Racing Results: Horse, Greyhound & Harness
Here you'll find all the latest results from the world of racing. Click on the links below to filter results by type:
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 8 - 4 Mileeka | ||
Sun Dec 2 2018 22:14 | 1st = 4 Mileeka 2nd = 6 Sunset Licorice 3rd = 1 Sunset Sherbet 4th = 2 Meales Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 9 - 10 My Ultimate Joe | ||
Sun Dec 2 2018 22:05 | 1st = 10 My Ultimate Joe 2nd = 9 Whata Stride 3rd = 6 Future Fun 4th = 1 Hot Torque Invegas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 12 - 4 Poppycock | ||
Sun Dec 2 2018 21:57 | 1st = 4 Poppycock 2nd = 2 Our Cavalier 3rd = 5 Hay William 4th = 3 Rapid Effect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 7 - 8 Balkan Babe | ||
Sun Dec 2 2018 21:52 | 1st = 8 Balkan Babe 2nd = 4 Allen Ichiro 3rd = 6 Weeona Paddy 4th = 2 Quintus Maximus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 7 Kraken Forest | ||
Sun Dec 2 2018 21:44 | 1st = 7 Kraken Forest 2nd = 4 True Gem 3rd = 5 Dewana Sprite 4th = 6 Whats Up Skip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 1 Bourbonontherocks | ||
Sun Dec 2 2018 21:39 | 1st = 1 Bourbonontherocks 2nd = 5 Norahs Fling 3rd = 9 Monorail 4th = 2 Ima Calvert Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 5 Whos Hope | ||
Sun Dec 2 2018 21:34 | 1st = 5 Whos Hope 2nd = 2 Gold Style 3rd = 7 Shades Of Blue 4th = 6 Miss Grasscutter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 6 - 7 Skydiver | ||
Sun Dec 2 2018 21:26 | 1st = 7 Skydiver 2nd = 4 Sweet Fesco 3rd = 1 Pollination 4th = 5 Dyna Yona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 7 Gregs Prince | ||
Sun Dec 2 2018 21:20 | 1st = 7 Gregs Prince 2nd = 8 Premier Jess 3rd = 3 Flywheel Magic 4th = 2 Little Black Joe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 5 Gold Grace | ||
Sun Dec 2 2018 21:17 | 1st = 5 Gold Grace 2nd = 1 Time And Place 3rd = 4 Princess Light 4th = 3 Headspin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 4 Swaffham Water | ||
Sun Dec 2 2018 21:12 | 1st = 4 Swaffham Water 2nd = 5 Santastic Princess 3rd = 3 Captain Charge Over 4th = 8 Macs Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 5 - 7 Hurricane Hayley | ||
Sun Dec 2 2018 21:09 | 1st = 7 Hurricane Hayley 2nd = 4 Elfern 3rd = 2 Fabbenz 4th = 6 Alotta Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 10 - 4 Tralee Jaz | ||
Sun Dec 2 2018 21:05 | 1st = 4 Tralee Jaz 2nd = 5 Total Rambler 3rd = 6 Blue Boy Cargo 4th = 1 Bossy Britches |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 8 Jack In Black | ||
Sun Dec 2 2018 20:58 | 1st = 8 Jack In Black 2nd = 1 Charlies Chance 3rd = 3 Long Gully Robbi 4th = 7 Steel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 4 Hone In | ||
Sun Dec 2 2018 20:55 | 1st = 4 Hone In 2nd = 6 Kraken Lightning 3rd = 3 Dava Supreme 4th = 8 Loaded |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 5 Regal Emerald | ||
Sun Dec 2 2018 20:52 | 1st = 5 Regal Emerald 2nd = 2 Cookie No Cream 3rd = 4 Smashniak Double 4th = 1 Abele |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 4 - 3 Swansea Shannon | ||
Sun Dec 2 2018 20:49 | 1st = 3 Swansea Shannon 2nd = 1 Jessie Quick 3rd = 4 Apropos 4th = 7 Cairnlea Sadie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 9 - 8 Aunty Jabba Jaws | ||
Sun Dec 2 2018 20:43 | 1st = 8 Aunty Jabba Jaws 2nd = 9 Barwin Jess 3rd = 4 Just A Limerick 4th = 2 Barry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 2 Tiffin | ||
Sun Dec 2 2018 20:39 | 1st = 2 Tiffin 2nd = 1 Subjective Booma 3rd = 5 Slave To Love 4th = 8 Trickeration |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 10 Mybella Rose | ||
Sun Dec 2 2018 20:38 | 1st = 10 Mybella Rose 2nd = 4 Too Good For You 3rd = 9 Contrary Courage 4th = 2 Non Passare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 8 Ichiban Fairy | ||
Sun Dec 2 2018 20:35 | 1st = 8 Ichiban Fairy 2nd = 3 Disco Hips 3rd = 6 My Uncle Bob 4th = 7 Jetyra Buckskin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 8 Key Factor | ||
Sun Dec 2 2018 20:27 | 1st = 8 Key Factor 2nd = 7 Buddy Tokaam 3rd = 1 Magic Code 4th = 2 Cosmo Cyndie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 3 - 3 Ashby Blast | ||
