Racing Results: Horse, Greyhound & Harness
Here you'll find all the latest results from the world of racing. Click on the links below to filter results by type:
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 12 - 3 Time And Place | ||
Sun Dec 23 2018 21:50 | 1st = 3 Time And Place 2nd = 1 Tundra Storm 3rd = 6 Miss Grasscutter 4th = 5 Tejays Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Murray Bridge Race 12 - 4 Kinate | ||
Sun Dec 23 2018 21:46 | 1st = 4 Kinate 2nd = 5 Victa Nash 3rd = 2 Mersey Ferry 4th = 1 Allinga Dean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 7 - 7 Miss Noelle | ||
Sun Dec 23 2018 21:37 | 1st = 7 Miss Noelle 2nd = 2 Keayang Majestic 3rd = 5 Jack Of The Green 4th = 6 Aballofmuscle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 1 Flywheel Magic | ||
Sun Dec 23 2018 21:32 | 1st = 1 Flywheel Magic 2nd = 3 Ferno The Nando 3rd = 6 Dr Sherlock 4th = 4 Dr Kestrel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 7 Billy Who | ||
Sun Dec 23 2018 21:27 | 1st = 7 Billy Who 2nd = 5 Nans Magic 3rd = 2 Poonyahra 4th = 1 Broke Even |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Murray Bridge Race 11 - 7 Cut Footluce | ||
Sun Dec 23 2018 21:22 | 1st = 7 Cut Footluce 2nd = 2 Max Potion 3rd = 6 Symphony 4th = 5 Spring Bruiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 2 Silvio Dante | ||
Sun Dec 23 2018 21:16 | 1st = 2 Silvio Dante 2nd = 5 Cataleya 3rd = 8 Dr Annie 4th = 6 Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 6 - 7 Atomic Julia | ||
Sun Dec 23 2018 21:10 | 1st = 7 Atomic Julia 2nd = 2 Eastbro Tex 3rd = 1 Crown Royale 4th = 8 Just Four Starzzz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 2 Miss Amelia | ||
Sun Dec 23 2018 21:05 | 1st = 2 Miss Amelia 2nd = 1 Memphis 3rd = 4 Vaquero 4th = 6 Pantera Negra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Murray Bridge Race 10 - 3 Just Love | ||
Sun Dec 23 2018 21:01 | 1st = 3 Just Love 2nd = 8 Muchachos 3rd = 1 Bashful Cloud 4th = 6 Big Col Prosser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 10 - 5 Longbow Meri | ||
Sun Dec 23 2018 20:57 | 1st = 5 Longbow Meri 2nd = 3 Silver Kisses 3rd = 1 Allen Quake 4th = 4 Our Alarm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 8 Bumble Bee Bolto | ||
Sun Dec 23 2018 20:53 | 1st = 8 Bumble Bee Bolto 2nd = 6 Cross Threaded 3rd = 1 Ricketts Point 4th = 7 Akina Cosmo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 9 Peroni Beach | ||
Sun Dec 23 2018 20:49 | 1st = 9 Peroni Beach 2nd = 8 Ironbar Ricky 3rd = 4 Illawong Cowgirl 4th = 2 Star Ring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 5 - 2 Starscape | ||
Sun Dec 23 2018 20:43 | 1st = 2 Starscape 2nd = 7 So Bobs Your Uncle 3rd = 1 Hilldale Sunrise 4th = 3 Amusing Cruiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Murray Bridge Race 9 - 3 Dunkirk | ||
Sun Dec 23 2018 20:40 | 1st = 3 Dunkirk 2nd = 4 Crazy Claire 3rd = 8 Filthy Phantom 4th = 2 Ivy Murial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 9 - 5 Madeline Keeping | ||
Sun Dec 23 2018 20:32 | 1st = 5 Madeline Keeping 2nd = 4 Zipping Knocka 3rd = 8 Keona 4th = 9 Buenos Tiempos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 2 Riccarton | ||
Sun Dec 23 2018 20:28 | 1st = 2 Riccarton 2nd = 10 Heard It Before 3rd = 5 Jonny Bravo 4th = 7 Double Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 3 Cosmo Bill | ||
Sun Dec 23 2018 20:24 | 1st = 3 Cosmo Bill 2nd = 5 Magic Code 3rd = 8 Short Session 4th = 2 Black Paws |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 8 - 12 Drivin Me Wild | ||
Sun Dec 23 2018 20:20 | 1st = 12 Drivin Me Wild 2nd = 2 High Energy 3rd = 5 Master Pearl 4th = 7 Talking Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Murray Bridge Race 8 - 6 Destini Rocket | ||
Sun Dec 23 2018 20:17 | 1st = 6 Destini Rocket 2nd = 1 Just Ruby 3rd = 8 Samprass 4th = 4 Singin Hawke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 8 - 2 Cosmic Bonus | ||
Sun Dec 23 2018 20:14 | 1st = 2 Cosmic Bonus 2nd = 6 Whos Got Class 3rd = 4 Zipping Falcon 4th = 9 Rostered On |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 2 Payton | ||
Sun Dec 23 2018 20:11 | 1st = 2 Payton 2nd = 8 Marcello 3rd = 1 Annasay 4th = 6 Duke Of Burnley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 4 - 4 Steam Cleaned | ||
Sun Dec 23 2018 20:06 | 1st = 4 Steam Cleaned 2nd = 8 Eye See Double 3rd = 9 Eastbro Jesse 4th = 3 Major Mad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 5 Mister Chaos | ||
Sun Dec 23 2018 20:04 | 1st = 5 Mister Chaos 2nd = 1 Rain Alert 3rd = 4 Adriennes Hope 4th = 6 Run Monty Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Murray Bridge Race 7 - 5 Trademark Boss | ||
Sun Dec 23 2018 19:57 | 1st = 5 Trademark Boss 2nd = 1 Max Pick 3rd = 8 Come On Enzo 4th = 4 Gemtree China |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 7 - 5 Shes Gifted | ||
Sun Dec 23 2018 19:54 | 1st = 5 Shes Gifted 2nd = 9 Nangar Ace 3rd = 4 Off The Leash 4th = 6 Bucks Future |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 1 Croucher | ||
Sun Dec 23 2018 19:50 | 1st = 1 Croucher 2nd = 8 Dream Gem 3rd = 2 Wild Angel 4th = 3 Lucy Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 7 - 4 Saint Salvadore | ||
Sun Dec 23 2018 19:45 | 1st = 4 Saint Salvadore 2nd = 1 Texas Moon 3rd = 2 Tycoon Mikado 4th = 7 Carranya Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 3 Fernvale Ruby | ||
Sun Dec 23 2018 19:42 | 1st = 3 Fernvale Ruby 2nd = 4 Disco Dolly 3rd = 8 Star Billing 4th = 2 Master Dean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Murray Bridge Race 6 - 4 Abuzz | ||
Sun Dec 23 2018 19:39 | 1st = 4 Abuzz 2nd = 3 Oshkosh Erny Vee 3rd = 6 Digbys Girl 4th = 7 Coffee King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 3 - 5 Bee Gees Bandit | ||
Sun Dec 23 2018 19:34 | 1st = 5 Bee Gees Bandit 2nd = 1 Live Atom 3rd = 7 The Cullector 4th = 9 Roy George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 6 - 1 Beast Unleashed | ||
Sun Dec 23 2018 19:32 | 1st = 1 Beast Unleashed 2nd = 8 Champion Model 3rd = 9 Dual Keroma 4th = 4 Caitlyn Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 7 Degani | ||
Sun Dec 23 2018 19:29 | 1st = 7 Degani 2nd = 5 Controlling 3rd = 8 Loaded 4th = 4 Dr Cadenza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 4 Top Tactic | ||
Sun Dec 23 2018 19:22 | 1st = 4 Top Tactic 2nd = 2 Brindalee 3rd = 8 Silent Cannons 4th = 6 Paranella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Murray Bridge Race 5 - 4 Dynamo Jezz | ||
Sun Dec 23 2018 19:19 | 1st = 4 Dynamo Jezz 2nd = 6 Fantastic Chief 3rd = 1 Stack The Aces 4th = 2 Choc Latte Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 6 - 9 Threesun | ||
Sun Dec 23 2018 19:15 | 1st = 9 Threesun 2nd = 5 Friarandice 3rd = 8 Bachelors Prospect 4th = 1 Kramden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 5 - 3 Federal Lilly | ||
Sun Dec 23 2018 19:12 | 1st = 3 Federal Lilly 2nd = 2 Sky Wave 3rd = 6 Aston Duke 4th = 10 Meadowlands |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 7 Perrie The Fairy | ||
Sun Dec 23 2018 19:09 | 1st = 7 Perrie The Fairy 2nd = 6 Rose Rose 3rd = 4 Mepunga Billy 4th = 2 Dr Abbie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 3 Emma Said | ||
Sun Dec 23 2018 19:06 | 1st = 3 Emma Said 2nd = 8 Zulu Alert 3rd = 6 Waikarie Phoebe 4th = 2 Chrome Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 2 - 3 Shanway | ||
Sun Dec 23 2018 19:01 | 1st = 3 Shanway 2nd = 8 Samara Cash 3rd = 7 Country Run 4th = 1 Majestic Grin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Murray Bridge Race 4 - 3 Love Made Me | ||
Sun Dec 23 2018 18:59 | 1st = 3 Love Made Me 2nd = 6 Spring Irish 3rd = 2 Gemtree Dynamo 4th = 7 Data Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 4 - 6 Gizza Malarkey | ||
Sun Dec 23 2018 18:52 | 1st = 6 Gizza Malarkey 2nd = 3 Two Times Twice 3rd = 4 Aston It Is 4th = 5 Nabiac Soldier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 4 Perfect Piper | ||
Sun Dec 23 2018 18:49 | 1st = 4 Perfect Piper 2nd = 7 Blunderbuss 3rd = 1 Polo Pete 4th = 8 Urban Bourbon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 7 - 4 Its A Battle | ||
Sun Dec 23 2018 18:47 | 1st = 4 Its A Battle 2nd = 7 Geegees Lillybet 3rd = 1 Geegee Blackprince 4th = 3 La Dernier Fille |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 3 Wild Connection | ||
Sun Dec 23 2018 18:46 | 1st = 3 Wild Connection 2nd = 7 Magic Summer 3rd = 1 Zulu Strike 4th = 6 Zulu Assault |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 5 - 2 Time To Hunt | ||
Sun Dec 23 2018 18:45 | 1st = 2 Time To Hunt 2nd = 3 Collaborate 3rd = 6 Grinding Hard 4th = 7 Raheeba Las Vegas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Murray Bridge Race 3 - 4 Hes Okay | ||
Sun Dec 23 2018 18:37 | 1st = 4 Hes Okay 2nd = 8 Alicante Bouchet 3rd = 7 Benaud 4th = 1 Steel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 1 - 9 Iam Erik | ||
Sun Dec 23 2018 18:32 | 1st = 9 Iam Erik 2nd = 6 Bayview Harbour 3rd = 10 Captain Snoozzze 4th = 8 Grey Cadillac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 3 - 2 Fast Car Driving | ||
Sun Dec 23 2018 18:29 | 1st = 2 Fast Car Driving 2nd = 5 Air Traffic 3rd = 7 Zipping Buddy 4th = 6 Ariek Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 2 Cool Woman | ||
Sun Dec 23 2018 18:26 | 1st = 2 Cool Woman 2nd = 6 Flying Hound 3rd = 4 Agame 4th = 8 Just His Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 6 Disco Hips | ||
Sun Dec 23 2018 18:22 | 1st = 6 Disco Hips 2nd = 3 Shotgun Shiloh 3rd = 7 Hello Sooty 4th = 4 Water Pistol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Murray Bridge Race 2 - 1 Atomic Blonde | ||
Sun Dec 23 2018 18:19 | 1st = 1 Atomic Blonde 2nd = 3 Dawn To Dusk 3rd = 5 Slave To Love 4th = 2 Mayhem Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 6 - 10 Breathtaking | ||
Sun Dec 23 2018 18:17 | 1st = 10 Breathtaking 2nd = 7 Merciabelle 3rd = 5 Flikpix 4th = 2 Exclusive Saturday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 4 - 2 Tenacity | ||
Sun Dec 23 2018 18:15 | 1st = 2 Tenacity 2nd = 10 Champagne Gal 3rd = 7 Wild Gust 4th = 4 Willhego West |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 5 Sugar Boy | ||
Sun Dec 23 2018 18:11 | 1st = 5 Sugar Boy 2nd = 4 Outback Destiny 3rd = 8 Roseavilla 4th = 1 Outback Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 1 Wired | ||
Sun Dec 23 2018 18:05 | 1st = 1 Wired 2nd = 7 Miss Beneteau 3rd = 3 Cabeirian 4th = 2 Petain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 2 - 4 Gharb | ||
Sun Dec 23 2018 18:02 | 1st = 4 Gharb 2nd = 1 Frans Bonus 3rd = 8 King In Motion 4th = 2 Nikita Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 1 Ohana Lad | ||
Sun Dec 23 2018 17:58 | 1st = 1 Ohana Lad 2nd = 2 Empty Chamber 3rd = 3 Locked In 4th = 8 Kraken Roger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Murray Bridge Race 1 - 5 Dark Justice | ||
Sun Dec 23 2018 17:54 | 1st = 5 Dark Justice 2nd = 7 Victa Charlie 3rd = 8 Giveaway Fury 4th = 1 Aston Jedi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 5 - 6 Silzoar | ||
Sun Dec 23 2018 17:45 | 1st = 6 Silzoar 2nd = 1 Happy Halloween 3rd = 5 Balestrand 4th = 4 Galeocerdo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 3 - 1 Zero Demerits | ||
Sun Dec 23 2018 17:45 | 1st = 1 Zero Demerits 2nd = 8 Mia Stella 3rd = 6 Apparition 4th = 2 Explosion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 1 - 4 Everything I Do | ||
Sun Dec 23 2018 17:42 | 1st = 4 Everything I Do 2nd = 2 Al Keroma 3rd = 7 Mollified 4th = 5 Titanium Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 2 Ishmy Barry | ||
Sun Dec 23 2018 17:39 | 1st = 2 Ishmy Barry 2nd = 3 Ishmy Lady 3rd = 7 Akina Blaze 4th = 4 Aston Kenji |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Marburg Race 8 - 4 Circle Line | ||
Sun Dec 23 2018 17:35 | 1st = 4 Circle Line 2nd = 3 Smiling Armada 3rd = 6 Writeaboutchelsea 4th = 9 Riverleigh Jeff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 4 Bochy | ||
Sun Dec 23 2018 17:30 | 1st = 4 Bochy 2nd = 10 Visona Playboy 3rd = 6 Travistee 4th = 2 Toan Thang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 8 - 3 Wattabout Rioli | ||
Sun Dec 23 2018 17:19 | 1st = 3 Wattabout Rioli 2nd = 9 Elteearr 3rd = 7 Baccarat 4th = 4 My Forgotten Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 7 - 9 Texas Storm | ||
Sun Dec 23 2018 17:15 | 1st = 9 Texas Storm 2nd = 2 Too Easy Bro 3rd = 13 Enigami 4th = 1 Music Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 4 - 6 Overplay | ||
Sun Dec 23 2018 17:15 | 1st = 6 Overplay 2nd = 2 Speed Force 3rd = 8 Kanji 4th = 5 Settlers Stone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 2 - 1 Pure Magnus | ||
Sun Dec 23 2018 17:10 | 1st = 1 Pure Magnus 2nd = 9 Bee Quick 3rd = 7 Looks Like Magic 4th = 8 Do A Pataky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 2 Mahi Indian | ||
Sun Dec 23 2018 17:07 | 1st = 2 Mahi Indian 2nd = 4 Full Of Weetbix 3rd = 8 May Haze 4th = 1 Conde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Marburg Race 7 - 7 Ima Top Tycoon | ||
Sun Dec 23 2018 16:55 | 1st = 7 Ima Top Tycoon 2nd = 1 Donny Jones 3rd = 6 Drive The Dream 4th = 2 Oliver Winkle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 9 - 5 Sir Kalahad | ||
Sun Dec 23 2018 16:55 | 1st = 5 Sir Kalahad 2nd = 13 Coral Rose 3rd = 1 Pleasant 4th = 10 Rolling Moss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 19 Tinder | ||
Sun Dec 23 2018 16:50 | 1st = 19 Tinder 2nd = 4 Dolly Spartan 3rd = 11 Massabielle 4th = 8 Monashee Music |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 7 - 11 Harpagus | ||
Sun Dec 23 2018 16:44 | 1st = 11 Harpagus 2nd = 4 All My Savings 3rd = 8 Little Safari 4th = 2 One Tuff Nut |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 1 Prancing Turbo | ||
Sun Dec 23 2018 16:42 | 1st = 1 Prancing Turbo 2nd = 7 Ripplebrook Jess 3rd = 2 Flying Smart 4th = 4 Zipping Hayne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 6 - 7 Traumatised | ||
Sun Dec 23 2018 16:40 | 1st = 7 Traumatised 2nd = 3 Valbeata 3rd = 4 Wewonya 4th = 1 Editors |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 1 - 1 Find The Gap | ||
Sun Dec 23 2018 16:35 | 1st = 1 Find The Gap 2nd = 6 Wild Galah 3rd = 4 Sudan 4th = 3 Vice Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 7 - 3 Count Dekroner | ||
Sun Dec 23 2018 16:30 | 1st = 3 Count Dekroner 2nd = 2 Leami Astray 3rd = 8 Our Revenue 4th = 9 Living Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 3 - 2 Kenfromthebar | ||
Sun Dec 23 2018 16:25 | 1st = 2 Kenfromthebar 2nd = 7 Lazy Democracy 3rd = 4 Belrock Boy 4th = 8 Jessie Prevails |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Marburg Race 6 - 2 Diamondsfromheaven | ||
Sun Dec 23 2018 16:22 | 1st = 2 Diamondsfromheaven 2nd = 4 Midnight Bender 3rd = 8 Elzboy 4th = 1 Our Champion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 8 - 1 Game Up Hardy | ||
Sun Dec 23 2018 16:20 | 1st = 1 Game Up Hardy 2nd = 6 Royal Treasury 3rd = 2 So Able 4th = 5 Argyle Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 5 Shadale | ||
Sun Dec 23 2018 16:17 | 1st = 5 Shadale 2nd = 4 Sisco Dun 3rd = 2 Nimble Lucy 4th = 1 Lady Mikado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 7 Shes A Mitzy | ||
Sun Dec 23 2018 16:15 | 1st = 7 Shes A Mitzy 2nd = 4 Liu Bei 3rd = 8 Inky Bay 4th = 5 Teyssier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 11 - 4 Doitson | ||
Sun Dec 23 2018 16:10 | 1st = 4 Doitson 2nd = 7 Change The Print 3rd = 5 One Direction 4th = 9 Pembrook Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 6 - 6 Sahara Tiger | ||
Sun Dec 23 2018 16:09 | 1st = 6 Sahara Tiger 2nd = 7 Stefnoli 3rd = 10 Tara Leeann 4th = 9 Reign Maker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 5 - 6 Roys Command | ||
Sun Dec 23 2018 16:05 | 1st = 6 Roys Command 2nd = 5 Typhoon Bonny 3rd = 3 More Chilli 4th = 1 Better Not Fly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 6 - 6 Belle Tournure | ||
Sun Dec 23 2018 15:55 | 1st = 6 Belle Tournure 2nd = 7 Fruitful Warrior 3rd = 1 Budderoo Knight 4th = 8 Louis Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 8 - 3 Mac Murdoch | ||
Sun Dec 23 2018 15:55 | 1st = 3 Mac Murdoch 2nd = 13 Leila Eve 3rd = 12 Vino Tinto 4th = 9 The Kraken |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 2 So It Goes | ||
Sun Dec 23 2018 15:54 | 1st = 2 So It Goes 2nd = 8 Charlie Haze 3rd = 3 Zipping Hazel 4th = 4 Kukudio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 2 - 1 Blackburn | ||
Sun Dec 23 2018 15:50 | 1st = 1 Blackburn 2nd = 3 San You 3rd = 7 A Tad More 4th = 8 Flourishing Future |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Marburg Race 5 - 2 Village Cruiser | ||
Sun Dec 23 2018 15:48 | 1st = 2 Village Cruiser 2nd = 9 Lighthorse 3rd = 1 Manoflisa 4th = 6 Royal Taz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 7 - 4 Reliable Magic | ||
Sun Dec 23 2018 15:45 | 1st = 4 Reliable Magic 2nd = 6 Dream Big 3rd = 2 Alienated 4th = 8 Olifoet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 3 Frankel Star | ||
Sun Dec 23 2018 15:40 | 1st = 3 Frankel Star 2nd = 5 Iampaidfor 3rd = 1 Aavaara 4th = 4 Hes The Deel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 10 - 6 Time For Diamonds | ||
Sun Dec 23 2018 15:39 | 1st = 6 Time For Diamonds 2nd = 11 Globe Trekker 3rd = 14 Splash Cola 4th = 2 Mr Fahrenheit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 1 Big Bang Tears | ||
Sun Dec 23 2018 15:35 | 1st = 1 Big Bang Tears 2nd = 2 Another Bling 3rd = 8 Mepunga Zeus 4th = 4 Unmistakable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 5 - 3 Rocknroll Gold | ||
Sun Dec 23 2018 15:34 | 1st = 3 Rocknroll Gold 2nd = 4 Maestro Bellini 3rd = 5 Ideal Chance 4th = 1 Danman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 4 - 14 True Finesse | ||
Sun Dec 23 2018 15:30 | 1st = 14 True Finesse 2nd = 8 Tribuna 3rd = 3 Harry And The Duke 4th = 11 Gacela |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 7 - 3 Aboli | ||
Sun Dec 23 2018 15:25 | 1st = 3 Aboli 2nd = 1 Nesta 3rd = 11 Road To Redemption 4th = 5 The Quiet Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 5 - 10 Irish Lucy | ||
Sun Dec 23 2018 15:20 | 1st = 10 Irish Lucy 2nd = 13 Run Like A Rebel 3rd = 3 Bendethera 4th = 14 Chatober |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 5 Bold | ||
Sun Dec 23 2018 15:18 | 1st = 5 Bold 2nd = 8 Marcus Joy 3rd = 2 Telegraph Road 4th = 1 Sunnys Kayo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 1 - 5 Just Jay Jay | ||
Sun Dec 23 2018 15:15 | 1st = 5 Just Jay Jay 2nd = 4 Gee Gees Liberty 3rd = 11 Little Pegg 4th = 10 Honky Tonk Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Marburg Race 4 - 2 Jacks Gambit | ||
Sun Dec 23 2018 15:13 | 1st = 2 Jacks Gambit 2nd = 5 Live In Style 3rd = 6 Torque To The Max 4th = 7 Emargee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 6 - 5 Zoophoria | ||
Sun Dec 23 2018 15:10 | 1st = 5 Zoophoria 2nd = 6 Dame Vassa 3rd = 3 Something Silver 4th = 10 Lady Annabel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 9 - 6 Back In Black | ||
Sun Dec 23 2018 15:08 | 1st = 6 Back In Black 2nd = 3 Good On Ya Kiwi 3rd = 8 Franco Texas 4th = 10 Ready To Bloom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 4 Stanley Park | ||
Sun Dec 23 2018 15:05 | 1st = 4 Stanley Park 2nd = 5 Final Zero 3rd = 3 Denarius 4th = 6 Shield Wall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 4 - 2 So Much Bettor | ||
Sun Dec 23 2018 14:59 | 1st = 2 So Much Bettor 2nd = 5 Rockntingira 3rd = 1 Magical Times 4th = 9 Ears Ponder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 3 - 9 Belle De Vega | ||
Sun Dec 23 2018 14:55 | 1st = 9 Belle De Vega 2nd = 8 Manhattan Gambler 3rd = 10 East Esplanade 4th = 11 Wow Wow Kapow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 4 Dobre | ||
Sun Dec 23 2018 14:53 | 1st = 4 Dobre 2nd = 5 Patrick Francis 3rd = 2 Celestial Jewel 4th = 8 Goldenpaw Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 6 - 2 Riviera Rock | ||
Sun Dec 23 2018 14:50 | 1st = 2 Riviera Rock 2nd = 11 Patromia 3rd = 8 Rock Master 4th = 1 Meru |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 6 Vandebay | ||
Sun Dec 23 2018 14:47 | 1st = 6 Vandebay 2nd = 8 Red Queen 3rd = 1 Starface 4th = 7 Spazzy Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 4 - 4 Elegant Ellen | ||
Sun Dec 23 2018 14:45 | 1st = 4 Elegant Ellen 2nd = 9 Classic Conquest 3rd = 2 A Snip Of Cyndy 4th = 8 Ethanicity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Marburg Race 3 - 10 Stoned Again | ||
Sun Dec 23 2018 14:39 | 1st = 10 Stoned Again 2nd = 5 Go Ahead Makemyday 3rd = 1 Schippers 4th = 4 Bourbonontherocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 2 Seaside Shuffle | ||
Sun Dec 23 2018 14:38 | 1st = 2 Seaside Shuffle 2nd = 1 My Reflection 3rd = 4 Valencia Gem 4th = 8 Han Solo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 5 - 6 Tranquil Miss | ||
Sun Dec 23 2018 14:35 | 1st = 6 Tranquil Miss 2nd = 7 Valeria Messalina 3rd = 2 Saucy Jack 4th = 4 Honeywine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 8 - 3 Tyron Bettors Ella | ||
Sun Dec 23 2018 14:33 | 1st = 3 Tyron Bettors Ella 2nd = 9 Tact Maggie 3rd = 2 Mad Lu Li 4th = 6 Miss Big |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 5 Korma | ||
Sun Dec 23 2018 14:30 | 1st = 5 Korma 2nd = 6 Match Day 3rd = 9 Kaz Bar Ruby 4th = 7 Dydees Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 2 Wet And Wild | ||
Sun Dec 23 2018 14:30 | 1st = 2 Wet And Wild 2nd = 6 Pistol 3rd = 7 Scooby Boy 4th = 3 Dargo Dasher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 3 - 4 All I Can Be | ||
Sun Dec 23 2018 14:24 | 1st = 4 All I Can Be 2nd = 7 Culley Backy 3rd = 5 Final Over 4th = 2 Beach Boy Adios |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 2 - 2 Syds Footprints | ||
Sun Dec 23 2018 14:20 | 1st = 2 Syds Footprints 2nd = 4 Gottabe Red 3rd = 9 Peachies Dream 4th = 6 Miss Eimar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 5 Ebony Gem | ||
Sun Dec 23 2018 14:16 | 1st = 5 Ebony Gem 2nd = 3 By Your Side 3rd = 7 Zipping Buffy 4th = 1 Nicmac Paddywack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 5 - 6 Jims Gift | ||
Sun Dec 23 2018 14:15 | 1st = 6 Jims Gift 2nd = 1 Qashqai 3rd = 5 Haka Star 4th = 8 Eager Beaver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 3 - 4 Budderoo Prince | ||
Sun Dec 23 2018 14:10 | 1st = 4 Budderoo Prince 2nd = 2 Pinetti 3rd = 5 Clergyman 4th = 10 Star Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 7 Wait There | ||
Sun Dec 23 2018 14:07 | 1st = 7 Wait There 2nd = 6 Miss Legality 3rd = 1 Blokes Advice 4th = 8 Shes My Blast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Marburg Race 2 - 8 Ifyoubelieve | ||
Sun Dec 23 2018 14:05 | 1st = 8 Ifyoubelieve 2nd = 7 Little Bolt 3rd = 5 Night Ninja 4th = 6 Molliguanna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Capalaba Race 10 - 3 Montaigne | ||
Sun Dec 23 2018 14:04 | 1st = 3 Montaigne 2nd = 1 Outa Business 3rd = 5 Chasing Dollars 4th = 7 Funny Fellow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 4 - 6 The Delphi | ||
Sun Dec 23 2018 14:00 | 1st = 6 The Delphi 2nd = 3 Lofty Heights 3rd = 4 Mighty Monga 4th = 2 Homados |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 7 - 7 Dont Rock The Boat | ||
Sun Dec 23 2018 13:58 | 1st = 7 Dont Rock The Boat 2nd = 4 Missie Castleton 3rd = 8 Girls Let Loose 4th = 1 Ildoitmyway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 7 Curt Lee | ||
Sun Dec 23 2018 13:55 | 1st = 7 Curt Lee 2nd = 5 Dazzling Bling 3rd = 4 Lightning Blast 4th = 8 Angry Trip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 2 - 4 Just Anything | ||
Sun Dec 23 2018 13:49 | 1st = 4 Just Anything 2nd = 7 Yankee Commando 3rd = 1 Allens Delight 4th = 8 Its Not Dark Yet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 4 Two Seasons | ||
Sun Dec 23 2018 13:47 | 1st = 4 Two Seasons 2nd = 6 Charlie Rocket 3rd = 7 Bugs Boloney 4th = 1 Uncatchable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 1 - 8 Gold Rhapsody | ||
Sun Dec 23 2018 13:45 | 1st = 8 Gold Rhapsody 2nd = 12 Uptooit 3rd = 7 Phylicia 4th = 3 Miss Devinci |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Capalaba Race 9 - 7 Call Me Ugo | ||
Sun Dec 23 2018 13:44 | 1st = 7 Call Me Ugo 2nd = 4 Carbrook Lad 3rd = 1 Alpha Ulysses 4th = 8 Power Service |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 4 - 9 Tee Gee Ell | ||
Sun Dec 23 2018 13:40 | 1st = 9 Tee Gee Ell 2nd = 3 Chowder 3rd = 13 Sweet Oak 4th = 8 Sounds Promising |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 2 - 2 Banter | ||
Sun Dec 23 2018 13:35 | 1st = 2 Banter 2nd = 9 Smart Remark 3rd = 6 Denesc 4th = 4 Zardoro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Marburg Race 1 - 4 Getinanhangon | ||
Sun Dec 23 2018 13:29 | 1st = 4 Getinanhangon 2nd = 7 Living Free 3rd = 6 Newmerella Molly 4th = 5 Dallas Cowgirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 3 - 3 Hes Stryking | ||
Sun Dec 23 2018 13:25 | 1st = 3 Hes Stryking 2nd = 1 Bering Sea 3rd = 6 Pandoras Tycoon 4th = 7 Reward The Misses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 6 - 4 Funatthebeach | ||
Sun Dec 23 2018 13:23 | 1st = 4 Funatthebeach 2nd = 5 Alta Maestro 3rd = 8 Letspendanitetogetha 4th = 3 Mikey Maguire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 8 Eye Got It | ||
Sun Dec 23 2018 13:22 | 1st = 8 Eye Got It 2nd = 5 Superior Scotch 3rd = 2 Unexplainable 4th = 3 Girt By Sea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Capalaba Race 8 - 7 Syfy Hero | ||
Sun Dec 23 2018 13:19 | 1st = 7 Syfy Hero 2nd = 3 All About Tiger 3rd = 2 Alpha Lucky 4th = 6 Thanking Peter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 12 - 7 Bigtime Tears | ||
Sun Dec 23 2018 13:15 | 1st = 7 Bigtime Tears 2nd = 6 Bigtime Mia 3rd = 4 Roman Nose Zarr 4th = 5 Lunch Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 1 - 5 Alpha Charlie | ||
Sun Dec 23 2018 13:14 | 1st = 5 Alpha Charlie 2nd = 3 Nikitaras 3rd = 4 Convair Hustler 4th = 2 Childers Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 3 - 13 The Tetian Titan | ||
Sun Dec 23 2018 13:05 | 1st = 13 The Tetian Titan 2nd = 3 Fulltothebrim 3rd = 1 The Sparkle 4th = 8 Son Of Surf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 1 - 2 Exceed The Night | ||
Sun Dec 23 2018 13:00 | 1st = 2 Exceed The Night 2nd = 3 None So Bright 3rd = 7 I Am Rush 4th = 6 Philip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 4 High Tale | ||
Sun Dec 23 2018 12:57 | 1st = 4 High Tale 2nd = 5 Superior Chase 3rd = 7 Supraspinatus 4th = 3 Merls Michu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 11 - 1 Bills Barker | ||
Sun Dec 23 2018 12:56 | 1st = 1 Bills Barker 2nd = 5 Three Of Hearts 3rd = 2 Cawbourne Symsy 4th = 6 Kamada Park |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Capalaba Race 7 - 6 Coronary Cloud | ||
Sun Dec 23 2018 12:54 | 1st = 6 Coronary Cloud 2nd = 7 Haras Shadow 3rd = 4 Imma Callim Klay 4th = 5 Wildash Tom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 2 - 3 New York Wonder | ||
Sun Dec 23 2018 12:50 | 1st = 3 New York Wonder 2nd = 9 Mutombo 3rd = 4 Sharkbright 4th = 2 Captain Robe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 5 - 7 Spot On | ||
Sun Dec 23 2018 12:47 | 1st = 7 Spot On 2nd = 1 Twilight Saga 3rd = 11 Chiller Bay 4th = 9 Gotta Future |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 6 Lochinvar Deus | ||
Sun Dec 23 2018 12:42 | 1st = 6 Lochinvar Deus 2nd = 1 Piriformis 3rd = 2 Cloverlay 4th = 4 Lethal Levi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Capalaba Race 6 - 8 Are Jay Junior | ||
Sun Dec 23 2018 12:39 | 1st = 8 Are Jay Junior 2nd = 2 Oxley One 3rd = 1 Marbel Prince 4th = 7 Jaycees Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 4 Luke Skywalker | ||
Sun Dec 23 2018 12:39 | 1st = 4 Luke Skywalker 2nd = 8 Tuff Treasure 3rd = 3 Flying Huey 4th = 7 Magma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 2 - 3 Friar Tuck | ||
Sun Dec 23 2018 12:30 | 1st = 3 Friar Tuck 2nd = 1 Barabas 3rd = 5 Katango 4th = 4 Thought That |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 7 Lilywhites | ||
Sun Dec 23 2018 12:26 | 1st = 7 Lilywhites 2nd = 1 More Donuts 3rd = 10 Lanis Morris 4th = 5 Rocky Rooster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 4 Fusion Cronulla | ||
Sun Dec 23 2018 12:22 | 1st = 4 Fusion Cronulla 2nd = 3 Arden Emgrand 3rd = 5 Bigtime Lily 4th = 6 Bigtime Acacia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Capalaba Race 5 - 1 Lobcha | ||
Sun Dec 23 2018 12:19 | 1st = 1 Lobcha 2nd = 6 Who Nose Size 3rd = 2 Irish Ripple 4th = 7 Fabthor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 1 - 3 Jazz Star | ||
Sun Dec 23 2018 12:15 | 1st = 3 Jazz Star 2nd = 9 White Thyme 3rd = 1 Aurora Sunset 4th = 4 Madam Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 4 - 8 Motu Great Sensation | ||
Sun Dec 23 2018 12:14 | 1st = 8 Motu Great Sensation 2nd = 5 Clifden Clowers 3rd = 2 Rocknpop 4th = 4 Heavenly Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 2 Calcaneal | ||
Sun Dec 23 2018 12:10 | 1st = 2 Calcaneal 2nd = 1 Faraday 3rd = 5 Superior Primo 4th = 7 All Revved Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 6 Zipping Cobra | ||
Sun Dec 23 2018 12:03 | 1st = 6 Zipping Cobra 2nd = 8 Big League Diva 3rd = 1 Bigtime Forest 4th = 4 Quistis Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Capalaba Race 4 - 7 Amber Marie | ||
Sun Dec 23 2018 12:00 | 1st = 7 Amber Marie 2nd = 8 Brightest Star 3rd = 3 Mr Belvedere 4th = 4 Dynamite Dozer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 6 Buck Tooth Bling | ||
Sun Dec 23 2018 11:50 | 1st = 6 Buck Tooth Bling 2nd = 2 Queen Lita 3rd = 3 Back Ya Self 4th = 4 Aeroplane Bluey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 2 White Comet | ||
Sun Dec 23 2018 11:46 | 1st = 2 White Comet 2nd = 4 Hurricane Al 3rd = 3 Blitzem Gem 4th = 9 Bigtime Molly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Capalaba Race 3 - 1 Waltzing Banjo | ||
Sun Dec 23 2018 11:43 | 1st = 1 Waltzing Banjo 2nd = 3 Murphy Rumble 3rd = 7 Winsome Tara 4th = 8 Scott No Clue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 3 - 5 To Ri Caitlin | ||
Sun Dec 23 2018 11:37 | 1st = 5 To Ri Caitlin 2nd = 2 Matai Minky 3rd = 10 Woodlea Explorer 4th = 6 Art Collector |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 4 Superior Sam | ||
Sun Dec 23 2018 11:34 | 1st = 4 Superior Sam 2nd = 10 Lightning Ben 3rd = 2 Bring The Spring 4th = 3 Trixies Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 1 Dynamite Danger | ||
Sun Dec 23 2018 11:29 | 1st = 1 Dynamite Danger 2nd = 8 Fantastic Teddy 3rd = 7 Bigtime Onfire 4th = 6 Oskitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Capalaba Race 2 - 3 Tweed Govenor | ||
Sun Dec 23 2018 11:25 | 1st = 3 Tweed Govenor 2nd = 7 One Time Please 3rd = 8 Riley Roo 4th = 6 Humpty Doo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 1 - 5 Five Kings | ||
Sun Dec 23 2018 11:20 | 1st = 5 Five Kings 2nd = 1 Secret Power 3rd = 3 Nightcap 4th = 2 Timy Tyler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 7 Big Brute | ||
Sun Dec 23 2018 11:15 | 1st = 7 Big Brute 2nd = 1 Auzzie Affair 3rd = 9 Superior Charry 4th = 2 Toonang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 8 Bigtime Rod | ||
Sun Dec 23 2018 11:11 | 1st = 8 Bigtime Rod 2nd = 1 Hot Mayhem 3rd = 2 Cawbourne Taylor 4th = 4 Lucky James |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Capalaba Race 1 - 3 Break Through | ||
Sun Dec 23 2018 11:08 | 1st = 3 Break Through 2nd = 1 Fear The Spirits 3rd = 8 Lucky Nova 4th = 6 Alpha Something |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 2 - 3 Kotare Yolande | ||
Sun Dec 23 2018 11:02 | 1st = 3 Kotare Yolande 2nd = 9 Betterthanspraying 3rd = 6 Tabitha Franco 4th = 2 Canstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 7 Mikachu | ||
Sun Dec 23 2018 10:54 | 1st = 7 Mikachu 2nd = 3 Dyna Vernon 3rd = 5 Zara Zara 4th = 1 Thrilling Eddie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 6 Cawbourne Brandy | ||
Sun Dec 23 2018 10:36 | 1st = 6 Cawbourne Brandy 2nd = 5 Tuff Knight 3rd = 8 Idol Alan 4th = 7 Cawbourne Chops |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 1 - 14 Maria Tsarina | ||
Sun Dec 23 2018 10:27 | 1st = 14 Maria Tsarina 2nd = 7 Some Time 3rd = 9 Desert Wings 4th = 10 Sunrise Spur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 5 Retail Mayhem | ||
Sun Dec 23 2018 10:19 | 1st = 5 Retail Mayhem 2nd = 8 Bigtime Pearl 3rd = 1 Opehu Express 4th = 3 Sozins Fortune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 2 Cawbourne Moss | ||
Sun Dec 23 2018 10:01 | 1st = 2 Cawbourne Moss 2nd = 4 Barbarossa Boy 3rd = 1 Take Action 4th = 7 Tuff Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 4 Akachi | ||
Sun Dec 23 2018 1:55 | 1st = 4 Akachi 2nd = 5 Mystery Guess 3rd = 8 Bontem Delly 4th = 3 Apache Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 1 Stratosphere | ||
Sun Dec 23 2018 1:37 | 1st = 1 Stratosphere 2nd = 4 Verne Allen 3rd = 8 Snazzy Whompo 4th = 5 Waterloo Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 2 Killa Dollars | ||
Sun Dec 23 2018 1:22 | 1st = 2 Killa Dollars 2nd = 4 Rugged Justice 3rd = 3 Fancy Guess 4th = 6 Slick Azz El |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 10 - 6 Theo Aviator | ||
Sun Dec 23 2018 1:15 | 1st = 6 Theo Aviator 2nd = 1 Heavy Load 3rd = 4 Wisedraw 4th = 8 Lady In Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 6 Jelly Baby | ||
Sun Dec 23 2018 1:02 | 1st = 6 Jelly Baby 2nd = 2 Dandalup Moon 3rd = 7 Ace Cruising 4th = 1 Better Buy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 9 - 2 Combat Crusade | ||
Sun Dec 23 2018 0:50 | 1st = 2 Combat Crusade 2nd = 5 Lil China Doll 3rd = 1 Spoilt Dilinger 4th = 4 Rockmenow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 2 Werner Bale | ||
Sun Dec 23 2018 0:42 | 1st = 2 Werner Bale 2nd = 1 Lucys Nimbus 3rd = 8 California Dream 4th = 7 Moment To Rumba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 8 - 2 R J Bopper | ||
Sun Dec 23 2018 0:25 | 1st = 2 R J Bopper 2nd = 9 Soho Mercury 3rd = 12 My Mojito 4th = 1 El Sunami |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 1 Moment To Jive | ||
Sun Dec 23 2018 0:17 | 1st = 1 Moment To Jive 2nd = 5 West On Hawkeye 3rd = 7 Dyna Dean 4th = 4 Ferdinand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 1 Devendra | ||
Fri Nov 23 2018 23:50 | 1st = 1 Devendra 2nd = 7 Rocknroll Lincoln 3rd = 9 Vampiro 4th = 10 Rock Diamonds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagin Race 5 - 8 Nitro Lad | ||
Fri Nov 23 2018 23:40 | 1st = 8 Nitro Lad 2nd = 10 Go Home Jo 3rd = 2 King Crocker 4th = 1 Mckinley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 3 Max Profit | ||
Fri Nov 23 2018 23:37 | 1st = 3 Max Profit 2nd = 4 Cosmic Ox 3rd = 8 Brooksy Monelli 4th = 6 Patchy Kat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 4 Eden Franco | ||
Fri Nov 23 2018 23:25 | 1st = 4 Eden Franco 2nd = 1 Alfa Queen 3rd = 9 Gotta Go Gabbana 4th = 10 Maczaffair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 2 Fabs Gem | ||
Fri Nov 23 2018 23:19 | 1st = 2 Fabs Gem 2nd = 4 Lhotse Monelli 3rd = 1 Trifive 4th = 3 Mendoza Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 10 - 3 Delwyns Son | ||
Fri Nov 23 2018 23:14 | 1st = 3 Delwyns Son 2nd = 5 Abbey Fields 3rd = 2 Asharah 4th = 4 Jilliby Gizmo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagin Race 4 - 8 Avivo | ||
Fri Nov 23 2018 23:09 | 1st = 8 Avivo 2nd = 4 Luminosa 3rd = 3 Natural Temptation 4th = 2 Doreens Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 8 Frida Monelli | ||
Fri Nov 23 2018 23:01 | 1st = 8 Frida Monelli 2nd = 3 Ookinaki Flyer 3rd = 1 King Tony 4th = 2 Skylab |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 4 Our Max Phactor | ||
Fri Nov 23 2018 22:55 | 1st = 4 Our Max Phactor 2nd = 10 Danieljohn 3rd = 11 Ace Bromac 4th = 8 Carter Micheal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 3 Callums Son | ||
Fri Nov 23 2018 22:47 | 1st = 3 Callums Son 2nd = 6 Weeona Jimmy 3rd = 7 Go Seek Fernando 4th = 5 Miss Dee Meadows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 5 Celebrindal | ||
Fri Nov 23 2018 22:42 | 1st = 5 Celebrindal 2nd = 6 Village Safari 3rd = 2 A Victor 4th = 3 Gotta Go Dali Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 11 - 7 Red Brae | ||
Fri Nov 23 2018 22:40 | 1st = 7 Red Brae 2nd = 6 Starburst Stu 3rd = 5 Wicked Thunder 4th = 2 Uma Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagin Race 3 - 3 Squillions | ||
Fri Nov 23 2018 22:35 | 1st = 3 Squillions 2nd = 8 Defy 3rd = 2 Sammys Ideal 4th = 1 Savanna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 3 Catalonia | ||
Fri Nov 23 2018 22:33 | 1st = 3 Catalonia 2nd = 4 Kili Monelli 3rd = 1 Sure Enough 4th = 8 Jaraig Cruiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 2 Wise Piquet | ||
Fri Nov 23 2018 22:30 | 1st = 2 Wise Piquet 2nd = 6 Weeona Bont 3rd = 3 Feikuai Donna 4th = 1 Wise Ricciardo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 10 - 3 Luckie | ||
Fri Nov 23 2018 22:28 | 1st = 3 Luckie 2nd = 2 Rockita 3rd = 8 Bold Art 4th = 10 Im The Majorstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 12 El Jacko | ||
Fri Nov 23 2018 22:25 | 1st = 12 El Jacko 2nd = 1 Kimani 3rd = 10 Always Arjay 4th = 4 Itz Bettor To Win |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 11 - 2 Cruisys | ||
Fri Nov 23 2018 22:25 | 1st = 2 Cruisys 2nd = 3 Sno Bo 3rd = 1 Maximum Joan 4th = 6 Armand Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 3 Flying Sam | ||
Fri Nov 23 2018 22:22 | 1st = 3 Flying Sam 2nd = 7 Due Fratteli 3rd = 8 Brake Drum 4th = 5 Fawn Pursuit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 3 Snapchat Shayne | ||
Fri Nov 23 2018 22:19 | 1st = 3 Snapchat Shayne 2nd = 4 Independent Rose 3rd = 7 All Paws 4th = 8 Staten Island |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 2 Als Kingdom | ||
Fri Nov 23 2018 22:15 | 1st = 2 Als Kingdom 2nd = 6 The Candy Man 3rd = 9 Volomite 4th = 7 The Wardsmen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 7 Sudoku Ninja | ||
Fri Nov 23 2018 22:12 | 1st = 7 Sudoku Ninja 2nd = 2 Edge Crusher 3rd = 3 Dandalup Moon 4th = 1 Thru the Mill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 3 Magical Marn | ||
Fri Nov 23 2018 22:10 | 1st = 3 Magical Marn 2nd = 5 Makes Every Scents 3rd = 2 Shadow Reign 4th = 6 Burnaholeinmypocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 6 Federal Lilly | ||
Fri Nov 23 2018 22:08 | 1st = 6 Federal Lilly 2nd = 7 Alberto 3rd = 5 Vens Revenge 4th = 1 Kinloch Moss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 10 - 7 Indigo Summer | ||
Fri Nov 23 2018 22:05 | 1st = 7 Indigo Summer 2nd = 3 Myrniong Jake 3rd = 2 Dyna Sairi 4th = 1 Miss Ding |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 9 - 5 Mach Charm | ||
Fri Nov 23 2018 22:03 | 1st = 5 Mach Charm 2nd = 9 Whiskiesonthebeach 3rd = 1 Pinnacle Hope 4th = 10 Paulie Walnuts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 6 Raine Allen | ||
Fri Nov 23 2018 22:02 | 1st = 6 Raine Allen 2nd = 1 Noonbarra Storm 3rd = 2 Brayden Lennox 4th = 4 Little Dynamo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 8 - 10 Shrouded In Mist | ||
Fri Nov 23 2018 22:00 | 1st = 10 Shrouded In Mist 2nd = 6 Palmateer 3rd = 2 Palazzo Vecchio 4th = 5 Lady Cromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 3 Just Like Stride | ||
Fri Nov 23 2018 21:58 | 1st = 3 Just Like Stride 2nd = 8 Millionaire Max 3rd = 4 Lucky Lily 4th = 2 Phoenix Pak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagin Race 2 - 2 The Kraken | ||
Fri Nov 23 2018 21:57 | 1st = 2 The Kraken 2nd = 3 Euphoric Moment 3rd = 1 Cordoring Road 4th = 9 Myanniegoat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 3 Hazy Daisy | ||
Fri Nov 23 2018 21:55 | 1st = 3 Hazy Daisy 2nd = 7 Ookinaki 3rd = 8 Franc Monelli 4th = 1 Junk Yard Daisy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 11 Maxentius | ||
Fri Nov 23 2018 21:50 | 1st = 11 Maxentius 2nd = 3 Im Soxy 3rd = 1 Arthur Lowe 4th = 9 Handsandwheels |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 2 Zipping Potter | ||
Fri Nov 23 2018 21:48 | 1st = 2 Zipping Potter 2nd = 1 Big Bang Tears 3rd = 3 Dyna Carnie 4th = 7 Dyna Alistair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 11 All One Class | ||
Fri Nov 23 2018 21:45 | 1st = 11 All One Class 2nd = 9 Wineries 3rd = 4 Dont Doubt Lara 4th = 2 Abstain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 9 - 4 Dyna Elias | ||
Fri Nov 23 2018 21:42 | 1st = 4 Dyna Elias 2nd = 2 Lace Monster 3rd = 8 All Inn Houston 4th = 5 Yahoo Buckeroo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 7 Dance Craze | ||
Fri Nov 23 2018 21:40 | 1st = 7 Dance Craze 2nd = 5 Fabrication 3rd = 6 Cruisin Around 4th = 3 Kingdom Come |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 1 Relocate | ||
Fri Nov 23 2018 21:38 | 1st = 1 Relocate 2nd = 6 Dyna Aviator 3rd = 3 Bowls And Holes 4th = 4 Flavia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 2 Superior Bont | ||
Fri Nov 23 2018 21:34 | 1st = 2 Superior Bont 2nd = 7 Diego Fernando 3rd = 3 Ace Ventura 4th = 4 Mousey Mccoy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 8 - 2 Moreau Drive | ||
Fri Nov 23 2018 21:33 | 1st = 2 Moreau Drive 2nd = 3 Imapest 3rd = 4 Ideal Billy 4th = 8 So Kool Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 7 - 15 Dandre | ||
Fri Nov 23 2018 21:30 | 1st = 15 Dandre 2nd = 9 Cleos Poet 3rd = 10 Smokin Pierro 4th = 11 Bianajeuney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 3 Barcali | ||
Fri Nov 23 2018 21:28 | 1st = 3 Barcali 2nd = 1 Black Impala 3rd = 5 Hot Tip 4th = 8 Soda Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagin Race 1 - 6 Raging Romeo | ||
Fri Nov 23 2018 21:28 | 1st = 6 Raging Romeo 2nd = 3 Cheeseacracker 3rd = 5 Radiant Amber 4th = 2 Minimum Wage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 8 - 5 Socks Desire | ||
Fri Nov 23 2018 21:25 | 1st = 5 Socks Desire 2nd = 7 Agroroo 3rd = 1 London Tom 4th = 8 Minkas Destiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 3 Rainbow Styling | ||
Fri Nov 23 2018 21:24 | 1st = 3 Rainbow Styling 2nd = 7 Projectile 3rd = 1 Santastic Princess 4th = 2 Wild About Town |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 3 As Happy As Larry | ||
Fri Nov 23 2018 21:20 | 1st = 3 As Happy As Larry 2nd = 8 Our Angel Of Harlem 3rd = 11 Scotlynn Beach 4th = 12 Our Jaccka Mara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 5 Ouzo | ||
Fri Nov 23 2018 21:18 | 1st = 5 Ouzo 2nd = 1 Moonshine Lacey 3rd = 4 Que Fever 4th = 6 Curacao |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 3 Lets Go Champ | ||
Fri Nov 23 2018 21:15 | 1st = 3 Lets Go Champ 2nd = 6 Machu Picchu 3rd = 10 Miss Defiance 4th = 11 Indy Bonbon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 6 - 1 Tintin Naturally | ||
Fri Nov 23 2018 21:15 | 1st = 1 Tintin Naturally 2nd = 2 Cruzy Dude 3rd = 4 Hawkowl 4th = 3 Sals Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 2 Ash Star | ||
Fri Nov 23 2018 21:12 | 1st = 2 Ash Star 2nd = 3 No Excuse 3rd = 8 Johnny Wishbone 4th = 1 Pandoras Proof |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 2 Cruz | ||
Fri Nov 23 2018 21:10 | 1st = 2 Cruz 2nd = 1 Motu Gatecrasher 3rd = 6 Professor Tom 4th = 4 Vinny Chase |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 7 Juniper Pearl | ||
Fri Nov 23 2018 21:08 | 1st = 7 Juniper Pearl 2nd = 8 Blackjack Neo 3rd = 5 Go Seek Heidi 4th = 6 Dyna Chancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 7 - 1 Manticore | ||
Fri Nov 23 2018 21:04 | 1st = 1 Manticore 2nd = 9 Bloomin Rose 3rd = 6 Sister Tee 4th = 5 Lucky Loot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 7 - 8 Cruzen Scott | ||
Fri Nov 23 2018 21:03 | 1st = 8 Cruzen Scott 2nd = 2 Myanga Sportsgirl 3rd = 5 Kellys Ideal 4th = 11 Little Archie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 6 - 2 Reward With Return | ||
Fri Nov 23 2018 21:00 | 1st = 2 Reward With Return 2nd = 5 Moor Wanted 3rd = 8 Norton 4th = 6 Runsati |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 8 Junior Wizard | ||
Fri Nov 23 2018 20:58 | 1st = 8 Junior Wizard 2nd = 5 Watch The Wasp 3rd = 1 Phantom Owl 4th = 6 Sammy Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 7 Henessey Venom | ||
Fri Nov 23 2018 20:55 | 1st = 7 Henessey Venom 2nd = 4 My Bro Regis 3rd = 6 Leica Cali King 4th = 1 Sharp Missile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 3 Smiling Armada | ||
Fri Nov 23 2018 20:54 | 1st = 3 Smiling Armada 2nd = 5 Living Grand 3rd = 1 One Last Roll 4th = 2 Village Cruiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 1 My Redeemer | ||
Fri Nov 23 2018 20:51 | 1st = 1 My Redeemer 2nd = 5 Black Opium 3rd = 2 Shes Gifted 4th = 8 West On Augie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 5 - 2 The Red Moon Rising | ||
Fri Nov 23 2018 20:49 | 1st = 2 The Red Moon Rising 2nd = 1 Pocket Of Terror 3rd = 3 Thanks Jack 4th = 5 Megs Monaro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 7 Master Baylee | ||
Fri Nov 23 2018 20:45 | 1st = 7 Master Baylee 2nd = 9 Per Ardua 3rd = 4 Pay With Cash 4th = 8 Vibrant Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 6 - 7 Sycamore Lou Lou | ||
Fri Nov 23 2018 20:42 | 1st = 7 Sycamore Lou Lou 2nd = 3 Narna Cake 3rd = 4 Dreamtime Vision 4th = 1 Heza Saint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 7 Wardan Express | ||
Fri Nov 23 2018 20:40 | 1st = 7 Wardan Express 2nd = 9 Solid As A Rock 3rd = 1 My Harmony Blue 4th = 5 Abridged |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 5 Double Back | ||
Fri Nov 23 2018 20:38 | 1st = 5 Double Back 2nd = 2 Good Odds Buddy 3rd = 7 Vermouth 4th = 3 Rockstar Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 4 Grey Ghost | ||
Fri Nov 23 2018 20:34 | 1st = 4 Grey Ghost 2nd = 1 Sanjiro 3rd = 7 Sergeant Schultz 4th = 8 Magnus Keroma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 6 - 1 Anodoubt | ||
Fri Nov 23 2018 20:33 | 1st = 1 Anodoubt 2nd = 6 My Highlights 3rd = 5 Bater House 4th = 3 Our Buller Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 5 - 9 Matty | ||
Fri Nov 23 2018 20:30 | 1st = 9 Matty 2nd = 2 Saint Valorem 3rd = 6 Pravro 4th = 7 Nodoubtaboutit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 5 - 8 Controller | ||
Fri Nov 23 2018 20:27 | 1st = 8 Controller 2nd = 1 Dana Corporal 3rd = 5 Extreme Chance 4th = 4 Trons Empire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 8 - 4 Redason | ||
Fri Nov 23 2018 20:27 | 1st = 4 Redason 2nd = 3 All The Way Mae 3rd = 6 Ten Caisses 4th = 2 My Jackofdiamonds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 5 Im Norma Jean | ||
Fri Nov 23 2018 20:23 | 1st = 5 Im Norma Jean 2nd = 4 Always At Night 3rd = 9 Tell The Future 4th = 7 Snakes N Ladders |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrogin Race 7 - 1 Dealing | ||
Fri Nov 23 2018 20:20 | 1st = 1 Dealing 2nd = 9 Glen Albyn 3rd = 7 Cambo 4th = 5 Hes Packing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 4 - 1 Better Be Donna | ||
Fri Nov 23 2018 20:19 | 1st = 1 Better Be Donna 2nd = 7 Taylor Hood 3rd = 3 Mister H 4th = 2 Britney Jane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 1 Feral Franky | ||
Fri Nov 23 2018 20:17 | 1st = 1 Feral Franky 2nd = 3 Rockstar Beav 3rd = 5 Jack High 4th = 2 Winsome Brayden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 6 Angel Dash | ||
Fri Nov 23 2018 20:14 | 1st = 6 Angel Dash 2nd = 7 Joyous Jill 3rd = 3 Mercedes Red 4th = 5 Bombora Comet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 9 Hudsen | ||
Fri Nov 23 2018 20:13 | 1st = 9 Hudsen 2nd = 4 Tidal Surge 3rd = 2 A Fair Ol Dance 4th = 3 Lady Rocknrolla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 4 Only Ever Annie | ||
Fri Nov 23 2018 20:10 | 1st = 4 Only Ever Annie 2nd = 15 Maybe Markle 3rd = 18 Reliable Lass 4th = 5 Call Me Tilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 9 - 3 The Stunning Nun | ||
Fri Nov 23 2018 20:10 | 1st = 3 The Stunning Nun 2nd = 1 Joyous Annabelle 3rd = 6 Macey Maguire 4th = 2 Anamajor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 2 Barooga Brett | ||
Fri Nov 23 2018 20:08 | 1st = 2 Barooga Brett 2nd = 1 Miss Splendamiro 3rd = 3 Orson Allen 4th = 5 Hasten Slowly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 5 - 11 Million Dollar Gem | ||
Fri Nov 23 2018 20:03 | 1st = 11 Million Dollar Gem 2nd = 6 Casino Grin 3rd = 10 Machkori 4th = 5 Fantasy Level |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 4 - 1 Solar Star | ||
Fri Nov 23 2018 20:00 | 1st = 1 Solar Star 2nd = 8 Vivi Valentina 3rd = 7 Steamboat Sally 4th = 6 Quora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 7 Talk The Torque | ||
Fri Nov 23 2018 19:57 | 1st = 7 Talk The Torque 2nd = 6 Bugatti Hawk 3rd = 4 Bolt Lightning 4th = 3 Baba Yaga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 7 - 4 Hashtag Finally | ||
Fri Nov 23 2018 19:56 | 1st = 4 Hashtag Finally 2nd = 3 Nikks Pick 3rd = 2 Betterthanfetta 4th = 7 Safari Sunshine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 7 Milky Jones | ||
Fri Nov 23 2018 19:54 | 1st = 7 Milky Jones 2nd = 5 Mepunga Prue 3rd = 8 Slingshot Maxi 4th = 4 Zipping Kretch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 4 Oozinville | ||
Fri Nov 23 2018 19:53 | 1st = 4 Oozinville 2nd = 6 My Magic Merlin 3rd = 3 Parklane Lass 4th = 2 Veluti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrogin Race 6 - 2 Transgressor | ||
Fri Nov 23 2018 19:50 | 1st = 2 Transgressor 2nd = 3 Secret Assault 4th = 4 Tripeletto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 5 Kathlee | ||
Fri Nov 23 2018 19:49 | 1st = 5 Kathlee 2nd = 4 Missing Allegro 3rd = 1 Agent Anna 4th = 7 Renegade Comet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 3 - 7 Royal Story | ||
Fri Nov 23 2018 19:49 | 1st = 7 Royal Story 2nd = 4 Fortyeighthenson 3rd = 1 Bettor To Be Tricky 4th = 9 Blackbird Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 2 Billys Bake | ||
Fri Nov 23 2018 19:48 | 1st = 2 Billys Bake 2nd = 1 Rockstar Patriot 3rd = 3 Van Ann 4th = 6 Blue Moon Rising |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 5 - 6 Opperman | ||
Fri Nov 23 2018 19:45 | 1st = 6 Opperman 2nd = 8 Dream Passenger 3rd = 5 Right Here 4th = 2 Hearts Honour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 9 Ima Bourbon Girl | ||
Fri Nov 23 2018 19:43 | 1st = 9 Ima Bourbon Girl 2nd = 13 Needabacardi 3rd = 11 Majestic Player 4th = 10 Kyvalley Tinman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 3 - 3 Mr Avila | ||
Fri Nov 23 2018 19:42 | 1st = 3 Mr Avila 2nd = 6 Zipping Luke 3rd = 8 Two Triple Six 4th = 1 Dana Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 6 Cruz De Vega | ||
Fri Nov 23 2018 19:40 | 1st = 6 Cruz De Vega 2nd = 3 Salmanazar 3rd = 8 Star Echo 4th = 7 Whodunnit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 8 - 3 The Persuader | ||
Fri Nov 23 2018 19:40 | 1st = 3 The Persuader 2nd = 2 M T Pockets 3rd = 11 Got A Beauty 4th = 12 Rainbow Wiri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 8 Gharb | ||
Fri Nov 23 2018 19:37 | 1st = 8 Gharb 2nd = 4 Boxcar Bella 3rd = 7 Emgrand Rose 4th = 6 Manny Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 1 Warrion Warrior | ||
Fri Nov 23 2018 19:34 | 1st = 1 Warrion Warrior 2nd = 7 Mustang Tully 3rd = 8 Tiggerlong Boo 4th = 6 Monster Machine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 4 - 6 Ellen Louise | ||
Fri Nov 23 2018 19:33 | 1st = 6 Ellen Louise 2nd = 1 Great Hand 3rd = 7 Jennas Romance 4th = 5 Malicious Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 3 - 4 Lucabelle | ||
Fri Nov 23 2018 19:30 | 1st = 4 Lucabelle 2nd = 9 Asphidian 3rd = 5 Juthoor 4th = 1 Chevaux |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 5 Time To Talk | ||
Fri Nov 23 2018 19:28 | 1st = 5 Time To Talk 2nd = 1 Expense Eve 3rd = 8 Tezzalenko 4th = 6 Chill Out Webby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 6 - 7 Ready To Fire | ||
Fri Nov 23 2018 19:26 | 1st = 7 Ready To Fire 2nd = 5 Mavis Merle 3rd = 2 Little Bit Of Big 4th = 3 Miss Atomic Betty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 2 - 1 Gotta Maggie | ||
Fri Nov 23 2018 19:24 | 1st = 1 Gotta Maggie 2nd = 8 Temps Itch 3rd = 7 Sutton Zoe 4th = 3 Dee Jakit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 2 Springfield Spirit | ||
Fri Nov 23 2018 19:23 | 1st = 2 Springfield Spirit 2nd = 3 Im Free Falling 3rd = 5 Bonnie Jujon 4th = 10 Bob Gage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrogin Race 5 - 5 Fred Dag | ||
Fri Nov 23 2018 19:20 | 1st = 5 Fred Dag 2nd = 4 You Am I 3rd = 2 Rebellionaire 4th = 6 Capo Del Aria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 8 Fantastic Teddy | ||
Fri Nov 23 2018 19:19 | 1st = 8 Fantastic Teddy 2nd = 2 Bigtime Doug 3rd = 1 Cawbourne Stick 4th = 3 Queen Big League |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 2 - 6 Vienna Girl | ||
Fri Nov 23 2018 19:19 | 1st = 6 Vienna Girl 2nd = 2 Smoking Zak 3rd = 7 The Maniac 4th = 1 King Fisher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 8 Adrians Gold | ||
Fri Nov 23 2018 19:17 | 1st = 8 Adrians Gold 2nd = 4 Stratavon Kasey 3rd = 7 Big Daddy Bee 4th = 1 Ricky Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 4 - 3 Lucks A Chance | ||
Fri Nov 23 2018 19:15 | 1st = 3 Lucks A Chance 2nd = 9 Cats Alley 3rd = 1 Toffiato 4th = 4 Mighty Mick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 9 Shared Interest | ||
Fri Nov 23 2018 19:13 | 1st = 9 Shared Interest 2nd = 1 Its Not Dark Yet 3rd = 4 Rosehill Magic 4th = 5 Ventimiglia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 5 Mid Life Crisis | ||
Fri Nov 23 2018 19:12 | 1st = 5 Mid Life Crisis 2nd = 1 Having Words 3rd = 3 Dyna Dom 4th = 8 Yaritza Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 13 Ocean Addict | ||
Fri Nov 23 2018 19:10 | 1st = 13 Ocean Addict 2nd = 7 Savvy Acquisition 3rd = 16 Strawberry Blonde 4th = 2 Dossier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 7 - 6 Westy Boyz | ||
Fri Nov 23 2018 19:10 | 1st = 6 Westy Boyz 2nd = 12 Red Castleton 3rd = 8 Kratos 4th = 3 Prince George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 2 Onions Oreilly | ||
Fri Nov 23 2018 19:08 | 1st = 2 Onions Oreilly 2nd = 8 Regazzoni 3rd = 5 Marcello 4th = 4 Panadero King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 1 - 7 Neds Chance | ||
Fri Nov 23 2018 19:04 | 1st = 7 Neds Chance 2nd = 9 Dana Hammy 3rd = 4 Halle Rockin 4th = 2 Starkase Blast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 3 - 6 Trunkey Digger | ||
Fri Nov 23 2018 19:03 | 1st = 6 Trunkey Digger 2nd = 1 Harrison Paul 3rd = 5 Saucy Dreams 4th = 2 Sniggihdis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 2 - 5 Mahis Angel | ||
Fri Nov 23 2018 19:00 | 1st = 5 Mahis Angel 2nd = 12 Elusive Melody 3rd = 6 Plenty 4th = 7 Scipio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 6 Snags Mckenzie | ||
Fri Nov 23 2018 18:57 | 1st = 6 Snags Mckenzie 2nd = 7 Osiris Child 3rd = 5 Weblec Mack 4th = 2 Warpedo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 5 - 6 Remember Joe | ||
Fri Nov 23 2018 18:55 | 1st = 6 Remember Joe 2nd = 3 Isaac 3rd = 5 Taurisi 4th = 4 Mister Lennox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 8 Skyfella Cam | ||
Fri Nov 23 2018 18:53 | 1st = 8 Skyfella Cam 2nd = 2 Elliott Bromac 3rd = 9 Dollarbill 4th = 7 Mach Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 7 Track Of Time | ||
Fri Nov 23 2018 18:51 | 1st = 7 Track Of Time 2nd = 4 Charging Yaala 3rd = 9 Bold 4th = 5 Weeona Bulldozer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 2 Bigtime Caleb | ||
Fri Nov 23 2018 18:50 | 1st = 2 Bigtime Caleb 2nd = 6 Blazin Carter 3rd = 4 Natures Gent 4th = 1 Gray Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 1 - 7 Shareapassion | ||
Fri Nov 23 2018 18:49 | 1st = 7 Shareapassion 2nd = 4 Art I Special 3rd = 1 Cheap Tint 4th = 6 Packnplenty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 4 Mammas Boy | ||
Fri Nov 23 2018 18:48 | 1st = 4 Mammas Boy 2nd = 3 Headspin 3rd = 8 Destini Comet 4th = 6 Kakei |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrogin Race 4 - 9 Hyperspace | ||
Fri Nov 23 2018 18:45 | 1st = 9 Hyperspace 2nd = 10 Highest Regard 3rd = 3 Bacigallupo 4th = 1 Regent Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 11 Firenglow | ||
Fri Nov 23 2018 18:43 | 1st = 11 Firenglow 2nd = 9 Illawong Maestro 3rd = 6 Big Bang Leonard 4th = 8 Mister Zhivago |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 6 - 6 On The Cards | ||
Fri Nov 23 2018 18:40 | 1st = 6 On The Cards 2nd = 5 Somethingaboutmary 3rd = 7 Step Up 4th = 9 Mach Shard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 3 Lady Cynthia | ||
Fri Nov 23 2018 18:39 | 1st = 3 Lady Cynthia 2nd = 6 Quickfire Girl 3rd = 2 Barbs Sasin 4th = 1 Bago Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 3 - 4 Tea Tree Gully | ||
Fri Nov 23 2018 18:35 | 1st = 4 Tea Tree Gully 2nd = 3 The Hummel 3rd = 5 Shampers 4th = 6 Remember Razor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 2 - 7 Yourockanna | ||
Fri Nov 23 2018 18:34 | 1st = 7 Yourockanna 2nd = 1 Innocent Crocker 3rd = 10 To Alaska 4th = 5 Fairy Rainbow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 1 - 6 Mischa | ||
Fri Nov 23 2018 18:30 | 1st = 6 Mischa 2nd = 5 Riverina Dancer 3rd = 1 More Bricks 4th = 2 Kurocaine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 4 - 7 Jaccka Len | ||
Fri Nov 23 2018 18:29 | 1st = 7 Jaccka Len 2nd = 3 Buster William 3rd = 10 Fortino 4th = 5 Grinable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 2 Ants In Pants | ||
Fri Nov 23 2018 18:27 | 1st = 2 Ants In Pants 2nd = 4 Eden Lass 3rd = 3 Aston Veloci 4th = 6 Dream Boulevard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 6 Zulu Beat | ||
Fri Nov 23 2018 18:24 | 1st = 6 Zulu Beat 2nd = 3 Gold Grace 3rd = 1 Illawong Cowgirl 4th = 4 Luckman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 8 Fantastic Amy | ||
Fri Nov 23 2018 18:21 | 1st = 8 Fantastic Amy 2nd = 3 Als Apprentice 3rd = 1 Mila Mila 4th = 5 Bigtime Roll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 1 Faith In Thee | ||
Fri Nov 23 2018 18:20 | 1st = 1 Faith In Thee 2nd = 4 Sketchy One 3rd = 2 Foxy Tralee 4th = 3 Hold Your Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 8 - 4 Golden Light | ||
Fri Nov 23 2018 18:15 | 1st = 4 Golden Light 2nd = 1 Hes Blessed 3rd = 6 Kanui 4th = 9 Sharp Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 2 Dragonstone | ||
Fri Nov 23 2018 18:12 | 1st = 2 Dragonstone 2nd = 8 Dewana Sprite 3rd = 1 Why Not Cory 4th = 6 Property Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 5 - 6 Blazen River | ||
Fri Nov 23 2018 18:12 | 1st = 6 Blazen River 2nd = 5 Best Western 3rd = 10 Ideal Star 4th = 11 Supreme Dominator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 4 Mottza | ||
