4th = 4 Tigidig Tigidig |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 1 - 7 Anna Amalia | ||
Sun Feb 11 2018 16:05 | 1st = 7 Anna Amalia 2nd = 8 Planet Flower 3rd = 6 Sporthouse Dream 4th = 2 Desert Thorn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 5 - 9 Iona Nicconi | ||
Sun Feb 11 2018 16:01 | 1st = 9 Iona Nicconi 2nd = 1 Eva Jean 3rd = 6 Ave 4th = 3 Repentant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 1 Fear The Boss | ||
Sun Feb 11 2018 15:59 | 1st = 1 Fear The Boss 2nd = 8 Water Colour 3rd = 4 West On Jill 4th = 2 Uno Arjo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 6 - 1 Hellova Street | ||
Sun Feb 11 2018 15:57 | 1st = 1 Hellova Street 2nd = 4 Lord Da Vinci 3rd = 9 Gee Gees Top Notch 4th = 6 Valiant Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 7 - 11 Pieceofeight | ||
Sun Feb 11 2018 15:53 | 1st = 11 Pieceofeight 2nd = 7 Filbert Way 3rd = 10 Blazers 4th = 1 Vegas Boulevard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 14 Italia Bella | ||
Sun Feb 11 2018 15:49 | 1st = 14 Italia Bella 2nd = 17 Pabulum 3rd = 3 Page One 4th = 7 Full Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 5 - 8 Little Heath | ||
Sun Feb 11 2018 15:45 | 1st = 8 Little Heath 2nd = 7 Inayforhay 3rd = 12 Miel De Lago 4th = 6 The Ulsterman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 11 - 4 Back In Black | ||
Sun Feb 11 2018 15:42 | 1st = 4 Back In Black 2nd = 6 Summer Wealth 3rd = 7 Highland Reign 4th = 2 Miss You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 5 - 3 Resort | ||
Sun Feb 11 2018 15:40 | 1st = 3 Resort 2nd = 4 Oakfield Monarch 3rd = 8 The Outcast 4th = 9 Yulong Baohu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 2 Lady Ceecee | ||
Sun Feb 11 2018 15:37 | 1st = 2 Lady Ceecee 2nd = 8 Whiney Whine 3rd = 6 Charity Wish 4th = 9 Tribal Fusion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Colac Race 5 - 12 Fille De Charlie | ||
Sun Feb 11 2018 15:35 | 1st = 12 Fille De Charlie 2nd = 1 Twilight Maneuver 3rd = 8 Bonne Sensation 4th = 6 Hes The Bomb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 8 - 3 Azaboy | ||
Sun Feb 11 2018 15:30 | 1st = 3 Azaboy 2nd = 4 Mongolian Marshal 3rd = 6 The Matrix 4th = 12 En Soie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 6 Signal Peak | ||
Sun Feb 11 2018 15:28 | 1st = 6 Signal Peak 2nd = 3 Chilly Kiss 3rd = 1 Monster Foxy 4th = 2 Xtreme Carnage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 4 - 12 Staggering | ||
Sun Feb 11 2018 15:26 | 1st = 12 Staggering 2nd = 10 Winterconi 3rd = 3 Elkano 4th = 5 Waldo Waldorf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 5 - 3 Mystic Journey | ||
Sun Feb 11 2018 15:22 | 1st = 3 Mystic Journey 2nd = 1 Gee Gee Secondover 3rd = 5 Call Me Royal 4th = 8 Exclusively Ours |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 6 - 5 Tiffanys Belle | ||
Sun Feb 11 2018 15:18 | 1st = 5 Tiffanys Belle 2nd = 1 Amaretto 3rd = 2 Airino 4th = 14 Secret Place |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 6 Dyna Forrest | ||
Sun Feb 11 2018 15:17 | 1st = 6 Dyna Forrest 2nd = 3 Not Available 3rd = 1 Tiggerlong Nosey 4th = 7 Coalville Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 7 Little John | ||
Sun Feb 11 2018 15:14 | 1st = 7 Little John 2nd = 4 Dynastic 3rd = 9 Cartagena 4th = 3 Oh Why |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 10 - 8 Ruthless Kayla | ||
Sun Feb 11 2018 15:12 | 1st = 8 Ruthless Kayla 2nd = 10 McLovin 3rd = 13 Well Meet Again 4th = 11 BK Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 4 - 2 Iamthekey | ||
Sun Feb 11 2018 15:10 | 1st = 2 Iamthekey 2nd = 6 Strategic Spice 3rd = 5 Redeeka 4th = 4 Hasta La Spec |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 4 - 1 Outrageous | ||
Sun Feb 11 2018 15:05 | 1st = 1 Outrageous 2nd = 5 Tin Hat 3rd = 6 Panzerfaust 4th = 8 Cap Gris Nez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 3 White Diamond | ||
Sun Feb 11 2018 15:02 | 1st = 3 White Diamond 2nd = 5 Colluding 3rd = 7 Destini Supreme 4th = 2 Indiras Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Colac Race 4 - 5 Purrfect Trick | ||
Sun Feb 11 2018 15:00 | 1st = 5 Purrfect Trick 2nd = 4 Seul Spirit 3rd = 6 Supreme Renegade 4th = 1 Elite Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 8 Tornado Tears | ||
Sun Feb 11 2018 14:57 | 1st = 8 Tornado Tears 2nd = 3 Zipping Nitro 3rd = 2 Bronelly Jet 4th = 1 Flash Apollo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 7 - 12 Gold Spice | ||
Sun Feb 11 2018 14:55 | 1st = 12 Gold Spice 2nd = 8 Feel The Breeze 3rd = 4 Hoof Hefner 4th = 1 Learning To Fly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 3 - 5 Final Trick | ||
Sun Feb 11 2018 14:51 | 1st = 5 Final Trick 2nd = 4 Barricade 3rd = 8 Dunderry 4th = 1 Danish Lace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 1 Blazing Moment | ||
Sun Feb 11 2018 14:49 | 1st = 1 Blazing Moment 2nd = 6 Bessie Belle 3rd = 3 Xtreme Notice 4th = 2 Goldies Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 4 - 4 Teriki | ||
Sun Feb 11 2018 14:47 | 1st = 4 Teriki 2nd = 6 Naadam 3rd = 8 Bayview Emperor 4th = 2 Gee Gees Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 5 - 7 Left Jaybee Out | ||
Sun Feb 11 2018 14:43 | 1st = 7 Left Jaybee Out 2nd = 3 Churchills Speech 3rd = 6 Chanceofalifetime 4th = 5 Grey Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 2 Early Thunder | ||
Sun Feb 11 2018 14:42 | 1st = 2 Early Thunder 2nd = 1 Turfman 3rd = 8 Boston You Essay 4th = 4 Modern Value |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 1 Balboa Rocks | ||
Sun Feb 11 2018 14:39 | 1st = 1 Balboa Rocks 2nd = 7 Audree 3rd = 5 Shelter Lady 4th = 2 Tycoon Flutter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 9 - 4 Awaytocullect | ||
Sun Feb 11 2018 14:37 | 1st = 4 Awaytocullect 2nd = 13 Pradas Ideal Dahling 3rd = 12 Augusta 4th = 10 Go Davey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 4 Bolton Blue | ||
Sun Feb 11 2018 14:35 | 1st = 4 Bolton Blue 2nd = 2 Savannah Ash 3rd = 3 Dyna Terror 4th = 6 Ollie Buck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 3 - 1 Tildy Lad | ||
Sun Feb 11 2018 14:35 | 1st = 1 Tildy Lad 2nd = 3 Bianmagic 3rd = 4 Rhythmatic 4th = 2 Barood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 8 Lektra Stomp | ||
Sun Feb 11 2018 14:32 | 1st = 8 Lektra Stomp 2nd = 1 Odd Boots 3rd = 5 Zuma Creek 4th = 7 Shores Last |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 3 - 4 Hesco Gold | ||
Sun Feb 11 2018 14:30 | 1st = 4 Hesco Gold 2nd = 7 Sojournist 3rd = 1 Tawfiq Boy 4th = 8 Jackknife |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Colac Race 3 - 4 Trouble Bound | ||
Sun Feb 11 2018 14:25 | 1st = 4 Trouble Bound 2nd = 10 Blackjack Lass 3rd = 9 Perceptionist 4th = 11 Just On Spec |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 6 Belron Gus | ||
Sun Feb 11 2018 14:23 | 1st = 6 Belron Gus 2nd = 8 Sobered Up 3rd = 1 Bronelly Buster 4th = 4 Hardaway Outlaw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 6 - 13 Major Tom | ||
Sun Feb 11 2018 14:20 | 1st = 13 Major Tom 2nd = 10 Swing Note 3rd = 8 On Parole 4th = 2 Gris Dame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 3 Jacqui Shoshone | ||