Sun Dec 2 2018 20:24 | 1st = 3 Ashby Blast 2nd = 5 Crash Zone 3rd = 7 Cosmic Fortune 4th = 2 Not A Bulldozer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 8 - 2 Sageman | ||
Sun Dec 2 2018 20:21 | 1st = 2 Sageman 2nd = 4 Myrniong Rocket 3rd = 3 Cheveys Magic 4th = 5 Lucky Thirteen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 1 Data Queen | ||
Sun Dec 2 2018 20:17 | 1st = 1 Data Queen 2nd = 5 Petra Allen 3rd = 8 Swansea Ceri 4th = 6 Dunkirk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 2 Blackjack Neo | ||
Sun Dec 2 2018 20:14 | 1st = 2 Blackjack Neo 2nd = 4 Billys Bake 3rd = 5 Mummas Meatloaf 4th = 7 King Colt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 2 Shiloh Ranch | ||
Sun Dec 2 2018 20:08 | 1st = 2 Shiloh Ranch 2nd = 1 Vaquero 3rd = 3 Solo Mission 4th = 8 Mams Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 2 - 1 Arnhem Invader | ||
Sun Dec 2 2018 20:04 | 1st = 1 Arnhem Invader 2nd = 3 Never Fear 3rd = 6 Rockabye Daisy 4th = 2 Woody One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 3 Blue Eyed Creation | ||
Sun Dec 2 2018 20:03 | 1st = 3 Blue Eyed Creation 2nd = 4 Ominous Flyer 3rd = 9 Feelingforamiracle 4th = 2 Jacks Gambit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 7 - 4 Trojans Magic | ||
Sun Dec 2 2018 20:00 | 1st = 4 Trojans Magic 2nd = 5 Pure Lee Red 3rd = 3 Bambis Star 4th = 9 Rubbles Siris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 3 Long Gully Josh | ||
Sun Dec 2 2018 19:56 | 1st = 3 Long Gully Josh 2nd = 8 Go Brandi 3rd = 1 Lola The Weapon 4th = 6 Black Antico |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 3 Alberto | ||
Sun Dec 2 2018 19:52 | 1st = 3 Alberto 2nd = 4 Alabar 3rd = 5 Jesaulenko 4th = 8 Rose Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 9 Bright Satellite | ||
Sun Dec 2 2018 19:49 | 1st = 9 Bright Satellite 2nd = 3 Spring Runner 3rd = 5 Avamay 4th = 8 Outback Sunshine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 1 - 3 Demi | ||
Sun Dec 2 2018 19:46 | 1st = 3 Demi 2nd = 8 Triple Crown Ria 3rd = 5 Bombay Rock 4th = 7 Secret Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 7 - 7 Halldora | ||
Sun Dec 2 2018 19:45 | 1st = 7 Halldora 2nd = 6 Invincible Warrior 3rd = 8 Husson Maid 4th = 13 Balboas Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 6 - 1 Sage A Blaze | ||
Sun Dec 2 2018 19:42 | 1st = 1 Sage A Blaze 2nd = 3 Candy Willow 3rd = 4 Calypso Silver 4th = 7 Funny Side |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 3 Long Gully Ella | ||
Sun Dec 2 2018 19:39 | 1st = 3 Long Gully Ella 2nd = 2 Mersey Ferry 3rd = 8 Chevy Tron 4th = 4 Scrape The Paint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 6 Neo Cleo | ||
Sun Dec 2 2018 19:33 | 1st = 6 Neo Cleo 2nd = 5 Apex Within 3rd = 1 Wears Woodleigh 4th = 7 Equilibrium |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 10 Our Diamond Editon | ||
Sun Dec 2 2018 19:28 | 1st = 10 Our Diamond Editon 2nd = 2 Tascott Lady 3rd = 4 Flashing Good Time 4th = 9 Pacific Coin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 1 Keep On Going | ||
Sun Dec 2 2018 19:25 | 1st = 1 Keep On Going 2nd = 3 Gitcha Quick 3rd = 6 Wild Connection 4th = 8 Raven Joe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 5 - 6 Metallic Flash | ||
Sun Dec 2 2018 19:19 | 1st = 6 Metallic Flash 2nd = 4 Caitlyn Keeping 3rd = 2 Cliff Keeping 4th = 1 Peanut Brittle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 5 Spring Double | ||
Sun Dec 2 2018 19:16 | 1st = 5 Spring Double 2nd = 2 Beside Myself 3rd = 1 Fabraoak 4th = 7 Blackrock Busy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 6 - 1 Master Splinter | ||
Sun Dec 2 2018 19:15 | 1st = 1 Master Splinter 2nd = 2 Kintail 3rd = 7 Terirem 4th = 6 Vital Asset |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 3 Garrido | ||
Sun Dec 2 2018 19:12 | 1st = 3 Garrido 2nd = 4 Degani 3rd = 6 Beau Gem 4th = 7 Whos Got Class |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Carrick Race 7 - 3 Miss Superbia | ||
Sun Dec 2 2018 19:08 | 1st = 3 Miss Superbia 2nd = 10 Twenty Two Karat 3rd = 7 Popnduke 4th = 4 Miss Poppy Mary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 3 Penumbra | ||
Sun Dec 2 2018 19:06 | 1st = 3 Penumbra 2nd = 1 Red Belly Black 3rd = 8 Laughing Gear 4th = 6 Fly Mariposa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 4 - 6 Collywood | ||
