Racing Results: Horse, Greyhound & Harness
Here you'll find all the latest results from the world of racing. Click on the links below to filter results by type:
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 4 West On Hazel | ||
Wed Dec 19 2018 23:52 | 1st = 4 West On Hazel 2nd = 1 Spirit Monelli 3rd = 7 Willie Gundi 4th = 6 Tornado Alley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 7 Miss Bamsy | ||
Wed Dec 19 2018 23:37 | 1st = 7 Miss Bamsy 2nd = 2 Oriental Owen 3rd = 4 Ouchamp 4th = 1 Sweet Charlee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 6 Bee Dee | ||
Wed Dec 19 2018 23:19 | 1st = 6 Bee Dee 2nd = 1 West On Nessy 3rd = 3 Snallygaster 4th = 2 West On Poppy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 2 Sunset Octavia | ||
Wed Dec 19 2018 23:00 | 1st = 2 Sunset Octavia 2nd = 7 Dandalup Casper 3rd = 3 Kiss Me Linda 4th = 4 Ollie Machine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 2 Cherrys The Best | ||
Wed Dec 19 2018 22:55 | 1st = 2 Cherrys The Best 2nd = 1 Lifes Black 3rd = 4 Sheza Galvinator 4th = 5 Barboo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 9 - 4 Rainbow Comet | ||
Wed Dec 19 2018 22:53 | 1st = 4 Rainbow Comet 2nd = 8 Caribbean Jack 3rd = 7 Bettor Sport 4th = 5 Valiente |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 10 - 1 No Humbug | ||
Wed Dec 19 2018 22:49 | 1st = 1 No Humbug 2nd = 6 Elfern 3rd = 5 Cosmic Fortune 4th = 7 Bye Felicia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 2 Conway Gundi | ||
Wed Dec 19 2018 22:43 | 1st = 2 Conway Gundi 2nd = 4 Dandalup Toes 3rd = 6 Laugh Out Loud 4th = 5 Legend Seeker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 3 Destini Agitator | ||
Wed Dec 19 2018 22:40 | 1st = 3 Destini Agitator 2nd = 8 Why Not Macca 3rd = 2 Disco Lemonade 4th = 1 Severus Grange |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 1 Diamond Sand | ||
Wed Dec 19 2018 22:37 | 1st = 1 Diamond Sand 2nd = 7 Fabthor 3rd = 4 Lid Pinger 4th = 2 Chasing Diamonds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 7 Winlock Rose | ||
Wed Dec 19 2018 22:34 | 1st = 7 Winlock Rose 2nd = 8 Dyna Zapto 3rd = 4 Premier Jess 4th = 6 Jayanti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 8 - 1 Write About Lexy | ||
Wed Dec 19 2018 22:30 | 1st = 1 Write About Lexy 2nd = 8 Hammertime Harley 3rd = 2 Promise To Rock 4th = 7 Joannies Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 9 - 1 Prior Warning | ||
Wed Dec 19 2018 22:28 | 1st = 1 Prior Warning 2nd = 3 Meales Chance 3rd = 5 Ashby Blast 4th = 8 Sunset Chappie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 3 Nymph Monelli | ||
Wed Dec 19 2018 22:25 | 1st = 3 Nymph Monelli 2nd = 5 West On Peri 3rd = 1 Laptop Guru 4th = 2 Zabeeka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 6 Manila Kampyon | ||
Wed Dec 19 2018 22:22 | 1st = 6 Manila Kampyon 2nd = 4 Bad Apple 3rd = 5 Pistol 4th = 1 Fernandos Flare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 2 Bukthsystem | ||
Wed Dec 19 2018 22:18 | 1st = 2 Bukthsystem 2nd = 5 Train Wreck 3rd = 3 Veluti 4th = 6 Mickee Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 7 Nans Magic | ||
Wed Dec 19 2018 22:16 | 1st = 7 Nans Magic 2nd = 8 Kingsbrae Peter 3rd = 2 Hay Honey 4th = 1 Belvedere Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 2 Jebrynah Helios | ||
Wed Dec 19 2018 22:12 | 1st = 2 Jebrynah Helios 2nd = 4 Birkenhead 3rd = 6 Full Moon 4th = 1 Ebonique |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 8 - 6 Cairnlea Sadie | ||
Wed Dec 19 2018 22:07 | 1st = 6 Cairnlea Sadie 2nd = 4 Sublime Countess 3rd = 8 Mauritian Dynamo 4th = 2 Sublime Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 7 - 1 Bidirectional | ||
Wed Dec 19 2018 22:05 | 1st = 1 Bidirectional 2nd = 4 White Hawk 3rd = 5 Perun 4th = 2 Hugo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 2 Black Mosel | ||
Wed Dec 19 2018 22:02 | 1st = 2 Black Mosel 2nd = 3 Mundi Marks 3rd = 5 Ookinaki 4th = 7 Krusty Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 7 - 7 Blues Terror | ||
Wed Dec 19 2018 22:00 | 1st = 7 Blues Terror 2nd = 5 Barkway Gazelle 3rd = 2 Miss Fernandez 4th = 11 Studleigh Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 8 Runnin Royalty | ||
Wed Dec 19 2018 21:57 | 1st = 8 Runnin Royalty 2nd = 1 Husky Beatle 3rd = 5 Speedy Scar 4th = 4 Elusive Anake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 6 Syfy Hero | ||
Wed Dec 19 2018 21:54 | 1st = 6 Syfy Hero 2nd = 8 Bloza 3rd = 1 Ringbark Bella 4th = 2 Cometron Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 8 Charlotts Angel | ||
Wed Dec 19 2018 21:51 | 1st = 8 Charlotts Angel 2nd = 6 Zipping Brandy 3rd = 3 Winlock Intent 4th = 2 Fiesty Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 7 - 8 Swansee | ||
Wed Dec 19 2018 21:48 | 1st = 8 Swansee 2nd = 2 Hawk Glide 3rd = 4 Alotta Style 4th = 7 Fabbenz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 8 - 5 Zoomas Legend | ||
Wed Dec 19 2018 21:47 | 1st = 5 Zoomas Legend 2nd = 4 Gap Year 3rd = 3 Celtic Rose 4th = 2 Bootleg Bert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 8 Joe Man | ||
Wed Dec 19 2018 21:42 | 1st = 8 Joe Man 2nd = 2 Special Hodge 3rd = 3 Triple Crown Blu 4th = 4 Hello Issy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 3 Lethal Promise | ||
Wed Dec 19 2018 21:40 | 1st = 3 Lethal Promise 2nd = 1 Heres My Number 3rd = 6 Blue Eyed Creation 4th = 5 Jenuflection |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 1 Go Natalie Go | ||
Wed Dec 19 2018 21:38 | 1st = 1 Go Natalie Go 2nd = 2 Ah Sugar Sugar 3rd = 3 Winsome Express 4th = 7 Shannon Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 1 Regal Emerald | ||
Wed Dec 19 2018 21:35 | 1st = 1 Regal Emerald 2nd = 7 Irish Ripple 3rd = 6 Alpha Ulysses 4th = 4 Billy Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 4 Im All Courage | ||
Wed Dec 19 2018 21:33 | 1st = 4 Im All Courage 2nd = 5 Sams Express 3rd = 9 Getarattleon 4th = 8 Lucky Iffy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 6 - 11 Reanns Diamond | ||
Wed Dec 19 2018 21:30 | 1st = 11 Reanns Diamond 2nd = 1 Fish Bones Fry 3rd = 5 Savrajette 4th = 10 Berry Wise Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 5 Dyna Winter | ||
Wed Dec 19 2018 21:27 | 1st = 5 Dyna Winter 2nd = 3 Property Power 3rd = 1 Kouta And Cream 4th = 6 Desiree Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 6 - 5 Rittos Hanger | ||
Wed Dec 19 2018 21:21 | 1st = 5 Rittos Hanger 2nd = 1 Ringbark Lana 3rd = 8 Town Hall Tully 4th = 4 Quetzalli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 7 - 6 Bopper Jet | ||
Wed Dec 19 2018 21:20 | 1st = 6 Bopper Jet 2nd = 5 Braeview Bondi 3rd = 2 Majestic Cruiser 4th = 3 Paddy Mach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 2 Cash Point | ||
Wed Dec 19 2018 21:18 | 1st = 2 Cash Point 2nd = 1 Hungry An Hollo 3rd = 6 Double Tax 4th = 4 Whip Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 4 Modern Goddess | ||
Wed Dec 19 2018 21:15 | 1st = 4 Modern Goddess 2nd = 1 Took A Fergus 3rd = 2 Isadora Frosted 4th = 3 Cash Flow Joe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 4 Sams A Champ | ||
Wed Dec 19 2018 21:13 | 1st = 4 Sams A Champ 2nd = 11 Ohoka Punter 3rd = 9 Clintal Do 4th = 8 Bodhi Tree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 8 Akina Dee Jay | ||
Wed Dec 19 2018 21:11 | 1st = 8 Akina Dee Jay 2nd = 1 Mahjong World 3rd = 2 Newfire Drewie 4th = 5 Dynamic Rainbow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 7 Dream To Share | ||
Wed Dec 19 2018 21:03 | 1st = 7 Dream To Share 2nd = 1 Star Play 3rd = 2 Our Emancipation 4th = 4 Isle Of Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 5 - 8 Sunset Sherbet | ||
Wed Dec 19 2018 21:00 | 1st = 8 Sunset Sherbet 2nd = 5 Balkan Babe 3rd = 7 Quintus Maximus 4th = 1 Allen Ichiro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 5 - 3 The Inevitable | ||
Wed Dec 19 2018 21:00 | 1st = 3 The Inevitable 2nd = 2 Gee Gee Secondover 3rd = 9 Our Long Sali 4th = 4 Aspirate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 7 Air Commander | ||
Wed Dec 19 2018 20:57 | 1st = 7 Air Commander 2nd = 1 Undenied Access 3rd = 5 Ocean View 4th = 2 Alezan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 8 Absolutely Fab | ||
Wed Dec 19 2018 20:54 | 1st = 8 Absolutely Fab 2nd = 2 Annie Said 3rd = 3 Burrum Eagle 4th = 6 Regal Report |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 6 - 4 Beach Garden | ||
Wed Dec 19 2018 20:50 | 1st = 4 Beach Garden 2nd = 7 Be Major Threat 3rd = 5 The Kiwi Way 4th = 8 Fire Up Franco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 7 Rodeo | ||
Wed Dec 19 2018 20:48 | 1st = 7 Rodeo 2nd = 8 Bluegrass Icon 3rd = 6 Wears Woodleigh 4th = 3 Deanos Smidge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 3 Bob Gage | ||
Wed Dec 19 2018 20:40 | 1st = 3 Bob Gage 2nd = 7 Just Rokin 3rd = 8 Colombian Gold 4th = 4 Epirus Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 2 Zipping Dharma | ||
Wed Dec 19 2018 20:38 | 1st = 2 Zipping Dharma 2nd = 7 Sanjiro 3rd = 4 Hot Jean 4th = 8 Rebecca Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 4 - 5 Swansea Shannon | ||
Wed Dec 19 2018 20:35 | 1st = 5 Swansea Shannon 2nd = 3 Secret Gold 3rd = 8 Dust And Sand 4th = 7 Out There Jerry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 8 Fouroeight | ||
Wed Dec 19 2018 20:33 | 1st = 8 Fouroeight 2nd = 1 Imthevillagestar 3rd = 3 Hez All Courage 4th = 7 El Gran Senor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 4 Blue Lemonade | ||
Wed Dec 19 2018 20:32 | 1st = 4 Blue Lemonade 2nd = 1 Regal Jade 3rd = 5 Lucks Gone 4th = 3 Braystones Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 4 - 8 Kwai | ||
Wed Dec 19 2018 20:30 | 1st = 8 Kwai 2nd = 7 Emsgem 3rd = 1 Shenanigator 4th = 9 Silver Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 6 Dava Supreme | ||
Wed Dec 19 2018 20:27 | 1st = 6 Dava Supreme 2nd = 2 Pink Floyd 3rd = 7 Fat Rhino 4th = 5 Bejarano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 5 - 5 Vee Rock | ||
Wed Dec 19 2018 20:20 | 1st = 5 Vee Rock 2nd = 4 Dikerry 3rd = 7 The Bettormack 4th = 1 Ciskei |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 5 Dyna Carnie | ||
Wed Dec 19 2018 20:18 | 1st = 5 Dyna Carnie 2nd = 2 Samsonite 3rd = 3 Loch Tight 4th = 4 Zipping Kretch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 3 - 8 Matilda Road | ||
Wed Dec 19 2018 20:15 | 1st = 8 Matilda Road 2nd = 5 Our Josie 3rd = 2 Eight Jabirus 4th = 3 Jessie Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 7 - 1 Invisible Pro | ||
Wed Dec 19 2018 20:15 | 1st = 1 Invisible Pro 2nd = 2 Stratocreed 3rd = 4 Notta Mocha 4th = 5 Yeah Bravo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 6 Opal Beach | ||
Wed Dec 19 2018 20:12 | 1st = 6 Opal Beach 2nd = 1 Burrum Boy 3rd = 8 Mister Mork 4th = 7 Hope Said |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 1 Takitimu Express | ||
Wed Dec 19 2018 20:10 | 1st = 1 Takitimu Express 2nd = 2 Ark Teamo 3rd = 7 Flying Wingard 4th = 10 Dapper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 6 Isnt She Sassy | ||
Wed Dec 19 2018 20:05 | 1st = 6 Isnt She Sassy 2nd = 5 Blondie Locks 3rd = 1 Sweet Gabriella 4th = 7 Up And About |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 5 Castalong Shadow | ||
Wed Dec 19 2018 20:00 | 1st = 5 Castalong Shadow 2nd = 1 Trunkey Digger 3rd = 2 Hello Miss Kitty 4th = 6 Ballator Thor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 8 Midnight Mystery | ||
Wed Dec 19 2018 19:58 | 1st = 8 Midnight Mystery 2nd = 2 Detroit Wally 3rd = 4 Romanova 4th = 6 Chill Out Chris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 2 - 6 Dashing Geek | ||
Wed Dec 19 2018 19:54 | 1st = 6 Dashing Geek 2nd = 1 Tigers Spark 3rd = 8 Sweet Fesco 4th = 3 Imitate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 4 - 1 Abbey Fields | ||
Wed Dec 19 2018 19:53 | 1st = 1 Abbey Fields 2nd = 4 Vernnay 3rd = 5 Artful Jay 4th = 2 Two Tell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 6 Midnight Liaison | ||
Wed Dec 19 2018 19:51 | 1st = 6 Midnight Liaison 2nd = 1 Light The Barbie 3rd = 8 Noaki Queen 4th = 7 Danilo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 3 - 8 Enzian | ||
Wed Dec 19 2018 19:50 | 1st = 8 Enzian 2nd = 12 Goodbye Lonesome 3rd = 1 Invincible Rock 4th = 6 Datuk Zadragon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 4 Jimmy Casey | ||
Wed Dec 19 2018 19:47 | 1st = 4 Jimmy Casey 2nd = 2 Secret Talks 3rd = 1 Swift Viper 4th = 8 Another Vixen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 4 Rocknroll Emma | ||
Wed Dec 19 2018 19:43 | 1st = 4 Rocknroll Emma 2nd = 3 Spondooley 3rd = 6 Springfield Spirit 4th = 5 Living Grand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 6 Cosmic Sole | ||
Wed Dec 19 2018 19:42 | 1st = 6 Cosmic Sole 2nd = 1 Tijuana Icon 3rd = 4 Really Magic 4th = 2 Roland View |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 6 - 8 De Andes | ||
Wed Dec 19 2018 19:40 | 1st = 8 De Andes 2nd = 11 Tycoon Legend 3rd = 10 Scarlet Missile 4th = 6 Orange Strudel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 1 Magic Lantern | ||
Wed Dec 19 2018 19:37 | 1st = 1 Magic Lantern 2nd = 2 Bears Legacy 3rd = 8 Dream Boulevard 4th = 9 Zipping Thurston |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 1 - 1 Aint No Thunder | ||
Wed Dec 19 2018 19:34 | 1st = 1 Aint No Thunder 2nd = 3 Balmoral Bash 3rd = 6 Dyna Yona 4th = 2 Your Hanger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 3 Coolie Kid | ||
Wed Dec 19 2018 19:33 | 1st = 3 Coolie Kid 2nd = 1 Carramar Times Up 3rd = 7 Cobbity Chic 4th = 5 Karloo Jonno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 1 Vini Villa | ||
Wed Dec 19 2018 19:31 | 1st = 1 Vini Villa 2nd = 8 Donna Rumble 3rd = 3 Kooringa Zoe 4th = 2 Mixed Spice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 8 - 12 Tavistock Dancer | ||
Wed Dec 19 2018 19:30 | 1st = 12 Tavistock Dancer 2nd = 5 Shaq 3rd = 1 Mr Churchill 4th = 4 Louisville Lip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 6 Gunnell | ||
Wed Dec 19 2018 19:27 | 1st = 6 Gunnell 2nd = 3 Zipping Jacy 3rd = 5 Laras Double 4th = 1 Que Fever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 3 Buckle Up Leo | ||
Wed Dec 19 2018 19:24 | 1st = 3 Buckle Up Leo 2nd = 6 Why Not Leo 3rd = 1 Blank Page 4th = 7 Lost Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 3 - 7 Watch List | ||
Wed Dec 19 2018 19:23 | 1st = 7 Watch List 2nd = 1 Jay Jay Shady 3rd = 3 Baltic Ace 4th = 2 Key Defender |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 2 - 7 Cest Bon | ||
Wed Dec 19 2018 19:20 | 1st = 7 Cest Bon 2nd = 14 Smack Talk 3rd = 2 Gratius 4th = 13 Glass Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 4 Kinmoss Brave | ||
Wed Dec 19 2018 19:17 | 1st = 4 Kinmoss Brave 2nd = 1 Rockin Joe 3rd = 5 Living Daylights 4th = 8 Pepper Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 4 Lynnsanity | ||
Wed Dec 19 2018 19:13 | 1st = 4 Lynnsanity 2nd = 1 French Globe 3rd = 6 Ima Top Tycoon 4th = 10 Chirpy Chuckles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 5 - 2 American Joy | ||
Wed Dec 19 2018 19:10 | 1st = 2 American Joy 2nd = 7 Bunker Buster 3rd = 3 Crystal Valley 4th = 4 Black Smuggler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 1 Motor City Gem | ||
Wed Dec 19 2018 19:07 | 1st = 1 Motor City Gem 2nd = 6 Zipping Koda 3rd = 7 All On Amy 4th = 5 Winxette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 4 Fernando Rocks | ||
Wed Dec 19 2018 19:04 | 1st = 4 Fernando Rocks 2nd = 5 Hip Hippy Shake 3rd = 1 Lightwood Lass 4th = 2 Crossfire Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 6 Volaticus | ||
Wed Dec 19 2018 19:03 | 1st = 6 Volaticus 2nd = 10 Life Lavros 3rd = 1 Lucky Nutter 4th = 8 Reverse Psychology |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 7 - 4 Ocean Deep | ||
Wed Dec 19 2018 19:00 | 1st = 4 Ocean Deep 2nd = 2 Lady Cromac 3rd = 1 Palmateer 4th = 5 Sophies Revenge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 4 Claretown Beau | ||
Wed Dec 19 2018 18:57 | 1st = 4 Claretown Beau 2nd = 6 Dyna Frankie 3rd = 5 Alcantara 4th = 8 Nicmac Paddywack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 2 - 5 Illawong Lord | ||
Wed Dec 19 2018 18:53 | 1st = 5 Illawong Lord 2nd = 8 Song Of Courage 3rd = 4 Sweet Kisses 4th = 6 Ideal Gambler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 8 - 9 Mucho Macho Man | ||
Wed Dec 19 2018 18:51 | 1st = 9 Mucho Macho Man 2nd = 5 Gypsys Choice 3rd = 3 No More Change 4th = 8 Mr Handleman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 1 - 6 Fagins Touch | ||
Wed Dec 19 2018 18:50 | 1st = 6 Fagins Touch 2nd = 7 Jeremiah 3rd = 1 Gee Gees Bulldog 4th = 13 Secret Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 10 - 5 Pamplona | ||
Wed Dec 19 2018 18:47 | 1st = 5 Pamplona 2nd = 2 Master Card 3rd = 4 Quickfire Girl 4th = 8 Haras Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 7 - 6 De Jorvik | ||
Wed Dec 19 2018 18:44 | 1st = 6 De Jorvik 2nd = 8 Get In The Bowl 3rd = 9 Misty Halo 4th = 1 Exalted Honey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 6 Water Pistol | ||
Wed Dec 19 2018 18:42 | 1st = 6 Water Pistol 2nd = 3 Polo Pete 3rd = 2 Regal Duke 4th = 4 Shotgun Shiloh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 4 - 1 Summit Trail | ||
Wed Dec 19 2018 18:40 | 1st = 1 Summit Trail 2nd = 7 Langley 3rd = 11 My Girl Chilly 4th = 13 Silver Zapato |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 11 - 5 Off Road Gal | ||
Wed Dec 19 2018 18:37 | 1st = 5 Off Road Gal 2nd = 2 Rocky Roman 3rd = 1 Despicable Slink 4th = 4 Magic Four Us |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 6 - 1 Our Gladiator | ||
Wed Dec 19 2018 18:30 | 1st = 1 Our Gladiator 2nd = 7 Left Jaybee Out 3rd = 4 Beaverbrook 4th = 11 From The Clouds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 9 - 4 Fawn Eruptor | ||
Wed Dec 19 2018 18:27 | 1st = 4 Fawn Eruptor 2nd = 1 Prospect 3rd = 8 Bimbadgen Man 4th = 6 Billy Congo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 1 - 4 Bonza Guy | ||
Wed Dec 19 2018 18:23 | 1st = 4 Bonza Guy 2nd = 6 Blissfull Stride 3rd = 1 She Can Rock 4th = 7 Hawaiianbeach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 7 - 11 Tin Roof Blues | ||
Wed Dec 19 2018 18:21 | 1st = 11 Tin Roof Blues 2nd = 7 Sheezus 3rd = 6 Miss Fandango 4th = 5 Despicable Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 8 - 10 Dream Master | ||
Wed Dec 19 2018 18:20 | 1st = 10 Dream Master 2nd = 4 Cool Sequence 3rd = 11 Absolutlypositivly 4th = 9 Deitch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 8 Tuna Fish | ||
Wed Dec 19 2018 18:17 | 1st = 8 Tuna Fish 2nd = 5 Jugungal Queen 3rd = 4 All Paws 4th = 7 Rapid Music |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 6 - 1 Canford | ||
Wed Dec 19 2018 18:14 | 1st = 1 Canford 2nd = 8 Reap The Benefit 3rd = 6 Party Set 4th = 3 Picture Me Rolling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 8 - 1 Riff | ||
Wed Dec 19 2018 18:09 | 1st = 1 Riff 2nd = 3 Trip Dancer 3rd = 4 Bossy Miss Bella 4th = 8 Hacienda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 3 - 12 Flower Of War | ||
Wed Dec 19 2018 18:04 | 1st = 12 Flower Of War 2nd = 7 Friars Classic 3rd = 3 Lukes Choice 4th = 1 Mumstheone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 5 - 3 Critical Thinking | ||
Wed Dec 19 2018 18:00 | 1st = 3 Critical Thinking 2nd = 2 Trogir 3rd = 4 Goethe 4th = 8 Seas No Limit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 1 Volt To Excel | ||
Wed Dec 19 2018 17:56 | 1st = 1 Volt To Excel 2nd = 2 Katy Bell 3rd = 7 Top Address 4th = 6 Magic Blast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 6 - 7 Shes Allthe Craze | ||
Wed Dec 19 2018 17:51 | 1st = 7 Shes Allthe Craze 2nd = 10 Ardee Trouble 3rd = 1 Belmonts Greatest 4th = 5 Our Gracie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 7 - 3 Gracious Lady | ||
Wed Dec 19 2018 17:49 | 1st = 3 Gracious Lady 2nd = 8 Irish Spice 3rd = 1 Tajo 4th = 6 Opportunity Six |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 7 - 4 Shes Spicy | ||
Wed Dec 19 2018 17:45 | 1st = 4 Shes Spicy 2nd = 1 Skate To Paris 3rd = 7 Toujours Lamour 4th = 10 Only Ever Annie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 5 - 1 Fulton Street | ||
Wed Dec 19 2018 17:40 | 1st = 1 Fulton Street 2nd = 5 Big Call 3rd = 3 Lostarc 4th = 6 Cause We Can |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 4 Snapchat Shayne | ||
Wed Dec 19 2018 17:37 | 1st = 4 Snapchat Shayne 2nd = 3 Hifalutin 3rd = 6 Premier Return 4th = 1 Whiz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 6 - 6 Deneholme Dasher | ||
Wed Dec 19 2018 17:34 | 1st = 6 Deneholme Dasher 2nd = 8 Snap One Off 3rd = 3 Haras Skylah 4th = 4 Snowball Shirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 4 - 10 Miss Skeptical | ||
Wed Dec 19 2018 17:30 | 1st = 10 Miss Skeptical 2nd = 4 Von Mystic 3rd = 9 Lynch Mob 4th = 8 Pritchett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 2 - 7 Caerhelan | ||
Wed Dec 19 2018 17:27 | 1st = 7 Caerhelan 2nd = 4 Coming Around 3rd = 2 Gillespie 4th = 6 Admiration Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 3 Lucky Omar | ||
Wed Dec 19 2018 17:24 | 1st = 3 Lucky Omar 2nd = 7 Ruby Rads 3rd = 1 Reverend John 4th = 4 Awesome Freckles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 5 - 9 Jimmy Richter | ||
Wed Dec 19 2018 17:20 | 1st = 9 Jimmy Richter 2nd = 8 Bettors Atom 3rd = 3 Tartan Roxy 4th = 13 Tom Rule |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 7 - 8 Epic Dan | ||
Wed Dec 19 2018 17:20 | 1st = 8 Epic Dan 2nd = 2 Annas Joy 3rd = 9 Il Bandito 4th = 3 Four More Millers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 8 Amberzone | ||
Wed Dec 19 2018 17:17 | 1st = 8 Amberzone 2nd = 4 Showys Ya Daddy 3rd = 2 Firestone Icon 4th = 1 Villa Nova Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 5 - 6 La Quinta | ||
Wed Dec 19 2018 17:14 | 1st = 6 La Quinta 2nd = 3 Whinging Wilko 3rd = 8 Partial Defence 4th = 5 Roman Sand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 9 - 18 Lagertha | ||
Wed Dec 19 2018 17:12 | 1st = 18 Lagertha 2nd = 12 Barzellar 3rd = 3 Wheao 4th = 11 Spectra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 4 - 5 Yucatan | ||
Wed Dec 19 2018 17:10 | 1st = 5 Yucatan 2nd = 12 Issara 3rd = 6 Air Mail 4th = 14 Sizzkye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 2 Dyna Kerro | ||
Wed Dec 19 2018 17:07 | 1st = 2 Dyna Kerro 2nd = 1 Shazza Weetbix 3rd = 7 Short Leash 4th = 3 Agent Que |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 6 - 2 Le Juge | ||
Wed Dec 19 2018 17:05 | 1st = 2 Le Juge 2nd = 1 Boom Boom Epic 3rd = 7 Capeos 4th = 6 Sweet Adaline |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 3 - 3 Blinder | ||
Wed Dec 19 2018 17:00 | 1st = 3 Blinder 2nd = 9 Nicconi Poni 3rd = 1 Mieszko 4th = 8 Georgias Host |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 2 Champness Miss | ||
Wed Dec 19 2018 16:57 | 1st = 2 Champness Miss 2nd = 6 Koba 3rd = 8 Bluechip 4th = 5 Sekisui |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 1 - 6 Glen Albyn | ||
Wed Dec 19 2018 16:52 | 1st = 6 Glen Albyn 2nd = 1 Mekong Den 3rd = 3 Take No Prisoners 4th = 4 Under The Archers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 4 - 4 Hot Starff | ||
Wed Dec 19 2018 16:50 | 1st = 4 Hot Starff 2nd = 2 Chaaat 3rd = 6 Martin Mcguinness 4th = 7 Motu Speedy Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 4 - 4 Fantasia Lee | ||
Wed Dec 19 2018 16:49 | 1st = 4 Fantasia Lee 2nd = 2 Ironpot Smash 3rd = 1 Lexus Banner 4th = 7 Mysterious Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 6 - 6 Spanish Dream | ||
Wed Dec 19 2018 16:45 | 1st = 6 Spanish Dream 2nd = 5 Shantou 3rd = 9 Sizzled 4th = 2 Excelling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 4 Eadie Gee | ||
Wed Dec 19 2018 16:43 | 1st = 4 Eadie Gee 2nd = 7 Conde 3rd = 6 Joycee Rae 4th = 2 Dyna Marge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 3 - 2 Biancaptain | ||
Wed Dec 19 2018 16:40 | 1st = 2 Biancaptain 2nd = 7 Hilumiere 3rd = 4 Shark Mirage 4th = 6 Bakers Dozen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 8 - 2 Ladynadel | ||
Wed Dec 19 2018 16:39 | 1st = 2 Ladynadel 2nd = 3 Lady Painton 3rd = 1 Tweedledee 4th = 5 Inscription |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 3 Kihael Koalmina | ||
Wed Dec 19 2018 16:37 | 1st = 3 Kihael Koalmina 2nd = 7 Sleeping Slick 3rd = 5 Shes Single |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 3 - 2 Enough Knowledge | ||
Wed Dec 19 2018 16:34 | 1st = 2 Enough Knowledge 2nd = 1 Scott The Hook 3rd = 8 Highway Girl 4th = 4 Zambora Caitlyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 2 - 7 Cryptic Jewel | ||
Wed Dec 19 2018 16:30 | 1st = 7 Cryptic Jewel 2nd = 5 Gracious Garcon 3rd = 4 Say Good Night 4th = 3 Regis Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 3 Murray Mojito | ||
Wed Dec 19 2018 16:28 | 1st = 3 Murray Mojito 2nd = 1 Vanderville 3rd = 4 Why Not Archie 4th = 5 Slingshot Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 5 - 2 Pay With Cash | ||
Wed Dec 19 2018 16:25 | 1st = 2 Pay With Cash 2nd = 6 Starbuster 3rd = 4 Brahma Armour 4th = 5 Christmas Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 8 Warden Ann | ||
Wed Dec 19 2018 16:22 | 1st = 8 Warden Ann 2nd = 1 Shes A Runner 3rd = 4 Mrs Wings 4th = 2 Canoelands Rocka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 3 - 3 Abby May | ||
Wed Dec 19 2018 16:17 | 1st = 3 Abby May 2nd = 2 Deborahs Gem 3rd = 6 Spur To Action 4th = 8 Halfway There |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 2 - 8 Long Shots | ||
Wed Dec 19 2018 16:14 | 1st = 8 Long Shots 2nd = 4 Girls On Fire 3rd = 1 Decadent Enough 4th = 6 Stilted Chatter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 4 Pay Day Brian | ||
Wed Dec 19 2018 16:11 | 1st = 4 Pay Day Brian 2nd = 2 Mini Sticka 3rd = 5 Oshkosh Jay 4th = 7 Stevie Gee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 2 - 7 All Well | ||
Wed Dec 19 2018 16:10 | 1st = 7 All Well 2nd = 6 Bon Elise 3rd = 2 Fantastic Magic 4th = 8 Free The Wind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 7 - 11 No Finer Pins | ||
Wed Dec 19 2018 16:06 | 1st = 11 No Finer Pins 2nd = 5 Maltese Ruby 3rd = 4 Solomon 4th = 3 Fortune Patch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 5 - 2 Zeppelin | ||
Wed Dec 19 2018 16:05 | 1st = 2 Zeppelin 2nd = 3 Ladies Gem 3rd = 1 Seababe 4th = 9 Yorkshire Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 1 - 5 Royal Performance | ||
Wed Dec 19 2018 16:00 | 1st = 5 Royal Performance 2nd = 9 Monteferrante 3rd = 6 Whitemore 4th = 1 Agente Fiscale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 4 Nero Prince | ||
Wed Dec 19 2018 15:57 | 1st = 4 Nero Prince 2nd = 7 Super Select 3rd = 1 Miss Rubelly 4th = 2 Jimmy Ballows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 8 Priority Pass | ||
Wed Dec 19 2018 15:53 | 1st = 8 Priority Pass 2nd = 1 Still Single 3rd = 6 Janray Lucky One 4th = 2 Gunna Be Hoping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 1 - 2 Magic Jewels | ||
Wed Dec 19 2018 15:49 | 1st = 2 Magic Jewels 2nd = 8 Bet On Betty 3rd = 1 Are Jay Jean 4th = 4 Icy Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 2 - 7 Virginia Cool | ||
Wed Dec 19 2018 15:47 | 1st = 7 Virginia Cool 2nd = 3 With The Stars 3rd = 2 Shesheartandsole 4th = 4 S P F Three |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 4 - 2 The Socialist | ||
Wed Dec 19 2018 15:45 | 1st = 2 The Socialist 2nd = 6 The Big House 3rd = 3 Epic Rant 4th = 7 Perfect Aim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 1 - 2 Beiwen | ||
Wed Dec 19 2018 15:40 | 1st = 2 Beiwen 2nd = 5 Streetcar Express 3rd = 8 Kissable Eight 4th = 3 Exalted Hussy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 1 Guiding Light | ||
Wed Dec 19 2018 15:37 | 1st = 1 Guiding Light 2nd = 4 Young Buster 3rd = 7 Candy Express 4th = 3 Wamberal Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 6 - 2 Bridal Veil | ||
Wed Dec 19 2018 15:35 | 1st = 2 Bridal Veil 2nd = 4 Tammie Wynette 3rd = 9 Stitch 4th = 6 Taming The Shrew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 4 Tao Tao | ||
Wed Dec 19 2018 15:34 | 1st = 4 Tao Tao 2nd = 8 Cruisys Lil 3rd = 3 Double Ya Back 4th = 2 Owen Money |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 4 Kraken Greta | ||
Wed Dec 19 2018 15:31 | 1st = 4 Kraken Greta 2nd = 1 Liberal Jones 3rd = 7 Gray Grey Goose 4th = 5 Hammer Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 8 - 3 Infernal | ||
Wed Dec 19 2018 15:30 | 1st = 3 Infernal 2nd = 1 Perfect Command 3rd = 4 No Nonsense Ned 4th = 6 Under Gods Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 4 - 13 Taken Everything | ||
Wed Dec 19 2018 15:25 | 1st = 13 Taken Everything 2nd = 2 Looksea 3rd = 1 Montana Thunder 4th = 8 Chicadilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Murray Bridge Race 11 - 2 My Names Hayley | ||
Wed Dec 19 2018 15:22 | 1st = 2 My Names Hayley 2nd = 3 Hot Zorro 3rd = 4 Spring Taylor 4th = 6 Allinga Dean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 4 Matty Mateusz | ||
Wed Dec 19 2018 15:18 | 1st = 4 Matty Mateusz 2nd = 1 Another Bling 3rd = 7 Rockstar Jane 4th = 2 Revved Up Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 1 - 5 Hold On Arizona | ||
Wed Dec 19 2018 15:17 | 1st = 5 Hold On Arizona 2nd = 4 Bullys Princess 3rd = 8 Star Ruler 4th = 6 Bettor Move On |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 2 Kraken Tan | ||
Wed Dec 19 2018 15:14 | 1st = 2 Kraken Tan 2nd = 8 Bashful Boy 3rd = 5 Kraken Ruben 4th = 4 Little Fernando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 7 Bom Bom Banjo | ||
Wed Dec 19 2018 15:11 | 1st = 7 Bom Bom Banjo 2nd = 4 Milkshake Duck 3rd = 2 Lava Lady 4th = 3 Sister Sue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 3 - 1 Connoisseur | ||
Wed Dec 19 2018 15:07 | 1st = 1 Connoisseur 2nd = 6 Ramtastic 3rd = 3 Knock Toff 4th = 5 Tisani Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Murray Bridge Race 10 - 8 Dawn To Dusk | ||
Wed Dec 19 2018 15:04 | 1st = 8 Dawn To Dusk 2nd = 2 Pearling 3rd = 6 Victa Pedrosa 4th = 3 Allinga Aggie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 7 - 1 Cheriefs Choice | ||
Wed Dec 19 2018 15:00 | 1st = 1 Cheriefs Choice 2nd = 6 Bicondova 3rd = 4 Red Belle 4th = 3 Werbowy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 3 Kraken Courage | ||
Wed Dec 19 2018 14:59 | 1st = 3 Kraken Courage 2nd = 4 Midnight Titan 3rd = 8 Dusty Dior 4th = 1 Offaly Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 5 - 4 Autumn Flash | ||
Wed Dec 19 2018 14:57 | 1st = 4 Autumn Flash 2nd = 16 Lady Blue 3rd = 9 Newmarket 4th = 13 Tantalising |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 4 Rains It Pours | ||
Wed Dec 19 2018 14:54 | 1st = 4 Rains It Pours 2nd = 2 Go Slow Goldy 3rd = 6 Yuko 4th = 8 Kaylin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 3 - 5 Knight Arrow | ||
Wed Dec 19 2018 14:50 | 1st = 5 Knight Arrow 2nd = 2 Battle Cry 3rd = 3 Intense Focus 4th = 4 Lady Of Shalott |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Murray Bridge Race 9 - 5 Mcivor Neville | ||
Wed Dec 19 2018 14:47 | 1st = 5 Mcivor Neville 2nd = 2 Waterloo Kate 3rd = 8 Summer Storm 4th = 7 Vanzant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 7 Disgruntled | ||
Wed Dec 19 2018 14:43 | 1st = 7 Disgruntled 2nd = 1 Dusty Lace 3rd = 2 Tekidanto 4th = 3 Wicked Reason |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 2 Kiss Me Razley | ||
Wed Dec 19 2018 14:39 | 1st = 2 Kiss Me Razley 2nd = 7 Kiss Me Nicki 3rd = 8 Dyna Bonnay 4th = 3 Dat Dat Daty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 2 - 4 Fish On | ||
Wed Dec 19 2018 14:35 | 1st = 4 Fish On 2nd = 2 Heavenly Journey 3rd = 3 Undaunted 4th = 6 Fearless Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 6 - 1 Ripplebrook | ||
Wed Dec 19 2018 14:30 | 1st = 1 Ripplebrook 2nd = 3 I Am Wanted 3rd = 2 Charlton 4th = 8 Allys Reward |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Murray Bridge Race 8 - 4 Zipping Inglis | ||
Wed Dec 19 2018 14:27 | 1st = 4 Zipping Inglis 2nd = 2 Fantastic Chief 3rd = 7 Chaddy Whacker 4th = 5 Brick Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 4 - 9 Vichy | ||
Wed Dec 19 2018 14:22 | 1st = 9 Vichy 2nd = 7 Out Of The Park 3rd = 13 Kylie Bax 4th = 8 Secretaria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 1 Midnight Memphis | ||
Wed Dec 19 2018 14:19 | 1st = 1 Midnight Memphis 2nd = 4 Master Rico 3rd = 5 Cullquin Cersei 4th = 8 Fairy Vixen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 2 - 2 Fuchu | ||
Wed Dec 19 2018 14:15 | 1st = 2 Fuchu 2nd = 1 Cuba 3rd = 4 Resonare 4th = 6 Uber Lux |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Murray Bridge Race 7 - 8 Zipping Blaze | ||
Wed Dec 19 2018 14:08 | 1st = 8 Zipping Blaze 2nd = 4 Surfing Dyno 3rd = 1 Zipping Quinsee 4th = 7 Allen Jono |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 8 Reiko Ablett | ||
Wed Dec 19 2018 14:04 | 1st = 8 Reiko Ablett 2nd = 4 Big Bang Tears 3rd = 1 Dyna Alistair 4th = 2 Sisco Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 5 - 7 The Welder | ||
Wed Dec 19 2018 14:00 | 1st = 7 The Welder 2nd = 8 Vision Of Glory 3rd = 6 Runslike Clockwork 4th = 1 About Time Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 1 - 1 The Candy Man | ||
Wed Dec 19 2018 13:55 | 1st = 1 The Candy Man 2nd = 7 Rabbiosa 3rd = 2 Zabring 4th = 3 Hez Ekceptional |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Murray Bridge Race 6 - 2 Muchachos | ||
Wed Dec 19 2018 13:47 | 1st = 2 Muchachos 2nd = 3 Big Col Prosser 3rd = 7 Rocky Gee Rocks 4th = 1 Mazs Mitzi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 3 - 7 Shes a Goddess | ||
Wed Dec 19 2018 13:42 | 1st = 7 Shes a Goddess 2nd = 9 Kainui Rose 3rd = 3 Mannering 4th = 6 Golden Sun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 3 New Samsation | ||
Wed Dec 19 2018 13:39 | 1st = 3 New Samsation 2nd = 2 Dyna Garner 3rd = 5 Mr Cashway 4th = 7 Buddys Entity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 1 - 4 Ikara Miss | ||
Wed Dec 19 2018 13:35 | 1st = 4 Ikara Miss 2nd = 2 First Reading 3rd = 6 Stunned 4th = 5 Outward |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 4 - 2 Koolama Bay | ||
Wed Dec 19 2018 13:30 | 1st = 2 Koolama Bay 2nd = 1 Tanto Bianco 3rd = 4 Ali Orphan 4th = 3 Subiaso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Murray Bridge Race 5 - 7 Alicante Bouchet | ||
Wed Dec 19 2018 13:27 | 1st = 7 Alicante Bouchet 2nd = 2 Benaud 3rd = 8 Zipping Clive 4th = 1 Kalgaritch Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 1 Callister | ||
Wed Dec 19 2018 13:22 | 1st = 1 Callister 2nd = 2 Diamond Bling 3rd = 3 Nicky As 4th = 7 Sunita Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Murray Bridge Race 4 - 4 Weblec Nic | ||
Wed Dec 19 2018 13:12 | 1st = 4 Weblec Nic 2nd = 2 Trademark Boss 3rd = 7 Shannahs Gift 4th = 8 Jacobite Hammer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 2 - 1 The Fame Game | ||
Wed Dec 19 2018 13:07 | 1st = 1 The Fame Game 2nd = 9 The White Queen 3rd = 13 Dont Doubt Me 4th = 10 Avoca Willow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 7 Start A Riot | ||
Wed Dec 19 2018 13:04 | 1st = 7 Start A Riot 2nd = 4 Shifting Sands 3rd = 6 Sleepwalk Dance 4th = 3 Alter Ego |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 3 - 14 Princess Kayo | ||
Wed Dec 19 2018 13:00 | 1st = 14 Princess Kayo 2nd = 7 So Schmick 3rd = 3 Khalon 4th = 10 Tiny Hussy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 5 Bigtime Boy | ||
Wed Dec 19 2018 12:57 | 1st = 5 Bigtime Boy 2nd = 1 Light Cruiser 3rd = 8 Captain Kate 4th = 3 Scoobasi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Murray Bridge Race 3 - 5 Dunkirk | ||
Wed Dec 19 2018 12:52 | 1st = 5 Dunkirk 2nd = 2 Victa Roz 3rd = 4 Phantom Hawke 4th = 3 Filthy Phantom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 8 Toys Son | ||
Wed Dec 19 2018 12:47 | 1st = 8 Toys Son 2nd = 1 Racing Pulse 3rd = 7 Dazzling Bling 4th = 6 Yakima |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 5 White Comet | ||
Wed Dec 19 2018 12:41 | 1st = 5 White Comet 2nd = 8 Little Tornado 3rd = 6 Niamhs Way 4th = 7 Empty Pocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Murray Bridge Race 2 - 2 Kinate | ||
Wed Dec 19 2018 12:35 | 1st = 2 Kinate 2nd = 7 Slippers Tee 3rd = 5 Max Pick 4th = 1 Same Scenario |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 1 - 14 Imelda Mary | ||
Wed Dec 19 2018 12:32 | 1st = 14 Imelda Mary 2nd = 8 Bethany 3rd = 11 En Soie 4th = 1 Beached As Bro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 2 - 6 Sagarra | ||
Wed Dec 19 2018 12:30 | 1st = 6 Sagarra 2nd = 2 Cilauro 3rd = 8 Elusive Melody 4th = 3 Dream On Monty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 8 Ashleys Entity | ||
Wed Dec 19 2018 12:25 | 1st = 8 Ashleys Entity 2nd = 7 Chillin 3rd = 6 Tessa Allen 4th = 3 Rock It Fernando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Murray Bridge Race 1 - 5 Plunder Hawke | ||
Wed Dec 19 2018 12:20 | 1st = 5 Plunder Hawke 2nd = 3 Springvale Diva 3rd = 8 Spring Izzy 4th = 4 Giveaway Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 5 Bigtime Bremner | ||
Wed Dec 19 2018 12:17 | 1st = 5 Bigtime Bremner 2nd = 2 Cawbourne Sandy 3rd = 1 Free Option 4th = 7 Outa Sims |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 1 - 5 Spare Change | ||
Wed Dec 19 2018 12:00 | 1st = 5 Spare Change 2nd = 4 Self Imposed 3rd = 7 Gods Wonder 4th = 1 Bitaequi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 7 Cawbourne Moss | ||
Wed Dec 19 2018 11:57 | 1st = 7 Cawbourne Moss 2nd = 6 Bigtime Winnie 3rd = 5 Cool Wolf 4th = 8 Shakti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 2 Shamrock Green | ||
Wed Dec 19 2018 11:40 | 1st = 2 Shamrock Green 2nd = 7 Bigtime Lovie 3rd = 1 Cawbourne Looks 4th = 3 Bigtime Swift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 5 Bigtime Hannah | ||
Wed Dec 19 2018 11:22 | 1st = 5 Bigtime Hannah 2nd = 3 Homebush Rieko 3rd = 1 Watch Your Back 4th = 4 Bigtime Logan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 1 Rockys To Much | ||
Wed Dec 19 2018 11:05 | 1st = 1 Rockys To Much 2nd = 2 Culvie Den 3rd = 9 Prettiest Eyes 4th = 4 Accra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 7 Bigtime Bee | ||
Wed Dec 19 2018 10:30 | 1st = 7 Bigtime Bee 2nd = 6 Sefton Brew 3rd = 8 Goldstar Wilson 4th = 4 Hopcorn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 2 Sly John | ||
Wed Dec 19 2018 10:12 | 1st = 2 Sly John 2nd = 7 Final Straw 3rd = 3 Slick As Jewels 4th = 8 Sahara Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 6 New Echo | ||
Wed Dec 19 2018 0:24 | 1st = 6 New Echo 2nd = 4 Bontem Delly 3rd = 2 Dont Ask 4th = 1 Brock Tonic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 7 Lisa Monelli | ||
Wed Dec 19 2018 0:07 | 1st = 7 Lisa Monelli 2nd = 2 Torglo 3rd = 5 Whizzing 4th = 1 Toro Tonic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 2 Conway Gundi | ||
Mon Nov 19 2018 23:54 | 1st = 2 Conway Gundi 2nd = 10 Thermistocles 3rd = 6 Clooney 4th = 9 Lingard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 1 Boston Rocks | ||
Mon Nov 19 2018 23:37 | 1st = 1 Boston Rocks 2nd = 3 Tee Gundi 3rd = 2 Jaggernaught 4th = 7 Mulga Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 5 Burn The Jetts | ||
Mon Nov 19 2018 23:22 | 1st = 5 Burn The Jetts 2nd = 1 Infrared Moment 3rd = 3 Bow Gundi 4th = 6 Im a Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 6 Harlan Rocks | ||
Mon Nov 19 2018 23:07 | 1st = 6 Harlan Rocks 2nd = 7 Fantastic Joey 3rd = 10 Oh Thats Cold 4th = 8 Kabal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 8 Smashniak Batman | ||
Mon Nov 19 2018 22:58 | 1st = 8 Smashniak Batman 2nd = 4 Midnight To One 3rd = 1 Shes My Lady 4th = 7 Mazza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 3 Moon Phase | ||
Mon Nov 19 2018 22:52 | 1st = 3 Moon Phase 2nd = 8 Scott Muscle 3rd = 1 Bushmans Billy 4th = 9 Our Mojo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 4 Le Baz | ||
Mon Nov 19 2018 22:45 | 1st = 4 Le Baz 2nd = 8 Nothing To Prove 3rd = 7 Surf Torque 4th = 3 Zarbo Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 4 Arnhem Mayhem | ||
Mon Nov 19 2018 22:37 | 1st = 4 Arnhem Mayhem 2nd = 7 Arabella Emjay 3rd = 8 Never A Doubt 4th = 1 Im Glad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 6 Crackerjack Des | ||
Mon Nov 19 2018 22:32 | 1st = 6 Crackerjack Des 2nd = 8 Sketchy Skinny 3rd = 4 Our China Plate 4th = 7 Miss Bea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 1 Quaras Emma | ||
Mon Nov 19 2018 22:29 | 1st = 1 Quaras Emma 2nd = 8 Explosive Smith 3rd = 5 Ezi Pick 4th = 9 Tegan Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 7 Sandler | ||
Mon Nov 19 2018 22:22 | 1st = 7 Sandler 2nd = 1 One Dollar 3rd = 2 Azariah 4th = 3 Nilly Nelly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 1 Stylish Evie | ||
Mon Nov 19 2018 22:16 | 1st = 1 Stylish Evie 2nd = 3 Little Loony 3rd = 6 Whip Carter 4th = 9 Suva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 8 Launch Time | ||
Mon Nov 19 2018 22:13 | 1st = 8 Launch Time 2nd = 7 Scarlett Zulu 3rd = 2 Ziggy Doll 4th = 5 Aston Ute |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 4 Chasin Destiny | ||
Mon Nov 19 2018 22:10 | 1st = 4 Chasin Destiny 2nd = 7 Black Dratta 3rd = 6 Britz 4th = 1 Running For Two |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 8 Alota Dagz | ||
Mon Nov 19 2018 22:02 | 1st = 8 Alota Dagz 2nd = 1 Button Pusher 3rd = 2 Corys Diamond 4th = 3 Twin Galaxy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 2 Ducati George | ||
Mon Nov 19 2018 21:58 | 1st = 2 Ducati George 2nd = 1 Thunder Punch 3rd = 5 Destini Duchess 4th = 7 Lahinch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 4 Horeys Prince | ||
Mon Nov 19 2018 21:53 | 1st = 4 Horeys Prince 2nd = 2 Winlock Homes 3rd = 7 Gunna Be Hoping 4th = 8 Jaimandy Tony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 9 Quaras Xavier | ||
Mon Nov 19 2018 21:48 | 1st = 9 Quaras Xavier 2nd = 5 Dont Ask 3rd = 3 Ripple Ryder 4th = 10 Wagtail Piri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 1 Hot Ember | ||
Mon Nov 19 2018 21:44 | 1st = 1 Hot Ember 2nd = 6 Haras Dazza 3rd = 2 Surgenie 4th = 8 Whippy Midget |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 8 Rip The Bandaid | ||
Mon Nov 19 2018 21:40 | 1st = 8 Rip The Bandaid 2nd = 1 Kayda Affair 3rd = 3 Ya Fruitcake 4th = 5 John Bell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 8 - 4 Taramin | ||
Mon Nov 19 2018 21:35 | 1st = 4 Taramin 2nd = 3 Midnight Sport 3rd = 5 Stylish Grin 4th = 6 Forbidden Feelings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 2 Come On Loopy | ||
Mon Nov 19 2018 21:32 | 1st = 2 Come On Loopy 2nd = 6 Just Love 3rd = 4 Velocity Flame 4th = 1 Dyna Quire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 7 Lady Christina | ||
Mon Nov 19 2018 21:28 | 1st = 7 Lady Christina 2nd = 2 Cinnamon Rose 3rd = 8 Liscoyle Lass 4th = 4 Nut And Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 2 Sunnyside Up | ||
Mon Nov 19 2018 21:24 | 1st = 2 Sunnyside Up 2nd = 7 Quaras Zade 3rd = 3 Hello Im Steelo 4th = 4 Shinboner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 1 Jimmy Stintson | ||
Mon Nov 19 2018 21:20 | 1st = 1 Jimmy Stintson 2nd = 2 Zulu Beat 3rd = 4 Magic Plank 4th = 3 Lets Go Fabio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 3 Hoity Toity | ||
Mon Nov 19 2018 21:17 | 1st = 3 Hoity Toity 2nd = 6 Amo Bailar 3rd = 1 Headspace 4th = 10 Bongioletti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 1 Pirates Curse | ||
Mon Nov 19 2018 21:14 | 1st = 1 Pirates Curse 2nd = 6 Menzies 3rd = 4 Miss Sweet Pea 4th = 8 Mcivor Neville |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 7 - 2 Revonah Dolly | ||
Mon Nov 19 2018 21:09 | 1st = 2 Revonah Dolly 2nd = 7 Em Powered 3rd = 1 Lot Fiftyone 4th = 3 So Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 4 Soda Geoff | ||
Mon Nov 19 2018 21:06 | 1st = 4 Soda Geoff 2nd = 7 All Inn Tyler 3rd = 6 No Recourse 4th = 10 El Donberto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 8 Quaras Destiny | ||
Mon Nov 19 2018 21:03 | 1st = 8 Quaras Destiny 2nd = 4 Wagtail Thyme 3rd = 1 Shes Stardust 4th = 2 Kiowa Krah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 7 Triple Crown Fox | ||
Mon Nov 19 2018 21:00 | 1st = 7 Triple Crown Fox 2nd = 8 Sweet Talking 3rd = 2 Irish Ripple 4th = 1 Chelsea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 1 Fernando Gold | ||
Mon Nov 19 2018 20:57 | 1st = 1 Fernando Gold 2nd = 2 Geneva Lee 3rd = 5 Dylan Keeping 4th = 7 Muskett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 7 Cotchin | ||
Mon Nov 19 2018 20:54 | 1st = 7 Cotchin 2nd = 8 Laras Double 3rd = 3 Another Flight 4th = 6 Henrietta Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 5 Metallic Zip | ||
Mon Nov 19 2018 20:50 | 1st = 5 Metallic Zip 2nd = 4 Flyrite 3rd = 1 Hes Okay 4th = 6 Amity Marlow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 3 Savannah Icon | ||
Mon Nov 19 2018 20:47 | 1st = 3 Savannah Icon 2nd = 8 Krisbar Blue Fox 3rd = 2 Berridale Buddie 4th = 5 All Inn Houston |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 6 - 4 Movin Millions | ||
Mon Nov 19 2018 20:42 | 1st = 4 Movin Millions 2nd = 1 Vienna Girl 3rd = 3 Donna Georgina 4th = 2 Power Pass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 1 Mister Beluchi | ||
Mon Nov 19 2018 20:40 | 1st = 1 Mister Beluchi 2nd = 7 Haze Purple 3rd = 3 Uno Uno 4th = 4 Ebony Mist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 7 Reiki Master | ||
Mon Nov 19 2018 20:37 | 1st = 7 Reiki Master 2nd = 2 Settled 3rd = 4 Minto 4th = 8 Wynburn Phoenix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 2 Superfast Love | ||
Mon Nov 19 2018 20:34 | 1st = 2 Superfast Love 2nd = 1 Goodison Girl 3rd = 6 Then and Now 4th = 3 Mcdiesel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 4 Dunkirk | ||
Mon Nov 19 2018 20:30 | 1st = 4 Dunkirk 2nd = 5 Bean Monelli 3rd = 6 Mackinlay 4th = 3 Gemtree Dynamo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 4 Stevie Gee | ||
Mon Nov 19 2018 20:27 | 1st = 4 Stevie Gee 2nd = 6 Tat Warby 3rd = 2 Hello Cobber 4th = 3 Broadway Polka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 2 Kendall | ||
Mon Nov 19 2018 20:23 | 1st = 2 Kendall 2nd = 8 Infrared Lad 3rd = 1 Alpha Hemera 4th = 3 Last Drink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 2 Decisions | ||
Mon Nov 19 2018 20:20 | 1st = 2 Decisions 2nd = 8 Snowball Emma 3rd = 1 Elite Outa 4th = 3 Tottenham Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 5 - 1 Keilor Misty | ||
Mon Nov 19 2018 20:15 | 1st = 1 Keilor Misty 2nd = 5 Lettuce Pray 3rd = 3 Stormy Raider 4th = 2 Rock The Party |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 6 Charlyn Blitz | ||
Mon Nov 19 2018 20:13 | 1st = 6 Charlyn Blitz 2nd = 5 Bokarm Nicky 3rd = 3 Mount Murray 4th = 7 Dig Deep Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 3 Abuzz | ||
Mon Nov 19 2018 20:10 | 1st = 3 Abuzz 2nd = 2 Chaddy Whacker 3rd = 8 Surfing Dyno 4th = 4 Crocodile Crush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 8 Matesys Girl | ||
Mon Nov 19 2018 20:07 | 1st = 8 Matesys Girl 2nd = 9 Wendy Maria 3rd = 2 Golden Aura 4th = 4 Tat Nuggie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 6 Cash Trail | ||
Mon Nov 19 2018 20:03 | 1st = 6 Cash Trail 2nd = 3 Strait Rum 3rd = 1 Blue Flyer 4th = 4 Dusty Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 8 - 5 Balmoral Boy | ||
Mon Nov 19 2018 19:58 | 1st = 5 Balmoral Boy 2nd = 6 Reminder Call 3rd = 9 Diamond Geezer 4th = 4 Upandgone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 6 Rewinds Return | ||
Mon Nov 19 2018 19:56 | 1st = 6 Rewinds Return 2nd = 2 Winsome Jesse 3rd = 3 Tah Bob 4th = 7 Abellas Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 8 Stilton Henry | ||
Mon Nov 19 2018 19:53 | 1st = 8 Stilton Henry 2nd = 7 Flash Cow 3rd = 2 Stilton Steve 4th = 4 Miss Ariek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 3 Max Jake | ||
Mon Nov 19 2018 19:50 | 1st = 3 Max Jake 2nd = 7 Mepunga Gal 3rd = 6 Love Made Me 4th = 8 Data Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 7 Atomic Icon | ||
Mon Nov 19 2018 19:47 | 1st = 7 Atomic Icon 2nd = 2 Emmas Not Happy 3rd = 3 All The Same 4th = 1 Not Yours Frank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 4 - 4 Our American Princess | ||
Mon Nov 19 2018 19:42 | 1st = 4 Our American Princess 2nd = 7 Deecaesar 3rd = 8 Allbliss 4th = 3 Faster Blaster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 4 Mountain Miss | ||
Mon Nov 19 2018 19:37 | 1st = 4 Mountain Miss 2nd = 6 El Grand Amigo 3rd = 8 Fernando Rhythm 4th = 7 Lily Lola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 5 Nurragi | ||
Mon Nov 19 2018 19:34 | 1st = 5 Nurragi 2nd = 1 Timely Tuned 3rd = 2 Bluestone Sophie 4th = 3 Fierce Fran |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 3 Come On Enzo | ||
Mon Nov 19 2018 19:31 | 1st = 3 Come On Enzo 2nd = 7 Aiming 3rd = 5 Stitch em Cilla 4th = 4 Bailey Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 3 Garbutt | ||
Mon Nov 19 2018 19:28 | 1st = 3 Garbutt 2nd = 9 Magical Ruby 3rd = 6 You Jager 4th = 8 Kehestto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 7 - 1 Bettor Aim | ||
Mon Nov 19 2018 19:23 | 1st = 1 Bettor Aim 2nd = 8 Marquisard 3rd = 3 Smoldering Ashes 4th = 4 Ruling Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 5 Screaming Oaks | ||
Mon Nov 19 2018 19:21 | 1st = 5 Screaming Oaks 2nd = 1 Fairy Where 3rd = 3 Viewing 4th = 4 Mini Tron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 7 Buckle Up Azona | ||
Mon Nov 19 2018 19:18 | 1st = 7 Buckle Up Azona 2nd = 2 Buckle Up Nola 3rd = 3 Buckle Up Oliva 4th = 1 Buckle Up Kiona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 3 Little Jebrynah | ||
Mon Nov 19 2018 19:15 | 1st = 3 Little Jebrynah 2nd = 5 New Romance 3rd = 2 Road Angel 4th = 1 Sketchy Sammy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 3 - 10 Nova Time | ||
Mon Nov 19 2018 19:10 | 1st = 10 Nova Time 2nd = 7 Golovkin 3rd = 1 Cody Shannon 4th = 6 Anodoubt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 8 Tauwitchere | ||
Mon Nov 19 2018 19:07 | 1st = 8 Tauwitchere 2nd = 3 Saldana 3rd = 7 Stitch Em Rosey 4th = 5 Dashing Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 1 Burrawonga Miss | ||
Mon Nov 19 2018 19:04 | 1st = 1 Burrawonga Miss 2nd = 8 Tat Chloe 3rd = 7 Ambers Dolly 4th = 6 Sylo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 7 Five Lights | ||
Mon Nov 19 2018 19:00 | 1st = 7 Five Lights 2nd = 5 Miss Crazy 3rd = 1 Campeon 4th = 6 Crash Reality |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 8 Brindle Bay | ||
Mon Nov 19 2018 18:57 | 1st = 8 Brindle Bay 2nd = 5 Bronelly Pearl 3rd = 7 Nova Flash 4th = 4 Ebony Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 6 - 1 Mon Lamour | ||
Mon Nov 19 2018 18:52 | 1st = 1 Mon Lamour 2nd = 7 Absolution 3rd = 4 Scoobys Delight 4th = 2 October Brown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 2 Max Dream | ||
Mon Nov 19 2018 18:50 | 1st = 2 Max Dream 2nd = 7 Zia Giulia 3rd = 5 Destini Cherokee 4th = 1 Bretts Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 11 - 6 Bubba Valley | ||
Mon Nov 19 2018 18:47 | 1st = 6 Bubba Valley 2nd = 7 Paris Gold 3rd = 3 Baby Skeeta 4th = 4 Bigger Then Them |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 9 Baggys Request | ||
Mon Nov 19 2018 18:44 | 1st = 9 Baggys Request 2nd = 1 Cersei 3rd = 10 Dr Luvdisc 4th = 4 Goorawin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 2 - 6 Twentyeightblack | ||
Mon Nov 19 2018 18:39 | 1st = 6 Twentyeightblack 2nd = 7 Gold Onyx 3rd = 2 Its Mesmerise 4th = 8 Ellen Louise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 2 Famous Prince | ||
Mon Nov 19 2018 18:36 | 1st = 2 Famous Prince 2nd = 1 Shes Single 3rd = 8 Always Late 4th = 7 Paprika |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 3 Shima Breeze | ||
Mon Nov 19 2018 18:32 | 1st = 3 Shima Breeze 2nd = 8 Shimando 3rd = 4 Destini Rocket 4th = 1 Parcero Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 3 Champness Road | ||
Mon Nov 19 2018 18:29 | 1st = 3 Champness Road 2nd = 8 Diva Rose Cargo 3rd = 6 Classy Fever 4th = 4 Go Go Jude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 5 - 5 Ana Malak | ||
Mon Nov 19 2018 18:24 | 1st = 5 Ana Malak 2nd = 7 Eely Point Bomber 3rd = 8 Whoswhointhezoo 4th = 2 The Redeemer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 3 Rhyans Return | ||
Mon Nov 19 2018 18:21 | 1st = 3 Rhyans Return 2nd = 8 Python Pride 3rd = 7 Porschas Girl 4th = 1 Red Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 2 Red Midnight | ||
Mon Nov 19 2018 18:17 | 1st = 2 Red Midnight 2nd = 6 Mount Terry 3rd = 3 Orlando Boom 4th = 7 Double Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 1 - 3 Underplay | ||
Mon Nov 19 2018 18:12 | 1st = 3 Underplay 2nd = 4 Major Lucky 3rd = 9 Whats Your Poison 4th = 2 Power To Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 7 Turbo Park | ||
Mon Nov 19 2018 18:10 | 1st = 7 Turbo Park 2nd = 8 Good Pal 3rd = 6 Minnesota Miss 4th = 9 Collywood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 9 - 6 Shes Fine | ||
Mon Nov 19 2018 18:05 | 1st = 6 Shes Fine 2nd = 9 Bundy Playboy 3rd = 7 Vandanta 4th = 4 Idle Times |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 3 Nash Road Betty | ||
Mon Nov 19 2018 18:03 | 1st = 3 Nash Road Betty 2nd = 8 Dr Yanma 3rd = 2 Mister Maker 4th = 7 Architecture |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 5 Fibskite | ||
Mon Nov 19 2018 17:58 | 1st = 5 Fibskite 2nd = 11 Uncle Leo 3rd = 4 Just Read My Mind 4th = 1 Stones Corner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 4 Excel To Believe | ||
Mon Nov 19 2018 17:56 | 1st = 4 Excel To Believe 2nd = 1 Mount Boyce 3rd = 2 Smashing Shayley 4th = 8 Mystic Cruise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 4 - 2 Stefsbest | ||
Mon Nov 19 2018 17:51 | 1st = 2 Stefsbest 2nd = 1 Excuse Me Sir 3rd = 6 The Midas Touch 4th = 12 Woodlea Ragnar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 5 Cant Be Done | ||
Mon Nov 19 2018 17:49 | 1st = 5 Cant Be Done 2nd = 9 Bellas Queen 3rd = 2 Jamie Cargo 4th = 10 Air Load |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 7 - 13 Mishani Istana | ||
Mon Nov 19 2018 17:45 | 1st = 13 Mishani Istana 2nd = 14 Tan Tat Nova 3rd = 6 Karlu Dreaming 4th = 5 Pretty Smart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 1 New Apollo | ||
Mon Nov 19 2018 17:42 | 1st = 1 New Apollo 2nd = 7 Dr Watson 3rd = 8 Surfonic Gold 4th = 3 Tarquin Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 8 - 6 Its Back In The Day | ||
Mon Nov 19 2018 17:37 | 1st = 6 Its Back In The Day 2nd = 3 Rocknroll Noah 3rd = 1 Intrusive 4th = 8 Celebrindal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 2 Modus Operandi | ||
Mon Nov 19 2018 17:34 | 1st = 2 Modus Operandi 2nd = 4 Millionaire Max 3rd = 1 Zipping Merlow 4th = 8 My Mate Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 7 - 3 Moobi | ||
Mon Nov 19 2018 17:30 | 1st = 3 Moobi 2nd = 10 Power Of Wexford 3rd = 13 Lucys Legacy 4th = 1 Magpie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 3 Western Debt | ||
Mon Nov 19 2018 17:25 | 1st = 3 Western Debt 2nd = 5 Daisyhall 3rd = 9 Glider 4th = 7 Ayejayem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 1 Dr Annie | ||
Mon Nov 19 2018 17:22 | 1st = 1 Dr Annie 2nd = 2 Paddys Cripp 3rd = 7 Mr Pendles 4th = 8 Sweet Spolly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 3 - 9 Starlight Destiny | ||
Mon Nov 19 2018 17:17 | 1st = 9 Starlight Destiny 2nd = 2 Ideal Charm 3rd = 1 Velvet Feels Good 4th = 11 Lady Chelsea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 2 Calypso Blitz | ||
Mon Nov 19 2018 17:14 | 1st = 2 Calypso Blitz 2nd = 6 Bugattis Finest 3rd = 5 All Night Fever 4th = 8 Emgrand Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 6 - 6 Camillo | ||
Mon Nov 19 2018 17:10 | 1st = 6 Camillo 2nd = 2 Tarbert 3rd = 9 Midweek Hussler 4th = 7 Zioptimus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 7 Keen Gem | ||
Mon Nov 19 2018 17:07 | 1st = 7 Keen Gem 2nd = 2 Spritely Mac 3rd = 4 Swift Gem 4th = 3 Romany Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 7 - 11 Just Wantano | ||
Mon Nov 19 2018 17:03 | 1st = 11 Just Wantano 2nd = 3 Smart Little Shard 3rd = 2 Hail Georgie 4th = 7 Hezthebigbopper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 8 - 6 Swizzle Sticks | ||
Mon Nov 19 2018 17:00 | 1st = 6 Swizzle Sticks 2nd = 3 Cheriefs Choice 3rd = 2 Fully Maxed 4th = 4 Werbowy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 6 - 9 Petra Jewel | ||
Mon Nov 19 2018 16:55 | 1st = 9 Petra Jewel 2nd = 5 Buddy Honest 3rd = 6 Ibini 4th = 1 Vega De Lago |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 5 Prince Mcardle | ||
Mon Nov 19 2018 16:50 | 1st = 5 Prince Mcardle 2nd = 9 Bulletproof Boy 3rd = 1 Metrorama 4th = 8 Regal Lager |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 1 Bruiser Grant | ||