Fri Nov 23 2018 18:09 | 1st = 4 Mottza 2nd = 6 Dam Slippery 3rd = 3 Common Ground 4th = 8 Velocity Agnetha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrogin Race 3 - 2 Bergio | ||
Fri Nov 23 2018 18:07 | 1st = 2 Bergio 2nd = 7 Ashalily 3rd = 3 Bon Signore 4th = 1 Toppa Dawozza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 8 - 4 So Magic | ||
Fri Nov 23 2018 18:05 | 1st = 4 So Magic 2nd = 9 Unknown Universe 3rd = 7 Appetizing 4th = 3 Lilith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 3 - 5 Rocknroll Dancer | ||
Fri Nov 23 2018 18:02 | 1st = 5 Rocknroll Dancer 2nd = 12 Big Bang Raj 3rd = 10 Im Full Tilt 4th = 4 Devil Of Tyne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 7 - 3 Crystal Glass | ||
Fri Nov 23 2018 18:00 | 1st = 3 Crystal Glass 2nd = 6 Tiza 3rd = 11 Zero Patience 4th = 4 Majestic Ridge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 9 - 2 Allaboutdreams | ||
Fri Nov 23 2018 17:57 | 1st = 2 Allaboutdreams 2nd = 1 Shuzi 3rd = 4 Tuapeka Light 4th = 10 Bella Sara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 1 - 10 Tommy Under Fire | ||
Fri Nov 23 2018 17:57 | 1st = 10 Tommy Under Fire 2nd = 8 A Good Ideal 3rd = 4 Revonah Dolly 4th = 5 Tophat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 6 Fernando Marks | ||
Fri Nov 23 2018 17:57 | 1st = 6 Fernando Marks 2nd = 1 Smokem Joe 3rd = 3 Ezy Mover 4th = 4 Ragadeen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 7 Aston Milla | ||
Fri Nov 23 2018 17:54 | 1st = 7 Aston Milla 2nd = 2 Rod Vader 3rd = 4 Aston Jewel 4th = 8 Shazza Weetbix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 2 - 2 Thats Justified | ||
Fri Nov 23 2018 17:53 | 1st = 2 Thats Justified 2nd = 1 Le Commandant 3rd = 5 Wingards Mark 4th = 6 Next Generation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 8 - 1 Sugar Dance | ||
Fri Nov 23 2018 17:50 | 1st = 1 Sugar Dance 2nd = 2 Kathaire 3rd = 3 Staggering 4th = 4 Posh Arli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 6 Diddilee | ||
Fri Nov 23 2018 17:49 | 1st = 6 Diddilee 2nd = 2 All About Space 3rd = 5 Tysons Quest 4th = 1 Dont Knocka Gee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 1 Red Vee | ||
Fri Nov 23 2018 17:46 | 1st = 1 Red Vee 2nd = 6 Data Base 3rd = 5 Black Paws 4th = 4 Arabian Go Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 2 Scary Mary | ||
Fri Nov 23 2018 17:42 | 1st = 2 Scary Mary 2nd = 8 Barbs Bloss 3rd = 4 Shez Got Soul 4th = 6 Fab Mulwee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 4 - 4 Recco Lover | ||
Fri Nov 23 2018 17:40 | 1st = 4 Recco Lover 2nd = 5 Parker 3rd = 8 Revolver 4th = 10 The Lone Ranger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 7 - 9 Samba Rio | ||
Fri Nov 23 2018 17:37 | 1st = 9 Samba Rio 2nd = 4 Cousin Muscles 3rd = 11 Flamin Sid 4th = 5 Deacon Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 2 - 10 War Chest | ||
Fri Nov 23 2018 17:35 | 1st = 10 War Chest 2nd = 6 Sea Double Ugrant 3rd = 2 Pockets Of Courage 4th = 13 Le Premiere |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 7 Flynn | ||
Fri Nov 23 2018 17:34 | 1st = 7 Flynn 2nd = 2 Magic Lantern 3rd = 3 Crackerjack Des 4th = 6 Mahjong Heat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 7 - 5 Gayatri | ||
Fri Nov 23 2018 17:30 | 1st = 5 Gayatri 2nd = 6 Magic Search 3rd = 9 Showminder 4th = 1 Charlie Chap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 8 - 4 Mr Kiwi | ||
Fri Nov 23 2018 17:29 | 1st = 4 Mr Kiwi 2nd = 6 Delight My Soul 3rd = 8 Franco Santino 4th = 9 Sagwitch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 3 Miss Amelia | ||
Fri Nov 23 2018 17:27 | 1st = 3 Miss Amelia 2nd = 5 Alpha Lucky 3rd = 1 Short Session 4th = 8 Belvedere Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrogin Race 2 - 7 Sounds Of Then | ||
Fri Nov 23 2018 17:25 | 1st = 7 Sounds Of Then 2nd = 1 Zero Demerits 3rd = 6 Prairdy 4th = 3 Crack A Lightning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 1 Zipper Shoes | ||
Fri Nov 23 2018 17:24 | 1st = 1 Zipper Shoes 2nd = 3 Eye Rock 3rd = 8 Beemos Opal 4th = 4 Zipping Hector |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 9 - 10 Firefly | ||
Fri Nov 23 2018 17:21 | 1st = 10 Firefly 2nd = 7 Alvins Dream 3rd = 4 Roc Ya Sox 4th = 13 Remarx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 6 - 2 Bwuva | ||
Fri Nov 23 2018 17:20 | 1st = 2 Bwuva 2nd = 14 Montre 3rd = 3 Little Heath 4th = 6 Cosmic Charm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 6 Italian Plastic | ||
Fri Nov 23 2018 17:17 | 1st = 6 Italian Plastic 2nd = 4 Poor Old Frank 3rd = 1 Weetbix Mini 4th = 3 Lektra Stomp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 7 Hard Merch | ||
Fri Nov 23 2018 17:14 | 1st = 7 Hard Merch 2nd = 4 Opawa Lyon 3rd = 6 Lunch Special 4th = 5 Thunderation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 7 - 1 Sostenido | ||
Fri Nov 23 2018 17:13 | 1st = 1 Sostenido 2nd = 8 Trust Me Bill 3rd = 3 Bossy Rose 4th = 6 Percussion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 1 - 4 Duvet | ||
Fri Nov 23 2018 17:10 | 1st = 4 Duvet 2nd = 8 Princess Leah 3rd = 6 Urban Bourbon 4th = 1 Windsor Cup |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 1 Key Factor | ||
Fri Nov 23 2018 17:10 | 1st = 1 Key Factor 2nd = 8 White Ox 3rd = 7 Farmor On Fire 4th = 2 Lid Pinger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 9 - 11 Immaculate Secret | ||
Fri Nov 23 2018 17:05 | 1st = 11 Immaculate Secret 2nd = 12 Mumbles 3rd = 16 Suplex City 4th = 13 Aurora Rising |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 3 - 9 Majestic Ali | ||
Fri Nov 23 2018 17:05 | 1st = 9 Majestic Ali 2nd = 10 Mr Good And Evil 3rd = 7 Charlemagne 4th = 8 Makarewa Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 6 - 6 Tuscan Falls | ||
Fri Nov 23 2018 17:02 | 1st = 6 Tuscan Falls 2nd = 7 Imanui 3rd = 8 Septimo 4th = 1 Sporting Page |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 1 - 6 Miss Superbia | ||
Fri Nov 23 2018 17:00 | 1st = 6 Miss Superbia 2nd = 10 Flashy Ruler 3rd = 5 Keep Playing 4th = 2 Diamond Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 3 Peeks Gold | ||
Fri Nov 23 2018 16:59 | 1st = 3 Peeks Gold 2nd = 8 Cheeky Chapter 3rd = 1 Barbs Pixie 4th = 7 Bumpo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 6 - 5 Captains Legend | ||
Fri Nov 23 2018 16:55 | 1st = 5 Captains Legend 2nd = 6 Front View 3rd = 10 Time To Rethink 4th = 2 Story Of Tong Sai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 7 - 4 Santannas Rocket | ||
Fri Nov 23 2018 16:55 | 1st = 4 Santannas Rocket 2nd = 1 Jody Direen 3rd = 9 Stay Aboard 4th = 8 Repartee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 1 Air Commander | ||
Fri Nov 23 2018 16:52 | 1st = 1 Air Commander 2nd = 8 Mister Maker 3rd = 6 Meehan Dan 4th = 7 Full Of Weetbix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrogin Race 1 - 3 Euphonious | ||
Fri Nov 23 2018 16:50 | 1st = 3 Euphonious 2nd = 6 Chosen Art 3rd = 4 Heavenly Dust 4th = 1 Son Of The Sun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 5 Magic Code | ||
Fri Nov 23 2018 16:49 | 1st = 5 Magic Code 2nd = 4 Call Me Ugo 3rd = 6 Regal Trav 4th = 3 Pantera Negra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 8 - 11 Here We Go | ||
Fri Nov 23 2018 16:46 | 1st = 11 Here We Go 2nd = 20 Luminous 3rd = 13 Spring Blossom 4th = 7 Dezella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 5 - 6 Centenary Shot | ||
Fri Nov 23 2018 16:45 | 1st = 6 Centenary Shot 2nd = 3 Bronski 3rd = 4 Queens Palace 4th = 1 Athos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 3 Senor Zipper | ||
Fri Nov 23 2018 16:42 | 1st = 3 Senor Zipper 2nd = 4 Kiarni Jenny 3rd = 6 Freeway Reagan 4th = 7 Devour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 3 Dyna Vernon | ||
Fri Nov 23 2018 16:40 | 1st = 3 Dyna Vernon 2nd = 8 Its A Threat 3rd = 1 Thrilling Eddie 4th = 5 Allen Mack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 6 - 4 Knight Star | ||
Fri Nov 23 2018 16:38 | 1st = 4 Knight Star 2nd = 1 Magic Over The Bay 3rd = 2 Resort 4th = 8 Douro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 1 Blue Shadows | ||
Fri Nov 23 2018 16:35 | 1st = 1 Blue Shadows 2nd = 5 El Grand Knocka 3rd = 3 Living Daylights 4th = 6 Detroit Wally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 2 - 1 Our Sequel | ||
Fri Nov 23 2018 16:30 | 1st = 1 Our Sequel 2nd = 5 Vespa 3rd = 3 The Notorious One 4th = 9 The Batmobile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 8 - 6 Delightful Cat | ||
Fri Nov 23 2018 16:30 | 1st = 6 Delightful Cat 2nd = 1 Captain Crackerjak 3rd = 12 Gin Atomic 4th = 14 Little Bess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 5 - 6 Lieutenant Dan | ||
Fri Nov 23 2018 16:27 | 1st = 6 Lieutenant Dan 2nd = 10 Dalon 3rd = 11 Good As Done 4th = 8 Rose Clip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 4 Warrumbungle Gem | ||
Fri Nov 23 2018 16:24 | 1st = 4 Warrumbungle Gem 2nd = 5 Regal Report 3rd = 1 Point Seven 4th = 2 Smashniak Double |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 5 - 12 Polhampton | ||
Fri Nov 23 2018 16:20 | 1st = 12 Polhampton 2nd = 11 Musume 3rd = 4 Niccirose 4th = 13 Celosia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 6 - 3 The Night Hawk | ||
Fri Nov 23 2018 16:20 | 1st = 3 The Night Hawk 2nd = 2 The Red Robber 3rd = 9 Annie Fitz 4th = 6 Franco June |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 1 Monica Sapphire | ||
Fri Nov 23 2018 16:17 | 1st = 1 Monica Sapphire 2nd = 7 Oroton Girl 3rd = 2 Drift A Bit 4th = 8 Essee Mackie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 1 Merc | ||
Fri Nov 23 2018 16:14 | 1st = 1 Merc 2nd = 6 Cherokee Shimmer 4th = 4 Zipping Amber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 7 - 10 Austria | ||
Fri Nov 23 2018 16:11 | 1st = 10 Austria 2nd = 1 Nirvana 3rd = 4 Unnameable 4th = 9 Operator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 4 - 6 Pellina | ||
Fri Nov 23 2018 16:10 | 1st = 6 Pellina 2nd = 4 Madja 3rd = 5 Ogunde 4th = 1 Jimassi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 2 Captains Knock | ||
Fri Nov 23 2018 16:07 | 1st = 2 Captains Knock 2nd = 3 Memphis 3rd = 4 Moose Man 4th = 5 Another Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 6 Sir Duggie | ||
Fri Nov 23 2018 16:05 | 1st = 6 Sir Duggie 2nd = 5 Cawbourne Mezza 3rd = 2 Rapper Tilly 4th = 9 Hip Hop Rapper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 5 - 4 Loves A Hassle | ||
Fri Nov 23 2018 16:03 | 1st = 4 Loves A Hassle 2nd = 6 Ready Set Sing 3rd = 1 Annecy 4th = 3 Blazing Beau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 1 Magic Marina | ||
Fri Nov 23 2018 16:00 | 1st = 1 Magic Marina 2nd = 2 Djay Simple 3rd = 8 Classy Platter 4th = 4 Kiarni Digger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 1 - 2 Stow | ||
Fri Nov 23 2018 15:56 | 1st = 2 Stow 2nd = 6 Im Just Awesome 3rd = 8 Caroline Wozniacki 4th = 1 Mackerelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 7 - 2 Single Handed | ||
Fri Nov 23 2018 15:55 | 1st = 2 Single Handed 2nd = 1 Celestial Story 3rd = 8 Annalysium 4th = 10 So Belafonte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 4 - 3 Eucharist | ||
Fri Nov 23 2018 15:52 | 1st = 3 Eucharist 2nd = 9 Daesy Danoro 3rd = 11 Texas Gal 4th = 5 Michelin Five Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 5 Outta My Depth | ||
Fri Nov 23 2018 15:49 | 1st = 5 Outta My Depth 2nd = 8 Magic Jet 3rd = 3 Spirit Bar 4th = 2 Southwood Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 5 - 10 Majestic Man | ||
Fri Nov 23 2018 15:46 | 1st = 10 Majestic Man 2nd = 12 War Admiral 3rd = 8 Spotlight The Valley 4th = 11 Zoned Scarlett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 4 - 1 Time Of Glory | ||
Fri Nov 23 2018 15:45 | 1st = 1 Time Of Glory 2nd = 7 Checksum 3rd = 5 Valarian 4th = 8 Deliya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 6 Miss Grasscutter | ||
Fri Nov 23 2018 15:42 | 1st = 6 Miss Grasscutter 2nd = 7 Penumbra 3rd = 8 Haras Surf 4th = 1 Red Belly Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 6 - 6 Espresso Martini | ||
Fri Nov 23 2018 15:39 | 1st = 6 Espresso Martini 2nd = 5 Exemplar 3rd = 4 Makabar 4th = 3 Monkey Shoulder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 2 Come On George | ||
Fri Nov 23 2018 15:39 | 1st = 2 Come On George 2nd = 4 Barney Brann 3rd = 7 Liberty Lee 4th = 8 Awesome Signs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 3 - 1 This Kid Rocks | ||
Fri Nov 23 2018 15:35 | 1st = 1 This Kid Rocks 2nd = 3 Rhythmatic 3rd = 5 Action In Rio 4th = 6 Normandy Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 1 Moresby | ||
Fri Nov 23 2018 15:32 | 1st = 1 Moresby 2nd = 5 Militant Magic 3rd = 6 Aston Atley 4th = 8 Dana Kadi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 4 Rowdy Ruby | ||
Fri Nov 23 2018 15:31 | 1st = 4 Rowdy Ruby 2nd = 1 Bigtime Leads 3rd = 2 Cawbourne Ridge 4th = 5 Opawa Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 4 - 3 Indicators On | ||
Fri Nov 23 2018 15:28 | 1st = 3 Indicators On 2nd = 1 Destinys Reward 3rd = 8 Sapience 4th = 2 Atum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 10 - 2 Bokarm Rosie | ||
Fri Nov 23 2018 15:25 | 1st = 2 Bokarm Rosie 2nd = 4 Red Coat 3rd = 8 Good To Know 4th = 5 Kingsbrae Millie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 6 - 4 Lonruse | ||
Fri Nov 23 2018 15:20 | 1st = 4 Lonruse 2nd = 9 Careering Away 3rd = 18 Catch Us 4th = 12 Rosso Antico |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 3 - 7 Prequel | ||
Fri Nov 23 2018 15:17 | 1st = 7 Prequel 2nd = 3 Arno Bay 3rd = 1 Mustarrid 4th = 4 Zelenus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 4 - 1 Rnr Windermere | ||
Fri Nov 23 2018 15:15 | 1st = 1 Rnr Windermere 2nd = 9 Bold Ruler 3rd = 5 Von Richthofen 4th = 3 El Capitan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 2 Aston Joyner | ||
Fri Nov 23 2018 15:14 | 1st = 2 Aston Joyner 2nd = 3 Sandave Rayne 3rd = 4 Baby Max Fozz 4th = 6 Serendipity Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 3 - 3 Hostwin Saturn | ||
Fri Nov 23 2018 15:10 | 1st = 3 Hostwin Saturn 2nd = 2 A Million Dreams 3rd = 1 Montana Thunder 4th = 8 Lady Kirkham |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 9 - 6 Terra Torra | ||
Fri Nov 23 2018 15:07 | 1st = 6 Terra Torra 2nd = 8 Kooringa Molly 3rd = 3 Warrior Rose 4th = 7 Miss Arnaka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 5 - 7 Pownce | ||
Fri Nov 23 2018 15:04 | 1st = 7 Pownce 2nd = 5 Desano 3rd = 3 Whenharrymetsaddle 4th = 4 Field Of Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 3 Ruthless Lawler | ||
Fri Nov 23 2018 15:03 | 1st = 3 Ruthless Lawler 2nd = 7 Captain Risky 3rd = 4 Double Indemnity 4th = 5 Hayride Rohan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 2 - 7 Rohlon Drunk | ||
Fri Nov 23 2018 15:00 | 1st = 7 Rohlon Drunk 2nd = 11 Scopen Success 3rd = 1 Ahiga 4th = 4 Elmo Rulz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 5 Bigtime Hunter | ||
Fri Nov 23 2018 14:59 | 1st = 5 Bigtime Hunter 2nd = 6 Nippa A Spot 3rd = 4 Polly the Dolly 4th = 8 Cawbourne Cruz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 1 Kamchatka Lenny | ||
Fri Nov 23 2018 14:54 | 1st = 1 Kamchatka Lenny 2nd = 6 Dusty Lace 3rd = 7 Spritely Milne 4th = 4 Scissor King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 3 - 3 Watch The Cat | ||
Fri Nov 23 2018 14:53 | 1st = 3 Watch The Cat 2nd = 1 The Seven Falls 3rd = 11 Pujols 4th = 6 Cat Walk Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 8 - 8 Peta Gledhill | ||
Fri Nov 23 2018 14:50 | 1st = 8 Peta Gledhill 2nd = 6 Kingsbrae Boof 3rd = 4 Elusive Ballard 4th = 3 Ebonnie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 1 Golden Spell | ||
Fri Nov 23 2018 14:48 | 1st = 1 Golden Spell 2nd = 2 Zipping Francis 3rd = 4 Midgey 4th = 8 Spring Bruiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 5 - 8 Swanky Cat | ||
Fri Nov 23 2018 14:45 | 1st = 8 Swanky Cat 2nd = 14 Cru Superieur 3rd = 4 Nashville Sound 4th = 5 Poster Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 3 - 5 Honor And Glory | ||
Fri Nov 23 2018 14:43 | 1st = 5 Honor And Glory 2nd = 3 Bottle Rock 3rd = 2 Excellent 4th = 7 Flaming Jim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 2 - 5 Deputy Dan | ||
Fri Nov 23 2018 14:42 | 1st = 5 Deputy Dan 2nd = 1 Best Hoffa 3rd = 4 Pure Hawk 4th = 3 Bold Kingston |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 2 - 2 Bare Naked Lady | ||
Fri Nov 23 2018 14:35 | 1st = 2 Bare Naked Lady 2nd = 5 Black Magnum 3rd = 8 Snip N Stare 4th = 1 Lancaster Bomber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 8 Lucky James | ||
Fri Nov 23 2018 14:34 | 1st = 8 Lucky James 2nd = 6 Opawa Plum 3rd = 7 Tuff Jewel 4th = 2 Opawa Denise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 7 - 3 Kingsbrae Missy | ||
Fri Nov 23 2018 14:32 | 1st = 3 Kingsbrae Missy 2nd = 7 Tranquil Invader 3rd = 1 Apache Villa 4th = 5 Kingsbrae Avenue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 4 - 1 Darci Palmer | ||
Fri Nov 23 2018 14:29 | 1st = 1 Darci Palmer 2nd = 2 Stumpy 3rd = 12 Together 4th = 20 Lady Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 2 Click Here | ||
Fri Nov 23 2018 14:29 | 1st = 2 Click Here 2nd = 3 Ready To Mingle 3rd = 8 Ivy Murial 4th = 6 Petra Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 1 - 8 Crown Harmonium | ||
Fri Nov 23 2018 14:25 | 1st = 8 Crown Harmonium 2nd = 4 Looking Around 3rd = 2 Boogie Woogie 4th = 7 When In Vegas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 2 - 2 Narrow Neck Nelson | ||
Fri Nov 23 2018 14:18 | 1st = 2 Narrow Neck Nelson 2nd = 10 Cortesta 3rd = 12 Queens 4th = 13 Vivre La Vie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 5 Bigtime Bronx | ||
Fri Nov 23 2018 14:17 | 1st = 5 Bigtime Bronx 2nd = 6 Kings Call 3rd = 2 Homebush Belle 4th = 7 Jericho Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 6 - 3 Tranquil Billy | ||
Fri Nov 23 2018 14:15 | 1st = 3 Tranquil Billy 2nd = 1 Missy Chrisie 3rd = 4 Turner Burner 4th = 2 Dulcafay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 7 Steel | ||
Fri Nov 23 2018 14:14 | 1st = 7 Steel 2nd = 2 Filthy Phantom 3rd = 8 Boo Hoo 4th = 3 Hes A Dude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 4 - 9 Talkemaround | ||
Fri Nov 23 2018 14:10 | 1st = 9 Talkemaround 2nd = 10 First Water 3rd = 2 Chortomic 4th = 12 Fatuma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 2 - 11 Tairlaw Toll | ||
Fri Nov 23 2018 14:08 | 1st = 11 Tairlaw Toll 2nd = 5 Razcal Alley 3rd = 10 Ay Boy 4th = 4 Tad Lincoln |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 1 - 3 Flash Aah | ||
Fri Nov 23 2018 14:07 | 1st = 3 Flash Aah 2nd = 5 De Lady Deluxe 3rd = 1 Exceeding Assassin 4th = 6 Arte Et Marte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 1 - 3 Hes Imposing | ||
Fri Nov 23 2018 14:00 | 1st = 3 Hes Imposing 2nd = 6 Rock Zone 3rd = 5 Nivelle 4th = 2 Happy Hustler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 5 - 7 Top Villa | ||
Fri Nov 23 2018 13:57 | 1st = 7 Top Villa 2nd = 4 Real Wicked 3rd = 8 Slick Dresser 4th = 1 Cut Loose Luc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 3 - 3 Rose Bowl | ||
Fri Nov 23 2018 13:54 | 1st = 3 Rose Bowl 2nd = 1 High Distinction 3rd = 5 Expedition 4th = 2 Confessional |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 1 Innamincka | ||
Fri Nov 23 2018 13:51 | 1st = 1 Innamincka 2nd = 2 Agent Kade 3rd = 8 Big Col Prosser 4th = 7 So Si Bonne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 1 - 4 Meditate | ||
Fri Nov 23 2018 13:43 | 1st = 4 Meditate 2nd = 7 Rose Of War 3rd = 9 The Sprooker 4th = 2 Manly Cove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 4 - 4 Him The Master | ||
Fri Nov 23 2018 13:40 | 1st = 4 Him The Master 2nd = 1 Spring Forte 3rd = 7 Sudoku Daisy 4th = 2 Five Of Spades |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 1 - 6 Somethings Burning | ||
Fri Nov 23 2018 13:38 | 1st = 6 Somethings Burning 2nd = 1 Count Eyre 3rd = 5 Kiwi Heir 4th = 8 Helluva Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 3 - 3 Universal Thief | ||
Fri Nov 23 2018 13:35 | 1st = 3 Universal Thief 2nd = 6 Millionmoss 3rd = 12 Teebo 4th = 5 Malevolent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 3 Idol Georgie | ||
Fri Nov 23 2018 13:28 | 1st = 3 Idol Georgie 2nd = 4 Half Silver Fern 3rd = 2 Goldstar Galaxie 4th = 1 Ohoka Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 5 Justice Elite | ||
Fri Nov 23 2018 13:22 | 1st = 5 Justice Elite 2nd = 3 Diamond Model 3rd = 8 Hubbity Bubbity 4th = 7 Queen Chaos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 2 - 2 Collinstreet | ||
Fri Nov 23 2018 13:19 | 1st = 2 Collinstreet 2nd = 9 Viva Lilli 3rd = 16 Hi Im Nikkita 4th = 5 Mr Likeable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 3 - 5 Push Me Pedro | ||
Fri Nov 23 2018 13:16 | 1st = 5 Push Me Pedro 2nd = 6 Kingsbrae Peter 3rd = 2 Vodka Dreams 4th = 4 My Names Chloe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 1 Feral Kaiaka | ||
Fri Nov 23 2018 13:12 | 1st = 1 Feral Kaiaka 2nd = 4 Cee Ash 3rd = 2 Reign Of Fire 4th = 6 Chunk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 5 Kiowa Big Bow | ||
Fri Nov 23 2018 13:04 | 1st = 5 Kiowa Big Bow 2nd = 7 Mersey Ferry 3rd = 6 Stitch em Quick 4th = 4 Zipping Waldo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 2 - 5 Crimson Tears | ||
Fri Nov 23 2018 13:00 | 1st = 5 Crimson Tears 2nd = 7 Mirusia 3rd = 8 Miss Street 4th = 1 Another Kerrie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 2 - 4 Bokarm Bear | ||
Fri Nov 23 2018 12:57 | 1st = 4 Bokarm Bear 2nd = 8 Lilly Milo 3rd = 5 Comanche County 4th = 1 Bralyn Ice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 8 Classy Witch | ||
Fri Nov 23 2018 12:54 | 1st = 8 Classy Witch 2nd = 6 Kiacatoo Fever 3rd = 2 Go Belle 4th = 7 Know Flare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 7 Billys Missile | ||
Fri Nov 23 2018 12:50 | 1st = 7 Billys Missile 2nd = 8 Billy Swagger 3rd = 6 Guevara 4th = 4 Aeroplane Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 6 Taabi | ||
Fri Nov 23 2018 12:46 | 1st = 6 Taabi 2nd = 8 Billy The Jett 3rd = 5 My Little Kiowa 4th = 2 Betty Turpin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 1 - 1 Waisake | ||
Fri Nov 23 2018 12:41 | 1st = 1 Waisake 2nd = 12 Fantasy Flight 3rd = 16 Capellani 4th = 7 Black Anasta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 1 - 8 Drinking Rockets | ||
Fri Nov 23 2018 12:38 | 1st = 8 Drinking Rockets 2nd = 1 Itemiser 3rd = 2 Boston Angel 4th = 5 Blat Blat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 2 Cold Affair | ||
Fri Nov 23 2018 12:34 | 1st = 2 Cold Affair 2nd = 8 Culvie Jay Dee 3rd = 7 Dusky Brew 4th = 1 Fiery Fagan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 1 - 8 Valse | ||
Fri Nov 23 2018 12:30 | 1st = 8 Valse 2nd = 3 Miss Carboni 3rd = 6 Shes Our Reward 4th = 2 Dalmatia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 2 Dirty Max | ||
Fri Nov 23 2018 12:27 | 1st = 2 Dirty Max 2nd = 8 Bring The Spring 3rd = 5 Spot On Mick 4th = 1 Gnal Gnal Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 5 Hard Like Rock | ||
Fri Nov 23 2018 12:22 | 1st = 5 Hard Like Rock 2nd = 1 Blessed Justice 3rd = 7 Slave To Love 4th = 6 Boof Buzz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 4 Double Speed | ||
Fri Nov 23 2018 12:17 | 1st = 4 Double Speed 2nd = 7 Know Pudding 3rd = 2 Homebush Miles 4th = 8 Sefton Stan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 3 Amanda Lee | ||
Fri Nov 23 2018 12:12 | 1st = 3 Amanda Lee 2nd = 5 Deltas Tiara 3rd = 6 Eretria 4th = 2 Reality Sail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 4 Allinga Aggie | ||
Fri Nov 23 2018 12:02 | 1st = 4 Allinga Aggie 2nd = 8 Hot Koukla 3rd = 5 Son Of Coolabah 4th = 2 Jecinta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 3 Forehand Raid | ||
Fri Nov 23 2018 11:57 | 1st = 3 Forehand Raid 2nd = 6 Homebush Scorpio 3rd = 8 Taieri Terra 4th = 4 Ring Clown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 6 Spring Nugget | ||
Fri Nov 23 2018 11:50 | 1st = 6 Spring Nugget 2nd = 2 Shooters Ajax 3rd = 1 Tears In Eyes 4th = 4 Dirty Stella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 1 Sparkling Terra | ||
Fri Nov 23 2018 11:40 | 1st = 1 Sparkling Terra 2nd = 2 Call Me Joe 3rd = 4 Goldstar Bryton 4th = 3 Cathy Maree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 6 Western Bomber | ||
Fri Nov 23 2018 11:29 | 1st = 6 Western Bomber 2nd = 5 Panther Lane 3rd = 8 Still Quick 4th = 3 Snakes Alive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 2 Always Dizzy | ||
Fri Nov 23 2018 11:22 | 1st = 2 Always Dizzy 2nd = 7 Clausen Jewel 3rd = 3 Tonkawa 4th = 6 Raptor Attack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 2 Gem | ||
Fri Nov 23 2018 11:05 | 1st = 2 Gem 2nd = 4 Haze Adams 3rd = 9 Know Charisma 4th = 7 Opawa Lyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 4 Mohican Run | ||
Fri Nov 23 2018 10:47 | 1st = 4 Mohican Run 2nd = 3 Every Minute 3rd = 8 Cry Lonely 4th = 6 Rainy River |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 2 Our Simba | ||
Fri Nov 23 2018 10:30 | 1st = 2 Our Simba 2nd = 7 Opawa Jane 3rd = 5 Zara Fab 4th = 1 Know Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 7 Shaw Winner | ||
Fri Nov 23 2018 10:12 | 1st = 7 Shaw Winner 2nd = 4 Blue Sky 3rd = 5 Memphis Jewel 4th = 2 Mlady Sadie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 2 Fernando Stealth | ||
Fri Nov 23 2018 1:32 | 1st = 2 Fernando Stealth 2nd = 8 West On Reggie 3rd = 6 Irinka Moonyeen 4th = 1 Svetlana Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 8 Hello Im Donny | ||
Fri Nov 23 2018 1:12 | 1st = 8 Hello Im Donny 2nd = 7 Hart View Dicky 3rd = 4 Yunderup Queen 4th = 3 Westworth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 7 Go Pro | ||
Fri Nov 23 2018 0:51 | 1st = 7 Go Pro 2nd = 8 Fantastic Joey 3rd = 3 Sweet As Fate 4th = 1 Devine Tilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 4 Nipper Hook | ||
Fri Nov 23 2018 0:34 | 1st = 4 Nipper Hook 2nd = 7 Reco Tonic 3rd = 8 Vee Bee Mate 4th = 6 Rookie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 2 Space Ghost | ||
Fri Nov 23 2018 0:10 | 1st = 2 Space Ghost 2nd = 6 Villafly 3rd = 4 Roofin Roy 4th = 5 Better Buy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 2 Dainty Brae | ||
Tue Oct 23 2018 23:49 | 1st = 2 Dainty Brae 2nd = 7 Westdale Prince 3rd = 1 Combination 4th = 6 King Tony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 5 Midnight Gas | ||
Tue Oct 23 2018 23:25 | 1st = 5 Midnight Gas 2nd = 4 Reco Tonic 3rd = 3 Go Gettem Lucky 4th = 8 Promethium |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 5 Hello Im Biggie | ||
Tue Oct 23 2018 23:10 | 1st = 5 Hello Im Biggie 2nd = 2 Goodbye 3rd = 6 Tahleia Brae 4th = 7 Ripa Rama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 10 - 3 Belles Hawke | ||
Tue Oct 23 2018 23:00 | 1st = 3 Belles Hawke 2nd = 1 Fool Proof 3rd = 4 Good People 4th = 6 Chips Ahoy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 8 Fluttershy | ||
Tue Oct 23 2018 22:53 | 1st = 8 Fluttershy 2nd = 6 Angelo Keeping 3rd = 5 Sweet As Fate 4th = 1 Oldmate Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 9 - 6 Joffas Mate | ||
Tue Oct 23 2018 22:40 | 1st = 6 Joffas Mate 2nd = 7 Norse Viking 3rd = 3 Dockin Dave 4th = 2 Chandon Elixir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 3 Data Star | ||
Tue Oct 23 2018 22:37 | 1st = 3 Data Star 2nd = 5 Flywheel Strike 3rd = 1 Lights Of Tanjil 4th = 2 Dyna Arrow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 3 Zipping Milly | ||
Tue Oct 23 2018 22:31 | 1st = 3 Zipping Milly 2nd = 6 Sketchy Matt 3rd = 2 Starlight Joli 4th = 5 Jimbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 6 Tahiti Pearl | ||
Tue Oct 23 2018 22:28 | 1st = 6 Tahiti Pearl 2nd = 2 Task Force 3rd = 8 Blue Mcqueen 4th = 1 Gee Rafe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 8 - 2 Nattys On Fire | ||
Tue Oct 23 2018 22:25 | 1st = 2 Nattys On Fire 2nd = 1 Innocent Man 3rd = 6 Slow Dancer 4th = 4 Intensify |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 7 Winlock Casper | ||
Tue Oct 23 2018 22:22 | 1st = 7 Winlock Casper 2nd = 1 El Diamonte 3rd = 4 Duke Of Burnley 4th = 3 Kimani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 6 Our Max Phactor | ||
Tue Oct 23 2018 22:17 | 1st = 6 Our Max Phactor 2nd = 1 Fizzing 3rd = 2 Major Rush 4th = 5 Bettor Not Bitter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 6 Uneducated | ||
Tue Oct 23 2018 22:14 | 1st = 6 Uneducated 2nd = 5 Abimbola 3rd = 8 Zoom Tux 4th = 4 Hello Im Kev |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 1 Screaming Chop | ||
Tue Oct 23 2018 22:08 | 1st = 1 Screaming Chop 2nd = 6 Big Boy Ora 3rd = 7 Project Doll 4th = 8 Jasmicray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 7 - 3 Black Amex | ||
Tue Oct 23 2018 22:05 | 1st = 3 Black Amex 2nd = 4 Willy Rocket 3rd = 7 Rockin Ringo 4th = 5 Czarny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ararat Race 9 - 3 Imprincessgemma | ||
Tue Oct 23 2018 22:00 | 1st = 3 Imprincessgemma 2nd = 2 Terror Rising 3rd = 1 Caesars Rockstar 4th = 4 Cranky Franky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 10 - 6 Charlie What | ||
Tue Oct 23 2018 21:58 | 1st = 6 Charlie What 2nd = 3 Zenyatta Miss 3rd = 7 So Scandalous 4th = 2 Not Far Zuess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 8 Tegxcellent | ||
Tue Oct 23 2018 21:55 | 1st = 8 Tegxcellent 2nd = 7 Winsome Fernando 3rd = 2 Perfect Project 4th = 5 Dyna Quota |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 8 South Alabama | ||
Tue Oct 23 2018 21:52 | 1st = 8 South Alabama 2nd = 5 Dandalup Toes 3rd = 2 Night Charm 4th = 6 Diamond Rita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 3 Davinci Diamond | ||
Tue Oct 23 2018 21:47 | 1st = 3 Davinci Diamond 2nd = 2 Mista Editorial 3rd = 4 Hes Talking 4th = 7 Mattjestic Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 5 Kenway | ||
Tue Oct 23 2018 21:44 | 1st = 5 Kenway 2nd = 8 Rosss Gem 3rd = 3 Malala Gogolac 4th = 7 Braeman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 6 - 3 Old Mate Kick | ||
Tue Oct 23 2018 21:41 | 1st = 3 Old Mate Kick 2nd = 2 Black Rusky 3rd = 6 Moe Heights 4th = 4 Billy Bojangles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 9 - 7 Kingsbrae Biddy | ||
Tue Oct 23 2018 21:38 | 1st = 7 Kingsbrae Biddy 2nd = 2 Love The Look 3rd = 8 Senor Izmir 4th = 4 Kooringa Addison |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 3 Winsome Express | ||
Tue Oct 23 2018 21:35 | 1st = 3 Winsome Express 2nd = 5 Winlock Ludacris 3rd = 8 Sideshow Marjen 4th = 6 Manny Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ararat Race 8 - 6 Jilliby Shania | ||
Tue Oct 23 2018 21:30 | 1st = 6 Jilliby Shania 2nd = 4 The Jet Player 3rd = 5 Jilliby Dreamtime 4th = 2 Lynden Abbey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 8 Dashing Tiger | ||
Tue Oct 23 2018 21:28 | 1st = 8 Dashing Tiger 2nd = 1 Harkle 3rd = 5 Dandalup Galaxy 4th = 4 Shifty Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 1 Bruno Zarr | ||
Tue Oct 23 2018 21:25 | 1st = 1 Bruno Zarr 2nd = 2 Morse 3rd = 5 Belles Chorus 4th = 4 Ferrari Key |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 5 - 2 Birr | ||
Tue Oct 23 2018 21:22 | 1st = 2 Birr 2nd = 3 Nicmac Lass 3rd = 5 Call Me Dory 4th = 4 Sliding Doors |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 6 Walkabout Creek | ||
Tue Oct 23 2018 21:17 | 1st = 6 Walkabout Creek 2nd = 2 Ohoka Damo 3rd = 4 Tims Portrait 4th = 3 Foveaux Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 8 - 2 Fabrique | ||
Tue Oct 23 2018 21:14 | 1st = 2 Fabrique 2nd = 1 Del Rey 3rd = 7 Terra Torra 4th = 5 Fab Fit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 7 Startron | ||
Tue Oct 23 2018 21:11 | 1st = 7 Startron 2nd = 1 Why Not Ginger 3rd = 5 Mi Blue Day 4th = 6 Mallee Spring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 9 Sunset Moo Moo | ||
Tue Oct 23 2018 21:08 | 1st = 9 Sunset Moo Moo 2nd = 8 Powered By Gas 3rd = 7 Westdale Bandit 4th = 5 Rusty Wren |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 1 Zipping Oaks | ||
Tue Oct 23 2018 21:05 | 1st = 1 Zipping Oaks 2nd = 4 Flash Logie 3rd = 2 Lhotse 4th = 3 Runway Georgia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ararat Race 7 - 8 Witzend | ||
Tue Oct 23 2018 21:00 | 1st = 8 Witzend 2nd = 2 Lifeasweknowit 3rd = 1 Melpark Alexa 4th = 4 Watchoutnexttime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 6 Disco Natty | ||
Tue Oct 23 2018 20:57 | 1st = 6 Disco Natty 2nd = 5 Rhondas Yogi 3rd = 7 Limit Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 8 Kulu Jasper | ||
Tue Oct 23 2018 20:54 | 1st = 8 Kulu Jasper 2nd = 1 Ticket to Paris 3rd = 7 Brandi Alexander 4th = 2 Caitlyn Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - | ||
Tue Oct 23 2018 20:54 | 2nd = 1 Ticket to Paris 4th = 2 Caitlyn Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 6 Mo Daniher | ||
Tue Oct 23 2018 20:50 | 1st = 6 Mo Daniher 2nd = 5 Thumb A Ride 3rd = 4 Cee Jay Ace 4th = 1 Dr Walter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 4 Robshaw | ||
Tue Oct 23 2018 20:45 | 1st = 4 Robshaw 2nd = 7 Golden State 3rd = 1 Reacher 4th = 10 Captain Mannering |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 5 Ruby Herrera | ||
Tue Oct 23 2018 20:42 | 1st = 5 Ruby Herrera 2nd = 2 Baby Shelly 3rd = 6 Zamboni Miss 4th = 4 Jerry Can |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 7 Waylon Bale | ||
Tue Oct 23 2018 20:38 | 1st = 7 Waylon Bale 2nd = 4 Rhondas Dougie 3rd = 6 Flying Storm 4th = 2 Jack Addi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 1 Big Bad Bob | ||
Tue Oct 23 2018 20:35 | 1st = 1 Big Bad Bob 2nd = 10 Bad Neighbour 3rd = 5 Nikki Nettle 4th = 9 Warrior Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ararat Race 6 - 6 Forever And A Day | ||
Tue Oct 23 2018 20:30 | 1st = 6 Forever And A Day 2nd = 8 Rock Albert 3rd = 1 Gnotuk 4th = 3 Clem Mcardle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 4 Mahjong World | ||
Tue Oct 23 2018 20:27 | 1st = 4 Mahjong World 2nd = 5 Dr Yanma 3rd = 2 Magnus Keroma 4th = 8 Johnny Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 2 Bugatti Blade | ||
Tue Oct 23 2018 20:24 | 1st = 2 Bugatti Blade 2nd = 3 Just Like Stride 3rd = 4 Jethrowtull 4th = 6 Sassy Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 5 Nicmac Jett | ||
Tue Oct 23 2018 20:20 | 1st = 5 Nicmac Jett 2nd = 1 Westmead Warrior 3rd = 2 Red Hot Rocket 4th = 9 Clydebank Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 2 Jasmin Amal | ||
Tue Oct 23 2018 20:15 | 1st = 2 Jasmin Amal 2nd = 1 El Sunami 3rd = 10 Machine Elle 4th = 7 Excuse Me Sir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 5 - 2 Raven Izmir | ||
Tue Oct 23 2018 20:12 | 1st = 2 Raven Izmir 2nd = 8 Fire To Rain 3rd = 4 Classy Cassie 4th = 1 Sky Wave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 4 Zelzer Allen | ||
Tue Oct 23 2018 20:09 | 1st = 4 Zelzer Allen 2nd = 6 Bennys Entity 3rd = 7 Superior Bont 4th = 2 Sergeant Schultz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 2 Turbo Park | ||
Tue Oct 23 2018 20:05 | 1st = 2 Turbo Park 2nd = 5 Stylish Chic 3rd = 8 Flying Future 4th = 6 Essee Mackie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ararat Race 5 - 3 Classic Maker | ||
Tue Oct 23 2018 20:00 | 1st = 3 Classic Maker 2nd = 9 Trinity Bromac 3rd = 11 Audaz Bonita 4th = 2 Santanna Breeze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 6 South Paw Cific | ||
Tue Oct 23 2018 19:57 | 1st = 6 South Paw Cific 2nd = 8 El Bazza 3rd = 3 Cape De Belle 4th = 1 Sandown Sarah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 2 Visigoth | ||
Tue Oct 23 2018 19:53 | 1st = 2 Visigoth 2nd = 7 Him The Master 3rd = 5 Cheeky Tunes 4th = 4 Jackies Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 2 Mahjong Magic | ||
Tue Oct 23 2018 19:50 | 1st = 2 Mahjong Magic 2nd = 7 Cosmic Chieftain 3rd = 8 Why Not Bazzar 4th = 3 Paisley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 1 Truleylucky | ||
Tue Oct 23 2018 19:45 | 1st = 1 Truleylucky 2nd = 10 My Girl Wylene 3rd = 2 Bandar 4th = 11 Beat The Heat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 7 Quickfire Girl | ||
Tue Oct 23 2018 19:42 | 1st = 7 Quickfire Girl 2nd = 8 Scott Pace 3rd = 6 Nikey 4th = 2 Aurora Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 5 Sunningdale | ||
Tue Oct 23 2018 19:38 | 1st = 5 Sunningdale 2nd = 1 Riverdale Tarzan 3rd = 6 Don Quixote 4th = 4 Take That Banksy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 4 Nangar Blaze | ||
Tue Oct 23 2018 19:35 | 1st = 4 Nangar Blaze 2nd = 5 Cliff Keeping 3rd = 1 First Fire 4th = 8 Peta Gledhill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ararat Race 4 - 8 Reason To Run | ||
Tue Oct 23 2018 19:30 | 1st = 8 Reason To Run 2nd = 1 Cullens Cam 3rd = 2 Night Performer 4th = 3 Smiling Diaz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 8 Moyarra Eclipse | ||
Tue Oct 23 2018 19:28 | 1st = 8 Moyarra Eclipse 2nd = 2 Checker Plate 3rd = 7 Ants In Pants 4th = 6 My Alibi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 12 - 3 Sweet Potato | ||
Tue Oct 23 2018 19:25 | 1st = 3 Sweet Potato 2nd = 7 Eaglehawk Miss 3rd = 2 Full Of Boloney 4th = 6 Spirit Bar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 6 Screaming Fox | ||
Tue Oct 23 2018 19:22 | 1st = 6 Screaming Fox 2nd = 8 Bugatti Hawk 3rd = 1 Fascinate Prince 4th = 3 Federal Wozza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 6 Dreamy Nights | ||
Tue Oct 23 2018 19:17 | 1st = 6 Dreamy Nights 2nd = 1 Lady In Command 3rd = 5 Velvet Feels Good 4th = 2 Glens Of Tekoa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 9 Quick Session | ||
Tue Oct 23 2018 19:14 | 1st = 9 Quick Session 2nd = 2 Architecture 3rd = 10 Karise Fusileer 4th = 4 Bush Destroyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 2 - 4 Flying Ella | ||
Tue Oct 23 2018 19:11 | 1st = 4 Flying Ella 2nd = 2 Hunter Kingsbrae 3rd = 7 Raven Loch 4th = 3 Weekend Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 6 Blistering | ||
Tue Oct 23 2018 19:08 | 1st = 6 Blistering 2nd = 8 Fine For Me 3rd = 2 Red Hot Attitude 4th = 7 Dyna Reaver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 11 - 8 Erupt Eve Lad | ||
Tue Oct 23 2018 19:05 | 1st = 8 Erupt Eve Lad 2nd = 1 My Lil Angel 3rd = 9 Broulee Miss 4th = 3 Snow Osti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ararat Race 3 - 3 Wellsaidlucy | ||
Tue Oct 23 2018 19:00 | 1st = 3 Wellsaidlucy 2nd = 7 Razs Veyron 3rd = 4 Miss Mcgonagall 4th = 5 Valiant Charger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 2 Aston Marquee | ||
Tue Oct 23 2018 18:58 | 1st = 2 Aston Marquee 2nd = 8 Lana Herrera 3rd = 6 Aurora Prince 4th = 1 King Parker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 2 Mini Fernando | ||
Tue Oct 23 2018 18:55 | 1st = 2 Mini Fernando 2nd = 8 Trail Blazer 3rd = 7 Coconut Gloria 4th = 6 Whatta Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 1 La Bamba | ||
Tue Oct 23 2018 18:52 | 1st = 1 La Bamba 2nd = 2 Spring Ritchie 3rd = 7 Good Golly Olly 4th = 4 Kranky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 1 Kooringa Molly | ||
Tue Oct 23 2018 18:49 | 1st = 1 Kooringa Molly 2nd = 8 Thats Lil Vicki 3rd = 2 Kingsbrae Martha 4th = 5 Donnys Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 4 Rapid Road | ||
Tue Oct 23 2018 18:46 | 1st = 4 Rapid Road 2nd = 8 Knock The Clock 3rd = 1 Lightwood Lass 4th = 7 Dyna Cortina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 5 Our Major Day | ||
Tue Oct 23 2018 18:41 | 1st = 5 Our Major Day 2nd = 4 Pacific Drums 3rd = 1 Dapper 4th = 9 Darby Brights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 2 Panadero King | ||
Tue Oct 23 2018 18:39 | 1st = 2 Panadero King 2nd = 1 Ominous Warning 3rd = 6 Splash Of Blue 4th = 5 Untold Soldier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 3 Jimbos Sox | ||
Tue Oct 23 2018 18:36 | 1st = 3 Jimbos Sox 2nd = 6 My Territory 3rd = 1 Electric Hippy 4th = 2 Queen Of Meereen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 1 Spring Colleen | ||
Tue Oct 23 2018 18:33 | 1st = 1 Spring Colleen 2nd = 6 Sleek Style 3rd = 4 El Double One 4th = 7 El Romano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ararat Race 2 - 10 Miss Chianti | ||
Tue Oct 23 2018 18:27 | 1st = 10 Miss Chianti 2nd = 6 Cantbetold 3rd = 1 Marks Joy 4th = 4 The Suspect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 1 Base Camp | ||
Tue Oct 23 2018 18:24 | 1st = 1 Base Camp 2nd = 8 Kraken Copper 3rd = 2 Aeroplane Hank 4th = 4 Piriformis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 7 Mr Moonlight | ||
Tue Oct 23 2018 18:21 | 1st = 7 Mr Moonlight 2nd = 9 Just Curious 3rd = 4 Rockem Elvis 4th = 2 Sugar Roselee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 9 - 14 Pendigo | ||
Tue Oct 23 2018 18:20 | 1st = 14 Pendigo 2nd = 2 The Big Eater 3rd = 12 Bold Sam 4th = 9 Engraved |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 8 Miss Amelia | ||
Tue Oct 23 2018 18:18 | 1st = 8 Miss Amelia 2nd = 6 Cairnlea Rocket 3rd = 7 Skylark Brooke 4th = 4 Thanking Peter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 1 Just Rokin | ||
Tue Oct 23 2018 18:13 | 1st = 1 Just Rokin 2nd = 10 Cc Jones 3rd = 9 Tassini 4th = 7 Blue Eyed Creation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 9 - 7 Rock The World | ||
Tue Oct 23 2018 18:10 | 1st = 7 Rock The World 2nd = 13 Miss Gigi 3rd = 11 Zroya 4th = 15 Charseas Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 3 Aston It Is | ||
Tue Oct 23 2018 18:07 | 1st = 3 Aston It Is 2nd = 5 Zipping Zoe 3rd = 6 Sisco Dun 4th = 2 Theos Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 5 Brake Drum | ||
Tue Oct 23 2018 18:04 | 1st = 5 Brake Drum 2nd = 1 Chrissy Pee 3rd = 8 Avatar Minty 4th = 3 Dyna Cassie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ararat Race 1 - 3 My Darling Beware | ||
Tue Oct 23 2018 17:59 | 1st = 3 My Darling Beware 2nd = 2 Bold Hussy 3rd = 7 Miss Cully 4th = 5 Champ Devine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 2 Samurai Pizzacat | ||
Tue Oct 23 2018 17:57 | 1st = 2 Samurai Pizzacat 2nd = 1 Sassy Oaks 3rd = 7 Magic Code 4th = 3 Daisy Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 5 Lively Hero | ||
Tue Oct 23 2018 17:53 | 1st = 5 Lively Hero 2nd = 8 My Elusive Dream 3rd = 9 Lots More Art 4th = 2 Controversial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 9 Lots More Art | ||
Tue Oct 23 2018 17:53 | 1st = 9 Lots More Art 2nd = 8 My Elusive Dream 3rd = 5 Lively Hero 4th = 2 Controversial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 8 - 13 Northern Divine | ||
Tue Oct 23 2018 17:50 | 1st = 13 Northern Divine 2nd = 3 River Of Love 3rd = 16 Tactical Manuever 4th = 10 Casino Evil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 8 My Mate Wally | ||
Tue Oct 23 2018 17:47 | 1st = 8 My Mate Wally 2nd = 5 Kentucky Sun 3rd = 6 Awesome Shep 4th = 7 Atlantic Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 5 Everything | ||
Tue Oct 23 2018 17:42 | 1st = 5 Everything 2nd = 8 Macheasy 3rd = 1 Oceans Predator 4th = 3 Havana Moon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 4 Micky Rads | ||
Tue Oct 23 2018 17:39 | 1st = 4 Micky Rads 2nd = 8 Kayleys Comet 3rd = 7 Bombers Baby 4th = 6 Cruising Stella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 8 - 4 Pippis Pride | ||
Tue Oct 23 2018 17:35 | 1st = 4 Pippis Pride 2nd = 17 The Grandson 4th = 10 Love None |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 1 Brother Trevor | ||
Tue Oct 23 2018 17:32 | 1st = 1 Brother Trevor 2nd = 5 Snowball Creed 3rd = 7 Friendz 4th = 4 Topaz Tan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 8 Off The Bit | ||
Tue Oct 23 2018 17:28 | 1st = 8 Off The Bit 2nd = 1 Kid Ringo 3rd = 3 Kalani Willow 4th = 6 Cool Coco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 1 Falcon Stride | ||
Tue Oct 23 2018 17:22 | 1st = 1 Falcon Stride 2nd = 5 Double Encounter 3rd = 4 Our Dance Time 4th = 8 Letsgotothehop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 7 Zanthre Allen | ||
Tue Oct 23 2018 17:19 | 1st = 7 Zanthre Allen 2nd = 5 Dyna Sarah 3rd = 1 Ball Bearing 4th = 6 Fawn Regrets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 7 - 6 Send Us A Sign | ||
Tue Oct 23 2018 17:15 | 1st = 6 Send Us A Sign 2nd = 16 Star Stryker 3rd = 5 Glitter Top 4th = 4 Diamonds On Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 1 Ratajkowski | ||
Tue Oct 23 2018 17:12 | 1st = 1 Ratajkowski 2nd = 2 Triple Crown Fox 3rd = 5 Ebonnie 4th = 6 Regal Topaz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 4 Machin Out | ||
Tue Oct 23 2018 17:07 | 1st = 4 Machin Out 2nd = 1 Smiling Armada 3rd = 2 Mo Jarney 4th = 3 Projectile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 7 Wok Fried Yabby | ||
Tue Oct 23 2018 17:04 | 1st = 7 Wok Fried Yabby 2nd = 4 Im Tipping Don 3rd = 5 Shakin Brave 4th = 1 Beaut Deeds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 8 - 3 Louisville Lip | ||
Tue Oct 23 2018 17:00 | 1st = 3 Louisville Lip 2nd = 12 Quietly Angry 3rd = 10 Martini Bianco 4th = 11 Pretty Mama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 2 Shes A Mitzi | ||
Tue Oct 23 2018 16:58 | 1st = 2 Shes A Mitzi 2nd = 4 Octo Flash 3rd = 1 Rubys Rosa 4th = 6 Hurricane Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 7 - 7 Big Reg | ||
Tue Oct 23 2018 16:55 | 1st = 7 Big Reg 2nd = 5 Litt Up 3rd = 4 Moobi 4th = 11 Shark Alley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 2 One El | ||
Tue Oct 23 2018 16:52 | 1st = 2 One El 2nd = 5 Elusive Arrow 3rd = 8 Spring Ivy 4th = 1 Wiggle Wabble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 6 Cracka Stride | ||
Tue Oct 23 2018 16:47 | 1st = 6 Cracka Stride 2nd = 3 A Passion For Aces 3rd = 9 Magic Oats 4th = 5 Beau Dandy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 4 Time To Talk | ||
Tue Oct 23 2018 16:44 | 1st = 4 Time To Talk 2nd = 1 Aston Milla 3rd = 5 Pure Cool Titan 4th = 7 Maximum Kobi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 5 Murrabit Sammy | ||
Tue Oct 23 2018 16:41 | 1st = 5 Murrabit Sammy 2nd = 8 Speed Burst 3rd = 1 Storming Vixen 4th = 2 Skeeta Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 6 - 5 Back Chat | ||
Tue Oct 23 2018 16:40 | 1st = 5 Back Chat 2nd = 3 Bebado 3rd = 6 Grand De Lago 4th = 11 Brandy Balloon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 4 Devil Fish | ||
Tue Oct 23 2018 16:37 | 1st = 4 Devil Fish 2nd = 3 Tight Circle 3rd = 1 Spring Russell 4th = 8 Flash Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 1 Royal Lincoln | ||
Tue Oct 23 2018 16:33 | 1st = 1 Royal Lincoln 2nd = 4 Sixpenny Red 3rd = 2 Fortes In Fide 4th = 5 Montana Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 8 Goldstar Liberty | ||
Tue Oct 23 2018 16:32 | 1st = 8 Goldstar Liberty 2nd = 7 Little Lozza 3rd = 3 Lord Protector 4th = 6 Jax Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 7 - 10 Test A Day | ||
Tue Oct 23 2018 16:30 | 1st = 10 Test A Day 2nd = 14 Da Deputy 3rd = 2 Skyfire 4th = 8 Shes Deluxe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 8 One More Jesse | ||
Tue Oct 23 2018 16:27 | 1st = 8 One More Jesse 2nd = 3 Through 3rd = 2 Zipping Chelse 4th = 1 Magic Lantern |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 5 Fly Night | ||
Tue Oct 23 2018 16:24 | 1st = 5 Fly Night 2nd = 4 Limburg Sprite 3rd = 8 Chill Out Isla 4th = 7 Wok Djay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 6 - 4 Magic Beneteau | ||
Tue Oct 23 2018 16:20 | 1st = 4 Magic Beneteau 2nd = 3 Yambaah Prince 4th = 5 Sunday Swindler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 7 Miss Milky Bar | ||
Tue Oct 23 2018 16:17 | 1st = 7 Miss Milky Bar 2nd = 5 Never Quit 3rd = 6 Wild Man 4th = 2 Blue Thunder Bud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 3 Opawa Henry | ||
Tue Oct 23 2018 16:14 | 1st = 3 Opawa Henry 2nd = 1 Eyrewell Bentley 3rd = 4 Goldstar Sydney 4th = 2 Goldstar Hurley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 3 Flying Pegasus | ||
Tue Oct 23 2018 16:12 | 1st = 3 Flying Pegasus 2nd = 8 Overlap 3rd = 2 Zermanion 4th = 1 Dynamite Denn Nee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 1 Unorganised Kaos | ||
Tue Oct 23 2018 16:09 | 1st = 1 Unorganised Kaos 2nd = 8 Speedy Spyro 3rd = 4 Absolute Dream 4th = 3 Stagger Loot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 5 - 8 Stellas Chance | ||
Tue Oct 23 2018 16:05 | 1st = 8 Stellas Chance 2nd = 10 Shandaara 3rd = 7 Alfie Junior 4th = 4 Airlie Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 1 Dyna Boris | ||
Tue Oct 23 2018 16:03 | 1st = 1 Dyna Boris 2nd = 6 Whizzing 3rd = 3 Zipping Chance 4th = 4 Blue Gene Bowie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 6 - 6 La Maestra | ||
Tue Oct 23 2018 16:00 | 1st = 6 La Maestra 2nd = 5 Mister Jay 3rd = 10 No Reward 4th = 4 Royal Pegasus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 6 Skydiver | ||
Tue Oct 23 2018 15:57 | 1st = 6 Skydiver 2nd = 3 Frosty Black Jay 3rd = 2 Hyde 4th = 1 Buds Millar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 3 Okuku Billy | ||
Tue Oct 23 2018 15:55 | 1st = 3 Okuku Billy 2nd = 5 Homebush Banker 3rd = 2 Jinja Cody 4th = 4 Goldstar Diesel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 3 Daenerys Stormborn | ||
Tue Oct 23 2018 15:52 | 1st = 3 Daenerys Stormborn 2nd = 7 Spirit Walker 3rd = 5 Rostevarren 4th = 4 Astral Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 2 Deneholme Dasher | ||
Tue Oct 23 2018 15:49 | 1st = 2 Deneholme Dasher 2nd = 3 Turbo Tony 3rd = 1 Zaviers Monaro 4th = 4 Pectoralis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 5 - 10 Hammoon Ballad | ||
Tue Oct 23 2018 15:45 | 1st = 10 Hammoon Ballad 2nd = 7 Diamond Deluxe 3rd = 13 Miss Fraser 4th = 12 Ellie Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 4 Little Secret | ||
Tue Oct 23 2018 15:39 | 1st = 4 Little Secret 2nd = 3 Know Potential 3rd = 8 Know Talent 4th = 5 Ohoka Carsen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 1 Grins Made A Blue | ||
Tue Oct 23 2018 15:39 | 1st = 1 Grins Made A Blue 2nd = 9 Later 3rd = 5 Scenic Sky 4th = 3 Aichbechateaunoir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 10 - 3 Lily Lola | ||
Tue Oct 23 2018 15:35 | 1st = 3 Lily Lola 2nd = 6 Buckle Up Blake 3rd = 1 Sisco Rocco 4th = 8 Jellybean Jones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 5 - 3 Macstryker | ||
Tue Oct 23 2018 15:30 | 1st = 3 Macstryker 2nd = 1 Amschel 3rd = 8 Diamond Beauty 4th = 7 Eyes Are Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 8 Oshkosh Wayne | ||
Tue Oct 23 2018 15:22 | 1st = 8 Oshkosh Wayne 2nd = 1 John Bob Tyson 3rd = 3 Cee Me Turbo 4th = 2 Unique Honour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 3 Goldstar Bryton | ||
Tue Oct 23 2018 15:21 | 1st = 3 Goldstar Bryton 2nd = 6 Dyna Lenny 3rd = 7 Verbena 4th = 1 Gorm The Great |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 1 None Bettor | ||
Tue Oct 23 2018 15:17 | 1st = 1 None Bettor 2nd = 2 Annika Magic 3rd = 7 Lancelot Bromac 4th = 6 Major Score |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 9 - 3 Winklee Sandy | ||
Tue Oct 23 2018 15:14 | 1st = 3 Winklee Sandy 2nd = 2 Buckle Up Kiona 3rd = 8 Bekim Express 4th = 5 Koko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 4 - 14 Sassy Charlie | ||
Tue Oct 23 2018 15:10 | 1st = 14 Sassy Charlie 2nd = 1 Cest Davinchi 3rd = 2 Magic Ray 4th = 6 Lady Of Kos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 4 Master Chaos | ||
Tue Oct 23 2018 15:07 | 1st = 4 Master Chaos 2nd = 1 Alpha Aion 3rd = 8 Fast Fyfe 4th = 6 Litt Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 1 Double Speed | ||
Tue Oct 23 2018 15:04 | 1st = 1 Double Speed 2nd = 6 Busy Flash 3rd = 5 Eyrewell Ebony 4th = 7 Opawa Hilary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 5 Bridget Blue Chip | ||
Tue Oct 23 2018 15:03 | 1st = 5 Bridget Blue Chip 2nd = 4 Ferdinand 3rd = 1 Heza Conman 4th = 3 All Positive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 4 - 7 Annies Street | ||
Tue Oct 23 2018 15:00 | 1st = 7 Annies Street 2nd = 4 Medicine Ball 3rd = 2 Its La Premiere 4th = 8 No Effort |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 8 Rockii De Kahn | ||
Tue Oct 23 2018 14:57 | 1st = 8 Rockii De Kahn 2nd = 2 Buckle Up Rhonan 3rd = 5 Billy Mae 4th = 4 Cinder Block |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 3 Hardaway Harada | ||
Tue Oct 23 2018 14:54 | 1st = 3 Hardaway Harada 2nd = 7 Zipping Jess 3rd = 2 Dig Deep Vicky 4th = 4 Amaral Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 4 - 4 Capeos | ||
Tue Oct 23 2018 14:50 | 1st = 4 Capeos 2nd = 6 Iowa 3rd = 5 Gilded Lion 4th = 13 Secret Sites |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 2 Iceni Escort | ||
Tue Oct 23 2018 14:46 | 1st = 2 Iceni Escort 2nd = 8 Dream Breaker 3rd = 6 Lord Asher 4th = 7 Stalking Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 5 Know Respect | ||
Tue Oct 23 2018 14:45 | 1st = 5 Know Respect 2nd = 2 Snickerdoodle 3rd = 1 Step Inside Love 4th = 6 Nuclear Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 2 Fink Racer | ||
Tue Oct 23 2018 14:42 | 1st = 2 Fink Racer 2nd = 4 Silent Boloney 3rd = 1 Woosha 4th = 5 Landlord |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 8 Always Late | ||
Tue Oct 23 2018 14:39 | 1st = 8 Always Late 2nd = 4 Durama Mystic 3rd = 7 Give Us Double 4th = 2 Arthur Martha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 3 - 12 Tippler | ||
Tue Oct 23 2018 14:35 | 1st = 12 Tippler 2nd = 4 Lights Of Como 3rd = 5 Oakfield Romance 4th = 2 Onemore Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 3 - 4 Lights Of Como | ||
Tue Oct 23 2018 14:35 | 1st = 4 Lights Of Como 2nd = 5 Oakfield Romance 3rd = 12 Tippler 4th = 2 Onemore Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 3 - 4 More Than Ever | ||
Tue Oct 23 2018 14:30 | 1st = 4 More Than Ever 2nd = 10 Silver Scout 3rd = 5 Perfect Pony 4th = 1 Barrys Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 10 Super Stevie | ||
Tue Oct 23 2018 14:28 | 1st = 10 Super Stevie 2nd = 8 Ohoka Tess 3rd = 4 Goldstar Galaxie 4th = 6 Opawa Pam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 5 Sutton Heidi | ||
Tue Oct 23 2018 14:27 | 1st = 5 Sutton Heidi 2nd = 9 Run Rosie 3rd = 3 Dakota Grace 4th = 7 Just Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 6 Torfino Mist | ||
Tue Oct 23 2018 14:22 | 1st = 6 Torfino Mist 2nd = 4 Lethal Les 3rd = 7 Good Job 4th = 9 Cyclone Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 4 Droopys Jacket | ||
Tue Oct 23 2018 14:19 | 1st = 4 Droopys Jacket 2nd = 5 Millie Magna 3rd = 2 Buckle Up Maria 4th = 7 Muskett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 3 - 3 Charlottes Girl | ||
Tue Oct 23 2018 14:15 | 1st = 3 Charlottes Girl 2nd = 9 Angel Of War 3rd = 2 Oddfellow 4th = 13 Schill Rock You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 3 Bad Ronnie | ||
Tue Oct 23 2018 14:12 | 1st = 3 Bad Ronnie 2nd = 5 Winning Light 3rd = 2 Big Casey 4th = 1 Nats Wish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 8 Lonely Baxter | ||
Tue Oct 23 2018 14:09 | 1st = 8 Lonely Baxter 2nd = 3 Justin Ryan 3rd = 4 Camside Rose 4th = 7 Okuku Terra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 3 Montana Mcbain | ||
Tue Oct 23 2018 14:05 | 1st = 3 Montana Mcbain 2nd = 1 Spirit Of Pop 3rd = 8 Select Mick 4th = 4 Another Scenario |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 2 - 5 Kings Iris | ||
Tue Oct 23 2018 14:00 | 1st = 5 Kings Iris 2nd = 7 My Pendant 3rd = 3 Gossip 4th = 1 Campari Soda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 2 - 9 Lingalonga Lass | ||
Tue Oct 23 2018 13:55 | 1st = 9 Lingalonga Lass 2nd = 4 Cash Factor 3rd = 5 Old Harbour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 8 Smash Rebel | ||
Tue Oct 23 2018 13:54 | 1st = 8 Smash Rebel 2nd = 1 Galway Gal 3rd = 3 Token Pick 4th = 2 Tikao Jackie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 8 Lenards Boy | ||
Tue Oct 23 2018 13:52 | 1st = 8 Lenards Boy 2nd = 2 Gentle Flash 3rd = 10 Falcies Dasher 4th = 5 Cool Dude Luke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 2 Doc Martini | ||
Tue Oct 23 2018 13:49 | 1st = 2 Doc Martini 2nd = 3 Corleone King 3rd = 8 Bogan Way 4th = 6 Bogan Bomber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 8 Blazing Moment | ||
Tue Oct 23 2018 13:45 | 1st = 8 Blazing Moment 2nd = 1 Charlies Chance 3rd = 2 Surfing Dyno 4th = 6 Spring Spinner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 2 - 5 Miss Amanda | ||
Tue Oct 23 2018 13:40 | 1st = 5 Miss Amanda 2nd = 10 Niccendi 3rd = 6 Tracys Echo 4th = 3 My Cousin Steve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 1 Crazy Wolf | ||
Tue Oct 23 2018 13:37 | 1st = 1 Crazy Wolf 2nd = 4 Wild Strike 3rd = 6 Juddalon 4th = 5 My Boy Roman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 1 Goldstar Dodge | ||
Tue Oct 23 2018 13:35 | 1st = 1 Goldstar Dodge 2nd = 6 Chop Shop 3rd = 5 Goldstar Hemi 4th = 2 Abacus Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 1 Surefire Babe | ||
Tue Oct 23 2018 13:34 | 1st = 1 Surefire Babe 2nd = 3 Bali Blee 3rd = 2 Dervando 4th = 7 Calypso Blitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 1 - 5 Quality Approach | ||
Tue Oct 23 2018 13:30 | 1st = 5 Quality Approach 2nd = 1 Do You Reckon 3rd = 3 High Done 4th = 2 Flying Mr Davis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 8 Long Gully Helen | ||
Tue Oct 23 2018 13:27 | 1st = 8 Long Gully Helen 2nd = 3 Long Gully Robbi 3rd = 1 Rosco Fields 4th = 2 Emerley Dryad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 12 - 7 Opawa Jumper | ||
Tue Oct 23 2018 13:24 | 1st = 7 Opawa Jumper 2nd = 1 Pita Ramos 3rd = 5 Opawa Lawsey 4th = 3 Edge Of Town |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 1 - 3 Ortega Lane | ||
Tue Oct 23 2018 13:20 | 1st = 3 Ortega Lane 2nd = 12 Miss Eimar 3rd = 14 Starletto 4th = 5 Hot Dreamer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 5 Culvie Jay Dee | ||
Tue Oct 23 2018 13:18 | 1st = 5 Culvie Jay Dee 2nd = 1 Goldstar Avalon 3rd = 6 Sea Spray Elsa 4th = 4 Rockin Robyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 8 Bongioletti | ||
Tue Oct 23 2018 13:17 | 1st = 8 Bongioletti 2nd = 4 Hooltifia 3rd = 3 Coopers Shadow 4th = 6 Leica Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 7 Banjo Shark | ||
Tue Oct 23 2018 13:13 | 1st = 7 Banjo Shark 2nd = 1 True Dream 3rd = 6 Asa Barboza 4th = 4 Scenic Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 2 Banjo Lass | ||
Tue Oct 23 2018 13:09 | 1st = 2 Banjo Lass 2nd = 3 Ivy Murial 3rd = 1 Aston Emilio 4th = 8 Bessie Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 11 - 1 Debbie Baxter | ||
Tue Oct 23 2018 13:05 | 1st = 1 Debbie Baxter 2nd = 7 Fiery Affair 3rd = 3 Know Sweat 4th = 5 Ohoka Alex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 1 - 7 Bels Banner | ||