Sun Dec 2 2018 19:02 | 1st = 6 Collywood 2nd = 8 She Loves Sugar 3rd = 2 Katie Taro 4th = 7 Bolt Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 10 Im Toot | ||
Sun Dec 2 2018 18:57 | 1st = 10 Im Toot 2nd = 8 Diamondsfromheaven 3rd = 4 Rainbow Styling 4th = 7 Jenuflection |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 1 Soda Ashlee | ||
Sun Dec 2 2018 18:55 | 1st = 1 Soda Ashlee 2nd = 5 Stunning Jiggy 3rd = 7 Hiding 4th = 8 Happy As Larry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 2 Duke Of Airly | ||
Sun Dec 2 2018 18:49 | 1st = 2 Duke Of Airly 2nd = 1 How High Jazz 3rd = 7 Fine For Me 4th = 6 Perfect Rocky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 2 Burrum Boy | ||
Sun Dec 2 2018 18:46 | 1st = 2 Burrum Boy 2nd = 8 Tuta Sherry 3rd = 3 Cobos Eels 4th = 7 Bust em Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 5 - 11 Handyman | ||
Sun Dec 2 2018 18:45 | 1st = 11 Handyman 2nd = 2 Lorentinio 3rd = 5 Big Shot Paddy 4th = 4 Freezemoff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 3 - 2 Jasper Beardly | ||
Sun Dec 2 2018 18:42 | 1st = 2 Jasper Beardly 2nd = 3 Anchor Inn 3rd = 1 Courtney Cargo 4th = 6 Quicker Than Her |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Carrick Race 6 - 9 Chief Destroyer | ||
Sun Dec 2 2018 18:38 | 1st = 9 Chief Destroyer 2nd = 5 Black Centurian 3rd = 11 Riverboat Jasper 4th = 7 Rocknrollhighlight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 4 Spring Irish | ||
Sun Dec 2 2018 18:37 | 1st = 4 Spring Irish 2nd = 6 Mcivor Neville 3rd = 1 Bell Of Eden 4th = 2 Aston Lebron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 5 Ya Ya Ya | ||
Sun Dec 2 2018 18:32 | 1st = 5 Ya Ya Ya 2nd = 6 Perfect Piper 3rd = 2 Zipping Buffy 4th = 1 Nates Awesome |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 4 Willsintown | ||
Sun Dec 2 2018 18:27 | 1st = 4 Willsintown 2nd = 6 Our Buscemi 3rd = 3 Ghost Gum 4th = 5 Bob Gage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 8 Zulu Strike | ||
Sun Dec 2 2018 18:25 | 1st = 8 Zulu Strike 2nd = 4 Scott No Clue 3rd = 7 Senorita Quality 4th = 9 Candy Mix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 2 - 1 Winlock Squints | ||
Sun Dec 2 2018 18:18 | 1st = 1 Winlock Squints 2nd = 7 Arrogant Ted 3rd = 2 Arrogant Stella 4th = 4 Justa Dujric |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 8 Blewett Minnie | ||
Sun Dec 2 2018 18:15 | 1st = 8 Blewett Minnie 2nd = 1 Milo And Milk 3rd = 4 Taylor Jayde 4th = 7 Brooklyn Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Carrick Race 5 - 10 Monarkmac | ||
Sun Dec 2 2018 18:13 | 1st = 10 Monarkmac 2nd = 4 Elect To Go 3rd = 8 Holme On The Bayou 4th = 11 Ready To Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 4 - 5 Karnataka | ||
Sun Dec 2 2018 18:10 | 1st = 5 Karnataka 2nd = 3 Van Island 3rd = 9 Noble King 4th = 14 My Naughty Blonde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 6 Top Gem | ||
Sun Dec 2 2018 18:07 | 1st = 6 Top Gem 2nd = 7 Chase em Spolly 3rd = 8 Aston Kenji 4th = 3 Victory Post |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 8 - 10 Wookiee | ||
Sun Dec 2 2018 18:04 | 1st = 10 Wookiee 2nd = 3 The Administrator 3rd = 5 Simply So 4th = 1 Bezzina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 3 Nacho Grande | ||
Sun Dec 2 2018 18:02 | 1st = 3 Nacho Grande 2nd = 1 Snowy Hoffster 3rd = 8 Fairy Wren 4th = 5 Krazy Zoe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 1 - 3 Jingles Keeping | ||
Sun Dec 2 2018 17:57 | 1st = 3 Jingles Keeping 2nd = 8 Winning Edge 3rd = 4 Fusion Fever 4th = 2 Villa Nova Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 4 Thors Jakit | ||
Sun Dec 2 2018 17:54 | 1st = 4 Thors Jakit 2nd = 1 One Foxy Missile 3rd = 5 Zoltan 4th = 3 Magic Hat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 4 Ruato Bay | ||
Sun Dec 2 2018 17:52 | 1st = 4 Ruato Bay 2nd = 10 The Next Star 3rd = 3 Dollarbill 4th = 7 Readily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 4 Goldrush Rose | ||
Sun Dec 2 2018 17:50 | 1st = 4 Goldrush Rose 2nd = 5 Zipping Brynn 3rd = 6 Edna Betts 4th = 2 Zipping Skipper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 9 - 3 Hez All Courage | ||