Mon Nov 19 2018 16:47 | 1st = 1 Bruiser Grant 2nd = 6 Looking Above 3rd = 3 Tammin 4th = 5 Emgrand Park |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 2 - 2 Patrickthepiranha | ||
Mon Nov 19 2018 16:42 | 1st = 2 Patrickthepiranha 2nd = 1 Shockwave 3rd = 9 Bettor Be Oscar 4th = 6 Babyface Adda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 5 - 2 Landmarks | ||
Mon Nov 19 2018 16:35 | 1st = 2 Landmarks 2nd = 7 Pleased 3rd = 5 Melted Moments 4th = 9 Anne Bonny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 7 - 3 Valeria Messalina | ||
Mon Nov 19 2018 16:30 | 1st = 3 Valeria Messalina 2nd = 2 Adina Rose 3rd = 1 Forever True 4th = 7 Meet The Missus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 2 Detroit Cobra | ||
Mon Nov 19 2018 16:27 | 1st = 2 Detroit Cobra 2nd = 1 Even Quicker 3rd = 7 Skip The Dishes 4th = 5 Morning Tide |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 6 - 4 Rosehill Magic | ||
Mon Nov 19 2018 16:22 | 1st = 4 Rosehill Magic 2nd = 2 Opia 3rd = 8 Prosthesis 4th = 1 Betty Hall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 6 Ninetymile Donny | ||
Mon Nov 19 2018 16:19 | 1st = 6 Ninetymile Donny 2nd = 3 Hurricane Craig 3rd = 1 Twice Blessed 4th = 7 Perfect Piper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 5 - 9 Sunday Swindler | ||
Mon Nov 19 2018 16:15 | 1st = 9 Sunday Swindler 2nd = 10 Winter Sonata 3rd = 2 Shangato 4th = 5 Net Effect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 1 Wroxton Steel | ||
Mon Nov 19 2018 16:10 | 1st = 1 Wroxton Steel 2nd = 7 Jakarras Ace 3rd = 2 Alemeria 4th = 3 Stylish Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 1 Ombre Rose | ||
Mon Nov 19 2018 16:07 | 1st = 1 Ombre Rose 2nd = 8 Kitboolou Corza 3rd = 7 Andy Boy Cargo 4th = 4 Quicker Than Her |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 1 - 1 Squeeze | ||
Mon Nov 19 2018 16:03 | 1st = 1 Squeeze 2nd = 8 Delightfull 3rd = 5 Vivere Damore 4th = 10 Cheap Thrillz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 6 - 1 Tour Down Under | ||
Mon Nov 19 2018 16:00 | 1st = 1 Tour Down Under 2nd = 4 Blue Jay Way 3rd = 3 Reliable Magic 4th = 6 Darken Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 4 - 4 Nooks And Crannies | ||
Mon Nov 19 2018 15:55 | 1st = 4 Nooks And Crannies 2nd = 2 Acraman 3rd = 11 Lunar Lustre 4th = 5 Art Form |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 4 Cloncurry Girl | ||
Mon Nov 19 2018 15:52 | 1st = 4 Cloncurry Girl 2nd = 2 Edna Betts 3rd = 8 Acer 4th = 7 Got Goosebumps |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 5 - 10 Rupert Of Lincoln | ||
Mon Nov 19 2018 15:47 | 1st = 10 Rupert Of Lincoln 2nd = 4 Watchoutnexttime 3rd = 11 Blazing Orion 4th = 2 Calvert Hot Shot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 5 Caviar Quality | ||
Mon Nov 19 2018 15:44 | 1st = 5 Caviar Quality 2nd = 8 Top Forty 3rd = 2 Marcus Vella 4th = 1 Red Azalea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 4 - 10 Mick The Hat | ||
Mon Nov 19 2018 15:40 | 1st = 10 Mick The Hat 2nd = 1 Epic Decision 3rd = 4 Dont Doubt Her 4th = 5 Hes Our Toy Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 7 Assassinator | ||
Mon Nov 19 2018 15:33 | 1st = 7 Assassinator 2nd = 6 Strike On Command 3rd = 5 Regal Knight 4th = 8 Make Mine Joe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 5 - 5 Fullforward | ||
Mon Nov 19 2018 15:30 | 1st = 5 Fullforward 2nd = 7 Under Gods Sky 3rd = 4 Serveur 4th = 1 Call To Justice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 1 Perfect Chase | ||
Mon Nov 19 2018 15:27 | 1st = 1 Perfect Chase 2nd = 8 Bluwy 3rd = 7 Blue Suede Shoes 4th = 4 Fabulous Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 4 Destini Agitator | ||
Mon Nov 19 2018 15:24 | 1st = 4 Destini Agitator 2nd = 6 Hilux 3rd = 3 Quick Defence 4th = 1 Bundarra Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 4 Arrogant Archie | ||
Mon Nov 19 2018 15:21 | 1st = 4 Arrogant Archie 2nd = 6 Bugatti Monach 3rd = 2 Jilliby Storm 4th = 1 Bancroft |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 3 - 9 Paper Kites | ||
Mon Nov 19 2018 15:20 | 1st = 9 Paper Kites 2nd = 1 Blind Love 3rd = 11 Stolen Paradise 4th = 5 Pinnacle Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 4 - 7 They Wantano | ||
Mon Nov 19 2018 15:12 | 1st = 7 They Wantano 2nd = 3 Bullys Delight 3rd = 5 Marks Joy 4th = 1 Jilliby Beach Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 10 Zipping Amber | ||
Mon Nov 19 2018 15:09 | 1st = 10 Zipping Amber 2nd = 8 Seabrook Indi 3rd = 2 Voodoo Hustler 4th = 1 Cavalry Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 3 - 13 Mimic | ||
Mon Nov 19 2018 15:05 | 1st = 13 Mimic 2nd = 7 Sunny Afternoon 3rd = 1 Brixton Town 4th = 17 Elcano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 4 - 2 Integrated | ||
Mon Nov 19 2018 15:00 | 1st = 2 Integrated 2nd = 9 Piemonte 3rd = 4 Reward The Misses 4th = 8 Hunch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 3 Magical Ride | ||
Mon Nov 19 2018 14:52 | 1st = 3 Magical Ride 2nd = 1 Meadow Valley Sky 3rd = 5 Unique Power 4th = 8 Bachi Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 1 Magic Lantern | ||
Mon Nov 19 2018 14:49 | 1st = 1 Magic Lantern 2nd = 6 Red Neck Miss 3rd = 4 Dyna Bella 4th = 5 Hot Cruiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 2 - 11 Complete Faith | ||
Mon Nov 19 2018 14:45 | 1st = 11 Complete Faith 2nd = 10 Annie Ethyl 3rd = 18 Skylaazem 4th = 5 Sequential Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 3 - 11 Classy Lola | ||
Mon Nov 19 2018 14:37 | 1st = 11 Classy Lola 2nd = 9 Brookes Rose 3rd = 1 Revy Jay 4th = 10 A Nip Will Do |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 9 You Blue | ||
Mon Nov 19 2018 14:34 | 1st = 9 You Blue 2nd = 1 Why Not Fletch 3rd = 2 Chapta Lee 4th = 7 Dyna Fiver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 3 - 2 Du Well | ||
Mon Nov 19 2018 14:30 | 1st = 2 Du Well 2nd = 4 Mongelica 3rd = 6 Schazem 4th = 1 Carmelites |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 2 - 16 Safaris | ||
Mon Nov 19 2018 14:25 | 1st = 16 Safaris 2nd = 10 Stella Sea Sun 3rd = 13 Madam Ilithyia 4th = 14 Smoodge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 2 Missy Murdock | ||
Mon Nov 19 2018 14:17 | 1st = 2 Missy Murdock 2nd = 5 Bien Hoa 3rd = 3 Pat The Pony 4th = 4 Graffiti Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 2 Top Alcohol | ||
Mon Nov 19 2018 14:14 | 1st = 2 Top Alcohol 2nd = 4 Loroupe 3rd = 3 Dons Just Under 4th = 5 Serendipity Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 1 - 2 Lonely Orphan | ||
Mon Nov 19 2018 14:10 | 1st = 2 Lonely Orphan 2nd = 3 Tough One 3rd = 1 Outstrip 4th = 5 Qabla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 7 Bigtime Sandy | ||
Mon Nov 19 2018 14:07 | 1st = 7 Bigtime Sandy 2nd = 4 Zipping Cobra 3rd = 1 Flying Huey 4th = 2 Bills Barker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 2 - 1 Here Comes Sharkie | ||
Mon Nov 19 2018 14:03 | 1st = 1 Here Comes Sharkie 2nd = 5 Fremarksgonzo 3rd = 4 All Eyes And Ears 4th = 9 Deedenuto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 2 - 3 Negasi | ||
Mon Nov 19 2018 14:00 | 1st = 3 Negasi 2nd = 8 Zabextra 3rd = 2 Broo Boss 4th = 9 Ventura Highway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 3 Aron Allen | ||
Mon Nov 19 2018 13:55 | 1st = 3 Aron Allen 2nd = 2 Murrabit Benny 3rd = 8 Drop The Leash 4th = 7 Fawn Secrets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 1 - 2 Anaita | ||
Mon Nov 19 2018 13:50 | 1st = 2 Anaita 2nd = 3 Cash Factor 3rd = 5 Hard Reality 4th = 1 Deceptive Cover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 4 Kathlee | ||
Mon Nov 19 2018 13:47 | 1st = 4 Kathlee 2nd = 5 Bigtime Hunter 3rd = 2 Little Scamp 4th = 3 Go Ash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 5 Ace To Play | ||
Mon Nov 19 2018 13:42 | 1st = 5 Ace To Play 2nd = 6 Bonnies A Beauty 3rd = 7 Lorne Beach 4th = 2 Leopold Bloom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 1 Kissable | ||
Mon Nov 19 2018 13:37 | 1st = 1 Kissable 2nd = 8 Deep Creek Girl 3rd = 2 Seabrook Gem 4th = 3 Jacks Pick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 1 - 8 Lesedi | ||
Mon Nov 19 2018 13:30 | 1st = 8 Lesedi 2nd = 7 Hurricaine 3rd = 4 Modernas Arrow 4th = 9 Peaceful Solution |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 3 Tuna Speed | ||
Mon Nov 19 2018 13:27 | 1st = 3 Tuna Speed 2nd = 4 Kings Call 3rd = 5 Dyna Vernon 4th = 8 Three Amigos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 1 - 4 Smiling Diaz | ||
Mon Nov 19 2018 13:22 | 1st = 4 Smiling Diaz 2nd = 6 Winning Spirit 3rd = 9 Cheeky Major 4th = 1 Artful Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 8 Riley Allen | ||
Mon Nov 19 2018 13:17 | 1st = 8 Riley Allen 2nd = 5 Muzzle Welsh 3rd = 3 Youre Welcome 4th = 2 Kintamani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 2 Born Fab | ||
Mon Nov 19 2018 13:10 | 1st = 2 Born Fab 2nd = 1 Blue Precision 3rd = 6 Retail Mayhem 4th = 7 Cool Wolf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 1 Take That Banksy | ||
Mon Nov 19 2018 13:02 | 1st = 1 Take That Banksy 2nd = 3 Mask 3rd = 8 Seabrook Dill 4th = 4 Mexican Ned |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 4 Flying Dewy | ||
Mon Nov 19 2018 12:52 | 1st = 4 Flying Dewy 2nd = 8 Magma 3rd = 2 Cawbourne Looks 4th = 6 Spot On Hearty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 10 Anna Victorem | ||
Mon Nov 19 2018 12:44 | 1st = 10 Anna Victorem 2nd = 2 Serendipity Love 3rd = 5 Rail Remover 4th = 7 Janray Tigerlily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 2 Barbarossa Boy | ||
Mon Nov 19 2018 12:35 | 1st = 2 Barbarossa Boy 2nd = 3 Whippy Bale 3rd = 4 Lucky James 4th = 6 Opehu Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 5 Chachi Arcola | ||
Mon Nov 19 2018 12:27 | 1st = 5 Chachi Arcola 2nd = 7 Sandulad 3rd = 6 Winlock Shakey 4th = 8 Cosmic Courtney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 9 Mila Mila | ||
Mon Nov 19 2018 12:17 | 1st = 9 Mila Mila 2nd = 8 Smash Charger 3rd = 5 Cawbourne Mezza 4th = 3 Bigtime Blackie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 8 Dynamic Ross | ||
Mon Nov 19 2018 12:09 | 1st = 8 Dynamic Ross 2nd = 9 Slanter 3rd = 6 Big Cam 4th = 1 Zafonic Trevor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 7 Choice Lass | ||
Mon Nov 19 2018 12:00 | 1st = 7 Choice Lass 2nd = 5 Cawbourne Chops 3rd = 2 Idol Little Girl 4th = 3 Bigtime Ronnie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 3 Thrilling Stan | ||
Mon Nov 19 2018 11:42 | 1st = 3 Thrilling Stan 2nd = 6 Kellydean 3rd = 8 Idol Alan 4th = 5 Ill Be Loyal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 1 Bigtime Honey | ||
Mon Nov 19 2018 11:25 | 1st = 1 Bigtime Honey 2nd = 7 Bigtime Bee 3rd = 2 Bigtime Lovie 4th = 5 Goldstar Wilson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 2 Dyna Layla | ||
Fri Oct 19 2018 23:59 | 1st = 2 Dyna Layla 2nd = 8 Lord Reddan 3rd = 3 Sure Enough 4th = 6 Kili Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 4 Back Seconds | ||
Fri Oct 19 2018 23:41 | 1st = 4 Back Seconds 2nd = 6 Ookinaki Flyer 3rd = 8 Sketchy Matt 4th = 2 King Tony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 1 Soho Changeling | ||
Fri Oct 19 2018 23:35 | 1st = 1 Soho Changeling 2nd = 2 Millwood Brandy 3rd = 11 Parisian Partygirl 4th = 4 Sea Me Smile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 1 Fire Blaze | ||
Fri Oct 19 2018 23:17 | 1st = 1 Fire Blaze 2nd = 3 Alfa Tonic 3rd = 6 Its The Horse 4th = 7 Ouchamp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 6 Vampiro | ||
Fri Oct 19 2018 23:05 | 1st = 6 Vampiro 2nd = 1 Maczaffair 3rd = 2 Rocknroll Lincoln 4th = 10 Tricky Styx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 1 Crafty Rama | ||
Fri Oct 19 2018 23:01 | 1st = 1 Crafty Rama 2nd = 4 Fabs Gem 3rd = 6 Stanga Bolt 4th = 8 Rated |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 1 Spudtacular | ||
Fri Oct 19 2018 22:46 | 1st = 1 Spudtacular 2nd = 3 Our Flying Laura 3rd = 4 Chardy 4th = 2 Dorset Dasha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 5 Uneducated | ||
Fri Oct 19 2018 22:39 | 1st = 5 Uneducated 2nd = 3 Abimbola 3rd = 1 Easy Flyer 4th = 7 Hello Im Jade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 5 Lucas Rose | ||
Fri Oct 19 2018 22:35 | 1st = 5 Lucas Rose 2nd = 8 Zipping Dash 3rd = 2 Aremac Igor 4th = 3 Mother Monster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 3 Fabstar | ||
Fri Oct 19 2018 22:31 | 1st = 3 Fabstar 2nd = 4 Charlie Rocket 3rd = 7 Tiggerlong Boo 4th = 2 Fawn Pursuit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 4 Handsandwheels | ||
Fri Oct 19 2018 22:26 | 1st = 4 Handsandwheels 2nd = 1 Neighlor 3rd = 10 Twentynine Twelve 4th = 8 Sokys Bigbullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 3 Dont Ask | ||
Fri Oct 19 2018 22:24 | 1st = 3 Dont Ask 2nd = 8 Im Excitable 3rd = 7 Zambora Rose 4th = 4 Outlaw Genius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 1 Wicked Quality | ||
Fri Oct 19 2018 22:18 | 1st = 1 Wicked Quality 2nd = 3 Adalind 3rd = 9 All Paws 4th = 5 Dintys Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 6 Wise Ricciardo | ||
Fri Oct 19 2018 22:15 | 1st = 6 Wise Ricciardo 2nd = 7 Hone In 3rd = 3 Peter Yap 4th = 8 Ash Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 4 Rip Van Winkle | ||
Fri Oct 19 2018 22:12 | 1st = 4 Rip Van Winkle 2nd = 3 Able Bess 3rd = 6 Walk Woody Walk 4th = 2 Dr Oliver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 9 - 6 Magicool | ||
Fri Oct 19 2018 22:07 | 1st = 6 Magicool 2nd = 4 Gin 3rd = 5 Rosehill Magic 4th = 3 Right Side Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 3 Westworth | ||
Fri Oct 19 2018 22:04 | 1st = 3 Westworth 2nd = 1 Hazy Daisy 3rd = 7 Marbles Monelli 4th = 5 Freya Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 8 - 12 Akkadian | ||
Fri Oct 19 2018 22:00 | 1st = 12 Akkadian 2nd = 10 Moet Rose 3rd = 7 Palazzo Vecchio 4th = 5 Wassergeist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 1 Tubark | ||
Fri Oct 19 2018 21:58 | 1st = 1 Tubark 2nd = 5 Who The Boss 3rd = 7 Legendary Opal 4th = 4 Hard Left |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 2 Better B Chevron | ||
Fri Oct 19 2018 21:54 | 1st = 2 Better B Chevron 2nd = 1 Celestial Ruler 3rd = 4 Arthur Lowe 4th = 6 Tanaka Eagle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 1 Sharp Missile | ||
Fri Oct 19 2018 21:52 | 1st = 1 Sharp Missile 2nd = 7 Xtreme Notice 3rd = 6 Bigtime Bruce 4th = 2 Select Teeman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 7 Speed Star | ||
Fri Oct 19 2018 21:48 | 1st = 7 Speed Star 2nd = 1 Fernando Drums 3rd = 3 Zoom Out 4th = 2 Milky Jones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 10 - 1 Durama Sunset | ||
Fri Oct 19 2018 21:45 | 1st = 1 Durama Sunset 2nd = 4 Bungee 3rd = 2 Blue Boy Cargo 4th = 3 Durama Dan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 8 - 6 Wardan Express | ||
Fri Oct 19 2018 21:40 | 1st = 6 Wardan Express 2nd = 5 Lucky Lombo 3rd = 2 Dynamic Bromac 4th = 1 Macey Jayde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 1 Eleanor Rascal | ||
Fri Oct 19 2018 21:38 | 1st = 1 Eleanor Rascal 2nd = 6 Emgrand Road 3rd = 4 My Bro Connor 4th = 8 King Jeremy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 8 - 8 Blue Blazer | ||
Fri Oct 19 2018 21:33 | 1st = 8 Blue Blazer 2nd = 3 Britney Jane 3rd = 13 Never Know Scotty 4th = 12 Hear The Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 4 Wild Angel | ||
Fri Oct 19 2018 21:31 | 1st = 4 Wild Angel 2nd = 1 Mallee Spring 3rd = 3 Merchant Prince 4th = 8 Destini Trucker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 7 - 5 Won Ball | ||
Fri Oct 19 2018 21:30 | 1st = 5 Won Ball 2nd = 14 Indiana Wolf 3rd = 12 Extreme Bliss 4th = 11 Ruchla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 5 Orson Allen | ||
Fri Oct 19 2018 21:28 | 1st = 5 Orson Allen 2nd = 4 Zipping Chaser 3rd = 1 King Colt 4th = 7 Jakesta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 1 Soho Chelsea | ||
Fri Oct 19 2018 21:24 | 1st = 1 Soho Chelsea 2nd = 10 Bhagwan 3rd = 3 Tisadream 4th = 5 Ohoka Darcy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 9 - 3 Bogan Crazy | ||
Fri Oct 19 2018 21:22 | 1st = 3 Bogan Crazy 2nd = 8 Total Reality 3rd = 7 Pitch 4th = 1 Bossy Britches |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 8 Tornado Time | ||
Fri Oct 19 2018 21:19 | 1st = 8 Tornado Time 2nd = 6 Shes Grand 3rd = 3 Love You More 4th = 2 Motor City Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 6 Joes Dolly | ||
Fri Oct 19 2018 21:16 | 1st = 6 Joes Dolly 2nd = 1 Weeona Dino 3rd = 2 Mazette 4th = 9 Mega Mckayla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 4 Comply Or Die | ||
Fri Oct 19 2018 21:14 | 1st = 4 Comply Or Die 2nd = 2 Ima Morven Lad 3rd = 3 Epirus Boy 4th = 1 Sicilian Slumber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 7 - 3 Menin Gate | ||
Fri Oct 19 2018 21:10 | 1st = 3 Menin Gate 2nd = 9 Im The Boss 3rd = 4 Magical Marn 4th = 8 Flaming Flutter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 8 Aston Kimetto | ||
Fri Oct 19 2018 21:07 | 1st = 8 Aston Kimetto 2nd = 5 Immen Bale 3rd = 6 Kouta Mayhem 4th = 3 Vostok |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 7 Ponderosa Bigz | ||
Fri Oct 19 2018 21:03 | 1st = 7 Ponderosa Bigz 2nd = 2 Royal Lefty 3rd = 5 Caesareal 4th = 11 The White Wolf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 8 - 1 Zulu Sunset | ||
Fri Oct 19 2018 21:02 | 1st = 1 Zulu Sunset 2nd = 5 Barry 3rd = 8 Goldie Taro 4th = 2 Bazinator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 6 - 3 Accelerato | ||
Fri Oct 19 2018 21:00 | 1st = 3 Accelerato 2nd = 7 Supre 3rd = 11 Saturation 4th = 2 Casino Fourteen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 3 Smokey Retreat | ||
Fri Oct 19 2018 20:57 | 1st = 3 Smokey Retreat 2nd = 4 Over the Border 3rd = 8 Federal Brae 4th = 1 Rodeo Sweetheart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 9 - 4 Demonstrative | ||
Fri Oct 19 2018 20:57 | 1st = 4 Demonstrative 2nd = 6 Iam Aw Sam 3rd = 1 Melanna Beach 4th = 2 Karalta Kruise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 1 Neo Cleo | ||
Fri Oct 19 2018 20:54 | 1st = 1 Neo Cleo 2nd = 2 Sisco Dun 3rd = 3 Zipping Dozer 4th = 7 Ocean View |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 2 Rock Me Over | ||
Fri Oct 19 2018 20:52 | 1st = 2 Rock Me Over 2nd = 8 Fanci A Dance 3rd = 6 Destined To Rule 4th = 7 Chiaroscuro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 6 Dyna Hunter | ||
Fri Oct 19 2018 20:50 | 1st = 6 Dyna Hunter 2nd = 5 Aston Dinnigan 3rd = 8 Ice Cool Kaedyn 4th = 3 Vanda Mick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 7 - 6 Dana Waz | ||
Fri Oct 19 2018 20:47 | 1st = 6 Dana Waz 2nd = 2 Country Fantasy 3rd = 3 Paws Of Fury 4th = 8 Quicker Than Her |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 4 Tassini | ||
Fri Oct 19 2018 20:45 | 1st = 4 Tassini 2nd = 5 My Magic Merlin 3rd = 2 Got the Goods 4th = 6 Matt Belford |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 6 - 2 Allmightyjoelouis | ||
Fri Oct 19 2018 20:40 | 1st = 2 Allmightyjoelouis 2nd = 8 Rackemup Tigerpie 3rd = 5 Franks Very Much 4th = 4 Kotare Mahdi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 1 Curtain Call | ||
Fri Oct 19 2018 20:38 | 1st = 1 Curtain Call 2nd = 3 Double Stitched 3rd = 7 Vegas Ethics 4th = 4 Mothers Prayer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 3 Aeroplane Tippa | ||
Fri Oct 19 2018 20:35 | 1st = 3 Aeroplane Tippa 2nd = 2 Terpillar 3rd = 7 Lakeview Maisey 4th = 4 Valley Reaper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 6 Justajolt | ||
Fri Oct 19 2018 20:33 | 1st = 6 Justajolt 2nd = 3 Major Currency 3rd = 2 Casual River 4th = 7 Western Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 5 - 4 Global Sanction | ||
Fri Oct 19 2018 20:30 | 1st = 4 Global Sanction 3rd = 12 Nessuna Fiducia 4th = 13 Zelsignoret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 5 - 9 Wild Sea | ||
Fri Oct 19 2018 20:30 | 1st = 9 Wild Sea 3rd = 12 Nessuna Fiducia 4th = 13 Zelsignoret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 5 Emerald Rainbow | ||
Fri Oct 19 2018 20:27 | 1st = 5 Emerald Rainbow 2nd = 8 Oakvale Warrior 3rd = 4 Peter Galo 4th = 6 Dyna Drew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 8 - 2 Zhukov Leis | ||
Fri Oct 19 2018 20:26 | 1st = 2 Zhukov Leis 2nd = 6 Monarkmac 3rd = 5 Jaccka Len 4th = 3 No Apachemee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 6 - 2 Getalong Dana | ||
Fri Oct 19 2018 20:23 | 1st = 2 Getalong Dana 2nd = 3 Champness Road 3rd = 8 Zulu Zoom 4th = 1 Blow The Ping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 6 Bechers Brook | ||
Fri Oct 19 2018 20:22 | 1st = 6 Bechers Brook 2nd = 9 Maxentius 3rd = 8 Kerrin Joseph 4th = 10 Bad Round |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 1 Bad Boy Koby | ||
Fri Oct 19 2018 20:20 | 1st = 1 Bad Boy Koby 2nd = 4 Grand Izmir 3rd = 7 Black Dakota 4th = 2 Oscar Winner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 1 Mcneo | ||
Fri Oct 19 2018 20:17 | 1st = 1 Mcneo 2nd = 2 Full Tilt 3rd = 6 Akina Dee Jay 4th = 4 Zipping Bomber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 7 The Charging Moa | ||
Fri Oct 19 2018 20:15 | 1st = 7 The Charging Moa 2nd = 5 Spring Campaign 3rd = 4 Fire And Ice 4th = 3 Hard To Hear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 5 - 3 King Denny | ||
Fri Oct 19 2018 20:10 | 1st = 3 King Denny 2nd = 8 Our Dreamlover 3rd = 10 Sky Petite 4th = 1 Kyvalley Barney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 4 Slingshot Hammer | ||
Fri Oct 19 2018 20:08 | 1st = 4 Slingshot Hammer 2nd = 5 Fully Loaded 3rd = 3 Sanjiro 4th = 2 Huxley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 5 - 3 Veloce Tesoro | ||
Fri Oct 19 2018 20:04 | 1st = 3 Veloce Tesoro 2nd = 8 Dervando 3rd = 4 Flew Bye You 4th = 2 Somers Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 5 Mango Stride | ||
Fri Oct 19 2018 20:03 | 1st = 5 Mango Stride 2nd = 6 Exterminate 3rd = 3 Im Cool Harry 4th = 4 Tygar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 4 - 8 Limeshow | ||
Fri Oct 19 2018 20:00 | 1st = 8 Limeshow 2nd = 6 Beauty Option 3rd = 9 Our Sunny Girl 4th = 2 Mylex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 4 Dantelah | ||
Fri Oct 19 2018 19:57 | 1st = 4 Dantelah 2nd = 2 Turbo Tom 3rd = 5 Lucky Lily 4th = 7 Radiant Ridge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 7 - 2 Mornings | ||
Fri Oct 19 2018 19:55 | 1st = 2 Mornings 2nd = 7 Harshali 3rd = 3 Keep Playing 4th = 1 Joankay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 7 Zades Magic | ||
Fri Oct 19 2018 19:53 | 1st = 7 Zades Magic 2nd = 5 Super Spolly 3rd = 2 Alon 4th = 8 Lucy Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 1 Feel The Charm | ||
Fri Oct 19 2018 19:48 | 1st = 1 Feel The Charm 2nd = 7 Bettor Watch Him 3rd = 3 Fortes In Fide 4th = 2 Vinnie The Poet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 4 - 2 Katie Taro | ||
Fri Oct 19 2018 19:48 | 1st = 2 Katie Taro 2nd = 8 Milady Jane 3rd = 1 Pure Lee Red 4th = 5 Willy Taro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 8 Italian Plastic | ||
Fri Oct 19 2018 19:45 | 1st = 8 Italian Plastic 2nd = 7 Champagne Luxe 3rd = 1 Mossimo Bale 4th = 2 Mepunga Zeus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 10 - 14 Donegal Art Chokin | ||
Fri Oct 19 2018 19:41 | 1st = 14 Donegal Art Chokin 2nd = 11 American Banner 3rd = 10 Scorcha 4th = 7 For Today |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 4 - 7 Golden Year | ||
Fri Oct 19 2018 19:40 | 1st = 7 Golden Year 2nd = 8 Bundy Playboy 3rd = 6 Thomas Burns 4th = 4 Amazing Vance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 1 Tap Out Bill | ||
Fri Oct 19 2018 19:38 | 1st = 1 Tap Out Bill 2nd = 7 Lauries Burst 3rd = 5 Tuna Fish 4th = 4 Gus The Weapon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 7 Molly Spolly | ||
Fri Oct 19 2018 19:35 | 1st = 7 Molly Spolly 2nd = 8 Gappy Hilmore 3rd = 5 Velocity Whisper 4th = 2 Shelbourne Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 1 Laceys Lad | ||
Fri Oct 19 2018 19:33 | 1st = 1 Laceys Lad 2nd = 7 Derringer 3rd = 11 Major Petro 4th = 4 Advanced Warfare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 3 - 10 Vivi Valentina | ||
Fri Oct 19 2018 19:30 | 1st = 10 Vivi Valentina 2nd = 7 Princess Jenni 3rd = 8 Tahlayla 4th = 12 Written Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 4 My American Girl | ||
Fri Oct 19 2018 19:27 | 1st = 4 My American Girl 2nd = 6 Mepunga Pride 3rd = 2 Major Innings 4th = 3 Manny Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 6 - 6 All Over The Stars | ||
Fri Oct 19 2018 19:26 | 1st = 6 All Over The Stars 2nd = 8 Ten Caisses 3rd = 5 Tuhimata Lass 4th = 3 Nickelson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 3 - 4 Bolt Keeping | ||
Fri Oct 19 2018 19:24 | 1st = 4 Bolt Keeping 2nd = 8 Sageman 3rd = 1 Jamie Cargo 4th = 6 Come On Shaz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 6 Lilac Flash | ||
Fri Oct 19 2018 19:22 | 1st = 6 Lilac Flash 2nd = 7 Its Just Kenny 3rd = 1 Karloo Mac 4th = 3 Drive The Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 8 Bigtime Conrad | ||
Fri Oct 19 2018 19:21 | 1st = 8 Bigtime Conrad 2nd = 5 Mitsuta 3rd = 6 Blackjack Man 4th = 1 Bigtime Kylie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 3 Punk Band | ||
Fri Oct 19 2018 19:19 | 1st = 3 Punk Band 2nd = 5 Smoulder 3rd = 2 Boxcar Bella 4th = 4 Counter Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 7 Manila Bala | ||
Fri Oct 19 2018 19:16 | 1st = 7 Manila Bala 2nd = 8 Harpers Hand 3rd = 6 Cross Threaded 4th = 3 All Inn Taylor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 9 - 14 Speech Is Silver | ||
Fri Oct 19 2018 19:11 | 1st = 14 Speech Is Silver 2nd = 13 World Boss 3rd = 1 Shecandance 4th = 11 Xmas Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 3 - 1 Miss Atlanta | ||
Fri Oct 19 2018 19:11 | 1st = 1 Miss Atlanta 2nd = 2 Vouvray Beach 3rd = 6 Keayang Alimar 4th = 5 Sucralose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 10 Wilby Allen | ||
Fri Oct 19 2018 19:09 | 1st = 10 Wilby Allen 2nd = 5 Hot Tottie 3rd = 3 Moonie Cyclone 4th = 6 Sedaka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 2 - 7 Hippo Clan | ||
Fri Oct 19 2018 19:05 | 1st = 7 Hippo Clan 2nd = 2 Dana Corporal 3rd = 8 Joan Taro 4th = 6 Calypso Blitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 3 Jetawayjo | ||
Fri Oct 19 2018 19:04 | 1st = 3 Jetawayjo 2nd = 1 Burning Ambition 3rd = 5 Plain Baby 4th = 7 Belle Of Brooklyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 2 - 12 Persuader | ||
Fri Oct 19 2018 19:00 | 1st = 12 Persuader 2nd = 3 Grey Khan 3rd = 10 Arabella Ekcels 4th = 5 Laino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 4 Valkyrie Blue | ||
Fri Oct 19 2018 18:57 | 1st = 4 Valkyrie Blue 2nd = 8 Impatient Kid 3rd = 3 Holly Knocks 4th = 5 Gold Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 5 - 5 Adele Said | ||
Fri Oct 19 2018 18:55 | 1st = 5 Adele Said 2nd = 10 Miss Atomic Betty 3rd = 3 Real Diamond 4th = 1 El Jays Monza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 3 Corey William | ||
Fri Oct 19 2018 18:52 | 1st = 3 Corey William 2nd = 6 Skyfella Cam 3rd = 10 Just Seduce Me 4th = 4 Invite Only |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 1 Bigtime Autumn | ||
Fri Oct 19 2018 18:51 | 1st = 1 Bigtime Autumn 2nd = 3 Running Freer 3rd = 6 Dark Syrah 4th = 8 Homebush Minnie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 6 Lingua Franca | ||
Fri Oct 19 2018 18:50 | 1st = 6 Lingua Franca 2nd = 5 Akina Moss 3rd = 3 My Uncle Bob 4th = 1 Dream Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 1 - 8 Red Azalea | ||
Fri Oct 19 2018 18:47 | 1st = 8 Red Azalea 2nd = 1 Morning Tide 3rd = 3 Military Springs 4th = 6 Arias Paradise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 2 - 4 Reincarnate | ||
Fri Oct 19 2018 18:45 | 1st = 4 Reincarnate 2nd = 7 Sassy Indiana 3rd = 2 Assignation 4th = 6 Clontarf Guy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 2 Al Bruton | ||
Fri Oct 19 2018 18:42 | 1st = 2 Al Bruton 2nd = 1 Billy Who 3rd = 5 Rosdue Kirra 4th = 8 Miss Fernando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 8 - 14 Didjabringthebeers | ||
Fri Oct 19 2018 18:40 | 1st = 14 Didjabringthebeers 2nd = 6 Zsa Zoe 3rd = 9 Red Hot Rocket 4th = 12 Rachmaninov |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 2 Quest Allen | ||
Fri Oct 19 2018 18:39 | 1st = 2 Quest Allen 2nd = 6 Why Not Cory 3rd = 3 Toss The Dice 4th = 9 Pyrenees Inferno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 9 Wrangler | ||
Fri Oct 19 2018 18:34 | 1st = 9 Wrangler 2nd = 7 Sheltonschoice 3rd = 5 Kalvin 4th = 1 Iwasntxpectingthat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 1 - 4 Siege Warfare | ||
Fri Oct 19 2018 18:30 | 1st = 4 Siege Warfare 2nd = 9 The Running Man 3rd = 11 Spiritosa 4th = 7 Kamien |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 8 Son Of Able | ||
Fri Oct 19 2018 18:28 | 1st = 8 Son Of Able 2nd = 2 Shes Invictive 3rd = 7 Shades Of Pearl 4th = 5 Sketchy One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 1 Magic Code | ||
Fri Oct 19 2018 18:25 | 1st = 1 Magic Code 2nd = 7 Smart Werina 3rd = 8 Comaneci 4th = 4 Samurai Pizzacat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 1 Ask King Jeff | ||
Fri Oct 19 2018 18:21 | 1st = 1 Ask King Jeff 2nd = 4 Bigtime Levi 3rd = 3 Cawbourne Liz 4th = 2 Tysons Quest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 1 - 5 Artistic Saint | ||
Fri Oct 19 2018 18:20 | 1st = 5 Artistic Saint 2nd = 1 Elfonzo 3rd = 7 Majestic Cruiser 4th = 6 Give Me The Night |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 4 Tysons A Rebel | ||
Fri Oct 19 2018 18:18 | 1st = 4 Tysons A Rebel 2nd = 6 Rocket Ruby 3rd = 8 Seabrook Gem 4th = 7 Set Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 4 - 6 Full Speed Ahead | ||
Fri Oct 19 2018 18:13 | 1st = 6 Full Speed Ahead 2nd = 5 Another Swinger 3rd = 13 Scooterwillrev 4th = 8 Reign Of Pain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 7 - 11 Ultimate Sniper | ||
Fri Oct 19 2018 18:10 | 1st = 11 Ultimate Sniper 2nd = 8 Jesse Duke 3rd = 2 Bettor Getta Lover 4th = 5 War Dan Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 8 - 1 Honorable Mention | ||
Fri Oct 19 2018 18:10 | 1st = 1 Honorable Mention 2nd = 9 Manhattan Spirit 3rd = 4 British Isle 4th = 10 Crystal Pistol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 5 Lojay Naitanui | ||
Fri Oct 19 2018 18:08 | 1st = 5 Lojay Naitanui 2nd = 4 Tweety 3rd = 2 Easy Sloy Boy 4th = 3 Deranged |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 1 Highview Freddy | ||
Fri Oct 19 2018 18:03 | 1st = 1 Highview Freddy 2nd = 11 Our Dream To Reality 3rd = 9 Blue Moon Rising 4th = 12 Bettor To Be Tricky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 5 Zipping Clark | ||
Fri Oct 19 2018 18:01 | 1st = 5 Zipping Clark 2nd = 2 Indian Ruby 3rd = 9 Vaquero 4th = 8 Strudel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 2 Scott It | ||
Fri Oct 19 2018 17:58 | 1st = 2 Scott It 2nd = 3 Pandoras Comet 3rd = 1 Mowgli 4th = 6 Bumble Bee Bolto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 6 Sir Duggie | ||
Fri Oct 19 2018 17:55 | 1st = 6 Sir Duggie 2nd = 4 Rain And Tears 3rd = 1 Hypocritical 4th = 5 Party Every Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 9 - 9 Iron Max | ||
Fri Oct 19 2018 17:55 | 1st = 9 Iron Max 2nd = 3 Tahnee Tiara 3rd = 6 Exalted Honey 4th = 5 See Me Rollin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 4 Cosmic Vintage | ||
Fri Oct 19 2018 17:52 | 1st = 4 Cosmic Vintage 2nd = 7 Divers Ol Mates 3rd = 8 Kiarni Mask 4th = 5 Zamboni Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 8 - 3 Imitation Game | ||
Fri Oct 19 2018 17:48 | 1st = 3 Imitation Game 2nd = 4 Laughing Or Crying 3rd = 9 Pink Moscato 4th = 6 Posh Arli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 3 - 1 Courageous Katee | ||
Fri Oct 19 2018 17:48 | 1st = 1 Courageous Katee 2nd = 11 Holme On The Bayou 3rd = 2 Timely Sovereign 4th = 8 Hez The One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 3 - 11 Holme On The Bayou | ||
Fri Oct 19 2018 17:48 | 1st = 11 Holme On The Bayou 2nd = 1 Courageous Katee 3rd = 2 Timely Sovereign 4th = 8 Hez The One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 6 Double Spur | ||
Fri Oct 19 2018 17:45 | 1st = 6 Double Spur 2nd = 1 Ava Surprise 3rd = 3 Vanderweghe 4th = 7 Snowball Creed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 8 - 10 Our Positano | ||
Fri Oct 19 2018 17:43 | 1st = 10 Our Positano 2nd = 9 It Is A Glacier 3rd = 7 Jay Dee Zed 4th = 8 Blacknbrown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 7 - 2 Rebellious Lord | ||
Fri Oct 19 2018 17:40 | 1st = 2 Rebellious Lord 2nd = 8 Smokin Pierro 3rd = 10 Diplomac Jack 4th = 9 Tough Vic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 6 - 6 Cullenburn | ||
Fri Oct 19 2018 17:39 | 1st = 6 Cullenburn 2nd = 7 Anthem 3rd = 2 Flamboyant 4th = 4 Pembrook Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 4 Militant Spirit | ||
Fri Oct 19 2018 17:36 | 1st = 4 Militant Spirit 2nd = 2 Mystery Jet 3rd = 3 Merc 4th = 6 Ah Sugar Sugar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 8 - 1 Zoffanys Lad | ||
Fri Oct 19 2018 17:30 | 1st = 1 Zoffanys Lad 2nd = 9 Party Host 3rd = 8 Mina Harker 4th = 2 Winners Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 1 My Gal Penny | ||
Fri Oct 19 2018 17:27 | 1st = 1 My Gal Penny 2nd = 2 Makosa 3rd = 6 Ridens Reach 4th = 5 One For Tod |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 7 Jimary Free | ||
Fri Oct 19 2018 17:24 | 1st = 7 Jimary Free 2nd = 5 Annie Said 3rd = 6 Alpha Phoebe 4th = 1 Wiggle Wabble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 6 Blazin Audrey | ||
Fri Oct 19 2018 17:24 | 1st = 6 Blazin Audrey 2nd = 1 Bigtime Wendle 3rd = 2 Bigtime Caleb 4th = 8 Trojan Hoarse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 8 - 9 Von Costa Glass | ||
Fri Oct 19 2018 17:20 | 1st = 9 Von Costa Glass 2nd = 3 Modulate 3rd = 5 Magic Boy 4th = 2 Silvera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 2 - 5 Ready To Fire | ||
Fri Oct 19 2018 17:19 | 1st = 5 Ready To Fire 2nd = 8 Chilla Breeze 3rd = 9 Couta Rocks 4th = 3 Im Full Tilt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 7 Bros Little Gem | ||
Fri Oct 19 2018 17:17 | 1st = 7 Bros Little Gem 2nd = 3 Dyna Dean 3rd = 2 Sublime News 4th = 4 Midnight Mystery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 5 - 6 The Moonshadow | ||
Fri Oct 19 2018 17:14 | 1st = 6 The Moonshadow 2nd = 8 Nirvana Beach 3rd = 5 Santanna Mach 4th = 4 Mahksman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 7 - 15 Beersheba Lass | ||
Fri Oct 19 2018 17:13 | 1st = 15 Beersheba Lass 2nd = 5 Denmiss 3rd = 11 Hajduk 4th = 6 Tribbiani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 7 Ellie Belles | ||
Fri Oct 19 2018 17:10 | 1st = 7 Ellie Belles 2nd = 4 Pathfinder 3rd = 5 Master Methane 4th = 1 Taylors Charm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 7 - 4 Rockon Angel | ||
Fri Oct 19 2018 17:08 | 1st = 4 Rockon Angel 2nd = 1 Leakys Smokin 3rd = 5 Cheeky Jerula 4th = 7 Heres A Real Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 6 - 11 Unbeknown | ||
Fri Oct 19 2018 17:05 | 1st = 11 Unbeknown 2nd = 1 Under The Bridge 3rd = 13 Bossy Rose 4th = 10 Duke Of Oz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 10 That Houdini | ||
Fri Oct 19 2018 17:04 | 1st = 10 That Houdini 2nd = 2 Guy Fawkes 3rd = 4 Had Better Daze 4th = 3 Captains Knock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 4 Midnight Hero | ||
Fri Oct 19 2018 17:01 | 1st = 4 Midnight Hero 2nd = 2 Eyes On You 3rd = 3 Circus Oasis 4th = 5 Winlock Casper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 1 Not Shackley | ||
Fri Oct 19 2018 16:55 | 1st = 1 Not Shackley 2nd = 2 Bigtime Hannah 3rd = 3 Bigtime Boy 4th = 7 Brighteyes Soul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 7 - 9 Fastquest | ||
Fri Oct 19 2018 16:55 | 1st = 9 Fastquest 2nd = 6 Clunes Rocket 3rd = 2 Backhouse Billy 4th = 3 Sniponet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 3 Djay Holden | ||
Fri Oct 19 2018 16:52 | 1st = 3 Djay Holden 2nd = 5 Eye Rock 3rd = 7 Zipping Oaks 4th = 8 Miss Duggie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 1 - 6 Our Boy Johnny | ||
Fri Oct 19 2018 16:50 | 1st = 6 Our Boy Johnny 2nd = 7 Miss Superbia 3rd = 1 Safari Sunshine 4th = 9 Karalta Demon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 2 Dam The Man | ||
Fri Oct 19 2018 16:49 | 1st = 2 Dam The Man 2nd = 3 Hope Said 3rd = 5 Ballymac Jay 4th = 7 Farmor Ka Ching |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 7 - 3 Domination | ||
Fri Oct 19 2018 16:45 | 1st = 3 Domination 2nd = 8 Quiddick 3rd = 2 Street Life 4th = 4 Geordies Second |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 4 - 14 Majestic Hurricane | ||
Fri Oct 19 2018 16:44 | 1st = 14 Majestic Hurricane 2nd = 9 Kings Landing 3rd = 18 Astound 4th = 17 Tonique De Feu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 8 Cadalora | ||
Fri Oct 19 2018 16:42 | 1st = 8 Cadalora 2nd = 4 Just Nimble It 3rd = 3 Our Didda 4th = 2 Cassius Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 6 - 7 Maid Of Ore | ||
Fri Oct 19 2018 16:38 | 1st = 7 Maid Of Ore 2nd = 4 Magic Search 3rd = 2 Appoint Percy 4th = 5 Balonne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 2 Hello Robbo | ||
Fri Oct 19 2018 16:35 | 1st = 2 Hello Robbo 2nd = 1 Tahiti Pearl 3rd = 4 Woodlands Drive 4th = 3 Boil And Bubble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 6 - 3 Arma Hotshot | ||
Fri Oct 19 2018 16:33 | 1st = 3 Arma Hotshot 2nd = 4 Ned Pepper 3rd = 5 Machkori 4th = 9 Whos Driving |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 5 - 9 Tamerett | ||
Fri Oct 19 2018 16:30 | 1st = 9 Tamerett 2nd = 2 Queen Leonora 3rd = 3 Sleek Acheeva 4th = 5 So Belafonte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 7 Tax Collector | ||
Fri Oct 19 2018 16:29 | 1st = 7 Tax Collector 2nd = 1 Frosty Black Jay 3rd = 3 Blue Girl Blue 4th = 4 Scott No Clue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 1 Why Not Kez | ||
Fri Oct 19 2018 16:26 | 1st = 1 Why Not Kez 2nd = 8 Undeniably 3rd = 6 Royal Solo 4th = 2 Eadie Gee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 1 Jinja Flash | ||
Fri Oct 19 2018 16:25 | 1st = 1 Jinja Flash 2nd = 2 All About Space 3rd = 6 Its A Threat 4th = 7 Bigtime Onfire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 6 - 2 Kopite | ||
Fri Oct 19 2018 16:20 | 1st = 2 Kopite 2nd = 5 Art Damour 3rd = 6 Fast Tycoon 4th = 3 Zip A Dee Doo Dah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 1 Cheeky Chapter | ||
Fri Oct 19 2018 16:17 | 1st = 1 Cheeky Chapter 2nd = 8 Braeman 3rd = 6 Little Terry 4th = 9 Kylin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 3 - 3 Ideologist | ||
Fri Oct 19 2018 16:15 | 1st = 3 Ideologist 2nd = 12 Tere The Terminator 3rd = 1 Where Ya Bin 4th = 2 Morningstar Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 3 Walloon Moo | ||
Fri Oct 19 2018 16:14 | 1st = 3 Walloon Moo 2nd = 6 Little Huggy 3rd = 2 Cater Street 4th = 8 Tommys Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 6 - 4 Mazurek | ||
Fri Oct 19 2018 16:10 | 1st = 4 Mazurek 2nd = 5 Barood 3rd = 6 Ready Sunshine 4th = 3 Counter Pulse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 1 Wok Fried Yabby | ||
Fri Oct 19 2018 16:07 | 1st = 1 Wok Fried Yabby 2nd = 8 Winlock Slim 3rd = 2 Avatar Witch 4th = 6 Our Magic Turbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 8 Bigtime Victory | ||
Fri Oct 19 2018 16:05 | 1st = 8 Bigtime Victory 2nd = 7 Smash Charger 3rd = 1 Bigtime Blackie 4th = 3 Als Apprentice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 5 - 10 Treasure Boss | ||
Fri Oct 19 2018 16:03 | 1st = 10 Treasure Boss 2nd = 7 Thorn In My Side 3rd = 3 Rhyming Puppet 4th = 4 Not Too Sure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 1 Bears Octane | ||
Fri Oct 19 2018 16:00 | 1st = 1 Bears Octane 2nd = 4 We So Do 3rd = 9 Eye Feature 4th = 5 Paper Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 5 - 2 Beachesndream | ||
Fri Oct 19 2018 15:58 | 1st = 2 Beachesndream 2nd = 3 Franks A Legend 3rd = 1 So Kool Master 4th = 4 Hilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 4 - 1 Chippenham | ||
Fri Oct 19 2018 15:55 | 1st = 1 Chippenham 2nd = 8 Duecourse 3rd = 9 La Lova 4th = 5 Think Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 1 Harrys My Name | ||
Fri Oct 19 2018 15:51 | 1st = 1 Harrys My Name 2nd = 8 Jimary Moneybags 3rd = 6 Zipping Chelse 4th = 2 Scott To Give |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 5 - 6 Tigers Image | ||
Fri Oct 19 2018 15:45 | 1st = 6 Tigers Image 2nd = 9 Princess Snowy 3rd = 18 No Qualm 4th = 2 Akamin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 2 - 5 Better Decision | ||
Fri Oct 19 2018 15:44 | 1st = 5 Better Decision 2nd = 12 Doctor Tim 3rd = 4 Selena Franco 4th = 13 Pat Campbell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 7 Alisha Tanga | ||
Fri Oct 19 2018 15:42 | 1st = 7 Alisha Tanga 2nd = 5 Barbs Pixie 3rd = 3 Concho 4th = 1 Flying Pepper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 8 - 12 Pinultimate | ||
Fri Oct 19 2018 15:39 | 1st = 12 Pinultimate 2nd = 11 Selvamani 3rd = 1 Come Back Tiger 4th = 6 Damesel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 12 - 6 Aristotle | ||
Fri Oct 19 2018 15:37 | 1st = 6 Aristotle 2nd = 9 Tranquil Manu 3rd = 3 Hippie Trend 4th = 7 Black Only Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 5 - 7 Exalted Dee | ||
Fri Oct 19 2018 15:35 | 1st = 7 Exalted Dee 2nd = 3 A Little Chunky 3rd = 9 Sand Cat 4th = 2 Swipe Me Right |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 2 Cawbourne Toddy | ||
Fri Oct 19 2018 15:34 | 1st = 2 Cawbourne Toddy 2nd = 8 Fare Dodger 3rd = 4 Tommy The Jett 4th = 9 Zara Cheebee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 5 Im Orion | ||
Fri Oct 19 2018 15:32 | 1st = 5 Im Orion 2nd = 1 Marcial 3rd = 3 Welshman 4th = 8 Whiz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 4 - 8 Living Doll | ||
Fri Oct 19 2018 15:28 | 1st = 8 Living Doll 2nd = 2 Caccini 3rd = 10 Riverset 4th = 12 Luxurial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 1 Senor Zipper | ||
Fri Oct 19 2018 15:27 | 1st = 1 Senor Zipper 2nd = 7 Quickfire Girl 3rd = 2 Scott Pace 4th = 4 Liam Roxon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 2 Click Here | ||
Fri Oct 19 2018 15:24 | 1st = 2 Click Here 2nd = 8 Precious Tyson 3rd = 6 Victa Wink 4th = 7 Velocity Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 4 - 4 Harry Day | ||
Fri Oct 19 2018 15:23 | 1st = 4 Harry Day 2nd = 6 Redbank Harry 3rd = 11 Penny Writer 4th = 8 Trunkey Tash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 3 - 12 Etana | ||
Fri Oct 19 2018 15:20 | 1st = 12 Etana 2nd = 5 Be Instant 3rd = 1 Bertie Went Bang 4th = 9 Lunch At Rulers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 1 - 12 Gran Chico | ||
Fri Oct 19 2018 15:19 | 1st = 12 Gran Chico 2nd = 6 Doitson 3rd = 8 Sezana 4th = 5 Spot On |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 3 Silver Cupcake | ||
Fri Oct 19 2018 15:17 | 1st = 3 Silver Cupcake 2nd = 7 Flame Slinger 3rd = 1 Pride Of Oasis 4th = 2 Classy Aussie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 11 - 7 Peta Gledhill | ||
Fri Oct 19 2018 15:14 | 1st = 7 Peta Gledhill 2nd = 5 Hearts To Hearts 3rd = 4 Kingsbrae Avenue 4th = 2 Zahara Dye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 4 - 14 Good Excuse | ||
Fri Oct 19 2018 15:10 | 1st = 14 Good Excuse 2nd = 12 Just Sizzling 3rd = 2 Phelpedo 4th = 5 Syrah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 2 Rapper Tilly | ||
Fri Oct 19 2018 15:09 | 1st = 2 Rapper Tilly 2nd = 4 Thunderation 3rd = 1 Bigtime Emjay 4th = 3 Cawbourne Stick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 2 Courage Crest | ||
Fri Oct 19 2018 15:07 | 1st = 2 Courage Crest 2nd = 7 Renegade 3rd = 1 Boston You Essay 4th = 8 Fiery Nell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 7 - 14 Azabeat | ||
Fri Oct 19 2018 15:04 | 1st = 14 Azabeat 2nd = 5 The Glint 3rd = 1 Hunua Hank 4th = 10 Our Beeskees |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 1 Dazzling Diva | ||
Fri Oct 19 2018 15:01 | 1st = 1 Dazzling Diva 2nd = 3 Boo Hoo 3rd = 8 Apex Pro 4th = 2 Bashful Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 4 - 7 Evil Princess | ||
Fri Oct 19 2018 15:00 | 1st = 7 Evil Princess 2nd = 5 Karaoke Express 3rd = 10 Need Pragmatism 4th = 1 Rock On Ivy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 10 - 8 Red Coat | ||
Fri Oct 19 2018 14:57 | 1st = 8 Red Coat 2nd = 7 Ogodei Star 3rd = 5 Nitro Beach 4th = 2 Jay Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 3 - 10 Maracaibo | ||
Fri Oct 19 2018 14:53 | 1st = 10 Maracaibo 2nd = 6 Mr Beasley 3rd = 7 Opera Tickets 4th = 8 Northern Voyage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 8 Trons Empire | ||
Fri Oct 19 2018 14:50 | 1st = 8 Trons Empire 2nd = 5 El Grand Richo 3rd = 7 Truly Dominant 4th = 6 Pharoahs Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 3 - 1 Braedos Babe | ||
Fri Oct 19 2018 14:48 | 1st = 1 Braedos Babe 2nd = 9 Ill Be A Lady 3rd = 7 Cams A Million 4th = 6 Ace In Our Pocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 4 Diddilee | ||
Fri Oct 19 2018 14:46 | 1st = 4 Diddilee 2nd = 5 Bigtime Acacia 3rd = 3 Cawbourne Ridge 4th = 6 Rowdy Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 2 - 12 Vow And Declare | ||
Fri Oct 19 2018 14:45 | 1st = 12 Vow And Declare 2nd = 7 Periscope 3rd = 5 Hanaki Warrior 4th = 11 Crystals Pass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 9 - 8 Sappho | ||
Fri Oct 19 2018 14:42 | 1st = 8 Sappho 2nd = 4 Five Of Spades 3rd = 7 Sudoku Daisy 4th = 2 Jackies Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 7 Donna Paulsen | ||
Fri Oct 19 2018 14:39 | 1st = 7 Donna Paulsen 2nd = 5 Aston Bardot 3rd = 6 Aston Emilio 4th = 2 John Bob Tyson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 3 - 6 Bidnbare | ||
Fri Oct 19 2018 14:35 | 1st = 6 Bidnbare 2nd = 2 Crowd Surfer 3rd = 4 Pinnacle Power 4th = 5 Scorching |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 2 Uncatchable | ||
Fri Oct 19 2018 14:32 | 1st = 2 Uncatchable 2nd = 6 Bolare 3rd = 3 Seeka Moment 4th = 8 All You Got |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 6 - 6 Katie Perrie | ||
Fri Oct 19 2018 14:29 | 1st = 6 Katie Perrie 2nd = 8 Inscription 3rd = 12 Ballet Choux 4th = 1 Luen Yat Miracle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 3 - 11 Yankee Eyes | ||
Fri Oct 19 2018 14:25 | 1st = 11 Yankee Eyes 2nd = 8 Miss Flatley 3rd = 3 Picayune 4th = 10 Vegas Sunrise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 8 - 2 Thats Lil Vicki | ||
Fri Oct 19 2018 14:22 | 1st = 2 Thats Lil Vicki 2nd = 3 Poonyahra 3rd = 6 Hunter Kingsbrae 4th = 5 Kingsbrae Missy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 6 Opawa Bear | ||
Fri Oct 19 2018 14:21 | 1st = 6 Opawa Bear 2nd = 8 Cawbourne Lyns 3rd = 4 Zara Daiken 4th = 3 Opehu Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 4 Data Queen | ||
Fri Oct 19 2018 14:19 | 1st = 4 Data Queen 2nd = 1 Blackrock Busy 3rd = 7 Just A Tip 4th = 5 Just Blondie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 2 - 6 Bombdiggity | ||
Fri Oct 19 2018 14:18 | 1st = 6 Bombdiggity 2nd = 5 Nobodys Puppet 3rd = 2 Tunnel Rat 4th = 9 Ranger Suzie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 2 - 1 Sophie Stening | ||
Fri Oct 19 2018 14:13 | 1st = 1 Sophie Stening 2nd = 3 Glenfield Boy 3rd = 9 Tubbee Tee 4th = 8 King Cardle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 1 Vandebay | ||
Fri Oct 19 2018 14:12 | 1st = 1 Vandebay 2nd = 2 Terrah Round 3rd = 7 Miss Walt 4th = 3 Aztec Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 1 - 7 Magnum Opus | ||
Fri Oct 19 2018 14:10 | 1st = 7 Magnum Opus 2nd = 8 Mannza 3rd = 5 Tups Endeavor 4th = 10 Phenomenal Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 7 - 3 Tranquil Invader | ||
Fri Oct 19 2018 14:07 | 1st = 3 Tranquil Invader 2nd = 5 Kingsbrae Steve 3rd = 6 Erin Choice 4th = 4 Good To Know |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 7 Windmill Haze | ||
Fri Oct 19 2018 14:04 | 1st = 7 Windmill Haze 2nd = 2 Canya Max 3rd = 5 Revel 4th = 6 Mackinlay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 2 - 1 Subtle Grey | ||
Fri Oct 19 2018 14:00 | 1st = 1 Subtle Grey 2nd = 5 Cerca Trova 3rd = 4 Candy Girl 4th = 2 Malfoy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 2 Challis Sprite | ||
Fri Oct 19 2018 13:57 | 1st = 2 Challis Sprite 2nd = 5 Subscapularis 3rd = 8 Wolf Point 4th = 9 Go Didda Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 5 - 3 Banrock | ||
Fri Oct 19 2018 13:54 | 1st = 3 Banrock 2nd = 4 Poker Face 3rd = 9 Recollect 4th = 10 Uabasso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 2 - 6 Quaffany | ||
Fri Oct 19 2018 13:50 | 1st = 6 Quaffany 2nd = 1 John The Rodent 3rd = 10 Crown Harmonium 4th = 5 La Magique |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 6 - 3 Frans Bonus | ||
Fri Oct 19 2018 13:47 | 1st = 3 Frans Bonus 2nd = 7 Floki Jappa 3rd = 4 Sandave Gypsy 4th = 8 Backcreek Bandit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 1 - 2 Reliant | ||
Fri Oct 19 2018 13:43 | 1st = 2 Reliant 2nd = 7 Captain Ryder 3rd = 5 Dreaming Of Biscay 4th = 6 Ultraviolet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 3 Mr Diaz | ||
Fri Oct 19 2018 13:40 | 1st = 3 Mr Diaz 2nd = 2 Jumbo Bale 3rd = 1 Tusksa 4th = 5 My Fernando Tim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 1 Alicante Bouchet | ||
Fri Oct 19 2018 13:37 | 1st = 1 Alicante Bouchet 2nd = 2 Crackenback 3rd = 3 Benaud 4th = 7 Aston Harpo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 1 - 8 La Gesture | ||
Fri Oct 19 2018 13:32 | 1st = 8 La Gesture 2nd = 7 My Chateau Margaux 3rd = 2 Winsome Moolah 4th = 3 Dawn Ofa New Brew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 5 - 6 Premier Rumble | ||
Fri Oct 19 2018 13:29 | 1st = 6 Premier Rumble 2nd = 8 Ripple Rumble 3rd = 2 Dodgy Diamonds 4th = 1 Sandave Jeanoel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 1 - 14 Havenot | ||
Fri Oct 19 2018 13:25 | 1st = 14 Havenot 2nd = 13 Gypsy Queen 3rd = 2 Casino Mondial 4th = 12 Sunny Afternoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 2 Our China Plate | ||
Fri Oct 19 2018 13:22 | 1st = 2 Our China Plate 2nd = 3 Banjo Milne 3rd = 5 Spritely Bob 4th = 6 Able |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 4 - 2 Shine | ||
Fri Oct 19 2018 13:19 | 1st = 2 Shine 2nd = 10 Imelda Mary 3rd = 1 Goldilicious 4th = 12 More Jools |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 8 Innamincka | ||
Fri Oct 19 2018 13:17 | 1st = 8 Innamincka 2nd = 1 Im Electric 3rd = 6 Bit Of Fun 4th = 5 Raglan Moe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 1 - 10 Star Status | ||
Fri Oct 19 2018 13:15 | 1st = 10 Star Status 2nd = 11 Putting On Airs 3rd = 9 Resista 4th = 4 Slippery Journey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 4 - 2 No Worries Cob | ||
Fri Oct 19 2018 13:12 | 1st = 2 No Worries Cob 2nd = 4 Kates Sledge 3rd = 8 Spooky Sensation 4th = 5 Kingsbrae Martha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 8 Astrid | ||
Fri Oct 19 2018 13:08 | 1st = 8 Astrid 2nd = 4 Epic Mate 3rd = 5 Melan 4th = 6 Twizel Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 3 Johnnys Return | ||
Fri Oct 19 2018 13:04 | 1st = 3 Johnnys Return 2nd = 1 Bourbon An Kahn 3rd = 8 Xan Mai 4th = 4 Chums Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 10 Emerley Jose | ||
Fri Oct 19 2018 13:01 | 1st = 10 Emerley Jose 2nd = 9 Iron Ryan 3rd = 6 Slippers Kin 4th = 1 Aston Klara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 3 - 2 Bokarm Nala | ||
Fri Oct 19 2018 12:57 | 1st = 2 Bokarm Nala 2nd = 6 Watta Storm 3rd = 8 Floribama 4th = 7 Stormy Thunda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 1 Bertie Allen | ||
Fri Oct 19 2018 12:53 | 1st = 1 Bertie Allen 2nd = 8 Zara Petal 3rd = 6 Martha Magic 4th = 2 Opawa Robynann |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 2 Lethal Levi | ||
Fri Oct 19 2018 12:49 | 1st = 2 Lethal Levi 2nd = 8 Master Winslow 3rd = 7 Nostimo 4th = 10 It Is Done |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 3 - 10 Chou Chou | ||
Fri Oct 19 2018 12:44 | 1st = 10 Chou Chou 2nd = 5 Stacey Ann 3rd = 7 Seirios 4th = 12 Sunburst |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 3 Tan On Black | ||
Fri Oct 19 2018 12:41 | 1st = 3 Tan On Black 2nd = 5 Pearling 3rd = 8 Waz A Looker 4th = 2 Striking Chaos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 2 - 8 Bokarm Rosie | ||
Fri Oct 19 2018 12:38 | 1st = 8 Bokarm Rosie 2nd = 3 Bokarm Nora 3rd = 6 Tranquil Buddy 4th = 2 Hunter Lyndan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 1 Goldstar Jay Jay | ||
Fri Oct 19 2018 12:35 | 1st = 1 Goldstar Jay Jay 2nd = 6 Dagny 3rd = 2 Go Shirly Go 4th = 3 Smash Gator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 5 Guevara | ||
Fri Oct 19 2018 12:29 | 1st = 5 Guevara 2nd = 7 No Recourse 3rd = 8 Bombora Rocket 4th = 6 Mollys Money |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 3 Queen Chaos | ||
Fri Oct 19 2018 12:25 | 1st = 3 Queen Chaos 2nd = 4 Give Me Ten 3rd = 5 Victa Brayden 4th = 7 Stitch em Maree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 1 - 3 Lobcha | ||
Fri Oct 19 2018 12:22 | 1st = 3 Lobcha 2nd = 5 My Names Chloe 3rd = 7 Devil Fish 4th = 1 Elusive Arrow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 3 Bago Bye Bye | ||
Fri Oct 19 2018 12:19 | 1st = 3 Bago Bye Bye 2nd = 4 Carltonian 3rd = 5 Mr Matt 4th = 2 Know Hassle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 5 Soda Ezy | ||
Fri Oct 19 2018 12:14 | 1st = 5 Soda Ezy 2nd = 7 Chill Out Isla 3rd = 3 Got Goosebumps 4th = 8 Brittanys Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 2 - 2 Pacific Coast | ||
Fri Oct 19 2018 12:09 | 1st = 2 Pacific Coast 2nd = 3 Saint Croix 3rd = 9 Raspberry Sweet 4th = 4 Stand Tall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 7 Betty Turpin | ||
Fri Oct 19 2018 12:03 | 1st = 7 Betty Turpin 2nd = 4 Fabroad 3rd = 2 Soda Ashlee 4th = 3 Flying Luna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 3 Hes All Power | ||
Fri Oct 19 2018 12:00 | 1st = 3 Hes All Power 2nd = 1 Go Belle 3rd = 7 Egomaniacal 4th = 5 Gotcha Rocky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 5 Drought Breaker | ||
Fri Oct 19 2018 11:56 | 1st = 5 Drought Breaker 2nd = 9 Tiara Jo 3rd = 2 What Feeling 4th = 6 Happy Cruising |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 3 Nelso Allen | ||
Fri Oct 19 2018 11:43 | 1st = 3 Nelso Allen 2nd = 2 Bookie Monster 3rd = 4 Smash Damage 4th = 1 Jealous Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 1 - 15 Lock It In | ||
Fri Oct 19 2018 11:34 | 1st = 15 Lock It In 2nd = 4 A Proper Lady 3rd = 16 Fox In Socks 4th = 3 Show Down |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 5 Vasterbottenost | ||
Fri Oct 19 2018 11:26 | 1st = 5 Vasterbottenost 2nd = 7 Fiery Fagan 3rd = 6 Epic Owen 4th = 4 Jealous Much |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 6 Opawa Sweet | ||
Fri Oct 19 2018 11:10 | 1st = 6 Opawa Sweet 2nd = 2 Know Refusal 3rd = 4 Our Greg 4th = 5 Haze Adams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 4 Our Rick | ||
Fri Oct 19 2018 10:53 | 1st = 4 Our Rick 2nd = 2 Blue Sky 3rd = 8 Eddie Hemi 4th = 6 Absent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 2 Opawa Big | ||
Fri Oct 19 2018 10:36 | 1st = 2 Opawa Big 2nd = 3 Goldstar Vegas 3rd = 6 Heated Threat 4th = 7 Know Cause |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 1 King Kali | ||
Fri Oct 19 2018 10:18 | 1st = 1 King Kali 2nd = 2 Gracie Lee 3rd = 5 Clausen Jewel 4th = 8 Special As |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 3 Natural Echo | ||
Fri Oct 19 2018 10:02 | 1st = 3 Natural Echo 2nd = 5 Crushington 3rd = 7 Goldstar Alaska 4th = 2 Homebush Comet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 5 Rockabye Demi | ||
Fri Oct 19 2018 1:11 | 1st = 5 Rockabye Demi 2nd = 1 Gypsy Said Run 3rd = 8 Bonbie Boy 4th = 2 Ashy Larry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 1 Millers Inc | ||
Fri Oct 19 2018 0:54 | 1st = 1 Millers Inc 2nd = 6 Jacenko 3rd = 7 Wildash Willow 4th = 8 Ethos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 5 Causing Havoc | ||
Fri Oct 19 2018 0:36 | 1st = 5 Causing Havoc 2nd = 7 Fantasy Knight 3rd = 2 Incredible Bev 4th = 3 Cecil Benz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 1 Burn The Jetts | ||
Fri Oct 19 2018 0:19 | 1st = 1 Burn The Jetts 2nd = 8 Sunset Versace 3rd = 6 Scarlets Secret 4th = 4 Canutes Law |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 8 Hello Issy | ||
Wed Sep 19 2018 23:56 | 1st = 8 Hello Issy 2nd = 5 Britz 3rd = 6 Sweet Miss 4th = 2 Rollie Bexon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 1 Causing Havoc | ||