Sun Feb 11 2018 14:18 | 1st = 3 Jacqui Shoshone 2nd = 7 Alotta Talk 3rd = 4 Destini Ferrari 4th = 5 Little Bala |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 2 - 2 Bow River | ||
Sun Feb 11 2018 14:16 | 1st = 2 Bow River 2nd = 12 Jetgirl 3rd = 3 Destiny Is Written 4th = 6 La Petite Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 7 Bomber Creek | ||
Sun Feb 11 2018 14:14 | 1st = 7 Bomber Creek 2nd = 2 Lektra Lucy 3rd = 6 Blonde Barbados 4th = 8 Lektra Menzel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 3 - 2 Volcan De Fuego | ||
Sun Feb 11 2018 14:12 | 1st = 2 Volcan De Fuego 2nd = 1 King Manu 3rd = 7 Lovely Lady 4th = 9 Mponeng |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 3 Nangar Rock | ||
Sun Feb 11 2018 14:11 | 1st = 3 Nangar Rock 2nd = 4 Its A Plan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 4 - 5 Powers Lookout | ||
Sun Feb 11 2018 14:08 | 1st = 5 Powers Lookout 2nd = 3 Bentley Tycoon 3rd = 4 Super Rockstar 4th = 7 Lakers Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 5 Iona Regis | ||
Sun Feb 11 2018 14:07 | 1st = 5 Iona Regis 2nd = 3 Invictus Lawless 3rd = 6 Jimmys Angel 4th = 2 Daryl Dixon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 2 The Socialist | ||
Sun Feb 11 2018 14:04 | 1st = 2 The Socialist 2nd = 4 Le Drama 3rd = 5 Teyssier 4th = 13 Sinister Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 8 - 3 Kardesler | ||
Sun Feb 11 2018 14:02 | 1st = 3 Kardesler 2nd = 8 Run Boy Run 3rd = 11 Clasina Maria 4th = 10 Johnny Eyre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 2 - 1 Battistoni | ||
Sun Feb 11 2018 14:00 | 1st = 1 Battistoni 2nd = 3 Brimarvi Equiada 3rd = 6 Broad Shoulders 4th = 2 Jimassi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - | ||
Sun Feb 11 2018 13:57 | 3rd = 5 Destini Cavalier 4th = 6 Faraday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 8 Mepunga Zeus | ||
Sun Feb 11 2018 13:57 | 1st = 8 Mepunga Zeus 2nd = 7 Zipping Nancy 3rd = 5 Destini Cavalier 4th = 6 Faraday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 2 - 6 God Im Hot | ||
Sun Feb 11 2018 13:55 | 1st = 6 God Im Hot 2nd = 5 Second Island 3rd = 1 Cheers Joyce 4th = 2 Skilled Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 3 Shot Thru | ||
Sun Feb 11 2018 13:51 | 1st = 3 Shot Thru 2nd = 7 Breemelia Swift 3rd = 4 Assertive Fury 4th = 1 Andrews Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Colac Race 2 - 10 Kaiken | ||
Sun Feb 11 2018 13:50 | 1st = 10 Kaiken 2nd = 1 Blackwolf Run 3rd = 13 Elite Drake 4th = 7 Byerley Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 5 Invictus Storm | ||
Sun Feb 11 2018 13:47 | 1st = 5 Invictus Storm 2nd = 4 Jakesta 3rd = 6 Bling Dynasty 4th = 1 Yogi Mikado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 5 - 2 Gundown | ||
Sun Feb 11 2018 13:45 | 1st = 2 Gundown 2nd = 7 Bellinsky 3rd = 3 Le Patron 4th = 9 Below Zero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 1 - 3 Stradazzle | ||
Sun Feb 11 2018 13:41 | 1st = 3 Stradazzle 2nd = 6 Lucky Elixir 3rd = 1 Blanco Cara 4th = 4 Art Of Defence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 5 Alonso Mornay | ||
Sun Feb 11 2018 13:39 | 1st = 5 Alonso Mornay 2nd = 4 Unfakeable 3rd = 3 Violet Sky 4th = 8 Notorious King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 2 - 2 Paterangi | ||
Sun Feb 11 2018 13:37 | 1st = 2 Paterangi 2nd = 8 Mag Wheels 3rd = 11 Hell Baby 4th = 4 Westwood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 3 - 5 Let Loose | ||
Sun Feb 11 2018 13:33 | 1st = 5 Let Loose 2nd = 12 Taipei Dancer 3rd = 6 Track Boss 4th = 10 Under No Prussia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 7 Dynamite Danger | ||
Sun Feb 11 2018 13:32 | 1st = 7 Dynamite Danger 2nd = 5 Galactic Panther 3rd = 1 Same Scenario 4th = 4 Serene Machine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 5 Erringhi Spring | ||
Sun Feb 11 2018 13:29 | 1st = 5 Erringhi Spring 2nd = 12 Winter Passage 3rd = 7 Miss Sara 4th = 11 Too Hot To Hold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 7 - 8 Jean Sebastien | ||
Sun Feb 11 2018 13:27 | 1st = 8 Jean Sebastien 2nd = 1 Dont Look Back 3rd = 7 Rocknpop 4th = 14 Michelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 1 - 6 Circus Dancer | ||
Sun Feb 11 2018 13:25 | 1st = 6 Circus Dancer 2nd = 9 Amberdi 3rd = 8 Vein Choice 4th = 5 Alpha Mint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 1 Flawless Bling | ||
Sun Feb 11 2018 13:22 | 1st = 1 Flawless Bling 2nd = 5 Shes Got Dash 3rd = 4 Dance Craze 4th = 3 Bar King Buddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 1 - 3 Royalty Rising | ||
Sun Feb 11 2018 13:20 | 1st = 3 Royalty Rising 2nd = 4 Shadow Of Mordor 3rd = 1 Annie Saturday 4th = 2 Havazac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Colac Race 1 - 3 Dreams Are Made Of | ||
Sun Feb 11 2018 13:15 | 1st = 3 Dreams Are Made Of 2nd = 5 Pourquoi Pas 3rd = 7 Universal Thief 4th = 4 Kuroyume |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 4 - 2 Conclusion | ||
Sun Feb 11 2018 13:10 | 1st = 2 Conclusion 2nd = 7 Arrivo 3rd = 11 Vasiliki 4th = 1 Church Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 4 Cee Sunrise | ||
Sun Feb 11 2018 13:07 | 1st = 4 Cee Sunrise 2nd = 2 Chavasse 3rd = 8 Menzel Boys 4th = 6 Lektra Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 3 Its All Talk | ||
Sun Feb 11 2018 13:04 | 1st = 3 Its All Talk 2nd = 1 Jet Blaster 3rd = 6 Bullocky Bill 4th = 7 One Plus Two |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 1 - 3 Negreanu | ||
Sun Feb 11 2018 13:03 | 1st = 3 Negreanu 2nd = 8 Zipponet 3rd = 7 The Last Godfather 4th = 10 Levissi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 2 - 5 Knut | ||
Sun Feb 11 2018 12:58 | 1st = 5 Knut 2nd = 4 Estrella Fella 3rd = 12 Rubikat 4th = 9 Riohsei |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 6 - 15 Unico Enchantress | ||
Sun Feb 11 2018 12:52 | 1st = 15 Unico Enchantress 2nd = 5 Playboy Prince 3rd = 1 Magical Matty 4th = 6 Scelta Uno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 8 Bazs Moment | ||
Sun Feb 11 2018 12:50 | 1st = 8 Bazs Moment 2nd = 1 Gangster Of Love 3rd = 2 Swift Moment 4th = 4 Scorpion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 4 Prince Mikado | ||
Sun Feb 11 2018 12:40 | 1st = 4 Prince Mikado 2nd = 3 Zipping Dash 3rd = 1 Gentle Giant 4th = 9 Lady Mikado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 3 - 2 Fortius | ||
Sun Feb 11 2018 12:35 | 1st = 2 Fortius 2nd = 3 Morweka 3rd = 5 Artic Storm 4th = 1 Sonorous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 6 Run Razor Run | ||
Sun Feb 11 2018 12:32 | 1st = 6 Run Razor Run 2nd = 1 Mongolian Bay 3rd = 8 Schnelle 4th = 5 Luca Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 1 - 9 Goegans Hero | ||
Sun Feb 11 2018 12:28 | 1st = 9 Goegans Hero 2nd = 3 Grey Honor 3rd = 8 Kevnroys Pride 4th = 5 Burzali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 2 Superior Scotch | ||
Sun Feb 11 2018 12:22 | 1st = 2 Superior Scotch 2nd = 5 Last Outlaw 3rd = 8 Bera Na Liva 4th = 3 Ziggy Punter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 5 - 6 Anytime | ||
