Racing Results: Horse, Greyhound & Harness
Here you'll find all the latest results from the world of racing. Click on the links below to filter results by type:
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 2 Dandalup Misty | ||
Tue Dec 18 2018 23:52 | 1st = 2 Dandalup Misty 2nd = 1 Talking Tommy 3rd = 6 Olympic Mariner 4th = 8 High Distortion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 7 Nanza Gunn | ||
Tue Dec 18 2018 23:29 | 1st = 7 Nanza Gunn 2nd = 4 Cosmic Malteze 3rd = 2 Morris Memory 4th = 6 Kid Kansas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 2 Wise Up | ||
Tue Dec 18 2018 23:07 | 1st = 2 Wise Up 2nd = 1 Hey Aaron 3rd = 6 Timely Ask 4th = 5 Dandalup Galaxy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 10 - 6 Scott Hooked | ||
Tue Dec 18 2018 23:00 | 1st = 6 Scott Hooked 2nd = 4 Arts 3rd = 5 Nicmac Jett 4th = 8 Rapid State |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 6 Sunset Echo | ||
Tue Dec 18 2018 22:44 | 1st = 6 Sunset Echo 2nd = 8 Starter Up 3rd = 5 Oldmate Amy 4th = 7 Shawsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 9 - 8 Zipping Irwin | ||
Tue Dec 18 2018 22:37 | 1st = 8 Zipping Irwin 2nd = 1 Joffas Mate 3rd = 6 Good People 4th = 7 Belles Hawke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 2 Ikon Parker | ||
Tue Dec 18 2018 22:30 | 1st = 2 Ikon Parker 2nd = 3 Lemonade Kid 3rd = 1 Ants In Pants 4th = 7 Go Go Guru |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 3 Yunderup Star | ||
Tue Dec 18 2018 22:26 | 1st = 3 Yunderup Star 2nd = 5 Shaka Under Fire 3rd = 1 Harlan Rocks 4th = 8 Ripa Rama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 11 - 7 Winsome Inglis | ||
Tue Dec 18 2018 22:23 | 1st = 7 Winsome Inglis 2nd = 1 Bluestone Piper 3rd = 8 Silver Peg 4th = 6 Brindle Oaks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 7 - 6 Newsletter | ||
Tue Dec 18 2018 22:18 | 1st = 6 Newsletter 2nd = 12 Delightfulreaction 3rd = 1 Delightful Mandy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 8 - 8 Rockin Ringo | ||
Tue Dec 18 2018 22:14 | 1st = 8 Rockin Ringo 2nd = 5 Maywyn Opals 3rd = 4 Slow Dancer 4th = 2 Czarny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 10 Cloverlay | ||
Tue Dec 18 2018 22:08 | 1st = 10 Cloverlay 2nd = 3 Vitaliser 3rd = 8 Dr Shreds 4th = 4 Tuesdays Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 2 West On Ollie | ||
Tue Dec 18 2018 22:05 | 1st = 2 West On Ollie 2nd = 7 Crocodile Senor 3rd = 8 Incredible Evie 4th = 4 Uranium |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 10 - 6 On The Avenue | ||
Tue Dec 18 2018 22:01 | 1st = 6 On The Avenue 2nd = 2 Seven Hour Park 3rd = 1 Al Keroma 4th = 7 Titanium Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 7 - 7 Norse Viking | ||
Tue Dec 18 2018 21:58 | 1st = 7 Norse Viking 2nd = 5 Flaming Moe 3rd = 6 Enjoy the Show 4th = 8 Dark Conde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 6 - 8 Sun Of Anarchy | ||
Tue Dec 18 2018 21:53 | 1st = 8 Sun Of Anarchy 2nd = 6 Reminder Call 3rd = 1 The Male Model 4th = 7 Lightning Calder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 10 - 2 Sandave Jeanoel | ||
Tue Dec 18 2018 21:51 | 1st = 2 Sandave Jeanoel 2nd = 6 Prize Izmir 3rd = 8 Surfin Girl 4th = 10 Combal Zero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 8 Weeona Wilbur | ||
Tue Dec 18 2018 21:48 | 1st = 8 Weeona Wilbur 2nd = 2 Ricketts Point 3rd = 6 Shes An Earn 4th = 1 Kiwi Al |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 1 West On Honey | ||
Tue Dec 18 2018 21:45 | 1st = 1 West On Honey 2nd = 6 Hello April 3rd = 4 Bedelia Way 4th = 8 Maybe Today |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 8 - 3 Prettycompact | ||
Tue Dec 18 2018 21:40 | 1st = 3 Prettycompact 2nd = 5 Ladyjoanna Shannon 3rd = 9 Big Smoke Shannon 4th = 8 True Feelings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 9 - 5 Friend Of Man | ||
Tue Dec 18 2018 21:38 | 1st = 5 Friend Of Man 2nd = 1 Brietta 3rd = 2 Thomas Jay 4th = 7 Tiger Tokaam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 6 - 3 Brindi Chopper | ||
Tue Dec 18 2018 21:35 | 1st = 3 Brindi Chopper 2nd = 5 Wild Wish 3rd = 7 Back Street Boy 4th = 6 Old Mate Kick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 9 - 3 Arnhem Mayhem | ||
Tue Dec 18 2018 21:32 | 1st = 3 Arnhem Mayhem 2nd = 6 Jimmy Stintson 3rd = 5 Blonde Gift 4th = 1 Aspen Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 7 Mahjong Ted | ||
Tue Dec 18 2018 21:28 | 1st = 7 Mahjong Ted 2nd = 6 Mahi Indian 3rd = 8 Not Loitering 4th = 4 Black Shirley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 2 Kayda Knight | ||
Tue Dec 18 2018 21:25 | 1st = 2 Kayda Knight 2nd = 4 Zanzique 3rd = 8 Hello Im Chanel 4th = 6 Dandalup Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 5 - 1 Crime Scene | ||
Tue Dec 18 2018 21:20 | 1st = 1 Crime Scene 2nd = 7 Gaz Wannabet 3rd = 9 Always Arjay 4th = 2 Tactile Sensation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 8 - 1 Gharb | ||
Tue Dec 18 2018 21:18 | 1st = 1 Gharb 2nd = 4 Double Back 3rd = 8 Too Easy Punk 4th = 5 Double Buxton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 5 - 8 Dream Amore | ||
Tue Dec 18 2018 21:15 | 1st = 8 Dream Amore 2nd = 2 Panther Cloud 3rd = 1 Intensify 4th = 4 Banjo An Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 7 - 1 Kudos Bert | ||
Tue Dec 18 2018 21:10 | 1st = 1 Kudos Bert 2nd = 2 Jakes Ark 3rd = 3 Always A Lexus 4th = 5 Watts Up Letsplay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 8 - 3 Glorious Izmir | ||
Tue Dec 18 2018 21:08 | 1st = 3 Glorious Izmir 2nd = 5 Thats Lil Vicki 3rd = 1 Spooky Sensation 4th = 9 Sunburnt Oak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 5 Jebrynah | ||
Tue Dec 18 2018 21:05 | 1st = 5 Jebrynah 2nd = 2 Bear Left 3rd = 6 Weeona Raph 4th = 3 Dealer Wins |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 7 Restless Guess | ||
Tue Dec 18 2018 21:02 | 1st = 7 Restless Guess 2nd = 4 Molfetta Girl 3rd = 2 Rosie Cristalle 4th = 3 Dandalup Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 6 - 7 Headmaster | ||
Tue Dec 18 2018 21:00 | 1st = 7 Headmaster 2nd = 6 Sondel 3rd = 8 Aintnooilpainting 4th = 5 Threepeat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 7 - 2 Josie Tokaam | ||
Tue Dec 18 2018 20:58 | 1st = 2 Josie Tokaam 2nd = 8 Miss Kintaka 3rd = 1 Mallee Kade 4th = 5 Sugar Kaine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 8 El Bazza | ||
Tue Dec 18 2018 20:55 | 1st = 8 El Bazza 2nd = 5 Dont Tell Mumma 3rd = 2 Red Hot Rocket 4th = 4 Tin Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 4 - 2 Soho Silverstone | ||
Tue Dec 18 2018 20:50 | 1st = 2 Soho Silverstone 2nd = 9 Charlie El 3rd = 4 Sammys Ideal 4th = 1 Adda Courage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 7 Thats Lil Bob | ||
Tue Dec 18 2018 20:48 | 1st = 7 Thats Lil Bob 2nd = 1 Provoker 3rd = 5 Ripple Rumble 4th = 6 Sandave Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 1 My Alibi | ||
Tue Dec 18 2018 20:45 | 1st = 1 My Alibi 2nd = 5 Ear We Come 3rd = 4 Marcello 4th = 3 Mahjong Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 6 - 8 Tap It In | ||
Tue Dec 18 2018 20:40 | 1st = 8 Tap It In 2nd = 1 Warner 3rd = 7 Aces First 4th = 6 Macs Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 6 - 8 Zipper Shoes | ||
Tue Dec 18 2018 20:38 | 1st = 8 Zipper Shoes 2nd = 2 Cliff Keeping 3rd = 6 Esthers Bella 4th = 7 Binions |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 5 Fanatic | ||
Tue Dec 18 2018 20:35 | 1st = 5 Fanatic 2nd = 8 Billy Bojangles 3rd = 7 Nicmac Lass 4th = 2 Fancy A Beer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 5 - 10 Deadly Assassin | ||
Tue Dec 18 2018 20:30 | 1st = 10 Deadly Assassin 2nd = 2 Distinctive Del 3rd = 5 Our Master George 4th = 4 Acropolis Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 2 Tranquil Invader | ||
Tue Dec 18 2018 20:28 | 1st = 2 Tranquil Invader 2nd = 7 Oh So Fabio 3rd = 5 Kingsbrae Steve 4th = 8 Hunter Lyndan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 1 Payton | ||
Tue Dec 18 2018 20:25 | 1st = 1 Payton 2nd = 3 Dr Yanma 3rd = 7 Vanishka 4th = 4 Perrie The Fairy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 3 - 11 Shockwave | ||
Tue Dec 18 2018 20:20 | 1st = 11 Shockwave 2nd = 5 Nolessthanperfect 3rd = 3 Go Home Jo 4th = 8 Budd Sidewinder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 5 - 1 Good Odds Meghan | ||
Tue Dec 18 2018 20:18 | 1st = 1 Good Odds Meghan 2nd = 2 Good Odds Harada 3rd = 9 Nikita Keeping 4th = 5 Jingles Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 6 Birr | ||
Tue Dec 18 2018 20:15 | 1st = 6 Birr 2nd = 3 Dream Weaver 3rd = 5 Burner Bant 4th = 7 Rusty The Jett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 5 - 2 Lexy Can Wait | ||
Tue Dec 18 2018 20:10 | 1st = 2 Lexy Can Wait 2nd = 1 Tepary 3rd = 9 Its Allabout Alice 4th = 7 Miss Catalina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 5 - 2 Coco Khatanga | ||
Tue Dec 18 2018 20:08 | 1st = 2 Coco Khatanga 2nd = 3 Angel Gear 3rd = 7 Flying Hound 4th = 4 Lady Xena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 5 Ripplebrook Jess | ||
Tue Dec 18 2018 20:05 | 1st = 5 Ripplebrook Jess 2nd = 3 Nimble Lucy 3rd = 2 Han Solo 4th = 8 Ides Of Jebrynah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 4 - 1 Itmademyday | ||
Tue Dec 18 2018 20:00 | 1st = 1 Itmademyday 2nd = 2 Lewy Risk 3rd = 5 Ideal Success 4th = 3 Repeat After Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 4 - 4 Gizza Malarkey | ||
Tue Dec 18 2018 19:58 | 1st = 4 Gizza Malarkey 2nd = 2 Pass The Jar 3rd = 6 King Panda 4th = 3 Anna Cotton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 8 Manila Jet | ||
Tue Dec 18 2018 19:55 | 1st = 8 Manila Jet 2nd = 1 Shake The Paint 3rd = 2 Paint The Ocean 4th = 4 Trendy Hawke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 2 - 4 Dancing With Mach | ||
Tue Dec 18 2018 19:50 | 1st = 4 Dancing With Mach 2nd = 11 Salacious Gossip 3rd = 1 Adda Rockinheaven 4th = 7 Atmospherical |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 5 Air Time | ||
Tue Dec 18 2018 19:48 | 1st = 5 Air Time 2nd = 1 Bokarm Dean 3rd = 7 Kulu Hipster 4th = 4 Sonic Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 2 Knock The Clock | ||
Tue Dec 18 2018 19:45 | 1st = 2 Knock The Clock 2nd = 9 Bintang Bullet 3rd = 4 Piccolo Fratello 4th = 5 Dybala |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 4 - 1 Hes Novak | ||
Tue Dec 18 2018 19:40 | 1st = 1 Hes Novak 2nd = 8 Kid Montana 3rd = 7 Burmach 4th = 3 Derringer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 3 - 2 Shes Gifted | ||
Tue Dec 18 2018 19:37 | 1st = 2 Shes Gifted 2nd = 4 Dual Keroma 3rd = 6 Caitlyn Keeping 4th = 1 Fast Car Driving |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 3 - 4 Here Comes Sharkie | ||
Tue Dec 18 2018 19:32 | 1st = 4 Here Comes Sharkie 2nd = 2 Heres A Real Go 3rd = 5 Safari Rose 4th = 6 Scout Hall Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 3 Coronary Cloud | ||
Tue Dec 18 2018 19:30 | 1st = 3 Coronary Cloud 2nd = 1 Dixie Louise 3rd = 5 Zipping Clark 4th = 8 Sunburnt Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 2 Macs Road | ||
Tue Dec 18 2018 19:27 | 1st = 2 Macs Road 2nd = 8 Bluwy 3rd = 7 Thumbs 4th = 4 Applied |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 1 - 1 Defy | ||
Tue Dec 18 2018 19:22 | 1st = 1 Defy 2nd = 3 Major Beachboy 3rd = 5 Sleekn Styx 4th = 11 Mister Riggers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 2 - 5 Jye Nismo | ||
Tue Dec 18 2018 19:20 | 1st = 5 Jye Nismo 2nd = 4 Turbo Park 3rd = 2 Prince Rakeem 4th = 8 Senor Zipper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 3 - 9 Pay Me The Change | ||
Tue Dec 18 2018 19:15 | 1st = 9 Pay Me The Change 2nd = 7 Fakerocknroll 3rd = 1 Long Forest Creek 4th = 10 Apollon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 2 - 1 Him The Master | ||
Tue Dec 18 2018 19:12 | 1st = 1 Him The Master 2nd = 6 Sappho 3rd = 7 Dainty Miss 4th = 2 Just My Size |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 2 Emilios Jet | ||
Tue Dec 18 2018 19:09 | 1st = 2 Emilios Jet 2nd = 6 Blistering Betty 3rd = 4 More Despondent 4th = 1 Valar Morghulis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 7 - 12 Spring Creek | ||
Tue Dec 18 2018 19:05 | 1st = 12 Spring Creek 2nd = 3 Mr Phenomenal 3rd = 2 Frugal 4th = 9 Van Winkel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 2 - 6 Als Law | ||
Tue Dec 18 2018 19:00 | 1st = 6 Als Law 2nd = 3 Sheriff Brown 3rd = 1 Tennoeagle 4th = 4 Just Call Me Earl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 1 - 2 Bolt Keeping | ||
Tue Dec 18 2018 18:57 | 1st = 2 Bolt Keeping 2nd = 1 Madeline Keeping 3rd = 9 They Know Who 4th = 10 Shes Leaving |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 11 - 8 Dewana Sprite | ||
Tue Dec 18 2018 18:54 | 1st = 8 Dewana Sprite 2nd = 2 Cherokee Shimmer 3rd = 6 Awesome Shep 4th = 7 Amigo Two |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 9 Bay Of Mojos | ||
Tue Dec 18 2018 18:51 | 1st = 9 Bay Of Mojos 2nd = 1 Willy Toula 3rd = 5 Spring Ritchie 4th = 2 Bergari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 6 Bokarm Bear | ||
Tue Dec 18 2018 18:48 | 1st = 6 Bokarm Bear 2nd = 4 Kingsbrae Millie 3rd = 7 No Worries Cob 4th = 2 Nitro Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 6 Weeona Pete | ||
Tue Dec 18 2018 18:45 | 1st = 6 Weeona Pete 2nd = 5 Ishmy Lady 3rd = 1 Aston Samson 4th = 8 Tilly Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 2 - 8 Hedges Avenue | ||
Tue Dec 18 2018 18:40 | 1st = 8 Hedges Avenue 2nd = 10 Calypso Shannon 3rd = 2 Nice One Jon 4th = 3 Long Dirt Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 8 Mayor Digby | ||
Tue Dec 18 2018 18:37 | 1st = 8 Mayor Digby 2nd = 3 Aston Frankel 3rd = 4 Bank Rogue 4th = 6 Militant Mack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 4 Urban Ruler | ||
Tue Dec 18 2018 18:34 | 1st = 4 Urban Ruler 2nd = 6 Dyna Bella 3rd = 5 Completed 4th = 2 Fairytale Ending |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 6 - 5 Gypsy Secret | ||
Tue Dec 18 2018 18:30 | 1st = 5 Gypsy Secret 2nd = 7 Shoreline 3rd = 6 Four Excel 4th = 4 Paradis Imperial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 1 Siennas Boy | ||
Tue Dec 18 2018 18:27 | 1st = 1 Siennas Boy 2nd = 5 Eli Red Fawn 3rd = 3 Maywyn Cash 4th = 2 Pirata |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 1 - 4 Beach In Paris | ||
Tue Dec 18 2018 18:22 | 1st = 4 Beach In Paris 2nd = 1 Miss Mcmanus 3rd = 10 Cranky Franky 4th = 7 Will And Andy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 1 Big Flash Marjen | ||
Tue Dec 18 2018 18:19 | 1st = 1 Big Flash Marjen 2nd = 3 Kraken Forest 3rd = 5 Billy Deeds 4th = 2 Rapana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 6 Abby Boom | ||
Tue Dec 18 2018 18:15 | 1st = 6 Abby Boom 2nd = 7 Quaras Beth 3rd = 8 Dyna Jenaya 4th = 1 Amor Vincit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 1 - 1 Dalacos Empress | ||
Tue Dec 18 2018 18:10 | 1st = 1 Dalacos Empress 2nd = 8 Emargee 3rd = 6 Mini Masterpiece 4th = 5 Mammals Rockstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 5 Fab Fit | ||
Tue Dec 18 2018 18:07 | 1st = 5 Fab Fit 2nd = 3 Vaquero 3rd = 8 Maywyn Rewards 4th = 7 That Houdini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 8 Lumos | ||
Tue Dec 18 2018 18:02 | 1st = 8 Lumos 2nd = 1 Stirling William 3rd = 10 Lexus On The Beach 4th = 11 Sweet As |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 2 Ace Ventura | ||
Tue Dec 18 2018 17:59 | 1st = 2 Ace Ventura 2nd = 5 Con Rod 3rd = 3 Mr Uggboot 4th = 8 Flying Danger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 5 - 2 Durif | ||
Tue Dec 18 2018 17:55 | 1st = 2 Durif 2nd = 3 Barachiel 3rd = 5 Just Call Me Louie 4th = 7 Dont We Love It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 3 Drought Breaker | ||
Tue Dec 18 2018 17:52 | 1st = 3 Drought Breaker 2nd = 2 New Sense 3rd = 6 Sirius Matters 4th = 7 Zipping Winnie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 7 Murano | ||
Tue Dec 18 2018 17:47 | 1st = 7 Murano 2nd = 5 Hes Okey Dokey 3rd = 9 Beau Dandy 4th = 4 Sultan Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 2 Vision Of Love | ||
Tue Dec 18 2018 17:44 | 1st = 2 Vision Of Love 2nd = 3 Infrared Lass 3rd = 9 My Girl Yessam 4th = 8 Calypso Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 8 - 5 Herecum Da Drums | ||
Tue Dec 18 2018 17:40 | 1st = 5 Herecum Da Drums 2nd = 13 Super Cooper 3rd = 12 Clipaholic 4th = 1 Chateauroux |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 8 Summer Skye | ||
Tue Dec 18 2018 17:36 | 1st = 8 Summer Skye 2nd = 3 Ominous Warning 3rd = 7 Brake Drum 4th = 1 Avatar Maximus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 4 Blackpool Floss | ||
Tue Dec 18 2018 17:32 | 1st = 4 Blackpool Floss 2nd = 1 Poison Gas 3rd = 10 Big Holiday 4th = 5 Ashby Quick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 11 The Boys Gnp | ||
Tue Dec 18 2018 17:27 | 1st = 11 The Boys Gnp 2nd = 2 Only One Promise 3rd = 5 Tom Me Gun 4th = 3 Key Largo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 1 Spring Wattle | ||
Tue Dec 18 2018 17:24 | 1st = 1 Spring Wattle 2nd = 2 Impatient Kid 3rd = 3 Surgenie 4th = 7 Power Service |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 4 - 7 Magics Big Secret | ||
Tue Dec 18 2018 17:20 | 1st = 7 Magics Big Secret 2nd = 8 Scottish Lad 3rd = 5 Tang Dynasty 4th = 12 The Grogfather |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 5 Shark Tank | ||
Tue Dec 18 2018 17:17 | 1st = 5 Shark Tank 2nd = 1 Black Treasure 3rd = 3 Im Tipping Don 4th = 2 Bobs Brew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 1 Big Deal | ||
Tue Dec 18 2018 17:14 | 1st = 1 Big Deal 2nd = 8 Raine Allen 3rd = 3 Cruising Stella 4th = 6 Miss Legality |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 10 Alpine Stride | ||
Tue Dec 18 2018 17:12 | 1st = 10 Alpine Stride 2nd = 1 Air Time 3rd = 3 Gods Spirit 4th = 4 Ashleys Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 1 Blue Jillem | ||
Tue Dec 18 2018 17:09 | 1st = 1 Blue Jillem 2nd = 4 Hifi Shian 3rd = 2 Steak Sandwhich 4th = 8 Postys Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 7 - 7 De La Hoya | ||
Tue Dec 18 2018 17:05 | 1st = 7 De La Hoya 2nd = 5 Present Sense 3rd = 2 Desert Marshal 4th = 8 Iwatani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 8 - 2 Circomo | ||
Tue Dec 18 2018 17:00 | 1st = 2 Circomo 2nd = 5 Coronel 3rd = 7 Fullforward 4th = 16 Alloye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 3 Pietra Allen | ||
Tue Dec 18 2018 16:57 | 1st = 3 Pietra Allen 2nd = 8 Selfless 3rd = 6 Liberal Nunnio 4th = 4 Beaut Deeds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 8 Katlin | ||
Tue Dec 18 2018 16:54 | 1st = 8 Katlin 2nd = 3 Miss Pocket Aces 3rd = 2 El Grand Richo 4th = 7 Zenstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 2 Tomeara | ||
Tue Dec 18 2018 16:52 | 1st = 2 Tomeara 2nd = 1 Spike Bromac 3rd = 8 Grinvil 4th = 4 Maretti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 4 Coconut Lass | ||
Tue Dec 18 2018 16:49 | 1st = 4 Coconut Lass 2nd = 1 Spring Russell 3rd = 2 Boyz One 4th = 3 Cicada |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 3 - 2 Legal Ties | ||
Tue Dec 18 2018 16:45 | 1st = 2 Legal Ties 2nd = 6 Shenron 3rd = 1 Last Chance 4th = 4 Craiglea Galio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 4 Aston Milla | ||
Tue Dec 18 2018 16:42 | 1st = 4 Aston Milla 2nd = 3 Tiggerlong Zorro 3rd = 7 Militant Spirit 4th = 8 Half A Minya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 9 Miss Streisand | ||
Tue Dec 18 2018 16:37 | 1st = 9 Miss Streisand 2nd = 11 Its Mesmerise 3rd = 2 Stardust 4th = 1 Heart Of Cooper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 6 Isnt She Special | ||
Tue Dec 18 2018 16:34 | 1st = 6 Isnt She Special 2nd = 8 Shake An Show 3rd = 5 Passing Nova 4th = 2 Ladylike Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 5 Giant Jarvis | ||
Tue Dec 18 2018 16:31 | 1st = 5 Giant Jarvis 2nd = 8 Tiggerlong Nosey 3rd = 4 Knocka Feller 4th = 6 Bugs Boloney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 7 - 4 Ravens Blaze | ||
Tue Dec 18 2018 16:30 | 1st = 4 Ravens Blaze 2nd = 7 Miss Street 3rd = 11 Red Gucci 4th = 5 Surprise Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 6 - 5 Baroque Girl | ||
Tue Dec 18 2018 16:25 | 1st = 5 Baroque Girl 2nd = 2 Exilia Miss 3rd = 11 Torpedo 4th = 9 Bonnie Sare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 6 My Names Barry | ||
Tue Dec 18 2018 16:22 | 1st = 6 My Names Barry 2nd = 3 Hurricane Rose 3rd = 7 Dyna Nelly 4th = 8 Cindys Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 1 Magic Tracey | ||
Tue Dec 18 2018 16:18 | 1st = 1 Magic Tracey 2nd = 4 Nippaofsambucca 3rd = 2 Goldstar Power 4th = 3 Rion King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 5 Lisa Lincoln | ||
Tue Dec 18 2018 16:17 | 1st = 5 Lisa Lincoln 2nd = 8 Gunrneedabigrboat 3rd = 1 Happy Feelings 4th = 9 Goalkicker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 4 Gotcha Scootin | ||
Tue Dec 18 2018 16:14 | 1st = 4 Gotcha Scootin 2nd = 6 Alpha Eleni 3rd = 3 Maywyns Vixen 4th = 1 Meerkat Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 2 Fawn Illusion | ||
Tue Dec 18 2018 16:11 | 1st = 2 Fawn Illusion 2nd = 5 Merls Angel 3rd = 6 Riverdale Sugar 4th = 10 Daytona Fernando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 2 - 5 Liberation Lad | ||
Tue Dec 18 2018 16:10 | 1st = 5 Liberation Lad 2nd = 10 Going To Vegas 3rd = 4 Kunga George Munga 4th = 7 Annmarie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 1 Mack Trident | ||
Tue Dec 18 2018 16:07 | 1st = 1 Mack Trident 2nd = 5 Miss Winks 3rd = 8 Miss Brew 4th = 3 Almani Tee Rex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 3 Fat Prophet | ||
Tue Dec 18 2018 16:03 | 1st = 3 Fat Prophet 2nd = 4 Guys Bettor Bet 3rd = 6 Lively Hero 4th = 9 Don Boston |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 7 Go Glow | ||
Tue Dec 18 2018 16:02 | 1st = 7 Go Glow 2nd = 6 Amelia Rob 3rd = 1 Jinja Murphy 4th = 4 Goldstar Sydney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 6 - 1 Wazzenme | ||
Tue Dec 18 2018 16:00 | 1st = 1 Wazzenme 2nd = 5 Lucky Cat 3rd = 2 Rolling Moss 4th = 4 One For Rocky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 7 Outlaw Donny | ||
Tue Dec 18 2018 15:57 | 1st = 7 Outlaw Donny 2nd = 6 Gunn Run 3rd = 5 Woo Wop Drop 4th = 1 Sheer Passion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 7 Graphic Print | ||
Tue Dec 18 2018 15:54 | 1st = 7 Graphic Print 2nd = 2 Speckie Mckean 3rd = 1 No Respect 4th = 5 Bombora Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 5 - 6 Alternative Facts | ||
Tue Dec 18 2018 15:50 | 1st = 6 Alternative Facts 2nd = 2 Peyton Place 3rd = 7 Cocky Rocky 4th = 4 Grove Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 1 Our Rock Man | ||
Tue Dec 18 2018 15:47 | 1st = 1 Our Rock Man 2nd = 4 Princess Pulse 3rd = 8 Monrovia 4th = 3 Senor Diego |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 3 Ring Clown | ||
Tue Dec 18 2018 15:44 | 1st = 3 Ring Clown 2nd = 6 Okuku Terra 3rd = 4 Extroverted 4th = 7 Step Inside Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 5 Courageous Leo | ||
Tue Dec 18 2018 15:42 | 1st = 5 Courageous Leo 2nd = 10 Hosier Lane 3rd = 1 Nikalong Henry 4th = 9 Weedons Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 1 Revel | ||
Tue Dec 18 2018 15:39 | 1st = 1 Revel 2nd = 2 Data Queen 3rd = 6 Spring Waratah 4th = 4 Swansea Ceri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 4 Peggy Grand | ||
Tue Dec 18 2018 15:36 | 1st = 4 Peggy Grand 2nd = 2 Firey Lil 3rd = 1 Crackerjack Yapa 4th = 8 Blackpool Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 1 - 2 Mad Irish Tycoon | ||
Tue Dec 18 2018 15:35 | 1st = 2 Mad Irish Tycoon 2nd = 4 Lepreezy 3rd = 6 Craiglea Baron 4th = 1 Craiglea Harvey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 5 - 9 Taikun Warrior | ||
Tue Dec 18 2018 15:30 | 1st = 9 Taikun Warrior 2nd = 7 Olympic Lad 3rd = 10 Unprecedented 4th = 8 Supa Peg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 3 Jealous Affair | ||
Tue Dec 18 2018 15:29 | 1st = 3 Jealous Affair 2nd = 5 Smash Rebel 3rd = 1 Gem 4th = 8 Shaw Winner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 4 New York Rain | ||
Tue Dec 18 2018 15:25 | 1st = 4 New York Rain 2nd = 6 Shanocon 3rd = 1 Pembrooks Passion 4th = 3 Don Kee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 7 - 2 Weaponry | ||
Tue Dec 18 2018 15:22 | 1st = 2 Weaponry 2nd = 5 Alesund 3rd = 1 Hatton Garden 4th = 3 Breezon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 7 Canyon County | ||
Tue Dec 18 2018 15:19 | 1st = 7 Canyon County 2nd = 6 Crackerjack Cash 3rd = 3 Brindle Delight 4th = 4 Rotarua |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 4 - 4 Carry On Ringo | ||
Tue Dec 18 2018 15:15 | 1st = 4 Carry On Ringo 2nd = 7 Blinkin Legend 3rd = 10 Victory Vibes 4th = 1 Ultimate Dreamer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 2 Brin Bandit | ||
Tue Dec 18 2018 15:12 | 1st = 2 Brin Bandit 2nd = 8 Zipping Francis 3rd = 4 Tolga 4th = 5 Wattos Revenge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 5 Little Ess Jay | ||
Tue Dec 18 2018 15:09 | 1st = 5 Little Ess Jay 2nd = 2 Homebush Sloan 3rd = 1 Culvie Chairman 4th = 8 Hannah Rhiannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 10 - 3 Undermine | ||
Tue Dec 18 2018 15:08 | 1st = 3 Undermine 2nd = 6 Hardaway Zoe 3rd = 10 Mouse Trap 4th = 4 Gypsy Rules |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 1 Just Deal It | ||
Tue Dec 18 2018 15:03 | 1st = 1 Just Deal It 2nd = 10 Montana Express 3rd = 7 Major Seascape 4th = 8 Itz Major Look |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 4 - 7 Alienated | ||
Tue Dec 18 2018 15:00 | 1st = 7 Alienated 2nd = 3 Miss Americain 3rd = 6 Yesido 4th = 4 Stornaway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 1 Blackpool Funk | ||
Tue Dec 18 2018 14:57 | 1st = 1 Blackpool Funk 2nd = 3 Rosie Yaala 3rd = 8 Crackerjack Tys 4th = 2 Aston Axel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 11 - 8 Banjo Fernando | ||
Tue Dec 18 2018 14:54 | 1st = 8 Banjo Fernando 2nd = 2 Zipping Toto 3rd = 7 Lucys Fantasy 4th = 4 Irish Swagger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 6 Cathy Maree | ||
Tue Dec 18 2018 14:52 | 1st = 6 Cathy Maree 2nd = 5 Goldstar Diesel 3rd = 2 Right On Time 4th = 8 Man Of Letters |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 2 Say Your Pres | ||
Tue Dec 18 2018 14:49 | 1st = 2 Say Your Pres 2nd = 7 Agent Maori 3rd = 9 Gold Sovereign 4th = 4 Scenic Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 4 Victa Brayden | ||
Tue Dec 18 2018 14:47 | 1st = 4 Victa Brayden 2nd = 2 Striking Jewel 3rd = 8 Destini Lima 4th = 7 Aston Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 6 - 7 Prise De Fer | ||
Tue Dec 18 2018 14:43 | 1st = 7 Prise De Fer 2nd = 16 Bahamas 3rd = 1 Maduro 4th = 5 Nitro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 9 - 2 Zoned In | ||
Tue Dec 18 2018 14:39 | 1st = 2 Zoned In 2nd = 6 Toey Rocket 3rd = 4 Thank Me Later 4th = 8 Thunder Punch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 4 Islas Ivy | ||
Tue Dec 18 2018 14:36 | 1st = 4 Islas Ivy 2nd = 3 Ronnies Flyer 3rd = 6 Dervando 4th = 5 Athletic Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 3 - 5 Whisper Delovely | ||
Tue Dec 18 2018 14:35 | 1st = 5 Whisper Delovely 2nd = 11 Rabaab 3rd = 10 Mary Magpie 4th = 12 Rizzoli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 3 Jealous Much | ||
Tue Dec 18 2018 14:33 | 1st = 3 Jealous Much 2nd = 9 Know Logic 3rd = 1 Bombinate 4th = 2 Know Dollars |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 3 - 8 The Crusha | ||
Tue Dec 18 2018 14:30 | 1st = 8 The Crusha 2nd = 3 Jus Tin 3rd = 1 Bertie Went Bang 4th = 11 Edge Of The Eaves |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 2 Long Gully Ella | ||
Tue Dec 18 2018 14:27 | 1st = 2 Long Gully Ella 2nd = 1 Long Gully Josh 3rd = 5 Bradley Tyson 4th = 4 Crackenback |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 5 Ole Sun | ||
Tue Dec 18 2018 14:22 | 1st = 5 Ole Sun 2nd = 6 Shady Sadie 3rd = 1 Fiery Rum 4th = 3 Redriverdebba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 1 Little Jebrynah | ||
Tue Dec 18 2018 14:19 | 1st = 1 Little Jebrynah 2nd = 2 Fubre 3rd = 4 Irinka Sneaky 4th = 3 True Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 7 Long Live Love | ||
Tue Dec 18 2018 14:16 | 1st = 7 Long Live Love 2nd = 2 Goldstar Whitey 3rd = 8 Goldstar Alaska 4th = 4 Canya Sniper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 3 Fernando Drums | ||
Tue Dec 18 2018 14:16 | 1st = 3 Fernando Drums 2nd = 6 Hettis Produce 3rd = 1 Posh Amber 4th = 5 Jake Sully |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 4 Lethal Les | ||
Tue Dec 18 2018 14:11 | 1st = 4 Lethal Les 2nd = 8 Sonetto 3rd = 6 Good Job 4th = 1 Reign On Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 5 - 6 Lumberjack | ||
Tue Dec 18 2018 14:07 | 1st = 6 Lumberjack 2nd = 5 Quick Preview 3rd = 13 Odahlia 4th = 3 Midnight Duke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 4 Charlie Chops | ||
Tue Dec 18 2018 14:04 | 1st = 4 Charlie Chops 2nd = 6 Dallas Fernando 3rd = 1 Mersey Ferry 4th = 2 Aston Ricardo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 2 - 13 Tropezina | ||
Tue Dec 18 2018 14:00 | 1st = 13 Tropezina 2nd = 12 Yulong Mercury 3rd = 3 Valore 4th = 4 Dark Pools |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 3 Superfast Love | ||
Tue Dec 18 2018 13:56 | 1st = 3 Superfast Love 2nd = 6 Sunny Village 3rd = 8 Supa Pass 4th = 1 Bombshell Bandit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 2 - 1 Babbinboon Boy | ||
Tue Dec 18 2018 13:55 | 1st = 1 Babbinboon Boy 2nd = 9 Axlrows 3rd = 6 Money Travels 4th = 3 Gee Tee Ay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 8 Cannonball Bolt | ||
Tue Dec 18 2018 13:52 | 1st = 8 Cannonball Bolt 2nd = 6 Goldstar Charger 3rd = 5 Mitcham Doug 4th = 7 Ohoka Carsen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 5 Buckle Up Maria | ||
Tue Dec 18 2018 13:49 | 1st = 5 Buckle Up Maria 2nd = 3 Howies My Bro 3rd = 1 Lisas Dream 4th = 2 Militant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 3 Big Buzz | ||
Tue Dec 18 2018 13:45 | 1st = 3 Big Buzz 2nd = 4 Bell Tyson 3rd = 1 Matriculate 4th = 2 Hubbity Bubbity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 5 Painted Smile | ||
Tue Dec 18 2018 13:41 | 1st = 5 Painted Smile 2nd = 7 Winlock Squints 3rd = 4 Starburst Stu 4th = 6 Dyna Gunner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 6 Cisco Reign | ||
Tue Dec 18 2018 13:37 | 1st = 6 Cisco Reign 2nd = 2 Norton Baxter 3rd = 8 Goldstar Auburn 4th = 3 Epic Boom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 8 Dolly Does It | ||
Tue Dec 18 2018 13:34 | 1st = 8 Dolly Does It 2nd = 1 Miny Mo 3rd = 5 Rivenlee Lad 4th = 2 Nebraska Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 1 - 5 Catching Beams | ||
Tue Dec 18 2018 13:30 | 1st = 5 Catching Beams 2nd = 2 Empire Legend 3rd = 6 Curious Heart 4th = 9 Which Ever Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 4 - 4 Lady Sequoyah | ||
Tue Dec 18 2018 13:27 | 1st = 4 Lady Sequoyah 2nd = 8 Bet She Is 3rd = 9 Osam 4th = 7 Brakbar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 8 Harvey Specter | ||
Tue Dec 18 2018 13:24 | 1st = 8 Harvey Specter 2nd = 1 Victa Nash 3rd = 4 Greysynd Mercury 4th = 2 Spirit Of Pop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 1 Ariek Rebel | ||
Tue Dec 18 2018 13:21 | 1st = 1 Ariek Rebel 2nd = 2 Snooker Dave 3rd = 8 Durama Mystic 4th = 5 Ariaki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 1 - 1 Sunny Afternoon | ||
Tue Dec 18 2018 13:20 | 1st = 1 Sunny Afternoon 2nd = 4 So Good To Me 3rd = 2 Dukes County 4th = 6 Chance Of Rain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 12 - 4 Must Be Rusty | ||
Tue Dec 18 2018 13:17 | 1st = 4 Must Be Rusty 2nd = 3 Homebush Boden 3rd = 5 Botany Cold 4th = 7 Detective Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 6 Twisted Sister | ||
Tue Dec 18 2018 13:13 | 1st = 6 Twisted Sister 2nd = 2 Stylish Hugh 3rd = 7 Buckle Up Kiona 4th = 5 Jamella Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 5 Ophelia Allen | ||
Tue Dec 18 2018 13:09 | 1st = 5 Ophelia Allen 2nd = 3 Jinja Shake 3rd = 2 Eddie Hemi 4th = 1 Jin Jin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 2 Controller | ||
Tue Dec 18 2018 13:06 | 1st = 2 Controller 2nd = 8 Paprika 3rd = 6 Cee Jays Boy 4th = 7 Embossed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 4 Thermal Strike | ||
Tue Dec 18 2018 13:03 | 1st = 4 Thermal Strike 2nd = 6 Staunch As 3rd = 2 Steve Keeping 4th = 8 Zizou De Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 11 - 1 Know Threat | ||
Tue Dec 18 2018 13:00 | 1st = 1 Know Threat 2nd = 2 Opawa Al 3rd = 7 Know Flare 4th = 3 Opawa Abbie Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 8 Young Recruit | ||
Tue Dec 18 2018 12:56 | 1st = 8 Young Recruit 2nd = 6 Jalla Jet 3rd = 1 Flash Holly 4th = 7 Buckle Up Heidi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 3 - 9 Athenree Angel | ||
Tue Dec 18 2018 12:52 | 1st = 9 Athenree Angel 2nd = 10 Boogie Easy 3rd = 11 Viva La Blues 4th = 1 Running Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 8 Recover | ||
Tue Dec 18 2018 12:49 | 1st = 8 Recover 2nd = 2 Zipping Buck 3rd = 1 La Bamba Icon 4th = 7 Cawbourne Madox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 7 Atomic Blonde | ||
Tue Dec 18 2018 12:45 | 1st = 7 Atomic Blonde 2nd = 2 Senni Max 3rd = 3 Long Gully Marli 4th = 6 Eureka Kist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 10 - 6 Tee An Cee | ||
Tue Dec 18 2018 12:41 | 1st = 6 Tee An Cee 2nd = 8 Mitcham Reado 3rd = 7 Aussie Hoon 4th = 3 Epic Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 5 Friday Frothies | ||
Tue Dec 18 2018 12:37 | 1st = 5 Friday Frothies 2nd = 6 Two For Me 3rd = 7 Buckle Up Azona 4th = 8 Wind Waker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 7 Rock Bottom | ||
Tue Dec 18 2018 12:34 | 1st = 7 Rock Bottom 2nd = 6 Goldstar Tasman 3rd = 8 Nuclear Jewel 4th = 5 Another Cold One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 8 Hardaway Titan | ||
Tue Dec 18 2018 12:31 | 1st = 8 Hardaway Titan 2nd = 2 Master Kinloch 3rd = 3 Bland Purr 4th = 7 Ashfield Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 3 Excavator | ||
Tue Dec 18 2018 12:28 | 1st = 3 Excavator 2nd = 1 Victa Scoby 3rd = 2 Premier Vee 4th = 4 Crispy Kramer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 9 - 3 Know Scrutiny | ||
Tue Dec 18 2018 12:25 | 1st = 3 Know Scrutiny 2nd = 2 Lightning Crash 3rd = 7 Its A Joke 4th = 5 Magic Jess Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 1 Shadows No More | ||
Tue Dec 18 2018 12:21 | 1st = 1 Shadows No More 2nd = 2 Flash Ruby 3rd = 5 Buckle Up Fraya 4th = 7 Wynburn Ava |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 2 - 5 Satriani | ||
Tue Dec 18 2018 12:17 | 1st = 5 Satriani 2nd = 1 Foo An Songs 3rd = 7 Mumms Jewel 4th = 2 Keep the Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 8 Famous Lee | ||
Tue Dec 18 2018 12:14 | 1st = 8 Famous Lee 2nd = 7 Clare Fallon 3rd = 6 Hardaway Harada 4th = 3 Sunset Sporty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 2 Demolisher | ||
Tue Dec 18 2018 12:10 | 1st = 2 Demolisher 2nd = 3 Pennine Way 3rd = 1 Woodside Coco 4th = 4 Zara Michelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 8 - 6 Cosmic Stu | ||
Tue Dec 18 2018 12:06 | 1st = 6 Cosmic Stu 2nd = 2 Know Equal 3rd = 4 Archies Ranger 4th = 7 Know Conclusion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 7 Fasika | ||
Tue Dec 18 2018 12:02 | 1st = 7 Fasika 2nd = 3 Surrender 3rd = 2 Adams Spot 4th = 6 Whoop Bang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 8 Highly Delighted | ||
Tue Dec 18 2018 11:57 | 1st = 8 Highly Delighted 2nd = 3 New Mexico Star 3rd = 2 Title Shot 4th = 6 Dreaming Bucks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 7 - 5 Goldstar Jay Jay | ||
Tue Dec 18 2018 11:50 | 1st = 5 Goldstar Jay Jay 2nd = 1 Homebush Fued 3rd = 2 Sefton Jay 4th = 8 Chop Shop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 1 - 2 The Midnight Shift | ||
Tue Dec 18 2018 11:42 | 1st = 2 The Midnight Shift 2nd = 4 Reflection 3rd = 5 Mi Sky 4th = 1 Grant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 6 - 1 Elland Road | ||
Tue Dec 18 2018 11:33 | 1st = 1 Elland Road 2nd = 2 El Happy Jack 3rd = 8 Mertz 4th = 3 Zara Petal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 5 - 9 Luciastar | ||
Tue Dec 18 2018 11:16 | 1st = 9 Luciastar 2nd = 4 Gorm The Great 3rd = 2 Forbury Flyer 4th = 7 Opawa Racer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 4 - 3 Chief Doug | ||
Tue Dec 18 2018 10:57 | 1st = 3 Chief Doug 2nd = 1 Dream Hard 3rd = 5 Dream Stone Jade 4th = 9 Homebush Finn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 3 - 8 Opawa Viking | ||
Tue Dec 18 2018 10:40 | 1st = 8 Opawa Viking 2nd = 5 Homebush Katie 3rd = 7 Cosmic Marty 4th = 2 Dagny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 2 - 6 Our Greg | ||
Tue Dec 18 2018 10:22 | 1st = 6 Our Greg 2nd = 4 Little Apple 3rd = 9 Our Jolene 4th = 5 Black Bobby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 1 - 6 Know Refusal | ||
Tue Dec 18 2018 10:05 | 1st = 6 Know Refusal 2nd = 3 Smokey Dodger 3rd = 2 Daves Dot 4th = 8 Homebush Izzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 6 Lookout Snickers | ||
Tue Dec 18 2018 0:57 | 1st = 6 Lookout Snickers 2nd = 7 Lady Zellweger 3rd = 8 Boston Rocks 4th = 5 Mystery Guess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 2 Mundi Marks | ||
Tue Dec 18 2018 0:37 | 1st = 2 Mundi Marks 2nd = 1 Rugged Justice 3rd = 4 Lightning Cassie 4th = 5 Slick Azz El |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 6 Hello Darcey | ||
Tue Dec 18 2018 0:17 | 1st = 6 Hello Darcey 2nd = 4 Beegumbah Boy 3rd = 2 Rollie Bexon 4th = 5 Hosier Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 12 - 3 Galway Bluebird | ||
Sun Nov 18 2018 21:55 | 1st = 3 Galway Bluebird 2nd = 8 Bogan Dancer 3rd = 5 Barbie Doll 4th = 1 Waikarie Sylvie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 4 Maverick Typhoon | ||
Sun Nov 18 2018 21:50 | 1st = 4 Maverick Typhoon 2nd = 3 Supraspinatus 3rd = 8 Lucy Gem 4th = 9 Emilia Mel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 4 Maxworthy | ||
Sun Nov 18 2018 21:42 | 1st = 4 Maxworthy 2nd = 5 Aston Klara 3rd = 2 Subjective Booma 4th = 8 Aston Bardot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 8 - 5 Sunset Chappie | ||
Sun Nov 18 2018 21:39 | 1st = 5 Sunset Chappie 2nd = 8 Nash Road Kylie 3rd = 2 Prior Warning 4th = 4 Rockabye Daisy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 1 Blue Lemonade | ||
Sun Nov 18 2018 21:35 | 1st = 1 Blue Lemonade 2nd = 6 Dance With Wolf 3rd = 8 Combal Zero 4th = 2 Haight Ashbury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 4 Piriformis | ||
Sun Nov 18 2018 21:28 | 1st = 4 Piriformis 2nd = 2 Grande Fratello 3rd = 8 Agent Voilet 4th = 5 Fairy Vixen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 6 Fabroad | ||
Sun Nov 18 2018 21:24 | 1st = 6 Fabroad 2nd = 1 Discounter 3rd = 8 Pretoria Son 4th = 4 Queen Chaos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 7 - 7 Swansea Shannon | ||
Sun Nov 18 2018 21:20 | 1st = 7 Swansea Shannon 2nd = 1 Mauritian Dynamo 3rd = 6 Balkan Babe 4th = 8 Nadias Fun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 5 Tight Circle | ||
Sun Nov 18 2018 21:16 | 1st = 5 Tight Circle 2nd = 2 Senor Dylan 3rd = 7 Rain Alert 4th = 6 Master Zimbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 3 Captain Jackie | ||
Sun Nov 18 2018 21:12 | 1st = 3 Captain Jackie 2nd = 4 Omega Vera 3rd = 6 Tiger Dusty 4th = 8 Sapphire Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 2 Agent Kade | ||
Sun Nov 18 2018 21:08 | 1st = 2 Agent Kade 2nd = 5 Lucy Stardust 3rd = 7 Digbys Girl 4th = 4 Innamincka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 6 - 6 Miss Slab | ||
Sun Nov 18 2018 21:04 | 1st = 6 Miss Slab 2nd = 4 Weeona Paddy 3rd = 8 Rapido 4th = 7 Allen Ichiro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 3 Time And Place | ||
Sun Nov 18 2018 21:00 | 1st = 3 Time And Place 2nd = 6 Gold Grace 3rd = 5 Run Monty Run 4th = 4 Yo Yo Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 8 Arctic Iggy | ||
Sun Nov 18 2018 20:46 | 1st = 8 Arctic Iggy 2nd = 3 Ohana Lad 3rd = 6 Ann Cherie 4th = 4 Sassy Pak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 1 Corner Store | ||
Sun Nov 18 2018 20:42 | 1st = 1 Corner Store 2nd = 2 Victa Nash 3rd = 4 Thermal Strike 4th = 8 Just Blondie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 5 - 2 Never Fear | ||
Sun Nov 18 2018 20:38 | 1st = 2 Never Fear 2nd = 5 Ringbark Lana 3rd = 8 Sunbaker 4th = 1 Hurricane Hayley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 6 Black Paws | ||
Sun Nov 18 2018 20:34 | 1st = 6 Black Paws 2nd = 1 Evies Angel 3rd = 3 Velocity Zarin 4th = 2 Key Factor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 7 - 7 Prince Friar | ||
Sun Nov 18 2018 20:32 | 1st = 7 Prince Friar 2nd = 3 Gauged 3rd = 10 Sondheim 4th = 4 Red Noire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 2 Joes Dolly | ||
Sun Nov 18 2018 20:22 | 1st = 2 Joes Dolly 2nd = 4 Rose Rose 3rd = 3 Perrie The Fairy 4th = 8 El Diamonte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 4 Tekeela Too | ||
Sun Nov 18 2018 20:19 | 1st = 4 Tekeela Too 2nd = 6 Just A Tip 3rd = 1 Youlia 4th = 5 Dyna Fizz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 4 - 8 Fabbenz | ||
Sun Nov 18 2018 20:12 | 1st = 8 Fabbenz 2nd = 1 Kappa 3rd = 2 Jessie Rocks 4th = 5 Out There Jerry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 5 Indian Ruby | ||
Sun Nov 18 2018 20:09 | 1st = 5 Indian Ruby 2nd = 8 Tubby Turner 3rd = 4 Outback Mandrake 4th = 6 Smashniak Double |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 6 - 7 Count Kala | ||
Sun Nov 18 2018 20:05 | 1st = 7 Count Kala 2nd = 1 Captivated Point 3rd = 12 Force Element 4th = 6 Prix Dexcellence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 3 Dream Gem | ||
Sun Nov 18 2018 20:02 | 1st = 3 Dream Gem 2nd = 7 Velocity Anifrid 3rd = 6 Mayhem Breeze 4th = 8 Ichiban Fairy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 8 Victa Kylie | ||
Sun Nov 18 2018 19:59 | 1st = 8 Victa Kylie 2nd = 2 Lola The Weapon 3rd = 9 Just Ruby 4th = 5 Aston Hinkley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 3 - 5 Cairnlea Sadie | ||
Sun Nov 18 2018 19:52 | 1st = 5 Cairnlea Sadie 2nd = 7 Apropos 3rd = 3 Pollination 4th = 8 Dyna Yona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 6 Gitcha Hummin | ||
Sun Nov 18 2018 19:44 | 1st = 6 Gitcha Hummin 2nd = 4 Shiloh Ranch 3rd = 2 Noelas Boy 4th = 7 Regal Trav |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 8 Startron | ||
Sun Nov 18 2018 19:37 | 1st = 8 Startron 2nd = 4 Take Home Sadie 3rd = 1 Whats Up Skip 4th = 7 Quaras Flick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 5 Fab Jessie | ||
Sun Nov 18 2018 19:34 | 1st = 5 Fab Jessie 2nd = 8 Stitch em Harry 3rd = 2 Apex Pro 4th = 7 Supa Pass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 5 - 5 Wild Fusion | ||
Sun Nov 18 2018 19:30 | 1st = 5 Wild Fusion 2nd = 4 Tips And Scandals 3rd = 6 Ionyx 4th = 2 Long Knife Brother |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 2 - 5 Mileeka | ||
Sun Nov 18 2018 19:27 | 1st = 5 Mileeka 2nd = 1 Jessie Quick 3rd = 4 Secret Gold 4th = 2 Meales Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 6 Tundra Storm | ||
Sun Nov 18 2018 19:24 | 1st = 6 Tundra Storm 2nd = 7 Princess Light 3rd = 5 Classy Churchie 4th = 3 Harrys Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 5 Major Amor | ||
Sun Nov 18 2018 19:17 | 1st = 5 Major Amor 2nd = 6 Mars Rising 3rd = 3 Dava Supreme 4th = 8 Merchant Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 1 Iceni Escort | ||
Sun Nov 18 2018 19:09 | 1st = 1 Iceni Escort 2nd = 4 Click Here 3rd = 3 Rosco Fields 4th = 2 Goose Buzz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 1 - 8 Town Hall Tully | ||
Sun Nov 18 2018 19:02 | 1st = 8 Town Hall Tully 2nd = 7 Demi 3rd = 3 Junk Yard Hutchy 4th = 4 Arctic Willow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 9 Headspin | ||
Sun Nov 18 2018 18:59 | 1st = 9 Headspin 2nd = 3 Shifting Colour 3rd = 4 Master Shadow 4th = 8 Lady Opal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 4 - 4 Tango Ora | ||
Sun Nov 18 2018 18:55 | 1st = 4 Tango Ora 2nd = 5 Arrum Boy 3rd = 6 Our Buddy Boy 4th = 9 Twisted Mountain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 5 Duke Of Airly | ||
Sun Nov 18 2018 18:52 | 1st = 5 Duke Of Airly 2nd = 1 Tibialis 3rd = 6 Spollys Flyer 4th = 3 Zipping Dozer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 4 Hot Chevy | ||
Sun Nov 18 2018 18:49 | 1st = 4 Hot Chevy 2nd = 3 Vipers Mission 3rd = 1 Swansea Ceri 4th = 6 Petra Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 4 Waikarie Phoebe | ||
Sun Nov 18 2018 18:42 | 1st = 4 Waikarie Phoebe 2nd = 7 Snowy Hoffster 3rd = 8 Tada 4th = 3 Roseavilla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 5 - 5 Our Tickets | ||
Sun Nov 18 2018 18:38 | 1st = 5 Our Tickets 2nd = 10 Delightful Spirit 3rd = 4 Henry Lad 4th = 1 Cerutty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 1 Saetta | ||
Sun Nov 18 2018 18:34 | 1st = 1 Saetta 2nd = 3 Hot Finish 3rd = 2 Jetyra Buckskin 4th = 4 Scooby Scooby Do |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 1 Isla Maye | ||
Sun Nov 18 2018 18:29 | 1st = 1 Isla Maye 2nd = 7 Tan On Black 3rd = 6 Spring Waratah 4th = 5 Pearling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 8 - 7 Rothabye | ||
Sun Nov 18 2018 18:20 | 1st = 7 Rothabye 2nd = 12 Iron Craft 3rd = 2 Love And Rock It 4th = 4 Treasure Gallery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 2 Laughing Gear | ||
Sun Nov 18 2018 18:17 | 1st = 2 Laughing Gear 2nd = 7 Coybig 3rd = 6 Lady Ulla 4th = 8 Wee Jackie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 6 Soda Ashlee | ||
Sun Nov 18 2018 18:14 | 1st = 6 Soda Ashlee 2nd = 7 Stitch em Dolly 3rd = 3 No Song 4th = 5 Give Me Ten |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 1 Locked In | ||
Sun Nov 18 2018 18:09 | 1st = 1 Locked In 2nd = 2 Spolly James 3rd = 4 Diamond Icon 4th = 8 Zipping Buffy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 4 - 5 Copernicus | ||
Sun Nov 18 2018 18:05 | 1st = 5 Copernicus 2nd = 2 Celebrakti 3rd = 4 Finals Time 4th = 1 Doon Buggy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 4 Keep On Going | ||
Sun Nov 18 2018 17:57 | 1st = 4 Keep On Going 2nd = 1 Nacho Grande 3rd = 7 Silent Cannons 4th = 6 Mixed Spice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 3 - 6 Classic Jack | ||
Sun Nov 18 2018 17:55 | 1st = 6 Classic Jack 2nd = 7 Texan Blitz 3rd = 1 Gunflint 4th = 12 Mygirlfrankie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 4 She Goes Pop | ||
Sun Nov 18 2018 17:50 | 1st = 4 She Goes Pop 2nd = 5 Travistee 3rd = 7 Shockfactor 4th = 13 Lucky Captain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 8 Just Burning | ||
Sun Nov 18 2018 17:46 | 1st = 8 Just Burning 2nd = 2 Airly Spence 3rd = 3 Spolly Smasher 4th = 1 Super Fay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 3 - 1 Nic Nac | ||
Sun Nov 18 2018 17:35 | 1st = 1 Nic Nac 2nd = 5 Shampers 3rd = 3 Blazing Bullet 4th = 6 Princess Leah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Blayney Race 8 - 11 Dance For Glory | ||
Sun Nov 18 2018 17:34 | 1st = 11 Dance For Glory 2nd = 5 Ned Pepper 3rd = 2 Master Benny 4th = 9 Snoop Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 8 - 1 Fratellino | ||
Sun Nov 18 2018 17:30 | 1st = 1 Fratellino 2nd = 9 Bidnbare 3rd = 2 Fuchu 4th = 10 Bryans Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 8 - 4 Sickening | ||
Sun Nov 18 2018 17:25 | 1st = 4 Sickening 2nd = 8 Hi Suppose 3rd = 2 Set The Bar High 4th = 3 I Am Wanted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 7 Tezzalenko | ||
Sun Nov 18 2018 17:21 | 1st = 7 Tezzalenko 2nd = 1 Expense Eve 3rd = 6 Never Duplicated 4th = 3 Minter Bee Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gunbower Race 8 - 3 Mach Up | ||
Sun Nov 18 2018 17:20 | 1st = 3 Mach Up 2nd = 4 Zozo Ma Gogo 3rd = 7 Dot The Eye 4th = 6 Satans Outlaw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 2 - 7 Triggerfish | ||
Sun Nov 18 2018 17:17 | 1st = 7 Triggerfish 2nd = 1 Round The Point 3rd = 4 Browsing 4th = 2 Calbanesco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 4 Heavenly Archer | ||
Sun Nov 18 2018 17:14 | 1st = 4 Heavenly Archer 2nd = 2 Too Hard To Rattle 3rd = 16 Showscay 4th = 11 Pumpkin Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 7 - 10 Regal Eagle | ||
Sun Nov 18 2018 17:10 | 1st = 10 Regal Eagle 2nd = 7 Sylvan Crest 3rd = 9 On Appro 4th = 6 Eperdument |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 4 Sisco Dun | ||
Sun Nov 18 2018 17:06 | 1st = 4 Sisco Dun 2nd = 8 Shanlyn Georgie 3rd = 1 Give Away King 4th = 2 Dexs Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 7 - 2 Dominant Witness | ||
Sun Nov 18 2018 17:05 | 1st = 2 Dominant Witness 2nd = 6 Smooth Celebration 3rd = 3 Assertive Star 4th = 1 Miss Lillian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 7 - 1 Brix | ||
Sun Nov 18 2018 17:00 | 1st = 1 Brix 2nd = 13 Luga Lad 3rd = 9 Kyushu 4th = 6 Trump Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 2 - 3 Snowtrooper | ||
Sun Nov 18 2018 16:55 | 1st = 3 Snowtrooper 2nd = 1 Le Commandant 3rd = 4 Nordic Eclipse 4th = 2 Pyxis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Blayney Race 7 - 4 Royal Story | ||
Sun Nov 18 2018 16:54 | 1st = 4 Royal Story 2nd = 8 Smithstars Lexus 3rd = 1 Two Ply 4th = 9 Fat Prophet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 2 Chill Out Webby | ||
Sun Nov 18 2018 16:51 | 1st = 2 Chill Out Webby 2nd = 7 Seaside Shuffle 3rd = 1 Dewana Be Sure 4th = 4 Red Hot Attitude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 7 - 5 Romancer | ||
Sun Nov 18 2018 16:50 | 1st = 5 Romancer 2nd = 7 Fastnet Latina 3rd = 1 Our Bottino 4th = 4 Royal Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 7 - 5 High Power | ||
Sun Nov 18 2018 16:47 | 1st = 5 High Power 2nd = 8 Plaisir 3rd = 6 King Hewitt 4th = 2 Chalmers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gunbower Race 7 - 3 Rackemup Tigerpie | ||
Sun Nov 18 2018 16:42 | 1st = 3 Rackemup Tigerpie 2nd = 5 Animated 3rd = 4 Delight Me 4th = 6 The Bettormack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 1 - 2 Motorcar Motorcar | ||
Sun Nov 18 2018 16:39 | 1st = 2 Motorcar Motorcar 2nd = 9 Amber Highway 3rd = 6 Turpins Daughter 4th = 7 Highfriar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 6 - 6 Enki | ||
Sun Nov 18 2018 16:35 | 1st = 6 Enki 2nd = 2 Oamaru Owl 3rd = 7 Snowbrook 4th = 1 Little Akie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 9 Valario | ||
Sun Nov 18 2018 16:30 | 1st = 9 Valario 2nd = 7 Viral 3rd = 5 Boom Boy 4th = 6 The Administrator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 6 - 8 Dame Vassa | ||
Sun Nov 18 2018 16:25 | 1st = 8 Dame Vassa 2nd = 3 Surprise Hero 3rd = 2 From The Clouds 4th = 7 Hothands Liz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 6 Time To Talk | ||
Sun Nov 18 2018 16:24 | 1st = 6 Time To Talk 2nd = 1 Start The Show 3rd = 5 Appointed 4th = 2 Valencia Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 6 - 2 Appoint Percy | ||
Sun Nov 18 2018 16:20 | 1st = 2 Appoint Percy 2nd = 7 Laughing Or Crying 3rd = 5 Just Dylan 4th = 9 Sonnets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Blayney Race 6 - 7 Mackeral | ||
Sun Nov 18 2018 16:19 | 1st = 7 Mackeral 2nd = 1 Carramar Arapaho 3rd = 2 Carlas Angel 4th = 6 Blackwhiteandblue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 1 - 9 Maiden Grace | ||
Sun Nov 18 2018 16:16 | 1st = 9 Maiden Grace 2nd = 1 Moussambani 3rd = 8 Tom Thumb 4th = 2 Snappy Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 6 - 5 Tahnee Tiara | ||
Sun Nov 18 2018 16:15 | 1st = 5 Tahnee Tiara 2nd = 8 So Belafonte 3rd = 7 Blue Bear 4th = 9 Royal Bower |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 6 - 5 Proven Class | ||
Sun Nov 18 2018 16:11 | 1st = 5 Proven Class 2nd = 2 Borazon 3rd = 10 Just Like Jessie 4th = 11 Opinions |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 8 Undisputed | ||
Sun Nov 18 2018 16:08 | 1st = 8 Undisputed 2nd = 7 Lyka Skywalker 3rd = 6 Shanlyn Magic 4th = 3 Crackerjack Nath |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gunbower Race 6 - 9 Pistol Abbey | ||
Sun Nov 18 2018 16:03 | 1st = 9 Pistol Abbey 2nd = 8 Deadly Assassin 3rd = 7 Manuela 4th = 5 Crocodile Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 3 Churning | ||
Sun Nov 18 2018 15:59 | 1st = 3 Churning 2nd = 4 Enterprise Louise 3rd = 11 Taveuni 4th = 5 Love Squirrels |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 5 - 7 No Joy | ||
Sun Nov 18 2018 15:55 | 1st = 7 No Joy 2nd = 10 Artistic Escape 3rd = 2 Fulton Street 4th = 5 The Trooper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 1 Subconscious | ||
Sun Nov 18 2018 15:52 | 1st = 1 Subconscious 2nd = 2 Royal Solo 3rd = 4 Zipping Maisy 4th = 7 Full Of Weetbix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 5 - 2 Reset Me Im Wild | ||
Sun Nov 18 2018 15:50 | 1st = 2 Reset Me Im Wild 2nd = 4 Barge And Charge 3rd = 7 Sudden Moment 4th = 3 Dewrinkler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Blayney Race 5 - 3 Scarlet Babe | ||
Sun Nov 18 2018 15:47 | 1st = 3 Scarlet Babe 2nd = 2 Allstar Sea 3rd = 8 Now Eye See 4th = 6 Trunkey Tash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 5 - 4 One Of The Kind | ||
Sun Nov 18 2018 15:45 | 1st = 4 One Of The Kind 2nd = 1 Foxie La Belle 3rd = 11 Smiling At Shadows 4th = 3 Imanacheeva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 2 Oh No Beta | ||
Sun Nov 18 2018 15:44 | 1st = 2 Oh No Beta 2nd = 1 Blitz And Bolt 3rd = 4 Ramified 4th = 7 Cryers Jed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 5 - 4 Casino Fourteen | ||
Sun Nov 18 2018 15:40 | 1st = 4 Casino Fourteen 2nd = 2 Lockdown Jack 3rd = 5 Midnight Cowboy 4th = 6 Duecourse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 2 Quest For Glory | ||
Sun Nov 18 2018 15:37 | 1st = 2 Quest For Glory 2nd = 6 Sisco Ride 3rd = 5 Vrontios 4th = 1 Mepunga Debbie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 5 - 10 Lucky Louie | ||
Sun Nov 18 2018 15:35 | 1st = 10 Lucky Louie 2nd = 9 Emerald Earth 3rd = 7 Belle Of Clonmel 4th = 2 Kingston Heath |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gunbower Race 5 - 7 King Denny | ||
Sun Nov 18 2018 15:29 | 1st = 7 King Denny 2nd = 3 Fratellino 3rd = 1 Endsin A Party 4th = 2 Jackson Square |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 7 Banjo Lass | ||
Sun Nov 18 2018 15:29 | 1st = 7 Banjo Lass 2nd = 6 Shaes Magic 3rd = 8 Brinza 4th = 5 Rusty Sprocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 4 - 1 Fast Plan | ||
Sun Nov 18 2018 15:20 | 1st = 1 Fast Plan 2nd = 6 El Questro 3rd = 2 Parsifal 4th = 7 Spicer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Blayney Race 4 - 3 My Secret Beach | ||
Sun Nov 18 2018 15:17 | 1st = 3 My Secret Beach 2nd = 5 Brads Luck 3rd = 1 Shazam Shannon 4th = 11 Michaels Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 3 Ginger Beer | ||
Sun Nov 18 2018 15:15 | 1st = 3 Ginger Beer 2nd = 9 Speedgun 3rd = 4 Hard Yaga 4th = 8 Richetti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 4 Weeona Bont | ||
Sun Nov 18 2018 15:13 | 1st = 4 Weeona Bont 2nd = 6 Destini Ferrari 3rd = 2 Huxley 4th = 1 Weeona Raph |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 4 - 5 Dellacqua | ||
Sun Nov 18 2018 15:10 | 1st = 5 Dellacqua 2nd = 4 Bon Elise 3rd = 11 Downunder Prince 4th = 2 Big Boy Blev |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 1 Redda | ||
Sun Nov 18 2018 15:09 | 1st = 1 Redda 2nd = 8 Maunganui Magic 3rd = 7 Spinning Jakit 4th = 4 Mollys Wally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 4 - 1 Olifants | ||
Sun Nov 18 2018 15:05 | 1st = 1 Olifants 2nd = 7 Jellies 3rd = 9 Patrika Belle 4th = 3 Waldo Waldorf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 10 - 12 Rise Above This | ||
Sun Nov 18 2018 15:04 | 1st = 12 Rise Above This 2nd = 3 My Georgie Boy 3rd = 4 Mucho Macho Man 4th = 5 First Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 4 - 4 Missandei | ||
Sun Nov 18 2018 15:00 | 1st = 4 Missandei 2nd = 5 Tycoon Roxy 3rd = 3 Dominant Way 4th = 7 Hardwicke Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 4 - 10 Loved One | ||
Sun Nov 18 2018 14:55 | 1st = 10 Loved One 2nd = 7 Everlasting Love 3rd = 1 Fabricator 4th = 6 City Of Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 1 Circle Of Dreams | ||
Sun Nov 18 2018 14:52 | 1st = 1 Circle Of Dreams 2nd = 2 Ingenious Lad 3rd = 3 Silver Smarty 4th = 4 Antares Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gunbower Race 4 - 2 Hancocks Hero | ||
Sun Nov 18 2018 14:50 | 1st = 2 Hancocks Hero 2nd = 4 Tiger Play 3rd = 8 Boss Major 4th = 5 Arakbell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 1 Cee Me Snoop | ||
Sun Nov 18 2018 14:49 | 1st = 1 Cee Me Snoop 2nd = 3 Banjo Bad Boy 3rd = 8 Ryben Bill 4th = 4 Typhoon Nelly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waverley Race 7 - 9 Rockoneve | ||
Sun Nov 18 2018 14:47 | 1st = 9 Rockoneve 2nd = 8 Midnight Story 3rd = 2 Portland Jimmy 4th = 7 Sainted Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Blayney Race 3 - 3 Lucky To Make It | ||
Sun Nov 18 2018 14:44 | 1st = 3 Lucky To Make It 2nd = 7 Trunkey Digger 3rd = 8 Illtellyounothing 4th = 5 Needitwantitdoit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 3 - 7 Majestic Halo | ||
Sun Nov 18 2018 14:43 | 1st = 7 Majestic Halo 2nd = 4 Malawi Gold 3rd = 9 Queen Khaleesi 4th = 6 Bon Bon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 1 Superior Beam | ||
Sun Nov 18 2018 14:41 | 1st = 1 Superior Beam 2nd = 8 Zipping Stan 3rd = 6 Wet And Wild 4th = 2 Bill Heeny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 3 Rationale | ||