Wed Sep 19 2018 23:36 | 1st = 1 Causing Havoc 2nd = 5 Bushmans Valley 3rd = 2 Maude Monelli 4th = 4 Whisper Quick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 7 Ozzie Made | ||
Wed Sep 19 2018 23:14 | 1st = 7 Ozzie Made 2nd = 8 Go Pro 3rd = 5 West On Fleur 4th = 2 Hammy Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 7 Exonerated | ||
Wed Sep 19 2018 22:56 | 1st = 7 Exonerated 2nd = 6 Rogers Dreamin 3rd = 8 Nosey Flyer 4th = 4 Grizzle Mania |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 4 Sunset Prada | ||
Wed Sep 19 2018 22:39 | 1st = 4 Sunset Prada 2nd = 5 Calfuray 3rd = 3 Napoleon Boy 4th = 6 Spanish Coin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 4 Dazzling Melody | ||
Wed Sep 19 2018 22:31 | 1st = 4 Dazzling Melody 2nd = 2 Big Gee Tee 3rd = 7 Tuscan Dream 4th = 8 In The Net |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 4 Rosacky Thunder | ||
Wed Sep 19 2018 22:28 | 1st = 4 Rosacky Thunder 2nd = 5 North Wind 3rd = 10 Pistol 4th = 9 Voluptuous Dot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 1 Thermos | ||
Wed Sep 19 2018 22:24 | 1st = 1 Thermos 2nd = 4 Snallygaster 3rd = 5 West On Lily 4th = 8 Anyones Guess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 6 Marcello | ||
Wed Sep 19 2018 22:16 | 1st = 6 Marcello 2nd = 7 Raine Allen 3rd = 4 Lochinvar Adore 4th = 5 Dr Yanma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 3 Penny Worth | ||
Wed Sep 19 2018 22:12 | 1st = 3 Penny Worth 2nd = 5 Silvagni Cubed 3rd = 4 Qatar Girl 4th = 6 Go Zippy Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 2 Snazzy Whompo | ||
Wed Sep 19 2018 22:09 | 1st = 2 Snazzy Whompo 2nd = 5 Tanoan Creek 3rd = 4 Starlight April 4th = 6 Zamazan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 5 Walkaway Plastic | ||
Wed Sep 19 2018 22:05 | 1st = 5 Walkaway Plastic 2nd = 2 Its A Danger 3rd = 1 Prince Fabloch 4th = 6 Demelza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 8 - 6 Miss Dangerfield | ||
Wed Sep 19 2018 22:00 | 1st = 6 Miss Dangerfield 2nd = 7 Artoripace 3rd = 8 Goodtime Junior 4th = 2 Graphics |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 4 Champagne Luxe | ||
Wed Sep 19 2018 21:57 | 1st = 4 Champagne Luxe 2nd = 2 Demand A Panda 3rd = 1 Pants On Fire 4th = 3 Ridos Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 8 Elegant Duk | ||
Wed Sep 19 2018 21:54 | 1st = 8 Elegant Duk 2nd = 2 Sirius Star 3rd = 1 Smack Dab 4th = 4 Master Dean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 7 Marlows Angel | ||
Wed Sep 19 2018 21:47 | 1st = 7 Marlows Angel 2nd = 8 Lets Run 3rd = 6 Big Bubbles 4th = 4 Why Not Lola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 7 Wagtail Sage | ||
Wed Sep 19 2018 21:44 | 1st = 7 Wagtail Sage 2nd = 3 Sunset Harlow 3rd = 4 Lady Sings 4th = 2 Harkle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 4 Princess Nala | ||
Wed Sep 19 2018 21:41 | 1st = 4 Princess Nala 2nd = 7 Cyril Figgis 3rd = 8 Gizza Malarkey 4th = 6 My Bro Bruno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 2 Magic Lantern | ||
Wed Sep 19 2018 21:38 | 1st = 2 Magic Lantern 2nd = 5 Georgie Porgi 3rd = 4 Flying Joker 4th = 8 Shes A Mitzi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 8 Slick Shannon | ||
Wed Sep 19 2018 21:35 | 1st = 8 Slick Shannon 2nd = 5 Shes Good 3rd = 7 Kicker Crew 4th = 2 Gold Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 7 - 6 Diamonds N Cash | ||
Wed Sep 19 2018 21:30 | 1st = 6 Diamonds N Cash 2nd = 8 Don Pierre 3rd = 3 Mister Mckinnon 4th = 1 The Gingerbreadman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 3 Dyna Winter | ||
Wed Sep 19 2018 21:28 | 1st = 3 Dyna Winter 2nd = 4 Azalea 3rd = 2 Desiree Dancer 4th = 1 Rahni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 4 West On Holly | ||
Wed Sep 19 2018 21:25 | 1st = 4 West On Holly 2nd = 8 Funky Facts 3rd = 2 Sunset Navana 4th = 3 Sunset Octavia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 4 Ritas Boy | ||
Wed Sep 19 2018 21:22 | 1st = 4 Ritas Boy 2nd = 1 Phoenix Pak 3rd = 5 Rockstar Romeo 4th = 3 Midnight Treat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 8 Rockstar Stratus | ||
Wed Sep 19 2018 21:18 | 1st = 8 Rockstar Stratus 2nd = 4 Spring Bomber 3rd = 2 Zipping Galon 4th = 10 Quartz Vein |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 5 Aim | ||
Wed Sep 19 2018 21:15 | 1st = 5 Aim 2nd = 1 Elly Bye Bye 3rd = 2 Rapid Explosion 4th = 8 Short Session |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 9 - 8 Rapido | ||
Wed Sep 19 2018 21:14 | 1st = 8 Rapido 2nd = 2 Allen Ichiro 3rd = 5 Alotta Style 4th = 7 Secret Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 2 Rodeo | ||
Wed Sep 19 2018 21:08 | 1st = 2 Rodeo 2nd = 8 Newfire Drewie 3rd = 3 Iveys Affair 4th = 7 Cheeky Cindy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 1 Dyna Worker | ||
Wed Sep 19 2018 21:05 | 1st = 1 Dyna Worker 2nd = 7 Dyna Orenthal 3rd = 3 Fantastic Winnie 4th = 2 Pixel Pak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 1 Ookinaki | ||
Wed Sep 19 2018 21:02 | 1st = 1 Ookinaki 2nd = 2 Shinboner Magic 3rd = 4 Vinaka Fiji 4th = 5 Mighty Matt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 6 - 3 Keayang Shekitout | ||
Wed Sep 19 2018 21:00 | 1st = 3 Keayang Shekitout 2nd = 6 Stunning I Am 3rd = 7 Sheezawingate 4th = 2 Hail Georgie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 4 Cassius Monelli | ||
Wed Sep 19 2018 20:58 | 1st = 4 Cassius Monelli 2nd = 8 Bombers Return 3rd = 1 Why Not Kez 4th = 6 Bear Cabang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 8 - 7 Arnhem Mayhem | ||
Wed Sep 19 2018 20:54 | 1st = 7 Arnhem Mayhem 2nd = 4 Mileeka 3rd = 5 Ringbark Lana 4th = 2 Vampire Wish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 6 Miracle Rising | ||
Wed Sep 19 2018 20:53 | 1st = 6 Miracle Rising 2nd = 1 My Dad Angus 3rd = 5 Day Tourer 4th = 4 Norahs Fling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 8 Data Base | ||
Wed Sep 19 2018 20:51 | 1st = 8 Data Base 2nd = 3 Gitcha Alley 3rd = 1 Barney Be Good 4th = 6 Dodgy Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 1 Dyna Neitz | ||
Wed Sep 19 2018 20:48 | 1st = 1 Dyna Neitz 2nd = 2 Okay Kirsty 3rd = 6 Silvio Dante 4th = 4 Deanos Smidge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 6 Squeak Scolari | ||
Wed Sep 19 2018 20:45 | 1st = 6 Squeak Scolari 2nd = 8 Harperama 3rd = 3 Kihael Koalmina 4th = 5 Dyna Gavin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 7 Lookout Snickers | ||
Wed Sep 19 2018 20:40 | 1st = 7 Lookout Snickers 2nd = 8 Beegumbah Boy 3rd = 5 Oldmate Marley 4th = 4 Queen Of Sparta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 7 - 1 Lets Pop The Bubbles | ||
Wed Sep 19 2018 20:40 | 1st = 1 Lets Pop The Bubbles 2nd = 4 Little Mojo 3rd = 3 Getarattleon 4th = 2 Bold Kenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 7 Sterling Archer | ||
Wed Sep 19 2018 20:38 | 1st = 7 Sterling Archer 2nd = 6 Pandoras Comet 3rd = 2 Our Didda 4th = 8 Yoda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 2 Follow The Duk | ||
Wed Sep 19 2018 20:35 | 1st = 2 Follow The Duk 2nd = 3 Key Factor 3rd = 4 Fear Nancy 4th = 8 Buds Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 7 - 7 Arabian Khaleese | ||
Wed Sep 19 2018 20:31 | 1st = 7 Arabian Khaleese 2nd = 3 Vestiarius 3rd = 4 Vunivalu 4th = 6 Furnace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 5 - 3 The Jet Player | ||
Wed Sep 19 2018 20:30 | 1st = 3 The Jet Player 2nd = 9 Goodtime Rusty 3rd = 8 Captain Bronzie 4th = 7 Heza Cracker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 2 Lully Singh | ||
Wed Sep 19 2018 20:28 | 1st = 2 Lully Singh 2nd = 1 Lady Bullseye 3rd = 6 Bejarano 4th = 3 Empress Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 4 Cosmical | ||
Wed Sep 19 2018 20:25 | 1st = 4 Cosmical 2nd = 2 Starburst Bassy 3rd = 5 Goodwin Terry 4th = 7 Flying Mikayla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 5 Lynnsanity | ||
Wed Sep 19 2018 20:20 | 1st = 5 Lynnsanity 2nd = 7 Travelnfast 3rd = 1 Miraclesdoappen 4th = 2 Its You Not Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 1 Jakesta | ||
Wed Sep 19 2018 20:18 | 1st = 1 Jakesta 2nd = 6 Squishy Pea 3rd = 7 Midnite Starling 4th = 8 Nimble Foot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 7 Solo Mission | ||
Wed Sep 19 2018 20:15 | 1st = 7 Solo Mission 2nd = 3 Jiggle Splat 3rd = 1 Farmor Effected 4th = 2 Honeys Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 6 - 3 Miss Mamie | ||
Wed Sep 19 2018 20:12 | 1st = 3 Miss Mamie 2nd = 7 Junk Yard Kylie 3rd = 1 Quintus Maximus 4th = 2 Choice Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 7 Lady Swiss | ||
Wed Sep 19 2018 20:10 | 1st = 7 Lady Swiss 2nd = 1 Fantasy Blaster 3rd = 4 Groovy Shannon 4th = 2 Josie Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 5 Canterbury | ||
Wed Sep 19 2018 20:08 | 1st = 5 Canterbury 2nd = 8 Start The Show 3rd = 4 Dundee Jitterbug 4th = 1 Alexagal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 4 Poco Dorado | ||
Wed Sep 19 2018 20:05 | 1st = 4 Poco Dorado 2nd = 8 Kihael Road 3rd = 5 Lochinvar Hugo 4th = 7 Double Gee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 4 - 4 With Gusto | ||
Wed Sep 19 2018 20:00 | 1st = 4 With Gusto 2nd = 1 Might Be Luck 3rd = 6 Coldplay Road 4th = 3 Jodan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 5 Quaras Flick | ||
Wed Sep 19 2018 19:58 | 1st = 5 Quaras Flick 2nd = 2 Viking Vince 3rd = 8 Shoot To Miss 4th = 3 Air Commander |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 5 Zabdon Mcgregor | ||
Wed Sep 19 2018 19:55 | 1st = 5 Zabdon Mcgregor 2nd = 8 Stop An Paws 3rd = 1 Broke Even 4th = 2 Big Huey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 5 - 7 Elite Falcon | ||
Wed Sep 19 2018 19:52 | 1st = 7 Elite Falcon 2nd = 8 Out There Jerry 3rd = 5 Town Hall Tully 4th = 2 Imitate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 3 Contrary Courage | ||
Wed Sep 19 2018 19:50 | 1st = 3 Contrary Courage 2nd = 7 Kiwi Soldier 3rd = 1 Whata Stride 4th = 5 Little Arrows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 1 My Reflection | ||
Wed Sep 19 2018 19:48 | 1st = 1 My Reflection 2nd = 3 Ohana Lad 3rd = 7 Rock Johnson 4th = 2 Applied |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 8 Ebbys Tiger | ||
Wed Sep 19 2018 19:45 | 1st = 8 Ebbys Tiger 2nd = 7 Bad Boy Goodesy 3rd = 5 Boom Down 4th = 1 Dynamical |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 4 Havana Moon | ||
Wed Sep 19 2018 19:41 | 1st = 4 Havana Moon 2nd = 3 Satellite Village 3rd = 5 Jedda Shannon 4th = 6 Flinders Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 7 Chiseller | ||
Wed Sep 19 2018 19:39 | 1st = 7 Chiseller 2nd = 9 Deanos Mojo 3rd = 1 Ominous Warning 4th = 8 Honeysuckle Jim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 7 Bergari | ||
Wed Sep 19 2018 19:36 | 1st = 7 Bergari 2nd = 8 Lucky Leckey 3rd = 1 Apache Villa 4th = 3 Stealthy Night |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 3 - 1 Sondel | ||
Wed Sep 19 2018 19:32 | 1st = 1 Sondel 2nd = 2 Sucralose 3rd = 8 Lagom 4th = 3 Village Voice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 4 - 3 Triple Crown Fox | ||
Wed Sep 19 2018 19:31 | 1st = 3 Triple Crown Fox 2nd = 2 Eight Roses 3rd = 7 Nash Road Kylie 4th = 6 Demi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 5 Dundee Ace | ||
Wed Sep 19 2018 19:30 | 1st = 5 Dundee Ace 2nd = 6 Piccolo Fratello 3rd = 7 Fabkobi 4th = 3 Chases Entity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 5 Tamaar Tux | ||
Wed Sep 19 2018 19:27 | 1st = 5 Tamaar Tux 2nd = 2 Blabba Mouth 3rd = 1 Willie Blues 4th = 3 Takahi Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 10 Weasel | ||
Wed Sep 19 2018 19:23 | 1st = 10 Weasel 2nd = 6 Diamantina Devil 3rd = 4 Tascott Lady 4th = 5 Shakeitup |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 9 - 7 Recharger | ||
Wed Sep 19 2018 19:20 | 1st = 7 Recharger 2nd = 8 Sky Atlas 3rd = 11 Velago 4th = 4 Seaside Serenade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 1 Quaras Beth | ||
Wed Sep 19 2018 19:18 | 1st = 1 Quaras Beth 2nd = 6 Quaras Destiny 3rd = 4 Quick Transition 4th = 8 Hey Aaron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 3 - 4 Ashby Blast | ||
Wed Sep 19 2018 19:15 | 1st = 4 Ashby Blast 2nd = 2 Hurricane Hayley 3rd = 5 Dashing Geek 4th = 7 Zamlee Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 5 Trunkey Digger | ||
Wed Sep 19 2018 19:13 | 1st = 5 Trunkey Digger 2nd = 2 Peggy Sue Shannon 3rd = 1 Cobbity Castle 4th = 10 Tulhurst Lover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 3 Penumbra | ||
Wed Sep 19 2018 19:11 | 1st = 3 Penumbra 2nd = 2 Timely Rickshaw 3rd = 5 No Confidence 4th = 8 Fire Station |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 5 Jayanti | ||
Wed Sep 19 2018 19:08 | 1st = 5 Jayanti 2nd = 2 Omen Allen 3rd = 1 Woodys My Name 4th = 6 Food Fighter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 8 Seb Zarr Moonie | ||
Wed Sep 19 2018 19:05 | 1st = 8 Seb Zarr Moonie 2nd = 4 Nappo Quoted 3rd = 7 Lauries Sticka 4th = 6 Double Stitched |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 2 - 8 Whizzbang Dan | ||
Wed Sep 19 2018 19:00 | 1st = 8 Whizzbang Dan 2nd = 6 Fear Not 3rd = 4 Aldebaran Prince 4th = 1 Cadenas Damour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 2 One More Jesse | ||
Wed Sep 19 2018 18:58 | 1st = 2 One More Jesse 2nd = 8 Dyna Ignis 3rd = 6 Dyna Dixon 4th = 3 Almendra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 5 Devil Fish | ||
Wed Sep 19 2018 18:55 | 1st = 5 Devil Fish 2nd = 1 Brains Trust 3rd = 6 Gitcha Glory 4th = 3 Causeway Bud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 2 - 1 Kappa | ||
Wed Sep 19 2018 18:52 | 1st = 1 Kappa 2nd = 7 Jetmag Sally 3rd = 6 Sweet Crystal 4th = 4 Jenasia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 7 Jessica Amber | ||
Wed Sep 19 2018 18:50 | 1st = 7 Jessica Amber 2nd = 1 Kurahaupo Gambler 3rd = 4 Comigal 4th = 3 Riverleigh William |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 7 Enable Me | ||
Wed Sep 19 2018 18:48 | 1st = 7 Enable Me 2nd = 6 Kiwi Hustler 3rd = 4 Crystal Shell 4th = 10 Aeroplane Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 8 - 1 First Growth | ||
Wed Sep 19 2018 18:45 | 1st = 1 First Growth 2nd = 6 Dolusky 3rd = 9 Chief Cochise 4th = 5 Alezan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 4 Dance For Glory | ||
Wed Sep 19 2018 18:40 | 1st = 4 Dance For Glory 2nd = 9 Karloo Threeothree 3rd = 8 Hidden Courage 4th = 3 Isle Of Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 2 So Crazy | ||
Wed Sep 19 2018 18:37 | 1st = 2 So Crazy 2nd = 7 Top Score 3rd = 1 Lets Go Fabio 4th = 5 Trav Said |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 1 - 3 Well Off | ||
Wed Sep 19 2018 18:34 | 1st = 3 Well Off 2nd = 5 Mauritian Eric 3rd = 7 Riding Her Luck 4th = 2 Sunbaker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 1 - 7 Machs Gold | ||
Wed Sep 19 2018 18:32 | 1st = 7 Machs Gold 2nd = 9 Be Major Threat 3rd = 8 Shadow Style 4th = 6 Cee Vee Vee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 3 Zipper Shoes | ||
Wed Sep 19 2018 18:30 | 1st = 3 Zipper Shoes 2nd = 5 Big Wal 3rd = 8 Nangar Jet 4th = 7 Legendary Opal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 7 Flame Slinger | ||
Wed Sep 19 2018 18:27 | 1st = 7 Flame Slinger 2nd = 3 Bingo Boon 3rd = 6 Dewana Chat 4th = 5 Flying Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 9 Wavedancer | ||
Wed Sep 19 2018 18:22 | 1st = 9 Wavedancer 2nd = 8 Tap It In 3rd = 7 Coast Warning 4th = 3 Chump Chop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 1 Tejays Magic | ||
Wed Sep 19 2018 18:19 | 1st = 1 Tejays Magic 2nd = 4 Kim Osti 3rd = 5 Billy Who 4th = 7 Rinda Des |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 1 Shandance | ||
Wed Sep 19 2018 18:14 | 1st = 1 Shandance 2nd = 2 Taylor Hood 3rd = 10 Punters Delight 4th = 11 Barkway Arnold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 7 - 4 Double Digit | ||
Wed Sep 19 2018 18:10 | 1st = 4 Double Digit 2nd = 6 Mycroft 3rd = 1 Flying Roar 4th = 10 Bachelors Prospect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 2 Charlm Fella | ||
Wed Sep 19 2018 18:07 | 1st = 2 Charlm Fella 2nd = 7 Watos Dream 3rd = 5 Independent Rose 4th = 1 Bugatti Royale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 1 Fairly Legal | ||
Wed Sep 19 2018 18:03 | 1st = 1 Fairly Legal 2nd = 2 Winter Soldier 3rd = 3 Marvelette 4th = 6 Red Ruby Slipper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 2 Black Paws | ||
Wed Sep 19 2018 17:59 | 1st = 2 Black Paws 2nd = 7 Poppys Rose 3rd = 1 Im Glad 4th = 8 Plum Jam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 9 Goodtime Stride | ||
Wed Sep 19 2018 17:54 | 1st = 9 Goodtime Stride 2nd = 2 Lethal Promise 3rd = 10 One Mans Pass 4th = 5 Ruffalo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 1 Gemena Road | ||
Wed Sep 19 2018 17:51 | 1st = 1 Gemena Road 2nd = 4 Zipping Merlow 3rd = 2 One Impression 4th = 8 Sketchy Linda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 2 April Jay | ||
Wed Sep 19 2018 17:47 | 1st = 2 April Jay 2nd = 1 Zipping Eleanor 3rd = 3 Glacier Boy 4th = 6 Golden Moon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 12 Grosestar | ||
Wed Sep 19 2018 17:42 | 1st = 12 Grosestar 2nd = 2 Sophie Brown 3rd = 8 Im Ok 4th = 10 Lotta Laughs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 2 Captains Knock | ||
Wed Sep 19 2018 17:39 | 1st = 2 Captains Knock 2nd = 1 Dance With Wolf 3rd = 8 Sultan Of Rum 4th = 7 Rosealie Who |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 6 - 7 Axel R Eight | ||
Wed Sep 19 2018 17:35 | 1st = 7 Axel R Eight 2nd = 2 Bristol Road 3rd = 10 Prince Hal 4th = 6 Take No Prisoners |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 7 Big Butters | ||
Wed Sep 19 2018 17:32 | 1st = 7 Big Butters 2nd = 2 Awesome Catch 3rd = 6 Bimini 4th = 1 Canya Ayden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 3 Tiwanaku | ||
Wed Sep 19 2018 17:27 | 1st = 3 Tiwanaku 2nd = 1 Spondooley 3rd = 8 Oliver Winkle 4th = 7 Mach Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 8 - 1 Spring Charlie | ||
Wed Sep 19 2018 17:25 | 1st = 1 Spring Charlie 2nd = 3 Aqua Divina 3rd = 6 Golden Hits 4th = 13 Spring Creek Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 3 Fake It | ||
Wed Sep 19 2018 17:24 | 1st = 3 Fake It 2nd = 7 Refueled 3rd = 1 Mount Ida Miss 4th = 4 Tat Chloe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 8 - 7 Iron Max | ||
Wed Sep 19 2018 17:20 | 1st = 7 Iron Max 2nd = 1 Impulse Diavolo 3rd = 9 Shark Mirage 4th = 5 Takemehomemister |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 2 Ratajkowski | ||
Wed Sep 19 2018 17:17 | 1st = 2 Ratajkowski 2nd = 4 Dark Taboo 3rd = 1 Lions Blue 4th = 3 Ring Him |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 8 - 6 Lulu Express | ||
Wed Sep 19 2018 17:12 | 1st = 6 Lulu Express 2nd = 7 Ponytales 3rd = 4 Nashville Skyline 4th = 5 Didnt Mention It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 5 Fast Car Driving | ||
Wed Sep 19 2018 17:09 | 1st = 5 Fast Car Driving 2nd = 1 Miss Wing Wong 3rd = 7 Zipping Bailey 4th = 3 Bugatti Quest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 3 Major Amor | ||
Wed Sep 19 2018 17:06 | 1st = 3 Major Amor 2nd = 6 Pepper Rock 3rd = 2 Pinciotti 4th = 8 Renaldo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 8 - 10 I Am Queen | ||
Wed Sep 19 2018 17:05 | 1st = 10 I Am Queen 2nd = 11 Kentucky Flyer 3rd = 8 The Regiment 4th = 6 Blood Oath |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 3 Oil Spill | ||
Wed Sep 19 2018 17:02 | 1st = 3 Oil Spill 2nd = 1 Whos Hope 3rd = 8 Took A Rhyno 4th = 2 Burrum Eagle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 5 - 2 Dam Ready | ||
Wed Sep 19 2018 16:59 | 1st = 2 Dam Ready 2nd = 4 Disco Riffic 3rd = 3 Patapus 4th = 5 Fraternize |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 7 - 2 Excelsior | ||
Wed Sep 19 2018 16:55 | 1st = 2 Excelsior 2nd = 1 Realise Potential 3rd = 12 Palmateer 4th = 5 Love Shack Baby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 7 Jamella Jet | ||
Wed Sep 19 2018 16:52 | 1st = 7 Jamella Jet 2nd = 1 Rockstar Kyle 3rd = 3 Zipping Falcon 4th = 2 Curtain Call |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 1 Adherent | ||
Wed Sep 19 2018 16:49 | 1st = 1 Adherent 2nd = 2 Inga Tom 3rd = 7 Rocket Ruby 4th = 8 Miss Travers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 7 - 3 Oh So Unfair | ||
Wed Sep 19 2018 16:45 | 1st = 3 Oh So Unfair 2nd = 1 Exalted Lauretta 3rd = 6 Springfield Lew 4th = 4 Double Pockets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 4 Nans Magic | ||
Wed Sep 19 2018 16:42 | 1st = 4 Nans Magic 2nd = 8 Smashniak Double 3rd = 7 Took A Fergus 4th = 1 Wickla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 7 - 7 Clever Blaze | ||
Wed Sep 19 2018 16:38 | 1st = 7 Clever Blaze 2nd = 2 Napoleons War 3rd = 5 Korodon 4th = 8 Miss Severina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 8 Cookie Emgrand | ||
Wed Sep 19 2018 16:35 | 1st = 8 Cookie Emgrand 2nd = 3 Little Trapeze 3rd = 6 Sunny Emgrand 4th = 1 Foxy Lee Mae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 2 Onya Prankstar | ||
Wed Sep 19 2018 16:32 | 1st = 2 Onya Prankstar 2nd = 8 Knockers Gold 3rd = 3 Kraken Greta 4th = 1 Miss Cotton Sox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 7 - 9 Grey Shadow | ||
Wed Sep 19 2018 16:30 | 1st = 9 Grey Shadow 2nd = 4 I Did It Again 3rd = 8 Into Rio 4th = 5 Indian Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 1 Emma Said | ||
Wed Sep 19 2018 16:27 | 1st = 1 Emma Said 2nd = 7 Darbys Girl 3rd = 6 Bonnie Eileen 4th = 3 Stewys Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 4 - 4 Mr Undercover | ||
Wed Sep 19 2018 16:24 | 1st = 4 Mr Undercover 2nd = 6 Cool Serenity 3rd = 8 Lucky Linda Lulu 4th = 7 Saetta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 6 - 2 Esperance | ||
Wed Sep 19 2018 16:20 | 1st = 2 Esperance 2nd = 8 Up Trumpz 3rd = 9 Chabreet 4th = 3 Rafhas Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 4 Turbo Park | ||
Wed Sep 19 2018 16:17 | 1st = 4 Turbo Park 2nd = 6 Our Alarm 3rd = 1 Nats Wish 4th = 7 Can Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 4 Tat Odin | ||
Wed Sep 19 2018 16:14 | 1st = 4 Tat Odin 2nd = 1 Chinotto 3rd = 2 Klondike Gold 4th = 7 All Inn Hunter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 6 - 2 Golden Lustre | ||
Wed Sep 19 2018 16:10 | 1st = 2 Golden Lustre 2nd = 4 Just Like Heaven 3rd = 11 Amintire 4th = 5 Gougers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 2 Hope Said | ||
Wed Sep 19 2018 16:07 | 1st = 2 Hope Said 2nd = 7 Tejays Pride 3rd = 3 Exclusive Chloe 4th = 5 Zabdon Zinger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 6 - 17 Few Too Many | ||
Wed Sep 19 2018 16:03 | 1st = 17 Few Too Many 2nd = 4 Paper Trade 3rd = 12 Conquermore 4th = 3 Big Little Lies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 1 My Little Mate | ||
Wed Sep 19 2018 16:00 | 1st = 1 My Little Mate 2nd = 2 Lowannas Son 3rd = 7 Hugo Boss 4th = 8 Glen Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 3 Our Magic Turbo | ||
Wed Sep 19 2018 15:57 | 1st = 3 Our Magic Turbo 2nd = 7 Aston Atley 3rd = 1 Kamchatka Lenny 4th = 2 Cullquin Daario |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 6 - 3 Melbas Maestro | ||
Wed Sep 19 2018 15:55 | 1st = 3 Melbas Maestro 2nd = 7 Mystical Spirit 3rd = 5 Calibration 4th = 8 Potemkin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 7 Emmaville Bella | ||
Wed Sep 19 2018 15:52 | 1st = 7 Emmaville Bella 2nd = 8 Kooringa Zoe 3rd = 5 Emulating Chloe 4th = 3 Smashniak Galaxy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 3 - 6 Final Hearing | ||
Wed Sep 19 2018 15:49 | 1st = 6 Final Hearing 2nd = 9 Magical Charge 3rd = 10 Scenic Charm 4th = 8 City Circle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 5 - 8 Invictum Domina | ||
Wed Sep 19 2018 15:45 | 1st = 8 Invictum Domina 2nd = 10 Moccasin Miss 3rd = 12 Jen Rules 4th = 13 Dollys Due |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 4 Monkey Wrench | ||
Wed Sep 19 2018 15:42 | 1st = 4 Monkey Wrench 2nd = 2 Miky Knox 3rd = 3 Bad Benny 4th = 8 Pocketful |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 5 Moresby | ||
Wed Sep 19 2018 15:39 | 1st = 5 Moresby 2nd = 8 Aces Fab 3rd = 6 Limburg Will 4th = 1 Fancy Moon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 5 - 4 Getouttheway | ||
Wed Sep 19 2018 15:35 | 1st = 4 Getouttheway 2nd = 9 Lannister Gold 3rd = 10 Lucky Rose 4th = 8 Jommadosh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 4 Emerley Jose | ||
Wed Sep 19 2018 15:32 | 1st = 4 Emerley Jose 2nd = 5 Oracle of Omaha 3rd = 6 Kalgaritch Kid 4th = 8 Sammy Frost |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 5 - 3 Als Kingdom | ||
Wed Sep 19 2018 15:28 | 1st = 3 Als Kingdom 2nd = 9 Global Choice 3rd = 5 Kemsrey 4th = 10 Grand Whisper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 3 Double Ya Back | ||
Wed Sep 19 2018 15:25 | 1st = 3 Double Ya Back 2nd = 2 Over And Away 3rd = 5 Adam Mandam 4th = 8 Molly Chapta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 2 Still Single | ||
Wed Sep 19 2018 15:22 | 1st = 2 Still Single 2nd = 8 Akut 3rd = 6 Still Quick 4th = 7 Little Fernando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 5 - 9 Barbies Boy | ||
Wed Sep 19 2018 15:20 | 1st = 9 Barbies Boy 2nd = 8 Rakti Roulette 3rd = 5 Meteor Light 4th = 10 Armed And Ready |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 6 Fantastic Chief | ||
Wed Sep 19 2018 15:17 | 1st = 6 Fantastic Chief 2nd = 3 Victa Matt 3rd = 7 Little Dynamo 4th = 1 City Limit Sign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 2 - 8 Arcadia Queen | ||
Wed Sep 19 2018 15:14 | 1st = 8 Arcadia Queen 2nd = 6 Colourful Chloe 3rd = 1 Explosion 4th = 7 Why Choose Her |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 4 - 4 High Bridge | ||
Wed Sep 19 2018 15:10 | 1st = 4 High Bridge 2nd = 6 Keep Up 3rd = 2 White Boots 4th = 7 Iron Duke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 2 High Tenacity | ||
Wed Sep 19 2018 15:07 | 1st = 2 High Tenacity 2nd = 6 Handpass 3rd = 8 Another Bling 4th = 3 Top Alcohol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 8 Zipping Chelse | ||
Wed Sep 19 2018 15:04 | 1st = 8 Zipping Chelse 2nd = 1 Pollys Nigel 3rd = 2 Owen Money 4th = 6 Millies Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 4 - 6 Pearl Raider | ||
Wed Sep 19 2018 15:00 | 1st = 6 Pearl Raider 2nd = 1 Spectate 3rd = 4 Bronski 4th = 8 Fandango |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 7 Victa Nash | ||
Wed Sep 19 2018 14:57 | 1st = 7 Victa Nash 2nd = 5 Zoometrical 3rd = 2 Justice Elite 4th = 6 Phantom Hawke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 4 - 2 I Am Impinge | ||
Wed Sep 19 2018 14:53 | 1st = 2 I Am Impinge 2nd = 7 Partie Town 3rd = 1 Bryneich 4th = 3 Show Em |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 8 Tear Town | ||
Wed Sep 19 2018 14:50 | 1st = 8 Tear Town 2nd = 5 Marko Bale 3rd = 6 Dont Trust 4th = 2 Reign Of Omar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 4 - 9 Fifth Amendment | ||
Wed Sep 19 2018 14:45 | 1st = 9 Fifth Amendment 2nd = 4 Reine Happy 4th = 8 Billabong Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 4 Lucy Stardust | ||
Wed Sep 19 2018 14:42 | 1st = 4 Lucy Stardust 2nd = 1 Ticklebelly Flat 3rd = 6 Zipping Hetty 4th = 3 Gehrig |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 1 - 1 Light My Day | ||
Wed Sep 19 2018 14:39 | 1st = 1 Light My Day 2nd = 8 May Keep Him 3rd = 5 Onya Head 4th = 4 Xaarmerit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 1 Extreme Justice | ||
Wed Sep 19 2018 14:32 | 1st = 1 Extreme Justice 2nd = 3 Southwood Ace 3rd = 8 Blue Fabianna 4th = 7 Rowchester Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 3 - 4 Madness Invalencia | ||
Wed Sep 19 2018 14:25 | 1st = 4 Madness Invalencia 2nd = 3 Gourmelin 3rd = 12 Trebla 4th = 7 Pints Punch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 4 Lonely Cowboy | ||
Wed Sep 19 2018 14:22 | 1st = 4 Lonely Cowboy 2nd = 2 Darcy Brown 3rd = 8 Crackenback 4th = 7 Crazy Again |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 3 - 1 Just Orm | ||
Wed Sep 19 2018 14:18 | 1st = 1 Just Orm 2nd = 2 Diamonds Are 3rd = 7 Comic Story 4th = 4 Rich Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 6 Orazzi Ohh | ||
Wed Sep 19 2018 14:15 | 1st = 6 Orazzi Ohh 2nd = 10 Winston Cruise 3rd = 4 Buckle Up Rose 4th = 5 Barry Bomber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 3 - 11 Kaplic | ||
Wed Sep 19 2018 14:10 | 1st = 11 Kaplic 2nd = 7 Integrated 3rd = 3 Cristovao 4th = 1 Allageri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 1 Hayride Mills | ||
Wed Sep 19 2018 14:07 | 1st = 1 Hayride Mills 2nd = 4 Fab Jessie 3rd = 5 Aston Bardot 4th = 7 Subjective Booma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Awamutu Race 7 - 10 Patsys Lass | ||
Wed Sep 19 2018 14:04 | 1st = 10 Patsys Lass 2nd = 1 Below Zero 3rd = 7 Polly Grey 4th = 3 Skaaboom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 3 - 12 Voila | ||
Wed Sep 19 2018 14:00 | 1st = 12 Voila 2nd = 11 Unguarded 3rd = 3 Coco Diablo 4th = 10 Show Some Leg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 3 Revved Up Dee | ||
Wed Sep 19 2018 13:57 | 1st = 3 Revved Up Dee 2nd = 7 Seabrook Eb 3rd = 1 Rockstar Jane 4th = 8 Vrontios |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 2 - 8 Maui Girl | ||
Wed Sep 19 2018 13:50 | 1st = 8 Maui Girl 2nd = 9 So We Are 3rd = 5 Resista 4th = 7 Lichen Zerprise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 2 Big Buzz | ||
Wed Sep 19 2018 13:47 | 1st = 2 Big Buzz 2nd = 1 Farmin 3rd = 6 Spring King 4th = 5 Emerley Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 2 - 12 Hollaback Girl | ||
Wed Sep 19 2018 13:43 | 1st = 12 Hollaback Girl 2nd = 5 Chikorita 3rd = 9 Kittie Kins 4th = 6 Guanaba Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 2 Dyna Jerry | ||
Wed Sep 19 2018 13:40 | 1st = 2 Dyna Jerry 2nd = 3 Shima Mart 3rd = 7 Fast Izzi 4th = 8 Dead Eye Dickson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 2 - 10 Rainbow Girl | ||
Wed Sep 19 2018 13:35 | 1st = 10 Rainbow Girl 2nd = 5 Rich Itch 3rd = 3 Halvorsen 4th = 2 Black Sea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 7 Singin Hawke | ||
Wed Sep 19 2018 13:32 | 1st = 7 Singin Hawke 2nd = 6 Launching 3rd = 3 Slippers Kin 4th = 4 Blazin Jim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Awamutu Race 6 - 4 Ujumpijump | ||
Wed Sep 19 2018 13:29 | 1st = 4 Ujumpijump 2nd = 6 Swissilicious 3rd = 2 Bojangles 4th = 1 Aligns With Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 2 - 6 Nakeeta Jane | ||
Wed Sep 19 2018 13:25 | 1st = 6 Nakeeta Jane 2nd = 1 Ranier 3rd = 3 Kolding 4th = 2 Matowi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 2 Miss Pepperjack | ||
Wed Sep 19 2018 13:22 | 1st = 2 Miss Pepperjack 2nd = 1 Cherokee Shimmer 3rd = 6 Dyna Nancy 4th = 3 My Victoria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 1 - 6 Samstag | ||
Wed Sep 19 2018 13:15 | 1st = 6 Samstag 2nd = 8 Stoppett 3rd = 7 Need Pragmatism 4th = 5 Betterthanyouthink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 3 Dallas Fernando | ||
Wed Sep 19 2018 13:12 | 1st = 3 Dallas Fernando 2nd = 7 Vipers Mission 3rd = 6 Bounty Hawke 4th = 5 Redhead Chez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 1 - 5 Alpine Dancer | ||
Wed Sep 19 2018 13:08 | 1st = 5 Alpine Dancer 2nd = 1 Capitulate 3rd = 4 Lets Go Bobby 4th = 6 Curse Free |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 4 Midnight Mystery | ||
Wed Sep 19 2018 13:05 | 1st = 4 Midnight Mystery 2nd = 3 Bros Little Gem 3rd = 2 Kraken Rose 4th = 5 Whiney Whine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 3 Stormy Jay | ||
Wed Sep 19 2018 13:02 | 1st = 3 Stormy Jay 2nd = 8 Bigtime Monty 3rd = 1 Bigtime Ronnie 4th = 6 Cossie Cooper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 1 - 13 Dark Confidant | ||
Wed Sep 19 2018 13:00 | 1st = 13 Dark Confidant 2nd = 8 Riverina Lass 3rd = 3 Zoology 4th = 6 Nicci By Name |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 2 Jackie Dee | ||
Wed Sep 19 2018 12:57 | 1st = 2 Jackie Dee 2nd = 8 Greysynd Mercury 3rd = 1 Destini Cherokee 4th = 5 Raven Hawke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Awamutu Race 5 - 3 Sellwood | ||
Wed Sep 19 2018 12:54 | 1st = 3 Sellwood 2nd = 7 Repo Sun 3rd = 4 Ticket To Ride 4th = 5 Bluetwentytwo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 1 - 2 Fortification | ||
Wed Sep 19 2018 12:50 | 1st = 2 Fortification 2nd = 3 Golden Shoulder 3rd = 5 Stardome 4th = 1 Eurosay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 3 Dyna Artist | ||
Wed Sep 19 2018 12:47 | 1st = 3 Dyna Artist 2nd = 7 Onions Oreilly 3rd = 2 Vibe 4th = 8 Zoro Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 1 Cawbourne Agar | ||
Wed Sep 19 2018 12:44 | 1st = 1 Cawbourne Agar 2nd = 7 Justa Gift 3rd = 6 Judge Me Jackie 4th = 4 Smash Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 3 Karaoke Party | ||
Wed Sep 19 2018 12:40 | 1st = 3 Karaoke Party 2nd = 2 Kinate 3rd = 1 Wrackmere 4th = 7 Donsberg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 7 Faraday | ||
Wed Sep 19 2018 12:32 | 1st = 7 Faraday 2nd = 1 Yoppi Allen 3rd = 3 Lorenza 4th = 2 Lucys Otis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 7 Podium Phobia | ||
Wed Sep 19 2018 12:27 | 1st = 7 Podium Phobia 2nd = 8 Sly Carl 3rd = 1 Mini Mansion 4th = 6 Alamein Panda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Awamutu Race 4 - 2 Ole Ole | ||
Wed Sep 19 2018 12:19 | 1st = 2 Ole Ole 2nd = 9 El Jodi 3rd = 10 Lotus Laud 4th = 8 Baboonski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 1 Quarter Mile | ||
Wed Sep 19 2018 12:15 | 1st = 1 Quarter Mile 2nd = 7 Stevie Jane 3rd = 4 Drop The Leash 4th = 3 Celestial Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 3 Trojan Hoarse | ||
Wed Sep 19 2018 12:10 | 1st = 3 Trojan Hoarse 2nd = 2 Idol Alan 3rd = 6 Shareef 4th = 8 Dream On Dreamer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Awamutu Race 3 - 7 Thee Auld Cruizer | ||
Wed Sep 19 2018 11:56 | 1st = 7 Thee Auld Cruizer 2nd = 1 Dalmar 3rd = 6 I Walk Alone 4th = 14 The One Thing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 1 Its Complicated | ||
Wed Sep 19 2018 11:53 | 1st = 1 Its Complicated 2nd = 2 Nero 3rd = 5 Brighteyes Soul 4th = 8 Alamein Dip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 6 Zara Cheebee | ||
Wed Sep 19 2018 11:35 | 1st = 6 Zara Cheebee 2nd = 1 Take Action 3rd = 8 Bigtime Leeroy 4th = 7 Opawa Mine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 5 Mr Postman | ||
Wed Sep 19 2018 11:18 | 1st = 5 Mr Postman 2nd = 8 Kylie Jean 3rd = 2 Viking Ash 4th = 10 Flying Huey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Awamutu Race 2 - 4 Speedkeeper | ||
Wed Sep 19 2018 11:09 | 1st = 4 Speedkeeper 2nd = 5 Goldilicious 3rd = 9 Our Beeskees 4th = 7 Our Katy Cruz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 2 Bigtime Bridget | ||
Wed Sep 19 2018 11:00 | 1st = 2 Bigtime Bridget 2nd = 7 Hashtag Blessed 3rd = 6 Lady Jellybean 4th = 9 Jay Wendy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 8 Bigtime Pete | ||
Wed Sep 19 2018 10:43 | 1st = 8 Bigtime Pete 2nd = 5 Clover Scott 3rd = 7 Manimal 4th = 1 Arthurs Crown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Awamutu Race 1 - 3 Spirits Aubeer | ||
Wed Sep 19 2018 10:34 | 1st = 3 Spirits Aubeer 2nd = 5 Mr Hass 3rd = 6 Luck Of Wanted 4th = 10 Mcedith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 3 Subway Kay | ||
Wed Sep 19 2018 10:25 | 1st = 3 Subway Kay 2nd = 2 Sly John 3rd = 6 Magic Maria 4th = 7 Miss Wiggle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 10 - 1 Weeona Paddy | ||
Sun Aug 19 2018 21:18 | 1st = 1 Weeona Paddy 2nd = 2 Vunivalu 3rd = 5 Aint No Luck 4th = 7 Demi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 12 - 2 Nanny Who | ||
Sun Aug 19 2018 21:15 | 1st = 2 Nanny Who 2nd = 7 Indian Ruby 3rd = 1 Spice Bucket 4th = 8 Braystones Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 7 Stirling Defence | ||
Sun Aug 19 2018 21:08 | 1st = 7 Stirling Defence 2nd = 3 Flaming Brooke 3rd = 2 Hundred 4th = 1 Mossy Oak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 8 - 5 Allmightyjoelouis | ||
Sun Aug 19 2018 21:02 | 1st = 5 Allmightyjoelouis 2nd = 3 Sondel 3rd = 2 Fire House Rock 4th = 1 One For Granny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 9 - 4 Miss Mamie | ||
Sun Aug 19 2018 20:59 | 1st = 4 Miss Mamie 2nd = 8 Yaringa Lass 3rd = 1 Lost In Orbit 4th = 7 Allen Ichiro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 1 Suntory Dream | ||
Sun Aug 19 2018 20:56 | 1st = 1 Suntory Dream 2nd = 6 Destini Lima 3rd = 5 Hayride Heeney 4th = 7 Our Arjedar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 4 Hay William | ||
Sun Aug 19 2018 20:53 | 1st = 4 Hay William 2nd = 1 White Ox 3rd = 6 Data Base 4th = 2 Pink Axle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 8 Silvio Dante | ||
Sun Aug 19 2018 20:50 | 1st = 8 Silvio Dante 2nd = 1 Adonis Rose 3rd = 4 Aston Hinkley 4th = 2 Twenty Tamar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 10 - 8 Veil Successor | ||
Sun Aug 19 2018 20:43 | 1st = 8 Veil Successor 2nd = 9 Batangas 3rd = 6 Ezy Dollars 4th = 1 Aysum Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 8 - 1 Swansee | ||
Sun Aug 19 2018 20:40 | 1st = 1 Swansee 2nd = 6 Ruffs 3rd = 3 Weona Vee 4th = 4 Lektra Peck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 2 Hayride Mills | ||
Sun Aug 19 2018 20:37 | 1st = 2 Hayride Mills 2nd = 8 Blessed Justice 3rd = 6 Sketchy Kathy 4th = 3 Hometown Lads |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 1 Cometron Flyer | ||
Sun Aug 19 2018 20:34 | 1st = 1 Cometron Flyer 2nd = 8 Warrumbungle Gem 3rd = 4 Katie Who 4th = 3 Treagle Triumph |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 7 - 1 Trumps Golden Boy | ||
Sun Aug 19 2018 20:29 | 1st = 1 Trumps Golden Boy 2nd = 7 Levina 3rd = 6 Illawong Red 4th = 2 All Hall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 7 Lonesome Katie | ||
Sun Aug 19 2018 20:26 | 1st = 7 Lonesome Katie 2nd = 6 Take Home Sadie 3rd = 8 Veetee Mist 4th = 4 Brandeen Fi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 9 - 8 Bonbie Boy | ||
Sun Aug 19 2018 20:23 | 1st = 8 Bonbie Boy 2nd = 2 Cher Keeping 3rd = 7 Killa Dollars 4th = 6 Wicked Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 7 - 6 Nadias Fun | ||
Sun Aug 19 2018 20:20 | 1st = 6 Nadias Fun 2nd = 4 Jetmag Sally 3rd = 1 Shes Enough 4th = 8 Arabian Sheriff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 1 Trouble Waters | ||
Sun Aug 19 2018 20:17 | 1st = 1 Trouble Waters 2nd = 8 Elite James 3rd = 3 Spring Bruiser 4th = 4 Cazbomb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 3 Gemma Benz | ||
Sun Aug 19 2018 20:13 | 1st = 3 Gemma Benz 2nd = 1 Ha Ha Classy 3rd = 8 Shadow Court 4th = 4 Shes My Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 5 Akina Daisy | ||
Sun Aug 19 2018 20:10 | 1st = 5 Akina Daisy 2nd = 3 Velocity Anifrid 3rd = 2 Captain Jackie 4th = 1 Belleperi Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 8 - 6 Bushmans Poem | ||
Sun Aug 19 2018 20:06 | 1st = 6 Bushmans Poem 2nd = 4 Go Levi 3rd = 1 Wildash Willow 4th = 2 Kabukuru |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 6 - 8 Arnhem Mayhem | ||
Sun Aug 19 2018 20:03 | 1st = 8 Arnhem Mayhem 2nd = 3 Secret Gold 3rd = 1 Gotta Be Better 4th = 5 Distant Shores |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 1 Do The Hokey | ||
Sun Aug 19 2018 20:00 | 1st = 1 Do The Hokey 2nd = 8 Aberlour 3rd = 2 Iceni Escort 4th = 4 Click Here |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 6 - 3 Manuela | ||
Sun Aug 19 2018 19:55 | 1st = 3 Manuela 2nd = 4 Cresco Park 3rd = 6 Safina 4th = 7 Walkamileinmyshoes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 8 Roll So Deep | ||
Sun Aug 19 2018 19:52 | 1st = 8 Roll So Deep 2nd = 6 Barbara Benz 3rd = 7 Ramblin Rose 4th = 2 Iron Monarch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 2 Tito Mojito | ||
Sun Aug 19 2018 19:49 | 1st = 2 Tito Mojito 2nd = 1 Mepunga Bonnie 3rd = 3 Crickets Dash 4th = 4 Lakeview Maisey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 7 - 2 Cairnlea Ollie | ||
Sun Aug 19 2018 19:45 | 1st = 2 Cairnlea Ollie 2nd = 7 Haunted To Excel 3rd = 5 Canya Connor 4th = 4 Raw Luxury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 5 - 6 Vestiarius | ||
Sun Aug 19 2018 19:42 | 1st = 6 Vestiarius 2nd = 7 Mileeka 3rd = 1 Fabbenz 4th = 2 Zamlee Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 6 Rebel Contender | ||
Sun Aug 19 2018 19:39 | 1st = 6 Rebel Contender 2nd = 2 Bell Of Eden 3rd = 4 Apex Pro 4th = 8 Zulu General |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 6 Jimmy Stintson | ||
Sun Aug 19 2018 19:32 | 1st = 6 Jimmy Stintson 2nd = 7 Miss Gambler 3rd = 5 Whinging Wilko 4th = 4 Blackjack Betty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 1 Full Tilt | ||
Sun Aug 19 2018 19:29 | 1st = 1 Full Tilt 2nd = 8 Paddys Cripp 3rd = 5 Lilty Allen 4th = 7 Jake Of Carson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 5 - 2 Travlininstyle | ||
Sun Aug 19 2018 19:24 | 1st = 2 Travlininstyle 2nd = 9 Mighty Sheffield 3rd = 4 Benders Gift 4th = 8 Fantasy Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 6 - 8 Jaggernaught | ||
Sun Aug 19 2018 19:21 | 1st = 8 Jaggernaught 2nd = 4 Sansa Monelli 3rd = 5 Tango Dancer 4th = 7 Mini Earner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 4 - 7 Island Girl | ||
Sun Aug 19 2018 19:18 | 1st = 7 Island Girl 2nd = 8 Destini Delta 3rd = 1 Mauritian Dynamo 4th = 2 Mudrush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 5 Charlotte Street | ||
Sun Aug 19 2018 19:15 | 1st = 5 Charlotte Street 2nd = 1 Kalgaritch Kid 3rd = 7 Filthy Phantom 4th = 4 Menzel Boys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 1 Zinchenko | ||
Sun Aug 19 2018 19:12 | 1st = 1 Zinchenko 2nd = 2 Velocity Zarin 3rd = 3 Shesa Dratta 4th = 7 Westmead Daffie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 2 Velocity Whisper | ||
Sun Aug 19 2018 19:09 | 1st = 2 Velocity Whisper 2nd = 8 Taabinga Flash 3rd = 7 Loaded 4th = 5 Our Delta Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 5 - 6 Rhianna Keeping | ||
Sun Aug 19 2018 19:02 | 1st = 6 Rhianna Keeping 2nd = 3 Hes Historic 3rd = 1 Black Joker 4th = 8 Millers Inc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 3 - 8 Unpossible | ||
Sun Aug 19 2018 18:59 | 1st = 8 Unpossible 2nd = 1 Imitate 3rd = 4 Gardot 4th = 3 Elite Falcon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 4 - 2 Herehecomes | ||
Sun Aug 19 2018 18:57 | 1st = 2 Herehecomes 2nd = 4 Alpe De Huez 3rd = 3 Kotare Mahdi 4th = 1 Joezac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 2 Zipping Francis | ||
Sun Aug 19 2018 18:54 | 1st = 2 Zipping Francis 2nd = 8 Subjective Booma 3rd = 7 Olary 4th = 5 Vincent Tyson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 6 - 11 Dont Speed | ||
Sun Aug 19 2018 18:50 | 1st = 11 Dont Speed 2nd = 4 The Delorean 3rd = 3 Chhaya 4th = 6 Makuru |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 8 So Crazy | ||
Sun Aug 19 2018 18:47 | 1st = 8 So Crazy 2nd = 7 Rain Alert 3rd = 5 Fabio Marsha 4th = 1 Apache Villa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 5 Kraken Katie | ||
Sun Aug 19 2018 18:43 | 1st = 5 Kraken Katie 2nd = 3 Soda Flakes 3rd = 6 Tahlias Diamond 4th = 8 Alexagal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 4 - 3 Go Gettem Bells | ||
Sun Aug 19 2018 18:40 | 1st = 3 Go Gettem Bells 2nd = 8 Shinboner 3rd = 2 Go Gettem Santa 4th = 7 Dont Wait Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 2 - 7 Ashby Blast | ||
Sun Aug 19 2018 18:36 | 1st = 7 Ashby Blast 2nd = 6 Nash Road Kylie 3rd = 2 Abaloney 4th = 5 Wildoaks Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 5 Key Factor | ||
Sun Aug 19 2018 18:32 | 1st = 5 Key Factor 2nd = 3 Merlins Maid 3rd = 7 Nikolucky 4th = 8 Tejays Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 1 Kaluah Rose | ||
Sun Aug 19 2018 18:29 | 1st = 1 Kaluah Rose 2nd = 3 Mersey Ferry 3rd = 6 Nitro Kist 4th = 4 West On Beth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 3 - 8 Rockin In Memphis | ||
Sun Aug 19 2018 18:27 | 1st = 8 Rockin In Memphis 2nd = 5 Illawong Lively 3rd = 4 Dallas Nikolay 4th = 6 Like Clockwork |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 7 Spin The Trolley | ||
Sun Aug 19 2018 18:24 | 1st = 7 Spin The Trolley 2nd = 1 Wheres Lachie 3rd = 6 Whats Up Skip 4th = 2 Dyna Gunner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 5 - 5 Cloak And Dagger | ||
Sun Aug 19 2018 18:20 | 1st = 5 Cloak And Dagger 2nd = 3 Nobel Suspect 3rd = 6 For The Fallen 4th = 9 Truth And Lies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 1 - 6 Furnace | ||
Sun Aug 19 2018 18:17 | 1st = 6 Furnace 2nd = 3 Barbies Chance 3rd = 2 Hurricane Hayley 4th = 8 Im Late |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 3 - 5 African Leopard | ||
Sun Aug 19 2018 18:14 | 1st = 5 African Leopard 2nd = 1 Excel To Dream 3rd = 6 Wise Rosberg 4th = 4 West On Toast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 1 Rapid Effect | ||
Sun Aug 19 2018 18:11 | 1st = 1 Rapid Effect 2nd = 2 Senor Dylan 3rd = 7 Timely Rickshaw 4th = 4 Meerkat Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 3 Stitch Em Rosey | ||
Sun Aug 19 2018 18:08 | 1st = 3 Stitch Em Rosey 2nd = 6 Vipers Mission 3rd = 2 Baudelaire 4th = 1 Another Vader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 6 Macalister Mac | ||
Sun Aug 19 2018 18:05 | 1st = 6 Macalister Mac 2nd = 8 Akina Harley 3rd = 5 Invictus Clive 4th = 2 Queen Of Gems |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 10 - 8 Bradness Eldefuego | ||
Sun Aug 19 2018 17:59 | 1st = 8 Bradness Eldefuego 2nd = 9 Modern Maestro 3rd = 7 Swaggie Shannon 4th = 10 Siotada |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 2 - 5 Jabberin Melody | ||
Sun Aug 19 2018 17:57 | 1st = 5 Jabberin Melody 2nd = 6 Peace Man 3rd = 4 Black Ziggy 4th = 7 Triple Crown Ria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 2 - 4 Eliska | ||
Sun Aug 19 2018 17:52 | 1st = 4 Eliska 2nd = 2 She Can Rock 3rd = 1 Krisney Symbol 4th = 8 Goes Boom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 4 Bridget Benz | ||
Sun Aug 19 2018 17:49 | 1st = 4 Bridget Benz 2nd = 6 Devil Fish 3rd = 5 Solo Mission 4th = 1 Haight Ashbury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 4 - 4 Spiritual Warrior | ||
Sun Aug 19 2018 17:45 | 1st = 4 Spiritual Warrior 2nd = 1 Bristol Road 3rd = 3 Decoy Noxious 4th = 2 Song Of War |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 2 Chief Bothing | ||
Sun Aug 19 2018 17:42 | 1st = 2 Chief Bothing 2nd = 3 Juxtaposition 3rd = 8 Happy As Larry 4th = 6 Frankie Baldwin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 3 Valencia Gem | ||
Sun Aug 19 2018 17:38 | 1st = 3 Valencia Gem 2nd = 6 Hashtag Spolly 3rd = 2 Ebony Lakes 4th = 8 Lady Audacious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 1 - 4 Champagne Betty | ||
Sun Aug 19 2018 17:35 | 1st = 4 Champagne Betty 2nd = 8 Dandalup Jester 3rd = 1 Wagtail Thyme 4th = 7 Elle Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 9 - 7 Hey Porsha | ||
Sun Aug 19 2018 17:34 | 1st = 7 Hey Porsha 2nd = 6 Lightning Scooter 3rd = 1 Gold Onyx 4th = 10 Hey Suzie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 3 Gold Grace | ||
Sun Aug 19 2018 17:27 | 1st = 3 Gold Grace 2nd = 2 Yo Yo Lass 3rd = 9 Valegro 4th = 6 Blue Jay Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 1 - 5 Fan Tays Ya | ||
Sun Aug 19 2018 17:22 | 1st = 5 Fan Tays Ya 2nd = 6 Rosas First 3rd = 1 Rusty Crackers 4th = 4 Harry Turbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 6 El Alegre | ||
Sun Aug 19 2018 17:19 | 1st = 6 El Alegre 2nd = 7 Blue Tornado 3rd = 8 Grande Fratello 4th = 2 Professor Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 3 - 1 Little Fish | ||
Sun Aug 19 2018 17:15 | 1st = 1 Little Fish 2nd = 7 Bevel 3rd = 4 Chantego Star 4th = 6 Indriel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 5 Why Not Maxine | ||
Sun Aug 19 2018 17:10 | 1st = 5 Why Not Maxine 2nd = 7 Why Not Grace 3rd = 4 Bluehawk Robert 4th = 9 Mister Heeney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 7 - 7 Malachi Crunch | ||
Sun Aug 19 2018 17:05 | 1st = 7 Malachi Crunch 2nd = 5 Lord Boulevard 3rd = 1 Smooth Tycoon 4th = 6 Ethanicity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 8 - 6 Glenferrie Crest | ||
Sun Aug 19 2018 16:59 | 1st = 6 Glenferrie Crest 2nd = 7 Real Dash 3rd = 11 The Only Child 4th = 3 Lucky Lyla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 8 - 3 Viva Acheeva | ||
Sun Aug 19 2018 16:55 | 1st = 3 Viva Acheeva 2nd = 1 Crypto Peer Rocks 3rd = 8 Hard N Tough 4th = 4 Dont Retreat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 1 Water Colour | ||
Sun Aug 19 2018 16:53 | 1st = 1 Water Colour 2nd = 2 Darren Allen 3rd = 3 Uni Allen 4th = 5 Monster Jam Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 8 - 6 Capo Di Tutti | ||
Sun Aug 19 2018 16:50 | 1st = 6 Capo Di Tutti 2nd = 12 Play Thing 3rd = 8 Mccartney 4th = 1 Deadly Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 6 - 2 Sea King | ||
Sun Aug 19 2018 16:45 | 1st = 2 Sea King 2nd = 7 Spying On You 3rd = 5 Monarch Chimes 4th = 10 Undergroundfighter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 8 - 8 Trust Me | ||
Sun Aug 19 2018 16:40 | 1st = 8 Trust Me 2nd = 4 Art Damour 3rd = 9 Invincible Gangsta 4th = 6 Im A Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 1 Come On Colour | ||
Sun Aug 19 2018 16:38 | 1st = 1 Come On Colour 2nd = 8 Ishmy Girl 3rd = 6 Whiney Whine 4th = 3 Revved Up Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 2 - 5 Bantry | ||
Sun Aug 19 2018 16:35 | 1st = 5 Bantry 2nd = 6 North Col 3rd = 2 Let Me Pass 4th = 10 Slurpin Turpin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 7 - 4 Tulhurst Cash | ||
Sun Aug 19 2018 16:29 | 1st = 4 Tulhurst Cash 2nd = 5 Grinorama 3rd = 6 If Hes Lucky 4th = 3 Nicka Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 6 - 9 Cliff | ||
Sun Aug 19 2018 16:25 | 1st = 9 Cliff 2nd = 7 Diamond Made 3rd = 5 Rinviata 4th = 8 Mister Marmalade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 8 - 3 Rougeau | ||
Sun Aug 19 2018 16:20 | 1st = 3 Rougeau 2nd = 6 Greenmount Lass 3rd = 1 Aventador 4th = 2 Scouting Around |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 7 - 7 Flaming Bel | ||
Sun Aug 19 2018 16:15 | 1st = 7 Flaming Bel 2nd = 6 Aristobeaux 3rd = 3 Melbas Maestro 4th = 11 Tigeen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 1 Noaki Colour | ||
Sun Aug 19 2018 16:13 | 1st = 1 Noaki Colour 2nd = 4 Lonnie Knight 3rd = 7 Karaka 4th = 5 Swansea Ceri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 2 Rippin N Tearin | ||
Sun Aug 19 2018 16:10 | 1st = 2 Rippin N Tearin 2nd = 3 Able Engine 3rd = 7 Inveraray 4th = 1 Hussons Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 5 - 5 Caroun | ||
Sun Aug 19 2018 16:05 | 1st = 5 Caroun 2nd = 7 Aldous 3rd = 9 My Four Oh Nine 4th = 11 Monte Carlo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 6 - 2 Now Eye See | ||
Sun Aug 19 2018 16:03 | 1st = 2 Now Eye See 2nd = 5 Lara Bay 3rd = 3 Our Pocketrocket 4th = 4 Peggy Sue Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 7 - 8 Shalmaneser | ||
Sun Aug 19 2018 16:00 | 1st = 8 Shalmaneser 2nd = 10 Allzin 3rd = 7 Dubaiinstyle 4th = 3 Our Gravano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 1 Emerald Rainbow | ||
Sun Aug 19 2018 15:58 | 1st = 1 Emerald Rainbow 2nd = 3 Shanlyn Magic 3rd = 6 Vanda Mick 4th = 7 Taking Aim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 1 - 8 Angry Annie | ||
Sun Aug 19 2018 15:55 | 1st = 8 Angry Annie 2nd = 6 Disny 3rd = 1 Buff Man 4th = 5 Bills Oreilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 11 - 6 Usain Insane | ||
Sun Aug 19 2018 15:47 | 1st = 6 Usain Insane 2nd = 7 Oh No Beta 3rd = 1 Blonde Barbados 4th = 3 Stellar Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 5 - 5 Rapture Miss | ||
Sun Aug 19 2018 15:45 | 1st = 5 Rapture Miss 2nd = 15 Canford Calling 3rd = 13 Sonnets 4th = 12 City Of Shadows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 7 Small Rose | ||
Sun Aug 19 2018 15:42 | 1st = 7 Small Rose 2nd = 6 Kiss Me Nicki 3rd = 3 Dorrigo Bale 4th = 8 Tiggerlong Ray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 7 - 2 He Swims Well | ||
Sun Aug 19 2018 15:40 | 1st = 2 He Swims Well 2nd = 10 Aislinn 3rd = 9 Uncovered 4th = 1 Country Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 6 - 9 Zamperini | ||
Sun Aug 19 2018 15:35 | 1st = 9 Zamperini 2nd = 3 Captain California 3rd = 1 Chavuma 4th = 10 Red Gucci |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 3 Cilla Brown | ||
Sun Aug 19 2018 15:32 | 1st = 3 Cilla Brown 2nd = 9 Brinza 3rd = 6 Blazing Moment 4th = 2 George Regis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 8 Le Drama | ||
Sun Aug 19 2018 15:30 | 1st = 8 Le Drama 2nd = 6 Doom 3rd = 7 Hot Hansel 4th = 9 Kapstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 5 - 1 Smiling Sam | ||
Sun Aug 19 2018 15:27 | 1st = 1 Smiling Sam 2nd = 4 Carinya Gold 3rd = 7 Lukes Gift 4th = 11 Can I Be A Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 4 - 5 Blood And Sand | ||
Sun Aug 19 2018 15:25 | 1st = 5 Blood And Sand 2nd = 4 Bit Of A Lad 3rd = 6 Romelo 4th = 1 King Of Dudes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 6 Tyche Onyx | ||
Sun Aug 19 2018 15:24 | 1st = 6 Tyche Onyx 2nd = 1 Welshman 3rd = 8 Savannah Ash 4th = 3 Superior Faith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 6 - 6 Imperial Eagle | ||
Sun Aug 19 2018 15:20 | 1st = 6 Imperial Eagle 2nd = 1 Patriot 3rd = 14 Silent Dream 4th = 12 Magic Arli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 8 Cryers Jed | ||
Sun Aug 19 2018 15:17 | 1st = 8 Cryers Jed 2nd = 1 Bourne Blackjack 3rd = 7 Banjo Lass 4th = 4 Downtown Pixie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 10 - 3 Chief Kapai | ||
Sun Aug 19 2018 15:12 | 1st = 3 Chief Kapai 2nd = 10 Pegasus Kommander 3rd = 4 Alexy 4th = 11 Eja Patron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 7 Shanlyn Georgie | ||
Sun Aug 19 2018 15:09 | 1st = 7 Shanlyn Georgie 2nd = 1 Special Drop 3rd = 2 Rappa Flash 4th = 8 Winsome Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 4 - 10 Isadora Twinkle | ||
Sun Aug 19 2018 15:05 | 1st = 10 Isadora Twinkle 2nd = 1 Le Sacre Blur 3rd = 3 Liffy 4th = 6 Calm And Serene |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 6 - 11 Red Pearl | ||
Sun Aug 19 2018 15:00 | 1st = 11 Red Pearl 2nd = 10 Husson Park 3rd = 12 Gee Gee Wynett 4th = 1 Balearic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 4 - 3 Fundamental | ||
Sun Aug 19 2018 14:59 | 1st = 3 Fundamental 2nd = 6 Limbo Larry 3rd = 4 Laser Major 4th = 8 Begging Me Please |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 5 - 4 Muraahib | ||
Sun Aug 19 2018 14:55 | 1st = 4 Muraahib 2nd = 5 The Implicator 3rd = 2 Valderrama 4th = 7 Wanna Be Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 2 Colton | ||
Sun Aug 19 2018 14:50 | 1st = 2 Colton 2nd = 12 Play Now 3rd = 9 Gem Of The Lochs 4th = 11 Global Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 3 Xtreme Purpose | ||
Sun Aug 19 2018 14:49 | 1st = 3 Xtreme Purpose 2nd = 6 Blitz And Bolt 3rd = 7 Ben Nevis 4th = 2 Kolora Posie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 3 - 3 Big Blue | ||
Sun Aug 19 2018 14:45 | 1st = 3 Big Blue 2nd = 5 Darabad 3rd = 10 Manning Road 4th = 4 Daily Donation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 9 - 7 Dont Rock The Boat | ||
Sun Aug 19 2018 14:44 | 1st = 7 Dont Rock The Boat 2nd = 6 Missie Castleton 3rd = 12 Stellar Success 4th = 1 Locksmith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 2 Crime Scene | ||
Sun Aug 19 2018 14:41 | 1st = 2 Crime Scene 2nd = 3 Ya Ya Ya 3rd = 7 National Girl 4th = 4 Dyna Ignis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 5 - 6 Soul Revival | ||
Sun Aug 19 2018 14:40 | 1st = 6 Soul Revival 2nd = 8 Titus 3rd = 1 So Bizarre 4th = 10 Crystal Kingdom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 8 Joanies Johnny | ||
Sun Aug 19 2018 14:38 | 1st = 8 Joanies Johnny 2nd = 6 Emerley Mee Too 3rd = 1 You Gotta Doo 4th = 7 Shes A Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 3 - 2 Reverse Psychology | ||
Sun Aug 19 2018 14:34 | 1st = 2 Reverse Psychology 2nd = 6 Im Ok 3rd = 3 The Warp Reactor 4th = 1 Remember Bubbles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 9 - 1 Lothbrok | ||
Sun Aug 19 2018 14:29 | 1st = 1 Lothbrok 2nd = 3 Handyman 3rd = 4 Hes Ric 4th = 6 Kion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 3 Bereluke | ||
Sun Aug 19 2018 14:26 | 1st = 3 Bereluke 2nd = 8 Redda 3rd = 5 Goldies Run 4th = 1 Mollys Wally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 3 - 4 Dashtorush | ||
Sun Aug 19 2018 14:25 | 1st = 4 Dashtorush 2nd = 10 High Potential 3rd = 12 Treasure The Love 4th = 7 Arlington Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 8 Molly Coaster | ||