Sun Feb 11 2018 12:17 | 1st = 6 Anytime 2nd = 8 Lilac Star 3rd = 7 Smoke N Reactor 4th = 3 Dibaba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 1 Cindy La Moment | ||
Sun Feb 11 2018 12:14 | 1st = 1 Cindy La Moment 2nd = 8 Ranger Bay 3rd = 2 Ballet Creek 4th = 3 Mustang Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - | ||
Sun Feb 11 2018 12:09 | 2nd = 1 Obstinatus 3rd = 7 Vee Marina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 2 Avas Dream | ||
Sun Feb 11 2018 12:05 | 1st = 2 Avas Dream 2nd = 10 Tip Toe Traction 3rd = 1 Seaton Star 4th = 8 Wazza Hawk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 2 - 3 Indecision | ||
Sun Feb 11 2018 12:00 | 1st = 3 Indecision 2nd = 8 Rich Billie Marsh 3rd = 2 Sellwood 4th = 1 Maltese Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 2 Startron | ||
Sun Feb 11 2018 11:47 | 1st = 2 Startron 2nd = 4 Bit Fancy 3rd = 3 Rains It Pours 4th = 9 Tyche Onyx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 4 - 14 Articulight | ||
Sun Feb 11 2018 11:42 | 1st = 14 Articulight 2nd = 6 Direct Control 3rd = 12 Cullenz Diamond 4th = 16 Motu Bettor Be Quick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - | ||
Sun Feb 11 2018 11:34 | 2nd = 2 Just A Matthew 3rd = 7 Snoopys Bro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 6 Nod Ya Head | ||
Sun Feb 11 2018 11:30 | 1st = 6 Nod Ya Head 2nd = 8 Banjos Affair 3rd = 5 Wanjiro 4th = 1 Our Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 1 - 17 Madam Woo | ||
Sun Feb 11 2018 11:25 | 1st = 17 Madam Woo 2nd = 1 Redcayenne 3rd = 4 Gabriel 4th = 7 Lake Superior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 3 - 1 Unfinished Business | ||
Sun Feb 11 2018 11:07 | 1st = 1 Unfinished Business 2nd = 13 Art Collector 3rd = 10 Loissonya 4th = 11 Victor Tango |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 2 - 9 Miss Big | ||
Sun Feb 11 2018 10:37 | 1st = 9 Miss Big 2nd = 3 Skipperland 3rd = 1 Delightful Tanner 4th = 11 One Off |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 1 - 17 Rachmaninov | ||
Sun Feb 11 2018 10:07 | 1st = 17 Rachmaninov 2nd = 7 I W Mcnik 3rd = 4 Brian 4th = 14 Red Hot Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 5 Yankee Parker | ||
Sun Feb 11 2018 1:17 | 1st = 5 Yankee Parker 2nd = 1 Shadow Runner 3rd = 8 Aliante 4th = 6 Red Hot Reagan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 8 Stinky Pete | ||
Sun Feb 11 2018 1:02 | 1st = 8 Stinky Pete 2nd = 1 Trickster Lumik 3rd = 5 Rock Sister 4th = 6 Mighty Matt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 1 Frida Monelli | ||
Sun Feb 11 2018 0:47 | 1st = 1 Frida Monelli 2nd = 5 Grace Under Fire 4th = 2 Morris Memory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 8 - 11 Buddy The Dragon | ||
Sun Feb 11 2018 0:40 | 1st = 11 Buddy The Dragon 2nd = 8 Lavinjane 3rd = 4 Rocknroll Rhylee 4th = 7 Rock Odyssey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 1 Decimal | ||
Sun Feb 11 2018 0:27 | 1st = 1 Decimal 2nd = 6 Deerview Storm 3rd = 7 Dyna Irminus 4th = 4 Canya Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 7 - 9 Sammys Ideal | ||
Sun Feb 11 2018 0:15 | 1st = 9 Sammys Ideal 2nd = 6 Lady Chelsea 3rd = 12 Bettorgrinanbarit 4th = 5 Middle Of The Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 1 Backpacker Jack | ||
Sun Feb 11 2018 0:07 | 1st = 1 Backpacker Jack 2nd = 3 Allen Mike 3rd = 5 Allen Kempo 4th = 6 Allen Gable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 6 Brutal Lomar | ||
Thu Jan 11 2018 23:42 | 1st = 6 Brutal Lomar 2nd = 4 Buster Keeping 3rd = 1 Objective 4th = 2 Brides Nightie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 1 Tattooed Warrior | ||
Thu Jan 11 2018 23:22 | 1st = 1 Tattooed Warrior 2nd = 7 Lets Get Rocked 3rd = 2 Trump Tux 4th = 8 Poppy Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 1 Tim Berr | ||
Thu Jan 11 2018 23:07 | 1st = 1 Tim Berr 2nd = 5 King Tony 3rd = 2 Lady Cersei 4th = 7 Charcoal Avenue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 1 One Step Ahead | ||
Thu Jan 11 2018 23:01 | 1st = 1 One Step Ahead 2nd = 3 Manzeene Magic 3rd = 2 You Rippa Pippa 4th = 6 Vanishka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 2 Bonbie Boy | ||
Thu Jan 11 2018 22:51 | 1st = 2 Bonbie Boy 2nd = 1 Benelli Monelli 3rd = 8 Buzzard 4th = 7 Yorklea Dolly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 3 Hemsworth | ||
Thu Jan 11 2018 22:45 | 1st = 3 Hemsworth 2nd = 8 Destini Tweed 3rd = 9 Regent Lois 4th = 5 Silent Boloney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 5 Diamond Ruby | ||
Thu Jan 11 2018 22:38 | 1st = 5 Diamond Ruby 2nd = 6 Monster Machine 3rd = 3 Dyna Chill 4th = 7 Cruisys Lil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 4 Lauryns Best | ||
Thu Jan 11 2018 22:32 | 1st = 4 Lauryns Best 2nd = 5 Cheeky Chance 3rd = 7 August Flame 4th = 1 Inner Wisdom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 7 Goleen Star | ||
Thu Jan 11 2018 22:29 | 1st = 7 Goleen Star 2nd = 6 Commander Jack 3rd = 8 Oh Thats Cold 4th = 4 Batangas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 7 Superb Innings | ||
Thu Jan 11 2018 22:26 | 1st = 7 Superb Innings 2nd = 2 Juggernaut Train 3rd = 3 Irinka Bay 4th = 4 Thats Pops Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 2 Snooker | ||
Thu Jan 11 2018 22:23 | 1st = 2 Snooker 2nd = 4 Mount Murray 3rd = 3 Taylors Charm 4th = 8 Senorita Sparky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 7 Double Indemnity | ||
Thu Jan 11 2018 22:20 | 1st = 7 Double Indemnity 2nd = 1 Phoebe Allen 3rd = 8 Lucy Stardust 4th = 2 Zipping Olga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 2 He Shall Johnny | ||
Thu Jan 11 2018 22:17 | 1st = 2 He Shall Johnny 2nd = 3 Allen Lottery 3rd = 8 Rapanui Reveller 4th = 1 Dyna Evelyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 4 Raquels Magic | ||
Thu Jan 11 2018 22:14 | 1st = 4 Raquels Magic 2nd = 3 Steves Jewel 3rd = 8 Billy Boy 4th = 7 Knocker Knock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 3 Iron Bru | ||
Thu Jan 11 2018 22:07 | 1st = 3 Iron Bru 2nd = 8 Black Goshawk 3rd = 2 Big Potato 4th = 4 Accident Range |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 4 Denis Denial | ||
Thu Jan 11 2018 22:04 | 1st = 4 Denis Denial 2nd = 8 Cotchin 3rd = 5 Maddys Boy 4th = 6 Fairy Baroque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 8 - 1 A Good Red | ||
Thu Jan 11 2018 22:00 | 1st = 1 A Good Red 2nd = 3 Our Summer Bay 3rd = 7 Mere Mortal 4th = 2 Princessofzanzibar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 8 Senor Wolf | ||
Thu Jan 11 2018 21:58 | 1st = 8 Senor Wolf 2nd = 4 Rapid Trigga 3rd = 6 Too Good Thommo 4th = 1 Jeremiah Horstig |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 2 Springvale Carla | ||
Thu Jan 11 2018 21:55 | 1st = 2 Springvale Carla 2nd = 5 Acheron 3rd = 4 Long Gully Gilly 4th = 7 Sacred Witch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 4 Miss Dee Meadows | ||
Thu Jan 11 2018 21:52 | 1st = 4 Miss Dee Meadows 2nd = 5 Wise Ricciardo 4th = 7 Jaclyn Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 7 Outside Pass | ||