Sun Nov 18 2018 14:39 | 1st = 3 Rationale 2nd = 5 Holbrook 3rd = 8 Riseupskating 4th = 4 Buxton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 7 Kiwi Gal | ||
Sun Nov 18 2018 14:38 | 1st = 7 Kiwi Gal 2nd = 3 Jinja Flash 3rd = 8 Jinja Might 4th = 6 Tysons Quest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 3 - 5 Tailgunner | ||
Sun Nov 18 2018 14:35 | 1st = 5 Tailgunner 2nd = 9 Lomachenko 3rd = 11 Sizzling Affair 4th = 1 Gourmelin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 6 Charging Yaala | ||
Sun Nov 18 2018 14:34 | 1st = 6 Charging Yaala 2nd = 5 Glorious 3rd = 7 Weeona Bulldozer 4th = 8 Track Of Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 3 - 2 Yalanji | ||
Sun Nov 18 2018 14:30 | 1st = 2 Yalanji 2nd = 11 Star Of Samara 3rd = 3 Future Dreams 4th = 5 Green Horizon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 9 - 6 Rockabilly Blues | ||
Sun Nov 18 2018 14:29 | 1st = 6 Rockabilly Blues 2nd = 5 Stay Aboard 3rd = 11 Excellent 4th = 14 Elegant Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 5 Springvale Alysa | ||
Sun Nov 18 2018 14:26 | 1st = 5 Springvale Alysa 2nd = 1 Bereluke 3rd = 7 Paraphernalia 4th = 4 Ben Nevis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 3 - 4 Royal Obidos | ||
Sun Nov 18 2018 14:25 | 1st = 4 Royal Obidos 2nd = 11 Rosebank 3rd = 6 Apash 4th = 2 Ill Be Gone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 3 Thrilling Katie | ||
Sun Nov 18 2018 14:21 | 1st = 3 Thrilling Katie 2nd = 8 Jinja Mongo 3rd = 2 Classy Impact 4th = 7 Blitz em Rene |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 3 - 8 Scarlet Dream | ||
Sun Nov 18 2018 14:20 | 1st = 8 Scarlet Dream 2nd = 7 Jazzland 3rd = 6 Celebrator 4th = 3 Tempers Flare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 1 Autocrat | ||
Sun Nov 18 2018 14:17 | 1st = 1 Autocrat 2nd = 2 Bourbon An Kahn 3rd = 8 Tito Mojito 4th = 7 Early Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gunbower Race 3 - 1 Spiders Devil | ||
Sun Nov 18 2018 14:15 | 1st = 1 Spiders Devil 2nd = 2 Illawong Red 3rd = 8 Starlight Storm 4th = 5 Antiope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 2 Cee Me Shine | ||
Sun Nov 18 2018 14:14 | 1st = 2 Cee Me Shine 2nd = 8 Extreme Summer 3rd = 1 Out Break 4th = 3 Aston Ranza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waverley Race 6 - 11 Cuidado Caliente | ||
Sun Nov 18 2018 14:12 | 1st = 11 Cuidado Caliente 2nd = 7 Vinabeel 3rd = 9 Red Red Robin 4th = 2 In Segreto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Blayney Race 2 - 7 Big Heart | ||
Sun Nov 18 2018 14:09 | 1st = 7 Big Heart 2nd = 2 The Restauranteur 3rd = 4 My Dolly Diva 4th = 6 If Hes Lucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 2 - 5 Grey Khan | ||
Sun Nov 18 2018 14:08 | 1st = 5 Grey Khan 2nd = 7 High Done 3rd = 6 Heres Alwyn 4th = 4 Unprecedented |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 1 Bimini Road | ||
Sun Nov 18 2018 14:04 | 1st = 1 Bimini Road 2nd = 2 Jayaqua 3rd = 6 Sienna Rose 4th = 3 Simply So |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 3 Jetsun Singer | ||
Sun Nov 18 2018 14:03 | 1st = 3 Jetsun Singer 2nd = 1 Idol Ajay 3rd = 2 Bigtime Welldone 4th = 8 Jinja Liv |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 2 - 7 Leggero | ||
Sun Nov 18 2018 14:00 | 1st = 7 Leggero 2nd = 2 Beiwen 3rd = 8 Pams Journey 4th = 4 Panzer Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 7 Shelbourne Flyer | ||
Sun Nov 18 2018 13:59 | 1st = 7 Shelbourne Flyer 2nd = 4 Dapper Diesel 3rd = 2 Amlin Miss 4th = 6 Sonny Micawber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 2 - 4 Critical Touch | ||
Sun Nov 18 2018 13:55 | 1st = 4 Critical Touch 2nd = 2 Emerald Fortune 3rd = 5 Living Doll 4th = 1 Lord Denman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 8 - 1 Cool Scooter | ||
Sun Nov 18 2018 13:54 | 1st = 1 Cool Scooter 2nd = 8 Maidonthebeach 3rd = 6 Groomsman 4th = 9 Thisismylastflight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 3 Dingle Bay | ||
Sun Nov 18 2018 13:51 | 1st = 3 Dingle Bay 2nd = 1 Crowdza Jumpin 3rd = 6 Sweet Gabriella 4th = 2 Sharp Spur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 2 - 7 Vunivalu | ||
Sun Nov 18 2018 13:50 | 1st = 7 Vunivalu 2nd = 6 The Patchie Kid 3rd = 9 Angola Miss 4th = 3 Lucky Plutus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 6 Jinja Bailey | ||
Sun Nov 18 2018 13:46 | 1st = 6 Jinja Bailey 2nd = 5 Tianyu 3rd = 8 Crackling Gal 4th = 3 Secret Lily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 2 - 8 Can I Rock | ||
Sun Nov 18 2018 13:45 | 1st = 8 Can I Rock 2nd = 6 Gottabe Red 3rd = 10 Kennywyn 4th = 11 Uptooit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gunbower Race 2 - 5 Father Judge | ||
Sun Nov 18 2018 13:40 | 1st = 5 Father Judge 2nd = 6 Bettorockbettoroll 3rd = 4 Village Art 4th = 7 Just Dad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 6 Girt By Sea | ||
Sun Nov 18 2018 13:40 | 1st = 6 Girt By Sea 2nd = 7 Gojek 3rd = 1 Kaylin 4th = 4 Amani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waverley Race 5 - 6 Glory Days | ||
Sun Nov 18 2018 13:37 | 1st = 6 Glory Days 2nd = 7 Balham 3rd = 1 Overtheriver 4th = 4 Zentangle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Blayney Race 1 - 7 We Salute You | ||
Sun Nov 18 2018 13:34 | 1st = 7 We Salute You 2nd = 9 Hit The Track 3rd = 1 Kyle Shannon 4th = 10 Joannies Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 1 - 5 Cincinnati Red | ||
Sun Nov 18 2018 13:33 | 1st = 5 Cincinnati Red 2nd = 7 Life In Manhattan 3rd = 4 Honorellay 4th = 1 All Too Natural |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 6 Amazing Contact | ||
Sun Nov 18 2018 13:29 | 1st = 6 Amazing Contact 2nd = 5 Mega Munchies 3rd = 7 Statman Dave 4th = 1 Red Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 7 Another Scenario | ||
Sun Nov 18 2018 13:26 | 1st = 7 Another Scenario 2nd = 8 Ginger Road 3rd = 1 Luca Flyer 4th = 5 Jeanies Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 1 - 5 Go Straightandhard | ||
Sun Nov 18 2018 13:25 | 1st = 5 Go Straightandhard 2nd = 9 Stalagmite 3rd = 7 Slippery Journey 4th = 2 Rex Goliath |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 1 - 6 Hajduk | ||
Sun Nov 18 2018 13:20 | 1st = 6 Hajduk 2nd = 1 Fluidity 3rd = 9 Princess Tabitha 4th = 7 Divine Missile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 7 - 6 Just Dance | ||
Sun Nov 18 2018 13:19 | 1st = 6 Just Dance 2nd = 9 Zenolas Art 3rd = 3 Jody Direen 4th = 2 Sadhana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 2 Runnin Royalty | ||
Sun Nov 18 2018 13:16 | 1st = 2 Runnin Royalty 2nd = 4 Grey Ghost 3rd = 1 Runnin Rampage 4th = 5 Major Innings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 1 - 2 Man Alive | ||
Sun Nov 18 2018 13:15 | 1st = 2 Man Alive 2nd = 5 The Mallee Mob 3rd = 4 Rebel Excell 4th = 1 Getout Of My Neigh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 4 Token Jasper | ||
Sun Nov 18 2018 13:11 | 1st = 4 Token Jasper 2nd = 8 Azandei 3rd = 1 Rowdy Ruby 4th = 2 Bigtime Logan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 1 - 9 Miss Gigi | ||
Sun Nov 18 2018 13:10 | 1st = 9 Miss Gigi 2nd = 3 Screen Shot 3rd = 1 Belle Of Portugal 4th = 7 Valleseco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 4 Midnight Rage | ||
Sun Nov 18 2018 13:07 | 1st = 4 Midnight Rage 2nd = 1 Dads Nitro 3rd = 2 Fairground 4th = 7 Azumi Stringer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gunbower Race 1 - 6 Passions Delight | ||
Sun Nov 18 2018 13:05 | 1st = 6 Passions Delight 2nd = 2 Masterkova 3rd = 4 Weeks End 4th = 3 Slice Of Life |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waverley Race 4 - 5 Ladynadel | ||
Sun Nov 18 2018 13:02 | 1st = 5 Ladynadel 2nd = 2 Petite En Jeu 3rd = 4 La Bella Rosa 4th = 1 Perfect Harmonee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 4 Cullquin Bomber | ||
Sun Nov 18 2018 12:57 | 1st = 4 Cullquin Bomber 2nd = 6 Bugs Boloney 3rd = 7 Bullocky Bill 4th = 3 Early Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 1 On Da Quest | ||
Sun Nov 18 2018 12:54 | 1st = 1 On Da Quest 2nd = 2 Its Pawsible 3rd = 7 On Fleek 4th = 3 Cawbourne Cool |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 6 - 9 Super Fast Pat | ||
Sun Nov 18 2018 12:44 | 1st = 9 Super Fast Pat 2nd = 16 King Cassidy 3rd = 2 Moniburns 4th = 6 Imran Khan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 1 Miss Patchouli | ||
Sun Nov 18 2018 12:42 | 1st = 1 Miss Patchouli 2nd = 4 Oriental Tiger 3rd = 7 Our Man Zed 4th = 6 Chelsea Champ |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 6 Lottie Biscotti | ||
Sun Nov 18 2018 12:39 | 1st = 6 Lottie Biscotti 2nd = 1 Stacey Keeping 3rd = 8 Early Special 4th = 4 Johnnys Return |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 6 Wong Way | ||
Sun Nov 18 2018 12:36 | 1st = 6 Wong Way 2nd = 4 Brotastic 3rd = 1 Blocker 4th = 7 Cest Lamour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waverley Race 3 - 1 Bobby Dee | ||
Sun Nov 18 2018 12:27 | 1st = 1 Bobby Dee 2nd = 8 Sir Harry 3rd = 7 Rely On Me 4th = 11 Kiwi Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 1 Go Angel | ||
Sun Nov 18 2018 12:18 | 1st = 1 Go Angel 2nd = 3 El Narco 3rd = 4 Global Conquest 4th = 7 San Tan Samson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 7 Chantilly Mack | ||
Sun Nov 18 2018 12:15 | 1st = 7 Chantilly Mack 2nd = 1 Ruby Gas 3rd = 8 Amlin Freddie 4th = 3 Layback Cruiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 5 - 6 Prince Art | ||
Sun Nov 18 2018 12:09 | 1st = 6 Prince Art 2nd = 16 Flaming Jim 3rd = 4 Tairlaw Toll 4th = 11 Square Dealer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 2 Tribal Conquest | ||
Sun Nov 18 2018 12:01 | 1st = 2 Tribal Conquest 2nd = 3 Karaoke Prince 3rd = 5 Botany Laraine 4th = 7 Blur Of Motion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 1 Master Winslow | ||
Sun Nov 18 2018 11:57 | 1st = 1 Master Winslow 2nd = 2 Superior Primo 3rd = 3 Shirdale Tom 4th = 7 Shes My Blast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waverley Race 2 - 12 Diamond Belt | ||
Sun Nov 18 2018 11:52 | 1st = 12 Diamond Belt 2nd = 8 Our Matriarch 3rd = 13 Hypatia 4th = 1 Tiny Tot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 3 Kapai Lana | ||
Sun Nov 18 2018 11:43 | 1st = 3 Kapai Lana 2nd = 8 Good Job 3rd = 7 Jetsun Woody 4th = 5 Bigtime Dean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 6 Aston Lelani | ||
Sun Nov 18 2018 11:40 | 1st = 6 Aston Lelani 2nd = 1 Groomer Mcgrath 3rd = 3 Mia Tesoro 4th = 2 Two Seasons |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 4 - 6 Robyns Playboy | ||
Sun Nov 18 2018 11:34 | 1st = 6 Robyns Playboy 2nd = 2 Im Trouble 3rd = 5 Double Rainbow 4th = 7 It Aint The Money |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 1 Tres Vite | ||
Sun Nov 18 2018 11:26 | 1st = 1 Tres Vite 2nd = 5 Scott No Value 3rd = 7 Fancy Gas 4th = 6 Sutton Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 3 Superior Chase | ||
Sun Nov 18 2018 11:22 | 1st = 3 Superior Chase 2nd = 5 Macs Model 3rd = 7 Sootys Opal 4th = 9 Merls Michu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waverley Race 1 - 7 Lorde Have Mercy | ||
Sun Nov 18 2018 11:17 | 1st = 7 Lorde Have Mercy 2nd = 6 Charli Rose 3rd = 4 Kirkenes 4th = 3 All In Stitches |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 8 Lucky Louie | ||
Sun Nov 18 2018 11:06 | 1st = 8 Lucky Louie 2nd = 4 Bintang Bullet 3rd = 5 Gnal Gnal Girl 4th = 1 Amanda Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 3 - 1 Raffy Roo | ||
Sun Nov 18 2018 11:00 | 1st = 1 Raffy Roo 2nd = 6 Star Ruler 3rd = 10 Hans Ideal 4th = 11 Myrcella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 2 - 7 The Night Hawk | ||
Sun Nov 18 2018 10:30 | 1st = 7 The Night Hawk 2nd = 5 Queen Of The Nite 3rd = 9 Nightmarch 4th = 3 Rake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 1 - 8 Delson | ||
Sun Nov 18 2018 10:00 | 1st = 8 Delson 2nd = 5 Star Dude 3rd = 1 Be Bee Lass 4th = 6 Masies Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 9 - 3 Lil China Doll | ||
Sun Nov 18 2018 1:30 | 1st = 3 Lil China Doll 2nd = 1 Heez A Masterpiece 3rd = 2 Disco Durante 4th = 4 Muffins |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 5 Kiprotich | ||
Sun Nov 18 2018 1:09 | 1st = 5 Kiprotich 2nd = 1 Space Ghost 3rd = 6 Ace Cruising 4th = 3 Im Your Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 8 - 9 Natural Temptation | ||
Sun Nov 18 2018 1:00 | 1st = 9 Natural Temptation 2nd = 5 Oh What A Country 3rd = 2 Emjay Twenty Three 4th = 3 Squillions |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 2 Campini | ||
Sun Nov 18 2018 0:49 | 1st = 2 Campini 2nd = 7 California Dream 3rd = 5 Minotaur 4th = 8 Abundant Assets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 8 Ortega City | ||
Sun Nov 18 2018 0:32 | 1st = 8 Ortega City 2nd = 4 King Cigar 3rd = 1 Peak Monelli 4th = 7 Aeroplane Tommy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 7 - 8 Sunoflindenny | ||
Sun Nov 18 2018 0:25 | 1st = 8 Sunoflindenny 2nd = 9 Lightning Calder 3rd = 2 Tenno Sho 4th = 5 Earl Harbour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 7 Stratosphere | ||
Sun Nov 18 2018 0:14 | 1st = 7 Stratosphere 2nd = 8 Dandalup Annie 3rd = 2 Azalea Monelli 4th = 6 Outshined |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 3 Hes Decision | ||
Thu Oct 18 2018 23:56 | 1st = 3 Hes Decision 2nd = 2 Fantastic Joey 3rd = 8 Sunset Gucci 4th = 1 Homer Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 1 Schmick As | ||
Thu Oct 18 2018 23:41 | 1st = 1 Schmick As 2nd = 6 Grand Larceny 3rd = 2 Cosmic Evolution 4th = 4 Go Alice Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 1 Aeroplane Barney | ||
Thu Oct 18 2018 23:24 | 1st = 1 Aeroplane Barney 2nd = 5 Sunnyside Up 3rd = 6 Boomering 4th = 8 Shes Roxzann |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 2 One Dollar | ||
Thu Oct 18 2018 23:08 | 1st = 2 One Dollar 2nd = 7 Ranger Danger 3rd = 3 Aussie Diamond 4th = 8 Big Turls |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 1 Cosmic Gas | ||
Thu Oct 18 2018 23:04 | 1st = 1 Cosmic Gas 2nd = 8 Hello Harry 3rd = 7 Incredible Evie 4th = 6 Jezebel Parker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 5 Sticky Nicky | ||
Thu Oct 18 2018 23:00 | 1st = 5 Sticky Nicky 2nd = 2 Lyka Skywalker 3rd = 8 Coolan Flash 4th = 3 Garrido |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 8 Femme Folle | ||
Thu Oct 18 2018 22:49 | 1st = 8 Femme Folle 2nd = 4 Quite Sincere 3rd = 2 Izy Gold 4th = 3 Daze Like These |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 5 Primo Bolt | ||
Thu Oct 18 2018 22:43 | 1st = 5 Primo Bolt 2nd = 6 Sweet Miss 3rd = 1 Daisy Eyes 4th = 8 Scott Lit Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 3 Pants On Fire | ||
Thu Oct 18 2018 22:40 | 1st = 3 Pants On Fire 2nd = 5 Noaki Colour 3rd = 8 Theos Thunder 4th = 1 Perfect Project |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 7 Winsome Jesse | ||
Thu Oct 18 2018 22:37 | 1st = 7 Winsome Jesse 2nd = 3 Maddys Boy 3rd = 2 Claybourne 4th = 8 Miss Hanigan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 5 Kim Run Fast | ||
Thu Oct 18 2018 22:34 | 1st = 5 Kim Run Fast 2nd = 6 Jugungal Queen 3rd = 7 La Nitza 4th = 3 Brindle Oaks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 1 Coffee King | ||
Thu Oct 18 2018 22:31 | 1st = 1 Coffee King 2nd = 5 Muchachos 3rd = 8 Tyche Onyx 4th = 3 Snap Loch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 2 Arden Street | ||
Thu Oct 18 2018 22:28 | 1st = 2 Arden Street 2nd = 6 Sonic Thunder 3rd = 3 Fab Fit 4th = 1 Empire State |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 8 Pepper Tree | ||
Thu Oct 18 2018 22:25 | 1st = 8 Pepper Tree 2nd = 4 Nothing To Prove 3rd = 10 Fancy Guess 4th = 5 Velocity Merinka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 4 Seaside Shuffle | ||
Thu Oct 18 2018 22:22 | 1st = 4 Seaside Shuffle 2nd = 7 Over And Away 3rd = 3 Irinka Jenna 4th = 5 Jazzy Footluce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 3 Nebraska Beach | ||
Thu Oct 18 2018 22:19 | 1st = 3 Nebraska Beach 2nd = 2 Demon Lad 3rd = 10 Monahan Lass 4th = 4 Kreuzberg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 4 Jenna Bale | ||
Thu Oct 18 2018 22:13 | 1st = 4 Jenna Bale 2nd = 2 Koba 3rd = 8 Ariaki 4th = 5 Laras Double |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 12 - 8 Snow Osti | ||
Thu Oct 18 2018 22:10 | 1st = 8 Snow Osti 2nd = 6 Splash Of Blue 3rd = 4 Blank Page 4th = 1 Slingshot Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 1 Cairnlea Jet | ||
Thu Oct 18 2018 22:07 | 1st = 1 Cairnlea Jet 2nd = 4 Jeebus Bird 3rd = 7 On Fire 4th = 3 Springvale Cooke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 2 Maurice Minor | ||
Thu Oct 18 2018 22:04 | 1st = 2 Maurice Minor 2nd = 5 Big Bad Bob 3rd = 1 Shot Clock 4th = 7 Wise Misty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 8 Clooney | ||
Thu Oct 18 2018 22:01 | 1st = 8 Clooney 2nd = 4 Presley Parker 3rd = 1 Nipper Hook 4th = 5 Sale Graze Chloe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 9 - 6 Fear Not | ||
Thu Oct 18 2018 22:00 | 1st = 6 Fear Not 2nd = 1 Fling About 3rd = 8 The Girls Gotflair 4th = 7 Tuscan Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 3 Okay Kirsty | ||
Thu Oct 18 2018 21:58 | 1st = 3 Okay Kirsty 2nd = 9 Jessies Star 3rd = 2 Nicky Neo 4th = 1 Water Colour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 6 Dancing Barefoot | ||
Thu Oct 18 2018 21:55 | 1st = 6 Dancing Barefoot 2nd = 4 Medium Rare 3rd = 3 Takin It Easy 4th = 5 Sisco Rocco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 4 Fancy Irene | ||
Thu Oct 18 2018 21:52 | 1st = 4 Fancy Irene 2nd = 5 Heza Gangsta 3rd = 1 Out To Strike 4th = 3 Allen Barnett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 11 - 7 Deanos Mojo | ||
Thu Oct 18 2018 21:49 | 1st = 7 Deanos Mojo 2nd = 3 Cosmic Act 3rd = 2 Saintly Jack 4th = 8 Jai Jai Away |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 3 Crocodile Boy | ||
Thu Oct 18 2018 21:46 | 1st = 3 Crocodile Boy 2nd = 6 Hello Darcey 3rd = 5 Its A Kuri 4th = 2 Dandalup Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 9 - 4 Modern Metropolis | ||
Thu Oct 18 2018 21:45 | 1st = 4 Modern Metropolis 2nd = 6 Beautifulvengeance 3rd = 3 Sals Luck 4th = 1 Sportsbilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 3 Nations | ||
Thu Oct 18 2018 21:43 | 1st = 3 Nations 2nd = 1 Zulu General 3rd = 5 Master Chaos 4th = 7 Flyrite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 2 Slick | ||
Thu Oct 18 2018 21:40 | 1st = 2 Slick 2nd = 1 Smart Marlow 3rd = 5 Silver Stunner 4th = 3 Alpha Chaos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 6 Vens Revenge | ||
Thu Oct 18 2018 21:37 | 1st = 6 Vens Revenge 2nd = 5 Apache Flame 3rd = 1 Time Lee Money 4th = 2 Main One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 4 Willie Win | ||
Thu Oct 18 2018 21:34 | 1st = 4 Willie Win 2nd = 7 Fink Racer 3rd = 6 My Bro Zorro 4th = 1 Ricson Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 8 - 7 Shared Interest | ||
Thu Oct 18 2018 21:30 | 1st = 7 Shared Interest 2nd = 3 Rosanna Lindy 3rd = 2 Michaels Mename 4th = 4 Argyle Melody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 5 Sammy Downs | ||
Thu Oct 18 2018 21:28 | 1st = 5 Sammy Downs 2nd = 8 Random Monkey 3rd = 1 Shiny Nose 4th = 7 El Feroz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 1 Line Trike | ||
Thu Oct 18 2018 21:25 | 1st = 1 Line Trike 2nd = 2 Here Comes Tom 3rd = 3 Severus Grange 4th = 4 Cosmic Ann |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 5 Cappuccino | ||
Thu Oct 18 2018 21:22 | 1st = 5 Cappuccino 2nd = 3 Madam Onyx 3rd = 2 Bradley Tyson 4th = 1 Come On Loopy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 5 Rio Brave | ||
Thu Oct 18 2018 21:19 | 1st = 5 Rio Brave 2nd = 6 Katie Who 3rd = 8 Cruel Sea 4th = 4 Too Good Joog |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 8 - 6 Lip Reader | ||
Thu Oct 18 2018 21:15 | 1st = 6 Lip Reader 2nd = 1 Delightful Babe 3rd = 2 Sam Is Perfection 4th = 3 Vienna Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 8 Blackjack Neo | ||
Thu Oct 18 2018 21:13 | 1st = 8 Blackjack Neo 2nd = 1 Kulu Ozzie 3rd = 5 Rajasthan 4th = 4 South Of Eden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 2 Mav | ||
Thu Oct 18 2018 21:10 | 1st = 2 Mav 2nd = 5 Celtic Kid 3rd = 1 Woosha 4th = 9 Blackpool Donny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 8 Quick Dollars | ||
Thu Oct 18 2018 21:07 | 1st = 8 Quick Dollars 2nd = 7 My Glorious Gal 3rd = 1 Mahal Billie 4th = 4 Mount Royal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 3 Boona Lad | ||
Thu Oct 18 2018 21:04 | 1st = 3 Boona Lad 2nd = 1 More Moment 3rd = 4 My Mandara 4th = 2 Dream Future |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 7 - 3 My Kiwi Lady | ||
Thu Oct 18 2018 21:00 | 1st = 3 My Kiwi Lady 2nd = 2 Playing Arkabella 3rd = 1 Joy Mac 4th = 6 Peter Perfect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 7 Blastoise | ||
Thu Oct 18 2018 20:58 | 1st = 7 Blastoise 2nd = 8 Tinas Magic 3rd = 2 Meehan Sox 4th = 3 Nut Allergy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 4 Wazza Who | ||
Thu Oct 18 2018 20:55 | 1st = 4 Wazza Who 2nd = 5 Dam Slippery 3rd = 8 Taylor Maid 4th = 2 Ringbark Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 6 Kinloch Moss | ||
Thu Oct 18 2018 20:52 | 1st = 6 Kinloch Moss 2nd = 4 Lockrod 3rd = 5 Zipping Nitro 4th = 2 All Inn Baz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 6 Crazy Wolf | ||
Thu Oct 18 2018 20:49 | 1st = 6 Crazy Wolf 2nd = 8 Juddalon 3rd = 1 Kayda Affair 4th = 5 Gold Drift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 7 - 3 Everything Happens | ||
Thu Oct 18 2018 20:45 | 1st = 3 Everything Happens 2nd = 6 Artsterical 3rd = 4 Bustling Barney 4th = 5 Michaels Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 8 Zipping Bronco | ||
Thu Oct 18 2018 20:43 | 1st = 8 Zipping Bronco 2nd = 5 Chase The Cash 3rd = 3 Adrians Gold 4th = 7 Brooks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 2 Nitro Value | ||
Thu Oct 18 2018 20:40 | 1st = 2 Nitro Value 2nd = 4 Piriformis 3rd = 8 Major Amor 4th = 7 Hot Devil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 6 Sarina Monelli | ||
Thu Oct 18 2018 20:37 | 1st = 6 Sarina Monelli 2nd = 7 Mr Arjay 3rd = 2 Jays Ace 4th = 4 Aston Hinkley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 2 Myona Morpheus | ||
Thu Oct 18 2018 20:34 | 1st = 2 Myona Morpheus 2nd = 7 Farmor In Time 3rd = 4 Magic Hornet 4th = 3 Alpha Valentine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 6 - 5 Don Pierre | ||
Thu Oct 18 2018 20:30 | 1st = 5 Don Pierre 2nd = 7 Be Good Juddy 3rd = 1 Share The Road 4th = 4 Just Call Me Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 3 Barcali | ||
Thu Oct 18 2018 20:28 | 1st = 3 Barcali 2nd = 4 Hot Tip 3rd = 6 Kraken Katie 4th = 1 Lady Bullseye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 4 Lily Lola | ||
Thu Oct 18 2018 20:25 | 1st = 4 Lily Lola 2nd = 10 Stylish Hugh 3rd = 1 Flash Holly 4th = 5 Jamella Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 8 Mystagogy | ||
Thu Oct 18 2018 20:22 | 1st = 8 Mystagogy 2nd = 2 Wild Cowgirl 3rd = 7 Road Angel 4th = 9 Hedgehog Ron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 1 Ledgerwood Road | ||
Thu Oct 18 2018 20:19 | 1st = 1 Ledgerwood Road 2nd = 4 Billy Deeds 3rd = 3 Mr Moonlight 4th = 6 Pillar Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 5 Ohoka Jimmy | ||
Thu Oct 18 2018 20:15 | 1st = 5 Ohoka Jimmy 2nd = 4 Shadow Eclipse 3rd = 2 Thanks Jack 4th = 7 Burning Rubber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 3 Born Billy | ||
Thu Oct 18 2018 20:13 | 1st = 3 Born Billy 2nd = 7 Oshkosh Erny Vee 3rd = 1 Love Made Me 4th = 4 Lonely Cowboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 2 Belle Of Swords | ||
Thu Oct 18 2018 20:10 | 1st = 2 Belle Of Swords 2nd = 7 Power Of Penny 3rd = 8 One Whisper 4th = 5 Mahoney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 7 Black Opium | ||
Thu Oct 18 2018 20:07 | 1st = 7 Black Opium 2nd = 3 Unique Edition 3rd = 2 Dr Abbie 4th = 6 Ninety Proof |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 4 Peco Can | ||
Thu Oct 18 2018 20:04 | 1st = 4 Peco Can 2nd = 5 Sacred Shadow 3rd = 2 Magic Vogue 4th = 7 Shanlyn Bubbles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 5 - 2 Castle Retreat | ||
Thu Oct 18 2018 20:00 | 1st = 2 Castle Retreat 2nd = 4 Rosanna Raider 3rd = 5 Realy Under Fire 4th = 9 Villareal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 1 Clue Master | ||
Thu Oct 18 2018 19:58 | 1st = 1 Clue Master 2nd = 4 Topper Soho 3rd = 5 Cawbourne Trick 4th = 7 Cannon Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 1 Bennys Entity | ||
Thu Oct 18 2018 19:55 | 1st = 1 Bennys Entity 2nd = 7 Bera Na Liva 3rd = 8 Backin Bully 4th = 6 Prince Mark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 2 Stitch em Cilla | ||
Thu Oct 18 2018 19:52 | 1st = 2 Stitch em Cilla 2nd = 6 Kinate 3rd = 1 Another Vader 4th = 7 Get Up Jess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 5 Money For Jam | ||
Thu Oct 18 2018 19:49 | 1st = 5 Money For Jam 2nd = 1 Izy Magic 3rd = 6 Indian Giver 4th = 4 Red Hot Spur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 3 My Whiskey Lullaby | ||
Thu Oct 18 2018 19:45 | 1st = 3 My Whiskey Lullaby 2nd = 1 Miss Patriot 3rd = 9 Flying Pegasus 4th = 4 Dynamite Denn Nee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 6 Jebrynah | ||
Thu Oct 18 2018 19:43 | 1st = 6 Jebrynah 2nd = 8 Lorenza 3rd = 4 Sweet As Emm 4th = 5 Star Rad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 7 Muppet | ||
Thu Oct 18 2018 19:40 | 1st = 7 Muppet 2nd = 4 Hello Rhonda 3rd = 8 Headspace 4th = 2 Blue Vegas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 6 Secret Moves | ||
Thu Oct 18 2018 19:37 | 1st = 6 Secret Moves 2nd = 4 Biddyken Haich 3rd = 3 Turanzas Terror 4th = 7 Rockstar Eliza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 3 Die Laughing | ||
Thu Oct 18 2018 19:34 | 1st = 3 Die Laughing 2nd = 4 Springvale Alysa 3rd = 1 Dazzling Melody 4th = 2 Cibulkova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 4 - 4 Siedra Caleb | ||
Thu Oct 18 2018 19:30 | 1st = 4 Siedra Caleb 2nd = 3 Portly Mach 3rd = 7 Alcatraz Lass 4th = 1 Illawong Gallant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 5 Samprass | ||
Thu Oct 18 2018 19:28 | 1st = 5 Samprass 2nd = 6 Alter Ego 3rd = 4 Woodside Coco 4th = 2 Spinning Jakit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 5 Black Loch | ||
Thu Oct 18 2018 19:25 | 1st = 5 Black Loch 2nd = 7 Painted Picture 3rd = 1 Rising Beyond 4th = 6 Steak Sandwhich |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 1 Weblec Nic | ||
Thu Oct 18 2018 19:22 | 1st = 1 Weblec Nic 2nd = 3 Shes For Us 3rd = 2 Minter Bee Cash 4th = 5 Dewana Jayden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 4 Zoned In | ||
Thu Oct 18 2018 19:19 | 1st = 4 Zoned In 2nd = 5 Sulza Boy 3rd = 7 Ten Bears 4th = 8 Thunder Punch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 4 Feel The Burn | ||
Thu Oct 18 2018 19:15 | 1st = 4 Feel The Burn 2nd = 1 Ideal Conquest 3rd = 7 Pure Charisma 4th = 2 Dance N Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 10 - 10 Above The Rest | ||
Thu Oct 18 2018 19:14 | 1st = 10 Above The Rest 2nd = 6 Rave Nation 3rd = 9 Danke 4th = 8 Burt Munro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 7 Ouzo | ||
Thu Oct 18 2018 19:13 | 1st = 7 Ouzo 2nd = 6 Topper Miss 3rd = 1 Lhotse 4th = 5 Rockstar Zac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 2 Galactic Cat | ||
Thu Oct 18 2018 19:10 | 1st = 2 Galactic Cat 2nd = 1 Loroupe 3rd = 7 Bereluke 4th = 8 Run It Straight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 7 Fantastic Chief | ||
Thu Oct 18 2018 19:07 | 1st = 7 Fantastic Chief 2nd = 1 Matriculate 3rd = 2 Crocodile Crush 4th = 5 Staunch As |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 4 Penta Allen | ||
Thu Oct 18 2018 19:04 | 1st = 4 Penta Allen 2nd = 6 Extreme Summer 3rd = 3 Federal Elle 4th = 2 Lucys Milo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 3 - 2 Four Lonely Nights | ||
Thu Oct 18 2018 18:59 | 1st = 2 Four Lonely Nights 2nd = 10 Sondel 3rd = 8 Bally Barfly 4th = 6 Tiseh Lucky Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 11 - 8 Who Ha | ||
Thu Oct 18 2018 18:56 | 1st = 8 Who Ha 2nd = 7 Only Nineteen 3rd = 2 Big Prince 4th = 4 Anna Cotton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 1 Naiqama | ||
Thu Oct 18 2018 18:53 | 1st = 1 Naiqama 2nd = 2 Swoop And Peck 3rd = 5 Cosmic Moments 4th = 3 My Names Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 9 - 9 Mrs Zippy | ||
Thu Oct 18 2018 18:49 | 1st = 9 Mrs Zippy 2nd = 1 Liberal Arden 3rd = 13 Artanne 4th = 6 Helix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 4 Just Rokin | ||
Thu Oct 18 2018 18:48 | 1st = 4 Just Rokin 2nd = 3 Arbit Major 3rd = 2 Willsintown 4th = 8 Tap It In |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 8 Thomeli Rocket | ||
Thu Oct 18 2018 18:45 | 1st = 8 Thomeli Rocket 2nd = 3 How High Jazz 3rd = 7 Rayzas Gadget 4th = 2 Beaut Deeds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 2 Hot Flush | ||
Thu Oct 18 2018 18:40 | 1st = 2 Hot Flush 2nd = 3 Itsadanceoff 3rd = 5 Simply Clever 4th = 4 Lani Kai Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 1 Smart Songar | ||
Thu Oct 18 2018 18:37 | 1st = 1 Smart Songar 2nd = 3 Tap Out Ava 3rd = 7 Turbo Park |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 3 Guns Ablazing | ||
Thu Oct 18 2018 18:34 | 1st = 3 Guns Ablazing 2nd = 7 Leica Cali King 3rd = 1 Wait There 4th = 6 Kiwi Collision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 3 Idol Nifty | ||
Thu Oct 18 2018 18:34 | 1st = 3 Idol Nifty 2nd = 5 Think Tank 3rd = 7 Hatfield 4th = 4 Eyrewell Tango |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 7 - 7 Deus | ||
Thu Oct 18 2018 18:30 | 1st = 7 Deus 2nd = 1 Our Boy Pendles 3rd = 2 Chief Advocate 4th = 6 Charlie Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 2 - 3 Illawong Gerry | ||
Thu Oct 18 2018 18:25 | 1st = 3 Illawong Gerry 2nd = 2 Sands Of Zanzibar 3rd = 5 Shecandoit 4th = 4 Dressed To Fly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 8 - 2 Bk Superstar | ||
Thu Oct 18 2018 18:24 | 1st = 2 Bk Superstar 2nd = 1 Harry H 3rd = 5 Jomo 4th = 8 Sol Invictus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 6 Puzzles | ||
Thu Oct 18 2018 18:22 | 1st = 6 Puzzles 2nd = 7 Swift Mandy 3rd = 3 Cash No Bounce 4th = 8 Through |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 8 Shearers Ugg | ||
Thu Oct 18 2018 18:19 | 1st = 8 Shearers Ugg 2nd = 3 Styles 3rd = 4 Sketchy Halo 4th = 1 Kash Kade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 1 Too The Nail | ||
Thu Oct 18 2018 18:15 | 1st = 1 Too The Nail 2nd = 2 Custom Paint 3rd = 8 Smash Wild 4th = 6 Sozins Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 5 Franks Fortune | ||
Thu Oct 18 2018 18:14 | 1st = 5 Franks Fortune 2nd = 3 Feel The Reign 3rd = 4 Big Beat 4th = 2 Broadwater |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 1 Insanus | ||
Thu Oct 18 2018 18:11 | 1st = 1 Insanus 2nd = 4 Husky Beatle 3rd = 6 Sunlit Breaker 4th = 7 Chiseller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 4 Cheap Tint | ||
Thu Oct 18 2018 18:06 | 1st = 4 Cheap Tint 2nd = 8 Blucolla Moon 3rd = 5 Art I Special 4th = 3 Blazing Terror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 8 Zipping Buster | ||
Thu Oct 18 2018 18:03 | 1st = 8 Zipping Buster 2nd = 3 Thomeli Gal 3rd = 4 Pectoralis 4th = 10 Major Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 7 - 10 Rain Man | ||
Thu Oct 18 2018 17:59 | 1st = 10 Rain Man 2nd = 7 Fleeting Grin 3rd = 4 Arden Voyager 4th = 3 Lincolns Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 5 Miss Vee | ||
Thu Oct 18 2018 17:59 | 1st = 5 Miss Vee 2nd = 2 Keno Jake 3rd = 6 Debt Cutter 4th = 4 Bundah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 6 - 1 Extra Cover | ||
Thu Oct 18 2018 17:55 | 1st = 1 Extra Cover 2nd = 9 Craiglea Virtue 3rd = 6 Ruffy Road 4th = 8 Said Written |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 1 - 1 Artful Jinks | ||
Thu Oct 18 2018 17:50 | 1st = 1 Artful Jinks 2nd = 10 Son Of Major 3rd = 5 Miss Victoria 4th = 7 Cullens Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 6 Lochinvar Deus | ||
Thu Oct 18 2018 17:48 | 1st = 6 Lochinvar Deus 2nd = 4 Penny Pop 3rd = 2 Come On Charlize 4th = 8 Kraken Pace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 4 Avenger Bale | ||
Thu Oct 18 2018 17:47 | 1st = 4 Avenger Bale 2nd = 1 Dirk Bale 3rd = 3 Malaga Molly 4th = 7 Idol Tom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 9 Hunter Red | ||
Thu Oct 18 2018 17:43 | 1st = 9 Hunter Red 2nd = 3 Oscars Glory 3rd = 6 Lethal Promise 4th = 8 Bukthsystem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 1 Its Inevitable | ||
Thu Oct 18 2018 17:37 | 1st = 1 Its Inevitable 2nd = 6 Bettor Atom 3rd = 4 Gracie Taljuice 4th = 8 Fortyeighthenson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 6 - 4 Grenado | ||
Thu Oct 18 2018 17:34 | 1st = 4 Grenado 2nd = 8 Monseigneur 3rd = 9 Little Bro 4th = 1 Danke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 3 Good Odds Harada | ||
Thu Oct 18 2018 17:34 | 1st = 3 Good Odds Harada 2nd = 1 Emgrand Park 3rd = 6 Warkworth 4th = 4 Jockey George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Armidale Race 8 - 1 Might And Main | ||
Thu Oct 18 2018 17:28 | 1st = 1 Might And Main 2nd = 10 Jester Oh Jester 3rd = 11 Padrisimo 4th = 6 Kid Montana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 6 Breakout | ||
Thu Oct 18 2018 17:25 | 1st = 6 Breakout 2nd = 8 Bear Left 3rd = 7 Erupt Eve Lad 4th = 1 Nunniong Plain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 5 - 3 Red Hot Romeo | ||
Thu Oct 18 2018 17:20 | 1st = 3 Red Hot Romeo 2nd = 4 Lamerican 3rd = 8 Annies Our Hero 4th = 6 Harvest Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 4 Rocket Raccoon | ||
Thu Oct 18 2018 17:19 | 1st = 4 Rocket Raccoon 2nd = 7 Chitina Tin 3rd = 1 Idol Hot 4th = 5 Oskitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 2 Bland Purr | ||
Thu Oct 18 2018 17:15 | 1st = 2 Bland Purr 2nd = 7 Good Odds Buddy 3rd = 3 Annie Brann 4th = 1 Nikey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 9 - 9 Beach God | ||
Thu Oct 18 2018 17:10 | 1st = 9 Beach God 2nd = 12 The Gatting Ball 3rd = 15 Dewrinkler 4th = 6 Captain Rhett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 5 - 4 Shes Pukka | ||
Thu Oct 18 2018 17:09 | 1st = 4 Shes Pukka 2nd = 5 About Turn 3rd = 3 Ideal Tiger 4th = 6 Vinibaka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 6 Zipping Zoe | ||
Thu Oct 18 2018 17:07 | 1st = 6 Zipping Zoe 2nd = 1 Bad Apple 3rd = 5 Super Tokachi 4th = 7 Diego Fernando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 2 Darby Brights | ||
Thu Oct 18 2018 17:03 | 1st = 2 Darby Brights 2nd = 1 Platinum Art 3rd = 7 Rocknroll Amber 4th = 5 Earl Jujon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 1 Chevy Thor | ||
Thu Oct 18 2018 16:57 | 1st = 1 Chevy Thor 2nd = 7 Good Odds Meghan 3rd = 5 Mr Cashway 4th = 8 Modern Goddess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 3 Shallay Pallay | ||
Thu Oct 18 2018 16:54 | 1st = 3 Shallay Pallay 2nd = 4 Opawa Rooster 3rd = 1 Classy Witch 4th = 8 Know Shame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Armidale Race 7 - 8 Our Major Day | ||
Thu Oct 18 2018 16:52 | 1st = 8 Our Major Day 2nd = 7 Paddington Central 3rd = 2 Miss Catalina 4th = 5 Our Chance Todream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 7 Mercedes Red | ||
Thu Oct 18 2018 16:49 | 1st = 7 Mercedes Red 2nd = 10 Billiluna 3rd = 3 Little Dynamo 4th = 2 Mister Maker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 4 - 1 Gypsy Toff | ||
Thu Oct 18 2018 16:45 | 1st = 1 Gypsy Toff 2nd = 5 Craiglea Ella 3rd = 6 Goldie Girl 4th = 3 Edith Margaret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 4 - 6 The Lone Ranger | ||
Thu Oct 18 2018 16:44 | 1st = 6 The Lone Ranger 2nd = 10 Jack Tar 3rd = 11 Comic Book Hero 4th = 2 Viewfield Gnat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 1 Blueberry | ||
Thu Oct 18 2018 16:40 | 1st = 1 Blueberry 2nd = 2 Boss Three Fifty 3rd = 4 Noaki Queen 4th = 6 Thunda Touch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 8 - 3 Royal Ace | ||
Thu Oct 18 2018 16:35 | 1st = 3 Royal Ace 2nd = 1 Boxachocolates 3rd = 9 Benny Goes Berzerk 4th = 4 Realise Potential |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 7 Feikuai Donna | ||
Thu Oct 18 2018 16:32 | 1st = 7 Feikuai Donna 2nd = 8 Mr Frost 3rd = 6 Lost Love 4th = 1 Double Ya Back |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 5 Treville | ||
Thu Oct 18 2018 16:29 | 1st = 5 Treville 2nd = 3 Know Sweat 3rd = 6 Loco Lola 4th = 2 Zipping Lance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 6 Ark Teamo | ||
Thu Oct 18 2018 16:28 | 1st = 6 Ark Teamo 2nd = 3 Photozen 3rd = 5 Taffy Boy 4th = 2 Veloce Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 6 Athletic Lee | ||
Thu Oct 18 2018 16:24 | 1st = 6 Athletic Lee 2nd = 7 Jimmy Yat Yin 3rd = 3 Go Fifty Seven 4th = 2 Master Trade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 3 - 10 Aha Reaction | ||
Thu Oct 18 2018 16:19 | 1st = 10 Aha Reaction 2nd = 2 Mhai Uptown Girl 3rd = 7 The Blue Beat 4th = 4 Pembrook Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Armidale Race 6 - 4 Ykikafil | ||
Thu Oct 18 2018 16:18 | 1st = 4 Ykikafil 2nd = 7 Ifoundthebeach 3rd = 10 Jackeroo Shannon 4th = 2 Snakes N Ladders |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 6 Mayor Digby | ||
Thu Oct 18 2018 16:15 | 1st = 6 Mayor Digby 2nd = 1 Dewana Sprite 3rd = 8 In The Net 4th = 3 Hoo Gur Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 11 - 8 Marbos Magic | ||
Thu Oct 18 2018 16:11 | 1st = 8 Marbos Magic 2nd = 4 Hugo Boss 3rd = 6 Back For Love 4th = 7 Harung |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 3 - 2 Deputy Dan | ||
Thu Oct 18 2018 16:10 | 1st = 2 Deputy Dan 2nd = 1 Onemore Emotion 3rd = 7 Sound Investment 4th = 3 Cornish Tales |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 2 Famous Lee | ||
Thu Oct 18 2018 16:07 | 1st = 2 Famous Lee 2nd = 6 Bugatti Hawk 3rd = 7 Sizeable Sticka 4th = 3 Sandy Loch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 5 Aroha | ||
Thu Oct 18 2018 16:04 | 1st = 5 Aroha 2nd = 1 Inside Affair 3rd = 3 Hi Ho Tonto 4th = 2 Mitcham Faye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 7 - 1 Sixties Groove | ||
Thu Oct 18 2018 16:00 | 1st = 1 Sixties Groove 2nd = 6 Snitzepeg 3rd = 8 Noumea 4th = 10 King Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 1 Kraken Lightning | ||
Thu Oct 18 2018 15:57 | 1st = 1 Kraken Lightning 2nd = 7 Dragonstone 3rd = 6 Sariah Allen 4th = 3 Bombora Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 2 - 13 Gibson Girl | ||
Thu Oct 18 2018 15:54 | 1st = 13 Gibson Girl 2nd = 10 Ally Mae 3rd = 2 Itsokbeingbetter 4th = 12 Vanhalem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 1 Werelivingthedream | ||
Thu Oct 18 2018 15:53 | 1st = 1 Werelivingthedream 2nd = 5 Glasscutterspirit 3rd = 7 Famous Shoes 4th = 2 Annas Best |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 2 Flywheel Magic | ||
Thu Oct 18 2018 15:50 | 1st = 2 Flywheel Magic 2nd = 8 Walkin The Walk 3rd = 6 My Names Rhonda 4th = 9 Tinderella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 1 Outlaw Arnhem | ||
Thu Oct 18 2018 15:47 | 1st = 1 Outlaw Arnhem 2nd = 4 Little Trojan 3rd = 6 Black Snake 4th = 2 Easy To Excel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 6 Eyrewell Turbo | ||
Thu Oct 18 2018 15:45 | 1st = 6 Eyrewell Turbo 2nd = 3 Smash Calling 3rd = 2 Umbridge Bale 4th = 7 Ming Ming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Armidale Race 5 - 6 Readily | ||
Thu Oct 18 2018 15:42 | 1st = 6 Readily 2nd = 7 Stonebridge Royal 3rd = 2 Tepary 4th = 5 Mammals Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 4 Embossed | ||
Thu Oct 18 2018 15:42 | 1st = 4 Embossed 2nd = 1 Swizzle Sticka 3rd = 8 Georgie Brann 4th = 7 Screaming Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 1 Head Banger | ||
Thu Oct 18 2018 15:39 | 1st = 1 Head Banger 2nd = 5 Catfish Fozz 3rd = 4 Shes A Mitzi 4th = 2 Steorra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 2 - 8 Tuscan Gambler | ||
Thu Oct 18 2018 15:35 | 1st = 8 Tuscan Gambler 2nd = 6 Amron 3rd = 3 Cinque Stella 4th = 1 Juzou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 7 Brindle Ninja | ||
Thu Oct 18 2018 15:30 | 1st = 7 Brindle Ninja 2nd = 1 Shes Got Dash 3rd = 4 Flashing Oaks 4th = 2 Gone Early |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 1 - 4 Womeninleague | ||
Thu Oct 18 2018 15:29 | 1st = 4 Womeninleague 2nd = 5 Whitehaven Beach 3rd = 2 Rosado 4th = 1 Meera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 6 - 10 Superhard | ||
Thu Oct 18 2018 15:25 | 1st = 10 Superhard 2nd = 5 Run Gypsy Run 3rd = 4 Haunted 4th = 3 Jaws Of Steel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 7 Smart Desire | ||
Thu Oct 18 2018 15:22 | 1st = 7 Smart Desire 2nd = 3 Dollys Lad 3rd = 1 Sir Nicholas 4th = 5 Socks Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 5 Sheza Rippa | ||
Thu Oct 18 2018 15:20 | 1st = 5 Sheza Rippa 2nd = 9 Saraya Jayde 3rd = 1 Pita Ramos 4th = 6 Cosmic Ruben |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 1 Major Generaljujon | ||
Thu Oct 18 2018 15:18 | 1st = 1 Major Generaljujon 2nd = 5 The Boys Gnp 3rd = 4 Scott Tom 4th = 7 Contrary Courage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 6 Blazin Ruby | ||
Thu Oct 18 2018 15:15 | 1st = 6 Blazin Ruby 2nd = 3 White Cynder 3rd = 8 Gotta Jump Start 4th = 5 Lance Link |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 2 Tolga | ||
Thu Oct 18 2018 15:12 | 1st = 2 Tolga 2nd = 9 Aladdin Prince 3rd = 7 Double Black 4th = 4 Dr Marshmellow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Armidale Race 4 - 1 Webby Vanderquack | ||
Thu Oct 18 2018 15:07 | 1st = 1 Webby Vanderquack 2nd = 3 Emargee 3rd = 7 Dashing Hannah 4th = 2 Redbank Olivia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 1 Beck Eleven | ||
Thu Oct 18 2018 15:05 | 1st = 1 Beck Eleven 2nd = 3 Replica Rango 3rd = 8 Jaded Affair 4th = 10 Homebush Skip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 4 Our Equity | ||
Thu Oct 18 2018 15:04 | 1st = 4 Our Equity 2nd = 5 Sunburnt City 3rd = 1 Sunburnt Opal 4th = 2 Aminya Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 1 - 2 Casta | ||
Thu Oct 18 2018 15:00 | 1st = 2 Casta 2nd = 6 Broken Finger 3rd = 4 Thankgodforfranc 4th = 1 Arties Shore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 1 Banjo Sally | ||
Thu Oct 18 2018 14:57 | 1st = 1 Banjo Sally 2nd = 2 Mels Footsteps 3rd = 5 Smoke Signals 4th = 6 Mac Daddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 8 - 11 Miss The Mess | ||
Thu Oct 18 2018 14:54 | 1st = 11 Miss The Mess 2nd = 9 Cameo 3rd = 1 Keepin Harmonee 4th = 2 Heavenly Echo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 5 - 8 Guipure | ||
Thu Oct 18 2018 14:50 | 1st = 8 Guipure 2nd = 2 Ripplebrook 3rd = 10 Volontiers 4th = 4 Wimborne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 8 Mellcat Master | ||
Thu Oct 18 2018 14:47 | 1st = 8 Mellcat Master 2nd = 2 All For Fun 3rd = 3 Sutton Zoe 4th = 1 Shes Shaken |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 1 Its A Joke | ||
Thu Oct 18 2018 14:44 | 1st = 1 Its A Joke 2nd = 10 Flaming Sambuca 3rd = 5 Goldstar Linkin 4th = 8 Botany Cold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 1 Mahjong World | ||
Thu Oct 18 2018 14:39 | 1st = 1 Mahjong World 2nd = 7 Nimble Lucy 3rd = 3 Dont Trust 4th = 6 Surf In Vane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Armidale Race 3 - 2 Wecanonlyhope | ||
Thu Oct 18 2018 14:33 | 1st = 2 Wecanonlyhope 2nd = 7 Commanche 3rd = 5 Captain Charge Over 4th = 4 Crystal Tiara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 4 Forever Now | ||
Thu Oct 18 2018 14:29 | 1st = 4 Forever Now 2nd = 2 Burginator 3rd = 6 Miss Ding 4th = 3 Conchita Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 2 Zugzwang | ||
Thu Oct 18 2018 14:25 | 1st = 2 Zugzwang 2nd = 6 Jitterbug Jewel 3rd = 7 Smash Bomber 4th = 3 Ketchikan Kim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 2 Temujin | ||
Thu Oct 18 2018 14:22 | 1st = 2 Temujin 2nd = 6 Patchie Thief 3rd = 1 Diesel Turbo 4th = 8 Good Odds Ava |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 7 - 10 Dalla Mosa | ||
Thu Oct 18 2018 14:19 | 1st = 10 Dalla Mosa 2nd = 2 Hunter Villain 3rd = 14 Wicklow 4th = 17 Collinstreet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 4 - 13 Shamino | ||
Thu Oct 18 2018 14:15 | 1st = 13 Shamino 2nd = 5 Kapara 3rd = 3 Credible Witness 4th = 11 Leelavadee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 1 Beats Maneuva | ||
Thu Oct 18 2018 14:10 | 1st = 1 Beats Maneuva 2nd = 6 Zipping Toto 3rd = 4 Pay Day Brian 4th = 8 Chace Hadley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 1 Hooded Troyer | ||
Thu Oct 18 2018 14:05 | 1st = 1 Hooded Troyer 2nd = 3 Miss Crazy 3rd = 2 Dr Watson 4th = 7 Surfonic Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Armidale Race 2 - 3 Mary Todd Shannon | ||
Thu Oct 18 2018 13:58 | 1st = 3 Mary Todd Shannon 2nd = 5 Dont Be Jealous 3rd = 7 Cronin 4th = 2 Ladyjoanna Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 5 Aircapt Lady | ||
Thu Oct 18 2018 13:54 | 1st = 5 Aircapt Lady 2nd = 8 More Rum Bateman 3rd = 2 Beanie Allen 4th = 7 Secret Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 6 Architecture | ||
Thu Oct 18 2018 13:49 | 1st = 6 Architecture 2nd = 2 Dr Pixie 3rd = 1 Sopha Gem 4th = 5 News Print |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 6 - 1 Satu Lagi | ||
Thu Oct 18 2018 13:44 | 1st = 1 Satu Lagi 2nd = 8 Dancing Delight 3rd = 6 Yossarian 4th = 5 Hesagoodboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 3 - 7 Chica Mala | ||
Thu Oct 18 2018 13:40 | 1st = 7 Chica Mala 2nd = 8 My Clementina 3rd = 5 Solar Impact 4th = 11 Bill The Bee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 3 Meekas Girl | ||
Thu Oct 18 2018 13:35 | 1st = 3 Meekas Girl 2nd = 4 Myrniong Marvel 3rd = 8 Marys Desire 4th = 10 Copper Pepper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 3 Compounding | ||
Thu Oct 18 2018 13:30 | 1st = 3 Compounding 2nd = 5 Akina Harley 3rd = 1 Woodys My Name 4th = 7 Romany Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Armidale Race 1 - 6 Star Of Wonder | ||
Thu Oct 18 2018 13:24 | 1st = 6 Star Of Wonder 2nd = 8 Veluti 3rd = 3 True Feelings 4th = 7 Back To The Bar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 11 - 8 Pinny Mack | ||
Thu Oct 18 2018 13:19 | 1st = 8 Pinny Mack 2nd = 1 Zipping Ringo 3rd = 6 Yooldome 4th = 7 Bigtime Jacob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 2 Rocketing Ruby | ||
Thu Oct 18 2018 13:15 | 1st = 2 Rocketing Ruby 2nd = 4 Myrniong Master 3rd = 7 Sweet Molly 4th = 6 Buckeye Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 5 - 19 Arabica | ||
Thu Oct 18 2018 13:10 | 1st = 19 Arabica 2nd = 2 Super Girl 3rd = 5 La Landonne 4th = 6 Keltic Rockstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 2 - 5 Racey Raff | ||
Thu Oct 18 2018 13:05 | 1st = 5 Racey Raff 2nd = 13 My Good Girl 3rd = 2 Locko 4th = 10 Stryke A Nerv |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 7 Dyna Cassie | ||
Thu Oct 18 2018 13:02 | 1st = 7 Dyna Cassie 2nd = 1 Goorawin 3rd = 6 Carson County 4th = 9 Belleperi Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 10 - 7 Odnoc Ankie | ||
Thu Oct 18 2018 12:57 | 1st = 7 Odnoc Ankie 2nd = 4 Smoochie 3rd = 6 Idol Ajay 4th = 1 Thrilling Denzel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 4 Leap By | ||
Thu Oct 18 2018 12:54 | 1st = 4 Leap By 2nd = 8 Excel To Believe 3rd = 3 Chronicles 4th = 2 Smashing Kaz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 5 New Fire Girl | ||
Thu Oct 18 2018 12:45 | 1st = 5 New Fire Girl 2nd = 2 Jamie Marie 3rd = 3 Smoke And Embers 4th = 7 Kiwi Al |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 9 - 7 Barwon Annie | ||
Thu Oct 18 2018 12:42 | 1st = 7 Barwon Annie 2nd = 6 Zipping Vito 3rd = 1 Nangar Dream 4th = 3 Classy Impact |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 4 - 6 Magico | ||
Thu Oct 18 2018 12:35 | 1st = 6 Magico 2nd = 9 Atlanta Peach 3rd = 7 Dublues 4th = 18 Austria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 1 - 9 Zavance | ||
Thu Oct 18 2018 12:30 | 1st = 9 Zavance 2nd = 5 Shake On It 3rd = 3 Money Back 4th = 2 Ginger Jones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 6 Fine For Me | ||
Thu Oct 18 2018 12:27 | 1st = 6 Fine For Me 2nd = 4 Ill Swap Ya 3rd = 7 Zipping Lucky 4th = 2 Big Papa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 8 - 5 Thrilling Talk | ||
Thu Oct 18 2018 12:23 | 1st = 5 Thrilling Talk 2nd = 1 Thrilling Billy 3rd = 4 Finkle Foot Fred 4th = 2 Token Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 7 - 2 Powerful Lomar | ||
Thu Oct 18 2018 12:08 | 1st = 2 Powerful Lomar 2nd = 3 On Demand 3rd = 4 Unconscionable 4th = 7 Vince Fawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 3 - 14 What A Smasher | ||
Thu Oct 18 2018 12:00 | 1st = 14 What A Smasher 2nd = 7 Vincent 3rd = 9 Lincolns Gal 4th = 3 Hugo The Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 6 - 4 Fancy Fox | ||
Thu Oct 18 2018 11:51 | 1st = 4 Fancy Fox 2nd = 1 Another What 3rd = 8 Pat Tama 4th = 7 Mad Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 5 - 2 Your Valentine | ||
Thu Oct 18 2018 11:34 | 1st = 2 Your Valentine 2nd = 4 Jinja Bailey 3rd = 8 Zipping Andre 4th = 3 Opawa Anthony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 2 - 4 Duellicious | ||
Thu Oct 18 2018 11:25 | 1st = 4 Duellicious 2nd = 3 Gorbachev 3rd = 1 High Quality 4th = 5 Finn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 4 - 8 San Tan Samson | ||
Thu Oct 18 2018 11:16 | 1st = 8 San Tan Samson 2nd = 6 Thrilling Dexter 3rd = 2 Teesha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 3 - 2 Hop On Mate | ||
Thu Oct 18 2018 10:59 | 1st = 2 Hop On Mate 2nd = 5 Secret Babe 3rd = 4 Seven Sharp 4th = 6 Snoopys Bro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 1 - 5 Window Shopping | ||
Thu Oct 18 2018 10:50 | 1st = 5 Window Shopping 2nd = 7 Our Matriarch 3rd = 8 Witch Hazel 4th = 2 Our Jocko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 2 - 7 Sisco Kid | ||
Thu Oct 18 2018 10:41 | 1st = 7 Sisco Kid 2nd = 2 Rumble Soldier 3rd = 1 Jetsun Jamie 4th = 8 Good Job |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 1 - 1 Amorini | ||
Thu Oct 18 2018 10:23 | 1st = 1 Amorini 2nd = 8 Little Trilise 3rd = 5 Thrilling Trev 4th = 4 Tuffs My Mum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 4 Beegumbah Boy | ||
Thu Oct 18 2018 1:22 | 1st = 4 Beegumbah Boy 2nd = 3 Lilly Tux 3rd = 5 What A Question 4th = 8 Rug Rat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 6 Zipping Flynn | ||
Thu Oct 18 2018 1:01 | 1st = 6 Zipping Flynn 2nd = 1 Miss Blue 3rd = 2 Lip Sync 4th = 8 Vinaka Fiji |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 4 Rocky Will | ||
Thu Oct 18 2018 0:36 | 1st = 4 Rocky Will 2nd = 7 My Mum Elyce 3rd = 8 Bashful Zoey 4th = 6 Space Ghost |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 7 Pacific Owl | ||
Thu Oct 18 2018 0:16 | 1st = 7 Pacific Owl 2nd = 3 Hello Im Biggie 3rd = 2 Ookinaki 4th = 8 Owl Perfect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 3 Winsome Bossman | ||
Tue Sep 18 2018 23:36 | 1st = 3 Winsome Bossman 2nd = 4 Sukhavati 3rd = 8 Hello Im Bugsy 4th = 6 Sister Alks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 6 Fancy Guess | ||
Tue Sep 18 2018 23:16 | 1st = 6 Fancy Guess 2nd = 8 Devine Tilly 3rd = 5 My Fire Fabio 4th = 1 Hello Im Steelo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 2 Go Gettem Nitro | ||
Tue Sep 18 2018 22:56 | 1st = 2 Go Gettem Nitro 2nd = 1 Easy Flyer 3rd = 5 Hello Im Shazza 4th = 4 Villafly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 11 - 5 Lodgement | ||
Tue Sep 18 2018 22:47 | 1st = 5 Lodgement 2nd = 2 Billy Bojangles 3rd = 4 Gold Total 4th = 7 Birr |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 1 Bee Seventeen | ||
Tue Sep 18 2018 22:40 | 1st = 1 Bee Seventeen 2nd = 2 Warriors Code 3rd = 6 Just Like Art 4th = 4 Change Doon Now |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 1 Morris Memory | ||
Tue Sep 18 2018 22:35 | 1st = 1 Morris Memory 2nd = 4 Bills Desire 3rd = 7 Totally Totes 4th = 6 Nanza Gunn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 6 Cosmic Fox | ||
Tue Sep 18 2018 22:28 | 1st = 6 Cosmic Fox 2nd = 1 Checker Plate 3rd = 8 Johnny Black 4th = 2 Super Serena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 7 Pick A Whacker | ||
Tue Sep 18 2018 22:25 | 1st = 7 Pick A Whacker 2nd = 1 Classy Cousins 3rd = 3 Federal Attack 4th = 8 Kinloch County |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 10 - 4 Moe Heights | ||
Tue Sep 18 2018 22:22 | 1st = 4 Moe Heights 2nd = 3 Our Star 3rd = 1 Call Me Dory 4th = 8 Good People |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 3 Cracka Star | ||
Tue Sep 18 2018 22:15 | 1st = 3 Cracka Star 2nd = 4 As Happy As Larry 3rd = 1 Driven 4th = 8 Oneonthewood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 3 Cosmic Malteze | ||
Tue Sep 18 2018 22:10 | 1st = 3 Cosmic Malteze 2nd = 8 No Added Sugar 3rd = 2 California Dream 4th = 6 Velocity Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 7 Cindeen Jates | ||
Tue Sep 18 2018 22:07 | 1st = 7 Cindeen Jates 2nd = 6 Mahjong Ted 3rd = 8 Ninetymile Hawk 4th = 5 Sir Richard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 6 Oscars Road | ||
Tue Sep 18 2018 22:01 | 1st = 6 Oscars Road 2nd = 5 Chaotic Cobra 3rd = 8 Malala Gogolac 4th = 2 Stitch Gun Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 9 - 1 Flaming Moe | ||
Tue Sep 18 2018 21:58 | 1st = 1 Flaming Moe 2nd = 2 Woop Woop Kit 3rd = 7 Dream Amore 4th = 5 Apprehension |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 10 - 7 Times A Tickin | ||
Tue Sep 18 2018 21:55 | 1st = 7 Times A Tickin 2nd = 6 Symi Summer 3rd = 8 Jimmy Stintson 4th = 1 Lookin Swell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 7 Benhope Rulz | ||
Tue Sep 18 2018 21:50 | 1st = 7 Benhope Rulz 2nd = 2 Big Spending Telf 3rd = 6 Ace Bromac 4th = 3 Change Of Address |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 4 Lottie Deno | ||
Tue Sep 18 2018 21:48 | 1st = 4 Lottie Deno 2nd = 1 Ripa Rama 3rd = 6 Brock Tonic 4th = 7 Goodbye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 8 Bear Left | ||
Tue Sep 18 2018 21:45 | 1st = 8 Bear Left 2nd = 6 Crickets Dash 3rd = 7 Dyna Hinkley 4th = 1 Data Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 8 Miss Whacker | ||
Tue Sep 18 2018 21:42 | 1st = 8 Miss Whacker 2nd = 1 Howards Odyssey 3rd = 3 Titanium Ruby 4th = 6 Flying Future |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 8 - 4 Reincarnate | ||
Tue Sep 18 2018 21:37 | 1st = 4 Reincarnate 2nd = 2 Miss Zoe 3rd = 1 Maggies Shark 4th = 7 Priority To Party |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 8 - 7 Poppy Chooky | ||
Tue Sep 18 2018 21:35 | 1st = 7 Poppy Chooky 2nd = 2 Swap Me 3rd = 6 Licorice Shot 4th = 5 Banjo An Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 9 - 1 Surfin Girl | ||
Tue Sep 18 2018 21:32 | 1st = 1 Surfin Girl 2nd = 4 Bonny Doon Bob 3rd = 2 Kingsbrae Hunter 4th = 6 Im The Dude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 1 Sketchy Matt | ||
Tue Sep 18 2018 21:28 | 1st = 1 Sketchy Matt 2nd = 2 Constant Rama 3rd = 7 Fabs Gem 4th = 4 Red Rocket Jett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 1 Fully Loaded | ||
Tue Sep 18 2018 21:25 | 1st = 1 Fully Loaded 2nd = 8 Navajo Bear 3rd = 3 Mi Blue Day 4th = 7 Shady Tex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 7 Sweet N Fast | ||
Tue Sep 18 2018 21:20 | 1st = 7 Sweet N Fast 2nd = 2 Iam Lambros 3rd = 1 Major Mosby 4th = 9 Scotlynn Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 2 Dantelah | ||
Tue Sep 18 2018 21:18 | 1st = 2 Dantelah 2nd = 5 Stormy Duchess 3rd = 4 They Know Who 4th = 6 Give Us Double |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 7 - 1 Slow Dancer | ||
Tue Sep 18 2018 21:15 | 1st = 1 Slow Dancer 2nd = 8 Go Prancer Go 3rd = 3 Back Street Boy 4th = 6 Madagaster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 7 - 2 Lip Reader | ||
Tue Sep 18 2018 21:10 | 1st = 2 Lip Reader 2nd = 4 Cocofollownoone 3rd = 1 Our Sams Home 4th = 6 Bon Vivant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 8 - 2 Blue Gee Tee | ||
Tue Sep 18 2018 21:08 | 1st = 2 Blue Gee Tee 2nd = 4 Nitro Beach 3rd = 9 Our Cavalier 4th = 5 Bella Lyndan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 2 Laugh Out Loud | ||
Tue Sep 18 2018 21:05 | 1st = 2 Laugh Out Loud 2nd = 6 Reco Tonic 3rd = 7 Edge Crusher 4th = 8 Lisa Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 8 Aston Ando | ||
Tue Sep 18 2018 21:02 | 1st = 8 Aston Ando 2nd = 2 Extra Gear 3rd = 4 Double Que 4th = 7 Vivian Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 6 Fletch Is Flying | ||
Tue Sep 18 2018 20:58 | 1st = 6 Fletch Is Flying 2nd = 1 Jerry Can 3rd = 2 Scott No Go 4th = 4 Pennybacker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 6 - 5 Phantom Henry | ||
Tue Sep 18 2018 20:55 | 1st = 5 Phantom Henry 2nd = 8 Rimba Sambia 3rd = 3 Logical Option 4th = 7 Irish Spice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 7 Liam Neil | ||
Tue Sep 18 2018 20:50 | 1st = 7 Liam Neil 2nd = 6 Bettors Angel 3rd = 8 Baptism Of Fire 4th = 10 Its My Lucknow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 8 Blue Max | ||
Tue Sep 18 2018 20:48 | 1st = 8 Blue Max 2nd = 1 Floribama 3rd = 2 Kulu Zipster 4th = 7 Treagle Triumph |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 2 Castle Rock | ||
Tue Sep 18 2018 20:45 | 1st = 2 Castle Rock 2nd = 5 Libbys Dream 3rd = 1 Zipping Monty 4th = 3 Feikuai George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 4 Zambora Rose | ||
Tue Sep 18 2018 20:42 | 1st = 4 Zambora Rose 2nd = 6 Rex Ryder 3rd = 2 Talking Tommy 4th = 1 Hello April |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 6 - 5 Presidentialattack | ||