Sun Dec 2 2018 17:40 | 1st = 3 Hez All Courage 2nd = 7 Skirmish 3rd = 8 El Gran Senor 4th = 1 Snoop Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Carrick Race 4 - 4 Alta Surreal | ||
Sun Dec 2 2018 17:35 | 1st = 4 Alta Surreal 2nd = 1 Adele Said 3rd = 9 Our Percius 4th = 2 Hez The One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 9 - 10 Kednelly | ||
Sun Dec 2 2018 17:35 | 1st = 10 Kednelly 2nd = 13 Suplex City 3rd = 3 Purrfect Trick 4th = 14 Aurora Rising |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 3 - 5 Push To Pass | ||
Sun Dec 2 2018 17:30 | 1st = 5 Push To Pass 2nd = 3 Paris Of Troy 3rd = 2 Trade Talk 4th = 1 Politics |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 3 Classy Aussie | ||
Sun Dec 2 2018 17:26 | 1st = 3 Classy Aussie 2nd = 1 Cosmic Collinda 3rd = 4 Raine Allen 4th = 6 Lobster Hill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 8 Aberlady | ||
Sun Dec 2 2018 17:25 | 1st = 8 Aberlady 2nd = 9 All Apologies 3rd = 7 Greynomad 4th = 1 Capeos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 5 - 7 Seek To Destroy | ||
Sun Dec 2 2018 17:20 | 1st = 7 Seek To Destroy 2nd = 1 Magnus Bay 3rd = 10 Henry Lad 4th = 5 Our Tickets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 8 - 8 Imprincessgemma | ||
Sun Dec 2 2018 17:19 | 1st = 8 Imprincessgemma 2nd = 3 Bundy Playboy 3rd = 1 Iam Erik 4th = 2 American Zest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 7 - 10 Tan Tat Nova | ||
Sun Dec 2 2018 17:15 | 1st = 10 Tan Tat Nova 2nd = 8 Tycoon Rossa 3rd = 9 Steppin Out 4th = 3 Pretty Smart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 8 - 6 Master Benny | ||
Sun Dec 2 2018 17:10 | 1st = 6 Master Benny 2nd = 3 Sniggihdis 3rd = 2 Crossfirehall 4th = 7 Kimsarme Direct |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 7 - 4 Fortify | ||
Sun Dec 2 2018 17:10 | 1st = 4 Fortify 2nd = 10 Birds In Hand 3rd = 14 Dapper After Dark 4th = 3 Zaaladd |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 7 Controlling | ||
Sun Dec 2 2018 17:08 | 1st = 7 Controlling 2nd = 2 Theos Thunder 3rd = 8 Major Innings 4th = 1 Lucille Dior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Traralgon Race 8 - 12 Doctor Coto | ||
Sun Dec 2 2018 17:05 | 1st = 12 Doctor Coto 2nd = 7 Explicitly 3rd = 9 Stanborough 4th = 8 Omorose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Carrick Race 3 - 11 Ima Ginger Rogers | ||
Sun Dec 2 2018 17:03 | 1st = 11 Ima Ginger Rogers 2nd = 1 Streetside Classic 3rd = 6 Ive Got Oomph 4th = 5 Jaminas Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 8 - 9 Alliterate | ||
Sun Dec 2 2018 17:00 | 1st = 9 Alliterate 2nd = 13 Torios Delight 3rd = 2 Dynamic Bid 4th = 7 Oakfield Twilight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 2 - 4 Sheru | ||
Sun Dec 2 2018 16:56 | 1st = 4 Sheru 2nd = 7 You Dont Say 3rd = 9 Freda 4th = 2 Montenero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 8 - 6 High Mode | ||
Sun Dec 2 2018 16:50 | 1st = 6 High Mode 2nd = 11 Crafty Cruiser 3rd = 9 Havana Haymaker 4th = 4 Truly High |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 2 Samsonite | ||
Sun Dec 2 2018 16:49 | 1st = 2 Samsonite 2nd = 5 Audacious Poppy 3rd = 4 Sweet As Emm 4th = 7 Our Didda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 6 Tolai Meri | ||
Sun Dec 2 2018 16:47 | 1st = 6 Tolai Meri 2nd = 9 Vienna Moon 3rd = 5 Bulltruck 4th = 2 Ridgway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 7 - 3 Motu Gatecrasher | ||
Sun Dec 2 2018 16:42 | 1st = 3 Motu Gatecrasher 2nd = 11 Mad Robber 3rd = 8 Rackemup Tigerpie 4th = 10 Tough Call |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 4 - 5 Mckenna | ||
Sun Dec 2 2018 16:41 | 1st = 5 Mckenna 2nd = 2 Quantum Dot 3rd = 4 Rhythm Of Cuba 4th = 3 Doon Buggy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 6 - 3 Acraman | ||
Sun Dec 2 2018 16:39 | 1st = 3 Acraman 2nd = 9 Arrogant Boy 3rd = 4 Cresta Cosmic 4th = 5 Binnacle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 6 - 7 Wanted By All | ||
Sun Dec 2 2018 16:35 | 1st = 7 Wanted By All 2nd = 1 Little Akie 3rd = 6 Tahnee Tiara 4th = 9 Snowbrook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 7 - 6 Tuapeka Glory | ||