Tue Oct 23 2018 13:05 | 1st = 7 Bels Banner 2nd = 4 Magic Scent 3rd = 2 Little Nikkas 4th = 8 Delphox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 7 Blackwood Vegas | ||
Tue Oct 23 2018 13:00 | 1st = 7 Blackwood Vegas 2nd = 5 Buckle Up Nola 3rd = 1 Abbellas Secret 4th = 8 Buckle Up Noah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 6 Got The Gift | ||
Tue Oct 23 2018 12:55 | 1st = 6 Got The Gift 2nd = 7 Mental Lee 3rd = 4 Despicable Vic 4th = 1 Old Coop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 1 Dawn To Dusk | ||
Tue Oct 23 2018 12:51 | 1st = 1 Dawn To Dusk 2nd = 6 Soda Ashlee 3rd = 7 Milo And Milk 4th = 8 Finekey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 10 - 5 Carltonian | ||
Tue Oct 23 2018 12:45 | 1st = 5 Carltonian 2nd = 6 Know Equal 3rd = 7 Know Hassle 4th = 3 Bookie Monster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 8 Buckle Up Heidi | ||
Tue Oct 23 2018 12:40 | 1st = 8 Buckle Up Heidi 2nd = 4 Buckle Up Sylvia 3rd = 3 Jugdish 4th = 6 Zoes All |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 7 Futuristic | ||
Tue Oct 23 2018 12:33 | 1st = 7 Futuristic 2nd = 4 Acoustic Lee 3rd = 2 Grand Hitman 4th = 1 La Nitza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 2 Precious Miracle | ||
Tue Oct 23 2018 12:30 | 1st = 2 Precious Miracle 2nd = 4 Victa Charlie 3rd = 5 Our Collision 4th = 7 Give Me Ten |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 9 - 5 Botany Cold | ||
Tue Oct 23 2018 12:25 | 1st = 5 Botany Cold 2nd = 7 Mick The Mower 3rd = 1 Beck Eleven 4th = 6 Magic Jess Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 2 Cawbourne Madox | ||
Tue Oct 23 2018 12:17 | 1st = 2 Cawbourne Madox 2nd = 8 Rocca Jet 3rd = 1 More Rum Bateman 4th = 5 Bad Boy Mexican |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 8 - 3 Joe Bonanza | ||
Tue Oct 23 2018 12:08 | 1st = 3 Joe Bonanza 2nd = 2 Lightning Crash 3rd = 1 Chief Doug 4th = 6 Nippaofsambucca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 1 Modest Lee | ||
Tue Oct 23 2018 12:00 | 1st = 1 Modest Lee 2nd = 2 Dreaming Bucks 3rd = 5 Coco Nell 4th = 7 Smashing Kaz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 7 - 8 Gotcha Rocky | ||
Tue Oct 23 2018 11:50 | 1st = 8 Gotcha Rocky 2nd = 1 Awesome Annie 3rd = 5 Zipping Ripley 4th = 3 Zefside |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 6 - 10 Epic Rose | ||
Tue Oct 23 2018 11:33 | 1st = 10 Epic Rose 2nd = 6 Botany Alan 3rd = 9 Homebush Austin 4th = 7 Homebush Maycee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 5 - 1 Pukeko Rustler | ||
Tue Oct 23 2018 11:15 | 1st = 1 Pukeko Rustler 2nd = 2 Chasing Great 3rd = 8 Jinja Spirit 4th = 7 Homebush Carl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 4 - 4 Know Pudding | ||
Tue Oct 23 2018 10:58 | 1st = 4 Know Pudding 2nd = 3 Bashful Buffy 3rd = 5 Miss Nina 4th = 6 Bahama Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 3 - 3 Forehand Raid | ||
Tue Oct 23 2018 10:41 | 1st = 3 Forehand Raid 2nd = 1 Homebush Boden 3rd = 6 Black Dan 4th = 4 Tricode Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 2 - 3 Homebush Comet | ||
Tue Oct 23 2018 10:22 | 1st = 3 Homebush Comet 2nd = 5 Yi Feng 3rd = 2 Crushington 4th = 1 Gracie Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 1 - 6 Opawa Sweet | ||
Tue Oct 23 2018 10:05 | 1st = 6 Opawa Sweet 2nd = 2 Know Cause 3rd = 3 Opawa Big 4th = 4 Jinja Shake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 11 - 1 Triple Crown Fox | ||
Sun Sep 23 2018 22:09 | 1st = 1 Triple Crown Fox 2nd = 2 Alotta Style 3rd = 8 Ringbark Lana 4th = 4 Barbies Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 9 - 6 Bayonet Soldier | ||
Sun Sep 23 2018 22:00 | 1st = 6 Bayonet Soldier 2nd = 5 Verizano 3rd = 7 Gem Rock Jimmy 4th = 3 Stylish Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 10 - 1 Weeona Paddy | ||
Sun Sep 23 2018 21:45 | 1st = 1 Weeona Paddy 2nd = 4 Crash Zone 3rd = 3 Demi 4th = 8 Quintus Maximus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 12 - 6 Blackjack Betty | ||
Sun Sep 23 2018 21:42 | 1st = 6 Blackjack Betty 2nd = 1 Westmead Daffie 3rd = 2 Destini Comet 4th = 8 Waikarie Sylvie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 8 - 11 Motu Rampage | ||
Sun Sep 23 2018 21:35 | 1st = 11 Motu Rampage 2nd = 7 Ian Raymond 3rd = 4 Our Little Actress 4th = 3 Parisian Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 9 - 4 Kappa | ||
Sun Sep 23 2018 21:28 | 1st = 4 Kappa 2nd = 5 Hurricane Chloe 3rd = 6 Hurricane Hayley 4th = 7 Sublime Countess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 3 Mac | ||
Sun Sep 23 2018 21:25 | 1st = 3 Mac 2nd = 2 Ricketts Point 3rd = 5 Little Black Joe 4th = 7 Emilia Mel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 3 Sandler | ||
Sun Sep 23 2018 21:22 | 1st = 3 Sandler 2nd = 10 Bettys Son 3rd = 4 Shesa Dratta 4th = 5 Satin Lustre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 6 Jeter | ||
Sun Sep 23 2018 21:17 | 1st = 6 Jeter 2nd = 3 Go Ahead Makemyday 3rd = 5 Day Tourer 4th = 1 Somedash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 1 Pure Ability | ||
Sun Sep 23 2018 21:15 | 1st = 1 Pure Ability 2nd = 2 Bone Jarrer 3rd = 5 Optic Blast 4th = 7 Destini Laredo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 8 - 6 Rapido | ||
Sun Sep 23 2018 21:08 | 1st = 6 Rapido 2nd = 3 Never Fear 3rd = 4 Sublime Chance 4th = 1 Matilda Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 1 Macalister Mac | ||
Sun Sep 23 2018 21:05 | 1st = 1 Macalister Mac 2nd = 8 Bowie Boy 3rd = 6 Arctic Iggy 4th = 5 Surgical Wally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 7 - 1 Cresco Park | ||
Sun Sep 23 2018 21:00 | 1st = 1 Cresco Park 2nd = 6 Loyola Golf 3rd = 7 Lieutenant Mossman 4th = 4 Badland Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 6 So Crazy | ||
Sun Sep 23 2018 20:58 | 1st = 6 So Crazy 2nd = 1 Buddy Tokaam 3rd = 7 Im Glad 4th = 4 Fabulous Wall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 1 Chaddy Whacker | ||
Sun Sep 23 2018 20:55 | 1st = 1 Chaddy Whacker 2nd = 5 Youlia 3rd = 6 Victa Kylie 4th = 2 Oshkosh Wayne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Temora Race 10 - 4 Cawbourne Dolly | ||
Sun Sep 23 2018 20:52 | 1st = 4 Cawbourne Dolly 2nd = 8 Gypsys Magic 3rd = 1 Dana Gem 4th = 7 Sunlit Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 7 Oliver Winkle | ||
Sun Sep 23 2018 20:47 | 1st = 7 Oliver Winkle 2nd = 4 Subtle Advice 3rd = 1 Onyajans 4th = 2 Ashleys Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 7 - 3 Vestiarius | ||
Sun Sep 23 2018 20:44 | 1st = 3 Vestiarius 2nd = 8 Destini Delta 3rd = 4 Swansea Shannon 4th = 5 Kraken Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 1 Charlie Cockatoo | ||
Sun Sep 23 2018 20:41 | 1st = 1 Charlie Cockatoo 2nd = 4 Keen Gem 3rd = 7 Peaked 4th = 6 Aston Tobin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 4 Albury Way | ||
Sun Sep 23 2018 20:38 | 1st = 4 Albury Way 2nd = 1 Rapid Explosion 3rd = 5 Fernvale Ruby 4th = 3 Jet Black Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 2 Glory Fire | ||
Sun Sep 23 2018 20:35 | 1st = 2 Glory Fire 2nd = 9 Baudelaire 3rd = 5 Aquiam 4th = 8 Stalking Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 6 - 8 Graceful Art | ||
Sun Sep 23 2018 20:30 | 1st = 8 Graceful Art 2nd = 4 Trooper Mossman 3rd = 1 Magic Mach 4th = 7 Night Safari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Temora Race 9 - 9 Elkes Osti | ||
Sun Sep 23 2018 20:28 | 1st = 9 Elkes Osti 2nd = 4 Chatta Poochie 3rd = 1 Dana Jill 4th = 5 Proud Phoenix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 6 - 6 Dust And Sand | ||
Sun Sep 23 2018 20:25 | 1st = 6 Dust And Sand 2nd = 2 Miss Mamie 3rd = 4 Yaringa Lass 4th = 3 Allen Ichiro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 7 Fernandos Boy | ||
Sun Sep 23 2018 20:22 | 1st = 7 Fernandos Boy 2nd = 6 Straitline Willy 3rd = 4 Whats Up Skip 4th = 2 Seminole Wind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 6 Chang | ||
Sun Sep 23 2018 20:17 | 1st = 6 Chang 2nd = 1 Pops Change 3rd = 9 Every Things Rosey 4th = 7 Dallas Cowgirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 4 All About Tiger | ||
Sun Sep 23 2018 20:15 | 1st = 4 All About Tiger 2nd = 1 Elly Bye Bye 3rd = 5 Shes The Road 4th = 2 Lid Pinger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 7 Click Here | ||
Sun Sep 23 2018 20:12 | 1st = 7 Click Here 2nd = 8 Velocity Flame 3rd = 5 Bashful Cloud 4th = 1 Victa Matt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Temora Race 8 - 3 Champion Model | ||
Sun Sep 23 2018 20:09 | 1st = 3 Champion Model 2nd = 8 Bogan Way 3rd = 7 Spring Jazz 4th = 2 Wild Josh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 5 - 4 Arnhem Mayhem | ||
Sun Sep 23 2018 20:06 | 1st = 4 Arnhem Mayhem 2nd = 8 Hawk Glide 3rd = 7 Mileeka 4th = 3 Fabbenz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 7 Lyka Skywalker | ||
Sun Sep 23 2018 20:02 | 1st = 7 Lyka Skywalker 2nd = 3 Perrie Lulu 3rd = 2 Navajo Bear 4th = 4 Jesaulenko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 5 - 9 Flojos Gold | ||
Sun Sep 23 2018 19:57 | 1st = 9 Flojos Gold 2nd = 6 Larisas Advice 3rd = 1 Banks 4th = 3 Fortitudo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 1 Corykodi | ||
Sun Sep 23 2018 19:55 | 1st = 1 Corykodi 2nd = 7 Farmor On Fire 3rd = 8 Onya Benz 4th = 2 Premier Tejay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 1 Jack In Black | ||
Sun Sep 23 2018 19:52 | 1st = 1 Jack In Black 2nd = 6 Signal Peak 3rd = 7 El Jerico 4th = 4 Iceni Escort |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Temora Race 7 - 7 London Tom | ||
Sun Sep 23 2018 19:49 | 1st = 7 London Tom 2nd = 8 Heza Saint 3rd = 2 Dana Phantom 4th = 4 Dusty Hooroo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 4 - 8 No Humbug | ||
Sun Sep 23 2018 19:46 | 1st = 8 No Humbug 2nd = 7 Cosmic Fortune 3rd = 3 Miss Slab 4th = 1 Choice Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 10 The Formula One | ||
Sun Sep 23 2018 19:41 | 1st = 10 The Formula One 2nd = 8 Modern Thought 3rd = 7 Weasel 4th = 6 Jacks Gambit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 4 Rocky Ravioli | ||
Sun Sep 23 2018 19:39 | 1st = 4 Rocky Ravioli 2nd = 6 Degani 3rd = 1 Flawless Bling 4th = 7 Apache Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 4 Stitch em Harry | ||
Sun Sep 23 2018 19:33 | 1st = 4 Stitch em Harry 2nd = 3 Merry Nyasaland 3rd = 2 Maxworthy 4th = 8 Isla Maye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 7 Regal Bill | ||
Sun Sep 23 2018 19:30 | 1st = 7 Regal Bill 2nd = 4 Farmor Heat 3rd = 1 El Nunu 4th = 2 Tee Be Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Temora Race 6 - 1 Nangar Gift | ||
Sun Sep 23 2018 19:27 | 1st = 1 Nangar Gift 2nd = 5 Metallic Flash 3rd = 2 Zipping Clive 4th = 3 Trip Aces |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 3 - 2 Zamlee Magic | ||
Sun Sep 23 2018 19:24 | 1st = 2 Zamlee Magic 2nd = 1 Out There Jerry 3rd = 3 Town Hall Tully 4th = 4 Weona Vee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 4 - 4 Jayedgar | ||
Sun Sep 23 2018 19:22 | 1st = 4 Jayedgar 2nd = 5 Timeless Jasper 3rd = 2 Cheyenne Autumn 4th = 1 Coolncalm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 6 Sir Jay Jay | ||
Sun Sep 23 2018 19:19 | 1st = 6 Sir Jay Jay 2nd = 5 Swanny Flyer 3rd = 8 Kiomara 4th = 4 Docs Reward |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 8 Doolittle Doofy | ||
Sun Sep 23 2018 19:14 | 1st = 8 Doolittle Doofy 2nd = 9 Wavedancer 3rd = 10 Caesar Court 4th = 3 Oozinville |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 7 Victa Nash | ||
Sun Sep 23 2018 19:12 | 1st = 7 Victa Nash 2nd = 2 Long Gully Pete 3rd = 1 Kaluah Rose 4th = 8 Arizona Mcbain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toodyay Race 7 - 5 Demi Go Round | ||
Sun Sep 23 2018 19:10 | 1st = 5 Demi Go Round 2nd = 1 Pixated 3rd = 3 Tips And Scandals 4th = 4 Armourer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 8 Mustang Tully | ||
Sun Sep 23 2018 19:07 | 1st = 8 Mustang Tully 2nd = 3 Arabella Emjay 3rd = 2 Small Jewel 4th = 1 Black Dratta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Temora Race 5 - 3 Cheveys Magic | ||
Sun Sep 23 2018 19:04 | 1st = 3 Cheveys Magic 2nd = 2 Extreme Chance 3rd = 5 Corleone King 4th = 1 Als Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 2 - 8 Defrag | ||
Sun Sep 23 2018 19:01 | 1st = 8 Defrag 2nd = 7 Sweet Crystal 3rd = 4 Well Off 4th = 3 Arabian Khaleese |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 1 Warrion Warrior | ||
Sun Sep 23 2018 18:58 | 1st = 1 Warrion Warrior 2nd = 2 Hogwash 3rd = 7 Terpillar 4th = 3 Go Go Guru |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 3 - 5 Charlie Knew | ||
Sun Sep 23 2018 18:53 | 1st = 5 Charlie Knew 2nd = 8 Amightyfinehorse 3rd = 1 Angrist 4th = 6 Come On Elvis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 1 Launching | ||
Sun Sep 23 2018 18:52 | 1st = 1 Launching 2nd = 3 Talitha Cumi 3rd = 2 Subjective Booma 4th = 4 Unique Honour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 8 - 1 Gangbuster | ||
Sun Sep 23 2018 18:50 | 1st = 1 Gangbuster 2nd = 3 He Said She Said 3rd = 10 Carob 4th = 2 Booma Lacka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 9 Miss Beckboo | ||
Sun Sep 23 2018 18:47 | 1st = 9 Miss Beckboo 2nd = 4 Charlies Barbun 4th = 6 Blue Miracle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Temora Race 4 - 7 Ninja Sloy | ||
Sun Sep 23 2018 18:44 | 1st = 7 Ninja Sloy 2nd = 6 My Country 3rd = 1 Cawbourne Trick 4th = 2 Turbo Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 1 - 4 Riding Her Luck | ||
Sun Sep 23 2018 18:41 | 1st = 4 Riding Her Luck 2nd = 5 Fab Lady 3rd = 7 Prior Warning 4th = 2 Rittos Hanger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 9 Stevie Dee | ||
Sun Sep 23 2018 18:39 | 1st = 9 Stevie Dee 2nd = 8 Living Grand 3rd = 7 Malone 4th = 3 Writeaboutchelsea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 2 Kansas Lane | ||
Sun Sep 23 2018 18:37 | 1st = 2 Kansas Lane 2nd = 3 Grand Chaos 3rd = 6 Ballinderry Girl 4th = 8 Blazin Jim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toodyay Race 6 - 1 Roses Shadow | ||
Sun Sep 23 2018 18:35 | 1st = 1 Roses Shadow 2nd = 2 Brothers Keeper 3rd = 7 Ashalily 4th = 8 Perceptive Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 5 Akina Cosmo | ||
Sun Sep 23 2018 18:32 | 1st = 5 Akina Cosmo 2nd = 2 Macalister Tiger 3rd = 7 Dream Gem 4th = 1 Almapa Gallucci |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 1 Yo Yo Lass | ||
Sun Sep 23 2018 18:29 | 1st = 1 Yo Yo Lass 2nd = 5 Stewys Magic 3rd = 3 Wazza Said 4th = 8 Regal Regard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Temora Race 3 - 1 Unrushed | ||
Sun Sep 23 2018 18:24 | 1st = 1 Unrushed 2nd = 5 Hide The Kitty 3rd = 8 Claudia Corleone 4th = 9 Outlaw Arnhem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 2 - 8 Distinctive Del | ||
Sun Sep 23 2018 18:19 | 1st = 8 Distinctive Del 2nd = 5 American Tour 3rd = 6 Our Amazing Grace 4th = 7 Dromana Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 5 Penny Change | ||
Sun Sep 23 2018 18:17 | 1st = 5 Penny Change 2nd = 2 Samprass 3rd = 6 Give Me Ten 4th = 1 Fabroad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 7 - 4 First Affair | ||
Sun Sep 23 2018 18:15 | 1st = 4 First Affair 2nd = 2 State Prosecutor 3rd = 5 Gloryland 4th = 8 Push To Pass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 3 Alexagal | ||
Sun Sep 23 2018 18:12 | 1st = 3 Alexagal 2nd = 6 Almani Jet 3rd = 7 Zipping Dozer 4th = 2 El Burrito |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 8 Timely Rickshaw | ||
Sun Sep 23 2018 18:09 | 1st = 8 Timely Rickshaw 2nd = 1 Elite Jax 3rd = 4 Fairy Wren 4th = 6 Smell The Cheese |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 8 Hot Dogma | ||
Sun Sep 23 2018 18:04 | 1st = 8 Hot Dogma 2nd = 7 Riverleigh William 3rd = 10 Comigal 4th = 1 Raring To Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toodyay Race 5 - 6 Law Major | ||
Sun Sep 23 2018 18:00 | 1st = 6 Law Major 2nd = 2 Roughead 3rd = 9 Looking On 4th = 1 Stockyard Gossip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Temora Race 2 - 1 Master May | ||
Sun Sep 23 2018 17:57 | 1st = 1 Master May 2nd = 2 Vermillion Fire 3rd = 8 Book Maker 4th = 4 Loco Lion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 4 Yuken Pay Me | ||
Sun Sep 23 2018 17:54 | 1st = 4 Yuken Pay Me 2nd = 5 Colour My World 3rd = 6 Aston Mambo 4th = 3 Ya Ya Ya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 1 What Leo Wants | ||
Sun Sep 23 2018 17:49 | 1st = 1 What Leo Wants 2nd = 5 Who What Where 3rd = 8 Mind Ya Business 4th = 7 Pawticipation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 1 - 4 Artistic Saint | ||
Sun Sep 23 2018 17:44 | 1st = 4 Artistic Saint 2nd = 8 Macray Muchacho 3rd = 2 On Wheels 4th = 7 Metro Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 6 - 1 Senorita Bonita | ||
Sun Sep 23 2018 17:40 | 1st = 1 Senorita Bonita 2nd = 3 Viking Forrest 3rd = 11 Chhaya 4th = 8 A Bit Sketchy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Temora Race 1 - 7 Sycamore Lou Lou | ||
Sun Sep 23 2018 17:37 | 1st = 7 Sycamore Lou Lou 2nd = 2 Magic Blaze 3rd = 3 Robert Victor 4th = 1 Banjo Bad Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 5 Akina Moss | ||
Sun Sep 23 2018 17:34 | 1st = 5 Akina Moss 2nd = 2 Macs Road 3rd = 8 Nates Awesome 4th = 1 Edna Betts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 5 - 6 Que Pasa | ||
Sun Sep 23 2018 17:30 | 1st = 6 Que Pasa 2nd = 1 Chima 3rd = 5 Exonerate 4th = 3 Urban Bourbon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toodyay Race 4 - 8 Oanit | ||
Sun Sep 23 2018 17:25 | 1st = 8 Oanit 2nd = 3 Madrid Centro 4th = 4 Chaser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 8 - 5 Ready For Action | ||
Sun Sep 23 2018 17:20 | 1st = 5 Ready For Action 2nd = 4 Pewter 3rd = 1 Paradise Cove 4th = 8 Zeze Ulater |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 5 Mister Maker | ||
Sun Sep 23 2018 17:17 | 1st = 5 Mister Maker 2nd = 8 Fairy Vixen 3rd = 6 Miles Per Gallon 4th = 4 Ninety Proof |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 8 - 8 Power Rush | ||
Sun Sep 23 2018 17:15 | 1st = 8 Power Rush 2nd = 2 Miss Invincible 3rd = 5 Venture Capital 4th = 4 Celer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coleraine Race 8 - 1 Favonski | ||
Sun Sep 23 2018 17:10 | 1st = 1 Favonski 2nd = 9 Delightful Cat 3rd = 6 Phlying Phyllis 4th = 7 Scroll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Eugowra Race 10 - 1 Hey Porsha | ||
Sun Sep 23 2018 17:07 | 1st = 1 Hey Porsha 2nd = 9 Dot Ayou 3rd = 3 Havana Moon 4th = 7 Itsallaboutlu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 5 - 9 Mauldens Mill | ||
Sun Sep 23 2018 17:05 | 1st = 9 Mauldens Mill 2nd = 3 Hayan Lad 3rd = 1 Urquell 4th = 5 North Col |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 8 - 12 Heart Conquered | ||
Sun Sep 23 2018 17:00 | 1st = 12 Heart Conquered 2nd = 5 Written Choice 3rd = 8 Golden Mineshaft 4th = 7 Beyond The Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 8 - 2 Proof Perfect | ||
Sun Sep 23 2018 16:57 | 1st = 2 Proof Perfect 2nd = 3 The Real Boss 3rd = 1 Fionnlagh 4th = 12 Bubba Rocker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 4 - 6 Olivares | ||
Sun Sep 23 2018 16:55 | 1st = 6 Olivares 2nd = 2 Tan Tat Blaze 4th = 4 Barkley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 3 Juniper Pearl | ||
Sun Sep 23 2018 16:54 | 1st = 3 Juniper Pearl 2nd = 4 Dyna Xerox 3rd = 2 Folding Green 4th = 7 Mayhem Breeze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 7 - 9 Yambaah Prince | ||
Sun Sep 23 2018 16:49 | 1st = 9 Yambaah Prince 2nd = 8 Crossing Guard 3rd = 2 Typhoon Bonny 4th = 7 Toast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toodyay Race 3 - 11 Olga Louisa | ||
Sun Sep 23 2018 16:46 | 1st = 11 Olga Louisa 2nd = 9 Patrons Choice 3rd = 1 Roger The Dodger 4th = 2 Reducing Numbers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 7 - 3 Queens Palace | ||
Sun Sep 23 2018 16:45 | 1st = 3 Queens Palace 2nd = 2 Ad Finem 3rd = 1 Approved Anger 4th = 7 Cool Target |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 7 - 7 Princess Lottie | ||
Sun Sep 23 2018 16:40 | 1st = 7 Princess Lottie 2nd = 1 Stone Cold 3rd = 6 Eminent Duke 4th = 3 Gadfly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 4 Oakvale Warrior | ||
Sun Sep 23 2018 16:37 | 1st = 4 Oakvale Warrior 2nd = 8 Okay Kirsty 3rd = 2 Water Colour 4th = 1 Ichiban Fairy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coleraine Race 7 - 8 Noumea | ||
Sun Sep 23 2018 16:35 | 1st = 8 Noumea 2nd = 10 Unrealistic 3rd = 5 Curragh 4th = 9 Under Oath |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Eugowra Race 9 - 7 Jonah Jones | ||
Sun Sep 23 2018 16:32 | 1st = 7 Jonah Jones 2nd = 5 Bradness Eldefuego 3rd = 6 Eliza Dushku 4th = 1 Our Emancipation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 4 - 1 Cloak And Dagger | ||
Sun Sep 23 2018 16:30 | 1st = 1 Cloak And Dagger 2nd = 2 Nazareth 3rd = 9 Superfine 4th = 10 Dance Mindy Dance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 7 - 9 Another Coldie | ||
Sun Sep 23 2018 16:25 | 1st = 9 Another Coldie 2nd = 8 Andrea Mantegna 3rd = 1 Sixties Groove 4th = 2 Jacquinot Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 3 - 2 The Hummel | ||
Sun Sep 23 2018 16:24 | 1st = 2 The Hummel 2nd = 1 Override 3rd = 5 Kentucky Fireball 4th = 4 Grande Castagno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 7 - 8 Implacable | ||
Sun Sep 23 2018 16:22 | 1st = 8 Implacable 2nd = 6 Wiccan Rede 3rd = 5 Kimhorsedashian 4th = 7 Burning Success |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 7 - 5 Boart | ||
Sun Sep 23 2018 16:18 | 1st = 5 Boart 2nd = 6 Trusted Warrior 3rd = 2 Appmat 4th = 8 Wyuna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 6 Dyna Eva | ||
Sun Sep 23 2018 16:17 | 1st = 6 Dyna Eva 2nd = 3 Goldenpaw Lad 3rd = 1 Faraday 4th = 4 Cee Me Entertain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 6 - 3 Phelpedo | ||
Sun Sep 23 2018 16:14 | 1st = 3 Phelpedo 2nd = 7 Star Of Pompeii 3rd = 9 She Clangs 4th = 6 Zioptimus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toodyay Race 2 - 4 Teachers Pet | ||
Sun Sep 23 2018 16:12 | 1st = 4 Teachers Pet 2nd = 10 Sneaky Devil 3rd = 1 Gaelic Star 4th = 9 Karijini Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 6 - 7 Fox On The Run | ||
Sun Sep 23 2018 16:10 | 1st = 7 Fox On The Run 2nd = 6 Chic Sale 3rd = 2 Mandjar 4th = 5 Melbourne Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 6 - 2 Victory Anthem | ||
Sun Sep 23 2018 16:05 | 1st = 2 Victory Anthem 2nd = 3 Zabeels Choice 3rd = 4 Hermosa Reward 4th = 7 Spinning Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 6 Emerald Rainbow | ||
Sun Sep 23 2018 16:02 | 1st = 6 Emerald Rainbow 2nd = 3 Reality Hawk 3rd = 1 Black Mumbo 4th = 4 Mi Blue Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coleraine Race 6 - 1 Set The Bar High | ||
Sun Sep 23 2018 16:00 | 1st = 1 Set The Bar High 2nd = 7 Jimivag 3rd = 9 Bossy Rose 4th = 12 Shes Tidy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Eugowra Race 8 - 2 Three Summas | ||
Sun Sep 23 2018 15:56 | 1st = 2 Three Summas 2nd = 8 My Secret Beach 3rd = 1 Beautifulvengeance 4th = 5 Pacman Hammer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 3 - 6 Aluminize | ||
Sun Sep 23 2018 15:55 | 1st = 6 Aluminize 2nd = 8 Foxy Royale 3rd = 3 Card Knight 4th = 1 Its Dynamite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 6 - 13 Pierrocity | ||
Sun Sep 23 2018 15:50 | 1st = 13 Pierrocity 2nd = 4 Mercy Street 3rd = 7 Double The Magic 4th = 9 Arkamun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 6 - 8 Courseshewill | ||
Sun Sep 23 2018 15:47 | 1st = 8 Courseshewill 2nd = 1 Arnwood 3rd = 6 Badoosh 4th = 7 Leshrac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 2 - 4 Cadman | ||
Sun Sep 23 2018 15:47 | 1st = 4 Cadman 2nd = 1 Lock The Doors 3rd = 6 Dancing Poetess 4th = 3 Eighteen Bombers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 1 Paraphernalia | ||
Sun Sep 23 2018 15:44 | 1st = 1 Paraphernalia 2nd = 7 Blazing Moment 3rd = 2 Big Lebowski 4th = 4 Addisons Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 6 - 8 Gee Gee Queen Bee | ||
Sun Sep 23 2018 15:43 | 1st = 8 Gee Gee Queen Bee 2nd = 2 Zuberina 3rd = 4 Kenfromthebar 4th = 7 Miss Smith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 6 Breakout | ||
Sun Sep 23 2018 15:41 | 1st = 6 Breakout 2nd = 1 Winston Cruise 3rd = 3 Full Tilt 4th = 2 Handpass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 5 - 6 Phrases | ||
Sun Sep 23 2018 15:39 | 1st = 6 Phrases 2nd = 4 Tinker Dan 3rd = 11 Dew Drop 4th = 3 Melted Moments |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toodyay Race 1 - 5 Kwik Fantasy | ||
Sun Sep 23 2018 15:37 | 1st = 5 Kwik Fantasy 2nd = 4 Country Fox 3rd = 1 Lucky Escape 4th = 8 Keeper Mean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 5 - 3 Rocktheblock | ||
Sun Sep 23 2018 15:35 | 1st = 3 Rocktheblock 2nd = 7 Elite Lady 3rd = 8 Highly Skilled 4th = 5 Troublesome Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 11 - 1 Burning Rubber | ||
Sun Sep 23 2018 15:32 | 1st = 1 Burning Rubber 2nd = 10 Leading The Way 3rd = 11 Sadhana 4th = 8 Flyin Milly Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 5 - 7 Evalina | ||
Sun Sep 23 2018 15:30 | 1st = 7 Evalina 2nd = 9 Segalas 3rd = 1 Coppergate 4th = 3 Bring Me Showers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Eugowra Race 7 - 2 Abercrombie Tab | ||
Sun Sep 23 2018 15:27 | 1st = 2 Abercrombie Tab 2nd = 4 Barkway Arnold 3rd = 11 Schouten Island 4th = 3 Monterey Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coleraine Race 5 - 12 Tamerett | ||
Sun Sep 23 2018 15:25 | 1st = 12 Tamerett 2nd = 6 Sleek Acheeva 3rd = 2 Revlis 4th = 1 Benambra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 2 Hutch | ||
Sun Sep 23 2018 15:24 | 1st = 2 Hutch 2nd = 8 Theos Thunder 3rd = 1 Springvale Alysa 4th = 5 Usain Insane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 2 - 2 Illmatic | ||
Sun Sep 23 2018 15:20 | 1st = 2 Illmatic 2nd = 9 Heidi Whites 3rd = 8 Slurpin Turpin 4th = 7 Volkswagon Frank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 1 Zagati | ||
Sun Sep 23 2018 15:17 | 1st = 1 Zagati 2nd = 4 Pagan Dancer 3rd = 7 Matty Mateusz 4th = 2 Aeroplane Mo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 5 - 8 Beach God | ||
Sun Sep 23 2018 15:15 | 1st = 8 Beach God 2nd = 1 Break And Enter 3rd = 5 Storm Harbour 4th = 10 Prince Alby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 5 - 1 Greywolf | ||
Sun Sep 23 2018 15:12 | 1st = 1 Greywolf 2nd = 6 Thumbs Up 3rd = 9 Bonsea 4th = 4 By The Law |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 1 - 7 My Giddy Aunt | ||
Sun Sep 23 2018 15:10 | 1st = 7 My Giddy Aunt 2nd = 3 Ol Blue Eyes 3rd = 4 Babe In Boots 4th = 1 Blazing Bullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 5 - 5 Tough Rubble | ||
Sun Sep 23 2018 15:08 | 1st = 5 Tough Rubble 2nd = 3 Heza Heart Throb 3rd = 10 Smooth Pebbles 4th = 2 Gee Gees Roughie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 7 Lady Charlotte | ||
Sun Sep 23 2018 15:07 | 1st = 7 Lady Charlotte 2nd = 5 Cryers Plugger 3rd = 3 Ben Nevis 4th = 8 Redda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 4 - 7 Light Motion | ||
Sun Sep 23 2018 15:04 | 1st = 7 Light Motion 2nd = 2 Magic Name 3rd = 5 Ive Got This 4th = 3 Mina Harker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 10 - 2 Ferritts Sister | ||
Sun Sep 23 2018 15:02 | 1st = 2 Ferritts Sister 2nd = 13 Clifton Tactic 3rd = 7 Just Dance 4th = 9 Chief Kapai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 4 - 5 Curtain Call | ||
Sun Sep 23 2018 15:00 | 1st = 5 Curtain Call 2nd = 4 Casino Magic 3rd = 6 Just Wanto Run Now 4th = 10 Wonga Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Eugowra Race 6 - 2 Now Eye See | ||
Sun Sep 23 2018 14:57 | 1st = 2 Now Eye See 2nd = 1 Ill Be A Lady 3rd = 6 Royal Aurora 4th = 5 Enk Spot Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 4 - 7 Fallgold | ||
Sun Sep 23 2018 14:55 | 1st = 7 Fallgold 2nd = 3 Bentley Magic 3rd = 4 Hiemal 4th = 6 Thiswilldous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 6 Axel Footluce | ||
Sun Sep 23 2018 14:54 | 1st = 6 Axel Footluce 2nd = 4 Geller Allen 3rd = 2 Its A Thrill 4th = 7 Major Amor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coleraine Race 4 - 7 Tough Vintage | ||
Sun Sep 23 2018 14:50 | 1st = 7 Tough Vintage 2nd = 9 Ebazan 3rd = 2 Sir Lopez 4th = 5 Surging Wave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 2 George Regis | ||
Sun Sep 23 2018 14:49 | 1st = 2 George Regis 2nd = 8 Dusty Pearl 3rd = 1 Seabrook Noisey 4th = 5 Our Bro Pedro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 1 - 3 Admiral Husson | ||
Sun Sep 23 2018 14:45 | 1st = 3 Admiral Husson 2nd = 2 Moschard 3rd = 8 Smarty 4th = 6 Glitch Inthesystem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 8 - 3 Podravina | ||
Sun Sep 23 2018 14:45 | 1st = 3 Podravina 2nd = 2 Fancy More 3rd = 5 Codecracker 4th = 7 Velveteen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 3 Aeroplane Hank | ||
Sun Sep 23 2018 14:42 | 1st = 3 Aeroplane Hank 2nd = 2 Agent Osti 3rd = 1 Lanis Morris 4th = 5 Scrumble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 4 - 9 La Lova | ||
Sun Sep 23 2018 14:40 | 1st = 9 La Lova 2nd = 1 Boltoutoftheblue 3rd = 4 Almas Rossa 4th = 5 Royal Pegasus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 5 Unique Quality | ||
Sun Sep 23 2018 14:39 | 1st = 5 Unique Quality 2nd = 1 Aston Ranza 3rd = 2 Mahoney Miss 4th = 6 Compounding |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 4 - 3 Isis Magic | ||
Sun Sep 23 2018 14:37 | 1st = 3 Isis Magic 2nd = 5 Rosie Posie 3rd = 1 Well Sighted 4th = 2 Hang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 9 Jin Jin | ||
Sun Sep 23 2018 14:36 | 1st = 9 Jin Jin 2nd = 4 Jetsun Doll 3rd = 3 Lucky James 4th = 2 Bear Claws |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 4 - 4 Submit Another | ||
Sun Sep 23 2018 14:33 | 1st = 4 Submit Another 2nd = 5 The Decider 3rd = 3 Lord Derby 4th = 1 Jaws Of Life |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Eugowra Race 5 - 3 Last Party | ||
Sun Sep 23 2018 14:32 | 1st = 3 Last Party 2nd = 2 Cherry Sweet Peach 3rd = 4 Glenferrie Crest 4th = 7 Lucky Lyla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 3 - 7 Shark Alley | ||
Sun Sep 23 2018 14:29 | 1st = 7 Shark Alley 2nd = 8 Ultimate Power 3rd = 1 Brother Magic 4th = 5 Litt Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 9 - 3 Muscles Galore | ||
Sun Sep 23 2018 14:27 | 1st = 3 Muscles Galore 2nd = 11 Hey Yo 3rd = 13 Alderbeck 4th = 4 Red Hot Poker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 2 Wanchai Express | ||
Sun Sep 23 2018 14:25 | 1st = 2 Wanchai Express 2nd = 4 Cee Me Turbo 3rd = 3 Slippers Belle 4th = 7 Cindy La Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 3 - 3 Any Given Glass | ||
Sun Sep 23 2018 14:25 | 1st = 3 Any Given Glass 2nd = 4 Canny Move 3rd = 7 Action In Rio 4th = 1 Soul Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 2 My Mate Wally | ||
Sun Sep 23 2018 14:22 | 1st = 2 My Mate Wally 2nd = 4 Miss Legality 3rd = 7 My Lil Angel 4th = 8 All You Got |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 3 - 2 Bobbing | ||
Sun Sep 23 2018 14:20 | 1st = 2 Bobbing 2nd = 1 Our Royal Egyptian 3rd = 5 Single Intent 4th = 4 Etheridge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 1 Pinny Mack | ||
Sun Sep 23 2018 14:19 | 1st = 1 Pinny Mack 2nd = 5 Bigtime Lily 3rd = 8 Ridin Shotgun 4th = 6 Idol Tom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 4 Bush Song | ||
Sun Sep 23 2018 14:16 | 1st = 4 Bush Song 2nd = 1 Cee Me Shine 3rd = 6 Zipping Dharma 4th = 3 Cee Me Ignite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coleraine Race 3 - 11 Vanuatu | ||
Sun Sep 23 2018 14:15 | 1st = 11 Vanuatu 2nd = 12 Zapurler 3rd = 2 For Petes Sake 4th = 3 Gherangatang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 7 - 3 Tomelilla | ||
Sun Sep 23 2018 14:10 | 1st = 3 Tomelilla 2nd = 8 Excalibur 3rd = 5 Hes Cavalier 4th = 7 Admiral |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 8 Banjo Lass | ||
Sun Sep 23 2018 14:10 | 1st = 8 Banjo Lass 2nd = 2 Ramified 3rd = 7 Cryers Jed 4th = 3 Lektra Brandy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 3 Jimmys Angel | ||
Sun Sep 23 2018 14:07 | 1st = 3 Jimmys Angel 2nd = 1 Snow Osti 3rd = 6 Bugs Boloney 4th = 4 Wazza Hawk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 3 - 17 British Isle | ||
Sun Sep 23 2018 14:05 | 1st = 17 British Isle 2nd = 12 Miss Mandito 3rd = 7 Vibrato 4th = 2 Patriot Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Eugowra Race 4 - 6 Walk On Kimmy | ||
Sun Sep 23 2018 14:02 | 1st = 6 Walk On Kimmy 2nd = 7 Flash In Sam 3rd = 2 Tulhurst Terror 4th = 9 Espyrante |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 3 - 13 Dinisty | ||
Sun Sep 23 2018 14:00 | 1st = 13 Dinisty 2nd = 8 Half Moon Blue 3rd = 7 Foxleigh 4th = 10 Jetnwild |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 3 Dyna Dave | ||
Sun Sep 23 2018 13:59 | 1st = 3 Dyna Dave 2nd = 1 Natures Gent 3rd = 7 Ask King Jeff 4th = 2 Cameo Syd |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 3 - 1 Chloes King | ||
Sun Sep 23 2018 13:55 | 1st = 1 Chloes King 2nd = 6 Evil In Me 3rd = 3 I Am The Dude 4th = 11 Special Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 1 Black Beauty | ||
Sun Sep 23 2018 13:53 | 1st = 1 Black Beauty 2nd = 2 Dundee Jive 3rd = 6 Zanzeedoo 4th = 5 Plummys Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 2 - 8 Apache Belle | ||
Sun Sep 23 2018 13:50 | 1st = 8 Apache Belle 2nd = 2 Good Excuse 3rd = 11 Trefranian 4th = 5 Gypsy Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 8 - 5 Dream About Me | ||
Sun Sep 23 2018 13:47 | 1st = 5 Dream About Me 2nd = 4 A Gs White Socks 3rd = 8 Captain Dolmio 4th = 11 Alta Orlando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 1 My Mandara | ||
Sun Sep 23 2018 13:45 | 1st = 1 My Mandara 2nd = 5 Cryers Harper 3rd = 6 Kalani Sheldon 4th = 3 Wise Stella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 2 - 6 Mcauliffe | ||
Sun Sep 23 2018 13:45 | 1st = 6 Mcauliffe 2nd = 2 Dexters Command 3rd = 10 Serena On Court 4th = 9 Miss Bomber Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 3 Big Sam Marjen | ||
Sun Sep 23 2018 13:42 | 1st = 3 Big Sam Marjen 2nd = 8 Aston Lelani 3rd = 4 Go Zippy Go 4th = 2 Mini Sticka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 2 - 2 Into The Oblivion | ||
Sun Sep 23 2018 13:40 | 1st = 2 Into The Oblivion 2nd = 3 Miss Moana 3rd = 4 Northern Voyage 4th = 1 Pyro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 6 Clover Victoria | ||
Sun Sep 23 2018 13:39 | 1st = 6 Clover Victoria 2nd = 3 Vee Marina 3rd = 4 Thrilling Katie 4th = 5 Idol Patches |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 8 Fly By Them | ||
Sun Sep 23 2018 13:36 | 1st = 8 Fly By Them 2nd = 4 Spolly James 3rd = 3 Minter Bee Cash 4th = 6 Professor Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coleraine Race 2 - 1 Killarney Kid | ||
Sun Sep 23 2018 13:35 | 1st = 1 Killarney Kid 2nd = 2 Ascot Red 3rd = 3 Romelo 4th = 7 Monte Carlo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 6 Lektra Viki | ||
Sun Sep 23 2018 13:30 | 1st = 6 Lektra Viki 2nd = 7 Azumi Ryder 3rd = 4 Sophies Moment 4th = 1 Another Scenario |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 6 - 2 Two Thirty | ||
Sun Sep 23 2018 13:30 | 1st = 2 Two Thirty 2nd = 1 Joes Legacy 3rd = 4 Van Diamond 4th = 7 Princess Sapphire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 1 Jakesta | ||
Sun Sep 23 2018 13:27 | 1st = 1 Jakesta 2nd = 7 Clarence Clocka 3rd = 8 Unbackable 4th = 3 Why Not Senor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 2 - 11 Wild Planet | ||
Sun Sep 23 2018 13:25 | 1st = 11 Wild Planet 2nd = 1 All Stars 3rd = 9 Virtual Insanity 4th = 12 Halcyon Dame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Eugowra Race 3 - 1 Smiling Sam | ||
Sun Sep 23 2018 13:22 | 1st = 1 Smiling Sam 2nd = 8 Call Me Missy 3rd = 4 Temora Reactor 4th = 7 Im Ok |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 2 - 1 Isnt She Elegant | ||
Sun Sep 23 2018 13:20 | 1st = 1 Isnt She Elegant 2nd = 4 Givus A Cuddle 3rd = 8 Dazet 4th = 3 Benicos Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 7 Kiwi Boy | ||
Sun Sep 23 2018 13:19 | 1st = 7 Kiwi Boy 2nd = 4 Raging Demon 3rd = 1 Harry Brown 4th = 8 Token Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 2 - 2 Amaword | ||
Sun Sep 23 2018 13:15 | 1st = 2 Amaword 2nd = 6 Gee Gees Style 3rd = 3 Geegee Trendsetter 4th = 1 Apriano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 1 - 9 Think Free | ||
Sun Sep 23 2018 13:10 | 1st = 9 Think Free 2nd = 7 Vision And Prayer 3rd = 2 Our Dragon 4th = 8 Love Boat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 7 - 12 Sans Le Sou | ||
Sun Sep 23 2018 13:07 | 1st = 12 Sans Le Sou 2nd = 2 Jacks N Jazz 4th = 10 Sheez Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 1 - 4 Sudden Moment | ||
Sun Sep 23 2018 13:05 | 1st = 4 Sudden Moment 2nd = 2 Chu Chu Charlie 3rd = 5 Mickiem 4th = 3 Allaboutattitude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 5 Slippers Away | ||
Sun Sep 23 2018 13:05 | 1st = 5 Slippers Away 2nd = 7 Design A Dream 3rd = 4 Gnocchi 4th = 6 From The Shadows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 1 Superior Briz | ||
Sun Sep 23 2018 13:02 | 1st = 1 Superior Briz 2nd = 4 Midnight Tess 3rd = 5 Voluptuous Ruby 4th = 10 Flying Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 1 - 3 Soir De Lune | ||
Sun Sep 23 2018 13:00 | 1st = 3 Soir De Lune 2nd = 7 Jarhead 3rd = 4 Starvino 4th = 1 Clarencetown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 1 Idol Hot | ||
Sun Sep 23 2018 12:59 | 1st = 1 Idol Hot 2nd = 5 Waerenga Star 3rd = 3 Bigtime Eve 4th = 4 Pat Tama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coleraine Race 1 - 10 Sweet Lullaby | ||
Sun Sep 23 2018 12:55 | 1st = 10 Sweet Lullaby 2nd = 8 Youl Dash For Cash 3rd = 9 Zoffman 4th = 11 Power Of Words |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Eugowra Race 2 - 7 Mymatepog | ||
Sun Sep 23 2018 12:52 | 1st = 7 Mymatepog 2nd = 4 Fantasy Blaster 3rd = 5 Im Quite American 4th = 6 Bill Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 5 - 10 Braavos | ||
Sun Sep 23 2018 12:50 | 1st = 10 Braavos 2nd = 6 Manhattan Flame 3rd = 7 Savapak 4th = 2 Inca Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 1 Black Spring | ||
Sun Sep 23 2018 12:47 | 1st = 1 Black Spring 2nd = 2 Cee Me Holly 3rd = 7 Joshua Rocks 4th = 4 Midnight Rage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 1 - 14 Tavidance | ||
Sun Sep 23 2018 12:45 | 1st = 14 Tavidance 2nd = 8 Brutal Power 3rd = 18 Pure Exceleration 4th = 11 Opposite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 8 Marcello | ||
Sun Sep 23 2018 12:43 | 1st = 8 Marcello 2nd = 4 Hodges Lane 3rd = 3 Keep Talking 4th = 6 Supa Pass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 1 - 1 The Big House | ||
Sun Sep 23 2018 12:40 | 1st = 1 The Big House 2nd = 3 The Palms 3rd = 2 All Shiraz 4th = 5 Wearetenfortyeight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 5 Bigtime Wendle | ||
Sun Sep 23 2018 12:39 | 1st = 5 Bigtime Wendle 2nd = 3 Alyeska 3rd = 8 Jinja Mongo 4th = 2 Vikings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 1 - 1 My Biddy | ||
Sun Sep 23 2018 12:35 | 1st = 1 My Biddy 2nd = 6 Kepta 3rd = 5 Emsgem 4th = 7 Gee Gees Can Tell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 6 - 2 Igottastar | ||
Sun Sep 23 2018 12:27 | 1st = 2 Igottastar 2nd = 1 Fiery Ferret 3rd = 6 Smarter Vc 4th = 7 Rocki Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 6 Amlin Freddie | ||
Sun Sep 23 2018 12:22 | 1st = 6 Amlin Freddie 2nd = 8 Samba King 3rd = 2 Scooby Boy 4th = 3 Caramel Opal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 5 Cawbourne Toddy | ||
Sun Sep 23 2018 12:19 | 1st = 5 Cawbourne Toddy 2nd = 6 Vince Fawn 3rd = 7 Beltom 4th = 1 Jinja Bailey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Eugowra Race 1 - 7 Ominous Warning | ||
Sun Sep 23 2018 12:14 | 1st = 7 Ominous Warning 2nd = 4 Lukes Gift 3rd = 1 Famous Cookie 4th = 2 Im Super Sophie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 4 - 6 Mighty Me | ||
Sun Sep 23 2018 12:10 | 1st = 6 Mighty Me 2nd = 7 Midnight Runner 3rd = 9 Excelleration 4th = 3 Demonetization |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 2 Its A Stroll | ||
Sun Sep 23 2018 12:01 | 1st = 2 Its A Stroll 2nd = 8 Bigtime Welldone 3rd = 1 Opawa Velocette 4th = 5 Salvarotti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 6 Sideshow Marjen | ||
Sun Sep 23 2018 11:58 | 1st = 6 Sideshow Marjen 2nd = 8 Star Hennessy 3rd = 4 Pharoahs Dream 4th = 1 Voluptuous Dot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 5 - 11 She Aint No Angel | ||
Sun Sep 23 2018 11:52 | 1st = 11 She Aint No Angel 2nd = 5 Eden Creek 3rd = 6 Stellar Success 4th = 8 Holly Trouble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 2 Jinja Might | ||
Sun Sep 23 2018 11:44 | 1st = 2 Jinja Might 2nd = 1 Draxler 3rd = 7 Sue Zooki 4th = 4 Ramblin On |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 8 Bombora Thunder | ||
Sun Sep 23 2018 11:40 | 1st = 8 Bombora Thunder 2nd = 6 Superior Beam 3rd = 4 Shes My Blast 4th = 7 Fawn Illusion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 3 - 5 Silver Cloud | ||
Sun Sep 23 2018 11:35 | 1st = 5 Silver Cloud 2nd = 7 Zappeur 3rd = 1 Secret Ambition 4th = 3 Ifnot Wainot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 5 Jetsun Paint | ||
Sun Sep 23 2018 11:26 | 1st = 5 Jetsun Paint 2nd = 9 Blur Of Motion 3rd = 3 Does He Exist 4th = 2 Botany Laraine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 2 Outta My Depth | ||
Sun Sep 23 2018 11:23 | 1st = 2 Outta My Depth 2nd = 1 Sole Elusion 3rd = 3 Fruit Frames 4th = 4 Bill Heeny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 4 - 3 Rollova | ||
Sun Sep 23 2018 11:17 | 1st = 3 Rollova 2nd = 4 Adam Patron 3rd = 6 Ragnarr 4th = 7 Just Wondering |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 1 Manicorn | ||
Sun Sep 23 2018 11:09 | 1st = 1 Manicorn 2nd = 8 All Hail Caesar 3rd = 7 Justa Gift 4th = 2 Jetsun Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 8 Rhiannon Royale | ||
Sun Sep 23 2018 11:05 | 1st = 8 Rhiannon Royale 2nd = 6 Wild Vane 3rd = 7 Reese Bobby 4th = 1 Northern Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 2 - 2 Rough Cut | ||
Sun Sep 23 2018 11:00 | 1st = 2 Rough Cut 2nd = 7 Vainglory 3rd = 4 Lothbrok 4th = 9 Pearlescence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 3 - 1 Itz Major Look | ||
Sun Sep 23 2018 10:42 | 1st = 1 Itz Major Look 2nd = 7 Loissonya 3rd = 9 Pocket Call 4th = 2 Smirken |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 1 - 6 Beauty Diva | ||
Sun Sep 23 2018 10:25 | 1st = 6 Beauty Diva 2nd = 5 First Rock 3rd = 8 Appellant 4th = 3 Tappys One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 2 - 7 Pembrook Blue | ||
Sun Sep 23 2018 10:10 | 1st = 7 Pembrook Blue 2nd = 3 My Patronus 3rd = 10 Mockingjay 4th = 8 Ripsnorter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 1 - 3 Eraser | ||
Sun Sep 23 2018 9:45 | 1st = 3 Eraser 2nd = 2 Jazzy Trouble 3rd = 6 Thatgirltrouble 4th = 4 Superfast Ninja |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 7 King Cigar | ||
Sun Sep 23 2018 0:06 | 1st = 7 King Cigar 2nd = 4 Issue 3rd = 8 Deerview Storm 4th = 5 Rubble Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 3 Jabberin Melody | ||
Thu Aug 23 2018 23:44 | 1st = 3 Jabberin Melody 2nd = 5 Rockabye Demi 3rd = 1 What A Question 4th = 8 Tess The Best |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 2 Major Upgrades | ||
Thu Aug 23 2018 23:19 | 1st = 2 Major Upgrades 2nd = 1 Starlight Carla 3rd = 5 Charcoal Avenue 4th = 4 Incredible Bev |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 1 Go Gettem Kracka | ||
Thu Aug 23 2018 23:02 | 1st = 1 Go Gettem Kracka 2nd = 3 Trifive 3rd = 8 Pebbles Gundi 4th = 5 Boomering |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 11 - 5 Purdie Shuffle | ||
Thu Aug 23 2018 22:49 | 1st = 5 Purdie Shuffle 2nd = 3 Two Blue 3rd = 1 Locknane Eve 4th = 7 Cashmeera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 9 Canutes Law | ||
Thu Aug 23 2018 22:39 | 1st = 9 Canutes Law 2nd = 8 Velocity Star 3rd = 6 Epic Obsession 4th = 2 Hey Bail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 6 Brandy Lime | ||
Thu Aug 23 2018 22:36 | 1st = 6 Brandy Lime 2nd = 7 Beijing Fling 3rd = 4 Allen Barnett 4th = 3 Rockstar Midge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 8 Shot Thru | ||
Thu Aug 23 2018 22:30 | 1st = 8 Shot Thru 2nd = 1 St Regis 3rd = 2 Lilly An Page 4th = 7 Woodside King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 3 Willie Mac | ||
Thu Aug 23 2018 22:25 | 1st = 3 Willie Mac 2nd = 8 Hardaway Hitman 3rd = 2 That Was Paw 4th = 4 Tom Tom Drum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 10 Little Grove | ||
Thu Aug 23 2018 22:22 | 1st = 10 Little Grove 2nd = 1 Sunset Licorice 3rd = 2 Kaytwo Monelli 4th = 5 Quids In |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 7 Its A Shame | ||
Thu Aug 23 2018 22:19 | 1st = 7 Its A Shame 2nd = 2 Myrniong Culture 3rd = 1 Josies Pride 4th = 6 Trip Aces |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 9 - 5 Mammals Riddle | ||
Thu Aug 23 2018 22:15 | 1st = 5 Mammals Riddle 2nd = 4 Kyle Shannon 3rd = 1 The Texas Ranger 4th = 6 Major Huss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 6 Oakvale Striker | ||
Thu Aug 23 2018 22:13 | 1st = 6 Oakvale Striker 2nd = 3 Lukes Gift 3rd = 8 Dyna Diedre 4th = 1 Crackerjack Tim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 4 Springvale Choix | ||
Thu Aug 23 2018 22:10 | 1st = 4 Springvale Choix 2nd = 1 San Tan Sam 3rd = 8 Max Jake 4th = 6 Pierce Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 2 Sweet Karmar | ||
Thu Aug 23 2018 22:07 | 1st = 2 Sweet Karmar 2nd = 3 Dream Blaster 3rd = 6 Del Rey 4th = 7 Emmas Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 4 Tax Man Wins | ||
Thu Aug 23 2018 22:04 | 1st = 4 Tax Man Wins 2nd = 5 Sacred Shadow 3rd = 7 Lucys Locket 4th = 3 Dorans Ash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 9 - 1 Tweet About It | ||
Thu Aug 23 2018 22:00 | 1st = 1 Tweet About It 2nd = 2 Beach Babe Nikky 3rd = 3 Coveffe Hustler 4th = 4 Passionate Pursuit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 6 Fabs Gem | ||
Thu Aug 23 2018 21:58 | 1st = 6 Fabs Gem 2nd = 7 Veil Successor 3rd = 1 Ebony Shadow 4th = 2 Explosive Smith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 1 Sweet Nangar | ||
Thu Aug 23 2018 21:55 | 1st = 1 Sweet Nangar 2nd = 3 Dyna Danna 3rd = 6 Henley Bale 4th = 5 Dish Runner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 8 Veracity | ||
Thu Aug 23 2018 21:52 | 1st = 8 Veracity 2nd = 2 Shady Whip 3rd = 3 Noonbarra Storm 4th = 7 Hot Devil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 5 Aston Abbott | ||
Thu Aug 23 2018 21:49 | 1st = 5 Aston Abbott 2nd = 7 Banquet 3rd = 1 Lachlan Monelli 4th = 3 Alpha Aion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 8 - 4 Lenas Art | ||
Thu Aug 23 2018 21:45 | 1st = 4 Lenas Art 2nd = 6 Lincs Bute Girl 3rd = 8 Cullens Desire 4th = 5 Ginger Leigh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 7 Bubble Guppy | ||
Thu Aug 23 2018 21:43 | 1st = 7 Bubble Guppy 2nd = 2 Neekys Way 3rd = 8 Smart Marlow 4th = 1 Wise Misty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 3 Whoop Bang | ||
Thu Aug 23 2018 21:40 | 1st = 3 Whoop Bang 2nd = 6 Rivenlee Lad 3rd = 8 Take Guard 4th = 1 Nebraska Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 1 Make A Decision | ||
Thu Aug 23 2018 21:37 | 1st = 1 Make A Decision 2nd = 4 Pour Some Sugar 3rd = 6 Not Without Gas 4th = 2 Chicago Nights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 1 Maharani | ||
Thu Aug 23 2018 21:34 | 1st = 1 Maharani 2nd = 3 Winxette 3rd = 7 Dyna Elise 4th = 4 Zipping Bronco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 8 - 11 Midaswell | ||
Thu Aug 23 2018 21:30 | 1st = 11 Midaswell 2nd = 9 Imamenace 3rd = 1 Michaels Mename 4th = 12 Zoomas Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 2 Rockin Rico | ||
Thu Aug 23 2018 21:28 | 1st = 2 Rockin Rico 2nd = 7 Alta Linea 3rd = 5 Eden Lass 4th = 4 Bottoms Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 7 Abuzz | ||
Thu Aug 23 2018 21:25 | 1st = 7 Abuzz 2nd = 4 Marco Lee 3rd = 5 Meehan Sox 4th = 8 Victor Dora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 1 Charming Chaos | ||
Thu Aug 23 2018 21:22 | 1st = 1 Charming Chaos 2nd = 5 Yeah Okay 3rd = 7 Regal Recall 4th = 4 Lil Miss Pinky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 1 Jouster | ||
Thu Aug 23 2018 21:19 | 1st = 1 Jouster 2nd = 6 Hogwash 3rd = 3 Posh Amber 4th = 2 Miss Hanigan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 5 Canal Turn | ||
Thu Aug 23 2018 21:16 | 1st = 5 Canal Turn 2nd = 8 Hello Im Nessa 3rd = 1 Beegumbah Boy 4th = 2 Champagne Betty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 7 - 1 Machkori | ||
Thu Aug 23 2018 21:15 | 1st = 1 Machkori 2nd = 7 Julenjode 3rd = 6 Famous Cookie 4th = 9 East On Broadway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 1 Proven Mystery | ||
Thu Aug 23 2018 21:13 | 1st = 1 Proven Mystery 2nd = 2 Squirto 3rd = 3 Dazzling Melody 4th = 6 Here Comes Tom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 4 Another Grey | ||
Thu Aug 23 2018 21:10 | 1st = 4 Another Grey 2nd = 6 Lots Of Diamonds 3rd = 9 Cee Me Explode 4th = 3 All About Andi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 2 Fast Izzi | ||
Thu Aug 23 2018 21:07 | 1st = 2 Fast Izzi 2nd = 8 Gomez Sanchez 3rd = 3 Wise Lewis 4th = 6 Rockalot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 6 Fabwik | ||
Thu Aug 23 2018 21:04 | 1st = 6 Fabwik 2nd = 7 Menzali 3rd = 1 Rachel Zane 4th = 2 Hukanui |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 1 West On Zena | ||
Thu Aug 23 2018 21:01 | 1st = 1 West On Zena 2nd = 8 Fantastic Joey 3rd = 2 Buzzard 4th = 3 Incredible Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 7 - 3 Ona Safari | ||
Thu Aug 23 2018 21:00 | 1st = 3 Ona Safari 2nd = 13 Rockin In Memphis 3rd = 8 Dallas Nikolay 4th = 9 Like Clockwork |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 3 Dahomey Windsong | ||
Thu Aug 23 2018 20:58 | 1st = 3 Dahomey Windsong 2nd = 5 Bright Satellite 3rd = 1 Indian Giver 4th = 4 Mr Belvedere |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 6 Two Bills | ||
Thu Aug 23 2018 20:55 | 1st = 6 Two Bills 2nd = 5 Leeroy Rogue 3rd = 1 Gold Lenny 4th = 7 Finnigans Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 3 Blackpool Alexis | ||
Thu Aug 23 2018 20:52 | 1st = 3 Blackpool Alexis 2nd = 8 County Crossing 3rd = 1 Succession Plan 4th = 7 Dragonstone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 7 Hes All Shine | ||
Thu Aug 23 2018 20:49 | 1st = 7 Hes All Shine 2nd = 3 Rocca Jet 3rd = 8 Mr Cashway 4th = 2 My Halo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 1 Yunderup Queen | ||
Thu Aug 23 2018 20:46 | 1st = 1 Yunderup Queen 2nd = 7 Crocodile Boy 3rd = 8 Warranted 4th = 2 Maybe One Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 6 - 10 Late Night Date | ||
Thu Aug 23 2018 20:45 | 1st = 10 Late Night Date 2nd = 8 Im Ok 3rd = 6 Roarn Under Fire 4th = 1 Warren |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 8 Not Available | ||
Thu Aug 23 2018 20:43 | 1st = 8 Not Available 2nd = 2 Dyna Terror 3rd = 3 Art Noveau 4th = 4 Dyna Denver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 6 Nations | ||
Thu Aug 23 2018 20:40 | 1st = 6 Nations 2nd = 4 Stack The Aces 3rd = 8 Vectis Seyarda 4th = 3 Odnoc To Wingala |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 1 Love The Look | ||
Thu Aug 23 2018 20:37 | 1st = 1 Love The Look 2nd = 6 Billy Boy 3rd = 7 Pittsburgh Phil 4th = 3 Shoes To Fill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 6 Lashing Old | ||
Thu Aug 23 2018 20:34 | 1st = 6 Lashing Old 2nd = 2 Whip Carter 3rd = 1 Tobrasca Rush 4th = 4 Coopers Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 6 - 4 Vasari | ||
Thu Aug 23 2018 20:30 | 1st = 4 Vasari 2nd = 7 Rusty Crackers 3rd = 6 Twoforsixty 4th = 3 Mista Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 3 Two Phils Cool | ||
Thu Aug 23 2018 20:28 | 1st = 3 Two Phils Cool 2nd = 1 Winlock Strecker 3rd = 8 Golden Blaze 4th = 4 Gunmetal Liam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 8 Springcreek Bill | ||
Thu Aug 23 2018 20:25 | 1st = 8 Springcreek Bill 2nd = 5 Takahi Max 3rd = 4 Cosmical 4th = 1 Secret Soldier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 8 Dyna Gertie | ||
Thu Aug 23 2018 20:22 | 1st = 8 Dyna Gertie 2nd = 1 Dyna Harpa 3rd = 6 Lance Allen 4th = 7 Orazzi Ohh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 6 Game Face | ||
Thu Aug 23 2018 20:19 | 1st = 6 Game Face 2nd = 5 Hopes Beau 3rd = 8 Emerley Nolen 4th = 1 Born Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 5 - 7 Monterey Jack | ||
Thu Aug 23 2018 20:15 | 1st = 7 Monterey Jack 2nd = 3 Abercrombie Tab 3rd = 2 Sunofasis 4th = 1 Morior Invictus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 4 Super Cup | ||
Thu Aug 23 2018 20:13 | 1st = 4 Super Cup 2nd = 3 Chief Snow 3rd = 5 Never Walk Alone 4th = 2 Deja Vu Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 1 Call Me Will | ||
Thu Aug 23 2018 20:10 | 1st = 1 Call Me Will 2nd = 3 Feel The Noise 3rd = 7 Crazy Wolf 4th = 5 Muskett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 4 Piriformis | ||
Thu Aug 23 2018 20:07 | 1st = 4 Piriformis 2nd = 6 Newtown Angel 3rd = 8 Pharoahs Dream 4th = 2 Sassy Slyder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 5 Muddy Miss | ||
Thu Aug 23 2018 20:04 | 1st = 5 Muddy Miss 2nd = 4 Random Monkey 3rd = 6 Slick Gus 4th = 2 Sienna Grand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 5 - 2 Louis Sedgwick | ||
Thu Aug 23 2018 20:00 | 1st = 2 Louis Sedgwick 2nd = 6 Mister Zhivago 3rd = 1 Ozzie Bogan 4th = 3 Arty Guy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 3 Mepunga Bella | ||
Thu Aug 23 2018 19:58 | 1st = 3 Mepunga Bella 2nd = 2 King Colt 3rd = 4 Big Bang Tears 4th = 5 Dyna Forrest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 2 Shimando | ||
Thu Aug 23 2018 19:55 | 1st = 2 Shimando 2nd = 7 Spider Regis 3rd = 8 Isen Allen 4th = 6 Come On Enzo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 8 Ogodei Star | ||
Thu Aug 23 2018 19:52 | 1st = 8 Ogodei Star 2nd = 3 Orwellian 3rd = 1 Maywyn Rewards 4th = 6 Shes A Sort |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 3 Dooper | ||
Thu Aug 23 2018 19:49 | 1st = 3 Dooper 2nd = 4 Millie Magna 3rd = 2 Alolo Miss 4th = 1 Fishing Ducks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 10 - 4 De Lancome | ||
Thu Aug 23 2018 19:46 | 1st = 4 De Lancome 2nd = 5 Christian Lady 3rd = 3 Eastwood Chieftain 4th = 11 Motoring Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 4 - 2 Crime Time | ||
Thu Aug 23 2018 19:45 | 1st = 2 Crime Time 2nd = 8 Elect To Rock 3rd = 3 Temora Reactor 4th = 5 Ace In Our Pocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 8 Why Not Peter | ||
Thu Aug 23 2018 19:43 | 1st = 8 Why Not Peter 2nd = 5 Reign Of Omar 3rd = 7 Aston Amore 4th = 6 Rusty The Jett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 4 Lochin Good | ||
Thu Aug 23 2018 19:40 | 1st = 4 Lochin Good 2nd = 1 Big Terry 3rd = 6 Topper Miss 4th = 2 Rockstar Stangus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 4 Axel Footluce | ||
Thu Aug 23 2018 19:37 | 1st = 4 Axel Footluce 2nd = 3 Ayo Joy 3rd = 7 Hayleys Style 4th = 8 Sisco Dun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 7 Spring Kudu | ||
Thu Aug 23 2018 19:34 | 1st = 7 Spring Kudu 2nd = 4 Max Dream 3rd = 1 Stitch em Cilla 4th = 8 Dyna Quire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 4 - 5 White House Sweet | ||
Thu Aug 23 2018 19:30 | 1st = 5 White House Sweet 2nd = 9 Clarkes Hill 3rd = 6 All Hall 4th = 3 Allthemoves |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 4 Adhara Steel | ||
Thu Aug 23 2018 19:28 | 1st = 4 Adhara Steel 2nd = 3 Raquels Magic 3rd = 8 Arden Street 4th = 7 One Dollar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 8 Stylish Russell | ||
Thu Aug 23 2018 19:25 | 1st = 8 Stylish Russell 2nd = 7 Spirit Flame 3rd = 2 Wynburn Ace 4th = 3 Abellas Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 2 Tysons A Rebel | ||
Thu Aug 23 2018 19:22 | 1st = 2 Tysons A Rebel 2nd = 1 Broken Axle 3rd = 5 Game Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 9 - 4 Haydens Meddle | ||
Thu Aug 23 2018 19:20 | 1st = 4 Haydens Meddle 2nd = 8 Kingslayer 3rd = 7 Enchantee 4th = 3 Bridget Blue Chip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 8 Stilton Henry | ||
Thu Aug 23 2018 19:19 | 1st = 8 Stilton Henry 2nd = 7 Madam Kinloch 3rd = 4 Longtime Comin 4th = 5 Zipping Jess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 3 - 3 Lightning Scooter | ||
Thu Aug 23 2018 19:15 | 1st = 3 Lightning Scooter 2nd = 2 Kenfury Lass 3rd = 9 Glenferrie Crest 4th = 8 Hell Of A Band |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 6 Pretty Sensation | ||
Thu Aug 23 2018 19:13 | 1st = 6 Pretty Sensation 2nd = 8 Darren Allen 3rd = 1 Slew Left 4th = 3 Black Zambesi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 4 Bogie Bullet | ||
Thu Aug 23 2018 19:10 | 1st = 4 Bogie Bullet 2nd = 1 Pool Hall 3rd = 3 Bell Of Eden 4th = 2 Dolly Jo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 8 Azariah | ||
Thu Aug 23 2018 19:07 | 1st = 8 Azariah 2nd = 1 Cash Fund 3rd = 2 Cosmo Cyndie 4th = 4 Disco Dolly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 8 Wynburn Phoenix | ||
Thu Aug 23 2018 19:04 | 1st = 8 Wynburn Phoenix 2nd = 7 Sulza Boy 3rd = 4 Jughead Jones 4th = 5 Thunder Punch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 3 - 6 Manuela | ||
Thu Aug 23 2018 19:03 | 1st = 6 Manuela 2nd = 3 Rockon Locksley 3rd = 9 Beltane 4th = 8 Run Business Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 7 - 2 Abby Lane | ||
Thu Aug 23 2018 19:00 | 1st = 2 Abby Lane 2nd = 5 Pixated 3rd = 9 Lucky Linda Lulu 4th = 6 Falion Maschine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 3 Stirling Defence | ||
Thu Aug 23 2018 18:57 | 1st = 3 Stirling Defence 2nd = 8 Cassius Monelli 3rd = 1 Tiarna Keeping 4th = 7 Eminence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 3 Sariah Allen | ||
Thu Aug 23 2018 18:54 | 1st = 3 Sariah Allen 2nd = 8 Inga Tom 3rd = 4 You Gotta Doo 4th = 1 Our China Plate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 8 - 11 Celtic Thunder | ||
Thu Aug 23 2018 18:52 | 1st = 11 Celtic Thunder 2nd = 14 Lovey Dovey Moment 3rd = 4 Sugar Cane 4th = 6 Miss Moppet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 6 Charmed An Taken | ||