Tue Sep 18 2018 20:40 | 1st = 5 Presidentialattack 2nd = 3 Crackerjack Stride 3rd = 2 To Be Feared 4th = 1 My Mate Ozz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 2 Vansittart | ||
Tue Sep 18 2018 20:38 | 1st = 2 Vansittart 2nd = 6 Lulu Forty 3rd = 8 Josie Tokaam 4th = 3 Real Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 5 - 4 Kenna | ||
Tue Sep 18 2018 20:35 | 1st = 4 Kenna 2nd = 1 Pass The Ammo 3rd = 7 Lead Contender 4th = 8 Not A Word |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 7 - 4 A Victor | ||
Tue Sep 18 2018 20:30 | 1st = 4 A Victor 2nd = 5 Louis Sedgwick 3rd = 2 Dream To Share 4th = 1 The Sparrow Hawk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 8 Aristotle | ||
Tue Sep 18 2018 20:28 | 1st = 8 Aristotle 2nd = 5 Magic Rae Rose 3rd = 3 Hippie Trend 4th = 6 Comanche County |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 6 Tibby Shore | ||
Tue Sep 18 2018 20:25 | 1st = 6 Tibby Shore 2nd = 4 Wilburn 3rd = 5 Dyna Eva 4th = 2 Mahi Indian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 4 Optical | ||
Tue Sep 18 2018 20:22 | 1st = 4 Optical 2nd = 3 Hello Darcey 3rd = 1 Sunset Moo Moo 4th = 7 Keith Double One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 5 Roll With Me | ||
Tue Sep 18 2018 20:20 | 1st = 5 Roll With Me 2nd = 8 Kingsman 3rd = 6 Allwoods Rocknroll 4th = 7 Burning Shadows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 3 Ellie Belles | ||
Tue Sep 18 2018 20:18 | 1st = 3 Ellie Belles 2nd = 4 Zipping Astra 3rd = 5 Nicks Never 4th = 1 Knocker Elly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 3 Wild Wish | ||
Tue Sep 18 2018 20:15 | 1st = 3 Wild Wish 2nd = 7 Saludos 3rd = 8 Rhondas Dougie 4th = 5 Magic Gizmo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 5 - 1 Susan Joy | ||
Tue Sep 18 2018 20:10 | 1st = 1 Susan Joy 2nd = 2 Designer Diva 3rd = 6 Beautifulvengeance 4th = 4 Regretable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 5 - 1 Fernando Blaster | ||
Tue Sep 18 2018 20:08 | 1st = 1 Fernando Blaster 2nd = 3 Tornado Alley 3rd = 4 Hidden Sniper 4th = 8 Fernando Marks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 1 Swift Rain | ||
Tue Sep 18 2018 20:05 | 1st = 1 Swift Rain 2nd = 4 Night King 3rd = 2 Coolan Flash 4th = 5 Buzz Rash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 1 Mystery Guess | ||
Tue Sep 18 2018 20:02 | 1st = 1 Mystery Guess 2nd = 6 Hello Im Chanel 3rd = 4 Hold It Together 4th = 3 Nipper Hook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 6 - 1 Saphirique | ||
Tue Sep 18 2018 20:00 | 1st = 1 Saphirique 2nd = 3 Juliustigres 3rd = 6 Villareal 4th = 5 Random Task |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 3 Zipping Oaks | ||
Tue Sep 18 2018 19:58 | 1st = 3 Zipping Oaks 2nd = 8 Miss Petite 3rd = 2 Essee Mackie 4th = 1 Drift A Bit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 2 Rowdy Sprite | ||
Tue Sep 18 2018 19:55 | 1st = 2 Rowdy Sprite 2nd = 1 Lagoon Scarlett 3rd = 6 Destini Torpedo 4th = 7 Pappa Does Mambo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 4 Impressive Signs | ||
Tue Sep 18 2018 19:50 | 1st = 4 Impressive Signs 2nd = 1 Life To The Max 3rd = 7 Lightning Colt 4th = 2 Ronan Maguire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 2 Mamachi | ||
Tue Sep 18 2018 19:48 | 1st = 2 Mamachi 2nd = 6 Raven Loch 3rd = 4 First Fire 4th = 5 Dont Knocka Tom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 4 Memphis Sky | ||
Tue Sep 18 2018 19:45 | 1st = 4 Memphis Sky 2nd = 8 Full Moon 3rd = 7 Joanies Johnny 4th = 1 Dr Cadenza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 4 - 10 Topsie Grinner | ||
Tue Sep 18 2018 19:40 | 1st = 10 Topsie Grinner 2nd = 7 Kenfury Lass 3rd = 1 Beachesndream 4th = 5 Mister Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 5 Fascinate Jasper | ||
Tue Sep 18 2018 19:38 | 1st = 5 Fascinate Jasper 2nd = 4 Red Calibre 3rd = 6 Dynamic Goodwin 4th = 3 Melissas Charm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 6 Disco Natty | ||
Tue Sep 18 2018 19:35 | 1st = 6 Disco Natty 2nd = 7 Strong Enough 3rd = 1 King Gutho 4th = 2 Kiowa Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 5 - 6 Rockon Angel | ||
Tue Sep 18 2018 19:31 | 1st = 6 Rockon Angel 2nd = 4 Bally Barfly 3rd = 1 Forever And A Day 4th = 7 Artiflash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 7 Adriennes Hope | ||
Tue Sep 18 2018 19:29 | 1st = 7 Adriennes Hope 2nd = 4 Bogan Doll 3rd = 2 Majestic Marvel 4th = 5 Tobacco King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 4 In A Spin | ||
Tue Sep 18 2018 19:24 | 1st = 4 In A Spin 2nd = 1 Zipping Chaser 3rd = 6 Reality Hawk 4th = 7 Galester Hook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 3 Just A Horse | ||
Tue Sep 18 2018 19:20 | 1st = 3 Just A Horse 2nd = 1 Loaded Aussie 3rd = 5 Our Euphoria 4th = 7 Swingin Elsu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 2 Nate The Great | ||
Tue Sep 18 2018 19:18 | 1st = 2 Nate The Great 2nd = 4 Magic Spider 3rd = 1 Kates Intention 4th = 8 Tintilla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 6 Dont Tell Mumma | ||
Tue Sep 18 2018 19:15 | 1st = 6 Dont Tell Mumma 2nd = 2 Cape De Belle 3rd = 5 Tin Star 4th = 8 Are Jay Jean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 3 - 3 Deecaesar | ||
Tue Sep 18 2018 19:10 | 1st = 3 Deecaesar 2nd = 4 Just Knew 3rd = 7 Lucky Voodoo 4th = 6 Ned Pepper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 2 - 4 Dainty Miss | ||
Tue Sep 18 2018 19:08 | 1st = 4 Dainty Miss 2nd = 1 Logger Coop 3rd = 7 Vodka Dreams 4th = 2 Bonny Doon Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 4 Queen Of Gems | ||
Tue Sep 18 2018 19:05 | 1st = 4 Queen Of Gems 2nd = 3 Always Alone 3rd = 7 Pietra Allen 4th = 8 Tasvilla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 4 - 5 Zuberi | ||
Tue Sep 18 2018 19:01 | 1st = 5 Zuberi 2nd = 8 Joezac 3rd = 4 Daddywho 4th = 1 Endorsement |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 6 Rachels Dream | ||
Tue Sep 18 2018 18:59 | 1st = 6 Rachels Dream 2nd = 4 Dude Abides 3rd = 2 Fredys Flash 4th = 8 Another Kainane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 12 - 8 Seeka Moment | ||
Tue Sep 18 2018 18:53 | 1st = 8 Seeka Moment 2nd = 5 Top Weight 3rd = 4 Eaglehawk Miss 4th = 1 Chrissy Pee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 1 Frank De Tank | ||
Tue Sep 18 2018 18:50 | 1st = 1 Frank De Tank 2nd = 2 Bewitched Star 3rd = 8 Kingsbrae Tammy 4th = 9 Charlie What |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 2 - 5 Babyitscold | ||
Tue Sep 18 2018 18:45 | 1st = 5 Babyitscold 2nd = 8 Ill Be A Lady 3rd = 1 Up All Nite 4th = 2 Keayang Sponge Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 4 Elusive Anake | ||
Tue Sep 18 2018 18:42 | 1st = 4 Elusive Anake 2nd = 3 Percys Curse 3rd = 2 Superior Bont 4th = 5 Enzo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 2 Spring Ivy | ||
Tue Sep 18 2018 18:39 | 1st = 2 Spring Ivy 2nd = 1 Willy Toula 3rd = 9 Real Jazz 4th = 6 Click Cowan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 3 - 1 Aldebaran Crescent | ||
Tue Sep 18 2018 18:34 | 1st = 1 Aldebaran Crescent 2nd = 2 Majestic Devil 3rd = 4 Uncle Al 4th = 7 Cyclone L Ko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 11 - 1 Kodason | ||
Tue Sep 18 2018 18:32 | 1st = 1 Kodason 2nd = 3 Lady Charlotte 3rd = 2 Gunmetal Liam 4th = 7 Elite Ollie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 10 Suspicious Lee | ||
Tue Sep 18 2018 18:29 | 1st = 10 Suspicious Lee 2nd = 3 Miami Fernando 3rd = 8 Trons Empire 4th = 7 Rooey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 1 - 8 Faster Blaster | ||
Tue Sep 18 2018 18:20 | 1st = 8 Faster Blaster 2nd = 7 Lombo Yanky Invada 3rd = 1 Refused Service 4th = 2 Redbank Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 1 Foxy Be Good | ||
Tue Sep 18 2018 18:17 | 1st = 1 Foxy Be Good 2nd = 8 Samurai Pizzacat 3rd = 3 Smart Werina 4th = 7 Astins Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 3 Alpha Georgiou | ||
Tue Sep 18 2018 18:13 | 1st = 3 Alpha Georgiou 2nd = 2 Gold Odessa 3rd = 6 Cruisys Lil 4th = 5 Awesome Shep |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 8 Belena Bold | ||
Tue Sep 18 2018 18:09 | 1st = 8 Belena Bold 2nd = 4 Shimmy Dat Ray 3rd = 2 Spring Kitty 4th = 5 Storm Search |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 2 - 3 Tenniele Erin | ||
Tue Sep 18 2018 18:04 | 1st = 3 Tenniele Erin 2nd = 6 Amazing Vance 3rd = 1 Fantasy Beach 4th = 7 Cullens Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 2 Jetta Knight | ||
Tue Sep 18 2018 18:01 | 1st = 2 Jetta Knight 2nd = 6 Road To Flame 3rd = 7 Pebble Bay 4th = 1 Gitcha Hummin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 3 Big Flash Marjen | ||
Tue Sep 18 2018 17:58 | 1st = 3 Big Flash Marjen 2nd = 7 Lylahs Way 3rd = 4 Nitro Value 4th = 8 Connor Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 9 Lilac Flash | ||
Tue Sep 18 2018 17:53 | 1st = 9 Lilac Flash 2nd = 4 Spring Campaign 3rd = 3 Our Major Day 4th = 1 Key Largo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 4 Run It Straight | ||
Tue Sep 18 2018 17:50 | 1st = 4 Run It Straight 2nd = 5 Quick Defence 3rd = 1 Joyous Jill 4th = 7 Zipping Nicole |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 1 My Whiskey Lullaby | ||
Tue Sep 18 2018 17:45 | 1st = 1 My Whiskey Lullaby 2nd = 2 Poppy Cee 3rd = 12 Composed 4th = 4 Lurah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 3 Off The Deck | ||
Tue Sep 18 2018 17:42 | 1st = 3 Off The Deck 2nd = 4 Its A Kiss 3rd = 6 Jaycees Lady 4th = 5 Get Shorty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 1 - 1 Splash Of Class | ||
Tue Sep 18 2018 17:37 | 1st = 1 Splash Of Class 2nd = 8 Sands Of Zanzibar 3rd = 2 Whiplash Star 4th = 5 Cantbetold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 2 Summer Skye | ||
Tue Sep 18 2018 17:34 | 1st = 2 Summer Skye 2nd = 3 Milky Jones 3rd = 8 Peter Yap 4th = 1 Rig Fifty Five |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 7 - 1 Magnormous | ||
Tue Sep 18 2018 17:30 | 1st = 1 Magnormous 2nd = 3 Captain The World 3rd = 8 Our Recipe 4th = 2 Belorum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 1 Luke Roman | ||
Tue Sep 18 2018 17:27 | 1st = 1 Luke Roman 2nd = 5 Wolf Point 3rd = 2 Carson County 4th = 7 Lektra Blicavs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 6 Sir Julian | ||
Tue Sep 18 2018 17:22 | 1st = 6 Sir Julian 2nd = 5 Rory Mach 3rd = 2 Sicilian Slumber 4th = 7 Threo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 8 Velocity Zarin | ||
Tue Sep 18 2018 17:19 | 1st = 8 Velocity Zarin 2nd = 7 Midnight Dasher 3rd = 1 Alpha Daenerys 4th = 4 Spring Festival |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 7 Base Camp | ||
Tue Sep 18 2018 17:16 | 1st = 7 Base Camp 2nd = 8 Kiss Me Nicki 3rd = 5 Zipping Boyd 4th = 2 Hannibal Spectre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 1 Dyna Yami | ||
Tue Sep 18 2018 17:12 | 1st = 1 Dyna Yami 2nd = 8 Arashundi 3rd = 6 Kayleys Comet 4th = 2 Loroupe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 11 Bettermatch | ||
Tue Sep 18 2018 17:07 | 1st = 11 Bettermatch 2nd = 6 Replaced Eye 3rd = 9 Heza Bromac 4th = 5 Still Of The Night |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 1 Alpha Atlas | ||
Tue Sep 18 2018 17:04 | 1st = 1 Alpha Atlas 2nd = 3 Spring Angel 3rd = 8 Alpha Phoebe 4th = 4 Good Golly Olly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 8 - 7 Lardie Lass | ||
Tue Sep 18 2018 17:00 | 1st = 7 Lardie Lass 2nd = 8 Tycoon Kate 3rd = 5 So You Dream 4th = 2 Ruths Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 6 - 5 Little Red Corvete | ||
Tue Sep 18 2018 16:55 | 1st = 5 Little Red Corvete 2nd = 7 Ceebiz Kit 3rd = 3 Hot Shot Harry 4th = 2 Harvest Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 6 Amigo Two | ||
Tue Sep 18 2018 16:52 | 1st = 6 Amigo Two 2nd = 1 Quotation Mark 3rd = 7 Main One 4th = 2 Cloona Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 6 Smart Mary | ||
Tue Sep 18 2018 16:47 | 1st = 6 Smart Mary 2nd = 5 Pius Thicknesse 3rd = 8 Kissable 4th = 7 Able |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 6 Pay Me Interest | ||
Tue Sep 18 2018 16:47 | 1st = 6 Pay Me Interest 2nd = 4 Feel The Charm 3rd = 9 Happy Feelings 4th = 8 High On Montana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 1 Surfboard | ||
Tue Sep 18 2018 16:44 | 1st = 1 Surfboard 2nd = 2 Double Spur 3rd = 6 Regal Topaz 4th = 4 Red Hot Spur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 7 - 13 Vinnie Power | ||
Tue Sep 18 2018 16:40 | 1st = 13 Vinnie Power 2nd = 5 Danzie 3rd = 1 Sky Boy 4th = 10 Ligulate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 4 Its A Bull | ||
Tue Sep 18 2018 16:37 | 1st = 4 Its A Bull 2nd = 7 Kraken Pace 3rd = 8 Uringa 4th = 1 Geller Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 6 Sabrage | ||
Tue Sep 18 2018 16:33 | 1st = 6 Sabrage 2nd = 1 The Pacman 3rd = 3 My Elusive Dream 4th = 5 Packnplenty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 7 - 7 Kevs Lad | ||
Tue Sep 18 2018 16:30 | 1st = 7 Kevs Lad 2nd = 9 Thee Jenner 3rd = 8 Reigning In Paris 4th = 4 Crypto Peer Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 2 Doreas | ||
Tue Sep 18 2018 16:27 | 1st = 2 Doreas 2nd = 5 Cost A Penny 3rd = 8 Lets Win Billy 4th = 7 Broken Yolk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 7 Crackerjack Doug | ||
Tue Sep 18 2018 16:24 | 1st = 7 Crackerjack Doug 2nd = 3 Popowski 3rd = 10 Leeroy Rox 4th = 2 Cloud Cover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 5 - 4 Mega Doro | ||
Tue Sep 18 2018 16:20 | 1st = 4 Mega Doro 2nd = 1 Rivariva 3rd = 2 Concluder 4th = 5 Meteor Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 2 Zelzer Allen | ||
Tue Sep 18 2018 16:17 | 1st = 2 Zelzer Allen 2nd = 8 Micks Advice 3rd = 4 Arma Rapida 4th = 6 Head Loch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 7 The Money Ball | ||
Tue Sep 18 2018 16:12 | 1st = 7 The Money Ball 2nd = 6 At Random 3rd = 2 Sixpenny Red 4th = 8 Jilliby Macarena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 4 Super Cette | ||
Tue Sep 18 2018 16:09 | 1st = 4 Super Cette 2nd = 1 Tres Vite 3rd = 3 Hardly Normal 4th = 8 Werina Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 6 - 2 Quick Finance | ||
Tue Sep 18 2018 16:05 | 1st = 2 Quick Finance 2nd = 5 Kings Peak 3rd = 9 Veranes 4th = 8 Battle Plane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 7 Black Rose Texas | ||
Tue Sep 18 2018 16:02 | 1st = 7 Black Rose Texas 2nd = 4 Goldenpaw Lad 3rd = 2 Chapta Lee 4th = 6 Zarbo Hustler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 6 - 9 No Reward | ||
Tue Sep 18 2018 16:00 | 1st = 9 No Reward 2nd = 2 Emperors Chariot 3rd = 6 Starvasive 4th = 8 Ryboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 2 Fifteen Wheeler | ||
Tue Sep 18 2018 15:57 | 1st = 2 Fifteen Wheeler 2nd = 3 Hot Finish 3rd = 8 Completed 4th = 6 Chill Out Al |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 1 Ideal Pleasure | ||
Tue Sep 18 2018 15:52 | 1st = 1 Ideal Pleasure 2nd = 2 Kates Carrera 3rd = 6 Ballachulish 4th = 3 Our Dance Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 5 Pirata | ||
Tue Sep 18 2018 15:49 | 1st = 5 Pirata 2nd = 2 Gotcha Gift 3rd = 1 Low Impact 4th = 7 Strait Rum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 6 Goldstar Sydney | ||
Tue Sep 18 2018 15:48 | 1st = 6 Goldstar Sydney 2nd = 1 Know Equal 3rd = 5 Miss Nina 4th = 3 Opawa Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 11 - 5 Just Browsing | ||
Tue Sep 18 2018 15:45 | 1st = 5 Just Browsing 2nd = 2 Willie Mac 3rd = 7 Fasika 4th = 8 Alolo Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 4 - 1 Blazing Steel | ||
Tue Sep 18 2018 15:45 | 1st = 1 Blazing Steel 2nd = 8 Gold Torque 3rd = 3 Regal Embrace 4th = 5 Allez Troienne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 4 Chops Malone | ||
Tue Sep 18 2018 15:42 | 1st = 4 Chops Malone 2nd = 1 Diggers Cove 3rd = 7 Dee Nine 4th = 8 Whiz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 3 Gracioso | ||
Tue Sep 18 2018 15:39 | 1st = 3 Gracioso 2nd = 1 Monoak 3rd = 9 Pyrenees Acclaim 4th = 2 Conde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 6 Mr Kalypso | ||
Tue Sep 18 2018 15:37 | 1st = 6 Mr Kalypso 2nd = 10 Pacific Drums 3rd = 11 Jacks At The Beach 4th = 7 Dapper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 4 Victa Ollie | ||
Tue Sep 18 2018 15:34 | 1st = 4 Victa Ollie 2nd = 2 Dakota Grace 3rd = 1 El Jerico 4th = 5 Stir Crazy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 5 - 4 I Am Vinnie | ||
Tue Sep 18 2018 15:30 | 1st = 4 I Am Vinnie 2nd = 8 Silent Roar 3rd = 9 Triage 4th = 3 Charlton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 1 Goldstar Captain | ||
Tue Sep 18 2018 15:29 | 1st = 1 Goldstar Captain 2nd = 3 Know Potential 3rd = 5 Opawa Hilary 4th = 2 Goldstar Auburn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 5 - 11 Nacho Libre | ||
Tue Sep 18 2018 15:25 | 1st = 11 Nacho Libre 2nd = 8 Semper Fidelis 3rd = 4 Gravitate 4th = 9 Mister Marmalade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 10 - 2 Lisas Dream | ||
Tue Sep 18 2018 15:22 | 1st = 2 Lisas Dream 2nd = 5 Lacy Jo 3rd = 4 Ben Roman 4th = 6 Lonnie Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 8 Kirabilli Poppy | ||
Tue Sep 18 2018 15:19 | 1st = 8 Kirabilli Poppy 2nd = 3 Riverdale Danger 3rd = 4 Big Tilly 4th = 1 Sirius Matters |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 3 Rolling Along | ||
Tue Sep 18 2018 15:17 | 1st = 3 Rolling Along 2nd = 6 Ohoka Jimmy 3rd = 1 Ideal Conquest 4th = 5 Ferdinand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 4 Winlock Slim | ||
Tue Sep 18 2018 15:14 | 1st = 4 Winlock Slim 2nd = 1 Zaviers Monaro 3rd = 5 Rocket Jax 4th = 6 Vienna Charm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 3 Goldstar Renee | ||
Tue Sep 18 2018 15:13 | 1st = 3 Goldstar Renee 2nd = 6 Double Speed 3rd = 7 Country Gent 4th = 4 Zara Petal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 3 - 8 Park Hussler | ||
Tue Sep 18 2018 15:10 | 1st = 8 Park Hussler 2nd = 2 Mercury Bullet 3rd = 1 Good As Done 4th = 6 Vehement |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 1 Long Gully Helen | ||
Tue Sep 18 2018 15:07 | 1st = 1 Long Gully Helen 2nd = 3 Steel 3rd = 6 Rip It Ralph 4th = 5 Dream A Little |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 9 - 8 Hello Nugget | ||
Tue Sep 18 2018 15:03 | 1st = 8 Hello Nugget 2nd = 3 Jouster 3rd = 2 Peco Can 4th = 6 Tax Man Wins |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 11 - 1 Four Carat | ||
Tue Sep 18 2018 15:00 | 1st = 1 Four Carat 2nd = 8 Roseys Fantasy 3rd = 3 Stay Curious 4th = 5 Sekisui |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 7 Earl Jujon | ||
Tue Sep 18 2018 14:58 | 1st = 7 Earl Jujon 2nd = 6 Smiling Armada 3rd = 4 Subtle Advice 4th = 3 Slipaslygrin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 8 Hotspur Joey | ||
Tue Sep 18 2018 14:57 | 1st = 8 Hotspur Joey 2nd = 7 Dyna Fiver 3rd = 2 Cruisys 4th = 3 Electric Hippy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 4 - 4 Soluminate | ||
Tue Sep 18 2018 14:55 | 1st = 4 Soluminate 2nd = 1 Castle Rock 3rd = 8 Magnum Opus 4th = 7 No Effort |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 1 Auros Advantage | ||
Tue Sep 18 2018 14:54 | 1st = 1 Auros Advantage 2nd = 8 Smash Rock 3rd = 2 Neelix 4th = 3 Homebush Sloan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 4 - 6 Purple Sector | ||
Tue Sep 18 2018 14:50 | 1st = 6 Purple Sector 2nd = 11 Invictus Warrior 3rd = 17 Tiomo 4th = 15 Salon Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 7 Hes Okay | ||
Tue Sep 18 2018 14:47 | 1st = 7 Hes Okay 2nd = 4 Apex Pro 3rd = 5 Run Rosie 4th = 2 Trademark Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 3 Cosmic Blend | ||
Tue Sep 18 2018 14:44 | 1st = 3 Cosmic Blend 2nd = 4 Kroes 3rd = 5 Bronelly Pearl 4th = 7 Margolis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 3 My Chimera | ||
Tue Sep 18 2018 14:42 | 1st = 3 My Chimera 2nd = 7 Maorisfavouritesun 3rd = 4 Shang Fang Sword 4th = 5 The Male Model |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 6 Posh Amber | ||
Tue Sep 18 2018 14:39 | 1st = 6 Posh Amber 2nd = 8 Miss Greer 3rd = 1 Jughead Jones 4th = 7 Mav |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 2 Right On Time | ||
Tue Sep 18 2018 14:38 | 1st = 2 Right On Time 2nd = 1 Holly Grace 3rd = 4 My Ginger Kiss 4th = 3 Homebush Fued |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 2 - 2 Forgive Me | ||
Tue Sep 18 2018 14:35 | 1st = 2 Forgive Me 2nd = 4 Arno Bay 3rd = 5 Misc 4th = 6 Mexican Mountain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 1 Zambora Nozie | ||
Tue Sep 18 2018 14:35 | 1st = 1 Zambora Nozie 2nd = 6 Tearaway Train 3rd = 5 Hurricane Rose 4th = 7 Miracle Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 2 Sallys Girl | ||
Tue Sep 18 2018 14:32 | 1st = 2 Sallys Girl 2nd = 8 Revel 3rd = 5 Captain Risky 4th = 6 Optic Blast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 4 Sleeping Slick | ||
Tue Sep 18 2018 14:29 | 1st = 4 Sleeping Slick 2nd = 7 Mellcat Miss 3rd = 8 Bali Blee 4th = 2 Stoneage Romeo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 3 - 9 Absolemm | ||
Tue Sep 18 2018 14:25 | 1st = 9 Absolemm 2nd = 2 No Dreams All Hope 3rd = 3 Varekai 4th = 10 Raise The Roof |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 7 Blue Vegas | ||
Tue Sep 18 2018 14:22 | 1st = 7 Blue Vegas 2nd = 2 Headspace 3rd = 8 Double Explosion 4th = 4 Willie Win |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 1 Mr Matt | ||
Tue Sep 18 2018 14:21 | 1st = 1 Mr Matt 2nd = 6 Goldstar Hurley 3rd = 4 Know Talent 4th = 3 Kay Bomb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 2 Astral Ruler | ||
Tue Sep 18 2018 14:18 | 1st = 2 Astral Ruler 2nd = 1 Honey Please 3rd = 3 Redriverdebba 4th = 5 Ole Sun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 3 - 4 Naia | ||
Tue Sep 18 2018 14:15 | 1st = 4 Naia 2nd = 3 Cool And Neat 3rd = 1 Kaapfever 4th = 2 Kathmandu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 8 Fast Fyfe | ||
Tue Sep 18 2018 14:12 | 1st = 8 Fast Fyfe 2nd = 6 Menindee 3rd = 3 Bone Jarrer 4th = 7 Irinka Josh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 1 Avatar Woody | ||
Tue Sep 18 2018 14:09 | 1st = 1 Avatar Woody 2nd = 3 Summer In Motion 3rd = 9 Smiley Mulwee 4th = 2 Arthur Martha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 3 Tuhimata Lass | ||
Tue Sep 18 2018 14:07 | 1st = 3 Tuhimata Lass 2nd = 1 One Muscle Hill 3rd = 7 Aichbechateaunoir 4th = 5 Good Job |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 2 Buckle Up Axon | ||
Tue Sep 18 2018 14:04 | 1st = 2 Buckle Up Axon 2nd = 6 Hello Lenny 3rd = 9 Buckle Up Oliva 4th = 3 Rip The Bandaid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 5 Dagny | ||
Tue Sep 18 2018 14:03 | 1st = 5 Dagny 2nd = 1 Long Live Love 3rd = 3 Paringi Pam 4th = 2 Giancana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 1 - 1 Otherside | ||
Tue Sep 18 2018 14:00 | 1st = 1 Otherside 2nd = 3 Exciting Heights 3rd = 9 Sweet June 4th = 7 Little Arrows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 2 - 4 The Thick Of It | ||
Tue Sep 18 2018 13:55 | 1st = 4 The Thick Of It 2nd = 1 Mellors 3rd = 3 Regis Command 4th = 7 Lisas Rainbow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 8 Madam Onyx | ||
Tue Sep 18 2018 13:52 | 1st = 8 Madam Onyx 2nd = 2 Destini Rocket 3rd = 6 Spider Regis 4th = 1 Mulga Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 4 Sandy Flash | ||
Tue Sep 18 2018 13:48 | 1st = 4 Sandy Flash 2nd = 6 Jacobite Blue 3rd = 1 Dana Jill 4th = 8 What Time Smoko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 2 Tianyu | ||
Tue Sep 18 2018 13:44 | 1st = 2 Tianyu 2nd = 4 Token Pick 3rd = 1 Know Leave 4th = 8 Goldstar Trooper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 2 Twisted Sister | ||
Tue Sep 18 2018 13:40 | 1st = 2 Twisted Sister 2nd = 7 Sebastian Lee 3rd = 4 Call Me Will 4th = 8 Buckle Up Ardia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 2 - 5 Sebring Express | ||
Tue Sep 18 2018 13:35 | 1st = 5 Sebring Express 2nd = 4 Fifteen Rounds 3rd = 8 Starry 4th = 6 Bounding Badger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 8 Velocity Flame | ||
Tue Sep 18 2018 13:32 | 1st = 8 Velocity Flame 2nd = 7 Breemelia Swift 3rd = 1 Aitch 4th = 2 Aberlour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 2 Smooth Blend | ||
Tue Sep 18 2018 13:29 | 1st = 2 Smooth Blend 2nd = 1 Soaky Oaks 3rd = 4 Scenic Miss 4th = 6 Ashby Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 4 Goldstar Whitey | ||
Tue Sep 18 2018 13:27 | 1st = 4 Goldstar Whitey 2nd = 7 Daring Affair 3rd = 8 Smash Calling 4th = 3 Go Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 1 - 10 Mrs Omalley | ||
Tue Sep 18 2018 13:25 | 1st = 10 Mrs Omalley 2nd = 12 Romaconi 3rd = 4 May Be Fate 4th = 6 Star Banner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 12 - 8 Shanly Star | ||
Tue Sep 18 2018 13:21 | 1st = 8 Shanly Star 2nd = 6 Lonely Baxter 3rd = 3 Lightning Crash 4th = 1 Shoe Fly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 3 Branwell Lee | ||
Tue Sep 18 2018 13:17 | 1st = 3 Branwell Lee 2nd = 6 Thunder Punch 3rd = 4 Stylish Hugh 4th = 8 Work Wear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 4 Bianca Keeping | ||
Tue Sep 18 2018 13:14 | 1st = 4 Bianca Keeping 2nd = 2 Cedar Jacob 3rd = 1 Dana Makin 4th = 6 Hide The Kitty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 3 Smash Reward | ||
Tue Sep 18 2018 13:10 | 1st = 3 Smash Reward 2nd = 4 Okuku Billy 3rd = 2 Venetia 4th = 1 Opawa Viking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 1 Grand Chaos | ||
Tue Sep 18 2018 13:07 | 1st = 1 Grand Chaos 2nd = 4 Crazy Claire 3rd = 8 Quick Sensation 4th = 2 Emerley Mine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 11 - 1 Zipping Ripley | ||
Tue Sep 18 2018 13:04 | 1st = 1 Zipping Ripley 2nd = 6 Hands Of Steel 3rd = 2 Mick The Mower 4th = 8 Homebush Pete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 1 - 6 Blevio | ||
Tue Sep 18 2018 13:00 | 1st = 6 Blevio 2nd = 1 Charm Offensive 3rd = 3 Buoyancy 4th = 2 Heavenly Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 3 Hello Rhonda | ||
Tue Sep 18 2018 12:57 | 1st = 3 Hello Rhonda 2nd = 1 Buckle Up Izy 3rd = 4 Geneva Lee 4th = 5 Buckle Up Azona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 4 Jinja Ellie | ||
Tue Sep 18 2018 12:54 | 1st = 4 Jinja Ellie 2nd = 5 Business Ethics 3rd = 7 Little Lozza 4th = 8 Snickerdoodle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 7 Mellcat Lass | ||
Tue Sep 18 2018 12:51 | 1st = 7 Mellcat Lass 2nd = 6 Springcreek Bill 3rd = 4 Bella Can Do 4th = 1 Fubre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 10 - 9 Homebush Hundy | ||
Tue Sep 18 2018 12:47 | 1st = 9 Homebush Hundy 2nd = 7 Tricode Boy 3rd = 5 Cosmic Ryder 4th = 4 Joe Bonanza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 2 Winnipeg Jeck | ||
Tue Sep 18 2018 12:42 | 1st = 2 Winnipeg Jeck 2nd = 3 Unique Honour 3rd = 7 Zipping Waldo 4th = 8 Kaluah Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 7 Hear This | ||
Tue Sep 18 2018 12:38 | 1st = 7 Hear This 2nd = 8 Cannonball Bolt 3rd = 3 Verbena 4th = 1 Just James |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 1 Bongioletti | ||
Tue Sep 18 2018 12:35 | 1st = 1 Bongioletti 2nd = 4 Sacred Shadow 3rd = 7 Droopys Jacket 4th = 3 Cotchin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 3 Latitude Zero | ||
Tue Sep 18 2018 12:32 | 1st = 3 Latitude Zero 2nd = 7 Chilling Fantasy 3rd = 5 Future Dream 4th = 4 De Belin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 9 - 7 Homebush Skip | ||
Tue Sep 18 2018 12:27 | 1st = 7 Homebush Skip 2nd = 2 Cosmic Marty 3rd = 8 Jealous Much 4th = 1 Tubby Kevie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 3 Maxworthy | ||
Tue Sep 18 2018 12:22 | 1st = 3 Maxworthy 2nd = 1 Merry Nyasaland 3rd = 5 Iron Ryan 4th = 2 Striking Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 6 Jellybean Jones | ||
Tue Sep 18 2018 12:17 | 1st = 6 Jellybean Jones 2nd = 1 Slippin Jimmy 3rd = 5 Georgie 4th = 8 Tottenham Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 6 Sweet Molly | ||
Tue Sep 18 2018 12:12 | 1st = 6 Sweet Molly 2nd = 4 Dana Beatle 3rd = 8 Barbara Keeping 4th = 5 Blue Boy Mae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 8 - 2 Bertie Allen | ||
Tue Sep 18 2018 12:07 | 1st = 2 Bertie Allen 2nd = 4 Sozins Emperor 3rd = 5 Jax Jewel 4th = 3 Storming Mack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 8 Long Gully Yogi | ||
Tue Sep 18 2018 12:02 | 1st = 8 Long Gully Yogi 2nd = 1 Samprass 3rd = 5 Queen Chaos 4th = 4 Aston Klara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 7 Mocktail | ||
Tue Sep 18 2018 11:57 | 1st = 7 Mocktail 2nd = 5 Secret Moves 3rd = 2 Gundal Schoppy 4th = 1 Sunlit Conswala |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 7 - 1 Forbury Flyer | ||
Tue Sep 18 2018 11:50 | 1st = 1 Forbury Flyer 2nd = 2 Galifianakis 3rd = 3 Shift The Blame 4th = 6 Sly Bet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 6 - 2 Edge Of Town | ||
Tue Sep 18 2018 11:32 | 1st = 2 Edge Of Town 2nd = 3 Southern Lights 3rd = 6 Shallay Pallay 4th = 7 Must Be Rusty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 5 - 6 Opawa Lawsey | ||
Tue Sep 18 2018 11:15 | 1st = 6 Opawa Lawsey 2nd = 7 Invincible Sue 3rd = 4 Dyna Walter 4th = 1 Ketchikan Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 4 - 7 Go Brat | ||
Tue Sep 18 2018 10:57 | 1st = 7 Go Brat 2nd = 4 Manooka 3rd = 1 Zipping Jen 4th = 2 Puzzle Tin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 3 - 6 Opawa Jumper | ||
Tue Sep 18 2018 10:40 | 1st = 6 Opawa Jumper 2nd = 2 Platinum Marshal 3rd = 8 Another Message 4th = 7 Disclaimer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 2 - 2 Bruisers Day | ||
Tue Sep 18 2018 10:22 | 1st = 2 Bruisers Day 2nd = 5 Go Gunna 3rd = 1 Our Greg 4th = 3 Melting World |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 1 - 4 Jinja Spirit | ||
Tue Sep 18 2018 10:05 | 1st = 4 Jinja Spirit 2nd = 3 Homebush Mikey 3rd = 1 Gracie Lee 4th = 2 Southern Ranger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 1 Winlock Banking | ||
Sat Aug 18 2018 23:55 | 1st = 1 Winlock Banking 2nd = 2 Ferdinand 3rd = 7 Starlight Joli 4th = 8 Pacific Owl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 8 - 10 Our Euphoria | ||
Sat Aug 18 2018 23:40 | 1st = 10 Our Euphoria 2nd = 4 Leeseme Lifestyle 3rd = 6 Davincis Fiscal 4th = 3 Navy Blues |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 4 Fundamental | ||
Sat Aug 18 2018 23:31 | 1st = 4 Fundamental 2nd = 6 Ren Monelli 3rd = 3 John John Lava 4th = 8 Aeroplane Tommy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 2 Quick Jagger | ||
Sat Aug 18 2018 23:12 | 1st = 2 Quick Jagger 2nd = 8 Waterloo Monelli 3rd = 5 Ramifications 4th = 7 Lorenzo Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 7 - 3 Cyclonedomic | ||
Sat Aug 18 2018 23:07 | 1st = 3 Cyclonedomic 2nd = 11 C C Chevron 3rd = 9 Armbro Bliss 4th = 6 Northern Emperor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 1 Rowchester Miss | ||
Sat Aug 18 2018 23:04 | 1st = 1 Rowchester Miss 2nd = 8 Cibulkova 3rd = 6 Quick Step 4th = 3 Miss Dee Meadows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 1 All The Rave | ||
Sat Aug 18 2018 22:55 | 1st = 1 All The Rave 2nd = 5 Dusty Mac 3rd = 2 Poppy Monelli 4th = 6 Tattooed Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 7 Dyna Hadria | ||
Sat Aug 18 2018 22:47 | 1st = 7 Dyna Hadria 2nd = 2 Micks Advice 3rd = 6 Aston Ninja 4th = 8 Geller Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 6 - 2 Major Pocket | ||
Sat Aug 18 2018 22:42 | 1st = 2 Major Pocket 2nd = 8 Mighty Flying Deal 3rd = 1 Razor Brogden 4th = 10 Qtown Rip Roaring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 10 - 7 Double Tax | ||
Sat Aug 18 2018 22:40 | 1st = 7 Double Tax 2nd = 2 Blazing Obsidian 3rd = 6 Joys Fancy 4th = 1 Veloce Tesoro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 5 Cropduster | ||
Sat Aug 18 2018 22:34 | 1st = 5 Cropduster 2nd = 3 Lhotse Monelli 3rd = 8 Peak Monelli 4th = 4 Chips And Trains |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 2 Summer Skye | ||
Sat Aug 18 2018 22:27 | 1st = 2 Summer Skye 2nd = 5 Orazzi Ohh 3rd = 4 Sniper Strike 4th = 1 Gordette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 9 - 5 Brohart | ||
Sat Aug 18 2018 22:22 | 1st = 5 Brohart 2nd = 1 Wroxton Steel 3rd = 4 Tevet 4th = 3 Rockin Safari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 9 - 4 Zipping Falcon | ||
Sat Aug 18 2018 22:20 | 1st = 4 Zipping Falcon 2nd = 2 Mount Oxley 3rd = 8 Rockstar Romeo 4th = 3 Prebble Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 5 - 6 Soho Changeling | ||
Sat Aug 18 2018 22:15 | 1st = 6 Soho Changeling 2nd = 10 Sea Me Smile 3rd = 2 Parisian Partygirl 4th = 1 Life To The Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 8 Max Profit | ||
Sat Aug 18 2018 22:12 | 1st = 8 Max Profit 2nd = 5 Astrozone 3rd = 7 Trouper Monelli 4th = 1 Bundles Galore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 10 - 2 Novena Rose | ||
Sat Aug 18 2018 22:07 | 1st = 2 Novena Rose 2nd = 1 Soldier Of Fortune 3rd = 9 Our Memphis Mac 4th = 11 Travelnfast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 8 Sisco Ride | ||
Sat Aug 18 2018 22:05 | 1st = 8 Sisco Ride 2nd = 7 Quest For Glory 3rd = 6 Lena Lake 4th = 1 Fat Rhino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 11 - 5 Hilltop Belladonna | ||
Sat Aug 18 2018 22:00 | 1st = 5 Hilltop Belladonna 2nd = 7 Steely Blue 3rd = 6 Tobias James 4th = 3 Ace Duigan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 8 - 2 Embye | ||
Sat Aug 18 2018 21:57 | 1st = 2 Embye 2nd = 1 Mithril Magic 3rd = 3 Dirty Deed 4th = 5 Bekin Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 6 Truscott Law | ||
Sat Aug 18 2018 21:52 | 1st = 6 Truscott Law 2nd = 1 Baking Hot 3rd = 7 Rocknroll Baby 4th = 2 Twelve Or A Dozen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 8 Outshined | ||
Sat Aug 18 2018 21:50 | 1st = 8 Outshined 2nd = 6 Back On Lava 3rd = 4 Chezzy Allen 4th = 7 Standard Issue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 4 - 7 Roman Aviator | ||
Sat Aug 18 2018 21:49 | 1st = 7 Roman Aviator 2nd = 1 Soho Reaper 3rd = 8 Impressive Signs 4th = 3 Bountiful Reactor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 10 - 3 The Black Assassin | ||
Sat Aug 18 2018 21:45 | 1st = 3 The Black Assassin 2nd = 7 Pump The Brakes 3rd = 5 Goodtime Slater 4th = 4 Shards Halo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 7 Dr Mino | ||
Sat Aug 18 2018 21:42 | 1st = 7 Dr Mino 2nd = 4 Kiarni Tiger 3rd = 3 Mepunga Laser 4th = 2 Dyna Harpa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 5 Glenferrie Hood | ||
Sat Aug 18 2018 21:37 | 1st = 5 Glenferrie Hood 2nd = 1 Holy Camp Clive 3rd = 6 Alleluia 4th = 4 Ohoka Punter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 7 - 5 Uncle Donuts | ||
Sat Aug 18 2018 21:35 | 1st = 5 Uncle Donuts 2nd = 1 Twisted Love 3rd = 2 Chit Chat Chicki 4th = 8 Huxley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 10 - 3 Missedthelastrain | ||
Sat Aug 18 2018 21:30 | 1st = 3 Missedthelastrain 2nd = 6 Melpark Magic 3rd = 4 Uncle Al 4th = 5 A Nip Will Do |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 1 Little Miss Doza | ||
Sat Aug 18 2018 21:27 | 1st = 1 Little Miss Doza 2nd = 2 Snazzy Whompo 3rd = 7 Anyones Guess 4th = 5 Aeroplane Barney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 1 Hilltopsomewhere | ||
Sat Aug 18 2018 21:22 | 1st = 1 Hilltopsomewhere 2nd = 3 Scarlett Brew 3rd = 7 Bobbies Delight 4th = 5 The Shooting Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 5 Tritt Tritt | ||
Sat Aug 18 2018 21:20 | 1st = 5 Tritt Tritt 2nd = 6 Dyna Zesty 3rd = 3 Barcali 4th = 2 Hot Tip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 9 - 3 Empire Bay | ||
Sat Aug 18 2018 21:15 | 1st = 3 Empire Bay 2nd = 1 Bacardi Hurricane 3rd = 9 War Dan Destroyer 4th = 4 Dieu De LAmour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 6 - 2 Ritza Millie | ||
Sat Aug 18 2018 21:12 | 1st = 2 Ritza Millie 2nd = 1 Shauns Entity 3rd = 3 Gascoigne 4th = 8 Federal Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 3 - 9 Rock Me Over | ||
Sat Aug 18 2018 21:11 | 1st = 9 Rock Me Over 2nd = 3 Lot Twenty One 3rd = 2 Disco Under Fire 4th = 7 Burning Shadows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 8 Kokoda Dreamin | ||
Sat Aug 18 2018 21:08 | 1st = 8 Kokoda Dreamin 2nd = 2 Gunmetal Liam 3rd = 7 Rythym Taboo 4th = 10 All Inn Youi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 8 Springbank Eden | ||
Sat Aug 18 2018 21:07 | 1st = 8 Springbank Eden 2nd = 11 Spud 3rd = 10 Maybetothemax 4th = 6 Ivanov |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 5 Resting Toucher | ||
Sat Aug 18 2018 21:05 | 1st = 5 Resting Toucher 2nd = 1 Bushmans Valley 3rd = 3 Oldmate Rose 4th = 7 Tiger Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 9 - 3 Hurricane Harley | ||
Sat Aug 18 2018 21:00 | 1st = 3 Hurricane Harley 2nd = 6 Hardhitter 3rd = 5 Tidal Surge 4th = 4 Crime Writer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 1 Neo Cleo | ||
Sat Aug 18 2018 20:57 | 1st = 1 Neo Cleo 2nd = 5 Midnight Hero 3rd = 7 Dyna Uni 4th = 4 Go Seek Heidi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 11 - 9 Simply Shadow | ||
Sat Aug 18 2018 20:53 | 1st = 9 Simply Shadow 2nd = 8 Amberzone 3rd = 6 Black Reaction 4th = 7 Fiery Peta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 3 Soho Crucio | ||
Sat Aug 18 2018 20:52 | 1st = 3 Soho Crucio 2nd = 5 Martys Party 3rd = 6 Eye See Double 4th = 4 Shesashark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 5 - 6 Tristan Cannon | ||
Sat Aug 18 2018 20:50 | 1st = 6 Tristan Cannon 2nd = 3 True Talent 3rd = 7 Sound Advice 4th = 5 Lagoon Pirate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 6 Charlie Mac | ||
Sat Aug 18 2018 20:47 | 1st = 6 Charlie Mac 2nd = 1 Alpha Midas 3rd = 2 Soda Kid 4th = 10 Miss Bea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 2 - 1 Tims Portrait | ||
Sat Aug 18 2018 20:46 | 1st = 1 Tims Portrait 2nd = 8 Compact Rocket 3rd = 9 Bettor Twisted 4th = 6 Lady Chelsea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 11 Man Hands | ||
Sat Aug 18 2018 20:42 | 1st = 11 Man Hands 2nd = 1 Babyitscold 3rd = 2 Lotta Laughs 4th = 12 Yourockanna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 4 Chal Fire | ||
Sat Aug 18 2018 20:37 | 1st = 4 Chal Fire 2nd = 8 Our Wall Street Wolf 3rd = 1 Jester Oh Jester 4th = 5 Stormfortheboys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 1 Van Ann | ||
Sat Aug 18 2018 20:35 | 1st = 1 Van Ann 2nd = 2 Milky Jones 3rd = 7 Quotation Mark 4th = 6 Myrniong Corner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 8 - 7 Eagle Uno | ||
Sat Aug 18 2018 20:35 | 1st = 7 Eagle Uno 2nd = 11 The Hounddog 3rd = 8 Im Rock Solid 4th = 6 Yesnomaybeso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 5 Project Mouse | ||
Sat Aug 18 2018 20:33 | 1st = 5 Project Mouse 2nd = 1 Angel Fever 3rd = 3 Gemena Road 4th = 9 Rockstar Midge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 4 Desiree Dancer | ||
Sat Aug 18 2018 20:30 | 1st = 4 Desiree Dancer 2nd = 5 Kiwi Collision 3rd = 1 Dragonstone 4th = 3 Gold Odessa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 8 - 3 Centenario | ||
Sat Aug 18 2018 20:30 | 1st = 3 Centenario 2nd = 9 Im Anothermasterpiece 3rd = 2 Fourbigmen 4th = 5 Max Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 4 - 1 Narcissist | ||
Sat Aug 18 2018 20:27 | 1st = 1 Narcissist 2nd = 3 Nino De Oro 3rd = 8 Blinken Gone 4th = 6 Blue Moon Rising |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 2 Got There | ||
Sat Aug 18 2018 20:24 | 1st = 2 Got There 2nd = 8 Passive Protest 3rd = 5 Catch Me Keith 4th = 3 Gifted Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 1 Supernova Silvia | ||
Sat Aug 18 2018 20:22 | 1st = 1 Supernova Silvia 2nd = 6 Blue Beach Angel 3rd = 8 Arm A Princess 4th = 5 Shezwhitelightning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 9 Steve The Pirate | ||
Sat Aug 18 2018 20:21 | 1st = 9 Steve The Pirate 2nd = 5 Junior Tot 3rd = 2 Big Boy Ora 4th = 1 Alderley Rox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 7 Lola Jones | ||
Sat Aug 18 2018 20:17 | 1st = 7 Lola Jones 2nd = 4 Ideal Lifestyle 3rd = 2 Ima Mystery Girl 4th = 1 Royal Story |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 1 - 6 All Over Tan | ||
Sat Aug 18 2018 20:16 | 1st = 6 All Over Tan 2nd = 5 Sameplace Sametime 3rd = 1 Alex Pollizzi 4th = 4 How Gouda She |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 7 Blue Striker | ||
Sat Aug 18 2018 20:15 | 1st = 7 Blue Striker 2nd = 5 Dyna Terror 3rd = 6 Dyna Xerox 4th = 8 Ample Warning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 5 Bellas Emgrand | ||
Sat Aug 18 2018 20:12 | 1st = 5 Bellas Emgrand 2nd = 6 Ninja Josh Mae 3rd = 1 Oldmate Everest 4th = 7 Watos Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 7 Sergei | ||
Sat Aug 18 2018 20:11 | 1st = 7 Sergei 2nd = 2 High Line 3rd = 11 Major Petro 4th = 5 Victory Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 6 Peter Galo | ||
Sat Aug 18 2018 20:09 | 1st = 6 Peter Galo 2nd = 4 Elevated 3rd = 5 Extra Gear 4th = 8 Zoom Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 8 Major Occasion | ||
Sat Aug 18 2018 20:07 | 1st = 8 Major Occasion 2nd = 4 Zaras Delight 3rd = 9 Annika Magic 4th = 5 January |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 3 - 2 Finale | ||
Sat Aug 18 2018 20:05 | 1st = 2 Finale 2nd = 1 Little Jebrynah 3rd = 4 Zipping Bailey 4th = 3 Winlock Huddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 8 Amaretto Hayze | ||
Sat Aug 18 2018 20:01 | 1st = 8 Amaretto Hayze 2nd = 7 Apollos Warrior 3rd = 3 Good Golly Olly 4th = 2 Ten Gallon Hat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 7 - 6 Poster Boy | ||
Sat Aug 18 2018 20:00 | 1st = 6 Poster Boy 2nd = 5 Ignatius 3rd = 2 Maraetai 4th = 9 Alpha Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 1 Fire And Smoke | ||
Sat Aug 18 2018 19:57 | 1st = 1 Fire And Smoke 2nd = 3 Zaras Entity 3rd = 5 Beckham 4th = 7 Carltonian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 3 Songar Thunder | ||
Sat Aug 18 2018 19:54 | 1st = 3 Songar Thunder 2nd = 8 Jasmicray 3rd = 6 Speedy Gallon 4th = 2 Anndar Joma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 1 Marty Major | ||
Sat Aug 18 2018 19:52 | 1st = 1 Marty Major 2nd = 8 Aveross Mac 3rd = 4 Julius Franco 4th = 3 The Octagon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 3 Fortunes Of Time | ||
Sat Aug 18 2018 19:51 | 1st = 3 Fortunes Of Time 2nd = 1 Black Dakota 3rd = 4 Another Kainane 4th = 2 Pick It Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 3 Peter Yap | ||
Sat Aug 18 2018 19:48 | 1st = 3 Peter Yap 2nd = 6 Fernando Drums 3rd = 4 Regazzoni 4th = 8 Hightan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 5 Bettor Downunder | ||
Sat Aug 18 2018 19:47 | 1st = 5 Bettor Downunder 2nd = 4 Miss Riviera Belle 3rd = 7 Lucky Artist 4th = 6 Du Vella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 2 - 2 Big Butters | ||
Sat Aug 18 2018 19:45 | 1st = 2 Big Butters 2nd = 5 Lochinvar Hugo 3rd = 7 Kanzan 4th = 1 Veloce Nero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 3 Butterfly Is She | ||
Sat Aug 18 2018 19:41 | 1st = 3 Butterfly Is She 2nd = 5 Regal Emerald 3rd = 7 Surfboard 4th = 4 Allpa Mama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 12 Grinvil | ||
Sat Aug 18 2018 19:40 | 1st = 12 Grinvil 2nd = 4 Keilor Misty 3rd = 5 Arcachon 4th = 10 Glenferrie Baby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 5 Shining Halo | ||
Sat Aug 18 2018 19:38 | 1st = 5 Shining Halo 2nd = 2 Slick Magic 3rd = 7 Zetella 4th = 8 Kates Intention |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 4 Rocket Tears | ||
Sat Aug 18 2018 19:35 | 1st = 4 Rocket Tears 2nd = 2 Vital Force 3rd = 6 Ice Cold Yug 4th = 1 Zipping Oliver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 4 Awesome Stride | ||
Sat Aug 18 2018 19:34 | 1st = 4 Awesome Stride 2nd = 11 Papas Advice 3rd = 2 Pageantry 4th = 1 Our Bushwacker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 8 Bimini | ||
Sat Aug 18 2018 19:31 | 1st = 8 Bimini 2nd = 2 King Jeremy 3rd = 1 Allen Elway 4th = 5 Rockstar Stangus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 6 - 9 Our Golden Goddess | ||
Sat Aug 18 2018 19:31 | 1st = 9 Our Golden Goddess 2nd = 10 Carlas Pixel 3rd = 7 Nikkibadwagon 4th = 2 Make Mine Heaven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 1 - 2 Willoughby | ||
Sat Aug 18 2018 19:28 | 1st = 2 Willoughby 2nd = 7 Superfast Love 3rd = 6 Xtreme Caution 4th = 8 Jamella Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 8 Raw Ability | ||
Sat Aug 18 2018 19:25 | 1st = 8 Raw Ability 2nd = 1 Waleonjon 3rd = 6 Up Hill Jill 4th = 3 Kouta Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 1 Fine Artist | ||
Sat Aug 18 2018 19:24 | 1st = 1 Fine Artist 2nd = 3 Bulletproof Boy 3rd = 8 Betting Man 4th = 9 Bayview Harbour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 4 Regal Topaz | ||
Sat Aug 18 2018 19:21 | 1st = 4 Regal Topaz 2nd = 5 Crazy Bella 3rd = 9 Crackerjack Ruby 4th = 7 Praters Promise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 2 Kiavino Stride | ||
Sat Aug 18 2018 19:20 | 1st = 2 Kiavino Stride 2nd = 9 Aintnobettor 3rd = 1 Modern Metropolis 4th = 6 Shadow Eclipse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 7 Dyna Hendry | ||
Sat Aug 18 2018 19:18 | 1st = 7 Dyna Hendry 2nd = 2 Power To Wyn 3rd = 3 Maximum Jan 4th = 5 Sisco Dun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 5 Sticky Nicky | ||
Sat Aug 18 2018 19:15 | 1st = 5 Sticky Nicky 2nd = 1 Nicks Never 3rd = 3 Anndar Plonk 4th = 10 Blazing Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 1 Lucky Voodoo | ||
Sat Aug 18 2018 19:13 | 1st = 1 Lucky Voodoo 2nd = 8 Bet Im Special 3rd = 3 Kotare York 4th = 4 Fioki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 3 Gizza Malarkey | ||
Sat Aug 18 2018 19:12 | 1st = 3 Gizza Malarkey 2nd = 6 Hombre Montana 3rd = 5 Magpie Joey 4th = 2 Dish Runner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Broome Race 8 - 4 Anvil Green | ||
Sat Aug 18 2018 19:10 | 1st = 4 Anvil Green 2nd = 6 Micks Tippin 3rd = 8 Andreini 4th = 10 Jagemup |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 1 Sharp Diamond | ||
Sat Aug 18 2018 19:08 | 1st = 1 Sharp Diamond 2nd = 6 Billys Bake 3rd = 5 Ebby Ripper 4th = 7 Sir Jay Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 2 Ablissfullgift | ||
Sat Aug 18 2018 19:07 | 1st = 2 Ablissfullgift 2nd = 6 Jetawayjo 3rd = 3 Fly Rocknroll 4th = 7 Matilda Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 1 Get Shorty | ||
Sat Aug 18 2018 19:04 | 1st = 1 Get Shorty 2nd = 2 Praters Recruit 3rd = 8 Razziai Rain 4th = 3 Gitcha Hummin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 5 - 12 Ride High | ||
Sat Aug 18 2018 19:03 | 1st = 12 Ride High 2nd = 1 Konan 3rd = 13 Major Times 4th = 10 Tam Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 3 Cracker Sunrise | ||
Sat Aug 18 2018 18:59 | 1st = 3 Cracker Sunrise 2nd = 1 Princess Zesta 3rd = 4 Thru The Mill 4th = 8 Wild Jimmy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 2 Maywyns Zephyr | ||
Sat Aug 18 2018 18:58 | 1st = 2 Maywyns Zephyr 2nd = 1 Im Johnny Jet 3rd = 8 Mohegan Sun 4th = 3 Keayang Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 8 - 5 I Am Incredible | ||
Sat Aug 18 2018 18:55 | 1st = 5 I Am Incredible 2nd = 8 Undisclosed 3rd = 10 Dia De La Raza 4th = 7 Pretentious Chant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 5 Subway Miss | ||
Sat Aug 18 2018 18:52 | 1st = 5 Subway Miss 2nd = 7 Irinka Hamo 3rd = 8 Double Stitched 4th = 2 Double Mack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 9 Egodan | ||
Sat Aug 18 2018 18:50 | 1st = 9 Egodan 2nd = 7 Match Point 3rd = 5 Courtsinsession 4th = 3 Mojo Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 1 Feral Swiper | ||
Sat Aug 18 2018 18:47 | 1st = 1 Feral Swiper 2nd = 4 La Vagabonde 3rd = 2 Chill Out Webby 4th = 6 Tat Warby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 5 Cakes All Round | ||
Sat Aug 18 2018 18:44 | 1st = 5 Cakes All Round 2nd = 3 Arch Rival 3rd = 1 Hypo Show 4th = 8 Nivek Retserrof |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 3 Our Chittybangbang | ||
Sat Aug 18 2018 18:42 | 1st = 3 Our Chittybangbang 2nd = 1 Mr Meddle 3rd = 4 Vettel 4th = 8 Nikalong Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 2 Exciting | ||
Sat Aug 18 2018 18:40 | 1st = 2 Exciting 2nd = 5 Tahiti Pearl 3rd = 8 Telarah Flash 4th = 7 Marbel Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 10 Vega Star | ||
Sat Aug 18 2018 18:38 | 1st = 10 Vega Star 2nd = 3 Banjoe 3rd = 5 Exterminate 4th = 8 Colin Mattgregor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 4 - 1 Speak No Evil | ||
Sat Aug 18 2018 18:35 | 1st = 1 Speak No Evil 2nd = 8 Angel Of Arts 3rd = 9 Macey Jayde 4th = 11 Our Angel Of Harlem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 1 Ninghan Express | ||
Sat Aug 18 2018 18:32 | 1st = 1 Ninghan Express 2nd = 6 King Panda 3rd = 7 Tamaar Tux 4th = 5 Aqua Cheetah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Broome Race 7 - 2 Diamond Tonique | ||
Sat Aug 18 2018 18:30 | 1st = 2 Diamond Tonique 2nd = 1 Gloryland 3rd = 7 Speed N Reef 4th = 5 Im A Bluebagger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 3 Oakvale Striker | ||
Sat Aug 18 2018 18:27 | 1st = 3 Oakvale Striker 2nd = 2 Fifteen Wheeler 3rd = 6 Maxi Fozz 4th = 8 Black Rose Texas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 1 Make Mine Joe | ||
Sat Aug 18 2018 18:25 | 1st = 1 Make Mine Joe 2nd = 2 Clarenden Hustler 3rd = 8 Regal Knight 4th = 7 Crusader Banner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 1 That Houdini | ||
Sat Aug 18 2018 18:24 | 1st = 1 That Houdini 2nd = 3 Foxy Be Good 3rd = 2 Bloza 4th = 7 Pyro Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 2 Oh I Am The One | ||
Sat Aug 18 2018 18:20 | 1st = 2 Oh I Am The One 2nd = 9 Rockn Brushgrove 3rd = 5 The Golden Cross 4th = 7 Mark Of Integrity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 1 Underpass | ||
Sat Aug 18 2018 18:18 | 1st = 1 Underpass 2nd = 3 Ohmywow 3rd = 5 Spring Stitch 4th = 7 Vip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 7 - 10 Super Maxi | ||
Sat Aug 18 2018 18:15 | 1st = 10 Super Maxi 2nd = 7 Yeah Dardy 3rd = 5 Rebel King 4th = 1 Profit Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 5 All Paws | ||
Sat Aug 18 2018 18:12 | 1st = 5 All Paws 2nd = 6 Dantelah 3rd = 2 Gemala Girl 4th = 4 Hard Left |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 2 None Bettor | ||
Sat Aug 18 2018 18:10 | 1st = 2 None Bettor 2nd = 3 Hot Rod Heaven 3rd = 12 Ned Pepper 4th = 8 Alpha Styx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 7 Rileys Paige | ||
Sat Aug 18 2018 18:08 | 1st = 7 Rileys Paige 2nd = 4 Pride Of Oasis 3rd = 1 Go Gettem Bingo 4th = 8 Applied |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 6 Second Major | ||
Sat Aug 18 2018 18:06 | 1st = 6 Second Major 2nd = 11 Bella Rippin 3rd = 3 Mastersign 4th = 1 Itsnewstome |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 6 Rio Brave | ||
Sat Aug 18 2018 18:03 | 1st = 6 Rio Brave 2nd = 2 Lallybroch 3rd = 5 Galway Cheeta 4th = 4 Red Hot Gossip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 3 - 4 Miss Streisand | ||
Sat Aug 18 2018 18:03 | 1st = 4 Miss Streisand 2nd = 5 Tangoingwithsierra 3rd = 8 Two Times Bettor 4th = 9 Betamerica |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 2 Longbow Meri | ||
Sat Aug 18 2018 17:59 | 1st = 2 Longbow Meri 2nd = 5 Howards Odyssey 3rd = 6 Swizz Roll Cloud 4th = 3 Rambling Fever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Broome Race 6 - 7 Correspondent | ||
Sat Aug 18 2018 17:55 | 1st = 7 Correspondent 2nd = 4 Well Spoken Man 3rd = 3 Corporate Strategy 4th = 6 The Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 3 Cohens Dream | ||
Sat Aug 18 2018 17:52 | 1st = 3 Cohens Dream 2nd = 7 Spritely Mae 3rd = 6 Mind Blowin 4th = 2 Bluechip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 5 Smokey Quartz | ||
Sat Aug 18 2018 17:50 | 1st = 5 Smokey Quartz 2nd = 10 Parramatta 3rd = 2 Outrageous El 4th = 3 Rakarolla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 7 Boquilla | ||
Sat Aug 18 2018 17:48 | 1st = 7 Boquilla 2nd = 1 Zipping Dozer 3rd = 4 Atomic Icon 4th = 3 Garbutt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 1 Five Gallon Hat | ||
Sat Aug 18 2018 17:44 | 1st = 1 Five Gallon Hat 2nd = 3 Doreas 3rd = 2 Little Luck 4th = 6 Fake News |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 4 Slice Of Heaven | ||
Sat Aug 18 2018 17:43 | 1st = 4 Slice Of Heaven 2nd = 8 Uncle Peter 3rd = 11 Bull Market 4th = 9 Spike Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 6 - 3 Great Again | ||
Sat Aug 18 2018 17:40 | 1st = 3 Great Again 2nd = 10 Top Of The Class 3rd = 2 Get Over It 4th = 8 Count Tomoz Off |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 2 Whatwereuthinking | ||
Sat Aug 18 2018 17:38 | 1st = 2 Whatwereuthinking 2nd = 9 Iwasntxpectingthat 3rd = 8 Mista Taptoe Lombo 4th = 11 Just Milhouse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 1 Bears Octane | ||
Sat Aug 18 2018 17:38 | 1st = 1 Bears Octane 2nd = 6 Smart Songar 3rd = 3 Keilies Dash 4th = 8 Zipping Bro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 2 - 4 Our Princess Tiffany | ||
Sat Aug 18 2018 17:34 | 1st = 4 Our Princess Tiffany 2nd = 3 Kualoa 3rd = 1 Swimsuit Edition 4th = 7 Enchanted Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 8 - 2 Moghul Empire | ||
Sat Aug 18 2018 17:30 | 1st = 2 Moghul Empire 2nd = 7 Bajan 3rd = 15 Cool Maverick 4th = 6 Awake In Grinzing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 3 Gabby Gabe | ||
Sat Aug 18 2018 17:27 | 1st = 3 Gabby Gabe 2nd = 5 Lexies Boy 3rd = 4 Magic On Tap 4th = 2 Rockstar Zac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 7 Shannonsablast | ||
Sat Aug 18 2018 17:22 | 1st = 7 Shannonsablast 2nd = 6 Power Of Red 3rd = 3 Mister Brazil 4th = 2 Yayas Hot Spot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 2 Belle Of Swords | ||
Sat Aug 18 2018 17:20 | 1st = 2 Belle Of Swords 2nd = 5 Rising Beyond 3rd = 3 Gru 4th = 4 Bee Solo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Broome Race 5 - 1 Tom Almighty | ||
Sat Aug 18 2018 17:19 | 1st = 1 Tom Almighty 2nd = 5 Star Of Vegas 3rd = 2 Planet Earth 4th = 4 Kostyazilch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 9 - 5 Plein Ciel | ||
Sat Aug 18 2018 17:15 | 1st = 5 Plein Ciel 2nd = 6 Yogi 3rd = 14 Miss Admiration 4th = 4 Harrison |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 7 Violet Femmes | ||
Sat Aug 18 2018 17:12 | 1st = 7 Violet Femmes 2nd = 2 Miss Bristle 3rd = 4 Sisi Sienna 4th = 6 Swift Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 13 Sports Bounty | ||
Sat Aug 18 2018 17:11 | 1st = 13 Sports Bounty 2nd = 4 Highview Freddy 3rd = 7 La Patata 4th = 12 Architecture |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 1 - 2 Pistol Abbey | ||
Sat Aug 18 2018 17:08 | 1st = 2 Pistol Abbey 2nd = 4 Soho Burning Love 3rd = 9 My Harmony Blue 4th = 10 Red Charmer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 5 - 1 Kensington Abbey | ||
Sat Aug 18 2018 17:04 | 1st = 1 Kensington Abbey 2nd = 3 Juicing Carrots 3rd = 6 Gold Artisan 4th = 4 Inject The Venom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 9 - 5 Kaonic | ||
Sat Aug 18 2018 17:00 | 1st = 5 Kaonic 2nd = 9 Shogun Sun 3rd = 6 Goodfella 4th = 11 Best Guess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tatura Race 10 - 8 Atunnah Courage | ||
Sat Aug 18 2018 16:56 | 1st = 8 Atunnah Courage 2nd = 3 Armona 3rd = 6 Shakarl 4th = 10 Mirimbah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 7 - 1 Dollar for Dollar | ||
Sat Aug 18 2018 16:51 | 1st = 1 Dollar for Dollar 2nd = 7 Hard Empire 3rd = 3 Inn Keeper 4th = 5 Tatoosh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 8 - 2 Brax | ||
Sat Aug 18 2018 16:48 | 1st = 2 Brax 2nd = 11 Solo Artist 3rd = 4 Social Conquest 4th = 7 Epic Piper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 8 - 6 Lightning Nic | ||
Sat Aug 18 2018 16:44 | 1st = 6 Lightning Nic 2nd = 7 Master Agar 3rd = 11 Jakes Purse 4th = 4 Esteem Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Broome Race 4 - 3 One More Thats It | ||
Sat Aug 18 2018 16:42 | 1st = 3 One More Thats It 2nd = 6 Little Miss Charm 3rd = 1 Shrewd Gamble 4th = 2 Express Lies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 8 - 3 Osborne Bulls | ||
Sat Aug 18 2018 16:40 | 1st = 3 Osborne Bulls 2nd = 4 Land Of Plenty 3rd = 7 Brave Song 4th = 6 Bella Martini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gilgandra Race 6 - 11 Hidden Chief | ||
Sat Aug 18 2018 16:36 | 1st = 11 Hidden Chief 2nd = 2 The Gun 3rd = 12 Unshinkable 4th = 8 Sound Sleuth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 9 - 4 Saxton Rock | ||
Sat Aug 18 2018 16:32 | 1st = 4 Saxton Rock 2nd = 8 Junction 3rd = 22 Arterial 4th = 9 Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrandera Race 7 - 1 Run Hoff Run | ||
Sat Aug 18 2018 16:28 | 1st = 1 Run Hoff Run 2nd = 6 Robusta 3rd = 5 Selinora 4th = 14 County Limerick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 4 - 3 Pyms Royale | ||
Sat Aug 18 2018 16:24 | 1st = 3 Pyms Royale 2nd = 7 Patapus 3rd = 5 Guns Of Navarone 4th = 2 Big Caroline |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 8 - 1 Egyptian Symbol | ||
Sat Aug 18 2018 16:20 | 1st = 1 Egyptian Symbol 2nd = 3 Zestful 3rd = 6 Nettoyer 4th = 5 Luvaluva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tatura Race 9 - 13 Commands The Stage | ||
Sat Aug 18 2018 16:16 | 1st = 13 Commands The Stage 2nd = 7 Saracentinal 3rd = 10 Liberty Lad 4th = 5 Clean Acheeva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilcoy Race 6 - 9 Coonowrin Ruby | ||
Sat Aug 18 2018 16:14 | 1st = 9 Coonowrin Ruby 2nd = 8 Courting Joy 3rd = 12 Dazet 4th = 6 The Showman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 6 - 10 Arties Dreamwinner | ||