Thu Jan 11 2018 21:49 | 1st = 7 Outside Pass 2nd = 4 Cyndies Magic 3rd = 3 Just Spiffing 4th = 8 Magic Hornet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 8 - 8 Lip Reader | ||
Thu Jan 11 2018 21:45 | 1st = 8 Lip Reader 2nd = 5 Premier Joy 3rd = 6 Sports Runna 4th = 4 Shadow Eclipse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 1 Aysum Black | ||
Thu Jan 11 2018 21:43 | 1st = 1 Aysum Black 2nd = 6 Mooshka 3rd = 7 Jessie Quick 4th = 2 Sunset Chappie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 2 Prince Fabio | ||
Thu Jan 11 2018 21:40 | 1st = 2 Prince Fabio 2nd = 6 Miss Greer 3rd = 7 Buckle Up Alex 4th = 1 Bobby The Jett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 8 Winsome Currency | ||
Thu Jan 11 2018 21:37 | 1st = 8 Winsome Currency 2nd = 1 Got Bounce 3rd = 7 Takahi Storm 4th = 3 Hopes Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 4 Hukanui | ||
Thu Jan 11 2018 21:34 | 1st = 4 Hukanui 2nd = 1 Purpose Driven 3rd = 8 Mr Arjay 4th = 7 Cairnlea Kenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 7 - 4 Showgun Thomas | ||
Thu Jan 11 2018 21:30 | 1st = 4 Showgun Thomas 2nd = 1 Major Patron 3rd = 5 Miss Meteor 4th = 3 Lights And Music |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 1 Poke The Bear | ||
Thu Jan 11 2018 21:28 | 1st = 1 Poke The Bear 2nd = 5 Yarraman Ace 3rd = 4 Tuggeragh 4th = 3 Shady Tex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 1 Aza Zeus | ||
Thu Jan 11 2018 21:25 | 1st = 1 Aza Zeus 2nd = 3 Smart Marlow 3rd = 2 Del Rey 4th = 5 Captain Til |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 8 Halo Henry | ||
Thu Jan 11 2018 21:22 | 1st = 8 Halo Henry 2nd = 6 Lobster Falls 3rd = 3 Take Guard 4th = 5 Irish Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 3 Thomas Jay | ||
Thu Jan 11 2018 21:19 | 1st = 3 Thomas Jay 2nd = 1 Time Lee Money 3rd = 4 Ritza Rambo 4th = 8 Pawfessional |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 7 - 8 Big Bang Penny | ||
Thu Jan 11 2018 21:15 | 1st = 8 Big Bang Penny 2nd = 1 Beauty Bound 3rd = 2 Live In Style 4th = 10 Littlebadgirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 6 High Eden Frost | ||
Thu Jan 11 2018 21:13 | 1st = 6 High Eden Frost 2nd = 3 Becky Bale 3rd = 8 Pyredos Monelli 4th = 9 Prancer Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 2 Winnie Allen | ||
Thu Jan 11 2018 21:10 | 1st = 2 Winnie Allen 2nd = 6 Dyna Dean 3rd = 5 Poppy Pete 4th = 4 Zambora Idol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 5 Jalapeno | ||
Thu Jan 11 2018 21:07 | 1st = 5 Jalapeno 2nd = 3 First Fire 3rd = 7 Lil Macie Breeze 4th = 6 Aston It Is |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 1 Zakizbo Gun | ||
Thu Jan 11 2018 21:04 | 1st = 1 Zakizbo Gun 2nd = 2 Faboom 3rd = 5 Urana Reale 4th = 6 Chico Fabio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 6 - 10 Pocket Thedeal | ||
Thu Jan 11 2018 21:00 | 1st = 10 Pocket Thedeal 2nd = 8 Park Life 3rd = 4 Bella Cullen 4th = 6 She Keeps Coming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 12 - 3 Tiggerlong Boo | ||
Thu Jan 11 2018 20:58 | 1st = 3 Tiggerlong Boo 2nd = 7 Xtreme Rush 3rd = 5 Tiger Bite Turbo 4th = 6 Pomp Fiction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 1 Wahwah Tiggy | ||
Thu Jan 11 2018 20:55 | 1st = 1 Wahwah Tiggy 2nd = 2 Simone Shimmers 3rd = 3 Lucky Onyx 4th = 7 Rodeo Sweetheart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 7 Farmin | ||
Thu Jan 11 2018 20:52 | 1st = 7 Farmin 2nd = 1 Victa Ollie 3rd = 2 Jolene Marlow 4th = 4 Dream Breaker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 1 Dyna Wazza | ||
Thu Jan 11 2018 20:49 | 1st = 1 Dyna Wazza 2nd = 6 Degani 3rd = 5 Hes Loaded 4th = 3 Leos Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 3 Im Feeling Firey | ||
Thu Jan 11 2018 20:45 | 1st = 3 Im Feeling Firey 2nd = 5 I Like It Hot 3rd = 1 Hunza Valley 4th = 7 True Confessions |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 7 Wheatacre | ||
Thu Jan 11 2018 20:43 | 1st = 7 Wheatacre 2nd = 1 Pendita 3rd = 4 Dulcafay 4th = 5 Emmas Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 6 Painted Elvry | ||
Thu Jan 11 2018 20:40 | 1st = 6 Painted Elvry 2nd = 10 Buckle Up Ellie 3rd = 4 Jetta Jam 4th = 3 Onassis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 11 - 7 Flying Action | ||
Thu Jan 11 2018 20:37 | 1st = 7 Flying Action 2nd = 3 Dyna Alia 3rd = 1 Goldenpaw Buzz 4th = 4 Quick Defence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 7 - 5 Paris Of Troy | ||
Thu Jan 11 2018 20:37 | 1st = 5 Paris Of Troy 2nd = 3 Amaliemoo 3rd = 12 Wing Commander 4th = 1 Charlies Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 6 Centrico | ||
Thu Jan 11 2018 20:34 | 1st = 6 Centrico 2nd = 2 Like Zeus 3rd = 3 Takahi Max 4th = 5 Big Butters |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 5 - 5 Ardens Concord | ||
Thu Jan 11 2018 20:30 | 1st = 5 Ardens Concord 2nd = 6 Gollahman 3rd = 8 Daylight Dan 4th = 1 Leakys Smokin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 6 Croydon Boys | ||
Thu Jan 11 2018 20:28 | 1st = 6 Croydon Boys 2nd = 4 Paddy Macs 3rd = 7 Tyla Grace 4th = 3 Chopsticks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 7 Beanbag | ||
Thu Jan 11 2018 20:25 | 1st = 7 Beanbag 2nd = 6 Rebecca Bale 3rd = 5 Blackjack Neo 4th = 2 Super Sook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 10 Donnys Beach | ||
Thu Jan 11 2018 20:22 | 1st = 10 Donnys Beach 2nd = 5 Woolooga 3rd = 2 Rule The Road 4th = 6 Saludos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 2 Lindy Bop | ||
Thu Jan 11 2018 20:19 | 1st = 2 Lindy Bop 2nd = 4 Kalani Tim 3rd = 1 Baloney Bill 4th = 5 Zambora Lord |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 2 Redbank Blaze | ||
Thu Jan 11 2018 20:18 | 1st = 2 Redbank Blaze 2nd = 3 Im Twice The Delight 3rd = 7 The Informant 4th = 8 Courageous Atom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 5 Dinga Bell | ||
Thu Jan 11 2018 20:16 | 1st = 5 Dinga Bell 2nd = 1 Soda Belle 3rd = 2 King Pierre 4th = 8 Crazy Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 4 Hoggards Corner | ||
Thu Jan 11 2018 20:13 | 1st = 4 Hoggards Corner 2nd = 2 Veloce Nero 3rd = 7 Random Monkey 4th = 3 Art Of Strokes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 3 Mclaren Chief | ||
Thu Jan 11 2018 20:10 | 1st = 3 Mclaren Chief 2nd = 1 Tullabung Betty 3rd = 8 Mepunga Georgia 4th = 2 Fox Gambler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 1 Rippin Sam | ||
Thu Jan 11 2018 20:07 | 1st = 1 Rippin Sam 2nd = 4 Azkaban 3rd = 8 Cryers Plugger 4th = 6 Celestial Folk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 1 Dyna Hunter | ||
Thu Jan 11 2018 20:04 | 1st = 1 Dyna Hunter 2nd = 7 Fast Trapper 3rd = 4 Foxy Molly 4th = 6 Wheres Jamal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 4 - 7 Valley Ess Jay | ||
Thu Jan 11 2018 20:03 | 1st = 7 Valley Ess Jay 2nd = 5 Tenno Sho 3rd = 4 Tella Tall Tale 4th = 3 Cudgee Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 6 - 10 Karnataka | ||
Thu Jan 11 2018 20:00 | 1st = 10 Karnataka 2nd = 7 Stoney Bridge 3rd = 11 Marjesden 4th = 1 Remember Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 1 Pickled Tink | ||