Sun Dec 2 2018 16:34 | 1st = 6 Tuapeka Glory 2nd = 10 Modern Maestro 3rd = 7 Castalong Shadow 4th = 1 Last Party |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 1 Quip Allen | ||
Sun Dec 2 2018 16:29 | 1st = 1 Quip Allen 2nd = 4 Bold 3rd = 8 Dyna Eva 4th = 6 Peppertide |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Traralgon Race 7 - 2 Mahamedeis | ||
Sun Dec 2 2018 16:25 | 1st = 2 Mahamedeis 2nd = 1 Scherzoso 3rd = 7 The Mighty Jrod 4th = 8 Dandre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Carrick Race 2 - 4 Still Hungover | ||
Sun Dec 2 2018 16:24 | 1st = 4 Still Hungover 2nd = 6 Our Wonder Woman 3rd = 3 Nikks Pick 4th = 5 Major Davvin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 7 - 4 Charretera | ||
Sun Dec 2 2018 16:20 | 1st = 4 Charretera 2nd = 13 Jazette 3rd = 12 Age Of War 4th = 2 The Bald Eagle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 7 - 6 Craiglea Zed | ||
Sun Dec 2 2018 16:19 | 1st = 6 Craiglea Zed 2nd = 1 Despirito 3rd = 2 De Lady Deluxe 4th = 3 Senorita Fiorente |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 7 - 7 Twitchy Frank | ||
Sun Dec 2 2018 16:15 | 1st = 7 Twitchy Frank 2nd = 5 Del Piero 3rd = 6 Magna Carta 4th = 8 Grandview Avenue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 4 Loch Tight | ||
Sun Dec 2 2018 16:12 | 1st = 4 Loch Tight 2nd = 3 Vrontios 3rd = 1 Water Colour 4th = 2 Tempered |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 1 - 4 Mahuika | ||
Sun Dec 2 2018 16:11 | 1st = 4 Mahuika 2nd = 6 Chasing The Ace 3rd = 3 Sphinx Secrets 4th = 7 Flaming Galah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 7 Reef Knot | ||
Sun Dec 2 2018 16:07 | 1st = 7 Reef Knot 2nd = 19 Tutokanula 3rd = 4 Peppi La Few 4th = 5 Pinch Vista |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 3 - 3 Mandater | ||
Sun Dec 2 2018 16:04 | 1st = 3 Mandater 2nd = 7 Kummerlings 3rd = 1 Moussambani 4th = 5 Corners Can Be Cut |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 6 - 10 Reciprocity | ||
Sun Dec 2 2018 16:02 | 1st = 10 Reciprocity 2nd = 4 Queen Shenandoah 3rd = 1 Miss Dangerfield 4th = 3 Delwyns Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 5 - 5 Missile Attack | ||
Sun Dec 2 2018 15:59 | 1st = 5 Missile Attack 2nd = 7 El Casco 3rd = 3 Backhouse Frilly 4th = 12 King Of Monaco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 6 - 8 Count Montecristo | ||
Sun Dec 2 2018 15:56 | 1st = 8 Count Montecristo 2nd = 3 Grosestar 3rd = 6 Karloo Jonno 4th = 2 Reverse Psychology |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 5 - 1 Fulton Street | ||
Sun Dec 2 2018 15:55 | 1st = 1 Fulton Street 2nd = 4 In The Fast Lane 3rd = 8 Lizzie Louise 4th = 7 Staghorn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 8 Fleur Delacour | ||
Sun Dec 2 2018 15:54 | 1st = 8 Fleur Delacour 2nd = 1 Midnight Memphis 3rd = 5 Sarah Smirnoff 4th = 7 Buddy Blinx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Traralgon Race 6 - 2 Cavalero | ||
Sun Dec 2 2018 15:50 | 1st = 2 Cavalero 2nd = 1 Ripplebrook 3rd = 7 Jeddah Aheadah 4th = 10 The Armani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Carrick Race 1 - 9 Forever Ours | ||
Sun Dec 2 2018 15:49 | 1st = 9 Forever Ours 2nd = 1 Harshali 3rd = 3 Keep Playing 4th = 8 Metro Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 6 - 6 Skagerrak | ||
Sun Dec 2 2018 15:45 | 1st = 6 Skagerrak 2nd = 12 Looksea 3rd = 4 Sennacherib 4th = 5 Bully Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 11 - 1 Smart Marty | ||
Sun Dec 2 2018 15:42 | 1st = 1 Smart Marty 2nd = 3 Addisons Way 3rd = 9 Rumbling Moment 4th = 2 One Moore Page |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 6 - 7 Laynes Star | ||
Sun Dec 2 2018 15:40 | 1st = 7 Laynes Star 2nd = 1 Sophies Revenge 3rd = 3 Northern River 4th = 4 Pretty Glass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 6 - 1 Stone Philospher | ||
Sun Dec 2 2018 15:36 | 1st = 1 Stone Philospher 2nd = 5 Chat Time 3rd = 6 Archies Son 4th = 3 Molongle Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 4 Palisades Park | ||
Sun Dec 2 2018 15:33 | 1st = 4 Palisades Park 2nd = 8 My Victoria 3rd = 6 Zambora Andy 4th = 3 Garick Olivander |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 11 - 3 Tyron Bettors Ella | ||