Thu Aug 23 2018 18:51 | 1st = 6 Charmed An Taken 2nd = 3 Henessey Venom 3rd = 7 Head Banger 4th = 4 Seaside Shuffle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 5 Tail Wag | ||
Thu Aug 23 2018 18:48 | 1st = 5 Tail Wag 2nd = 2 Peta Gledhill 3rd = 4 Uno Uno 4th = 7 Mias Karmar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 2 - 5 Smack Dab Shannon | ||
Thu Aug 23 2018 18:43 | 1st = 5 Smack Dab Shannon 2nd = 4 Anodoubt 3rd = 7 Bradness Eldefuego 4th = 2 Gold Onyx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 11 - 4 Beemos Opal | ||
Thu Aug 23 2018 18:41 | 1st = 4 Beemos Opal 2nd = 1 Sketchy Impact 3rd = 5 Cliff Number One 4th = 7 Molly Muldoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 2 Yoppi Allen | ||
Thu Aug 23 2018 18:38 | 1st = 2 Yoppi Allen 2nd = 1 Cordillo 3rd = 4 Speckie Mckean 4th = 6 Tankalicious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 1 Kodason | ||
Thu Aug 23 2018 18:35 | 1st = 1 Kodason 2nd = 3 Dashing Diamond 3rd = 2 Slingshot Jayla 4th = 8 Sazoo Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 2 - 1 Sheltonschoice | ||
Thu Aug 23 2018 18:30 | 1st = 1 Sheltonschoice 2nd = 2 Rockon Angel 3rd = 8 Random Task 4th = 9 A Courage Thang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 4 Quotation Mark | ||
Thu Aug 23 2018 18:27 | 1st = 4 Quotation Mark 2nd = 1 Miss Gypsy Lee 3rd = 5 To The Galos 4th = 8 Night Theory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 7 - 5 Thefixer | ||
Thu Aug 23 2018 18:26 | 1st = 5 Thefixer 2nd = 6 Dream About Me 3rd = 3 Captain Dolmio 4th = 4 Classie Brigade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 6 Sketchy Halo | ||
Thu Aug 23 2018 18:24 | 1st = 6 Sketchy Halo 2nd = 5 Zipping Abbot 3rd = 7 Kiarni Terry 4th = 1 Inkjet Keroma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 6 - 5 Five Degrees | ||
Thu Aug 23 2018 18:20 | 1st = 5 Five Degrees 2nd = 7 Saint Stephen 3rd = 8 Tribu To Mary 4th = 9 Perceptive Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 5 Run It Straight | ||
Thu Aug 23 2018 18:17 | 1st = 5 Run It Straight 2nd = 3 Solar Mocha 3rd = 2 Severus Grange 4th = 8 Swiftly Swift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 2 Bella Rhode | ||
Thu Aug 23 2018 18:14 | 1st = 2 Bella Rhode 2nd = 6 Scott Muscle 3rd = 8 You Dance 4th = 4 Twilight Liason |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 6 Rosa Tee | ||
Thu Aug 23 2018 18:12 | 1st = 6 Rosa Tee 2nd = 7 Nangar Warrior 3rd = 8 Platinum Marshal 4th = 5 Debbie Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 1 - 8 Real Dash | ||
Thu Aug 23 2018 18:09 | 1st = 8 Real Dash 2nd = 9 Golovkin 3rd = 10 Kettering Girl 4th = 4 Ideal Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 8 Federal Impact | ||
Thu Aug 23 2018 18:07 | 1st = 8 Federal Impact 2nd = 3 Limburg Patrick 3rd = 1 Cut Footluce 4th = 5 Savannah Ash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 8 Exciting | ||
Thu Aug 23 2018 18:04 | 1st = 8 Exciting 2nd = 4 Cry Later 3rd = 2 Scary Mary 4th = 6 Big Rex Muldoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 6 - 9 Beyond The Horizon | ||
Thu Aug 23 2018 17:58 | 1st = 9 Beyond The Horizon 2nd = 8 Medusa 3rd = 5 Chief of Staff 4th = 10 Firenze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 1 - 9 Think About Me | ||
Thu Aug 23 2018 17:52 | 1st = 9 Think About Me 2nd = 4 Jamieson Steele 3rd = 8 The Hervey Bay 4th = 5 Jang Pel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 3 Boquilla | ||
Thu Aug 23 2018 17:49 | 1st = 3 Boquilla 2nd = 8 Ace Victorem 3rd = 7 Maxi Fozz 4th = 4 Dark Tyde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 5 - 4 Midnight Banquet | ||
Thu Aug 23 2018 17:45 | 1st = 4 Midnight Banquet 2nd = 3 Uncle Lino 3rd = 6 Diplomat Express 4th = 2 Macavity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 5 Doc Martini | ||
Thu Aug 23 2018 17:42 | 1st = 5 Doc Martini 2nd = 2 Short Stacked 3rd = 1 Ranga 4th = 3 Fran Sannette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 8 Viktoria Vikkers | ||
Thu Aug 23 2018 17:40 | 1st = 8 Viktoria Vikkers 2nd = 1 Kiacatoo Fever 3rd = 6 Eyrewell Martin 4th = 4 Daves Dot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 8 Boston Quay | ||
Thu Aug 23 2018 17:38 | 1st = 8 Boston Quay 2nd = 7 No Respect 3rd = 1 Dyna Nelly 4th = 2 Manila Mist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 2 Meehan Dan | ||
Thu Aug 23 2018 17:34 | 1st = 2 Meehan Dan 2nd = 3 Proven Snow 3rd = 1 Real Obsession 4th = 6 Moon Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 5 - 8 Pro Surfer | ||
Thu Aug 23 2018 17:30 | 1st = 8 Pro Surfer 2nd = 12 Georgias Baron 3rd = 1 Fynn Frost 4th = 13 Chatty Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 1 Fleet Foot Mack | ||
Thu Aug 23 2018 17:25 | 1st = 1 Fleet Foot Mack 2nd = 6 Kimsson 3rd = 5 Kiarni Jenny 4th = 8 Hold Your Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 8 Caramel Blonde | ||
Thu Aug 23 2018 17:20 | 1st = 8 Caramel Blonde 2nd = 1 Chief Siyan 3rd = 4 Whatta Lady 4th = 3 Star Cluster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 7 - 10 Now Ask Me | ||
Thu Aug 23 2018 17:15 | 1st = 10 Now Ask Me 2nd = 8 Craiglea Cetina 3rd = 3 Static Lift 4th = 6 Free Drop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 1 Kung Fu Hustle | ||
Thu Aug 23 2018 17:12 | 1st = 1 Kung Fu Hustle 2nd = 7 Dat Dat Daty 3rd = 5 Millett 4th = 2 Mepunga Dasha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 4 Ming Ming | ||
Thu Aug 23 2018 17:10 | 1st = 4 Ming Ming 2nd = 8 Know Shame 3rd = 2 Replica Casino 4th = 9 Archies Ranger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 4 - 12 Speeding Bullet | ||
Thu Aug 23 2018 17:07 | 1st = 12 Speeding Bullet 2nd = 9 Spirited Snitzel 3rd = 2 Regent Star 4th = 7 Tortina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 6 Lets Be Serious | ||
Thu Aug 23 2018 17:04 | 1st = 6 Lets Be Serious 2nd = 2 Fair Dinkum 3rd = 1 Isaac Law 4th = 3 Sister Knows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 8 - 5 Chattering | ||
Thu Aug 23 2018 17:00 | 1st = 5 Chattering 2nd = 3 Dr Jameson 3rd = 4 Praesentia 4th = 6 Cape To Cairo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 8 - 2 Laszlo | ||
Thu Aug 23 2018 16:55 | 1st = 2 Laszlo 2nd = 1 Lady Chalfont 3rd = 4 Kathmandu 4th = 7 Republic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 4 - 12 Stick Man | ||
Thu Aug 23 2018 16:55 | 1st = 12 Stick Man 2nd = 14 Cruzy Dude 3rd = 3 Blue Blazer 4th = 11 Martin John |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 7 Gotta Bandit | ||
Thu Aug 23 2018 16:50 | 1st = 7 Gotta Bandit 2nd = 6 Ample Warning 3rd = 3 Amy Amour 4th = 4 Mayhem Breeze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 1 Blow Valhalla | ||
Thu Aug 23 2018 16:45 | 1st = 1 Blow Valhalla 2nd = 5 Shades Of Pearl 3rd = 8 Lonesome Hero 4th = 2 They Know Who |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 1 Barge Bale | ||
Thu Aug 23 2018 16:40 | 1st = 1 Barge Bale 2nd = 7 Opawa Brad 3rd = 4 Know Conclusion 4th = 3 Dyna Walter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 6 - 4 Bound To Me | ||
Thu Aug 23 2018 16:35 | 1st = 4 Bound To Me 2nd = 6 Crafty Aquila 3rd = 9 Anas Idol 4th = 11 Air To Spare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 7 - 3 Royal Ace | ||
Thu Aug 23 2018 16:30 | 1st = 3 Royal Ace 2nd = 10 Emil 3rd = 5 Royal Music 4th = 4 Like The Clappers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 3 - 3 Jamies Linc | ||
Thu Aug 23 2018 16:27 | 1st = 3 Jamies Linc 2nd = 2 Bruny Island 3rd = 11 Magic Empire 4th = 12 Starorio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 6 Miss Bea | ||
Thu Aug 23 2018 16:24 | 1st = 6 Miss Bea 2nd = 2 Chillby 3rd = 5 Hector Cabang 4th = 3 Some Spark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 3 - 11 Mickey Jay | ||
Thu Aug 23 2018 16:23 | 1st = 11 Mickey Jay 2nd = 8 Count Eyre 3rd = 10 He Was Romeo 4th = 3 Lone Star Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 7 - 2 Mister Sea Wolf | ||
Thu Aug 23 2018 16:20 | 1st = 2 Mister Sea Wolf 2nd = 5 Flow 3rd = 8 Alward 4th = 4 Northwest Passage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 2 Megs Marvel | ||
Thu Aug 23 2018 16:17 | 1st = 2 Megs Marvel 2nd = 4 Keravnos 3rd = 7 Kikem Kreation 4th = 1 Agents Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 6 Mandy Kriden | ||
Thu Aug 23 2018 16:12 | 1st = 6 Mandy Kriden 2nd = 9 Epirus Boy 3rd = 12 Thunder Mac 4th = 10 Mister Hart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 4 Stompin Ground | ||
Thu Aug 23 2018 16:08 | 1st = 4 Stompin Ground 2nd = 7 Go Brat 3rd = 3 Smash Damage 4th = 8 Rock Bottom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 8 Atlas True Blue | ||
Thu Aug 23 2018 16:05 | 1st = 8 Atlas True Blue 2nd = 3 Georgie Porgi 3rd = 2 My Names George 4th = 7 Joffas Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 6 - 5 Rewarding Laughter | ||
Thu Aug 23 2018 16:00 | 1st = 5 Rewarding Laughter 2nd = 3 Ramp 3rd = 2 Magna Carta 4th = 7 Spicer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 5 - 4 Mr Boxvale | ||
Thu Aug 23 2018 15:55 | 1st = 4 Mr Boxvale 2nd = 7 Claim the Throne 3rd = 6 Barbados Storm 4th = 2 Green Empire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 2 - 8 Nakuru | ||
Thu Aug 23 2018 15:53 | 1st = 8 Nakuru 2nd = 3 Stately 3rd = 6 Mamma Knows Best 4th = 5 The Optimist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 2 Oleary | ||
Thu Aug 23 2018 15:52 | 1st = 2 Oleary 2nd = 6 Magic Mctiger 3rd = 5 Dana Kazza 4th = 8 One For Tod |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 11 - 3 Unrushed | ||
Thu Aug 23 2018 15:49 | 1st = 3 Unrushed 2nd = 8 Easy To Excel 3rd = 6 Ninja Sloy 4th = 4 Claudia Corleone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 2 - 7 Mankind | ||
Thu Aug 23 2018 15:47 | 1st = 7 Mankind 2nd = 3 Wakan Tanka 3rd = 1 King Of Planets 4th = 4 Leading Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 4 Myrniong And All | ||
Thu Aug 23 2018 15:44 | 1st = 4 Myrniong And All 2nd = 5 Elite Ollie 3rd = 1 Angels Halo 4th = 2 Miss Dangerwood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 6 - 6 Semper Fidelis | ||
Thu Aug 23 2018 15:40 | 1st = 6 Semper Fidelis 2nd = 14 Molly Malone 3rd = 12 Shouson 4th = 5 Lamplight Lili |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 5 Birdie Tee | ||
Thu Aug 23 2018 15:38 | 1st = 5 Birdie Tee 2nd = 2 Flower Bomb 3rd = 4 Fired Up Jasper 4th = 8 Sunlit Johnny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 4 Tough Love | ||
Thu Aug 23 2018 15:37 | 1st = 4 Tough Love 2nd = 7 Tiza Fabio 3rd = 2 Ohara 4th = 3 Federal Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 1 Primrose Diamond | ||
Thu Aug 23 2018 15:34 | 1st = 1 Primrose Diamond 2nd = 4 Surfonic Gold 3rd = 7 Brandeen Fi 4th = 3 Dr Toretto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 12 Shadow Pass | ||
Thu Aug 23 2018 15:33 | 1st = 12 Shadow Pass 2nd = 11 Franco Totem 3rd = 9 Speedie Mcardle 4th = 3 Evelyn Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 5 - 9 Scallop | ||
Thu Aug 23 2018 15:30 | 1st = 9 Scallop 2nd = 5 Oracabessa 3rd = 2 Misty Sea 4th = 8 You Would Think |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 4 Flying Joker | ||
Thu Aug 23 2018 15:27 | 1st = 4 Flying Joker 2nd = 7 Cindys Mate 3rd = 5 Moon Phase 4th = 3 Kalannie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 2 Corleone Kid | ||
Thu Aug 23 2018 15:24 | 1st = 2 Corleone Kid 2nd = 4 Sunset Sporty 3rd = 7 Mallee Chas 4th = 5 Strickland |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 1 - 10 Scotlynn Justis | ||
Thu Aug 23 2018 15:23 | 1st = 10 Scotlynn Justis 2nd = 1 Its A Deal 3rd = 11 Trailer Park Girl 4th = 12 Myboylolliepop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 4 - 14 Fay Element | ||
Thu Aug 23 2018 15:20 | 1st = 14 Fay Element 2nd = 2 Thats Anna 3rd = 11 No Finer Jet 4th = 4 Jabrook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 1 Mirror Max | ||
Thu Aug 23 2018 15:17 | 1st = 1 Mirror Max 2nd = 8 Wicked Hillary 3rd = 2 Deltas Magic 4th = 6 Goorawin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 4 Hollow Rise | ||
Thu Aug 23 2018 15:14 | 1st = 4 Hollow Rise 2nd = 8 Angels Comet 3rd = 2 Audreys Mate 4th = 3 Silly Billie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 1 - 11 Colhoun | ||
Thu Aug 23 2018 15:12 | 1st = 11 Colhoun 2nd = 9 Deception Game 3rd = 6 Cool Serenity 4th = 2 Wise Monkey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 4 Sudden Motion | ||
Thu Aug 23 2018 15:09 | 1st = 4 Sudden Motion 2nd = 8 Candy Paint 3rd = 2 Winlock Barbara 4th = 6 Barbara Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 3 Koputara | ||
Thu Aug 23 2018 15:08 | 1st = 3 Koputara 2nd = 6 Settle Grettel 3rd = 8 Black Tori 4th = 2 Its That Fresh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 5 - 11 Grand Bouquet | ||
Thu Aug 23 2018 15:05 | 1st = 11 Grand Bouquet 2nd = 12 Holy Empress 3rd = 9 Chamfer 4th = 14 Tiomo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 8 Valita | ||
Thu Aug 23 2018 15:03 | 1st = 8 Valita 2nd = 6 Platelayer 3rd = 1 Wanjiro 4th = 5 Guevara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 4 - 13 La Lova | ||
Thu Aug 23 2018 15:00 | 1st = 13 La Lova 2nd = 5 Patriot Day 3rd = 6 Sleek Acheeva 4th = 4 Nicajon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 10 Dr Dedra | ||
Thu Aug 23 2018 14:57 | 1st = 10 Dr Dedra 2nd = 1 Dr Walter 3rd = 3 Peaked 4th = 2 Dr Darkrai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 4 Monivae | ||
Thu Aug 23 2018 14:52 | 1st = 4 Monivae 2nd = 12 Jacks At The Beach 3rd = 3 Sir Julian 4th = 8 Soho Shanghai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 6 Call Me Flo | ||
Thu Aug 23 2018 14:50 | 1st = 6 Call Me Flo 2nd = 7 Smash Wild 3rd = 3 Think Tank 4th = 5 Know Approval |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 8 Chatta Poochie | ||
Thu Aug 23 2018 14:49 | 1st = 8 Chatta Poochie 2nd = 7 Lucky Loot 3rd = 2 Mallee Queen 4th = 6 Rockstar Shantae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 3 - 2 Friendly Dragon | ||
Thu Aug 23 2018 14:45 | 1st = 2 Friendly Dragon 2nd = 1 Heartbreak Harry 3rd = 3 Worthy Hero 4th = 5 Miss Anna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 4 All You Got | ||
Thu Aug 23 2018 14:40 | 1st = 4 All You Got 2nd = 3 Bushmans Billy 3rd = 6 Dr Oliver 4th = 7 Pistol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 3 Minnesota Miss | ||
Thu Aug 23 2018 14:34 | 1st = 3 Minnesota Miss 2nd = 7 Harrys Entity 3rd = 8 Betty Rumble 4th = 2 Country Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 1 Fair Pippa | ||
Thu Aug 23 2018 14:32 | 1st = 1 Fair Pippa 2nd = 5 Edge Of Town 3rd = 8 Egomaniacal 4th = 4 Goldstar Ashton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 3 - 4 John Booke | ||
Thu Aug 23 2018 14:30 | 1st = 4 John Booke 2nd = 3 Grandview Avenue 3rd = 6 Samiyomar 4th = 2 Composed Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 4 - 10 Sylvias Mother | ||
Thu Aug 23 2018 14:25 | 1st = 10 Sylvias Mother 2nd = 5 Pindus 3rd = 7 Autumn 4th = 2 Fancy Liquor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 8 Weeona Dino | ||
Thu Aug 23 2018 14:22 | 1st = 8 Weeona Dino 2nd = 5 Zipping Boyd 3rd = 1 French Defence 4th = 6 Reatily Shintaro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 8 Zalta | ||
Thu Aug 23 2018 14:17 | 1st = 8 Zalta 2nd = 9 Springfield Spirit 3rd = 2 Allnight Mlady 4th = 1 Guts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 4 Surefire Babe | ||
Thu Aug 23 2018 14:14 | 1st = 4 Surefire Babe 2nd = 8 Aluca To Excel 3rd = 2 Nurragi 4th = 3 Corleone Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 2 - 2 Burning Mountain | ||
Thu Aug 23 2018 14:10 | 1st = 2 Burning Mountain 2nd = 3 Chief Advocate 3rd = 1 Turkey Beach 4th = 7 Sky Brook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 1 Opawa Jumper | ||
Thu Aug 23 2018 14:09 | 1st = 1 Opawa Jumper 2nd = 4 Gotcha Zena 3rd = 2 Special Affair 4th = 8 Replica Rango |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 2 Dr Paulina | ||
Thu Aug 23 2018 14:05 | 1st = 2 Dr Paulina 2nd = 8 Totally Fab 3rd = 6 Little Kensi 4th = 7 Three Scoops |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 2 - 6 Encavage | ||
Thu Aug 23 2018 14:00 | 1st = 6 Encavage 2nd = 2 Poetic Ray 3rd = 8 Sweet Lullaby 4th = 3 Last Stand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 6 Dana Phantom | ||
Thu Aug 23 2018 13:55 | 1st = 6 Dana Phantom 2nd = 8 Dana Hammy 3rd = 4 Buckeye Bill 4th = 2 Zipping Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 3 - 6 Bandol | ||
Thu Aug 23 2018 13:50 | 1st = 6 Bandol 2nd = 3 Charm Offensive 3rd = 10 Quenya 4th = 4 Rambler Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 1 Ohoka Clare | ||
Thu Aug 23 2018 13:49 | 1st = 1 Ohoka Clare 2nd = 8 Lisas Boy 3rd = 4 Billy Frost 4th = 6 Dusky Brew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 7 Sazana | ||
Thu Aug 23 2018 13:47 | 1st = 7 Sazana 2nd = 6 Mac 3rd = 3 Candy Rose 4th = 4 Meehan Barney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 6 Snakes n Ladders | ||
Thu Aug 23 2018 13:42 | 1st = 6 Snakes n Ladders 2nd = 10 Feel The Reign 3rd = 12 Vinnie The Poet 4th = 2 Maythehorsebwithu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 3 Ronnies Flyer | ||
Thu Aug 23 2018 13:39 | 1st = 3 Ronnies Flyer 2nd = 2 Bound For Love 3rd = 8 Awesome Doll 4th = 6 Hide The Kitty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 1 - 3 Our Top Shelf | ||
Thu Aug 23 2018 13:35 | 1st = 3 Our Top Shelf 2nd = 1 Legal Ties 3rd = 2 Craiglea Rubble 4th = 4 Gohan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 1 Chitina Tin | ||
Thu Aug 23 2018 13:34 | 1st = 1 Chitina Tin 2nd = 3 Sozins Blue 3rd = 8 Zipping Lance 4th = 4 Justin Ryan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 1 - 12 Way Of The Storm | ||
Thu Aug 23 2018 13:30 | 1st = 12 Way Of The Storm 2nd = 11 My Sophia 3rd = 3 Laylite 4th = 1 Cash Sail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 4 Tantalise | ||
Thu Aug 23 2018 13:27 | 1st = 4 Tantalise 2nd = 8 Shooters Ali 3rd = 6 Shanlyn Sprite 4th = 5 Irinka Jenna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 6 Private Equity | ||
Thu Aug 23 2018 13:21 | 1st = 6 Private Equity 2nd = 8 Rocketing Ruby 3rd = 1 Dana Waz 4th = 7 Despicable Mick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 2 - 2 Tiny Taj | ||
Thu Aug 23 2018 13:20 | 1st = 2 Tiny Taj 2nd = 4 Show Me The Honey 3rd = 1 Invincible Lad 4th = 6 Grand Theft Auto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 12 - 2 Monster Fish | ||
Thu Aug 23 2018 13:14 | 1st = 2 Monster Fish 2nd = 1 Cosmic Barwon 3rd = 4 Quistis Bale 4th = 3 Trevor Gibbs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 2 Qatar Girl | ||
Thu Aug 23 2018 13:12 | 1st = 2 Qatar Girl 2nd = 8 Architecture 3rd = 7 Water Pistol 4th = 1 Galloping Wytee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 3 Malone | ||
Thu Aug 23 2018 13:07 | 1st = 3 Malone 2nd = 4 Classytoff 3rd = 12 Pay Me Interest 4th = 11 Just Rokin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 5 Yahoo Buckeroo | ||
Thu Aug 23 2018 13:02 | 1st = 5 Yahoo Buckeroo 2nd = 4 Hong Ha 3rd = 2 Outlaw Arnhem 4th = 1 Macadamia Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 11 - 7 Dirk Bale | ||
Thu Aug 23 2018 12:57 | 1st = 7 Dirk Bale 2nd = 1 Natures Gent 3rd = 3 Dyna Dave 4th = 2 Beautiful Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 2 Rockin Bar Lil | ||
Thu Aug 23 2018 12:52 | 1st = 2 Rockin Bar Lil 2nd = 3 Flamin Miracle 3rd = 6 Blueflash Lenny 4th = 4 Supercity Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 1 - 6 Zourhea | ||
Thu Aug 23 2018 12:50 | 1st = 6 Zourhea 2nd = 5 Talladega Knight 3rd = 2 Chocolatier 4th = 3 Mcmahon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 1 Kinda Hush | ||
Thu Aug 23 2018 12:46 | 1st = 1 Kinda Hush 2nd = 8 Robert Victor 3rd = 7 Marcus Vella 4th = 2 Pakesh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 10 - 7 Dusty Gambler | ||
Thu Aug 23 2018 12:37 | 1st = 7 Dusty Gambler 2nd = 8 Dyna Weslyn 3rd = 6 Cawbourne Krusty 4th = 1 Argus Filch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 6 Too Good For You | ||
Thu Aug 23 2018 12:35 | 1st = 6 Too Good For You 2nd = 10 Contrary Courage 3rd = 7 Moonlight Jack 4th = 8 Jakes Ark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 10 Major Storm | ||
Thu Aug 23 2018 12:32 | 1st = 10 Major Storm 2nd = 7 House Of Luck 3rd = 9 Moroka Assassin 4th = 5 Another Nalin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 9 - 4 Pinny Mack | ||
Thu Aug 23 2018 12:22 | 1st = 4 Pinny Mack 2nd = 6 Jinja Mongo 3rd = 8 Just One Smile 4th = 5 Benny Burrito |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 3 Wheres Lola | ||
Thu Aug 23 2018 12:17 | 1st = 3 Wheres Lola 2nd = 2 My Uncle Bob 3rd = 4 My Bro Black 4th = 5 Shanlyn Dolly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 8 Regalia | ||
Thu Aug 23 2018 12:10 | 1st = 8 Regalia 2nd = 1 Bettor Because 3rd = 4 La Pistola 4th = 3 Feeling Frosty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 8 - 1 Thrilling Jo | ||
Thu Aug 23 2018 12:04 | 1st = 1 Thrilling Jo 2nd = 7 King Shaq 3rd = 9 Don Morocco 4th = 6 Tuff Treasure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 7 - 6 Raging Demon | ||
Thu Aug 23 2018 11:47 | 1st = 6 Raging Demon 2nd = 7 Cawbourne Liz 3rd = 5 Princess Alea 4th = 1 Cactus Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 6 - 2 Thrilling Talk | ||
Thu Aug 23 2018 11:29 | 1st = 2 Thrilling Talk 2nd = 4 Snoopys Bro 3rd = 9 Billy Bright 4th = 5 Jetsun Singer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 5 - 2 Bigtime Jacob | ||
Thu Aug 23 2018 11:13 | 1st = 2 Bigtime Jacob 2nd = 4 Talkabout Missy 3rd = 3 Waitohi 4th = 5 Wairoa Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 4 - 3 Zipping Vito | ||
Thu Aug 23 2018 10:54 | 1st = 3 Zipping Vito 2nd = 2 Classy Impact 3rd = 8 Brotastic 4th = 5 Nangar Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 3 - 2 Zipping Arnold | ||
Thu Aug 23 2018 10:37 | 1st = 2 Zipping Arnold 2nd = 1 Gotcha Millie 3rd = 9 Junk Mail 4th = 5 Out Of Paper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 2 - 8 Kuridrani | ||
Thu Aug 23 2018 10:19 | 1st = 8 Kuridrani 2nd = 3 Yella Ella 3rd = 2 Cest Lamour 4th = 6 Shot Gun Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 1 - 2 Thrilling Katie | ||
Thu Aug 23 2018 10:02 | 1st = 2 Thrilling Katie 2nd = 1 Jinja Lad 3rd = 5 Just A Matthew 4th = 3 Grouch Pawset |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 6 Crackerjack Tim | ||
Mon Jul 23 2018 22:47 | 1st = 6 Crackerjack Tim 2nd = 8 Sonnys Tas 3rd = 3 Kununurra Heals 4th = 4 All Inn Johnson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 6 You Gotta Doo | ||
Mon Jul 23 2018 22:30 | 1st = 6 You Gotta Doo 2nd = 1 See Ya Mate 3rd = 5 All Inn Hunter 4th = 4 Movie Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 11 - 1 Fernando Gold | ||
Mon Jul 23 2018 22:16 | 1st = 1 Fernando Gold 2nd = 9 Cinder Block 3rd = 3 Jetta Jam 4th = 4 Cool Dude Luke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 3 Royal Solo | ||
Mon Jul 23 2018 22:08 | 1st = 3 Royal Solo 2nd = 1 Scarlett Zulu 3rd = 8 Raweenie 4th = 4 Maximum Bliss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 6 Buckle Up Rose | ||
Mon Jul 23 2018 22:00 | 1st = 6 Buckle Up Rose 2nd = 1 St Jenson 3rd = 8 Nitro Grace 4th = 4 Run Jackie Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 1 Vectis Seyarda | ||
Mon Jul 23 2018 21:48 | 1st = 1 Vectis Seyarda 2nd = 2 Little Miss Show 3rd = 8 San Tan Sam 4th = 3 Blazin Vicky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 3 Sweet Potato | ||
Mon Jul 23 2018 21:45 | 1st = 3 Sweet Potato 2nd = 6 Sonny Micawber 3rd = 5 Golden Aura 4th = 7 Sassy Slyder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 7 My First Patch | ||
Mon Jul 23 2018 21:39 | 1st = 7 My First Patch 2nd = 8 Black Dratta 3rd = 1 Six Gun 4th = 2 Lets Go Fabio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 4 Fernando Bolt | ||
Mon Jul 23 2018 21:36 | 1st = 4 Fernando Bolt 2nd = 6 Kayda Affair 3rd = 1 Whos Baroque 4th = 8 Apache Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 2 Tyla Grace | ||
Mon Jul 23 2018 21:30 | 1st = 2 Tyla Grace 2nd = 4 Shot Thru 3rd = 7 Spring Scorpion 4th = 8 Emily As |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 3 Jackie Jai | ||
Mon Jul 23 2018 21:27 | 1st = 3 Jackie Jai 2nd = 7 Jimmy Got Style 3rd = 8 Serendipity Gold 4th = 9 Ruby Cabang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 2 Captains Knock | ||
Mon Jul 23 2018 21:24 | 1st = 2 Captains Knock 2nd = 1 Bloza 3rd = 4 Fonic Lass 4th = 6 Day Time Friend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 6 Orara Sal | ||
Mon Jul 23 2018 21:19 | 1st = 6 Orara Sal 2nd = 1 Nine Millimetre 3rd = 3 Miss Spritely 4th = 7 Black Only Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 1 Canya Jake | ||
Mon Jul 23 2018 21:12 | 1st = 1 Canya Jake 2nd = 8 Fernando Magic 3rd = 3 Gran Amor 4th = 7 Times A Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 6 Velocity Lilly | ||
Mon Jul 23 2018 21:09 | 1st = 6 Velocity Lilly 2nd = 4 Prophetess 3rd = 2 Phils Green 4th = 1 Acheron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 5 Freds My Name | ||
Mon Jul 23 2018 21:06 | 1st = 5 Freds My Name 2nd = 1 Some Spark 3rd = 7 Miss Bea 4th = 10 Gunai Gossip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 8 Call Me Ugo | ||
Mon Jul 23 2018 21:03 | 1st = 8 Call Me Ugo 2nd = 2 All About Tiger 3rd = 1 Pollys Maid 4th = 7 And You Are |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 6 Bokarm Nala | ||
Mon Jul 23 2018 21:00 | 1st = 6 Bokarm Nala 2nd = 1 Blusta Valley 3rd = 3 Trishan Valley 4th = 2 Bokarm Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 6 Dilston Devise | ||
Mon Jul 23 2018 20:57 | 1st = 6 Dilston Devise 2nd = 8 Muskett 3rd = 3 Posh Amber 4th = 4 Buckle Up Blake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 3 Don Lesta | ||
Mon Jul 23 2018 20:54 | 1st = 3 Don Lesta 2nd = 8 Dunkirk 3rd = 4 Hesa Jayclo 4th = 6 Serene Machine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 11 - 4 Queen Mystique | ||
Mon Jul 23 2018 20:51 | 1st = 4 Queen Mystique 2nd = 7 Kostya Diddley 3rd = 8 Aluca To Excel 4th = 3 Pirates Treasure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 6 Nut And Bolt | ||
Mon Jul 23 2018 20:48 | 1st = 6 Nut And Bolt 2nd = 7 Golden Fernanda 3rd = 3 All Inn Together 4th = 8 Liscoyle Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 7 Lil Miss Pinky | ||
Mon Jul 23 2018 20:45 | 1st = 7 Lil Miss Pinky 2nd = 9 Quite Sincere 3rd = 4 Hay Billy 4th = 1 Haras Skylah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 4 Hidden Sniper | ||
Mon Jul 23 2018 20:38 | 1st = 4 Hidden Sniper 2nd = 1 Jedi Rumble 3rd = 7 Valley Knockin 4th = 2 No Worries Cob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 7 Gold Lenny | ||
Mon Jul 23 2018 20:34 | 1st = 7 Gold Lenny 2nd = 4 Shes A Fernando 3rd = 2 Abbeys Banjo 4th = 1 Crackenback |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 4 Hesa Marlow | ||
Mon Jul 23 2018 20:31 | 1st = 4 Hesa Marlow 2nd = 6 All About Corey 3rd = 8 Rachel Zane 4th = 3 Vast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 6 Ebony Belle | ||
Mon Jul 23 2018 20:28 | 1st = 6 Ebony Belle 2nd = 4 Sprites Flyer 3rd = 7 Born To Dominate 4th = 3 Another Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 7 Nareen | ||
Mon Jul 23 2018 20:25 | 1st = 7 Nareen 2nd = 2 Trademark Rocky 3rd = 1 Waikiki Creek 4th = 3 Bro Wizard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 1 Princess Emily | ||
Mon Jul 23 2018 20:21 | 1st = 1 Princess Emily 2nd = 4 Hay Nanny 3rd = 5 Big Little Lies 4th = 7 Sorrento |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 6 Betty Boo Bonus | ||
Mon Jul 23 2018 20:18 | 1st = 6 Betty Boo Bonus 2nd = 7 Kabooshka 3rd = 8 Buffalo Soldier 4th = 5 Hip Hop Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 2 Amo Bailar | ||
Mon Jul 23 2018 20:15 | 1st = 2 Amo Bailar 2nd = 1 Dooper 3rd = 8 Devils Gullet 4th = 5 Twirler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 1 Jeannie Shiraz | ||
Mon Jul 23 2018 20:12 | 1st = 1 Jeannie Shiraz 2nd = 6 Talitha Cumi 3rd = 7 Shima Deal 4th = 2 Blonde Barbados |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 8 Late Night Lager | ||
Mon Jul 23 2018 20:09 | 1st = 8 Late Night Lager 2nd = 6 Cruisin Around 3rd = 7 My Boy Chris 4th = 1 Crying Angle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 6 Dyna Bella | ||
Mon Jul 23 2018 20:03 | 1st = 6 Dyna Bella 2nd = 8 Tat Warby 3rd = 1 Bobs Hammer 4th = 4 Kraken Greta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 8 Run Kay Run | ||
Mon Jul 23 2018 20:00 | 1st = 8 Run Kay Run 2nd = 7 Iron Maid 3rd = 2 Dancing Solo 4th = 6 We Know |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 4 Newcastle Brown | ||
Mon Jul 23 2018 19:57 | 1st = 4 Newcastle Brown 2nd = 6 Kingsbrae Boof 3rd = 7 Kooringa Maizie 4th = 3 Black Tapper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 5 Apollo Blue | ||
Mon Jul 23 2018 19:54 | 1st = 5 Apollo Blue 2nd = 8 Gamblers Loot 3rd = 6 Just Browsing 4th = 2 Bridwood Brianna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 4 Harvey Specter | ||
Mon Jul 23 2018 19:51 | 1st = 4 Harvey Specter 2nd = 3 St Regis 3rd = 9 Billy Fix It 4th = 6 Mcivor Neville |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 7 Pawfessional | ||
Mon Jul 23 2018 19:48 | 1st = 7 Pawfessional 2nd = 4 Pennybacker 3rd = 3 Proximity 4th = 2 Leading The Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 8 Mepunga Nyssa | ||
Mon Jul 23 2018 19:45 | 1st = 8 Mepunga Nyssa 2nd = 7 Compsognathus 3rd = 3 Shimmy Dat Ray 4th = 4 All Inn Youi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 1 Daze Like These | ||
Mon Jul 23 2018 19:42 | 1st = 1 Daze Like These 2nd = 3 Brittany Talks 3rd = 4 Steal A Kiss 4th = 8 Yoremmup |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 7 Jacklyn Valley | ||
Mon Jul 23 2018 19:39 | 1st = 7 Jacklyn Valley 2nd = 8 Lucille Rumble 3rd = 4 Salute The Cloud 4th = 2 Heres Molly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 5 Jughead Jones | ||
Mon Jul 23 2018 19:36 | 1st = 5 Jughead Jones 2nd = 10 Dolly Does It 3rd = 2 One Eyed Magpie 4th = 6 Buckle Up Dino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 6 Spider Regis | ||
Mon Jul 23 2018 19:33 | 1st = 6 Spider Regis 2nd = 4 Emerley Indigo 3rd = 8 Octane Thief 4th = 9 Urana Smacko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 2 Bark Vader | ||
Mon Jul 23 2018 19:30 | 1st = 2 Bark Vader 2nd = 3 Cannon Run 3rd = 1 Mount Murray 4th = 8 New Romance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 7 Cullquin Cersei | ||
Mon Jul 23 2018 19:27 | 1st = 7 Cullquin Cersei 2nd = 8 Kamchatka Lenny 3rd = 3 Guevara 4th = 4 What Feeling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 3 Western Honey | ||
Mon Jul 23 2018 19:24 | 1st = 3 Western Honey 2nd = 4 Holly Knocks 3rd = 7 Okas Angel 4th = 2 Better Size |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 1 Piecost | ||
Mon Jul 23 2018 19:21 | 1st = 1 Piecost 2nd = 8 Bokarm Nicky 3rd = 6 Chasing Diamonds 4th = 3 Kilmister |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 1 Call Me Will | ||
Mon Jul 23 2018 19:18 | 1st = 1 Call Me Will 2nd = 4 Geneva Lee 3rd = 3 Branwell Lee 4th = 2 Spirit Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 1 Gunnadoo Driver | ||
Mon Jul 23 2018 19:15 | 1st = 1 Gunnadoo Driver 2nd = 7 Mulga Jack 3rd = 5 Shimando 4th = 2 Gemtree Dynamo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 4 Ritza Jimmy | ||
Mon Jul 23 2018 19:09 | 1st = 4 Ritza Jimmy 2nd = 1 He Can Fly 3rd = 3 My Sherona 4th = 8 Winsome Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 3 Further Dreamer | ||
Mon Jul 23 2018 19:06 | 1st = 3 Further Dreamer 2nd = 7 Iceni Sailor 3rd = 10 Tat Nuggie 4th = 6 Mia Amour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 6 Blackheart Bella | ||
Mon Jul 23 2018 19:03 | 1st = 6 Blackheart Bella 2nd = 1 Last Drink 3rd = 4 Hay Rosalie 4th = 2 Unique Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 3 Country Sunshine | ||
Mon Jul 23 2018 19:00 | 1st = 3 Country Sunshine 2nd = 8 Mia Sapphire 3rd = 2 Dark Cosmos 4th = 1 Kates Sledge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 6 Oakvale Magic | ||
Mon Jul 23 2018 18:57 | 1st = 6 Oakvale Magic 2nd = 8 Maximum Magic 3rd = 1 Dyna Quire 4th = 4 Steorra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 6 Wynburn Phoenix | ||
Mon Jul 23 2018 18:54 | 1st = 6 Wynburn Phoenix 2nd = 3 Landlord 3rd = 2 Lisas Dream 4th = 7 Work Wear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 12 - 1 Beaus Mystery | ||
Mon Jul 23 2018 18:49 | 1st = 1 Beaus Mystery 2nd = 11 Raffaello 3rd = 12 Catastrophic Event 4th = 7 Starlight Brigade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 11 - 6 Cyril Figgis | ||
Mon Jul 23 2018 18:47 | 1st = 6 Cyril Figgis 2nd = 3 Grand Hitman 3rd = 7 Georgette 4th = 4 Blue Blizzard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 2 Muddy Miss | ||
Mon Jul 23 2018 18:44 | 1st = 2 Muddy Miss 2nd = 3 Road Angel 3rd = 5 Smashing Sarah 4th = 6 Harung |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 3 Uno Uno | ||
Mon Jul 23 2018 18:41 | 1st = 3 Uno Uno 2nd = 7 Logans Run 3rd = 1 Gru 4th = 5 Bee Solo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 7 White Line Lass | ||
Mon Jul 23 2018 18:38 | 1st = 7 White Line Lass 2nd = 8 Pacific Reef 3rd = 4 Zipping Duff 4th = 5 Zipping Faith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 5 Shes The Road | ||
Mon Jul 23 2018 18:35 | 1st = 5 Shes The Road 2nd = 3 Telam Bugsy Girl 3rd = 2 You Telam Anfy 4th = 9 Country Grenade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 2 Lochinvar Deus | ||
Mon Jul 23 2018 18:32 | 1st = 2 Lochinvar Deus 2nd = 4 Aston Groucho 3rd = 5 Allen Xander 4th = 8 Trademark Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 1 Tom Gundi | ||
Mon Jul 23 2018 18:29 | 1st = 1 Tom Gundi 2nd = 5 California Dream 3rd = 4 Kaytwo Monelli 4th = 7 Kobi Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 7 Mossman | ||
Mon Jul 23 2018 18:26 | 1st = 7 Mossman 2nd = 4 Zipping Penny 3rd = 1 Dusty Daydream 4th = 6 Cape Skyblue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 8 Savanaka Two | ||
Mon Jul 23 2018 18:23 | 1st = 8 Savanaka Two 2nd = 4 Monica Tee 3rd = 7 Vegas Ethics 4th = 2 Twin Brooks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 2 Lost Blue | ||
Mon Jul 23 2018 18:20 | 1st = 2 Lost Blue 2nd = 4 Crash Reality 3rd = 6 Malick 4th = 1 Brindle Ninja |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 8 Top Flash | ||
Mon Jul 23 2018 18:17 | 1st = 8 Top Flash 2nd = 2 Supreme Flash 3rd = 7 Classy Flash 4th = 6 Monkey Myia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 11 - 9 Im Stylish | ||
Mon Jul 23 2018 18:12 | 1st = 9 Im Stylish 2nd = 2 Kissmecougar 3rd = 10 You Gotta Have Faith 4th = 7 Im The Best |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 2 Miss Ramjet | ||
Mon Jul 23 2018 18:09 | 1st = 2 Miss Ramjet 2nd = 7 Running For Two 3rd = 6 Quiet Storm 4th = 8 Asa Torpedo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 7 Nangar Gift | ||
Mon Jul 23 2018 18:06 | 1st = 7 Nangar Gift 2nd = 8 Taylors Charm 3rd = 6 Sunny Village 4th = 4 Peeks Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 6 Very Focus | ||
Mon Jul 23 2018 18:03 | 1st = 6 Very Focus 2nd = 2 Zipping Shika 3rd = 8 Excel To Believe 4th = 1 Run Billy Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 7 Mega Hazel | ||
Mon Jul 23 2018 18:00 | 1st = 7 Mega Hazel 2nd = 5 Mistys Boy 3rd = 2 We Love Spolly 4th = 3 Bluey Can Fly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 9 Melodys Daughter | ||
Mon Jul 23 2018 17:55 | 1st = 9 Melodys Daughter 2nd = 10 Scrawl 3rd = 2 Quick Changeover 4th = 6 Mista Pumblechook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 2 Starlight Joli | ||
Mon Jul 23 2018 17:52 | 1st = 2 Starlight Joli 2nd = 7 Excel Like Fever 3rd = 5 Heracles 4th = 3 Le Baz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 8 All Negoa | ||
Mon Jul 23 2018 17:49 | 1st = 8 All Negoa 2nd = 6 Jim The Weapon 3rd = 1 Fancy Grant 4th = 7 Red Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 10 - 10 Lovely Larnie | ||
Mon Jul 23 2018 17:44 | 1st = 10 Lovely Larnie 2nd = 1 Allwood Peacemaker 3rd = 4 Davincis Fiscal 4th = 3 Mon Alisa Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 5 Stay Curious | ||
Mon Jul 23 2018 17:41 | 1st = 5 Stay Curious 2nd = 2 Bugatti Snipper 3rd = 4 Just Like Stride 4th = 1 Ariaki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 1 Valley Reaper | ||
Mon Jul 23 2018 17:37 | 1st = 1 Valley Reaper 2nd = 7 Woodleigh Sal 3rd = 2 Sambucca Rose 4th = 6 Mega Mckayla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 7 - 3 Luvin Miss Molly | ||
Mon Jul 23 2018 17:32 | 1st = 3 Luvin Miss Molly 2nd = 9 Maxines Delight 3rd = 11 Roll With Rocky 4th = 10 Whats In The Esky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 4 Mulga Lass | ||
Mon Jul 23 2018 17:29 | 1st = 4 Mulga Lass 2nd = 5 Arappaho Gundi 3rd = 1 Sunset Prada 4th = 8 Bella Bomb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 5 Towering Diva | ||
Mon Jul 23 2018 17:26 | 1st = 5 Towering Diva 2nd = 6 Yes It Is 3rd = 7 Hong Ha 4th = 3 Dusty Mystery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 5 Arm A Princess | ||
Mon Jul 23 2018 17:21 | 1st = 5 Arm A Princess 2nd = 2 Forest Force 3rd = 9 Racing For Reggie 4th = 6 Gotango |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 5 Lika Pebble | ||
Mon Jul 23 2018 17:19 | 1st = 5 Lika Pebble 2nd = 1 Lady Sulzanti 3rd = 3 Zipping Keely 4th = 2 Magic Who |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 10 Good Odds Ava | ||
Mon Jul 23 2018 17:16 | 1st = 10 Good Odds Ava 2nd = 1 Mister Heeney 3rd = 3 Zinda Neveelk 4th = 8 Mizuki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 6 Lady Wild Fire | ||
Mon Jul 23 2018 17:13 | 1st = 6 Lady Wild Fire 2nd = 3 Sunset Versace 3rd = 1 Zipping Flynn 4th = 4 Millers Inc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 9 - 12 Beach Goddess | ||
Mon Jul 23 2018 17:08 | 1st = 12 Beach Goddess 2nd = 8 Tajie Baby 3rd = 1 Go Home Jo 4th = 5 Mill Pond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 8 Minnesota Miss | ||
Mon Jul 23 2018 17:05 | 1st = 8 Minnesota Miss 2nd = 3 Koba 3rd = 6 Opal King 4th = 1 Dyna Yamba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 6 - 7 Our Sportscaster | ||
Mon Jul 23 2018 17:00 | 1st = 7 Our Sportscaster 2nd = 9 Always Flashing 3rd = 6 Byalla Boy 4th = 10 Melchoir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 6 Special Member | ||
Mon Jul 23 2018 16:57 | 1st = 6 Special Member 2nd = 1 Galloping Rokyto 3rd = 8 Secret Business 4th = 3 Dr Paulina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 7 Wizard Fun | ||
Mon Jul 23 2018 16:53 | 1st = 7 Wizard Fun 2nd = 3 Napoleon Boy 3rd = 2 Party Goer 4th = 8 Sunset Toffee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 3 Meila Allen | ||
Mon Jul 23 2018 16:49 | 1st = 3 Meila Allen 2nd = 5 Kitboolou Corza 3rd = 1 Valentine Man 4th = 8 Flanno Fernando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 4 The Dali Express | ||
Mon Jul 23 2018 16:44 | 1st = 4 The Dali Express 2nd = 6 Classic Chaos 3rd = 1 Daddy Long Legs 4th = 3 Cashwrangs Smoker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 8 - 7 Road To Heaven | ||
Mon Jul 23 2018 16:40 | 1st = 7 Road To Heaven 2nd = 8 Oakfield Twilight 3rd = 2 Smith 4th = 3 Bulletson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 5 Garrido | ||
Mon Jul 23 2018 16:37 | 1st = 5 Garrido 2nd = 3 Fabulous Gee 3rd = 7 Zebo Bale 4th = 6 Giant Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 6 Rockabye Demi | ||
Mon Jul 23 2018 16:34 | 1st = 6 Rockabye Demi 2nd = 4 Jets Star 3rd = 2 Gypsy Said Run 4th = 1 Commander Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 8 - 12 Free To Air | ||
Mon Jul 23 2018 16:33 | 1st = 12 Free To Air 2nd = 8 Dennis 3rd = 4 Danny Del Vito 4th = 5 Mystic Falls |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 8 - 5 Hysterics | ||
Mon Jul 23 2018 16:30 | 1st = 5 Hysterics 2nd = 4 Esprit Finale 3rd = 10 Hawksmoor 4th = 1 Dominant Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 7 Tony Taro | ||
Mon Jul 23 2018 16:27 | 1st = 7 Tony Taro 2nd = 5 Irinka Sneaky 3rd = 1 Queen Taro 4th = 2 Myrniong Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 5 - 4 Fire Up Franco | ||
Mon Jul 23 2018 16:22 | 1st = 4 Fire Up Franco 2nd = 7 Bettor Beau 3rd = 6 Hurricane Stride 4th = 1 Heza Cracker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 1 Lightning Boxy | ||
Mon Jul 23 2018 16:19 | 1st = 1 Lightning Boxy 2nd = 3 Wolf Point 3rd = 2 Our Echo Rose 4th = 8 Dr Summer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 6 Miss Mini Mion | ||
Mon Jul 23 2018 16:16 | 1st = 6 Miss Mini Mion 2nd = 3 What A Question 3rd = 8 Hello Issy 4th = 4 Good Girl Brandi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 7 - 3 Mister Mcilroy | ||
Mon Jul 23 2018 16:15 | 1st = 3 Mister Mcilroy 2nd = 10 Tearful Kitty 3rd = 7 Hesperos 4th = 2 Halberd |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 4 Boom Down | ||
Mon Jul 23 2018 16:12 | 1st = 4 Boom Down 2nd = 7 Dana Kadi 3rd = 1 Balcatta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 1 All Hail Caesar | ||
Mon Jul 23 2018 16:08 | 1st = 1 All Hail Caesar 2nd = 8 Lady Danger 3rd = 4 Sally Maclennane 4th = 6 Pagliacci |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 7 - 13 Panzerfaust | ||
Mon Jul 23 2018 16:05 | 1st = 13 Panzerfaust 2nd = 11 High Flight 3rd = 14 Spirited Belle 4th = 7 No Reason |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 7 - 2 Desidero | ||
Mon Jul 23 2018 16:00 | 1st = 2 Desidero 2nd = 8 Speak Softly 3rd = 9 Black Ziggy 4th = 1 Marching Orders |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 5 Aspire Higher | ||
Mon Jul 23 2018 15:57 | 1st = 5 Aspire Higher 2nd = 4 Sandy Gundi 3rd = 2 Kayda Bear 4th = 7 Wind Power Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 7 - 3 Upandgone | ||
Mon Jul 23 2018 15:55 | 1st = 3 Upandgone 2nd = 5 Yankee Hary 3rd = 8 Ropeburn 4th = 12 Cold Crusher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 5 Flashing Oaks | ||
Mon Jul 23 2018 15:52 | 1st = 5 Flashing Oaks 2nd = 2 Shreks Rusty 3rd = 7 Ima Ghost Buster 4th = 9 Louisville Lip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 4 - 7 Benalong Valley | ||
Mon Jul 23 2018 15:47 | 1st = 7 Benalong Valley 2nd = 8 Villareal 3rd = 6 Rocknroll Gold 4th = 2 Fly Cheval |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 6 Clare Fallon | ||
Mon Jul 23 2018 15:44 | 1st = 6 Clare Fallon 2nd = 5 Speedy Deneholme 3rd = 1 Exotic Nights 4th = 8 Dusty Drama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 6 - 9 Lady Mironton | ||
Mon Jul 23 2018 15:40 | 1st = 9 Lady Mironton 2nd = 3 Dynamic Dynasty 3rd = 6 Striking Lago 4th = 12 Dream On Stan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 1 Blunderbuss | ||
Mon Jul 23 2018 15:37 | 1st = 1 Blunderbuss 2nd = 5 Lucy Gem 3rd = 2 Bowie Boy 4th = 6 Supercity Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 7 Betty Gundi | ||
Mon Jul 23 2018 15:34 | 1st = 7 Betty Gundi 2nd = 3 Chasin Destiny 3rd = 1 Oh Thats Cold 4th = 6 Dainty Brae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 6 Kitsilano | ||
Mon Jul 23 2018 15:33 | 1st = 6 Kitsilano 2nd = 7 My Little Comet 3rd = 4 Glad All Over 4th = 1 Bellas Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 6 - 8 Rebel Rose | ||
Mon Jul 23 2018 15:30 | 1st = 8 Rebel Rose 2nd = 2 Ca Plane 3rd = 10 Countess Delta 4th = 5 Mysterious Island |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 1 Lil Miss Marka | ||
Mon Jul 23 2018 15:27 | 1st = 1 Lil Miss Marka 2nd = 2 Madam Marley 3rd = 5 Diva Rose Cargo 4th = 8 Dusty Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 6 - 6 Hes Our Toy Boy | ||
Mon Jul 23 2018 15:25 | 1st = 6 Hes Our Toy Boy 2nd = 1 Mr Bonjove 3rd = 4 Belle of Portugal 4th = 7 Leicas Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 6 - 8 Join The Que | ||
Mon Jul 23 2018 15:20 | 1st = 8 Join The Que 2nd = 1 Alex Pollizzi 3rd = 9 Miss Camouflage 4th = 11 Raging Romeo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 3 - 10 Hector Macray | ||
Mon Jul 23 2018 15:12 | 1st = 10 Hector Macray 2nd = 7 Sportzscribe 3rd = 9 Mamas New Dude 4th = 1 Lutetia Midfrew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 8 Is All | ||
Mon Jul 23 2018 15:09 | 1st = 8 Is All 2nd = 6 Pink Tiara 3rd = 2 Dreamliner 4th = 3 Goldies Nugget |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 5 - 4 Confidential | ||
Mon Jul 23 2018 15:05 | 1st = 4 Confidential 2nd = 2 Chief Kidder 3rd = 8 Im Bulletproof 4th = 3 On Angels Wings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 5 - 2 Adalita | ||
Mon Jul 23 2018 15:00 | 1st = 2 Adalita 2nd = 6 Deecember 3rd = 8 Beach Fighter 4th = 1 Sasayuri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 8 Im Havinaball | ||
Mon Jul 23 2018 14:52 | 1st = 8 Im Havinaball 2nd = 5 Lilirene 3rd = 1 Sweetasis 4th = 4 Baking Hot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 1 Irish Swagger | ||
Mon Jul 23 2018 14:49 | 1st = 1 Irish Swagger 2nd = 3 Hurricane Billie 3rd = 4 Caspers Fantasy 4th = 5 Lucky Gypsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 5 - 2 I Am A Cool Kid | ||
Mon Jul 23 2018 14:45 | 1st = 2 I Am A Cool Kid 2nd = 5 Flash Stinger 3rd = 8 Dame Kiri 4th = 6 Scherzare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 5 - 6 Gee Jay Kay | ||
Mon Jul 23 2018 14:40 | 1st = 6 Gee Jay Kay 2nd = 5 Our Virtuoso 3rd = 7 Theo Aviator 4th = 10 Bettor Be Oscar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 2 - 6 The Cobblers Piece | ||
Mon Jul 23 2018 14:33 | 1st = 6 The Cobblers Piece 2nd = 7 Nifty Jolt 3rd = 5 Fullofheart 4th = 4 Hair Razor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 4 - 2 Cerebellum | ||
Mon Jul 23 2018 14:30 | 1st = 2 Cerebellum 2nd = 5 Local Mistress 3rd = 10 Washington Lass 4th = 13 Blazen Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 4 - 12 Magic Wu | ||
Mon Jul 23 2018 14:25 | 1st = 12 Magic Wu 2nd = 4 Funky Music 3rd = 11 Maddies The Boss 4th = 10 Lady Mossman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 7 Buriton Bailey | ||
Mon Jul 23 2018 14:17 | 1st = 7 Buriton Bailey 2nd = 3 The Octagon 3rd = 5 My Mustang 4th = 6 Goodsie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 4 - 10 Our Winnie | ||
Mon Jul 23 2018 14:10 | 1st = 10 Our Winnie 2nd = 1 Kristensen 3rd = 13 Lord Byron 4th = 4 Tangarra Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 4 - 1 Liam Neil | ||
Mon Jul 23 2018 14:04 | 1st = 1 Liam Neil 2nd = 3 Allwoods Rocknroll 3rd = 2 Tubbs Farquhar 4th = 4 Our Corelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 3 - 9 Madame Brezing | ||
Mon Jul 23 2018 14:00 | 1st = 9 Madame Brezing 2nd = 10 Queen Of Thebes 3rd = 3 Libertys Torch 4th = 6 Another Kerrie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 1 - 5 Elfonzo | ||
Mon Jul 23 2018 13:53 | 1st = 5 Elfonzo 2nd = 2 Jyenamite 3rd = 1 Midnight Rattler 4th = 4 Sudden Explosion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 3 - 2 Cinderconi | ||
Mon Jul 23 2018 13:50 | 1st = 2 Cinderconi 2nd = 4 Burrangong 3rd = 7 Kappy Cino 4th = 10 Music Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 3 - 4 Our Angel Of Harlem | ||
Mon Jul 23 2018 13:42 | 1st = 4 Our Angel Of Harlem 2nd = 3 Veiled Secret 3rd = 1 All Over Tan 4th = 2 Retort |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 3 - 3 Helstar | ||
Mon Jul 23 2018 13:35 | 1st = 3 Helstar 2nd = 9 She Excites 3rd = 5 Coolaminyah Kid 4th = 4 Sportstar Samuel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 2 - 1 All In Brawl | ||
Mon Jul 23 2018 13:30 | 1st = 1 All In Brawl 2nd = 7 Coco Diablo 3rd = 5 Titan Blinders 4th = 9 Last Vein |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 2 - 2 Talladega Knight | ||
Mon Jul 23 2018 13:15 | 1st = 2 Talladega Knight 2nd = 3 Fluidity 3rd = 1 Super Tickets 4th = 7 Eskimo River |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 2 - 2 The Embezzler | ||
Mon Jul 23 2018 13:10 | 1st = 2 The Embezzler 2nd = 3 Chetak 3rd = 1 The Last Drop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 8 Winevara | ||
Mon Jul 23 2018 13:07 | 1st = 8 Winevara 2nd = 3 Kirkham Coby 3rd = 2 Tazia 4th = 7 Bigtime Kylie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 1 - 4 Mighty Quinn | ||
Mon Jul 23 2018 13:00 | 1st = 4 Mighty Quinn 2nd = 11 Pollinator 3rd = 7 Anacreon 4th = 8 Crystals Pass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 2 - 10 Hoges | ||
Mon Jul 23 2018 12:55 | 1st = 10 Hoges 2nd = 1 Little Geoffrey 3rd = 11 Ta Chanson 4th = 12 Flying Bliss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 3 Butterball | ||
Mon Jul 23 2018 12:45 | 1st = 3 Butterball 2nd = 9 Bigtime Eve 3rd = 7 Mikachu 4th = 5 Mitsuta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 1 - 8 Eugenes Pick | ||
Mon Jul 23 2018 12:40 | 1st = 8 Eugenes Pick 2nd = 6 Revitup Rednut 3rd = 5 Eaglehawk 4th = 3 Forge Ahead |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 1 - 4 Mandy Joan | ||
Mon Jul 23 2018 12:34 | 1st = 4 Mandy Joan 2nd = 1 Majorpride 3rd = 3 Rollsoffthetongue 4th = 2 Rocking With Donna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 4 Bigtime Autumn | ||
Mon Jul 23 2018 12:27 | 1st = 4 Bigtime Autumn 2nd = 9 Plan Stan 3rd = 8 Rambo 4th = 2 Naharis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 1 - 10 More Chilli | ||
Mon Jul 23 2018 12:20 | 1st = 10 More Chilli 2nd = 11 Emanuela 3rd = 4 So You Oughta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 4 Bigtime Panther | ||
Mon Jul 23 2018 12:10 | 1st = 4 Bigtime Panther 2nd = 8 Bigtime Kate 3rd = 6 Sozins Fortune 4th = 2 Goldstar Sawyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 8 Cawbourne Cruz | ||
Mon Jul 23 2018 11:52 | 1st = 8 Cawbourne Cruz 2nd = 4 Blue Precision 3rd = 2 Go Ash 4th = 3 Cawbourne Merl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 8 Mija Sydney | ||
Mon Jul 23 2018 11:35 | 1st = 8 Mija Sydney 2nd = 3 Gentleman Tim 3rd = 4 Cawbourne Trixy 4th = 6 Oity Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 5 Hard Merch | ||
Mon Jul 23 2018 11:17 | 1st = 5 Hard Merch 2nd = 6 Bigtime Lucy 3rd = 2 Bigtime Crackem 4th = 3 Benny Burrito |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 6 Cawbourne Liz | ||
Mon Jul 23 2018 11:00 | 1st = 6 Cawbourne Liz 2nd = 5 Bigtime Hannah 3rd = 8 Flying Lachie 4th = 2 Choice Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 3 Spot On Hearty | ||
Mon Jul 23 2018 10:42 | 1st = 3 Spot On Hearty 2nd = 9 Bigtime Emjay 3rd = 1 Flygon 4th = 8 Thrilling Stan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 6 Ill Be Loyal | ||
Mon Jul 23 2018 10:25 | 1st = 6 Ill Be Loyal 2nd = 3 Banjo Hope 3rd = 4 Brazil Cambara 4th = 1 Kylie Jean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 6 Smooth Over | ||
Sat Jun 23 2018 23:44 | 1st = 6 Smooth Over 2nd = 2 Chezzy Allen 3rd = 8 Scott Keeping 4th = 4 Fled |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 8 - 10 Moonlightsshadow | ||
Sat Jun 23 2018 23:35 | 1st = 10 Moonlightsshadow 2nd = 6 Oneforthediggers 3rd = 9 Mon Alisa Jet 4th = 4 Lovely Larnie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 1 Hard Wired | ||
Sat Jun 23 2018 23:25 | 1st = 1 Hard Wired 2nd = 2 Ookinaki 3rd = 5 Roxys Double 4th = 8 Red Rocket Jett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 7 Sunset Mouse | ||
Sat Jun 23 2018 23:09 | 1st = 7 Sunset Mouse 2nd = 3 Constant Rama 3rd = 2 Skylab 4th = 8 Mandelbaum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 7 - 1 Mystic Falls | ||
Sat Jun 23 2018 23:00 | 1st = 1 Mystic Falls 2nd = 2 Bettorgrinanbarit 3rd = 10 Simply Sweet 4th = 5 Track The Navajo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 8 Blackpool Donny | ||
Sat Jun 23 2018 22:54 | 1st = 8 Blackpool Donny 2nd = 4 Rixy Ya Pest 3rd = 3 Handpass 4th = 2 Are You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 2 West On Augie | ||
Sat Jun 23 2018 22:44 | 1st = 2 West On Augie 2nd = 3 West On Hawkeye 3rd = 8 Quick Jagger 4th = 1 Poppy Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 7 Werner Bale | ||
Sat Jun 23 2018 22:39 | 1st = 7 Werner Bale 2nd = 1 Its A Bull 3rd = 4 Dyna Carmen 4th = 8 Bonts Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 6 - 10 Danieljohn | ||
Sat Jun 23 2018 22:34 | 1st = 10 Danieljohn 2nd = 1 Hilo Angus 3rd = 5 Twentynine Twelve 4th = 3 Terraforce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 4 Nics Karma | ||
Sat Jun 23 2018 22:32 | 1st = 4 Nics Karma 2nd = 2 Mount Brown 3rd = 1 Ariya 4th = 7 Busted Custard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 4 Patchy Kat | ||
Sat Jun 23 2018 22:29 | 1st = 4 Patchy Kat 2nd = 6 Canya Connor 3rd = 3 Its The Horse 4th = 1 Iona Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 1 Floyd Mayweather | ||
Sat Jun 23 2018 22:21 | 1st = 1 Floyd Mayweather 2nd = 2 Saab Magic 3rd = 7 Regal Knight 4th = 4 Braeview Bomber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 6 Fat Rhino | ||
Sat Jun 23 2018 22:19 | 1st = 6 Fat Rhino 2nd = 5 Dyna Xerox 3rd = 1 Lena Lake 4th = 7 Kraken Bam Bam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 4 Modus Operandi | ||
Sat Jun 23 2018 22:15 | 1st = 4 Modus Operandi 2nd = 1 Blinken Gone 3rd = 7 Big Bender 4th = 3 Veloce Nero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 5 - 6 Trust My Judgement | ||
Sat Jun 23 2018 22:09 | 1st = 6 Trust My Judgement 2nd = 9 Gonzos Shadow 3rd = 7 Over Loaded 4th = 10 Major Rush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 7 Trouper Monelli | ||
Sat Jun 23 2018 22:07 | 1st = 7 Trouper Monelli 2nd = 1 Frida Monelli 3rd = 6 Ouchamp 4th = 2 Waterloo Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 8 Fire And Smoke | ||
Sat Jun 23 2018 22:04 | 1st = 8 Fire And Smoke 2nd = 4 Mepunga Zeus 3rd = 7 Yuko 4th = 1 Slinky Inky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 1 Jaylets Hunta | ||
Sat Jun 23 2018 21:55 | 1st = 1 Jaylets Hunta 2nd = 4 Samalise 3rd = 6 Rhyflective 4th = 7 Bella Sofia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 6 Sky Wave | ||
Sat Jun 23 2018 21:53 | 1st = 6 Sky Wave 2nd = 3 Little Digger 3rd = 8 Two Times Twice 4th = 4 Watch The Wasp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 5 Dandalup Dasher | ||
Sat Jun 23 2018 21:50 | 1st = 5 Dandalup Dasher 2nd = 3 Victor Metti 3rd = 6 Lady Charlotte 4th = 7 Shell Shocked |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 10 - 7 Lombo Kotakinabalu | ||
Sat Jun 23 2018 21:45 | 1st = 7 Lombo Kotakinabalu 2nd = 11 Smokey Quartz 3rd = 8 Expressionist 4th = 10 Rykov Leis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 1 Dyna Wazza | ||
Sat Jun 23 2018 21:42 | 1st = 1 Dyna Wazza 2nd = 4 Fast Car Driving 3rd = 6 Dyna Patty 4th = 8 Quotation Mark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 4 - 7 Mr Woodlea | ||
Sat Jun 23 2018 21:37 | 1st = 7 Mr Woodlea 2nd = 9 Black Jack Zac 3rd = 1 Red Tail 4th = 4 Disco Under Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 10 - 8 Our Overanova | ||
Sat Jun 23 2018 21:32 | 1st = 8 Our Overanova 2nd = 4 Justabitnoisy 3rd = 3 Master Hugh 4th = 7 Releven Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 8 Irinka Lizzy | ||
Sat Jun 23 2018 21:30 | 1st = 8 Irinka Lizzy 2nd = 6 Blitzing Lass 3rd = 1 Dreaming Time 4th = 4 Secret Of Ours |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 4 High Above | ||
Sat Jun 23 2018 21:27 | 1st = 4 High Above 2nd = 3 Sweet Charlee 3rd = 2 Scarlets Secret 4th = 5 Hazy Daisy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 5 Gin | ||
Sat Jun 23 2018 21:22 | 1st = 5 Gin 2nd = 2 Sweetasis 3rd = 6 Illawong Peppa 4th = 8 Elementofdoubt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 2 Uno Fabio | ||
Sat Jun 23 2018 21:20 | 1st = 2 Uno Fabio 2nd = 7 Poke The Bear 3rd = 3 Zipping Nitro 4th = 5 Dyna Zesty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 9 - 12 Atomic Red | ||
Sat Jun 23 2018 21:15 | 1st = 12 Atomic Red 2nd = 9 Joes Star Of Mia 3rd = 3 Pretty Hot 4th = 11 Jilliby Bandit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 5 Sherbini | ||
Sat Jun 23 2018 21:12 | 1st = 5 Sherbini 2nd = 8 Big Butters 3rd = 2 Kanzan 4th = 6 Big Daddy Bee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 3 - 2 Millwood Molly | ||
Sat Jun 23 2018 21:11 | 1st = 2 Millwood Molly 2nd = 9 Magestic Prince 3rd = 1 Ariki 4th = 7 Taharas Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 10 Hot Rod Heaven | ||
Sat Jun 23 2018 21:07 | 1st = 10 Hot Rod Heaven 2nd = 4 Shadow Hunter 3rd = 1 Diabolo Star 4th = 9 Bronze Ecstasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 6 Carmalee | ||
Sat Jun 23 2018 21:05 | 1st = 6 Carmalee 2nd = 1 Quite Magical 3rd = 4 Hello Im Rob 4th = 3 Hello Im Steelo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 3 Hammers Law | ||
Sat Jun 23 2018 21:00 | 1st = 3 Hammers Law 2nd = 2 Chrisken Kiosk 3rd = 4 Opia 4th = 6 Ymbro Wasted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 2 Chrisken Kiosk | ||
Sat Jun 23 2018 21:00 | 1st = 2 Chrisken Kiosk 2nd = 3 Hammers Law 3rd = 4 Opia 4th = 6 Ymbro Wasted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 5 Rock Up Top | ||
Sat Jun 23 2018 20:57 | 1st = 5 Rock Up Top 2nd = 4 Apache Flame 3rd = 6 Trianna 4th = 3 Roger Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 7 Ace To Play | ||
Sat Jun 23 2018 20:52 | 1st = 7 Ace To Play 2nd = 5 The Damage Done 3rd = 8 Stones Corner 4th = 1 Smooth Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 6 King Panda | ||
Sat Jun 23 2018 20:50 | 1st = 6 King Panda 2nd = 5 Yankees Ethics 3rd = 2 Mithril Magic 4th = 8 Midnight Jayne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 2 - 3 American Dynasty | ||
Sat Jun 23 2018 20:46 | 1st = 3 American Dynasty 2nd = 2 Navy Blues 3rd = 9 Change Doon Now 4th = 6 Go Home Jo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 12 Let It Ride | ||
Sat Jun 23 2018 20:45 | 1st = 12 Let It Ride 2nd = 8 San Domino 3rd = 4 Pay Me Sam 4th = 11 Conviction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 6 Aston Halle | ||
Sat Jun 23 2018 20:42 | 1st = 6 Aston Halle 2nd = 5 Go Zippy Go 3rd = 7 Magic Trap 4th = 4 Woodleigh Sal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 4 The Muse | ||
Sat Jun 23 2018 20:37 | 1st = 4 The Muse 2nd = 1 Comigal 3rd = 10 Cherish The Moment 4th = 9 Zaras Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 7 Midnight Hero | ||
Sat Jun 23 2018 20:35 | 1st = 7 Midnight Hero 2nd = 3 Rockstar Toovey 3rd = 4 Milky Jones 4th = 2 Fonty Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 8 - 7 Bustn Feelz Good | ||
Sat Jun 23 2018 20:33 | 1st = 7 Bustn Feelz Good 2nd = 8 Our Mach Jack 3rd = 9 Saucy Dreams 4th = 4 Ritchie Bee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 10 - 8 Big Wal | ||