Sun Aug 19 2018 14:23 | 1st = 8 Molly Coaster 2nd = 6 Dyna Fiver 3rd = 1 Hope To Wyn 4th = 2 Shanlyn Dolly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 5 - 5 Olonh Star | ||
Sun Aug 19 2018 14:20 | 1st = 5 Olonh Star 2nd = 8 Geegee Trendsetter 3rd = 7 Concentrate 4th = 1 Geegees Doublejay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 4 Victini | ||
Sun Aug 19 2018 14:20 | 1st = 4 Victini 2nd = 7 Yooldome 4th = 2 Global Conquest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 4 Love Laughing | ||
Sun Aug 19 2018 14:17 | 1st = 4 Love Laughing 2nd = 3 Hardaway Outlaw 3rd = 8 Red Queen 4th = 2 Destini Florida |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 4 - 1 Infinite Ruler | ||
Sun Aug 19 2018 14:15 | 1st = 1 Infinite Ruler 2nd = 6 Thee Jenner 3rd = 5 Rubison 4th = 9 Jade Fortune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 8 - 2 Go Davey | ||
Sun Aug 19 2018 14:12 | 1st = 2 Go Davey 2nd = 9 Forgotten Highway 3rd = 8 Clasina Maria 4th = 10 Don Domingo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 8 Belle Roc | ||
Sun Aug 19 2018 14:10 | 1st = 8 Belle Roc 2nd = 4 Black Mountain 3rd = 1 Nine Cigars 4th = 11 Stonefish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 2 - 4 Mo Chara | ||
Sun Aug 19 2018 14:07 | 1st = 4 Mo Chara 2nd = 2 Write About Her 3rd = 3 Soldtoyoulady 4th = 5 Zaras Beauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 2 - 1 Accounted Four | ||
Sun Aug 19 2018 14:05 | 1st = 1 Accounted Four 2nd = 3 Firefree 3rd = 9 Woodbridge 4th = 4 Fulmineus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 8 Talkabout Missy | ||
Sun Aug 19 2018 14:04 | 1st = 8 Talkabout Missy 2nd = 1 Jinja Might 3rd = 2 Thrilling Arnold 4th = 7 Idol Ajay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 1 Ginger Road | ||
Sun Aug 19 2018 14:01 | 1st = 1 Ginger Road 2nd = 5 Baurna Sal 3rd = 4 Glenville Callie 4th = 7 Cookie Yap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 4 - 3 Fearless Girl | ||
Sun Aug 19 2018 14:00 | 1st = 3 Fearless Girl 2nd = 6 Lucciola Belle 3rd = 9 Dame Kiri 4th = 4 The Kiss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 8 - 9 Revolution | ||
Sun Aug 19 2018 13:55 | 1st = 9 Revolution 2nd = 7 Cornerstone 3rd = 10 En Suite 4th = 4 Nom Du Beel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 8 Kalahari Sands | ||
Sun Aug 19 2018 13:52 | 1st = 8 Kalahari Sands 2nd = 3 Miss Legality 3rd = 1 Subscapularis 4th = 7 Magic Moon Dust |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 5 Brotastic | ||
Sun Aug 19 2018 13:49 | 1st = 5 Brotastic 2nd = 8 Zipping Gabby 3rd = 4 Fantastic Lucy 4th = 2 Retired Mouse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 2 - 10 Ultraviolet | ||
Sun Aug 19 2018 13:45 | 1st = 10 Ultraviolet 2nd = 15 Gorush Lightning 3rd = 12 Eurosay 4th = 9 Orchestral Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 3 Rockoon | ||
Sun Aug 19 2018 13:44 | 1st = 3 Rockoon 2nd = 4 Aeroplane Mo 3rd = 1 Noosa Parade 4th = 7 Cryers Plugger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 4 - 5 Dothraki Princess | ||
Sun Aug 19 2018 13:40 | 1st = 5 Dothraki Princess 2nd = 6 Gee Gee Royal Miss 3rd = 3 Exclusive Saturday 4th = 7 Glistening Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 7 - 8 Saying Grace | ||
Sun Aug 19 2018 13:36 | 1st = 8 Saying Grace 2nd = 4 Christmas Toyboy 3rd = 2 Sheez Good 4th = 7 Maninthemirror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 3 - 10 Alessandro | ||
Sun Aug 19 2018 13:35 | 1st = 10 Alessandro 2nd = 11 Seewhatshebrings 3rd = 9 Tycoon Bill 4th = 3 Governor Landy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 1 - 1 Cullens Desire | ||
Sun Aug 19 2018 13:32 | 1st = 1 Cullens Desire 2nd = 10 React To Beauty 3rd = 3 Aucklander 4th = 4 Im Quite American |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 4 Monaco Playboy | ||
Sun Aug 19 2018 13:30 | 1st = 4 Monaco Playboy 2nd = 3 Chase The Wind 3rd = 5 Whodunnit 4th = 1 Thats Ma Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 2 Gentle Giant | ||
Sun Aug 19 2018 13:29 | 1st = 2 Gentle Giant 2nd = 7 Dee Dee One 3rd = 1 Buck The Jockey 4th = 3 Striker Vardy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 1 Shot Gun Harry | ||
Sun Aug 19 2018 13:26 | 1st = 1 Shot Gun Harry 2nd = 7 Jetsun Jamie 3rd = 5 Clover Victoria 4th = 2 Simple Request |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 1 - 6 Evanesce | ||
Sun Aug 19 2018 13:25 | 1st = 6 Evanesce 2nd = 5 Solar Coaster 3rd = 3 Vysotsky 4th = 4 Gold Spur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 8 Jans Star | ||
Sun Aug 19 2018 13:22 | 1st = 8 Jans Star 2nd = 6 Reddy Successor 3rd = 3 Emerley Giggler 4th = 4 Kalani Sheldon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 3 - 9 Triple Choice | ||
Sun Aug 19 2018 13:20 | 1st = 9 Triple Choice 2nd = 8 New Endeavour 3rd = 1 Tinker Dan 4th = 11 Spinning Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 7 - 2 Mr Axle | ||
Sun Aug 19 2018 13:15 | 1st = 2 Mr Axle 2nd = 1 Secret Squirrel 3rd = 3 Benson 4th = 6 Christiano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 3 Startron | ||
Sun Aug 19 2018 13:12 | 1st = 3 Startron 2nd = 6 Big Flash Marjen 3rd = 2 Eye Got It 4th = 7 Challis Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 2 Oscar Tron | ||
Sun Aug 19 2018 13:09 | 1st = 2 Oscar Tron 2nd = 3 Beltom 3rd = 4 Jinja Bailey 4th = 6 Botany Wayne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 2 Springvale Alysa | ||
Sun Aug 19 2018 13:06 | 1st = 2 Springvale Alysa 2nd = 1 Lektra Brandy 3rd = 3 Mount Ghost 4th = 8 Jeanies Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 1 - 9 Luxurial | ||
Sun Aug 19 2018 13:05 | 1st = 9 Luxurial 2nd = 13 Atomic Blast 3rd = 6 Greyt Weekend 4th = 2 Major Danger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 3 - 8 Emsgem | ||
Sun Aug 19 2018 13:00 | 1st = 8 Emsgem 2nd = 5 Push Pause 3rd = 9 Fontein Ali 4th = 3 Emmceeoh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 6 - 8 Jen Jaccka | ||
Sun Aug 19 2018 12:59 | 1st = 8 Jen Jaccka 2nd = 6 Firenze 4th = 7 Red Hot Poker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 3 Gotta Bandit | ||
Sun Aug 19 2018 12:56 | 1st = 3 Gotta Bandit 2nd = 8 Enchanting Image 3rd = 2 Got It Right 4th = 4 Wazza Hawk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 2 - 2 Diamond Diva | ||
Sun Aug 19 2018 12:55 | 1st = 2 Diamond Diva 2nd = 6 Dark Confidant 3rd = 8 Philen Rich 4th = 10 Si Senor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 3 Was Just Saying | ||
Sun Aug 19 2018 12:53 | 1st = 3 Was Just Saying 2nd = 1 Bigtime Dean 3rd = 7 King Shaq 4th = 8 Bigtime Ollie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 6 Essaka | ||
Sun Aug 19 2018 12:50 | 1st = 6 Essaka 2nd = 4 Magic Ink 3rd = 2 Mymming 4th = 8 Loaded And Ready |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 3 Smart Knocka | ||
Sun Aug 19 2018 12:49 | 1st = 3 Smart Knocka 2nd = 8 Azumi Ryder 3rd = 7 Cee Me Turbo 4th = 6 Azumi Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 6 - 5 Dancing Auriole | ||
Sun Aug 19 2018 12:45 | 1st = 5 Dancing Auriole 2nd = 4 Beckidboo 3rd = 8 Kini Marie 4th = 7 Miss Sher Nan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 2 - 6 Teds Dream | ||
Sun Aug 19 2018 12:40 | 1st = 6 Teds Dream 2nd = 13 Lose The Snip 3rd = 10 Let Me Guess 4th = 9 Karlu Dreaming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 2 Jetsun Swan | ||
Sun Aug 19 2018 12:37 | 1st = 2 Jetsun Swan 2nd = 6 Jetsun Stampede 3rd = 8 Thrilling Jo 4th = 9 Billy Bright |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 4 Oamaru Wonder | ||
Sun Aug 19 2018 12:34 | 1st = 4 Oamaru Wonder 2nd = 7 Arashundi 3rd = 3 Big Deal 4th = 8 Cersei |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 8 Cindy La Moment | ||
Sun Aug 19 2018 12:30 | 1st = 8 Cindy La Moment 2nd = 1 Azumi Twister 3rd = 4 Whos Doris 4th = 7 Gotta Wobble Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 5 - 4 Shadow Minister | ||
Sun Aug 19 2018 12:27 | 1st = 4 Shadow Minister 2nd = 7 Kamwood Kid 3rd = 1 Awaytocullect 4th = 3 Rosinupthebow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 2 - 10 Border Protection | ||
Sun Aug 19 2018 12:25 | 1st = 10 Border Protection 2nd = 4 Irish Jeff 3rd = 8 Evil In Me 4th = 6 Silent Savings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 1 - 5 Yulong Earth | ||
Sun Aug 19 2018 12:20 | 1st = 5 Yulong Earth 2nd = 1 Age Of Chivalry 3rd = 4 Savoie 4th = 8 Nessuna Fiducia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 7 Gotcha Millie | ||
Sun Aug 19 2018 12:19 | 1st = 7 Gotcha Millie 2nd = 4 Epic Force 3rd = 1 Nasa 4th = 6 Opawa Blair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 3 Elaine Avenue | ||
Sun Aug 19 2018 12:16 | 1st = 3 Elaine Avenue 2nd = 6 Shawnee Jaguar 3rd = 7 Groomer Mcgrath 4th = 2 Shimmy Dat Ray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 3 Fish N Snitz | ||
Sun Aug 19 2018 12:15 | 1st = 3 Fish N Snitz 2nd = 1 Just Favulous 3rd = 2 Cossie 4th = 4 Blue On Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 5 - 2 Herengawe | ||
Sun Aug 19 2018 12:10 | 1st = 2 Herengawe 2nd = 1 Kirkland 3rd = 4 Toro Rosso 4th = 7 Keepin Harmonee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 1 - 18 Fair Dinkum | ||
Sun Aug 19 2018 12:05 | 1st = 18 Fair Dinkum 2nd = 6 Quick Nick 3rd = 11 Thorn Brook 4th = 13 Peachies Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 7 Deception Diva | ||
Sun Aug 19 2018 12:02 | 1st = 7 Deception Diva 2nd = 5 Salvarotti 3rd = 6 My Red Hero 4th = 9 Atomic Missile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 4 Xan Mai | ||
Sun Aug 19 2018 11:59 | 1st = 4 Xan Mai 2nd = 5 Bugs Boloney 3rd = 7 Tobias Kelton 4th = 8 Black Mumbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 1 - 5 Meteor Strike | ||
Sun Aug 19 2018 11:55 | 1st = 5 Meteor Strike 2nd = 1 Date Night 3rd = 2 Silzoar 4th = 4 Bedrock Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 4 - 11 Robyns Gem | ||
Sun Aug 19 2018 11:52 | 1st = 11 Robyns Gem 2nd = 10 Mockingjay 3rd = 2 Fancy Schmancy 4th = 7 Nanelle Franco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 5 Cest Lamour | ||
Sun Aug 19 2018 11:44 | 1st = 5 Cest Lamour 2nd = 7 Stay Rich 3rd = 8 All Hail Caesar 4th = 1 Bigtime Winnie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 5 Premier Back | ||
Sun Aug 19 2018 11:39 | 1st = 5 Premier Back 2nd = 2 Shady Thief 3rd = 8 Wendy Maria 4th = 7 Lady Bang Bang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 4 - 3 Bigredmoon | ||
Sun Aug 19 2018 11:35 | 1st = 3 Bigredmoon 2nd = 4 Napoleon 3rd = 5 The Big Opal 4th = 2 Thatz David |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 4 Reality Check | ||
Sun Aug 19 2018 11:26 | 1st = 4 Reality Check 2nd = 1 Ken Wilde 3rd = 3 Nangar Panther 4th = 7 Mad Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 8 Sideshow Marjen | ||
Sun Aug 19 2018 11:23 | 1st = 8 Sideshow Marjen 2nd = 2 White Minion 3rd = 3 Hot Spuds 4th = 7 Lost Horizon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 3 - 4 Nancys Boy | ||
Sun Aug 19 2018 11:17 | 1st = 4 Nancys Boy 2nd = 1 Change The Print 3rd = 2 Tom Rule 4th = 8 Santanna Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 1 Jetsun Woody | ||
Sun Aug 19 2018 11:09 | 1st = 1 Jetsun Woody 2nd = 2 Irinka Stono 3rd = 7 Riccitelli 4th = 3 Spark em Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 6 Remagen | ||
Sun Aug 19 2018 11:05 | 1st = 6 Remagen 2nd = 4 Another Nalin 3rd = 5 Lock Pepper 4th = 8 Smash Williams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 3 - 4 The Great Guru | ||
Sun Aug 19 2018 11:00 | 1st = 4 The Great Guru 2nd = 12 Zartan 3rd = 1 El Bayardo 4th = 7 Don Denario |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 2 - 5 Itsthefinalcountdown | ||
Sun Aug 19 2018 10:42 | 1st = 5 Itsthefinalcountdown 2nd = 2 Melton Reactor 3rd = 6 Flyingmasterwilliams 4th = 1 Molly Dooker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 2 - 9 Old Countess | ||
Sun Aug 19 2018 10:25 | 1st = 9 Old Countess 2nd = 6 Our Jackson 3rd = 2 Yipson 4th = 8 Lacustre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 1 - 9 Rydgemont Son | ||
Sun Aug 19 2018 10:10 | 1st = 9 Rydgemont Son 2nd = 10 Mickey Jay 3rd = 1 Majestic Mannequin 4th = 5 Cuckoos Nest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 1 - 9 Kipkeino | ||
Sun Aug 19 2018 9:55 | 1st = 9 Kipkeino 2nd = 1 Mesmerize 3rd = 3 Al Munroe 4th = 2 Zedace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 5 Goodbye | ||
Sun Aug 19 2018 0:14 | 1st = 5 Goodbye 2nd = 3 Junk Yard Wolf 3rd = 2 Chasin Destiny 4th = 4 Judo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 9 - 3 Hastalavista | ||
Sun Aug 19 2018 0:05 | 1st = 3 Hastalavista 2nd = 6 My Girl Wylene 3rd = 1 Tell Me More 4th = 9 Windward Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 11 - 8 Purdie Shuffle | ||
Thu Jul 19 2018 22:41 | 1st = 8 Purdie Shuffle 2nd = 9 Cashmeera 3rd = 1 Howies My Bro 4th = 3 Posh Amber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 5 Sassy Bella | ||
Thu Jul 19 2018 22:33 | 1st = 5 Sassy Bella 2nd = 8 Bonsai Jenmar 3rd = 4 Player 4th = 1 Senorita Sparky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 7 Zambora Tyler | ||
Thu Jul 19 2018 22:30 | 1st = 7 Zambora Tyler 2nd = 8 Destini Rocket 3rd = 4 Menzies 4th = 5 Zoro Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 4 Northern Tattoos | ||
Thu Jul 19 2018 22:17 | 1st = 4 Northern Tattoos 2nd = 5 Takin It Easy 3rd = 1 Violet Sky 4th = 3 Stylish Russell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 8 Always Late | ||
Thu Jul 19 2018 22:14 | 1st = 8 Always Late 2nd = 1 Mount Warrigal 3rd = 7 Muddy Miss 4th = 5 Holmes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 6 Just A Tip | ||
Thu Jul 19 2018 22:11 | 1st = 6 Just A Tip 2nd = 1 Bombastic Tim 3rd = 4 Max Jake 4th = 2 Fast Fyfe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 4 Taking Aim | ||
Thu Jul 19 2018 22:03 | 1st = 4 Taking Aim 2nd = 8 Riviera Cruz 3rd = 7 Zipping Bomber 4th = 2 Alonso Mornay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 8 Ticket to Paris | ||
Thu Jul 19 2018 22:00 | 1st = 8 Ticket to Paris 2nd = 3 Alpha Chaos 3rd = 4 New Star Rising 4th = 5 Steal A Kiss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 3 Little Bit Magic | ||
Thu Jul 19 2018 21:55 | 1st = 3 Little Bit Magic 2nd = 8 Suva 3rd = 4 Lucys Locket 4th = 2 Gold Drift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 4 Fiery Crash | ||
Thu Jul 19 2018 21:52 | 1st = 4 Fiery Crash 2nd = 8 Rapid Tutu 3rd = 1 Masse 4th = 2 Card Player |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 5 Victa Caleb | ||
Thu Jul 19 2018 21:49 | 1st = 5 Victa Caleb 2nd = 3 Lose Your Blues 3rd = 7 Victa Ashley 4th = 4 Alicante Bouchet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 8 Dyna Hunter | ||
Thu Jul 19 2018 21:40 | 1st = 8 Dyna Hunter 2nd = 1 Emerald Rainbow 3rd = 4 Shockwave 4th = 2 Wharfies Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 7 Love The Look | ||
Thu Jul 19 2018 21:37 | 1st = 7 Love The Look 2nd = 5 Alpha Valentine 3rd = 8 Emmas Magic 4th = 1 Loch Freddie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 6 Landlord | ||
Thu Jul 19 2018 21:34 | 1st = 6 Landlord 2nd = 4 My Bro Zorro 3rd = 3 My Girl Margie 4th = 2 Mouse Trap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 7 - 1 Elteearr | ||
Thu Jul 19 2018 21:30 | 1st = 1 Elteearr 2nd = 3 Smile Lyle 3rd = 4 Curlimore 4th = 5 Blacknbrown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 6 Emission Control | ||
Thu Jul 19 2018 21:28 | 1st = 6 Emission Control 2nd = 2 Tiggerlong Thief 3rd = 4 Like Zeus 4th = 7 Spirit Of Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 2 Long Gully Josh | ||
Thu Jul 19 2018 21:25 | 1st = 2 Long Gully Josh 2nd = 4 Mr Arjay 3rd = 7 Tullabung Betty 4th = 3 Mepunga Georgia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 1 South Of Eden | ||
Thu Jul 19 2018 21:22 | 1st = 1 South Of Eden 2nd = 2 Aston Kirui 4th = 6 Yuko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 1 Bubble Guppy | ||
Thu Jul 19 2018 21:19 | 1st = 1 Bubble Guppy 2nd = 7 Maurice Minor 3rd = 4 Corykodi 4th = 8 Miss Splendamiro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 7 - 4 Indi Rena | ||
Thu Jul 19 2018 21:15 | 1st = 4 Indi Rena 2nd = 3 Spikeador 3rd = 8 Barbarella 4th = 7 Beautiful Stranger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 7 Bobby Bound | ||
Thu Jul 19 2018 21:13 | 1st = 7 Bobby Bound 2nd = 6 Dan Road 3rd = 9 Cosmicly Baroque 4th = 8 Metanoia Franko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 3 Big Bazza | ||
Thu Jul 19 2018 21:10 | 1st = 3 Big Bazza 2nd = 4 Proven Mystery 3rd = 8 Discovered 4th = 7 Aston Veloci |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 6 Fantastic Winnie | ||
Thu Jul 19 2018 21:07 | 1st = 6 Fantastic Winnie 2nd = 5 Veloce Tesoro 3rd = 7 Catch The Love 4th = 1 Takahi Party |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 1 Pure Ability | ||
Thu Jul 19 2018 21:04 | 1st = 1 Pure Ability 2nd = 8 Revel 3rd = 4 Brilliant Bails 4th = 2 Alpha Themis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 6 - 6 Courageous Saint | ||
Thu Jul 19 2018 21:00 | 1st = 6 Courageous Saint 2nd = 1 Speedy Mach 3rd = 7 Melpark Alexa 4th = 3 Deedenuto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 5 Lila Bale | ||
Thu Jul 19 2018 20:58 | 1st = 5 Lila Bale 2nd = 2 Oh So Sleek 3rd = 1 Wilbur Deeds 4th = 8 Verne Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 3 Fabrique | ||
Thu Jul 19 2018 20:55 | 1st = 3 Fabrique 2nd = 6 Mister Beluchi 3rd = 7 Haras Honey 4th = 4 Wahwah Tiggy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 2 Double Explosion | ||
Thu Jul 19 2018 20:52 | 1st = 2 Double Explosion 2nd = 7 Celtic Kid 3rd = 8 Rivenlee Lad 4th = 1 Just Browsing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 7 Jiggys Luck | ||
Thu Jul 19 2018 20:49 | 1st = 7 Jiggys Luck 2nd = 2 Flying Sam 3rd = 3 Luke Roman 4th = 1 Right Said Frank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 7 Mach Angelo | ||
Thu Jul 19 2018 20:45 | 1st = 7 Mach Angelo 2nd = 6 Modern Metropolis 3rd = 8 Weona Luke 4th = 2 Peggy Sue Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 8 Twisted Love | ||
Thu Jul 19 2018 20:43 | 1st = 8 Twisted Love 2nd = 3 Pawfessional 3rd = 1 Explosive Brown 4th = 5 Zipping Bronco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 7 Honcho Monelli | ||
Thu Jul 19 2018 20:40 | 1st = 7 Honcho Monelli 2nd = 3 Flyrite 3rd = 1 Half A Mill 4th = 6 Cairnlea Kenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 4 Zipping Captain | ||
Thu Jul 19 2018 20:37 | 1st = 4 Zipping Captain 2nd = 5 Hecton Bale 3rd = 6 Waleonjon 4th = 1 Shadale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 5 Magic Hornet | ||
Thu Jul 19 2018 20:34 | 1st = 5 Magic Hornet 2nd = 6 Raquels Magic 3rd = 2 Farmor At Last 4th = 3 Absolutely Fab |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 5 - 6 Yankee Lincoln | ||
Thu Jul 19 2018 20:30 | 1st = 6 Yankee Lincoln 2nd = 5 Keayang Sponge Bob 3rd = 4 Lenard Ess 4th = 8 Ranga Roc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 1 Sacred Shadow | ||
Thu Jul 19 2018 20:28 | 1st = 1 Sacred Shadow 2nd = 4 Juddalon 3rd = 6 Like em All 4th = 7 Whip Carter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 1 Parish Power | ||
Thu Jul 19 2018 20:25 | 1st = 1 Parish Power 2nd = 3 Took My Money 3rd = 7 Belena Bold 4th = 6 Inga Ted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 1 Elle Nette Lee | ||
Thu Jul 19 2018 20:22 | 1st = 1 Elle Nette Lee 2nd = 8 Ritza Show 3rd = 7 Takahi Legend 4th = 4 Mount Royal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 2 Zudactyl Monelli | ||
Thu Jul 19 2018 20:19 | 1st = 2 Zudactyl Monelli 2nd = 4 Aston Abbott 3rd = 8 Who Said That 4th = 7 Croydon Boys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 1 Jerada Gotta Major | ||
Thu Jul 19 2018 20:15 | 1st = 1 Jerada Gotta Major 2nd = 3 Pure Charisma 3rd = 6 Major Chili 4th = 5 Long Forest Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 8 Fernando Express | ||
Thu Jul 19 2018 20:13 | 1st = 8 Fernando Express 2nd = 6 Dyna Carnie 3rd = 3 Dyna Chill 4th = 2 Hazelwood Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 1 Amber Ale | ||
Thu Jul 19 2018 20:10 | 1st = 1 Amber Ale 2nd = 2 Izy Gold 3rd = 7 Shes A Sort 4th = 4 Dance And Sing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 2 Gentle Flash | ||
Thu Jul 19 2018 20:07 | 1st = 2 Gentle Flash 2nd = 4 Whoop Bang 3rd = 1 Millie Magna 4th = 5 Miss Hanigan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 7 Deep Creek Girl | ||
Thu Jul 19 2018 20:04 | 1st = 7 Deep Creek Girl 2nd = 4 Miami Fernando 3rd = 3 Comets Gold 4th = 2 Pandoras Galaxy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 4 - 2 Dependlebury | ||
Thu Jul 19 2018 20:00 | 1st = 2 Dependlebury 2nd = 1 Wow Shes Smooth 3rd = 5 Firenglow 4th = 4 Kotare Mahdi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 1 Senorita Ava | ||
Thu Jul 19 2018 19:58 | 1st = 1 Senorita Ava 3rd = 6 Winsome Currency 4th = 8 Rockstar Zac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 5 Oakvale Warrior | ||
Thu Jul 19 2018 19:55 | 1st = 5 Oakvale Warrior 2nd = 4 Oh Jay Korie 3rd = 1 Leggian Blonde 4th = 2 Quick Sensation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 8 Degani | ||
Thu Jul 19 2018 19:52 | 1st = 8 Degani 2nd = 4 Dyna Wazza 3rd = 3 Shayna Powers 4th = 7 Dewana Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 6 Dream Blaster | ||
Thu Jul 19 2018 19:49 | 1st = 6 Dream Blaster 2nd = 7 Smart Marlow 3rd = 2 Bergamo 4th = 3 Izy Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 1 Stormont Star | ||
Thu Jul 19 2018 19:45 | 1st = 1 Stormont Star 2nd = 6 Snoop Stride 3rd = 7 Racer 4th = 3 Ruth Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 2 My Call | ||
Thu Jul 19 2018 19:43 | 1st = 2 My Call 2nd = 8 Duck Troubles 3rd = 4 Kayda Romance 4th = 10 Howies Lioness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 3 Renaldo | ||
Thu Jul 19 2018 19:40 | 1st = 3 Renaldo 2nd = 6 Taylor Bale 3rd = 1 Macalister Ike 4th = 2 Ruby Rads |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 2 Master Kinloch | ||
Thu Jul 19 2018 19:37 | 1st = 2 Master Kinloch 2nd = 4 Gai Keeping 3rd = 3 Mahal Billie 4th = 5 Fierce Fran |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 10 - 1 Shinboner Magic | ||
Thu Jul 19 2018 19:35 | 1st = 1 Shinboner Magic 2nd = 3 Bella Bomb 3rd = 7 Slick Azz El 4th = 2 African Leopard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 3 Mulga Jack | ||
Thu Jul 19 2018 19:34 | 1st = 3 Mulga Jack 2nd = 2 Gunnadoo Pekaboo 3rd = 1 Data Queen 4th = 7 Waterloo Kate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 3 - 6 Its Not Dark Yet | ||
Thu Jul 19 2018 19:30 | 1st = 6 Its Not Dark Yet 2nd = 3 Melpark Magic 3rd = 2 Tarara Jill 4th = 5 Alabamas Invasion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 7 Zagati | ||
Thu Jul 19 2018 19:28 | 1st = 7 Zagati 2nd = 1 Hit The Highway 3rd = 8 Sharp Diamond 4th = 6 Moment To Rumba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 3 Turn And Burn | ||
Thu Jul 19 2018 19:25 | 1st = 3 Turn And Burn 2nd = 2 Captain Til 3rd = 4 Myona Morpheus 4th = 5 Disco Dolly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 3 Zebo Bale | ||
Thu Jul 19 2018 19:22 | 1st = 3 Zebo Bale 2nd = 7 Popowski 3rd = 8 Fabulous Gee 4th = 6 Nambrok Agent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 8 Super Baroque | ||
Thu Jul 19 2018 19:19 | 1st = 8 Super Baroque 2nd = 5 Buckle Up Izy 3rd = 3 Buckle Up Axon 4th = 2 Jughead Jones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 9 - 4 Miss Ramjet | ||
Thu Jul 19 2018 19:16 | 1st = 4 Miss Ramjet 2nd = 6 Sin City Boy 3rd = 2 Dungeon Master 4th = 7 Kobi Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 3 Alta Teresa | ||
Thu Jul 19 2018 19:15 | 1st = 3 Alta Teresa 2nd = 4 Bandit Stride 3rd = 5 Backinthegame 4th = 1 Art Worker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 6 Secret Talks | ||
Thu Jul 19 2018 19:13 | 1st = 6 Secret Talks 2nd = 2 Dynamite Davey 3rd = 4 Coffee Rocks 4th = 1 Swear Jar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 5 Hukanui | ||
Thu Jul 19 2018 19:10 | 1st = 5 Hukanui 2nd = 1 Dynamo Jezz 3rd = 2 Bella Trix 4th = 3 Bogie Bullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 2 Slinky Inky | ||
Thu Jul 19 2018 19:07 | 1st = 2 Slinky Inky 2nd = 5 Blackjack Neo 3rd = 6 Matty Mateusz 4th = 1 Kulu Lightning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 2 Bright Satellite | ||
Thu Jul 19 2018 19:04 | 1st = 2 Bright Satellite 2nd = 6 Frosty Ajay 3rd = 1 Reptar 4th = 7 Still Counting |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 2 - 6 Jilliby Macarena | ||
Thu Jul 19 2018 19:00 | 1st = 6 Jilliby Macarena 2nd = 1 Valla Reine 3rd = 11 Cautivar 4th = 10 Hugo Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 7 Hey Duggee | ||
Thu Jul 19 2018 18:58 | 1st = 7 Hey Duggee 2nd = 8 Jumbo Bale 3rd = 6 Giant Jarvis 4th = 3 Tiggerlong Zorro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 7 - 2 Captain Stirling | ||
Thu Jul 19 2018 18:55 | 1st = 2 Captain Stirling 2nd = 4 Glasgow Girl 3rd = 3 Citichant 4th = 1 Futurist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 5 Magic Whistler | ||
Thu Jul 19 2018 18:54 | 1st = 5 Magic Whistler 2nd = 1 Rip The Bandaid 3rd = 6 Thunder Punch 4th = 4 Winsome Jesse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 8 - 4 Black Goshawk | ||
Thu Jul 19 2018 18:51 | 1st = 4 Black Goshawk 2nd = 2 Excel To Dream 3rd = 7 Excel Like Fever 4th = 5 Proceed At Speed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 3 The Village Creep | ||
Thu Jul 19 2018 18:50 | 1st = 3 The Village Creep 2nd = 9 Arrokeefe 3rd = 1 Fashion Miss 4th = 8 Rocknroll Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 6 Miriam | ||
Thu Jul 19 2018 18:47 | 1st = 6 Miriam 2nd = 2 Midnight Starlet 3rd = 1 Yoda 4th = 7 Mighty Hazza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 8 Galway Johann | ||
Thu Jul 19 2018 18:44 | 1st = 8 Galway Johann 2nd = 1 Steak Sandwhich 3rd = 4 Regal Jade 4th = 7 Queen Werina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 11 - 2 Jugungal Blue | ||
Thu Jul 19 2018 18:41 | 1st = 2 Jugungal Blue 2nd = 4 Ollie Buck 3rd = 3 Another Gagan 4th = 8 Set to Sparkle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 5 Mercedes Red | ||
Thu Jul 19 2018 18:38 | 1st = 5 Mercedes Red 2nd = 1 Stevie Jane 3rd = 3 Triceps Brachii 4th = 6 Miss Cotton Sox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 7 - 4 Montoey Miss | ||
Thu Jul 19 2018 18:35 | 1st = 4 Montoey Miss 2nd = 3 Time Healer 3rd = 5 Park Street 4th = 7 Sketchy Double |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 1 - 6 Nansastar | ||
Thu Jul 19 2018 18:33 | 1st = 6 Nansastar 2nd = 3 Our Summer Wind 3rd = 9 Krisney Symbol 4th = 10 Off The Radar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 5 Shep | ||
Thu Jul 19 2018 18:31 | 1st = 5 Shep 2nd = 8 Cosmic Spur 3rd = 2 Eily West 4th = 6 Reatily Shintaro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 7 Fab Reiko | ||
Thu Jul 19 2018 18:28 | 1st = 7 Fab Reiko 2nd = 6 Radiant Angel 3rd = 1 Deanos Smidge 4th = 4 Vanishka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 9 - 1 Magnetic Watch | ||
Thu Jul 19 2018 18:25 | 1st = 1 Magnetic Watch 2nd = 4 Kotare Elite 3rd = 9 Command Lustre 4th = 2 Ferritts Sister |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 10 Bracken Sky | ||
Thu Jul 19 2018 18:23 | 1st = 10 Bracken Sky 2nd = 8 Monterey Jack 3rd = 2 Old Studley Road 4th = 1 Cody Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 1 Devine Ivy | ||
Thu Jul 19 2018 18:21 | 1st = 1 Devine Ivy 2nd = 4 Fernandos Point 3rd = 2 Give Us Double 4th = 5 Sketchy Cosmic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 1 Luca Rocket | ||
Thu Jul 19 2018 18:18 | 1st = 1 Luca Rocket 2nd = 2 Cruisys 3rd = 8 Cawbourne Dolly 4th = 4 Red King Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 6 - 2 Reef Keeper | ||
Thu Jul 19 2018 18:15 | 1st = 2 Reef Keeper 2nd = 5 Starkle 3rd = 1 Duck Feet 4th = 4 Proclamation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 6 - 5 Mandjoogoordap | ||
Thu Jul 19 2018 18:12 | 1st = 5 Mandjoogoordap 2nd = 8 Fire Blaze 3rd = 2 Yuup 4th = 7 John John Lava |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 10 - 7 Fours Enuf Tas | ||
Thu Jul 19 2018 18:10 | 1st = 7 Fours Enuf Tas 2nd = 6 Gottashopearly 3rd = 1 Pumpniron 4th = 9 Days End |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 7 Fabstar | ||
Thu Jul 19 2018 18:07 | 1st = 7 Fabstar 2nd = 6 Kung Fu Hustle 3rd = 1 To The Galos 4th = 10 Charlotts Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 7 Shady Tex | ||
Thu Jul 19 2018 18:04 | 1st = 7 Shady Tex 2nd = 6 Zipping Olympia 3rd = 3 Double Que 4th = 8 Weeona Paul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 3 Makosa | ||
Thu Jul 19 2018 18:01 | 1st = 3 Makosa 2nd = 8 Me Oh My 3rd = 6 Gina Sannette 4th = 1 Gagan Honey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 8 - 3 Possente Cavallo | ||
Thu Jul 19 2018 18:00 | 1st = 3 Possente Cavallo 2nd = 5 Glenisthebettor 3rd = 4 Franco Huntington 4th = 1 Regal Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 4 Illawong Dreamtime | ||
Thu Jul 19 2018 17:56 | 1st = 4 Illawong Dreamtime 2nd = 7 Artikulate Miss 3rd = 5 Sams A Champ 4th = 2 Ima Sea Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 6 Belcanto | ||
Thu Jul 19 2018 17:53 | 1st = 6 Belcanto 2nd = 8 Major Amor 3rd = 1 Kimura 4th = 3 Cruisys Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 5 - 7 Paganoni | ||
Thu Jul 19 2018 17:50 | 1st = 7 Paganoni 2nd = 8 Packey Keeping 3rd = 1 Haunted To Excel 4th = 4 Apache Brook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 2 Botany Cold | ||
Thu Jul 19 2018 17:50 | 1st = 2 Botany Cold 2nd = 1 Odin Slayer 3rd = 4 Disclaimer 4th = 3 Goldstar Jay Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 3 Azalea | ||
Thu Jul 19 2018 17:47 | 1st = 3 Azalea 2nd = 1 Belron Gus 3rd = 8 Awesome Shep 4th = 2 Senor Asher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 9 - 7 Kid Montana | ||
Thu Jul 19 2018 17:42 | 1st = 7 Kid Montana 2nd = 9 Midnight Montana 3rd = 3 Mac Sweet 4th = 8 Bella Rippin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 4 Ohara | ||
Thu Jul 19 2018 17:39 | 1st = 4 Ohara 2nd = 8 Scary Mary 3rd = 6 Bekin Street 4th = 5 Bundah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 5 - 3 World Is Yours | ||
Thu Jul 19 2018 17:35 | 1st = 3 World Is Yours 2nd = 12 Polite Pass 3rd = 10 San Crispino 4th = 8 First Growth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 7 - 8 Pyramid Magic | ||
Thu Jul 19 2018 17:35 | 1st = 8 Pyramid Magic 2nd = 6 Dusky Eyre 3rd = 3 Bono Hest 4th = 1 Imran Khan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 4 Dyna Yasso | ||
Thu Jul 19 2018 17:32 | 1st = 4 Dyna Yasso 2nd = 2 Cullquin Brienne 3rd = 8 Wilkins Allen 4th = 1 Inga Ross |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 4 - 1 Chasin Destiny | ||
Thu Jul 19 2018 17:29 | 1st = 1 Chasin Destiny 2nd = 4 Triple Crown Blu 3rd = 6 Wildash Willow 4th = 2 Mini Earner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 1 Ohoka Clare | ||
Thu Jul 19 2018 17:28 | 1st = 1 Ohoka Clare 2nd = 2 Inside Affair 3rd = 4 Flower Bomb 4th = 5 Technic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 6 Base Camp | ||
Thu Jul 19 2018 17:26 | 1st = 6 Base Camp 2nd = 7 Circus Oasis 3rd = 1 Dee Dee One 4th = 3 No Excuse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 1 Jax Navaro | ||
Thu Jul 19 2018 17:21 | 1st = 1 Jax Navaro 2nd = 8 Master Dip 3rd = 10 Bob Gage 4th = 2 Risky Buziness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 3 Grand Izmir | ||
Thu Jul 19 2018 17:18 | 1st = 3 Grand Izmir 2nd = 4 Lone Eagle 3rd = 1 Diddy Don 4th = 2 Sketchy Fabio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 9 Blackpool Tipsy | ||
Thu Jul 19 2018 17:15 | 1st = 9 Blackpool Tipsy 2nd = 1 Mr Fabulous 3rd = 8 It All Happens 4th = 5 Lacarabine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 3 - 3 Robs Rocket | ||
Thu Jul 19 2018 17:12 | 1st = 3 Robs Rocket 2nd = 5 Mulga Lass 3rd = 8 Flashtastic 4th = 2 Wicked Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 5 Kouta Gold | ||
Thu Jul 19 2018 17:09 | 1st = 5 Kouta Gold 2nd = 7 Johnny Wishbone 3rd = 6 Uni Allen 4th = 4 Amigo Two |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 6 - 7 Omar Sharif | ||
Thu Jul 19 2018 17:07 | 1st = 7 Omar Sharif 2nd = 3 Clifton Tactic 3rd = 10 Playboy Prince 4th = 2 Honey Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 8 - 4 Western Safari | ||
Thu Jul 19 2018 17:04 | 1st = 4 Western Safari 2nd = 8 Condafew 3rd = 7 Miss Catalina 4th = 10 Christian Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 4 - 3 Take The Punt | ||
Thu Jul 19 2018 17:00 | 1st = 3 Take The Punt 2nd = 4 Let Me Pass 3rd = 1 Buff Man 4th = 9 Martarello |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 1 Kia Tere | ||
Thu Jul 19 2018 17:00 | 1st = 1 Kia Tere 2nd = 8 Daves Dot 3rd = 3 Opawa Racer 4th = 2 Opawa Abbie Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 2 Bedazzled | ||
Thu Jul 19 2018 16:57 | 1st = 2 Bedazzled 2nd = 8 Who Ha 3rd = 3 Miss Pinafore 4th = 7 Big Ten Four |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 2 - 4 Switchen Save | ||
Thu Jul 19 2018 16:54 | 1st = 4 Switchen Save 2nd = 1 Flying Gabbie 3rd = 3 Midnight Ruby 4th = 7 Freya Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 3 Darby Brights | ||
Thu Jul 19 2018 16:53 | 1st = 3 Darby Brights 2nd = 5 Vintage Dream 3rd = 8 Splash Of Gold 4th = 9 Nevaeh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moree Race 7 - 6 Mysticism | ||
Thu Jul 19 2018 16:50 | 1st = 6 Mysticism 2nd = 12 Lady Lobban 3rd = 5 Jstar 4th = 7 Deceitful Don |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 8 Night King | ||
Thu Jul 19 2018 16:47 | 1st = 8 Night King 2nd = 4 Warrion Warrior 3rd = 6 Leica Cali King 4th = 7 Soda King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 8 - 7 Regardless | ||
Thu Jul 19 2018 16:45 | 1st = 7 Regardless 2nd = 8 Our Bare Knuckle 3rd = 4 Diamond Jasper 4th = 3 Touch Of Armbro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 5 - 6 Rozzano | ||
Thu Jul 19 2018 16:42 | 1st = 6 Rozzano 2nd = 3 London Delight 3rd = 2 Evangeline Franco 4th = 4 Essence Of Easton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gatton Race 7 - 1 Suzys Rose | ||
Thu Jul 19 2018 16:42 | 1st = 1 Suzys Rose 2nd = 5 Applause A Star 3rd = 2 Coonowrin Ruby 4th = 9 Konkota |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 7 Wicked Quality | ||
Thu Jul 19 2018 16:39 | 1st = 7 Wicked Quality 2nd = 5 Dana Kazza 3rd = 2 Digger Muldoon 4th = 8 Nicks Never |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 1 - 7 Queen Of Sparta | ||
Thu Jul 19 2018 16:36 | 1st = 7 Queen Of Sparta 2nd = 1 Marapana 3rd = 4 Go Gettem Santa 4th = 2 Wind Power Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 8 - 7 Spring Charlie | ||
Thu Jul 19 2018 16:35 | 1st = 7 Spring Charlie 2nd = 1 Rafhas Choice 3rd = 5 Dream I Can 4th = 12 The Kiss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 1 Goldstar Ashton | ||
Thu Jul 19 2018 16:32 | 1st = 1 Goldstar Ashton 2nd = 2 Mina Allen 3rd = 4 Opawa Timo 4th = 7 Panel Beater |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 10 - 15 Our Chiquilla | ||
Thu Jul 19 2018 16:30 | 1st = 15 Our Chiquilla 2nd = 7 Lady Magnus 3rd = 17 Zelsignoret 4th = 8 Lika Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 6 Louie Lasagna | ||
Thu Jul 19 2018 16:27 | 1st = 6 Louie Lasagna 2nd = 1 Cruisys Rose 3rd = 2 Banjo Fever 4th = 7 Lost Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 7 - 10 Clancy Pants | ||
Thu Jul 19 2018 16:25 | 1st = 10 Clancy Pants 2nd = 4 Commanche 3rd = 6 Jackeroo Shannon 4th = 1 Madeyamoney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 3 - 2 Bushfire Blonde | ||
Thu Jul 19 2018 16:22 | 1st = 2 Bushfire Blonde 2nd = 1 General Husson 3rd = 7 Uptown Funk 4th = 5 Threesun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 5 Vanto Hanover | ||
Thu Jul 19 2018 16:18 | 1st = 5 Vanto Hanover 2nd = 4 Just Rokin 3rd = 10 Writeaboutchelsea 4th = 3 Art Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 4 - 2 Scotlynn Harry | ||
Thu Jul 19 2018 16:17 | 1st = 2 Scotlynn Harry 2nd = 9 Old Luke 3rd = 7 Notaword 4th = 1 Bush Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moree Race 6 - 4 Got Nothing | ||
Thu Jul 19 2018 16:15 | 1st = 4 Got Nothing 2nd = 6 Stoddart 3rd = 7 The Gun 4th = 12 Newcastle Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 5 Willoughby | ||
Thu Jul 19 2018 16:13 | 1st = 5 Willoughby 2nd = 1 Joe Frend 3rd = 4 My Bro Connor 4th = 7 Pathfinder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 7 - 5 Jerichos Trumpet | ||
Thu Jul 19 2018 16:10 | 1st = 5 Jerichos Trumpet 2nd = 9 Miss Cully 3rd = 11 Coimadai Lodge 4th = 7 Mizurri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 1 Chiefs Sidekick | ||
Thu Jul 19 2018 16:07 | 1st = 1 Chiefs Sidekick 2nd = 7 Kraken Pace 3rd = 5 Laineys Fortune 4th = 8 Kiss Me Nicki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 3 Perfect Result | ||
Thu Jul 19 2018 16:06 | 1st = 3 Perfect Result 2nd = 7 Mr Matt 3rd = 2 Know Conclusion 4th = 1 Full Speed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gatton Race 6 - 1 Ol Brown Eyes | ||
Thu Jul 19 2018 16:04 | 1st = 1 Ol Brown Eyes 2nd = 8 Tides Of Fortune 3rd = 9 Dreamers Goal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 9 - 2 Along Came Jones | ||
Thu Jul 19 2018 16:00 | 1st = 2 Along Came Jones 2nd = 11 Alejandra 3rd = 4 King Mombassa 4th = 13 Imperial Edition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 6 Ridens Reach | ||
Thu Jul 19 2018 15:58 | 1st = 6 Ridens Reach 2nd = 7 Sovane 3rd = 2 Kellys Eye 4th = 4 Sisi Sienna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 8 Crocodile Senor | ||
Thu Jul 19 2018 15:57 | 1st = 8 Crocodile Senor 2nd = 10 Lektra Damage 3rd = 1 Apila Cash 4th = 4 Weeona Annie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 7 - 3 Huangshan | ||
Thu Jul 19 2018 15:55 | 1st = 3 Huangshan 2nd = 5 Corinth 3rd = 1 Don Pellegrino 4th = 4 Regine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 3 - 4 Shindal | ||
Thu Jul 19 2018 15:52 | 1st = 4 Shindal 2nd = 5 Nicky Anew 3rd = 6 Be Holme By Three 4th = 7 Matinee Idol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 6 - 1 Itsnewstome | ||
Thu Jul 19 2018 15:50 | 1st = 1 Itsnewstome 2nd = 9 Liukin 3rd = 2 Stonebridge Royal 4th = 5 Rollon Chilli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 2 - 1 Universal Warrior | ||
Thu Jul 19 2018 15:47 | 1st = 1 Universal Warrior 2nd = 8 Falion Maschine 3rd = 3 Horaan 4th = 6 Gaelic Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 4 Equilibrium | ||
Thu Jul 19 2018 15:45 | 1st = 4 Equilibrium 2nd = 7 Miss Sweet Pea 3rd = 8 Musketeer Oasis 4th = 5 Kraken Katie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 3 Ill Be A Lady | ||
Thu Jul 19 2018 15:43 | 1st = 3 Ill Be A Lady 2nd = 6 Stylish Feeling 3rd = 4 Ann Mattgregor 4th = 2 Dont Be Jealous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 1 Egomaniacal | ||
Thu Jul 19 2018 15:41 | 1st = 1 Egomaniacal 2nd = 7 Dyna Monty 3rd = 4 Archies Ranger 4th = 3 Hankenstein |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moree Race 5 - 6 Conwoman | ||
Thu Jul 19 2018 15:40 | 1st = 6 Conwoman 2nd = 1 Arugula 3rd = 4 More Than Magico 4th = 11 Future Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 6 Firestorm | ||
Thu Jul 19 2018 15:37 | 1st = 6 Firestorm 2nd = 3 Sketchy Halo 3rd = 4 Zipping Burgess 4th = 2 Elgar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 1 Little Bala | ||
Thu Jul 19 2018 15:34 | 1st = 1 Little Bala 2nd = 7 Slingshot Jayla 3rd = 10 Inda Way 4th = 5 Street Artist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 6 - 3 Sleepee | ||
Thu Jul 19 2018 15:33 | 1st = 3 Sleepee 2nd = 5 Archleo 3rd = 6 Majestuoso 4th = 2 Aldebaran Rocky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 8 - 1 Hardern | ||
Thu Jul 19 2018 15:30 | 1st = 1 Hardern 2nd = 4 Eschiele 3rd = 9 Duke Of Oz 4th = 13 Golden Flag |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 2 - 4 Ivana Legacy | ||
Thu Jul 19 2018 15:27 | 1st = 4 Ivana Legacy 2nd = 5 Armstrong 3rd = 8 Onedin Express 4th = 7 Belle Mach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gatton Race 5 - 6 Zilitor | ||
Thu Jul 19 2018 15:27 | 1st = 6 Zilitor 2nd = 4 Courting Joy 3rd = 5 Divine Action 4th = 8 Derivatate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 4 Hungry An Hollo | ||
Thu Jul 19 2018 15:24 | 1st = 4 Hungry An Hollo 2nd = 1 Vincero 3rd = 5 Magic Jet 4th = 3 Tampico |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 6 - 2 Invincible Lad | ||
Thu Jul 19 2018 15:20 | 1st = 2 Invincible Lad 2nd = 7 Royal Witness 3rd = 8 Buckle Up Baby 4th = 5 Sent From Above |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 1 Eyrewell Martin | ||
Thu Jul 19 2018 15:18 | 1st = 1 Eyrewell Martin 2nd = 8 Kiacatoo Fever 3rd = 6 Replica Casino 4th = 5 My Dad Den |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 2 Who That Henry | ||
Thu Jul 19 2018 15:15 | 1st = 2 Who That Henry 2nd = 8 Devine Abbey 3rd = 5 Phillip 4th = 4 Shell Muldoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 5 - 8 Kudos Bert | ||
Thu Jul 19 2018 15:15 | 1st = 8 Kudos Bert 2nd = 2 Shadow Boxing 3rd = 6 Fakerocknroll 4th = 9 Seven Rippin Aces |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 1 Weeona Pearl | ||
Thu Jul 19 2018 15:12 | 1st = 1 Weeona Pearl 2nd = 3 Wot Price Boofa 3rd = 4 Why Not Lola 4th = 5 Totally Bullish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 1 - 5 Vital Touch | ||
Thu Jul 19 2018 15:12 | 1st = 5 Vital Touch 2nd = 4 Acermetric 3rd = 3 Danehill Storm 4th = 2 Reaction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 2 Matt Belford | ||
Thu Jul 19 2018 15:08 | 1st = 2 Matt Belford 2nd = 8 Hot Dogma 3rd = 7 Sonny Saveao 4th = 3 Tap It In |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 6 Unmistakable | ||
Thu Jul 19 2018 15:07 | 1st = 6 Unmistakable 2nd = 2 Velocity Korina 3rd = 5 Tear Town 4th = 8 Shellbrook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moree Race 4 - 5 Barricade | ||
Thu Jul 19 2018 15:05 | 1st = 5 Barricade 2nd = 9 Rockatorio 3rd = 2 Hard Romp 4th = 4 Mr Pumblechook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 1 - 5 Madaboy | ||
Thu Jul 19 2018 15:02 | 1st = 5 Madaboy 2nd = 2 Pat The Monkey 3rd = 8 Noble Gamble 4th = 6 Danielle Marie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 7 - 5 Sunday Night Tea | ||
Thu Jul 19 2018 15:00 | 1st = 5 Sunday Night Tea 2nd = 11 Slade De Cerisy 3rd = 10 Honolulu Lass 4th = 3 Aristobeaux |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 8 Unrushed | ||
Thu Jul 19 2018 14:59 | 1st = 8 Unrushed 2nd = 7 Whered She Go 3rd = 2 Yahoo Buckeroo 4th = 1 Lexis Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 3 Tibby Shore | ||
Thu Jul 19 2018 14:57 | 1st = 3 Tibby Shore 2nd = 4 Rockin Bar Lil 3rd = 5 Valley Reaper 4th = 8 My Barcia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 5 - 1 Spot Ona Shadow | ||
Thu Jul 19 2018 14:55 | 1st = 1 Spot Ona Shadow 2nd = 6 Wardan Express 3rd = 3 Cobbity Cove 4th = 4 Lynden Abbey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 1 Fiery Jen | ||
Thu Jul 19 2018 14:54 | 1st = 1 Fiery Jen 2nd = 9 Dove Love 3rd = 8 Saraya Jayde 4th = 3 Wow Madonna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gatton Race 4 - 2 Limbo Star | ||
Thu Jul 19 2018 14:52 | 1st = 2 Limbo Star 2nd = 3 Rulers Pride 3rd = 5 Pandoras Tale 4th = 6 Casino Evil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 7 Valita | ||
Thu Jul 19 2018 14:49 | 1st = 7 Valita 2nd = 5 Country Gal 3rd = 9 All Inn Taylor 4th = 6 Wybie Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 2 Allen Unther | ||
Thu Jul 19 2018 14:46 | 1st = 2 Allen Unther 2nd = 5 Allen Robbie 3rd = 6 Cosmic Wonder 4th = 4 Crackerjack Shak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 5 - 3 Californiafirebird | ||
Thu Jul 19 2018 14:45 | 1st = 3 Californiafirebird 2nd = 4 Spencer 3rd = 5 Triumph Star 4th = 6 Eagleworks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 3 Veetee Mist | ||
Thu Jul 19 2018 14:42 | 1st = 3 Veetee Mist 2nd = 8 Wolfies Sook 3rd = 7 Takaho Tiger 4th = 9 Machiko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 4 - 2 What A Flight | ||
Thu Jul 19 2018 14:40 | 1st = 2 What A Flight 2nd = 9 Always A Jewel 3rd = 10 Halfway Holme 4th = 6 Seventhirtyseven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 8 Flanno Fernando | ||
Thu Jul 19 2018 14:38 | 1st = 8 Flanno Fernando 2nd = 2 Catcombe 3rd = 4 Private Equity 4th = 6 Dig Deep Vicky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 4 High Dreamer | ||
Thu Jul 19 2018 14:37 | 1st = 4 High Dreamer 2nd = 1 Culvie Jay Dee 3rd = 7 Relevance 4th = 3 Call Me Flo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 4 Precious Cullen | ||
Thu Jul 19 2018 14:33 | 1st = 4 Precious Cullen 2nd = 2 Bettor Watch Him 3rd = 1 Speedy Mitchell 4th = 6 Betting Baron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 6 Boona Lad | ||
Thu Jul 19 2018 14:31 | 1st = 6 Boona Lad 2nd = 1 Allen Paul 3rd = 3 Bushmans Bro 4th = 4 Sandy Lagoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 6 - 11 Sister Maree | ||
Thu Jul 19 2018 14:30 | 1st = 11 Sister Maree 2nd = 14 Masterbrax 3rd = 3 The Raven 4th = 6 Gem N Us |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 9 - 1 Red Cloud | ||
Thu Jul 19 2018 14:27 | 1st = 1 Red Cloud 2nd = 9 Boundary 3rd = 10 Allure 4th = 11 Tweedledee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moree Race 3 - 8 Daiquiri Lass | ||
Thu Jul 19 2018 14:25 | 1st = 8 Daiquiri Lass 2nd = 2 Happens Nomore 3rd = 9 Hammoon Dancer 4th = 5 Pats Nipper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 1 Dream Gem | ||
Thu Jul 19 2018 14:24 | 1st = 1 Dream Gem 2nd = 8 Midnight Muscat 3rd = 2 Owlette 4th = 5 Swift Abbey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 2 Opawa Jumper | ||
Thu Jul 19 2018 14:21 | 1st = 2 Opawa Jumper 2nd = 1 Cathy Maree 3rd = 3 Hasta Luego Rama 4th = 8 Whose He |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 4 - 6 John Richard | ||
Thu Jul 19 2018 14:20 | 1st = 6 John Richard 2nd = 5 Presidential Grin 3rd = 2 The Prince Of Opal 4th = 1 Royal Feeling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gatton Race 3 - 9 Kendalls Dream | ||
Thu Jul 19 2018 14:17 | 1st = 9 Kendalls Dream 2nd = 8 Victory Star 3rd = 11 Shes For Ransom 4th = 1 Im Antman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 3 East Of Blue | ||
Thu Jul 19 2018 14:14 | 1st = 3 East Of Blue 2nd = 7 Cawbourne Oska 3rd = 1 Firestone Icon 4th = 2 Easy To Excel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 2 Rusty Sprocket | ||
Thu Jul 19 2018 14:11 | 1st = 2 Rusty Sprocket 2nd = 5 Serendipity Gold 3rd = 7 Dimora Flash 4th = 1 Well Done Woody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 4 - 4 Westrock | ||
Thu Jul 19 2018 14:10 | 1st = 4 Westrock 2nd = 2 Orsum Dream 3rd = 3 Resonare 4th = 7 Stage Pass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 9 Galaxy Star | ||
Thu Jul 19 2018 14:07 | 1st = 9 Galaxy Star 2nd = 6 Rurik 3rd = 8 Voluptuous Dot 4th = 7 Totally Fab |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 1 Lisas Boy | ||
Thu Jul 19 2018 14:06 | 1st = 1 Lisas Boy 2nd = 7 Birdie Tee 3rd = 4 Oskitz 4th = 2 Detective Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 3 - 2 Final River | ||
Thu Jul 19 2018 14:03 | 1st = 2 Final River 2nd = 9 Artistic Babe 3rd = 1 Apollo Bam Bee 4th = 8 Spirito Nero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 5 - 11 Sergeant | ||
Thu Jul 19 2018 14:00 | 1st = 11 Sergeant 2nd = 6 Senrima Tide 3rd = 9 Savvy Star 4th = 3 Never Sue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 8 - 6 Look Out | ||
Thu Jul 19 2018 13:57 | 1st = 6 Look Out 2nd = 2 Not Usual Prince 3rd = 1 Gorbachev 4th = 5 Nom Du Beel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 1 Scientific Man | ||
Thu Jul 19 2018 13:55 | 1st = 1 Scientific Man 2nd = 8 My Bro Kade 3rd = 6 Sunburnt Opal 4th = 3 Mallee Trumps |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 7 Kayjays Terror | ||
Thu Jul 19 2018 13:53 | 1st = 7 Kayjays Terror 2nd = 9 Majoress Jujon 3rd = 1 Non Passare 4th = 2 Thankheavnforgirls |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 5 China Catch em | ||
Thu Jul 19 2018 13:51 | 1st = 5 China Catch em 2nd = 4 Avatar Witch 3rd = 7 Gotta Wobble Up 4th = 6 Hes A Dude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moree Race 2 - 1 Binnacle | ||
Thu Jul 19 2018 13:50 | 1st = 1 Binnacle 2nd = 10 Vondaye 3rd = 9 Thunder 4th = 13 Elusive Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 2 Zipping Dancer | ||
Thu Jul 19 2018 13:47 | 1st = 2 Zipping Dancer 2nd = 6 Nimble Lucy 3rd = 7 Ballistic Gem 4th = 5 Zipping Hazel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 3 - 4 Bonza Guy | ||
Thu Jul 19 2018 13:45 | 1st = 4 Bonza Guy 2nd = 6 Abstractor 3rd = 7 Samara Fury 4th = 1 Jewell Of Safari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 1 Epic Mango | ||
Thu Jul 19 2018 13:44 | 1st = 1 Epic Mango 2nd = 5 High Return 3rd = 8 Billy Frost 4th = 6 Opawa Binge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gatton Race 2 - 5 Brilee Rose | ||
Thu Jul 19 2018 13:42 | 1st = 5 Brilee Rose 2nd = 4 Teagz 3rd = 1 Gold Monarch 4th = 7 Remember Mary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 6 Bronelly Beat | ||
Thu Jul 19 2018 13:39 | 1st = 6 Bronelly Beat 2nd = 3 Cosmic Series 3rd = 4 Reservoir Risk 4th = 2 On The Kash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 4 Hard Call | ||
Thu Jul 19 2018 13:36 | 1st = 4 Hard Call 2nd = 8 Reddy Successor 3rd = 7 Quedos 4th = 1 Sweet Spud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 3 - 5 Miss Celebration | ||
Thu Jul 19 2018 13:35 | 1st = 5 Miss Celebration 2nd = 6 Ondo Pasa 3rd = 4 Michelles Gift 4th = 7 Rubel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 4 - 8 Champagne Friday | ||
Thu Jul 19 2018 13:30 | 1st = 8 Champagne Friday 2nd = 2 Blinky Oreilly 3rd = 7 Supergrass 4th = 10 Voluntas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 8 Shes Got Dash | ||
Thu Jul 19 2018 13:27 | 1st = 8 Shes Got Dash 2nd = 1 Tricky Trey 3rd = 4 Cosmic Sole 4th = 2 Surgical Wally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 2 - 9 Western Stride | ||
Thu Jul 19 2018 13:25 | 1st = 9 Western Stride 2nd = 5 Barbiethebeachgirl 3rd = 1 Game Theory 4th = 3 Stella Maria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 8 Haila Kihael | ||
Thu Jul 19 2018 13:24 | 1st = 8 Haila Kihael 2nd = 7 Blameless 3rd = 2 Aluca To Excel 4th = 1 Bugatti Extreme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 7 - 9 Glimpse | ||
Thu Jul 19 2018 13:22 | 1st = 9 Glimpse 2nd = 7 Francesca Kate 3rd = 5 Obrigado 4th = 2 Stevies Surprise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 6 Patchie Thief | ||
Thu Jul 19 2018 13:19 | 1st = 6 Patchie Thief 2nd = 2 Big Lebowski 3rd = 1 Rumbling Moment 4th = 3 Seabrook Noisey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moree Race 1 - 3 Angels Scent | ||
Thu Jul 19 2018 13:15 | 1st = 3 Angels Scent 2nd = 13 Kaera Jaani 3rd = 8 Bouwmeester 4th = 2 Red Drama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 12 - 3 Beaumont | ||
Thu Jul 19 2018 13:14 | 1st = 3 Beaumont 2nd = 4 Fancy Fox 3rd = 1 Thrilling Billy 4th = 6 Retired Mouse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 3 New Fire Girl | ||
Thu Jul 19 2018 13:12 | 1st = 3 New Fire Girl 2nd = 7 Dreamliner 3rd = 6 Balmoral Bash 4th = 5 Magic Flora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 2 Mallee Chas | ||
Thu Jul 19 2018 13:09 | 1st = 2 Mallee Chas 2nd = 4 Buenos Tiempos 3rd = 8 Lashes 4th = 3 Bugatti Radar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 2 - 5 Luv Me Or Hate Me | ||
Thu Jul 19 2018 13:07 | 1st = 5 Luv Me Or Hate Me 2nd = 1 Seeking Thoughts 3rd = 3 Samara Cash 4th = 7 Presidential Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gatton Race 1 - 5 The Hussler | ||
Thu Jul 19 2018 13:04 | 1st = 5 The Hussler 2nd = 3 Pretty Ricky 3rd = 4 Silentus 4th = 7 Solitary Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 4 Peles Entity | ||
Thu Jul 19 2018 13:03 | 1st = 4 Peles Entity 2nd = 2 Blanko 3rd = 10 Last Princess 4th = 6 Goldies Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 3 - 8 Circuleight | ||
Thu Jul 19 2018 13:00 | 1st = 8 Circuleight 2nd = 6 The Flying Scot 3rd = 10 Chairmans Choice 4th = 7 Aedesia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 11 - 8 Secret Rory | ||
Thu Jul 19 2018 12:56 | 1st = 8 Secret Rory 2nd = 2 Bigtime Jacob 3rd = 4 Out Of Paper 4th = 3 Yooldome |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 2 - 7 Skyray | ||
Thu Jul 19 2018 12:55 | 1st = 7 Skyray 2nd = 5 Nuclear Burst 3rd = 3 The Haitian Poet 4th = 6 Regal Capital |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 1 Bugatti Royale | ||
Thu Jul 19 2018 12:52 | 1st = 1 Bugatti Royale 2nd = 5 Sunburnt City 3rd = 6 Bad Boy Jonesy 4th = 4 Rockstar Shantae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 1 - 8 Million Dollar Mac | ||
Thu Jul 19 2018 12:50 | 1st = 8 Million Dollar Mac 2nd = 7 Bally Barfly 3rd = 5 Franko Blue 4th = 1 Inangelscare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 2 Ollie Aztec | ||
Thu Jul 19 2018 12:48 | 1st = 2 Ollie Aztec 2nd = 4 Mr Agro 3rd = 5 Mrs Hardwicke 4th = 7 Glenville Callie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 6 - 5 The Heiress | ||
Thu Jul 19 2018 12:47 | 1st = 5 The Heiress 2nd = 6 Shady Lady 3rd = 2 Thee Auld Cruizer 4th = 4 Vannoss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 8 Ima Ghost Buster | ||
Thu Jul 19 2018 12:44 | 1st = 8 Ima Ghost Buster 2nd = 6 Run The Route 3rd = 4 Wheres Lola 4th = 7 Placid Pause |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 10 - 7 Suspicious Minds | ||
Thu Jul 19 2018 12:39 | 1st = 7 Suspicious Minds 2nd = 1 Global Conquest 3rd = 2 Trumped 4th = 6 Bigtime Levi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 5 Dare Me | ||
Thu Jul 19 2018 12:36 | 1st = 5 Dare Me 2nd = 2 Smashing Kaz 3rd = 7 Quick Buck 4th = 4 Excel Like Fuel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 1 - 6 The Bellum | ||
Thu Jul 19 2018 12:34 | 1st = 6 The Bellum 2nd = 5 Irishmurphy 3rd = 1 Caesars Rockstar 4th = 4 Eastbro Paddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 2 - 7 Cape To Cairo | ||
Thu Jul 19 2018 12:30 | 1st = 7 Cape To Cairo 2nd = 9 Star Creation 3rd = 1 Dalahouse 4th = 2 Itchicoo Park |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 3 Miss Premier | ||
Thu Jul 19 2018 12:27 | 1st = 3 Miss Premier 2nd = 4 Sketchy Kathy 3rd = 2 Sanya Bay 4th = 6 Serendipity Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 9 Select All | ||
Thu Jul 19 2018 12:24 | 1st = 9 Select All 2nd = 2 Keen Gem 3rd = 8 Another Nalin 4th = 1 Black Patchwork |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 9 - 3 Beautiful Boy | ||
Thu Jul 19 2018 12:21 | 1st = 3 Beautiful Boy 2nd = 2 Trevor Gibbs 3rd = 1 Noah Who 4th = 5 Bigtime Brucie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 1 - 2 Joy For Us | ||
Thu Jul 19 2018 12:20 | 1st = 2 Joy For Us 2nd = 6 Bride Of Vengeance 3rd = 7 Zelrosa 4th = 1 Helsonic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 5 - 4 My Zed | ||
Thu Jul 19 2018 12:12 | 1st = 4 My Zed 2nd = 1 Kirkland 3rd = 9 So Wicked 4th = 2 Taimanu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 4 Azumi Twister | ||
Thu Jul 19 2018 12:09 | 1st = 4 Azumi Twister 2nd = 9 Bourne Bill 3rd = 2 Gold Gem 4th = 1 Dons Noisey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 8 - 3 See Eye Be | ||
Thu Jul 19 2018 12:04 | 1st = 3 See Eye Be 2nd = 5 Coruba Cate 3rd = 7 Brotastic 4th = 1 Princess Alea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 1 - 10 Maid Equal | ||
Thu Jul 19 2018 12:00 | 1st = 10 Maid Equal 2nd = 14 Stryker Queen 3rd = 2 Apple Bay 4th = 5 Dramadale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 7 Smackdown Sally | ||
Thu Jul 19 2018 11:57 | 1st = 7 Smackdown Sally 2nd = 4 Humble Mouse 3rd = 5 Timetable 4th = 2 Blue For Dolly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 7 - 1 Epic Force | ||
Thu Jul 19 2018 11:46 | 1st = 1 Epic Force 2nd = 7 Electric Dee Eye 3rd = 5 Was Just Saying 4th = 8 Cawbourne Ridge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 4 - 7 Pink Graffiti | ||
Thu Jul 19 2018 11:37 | 1st = 7 Pink Graffiti 2nd = 11 Goldilicious 3rd = 2 Mr Axle 4th = 4 Medaglia Veloce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 6 - 7 Bodyguard | ||
Thu Jul 19 2018 11:29 | 1st = 7 Bodyguard 2nd = 9 Sun Is Shining 3rd = 4 Cawbourne Brandy 4th = 8 Ekali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 5 - 7 Don Morocco | ||
Thu Jul 19 2018 11:11 | 1st = 7 Don Morocco 2nd = 8 Opawa Velocette 3rd = 1 Opawa Loyal 4th = 4 Cawbourne Lick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 3 - 7 Cameahotfriday | ||