Sun Dec 2 2018 15:33 | 1st = 3 Tyron Bettors Ella 2nd = 1 Sounds Lika Gem 3rd = 6 Ideologist 4th = 2 Delightful Tanner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 5 - 2 Fratellino | ||
Sun Dec 2 2018 15:28 | 1st = 2 Fratellino 2nd = 10 Savannah Jay Jay 3rd = 5 Justtentrumps 4th = 7 Jerichos Trumpet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 2 - 5 Maudy | ||
Sun Dec 2 2018 15:28 | 1st = 5 Maudy 2nd = 4 Blazing Bullet 3rd = 2 Chima 4th = 6 Razor Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 6 Boomstress | ||
Sun Dec 2 2018 15:25 | 1st = 6 Boomstress 2nd = 15 Kallie 3rd = 8 Concealed Dynamite 4th = 16 Wishfilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 5 - 2 Punters Delight | ||
Sun Dec 2 2018 15:22 | 1st = 2 Punters Delight 2nd = 7 Karinya Mully 3rd = 3 Tulhurst Cash 4th = 1 So Kool Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Traralgon Race 5 - 5 Miss Mandito | ||
Sun Dec 2 2018 15:20 | 1st = 5 Miss Mandito 2nd = 1 Lucky Fish 3rd = 7 Ali Orphan 4th = 3 Oscars My Mate Pa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 7 Cryers Harper | ||
Sun Dec 2 2018 15:19 | 1st = 7 Cryers Harper 2nd = 8 Whatta Knocka 3rd = 3 Brinza 4th = 1 Mustang Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 4 - 9 Alternative Facts | ||
Sun Dec 2 2018 15:15 | 1st = 9 Alternative Facts 2nd = 2 Money Travels 3rd = 13 Run All Night 4th = 1 Greatduck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 4 - 2 Wing Snipper | ||
Sun Dec 2 2018 15:10 | 1st = 2 Wing Snipper 2nd = 4 No Ties 3rd = 1 Classy Jack 4th = 7 Chezblack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 6 Cee Jay Ace | ||
Sun Dec 2 2018 15:07 | 1st = 6 Cee Jay Ace 2nd = 2 White Fernando 3rd = 3 Fifty Dollar 4th = 7 Dynamic Rainbow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 5 - 4 Fuchu | ||
Sun Dec 2 2018 15:05 | 1st = 4 Fuchu 2nd = 2 Toroso 3rd = 7 Battle Zone 4th = 1 Pickelhaube |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 10 - 8 Essence Of Easton | ||
Sun Dec 2 2018 15:02 | 1st = 8 Essence Of Easton 2nd = 6 Caesars Quest 3rd = 11 Unfinished Business 4th = 1 Flamboyant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 5 - 3 Hello My Friend | ||
Sun Dec 2 2018 15:00 | 1st = 3 Hello My Friend 2nd = 7 Ventura Highway 3rd = 2 Under The Bridge 4th = 1 Beach God |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 4 Oh No Beta | ||
Sun Dec 2 2018 14:59 | 1st = 4 Oh No Beta 2nd = 5 Lektra Guiseppe 3rd = 3 Usain Insane 4th = 8 Another Scenario |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 5 - 7 Cousin Muscles | ||
Sun Dec 2 2018 14:57 | 1st = 7 Cousin Muscles 2nd = 1 Academy Hill 3rd = 5 Eucharist 4th = 3 Thai Boxing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 1 - 4 Urban Bourbon | ||
Sun Dec 2 2018 14:54 | 1st = 4 Urban Bourbon 2nd = 5 Shining Mane 3rd = 2 Lucks A Chance 4th = 1 Duvet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 4 - 1 Soho Malibu | ||
Sun Dec 2 2018 14:52 | 1st = 1 Soho Malibu 2nd = 4 Steam Cleaned 3rd = 2 Luvhavinfun 4th = 9 Chooz Reactor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cromwell Race 10 - 9 Khorabella | ||
Sun Dec 2 2018 14:50 | 1st = 9 Khorabella 2nd = 14 Perfidia 3rd = 10 Promising 4th = 6 Leuluai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 8 Jadentom | ||
Sun Dec 2 2018 14:49 | 1st = 8 Jadentom 2nd = 5 Tycoon Ace 3rd = 4 Misery 4th = 6 Lucky Meteor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Traralgon Race 4 - 7 Blue Earth | ||
Sun Dec 2 2018 14:45 | 1st = 7 Blue Earth 2nd = 5 Mori Yoshinari 3rd = 1 Dont Test Me 4th = 11 Roccachilli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 4 - 6 On That Day | ||
Sun Dec 2 2018 14:45 | 1st = 6 On That Day 2nd = 3 Mo Chara 3rd = 2 Myanga Sportsgirl 4th = 1 Our Pocketrocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 6 Circle Of Dreams | ||
Sun Dec 2 2018 14:42 | 1st = 6 Circle Of Dreams 2nd = 1 Fernando Rocks 3rd = 4 Out Break 4th = 3 Diamond Bling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 4 Hows Your Mum | ||
Sun Dec 2 2018 14:42 | 1st = 4 Hows Your Mum 2nd = 6 Bigtime Hearty 3rd = 1 Just A Matthew 4th = 3 Parra Eels |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 3 - 3 Lets Rebelle | ||
Sun Dec 2 2018 14:40 | 1st = 3 Lets Rebelle 2nd = 4 Passion To Win 3rd = 5 First Wave 4th = 6 Victory Vibes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 3 Cilla Brown | ||