Sat Jun 23 2018 20:31 | 1st = 8 Big Wal 2nd = 6 Classic Whacker 3rd = 1 Kostya Diddley 4th = 4 Lady Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 5 Van Mara | ||
Sat Jun 23 2018 20:30 | 1st = 5 Van Mara 2nd = 4 Professor Tom 3rd = 7 Crockets Cullen 4th = 2 Kotare Yarra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 6 Ben Hur | ||
Sat Jun 23 2018 20:28 | 1st = 6 Ben Hur 2nd = 4 Heres Dave 3rd = 5 Double Stitched 4th = 1 Kylin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 2 Arm A Princess | ||
Sat Jun 23 2018 20:23 | 1st = 2 Arm A Princess 2nd = 8 Live For Peace 3rd = 3 Marty Major 4th = 6 Wotchawaitingfor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 1 Select Teeman | ||
Sat Jun 23 2018 20:22 | 1st = 1 Select Teeman 2nd = 8 Wanjiro 3rd = 5 Slingshot Jayla 4th = 4 Strycova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 1 - 1 Sameplace Sametime | ||
Sat Jun 23 2018 20:20 | 1st = 1 Sameplace Sametime 2nd = 5 Bee Seventeen 3rd = 3 Wilkins Medinahall 4th = 2 No Wow Factor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 12 - 7 Sekisui | ||
Sat Jun 23 2018 20:19 | 1st = 7 Sekisui 2nd = 1 China Rob 3rd = 5 Sisters Doll 4th = 2 Ma Mo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 4 Miss Riviera Belle | ||
Sat Jun 23 2018 20:18 | 1st = 4 Miss Riviera Belle 2nd = 1 My Lucky Belle 3rd = 2 Dynamite Denn Nee 4th = 8 Rockabella Starz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 4 Go Commando | ||
Sat Jun 23 2018 20:16 | 1st = 4 Go Commando 2nd = 2 Dyna Fabrice 3rd = 3 Federal Lilly 4th = 1 Dewana Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 9 - 3 Mr Knoxville | ||
Sat Jun 23 2018 20:12 | 1st = 3 Mr Knoxville 2nd = 9 East Of Blue 3rd = 7 Wheres Stacey 4th = 5 Bar King Bro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 9 January | ||
Sat Jun 23 2018 20:11 | 1st = 9 January 2nd = 2 Havetogetawaymore 3rd = 1 Burning Ambition 4th = 8 Bella Rippin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 1 Blue Moon Rising | ||
Sat Jun 23 2018 20:09 | 1st = 1 Blue Moon Rising 2nd = 2 Smooth Blend 3rd = 8 Stilton Stitch 4th = 6 Ancient Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 7 - 6 Red River Glacier | ||
Sat Jun 23 2018 20:07 | 1st = 6 Red River Glacier 2nd = 4 Blade 3rd = 3 Frosty Star 4th = 5 Christian Torado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 7 - 2 Rocking Ossie | ||
Sat Jun 23 2018 20:05 | 1st = 2 Rocking Ossie 2nd = 6 Boltin Desire 3rd = 5 The Irons 4th = 3 Bernies Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 6 Woodys My Name | ||
Sat Jun 23 2018 20:04 | 1st = 6 Woodys My Name 2nd = 8 Pandora Charm 3rd = 5 Select All 4th = 7 Magic Flora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 1 Valkyrie Night | ||
Sat Jun 23 2018 20:01 | 1st = 1 Valkyrie Night 2nd = 4 Regal Emerald 3rd = 6 Kalani Karl 4th = 2 Bailey Be Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 8 Tough Monarch | ||
Sat Jun 23 2018 20:00 | 1st = 8 Tough Monarch 2nd = 9 Save Our Pennys 3rd = 6 Sundons Courage 4th = 10 Pizza Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 1 Mayhem Breeze | ||
Sat Jun 23 2018 19:58 | 1st = 1 Mayhem Breeze 2nd = 8 Kintamani 3rd = 6 Lilywhites 4th = 9 Arnie Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 4 Monica Sapphire | ||
Sat Jun 23 2018 19:55 | 1st = 4 Monica Sapphire 2nd = 8 Reno 3rd = 5 Little Spirit 4th = 3 Thru The Mill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 7 Primo Tapia | ||
Sat Jun 23 2018 19:53 | 1st = 7 Primo Tapia 2nd = 1 Heza Presidente 3rd = 2 Topnotch Mach 4th = 8 My Man Dan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 8 - 7 Pindari Express | ||
Sat Jun 23 2018 19:49 | 1st = 7 Pindari Express 2nd = 10 Banjo Tifia 3rd = 1 Bogan Bomber 4th = 8 Hes So Fancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 2 Gotta Go Ya Hu | ||
Sat Jun 23 2018 19:48 | 1st = 2 Gotta Go Ya Hu 2nd = 6 Celestial Arden 3rd = 8 Match In Heaven 4th = 11 Tact Tate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 3 Alpine Little | ||
Sat Jun 23 2018 19:46 | 1st = 3 Alpine Little 2nd = 7 Pixel Pak 3rd = 1 Son Of Rum 4th = 2 Rockstar Kyle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 7 Gee Dalton | ||
Sat Jun 23 2018 19:43 | 1st = 7 Gee Dalton 2nd = 3 Destinys Child 3rd = 1 Prince Ferno 4th = 6 Deltas Tiara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 7 Our Uncle Sam | ||
Sat Jun 23 2018 19:41 | 1st = 7 Our Uncle Sam 2nd = 2 Anychance 3rd = 8 Bodhi Tree 4th = 12 Watch Pulp Fiction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 3 Apex Within | ||
Sat Jun 23 2018 19:39 | 1st = 3 Apex Within 2nd = 2 Fab Reiko 3rd = 7 Johnny Wishbone 4th = 6 Striking Weetbix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 6 - 9 Mozzarella | ||
Sat Jun 23 2018 19:37 | 1st = 9 Mozzarella 2nd = 4 Running On Red 3rd = 10 Dreaming Gypsy 4th = 7 Why Not Now |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 6 - 4 Kincaple Chief | ||
Sat Jun 23 2018 19:35 | 1st = 4 Kincaple Chief 2nd = 6 Charles The Third 3rd = 1 Chillin With Dylan 4th = 2 Congelator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 4 Bright Satellite | ||
Sat Jun 23 2018 19:34 | 1st = 4 Bright Satellite 2nd = 2 Willy Toula 3rd = 1 Shakey Randle 4th = 7 Smart Werina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 8 Malala Gogolac | ||
Sat Jun 23 2018 19:31 | 1st = 8 Malala Gogolac 2nd = 4 Stormy Duchess 3rd = 1 Daisy Blue 4th = 2 Gambeth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 1 Stroke Of Luck | ||
Sat Jun 23 2018 19:30 | 1st = 1 Stroke Of Luck 2nd = 8 Dynamic Bromac 3rd = 4 Isaac 4th = 10 Lucky Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 7 Rhythm Section | ||
Sat Jun 23 2018 19:28 | 1st = 7 Rhythm Section 2nd = 1 Irinka Milo 3rd = 4 Gunnell 4th = 3 Set In Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 7 - 8 Superfast Love | ||
Sat Jun 23 2018 19:24 | 1st = 8 Superfast Love 2nd = 5 My Cousin Jim 3rd = 6 Zombie 4th = 7 Oldmate Everest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 3 Starlight Rainbow | ||
Sat Jun 23 2018 19:23 | 1st = 3 Starlight Rainbow 2nd = 1 Arambi Star 3rd = 5 Doubledipofheaven 4th = 10 Altana Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 6 My American Girl | ||
Sat Jun 23 2018 19:20 | 1st = 6 My American Girl 2nd = 7 Weeona Bont 3rd = 1 Paddys Cripp 4th = 3 July Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 3 Ignatius | ||
Sat Jun 23 2018 19:18 | 1st = 3 Ignatius 2nd = 7 The Bus 3rd = 5 Mackeral 4th = 1 Lexus With A View |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 3 Hot Tip | ||
Sat Jun 23 2018 19:16 | 1st = 3 Hot Tip 2nd = 8 Rockstar Patriot 3rd = 4 Sharp Diamond 4th = 1 Shaes Intention |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 6 Give It Some | ||
Sat Jun 23 2018 19:12 | 1st = 6 Give It Some 2nd = 1 Empire Reign 3rd = 2 Reactor 4th = 5 Glenreagh Skud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 8 Parisian Rockstar | ||
Sat Jun 23 2018 19:11 | 1st = 8 Parisian Rockstar 2nd = 5 Novena Rose 3rd = 9 Hard To Hear 4th = 4 Condafew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 3 Proud Racer | ||
Sat Jun 23 2018 19:09 | 1st = 3 Proud Racer 2nd = 2 Good Friend 3rd = 1 Aggravate 4th = 7 Nitro Diddle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 5 - 6 Sunrising | ||
Sat Jun 23 2018 19:06 | 1st = 6 Sunrising 2nd = 2 Harrys Delight 3rd = 4 Schouten Island 4th = 1 Star Brutus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 5 - 2 Little John | ||
Sat Jun 23 2018 19:05 | 1st = 2 Little John 2nd = 3 Thumbs Up 3rd = 1 Rulers Pride 4th = 5 Theatric |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 6 - 4 Smoking Road | ||
Sat Jun 23 2018 19:02 | 1st = 4 Smoking Road 2nd = 5 Blocker Tifia 3rd = 6 Really Fast Love 4th = 7 True Talent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 6 Magical Marn | ||
Sat Jun 23 2018 19:00 | 1st = 6 Magical Marn 2nd = 5 Keep On Rocking 3rd = 3 Im The Boss 4th = 2 Warminster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 2 Midnight Storm | ||
Sat Jun 23 2018 18:58 | 1st = 2 Midnight Storm 2nd = 1 Humble And Kind 3rd = 10 Hannah Bear 4th = 6 Weeona Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 1 Picard | ||
Sat Jun 23 2018 18:53 | 1st = 1 Picard 2nd = 3 War Dan 3rd = 2 Bella Ball Terror 4th = 9 Everybodylovedray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 1 Mondella | ||
Sat Jun 23 2018 18:52 | 1st = 1 Mondella 2nd = 3 Syfy Hero 3rd = 2 Flying Sovereign 4th = 7 Rose Honey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 8 - 11 Tellem Were Comin | ||
Sat Jun 23 2018 18:50 | 1st = 11 Tellem Were Comin 2nd = 8 Seeker 3rd = 6 Flying Roar 4th = 4 Sovereign Trade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 1 Ruby Rabs | ||
Sat Jun 23 2018 18:47 | 1st = 1 Ruby Rabs 2nd = 4 Oren Ishii 3rd = 7 Skid Oscar 4th = 8 Flash Lock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 5 - 4 Roman Nose Zarr | ||
Sat Jun 23 2018 18:44 | 1st = 4 Roman Nose Zarr 2nd = 3 You Can Be 3rd = 5 More Rum Bateman 4th = 8 Rev Fred Sloy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 12 Hughie Green | ||
Sat Jun 23 2018 18:43 | 1st = 12 Hughie Green 2nd = 3 Polished Rocks 3rd = 7 Devil Dodger 4th = 9 Stormfortheboys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Broome Race 7 - 6 Ballidu Bomber | ||
Sat Jun 23 2018 18:40 | 1st = 6 Ballidu Bomber 2nd = 8 Im A Bluebagger 3rd = 3 Starry Dane 4th = 7 Confusing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 4 - 1 Sammysluck | ||
Sat Jun 23 2018 18:38 | 1st = 1 Sammysluck 2nd = 3 Im Feeling Firey 3rd = 7 Harry Turbo 4th = 4 Bezzaboma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 3 Dat Dat Daty | ||
Sat Jun 23 2018 18:37 | 1st = 3 Dat Dat Daty 2nd = 1 Quena Dee Air 3rd = 8 Dyna Maple 4th = 5 Tinderella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 6 Kathys Son | ||
Sat Jun 23 2018 18:33 | 1st = 6 Kathys Son 2nd = 11 Christian Jaz 3rd = 2 Ice Sculptress 4th = 3 Idrather Rahma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 5 Draw The Whip | ||
Sat Jun 23 2018 18:32 | 1st = 5 Draw The Whip 2nd = 6 Symi Dreamin 3rd = 10 After Glow 4th = 2 Blumentrit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 4 - 2 Whitman | ||
Sat Jun 23 2018 18:30 | 1st = 2 Whitman 2nd = 3 Taprock 3rd = 5 Rosies Tiara 4th = 1 Stannis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 2 Miss Ferracane | ||
Sat Jun 23 2018 18:27 | 1st = 2 Miss Ferracane 2nd = 3 Bianca Keeping 3rd = 1 Backflip Peta 4th = 4 Im Seeking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 4 - 2 Nitro Blast | ||
Sat Jun 23 2018 18:23 | 1st = 2 Nitro Blast 2nd = 7 Red Calibre 3rd = 1 True Dream 4th = 8 Curtain Call |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 10 Goodtime Heaven | ||
Sat Jun 23 2018 18:22 | 1st = 10 Goodtime Heaven 2nd = 1 Red Charmer 3rd = 4 Black Silhouette 4th = 8 Island Banner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 7 Rumbling | ||
Sat Jun 23 2018 18:19 | 1st = 7 Rumbling 2nd = 8 Rajasthan 3rd = 3 Modern Jagger 4th = 4 Ivalise Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 4 Foxy Be Good | ||
Sat Jun 23 2018 18:16 | 1st = 4 Foxy Be Good 2nd = 8 Johns Last 3rd = 2 Pyro Bob 4th = 3 That Houdini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 7 - 10 War God | ||
Sat Jun 23 2018 18:15 | 1st = 10 War God 2nd = 1 Durendal 3rd = 4 Rebel King 4th = 7 Flying Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 8 Old Station Road | ||
Sat Jun 23 2018 18:12 | 1st = 8 Old Station Road 2nd = 4 Lexus Banner 3rd = 1 Scotties Hottie 4th = 3 Firey Lomar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 8 - 8 Kilim | ||
Sat Jun 23 2018 18:10 | 1st = 8 Kilim 2nd = 3 Your Excellency 3rd = 1 Action Again 4th = 5 Kiss The Condor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 9 Holy Camp Clive | ||
Sat Jun 23 2018 18:08 | 1st = 9 Holy Camp Clive 2nd = 1 Living Again 3rd = 10 Nui Toc Tien 4th = 8 Fifth Edition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Broome Race 6 - 2 Diamond Tonique | ||
Sat Jun 23 2018 18:05 | 1st = 2 Diamond Tonique 2nd = 6 Raknikar 3rd = 7 Red Hot Flirt 4th = 8 Defiantly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 3 - 5 Ismaha | ||
Sat Jun 23 2018 18:04 | 1st = 5 Ismaha 2nd = 2 Harrys Flight 3rd = 3 Lets Hope His Good 4th = 9 Keys Tothe Village |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 6 In Orbit | ||
Sat Jun 23 2018 18:02 | 1st = 6 In Orbit 2nd = 5 Disco Hips 3rd = 7 My Bro Black 4th = 1 Boone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 3 - 1 Zipping Bailey | ||
Sat Jun 23 2018 17:59 | 1st = 1 Zipping Bailey 2nd = 5 Zipping Lass 3rd = 4 Henrietta Rose 4th = 7 Hectic Bro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 4 Harpagus | ||
Sat Jun 23 2018 17:58 | 1st = 4 Harpagus 2nd = 9 Wattabout Rioli 3rd = 8 Roll With Rocky 4th = 7 Whats In The Esky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 3 - 5 Soul Secrets | ||
Sat Jun 23 2018 17:55 | 1st = 5 Soul Secrets 2nd = 7 Mollys Rocking 3rd = 8 Northern Dragon 4th = 2 No Crystal Ball |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 7 Exponential | ||
Sat Jun 23 2018 17:52 | 1st = 7 Exponential 2nd = 1 Regal Waz 3rd = 3 Cawbourne Bigred 4th = 4 Pawfection |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 5 Redbank Addi | ||
Sat Jun 23 2018 17:50 | 1st = 5 Redbank Addi 2nd = 10 Rocknroll Pearl 3rd = 11 Callmequeenbee 4th = 2 Love My Sister |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 2 Nabiac Soldier | ||
Sat Jun 23 2018 17:48 | 1st = 2 Nabiac Soldier 2nd = 3 Second Avenue 3rd = 5 Esthers Bella 4th = 7 Mad Ones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 2 - 5 Mind Blowin | ||
Sat Jun 23 2018 17:44 | 1st = 5 Mind Blowin 3rd = 1 Stilton Henry 4th = 4 Bogan Villa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 2 - 7 Big Daz | ||
Sat Jun 23 2018 17:44 | 1st = 7 Big Daz 3rd = 1 Stilton Henry 4th = 4 Bogan Villa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 4 Our Wall Street Wolf | ||
Sat Jun 23 2018 17:43 | 1st = 4 Our Wall Street Wolf 2nd = 3 Outlaw Fella 3rd = 8 Ima Grumpy Possum 4th = 1 Magicnracing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 6 - 3 State Prosecutor | ||
Sat Jun 23 2018 17:40 | 1st = 3 State Prosecutor 2nd = 2 Roganella 3rd = 9 Necklet 4th = 1 Debellatio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 2 - 9 Jive Dancing | ||
Sat Jun 23 2018 17:39 | 1st = 9 Jive Dancing 2nd = 6 Destiny Belle 3rd = 3 Ultimate Risk 4th = 7 Silver Jolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 1 Mia Maestro | ||
Sat Jun 23 2018 17:37 | 1st = 1 Mia Maestro 2nd = 5 Dreamliner 3rd = 8 Cilla Gem 4th = 2 Eye Owe You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 7 - 8 Was Agona | ||
Sat Jun 23 2018 17:35 | 1st = 8 Was Agona 2nd = 1 Patria 3rd = 11 Bucks Row 4th = 3 Cunning Moves |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 9 Dance Craze | ||
Sat Jun 23 2018 17:33 | 1st = 9 Dance Craze 2nd = 5 Ball Park 3rd = 2 Justtentrumps 4th = 6 All Lit Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 3 Nash Tato | ||
Sat Jun 23 2018 17:32 | 1st = 3 Nash Tato 2nd = 4 Chief Snow 3rd = 2 White Eagle 4th = 7 Valkyrie Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Broome Race 5 - 3 Red Glow | ||
Sat Jun 23 2018 17:30 | 1st = 3 Red Glow 2nd = 1 Tom Almighty 3rd = 4 Emjye 4th = 5 Shilling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 4 Son Of Gus | ||
Sat Jun 23 2018 17:27 | 1st = 4 Son Of Gus 2nd = 7 Watkins Glen 3rd = 8 Southwood Joy 4th = 2 Marcus Me Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 4 Ideal Lifestyle | ||
Sat Jun 23 2018 17:23 | 1st = 4 Ideal Lifestyle 2nd = 3 Dark Energy 3rd = 9 Power Of Red 4th = 10 Croft Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 1 - 2 Complete Love | ||
Sat Jun 23 2018 17:22 | 1st = 2 Complete Love 2nd = 8 Chicago Focus 3rd = 1 Cullquin Jamie 4th = 5 Its Rowdy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 2 - 5 Studly Rooster | ||
Sat Jun 23 2018 17:20 | 1st = 5 Studly Rooster 2nd = 2 Didnt Mention It 3rd = 6 Prouds Sequel 4th = 11 Famous Grouse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 1 Galloping Nikki | ||
Sat Jun 23 2018 17:17 | 1st = 1 Galloping Nikki 2nd = 5 Black Beauty 3rd = 7 Georgie Porgi 4th = 3 Aye Crying Shame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 1 Elusive Arrow | ||
Sat Jun 23 2018 17:13 | 1st = 1 Elusive Arrow 2nd = 4 Stealth Karmar 3rd = 5 Red Hot Spur 4th = 3 Big Little Lies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 1 Tygar | ||
Sat Jun 23 2018 17:12 | 1st = 1 Tygar 2nd = 5 Subtle Delight 3rd = 3 Rock With Sam 4th = 8 Franco Tariq |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 5 Marbel Prince | ||
Sat Jun 23 2018 17:09 | 1st = 5 Marbel Prince 2nd = 4 Perfect Hope 3rd = 3 Divers Mccurry 4th = 1 Simmo Gogolac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 5 - 7 Misty Metal | ||
Sat Jun 23 2018 17:05 | 1st = 7 Misty Metal 2nd = 8 Deep Cover 3rd = 4 Imperial Venus 4th = 1 Speeding Comet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 1 - 10 Shes Sporty | ||
Sat Jun 23 2018 17:04 | 1st = 10 Shes Sporty 2nd = 7 Ma Koo Loo Frankie 3rd = 1 Ellen Louise 4th = 2 Zoemagic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 4 Taxing | ||
Sat Jun 23 2018 17:02 | 1st = 4 Taxing 2nd = 1 Annabelle Lee 3rd = 6 Sharons Gold 4th = 8 Brindle Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 6 - 6 Sacambaya | ||
Sat Jun 23 2018 17:00 | 1st = 6 Sacambaya 2nd = 7 Grand Teton 3rd = 1 Lieder 4th = 3 Quantum Dot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 1 Dependlebury | ||
Sat Jun 23 2018 16:58 | 1st = 1 Dependlebury 2nd = 3 Gozo Lighting 3rd = 11 Just Rockon Bye 4th = 8 Artful Christian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 8 - 11 Bungalally Belle | ||
Sat Jun 23 2018 16:55 | 1st = 11 Bungalally Belle 2nd = 14 Laure Me In 3rd = 9 Via Balciano 4th = 4 Sandhill Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 1 Not Too Bossy | ||
Sat Jun 23 2018 16:53 | 1st = 1 Not Too Bossy 2nd = 6 Firefly Laffey 3rd = 5 Deja Vu Rock 4th = 8 El Bazza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Broome Race 4 - 2 Zackariah Beau | ||
Sat Jun 23 2018 16:51 | 1st = 2 Zackariah Beau 2nd = 3 Franks Reward 3rd = 10 Axel Foley 4th = 7 Express Lies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 5 Ellie Belles | ||
Sat Jun 23 2018 16:48 | 1st = 5 Ellie Belles 2nd = 4 Jersey Banner 3rd = 9 Fletch Is Flying 4th = 7 They Know Who |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 1 - 4 General Cos | ||
Sat Jun 23 2018 16:44 | 1st = 4 General Cos 2nd = 6 Music Scene 3rd = 8 I Am The Warrior 4th = 5 Karaharaga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 9 - 2 Malibu Style | ||
Sat Jun 23 2018 16:41 | 1st = 2 Malibu Style 2nd = 12 Divine Quality 3rd = 13 Labuan Star 4th = 7 Man From Uncle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cowra Race 6 - 14 Little May | ||
Sat Jun 23 2018 16:36 | 1st = 14 Little May 2nd = 15 Cadeyrn 3rd = 5 Cafe Terrace 4th = 13 Strada Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 9 - 5 Spright | ||
Sat Jun 23 2018 16:33 | 1st = 5 Spright 2nd = 9 Tumbler 3rd = 10 Havasay 4th = 14 Sony Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 8 Isaac Law | ||
Sat Jun 23 2018 16:31 | 1st = 8 Isaac Law 2nd = 7 Cedar Jacob 3rd = 6 Galaxy Banner 4th = 1 Can Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 4 - 6 Ambiente | ||
Sat Jun 23 2018 16:28 | 1st = 6 Ambiente 2nd = 1 Super Maxi 3rd = 4 Fabergino 4th = 2 Snow Lord |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 7 - 1 Charlee Bear | ||
Sat Jun 23 2018 16:27 | 1st = 1 Charlee Bear 2nd = 12 Brandy Balloon 3rd = 5 Overgrown 4th = 7 Close Enough |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 9 - 2 She Knows | ||
Sat Jun 23 2018 16:25 | 1st = 2 She Knows 2nd = 3 Noble Joey 3rd = 12 Argent Dor 4th = 7 Removal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 10 - 13 Zedda | ||
Sat Jun 23 2018 16:21 | 1st = 13 Zedda 2nd = 3 Light N Fire 3rd = 16 Misty Sea 4th = 1 Iamthekey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 5 - 3 Turf Man | ||
Sat Jun 23 2018 16:20 | 1st = 3 Turf Man 2nd = 7 Hildisvini 3rd = 6 Tantric 4th = 11 Winged Hussar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 7 - 3 Tried And Tired | ||
Sat Jun 23 2018 16:16 | 1st = 3 Tried And Tired 2nd = 6 Zebrinz 3rd = 5 Royal Rumble 4th = 11 Sohool |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Broome Race 3 - 5 Salty | ||
Sat Jun 23 2018 16:15 | 1st = 5 Salty 2nd = 2 A Good Plan 3rd = 4 Frosty Bay 4th = 3 Sense Of Denial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 8 - 8 Cool Mover | ||
Sat Jun 23 2018 16:13 | 1st = 8 Cool Mover 2nd = 12 Floreana 3rd = 17 Nakanai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 8 - 7 High Power | ||
Sat Jun 23 2018 16:10 | 1st = 7 High Power 2nd = 1 Americana Magic 3rd = 9 Can Dream 4th = 13 Lady I Am |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 8 - 9 Silentz | ||
Sat Jun 23 2018 16:06 | 1st = 9 Silentz 2nd = 2 Another Coldie 3rd = 6 Guizot 4th = 5 Bling Dynasty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cowra Race 5 - 3 Denim Street | ||
Sat Jun 23 2018 16:01 | 1st = 3 Denim Street 2nd = 5 Malverna 3rd = 6 Royal Abbey 4th = 1 Oskastar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 8 - 4 Prompt Response | ||
Sat Jun 23 2018 15:58 | 1st = 4 Prompt Response 2nd = 6 Shillelagh 3rd = 5 Super Cash 4th = 10 Savanna Amour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 3 - 9 Greco | ||
Sat Jun 23 2018 15:52 | 1st = 9 Greco 2nd = 1 Atlanta Blue 3rd = 8 Rotana Beach 4th = 2 Prying Tom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 6 - 2 Allknight Saint | ||
Sat Jun 23 2018 15:50 | 1st = 2 Allknight Saint 2nd = 4 Arena Salon 3rd = 3 Cash Spinner 4th = 7 Dutch Treat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Quirindi Race 6 - 8 Killer Miller | ||
Sat Jun 23 2018 15:48 | 1st = 8 Killer Miller 2nd = 10 Wantaberomeo 3rd = 5 Emvepee 4th = 15 Casino Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 8 - 3 High Mist | ||
Sat Jun 23 2018 15:45 | 1st = 3 High Mist 2nd = 11 Travancore 3rd = 5 Impavido 4th = 6 Voilier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 9 - 12 Lady Dee Dee | ||
Sat Jun 23 2018 15:41 | 1st = 12 Lady Dee Dee 2nd = 3 Unrelated 3rd = 2 Mutin 4th = 6 Celestial Story |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 4 - 1 Golden Buckleboo | ||
Sat Jun 23 2018 15:40 | 1st = 1 Golden Buckleboo 2nd = 2 Inwood 3rd = 7 Internship 4th = 4 Moore Alpha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 6 - 2 Embecee Lil | ||
Sat Jun 23 2018 15:36 | 1st = 2 Embecee Lil 2nd = 11 Night Queen 3rd = 4 Strykinglee 4th = 10 Snowbrook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Broome Race 2 - 3 Medal Of Valour | ||
Sat Jun 23 2018 15:35 | 1st = 3 Medal Of Valour 2nd = 1 Well Spoken Man 3rd = 4 Tomohawk 4th = 5 Desert Thorn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 7 - 12 Lucy Le Roc | ||
Sat Jun 23 2018 15:33 | 1st = 12 Lucy Le Roc 2nd = 6 Straight Home 3rd = 11 Lope De Lope 4th = 10 Lefkas Island |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 7 - 7 Moondancer | ||
Sat Jun 23 2018 15:30 | 1st = 7 Moondancer 2nd = 8 Oakfield Captain 3rd = 14 Risaldar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 7 - 2 Chamois Road | ||
Sat Jun 23 2018 15:26 | 1st = 2 Chamois Road 2nd = 1 Ozi Choice 3rd = 8 Miss Gunpowder 4th = 10 Sadaqa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cowra Race 4 - 5 Keeper Girl | ||
Sat Jun 23 2018 15:21 | 1st = 5 Keeper Girl 2nd = 11 Sheboygan 3rd = 12 Unresolved 4th = 8 Chandon Kisses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 7 - 3 Grande Rosso | ||
Sat Jun 23 2018 15:18 | 1st = 3 Grande Rosso 2nd = 7 Noire 3rd = 1 Hopfgarten 4th = 5 Cantbuybetter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 2 - 4 Disruptive | ||
Sat Jun 23 2018 15:12 | 1st = 4 Disruptive 2nd = 10 The Nicconian 3rd = 1 Arrum Boy 4th = 3 My Demi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 5 - 5 Dream Wilder | ||
Sat Jun 23 2018 15:10 | 1st = 5 Dream Wilder 2nd = 3 Baby Merlin 3rd = 8 Derivatate 4th = 2 Stellar Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Quirindi Race 5 - 3 Sister Joy | ||
Sat Jun 23 2018 15:08 | 1st = 3 Sister Joy 2nd = 2 The Gun 3rd = 7 Billy Bent Ear 4th = 11 Balantes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 7 - 4 I Thought So | ||
Sat Jun 23 2018 15:05 | 1st = 4 I Thought So 2nd = 1 Jungle Edge 3rd = 6 Faraway Town 4th = 11 Handfast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 8 - 10 Chattering | ||
Sat Jun 23 2018 15:01 | 1st = 10 Chattering 2nd = 4 Harbour Express 3rd = 15 Kingsgrove 4th = 6 Poldark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 3 - 11 Sabai Sabai | ||
Sat Jun 23 2018 15:00 | 1st = 11 Sabai Sabai 2nd = 2 Global Icon 3rd = 10 Edge Of Chaos 4th = 13 Exert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 5 - 3 Invincible Al | ||
Sat Jun 23 2018 14:56 | 1st = 3 Invincible Al 2nd = 5 Sovereign Duke 3rd = 9 Invisible Girl 4th = 10 White Kaps |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Broome Race 1 - 4 Gloryland | ||
Sat Jun 23 2018 14:55 | 1st = 4 Gloryland 2nd = 2 Megafactory 3rd = 3 Rezak 4th = 1 Havana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 6 - 3 Natural Force | ||
Sat Jun 23 2018 14:53 | 1st = 3 Natural Force 2nd = 7 Relaxed 3rd = 4 All Too Sweet 4th = 2 Solarcraft |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 6 - 1 Crackneck | ||
Sat Jun 23 2018 14:50 | 1st = 1 Crackneck 2nd = 6 Hubble 3rd = 11 Little Miss Nic 4th = 13 Spirited Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 6 - 5 Remember The Name | ||
Sat Jun 23 2018 14:46 | 1st = 5 Remember The Name 2nd = 13 Mount Kilcoy 3rd = 1 Gaulois 4th = 9 Woulda Thought So |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cowra Race 3 - 11 Keepcalmandcarryon | ||
Sat Jun 23 2018 14:41 | 1st = 11 Keepcalmandcarryon 2nd = 3 Bitofastar 3rd = 5 Sheoak 4th = 7 Hu Hit Hu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 6 - 8 Divine Unicorn | ||
Sat Jun 23 2018 14:38 | 1st = 8 Divine Unicorn 2nd = 2 Tradesman 3rd = 3 Jumbo Prince 4th = 7 My Diamantine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 1 - 1 Fire And Rain | ||
Sat Jun 23 2018 14:32 | 1st = 1 Fire And Rain 2nd = 5 Braggadocios 3rd = 2 Kiss The Breeze 4th = 6 Classic Pro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 4 - 12 Shes Up Beat | ||
Sat Jun 23 2018 14:30 | 1st = 12 Shes Up Beat 2nd = 8 Drumadoir 3rd = 1 Beat The Beast 4th = 11 Boingo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Quirindi Race 4 - 14 Teppum | ||
Sat Jun 23 2018 14:28 | 1st = 14 Teppum 2nd = 3 Absolutely Perfect 3rd = 15 Starlight Treaty 4th = 13 Scuba Steve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 2 - 4 Desxiri | ||
Sat Jun 23 2018 14:26 | 1st = 4 Desxiri 2nd = 2 Colesberg 3rd = 8 Ombromani 4th = 1 Fine Taylor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 6 - 8 Reiby Rampart | ||
Sat Jun 23 2018 14:25 | 1st = 8 Reiby Rampart 2nd = 2 Philosophy 3rd = 1 Princess Posh 4th = 6 Savvan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 8 - 12 Irish Mist | ||
Sat Jun 23 2018 14:22 | 1st = 12 Irish Mist 2nd = 9 Pasabahce 3rd = 14 Sound Works 4th = 7 Bransome |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 7 - 13 Japanese Slipper | ||
Sat Jun 23 2018 14:21 | 1st = 13 Japanese Slipper 2nd = 8 Canny Move 3rd = 2 Sound The Trumpet 4th = 5 Armona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 4 - 3 Exalted Adam | ||
Sat Jun 23 2018 14:16 | 1st = 3 Exalted Adam 2nd = 6 Hes A Moral 3rd = 1 So You Too 4th = 7 Stragun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 5 - 8 Sultry Testa | ||
Sat Jun 23 2018 14:13 | 1st = 8 Sultry Testa 2nd = 3 Raging Royal 3rd = 11 Shijin 4th = 12 Thinkyoucandance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 8 - 13 Black Pearl | ||
Sat Jun 23 2018 14:12 | 1st = 13 Black Pearl 2nd = 14 Heaven Knows 3rd = 6 Saronic Miss 4th = 7 Ishinktaatledo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 5 - 4 Puppet Master | ||
Sat Jun 23 2018 14:10 | 1st = 4 Puppet Master 2nd = 1 All Carisma 3rd = 5 Marishka 4th = 9 Jacks Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 5 - 5 Lycurgus | ||
Sat Jun 23 2018 14:06 | 1st = 5 Lycurgus 2nd = 2 Grey Lion 3rd = 8 La Courbette 4th = 3 Choysa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cowra Race 2 - 7 Bring A Beer Along | ||
Sat Jun 23 2018 14:01 | 1st = 7 Bring A Beer Along 2nd = 2 Panuara 3rd = 3 All Time Mischief 4th = 5 See The Sun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 5 - 1 The Bostonian | ||
Sat Jun 23 2018 13:58 | 1st = 1 The Bostonian 2nd = 10 Chapter And Verse 3rd = 5 Tokoriki Lad 4th = 14 Te Amo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 1 - 2 Kronos | ||
Sat Jun 23 2018 13:54 | 1st = 2 Kronos 2nd = 3 Windsor Cup 3rd = 1 Adatto 4th = 5 Fireson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 3 - 3 Grazie Mille Bella | ||
Sat Jun 23 2018 13:51 | 1st = 3 Grazie Mille Bella 2nd = 4 Hocked 3rd = 11 Star Strucked 4th = 9 Tent Lover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Quirindi Race 3 - 3 Swift And Shift | ||
Sat Jun 23 2018 13:50 | 1st = 3 Swift And Shift 2nd = 2 Chekkapen 3rd = 8 Time Stalker 4th = 5 Two More Angels |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 7 - 3 New York Minute | ||
Sat Jun 23 2018 13:47 | 1st = 3 New York Minute 2nd = 4 Deals In Heels 3rd = 2 Tomelilla 4th = 5 Art Deco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 5 - 6 Karavali | ||
Sat Jun 23 2018 13:45 | 1st = 6 Karavali 2nd = 3 Dark Eyes 3rd = 4 Special Missile 4th = 2 Mighty Lucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 6 - 3 Raptor | ||
Sat Jun 23 2018 13:41 | 1st = 3 Raptor 2nd = 14 Welsh Poet 3rd = 2 Max Master 4th = 7 Try Pink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 3 - 3 Master Chum | ||
Sat Jun 23 2018 13:36 | 1st = 3 Master Chum 2nd = 1 Artie Stoker 3rd = 12 Zagato Star 4th = 2 Blazing Bullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 7 - 3 Smiling Assassin | ||
Sat Jun 23 2018 13:35 | 1st = 3 Smiling Assassin 2nd = 9 Southern Cool 3rd = 2 Olaf 4th = 13 Lin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 4 - 9 Allena | ||
Sat Jun 23 2018 13:33 | 1st = 9 Allena 2nd = 5 Tivoli Street 3rd = 3 Amenzel 4th = 8 Like A Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 4 - 6 Gayatri | ||
Sat Jun 23 2018 13:30 | 1st = 6 Gayatri 2nd = 3 Be Mindful 3rd = 1 Time Of Glory 4th = 2 My Kings Counsel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 4 - 2 Barthelona | ||
Sat Jun 23 2018 13:26 | 1st = 2 Barthelona 2nd = 6 Portion Control 3rd = 13 Ballet Master 4th = 9 Painte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cowra Race 1 - 1 Agrovation | ||
Sat Jun 23 2018 13:21 | 1st = 1 Agrovation 2nd = 11 Sovereign Default 3rd = 8 Little Leena 4th = 15 Kozarska |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 4 - 7 Manaya | ||
Sat Jun 23 2018 13:19 | 1st = 7 Manaya 2nd = 10 Mr Markou 3rd = 4 No Annamossity 4th = 12 Foxy Housewife |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Quirindi Race 2 - 5 Dorreego | ||
Sat Jun 23 2018 13:13 | 1st = 5 Dorreego 2nd = 11 Laranta 3rd = 3 Consular 4th = 7 Harry And The Duke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 6 - 3 Cossack Warrior | ||
Sat Jun 23 2018 13:12 | 1st = 3 Cossack Warrior 2nd = 4 No Loitering 3rd = 12 Falkirk Lass 4th = 11 Raspberry Sweet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 4 - 9 Two N Wellgo | ||
Sat Jun 23 2018 13:10 | 1st = 9 Two N Wellgo 2nd = 8 Nicconita 3rd = 1 My Blue Jeans 4th = 12 Treasure Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 2 - 12 Tatcee | ||
Sat Jun 23 2018 13:08 | 1st = 12 Tatcee 2nd = 5 Coco Fashion 3rd = 2 Lucky Champion 4th = 8 Majikkutesa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 5 - 10 Our Bridgette | ||
Sat Jun 23 2018 13:06 | 1st = 10 Our Bridgette 2nd = 6 Burnvale Lady 3rd = 5 Lechter 4th = 1 Shakarl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 2 - 4 Poised To Strike | ||
Sat Jun 23 2018 13:01 | 1st = 4 Poised To Strike 2nd = 3 Social Spin 3rd = 1 Unfair Dismissal 4th = 6 Burn Off |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 6 - 1 Nashville | ||
Sat Jun 23 2018 13:00 | 1st = 1 Nashville 2nd = 7 Elfee 3rd = 2 The Gordonian 4th = 6 Raise You Ten |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 3 - 6 Inky Bay | ||
Sat Jun 23 2018 12:58 | 1st = 6 Inky Bay 2nd = 5 Heavens Star 3rd = 2 Lion Coming 4th = 4 Gem Of The Lochs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 3 - 7 Oakfield Missile | ||
Sat Jun 23 2018 12:55 | 1st = 7 Oakfield Missile 2nd = 1 Elementae 3rd = 9 Greenskeeper 4th = 4 Street Rogue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 3 - 1 Nature Strip | ||
Sat Jun 23 2018 12:51 | 1st = 1 Nature Strip 2nd = 5 I Am Someone 3rd = 4 Double Jeopardy 4th = 7 Order Of Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 3 - 3 Masons Chance | ||
Sat Jun 23 2018 12:44 | 1st = 3 Masons Chance 2nd = 17 Bush Caviar 3rd = 14 Go Get Sum 4th = 5 Just Call Me Louie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Quirindi Race 1 - 2 Skyscraper | ||
Sat Jun 23 2018 12:38 | 1st = 2 Skyscraper 2nd = 1 Beale Street 3rd = 7 Rising King 4th = 5 Not A Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 5 - 8 El Luchador | ||
Sat Jun 23 2018 12:37 | 1st = 8 El Luchador 2nd = 3 Rodrico 3rd = 5 Adriatic Pearl 4th = 4 Roger That |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 3 - 4 Plymouth Road | ||
Sat Jun 23 2018 12:35 | 1st = 4 Plymouth Road 2nd = 5 Only Tiger 3rd = 1 Solo Mission 4th = 2 Richard Of Yorke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 1 - 6 Golden Sunset | ||
Sat Jun 23 2018 12:33 | 1st = 6 Golden Sunset 2nd = 3 Rocky Nugget 3rd = 4 The Real Spiel 4th = 1 Lwazi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 4 - 10 Wayne County | ||
Sat Jun 23 2018 12:31 | 1st = 10 Wayne County 2nd = 2 Begood Toya Mother 3rd = 14 Chairmans Choice 4th = 4 Blinky Oreilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 1 - 5 Cougar Express | ||
Sat Jun 23 2018 12:26 | 1st = 5 Cougar Express 2nd = 7 Sir Lopez 3rd = 9 Searaven 4th = 1 Honey Steels Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 5 - 7 Zawhip | ||
Sat Jun 23 2018 12:25 | 1st = 7 Zawhip 2nd = 10 Saber 3rd = 1 Irish Excuse 4th = 5 Dynamic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 2 - 5 Solo Melody | ||
Sat Jun 23 2018 12:23 | 1st = 5 Solo Melody 2nd = 1 Old Trieste 3rd = 2 Initialize 4th = 3 Loveson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 2 - 3 Hendos Magic | ||
Sat Jun 23 2018 12:20 | 1st = 3 Hendos Magic 2nd = 8 Royal Anthem 3rd = 7 Lake Hayes 4th = 6 Calaway Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 2 - 3 Miles Of Krishan | ||
Sat Jun 23 2018 12:16 | 1st = 3 Miles Of Krishan 2nd = 4 Hussys Glow 3rd = 8 Dreams Of Paris 4th = 11 Alaskan Sun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 2 - 4 Granny Red Shoes | ||
Sat Jun 23 2018 12:09 | 1st = 4 Granny Red Shoes 2nd = 1 Soaring Heart 3rd = 6 Light Up The Room 4th = 2 Spending My Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 4 - 5 Suliman | ||
Sat Jun 23 2018 12:03 | 1st = 5 Suliman 2nd = 11 Gabriel 3rd = 1 Peso 4th = 2 El Disparo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 2 - 9 You Make Me Smile | ||
Sat Jun 23 2018 12:00 | 1st = 9 You Make Me Smile 2nd = 4 Lisdoonvarna 3rd = 2 Revenire 4th = 5 Island Missile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 3 - 11 Muntham Missile | ||
Sat Jun 23 2018 11:56 | 1st = 11 Muntham Missile 2nd = 2 Day On The Drink 3rd = 3 Eden Eagle 4th = 7 Timbaah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 4 - 3 William James | ||
Sat Jun 23 2018 11:52 | 1st = 3 William James 2nd = 5 Miss Maxipark 3rd = 4 Emily Margaret 4th = 9 Suffragette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 1 - 7 Casino Evil | ||
Sat Jun 23 2018 11:48 | 1st = 7 Casino Evil 2nd = 3 Desert Rush 3rd = 2 Tolai Meri 4th = 4 Ditzy Darci |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 1 - 3 Latin Light | ||
Sat Jun 23 2018 11:45 | 1st = 3 Latin Light 2nd = 4 Lucky Ima Cugat 3rd = 5 Kevaccas Girl 4th = 7 Mister Hootabell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 1 - 2 Good N Fast | ||
Sat Jun 23 2018 11:41 | 1st = 2 Good N Fast 2nd = 6 Goldifox 3rd = 1 Scottish Rogue 4th = 5 I Am Zain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 1 - 8 Malahide | ||
Sat Jun 23 2018 11:34 | 1st = 8 Malahide 2nd = 1 Pennino 3rd = 7 Red Stina 4th = 2 Bare Naked Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 3 - 8 Padraig | ||
Sat Jun 23 2018 11:28 | 1st = 8 Padraig 2nd = 3 Waipipi Lad 3rd = 6 Valante 4th = 7 Lovetokeephim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 1 - 1 Dio Doro | ||
Sat Jun 23 2018 11:25 | 1st = 1 Dio Doro 2nd = 6 Marmaris 3rd = 3 Silent Explorer 4th = 7 Knight Arrow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 2 - 8 Divine Jewel | ||
Sat Jun 23 2018 11:21 | 1st = 8 Divine Jewel 2nd = 4 Stealthy Lucas 3rd = 3 Rocktheblock 4th = 12 Scopen Success |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 3 - 6 Finbarr | ||
Sat Jun 23 2018 11:14 | 1st = 6 Finbarr 2nd = 1 Nowhere Man 3rd = 10 Showpin 4th = 5 Docket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 2 - 4 Sleeping Beauty | ||
Sat Jun 23 2018 10:56 | 1st = 4 Sleeping Beauty 2nd = 6 Temple Tiger 3rd = 9 Justacanta 4th = 8 Az Given |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 1 - 14 Tidal Rose | ||
Sat Jun 23 2018 10:51 | 1st = 14 Tidal Rose 2nd = 3 Bold Type 3rd = 17 Shadonte 4th = 13 Swirl Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 2 - 2 Park Ranger | ||
Sat Jun 23 2018 10:40 | 1st = 2 Park Ranger 2nd = 4 By Magic 3rd = 8 Ajay Tee 4th = 1 Mathieu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 1 - 3 Te Toro Pearl | ||
Sat Jun 23 2018 10:25 | 1st = 3 Te Toro Pearl 2nd = 6 Blanco Belle 3rd = 2 Comeback 4th = 5 Come Back Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 1 - 2 The Man | ||
Sat Jun 23 2018 10:07 | 1st = 2 The Man 2nd = 7 Fire Lily 3rd = 5 Standrews Masonic 4th = 6 Ruby Marie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 6 Bow Gundi | ||
Sat Jun 23 2018 0:27 | 1st = 6 Bow Gundi 2nd = 1 Special Hodge 3rd = 4 Rockabye Demi 4th = 2 Lil Miss Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 10 - 3 Allwood Peacemaker | ||
Sat Jun 23 2018 0:15 | 1st = 3 Allwood Peacemaker 2nd = 5 Lucky Sensation 3rd = 6 Mistersandman 4th = 8 Itsnotova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 7 Ethos | ||
Sat Jun 23 2018 0:12 | 1st = 7 Ethos 2nd = 8 Shinboner Spirit 3rd = 6 Costanza Monelli 4th = 1 Ashy Larry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 4 Apache Gundi | ||
Wed May 23 2018 23:42 | 1st = 4 Apache Gundi 2nd = 1 Aqua Dream 3rd = 7 Millers Inc 4th = 8 Im A Fabio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 8 Wise Olive | ||
Wed May 23 2018 23:27 | 1st = 8 Wise Olive 2nd = 7 Chicago Nights 3rd = 1 Sketchy Double 4th = 4 Spanish Coin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 1 Rotten Render | ||
Wed May 23 2018 23:12 | 1st = 1 Rotten Render 2nd = 7 Explosive Smith 3rd = 5 Last Train 4th = 2 Ripa Rama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 5 Red Rocket Jett | ||
Wed May 23 2018 22:55 | 1st = 5 Red Rocket Jett 2nd = 3 Mouse Lomar 3rd = 2 Chasin Destiny 4th = 7 Zipping Flynn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 8 Lucks Run Out | ||
Wed May 23 2018 22:43 | 1st = 8 Lucks Run Out 2nd = 7 Jacksons Girl 3rd = 2 Henderson 4th = 6 Snow Osti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 8 Lord Reddan | ||
Wed May 23 2018 22:40 | 1st = 8 Lord Reddan 2nd = 1 Saffron Monelli 3rd = 3 So Shirokura 4th = 5 Iridium Flare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 4 Beluga Diamond | ||
Wed May 23 2018 22:32 | 1st = 4 Beluga Diamond 2nd = 6 Riverina Miss 3rd = 5 Wicked Pedro 4th = 2 Woodleigh Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 11 - 3 Im Joey Jones | ||
Wed May 23 2018 22:27 | 1st = 3 Im Joey Jones 2nd = 1 Marchello Gold 3rd = 4 Roslyn Gaye 4th = 7 Phelingood Philtra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 4 Mahjong World | ||
Wed May 23 2018 22:24 | 1st = 4 Mahjong World 2nd = 6 Kyrgios 3rd = 2 Barked Off 4th = 3 Harsh Miles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 5 Starlight Joli | ||
Wed May 23 2018 22:20 | 1st = 5 Starlight Joli 2nd = 2 Night Light 3rd = 4 Flabba Gabba 4th = 7 Like Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 2 Tiggerlong Boo | ||
Wed May 23 2018 22:12 | 1st = 2 Tiggerlong Boo 2nd = 1 Dewana Sprite 3rd = 7 Ice Cold Yug 4th = 3 All You Got |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 5 Dyna Aviator | ||
Wed May 23 2018 22:09 | 1st = 5 Dyna Aviator 2nd = 2 Shoestring 3rd = 8 Winsome Express 4th = 6 Double Mack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 3 Norendal | ||
Wed May 23 2018 22:05 | 1st = 3 Norendal 2nd = 4 Cool Number 3rd = 6 Cash Chewing 4th = 8 Uprising |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 10 - 6 More Shades Of Gold | ||
Wed May 23 2018 22:00 | 1st = 6 More Shades Of Gold 2nd = 2 Jerichos Trumpet 3rd = 3 Red Rustler 4th = 7 Bridie Okane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 8 Eighty Eight | ||
Wed May 23 2018 21:58 | 1st = 8 Eighty Eight 2nd = 4 Off Guard 3rd = 5 Paganoni 4th = 6 Sunset Harley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 2 Tiggerlong Rock | ||
Wed May 23 2018 21:55 | 1st = 2 Tiggerlong Rock 2nd = 4 Minnie Wizard 3rd = 5 Crickets Dash 4th = 1 Poison Pen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 7 Saint Gallon | ||
Wed May 23 2018 21:49 | 1st = 7 Saint Gallon 2nd = 5 Roman Nose Zarr 3rd = 3 Henley Bale 4th = 1 Simply Spud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 1 Rockin Roz | ||
Wed May 23 2018 21:42 | 1st = 1 Rockin Roz 2nd = 5 Moon Prince 3rd = 2 Moonquake 4th = 8 Cherokee Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 7 Jackpot June | ||
Wed May 23 2018 21:38 | 1st = 7 Jackpot June 2nd = 8 Kenna 3rd = 2 Bushmans Drover 4th = 5 Waynes Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 9 - 6 Riff | ||
Wed May 23 2018 21:35 | 1st = 6 Riff 2nd = 1 Ollie Harks 3rd = 8 Dance With Wolf 4th = 2 Usurper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 9 - 5 Jackson Square | ||
Wed May 23 2018 21:30 | 1st = 5 Jackson Square 2nd = 8 The Majestic 3rd = 7 Black Valley 4th = 1 One Bid Buys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 1 Von Magic | ||
Wed May 23 2018 21:28 | 1st = 1 Von Magic 2nd = 10 Unmid Bale 3rd = 3 Joyous 4th = 4 Desiree Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 5 Viva Opal | ||
Wed May 23 2018 21:25 | 1st = 5 Viva Opal 2nd = 7 Poco Dorado 3rd = 4 Sammy Allen 4th = 1 Seb Zarr Moonie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 1 Gregorovitch | ||
Wed May 23 2018 21:22 | 1st = 1 Gregorovitch 2nd = 6 Eyes On You 3rd = 3 Despacito 4th = 2 Aston Dinnigan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 7 Go Pro | ||
Wed May 23 2018 21:19 | 1st = 7 Go Pro 2nd = 1 Trifive 3rd = 5 Oneill Monelli 4th = 8 Red Right Hand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 8 - 3 Cairnlea Rocket | ||
Wed May 23 2018 21:13 | 1st = 3 Cairnlea Rocket 2nd = 2 Edgy 3rd = 4 Zambora Caitlyn 4th = 7 Are Jay Duree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 9 - 10 Charlevoix | ||
Wed May 23 2018 21:09 | 1st = 10 Charlevoix 2nd = 4 Rosemary Shannon 3rd = 2 Nicka Time 4th = 3 Giant Jackson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 1 Khaleesi Girl | ||
Wed May 23 2018 21:07 | 1st = 1 Khaleesi Girl 2nd = 7 Dyna Terror 3rd = 8 Silvio Dante 4th = 2 Lockrod |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 1 Kihael Road | ||
Wed May 23 2018 21:04 | 1st = 1 Kihael Road 2nd = 4 Exciting 3rd = 8 Zipping Kretch 4th = 5 Cindeen Jates |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 8 - 1 Starlight Storm | ||
Wed May 23 2018 21:00 | 1st = 1 Starlight Storm 2nd = 3 Kano Imogen 3rd = 5 Chrisken Kiosk 4th = 4 Illawong Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 4 Fab Reiko | ||
Wed May 23 2018 20:58 | 1st = 4 Fab Reiko 2nd = 8 On The Bonnet 3rd = 5 Insanus 4th = 1 Moonbeam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 2 Crocodile Daisy | ||
Wed May 23 2018 20:54 | 1st = 2 Crocodile Daisy 2nd = 7 Bullseye Eagle 3rd = 8 Heracles 4th = 3 Magic Marty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 9 - 3 Mickee Cullen | ||
Wed May 23 2018 20:53 | 1st = 3 Mickee Cullen 2nd = 8 Onya Doug 3rd = 10 Its Allabout Alice 4th = 7 Chump Chop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 7 - 6 Velocity Willow | ||
Wed May 23 2018 20:51 | 1st = 6 Velocity Willow 2nd = 4 Gracious Lady 3rd = 8 Aladdins Angel 4th = 3 No Waiting |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 1 Dewana Dimie | ||
Wed May 23 2018 20:48 | 1st = 1 Dewana Dimie 2nd = 7 Kraken Mazing 3rd = 3 Cherokee Shimmer 4th = 4 Landon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 2 Bugatti Bender | ||
Wed May 23 2018 20:45 | 1st = 2 Bugatti Bender 2nd = 6 Glengarrie Son 3rd = 3 Zipping Floyd 4th = 5 Hombre Montana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 8 - 1 Ally Rogan | ||
Wed May 23 2018 20:40 | 1st = 1 Ally Rogan 2nd = 7 Sunshine Stride 3rd = 4 Lady Swiss 4th = 6 Getaloadathisgirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 5 Mr Automatic | ||
Wed May 23 2018 20:38 | 1st = 5 Mr Automatic 2nd = 3 Noosa Jet 3rd = 7 Our Didda 4th = 6 Capo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 6 - 2 My Awesome Magic | ||
Wed May 23 2018 20:35 | 1st = 2 My Awesome Magic 2nd = 1 My Kids Tuition 3rd = 5 Cabello Mucho 4th = 3 Beetown Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 8 Arappaho Gundi | ||
Wed May 23 2018 20:31 | 1st = 8 Arappaho Gundi 2nd = 3 Irinka Moonyeen 3rd = 7 Anna Gundi 4th = 4 Nosey Billie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 7 - 10 Saving Major Percy | ||
Wed May 23 2018 20:30 | 1st = 10 Saving Major Percy 2nd = 6 Rothko 3rd = 7 Our Charley Bromac 4th = 8 Our Uncle Alan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 4 Taking Aim | ||
Wed May 23 2018 20:28 | 1st = 4 Taking Aim 2nd = 3 Afire Love 3rd = 1 Captain Jackie 4th = 5 Jobes Return |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 1 Shining Beauty | ||
Wed May 23 2018 20:25 | 1st = 1 Shining Beauty 2nd = 4 Phoenix Pak 3rd = 5 Nappo Quoted 4th = 2 Snooker Dave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 2 Ark Me | ||
Wed May 23 2018 20:20 | 1st = 2 Ark Me 2nd = 8 Rocknroll Classic 3rd = 3 Signorina Jujon 4th = 9 My Ultimate Sport |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 1 Undisputed | ||
Wed May 23 2018 20:18 | 1st = 1 Undisputed 2nd = 4 Dyna Hunter 3rd = 6 Lance Allen 4th = 7 Quick Session |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 5 - 6 Copyist | ||
Wed May 23 2018 20:15 | 1st = 6 Copyist 2nd = 8 Mr Mickey 3rd = 2 Sweet Ella Rose 4th = 5 Miss Wildwest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 7 - 2 Animal | ||
Wed May 23 2018 20:10 | 1st = 2 Animal 2nd = 7 College Chapel 3rd = 1 Joetomo 4th = 8 Smooth Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 6 Sprint Tee | ||
Wed May 23 2018 20:08 | 1st = 6 Sprint Tee 2nd = 1 Python Pride 3rd = 5 Dyna Vagrant 4th = 4 Sweet Sparkle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 8 Winsome Jesse | ||
Wed May 23 2018 20:05 | 1st = 8 Winsome Jesse 2nd = 6 Winsome Bossman 3rd = 7 Waikiki Big Girl 4th = 4 Bogan Villa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 6 - 3 Letsrockletsroll | ||
Wed May 23 2018 20:00 | 1st = 3 Letsrockletsroll 2nd = 1 Village Encounter 3rd = 10 Betterthanajeep 4th = 8 Joezac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - | ||
Wed May 23 2018 19:58 | 2nd = 1 Layback Cruiser 3rd = 3 Ace Cruising |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 6 Squishy Pea | ||
Wed May 23 2018 19:58 | 1st = 6 Squishy Pea 2nd = 1 Layback Cruiser 3rd = 3 Ace Cruising 4th = 8 Sandy Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 4 - 2 Ablaze | ||
Wed May 23 2018 19:55 | 1st = 2 Ablaze 2nd = 1 Red Jamie 3rd = 7 Adhara Bay 4th = 5 Gas Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 7 Regulus | ||
Wed May 23 2018 19:50 | 1st = 7 Regulus 2nd = 3 Riverboat Myrtle 3rd = 2 Mucho Guapa 4th = 9 Point Oh Five |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 5 Gappy Hilmore | ||
Wed May 23 2018 19:48 | 1st = 5 Gappy Hilmore 2nd = 6 Baggys Request 3rd = 3 Little Kensi 4th = 4 Krypto Jam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 7 Goldstein | ||
Wed May 23 2018 19:45 | 1st = 7 Goldstein 2nd = 6 Kukudio 3rd = 2 Abundant Assets 4th = 3 Jerry Can |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 4 Our Wall Street Wolf | ||
Wed May 23 2018 19:40 | 1st = 4 Our Wall Street Wolf 2nd = 6 El Gran Senor 3rd = 5 Zaras Choice 4th = 10 Karloo Threeothree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 1 Global Impact | ||
Wed May 23 2018 19:38 | 1st = 1 Global Impact 2nd = 8 Short Note 3rd = 3 Lonnie Dream 4th = 6 Cosmic Brew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 3 - 2 Snap One Off | ||
Wed May 23 2018 19:35 | 1st = 2 Snap One Off 2nd = 4 Happy Pantera 3rd = 8 Nile Harks 4th = 1 Irish Spice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 5 - 7 Sixty | ||
Wed May 23 2018 19:30 | 1st = 7 Sixty 2nd = 3 Kotare Mahdi 3rd = 4 Alpe De Huez 4th = 6 Zuberi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 2 Go Zippy Go | ||
Wed May 23 2018 19:28 | 1st = 2 Go Zippy Go 2nd = 1 Just Faith 3rd = 9 Hayley Becca 4th = 6 Fiesty Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 7 On The Trowel | ||
Wed May 23 2018 19:25 | 1st = 7 On The Trowel 2nd = 1 Lauries Sticka 3rd = 5 Double Stitched 4th = 2 Goodwin Terry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 5 Just Won More | ||
Wed May 23 2018 19:20 | 1st = 5 Just Won More 2nd = 8 Minted Montana 3rd = 3 Cupcakesnwhipcream 4th = 4 Ginatiano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 7 New Echo | ||
Wed May 23 2018 19:18 | 1st = 7 New Echo 2nd = 3 Aussie Giant 3rd = 8 Little Steps 4th = 2 Magic Kenz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 2 - 7 Partial Defence | ||
Wed May 23 2018 19:15 | 1st = 7 Partial Defence 2nd = 1 Tajo 3rd = 6 Aberdeen Rebel 4th = 3 Pipe Of Peace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 9 Always Rockin | ||
Wed May 23 2018 19:10 | 1st = 9 Always Rockin 2nd = 12 Our Little Digger 3rd = 7 Fundamental 4th = 4 Barlor Troubadour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 5 Kraken Rose | ||
Wed May 23 2018 19:08 | 1st = 5 Kraken Rose 2nd = 4 But What For 3rd = 8 Sweet Gabriella 4th = 6 Kraken Katie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 8 Aussie As | ||
Wed May 23 2018 19:05 | 1st = 8 Aussie As 2nd = 1 Glengarrie Girl 3rd = 6 Zipping Astra 4th = 3 Dyna Yatul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 4 - 7 Trawl Ling | ||
Wed May 23 2018 19:00 | 1st = 7 Trawl Ling 2nd = 8 Farrahfowler 3rd = 1 Sofala 4th = 3 I Its Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 3 Caribbean Red | ||
Wed May 23 2018 18:58 | 1st = 3 Caribbean Red 2nd = 2 Controlling 3rd = 8 Fernandos Flare 4th = 4 Callums Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 1 - 3 Double Tap | ||
Wed May 23 2018 18:55 | 1st = 3 Double Tap 2nd = 6 Speed Action 3rd = 8 Louie Vee 4th = 4 All Might |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 11 - 3 Avifors | ||
Wed May 23 2018 18:52 | 1st = 3 Avifors 2nd = 1 Amys Will 3rd = 4 Shanes World 4th = 9 Sir Minter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 4 Invite Only | ||
Wed May 23 2018 18:50 | 1st = 4 Invite Only 2nd = 3 Allnight Mlady 3rd = 7 Big Beat 4th = 8 Swaffham Water |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 4 Blunderbuss | ||
Wed May 23 2018 18:48 | 1st = 4 Blunderbuss 2nd = 2 Stealthy Flight 3rd = 8 Ill Swap Ya 4th = 1 Shotgun Shiloh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 9 - 7 Rojo Calor | ||
Wed May 23 2018 18:45 | 1st = 7 Rojo Calor 2nd = 5 Massa Mac 3rd = 11 Nun Too Savvy 4th = 12 Our Bonnie Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 7 Shoobee Doo | ||
Wed May 23 2018 18:40 | 1st = 7 Shoobee Doo 2nd = 8 Rainbow Comet 3rd = 1 Tretyakov 4th = 2 Bettor Jiggle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 1 Mochachini Man | ||
Wed May 23 2018 18:38 | 1st = 1 Mochachini Man 2nd = 2 War At Midnight 3rd = 4 Ticket to Paris 4th = 8 Magic Pass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 4 Charged Up | ||
Wed May 23 2018 18:35 | 1st = 4 Charged Up 2nd = 3 Legend Man 3rd = 8 Raging Ruby 4th = 2 Despicable Mick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 3 - 10 Rebellin Ruby | ||
Wed May 23 2018 18:30 | 1st = 10 Rebellin Ruby 2nd = 2 Kellys Beach 3rd = 4 Dearest 4th = 6 Everdeen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 4 Major Tralee | ||
Wed May 23 2018 18:25 | 1st = 4 Major Tralee 2nd = 7 Latin Beats 3rd = 9 Ominous Flyer 4th = 8 Bettor Watch Him |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 5 Miss Osprey | ||
Wed May 23 2018 18:22 | 1st = 5 Miss Osprey 2nd = 4 Western Comet 3rd = 9 Ciannas Angel 4th = 7 Moose Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 5 Winlock Earner | ||
Wed May 23 2018 18:19 | 1st = 5 Winlock Earner 2nd = 10 Devine Realm 3rd = 7 Sunny Emgrand 4th = 9 Late Night Inn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 1 Write About Lexy | ||
Wed May 23 2018 18:13 | 1st = 1 Write About Lexy 2nd = 2 Casuarina Belmer 3rd = 4 Sally Oh Sandy 4th = 6 Gypsy Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 8 - 1 Superior Smile | ||
Wed May 23 2018 18:09 | 1st = 1 Superior Smile 2nd = 4 Four White Fox 3rd = 15 High Tea 4th = 16 Niaychi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 1 Miss Thickshake | ||
Wed May 23 2018 18:06 | 1st = 1 Miss Thickshake 2nd = 2 Sister Kirsty 3rd = 8 Kingsbrae Granma 4th = 5 Lady Glen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 2 - 1 Major Wish | ||
Wed May 23 2018 18:01 | 1st = 1 Major Wish 2nd = 2 Bensonfire 3rd = 9 Spunkyola 4th = 7 Little Safari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 6 Kanzan | ||
Wed May 23 2018 17:58 | 1st = 6 Kanzan 2nd = 8 Big Butters 3rd = 3 King Panda 4th = 1 Paddys Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 6 Quick Collision | ||
Wed May 23 2018 17:55 | 1st = 6 Quick Collision 2nd = 1 Swift Spur 3rd = 2 Veetee Mist 4th = 5 Ido Voodoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 10 Guts | ||
Wed May 23 2018 17:50 | 1st = 10 Guts 2nd = 3 The Gun Rockstar 3rd = 5 Dapper 4th = 1 Arbit Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 4 Cosmo Bill | ||
Wed May 23 2018 17:47 | 1st = 4 Cosmo Bill 2nd = 7 Regal Bill 3rd = 5 Albury Way 4th = 1 Farmor Chips |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 5 Cherry Stride | ||
Wed May 23 2018 17:42 | 1st = 5 Cherry Stride 2nd = 9 Elle Yeah 3rd = 4 Hallnightparty 4th = 8 Cherry Sweet Peach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 4 Waitohi | ||
Wed May 23 2018 17:39 | 1st = 4 Waitohi 2nd = 2 Ritzy Chicki 3rd = 7 Independent Rose 4th = 8 Digbys Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 7 - 12 Sariska | ||
Wed May 23 2018 17:35 | 1st = 12 Sariska 2nd = 16 Sordello 3rd = 11 Triple Event 4th = 1 King Louie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 7 Fair Ride | ||
Wed May 23 2018 17:32 | 1st = 7 Fair Ride 2nd = 10 All Inn Taylor 3rd = 4 Placid Murphy 4th = 3 Holyfield |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 1 - 10 Seeuinnashville | ||
Wed May 23 2018 17:27 | 1st = 10 Seeuinnashville 2nd = 9 Carla Clare 3rd = 11 Grey Maverick 4th = 2 The Stags Roar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 2 Its Dyllan | ||
Wed May 23 2018 17:24 | 1st = 2 Its Dyllan 2nd = 7 Solo Dancer 3rd = 1 Iron Monarch 4th = 8 Raquels Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 9 January | ||
Wed May 23 2018 17:19 | 1st = 9 January 2nd = 2 Village Cruiser 3rd = 4 Little Change 4th = 6 Lethal Promise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 7 Rockstar Roy | ||
Wed May 23 2018 17:16 | 1st = 7 Rockstar Roy 2nd = 1 Struph 3rd = 2 Time To Excel 4th = 8 Dougie Kazam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 2 Shes Fabtastic | ||
Wed May 23 2018 17:12 | 1st = 2 Shes Fabtastic 2nd = 5 Miss Flower 3rd = 1 Blue Espearance 4th = 6 Better Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 11 Bella Ball Terror | ||
Wed May 23 2018 17:07 | 1st = 11 Bella Ball Terror 2nd = 2 Im Ok 3rd = 7 Major Mcrae 4th = 10 Goliath Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 3 Sleight Of Hand | ||
Wed May 23 2018 17:04 | 1st = 3 Sleight Of Hand 2nd = 7 Bula Supaguse 3rd = 1 Team Jarvis 4th = 5 Say Good Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 6 - 1 Sovereign Trade | ||
Wed May 23 2018 17:00 | 1st = 1 Sovereign Trade 2nd = 9 Monash 3rd = 14 Wine Thief 4th = 3 Comparative |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 3 Black Reaction | ||
Wed May 23 2018 16:57 | 1st = 3 Black Reaction 2nd = 8 Charlm Legend 3rd = 7 Gagan Honey 4th = 2 Sisi Sienna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 10 Mach Sam | ||
Wed May 23 2018 16:52 | 1st = 10 Mach Sam 2nd = 1 My Ajaye 3rd = 7 Justatic 4th = 6 Trentleigh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 1 Miss Travers | ||
Wed May 23 2018 16:49 | 1st = 1 Miss Travers 2nd = 3 Bushmans Billy 3rd = 8 County Carlow 4th = 6 Dancin In |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 8 - 2 Swiss Design | ||
Wed May 23 2018 16:45 | 1st = 2 Swiss Design 2nd = 6 Australian Design 3rd = 4 Marina 4th = 1 Ancient History |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 2 Rally Dryva | ||
Wed May 23 2018 16:42 | 1st = 2 Rally Dryva 2nd = 1 Gitcha Hummin 3rd = 3 Big Trigger 4th = 5 Hay Nanny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 1 Wheres The Rails | ||
Wed May 23 2018 16:39 | 1st = 1 Wheres The Rails 2nd = 3 Five Eight Dall 3rd = 4 In The Que 4th = 6 Sannette Tribute |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 8 - 11 Allena | ||
Wed May 23 2018 16:36 | 1st = 11 Allena 2nd = 15 Lady Cromac 3rd = 13 Akage 4th = 2 Takarakka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 4 Merry Magic | ||
Wed May 23 2018 16:33 | 1st = 4 Merry Magic 2nd = 1 Why Not Maxine 3rd = 2 Trademark Rocky 4th = 3 Lonesome Spring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 8 - 1 Pakaya Prince | ||
Wed May 23 2018 16:30 | 1st = 1 Pakaya Prince 2nd = 5 Captain Harry 3rd = 7 Honolulu Lass 4th = 3 Dont Get Excited |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 8 Bokarm Dean | ||