Thu Jan 11 2018 19:58 | 1st = 1 Pickled Tink 2nd = 7 Disco Dolly 3rd = 6 Thursday Wish 4th = 3 Lightning Larico |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 8 Dorans Echo | ||
Thu Jan 11 2018 19:55 | 1st = 8 Dorans Echo 2nd = 7 Tommy The Jett 3rd = 1 Buckle Up Freda 4th = 3 Miss Claude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 6 Winsome Stride | ||
Thu Jan 11 2018 19:52 | 1st = 6 Winsome Stride 2nd = 4 Takahi Legend 3rd = 2 Opo Magic 4th = 5 Fabrelass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 3 Hurucan | ||
Thu Jan 11 2018 19:49 | 1st = 3 Hurucan 2nd = 2 Black Fesco 3rd = 8 Emerley Cosmic 4th = 4 Ready To Mingle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 3 Zoom Out | ||
Thu Jan 11 2018 19:46 | 1st = 3 Zoom Out 2nd = 6 Solitary Girl 3rd = 8 Dyna Denver 4th = 2 Oh No Beta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 7 Prophesy | ||
Thu Jan 11 2018 19:45 | 1st = 7 Prophesy 2nd = 8 Martha Mackenzie 3rd = 3 Brazilian Rocker 4th = 1 Back in the Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 5 Cibulkova | ||
Thu Jan 11 2018 19:43 | 1st = 5 Cibulkova 2nd = 4 Cruisys Rose 3rd = 7 Sena Bale 4th = 2 Cooper Scooper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 2 Brittany Talks | ||
Thu Jan 11 2018 19:40 | 1st = 2 Brittany Talks 2nd = 7 Wazza Queen 3rd = 4 Love The Look 4th = 1 Blackheart Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 7 Willie Win | ||
Thu Jan 11 2018 19:37 | 1st = 7 Willie Win 2nd = 6 Blues Clues 3rd = 2 Buckle Up Maria 4th = 3 Key Patrol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 1 Teresas Hawke | ||
Thu Jan 11 2018 19:34 | 1st = 1 Teresas Hawke 2nd = 2 Phoenix Pak 3rd = 3 Mornington Star 4th = 8 Dollys Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 1 Silver Trident | ||
Thu Jan 11 2018 19:31 | 1st = 1 Silver Trident 2nd = 4 Spring Baker 3rd = 6 Cudgees Milo 4th = 2 Miss Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 3 - 4 Gone Too Far | ||
Thu Jan 11 2018 19:30 | 1st = 4 Gone Too Far 2nd = 8 Spic And Sparkled 3rd = 2 Ronzel Grinner 4th = 9 Misschanel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 6 Charlie Chops | ||
Thu Jan 11 2018 19:28 | 1st = 6 Charlie Chops 2nd = 3 Marco Lee 3rd = 2 Click Here 4th = 8 Trademark Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 5 - 2 Golden Acres | ||
Thu Jan 11 2018 19:25 | 1st = 2 Golden Acres 2nd = 3 Saint Salvadore 3rd = 11 Lady Satab 4th = 1 French Escape |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 4 Why That | ||
Thu Jan 11 2018 19:22 | 1st = 4 Why That 2nd = 2 Counting Pennies 3rd = 1 Coco Spectre 4th = 3 Sable Sass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 2 Spookie Dynamic | ||
Thu Jan 11 2018 19:19 | 1st = 2 Spookie Dynamic 2nd = 4 Hay Hopey 3rd = 3 Classy Cassie 4th = 1 Izy Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 2 Charlie James | ||
Thu Jan 11 2018 19:15 | 1st = 2 Charlie James 2nd = 4 Harrys Day Out 3rd = 6 Tightrope 4th = 9 Hooded Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 5 Swift Action | ||
Thu Jan 11 2018 19:13 | 1st = 5 Swift Action 2nd = 8 Garick Olivander 3rd = 2 Calabasas 4th = 1 Winlock Strecker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 5 Opo Rock | ||
Thu Jan 11 2018 19:10 | 1st = 5 Opo Rock 2nd = 8 Louie Vee 3rd = 3 Jugungal Blue 4th = 6 Hit Record |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 8 Jays Ace | ||
Thu Jan 11 2018 19:07 | 1st = 8 Jays Ace 2nd = 4 Motown Kenny 3rd = 3 Funky Monkey 4th = 1 Tag And Release |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 8 Carltonian | ||
Thu Jan 11 2018 19:04 | 1st = 8 Carltonian 2nd = 5 Shady Buck 3rd = 3 Nicky Neo 4th = 9 Xava Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 2 - 2 Extra | ||
Thu Jan 11 2018 18:59 | 1st = 2 Extra 2nd = 9 Kamwood Caesar 3rd = 5 Wotchawaitingfor 4th = 7 Ya Bowen Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 4 Rixy Ya Pest | ||
Thu Jan 11 2018 18:57 | 1st = 4 Rixy Ya Pest 2nd = 6 Cavatron 3rd = 9 Mepunga Reign 4th = 8 Maretto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 4 - 8 Iron Boss | ||
Thu Jan 11 2018 18:50 | 1st = 8 Iron Boss 2nd = 1 Politics 3rd = 2 Nullaki 4th = 5 Danehill Matilda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 6 The Ides Of March | ||
Thu Jan 11 2018 18:45 | 1st = 6 The Ides Of March 2nd = 8 Abettorrose 3rd = 9 Dance On Ice 4th = 4 Ohoka Jimmy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 3 Bears Gold | ||
Thu Jan 11 2018 18:42 | 1st = 3 Bears Gold 2nd = 7 Thunder Of Night 3rd = 4 Chevsta 4th = 2 Ellens Stardust |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 4 Danziger | ||
Thu Jan 11 2018 18:39 | 1st = 4 Danziger 2nd = 2 Star Bucking 3rd = 8 Amino Trouble 4th = 3 Speedy Return |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 1 - 11 Weeks End | ||
Thu Jan 11 2018 18:34 | 1st = 11 Weeks End 2nd = 10 Well Disguised 3rd = 12 Aintnobettor 4th = 6 Ozzie Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 4 Another Pinch | ||
Thu Jan 11 2018 18:32 | 1st = 4 Another Pinch 2nd = 6 Billy Bojangles 3rd = 7 Chaotic Cobra 4th = 8 Aston Ballot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 10 Celtic Cruza | ||
Thu Jan 11 2018 18:27 | 1st = 10 Celtic Cruza 2nd = 2 Bob Gage 3rd = 3 Back Page News 4th = 8 Zalta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 8 Cruisys Patch | ||
Thu Jan 11 2018 18:24 | 1st = 8 Cruisys Patch 2nd = 1 Modern Jagger 3rd = 4 Dyna Zapto 4th = 3 Dyna Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 3 Custom Paint | ||
Thu Jan 11 2018 18:21 | 1st = 3 Custom Paint 2nd = 1 Peaky Boy 3rd = 2 High Dreamer 4th = 5 Detective Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 1 Its Inevitable | ||
Thu Jan 11 2018 18:16 | 1st = 1 Its Inevitable 2nd = 4 Itsadanceoff 3rd = 2 Glenenise 4th = 5 Shez Sugarsweet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 3 - 3 Akiko | ||
Thu Jan 11 2018 18:12 | 1st = 3 Akiko 2nd = 6 Asian Lily 3rd = 4 Trade Talk 4th = 2 Newmarracarra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 7 Starburst Bassy | ||
Thu Jan 11 2018 18:09 | 1st = 7 Starburst Bassy 2nd = 8 Hunters Charm 3rd = 2 Shakes 4th = 4 Dugans Gun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 6 Zambora Andy | ||
Thu Jan 11 2018 18:06 | 1st = 6 Zambora Andy 2nd = 3 Speedway Lass 3rd = 1 Lilly An Page 4th = 9 Golden Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 3 Ohoka Clare | ||
Thu Jan 11 2018 18:02 | 1st = 3 Ohoka Clare 2nd = 4 Nippaofsambucca 3rd = 10 Seriously Grand 4th = 1 Opawa Waihemo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 3 Im Rolling Stoned | ||
Thu Jan 11 2018 17:57 | 1st = 3 Im Rolling Stoned 2nd = 7 Swaffham Water 3rd = 8 Oscars Glory 4th = 1 Lockton Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 8 Tristan Cannon | ||
Thu Jan 11 2018 17:54 | 1st = 8 Tristan Cannon 2nd = 7 Leggy Blonde 3rd = 6 Rumble Soldier 4th = 5 Vista King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 7 - 7 Banshee Jet | ||
Thu Jan 11 2018 17:50 | 1st = 7 Banshee Jet 2nd = 3 Samba Rio 3rd = 2 Mishnah 4th = 5 Lightning Jackson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 2 Mary In Love | ||