Sun Dec 2 2018 14:39 | 1st = 3 Cilla Brown 2nd = 8 Ginger Road 3rd = 6 Goldies Run 4th = 1 Cee Me Turbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 3 - 1 Buskers Ballad | ||
Sun Dec 2 2018 14:35 | 1st = 1 Buskers Ballad 2nd = 8 Meadows Lassie 3rd = 3 Johns Last Song 4th = 7 Its Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 9 - 4 Gil Favor | ||
Sun Dec 2 2018 14:33 | 1st = 4 Gil Favor 2nd = 5 Chief of Staff 3rd = 9 Young Stranger 4th = 1 Gin Rummy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 4 - 5 Strasbourg | ||
Sun Dec 2 2018 14:30 | 1st = 5 Strasbourg 2nd = 4 Snowzone 3rd = 6 Stralex 4th = 8 Vinrose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 8 Superior Bont | ||
Sun Dec 2 2018 14:30 | 1st = 8 Superior Bont 2nd = 1 Azure Dragon 3rd = 4 Early Storm 4th = 9 Porschas Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 4 Ingenious Lad | ||
Sun Dec 2 2018 14:27 | 1st = 4 Ingenious Lad 2nd = 2 Freakish Talent 3rd = 6 Stari Grad 4th = 1 Isnt She Sassy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 4 - 5 Bronski | ||
Sun Dec 2 2018 14:25 | 1st = 5 Bronski 2nd = 4 Bringit 3rd = 9 Man Alive 4th = 8 I Am Wanted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 6 Ramblin On | ||
Sun Dec 2 2018 14:24 | 1st = 6 Ramblin On 2nd = 2 Jinja Might 3rd = 1 Cameo Syd 4th = 9 Rumble Soldier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 4 - 5 Damn Fine | ||
Sun Dec 2 2018 14:22 | 1st = 5 Damn Fine 2nd = 7 Trerice 3rd = 1 Hes Blessed 4th = 4 Golden Light |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 4 Cryers Plugger | ||
Sun Dec 2 2018 14:20 | 1st = 4 Cryers Plugger 2nd = 1 Ryben Bill 3rd = 5 Sophies Moment 4th = 7 Banjo Bad Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 3 - 7 Chissy | ||
Sun Dec 2 2018 14:17 | 1st = 7 Chissy 2nd = 8 Love The Aces 3rd = 3 Keepthedream 4th = 10 Als Law |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cromwell Race 9 - 11 Xcuses Xcuses | ||
Sun Dec 2 2018 14:16 | 1st = 11 Xcuses Xcuses 2nd = 14 Akoya Pearl 3rd = 13 Zabay 4th = 4 Waimate Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 6 Final Zero | ||
Sun Dec 2 2018 14:14 | 1st = 6 Final Zero 2nd = 1 Constantine 3rd = 2 Deitch 4th = 3 Private Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Traralgon Race 3 - 5 Rolling Moss | ||
Sun Dec 2 2018 14:10 | 1st = 5 Rolling Moss 2nd = 1 American Storm 3rd = 4 Highest Duty 4th = 10 Spring Nymph |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 3 - 9 Smiling Sam | ||
Sun Dec 2 2018 14:10 | 1st = 9 Smiling Sam 2nd = 4 Multi Score 3rd = 1 Shazam Shannon 4th = 7 Tulhurst Terror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 1 Party Mix | ||
Sun Dec 2 2018 14:07 | 1st = 1 Party Mix 2nd = 8 Wazza Hawk 3rd = 2 Arashundi 4th = 3 Destini Trucker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 2 Vee Marina | ||
Sun Dec 2 2018 14:07 | 1st = 2 Vee Marina 2nd = 1 Nangar Magic 3rd = 8 On Fleek 4th = 4 Elouera Mist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 2 - 11 Serene Beauty | ||
Sun Dec 2 2018 14:05 | 1st = 11 Serene Beauty 2nd = 5 Annie Ethyl 3rd = 6 Fantasay 4th = 3 Miracle Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 2 Black Hornet | ||
Sun Dec 2 2018 14:02 | 1st = 2 Black Hornet 2nd = 1 Patrick Francis 3rd = 6 Mrs Flintstone 4th = 4 Franki Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 2 - 1 Crown Fontein | ||
Sun Dec 2 2018 14:00 | 1st = 1 Crown Fontein 2nd = 10 Miss Flatley 3rd = 9 Equichoi 4th = 2 Gravity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 8 - 3 All About Henry | ||
Sun Dec 2 2018 13:57 | 1st = 3 All About Henry 2nd = 1 Midfrew Tarpediem 3rd = 4 Eastwood Chieftain 4th = 6 Just N Awe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 3 - 5 Sizzled | ||
Sun Dec 2 2018 13:55 | 1st = 5 Sizzled 2nd = 10 Outward 3rd = 12 Tainted Affair 4th = 8 Oakfield Ella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 1 Cee Me Snoop | ||
Sun Dec 2 2018 13:55 | 1st = 1 Cee Me Snoop 2nd = 8 Lady Pippa 3rd = 4 Return The Love 4th = 6 Cryers Jed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 7 Hungry An Hollo | ||