Sat Aug 18 2018 16:11 | 1st = 10 Arties Dreamwinner 2nd = 4 Soul Fire 3rd = 5 Bellomo 4th = 11 Mysticano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 7 - 7 Rallier | ||
Sat Aug 18 2018 16:08 | 1st = 7 Rallier 2nd = 1 Mr Dumont 3rd = 3 Romakash 4th = 9 Divine Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 7 - 5 Plagiarist | ||
Sat Aug 18 2018 16:04 | 1st = 5 Plagiarist 2nd = 2 Coltrane 3rd = 7 Singa Glory 4th = 8 Thors Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Broome Race 3 - 3 Trustee Bindz | ||
Sat Aug 18 2018 16:02 | 1st = 3 Trustee Bindz 2nd = 4 Jebediah 3rd = 1 Maybe One More 4th = 8 Midnight Assassin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 7 - 14 Showtime | ||
Sat Aug 18 2018 16:00 | 1st = 14 Showtime 2nd = 1 Hartnell 3rd = 9 Widgee Turf 4th = 11 Kings Will Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gilgandra Race 5 - 2 Art N Ollie | ||
Sat Aug 18 2018 15:56 | 1st = 2 Art N Ollie 2nd = 3 Zoutenant 3rd = 1 Pippis Pride 4th = 7 Prettylittlefellow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 8 - 1 Dal Cielo | ||
Sat Aug 18 2018 15:52 | 1st = 1 Dal Cielo 2nd = 4 Sold For Song 3rd = 13 Mishani El Lobo 4th = 15 Nothing Box |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrandera Race 6 - 6 Riverbend Chief | ||
Sat Aug 18 2018 15:48 | 1st = 6 Riverbend Chief 2nd = 4 Ten Goals 3rd = 3 Financial Miss 4th = 8 Smart Al |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 3 - 1 Sense Of Power | ||
Sat Aug 18 2018 15:44 | 1st = 1 Sense Of Power 2nd = 2 Taxadermy 3rd = 5 Roses Shadow 4th = 8 Mr Pago |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 7 - 1 Le Romain | ||
Sat Aug 18 2018 15:40 | 1st = 1 Le Romain 2nd = 7 Siege Of Quebec 3rd = 3 Boss Lane 4th = 2 Takedown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tatura Race 8 - 5 Schweinsteiger | ||
Sat Aug 18 2018 15:36 | 1st = 5 Schweinsteiger 2nd = 3 Sukoot 3rd = 7 Crimson And Clover 4th = 1 Duke Dictador |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilcoy Race 5 - 5 Seq The Star | ||
Sat Aug 18 2018 15:34 | 1st = 5 Seq The Star 2nd = 1 Isis Magic 3rd = 2 Golden Shoes 4th = 6 Zendaye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 5 - 12 Hell On Earth | ||
Sat Aug 18 2018 15:31 | 1st = 12 Hell On Earth 2nd = 5 Wasabi Bob 3rd = 14 A Little Chunky 4th = 6 Aagas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 6 - 5 Keep Your Roses | ||
Sat Aug 18 2018 15:28 | 1st = 5 Keep Your Roses 2nd = 4 Cuban Saga 3rd = 2 Splitz 4th = 8 Lady Chicago |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 6 - 8 Eugenes Pick | ||
Sat Aug 18 2018 15:24 | 1st = 8 Eugenes Pick 2nd = 6 Vinnie Power 3rd = 11 Just Truckin 4th = 5 Union Dues |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Broome Race 2 - 2 Raknikar | ||
Sat Aug 18 2018 15:22 | 1st = 2 Raknikar 2nd = 6 Superbolt 3rd = 1 Franks Reward 4th = 4 Nevarda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 6 - 1 Sunlight | ||
Sat Aug 18 2018 15:20 | 1st = 1 Sunlight 2nd = 8 Humma Humma 3rd = 2 Thrillster 4th = 6 Qafila |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gilgandra Race 4 - 4 Awild Enemys Pick | ||
Sat Aug 18 2018 15:16 | 1st = 4 Awild Enemys Pick 2nd = 8 Stars And Stripes 3rd = 2 The Iceman 4th = 10 Little May |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 7 - 1 Mishani Sleuth | ||
Sat Aug 18 2018 15:12 | 1st = 1 Mishani Sleuth 2nd = 12 Divine Messenger 3rd = 4 Sista Act 4th = 14 Soft Top |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrandera Race 5 - 3 Bennos Boy | ||
Sat Aug 18 2018 15:08 | 1st = 3 Bennos Boy 2nd = 2 Little Capri 3rd = 7 Anacott Steel 4th = 6 Three Rar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 2 - 1 Patrocity | ||
Sat Aug 18 2018 15:04 | 1st = 1 Patrocity 2nd = 7 Kellys Secret 3rd = 3 Geographe Bay 4th = 5 Ouqba Ted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 6 - 10 Winx | ||
Sat Aug 18 2018 15:00 | 1st = 10 Winx 2nd = 5 Invictus Prince 3rd = 9 Dargento 4th = 7 Kementari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tatura Race 7 - 5 Saveyourenthusiasm | ||
Sat Aug 18 2018 14:56 | 1st = 5 Saveyourenthusiasm 2nd = 11 Just Stellar 3rd = 7 Tax Evader 4th = 4 Buzz Punch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilcoy Race 4 - 2 Singaraja | ||
Sat Aug 18 2018 14:54 | 1st = 2 Singaraja 2nd = 3 Solar Lady 3rd = 8 Empress Zhao 4th = 1 Mysterium |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 4 - 8 Debt Collector | ||
Sat Aug 18 2018 14:51 | 1st = 8 Debt Collector 2nd = 9 Extreme Thrill 3rd = 4 Akkacan 4th = 7 Thompsons Reward |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 8 - 2 Divine Duke | ||
Sat Aug 18 2018 14:50 | 1st = 2 Divine Duke 2nd = 9 Pearlescence 3rd = 3 Party At Paroa 4th = 6 Magic Cannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 5 - 1 Misery | ||
Sat Aug 18 2018 14:48 | 1st = 1 Misery 2nd = 6 Si Si Sequalo 3rd = 3 Eljetem 4th = 2 Excalibrator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 5 - 3 Decroux | ||
Sat Aug 18 2018 14:44 | 1st = 3 Decroux 2nd = 2 Captain Manering 3rd = 9 Hypernicus 4th = 4 Californiafirebird |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Broome Race 1 - 3 Ballyfin House | ||
Sat Aug 18 2018 14:42 | 1st = 3 Ballyfin House 2nd = 2 Card Knight 3rd = 4 From Fifth 4th = 6 Cleves Watching |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 5 - 6 Tony Nicconi | ||
Sat Aug 18 2018 14:40 | 1st = 6 Tony Nicconi 2nd = 1 Long Leaf 3rd = 5 Native Soldier 4th = 4 The August |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gilgandra Race 3 - 7 Mary Thinks | ||
Sat Aug 18 2018 14:36 | 1st = 7 Mary Thinks 2nd = 8 Miss Gai 3rd = 9 Naretha 4th = 2 Dr Lambz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waverley Race 7 - 11 I Suggest | ||
Sat Aug 18 2018 14:34 | 1st = 11 I Suggest 2nd = 4 Flagdown 3rd = 3 Hurry Cane 4th = 10 Diehard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 6 - 6 Dont Tell Mama | ||
Sat Aug 18 2018 14:32 | 1st = 6 Dont Tell Mama 2nd = 5 Gold Ambition 3rd = 7 Monteux 4th = 1 Lordag |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrandera Race 4 - 11 Cobra Kai | ||
Sat Aug 18 2018 14:30 | 1st = 11 Cobra Kai 2nd = 5 Hussed 3rd = 6 Western Prussia 4th = 9 Ever The Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 1 - 7 Flirtini | ||
Sat Aug 18 2018 14:28 | 1st = 7 Flirtini 2nd = 3 Kakadu 3rd = 6 Seven Castles 4th = 1 Fire And Rain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 5 - 5 Master Ash | ||
Sat Aug 18 2018 14:25 | 1st = 5 Master Ash 2nd = 9 Danawi 3rd = 7 Smart Elissim 4th = 2 Irukandji |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tatura Race 6 - 7 Ferrocerium | ||
Sat Aug 18 2018 14:21 | 1st = 7 Ferrocerium 2nd = 1 Finally Free 3rd = 9 No No Nell 4th = 6 Triscilla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilcoy Race 3 - 4 Star Strucked | ||
Sat Aug 18 2018 14:19 | 1st = 4 Star Strucked 2nd = 2 Noble Thought 3rd = 6 Victory Star 4th = 8 Heather Joan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 3 - 7 Ayers Rock | ||
Sat Aug 18 2018 14:16 | 1st = 7 Ayers Rock 2nd = 6 Super Swoop 3rd = 4 Dance Of Heroes 4th = 1 Kellstorm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 7 - 5 Mutechi | ||
Sat Aug 18 2018 14:15 | 1st = 5 Mutechi 2nd = 1 Aligns With Me 3rd = 6 Swissilicious 4th = 8 Milly Moo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 4 - 4 Golden Mean | ||
Sat Aug 18 2018 14:13 | 1st = 4 Golden Mean 2nd = 12 Dancing Angel 3rd = 5 Sleepy Heart 4th = 11 Princess Devine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 4 - 5 Silent Agenda | ||
Sat Aug 18 2018 14:09 | 1st = 5 Silent Agenda 2nd = 9 Salon Miss 3rd = 3 Aggarwal 4th = 6 Chicansalade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 4 - 17 Streets Of Avalon | ||
Sat Aug 18 2018 14:05 | 1st = 17 Streets Of Avalon 2nd = 15 Wayanka 3rd = 6 Arkham Knight 4th = 9 Wheal Leisure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gilgandra Race 2 - 9 New York Philly | ||
Sat Aug 18 2018 14:01 | 1st = 9 New York Philly 2nd = 4 Eagles Dare 3rd = 2 Sons Of Bourke 4th = 1 Bee Double Bee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waverley Race 6 - 1 Durham | ||
Sat Aug 18 2018 13:59 | 1st = 1 Durham 2nd = 8 Garment 3rd = 3 Destiny One 4th = 4 Thats Funny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 5 - 8 Looks Like Elvis | ||
Sat Aug 18 2018 13:57 | 1st = 8 Looks Like Elvis 2nd = 3 Reach For Heaven 3rd = 1 Belflyer 4th = 2 Desmons Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrandera Race 3 - 2 Beaujeen | ||
Sat Aug 18 2018 13:53 | 1st = 2 Beaujeen 2nd = 6 Paradiso Girl 3rd = 1 Powerscourt 4th = 12 Josies Cruiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 4 - 1 Fiesta | ||
Sat Aug 18 2018 13:50 | 1st = 1 Fiesta 2nd = 4 Outback Barbie 3rd = 6 Futooh 4th = 9 Ready To Prophet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tatura Race 5 - 1 All About Alice | ||
Sat Aug 18 2018 13:46 | 1st = 1 All About Alice 2nd = 8 Star Creation 3rd = 14 Blazing Ash 4th = 5 Emily I Am |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilcoy Race 2 - 4 Tevye | ||
Sat Aug 18 2018 13:44 | 1st = 4 Tevye 2nd = 5 Wake Up Sailor 3rd = 8 Toecanargie Man 4th = 2 Winds Of Change |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 2 - 4 Thine Is The Power | ||
Sat Aug 18 2018 13:41 | 1st = 4 Thine Is The Power 2nd = 1 Dancers Kin 3rd = 2 Chevite 4th = 6 Serious Spender |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 6 - 13 Melody Belle | ||
Sat Aug 18 2018 13:40 | 1st = 13 Melody Belle 2nd = 6 Julius 3rd = 5 Authentic Paddy 4th = 11 Francaletta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 3 - 7 Sylvester | ||
Sat Aug 18 2018 13:38 | 1st = 7 Sylvester 2nd = 3 Rabbit Hunter 3rd = 5 Cupids Affair 4th = 1 Don Almighty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 3 - 10 Reginae | ||
Sat Aug 18 2018 13:34 | 1st = 10 Reginae 2nd = 5 Cappamore 3rd = 1 Shinju 4th = 13 Seamagic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 3 - 11 Bryan | ||
Sat Aug 18 2018 13:30 | 1st = 11 Bryan 2nd = 18 Spirit Of Aquada 3rd = 2 Oberland 4th = 12 Seven Year Reward |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gilgandra Race 1 - 10 Sissies Choice | ||
Sat Aug 18 2018 13:26 | 1st = 10 Sissies Choice 2nd = 7 Artistic Queen 3rd = 13 Ginger Gypsy 4th = 6 Silent Oath |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waverley Race 5 - 10 Ram Sam Sam | ||
Sat Aug 18 2018 13:24 | 1st = 10 Ram Sam Sam 2nd = 9 Hello Mlady 3rd = 4 Duffers Creek 4th = 2 Dolcetto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 4 - 12 Fighting Teo | ||
Sat Aug 18 2018 13:22 | 1st = 12 Fighting Teo 2nd = 6 Meteorologist 3rd = 8 Sir Barnabus 4th = 10 Antigone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrandera Race 2 - 1 Monkery | ||
Sat Aug 18 2018 13:18 | 1st = 1 Monkery 2nd = 6 Bramlago 3rd = 5 Badge Of Honour 4th = 4 Ambusher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 3 - 8 Almanzora | ||
Sat Aug 18 2018 13:15 | 1st = 8 Almanzora 2nd = 3 Brook Magic 3rd = 6 Prince Mayted 4th = 1 Burradoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tatura Race 4 - 9 Game Of Love | ||
Sat Aug 18 2018 13:11 | 1st = 9 Game Of Love 2nd = 10 Pelonomena 3rd = 4 Just Artie 4th = 2 Big Roy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilcoy Race 1 - 1 El Venetian | ||
Sat Aug 18 2018 13:09 | 1st = 1 El Venetian 2nd = 3 Alcazar 3rd = 5 Red Monkey 4th = 6 Celestial Grey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 1 - 3 Sir Lopez | ||
Sat Aug 18 2018 13:06 | 1st = 3 Sir Lopez 2nd = 7 Killarney Kid 3rd = 5 Searaven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 5 - 3 Wrangler | ||
Sat Aug 18 2018 13:05 | 1st = 3 Wrangler 2nd = 4 Imblaze 3rd = 5 Ohceedee 4th = 8 Red Sky At Night |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 2 - 1 Viceman | ||
Sat Aug 18 2018 13:03 | 1st = 1 Viceman 2nd = 8 Zenkali 3rd = 6 Bungaree Boy 4th = 4 Tofu Mick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 2 - 2 Little Red Shoes | ||
Sat Aug 18 2018 12:59 | 1st = 2 Little Red Shoes 2nd = 4 La Renarde 3rd = 9 Bounding Badger 4th = 3 Destinys Reward |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 2 - 1 La Bella Diosa | ||
Sat Aug 18 2018 12:55 | 1st = 1 La Bella Diosa 2nd = 4 Creativity 3rd = 2 Crystal Fountain 4th = 5 True Excelsior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waverley Race 4 - 8 Glory Days | ||
Sat Aug 18 2018 12:49 | 1st = 8 Glory Days 2nd = 4 Just You 3rd = 7 Sea Star 4th = 5 Brother One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 3 - 7 Darktown Strutter | ||
Sat Aug 18 2018 12:47 | 1st = 7 Darktown Strutter 2nd = 10 Rebel Miss 3rd = 11 Blue Seattle 4th = 9 Girl In A Million |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrandera Race 1 - 7 Sweet Temptations | ||
Sat Aug 18 2018 12:43 | 1st = 7 Sweet Temptations 2nd = 10 Working Together 3rd = 5 Sarsaparilla 4th = 4 Call Me Spice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 2 - 10 Segenhoe | ||
Sat Aug 18 2018 12:40 | 1st = 10 Segenhoe 2nd = 5 Vaucluse Bay 3rd = 2 Red Alto 4th = 7 Follow Suit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tatura Race 3 - 3 Never Sue | ||
Sat Aug 18 2018 12:36 | 1st = 3 Never Sue 2nd = 10 Superego 3rd = 11 Longclaw 4th = 2 Kings Hand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 4 - 13 So Wicked | ||
Sat Aug 18 2018 12:32 | 1st = 13 So Wicked 2nd = 4 Van Diamond 3rd = 14 Aroader 4th = 5 Thee Auld Cruizer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 1 - 3 Justdini | ||
Sat Aug 18 2018 12:28 | 1st = 3 Justdini 2nd = 2 Tonys Decree 3rd = 1 Immersion 4th = 5 Set Beat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 1 - 7 Ligulate | ||
Sat Aug 18 2018 12:24 | 1st = 7 Ligulate 2nd = 3 The Haitian Poet 3rd = 8 Alison Of Tuffy 4th = 2 November Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 1 - 7 Miss Siska | ||
Sat Aug 18 2018 12:20 | 1st = 7 Miss Siska 2nd = 2 Naantali 3rd = 6 Lopartega 4th = 11 Tagreeda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waverley Race 3 - 7 Dark Princess | ||
Sat Aug 18 2018 12:16 | 1st = 7 Dark Princess 2nd = 1 Mauna Kea 3rd = 10 The Heiress 4th = 8 Wonderful Barbie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 2 - 4 Sugar Sizzle | ||
Sat Aug 18 2018 12:12 | 1st = 4 Sugar Sizzle 2nd = 5 Red Doulton 3rd = 7 Beach Baby 4th = 6 Trail Of Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 1 - 7 Butchoy | ||
Sat Aug 18 2018 12:05 | 1st = 7 Butchoy 2nd = 1 Cisco Bay 3rd = 12 Not Bossy 4th = 2 Evopex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tatura Race 2 - 11 Montenegro Man | ||
Sat Aug 18 2018 12:01 | 1st = 11 Montenegro Man 2nd = 5 Thai Connection 3rd = 3 Dennis 4th = 13 On The Podium |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 3 - 6 Pasabahce | ||
Sat Aug 18 2018 11:55 | 1st = 6 Pasabahce 2nd = 8 Banrock 3rd = 7 Trueman 4th = 3 Waipipi Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waverley Race 2 - 6 Hartley | ||
Sat Aug 18 2018 11:41 | 1st = 6 Hartley 2nd = 3 Middagurd 3rd = 7 Miss Lizzie 4th = 11 Play The Field |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 1 - 2 Awake The Stars | ||
Sat Aug 18 2018 11:37 | 1st = 2 Awake The Stars 2nd = 4 Sister Patti 3rd = 6 Tedder Avenue 4th = 3 Deer Mountain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tatura Race 1 - 7 Duchys Revenge | ||
Sat Aug 18 2018 11:31 | 1st = 7 Duchys Revenge 2nd = 3 Fighting Shadow 3rd = 1 Austell Bay 4th = 12 Rowling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 2 - 1 De Gaulle | ||
Sat Aug 18 2018 11:20 | 1st = 1 De Gaulle 2nd = 6 Alvins Dream 3rd = 2 My Gift 4th = 9 Prodigal Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waverley Race 1 - 5 Guy Fox | ||
Sat Aug 18 2018 11:03 | 1st = 5 Guy Fox 2nd = 4 Hamiltonian 3rd = 3 Wazuzu 4th = 1 Trisha Lea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 1 - 4 Jochen Rindt | ||
Sat Aug 18 2018 10:45 | 1st = 4 Jochen Rindt 2nd = 5 Athena Baby 3rd = 6 Youwantmore 4th = 1 Assign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 8 Judo | ||
Wed Jul 18 2018 23:57 | 1st = 8 Judo 2nd = 2 Napoleon Boy 3rd = 1 Party Goer 4th = 5 Jets Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 1 Blackberry Nip | ||
Wed Jul 18 2018 23:37 | 1st = 1 Blackberry Nip 2nd = 3 Carmalee 3rd = 8 Millers Inc 4th = 6 Zinnia Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 1 Fernandos Jewel | ||
Wed Jul 18 2018 23:17 | 1st = 1 Fernandos Jewel 2nd = 3 Incredible Evie 3rd = 2 Daisy Eyes 4th = 4 Precise Li |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 8 Zamazan | ||
Wed Jul 18 2018 22:56 | 1st = 8 Zamazan 2nd = 2 Twice As Wicked 3rd = 1 Penny Rocks 4th = 6 Rhiannons Last |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 4 Natural Rhythm | ||
Wed Jul 18 2018 22:47 | 1st = 4 Natural Rhythm 2nd = 7 Chief Command 3rd = 2 Logistic Kid 4th = 1 Augustus Dagloop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 7 Jerky Boy | ||
Wed Jul 18 2018 22:37 | 1st = 7 Jerky Boy 2nd = 8 Like Magic 3rd = 3 Le Baz 4th = 1 Minotaur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 5 Beluga Diamond | ||
Wed Jul 18 2018 22:30 | 1st = 5 Beluga Diamond 2nd = 2 Riverina Miss 3rd = 1 Belleperi Miss 4th = 4 Meehan Roy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 6 Rave On | ||
Wed Jul 18 2018 22:24 | 1st = 6 Rave On 2nd = 8 Dyna Bobbi 3rd = 3 Blackpool Alexis 4th = 4 Djarragun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 5 Tom Gundi | ||
Wed Jul 18 2018 22:20 | 1st = 5 Tom Gundi 2nd = 4 Crocodile Daisy 3rd = 3 Ookinaki Flyer 4th = 8 Mouse Lomar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 1 Saintly Jack | ||
Wed Jul 18 2018 22:13 | 1st = 1 Saintly Jack 2nd = 2 Birkenhead 3rd = 6 Dyna Owen 4th = 7 Pistol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 3 Simply Toby | ||
Wed Jul 18 2018 22:10 | 1st = 3 Simply Toby 2nd = 2 Fancy Irene 3rd = 6 Sweet Nangar 4th = 7 Cawbourne Swade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 6 Bombers Baby | ||
Wed Jul 18 2018 22:04 | 1st = 6 Bombers Baby 2nd = 4 Elite Ollie 3rd = 2 Platelayer 4th = 3 Pyrenees Inferno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 10 - 2 Suite Alexis | ||
Wed Jul 18 2018 22:01 | 1st = 2 Suite Alexis 2nd = 1 Betta Be Bundy 3rd = 9 Crash Course 4th = 6 Mysterious Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 8 Sunset Gucci | ||
Wed Jul 18 2018 21:58 | 1st = 8 Sunset Gucci 2nd = 4 Resting Toucher 3rd = 6 Go Pro 4th = 1 West On Daffy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 10 - 1 Song Of Courage | ||
Wed Jul 18 2018 21:53 | 1st = 1 Song Of Courage 2nd = 6 Sondel 3rd = 5 Make Me Happy 4th = 4 Veluti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 1 Aston Liesel | ||
Wed Jul 18 2018 21:51 | 1st = 1 Aston Liesel 2nd = 2 Phillip Keeping 3rd = 3 Rockalot 4th = 5 Eau Rouge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 3 Double Mack | ||
Wed Jul 18 2018 21:48 | 1st = 3 Double Mack 2nd = 8 Secret Of Ours 3rd = 5 Lets Win Meisha 4th = 6 Sofia The First |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 2 Queen Ophelia | ||
Wed Jul 18 2018 21:45 | 1st = 2 Queen Ophelia 2nd = 3 Miracles Happen 3rd = 6 Atlas True Blue 4th = 4 Completed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 9 - 4 Lika Vautin | ||
Wed Jul 18 2018 21:39 | 1st = 4 Lika Vautin 2nd = 5 Trip Dancer 3rd = 7 Double Tap 4th = 8 Kicker Crew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 2 West On Lily | ||
Wed Jul 18 2018 21:36 | 1st = 2 West On Lily 2nd = 8 Sir Barwood 3rd = 3 Canya Cotter 4th = 6 Ballistic Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 3 Lady Alliance | ||
Wed Jul 18 2018 21:28 | 1st = 3 Lady Alliance 2nd = 6 Mousey Mccoy 3rd = 1 Melissa Lee 4th = 7 Alina Grand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 4 Eleanor Rascal | ||
Wed Jul 18 2018 21:25 | 1st = 4 Eleanor Rascal 2nd = 7 Zipping Floyd 3rd = 2 Shauns Entity 4th = 3 Blazin Savannah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 7 Kyvalley Clichy | ||
Wed Jul 18 2018 21:20 | 1st = 7 Kyvalley Clichy 2nd = 8 Par Ici 3rd = 2 Orlando Storm 4th = 1 Billie Bronski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 2 Pumpernickel | ||
Wed Jul 18 2018 21:18 | 1st = 2 Pumpernickel 2nd = 3 Racketeer 3rd = 1 Mia Brae 4th = 5 Fierce Lomar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 8 - 7 Edgy | ||
Wed Jul 18 2018 21:15 | 1st = 7 Edgy 2nd = 5 Riff 3rd = 1 Prospect 4th = 2 Logical Option |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 4 Pyrotechnics | ||
Wed Jul 18 2018 21:11 | 1st = 4 Pyrotechnics 2nd = 2 Hello Im Bugsy 3rd = 7 Zabeeka 4th = 8 Lady Sings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 9 - 7 All The Way Mae | ||
Wed Jul 18 2018 21:10 | 1st = 7 All The Way Mae 2nd = 6 Ten Caisses 3rd = 4 My Jackofdiamonds 4th = 2 Charlottescrown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 2 Gehring Bale | ||
Wed Jul 18 2018 21:08 | 1st = 2 Gehring Bale 2nd = 5 Dyna Xerox 3rd = 8 Dyna Neitz 4th = 4 Mahi Indian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 2 Cosmic Zesta | ||
Wed Jul 18 2018 21:05 | 1st = 2 Cosmic Zesta 2nd = 4 Flash Lock 3rd = 3 Twin Brooks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 5 Miss Mia | ||
Wed Jul 18 2018 21:00 | 1st = 5 Miss Mia 2nd = 9 Hipstar 3rd = 8 Alot Of Cost 4th = 1 Shimanshyne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 2 Come Home | ||
Wed Jul 18 2018 20:58 | 1st = 2 Come Home 2nd = 5 Moon Prince 3rd = 6 Shannon Allen 4th = 1 Joffas Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 7 - 1 Mon Manny Beach | ||
Wed Jul 18 2018 20:55 | 1st = 1 Mon Manny Beach 2nd = 5 Bogie Teejay 3rd = 7 Copyist 4th = 8 Gracious Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 5 West On Violet | ||
Wed Jul 18 2018 20:52 | 1st = 5 West On Violet 2nd = 2 Rusty Wren 3rd = 8 Dhufish 4th = 4 Hello Im Rongo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 7 Canya Wilber | ||
Wed Jul 18 2018 20:48 | 1st = 7 Canya Wilber 2nd = 1 Really Magic 3rd = 8 Desiree Dancer 4th = 4 Lets Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 6 Ninghan Express | ||
Wed Jul 18 2018 20:45 | 1st = 6 Ninghan Express 2nd = 2 Blazin Fletch 3rd = 8 Aqua Cheetah 4th = 7 Double Stitched |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 3 Imperial Whiz | ||
Wed Jul 18 2018 20:40 | 1st = 3 Imperial Whiz 2nd = 7 La Grange 3rd = 1 Whizzbang Dan 4th = 2 Dellsun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 2 Soda Kid | ||
Wed Jul 18 2018 20:38 | 1st = 2 Soda Kid 2nd = 8 Lonnie Knight 3rd = 7 Awesome Catch 4th = 1 Lil Miss Earner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 6 - 7 Red Jamie | ||
Wed Jul 18 2018 20:35 | 1st = 7 Red Jamie 2nd = 10 Harry Harks 3rd = 1 Adhara Bay 4th = 5 Lexus Banner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 8 - 2 Sutter Star | ||
Wed Jul 18 2018 20:35 | 1st = 2 Sutter Star 2nd = 3 Jigamaroo 3rd = 4 Selfrighteousbouy 4th = 5 Wattabout Spangher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 2 Our Champion | ||
Wed Jul 18 2018 20:30 | 1st = 2 Our Champion 2nd = 11 Mini Miracle 3rd = 3 Modernday Falcon 4th = 1 Holdingno Currency |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 1 Bushmans Valley | ||
Wed Jul 18 2018 20:27 | 1st = 1 Bushmans Valley 2nd = 4 Quetzalli 3rd = 2 Kiowa Krah 4th = 6 Little Bit Extra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 6 Adam Mandam | ||
Wed Jul 18 2018 20:24 | 1st = 6 Adam Mandam 2nd = 7 Giant Bale 3rd = 10 Our Gal Livy 4th = 8 Pink Floyd |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 3 Iwo Jima | ||
Wed Jul 18 2018 20:21 | 1st = 3 Iwo Jima 2nd = 2 Aston Ginger 3rd = 6 Knocker Elly 4th = 8 Zipping Buddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 2 Rockin Rico | ||
Wed Jul 18 2018 20:18 | 1st = 2 Rockin Rico 2nd = 4 Real Obsession 3rd = 1 Crackerjack Doug 4th = 5 Wise Lewis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 5 - 6 Irish Spice | ||
Wed Jul 18 2018 20:15 | 1st = 6 Irish Spice 2nd = 8 Faringdon 3rd = 7 Lorde Cerine 4th = 3 Dream Bigger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 10 Majestic Player | ||
Wed Jul 18 2018 20:10 | 1st = 10 Majestic Player 2nd = 8 Aleppo Jewel 3rd = 5 Melpark Magic 4th = 9 Uncle Al |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 6 Tempered | ||
Wed Jul 18 2018 20:08 | 1st = 6 Tempered 2nd = 4 Hannah Bear 3rd = 7 Ringside 4th = 5 Its A Thrill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 2 Bogan Bomber | ||
Wed Jul 18 2018 20:05 | 1st = 2 Bogan Bomber 2nd = 8 Taken King 3rd = 9 Bugatti Bender 4th = 1 Fabrelass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 7 - 4 Delightful Junie | ||
Wed Jul 18 2018 20:05 | 1st = 4 Delightful Junie 2nd = 2 Bettor Go Go 3rd = 1 Big Mischief 4th = 5 Tactical Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 9 Spud | ||
Wed Jul 18 2018 20:00 | 1st = 9 Spud 2nd = 3 Chevals Racer 3rd = 12 Matatoki 4th = 6 Scorched |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 6 Loading Zone | ||
Wed Jul 18 2018 19:58 | 1st = 6 Loading Zone 2nd = 5 Winning Broke 3rd = 8 Living Daylights 4th = 7 Come On Enzo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 4 - 5 Speed Action | ||
Wed Jul 18 2018 19:55 | 1st = 5 Speed Action 2nd = 4 Hay Bonus 3rd = 6 Roman Sand 4th = 7 Happy Pantera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 4 Smooth Cash | ||
Wed Jul 18 2018 19:50 | 1st = 4 Smooth Cash 2nd = 7 Rainbow Comet 3rd = 3 Casuarina Belmer 4th = 2 Karloo Kokoda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 1 Johnnie Red | ||
Wed Jul 18 2018 19:48 | 1st = 1 Johnnie Red 2nd = 6 Last Outlaw 3rd = 2 Mickey Rawson 4th = 8 Standing Bear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 5 Double Up Dee | ||
Wed Jul 18 2018 19:45 | 1st = 5 Double Up Dee 2nd = 4 Ellie Belles 3rd = 1 Zombie 4th = 3 Cosmic Blend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 6 Desert Flyer | ||
Wed Jul 18 2018 19:40 | 1st = 6 Desert Flyer 2nd = 5 Zhenya 3rd = 2 Kyvalley Topcat 4th = 7 Destinee Jenilou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 1 Crackerjack Skip | ||
Wed Jul 18 2018 19:38 | 1st = 1 Crackerjack Skip 2nd = 2 Miss Murino 3rd = 4 Knockers Gold 4th = 3 Blue Gene Bowie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 6 - 4 Yatsenyuk Leis | ||
Wed Jul 18 2018 19:35 | 1st = 4 Yatsenyuk Leis 2nd = 2 Pezzamystic 3rd = 3 Class Tells 4th = 5 Statement Please |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 3 - 8 Opportunity Six | ||
Wed Jul 18 2018 19:35 | 1st = 8 Opportunity Six 2nd = 7 Downhill 3rd = 4 Five Forty 4th = 3 Loch Me Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 6 Ghent | ||
Wed Jul 18 2018 19:30 | 1st = 6 Ghent 2nd = 10 The Blue Valiant 3rd = 3 Justabitlikemum 4th = 5 Daenerys Stormborn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 2 Qatar Girl | ||
Wed Jul 18 2018 19:28 | 1st = 2 Qatar Girl 2nd = 8 Dark Hombre 3rd = 3 Jayanti 4th = 6 Ebonique |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 8 Maximum Drive | ||
Wed Jul 18 2018 19:25 | 1st = 8 Maximum Drive 2nd = 3 Num Chuck Chicki 3rd = 1 Wilshire Boy 4th = 7 Dirty Deed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 1 Rock Bottom | ||
Wed Jul 18 2018 19:20 | 1st = 1 Rock Bottom 2nd = 2 Tulhurst Terror 3rd = 5 Smiling Sam 4th = 3 Cobbler Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 3 Grey Ghost | ||
Wed Jul 18 2018 19:18 | 1st = 3 Grey Ghost 2nd = 8 Snags Mckenzie 3rd = 2 Falconetti 4th = 5 Applied |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 2 - 2 Scott The Hook | ||
Wed Jul 18 2018 19:15 | 1st = 2 Scott The Hook 2nd = 4 Fashion Flirt 3rd = 3 Pawticipation 4th = 1 Lightning Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 9 President Roydon | ||
Wed Jul 18 2018 19:10 | 1st = 9 President Roydon 2nd = 8 Miss Intense 3rd = 4 Ranes 4th = 10 Myrtle Vale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 6 Terrah Round | ||
Wed Jul 18 2018 19:08 | 1st = 6 Terrah Round 2nd = 2 Enhanced Power 3rd = 3 Lava Lamp 4th = 5 Covfefe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 5 - 7 Star Chamber | ||
Wed Jul 18 2018 19:05 | 1st = 7 Star Chamber 2nd = 2 Poker Storm 3rd = 6 Fortino 4th = 5 Rocknrollhighlight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 2 Jenmar Classic | ||
Wed Jul 18 2018 19:05 | 1st = 2 Jenmar Classic 2nd = 4 Devine Stage 3rd = 8 My Halo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 9 Novena Rose | ||
Wed Jul 18 2018 19:00 | 1st = 9 Novena Rose 2nd = 7 The Floyd 3rd = 8 Diabolo Star 4th = 5 Modern Thought |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 8 Auggie | ||
Wed Jul 18 2018 18:58 | 1st = 8 Auggie 2nd = 2 Rileys Paige 3rd = 7 Miyagi Magic 4th = 3 Texas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 8 - 4 Stockyard Gossip | ||
Wed Jul 18 2018 18:55 | 1st = 4 Stockyard Gossip 2nd = 5 Another Story 3rd = 3 Turbo Power 4th = 8 Dynabelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 1 - 1 Grand Bennie | ||
Wed Jul 18 2018 18:52 | 1st = 1 Grand Bennie 2nd = 3 Master Card 3rd = 5 Fiesty Senorita 4th = 7 Stilted Chatter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 9 Smithstars Lexus | ||
Wed Jul 18 2018 18:47 | 1st = 9 Smithstars Lexus 2nd = 6 Hidden Courage 3rd = 3 Im Cool Harry 4th = 1 Wrangler Duke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 8 Cruzin | ||
Wed Jul 18 2018 18:44 | 1st = 8 Cruzin 2nd = 7 Zipping Tex 3rd = 1 Hot Spuds 4th = 4 Daisy Me Diggin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 2 Illawong Luna | ||
Wed Jul 18 2018 18:39 | 1st = 2 Illawong Luna 2nd = 5 Oneoftheclan 3rd = 9 Imsettogo 4th = 4 Dontouch The Duco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 5 Iceni Crusader | ||
Wed Jul 18 2018 18:36 | 1st = 5 Iceni Crusader 2nd = 4 Quick Collision 3rd = 1 Scott Muscle 4th = 7 Rapid Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 4 - 6 Elect To Go | ||
Wed Jul 18 2018 18:32 | 1st = 6 Elect To Go 2nd = 8 Modern Chic 3rd = 5 Reckless Abandon 4th = 2 Miss Atomic Betty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 12 - 4 Fabwik | ||
Wed Jul 18 2018 18:32 | 1st = 4 Fabwik 2nd = 9 Elite James 3rd = 6 Dakota Reece 4th = 7 Pawesome Nelly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 1 Victree Mikayla | ||
Wed Jul 18 2018 18:27 | 1st = 1 Victree Mikayla 2nd = 10 JUST JOSHIN 3rd = 4 Happy Feelings 4th = 8 Willsintown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 11 - 2 Paws Of Winslow | ||
Wed Jul 18 2018 18:24 | 1st = 2 Paws Of Winslow 2nd = 10 Lady Layla 3rd = 1 Brandy Lime 4th = 8 Jack In Motion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 7 - 9 Kellys Gem | ||
Wed Jul 18 2018 18:20 | 1st = 9 Kellys Gem 2nd = 7 Persian Princess 3rd = 5 Juicing Carrots 4th = 10 The Rake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 8 Miss Rodriguez | ||
Wed Jul 18 2018 18:15 | 1st = 8 Miss Rodriguez 2nd = 7 Our Little Digger 3rd = 6 Bradness Eldefuego 4th = 10 Freddy Funk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 5 Jackie Jai | ||
Wed Jul 18 2018 18:12 | 1st = 5 Jackie Jai 2nd = 4 Vanderville 3rd = 7 Klondike Gold 4th = 1 Our Flying Laura |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 8 Amity Marlow | ||
Wed Jul 18 2018 18:09 | 1st = 8 Amity Marlow 2nd = 6 Run Rosie 3rd = 7 Rosco Fields 4th = 1 Jeannie Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 7 Tenniele Erin | ||
Wed Jul 18 2018 18:04 | 1st = 7 Tenniele Erin 2nd = 8 Diamond Cullen 3rd = 6 Miss Victoria 4th = 3 Champagne Comedy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 2 Clue Master | ||
Wed Jul 18 2018 18:02 | 1st = 2 Clue Master 2nd = 4 Delly Vedova 3rd = 7 Limpy Jackson 4th = 8 Five Eight Dall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 9 Rocknroll Dude | ||
Wed Jul 18 2018 17:57 | 1st = 9 Rocknroll Dude 2nd = 7 Changeoverme 3rd = 10 Buddy Babcock 4th = 11 The Next Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 4 Miss Adok | ||
Wed Jul 18 2018 17:55 | 1st = 4 Miss Adok 2nd = 2 Cinnamon Cindy 3rd = 10 Freds My Name 4th = 5 Chillby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 6 Steel | ||
Wed Jul 18 2018 17:52 | 1st = 6 Steel 2nd = 3 Barwell Boy 3rd = 2 Destini Wahoo 4th = 8 Goose Buzz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 3 - 9 Boltnmach | ||
Wed Jul 18 2018 17:52 | 1st = 9 Boltnmach 2nd = 12 Monarkmac 3rd = 6 Mavis Merle 4th = 7 No Apachemee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 9 Ominous Warning | ||
Wed Jul 18 2018 17:47 | 1st = 9 Ominous Warning 2nd = 10 Walk On Kimmy 3rd = 8 If Hes Lucky 4th = 7 Family Ambition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 2 Rev Set | ||
Wed Jul 18 2018 17:44 | 1st = 2 Rev Set 2nd = 4 Watos Dream 3rd = 3 Gemena Road 4th = 8 Emperor Shacoby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 6 - 1 Salon Du Cheval | ||
Wed Jul 18 2018 17:40 | 1st = 1 Salon Du Cheval 2nd = 9 Tortina 3rd = 2 Abeldane 4th = 12 Saxappeal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 8 Mr No Worries | ||
Wed Jul 18 2018 17:37 | 1st = 8 Mr No Worries 2nd = 1 Some Spark 3rd = 2 Parvati Grange 4th = 7 Tat Scooby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 8 Rock N Roll Chapel | ||
Wed Jul 18 2018 17:35 | 1st = 8 Rock N Roll Chapel 2nd = 1 The Lone Dancer 3rd = 4 Ozzie Bogan 4th = 3 Vasari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 7 Natural Fury | ||
Wed Jul 18 2018 17:32 | 1st = 7 Natural Fury 2nd = 2 Victa Roz 3rd = 8 Top Weight 4th = 5 Victa Pedrosa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 9 The Ides Of March | ||
Wed Jul 18 2018 17:28 | 1st = 9 The Ides Of March 2nd = 6 Janies Got A Gun 3rd = 7 Lethal Promise 4th = 5 Subtle Advice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 6 - 8 Hammered Art | ||
Wed Jul 18 2018 17:25 | 1st = 8 Hammered Art 2nd = 7 Quantum Dot 3rd = 6 Grand Teton 4th = 3 Spartan Eagle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 2 - 13 Do It For Dave | ||
Wed Jul 18 2018 17:23 | 1st = 13 Do It For Dave 2nd = 10 Heza Rummage 3rd = 9 Metro Star 4th = 1 Good Feelings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 7 Sir Nicholas | ||
Wed Jul 18 2018 17:22 | 1st = 7 Sir Nicholas 2nd = 1 Night Thief 3rd = 8 Millarro 4th = 3 Black Dakota |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 3 Miss Legality | ||
Wed Jul 18 2018 17:19 | 1st = 3 Miss Legality 2nd = 5 Wolf Point 3rd = 6 Golden Blaze 4th = 1 Seabrook Indi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 9 Shandance | ||
Wed Jul 18 2018 17:14 | 1st = 9 Shandance 2nd = 3 Volaticus 3rd = 2 Tulhurst Cash 4th = 12 Dont Tell Errol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 8 Tuggeragh | ||
Wed Jul 18 2018 17:12 | 1st = 8 Tuggeragh 2nd = 5 Topology 3rd = 7 Menzel Boys 4th = 1 Mackinlay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 1 Saint Tommy | ||
Wed Jul 18 2018 17:07 | 1st = 1 Saint Tommy 2nd = 8 Ideal Gambler 3rd = 4 Stunning I Am 4th = 10 Audaz Bonita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 8 Rapid Trigga | ||
Wed Jul 18 2018 17:04 | 1st = 8 Rapid Trigga 2nd = 1 Watta Barghest 3rd = 2 Rodeo Sweetheart 4th = 7 Cracked Model |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 5 - 5 Countess Natasha | ||
Wed Jul 18 2018 17:00 | 1st = 5 Countess Natasha 2nd = 6 Princess Tara 3rd = 4 Chenery Red 4th = 8 Sound Of Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 1 - 8 Aitutaki | ||
Wed Jul 18 2018 16:58 | 1st = 8 Aitutaki 2nd = 7 Victoria Pass 3rd = 12 Giant Steps 4th = 13 Demonstrative |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 4 Victa Wink | ||
Wed Jul 18 2018 16:57 | 1st = 4 Victa Wink 2nd = 2 Yes Sarge 3rd = 7 Dashing Hope 4th = 1 Harbormaster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 2 Facts Dont Lie | ||
Wed Jul 18 2018 16:54 | 1st = 2 Facts Dont Lie 2nd = 4 Parsnip 3rd = 1 Lonesome Spring 4th = 6 Argyle Lucifer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 8 Riverleigh William | ||
Wed Jul 18 2018 16:53 | 1st = 8 Riverleigh William 2nd = 9 Mr Meddle 3rd = 7 Comigal 4th = 6 Red Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 5 - 6 Halogem | ||
Wed Jul 18 2018 16:50 | 1st = 6 Halogem 2nd = 3 Wicked Rhythm 3rd = 10 Redwood Gardens 4th = 2 Exonerate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 8 - 7 A Little Chunky | ||
Wed Jul 18 2018 16:45 | 1st = 7 A Little Chunky 2nd = 3 Youbetcha 3rd = 11 First Draft 4th = 5 Archway To Heaven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 4 Rich Tom | ||
Wed Jul 18 2018 16:42 | 1st = 4 Rich Tom 2nd = 8 Sunny Pitubi 3rd = 6 Irinka Lyn 4th = 5 Miss Brooklyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 1 Onya Grover | ||
Wed Jul 18 2018 16:39 | 1st = 1 Onya Grover 2nd = 2 Undeniably 3rd = 6 Jimmy Got Style 4th = 7 Jacks Pick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 7 - 7 On the Spot | ||
Wed Jul 18 2018 16:38 | 1st = 7 On the Spot 2nd = 15 Soft Top 3rd = 3 Exceedingly 4th = 10 Felino Bel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 7 Keep On Choppin | ||
Wed Jul 18 2018 16:35 | 1st = 7 Keep On Choppin 2nd = 8 Crinkle Cut 3rd = 2 Spring King 4th = 9 Bluey Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 8 - 11 Paremuus Boy | ||
Wed Jul 18 2018 16:30 | 1st = 11 Paremuus Boy 2nd = 14 Maxey Campo 3rd = 4 Like To Think So 4th = 8 Lord Tennyson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 2 Princess Nala | ||
Wed Jul 18 2018 16:27 | 1st = 2 Princess Nala 2nd = 3 Galaxy Banner 3rd = 1 Mallee Kade 4th = 4 Shakaka Royale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 4 - 5 Supreme Force | ||
Wed Jul 18 2018 16:24 | 1st = 5 Supreme Force 2nd = 9 Froggotten 3rd = 3 Electric Light 4th = 6 Metallic Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 1 Swell It Is | ||
Wed Jul 18 2018 16:22 | 1st = 1 Swell It Is 2nd = 6 Dream Boulevard 3rd = 8 Hardys Banjo 4th = 7 Troy Boyce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 7 - 1 Curragh | ||
Wed Jul 18 2018 16:20 | 1st = 1 Curragh 2nd = 4 Intueri 3rd = 8 Balmain Boy 4th = 11 Valentino Rossa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 5 Breemelia Swift | ||
Wed Jul 18 2018 16:17 | 1st = 5 Breemelia Swift 2nd = 2 Wanchai Express 3rd = 7 Chevy Tron 4th = 1 So Si Bonne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 4 - 6 Niccorossa | ||
Wed Jul 18 2018 16:14 | 1st = 6 Niccorossa 2nd = 7 Perpetual Bliss 3rd = 8 Dust N Diamonds 4th = 5 Miss Mosh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 7 - 2 Wanted By All | ||
Wed Jul 18 2018 16:10 | 1st = 2 Wanted By All 2nd = 1 Emmookis Dash 3rd = 5 Polar Vortex 4th = 12 Kingsgrove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 7 Sudden Motion | ||
Wed Jul 18 2018 16:07 | 1st = 7 Sudden Motion 2nd = 2 Nightside 3rd = 8 Tick The Zipper 4th = 6 Yappa Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 2 Krisbar Blue Fox | ||
Wed Jul 18 2018 16:04 | 1st = 2 Krisbar Blue Fox 2nd = 8 Chinotto 3rd = 7 Pritil Manila 4th = 5 Dark Tyde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 6 - 3 Daring Deeds | ||
Wed Jul 18 2018 16:03 | 1st = 3 Daring Deeds 2nd = 4 Biantic 3rd = 11 Iowa 4th = 7 Wackem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 1 Victor Roy | ||
Wed Jul 18 2018 16:00 | 1st = 1 Victor Roy 2nd = 6 Woodside King 3rd = 4 Justice Elite 4th = 2 Port Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 7 - 11 Red Chouxs | ||
Wed Jul 18 2018 15:55 | 1st = 11 Red Chouxs 2nd = 14 The Passage 3rd = 7 Radical 4th = 9 Minoan Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 2 Million To One | ||
Wed Jul 18 2018 15:52 | 1st = 2 Million To One 2nd = 1 Lava Lady 3rd = 3 Honey In Motion 4th = 6 Dear Watson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 3 - 6 Jenabel | ||
Wed Jul 18 2018 15:49 | 1st = 6 Jenabel 2nd = 5 Just Elated 3rd = 3 Lucky Legacy 4th = 8 Just Like That |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 7 Dashing Dyson | ||
Wed Jul 18 2018 15:47 | 1st = 7 Dashing Dyson 2nd = 2 Star Project 3rd = 10 Lady Pippa 4th = 5 Unique Quality |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 6 - 9 Coolotta | ||
Wed Jul 18 2018 15:45 | 1st = 9 Coolotta 2nd = 4 Tonsor 3rd = 3 Tenorino 4th = 10 Dorf Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 1 Blessed In Black | ||
Wed Jul 18 2018 15:42 | 1st = 1 Blessed In Black 2nd = 5 Midnight Mcqueen 3rd = 3 Willow Bubbles 4th = 8 Redhead Chez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 3 - 10 Ombromani | ||
Wed Jul 18 2018 15:39 | 1st = 10 Ombromani 2nd = 5 Zap 3rd = 4 Preemptive 4th = 1 Windsor Cup |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 6 - 6 Playfellow | ||
Wed Jul 18 2018 15:35 | 1st = 6 Playfellow 2nd = 15 Zaazoe 3rd = 12 Social Media 4th = 14 Boldacious Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 4 Tombstone Boy | ||
Wed Jul 18 2018 15:32 | 1st = 4 Tombstone Boy 2nd = 8 Winlock Eleven 3rd = 2 Mjolnirs Might 4th = 5 Silly As |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 2 Zipping Lyric | ||
Wed Jul 18 2018 15:29 | 1st = 2 Zipping Lyric 2nd = 7 Dyna Sarah 3rd = 6 Sweet Potato 4th = 1 Nellie Shan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 5 - 3 Anzio | ||
Wed Jul 18 2018 15:28 | 1st = 3 Anzio 2nd = 5 Canongate 3rd = 2 Geometrist 4th = 6 Sicario |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 1 Gomez Sanchez | ||
Wed Jul 18 2018 15:25 | 1st = 1 Gomez Sanchez 2nd = 4 Stingas Mate 3rd = 2 Zipping Boyd 4th = 5 Sisco Dun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 1 Wikabree | ||
Wed Jul 18 2018 15:22 | 1st = 1 Wikabree 2nd = 7 Vipers Mission 3rd = 4 Woodside Duke 4th = 5 Spring Carter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 6 - 10 Pioneertown | ||
Wed Jul 18 2018 15:20 | 1st = 10 Pioneertown 2nd = 2 Streetcar To Stars 3rd = 1 Big Hammer 4th = 9 Sasko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 2 Blue Texada | ||
Wed Jul 18 2018 15:17 | 1st = 2 Blue Texada 2nd = 5 Sleek Style 3rd = 7 Trav Said 4th = 1 Fantasia Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 2 - 8 Double Bubble | ||
Wed Jul 18 2018 15:14 | 1st = 8 Double Bubble 2nd = 1 False Statement 3rd = 5 Metro Boy 4th = 6 Red Roar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 2 My Mate Bunji | ||
Wed Jul 18 2018 15:13 | 1st = 2 My Mate Bunji 2nd = 4 Sherlock Holmes 3rd = 8 News Room 4th = 5 Flying Fernando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 5 - 2 Follow Suit | ||
Wed Jul 18 2018 15:10 | 1st = 2 Follow Suit 2nd = 6 Allcash 3rd = 8 Cormac 4th = 5 Prescience |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 2 Micky Rads | ||
Wed Jul 18 2018 15:10 | 1st = 2 Micky Rads 2nd = 9 White Swirl 3rd = 5 Kamchatka Lenny 4th = 7 Starbright Toby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 4 Kayleys Comet | ||
Wed Jul 18 2018 15:07 | 1st = 4 Kayleys Comet 2nd = 1 Katlin 3rd = 2 Scorching Lucy 4th = 8 Shiny Bright |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 2 - 3 Kilim | ||
Wed Jul 18 2018 15:04 | 1st = 3 Kilim 2nd = 1 Your Excellency 3rd = 7 El Toranado 4th = 4 Ticket To Toorak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 2 Premier Choix | ||
Wed Jul 18 2018 15:02 | 1st = 2 Premier Choix 2nd = 6 Woodside Rambo 3rd = 1 Aston Klara 4th = 7 Vanzant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 5 - 12 East Indiaman | ||
Wed Jul 18 2018 15:00 | 1st = 12 East Indiaman 2nd = 7 Lostarc 3rd = 9 Texas Miller 4th = 14 Habanero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 1 Spritely Bill | ||
Wed Jul 18 2018 14:57 | 1st = 1 Spritely Bill 2nd = 4 Mr Apollo 3rd = 2 Jemmas Magic 4th = 8 Mams Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 4 - 5 Elixir | ||
Wed Jul 18 2018 14:53 | 1st = 5 Elixir 2nd = 1 Arriba 3rd = 8 Casual Witness 4th = 13 Too Hot To Hold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 2 Blue Shadows | ||
Wed Jul 18 2018 14:50 | 1st = 2 Blue Shadows 2nd = 1 Rappa Flash 3rd = 8 Galina Reznikov 4th = 6 Wok Fried Yabby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 5 - 3 Greyworm | ||
Wed Jul 18 2018 14:45 | 1st = 3 Greyworm 2nd = 17 Stryke Rock 3rd = 19 Bella Luciana 4th = 15 Typhoon Rubi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 3 Premier Tejay | ||
Wed Jul 18 2018 14:42 | 1st = 3 Premier Tejay 2nd = 2 Cosmo Bill 3rd = 6 Tubby Turner 4th = 4 Cometron Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 1 - 4 Kakadu | ||
Wed Jul 18 2018 14:39 | 1st = 4 Kakadu 2nd = 8 Prince Andrei 3rd = 1 Braggadocios 4th = 3 Global Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 4 - 1 Island Missile | ||
Wed Jul 18 2018 14:35 | 1st = 1 Island Missile 2nd = 9 Mad Fox 3rd = 8 Buffy 4th = 3 Mascot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 9 - 1 Mount Midoriyama | ||
Wed Jul 18 2018 14:34 | 1st = 1 Mount Midoriyama 2nd = 2 Answer Back 3rd = 6 Gingee 4th = 10 Lady Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 7 Zelzer Allen | ||
Wed Jul 18 2018 14:32 | 1st = 7 Zelzer Allen 2nd = 1 Ima Mystery Girl 3rd = 2 Alta Linea 4th = 4 Sweet Bourbski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 1 - 1 Culzean | ||
Wed Jul 18 2018 14:29 | 1st = 1 Culzean 2nd = 3 Sky Muster 3rd = 5 Cleese 4th = 4 Tuscarora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 4 - 1 Exalted Craftsman | ||
Wed Jul 18 2018 14:25 | 1st = 1 Exalted Craftsman 2nd = 13 Big Top 3rd = 2 Gold Maestro 4th = 8 Every Breath |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 5 Jetta Knight | ||
Wed Jul 18 2018 14:22 | 1st = 5 Jetta Knight 2nd = 3 Wheelie Wheels 3rd = 1 Iron Monarch 4th = 8 Big Trigger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 3 - 4 So You Wish | ||
Wed Jul 18 2018 14:18 | 1st = 4 So You Wish 2nd = 3 Ruler 3rd = 6 Moreska Sword 4th = 7 Nowiseverything |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 3 Rogers In Town | ||
Wed Jul 18 2018 14:15 | 1st = 3 Rogers In Town 2nd = 5 Dyna Fabrice 3rd = 1 Envy Heist 4th = 2 Aeroplane Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - New Zealand Race 5 - 4 Bigtime Minnie | ||
Wed Jul 18 2018 14:13 | 1st = 4 Bigtime Minnie 2nd = 1 Gurus Choice 3rd = 2 Homebush Bailey 4th = 3 Nippa Eel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 4 - 8 Special Diva | ||
Wed Jul 18 2018 14:10 | 1st = 8 Special Diva 2nd = 5 Bellaria 3rd = 2 Hussys Glow 4th = 3 Lopartega |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 8 Shot Clock | ||
Wed Jul 18 2018 14:07 | 1st = 8 Shot Clock 2nd = 6 Syfy Hero 3rd = 1 Hay Nanny 4th = 3 Miss Amelia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 8 - 3 Bransome | ||
Wed Jul 18 2018 14:04 | 1st = 3 Bransome 2nd = 4 Quantum 3rd = 1 Wooden Edge 4th = 11 Good Vibes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 3 - 1 Live To Dream | ||
Wed Jul 18 2018 14:00 | 1st = 1 Live To Dream 2nd = 3 Mollyfied 3rd = 5 Classic Thoughts 4th = 2 The Iron Maiden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - New Zealand Race 4 - 7 Culvie Den | ||
Wed Jul 18 2018 13:56 | 1st = 7 Culvie Den 2nd = 9 Cawbourne Looks 3rd = 8 Bigtime Dean 4th = 3 Pat Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 8 Kraken Bam Bam | ||
Wed Jul 18 2018 13:55 | 1st = 8 Kraken Bam Bam 2nd = 4 Hillside Lady 3rd = 7 Sable Sass 4th = 5 Lena Lake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 3 - 12 Carlaluisa | ||
Wed Jul 18 2018 13:50 | 1st = 12 Carlaluisa 2nd = 9 Our Benevento 3rd = 7 Foie Gras 4th = 8 Jacks Sister |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 3 Super Cesc | ||
Wed Jul 18 2018 13:47 | 1st = 3 Super Cesc 2nd = 2 Katie Who 3rd = 6 Tundra Storm 4th = 7 Holly Knocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 2 - 4 Epic Piper | ||
Wed Jul 18 2018 13:43 | 1st = 4 Epic Piper 2nd = 5 Lady Bing 3rd = 1 Notonya Nelly 4th = 6 Stylish Lover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 5 Sisco Ride | ||
Wed Jul 18 2018 13:40 | 1st = 5 Sisco Ride 2nd = 2 Dyna Benny 3rd = 1 Bonts Magic 4th = 6 My Girl Belena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - New Zealand Race 3 - 5 Homebush Kazzy | ||
Wed Jul 18 2018 13:38 | 1st = 5 Homebush Kazzy 2nd = 1 Dyna Bentley 3rd = 2 Rocky Top 4th = 8 Cannonball Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 3 - 12 Palmateer | ||
Wed Jul 18 2018 13:35 | 1st = 12 Palmateer 2nd = 4 Zedda 3rd = 1 Janes Angel 4th = 9 Pure Colour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 1 Rosealie Who | ||
Wed Jul 18 2018 13:32 | 1st = 1 Rosealie Who 2nd = 5 Back Play 3rd = 2 Regal Recall 4th = 8 Nans Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 7 - 5 The Poormanzabeel | ||
Wed Jul 18 2018 13:29 | 1st = 5 The Poormanzabeel 2nd = 9 Velveteen 3rd = 1 Campobasso 4th = 2 Deluxe Edition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 2 - 3 Osorno | ||
Wed Jul 18 2018 13:25 | 1st = 3 Osorno 2nd = 5 Echo Gem 3rd = 8 Onthetake 4th = 13 Le Lude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 5 Clovally Granite | ||
Wed Jul 18 2018 13:22 | 1st = 5 Clovally Granite 2nd = 2 Dyna Alistair 3rd = 8 Our Didda 4th = 7 Loch Monster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - New Zealand Race 2 - 2 Zara Zara | ||
Wed Jul 18 2018 13:19 | 1st = 2 Zara Zara 2nd = 8 Bigtime Hunter 3rd = 1 Cawbourne Sandy 4th = 9 Bigtime On Track |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 2 - 5 Domination | ||
Wed Jul 18 2018 13:15 | 1st = 5 Domination 2nd = 3 Brimarvi Vehero 3rd = 11 Cibachrome 4th = 8 Troublesome Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 5 El Romano | ||
Wed Jul 18 2018 13:12 | 1st = 5 El Romano 2nd = 1 Sugar Boy 3rd = 6 So Crazy 4th = 4 Haras Surf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 1 - 3 Linlithgow | ||
Wed Jul 18 2018 13:08 | 1st = 3 Linlithgow 2nd = 4 Zegota 3rd = 2 Initialize 4th = 1 Postmaster General |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 1 Loch Mac | ||
Wed Jul 18 2018 13:05 | 1st = 1 Loch Mac 2nd = 2 Zipping Quinsee 3rd = 7 Dynamic Street 4th = 5 Fifty Dollar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - New Zealand Race 1 - 1 Opehu Express | ||
Wed Jul 18 2018 13:02 | 1st = 1 Opehu Express 2nd = 6 Killer Frost 3rd = 2 Hurricane Al 4th = 8 Nics Fab |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 2 - 12 Our Libretto | ||
Wed Jul 18 2018 13:00 | 1st = 12 Our Libretto 2nd = 4 Peppino 3rd = 9 Emily I Am 4th = 6 The Sword |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - | ||
Wed Jul 18 2018 12:57 | 2nd = 1 Tobacco King 3rd = 3 Magic Summer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 8 Ringbark Bella | ||
Wed Jul 18 2018 12:57 | 1st = 8 Ringbark Bella 2nd = 1 Tobacco King 3rd = 3 Magic Summer 4th = 5 Fernando Blaster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 6 - 2 Zamora | ||
Wed Jul 18 2018 12:54 | 1st = 2 Zamora 2nd = 1 Istimagic 3rd = 3 Big Meadsy 4th = 8 Zedsational |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 1 - 3 Star Of The Seas | ||
Wed Jul 18 2018 12:50 | 1st = 3 Star Of The Seas 2nd = 2 Salvador 3rd = 1 Homework 4th = 6 Smartypy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 3 Ayo Joy | ||
Wed Jul 18 2018 12:47 | 1st = 3 Ayo Joy 2nd = 5 Rowchester Flash 3rd = 4 Star Reiko 4th = 2 Cool Coco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 7 All Black Star | ||
Wed Jul 18 2018 12:44 | 1st = 7 All Black Star 2nd = 9 Go Show 3rd = 6 Princess Pea 4th = 5 Bigtime Logan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 1 - 4 Belzella | ||
Wed Jul 18 2018 12:40 | 1st = 4 Belzella 2nd = 8 Isca Augusta 3rd = 3 Bayou 4th = 1 Binding Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 1 Isadora Frosted | ||
Wed Jul 18 2018 12:37 | 1st = 1 Isadora Frosted 2nd = 4 Annie Said 3rd = 6 Dam The Man 4th = 3 Missy Fergus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 2 Elaine Avenue | ||
Wed Jul 18 2018 12:31 | 1st = 2 Elaine Avenue 2nd = 6 Staying In Paris 3rd = 8 Diego Fernando 4th = 1 Dyna Francine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 4 Tuna Speed | ||
Wed Jul 18 2018 12:28 | 1st = 4 Tuna Speed 2nd = 6 Bigtime Maci 3rd = 1 Go Ring 4th = 8 Retail Mayhem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 1 - 8 Grand Wish | ||
Wed Jul 18 2018 12:25 | 1st = 8 Grand Wish 2nd = 7 Chevalier Deon 3rd = 5 Seewhatshebrings 4th = 3 Burlington Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 5 - 1 Thenamesbond | ||
Wed Jul 18 2018 12:19 | 1st = 1 Thenamesbond 2nd = 5 Notabadrooster 3rd = 3 Kings Deep 4th = 2 Ngatira Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 7 Dyna Artist | ||
Wed Jul 18 2018 12:15 | 1st = 7 Dyna Artist 2nd = 2 Bourbski Bar 3rd = 6 Coffee Scroll 4th = 8 Dyna Zultan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 6 Mischief Viking | ||
Wed Jul 18 2018 12:10 | 1st = 6 Mischief Viking 2nd = 9 Lucky Mick 3rd = 3 Spot On Hearty 4th = 8 Dream On Dreamer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 5 Cawbourne Liz | ||
Wed Jul 18 2018 11:53 | 1st = 5 Cawbourne Liz 2nd = 2 Secret Indy 3rd = 8 Night Howler 4th = 3 Cawbourne Johno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 4 - 2 Tin Soldier | ||
Wed Jul 18 2018 11:44 | 1st = 2 Tin Soldier 2nd = 4 Gazzara 3rd = 3 Overthemark 4th = 8 Toffee Pop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 8 Brad Baxter | ||
Wed Jul 18 2018 11:35 | 1st = 8 Brad Baxter 2nd = 3 Cawbourne Chops 3rd = 2 Buzzy Gem 4th = 6 Jelani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 1 Jericho Warrior | ||
Wed Jul 18 2018 11:18 | 1st = 1 Jericho Warrior 2nd = 7 Bigtime Hannah 3rd = 8 Homebush Tulip 4th = 3 Uno Again |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 3 - 9 Baboonski | ||
Wed Jul 18 2018 11:09 | 1st = 9 Baboonski 2nd = 5 Canzac 3rd = 2 Gutsy Gussie 4th = 10 Poppin Bubbles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 7 Set The Limit | ||
Wed Jul 18 2018 11:00 | 1st = 7 Set The Limit 2nd = 3 Leos Son 3rd = 5 Bigtime Henry 4th = 4 Alamein Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 10 Slick Star | ||
Wed Jul 18 2018 10:43 | 1st = 10 Slick Star 2nd = 6 Homebush Shea 3rd = 8 Little Tornado 4th = 4 Idol Alan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 2 - 6 Suffice To Say | ||
Wed Jul 18 2018 10:34 | 1st = 6 Suffice To Say 2nd = 4 Henry Tudor 3rd = 2 Bay Rocker 4th = 1 Fast Catch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 4 Bigtime Reece | ||
Wed Jul 18 2018 10:25 | 1st = 4 Bigtime Reece 2nd = 7 Mischief Seeker 3rd = 1 Swift Liberty 4th = 3 Kylie Jean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 1 Flying Koko | ||
Wed Jul 18 2018 10:08 | 1st = 1 Flying Koko 2nd = 3 Arthurs Crown 3rd = 2 Arm Turner 4th = 4 Banjo Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 1 - 6 Banbury Lad | ||
Wed Jul 18 2018 10:00 | 1st = 6 Banbury Lad 2nd = 2 Nek Minnit 3rd = 4 Lacustre 4th = 3 Kokanee Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 11 - 6 Willie Win | ||
Mon Jun 18 2018 22:54 | 1st = 6 Willie Win 2nd = 8 Buckle Up Tilda 3rd = 4 Jetta Jam 4th = 3 Winklea Jayjay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 1 Chubby Lane | ||
Mon Jun 18 2018 22:41 | 1st = 1 Chubby Lane 2nd = 8 Clovalley Rang 3rd = 4 Red Lagoon 4th = 3 Tooralee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 5 Abbeys Banjo | ||
Mon Jun 18 2018 22:34 | 1st = 5 Abbeys Banjo 2nd = 4 Buckle Up Blake 3rd = 3 Dorans Echo 4th = 1 Alolo Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 11 - 4 Ruby Redneck | ||
Mon Jun 18 2018 22:27 | 1st = 4 Ruby Redneck 2nd = 8 Braystones Beach 3rd = 1 You Telam Lewis 4th = 5 Foxzami Insider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 7 Kingsley Boy | ||
Mon Jun 18 2018 22:17 | 1st = 7 Kingsley Boy 2nd = 2 Senni Richard 3rd = 9 Micro Moo 4th = 8 Twilight Liason |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 4 Winklee Terror | ||
Mon Jun 18 2018 22:14 | 1st = 4 Winklee Terror 2nd = 8 Be Like Bill 3rd = 7 Hardaway Hitman 4th = 6 South Serpent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 4 Stop An Paws | ||
Mon Jun 18 2018 22:11 | 1st = 4 Stop An Paws 2nd = 8 City Hope 3rd = 1 Trip To Vegas 4th = 6 Luna Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 1 Buzz Off Sally | ||
Mon Jun 18 2018 22:02 | 1st = 1 Buzz Off Sally 2nd = 7 Dorans Grove 3rd = 4 All Inn Roselee 4th = 3 Crackerjack Mick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 3 Fasika | ||
Mon Jun 18 2018 21:53 | 1st = 3 Fasika 2nd = 4 Hez Boby Dazzler 3rd = 7 Miss Hanigan 4th = 8 Irinka Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 2 Hes Rowdy | ||
Mon Jun 18 2018 21:50 | 1st = 2 Hes Rowdy 2nd = 4 Foxzami Tyga 3rd = 3 Tremaly Jack 4th = 5 Foxzami Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 4 Compsognathus | ||
Mon Jun 18 2018 21:47 | 1st = 4 Compsognathus 2nd = 8 Gunmetal Liam 3rd = 1 San Remo Lass 4th = 5 Golden Aura |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 2 Day Time Friend | ||
Mon Jun 18 2018 21:44 | 1st = 2 Day Time Friend 2nd = 3 Onya Benz 3rd = 8 Arabian Go Dani 4th = 6 El Nunu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 11 - 5 Cawbourne Trick | ||
Mon Jun 18 2018 21:41 | 1st = 5 Cawbourne Trick 2nd = 3 Only Us 3rd = 4 Ashfield Lad 4th = 7 Mystic Craft |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 2 Sutton Nicky | ||
Mon Jun 18 2018 21:38 | 1st = 2 Sutton Nicky 2nd = 5 Who Said That 3rd = 8 Vectis Seyarda 4th = 1 Headline News |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 7 Demon Lad | ||
Mon Jun 18 2018 21:34 | 1st = 7 Demon Lad 2nd = 2 Sweet Magic 3rd = 3 Millie Magna 4th = 4 Buckle Up Nel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 2 Golden Khan | ||
Mon Jun 18 2018 21:31 | 1st = 2 Golden Khan 2nd = 3 Bula Supaguse 3rd = 6 Salute The Cloud 4th = 4 Jedi Rumble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 6 Pepper Shannon | ||
Mon Jun 18 2018 21:28 | 1st = 6 Pepper Shannon 2nd = 4 Xera Bale 3rd = 2 All Inn Together 4th = 9 Tuscan Flex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 8 Lil Miss Pinky | ||
Mon Jun 18 2018 21:25 | 1st = 8 Lil Miss Pinky 2nd = 6 Holly Knocks 3rd = 4 Mister Chaos 4th = 5 Miss Paige Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 4 Mount Ginini | ||
Mon Jun 18 2018 21:17 | 1st = 4 Mount Ginini 2nd = 1 Orlando Boom 3rd = 7 Noisy Lad 4th = 5 Pirates Treasure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 2 Victor Dora | ||