Thu Jul 19 2018 11:02 | 1st = 7 Cameahotfriday 2nd = 5 Belle Canto 3rd = 9 Blondlign 4th = 2 Saint Croix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 4 - 2 Teesha | ||
Thu Jul 19 2018 10:54 | 1st = 2 Teesha 2nd = 4 Just A Matthew 3rd = 3 Snippy Pippi 4th = 5 Going Bananas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 3 - 1 Cest Lamour | ||
Thu Jul 19 2018 10:36 | 1st = 1 Cest Lamour 2nd = 2 Yella Ella 3rd = 3 Grouch Pawset 4th = 4 Twelve Gauge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 2 - 6 Surpriseus | ||
Thu Jul 19 2018 10:27 | 1st = 6 Surpriseus 2nd = 5 Rekohu Diva 3rd = 8 Dratini 4th = 12 Initiative |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 2 - 7 Jinja Stinger | ||
Thu Jul 19 2018 10:19 | 1st = 7 Jinja Stinger 2nd = 8 Bigtime Sophie 3rd = 2 Gotcha Millie 4th = 1 Cawbourne Cool |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 1 - 8 Star Mechanic | ||
Thu Jul 19 2018 10:01 | 1st = 8 Star Mechanic 2nd = 7 Billy Bright 3rd = 3 Wairoa Arna 4th = 6 Bear Claws |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 1 - 4 Eastern Warrior | ||
Thu Jul 19 2018 9:54 | 1st = 4 Eastern Warrior 2nd = 1 Mexican Tycoon 3rd = 3 Somewhere Man 4th = 2 After You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 8 Hayley Becca | ||
Thu Jul 19 2018 0:16 | 1st = 8 Hayley Becca 2nd = 1 Burn The Jetts 3rd = 2 Hello Issy 4th = 4 Whisper Quick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 2 Apache Gundi | ||
Tue Jun 19 2018 23:52 | 1st = 2 Apache Gundi 2nd = 5 Oldmate Rose 3rd = 8 Shinboner Spirit 4th = 1 Edna Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 3 Krusty Monelli | ||
Tue Jun 19 2018 23:37 | 1st = 3 Krusty Monelli 2nd = 2 Oldmate Marley 3rd = 1 Go Gettem Kracka 4th = 6 Stans Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 5 Obstruction | ||
Tue Jun 19 2018 23:14 | 1st = 5 Obstruction 2nd = 2 Stinky Pete 3rd = 7 Morris Memory 4th = 4 Mystery Dreama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 12 - 1 Double Karmar | ||
Tue Jun 19 2018 23:02 | 1st = 1 Double Karmar 2nd = 3 Phantom Henry 3rd = 4 Road Monster 4th = 7 Good People |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 2 Maude Monelli | ||
Tue Jun 19 2018 22:55 | 1st = 2 Maude Monelli 2nd = 1 Junk Yard Daisy 3rd = 5 Pyrotechnics 4th = 8 Magic Brandi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 10 Flynscotsman | ||
Tue Jun 19 2018 22:45 | 1st = 10 Flynscotsman 2nd = 8 Leeseme Lifestyle 3rd = 7 Mondooley Mach 4th = 11 One For Dave Andme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 11 - 2 Rhondas Yogi | ||
Tue Jun 19 2018 22:42 | 1st = 2 Rhondas Yogi 2nd = 3 Birr 3rd = 6 Breaker Charlie 4th = 1 Poppy Chooky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 7 White Simba | ||
Tue Jun 19 2018 22:36 | 1st = 7 White Simba 2nd = 3 Hes Historic 3rd = 6 Aliante 4th = 8 Schmick As |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 1 Woodleigh Blaze | ||
Tue Jun 19 2018 22:30 | 1st = 1 Woodleigh Blaze 2nd = 2 Dyna Winter 3rd = 8 Knew It 4th = 6 Krypto Jam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 10 - 6 Sliding Doors | ||
Tue Jun 19 2018 22:21 | 1st = 6 Sliding Doors 2nd = 1 Lots Of Time 3rd = 5 Czarny 4th = 8 Rockin Ringo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 8 Starlight April | ||
Tue Jun 19 2018 22:17 | 1st = 8 Starlight April 2nd = 2 Big Boy Roy 3rd = 1 Red Right Hand 4th = 5 Aeroplane Barney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 4 Auctioneers Elsu | ||
Tue Jun 19 2018 22:12 | 1st = 4 Auctioneers Elsu 2nd = 2 Halle Rage 3rd = 3 Mon Lamour 4th = 5 Betshes Precious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 3 Fleet Trades | ||
Tue Jun 19 2018 22:09 | 1st = 3 Fleet Trades 2nd = 5 Enzo 3rd = 8 Sooky Jooky 4th = 6 Premier Jess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 11 - 5 All Cashed Up | ||
Tue Jun 19 2018 22:00 | 1st = 5 All Cashed Up 2nd = 6 Moreton Bay 3rd = 3 Claudy An Gus 4th = 4 Norquay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 9 - 5 Asa Abbandando | ||
Tue Jun 19 2018 21:58 | 1st = 5 Asa Abbandando 2nd = 3 Magic Wishes 3rd = 6 Rambo Ritson 4th = 2 Fancy A Beer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 10 - 1 Fang Tasia | ||
Tue Jun 19 2018 21:55 | 1st = 1 Fang Tasia 2nd = 6 Chloe Lyndan 3rd = 3 Toothless Steve 4th = 8 Have Some |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 2 Elfstar | ||
Tue Jun 19 2018 21:52 | 1st = 2 Elfstar 2nd = 4 Legend Seeker 3rd = 1 Outlaw Genius 4th = 3 Maque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 1 Cracka Star | ||
Tue Jun 19 2018 21:47 | 1st = 1 Cracka Star 2nd = 2 Responder 3rd = 10 Lord Lexus 4th = 4 Nothing In Between |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 3 Miss Fab | ||
Tue Jun 19 2018 21:44 | 1st = 3 Miss Fab 2nd = 9 My Alibi 3rd = 5 White Line Lass 4th = 8 Screaming Oaks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 8 - 1 Willie Holdon | ||
Tue Jun 19 2018 21:38 | 1st = 1 Willie Holdon 2nd = 5 Innocent Man 3rd = 8 Back Street Boy 4th = 7 Bundy Cutter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 9 - 4 Cry Later | ||
Tue Jun 19 2018 21:35 | 1st = 4 Cry Later 2nd = 7 Jappular 3rd = 1 Dont Knocka Tom 4th = 2 Flash Gee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 10 - 8 Calvert Hot Shot | ||
Tue Jun 19 2018 21:30 | 1st = 8 Calvert Hot Shot 2nd = 1 Rebeccas Copy 3rd = 3 Wemen Sporty 4th = 4 Lets Jazz It Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 1 Sunset Licorice | ||
Tue Jun 19 2018 21:28 | 1st = 1 Sunset Licorice 2nd = 7 Ookinaki 3rd = 6 No Added Sugar 4th = 2 Raglan Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 7 Navajo Bear | ||
Tue Jun 19 2018 21:25 | 1st = 7 Navajo Bear 2nd = 2 Vienna Gypsy 3rd = 1 Aquiam 4th = 3 Mahjong Ted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 9 Itz Bettor To Win | ||
Tue Jun 19 2018 21:17 | 1st = 9 Itz Bettor To Win 2nd = 7 Addfueltofire 3rd = 5 Another Ayjay 4th = 6 Driven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 7 - 2 Rum Runner | ||
Tue Jun 19 2018 21:14 | 1st = 2 Rum Runner 2nd = 8 Rockin Tonight 3rd = 3 Brindi Chopper 4th = 6 Amys Elite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 8 - 5 Bank Enforcer | ||
Tue Jun 19 2018 21:11 | 1st = 5 Bank Enforcer 2nd = 7 Franka 3rd = 8 Kulu Ruby 4th = 4 Aspen Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 8 Dusty Mac | ||
Tue Jun 19 2018 21:08 | 1st = 8 Dusty Mac 2nd = 7 Winifred Monelli 3rd = 4 Fundamental 4th = 1 Young Thug |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 6 Apache Flame | ||
Tue Jun 19 2018 21:05 | 1st = 6 Apache Flame 2nd = 3 Italian Plastic 3rd = 7 Dreamy Julian 4th = 1 Twenty Tamar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 9 - 7 Mar Pacifico | ||
Tue Jun 19 2018 21:00 | 1st = 7 Mar Pacifico 2nd = 9 Aldebaran Pete 3rd = 6 Black Cat Claw 4th = 5 Angels Breath |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 9 - 9 Aldebaran Pete | ||
Tue Jun 19 2018 21:00 | 1st = 9 Aldebaran Pete 2nd = 7 Mar Pacifico 3rd = 6 Black Cat Claw 4th = 5 Angels Breath |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 6 - 2 Choc Latte Cloud | ||
Tue Jun 19 2018 20:55 | 1st = 2 Choc Latte Cloud 2nd = 1 Nova Party 3rd = 5 Dalmatynski 4th = 3 Maywyn Opals |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 5 Shinboner | ||
Tue Jun 19 2018 20:52 | 1st = 5 Shinboner 2nd = 1 Easy Flyer 3rd = 4 Quite Sure 4th = 7 Dhufish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 3 Liberty Rose | ||
Tue Jun 19 2018 20:50 | 1st = 3 Liberty Rose 2nd = 12 Three Kings 3rd = 4 Dominate The Dojo 4th = 6 Impressive Signs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 7 Major Player | ||
Tue Jun 19 2018 20:48 | 1st = 7 Major Player 2nd = 5 Tictac Cloud 3rd = 6 Hall Pass 4th = 4 Naomi Rose Hi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 6 Its A Wink | ||
Tue Jun 19 2018 20:45 | 1st = 6 Its A Wink 2nd = 4 Mahjong Baby 3rd = 1 Adala Son 4th = 8 Dr Dedra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 8 - 8 Rockinfeelgood | ||
Tue Jun 19 2018 20:40 | 1st = 8 Rockinfeelgood 2nd = 6 Multi Score 3rd = 7 Smiling Sam 4th = 4 Giant Jackson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 5 - 8 Motown Holly | ||
Tue Jun 19 2018 20:35 | 1st = 8 Motown Holly 2nd = 3 Burner Bant 3rd = 4 Waylon Bale 4th = 1 Lochielle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 5 Akachi | ||
Tue Jun 19 2018 20:31 | 1st = 5 Akachi 2nd = 3 Dads Decision 3rd = 7 Junk Yard Hutchy 4th = 8 Hello Im Jade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 8 - 4 Hurricane Harley | ||
Tue Jun 19 2018 20:30 | 1st = 4 Hurricane Harley 2nd = 3 Centenario 3rd = 8 Young Rooster 4th = 5 Firestorm Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 2 Corsican | ||
Tue Jun 19 2018 20:28 | 1st = 2 Corsican 2nd = 3 Cape Bella 3rd = 6 Waterview Dude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 1 Black Mumbo | ||
Tue Jun 19 2018 20:25 | 1st = 1 Black Mumbo 2nd = 7 Invictus Rapid 3rd = 8 Dewana Result 4th = 9 Rockin Rico |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 1 Saleahs Comand | ||
Tue Jun 19 2018 20:20 | 1st = 1 Saleahs Comand 2nd = 2 Whoswhointhezoo 3rd = 3 El Sunami 4th = 6 Bhagwan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 6 Wild Wish | ||
Tue Jun 19 2018 20:15 | 1st = 6 Wild Wish 2nd = 1 Blazin Blue 3rd = 8 Wicked Assassin 4th = 2 Silver Weasel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 7 Crafty Rama | ||
Tue Jun 19 2018 20:12 | 1st = 7 Crafty Rama 2nd = 6 Fabs Gem 3rd = 8 Hello Im Steelo 4th = 2 Hello Im Biggie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 7 - 4 Renee Dale | ||
Tue Jun 19 2018 20:10 | 1st = 4 Renee Dale 2nd = 3 Esther Burns 3rd = 9 Threes a Charm 4th = 8 Run Business Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 5 - 8 Kulu Dot Com | ||
Tue Jun 19 2018 20:08 | 1st = 8 Kulu Dot Com 2nd = 6 Bella Lyndan 3rd = 7 Ultra Power 4th = 1 Missy Chrisie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 1 Loaded | ||
Tue Jun 19 2018 20:05 | 1st = 1 Loaded 2nd = 6 Beau Gem 3rd = 2 Crickets Dash 4th = 5 Zipping Bomber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 7 - 1 Petes Big Jim | ||
Tue Jun 19 2018 20:00 | 1st = 1 Petes Big Jim 2nd = 8 Morengo Magic 3rd = 9 Dee Double You 4th = 2 Crime Writer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 8 Intensify | ||
Tue Jun 19 2018 19:55 | 1st = 8 Intensify 2nd = 5 Fool Proof 3rd = 4 Billy Bojangles 4th = 6 No Not Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 1 Iona Diamond | ||
Tue Jun 19 2018 19:50 | 1st = 1 Iona Diamond 2nd = 3 Theo Aviator 3rd = 4 Antagonistic 4th = 10 Better Than A Fool |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 4 Wahwah Tiggy | ||
Tue Jun 19 2018 19:48 | 1st = 4 Wahwah Tiggy 2nd = 1 Inner Wisdom 3rd = 2 Alpha Iris 4th = 7 Grand Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 5 Sabjorn Bale | ||
Tue Jun 19 2018 19:45 | 1st = 5 Sabjorn Bale 2nd = 8 Mahjong World 3rd = 1 Dorrigo Bale 4th = 4 Due Fratteli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 6 - 9 Tactical Response | ||
Tue Jun 19 2018 19:40 | 1st = 9 Tactical Response 2nd = 4 Blaster Ranger 3rd = 10 Nifty Studleigh 4th = 7 Happychappyshannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 3 Yossi | ||
Tue Jun 19 2018 19:35 | 1st = 3 Yossi 2nd = 7 Swap Me 3rd = 6 All Too Silly 4th = 1 Bull Dance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 6 - 10 Kualoa | ||
Tue Jun 19 2018 19:30 | 1st = 10 Kualoa 2nd = 11 Delightful Jazz 3rd = 7 Single Tree Road 4th = 4 Robyn Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 7 Twin Galaxy | ||
Tue Jun 19 2018 19:28 | 1st = 7 Twin Galaxy 2nd = 3 Bergerac 3rd = 5 Big Prince 4th = 2 Azariah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 4 Norendal | ||
Tue Jun 19 2018 19:25 | 1st = 4 Norendal 2nd = 8 Karaka 3rd = 1 Busta Mikado 4th = 3 Sky Flix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 8 Starlight Destiny | ||
Tue Jun 19 2018 19:20 | 1st = 8 Starlight Destiny 2nd = 10 Walsh 3rd = 5 Robbie Easton 4th = 6 Amadeo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 1 Zipping Clive | ||
Tue Jun 19 2018 19:18 | 1st = 1 Zipping Clive 2nd = 2 Zipping Merlow 3rd = 8 Ariya 4th = 4 Panther Paving |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 4 Legs Oreilly | ||
Tue Jun 19 2018 19:15 | 1st = 4 Legs Oreilly 2nd = 5 Wheres Doug 3rd = 2 Manila Jet 4th = 1 Cape De Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 5 - 8 Arctic | ||
Tue Jun 19 2018 19:10 | 1st = 8 Arctic 2nd = 9 Spooky Dreams 3rd = 1 Harrison Paul 4th = 5 Sporty Elephant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 2 - 5 Call Me Aussie | ||
Tue Jun 19 2018 19:08 | 1st = 5 Call Me Aussie 2nd = 2 Sainty Bonus 3rd = 3 Mandela Cloud 4th = 1 Blonde Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 2 Dyna Arrow | ||
Tue Jun 19 2018 19:05 | 1st = 2 Dyna Arrow 2nd = 1 Captain Jackie 3rd = 7 Sneak Preview 4th = 8 Mayhem Breeze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 5 - 1 Major Kiss | ||
Tue Jun 19 2018 19:00 | 1st = 1 Major Kiss 2nd = 8 Tiger Storm 3rd = 4 Tangoingwithsierra 4th = 3 Ideally Say Yes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 5 Dual Exit | ||
Tue Jun 19 2018 18:57 | 1st = 5 Dual Exit 2nd = 4 Magic Spider 3rd = 1 Special Babe 4th = 8 Bolton Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 12 - 7 Swift Ruby | ||
Tue Jun 19 2018 18:54 | 1st = 7 Swift Ruby 2nd = 1 Honestly Bob 3rd = 4 Argyle Lucifer 4th = 8 New Apollo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 3 Pan Yoko | ||
Tue Jun 19 2018 18:51 | 1st = 3 Pan Yoko 2nd = 5 Strudel 3rd = 1 La Bamba 4th = 6 Al Bruton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 6 Banjo Beau | ||
Tue Jun 19 2018 18:48 | 1st = 6 Banjo Beau 2nd = 7 Bonny Doon Blaze 3rd = 2 Kingsbrae Lady 4th = 8 Hyde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 4 - 11 One Hell Of A Ride | ||
Tue Jun 19 2018 18:43 | 1st = 11 One Hell Of A Ride 2nd = 2 Studleigh Kristen 3rd = 3 Daylight Robbery 4th = 5 Ruth Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 9 Icarus | ||
Tue Jun 19 2018 18:41 | 1st = 9 Icarus 2nd = 5 Banjos Affair 3rd = 8 Hes A Natural 4th = 2 Woodleigh Sal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 6 Dashing Diamond | ||
Tue Jun 19 2018 18:38 | 1st = 6 Dashing Diamond 2nd = 5 Suitress 3rd = 7 Tricky Tron 4th = 8 Parvati Grange |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 4 - 6 Two Times Bettor | ||
Tue Jun 19 2018 18:33 | 1st = 6 Two Times Bettor 2nd = 1 Soho Nolita 3rd = 8 Tryna Portray 4th = 11 Larajay Macray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 11 - 1 Zipping Quinsee | ||
Tue Jun 19 2018 18:31 | 1st = 1 Zipping Quinsee 2nd = 8 Zipping Megan 3rd = 2 All Inn Youi 4th = 3 Eaglehawk Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 5 Second Gear | ||
Tue Jun 19 2018 18:28 | 1st = 5 Second Gear 2nd = 1 Spring Roy 3rd = 2 No More Cake 4th = 3 Barney Be Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 1 Mo Jarney | ||
Tue Jun 19 2018 18:23 | 1st = 1 Mo Jarney 2nd = 5 Levi Jade 3rd = 10 Domestic Art 4th = 8 The Caringbah Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 7 Snippyliss | ||
Tue Jun 19 2018 18:21 | 1st = 7 Snippyliss 2nd = 10 Paranoia 3rd = 3 Riverdale Tarzan 4th = 1 Spring Kitty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 3 - 2 Taylor Hood | ||
Tue Jun 19 2018 18:16 | 1st = 2 Taylor Hood 2nd = 6 Lucky Lyla 3rd = 1 Lettuce Pray 4th = 9 Whos Driving |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 1 Flying Apollo | ||
Tue Jun 19 2018 18:14 | 1st = 1 Flying Apollo 2nd = 5 Go Natalie Go 3rd = 2 Crymelon Rip 4th = 8 Ziggy Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 4 Surfboard | ||
Tue Jun 19 2018 18:11 | 1st = 4 Surfboard 2nd = 1 Sail Surfer 3rd = 6 Topaz Tan 4th = 2 Chippies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 3 - 8 Kyvalley Finn | ||
Tue Jun 19 2018 18:06 | 1st = 8 Kyvalley Finn 2nd = 6 Whizzbang Dan 3rd = 5 Majestic Time 4th = 3 Godofthunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 2 Disco Lemonade | ||
Tue Jun 19 2018 18:04 | 1st = 2 Disco Lemonade 2nd = 1 Monoak 3rd = 6 Here Comes Tom 4th = 3 Miss Camelot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 7 Likeallofus | ||
Tue Jun 19 2018 17:59 | 1st = 7 Likeallofus 2nd = 4 Cold Ideal 3rd = 1 Dollarbill 4th = 8 Sweet As |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 8 Jacobite Joseph | ||
Tue Jun 19 2018 17:57 | 1st = 8 Jacobite Joseph 2nd = 3 Limburg Magic 3rd = 6 Pyrenees Inferno 4th = 5 Abby Boom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 4 Ellmers Image | ||
Tue Jun 19 2018 17:52 | 1st = 4 Ellmers Image 2nd = 2 The Bus 3rd = 5 Du Vella 4th = 3 Letsgotothehop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 7 Cake It On | ||
Tue Jun 19 2018 17:50 | 1st = 7 Cake It On 2nd = 6 Spring Wattle 3rd = 4 Lightning White 4th = 2 Valkyrie Night |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 2 - 2 Bettermatch | ||
Tue Jun 19 2018 17:45 | 1st = 2 Bettermatch 2nd = 6 Killara Kaos 3rd = 7 Kettering Girl 4th = 1 Famous Cookie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 2 Destini Radar | ||
Tue Jun 19 2018 17:43 | 1st = 2 Destini Radar 2nd = 10 Elsie Jean 3rd = 6 Hagrid Grange 4th = 3 Treble Clef |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 2 - 5 Nostra Ideal | ||
Tue Jun 19 2018 17:38 | 1st = 5 Nostra Ideal 2nd = 2 Fourbigmen 3rd = 10 Abouttime 4th = 8 Tidal Surge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 2 Ah Sugar Sugar | ||
Tue Jun 19 2018 17:36 | 1st = 2 Ah Sugar Sugar 2nd = 1 Circus Oasis 3rd = 6 Striker Vardy 4th = 4 Miss Gypsy Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 1 Keilor Misty | ||
Tue Jun 19 2018 17:31 | 1st = 1 Keilor Misty 2nd = 7 Nadeen Franco 3rd = 8 Oliver Winkle 4th = 11 Justalittle Torque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 1 Willy Toula | ||
Tue Jun 19 2018 17:29 | 1st = 1 Willy Toula 2nd = 9 Satin Lustre 3rd = 5 Ash Tide 4th = 4 Good Golly Olly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 4 Rich Virgin | ||
Tue Jun 19 2018 17:24 | 1st = 4 Rich Virgin 2nd = 9 I Am Serengeti 3rd = 10 Blackbird Power 4th = 3 Isle Of Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 1 Mepunga Kyran | ||
Tue Jun 19 2018 17:22 | 1st = 1 Mepunga Kyran 2nd = 8 Possibly 3rd = 3 Blue Vegas 4th = 7 Fawn Pursuit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 1 - 1 Harps | ||
Tue Jun 19 2018 17:17 | 1st = 1 Harps 2nd = 9 Sniggihdis 3rd = 10 Two Real 4th = 8 Tulhurst Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 4 Hunkapapa | ||
Tue Jun 19 2018 17:15 | 1st = 4 Hunkapapa 2nd = 3 Cavatron 3rd = 2 Poor Old Frank 4th = 6 Promises Kept |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 1 - 4 Kickit Sista | ||
Tue Jun 19 2018 17:10 | 1st = 4 Kickit Sista 2nd = 6 Soho Crucio 3rd = 1 Elsa Belle 4th = 8 Our Road To Mecca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 2 Kowboy De Kahn | ||
Tue Jun 19 2018 17:08 | 1st = 2 Kowboy De Kahn 2nd = 9 Gray Grey Goose 3rd = 5 Real Jazz 4th = 1 Rosdue Matao |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 2 Winlock Casper | ||
Tue Jun 19 2018 17:05 | 1st = 2 Winlock Casper 2nd = 9 Malick 3rd = 6 Brazen Bull 4th = 3 Speedway Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 8 Slice of Heaven | ||
Tue Jun 19 2018 17:00 | 1st = 8 Slice of Heaven 2nd = 1 Vettel 3rd = 5 Lenny The Legend 4th = 9 Our Chittybangbang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 8 Eminence | ||
Tue Jun 19 2018 16:57 | 1st = 8 Eminence 2nd = 10 Swiftly Swift 3rd = 6 Billy Moran 4th = 2 Spyfection |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 9 Haze Purple | ||
Tue Jun 19 2018 16:53 | 1st = 9 Haze Purple 2nd = 6 White Ox 3rd = 8 Apache Villa 4th = 7 Cawbourne Fawny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 4 The Bachelor | ||
Tue Jun 19 2018 16:48 | 1st = 4 The Bachelor 2nd = 7 Our Positano 3rd = 1 Come Cullect 4th = 6 Quick Income |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 7 - 6 Lady Skills | ||
Tue Jun 19 2018 16:45 | 1st = 6 Lady Skills 2nd = 3 Royal Script 3rd = 4 Lyrical Son 4th = 9 Forgive Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 7 Stir Fry Shrimp | ||
Tue Jun 19 2018 16:42 | 1st = 7 Stir Fry Shrimp 2nd = 8 Tahleia Brae 3rd = 2 Onya Teddy 4th = 4 Rattle Gate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 5 Mamma Rose | ||
Tue Jun 19 2018 16:41 | 1st = 5 Mamma Rose 2nd = 1 My Ginger Kiss 3rd = 2 Coleridge Jim 4th = 3 Wheres Snoopy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 1 Our Didda | ||
Tue Jun 19 2018 16:39 | 1st = 1 Our Didda 2nd = 3 Samsonite 3rd = 2 Amigo 4th = 8 Tiggerlong Ray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 7 - 7 Petra Jewel | ||
Tue Jun 19 2018 16:35 | 1st = 7 Petra Jewel 2nd = 13 Mock Song 3rd = 6 Fiery Eminence 4th = 14 Stole The Show |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 9 - 7 Riverina Romance | ||
Tue Jun 19 2018 16:30 | 1st = 7 Riverina Romance 2nd = 6 Hysterics 3rd = 1 The Implicator 4th = 2 Divine Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 3 Count Werina | ||
Tue Jun 19 2018 16:27 | 1st = 3 Count Werina 2nd = 2 Montrachet 3rd = 7 Eye Like Cake 4th = 8 Cyndie Said |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 3 Cee Ash | ||
Tue Jun 19 2018 16:25 | 1st = 3 Cee Ash 2nd = 8 Bula Roberts 3rd = 7 Ring Clown 4th = 1 Eyrewell Tango |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 4 Master Dip | ||
Tue Jun 19 2018 16:22 | 1st = 4 Master Dip 2nd = 1 Caesars Astrum 3rd = 8 Duke Jujon 4th = 7 Goodtime Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 4 You Rippa Pippa | ||
Tue Jun 19 2018 16:22 | 1st = 4 You Rippa Pippa 2nd = 8 Tysons A Rebel 3rd = 9 Blue Espearance 4th = 5 King Of Merrimu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 2 Splinter | ||
Tue Jun 19 2018 16:19 | 1st = 2 Splinter 2nd = 7 Nitro Value 3rd = 4 Head Loch 4th = 1 Bros Little Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 7 - 8 Mohican | ||
Tue Jun 19 2018 16:15 | 1st = 8 Mohican 2nd = 4 Cherokee Warrior 3rd = 7 Pretty Smart 4th = 6 Striking Lago |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 3 Queen Werina | ||
Tue Jun 19 2018 16:12 | 1st = 3 Queen Werina 2nd = 1 Ballymac Jay 3rd = 9 Magic Code 4th = 2 Zabdon Zinger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 7 Major League | ||
Tue Jun 19 2018 16:07 | 1st = 7 Major League 2nd = 1 Untitled 3rd = 4 Valoroso Hanover 4th = 6 Im Cool Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 3 Replica Casino | ||
Tue Jun 19 2018 16:06 | 1st = 3 Replica Casino 2nd = 5 Goldstar Scooby 3rd = 2 Go Belle 4th = 7 Know Shame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 6 - 7 San Amaro | ||
Tue Jun 19 2018 16:04 | 1st = 7 San Amaro 2nd = 4 Gold Cufflinks 3rd = 1 Craiglea Deken 4th = 5 Union Jukebox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 1 Staying In Paris | ||
Tue Jun 19 2018 16:02 | 1st = 1 Staying In Paris 2nd = 8 Wok Fried Yabby 3rd = 5 Miracles Happen 4th = 6 Lonnie Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 8 - 11 Tina Turban | ||
Tue Jun 19 2018 16:00 | 1st = 11 Tina Turban 2nd = 14 Call To Justice 3rd = 8 Pray For Us 4th = 3 Many Rewards |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 6 - 2 Carry On Ringo | ||
Tue Jun 19 2018 15:55 | 1st = 2 Carry On Ringo 2nd = 7 Cols Tiger 3rd = 1 Cricklewood 4th = 9 Rosettas Comet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 9 Stavros | ||
Tue Jun 19 2018 15:52 | 1st = 9 Stavros 2nd = 5 Falconetti 3rd = 2 Iceni Sailor 4th = 7 Artistic Genius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 4 Pinup Boy | ||
Tue Jun 19 2018 15:47 | 1st = 4 Pinup Boy 2nd = 5 Ark Patrol 3rd = 1 Betting Baron 4th = 9 Got the Goods |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 4 Know Flare | ||
Tue Jun 19 2018 15:46 | 1st = 4 Know Flare 2nd = 2 Stompin Ground 3rd = 7 Oh So Nitro 4th = 3 Know Leave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 7 Said Billy | ||
Tue Jun 19 2018 15:44 | 1st = 7 Said Billy 2nd = 6 Spring Ritchie 3rd = 1 Chance Me Bro 4th = 2 Belleek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 2 Adriel | ||
Tue Jun 19 2018 15:41 | 1st = 2 Adriel 2nd = 3 Murrabit Benny 3rd = 4 Cruisys 4th = 6 Double Date |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 6 - 1 Beyond Brave | ||
Tue Jun 19 2018 15:40 | 1st = 1 Beyond Brave 2nd = 6 Savona Sunset 3rd = 8 Taqueda 4th = 2 Ollie The Third |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 8 Oakvale Warrior | ||
Tue Jun 19 2018 15:37 | 1st = 8 Oakvale Warrior 2nd = 7 Aston Abbott 3rd = 5 Victa Caleb 4th = 2 Oshkosh Wayne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 1 Chile Allen | ||
Tue Jun 19 2018 15:34 | 1st = 1 Chile Allen 2nd = 5 Crymelon Quinn 3rd = 8 Pyrenees Blaze 4th = 6 Brin Bandit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 9 Intransit | ||
Tue Jun 19 2018 15:33 | 1st = 9 Intransit 3rd = 3 Bazzas Art 4th = 1 Blucolla Moon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 2 Change Of Mind | ||
Tue Jun 19 2018 15:33 | 1st = 2 Change Of Mind 3rd = 3 Bazzas Art 4th = 1 Blucolla Moon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 7 - 3 Reserve Street | ||
Tue Jun 19 2018 15:30 | 1st = 3 Reserve Street 2nd = 7 Blunakka 3rd = 2 Justice Faith 4th = 5 Lucente |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 11 - 3 Top Address | ||
Tue Jun 19 2018 15:29 | 1st = 3 Top Address 2nd = 2 Rafi Rose 3rd = 1 Haila Kihael 4th = 8 Go Go Jude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 5 - 4 Rivariva | ||
Tue Jun 19 2018 15:27 | 1st = 4 Rivariva 2nd = 3 Pinyarda 3rd = 9 Princely 4th = 2 Concluder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 1 We Rocking | ||
Tue Jun 19 2018 15:26 | 1st = 1 We Rocking 2nd = 2 Rocky Vincitore 3rd = 8 Smash Gator 4th = 4 White Not Wong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 10 - 2 Muskett | ||
Tue Jun 19 2018 15:24 | 1st = 2 Muskett 2nd = 7 Whoop Bang 3rd = 8 Jacks Whirl 4th = 6 Perfect Nature |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 1 Cawbourne Dolly | ||
Tue Jun 19 2018 15:21 | 1st = 1 Cawbourne Dolly 2nd = 10 Cosmic Fantasy 3rd = 6 Happy Cruising 4th = 7 Magical Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 5 - 4 Smart Attire | ||
Tue Jun 19 2018 15:20 | 1st = 4 Smart Attire 2nd = 1 Collins Street 3rd = 3 Leave Ya Numba 4th = 5 Dream Habit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 2 Ya Kiddin Me | ||
Tue Jun 19 2018 15:17 | 1st = 2 Ya Kiddin Me 2nd = 4 Emerley Mine 3rd = 7 Nut Allergy 4th = 3 Harvey Specter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 5 Black Lazarus | ||
Tue Jun 19 2018 15:14 | 1st = 5 Black Lazarus 2nd = 1 Attack Plan 3rd = 2 Miracle Gem 4th = 7 Magic Kenz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 1 Signorina Jujon | ||
Tue Jun 19 2018 15:12 | 1st = 1 Signorina Jujon 2nd = 6 Torque Is My Girl 3rd = 5 My Ultimate Sport 4th = 7 Miss Mia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 1 Venetia | ||
Tue Jun 19 2018 15:11 | 1st = 1 Venetia 2nd = 2 Ohoka Magic 3rd = 4 Fiery Jemma 4th = 8 Dapper Danny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 9 - 8 Rockii De Kahn | ||
Tue Jun 19 2018 15:09 | 1st = 8 Rockii De Kahn 2nd = 6 Dinga Bell 3rd = 3 Adams Spot 4th = 5 Lucys Locket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 5 Lucys Fantasy | ||
Tue Jun 19 2018 15:06 | 1st = 5 Lucys Fantasy 2nd = 1 Lets Go Joe 3rd = 6 My Way Boy 4th = 7 Grand Hitman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 5 - 2 Fortunes Path | ||
Tue Jun 19 2018 15:05 | 1st = 2 Fortunes Path 2nd = 7 First Reading 3rd = 8 Miss Demi 4th = 9 Pepita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 5 Limit Man | ||
Tue Jun 19 2018 15:02 | 1st = 5 Limit Man 2nd = 4 Ace Cruising 3rd = 3 Irish Swagger 4th = 1 Moncrieffe Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 6 - 7 Shes Popular | ||
Tue Jun 19 2018 15:00 | 1st = 7 Shes Popular 2nd = 4 Crypto Peer Rocks 3rd = 2 Red Liberty 4th = 12 Tupelo Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 10 War Dan Destroyer | ||
Tue Jun 19 2018 14:55 | 1st = 10 War Dan Destroyer 2nd = 9 Sundons Comet 3rd = 13 Gee Up Neddy 4th = 6 Its Elvis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 7 Jinja Cody | ||
Tue Jun 19 2018 14:54 | 1st = 7 Jinja Cody 2nd = 3 Taieri Terra 3rd = 4 Koroibete 4th = 6 Goldstar Whitey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 4 - 10 The Cheetah | ||
Tue Jun 19 2018 14:52 | 1st = 10 The Cheetah 2nd = 6 Countess Mia 3rd = 9 Tecza 4th = 1 Blazing Steel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 2 Leachwood Lass | ||
Tue Jun 19 2018 14:49 | 1st = 2 Leachwood Lass 2nd = 5 Victa Ollie 3rd = 6 Zellman 4th = 7 Crazy Again |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 7 Hear The Drums | ||
Tue Jun 19 2018 14:46 | 1st = 7 Hear The Drums 2nd = 4 Arthur Martha 3rd = 5 Corleone King 4th = 2 Sunny Village |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 4 - 8 Sydney Approach | ||
Tue Jun 19 2018 14:45 | 1st = 8 Sydney Approach 2nd = 3 Command Presence 3rd = 5 Orezira 4th = 14 Our Winnie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 5 Crackenback | ||
Tue Jun 19 2018 14:42 | 1st = 5 Crackenback 2nd = 2 Juddalon 3rd = 7 Winklea Blue 4th = 4 Woodridge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 3 Ivanov | ||
Tue Jun 19 2018 14:37 | 1st = 3 Ivanov 2nd = 7 Scorched 3rd = 8 Spud 4th = 2 Justabitcoco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 8 Sweet As Brad | ||
Tue Jun 19 2018 14:36 | 1st = 8 Sweet As Brad 2nd = 7 Culvie Chairman 3rd = 6 Poetik 4th = 2 Rum Gin Mixer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 10 Waltharius | ||
Tue Jun 19 2018 14:34 | 1st = 10 Waltharius 2nd = 2 Spring Daisy 3rd = 5 Aston Amo 4th = 4 Big Col Prosser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 4 - 6 Shes Magical | ||
Tue Jun 19 2018 14:30 | 1st = 6 Shes Magical 2nd = 4 Newtown Is Coming 3rd = 2 Attainment 4th = 3 Joan Constance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 5 Sunlit Digger | ||
Tue Jun 19 2018 14:27 | 1st = 5 Sunlit Digger 2nd = 1 Dollys Lad 3rd = 7 Miss Emmy Rose 4th = 8 Zombie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 5 - 1 Our Luca | ||
Tue Jun 19 2018 14:25 | 1st = 1 Our Luca 2nd = 3 Chavuma 3rd = 8 Madame Duporth 4th = 2 Evolutionist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 2 Hoity Toity | ||
Tue Jun 19 2018 14:22 | 1st = 2 Hoity Toity 2nd = 1 Pabs 3rd = 5 Offen Charles 4th = 6 Gatwick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 1 Dyna Weslyn | ||
Tue Jun 19 2018 14:19 | 1st = 1 Dyna Weslyn 2nd = 4 Archies Ranger 3rd = 5 Goldstar Jagger 4th = 8 Know Courtesy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 3 Drop the Hammer | ||
Tue Jun 19 2018 14:16 | 1st = 3 Drop the Hammer 2nd = 12 Overcome All Odds 3rd = 5 Nickelson 4th = 1 Runaway Success |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 3 - 7 Point Forward | ||
Tue Jun 19 2018 14:12 | 1st = 7 Point Forward 2nd = 3 October Tutu 3rd = 4 Centre Red 4th = 1 To The Letter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 2 Bradley Tyson | ||
Tue Jun 19 2018 14:09 | 1st = 2 Bradley Tyson 2nd = 6 Sammy Frost 3rd = 3 Woodside King 4th = 8 Dream A Little |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 3 Tiggerlong Eve | ||
Tue Jun 19 2018 14:06 | 1st = 3 Tiggerlong Eve 2nd = 1 Bad Boy Koby 3rd = 7 Dinky Di Ethics 4th = 2 Carinkabah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 3 - 4 Cut the Mustard | ||
Tue Jun 19 2018 14:05 | 1st = 4 Cut the Mustard 2nd = 2 Al Cubana 3rd = 6 Coolaminyah Kid 4th = 3 First Family |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 2 Kayda Affair | ||
Tue Jun 19 2018 14:02 | 1st = 2 Kayda Affair 2nd = 3 Aldrich 3rd = 1 Take Guard 4th = 6 My Girl Margie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 6 Chitina Tin | ||
Tue Jun 19 2018 14:01 | 1st = 6 Chitina Tin 2nd = 1 Ohoka Tess 3rd = 4 Okuku Billy 4th = 7 Twizel Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 2 My Ultimate Major | ||
Tue Jun 19 2018 13:58 | 1st = 2 My Ultimate Major 2nd = 1 Bettor Because 3rd = 5 Wheres Tascott 4th = 7 Torque With Esteem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 4 - 3 Mr Hamilton | ||
Tue Jun 19 2018 13:55 | 1st = 3 Mr Hamilton 2nd = 7 Charming Miss 3rd = 4 Ping Ping 4th = 11 Blue Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 3 - 1 Wheres Fraunhofer | ||
Tue Jun 19 2018 13:50 | 1st = 1 Wheres Fraunhofer 2nd = 9 Starchild 3rd = 7 Redeemable 4th = 3 Shiitake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 1 Sunburnt Opal | ||
Tue Jun 19 2018 13:47 | 1st = 1 Sunburnt Opal 2nd = 8 Spuds Mate 3rd = 2 Buenos Tiempos 4th = 3 Stilton Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 7 Courage Lips | ||
Tue Jun 19 2018 13:45 | 1st = 7 Courage Lips 2nd = 6 Its Mesmerise 3rd = 3 Billysbredone 4th = 1 True Blue Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 3 Broken Penniless | ||
Tue Jun 19 2018 13:44 | 1st = 3 Broken Penniless 2nd = 1 Verbena 3rd = 5 Auros Advantage 4th = 4 Sozins Treasure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 4 Zipping Hondo | ||
Tue Jun 19 2018 13:42 | 1st = 4 Zipping Hondo 2nd = 7 Alpha Themis 3rd = 2 Velocity Lilly 4th = 6 Spring Irish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 2 - 5 Craiglea Weapon | ||
Tue Jun 19 2018 13:37 | 1st = 5 Craiglea Weapon 2nd = 2 Ceebiz Kit 3rd = 10 Noble Squaw 4th = 3 Eucharist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 6 Buckle Up Dino | ||
Tue Jun 19 2018 13:34 | 1st = 6 Buckle Up Dino 2nd = 2 Trumpence 3rd = 4 Manila Miss 4th = 7 Kiandra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 2 - 13 Flash Stinger | ||
Tue Jun 19 2018 13:30 | 1st = 13 Flash Stinger 2nd = 3 Shot At The Reward 3rd = 5 Arnault 4th = 10 Poets Blush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 8 Despicable Bella | ||
Tue Jun 19 2018 13:27 | 1st = 8 Despicable Bella 2nd = 5 Latitude Zero 3rd = 7 Lashes 4th = 1 Magic Macka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 3 - 2 Belichick | ||
Tue Jun 19 2018 13:25 | 1st = 2 Belichick 2nd = 12 Threeood 3rd = 4 Holy Diamond 4th = 1 Awesome Mover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 2 Call Me Joe | ||
Tue Jun 19 2018 13:23 | 1st = 2 Call Me Joe 2nd = 4 Dunk It 3rd = 5 Disobedience 4th = 1 Aroha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 1 Gunnadoo Gambler | ||
Tue Jun 19 2018 13:21 | 1st = 1 Gunnadoo Gambler 2nd = 3 Spring Daphne 3rd = 2 Bell Tyson 4th = 8 Vipers Mission |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 2 - 4 Lass Vegas | ||
Tue Jun 19 2018 13:18 | 1st = 4 Lass Vegas 2nd = 1 Adaboycharlie 3rd = 6 Bells Creek 4th = 2 Purple Cup |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 12 - 9 Sozins Blue | ||
Tue Jun 19 2018 13:17 | 1st = 9 Sozins Blue 2nd = 7 Cosmic Ruben 3rd = 6 Disclaimer 4th = 1 Barellen Panther |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 5 Bobby The Jett | ||
Tue Jun 19 2018 13:14 | 1st = 5 Bobby The Jett 2nd = 1 Gold Lenny 3rd = 7 Bluegrass Moss 4th = 3 Sizzling Bandit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 7 Margolis | ||
Tue Jun 19 2018 13:07 | 1st = 7 Margolis 2nd = 2 Paprika 3rd = 6 Sikorsky 4th = 5 Corleone Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 6 Pure Ability | ||
Tue Jun 19 2018 13:04 | 1st = 6 Pure Ability 2nd = 3 Luke Tyson 3rd = 7 Willow Bubbles 4th = 1 Polished Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 1 - 1 Lattimer | ||
Tue Jun 19 2018 13:00 | 1st = 1 Lattimer 2nd = 5 Lucky Connection 3rd = 2 Si Damour 4th = 8 Reverberating |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 11 - | ||
Tue Jun 19 2018 12:57 | 4th = 2 Sozins Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 11 - 7 Half Silver Fern | ||
Tue Jun 19 2018 12:57 | 1st = 7 Half Silver Fern 2nd = 6 Unverified 3rd = 4 Homebush Tasha 4th = 2 Sozins Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 2 - 6 Seas No Limit | ||
Tue Jun 19 2018 12:55 | 1st = 6 Seas No Limit 2nd = 1 Eira 3rd = 5 Rembetiko 4th = 9 All Aboard Gypsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 1 - 2 Arugula | ||
Tue Jun 19 2018 12:50 | 1st = 2 Arugula 2nd = 4 Al Pheroz 3rd = 3 Delete 4th = 9 Phylicia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 1 - 4 Citizens Arrest | ||
Tue Jun 19 2018 12:48 | 1st = 4 Citizens Arrest 2nd = 3 Spectre 3rd = 1 Highton 4th = 5 Exceptional Rhythm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 9 Coopers Shadow | ||
Tue Jun 19 2018 12:47 | 1st = 9 Coopers Shadow 2nd = 8 Nebraska Beach 3rd = 7 Dan Road 4th = 1 Bongioletti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 6 Amaral Flyer | ||
Tue Jun 19 2018 12:44 | 1st = 6 Amaral Flyer 2nd = 7 Private Equity 3rd = 8 Grin Bear It 4th = 3 Emotion Sickness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 10 - 3 Black Dan | ||
Tue Jun 19 2018 12:41 | 1st = 3 Black Dan 2nd = 6 Chasing Fame 3rd = 5 Homebush Hazel 4th = 8 Oskitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 5 Big Black Siyan | ||
Tue Jun 19 2018 12:40 | 1st = 5 Big Black Siyan 2nd = 2 Wikabree 3rd = 3 Gunnadoo Driver 4th = 9 Woodside Rambo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 6 Ricson Flyer | ||
Tue Jun 19 2018 12:32 | 1st = 6 Ricson Flyer 2nd = 2 Fishing Ducks 3rd = 1 My Bro Zorro 4th = 5 Baroni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 7 Georgette | ||
Tue Jun 19 2018 12:29 | 1st = 7 Georgette 2nd = 4 Smashing Kaz 3rd = 6 Up North Dougie 4th = 5 Galea Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 1 - 7 Reliable Magic | ||
Tue Jun 19 2018 12:25 | 1st = 7 Reliable Magic 2nd = 2 Casa Rossa 3rd = 12 Set With Jewels 4th = 8 Subutai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 9 - 4 Gotcha Rocky | ||
Tue Jun 19 2018 12:21 | 1st = 4 Gotcha Rocky 2nd = 6 Cosmic Ryder 3rd = 7 Elland Road 4th = 8 Glass Harpoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 4 Victa Choco | ||
Tue Jun 19 2018 12:17 | 1st = 4 Victa Choco 2nd = 1 Victa Max 3rd = 3 Blewett Minnie 4th = 10 Angel Cape |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 2 Buckle Up Axon | ||
Tue Jun 19 2018 12:12 | 1st = 2 Buckle Up Axon 2nd = 1 Buckle Up Azona 3rd = 7 Spirit Flame 4th = 8 Kel Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 5 Sunburnt City | ||
Tue Jun 19 2018 12:08 | 1st = 5 Sunburnt City 2nd = 1 Maltese Charm 3rd = 2 Hey Lilly 4th = 4 Just Beaver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 8 - 3 Homebush Maycee | ||
Tue Jun 19 2018 12:02 | 1st = 3 Homebush Maycee 2nd = 6 Nippa Martino 3rd = 7 Sergio Star 4th = 4 Homebush Scribe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 7 - 5 Chief Doug | ||
Tue Jun 19 2018 11:45 | 1st = 5 Chief Doug 2nd = 8 Cosmic Marty 3rd = 1 Flying Canary 4th = 7 Chasing Great |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 6 - 1 Sozins Emperor | ||
Tue Jun 19 2018 11:27 | 1st = 1 Sozins Emperor 2nd = 8 Homebush Ragna 3rd = 3 Opawa Millie 4th = 7 Forbury Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 5 - 4 Allen Hadrian | ||
Tue Jun 19 2018 11:10 | 1st = 4 Allen Hadrian 2nd = 3 Lightning Crash 3rd = 5 Ketchikan Blue 4th = 6 Valyrian Steel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 4 - 1 Mina Allen | ||
Tue Jun 19 2018 10:52 | 1st = 1 Mina Allen 2nd = 5 Darlek Ian 3rd = 3 Spring Sam 4th = 7 Shady Snapper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 3 - 4 Abrasador | ||
Tue Jun 19 2018 10:35 | 1st = 4 Abrasador 2nd = 7 Princely Gold 3rd = 2 Viktoria Vikkers 4th = 8 Zipping Clyde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 2 - 1 Wheelchair Norm | ||
Tue Jun 19 2018 10:17 | 1st = 1 Wheelchair Norm 2nd = 2 Think Tank 3rd = 5 Platinum Marshal 4th = 9 Sergess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 1 - 8 Dream Stone Jade | ||
Tue Jun 19 2018 10:00 | 1st = 8 Dream Stone Jade 2nd = 7 Miss Nina 3rd = 1 Guilty Rogue 4th = 10 Homebush Nesbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 3 Nomadic | ||
Sat May 19 2018 23:57 | 1st = 3 Nomadic 2nd = 7 Midnight Rama 3rd = 5 Obstruction 4th = 2 Gidgets Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 7 Dandalup Girl | ||
Sat May 19 2018 23:42 | 1st = 7 Dandalup Girl 2nd = 4 West On Hawkeye 3rd = 2 Lawless Lou 4th = 5 Fled |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 5 West On Augie | ||
Sat May 19 2018 23:22 | 1st = 5 West On Augie 2nd = 2 Eighty Eight 3rd = 6 Aeroplane Barney 4th = 1 Sieben Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 3 Frida Monelli | ||
Sat May 19 2018 23:07 | 1st = 3 Frida Monelli 2nd = 6 Bundles Galore 3rd = 4 Yuup 4th = 1 Decimal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 7 - 1 Starlight Destiny | ||
Sat May 19 2018 23:02 | 1st = 1 Starlight Destiny 2nd = 6 Innocent Affair 3rd = 4 Lauras Shadow 4th = 12 Mystical Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 8 Aeroplane Indy | ||
Sat May 19 2018 23:00 | 1st = 8 Aeroplane Indy 2nd = 9 Blue Hunter 3rd = 6 Dyna Jerry 4th = 7 On The Runway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 3 Kitsilano | ||
Sat May 19 2018 22:47 | 1st = 3 Kitsilano 2nd = 1 Purple Lantana 3rd = 2 Mumstheword 4th = 4 Bellas Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 7 Petria Monelli | ||
Sat May 19 2018 22:46 | 1st = 7 Petria Monelli 2nd = 1 Brandi Alexander 3rd = 4 Yunderup Lauren 4th = 8 Mandjoogoordap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 2 Simply Spud | ||
Sat May 19 2018 22:43 | 1st = 2 Simply Spud 2nd = 8 Secret Of Ours 3rd = 4 Zipping Clare 4th = 5 Bula Supaguse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 8 Sisco Ride | ||
Sat May 19 2018 22:42 | 1st = 8 Sisco Ride 2nd = 7 Dyna Zesty 3rd = 5 Bronelly Jet 4th = 4 Surf In Vane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 6 - 2 Diamond Life | ||
Sat May 19 2018 22:37 | 1st = 2 Diamond Life 2nd = 3 Rocknroll Beachboy 3rd = 11 Im Soxy 4th = 9 Hoiho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 1 Poppy Monelli | ||
Sat May 19 2018 22:30 | 1st = 1 Poppy Monelli 2nd = 8 Cropduster 3rd = 5 Leisel Monelli 4th = 4 Shes Gifted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 7 Dyna Oscar | ||
Sat May 19 2018 22:25 | 1st = 7 Dyna Oscar 2nd = 1 Milky Jones 3rd = 8 He Shall Johnny 4th = 5 Jaclyn Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 1 The Shooting Star | ||
Sat May 19 2018 22:20 | 1st = 1 The Shooting Star 2nd = 4 Bobbies Delight 3rd = 2 Adrian 4th = 3 Mystic Mini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 5 - 5 Jimmy Mack | ||
Sat May 19 2018 22:18 | 1st = 5 Jimmy Mack 2nd = 7 Eden Franco 3rd = 8 Iceenothink 4th = 9 The Accumulator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 4 Starlight Yoyo | ||
Sat May 19 2018 22:09 | 1st = 4 Starlight Yoyo 2nd = 1 Corona Monelli 3rd = 2 Slingshot Gypsy 4th = 7 Yunderup Kayla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 2 Reckoning | ||
Sat May 19 2018 22:06 | 1st = 2 Reckoning 2nd = 8 Go Seek Fernando 3rd = 4 Fonty Allen 4th = 6 Hes Loaded |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 11 - 6 Classy Western | ||
Sat May 19 2018 22:01 | 1st = 6 Classy Western 2nd = 8 Im Intense 3rd = 5 Classy Guy 4th = 7 Might Be Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 1 Little Digger | ||
Sat May 19 2018 21:58 | 1st = 1 Little Digger 2nd = 7 Ritza Lenny 3rd = 5 Dyna Orenthal 4th = 3 Blazin Carter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 4 Vanderworp | ||
Sat May 19 2018 21:50 | 1st = 4 Vanderworp 2nd = 3 Ouchamp 3rd = 6 Skyther Monelli 4th = 8 Its The Horse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 4 - 1 Kohli | ||
Sat May 19 2018 21:45 | 1st = 1 Kohli 2nd = 10 Hideout 3rd = 9 Lot Twenty One 4th = 8 Full Package |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 2 Black Spyro | ||
Sat May 19 2018 21:42 | 1st = 2 Black Spyro 2nd = 3 Verne Allen 3rd = 5 Fast Car Driving 4th = 6 Immen Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 10 - 7 Platinum Revolution | ||
Sat May 19 2018 21:37 | 1st = 7 Platinum Revolution 2nd = 5 Roll With Lachlan 3rd = 4 Im Rock Solid 4th = 3 Velocity Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 2 Rostered On | ||
Sat May 19 2018 21:35 | 1st = 2 Rostered On 2nd = 8 Audi Key 3rd = 3 Lagoon Rhett 4th = 1 Cosmic Vintage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 10 - 5 San Domino | ||
Sat May 19 2018 21:30 | 1st = 5 San Domino 2nd = 10 Persimmon 3rd = 12 Bee Gees Bandit 4th = 8 Romeo Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 2 Dandalup Dasher | ||
Sat May 19 2018 21:27 | 1st = 2 Dandalup Dasher 2nd = 4 Waterloo Monelli 3rd = 6 Limitless 4th = 7 Little Grove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 1 Outshined | ||
Sat May 19 2018 21:19 | 1st = 1 Outshined 2nd = 4 Dyna Gertie 3rd = 9 Destini Cavalier 4th = 3 Werner Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 3 - 2 Skyline Trail | ||
Sat May 19 2018 21:14 | 1st = 2 Skyline Trail 2nd = 1 Somewhereonlyiknow 3rd = 3 Kaydee Stratton 4th = 5 Nitro Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 2 Sammy Allen | ||
Sat May 19 2018 21:12 | 1st = 2 Sammy Allen 2nd = 5 Velocity Liberty 3rd = 4 Seb Zarr Moonie 4th = 7 Sydney Thomas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 11 Eleniark | ||
Sat May 19 2018 21:07 | 1st = 11 Eleniark 2nd = 10 Novena Rose 3rd = 6 Evelyn Jay 4th = 5 Slippery Jade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 5 Herkle Li | ||
Sat May 19 2018 21:05 | 1st = 5 Herkle Li 2nd = 4 Sweet Charlee 3rd = 2 Asa Torpedo 4th = 3 Howzat Ernie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 9 - 10 Advanced Warfare | ||
Sat May 19 2018 21:04 | 1st = 10 Advanced Warfare 2nd = 1 King Hurra 3rd = 5 Just Milhouse 4th = 12 Eadies Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 1 Fear The Yankee | ||
Sat May 19 2018 21:00 | 1st = 1 Fear The Yankee 2nd = 7 Fox Force Five 3rd = 9 Georgias Pride 4th = 11 Starlight Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 2 King Colt | ||
Sat May 19 2018 20:57 | 1st = 2 King Colt 2nd = 3 Zipping Chaser 3rd = 5 Oh So Sleek 4th = 4 Veracity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 7 Bettor Party | ||
Sat May 19 2018 20:52 | 1st = 7 Bettor Party 2nd = 6 Burnaholeinmypocket 3rd = 1 Hes Novak 4th = 3 Upanatom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 2 Black Forge | ||
Sat May 19 2018 20:50 | 1st = 2 Black Forge 2nd = 6 Lagoon Pirate 3rd = 7 Knock Wave 4th = 8 Snow Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 2 - 3 Carrera Mach | ||
Sat May 19 2018 20:49 | 1st = 3 Carrera Mach 2nd = 1 Dollars And Cents 3rd = 4 Great Googlymoogly 4th = 2 Change Doon Now |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 1 Mini Diva | ||
Sat May 19 2018 20:46 | 1st = 1 Mini Diva 2nd = 6 Headspace 3rd = 2 Kung Fu Hustle 4th = 3 Azalea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 8 Rompers Monarchy | ||
Sat May 19 2018 20:45 | 1st = 8 Rompers Monarchy 2nd = 7 A Loan Again 3rd = 9 Maorisfavouritesun 4th = 4 Dieu De LAmour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 3 Riverleigh Jeff | ||
Sat May 19 2018 20:40 | 1st = 3 Riverleigh Jeff 2nd = 4 Psychedelic 3rd = 11 Call Me Yours 4th = 10 Readily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 3 Flying Flyer | ||
Sat May 19 2018 20:37 | 1st = 3 Flying Flyer 2nd = 4 Im a Princess 3rd = 5 Tito Mojito 4th = 8 Lil Miss Earner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 8 - 9 Chevrons Reward | ||
Sat May 19 2018 20:34 | 1st = 9 Chevrons Reward 2nd = 6 Derringer 3rd = 8 Stormont Star 4th = 2 Illawong Suave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 12 - 1 Cinderbella | ||
Sat May 19 2018 20:31 | 1st = 1 Cinderbella 2nd = 8 Wisp Bale 3rd = 4 Super Beast 4th = 6 Kinloch County |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 1 Ameretto | ||
Sat May 19 2018 20:30 | 1st = 1 Ameretto 2nd = 6 Berisari 3rd = 8 Rockstar Angel 4th = 9 A Piccadilly Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 4 Charlm Knight | ||
Sat May 19 2018 20:27 | 1st = 4 Charlm Knight 2nd = 5 Forty Twenty Two 3rd = 8 Shakes 4th = 6 Serena Serena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 8 Minnesota Lee | ||
Sat May 19 2018 20:23 | 1st = 8 Minnesota Lee 2nd = 5 Mustang Sammy 4th = 7 Malick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 4 Just Seduce Me | ||
Sat May 19 2018 20:22 | 1st = 4 Just Seduce Me 2nd = 1 Arm A Princess 3rd = 8 Melegend 4th = 9 High Class Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 12 - 1 Woop Woop Kit | ||
Sat May 19 2018 20:20 | 1st = 1 Woop Woop Kit 2nd = 2 Cheeky Kaya 3rd = 3 Magic Doug 4th = 5 No Not Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 10 Match In Heaven | ||
Sat May 19 2018 20:17 | 1st = 10 Match In Heaven 2nd = 9 Aztec Bromac 3rd = 7 Celestial Arden 4th = 2 Astronaut |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 4 Shaes Intention | ||
Sat May 19 2018 20:15 | 1st = 4 Shaes Intention 2nd = 8 Midnight Mystery 3rd = 7 Dyna Dean 4th = 2 Dyna Carnie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 1 - 6 Bitcoin | ||
Sat May 19 2018 20:14 | 1st = 6 Bitcoin 2nd = 4 Smart Fortune 3rd = 2 Chetak 4th = 7 Back In Twenty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 1 One For Tod | ||
Sat May 19 2018 20:11 | 1st = 1 One For Tod 2nd = 8 Magic Mctiger 3rd = 3 Dare Eye 4th = 2 Prince Rakeem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 6 Yankee Strutter | ||
Sat May 19 2018 20:10 | 1st = 6 Yankee Strutter 2nd = 2 Fours Enuf Tas 3rd = 7 Nui Toc Tien 4th = 9 The Pacman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 2 Time Lee Money | ||
Sat May 19 2018 20:08 | 1st = 2 Time Lee Money 2nd = 1 La Chica Pequena 3rd = 6 Wild Miss Judy 4th = 8 Dyna Aviator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 9 Cameos Kiwi | ||
Sat May 19 2018 20:06 | 1st = 9 Cameos Kiwi 2nd = 6 Casual River 3rd = 11 Iwasntxpectingthat 4th = 1 Speculator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 7 - 4 Roscommon | ||
Sat May 19 2018 20:05 | 1st = 4 Roscommon 2nd = 5 Boltin Desire 3rd = 7 Honest Natalie 4th = 9 Soho Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 11 - 2 Boys Round Here | ||
Sat May 19 2018 20:04 | 1st = 2 Boys Round Here 2nd = 6 Pappa Does Mambo 3rd = 8 Dream Weaver 4th = 4 Mrs Poletti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 1 Gold Odessa | ||
Sat May 19 2018 20:01 | 1st = 1 Gold Odessa 2nd = 6 Startron 3rd = 4 Adala Boy 4th = 8 Kiss Me Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 2 Sams The Master | ||
Sat May 19 2018 20:00 | 1st = 2 Sams The Master 2nd = 6 Im The Boss 3rd = 3 My Alpha Rock 4th = 7 Solarsonic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 6 Wilbur Deeds | ||
Sat May 19 2018 19:57 | 1st = 6 Wilbur Deeds 2nd = 4 Gehring Bale 3rd = 3 Extra Gear 4th = 8 Aston Frankel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 8 - 2 Zipping Falcon | ||
Sat May 19 2018 19:54 | 1st = 2 Zipping Falcon 2nd = 4 Leper Messiah 3rd = 1 Sally Star 4th = 8 Adorable Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 6 Bettorhavtime | ||
Sat May 19 2018 19:52 | 1st = 6 Bettorhavtime 2nd = 3 Reddy Major 3rd = 7 Clarenden Valour 4th = 5 Masonjon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 6 Master Methane | ||
Sat May 19 2018 19:51 | 1st = 6 Master Methane 2nd = 4 Flash Lock 3rd = 5 Goodwin Marvel 4th = 3 Lanzoni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 10 - 1 Jack Addi | ||
Sat May 19 2018 19:48 | 1st = 1 Jack Addi 2nd = 3 Hartley Power 3rd = 7 Arts 4th = 6 Arthurs Stevie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 2 Reaza Grunter | ||
Sat May 19 2018 19:47 | 1st = 2 Reaza Grunter 2nd = 7 Tintinara 3rd = 1 Tralee Bromac 4th = 3 Come Cullect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 2 Irinka Leanne | ||
Sat May 19 2018 19:45 | 1st = 2 Irinka Leanne 2nd = 1 Midnight Jayne 3rd = 8 Irinka Hamo 4th = 5 Anna Cotton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 4 Champagne Luxe | ||
Sat May 19 2018 19:42 | 1st = 4 Champagne Luxe 2nd = 1 Jar Man 3rd = 6 Our Turbo Girl 4th = 7 Challis Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 7 Grinvil | ||
Sat May 19 2018 19:40 | 1st = 7 Grinvil 2nd = 6 Franco Tariq 3rd = 3 Parisian Rockstar 4th = 2 Oasis Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 1 Azkaban | ||
Sat May 19 2018 19:38 | 1st = 1 Azkaban 2nd = 2 Wise Piquet 3rd = 7 Alezan 4th = 4 Uno Fabio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 4 Our Bondi Beach | ||
Sat May 19 2018 19:37 | 1st = 4 Our Bondi Beach 2nd = 6 Cant Explain It 3rd = 8 Dynamic Archie 4th = 7 Bailees Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 6 - 4 Sheezinajam | ||
Sat May 19 2018 19:35 | 1st = 4 Sheezinajam 2nd = 6 Strike Sika 3rd = 5 Redhaze 4th = 3 Rosador |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 7 - 3 Rockstar Steffi | ||
Sat May 19 2018 19:34 | 1st = 3 Rockstar Steffi 2nd = 4 Northern Nangar 3rd = 1 Banjo Tifia 4th = 5 Zombie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 5 Goodwin Terry | ||
Sat May 19 2018 19:31 | 1st = 5 Goodwin Terry 2nd = 3 Lucky Brann 3rd = 1 Lektra Fella 4th = 8 Another Kainane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 2 Fabrication | ||
Sat May 19 2018 19:30 | 1st = 2 Fabrication 2nd = 3 Regal Pepperell 3rd = 11 Red Hot Tooth 4th = 12 Tornado Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 4 Busted Custard | ||
Sat May 19 2018 19:28 | 1st = 4 Busted Custard 2nd = 5 Rhythm Section 3rd = 8 Fascinate Jasper 4th = 6 Turbo Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 7 Canada Bay | ||
Sat May 19 2018 19:24 | 1st = 7 Canada Bay 2nd = 6 Daddy Long Legs 3rd = 3 Marty Major 4th = 11 Montanas Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 9 - 6 Jay Bay | ||
Sat May 19 2018 19:23 | 1st = 6 Jay Bay 2nd = 7 All Fueled Up 3rd = 5 Smooth Flame 4th = 8 Queen Of Cawdor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 1 One Plus Two | ||
Sat May 19 2018 19:20 | 1st = 1 One Plus Two 2nd = 7 Circus Oasis 3rd = 3 Challis Magic 4th = 5 Rogers In Town |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 5 Drop The Hammer | ||
Sat May 19 2018 19:19 | 1st = 5 Drop The Hammer 2nd = 10 Castlereagh 3rd = 4 One Muscle Hill 4th = 7 Queen Of Clevedon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 1 Mepunga Zeus | ||
Sat May 19 2018 19:17 | 1st = 1 Mepunga Zeus 2nd = 3 Zipping Monty 3rd = 5 Spokane Flick 4th = 8 Aeroplane Mo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 6 - 2 Shiny Nose | ||
Sat May 19 2018 19:14 | 1st = 2 Shiny Nose 2nd = 8 Knighted Tiger 3rd = 7 Stilton Sox 4th = 4 Elcarim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 1 Markey Oh Markey | ||
Sat May 19 2018 19:12 | 1st = 1 Markey Oh Markey 2nd = 15 Alleluia 3rd = 13 Jackaroo Bromac 4th = 3 The Shady One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 6 Oren Ishii | ||
Sat May 19 2018 19:09 | 1st = 6 Oren Ishii 2nd = 7 Daisies The One 3rd = 3 Cosmic Zesta 4th = 9 Astella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 1 Major Megs | ||
Sat May 19 2018 19:07 | 1st = 1 Major Megs 2nd = 2 Grinning Punter 3rd = 11 Return Ace 4th = 7 Courageous Atom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 5 - 4 Spot On Spud | ||
Sat May 19 2018 19:05 | 1st = 4 Spot On Spud 2nd = 3 Spending My Time 3rd = 5 Unconditional 4th = 6 Alloraine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 8 - 7 Sharhelian Star | ||
Sat May 19 2018 19:03 | 1st = 7 Sharhelian Star 2nd = 8 Motown Holly 3rd = 6 Spring Polly 4th = 1 Traceys Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 11 Magical Marn | ||
Sat May 19 2018 19:00 | 1st = 11 Magical Marn 2nd = 8 Carload 3rd = 3 Holdonsu 4th = 5 Lucky Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 8 Krupa | ||
Sat May 19 2018 18:58 | 1st = 8 Krupa 2nd = 4 Quena Dee Air 3rd = 2 Persian Oasis 4th = 5 Iona Misty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 5 - 5 Twisted Love | ||
Sat May 19 2018 18:54 | 1st = 5 Twisted Love 2nd = 8 Really Fast Love 3rd = 1 Sunlit Digger 4th = 2 Hifalutin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 3 Arma Naughty | ||
Sat May 19 2018 18:53 | 1st = 3 Arma Naughty 2nd = 4 Hows The Memory 3rd = 6 Love My Sister 4th = 1 Back in the Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 8 - 10 Forceful | ||
Sat May 19 2018 18:50 | 1st = 10 Forceful 2nd = 15 Rubia Miss 3rd = 4 Denim Pack 4th = 14 Sharpbob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 4 Fat Boys Baby | ||
Sat May 19 2018 18:47 | 1st = 4 Fat Boys Baby 2nd = 2 Over The Border 3rd = 1 Jerry Can 4th = 3 Carlukal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 7 - 4 Back Street Boy | ||
Sat May 19 2018 18:44 | 1st = 4 Back Street Boy 2nd = 8 Gold Total 3rd = 5 Innocent Man 4th = 6 Slow Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 7 Battle Born | ||
Sat May 19 2018 18:42 | 1st = 7 Battle Born 2nd = 9 Arrokeefe 3rd = 6 Magoogan 4th = 2 Karloo Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 3 Big Reputation | ||
Sat May 19 2018 18:39 | 1st = 3 Big Reputation 2nd = 1 Fab Reiko 3rd = 4 Theos Thunder 4th = 5 Shellbrook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 12 Ashark | ||