Wed May 23 2018 16:27 | 1st = 8 Bokarm Dean 2nd = 3 Dancing Solo 3rd = 2 Farmor At Last 4th = 7 Haras Hornet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 5 - 4 Geiger Gem | ||
Wed May 23 2018 16:24 | 1st = 4 Geiger Gem 2nd = 6 Bellas Idol 3rd = 1 General Husson 4th = 2 Enchanted Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 7 - 1 The Avenger | ||
Wed May 23 2018 16:20 | 1st = 1 The Avenger 2nd = 6 Pianissimo 3rd = 3 All From Scrap 4th = 2 Shock Alert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 6 Blue Tellytubby | ||
Wed May 23 2018 16:17 | 1st = 6 Blue Tellytubby 2nd = 7 Surfin Dazza 3rd = 1 Career One 4th = 3 Global Galaxy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 7 Run It Straight | ||
Wed May 23 2018 16:14 | 1st = 7 Run It Straight 2nd = 2 All Inn Youi 3rd = 5 Liscoyle Lass 4th = 3 Tophat And Tails |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 7 - 3 More Than Fabulous | ||
Wed May 23 2018 16:10 | 1st = 3 More Than Fabulous 2nd = 10 Chapal 3rd = 5 Kazoom 4th = 15 Sasun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 5 Smashniak Batman | ||
Wed May 23 2018 16:07 | 1st = 5 Smashniak Batman 2nd = 8 Took A Fergus 3rd = 6 Jemmas Magic 4th = 1 Gray Grey Goose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 12 - 4 Per Se | ||
Wed May 23 2018 16:04 | 1st = 4 Per Se 2nd = 7 Sutton Taylor 3rd = 2 American Affair 4th = 6 City Limit Sign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 7 - 4 The Amateur | ||
Wed May 23 2018 16:03 | 1st = 4 The Amateur 2nd = 8 Cool Sequence 3rd = 10 Fit For Purpose 4th = 12 Wild Ava |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 9 Cowpoke Code | ||
Wed May 23 2018 16:00 | 1st = 9 Cowpoke Code 2nd = 1 Fantastic Teddy 3rd = 6 Charlm Jewel 4th = 3 Push Your Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 1 Rocketness | ||
Wed May 23 2018 15:57 | 1st = 1 Rocketness 2nd = 6 Dons Just Under 3rd = 2 Slipaway Bolt 4th = 8 Longshot Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 7 - 6 Gimme Strength | ||
Wed May 23 2018 15:55 | 1st = 6 Gimme Strength 2nd = 13 Break And Enter 3rd = 5 Hes Got Spunk 4th = 1 Robbies Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 4 Smashniak Double | ||
Wed May 23 2018 15:52 | 1st = 4 Smashniak Double 2nd = 6 Regal Recall 3rd = 10 Isadora Frosted 4th = 1 Vagablonde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 4 - 11 Queally | ||
Wed May 23 2018 15:49 | 1st = 11 Queally 2nd = 6 Lickety Split 3rd = 12 Cosmic Reflection 4th = 8 Bellflower |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 6 Mighty Barcia | ||
Wed May 23 2018 15:46 | 1st = 6 Mighty Barcia 2nd = 8 High Eden Frost 3rd = 1 Oldmate Levi 4th = 2 Waz A Looker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 6 - 4 Gresham | ||
Wed May 23 2018 15:45 | 1st = 4 Gresham 2nd = 5 Revolver 3rd = 6 Jolly Honour 4th = 7 King Hewitt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 3 Calypso Blitz | ||
Wed May 23 2018 15:42 | 1st = 3 Calypso Blitz 2nd = 2 Zipping Blanche 3rd = 4 Despicable Ada 4th = 7 Station Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 4 Fast Freddie | ||
Wed May 23 2018 15:39 | 1st = 4 Fast Freddie 2nd = 8 Piccolo Panther 3rd = 2 All Inn Together 4th = 1 All Inn Houston |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 5 Wazza Who | ||
Wed May 23 2018 15:36 | 1st = 5 Wazza Who 2nd = 4 Hay Rosalie 3rd = 9 Sugar Boy 4th = 7 Peta Gledhill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 6 - 7 Master Black | ||
Wed May 23 2018 15:35 | 1st = 7 Master Black 2nd = 10 Boldacious Girl 3rd = 5 Snowbrook 4th = 4 Quivers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 2 My Girl Belena | ||
Wed May 23 2018 15:32 | 1st = 2 My Girl Belena 2nd = 8 Miss Terindah 3rd = 3 Secret Message 4th = 1 Miras Potion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 6 - 5 Exocet | ||
Wed May 23 2018 15:28 | 1st = 5 Exocet 2nd = 7 Skytrek 3rd = 6 Great Glen 4th = 9 High Degree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 2 Song And Dance | ||
Wed May 23 2018 15:25 | 1st = 2 Song And Dance 2nd = 3 Lochey Swift 3rd = 1 Diamond Model 4th = 5 Willow Bubbles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 1 Move It | ||
Wed May 23 2018 15:22 | 1st = 1 Move It 2nd = 10 Well Armed 3rd = 7 Shy Diva 4th = 9 Bluey Can Fly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 6 - 12 Miss Leonidas | ||
Wed May 23 2018 15:20 | 1st = 12 Miss Leonidas 2nd = 8 Choisborder 3rd = 11 Riel Reward 4th = 2 Superhard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 2 Chill Out Chris | ||
Wed May 23 2018 15:17 | 1st = 2 Chill Out Chris 2nd = 8 Revved Up Dee 3rd = 4 Diego Fernando 4th = 6 Dyna Xerox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 3 - 11 Burning Magic | ||
Wed May 23 2018 15:14 | 1st = 11 Burning Magic 2nd = 2 Groovershaker 3rd = 1 Orbit The Sun 4th = 10 Viv Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 5 - 6 Diapason | ||
Wed May 23 2018 15:10 | 1st = 6 Diapason 2nd = 1 Jaunty 3rd = 8 Valree 4th = 5 Walk The Streets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 6 Charlie Chops | ||
Wed May 23 2018 15:07 | 1st = 6 Charlie Chops 2nd = 2 Drizzy 3rd = 4 Mackinlay 4th = 8 Able |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 3 Deep Creek Girl | ||
Wed May 23 2018 15:04 | 1st = 3 Deep Creek Girl 2nd = 10 Gazzas Girl 3rd = 8 Chook Richards 4th = 2 Communique |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 5 - 13 Jimmytown Jewel | ||
Wed May 23 2018 15:00 | 1st = 13 Jimmytown Jewel 2nd = 10 Fandango 3rd = 2 Grand Armada 4th = 12 Burgundee Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 7 Dyna Uni | ||
Wed May 23 2018 14:57 | 1st = 7 Dyna Uni 2nd = 6 Dynastic Ruler 3rd = 4 Specific 4th = 3 Shakey Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 5 - 3 Setoga | ||
Wed May 23 2018 14:53 | 1st = 3 Setoga 2nd = 7 Te Amo 3rd = 11 Zinzi 4th = 4 Star Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 7 Blastoise | ||
Wed May 23 2018 14:50 | 1st = 7 Blastoise 2nd = 8 Prophetess 3rd = 6 Long Gully Helen 4th = 2 Cinnamon Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 4 Lucas The Great | ||
Wed May 23 2018 14:47 | 1st = 4 Lucas The Great 2nd = 2 Militant Mack 3rd = 3 Crackerjack Des 4th = 6 Mister Beveridge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 5 - 10 Royalic | ||
Wed May 23 2018 14:45 | 1st = 10 Royalic 2nd = 9 Lord Barrington 3rd = 7 Gibbon 4th = 8 Sovereign Duke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 8 La Vagabonde | ||
Wed May 23 2018 14:42 | 1st = 8 La Vagabonde 2nd = 1 Staying In Paris 3rd = 10 Nukstar 4th = 2 Stella View |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 2 - 1 Tow Rope | ||
Wed May 23 2018 14:39 | 1st = 1 Tow Rope 2nd = 10 Trilli Filly 3rd = 11 Akvavit 4th = 8 Financial Support |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 4 - 7 Augustus | ||
Wed May 23 2018 14:35 | 1st = 7 Augustus 2nd = 6 Base Camp 3rd = 10 Tunero 4th = 3 Taikomochi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 7 Agent Thirteen | ||
Wed May 23 2018 14:32 | 1st = 7 Agent Thirteen 2nd = 1 Kind Girl 3rd = 6 Hilltop Adel 4th = 2 Ya Kiddin Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 3 Lady Christina | ||
Wed May 23 2018 14:29 | 1st = 3 Lady Christina 2nd = 2 Its A Diva 3rd = 7 Miss Malaysia 4th = 5 Fish Armo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 4 - 13 Hes Got Skills | ||
Wed May 23 2018 14:25 | 1st = 13 Hes Got Skills 2nd = 7 Hinchin Miss 3rd = 4 Just Live On 4th = 10 Always The King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 6 Dyna Hadria | ||
Wed May 23 2018 14:22 | 1st = 6 Dyna Hadria 2nd = 1 Rebecca Bale 3rd = 3 Dyna Fabrice 4th = 2 Limburg Gunna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 4 - 6 Mystic Moon | ||
Wed May 23 2018 14:18 | 1st = 6 Mystic Moon 2nd = 3 Dapper One 3rd = 9 Make Her Own Whey 4th = 7 Chase The Wind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 5 Rebel Contender | ||
Wed May 23 2018 14:15 | 1st = 5 Rebel Contender 2nd = 1 Deed 3rd = 7 Runkle 4th = 4 Bell Of Eden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 4 - 5 Mr Sinatra | ||
Wed May 23 2018 14:10 | 1st = 5 Mr Sinatra 2nd = 2 Du Sumpent 3rd = 3 Tonteria 4th = 7 Young Huit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 1 Mepunga Molly | ||
Wed May 23 2018 14:07 | 1st = 1 Mepunga Molly 2nd = 8 Xtreme Purpose 3rd = 3 Dyna Ileen 4th = 6 Paxton Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 1 - 13 Beat The Bell | ||
Wed May 23 2018 14:04 | 1st = 13 Beat The Bell 2nd = 2 Texas Moon 3rd = 14 Glasgow Girl 4th = 3 Denga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 9 - 7 Bas De Soie | ||
Wed May 23 2018 14:04 | 1st = 7 Bas De Soie 2nd = 5 Moet Molly 3rd = 14 Jolly Zam 4th = 3 Just Push Play |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 3 - 4 Prime Candidate | ||
Wed May 23 2018 14:00 | 1st = 4 Prime Candidate 2nd = 9 Dawn Dawn 3rd = 3 Discussions 4th = 12 Taniko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 6 Goose Buzz | ||
Wed May 23 2018 13:55 | 1st = 6 Goose Buzz 2nd = 5 Velocity Lilly 3rd = 4 Winlock Mcgregor 4th = 3 Farmin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 3 - 7 Oh Mo | ||
Wed May 23 2018 13:50 | 1st = 7 Oh Mo 2nd = 10 Galcrum 3rd = 9 Frosty Grey 4th = 14 Tailgunner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 2 Lila Bale | ||
Wed May 23 2018 13:47 | 1st = 2 Lila Bale 2nd = 9 Paraphernalia 3rd = 8 My Names David 4th = 6 Zipping Buck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 3 - 8 Viral | ||
Wed May 23 2018 13:43 | 1st = 8 Viral 2nd = 13 Patsys Lass 3rd = 5 Parko 4th = 9 Amorita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 6 Oldmate Ben | ||
Wed May 23 2018 13:40 | 1st = 6 Oldmate Ben 2nd = 5 Bit Of Fun 3rd = 7 Mr Frost 4th = 1 Slippers Kin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 3 - 6 Scoliaro | ||
Wed May 23 2018 13:35 | 1st = 6 Scoliaro 2nd = 2 Hussys Glow 3rd = 5 Jocasta 4th = 8 Arachne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 1 Dyna Evelyn | ||
Wed May 23 2018 13:32 | 1st = 1 Dyna Evelyn 2nd = 8 Dyna Harpa 3rd = 3 Oshkosh Uni Chet 4th = 6 Stingas Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 8 - 7 Artiste | ||
Wed May 23 2018 13:29 | 1st = 7 Artiste 2nd = 9 Alternative Fact 3rd = 16 Bella Blue 4th = 2 Bojangles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 2 - 7 Pedicel | ||
Wed May 23 2018 13:25 | 1st = 7 Pedicel 2nd = 8 Reginae 3rd = 1 Tell Me 4th = 9 Singing Sand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 7 Mersey Ferry | ||
Wed May 23 2018 13:22 | 1st = 7 Mersey Ferry 2nd = 6 Ultimate Eagle 3rd = 4 Slippers Tee 4th = 5 Giaans Fortune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 8 Bigtime Kera | ||
Wed May 23 2018 13:19 | 1st = 8 Bigtime Kera 2nd = 6 Bigtime Lucy 3rd = 1 Mahala Bay 4th = 7 Mobility Scooter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 2 - 4 Beauty | ||
Wed May 23 2018 13:15 | 1st = 4 Beauty 2nd = 1 City Beats 3rd = 8 Ventriloquism 4th = 7 Texas Lil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 1 Slingshot Hammer | ||
Wed May 23 2018 13:12 | 1st = 1 Slingshot Hammer 2nd = 6 Dyna Francine 3rd = 3 Rythym Taboo 4th = 8 Aston Tobin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 2 - 4 Captivator | ||
Wed May 23 2018 13:08 | 1st = 4 Captivator 2nd = 3 Brains 3rd = 7 Tedder Avenue 4th = 5 Cruz De Vega |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 1 Aston Tori | ||
Wed May 23 2018 13:05 | 1st = 1 Aston Tori 2nd = 4 Stitch Em Rosey 3rd = 7 Talitha Cumi 4th = 8 Turbo Gran |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 1 Argus Filch | ||
Wed May 23 2018 13:02 | 1st = 1 Argus Filch 2nd = 8 Thrilling Rory 3rd = 6 Gray Bale 4th = 2 Wee Meredith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 2 - 1 Anjana | ||
Wed May 23 2018 13:00 | 1st = 1 Anjana 2nd = 2 River Star 3rd = 3 Solar Star 4th = 5 Dame Of Thrones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 2 Red Hot Chevy | ||
Wed May 23 2018 12:57 | 1st = 2 Red Hot Chevy 2nd = 8 Knockers Gold 3rd = 1 Eadie Gee 4th = 3 Shakey Coconut |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 7 - 4 Blackjack Man | ||
Wed May 23 2018 12:54 | 1st = 4 Blackjack Man 2nd = 9 So Much Mour 3rd = 2 Major Tom 4th = 14 Take It Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 1 - 2 Beidi | ||
Wed May 23 2018 12:50 | 1st = 2 Beidi 2nd = 1 Munich 3rd = 5 Home Soil 4th = 6 Kentford |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 8 Maximum Lara | ||
Wed May 23 2018 12:47 | 1st = 8 Maximum Lara 2nd = 7 Little Mystic 3rd = 2 Another Jack 4th = 6 On Trend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 5 Kaytee Gibbs | ||
Wed May 23 2018 12:44 | 1st = 5 Kaytee Gibbs 2nd = 8 Empty Pocket 3rd = 6 Cawbourne Chops 4th = 7 Rocket Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 1 - 6 Chezblack | ||
Wed May 23 2018 12:40 | 1st = 6 Chezblack 2nd = 5 Avora Sun 3rd = 1 Caterham 4th = 3 Smart Alick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 4 Deliver | ||
Wed May 23 2018 12:37 | 1st = 4 Deliver 2nd = 5 Ayo Joy 3rd = 2 Hot Finish 4th = 6 Fly Night |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 1 - 14 Lacey Lynx Pack | ||
Wed May 23 2018 12:33 | 1st = 14 Lacey Lynx Pack 2nd = 10 Cincinnati Red 3rd = 12 Gypsys Tip 4th = 5 Hez Ekceptional |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 8 Cawbourne Zulu | ||
Wed May 23 2018 12:29 | 1st = 8 Cawbourne Zulu 2nd = 6 Rumors 3rd = 4 Mischief Viking 4th = 7 Bigtime Nibbles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 1 - 5 My Boy Greg | ||
Wed May 23 2018 12:25 | 1st = 5 My Boy Greg 2nd = 7 All About Mary 3rd = 8 Miss Prestigious 4th = 3 Maxbux |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 6 - 7 Call Me Bob | ||
Wed May 23 2018 12:19 | 1st = 7 Call Me Bob 2nd = 6 Socially Excited 3rd = 11 Air Centre 4th = 13 Politely |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 1 Rocket Tears | ||
Wed May 23 2018 12:15 | 1st = 1 Rocket Tears 2nd = 2 Stevie Jane 3rd = 8 Shellbrook 4th = 6 Millys Coconut |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 4 Scott No Value | ||
Wed May 23 2018 12:10 | 1st = 4 Scott No Value 2nd = 9 Azandei 3rd = 8 Opehu Express 4th = 6 Agent Anna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 1 Sadeeki | ||
Wed May 23 2018 11:53 | 1st = 1 Sadeeki 2nd = 6 Cawbourne Muzza 3rd = 4 Bigtime Ronnie 4th = 2 Milly Rivers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 5 - 15 Ritani | ||
Wed May 23 2018 11:44 | 1st = 15 Ritani 2nd = 10 Sweet Nineteen 3rd = 4 Goboniego 4th = 3 Yamuna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 3 Bigtime Acacia | ||
Wed May 23 2018 11:35 | 1st = 3 Bigtime Acacia 2nd = 8 Cawbourne Web 3rd = 1 Dream On Dreamer 4th = 2 Bigtime Clyde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 6 Idol Dude | ||
Wed May 23 2018 11:18 | 1st = 6 Idol Dude 2nd = 4 Arthurs Crown 3rd = 5 Bigtime Emjay 4th = 3 Bigtime Bridget |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 4 - 5 Verry Flash | ||
Wed May 23 2018 11:09 | 1st = 5 Verry Flash 2nd = 7 General Sherman 3rd = 9 Captain Risky 4th = 4 Twin Spinner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 3 Bigtime Ivo | ||
Wed May 23 2018 11:00 | 1st = 3 Bigtime Ivo 2nd = 7 Killer Frost 3rd = 8 Idol Fancy Pants 4th = 4 Hurricane Al |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 1 Snippy Pippi | ||
Wed May 23 2018 10:43 | 1st = 1 Snippy Pippi 2nd = 5 Miss Wiggle 3rd = 3 Bigtime Bronx 4th = 2 Bigtime Dean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 3 - 2 Tipical | ||
Wed May 23 2018 10:34 | 1st = 2 Tipical 2nd = 8 Stealth 3rd = 11 Pokuru Wild 4th = 3 God Of Herbs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 7 Fishing For Lisa | ||
Wed May 23 2018 10:26 | 1st = 7 Fishing For Lisa 2nd = 5 Princess Pea 3rd = 2 Bigtime Winnie 4th = 8 Alamein Dip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 7 Bigtime Spice | ||
Wed May 23 2018 10:08 | 1st = 7 Bigtime Spice 2nd = 1 Subway Kay 3rd = 5 Bigtime Ashii 4th = 6 Cawbourne Rob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 2 - 3 Whoppers | ||
Wed May 23 2018 10:00 | 1st = 3 Whoppers 2nd = 4 Deejay Mac 3rd = 10 Cochise 4th = 2 Lacustre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 1 - 8 Easy Walking | ||
Wed May 23 2018 9:30 | 1st = 8 Easy Walking 2nd = 6 Kanumiss 3rd = 4 Blanco Bay 4th = 1 Prince Jabeel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 11 - 3 Dorans Destiny | ||
Mon Apr 23 2018 22:58 | 1st = 3 Dorans Destiny 2nd = 1 Secret Puzzle 3rd = 6 Blue Crusoe 4th = 7 Bold Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 4 Reality Thunder | ||
Mon Apr 23 2018 22:55 | 1st = 4 Reality Thunder 2nd = 2 Proven Strudel 3rd = 3 Senni Richard 4th = 7 Open Mind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 9 - 2 Roll Out | ||
Mon Apr 23 2018 22:45 | 1st = 2 Roll Out 2nd = 5 Major Huss 3rd = 4 Shes Pure Aces 4th = 1 Miss Sporty Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 6 Gold Drift | ||
Mon Apr 23 2018 22:41 | 1st = 6 Gold Drift 2nd = 7 Little Loony 3rd = 3 Misshap 4th = 8 Just Won Lotto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 5 Fabulous Show | ||
Mon Apr 23 2018 22:37 | 1st = 5 Fabulous Show 2nd = 3 All Inn Tara 3rd = 1 Gotta Rush 4th = 2 All Inn Johnson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 11 - 5 Orara Sal | ||
Mon Apr 23 2018 22:30 | 1st = 5 Orara Sal 2nd = 4 Valley Knockin 3rd = 7 Aye Vee Aye 4th = 2 Kembla De Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 8 Bridwood Shorty | ||
Mon Apr 23 2018 22:24 | 1st = 8 Bridwood Shorty 2nd = 2 Swisher 3rd = 3 Akinfenwa 4th = 7 Cloe Binda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 2 Tashendo | ||
Mon Apr 23 2018 22:18 | 1st = 2 Tashendo 2nd = 3 Why Not Dean 3rd = 6 Archers Will 4th = 1 Wolf Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 8 - 1 Chill And Burn | ||
Mon Apr 23 2018 22:13 | 1st = 1 Chill And Burn 2nd = 5 Mini Major 3rd = 2 Grecian Holiday 4th = 4 Majadore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 4 Head Shy | ||
Mon Apr 23 2018 22:10 | 1st = 4 Head Shy 2nd = 8 Black Lee Bonus 3rd = 2 Tranquil Manu 4th = 5 Pink Impact |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 5 Dorans Ash | ||
Mon Apr 23 2018 22:07 | 1st = 5 Dorans Ash 2nd = 1 Rusty The Jett 3rd = 2 Stefans Choice 4th = 4 Violet Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 1 Cut Snake | ||
Mon Apr 23 2018 22:01 | 1st = 1 Cut Snake 2nd = 4 Compsognathus 3rd = 5 Miss Oreo Mac 4th = 8 Mighty Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 3 Arabella Emjay | ||
Mon Apr 23 2018 21:58 | 1st = 3 Arabella Emjay 2nd = 6 Regal Waz 3rd = 1 Myona Rose 4th = 7 You Bug Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 2 Hold Your Fire | ||
Mon Apr 23 2018 21:54 | 1st = 2 Hold Your Fire 2nd = 5 Kabooshka 3rd = 7 Salute The Cloud 4th = 6 Waterview Dude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 7 - 4 Tatibye | ||
Mon Apr 23 2018 21:45 | 1st = 4 Tatibye 2nd = 6 Beautifulvengeance 3rd = 1 Five Star Retreat 4th = 7 Regretable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 6 Seaside | ||
Mon Apr 23 2018 21:42 | 1st = 6 Seaside 2nd = 4 Jouster 3rd = 8 Run Jackie Run 4th = 7 Celtic Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 7 Destini Mermaid | ||
Mon Apr 23 2018 21:39 | 1st = 7 Destini Mermaid 2nd = 1 Ivy Murial 3rd = 4 Dunkirk 4th = 10 Yes Sarge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 3 Booming Zulus | ||
Mon Apr 23 2018 21:36 | 1st = 3 Booming Zulus 2nd = 4 Kraken Bolt 3rd = 8 Justa Jezza 4th = 6 Proven Les |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 8 Ramblin Rose | ||
Mon Apr 23 2018 21:32 | 1st = 8 Ramblin Rose 2nd = 2 Waikarie Noel 3rd = 7 New Abode 4th = 4 Bloza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 2 Newcastle Brown | ||
Mon Apr 23 2018 21:29 | 1st = 2 Newcastle Brown 2nd = 6 Hidden Sniper 3rd = 3 Tranquil Road 4th = 1 Blue Gee Tee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 3 Just Browsing | ||
Mon Apr 23 2018 21:25 | 1st = 3 Just Browsing 2nd = 1 Winklee Dutchy 3rd = 8 Buckle Up Ellie 4th = 10 Classic Keybow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 6 - 2 Underplay | ||
Mon Apr 23 2018 21:20 | 1st = 2 Underplay 2nd = 1 Em Powered 3rd = 9 Pismo Beach 4th = 3 Elect To Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 2 Cairnlea Ollie | ||
Mon Apr 23 2018 21:18 | 1st = 2 Cairnlea Ollie 2nd = 8 Thermal Strike 3rd = 4 Mclaren Missile 4th = 3 Big Col Prosser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 11 - 3 Secret Soldier | ||
Mon Apr 23 2018 21:15 | 1st = 3 Secret Soldier 2nd = 1 Mount Ginini 3rd = 8 Sin And Spin 4th = 7 Thurstons Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 1 Mantra Mick | ||
Mon Apr 23 2018 21:12 | 1st = 1 Mantra Mick 2nd = 4 Wild Sticks 3rd = 2 Hey Alio Fozzio 4th = 8 Hey Hey Fozz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 1 Velocity Charm | ||
Mon Apr 23 2018 21:09 | 1st = 1 Velocity Charm 2nd = 2 Daze Like These 3rd = 4 Wildash Nitro 4th = 6 Classy Cassie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 8 Wheelie Wheels | ||
Mon Apr 23 2018 21:06 | 1st = 8 Wheelie Wheels 2nd = 5 Zinchenko 3rd = 2 Set In Black 4th = 4 Sandave Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 1 Bluegrass Moss | ||
Mon Apr 23 2018 21:03 | 1st = 1 Bluegrass Moss 2nd = 3 Dooper 3rd = 4 Buckle Up Vomo 4th = 8 One Eyed Magpie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 1 Emerley Nolen | ||
Mon Apr 23 2018 21:00 | 1st = 1 Emerley Nolen 2nd = 4 Lucky Whip 3rd = 3 Amarda 4th = 5 Vagas De Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 7 Secret Of Ours | ||
Mon Apr 23 2018 20:57 | 1st = 7 Secret Of Ours 2nd = 8 Henrietta Rose 3rd = 5 Topper Miss 4th = 1 Violet Mary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 5 - 7 Gunna Go Bye Bye | ||
Mon Apr 23 2018 20:52 | 1st = 7 Gunna Go Bye Bye 2nd = 2 Morior Invictus 3rd = 8 Muscle Mach 4th = 3 Barkway Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 5 South Of Eden | ||
Mon Apr 23 2018 20:50 | 1st = 5 South Of Eden 2nd = 1 China Catch em 3rd = 3 Fairy Vixen 4th = 7 All Inn Houston |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 3 Velocity Onyx | ||
Mon Apr 23 2018 20:47 | 1st = 3 Velocity Onyx 2nd = 4 Scipio Africanus 3rd = 1 Road Scholar 4th = 5 Champagne Sally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 6 Itchy Mccaw | ||
Mon Apr 23 2018 20:44 | 1st = 6 Itchy Mccaw 2nd = 4 Kingsbrae Harley 3rd = 8 Hall Pass 4th = 5 Cheeky Dolce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 1 Crackenback | ||
Mon Apr 23 2018 20:41 | 1st = 1 Crackenback 2nd = 8 Makin Us Paw 3rd = 7 Reiki Master 4th = 4 Fernando Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 5 Victa Louise | ||
Mon Apr 23 2018 20:38 | 1st = 5 Victa Louise 2nd = 8 Abuzz 3rd = 3 Tal Lee 4th = 9 Up Time Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 7 Bugatti Snipper | ||
Mon Apr 23 2018 20:35 | 1st = 7 Bugatti Snipper 2nd = 3 Sunlit Digger 3rd = 1 Bugatti Dream 4th = 8 Bark Vader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 6 Oz Ten Tatious | ||
Mon Apr 23 2018 20:32 | 1st = 6 Oz Ten Tatious 2nd = 4 All Inn Youi 3rd = 5 Clovally Mansumi 4th = 1 Will Dazzle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 6 Corykodi | ||
Mon Apr 23 2018 20:29 | 1st = 6 Corykodi 2nd = 4 Kenatay 3rd = 2 Cookie No Cream 4th = 7 Izy Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 4 - 3 Geldof | ||
Mon Apr 23 2018 20:24 | 1st = 3 Geldof 2nd = 5 Recipe For Dreaming 3rd = 1 Kenfury Lass 4th = 6 Good Boy Oliver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 4 Evey Bonus | ||
Mon Apr 23 2018 20:22 | 1st = 4 Evey Bonus 2nd = 6 Need A Miracle 3rd = 8 Shifting Sand 4th = 5 Candy Swirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 3 Crazy Wolf | ||
Mon Apr 23 2018 20:19 | 1st = 3 Crazy Wolf 2nd = 5 Hardaway Hitman 3rd = 8 Benky Bomber 4th = 2 Kayda Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 8 Brilliant Bails | ||
Mon Apr 23 2018 20:16 | 1st = 8 Brilliant Bails 2nd = 2 Just Did It 3rd = 1 Our Bro Pedro 4th = 3 De Choix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 3 Rudianos | ||
Mon Apr 23 2018 20:13 | 1st = 3 Rudianos 2nd = 7 Fat Boys Baby 3rd = 4 Stilton Sox 4th = 6 Cor Caroli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 4 Black Valentine | ||
Mon Apr 23 2018 20:10 | 1st = 4 Black Valentine 2nd = 6 Gin Lees Bullet 3rd = 1 Zipping Chief 4th = 7 Cullquin Abbey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 2 Barbarella | ||
Mon Apr 23 2018 20:07 | 1st = 2 Barbarella 2nd = 1 Agents Choice 3rd = 4 Bago Bye Bye 4th = 8 Brittany Talks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 3 Nilly Nelly | ||
Mon Apr 23 2018 20:04 | 1st = 3 Nilly Nelly 2nd = 2 Down Paw 3rd = 4 Surfin Girl 4th = 1 Bubba Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 8 Long View Belle | ||
Mon Apr 23 2018 20:01 | 1st = 8 Long View Belle 2nd = 7 Parma Chief 3rd = 1 Destinys Gem 4th = 3 Bunna Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 3 - 4 Shes In Flight | ||
Mon Apr 23 2018 19:56 | 1st = 4 Shes In Flight 2nd = 1 Wandering Allnight 3rd = 7 Novak 4th = 10 Lombo Yanky Invada |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 8 Long Gully Helen | ||
Mon Apr 23 2018 19:54 | 1st = 8 Long Gully Helen 2nd = 1 Megabound 3rd = 6 Cash Producer 4th = 7 Waterloo Kate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 1 Sky Wave | ||
Mon Apr 23 2018 19:51 | 1st = 1 Sky Wave 2nd = 4 Styles 3rd = 8 Blocker Tifia 4th = 6 Really Fast Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 3 Hedonistic | ||
Mon Apr 23 2018 19:48 | 1st = 3 Hedonistic 2nd = 7 Cullquin Daario 3rd = 1 Bro Wizard 4th = 2 Monicas Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 6 Crazy Emjay | ||
Mon Apr 23 2018 19:45 | 1st = 6 Crazy Emjay 2nd = 2 Cosmic Denlyn 3rd = 9 Smokin Alice 4th = 3 Kia Be Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 5 Trishan Valley | ||
Mon Apr 23 2018 19:42 | 1st = 5 Trishan Valley 2nd = 8 Mac The Quick 3rd = 3 Hes Rowdy 4th = 1 Way Before You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 2 Claybourne | ||
Mon Apr 23 2018 19:39 | 1st = 2 Claybourne 2nd = 1 Hello Lenny 3rd = 8 Dancing Barefoot 4th = 3 Real Wicked |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 6 Dyna Soren | ||
Mon Apr 23 2018 19:36 | 1st = 6 Dyna Soren 2nd = 8 Aston Groucho 3rd = 3 Benaud 4th = 2 Chaddy Whacker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 4 Camden Sky | ||
Mon Apr 23 2018 19:33 | 1st = 4 Camden Sky 2nd = 7 Banjo Tifia 3rd = 2 Copy Right 4th = 5 Miss Mississippi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 2 - 5 Never Been Said | ||
Mon Apr 23 2018 19:28 | 1st = 5 Never Been Said 2nd = 10 Curls Joey 3rd = 4 Two Real 4th = 8 Silk Banyula |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 7 Blue Berty | ||
Mon Apr 23 2018 19:26 | 1st = 7 Blue Berty 2nd = 3 Gekko 3rd = 6 Lady Freckles 4th = 1 Knuckles Kerley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 1 Unique Kaleesi | ||
Mon Apr 23 2018 19:23 | 1st = 1 Unique Kaleesi 2nd = 7 Holly Knocks 3rd = 6 Spring Runner 4th = 5 Rack Tap Rack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 3 Sandler | ||
Mon Apr 23 2018 19:20 | 1st = 3 Sandler 2nd = 2 Fear Nancy 3rd = 7 Fantastic Ruff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 9 - 5 Em Morney | ||
Mon Apr 23 2018 19:17 | 1st = 5 Em Morney 2nd = 8 Sunset Mouse 3rd = 1 Dandalup Knight 4th = 3 Kobi Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 1 Galactic Panther | ||
Mon Apr 23 2018 19:14 | 1st = 1 Galactic Panther 2nd = 8 Irka Jakit 3rd = 5 Flying Ellen 4th = 4 Dyna Zeni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 6 Gascoigne | ||
Mon Apr 23 2018 19:11 | 1st = 6 Gascoigne 2nd = 3 Lets Win Meisha 3rd = 5 Elusive Wave 4th = 2 Orwellian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 7 Ashfield Lad | ||
Mon Apr 23 2018 19:08 | 1st = 7 Ashfield Lad 2nd = 1 San Remo Lass 3rd = 6 Short Leash 4th = 4 Mi Roma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 4 Hay Nanny | ||
Mon Apr 23 2018 19:05 | 1st = 4 Hay Nanny 2nd = 7 Brother Desy 3rd = 8 Jeannie Dreaming 4th = 5 Chief Snow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 7 Jerrys Boy | ||
Mon Apr 23 2018 19:02 | 1st = 7 Jerrys Boy 2nd = 1 Country Marny 3rd = 2 Toy Show 4th = 8 Carlos Appeal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 8 - 4 Rockstar Max | ||
Mon Apr 23 2018 18:59 | 1st = 4 Rockstar Max 2nd = 5 Stinky Pete 3rd = 8 Pride Of Charlie 4th = 6 Zarazz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 1 - 4 Nadeen Franco | ||
Mon Apr 23 2018 18:55 | 1st = 4 Nadeen Franco 2nd = 9 About The Attitude 3rd = 5 Courageous Beau 4th = 1 Pacific Rockstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 8 Tin Pan Alley | ||
Mon Apr 23 2018 18:53 | 1st = 8 Tin Pan Alley 2nd = 7 Road Angel 3rd = 2 Black Jecee 4th = 1 Canya Bounce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 5 Apollo Dawn | ||
Mon Apr 23 2018 18:50 | 1st = 5 Apollo Dawn 2nd = 8 Dyna Quire 3rd = 7 Destini Cherokee 4th = 4 Phil De Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 11 - 1 Hippo Clan | ||
Mon Apr 23 2018 18:47 | 1st = 1 Hippo Clan 2nd = 6 Meekas Girl 3rd = 3 Dixie The Weapon 4th = 2 Arrogant Sheldon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 2 Charming Chaos | ||
Mon Apr 23 2018 18:44 | 1st = 2 Charming Chaos 2nd = 7 Vagablonde 3rd = 8 Butterfly Is She 4th = 1 Cicada |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 7 Unique Olivia | ||
Mon Apr 23 2018 18:41 | 1st = 7 Unique Olivia 2nd = 2 Premo Potion 3rd = 8 Early Spring 4th = 3 Magic Myer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 8 - 7 Destined To Rule | ||
Mon Apr 23 2018 18:36 | 1st = 7 Destined To Rule 2nd = 11 Bettor Reward 3rd = 8 Runaway Three 4th = 9 Jus Livinthedream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 7 - 8 Que Andiamo | ||
Mon Apr 23 2018 18:34 | 1st = 8 Que Andiamo 2nd = 1 Starlight Joli 3rd = 4 Groovy Tiger 4th = 5 Sketchy Fancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 4 Darcy Brown | ||
Mon Apr 23 2018 18:31 | 1st = 4 Darcy Brown 2nd = 3 Sutton Nicky 3rd = 8 Aitch 4th = 2 Flat Twin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 6 Shiny Nose | ||
Mon Apr 23 2018 18:28 | 1st = 6 Shiny Nose 2nd = 7 Some Eye Que 3rd = 2 Pixel Pak 4th = 3 Myrniong Raffles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 10 - 6 Hazel Eyes | ||
Mon Apr 23 2018 18:25 | 1st = 6 Hazel Eyes 2nd = 3 Lofty Smith 3rd = 2 Ti Adoro Rosa 4th = 9 Arrogant Leo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 11 - 6 Artful Jinks | ||
Mon Apr 23 2018 18:20 | 1st = 6 Artful Jinks 2nd = 3 Winning Spirit 3rd = 4 Whats In The Esky 4th = 11 Beachboy Butch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 8 Slick Diamond | ||
Mon Apr 23 2018 18:17 | 1st = 8 Slick Diamond 2nd = 5 Malick 3rd = 1 Tinderella 4th = 2 Trinity Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 6 - 8 Haunted To Excel | ||
Mon Apr 23 2018 18:14 | 1st = 8 Haunted To Excel 2nd = 1 Senator 3rd = 4 Karma Train 4th = 6 Miss Truffles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 4 Bulkender | ||
Mon Apr 23 2018 18:11 | 1st = 4 Bulkender 2nd = 8 Black Jillak 3rd = 7 Slick Simzy 4th = 1 Bolero Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 9 - 4 Double Up Dee | ||
Mon Apr 23 2018 18:08 | 1st = 4 Double Up Dee 2nd = 3 Formula Man 3rd = 1 Hide The Kitty 4th = 2 Beaky Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 7 - 3 The Freedom Fighter | ||
Mon Apr 23 2018 18:03 | 1st = 3 The Freedom Fighter 2nd = 11 Sir Galahad 3rd = 9 Dennis 4th = 4 Somersby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 3 Fairy Where | ||
Mon Apr 23 2018 18:00 | 1st = 3 Fairy Where 2nd = 5 Midnight Kebab 3rd = 1 Joyces Choice 4th = 2 Le Doyen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 10 - 6 Bad Boy Jay Jay | ||
Mon Apr 23 2018 17:55 | 1st = 6 Bad Boy Jay Jay 2nd = 7 Amour De Frere 3rd = 2 Bridie Okane 4th = 4 Betty Hall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 5 - 6 Mekong King | ||
Mon Apr 23 2018 17:52 | 1st = 6 Mekong King 2nd = 4 Junk Yard Boss 3rd = 1 Mental Burst 4th = 2 Gunnas Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 3 Tell Me Jacko | ||
Mon Apr 23 2018 17:48 | 1st = 3 Tell Me Jacko 2nd = 2 Flash As Evelyn 3rd = 7 Kostya Diddley 4th = 5 Silver Jade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 8 - 3 Irinka Hamo | ||
Mon Apr 23 2018 17:44 | 1st = 3 Irinka Hamo 2nd = 2 Nangar Jill 3rd = 5 Milwaukee 4th = 7 Hoppy Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 7 Able Bess | ||
Mon Apr 23 2018 17:40 | 1st = 7 Able Bess 2nd = 6 Soap 3rd = 8 Zafonic Express 4th = 2 Mandela Sun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 6 - 6 Sarah Goody | ||
Mon Apr 23 2018 17:35 | 1st = 6 Sarah Goody 2nd = 4 Bettor Be Lively 3rd = 2 Bhagwan 4th = 7 Our Zak Whitby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 4 - 4 Crocodile Daisy | ||
Mon Apr 23 2018 17:32 | 1st = 4 Crocodile Daisy 2nd = 3 Dungeon Master 3rd = 1 Charging Bullett 4th = 7 Comatose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kapunda Race 7 - 2 Princess Cleopatra | ||
Mon Apr 23 2018 17:27 | 1st = 2 Princess Cleopatra 2nd = 3 Farasthe Eyecansee 3rd = 1 Cosmic Courageous 4th = 5 Peppa Itis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 7 - 4 Sekisui | ||
Mon Apr 23 2018 17:24 | 1st = 4 Sekisui 2nd = 2 Cogburn 3rd = 7 Dana Waz 4th = 6 Durama Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 9 - 8 Dynamite Rose | ||
Mon Apr 23 2018 17:19 | 1st = 8 Dynamite Rose 2nd = 1 On The Case 3rd = 5 My Two Eves 4th = 4 Crocodile Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 2 Wild Hunny | ||
Mon Apr 23 2018 17:16 | 1st = 2 Wild Hunny 2nd = 7 No Passengers 3rd = 8 Sharp Missile 4th = 3 Anjing Betina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 3 - 3 Karons Boy | ||
Mon Apr 23 2018 17:12 | 1st = 3 Karons Boy 2nd = 1 Jessie Rocks 3rd = 2 Star Shower 4th = 7 Pink Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 6 - 3 Old Station Road | ||
Mon Apr 23 2018 17:09 | 1st = 3 Old Station Road 2nd = 4 Its Morgan 3rd = 5 My Dixie 4th = 6 Bad Boy Jonesy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 5 - 1 Sergeant Oats | ||
Mon Apr 23 2018 17:04 | 1st = 1 Sergeant Oats 2nd = 2 Dominate The Dojo 3rd = 11 One Off Delight 4th = 10 Prince Of Smiles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 8 - 8 Silentz | ||
Mon Apr 23 2018 17:00 | 1st = 8 Silentz 2nd = 7 Watchdog 3rd = 12 Jittery Jack 4th = 15 Merrimen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 8 - 8 Dixie Lad | ||
Mon Apr 23 2018 16:55 | 1st = 8 Dixie Lad 2nd = 10 Chalcedony 3rd = 2 Sofin 4th = 11 Lucky Ima Cugat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 6 Knew It | ||
Mon Apr 23 2018 16:52 | 1st = 6 Knew It 2nd = 8 Laurentide Ice 3rd = 7 Simply Mystic 4th = 5 Call Me Waylan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 2 - 1 Cecil Benz | ||
Mon Apr 23 2018 16:49 | 1st = 1 Cecil Benz 2nd = 2 Hello Issy 3rd = 6 Serengeti Sky 4th = 5 Boston Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kapunda Race 6 - 4 Mostly Spirit | ||
Mon Apr 23 2018 16:47 | 1st = 4 Mostly Spirit 2nd = 3 American Kestrel 3rd = 8 Only Modern 4th = 5 Cheyenne Autumn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 5 - 7 Tony Taro | ||
Mon Apr 23 2018 16:44 | 1st = 7 Tony Taro 2nd = 4 Myrniong Rocket 3rd = 5 Collywood 4th = 1 Durama Mystic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 8 - 5 Tarleton Riley | ||
Mon Apr 23 2018 16:40 | 1st = 5 Tarleton Riley 2nd = 6 Playing The Ace 3rd = 8 Blacknbrown 4th = 1 Somedreamsomewhere |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 1 Popowski | ||
Mon Apr 23 2018 16:37 | 1st = 1 Popowski 2nd = 5 Philo Bale 3rd = 8 Charlie Haze 4th = 2 Millys Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 1 - 1 Raglan Diva | ||
Mon Apr 23 2018 16:34 | 1st = 1 Raglan Diva 2nd = 2 Chain Smoker 3rd = 3 Dee Mini Mouse 4th = 10 Sunset Stella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 7 - 9 Fabrication | ||
Mon Apr 23 2018 16:30 | 1st = 9 Fabrication 2nd = 7 Marys Pride 3rd = 5 Hard Spark 4th = 2 Mrs Bignell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 4 - 3 Grizzly Adams | ||
Mon Apr 23 2018 16:27 | 1st = 3 Grizzly Adams 2nd = 4 Quick Dollars 3rd = 2 Firestorm Flash 4th = 6 Dana Skye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 4 - 3 Black Jack Zac | ||
Mon Apr 23 2018 16:22 | 1st = 3 Black Jack Zac 2nd = 4 Stunin Eyes Only 3rd = 1 Donovan Bromac 4th = 5 My Breaking Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 7 Magic Maya | ||
Mon Apr 23 2018 16:19 | 1st = 7 Magic Maya 2nd = 2 Absolute Breeze 3rd = 8 Nimble Lucy 4th = 1 Wheres Lachie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 7 - 4 Unbridled Power | ||
Mon Apr 23 2018 16:15 | 1st = 4 Unbridled Power 2nd = 11 Tilbury Lodge 3rd = 7 Ill Take Money 4th = 10 Prince Coureuse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kapunda Race 5 - 5 Prince Of Zanzibar | ||
Mon Apr 23 2018 16:10 | 1st = 5 Prince Of Zanzibar 2nd = 7 Regal Lager 3rd = 1 Kentsford Kenny 4th = 2 Whata Escape |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 3 - 6 Tyler Keeping | ||
Mon Apr 23 2018 16:07 | 1st = 6 Tyler Keeping 2nd = 2 Milwaukee Fusion 3rd = 7 Justa Gift 4th = 8 Fran Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 7 - 5 Bye Bye Barbie | ||
Mon Apr 23 2018 16:03 | 1st = 5 Bye Bye Barbie 2nd = 4 Penny Anne 3rd = 6 Champagne Comedy 4th = 1 Fire Safe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 6 - 2 Thunder Cloud | ||
Mon Apr 23 2018 16:00 | 1st = 2 Thunder Cloud 2nd = 1 Melbas Maestro 3rd = 9 Bella Mia 4th = 3 Skilled Assassin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 5 Eau Rouge | ||
Mon Apr 23 2018 15:57 | 1st = 5 Eau Rouge 2nd = 6 Ninetymile Hawk 3rd = 3 Totally Bullish 4th = 2 Iona Misty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 3 - 6 Bletchley Park | ||
Mon Apr 23 2018 15:52 | 1st = 6 Bletchley Park 2nd = 9 Its Rock And Roll 3rd = 8 Sangue Reale 4th = 3 Cap In Hand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 2 - 6 Silver Keeping | ||
Mon Apr 23 2018 15:49 | 1st = 6 Silver Keeping 2nd = 8 Irinka Lizzy 3rd = 2 Bentley Keeping 4th = 7 Push Over |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kapunda Race 4 - 3 Friends | ||
Mon Apr 23 2018 15:43 | 1st = 3 Friends 2nd = 5 Swift Approval 3rd = 6 Run Ramsay Run 4th = 4 Northview Dave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 5 Shady Whip | ||
Mon Apr 23 2018 15:39 | 1st = 5 Shady Whip 2nd = 3 Peaked 3rd = 8 Tarquin Bob 4th = 7 Queen Of Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 6 - 10 Jemily | ||
Mon Apr 23 2018 15:35 | 1st = 10 Jemily 2nd = 11 Akamin 3rd = 5 The Brown One 4th = 3 Oakfield Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 5 - 5 Lasayette | ||
Mon Apr 23 2018 15:30 | 1st = 5 Lasayette 2nd = 4 Lebombo Rose 3rd = 2 Drysdale Spirit 4th = 3 Slade De Cerisy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 1 - 1 Nangar Jack | ||
Mon Apr 23 2018 15:27 | 1st = 1 Nangar Jack 2nd = 5 Despicable Bella 3rd = 4 Tiger Keeping 4th = 6 Barbara Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 6 - 4 Classic Maker | ||
Mon Apr 23 2018 15:23 | 1st = 4 Classic Maker 2nd = 5 Mickey Ramone 3rd = 3 Priddy Easy 4th = 1 Fairest Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 1 Barked Off | ||
Mon Apr 23 2018 15:20 | 1st = 1 Barked Off 2nd = 2 One Mississippi 3rd = 5 Campeon 4th = 7 Bryden Dora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 2 - 3 Enemy Lines | ||
Mon Apr 23 2018 15:15 | 1st = 3 Enemy Lines 2nd = 10 Combat Crusade 3rd = 12 Princess Major 4th = 4 Davincis Fiscal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 6 Galloping Rokyto | ||
Mon Apr 23 2018 15:12 | 1st = 6 Galloping Rokyto 2nd = 4 Garrido 3rd = 3 Bags Of Bucks 4th = 8 Dyna Cadet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kapunda Race 3 - 7 Veddy Veddy Good | ||
Mon Apr 23 2018 15:07 | 1st = 7 Veddy Veddy Good 2nd = 5 Maywyns Storm 3rd = 4 Faithful Jet 4th = 3 Downtools |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 8 Jacksons Girl | ||
Mon Apr 23 2018 15:04 | 1st = 8 Jacksons Girl 2nd = 2 Djarragun 3rd = 10 Spring Kitty 4th = 5 Riverdale Tarzan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 4 - 8 Interesting | ||
Mon Apr 23 2018 15:00 | 1st = 8 Interesting 2nd = 5 Kings Hand 3rd = 1 All The Wine 4th = 11 Visavis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 5 - 7 Tootz | ||
Mon Apr 23 2018 14:55 | 1st = 7 Tootz 2nd = 2 Justus 3rd = 1 La Pont 4th = 9 Swift Arrival |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 5 Rajasthan | ||
Mon Apr 23 2018 14:52 | 1st = 5 Rajasthan 2nd = 1 Misload 3rd = 6 Galloping Bluboy 4th = 2 Tinker Ben |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 5 - 7 Cavallo Volante | ||
Mon Apr 23 2018 14:46 | 1st = 7 Cavallo Volante 2nd = 6 Queen Of Kings 3rd = 8 Shaka Moment 4th = 5 Stuart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 3 Destini Echo | ||
Mon Apr 23 2018 14:42 | 1st = 3 Destini Echo 2nd = 2 Galos Best 3rd = 1 Villy Mac Pizazz 4th = 7 Emmas Sparrow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 1 - 3 Universal Major | ||
Mon Apr 23 2018 14:35 | 1st = 3 Universal Major 2nd = 1 Just Like Art 3rd = 12 Joe With The Flow 4th = 2 Decipher This |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 3 - 1 Capatas | ||
Mon Apr 23 2018 14:30 | 1st = 1 Capatas 2nd = 8 Jeparit 3rd = 5 Bocain 4th = 14 Zaide |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 7 Cash Chewing | ||
Mon Apr 23 2018 14:27 | 1st = 7 Cash Chewing 2nd = 6 Princess Parker 3rd = 1 Riverdale Danger 4th = 5 Mema Wibble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kapunda Race 2 - 3 Ten Spanners | ||
Mon Apr 23 2018 14:23 | 1st = 3 Ten Spanners 2nd = 2 Wilkes Barre 3rd = 5 Ten Caisses 4th = 4 Swaffham Success |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 4 - 9 Northern Lights | ||
Mon Apr 23 2018 14:20 | 1st = 9 Northern Lights 2nd = 10 Oakfield Romance 3rd = 6 Ten Carat 4th = 11 Spirited Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 12 - 6 Fusion Cronulla | ||
Mon Apr 23 2018 14:15 | 1st = 6 Fusion Cronulla 2nd = 1 Bigtime Vanessa 3rd = 4 Cosmic Odette 4th = 7 Bigtime Forest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 4 - 3 Aldebaran Pirate | ||
Mon Apr 23 2018 14:09 | 1st = 3 Aldebaran Pirate 2nd = 6 Express Yourself 3rd = 1 Bad Boy Leroy 4th = 7 Waiting Room |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 3 Serendipity Gold | ||
Mon Apr 23 2018 14:05 | 1st = 3 Serendipity Gold 2nd = 1 Bolare 3rd = 2 Pattaya Paul 4th = 8 Harvey Mills |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 2 - 8 Toorak Warrior | ||
Mon Apr 23 2018 14:00 | 1st = 8 Toorak Warrior 2nd = 1 Fine Rhythm 3rd = 3 Magic Town 4th = 12 Keep It Classy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 11 - 7 Bigtime Jason | ||
Mon Apr 23 2018 13:57 | 1st = 7 Bigtime Jason 2nd = 2 Caveman Sam 3rd = 6 Bigtime Wendle 4th = 8 Five Eyes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kapunda Race 1 - 4 Tell Me Why | ||
Mon Apr 23 2018 13:52 | 1st = 4 Tell Me Why 2nd = 5 Ocean Nymph 3rd = 3 Adrian 4th = 1 Mystic Mini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 1 Lonesome Spring | ||
Mon Apr 23 2018 13:49 | 1st = 1 Lonesome Spring 2nd = 5 Maximum Bliss 3rd = 2 Nicky Jo 4th = 4 Serendipity Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 3 - 5 Happens Nomore | ||
Mon Apr 23 2018 13:45 | 1st = 5 Happens Nomore 2nd = 4 Dads Army 3rd = 2 African Guy 4th = 10 Munro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 9 Bigtime Talker | ||
Mon Apr 23 2018 13:42 | 1st = 9 Bigtime Talker 2nd = 5 Bigtime Mike 3rd = 4 Argus Filch 4th = 6 Cawbourne Looks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 3 - 4 Zuko Dream | ||
Mon Apr 23 2018 13:37 | 1st = 4 Zuko Dream 2nd = 1 Wotplanetrufrom 3rd = 8 Village Skipper 4th = 5 Ollie And Brock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 4 Nareen | ||
Mon Apr 23 2018 13:34 | 1st = 4 Nareen 2nd = 2 Merry Magic 3rd = 1 Destini Montana 4th = 8 Game Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 1 - 4 Major Wager | ||
Mon Apr 23 2018 13:30 | 1st = 4 Major Wager 2nd = 5 No Shame 3rd = 8 Shes Our Reward 4th = 3 Leveraged |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 3 Hankenstein | ||
Mon Apr 23 2018 13:25 | 1st = 3 Hankenstein 2nd = 6 Bigtime Clyde 3rd = 1 Toki Girl 4th = 8 Gentleman Tim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 6 Ruby Rads | ||
Mon Apr 23 2018 13:17 | 1st = 6 Ruby Rads 2nd = 7 Fiery Universe 3rd = 2 Kings Fury 4th = 4 Blazing Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 2 - 6 Flying Comet | ||
Mon Apr 23 2018 13:10 | 1st = 6 Flying Comet 2nd = 1 Bangalley Lad 3rd = 7 Gacela 4th = 11 Whitsunday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 6 Bigtime Redo | ||
Mon Apr 23 2018 13:07 | 1st = 6 Bigtime Redo 2nd = 4 Mister Ebby 3rd = 7 Barge Bale 4th = 8 Torpedo Tuck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 2 - 2 Streamliner | ||
Mon Apr 23 2018 13:02 | 1st = 2 Streamliner 2nd = 6 Primo Tapia 3rd = 4 Major Patron 4th = 5 Strawberry Courage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 5 Dorset Dasha | ||
Mon Apr 23 2018 12:57 | 1st = 5 Dorset Dasha 2nd = 3 Keishas Boy 3rd = 8 Balance 4th = 1 Mia Shan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 1 Dyna Hadvar | ||
Mon Apr 23 2018 12:50 | 1st = 1 Dyna Hadvar 2nd = 6 Kings Call 3rd = 2 Mitsuta 4th = 4 Clover Colin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 6 Graphite County | ||
Mon Apr 23 2018 12:42 | 1st = 6 Graphite County 2nd = 5 Minnie Ha Ha 3rd = 8 Hardaway Kate 4th = 7 Me Bros Bad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 1 - 2 Mister Maker | ||
Mon Apr 23 2018 12:35 | 1st = 2 Mister Maker 2nd = 1 Latin Light 3rd = 5 Shangato 4th = 7 Miss Zodiac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 7 Stole Me Car | ||
Mon Apr 23 2018 12:32 | 1st = 7 Stole Me Car 2nd = 2 Opawa Bucks 3rd = 5 Bigtime Spark 4th = 4 Tiger Uppercut |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 1 - 6 Rosarito Beach | ||
Mon Apr 23 2018 12:27 | 1st = 6 Rosarito Beach 2nd = 5 Malcolms Rhythm 3rd = 3 Venezuala 4th = 4 Valiant Charger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 2 One Smarty | ||
Mon Apr 23 2018 12:22 | 1st = 2 One Smarty 2nd = 3 Valar Morghulis 3rd = 6 On Trend 4th = 8 Crymelon Annie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 9 Bigtime Blackie | ||
Mon Apr 23 2018 12:15 | 1st = 9 Bigtime Blackie 2nd = 8 Bigtime George 3rd = 7 Mila Mila 4th = 3 Cawbourne Mezza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 8 Hot Cruiser | ||
Mon Apr 23 2018 12:05 | 1st = 8 Hot Cruiser 2nd = 5 Miss Fagan 3rd = 2 Lil Miss Willow 4th = 9 Baby Houseman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 8 Lunch Special | ||
Mon Apr 23 2018 11:57 | 1st = 8 Lunch Special 2nd = 6 Three Amigos 3rd = 7 Cawbourne Owen 4th = 5 Hard Merch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 6 Blackjack Man | ||
Mon Apr 23 2018 11:40 | 1st = 6 Blackjack Man 2nd = 3 Bigtime Roll 3rd = 1 Avedon Film 4th = 7 Opawa Bear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 4 Millie Prince | ||
Mon Apr 23 2018 11:22 | 1st = 4 Millie Prince 2nd = 7 Bigtime Jacob 3rd = 9 Fancy Fifita 4th = 3 Umbreon Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 2 Bigtime Shine | ||
Mon Apr 23 2018 11:04 | 1st = 2 Bigtime Shine 2nd = 4 Bigtime Chris 3rd = 1 Bigtime Bronx 4th = 6 Bigtime Lucy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 5 Yuup | ||
Fri Mar 23 2018 23:57 | 1st = 5 Yuup 2nd = 1 Mendoza Monelli 3rd = 8 Lhotse Monelli 4th = 2 Limitless |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 3 Adele Keeping | ||
Fri Mar 23 2018 23:37 | 1st = 3 Adele Keeping 2nd = 5 Bolt Keeping 3rd = 6 Fernando Monelli 4th = 1 Shell Shocked |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 7 Chal Storm | ||
Fri Mar 23 2018 23:30 | 1st = 7 Chal Storm 2nd = 5 Chevrons Champion 3rd = 8 Dana Duke 4th = 1 Blissntheblack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 5 Max Profit | ||
Fri Mar 23 2018 23:10 | 1st = 5 Max Profit 2nd = 2 Desert Rampage 3rd = 3 Peak Monelli 4th = 6 Mamma Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 4 Bechers Brook | ||
Fri Mar 23 2018 22:58 | 1st = 4 Bechers Brook 2nd = 9 Cott Beach 3rd = 1 Lady De La Renta 4th = 6 Speed Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 7 Junk Yard Wolf | ||
Fri Mar 23 2018 22:55 | 1st = 7 Junk Yard Wolf 2nd = 1 Obstruction 3rd = 3 Thru The Years 4th = 4 Trickster Lumik |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 7 Painted Elvry | ||
Fri Mar 23 2018 22:48 | 1st = 7 Painted Elvry 2nd = 6 Ikon Parker 3rd = 5 Dyna Vagrant 4th = 4 Logistic Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 1 Locus | ||
Fri Mar 23 2018 22:45 | 1st = 1 Locus 2nd = 5 Lavington Star 3rd = 6 Mr Scary 4th = 3 Like A Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 3 Miss Ramjet | ||
Fri Mar 23 2018 22:38 | 1st = 3 Miss Ramjet 2nd = 5 Bills Desire 3rd = 1 Stockton 4th = 7 Nosey Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 2 Why Not Cory | ||
Fri Mar 23 2018 22:34 | 1st = 2 Why Not Cory 2nd = 6 Allen Quintus 3rd = 1 Tooka Half 4th = 8 Phillip Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 3 Dyna Alia | ||
Fri Mar 23 2018 22:30 | 1st = 3 Dyna Alia 2nd = 5 Dodge An Steele 3rd = 4 Weeona Pearl 4th = 8 Elle Gazelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 11 - 8 Watch Out | ||
Fri Mar 23 2018 22:27 | 1st = 8 Watch Out 2nd = 6 Sparkling Nangar 3rd = 7 Beaky Blue 4th = 2 Ti Adoro Rosa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 2 Frostyflyer | ||
Fri Mar 23 2018 22:25 | 1st = 2 Frostyflyer 2nd = 1 Trison 3rd = 5 Mister Ardee 4th = 10 Captain Proud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 7 Relocate | ||
Fri Mar 23 2018 22:18 | 1st = 7 Relocate 2nd = 8 Flying Phelps 3rd = 9 In Denial 4th = 1 Ninja Josh Mae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 9 Princess Snowy | ||
Fri Mar 23 2018 22:15 | 1st = 9 Princess Snowy 2nd = 6 I Remember You 3rd = 3 Favulicious 4th = 8 Play Thing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 6 Senorita Pepe | ||
Fri Mar 23 2018 22:15 | 1st = 6 Senorita Pepe 2nd = 5 Unique Olivia 3rd = 2 Vanilla Kiss 4th = 3 Zafonic Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 2 Do The Hokey | ||
Fri Mar 23 2018 22:10 | 1st = 2 Do The Hokey 2nd = 7 Yunderup Tank 3rd = 8 Tomic Queen 4th = 1 Jackpot June |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 9 - 7 Centenario | ||
Fri Mar 23 2018 22:10 | 1st = 7 Centenario 2nd = 3 Fides 3rd = 1 Go Jo Jolt 4th = 2 Rosie Sambrosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 2 Vee Bee Mate | ||
Fri Mar 23 2018 22:07 | 1st = 2 Vee Bee Mate 2nd = 6 Foxy Molly 3rd = 4 Rocky Rooster 4th = 3 Im All One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 10 - 5 Rice To Riches | ||
Fri Mar 23 2018 22:04 | 1st = 5 Rice To Riches 2nd = 1 Bazinator 3rd = 8 May Tell 4th = 2 Come On George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 8 - 10 True Excelsior | ||
Fri Mar 23 2018 22:00 | 1st = 10 True Excelsior 2nd = 8 Deprive 3rd = 9 Sirius Suspect 4th = 1 Cao Cao |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 2 Showys Ya Daddy | ||
Fri Mar 23 2018 21:58 | 1st = 2 Showys Ya Daddy 3rd = 1 Hidden Within 4th = 6 Hartley Kris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 7 Go Brandi | ||
Fri Mar 23 2018 21:58 | 1st = 7 Go Brandi 3rd = 1 Hidden Within 4th = 6 Hartley Kris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 2 Sunset Senorita | ||
Fri Mar 23 2018 21:55 | 1st = 2 Sunset Senorita 2nd = 8 Rose Rose 3rd = 1 Our Aqua Blue 4th = 5 Ellens Stardust |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 12 Runrunjimmydunn | ||
Fri Mar 23 2018 21:54 | 1st = 12 Runrunjimmydunn 2nd = 6 Zennart 3rd = 8 Skippy Rascal 4th = 7 Vampiro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 4 Mad Skills | ||
Fri Mar 23 2018 21:52 | 1st = 4 Mad Skills 2nd = 3 Pour Some Sugar 3rd = 7 Go Gettem Nosey 4th = 2 Pepper Tree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 7 Winlock Ludacris | ||
Fri Mar 23 2018 21:48 | 1st = 7 Winlock Ludacris 2nd = 5 Just Curious 3rd = 2 Broken Axle 4th = 8 Myrrdon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 1 Gracie Eyre | ||
Fri Mar 23 2018 21:47 | 1st = 1 Gracie Eyre 2nd = 4 Bobby Ess 3rd = 3 Rubbers Dilemma 4th = 5 Chevre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 4 Double Impact | ||
Fri Mar 23 2018 21:45 | 1st = 4 Double Impact 2nd = 2 Punta Norte 3rd = 3 Spur Le Jouer 4th = 1 Weinholt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 9 - 8 Spring Jazz | ||
Fri Mar 23 2018 21:44 | 1st = 8 Spring Jazz 2nd = 7 Ferrero Miss 3rd = 1 Cruizes Magic 4th = 2 Sista Grant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 8 - 6 Jilliby Bandit | ||
Fri Mar 23 2018 21:40 | 1st = 6 Jilliby Bandit 2nd = 1 King Of Rocknroll 3rd = 4 Top The Ace 4th = 3 Beach Surge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 8 Nappo Quoted | ||
Fri Mar 23 2018 21:38 | 1st = 8 Nappo Quoted 2nd = 2 Nics Karma 3rd = 7 Credit Entry 4th = 3 My Little Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 2 Brandeen Bayley | ||
Fri Mar 23 2018 21:35 | 1st = 2 Brandeen Bayley 2nd = 7 Tijuana Icon 3rd = 4 Tree Climber Liv 4th = 6 Milla Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 8 - 4 Homeland | ||
Fri Mar 23 2018 21:33 | 1st = 4 Homeland 2nd = 6 Rockin With Cheri 3rd = 3 Maximus Red 4th = 5 Brads Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 7 - 2 Hellbent | ||
Fri Mar 23 2018 21:30 | 1st = 2 Hellbent 2nd = 4 Thronum 3rd = 10 Catchy 4th = 3 Supido |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 6 Blue Gum Hill | ||
Fri Mar 23 2018 21:27 | 1st = 6 Blue Gum Hill 2nd = 4 Rig Fifty Five 3rd = 1 Spudtacular 4th = 8 Lylahs Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 8 - 1 Dolly Street | ||
Fri Mar 23 2018 21:24 | 1st = 1 Dolly Street 2nd = 5 Joan Taro 3rd = 3 Cliff Keeping 4th = 7 Midnight Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 6 Duke of Albany | ||
Fri Mar 23 2018 21:22 | 1st = 6 Duke of Albany 2nd = 2 Zedaguy 3rd = 7 Majestic Lustre 4th = 1 Buriton Bailey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 1 Covered N Diamonds | ||
Fri Mar 23 2018 21:20 | 1st = 1 Covered N Diamonds 2nd = 6 Gotta Go Gabbana 3rd = 10 Nothingbutadream 4th = 2 Our Jeremes Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 4 Independent Rose | ||
Fri Mar 23 2018 21:18 | 1st = 4 Independent Rose 2nd = 2 La Tiana 3rd = 3 Flying Springer 4th = 5 Hit Record |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 2 King Ragnar | ||
Fri Mar 23 2018 21:15 | 1st = 2 King Ragnar 2nd = 6 Two Amor 3rd = 10 Environmental 4th = 8 Swiss Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 8 Akina Dee Jay | ||
Fri Mar 23 2018 21:13 | 1st = 8 Akina Dee Jay 2nd = 6 Whos Got Class 3rd = 3 Midnight Marzy 4th = 4 Mizuki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 7 - 5 All A Breeze | ||
Fri Mar 23 2018 21:10 | 1st = 5 All A Breeze 2nd = 2 Yankee C J 3rd = 3 Chief Safari 4th = 6 River Patrol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 1 Ready And Armed | ||
Fri Mar 23 2018 21:08 | 1st = 1 Ready And Armed 2nd = 4 Mepunga Bella 3rd = 5 Our Didda 4th = 3 Loch Tight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 7 - 3 Felony One | ||
Fri Mar 23 2018 21:05 | 1st = 3 Felony One 2nd = 2 Double Up Dee 3rd = 4 Durama Mystic 4th = 10 Wolf Taro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 7 - 3 No Win No Feed | ||
Fri Mar 23 2018 21:03 | 1st = 3 No Win No Feed 2nd = 5 Supersonic Rainbow 3rd = 2 Mercy Bee Lord 4th = 4 Fastnflashy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 6 - 4 Spanish Reef | ||
Fri Mar 23 2018 21:00 | 1st = 4 Spanish Reef 2nd = 3 Samovare 3rd = 1 Flying Jess 4th = 6 Tiamo Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 1 Danisie | ||
Fri Mar 23 2018 20:58 | 1st = 1 Danisie 2nd = 7 Oh So Nice 3rd = 8 Alice Allen 4th = 9 Go Getter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 1 Bossino | ||
Fri Mar 23 2018 20:55 | 1st = 1 Bossino 2nd = 7 Tito Mojito 3rd = 2 Jonny Bravo 4th = 8 Cookie Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 4 Bangkok Bravado | ||
Fri Mar 23 2018 20:54 | 1st = 4 Bangkok Bravado 2nd = 3 Hot Dogma 3rd = 5 Diamondsfromheaven 4th = 2 Paquin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 5 Ronray Destiny | ||
Fri Mar 23 2018 20:48 | 1st = 5 Ronray Destiny 2nd = 6 Loch Monster 3rd = 4 Lektra Blicavs 4th = 1 Roll em Maggie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 2 Glintintheeye | ||
Fri Mar 23 2018 20:47 | 1st = 2 Glintintheeye 2nd = 7 Drinktous Wroxton 3rd = 6 Sun Valley Road 4th = 10 Variable Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 10 Princess Cavallo | ||
Fri Mar 23 2018 20:45 | 1st = 10 Princess Cavallo 2nd = 3 Moreska Sword 3rd = 1 Delago Edition 4th = 13 Veganza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 6 - 7 Cheveys Magic | ||
Fri Mar 23 2018 20:44 | 1st = 7 Cheveys Magic 2nd = 3 Happy Chap Zarr 3rd = 5 Heza Fusion 4th = 8 Janderras Wish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 6 - 4 Rule Of Thumb | ||
Fri Mar 23 2018 20:40 | 1st = 4 Rule Of Thumb 2nd = 3 Hoo Nien 3rd = 5 Village Safari 4th = 2 Hellovaway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 1 Rev Fred Sloy | ||
Fri Mar 23 2018 20:38 | 1st = 1 Rev Fred Sloy 2nd = 2 Oren Ishii 3rd = 9 Set Square 4th = 6 Subway Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 5 Marcello | ||
Fri Mar 23 2018 20:35 | 1st = 5 Marcello 2nd = 2 Sisco Bella 3rd = 7 Top Shot Jack 4th = 3 Pancake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 1 Ally Rogan | ||
Fri Mar 23 2018 20:33 | 1st = 1 Ally Rogan 2nd = 2 Hammertime Harley 3rd = 4 Emm Aye Dee 4th = 3 Sports Story |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 5 - 4 Think Bleue | ||
Fri Mar 23 2018 20:30 | 1st = 4 Think Bleue 2nd = 7 Harmattan 3rd = 6 Hardly Surprising 4th = 11 Jungle Fish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 5 Shes Wicked | ||
Fri Mar 23 2018 20:27 | 1st = 5 Shes Wicked 2nd = 1 Fonty Allen 3rd = 6 Nolita Nelly 4th = 2 Possibly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 5 - 5 Nangar Blaze | ||
Fri Mar 23 2018 20:24 | 1st = 5 Nangar Blaze 2nd = 1 Little Munchie 3rd = 4 Futuristic 4th = 7 Bogan Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 8 Matron Jujon | ||
Fri Mar 23 2018 20:22 | 1st = 8 Matron Jujon 2nd = 4 Maestro Mac 3rd = 2 Wavedancer 4th = 7 Victree Mikayla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 2 Simply Spud | ||