Mon Jun 18 2018 21:14 | 1st = 2 Victor Dora 2nd = 8 Stack The Aces 3rd = 1 Mepunga Georgia 4th = 6 Allen Xander |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 5 Devils Gullet | ||
Mon Jun 18 2018 21:11 | 1st = 5 Devils Gullet 2nd = 2 Dorans Ash 3rd = 1 Free Spins 4th = 7 Ooaar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 1 Kooringa Molly | ||
Mon Jun 18 2018 21:08 | 1st = 1 Kooringa Molly 2nd = 6 Frank De Tank 3rd = 8 Jerrys Boy 4th = 7 Oaks Hill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 6 Lunar Shadow | ||
Mon Jun 18 2018 21:05 | 1st = 6 Lunar Shadow 2nd = 4 Liscoyle Lass 3rd = 10 Wild Sticks 4th = 3 Hector Cabang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 2 Run Kay Run | ||
Mon Jun 18 2018 21:02 | 1st = 2 Run Kay Run 2nd = 4 Mako Mac 3rd = 6 Waikarie Noel 4th = 1 Sportfan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 1 Cruisin Around | ||
Mon Jun 18 2018 20:59 | 1st = 1 Cruisin Around 2nd = 7 Lola Setay 3rd = 5 Look Of Sabrina 4th = 2 Nieces Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 2 Bella Trix | ||
Mon Jun 18 2018 20:56 | 1st = 2 Bella Trix 2nd = 8 Tyla Grace 3rd = 5 Revel 4th = 3 Tinas Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 8 Gamblers Loot | ||
Mon Jun 18 2018 20:53 | 1st = 8 Gamblers Loot 2nd = 3 Winklee Sandy 3rd = 1 Leo Jet 4th = 4 Kreuzberg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 7 Thanks Nelly | ||
Mon Jun 18 2018 20:50 | 1st = 7 Thanks Nelly 2nd = 6 Left Me Out 3rd = 1 Wallace Valley 4th = 5 Barnacle Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 1 Chillby | ||
Mon Jun 18 2018 20:43 | 1st = 1 Chillby 2nd = 4 Gunai Gossip 3rd = 6 Some Spark 4th = 5 Scorching Lucy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 5 Cant Possibly | ||
Mon Jun 18 2018 20:40 | 1st = 5 Cant Possibly 2nd = 2 Silver Stunner 3rd = 1 Scipio Africanus 4th = 7 First Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 1 Black Dawn | ||
Mon Jun 18 2018 20:37 | 1st = 1 Black Dawn 2nd = 3 Ariaki 3rd = 2 Then And Now 4th = 9 Last Lager |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 1 Max Jake | ||
Mon Jun 18 2018 20:34 | 1st = 1 Max Jake 2nd = 8 Chaddy Whacker 3rd = 2 Paints A Story 4th = 5 Legit Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 2 Bobby Bound | ||
Mon Jun 18 2018 20:31 | 1st = 2 Bobby Bound 3rd = 6 Times A Bonus 4th = 5 Vrontios |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 1 Rosie Oh Rosie | ||
Mon Jun 18 2018 20:31 | 1st = 1 Rosie Oh Rosie 3rd = 6 Times A Bonus 4th = 5 Vrontios |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 1 Zipping Irwin | ||
Mon Jun 18 2018 20:28 | 1st = 1 Zipping Irwin 2nd = 6 Jacklyn Valley 3rd = 8 Ivanelroys Mate 4th = 5 Cranworth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 10 Surf A Lot | ||
Mon Jun 18 2018 20:25 | 1st = 10 Surf A Lot 2nd = 7 Savannah Icon 3rd = 2 Magnus Keroma 4th = 3 Better Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 7 Georgie Mac | ||
Mon Jun 18 2018 20:22 | 1st = 7 Georgie Mac 2nd = 5 Yeah Okay 3rd = 4 Charming Chaos 4th = 1 Dolcetto Hayze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 4 Smashing Sarah | ||
Mon Jun 18 2018 20:19 | 1st = 4 Smashing Sarah 2nd = 5 Leading The Way 3rd = 10 Coreys Magic 4th = 1 Flying Maxine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 4 Jimmy Mcbain | ||
Mon Jun 18 2018 20:16 | 1st = 4 Jimmy Mcbain 2nd = 2 Hesa Jayclo 3rd = 1 Rachel Zane 4th = 6 Black Fesco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 3 Cosmicly Baroque | ||
Mon Jun 18 2018 20:13 | 1st = 3 Cosmicly Baroque 2nd = 4 Eketahuna 3rd = 7 Stylish Russell 4th = 6 Kao De Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 7 Wheelie Wheels | ||
Mon Jun 18 2018 20:10 | 1st = 7 Wheelie Wheels 2nd = 2 Arabella Emjay 3rd = 8 Sew She Can |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 9 Mowgli | ||
Mon Jun 18 2018 20:06 | 1st = 9 Mowgli 2nd = 7 Lucas The Great 3rd = 5 Mollys Money 4th = 2 My Names George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 2 Sambucca Hayze | ||
Mon Jun 18 2018 20:02 | 1st = 2 Sambucca Hayze 2nd = 1 Bergamo 3rd = 5 Infrared Lad 4th = 8 Double Gee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 1 Bark Vader | ||
Mon Jun 18 2018 19:59 | 1st = 1 Bark Vader 2nd = 4 New Romance 3rd = 7 Road Angel 4th = 8 Mount Murray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 1 Spring Bridge | ||
Mon Jun 18 2018 19:56 | 1st = 1 Spring Bridge 2nd = 2 Bogie Bullet 3rd = 6 Little Miss Show 4th = 8 Lektra Viki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 3 Apache Dream | ||
Mon Jun 18 2018 19:53 | 1st = 3 Apache Dream 2nd = 6 Silent Boloney 3rd = 5 Cashmeera 4th = 2 Tecoma Emily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 7 Jacko Valley | ||
Mon Jun 18 2018 19:50 | 1st = 7 Jacko Valley 2nd = 1 Black Tapper 3rd = 8 Country Marny 4th = 2 Real Wicked |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 7 Cash Or Card | ||
Mon Jun 18 2018 19:46 | 1st = 7 Cash Or Card 2nd = 9 Movie Icon 3rd = 2 Becket 4th = 6 Missy Marlus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 3 Smart Marlow | ||
Mon Jun 18 2018 19:42 | 1st = 3 Smart Marlow 2nd = 1 Opportune Knocka 3rd = 2 Mummas Hope 4th = 4 May Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 1 Stilton Sox | ||
Mon Jun 18 2018 19:39 | 1st = 1 Stilton Sox 2nd = 4 Blocker Tifia 3rd = 5 Spring Ariek 4th = 7 Camden Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 7 Dyna Lenae | ||
Mon Jun 18 2018 19:36 | 1st = 7 Dyna Lenae 2nd = 2 Menzali 3rd = 5 Max Shake 4th = 6 Billy Fix It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 3 St Jenson | ||
Mon Jun 18 2018 19:33 | 1st = 3 St Jenson 2nd = 7 Takin It Easy 3rd = 5 Lisas Dream 4th = 6 Work Wear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 3 Thats A Flash | ||
Mon Jun 18 2018 19:30 | 1st = 3 Thats A Flash 2nd = 8 Spender Beach 3rd = 5 Kilmister 4th = 7 Mia Sapphire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 4 Kraken Jane Babe | ||
Mon Jun 18 2018 19:27 | 1st = 4 Kraken Jane Babe 2nd = 8 Liberal Jones 3rd = 1 Mi Roma 4th = 6 Mashika |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 11 - 6 Not Like Krissie | ||
Mon Jun 18 2018 19:24 | 1st = 6 Not Like Krissie 2nd = 2 Aluca To Excel 3rd = 7 Sparkling Nangar 4th = 5 Bonnie Oreilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 2 Haras Skylah | ||
Mon Jun 18 2018 19:21 | 1st = 2 Haras Skylah 2nd = 3 Blackheart Bella 3rd = 8 Wild Rock Hayze 4th = 6 Mardi Gras Noel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 5 Rudianos | ||
Mon Jun 18 2018 19:18 | 1st = 5 Rudianos 2nd = 8 Eurogun 3rd = 1 Ritza Jimmy 4th = 4 Twin Brooks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 3 Bombastic Tim | ||
Mon Jun 18 2018 19:15 | 1st = 3 Bombastic Tim 2nd = 5 De Choix 3rd = 4 Dolly Jo 4th = 6 Flown Away |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 2 Rock The Road | ||
Mon Jun 18 2018 19:12 | 1st = 2 Rock The Road 2nd = 8 Nacho Grande 3rd = 1 Kingsbrae Boy 4th = 3 Krabalis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 2 Heza Real Deal | ||
Mon Jun 18 2018 19:08 | 1st = 2 Heza Real Deal 2nd = 5 Sketchy Skinny 3rd = 8 Scott The Hook 4th = 1 Prue Lace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 7 Zipping Clark | ||
Mon Jun 18 2018 19:04 | 1st = 7 Zipping Clark 2nd = 5 Little Juzzy 3rd = 1 Gai Keeping 4th = 2 Myrniong Smello |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 2 Shiftwell | ||
Mon Jun 18 2018 19:00 | 1st = 2 Shiftwell 2nd = 6 Uno John 3rd = 1 Gru 4th = 8 Lightning Ben |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 3 Zipping Pedro | ||
Mon Jun 18 2018 18:57 | 1st = 3 Zipping Pedro 2nd = 1 Early King 3rd = 10 Hello Nimble 4th = 9 Perfect Hours |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 1 Another Flight | ||
Mon Jun 18 2018 18:54 | 1st = 1 Another Flight 2nd = 5 Lexis Legacy 3rd = 6 Smashing Shayley 4th = 8 Bossy Bert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 6 Lektra Lucy | ||
Mon Jun 18 2018 18:51 | 1st = 6 Lektra Lucy 2nd = 2 Octane Thief 3rd = 7 Izza Lektra 4th = 3 Winnipeg Jeck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 5 Zebs Magic | ||
Mon Jun 18 2018 18:47 | 1st = 5 Zebs Magic 2nd = 6 Jamie Cargo 3rd = 9 Apache Shacoby 4th = 3 Unfashionable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 6 Tornado Alley | ||
Mon Jun 18 2018 18:43 | 1st = 6 Tornado Alley 2nd = 2 Alpha Ra 3rd = 4 Cynthia Joy 4th = 1 Uno Uno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 4 Mega Secret | ||
Mon Jun 18 2018 18:39 | 1st = 4 Mega Secret 2nd = 8 Seaton Star 3rd = 5 Just Blacky 4th = 1 Five Lights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 8 Mount Thomas | ||
Mon Jun 18 2018 18:36 | 1st = 8 Mount Thomas 2nd = 2 Longtime Comin 3rd = 7 Adorable Lady 4th = 6 Proximity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 7 Spring To It | ||
Mon Jun 18 2018 18:33 | 1st = 7 Spring To It 2nd = 5 Pretoria Son 3rd = 3 Klain Chaser 4th = 8 Breakaway Looper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 8 - 10 Swimbetweentheflags | ||
Mon Jun 18 2018 18:28 | 1st = 10 Swimbetweentheflags 2nd = 8 Hes Talking 3rd = 5 Destined To Rule 4th = 1 You Bettor Watch Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 10 - 2 Lillith | ||
Mon Jun 18 2018 18:25 | 1st = 2 Lillith 2nd = 1 Karons Boy 3rd = 8 Majestic Mia 4th = 4 Ill Miss You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 1 Double Up Dee | ||
Mon Jun 18 2018 18:21 | 1st = 1 Double Up Dee 2nd = 5 Irinka Lizzy 3rd = 6 Lets Go Girl 4th = 4 Nangar Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 10 Gold Odessa | ||
Mon Jun 18 2018 18:17 | 1st = 10 Gold Odessa 2nd = 4 All You Got 3rd = 7 Elram Girl 4th = 6 Midnight Kebab |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 4 Kostya Diddley | ||
Mon Jun 18 2018 18:13 | 1st = 4 Kostya Diddley 2nd = 1 Zipping Melody 3rd = 7 Havana Rufus 4th = 8 Amarina Nitro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 9 - 7 Amy Monelli | ||
Mon Jun 18 2018 18:09 | 1st = 7 Amy Monelli 2nd = 2 Rated 3rd = 1 Bob Monelli 4th = 8 Miss Greer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 7 Nangar Ace | ||
Mon Jun 18 2018 18:05 | 1st = 7 Nangar Ace 2nd = 2 Cyril Figgis 3rd = 5 Irinka Josh 4th = 1 Raglan Cartel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 7 - 4 Diamond Life | ||
Mon Jun 18 2018 18:00 | 1st = 4 Diamond Life 2nd = 7 Major Pocket 3rd = 2 Wabi Sabi 4th = 11 Western Drover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 3 Regal Memphis | ||
Mon Jun 18 2018 17:57 | 1st = 3 Regal Memphis 2nd = 8 Weeona Bonnie 3rd = 6 Cersei 4th = 4 El Tigera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maitland Race 8 - 1 Colin Mattgregor | ||
Mon Jun 18 2018 17:52 | 1st = 1 Colin Mattgregor 2nd = 11 Sapphire Swayze 3rd = 2 Rambo Mick 4th = 7 Dawson Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 8 - 6 Red Rocket Jett | ||
Mon Jun 18 2018 17:49 | 1st = 6 Red Rocket Jett 2nd = 7 Tango Dancer 3rd = 3 Oh Thats Cold 4th = 8 Jessie Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 5 Secret Of Ours | ||
Mon Jun 18 2018 17:45 | 1st = 5 Secret Of Ours 2nd = 4 Credit Entry 3rd = 6 Windsor Vella 4th = 3 Djay Holden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 6 Silvagni Cubed | ||
Mon Jun 18 2018 17:40 | 1st = 6 Silvagni Cubed 2nd = 1 Sunset Senorita 3rd = 5 Dr Walter 4th = 9 Dr Summer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 6 - 5 Handsandwheels | ||
Mon Jun 18 2018 17:34 | 1st = 5 Handsandwheels 2nd = 1 Lightning Jolt 3rd = 7 Bettor Be Lively 4th = 6 Debt Free Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 7 - 4 Ironbark Lass | ||
Mon Jun 18 2018 17:30 | 1st = 4 Ironbark Lass 2nd = 6 Excel To Dream 3rd = 8 Blue Blaze 4th = 7 Delly Vedova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 4 Modus Operandi | ||
Mon Jun 18 2018 17:25 | 1st = 4 Modus Operandi 2nd = 3 Sashay 3rd = 9 Walkie Talkie 4th = 6 Black Jillak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maitland Race 7 - 7 Zac Mccool | ||
Mon Jun 18 2018 17:20 | 1st = 7 Zac Mccool 2nd = 3 La Patata 3rd = 10 Idle Hands 4th = 1 Pageantry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 6 Dr Luvdisc | ||
Mon Jun 18 2018 17:15 | 1st = 6 Dr Luvdisc 2nd = 2 Busta Voe 3rd = 5 Special Member 4th = 3 Siver Lightning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 6 - 3 Koondoola Man | ||
Mon Jun 18 2018 17:10 | 1st = 3 Koondoola Man 2nd = 2 Groovy Tiger 3rd = 1 Oenomaus 4th = 7 Goldie Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 7 My Mate Fox | ||
Mon Jun 18 2018 17:05 | 1st = 7 My Mate Fox 2nd = 8 Caitlyn Keeping 3rd = 2 Peeks Gold 4th = 1 Les Zarr Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 5 - 2 Breach The Beach | ||
Mon Jun 18 2018 17:00 | 1st = 2 Breach The Beach 2nd = 4 Danny Del Vito 3rd = 1 Times Of Glory 4th = 8 Art Tutor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 2 Buzz Rash | ||
Mon Jun 18 2018 16:57 | 1st = 2 Buzz Rash 2nd = 5 Ends Well 3rd = 1 Spazzy Blue 4th = 7 Fifty Dollar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maitland Race 6 - 8 Superstar Glowie | ||
Mon Jun 18 2018 16:52 | 1st = 8 Superstar Glowie 2nd = 7 Hey Suzie 3rd = 5 Michaels Desire 4th = 4 Just Milhouse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 4 Sienna Grand | ||
Mon Jun 18 2018 16:49 | 1st = 4 Sienna Grand 2nd = 5 Gotta Be Penny 3rd = 6 High Tenacity 4th = 2 Sharp Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 5 - 4 Watch Out | ||
Mon Jun 18 2018 16:45 | 1st = 4 Watch Out 2nd = 1 Laurence Avenue 3rd = 8 Zamazan 4th = 3 Go Gettem Spice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 3 Galloping Ashley | ||
Mon Jun 18 2018 16:39 | 1st = 3 Galloping Ashley 2nd = 5 Lektra Damage 3rd = 10 Blue Alcatraz 4th = 2 All About Arby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 4 - 4 Stir It Up | ||
Mon Jun 18 2018 16:35 | 1st = 4 Stir It Up 2nd = 10 Free To Air 3rd = 7 Prince Of Smiles 4th = 8 Livingston Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 10 - 8 Scensay | ||
Mon Jun 18 2018 16:30 | 1st = 8 Scensay 2nd = 7 Longneck Larry 3rd = 2 Hammerstein 4th = 10 Johny Marg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Lismore Race 7 - 5 Tempete Rouge | ||
Mon Jun 18 2018 16:28 | 1st = 5 Tempete Rouge 2nd = 15 Casino Evil 3rd = 3 Sir Nemo 4th = 1 Dubai Gee Eye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 2 Mon Magic | ||
Mon Jun 18 2018 16:27 | 1st = 2 Mon Magic 2nd = 4 Well Soon Know 3rd = 1 Durama Sunset 4th = 5 La Gran Nina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 4 - 2 Kuro Lou | ||
Mon Jun 18 2018 16:24 | 1st = 2 Kuro Lou 2nd = 1 Hes Decision 3rd = 5 Star Shower 4th = 8 Commander Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 7 - 8 Madeeba | ||
Mon Jun 18 2018 16:23 | 1st = 8 Madeeba 2nd = 7 The Kiwi Way 3rd = 5 Twoforsixty 4th = 1 Miss Atomic Betty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maitland Race 5 - 2 Tulhurst Santanna | ||
Mon Jun 18 2018 16:15 | 1st = 2 Tulhurst Santanna 2nd = 1 Elsie Gem 3rd = 7 Oh Really 4th = 4 Seven Demerits |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 9 Good Old Days | ||
Mon Jun 18 2018 16:12 | 1st = 9 Good Old Days 2nd = 3 Weeona Wilbur 3rd = 4 Mistys Boy 4th = 1 Ann Cherie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 3 - 5 Daily Devotion | ||
Mon Jun 18 2018 16:09 | 1st = 5 Daily Devotion 2nd = 2 Lottie Deno 3rd = 4 Kininka Loch 4th = 1 Boston Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 7 - 13 Hargy | ||
Mon Jun 18 2018 16:05 | 1st = 13 Hargy 2nd = 7 Test A Day 3rd = 1 Gentleman Max 4th = 12 Chew Toy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 7 Somers Lane | ||
Mon Jun 18 2018 16:02 | 1st = 7 Somers Lane 2nd = 5 Push Over 3rd = 9 Diva Rose Cargo 4th = 3 Tee And Ay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 9 - 12 Dandre | ||
Mon Jun 18 2018 16:00 | 1st = 12 Dandre 2nd = 11 Princess Anacheeva 3rd = 6 Encavage 4th = 5 Cleos Poet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Lismore Race 6 - 2 The Pinkerton | ||
Mon Jun 18 2018 15:58 | 1st = 2 The Pinkerton 2nd = 7 You Es Commander 3rd = 15 Camayoc 4th = 1 Winkler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 3 - 5 Purest Silk | ||
Mon Jun 18 2018 15:55 | 1st = 5 Purest Silk 2nd = 9 Cimorene 3rd = 1 Dontstopbelievin 4th = 7 Tajie Baby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 5 Miss Hanna Berry | ||
Mon Jun 18 2018 15:52 | 1st = 5 Miss Hanna Berry 2nd = 8 Hot Finish 3rd = 1 Elphaba Oz 4th = 2 Major Amor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 6 - 7 Terror Rising | ||
Mon Jun 18 2018 15:48 | 1st = 7 Terror Rising 2nd = 4 Ohoka Maximus 3rd = 1 The Hervey Bay 4th = 3 Antico Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 2 - 3 Pure Motion | ||
Mon Jun 18 2018 15:47 | 1st = 3 Pure Motion 2nd = 2 Molly Shine 3rd = 1 Sticky Vicki 4th = 6 Park Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maitland Race 4 - 6 Yellow Taxi | ||
Mon Jun 18 2018 15:40 | 1st = 6 Yellow Taxi 2nd = 1 Spanish Lustre 3rd = 7 At Em Ashley 4th = 10 Licinia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 2 Unusable | ||
Mon Jun 18 2018 15:37 | 1st = 2 Unusable 2nd = 1 Saint Ray 3rd = 6 Jellybean Jess 4th = 4 Tempus Fugit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 7 Tuiaki Dora | ||
Mon Jun 18 2018 15:34 | 1st = 7 Tuiaki Dora 2nd = 3 Acer 3rd = 8 Fabulous Cash 4th = 2 Eye Owe You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 8 - 13 Jersey Whistler | ||
Mon Jun 18 2018 15:30 | 1st = 13 Jersey Whistler 2nd = 4 Tycoon Felix 3rd = 2 Laurentian 4th = 11 Underpass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 6 - 9 Eastern Pegasus | ||
Mon Jun 18 2018 15:25 | 1st = 9 Eastern Pegasus 2nd = 4 Kevlar Kid 3rd = 2 My Maher 4th = 7 Financial Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 1 - 2 Krypto Kid | ||
Mon Jun 18 2018 15:22 | 1st = 2 Krypto Kid 2nd = 6 Irinka Moonyeen 3rd = 1 Joe Man 4th = 4 Clooney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 2 - 10 Mistersandman | ||
Mon Jun 18 2018 15:20 | 1st = 10 Mistersandman 2nd = 8 No Wow Factor 3rd = 1 Ownthethrone 4th = 12 Turquia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 8 Dyna Ianto | ||
Mon Jun 18 2018 15:17 | 1st = 8 Dyna Ianto 2nd = 2 Logistic Kid 3rd = 3 Dons Just Under 4th = 5 Rays Wish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 5 - 7 Reclusive | ||
Mon Jun 18 2018 15:13 | 1st = 7 Reclusive 2nd = 2 Fly Cheval 3rd = 6 Random Task 4th = 3 Madison Louise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Lismore Race 5 - 8 Almas | ||
Mon Jun 18 2018 15:10 | 1st = 8 Almas 2nd = 15 Tevye 3rd = 5 Too Easy Bro 4th = 11 Kaleb Will Do |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 8 Zippy Zuri | ||
Mon Jun 18 2018 15:07 | 1st = 8 Zippy Zuri 2nd = 1 Smoke em 3rd = 6 Galloping Wytee 4th = 7 Hurricane Billie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maitland Race 3 - 4 Never Know Charlie | ||
Mon Jun 18 2018 15:03 | 1st = 4 Never Know Charlie 2nd = 8 Tulhurst Terror 3rd = 9 Always A Secret 4th = 6 Big Time Hustler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 7 - 1 Hard To Kiss | ||
Mon Jun 18 2018 15:00 | 1st = 1 Hard To Kiss 2nd = 4 Columbia 3rd = 14 Lucky Beau 4th = 3 Little Bita Spunk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 8 Ferno The Nando | ||
Mon Jun 18 2018 14:57 | 1st = 8 Ferno The Nando 2nd = 2 Sandy Lagoon 3rd = 1 Lancome Lady 4th = 4 Miss Oreo Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 5 - 1 Magnarock | ||
Mon Jun 18 2018 14:50 | 1st = 1 Magnarock 2nd = 3 Ruark 3rd = 5 Wolfofpeterstreet 4th = 9 Tearful Kitty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 1 - 10 Our Corelli | ||
Mon Jun 18 2018 14:45 | 1st = 10 Our Corelli 2nd = 5 Roman Aviator 3rd = 3 Sleekn Styx 4th = 4 Just Like Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 7 Destini Firefox | ||
Mon Jun 18 2018 14:42 | 1st = 7 Destini Firefox 2nd = 10 Inda Way 3rd = 8 Jello Allen 4th = 4 Agent Voilet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 4 - 1 Most Happy Cullen | ||
Mon Jun 18 2018 14:38 | 1st = 1 Most Happy Cullen 2nd = 2 Mulgrave 3rd = 6 Captain Bronzie 4th = 5 Willem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Lismore Race 4 - 6 Penny Gambler | ||
Mon Jun 18 2018 14:35 | 1st = 6 Penny Gambler 2nd = 2 Splitter 3rd = 8 Royal Equiano 4th = 7 Madam Mouton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 6 - 2 Is Don Is Good | ||
Mon Jun 18 2018 14:30 | 1st = 2 Is Don Is Good 2nd = 6 The Sledgehammer 3rd = 9 Hostile Lily 4th = 8 Chumpunya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maitland Race 2 - 1 Master Catch | ||
Mon Jun 18 2018 14:25 | 1st = 1 Master Catch 2nd = 8 Frame Drive 3rd = 3 Bella Stella 4th = 9 Sunday Sesh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 2 Waikiki Creek | ||
Mon Jun 18 2018 14:22 | 1st = 2 Waikiki Creek 2nd = 1 Destini Montana 3rd = 7 Hard Luck Story 4th = 4 Tricksters Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - New Zealand Race 5 - 5 Arden Emgrand | ||
Mon Jun 18 2018 14:16 | 1st = 5 Arden Emgrand 2nd = 6 Bigtime Craig 3rd = 3 Bigtime Doug 4th = 7 Five Eyes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 4 - 5 Man Of Peace | ||
Mon Jun 18 2018 14:10 | 1st = 5 Man Of Peace 2nd = 6 Willy White Socks 3rd = 9 Nahema 4th = 2 Cash Crisis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 2 Scarlet Magic | ||
Mon Jun 18 2018 14:07 | 1st = 2 Scarlet Magic 2nd = 6 Pocket Dial 3rd = 3 Miss Congenial 4th = 4 Lady Pippa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 3 - 6 Tenfour | ||
Mon Jun 18 2018 14:03 | 1st = 6 Tenfour 2nd = 1 Ice Sculptress 3rd = 3 Into You 4th = 5 My Forgotten Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 5 - 8 Cash For Diamonds | ||
Mon Jun 18 2018 14:00 | 1st = 8 Cash For Diamonds 2nd = 2 Full Of Theories 3rd = 4 Mr Ziggy 4th = 9 Dolly Ann |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Lismore Race 3 - 2 Wainui Gold | ||
Mon Jun 18 2018 13:55 | 1st = 2 Wainui Gold 2nd = 10 Thats Madness 3rd = 11 Comm And Cents 4th = 4 Kijito |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - New Zealand Race 4 - 7 Me Jane | ||
Mon Jun 18 2018 13:52 | 1st = 7 Me Jane 2nd = 3 Sadeeki 3rd = 5 Bigtime Monty 4th = 2 Bigtime Talker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maitland Race 1 - 8 Bundjalung Beauty | ||
Mon Jun 18 2018 13:46 | 1st = 8 Bundjalung Beauty 2nd = 7 Dothedealdylan 3rd = 10 Franko Blue 4th = 4 Art Appeal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 8 My Hardaway Hana | ||
Mon Jun 18 2018 13:42 | 1st = 8 My Hardaway Hana 2nd = 7 Fabulous Gee 3rd = 3 Rockin Joe 4th = 6 Sports Gairn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 3 - 2 Broadstone | ||
Mon Jun 18 2018 13:35 | 1st = 2 Broadstone 2nd = 6 French Politician 3rd = 14 Kappy Cino 4th = 4 My Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 4 - 7 La Tigeresa | ||
Mon Jun 18 2018 13:30 | 1st = 7 La Tigeresa 2nd = 3 Can Star 3rd = 12 Famoosa 4th = 1 Annarbor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - New Zealand Race 3 - 8 Bigtime Allgood | ||
Mon Jun 18 2018 13:27 | 1st = 8 Bigtime Allgood 2nd = 4 Bigtime Tyson 3rd = 3 Bigtime Acacia 4th = 6 Toki Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 2 - 2 Posseidon | ||
Mon Jun 18 2018 13:22 | 1st = 2 Posseidon 2nd = 1 Molly Pippin 3rd = 8 Redason 4th = 3 Myrniong Rainbow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 2 - 1 Molly Pippin | ||
Mon Jun 18 2018 13:22 | 1st = 1 Molly Pippin 2nd = 8 Redason 3rd = 3 Myrniong Rainbow 4th = 5 Aldebaran Alex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 3 Schatzie Armo | ||
Mon Jun 18 2018 13:19 | 1st = 3 Schatzie Armo 2nd = 8 Maximum Joan 3rd = 6 Belena Bold 4th = 7 Heres The Trump |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Lismore Race 2 - 12 Spanish Steps | ||
Mon Jun 18 2018 13:15 | 1st = 12 Spanish Steps 2nd = 10 Moonmo 3rd = 6 Steven 4th = 1 Brown Brown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - New Zealand Race 2 - 2 Bigtime Kate | ||
Mon Jun 18 2018 13:12 | 1st = 2 Bigtime Kate 2nd = 8 Goldstar Sawyer 3rd = 7 Apricity 4th = 5 Smiling Sid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 6 Tiwala Twist | ||
Mon Jun 18 2018 13:04 | 1st = 6 Tiwala Twist 2nd = 1 Dyna Alice 3rd = 3 Muzzle Welsh 4th = 2 Youre Welcome |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 3 - 2 Eduardo | ||
Mon Jun 18 2018 13:00 | 1st = 2 Eduardo 2nd = 7 Bella Ricompensa 3rd = 3 Equally Wild 4th = 1 Boulevardier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 2 - 7 Reward The Chaser | ||
Mon Jun 18 2018 12:55 | 1st = 7 Reward The Chaser 2nd = 2 Extra Cool 3rd = 3 Joburg Flyer 4th = 6 Never Sue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 1 - 3 Shawami Lass | ||
Mon Jun 18 2018 12:50 | 1st = 3 Shawami Lass 2nd = 2 Champagne Comedy 3rd = 5 Overpowering 4th = 4 Link To Collect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - New Zealand Race 1 - 7 Lunch Special | ||
Mon Jun 18 2018 12:47 | 1st = 7 Lunch Special 2nd = 5 Bigtime Vanessa 3rd = 2 Bigtime Levi 4th = 3 Zou Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 3 Unique Honour | ||
Mon Jun 18 2018 12:41 | 1st = 3 Unique Honour 2nd = 7 Irinka Jenna 3rd = 1 Shimmy Dat Ray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Lismore Race 1 - 10 Thru The Storm | ||
Mon Jun 18 2018 12:35 | 1st = 10 Thru The Storm 2nd = 7 Toucan 3rd = 3 Moringas Hiemie 4th = 9 Madam Mahal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 2 Bigtime Crackem | ||
Mon Jun 18 2018 12:32 | 1st = 2 Bigtime Crackem 2nd = 3 Bigtime Blackie 3rd = 8 Zoie Willow 4th = 6 Kirkham Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 2 - 5 Never Too Loud | ||
Mon Jun 18 2018 12:30 | 1st = 5 Never Too Loud 2nd = 8 Flying Encounter 3rd = 2 Chas Marlow 4th = 1 Austell Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 1 Miss Cotton Sox | ||
Mon Jun 18 2018 12:26 | 1st = 1 Miss Cotton Sox 2nd = 6 Baby Max Fozz 3rd = 2 Venus Allen 4th = 7 Akut |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 1 - 6 Rosies Ready | ||
Mon Jun 18 2018 12:20 | 1st = 6 Rosies Ready 2nd = 3 Fashion Tip 3rd = 9 Swizzle Sticks 4th = 2 Could It Be Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 7 Mitsuta | ||
Mon Jun 18 2018 12:12 | 1st = 7 Mitsuta 2nd = 3 Bigtime Charlie 3rd = 5 Magma 4th = 8 Bigtime Spark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 2 Romanova | ||
Mon Jun 18 2018 12:06 | 1st = 2 Romanova 2nd = 4 Evie Willow 3rd = 1 Notorious King 4th = 7 Cullquin Cersei |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 1 - 3 Cupidity | ||
Mon Jun 18 2018 12:00 | 1st = 3 Cupidity 2nd = 7 Shut The Frontgate 3rd = 14 Special Design 4th = 9 Stratego |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 6 Hard Merch | ||
Mon Jun 18 2018 11:55 | 1st = 6 Hard Merch 2nd = 2 Bigtime Twinkle 3rd = 4 Opawa Jumper 4th = 8 Bigtime Lucy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 4 Doosh | ||
Mon Jun 18 2018 11:37 | 1st = 4 Doosh 2nd = 8 Bigtime Onfire 3rd = 1 Uno Eleven 4th = 5 Cawbourne Lyns |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 6 Lissadell Marcus | ||
Mon Jun 18 2018 11:20 | 1st = 6 Lissadell Marcus 2nd = 7 Dont Muzzle Me 3rd = 4 Wetchester 4th = 5 Jakalberry Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 6 Mr Matt | ||
Mon Jun 18 2018 11:03 | 1st = 6 Mr Matt 2nd = 8 Go Ring 3rd = 7 Blue Precision 4th = 3 Zara Zara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 5 Cawbourne Liz | ||
Mon Jun 18 2018 10:47 | 1st = 5 Cawbourne Liz 2nd = 1 Cawbourne Muzza 3rd = 2 Dream Kay 4th = 3 Cawbourne Sandy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 9 Choice Lass | ||
Mon Jun 18 2018 10:31 | 1st = 9 Choice Lass 2nd = 2 Opawa Lawsey 3rd = 7 Cawbourne Rob 4th = 5 Bigtime Kylie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 6 Cawbourne Chops | ||
Mon Jun 18 2018 10:15 | 1st = 6 Cawbourne Chops 2nd = 8 Manly Monkey 3rd = 7 Sefton Force 4th = 1 Broken Wallet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 7 Midnight Molly | ||
Mon Jun 18 2018 10:00 | 1st = 7 Midnight Molly 2nd = 1 Djay Dynamix 3rd = 6 Bigtime Eyore 4th = 3 Flying Lachie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 3 Rubble Gundi | ||
Fri May 18 2018 23:57 | 1st = 3 Rubble Gundi 2nd = 2 Cosmic Evolution 3rd = 8 West On Toast 4th = 4 Satrai Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 3 Tattooed Warrior | ||
Fri May 18 2018 23:37 | 1st = 3 Tattooed Warrior 2nd = 2 Ren Monelli 3rd = 7 Diva De Kahn 4th = 5 Brooksy Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 3 Tisadream | ||
Fri May 18 2018 23:30 | 1st = 3 Tisadream 2nd = 7 Dominate The Dojo 3rd = 4 Back To The Beach 4th = 1 Estilo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 2 Iona Flyer | ||
Fri May 18 2018 23:17 | 1st = 2 Iona Flyer 2nd = 4 Shared Bonus 3rd = 7 Aeroplane Tommy 4th = 8 Morris Memory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 1 Lord Willoughby | ||
Fri May 18 2018 23:05 | 1st = 1 Lord Willoughby 2nd = 9 Tommy Be Good 3rd = 4 Better Scoot 4th = 2 Aurelius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 6 Rockstar Max | ||
Fri May 18 2018 23:02 | 1st = 6 Rockstar Max 2nd = 8 Lhotse Monelli 3rd = 1 Benny Monelli 4th = 2 Mendoza Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 5 Dukestar | ||
Fri May 18 2018 22:58 | 1st = 5 Dukestar 2nd = 8 Dr Oliver 3rd = 7 Simply Mystic 4th = 3 Special Member |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 11 - 4 Dreamtime Vision | ||
Fri May 18 2018 22:54 | 1st = 4 Dreamtime Vision 2nd = 7 Hide The Kitty 3rd = 3 Crazy Horse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 6 Wise Lewis | ||
Fri May 18 2018 22:48 | 1st = 6 Wise Lewis 2nd = 2 Eily West 3rd = 7 Dyna Xerox 4th = 5 Loch Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 7 Issue | ||
Fri May 18 2018 22:45 | 1st = 7 Issue 2nd = 1 Desert Rampage 3rd = 5 Alfa Tonic 4th = 6 Mephitidae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 1 Cookie Rose | ||
Fri May 18 2018 22:43 | 1st = 1 Cookie Rose 2nd = 6 Black Shirley 3rd = 3 Knocka Feller 4th = 2 Supa Pass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 9 - 5 Monorail | ||
Fri May 18 2018 22:40 | 1st = 5 Monorail 2nd = 4 Lansbury 3rd = 1 Sodeska 4th = 2 Day Tourer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 11 - 2 Nangar Jack | ||
Fri May 18 2018 22:37 | 1st = 2 Nangar Jack 2nd = 5 Simply Toby 3rd = 7 Zipping Clark 4th = 6 Flying Springer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 1 Mister Versace | ||
Fri May 18 2018 22:32 | 1st = 1 Mister Versace 2nd = 3 Mista Shark 3rd = 6 Touch of Success 4th = 2 Tuas Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 8 Hollywood Pearl | ||
Fri May 18 2018 22:30 | 1st = 8 Hollywood Pearl 2nd = 2 Swift Trent 3rd = 4 Storm Search 4th = 3 Blackpool Blast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 10 - 7 Dana Ali | ||
Fri May 18 2018 22:27 | 1st = 7 Dana Ali 2nd = 4 Dintys Chance 3rd = 5 Heat Up 4th = 8 Minkas Destiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 5 Chezzy Allen | ||
Fri May 18 2018 22:24 | 1st = 5 Chezzy Allen 2nd = 4 Smooth Over 3rd = 7 Tallulah 4th = 6 Techno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 7 Phanton Mae | ||
Fri May 18 2018 22:19 | 1st = 7 Phanton Mae 2nd = 6 In The Blue 3rd = 3 Pick It Up 4th = 4 Kihael Koalmina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 1 Daintree Dynamo | ||
Fri May 18 2018 22:16 | 1st = 1 Daintree Dynamo 2nd = 2 Yangtze 3rd = 8 Dark Star 4th = 9 Bandit Brad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 4 Kurahaupo Gambler | ||
Fri May 18 2018 22:11 | 1st = 4 Kurahaupo Gambler 2nd = 1 Steveejay 3rd = 6 Condafew 4th = 5 Buckhorn Exchange |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 1 Blackpool Alexis | ||
Fri May 18 2018 22:09 | 1st = 1 Blackpool Alexis 2nd = 5 Ronray Destiny 3rd = 8 Exonerated 4th = 4 Dyna Yami |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 9 - 8 Hows It Scary | ||
Fri May 18 2018 22:06 | 1st = 8 Hows It Scary 2nd = 5 Scott A Secret 3rd = 3 Meila Allen 4th = 1 Gotta Charcoal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 7 Fernando Monelli | ||
Fri May 18 2018 22:03 | 1st = 7 Fernando Monelli 2nd = 5 Em Morney 3rd = 2 Patchy Kat 4th = 3 Peak Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 1 Hartley Kris | ||
Fri May 18 2018 22:00 | 1st = 1 Hartley Kris 2nd = 2 Double Mack 3rd = 8 Zipping Kretch 4th = 6 On The Avenue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 1 Whenmechief | ||
Fri May 18 2018 21:55 | 1st = 1 Whenmechief 2nd = 6 Ohoka Darcy 3rd = 10 Bhagwan 4th = 11 Menelaus Of Sparta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 3 Lucas Rose | ||
Fri May 18 2018 21:54 | 1st = 3 Lucas Rose 2nd = 7 Tooka Half 3rd = 8 Zipping Amber 4th = 5 Painted Elvry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 9 Hot Devil | ||
Fri May 18 2018 21:49 | 1st = 9 Hot Devil 2nd = 4 Pandoras Galaxy 3rd = 5 Elles Toy 4th = 10 Trew Danger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 8 - 7 Spring Jazz | ||
Fri May 18 2018 21:45 | 1st = 7 Spring Jazz 2nd = 5 Strickland 3rd = 1 Gunshot Ridge 4th = 2 Striking Bikini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 8 Ginatiano | ||
Fri May 18 2018 21:44 | 1st = 8 Ginatiano 2nd = 3 Bettor Because 3rd = 9 Gizzmo 4th = 4 Our Doug |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 7 Abba Monelli | ||
Fri May 18 2018 21:42 | 1st = 7 Abba Monelli 2nd = 6 Canya Connor 3rd = 1 Chevy Sheikh 4th = 4 Kili Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 10 - 2 Allthemoves | ||
Fri May 18 2018 21:40 | 1st = 2 Allthemoves 2nd = 4 Majestic Time 3rd = 5 Lucinda Mac 4th = 1 Majestic Eyes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 2 Two Times Twice | ||
Fri May 18 2018 21:38 | 1st = 2 Two Times Twice 2nd = 4 Nangar Blaze 3rd = 1 Lets Go Girl 4th = 8 Toms Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 4 Notorious Mac | ||
Fri May 18 2018 21:35 | 1st = 4 Notorious Mac 2nd = 1 Dewana Express 3rd = 6 Fear The Boss 4th = 5 Doused In Mud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 8 - 8 Holy Command | ||
Fri May 18 2018 21:30 | 1st = 8 Holy Command 2nd = 12 Good Oh 3rd = 2 Mr Storm 4th = 4 Saucy Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 5 Loch Monster | ||
Fri May 18 2018 21:28 | 1st = 5 Loch Monster 2nd = 7 Loch Tight 3rd = 6 Charity Wish 4th = 4 Mepunga Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 7 - 4 Dyna Elias | ||
Fri May 18 2018 21:25 | 1st = 4 Dyna Elias 2nd = 1 Sunset Warrior 3rd = 5 Barbies Chance 4th = 6 Pawfessional |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 4 Lady De La Renta | ||
Fri May 18 2018 21:24 | 1st = 4 Lady De La Renta 2nd = 6 Our Major Mama 3rd = 7 Veiled Secret 4th = 10 Captured Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 3 Sarina Monelli | ||
Fri May 18 2018 21:22 | 1st = 3 Sarina Monelli 2nd = 2 Dainty Brae 3rd = 1 Objective 4th = 4 Bambam Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 5 Nangar Gift | ||
Fri May 18 2018 21:19 | 1st = 5 Nangar Gift 2nd = 9 Nerve Lika Thief 3rd = 6 Double Stitched 4th = 1 Poco Dorado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 3 Bronski Mackenzie | ||
Fri May 18 2018 21:14 | 1st = 3 Bronski Mackenzie 2nd = 2 Wanderin Man 3rd = 8 Long Legs Lou 4th = 6 Tellella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 8 Monster Fish | ||
Fri May 18 2018 21:12 | 1st = 8 Monster Fish 2nd = 5 Loaded 3rd = 3 Our Echo Rose 4th = 2 Eduardo Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 9 - 9 Majestic Player | ||
Fri May 18 2018 21:10 | 1st = 9 Majestic Player 2nd = 3 Bebubbalouie 3rd = 8 Mascott 4th = 2 Tennoeagle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 3 Pumpernickel | ||
Fri May 18 2018 21:08 | 1st = 3 Pumpernickel 2nd = 8 Black Market 3rd = 1 Desiree Dancer 4th = 2 Last Outlaw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 6 - 5 Ferrero Miss | ||
Fri May 18 2018 21:05 | 1st = 5 Ferrero Miss 2nd = 7 Charlies Chance 3rd = 3 Bella Bellissimo 4th = 6 Tiggerlong Eve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 7 - 1 Major League | ||
Fri May 18 2018 21:03 | 1st = 1 Major League 2nd = 7 Oh I Am The One 3rd = 6 Megs Ferrari 4th = 3 Red Vee Hanover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 4 Laid Back Jumbo | ||
Fri May 18 2018 21:01 | 1st = 4 Laid Back Jumbo 2nd = 2 Blue Blaze 3rd = 3 Tom Gundi 4th = 8 Fluttershy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 7 - 6 Riverdance Lad | ||
Fri May 18 2018 21:00 | 1st = 6 Riverdance Lad 2nd = 4 Our Foxwedge 3rd = 3 Mr Warbucks 4th = 11 Hot Hussler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 1 Rev Fred Sloy | ||
Fri May 18 2018 20:58 | 1st = 1 Rev Fred Sloy 2nd = 3 Veloce Nero 3rd = 8 My Mate Fox 4th = 2 Gizza Malarkey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 5 Dr Leonardo | ||
Fri May 18 2018 20:54 | 1st = 5 Dr Leonardo 2nd = 3 Johnny Black 3rd = 2 Buzz Rash 4th = 6 Jesses Typhoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 3 Eagle Rox | ||
Fri May 18 2018 20:54 | 1st = 3 Eagle Rox 2nd = 1 Kasey John 3rd = 11 Hot Fraternity 4th = 5 Chevrons Champion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 8 - 4 Krafty Boy | ||
Fri May 18 2018 20:50 | 1st = 4 Krafty Boy 2nd = 6 Believe In Forever 3rd = 9 Ideal Karalta 4th = 8 Keep Playing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 2 Emerald Rainbow | ||
Fri May 18 2018 20:49 | 1st = 2 Emerald Rainbow 2nd = 5 Trianna 3rd = 6 Kouta Gold 4th = 8 Down Mexico Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 5 - 5 Chance Perfected | ||
Fri May 18 2018 20:45 | 1st = 5 Chance Perfected 2nd = 7 Corleone King 3rd = 1 Crazy Judy 4th = 2 Ellens Stardust |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 3 Werelivingthedream | ||
Fri May 18 2018 20:44 | 1st = 3 Werelivingthedream 2nd = 2 Chang 3rd = 9 My Ultimate Joe 4th = 5 Cobla Madonna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 9 Athena Monelli | ||
Fri May 18 2018 20:42 | 1st = 9 Athena Monelli 2nd = 2 Daisy Eyes 3rd = 10 Tinas Angel 4th = 7 Bahaya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 8 - 6 Rockabella Starz | ||
Fri May 18 2018 20:40 | 1st = 6 Rockabella Starz 2nd = 7 Chrissy Divinyl 3rd = 2 All Done Up 4th = 4 Jacksons Hawk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 8 Uncle Donuts | ||
Fri May 18 2018 20:38 | 1st = 8 Uncle Donuts 2nd = 3 Blue Moon Rising 3rd = 4 Big Flash Marjen 4th = 2 Nangar Jill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 6 - 5 Packnplenty | ||
Fri May 18 2018 20:33 | 1st = 5 Packnplenty 2nd = 2 Tightrope 3rd = 4 Countdown 4th = 1 Blazing Terror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 2 Grand Devinci | ||
Fri May 18 2018 20:31 | 1st = 2 Grand Devinci 2nd = 1 Straitline Willy 3rd = 8 Fourth Dimention 4th = 4 Expense Eve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 6 - 5 Hardington | ||
Fri May 18 2018 20:30 | 1st = 5 Hardington 2nd = 9 Charcol 3rd = 7 Thunder Cloud 4th = 11 Seattle Park |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 8 Placid Warrior | ||
Fri May 18 2018 20:28 | 1st = 8 Placid Warrior 2nd = 3 Sabjorn Bale 3rd = 2 Stand Beside Me 4th = 6 Oh Jay Korie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 4 - 2 Controller | ||
Fri May 18 2018 20:25 | 1st = 2 Controller 2nd = 6 Minderoo 3rd = 4 Rosedene Valor 4th = 7 Dana Skye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 7 Bettors Fire | ||
Fri May 18 2018 20:24 | 1st = 7 Bettors Fire 2nd = 6 The Bucket List 3rd = 4 Shandale 4th = 1 Sheer Rocknroll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 1 Air Traffic | ||
Fri May 18 2018 20:19 | 1st = 1 Air Traffic 2nd = 7 Zipping Clive 3rd = 6 Zipping Floyd 4th = 4 Black Jillak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 7 - 4 Real Diamond | ||
Fri May 18 2018 20:18 | 1st = 4 Real Diamond 2nd = 8 Playing Arkabella 3rd = 7 Delightful Junie 4th = 1 Cardinal Coffee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 3 Zipping Stan | ||
Fri May 18 2018 20:15 | 1st = 3 Zipping Stan 2nd = 8 Aston Halle 3rd = 2 Blue Bar Pie 4th = 6 Prince Stealth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 4 Ark Patrol | ||
Fri May 18 2018 20:14 | 1st = 4 Ark Patrol 2nd = 10 Corey William 3rd = 2 Elzboy 4th = 6 Invite Only |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 7 - 6 Animated | ||
Fri May 18 2018 20:10 | 1st = 6 Animated 2nd = 4 Brocks Territory 3rd = 8 Keep On Rocking 4th = 1 Nor Nor West |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 6 Marcus Joy | ||
Fri May 18 2018 20:08 | 1st = 6 Marcus Joy 2nd = 8 Moncrieffe Miss 3rd = 3 Mayhem Magic 4th = 5 Belcanto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 5 - 4 Ranfurly Rulz | ||
Fri May 18 2018 20:03 | 1st = 4 Ranfurly Rulz 2nd = 5 Urban Tiger 3rd = 6 Quick Income 4th = 1 Michaels Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 3 - 5 Dana Corporal | ||
Fri May 18 2018 20:01 | 1st = 5 Dana Corporal 2nd = 6 Fawn To Run 3rd = 4 Hear The Drums 4th = 1 Smart Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 5 - 5 Equilibrium | ||
Fri May 18 2018 20:00 | 1st = 5 Equilibrium 2nd = 7 Onemore Emotion 3rd = 8 Scuba 4th = 2 Makatiti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 6 Pass The Jar | ||
Fri May 18 2018 19:58 | 1st = 6 Pass The Jar 2nd = 1 Abundant Assets 3rd = 8 Bad Boy Goodesy 4th = 4 Scarlet Scarlet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 2 Dana Duke | ||
Fri May 18 2018 19:54 | 1st = 2 Dana Duke 2nd = 3 Qtown Rip Roaring 3rd = 10 Responder 4th = 11 Courage Tells |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 11 - 6 Mach Up | ||
Fri May 18 2018 19:52 | 1st = 6 Mach Up 2nd = 7 Vintage Cheddar 3rd = 12 Haydens Meddle 4th = 11 Pirate Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 4 Paua Te Kuri | ||
Fri May 18 2018 19:50 | 1st = 4 Paua Te Kuri 2nd = 8 Whats Up Skip 3rd = 3 Zipping Spud 4th = 2 Flashing Oaks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 10 How We Roll | ||
Fri May 18 2018 19:49 | 1st = 10 How We Roll 2nd = 7 Heez Perfect 3rd = 5 Archiecano 4th = 1 Travelnfast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 3 Lily Boswell | ||
Fri May 18 2018 19:47 | 1st = 3 Lily Boswell 2nd = 9 Ellie Wires 3rd = 4 Dyna Bella 4th = 2 Major Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 6 - 5 Resurgent Storm | ||
Fri May 18 2018 19:45 | 1st = 5 Resurgent Storm 2nd = 4 Jackson Neptune 3rd = 1 Itzuptouharry 4th = 3 Danger Of Tyne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 2 - 7 Glorious Leader | ||
Fri May 18 2018 19:44 | 1st = 7 Glorious Leader 2nd = 3 Are You Ready 3rd = 5 Zulu Sunset 4th = 1 Mister Peanuts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 6 - 7 Illawong Armstrong | ||
Fri May 18 2018 19:40 | 1st = 7 Illawong Armstrong 2nd = 4 Kingdom Come 3rd = 8 Into The Unknown 4th = 9 Sun Of Sonoko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 7 Mystagogy | ||
Fri May 18 2018 19:38 | 1st = 7 Mystagogy 2nd = 2 Brock On 3rd = 4 Rapid Trigga 4th = 5 Blitzkrieg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 6 Wash Out | ||
Fri May 18 2018 19:35 | 1st = 6 Wash Out 2nd = 8 Burning Steel 3rd = 3 Torh Minter 4th = 5 Mavro Mike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 4 - 6 Miss Patriot | ||
Fri May 18 2018 19:33 | 1st = 6 Miss Patriot 2nd = 5 Alta Teresa 3rd = 3 The Maldives 4th = 2 Golovkin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 3 Bigtime Crackem | ||
Fri May 18 2018 19:32 | 1st = 3 Bigtime Crackem 2nd = 8 Hypocritical 3rd = 2 Missing Allegro 4th = 7 Bigtime George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 4 - 2 Youve Been Had | ||
Fri May 18 2018 19:30 | 1st = 2 Youve Been Had 2nd = 5 Nordic Empire 3rd = 6 Captains Son 4th = 4 Quarck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 7 Shimando | ||
Fri May 18 2018 19:28 | 1st = 7 Shimando 2nd = 1 Ohio Fernando 3rd = 3 Usara Allen 4th = 5 Shes Enough |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 1 She Could Be Good | ||
Fri May 18 2018 19:24 | 1st = 1 She Could Be Good 2nd = 11 The Spinster 3rd = 10 Glenferrie Arch 4th = 12 Better B Chevron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 10 - 3 Hail Christian | ||
Fri May 18 2018 19:23 | 1st = 3 Hail Christian 2nd = 5 Alta Maestro 3rd = 7 Pats Delight 4th = 6 Funatthebeach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 1 - 3 Take The Spot | ||
Fri May 18 2018 19:21 | 1st = 3 Take The Spot 2nd = 2 Manticore 3rd = 6 Hippo Clan 4th = 7 Spuds Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 5 Hard To Hear | ||
Fri May 18 2018 19:20 | 1st = 5 Hard To Hear 2nd = 9 Bella Rippin 3rd = 6 Certainlywillbe 4th = 8 Doolittle Dandy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 2 Zipping Tayla | ||
Fri May 18 2018 19:18 | 1st = 2 Zipping Tayla 2nd = 5 My Mate Bunji 3rd = 8 Timetable 4th = 6 Gal Oaks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 1 Midnight Memphis | ||
Fri May 18 2018 19:15 | 1st = 1 Midnight Memphis 2nd = 7 Volcanic Winter 3rd = 5 Is All 4th = 3 Elphaba Oz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 5 - 2 Enterprising Milly | ||
Fri May 18 2018 19:14 | 1st = 2 Enterprising Milly 2nd = 9 Spoilt Sport 3rd = 1 Karalta Moondance 4th = 7 Juniper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 5 - 8 Duplicated | ||
Fri May 18 2018 19:10 | 1st = 8 Duplicated 2nd = 5 Whats The Catch 3rd = 1 Our Pontiac 4th = 2 Louis Sedgwick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 1 Taabi | ||
Fri May 18 2018 19:08 | 1st = 1 Taabi 2nd = 3 Galina Reznikov 3rd = 2 Speed Star 4th = 7 Evil Pedro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 7 Sir Duggie | ||
Fri May 18 2018 19:04 | 1st = 7 Sir Duggie 2nd = 6 Allegro Gun 3rd = 3 Bigtime Basher 4th = 8 Bigtime Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 3 - 2 Miss Emilys Rose | ||
Fri May 18 2018 19:03 | 1st = 2 Miss Emilys Rose 2nd = 8 Artistic Humma 3rd = 4 Alliyahs Choice 4th = 6 Kelli Frost |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 3 - 11 Touch A Cloud | ||
Fri May 18 2018 19:00 | 1st = 11 Touch A Cloud 2nd = 2 Blitz N Magic 3rd = 1 Astrological 4th = 3 Champagne Friday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 8 Proven Legacy | ||
Fri May 18 2018 18:57 | 1st = 8 Proven Legacy 2nd = 7 Just Banji 3rd = 2 Spider Regis 4th = 4 Injector |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 9 - 6 Show Gait | ||
Fri May 18 2018 18:53 | 1st = 6 Show Gait 2nd = 4 Paramount King 3rd = 3 Valloria 4th = 1 Majestic Connies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 3 Bodhi Tree | ||
Fri May 18 2018 18:52 | 1st = 3 Bodhi Tree 2nd = 1 Somepartysomewhere 3rd = 6 Annika Magic 4th = 9 Zac Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 2 Master Dean | ||
Fri May 18 2018 18:50 | 1st = 2 Master Dean 2nd = 6 Blackjack Betty 3rd = 1 Do That Phoebee 4th = 8 Swift Harbour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 4 - 7 Liftntorque | ||
Fri May 18 2018 18:45 | 1st = 7 Liftntorque 2nd = 3 Sounds Of Terror 3rd = 2 Terror Rising 4th = 5 Shawami Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 12 - 8 Ridens Reach | ||
Fri May 18 2018 18:42 | 1st = 8 Ridens Reach 2nd = 6 Mollified 3rd = 5 Whatta Lurker 4th = 2 Miss Petite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 4 - 5 Call Her Julie | ||
Fri May 18 2018 18:41 | 1st = 5 Call Her Julie 2nd = 7 Mister Lennox 3rd = 10 Destreos 4th = 6 The Aussie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 2 - 3 Miss Hoolligan | ||
Fri May 18 2018 18:37 | 1st = 3 Miss Hoolligan 2nd = 7 Smooth Hangover 3rd = 1 Merrywood Pearl 4th = 8 Irish Grit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 7 Gaviria | ||
Fri May 18 2018 18:34 | 1st = 7 Gaviria 2nd = 1 Tamile Lass 3rd = 8 Scott Finesse 4th = 2 Dashing Weetbix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 1 Bigtime Paddy | ||
Fri May 18 2018 18:33 | 1st = 1 Bigtime Paddy 2nd = 6 Bigtime Levi 3rd = 7 Bigtime Jason 4th = 3 No Time Toulouse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 2 - 1 Caerus | ||
Fri May 18 2018 18:30 | 1st = 1 Caerus 2nd = 5 South Bend 3rd = 7 Pensa Maria 4th = 4 Like You Look |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 5 Farmor In Tune | ||
Fri May 18 2018 18:27 | 1st = 5 Farmor In Tune 2nd = 8 Crumbed Cutlets 3rd = 6 Haras Rebel 4th = 7 Zabdon Mcgregor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 8 - 16 Shez All Rock | ||
Fri May 18 2018 18:22 | 1st = 16 Shez All Rock 2nd = 13 Elle Mac 3rd = 15 Bettor Trix 4th = 14 Dizzy Miss Lizzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 7 Sketchy Linda | ||
Fri May 18 2018 18:19 | 1st = 7 Sketchy Linda 2nd = 4 Limpy Jackson 3rd = 1 Two Blocks 4th = 5 Essee Mackie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 3 - 5 On The Case | ||
Fri May 18 2018 18:14 | 1st = 5 On The Case 2nd = 1 Inaugurate 3rd = 4 Farrahfowler 4th = 8 Mach Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 1 Damaging Lomar | ||
Fri May 18 2018 18:11 | 1st = 1 Damaging Lomar 2nd = 7 Pat Malone 3rd = 2 Scott It 4th = 4 Heartbreak Hermy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 3 - 3 Jaccka Len | ||
Fri May 18 2018 18:09 | 1st = 3 Jaccka Len 2nd = 13 Usain Jolt 3rd = 12 Koolaz Elvis 4th = 11 Cardinal Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 4 Super Cesc | ||
Fri May 18 2018 18:08 | 1st = 4 Super Cesc 2nd = 6 Say Good Day 3rd = 5 Gutenberg 4th = 8 Waikarie Noel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 1 - 1 Squire | ||
Fri May 18 2018 18:03 | 1st = 1 Squire 2nd = 8 My Ravana 3rd = 7 Elms Creek 4th = 2 Shezwhitelightning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 6 Bigtime Tears | ||
Fri May 18 2018 18:01 | 1st = 6 Bigtime Tears 2nd = 4 Soaring Hawke 3rd = 1 Quistis Bale 4th = 8 Rapper Tilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 1 - 3 Okay Boss | ||
Fri May 18 2018 18:00 | 1st = 3 Okay Boss 2nd = 8 No Shame 3rd = 12 Your Desire 4th = 4 One Belt One Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 1 Elgar | ||
Fri May 18 2018 17:57 | 1st = 1 Elgar 2nd = 2 Oath 3rd = 6 My Kinloch 4th = 7 Knocker Elly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 4 Power To Wyn | ||
Fri May 18 2018 17:54 | 1st = 4 Power To Wyn 2nd = 2 Weetbix Mini 3rd = 7 Kraken Bam Bam 4th = 1 Air Commander |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 7 - 5 Enghien | ||
Fri May 18 2018 17:49 | 1st = 5 Enghien 2nd = 4 Le Lievres Gift 3rd = 8 One Over Da Moon 4th = 6 Monty Python |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 3 Haras Flame | ||
Fri May 18 2018 17:46 | 1st = 3 Haras Flame 2nd = 1 Call Me Aussie 3rd = 7 Get Shorty 4th = 4 Show Bekim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 2 - 6 Cobbler Creek | ||
Fri May 18 2018 17:41 | 1st = 6 Cobbler Creek 2nd = 11 Imamenace 3rd = 8 A Nip Will Do 4th = 4 Valsue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 1 Mr Shire | ||
Fri May 18 2018 17:38 | 1st = 1 Mr Shire 2nd = 6 Forced Exit 3rd = 4 Tahiti Pearl 4th = 2 Lochinvar Hugo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 2 - 9 Jaks Teller | ||
Fri May 18 2018 17:36 | 1st = 9 Jaks Teller 2nd = 8 Offthetopofmyhead 3rd = 10 Plata O Plomo 4th = 1 Rocknrollhighlight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 8 Crash Cobra | ||
Fri May 18 2018 17:35 | 1st = 8 Crash Cobra 2nd = 2 Kulu Zipster 3rd = 6 Zed Merrett 4th = 9 Railway Burra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 5 Lover | ||
Fri May 18 2018 17:32 | 1st = 5 Lover 2nd = 4 Bigtime Rapid 3rd = 6 Allegro Lass 4th = 2 Bigtime Roll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 8 - 9 Kyalla Stuart | ||
Fri May 18 2018 17:30 | 1st = 9 Kyalla Stuart 2nd = 11 One Hell Of A Ride 3rd = 10 Million Dollar Art 4th = 7 Lettuceventilate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 5 Larrikan Lass | ||
Fri May 18 2018 17:27 | 1st = 5 Larrikan Lass 2nd = 1 Luckman 3rd = 2 Shadowland 4th = 6 Iron Monarch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 6 - 6 Jesse Duke | ||
Fri May 18 2018 17:22 | 1st = 6 Jesse Duke 2nd = 4 Another Masterpiece 3rd = 2 A Bettor Act 4th = 5 Supreme Dominator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 1 Blazing Storm | ||
Fri May 18 2018 17:19 | 1st = 1 Blazing Storm 2nd = 5 Archie Wah Wah 3rd = 2 Bedazzled 4th = 3 Oleary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 7 Belt Up Bubbs | ||
Fri May 18 2018 17:15 | 1st = 7 Belt Up Bubbs 2nd = 2 Hodges Lane 3rd = 4 Amigo One 4th = 8 Set To Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 1 - 1 Phirey Philtra | ||
Fri May 18 2018 17:10 | 1st = 1 Phirey Philtra 2nd = 7 She Can Rock 3rd = 8 Endorsement 4th = 9 Freddy Fudpucker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 2 Regal Trav | ||
Fri May 18 2018 17:07 | 1st = 2 Regal Trav 2nd = 8 Ima Necromancer 3rd = 5 Lady Olivia 4th = 1 Princess Light |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 1 - 9 Zhukov Leis | ||
Fri May 18 2018 17:05 | 1st = 9 Zhukov Leis 2nd = 2 El Jays Monet 3rd = 6 Aunty Rita 4th = 8 Falcon Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 2 Bocelli | ||
Fri May 18 2018 17:04 | 1st = 2 Bocelli 2nd = 4 Exhibit Aye 3rd = 1 Double Hope 4th = 8 Pixi Limeburner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 5 Ask King Jeff | ||
Fri May 18 2018 17:01 | 1st = 5 Ask King Jeff 2nd = 1 Bigtime Lily 3rd = 2 Dyna Boomer 4th = 3 Bigtime Onfire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 5 Reality Hawk | ||
Fri May 18 2018 16:58 | 1st = 5 Reality Hawk 2nd = 4 Crumps Princess 3rd = 2 Bombora Comet 4th = 3 Oleg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 8 - 13 Ritchford | ||
Fri May 18 2018 16:56 | 1st = 13 Ritchford 2nd = 2 Glen Ord 3rd = 12 Gypsy Miss 4th = 6 Jimibramz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 7 - 10 Im Not Crazy | ||
Fri May 18 2018 16:53 | 1st = 10 Im Not Crazy 2nd = 4 Valla Swan 3rd = 3 Paulie Walnuts 4th = 9 Go Lorian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 5 - 6 Alta Orlando | ||
Fri May 18 2018 16:48 | 1st = 6 Alta Orlando 2nd = 5 Eamon Maguire 3rd = 4 A Gs White Socks 4th = 3 Billy Badger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 7 Kloeis Pride | ||
Fri May 18 2018 16:45 | 1st = 7 Kloeis Pride 2nd = 2 Short Session 3rd = 8 Spanish Harbour 4th = 1 Ullo Bells |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 2 Smiley Mulwee | ||
Fri May 18 2018 16:42 | 1st = 2 Smiley Mulwee 2nd = 1 Nangar Panda 3rd = 7 Belles Chorus 4th = 5 Chimbu Park |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Quirindi Race 7 - 4 Two N Wellgo | ||
Fri May 18 2018 16:38 | 1st = 4 Two N Wellgo 2nd = 3 Princess Snowy 3rd = 11 Diamond Court 4th = 10 Slickster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 5 Mcivor Verna | ||
Fri May 18 2018 16:35 | 1st = 5 Mcivor Verna 2nd = 2 Happy Tails 3rd = 4 Triple Agent 4th = 7 Joycee Rae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 8 - 1 Recalculate | ||
Fri May 18 2018 16:30 | 1st = 1 Recalculate 2nd = 9 Red Chouxs 3rd = 8 Accreditation 4th = 7 Tristano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 6 Kings Call | ||
Fri May 18 2018 16:28 | 1st = 6 Kings Call 2nd = 4 Cawbourne Stick 3rd = 1 Thunderation 4th = 8 Bella Jade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 7 - 9 I Remember You | ||
Fri May 18 2018 16:27 | 1st = 9 I Remember You 2nd = 4 All Important 3rd = 3 Doctor On Ice 4th = 12 Vivid Pink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 1 Sleek Style | ||
Fri May 18 2018 16:24 | 1st = 1 Sleek Style 2nd = 8 Tess The Best 3rd = 4 Snowball Shirl 4th = 9 Lost In Orbit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 8 - 3 Odriscoll | ||
Fri May 18 2018 16:20 | 1st = 3 Odriscoll 2nd = 12 Camayoc 3rd = 7 Wonderful Thing 4th = 9 Tilbury Lodge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 4 - 8 Enhance Your Calm | ||
Fri May 18 2018 16:19 | 1st = 8 Enhance Your Calm 2nd = 13 Oscar Bonavena 3rd = 7 You Really Got Me 4th = 15 Get Lucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 5 Raven Izmir | ||
Fri May 18 2018 16:17 | 1st = 5 Raven Izmir 2nd = 4 Miss Vee 3rd = 2 Ferrari Key 4th = 3 Smooth Blend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 6 - 6 Shes Courageous | ||
Fri May 18 2018 16:13 | 1st = 6 Shes Courageous 2nd = 2 Italian Eyes 3rd = 11 Ideal Fantasy 4th = 4 Watch Me Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 7 - 2 Soul Fire | ||
Fri May 18 2018 16:10 | 1st = 2 Soul Fire 2nd = 7 Boldacious Girl 3rd = 1 Jimassi 4th = 4 Rain Fast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 2 Fierce Lomar | ||
Fri May 18 2018 16:07 | 1st = 2 Fierce Lomar 2nd = 7 Sterling Archer 3rd = 1 Aston Kirui 4th = 4 Full Of Weetbix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 2 Clover Victoria | ||
Fri May 18 2018 16:04 | 1st = 2 Clover Victoria 2nd = 4 Butterball 3rd = 1 Cawbourne Chezzy 4th = 5 Spirit Of Nathan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 4 Kyarna | ||
Fri May 18 2018 16:03 | 1st = 4 Kyarna 2nd = 8 Do You Remember 3rd = 1 White Ox 4th = 7 Arctic Villain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Quirindi Race 6 - 7 Fast Arli | ||
Fri May 18 2018 15:58 | 1st = 7 Fast Arli 2nd = 5 Gronky 3rd = 2 Stradance 4th = 9 Luceo Non Uro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 8 Yankees Ethics | ||
Fri May 18 2018 15:55 | 1st = 8 Yankees Ethics 2nd = 5 Rockstar Kerr 3rd = 2 Remas Amber 4th = 4 Miss Wing Wong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 3 - 10 Ohanzee | ||
Fri May 18 2018 15:54 | 1st = 10 Ohanzee 2nd = 13 Shezza Gnp 3rd = 9 Bettors Heart 4th = 14 Gunpowder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 7 - 9 Found Out | ||
Fri May 18 2018 15:50 | 1st = 9 Found Out 2nd = 1 Hardern 3rd = 11 Menegatti 4th = 12 Yesido |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 6 - 1 Aanvoerder | ||
Fri May 18 2018 15:47 | 1st = 1 Aanvoerder 2nd = 4 Rocky Nugget 3rd = 5 Dansez 4th = 6 Woodditton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 2 Head Loch | ||
Fri May 18 2018 15:44 | 1st = 2 Head Loch 2nd = 3 Militant Gem 3rd = 8 Kiewa River Flo 4th = 1 Brooklyn Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 4 Smiling Blonde | ||
Fri May 18 2018 15:42 | 1st = 4 Smiling Blonde 2nd = 6 Rain Alert 3rd = 2 Boyz One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 7 - 10 Darbies Blugirl | ||