Sat May 19 2018 18:38 | 1st = 12 Ashark 2nd = 10 Island Banner 3rd = 3 Lynnsanity 4th = 9 Always Ivy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 1 Moreton Bay | ||
Sat May 19 2018 18:34 | 1st = 1 Moreton Bay 2nd = 10 Always Ready 3rd = 3 Zarem 4th = 6 Quick Andover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 4 - 8 Privileged Life | ||
Sat May 19 2018 18:32 | 1st = 8 Privileged Life 2nd = 4 Future Dream 3rd = 7 Hurricane Oscar 4th = 3 River |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 4 - 3 Dylans Luck | ||
Sat May 19 2018 18:30 | 1st = 3 Dylans Luck 2nd = 8 My Maisie 3rd = 6 Captain Leo 4th = 2 Agapantha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 5 Schwa | ||
Sat May 19 2018 18:27 | 1st = 5 Schwa 2nd = 6 Motown Mac 3rd = 3 Eleanor Rascal 4th = 8 Rockstar Roy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 6 - 1 Superformance | ||
Sat May 19 2018 18:24 | 1st = 1 Superformance 2nd = 3 Black Amex 3rd = 6 Lochielle 4th = 5 Beaming Bouncer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 6 Redbank Blaze | ||
Sat May 19 2018 18:22 | 1st = 6 Redbank Blaze 2nd = 2 Muscle Mach 3rd = 8 Shape Up Mike 4th = 5 Lani Kai Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 6 Dubovka | ||
Sat May 19 2018 18:19 | 1st = 6 Dubovka 2nd = 3 Shockwave 3rd = 5 Super Tokachi 4th = 8 Con Rod |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 4 Get In The Groove | ||
Sat May 19 2018 18:14 | 1st = 4 Get In The Groove 2nd = 1 Our Millwood Maizie 3rd = 9 Sams A Champ 4th = 5 Comigal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 3 - 8 Hollys Comet | ||
Sat May 19 2018 18:13 | 1st = 8 Hollys Comet 2nd = 4 Strictly Rhythm 3rd = 7 Excuseless 4th = 5 Sunny Emgrand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 7 - 1 Rock Magic | ||
Sat May 19 2018 18:10 | 1st = 1 Rock Magic 2nd = 3 Battle Hero 3rd = 4 Durendal 4th = 5 Gatting |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 5 Pumpniron | ||
Sat May 19 2018 18:08 | 1st = 5 Pumpniron 2nd = 4 Somemondosomewhere 3rd = 2 The Plainsman 4th = 8 Jumbo Asakei |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 7 Blazin Logie | ||
Sat May 19 2018 18:07 | 1st = 7 Blazin Logie 2nd = 6 Rusty Memories 3rd = 4 Got Bounce 4th = 2 Kukudio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 5 - 8 Sliding Doors | ||
Sat May 19 2018 18:04 | 1st = 8 Sliding Doors 2nd = 1 Nova Party 3rd = 7 Feral Cheral 4th = 2 Banjo An Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 10 Betternbetter | ||
Sat May 19 2018 18:02 | 1st = 10 Betternbetter 2nd = 5 Im Sir Blake 3rd = 4 Young Rooster 4th = 3 Sahara Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 3 Striking Weetbix | ||
Sat May 19 2018 17:59 | 1st = 3 Striking Weetbix 2nd = 4 Todd Bless 3rd = 6 Jakesta 4th = 2 Telefork |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 3 - 6 Unique Magic | ||
Sat May 19 2018 17:55 | 1st = 6 Unique Magic 2nd = 3 Mr Chow 3rd = 5 Rejuvenate 4th = 8 Shear Vogue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 2 - 5 Gascoigne | ||
Sat May 19 2018 17:52 | 1st = 5 Gascoigne 2nd = 2 Mind Blowin 3rd = 8 Huntley Gold 4th = 1 Tuesday Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 10 Rykov Leis | ||
Sat May 19 2018 17:50 | 1st = 10 Rykov Leis 2nd = 8 Mind The Wire 3rd = 7 Controversial 4th = 9 Elroy Jetson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 3 Son Of Able | ||
Sat May 19 2018 17:47 | 1st = 3 Son Of Able 2nd = 5 Rapid Music 3rd = 4 Funny Side 4th = 1 Tintilla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 6 Cant Possibly | ||
Sat May 19 2018 17:44 | 1st = 6 Cant Possibly 2nd = 7 Willie Holdon 3rd = 8 Magic Wishes 4th = 2 Miss Lardie Da |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 6 Royal Counsel | ||
Sat May 19 2018 17:42 | 1st = 6 Royal Counsel 2nd = 10 Constantlysideways 3rd = 9 Bull Market 4th = 7 Ima Grumpy Possum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 7 Brazilian Brae | ||
Sat May 19 2018 17:39 | 1st = 7 Brazilian Brae 2nd = 6 Hardaway Outlaw 3rd = 2 Reality Thunder 4th = 4 Magic Vogue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 2 Franco Seville | ||
Sat May 19 2018 17:38 | 1st = 2 Franco Seville 2nd = 4 Zac Mccool 3rd = 12 Charming Major 4th = 7 Justajolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 2 Four Walls | ||
Sat May 19 2018 17:34 | 1st = 2 Four Walls 2nd = 13 Derrie Aire 3rd = 12 Myrtle Vale 4th = 8 Fear Not |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 1 - 3 Shocked | ||
Sat May 19 2018 17:32 | 1st = 3 Shocked 2nd = 2 Embye 3rd = 1 Coming Of Love 4th = 6 Star Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 6 - 5 Galaxy Star | ||
Sat May 19 2018 17:30 | 1st = 5 Galaxy Star 2nd = 3 Gunnago 3rd = 2 Red Publisher 4th = 11 Greco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 4 Big Boy Ora | ||
Sat May 19 2018 17:27 | 1st = 4 Big Boy Ora 2nd = 1 Nerves Of Steel 3rd = 8 Son Of Gus 4th = 3 Siaras Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 3 Bazzas Art | ||
Sat May 19 2018 17:23 | 1st = 3 Bazzas Art 2nd = 7 Captain Rockey 3rd = 5 The Golden Cross 4th = 1 Bettor Than Best |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 1 Double Karmar | ||
Sat May 19 2018 17:22 | 1st = 1 Double Karmar 2nd = 5 Go Freddy Go 3rd = 7 Sleepy Mitch 4th = 6 Wicked Brother |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 2 - 7 Magic By Design | ||
Sat May 19 2018 17:20 | 1st = 7 Magic By Design 2nd = 10 Squeaks Boy 3rd = 2 Money Talk 4th = 8 Almazan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 2 Zipping Jersey | ||
Sat May 19 2018 17:17 | 1st = 2 Zipping Jersey 2nd = 4 Raweenie 3rd = 8 Weetbix Bites 4th = 1 Rocketness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 3 Croft Bay | ||
Sat May 19 2018 17:12 | 1st = 3 Croft Bay 2nd = 11 Anychance 3rd = 5 Exceptional Mach 4th = 2 Stormfortheboys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 2 Wacky Whacker | ||
Sat May 19 2018 17:10 | 1st = 2 Wacky Whacker 2nd = 4 Bash Boy 3rd = 3 Divers Mccurry 4th = 8 Cedar Opal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 8 - 7 Bord De Gain | ||
Sat May 19 2018 17:06 | 1st = 7 Bord De Gain 2nd = 5 Stragun 3rd = 17 Good Therapy 4th = 18 Port Vale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 2 Styx Vixen | ||
Sat May 19 2018 17:04 | 1st = 2 Styx Vixen 2nd = 7 Ballymore Boy 3rd = 1 Halfway Holme 4th = 9 Alta Surreal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 3 Maywyn Often | ||
Sat May 19 2018 17:03 | 1st = 3 Maywyn Often 2nd = 1 Blazin Blue 3rd = 8 Strong Enough 4th = 6 Poppy Chooky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 7 Mustang Bart | ||
Sat May 19 2018 16:58 | 1st = 7 Mustang Bart 2nd = 8 Firenglow 3rd = 3 The High Roller 4th = 6 Lighting Colony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 1 Doc Nam | ||
Sat May 19 2018 16:56 | 1st = 1 Doc Nam 2nd = 6 Laras Double 3rd = 8 Proven Mystery 4th = 2 Macs Model |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 5 - 2 Missile Launch | ||
Sat May 19 2018 16:54 | 1st = 2 Missile Launch 2nd = 7 Elegant Blast 3rd = 11 Jazari 4th = 1 Taxagano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 1 Ellie Belles | ||
Sat May 19 2018 16:51 | 1st = 1 Ellie Belles 2nd = 2 Myrniong Angel 3rd = 8 Cleo Parker 4th = 6 Wheres Tamika |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 8 Queen Veebee | ||
Sat May 19 2018 16:48 | 1st = 8 Queen Veebee 2nd = 7 Breaker Charlie 3rd = 1 Legs Oreilly 4th = 4 Cape De Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 6 - 3 House Of Drama | ||
Sat May 19 2018 16:48 | 1st = 3 House Of Drama 2nd = 2 The Groom 3rd = 9 Art She Quick 4th = 4 Pole Volter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 1 - 1 Big Dan The Man | ||
Sat May 19 2018 16:46 | 1st = 1 Big Dan The Man 2nd = 5 Red Monkey 3rd = 12 Dancing Angel 4th = 11 Sozzled |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 9 - 1 Iconoclasm | ||
Sat May 19 2018 16:42 | 1st = 1 Iconoclasm 2nd = 13 Woulda Thought So 3rd = 8 Rossman 4th = 7 Free Fly Too |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mudgee Race 7 - 2 Underground | ||
Sat May 19 2018 16:38 | 1st = 2 Underground 2nd = 10 Diamond Star Halo 3rd = 1 Lucky Elixir 4th = 11 Dream In Colour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 9 - 18 Missile Coda | ||
Sat May 19 2018 16:35 | 1st = 18 Missile Coda 2nd = 7 Dissolute 3rd = 16 Star Reflection 4th = 2 Noire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 7 - 3 Makfi Lass | ||
Sat May 19 2018 16:31 | 1st = 3 Makfi Lass 2nd = 5 Riverlea Honours 3rd = 8 Curra Kid 4th = 12 Island Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 7 - 2 Santa Ana Lane | ||
Sat May 19 2018 16:26 | 1st = 2 Santa Ana Lane 2nd = 18 Missrock 3rd = 17 Ill Have A Bit 4th = 8 Super Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Lismore Race 6 - 6 Panned Out | ||
Sat May 19 2018 16:23 | 1st = 6 Panned Out 2nd = 3 Wainui Gold 3rd = 4 Dress Sense 4th = 11 Secrets No More |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 9 - 9 Secret Trail | ||
Sat May 19 2018 16:20 | 1st = 9 Secret Trail 2nd = 10 Crystal Fountain 3rd = 12 Orachael 4th = 1 Denmagic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 4 - 6 Mrs Browns Boy | ||
Sat May 19 2018 16:14 | 1st = 6 Mrs Browns Boy 2nd = 12 Freo 3rd = 4 Witness In Court 4th = 10 Purist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 5 - 9 Overgrown | ||
Sat May 19 2018 16:12 | 1st = 9 Overgrown 2nd = 4 Rainbow Spirit 3rd = 3 Margot 4th = 1 Bogey Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 8 - 5 Moss N Dale | ||
Sat May 19 2018 16:10 | 1st = 5 Moss N Dale 2nd = 14 Rib Eye 3rd = 7 So Si Bon 4th = 3 Akavoroun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 8 - 1 Chalmers | ||
Sat May 19 2018 16:06 | 1st = 1 Chalmers 2nd = 2 Bringagem 3rd = 7 Ticked 4th = 5 Extreme Measure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 9 - 7 Alassak | ||
Sat May 19 2018 16:02 | 1st = 7 Alassak 2nd = 2 Yaba Dabl Doya 3rd = 18 The Equalizer 4th = 16 Round Mountain Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 6 - 6 Ten Goals | ||
Sat May 19 2018 16:00 | 1st = 6 Ten Goals 2nd = 5 Powers Lookout 3rd = 1 Super Rockstar 4th = 14 Digital Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mudgee Race 6 - 1 Foxdown | ||
Sat May 19 2018 15:58 | 1st = 1 Foxdown 2nd = 5 Chucknpaul 3rd = 6 Vandross 4th = 9 High Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 7 - 3 Mr Jazz Man | ||
Sat May 19 2018 15:56 | 1st = 3 Mr Jazz Man 2nd = 11 Sheanna 3rd = 1 In The Fast Lane 4th = 4 Finniss Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 8 - 4 I Am Serious | ||
Sat May 19 2018 15:55 | 1st = 4 I Am Serious 2nd = 8 La Chica Bella 3rd = 3 Princess Posh 4th = 11 Latitude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 6 - 15 Shes So High | ||
Sat May 19 2018 15:46 | 1st = 15 Shes So High 2nd = 16 Split Lip 3rd = 8 Mamzelle Tess 4th = 17 Leathernlace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Lismore Race 5 - 4 Abitazar | ||
Sat May 19 2018 15:43 | 1st = 4 Abitazar 2nd = 7 Happy Room 3rd = 9 Wig Wam Bam 4th = 11 Sebring Fling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 8 - 2 Comin Through | ||
Sat May 19 2018 15:40 | 1st = 2 Comin Through 2nd = 11 Egg Tart 3rd = 3 Ambitious 4th = 13 Abbey Marie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 3 - 2 Masquerade | ||
Sat May 19 2018 15:34 | 1st = 2 Masquerade 2nd = 9 Finally French 3rd = 5 Chesten Flyer 4th = 7 Classic Chant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 4 - 6 Ella Divine | ||
Sat May 19 2018 15:32 | 1st = 6 Ella Divine 2nd = 4 Wills Bid 3rd = 3 Toujours Lamour 4th = 5 Tolai Meri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 7 - 5 Sin To Win | ||
Sat May 19 2018 15:30 | 1st = 5 Sin To Win 2nd = 2 Swacadelic 3rd = 3 Chequered Flag 4th = 4 Sherlock Holmes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 7 - 8 Banner Season | ||
Sat May 19 2018 15:26 | 1st = 8 Banner Season 2nd = 2 Marman 3rd = 4 Thunder Road 4th = 12 Lucky Ima Cugat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 8 - 5 Nothingforthepress | ||
Sat May 19 2018 15:22 | 1st = 5 Nothingforthepress 2nd = 3 Uh Oh 3rd = 10 The Sheepish Lion 4th = 12 Distroyia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mudgee Race 5 - 4 Penske | ||
Sat May 19 2018 15:18 | 1st = 4 Penske 2nd = 2 Hirokin 3rd = 1 Bezel 4th = 5 Alliterate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 6 - 4 Lady Conquistador | ||
Sat May 19 2018 15:16 | 1st = 4 Lady Conquistador 2nd = 2 Littlebitfunny 3rd = 6 Quedoutes 4th = 7 Tommy Gun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 7 - 9 King Darci | ||
Sat May 19 2018 15:15 | 1st = 9 King Darci 2nd = 3 Special Missile 3rd = 7 Up N Rolling 4th = 12 Dagny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 5 - 5 Orakei Overlord | ||
Sat May 19 2018 15:11 | 1st = 5 Orakei Overlord 2nd = 4 Hangin With Willy 3rd = 1 Man Of Peace 4th = 3 Fast N Rolling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 5 - 9 Land Of Plenty | ||
Sat May 19 2018 15:06 | 1st = 9 Land Of Plenty 2nd = 14 Over Exposure 3rd = 1 Liten In My Veins 4th = 5 Raw Impulse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Lismore Race 4 - 11 Red Raffle | ||
Sat May 19 2018 15:03 | 1st = 11 Red Raffle 2nd = 12 Whitworth 3rd = 13 Taikun Prince 4th = 9 Marikina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 7 - 12 Im A Rippa | ||
Sat May 19 2018 15:00 | 1st = 12 Im A Rippa 2nd = 9 Privlaka 3rd = 3 Mr Sneaky 4th = 1 Ulmann |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 2 - 8 Palace Rogue | ||
Sat May 19 2018 14:54 | 1st = 8 Palace Rogue 2nd = 2 Dudemanbro 3rd = 6 Mr Pago 4th = 1 Middle Earth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 3 - 1 Ill Miss You | ||
Sat May 19 2018 14:52 | 1st = 1 Ill Miss You 2nd = 3 You Es Commander 3rd = 6 Get Outa Utah 4th = 4 Cushty Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 6 - 5 First Among Equals | ||
Sat May 19 2018 14:50 | 1st = 5 First Among Equals 2nd = 12 Divine Quality 3rd = 13 Knowable 4th = 1 Rich Charm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 6 - 1 Britannicus | ||
Sat May 19 2018 14:46 | 1st = 1 Britannicus 2nd = 3 Kaapfever 3rd = 6 Regal Rage 4th = 8 Stone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 11 - 5 Whata Razzle Dazzle | ||
Sat May 19 2018 14:42 | 1st = 5 Whata Razzle Dazzle 2nd = 10 Cullens Avenue 3rd = 12 Jakira 4th = 1 Ideal Breeze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 7 - 7 Ready For Danger | ||
Sat May 19 2018 14:42 | 1st = 7 Ready For Danger 2nd = 5 Dauphin De France 3rd = 4 War Baby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mudgee Race 4 - 2 No Escape | ||
Sat May 19 2018 14:38 | 1st = 2 No Escape 2nd = 3 Lady Chalfont 3rd = 6 Skin Deep 4th = 5 Incision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 5 - 5 Awesome Star | ||
Sat May 19 2018 14:36 | 1st = 5 Awesome Star 2nd = 11 White Jade 3rd = 10 Saint Valentine 4th = 3 On Appro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 6 - 10 Albumin | ||
Sat May 19 2018 14:35 | 1st = 10 Albumin 2nd = 6 Oriental Runner 3rd = 3 Manolo Blahniq 4th = 4 Virgilio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 9 - 8 Obsessive | ||
Sat May 19 2018 14:34 | 1st = 8 Obsessive 2nd = 9 Surrey 3rd = 4 Vittachi 4th = 1 Dr Hank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 4 - 11 Praguematist | ||
Sat May 19 2018 14:31 | 1st = 11 Praguematist 2nd = 10 Richwaite Lady 3rd = 12 Commands The Stage 4th = 3 Im Peter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 4 - 6 Have Another Glass | ||
Sat May 19 2018 14:26 | 1st = 6 Have Another Glass 2nd = 13 Temple Of Bel 3rd = 8 Lipstick Lover 4th = 5 Bertwhistle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Lismore Race 3 - 10 Lunar Lustre | ||
Sat May 19 2018 14:23 | 1st = 10 Lunar Lustre 2nd = 6 Solitary March 4th = 11 Our Blanc Canvas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 6 - 11 Winter Bride | ||
Sat May 19 2018 14:20 | 1st = 11 Winter Bride 2nd = 7 Prom Queen 3rd = 6 Scallopini 4th = 17 Unlikely Story |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 10 - 2 Southbound Train | ||
Sat May 19 2018 14:16 | 1st = 2 Southbound Train 2nd = 6 James Butt 3rd = 7 Sagwitch 4th = 9 Grace Burns |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 1 - 1 Black Sabbath | ||
Sat May 19 2018 14:14 | 1st = 1 Black Sabbath 2nd = 6 Nemiroff 3rd = 5 Kellys Callisto 4th = 2 Fingermark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 5 - 1 Boom Time | ||
Sat May 19 2018 14:10 | 1st = 1 Boom Time 2nd = 7 My Nordic Hero 3rd = 8 Second Bullet 4th = 9 Hursley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 5 - 1 King | ||
Sat May 19 2018 14:06 | 1st = 1 King 2nd = 10 Chilled Rose 3rd = 5 Ruling Symbol 4th = 8 Applicant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 8 - 16 Spondulix | ||
Sat May 19 2018 14:05 | 1st = 16 Spondulix 2nd = 5 Sea Star 3rd = 15 Margot 4th = 10 Miss Doherty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 6 - 6 Girls Got Spirit | ||
Sat May 19 2018 14:02 | 1st = 6 Girls Got Spirit 2nd = 4 Beraht 3rd = 5 Calligrapher 4th = 2 Jobiwood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mudgee Race 3 - 8 Ricci Royal | ||
Sat May 19 2018 13:58 | 1st = 8 Ricci Royal 2nd = 2 Ajani 3rd = 10 Drummed Out 4th = 3 Final Trick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 4 - 1 Kungsleden | ||
Sat May 19 2018 13:56 | 1st = 1 Kungsleden 2nd = 3 Rugged Angel 3rd = 6 Impulse Buy 4th = 5 Overstreet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 5 - 5 The Getaway | ||
Sat May 19 2018 13:55 | 1st = 5 The Getaway 2nd = 2 Naval Warfare 3rd = 4 Araaja 4th = 1 Etymology |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 8 - 1 Roc De Bank | ||
Sat May 19 2018 13:54 | 1st = 1 Roc De Bank 2nd = 8 True Enough 3rd = 13 Nothinglefttolose 4th = 7 Chadsdale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 3 - 7 Cardinet | ||
Sat May 19 2018 13:51 | 1st = 7 Cardinet 2nd = 6 Banger 3rd = 5 Malevolent 4th = 8 Lady Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 3 - 2 Pleasuring | ||
Sat May 19 2018 13:46 | 1st = 2 Pleasuring 2nd = 3 Earth Angel 3rd = 5 Teodora 4th = 4 So You Leica |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 9 - 8 Maidonthebeach | ||
Sat May 19 2018 13:43 | 1st = 8 Maidonthebeach 2nd = 10 Pass The Speights 3rd = 6 Gotta Minute 4th = 9 Especial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Lismore Race 2 - 4 Queen Of Kingston | ||
Sat May 19 2018 13:43 | 1st = 4 Queen Of Kingston 2nd = 7 Classroom Destiny 3rd = 3 Schopenhauer 4th = 6 El Teniente |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 5 - 8 Gracida | ||
Sat May 19 2018 13:40 | 1st = 8 Gracida 2nd = 11 Spurcraft 3rd = 10 Tiyatrolani 4th = 5 Irish Constabulary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 2 - 3 Pexbury Avenue | ||
Sat May 19 2018 13:34 | 1st = 3 Pexbury Avenue 2nd = 2 Megashot 3rd = 1 Cmome Paddyreilly 4th = 11 Globally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 4 - 5 Jaminzah | ||
Sat May 19 2018 13:30 | 1st = 5 Jaminzah 2nd = 11 Four by Four 3rd = 10 Balcazar 4th = 7 Jakes Hill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 4 - 8 Wild Horizon | ||
Sat May 19 2018 13:26 | 1st = 8 Wild Horizon 2nd = 7 Voodoo Lady 3rd = 2 Deitra 4th = 3 Ikara Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 7 - 7 Shes Poppy | ||
Sat May 19 2018 13:25 | 1st = 7 Shes Poppy 2nd = 1 Ringo 3rd = 3 Ruby Armani 4th = 8 Third Time Lucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 5 - 1 Impulsive | ||
Sat May 19 2018 13:22 | 1st = 1 Impulsive 2nd = 2 Arterial 3rd = 4 Chicago Nights 4th = 9 Daresay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mudgee Race 2 - 1 Bangkok | ||
Sat May 19 2018 13:18 | 1st = 1 Bangkok 2nd = 2 Axis 3rd = 3 Zidane 4th = 6 Prince Zariz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 3 - 1 Masking | ||
Sat May 19 2018 13:16 | 1st = 1 Masking 2nd = 6 Undoubtable 3rd = 2 Cerutty 4th = 7 Aldolphin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 4 - 1 Dia De Reyes | ||
Sat May 19 2018 13:15 | 1st = 1 Dia De Reyes 2nd = 2 Coup De Main 3rd = 3 Bocelli 4th = 7 Marco Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 7 - 3 Power Ohata | ||
Sat May 19 2018 13:14 | 1st = 3 Power Ohata 2nd = 1 Malambo 3rd = 6 Power Dream 4th = 10 I Am Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 2 - 4 Last Boy Scout | ||
Sat May 19 2018 13:11 | 1st = 4 Last Boy Scout 2nd = 5 Miralie 3rd = 7 Collis 4th = 6 Belchamp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 2 - 3 Marcel From Madrid | ||
Sat May 19 2018 13:06 | 1st = 3 Marcel From Madrid 2nd = 9 Aristia 3rd = 1 Tequila Time 4th = 2 Secret Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Lismore Race 1 - 1 Traconi | ||
Sat May 19 2018 13:03 | 1st = 1 Traconi 2nd = 5 Against The Clock 3rd = 2 Murdaress 4th = 3 Chelsea Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 8 - 6 Alfie Romeo | ||
Sat May 19 2018 13:03 | 1st = 6 Alfie Romeo 2nd = 10 Jody Direen 3rd = 12 Tiziano 4th = 9 Repartee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 4 - 6 Eawase | ||
Sat May 19 2018 13:00 | 1st = 6 Eawase 2nd = 4 Granny Red Shoes 3rd = 1 Sizzling Belle 4th = 5 Clockwise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 3 - 14 Eclair Calling | ||
Sat May 19 2018 12:55 | 1st = 14 Eclair Calling 2nd = 1 Boxachocolates 3rd = 2 Guizot 4th = 15 Zilbiyr |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 1 - 5 Explosive Evie | ||
Sat May 19 2018 12:53 | 1st = 5 Explosive Evie 2nd = 1 Airlie Reward 3rd = 2 Malcriado 4th = 4 Favoured Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 3 - 2 Brabinger | ||
Sat May 19 2018 12:51 | 1st = 2 Brabinger 2nd = 6 Loveletter 3rd = 3 Sprinting To Win 4th = 4 Oakfield Captain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 6 - 4 Detentore | ||
Sat May 19 2018 12:49 | 1st = 4 Detentore 2nd = 7 Viktor Vegas 3rd = 2 Neeson 4th = 12 Master Platinum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 4 - 13 Kopella | ||
Sat May 19 2018 12:47 | 1st = 13 Kopella 2nd = 6 Wrapped 3rd = 8 Boingo 4th = 9 Classy Jana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mudgee Race 1 - 7 Miss Hugo A Gogo | ||
Sat May 19 2018 12:43 | 1st = 7 Miss Hugo A Gogo 2nd = 10 Starrick 3rd = 1 Streetscape 4th = 9 Sovereign Default |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 2 - 3 Strong As | ||
Sat May 19 2018 12:41 | 1st = 3 Strong As 2nd = 2 Maples Image 3rd = 13 Shes The Master 4th = 6 Hoffs Off |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 3 - 5 Epidemic | ||
Sat May 19 2018 12:40 | 1st = 5 Epidemic 2nd = 9 Charlayne 3rd = 4 Easy Eddie 4th = 2 Curdled |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 6 - 4 Max | ||
Sat May 19 2018 12:39 | 1st = 4 Max 2nd = 7 Justa Charlie 3rd = 3 Thenamesbond 4th = 9 Shamal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 1 - 13 Tivoli Lass | ||
Sat May 19 2018 12:36 | 1st = 13 Tivoli Lass 2nd = 9 Gooram Gal 3rd = 16 Bramlago 4th = 3 Rocky High |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 1 - 4 Yogi | ||
Sat May 19 2018 12:31 | 1st = 4 Yogi 2nd = 3 Exalted Lightning 3rd = 2 Benzini 4th = 5 Silent Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 7 - 7 Pres The Belle | ||
Sat May 19 2018 12:28 | 1st = 7 Pres The Belle 2nd = 2 Miss Bamboocha 3rd = 1 Scarlett Lane 4th = 5 Spotlight The Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 3 - 2 No Annamossity | ||
Sat May 19 2018 12:25 | 1st = 2 No Annamossity 2nd = 19 Cadogan 3rd = 14 Lets Party Marty 4th = 17 Emsie Is A Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 2 - 1 Egyptian Bullet | ||
Sat May 19 2018 12:20 | 1st = 1 Egyptian Bullet 2nd = 7 Tarcoola Spirit 3rd = 5 Island Daze 4th = 13 Remember The Name |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 2 - 8 Verlan | ||
Sat May 19 2018 12:16 | 1st = 8 Verlan 2nd = 5 First Reading 3rd = 1 Aruba 4th = 3 Resonare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 5 - 14 Defer | ||
Sat May 19 2018 12:14 | 1st = 14 Defer 2nd = 5 Master Patrick 3rd = 12 Cuzzie Charlie 4th = 2 Bang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 3 - 2 Springtime Love | ||
Sat May 19 2018 12:12 | 1st = 2 Springtime Love 2nd = 5 Portuguese Tart 3rd = 9 Winning Ways 4th = 4 Ethanol Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 2 - 6 Lisdoonvarna | ||
Sat May 19 2018 12:05 | 1st = 6 Lisdoonvarna 2nd = 1 Seaway 3rd = 2 Gaulois 4th = 3 Smartedge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 5 - 1 Venerate | ||
Sat May 19 2018 12:02 | 1st = 1 Venerate 2nd = 5 Adequacy 3rd = 4 Point Proven 4th = 6 Justnametheprice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 1 - 6 Celtic Blast | ||
Sat May 19 2018 11:55 | 1st = 6 Celtic Blast 2nd = 10 Witch Kid 3rd = 3 Optimistic Heart 4th = 2 Night Of Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 6 - 2 The Bull Pen | ||
Sat May 19 2018 11:55 | 1st = 2 The Bull Pen 2nd = 3 Misty Memory 3rd = 9 El Dinero 4th = 5 Carlo Gambino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 2 - 2 Sabkhat | ||
Sat May 19 2018 11:50 | 1st = 2 Sabkhat 2nd = 7 Savwell 3rd = 11 Divine Unicorn 4th = 9 Denbern |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 4 - 8 Trisha Lea | ||
Sat May 19 2018 11:44 | 1st = 8 Trisha Lea 2nd = 3 Itellyouonething 3rd = 4 Sylvester 4th = 5 Prince Mambo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 1 - 1 Vassilator | ||
Sat May 19 2018 11:40 | 1st = 1 Vassilator 2nd = 9 Mirette 3rd = 5 Zoutori 4th = 4 Winning Partner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 1 - 3 Rebel Cry | ||
Sat May 19 2018 11:36 | 1st = 3 Rebel Cry 2nd = 2 Right As Rain 3rd = 5 Oakfield Missile 4th = 1 Langoustine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 2 - 2 Bluebrook | ||
Sat May 19 2018 11:33 | 1st = 2 Bluebrook 2nd = 1 Ahwahneechee 3rd = 3 Brown Brown 4th = 5 Longaroonie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 1 - 4 Ronstar | ||
Sat May 19 2018 11:30 | 1st = 4 Ronstar 2nd = 7 River Bird 3rd = 2 Canyonero 4th = 1 Stunts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 4 - 3 Southern Icon | ||
Sat May 19 2018 11:28 | 1st = 3 Southern Icon 2nd = 6 Mighty Solomon 3rd = 2 Pacorus 4th = 8 Cinematic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 5 - 10 Little Rain | ||
Sat May 19 2018 11:20 | 1st = 10 Little Rain 2nd = 3 Sherry Baby 3rd = 1 Stay Aboard 4th = 11 Rakamoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 1 - 15 Miss Iano | ||
Sat May 19 2018 11:15 | 1st = 15 Miss Iano 2nd = 12 Taillevent 3rd = 1 Sony Legend 4th = 8 Beat Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 3 - 5 Manhattan Street | ||
Sat May 19 2018 11:07 | 1st = 5 Manhattan Street 2nd = 6 Cool Moon 3rd = 2 Paddy Bourke 4th = 7 Ram Sam Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 1 - 1 Champagne Garden | ||
Sat May 19 2018 11:00 | 1st = 1 Champagne Garden 2nd = 2 Ultimate Ring 3rd = 3 Animal Spirits 4th = 5 Sowhat Imarockstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 3 - 2 The Shackler | ||
Sat May 19 2018 10:55 | 1st = 2 The Shackler 2nd = 4 Its A Wonder 3rd = 9 Notabadrooster 4th = 7 Yardstick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 4 - 12 Schweinsteiger | ||
Sat May 19 2018 10:45 | 1st = 12 Schweinsteiger 2nd = 5 Be Holme By Three 3rd = 7 Unloaded 4th = 1 Doubt Me Not |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 2 - 2 Yakety Yak | ||
Sat May 19 2018 10:37 | 1st = 2 Yakety Yak 2nd = 6 Sandy Small 3rd = 7 Weare Rocking 4th = 1 Flagdown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 2 - 4 Napoleon | ||
Sat May 19 2018 10:20 | 1st = 4 Napoleon 2nd = 5 The Arabian Duke 3rd = 7 Joey Jonz 4th = 6 Tell Me More |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 3 - 14 Kiwi Crusher | ||
Sat May 19 2018 10:10 | 1st = 14 Kiwi Crusher 2nd = 10 Nottingham K Two 3rd = 11 Bono Hest 4th = 3 Superfast Ninja |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 1 - 7 Platinum Rapper | ||
Sat May 19 2018 10:02 | 1st = 7 Platinum Rapper 2nd = 8 Sentimental Miss 3rd = 3 Atenartin 4th = 6 Just Fabulous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 1 - 5 Big Mike | ||
Sat May 19 2018 9:45 | 1st = 5 Big Mike 2nd = 4 Skyweka 3rd = 6 Victory Drive 4th = 8 Rough Cut |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 2 - 5 Betstars Blue Jean | ||
Sat May 19 2018 9:38 | 1st = 5 Betstars Blue Jean 2nd = 11 Gotta Be Downtown 3rd = 7 Bullys Princess 4th = 3 Razcal Alley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 1 - 6 Artstanding | ||
Sat May 19 2018 9:10 | 1st = 6 Artstanding 2nd = 5 Motu Top Mach 3rd = 1 Uptown Lady 4th = 2 Allaboutdreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 8 Flying Urkal | ||
Sat May 19 2018 0:12 | 1st = 8 Flying Urkal 2nd = 4 Stanga Bolt 3rd = 3 Ezi Pick 4th = 6 One For Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 10 - 8 Ardens Concord | ||
Sat May 19 2018 0:00 | 1st = 8 Ardens Concord 2nd = 7 Budd Sidewinder 4th = 12 Bravo Tex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 7 Running For Two | ||
Thu Apr 19 2018 23:50 | 1st = 7 Running For Two 2nd = 4 Hart View Dicky 3rd = 6 Oh Thats Cold 4th = 5 Hosier Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 2 Westworth | ||
Thu Apr 19 2018 23:32 | 1st = 2 Westworth 2nd = 8 Spanish Coin 3rd = 5 Whats Up Mac 4th = 7 Edge Crusher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 4 Rockabye Demi | ||
Thu Apr 19 2018 23:12 | 1st = 4 Rockabye Demi 2nd = 5 Shilo Gundi 3rd = 8 Nalin Bundles 4th = 1 Miss Claude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 1 Dyna Alistair | ||
Thu Apr 19 2018 23:01 | 1st = 1 Dyna Alistair 2nd = 4 Surf In Vane 3rd = 8 Dr Cadenza 4th = 3 Zoobie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 11 - 1 Winklee Terror | ||
Thu Apr 19 2018 22:55 | 1st = 1 Winklee Terror 2nd = 8 Juggernaut Train 3rd = 5 Summer Wave 4th = 7 Snowdonia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 6 Lucky Shooter | ||
Thu Apr 19 2018 22:47 | 1st = 6 Lucky Shooter 2nd = 4 Barrio Monelli 3rd = 5 Groovy Tiger 4th = 1 Vaporama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 7 Dyna Adria | ||
Thu Apr 19 2018 22:41 | 1st = 7 Dyna Adria 2nd = 8 Rhynstone Hawk 3rd = 1 Santano 4th = 2 Zipping Waldo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 3 Warrion Warrior | ||
Thu Apr 19 2018 22:38 | 1st = 3 Warrion Warrior 2nd = 4 Vanda Mick 3rd = 6 Idabelle Bale 4th = 2 Promises Kept |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 2 Metanoia Franko | ||
Thu Apr 19 2018 22:35 | 1st = 2 Metanoia Franko 2nd = 3 Lansley Angel 3rd = 4 Jack The Fipa 4th = 6 Whip Carter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 3 Friskey | ||
Thu Apr 19 2018 22:27 | 1st = 3 Friskey 2nd = 8 Shining Beauty 3rd = 1 Maybee Yes 4th = 2 Mount Warrigal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 4 Air Time | ||
Thu Apr 19 2018 22:24 | 1st = 4 Air Time 2nd = 7 Fab Fit 4th = 8 Smart Marlow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 3 Miss Bamsy | ||
Thu Apr 19 2018 22:21 | 1st = 3 Miss Bamsy 2nd = 7 Yankee Parker 3rd = 2 Millys Way 4th = 8 Lillith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 2 Ashom Monelli | ||
Thu Apr 19 2018 22:18 | 1st = 2 Ashom Monelli 2nd = 8 Springvale Cooke 3rd = 1 Shot Thru 4th = 6 Cryers Plugger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 4 Its A Party | ||
Thu Apr 19 2018 22:14 | 1st = 4 Its A Party 2nd = 7 Go Seek Heidi 3rd = 2 Oshkosh Erny Vee 4th = 3 Wise Ricciardo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 1 Finnigans Way | ||
Thu Apr 19 2018 22:10 | 1st = 1 Finnigans Way 2nd = 7 Santa Claws 3rd = 2 Molly Supernova 4th = 8 Country Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 6 My Bro Bruno | ||
Thu Apr 19 2018 22:07 | 1st = 6 My Bro Bruno 2nd = 2 Princess Bolt 3rd = 4 Jugungal Blue 4th = 1 Smashing Wilko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 2 Lottie Deno | ||
Thu Apr 19 2018 22:04 | 1st = 2 Lottie Deno 2nd = 7 Saffron Monelli 3rd = 8 Son Of Don 4th = 1 Svetlana Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 3 Shoes To Fill | ||
Thu Apr 19 2018 22:01 | 1st = 3 Shoes To Fill 2nd = 1 Del Rey 3rd = 4 Final Chalice 4th = 2 Say Good Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 4 Purpose Driven | ||
Thu Apr 19 2018 21:58 | 1st = 4 Purpose Driven 2nd = 6 Eli Starlight 3rd = 8 Bekim Lucys 4th = 1 Acheron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 3 Loch Tight | ||
Thu Apr 19 2018 21:55 | 1st = 3 Loch Tight 2nd = 4 Mars Rising 3rd = 5 Khaleesi Girl 4th = 8 Jacqui Shoshone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 5 Rivenlee Lad | ||
Thu Apr 19 2018 21:52 | 1st = 5 Rivenlee Lad 2nd = 6 Miny Mo 3rd = 8 Greysynd Hawk 4th = 2 Devils Gullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 4 Brooksy Monelli | ||
Thu Apr 19 2018 21:49 | 1st = 4 Brooksy Monelli 2nd = 2 Zinnia Monelli 3rd = 7 Yunderup Tank 4th = 5 All The Rave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 8 Dig Deep Vicky | ||
Thu Apr 19 2018 21:46 | 1st = 8 Dig Deep Vicky 2nd = 6 Big Daz 3rd = 7 Mount Terry 4th = 2 Lhotse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 1 Snug | ||
Thu Apr 19 2018 21:43 | 1st = 1 Snug 2nd = 8 Dyna Chancer 3rd = 7 Richmond Road 4th = 4 Go Lassie Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 4 Sweeping Strikes | ||
Thu Apr 19 2018 21:40 | 1st = 4 Sweeping Strikes 2nd = 8 Hesa Marlow 3rd = 2 Dream A Little 4th = 3 Agent Kade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 5 Dyna Wazza | ||
Thu Apr 19 2018 21:37 | 1st = 5 Dyna Wazza 2nd = 7 Extreme Magic 3rd = 8 Rapanui Reveller 4th = 2 Payton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 1 Dainty Brae | ||
Thu Apr 19 2018 21:34 | 1st = 1 Dainty Brae 2nd = 7 Crocodile Daisy 3rd = 8 Nomadic 4th = 5 Flashtastic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 8 - 4 Kaptive Hero | ||
Thu Apr 19 2018 21:30 | 1st = 4 Kaptive Hero 2nd = 6 Deported 3rd = 3 Rushard 4th = 9 Crypto Peer Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 6 Leeroy Rogue | ||
Thu Apr 19 2018 21:28 | 1st = 6 Leeroy Rogue 2nd = 5 Rubys Flame 3rd = 3 Hogwash 4th = 2 Celtic Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 4 Curly Girly | ||
Thu Apr 19 2018 21:25 | 1st = 4 Curly Girly 2nd = 8 Allen Barnett 3rd = 3 Ritza Paris 4th = 1 Big Wal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 8 Two Times Twice | ||
Thu Apr 19 2018 21:22 | 1st = 8 Two Times Twice 2nd = 2 Alpha Valentine 3rd = 4 Pittsburgh Phil 4th = 6 Blue Moon Rising |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 3 Matriculate | ||
Thu Apr 19 2018 21:19 | 1st = 3 Matriculate 2nd = 6 Allen Xander 3rd = 5 Rip It Ralph 4th = 2 Bone Jarrer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 6 Kobi Rocks | ||
Thu Apr 19 2018 21:16 | 1st = 6 Kobi Rocks 2nd = 5 Commander Jayjay 3rd = 1 Epic Obsession 4th = 2 Double Destiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 7 - 2 Scotlynn Jack | ||
Thu Apr 19 2018 21:15 | 1st = 2 Scotlynn Jack 2nd = 5 Warminster 3rd = 3 Phil Monty 4th = 4 Be Good Juddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 7 Neo Cleo | ||
Thu Apr 19 2018 21:13 | 1st = 7 Neo Cleo 2nd = 2 Verne Allen 3rd = 3 Out Of Range 4th = 4 Dyna Zesty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 4 Almachino | ||
Thu Apr 19 2018 21:10 | 1st = 4 Almachino 2nd = 1 Hoity Toity 3rd = 3 Dan Road 4th = 10 Fancy Moss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 1 Winsome Fernando | ||
Thu Apr 19 2018 21:07 | 1st = 1 Winsome Fernando 2nd = 3 Franky Pak 3rd = 6 Running Plunder 4th = 2 Ritza Rambo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 7 - 1 Got The Scoop | ||
Thu Apr 19 2018 21:03 | 1st = 1 Got The Scoop 2nd = 3 Alta Teresa 3rd = 6 The Informant 4th = 2 Valtona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 4 Incredible Bev | ||
Thu Apr 19 2018 21:01 | 1st = 4 Incredible Bev 2nd = 3 Mooshka 3rd = 7 Kieran Keeping 4th = 2 Four Bucks Left |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 7 - 10 Balcazar | ||
Thu Apr 19 2018 21:00 | 1st = 10 Balcazar 2nd = 2 My Paisann 3rd = 6 Hardington 4th = 8 Sir Van Dyke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 5 Magic Hornet | ||
Thu Apr 19 2018 20:58 | 1st = 5 Magic Hornet 2nd = 1 Cyns Magic 3rd = 7 First Fire 4th = 3 Pickled Tink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 7 Panhandle Slim | ||
Thu Apr 19 2018 20:55 | 1st = 7 Panhandle Slim 2nd = 6 Aston Amo 3rd = 4 Exhibition 4th = 1 Jolene Marlow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 5 Cruisys Rose | ||
Thu Apr 19 2018 20:52 | 1st = 5 Cruisys Rose 2nd = 2 Beanbag 3rd = 7 Rockstar Toovey 4th = 4 My Mate Lenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 5 Bobby Bound | ||
Thu Apr 19 2018 20:49 | 1st = 5 Bobby Bound 2nd = 7 Wynburn Lucifer 3rd = 1 Cosmicly Baroque 4th = 8 Inanna Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 6 - 4 Most Happy Cullen | ||
Thu Apr 19 2018 20:45 | 1st = 4 Most Happy Cullen 2nd = 1 Mulgrave 3rd = 6 Jialiner 4th = 3 Saint Davids Field |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 6 Winxette | ||
Thu Apr 19 2018 20:43 | 1st = 6 Winxette 2nd = 7 Cracka Rax 3rd = 8 Man Unkind 4th = 1 Another Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 6 Wheatacre | ||
Thu Apr 19 2018 20:40 | 1st = 6 Wheatacre 2nd = 1 Moment To Shine 3rd = 5 Minstrel Man 4th = 9 Stanky Leg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 7 Fox Gambler | ||
Thu Apr 19 2018 20:37 | 1st = 7 Fox Gambler 2nd = 8 Windmill Haze 3rd = 5 Hukanui 4th = 1 Aston Kody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 4 African Leopard | ||
Thu Apr 19 2018 20:34 | 1st = 4 African Leopard 2nd = 1 Ambition 3rd = 5 Bushmans Drover 4th = 8 My Fire Fabio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 6 Live It Loud | ||
Thu Apr 19 2018 20:33 | 1st = 6 Live It Loud 2nd = 3 Celebrity Look 3rd = 9 Flightee Deedee 4th = 7 Michaels Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 11 - 4 Mr Automatic | ||
Thu Apr 19 2018 20:31 | 1st = 4 Mr Automatic 2nd = 7 Love Laughing 3rd = 6 Miss Oreo Mac 4th = 5 Saintly Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 6 - 5 Lord Sundowner | ||
Thu Apr 19 2018 20:30 | 1st = 5 Lord Sundowner 2nd = 12 Valliano 3rd = 10 Tigger 4th = 8 Shenandoah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 4 Milky Jones | ||
Thu Apr 19 2018 20:28 | 1st = 4 Milky Jones 2nd = 1 Cosmic Tilly 3rd = 3 Zipping Angus 4th = 5 No Excuse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 2 Dancing Barefoot | ||
Thu Apr 19 2018 20:25 | 1st = 2 Dancing Barefoot 2nd = 5 Winklee Sandy 3rd = 1 Banjo Sally 4th = 4 Militant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 7 Mrs Mouse | ||
Thu Apr 19 2018 20:22 | 1st = 7 Mrs Mouse 2nd = 3 Sammy Allen 3rd = 6 Kenway 4th = 8 Irish Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 3 All About Tiger | ||
Thu Apr 19 2018 20:19 | 1st = 3 All About Tiger 2nd = 1 Right On Cue 3rd = 7 Kulu Jasper 4th = 2 Corykodi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 7 Sisco Bella | ||
Thu Apr 19 2018 20:16 | 1st = 7 Sisco Bella 2nd = 1 Ledgerwood Molly 3rd = 2 Got Some Cheek 4th = 6 Thomeli Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 5 - 7 Rocks Roy | ||
Thu Apr 19 2018 20:15 | 1st = 7 Rocks Roy 2nd = 1 Awesome Cullect 3rd = 8 British General 4th = 3 Run Myles Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 5 Cairnlea Jet | ||
Thu Apr 19 2018 20:13 | 1st = 5 Cairnlea Jet 2nd = 4 On Fire 3rd = 2 Bean Monelli 4th = 1 Croydon Boys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 1 Zipping Nitro | ||
Thu Apr 19 2018 20:10 | 1st = 1 Zipping Nitro 2nd = 6 Janes Intention 3rd = 7 Destroyer 4th = 2 Hot Tip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 7 Sacred Shadow | ||
Thu Apr 19 2018 20:07 | 1st = 7 Sacred Shadow 2nd = 6 Benky Bomber 3rd = 4 Landlord 4th = 3 Super Baroque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 7 De Santa Anna | ||
Thu Apr 19 2018 20:03 | 1st = 7 De Santa Anna 2nd = 2 Old Studley Road 3rd = 8 Our Bondi Beach 4th = 1 Chevals Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 2 Kinloch Moss | ||
Thu Apr 19 2018 20:01 | 1st = 2 Kinloch Moss 2nd = 5 Lojay Jones 3rd = 1 Rubys Diamond 4th = 3 Talanjee Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 5 - 1 Wassergeist | ||
Thu Apr 19 2018 20:00 | 1st = 1 Wassergeist 2nd = 8 Exceltara 3rd = 7 Scuba 4th = 11 Gala Moshea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 6 Phoenix Pak | ||
Thu Apr 19 2018 19:58 | 1st = 6 Phoenix Pak 2nd = 8 Memory Remains 3rd = 1 Heres Dave 4th = 7 Dyna Danna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 2 Burrum Starsky | ||
Thu Apr 19 2018 19:55 | 1st = 2 Burrum Starsky 2nd = 7 Realistic 3rd = 3 Velocity Onyx 4th = 1 Captain Louie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 2 Honcho Monelli | ||
Thu Apr 19 2018 19:52 | 1st = 2 Honcho Monelli 2nd = 1 Hot Marlow 3rd = 4 High Eden Snow 4th = 7 Cairnlea Strider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 1 Baby Huey | ||
Thu Apr 19 2018 19:49 | 1st = 1 Baby Huey 2nd = 4 Aeroplane Tippa 3rd = 3 Dava Supreme 4th = 6 Wharfies Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 8 Knocka Feller | ||
Thu Apr 19 2018 19:46 | 1st = 8 Knocka Feller 2nd = 7 Deadline 3rd = 5 Dark Taboo 4th = 4 Zipping Jacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 4 - 2 Dolly Mach Lombo | ||
Thu Apr 19 2018 19:45 | 1st = 2 Dolly Mach Lombo 2nd = 1 Temporal Join 3rd = 6 Cest La Classe 4th = 8 Manbar Duke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 8 Sebastian Lee | ||
Thu Apr 19 2018 19:43 | 1st = 8 Sebastian Lee 2nd = 3 Branwell Lee 3rd = 5 Supreme Style 4th = 1 John Bell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 2 Takahi Storm | ||
Thu Apr 19 2018 19:40 | 1st = 2 Takahi Storm 2nd = 6 Hear The Drums 3rd = 7 Dyna Yatul 4th = 5 Rapid Tutu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 3 Steves Jewel | ||
Thu Apr 19 2018 19:37 | 1st = 3 Steves Jewel 2nd = 5 Pendita 3rd = 4 Arden Street 4th = 2 That Houdini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 4 Make Mine Grange | ||
Thu Apr 19 2018 19:33 | 1st = 4 Make Mine Grange 2nd = 3 Kenfury Lass 3rd = 9 Bandit Stride 4th = 6 In Massachusetts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 7 Lunar Shadow | ||
Thu Apr 19 2018 19:31 | 1st = 7 Lunar Shadow 2nd = 6 More Moment 3rd = 2 Kodason 4th = 8 Zipping Amber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 4 - 9 Truly A Star | ||
Thu Apr 19 2018 19:30 | 1st = 9 Truly A Star 2nd = 12 Waltzing My Hilda 3rd = 5 Semal 4th = 7 Miss Vigilante |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 1 Allinga Amber | ||
Thu Apr 19 2018 19:28 | 1st = 1 Allinga Amber 2nd = 3 Phoebe Allen 3rd = 2 Lucy Stardust 4th = 8 Irka Jakit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 4 Despacito | ||
Thu Apr 19 2018 19:25 | 1st = 4 Despacito 2nd = 2 Nike Viper 3rd = 7 Orazzi Ohh 4th = 8 Soda King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 4 Crazy Wolf | ||
Thu Apr 19 2018 19:22 | 1st = 4 Crazy Wolf 2nd = 7 Gentle Flash 3rd = 5 Call Me Will 4th = 1 Miss Emerald |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 3 - 4 Huli Nien | ||
Thu Apr 19 2018 19:20 | 1st = 4 Huli Nien 2nd = 1 Sahara Tiger 3rd = 2 Venezuala 4th = 6 Two Times Bettor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 8 Tormund | ||
Thu Apr 19 2018 19:18 | 1st = 8 Tormund 2nd = 7 Mount Keira 3rd = 2 Smokey Retreat 4th = 1 Jugungal Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 7 Zipping Captain | ||
Thu Apr 19 2018 19:16 | 1st = 7 Zipping Captain 2nd = 8 Madeline Keeping 3rd = 5 Sisco Ride 4th = 4 Bomber Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 8 - 7 Keepers Tale | ||
Thu Apr 19 2018 19:15 | 1st = 7 Keepers Tale 2nd = 1 Sir Snugalot 3rd = 10 Victoria Peak 4th = 5 Touched |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 3 Sambucca Hayze | ||
Thu Apr 19 2018 19:13 | 1st = 3 Sambucca Hayze 2nd = 5 Double Spur 3rd = 7 My Girl Yessam 4th = 1 Give It Some |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 1 Ready To Mingle | ||
Thu Apr 19 2018 19:10 | 1st = 1 Ready To Mingle 2nd = 5 Bellario 3rd = 3 Zipping Indy 4th = 6 Charlie Chops |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 2 Barooga Brett | ||
Thu Apr 19 2018 19:07 | 1st = 2 Barooga Brett 2nd = 8 Trumpsta 3rd = 1 Stingas Mate 4th = 5 Wise Piquet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 4 Clementsorrell | ||
Thu Apr 19 2018 19:03 | 1st = 4 Clementsorrell 2nd = 8 Sir Rogue Jasper 3rd = 3 Miss Aeyla 4th = 5 Hawkowl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 3 - 9 Shenanigator | ||
Thu Apr 19 2018 19:00 | 1st = 9 Shenanigator 2nd = 1 Dream Brother 3rd = 11 Walhalla 4th = 12 Zou York |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 5 Banjo Boss | ||
Thu Apr 19 2018 18:57 | 1st = 5 Banjo Boss 2nd = 7 Shannahs Gift 3rd = 6 Kingsley Boy 4th = 3 Zipping Bronze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 8 In The Que | ||
Thu Apr 19 2018 18:53 | 1st = 8 In The Que 2nd = 1 Knocker Elly 3rd = 2 Mrs Kash 4th = 6 Falcon Flies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 2 - 6 Sports Revenge | ||
Thu Apr 19 2018 18:52 | 1st = 6 Sports Revenge 2nd = 3 Its Powder Blue 3rd = 5 Wemen Apple 4th = 4 Midnight Rattler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 1 Super Cesc | ||
Thu Apr 19 2018 18:49 | 1st = 1 Super Cesc 2nd = 6 Double Gee 3rd = 7 Will Eye Am 4th = 4 Bella Cette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 8 - 1 Honour The Bet | ||
Thu Apr 19 2018 18:46 | 1st = 1 Honour The Bet 2nd = 11 Navajo Art 3rd = 4 Errol Finn 4th = 7 The Director |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 7 - 8 Aconite | ||
Thu Apr 19 2018 18:45 | 1st = 8 Aconite 2nd = 10 Macroy 3rd = 4 Jelani Express 4th = 1 Ramruey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 6 Boona Lad | ||
Thu Apr 19 2018 18:42 | 1st = 6 Boona Lad 2nd = 8 Thomeli Skip 3rd = 1 Lindy Bop 4th = 4 Miracles Happen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 3 Derby Downs | ||
Thu Apr 19 2018 18:37 | 1st = 3 Derby Downs 2nd = 1 Tatibye 3rd = 2 Long Forest Creek 4th = 7 Switchem All In |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 3 Aston Ginger | ||
Thu Apr 19 2018 18:35 | 1st = 3 Aston Ginger 2nd = 6 Oath 3rd = 1 All Tanked Up 4th = 2 Black Dingo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 1 Ohoka Clare | ||
Thu Apr 19 2018 18:34 | 1st = 1 Ohoka Clare 2nd = 3 Sozins Blue 3rd = 2 Rosa Tee 4th = 9 High Dreamer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 2 - 2 King Tycoon | ||
Thu Apr 19 2018 18:30 | 1st = 2 King Tycoon 2nd = 12 Sporty 3rd = 3 Limekilns 4th = 11 Annanicolesnitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 1 - 5 Big Bad Bruce | ||
Thu Apr 19 2018 18:21 | 1st = 5 Big Bad Bruce 2nd = 1 Wattabout Rioli 3rd = 6 Roll With Rocky 4th = 3 Scrawl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 7 - 13 Bontz | ||
Thu Apr 19 2018 18:20 | 1st = 13 Bontz 2nd = 7 Titanium 3rd = 12 Leading The Way 4th = 6 Bettor Sensation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 6 Moonbeam | ||
Thu Apr 19 2018 18:18 | 1st = 6 Moonbeam 2nd = 3 Moon Prince 3rd = 2 Hard Man Chapta 4th = 7 No More Sisco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 2 Esthers Bella | ||
Thu Apr 19 2018 18:17 | 1st = 2 Esthers Bella 2nd = 4 Haila Kihael 3rd = 1 Dee Washington 4th = 3 My Bro Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 6 - 1 Elizas Dream | ||
Thu Apr 19 2018 18:15 | 1st = 1 Elizas Dream 2nd = 4 Miss Meika 3rd = 3 Thun Derecho 4th = 6 A Night In Bangkok |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 4 Besocial | ||
Thu Apr 19 2018 18:07 | 1st = 4 Besocial 2nd = 3 Merrywood Pearl 3rd = 1 Bara Halley 4th = 2 Spikeador |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 2 Botany Cold | ||
Thu Apr 19 2018 18:05 | 1st = 2 Botany Cold 2nd = 5 Nicey Spicey 3rd = 6 Danziger 4th = 7 Smash Wild |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 8 Ace Marlow | ||
Thu Apr 19 2018 18:04 | 1st = 8 Ace Marlow 2nd = 6 Tegz A Riddler 3rd = 1 Right Said Frank 4th = 9 Daryl Dixon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 1 - 5 Step On It | ||
Thu Apr 19 2018 18:00 | 1st = 5 Step On It 2nd = 2 Full Of Theories 3rd = 11 Somnium 4th = 6 Subutai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 4 Dyna Arrow | ||
Thu Apr 19 2018 17:57 | 1st = 4 Dyna Arrow 2nd = 3 Moonquake 3rd = 2 Spritely Bob 4th = 8 Please Stand Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 6 - 9 Laytons Lass | ||
Thu Apr 19 2018 17:55 | 1st = 9 Laytons Lass 2nd = 2 Pat Campbell 3rd = 5 Rozzano 4th = 4 Ideal Conquest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 9 - 1 Oyster Stride | ||
Thu Apr 19 2018 17:49 | 1st = 1 Oyster Stride 2nd = 3 Calcavado 3rd = 7 My Mastercraftsman 4th = 8 Cheers Kathy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 5 - 3 Mississippi Delta | ||
Thu Apr 19 2018 17:45 | 1st = 3 Mississippi Delta 2nd = 2 Musical Art 3rd = 9 Strikes Twice 4th = 4 Born Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 7 Guns Ablazing | ||
Thu Apr 19 2018 17:42 | 1st = 7 Guns Ablazing 2nd = 1 Gold Odessa 3rd = 8 Kouta Excuses 4th = 5 Alina Grand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 2 Sheza Rippa | ||
Thu Apr 19 2018 17:40 | 1st = 2 Sheza Rippa 2nd = 7 Bigtime Mia 3rd = 1 Andreas Magic 4th = 4 Opawa Abbie Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 8 Zipping Ella | ||
Thu Apr 19 2018 17:38 | 1st = 8 Zipping Ella 2nd = 6 Zipping Jess 3rd = 1 Chapta Lee 4th = 2 Moondust |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 5 - 1 Night School | ||
Thu Apr 19 2018 17:30 | 1st = 1 Night School 2nd = 2 Pop The Bubbles 3rd = 3 Nevill Lane 4th = 4 Fraud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 6 Senor Asher | ||
Thu Apr 19 2018 17:27 | 1st = 6 Senor Asher 2nd = 8 Scott Lit Up 3rd = 2 Stylish Bree 4th = 4 Hit n Split |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 7 Buddy Babcock | ||
Thu Apr 19 2018 17:22 | 1st = 7 Buddy Babcock 2nd = 9 Wecanonlyhope 3rd = 5 Bertils Delight 4th = 1 Gotta Go Ralphie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 4 - 4 Quintaro | ||
Thu Apr 19 2018 17:15 | 1st = 4 Quintaro 2nd = 13 Queally 3rd = 12 Teachers Pet 4th = 10 Just Friars |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 4 Cawbourne Krusty | ||
Thu Apr 19 2018 17:14 | 1st = 4 Cawbourne Krusty 2nd = 1 Invincible Sue 3rd = 5 Bigtime Tears 4th = 7 Oh So Nitro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 6 Buenos Tiempos | ||
Thu Apr 19 2018 17:13 | 1st = 6 Buenos Tiempos 2nd = 1 Dana Kazza 3rd = 8 Rooster Bush 4th = 2 Steve The Pirate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 7 - 2 Decoded | ||
Thu Apr 19 2018 17:10 | 1st = 2 Decoded 2nd = 14 Craiglea Cetina 3rd = 11 Little Stryker 4th = 13 Raining Dollars |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 4 Samsonite | ||
Thu Apr 19 2018 17:07 | 1st = 4 Samsonite 2nd = 3 Scott To Give 3rd = 7 Uncle Bump 4th = 6 Run Ronnie Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 4 - 5 Madison Jane | ||
Thu Apr 19 2018 17:05 | 1st = 5 Madison Jane 2nd = 6 Sea Rover 3rd = 7 Scarlett Lane 4th = 1 Taimate Raffa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 10 - 5 San Domino | ||
Thu Apr 19 2018 17:03 | 1st = 5 San Domino 2nd = 11 Rosas First 3rd = 1 Stuart 4th = 6 Ima Dad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 8 - 7 Crisis Point | ||
Thu Apr 19 2018 17:00 | 1st = 7 Crisis Point 2nd = 1 Magellan 3rd = 6 Queue For Quality 4th = 11 French Banque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 3 Dont Seamus | ||
Thu Apr 19 2018 16:52 | 1st = 3 Dont Seamus 2nd = 1 Give Us Double 3rd = 8 King Jeremy 4th = 5 Steelcity Boxing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 7 Bigtime Lily | ||
Thu Apr 19 2018 16:49 | 1st = 7 Bigtime Lily 2nd = 2 Dream Kay 3rd = 3 Replica Casino 4th = 1 Me Jane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 1 Glenferrie Duster | ||
Thu Apr 19 2018 16:47 | 1st = 1 Glenferrie Duster 2nd = 2 Emargee 3rd = 5 Ruffalo 4th = 7 Major Tralee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 4 Waleonjon | ||
Thu Apr 19 2018 16:44 | 1st = 4 Waleonjon 2nd = 6 Tiempo Dinero 3rd = 1 Aston Dee Bee 4th = 3 Crumps Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 7 - 7 Super Tonic | ||
Thu Apr 19 2018 16:40 | 1st = 7 Super Tonic 2nd = 2 Jack The Ringer 3rd = 6 Passion To Win 4th = 9 Fashion Model |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 3 - 3 Easton Foxglove | ||
Thu Apr 19 2018 16:39 | 1st = 3 Easton Foxglove 2nd = 5 Gotta Be Downtown 3rd = 7 Jilaires Mac 4th = 2 Trompeur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 4 Wyembah Charlie | ||
Thu Apr 19 2018 16:37 | 1st = 4 Wyembah Charlie 2nd = 5 Barney Brann 3rd = 1 Awesome Signs 4th = 7 Dyna Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 3 - 6 Master Pearl | ||
Thu Apr 19 2018 16:34 | 1st = 6 Master Pearl 2nd = 1 Gessato 3rd = 3 Jus Talken 4th = 2 Jebediah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 7 - 2 Grand Teton | ||
Thu Apr 19 2018 16:30 | 1st = 2 Grand Teton 2nd = 11 La Rita 3rd = 1 The Harrovian 4th = 5 Galileos Journey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 6 - 4 Platinum Tycoon | ||
Thu Apr 19 2018 16:27 | 1st = 4 Platinum Tycoon 2nd = 1 One Bar None 3rd = 11 Graceville 4th = 6 Easy Weekend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 5 Hilton Forabet | ||
Thu Apr 19 2018 16:24 | 1st = 5 Hilton Forabet 2nd = 2 Cawbourne Taylor 3rd = 4 Bigtime Eve 4th = 3 Opawa Tab |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 9 - 2 Tact Bess | ||
Thu Apr 19 2018 16:23 | 1st = 2 Tact Bess 2nd = 9 La Player 3rd = 8 Marchello Gold 4th = 4 Roslyn Gaye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 8 Garna Bolt | ||
Thu Apr 19 2018 16:17 | 1st = 8 Garna Bolt 2nd = 7 Johnny Wishbone 3rd = 4 Star Hunter 4th = 5 Broadway Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 2 - 7 Whata Razzle Dazzle | ||
Thu Apr 19 2018 16:14 | 1st = 7 Whata Razzle Dazzle 2nd = 1 Tom Rule 3rd = 3 Fleur Galleon 4th = 5 Naturally Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 10 Swaffham Water | ||
Thu Apr 19 2018 16:12 | 1st = 10 Swaffham Water 2nd = 8 Rocknroll Promise 3rd = 5 Havetogetawaymore 4th = 7 Falcon Vista |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 1 Nitro Blast | ||
Thu Apr 19 2018 16:09 | 1st = 1 Nitro Blast 2nd = 2 Who Ha 3rd = 7 Big Bender 4th = 6 Nappo Quoted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 6 - 2 Givem Hell | ||
Thu Apr 19 2018 16:05 | 1st = 2 Givem Hell 2nd = 4 Smiling All 3rd = 3 Stellar Jewel 4th = 6 Miss Vegas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 6 - 2 Clemmensen | ||
Thu Apr 19 2018 16:00 | 1st = 2 Clemmensen 2nd = 4 Prospector 3rd = 7 Valhalla Princess 4th = 1 Ebazan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 7 Cawbourne Taber | ||
Thu Apr 19 2018 15:59 | 1st = 7 Cawbourne Taber 2nd = 1 Goldstar Marvely 3rd = 2 No Time Toulouse 4th = 8 Go Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 2 - 9 Metallic Belle | ||
Thu Apr 19 2018 15:57 | 1st = 9 Metallic Belle 2nd = 1 Bartrader 3rd = 7 Time Stands Still 4th = 4 Pond Zero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 5 Fernando Drums | ||
Thu Apr 19 2018 15:54 | 1st = 5 Fernando Drums 2nd = 8 Peter Yap 3rd = 6 Miss Morrisset 4th = 7 Hodges Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 5 - 7 Zap | ||
Thu Apr 19 2018 15:50 | 1st = 7 Zap 2nd = 2 San Amaro 3rd = 6 Magic Belinda 4th = 12 Kanui |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 1 Woodlands Drive | ||
Thu Apr 19 2018 15:47 | 1st = 1 Woodlands Drive 2nd = 6 Red Four 3rd = 4 Blabba Mouth 4th = 7 Brett Brann |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 1 - 2 Glendhu Gem | ||
Thu Apr 19 2018 15:47 | 1st = 2 Glendhu Gem 2nd = 7 Edesia 3rd = 12 Cosmic Sun 4th = 4 Abby May |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 8 - 7 Hugh Victor | ||
Thu Apr 19 2018 15:43 | 1st = 7 Hugh Victor 2nd = 6 Grinning Punter 3rd = 2 Provocator 4th = 4 Nor Nor West |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 6 - 6 Georgica | ||
Thu Apr 19 2018 15:40 | 1st = 6 Georgica 2nd = 2 Celebris 3rd = 8 Parnossos 4th = 4 Word Games |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 5 Sabjorn Bale | ||
Thu Apr 19 2018 15:37 | 1st = 5 Sabjorn Bale 2nd = 4 Minkas Destiny 3rd = 7 Scott It 4th = 3 Proven Chat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 1 Bob Gage | ||
Thu Apr 19 2018 15:33 | 1st = 1 Bob Gage 2nd = 7 Rafferty Delights 3rd = 5 Our Pepperjack 4th = 3 He Gets It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 2 Aussie Hoon | ||
Thu Apr 19 2018 15:32 | 1st = 2 Aussie Hoon 2nd = 4 Midnight Bolt 3rd = 6 Jinja Brian 4th = 5 Know Scrutiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 5 - 3 Egyptian Bullet | ||