Fri Mar 23 2018 20:19 | 1st = 2 Simply Spud 2nd = 4 Sunny Pitubi 3rd = 8 Baldy Uncle 4th = 3 Karley Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 1 Amightyfinehorse | ||
Fri Mar 23 2018 20:18 | 1st = 1 Amightyfinehorse 2nd = 8 Hez Declan 3rd = 2 Goodsie 4th = 6 Aveross Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 6 Ballingall Lass | ||
Fri Mar 23 2018 20:15 | 1st = 6 Ballingall Lass 2nd = 7 House Of Drama 3rd = 10 Magestical Maiden 4th = 4 Underthemistletoe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 10 - 3 Fantasize | ||
Fri Mar 23 2018 20:13 | 1st = 3 Fantasize 2nd = 7 One Kool Kat 3rd = 1 Miss Streisand 4th = 4 Corbaux |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 4 Meehan Deano | ||
Fri Mar 23 2018 20:11 | 1st = 4 Meehan Deano 2nd = 7 Hyundai Hawk 3rd = 8 Gotcha Mate 4th = 5 Dr Gammiris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 5 - 4 Turing Express | ||
Fri Mar 23 2018 20:10 | 1st = 4 Turing Express 2nd = 2 Highview Starzzz 3rd = 9 Byalla Boy 4th = 3 Cobbity Cove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 3 Zipping Chaser | ||
Fri Mar 23 2018 20:08 | 1st = 3 Zipping Chaser 2nd = 2 Mepunga Zeus 3rd = 1 Madam Butterfly 4th = 9 Samsonite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 4 - 3 Tony Taro | ||
Fri Mar 23 2018 20:05 | 1st = 3 Tony Taro 2nd = 1 Baracca Keeping 3rd = 5 Roman Zesta 4th = 4 Marbos Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 4 Glenledi Babe | ||
Fri Mar 23 2018 20:03 | 1st = 4 Glenledi Babe 2nd = 8 Miss Halfpenny 3rd = 9 Brooklyns Best 4th = 7 Jenelles Tristar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 4 - 5 Sunday Escape | ||
Fri Mar 23 2018 20:00 | 1st = 5 Sunday Escape 2nd = 1 Thermal Current 3rd = 3 Super Too 4th = 6 Dance With Fontein |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 2 Frankys Wish | ||
Fri Mar 23 2018 19:57 | 1st = 2 Frankys Wish 2nd = 4 Shanes World 3rd = 1 Wicked Quality 4th = 3 Mighty Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 2 Special Member | ||
Fri Mar 23 2018 19:54 | 1st = 2 Special Member 2nd = 8 Gomer Bale 3rd = 7 Merchant Prince 4th = 4 Deltas Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 3 Our Diamond Editon | ||
Fri Mar 23 2018 19:52 | 1st = 3 Our Diamond Editon 2nd = 5 Gotta Go Ralphie 3rd = 7 Sophies Pride 4th = 4 Oyster Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 4 Power To Wyn | ||
Fri Mar 23 2018 19:49 | 1st = 4 Power To Wyn 2nd = 1 Bears Legacy 3rd = 7 Dyna Gabba 4th = 8 Dynamic Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 9 - 6 Seaswift Joy | ||
Fri Mar 23 2018 19:48 | 1st = 6 Seaswift Joy 2nd = 2 Raptors Flight 3rd = 3 Italian Delight 4th = 4 Opoutama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 9 Millwood Chloe | ||
Fri Mar 23 2018 19:47 | 1st = 9 Millwood Chloe 2nd = 4 Missy Murdock 3rd = 7 Beau Artist 4th = 3 Sally Maclennane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 8 Ascot Bound | ||
Fri Mar 23 2018 19:45 | 1st = 8 Ascot Bound 2nd = 7 Plenty of Time 3rd = 5 Night Whisper 4th = 6 Little Drummer Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 3 - 8 Lexie Keeping | ||
Fri Mar 23 2018 19:44 | 1st = 8 Lexie Keeping 2nd = 5 Irinka Hamo 3rd = 7 Wild Josh 4th = 4 Tinas Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 4 - 2 Star In Sight | ||
Fri Mar 23 2018 19:40 | 1st = 2 Star In Sight 2nd = 5 Armbro Hugh 3rd = 1 Myrniong Rainbow 4th = 4 Uncle Al |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 3 Wheres Tamika | ||
Fri Mar 23 2018 19:38 | 1st = 3 Wheres Tamika 2nd = 6 Declared Black 3rd = 8 Unfashionable 4th = 7 Neen Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 7 Blackjack Cruise | ||
Fri Mar 23 2018 19:36 | 1st = 7 Blackjack Cruise 2nd = 3 Cobber Victorem 3rd = 2 Nod Ya Head 4th = 6 Southwood Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 1 Wot Price Boofa | ||
Fri Mar 23 2018 19:35 | 1st = 1 Wot Price Boofa 2nd = 3 Whats Up Skip 3rd = 4 One More Light 4th = 8 Mistys Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 10 Writeaboutjess | ||
Fri Mar 23 2018 19:33 | 1st = 10 Writeaboutjess 2nd = 1 Desirable Stride 3rd = 9 Rollin With Holly 4th = 8 Write About Lexy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 3 - 8 Maximus | ||
Fri Mar 23 2018 19:30 | 1st = 8 Maximus 2nd = 3 Haski 3rd = 9 Bolek 4th = 4 Princeton Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 4 Sassy Sultana | ||
Fri Mar 23 2018 19:27 | 1st = 4 Sassy Sultana 2nd = 3 Whoomph 3rd = 6 Antarctic Lass 4th = 1 Miss Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 8 - 1 Il Pirata | ||
Fri Mar 23 2018 19:23 | 1st = 1 Il Pirata 2nd = 4 The Crown Jewels 3rd = 2 Tereskova 4th = 11 C K Spur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 2 - 4 Stacey Keeping | ||
Fri Mar 23 2018 19:22 | 1st = 4 Stacey Keeping 2nd = 6 Total Refusal 3rd = 2 Meekas Girl 4th = 5 Total Rambler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 3 Justa Dale | ||
Fri Mar 23 2018 19:22 | 1st = 3 Justa Dale 2nd = 1 Nolonga Your Choice 3rd = 7 Confederate Girl 4th = 6 Jango Fett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 6 Gunner Wish | ||
Fri Mar 23 2018 19:19 | 1st = 6 Gunner Wish 2nd = 1 Broken Trust 3rd = 4 Dougie Kazam 4th = 7 Good Girl Brandi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 1 Strike It Modern | ||
Fri Mar 23 2018 19:18 | 1st = 1 Strike It Modern 2nd = 7 Bella Sofia 3rd = 5 Alto Cumulus 4th = 4 Tevet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 3 All About Now | ||
Fri Mar 23 2018 19:17 | 1st = 3 All About Now 2nd = 6 Alpha Venus 3rd = 2 Lightning Boxy 4th = 5 Weetbix Dotcom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 4 Meehan Phil | ||
Fri Mar 23 2018 19:15 | 1st = 4 Meehan Phil 2nd = 2 Why Not Hugh 3rd = 1 Voluptuous Dot 4th = 6 Why Not Loz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 10 - 4 Born To Run | ||
Fri Mar 23 2018 19:13 | 1st = 4 Born To Run 2nd = 8 Governors Bay 3rd = 7 Mighty American 4th = 5 Denstown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 3 - 3 Zoomas Legend | ||
Fri Mar 23 2018 19:10 | 1st = 3 Zoomas Legend 2nd = 6 Fratellino 3rd = 7 Saxon Rose 4th = 2 Law Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 6 Hot Devil | ||
Fri Mar 23 2018 19:08 | 1st = 6 Hot Devil 2nd = 3 Dyna Carl 3rd = 7 Fawn Illusion 4th = 4 Chapta Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 1 - 2 Little Trapeze | ||
Fri Mar 23 2018 19:05 | 1st = 2 Little Trapeze 2nd = 1 Well Soon Know 3rd = 7 Durama Dream 4th = 4 Irinka Moonyeen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 1 Wait For Us | ||
Fri Mar 23 2018 19:04 | 1st = 1 Wait For Us 2nd = 6 Mahala Bay 3rd = 8 Bigtime Swift 4th = 4 Opawa Bucks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 7 Major Kiss | ||
Fri Mar 23 2018 19:03 | 1st = 7 Major Kiss 2nd = 3 Our Ultimate Julie 3rd = 2 Chezmac 4th = 1 Lady Swiss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 2 - 8 Divine Command | ||
Fri Mar 23 2018 19:00 | 1st = 8 Divine Command 2nd = 7 Rokda Kasba 3rd = 9 Rock Away 4th = 4 Super Mover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 2 Buck The Jockey | ||
Fri Mar 23 2018 18:57 | 1st = 2 Buck The Jockey 2nd = 3 Alonso Power 3rd = 1 Lightfoot Lass 4th = 8 Fireball Annie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 7 Shelbourne Star | ||
Fri Mar 23 2018 18:56 | 1st = 7 Shelbourne Star 2nd = 2 Rappa Flash 3rd = 4 Refueled 4th = 5 Classy Vanda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 7 - 6 On The Cards | ||
Fri Mar 23 2018 18:55 | 1st = 6 On The Cards 2nd = 5 Check In 3rd = 3 Spring Campaign 4th = 4 Bettor Step Aside |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 8 Gitcha Alley | ||
Fri Mar 23 2018 18:54 | 1st = 8 Gitcha Alley 2nd = 5 Midnight To One 3rd = 1 Viking White 4th = 4 Topaz Tan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 8 Veloce Bella | ||
Fri Mar 23 2018 18:49 | 1st = 8 Veloce Bella 2nd = 9 Tellella 3rd = 2 Mahalo 4th = 7 Neverhaveiever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 9 - 8 Alta Orlando | ||
Fri Mar 23 2018 18:44 | 1st = 8 Alta Orlando 2nd = 6 More The Better 3rd = 5 Buster Brady 4th = 4 Micky Gee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 2 - 12 Aleppo Jewel | ||
Fri Mar 23 2018 18:42 | 1st = 12 Aleppo Jewel 2nd = 3 Flyin Around 3rd = 8 Madena Sky 4th = 10 Majestic Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 2 My Real Deal | ||
Fri Mar 23 2018 18:41 | 1st = 2 My Real Deal 2nd = 1 Chilling Story 3rd = 6 Five Times Table 4th = 7 Delaware County |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 7 Torque Of Courage | ||
Fri Mar 23 2018 18:39 | 1st = 7 Torque Of Courage 2nd = 6 Watch Me Dash 3rd = 10 Stonebridge 4th = 5 Addarichone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 7 Strudel | ||
Fri Mar 23 2018 18:37 | 1st = 7 Strudel 2nd = 8 Surfboard 3rd = 3 Mondella 4th = 1 Hypo Show |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 1 Five Eyes | ||
Fri Mar 23 2018 18:35 | 1st = 1 Five Eyes 2nd = 4 Luke Skywalker 3rd = 3 Tynecastle Flyer 4th = 5 Dark Syrah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 1 Mista Lombo | ||
Fri Mar 23 2018 18:33 | 1st = 1 Mista Lombo 2nd = 2 Our Sohoe 3rd = 10 Wrangler Duke 4th = 12 Cherry Mahoney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 1 - 1 Chess Star | ||
Fri Mar 23 2018 18:30 | 1st = 1 Chess Star 2nd = 9 Thrillster 4th = 4 Thunderdome |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 6 - 8 Solid Gold | ||
Fri Mar 23 2018 18:25 | 1st = 8 Solid Gold 2nd = 9 The Lone Ranger 3rd = 2 Hunter Bromac 4th = 5 Ultimate Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 2 Surf In Vane | ||
Fri Mar 23 2018 18:25 | 1st = 2 Surf In Vane 2nd = 7 Handpass 3rd = 6 Dream Future 4th = 3 Seabrook Eb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 2 Pale Bear Boo | ||
Fri Mar 23 2018 18:22 | 1st = 2 Pale Bear Boo 2nd = 1 Celtic Cruza 3rd = 3 Our Buscemi 4th = 8 Rocknroll Amber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 1 Tee Be Good | ||
Fri Mar 23 2018 18:17 | 1st = 1 Tee Be Good 2nd = 8 Little Ach Cee 3rd = 5 Call Me Aussie 4th = 7 Regal Trav |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 8 - 8 Speeding Spur | ||
Fri Mar 23 2018 18:14 | 1st = 8 Speeding Spur 2nd = 7 Harriet Of Mot 3rd = 2 Le Lievres Gift 4th = 5 Everybody Knows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 1 - 10 Bettor Than That | ||
Fri Mar 23 2018 18:10 | 1st = 10 Bettor Than That 2nd = 1 Go Home Jo 3rd = 3 Shadows Delight 4th = 2 Santanna Breeze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 10 Delilaah | ||
Fri Mar 23 2018 18:05 | 1st = 10 Delilaah 2nd = 6 Miss Hoolligan 3rd = 5 Art Series 4th = 8 Bid For Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 6 Bigtime Forest | ||
Fri Mar 23 2018 18:04 | 1st = 6 Bigtime Forest 2nd = 5 Idol Tom 3rd = 8 Rapper Tilly 4th = 4 Bigtime Talker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 1 So Fine | ||
Fri Mar 23 2018 18:03 | 1st = 1 So Fine 2nd = 7 Kalani Amy 3rd = 3 Rogers In Town 4th = 2 Rockin In |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 7 - 4 Inner Hurry | ||
Fri Mar 23 2018 18:00 | 1st = 4 Inner Hurry 2nd = 7 Broken Finger 3rd = 3 As Yawood 4th = 2 Way Too Sassy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 5 - 15 Paramount King | ||
Fri Mar 23 2018 17:55 | 1st = 15 Paramount King 2nd = 4 All American 3rd = 5 Forget The Price Tag 4th = 3 Jomo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 4 Ive Got Cents | ||
Fri Mar 23 2018 17:52 | 1st = 4 Ive Got Cents 2nd = 1 Black Shark 3rd = 6 Corykodi 4th = 3 Scipio Africanus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 8 - 1 Another Sin | ||
Fri Mar 23 2018 17:45 | 1st = 1 Another Sin 2nd = 5 Gens Miss 3rd = 3 Southern Turf 4th = 2 Avapardi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 7 - 8 Sicario | ||
Fri Mar 23 2018 17:44 | 1st = 8 Sicario 2nd = 4 Anthem 3rd = 7 Funatthebeach 4th = 5 Pats Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 8 - 9 Iden Amrak | ||
Fri Mar 23 2018 17:38 | 1st = 9 Iden Amrak 2nd = 12 Lord Stark 3rd = 10 Metro Star 4th = 6 Demonstrative |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 6 Searching | ||
Fri Mar 23 2018 17:37 | 1st = 6 Searching 2nd = 7 Solitary Girl 3rd = 8 Dyna Greg 4th = 1 Millett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 2 Gitcha Hummin | ||
Fri Mar 23 2018 17:35 | 1st = 2 Gitcha Hummin 2nd = 6 Woolooga 3rd = 8 Keavy 4th = 1 Sail Surfer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 4 Scooters Rose | ||
Fri Mar 23 2018 17:34 | 1st = 4 Scooters Rose 2nd = 3 Mila Mila 3rd = 7 Cosmic Odette 4th = 1 Polly Cracker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 7 - 8 Sweet Design | ||
Fri Mar 23 2018 17:32 | 1st = 8 Sweet Design 2nd = 1 Cool Maverick 3rd = 5 Little Heath 4th = 2 Dyadamo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Armidale Race 6 - 8 Fours Enuf Tas | ||
Fri Mar 23 2018 17:29 | 1st = 8 Fours Enuf Tas 2nd = 7 Onedin Highlander 3rd = 1 Mastersign 4th = 4 Readily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 6 - 1 Shahqa | ||
Fri Mar 23 2018 17:25 | 1st = 1 Shahqa 2nd = 2 Decoded 3rd = 5 Nadeem Esprit 4th = 11 Insolvent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 4 - 5 Revolver | ||
Fri Mar 23 2018 17:24 | 1st = 5 Revolver 2nd = 7 Red Reactor 3rd = 1 Better Be Donna 4th = 4 Sole Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 3 Spring Reina | ||
Fri Mar 23 2018 17:19 | 1st = 3 Spring Reina 2nd = 4 Barney Be Good 3rd = 6 Cawbourne Bigred 4th = 7 Wildash Willow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 6 Sharp Missile | ||
Fri Mar 23 2018 17:17 | 1st = 6 Sharp Missile 2nd = 3 Go Alice Go 3rd = 1 Piccolo Panther 4th = 8 Billy Bart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 8 - 5 Captain Crackerjak | ||
Fri Mar 23 2018 17:15 | 1st = 5 Captain Crackerjak 2nd = 4 Zoot Suit Riot 3rd = 9 Ryboy 4th = 14 Kickin The Traces |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 6 - 4 Bonnie Highlander | ||
Fri Mar 23 2018 17:14 | 1st = 4 Bonnie Highlander 2nd = 1 McLovin 3rd = 6 Rachmaninov 4th = 7 Another Chapter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 7 - 3 Angels Boy | ||
Fri Mar 23 2018 17:05 | 1st = 3 Angels Boy 2nd = 10 I Am Kalani 3rd = 4 Territorial 4th = 12 Waiting For A Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 2 Bigtime Sienna | ||
Fri Mar 23 2018 17:04 | 1st = 2 Bigtime Sienna 2nd = 1 Stole Me Wallet 3rd = 6 Cawbourne Stick 4th = 4 Kings Call |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 5 Alpha Midas | ||
Fri Mar 23 2018 17:01 | 1st = 5 Alpha Midas 2nd = 6 Miss Gippsland 3rd = 8 Queen Ophelia 4th = 7 Frosty Snowman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 7 - 11 Fortino | ||
Fri Mar 23 2018 16:58 | 1st = 11 Fortino 2nd = 12 Paint The Wind 3rd = 1 War Chest 4th = 10 Chilla Breeze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 1 Gallon | ||
Fri Mar 23 2018 16:55 | 1st = 1 Gallon 2nd = 2 Astins Warrior 3rd = 3 Valkyrie Night 4th = 8 Cosmo Trav |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 3 - 11 Puma Road | ||
Fri Mar 23 2018 16:54 | 1st = 11 Puma Road 2nd = 8 Swinging 3rd = 12 Saint Michel 4th = 10 Majestic One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 6 - 7 High Rolla | ||
Fri Mar 23 2018 16:52 | 1st = 7 High Rolla 2nd = 4 Guru Jim 3rd = 8 Tzarevna 4th = 5 Hasta La Spec |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Armidale Race 5 - 9 Dark Side | ||
Fri Mar 23 2018 16:49 | 1st = 9 Dark Side 2nd = 8 Alyeska Dream 3rd = 1 Maz 4th = 4 Jackeroo Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 5 - 1 Molongle Fire | ||
Fri Mar 23 2018 16:45 | 1st = 1 Molongle Fire 2nd = 4 Rose Clip 3rd = 2 Fine N Devine 4th = 6 Time For Lilli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 5 - 11 Aloka | ||
Fri Mar 23 2018 16:44 | 1st = 11 Aloka 2nd = 10 Baileys Knight 3rd = 12 Billy Badger 4th = 3 Mikey Maguire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 4 Mahjong Magic | ||
Fri Mar 23 2018 16:42 | 1st = 4 Mahjong Magic 2nd = 8 Zarbo Allen 3rd = 1 Blue Berty 4th = 5 Sandy Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 1 Cosmic Revenge | ||
Fri Mar 23 2018 16:39 | 1st = 1 Cosmic Revenge 2nd = 3 Buds Delight 3rd = 2 Dorrego 4th = 8 Double Swatza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 7 - 1 Big Buddie | ||
Fri Mar 23 2018 16:35 | 1st = 1 Big Buddie 2nd = 2 Royal Enigma 3rd = 8 Mister Will 4th = 3 Galileos Journey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 3 Daisy Lara | ||
Fri Mar 23 2018 16:35 | 1st = 3 Daisy Lara 2nd = 5 Guru Secret 3rd = 7 Bigtime George 4th = 6 Cawbourne Dora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 2 - 8 Delight My Soul | ||
Fri Mar 23 2018 16:26 | 1st = 8 Delight My Soul 2nd = 7 Helena Ideal 3rd = 1 Jack Tar 4th = 2 Ideal Holiday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 6 - 5 Willi Willi | ||
Fri Mar 23 2018 16:25 | 1st = 5 Willi Willi 2nd = 1 Supply And Demand 3rd = 3 Wheal Leisure 4th = 4 Sin To Win |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Armidale Race 4 - 6 Mac Sweet | ||
Fri Mar 23 2018 16:22 | 1st = 6 Mac Sweet 2nd = 1 Bandan 3rd = 2 Mcardles Star 4th = 7 Starzzzforlouise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 6 - 12 Similan Beach | ||
Fri Mar 23 2018 16:18 | 1st = 12 Similan Beach 2nd = 4 Whosashadylady 3rd = 7 Delightful Junie 4th = 9 Shesastandout |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 3 Scott To Give | ||
Fri Mar 23 2018 16:17 | 1st = 3 Scott To Give 2nd = 2 Weetbix Mini 3rd = 5 Monicas Joy 4th = 6 Happy Cruising |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 4 - 5 Luby Lou | ||
Fri Mar 23 2018 16:16 | 1st = 5 Luby Lou 2nd = 9 Girls On Film 3rd = 2 Monaro Mia 4th = 6 Show Gait |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 1 Lilly Pilly Lass | ||
Fri Mar 23 2018 16:15 | 1st = 1 Lilly Pilly Lass 2nd = 4 Full Of Tricks 3rd = 2 Adhara Gold 4th = 8 Bondi Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 5 - 5 Naseeb | ||
Fri Mar 23 2018 16:12 | 1st = 5 Naseeb 2nd = 1 All Bar Two 3rd = 6 Bungalally Belle 4th = 2 Infinity Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 8 Forever And Ever | ||
Fri Mar 23 2018 16:08 | 1st = 8 Forever And Ever 2nd = 6 Cawbourne Symsy 3rd = 2 Bigtime Monty 4th = 7 Thrilling Stan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 4 - 1 Platinum Tycoon | ||
Fri Mar 23 2018 16:05 | 1st = 1 Platinum Tycoon 2nd = 5 Space Time 3rd = 6 Thurston 4th = 2 We Found It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 1 - 7 Our Petite Lady | ||
Fri Mar 23 2018 16:00 | 1st = 7 Our Petite Lady 2nd = 8 Safrakova 3rd = 4 Phoebe Imperial 4th = 3 Show Of Faith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 4 Zabdon Veyron | ||
Fri Mar 23 2018 15:59 | 1st = 4 Zabdon Veyron 2nd = 2 Aspen Valley 3rd = 3 Fancy A Boherna 4th = 5 Laurash Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 6 - 3 Its Pa | ||
Fri Mar 23 2018 15:55 | 1st = 3 Its Pa 2nd = 8 Drysdale Spirit 3rd = 10 Tea Tales 4th = 2 Carak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Armidale Race 3 - 2 Ifoundthebeach | ||
Fri Mar 23 2018 15:55 | 1st = 2 Ifoundthebeach 2nd = 1 Monterei Bay 3rd = 4 Iamajullian 4th = 8 Seventhirtyseven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 3 - 9 Bettors Heart | ||
Fri Mar 23 2018 15:50 | 1st = 9 Bettors Heart 2nd = 2 Just Dance 3rd = 4 Feel The Money 4th = 6 Kensington Kate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 12 - 2 Allen Unther | ||
Fri Mar 23 2018 15:49 | 1st = 2 Allen Unther 2nd = 4 One Moore Page 3rd = 8 Marodo 4th = 3 Judge Jed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 5 - 10 Cash Crisis | ||
Fri Mar 23 2018 15:45 | 1st = 10 Cash Crisis 2nd = 9 O So Hazy 3rd = 4 Man Of Peace 4th = 13 Purrpussful |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 2 Bear Inda Square | ||
Fri Mar 23 2018 15:40 | 1st = 2 Bear Inda Square 2nd = 6 Bigtime Blue 3rd = 4 Bigtime Sugar 4th = 7 Idol Hot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 5 - 12 Do It For Dave | ||
Fri Mar 23 2018 15:38 | 1st = 12 Do It For Dave 2nd = 11 Ive Got Oomph 3rd = 13 Wasonie Snake 4th = 1 Midair Meltdown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 4 - 5 Dyagilev | ||
Fri Mar 23 2018 15:35 | 1st = 5 Dyagilev 2nd = 11 Mayfair Lady 3rd = 9 When In Vegas 4th = 7 Ready Deal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 11 - 7 Copper Tycoon | ||
Fri Mar 23 2018 15:29 | 1st = 7 Copper Tycoon 2nd = 4 Miss Premier 3rd = 8 Wynonna Earp 4th = 1 Jacks Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 3 - 1 To The Letter | ||
Fri Mar 23 2018 15:28 | 1st = 1 To The Letter 2nd = 3 Carlinos Way 3rd = 4 Molongle Dream 4th = 2 Capitanear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 2 - 10 Musculus | ||
Fri Mar 23 2018 15:23 | 1st = 10 Musculus 2nd = 3 Diana Harbour 3rd = 6 Michelle 4th = 1 Mystical Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 5 - 4 Rondalago | ||
Fri Mar 23 2018 15:20 | 1st = 4 Rondalago 2nd = 3 Antagonist 3rd = 6 Evanesce 4th = 5 Zartini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Armidale Race 2 - 5 Beautiful Stranger | ||
Fri Mar 23 2018 15:18 | 1st = 5 Beautiful Stranger 2nd = 10 Million Dollar Mac 3rd = 3 Cronin 4th = 1 Our Mateo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 4 Opawa Lyon | ||
Fri Mar 23 2018 15:15 | 1st = 4 Opawa Lyon 2nd = 3 Bigtime Rapid 3rd = 5 Tysons Quest 4th = 8 Conquest Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 7 Galactic Viper | ||
Fri Mar 23 2018 15:14 | 1st = 7 Galactic Viper 2nd = 8 Red River Rufus 3rd = 5 Carrara Lad 4th = 6 Razs Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 4 - 3 Young Hostess | ||
Fri Mar 23 2018 15:10 | 1st = 3 Young Hostess 2nd = 5 Tubbs Gift 3rd = 2 Doogans Rise 4th = 9 Haunted Stream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 4 We Love Spolly | ||
Fri Mar 23 2018 15:07 | 1st = 4 We Love Spolly 2nd = 6 Apex Within 3rd = 8 Yoppi Allen 4th = 1 Shelbourne Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 4 - 9 Sophias Angel | ||
Fri Mar 23 2018 15:03 | 1st = 9 Sophias Angel 2nd = 11 Laid Back Kenny 3rd = 2 Pezzamystic 4th = 10 Sketch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 3 - 2 Kodakhan | ||
Fri Mar 23 2018 15:00 | 1st = 2 Kodakhan 2nd = 7 Mintrice 3rd = 6 Mental As Anything 4th = 4 Dariljon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 1 - 1 Jesse Duke | ||
Fri Mar 23 2018 14:58 | 1st = 1 Jesse Duke 2nd = 4 A Bettor Act 3rd = 5 Dadndave 4th = 6 Matai Minky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 3 Ive Got Bills | ||
Fri Mar 23 2018 14:57 | 1st = 3 Ive Got Bills 2nd = 5 Von Costa Kahn 3rd = 7 Mantra Mick 4th = 8 Hugh Made Who |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 2 - 4 Magic Belinda | ||
Fri Mar 23 2018 14:53 | 1st = 4 Magic Belinda 2nd = 3 Choux Bacquat 3rd = 2 Good Catch 4th = 5 Magnus Rules |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 7 Kathys Lady | ||
Fri Mar 23 2018 14:49 | 1st = 7 Kathys Lady 2nd = 5 Bushmans Bro 3rd = 3 Mia Shan 4th = 2 Mr Agro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 7 - 10 Kane | ||
Fri Mar 23 2018 14:49 | 1st = 10 Kane 2nd = 1 Mishka 3rd = 8 Dont Lie To Me 4th = 2 William Tell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 5 Eye Kno | ||
Fri Mar 23 2018 14:46 | 1st = 5 Eye Kno 2nd = 7 Bigtime Clyde 3rd = 6 Cawbourne Buckle 4th = 1 Clover Bubba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 4 - 16 Allspice | ||
Fri Mar 23 2018 14:45 | 1st = 16 Allspice 2nd = 5 Interesting 3rd = 1 Bernies Regret 4th = 10 Von Mystic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 2 Tzar Norma | ||
Fri Mar 23 2018 14:42 | 1st = 2 Tzar Norma 2nd = 3 Campeon 3rd = 4 Blue Squirrel 4th = 7 Fiery Nell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Armidale Race 1 - 8 Itz Platinum Plus | ||
Fri Mar 23 2018 14:40 | 1st = 8 Itz Platinum Plus 2nd = 4 Olympic Wonder 3rd = 3 Groovy Miss Annie 4th = 5 Pirates Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 3 - 9 Infomertial | ||
Fri Mar 23 2018 14:35 | 1st = 9 Infomertial 2nd = 1 Lucky Fish 3rd = 7 Sherpa Trail 4th = 14 Ariel Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 5 Cryers Sid | ||
Fri Mar 23 2018 14:32 | 1st = 5 Cryers Sid 2nd = 7 Dimora Bekim 3rd = 3 Turbo Road 4th = 2 Last Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 3 - 7 Reason To Grin | ||
Fri Mar 23 2018 14:29 | 1st = 7 Reason To Grin 2nd = 5 Guys Delight 3rd = 6 Alemeria 4th = 1 Mon Poppy Polly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 1 Bigtime Emma | ||
Fri Mar 23 2018 14:28 | 1st = 1 Bigtime Emma 2nd = 5 Watch Your Back 3rd = 4 Snow Ball Chance 4th = 8 Rowdy Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 2 - 6 Burst Of Faith | ||
Fri Mar 23 2018 14:25 | 1st = 6 Burst Of Faith 2nd = 5 Resista 3rd = 1 Enemy Of The State 4th = 3 Johns Last Song |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 2 All You Got | ||
Fri Mar 23 2018 14:22 | 1st = 2 All You Got 2nd = 1 Captain Marvel 3rd = 3 Scoota Flash 4th = 4 Hardys Banjo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 1 - 2 Valuate | ||
Fri Mar 23 2018 14:18 | 1st = 2 Valuate 2nd = 5 Rockethead 3rd = 3 Rocket N Ruby 4th = 4 Blonde Beauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 3 Joshy Wink Wink | ||
Fri Mar 23 2018 14:16 | 1st = 3 Joshy Wink Wink 2nd = 2 Cee Hannah Rose 3rd = 1 Garnet 4th = 5 Stella Story |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 6 - 7 Veearma | ||
Fri Mar 23 2018 14:14 | 1st = 7 Veearma 2nd = 4 Saffron Lady 3rd = 3 Lady Painton 4th = 6 Pythagoras |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 3 - 5 Dewrinkler | ||
Fri Mar 23 2018 14:10 | 1st = 5 Dewrinkler 2nd = 4 Solitary Choice 3rd = 7 Boness Own 4th = 9 Irish Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 5 Uno Eleven | ||
Fri Mar 23 2018 14:10 | 1st = 5 Uno Eleven 2nd = 2 Pikopiko Connor 3rd = 4 Dreamzone 4th = 6 Bad Movies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 4 Ear We Come | ||
Fri Mar 23 2018 14:04 | 1st = 4 Ear We Come 2nd = 5 Dexs Affair 3rd = 2 My Fernando Tim 4th = 7 Gotta Cheer Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 2 - 2 Highly Geared | ||
Fri Mar 23 2018 14:00 | 1st = 2 Highly Geared 2nd = 5 Fox Tales 3rd = 10 Airino 4th = 1 Bullpit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 2 Raglan Bindi | ||
Fri Mar 23 2018 13:57 | 1st = 2 Raglan Bindi 2nd = 5 Bungaloo Ruby 3rd = 7 Viking Bee Bee 4th = 8 Morris Peer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 2 - 1 Washies Chance | ||
Fri Mar 23 2018 13:54 | 1st = 1 Washies Chance 2nd = 4 The Dip 3rd = 3 Tisu Toota 4th = 7 Padabing Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 1 - 2 Baj | ||
Fri Mar 23 2018 13:50 | 1st = 2 Baj 2nd = 5 Mister Flyn 3rd = 4 Circus Dancer 4th = 1 Oosterman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 8 Tamile Lass | ||
Fri Mar 23 2018 13:44 | 1st = 8 Tamile Lass 2nd = 1 Taylas Banjo 3rd = 7 Speedy Ryder 4th = 4 Mon Mekki Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 5 - 10 Sistabeel | ||
Fri Mar 23 2018 13:39 | 1st = 10 Sistabeel 2nd = 9 Pitch And Switch 3rd = 3 Silver Cloud 4th = 1 Breezon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 2 - 5 Tangara | ||
Fri Mar 23 2018 13:35 | 1st = 5 Tangara 2nd = 3 Grassini 3rd = 4 Fledged 4th = 1 Zuhayr |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 2 Jans Star | ||
Fri Mar 23 2018 13:32 | 1st = 2 Jans Star 2nd = 3 Chavasse 3rd = 7 Saloon Princess 4th = 1 Fire Eyes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 7 Star Bucking | ||
Fri Mar 23 2018 13:27 | 1st = 7 Star Bucking 2nd = 3 Chop Shop 3rd = 4 Know Approval 4th = 5 Barellen Panther |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 1 - 3 Zephora | ||
Fri Mar 23 2018 13:25 | 1st = 3 Zephora 2nd = 13 Outboard Motors 3rd = 7 Napoli 4th = 14 Toffey Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 8 Cinnamon Cindy | ||
Fri Mar 23 2018 13:22 | 1st = 8 Cinnamon Cindy 2nd = 10 William Cabang 3rd = 6 Mini Tron 4th = 4 Aged Badly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 1 - 3 Shadow Ross | ||
Fri Mar 23 2018 13:17 | 1st = 3 Shadow Ross 2nd = 2 Rowley 3rd = 4 Karalta Demon 4th = 1 Rusty Feelgood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 1 Lektra Lucy | ||
Fri Mar 23 2018 13:14 | 1st = 1 Lektra Lucy 2nd = 6 Cee Jays Heart 3rd = 2 Vectis Seyarda 4th = 8 Two Jobs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 5 Zipping Lance | ||
Fri Mar 23 2018 13:09 | 1st = 5 Zipping Lance 2nd = 7 Fired Up Jed 3rd = 6 Homebush Scribe 4th = 2 Sparkling Terra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 7 Inter Elesha | ||
Fri Mar 23 2018 13:04 | 1st = 7 Inter Elesha 2nd = 2 Kid Ringo 3rd = 5 Ruby Cabang 4th = 3 Freddie Rawson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 4 - 14 Vasiliki | ||
Fri Mar 23 2018 13:00 | 1st = 14 Vasiliki 2nd = 13 Toy Kingdom 3rd = 12 Toitoi 4th = 10 Mercy Hill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 2 Another Scenario | ||
Fri Mar 23 2018 12:58 | 1st = 2 Another Scenario 2nd = 1 Design A Dream 3rd = 3 Destini Exactor 4th = 8 Als In Trouble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 1 - 2 Hale Soriano | ||
Fri Mar 23 2018 12:55 | 1st = 2 Hale Soriano 2nd = 5 Police Camp 3rd = 7 Strike The Stars 4th = 1 Access All Areas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 2 Fiery Fagan | ||
Fri Mar 23 2018 12:52 | 1st = 2 Fiery Fagan 2nd = 7 Homebush Skip 3rd = 6 Sozins Emperor 4th = 5 Red Margin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 8 Raloo Barbara | ||
Fri Mar 23 2018 12:44 | 1st = 8 Raloo Barbara 2nd = 7 Cosmic Breeze 3rd = 4 Cyrus Rumble 4th = 3 Slick Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 1 Fascinate Queen | ||
Fri Mar 23 2018 12:40 | 1st = 1 Fascinate Queen 2nd = 5 Swoosie 3rd = 2 Simply Flash 4th = 6 Nolen Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 2 Opawa Timo | ||
Fri Mar 23 2018 12:35 | 1st = 2 Opawa Timo 2nd = 4 Little Bit Funny 3rd = 7 Translator 4th = 1 Know Potential |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 3 - 17 Ohe Can | ||
Fri Mar 23 2018 12:25 | 1st = 17 Ohe Can 2nd = 5 Revered 3rd = 4 Aulyn Star 4th = 14 Marbles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 2 Bella Rhode | ||
Fri Mar 23 2018 12:22 | 1st = 2 Bella Rhode 2nd = 5 Daintree Dynamo 3rd = 6 Oliver Cruise 4th = 8 Nitro Heroine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 7 Well Done Woody | ||
Fri Mar 23 2018 12:18 | 1st = 7 Well Done Woody 2nd = 4 Andrews Gift 3rd = 3 Azumi Striker 4th = 1 Go Saints |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 1 Hi Ho Tonto | ||
Fri Mar 23 2018 12:15 | 1st = 1 Hi Ho Tonto 2nd = 3 Boston Powers 3rd = 8 Goldstar Tasman 4th = 6 Charlies Champ |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 8 Anndar Amoree | ||
Fri Mar 23 2018 12:05 | 1st = 8 Anndar Amoree 2nd = 2 King Of Diamonds 3rd = 1 Dons Just Under 4th = 7 Keishas Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 1 Dyna Bart | ||
Fri Mar 23 2018 11:59 | 1st = 1 Dyna Bart 2nd = 8 Black Eye Bill 3rd = 2 Smash Ocean 4th = 4 Know Equal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 2 - 8 Media Sensation | ||
Fri Mar 23 2018 11:50 | 1st = 8 Media Sensation 2nd = 1 Langkawi 3rd = 3 Keep The Cash 4th = 6 Fialka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 8 Heres Tiger | ||
Fri Mar 23 2018 11:47 | 1st = 8 Heres Tiger 2nd = 6 Triceps Brachii 3rd = 5 Major Energy 4th = 1 Winlock Bird |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 5 Call Me Flo | ||
Fri Mar 23 2018 11:41 | 1st = 5 Call Me Flo 2nd = 4 Running Freer 3rd = 1 Smash Rock 4th = 7 Chitina Tin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 6 Challis Sprite | ||
Fri Mar 23 2018 11:28 | 1st = 6 Challis Sprite 2nd = 5 All Revved Up 3rd = 8 Fifty Dollar 4th = 3 Wiggle Emma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 1 Goldstar Scooby | ||
Fri Mar 23 2018 11:24 | 1st = 1 Goldstar Scooby 2nd = 4 Cosmic Stu 3rd = 2 Know Leave 4th = 8 Smash Damage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 1 - 1 The Rebel Knight | ||
Fri Mar 23 2018 11:15 | 1st = 1 The Rebel Knight 2nd = 8 Top Actress 3rd = 4 Mr Nik 4th = 2 Shockool |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 1 Go Brat | ||
Fri Mar 23 2018 11:06 | 1st = 1 Go Brat 2nd = 4 Cossie Cooper 3rd = 2 Pat Allie 4th = 8 Lucky Blair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 2 Token Vikkers | ||
Fri Mar 23 2018 10:49 | 1st = 2 Token Vikkers 2nd = 7 Twizel Storm 3rd = 3 Replica Casino 4th = 4 Goldstar Miley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 1 Homebush Austin | ||
Fri Mar 23 2018 10:31 | 1st = 1 Homebush Austin 2nd = 4 Mitcham Reado 3rd = 6 Bossy Affair 4th = 3 Smash Lilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 5 Culvie Chairman | ||
Fri Mar 23 2018 10:14 | 1st = 5 Culvie Chairman 2nd = 1 Shanly Star 3rd = 7 Holly Grace 4th = 9 Cosmic Ryder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 1 Sunset Snooker | ||
Fri Mar 23 2018 0:16 | 1st = 1 Sunset Snooker 2nd = 7 Yorklea Dolly 3rd = 4 Killa Dollars 4th = 5 Neat Alright |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 8 Mandjoogoordap | ||
Fri Feb 23 2018 23:47 | 1st = 8 Mandjoogoordap 2nd = 2 Lhotse Monelli 3rd = 3 Ouchamp 4th = 1 Grand Larceny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 5 - 9 A Bit Ruthless | ||
Fri Feb 23 2018 23:40 | 1st = 9 A Bit Ruthless 2nd = 2 Beach Landing 3rd = 1 Highview Sadler 4th = 5 Four Needed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 1 Madame Meilland | ||
Fri Feb 23 2018 23:30 | 1st = 1 Madame Meilland 2nd = 4 Gotta Go Gabbana 3rd = 2 Auctioneers Elsu 4th = 12 Better B Chevron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 6 Sieben Monelli | ||
Fri Feb 23 2018 23:27 | 1st = 6 Sieben Monelli 2nd = 7 Infrared Moment 3rd = 1 Nice Garry 4th = 8 Petria Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 4 - 6 Milliondollahanova | ||
Fri Feb 23 2018 23:15 | 1st = 6 Milliondollahanova 2nd = 1 Bountiful Reactor 3rd = 7 October Brown 4th = 10 Bettor Not Knowing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 1 Miss Bamsy | ||
Fri Feb 23 2018 23:12 | 1st = 1 Miss Bamsy 2nd = 5 Mamma Monelli 3rd = 2 Constant Rama 4th = 7 Everest Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 12 Lady De La Renta | ||
Fri Feb 23 2018 23:00 | 1st = 12 Lady De La Renta 2nd = 9 Cott Beach 3rd = 10 Infinite Symbol 4th = 7 Amelias Courage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 7 Miss Ramjet | ||
Fri Feb 23 2018 22:55 | 1st = 7 Miss Ramjet 2nd = 5 Lets Get Rocked 3rd = 6 Sketchy Matt 4th = 4 Objective |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 8 Chevsta | ||
Fri Feb 23 2018 22:49 | 1st = 8 Chevsta 2nd = 5 Lektra Flame 3rd = 7 Superior Scotch 4th = 4 Crumps Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 3 - 1 Just Barney | ||
Fri Feb 23 2018 22:44 | 1st = 1 Just Barney 2nd = 6 Hawkeye Bromac 3rd = 2 Writing On Thewall 4th = 5 Four Legged Frenzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 6 Iona Carlson | ||
Fri Feb 23 2018 22:40 | 1st = 6 Iona Carlson 2nd = 9 Corporate Storm 3rd = 7 Roxys Double 4th = 3 Winifred Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 11 - 4 Zipping Merlow | ||
Fri Feb 23 2018 22:37 | 1st = 4 Zipping Merlow 2nd = 3 Winsome Money 3rd = 9 Baldy Uncle 4th = 1 Big Talkin Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 5 Chicago Bull | ||
Fri Feb 23 2018 22:32 | 1st = 5 Chicago Bull 2nd = 3 Ohoka Punter 3rd = 7 The Trilogy 4th = 2 Shardons Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 6 Warrion Warrior | ||
Fri Feb 23 2018 22:30 | 1st = 6 Warrion Warrior 2nd = 2 Kouta Gold 3rd = 7 Ima Ruby 4th = 3 Galester Hook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 10 - 2 Albarock | ||
Fri Feb 23 2018 22:25 | 1st = 2 Albarock 2nd = 9 The Thug 3rd = 11 Idrather Rahma 4th = 8 Are You With Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 2 - 3 Secret Delight | ||
Fri Feb 23 2018 22:19 | 1st = 3 Secret Delight 2nd = 1 Sanford Tilly 3rd = 7 Soho Jett 4th = 8 Whitbys Gamble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 8 Simply Spud | ||
Fri Feb 23 2018 22:19 | 1st = 8 Simply Spud 2nd = 7 Copper Kate 3rd = 6 Midnight Loki 4th = 2 Zipping Charles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 10 - 1 Pacheco | ||
Fri Feb 23 2018 22:14 | 1st = 1 Pacheco 2nd = 6 Our Bondi Beach 3rd = 4 Baby Luv 4th = 2 Believe In Heaven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 8 Dustier | ||
Fri Feb 23 2018 22:11 | 1st = 8 Dustier 2nd = 2 Up And Above 3rd = 3 Ironbark Lass 4th = 6 Excel Like Fever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 5 Silent Boloney | ||
Fri Feb 23 2018 22:08 | 1st = 5 Silent Boloney 2nd = 7 Cosmic Moments 3rd = 10 Handpass 4th = 4 Lektra Blicavs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 7 - 1 Icicle | ||
Fri Feb 23 2018 22:07 | 1st = 1 Icicle 2nd = 5 Jack Of The Green 3rd = 6 Emveepee 4th = 4 Declaring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 7 Sweet Lady | ||
Fri Feb 23 2018 22:04 | 1st = 7 Sweet Lady 2nd = 4 Backdoor Barra 3rd = 2 Zantang 4th = 6 Grungles Bride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 2 Maxentius | ||
Fri Feb 23 2018 22:03 | 1st = 2 Maxentius 2nd = 12 Zennart 3rd = 11 Bettor Be Lively 4th = 10 Im Zuleika |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 8 - 1 Castelo | ||
Fri Feb 23 2018 22:00 | 1st = 1 Castelo 2nd = 2 Haski 3rd = 5 Freehearted 4th = 8 Believing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 5 Kasatka | ||
Fri Feb 23 2018 21:58 | 1st = 5 Kasatka 2nd = 8 Mighty Girl 3rd = 7 Cosmic Poker 4th = 2 All Paws |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 7 Uncertainty | ||
Fri Feb 23 2018 21:55 | 1st = 7 Uncertainty 2nd = 2 Pour Some Sugar 3rd = 4 Im A Fabio 4th = 3 Need More Coin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 6 Forgot To Remember | ||
Fri Feb 23 2018 21:54 | 1st = 6 Forgot To Remember 2nd = 11 Bring The Action 3rd = 4 Its Not Dark Yet 4th = 5 Hammers Law |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 8 Zipping Zoe | ||
Fri Feb 23 2018 21:49 | 1st = 8 Zipping Zoe 2nd = 5 Koitsenko 3rd = 9 George Regis 4th = 7 Big Kenny Bobo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 1 - 4 Mister Rollins | ||
Fri Feb 23 2018 21:48 | 1st = 4 Mister Rollins 2nd = 9 Ariki 3rd = 5 The Black Adda 4th = 7 Ohoka Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 9 - 11 Gotta Go Jazzy Jet | ||
Fri Feb 23 2018 21:44 | 1st = 11 Gotta Go Jazzy Jet 2nd = 10 The Democrat 3rd = 9 Ponderosa Bigz 4th = 8 Rocknroll Emma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 7 Tornado Time | ||
Fri Feb 23 2018 21:42 | 1st = 7 Tornado Time 2nd = 5 Windsor Vella 3rd = 1 Conzara Blue 4th = 4 Legend Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 2 Hardaway Highway | ||
Fri Feb 23 2018 21:38 | 1st = 2 Hardaway Highway 2nd = 4 Splitting Image 3rd = 8 Gemala Girl 4th = 1 Molly Maze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 6 - 1 Bee Gees Bandit | ||
Fri Feb 23 2018 21:37 | 1st = 1 Bee Gees Bandit 2nd = 5 Kimani 3rd = 6 Okelerho Lad 4th = 7 Witzend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 3 Why Not Ginger | ||
Fri Feb 23 2018 21:34 | 1st = 3 Why Not Ginger 2nd = 4 Rebecca Bale 3rd = 5 Joes Dolly 4th = 8 Mummas Meatloaf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 2 Dana Duke | ||
Fri Feb 23 2018 21:33 | 1st = 2 Dana Duke 2nd = 9 Sheer Rocknroll 3rd = 5 Mister Versace 4th = 1 El Machine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 7 - 1 Tulip | ||
Fri Feb 23 2018 21:30 | 1st = 1 Tulip 2nd = 9 True Excelsior 3rd = 5 Seannie 4th = 13 Stylish Missile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 2 Midnight Hero | ||
Fri Feb 23 2018 21:28 | 1st = 2 Midnight Hero 2nd = 4 Blackpool Chuck 3rd = 7 Hes Loaded 4th = 1 Zambora Beau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 1 Miss Splendamiro | ||
Fri Feb 23 2018 21:25 | 1st = 1 Miss Splendamiro 2nd = 2 Ferrero Miss 3rd = 4 Kilkee May 4th = 7 Little Digger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 6 Maximan | ||
Fri Feb 23 2018 21:24 | 1st = 6 Maximan 2nd = 4 Keayang Starzzz 3rd = 8 Upanatom 4th = 2 Mach Cruiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 2 Its A Party | ||
Fri Feb 23 2018 21:18 | 1st = 2 Its A Party 2nd = 8 Miss Abbeyvale 3rd = 6 Bella Can Do 4th = 7 Gagan Colin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 8 - 2 Jack Farthing | ||
Fri Feb 23 2018 21:14 | 1st = 2 Jack Farthing 2nd = 3 Love My Sister 3rd = 9 Black Silhouette 4th = 7 Its Allabout Alice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 5 Rurik | ||
Fri Feb 23 2018 21:12 | 1st = 5 Rurik 2nd = 6 Dr Darkrai 3rd = 8 Jett Zafonic 4th = 1 Aston Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 8 Orazzi Ohh | ||
Fri Feb 23 2018 21:08 | 1st = 8 Orazzi Ohh 2nd = 7 Greysynd Alpha 3rd = 2 Tiggerlong Boo 4th = 1 Ronray Destiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 5 - 6 Emain Macha | ||
Fri Feb 23 2018 21:07 | 1st = 6 Emain Macha 2nd = 4 Diamond Jasper 3rd = 3 Corporal Bill 4th = 7 Jumping Jolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 5 Little Nangar | ||
Fri Feb 23 2018 21:04 | 1st = 5 Little Nangar 2nd = 1 Rev Fred Sloy 3rd = 6 Tinas Magic 4th = 3 Spring Jazz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 5 Mac Tiger | ||
Fri Feb 23 2018 21:03 | 1st = 5 Mac Tiger 2nd = 1 Springsteen 3rd = 6 A Boy Named Rosie 4th = 7 Khun Ratha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 6 - 8 Vungers | ||
Fri Feb 23 2018 21:00 | 1st = 8 Vungers 2nd = 11 Divine Command 3rd = 2 Fulgur 4th = 1 Sir Lopez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 2 Glengarrie Boy | ||
Fri Feb 23 2018 20:58 | 1st = 2 Glengarrie Boy 2nd = 6 Fusion Girl 3rd = 5 Task Force 4th = 7 Liberty Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 8 Our Delta Rose | ||
Fri Feb 23 2018 20:55 | 1st = 8 Our Delta Rose 2nd = 1 Light The Track 3rd = 7 Vis Vitae 4th = 3 Flash Apollo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 7 - 3 Begging Me Please | ||
Fri Feb 23 2018 20:54 | 1st = 3 Begging Me Please 2nd = 5 Shadow Dealer 3rd = 2 The Kiss Principle 4th = 7 Caesars Falcon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 9 Any Old Way | ||
Fri Feb 23 2018 20:50 | 1st = 9 Any Old Way 2nd = 7 Kyvalley Barney 3rd = 8 Carnera 4th = 10 Illcryifhewinds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - | ||
Fri Feb 23 2018 20:50 |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 8 New Level | ||
Fri Feb 23 2018 20:48 | 1st = 8 New Level 2nd = 6 Dyna Owen 3rd = 4 Loch Monster 4th = 1 Zipping Megan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 8 - 7 Debt Till We Part | ||
Fri Feb 23 2018 20:47 | 1st = 7 Debt Till We Part 2nd = 6 Im Full Tilt 3rd = 10 Laid Back Kenny 4th = 5 No Apachemee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 5 Three Mugs In | ||
Fri Feb 23 2018 20:44 | 1st = 5 Three Mugs In 2nd = 9 Novak 3rd = 2 Cameos Kiwi 4th = 11 Elsie Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 6 Nangar Blaze | ||
Fri Feb 23 2018 20:44 | 1st = 6 Nangar Blaze 2nd = 8 Private Nangar 3rd = 4 Zipping Kretch 4th = 1 More Donuts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 2 Unchangeable | ||
Fri Feb 23 2018 20:38 | 1st = 2 Unchangeable 2nd = 3 Blazing Major 3rd = 5 Jacobite Jye 4th = 4 Mrs Spring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 4 - 6 Novas Delight | ||
Fri Feb 23 2018 20:37 | 1st = 6 Novas Delight 2nd = 2 Presidential Art 3rd = 1 Aerodyne Fella 4th = 4 Hyper Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 3 Soda King | ||
Fri Feb 23 2018 20:34 | 1st = 3 Soda King 2nd = 1 Joyous Jill 3rd = 2 Midnight Marzy 4th = 6 Aston Abbott |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 4 Itsallabout Nicole | ||
Fri Feb 23 2018 20:33 | 1st = 4 Itsallabout Nicole 2nd = 9 Say It Now 3rd = 2 Mister Ardee 4th = 6 Irockmyworld |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 5 - 1 Scuzi | ||
Fri Feb 23 2018 20:30 | 1st = 1 Scuzi 2nd = 9 Starvasive 3rd = 10 Divertente 4th = 3 Fica Gal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 7 Fleur Delacour | ||
Fri Feb 23 2018 20:28 | 1st = 7 Fleur Delacour 2nd = 6 Samsonite 3rd = 1 Zipping Oliver 4th = 5 Idabelle Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 2 Sir Duggie | ||
Fri Feb 23 2018 20:25 | 1st = 2 Sir Duggie 2nd = 7 Zebs Magic 3rd = 3 Thank You Bill 4th = 4 Bad Boy Jonesy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 6 - 7 Buddy Shannon | ||
Fri Feb 23 2018 20:24 | 1st = 7 Buddy Shannon 2nd = 8 Just A Kool Joe 3rd = 3 Themidnightrambler 4th = 1 Imposing Betty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 10 Rockstar Angel | ||
Fri Feb 23 2018 20:20 | 1st = 10 Rockstar Angel 2nd = 2 Shady Secret 3rd = 6 Looks Like Heaven 4th = 11 Nikkibadwagon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 5 Blue Moon Rising | ||
Fri Feb 23 2018 20:18 | 1st = 5 Blue Moon Rising 2nd = 3 My Last Shout 3rd = 2 Royal Temptress 4th = 6 Elite Quiver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 7 - 2 Franco Hammond | ||
Fri Feb 23 2018 20:17 | 1st = 2 Franco Hammond 2nd = 8 Warrior Mac 3rd = 1 Union Force 4th = 10 Im Paige |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 8 - 10 Lady Satab | ||
Fri Feb 23 2018 20:15 | 1st = 10 Lady Satab 2nd = 6 Paradini 3rd = 3 Diamond Tonique 4th = 11 Terirem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 9 - 5 Pats Delight | ||
Fri Feb 23 2018 20:14 | 1st = 5 Pats Delight 2nd = 6 Northview Hustler 3rd = 3 Opoutama 4th = 2 Italian Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 7 Redbank Blaze | ||
Fri Feb 23 2018 20:10 | 1st = 7 Redbank Blaze 2nd = 1 Springfield Spirit 3rd = 2 Jimmy The Editor 4th = 8 Kurahaupo Gambler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 7 Oh Jay Korie | ||
Fri Feb 23 2018 20:08 | 1st = 7 Oh Jay Korie 2nd = 4 Dyna Alistair 3rd = 3 Dyna Ileen 4th = 6 Dyna Gertie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 3 - 5 Butadream | ||
Fri Feb 23 2018 20:07 | 1st = 5 Butadream 2nd = 4 Malone Ranger 3rd = 8 Sea Parade 4th = 7 Flaming Lucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 6 Irinka Milo | ||
Fri Feb 23 2018 20:05 | 1st = 6 Irinka Milo 2nd = 3 Cruizes Magic 3rd = 1 Irinka Josh 4th = 7 Irinka Hamo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 4 - 4 Our Yangtze | ||
Fri Feb 23 2018 20:00 | 1st = 4 Our Yangtze 2nd = 1 Al Haram 3rd = 3 Richard Of Yorke 4th = 12 Sommernachtstraum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 11 - 10 Cindy Bromac | ||
Fri Feb 23 2018 20:00 | 1st = 10 Cindy Bromac 2nd = 8 Mogul 3rd = 1 Scotlynn Justis 4th = 3 Cullens Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 6 Big Red Sun | ||
Fri Feb 23 2018 19:58 | 1st = 6 Big Red Sun 2nd = 1 Tiny Terror 3rd = 8 Next Card |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 5 - 8 Hockygreg | ||
Fri Feb 23 2018 19:54 | 1st = 8 Hockygreg 2nd = 2 Dont Tell Errol 3rd = 3 Artsterical 4th = 6 Abercrombie Tab |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 4 Conquest Girl | ||
Fri Feb 23 2018 19:52 | 1st = 4 Conquest Girl 2nd = 6 Watch Your Back 3rd = 7 Tynecastle Flyer 4th = 5 Kinetic Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 5 A Special Dream | ||
Fri Feb 23 2018 19:50 | 1st = 5 A Special Dream 2nd = 9 Love Ina Chevy 3rd = 7 Ideal Majority 4th = 3 Dynamic Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 5 Bombora Thunder | ||
Fri Feb 23 2018 19:48 | 1st = 5 Bombora Thunder 2nd = 1 Dodge An Steele 3rd = 7 Midnight Mystery 4th = 6 Redhead Chez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 6 - 9 Iden Amrak | ||
Fri Feb 23 2018 19:47 | 1st = 9 Iden Amrak 2nd = 6 Seenohearnospeakno 3rd = 2 Really Frank 4th = 10 Young Bruiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 7 - 4 River Dance | ||
Fri Feb 23 2018 19:45 | 1st = 4 River Dance 2nd = 9 Demi Go Round 3rd = 10 Flytego 4th = 1 Majinika |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 8 - 4 C K Spur | ||
Fri Feb 23 2018 19:44 | 1st = 4 C K Spur 2nd = 6 Princess Mackendon 3rd = 7 Djokovic 4th = 5 Shady Sadie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 1 Janderras Wish | ||
Fri Feb 23 2018 19:44 | 1st = 1 Janderras Wish 2nd = 5 Emperor Shacoby 3rd = 6 Concealment 4th = 8 Zipping Beau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 10 Shannonsablast | ||
Fri Feb 23 2018 19:40 | 1st = 10 Shannonsablast 2nd = 8 Epaulette 3rd = 1 Robyns Bad Boy 4th = 2 Exterminate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 2 Rising Forest | ||
Fri Feb 23 2018 19:38 | 1st = 2 Rising Forest 2nd = 1 Simply Toby 4th = 6 Opulence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 2 - 3 Samara Cash | ||
Fri Feb 23 2018 19:37 | 1st = 3 Samara Cash 2nd = 4 Beach Side 3rd = 1 Creative Lad 4th = 7 Keayang Trumpet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 1 Black Shirley | ||
Fri Feb 23 2018 19:35 | 1st = 1 Black Shirley 2nd = 7 Why Not Dom 3rd = 5 Iona Misty 4th = 2 Paua Te Kuri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 3 - 4 Demonstrate | ||
Fri Feb 23 2018 19:30 | 1st = 4 Demonstrate 2nd = 3 Sunday Escape 3rd = 1 Itz Invincible 4th = 5 Plateau Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 10 - 8 Lightworkofit | ||
Fri Feb 23 2018 19:30 | 1st = 8 Lightworkofit 2nd = 2 Mystical Star 3rd = 1 Westar Maggie 4th = 5 Rachmaninov |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 6 Zipping Diva | ||
Fri Feb 23 2018 19:28 | 1st = 6 Zipping Diva 2nd = 4 Pius Thicknesse 3rd = 1 Zipping Galon 4th = 8 Naughty Millie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 1 Durama Sky | ||
Fri Feb 23 2018 19:25 | 1st = 1 Durama Sky 2nd = 4 Chocolate Fever 3rd = 3 Scott Seoul 4th = 2 Adolescent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 4 - 2 Curls Toby | ||
Fri Feb 23 2018 19:24 | 1st = 2 Curls Toby 2nd = 4 Koloura Flight 3rd = 1 Double Standards 4th = 7 Karinya Mully |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 9 Kirkham Jasper | ||
Fri Feb 23 2018 19:22 | 1st = 9 Kirkham Jasper 2nd = 7 Cawbourne Dora 3rd = 8 Banshee Reel 4th = 5 Accra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 1 Tangoingwithsierra | ||
Fri Feb 23 2018 19:20 | 1st = 1 Tangoingwithsierra 2nd = 9 Ida Thoughtso 3rd = 11 Major Kiss 4th = 5 Ideally Say Yes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 3 Hit Record | ||
Fri Feb 23 2018 19:18 | 1st = 3 Hit Record 2nd = 4 Allen Elway 3rd = 5 Glengarrie Son 4th = 6 King Zipper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 5 - 11 Liv Lavish | ||
Fri Feb 23 2018 19:17 | 1st = 11 Liv Lavish 2nd = 1 Stylish Trend 3rd = 10 Goggo Gee Gee 4th = 5 Artarama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 6 - 5 Festive Excess | ||
Fri Feb 23 2018 19:15 | 1st = 5 Festive Excess 2nd = 7 Trade Talk 3rd = 2 Vitalism 4th = 1 Mr African |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 4 Demand A Panda | ||
Fri Feb 23 2018 19:14 | 1st = 4 Demand A Panda 2nd = 2 Surgical Wally 3rd = 1 Ferno The Nando 4th = 8 Tip Toe Traction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 7 - 7 Kotare Cullen | ||
Fri Feb 23 2018 19:14 | 1st = 7 Kotare Cullen 2nd = 2 Gold Orchid 3rd = 3 Ideal Lass 4th = 6 Forever Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 9 Regency Franco | ||
Fri Feb 23 2018 19:10 | 1st = 9 Regency Franco 2nd = 6 Mondooley Heaven 4th = 4 Franco Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 6 Weeona Bonnie | ||
Fri Feb 23 2018 19:08 | 1st = 6 Weeona Bonnie 2nd = 1 Nash Road Kylie 3rd = 8 Kayas Pearl 4th = 9 Church Parade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 1 - 5 All Perfection | ||
Fri Feb 23 2018 19:07 | 1st = 5 All Perfection 2nd = 3 Caesars Astrum 3rd = 4 Amusing Cruiser 4th = 10 Canturi Crest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 9 - 1 Jazzy Star | ||
Fri Feb 23 2018 19:02 | 1st = 1 Jazzy Star 2nd = 2 Alta Shelby 3rd = 7 Van Laddie 4th = 12 For The Corz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 2 - 3 Demerara | ||
Fri Feb 23 2018 19:00 | 1st = 3 Demerara 2nd = 5 Holy Blade 3rd = 4 Freeze Over 4th = 2 Easy Beast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 9 Fair Dinkum | ||
Fri Feb 23 2018 18:59 | 1st = 9 Fair Dinkum 2nd = 6 Raglan Cartel 3rd = 4 Secret Of Ours 4th = 3 Meekas Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 3 - 5 Kyalla Stuart | ||
Fri Feb 23 2018 18:55 | 1st = 5 Kyalla Stuart 2nd = 1 Zaras Choice 3rd = 7 Dawson Street 4th = 6 Gregs Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 4 Bigtime Caleb | ||
Fri Feb 23 2018 18:54 | 1st = 4 Bigtime Caleb 2nd = 2 Bigtime Rise 3rd = 1 Bigtime Ottey 4th = 7 Bigtime Brucie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 7 Sanna Cruza | ||
Fri Feb 23 2018 18:50 | 1st = 7 Sanna Cruza 2nd = 8 Distinctive Del 3rd = 1 Fly Cheval 4th = 9 Lisandros |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 7 No More Cake | ||
Fri Feb 23 2018 18:48 | 1st = 7 No More Cake 2nd = 3 My Names Sandy 3rd = 1 Spring Reina 4th = 6 Donnys Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 5 - 3 Shibuya Crossing | ||
Fri Feb 23 2018 18:45 | 1st = 3 Shibuya Crossing 2nd = 8 In Da Hood 3rd = 9 Karnataka 4th = 5 Charlies Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 6 - 9 Amandas Spur | ||
Fri Feb 23 2018 18:44 | 1st = 9 Amandas Spur 2nd = 5 Alta Venetia 3rd = 11 Tereskova 4th = 1 Jomo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 4 - 5 Long Ago | ||
Fri Feb 23 2018 18:40 | 1st = 5 Long Ago 2nd = 10 Jaccka Len 3rd = 11 Sheer Strength 4th = 2 Washies Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 1 Teflon Travis | ||
Fri Feb 23 2018 18:38 | 1st = 1 Teflon Travis 2nd = 6 Cass Cass 3rd = 5 Clouded Acorn 4th = 7 Tamile Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 1 Loorrim Creek | ||
Fri Feb 23 2018 18:34 | 1st = 1 Loorrim Creek 2nd = 11 Sur Le Feu 3rd = 9 Mickey Mcrooney 4th = 13 The Falcon Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 8 - 3 Son Of A Tiger | ||
Fri Feb 23 2018 18:33 | 1st = 3 Son Of A Tiger 2nd = 8 Absolutely Unreal 3rd = 7 Getarattleon 4th = 4 Jungle Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 1 - 5 Reflectivity | ||
Fri Feb 23 2018 18:30 | 1st = 5 Reflectivity 2nd = 3 King Kabuto 3rd = 4 Leicester 4th = 7 Kedleston |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 1 Never A Doubt | ||
Fri Feb 23 2018 18:28 | 1st = 1 Never A Doubt 2nd = 4 Man Of Leisure 3rd = 2 Actualize 4th = 7 Rebel Kennelly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 5 Scotta Pie | ||
Fri Feb 23 2018 18:25 | 1st = 5 Scotta Pie 2nd = 7 Als Apprentice 3rd = 9 Asserting Power 4th = 8 Dreamzone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 3 Exhibit Aye | ||
Fri Feb 23 2018 18:25 | 1st = 3 Exhibit Aye 2nd = 5 Gorilla Grodd 3rd = 7 Silver Peg 4th = 1 Cedar Jazz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 7 Go Didda Go | ||
Fri Feb 23 2018 18:22 | 1st = 7 Go Didda Go 2nd = 1 Blue Blitz 3rd = 6 Provenance 4th = 4 Hector Cabang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 2 - 10 Cobbity Conquest | ||
Fri Feb 23 2018 18:21 | 1st = 10 Cobbity Conquest 2nd = 5 Roseuponher 3rd = 4 Soldtoyoulady 4th = 3 Zaras Beauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 1 Jilliby Madonna | ||
Fri Feb 23 2018 18:18 | 1st = 1 Jilliby Madonna 2nd = 2 Gunrneedabigrboat 3rd = 4 Magical Mover 4th = 8 American Zest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 4 - 2 Van Island | ||
Fri Feb 23 2018 18:15 | 1st = 2 Van Island 2nd = 3 Wing Commander 3rd = 7 Chavinca 4th = 9 Sharreada |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 5 - 5 Magnafique | ||
Fri Feb 23 2018 18:14 | 1st = 5 Magnafique 2nd = 6 Majestic One 3rd = 8 Dauntless 4th = 3 Madhubala |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 6 Fire To Rain | ||
Fri Feb 23 2018 18:12 | 1st = 6 Fire To Rain 2nd = 7 Velocity Onyx 3rd = 4 Big Bad Bob 4th = 5 Roll So Deep |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 7 - 5 Running Free | ||
Fri Feb 23 2018 18:05 | 1st = 5 Running Free 2nd = 4 Tolkien 3rd = 2 Count Eyre 4th = 1 Christmas Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 5 Crystal Tiara | ||
Fri Feb 23 2018 18:05 | 1st = 5 Crystal Tiara 2nd = 6 Pure Laughter 3rd = 12 Mister Stewart 4th = 9 Rayong Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 4 His Highness | ||
Fri Feb 23 2018 18:04 | 1st = 4 His Highness 2nd = 8 Teevee Roscoe 3rd = 7 Hail Galo Girl 4th = 1 Little Britney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 3 - 9 Dasher Houli | ||
Fri Feb 23 2018 17:59 | 1st = 9 Dasher Houli 2nd = 13 Plata o Plomo 3rd = 1 Rattlenhum 4th = 12 Our Percius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 3 My Names David | ||
Fri Feb 23 2018 17:57 | 1st = 3 My Names David 2nd = 4 Crook Me Kindly 3rd = 8 Awesome Shep 4th = 9 Captain Universe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 1 - 3 Abercrombie Lisa | ||
Fri Feb 23 2018 17:55 | 1st = 3 Abercrombie Lisa 2nd = 10 Laser Major 3rd = 4 Jogalong Dee 4th = 5 Courageous Beau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 13 Brallos Pass | ||
Fri Feb 23 2018 17:53 | 1st = 13 Brallos Pass 2nd = 7 Sams The Master 3rd = 2 Nickys Idol 4th = 8 Hurricane Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 9 Bigtime Mia | ||
Fri Feb 23 2018 17:52 | 1st = 9 Bigtime Mia 2nd = 1 Bigtime Jayjay 3rd = 4 Bigtime Craig 4th = 3 Pat Patterson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 8 - 9 Longchamp Lass | ||
Fri Feb 23 2018 17:50 | 1st = 9 Longchamp Lass 2nd = 12 Jackknife 3rd = 7 Tibidabo 4th = 13 Ready And Flying |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 7 Tee Be Good | ||
Fri Feb 23 2018 17:47 | 1st = 7 Tee Be Good 2nd = 2 Flapping Gums 3rd = 3 Ace 4th = 8 Miss Lynbra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 3 - 5 Flaming Pro | ||
Fri Feb 23 2018 17:45 | 1st = 5 Flaming Pro 2nd = 6 Scenic Lord 3rd = 4 Stellar Ignition 4th = 3 Hecadanes Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 10 Architecture | ||
Fri Feb 23 2018 17:45 | 1st = 10 Architecture 2nd = 8 Midnight Montana 3rd = 3 Two Tatz Patz 4th = 7 Norms Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 7 Sashay | ||
Fri Feb 23 2018 17:44 | 1st = 7 Sashay 2nd = 1 Zipping Tully 3rd = 4 Dodgin Ethics 4th = 6 Me Ginger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 7 - 3 Connermara Rose | ||
Fri Feb 23 2018 17:40 | 1st = 3 Connermara Rose 2nd = 2 Tahnee Tiara 3rd = 6 Hasta La Spec 4th = 7 Go Wally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 4 - 9 Sociable | ||
Fri Feb 23 2018 17:40 | 1st = 9 Sociable 2nd = 5 Bettor Step Aside 3rd = 1 Sacred Angel 4th = 10 Ideal Holiday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 8 Quick Step | ||
Fri Feb 23 2018 17:37 | 1st = 8 Quick Step 2nd = 1 Kid Ringo 3rd = 5 Blucifer 4th = 4 Fancy Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 8 - 3 Balonne | ||