Fri May 18 2018 15:40 | 1st = 10 Darbies Blugirl 2nd = 4 Valbeata 3rd = 6 Jemily 4th = 1 The Wasp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 7 Cawbourne Assist | ||
Fri May 18 2018 15:39 | 1st = 7 Cawbourne Assist 2nd = 1 Eye Kno 3rd = 4 Ivanhov 4th = 5 Midsomer Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 1 Goldstein | ||
Fri May 18 2018 15:37 | 1st = 1 Goldstein 2nd = 2 Shauns Entity 3rd = 7 Mums Magic 4th = 5 Midnite Party |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 12 - 10 Sophies Moment | ||
Fri May 18 2018 15:34 | 1st = 10 Sophies Moment 2nd = 2 Brinza 3rd = 6 Stellar Creek 4th = 7 Miss Zorro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 5 - 3 Our Mach Jack | ||
Fri May 18 2018 15:33 | 1st = 3 Our Mach Jack 2nd = 8 Hell Of A Band 3rd = 10 Lettuceonthebeach 4th = 1 Endless |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 6 - 5 Dyagilev | ||
Fri May 18 2018 15:30 | 1st = 5 Dyagilev 2nd = 6 Carak 3rd = 1 Any Given Glass 4th = 2 Iamthekey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 2 - 4 Over The Love | ||
Fri May 18 2018 15:29 | 1st = 4 Over The Love 2nd = 12 Musculus 3rd = 9 Bonnie Highlander 4th = 3 Ruthless Kayla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 7 Flying Apollo | ||
Fri May 18 2018 15:27 | 1st = 7 Flying Apollo 2nd = 3 Shazza Weetbix 3rd = 6 Go Natalie Go 4th = 2 Chiseller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 7 Lanis Morris | ||
Fri May 18 2018 15:24 | 1st = 7 Lanis Morris 2nd = 4 Dozer Gold 3rd = 5 Silver Banjo 4th = 8 Tiny Octane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Quirindi Race 5 - 1 Beauty Best | ||
Fri May 18 2018 15:23 | 1st = 1 Beauty Best 2nd = 3 Rastafarian 3rd = 7 Minamahal 4th = 6 Elles Nel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 6 Zulu Reign | ||
Fri May 18 2018 15:20 | 1st = 6 Zulu Reign 2nd = 3 Barbs Bloss 3rd = 4 Tee Tanga 4th = 1 Flew Bye You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 11 - 8 Cosmic Ann | ||
Fri May 18 2018 15:17 | 1st = 8 Cosmic Ann 2nd = 1 Outlaw Eddie 3rd = 4 Emily As 4th = 7 Shaniqua |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 6 - 1 Dimanche | ||
Fri May 18 2018 15:15 | 1st = 1 Dimanche 2nd = 2 Songs Of Ireland 3rd = 9 Kaiken 4th = 11 Dame Largo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 7 Oity Allen | ||
Fri May 18 2018 15:14 | 1st = 7 Oity Allen 2nd = 1 All About Space 3rd = 4 Ocean Gambler 4th = 6 Bigtime Monty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 5 - 6 Cinnamon Missile | ||
Fri May 18 2018 15:12 | 1st = 6 Cinnamon Missile 2nd = 5 Checkmate Lad 3rd = 1 Greynomad 4th = 3 Arcing Hard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 11 - 4 Orara Sal | ||
Fri May 18 2018 15:09 | 1st = 4 Orara Sal 2nd = 2 Indominous Dane 3rd = 1 Bewitched Star 4th = 5 Stormy Thunda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 2 Uncatchable | ||
Fri May 18 2018 15:06 | 1st = 2 Uncatchable 2nd = 1 Campeon 3rd = 6 Shake The Night 4th = 5 Cool Boots |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 6 - 6 Budawang | ||
Fri May 18 2018 15:05 | 1st = 6 Budawang 2nd = 1 Kandy 3rd = 10 Clever Gent 4th = 3 Nais Ko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 4 Coopes | ||
Fri May 18 2018 15:02 | 1st = 4 Coopes 2nd = 2 Aqualite 3rd = 1 Downhill 4th = 3 Liberal Jones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 1 - 1 Extreme Stride | ||
Fri May 18 2018 15:01 | 1st = 1 Extreme Stride 2nd = 5 Kensington Kate 3rd = 3 The Director 4th = 2 Ildivo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 7 Harmat | ||
Fri May 18 2018 14:59 | 1st = 7 Harmat 2nd = 6 Tiny Zesta 3rd = 8 Lochinvar Chip 4th = 4 Barbs Pixie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 4 - 9 Schouten Island | ||
Fri May 18 2018 14:58 | 1st = 9 Schouten Island 2nd = 10 Whosaginger 3rd = 8 Shadow Lace 4th = 5 Charlie Tango |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 4 Mr Perfect | ||
Fri May 18 2018 14:56 | 1st = 4 Mr Perfect 2nd = 5 Bald Wal 3rd = 8 Snap Hook 4th = 1 Carrara Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 5 - 9 Nirwana Beach | ||
Fri May 18 2018 14:55 | 1st = 9 Nirwana Beach 2nd = 1 Daddys Littlelady 3rd = 4 The Other Guy 4th = 3 Naughty Rabbit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 8 Dreamzone | ||
Fri May 18 2018 14:53 | 1st = 8 Dreamzone 2nd = 7 Bigtime Shine 3rd = 4 Secret Indy 4th = 3 Nippa A Spot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 10 - 8 Aristotle | ||
Fri May 18 2018 14:52 | 1st = 8 Aristotle 2nd = 4 Precious Sal 3rd = 3 Kooringa Theo 4th = 5 La Jaydo Zulu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Quirindi Race 4 - 7 First Family | ||
Fri May 18 2018 14:48 | 1st = 7 First Family 2nd = 2 Clevanicc 3rd = 5 Collins Street 4th = 9 Bobs Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 6 Mister Brown | ||
Fri May 18 2018 14:44 | 1st = 6 Mister Brown 2nd = 2 Tubark 3rd = 4 Kalahari Sands 4th = 1 Lady Mikado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 4 Focused Fury | ||
Fri May 18 2018 14:41 | 1st = 4 Focused Fury 2nd = 7 Spotted Opal 3rd = 5 Ollie Aztec 4th = 8 Sweet Emma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 5 - 6 Mandjar | ||
Fri May 18 2018 14:40 | 1st = 6 Mandjar 2nd = 8 The Peninsular 3rd = 3 Evolutionist 4th = 12 Gold Mogul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 4 - 10 Adoradiva | ||
Fri May 18 2018 14:37 | 1st = 10 Adoradiva 2nd = 5 Hillsman 3rd = 7 Peppi La Few 4th = 2 Big Arjay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 9 - 6 Realistic | ||
Fri May 18 2018 14:34 | 1st = 6 Realistic 2nd = 1 Kulu Chance 3rd = 7 Jackies Lady 4th = 5 Him The Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 3 Bigtime Victory | ||
Fri May 18 2018 14:33 | 1st = 3 Bigtime Victory 2nd = 2 Alamein Lady 3rd = 4 Zoe Jean 4th = 1 Doosh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 5 - 5 Mokin | ||
Fri May 18 2018 14:30 | 1st = 5 Mokin 2nd = 10 Karlu Dreaming 3rd = 8 Faustine 4th = 6 Nobility |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 8 Tobias Kelton | ||
Fri May 18 2018 14:27 | 1st = 8 Tobias Kelton 2nd = 2 Blue Squirrel 3rd = 1 Tzar Knight 4th = 4 Brazen Bull |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 3 - 6 A Sweet Success | ||
Fri May 18 2018 14:24 | 1st = 6 A Sweet Success 2nd = 9 Lombo Newsy Scoop 3rd = 7 Harrys Delight 4th = 8 Conrod Kenze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 4 Fascinated | ||
Fri May 18 2018 14:22 | 1st = 4 Fascinated 2nd = 6 Good Yarn 3rd = 3 Addisons Way 4th = 1 Allen Robbie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 4 - 9 The Ants Pants | ||
Fri May 18 2018 14:20 | 1st = 9 The Ants Pants 2nd = 3 Kid Mac 3rd = 10 Tiza 4th = 6 Cornelia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 8 - 5 Go Lassie Go | ||
Fri May 18 2018 14:17 | 1st = 5 Go Lassie Go 2nd = 4 Jimary Free 3rd = 6 Spare Cash 4th = 1 Pawlee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 8 - 11 Fire Lily | ||
Fri May 18 2018 14:14 | 1st = 11 Fire Lily 3rd = 12 So Brazen 4th = 17 Illav Bubbles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 8 - 4 Opihi Ranger | ||
Fri May 18 2018 14:14 | 1st = 4 Opihi Ranger 3rd = 12 So Brazen 4th = 17 Illav Bubbles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Quirindi Race 3 - 4 Blinkin Legend | ||
Fri May 18 2018 14:13 | 1st = 4 Blinkin Legend 2nd = 9 Kirri Lia 3rd = 5 Bring The Joy 4th = 7 Enhances |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 2 Pergamon | ||
Fri May 18 2018 14:10 | 1st = 2 Pergamon 2nd = 6 Johnnys Return 3rd = 3 Blokes Advice 4th = 8 Booming Zulus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 1 Filthy Phantom | ||
Fri May 18 2018 14:07 | 1st = 1 Filthy Phantom 2nd = 6 Crikey Creeky 3rd = 4 Bungaloo Ruby 4th = 8 Vectis Campinae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 4 - 1 Caths Village | ||
Fri May 18 2018 14:05 | 1st = 1 Caths Village 2nd = 5 Miss Pickle 3rd = 10 Steamboat Sally 4th = 6 Mosarbe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 7 - 8 Joyce Rumble | ||
Fri May 18 2018 13:59 | 1st = 8 Joyce Rumble 2nd = 5 Red Coat 3rd = 3 Poppys Rose 4th = 2 Terra Torra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 4 - 1 Trent | ||
Fri May 18 2018 13:55 | 1st = 1 Trent 2nd = 3 Snippets Of Rain 3rd = 4 Dads Army 4th = 8 Secret Lago |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 6 Dynamite Dozer | ||
Fri May 18 2018 13:52 | 1st = 6 Dynamite Dozer 2nd = 3 Azza 3rd = 4 Mrs Jawa 4th = 2 Apex Pro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 2 - 4 Rockinfeelgood | ||
Fri May 18 2018 13:49 | 1st = 4 Rockinfeelgood 2nd = 2 Saucy Dreams 3rd = 5 Sevendaysaweek 4th = 6 Conquer The Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 1 San Tan Sam | ||
Fri May 18 2018 13:47 | 1st = 1 San Tan Sam 2nd = 2 Trademark Jet 3rd = 3 Spotted Gunn 4th = 8 Lektra Destiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 3 - 6 High Rolla | ||
Fri May 18 2018 13:45 | 1st = 6 High Rolla 2nd = 2 Athos 3rd = 1 Unrealistic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 6 - 5 Newcastle Brown | ||
Fri May 18 2018 13:42 | 1st = 5 Newcastle Brown 2nd = 4 Direct Terror 3rd = 6 Princess Emalys 4th = 1 Phantom Razor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Quirindi Race 2 - 5 Keemon | ||
Fri May 18 2018 13:38 | 1st = 5 Keemon 2nd = 9 Swift And Shift 3rd = 7 Little Geoffrey 4th = 8 More Than Magico |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 7 - 7 Satin Guru | ||
Fri May 18 2018 13:37 | 1st = 7 Satin Guru 2nd = 10 The Man 3rd = 2 Shanzino 4th = 1 Shezatoucha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 4 Taylas Banjo | ||
Fri May 18 2018 13:35 | 1st = 4 Taylas Banjo 2nd = 6 Lektra Rival 3rd = 5 Ryder Sir 4th = 7 Wolf Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 2 Banjo Lass | ||
Fri May 18 2018 13:32 | 1st = 2 Banjo Lass 2nd = 8 Spring Yankee 3rd = 4 Hail A Cab 4th = 7 Outlaw Dave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 3 - 6 Order Of Command | ||
Fri May 18 2018 13:30 | 1st = 6 Order Of Command 2nd = 5 Low Level Flying 3rd = 9 Non Paear 4th = 1 Another Option |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 3 Dangerwood | ||
Fri May 18 2018 13:28 | 1st = 3 Dangerwood 2nd = 6 Flaming Sambuca 3rd = 8 Senorita Julie 4th = 7 Botany Alan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 3 - 3 Magic Fox | ||
Fri May 18 2018 13:27 | 1st = 3 Magic Fox 2nd = 9 Tullio 3rd = 12 Victory Toast 4th = 6 Secret Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 5 - 8 Charlie What | ||
Fri May 18 2018 13:24 | 1st = 8 Charlie What 2nd = 3 Kingsbrae Chooky 3rd = 6 Moment To Shine 4th = 7 Kooringa Addison |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 3 - 1 Star Of Theharbour | ||
Fri May 18 2018 13:20 | 1st = 1 Star Of Theharbour 2nd = 6 Huey 3rd = 5 Saganaki 4th = 8 Sassy Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 3 Crime Minister | ||
Fri May 18 2018 13:19 | 1st = 3 Crime Minister 2nd = 2 Tiny Terror 3rd = 5 Rockem Elvis 4th = 6 Fifty Dollar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 2 Banjo Bonito | ||
Fri May 18 2018 13:15 | 1st = 2 Banjo Bonito 2nd = 4 Mr Agro 3rd = 1 Mia Crazy 4th = 5 Roman Blue Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 1 - 11 Lancelot Hall | ||
Fri May 18 2018 13:14 | 1st = 11 Lancelot Hall 2nd = 2 Presidentialattack 3rd = 7 Bezzaboma 4th = 10 Lauriston Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 8 Ming Ming | ||
Fri May 18 2018 13:11 | 1st = 8 Ming Ming 2nd = 7 Opawa Robynann 3rd = 4 Cosmic Stu 4th = 5 Smash Calling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 2 - 2 Mista Knowitall | ||
Fri May 18 2018 13:10 | 1st = 2 Mista Knowitall 2nd = 1 Double Burner 3rd = 7 Cotillion 4th = 3 Diamond Arrow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 4 - 7 Tranquil Venus | ||
Fri May 18 2018 13:07 | 1st = 7 Tranquil Venus 2nd = 2 Kulu Dot Com 3rd = 3 Candy Swirl 4th = 6 Wildash Cecil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Quirindi Race 1 - 3 I Am Special | ||
Fri May 18 2018 13:03 | 1st = 3 I Am Special 2nd = 1 Jexerlent 3rd = 2 So You Know 4th = 5 Kelsha Begs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 6 - 12 Moyrabella | ||
Fri May 18 2018 13:02 | 1st = 12 Moyrabella 2nd = 4 Born A Royal 3rd = 10 The Precious One 4th = 8 Docket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 1 Bold Reflection | ||
Fri May 18 2018 13:00 | 1st = 1 Bold Reflection 2nd = 6 Aston Veloci 3rd = 7 No Fluke 4th = 3 Becket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 1 Blonde Barbados | ||
Fri May 18 2018 12:57 | 1st = 1 Blonde Barbados 2nd = 2 Wynonna Earp 3rd = 6 Shadrack 4th = 8 Stockwhip Sally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 2 - 4 Galapagos | ||
Fri May 18 2018 12:55 | 1st = 4 Galapagos 2nd = 9 Lose Yourself 3rd = 3 Dodge The Hounds 4th = 10 Olena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 6 Koputara | ||
Fri May 18 2018 12:53 | 1st = 6 Koputara 2nd = 8 Hasta Luego Rama 3rd = 4 Jinja Cream Fizz 4th = 3 Culvie Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 2 - 3 Never In Doubt | ||
Fri May 18 2018 12:52 | 1st = 3 Never In Doubt 2nd = 5 Slaughter Bay 3rd = 10 Mccullough 4th = 14 Sir Plucka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 3 - 4 Quiksilver Storm | ||
Fri May 18 2018 12:49 | 1st = 4 Quiksilver Storm 2nd = 6 Tylahs Shout 3rd = 3 Pretty Seductive 4th = 1 Shifting Sand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 2 - 2 Outsmartem | ||
Fri May 18 2018 12:45 | 1st = 2 Outsmartem 2nd = 5 Justus 3rd = 8 Aslans Mojo 4th = 6 Dew Drop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 4 Buck The Jockey | ||
Fri May 18 2018 12:42 | 1st = 4 Buck The Jockey 2nd = 2 Miss Blue 3rd = 3 Sweet Strike 4th = 5 Surf A Lot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 8 Rugged | ||
Fri May 18 2018 12:39 | 1st = 8 Rugged 2nd = 2 Yolks Boy 3rd = 3 Simply Flash 4th = 6 Nebs Shark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 5 Opawa Racer | ||
Fri May 18 2018 12:36 | 1st = 5 Opawa Racer 2nd = 3 Smash Damage 3rd = 4 Goldstar Scooby 4th = 1 Know Potential |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 1 - 6 Little Britt | ||
Fri May 18 2018 12:35 | 1st = 6 Little Britt 2nd = 3 Turf Man 3rd = 2 Yamagee 4th = 8 Satin Sheen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 2 - 6 Wenona Girl | ||
Fri May 18 2018 12:32 | 1st = 6 Wenona Girl 2nd = 4 Chances 3rd = 1 Montaigne 4th = 8 Kulu Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 5 - 3 Flying Sardine | ||
Fri May 18 2018 12:27 | 1st = 3 Flying Sardine 2nd = 2 Elfee 3rd = 4 Laaffaire 4th = 6 El Bee Darci |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 7 Rail Remover | ||
Fri May 18 2018 12:24 | 1st = 7 Rail Remover 2nd = 8 Octo Flash 3rd = 3 Cilla Gem 4th = 2 Miss Cotton Sox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 1 - 5 Mazzuro | ||
Fri May 18 2018 12:20 | 1st = 5 Mazzuro 2nd = 8 Wolfe Tone 3rd = 1 Bianco Nuovo 4th = 9 Zaide |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 6 Princely Gold | ||
Fri May 18 2018 12:18 | 1st = 6 Princely Gold 2nd = 5 Dyna Eroll 3rd = 4 Kalonga 4th = 1 Homebush Miles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 1 - 5 Brilee Rose | ||
Fri May 18 2018 12:17 | 1st = 5 Brilee Rose 2nd = 8 Mollys Rocking 3rd = 4 All Love 4th = 11 Indy Bonbon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 4 Pinecutter Pete | ||
Fri May 18 2018 12:14 | 1st = 4 Pinecutter Pete 2nd = 7 Wok Djay 3rd = 5 Sudden Call 4th = 8 Ryben Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 1 - 1 Invincible Tammy | ||
Fri May 18 2018 12:10 | 1st = 1 Invincible Tammy 2nd = 4 Taken On Chance 3rd = 6 Shes So Mean 4th = 3 Leiladane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 1 - 6 Tequila Crazy | ||
Fri May 18 2018 12:07 | 1st = 6 Tequila Crazy 2nd = 1 Cash Talks 3rd = 7 Kooringa Zoe 4th = 8 Margo Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 8 News Print | ||
Fri May 18 2018 12:04 | 1st = 8 News Print 2nd = 3 Smart Bella 3rd = 1 My Barcia 4th = 7 Our Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 2 Jealous Affair | ||
Fri May 18 2018 12:01 | 1st = 2 Jealous Affair 2nd = 6 Bossy Affair 3rd = 9 Rockstar Kobe 4th = 7 Allen Mack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 4 - 2 Whiskey In The Jar | ||
Fri May 18 2018 11:52 | 1st = 2 Whiskey In The Jar 2nd = 10 Fiendish 3rd = 13 Smart Garden 4th = 9 Ataahuadreamsrfree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 3 Settle Grettel | ||
Fri May 18 2018 11:43 | 1st = 3 Settle Grettel 2nd = 6 Miss Dupre 3rd = 7 Mitcham Reado 4th = 8 Know Respect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 1 Goldstar Hemi | ||
Fri May 18 2018 11:26 | 1st = 1 Goldstar Hemi 2nd = 2 Dig Dig Dig 3rd = 4 Sly Carl 4th = 6 Amy Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 3 - 6 Wize Act | ||
Fri May 18 2018 11:17 | 1st = 6 Wize Act 2nd = 5 Dressedtokill 3rd = 3 Dynamic 4th = 2 Luke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 6 Know Scrutiny | ||
Fri May 18 2018 11:08 | 1st = 6 Know Scrutiny 2nd = 2 Fiery Fagan 3rd = 3 Homebush Scribe 4th = 10 Tricky Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 1 Dangerous Motion | ||
Fri May 18 2018 10:51 | 1st = 1 Dangerous Motion 2nd = 7 Sefton Twist 3rd = 5 Token Pick 4th = 2 Goldstar Hurley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 2 - 13 Czarista | ||
Fri May 18 2018 10:42 | 1st = 13 Czarista 2nd = 1 Lucky Edie 3rd = 6 Saronic Miss 4th = 12 Disruption |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 6 Astro Tipple | ||
Fri May 18 2018 10:33 | 1st = 6 Astro Tipple 2nd = 2 Goldstar Galaxie 3rd = 4 Camside Rose 4th = 5 Homebush Maycee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 4 Wheres Snoopy | ||
Fri May 18 2018 10:16 | 1st = 4 Wheres Snoopy 2nd = 7 Feral Steadfast 3rd = 1 Goldstar Alfie 4th = 9 Homebush Bow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 1 - 6 Miss Brahmos | ||
Fri May 18 2018 10:07 | 1st = 6 Miss Brahmos 2nd = 14 Emily Margaret 3rd = 4 Mathieu 4th = 13 Anne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 1 Hes Decision | ||
Fri May 18 2018 0:37 | 1st = 1 Hes Decision 2nd = 7 Watch Out 3rd = 2 Tru Blu Keats 4th = 5 Mad Skills |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 5 High Above | ||
Fri May 18 2018 0:22 | 1st = 5 High Above 2nd = 6 Iron Focus 3rd = 1 Zipping Shadow 4th = 8 Mystery Dreama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 1 Roscommon Flyer | ||
Fri May 18 2018 0:02 | 1st = 1 Roscommon Flyer 2nd = 5 Hart View Dicky 3rd = 7 Rockabye Demi 4th = 8 Pavel Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 4 Goodbye | ||
Wed Apr 18 2018 23:57 | 1st = 4 Goodbye 2nd = 8 Dungeon Master 3rd = 6 Red Rocket Jett 4th = 5 Napoleon Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 9 Black Goshawk | ||
Wed Apr 18 2018 23:32 | 1st = 9 Black Goshawk 2nd = 3 Tom Gundi 3rd = 1 Chicago Nights 4th = 5 Ezy Dollars |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 7 Bart Monelli | ||
Wed Apr 18 2018 23:12 | 1st = 7 Bart Monelli 2nd = 4 Junk Yard Boss 3rd = 8 Major Upgrades 4th = 2 Kiprotich |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 11 - 7 Warpie | ||
Wed Apr 18 2018 23:00 | 1st = 7 Warpie 2nd = 2 Lils Angel 3rd = 5 Rusty Mac 4th = 4 Queen Of Kings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 3 Raw Luxury | ||
Wed Apr 18 2018 22:57 | 1st = 3 Raw Luxury 2nd = 6 Marg Monelli 3rd = 1 Ookinaki Flyer 4th = 4 Kaylin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 6 Mephitidae | ||
Wed Apr 18 2018 22:42 | 1st = 6 Mephitidae 2nd = 8 Zafonic Force 3rd = 2 Tee Gundi 4th = 7 Zipping Flynn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 12 - 5 Fast Trapper | ||
Wed Apr 18 2018 22:39 | 1st = 5 Fast Trapper 2nd = 6 Storm Search 3rd = 2 Winlock Rose 4th = 8 Ido Voodoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 3 Desiree Dancer | ||
Wed Apr 18 2018 22:32 | 1st = 3 Desiree Dancer 2nd = 7 Birkenhead 3rd = 2 Buckle Up Scotch 4th = 1 Blue Afro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 10 - 10 Rosanna Lindy | ||
Wed Apr 18 2018 22:27 | 1st = 10 Rosanna Lindy 2nd = 5 Topgunray 3rd = 1 Yankee Velvet 4th = 4 Madena Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 6 Ookinaki | ||
Wed Apr 18 2018 22:24 | 1st = 6 Ookinaki 2nd = 2 Gidgets Girl 3rd = 7 Pink Keeping 4th = 1 Cassius Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 11 - 1 Kiwi Collision | ||
Wed Apr 18 2018 22:20 | 1st = 1 Kiwi Collision 2nd = 2 Blackpool Chuck 3rd = 4 Tiggerlong Nosey 4th = 7 Chardy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 8 Buckle Up Spud | ||
Wed Apr 18 2018 22:12 | 1st = 8 Buckle Up Spud 2nd = 5 Blackhawk Parker 3rd = 7 Why Not Bazzar 4th = 4 Sub Zero Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 4 Rockstar Jane | ||
Wed Apr 18 2018 22:09 | 1st = 4 Rockstar Jane 2nd = 6 Sheza Marvel 3rd = 5 Nandos Thunder 4th = 8 Jacobite Jye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 7 Bush Bandicoot | ||
Wed Apr 18 2018 22:05 | 1st = 7 Bush Bandicoot 2nd = 2 Leisel Monelli 3rd = 4 Jazz Get On 4th = 3 Corona Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 9 - 7 Luvthisone | ||
Wed Apr 18 2018 22:00 | 1st = 7 Luvthisone 2nd = 2 The Jet Player 3rd = 1 Fowsands 4th = 5 Our Sir Oliver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 4 Cool Number | ||
Wed Apr 18 2018 21:58 | 1st = 4 Cool Number 2nd = 7 Why Not Kez 3rd = 3 Micks Advice 4th = 8 Galactic Cat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 10 - 6 Gracious Lady | ||
Wed Apr 18 2018 21:55 | 1st = 6 Gracious Lady 2nd = 8 Snap One Off 3rd = 1 Aberdeen Rebel 4th = 7 Boys Zarr Boys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 1 Manarola | ||
Wed Apr 18 2018 21:52 | 1st = 1 Manarola 2nd = 5 All You Got 3rd = 6 Dark Star 4th = 4 Veil Successor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 5 Uncle Donuts | ||
Wed Apr 18 2018 21:49 | 1st = 5 Uncle Donuts 2nd = 2 Fabrelass 3rd = 1 Serena Serena 4th = 3 Tornado Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 4 Starlight Yoyo | ||
Wed Apr 18 2018 21:42 | 1st = 4 Starlight Yoyo 2nd = 8 Eighty Eight 3rd = 3 Ballistic Blue 4th = 2 Paganoni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 8 Dyna Greg | ||
Wed Apr 18 2018 21:39 | 1st = 8 Dyna Greg 2nd = 9 Lireva 3rd = 3 Hilux 4th = 1 Cudgees Milo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 9 - 6 Logical Option | ||
Wed Apr 18 2018 21:35 | 1st = 6 Logical Option 2nd = 5 Zambora Pride 3rd = 1 Lollyharks 4th = 7 Shiloh Ranch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 8 - 9 Bonus Play | ||
Wed Apr 18 2018 21:30 | 1st = 9 Bonus Play 2nd = 1 Princely Reign 3rd = 5 Delwyns Son 4th = 7 The Hervey Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 4 Why Not Hugh | ||
Wed Apr 18 2018 21:28 | 1st = 4 Why Not Hugh 2nd = 1 Alamo Mike 3rd = 3 Terrigal Tornado 4th = 5 Killara John |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 7 Allonsy Grace | ||
Wed Apr 18 2018 21:25 | 1st = 7 Allonsy Grace 2nd = 1 Royal Turbo 3rd = 4 Busted Custard 4th = 8 Telarah Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 2 Sunset Gucci | ||
Wed Apr 18 2018 21:22 | 1st = 2 Sunset Gucci 2nd = 8 Delly Vedova 3rd = 5 Lawless Lou 4th = 4 Legend Seeker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 9 - 8 Wanderin Man | ||
Wed Apr 18 2018 21:20 | 1st = 8 Wanderin Man 2nd = 9 Chump Chop 3rd = 2 Wedding Night 4th = 1 Not Always |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 2 Quotation Mark | ||
Wed Apr 18 2018 21:18 | 1st = 2 Quotation Mark 2nd = 5 Solitary Girl 3rd = 6 Dyna Denver 4th = 4 El Grand Knocka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 9 - 2 Crocodile Crush | ||
Wed Apr 18 2018 21:15 | 1st = 2 Crocodile Crush 2nd = 1 Hurricane Chloe 3rd = 8 Vampire Wish 4th = 4 Elite Falcon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 8 - 3 Fire To Rain | ||
Wed Apr 18 2018 21:12 | 1st = 3 Fire To Rain 2nd = 2 Soft Sand 3rd = 4 Prospect 4th = 6 Ollie Harks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 9 - 3 Taylors Mill | ||
Wed Apr 18 2018 21:10 | 1st = 3 Taylors Mill 2nd = 1 Casuarina Belmer 3rd = 8 Cambo Blaster 4th = 5 Bettor Jiggle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 8 Silvio Dante | ||
Wed Apr 18 2018 21:08 | 1st = 8 Silvio Dante 2nd = 5 Zipping Monty 3rd = 6 Light The Track 4th = 1 Sweet Sparkle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 1 Confinement | ||
Wed Apr 18 2018 21:05 | 1st = 1 Confinement 2nd = 2 Rostered On 3rd = 7 Special Road 4th = 3 Costin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 8 Lightning Cassie | ||
Wed Apr 18 2018 21:01 | 1st = 8 Lightning Cassie 2nd = 7 Timmy Gundi 3rd = 1 Burn The Jetts 4th = 2 Sandy Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 7 - 3 Mr Sundon | ||
Wed Apr 18 2018 21:00 | 1st = 3 Mr Sundon 2nd = 8 Ymbro Wasted 3rd = 5 Argyle Melody 4th = 9 Jeter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 4 Marko Bale | ||
Wed Apr 18 2018 20:58 | 1st = 4 Marko Bale 2nd = 3 My Mandara 3rd = 2 Swift Trent 4th = 5 Remain Seated |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 7 - 5 Rope A Dope | ||
Wed Apr 18 2018 20:55 | 1st = 5 Rope A Dope 2nd = 1 Magic Benz 3rd = 2 Red Jamie 4th = 3 Mon Manny Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 8 - 5 Gossip Park | ||
Wed Apr 18 2018 20:52 | 1st = 5 Gossip Park 2nd = 6 Woody One 3rd = 3 Emerley Fairy 4th = 4 Mudrush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 9 Cupcakesnwhipcream | ||
Wed Apr 18 2018 20:50 | 1st = 9 Cupcakesnwhipcream 2nd = 10 Jovial Julie 3rd = 1 Shesfeelinprecious 4th = 7 Calm Me Crystal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 8 Tooka Half | ||
Wed Apr 18 2018 20:48 | 1st = 8 Tooka Half 2nd = 4 Rahni 3rd = 1 Lets Run 4th = 6 Vienna Gypsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 1 Mister Fernando | ||
Wed Apr 18 2018 20:45 | 1st = 1 Mister Fernando 2nd = 2 Belmont Belle 3rd = 5 Skid Oscar 4th = 7 Charlm Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 2 Jaggernaught | ||
Wed Apr 18 2018 20:42 | 1st = 2 Jaggernaught 2nd = 3 Whitehawk Parker 3rd = 9 Heza Harley 4th = 6 Yada Yada |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 8 - 7 Tulhurst Cash | ||
Wed Apr 18 2018 20:40 | 1st = 7 Tulhurst Cash 2nd = 9 The Kiss Principle 3rd = 10 Farrahfowler 4th = 3 If Hes Lucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 4 Mepunga Billy | ||
Wed Apr 18 2018 20:38 | 1st = 4 Mepunga Billy 2nd = 1 Billy Moran 3rd = 6 Lektra Viki 4th = 3 Lockrod |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 6 - 4 Next | ||
Wed Apr 18 2018 20:35 | 1st = 4 Next 2nd = 1 Bokarm Leo 3rd = 8 Perfect Mum 4th = 6 Smooth Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 7 - 2 Meales Chance | ||
Wed Apr 18 2018 20:32 | 1st = 2 Meales Chance 2nd = 3 Never Fear 3rd = 5 Nitro Injected 4th = 8 Fabbenz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 6 - 3 Beach Surge | ||
Wed Apr 18 2018 20:30 | 1st = 3 Beach Surge 2nd = 1 Itsallaboutex 3rd = 4 Rishi 4th = 2 Gozo Lighting |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 8 Free Auto | ||
Wed Apr 18 2018 20:28 | 1st = 8 Free Auto 2nd = 5 Johnny Black 3rd = 4 Meehan Sox 4th = 2 Newfire Drewie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 4 Julia Gulia | ||
Wed Apr 18 2018 20:25 | 1st = 4 Julia Gulia 2nd = 6 Biddyken Haich 3rd = 5 Bugatti Quest 4th = 3 Abundant Assets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 2 Major Generaljujon | ||
Wed Apr 18 2018 20:20 | 1st = 2 Major Generaljujon 2nd = 5 Feelingforamiracle 3rd = 8 Heres My Number 4th = 10 The Formula One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 5 Go Seek Fernando | ||
Wed Apr 18 2018 20:18 | 1st = 5 Go Seek Fernando 2nd = 1 Apache Bro 3rd = 2 Blackpool Alexis 4th = 7 Maharani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 5 - 6 No Waiting | ||
Wed Apr 18 2018 20:15 | 1st = 6 No Waiting 2nd = 3 Happy Pantera 3rd = 1 Sweet Pearl 4th = 7 Tajo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 6 - 1 Ringbark Lana | ||
Wed Apr 18 2018 20:12 | 1st = 1 Ringbark Lana 2nd = 4 Tyler Lee 3rd = 6 Eight Roses 4th = 5 Hurricane Hayley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 7 - 5 Lifes A Jungle | ||
Wed Apr 18 2018 20:10 | 1st = 5 Lifes A Jungle 2nd = 7 Tulhurst Terror 3rd = 4 Karloo Bentwofifty 4th = 9 Mighty Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 2 Spokane Flick | ||
Wed Apr 18 2018 20:08 | 1st = 2 Spokane Flick 2nd = 6 Sprint Tee 3rd = 7 Colonel 4th = 8 Newfire Chelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 4 Alpine Little | ||
Wed Apr 18 2018 20:05 | 1st = 4 Alpine Little 2nd = 7 Hit Record 3rd = 5 Xenon 4th = 3 Empire Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 5 - 2 Bettor Be The Bomb | ||
Wed Apr 18 2018 20:00 | 1st = 2 Bettor Be The Bomb 2nd = 7 Abbeydale Road 3rd = 5 Mango Stride 4th = 1 Emelia On Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 5 On Time Johnny | ||
Wed Apr 18 2018 19:58 | 1st = 5 On Time Johnny 2nd = 3 Go Barny Go 3rd = 8 Hawkie 4th = 6 Shadow Bo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 4 - 3 Sam Card | ||
Wed Apr 18 2018 19:55 | 1st = 3 Sam Card 2nd = 8 Bossy Miss Bella 3rd = 2 Edgy 4th = 6 Cairnlea Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 5 - 2 Dashing Geek | ||
Wed Apr 18 2018 19:52 | 1st = 2 Dashing Geek 2nd = 8 Zambora Queenie 3rd = 1 Love You Later 4th = 3 Zamlee Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 1 Armbros Lad | ||
Wed Apr 18 2018 19:50 | 1st = 1 Armbros Lad 2nd = 7 Dalacos Empress 3rd = 10 Make A Point 4th = 4 Manoflisa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 1 Shadow Walker | ||
Wed Apr 18 2018 19:48 | 1st = 1 Shadow Walker 2nd = 6 Property Power 3rd = 4 Weeona Bonnie 4th = 8 Always Alone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 2 Got Bounce | ||
Wed Apr 18 2018 19:45 | 1st = 2 Got Bounce 2nd = 7 Crack Shot 3rd = 1 Stagecoach Mary 4th = 5 Cubic Inch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 6 - 3 Fundamental | ||
Wed Apr 18 2018 19:41 | 1st = 3 Fundamental 2nd = 9 Spanish Lustre 3rd = 8 Mickilla Express 4th = 6 The Escape Plan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 7 Piriformis | ||
Wed Apr 18 2018 19:39 | 1st = 7 Piriformis 2nd = 4 Prince Mark 3rd = 6 Fernandos Flare 4th = 3 Go Saints |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 3 - 6 Ablaze | ||
Wed Apr 18 2018 19:36 | 1st = 6 Ablaze 2nd = 8 Lets Win Billy 3rd = 7 Sweet Ella Rose 4th = 4 Zabdon Prancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 4 - 6 Yaringa Lass | ||
Wed Apr 18 2018 19:33 | 1st = 6 Yaringa Lass 2nd = 4 Destini Delta 3rd = 1 Smashniak Rocks 4th = 2 Jacky Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 4 - 7 Classy Western | ||
Wed Apr 18 2018 19:32 | 1st = 7 Classy Western 2nd = 3 Jilliby Royal 3rd = 5 Im Intense 4th = 6 Jodan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 5 Kimani | ||
Wed Apr 18 2018 19:30 | 1st = 5 Kimani 2nd = 3 Why Not Loz 3rd = 7 Issy Keats 4th = 8 Wayne Kenneth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 5 Raven Izmir | ||
Wed Apr 18 2018 19:27 | 1st = 5 Raven Izmir 2nd = 2 Teresas Hawke 3rd = 1 Its My Secret 4th = 3 Elle Nette Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 5 Always A Jewel | ||
Wed Apr 18 2018 19:23 | 1st = 5 Always A Jewel 2nd = 8 Dapper Bessie 3rd = 9 Justalittle Torque 4th = 4 Mickee Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 9 - 11 Bucktorio | ||
Wed Apr 18 2018 19:20 | 1st = 11 Bucktorio 2nd = 3 Jupiter Rising 3rd = 1 Distant Trilogy 4th = 12 Tap The Go Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 3 No Secrets | ||
Wed Apr 18 2018 19:17 | 1st = 3 No Secrets 2nd = 2 Murrabit Benny 3rd = 7 Blazin Ruby 4th = 1 Big Cam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 2 - 2 Magic Connection | ||
Wed Apr 18 2018 19:14 | 1st = 2 Magic Connection 2nd = 7 Stilted Chatter 3rd = 4 Chrome Run 4th = 6 Opportunity Six |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 3 - 4 Island Girl | ||
Wed Apr 18 2018 19:11 | 1st = 4 Island Girl 2nd = 2 Aware 3rd = 5 Ruby Doo 4th = 3 No Humbug |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 5 - 4 Lightning Scooter | ||
Wed Apr 18 2018 19:10 | 1st = 4 Lightning Scooter 2nd = 1 Dot Ayou 3rd = 11 Rockn And Rolln 4th = 9 Eye Carly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 8 Checker Plate | ||
Wed Apr 18 2018 19:08 | 1st = 8 Checker Plate 2nd = 7 Ebonique 3rd = 4 Hayley Becca 4th = 6 Baggys Request |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 1 Tipperary Mel | ||
Wed Apr 18 2018 19:05 | 1st = 1 Tipperary Mel 2nd = 2 Topper Soho 3rd = 3 Mad Ones 4th = 6 El Feroz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 3 - 1 Misschanel | ||
Wed Apr 18 2018 19:00 | 1st = 1 Misschanel 2nd = 3 Shezaseven 3rd = 6 Crafty Old Fox 4th = 2 Shaka Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 6 Leica Cali King | ||
Wed Apr 18 2018 18:58 | 1st = 6 Leica Cali King 2nd = 7 Three Toots 3rd = 5 Brin Bandit 4th = 4 Slick Brew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 1 - 3 All Might | ||
Wed Apr 18 2018 18:55 | 1st = 3 All Might 2nd = 8 Speed Action 3rd = 2 Magic Cowboy 4th = 6 Zabdon Zinger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 2 - 2 Dr Kiaralee | ||
Wed Apr 18 2018 18:52 | 1st = 2 Dr Kiaralee 2nd = 4 Vunivalu 3rd = 3 Sweet Crystal 4th = 5 Outlaw Clyde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 5 The Frame | ||
Wed Apr 18 2018 18:50 | 1st = 5 The Frame 2nd = 2 Arbit Major 3rd = 3 Lynchman 4th = 7 Fui Fui |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 6 Articus | ||
Wed Apr 18 2018 18:48 | 1st = 6 Articus 2nd = 4 Red Queen 3rd = 5 Just Faith 4th = 3 Sonny Micawber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 8 - 10 Superior Smile | ||
Wed Apr 18 2018 18:45 | 1st = 10 Superior Smile 2nd = 3 A Bit Sketchy 3rd = 4 Checkers 4th = 2 General Husson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 8 - 6 Somewhereinbrooklyn | ||
Wed Apr 18 2018 18:44 | 1st = 6 Somewhereinbrooklyn 2nd = 5 Spare Change 3rd = 4 Yasmine Bromac 4th = 1 Hezaluckygrinner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 4 - 9 Cankickatarget | ||
Wed Apr 18 2018 18:40 | 1st = 9 Cankickatarget 2nd = 6 Karloo Threeothree 3rd = 10 Star Writer 4th = 2 Lucy Lamb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 2 Lethal Kid | ||
Wed Apr 18 2018 18:37 | 1st = 2 Lethal Kid 2nd = 1 Diamond Sand 3rd = 7 Jet Black Star 4th = 8 Myona Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 1 - 2 Bluebow | ||
Wed Apr 18 2018 18:34 | 1st = 2 Bluebow 2nd = 4 Wildoaks Icon 3rd = 5 Nash Road Kylie 4th = 3 Jenny Lenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 2 - 1 Into The Unknown | ||
Wed Apr 18 2018 18:32 | 1st = 1 Into The Unknown 2nd = 5 Inaugurate 3rd = 7 Magic Caesar 4th = 2 Six Elements |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 3 Weetbix Dotcom | ||
Wed Apr 18 2018 18:30 | 1st = 3 Weetbix Dotcom 2nd = 4 Avatar Blaze 3rd = 7 Knockers Gold 4th = 8 Gekko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 11 - 2 Miss Ferracane | ||
Wed Apr 18 2018 18:27 | 1st = 2 Miss Ferracane 2nd = 8 Shezs Jellybean 3rd = 3 Empress Kenna 4th = 9 Stilton Bart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 3 Its All Go | ||
Wed Apr 18 2018 18:22 | 1st = 3 Its All Go 2nd = 4 Miraclesdoappen 3rd = 2 Weasel 4th = 7 Lifeinheaven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 6 Tubby Turner | ||
Wed Apr 18 2018 18:19 | 1st = 6 Tubby Turner 2nd = 7 Cosmo Bill 3rd = 1 Arabian Go Go 4th = 8 Black Paws |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 7 - 2 Christanna | ||
Wed Apr 18 2018 18:18 | 1st = 2 Christanna 2nd = 4 Cherokee Warrior 3rd = 1 Afortunado 4th = 7 Sea of Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 3 - 4 Lucky Lyla | ||
Wed Apr 18 2018 18:14 | 1st = 4 Lucky Lyla 2nd = 9 Taylah Studleigh 3rd = 11 Ima Black Beauty 4th = 8 Carlas Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 7 - 5 Break The Chain | ||
Wed Apr 18 2018 18:10 | 1st = 5 Break The Chain 2nd = 6 Smallamountofmerit 3rd = 11 On Stage 4th = 2 Blue Tracer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 3 Dashing Weetbix | ||
Wed Apr 18 2018 18:07 | 1st = 3 Dashing Weetbix 2nd = 5 Banjos Power 3rd = 1 Zipping Stan 4th = 4 Cruising Solo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 2 Chromosome Four | ||
Wed Apr 18 2018 18:04 | 1st = 2 Chromosome Four 2nd = 4 Phanton Mae 3rd = 6 Shearers Ugg 4th = 1 Tara Ella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 1 - 5 Kano Imogen | ||
Wed Apr 18 2018 17:59 | 1st = 5 Kano Imogen 2nd = 7 Myrniong Rainbow 3rd = 2 Bill Dispute 4th = 1 Red Rustler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 4 Sleight of Hand | ||
Wed Apr 18 2018 17:57 | 1st = 4 Sleight of Hand 2nd = 1 Empire State 3rd = 6 Myona Morpheus 4th = 8 Anda Marie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 1 Dapper | ||
Wed Apr 18 2018 17:52 | 1st = 1 Dapper 2nd = 2 Blue Eyed Creation 3rd = 3 Mo Jarney 4th = 9 Miss Catalina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 1 Zipping Irwin | ||
Wed Apr 18 2018 17:50 | 1st = 1 Zipping Irwin 2nd = 3 Big Black John 3rd = 2 Mi Roma 4th = 8 Liberal Jones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 6 - 6 Vanhalem | ||
Wed Apr 18 2018 17:48 | 1st = 6 Vanhalem 2nd = 1 Express Play 3rd = 4 Highview Illusion 4th = 2 Mrs Zippy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 2 One Impression | ||
Wed Apr 18 2018 17:47 | 1st = 2 One Impression 2nd = 1 Dandy Dale 3rd = 3 Make Up Boy 4th = 4 Flying Phelps |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 2 - 7 Karinya Mully | ||
Wed Apr 18 2018 17:42 | 1st = 7 Karinya Mully 2nd = 5 Belligerence 3rd = 4 Kyalla Stuart 4th = 2 Dont Tell Errol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 2 Hay William | ||
Wed Apr 18 2018 17:39 | 1st = 2 Hay William 2nd = 3 Miss Gambler 3rd = 4 Sultan Of Rum 4th = 5 Egyptian Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 6 - 10 Shania Style | ||
Wed Apr 18 2018 17:35 | 1st = 10 Shania Style 2nd = 5 Finally French 3rd = 6 Iz That Right 4th = 3 Driftwood Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 1 Zipping Dancer | ||
Wed Apr 18 2018 17:32 | 1st = 1 Zipping Dancer 2nd = 8 Call Me Bubbles 3rd = 7 Buster Norris 4th = 2 Big Mary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 5 Surface To Air | ||
Wed Apr 18 2018 17:27 | 1st = 5 Surface To Air 2nd = 4 Real Knucky 3rd = 3 Waste Of Time 4th = 10 Rocknroll Amber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 8 Sketchy Halo | ||
Wed Apr 18 2018 17:24 | 1st = 8 Sketchy Halo 2nd = 4 Flavia 3rd = 7 Splitting Image 4th = 3 Lee Booboo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 11 - 9 Pretiosa | ||
Wed Apr 18 2018 17:20 | 1st = 9 Pretiosa 2nd = 11 Kinsman 3rd = 6 Kesan 4th = 1 Cronauer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 5 - 2 Malabar Spur | ||
Wed Apr 18 2018 17:18 | 1st = 2 Malabar Spur 2nd = 1 Danke 3rd = 7 Harry H 4th = 11 Luck Of The Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 2 Inside Racing | ||
Wed Apr 18 2018 17:17 | 1st = 2 Inside Racing 2nd = 7 Dont Sell 3rd = 4 Irish Spice 4th = 3 Double Oak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 1 - 5 Little Bit Dusty | ||
Wed Apr 18 2018 17:12 | 1st = 5 Little Bit Dusty 2nd = 10 El Gran Senor 3rd = 9 Our Castanea 4th = 8 A Mighty Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 1 Kraken Pace | ||
Wed Apr 18 2018 17:09 | 1st = 1 Kraken Pace 2nd = 3 Raksha 3rd = 4 Jolimia 4th = 6 Hua Hin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 8 - 12 Niamh Chinn Oir | ||
Wed Apr 18 2018 17:05 | 1st = 12 Niamh Chinn Oir 2nd = 11 Rosewedge 3rd = 16 Mahlani 4th = 5 Scoliaro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 8 Marry Me Mel | ||
Wed Apr 18 2018 17:02 | 1st = 8 Marry Me Mel 2nd = 2 Jewel Impact 3rd = 5 Gabby Gabe 4th = 3 Canny Drive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 5 - 6 Forceful | ||
Wed Apr 18 2018 16:59 | 1st = 6 Forceful 2nd = 5 Faerie Whisper 3rd = 9 Sealed With a Kiss 4th = 1 Dont Fuss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 7 - 2 Ever So Natural | ||
Wed Apr 18 2018 16:55 | 1st = 2 Ever So Natural 2nd = 5 Zafina 3rd = 7 Palladian 4th = 1 Realise Potential |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 4 - 7 Cullens Caviar | ||
Wed Apr 18 2018 16:53 | 1st = 7 Cullens Caviar 2nd = 3 Lincs Bute Girl 3rd = 5 Ryans Gal 4th = 11 Glenn Ford |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 1 Truth Prevails | ||
Wed Apr 18 2018 16:52 | 1st = 1 Truth Prevails 2nd = 2 Quite Sincere 3rd = 5 On Tight Lines 4th = 7 One Dollar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 6 La Vagabonde | ||
Wed Apr 18 2018 16:49 | 1st = 6 La Vagabonde 2nd = 1 Unique Honour 3rd = 2 Bobs Hammer 4th = 3 Another Banji |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 10 - 10 Borris In Ossory | ||
Wed Apr 18 2018 16:45 | 1st = 10 Borris In Ossory 2nd = 7 Raheeba 3rd = 8 Dr Dependable 4th = 12 Sanima Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 4 Jayasuria | ||
Wed Apr 18 2018 16:42 | 1st = 4 Jayasuria 2nd = 7 Big Ten Four 3rd = 2 Struph 4th = 1 Shireen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 8 - 10 Sweet Adaline | ||
Wed Apr 18 2018 16:38 | 1st = 10 Sweet Adaline 2nd = 11 Sidero Star 3rd = 15 Gypsy Miss 4th = 2 Pleased |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 2 Haras Flame | ||
Wed Apr 18 2018 16:35 | 1st = 2 Haras Flame 2nd = 1 Big Trigger 3rd = 8 Never A Doubt 4th = 4 Naughty Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 1 Zipping Abbot | ||
Wed Apr 18 2018 16:32 | 1st = 1 Zipping Abbot 2nd = 9 Buddys Entity 3rd = 7 Zipping Spud 4th = 2 Sweet Potato |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 7 - 3 Galaxy Raider | ||
Wed Apr 18 2018 16:30 | 1st = 3 Galaxy Raider 2nd = 8 Dont Get Excited 3rd = 10 Dunlap 4th = 11 Makatiti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 2 Waitohi | ||
Wed Apr 18 2018 16:27 | 1st = 2 Waitohi 2nd = 3 Independent Rose 3rd = 4 Anna Cotton 4th = 1 Can Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 3 - 6 The C E O | ||
Wed Apr 18 2018 16:26 | 1st = 6 The C E O 2nd = 3 Gotta Go Jet Away 3rd = 4 Prime Silver 4th = 2 Pay Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 4 - 1 Bold Victory | ||
Wed Apr 18 2018 16:24 | 1st = 1 Bold Victory 2nd = 2 Black Smuggler 3rd = 7 Regal Rogue 4th = 9 Booma Lacka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 6 - 4 Thaad | ||
Wed Apr 18 2018 16:20 | 1st = 4 Thaad 2nd = 5 Bravissimo 3rd = 8 Schubert 4th = 1 Virgilio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 6 Haras Hottie | ||
Wed Apr 18 2018 16:17 | 1st = 6 Haras Hottie 2nd = 1 Lucks Gone 3rd = 7 Took A Fergus 4th = 4 Jemmas Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 5 Lilywhites | ||
Wed Apr 18 2018 16:14 | 1st = 5 Lilywhites 2nd = 8 Ruby Major 3rd = 7 Delaware County 4th = 1 Shes Fabtastic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 9 - 2 Nicoise | ||
Wed Apr 18 2018 16:10 | 1st = 2 Nicoise 2nd = 14 Fibbers 3rd = 11 Light The Waves 4th = 1 Spy Decoder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 4 Double Stitched | ||
Wed Apr 18 2018 16:07 | 1st = 4 Double Stitched 2nd = 1 Arthur Martha 3rd = 5 Myrniong Angel 4th = 6 Carousle Excite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 7 - 4 Rideonabigjetplane | ||
Wed Apr 18 2018 16:03 | 1st = 4 Rideonabigjetplane 2nd = 5 Zumikon 3rd = 12 Solarcraft 4th = 3 Night Attire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 2 - 6 Caitlyn Clarke | ||
Wed Apr 18 2018 16:01 | 1st = 6 Caitlyn Clarke 2nd = 9 Sly Eleanor 3rd = 1 Inforthefight 4th = 7 Wynberg Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 4 Next One | ||
Wed Apr 18 2018 16:00 | 1st = 4 Next One 2nd = 8 Boyz One 3rd = 5 Haras Stevo 4th = 3 Took A Selfie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 3 Seeka Moment | ||
Wed Apr 18 2018 15:57 | 1st = 3 Seeka Moment 2nd = 7 Miss Congenial 3rd = 5 Kamchatka Lenny 4th = 8 Liberal Nunnio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 6 - 3 Platinum Angel | ||
Wed Apr 18 2018 15:55 | 1st = 3 Platinum Angel 2nd = 5 Moana Jewel 3rd = 2 Extreme Bliss 4th = 1 Sky Lake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 5 Dougie Kazam | ||
Wed Apr 18 2018 15:52 | 1st = 5 Dougie Kazam 2nd = 3 Dyna Xanna 3rd = 8 Col Gwen May 4th = 2 Vegas Snarley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 3 - 1 Montagna | ||
Wed Apr 18 2018 15:49 | 1st = 1 Montagna 2nd = 10 Unending 3rd = 7 Can He Hussel 4th = 6 Satiric |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 5 - 5 Bezel | ||
Wed Apr 18 2018 15:45 | 1st = 5 Bezel 2nd = 6 Seaway 3rd = 1 Dubaiinstyle 4th = 2 Multifacets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 7 Hay Honey | ||
Wed Apr 18 2018 15:42 | 1st = 7 Hay Honey 2nd = 1 Cater Street 3rd = 4 Haras Skylah 4th = 6 Broke Even |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 5 Mossy Girl | ||
Wed Apr 18 2018 15:39 | 1st = 5 Mossy Girl 2nd = 2 Hedonistic 3rd = 8 Bro Wizard 4th = 4 Cullquin Daario |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 8 - 13 Tambang Besi | ||
Wed Apr 18 2018 15:35 | 1st = 13 Tambang Besi 2nd = 1 Incomparable 3rd = 2 Fortify 4th = 12 Night Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 8 - 1 Incomparable | ||
Wed Apr 18 2018 15:35 | 1st = 1 Incomparable 2nd = 13 Tambang Besi 3rd = 2 Fortify 4th = 12 Night Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 7 Fireball Nikta | ||
Wed Apr 18 2018 15:32 | 1st = 7 Fireball Nikta 2nd = 1 Perfect Hope 3rd = 8 Half A Chevy 4th = 5 She Loves Horace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 1 - 5 Flying Taine | ||
Wed Apr 18 2018 15:31 | 1st = 5 Flying Taine 2nd = 9 Monarchy Invasion 3rd = 3 Beat the Heat 4th = 2 Agincourt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 6 - 4 Truculent | ||
Wed Apr 18 2018 15:28 | 1st = 4 Truculent 2nd = 13 Invincible Storm 3rd = 12 Hollydeen 4th = 8 Set Wait |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 8 Dashing Dyson | ||
Wed Apr 18 2018 15:25 | 1st = 8 Dashing Dyson 2nd = 7 Bye All 3rd = 2 Winlock Patches 4th = 4 Wise Rosberg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 5 Dancin In | ||
Wed Apr 18 2018 15:22 | 1st = 5 Dancin In 2nd = 1 Short Leash 3rd = 3 Crymelon Annie 4th = 4 Ginny Woolf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 5 - 1 Naval Warfare | ||
Wed Apr 18 2018 15:20 | 1st = 1 Naval Warfare 2nd = 6 Romanesque 3rd = 8 Amerock 4th = 7 Unrealistic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 12 - 7 Amity Marlow | ||
Wed Apr 18 2018 15:17 | 1st = 7 Amity Marlow 2nd = 2 Natural Fury 3rd = 1 Obnoxious 4th = 8 Hot Zeus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 2 - 5 Admiral Promo | ||
Wed Apr 18 2018 15:14 | 1st = 5 Admiral Promo 2nd = 3 Fingermark 3rd = 13 Miss Frost 4th = 1 Wild Galah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 6 Set em Apart | ||
Wed Apr 18 2018 15:12 | 1st = 6 Set em Apart 2nd = 4 Tommycut Creek 3rd = 2 Dam Sexy 4th = 7 Mad Cosmic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 4 - 2 Hoof Hustler | ||
Wed Apr 18 2018 15:10 | 1st = 2 Hoof Hustler 2nd = 4 Terwilliker 3rd = 1 Bon Equus 4th = 3 Only Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 1 Dyna Ileen | ||
Wed Apr 18 2018 15:07 | 1st = 1 Dyna Ileen 2nd = 2 Yogi Mikado 3rd = 4 Bereluke 4th = 6 Fabulous Gee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 1 Full Of Weetbix | ||
Wed Apr 18 2018 15:04 | 1st = 1 Full Of Weetbix 2nd = 2 Limit Man 3rd = 5 Kraken Head 4th = 7 Judge Judy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 7 - 2 Aadelad | ||
Wed Apr 18 2018 15:00 | 1st = 2 Aadelad 2nd = 6 Exalted Honey 3rd = 3 Mlady 4th = 8 Call Me Penny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 3 Leachwood Lass | ||
Wed Apr 18 2018 14:57 | 1st = 3 Leachwood Lass 2nd = 7 Hot Gallon 3rd = 5 Whip Lee 4th = 4 Bushiri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 5 - 2 Thunder Rocker | ||
Wed Apr 18 2018 14:53 | 1st = 2 Thunder Rocker 2nd = 4 Aanvoerder 3rd = 9 Auerbach 4th = 8 Arrestar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 5 Flying Flyer | ||
Wed Apr 18 2018 14:50 | 1st = 5 Flying Flyer 2nd = 7 Soda Kid 3rd = 8 Tahleia Brae 4th = 2 Dewana Dimie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 4 - 6 Connery | ||
Wed Apr 18 2018 14:45 | 1st = 6 Connery 2nd = 12 Union Dues 3rd = 2 Manhattan Arch 4th = 8 Eramosa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 1 Victa Wink | ||
Wed Apr 18 2018 14:42 | 1st = 1 Victa Wink 2nd = 2 Bessie Belle 3rd = 7 Amarda 4th = 6 Iceni Escort |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 1 - 2 Red Snitz | ||
Wed Apr 18 2018 14:39 | 1st = 2 Red Snitz 2nd = 1 Prince Of Promises 3rd = 6 Jedaffair 4th = 7 Lady Sass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 8 - 3 Qian Gua | ||
Wed Apr 18 2018 14:39 | 1st = 3 Qian Gua 2nd = 8 Suliman 3rd = 9 Princess Origami 4th = 7 Dontbreakmyheart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 3 - 5 Warranty | ||
Wed Apr 18 2018 14:35 | 1st = 5 Warranty 2nd = 8 Sedition 3rd = 7 Royal Phoenix 4th = 4 Mossman Gorge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 4 Another Bling | ||
Wed Apr 18 2018 14:30 | 1st = 4 Another Bling 2nd = 6 Aeroplane Indy 3rd = 1 Kiss Me Razley 4th = 8 Dyna Winkler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 6 - 4 Military Forces | ||
Wed Apr 18 2018 14:25 | 1st = 4 Military Forces 2nd = 5 Jackpot Johnny 3rd = 3 Lifes Reward 4th = 7 Azzuro Bianco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 7 Grand Chaos | ||
Wed Apr 18 2018 14:22 | 1st = 7 Grand Chaos 2nd = 1 Hot Arabina 3rd = 8 Run Gordon 4th = 3 Justice Elite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 4 - 8 Soaring Heart | ||
Wed Apr 18 2018 14:18 | 1st = 8 Soaring Heart 2nd = 1 Champagne Garden 3rd = 4 Mishani Roman 4th = 12 Juliannes Wish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 2 In A Spin | ||
Wed Apr 18 2018 14:15 | 1st = 2 In A Spin 2nd = 1 Blue Hunter 3rd = 8 Dyna Gavin 4th = 3 Alpha Themis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 3 - 3 Famelist | ||
Wed Apr 18 2018 14:10 | 1st = 3 Famelist 2nd = 6 Ruby Sea 3rd = 7 Ardra Storm 4th = 2 That Rings A Bell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 2 Darcy Brown | ||
Wed Apr 18 2018 14:07 | 1st = 2 Darcy Brown 2nd = 1 Prophetess 3rd = 4 De Choix 4th = 8 Megabound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 7 - 2 Heavenly Gold | ||
Wed Apr 18 2018 14:04 | 1st = 2 Heavenly Gold 2nd = 9 Ego Princess 3rd = 10 Vainglory 4th = 8 Soda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 2 - 7 Luskintyre Lass | ||
Wed Apr 18 2018 14:00 | 1st = 7 Luskintyre Lass 2nd = 10 Toryjoy 3rd = 8 Sazavee 4th = 9 Stock Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 5 Black Impala | ||
Wed Apr 18 2018 13:55 | 1st = 5 Black Impala 2nd = 7 Ziggy Punter 3rd = 4 Pattaya Paul 4th = 6 Dewana Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 5 - 6 Extreme Thrill | ||
Wed Apr 18 2018 13:50 | 1st = 6 Extreme Thrill 2nd = 1 Experimentation 3rd = 7 Anamnesis 4th = 5 Exalted Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 2 Stalking Storm | ||
Wed Apr 18 2018 13:47 | 1st = 2 Stalking Storm 2nd = 4 Spring Leesa 3rd = 6 Rhynstone Teddy 4th = 3 Spring Yankee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 3 - 1 Evolo | ||
Wed Apr 18 2018 13:43 | 1st = 1 Evolo 2nd = 6 Lady Eighty Eight 3rd = 4 Perfect Witness 4th = 7 Cambridge Don |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 3 Winnie Allen | ||
Wed Apr 18 2018 13:40 | 1st = 3 Winnie Allen 2nd = 8 Carla Zeus 3rd = 4 Zambora Tyler 4th = 5 Cadalora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 2 - 1 Choysa | ||
Wed Apr 18 2018 13:35 | 1st = 1 Choysa 2nd = 6 Sommernachtstraum 3rd = 2 Our Yangtze 4th = 3 Weave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 5 Alicante Bouchet | ||
Wed Apr 18 2018 13:32 | 1st = 5 Alicante Bouchet 2nd = 8 Dinky Man 3rd = 1 Want It More 4th = 3 Filthy Phantom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 6 - 14 Stand Firm | ||
Wed Apr 18 2018 13:29 | 1st = 14 Stand Firm 2nd = 7 Ambitious Winner 3rd = 1 Chadsdale 4th = 5 Sarabande |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 1 - 7 Gododdin | ||
Wed Apr 18 2018 13:25 | 1st = 7 Gododdin 2nd = 1 Charge 3rd = 2 Federation 4th = 3 Quadriga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 3 Retail Mayhem | ||
Wed Apr 18 2018 13:21 | 1st = 3 Retail Mayhem 2nd = 2 Spirit Of Nathan 3rd = 4 Dermott Brown 4th = 5 Bigtime Redo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 3 Hutch | ||
Wed Apr 18 2018 13:20 | 1st = 3 Hutch 2nd = 7 Dyna Nancy 3rd = 6 Louie Allen 4th = 8 Zipping Chaser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 4 - 9 Vein Choice | ||
Wed Apr 18 2018 13:15 | 1st = 9 Vein Choice 2nd = 1 Hasta La Bounty 3rd = 11 Delani 4th = 13 La La Luchie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 1 Funky Monkey | ||
Wed Apr 18 2018 13:12 | 1st = 1 Funky Monkey 2nd = 2 Destini Wahoo 3rd = 6 Monster Foxy 4th = 7 Norah Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 2 - 1 Kuiper | ||
Wed Apr 18 2018 13:08 | 1st = 1 Kuiper 2nd = 10 Gothic Romance 3rd = 8 Alma Bubbles 4th = 11 Kemsrey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 6 Dyna Drew | ||
Wed Apr 18 2018 13:05 | 1st = 6 Dyna Drew 2nd = 5 Rockin Roz 3rd = 4 Zelzer Allen 4th = 1 Yoppi Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 6 Benny Burrito | ||
Wed Apr 18 2018 13:02 | 1st = 6 Benny Burrito 2nd = 8 Plan Stan 3rd = 4 Bigtime Winter 4th = 1 Not Shackley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 1 - 11 Vitani | ||
Wed Apr 18 2018 13:00 | 1st = 11 Vitani 2nd = 9 Absolute Heaven 3rd = 4 Night Falls 4th = 5 Peppino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 2 Mr Dagwood | ||
Wed Apr 18 2018 12:57 | 1st = 2 Mr Dagwood 2nd = 1 Laser Illusion 3rd = 4 Super Sting 4th = 5 Magic Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 5 - 7 Paisley Park | ||
Wed Apr 18 2018 12:52 | 1st = 7 Paisley Park 2nd = 9 Pokuru Wild 3rd = 8 Resurgence 4th = 1 Treadstone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 1 Chill Out Chris | ||
Wed Apr 18 2018 12:48 | 1st = 1 Chill Out Chris 2nd = 5 Apex Within 3rd = 3 Raine Allen 4th = 8 Xinnia Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 1 Celestial Action | ||
Wed Apr 18 2018 12:44 | 1st = 1 Celestial Action 2nd = 6 Atlas Shrugged 3rd = 7 Go Ash 4th = 5 Bigtime Panther |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 3 - 12 Eperdument | ||
Wed Apr 18 2018 12:40 | 1st = 12 Eperdument 2nd = 3 Krupt Leda 3rd = 13 Meadows Lassie 4th = 2 Hez A Wolf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 4 Aston Sigrid | ||
Wed Apr 18 2018 12:37 | 1st = 4 Aston Sigrid 2nd = 7 Stunning Jiggy 3rd = 6 Blessed Justice 4th = 2 Konfuzzled |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 1 - 2 Mail Escort | ||
Wed Apr 18 2018 12:33 | 1st = 2 Mail Escort 2nd = 4 Magic Lad 3rd = 1 Unlikely Story 4th = 9 Haikus Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 8 Orson Allen | ||
Wed Apr 18 2018 12:29 | 1st = 8 Orson Allen 2nd = 4 Rappa Flash 3rd = 7 Caribbean Red 4th = 3 Franklin Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 8 Breed Apart | ||
Wed Apr 18 2018 12:25 | 1st = 8 Breed Apart 2nd = 1 Barn Door Billy 3rd = 7 Bigtime Autumn 4th = 5 Sly Cath |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 1 Striking Chaos | ||
Wed Apr 18 2018 12:21 | 1st = 1 Striking Chaos 2nd = 8 Portagaff Pearl 3rd = 3 Pretoria Son 4th = 2 Nyasaland Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 4 - 5 Armaguard | ||
Wed Apr 18 2018 12:17 | 1st = 5 Armaguard 2nd = 11 Confessional 3rd = 3 Direct Capital 4th = 10 Leica Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 5 Dyna Elwyn | ||
Wed Apr 18 2018 12:13 | 1st = 5 Dyna Elwyn 2nd = 1 Ima Mystery Girl 3rd = 10 Darren Allen 4th = 6 Bertie Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 7 Cawbourne Jeff | ||
Wed Apr 18 2018 12:09 | 1st = 7 Cawbourne Jeff 2nd = 5 Graemes Pick 3rd = 8 Crackle 4th = 4 Cawbourne Frost |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 2 - 2 Exalted Kanga | ||
Wed Apr 18 2018 12:05 | 1st = 2 Exalted Kanga 2nd = 13 Sasko 3rd = 1 Exalted Craftsman 4th = 8 Meli Melo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 7 Come On Loopy | ||
Wed Apr 18 2018 12:01 | 1st = 7 Come On Loopy 2nd = 2 Stitch Em Rosey 3rd = 1 Hahn Road 4th = 4 Angel Cape |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 6 Gentleman Tim | ||
Wed Apr 18 2018 11:51 | 1st = 6 Gentleman Tim 2nd = 3 Gray Bale 3rd = 1 Bigtime Lady 4th = 8 Idol Jazz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 3 - 9 Simply Impeccable | ||
Wed Apr 18 2018 11:42 | 1st = 9 Simply Impeccable 2nd = 12 Fistral Beach 3rd = 1 Show N Go 4th = 11 Sha Tin Sunday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 2 Cawbourne Assist | ||
Wed Apr 18 2018 11:34 | 1st = 2 Cawbourne Assist 2nd = 4 Cawbourne Muzza 3rd = 1 Cockney Rip Off 4th = 8 Rubbed Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 1 - 8 Heavens Deal | ||
Wed Apr 18 2018 11:30 | 1st = 8 Heavens Deal 2nd = 10 Vivi Valentina 3rd = 3 Chevite 4th = 7 Cotillion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 6 Star Secret | ||
Wed Apr 18 2018 11:16 | 1st = 6 Star Secret 2nd = 3 Whippy Bale 3rd = 7 Cawbourne Bee 4th = 4 Snippy Pippi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 2 - 6 Santa Catarina | ||
Wed Apr 18 2018 11:07 | 1st = 6 Santa Catarina 2nd = 7 Peaceful 3rd = 9 Ava Bella 4th = 2 Mr Universe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 2 Barge Bale | ||
Wed Apr 18 2018 10:58 | 1st = 2 Barge Bale 2nd = 8 Bigtime Alldone 3rd = 1 Cawbourne Bettsy 4th = 6 Bigtime Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 8 Bigtime Maci | ||
Wed Apr 18 2018 10:41 | 1st = 8 Bigtime Maci 2nd = 6 Bigtime Charlie 3rd = 3 Bigtime Bronx 4th = 4 Cawbourne Chops |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 1 - 2 Obsessive | ||