Thu Jan 11 2018 17:47 | 1st = 2 Mary In Love 2nd = 8 Piparae 3rd = 3 High Water 4th = 7 Dyna Winkler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 7 Tom Tee | ||
Thu Jan 11 2018 17:44 | 1st = 7 Tom Tee 2nd = 4 Vikings 3rd = 8 Opawa Timo 4th = 1 Junk Mail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 7 - 11 Lady Danger | ||
Thu Jan 11 2018 17:40 | 1st = 11 Lady Danger 2nd = 1 Monterey Jack 3rd = 4 Our Eduardo Denario 4th = 10 Greenough |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 2 - 2 Three Generations | ||
Thu Jan 11 2018 17:37 | 1st = 2 Three Generations 2nd = 9 Poppies 3rd = 5 Like Him A Lot 4th = 3 Mindarra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 2 Ask King Jeff | ||
Thu Jan 11 2018 17:34 | 1st = 2 Ask King Jeff 2nd = 4 Over the Border 3rd = 9 Arrogant Patch 4th = 8 Galway Gal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 7 - 5 Star Of Monsoon | ||
Thu Jan 11 2018 17:30 | 1st = 5 Star Of Monsoon 2nd = 3 Parlay Vous 3rd = 1 Spending To Win 4th = 6 What Could Be |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 8 Gotta Be Better | ||
Thu Jan 11 2018 17:26 | 1st = 8 Gotta Be Better 2nd = 6 Brienne 3rd = 4 Just Teefa 4th = 10 Minkas Destiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 1 Shreddin | ||
Thu Jan 11 2018 17:22 | 1st = 1 Shreddin 2nd = 7 Crotty 3rd = 3 Davids Legacy 4th = 2 Helski Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 3 The Formula One | ||
Thu Jan 11 2018 17:17 | 1st = 3 The Formula One 2nd = 1 Ballator Thor 3rd = 7 What A Flight 4th = 4 Mac Sweet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 1 Nabiac Soldier | ||
Thu Jan 11 2018 17:14 | 1st = 1 Nabiac Soldier 2nd = 2 Ohara 3rd = 4 Cougar Stealth 4th = 7 Scarface |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 10 - 2 The Heart Rulz | ||
Thu Jan 11 2018 17:13 | 1st = 2 The Heart Rulz 2nd = 4 Poldark 3rd = 10 James Butt 4th = 11 Bettors Atom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 6 - 4 Stellar Knight | ||
Thu Jan 11 2018 17:10 | 1st = 4 Stellar Knight 2nd = 5 Rise To Fame 3rd = 3 Cheeky Red 4th = 1 Party Pardee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 1 Dorans Call | ||
Thu Jan 11 2018 17:07 | 1st = 1 Dorans Call 3rd = 4 Crumps Legend 4th = 2 You Dance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 8 Freddy Perfect | ||
Thu Jan 11 2018 17:07 | 1st = 8 Freddy Perfect 3rd = 4 Crumps Legend 4th = 2 You Dance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 6 - 4 Our Little General | ||
Thu Jan 11 2018 17:03 | 1st = 4 Our Little General 2nd = 8 Beach Surge 3rd = 3 Waimac Attack 4th = 6 Kenrick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 8 - 4 Muccino | ||
Thu Jan 11 2018 17:00 | 1st = 4 Muccino 2nd = 9 Life Of Waldo 3rd = 12 Sky Lake 4th = 7 Sky Punch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 1 Settle Grettel | ||
Thu Jan 11 2018 16:59 | 1st = 1 Settle Grettel 2nd = 3 Sparkling Terra 3rd = 2 Culvie Jay Dee 4th = 4 Ohoka Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 1 - 6 Stellina | ||
Thu Jan 11 2018 16:57 | 1st = 6 Stellina 2nd = 1 Thou Shall 3rd = 4 Oh So Lucky 4th = 2 Damascus Steel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 5 Oleary | ||
Thu Jan 11 2018 16:54 | 1st = 5 Oleary 2nd = 1 Elvis Condran 3rd = 8 Gorilla Grodd 4th = 4 Kloeis Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 6 - 3 Calanda | ||
Thu Jan 11 2018 16:50 | 1st = 3 Calanda 2nd = 6 Supreme Effort 3rd = 4 Oxford Poet 4th = 7 Kudero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 9 - 7 Somejoy | ||
Thu Jan 11 2018 16:48 | 1st = 7 Somejoy 2nd = 10 Goodlookin Chick 3rd = 8 Hopes And Dreams 4th = 11 Art Courage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 1 Hammer Head | ||
Thu Jan 11 2018 16:47 | 1st = 1 Hammer Head 2nd = 4 Tijuana Icon 3rd = 2 Miss Gypsy Lee 4th = 7 Cool Boots |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 1 Arbit Major | ||
Thu Jan 11 2018 16:42 | 1st = 1 Arbit Major 2nd = 7 Dalacos Empress 3rd = 3 Skylarhain 4th = 8 Train Wreck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 2 Starburst Stu | ||
Thu Jan 11 2018 16:39 | 1st = 2 Starburst Stu 2nd = 1 Sexy Shardae 3rd = 3 Daintree Lass 4th = 4 Esthers Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 5 - 4 Wicked Express | ||
Thu Jan 11 2018 16:35 | 1st = 4 Wicked Express 2nd = 1 Paradis Imperial 3rd = 12 Astral Odyssey 4th = 8 Ararrac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 5 Know Salute | ||
Thu Jan 11 2018 16:31 | 1st = 5 Know Salute 2nd = 7 Mertz 3rd = 4 Opawa Poppy 4th = 1 Debbie Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 7 - 10 Seento | ||
Thu Jan 11 2018 16:30 | 1st = 10 Seento 2nd = 5 Mega Doro 3rd = 2 Mai Shiny Choice 4th = 7 Big Sur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 5 - 5 Glam Rock | ||
Thu Jan 11 2018 16:25 | 1st = 5 Glam Rock 2nd = 6 Melchoir 3rd = 2 Rapacious 4th = 7 Redand Blue Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 8 - 5 Aloka | ||
Thu Jan 11 2018 16:20 | 1st = 5 Aloka 2nd = 9 The Big Boss 3rd = 10 It Aint The Money 4th = 6 Bevans Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 7 Siennas Gem | ||
Thu Jan 11 2018 16:20 | 1st = 7 Siennas Gem 2nd = 6 Rusty Towbar 3rd = 9 Kouta Excuses 4th = 8 Billy Bart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 5 - 9 Spanish Dream | ||
Thu Jan 11 2018 16:15 | 1st = 9 Spanish Dream 2nd = 7 Excellent Design 3rd = 8 Oxford Angel 4th = 1 Knock Toff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 7 Bocelli | ||
Thu Jan 11 2018 16:12 | 1st = 7 Bocelli 2nd = 2 Oriental Owen 3rd = 4 Braeman 4th = 6 All Tanked Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 3 Jules And Denise | ||
Thu Jan 11 2018 16:07 | 1st = 3 Jules And Denise 2nd = 8 Feel The Charm 3rd = 10 Maestro Mac 4th = 9 Cobla Madonna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 1 Botany Cold | ||
Thu Jan 11 2018 16:05 | 1st = 1 Botany Cold 2nd = 5 Justin Ryan 3rd = 8 Koputara 4th = 4 Giancana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 7 Brazilian Brae | ||
Thu Jan 11 2018 16:04 | 1st = 7 Brazilian Brae 2nd = 2 Zabdon Ferrari 3rd = 8 Wicked Pedro 4th = 5 Fairy Vixen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 6 - 4 Knight Commander | ||
Thu Jan 11 2018 16:00 | 1st = 4 Knight Commander 2nd = 6 Aerovictory 3rd = 11 Windsor 4th = 3 Gougers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 4 - 3 Annies Our Hero | ||
Thu Jan 11 2018 15:57 | 1st = 3 Annies Our Hero 2nd = 1 Mystic Forces 3rd = 6 Bels Impact 4th = 2 Barachiel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 7 - 8 Gore Bay | ||
Thu Jan 11 2018 15:55 | 1st = 8 Gore Bay 2nd = 12 Lilac Flash 3rd = 3 Argyle Beach 4th = 10 Mr Woodlea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 5 My Bro Connor | ||
Thu Jan 11 2018 15:54 | 1st = 5 My Bro Connor 2nd = 7 Zipping Dozer 3rd = 1 Zipping Clare 4th = 4 Max Vella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 1 Dr Flannigan | ||
Thu Jan 11 2018 15:53 | 1st = 1 Dr Flannigan 2nd = 2 Tiggerlong Boom 3rd = 10 Lonesome Katie 4th = 9 Elswyk Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 4 - 2 Sir Briggen | ||