Thu Apr 19 2018 15:30 | 1st = 3 Egyptian Bullet 2nd = 8 Wired 3rd = 4 Smooth Hustler 4th = 10 Red Gucci |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 5 - 9 Risaldar | ||
Thu Apr 19 2018 15:27 | 1st = 9 Risaldar 2nd = 5 Yeah The Boys 3rd = 7 Exorbitance 4th = 3 Saint Denis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 1 - 4 In The Bag | ||
Thu Apr 19 2018 15:22 | 1st = 4 In The Bag 2nd = 3 Denga 3rd = 7 Our Mate Boots 4th = 5 Time To Trade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 1 Pepper Shiraz | ||
Thu Apr 19 2018 15:19 | 1st = 1 Pepper Shiraz 2nd = 3 Midnight Mystery 3rd = 6 Lena Lake 4th = 2 Good Luck Mick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 4 - 6 Space Time | ||
Thu Apr 19 2018 15:15 | 1st = 6 Space Time 2nd = 4 Mega Doro 3rd = 7 Thurston 4th = 1 Vaunting |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 8 White Line Lass | ||
Thu Apr 19 2018 15:12 | 1st = 8 White Line Lass 2nd = 5 Double Black 3rd = 1 Penny Black 4th = 4 Brandeen Fi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 7 - 2 Maggies Grin | ||
Thu Apr 19 2018 15:08 | 1st = 2 Maggies Grin 2nd = 10 Flight Officer 3rd = 1 Village Encounter 4th = 9 Scotlynn Jiggs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 6 Egomaniacal | ||
Thu Apr 19 2018 15:07 | 1st = 6 Egomaniacal 2nd = 8 Mina Allen 3rd = 4 Dyna Dave 4th = 7 Botany Alan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 5 - 7 Capital Magic | ||
Thu Apr 19 2018 15:05 | 1st = 7 Capital Magic 2nd = 8 Jackknife 3rd = 5 Lightning Lockie 4th = 1 Good Host |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 4 - 8 Zarpoya | ||
Thu Apr 19 2018 15:00 | 1st = 8 Zarpoya 2nd = 3 Equiamico 3rd = 9 Gold Mogul 4th = 4 Under the Sea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 8 Tao Tao | ||
Thu Apr 19 2018 14:57 | 1st = 8 Tao Tao 2nd = 6 Seminole Wind 3rd = 4 Why Not Peter 4th = 5 Cobber Victorem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 3 Proby One | ||
Thu Apr 19 2018 14:53 | 1st = 3 Proby One 2nd = 4 Jessica Amber 3rd = 2 Chattanoogachoochoo 4th = 8 Fours Enuf Tas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 4 - 2 Stanley Park | ||
Thu Apr 19 2018 14:50 | 1st = 2 Stanley Park 2nd = 5 Salad Dodger 3rd = 1 Hard Merchandise 4th = 8 Secrets No More |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 3 Wow Madonna | ||
Thu Apr 19 2018 14:49 | 1st = 3 Wow Madonna 2nd = 5 Treville 3rd = 8 Ohoka Billy 4th = 4 High Return |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 5 Savannah Icon | ||
Thu Apr 19 2018 14:47 | 1st = 5 Savannah Icon 2nd = 1 Why Not Lola 3rd = 2 Ballistic Gem 4th = 4 Parumba Taylah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 8 - 1 All The Talk | ||
Thu Apr 19 2018 14:44 | 1st = 1 All The Talk 2nd = 4 Reliably Perky 3rd = 5 Dashing Ruby 4th = 3 Locharburn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 3 - 1 Union Jukebox | ||
Thu Apr 19 2018 14:40 | 1st = 1 Union Jukebox 2nd = 4 Sanosuke 3rd = 6 Im Not Sure 4th = 8 The Principal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 2 Buy Me Diamonds | ||
Thu Apr 19 2018 14:37 | 1st = 2 Buy Me Diamonds 2nd = 6 My American Girl 3rd = 7 Dee Dee One 4th = 5 Amy Amour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 6 - 7 Boy From Bondi | ||
Thu Apr 19 2018 14:33 | 1st = 7 Boy From Bondi 2nd = 1 Heavenly Shades 3rd = 2 Major Patron 4th = 9 Harry Turbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 2 Bookie Monster | ||
Thu Apr 19 2018 14:32 | 1st = 2 Bookie Monster 2nd = 1 Tamara May 3rd = 5 Goldstar Ashton 4th = 4 Opawa Norris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 3 - 6 Coutinho | ||
Thu Apr 19 2018 14:30 | 1st = 6 Coutinho 2nd = 5 Annunciate 3rd = 12 Candy Girl 4th = 9 Medicine Ball |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 4 - 2 Taniko | ||
Thu Apr 19 2018 14:25 | 1st = 2 Taniko 2nd = 9 Readys Queen 3rd = 10 Ritzy Roxie 4th = 1 Resonare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 8 Acquire | ||
Thu Apr 19 2018 14:22 | 1st = 8 Acquire 2nd = 7 Magic Maya 3rd = 5 Kellys Star 4th = 4 Siamese Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 1 Milly Bromac | ||
Thu Apr 19 2018 14:17 | 1st = 1 Milly Bromac 2nd = 5 Lara Bay 3rd = 2 Long Legs Lou 4th = 9 Sister Feelgood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 1 Sunlit Johnny | ||
Thu Apr 19 2018 14:16 | 1st = 1 Sunlit Johnny 2nd = 8 Know Sweat 3rd = 2 Cosmic Jase 4th = 4 Special Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 1 Slew Left | ||
Thu Apr 19 2018 14:14 | 1st = 1 Slew Left 2nd = 8 Zizou De Kahn 3rd = 6 Air Commander 4th = 2 Magic Will |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 3 - 4 Rothbury | ||
Thu Apr 19 2018 14:10 | 1st = 4 Rothbury 2nd = 3 Malzoom 3rd = 7 Mazurka 4th = 6 I Am Twisted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 4 Little Kensi | ||
Thu Apr 19 2018 14:07 | 1st = 4 Little Kensi 2nd = 3 Fernandos Jewel 3rd = 2 Straitline Willy 4th = 1 Shadrack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 7 - 11 Her Destiny | ||
Thu Apr 19 2018 14:04 | 1st = 11 Her Destiny 2nd = 6 Bella Nero 3rd = 1 Feel The Breeze 4th = 8 Lorde Have Mercy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 2 - 4 Charlies World | ||
Thu Apr 19 2018 14:00 | 1st = 4 Charlies World 2nd = 13 Anacreon 3rd = 2 Amuthon 4th = 5 Count Zero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 2 - 7 Mr Sonador | ||
Thu Apr 19 2018 13:57 | 1st = 7 Mr Sonador 2nd = 11 My Boy Tickets 3rd = 13 Hidden Speed 4th = 1 Ceebiz Kit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 5 - 9 Trendy Bromac | ||
Thu Apr 19 2018 13:53 | 1st = 9 Trendy Bromac 2nd = 4 Silver Jolt 3rd = 3 Country Grammar 4th = 7 Coolarama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 3 - 9 Sanity | ||
Thu Apr 19 2018 13:50 | 1st = 9 Sanity 2nd = 2 Khitaamy 3rd = 10 Wisdom Tree 4th = 1 Bullseye Score |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 7 Mood Swings | ||
Thu Apr 19 2018 13:45 | 1st = 7 Mood Swings 2nd = 5 Rebel Lad 3rd = 2 Another Shiner 4th = 3 Joyces Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 7 Groovy Miss Annie | ||
Thu Apr 19 2018 13:39 | 1st = 7 Groovy Miss Annie 2nd = 4 Wavedancer 3rd = 8 Mavreta 4th = 3 Taffy Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 2 - 7 Ocean Nymph | ||
Thu Apr 19 2018 13:35 | 1st = 7 Ocean Nymph 2nd = 9 Thats Madness 3rd = 3 Solar Storm 4th = 1 Dogoda Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 6 - 1 Heineken Rocks | ||
Thu Apr 19 2018 13:34 | 1st = 1 Heineken Rocks 2nd = 12 Hinepara 3rd = 3 Shanghai Noon 4th = 11 Great North Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 1 - 6 Uzayli | ||
Thu Apr 19 2018 13:30 | 1st = 6 Uzayli 2nd = 10 Once Upon A Dream 3rd = 7 Alltoofast 4th = 8 Caths Village |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 3 Gotta Rush | ||
Thu Apr 19 2018 13:22 | 1st = 3 Gotta Rush 2nd = 5 Patchie Thief 3rd = 7 Miss Kirteish 4th = 8 Bomber Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 1 - 2 Pure Hawk | ||
Thu Apr 19 2018 13:18 | 1st = 2 Pure Hawk 2nd = 1 Lattimer 3rd = 4 Command Knight 4th = 3 Abba Original |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 12 - 9 Trevor Gibbs | ||
Thu Apr 19 2018 13:17 | 1st = 9 Trevor Gibbs 2nd = 1 Light em Jax 3rd = 5 Thrilling Raider 4th = 4 Thrilling Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 4 - 3 Redbank Olivia | ||
Thu Apr 19 2018 13:13 | 1st = 3 Redbank Olivia 2nd = 7 Kissing Game 3rd = 1 Gallifrey Penny 4th = 4 Rebellin Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 2 - 2 Miss Shanti | ||
Thu Apr 19 2018 13:10 | 1st = 2 Miss Shanti 2nd = 3 Dream Genie 3rd = 4 Royal Anthem 4th = 5 Sugarland Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 2 Speedy Ryder | ||
Thu Apr 19 2018 13:07 | 1st = 2 Speedy Ryder 2nd = 6 Fleet Trades 3rd = 7 Fifty Dollar 4th = 5 Emilia Mel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 5 - 12 Bellissimo | ||
Thu Apr 19 2018 13:03 | 1st = 12 Bellissimo 2nd = 1 Choice Attitude 3rd = 7 Miss Doherty 4th = 14 Stylish Applause |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 2 Day Tourer | ||
Thu Apr 19 2018 13:02 | 1st = 2 Day Tourer 2nd = 6 Lansbury 3rd = 5 Sodeska 4th = 1 Someones Singing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 11 - 4 Unconscionable | ||
Thu Apr 19 2018 12:59 | 1st = 4 Unconscionable 2nd = 3 Princess Alea 3rd = 5 Bigtime Dazzler 4th = 1 Bark De Triomphe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 1 - 7 Madam Shazam | ||
Thu Apr 19 2018 12:55 | 1st = 7 Madam Shazam 2nd = 1 Balius 3rd = 4 Fraajmahal 4th = 8 Bonnie Sare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 4 Toffee Lady | ||
Thu Apr 19 2018 12:47 | 1st = 4 Toffee Lady 2nd = 1 Starburst Stan 3rd = 3 Voluptuous Ruby 4th = 2 Nimble Lucy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 10 - 5 Sparta | ||
Thu Apr 19 2018 12:42 | 1st = 5 Sparta 2nd = 4 Zipping Gabby 3rd = 6 Hallo Star 4th = 2 Raging Demon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 3 - 2 The Neptune Kid | ||
Thu Apr 19 2018 12:38 | 1st = 2 The Neptune Kid 2nd = 1 Crocodile Kid 3rd = 3 Zahara Zuri 4th = 5 Rockowsroad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 1 - 4 Siskiyou | ||
Thu Apr 19 2018 12:35 | 1st = 4 Siskiyou 2nd = 1 Spin Bowles 3rd = 5 City Of Love 4th = 2 Cormac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 5 Cosmic Breeze | ||
Thu Apr 19 2018 12:32 | 1st = 5 Cosmic Breeze 2nd = 3 Lektra Damage 3rd = 7 Miss Dozer 4th = 1 Kabiana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 4 - 2 Turfshaker | ||
Thu Apr 19 2018 12:28 | 1st = 2 Turfshaker 2nd = 1 Fearless 3rd = 7 Belle Canto 4th = 12 La Turque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 9 - 1 Jinja Mongo | ||
Thu Apr 19 2018 12:25 | 1st = 1 Jinja Mongo 2nd = 4 Elouera Mist 3rd = 5 Brotastic 4th = 7 Bigtime Sophie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 6 Assasins Code | ||
Thu Apr 19 2018 12:12 | 1st = 6 Assasins Code 2nd = 8 Gypsy Kiowa 3rd = 3 Kylo Ren 4th = 2 Galloping Bluboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 8 - 2 Suspicious Minds | ||
Thu Apr 19 2018 12:07 | 1st = 2 Suspicious Minds 2nd = 1 Sisco Kid 3rd = 3 Stranger Things 4th = 8 Jetsun Jamie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 3 - 1 Tallyho Twinkletoe | ||
Thu Apr 19 2018 12:02 | 1st = 1 Tallyho Twinkletoe 2nd = 2 Its A Wonder 3rd = 4 Sea King 4th = 6 Thatz David |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 2 - 3 Lochinvar Art | ||
Thu Apr 19 2018 12:02 | 1st = 3 Lochinvar Art 2nd = 5 Nationaldraft 3rd = 8 Heart Of Cooper 4th = 2 Tiger Courage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 7 So It Goes | ||
Thu Apr 19 2018 11:57 | 1st = 7 So It Goes 2nd = 8 Irinka Jenna 3rd = 5 New Fire Girl 4th = 6 Python Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 7 - 4 Little Bit Silly | ||
Thu Apr 19 2018 11:49 | 1st = 4 Little Bit Silly 2nd = 5 Hey Khali 3rd = 1 Don Morocco 4th = 2 Jetsun Stampede |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 2 - 6 Nadiasstar | ||
Thu Apr 19 2018 11:40 | 1st = 6 Nadiasstar 2nd = 3 Wotamission 3rd = 1 El Bayardo 4th = 5 Cullister |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 1 - 4 Jackson Square | ||
Thu Apr 19 2018 11:35 | 1st = 4 Jackson Square 2nd = 5 Nica Macdonon 3rd = 6 Scorching Along 4th = 2 Tella Tall Tale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 2 True Gem | ||
Thu Apr 19 2018 11:32 | 1st = 2 True Gem 2nd = 10 Notorious King 3rd = 8 Ill Swap Ya 4th = 5 Midnight Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 6 - 2 Fancy Fox | ||
Thu Apr 19 2018 11:29 | 1st = 2 Fancy Fox 2nd = 7 Token Jasper 3rd = 8 Home Bound 4th = 4 All Black Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 1 - 6 May We All | ||
Thu Apr 19 2018 11:15 | 1st = 6 May We All 2nd = 1 Venerate 3rd = 7 Bastille Babe 4th = 3 Chocolate Fish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 5 - 8 Oloroso | ||
Thu Apr 19 2018 11:13 | 1st = 8 Oloroso 2nd = 2 Katcha Ninja 3rd = 1 Twelve Gauge 4th = 3 Aussi Joshy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 4 - 3 Nasa | ||
Thu Apr 19 2018 10:56 | 1st = 3 Nasa 2nd = 1 Jinja Liv 3rd = 7 Just A Matthew 4th = 2 Fancy Chap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 3 - 3 Jinja Lad | ||
Thu Apr 19 2018 10:39 | 1st = 3 Jinja Lad 2nd = 2 Finkle Foot Hero 3rd = 6 Mighty Mezz 4th = 8 Vittori |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 2 - 8 Looking Sassy | ||
Thu Apr 19 2018 10:21 | 1st = 8 Looking Sassy 2nd = 3 Cest Lamour 3rd = 2 Little Trilise 4th = 6 Bear Claws |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 1 - 3 Thrilling Wiggle | ||
Thu Apr 19 2018 10:04 | 1st = 3 Thrilling Wiggle 2nd = 6 Strike Lotto 3rd = 1 Lytworx 4th = 2 Zipping Andre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 6 Wicked Desire | ||
Thu Apr 19 2018 0:12 | 1st = 6 Wicked Desire 2nd = 7 Lil Miss Rosie 3rd = 4 Bullseye Eagle 4th = 3 What Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 7 Tegan Rose | ||
Mon Mar 19 2018 23:45 | 1st = 7 Tegan Rose 2nd = 5 Tango Dancer 3rd = 1 Bella Bomb 4th = 4 Totally Totes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 3 Incredible Barny | ||
Mon Mar 19 2018 23:24 | 1st = 3 Incredible Barny 2nd = 4 Minotaur 3rd = 7 Sketchy Fancy 4th = 6 Shes Roxzann |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 8 So Shirokura | ||
Mon Mar 19 2018 23:09 | 1st = 8 So Shirokura 2nd = 4 Shadow Runner 3rd = 1 Quiet Storm 4th = 2 Ill Miss You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 1 Diamond Sand | ||
Mon Mar 19 2018 23:00 | 1st = 1 Diamond Sand 2nd = 7 Just Like Yazza 3rd = 2 Shes My Lady 4th = 4 Cold Hard Truth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 1 Subscribe | ||
Mon Mar 19 2018 22:54 | 1st = 1 Subscribe 2nd = 2 Rollie Bexon 3rd = 6 Shift Pattern 4th = 8 Running For Two |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 5 Myrtle Grange | ||
Mon Mar 19 2018 22:45 | 1st = 5 Myrtle Grange 2nd = 6 Blonde Yappa 3rd = 10 Burst Through 4th = 1 Gotta Cheer Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 11 - 2 Summer Wave | ||
Mon Mar 19 2018 22:41 | 1st = 2 Summer Wave 2nd = 1 Barbie Doll 3rd = 6 Almachino 4th = 3 Nekhbet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 2 Fabrique | ||
Mon Mar 19 2018 22:37 | 1st = 2 Fabrique 2nd = 3 Quite Sincere 3rd = 5 Captain Louie 4th = 8 Regal Trav |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 1 Gonzales Monelli | ||
Mon Mar 19 2018 22:33 | 1st = 1 Gonzales Monelli 2nd = 7 Explosive Smith 3rd = 6 Diva De Kahn 4th = 3 Zarazz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 9 Lidos Boy | ||
Mon Mar 19 2018 22:30 | 1st = 9 Lidos Boy 2nd = 2 Daintree Teacake 3rd = 6 Blue Magnum 4th = 5 Blackhawk Parker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 5 Winklee Dutchy | ||
Mon Mar 19 2018 22:26 | 1st = 5 Winklee Dutchy 2nd = 8 Marteeny 3rd = 4 Snowdonia 4th = 7 Polo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 7 Buddy Tokaam | ||
Mon Mar 19 2018 22:17 | 1st = 7 Buddy Tokaam 2nd = 2 All About Tiger 3rd = 8 Jiggle Splat 4th = 4 Arabian Go Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 5 Cassius Monelli | ||
Mon Mar 19 2018 22:14 | 1st = 5 Cassius Monelli 2nd = 8 Gidgets Girl 3rd = 7 Gypsy Said Run 4th = 1 Molly Shine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 3 Troy Boyce | ||
Mon Mar 19 2018 22:11 | 1st = 3 Troy Boyce 2nd = 6 Scott It 3rd = 4 My Names Ned 4th = 8 Daintree Dynamo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 8 Loggie Bridge | ||
Mon Mar 19 2018 22:07 | 1st = 8 Loggie Bridge 2nd = 5 Spring Scorpion 3rd = 4 Springvale Choix 4th = 2 Speed Axle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 1 Remember Jess | ||
Mon Mar 19 2018 22:04 | 1st = 1 Remember Jess 2nd = 7 Zoprush 3rd = 8 Jouster 4th = 3 Jack The Fipa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 11 - 2 Ogodei Star | ||
Mon Mar 19 2018 22:01 | 1st = 2 Ogodei Star 2nd = 4 Spender Beach 3rd = 9 Coopolly Beach 4th = 6 Ferry Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 3 Pollys Maid | ||
Mon Mar 19 2018 21:57 | 1st = 3 Pollys Maid 2nd = 1 Richmond Road 3rd = 5 Arden Street 4th = 2 Logan City |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 4 Ezi Pick | ||
Mon Mar 19 2018 21:54 | 1st = 4 Ezi Pick 2nd = 5 Black Light 3rd = 7 Nomadic 4th = 8 Flight of Fancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 1 Parvati Grange | ||
Mon Mar 19 2018 21:51 | 1st = 1 Parvati Grange 2nd = 3 Vintage Queen 3rd = 8 Bound Two Affair 4th = 6 Hartley Matt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 6 Blastoise | ||
Mon Mar 19 2018 21:47 | 1st = 6 Blastoise 2nd = 4 Irka Jakit 3rd = 1 Danyos Cally 4th = 2 Gunnadoo Pekaboo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 1 Bobby Bound | ||
Mon Mar 19 2018 21:44 | 1st = 1 Bobby Bound 2nd = 8 Hoity Toity 3rd = 4 Wynburn Lucifer 4th = 7 Buckle Up Jones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 6 Valley Knockin | ||
Mon Mar 19 2018 21:41 | 1st = 6 Valley Knockin 2nd = 1 Shifting Sand 3rd = 9 Kiarni Tiger 4th = 8 Magic Mandolin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 5 Pittsburgh Phil | ||
Mon Mar 19 2018 21:37 | 1st = 5 Pittsburgh Phil 2nd = 1 Bright Satellite 3rd = 8 Shine Your Light 4th = 4 Mams Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 6 Whitehawk Parker | ||
Mon Mar 19 2018 21:34 | 1st = 6 Whitehawk Parker 2nd = 5 Heza Joshin 3rd = 4 Miss Truffles 4th = 1 Venus Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 2 Twilight Liason | ||
Mon Mar 19 2018 21:31 | 1st = 2 Twilight Liason 2nd = 4 Our Flying Laura 3rd = 3 Kraken Bolt 4th = 1 Test Pilot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 6 Dream A Little | ||
Mon Mar 19 2018 21:27 | 1st = 6 Dream A Little 2nd = 1 Mr Arjay 3rd = 4 Slippers Time 4th = 8 Jimmy Mcbain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 3 Miny Mo | ||
Mon Mar 19 2018 21:24 | 1st = 3 Miny Mo 2nd = 4 Finnigans Way 3rd = 6 Halo Henry 4th = 8 Bongioletti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 1 Shes The Road | ||
Mon Mar 19 2018 21:20 | 1st = 1 Shes The Road 2nd = 8 Minnie Madge 3rd = 2 Heres Molly 4th = 3 Franka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 9 Power Service | ||
Mon Mar 19 2018 21:15 | 1st = 9 Power Service 2nd = 3 Dreaming Dora 3rd = 2 Jaycees Lady 4th = 6 Rockford |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 4 Switchen Save | ||
Mon Mar 19 2018 21:12 | 1st = 4 Switchen Save 2nd = 5 Tiberius Monelli 3rd = 8 Lightning Dust 4th = 7 General Mitza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 4 Big Cold Burst | ||
Mon Mar 19 2018 21:09 | 1st = 4 Big Cold Burst 2nd = 8 Mikey Wires 3rd = 7 Miss Adok 4th = 6 Proven Strudel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 7 Watsargo | ||
Mon Mar 19 2018 21:06 | 1st = 7 Watsargo 2nd = 3 Slippers Away 3rd = 8 Hot Producer 4th = 10 Pearl Cape |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 8 No More | ||
Mon Mar 19 2018 21:03 | 1st = 8 No More 2nd = 1 Mount Ginini 3rd = 5 Rockin Robby 4th = 2 Player |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 4 Reiki Master | ||
Mon Mar 19 2018 21:00 | 1st = 4 Reiki Master 2nd = 1 Buckle Up Vomo 3rd = 7 Makin Us Paw 4th = 8 Bluegrass Moss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 3 Piecost | ||
Mon Mar 19 2018 20:56 | 1st = 3 Piecost 2nd = 4 Candy Swirl 3rd = 8 Spring Benny 4th = 1 Galvo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 7 Chevaleir Nuit | ||
Mon Mar 19 2018 20:52 | 1st = 7 Chevaleir Nuit 2nd = 2 Pink Impact 3rd = 4 Cheeky Chance 4th = 3 Spring Runner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 3 Miss Bea | ||
Mon Mar 19 2018 20:48 | 1st = 3 Miss Bea 2nd = 4 Tooralee 3rd = 10 All Inn Tara 4th = 8 Bolare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 2 Funky Monkey | ||
Mon Mar 19 2018 20:44 | 1st = 2 Funky Monkey 2nd = 1 Hot Marlow 3rd = 5 Bellario 4th = 8 Hukanui |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 2 Banjo Tifia | ||
Mon Mar 19 2018 20:40 | 1st = 2 Banjo Tifia 2nd = 4 Ritza Show 3rd = 5 We Made It 4th = 8 Zipping Hamlet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 1 Just Browsing | ||
Mon Mar 19 2018 20:36 | 1st = 1 Just Browsing 2nd = 2 Jacks High 3rd = 8 Willie Win 4th = 3 Fiery Woman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 4 Clair de Lune | ||
Mon Mar 19 2018 20:32 | 1st = 4 Clair de Lune 2nd = 7 Newcastle Brown 3rd = 1 Goldman Valley 4th = 5 Spring Audrey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 8 Nikki Nettle | ||
Mon Mar 19 2018 20:28 | 1st = 8 Nikki Nettle 2nd = 2 Super Cup 3rd = 5 Bella Cette 4th = 7 Swingin Nanny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 3 Zelemar Jim | ||
Mon Mar 19 2018 20:25 | 1st = 3 Zelemar Jim 2nd = 5 Shes A Rebel 3rd = 2 Raven Joe 4th = 1 Carlanna Casey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 6 Lucky Whip | ||
Mon Mar 19 2018 20:21 | 1st = 6 Lucky Whip 2nd = 8 Zulu General 3rd = 1 Marco Lee 4th = 4 Allen Xander |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 2 Road Angel | ||
Mon Mar 19 2018 20:18 | 1st = 2 Road Angel 2nd = 6 Maybee Yes 3rd = 4 Smoking Gun 4th = 3 Highlands Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 5 Sacred Shadow | ||
Mon Mar 19 2018 20:15 | 1st = 5 Sacred Shadow 2nd = 6 Fasika 3rd = 8 Apollo Blue 4th = 4 Flippin Paw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 3 No Worries Cob | ||
Mon Mar 19 2018 20:12 | 1st = 3 No Worries Cob 2nd = 5 Hold Your Fire 3rd = 8 Tranquil Manu 4th = 1 Waterview Dude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 7 Barcia Jeanes | ||
Mon Mar 19 2018 20:09 | 1st = 7 Barcia Jeanes 2nd = 2 Flyaway Barb 3rd = 1 Magic Barb 4th = 5 Allpa Mama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 3 Good Golly Wally | ||
Mon Mar 19 2018 20:06 | 1st = 3 Good Golly Wally 2nd = 7 Macs Model 3rd = 6 Over The Horizon 4th = 8 Daintree Prinz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 1 Bean Monelli | ||
Mon Mar 19 2018 20:03 | 1st = 1 Bean Monelli 2nd = 4 Allen Yani 3rd = 2 Destini Mermaid 4th = 3 Aston Noir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 8 - 5 Framework Salute | ||
Mon Mar 19 2018 19:58 | 1st = 5 Framework Salute 2nd = 6 Upandgone 3rd = 2 Earl Harbour 4th = 9 Fira Sunset |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 8 Bugatti Dream | ||
Mon Mar 19 2018 19:56 | 1st = 8 Bugatti Dream 2nd = 2 Bugatti Snipper 3rd = 3 Regal Riches 4th = 1 Canya Crazy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 5 Dooper | ||
Mon Mar 19 2018 19:53 | 1st = 5 Dooper 2nd = 3 That Was Paw 3rd = 7 Sunnyside Up 4th = 1 Koko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 4 Freddys Back | ||
Mon Mar 19 2018 19:50 | 1st = 4 Freddys Back 2nd = 5 Baron Von Strud 3rd = 8 Tranquil Trigger 4th = 2 Senor Izmir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 6 Alpha Ulysses | ||
Mon Mar 19 2018 19:47 | 1st = 6 Alpha Ulysses 2nd = 4 Crackerjack Ruby 3rd = 8 Super Cesc 4th = 2 Powder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 1 Lochies Mate | ||
Mon Mar 19 2018 19:44 | 1st = 1 Lochies Mate 2nd = 5 Papa Duncs 3rd = 4 Tribe 4th = 2 Bushmans Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 3 Crackerjack Jake | ||
Mon Mar 19 2018 19:41 | 1st = 3 Crackerjack Jake 2nd = 2 Ethics 3rd = 7 Menzies 4th = 4 Serene Machine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 4 Busted Custard | ||
Mon Mar 19 2018 19:38 | 1st = 4 Busted Custard 2nd = 2 Proximity 3rd = 1 Miss Mississippi 4th = 8 Twin Brooks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 7 Fernandos Dream | ||
Mon Mar 19 2018 19:35 | 1st = 7 Fernandos Dream 2nd = 2 Benky Bomber 3rd = 4 Canya Jake 4th = 1 Georgie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 7 - 4 Liberty Rose | ||
Mon Mar 19 2018 19:30 | 1st = 4 Liberty Rose 2nd = 2 Orphan Reactor 3rd = 3 Lady Chelsea 4th = 10 Amelias Courage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 5 Kooringa Maizie | ||
Mon Mar 19 2018 19:27 | 1st = 5 Kooringa Maizie 2nd = 3 Bokarm Nala 3rd = 7 Oaks Hill 4th = 6 Barbie Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 2 My Names George | ||
Mon Mar 19 2018 19:24 | 1st = 2 My Names George 2nd = 8 Smoke Signals 3rd = 7 Another Bekim 4th = 4 Hedonistic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 1 Zipping Faith | ||
Mon Mar 19 2018 19:21 | 1st = 1 Zipping Faith 2nd = 7 Mandela Sun 3rd = 8 Able Bess 4th = 6 Ninetymile Holly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 1 Rana Allen | ||
Mon Mar 19 2018 19:18 | 1st = 1 Rana Allen 2nd = 2 Big Herb Banner 3rd = 4 Prince Rohnomy 4th = 7 Hannebery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 2 Banjo Sally | ||
Mon Mar 19 2018 19:15 | 1st = 2 Banjo Sally 2nd = 8 Fernando Rhythm 3rd = 1 Winklea Blue 4th = 5 Lacy Jo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 7 Copy Right | ||
Mon Mar 19 2018 19:12 | 1st = 7 Copy Right 2nd = 3 Dig Deep Flash 3rd = 6 Barkalot 4th = 5 Smashing Wilko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 6 Jackies Lady | ||
Mon Mar 19 2018 19:09 | 1st = 6 Jackies Lady 2nd = 2 Kembla De Kahn 3rd = 7 Kalahari Queen 4th = 1 Brooke Jealous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 1 Zipping Chief | ||
Mon Mar 19 2018 19:06 | 1st = 1 Zipping Chief 2nd = 8 Scarlett Zulu 3rd = 3 Banjos Power 4th = 6 Miss Travers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 6 - 11 Cimorene | ||
Mon Mar 19 2018 19:01 | 1st = 11 Cimorene 2nd = 3 Mister Spot 3rd = 2 Slick Artist 4th = 12 Captured Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 6 Crash Reality | ||
Mon Mar 19 2018 18:59 | 1st = 6 Crash Reality 2nd = 7 Zafonic Express 3rd = 2 Bomber Lane 4th = 1 Rozehill Beth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 11 - 1 Wolf Taro | ||
Mon Mar 19 2018 18:56 | 1st = 1 Wolf Taro 2nd = 6 Hes Quick 3rd = 4 Classy Fever 4th = 2 Oh So Senor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 6 Bula Top Fuel | ||
Mon Mar 19 2018 18:53 | 1st = 6 Bula Top Fuel 2nd = 2 Flown Away 3rd = 3 Come On Loopy 4th = 7 Maximum Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 4 Little Juzzy | ||
Mon Mar 19 2018 18:50 | 1st = 4 Little Juzzy 2nd = 3 Rufus For Me 3rd = 1 Maltese Charm 4th = 7 Mount Keira |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 5 Bokarm Rosie | ||
Mon Mar 19 2018 18:47 | 1st = 5 Bokarm Rosie 2nd = 1 Trip To Vegas 3rd = 6 Trishan Valley 4th = 2 Follow The Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 2 Shiro | ||
Mon Mar 19 2018 18:44 | 1st = 2 Shiro 2nd = 6 All About Arby 3rd = 7 Dr Toretto 4th = 8 Two Toes Tony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 2 Running Plunder | ||
Mon Mar 19 2018 18:40 | 1st = 2 Running Plunder 2nd = 6 Hide The Kitty 3rd = 7 Millionaire Max 4th = 1 Rally Dryva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 5 - 5 Itsgettingcalder | ||
Mon Mar 19 2018 18:35 | 1st = 5 Itsgettingcalder 2nd = 4 Sun Of Anarchy 3rd = 8 Balmoral Boy 4th = 6 Lightning Calder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 4 Shot Thru | ||
Mon Mar 19 2018 18:32 | 1st = 4 Shot Thru 2nd = 1 Donna Paulsen 3rd = 6 Dyna Beryl 4th = 7 Fast Fyfe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 7 Card Player | ||
Mon Mar 19 2018 18:29 | 1st = 7 Card Player 2nd = 8 Clock The Gas 3rd = 2 Mount Boyce 4th = 1 Magic Who |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 8 Kiarni Velvet | ||
Mon Mar 19 2018 18:26 | 1st = 8 Kiarni Velvet 2nd = 6 Jerrys Boy 3rd = 1 Duke De Kahn 4th = 7 Bonny Doon Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 2 Macreadie | ||
Mon Mar 19 2018 18:22 | 1st = 2 Macreadie 2nd = 7 Sapphire Hawke 3rd = 8 Iggy Wiggy 4th = 5 Grey Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 6 Credit Entry | ||
Mon Mar 19 2018 18:18 | 1st = 6 Credit Entry 2nd = 7 Miss Marple 3rd = 3 Fabolate 4th = 1 Rob George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 4 Meziah | ||
Mon Mar 19 2018 18:13 | 1st = 4 Meziah 2nd = 9 Reils 3rd = 2 Sonny Brooke 4th = 5 Whizzbang Dan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 8 Stilton Cleo | ||
Mon Mar 19 2018 18:10 | 1st = 8 Stilton Cleo 2nd = 2 Sally Star 3rd = 4 Another Girl 4th = 6 Beegumbah Bliss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 4 - 2 Ocean Ridge | ||
Mon Mar 19 2018 18:05 | 1st = 2 Ocean Ridge 2nd = 1 Four Legged Frenzy 3rd = 4 Attack On Command 4th = 6 Destined To Rule |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 1 Jacey Allen | ||
Mon Mar 19 2018 18:02 | 1st = 1 Jacey Allen 2nd = 8 Buzz Rash 3rd = 4 Emilia Mel 4th = 3 Dr Watson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maitland Race 9 - 9 Catch The Breeze | ||
Mon Mar 19 2018 17:56 | 1st = 9 Catch The Breeze 2nd = 2 Always Amy 3rd = 7 Dawson Street 4th = 3 Idle Hands |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 7 Glengarrie Mate | ||
Mon Mar 19 2018 17:52 | 1st = 7 Glengarrie Mate 2nd = 1 Ava The Weapon 3rd = 5 Unchangeable 4th = 2 Tinas Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 5 Motu Rampage | ||
Mon Mar 19 2018 17:46 | 1st = 5 Motu Rampage 2nd = 1 The Deal 3rd = 3 Fine Artist 4th = 10 Oohlala Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 1 Mignon | ||
Mon Mar 19 2018 17:42 | 1st = 1 Mignon 2nd = 8 Fairy Where 3rd = 3 Joyces Choice 4th = 2 Dr Poppel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 2 Fleshing | ||
Mon Mar 19 2018 17:37 | 1st = 2 Fleshing 2nd = 4 Rocknroll Gold 3rd = 3 Rock N Roll Delight 4th = 7 River Patrol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 2 Dana Ali | ||
Mon Mar 19 2018 17:34 | 1st = 2 Dana Ali 2nd = 7 Kilkee May 3rd = 3 Bulldog Warrior 4th = 1 Mackenzies Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 7 - 4 Mahboob | ||
Mon Mar 19 2018 17:30 | 1st = 4 Mahboob 2nd = 2 Rocket Monkey 3rd = 1 Ayham 4th = 6 Mind Freak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 3 - 7 Marine Parade | ||
Mon Mar 19 2018 17:25 | 1st = 7 Marine Parade 2nd = 12 Pavarotti 3rd = 4 Doc Ryan 4th = 2 Cheveyo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 6 Knew It | ||
Mon Mar 19 2018 17:22 | 1st = 6 Knew It 2nd = 1 Gomer Bale 3rd = 7 Le Doyen 4th = 5 Lilty Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maitland Race 8 - 8 Yourblueyescrying | ||
Mon Mar 19 2018 17:17 | 1st = 8 Yourblueyescrying 2nd = 3 Mac Toddy 3rd = 6 Lucy Mccool 4th = 10 Regency Franco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 3 Rockstar Kerr | ||
Mon Mar 19 2018 17:14 | 1st = 3 Rockstar Kerr 2nd = 8 Silken Gown 3rd = 6 Irinka Hamo 4th = 2 Dana Kadi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 7 - 5 Griddlebone | ||
Mon Mar 19 2018 17:10 | 1st = 5 Griddlebone 2nd = 4 Not Bossy 3rd = 12 Element Of Luck 4th = 1 Southern Gamble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 8 Royal Safari | ||
Mon Mar 19 2018 17:05 | 1st = 8 Royal Safari 2nd = 11 Marty Major 3rd = 6 Grinfaron 4th = 3 Aquaflight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 2 Ends Well | ||
Mon Mar 19 2018 17:02 | 1st = 2 Ends Well 2nd = 8 Vane Power 3rd = 4 Bekim Instinct 4th = 5 Wanneroo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 1 Curlimore | ||
Mon Mar 19 2018 16:57 | 1st = 1 Curlimore 2nd = 3 Kissmelvis 3rd = 2 Reclusive 4th = 4 Madison Louise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 3 Milwaukee | ||
Mon Mar 19 2018 16:54 | 1st = 3 Milwaukee 2nd = 8 Cruizes Magic 3rd = 6 Black Jillak 4th = 2 One More Rum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 6 - 3 National Trail | ||
Mon Mar 19 2018 16:50 | 1st = 3 National Trail 2nd = 2 Knight Templar 3rd = 9 Navajo Chief 4th = 4 Beauty Best |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 2 - 2 Anvil Rollover | ||
Mon Mar 19 2018 16:45 | 1st = 2 Anvil Rollover 2nd = 1 Thejewelinhereye 3rd = 5 Our Perkins 4th = 9 All The Whispers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 3 Markinch Maid | ||
Mon Mar 19 2018 16:42 | 1st = 3 Markinch Maid 2nd = 4 Dr Shreds 3rd = 7 Emmas Sparrow 4th = 2 Scarlet Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maitland Race 7 - 6 Jumbo Asakei | ||
Mon Mar 19 2018 16:37 | 1st = 6 Jumbo Asakei 2nd = 1 Spooky 3rd = 3 Dynamic Deejay 4th = 9 Mista Taptoe Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 4 Gunnadoo Cove | ||
Mon Mar 19 2018 16:34 | 1st = 4 Gunnadoo Cove 2nd = 2 Mrs Spring 3rd = 7 Big Daddy Bee 4th = 8 Remas Amber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 6 - 3 Balycastle Pegasus | ||
Mon Mar 19 2018 16:30 | 1st = 3 Balycastle Pegasus 2nd = 5 Stone Cold 3rd = 12 Our Revenue 4th = 10 Juaphikoa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 6 Fortitudo | ||
Mon Mar 19 2018 16:25 | 1st = 6 Fortitudo 2nd = 5 Aveross Mac 3rd = 2 Run Ramsay Run 4th = 3 Kentsford Kenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 1 Oriental Tarj | ||
Mon Mar 19 2018 16:22 | 1st = 1 Oriental Tarj 2nd = 6 Cruisys Patch 3rd = 3 Ebb 4th = 8 Cawbourne Lambo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 8 Justalilbitgreek | ||
Mon Mar 19 2018 16:17 | 1st = 8 Justalilbitgreek 2nd = 7 Machli 3rd = 1 Our Edward Lewis 4th = 2 Aldebaran Jazzi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 4 Rodney Keeping | ||
Mon Mar 19 2018 16:14 | 1st = 4 Rodney Keeping 2nd = 3 Shining Beauty 3rd = 8 Missing Tokens 4th = 2 Over Pure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 5 - 4 Schappose | ||
Mon Mar 19 2018 16:10 | 1st = 4 Schappose 2nd = 5 Second Island 3rd = 10 Cuthbert Gold 4th = 11 Blaine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 1 - 1 Whoswhointhezoo | ||
Mon Mar 19 2018 16:05 | 1st = 1 Whoswhointhezoo 2nd = 5 All Over Tan 3rd = 8 Rocknroll Rhylee 4th = 2 Packed Carefully |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 3 Woodleigh Guy | ||
Mon Mar 19 2018 16:02 | 1st = 3 Woodleigh Guy 2nd = 9 Acer 3rd = 2 Ambers Romance 4th = 10 Banjo Braxton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maitland Race 6 - 4 Saint Stormy | ||
Mon Mar 19 2018 15:57 | 1st = 4 Saint Stormy 2nd = 3 Smooth Freddy 3rd = 6 Zac Mccool 4th = 10 Stonebridge Royal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 8 See Ya Thursday | ||
Mon Mar 19 2018 15:54 | 1st = 8 See Ya Thursday 2nd = 3 Twin One 3rd = 4 Sheza Goof 4th = 6 Relocate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 5 - 4 Whispered Prayer | ||
Mon Mar 19 2018 15:50 | 1st = 4 Whispered Prayer 2nd = 5 Mossy Girl 3rd = 7 Chatober 4th = 12 Kruptease |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 5 Stylish Icon | ||
Mon Mar 19 2018 15:45 | 1st = 5 Stylish Icon 2nd = 6 That Said 3rd = 1 Little Growl 4th = 3 The George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - | ||
Mon Mar 19 2018 15:45 | 3rd = 1 Little Growl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 1 Cersei | ||
Mon Mar 19 2018 15:42 | 1st = 1 Cersei 2nd = 7 Peaked 3rd = 4 Tarquin Bob 4th = 2 Fawn Secrets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 1 Lucky Pats Son | ||
Mon Mar 19 2018 15:37 | 1st = 1 Lucky Pats Son 2nd = 3 Aldebaran Pirate 3rd = 4 Angustine 4th = 2 Brookes Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 1 Rocketness | ||
Mon Mar 19 2018 15:34 | 1st = 1 Rocketness 2nd = 8 Winlock Rose 3rd = 7 Scots Dunker 4th = 6 Toms Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 6 Bucking Bull | ||
Mon Mar 19 2018 15:31 | 1st = 6 Bucking Bull 2nd = 1 Katie Taro 3rd = 2 Moonshine Spirit 4th = 4 Nangar Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 4 - 6 Exilia Miss | ||
Mon Mar 19 2018 15:30 | 1st = 6 Exilia Miss 2nd = 7 Art Attack 3rd = 3 Backhouse Billy 4th = 2 Bobs A Dazzler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 12 - 6 Bigtime Paddy | ||
Mon Mar 19 2018 15:27 | 1st = 6 Bigtime Paddy 2nd = 7 Bigtime Caleb 3rd = 1 Fusion Cronulla 4th = 2 Bigtime Doug |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maitland Race 5 - 1 Miss Sporty Tara | ||
Mon Mar 19 2018 15:22 | 1st = 1 Miss Sporty Tara 2nd = 6 Sackheim 3rd = 9 Wamboyne Tommy 4th = 4 Halfway Holme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 5 Hilux | ||
Mon Mar 19 2018 15:19 | 1st = 5 Hilux 2nd = 1 Tally Ho Jack 3rd = 4 Serendipity Girl 4th = 8 Miss Premier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 4 - 6 Dynamic Dora | ||
Mon Mar 19 2018 15:15 | 1st = 6 Dynamic Dora 2nd = 2 Star Hero 3rd = 11 Little Clanga 4th = 14 Cafe Terrace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 5 Strike It Modern | ||
Mon Mar 19 2018 15:10 | 1st = 5 Strike It Modern 2nd = 6 Gracie Eyre 3rd = 3 Racing For Reggie 4th = 2 The Dali Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 11 - 2 All About Space | ||
Mon Mar 19 2018 15:07 | 1st = 2 All About Space 2nd = 7 Thrilling Rory 3rd = 3 Bigtime Rosie 4th = 8 Bigtime Ronnie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 4 Wemen Sporty | ||
Mon Mar 19 2018 15:02 | 1st = 4 Wemen Sporty 2nd = 7 Our Lady Madonna 3rd = 5 Manbar Duke 4th = 2 Bettor Back Betty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 10 Fat Rhino | ||
Mon Mar 19 2018 14:59 | 1st = 10 Fat Rhino 2nd = 3 Nod Ya Head 3rd = 8 Southwood Bill 4th = 5 Ryben Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 3 - 5 Pressing Matters | ||
Mon Mar 19 2018 14:55 | 1st = 5 Pressing Matters 2nd = 6 Super Bonus 3rd = 9 Miss Zodiac 4th = 4 Mister Maker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 4 Bigtime Lady | ||
Mon Mar 19 2018 14:52 | 1st = 4 Bigtime Lady 2nd = 2 Cawbourne Lick 3rd = 1 Bradam Begins 4th = 7 Magic Latte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maitland Race 4 - 1 Im Sugar Coated | ||
Mon Mar 19 2018 14:47 | 1st = 1 Im Sugar Coated 2nd = 2 Shezlikaterror 3rd = 7 Superstar Glowie 4th = 10 Whatwereuthinking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 8 Charity Wish | ||
Mon Mar 19 2018 14:44 | 1st = 8 Charity Wish 2nd = 6 Maximum Gift 3rd = 4 Gazas Rooster 4th = 1 Stir Fry Shrimp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 3 - 9 Genoveffa | ||
Mon Mar 19 2018 14:40 | 1st = 9 Genoveffa 2nd = 4 Imanacheeva 3rd = 7 Princess Strada 4th = 6 Pepita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 3 Holme On The River | ||
Mon Mar 19 2018 14:35 | 1st = 3 Holme On The River 2nd = 7 Beaudiene Bill 3rd = 6 Maywyns Storm 4th = 5 Faithful Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 4 Bigtime Wendle | ||
Mon Mar 19 2018 14:32 | 1st = 4 Bigtime Wendle 2nd = 8 Bigtime Mike 3rd = 2 Cawbourne Web 4th = 1 Gentleman Tim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 1 Country Grammar | ||
Mon Mar 19 2018 14:27 | 1st = 1 Country Grammar 2nd = 5 Bonza Guy 3rd = 9 Aussiepride 4th = 3 Undaliner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 1 Rellim Diesel | ||
Mon Mar 19 2018 14:24 | 1st = 1 Rellim Diesel 2nd = 6 Red Hot Fox 3rd = 10 Crackerjack Shak 4th = 3 Jailor Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 2 - 5 Tennessee Man | ||
Mon Mar 19 2018 14:20 | 1st = 5 Tennessee Man 2nd = 3 Orezira 3rd = 13 Perfect Times 4th = 4 Poyfection |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 3 Bigtime Serena | ||
Mon Mar 19 2018 14:17 | 1st = 3 Bigtime Serena 2nd = 1 Bigtime Joshy 3rd = 5 Bigtime Monty 4th = 2 Bigtime Welldone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maitland Race 3 - 10 Bettor To Be Tricky | ||
Mon Mar 19 2018 14:12 | 1st = 10 Bettor To Be Tricky 2nd = 1 Believe In Heaven 3rd = 2 Thai Champ 4th = 9 Ticket Outa Here |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 3 Spider Regis | ||
Mon Mar 19 2018 14:09 | 1st = 3 Spider Regis 2nd = 1 Wolf Point 3rd = 6 Jackie Jai 4th = 4 Hardys Banjo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 2 - 2 Dundalk | ||
Mon Mar 19 2018 14:05 | 1st = 2 Dundalk 2nd = 4 Lucid Kiss 3rd = 3 Little Time Gem 4th = 9 High Citadel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 7 Bonnies A Beauty | ||
Mon Mar 19 2018 14:00 | 1st = 7 Bonnies A Beauty 2nd = 5 Torque Of Courage 3rd = 6 Manonthemoon 4th = 4 Canturi Crest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 2 Bigtime Steve | ||
Mon Mar 19 2018 13:57 | 1st = 2 Bigtime Steve 2nd = 8 Dont Muzzle Me 3rd = 9 Kinetic Shadow 4th = 5 Azandei |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 4 Monterei Duke | ||
Mon Mar 19 2018 13:52 | 1st = 4 Monterei Duke 2nd = 5 Overpowering 3rd = 6 Selfrighteousbouy 4th = 2 Lil Georga Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 3 Just Run Left | ||
Mon Mar 19 2018 13:49 | 1st = 3 Just Run Left 2nd = 7 Cette To Dance 3rd = 4 Just Tooie 4th = 6 Zipping King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 1 - 4 Bridgetta Rose | ||
Mon Mar 19 2018 13:45 | 1st = 4 Bridgetta Rose 2nd = 10 Abb Roy 3rd = 2 Bon Allen 4th = 7 Silkscape |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 2 Ace Star | ||
Mon Mar 19 2018 13:42 | 1st = 2 Ace Star 2nd = 7 Idol Alan 3rd = 5 Cawbourne Looks 4th = 8 Umbreon Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maitland Race 2 - 10 Cmon Charlie | ||
Mon Mar 19 2018 13:37 | 1st = 10 Cmon Charlie 2nd = 5 Accidently 3rd = 3 Glen Innes Boy 4th = 1 Addicted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 4 Trademark Rocky | ||
Mon Mar 19 2018 13:34 | 1st = 4 Trademark Rocky 2nd = 1 Sports Knight 3rd = 2 All Inn Houston 4th = 7 Three Scoops |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 1 - 5 Lass Vegas | ||
Mon Mar 19 2018 13:30 | 1st = 5 Lass Vegas 2nd = 1 Denver 3rd = 3 Red Marauder 4th = 4 Constitutional |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 7 Tiavon Deville | ||
Mon Mar 19 2018 13:24 | 1st = 7 Tiavon Deville 2nd = 5 Soh Twisted 3rd = 3 Strawberry Mouse 4th = 6 Stokingthefire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 3 Bigtime Kate | ||
Mon Mar 19 2018 13:20 | 1st = 3 Bigtime Kate 2nd = 1 Eye Kno 3rd = 7 Dyna Hadvar 4th = 5 Apricity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 3 Melpark Magic | ||
Mon Mar 19 2018 13:14 | 1st = 3 Melpark Magic 2nd = 5 Maori Queen 3rd = 6 Zoomalong Sally 4th = 4 Son Of Rani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 4 Aeroplane Hank | ||
Mon Mar 19 2018 13:10 | 1st = 4 Aeroplane Hank 2nd = 5 Sassy Slyder 3rd = 8 Triceps Brachii 4th = 7 Unique Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 4 Bigtime Kylie | ||
Mon Mar 19 2018 13:05 | 1st = 4 Bigtime Kylie 2nd = 7 Little Scamp 3rd = 1 Mahala Bay 4th = 2 Stole Me Car |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maitland Race 1 - 3 Que Sera | ||
Mon Mar 19 2018 13:00 | 1st = 3 Que Sera 2nd = 2 Beautiful Stranger 3rd = 4 Sportsbilly 4th = 7 Victory Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 2 Smash Flash | ||
Mon Mar 19 2018 12:55 | 1st = 2 Smash Flash 2nd = 7 Dyna Carl 3rd = 8 Firelight Twist 4th = 10 Zetella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 5 Arden Emgrand | ||
Mon Mar 19 2018 12:47 | 1st = 5 Arden Emgrand 2nd = 4 Cawbourne Palmer 3rd = 3 Bigtime Rise 4th = 1 Bigtime Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 2 Mahoney Miss | ||
Mon Mar 19 2018 12:40 | 1st = 2 Mahoney Miss 2nd = 3 Go Ee Kay 3rd = 7 Fabulous Gee 4th = 6 Corsican |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 5 Bigtime Emma | ||
Mon Mar 19 2018 12:30 | 1st = 5 Bigtime Emma 2nd = 7 Bigtime Sienna 3rd = 1 Tiger Uppercut 4th = 6 Winevara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 3 Elkes Osti | ||
Mon Mar 19 2018 12:22 | 1st = 3 Elkes Osti 2nd = 6 Destini Exactor 3rd = 2 Bluey Can Fly 4th = 7 Blondy Two |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 7 Bigtime Twinkle | ||
Mon Mar 19 2018 12:10 | 1st = 7 Bigtime Twinkle 2nd = 6 Barge Bale 3rd = 9 Bigtime Maci 4th = 10 All Black Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 6 Yana Monelli | ||
Mon Feb 19 2018 23:55 | 1st = 6 Yana Monelli 2nd = 1 Canya Fab 3rd = 8 Iron Born 4th = 4 Tegan Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 2 Shift Pattern | ||
Mon Feb 19 2018 23:39 | 1st = 2 Shift Pattern 2nd = 5 Commander Jayjay 3rd = 3 Rogers Dreamin 4th = 6 Assassin Creed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 1 Zarazz | ||
Mon Feb 19 2018 23:24 | 1st = 1 Zarazz 2nd = 2 Sketchy Fancy 3rd = 3 Senator 4th = 4 Mental Burst |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 7 Brutal Lomar | ||
Mon Feb 19 2018 23:09 | 1st = 7 Brutal Lomar 2nd = 1 Asa Torpedo 3rd = 3 Simply Ready 4th = 2 Star Shower |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 7 Cyrus Rumble | ||
Mon Feb 19 2018 23:00 | 1st = 7 Cyrus Rumble 2nd = 4 Scoop Jackson 3rd = 2 Man Down 4th = 5 Before My Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 4 Britz | ||
Mon Feb 19 2018 22:54 | 1st = 4 Britz 2nd = 1 Oh Thats Cold 3rd = 3 Rollie Bexon 4th = 6 Smokey Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 6 Miss Lynbra | ||
Mon Feb 19 2018 22:45 | 1st = 6 Miss Lynbra 2nd = 3 Fang Tasia 3rd = 7 Fantastic Ruff 4th = 8 Interaction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 7 Real Obsession | ||
Mon Feb 19 2018 22:40 | 1st = 7 Real Obsession 2nd = 6 Gomez Sanchez 3rd = 8 Teflon Travis 4th = 1 Dum Didee Dum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 2 Ariki Whero | ||
Mon Feb 19 2018 22:37 | 1st = 2 Ariki Whero 2nd = 5 Sunningdale 3rd = 4 Horeys Girl 4th = 9 Archi Willow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 6 Moment To Jive | ||
Mon Feb 19 2018 22:31 | 1st = 6 Moment To Jive 2nd = 8 Juda Lomar 3rd = 7 Placement 4th = 2 Explosive Smith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 4 Georgia Can Do | ||
Mon Feb 19 2018 22:28 | 1st = 4 Georgia Can Do 2nd = 1 Quick And Lively 3rd = 5 Nikolucky 4th = 2 Miss Osprey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 7 Laineys Fortune | ||
Mon Feb 19 2018 22:25 | 1st = 7 Laineys Fortune 2nd = 2 Provenance 3rd = 6 Tiarna Keeping 4th = 1 Miss Gypsy Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 3 Tat Loxy | ||
Mon Feb 19 2018 22:16 | 1st = 3 Tat Loxy 2nd = 8 Banjo Moment 3rd = 5 Jai Jai Away 4th = 6 Little Boy Jed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 12 - 8 Pretty Seductive | ||
Mon Feb 19 2018 22:12 | 1st = 8 Pretty Seductive 2nd = 5 Indominous Dane 3rd = 9 Galvo 4th = 1 Kiarni Jenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 6 Mini Earner | ||
Mon Feb 19 2018 22:08 | 1st = 6 Mini Earner 2nd = 8 Mighty Tay 3rd = 7 Rubble Gundi 4th = 3 Chevy Sheikh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 7 Dont Sell | ||
Mon Feb 19 2018 22:05 | 1st = 7 Dont Sell 2nd = 5 Mate Bale 3rd = 1 Bonknocka Lass 4th = 6 Mrs Poletti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 3 Dyna Greg | ||
Mon Feb 19 2018 22:02 | 1st = 3 Dyna Greg 2nd = 4 Mahjong Baby 3rd = 6 Adala Prince 4th = 5 Media Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 3 Golden Fernanda | ||
Mon Feb 19 2018 21:58 | 1st = 3 Golden Fernanda 2nd = 1 Cozi Fitz 3rd = 5 Are You Ready 4th = 6 Cawbourne Lambo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 11 - 7 Bokarm Nala | ||
Mon Feb 19 2018 21:55 | 1st = 7 Bokarm Nala 2nd = 1 Country Cracker 3rd = 4 Trishan Valley 4th = 2 Pats There |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 1 Stilton Smiley | ||
Mon Feb 19 2018 21:48 | 1st = 1 Stilton Smiley 2nd = 5 Cool Hawk 3rd = 2 Rock On Moe 4th = 4 Goleen Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 3 Call Me Ugo | ||
Mon Feb 19 2018 21:45 | 1st = 3 Call Me Ugo 2nd = 2 Sketchy Jack 3rd = 6 News Story 4th = 8 Frosty Bejay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 1 Dat Dat Daty | ||
Mon Feb 19 2018 21:42 | 1st = 1 Dat Dat Daty 2nd = 3 Aston Amore 3rd = 4 Take My Money 4th = 7 Rancette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 1 Victa Sara | ||
Mon Feb 19 2018 21:39 | 1st = 1 Victa Sara 2nd = 2 Slippers Soda 3rd = 7 Victa Ollie 4th = 8 Sindy Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 4 Desperado Boy | ||
Mon Feb 19 2018 21:36 | 1st = 4 Desperado Boy 2nd = 5 Lulu Lollipop 3rd = 7 Proven Les 4th = 8 Vintage Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 2 Go Wild Arthur | ||
Mon Feb 19 2018 21:32 | 1st = 2 Go Wild Arthur 2nd = 3 Bokarm Timmy 3rd = 8 Black Tryax 4th = 7 Time To Travel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 1 Kuro Lou | ||
Mon Feb 19 2018 21:29 | 1st = 1 Kuro Lou 2nd = 2 Pink Keeping 3rd = 6 Ryker 4th = 3 Park Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 8 Haras Sam | ||
Mon Feb 19 2018 21:26 | 1st = 8 Haras Sam 2nd = 2 Sorrento 3rd = 3 Flyaway Barb 4th = 4 Pendita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 1 Lady Charlotte | ||
Mon Feb 19 2018 21:23 | 1st = 1 Lady Charlotte 2nd = 6 Kalani Klare 3rd = 5 Zipping Jacy 4th = 2 Merry Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 4 Pyredos Monelli | ||
Mon Feb 19 2018 21:20 | 1st = 4 Pyredos Monelli 2nd = 2 Hesa Marlow 3rd = 1 Yes Sarge 4th = 5 Mclaren Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 11 - 8 Wendy Darling | ||
Mon Feb 19 2018 21:17 | 1st = 8 Wendy Darling 2nd = 3 Duck Feet 3rd = 5 Rockin Robby 4th = 6 Cruisin Around |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 2 All Inn Youi | ||
Mon Feb 19 2018 21:14 | 1st = 2 All Inn Youi 2nd = 3 Micro Moo 3rd = 6 Billiluna 4th = 5 Sonnys Tas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 8 Slippery Valley | ||
Mon Feb 19 2018 21:11 | 1st = 8 Slippery Valley 2nd = 6 Tranquil Invader 3rd = 2 Orara Sal 4th = 3 Hall Pass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 3 Gigawatt | ||
Mon Feb 19 2018 21:08 | 1st = 3 Gigawatt 2nd = 7 Glamorous Moment 3rd = 2 Hart View Damo 4th = 4 Nosey Billie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 6 Flapping Gums | ||
Mon Feb 19 2018 21:05 | 1st = 6 Flapping Gums 2nd = 8 Kaan Pakmak 3rd = 7 Honey Hornet 4th = 2 Road Scholar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 6 Midnight Hero | ||
Mon Feb 19 2018 21:02 | 1st = 6 Midnight Hero 2nd = 8 Winlock Strecker 3rd = 7 Awesome Shep 4th = 3 Bumble Bee Bolto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 3 Slippers Time | ||
Mon Feb 19 2018 20:59 | 1st = 3 Slippers Time 2nd = 7 Croydon Boys 3rd = 8 Raven Sky 4th = 6 Dream A Little |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 5 Birkita | ||
Mon Feb 19 2018 20:56 | 1st = 5 Birkita 2nd = 3 Last Lager 3rd = 2 Senorita Sparky 4th = 7 Runaway Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 1 Chillby | ||
Mon Feb 19 2018 20:53 | 1st = 1 Chillby 2nd = 10 Angel Of Glory 3rd = 8 Bagpipes Billy 4th = 7 Shes A Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 1 Bokarm Thea | ||
Mon Feb 19 2018 20:49 | 1st = 1 Bokarm Thea 2nd = 8 Beer Shack 3rd = 2 Lucky Brann 4th = 5 Shifting Sand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 1 Show Bekim | ||
Mon Feb 19 2018 20:45 | 1st = 1 Show Bekim 2nd = 6 Captain Louie 3rd = 4 White Line Dell 4th = 2 Fortune Faded |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 8 Power Sensation | ||
Mon Feb 19 2018 20:42 | 1st = 8 Power Sensation 2nd = 6 Anustar 3rd = 3 Fancy Hope 4th = 2 Justa Jezza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 1 Motown Kenny | ||
Mon Feb 19 2018 20:39 | 1st = 1 Motown Kenny 2nd = 3 Jeannie Shiraz 3rd = 7 Megastar Bound 4th = 8 Double Indemnity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 8 Black Jecee | ||
Mon Feb 19 2018 20:36 | 1st = 8 Black Jecee 2nd = 4 Jayloch Donny 3rd = 1 Ritza Jimmy 4th = 3 Road Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 7 You Never Know | ||
Mon Feb 19 2018 20:33 | 1st = 7 You Never Know 2nd = 8 Cash Or Card 3rd = 1 You Bandit 4th = 2 Doc Nam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 7 Mrs Kash | ||
Mon Feb 19 2018 20:29 | 1st = 7 Mrs Kash 2nd = 1 Odi Sannette 3rd = 4 Crow Nulla 4th = 6 Snooker Dave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 8 Galleon | ||
Mon Feb 19 2018 20:25 | 1st = 8 Galleon 2nd = 7 Ebony Sands 3rd = 4 Elegant Duk 4th = 2 Bundy Bucks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 7 Dance Craze | ||
Mon Feb 19 2018 20:22 | 1st = 7 Dance Craze 2nd = 8 Amigo Two 3rd = 6 Starlight Jill 4th = 5 Zambora Beau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 4 Jolene Marlow | ||
Mon Feb 19 2018 20:19 | 1st = 4 Jolene Marlow 2nd = 6 Lightning Lola 3rd = 5 Wanchai Express 4th = 7 Bereluke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 2 Spy Secrets | ||
Mon Feb 19 2018 20:16 | 1st = 2 Spy Secrets 2nd = 3 Takahi Storm 3rd = 4 In The Blue 4th = 6 Out To Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 3 Pepper Shannon | ||
Mon Feb 19 2018 20:13 | 1st = 3 Pepper Shannon 2nd = 7 Wackadooka 3rd = 1 Sudoku Buddah 4th = 2 Don One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 4 Freddys Back | ||
Mon Feb 19 2018 20:09 | 1st = 4 Freddys Back 2nd = 5 Borasic Valley 3rd = 1 Tranquil Manu 4th = 7 Punch Right Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 1 Kulu Chance | ||
Mon Feb 19 2018 20:05 | 1st = 1 Kulu Chance 2nd = 5 Draw The Whip 3rd = 2 Lets Go Fabio 4th = 4 Magic Barb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 8 - 4 One Off Delight | ||
Mon Feb 19 2018 20:00 | 1st = 4 One Off Delight 2nd = 3 The Midas Touch 3rd = 10 Kohli 4th = 1 Defy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 5 All Inn Fergi | ||
Mon Feb 19 2018 19:58 | 1st = 5 All Inn Fergi 2nd = 4 Nimble Foot 3rd = 3 High Water 4th = 7 Foxy Molly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 5 Panhandle Slim | ||
Mon Feb 19 2018 19:55 | 1st = 5 Panhandle Slim 2nd = 1 Just Ruby 3rd = 6 Cinnamon Rose 4th = 2 Aston Amo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 5 Jody Lee Kade | ||
Mon Feb 19 2018 19:52 | 1st = 5 Jody Lee Kade 2nd = 8 Mithril Magic 3rd = 1 Twin Brooks 4th = 4 Nova Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 1 Ramble Tamble | ||
Mon Feb 19 2018 19:49 | 1st = 1 Ramble Tamble 2nd = 8 Mashika 3rd = 5 Daisy Me Rollin 4th = 3 Blackhawk Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 4 Canalai | ||
Mon Feb 19 2018 19:45 | 1st = 4 Canalai 2nd = 2 Star Billing 3rd = 7 Gee Tee Bee 4th = 1 Amazing Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 6 Tail Wag | ||
Mon Feb 19 2018 19:41 | 1st = 6 Tail Wag 2nd = 8 Alpha Ulysses 3rd = 5 Layback Lenny 4th = 1 Frosty Black Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 7 Saltbush Bill | ||
Mon Feb 19 2018 19:38 | 1st = 7 Saltbush Bill 2nd = 4 Blank Page 3rd = 2 Dashing Dyson 4th = 3 Mahjong Heat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 3 Dunkirk | ||
Mon Feb 19 2018 19:35 | 1st = 3 Dunkirk 2nd = 1 Master Chaos 3rd = 5 Charlie Chops 4th = 6 Dakota Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 7 - 7 Lightning Calder | ||
Mon Feb 19 2018 19:30 | 1st = 7 Lightning Calder 2nd = 5 Ropeburn 3rd = 1 Be Free Dreams 4th = 8 Reminder Call |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 1 Really Fast Love | ||
Mon Feb 19 2018 19:27 | 1st = 1 Really Fast Love 2nd = 9 Night Thief 3rd = 2 Maybee Yes 4th = 8 Just Like Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 3 Pay Day Brian | ||
Mon Feb 19 2018 19:24 | 1st = 3 Pay Day Brian 2nd = 8 San Remo Lass 3rd = 4 Savannah Icon 4th = 7 Krisbar Wee Wow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 7 Sketchy Finish | ||
Mon Feb 19 2018 19:21 | 1st = 7 Sketchy Finish 2nd = 8 Trip To Vegas 3rd = 9 Flossie Blue 4th = 2 Rising Molly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 7 Arma Rapida | ||
Mon Feb 19 2018 19:17 | 1st = 7 Arma Rapida 2nd = 6 Balance 3rd = 2 Another Banji 4th = 9 Maximum Kack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 6 Symphony | ||
Mon Feb 19 2018 19:14 | 1st = 6 Symphony 2nd = 7 Richies Vibe 3rd = 1 Victa Pedrosa 4th = 8 Zipping Sharnie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 5 Twisted Love | ||
Mon Feb 19 2018 19:11 | 1st = 5 Twisted Love 2nd = 1 Bali Blee 3rd = 7 Bugatti Royale 4th = 3 Sound Of Belles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 1 All Inn Taylor | ||
Mon Feb 19 2018 19:08 | 1st = 1 All Inn Taylor 2nd = 2 Classy Vanda 3rd = 5 Compsognathus 4th = 10 Rustic Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 11 - 3 Daily Devotion | ||
Mon Feb 19 2018 19:05 | 1st = 3 Daily Devotion 2nd = 8 Durama Sky 3rd = 9 Classy Fever 4th = 4 Adolescent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 6 - 8 Beaudiene Beaufighta | ||
Mon Feb 19 2018 19:00 | 1st = 8 Beaudiene Beaufighta 2nd = 7 Anvil Rollover 3rd = 9 Buhn Lert 4th = 10 My Art Work |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 1 Country Tron | ||
Mon Feb 19 2018 18:58 | 1st = 1 Country Tron 2nd = 2 Lara Saint 3rd = 7 Dogmatic 4th = 6 Nine Millimetre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 6 No Fluke | ||
Mon Feb 19 2018 18:55 | 1st = 6 No Fluke 2nd = 2 Adriel 3rd = 4 Staying In Paris 4th = 1 Sweet Potato |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 4 Waterloo Kate | ||
Mon Feb 19 2018 18:52 | 1st = 4 Waterloo Kate 2nd = 3 Premier Choix 3rd = 8 Lex Away 4th = 5 Whisperin Sal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 7 - 3 We Love Rugby | ||
Mon Feb 19 2018 18:50 | 1st = 3 We Love Rugby 2nd = 1 Winterconi 3rd = 4 Manhattan Drive 4th = 9 Grand Peril |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 2 Miss Nay Nay | ||
Mon Feb 19 2018 18:49 | 1st = 2 Miss Nay Nay 2nd = 4 Dropping Jam 3rd = 3 Dig Deep Vicky 4th = 8 My Way Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 10 - 1 Strike It Modern | ||