Wed Apr 18 2018 10:32 | 1st = 2 Obsessive 2nd = 1 Inigo Montoya 3rd = 6 Blade Runner 4th = 5 Hatrick Boys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 5 Bigtime Nibbles | ||
Wed Apr 18 2018 10:23 | 1st = 5 Bigtime Nibbles 2nd = 4 Dream On Dreamer 3rd = 3 Cawbourne Zayne 4th = 8 Spot On Hearty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 5 Alamein Stretch | ||
Wed Apr 18 2018 10:05 | 1st = 5 Alamein Stretch 2nd = 4 Mini Mansion 3rd = 6 Cawbourne Rob 4th = 3 Bigtime Lucy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 12 - 2 Wynonna Earp | ||
Sun Mar 18 2018 22:12 | 1st = 2 Wynonna Earp 2nd = 1 Sketchy Kathy 3rd = 5 Victa Schadow 4th = 3 Senni Amber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 1 Dyna Carver | ||
Sun Mar 18 2018 21:52 | 1st = 1 Dyna Carver 2nd = 8 Pop The Trunk 3rd = 3 Mister Heeney 4th = 4 Run Rita Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 1 Port Boy | ||
Sun Mar 18 2018 21:49 | 1st = 1 Port Boy 2nd = 3 Nitro Kist 3rd = 4 Trixie Wix 4th = 8 Untapped Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 3 Angel Show | ||
Sun Mar 18 2018 21:46 | 1st = 3 Angel Show 3rd = 1 On Tight Lines 4th = 4 Zabdon Lambo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 4 Marcello | ||
Sun Mar 18 2018 21:34 | 1st = 4 Marcello 2nd = 3 Tahlias Diamond 3rd = 1 Tip Toe Traction 4th = 7 Weeona Bonnie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 11 - 3 Blazing Storm | ||
Sun Mar 18 2018 21:31 | 1st = 3 Blazing Storm 2nd = 4 Futuristic 3rd = 8 Gotta Be Mac 4th = 7 Direct Deal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 2 Greysynd Ignite | ||
Sun Mar 18 2018 21:28 | 1st = 2 Greysynd Ignite 2nd = 5 Leggian Blonde 3rd = 4 Asa Demeo 4th = 3 Smoking Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 3 El Nunu | ||
Sun Mar 18 2018 21:25 | 1st = 3 El Nunu 2nd = 7 Waikarie Shaz 3rd = 5 City Master 4th = 4 Crow Nulla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 7 Zipping Bomber | ||
Sun Mar 18 2018 21:19 | 1st = 7 Zipping Bomber 2nd = 2 Avas Dream 3rd = 5 Alamo Mike 4th = 4 Wilburn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 10 - 1 Keysile | ||
Sun Mar 18 2018 21:15 | 1st = 1 Keysile 2nd = 5 Sassy Bella 3rd = 3 Zulu Sunset 4th = 6 Shes Shaken |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 7 - 5 Feelin Dusty | ||
Sun Mar 18 2018 21:10 | 1st = 5 Feelin Dusty 2nd = 2 Abs Boy 3rd = 8 Rock The Casbolt 4th = 9 Iden Forest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 4 Stella Story | ||
Sun Mar 18 2018 21:07 | 1st = 4 Stella Story 2nd = 3 Raglan Moe 3rd = 7 Roman Blue Jay 4th = 5 Regis Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 5 Rapid Explosion | ||
Sun Mar 18 2018 21:04 | 1st = 5 Rapid Explosion 2nd = 8 Regal Bill 3rd = 3 Lady Olivia 4th = 1 Okas Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 1 Grand Devinci | ||
Sun Mar 18 2018 20:57 | 1st = 1 Grand Devinci 2nd = 7 Dr Murphy 3rd = 4 Racey Rose 4th = 5 Bigtime Bruce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 9 - 2 Come On King | ||
Sun Mar 18 2018 20:54 | 1st = 2 Come On King 2nd = 5 Maries Fancy 3rd = 7 Fusion Boy 4th = 4 Green Thief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 5 Precious Tyson | ||
Sun Mar 18 2018 20:47 | 1st = 5 Precious Tyson 2nd = 4 Emerley Nolen 3rd = 2 Splish Splashin 4th = 1 Hilaria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 6 - 8 No Spring Secrets | ||
Sun Mar 18 2018 20:43 | 1st = 8 No Spring Secrets 2nd = 11 All Style Sammy 3rd = 9 Scooterwillrev 4th = 6 Full Speed Ahead |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 8 - 9 Nanga Parbat | ||
Sun Mar 18 2018 20:40 | 1st = 9 Nanga Parbat 2nd = 14 Zedfire Express 3rd = 3 Tranquilla Sunrise 4th = 5 Chhaya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 1 Crown Eddie | ||
Sun Mar 18 2018 20:37 | 1st = 1 Crown Eddie 2nd = 7 Grand Rosie 3rd = 5 On The Rize 4th = 6 Astins Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 2 Tuggeragh | ||
Sun Mar 18 2018 20:33 | 1st = 2 Tuggeragh 2nd = 3 Lottie Biscotti 3rd = 6 Omega Sniper 4th = 5 Omega Brittany |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 8 - 1 Aminya Shadow | ||
Sun Mar 18 2018 20:29 | 1st = 1 Aminya Shadow 2nd = 5 Hiazakyte 3rd = 3 Come A Guster 4th = 7 Dreamtime Vision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 1 Dundee Tango | ||
Sun Mar 18 2018 20:22 | 1st = 1 Dundee Tango 2nd = 6 Victa Pedrosa 3rd = 4 Raglan Bindi 4th = 7 Pants Millane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 2 Flaming Moe | ||
Sun Mar 18 2018 20:19 | 1st = 2 Flaming Moe 2nd = 1 Jess Rose Hi 3rd = 3 Bloza 4th = 6 Opportune Knocka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 4 Lakeview Maisey | ||
Sun Mar 18 2018 20:12 | 1st = 4 Lakeview Maisey 2nd = 8 Bobbys Baby 3rd = 2 Dava Supreme 4th = 7 Miss Holland |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 5 - 1 Ghadastar | ||
Sun Mar 18 2018 20:08 | 1st = 1 Ghadastar 2nd = 6 Giftofjoy 3rd = 4 Ideal Bliss 4th = 5 Vouvray Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 7 - 2 Barzinho | ||
Sun Mar 18 2018 20:05 | 1st = 2 Barzinho 2nd = 3 Master Magician 3rd = 1 Rhino Buster 4th = 11 Ready To Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 7 - 5 Blue Hurricane | ||
Sun Mar 18 2018 20:02 | 1st = 5 Blue Hurricane 2nd = 4 Asa Mar Baker 3rd = 7 Rear Chance 4th = 6 Fancy Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 6 Raloo Bartzy | ||
Sun Mar 18 2018 19:58 | 1st = 6 Raloo Bartzy 2nd = 4 One Moore Page 3rd = 7 Allen Jersey 4th = 5 Blitz em |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bridgetown Race 7 - 8 Purest Silk | ||
Sun Mar 18 2018 19:55 | 1st = 8 Purest Silk 2nd = 10 Baumgartner 3rd = 6 Dollars And Cents 4th = 7 Mon Alisa Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 4 Sage Of Omaha | ||
Sun Mar 18 2018 19:54 | 1st = 4 Sage Of Omaha 2nd = 3 Zenyatta Miss 3rd = 2 Noelas Boy 4th = 1 Next |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 4 Dyna Maple | ||
Sun Mar 18 2018 19:47 | 1st = 4 Dyna Maple 2nd = 2 Veracity 3rd = 8 Perrie The Fairy 4th = 1 Conclusive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 4 - 7 Star Chamber | ||
Sun Mar 18 2018 19:42 | 1st = 7 Star Chamber 2nd = 5 Lets Elope 3rd = 6 Queens Advocate 4th = 1 Isaac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 6 - 6 Real Simple | ||
Sun Mar 18 2018 19:39 | 1st = 6 Real Simple 2nd = 3 Gunshot Ridge 3rd = 5 Sutton Heidi 4th = 4 Black Paridise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 2 Oracle of Omaha | ||
Sun Mar 18 2018 19:32 | 1st = 2 Oracle of Omaha 2nd = 1 Hes A Dude 3rd = 8 Mazakeen 4th = 3 Oldmate Levi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 5 Ullo Bells | ||
Sun Mar 18 2018 19:29 | 1st = 5 Ullo Bells 2nd = 6 Toothless Steve 3rd = 3 Midnight To One 4th = 4 Clover Frazer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 6 - 4 Messiah | ||
Sun Mar 18 2018 19:25 | 1st = 4 Messiah 2nd = 5 Nodustonme 3rd = 1 Diamond Tonique 4th = 2 Waychinicup |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 2 Rip Van Winkle | ||
Sun Mar 18 2018 19:22 | 1st = 2 Rip Van Winkle 2nd = 1 Ridos Ace 3rd = 7 Ikon Parker 4th = 5 Takaho Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bridgetown Race 6 - 3 Courage To Live | ||
Sun Mar 18 2018 19:20 | 1st = 3 Courage To Live 2nd = 2 Rocknroll Beachboy 3rd = 7 One For Sassy 4th = 8 Major Stare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 5 - 4 Bogan Bomber | ||
Sun Mar 18 2018 19:19 | 1st = 4 Bogan Bomber 2nd = 1 Tough Torque 3rd = 6 Leroy Izmir 4th = 3 Bravo Izmir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 1 Octane Sadie | ||
Sun Mar 18 2018 19:12 | 1st = 1 Octane Sadie 2nd = 6 Click Here 3rd = 3 Exhibition 4th = 8 Epona Vale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 3 - 1 Castor Troy | ||
Sun Mar 18 2018 19:07 | 1st = 1 Castor Troy 2nd = 13 The Aussie 3rd = 8 Finn Mac Kee 4th = 14 The Dip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 2 Peroni Beach | ||
Sun Mar 18 2018 19:04 | 1st = 2 Peroni Beach 2nd = 9 Fear Betty 3rd = 1 Zabdon Charlie 4th = 6 Dazzle Duck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 7 Pure White Evil | ||
Sun Mar 18 2018 18:57 | 1st = 7 Pure White Evil 2nd = 2 Apache Flame 3rd = 5 El Helecho 4th = 3 El Diamonte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 4 - 2 Dintys Chance | ||
Sun Mar 18 2018 18:54 | 1st = 2 Dintys Chance 2nd = 3 Kenway 3rd = 8 Drum Fire 4th = 7 Mallee Chas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 5 - 2 Toru Waimarie | ||
Sun Mar 18 2018 18:50 | 1st = 2 Toru Waimarie 2nd = 6 American Joy 3rd = 7 Daisy Express 4th = 5 Bohemian Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 4 Kind Girl | ||
Sun Mar 18 2018 18:47 | 1st = 4 Kind Girl 2nd = 8 Snapchat Shayne 3rd = 7 Red Faith 4th = 3 Emerley Giggler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bridgetown Race 5 - 5 Skewsy Newsy | ||
Sun Mar 18 2018 18:45 | 1st = 5 Skewsy Newsy 2nd = 9 Jasper Rox 3rd = 1 Liaurie 4th = 12 Kaydee Stratton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 5 Ruby Jay | ||
Sun Mar 18 2018 18:44 | 1st = 5 Ruby Jay 2nd = 6 Ash Tide 4th = 1 Aspen Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 5 Alabar | ||
Sun Mar 18 2018 18:39 | 1st = 5 Alabar 2nd = 4 Italian Plastic 3rd = 1 Whats Up Skip 4th = 7 Our Echo Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 2 - 4 Lockaway Kacie | ||
Sun Mar 18 2018 18:34 | 1st = 4 Lockaway Kacie 2nd = 13 Plata o Plomo 3rd = 10 Chasing Cheetahs 4th = 1 Dont Pass Im Fast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 3 - 4 Ring Clown | ||
Sun Mar 18 2018 18:27 | 1st = 4 Ring Clown 2nd = 1 Gold Letty 3rd = 7 Lloyds Shout 4th = 3 Macs Intent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 2 Nut Allergy | ||
Sun Mar 18 2018 18:24 | 1st = 2 Nut Allergy 2nd = 1 Sammy Frost 3rd = 5 Spring Chaos 4th = 7 Filthy Phantom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 4 - 6 Sir Vatican | ||
Sun Mar 18 2018 18:20 | 1st = 6 Sir Vatican 2nd = 10 Im A Love Man 3rd = 7 Amber Glow 4th = 9 Captain Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 5 Western Comet | ||
Sun Mar 18 2018 18:17 | 1st = 5 Western Comet 2nd = 6 Gray Grey Goose 3rd = 1 Poor Paw 4th = 2 Wheelie Wheels |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bridgetown Race 4 - 2 Eyes On The Money | ||
Sun Mar 18 2018 18:15 | 1st = 2 Eyes On The Money 2nd = 1 Dontch Remember 3rd = 9 Shelby Cruzin 4th = 3 Art Tutor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 2 Annasay | ||
Sun Mar 18 2018 18:14 | 1st = 2 Annasay 2nd = 7 Dashing Max 3rd = 8 Cosmic Reign 4th = 1 Azure Dragon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 2 - 4 Sparky Parker | ||
Sun Mar 18 2018 18:09 | 1st = 4 Sparky Parker 2nd = 2 Rons Bookshop 3rd = 7 Fancy Barcia 4th = 5 Anyway Loose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 1 - 1 Zhukov Leis | ||
Sun Mar 18 2018 18:04 | 1st = 1 Zhukov Leis 2nd = 12 No Apachemee 3rd = 13 Heza Rummage 4th = 5 El Jays Monet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 5 Wells Tyson | ||
Sun Mar 18 2018 18:02 | 1st = 5 Wells Tyson 2nd = 1 Vincent Tyson 3rd = 7 Another Crazy 4th = 4 My Mate Boofa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 6 Expense Eve | ||
Sun Mar 18 2018 17:57 | 1st = 6 Expense Eve 2nd = 7 Beau Gem 3rd = 3 Flaming Brooke 4th = 1 Ohana Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 1 - 2 Thai Beauty | ||
Sun Mar 18 2018 17:54 | 1st = 2 Thai Beauty 2nd = 1 Little Evil 3rd = 8 Storm Charmer 4th = 4 Mallee Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Boort Race 9 - 12 Columbias Deejay | ||
Sun Mar 18 2018 17:53 | 1st = 12 Columbias Deejay 2nd = 3 Major Bouchea 3rd = 7 Lochlee Jacob 4th = 1 Dark Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 5 Wirnpa | ||
Sun Mar 18 2018 17:50 | 1st = 5 Wirnpa 2nd = 3 Oh Boy 3rd = 4 Dragon Street 4th = 6 Real Cute |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Oakbank Race 8 - 2 Going Gaga | ||
Sun Mar 18 2018 17:45 | 1st = 2 Going Gaga 2nd = 1 Triple Spec 3rd = 15 Bearded Dragon 4th = 13 Chuckles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bridgetown Race 3 - 2 Our Mrs Brown | ||
Sun Mar 18 2018 17:45 | 1st = 2 Our Mrs Brown 2nd = 4 The Royal Lady 3rd = 1 Beware Of Darkness 4th = 10 Bandar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 3 - 2 Desert Thorn | ||
Sun Mar 18 2018 17:35 | 1st = 2 Desert Thorn 2nd = 10 Palace Rogue 3rd = 12 Turpins Daughter 4th = 6 Peabody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 8 - 4 Sugar Dance | ||
Sun Mar 18 2018 17:25 | 1st = 4 Sugar Dance 2nd = 9 Majestic Pedrille 3rd = 7 Dont Doubt Her 4th = 6 Mister Smartee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 8 - 4 Benicio | ||
Sun Mar 18 2018 17:20 | 1st = 4 Benicio 2nd = 6 Im Cool Harry 3rd = 1 Dolly Braveheart 4th = 8 Oh I Am The One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Boort Race 8 - 8 Motu Meteor | ||
Sun Mar 18 2018 17:14 | 1st = 8 Motu Meteor 2nd = 7 Jedi Mind 3rd = 1 Christmas Jolt 4th = 4 Carload |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 2 Miss Severina | ||
Sun Mar 18 2018 17:10 | 1st = 2 Miss Severina 2nd = 5 River Boy 3rd = 3 Our Nick 4th = 1 Remarkable Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bridgetown Race 2 - 2 Armbro Bliss | ||
Sun Mar 18 2018 17:06 | 1st = 2 Armbro Bliss 2nd = 10 Heez Chivalrous 3rd = 5 Manofthepeople 4th = 3 My Amelia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Oakbank Race 7 - 5 Good Luck Chuck | ||
Sun Mar 18 2018 17:05 | 1st = 5 Good Luck Chuck 2nd = 7 Pale Ale 3rd = 14 Amative 4th = 12 On Appro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 7 Party Every Day | ||
Sun Mar 18 2018 17:04 | 1st = 7 Party Every Day 2nd = 5 Major Curly 3rd = 6 Winston Cruise 4th = 2 Magenta Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 7 - 6 Stratums Siren | ||
Sun Mar 18 2018 17:00 | 1st = 6 Stratums Siren 2nd = 11 La Dalliance 3rd = 4 Fermanagh Lad 4th = 13 Oh What A Thief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 6 - 1 Hillbilly Rich | ||
Sun Mar 18 2018 16:56 | 1st = 1 Hillbilly Rich 2nd = 4 Mckenna 3rd = 2 Snowtrooper 4th = 3 Catchtherainbow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 2 - 8 Toroteija | ||
Sun Mar 18 2018 16:55 | 1st = 8 Toroteija 2nd = 6 Danehill Storm 3rd = 7 The Vampire 4th = 4 Roman Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 7 - 7 Recipe For Dreaming | ||
Sun Mar 18 2018 16:50 | 1st = 7 Recipe For Dreaming 2nd = 6 Muscle Mach 3rd = 3 Charming Major 4th = 4 Nikalong Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 9 - 7 Devilishly | ||
Sun Mar 18 2018 16:50 | 1st = 7 Devilishly 2nd = 9 Cadabra 3rd = 10 Good Oh 4th = 5 Dont We Love It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 1 Lonnie Knight | ||
Sun Mar 18 2018 16:47 | 1st = 1 Lonnie Knight 2nd = 4 Loroupe 3rd = 6 Why Not Grace 4th = 5 Hayleys Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 7 - 4 Suncraze | ||
Sun Mar 18 2018 16:45 | 1st = 4 Suncraze 2nd = 1 Caerless Choice 3rd = 7 Unbiased 4th = 14 Try A Lil Harder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Boort Race 7 - 11 Fowsands | ||
Sun Mar 18 2018 16:39 | 1st = 11 Fowsands 2nd = 4 Jules Peach 3rd = 7 Hayjoshandco 4th = 1 Johnny Redcoat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bridgetown Race 1 - 4 Natural Temptation | ||
Sun Mar 18 2018 16:34 | 1st = 4 Natural Temptation 2nd = 7 Devils Courage 3rd = 3 Major Beachboy 4th = 8 Florence Avenue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 5 Shelter Lady | ||
Sun Mar 18 2018 16:30 | 1st = 5 Shelter Lady 2nd = 9 Answered 3rd = 4 She Goes Pop 4th = 2 Brocson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 5 - 4 Grande Castagno | ||
Sun Mar 18 2018 16:26 | 1st = 4 Grande Castagno 2nd = 2 Ladwell 3rd = 9 Celebrate 4th = 6 Kiwi Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Oakbank Race 6 - 1 Zed Em | ||
Sun Mar 18 2018 16:25 | 1st = 1 Zed Em 2nd = 3 Now and Zen 3rd = 6 Dormello Mo 4th = 4 Spying On You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 1 Why Not Peter | ||
Sun Mar 18 2018 16:22 | 1st = 1 Why Not Peter 2nd = 4 High Water 3rd = 3 Kloss 4th = 2 Newfire Chelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 6 - 4 Pittsburgh | ||
Sun Mar 18 2018 16:20 | 1st = 4 Pittsburgh 2nd = 7 Nagging 3rd = 11 Supply Money 4th = 3 Bank On Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 6 - 11 Jimmy Jasper | ||
Sun Mar 18 2018 16:17 | 1st = 11 Jimmy Jasper 2nd = 6 Barkway Arnold 3rd = 4 Leaping Leo 4th = 12 Rocketer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 8 - 8 Famelist | ||
Sun Mar 18 2018 16:15 | 1st = 8 Famelist 2nd = 3 Rock Of Mahal 3rd = 7 Believing 4th = 4 Sams Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 1 - 3 Happy Harry | ||
Sun Mar 18 2018 16:10 | 1st = 3 Happy Harry 2nd = 5 Friars Gift 3rd = 4 Hostwin Pegasus 4th = 6 Friarfighter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Benalla Race 7 - 7 Magic Monarch | ||
Sun Mar 18 2018 16:08 | 1st = 7 Magic Monarch 2nd = 10 Bon For Glory 3rd = 4 Streetshavenoname 4th = 1 Zarvalante |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 1 Star Of Magic | ||
Sun Mar 18 2018 16:07 | 1st = 1 Star Of Magic 2nd = 4 Taking Aim 3rd = 5 Ballerina 4th = 2 All You Got |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 12 - 3 Barwon Storm | ||
Sun Mar 18 2018 16:05 | 1st = 3 Barwon Storm 2nd = 8 Jinja Might 3rd = 1 Atomic Missile 4th = 2 Fancy Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 6 - 11 Missybeel | ||
Sun Mar 18 2018 16:05 | 1st = 11 Missybeel 2nd = 2 Table Mountain 3rd = 4 High On You 4th = 8 Manhattan Drive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 12 - 2 Emily As | ||
Sun Mar 18 2018 16:04 | 1st = 2 Emily As 2nd = 8 Homer 3rd = 3 Mollys Wally 4th = 4 Lektra Lucy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Boort Race 6 - 6 Father Christmas | ||
Sun Mar 18 2018 15:59 | 1st = 6 Father Christmas 2nd = 1 Black Valley 3rd = 4 Forestspider 4th = 2 Fratellino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 11 - 10 Onedin Reign | ||
Sun Mar 18 2018 15:55 | 1st = 10 Onedin Reign 2nd = 12 Just Dance 3rd = 5 Smoke N Reactor 4th = 3 Stunin Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 4 - 2 Poets Choice | ||
Sun Mar 18 2018 15:52 | 1st = 2 Poets Choice 2nd = 6 Urban Bourbon 3rd = 5 Fire N Vice 4th = 3 Eighteen Bombers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 4 Beat Street | ||
Sun Mar 18 2018 15:50 | 1st = 4 Beat Street 2nd = 1 Gracida 3rd = 7 Royal Hootenanny 4th = 6 Lipsync |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 2 Mepunga Dasha | ||
Sun Mar 18 2018 15:49 | 1st = 2 Mepunga Dasha 2nd = 6 Miss Judge 3rd = 3 Surf In Vane 4th = 4 Newfire Drewie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Oakbank Race 5 - 10 Bint Zaheeya | ||
Sun Mar 18 2018 15:45 | 1st = 10 Bint Zaheeya 2nd = 9 Shuck 3rd = 2 Always The King 4th = 1 Maples Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 10 - 2 The Persuader | ||
Sun Mar 18 2018 15:45 | 1st = 2 The Persuader 2nd = 7 The C E O 3rd = 1 Idealistic 4th = 6 Lynton Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 11 - 1 Colden Star | ||
Sun Mar 18 2018 15:42 | 1st = 1 Colden Star 2nd = 3 Tiger Bite Turbo 3rd = 2 Problem Solved 4th = 8 Banjo Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 5 - 5 Bray | ||
Sun Mar 18 2018 15:40 | 1st = 5 Bray 2nd = 1 Willy White Socks 3rd = 10 Swindlers Miss 4th = 4 Supplyzing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 5 - 6 Effronte | ||
Sun Mar 18 2018 15:37 | 1st = 6 Effronte 2nd = 5 Topsie Grinner 3rd = 7 Master Dip 4th = 4 Kashin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 7 - 1 Berisha | ||
Sun Mar 18 2018 15:35 | 1st = 1 Berisha 2nd = 8 Were So Lucky 3rd = 7 Brigadier 4th = 3 Oncidium Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 1 Fred Dagg | ||
Sun Mar 18 2018 15:34 | 1st = 1 Fred Dagg 2nd = 6 My Hardaway Hana 3rd = 9 Zizou De Kahn 4th = 7 Tiza Fabio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 5 - 3 St Luke | ||
Sun Mar 18 2018 15:30 | 1st = 3 St Luke 2nd = 1 Al Cubana 3rd = 5 Miss Redoble 4th = 2 Boolaroo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 11 - 2 Thrilling Billy | ||
Sun Mar 18 2018 15:29 | 1st = 2 Thrilling Billy 2nd = 1 Sue Zooki 3rd = 6 Trip To Eden 4th = 5 Zipping Vito |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 2 Sweet Spud | ||
Sun Mar 18 2018 15:26 | 1st = 2 Sweet Spud 2nd = 9 Jans Star 3rd = 1 Arolok Jax 4th = 7 Penny La Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Boort Race 5 - 1 Pocket Thedeal | ||
Sun Mar 18 2018 15:24 | 1st = 1 Pocket Thedeal 2nd = 4 Islandspecialmajor 3rd = 3 Me Mate Les 4th = 6 Manassa Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Benalla Race 6 - 6 Olonhro Bay | ||
Sun Mar 18 2018 15:20 | 1st = 6 Olonhro Bay 2nd = 2 Lord Smedley 3rd = 4 Not Too Sure 4th = 1 Tableaux |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 10 - 8 Magical Matty | ||
Sun Mar 18 2018 15:20 | 1st = 8 Magical Matty 2nd = 10 Bridget Blue Chip 3rd = 13 Bobby T 4th = 6 Blingiton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 3 - 4 Halogem | ||
Sun Mar 18 2018 15:17 | 1st = 4 Halogem 2nd = 3 Magnus Bay 3rd = 1 Rewardable 4th = 7 Reassignment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 2 Loose Tiger | ||
Sun Mar 18 2018 15:15 | 1st = 2 Loose Tiger 2nd = 7 Sowhat Imarockstar 3rd = 4 Brittex 4th = 1 Kuril Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 5 Khaleesi Girl | ||
Sun Mar 18 2018 15:14 | 1st = 5 Khaleesi Girl 2nd = 4 Dyna Zad 3rd = 1 Aston Hinkley 4th = 6 Aston Ando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Oakbank Race 4 - 3 Bon Elise | ||
Sun Mar 18 2018 15:10 | 1st = 3 Bon Elise 2nd = 2 Fulgur 3rd = 4 Casiraghi 4th = 6 Bit Of A Flirt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 9 - 1 Monseigneur | ||
Sun Mar 18 2018 15:09 | 1st = 1 Monseigneur 2nd = 7 Lovely Bundy 3rd = 6 Harry H 4th = 8 Franco Nadal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 8 Bazs Moment | ||
Sun Mar 18 2018 15:07 | 1st = 8 Bazs Moment 2nd = 1 Oh No Beta 3rd = 3 Hopalong 4th = 7 Billy Deeds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 4 - 3 Short | ||
Sun Mar 18 2018 15:05 | 1st = 3 Short 2nd = 4 Dakota 3rd = 8 Leica Bita Magic 4th = 6 Blue Seal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 4 - 6 Major Chili | ||
Sun Mar 18 2018 15:02 | 1st = 6 Major Chili 2nd = 9 Lady Chatto 3rd = 11 Love My Sister 4th = 10 Stone Cracker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 6 - 8 Von Richter | ||
Sun Mar 18 2018 15:00 | 1st = 8 Von Richter 2nd = 7 Moss N Bolt 3rd = 2 Western Kingdom 4th = 6 Welcome Stryker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 2 Jobes Return | ||
Sun Mar 18 2018 14:57 | 1st = 2 Jobes Return 2nd = 8 Daisy Me Rollin 3rd = 6 Sale Graze Bindi 4th = 3 Pass The Jar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 4 - 4 I Am You Are | ||
Sun Mar 18 2018 14:55 | 1st = 4 I Am You Are 2nd = 9 Squared 3rd = 2 Bridyn May 4th = 6 Kashtan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Boort Race 4 - 2 Forever Ours | ||
Sun Mar 18 2018 14:50 | 1st = 2 Forever Ours 2nd = 8 Artmania 3rd = 6 Mickey Ramone 4th = 1 Delightful Mia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 1 Xtreme Caution | ||
Sun Mar 18 2018 14:47 | 1st = 1 Xtreme Caution 2nd = 5 Lektra Stomp 3rd = 8 Galactic Panther 4th = 6 Blazing Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 9 - 11 Franco Tai | ||
Sun Mar 18 2018 14:45 | 1st = 11 Franco Tai 2nd = 6 Asset Control 3rd = 4 Buckeye 4th = 10 Shezza Gnp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Benalla Race 5 - 4 Rhyola | ||
Sun Mar 18 2018 14:43 | 1st = 4 Rhyola 2nd = 9 Great Bay 3rd = 5 All Come True 4th = 1 Mission Vision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 2 - 1 Thats Justified | ||
Sun Mar 18 2018 14:42 | 1st = 1 Thats Justified 2nd = 4 Sorry I Am Razor 3rd = 2 Modernas Arrow 4th = 3 Rabhaan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 4 Boomer Blitz | ||
Sun Mar 18 2018 14:39 | 1st = 4 Boomer Blitz 3rd = 2 Wok Fried Yabby 4th = 7 Gracies Colour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 9 Sip Sip Sip | ||
Sun Mar 18 2018 14:39 | 1st = 9 Sip Sip Sip 2nd = 2 Mandlakazi 3rd = 3 Slam Dunked 4th = 1 Galaxy Guru |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Oakbank Race 3 - 4 Blue Morpho | ||
Sun Mar 18 2018 14:35 | 1st = 4 Blue Morpho 2nd = 7 Waltzing Wodka 3rd = 2 Resista 4th = 1 Exalted Jenni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 8 - 11 Step Up | ||
Sun Mar 18 2018 14:34 | 1st = 11 Step Up 2nd = 6 Stars Delight 3rd = 8 Delightful Zen 4th = 3 Destined For Heaven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 4 Dont Kid Me | ||
Sun Mar 18 2018 14:32 | 1st = 4 Dont Kid Me 2nd = 3 Dynamite Danger 3rd = 6 Spring Ripper 4th = 2 Xtreme Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 3 - 3 Nothin Like Harry | ||
Sun Mar 18 2018 14:30 | 1st = 3 Nothin Like Harry 2nd = 7 Haunted Stream 3rd = 11 Brians Lass 4th = 1 Autocrat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 3 - 7 Shesa Tricky Bridge | ||
Sun Mar 18 2018 14:27 | 1st = 7 Shesa Tricky Bridge 2nd = 6 Cherry Sweet Peach 3rd = 5 Anybeach Anywhere 4th = 1 Jay Peez Official |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 5 - 4 Girls Got Spirit | ||
Sun Mar 18 2018 14:25 | 1st = 4 Girls Got Spirit 2nd = 6 As It Lies 3rd = 8 Fill The Flute 4th = 9 From The Clouds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 8 Moyarra Arquebus | ||
Sun Mar 18 2018 14:23 | 1st = 8 Moyarra Arquebus 2nd = 6 Meehan Deano 3rd = 4 Raging Inferno 4th = 2 Renegade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 3 - 2 Don Franco | ||
Sun Mar 18 2018 14:20 | 1st = 2 Don Franco 2nd = 4 Zroya 3rd = 6 Diamond Court 4th = 3 Lady Chicago |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 9 - 4 Secret Lily | ||
Sun Mar 18 2018 14:19 | 1st = 4 Secret Lily 2nd = 1 Light em Elsa 3rd = 7 Thrilling Cruise 4th = 8 Talkabout Izzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 6 Mepunga Kyran | ||
Sun Mar 18 2018 14:16 | 1st = 6 Mepunga Kyran 2nd = 2 Stingas Mate 3rd = 4 Cairnlea Rosie 4th = 8 Disco Lemonade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Boort Race 3 - 6 Sports Bounty | ||
Sun Mar 18 2018 14:15 | 1st = 6 Sports Bounty 2nd = 5 Go Betweens 3rd = 7 Poppys Princess 4th = 1 Sondel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 3 Hutch | ||
Sun Mar 18 2018 14:12 | 1st = 3 Hutch 2nd = 1 Henry 3rd = 4 Xtreme Shine 4th = 5 Xtreme Notice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 8 - 7 Sods Law | ||
Sun Mar 18 2018 14:10 | 1st = 7 Sods Law 2nd = 3 Bk Dawn 3rd = 5 Beyond the Horizon 4th = 8 Spurred By Success |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Benalla Race 4 - 5 If You Will | ||
Sun Mar 18 2018 14:08 | 1st = 5 If You Will 2nd = 4 Here Comes Lenni 3rd = 7 Eramosa 4th = 3 King Kabuto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 1 - 2 Iceflow | ||
Sun Mar 18 2018 14:07 | 1st = 2 Iceflow 2nd = 5 Bedisguised 3rd = 3 Lady Phromily 4th = 7 Boogie Woogie Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 5 Sobered Up | ||
Sun Mar 18 2018 14:04 | 1st = 5 Sobered Up 2nd = 7 Oaklands 3rd = 4 Uncatchable 4th = 6 Mahlo Blackhawk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 2 Captain Americain | ||
Sun Mar 18 2018 14:04 | 1st = 2 Captain Americain 2nd = 5 Pexbury Avenue 3rd = 3 Our Mate Turtle 4th = 1 Lebron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Oakbank Race 2 - 1 Immutable | ||
Sun Mar 18 2018 14:00 | 1st = 1 Immutable 2nd = 8 Burst Of Faith 3rd = 2 Mutachatter 4th = 5 Valaroma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 7 - 2 Gold Orchid | ||
Sun Mar 18 2018 13:59 | 1st = 2 Gold Orchid 2nd = 1 Yasmine Bromac 3rd = 5 Bettor Babe 4th = 4 Sea Of Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 5 Slingshot Hammer | ||
Sun Mar 18 2018 13:56 | 1st = 5 Slingshot Hammer 2nd = 1 Tyche Onyx 3rd = 4 Uringa 4th = 8 Unmistakable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 2 - 16 Fat Impacta | ||
Sun Mar 18 2018 13:55 | 1st = 16 Fat Impacta 2nd = 6 Dont Call Me Al 3rd = 1 Chayanne 4th = 8 Hurry Up Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 2 - 1 Max Delight | ||
Sun Mar 18 2018 13:51 | 1st = 1 Max Delight 2nd = 2 Kiwi Stride 3rd = 7 Double Bliss 4th = 4 Borders Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 4 - 12 Value Abbey | ||
Sun Mar 18 2018 13:50 | 1st = 12 Value Abbey 2nd = 7 Sam Slick 3rd = 11 Che 4th = 13 Mieszko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 8 Chilly Kiss | ||
Sun Mar 18 2018 13:48 | 1st = 8 Chilly Kiss 2nd = 2 Ernest Bale 3rd = 3 Azumi Spice 4th = 4 Big Rough |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 2 - 13 Shiver Me Timbers | ||
Sun Mar 18 2018 13:45 | 1st = 13 Shiver Me Timbers 2nd = 9 Madam Yoko 3rd = 8 Snippets Of Rain 4th = 6 The Naked Truth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 8 - 1 Alex Attack | ||
Sun Mar 18 2018 13:44 | 1st = 1 Alex Attack 2nd = 7 Elouera Mist 3rd = 4 Good Job |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 1 Iona Misty | ||
Sun Mar 18 2018 13:41 | 1st = 1 Iona Misty 2nd = 3 Black In Town 3rd = 8 Voluptuous Dot 4th = 7 Springinator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Boort Race 2 - 6 Mia From Memphis | ||
Sun Mar 18 2018 13:40 | 1st = 6 Mia From Memphis 2nd = 5 Sheezawingate 3rd = 1 Caesars Astrum 4th = 4 Major Powers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 7 Slingshot Whippa | ||
Sun Mar 18 2018 13:37 | 1st = 7 Slingshot Whippa 2nd = 3 So It Goes 3rd = 1 Chief Peekay 4th = 5 Notorious King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 7 - 13 Laytons Lass | ||
Sun Mar 18 2018 13:35 | 1st = 13 Laytons Lass 2nd = 9 All About Henry 3rd = 10 Haydens Meddle 4th = 3 Scelta Uno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Benalla Race 3 - 10 Eight Times A Lady | ||
Sun Mar 18 2018 13:33 | 1st = 10 Eight Times A Lady 2nd = 4 What Lizahead 3rd = 9 Elunor Rigby 4th = 2 Hot Night |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 2 Spring Bridge | ||
Sun Mar 18 2018 13:32 | 1st = 2 Spring Bridge 2nd = 9 Go Saints 3rd = 8 Rocking Doll 4th = 6 Well Done Woody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Oakbank Race 1 - 2 About The Journey | ||
Sun Mar 18 2018 13:25 | 1st = 2 About The Journey 2nd = 3 Im A Bluebagger 3rd = 4 Cable Bay 4th = 5 Searaven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 1 - 5 Mercy Bee Lord | ||
Sun Mar 18 2018 13:24 | 1st = 5 Mercy Bee Lord 2nd = 4 Kiamasrosie 3rd = 6 Auckland Star 4th = 1 The Girls Have It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 6 - 7 Ardent Lustre | ||
Sun Mar 18 2018 13:24 | 1st = 7 Ardent Lustre 2nd = 4 Hughies Sister 3rd = 10 Franco Lennox 4th = 3 Cherokee Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 5 Ruby Gas | ||
Sun Mar 18 2018 13:21 | 1st = 5 Ruby Gas 2nd = 1 Vee Bee Mate 3rd = 4 Villy Mac Pizazz 4th = 6 Keybey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 1 - 1 Nevada Dane | ||
Sun Mar 18 2018 13:20 | 1st = 1 Nevada Dane 2nd = 8 Delta Rose 3rd = 4 Dashing N Daring 4th = 3 Currawong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 2 Paua To Kapau | ||
Sun Mar 18 2018 13:17 | 1st = 2 Paua To Kapau 2nd = 7 Shine On Shannah 3rd = 6 Derivation 4th = 8 Shaes Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 3 - 1 Dunphy | ||
Sun Mar 18 2018 13:15 | 1st = 1 Dunphy 2nd = 5 Pritchett 3rd = 4 Preemptive 4th = 3 Phenomenal Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Boort Race 1 - 6 Valda | ||
Sun Mar 18 2018 13:10 | 1st = 6 Valda 2nd = 1 Sarge 3rd = 4 You Ninety Two 4th = 3 Lorimerkylie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 7 - 4 Blitz em Rene | ||
Sun Mar 18 2018 13:09 | 1st = 4 Blitz em Rene 2nd = 3 Nangar Panther |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 8 Burn Like Fire | ||
Sun Mar 18 2018 13:06 | 1st = 8 Burn Like Fire 2nd = 2 Air Load 3rd = 7 Allen Quintus 4th = 4 Mousey Mccoy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 1 - 8 I Wear Prada | ||
Sun Mar 18 2018 13:05 | 1st = 8 I Wear Prada 2nd = 3 Augusta In April 3rd = 9 Gacela 4th = 7 The Savant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 6 - 13 Lets Hustle | ||
Sun Mar 18 2018 13:00 | 1st = 13 Lets Hustle 2nd = 12 Delightful Tanner 3rd = 16 Tall Poppy 4th = 8 Tom Me Gun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 6 - | ||
Sun Mar 18 2018 13:00 |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Benalla Race 2 - 9 Paris Reward | ||
Sun Mar 18 2018 12:58 | 1st = 9 Paris Reward 2nd = 8 Moshvago 3rd = 11 Star Of Serena 4th = 1 Hard Got |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 3 Cinnamon Rose | ||
Sun Mar 18 2018 12:54 | 1st = 3 Cinnamon Rose 2nd = 7 Cee Hannah Rose 3rd = 5 Rusty Sprocket 4th = 4 Bluey Moran |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 5 Two Seasons | ||
Sun Mar 18 2018 12:51 | 1st = 5 Two Seasons 2nd = 3 Bugs Boloney 3rd = 1 Taylas Banjo 4th = 7 Tito Mojito |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 5 - 9 Sir Henry Castleton | ||
Sun Mar 18 2018 12:49 | 1st = 9 Sir Henry Castleton 2nd = 6 Aoraki 3rd = 1 Malabar Spur 4th = 4 Burt Munro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 2 - 12 Werbowy | ||
Sun Mar 18 2018 12:40 | 1st = 12 Werbowy 2nd = 7 Sarcastic 3rd = 4 Dixie Built 4th = 5 Free Settler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 5 Micks Angel | ||
Sun Mar 18 2018 12:37 | 1st = 5 Micks Angel 2nd = 7 Cryers Plugger 3rd = 4 Bekim Lucys 4th = 1 Cryers Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 6 - 8 Untouchable | ||
Sun Mar 18 2018 12:34 | 1st = 8 Untouchable 2nd = 3 Just A Matthew 3rd = 5 Fancy Chap 4th = 7 Jetsun Stampede |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 3 Peter Galo | ||
Sun Mar 18 2018 12:31 | 1st = 3 Peter Galo 2nd = 1 Jet Blaster 3rd = 8 Splash Of Blue 4th = 2 Bourbon An Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 5 - 10 Di Caprio | ||
Sun Mar 18 2018 12:25 | 1st = 10 Di Caprio 2nd = 6 Absolutely Unreal 3rd = 3 Fletch 4th = 7 Sounds Bettor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Benalla Race 1 - 12 Renegade | ||
Sun Mar 18 2018 12:25 | 1st = 12 Renegade 2nd = 6 Skelm 3rd = 2 Chiyou 4th = 1 Battleborn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 8 Lucky Millie | ||
Sun Mar 18 2018 12:15 | 1st = 8 Lucky Millie 2nd = 2 Mon Mekki Kahn 3rd = 7 Yogi Mikado 4th = 5 Fairy Vixen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 4 - 2 Shanway | ||
Sun Mar 18 2018 12:14 | 1st = 2 Shanway 2nd = 1 Rock N Shard 3rd = 9 Better Be Donna 4th = 6 Bettor Edition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 1 - 8 Christie | ||
Sun Mar 18 2018 12:10 | 1st = 8 Christie 2nd = 1 Capatas 3rd = 6 Slick Back 4th = 3 Big Blows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 5 - 5 Allegro Cody | ||
Sun Mar 18 2018 11:59 | 1st = 5 Allegro Cody 2nd = 2 Jinja Mia 3rd = 8 Bodyguard 4th = 4 Mobility Scooter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 3 Wazza Hawk | ||
Sun Mar 18 2018 11:56 | 1st = 3 Wazza Hawk 2nd = 8 Ryder Sir 3rd = 6 It Is Done 4th = 1 Welshman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 4 - 8 Anna Kate | ||
Sun Mar 18 2018 11:50 | 1st = 8 Anna Kate 2nd = 16 Rusty I Am 3rd = 17 Glenis Marie 4th = 4 Star Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 3 - 10 Ultimate Angel | ||
Sun Mar 18 2018 11:39 | 1st = 10 Ultimate Angel 2nd = 2 Jamieson Shard 3rd = 12 Poppy Drayton 4th = 11 Helena Ideal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 3 Big Deal | ||
Sun Mar 18 2018 11:36 | 1st = 3 Big Deal 2nd = 5 Rocky Rooster 3rd = 8 Aston Veloci 4th = 4 Lilrigg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 4 - 4 Bigtime Dazzler | ||
Sun Mar 18 2018 11:24 | 1st = 4 Bigtime Dazzler 2nd = 6 Raging Demon 3rd = 7 Epic Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 4 - 6 Raging Demon | ||
Sun Mar 18 2018 11:24 | 1st = 6 Raging Demon 2nd = 1 Jinja Mongo 3rd = 4 Bigtime Dazzler 4th = 8 Simple Request |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 2 Ear We Come | ||
Sun Mar 18 2018 11:21 | 1st = 2 Ear We Come 2nd = 3 Sweet Strike 3rd = 8 Miss Blue 4th = 4 Fish Armo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 3 - 5 Overarm | ||
Sun Mar 18 2018 11:15 | 1st = 5 Overarm 2nd = 10 King Of Heroes 3rd = 11 Matau Gem 4th = 12 Petes Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 2 - 1 Shandance | ||
Sun Mar 18 2018 11:04 | 1st = 1 Shandance 2nd = 9 Ryans Gal 3rd = 10 Inforthefight 4th = 2 Womeninleague |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 5 Anndar Amoree | ||
Sun Mar 18 2018 11:01 | 1st = 5 Anndar Amoree 2nd = 8 Banyuatis 3rd = 2 Buck The Jockey 4th = 7 Wild Vane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 3 - 7 Zipping Andre | ||
Sun Mar 18 2018 10:49 | 1st = 7 Zipping Andre 2nd = 4 Ali Ali Ali 3rd = 1 Jelani 4th = 6 Out Of Paper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 2 - 9 Grand Princess | ||
Sun Mar 18 2018 10:40 | 1st = 9 Grand Princess 2nd = 7 I W Mcnik 3rd = 12 Astound 4th = 5 Tequila Sunset |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 1 - 4 Phoebe Gem | ||
Sun Mar 18 2018 10:30 | 1st = 4 Phoebe Gem 2nd = 6 Rave Nation 3rd = 2 Flying Taine 4th = 10 Awa Cathrine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 2 - 1 Crackling Gal | ||
Sun Mar 18 2018 10:16 | 1st = 1 Crackling Gal 2nd = 3 Bigtime Wayno 3rd = 8 Thrilling Arnold 4th = 4 Jetsun Swan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 1 - 6 Maninthemirror | ||
Sun Mar 18 2018 10:08 | 1st = 6 Maninthemirror 2nd = 9 Highland Reign 3rd = 8 Romanite 4th = 13 Russian Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 1 - 6 Feed The Need | ||
Sun Mar 18 2018 10:00 | 1st = 6 Feed The Need 2nd = 8 Star Mechanic 3rd = 2 Finkle Foot Hero 4th = 5 Sweet Clover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 7 Goodbye | ||
Sun Mar 18 2018 1:27 | 1st = 7 Goodbye 2nd = 8 Up And Above 3rd = 1 Black Goshawk 4th = 2 Arappaho Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 3 Bushmans Luck | ||
Sun Mar 18 2018 1:12 | 1st = 3 Bushmans Luck 2nd = 8 Hard Wired 3rd = 4 Rhianna Keeping 4th = 6 Corporate Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 9 - 3 Moonlightsshadow | ||
Sun Mar 18 2018 1:00 | 1st = 3 Moonlightsshadow 2nd = 8 Handover Penny 3rd = 10 Batavia Safari 4th = 1 Dotandnell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 7 Rubble Gundi | ||
Sun Mar 18 2018 0:47 | 1st = 7 Rubble Gundi 2nd = 4 Outa Line 3rd = 3 Bedrock Gundi 4th = 5 Heres Linda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 8 - 3 Dixie Ninja | ||
Sun Mar 18 2018 0:35 | 1st = 3 Dixie Ninja 2nd = 10 My Master Of Disguise 3rd = 9 Excuse Me Sir 4th = 2 Sweet Notes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 3 Miss Bamsy | ||
Sun Mar 18 2018 0:32 | 1st = 3 Miss Bamsy 2nd = 4 What A Hoot 3rd = 2 Arugula 4th = 6 Frida Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 2 Moment To Jive | ||
Sun Mar 18 2018 0:17 | 1st = 2 Moment To Jive 2nd = 8 Dandalup Annie 3rd = 7 Juda Lomar 4th = 4 Winsome April |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 7 - 1 Mister Tom Dooley | ||
Sun Mar 18 2018 0:10 | 1st = 1 Mister Tom Dooley 2nd = 4 Lisdelight 3rd = 3 Our Bobbydazzler 4th = 6 Whispers V C |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 1 Poppy Monelli | ||
Sun Mar 18 2018 0:02 | 1st = 1 Poppy Monelli 2nd = 6 Corona Monelli 3rd = 2 Paganoni 4th = 4 Reidys Runner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 9 - 6 Full Of Charm | ||
Sun Feb 18 2018 22:30 | 1st = 6 Full Of Charm 2nd = 8 Hurricane Hayley 3rd = 3 Swansee 4th = 1 Stoker Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 9 - 2 Wecanonlyhope | ||
Sun Feb 18 2018 22:19 | 1st = 2 Wecanonlyhope 2nd = 9 Longshanks 3rd = 10 Latin Beats 4th = 5 Many Delights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 8 - 7 Unpossible | ||
Sun Feb 18 2018 22:15 | 1st = 7 Unpossible 2nd = 3 Love You Later 3rd = 6 Quick Foot 4th = 1 Sweet Crystal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 7 - 7 Firebomb | ||
Sun Feb 18 2018 22:00 | 1st = 7 Firebomb 2nd = 1 Mallee Pearl 3rd = 2 Darbys Girl 4th = 8 Ruby Doo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 12 - 1 Midnight Dasher | ||
Sun Feb 18 2018 21:57 | 1st = 1 Midnight Dasher 2nd = 5 Agros Thunder 3rd = 2 Big Trigger 4th = 4 Popular Belief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 2 Mini Miracle | ||
Sun Feb 18 2018 21:45 | 1st = 2 Mini Miracle 2nd = 4 Ykikafil 3rd = 8 Willsintown 4th = 7 Wanderin Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 6 - 3 Dainty Culprit | ||
Sun Feb 18 2018 21:42 | 1st = 3 Dainty Culprit 2nd = 1 Gardot 3rd = 2 Crocodile Crush 4th = 6 Arnhem Chaos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 6 Bigtime Raider | ||
Sun Feb 18 2018 21:39 | 1st = 6 Bigtime Raider 2nd = 1 Lous Dreams 3rd = 8 Riccarton 4th = 5 Urban Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 5 Mako Mac | ||
Sun Feb 18 2018 21:32 | 1st = 5 Mako Mac 2nd = 6 Aerial Dynamite 3rd = 1 Sigarla 4th = 2 Amlin Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 11 - 2 More Rum Bateman | ||
Sun Feb 18 2018 21:28 | 1st = 2 More Rum Bateman 2nd = 6 Twist 3rd = 7 Winsome Elaine 4th = 8 Octane Thief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 5 - 5 Dust And Sand | ||
Sun Feb 18 2018 21:24 | 1st = 5 Dust And Sand 2nd = 2 Allen Ichiro 3rd = 6 Meales Chance 4th = 3 Phantom Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 10 Cause A Big Scene | ||
Sun Feb 18 2018 21:19 | 1st = 10 Cause A Big Scene 2nd = 4 Cobla Madonna 3rd = 1 Our Mateo 4th = 3 Jack Doubleyou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 2 Aston Bolt | ||
Sun Feb 18 2018 21:16 | 1st = 2 Aston Bolt 2nd = 6 Denied Justice 3rd = 7 Mac 4th = 5 Lonesome Katie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 7 Quite Sincere | ||
Sun Feb 18 2018 21:12 | 1st = 7 Quite Sincere 2nd = 6 No Clyde Needed 3rd = 1 Black Shark 4th = 8 Never A Doubt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 10 - 4 Susie Willow | ||
Sun Feb 18 2018 21:08 | 1st = 4 Susie Willow 2nd = 1 Beegumbah Baby 3rd = 6 Awesome Danny 4th = 5 Doppler Effect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 4 - 6 Peekaboo Bang | ||
Sun Feb 18 2018 21:04 | 1st = 6 Peekaboo Bang 2nd = 1 Sunrise Ali 3rd = 2 Blue Away |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 4 Kiss Me Marday | ||
Sun Feb 18 2018 20:58 | 1st = 4 Kiss Me Marday 2nd = 3 Little Dynamo 3rd = 6 So Easy 4th = 1 Racey Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 8 Lady Olivia | ||
Sun Feb 18 2018 20:55 | 1st = 8 Lady Olivia 2nd = 4 Mac The Quick 3rd = 7 Princess Light 4th = 1 Grand Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 9 Underthekilt | ||
Sun Feb 18 2018 20:54 | 1st = 9 Underthekilt 2nd = 1 Wedding Night 3rd = 7 Zara Zara Reign 4th = 2 Millennium Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 8 Trixie Wix | ||
Sun Feb 18 2018 20:47 | 1st = 8 Trixie Wix 2nd = 1 Want It More 3rd = 3 Tim Riggins 4th = 2 Victa Schadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 9 - 1 Its That Fresh | ||
Sun Feb 18 2018 20:44 | 1st = 1 Its That Fresh 2nd = 3 Won Jack 3rd = 2 Gold Letty 4th = 10 Cullarin Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 3 - 5 Jetmag Sally | ||
Sun Feb 18 2018 20:41 | 1st = 5 Jetmag Sally 2nd = 4 Smashniak Bullet 3rd = 3 Tyler Lee 4th = 1 Distant Shores |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 8 - 6 On The Turps | ||
Sun Feb 18 2018 20:40 | 1st = 6 On The Turps 2nd = 4 Berkshire 3rd = 3 Babble 4th = 11 High Tea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 7 Kiss Me Putu | ||
Sun Feb 18 2018 20:37 | 1st = 7 Kiss Me Putu 2nd = 4 Bye Bye Brad 3rd = 6 Wheres Lachie 4th = 3 Soda King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Williams Race 8 - 1 Armbro Bliss | ||
Sun Feb 18 2018 20:35 | 1st = 1 Armbro Bliss 2nd = 5 Lynnes Cullen 3rd = 8 Luminosa 4th = 6 Shelby Cruzin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 1 Gutenberg | ||
Sun Feb 18 2018 20:34 | 1st = 1 Gutenberg 2nd = 4 Barra Trip 3rd = 5 Pink Trick 4th = 8 Cosmo Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 4 Welcome Storm | ||
Sun Feb 18 2018 20:31 | 1st = 4 Welcome Storm 2nd = 7 Bin Kicker 3rd = 3 Sketchy Kathy 4th = 1 Mazakeen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 8 - 1 Winlock Tabatha | ||
Sun Feb 18 2018 20:27 | 1st = 1 Winlock Tabatha 2nd = 2 Shady Whip 3rd = 3 Sienna Grand 4th = 4 Pawfessional |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 2 - 6 Swansea Shannon | ||
Sun Feb 18 2018 20:24 | 1st = 6 Swansea Shannon 2nd = 8 Arnhem Invader 3rd = 5 Eight Roses 4th = 7 Smashniak Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 7 Mach Sam | ||
Sun Feb 18 2018 20:22 | 1st = 7 Mach Sam 2nd = 1 Ultimate Ad 3rd = 4 None Bettor 4th = 9 Heres My Number |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 6 Placid Warrior | ||
Sun Feb 18 2018 20:19 | 1st = 6 Placid Warrior 2nd = 3 Wharfies Girl 3rd = 7 Urban Shiraz 4th = 8 Perrie The Fairy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 9 Dyna Archie | ||
Sun Feb 18 2018 20:12 | 1st = 9 Dyna Archie 2nd = 1 Litt Up 3rd = 3 Chaddy Whacker 4th = 6 Ivy Murial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 7 Sir To You | ||
Sun Feb 18 2018 20:09 | 1st = 7 Sir To You 2nd = 2 Cosmo Trav 3rd = 4 Inner Wisdom 4th = 5 Jiggle Splat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 1 - 1 Stylish Image | ||
Sun Feb 18 2018 20:06 | 1st = 1 Stylish Image 2nd = 3 Gold Act 3rd = 2 Sublime Duchess 4th = 5 Bombay Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 7 - 3 Flower Of Scotland | ||
Sun Feb 18 2018 20:05 | 1st = 3 Flower Of Scotland 2nd = 2 Gradual Incline 3rd = 5 Its Not Trading 4th = 1 Sixpence Spent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 7 - 1 Sutton Heidi | ||
Sun Feb 18 2018 20:02 | 1st = 1 Sutton Heidi 2nd = 3 Come A Guster 3rd = 6 Triple Twist 4th = 4 Dyna Yatul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Williams Race 7 - 7 Midnight Man | ||
Sun Feb 18 2018 20:00 | 1st = 7 Midnight Man 2nd = 1 Ignite The Passion 3rd = 8 Secret Delight 4th = 2 Manofthepeople |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 4 Cosmic Act | ||
Sun Feb 18 2018 19:59 | 1st = 4 Cosmic Act 2nd = 1 Dava Supreme 3rd = 8 Dyna Maple 4th = 3 Kalani Amy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 2 Victa Matt | ||
Sun Feb 18 2018 19:56 | 1st = 2 Victa Matt 2nd = 1 Long Gully Del 3rd = 4 Amarda 4th = 6 Blue Murray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 5 Pink Impact | ||
Sun Feb 18 2018 19:52 | 1st = 5 Pink Impact 2nd = 3 Mams Magic 3rd = 8 Classy Churchie 4th = 7 Ima Necromancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 2 Long Dirt Road | ||
Sun Feb 18 2018 19:47 | 1st = 2 Long Dirt Road 2nd = 4 Tosca Jack 3rd = 8 Chevals Diamond 4th = 1 Colada Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 6 - 3 Bogan Bomber | ||
Sun Feb 18 2018 19:44 | 1st = 3 Bogan Bomber 2nd = 7 Hayleys Rocket 3rd = 1 Spring Creek Bec 4th = 6 Firefly Nuts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 1 Blitz em | ||
Sun Feb 18 2018 19:37 | 1st = 1 Blitz em 2nd = 3 Extreme Whip 3rd = 2 Loceryl 4th = 4 Spring Country |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Williams Race 6 - 1 Twentynine Twelve | ||
Sun Feb 18 2018 19:35 | 1st = 1 Twentynine Twelve 2nd = 9 Mister Ardee 3rd = 6 Abetta Tiny Dancer 4th = 8 C C Chevron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 6 Bobbys Baby | ||
Sun Feb 18 2018 19:34 | 1st = 6 Bobbys Baby 2nd = 4 Riviera Cruz 3rd = 5 Pia 4th = 2 Vens Revenge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 6 - 10 Katusha | ||
Sun Feb 18 2018 19:30 | 1st = 10 Katusha 2nd = 8 Vizcaya 3rd = 4 Stan By Me 4th = 6 Blackwood Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 1 Jet Black Star | ||
Sun Feb 18 2018 19:27 | 1st = 1 Jet Black Star 2nd = 6 Arabella Emjay 3rd = 2 Black Osprey 4th = 8 Tooka Trip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 5 - 6 Shes Single | ||
Sun Feb 18 2018 19:24 | 1st = 6 Shes Single 2nd = 7 Go Laverne Go 3rd = 4 Goodison Girl 4th = 3 Aminya Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 3 Hes A Dude | ||
Sun Feb 18 2018 19:21 | 1st = 3 Hes A Dude 2nd = 7 Falcon Ute 3rd = 8 Cosmic Wonder 4th = 6 Black Orlov |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 8 Loaded | ||
Sun Feb 18 2018 19:17 | 1st = 8 Loaded 2nd = 1 Aston Marshall 3rd = 4 Chiefs Empire 4th = 5 Let Him Ride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 5 Bob Gage | ||
Sun Feb 18 2018 19:12 | 1st = 5 Bob Gage 2nd = 8 Midnight Bender 3rd = 6 Feelingforamiracle 4th = 2 My Ajaye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 6 Naughty Max | ||
Sun Feb 18 2018 19:09 | 1st = 6 Naughty Max 2nd = 7 Go The Spoils 3rd = 5 Cold Hard Truth 4th = 2 Day Time Friend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 8 Im Batman | ||
Sun Feb 18 2018 19:06 | 1st = 8 Im Batman 2nd = 4 Red Faith 3rd = 1 Coffee Boy 4th = 3 Polished Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 4 - 4 Dyna Cassie | ||
Sun Feb 18 2018 19:02 | 1st = 4 Dyna Cassie 2nd = 1 Charlies Chance 3rd = 7 Bonna Bale 4th = 2 Got A Motor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Williams Race 5 - 7 Lot Twenty One | ||
Sun Feb 18 2018 19:00 | 1st = 7 Lot Twenty One 2nd = 3 Flying Phoebe 3rd = 2 Woodbridge Regal 4th = 4 Tella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 1 Velocity Whisper | ||
Sun Feb 18 2018 18:59 | 1st = 1 Velocity Whisper 2nd = 2 Dam Mega Quick 3rd = 7 Lakeview Grace 4th = 4 Azure Dragon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 5 - 7 Pokemon Pete | ||
Sun Feb 18 2018 18:55 | 1st = 7 Pokemon Pete 2nd = 13 Black Attack 3rd = 4 The Divine Wind 4th = 1 Vital Boom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 11 - 3 Deep Image | ||
Sun Feb 18 2018 18:50 | 1st = 3 Deep Image 2nd = 2 The Perpetrator 3rd = 6 Pinch Mountain 4th = 10 Silver Screen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 7 Pink Geitz | ||
Sun Feb 18 2018 18:49 | 1st = 7 Pink Geitz 2nd = 3 Galway Eagle 3rd = 1 Ten Gallon Hat 4th = 6 Al Buzzard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 5 Regis Miss | ||
Sun Feb 18 2018 18:46 | 1st = 5 Regis Miss 2nd = 6 Charlotte Street 3rd = 4 Smoking Gem 4th = 2 Mersey Ferry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 3 - 1 Jezebel Parker | ||
Sun Feb 18 2018 18:43 | 1st = 1 Jezebel Parker 2nd = 4 Dyna Mimi 3rd = 3 Josie Tokaam 4th = 2 By Golly Wally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 10 Living Grand | ||
Sun Feb 18 2018 18:39 | 1st = 10 Living Grand 2nd = 5 Ashleys Angel 3rd = 3 Bertils Delight 4th = 8 The Black Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 3 Oaklands | ||
Sun Feb 18 2018 18:36 | 1st = 3 Oaklands 2nd = 6 Shes Vivacious 3rd = 5 Worlds On Fire 4th = 8 Fawn Pursuit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 1 Dealer Wins | ||
Sun Feb 18 2018 18:32 | 1st = 1 Dealer Wins 2nd = 7 Wanjiro 3rd = 6 Rare Gem 4th = 2 Good Old Days |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Williams Race 4 - 3 Our Bobbydazzler | ||
Sun Feb 18 2018 18:30 | 1st = 3 Our Bobbydazzler 2nd = 4 Skewsy Newsy 3rd = 2 Daddyslilprincess 4th = 8 Davey Gunn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 1 Chevy Tron | ||
Sun Feb 18 2018 18:29 | 1st = 1 Chevy Tron 2nd = 7 La Rosquilla 3rd = 2 White Nike 4th = 6 Zipping Kim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 4 - 3 Prying Tom | ||
Sun Feb 18 2018 18:25 | 1st = 3 Prying Tom 2nd = 5 Nelsons Flight 3rd = 1 Couleur Bizarre 4th = 6 Our Mate Al |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 1 Hay William | ||
Sun Feb 18 2018 18:22 | 1st = 1 Hay William 2nd = 3 Peggalicious 3rd = 8 Fake News 4th = 5 Black Dratta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 10 - 2 Balboa Rocks | ||
Sun Feb 18 2018 18:20 | 1st = 2 Balboa Rocks 2nd = 8 She Goes Pop 3rd = 7 Rogali 4th = 5 I Feel Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 2 - 3 Lloyds Shout | ||
Sun Feb 18 2018 18:19 | 1st = 3 Lloyds Shout 2nd = 1 Gold Crusher 3rd = 7 Flanno Fernando 4th = 8 Sparky Parker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 3 All Inn Misshap | ||
Sun Feb 18 2018 18:16 | 1st = 3 All Inn Misshap 2nd = 2 Wicked Hillary 3rd = 1 Rockin In 4th = 7 Lireva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 8 Aston Liesel | ||
Sun Feb 18 2018 18:12 | 1st = 8 Aston Liesel 2nd = 1 Buck The Jockey 3rd = 3 Power Gem 4th = 5 Denny Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 1 El Jerico | ||
Sun Feb 18 2018 18:09 | 1st = 1 El Jerico 2nd = 8 Luke Tyson 3rd = 5 My Mate Boofa 4th = 2 Another Crazy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 5 Shes The Road | ||
Sun Feb 18 2018 18:04 | 1st = 5 Shes The Road 2nd = 3 Hay Nanny 3rd = 8 Exemption 4th = 7 Galway Bluebird |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 8 - 9 Shining Star | ||
Sun Feb 18 2018 18:02 | 1st = 9 Shining Star 2nd = 1 Galeocerdo 3rd = 7 Tough Missile 4th = 3 West On Broadway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 3 Kyms Boy | ||
Sun Feb 18 2018 18:00 | 1st = 3 Kyms Boy 2nd = 5 Black Belt 3rd = 8 Zalta 4th = 1 Royal Taz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 1 - 1 Champness Road | ||
Sun Feb 18 2018 17:57 | 1st = 1 Champness Road 2nd = 8 Cool Punter 3rd = 2 Peckys Flap 4th = 3 Mummies lil Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Williams Race 3 - 4 Happy As | ||
Sun Feb 18 2018 17:55 | 1st = 4 Happy As 2nd = 6 Kaydee Stratton 3rd = 3 Cyclone North 4th = 1 Call Me Ernie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 5 Major Amor | ||
Sun Feb 18 2018 17:54 | 1st = 5 Major Amor 2nd = 3 Fantasy Lord 3rd = 4 Macalister Tiger 4th = 10 Catcha Nugget |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 2 Umar Allen | ||
Sun Feb 18 2018 17:51 | 1st = 2 Umar Allen 2nd = 7 All Inn Bluebell 3rd = 3 Rave On 4th = 1 Fairytale Ending |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 3 - 3 Demtimes | ||
Sun Feb 18 2018 17:50 | 1st = 3 Demtimes 2nd = 9 Western Magic 3rd = 1 Sweet Dreamin 4th = 8 Cool Serenity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 9 - 8 Clairvue Diamond | ||
Sun Feb 18 2018 17:45 | 1st = 8 Clairvue Diamond 2nd = 7 Volomite 3rd = 9 Malcriado 4th = 1 Rebel Saga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 8 - 11 Boutonniere | ||
Sun Feb 18 2018 17:40 | 1st = 11 Boutonniere 2nd = 8 Wrist Watch 3rd = 5 Hand To Hand 4th = 1 Centurius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 7 - 3 Shadow Flight | ||
Sun Feb 18 2018 17:35 | 1st = 3 Shadow Flight 2nd = 16 Devious 3rd = 13 Roc Sands 4th = 8 Kokkeibon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 2 Megellas Fairy | ||
Sun Feb 18 2018 17:32 | 1st = 2 Megellas Fairy 2nd = 4 Manzeene Magic 3rd = 3 Small Rose 4th = 1 Laurentide Ice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 9 - 6 Might And Main | ||
Sun Feb 18 2018 17:30 | 1st = 6 Might And Main 2nd = 5 Allnight Mlady 3rd = 11 Tim Mcgee 4th = 4 Milwaukee Volo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 10 Lodges Express | ||
Sun Feb 18 2018 17:29 | 1st = 10 Lodges Express 2nd = 6 Avatar Sparkle 3rd = 8 Scott Lucky 4th = 4 Liscoyle Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 7 - 8 Turtles Nest | ||
Sun Feb 18 2018 17:25 | 1st = 8 Turtles Nest 2nd = 2 Axion 3rd = 1 Biscay Barb 4th = 3 Solomons Song |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Williams Race 2 - 6 Bleu | ||
Sun Feb 18 2018 17:22 | 1st = 6 Bleu 2nd = 1 Join The Que 3rd = 7 Impressive Signs 4th = 10 Adda Rockinheaven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 8 - 12 El Rada | ||
Sun Feb 18 2018 17:20 | 1st = 12 El Rada 2nd = 1 Bob Of The Head 3rd = 10 Hes The Sheriff 4th = 11 If Not Now When |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 8 - 6 Enigami | ||
Sun Feb 18 2018 17:15 | 1st = 6 Enigami 2nd = 8 No Qualm 3rd = 2 Kates Pearl 4th = 4 Aqua Chimera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 4 Memphis Sky | ||
Sun Feb 18 2018 17:13 | 1st = 4 Memphis Sky 2nd = 2 Regazzoni 3rd = 5 Master Rico 4th = 8 Savannah Ash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 2 - 3 Tripeletto | ||
Sun Feb 18 2018 17:10 | 1st = 3 Tripeletto 2nd = 8 Flying Trix 3rd = 9 Classy Marcy 4th = 7 Amaya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 4 Hit n Split | ||
Sun Feb 18 2018 17:07 | 1st = 4 Hit n Split 2nd = 3 One Plus Two 3rd = 2 Peter Yap 4th = 7 Challis Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 7 - 3 Rooboy | ||
Sun Feb 18 2018 17:05 | 1st = 3 Rooboy 2nd = 1 Copper Coast Raida 3rd = 9 Lake Jackson 4th = 5 Neva Doubt Us |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 8 - 5 Favulicious | ||
Sun Feb 18 2018 17:02 | 1st = 5 Favulicious 2nd = 1 Doom 3rd = 6 Showscay 4th = 3 Aziz Jamil Coureur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 2 Little Big Shot | ||
Sun Feb 18 2018 16:58 | 1st = 2 Little Big Shot 2nd = 3 Water Colour 3rd = 7 Boil Over 4th = 4 Crook Me Kindly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 6 - 4 Little Off The Top | ||
Sun Feb 18 2018 16:55 | 1st = 4 Little Off The Top 2nd = 11 Riverset 3rd = 5 Monterey Magic 4th = 13 Jostle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 8 - 9 Dont Think Twice | ||
Sun Feb 18 2018 16:53 | 1st = 9 Dont Think Twice 2nd = 3 Redbelly Jack 3rd = 1 Taylors Reason 4th = 10 Karloo Threeothree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 7 - 6 Lucky Fish | ||
Sun Feb 18 2018 16:50 | 1st = 6 Lucky Fish 2nd = 9 Maxey Campo 3rd = 10 The Regiment 4th = 5 Balcazar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Williams Race 1 - 9 Our Trump Card | ||
Sun Feb 18 2018 16:47 | 1st = 9 Our Trump Card 2nd = 5 Bettorgrinanbarit 3rd = 4 The War Nurse 4th = 3 Empty The Till |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 6 - 1 King Manu | ||
Sun Feb 18 2018 16:45 | 1st = 1 King Manu 2nd = 6 Lovely Lady 3rd = 7 Sudden Shock 4th = 5 Striking Prospect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 8 Go Didda Go | ||