Thu Jan 11 2018 15:50 | 1st = 2 Sir Briggen 2nd = 5 Mygoldengrinner 3rd = 4 Courageous Desire 4th = 1 One Tuff Nut |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 1 Full Speed | ||
Thu Jan 11 2018 15:47 | 1st = 1 Full Speed 2nd = 5 Amy Bale 3rd = 7 Draxler 4th = 3 Homebush Ellie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 4 Dont Trust | ||
Thu Jan 11 2018 15:44 | 1st = 4 Dont Trust 2nd = 3 Bacardi Breezer 3rd = 2 Gunnewin 4th = 6 Headline News |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 4 - 8 Lilith | ||
Thu Jan 11 2018 15:40 | 1st = 8 Lilith 2nd = 1 Burbank 3rd = 6 Boudicea Belle 4th = 9 Our Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 2 Maythehorsebwithu | ||
Thu Jan 11 2018 15:33 | 1st = 2 Maythehorsebwithu 2nd = 6 Splash of Gold 3rd = 1 Whata Stride 4th = 5 Snakes n Ladders |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 5 - 10 Corrs | ||
Thu Jan 11 2018 15:30 | 1st = 10 Corrs 2nd = 2 Aurora Rose 3rd = 4 Scraps 4th = 9 Valhalla Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 3 Grand Maximus | ||
Thu Jan 11 2018 15:27 | 1st = 3 Grand Maximus 2nd = 8 Midnight Flynn 3rd = 7 Broulee Miss 4th = 5 Bolt Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 6 - 3 Zealand Star | ||
Thu Jan 11 2018 15:26 | 1st = 3 Zealand Star 2nd = 7 Shelby Bromac 3rd = 2 Smoke N Reactor 4th = 9 Tres Vite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 3 - 1 Heartbreak Harry | ||
Thu Jan 11 2018 15:22 | 1st = 1 Heartbreak Harry 2nd = 6 Mamselle Corday 3rd = 3 French Hussler 4th = 4 Gypsy Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 6 Mahjong Ted | ||
Thu Jan 11 2018 15:19 | 1st = 6 Mahjong Ted 2nd = 5 Quick Finance 3rd = 8 Aston Ando 4th = 2 Tiggerlong Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 6 Saraya Jayde | ||
Thu Jan 11 2018 15:17 | 1st = 6 Saraya Jayde 2nd = 8 Odin Slayer 3rd = 1 Opawa Sheldon 4th = 7 Technic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 3 - 6 Designer Arden | ||
Thu Jan 11 2018 15:15 | 1st = 6 Designer Arden 2nd = 8 My Forgotten Hero 3rd = 5 Geronimo Dan 4th = 7 Daybreak Drama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 10 - 2 Wotamission | ||
Thu Jan 11 2018 15:12 | 1st = 2 Wotamission 2nd = 1 Cullen Bohannon 3rd = 6 Silver Missile 4th = 9 Onawing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 2 Sharp Diamond | ||
Thu Jan 11 2018 15:09 | 1st = 2 Sharp Diamond 2nd = 6 Crackerjack Jake 3rd = 8 Tat Tubby 4th = 3 Pacific Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 3 - 9 Sculptures | ||
Thu Jan 11 2018 15:05 | 1st = 9 Sculptures 2nd = 3 Mull Over 3rd = 4 Allez Bien 4th = 1 My Friend Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 4 - 9 Won Ball | ||
Thu Jan 11 2018 15:00 | 1st = 9 Won Ball 2nd = 11 Immaculate Secret 3rd = 7 Esplanade 4th = 2 Liberty Arc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 5 - 3 Kilowatt Kid | ||
Thu Jan 11 2018 14:58 | 1st = 3 Kilowatt Kid 2nd = 6 Cast A Shadow 3rd = 2 Jabali 4th = 10 A Smart Excuse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 5 Dr Walter | ||
Thu Jan 11 2018 14:57 | 1st = 5 Dr Walter 2nd = 2 Deltas Magic 3rd = 9 Bossy Caleb 4th = 6 Dr Watson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 2 Getoutnwalk | ||
Thu Jan 11 2018 14:52 | 1st = 2 Getoutnwalk 2nd = 1 Mighty Montana 3rd = 4 Wanderin Man 4th = 3 Western Falcon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 2 Crazy Hawke | ||
Thu Jan 11 2018 14:49 | 1st = 2 Crazy Hawke 2nd = 7 Hector Cabang 3rd = 3 Stylish Chief 4th = 1 Bluegrass Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 8 Sheza Rippa | ||
Thu Jan 11 2018 14:48 | 1st = 8 Sheza Rippa 2nd = 6 Goldstar Scout 3rd = 5 Ice Princess 4th = 2 Smash Wild |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 2 - 1 Dirty Rascal | ||
Thu Jan 11 2018 14:45 | 1st = 1 Dirty Rascal 2nd = 6 Van Winkel 3rd = 7 Dual Personality 4th = 9 Prescription |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 2 - 7 Uetliberg | ||
Thu Jan 11 2018 14:40 | 1st = 7 Uetliberg 2nd = 8 Omy Son 3rd = 5 Just Hold On 4th = 4 Knocked Off Early |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 9 - 2 Fishermans Blues | ||
Thu Jan 11 2018 14:37 | 1st = 2 Fishermans Blues 2nd = 7 Lillet Rose 3rd = 8 Candy Belt 4th = 11 Lincoln Melody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 1 Brandeen Bayley | ||
Thu Jan 11 2018 14:34 | 1st = 1 Brandeen Bayley 2nd = 2 Steel 3rd = 7 Bossino 4th = 6 Half Moon Rising |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 4 - 10 Giftofjoy | ||
Thu Jan 11 2018 14:33 | 1st = 10 Giftofjoy 2nd = 2 High Line 3rd = 4 Lis Amore 4th = 11 Razcal Alley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 3 - 7 Arundel Star | ||
Thu Jan 11 2018 14:30 | 1st = 7 Arundel Star 2nd = 5 Star Clipper 3rd = 4 Smoke Signal 4th = 3 Moski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 2 - 3 I Am Baymax | ||
Thu Jan 11 2018 14:25 | 1st = 3 I Am Baymax 2nd = 8 Dads Boy 3rd = 7 Everly Girl 4th = 2 Havazac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 2 Midnight Bolt | ||
Thu Jan 11 2018 14:23 | 1st = 2 Midnight Bolt 2nd = 1 Lisas Boy 3rd = 3 Homebush Austin 4th = 6 Miss Dupre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 4 Rhino Rex | ||
Thu Jan 11 2018 14:22 | 1st = 4 Rhino Rex 2nd = 7 Lady Simmeron 3rd = 3 Proven Snow 4th = 8 Ring London |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 1 Mosquito Spur | ||
Thu Jan 11 2018 14:17 | 1st = 1 Mosquito Spur 2nd = 3 Justabitlikemum 3rd = 2 Down Under Rors 4th = 5 Go Ahead Makemyday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 1 Louie Neveelk | ||
Thu Jan 11 2018 14:14 | 1st = 1 Louie Neveelk 2nd = 8 Bolta Neveelk 3rd = 5 Magenta Gold 4th = 7 Faithful Hill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 1 - 1 Our Neddy Boy | ||
Thu Jan 11 2018 14:10 | 1st = 1 Our Neddy Boy 2nd = 6 Dam Wonderful 3rd = 3 Shrouded 4th = 2 Starante |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 3 - 11 Bettor B Ready | ||
Thu Jan 11 2018 14:08 | 1st = 11 Bettor B Ready 2nd = 10 Canardly Remember 3rd = 5 Nightmarch 4th = 3 Martin Mcguinness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 2 Rave On | ||
Thu Jan 11 2018 14:07 | 1st = 2 Rave On 2nd = 10 Naiqama 3rd = 7 Insanus 4th = 6 Wackadooka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 1 - 5 All Major | ||
Thu Jan 11 2018 14:03 | 1st = 5 All Major 2nd = 2 Penny Bobbins 3rd = 6 Showemshady 4th = 4 Magical Times |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 2 - 5 Tailored | ||
Thu Jan 11 2018 14:00 | 1st = 5 Tailored 2nd = 7 Costano Mille 3rd = 6 Unresolved 4th = 4 Mr Integrity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 8 - 4 Jackson Road | ||
Thu Jan 11 2018 13:57 | 1st = 4 Jackson Road 2nd = 5 Mikjene 3rd = 9 Royal Ruby 4th = 10 Cuzzie Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 3 Jacey Allen | ||
Thu Jan 11 2018 13:54 | 1st = 3 Jacey Allen 2nd = 8 Zippy Lynet 3rd = 5 Ivanka Rose 4th = 7 Mizuki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 1 - 3 Thorn In My Side | ||