Fri Feb 23 2018 17:34 | 1st = 3 Balonne 2nd = 16 Mr Fox 3rd = 10 Lady Marionette 4th = 15 Quite Magical |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 6 - 4 Christian Lady | ||
Fri Feb 23 2018 17:32 | 1st = 4 Christian Lady 2nd = 3 Burning Rubber 3rd = 12 Ideal Rule 4th = 13 The Director |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 7 Night Time Lover | ||
Fri Feb 23 2018 17:31 | 1st = 7 Night Time Lover 2nd = 2 Strudel 3rd = 3 Sure Shot 4th = 8 Double Oak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 4 Brett Brann | ||
Fri Feb 23 2018 17:28 | 1st = 4 Brett Brann 2nd = 6 Demelza 3rd = 3 Who Said That 4th = 1 Kool Swiper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 2 - 3 Lord Stark | ||
Fri Feb 23 2018 17:25 | 1st = 3 Lord Stark 2nd = 4 Inner Light 3rd = 2 Heza Rummage 4th = 9 El Jays Monet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Benalla Race 10 - 8 Mossbelle | ||
Fri Feb 23 2018 17:25 | 1st = 8 Mossbelle 2nd = 6 Ilovethislady 3rd = 3 Macstryker 4th = 1 Invincible Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 4 Leroy Spirit | ||
Fri Feb 23 2018 17:22 | 1st = 4 Leroy Spirit 2nd = 8 Takeaway 3rd = 3 Bigtime Emma 4th = 6 Alamein Stryda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 2 - 1 Back In A Minute | ||
Fri Feb 23 2018 17:20 | 1st = 1 Back In A Minute 2nd = 6 You Dont Say 3rd = 4 Thou Shall 4th = 7 Mighty Tori |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 4 Tiempo Dinero | ||
Fri Feb 23 2018 17:19 | 1st = 4 Tiempo Dinero 2nd = 6 Hillside Lady 3rd = 5 Surf In Vane 4th = 3 Alezan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 7 - 6 Under The Thumb | ||
Fri Feb 23 2018 17:15 | 1st = 6 Under The Thumb 2nd = 4 Mr Pumblechook 3rd = 1 What Could Be 4th = 3 My Tagoson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 3 - 6 Forget The Price Tag | ||
Fri Feb 23 2018 17:14 | 1st = 6 Forget The Price Tag 2nd = 7 Show Of Faith 3rd = 5 Our Petite Lady 4th = 9 Phoebe Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 4 Double Swatza | ||
Fri Feb 23 2018 17:12 | 1st = 4 Double Swatza 2nd = 2 Pyro Bob 3rd = 7 Bundy Bucks 4th = 9 Frosty Bejay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 4 Toms Desire | ||
Fri Feb 23 2018 17:09 | 1st = 4 Toms Desire 2nd = 5 Sofia The First 3rd = 6 One Call Away 4th = 7 Shauns Entity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 6 - 1 Redeeka | ||
Fri Feb 23 2018 17:05 | 1st = 1 Redeeka 2nd = 8 Our Wando 3rd = 2 Bunumburt 4th = 9 Kappy Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 5 - 4 Arnold | ||
Fri Feb 23 2018 17:04 | 1st = 4 Arnold 2nd = 6 Sunset Peak 3rd = 7 Jaw D Nancy 4th = 2 Another Chapter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 9 Percys Empire | ||
Fri Feb 23 2018 17:02 | 1st = 9 Percys Empire 2nd = 3 Zipping Nitro 3rd = 6 Johnny Wishbone 4th = 2 Base Camp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 7 - 13 Tougherthantherest | ||
Fri Feb 23 2018 16:59 | 1st = 13 Tougherthantherest 2nd = 3 Bring A Secret 3rd = 4 Mercurial Lad 4th = 12 Melberra Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 5 Spring Ivan | ||
Fri Feb 23 2018 16:56 | 1st = 5 Spring Ivan 2nd = 7 Iron Maid 3rd = 1 Ebonnie 4th = 3 Midnight To One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 5 Bigtime Tears | ||
Fri Feb 23 2018 16:54 | 1st = 5 Bigtime Tears 2nd = 1 Golden Pixel 3rd = 2 Bigtime Logan 4th = 6 Opawa Mine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 3 Man Unkind | ||
Fri Feb 23 2018 16:53 | 1st = 3 Man Unkind 2nd = 1 Rachels Dream 3rd = 2 Seb Zarr Moonie 4th = 4 Classy Cousins |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 1 - 12 Ideal Bliss | ||
Fri Feb 23 2018 16:50 | 1st = 12 Ideal Bliss 2nd = 5 Whosashadylady 3rd = 7 Ruby Mays Shadow 4th = 13 Delbelle Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Benalla Race 9 - 3 If You Will | ||
Fri Feb 23 2018 16:50 | 1st = 3 If You Will 2nd = 5 Crossbearer 3rd = 2 Broo Boss 4th = 12 Trimouille |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 2 - 6 Triple Eight | ||
Fri Feb 23 2018 16:45 | 1st = 6 Triple Eight 2nd = 5 On The Cards 3rd = 4 Solid Gold 4th = 3 Parker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 8 Amigo Two | ||
Fri Feb 23 2018 16:43 | 1st = 8 Amigo Two 2nd = 2 Meehan Blue 3rd = 7 Sudoku Flash 4th = 1 Clover Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 6 - 7 Cant Skate | ||
Fri Feb 23 2018 16:40 | 1st = 7 Cant Skate 2nd = 6 Hot Pistol 3rd = 4 Barr Hill 4th = 9 Zroya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 7 Zahara Dye | ||
Fri Feb 23 2018 16:37 | 1st = 7 Zahara Dye 2nd = 4 Umbreon 3rd = 1 Spring Noaky 4th = 6 Spring Sal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 1 - 1 Liberty Lee | ||
Fri Feb 23 2018 16:35 | 1st = 1 Liberty Lee 2nd = 5 Kintail 3rd = 2 Churches 4th = 8 Itza Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 3 Snooker | ||
Fri Feb 23 2018 16:34 | 1st = 3 Snooker 2nd = 1 Bowls And Holes 3rd = 2 Neen Queen 4th = 4 Milos Zarr Done |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 4 - 6 Funatthebeach | ||
Fri Feb 23 2018 16:30 | 1st = 6 Funatthebeach 2nd = 8 Star Commander 3rd = 10 Bushido 4th = 5 Gypsys Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 5 - 1 Rhythmatic | ||
Fri Feb 23 2018 16:30 | 1st = 1 Rhythmatic 2nd = 4 Elzette 3rd = 6 Soju Warrior 4th = 7 Any Given Glass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 8 Just Nimble It | ||
Fri Feb 23 2018 16:27 | 1st = 8 Just Nimble It 2nd = 1 Allen Kev 3rd = 6 Pepper Rock 4th = 4 King Of Ring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 6 - 5 Rapture Miss | ||
Fri Feb 23 2018 16:24 | 1st = 5 Rapture Miss 2nd = 13 Morning Music 3rd = 3 Silky Mover 4th = 15 Eden Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 6 - 13 Morning Music | ||
Fri Feb 23 2018 16:24 | 1st = 13 Morning Music 2nd = 5 Rapture Miss 3rd = 3 Silky Mover 4th = 15 Eden Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 6 Bigtime Sugar | ||
Fri Feb 23 2018 16:23 | 1st = 6 Bigtime Sugar 2nd = 8 Bigtime Blackie 3rd = 5 Bigtime Basher 4th = 2 Bigtime Redfoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 2 Zabdon Charlie | ||
Fri Feb 23 2018 16:21 | 1st = 2 Zabdon Charlie 2nd = 1 Yogi Be Good 3rd = 7 Rosdue Barista 4th = 4 Decadent Enough |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 3 Oriole | ||
Fri Feb 23 2018 16:18 | 1st = 3 Oriole 2nd = 4 Hard Left 3rd = 5 Tom The Bomb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Benalla Race 8 - 8 Snake Cavern | ||
Fri Feb 23 2018 16:15 | 1st = 8 Snake Cavern 2nd = 2 Arthurian 3rd = 1 Charlton 4th = 9 Mr Resetti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 1 - 5 Tickle Me Pink | ||
Fri Feb 23 2018 16:14 | 1st = 5 Tickle Me Pink 2nd = 4 Sunnys Little Jestic 3rd = 3 The Player |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 12 - 3 Red Candy | ||
Fri Feb 23 2018 16:12 | 1st = 3 Red Candy 2nd = 4 Plane Spotter 3rd = 6 Indominous Dane 4th = 5 Cash Fund |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 1 Lady Avenger | ||
Fri Feb 23 2018 16:09 | 1st = 1 Lady Avenger 2nd = 4 Texas Blaze 3rd = 7 Cheeky Cricket 4th = 8 Mahjong Baby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 5 - 4 Falerina | ||
Fri Feb 23 2018 16:05 | 1st = 4 Falerina 2nd = 1 Flying Rose 3rd = 8 Son Damour 4th = 3 Big Legged Woman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 6 Monbo Beach | ||
Fri Feb 23 2018 16:02 | 1st = 6 Monbo Beach 2nd = 1 Blue Girl Blue 3rd = 2 Kay Cee Sazia 4th = 5 Rosdue Live Wire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 3 - 9 Stunin Love | ||
Fri Feb 23 2018 16:01 | 1st = 9 Stunin Love 2nd = 4 Immortal Change 3rd = 2 Adieu Flirt 4th = 6 Court On The Edge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 4 Ellie Belles | ||
Fri Feb 23 2018 15:59 | 1st = 4 Ellie Belles 2nd = 1 Mellenia Jo Jo 3rd = 8 Bad Liar 4th = 6 Gotta Be Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 4 - 2 Favonski | ||
Fri Feb 23 2018 15:55 | 1st = 2 Favonski 2nd = 7 Avalon Downs 3rd = 1 Bonne Sensation 4th = 5 Circus Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 7 Zoom Out | ||
Fri Feb 23 2018 15:52 | 1st = 7 Zoom Out 2nd = 5 Tiarna Keeping 3rd = 4 Azalea 4th = 1 Broulee Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 4 Whos John Galt | ||
Fri Feb 23 2018 15:51 | 1st = 4 Whos John Galt 2nd = 3 Thunderation 3rd = 7 Opawa Blair 4th = 1 Homebush Minnie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 5 - 10 Sizzling Belle | ||
Fri Feb 23 2018 15:49 | 1st = 10 Sizzling Belle 2nd = 3 Handle The Truth 3rd = 7 Dreaming Of Biscay 4th = 5 The Unknown Factor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 11 - 1 Lucy Lizzie | ||
Fri Feb 23 2018 15:46 | 1st = 1 Lucy Lizzie 2nd = 3 Regal Bill 3rd = 6 Kirkham Zoey 4th = 5 Regal Trav |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 7 Secret Soldier | ||
Fri Feb 23 2018 15:43 | 1st = 7 Secret Soldier 2nd = 3 Irish Tiger 3rd = 8 Mount Royal 4th = 2 Mount Terry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 12 - 6 Rubys Cheekstar | ||
Fri Feb 23 2018 15:40 | 1st = 6 Rubys Cheekstar 2nd = 3 Mr Perfect 3rd = 7 Kalani Sheldon 4th = 1 Miss Zorro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Benalla Race 7 - 1 Lord Smedley | ||
Fri Feb 23 2018 15:40 | 1st = 1 Lord Smedley 2nd = 3 Mega Doro 3rd = 2 Hulme 4th = 6 Tudor Rule |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 3 Cavatron | ||
Fri Feb 23 2018 15:37 | 1st = 3 Cavatron 2nd = 5 Saltbush Bill 3rd = 1 Chief Command 4th = 7 Cheeky Charmola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 4 Two Seasons | ||
Fri Feb 23 2018 15:34 | 1st = 4 Two Seasons 2nd = 6 My Lil Angel 3rd = 10 Cataleya 4th = 8 Hugh Made Who |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 2 - 14 Tehoro Dazzle | ||
Fri Feb 23 2018 15:32 | 1st = 14 Tehoro Dazzle 2nd = 4 Michelle 3rd = 9 Larch 4th = 7 Sugar Cane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 4 - 13 Vihari | ||
Fri Feb 23 2018 15:30 | 1st = 13 Vihari 2nd = 6 Neruda 3rd = 12 Daiquiri Lass 4th = 1 I Love Buddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 10 - 7 Knock Me Over | ||
Fri Feb 23 2018 15:27 | 1st = 7 Knock Me Over 2nd = 6 Vinaka Mateo 3rd = 8 Bogan Belle 4th = 5 Miss Gambler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 8 - 2 Augustace | ||
Fri Feb 23 2018 15:24 | 1st = 2 Augustace 2nd = 7 Mystify Me 3rd = 1 Linedanceking 4th = 3 Zah Wanted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 11 - 5 Patchie Thief | ||
Fri Feb 23 2018 15:23 | 1st = 5 Patchie Thief 2nd = 1 Saloon Princess 3rd = 8 Dark Smiffy 4th = 2 Which Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 3 - 5 Dyadamo | ||
Fri Feb 23 2018 15:20 | 1st = 5 Dyadamo 2nd = 2 Bronski 3rd = 3 Dabay 4th = 9 Challicum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 7 Allegro Beaty | ||
Fri Feb 23 2018 15:20 | 1st = 7 Allegro Beaty 2nd = 8 Bigtime Conrad 3rd = 5 Cosmic Odette 4th = 1 Polly Cracker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 8 Miss Legality | ||
Fri Feb 23 2018 15:17 | 1st = 8 Miss Legality 2nd = 5 Pistol 3rd = 3 Nitro Heroine 4th = 4 Super Stoked |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 7 Arma Rapida | ||
Fri Feb 23 2018 15:14 | 1st = 7 Arma Rapida 2nd = 6 Hey Duggee 3rd = 2 No Fluke 4th = 4 Southwood Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 4 - 4 Suneeze | ||
Fri Feb 23 2018 15:13 | 1st = 4 Suneeze 2nd = 1 Sedition 3rd = 7 Mastery 4th = 6 Bell Serenade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 9 - 4 Aristotle | ||
Fri Feb 23 2018 15:10 | 1st = 4 Aristotle 2nd = 8 Making Waves 3rd = 7 Lara Saint 4th = 6 Lightstorm Lil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 1 - 2 Kayla Marie | ||
Fri Feb 23 2018 15:07 | 1st = 2 Kayla Marie 2nd = 1 Dracarys 3rd = 4 Ghostwriter 4th = 5 Sezana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Benalla Race 6 - 6 Here Comes Lenni | ||
Fri Feb 23 2018 15:05 | 1st = 6 Here Comes Lenni 2nd = 8 Tan Check 3rd = 9 Dazzle Street 4th = 3 Bam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 1 Ming Men Shen | ||
Fri Feb 23 2018 15:02 | 1st = 1 Ming Men Shen 2nd = 5 Iroquois Souljah 3rd = 4 Razs Girl 4th = 3 Cosmic Wonder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 3 Turfman | ||
Fri Feb 23 2018 14:59 | 1st = 3 Turfman 2nd = 4 Blue Squirrel 3rd = 2 We Froff Dat 4th = 1 My Wrecker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 1 Bigtime Monty | ||
Fri Feb 23 2018 14:58 | 1st = 1 Bigtime Monty 2nd = 2 Bigtime Zack 3rd = 8 Idol Tom 4th = 4 Bigtime Buster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 3 - 1 Dizzy Success | ||
Fri Feb 23 2018 14:55 | 1st = 1 Dizzy Success 2nd = 8 Zedge 3rd = 2 King Solomon 4th = 5 Winners Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 8 - 2 Kulu Chance | ||
Fri Feb 23 2018 14:52 | 1st = 2 Kulu Chance 2nd = 3 Golden Khan 3rd = 4 Him The Master 4th = 6 Zipping Olympia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 7 - 3 Parana | ||
Fri Feb 23 2018 14:49 | 1st = 3 Parana 2nd = 7 Lady Bealey 3rd = 6 Hot Fuss 4th = 10 Penny Perfect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 1 Annie Bell | ||
Fri Feb 23 2018 14:46 | 1st = 1 Annie Bell 2nd = 5 Copper Tycoon 3rd = 7 Consolidate 4th = 8 My Dads Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 2 - 7 Amberdi | ||
Fri Feb 23 2018 14:45 | 1st = 7 Amberdi 2nd = 6 Vein Choice 3rd = 9 Mayfair Lady 4th = 10 Wonga Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 2 Lady Mikado | ||
Fri Feb 23 2018 14:42 | 1st = 2 Lady Mikado 2nd = 8 Colluding 3rd = 6 Longshot Glory 4th = 10 Walts Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 3 - 5 Let It Roll | ||
Fri Feb 23 2018 14:38 | 1st = 5 Let It Roll 2nd = 2 Charlie Royale 3rd = 3 Not Too Sure 4th = 8 Alfden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 7 - 8 Sergeant Maguire | ||
Fri Feb 23 2018 14:35 | 1st = 8 Sergeant Maguire 2nd = 7 Bravo Rose 3rd = 3 Weekend Binge 4th = 4 John Said This |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 2 Bigtime Bev | ||
Fri Feb 23 2018 14:34 | 1st = 2 Bigtime Bev 2nd = 1 Another Flag 3rd = 7 Cheap Shot Matty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Benalla Race 5 - 13 Immaculate Secret | ||
Fri Feb 23 2018 14:30 | 1st = 13 Immaculate Secret 2nd = 6 Rock Em Sock Em 3rd = 4 Kaapow 4th = 5 Regal Reece |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 6 Ernest Bale | ||
Fri Feb 23 2018 14:27 | 1st = 6 Ernest Bale 2nd = 9 Derivation 3rd = 2 Miss Lava 4th = 1 Allen Unther |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 3 Ostis Sprite | ||
Fri Feb 23 2018 14:24 | 1st = 3 Ostis Sprite 2nd = 7 Prince Mikado 3rd = 10 Mea Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 2 - 9 Lifes Lottery | ||
Fri Feb 23 2018 14:20 | 1st = 9 Lifes Lottery 2nd = 10 One Invincible Cat 3rd = 2 Destinys Choice 4th = 11 Sing Us A Song |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 6 - 6 Soltador | ||
Fri Feb 23 2018 14:17 | 1st = 6 Soltador 2nd = 3 Warrior Rose 3rd = 2 Spare Cash 4th = 1 Newcastle Brown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 6 - 7 Elana Rose | ||
Fri Feb 23 2018 14:14 | 1st = 7 Elana Rose 2nd = 3 Jin Lu 3rd = 13 Respin 4th = 10 Damselfly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 1 - 5 Miel De Lago | ||
Fri Feb 23 2018 14:10 | 1st = 5 Miel De Lago 2nd = 2 Muckup 3rd = 1 Immutable 4th = 4 Son Of Archie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 5 Ryder Sir | ||
Fri Feb 23 2018 14:07 | 1st = 5 Ryder Sir 2nd = 2 Shimmy Dat Ray 3rd = 1 Wackadooka 4th = 6 Tekeela Too |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 2 - 4 Vigorish | ||
Fri Feb 23 2018 14:04 | 1st = 4 Vigorish 2nd = 1 Durif 3rd = 3 Countof Montecarlo 4th = 2 Tyres Are Crucial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 3 Run Razor Run | ||
Fri Feb 23 2018 14:02 | 1st = 3 Run Razor Run 2nd = 4 Last Princess 3rd = 8 Harken 4th = 1 Spotted Gunn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Benalla Race 4 - 14 Semari | ||
Fri Feb 23 2018 14:00 | 1st = 14 Semari 2nd = 7 Savvy Ken 3rd = 12 Jeddah Aheadah 4th = 6 Rezealient |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 5 - 4 Kingsbrae Boof | ||
Fri Feb 23 2018 13:57 | 1st = 4 Kingsbrae Boof 2nd = 1 Comanche County 3rd = 3 Im A Blue 4th = 6 Alpha Aion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 6 Logistic Kid | ||
Fri Feb 23 2018 13:49 | 1st = 6 Logistic Kid 2nd = 10 Lidos Boy 3rd = 8 No Money Down 4th = 3 Massive Attack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 8 Bungaloo Thor | ||
Fri Feb 23 2018 13:46 | 1st = 8 Bungaloo Thor 2nd = 4 Hes A Dude 3rd = 3 Cee Hannah Rose 4th = 2 Money Monster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 1 - 4 Sophiella | ||
Fri Feb 23 2018 13:45 | 1st = 4 Sophiella 2nd = 3 Licenced To Win 3rd = 2 Rogue Runner 4th = 7 Mary Magpie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 4 - 6 Flash Rose | ||
Fri Feb 23 2018 13:42 | 1st = 6 Flash Rose 2nd = 1 Zani Vale 3rd = 8 Typhoon Tess 4th = 3 Val Rose Hi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 5 - 2 El Bee Darci | ||
Fri Feb 23 2018 13:37 | 1st = 2 El Bee Darci 2nd = 5 Diorissimo 3rd = 1 The Real Deal 4th = 3 Dontpokethetiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 2 Maximum Joan | ||
Fri Feb 23 2018 13:34 | 1st = 2 Maximum Joan 2nd = 3 Folding Green 3rd = 1 Daintree Prinz 4th = 4 Ostis Raider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Benalla Race 3 - 9 Full Reward | ||
Fri Feb 23 2018 13:30 | 1st = 9 Full Reward 2nd = 6 Shadow Looms 3rd = 4 Hurry Up Harry 4th = 13 Turf Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 1 Mollys Wally | ||
Fri Feb 23 2018 13:28 | 1st = 1 Mollys Wally 2nd = 6 Zulu Fred 3rd = 8 Boomer Hargen 4th = 5 Star Project |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 1 - 3 Te Ata | ||
Fri Feb 23 2018 13:25 | 1st = 3 Te Ata 2nd = 6 Little Naive 3rd = 5 Bear Esteem 4th = 4 Away She Goes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 3 - 3 Bewitched Star | ||
Fri Feb 23 2018 13:18 | 1st = 3 Bewitched Star 2nd = 2 Bogan Secret 3rd = 1 Lil Lola Breeze 4th = 5 Vilcabamba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 1 Dusky Brew | ||
Fri Feb 23 2018 13:15 | 1st = 1 Dusky Brew 2nd = 8 Elodea 3rd = 7 Whose He 4th = 4 Sozins Roar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 5 Springinator | ||
Fri Feb 23 2018 13:12 | 1st = 5 Springinator 2nd = 2 Lucky Paws 3rd = 1 Shafira 4th = 3 Pavarotti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 3 Stella Story | ||
Fri Feb 23 2018 13:08 | 1st = 3 Stella Story 2nd = 8 Roman Blue Jay 3rd = 1 Asa Demeo 4th = 7 Mount Ghost |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 4 - 5 Vividredsky | ||
Fri Feb 23 2018 13:04 | 1st = 5 Vividredsky 2nd = 7 Tatum 3rd = 8 Pamir 4th = 3 Louvres |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Benalla Race 2 - 6 Snipes | ||
Fri Feb 23 2018 13:00 | 1st = 6 Snipes 2nd = 10 Moshvago 3rd = 3 Hot Night 4th = 4 Mr Drew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 2 - 5 Kingsbrae Millie | ||
Fri Feb 23 2018 12:57 | 1st = 5 Kingsbrae Millie 2nd = 7 Flashdance 3rd = 4 Beer Shack 4th = 1 Little Dotty Too |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 6 Tricky Action | ||
Fri Feb 23 2018 12:54 | 1st = 6 Tricky Action 2nd = 5 Gordy Junior 3rd = 7 Senorita Julie 4th = 3 Barellen Panther |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 3 Jaggered Stone | ||
Fri Feb 23 2018 12:48 | 1st = 3 Jaggered Stone 2nd = 2 Misload 3rd = 5 Mirror Max 4th = 6 Dapper Diesel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 8 Call Me Crazy | ||
Fri Feb 23 2018 12:44 | 1st = 8 Call Me Crazy 2nd = 2 Sketchy Des 3rd = 1 Miss Premier 4th = 5 Mr Agro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 1 - 1 Daily Muster | ||
Fri Feb 23 2018 12:40 | 1st = 1 Daily Muster 2nd = 3 Real Fantasy 3rd = 2 Kingsbrae Jeff 4th = 6 Not Far Zuess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 4 Know Potential | ||
Fri Feb 23 2018 12:37 | 1st = 4 Know Potential 2nd = 1 Kia Tere 3rd = 8 Goldstar Chief 4th = 6 Peekay Shout |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 4 Courage Crest | ||
Fri Feb 23 2018 12:33 | 1st = 4 Courage Crest 2nd = 6 Elkes Osti 3rd = 7 Our China Plate 4th = 1 Maggie Mikado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Benalla Race 1 - 9 Dont Take No | ||
Fri Feb 23 2018 12:30 | 1st = 9 Dont Take No 2nd = 1 Blackwolf Run 3rd = 18 Siskiyou 4th = 16 Circulate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 3 - 1 Final Say | ||
Fri Feb 23 2018 12:27 | 1st = 1 Final Say 2nd = 2 Vinsanity 3rd = 8 Kenya 4th = 7 Suggestive Loox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 5 Avatar Demon | ||
Fri Feb 23 2018 12:23 | 1st = 5 Avatar Demon 2nd = 8 Penny La Moment 3rd = 1 Mustang Bay 4th = 4 Ranger Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 2 Opawa Purdie | ||
Fri Feb 23 2018 12:18 | 1st = 2 Opawa Purdie 2nd = 8 Saving Lots 3rd = 1 Malaga Molly 4th = 4 Daves Dot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 7 Black In Town | ||
Fri Feb 23 2018 12:15 | 1st = 7 Black In Town 2nd = 8 Dons Queen 3rd = 6 La Caprice 4th = 1 Silver Dollar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 5 Iroquois Sharman | ||
Fri Feb 23 2018 12:06 | 1st = 5 Iroquois Sharman 2nd = 6 Little Lina 3rd = 2 Sunset Angel 4th = 3 Nolen Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 1 Little Krakatoa | ||
Fri Feb 23 2018 12:00 | 1st = 1 Little Krakatoa 2nd = 5 Sefton Jay 3rd = 7 Sly Cath 4th = 2 Magic Brodie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 2 - 1 Lucky Edie | ||
Fri Feb 23 2018 11:52 | 1st = 1 Lucky Edie 2nd = 2 Vice Marshall 3rd = 6 Dont Be Cheeky 4th = 9 Silvermist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 7 Pip Baxter | ||
Fri Feb 23 2018 11:42 | 1st = 7 Pip Baxter 2nd = 4 Queen Kong 3rd = 6 Ohoka Magic 4th = 3 Goldstar Scooter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 7 Native Scout | ||
Fri Feb 23 2018 11:25 | 1st = 7 Native Scout 2nd = 1 Cosmic Britney 3rd = 6 Homebush Tasha 4th = 8 Eyrewell Vienna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 1 - 4 Petite Midas | ||
Fri Feb 23 2018 11:17 | 1st = 4 Petite Midas 2nd = 9 Miss Brahmos 3rd = 10 Non Blonde 4th = 3 Mahana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 1 Macey Baxter | ||
Fri Feb 23 2018 11:08 | 1st = 1 Macey Baxter 2nd = 2 Fiery Fagan 3rd = 5 Stormy Sunday 4th = 7 Venetia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 2 Goldstar Power | ||
Fri Feb 23 2018 10:51 | 1st = 2 Goldstar Power 2nd = 8 Call Me Flo 3rd = 1 Mounga 4th = 6 Cold Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 6 Roadworks | ||
Fri Feb 23 2018 10:34 | 1st = 6 Roadworks 2nd = 1 Know Salute 3rd = 4 Rand 4th = 2 Jealous Much |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 5 Eyrewell Martin | ||
Fri Feb 23 2018 10:17 | 1st = 5 Eyrewell Martin 2nd = 4 Eyrewell Ebony 3rd = 8 Sly Carl 4th = 7 Go Show |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 1 Loose Donald | ||
Fri Feb 23 2018 10:00 | 1st = 1 Loose Donald 2nd = 2 Call Me Archie 3rd = 4 Holly Grace 4th = 5 Parmigiano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 1 Towering Inferno | ||
Fri Feb 23 2018 1:07 | 1st = 1 Towering Inferno 2nd = 5 Kieran Keeping 3rd = 4 Ambition 4th = 7 Mooshka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 4 Kalgaritch Kid | ||
Fri Feb 23 2018 0:47 | 1st = 4 Kalgaritch Kid 2nd = 7 Heliocentric 3rd = 3 Groovy Tiger 4th = 6 West On Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 6 Frame History | ||
Fri Feb 23 2018 0:23 | 1st = 6 Frame History 2nd = 5 Full Soot 3rd = 8 Spruce Goose 4th = 4 Shilo Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 5 Incredible Bella | ||
Fri Feb 23 2018 0:07 | 1st = 5 Incredible Bella 2nd = 7 Fantasy Knight 3rd = 2 Barrio Monelli 4th = 1 Saffron Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 4 Subscribe | ||
Tue Jan 23 2018 23:57 | 1st = 4 Subscribe 2nd = 8 Dahlia Monelli 3rd = 1 Squid Ink 4th = 3 Molly Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 9 - 1 The Day Before | ||
Tue Jan 23 2018 23:40 | 1st = 1 The Day Before 2nd = 8 Devils Courage 3rd = 2 Circus Runaway 4th = 4 My Girl Wylene |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 1 Bontem Delly | ||
Tue Jan 23 2018 23:37 | 1st = 1 Bontem Delly 2nd = 3 Thru The Years 3rd = 8 Fantastic Amy 4th = 5 Tim Berr |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 3 Trickster Lumik | ||
Tue Jan 23 2018 23:17 | 1st = 3 Trickster Lumik 3rd = 8 He Aint Sweet 4th = 7 Franc Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 4 Junk Yard Wolf | ||
Tue Jan 23 2018 23:17 | 1st = 4 Junk Yard Wolf 3rd = 8 He Aint Sweet 4th = 7 Franc Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 10 - 1 Harbour Reign | ||
Tue Jan 23 2018 23:09 | 1st = 1 Harbour Reign 2nd = 7 Smooth Flame 3rd = 5 Good People 4th = 8 Rhondas Yogi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 8 - 1 Harry Haich | ||
Tue Jan 23 2018 23:04 | 1st = 1 Harry Haich 2nd = 8 Enemy Lines 3rd = 5 Sheez Impressive 4th = 6 Win And Grin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 2 Cosmic Luck | ||
Tue Jan 23 2018 23:01 | 1st = 2 Cosmic Luck 2nd = 8 Murray Keeping 3rd = 4 Sunset Sporty 4th = 7 Daves Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 9 - 4 Road To Riches | ||
Tue Jan 23 2018 22:45 | 1st = 4 Road To Riches 2nd = 7 Go Prancer Go 3rd = 2 Not Fade Away 4th = 5 Bowenvale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 1 Tennessee Fire | ||
Tue Jan 23 2018 22:38 | 1st = 1 Tennessee Fire 2nd = 3 Canya Max 3rd = 2 Back Seconds 4th = 10 Proceed At Speed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 9 Creative Moves | ||
Tue Jan 23 2018 22:35 | 1st = 9 Creative Moves 2nd = 8 Our Mojo 3rd = 1 Aston Harpo 4th = 7 Invictus Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 7 - 3 Another Ayjay | ||
Tue Jan 23 2018 22:30 | 1st = 3 Another Ayjay 2nd = 1 Major Rush 3rd = 2 Billy Mack 4th = 5 Bonsu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 11 - 5 Spring Solomon | ||
Tue Jan 23 2018 22:28 | 1st = 5 Spring Solomon 2nd = 1 Dynamic Goodwin 3rd = 4 Blitzkrieg 4th = 9 Kool Swiper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 8 - 3 Bruton Miss | ||
Tue Jan 23 2018 22:25 | 1st = 3 Bruton Miss 2nd = 8 Whatta Pass 3rd = 1 Kerries A Minx 4th = 7 Asa Abbandando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 2 Brock Tonic | ||
Tue Jan 23 2018 22:18 | 1st = 2 Brock Tonic 2nd = 6 Trickett Monelli 3rd = 1 Triple Crown Blu 4th = 5 Cypress Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 1 Our Bravo Rose | ||
Tue Jan 23 2018 22:15 | 1st = 1 Our Bravo Rose 2nd = 8 Mega Secret 3rd = 3 Trap Queen 4th = 2 Chevsta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 8 - 2 Aintnooilpainting | ||
Tue Jan 23 2018 22:10 | 1st = 2 Aintnooilpainting 2nd = 7 Missus Applebee 3rd = 1 Royal Icing 4th = 6 Im The Mighty Judd |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 10 - 4 Taleedy Smile | ||
Tue Jan 23 2018 22:08 | 1st = 4 Taleedy Smile 2nd = 1 Adalind 3rd = 5 Bruno Zarr 4th = 3 Cavdash Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 7 - 2 Back Street Boy | ||
Tue Jan 23 2018 22:05 | 1st = 2 Back Street Boy 2nd = 4 Old Mate Kick 3rd = 1 Brindi Chopper 4th = 3 Gold Total |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 8 Incredible Barny | ||
Tue Jan 23 2018 22:02 | 1st = 8 Incredible Barny 2nd = 2 Unprepaired 3rd = 7 Dont Wait Up 4th = 1 Dusty Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 6 - 6 Red Hot Roxy | ||
Tue Jan 23 2018 22:00 | 1st = 6 Red Hot Roxy 2nd = 1 Machine Elle 3rd = 8 Miss Stonebridge 4th = 9 All About The Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 10 - 7 Dark Sprite | ||
Tue Jan 23 2018 21:58 | 1st = 7 Dark Sprite 2nd = 8 Price Rise 3rd = 4 Head Shy 4th = 1 Holywood Rose Hi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 5 Rack Tap Rack | ||
Tue Jan 23 2018 21:55 | 1st = 5 Rack Tap Rack 2nd = 7 Louie Allen 3rd = 6 Permafrost 4th = 3 Jakesta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 10 - 7 Lifeonthebeach | ||
Tue Jan 23 2018 21:45 | 1st = 7 Lifeonthebeach 2nd = 8 Rocknlachlan 3rd = 3 Jack Farthing 4th = 5 Jeronimo Joe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 9 - 8 Vista Flash | ||
Tue Jan 23 2018 21:43 | 1st = 8 Vista Flash 2nd = 4 Allen Quake 3rd = 5 Unfashionable 4th = 1 Precision Made |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 6 - 3 Nattys On Fire | ||
Tue Jan 23 2018 21:40 | 1st = 3 Nattys On Fire 2nd = 8 Liscoyle Lady 3rd = 7 Lodgement 4th = 6 No Not Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 2 Junk Yard Boss | ||
Tue Jan 23 2018 21:37 | 1st = 2 Junk Yard Boss 2nd = 3 Everything 3rd = 6 Bahaya 4th = 1 Incredible Bev |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 7 - 7 Markleigh Jill | ||
Tue Jan 23 2018 21:35 | 1st = 7 Markleigh Jill 2nd = 1 Artistic Claire 3rd = 5 Ona Impulse 4th = 6 Santanna Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 9 - 8 Kingsbrae Prince | ||
Tue Jan 23 2018 21:33 | 1st = 8 Kingsbrae Prince 2nd = 6 Freddys Back 3rd = 7 Red Candy 4th = 2 Big Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 4 Shining Opal | ||
Tue Jan 23 2018 21:30 | 1st = 4 Shining Opal 2nd = 7 Gehring Bale 3rd = 1 Creative Cruise 4th = 2 Jonny Bravo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 5 - 1 Rich Yankee | ||
Tue Jan 23 2018 21:25 | 1st = 1 Rich Yankee 2nd = 7 Back To The Beach 3rd = 8 Challenging 4th = 6 Greenngold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 3 Up And Above | ||
Tue Jan 23 2018 21:22 | 1st = 3 Up And Above 2nd = 4 Sittella 3rd = 5 Apache Gundi 4th = 8 Cassius Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 8 - 7 Lonesome Hero | ||
Tue Jan 23 2018 21:18 | 1st = 7 Lonesome Hero 2nd = 3 Showtime Angel 3rd = 1 Rachels Dream 4th = 4 Jigger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 5 - 1 Magic Doug | ||
Tue Jan 23 2018 21:15 | 1st = 1 Magic Doug 2nd = 5 Go Freddy Go 3rd = 8 Licorice Shot 4th = 4 Boys Round Here |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 9 - 3 The Democrat | ||
Tue Jan 23 2018 21:10 | 1st = 3 The Democrat 2nd = 5 Divas Destiny 3rd = 6 All About Art 4th = 4 Sioux West |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 8 - 7 Pawlee | ||
Tue Jan 23 2018 21:08 | 1st = 7 Pawlee 2nd = 1 Comanche County 3rd = 3 Raven Izmir 4th = 4 Kooringa Theo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 1 Princess Pout | ||
Tue Jan 23 2018 21:05 | 1st = 1 Princess Pout 2nd = 5 Data Star 3rd = 4 Wadelock Sampson 4th = 6 Dewana Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 10 Incredible Doll | ||
Tue Jan 23 2018 21:02 | 1st = 10 Incredible Doll 2nd = 4 What A Crafter 3rd = 8 Sunset Candy 4th = 5 No Added Sugar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 6 - 1 Macray Muchacho | ||
Tue Jan 23 2018 21:00 | 1st = 1 Macray Muchacho 2nd = 4 Myboy Nikola 3rd = 6 Good Onya 4th = 5 Primo Tapia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 7 - 3 Im Flabergasted | ||
Tue Jan 23 2018 20:58 | 1st = 3 Im Flabergasted 2nd = 8 Rapid Trigga 3rd = 2 Steve The Pirate 4th = 4 Molly Waffle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 1 Rum Runner | ||
Tue Jan 23 2018 20:55 | 1st = 1 Rum Runner 2nd = 8 Call Me Dory 3rd = 2 Temnick 4th = 6 Brother Rob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 4 - 8 Burning Shadows | ||
Tue Jan 23 2018 20:50 | 1st = 8 Burning Shadows 2nd = 1 Over Loaded 3rd = 11 James Hercules 4th = 5 El Sunami |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 1 Echo Gal | ||
Tue Jan 23 2018 20:48 | 1st = 1 Echo Gal 2nd = 6 Beccas Approval 3rd = 8 Sappho 4th = 3 Yo Vale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 7 Charly Shu Shine | ||
Tue Jan 23 2018 20:45 | 1st = 7 Charly Shu Shine 2nd = 4 Adam Handler 3rd = 5 Vienna Gypsy 4th = 3 El Grand Knocka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 8 - 5 Iwasntxpectingthat | ||
Tue Jan 23 2018 20:40 | 1st = 5 Iwasntxpectingthat 2nd = 4 Forest Verdi 3rd = 1 Believe In Heaven 4th = 3 Ticket Outa Here |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 6 - 5 Our China Miss | ||
Tue Jan 23 2018 20:38 | 1st = 5 Our China Miss 2nd = 1 Danisie 3rd = 6 Goodwin Terry 4th = 2 Vista King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 3 Willy Rocket | ||
Tue Jan 23 2018 20:35 | 1st = 3 Willy Rocket 2nd = 6 Winnies Rose 3rd = 2 Downtown Pixie 4th = 7 Universal One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 5 - 9 Gollahman | ||
Tue Jan 23 2018 20:30 | 1st = 9 Gollahman 2nd = 5 Fat Kennys Drop 3rd = 7 Shadow Spar 4th = 10 Daylight Dan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 3 Grand Dash | ||
Tue Jan 23 2018 20:28 | 1st = 3 Grand Dash 2nd = 1 Missy Chrisie 3rd = 5 Bergerac 4th = 7 Hitchiker Dude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 2 Adherent | ||
Tue Jan 23 2018 20:25 | 1st = 2 Adherent 2nd = 3 Twenty Tamar 3rd = 5 Dorrigo Bale 4th = 4 Isen Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 3 - 3 Lord Willoughby | ||
Tue Jan 23 2018 20:20 | 1st = 3 Lord Willoughby 2nd = 1 Mister Tom Dooley 3rd = 8 Grashimo 4th = 9 Major Mosby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 5 - 6 Umatilla | ||
Tue Jan 23 2018 20:18 | 1st = 6 Umatilla 2nd = 3 Tahiti Pearl 3rd = 9 Sheza Marvel 4th = 7 Bit Wicked |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 4 Mr Merve | ||
Tue Jan 23 2018 20:15 | 1st = 4 Mr Merve 2nd = 6 Miss Lardie Da 3rd = 8 Not A Word 4th = 1 Smokey Wishes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 4 Fly Rocknroll | ||
Tue Jan 23 2018 20:10 | 1st = 4 Fly Rocknroll 2nd = 5 Michaels Desire 3rd = 6 Pacheco 4th = 1 Miss Sporty Tara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - | ||
Tue Jan 23 2018 20:10 | 4th = 1 Miss Sporty Tara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 5 - 2 Gutenberg | ||
Tue Jan 23 2018 20:08 | 1st = 2 Gutenberg 2nd = 3 Slippery Valley 3rd = 4 Senor Izmir 4th = 1 Treagle Triumph |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 2 True Talent | ||
Tue Jan 23 2018 20:05 | 1st = 2 True Talent 2nd = 8 Ringading Sister 3rd = 5 Belisarius 4th = 1 Memphis Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 4 - 5 Its Albout Murray | ||
Tue Jan 23 2018 20:00 | 1st = 5 Its Albout Murray 2nd = 3 Call Me Tom 3rd = 4 Worlds Collide 4th = 6 Velox Equus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 4 - 6 Almost Black | ||
Tue Jan 23 2018 19:58 | 1st = 6 Almost Black 2nd = 5 Ocean Realm 3rd = 2 Like Da Clappers 4th = 1 Misty Jaya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 4 Waylon Bale | ||
Tue Jan 23 2018 19:55 | 1st = 4 Waylon Bale 2nd = 1 Destini Torpedo 3rd = 6 Kicking Karmar 4th = 3 Oh My Blonde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 2 - 9 Bettors Angel | ||
Tue Jan 23 2018 19:50 | 1st = 9 Bettors Angel 2nd = 2 Times Of Glory 3rd = 6 The Marble Ridge 4th = 5 Batavia Explorer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 1 Noelas Boy | ||
Tue Jan 23 2018 19:48 | 1st = 1 Noelas Boy 2nd = 6 Beer Shack 3rd = 7 Shifting Sand 4th = 4 Lightning Sands |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 2 Blue Vegas | ||
Tue Jan 23 2018 19:45 | 1st = 2 Blue Vegas 2nd = 4 Gazas Rooster 3rd = 3 Double Que 4th = 1 Blazin About |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 13 Rockmemama | ||
Tue Jan 23 2018 19:40 | 1st = 13 Rockmemama 2nd = 5 Live In Style 3rd = 1 Cameos Kiwi 4th = 12 Little Change |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 3 - 1 Elusive Wave | ||
Tue Jan 23 2018 19:38 | 1st = 1 Elusive Wave 2nd = 3 Ganbatte 3rd = 5 Brooks 4th = 4 Rockstar Roy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 12 - 2 Harvey Mills | ||
Tue Jan 23 2018 19:35 | 1st = 2 Harvey Mills 2nd = 5 Silverband Falls 3rd = 3 Full Of Boloney 4th = 7 Ivanka Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 3 - 4 Ronzel Grinner | ||
Tue Jan 23 2018 19:30 | 1st = 4 Ronzel Grinner 2nd = 2 Sirbenjaminbutton 3rd = 3 A Good News Day 4th = 5 Jedi Jett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 2 Glenreagh Skud | ||
Tue Jan 23 2018 19:28 | 1st = 2 Glenreagh Skud 2nd = 3 Bogan Belle 3rd = 8 Binglebar Girl 4th = 5 Candy Swirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 1 Lady Mikado | ||
Tue Jan 23 2018 19:25 | 1st = 1 Lady Mikado 2nd = 7 Canya Wilber 4th = 4 Hollywood Nights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 1 - 1 Infinite Symbol | ||
Tue Jan 23 2018 19:20 | 1st = 1 Infinite Symbol 2nd = 8 Slick Artist 3rd = 10 One Off Delight 4th = 11 Lincs Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 2 - 1 Gagan Colin | ||
Tue Jan 23 2018 19:18 | 1st = 1 Gagan Colin 2nd = 5 Marbel Rose 3rd = 2 Arena Magic 4th = 6 Jerry Can |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 11 - 6 Cool Boots | ||
Tue Jan 23 2018 19:15 | 1st = 6 Cool Boots 2nd = 5 In A Spin 3rd = 8 Von Magic 4th = 3 True Colours |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 7 The Times A Changing | ||
Tue Jan 23 2018 19:10 | 1st = 7 The Times A Changing 2nd = 9 Livin It Lovin It 3rd = 6 Jimmy The Editor 4th = 4 Lerrad Maharg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 2 - 1 Mamachi | ||
Tue Jan 23 2018 19:08 | 1st = 1 Mamachi 2nd = 8 Miss Gambler 3rd = 7 Sore Feet 4th = 5 Ellah Terror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 2 Woodridge | ||
Tue Jan 23 2018 19:05 | 1st = 2 Woodridge 2nd = 5 Rapanui Surprise 3rd = 7 Whiz 4th = 1 En Cockatoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 2 - 9 Headmaster | ||
Tue Jan 23 2018 19:00 | 1st = 9 Headmaster 2nd = 1 Sheza Sportsgirl 3rd = 7 Perfectlyimperfect 4th = 3 Mio Christisimo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 1 - 7 Me Oh My | ||
Tue Jan 23 2018 18:57 | 1st = 7 Me Oh My 2nd = 5 Stratavon Slugo 3rd = 1 Sekisui 4th = 8 Spooky But Kooky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 4 Louie Lasagna | ||
Tue Jan 23 2018 18:54 | 1st = 4 Louie Lasagna 2nd = 1 Joyous 3rd = 7 Powerful Lomar 4th = 8 Taylas Banjo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 5 Apache Valley | ||
Tue Jan 23 2018 18:47 | 1st = 5 Apache Valley 2nd = 6 Kulu Bazza 3rd = 7 Bogan Warrior 4th = 1 Go For Chuck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 4 Token Toff | ||
Tue Jan 23 2018 18:45 | 1st = 4 Token Toff 2nd = 2 Rebel Kennelly 3rd = 8 Ima Runaway 4th = 5 Sonny George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 9 Bright And Sonny | ||
Tue Jan 23 2018 18:42 | 1st = 9 Bright And Sonny 2nd = 10 Razen Trouble 3rd = 6 Stevie Wander 4th = 1 Mickey Mcrooney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 1 Dexs Affair | ||
Tue Jan 23 2018 18:40 | 1st = 1 Dexs Affair 2nd = 6 Aston Olivia 3rd = 3 Wy Yung Floods 4th = 2 Shafira |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 8 Con Rod | ||
Tue Jan 23 2018 18:34 | 1st = 8 Con Rod 2nd = 6 Ah Sugar Sugar 3rd = 1 Nitro Nicole 4th = 2 All Inn Youi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 1 - 8 Bella Cullen | ||
Tue Jan 23 2018 18:29 | 1st = 8 Bella Cullen 2nd = 9 Just Saying 3rd = 6 Major Jamane 4th = 3 Superstar Xpress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 2 Dyna Diedre | ||
Tue Jan 23 2018 18:26 | 1st = 2 Dyna Diedre 2nd = 8 My Territory 3rd = 4 Go Saints 4th = 3 Smash Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 1 Valkyrie Night | ||
Tue Jan 23 2018 18:22 | 1st = 1 Valkyrie Night 2nd = 6 Barneys Bounty 3rd = 7 Reactor 4th = 8 Cawbourne Bigred |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 1 Arts Stride | ||
Tue Jan 23 2018 18:17 | 1st = 1 Arts Stride 2nd = 2 Shadow Runner 3rd = 5 Annajodi 4th = 7 Franco Nepia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 2 Rocky Ravioli | ||
Tue Jan 23 2018 18:14 | 1st = 2 Rocky Ravioli 2nd = 5 Cosmic Polly 3rd = 6 Zipping Nitro 4th = 4 Tanoan Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 2 Swell It Is | ||
Tue Jan 23 2018 18:06 | 1st = 2 Swell It Is 2nd = 3 Double Date 3rd = 4 Mias Toy 4th = 6 Quick Defence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 1 Splendiferous | ||
Tue Jan 23 2018 18:02 | 1st = 1 Splendiferous 2nd = 4 Special Cover 3rd = 8 Shakey Show 4th = 5 Ninpin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 7 Burning Cash | ||
Tue Jan 23 2018 17:57 | 1st = 7 Burning Cash 2nd = 6 Forever Texas 3rd = 8 My Elusive Dream 4th = 4 Bettor Atom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 7 Crackerjack Daza | ||
Tue Jan 23 2018 17:54 | 1st = 7 Crackerjack Daza 2nd = 10 Shaniqua 3rd = 3 All Inn Baz 4th = 2 Zoe The Pest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 7 - 6 Phantom Sox | ||
Tue Jan 23 2018 17:50 | 1st = 6 Phantom Sox 2nd = 5 Our Single Doubt 3rd = 7 Lil Red Monkey 4th = 1 Jordan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 3 Bombers Baby | ||
Tue Jan 23 2018 17:48 | 1st = 3 Bombers Baby 2nd = 4 Blackpool Blast 3rd = 5 Miss Skye High 4th = 6 Nebs Shark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 5 Apollo Thirteen | ||
Tue Jan 23 2018 17:45 | 1st = 5 Apollo Thirteen 2nd = 13 Halfway Holme 3rd = 11 Two Tatz Patz 4th = 7 Styx Vixen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 3 My Blu | ||
Tue Jan 23 2018 17:42 | 1st = 3 My Blu 2nd = 7 Irish Spice 3rd = 8 Star Rise 4th = 4 Honey Hornet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 8 Charms On A Roll | ||
Tue Jan 23 2018 17:37 | 1st = 8 Charms On A Roll 2nd = 5 Psychedelic 3rd = 1 Clintal Do 4th = 4 Covert Beauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 2 Lady Charlotte | ||
Tue Jan 23 2018 17:34 | 1st = 2 Lady Charlotte 2nd = 1 Lady Bullseye 3rd = 3 Lochies Mate 4th = 7 Crymelon Idol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 7 Monkey Mite | ||
Tue Jan 23 2018 17:31 | 1st = 7 Monkey Mite 2nd = 9 Slingshot Sassy 3rd = 8 Blackpool Ivy 4th = 2 Yolks Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 8 - 13 Old Mans Angel | ||
Tue Jan 23 2018 17:30 | 1st = 13 Old Mans Angel 2nd = 3 Jayzou 3rd = 6 Kevaccas Girl 4th = 11 Annie Saturday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 1 Exponential | ||
Tue Jan 23 2018 17:27 | 1st = 1 Exponential 2nd = 2 Burning Oak 3rd = 5 Viking Red 4th = 8 Captain Louie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 5 Canardly Lover | ||
Tue Jan 23 2018 17:22 | 1st = 5 Canardly Lover 2nd = 1 Im Lonely 3rd = 3 Empty Envelope 4th = 8 Future Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 2 Nike Viper | ||
Tue Jan 23 2018 17:19 | 1st = 2 Nike Viper 2nd = 8 Percys Empire 3rd = 4 Cloona Lass 4th = 6 Aston Lola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 13 Ruffalo | ||
Tue Jan 23 2018 17:14 | 1st = 13 Ruffalo 2nd = 5 Jumbo Asakei 3rd = 12 Always Bad 4th = 4 Oh Really |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 6 Dyna Hendry | ||
Tue Jan 23 2018 17:11 | 1st = 6 Dyna Hendry 2nd = 1 Fabulous Gee 3rd = 8 Dyna Jenaya 4th = 2 Octo Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 6 - 5 The Bees Knees | ||
Tue Jan 23 2018 17:10 | 1st = 5 The Bees Knees 2nd = 2 Im Not Sure 3rd = 6 Sek Loso 4th = 4 Fizzically Wicked |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 2 Small Jewel | ||
Tue Jan 23 2018 17:07 | 1st = 2 Small Jewel 2nd = 7 Brooklyn Skye 3rd = 4 Mighty Nimrod 4th = 1 Allpa Mama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 4 Fame Assured | ||
Tue Jan 23 2018 17:03 | 1st = 4 Fame Assured 2nd = 1 Pinup Boy 3rd = 3 Longshanks 4th = 6 Only One Promise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 8 - 8 Real Finniss | ||
Tue Jan 23 2018 17:00 | 1st = 8 Real Finniss 2nd = 4 Toffatin 3rd = 2 Set The Bar High 4th = 11 Eastern Peak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 3 Just Nimble It | ||
Tue Jan 23 2018 16:57 | 1st = 3 Just Nimble It 2nd = 1 Zipping Koda 3rd = 7 Equilibrium 4th = 9 Daisy Me Rollin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 1 Cruisys Angle | ||
Tue Jan 23 2018 16:54 | 1st = 1 Cruisys Angle 2nd = 4 Don Quixote 3rd = 8 Veil Successor 4th = 5 Baloney Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 7 - 7 Portatorio | ||
Tue Jan 23 2018 16:50 | 1st = 7 Portatorio 2nd = 3 All Summer Long 3rd = 10 Fuel 4th = 4 Lippy And Pearls |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 2 Enzo Jazz | ||
Tue Jan 23 2018 16:47 | 1st = 2 Enzo Jazz 2nd = 4 Spring Gary 3rd = 8 Mulgowie Yowie 4th = 7 Sports Writer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 2 Ima Jaymar | ||
Tue Jan 23 2018 16:42 | 1st = 2 Ima Jaymar 2nd = 8 My Venice Beach 3rd = 4 Somepartysomewhere 4th = 5 Itsadanceoff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 2 Real Obsession | ||
Tue Jan 23 2018 16:39 | 1st = 2 Real Obsession 2nd = 4 Dat Dat Daty 3rd = 3 Lonnie Knight 4th = 5 Kalani Tim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 4 Shining Glitter | ||
Tue Jan 23 2018 16:36 | 1st = 4 Shining Glitter 2nd = 6 Lektra Brandy 3rd = 3 Fawn Secrets 4th = 8 Nod Ya Head |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 5 - 7 Rangerzane | ||
Tue Jan 23 2018 16:35 | 1st = 7 Rangerzane 2nd = 2 Day Of The Fox 3rd = 1 Ahern 4th = 3 My Boy Alex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 7 - 6 Laras Web | ||
Tue Jan 23 2018 16:30 | 1st = 6 Laras Web 2nd = 8 Makas Blu Girl 3rd = 10 Tea Tales 4th = 4 Classic Port |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 1 Keavy | ||
Tue Jan 23 2018 16:27 | 1st = 1 Keavy 2nd = 3 Spring Ivan 3rd = 2 Velocity Delfina 4th = 8 Spring Reina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 2 Firebby | ||
Tue Jan 23 2018 16:22 | 1st = 2 Firebby 2nd = 8 Feel The Faith 3rd = 5 Maywyns Best 4th = 7 Feel The Courage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 3 Golden Gem | ||
Tue Jan 23 2018 16:19 | 1st = 3 Golden Gem 2nd = 10 Atlantic Rose 3rd = 1 Isla Maye 4th = 6 Shamrock Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 3 Zipping Nessy | ||
Tue Jan 23 2018 16:16 | 1st = 3 Zipping Nessy 2nd = 5 Hot Jean 3rd = 1 Bally Beckham 4th = 4 Marlucky Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 6 - 8 Southern Delight | ||
Tue Jan 23 2018 16:15 | 1st = 8 Southern Delight 2nd = 10 Yulong Baohu 3rd = 3 The Bohemian 4th = 5 From Pentridge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 1 Nivek Retserrof | ||
Tue Jan 23 2018 16:12 | 1st = 1 Nivek Retserrof 2nd = 3 Layback Lenny 3rd = 4 No More Cake 4th = 2 Golden Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 2 Ideal Situation | ||
Tue Jan 23 2018 16:07 | 1st = 2 Ideal Situation 2nd = 3 Fifth Edition 3rd = 7 Southern Gnp 4th = 4 Our Leo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 8 Modern Jagger | ||
Tue Jan 23 2018 16:04 | 1st = 8 Modern Jagger 2nd = 1 Balance 3rd = 6 Avatar Maximus 4th = 4 Brake Drum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 6 - 10 Duecourse | ||
Tue Jan 23 2018 16:00 | 1st = 10 Duecourse 2nd = 7 Written Return 3rd = 2 Elzette 4th = 1 Mr Walker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 7 Dynamic Street | ||
Tue Jan 23 2018 15:59 | 1st = 7 Dynamic Street 2nd = 3 Keep On Runnin 3rd = 6 Poppy Yaala 4th = 2 Dark Hombre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 4 - 1 Tyzone | ||
Tue Jan 23 2018 15:55 | 1st = 1 Tyzone 2nd = 4 Minnie Street 3rd = 6 Testatime 4th = 3 Lover Of Life |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 7 Dodgy Ethan | ||
Tue Jan 23 2018 15:52 | 1st = 7 Dodgy Ethan 2nd = 5 Willy Toula 3rd = 8 Fancy A Boherna 4th = 1 Mr Leo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 3 Rate Highly | ||
Tue Jan 23 2018 15:47 | 1st = 3 Rate Highly 2nd = 7 Pompidou 3rd = 1 Corporal Luna 4th = 8 Another Broadway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 3 Speedway Lass | ||
Tue Jan 23 2018 15:44 | 1st = 3 Speedway Lass 2nd = 7 Jello Allen 3rd = 4 Vee Bee Mate 4th = 6 Bluey Can Fly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 5 - 7 Jacks Bar | ||
Tue Jan 23 2018 15:40 | 1st = 7 Jacks Bar 2nd = 4 Forever Alone 3rd = 1 Magic Name 4th = 11 Mount Darragh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 5 Eustace Road | ||
Tue Jan 23 2018 15:37 | 1st = 5 Eustace Road 2nd = 3 Darcy Brown 3rd = 4 Jack In Black 4th = 2 Bogan At Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 3 Blucolla Moon | ||
Tue Jan 23 2018 15:33 | 1st = 3 Blucolla Moon 2nd = 4 Lively Hero 3rd = 2 Goodtime Slater 4th = 7 Mind The Wire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 5 - 5 Just Before Dark | ||
Tue Jan 23 2018 15:30 | 1st = 5 Just Before Dark 2nd = 4 Purrfect Trick 3rd = 1 Elite Tiger 4th = 2 Sassoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 10 - 6 Foxbird De Kahn | ||
Tue Jan 23 2018 15:27 | 1st = 6 Foxbird De Kahn 2nd = 2 Bobby The Jett 3rd = 1 Roll Call 4th = 7 Destini Tweed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 1 High Water | ||
Tue Jan 23 2018 15:24 | 1st = 1 High Water 2nd = 3 Destini Agitator 3rd = 6 Ringcraft 4th = 2 Here Comes Tom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 3 - 3 Our Atom | ||
Tue Jan 23 2018 15:20 | 1st = 3 Our Atom 2nd = 1 Craiglea Velvet 3rd = 2 Rose Clip 4th = 5 Longing For |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 6 Elite Chaos | ||
Tue Jan 23 2018 15:17 | 1st = 6 Elite Chaos 2nd = 3 Leachwood Lass 3rd = 5 Iceni Escort 4th = 1 Power Of Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 4 Crowning Glory | ||
Tue Jan 23 2018 15:12 | 1st = 4 Crowning Glory 2nd = 5 Monumental 3rd = 8 Domestic Art 4th = 1 Oyster Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 9 - 7 Tommy The Jett | ||
Tue Jan 23 2018 15:09 | 1st = 7 Tommy The Jett 2nd = 1 Cotchin 3rd = 3 Buckle Up Jones 4th = 6 Reggie Hards |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 4 Run Ronnie Run | ||
Tue Jan 23 2018 15:06 | 1st = 4 Run Ronnie Run 2nd = 1 Senor Ollie 3rd = 2 Redhead Chez 4th = 8 Speedway Chick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 4 - 2 Golden Comet | ||
Tue Jan 23 2018 15:05 | 1st = 2 Golden Comet 2nd = 11 The Eulo Queen 3rd = 9 Sunday Special 4th = 13 Fine Behind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 4 - 6 The Informer | ||
Tue Jan 23 2018 15:00 | 1st = 6 The Informer 2nd = 2 Arthurian 3rd = 7 Backstreet Alley 4th = 13 Daughterof Themoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 6 Terpillar | ||
Tue Jan 23 2018 14:57 | 1st = 6 Terpillar 2nd = 2 Boo Hoo 3rd = 5 Fast Fyfe 4th = 8 Born Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 4 Maximiser | ||
Tue Jan 23 2018 14:52 | 1st = 4 Maximiser 2nd = 2 Pegasus Elegance 3rd = 7 Maybetothemax 4th = 8 Dieu De Lamour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 5 Mega Daario | ||
Tue Jan 23 2018 14:49 | 1st = 5 Mega Daario 2nd = 8 Superb Innings 3rd = 3 Lucky Linc 4th = 4 Pure Zest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 2 - 7 Rose Of Kalloni | ||
Tue Jan 23 2018 14:45 | 1st = 7 Rose Of Kalloni 2nd = 10 Reverberating 3rd = 4 Rikki Dynamo 4th = 3 Coral Seas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 8 Emerley Dryad | ||
Tue Jan 23 2018 14:42 | 1st = 8 Emerley Dryad 2nd = 7 Sutton Wil 3rd = 4 Dakota Grace 4th = 6 Long Gully Robbi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 5 Raesawinner | ||
Tue Jan 23 2018 14:37 | 1st = 5 Raesawinner 2nd = 6 Supaliner 3rd = 7 Buy Chevron Direct 4th = 3 Shareapassion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 7 Devils Gullet | ||
Tue Jan 23 2018 14:34 | 1st = 7 Devils Gullet 2nd = 1 Zipping Billy 3rd = 6 Hoity Toity 4th = 5 Lobster Falls |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 3 - 9 Street Sheik | ||
Tue Jan 23 2018 14:30 | 1st = 9 Street Sheik 2nd = 14 Tardis 3rd = 1 Forsure 4th = 8 Silverhawk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 3 - 8 High Rush | ||
Tue Jan 23 2018 14:25 | 1st = 8 High Rush 2nd = 9 Prontissimo 3rd = 7 High Flight 4th = 3 Poets Blush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 8 Spring In China | ||
Tue Jan 23 2018 14:22 | 1st = 8 Spring In China 2nd = 7 Acheron 3rd = 4 Thermal Strike 4th = 1 Cain Hoy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 6 Rompers Monarchy | ||
Tue Jan 23 2018 14:17 | 1st = 6 Rompers Monarchy 2nd = 1 Kayteeoh Denario 3rd = 2 Michael Thomas 4th = 7 Luvstuenthral |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 2 Gatwick | ||
Tue Jan 23 2018 14:14 | 1st = 2 Gatwick 2nd = 4 Marteeny 3rd = 7 Stylish April 4th = 10 Droopys Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 1 - 2 Lushan | ||
Tue Jan 23 2018 14:10 | 1st = 2 Lushan 2nd = 1 I Wanna Break Free 3rd = 3 Ourboybyron 4th = 6 Our Little Miracle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 3 Crazy Again | ||
Tue Jan 23 2018 14:07 | 1st = 3 Crazy Again 2nd = 2 Quick Sensation 3rd = 1 Crimson Sally 4th = 4 Harvey Specter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 1 Quietly Spoken | ||
Tue Jan 23 2018 14:03 | 1st = 1 Quietly Spoken 2nd = 7 Lavros Segil 3rd = 6 Scorched 4th = 4 Liava |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 2 - 3 Goodjamak Baby | ||
Tue Jan 23 2018 14:00 | 1st = 3 Goodjamak Baby 2nd = 13 Miel De Lago 3rd = 8 Universal Thief 4th = 10 Canny Alice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 2 Finnigans Way | ||
Tue Jan 23 2018 13:57 | 1st = 2 Finnigans Way 2nd = 6 Denis Denial 3rd = 9 Buckle Up Tilda 4th = 5 Frostys Capable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 1 Know Conclusion | ||
Tue Jan 23 2018 13:54 | 1st = 1 Know Conclusion 2nd = 5 Shift The Blame 3rd = 4 Ming Ming 4th = 6 Gorm The Great |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 2 - 2 Hebrides Maneuver | ||
Tue Jan 23 2018 13:50 | 1st = 2 Hebrides Maneuver 2nd = 1 Unbridled Power 3rd = 3 Something Shocking 4th = 5 Gold Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 8 Dunkirk | ||
Tue Jan 23 2018 13:47 | 1st = 8 Dunkirk 2nd = 5 Spine Sensation 3rd = 4 Watsargo 4th = 6 Mister Okay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 12 Moment In The Sun | ||
Tue Jan 23 2018 13:42 | 1st = 12 Moment In The Sun 2nd = 1 Majestic Whiz 3rd = 6 Miss Invasion 4th = 11 Scenic Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 4 Lord Dominator | ||
Tue Jan 23 2018 13:39 | 1st = 4 Lord Dominator 2nd = 2 Yes Messi 3rd = 1 Fairy Baroque 4th = 7 Hat Trick Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 6 Whose He | ||
Tue Jan 23 2018 13:35 | 1st = 6 Whose He 2nd = 5 Magic Janet Lass 3rd = 1 Verbena 4th = 3 Goldstar Jay Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 1 - 3 Missy Molace | ||
Tue Jan 23 2018 13:30 | 1st = 3 Missy Molace 2nd = 11 Truly Brook 3rd = 5 Bossy Rose 4th = 2 Duaneos Sister |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 7 Aston Bella | ||
Tue Jan 23 2018 13:27 | 1st = 7 Aston Bella 2nd = 8 Viking Bee Bee 3rd = 4 Chucky Brown 4th = 2 Spring King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 2 Winklee Sandy | ||
Tue Jan 23 2018 13:24 | 1st = 2 Winklee Sandy 2nd = 3 Jetta Jam 3rd = 6 Medium Rare 4th = 8 Times A Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 1 - 5 Retribution | ||
Tue Jan 23 2018 13:15 | 1st = 5 Retribution 2nd = 4 Cosmic Charge 4th = 2 Natural Predator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 1 Jinja Mongo | ||
Tue Jan 23 2018 13:12 | 1st = 1 Jinja Mongo 2nd = 6 Coco Bango 3rd = 5 Senorita Julie 4th = 2 Disclaimer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 6 Glitch Gambler | ||
Tue Jan 23 2018 13:07 | 1st = 6 Glitch Gambler 2nd = 7 Victa Suzie 3rd = 8 Woodside Hussler 4th = 1 Spring Festival |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 1 Falcies Dasher | ||
Tue Jan 23 2018 13:02 | 1st = 1 Falcies Dasher 2nd = 8 Buckle Up Clint 3rd = 7 Willie Win 4th = 4 Kiltys Supreme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 10 Rock Bottom | ||
Tue Jan 23 2018 12:56 | 1st = 10 Rock Bottom 2nd = 7 Know Potential 3rd = 3 Homebush Ragna 4th = 1 Steel The Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 7 Justice Elite | ||
Tue Jan 23 2018 12:47 | 1st = 7 Justice Elite 2nd = 1 Victa Cazza 3rd = 4 Super Sting 4th = 8 Nyasaland Sunset |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 5 Buckle Up Glad | ||
Tue Jan 23 2018 12:42 | 1st = 5 Buckle Up Glad 2nd = 7 Buckle Up Blake 3rd = 1 Soda Belle 4th = 2 Minto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 5 Nicky Baxter | ||
Tue Jan 23 2018 12:37 | 1st = 5 Nicky Baxter 2nd = 4 Snickerdoodle 3rd = 1 Idol Star 4th = 2 Super Stevie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 2 Egomaniacal | ||
Tue Jan 23 2018 12:20 | 1st = 2 Egomaniacal 2nd = 1 Hankenstein 3rd = 7 Bookie Monster 4th = 3 Classy Witch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 5 Aussie Hoon | ||
Tue Jan 23 2018 12:02 | 1st = 5 Aussie Hoon 2nd = 8 Venetia 3rd = 3 Starburst Emma 4th = 2 Goldstar Bryton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 3 Butterface | ||
Tue Jan 23 2018 11:45 | 1st = 3 Butterface 2nd = 5 Homebush Hundy 3rd = 4 Cathy Maree 4th = 7 Sozins Roar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 2 Smash Calling | ||
Tue Jan 23 2018 11:27 | 1st = 2 Smash Calling 2nd = 6 Opawa Purdie 3rd = 1 Go All Lin 4th = 3 Matariki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 1 Dusky Brew | ||
Tue Jan 23 2018 11:06 | 1st = 1 Dusky Brew 2nd = 3 Leos Son 3rd = 6 Ohoka Pheobe 4th = 5 Hatfield |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 5 Raylene | ||
Tue Jan 23 2018 10:48 | 1st = 5 Raylene 2nd = 4 Allen Mack 3rd = 8 Zara Zara 4th = 1 Bossy Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 1 Secret Indy | ||
Tue Jan 23 2018 10:30 | 1st = 1 Secret Indy 2nd = 4 Unverified 3rd = 5 Chief Doug 4th = 2 Lord Protector |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 1 Rockabye Demi | ||
Tue Jan 23 2018 1:02 | 1st = 1 Rockabye Demi 2nd = 7 Heza Harley 3rd = 8 Heza Joshin 4th = 4 Spritely Sash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 2 Rollie Bexon | ||
Tue Jan 23 2018 0:47 | 1st = 2 Rollie Bexon 2nd = 3 Kuro Lou 3rd = 7 Ninetymile Barry 4th = 8 Commander Jayjay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 1 Noels Choice | ||
Tue Jan 23 2018 0:32 | 1st = 1 Noels Choice 2nd = 2 Koondoola Man 3rd = 5 Fine Champan 4th = 7 Time Flies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 5 Goleen Star | ||
Tue Jan 23 2018 0:07 | 1st = 5 Goleen Star 2nd = 4 Sleepy Again 3rd = 1 Yankee Parker 4th = 2 Mighty Matt |
Latest Horse Racing news
- Winx has two to beat in the Caulfield Stakes
- Favourite Foxplay looks good in warm up for 1000 Guineas
- Pakistan Star Last to First Again
- Jameka 2nd favourite despite winning penalty
- Wicklow Brave Melbourne Cup odds slashed after Curragh win
- Palentino Form Odds and Tips
- Palentino upsets Black Heart Bart on route to Cox Plate
- Tosen Stardom to take on Winx before the Cox Plate
All news archives (all sports)
- 2023
- 2022
- - June
- 2018
- 2017
- 2016
- 2015
- 2014
- 2013
- 2012
- 2011
- 2010
- 2009
- 2000