Sun Feb 18 2018 16:44 | 1st = 8 Go Didda Go 2nd = 3 Bar King Buddy 3rd = 1 Proven Snow 4th = 2 Some Spark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 7 - 5 Victorem | ||
Sun Feb 18 2018 16:40 | 1st = 5 Victorem 2nd = 4 Awesome Pluck 3rd = 1 Portatorio 4th = 12 Shelley Beach Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 3 Solitary Girl | ||
Sun Feb 18 2018 16:37 | 1st = 3 Solitary Girl 2nd = 2 Leos Gift 3rd = 8 Blue Gum Hill 4th = 1 Sprint Tee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 6 - 4 Bellomo | ||
Sun Feb 18 2018 16:35 | 1st = 4 Bellomo 2nd = 8 Icelandic Star 3rd = 1 Debeersonus 4th = 6 Heavens Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 1 - 2 Princess Zelda | ||
Sun Feb 18 2018 16:30 | 1st = 2 Princess Zelda 2nd = 1 Deep Cover 3rd = 4 Miss Slater 4th = 6 Idiosyncrasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 7 - 11 Shell Strykeya | ||
Sun Feb 18 2018 16:25 | 1st = 11 Shell Strykeya 2nd = 8 Elegant Queen 3rd = 2 Terindah 4th = 10 Golden Fusaichi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 4 Racketeer | ||
Sun Feb 18 2018 16:22 | 1st = 4 Racketeer 2nd = 8 Cool Boots 3rd = 1 Another What 4th = 7 Rainbow Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 10 Blackmailer | ||
Sun Feb 18 2018 16:20 | 1st = 10 Blackmailer 2nd = 11 River Boy 3rd = 3 Meyiwa Hitam Mawar 4th = 1 Chainsmoker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 7 - 4 Ima Jaymar | ||
Sun Feb 18 2018 16:17 | 1st = 4 Ima Jaymar 2nd = 5 Im With Lexy 3rd = 12 Double Standards 4th = 9 In The Extreme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 6 - 5 Seento | ||
Sun Feb 18 2018 16:15 | 1st = 5 Seento 2nd = 1 Aurelius Hero 3rd = 2 Critical Rhythm 4th = 8 Radiant Rouge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 8 Lylahs Way | ||
Sun Feb 18 2018 16:14 | 1st = 8 Lylahs Way 2nd = 5 True Talent 3rd = 1 So Amazing 4th = 7 Storm Train |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 5 - 6 Zariz Alwyns | ||
Sun Feb 18 2018 16:10 | 1st = 6 Zariz Alwyns 2nd = 5 Whispered Prayer 3rd = 12 City Of Shadows 4th = 10 Trust Who |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 4 Greysynd Alpha | ||
Sun Feb 18 2018 16:07 | 1st = 4 Greysynd Alpha 2nd = 3 True Colours 3rd = 1 Ikon Parker 4th = 5 Squirto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 5 - 2 Barjeel | ||
Sun Feb 18 2018 16:05 | 1st = 2 Barjeel 2nd = 9 Reanns Diamond 3rd = 7 Matiano 4th = 11 Mponeng |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 6 - 4 Rocket Monkey | ||
Sun Feb 18 2018 16:00 | 1st = 4 Rocket Monkey 2nd = 10 Golden Comet 3rd = 7 Majestic Pedrille 4th = 8 Super Tonic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 6 - 7 Getting Leggie | ||
Sun Feb 18 2018 15:55 | 1st = 7 Getting Leggie 2nd = 6 About The Journey 3rd = 9 Transcript 4th = 11 Abebe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 12 - 8 Oh No Beta | ||
Sun Feb 18 2018 15:52 | 1st = 8 Oh No Beta 2nd = 1 Swift Limes 3rd = 4 Rumbling Moment 4th = 3 Bazs Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 5 - 5 Slide Of Hand | ||
Sun Feb 18 2018 15:50 | 1st = 5 Slide Of Hand 2nd = 9 Ticket to Paris 3rd = 3 Copernicus 4th = 2 Kid Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 3 Coalville Tiger | ||
Sun Feb 18 2018 15:48 | 1st = 3 Coalville Tiger 2nd = 4 Pat Me Again 3rd = 7 Marvellous Midge 4th = 1 Permafrost |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 7 Roman Doll | ||
Sun Feb 18 2018 15:45 | 1st = 7 Roman Doll 2nd = 4 Miss Severina 3rd = 3 Street Comic 4th = 2 Mr Dumont |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 4 Headline News | ||
Sun Feb 18 2018 15:44 | 1st = 4 Headline News 2nd = 1 Jaimandy Maureen 3rd = 2 Tat Tubby 4th = 7 Barroom Counsel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 5 - 6 Kapaulenko | ||
Sun Feb 18 2018 15:40 | 1st = 6 Kapaulenko 2nd = 5 Wannon Warrior 3rd = 8 Elle Olove 4th = 10 Three Strykes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 4 Delilaah | ||
Sun Feb 18 2018 15:39 | 1st = 4 Delilaah 2nd = 5 Britney Jane 3rd = 10 Lifes A Jungle 4th = 11 Trunkey Digger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Makaraka Race 9 - 12 Cutting Up Rough | ||
Sun Feb 18 2018 15:35 | 1st = 12 Cutting Up Rough 2nd = 3 Tavis Star 3rd = 6 Prodigal Son 4th = 9 Terra Sancta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 4 - 2 Seeblume | ||
Sun Feb 18 2018 15:35 | 1st = 2 Seeblume 2nd = 1 Fame Shines 3rd = 9 Magic Dust 4th = 6 Burden Of Proof |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 11 - 2 Galactic Fox | ||
Sun Feb 18 2018 15:35 | 1st = 2 Galactic Fox 2nd = 7 Tiger Bite Turbo 3rd = 3 Osanna 4th = 1 Arolok Jax |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 1 Nike Viper | ||
Sun Feb 18 2018 15:32 | 1st = 1 Nike Viper 2nd = 5 Yuko 3rd = 4 Lightwood Miss 4th = 8 Kiss Me Nicki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 7 - 1 Starofsahara | ||
Sun Feb 18 2018 15:27 | 1st = 1 Starofsahara 2nd = 9 Mister Zhivago 3rd = 7 The Heat Is On 4th = 6 Blissfull Mind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 4 - 3 Somerset | ||
Sun Feb 18 2018 15:24 | 1st = 3 Somerset 2nd = 9 Foreeva 3rd = 2 Classic Western 4th = 5 Modern Dane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 1 Ah Sugar Sugar | ||
Sun Feb 18 2018 15:22 | 1st = 1 Ah Sugar Sugar 2nd = 4 All Inn Baz 3rd = 2 Riverina Miss 4th = 6 Ferno The Nando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 5 - 1 Keep Courting | ||
Sun Feb 18 2018 15:20 | 1st = 1 Keep Courting 2nd = 6 Under the Sea 3rd = 4 Airino 4th = 7 Celestially Poetic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 2 Cindy La Moment | ||
Sun Feb 18 2018 15:19 | 1st = 2 Cindy La Moment 2nd = 4 Natural Fury 3rd = 1 Annie Bell 4th = 5 Consolidate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 5 - 6 Jack Strikes Back | ||
Sun Feb 18 2018 15:15 | 1st = 6 Jack Strikes Back 2nd = 2 Backhouse Billy 3rd = 9 Art Attack 4th = 3 Uncle Sugar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 3 Throw The Book | ||
Sun Feb 18 2018 15:12 | 1st = 3 Throw The Book 2nd = 5 Zipping Archie 3rd = 6 Be Like Bill 4th = 4 Dallas Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 4 - 1 I Am Dexter | ||
Sun Feb 18 2018 15:10 | 1st = 1 I Am Dexter 2nd = 5 Galaxy Falls 3rd = 6 Gold Busker 4th = 2 Mirthdale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 9 Panther Star | ||
Sun Feb 18 2018 15:08 | 1st = 9 Panther Star 2nd = 6 Little Bit Dusty 3rd = 7 Laser Major 4th = 5 Shadow Hunter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 2 Searching | ||
Sun Feb 18 2018 15:05 | 1st = 2 Searching 2nd = 1 Speedway Lass 3rd = 5 Miss Oreo Mac 4th = 3 Trail Blazer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 6 Bergerac | ||
Sun Feb 18 2018 15:05 | 1st = 6 Bergerac 2nd = 8 Baker Boy 3rd = 2 Counter Meal 4th = 4 Ellawisdom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 3 Hutch | ||
Sun Feb 18 2018 15:02 | 1st = 3 Hutch 2nd = 6 Swift Moment 3rd = 2 Noosa Parade 4th = 1 Odd Boots |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 4 - 7 Parsifal | ||
Sun Feb 18 2018 15:00 | 1st = 7 Parsifal 2nd = 4 Exceltara 3rd = 1 Alentours 4th = 2 Connery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Makaraka Race 8 - 11 Lady Guinness | ||
Sun Feb 18 2018 14:58 | 1st = 11 Lady Guinness 2nd = 14 Tavigarde 3rd = 9 Pasabahce 4th = 4 Shadow King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 3 - | ||
Sun Feb 18 2018 14:55 | 2nd = 8 Fleeting Princess 3rd = 9 Lacasa Maria Rosa 4th = 7 Rhode Island |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 3 - 14 Sheza Danza | ||
Sun Feb 18 2018 14:55 | 1st = 14 Sheza Danza 2nd = 8 Fleeting Princess 3rd = 9 Lacasa Maria Rosa 4th = 7 Rhode Island |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 6 - 8 Vasari | ||
Sun Feb 18 2018 14:50 | 1st = 8 Vasari 2nd = 3 Go Betweens 3rd = 7 Rockin In Memphis 4th = 4 Maken Art Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 5 Total Mayhem | ||
Sun Feb 18 2018 14:49 | 1st = 5 Total Mayhem 2nd = 9 My Hardaway Hana 3rd = 3 Undisputed 4th = 7 Shady Buck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 3 - 5 Gee Gees Wild One | ||
Sun Feb 18 2018 14:47 | 1st = 5 Gee Gees Wild One 2nd = 8 Gee Gee Ladybird 3rd = 9 Gee Gee Queen Bee 4th = 7 Mr Stewart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 7 Run Ronnie Run | ||
Sun Feb 18 2018 14:45 | 1st = 7 Run Ronnie Run 2nd = 4 Semantic Shift 3rd = 3 Talbragar River 4th = 8 Damaging Lomar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 4 - 4 Pachino Boy | ||
Sun Feb 18 2018 14:43 | 1st = 4 Pachino Boy 2nd = 2 Internship 3rd = 8 Poppi Rox 4th = 10 Firespark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 4 - 3 Natural Predator | ||
Sun Feb 18 2018 14:40 | 1st = 3 Natural Predator 2nd = 6 Wallaman 3rd = 5 Wolfram 4th = 2 Mister Maker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 2 Galactic Panther | ||
Sun Feb 18 2018 14:37 | 1st = 2 Galactic Panther 2nd = 7 Dynamite Danger 3rd = 1 Andrews Gift 4th = 6 Same Scenario |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 3 - 2 Equidant | ||
Sun Feb 18 2018 14:35 | 1st = 2 Equidant 2nd = 5 Glossy Ganoderma 3rd = 7 Americain Saphire 4th = 3 Hardaz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 1 Blake On Fire | ||
Sun Feb 18 2018 14:32 | 1st = 1 Blake On Fire 2nd = 7 Shannonstheman 3rd = 2 The Escape Plan 4th = 5 Kiama Sutra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 4 Tolai Meri | ||
Sun Feb 18 2018 14:30 | 1st = 4 Tolai Meri 2nd = 1 Soul Secrets 4th = 8 Rock Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 4 Okay Kirsty | ||
Sun Feb 18 2018 14:29 | 1st = 4 Okay Kirsty 2nd = 1 Go Commando 3rd = 3 Zipping Monty 4th = 6 Mepunga Molly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 3 - 8 Reilmartini | ||
Sun Feb 18 2018 14:25 | 1st = 8 Reilmartini 2nd = 7 Kevs Lad 3rd = 11 Mia Georgia 4th = 9 Equilite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Makaraka Race 7 - 1 Powerball | ||
Sun Feb 18 2018 14:23 | 1st = 1 Powerball 2nd = 7 Jezibaba 3rd = 11 Honfleur 4th = 8 Politely |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 8 Taylas Banjo | ||
Sun Feb 18 2018 14:20 | 1st = 8 Taylas Banjo 2nd = 5 Showtime Sally 3rd = 1 Pistol 4th = 4 Fitz Tate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 2 - 2 Sweet Surprise | ||
Sun Feb 18 2018 14:20 | 1st = 2 Sweet Surprise 2nd = 3 See The Show 3rd = 1 Halliday Road 4th = 5 Eves Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 5 Chilly Kiss | ||
Sun Feb 18 2018 14:17 | 1st = 5 Chilly Kiss 2nd = 4 Blazing Moment 3rd = 8 Xtreme Notice 4th = 3 Monster Foxy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 5 - 6 Albarock | ||
Sun Feb 18 2018 14:15 | 1st = 6 Albarock 2nd = 3 Rocknroll Prince 3rd = 4 Abitmorebliss 4th = 5 Are You With Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 1 Nangar Rock | ||
Sun Feb 18 2018 14:14 | 1st = 1 Nangar Rock 2nd = 2 Its A Plan 3rd = 9 Zipping Ringo 4th = 8 Beautiful Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 2 - 7 Lyonesse | ||
Sun Feb 18 2018 14:12 | 1st = 7 Lyonesse 2nd = 6 Gee Gee Cats 3rd = 5 Glory Blaze 4th = 3 Georges Gambol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 1 Alonso Mornay | ||
Sun Feb 18 2018 14:10 | 1st = 1 Alonso Mornay 2nd = 4 No Excuse 3rd = 2 Especial Shiraz 4th = 5 Mepunga Zeus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 3 - 7 Tantric | ||
Sun Feb 18 2018 14:08 | 1st = 7 Tantric 2nd = 4 Full Of Theories 3rd = 11 Trigger Point 4th = 2 Capel Sound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 3 - 1 Wewonya | ||
Sun Feb 18 2018 14:05 | 1st = 1 Wewonya 2nd = 8 Shake Her Bon Bon 3rd = 3 Forever Alone 4th = 4 Manhattan Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 6 Rosacky Thunder | ||
Sun Feb 18 2018 14:01 | 1st = 6 Rosacky Thunder 2nd = 5 Kid Carl 3rd = 7 Bugs Boloney 4th = 3 Go Levi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 2 - 5 Equilago | ||
Sun Feb 18 2018 14:00 | 1st = 5 Equilago 2nd = 1 Gottabiton 3rd = 4 Clarefelilli 4th = 2 Barb Wire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 4 Danny Dee | ||
Sun Feb 18 2018 13:57 | 1st = 4 Danny Dee 2nd = 5 Classy Impact 3rd = 8 Wong Way 4th = 7 Zipping Gabby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 6 Remember Mac | ||
Sun Feb 18 2018 13:55 | 1st = 6 Remember Mac 2nd = 10 Major Studleigh 3rd = 9 Nicstar 4th = 1 Rosemary Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 3 Our Gracious Dane | ||
Sun Feb 18 2018 13:55 | 1st = 3 Our Gracious Dane 2nd = 14 Sinister Princess 3rd = 8 Wheres The Ring 4th = 17 Eyeronic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 3 Azumi Spice | ||
Sun Feb 18 2018 13:52 | 1st = 3 Azumi Spice 2nd = 2 Cryers Jed 3rd = 6 Big Rough 4th = 1 Chavasse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 2 - 3 Matriarchal | ||
Sun Feb 18 2018 13:50 | 1st = 3 Matriarchal 2nd = 8 Plum Pudding 3rd = 10 White Slipper 4th = 5 Superior Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Makaraka Race 6 - 13 Eskimo Kiss | ||
Sun Feb 18 2018 13:48 | 1st = 13 Eskimo Kiss 2nd = 1 Sacred Day 3rd = 2 Garfunkel 4th = 10 Real Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 1 - 1 Captain Manering | ||
Sun Feb 18 2018 13:45 | 1st = 1 Captain Manering 2nd = 4 Jingles 3rd = 6 Yankee Foxtrot 4th = 7 Element Of Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 2 Alouette Jack | ||
Sun Feb 18 2018 13:42 | 1st = 2 Alouette Jack 2nd = 7 Mickey Rawson 3rd = 1 Fear Valley 4th = 6 Unique Olivia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 4 - 7 Mollywood | ||
Sun Feb 18 2018 13:40 | 1st = 7 Mollywood 2nd = 5 Champagne Comedy 3rd = 1 Ima Sassy Girl 4th = 2 Nikita Adele |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 5 Good Job | ||
Sun Feb 18 2018 13:39 | 1st = 5 Good Job 2nd = 3 Letron James 3rd = 4 Kapai Bart 4th = 8 Idol Ajay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 2 Xtreme Caution | ||
Sun Feb 18 2018 13:34 | 1st = 2 Xtreme Caution 2nd = 3 Shine On Shannah 3rd = 7 Harken 4th = 4 Star Project |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 2 - 10 Miss Norway | ||
Sun Feb 18 2018 13:33 | 1st = 10 Miss Norway 2nd = 5 Sarcastic 3rd = 3 Street Kid 4th = 1 Eagle Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 2 - 1 Newsfan | ||
Sun Feb 18 2018 13:30 | 1st = 1 Newsfan 2nd = 2 Saint Denis 3rd = 5 Natural Image 4th = 13 Sergeant Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 1 - 3 Our Freebie | ||
Sun Feb 18 2018 13:25 | 1st = 3 Our Freebie 2nd = 5 Synergy 3rd = 2 Desert Minty 4th = 1 Al Zafir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 10 Ruth Shannon | ||
Sun Feb 18 2018 13:24 | 1st = 10 Ruth Shannon 2nd = 6 Nicka Time 3rd = 5 Kettering Girl 4th = 7 Talk About It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 1 Light em Elsa | ||
Sun Feb 18 2018 13:22 | 1st = 1 Light em Elsa 2nd = 8 Thrilling Billy 3rd = 7 Tullabung Googar 4th = 2 Swift Order |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 4 Was It Worth It | ||
Sun Feb 18 2018 13:20 | 1st = 4 Was It Worth It 2nd = 2 Expat Envy 3rd = 1 Delawar 4th = 7 Margo Maree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 4 Mon Mekki Kahn | ||
Sun Feb 18 2018 13:19 | 1st = 4 Mon Mekki Kahn 2nd = 1 Ziggy Punter 3rd = 2 Tat Barbie 4th = 7 Yaala |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 1 - 3 Danesai | ||
Sun Feb 18 2018 13:15 | 1st = 3 Danesai 2nd = 2 Crafty Lion 3rd = 1 Comics 4th = 8 Australind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Makaraka Race 5 - 7 Bel Ragazzo | ||
Sun Feb 18 2018 13:13 | 1st = 7 Bel Ragazzo 2nd = 4 Duke Street 3rd = 12 Pont Alma 4th = 1 Deejay Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 1 Ima Caravan | ||
Sun Feb 18 2018 13:12 | 1st = 1 Ima Caravan 2nd = 4 Rubys Willow 3rd = 6 Bekim Lucys 4th = 7 Destini Montana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 3 - 4 Arrested | ||
Sun Feb 18 2018 13:07 | 1st = 4 Arrested 2nd = 1 Skyeski 3rd = 6 Supplements 4th = 5 Opia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 2 Thrilling Major | ||
Sun Feb 18 2018 13:04 | 1st = 2 Thrilling Major 2nd = 7 Cameo Syd 3rd = 1 My Red Hero 4th = 3 Electric Dee Eye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 1 - 2 Berbent | ||
Sun Feb 18 2018 13:02 | 1st = 2 Berbent 2nd = 10 Gee Gees Liberty 3rd = 4 Storm Press 4th = 1 A Matter Of Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 3 Jet Blaster | ||
Sun Feb 18 2018 13:01 | 1st = 3 Jet Blaster 2nd = 7 Its All Talk 3rd = 4 Cullquin Bomber 4th = 1 Rumble Drive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 1 - 9 Dancing Tycoon | ||
Sun Feb 18 2018 12:58 | 1st = 9 Dancing Tycoon 2nd = 2 Golden Key 3rd = 12 Ping Ping 4th = 4 Interesting |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 1 Lektra Lucy | ||
Sun Feb 18 2018 12:55 | 1st = 1 Lektra Lucy 2nd = 3 Dyna Beryl 3rd = 7 Lektra Menzel 4th = 2 Dimora Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 1 - 4 Could I Be | ||
Sun Feb 18 2018 12:50 | 1st = 4 Could I Be 2nd = 3 Haames 3rd = 1 Shoreditch 4th = 2 Daybreaker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 7 Bettor Sport | ||
Sun Feb 18 2018 12:49 | 1st = 7 Bettor Sport 2nd = 4 Chris Be Quick 3rd = 8 Caribbean Jack 4th = 5 Hit The Track |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 1 Alyeska | ||
Sun Feb 18 2018 12:47 | 1st = 1 Alyeska 2nd = 3 Obstinatus 3rd = 7 Vee Marina 4th = 4 Kiwi Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 8 Bullocky Bill | ||
Sun Feb 18 2018 12:44 | 1st = 8 Bullocky Bill 2nd = 6 Flying Camo 3rd = 1 Grandis 4th = 3 Weeona Paul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 2 - 5 Andrew Jay | ||
Sun Feb 18 2018 12:43 | 1st = 5 Andrew Jay 2nd = 2 The Hervey Bay 3rd = 4 Cullens Legend 4th = 6 Lady Shiloh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 5 Travistee | ||
Sun Feb 18 2018 12:40 | 1st = 5 Travistee 2nd = 2 Monaco Snob 3rd = 1 High Wind 4th = 3 Star Echo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Makaraka Race 4 - 7 Saignon | ||
Sun Feb 18 2018 12:38 | 1st = 7 Saignon 2nd = 1 Culzean 3rd = 3 Ichiban 4th = 6 Island Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 4 Cosmic Creek | ||
Sun Feb 18 2018 12:33 | 1st = 4 Cosmic Creek 2nd = 5 Ballet Creek 3rd = 1 Drysdale Creek 4th = 7 Chelsea Champ |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 4 Forever And Ever | ||
Sun Feb 18 2018 12:29 | 1st = 4 Forever And Ever 2nd = 8 Atomic Missile 3rd = 2 Kiwi Gal 4th = 3 Victini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 4 Superior Scotch | ||
Sun Feb 18 2018 12:26 | 1st = 4 Superior Scotch 2nd = 5 Invictus Lawless 3rd = 1 Zipping Dash 4th = 7 Invictus Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 1 Cryers Bob | ||
Sun Feb 18 2018 12:18 | 1st = 1 Cryers Bob 2nd = 2 Cryers Plugger 3rd = 4 Trademark Jet 4th = 5 Gee She Roks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 1 - 2 Geronimo Dan | ||
Sun Feb 18 2018 12:14 | 1st = 2 Geronimo Dan 2nd = 1 Hello Miss Kitty 3rd = 5 Our Fabiolla 4th = 8 Temporal Join |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 8 Brotastic | ||
Sun Feb 18 2018 12:11 | 1st = 8 Brotastic 2nd = 1 Epic Force 3rd = 5 Umaga Rama 4th = 2 Noah Who |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 6 Jimmys Angel | ||
Sun Feb 18 2018 12:08 | 1st = 6 Jimmys Angel 2nd = 2 Yogi Mikado 3rd = 4 Last Princess 4th = 5 Cosmic Breeze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Makaraka Race 3 - 6 Walkin By | ||
Sun Feb 18 2018 12:03 | 1st = 6 Walkin By 2nd = 4 Remington 3rd = 7 One Way Street 4th = 5 La Roccetta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 3 Jack No Lag | ||
Sun Feb 18 2018 11:54 | 1st = 3 Jack No Lag 2nd = 8 Talkabout Izzy 3rd = 4 Midnight Daydream 4th = 1 Out Of Paper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 8 Weeona Annie | ||
Sun Feb 18 2018 11:51 | 1st = 8 Weeona Annie 2nd = 7 Eureka Osti 3rd = 1 Oliver Cruise 4th = 5 Brayden Lennox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 1 Suspicious Minds | ||
Sun Feb 18 2018 11:37 | 1st = 1 Suspicious Minds 2nd = 4 Rockys To Much 3rd = 7 Zimmer Frame 4th = 9 Agistri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 1 Nash Road Betty | ||
Sun Feb 18 2018 11:34 | 1st = 1 Nash Road Betty 2nd = 7 Mepunga Bonnie 3rd = 8 Modern Value 4th = 5 Nod Ya Head |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Makaraka Race 2 - 7 Honesty | ||
Sun Feb 18 2018 11:28 | 1st = 7 Honesty 2nd = 5 Pink Graffiti 3rd = 1 Lala Land 4th = 8 Reliable Glow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 4 Just A Matthew | ||
Sun Feb 18 2018 11:19 | 1st = 4 Just A Matthew 2nd = 8 Star Secret 3rd = 5 Leezrom 4th = 1 Red Dot Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 5 Blue Knight | ||
Sun Feb 18 2018 11:16 | 1st = 5 Blue Knight 2nd = 6 Weeona Raph 3rd = 1 Lady Mikado 4th = 7 Iona Misty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 2 Alex Attack | ||
Sun Feb 18 2018 11:02 | 1st = 2 Alex Attack 2nd = 8 Harry Brown 3rd = 1 Beat The Butcher 4th = 3 Ekali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 3 Daves Entity | ||
Sun Feb 18 2018 10:59 | 1st = 3 Daves Entity 2nd = 7 Articus 3rd = 4 Banjos Affair 4th = 2 Bruree Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Makaraka Race 1 - 2 Nabiac | ||
Sun Feb 18 2018 10:53 | 1st = 2 Nabiac 2nd = 4 Exonerate 3rd = 6 Lillet Rose 4th = 9 Over Torque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 8 Junk Yard Wolf | ||
Sun Feb 18 2018 1:07 | 1st = 8 Junk Yard Wolf 2nd = 1 Podge 3rd = 7 Red Hot Reagan 4th = 2 Morris Memory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 2 Aliante | ||
Sun Feb 18 2018 0:47 | 1st = 2 Aliante 2nd = 1 Ideal Grace 3rd = 3 Grace Under Fire 4th = 9 Finns Entity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 8 - 9 Leeseme Lifestyle | ||
Sun Feb 18 2018 0:40 | 1st = 9 Leeseme Lifestyle 2nd = 11 Enemy Lines 3rd = 1 Red Roslin 4th = 4 Black Suede |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 2 Deerview Storm | ||
Sun Feb 18 2018 0:22 | 1st = 2 Deerview Storm 2nd = 9 Arugula 3rd = 6 Limitless 4th = 7 Flying Eamonn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 7 - 9 Princess Major | ||
Sun Feb 18 2018 0:15 | 1st = 9 Princess Major 2nd = 8 Retort 3rd = 1 Miss Vung Tau 4th = 4 Funky Ole Medina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 1 Chezzy Allen | ||
Sun Feb 18 2018 0:07 | 1st = 1 Chezzy Allen 2nd = 8 Beryllium 3rd = 2 Cruiser Coin 4th = 4 Kirk Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 8 Objective | ||
Thu Jan 18 2018 23:38 | 1st = 8 Objective 2nd = 6 Freeway Shaker 3rd = 7 Montoey Miss 4th = 2 Turner Burner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 6 Tim Berr | ||
Thu Jan 18 2018 23:15 | 1st = 6 Tim Berr 2nd = 7 Ezi Pick 3rd = 3 Spur Monelli 4th = 4 Bonbie Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 2 Poppy Monelli | ||
Thu Jan 18 2018 23:00 | 1st = 2 Poppy Monelli 2nd = 7 Zinnia Monelli 3rd = 8 Dandalup Girl 4th = 4 Banjo Bomber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 12 - 8 Captain Universe | ||
Thu Jan 18 2018 22:57 | 1st = 8 Captain Universe 2nd = 7 My Mandara 3rd = 4 Wilbur Deeds 4th = 6 Xtreme Rush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 2 Saffron Monelli | ||
Thu Jan 18 2018 22:45 | 1st = 2 Saffron Monelli 2nd = 8 Aysum Rose 3rd = 1 Ping Pong Summer 4th = 3 Iron Bru |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 11 - 8 Go Jotto | ||
Thu Jan 18 2018 22:37 | 1st = 8 Go Jotto 2nd = 3 Rixy Ya Pest 3rd = 6 Inga Ted 4th = 2 Seabrook Noisey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 5 Tommy Tucker | ||
Thu Jan 18 2018 22:28 | 1st = 5 Tommy Tucker 2nd = 10 Faboom 3rd = 6 Thats Pops Boy 4th = 4 Jack Halestorm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 7 August Flame | ||
Thu Jan 18 2018 22:25 | 1st = 7 August Flame 2nd = 1 Lauryns Best 3rd = 4 Plum Jam 4th = 2 Nooree Dessa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 3 Iron Focus | ||
Thu Jan 18 2018 22:22 | 1st = 3 Iron Focus 2nd = 8 Yunderup Rocket 3rd = 7 Big Potato 4th = 2 Unique Dazzle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 7 Bronelly Beat | ||
Thu Jan 18 2018 22:19 | 1st = 7 Bronelly Beat 2nd = 1 Hills Will 3rd = 6 Dyna Cassie 4th = 5 Mount Royal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 8 Lucky Holly | ||
Thu Jan 18 2018 22:15 | 1st = 8 Lucky Holly 2nd = 5 Mepunga Reign 3rd = 6 Eminence 4th = 7 Proven Mystery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 4 Blackheart Bruce | ||
Thu Jan 18 2018 22:06 | 1st = 4 Blackheart Bruce 2nd = 8 Juggernaut Train 3rd = 3 Kalaway Cobs 4th = 6 Ultimate Paddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 6 Jimary Free | ||
Thu Jan 18 2018 22:03 | 1st = 6 Jimary Free 2nd = 5 Red Vee 3rd = 8 Johns Last 4th = 7 Farahmac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 8 - 7 Belfast | ||
Thu Jan 18 2018 22:00 | 1st = 7 Belfast 2nd = 6 Mercury Rocks 3rd = 1 Perfect Command 4th = 4 Venator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 3 Aysum Black | ||
Thu Jan 18 2018 21:58 | 1st = 3 Aysum Black 2nd = 4 Mooshka 3rd = 1 Towering Inferno 4th = 6 Party Goer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 8 Secret Witness | ||
Thu Jan 18 2018 21:55 | 1st = 8 Secret Witness 2nd = 5 Road Angel 3rd = 6 Rubelly Magic 4th = 7 Celebrate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 7 Double Explosion | ||
Thu Jan 18 2018 21:52 | 1st = 7 Double Explosion 2nd = 8 Miracles Happen 3rd = 1 Luca Rocket 4th = 4 Mepunga Nyssa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 4 Urana Reale | ||
Thu Jan 18 2018 21:43 | 1st = 4 Urana Reale 2nd = 2 Cotchin 3rd = 7 Wamogo 4th = 6 Coopers Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 8 Jalapeno | ||
Thu Jan 18 2018 21:40 | 1st = 8 Jalapeno 2nd = 1 Miss Minaj 3rd = 7 Cyndies Magic 4th = 2 Lil Macie Breeze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 1 Uncle Donuts | ||
Thu Jan 18 2018 21:37 | 1st = 1 Uncle Donuts 2nd = 2 Shes Grand 3rd = 6 Fabrelass 4th = 3 Six Sense |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 8 - 1 Savanna | ||
Thu Jan 18 2018 21:33 | 1st = 1 Savanna 2nd = 6 Little Change 3rd = 5 Team Of Starzzz 4th = 2 Moneyintintin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 6 Zoom Out | ||
Thu Jan 18 2018 21:31 | 1st = 6 Zoom Out 2nd = 7 Zuma Creek 3rd = 1 Zed Merrett 4th = 5 Xtreme Carnage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 7 - 1 Carlingford | ||
Thu Jan 18 2018 21:30 | 1st = 1 Carlingford 2nd = 8 Mousai 3rd = 6 Nina Rules 4th = 7 Spirit Or Lager |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 1 Outside Pass | ||
Thu Jan 18 2018 21:22 | 1st = 1 Outside Pass 2nd = 3 Cyns Magic 3rd = 7 Magic Hornet 4th = 4 First Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 6 Posh Amber | ||
Thu Jan 18 2018 21:19 | 1st = 6 Posh Amber 2nd = 8 Rapanui Revival 3rd = 7 Willie Mac 4th = 5 Lobster Falls |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 7 - 1 Washmepockets | ||
Thu Jan 18 2018 21:18 | 1st = 1 Washmepockets 2nd = 5 Beach Boy Adios 3rd = 4 Might Be Luck 4th = 2 Classy Guy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 5 Ready And Armed | ||
Thu Jan 18 2018 21:16 | 1st = 5 Ready And Armed 2nd = 2 Chatty Garry 3rd = 8 Cee Righty 4th = 7 White Bandit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 7 - 2 King Of Chaos | ||
Thu Jan 18 2018 21:15 | 1st = 2 King Of Chaos 2nd = 12 Glen Albyn 3rd = 1 Finance 4th = 5 Midnight Banquet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 2 Flying Mikayla | ||
Thu Jan 18 2018 21:13 | 1st = 2 Flying Mikayla 2nd = 6 Bella Can Do 3rd = 5 Hoggards Corner 4th = 8 Dyna Alice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 7 Gatwick | ||
Thu Jan 18 2018 21:04 | 1st = 7 Gatwick 2nd = 6 Lachlan Black 3rd = 5 Im Mad 4th = 2 Manila Sal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 7 - 5 Urban Tiger | ||
Thu Jan 18 2018 21:03 | 1st = 5 Urban Tiger 2nd = 8 Bettor Watch Him 3rd = 4 Bettor B Nice 4th = 6 No Risk No Return |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 3 Penny Worth | ||
Thu Jan 18 2018 21:01 | 1st = 3 Penny Worth 2nd = 4 Chevsta 3rd = 9 Winlock Strecker 4th = 2 Ellens Stardust |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 6 - 10 Off Shores Pearl | ||
Thu Jan 18 2018 21:00 | 1st = 10 Off Shores Pearl 2nd = 6 La Belle Jude 3rd = 2 Star Circle 4th = 7 Alnaas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 4 Cosmo Bill | ||
Thu Jan 18 2018 20:58 | 1st = 4 Cosmo Bill 2nd = 3 Aza Zeus 3rd = 7 Smart Marlow 4th = 2 Richmond Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 1 Dales Jet | ||
Thu Jan 18 2018 20:55 | 1st = 1 Dales Jet 2nd = 7 Mainline Osti 3rd = 2 Dyna Orenthal 4th = 4 Simone Shimmers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 6 Country Helen | ||
Thu Jan 18 2018 20:49 | 1st = 6 Country Helen 2nd = 8 Rivenlee Lad 3rd = 7 Santa Claws 4th = 1 Straw Cowboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 6 - 4 Ascot Encounter | ||
Thu Jan 18 2018 20:48 | 1st = 4 Ascot Encounter 2nd = 6 Jilliby Road Runner 3rd = 3 Jilliby Royal 4th = 7 Lets Strike The Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 7 Robyns Boy | ||
Thu Jan 18 2018 20:46 | 1st = 7 Robyns Boy 2nd = 6 Ocean Bay 3rd = 8 Shadowman 4th = 3 Cudgees Milo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 6 - 4 Mouquet | ||
Thu Jan 18 2018 20:45 | 1st = 4 Mouquet 2nd = 1 Duck Feet 3rd = 7 Gambled 4th = 2 Barrys Rabbit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 4 Snug | ||
Thu Jan 18 2018 20:40 | 1st = 4 Snug 2nd = 8 Sissos Joy 3rd = 7 Innamincka 4th = 6 Coronary Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 7 Mr Pupparazzi | ||
Thu Jan 18 2018 20:37 | 1st = 7 Mr Pupparazzi 2nd = 1 Full Of Rust 3rd = 3 Like Zeus 4th = 4 Takahi Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 8 Lashing Old | ||
Thu Jan 18 2018 20:34 | 1st = 8 Lashing Old 2nd = 1 Amazing Black 3rd = 5 Dilston Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 2 Cloudin Up | ||
Thu Jan 18 2018 20:33 | 1st = 2 Cloudin Up 2nd = 6 Always Bad 3rd = 7 Gunna Go Bye Bye 4th = 3 The Brazen Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 3 Flying Action | ||
Thu Jan 18 2018 20:31 | 1st = 3 Flying Action 2nd = 5 Lindy Bop 3rd = 2 Zambora Andy 4th = 4 Fast Trapper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 5 - 2 Fudged | ||
Thu Jan 18 2018 20:30 | 1st = 2 Fudged 2nd = 7 Miss Mo 3rd = 6 Meowie Wowie 4th = 1 Hectopascal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 5 Steves Jewel | ||
Thu Jan 18 2018 20:22 | 1st = 5 Steves Jewel 2nd = 2 Mr Belvedere 3rd = 4 Shine Your Light 4th = 6 Soft Sand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 5 Zipping Billy | ||
Thu Jan 18 2018 20:19 | 1st = 5 Zipping Billy 2nd = 1 Voodoo Dream 3rd = 2 Sizzling Bandit 4th = 8 Lektra Danger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 5 - 3 Luvyoubabe | ||
Thu Jan 18 2018 20:18 | 1st = 3 Luvyoubabe 2nd = 5 Regal Cheval 3rd = 4 Picard 4th = 8 Lochinvar Hugo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 5 Thomeli Rocket | ||
Thu Jan 18 2018 20:16 | 1st = 5 Thomeli Rocket 2nd = 6 Dyna Alia 3rd = 1 Redcliff Rebel 4th = 8 Dyna Carl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 5 - 12 Everymile A Memory | ||
Thu Jan 18 2018 20:15 | 1st = 12 Everymile A Memory 2nd = 6 Could Be Queen 3rd = 4 Side Ways Syd 4th = 10 All Square |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 1 Centavos | ||
Thu Jan 18 2018 20:13 | 1st = 1 Centavos 2nd = 4 Pedro Cerrano 3rd = 6 Dyna Yatul 4th = 8 Hopes Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 5 Social Sally | ||
Thu Jan 18 2018 20:04 | 1st = 5 Social Sally 2nd = 8 Silent Boloney 3rd = 3 Chief Black Gum 4th = 6 Barbie Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 6 Nikalong Henry | ||
Thu Jan 18 2018 20:03 | 1st = 6 Nikalong Henry 2nd = 4 Michaels Desire 3rd = 2 Shezrocknwithlen 4th = 3 Franko Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 8 Dyna Xerox | ||
Thu Jan 18 2018 20:01 | 1st = 8 Dyna Xerox 2nd = 5 Ben Roman 3rd = 6 Dyna Winkler 4th = 2 Bomber Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 4 - 11 Songs Of Ireland | ||
Thu Jan 18 2018 20:00 | 1st = 11 Songs Of Ireland 2nd = 5 Double The Magic 3rd = 9 Music Of The Night 4th = 12 Tricky Mix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 8 Need To Travel | ||
Thu Jan 18 2018 19:58 | 1st = 8 Need To Travel 2nd = 1 Pickled Tink 3rd = 4 Western Honey 4th = 2 Thursday Wish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 7 Tulsa Tears | ||
Thu Jan 18 2018 19:55 | 1st = 7 Tulsa Tears 2nd = 8 Jezebel Parker 3rd = 2 Charzilla 4th = 4 Stilton Cleo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 6 Reiki Master | ||
Thu Jan 18 2018 19:49 | 1st = 6 Reiki Master 2nd = 4 Buster Emery 3rd = 1 Minto 4th = 5 Blues Clues |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 4 - 10 Starofsahara | ||
Thu Jan 18 2018 19:48 | 1st = 10 Starofsahara 2nd = 9 Stone Of Destiny 3rd = 6 Anybeach Anywhere 4th = 4 Somedreamsomewhere |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 4 Magic Vogue | ||
Thu Jan 18 2018 19:46 | 1st = 4 Magic Vogue 2nd = 1 Foxy Molly 3rd = 2 Lilly An Page 4th = 8 High Water |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 4 - 6 Bahama Mama | ||
Thu Jan 18 2018 19:45 | 1st = 6 Bahama Mama 2nd = 4 Red Hot Flirt 3rd = 3 Lucky Linda Lulu 4th = 2 Ice Maker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 3 Hay Hopey | ||
Thu Jan 18 2018 19:40 | 1st = 3 Hay Hopey 2nd = 6 Ticket to Paris 3rd = 1 Izy Magic 4th = 4 Some Other Fool |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 3 Dandy Dale | ||
Thu Jan 18 2018 19:37 | 1st = 3 Dandy Dale 2nd = 6 My Bro Bruno 3rd = 1 Jugungal Blue 4th = 8 Dyna Xanna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 2 Courtsinsession | ||
Thu Jan 18 2018 19:33 | 1st = 2 Courtsinsession 2nd = 5 Flying Pegasus 3rd = 4 The Informant 4th = 1 Temporary Use |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 3 - 9 Sarteano Star | ||
Thu Jan 18 2018 19:30 | 1st = 9 Sarteano Star 2nd = 8 Dazzling Rain 3rd = 7 Alabama Man 4th = 6 Well Meet Again |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 3 Get Messi | ||
Thu Jan 18 2018 19:22 | 1st = 3 Get Messi 2nd = 2 Proper Gent 3rd = 8 Wazza Queen 4th = 4 Blackheart Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 3 - 1 Its Not Dark Yet | ||
Thu Jan 18 2018 19:18 | 1st = 1 Its Not Dark Yet 2nd = 6 Billy Phelps 3rd = 5 Glenferrie Belle 4th = 2 Just Hold On |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 3 - 1 Trakiato | ||
Thu Jan 18 2018 19:15 | 1st = 1 Trakiato 2nd = 6 The Last Waltz 3rd = 5 Anna Amalia 4th = 3 It Comes Natural |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 7 Twin Brooks | ||
Thu Jan 18 2018 19:10 | 1st = 7 Twin Brooks 2nd = 1 Jayasuria 3rd = 5 Louis Jay Parker 4th = 8 Brooke Jealous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 5 Whynottagrey | ||
Thu Jan 18 2018 19:03 | 1st = 5 Whynottagrey 2nd = 6 Cracka Star 3rd = 4 Clementsorrell 4th = 7 Art I Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 2 - 3 Confluence | ||
Thu Jan 18 2018 19:00 | 1st = 3 Confluence 2nd = 1 Bam 3rd = 4 Finnick 4th = 2 Boss Tweed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 2 - 7 Goodtime Heaven | ||
Thu Jan 18 2018 18:53 | 1st = 7 Goodtime Heaven 2nd = 5 Rainbow Styling 3rd = 8 Reclusive 4th = 2 Carramar Arapaho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 11 - 8 Miss Vee | ||
Thu Jan 18 2018 18:49 | 1st = 8 Miss Vee 2nd = 3 Cop A Chevy 3rd = 6 Oath 4th = 7 Go The Gort |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 2 - 2 The Ninth Hour | ||
Thu Jan 18 2018 18:45 | 1st = 2 The Ninth Hour 2nd = 1 Sweet Dreamin 3rd = 8 Falion Maschine 4th = 3 Blackwood Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 3 Cerrena | ||
Thu Jan 18 2018 18:37 | 1st = 3 Cerrena 2nd = 8 In Massachusetts 3rd = 2 Hes Perfectly Ideal 4th = 5 Im Twice The Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 1 - 5 Seberate | ||
Thu Jan 18 2018 18:30 | 1st = 5 Seberate 2nd = 8 Miss Hellbender 3rd = 3 Dulette 4th = 9 Ranger Suzie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 1 Shimmer Chevy | ||
Thu Jan 18 2018 18:27 | 1st = 1 Shimmer Chevy 2nd = 6 Turbo Diddle 3rd = 10 Alder Park 4th = 5 Limeburner Dave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 1 - 3 Mygoldengrinner | ||
Thu Jan 18 2018 18:20 | 1st = 3 Mygoldengrinner 2nd = 1 Our Eduardo Denario 3rd = 6 My Highlights 4th = 2 Magic Impact |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 1 - 5 Supposition | ||
Thu Jan 18 2018 18:15 | 1st = 5 Supposition 2nd = 2 Arafura 3rd = 4 Mega Minx 4th = 3 La Bionda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 3 Megs Monaro | ||
Thu Jan 18 2018 18:09 | 1st = 3 Megs Monaro 2nd = 4 Dance On Ice 3rd = 2 Deadly Rocker 4th = 6 Ohoka Jimmy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 3 Braeman | ||
Thu Jan 18 2018 18:05 | 1st = 3 Braeman 2nd = 8 Your Shout Kev 3rd = 4 Falcon Flies 4th = 7 Wisp Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 10 - 3 Duplicated | ||
Thu Jan 18 2018 17:59 | 1st = 3 Duplicated 2nd = 10 Master Moonlite 3rd = 5 Funatthebeach 4th = 1 Franco Huntington |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 7 - 3 Uncanny Reason | ||
Thu Jan 18 2018 17:52 | 1st = 3 Uncanny Reason 2nd = 4 Captain Adriatic 3rd = 2 Magic Scene 4th = 1 Amuleto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 2 Son Of Rum | ||
Thu Jan 18 2018 17:46 | 1st = 2 Son Of Rum 2nd = 8 Trailer Boy 3rd = 1 Dugans Gun 4th = 4 Our Clancy Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 7 - 4 Fanning | ||
Thu Jan 18 2018 17:40 | 1st = 4 Fanning 2nd = 3 All Stand 3rd = 5 Barricade 4th = 1 The Getaway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 9 - 5 Sagwitch | ||
Thu Jan 18 2018 17:34 | 1st = 5 Sagwitch 2nd = 6 Pass The Speights 3rd = 4 Smooth Mara 4th = 2 Gotta Minute |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 9 Know Scrutiny | ||
Thu Jan 18 2018 17:29 | 1st = 9 Know Scrutiny 2nd = 1 Botany Cold 3rd = 4 Flower Bomb 4th = 5 Nicey Spicey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 2 Nappo Quoted | ||
Thu Jan 18 2018 17:24 | 1st = 2 Nappo Quoted 2nd = 8 Mini Cousin 3rd = 4 Hugo Linx 4th = 1 Bocelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 1 Swaffham Water | ||
Thu Jan 18 2018 17:17 | 1st = 1 Swaffham Water 2nd = 9 Its All Go 3rd = 10 How We Roll 4th = 7 What A Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 6 - 3 Dangerous Desire | ||
Thu Jan 18 2018 17:12 | 1st = 3 Dangerous Desire 2nd = 1 Masons Chance 3rd = 7 Crimson Star 4th = 4 Little Hunter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 1 Helski Bale | ||
Thu Jan 18 2018 17:09 | 1st = 1 Helski Bale 2nd = 5 Replica Yella 3rd = 2 Opawa Cheviot 4th = 9 Mina Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 6 - 6 Singing | ||
Thu Jan 18 2018 17:05 | 1st = 6 Singing 2nd = 2 Red Excitement 3rd = 3 Mighty Lucky 4th = 5 Dee I Cee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 2 Tristan Cannon | ||
Thu Jan 18 2018 17:02 | 1st = 2 Tristan Cannon 2nd = 1 Vista King 3rd = 4 Cougar Stealth 4th = 3 Nabiac Soldier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 8 - 4 Rakarover | ||
Thu Jan 18 2018 16:57 | 1st = 4 Rakarover 2nd = 5 Delight My Soul 3rd = 8 Mr Handleman 4th = 2 Martin Mcguinness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 2 Danziger | ||
Thu Jan 18 2018 16:50 | 1st = 2 Danziger 2nd = 8 Custom Paint 3rd = 4 Fired Up Jasper 4th = 1 Peaky Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 7 - 6 Moving On Up | ||
Thu Jan 18 2018 16:45 | 1st = 6 Moving On Up 2nd = 2 Avapardi 3rd = 4 Maria Elisa 4th = 8 Capnicconi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 3 Kash Kade | ||
Thu Jan 18 2018 16:42 | 1st = 3 Kash Kade 2nd = 7 Bonding Session 4th = 1 Proud Racer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 3 Projectile | ||
Thu Jan 18 2018 16:37 | 1st = 3 Projectile 2nd = 7 Calcavado 3rd = 6 Celtic Cruza 4th = 8 Surface To Air |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 5 - 5 Double Jay Gold | ||
Thu Jan 18 2018 16:32 | 1st = 5 Double Jay Gold 2nd = 7 Hidden Goddess 3rd = 11 Tuscan Gambler 4th = 4 Rapt In Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 3 Viktoria Vikkers | ||
Thu Jan 18 2018 16:32 | 1st = 3 Viktoria Vikkers 2nd = 1 Allen Hadrian 3rd = 8 Goldstar Dodge 4th = 6 Draxler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 5 - 5 Bella Martini | ||
Thu Jan 18 2018 16:25 | 1st = 5 Bella Martini 2nd = 1 Island Missile 3rd = 6 Epidemic 4th = 7 Tiara Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 7 - 5 Vin Scully | ||
Thu Jan 18 2018 16:20 | 1st = 5 Vin Scully 2nd = 3 Imallaboutthebase 3rd = 11 Elva Jaccka 4th = 6 Poldark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 2 Shes Leaving | ||
Thu Jan 18 2018 16:17 | 1st = 2 Shes Leaving 2nd = 8 Hunters Charm 3rd = 6 War At Midnight 4th = 1 Sigarla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 6 Swimming Goat | ||
Thu Jan 18 2018 16:14 | 1st = 6 Swimming Goat 2nd = 8 Wow Madonna 3rd = 2 Seriously Grand 4th = 3 Ohoka Clare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 6 - 1 Vinnie Vega | ||
Thu Jan 18 2018 16:05 | 1st = 1 Vinnie Vega 2nd = 3 Tycoon Tony 3rd = 11 Gentleman Charlie 4th = 6 Iltextya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 4 Lizzy Keen | ||
Thu Jan 18 2018 16:02 | 1st = 4 Lizzy Keen 2nd = 3 Mister Fernando 3rd = 2 Hazel Mulwee 4th = 7 Maia Dolly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 8 Time Traveller | ||
Thu Jan 18 2018 15:58 | 1st = 8 Time Traveller 2nd = 7 Sista To Mafuta 3rd = 1 Village Treasure 4th = 2 Midnight Bender |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 2 Homebush Rufus | ||
Thu Jan 18 2018 15:57 | 1st = 2 Homebush Rufus 2nd = 6 Treville 3rd = 3 Ricks Treasure 4th = 1 Know Salute |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 4 - 6 Like Em Sassy | ||
Thu Jan 18 2018 15:55 | 1st = 6 Like Em Sassy 2nd = 4 Swingahinch 3rd = 2 Jervois Night 4th = 1 Green Empire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 6 - 14 War Machine | ||
Thu Jan 18 2018 15:49 | 1st = 14 War Machine 2nd = 11 Grey Power 3rd = 13 Jen Jaccka 4th = 5 Too Cool |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 4 - 4 Excelling | ||
Thu Jan 18 2018 15:45 | 1st = 4 Excelling 2nd = 6 Casino Angel 3rd = 9 Venture Capital 4th = 7 Sekiyama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 3 Snooker Dave | ||
Thu Jan 18 2018 15:42 | 1st = 3 Snooker Dave 2nd = 6 Max Vella 3rd = 1 Carlos Appeal 4th = 8 Esthers Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 3 Koputara | ||
Thu Jan 18 2018 15:39 | 1st = 3 Koputara 2nd = 2 Giancana 3rd = 1 Captain Chilly 4th = 4 Homebush Banker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 5 - 7 Absolutelycertain | ||
Thu Jan 18 2018 15:30 | 1st = 7 Absolutelycertain 2nd = 1 Hoodless 3rd = 11 Hay Boys 4th = 4 Rare Air |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 2 Swanky Duchess | ||
Thu Jan 18 2018 15:27 | 1st = 2 Swanky Duchess 2nd = 4 Chit Chat Chicki 3rd = 6 Gagan Bobby 4th = 8 Prince Ferno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 7 The Black Flash | ||
Thu Jan 18 2018 15:23 | 1st = 7 The Black Flash 2nd = 1 Splash of Gold 3rd = 2 Mister Chomp 4th = 8 Groovy Miss Annie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 4 Sheza Rippa | ||
Thu Jan 18 2018 15:22 | 1st = 4 Sheza Rippa 2nd = 1 Culvie Lass 3rd = 3 Star Bucking 4th = 6 Timely Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 3 - 4 Tambos Heart | ||
Thu Jan 18 2018 15:20 | 1st = 4 Tambos Heart 2nd = 5 Mono Lad 3rd = 6 Hulk Henry 4th = 1 Turkey Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 5 - 4 Jeremy Jones | ||
Thu Jan 18 2018 15:14 | 1st = 4 Jeremy Jones 2nd = 2 Big Smoke 3rd = 5 Bold Ruler 4th = 13 Two Ply |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 3 - 4 Huangshan | ||
Thu Jan 18 2018 15:10 | 1st = 4 Huangshan 2nd = 3 Devils Luck 3rd = 1 Kung Fu Master 4th = 6 Raw Emotion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 7 Swirling Pearls | ||
Thu Jan 18 2018 15:05 | 1st = 7 Swirling Pearls 2nd = 4 Opawa Rooster 3rd = 3 Goldstar Jagger 4th = 8 Frosty Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 9 - 1 Bangkok Bravado | ||
Thu Jan 18 2018 14:59 | 1st = 1 Bangkok Bravado 2nd = 6 Extortion 3rd = 8 Krisney Symbol 4th = 9 Sophie Stening |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 4 - 9 Im Peter | ||
Thu Jan 18 2018 14:55 | 1st = 9 Im Peter 2nd = 4 Dylans Deeva 3rd = 2 Butler Butler 4th = 5 Turfonic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 4 Oscars Glory | ||
Thu Jan 18 2018 14:49 | 1st = 4 Oscars Glory 2nd = 7 Santastic Princess 3rd = 1 Ponover 4th = 9 Nottellinya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 4 Chop Shop | ||
Thu Jan 18 2018 14:47 | 1st = 4 Chop Shop 2nd = 6 Oskitz 3rd = 5 Mertz 4th = 2 Opawa Poppy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 8 - 4 Smash The Gong | ||
Thu Jan 18 2018 14:45 | 1st = 4 Smash The Gong 2nd = 8 Tiffanys Belle 3rd = 5 Ribbon Of Choice 4th = 2 Pieceofeight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 2 - 2 Questions Answered | ||
Thu Jan 18 2018 14:42 | 1st = 2 Questions Answered 2nd = 6 Spring Creek 3rd = 4 Dual Personality 4th = 7 Delcetto Syrah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 2 Shes Got Dash | ||
Thu Jan 18 2018 14:39 | 1st = 2 Shes Got Dash 2nd = 7 Pistol 3rd = 8 Diligent Miss 4th = 1 Get The Gaff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 4 - 7 Ace Commander | ||
Thu Jan 18 2018 14:38 | 1st = 7 Ace Commander 2nd = 5 Scarlett Lane 3rd = 4 Grace Omalley 4th = 14 Davey Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 2 - 9 Grasslands | ||
Thu Jan 18 2018 14:35 | 1st = 9 Grasslands 2nd = 1 Connoisseur 3rd = 8 Magic Dust 4th = 2 Lieutenant Dan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 1 Justin Ryan | ||
Thu Jan 18 2018 14:30 | 1st = 1 Justin Ryan 2nd = 4 Flaming Sambuca 3rd = 3 Midnight Bolt 4th = 7 Jinja Rules |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 8 - 10 Ismaha | ||
Thu Jan 18 2018 14:29 | 1st = 10 Ismaha 2nd = 5 Sanna Cruza 3rd = 4 Tygar 4th = 3 Tennaya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 8 - 4 Queens Palace | ||
Thu Jan 18 2018 14:25 | 1st = 4 Queens Palace 2nd = 5 Shooshkabob 3rd = 13 Tzarevna 4th = 10 Resettheodds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 7 Sooky Jooky | ||
Thu Jan 18 2018 14:22 | 1st = 7 Sooky Jooky 2nd = 6 Penny Lane Keats 3rd = 2 Slick Diamond 4th = 4 Galloping Benny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 3 - 3 Mr Fergus | ||
Thu Jan 18 2018 14:18 | 1st = 3 Mr Fergus 2nd = 11 Jounama Gold 3rd = 6 First Rose 4th = 8 Roaming To Win |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 1 Courageous Leo | ||
Thu Jan 18 2018 14:13 | 1st = 1 Courageous Leo 2nd = 7 Ark Teamo 3rd = 3 Willsintown 4th = 8 Western Falcon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 3 Ohoka Angel | ||
Thu Jan 18 2018 14:12 | 1st = 3 Ohoka Angel 2nd = 2 Makers Mark 3rd = 1 Mitcham Reado 4th = 5 Homebush Austin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 7 - 4 Vegas Boulevard | ||
Thu Jan 18 2018 14:10 | 1st = 4 Vegas Boulevard 2nd = 7 Filbert Way 3rd = 9 Destinys Revenge 4th = 8 Financial Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 1 - 3 Futureal | ||
Thu Jan 18 2018 14:07 | 1st = 3 Futureal 2nd = 1 Gower 3rd = 2 Touch Sensitive 4th = 4 Del Diavolo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 10 My Guardman | ||
Thu Jan 18 2018 14:04 | 1st = 10 My Guardman 2nd = 9 Bird Special 3rd = 4 City Rambler 4th = 6 Bossy Caleb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 3 - 2 Loma Jaccka | ||
Thu Jan 18 2018 14:03 | 1st = 2 Loma Jaccka 2nd = 11 Razcal Alley 3rd = 7 Hunterton 4th = 5 Franco June |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 1 - 2 Mr Tickets | ||
Thu Jan 18 2018 14:00 | 1st = 2 Mr Tickets 2nd = 3 Gravitate 3rd = 5 Lope De Lope 4th = 4 Oakfield Monarch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 7 - 6 Provocator | ||
Thu Jan 18 2018 13:54 | 1st = 6 Provocator 2nd = 4 Sir Briggen 3rd = 7 Happy Schnapps 4th = 1 Swiftly Tothebeach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 7 - 6 Were So Lucky | ||
Thu Jan 18 2018 13:50 | 1st = 6 Were So Lucky 2nd = 7 Strategic Glass 3rd = 2 Brigadier 4th = 5 Autumn Sunset |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 8 Our Aqua Blue | ||
Thu Jan 18 2018 13:47 | 1st = 8 Our Aqua Blue 2nd = 9 Gnocchi 3rd = 2 Penny Black 4th = 7 Aquiam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 2 - 5 Our Cashier | ||
Thu Jan 18 2018 13:43 | 1st = 5 Our Cashier 2nd = 2 Tycoon Dreaming 3rd = 14 Bella Deluxe 4th = 1 Arthur Porrit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 6 Hot Rod Heaven | ||
Thu Jan 18 2018 13:38 | 1st = 6 Hot Rod Heaven 2nd = 2 Katniss 3rd = 3 Skylarhain 4th = 7 Punters Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 6 - 2 Rubme | ||
Thu Jan 18 2018 13:35 | 1st = 2 Rubme 2nd = 7 Party Host 3rd = 10 Snake Cavern 4th = 4 Jukila |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 1 Ya Reckon | ||
Thu Jan 18 2018 13:30 | 1st = 1 Ya Reckon 2nd = 4 Emilia Mel 3rd = 8 Brindle Bay 4th = 7 Galaxy Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 2 - 5 Raksbet | ||
Thu Jan 18 2018 13:24 | 1st = 5 Raksbet 2nd = 2 High Line 3rd = 12 Ideal Legs 4th = 8 Alfie Romeo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 12 - 1 Beautiful Boy | ||
Thu Jan 18 2018 13:19 | 1st = 1 Beautiful Boy 2nd = 3 Zipping Vito 3rd = 7 Zipping Arnold 4th = 5 Pat Tama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 6 - 1 Bernice Okane | ||
Thu Jan 18 2018 13:19 | 1st = 1 Bernice Okane 2nd = 7 Ramblenroller 3rd = 5 Modern Lebron 4th = 8 The Family Guy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 6 - 1 This Kid Rocks | ||
Thu Jan 18 2018 13:15 | 1st = 1 This Kid Rocks 2nd = 3 Knightoftherealm 3rd = 6 Any Given Glass 4th = 4 Rhythmatic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 7 Radish | ||
Thu Jan 18 2018 13:12 | 1st = 7 Radish 2nd = 2 Lightning Crash 3rd = 1 In A Pickle 4th = 5 One Way Ticket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 1 - 2 Funding | ||
Thu Jan 18 2018 13:08 | 1st = 2 Funding 2nd = 13 Redwood City 3rd = 3 Waiting For A Mate 4th = 1 Blue Valour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 11 - 7 Opawa Brad | ||
Thu Jan 18 2018 13:04 | 1st = 7 Opawa Brad 2nd = 2 Kia Tere 3rd = 1 Bigtime Jayjay 4th = 6 Bigtime Liam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 5 - 1 Dreams Of Paris | ||
Thu Jan 18 2018 13:00 | 1st = 1 Dreams Of Paris 2nd = 4 Honey Trap 3rd = 5 La Rita 4th = 7 Purple Crown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 5 Dynamic Rainbow | ||
Thu Jan 18 2018 12:57 | 1st = 5 Dynamic Rainbow 2nd = 2 Charlie Haze 3rd = 4 Jesses Typhoon 4th = 8 Pristina Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 1 - 5 Ash | ||
Thu Jan 18 2018 12:52 | 1st = 5 Ash 2nd = 9 Picketts Ridge 3rd = 1 Nottingham K Two 4th = 4 Springbank Ella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 5 - 8 Our American Princess | ||
Thu Jan 18 2018 12:47 | 1st = 8 Our American Princess 2nd = 2 Major Wish 3rd = 5 Liberty Tee Jay 4th = 1 Ruby Bye Bye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 10 - 8 Sue Zooki | ||
Thu Jan 18 2018 12:44 | 1st = 8 Sue Zooki 2nd = 7 Barwon Storm 3rd = 5 Sovereign Jody 4th = 9 King Shaq |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 5 - 8 Strategic Spice | ||
Thu Jan 18 2018 12:40 | 1st = 8 Strategic Spice 2nd = 1 Iamthekey 3rd = 9 Scroll 4th = 5 Lead The Witness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 2 Paddys Cripp | ||
Thu Jan 18 2018 12:35 | 1st = 2 Paddys Cripp 2nd = 1 Totally Fab 3rd = 5 Shiro 4th = 6 Urana Banjo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 4 - 10 Under the Sea | ||
Thu Jan 18 2018 12:30 | 1st = 10 Under the Sea 2nd = 11 Wujimu 3rd = 6 Vanderlune 4th = 13 Stomp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 9 - 1 Jinja Roman | ||
Thu Jan 18 2018 12:27 | 1st = 1 Jinja Roman 2nd = 5 Bigtime Redo 3rd = 7 Little Moo 4th = 8 Bigtime Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 4 - 8 Roll Along Styx | ||
Thu Jan 18 2018 12:22 | 1st = 8 Roll Along Styx 2nd = 1 Cmon Pretty Mumma 3rd = 2 Saucy Dreams 4th = 6 Fantasy Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 1 Evelyn | ||
Thu Jan 18 2018 12:17 | 1st = 1 Evelyn 2nd = 3 Voluptuous Ruby 3rd = 7 Let Him Ride 4th = 6 You Never Know |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 8 - 1 Its Electric | ||
Thu Jan 18 2018 12:10 | 1st = 1 Its Electric 2nd = 8 Coruba Cate 3rd = 2 Ali Ali Ali 4th = 3 Rolling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 4 - 8 Visual Image | ||
Thu Jan 18 2018 12:05 | 1st = 8 Visual Image 2nd = 3 Shes Got Magic 3rd = 10 Miss Hassletoff 4th = 4 Rapid Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 3 Dat Dat Daty | ||
Thu Jan 18 2018 12:00 | 1st = 3 Dat Dat Daty 2nd = 8 Liberty Sage 3rd = 9 Knightrider 4th = 2 Killara John |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 3 - 3 Haunted | ||
Thu Jan 18 2018 11:55 | 1st = 3 Haunted 2nd = 10 Pieridae 3rd = 8 Festive Reward 4th = 11 Smurf Cody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 7 - 2 On Fleek | ||
Thu Jan 18 2018 11:52 | 1st = 2 On Fleek 2nd = 7 Ekali 3rd = 9 Bigtime Flyer 4th = 3 See Eye Be |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 7 - 1 Kirkham Coby | ||
Thu Jan 18 2018 11:52 | 1st = 1 Kirkham Coby 2nd = 7 Ekali 3rd = 9 Bigtime Flyer 4th = 3 See Eye Be |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 3 - 1 Our Quick Cash | ||
Thu Jan 18 2018 11:47 | 1st = 1 Our Quick Cash 2nd = 8 Col Du Galibier 3rd = 3 Rory Mchinson 4th = 9 Dynamic Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 4 Gracies Colour | ||
Thu Jan 18 2018 11:42 | 1st = 4 Gracies Colour 2nd = 7 Waltz On Bye 3rd = 6 Proving Ground 4th = 5 Tarquin Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 6 - 4 Home Bound | ||
Thu Jan 18 2018 11:35 | 1st = 4 Home Bound 2nd = 6 Smarty Marty 3rd = 1 Thrilling Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 6 - 1 Thrilling Major | ||
Thu Jan 18 2018 11:35 | 1st = 1 Thrilling Major 2nd = 7 Nangar Dream 3rd = 2 Elaborate 4th = 5 Atomic Missile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 3 - 5 Naseeb | ||
Thu Jan 18 2018 11:30 | 1st = 5 Naseeb 2nd = 10 Press On 3rd = 8 Casino Magic 4th = 9 Mental As Anything |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 5 Vandebay | ||
Thu Jan 18 2018 11:27 | 1st = 5 Vandebay 2nd = 8 Alfies Affair 3rd = 9 Shafira 4th = 1 Dubai Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 2 - 4 Concorde Dawn | ||
Thu Jan 18 2018 11:23 | 1st = 4 Concorde Dawn 2nd = 8 Crocodile Kid 3rd = 10 Artistic Bella 4th = 3 Starry Eyed Amanda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 2 - 4 Montevideo | ||
Thu Jan 18 2018 11:20 | 1st = 4 Montevideo 2nd = 7 High Sierra 3rd = 3 Equitation 4th = 10 Triscilla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 5 - | ||
Thu Jan 18 2018 11:15 | 3rd = 4 Cawbourne Bluey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 5 - 8 Hitch a Ride | ||
Thu Jan 18 2018 11:15 | 1st = 8 Hitch a Ride 2nd = 2 Token Jasper 3rd = 6 Barwon Babe 4th = 3 Thrilling Cruise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 2 - 5 Solaazem | ||
Thu Jan 18 2018 11:00 | 1st = 5 Solaazem 2nd = 4 The Ulsterman 3rd = 2 Palheiro 4th = 3 Thai Connection |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 4 - | ||
Thu Jan 18 2018 10:57 | 2nd = 1 Electric Dee Eye 3rd = 2 Good Job |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 4 - 7 Elouera Mist | ||
Thu Jan 18 2018 10:57 | 1st = 7 Elouera Mist 2nd = 2 Good Job 3rd = 8 Tumbalaioo 4th = 1 Electric Dee Eye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 1 - 4 Our Memphis Mac | ||
Thu Jan 18 2018 10:53 | 1st = 4 Our Memphis Mac 2nd = 5 Chaos Confusion 3rd = 3 Grinlikeastar 4th = 2 To The Rescue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 1 - 8 Mianina | ||
Thu Jan 18 2018 10:50 | 1st = 8 Mianina 2nd = 6 Miss Hugo A Gogo 3rd = 1 Just Getsem 4th = 7 Paper Kites |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 3 - 1 Danny Dee | ||
Thu Jan 18 2018 10:39 | 1st = 1 Danny Dee 2nd = 9 Classy Impact 3rd = 7 Nitrology 4th = 8 Bruce Banner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 1 - 5 Berkshire Babe | ||
Thu Jan 18 2018 10:30 | 1st = 5 Berkshire Babe 2nd = 1 Denominator 3rd = 7 Graffias 4th = 3 Power Of Words |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 2 - 4 Princess Alea | ||
Thu Jan 18 2018 10:21 | 1st = 4 Princess Alea 2nd = 2 Fancy Gas 3rd = 8 Brotastic 4th = 1 Finkle Foot Fred |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 1 - 8 Just Jiggle | ||
Thu Jan 18 2018 10:03 | 1st = 8 Just Jiggle 2nd = 3 Feed The Need 3rd = 5 Don Morocco 4th = 6 Fancy Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 5 West On Zena | ||
Thu Jan 18 2018 1:12 | 1st = 5 West On Zena 2nd = 2 Chain Smoker 3rd = 1 Bullseye Eagle 4th = 8 Esaba Kimba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 1 Whatta Dream | ||
Thu Jan 18 2018 0:52 | 1st = 1 Whatta Dream 2nd = 3 Jewelled Coin 3rd = 2 Oh Thats Cold 4th = 4 Digga Dean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 1 Frame History | ||
Thu Jan 18 2018 0:27 | 1st = 1 Frame History 2nd = 7 Banjo Bolt 3rd = 2 Flash Candy 4th = 4 Black Renegade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 8 West On Augie | ||
Thu Jan 18 2018 0:07 | 1st = 8 West On Augie 2nd = 4 Azalea Monelli 3rd = 7 Black Joker 4th = 1 Jaydee Lomar |
Latest Horse Racing news
- Winx has two to beat in the Caulfield Stakes
- Favourite Foxplay looks good in warm up for 1000 Guineas
- Pakistan Star Last to First Again
- Jameka 2nd favourite despite winning penalty
- Wicklow Brave Melbourne Cup odds slashed after Curragh win
- Palentino Form Odds and Tips
- Palentino upsets Black Heart Bart on route to Cox Plate
- Tosen Stardom to take on Winx before the Cox Plate
All news archives (all sports)
- 2023
- 2022
- - June
- 2018
- 2017
- 2016
- 2015
- 2014
- 2013
- 2012
- 2011
- 2010
- 2009
- 2000