Thu Jan 11 2018 13:50 | 1st = 3 Thorn In My Side 2nd = 6 Fortune Star 3rd = 2 Bridyn May 4th = 7 Satirical Dame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 4 Joffas Mate | ||
Thu Jan 11 2018 13:45 | 1st = 4 Joffas Mate 2nd = 5 Sisco Bella 3rd = 8 La Vagabonde 4th = 9 Avalon Sisco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 8 Mi Blue Day | ||
Thu Jan 11 2018 13:39 | 1st = 8 Mi Blue Day 2nd = 7 Khaleesi Girl 3rd = 3 Whodat Magic 4th = 2 Our Delta Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 2 - 6 Franco Rebel | ||
Thu Jan 11 2018 13:34 | 1st = 6 Franco Rebel 2nd = 12 Shindal 3rd = 2 Jaccka Oslo 4th = 13 The Bull Pen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 1 - 2 Declarationofheart | ||
Thu Jan 11 2018 13:30 | 1st = 2 Declarationofheart 2nd = 4 Okay Boss 3rd = 6 Graceful Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 7 - 2 Choice Attitude | ||
Thu Jan 11 2018 13:22 | 1st = 2 Choice Attitude 2nd = 6 Platinum Wild Card 3rd = 3 One More Round 4th = 10 Aridity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 3 Loch Freddie | ||
Thu Jan 11 2018 13:17 | 1st = 3 Loch Freddie 2nd = 8 Kadalex Kid 3rd = 1 Lottie Glenda 4th = 2 Rubys Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 12 - 3 Zipping Arnold | ||
Thu Jan 11 2018 13:12 | 1st = 3 Zipping Arnold 2nd = 7 Raging Demon 3rd = 1 Fantastic Zoe 4th = 4 He Can Yodel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 1 - 11 War Admiral | ||
Thu Jan 11 2018 13:05 | 1st = 11 War Admiral 2nd = 14 Jeddy R Ya Ready 3rd = 4 Scarlett Lane 4th = 15 Lynette The Vet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 2 Hazelwood Flyer | ||
Thu Jan 11 2018 13:01 | 1st = 2 Hazelwood Flyer 2nd = 6 Aston Abbott 3rd = 3 Akina Blitz 4th = 1 Clydes Classy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 11 - 6 Sonic Attack | ||
Thu Jan 11 2018 12:56 | 1st = 6 Sonic Attack 2nd = 1 Shot Gun Harry 3rd = 2 Tumbalaioo 4th = 7 Opawa Libby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 6 - 3 Unusual Achiever | ||
Thu Jan 11 2018 12:47 | 1st = 3 Unusual Achiever 2nd = 11 Lisbeth 3rd = 8 Swift Saoirse 4th = 6 Dancing Auriole |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 6 Weeona Annie | ||
Thu Jan 11 2018 12:44 | 1st = 6 Weeona Annie 2nd = 5 Boom Flash 3rd = 2 Weeona Garf 4th = 3 Mahjong World |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 10 - 1 Thrilling Billy | ||
Thu Jan 11 2018 12:38 | 1st = 1 Thrilling Billy 2nd = 3 Timmy Trumpet 3rd = 6 Thrilling Raider 4th = 5 Thrilling Surge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 2 Champagne Luxe | ||
Thu Jan 11 2018 12:29 | 1st = 2 Champagne Luxe 2nd = 4 Dyna Worker 3rd = 7 Weeona Raph 4th = 3 Elle Gazelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 9 - 1 Danny Dee | ||
Thu Jan 11 2018 12:20 | 1st = 1 Danny Dee 2nd = 2 Bear Inda Square 3rd = 7 Timma Turtle 4th = 4 Beautiful Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 5 - 1 Our Dynamite | ||
Thu Jan 11 2018 12:12 | 1st = 1 Our Dynamite 2nd = 5 Lady Amadeus 3rd = 6 Brother One 4th = 8 Chouxperb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 2 Come On Charlize | ||
Thu Jan 11 2018 12:09 | 1st = 2 Come On Charlize 2nd = 4 Toffee Lady 3rd = 1 Soda Spike 4th = 3 Pinky Tuscadero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 8 - 8 Nangar Dream | ||
Thu Jan 11 2018 12:03 | 1st = 8 Nangar Dream 2nd = 5 Stensness 3rd = 2 Hot Machine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 8 - 4 Thrilling Cruise | ||
Thu Jan 11 2018 12:03 | 1st = 4 Thrilling Cruise 2nd = 8 Nangar Dream 3rd = 9 Uno Twenty Five 4th = 2 Hot Machine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 7 - 3 Irinka Darcy | ||
Thu Jan 11 2018 11:46 | 1st = 3 Irinka Darcy 2nd = 4 On Fleek 3rd = 7 One Cool Chap 4th = 2 Sparta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 7 - 8 Nitrology | ||
Thu Jan 11 2018 11:46 | 1st = 8 Nitrology 2nd = 4 On Fleek 3rd = 1 See Eye Be 4th = 2 Sparta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 4 - 10 Book Smart | ||
Thu Jan 11 2018 11:37 | 1st = 10 Book Smart 2nd = 11 Gata 3rd = 9 Lincoln Star 4th = 6 Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 6 - 3 Bigtime Sandy | ||
Thu Jan 11 2018 11:28 | 1st = 3 Bigtime Sandy 2nd = 4 Sue Zooki 3rd = 8 See Eye Aye 4th = 5 King Shaq |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 6 - 1 Salvarotti | ||
Thu Jan 11 2018 11:28 | 1st = 1 Salvarotti 2nd = 4 Sue Zooki 3rd = 8 See Eye Aye 4th = 5 King Shaq |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 5 - 3 Kia Tere | ||
Thu Jan 11 2018 11:11 | 1st = 3 Kia Tere 2nd = 2 Dream Kay 3rd = 7 Bigtime Power 4th = 6 Jinja Squeak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 3 - 6 Lucidity | ||
Thu Jan 11 2018 11:02 | 1st = 6 Lucidity 2nd = 1 Dublues 3rd = 12 Deuce Coupe 4th = 9 Ledgowan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 4 - 4 Hey Khali | ||
Thu Jan 11 2018 10:53 | 1st = 4 Hey Khali 2nd = 2 Opawa Brad 3rd = 6 Noah Who 4th = 3 Bigtime Redo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 4 - 1 Bigtime Jayjay | ||
Thu Jan 11 2018 10:53 | 1st = 1 Bigtime Jayjay 2nd = 2 Opawa Brad 3rd = 6 Noah Who 4th = 3 Bigtime Redo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 3 - 3 Bigtime Liam | ||
Thu Jan 11 2018 10:36 | 1st = 3 Bigtime Liam 2nd = 8 Hezaman 3rd = 5 Bigtime Blast 4th = 1 Bigtime Bakagain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 2 - 5 Porcelain Princess | ||
Thu Jan 11 2018 10:27 | 1st = 5 Porcelain Princess 2nd = 9 So It Was 3rd = 3 Commanding Prince 4th = 1 Terracotta Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 2 - 7 Cameo Syd | ||
Thu Jan 11 2018 10:18 | 1st = 7 Cameo Syd 2nd = 1 Fancy Fox 3rd = 2 Thrilling Arnold 4th = 6 Don Morocco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 1 - 3 Alyeska | ||
Thu Jan 11 2018 10:01 | 1st = 3 Alyeska 2nd = 2 Cawbourne Brandy 3rd = 1 Scott Tied Up 4th = 4 Ali Ali Ali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 1 - 1 Suffice To Say | ||
Thu Jan 11 2018 9:53 | 1st = 1 Suffice To Say 2nd = 10 Eloquence 3rd = 11 Bastille Babe 4th = 7 La Phyta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 8 Ezi Pick | ||
Thu Jan 11 2018 0:52 | 1st = 8 Ezi Pick 2nd = 2 Bullseye Eagle 3rd = 1 Millers Inc 4th = 7 Jets Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 8 Kalgaritch Kid | ||
Thu Jan 11 2018 0:30 | 1st = 8 Kalgaritch Kid 2nd = 7 Explosive Smith 3rd = 4 Rockabye Demi 4th = 2 Irish Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 1 Zippleback | ||
Thu Jan 11 2018 0:12 | 1st = 1 Zippleback 2nd = 5 Jewelled Coin 3rd = 8 Jerry Gundi 4th = 7 Banjo Bolt |
Latest Horse Racing news
- Winx has two to beat in the Caulfield Stakes
- Favourite Foxplay looks good in warm up for 1000 Guineas
- Pakistan Star Last to First Again
- Jameka 2nd favourite despite winning penalty
- Wicklow Brave Melbourne Cup odds slashed after Curragh win
- Palentino Form Odds and Tips
- Palentino upsets Black Heart Bart on route to Cox Plate
- Tosen Stardom to take on Winx before the Cox Plate
All news archives (all sports)
- 2023
- 2022
- - June
- 2018
- 2017
- 2016
- 2015
- 2014
- 2013
- 2012
- 2011
- 2010
- 2009
- 2000