Mon Feb 19 2018 18:45 | 1st = 1 Strike It Modern 2nd = 5 Starzzz Princess 3rd = 7 Julius Franco 4th = 2 Golden Bliss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 6 Janderras Wish | ||
Mon Feb 19 2018 18:43 | 1st = 6 Janderras Wish 2nd = 2 Reservoir Risk 3rd = 8 Acola Zone 4th = 3 One More Rum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 5 Devil One | ||
Mon Feb 19 2018 18:40 | 1st = 5 Devil One 2nd = 2 Hold Your Fire 3rd = 8 Not Far Zuess 4th = 3 Belles Biddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 1 Oz Ten Tatious | ||
Mon Feb 19 2018 18:37 | 1st = 1 Oz Ten Tatious 2nd = 4 Aremac Igor 3rd = 8 Poison Pen 4th = 5 Gone Early |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 5 - 3 Anime | ||
Mon Feb 19 2018 18:32 | 1st = 3 Anime 2nd = 8 Racy Lacy 3rd = 4 Let It Roll 4th = 7 Cyclonedomic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 9 Rockstar Lisa | ||
Mon Feb 19 2018 18:29 | 1st = 9 Rockstar Lisa 2nd = 2 Hurucan 3rd = 5 Click Here 4th = 6 Lektra Rustler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 2 Secret Witness | ||
Mon Feb 19 2018 18:26 | 1st = 2 Secret Witness 2nd = 8 Glen Star 4th = 3 Topper Cerrone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 4 Bad Boy Jonesy | ||
Mon Feb 19 2018 18:23 | 1st = 4 Bad Boy Jonesy 2nd = 8 Thank You Bill 3rd = 1 Myrniong Rocket 4th = 7 Zebs Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 6 - 1 Keymaster | ||
Mon Feb 19 2018 18:21 | 1st = 1 Keymaster 2nd = 2 Bel Diablo 3rd = 7 Sophies Image 4th = 5 Dungannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 6 Ruby Redneck | ||
Mon Feb 19 2018 18:20 | 1st = 6 Ruby Redneck 2nd = 8 Ruby Jay 3rd = 7 Satin Lustre 4th = 2 Mighty Sticka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 9 - 9 The Damage Done | ||
Mon Feb 19 2018 18:15 | 1st = 9 The Damage Done 2nd = 2 Watch Me Dash 3rd = 5 Hez A Chance 4th = 3 Metrorama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 4 Joyces Choice | ||
Mon Feb 19 2018 18:13 | 1st = 4 Joyces Choice 2nd = 1 Special Member 3rd = 6 Zipping Tina 4th = 3 Paua Te Kuri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 4 Sassy Bella | ||
Mon Feb 19 2018 18:10 | 1st = 4 Sassy Bella 2nd = 2 Double Vodka Sue 3rd = 3 Jugungal Blue 4th = 8 Nicholas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 4 - 2 Slick Artist | ||
Mon Feb 19 2018 18:05 | 1st = 2 Slick Artist 2nd = 1 Somersby 3rd = 9 Beach Goddess 4th = 10 Catastrophic Event |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 2 Little Digger | ||
Mon Feb 19 2018 18:02 | 1st = 2 Little Digger 2nd = 8 Ferrero Miss 3rd = 4 Rohan Hill 4th = 7 Roman Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 8 Smokey Quartz | ||
Mon Feb 19 2018 17:57 | 1st = 8 Smokey Quartz 2nd = 7 My Guy Mac 3rd = 9 Mind The Wire 4th = 6 Our Missionary Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 5 Take Home Sadie | ||
Mon Feb 19 2018 17:54 | 1st = 5 Take Home Sadie 2nd = 8 Malick 3rd = 1 Grey Magic 4th = 4 Zipping Toto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 5 - 3 Repentant | ||
Mon Feb 19 2018 17:50 | 1st = 3 Repentant 2nd = 1 Just Two Vees 3rd = 7 On Our Selection 4th = 8 Roulette Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 1 Sir Nicholas | ||
Mon Feb 19 2018 17:47 | 1st = 1 Sir Nicholas 2nd = 3 Another Flight 3rd = 5 Mount Ginini 4th = 4 Sally Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 1 Lifeasweknowit | ||
Mon Feb 19 2018 17:45 | 1st = 1 Lifeasweknowit 2nd = 8 Aquaflight 3rd = 2 Springfield Oflynn 4th = 7 Mondo Sports |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 3 Big Daddy Bee | ||
Mon Feb 19 2018 17:42 | 1st = 3 Big Daddy Bee 2nd = 8 Kilkee May 3rd = 2 King Colt 4th = 1 Bombshell Bandit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 8 - 3 Keayang Destiny | ||
Mon Feb 19 2018 17:37 | 1st = 3 Keayang Destiny 2nd = 10 Ellas Puppeteer 3rd = 4 Lighting Colony 4th = 7 Just Wantano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 3 Double Black | ||
Mon Feb 19 2018 17:34 | 1st = 3 Double Black 2nd = 8 Dubai Prince 3rd = 6 Straitline Willy 4th = 7 Dr Marshmellow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Lismore Race 8 - 9 Tycoon Rossa | ||
Mon Feb 19 2018 17:30 | 1st = 9 Tycoon Rossa 2nd = 7 Crooked Gent 3rd = 6 Arrogant Boy 4th = 14 Young Amazon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 3 - 7 Fira Sunset | ||
Mon Feb 19 2018 17:25 | 1st = 7 Fira Sunset 2nd = 5 Uptight 3rd = 8 Kell Road Kid 4th = 6 Upandgone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 1 Miss Splendamiro | ||
Mon Feb 19 2018 17:22 | 1st = 1 Miss Splendamiro 2nd = 6 Midnight Treat 3rd = 4 Corrupt Millions 4th = 8 Concealment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 1 I Am Serengeti | ||
Mon Feb 19 2018 17:17 | 1st = 1 I Am Serengeti 2nd = 2 Miss Ami Sloy 3rd = 4 Valla Swan 4th = 9 Thunder Dance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 6 Two Dollar Pots | ||
Mon Feb 19 2018 17:14 | 1st = 6 Two Dollar Pots 2nd = 5 Dr Eleonora 3rd = 1 Ends Well 4th = 4 Zoenahs Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 4 - 1 Dexluther | ||
Mon Feb 19 2018 17:10 | 1st = 1 Dexluther 2nd = 3 Kailis Pearl 3rd = 8 Jetgirl 4th = 6 Redeemable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 2 Dont Tell William | ||
Mon Feb 19 2018 17:05 | 1st = 2 Dont Tell William 2nd = 6 Hear Jan 3rd = 4 Cora Jaccka 4th = 8 Cosmic Courageous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 6 Falcons Fury | ||
Mon Feb 19 2018 17:02 | 1st = 6 Falcons Fury 2nd = 1 Shes Grand 3rd = 2 Tinas Magic 4th = 3 Myrniong Mover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 7 - 9 The Big Show | ||
Mon Feb 19 2018 16:57 | 1st = 9 The Big Show 2nd = 5 Lights And Music 3rd = 7 My Mojito 4th = 6 Make A Fuss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 3 Dr Oliver | ||
Mon Feb 19 2018 16:54 | 1st = 3 Dr Oliver 2nd = 2 Daisy Patch 3rd = 1 Sidevalve 4th = 8 Get The Gaff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Lismore Race 7 - 6 Tycoon Layla | ||
Mon Feb 19 2018 16:50 | 1st = 6 Tycoon Layla 2nd = 10 With Every Bound 3rd = 7 Shark Creek 4th = 8 Watched |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 2 - 1 Cimorene | ||
Mon Feb 19 2018 16:45 | 1st = 1 Cimorene 2nd = 2 Captured Delight 3rd = 8 Northview Orator 4th = 3 Roman Aviator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 3 Sir Duggie | ||
Mon Feb 19 2018 16:42 | 1st = 3 Sir Duggie 2nd = 1 For No One 3rd = 2 Sharp Man 4th = 7 Irinka Sneaky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 2 The Falcon Legend | ||
Mon Feb 19 2018 16:37 | 1st = 2 The Falcon Legend 2nd = 6 Bazzas Art 3rd = 8 Im Lonely 4th = 7 Canardly Lover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 1 Pinciotti | ||
Mon Feb 19 2018 16:34 | 1st = 1 Pinciotti 2nd = 2 Wanneroo 3rd = 4 Shall She Cindy 4th = 8 Dr Annie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 3 - 4 Catcha Crown | ||
Mon Feb 19 2018 16:30 | 1st = 4 Catcha Crown 2nd = 2 Alvin Purple 3rd = 6 Bells Creek 4th = 5 Juaphikoa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 6 Torque Tothe Starz | ||
Mon Feb 19 2018 16:25 | 1st = 6 Torque Tothe Starz 2nd = 7 Myleerae 3rd = 2 Bella Sofia 4th = 5 Tevet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 1 Emperor Shacoby | ||
Mon Feb 19 2018 16:22 | 1st = 1 Emperor Shacoby 2nd = 4 Oscar Winner 3rd = 6 Windsor Vella 4th = 8 Lika Vautin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 6 - 11 Convert Denario | ||
Mon Feb 19 2018 16:17 | 1st = 11 Convert Denario 2nd = 12 Implode 3rd = 1 Here Comes Sharkie 4th = 9 Ozzie Bogan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 1 Dr Cadenza | ||
Mon Feb 19 2018 16:14 | 1st = 1 Dr Cadenza 2nd = 3 Jett Zafonic 3rd = 5 Hello Nimble 4th = 6 Knew It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Lismore Race 6 - 8 Card Tricks | ||
Mon Feb 19 2018 16:10 | 1st = 8 Card Tricks 2nd = 4 Wall Of Silence 3rd = 6 Grande Casadora 4th = 2 No Hat No Play |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 1 - 3 Ooshtaa | ||
Mon Feb 19 2018 16:05 | 1st = 3 Ooshtaa 2nd = 1 Centregirl 3rd = 8 Orphan Reactor 4th = 6 Vivere Damore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 2 Karinya Connie | ||
Mon Feb 19 2018 16:02 | 1st = 2 Karinya Connie 2nd = 6 Bucking Bull 3rd = 7 Nangar Jet 4th = 1 Over Pure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 5 Loorrim Creek | ||
Mon Feb 19 2018 15:57 | 1st = 5 Loorrim Creek 2nd = 7 Shesa Tricky Bridge 3rd = 2 Our Bondi Beach 4th = 11 Letsgotothehop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 2 Lieu Knee Annie | ||
Mon Feb 19 2018 15:54 | 1st = 2 Lieu Knee Annie 2nd = 4 Gearbox Girl 3rd = 6 Wy Yung Floods 4th = 3 Trumpeter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 2 - 3 Triple Choice | ||
Mon Feb 19 2018 15:50 | 1st = 3 Triple Choice 2nd = 5 Just Getsem 3rd = 2 Sacamano 4th = 9 The Intern |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 8 Conzara Blue | ||
Mon Feb 19 2018 15:47 | 1st = 8 Conzara Blue 2nd = 2 Well Soon Know 3rd = 6 Joan Taro 4th = 4 Secret Of Ours |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 3 Queen Me | ||
Mon Feb 19 2018 15:45 | 1st = 3 Queen Me 2nd = 2 Grinagain 3rd = 4 Bobbies Delight 4th = 5 Su Quick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 1 How Goodesy | ||
Mon Feb 19 2018 15:42 | 1st = 1 How Goodesy 2nd = 3 Zenstar 3rd = 7 Octo Burn 4th = 8 Myrtle Grange |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 5 - 4 Manthadee | ||
Mon Feb 19 2018 15:37 | 1st = 4 Manthadee 2nd = 7 Valentina Brave 3rd = 5 Seaside Beauty 4th = 2 Erico |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 2 Oriental Tarj | ||
Mon Feb 19 2018 15:34 | 1st = 2 Oriental Tarj 2nd = 5 Crucial Conflict 3rd = 1 Peaked 4th = 10 Cosmic Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Lismore Race 5 - 11 Winkler | ||
Mon Feb 19 2018 15:30 | 1st = 11 Winkler 2nd = 4 Super Bonus 3rd = 9 Steppin Out 4th = 5 Angelas Beauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 1 Spring Kitty | ||
Mon Feb 19 2018 15:27 | 1st = 1 Spring Kitty 2nd = 7 One Mississippi 3rd = 6 Seabrook Dill 4th = 8 Bomber Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 4 Mygirljo | ||
Mon Feb 19 2018 15:22 | 1st = 4 Mygirljo 2nd = 5 Fortyeighthenson 3rd = 2 Nikalong Henry 4th = 7 Miracle Smile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 5 Belleperi Miss | ||
Mon Feb 19 2018 15:19 | 1st = 5 Belleperi Miss 2nd = 7 Sweet Ambush 3rd = 4 Unique Spirit 4th = 3 Hurricane Billie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 6 Aldebaran Broozer | ||
Mon Feb 19 2018 15:10 | 1st = 6 Aldebaran Broozer 2nd = 2 Majestically 3rd = 5 Grinning Intherain 4th = 1 Mickey Two Shoes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 3 Shadow Walker | ||
Mon Feb 19 2018 15:07 | 1st = 3 Shadow Walker 2nd = 7 Southwood Ace 3rd = 1 Big Tilly 4th = 4 Cosmic George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 4 - 8 John Richard | ||
Mon Feb 19 2018 15:02 | 1st = 8 John Richard 2nd = 1 Aimforthestarzzz 3rd = 7 Night Ninja 4th = 5 Dennington Heights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 1 Maireana | ||
Mon Feb 19 2018 14:59 | 1st = 1 Maireana 2nd = 8 Hurricane Craig 3rd = 2 Balmoral Bash 4th = 5 Bobs Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Lismore Race 4 - 5 Fell From Heaven | ||
Mon Feb 19 2018 14:55 | 1st = 5 Fell From Heaven 2nd = 8 Primed For Destiny 3rd = 3 Greselin 4th = 2 Viceman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 7 Arlecchino | ||
Mon Feb 19 2018 14:52 | 1st = 7 Arlecchino 2nd = 1 Papa Duncs 3rd = 6 Oh Cee Dee 4th = 2 Miss Camelot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 10 Goliath Stride | ||
Mon Feb 19 2018 14:47 | 1st = 10 Goliath Stride 2nd = 3 Pure Charisma 3rd = 4 Billysbredone 4th = 7 Reddy Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 12 - 8 Bigtime Levi | ||
Mon Feb 19 2018 14:44 | 1st = 8 Bigtime Levi 2nd = 1 Fusion Cronulla 3rd = 5 No Time Toulouse 4th = 2 Bigtime Macdaddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 2 Culzean Castle | ||
Mon Feb 19 2018 14:35 | 1st = 2 Culzean Castle 2nd = 6 The Quick Shadow 3rd = 4 Juliuss 4th = 5 Aquarius Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 6 Logistic Kid | ||
Mon Feb 19 2018 14:32 | 1st = 6 Logistic Kid 2nd = 3 Call Me Deita 3rd = 4 Why Not Archie 4th = 1 Arolok Lil Gal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 3 - 1 Ymbro Wasted | ||
Mon Feb 19 2018 14:27 | 1st = 1 Ymbro Wasted 2nd = 4 My Chimera 3rd = 2 Law Legend 4th = 6 Variance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 11 - 2 Bigtime Lily | ||
Mon Feb 19 2018 14:24 | 1st = 2 Bigtime Lily 2nd = 8 Bigtime Jayjay 3rd = 3 Bigtime Mia 4th = 5 Pat Patterson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Lismore Race 3 - 6 Tristan De Angel | ||
Mon Feb 19 2018 14:20 | 1st = 6 Tristan De Angel 2nd = 5 Ganassi 3rd = 9 Rosella Girl 4th = 1 Caro Cavallo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 7 Doorkeeper | ||
Mon Feb 19 2018 14:17 | 1st = 7 Doorkeeper 2nd = 4 Golden Gem 3rd = 6 Tiger Tees 4th = 9 Hagrid Grange |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 3 Viksun | ||
Mon Feb 19 2018 14:12 | 1st = 3 Viksun 2nd = 4 Queen Of Clevedon 3rd = 6 Yankee Samson 4th = 8 Courageous George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 6 Bigtime Tears | ||
Mon Feb 19 2018 14:09 | 1st = 6 Bigtime Tears 2nd = 1 Bigtime Craig 3rd = 2 Mister Ebby 4th = 5 Take Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 1 - 5 Cheeky Bella | ||
Mon Feb 19 2018 14:05 | 1st = 5 Cheeky Bella 2nd = 2 All Things In Time 3rd = 3 Eva Jean 4th = 4 Ausbred Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 6 Laszlo | ||
Mon Feb 19 2018 14:00 | 1st = 6 Laszlo 2nd = 7 Buriton Bailey 3rd = 3 Just Read My Mind 4th = 5 Beaudiene Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 2 Alcyone | ||
Mon Feb 19 2018 13:57 | 1st = 2 Alcyone 2nd = 8 Fab Dream 3rd = 1 Casanova 4th = 9 Snapchat Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 2 - 8 Dark Secret | ||
Mon Feb 19 2018 13:52 | 1st = 8 Dark Secret 2nd = 4 Rory Mchinson 3rd = 7 The Spanyen 4th = 5 Bootleg Bert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 4 Cawbourne Trixy | ||
Mon Feb 19 2018 13:49 | 1st = 4 Cawbourne Trixy 2nd = 5 Cawbourne Palmer 3rd = 6 Mija Sydney 4th = 7 Tranquil Blossom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Lismore Race 2 - 4 Ottos Brother | ||
Mon Feb 19 2018 13:45 | 1st = 4 Ottos Brother 2nd = 11 Marikina 3rd = 6 Upper Avenue 4th = 8 Rocks On Ice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 1 Maximum Jan | ||
Mon Feb 19 2018 13:40 | 1st = 1 Maximum Jan 2nd = 2 Smashing Serena 3rd = 9 Ark Lightning 4th = 6 Minnie Ha Ha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 1 Bigtime Serena | ||
Mon Feb 19 2018 13:34 | 1st = 1 Bigtime Serena 2nd = 3 Yella Ella 3rd = 7 Cawbourne Ridge 4th = 4 Bigtime Clyde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 3 All Hail Caesar | ||
Mon Feb 19 2018 13:27 | 1st = 3 All Hail Caesar 2nd = 2 Missy Murdock 3rd = 6 Manonthemoon 4th = 7 The Last Gindi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 4 Stir Fry Shrimp | ||
Mon Feb 19 2018 13:23 | 1st = 4 Stir Fry Shrimp 2nd = 8 Muzzle Welsh 3rd = 6 Miss Sweet Pea 4th = 7 Nareen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 1 - 5 Dynamic Legacy | ||
Mon Feb 19 2018 13:17 | 1st = 5 Dynamic Legacy 2nd = 8 Next Thru 3rd = 6 Uncle Al 4th = 9 Sizzlin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 3 Bigtime Zack | ||
Mon Feb 19 2018 13:14 | 1st = 3 Bigtime Zack 2nd = 4 Caveman Sam 3rd = 5 Idol Tom 4th = 6 Bigtime Owen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Lismore Race 1 - 3 Im Rosie | ||
Mon Feb 19 2018 13:10 | 1st = 3 Im Rosie 2nd = 6 Pipe Dream Lass 3rd = 2 Uber Mover 4th = 1 Stately Manner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 5 Destini Ferrari | ||
Mon Feb 19 2018 13:07 | 1st = 5 Destini Ferrari 2nd = 2 County Carlow 3rd = 6 La Tiana 4th = 8 Zuberi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 7 Spare Some Time | ||
Mon Feb 19 2018 12:59 | 1st = 7 Spare Some Time 2nd = 1 Cawbourne Mezza 3rd = 4 Bigtime Ottey 4th = 3 Bigtime Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 6 Dyna Jenaya | ||
Mon Feb 19 2018 12:50 | 1st = 6 Dyna Jenaya 2nd = 2 Time Away 3rd = 5 Here Comes Tom 4th = 3 Fabulous Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 8 Bigtime Sugar | ||
Mon Feb 19 2018 12:42 | 1st = 8 Bigtime Sugar 2nd = 5 Bigtime Jane 3rd = 7 Hypocritical 4th = 6 Daisy Lara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 4 Blackpool Blast | ||
Mon Feb 19 2018 12:32 | 1st = 4 Blackpool Blast 2nd = 7 Dyna Raze 3rd = 5 Elkes Osti 4th = 3 Dynamic Ross |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 2 Allegro Beaty | ||
Mon Feb 19 2018 12:24 | 1st = 2 Allegro Beaty 2nd = 3 Kirkham Coby 3rd = 1 Stole Me Car 4th = 7 Bigtime Kylie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 5 Arden Emgrand | ||
Mon Feb 19 2018 12:07 | 1st = 5 Arden Emgrand 2nd = 1 Bigtime Emma 3rd = 8 El Hefe 4th = 2 Dont Muzzle Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 5 Making It Up | ||
Mon Feb 19 2018 11:49 | 1st = 5 Making It Up 2nd = 8 Cawbourne Foxy 3rd = 7 Ace Star 4th = 6 Lissadell Marcus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 4 Reedy Set Go | ||
Mon Feb 19 2018 11:32 | 1st = 4 Reedy Set Go 2nd = 9 Flying Koko 3rd = 3 Whippy Bale 4th = 1 Smiling Sid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Busselton Race 5 - 6 Lady Azalea | ||
Fri Jan 19 2018 23:55 | 1st = 6 Lady Azalea 2nd = 1 Alluring Attitude 3rd = 2 Augusta Moonlight 4th = 5 Skewsy Newsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 1 Kerrin Joseph | ||
Fri Jan 19 2018 23:40 | 1st = 1 Kerrin Joseph 2nd = 8 Our Jeremes Gem 3rd = 3 All Jokes Aside 4th = 11 Ideal Investment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 4 Starlight Asha | ||
Fri Jan 19 2018 23:37 | 1st = 4 Starlight Asha 2nd = 2 Skyther Monelli 3rd = 5 Black Light 4th = 8 Lhotse Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Busselton Race 4 - 3 Dontch Remember | ||
Fri Jan 19 2018 23:30 | 1st = 3 Dontch Remember 2nd = 1 Spoilt Talk 3rd = 6 Kaydee Stratton 4th = 7 Armbro Lincoln |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 2 Bumble Bee Bolto | ||
Fri Jan 19 2018 23:26 | 1st = 2 Bumble Bee Bolto 2nd = 8 Mepunga Bonnie 3rd = 5 Tiggerlong Boo 4th = 3 Zahra Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 2 Majestic Mia | ||
Fri Jan 19 2018 23:15 | 1st = 2 Majestic Mia 2nd = 3 Chardy 3rd = 8 Mamma Monelli 4th = 5 Whos Got It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 4 El Machine | ||
Fri Jan 19 2018 23:10 | 1st = 4 El Machine 2nd = 9 Mighty Flying Thomas 3rd = 3 Bronze Seeker 4th = 7 Lisharry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 1 Meehan Blue | ||
Fri Jan 19 2018 23:04 | 1st = 1 Meehan Blue 2nd = 4 Meehan Roy 3rd = 2 Lektra Viki 4th = 8 Rellim Diesel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Busselton Race 3 - 4 Call Me Ernie | ||
Fri Jan 19 2018 23:02 | 1st = 4 Call Me Ernie 2nd = 7 Disco Spirit 3rd = 2 Four Starzzz Looks 4th = 3 Dagati Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 11 - 5 Retired Mouse | ||
Fri Jan 19 2018 23:01 | 1st = 5 Retired Mouse 2nd = 2 Macka Mae 3rd = 1 Zlatan Time 4th = 4 One For Many |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 4 What A Hoot | ||
Fri Jan 19 2018 22:58 | 1st = 4 What A Hoot 2nd = 1 Miss Ramjet 3rd = 2 Karons Boy 4th = 3 Two Stop Lomar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 2 Sheza Beach Dream | ||
Fri Jan 19 2018 22:54 | 1st = 2 Sheza Beach Dream 2nd = 4 Onthecrestofawave 3rd = 1 Angel Of Arts 4th = 5 Ghadastar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 4 Allen Quintus | ||
Fri Jan 19 2018 22:48 | 1st = 4 Allen Quintus 2nd = 1 Unmid Bale 3rd = 6 Showtime Mystery 4th = 3 Pippy Dippy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 8 Soho Tribeca | ||
Fri Jan 19 2018 22:43 | 1st = 8 Soho Tribeca 2nd = 9 Chicago Bull 3rd = 1 The Bucket List 4th = 5 American Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 2 Pure Project | ||
Fri Jan 19 2018 22:40 | 1st = 2 Pure Project 2nd = 1 Stilton Stitch 3rd = 6 Gemala Girl 4th = 4 Rowdy Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 8 - 3 Dont Tell Jack | ||
Fri Jan 19 2018 22:35 | 1st = 3 Dont Tell Jack 2nd = 7 Just A Kool Joe 3rd = 5 Nicka Time 4th = 6 Elegant Abby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 7 Sunset Sporty | ||
Fri Jan 19 2018 22:34 | 1st = 7 Sunset Sporty 2nd = 5 Lucky Shooter 3rd = 2 Proceed At Speed 4th = 6 Playing Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 7 - 5 Mister Gunsen | ||
Fri Jan 19 2018 22:30 | 1st = 5 Mister Gunsen 2nd = 4 Mister Oz 3rd = 3 Lombo Scrutinizer 4th = 6 Irish Whisper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 1 Property Power | ||
Fri Jan 19 2018 22:28 | 1st = 1 Property Power 2nd = 9 Elite Ollie 3rd = 8 Maximum Jan 4th = 7 Ball Of Steel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Busselton Race 2 - 5 Hillbilly Time | ||
Fri Jan 19 2018 22:26 | 1st = 5 Hillbilly Time 2nd = 6 Our Bobbydazzler 3rd = 8 Batali 4th = 7 Cavalry Call |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 3 Stars Align | ||
Fri Jan 19 2018 22:24 | 1st = 3 Stars Align 2nd = 8 Willem 3rd = 1 Lombo Idle Belief 4th = 2 Top The Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 3 Stinky Pete | ||
Fri Jan 19 2018 22:18 | 1st = 3 Stinky Pete 2nd = 2 Topline Khaleesi 3rd = 5 Wizard Fun 4th = 7 Franc Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 1 Shaka Under Fire | ||
Fri Jan 19 2018 22:15 | 1st = 1 Shaka Under Fire 2nd = 6 Taylors Charm 3rd = 5 Gotta Be Mac 4th = 2 Zipping Stella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 1 Our Jimmy Johnstone | ||
Fri Jan 19 2018 22:10 | 1st = 1 Our Jimmy Johnstone 2nd = 10 Delightful Offer 3rd = 12 Norvic Nightowl 4th = 3 Zach Maguire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 1 Alpha Georgiou | ||
Fri Jan 19 2018 22:08 | 1st = 1 Alpha Georgiou 2nd = 6 Tanoan Creek 3rd = 3 Benali 4th = 2 Tarrees Ruslie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 7 - 5 Kite Street | ||
Fri Jan 19 2018 22:03 | 1st = 5 Kite Street 2nd = 8 Major Studleigh 3rd = 4 Rosemary Shannon 4th = 7 Diamond Thief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 8 - 9 Zero Secrets | ||
Fri Jan 19 2018 22:00 | 1st = 9 Zero Secrets 2nd = 7 Seductive Miss 3rd = 3 Elegant Queen 4th = 1 Lannister |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 9 Radiant Ridge | ||
Fri Jan 19 2018 21:58 | 1st = 9 Radiant Ridge 2nd = 2 Betty Rumble 3rd = 5 Rocky Valley 4th = 3 Driftway Darling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Busselton Race 1 - 1 Lisdelight | ||
Fri Jan 19 2018 21:57 | 1st = 1 Lisdelight 2nd = 7 Rum Delight 3rd = 5 Riri Rihanna 4th = 2 Five Star Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 3 Groomer Mcgrath | ||
Fri Jan 19 2018 21:55 | 1st = 3 Groomer Mcgrath 2nd = 2 Pangee Street 3rd = 5 Velocity Star 4th = 1 Barnabie Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 6 - 5 Rocking Tess | ||
Fri Jan 19 2018 21:54 | 1st = 5 Rocking Tess 2nd = 2 Spic And Sparkled 3rd = 3 Our Flash Of Fire 4th = 1 Lightning Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 4 Cruisin Around | ||
Fri Jan 19 2018 21:50 | 1st = 4 Cruisin Around 2nd = 8 Savannah Jay Jay 3rd = 1 Tiavons Dream 4th = 5 Kyvalley Boomerang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 6 Mepunga Pride | ||
Fri Jan 19 2018 21:48 | 1st = 6 Mepunga Pride 2nd = 5 Golden Romance 3rd = 4 Kiss Me Marday 4th = 8 Moore Of Moore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 8 - 14 Queen Of Heights | ||
Fri Jan 19 2018 21:45 | 1st = 14 Queen Of Heights 2nd = 9 Balmain Boy 3rd = 2 Magical Stance 4th = 13 Mate Story |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 1 Cut For An Ace | ||
Fri Jan 19 2018 21:40 | 1st = 1 Cut For An Ace 2nd = 3 A Boy Named Rosie 3rd = 6 Handsandwheels 4th = 4 The Trilogy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 8 Mrs Spring | ||
Fri Jan 19 2018 21:38 | 1st = 8 Mrs Spring 2nd = 7 Winsome Fernando 3rd = 3 Dynamic Mae 4th = 2 Veloce Nero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 4 Eliza Dushku | ||
Fri Jan 19 2018 21:33 | 1st = 4 Eliza Dushku 2nd = 6 Our Little Digger 3rd = 3 Billy Braveheart 4th = 8 Livin It Lovin It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 7 - 1 Blue Tycoon | ||
Fri Jan 19 2018 21:30 | 1st = 1 Blue Tycoon 2nd = 2 Critical Rhythm 3rd = 3 Ballinaclash 4th = 5 Peruggia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 4 Lost Love | ||
Fri Jan 19 2018 21:28 | 1st = 4 Lost Love 2nd = 8 Lektra Stomp 3rd = 7 Paua To Load 4th = 5 Hyperactive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 5 - 1 Strelitzia | ||
Fri Jan 19 2018 21:24 | 1st = 1 Strelitzia 2nd = 2 Raptover A Rainbow 3rd = 5 Renesmae 4th = 3 Jagged Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 3 Our Golden Goddess | ||
Fri Jan 19 2018 21:20 | 1st = 3 Our Golden Goddess 2nd = 1 Shakahari 3rd = 2 Keayang Kallisto 4th = 6 I Will Rock You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 7 Little Big Town | ||
Fri Jan 19 2018 21:18 | 1st = 7 Little Big Town 2nd = 1 Milky Jones 3rd = 5 Roman Red 4th = 4 Dark Runner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 7 - 2 Francesco | ||
Fri Jan 19 2018 21:15 | 1st = 2 Francesco 2nd = 1 Wahng Wah 3rd = 9 Sculptures 4th = 3 Pianissimo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 2 Abraxas Blues | ||
Fri Jan 19 2018 21:10 | 1st = 2 Abraxas Blues 2nd = 5 Real Lucky 3rd = 1 Aussie Delight 4th = 4 Americanbootscoota |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 2 Sisco Ride | ||
Fri Jan 19 2018 21:08 | 1st = 2 Sisco Ride 2nd = 1 My Hardaway Hana 3rd = 5 Lektra Kaycee 4th = 4 Quavo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 8 Parramatta | ||
Fri Jan 19 2018 21:03 | 1st = 8 Parramatta 2nd = 9 Saloon Passage 3rd = 1 Star Writer 4th = 6 Dynamite Denn Nee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 6 - 4 Big Pats Pontiac | ||
Fri Jan 19 2018 21:00 | 1st = 4 Big Pats Pontiac 2nd = 3 Akamon 3rd = 8 Charlie Cheval 4th = 2 King Valour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 1 Senor Wolf | ||
Fri Jan 19 2018 20:58 | 1st = 1 Senor Wolf 2nd = 5 Sketchy Nick 3rd = 8 Tamaar Tux 4th = 7 Pockys Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 4 - 5 Speechcraft | ||
Fri Jan 19 2018 20:54 | 1st = 5 Speechcraft 2nd = 2 About To Shine 3rd = 8 Presidential Art 4th = 4 Grey Cadillac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 9 Moonrock | ||
Fri Jan 19 2018 20:50 | 1st = 9 Moonrock 2nd = 8 Carlas Pixel 3rd = 1 Whirily School 4th = 6 Little Rascal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 2 Mepunga Bella | ||
Fri Jan 19 2018 20:48 | 1st = 2 Mepunga Bella 2nd = 5 Born Jamie 3rd = 3 Barooga Brett 4th = 8 Reid Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 6 - 3 Geneteau | ||
Fri Jan 19 2018 20:45 | 1st = 3 Geneteau 2nd = 1 Alart 3rd = 8 Pandeia 4th = 4 Soothing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 3 - 2 Fear The Gate | ||
Fri Jan 19 2018 20:43 | 1st = 2 Fear The Gate 2nd = 3 Springvale Mike 3rd = 8 Who Said That 4th = 1 Rear Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 3 Talktomeurmattjesty | ||
Fri Jan 19 2018 20:40 | 1st = 3 Talktomeurmattjesty 2nd = 2 Argyle Red 3rd = 8 Major Catastrophe 4th = 5 Always Arjay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 5 Rhythm Section | ||
Fri Jan 19 2018 20:38 | 1st = 5 Rhythm Section 2nd = 6 Star Of Anand 3rd = 3 Black Dakota 4th = 8 Brayden Lennox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 1 What A Jolt | ||
Fri Jan 19 2018 20:33 | 1st = 1 What A Jolt 2nd = 3 Sabrage 3rd = 4 What A Curtainraiser 4th = 7 Crackerjack Jo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 5 - 1 Belwazi | ||
Fri Jan 19 2018 20:30 | 1st = 1 Belwazi 2nd = 3 Rockets Red Glare 3rd = 8 Educate 4th = 6 Wrecking Ball |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 5 Stir Fry Shrimp | ||
Fri Jan 19 2018 20:28 | 1st = 5 Stir Fry Shrimp 2nd = 4 Not Loitering 3rd = 6 Flying Rose 4th = 7 Aldrich |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 2 - 1 Small Time Riot | ||
Fri Jan 19 2018 20:25 | 1st = 1 Small Time Riot 2nd = 3 Xtreme Jet 3rd = 7 Spicy Blast 4th = 4 Durama Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 3 - 8 The Lemondrop Kid | ||
Fri Jan 19 2018 20:24 | 1st = 8 The Lemondrop Kid 2nd = 1 Beach Side 3rd = 4 Creative Lad 4th = 5 Miss Chianti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 2 Mach Cruiser | ||
Fri Jan 19 2018 20:20 | 1st = 2 Mach Cruiser 2nd = 3 Beach Boy Adios 3rd = 8 Under Worked 4th = 7 Coldplay Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 1 Xaviers Flyer | ||
Fri Jan 19 2018 20:18 | 1st = 1 Xaviers Flyer 2nd = 7 Ninja Josh Mae 3rd = 3 Koba 4th = 2 Gotta Blast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 5 - 3 All Carisma | ||
Fri Jan 19 2018 20:15 | 1st = 3 All Carisma 2nd = 9 Under The Thumb 3rd = 5 Just Got Lucky 4th = 8 Imperial Eagle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 2 Dorrigo Bale | ||
Fri Jan 19 2018 20:12 | 1st = 2 Dorrigo Bale 2nd = 7 Bolton Blue 3rd = 8 Pop The Trunk 4th = 6 Gomez Sanchez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 8 - 5 Friars Luck | ||
Fri Jan 19 2018 20:08 | 1st = 5 Friars Luck 2nd = 3 Galinba Blast 3rd = 2 Get Round It 4th = 13 Sylva Terre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 1 - 1 Hows It Scary | ||
Fri Jan 19 2018 20:07 | 1st = 1 Hows It Scary 2nd = 5 Sunlit Quealy 3rd = 3 Durama Lad 4th = 2 Maria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 6 Taylors Reason | ||
Fri Jan 19 2018 20:03 | 1st = 6 Taylors Reason 2nd = 3 Master Benny 3rd = 7 Destiny Warrior 4th = 1 In The Extreme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 4 - 8 Electron | ||
Fri Jan 19 2018 20:00 | 1st = 8 Electron 2nd = 5 Amberle 3rd = 10 Hanariki 4th = 9 Exelant Mosh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 5 Secretly Hot | ||
Fri Jan 19 2018 19:58 | 1st = 5 Secretly Hot 2nd = 2 Allen Elway 3rd = 1 Dougie Kazam 4th = 3 Independent Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 2 - 5 Rocking Tess | ||
Fri Jan 19 2018 19:54 | 1st = 5 Rocking Tess 2nd = 4 Spic And Sparkled 3rd = 1 Our Flash Of Fire 4th = 2 Lightning Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 2 Bigtime Jane | ||
Fri Jan 19 2018 19:51 | 1st = 2 Bigtime Jane 2nd = 1 Bigtime Shaker 3rd = 3 Mila Mila 4th = 5 Bigtime Redfoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 3 Rock N Roll Delight | ||
Fri Jan 19 2018 19:50 | 1st = 3 Rock N Roll Delight 2nd = 7 Lisandros 3rd = 4 Deedenuto 4th = 1 Steely Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 6 No More Sisco | ||
Fri Jan 19 2018 19:48 | 1st = 6 No More Sisco 2nd = 4 Dyna Diedre 3rd = 1 Dyna Hendry 4th = 5 Nod Ya Head |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 4 - 7 Its So Obvious | ||
Fri Jan 19 2018 19:45 | 1st = 7 Its So Obvious 2nd = 3 Al Mah Haha 3rd = 5 Inquiry 4th = 2 Tamarack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 6 Awesome Doll | ||
Fri Jan 19 2018 19:42 | 1st = 6 Awesome Doll 2nd = 2 Leper Messiah 3rd = 1 Perfect Hope 4th = 3 Black Reaction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 8 - 1 Miss Streisand | ||
Fri Jan 19 2018 19:40 | 1st = 1 Miss Streisand 2nd = 4 Anamajor 3rd = 5 Cheesy Fingers 4th = 3 Gold Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 7 - 3 Swift Sis | ||
Fri Jan 19 2018 19:38 | 1st = 3 Swift Sis 2nd = 8 Another Demon 3rd = 6 Maskaev 4th = 5 Double Edged |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 9 Captain Cosmonaut | ||
Fri Jan 19 2018 19:33 | 1st = 9 Captain Cosmonaut 2nd = 4 Rockin With Cheri 3rd = 7 Pacific Cullen 4th = 5 Besocial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 3 - 7 Necessary | ||
Fri Jan 19 2018 19:30 | 1st = 7 Necessary 2nd = 3 Hardly Surprising 3rd = 8 Pamela 4th = 9 Reliabelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 1 - 9 Shania Black | ||
Fri Jan 19 2018 19:25 | 1st = 9 Shania Black 2nd = 6 Starscape 3rd = 2 Hot Breakfast 4th = 8 Magic Cruiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 6 Bigtime Narelle | ||
Fri Jan 19 2018 19:21 | 1st = 6 Bigtime Narelle 2nd = 3 Bigtime Sugar 3rd = 7 Polly Cracker 4th = 8 Rapper Tilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 12 Makoa | ||
Fri Jan 19 2018 19:20 | 1st = 12 Makoa 2nd = 9 Benji Mara 3rd = 1 Pin Stripes 4th = 3 Atchoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 11 - 7 Master Methane | ||
Fri Jan 19 2018 19:18 | 1st = 7 Master Methane 2nd = 5 Tiny Olivia 3rd = 8 Mollified 4th = 6 Bruno Zarr |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 3 - 6 Dark Dream | ||
Fri Jan 19 2018 19:15 | 1st = 6 Dark Dream 2nd = 2 Campaign 3rd = 1 Pickelhaube 4th = 3 Colesberg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 7 - 6 Better B Amazed | ||
Fri Jan 19 2018 19:10 | 1st = 6 Better B Amazed 2nd = 4 Northview Hustler 3rd = 2 Utmost Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 6 - 3 Senorita Bonita | ||
Fri Jan 19 2018 19:08 | 1st = 3 Senorita Bonita 2nd = 1 Bells Tower 3rd = 4 Gradual Incline 4th = 8 Southern Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 6 Hez All Courage | ||
Fri Jan 19 2018 19:03 | 1st = 6 Hez All Courage 2nd = 7 Panther Star 3rd = 13 Crossfirehall 4th = 10 Abettorrose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 2 - 11 Troon | ||
Fri Jan 19 2018 19:00 | 1st = 11 Troon 2nd = 9 King Kabuto 3rd = 8 Estrella Fella 4th = 2 Eagle Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 10 - 7 Flying Pepper | ||
Fri Jan 19 2018 18:57 | 1st = 7 Flying Pepper 2nd = 2 Kellys Eye 3rd = 1 Teevee Rema 4th = 8 Chaotic Cobra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 6 Thunderation | ||
Fri Jan 19 2018 18:55 | 1st = 6 Thunderation 2nd = 1 Homebush Minnie 3rd = 4 Whos John Galt 4th = 5 Bigtime Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 1 Nikkibadwagon | ||
Fri Jan 19 2018 18:52 | 1st = 1 Nikkibadwagon 2nd = 2 Ideal Lifestyle 3rd = 8 Gotta Go Dali Queen 4th = 3 Beaming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 12 - 1 Just Browsing | ||
Fri Jan 19 2018 18:49 | 1st = 1 Just Browsing 2nd = 3 Feel The Noise 3rd = 4 Alolo Miss 4th = 7 That Was Paw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 2 - 5 Charlayne | ||
Fri Jan 19 2018 18:45 | 1st = 5 Charlayne 2nd = 7 Squaw Peak 3rd = 1 League of Nations |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 6 - 4 Juice Brogden | ||
Fri Jan 19 2018 18:44 | 1st = 4 Juice Brogden 2nd = 1 Matai Valour 3rd = 2 Missinmemate 4th = 7 American Empress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 2 Rumbling Jake | ||
Fri Jan 19 2018 18:42 | 1st = 2 Rumbling Jake 2nd = 8 Double Swatza 3rd = 3 Flying Circus 4th = 1 Perfect Mum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 5 - 11 Makuru | ||
Fri Jan 19 2018 18:37 | 1st = 11 Makuru 2nd = 3 Ripping Yarn 3rd = 6 Universal Mae 4th = 4 Cool Hand Clint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 9 - 6 Ellie Belles | ||
Fri Jan 19 2018 18:34 | 1st = 6 Ellie Belles 2nd = 8 Joe Frend 3rd = 1 Carlo Corleone 4th = 5 Rachels Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 1 - 1 Bella Mia | ||
Fri Jan 19 2018 18:30 | 1st = 1 Bella Mia 2nd = 8 Value Abbey 3rd = 6 Love In Vain 4th = 9 White With One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 5 Highland Laddie | ||
Fri Jan 19 2018 18:29 | 1st = 5 Highland Laddie 2nd = 7 Bigtime Ottey 3rd = 6 Bigtime Doug 4th = 2 Idol Hot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 11 - 2 Kashmir | ||
Fri Jan 19 2018 18:27 | 1st = 2 Kashmir 2nd = 6 Notorious Mac 3rd = 3 Pollination 4th = 1 Cawbourne Lilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 1 Ive Got Cents | ||
Fri Jan 19 2018 18:23 | 1st = 1 Ive Got Cents 2nd = 4 Irish Spice 3rd = 2 Arfa Show Off 4th = 8 Drawcard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 5 - 1 Tiger Swift | ||
Fri Jan 19 2018 18:18 | 1st = 1 Tiger Swift 2nd = 9 Machbrad 3rd = 7 Ideal Star 4th = 8 Bit Of A Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 1 - 4 Sandbar | ||
Fri Jan 19 2018 18:15 | 1st = 4 Sandbar 2nd = 2 Marmaris 3rd = 5 The Enzo 4th = 1 Fun Fact |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 8 - 7 Techno | ||
Fri Jan 19 2018 18:12 | 1st = 7 Techno 2nd = 3 Egyptian Pirate 3rd = 4 Mums Son 4th = 6 Bogie Bennett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 4 - 4 Adrian Makfi | ||
Fri Jan 19 2018 18:07 | 1st = 4 Adrian Makfi 2nd = 7 Modern Touch 3rd = 2 Rhino Buster 4th = 3 Someday One Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 3 Bigtime Blackie | ||
Fri Jan 19 2018 18:06 | 1st = 3 Bigtime Blackie 2nd = 4 Opawa Crystal 3rd = 7 Cheap Shot Matty 4th = 8 Doosh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 1 Dooper | ||
Fri Jan 19 2018 18:03 | 1st = 1 Dooper 2nd = 7 Cawbourne Dawnie 3rd = 2 Swaggart 4th = 6 Mouse Trap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 2 Road To Flame | ||
Fri Jan 19 2018 17:59 | 1st = 2 Road To Flame 2nd = 1 Second Gear 3rd = 6 Little Ach Cee 4th = 7 Hoop Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 8 - 1 Dream Builder | ||
Fri Jan 19 2018 17:55 | 1st = 1 Dream Builder 2nd = 13 Not Bossy 3rd = 9 The Big Boss 4th = 4 Shes Demanding |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 7 - 4 Demelza | ||
Fri Jan 19 2018 17:52 | 1st = 4 Demelza 2nd = 1 Blitzing Lass 3rd = 6 Hombre Montana 4th = 2 Sister Knows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 4 - 13 Girls On Film | ||
Fri Jan 19 2018 17:50 | 1st = 13 Girls On Film 2nd = 4 Jomo 3rd = 7 Shay Scott 4th = 15 Angus Burga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 3 Firebby | ||
Fri Jan 19 2018 17:48 | 1st = 3 Firebby 2nd = 1 Zaras Delight 3rd = 9 Outlaw Fella 4th = 5 Nureyev |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 7 - 1 Poolenzo | ||
Fri Jan 19 2018 17:45 | 1st = 1 Poolenzo 2nd = 4 Shuda Known Better 3rd = 6 Northern Revenge 4th = 12 Arma De Fuego |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 8 Relevance | ||
Fri Jan 19 2018 17:42 | 1st = 8 Relevance 2nd = 4 Juddalon 3rd = 2 My Call 4th = 3 Abilene Octane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 4 Allegro Gun | ||
Fri Jan 19 2018 17:40 | 1st = 4 Allegro Gun 2nd = 8 Bigtime Stu 3rd = 3 Mikachu 4th = 2 Allegro Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 8 Dollys Wally | ||
Fri Jan 19 2018 17:39 | 1st = 8 Dollys Wally 2nd = 6 Tee Be Good 3rd = 2 My Awesome Magic 4th = 9 Sure Shot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 8 - 17 My Cousin Rhett | ||
Fri Jan 19 2018 17:35 | 1st = 17 My Cousin Rhett 2nd = 14 Youngstown 3rd = 1 Call The Captain 4th = 13 Two For The Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 6 - 7 Snow Fantasy | ||
Fri Jan 19 2018 17:32 | 1st = 7 Snow Fantasy 2nd = 4 Spring Solomon 3rd = 1 Ariya 4th = 2 Far A Part |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 3 - 3 Saturday Skies | ||
Fri Jan 19 2018 17:27 | 1st = 3 Saturday Skies 2nd = 6 Wonorg 3rd = 1 Hey Bro 4th = 7 Valmont |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 3 Canya Jake | ||
Fri Jan 19 2018 17:24 | 1st = 3 Canya Jake 2nd = 5 Select Bully 3rd = 1 Cawbourne Aldos 4th = 4 Koko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 7 - 8 Manzana | ||
Fri Jan 19 2018 17:20 | 1st = 8 Manzana 2nd = 2 Tougherthantherest 3rd = 6 Fun Tickets 4th = 11 Addchan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 3 - 5 Gooddealehemily | ||
Fri Jan 19 2018 17:19 | 1st = 5 Gooddealehemily 2nd = 2 Loud An Proud 3rd = 4 Jack Tar 4th = 7 Lynton Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 8 Fabrique | ||
Fri Jan 19 2018 17:17 | 1st = 8 Fabrique 2nd = 5 Bloza 3rd = 3 Thomas Rose Hi 4th = 1 Mondella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 1 Exceptional Mach | ||
Fri Jan 19 2018 17:13 | 1st = 1 Exceptional Mach 2nd = 5 Our Mels Dream 3rd = 8 Rory Mach 4th = 6 Major Kiwi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 5 - 3 Wild Walter | ||
Fri Jan 19 2018 17:10 | 1st = 3 Wild Walter 2nd = 2 Srixon 3rd = 4 Goodwin Terry 4th = 7 Deja Vu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 8 Bigtime Paddy | ||
Fri Jan 19 2018 17:10 | 1st = 8 Bigtime Paddy 2nd = 1 Thrilling Raider 3rd = 2 Quistis Bale 4th = 6 Ride Aint Over |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 6 - 3 Kuttamurra Al | ||
Fri Jan 19 2018 17:07 | 1st = 3 Kuttamurra Al 2nd = 11 I Am The Warrior 3rd = 2 Mustarrid 4th = 1 Burning Mountain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 4 Opening Hour | ||
Fri Jan 19 2018 17:04 | 1st = 4 Opening Hour 2nd = 3 Minor Magic 3rd = 8 Tiger 4th = 1 Assassins Smile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 7 - 6 Voltaire Lumiere | ||
Fri Jan 19 2018 16:57 | 1st = 6 Voltaire Lumiere 2nd = 4 Red Letter Day 3rd = 2 Glitra 4th = 5 Youwaitandsee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 8 Cant Possibly | ||
Fri Jan 19 2018 16:54 | 1st = 8 Cant Possibly 2nd = 5 Night Time Lover 3rd = 4 Dorrego 4th = 1 Allpa Mama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 6 - 5 Bid Of Faith | ||
Fri Jan 19 2018 16:52 | 1st = 5 Bid Of Faith 2nd = 6 Supreme Lad 3rd = 3 Global Rocket 4th = 2 Chasing Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 2 - 7 Jaz Me Up | ||
Fri Jan 19 2018 16:50 | 1st = 7 Jaz Me Up 2nd = 3 Jimmy Rapid 3rd = 5 Dazzling Poet 4th = 6 Nobel Suspect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 4 - 8 Runway Idole | ||
Fri Jan 19 2018 16:47 | 1st = 8 Runway Idole 2nd = 3 Like Da Clappers 3rd = 6 Steve The Pirate 4th = 7 El Grand Demon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 2 - 2 Sertorius | ||
Fri Jan 19 2018 16:47 | 1st = 2 Sertorius 2nd = 8 Kd Hall 3rd = 4 The Crown Jewels 4th = 3 Royal Willie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 5 Hunkapapa | ||
Fri Jan 19 2018 16:44 | 1st = 5 Hunkapapa 2nd = 7 Dilston Devise 3rd = 6 Almani Inferno 4th = 2 Fishing Ducks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 1 Dirk Bale | ||
Fri Jan 19 2018 16:39 | 1st = 1 Dirk Bale 2nd = 5 Ridin Shotgun 3rd = 2 Natures Gent 4th = 3 Bigtime Levi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 4 Memphis | ||
Fri Jan 19 2018 16:37 | 1st = 4 Memphis 2nd = 6 Miss Fernando 3rd = 2 Kirkham Zoey 4th = 5 Lilys Bean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 8 Gotta Glow | ||
Fri Jan 19 2018 16:33 | 1st = 8 Gotta Glow 2nd = 4 Floyd Mayweather 3rd = 6 Rubys Bad Boy 4th = 7 Dollarbill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 5 - 4 Occhilupo | ||
Fri Jan 19 2018 16:27 | 1st = 4 Occhilupo 2nd = 3 Hard Evidence 3rd = 2 Flynn Effect 4th = 7 Skylight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 3 - 4 Taleedy Smile | ||
Fri Jan 19 2018 16:24 | 1st = 4 Taleedy Smile 2nd = 5 Scott Nothing 3rd = 8 Wreck It Ruby 4th = 7 Magic On Tap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 6 - 2 Knotted | ||
Fri Jan 19 2018 16:20 | 1st = 2 Knotted 2nd = 11 Best Of Us 3rd = 15 Mathieson Lane 4th = 3 Siroccan Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 1 - 5 Wrangler | ||
Fri Jan 19 2018 16:19 | 1st = 5 Wrangler 2nd = 1 Guptas Cullen 3rd = 2 Queen Lostris 4th = 7 Royal Lincoln |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 7 Wynburn Cha Cha | ||
Fri Jan 19 2018 16:17 | 1st = 7 Wynburn Cha Cha 2nd = 2 Classic Keybow 3rd = 8 Lets Blaze This 4th = 4 Crazy Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 1 - 1 Righto | ||
Fri Jan 19 2018 16:12 | 1st = 1 Righto 2nd = 7 Sobrero 3rd = 14 Tucepi 4th = 4 The Tubby Butcher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 5 Allen Ablett | ||
Fri Jan 19 2018 16:10 | 1st = 5 Allen Ablett 2nd = 8 Fusion Cronulla 3rd = 7 Me Jane 4th = 6 Timma Turtle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 8 Crazy Emjay | ||
Fri Jan 19 2018 16:09 | 1st = 8 Crazy Emjay 2nd = 6 Zillie Bean 3rd = 7 Rathnait 4th = 4 Star Billing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 5 - 4 Zambada | ||
Fri Jan 19 2018 16:05 | 1st = 4 Zambada 2nd = 3 Bank Of Erin 3rd = 6 Lulu Raez 4th = 7 Zuzzudio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 2 - 6 Molly Waffle | ||
Fri Jan 19 2018 15:57 | 1st = 6 Molly Waffle 2nd = 1 Kiarni Al 3rd = 3 Precision Made 4th = 4 Jep Dark Kidz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 3 The Harlem Hammer | ||
Fri Jan 19 2018 15:53 | 1st = 3 The Harlem Hammer 2nd = 2 Key Largo 3rd = 8 Maretti 4th = 5 Nerio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 6 Key Patrol | ||
Fri Jan 19 2018 15:50 | 1st = 6 Key Patrol 2nd = 1 Coasting Around 3rd = 2 Tactical Emperor 4th = 8 Wynburn Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 4 - 5 Little John | ||
Fri Jan 19 2018 15:47 | 1st = 5 Little John 2nd = 1 Back Chat 3rd = 10 Osmosis 4th = 6 Foxleigh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 3 Farmor In Tune | ||
Fri Jan 19 2018 15:44 | 1st = 3 Farmor In Tune 2nd = 2 Thanking Peter 3rd = 1 Spring Sal 4th = 8 Maywyn Often |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 5 - 3 Star Of Harada | ||
Fri Jan 19 2018 15:40 | 1st = 3 Star Of Harada 2nd = 2 Gohardonhula 3rd = 6 General Nelson 4th = 4 Dexter Dutton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 7 Mija Sydney | ||
Fri Jan 19 2018 15:39 | 1st = 7 Mija Sydney 2nd = 3 Gentleman Tim 3rd = 5 Cawbourne Kai 4th = 8 Joe Joe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 6 Pacific Sunrise | ||
Fri Jan 19 2018 15:39 | 1st = 6 Pacific Sunrise 2nd = 3 Gentleman Tim 3rd = 5 Cawbourne Kai 4th = 8 Joe Joe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 1 - 9 Fort Santiago | ||
Fri Jan 19 2018 15:37 | 1st = 9 Fort Santiago 2nd = 2 Magnus Keroma 3rd = 6 Awesome Villa 4th = 7 Me Oh My |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 5 Jamella Jet | ||
Fri Jan 19 2018 15:34 | 1st = 5 Jamella Jet 2nd = 4 Wynburn Jackson 3rd = 7 Tassie Infrared 4th = 8 Northern Tattoos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 4 - 2 Stitched Up | ||
Fri Jan 19 2018 15:25 | 1st = 2 Stitched Up 2nd = 7 Colizani 3rd = 3 Hot Tickets 4th = 9 Only You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 3 Girls On Fire | ||
Fri Jan 19 2018 15:22 | 1st = 3 Girls On Fire 2nd = 7 Willy Toula 3rd = 1 Thug 4th = 8 Full Of Tricks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 6 Mandy Kriden | ||
Fri Jan 19 2018 15:17 | 1st = 6 Mandy Kriden 2nd = 4 Elmaur Joy 3rd = 8 Earl Jujon 4th = 7 Altana Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 3 - 2 Elvison | ||
Fri Jan 19 2018 15:12 | 1st = 2 Elvison 2nd = 5 Mr Boombastic 3rd = 11 Kiras Beat 4th = 12 Boltin Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 7 Cawbourne Toddy | ||
Fri Jan 19 2018 15:10 | 1st = 7 Cawbourne Toddy 2nd = 3 He Can Yodel 3rd = 4 Golden Pixel 4th = 2 Bigtime Donny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 4 Silly Milly | ||
Fri Jan 19 2018 15:09 | 1st = 4 Silly Milly 2nd = 3 Havin A Go 3rd = 8 Militant 4th = 2 My Bro Zorro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 4 - 6 Riva Encore | ||
Fri Jan 19 2018 15:05 | 1st = 6 Riva Encore 2nd = 11 Our Boy Ben 3rd = 1 Ritchford 4th = 3 Choreograph |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 8 - 12 Southern Princess | ||
Fri Jan 19 2018 14:52 | 1st = 12 Southern Princess 2nd = 4 Arundel 3rd = 16 Chou Chou 4th = 13 Voler Pour Moi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 8 Sacred Shadow | ||
Fri Jan 19 2018 14:49 | 1st = 8 Sacred Shadow 2nd = 3 Flippin Paw 3rd = 7 Billy The Jett 4th = 4 Chico Fabio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 2 Bigtime Bucko | ||
Fri Jan 19 2018 14:48 | 1st = 2 Bigtime Bucko 2nd = 3 Amy Bale 3rd = 6 Allegro Beaty 4th = 8 Bigtime Monty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 3 - 7 Eves Miss | ||
Fri Jan 19 2018 14:45 | 1st = 7 Eves Miss 2nd = 2 Quantum Time 3rd = 1 Accountant 4th = 9 Sawn Off Shotgun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 1 Fire And Ice | ||
Fri Jan 19 2018 14:39 | 1st = 1 Fire And Ice 2nd = 2 The Next Star 3rd = 5 Mista Natural 4th = 7 Fire One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 2 - 10 Theatric | ||
Fri Jan 19 2018 14:34 | 1st = 10 Theatric 2nd = 9 Mrs Quigley 3rd = 4 Duellator 4th = 12 Cyclone Mia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 3 - 15 Sepoys Choice | ||
Fri Jan 19 2018 14:25 | 1st = 15 Sepoys Choice 2nd = 1 The Socialist 3rd = 2 Osmond 4th = 11 Our Blanc Canvas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 7 - 11 Sacred Rhythm | ||
Fri Jan 19 2018 14:17 | 1st = 11 Sacred Rhythm 2nd = 7 True Enough 3rd = 13 Infinite Joy 4th = 3 Irish Mist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 2 - 1 Jindaberra | ||
Fri Jan 19 2018 14:10 | 1st = 1 Jindaberra 2nd = 4 Missile Attack 3rd = 8 Thunderbunny 4th = 5 Baby Jive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 6 Zalta | ||
Fri Jan 19 2018 14:05 | 1st = 6 Zalta 2nd = 2 Diabolo Star 3rd = 1 Cheyenne Warrior 4th = 8 Kyms Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 1 - 2 Mr Marbellouz | ||
Fri Jan 19 2018 14:02 | 1st = 2 Mr Marbellouz 2nd = 3 Chase The Wind 3rd = 4 General Cos 4th = 5 Casse Bleu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 2 - 4 Pole Volter | ||
Fri Jan 19 2018 13:50 | 1st = 4 Pole Volter 2nd = 13 Corsini 3rd = 15 Steppin Out 4th = 2 Danger In Devon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 6 - 8 Sound Works | ||
Fri Jan 19 2018 13:42 | 1st = 8 Sound Works 2nd = 10 Morrie Ock 3rd = 5 Sacred Siren 4th = 4 Belle Fascino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 1 - 1 Bukzel | ||
Fri Jan 19 2018 13:35 | 1st = 1 Bukzel 2nd = 7 Upper House 3rd = 3 Countof Montecarlo 4th = 8 Satin Silks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 6 Gina Mach | ||
Fri Jan 19 2018 13:25 | 1st = 6 Gina Mach 2nd = 8 Feel The Reign 3rd = 3 Dapper Bessie 4th = 1 Queen Zenobia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 4 Cosmic Stu | ||
Fri Jan 19 2018 13:21 | 1st = 4 Cosmic Stu 2nd = 8 Allen Mack 3rd = 6 Smash Calling 4th = 9 Aurelius Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 1 - 5 Proof Perfect | ||
Fri Jan 19 2018 13:15 | 1st = 5 Proof Perfect 2nd = 2 Ganassi 3rd = 6 The Ridge 4th = 4 My Cousin Steve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 5 - 4 Nailed It | ||
Fri Jan 19 2018 13:07 | 1st = 4 Nailed It 2nd = 5 Stylish Attack 3rd = 7 Calligraphy 4th = 6 Show The World |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 1 Pip Baxter | ||
Fri Jan 19 2018 12:59 | 1st = 1 Pip Baxter 2nd = 2 Homebush Scribe 3rd = 8 Goldstar Scooter 4th = 9 Verbena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 11 - 4 Baracca Keeping | ||
Fri Jan 19 2018 12:48 | 1st = 4 Baracca Keeping 2nd = 5 Betty Sue Taro 3rd = 7 Klemmer 4th = 8 Airly Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 2 Egomaniacal | ||
Fri Jan 19 2018 12:43 | 1st = 2 Egomaniacal 2nd = 1 Know Potential 3rd = 4 Avalanch City 4th = 6 Daves Pick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 4 - 8 Zanyetta | ||
Fri Jan 19 2018 12:32 | 1st = 8 Zanyetta 2nd = 6 Victory Drive 3rd = 9 Brookbars 4th = 4 Beaumarchais |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 10 - 3 Kingsbrae Skylah | ||
Fri Jan 19 2018 12:28 | 1st = 3 Kingsbrae Skylah 2nd = 2 Go Connor 3rd = 6 Kikem Zest 4th = 7 Kevin Zarr |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 1 Nicky Baxter | ||
Fri Jan 19 2018 12:23 | 1st = 1 Nicky Baxter 2nd = 8 Tricky Action 3rd = 5 Homebush Indi 4th = 3 Butterface |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 9 - 6 Jacobite Jye | ||
Fri Jan 19 2018 12:10 | 1st = 6 Jacobite Jye 2nd = 7 Midnight Boss 3rd = 2 Rival Scar 4th = 1 Springvale Paris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 8 Andreas Magic | ||
Fri Jan 19 2018 12:06 | 1st = 8 Andreas Magic 2nd = 3 Steel The Gold 3rd = 4 Homebush Ragna 4th = 6 Rock Bottom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 3 - 2 Aileen Grace | ||
Fri Jan 19 2018 11:57 | 1st = 2 Aileen Grace 3rd = 5 Simply Classic 4th = 4 Swissilicious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 3 - 9 Precision Miss | ||
Fri Jan 19 2018 11:57 | 1st = 9 Precision Miss 3rd = 5 Simply Classic 4th = 4 Swissilicious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 8 - 5 Jamie Cargo | ||
Fri Jan 19 2018 11:53 | 1st = 5 Jamie Cargo 2nd = 1 Midnight Creek 3rd = 6 Tralee Shadow 4th = 8 Jacobite Dougie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 1 Dusky Brew | ||
Fri Jan 19 2018 11:48 | 1st = 1 Dusky Brew 2nd = 5 Sozins Angel 3rd = 8 Venetia 4th = 3 Epic Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 7 - 4 Hoppy Keeping | ||
Fri Jan 19 2018 11:37 | 1st = 4 Hoppy Keeping 2nd = 2 Wet Weekend 3rd = 5 Thors Devil 4th = 3 Rival Glen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 6 Aussie Hoon | ||
Fri Jan 19 2018 11:31 | 1st = 6 Aussie Hoon 2nd = 1 Magic Janet Lass 3rd = 3 Goldstar Po 4th = 8 Lord Protector |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 2 - 3 Cutadeel | ||
Fri Jan 19 2018 11:22 | 1st = 3 Cutadeel 2nd = 4 Thomas Aquinas 3rd = 6 Superstatic 4th = 1 Marbuzet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 6 - 4 Bekim For More | ||
Fri Jan 19 2018 11:18 | 1st = 4 Bekim For More 2nd = 6 Deep Blue 3rd = 2 Rusty Find 4th = 3 Allen Veter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 1 Auros Advantage | ||
Fri Jan 19 2018 11:13 | 1st = 1 Auros Advantage 2nd = 5 Olliebollon 3rd = 8 Special Affair 4th = 4 Goldstar Raven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 5 - 4 Milos Zarr Done | ||
Fri Jan 19 2018 11:02 | 1st = 4 Milos Zarr Done 2nd = 6 Bungee 3rd = 8 Watto Show 4th = 1 Rosie Cargo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 7 Lucky James | ||
Fri Jan 19 2018 10:56 | 1st = 7 Lucky James 2nd = 5 Jinja Flash 3rd = 9 Jinja Might 4th = 4 Go Show |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 1 - 4 Mccullum | ||
Fri Jan 19 2018 10:47 | 1st = 4 Mccullum 2nd = 2 Magic Of The Sun 3rd = 1 Enough 4th = 5 Rich Billie Marsh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 4 - 2 Tralee Destroyer | ||
Fri Jan 19 2018 10:43 | 1st = 2 Tralee Destroyer 2nd = 3 Minie Em 3rd = 7 Little Bandit 4th = 6 Made To Bogie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 8 Homebush Pansy | ||
Fri Jan 19 2018 10:38 | 1st = 8 Homebush Pansy 2nd = 2 Holly Grace 3rd = 1 Parmigiano 4th = 6 Dunk It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 3 - 4 Acola Zone | ||
Fri Jan 19 2018 10:27 | 1st = 4 Acola Zone 2nd = 8 Golden Nangar 3rd = 2 Nitro Blast 4th = 3 Fall Line |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 4 Jinja Bailey | ||
Fri Jan 19 2018 10:21 | 1st = 4 Jinja Bailey 2nd = 5 Lucky Mick 3rd = 2 Lucky Blair 4th = 6 Go Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 2 - 5 Felony One | ||
Fri Jan 19 2018 10:10 | 1st = 5 Felony One 2nd = 2 Sparkling Nangar 3rd = 7 Backflip Troy 4th = 8 Inner Cargo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 6 Bula Roberts | ||
Fri Jan 19 2018 10:03 | 1st = 6 Bula Roberts 2nd = 2 Malaga Molly 3rd = 5 Jingili Jill 4th = 7 Goldstar Tasman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 1 - 9 Sandshoe | ||
Fri Jan 19 2018 9:55 | 1st = 9 Sandshoe 2nd = 1 Bogan City Gal 3rd = 2 Swift Chick 4th = 3 Acola Honey Bee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 2 Spruce Goose | ||
Fri Jan 19 2018 1:37 | 1st = 2 Spruce Goose 2nd = 4 Shilo Gundi 3rd = 8 Neat Alright 4th = 7 West On Snow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 5 Dandalup Knight | ||
Fri Jan 19 2018 1:17 | 1st = 5 Dandalup Knight 2nd = 2 Sunset Snooker 3rd = 6 Rinaldo Reason 4th = 7 Bella Bomb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 1 Yankee Parker | ||
Fri Jan 19 2018 0:57 | 1st = 1 Yankee Parker 2nd = 8 Charcoal Avenue 3rd = 4 Mama Nature Said 4th = 7 Time Healer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 5 Heliocentric | ||
Fri Jan 19 2018 0:37 | 1st = 5 Heliocentric 2nd = 3 Fantasy Knight 3rd = 7 Buzzard 4th = 4 Batangas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 2 Daffey Tux | ||
Fri Jan 19 2018 0:16 | 1st = 2 Daffey Tux 2nd = 6 Bankabul 3rd = 8 Nalin Bundles 4th = 1 Benelli Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 6 Brutal Lomar | ||
Fri Jan 19 2018 0:01 | 1st = 6 Brutal Lomar 2nd = 2 Ill Miss You 3rd = 4 Svetlana Monelli 4th = 7 Collision Bolt |
Latest Horse Racing news
- Winx has two to beat in the Caulfield Stakes
- Favourite Foxplay looks good in warm up for 1000 Guineas
- Pakistan Star Last to First Again
- Jameka 2nd favourite despite winning penalty
- Wicklow Brave Melbourne Cup odds slashed after Curragh win
- Palentino Form Odds and Tips
- Palentino upsets Black Heart Bart on route to Cox Plate
- Tosen Stardom to take on Winx before the Cox Plate
All news archives (all sports)
- 2023
- 2022
- - June
- 2018
- 2017
- 2016
- 2015
- 2014
- 2013
- 2012
- 2011
- 2010
- 2009
- 2000