Sun Dec 2 2018 13:52 | 1st = 7 Hungry An Hollo 2nd = 8 Rave On 3rd = 4 Lottie Biscotti 4th = 2 My Fernando Tim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 3 - 4 Loricain | ||
Sun Dec 2 2018 13:50 | 1st = 4 Loricain 2nd = 1 Celestial Story 3rd = 5 Bernies Regret 4th = 14 Kinjulator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 7 Amy Amy | ||
Sun Dec 2 2018 13:49 | 1st = 7 Amy Amy 2nd = 5 Jinja Bailey 3rd = 8 Bear Claws 4th = 2 Heart Shaped Box |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 3 - 1 Concluder | ||
Sun Dec 2 2018 13:47 | 1st = 1 Concluder 2nd = 7 Bullion Wolf 3rd = 8 Starante 4th = 5 More Than A Song |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 3 CABIN FEVER | ||
Sun Dec 2 2018 13:46 | 1st = 3 CABIN FEVER 2nd = 2 Crowdza Jumpin 3rd = 7 Lightning Blast 4th = 5 Silver Smarty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 2 - 3 Marks Joy | ||
Sun Dec 2 2018 13:42 | 1st = 3 Marks Joy 2nd = 7 Clear Lake 3rd = 6 Malone Ranger 4th = 5 Dragontown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cromwell Race 8 - 3 Kaharau | ||
Sun Dec 2 2018 13:42 | 1st = 3 Kaharau 2nd = 5 Who Dares Wins 3rd = 6 Come Fly With Me 4th = 9 Lochan Ora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 3 Paraphernalia | ||
Sun Dec 2 2018 13:39 | 1st = 3 Paraphernalia 2nd = 2 Hutch 3rd = 1 Spirited Bingle 4th = 8 Redda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 1 Certain Doubt | ||
Sun Dec 2 2018 13:39 | 1st = 1 Certain Doubt 2nd = 3 Savvy Acquisition 3rd = 7 Missy Musketeer 4th = 2 Karas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Traralgon Race 2 - 8 Our Girl Babs | ||
Sun Dec 2 2018 13:35 | 1st = 8 Our Girl Babs 2nd = 6 Mr Ziggy 3rd = 1 Baldy 4th = 3 Grey Honor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 2 - 3 Nicka Time | ||
Sun Dec 2 2018 13:34 | 1st = 3 Nicka Time 2nd = 7 Barkway Gazelle 3rd = 5 Tophut Johny 4th = 9 Princess Meadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 9 Jetsun Swan | ||
Sun Dec 2 2018 13:32 | 1st = 9 Jetsun Swan 2nd = 3 Deception Diva 3rd = 4 My Red Hero 4th = 8 Opawa Velocette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 1 - 6 Camayoc | ||
Sun Dec 2 2018 13:30 | 1st = 6 Camayoc 2nd = 1 Bonnie Sare 3rd = 4 Bring Euro 4th = 2 Delacroix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 6 Bugs Boloney | ||
Sun Dec 2 2018 13:29 | 1st = 6 Bugs Boloney 2nd = 1 Hodges Lane 3rd = 2 Ear We Come 4th = 3 Ostis Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 1 - 3 Last One Named | ||
Sun Dec 2 2018 13:25 | 1st = 3 Last One Named 2nd = 2 Hoffs Off 3rd = 6 Rock Star Lad 4th = 7 Big Top |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 7 - 6 Amaretto Sun | ||
Sun Dec 2 2018 13:21 | 1st = 6 Amaretto Sun 2nd = 4 Ronald J 3rd = 2 Il Pirata 4th = 5 Quevert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 2 - 1 Maid Marilyn | ||
Sun Dec 2 2018 13:20 | 1st = 1 Maid Marilyn 2nd = 2 Seababe 3rd = 7 Dixie 4th = 8 Ticket To Riches |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 5 Cryers Bob | ||
Sun Dec 2 2018 13:17 | 1st = 5 Cryers Bob 2nd = 1 Noosa Parade 3rd = 4 Spinning Jakit 4th = 2 Tuscan Flex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 2 - 1 Gormans Lane | ||
Sun Dec 2 2018 13:15 | 1st = 1 Gormans Lane 2nd = 5 Uncle Larry 3rd = 13 Protocol 4th = 9 Dash For May |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 4 Harry Brown | ||
Sun Dec 2 2018 13:13 | 1st = 4 Harry Brown 2nd = 8 Retired Mouse 3rd = 5 Cactus Jack 4th = 7 Blocker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 2 - 1 Craiglea Harvey | ||
Sun Dec 2 2018 13:12 | 1st = 1 Craiglea Harvey 2nd = 2 Loud N Loose 3rd = 6 Toscavale Road 4th = 5 Craiglea Luke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 3 Sideshow Marjen | ||
Sun Dec 2 2018 13:09 | 1st = 3 Sideshow Marjen 2nd = 4 Ice Cold Yug 3rd = 5 Rhomboid 4th = 2 Little Big Shot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 1 - 2 Asharah | ||
Sun Dec 2 2018 13:07 | 1st = 2 Asharah 2nd = 3 Outback Shadow 3rd = 1 Muckinbar Duchess 4th = 4 Keayang Goddess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cromwell Race 7 - 1 Aboli | ||
Sun Dec 2 2018 13:04 | 1st = 1 Aboli 2nd = 11 So Brazen 3rd = 6 Red River Rock 4th = 8 Run Forrest Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 6 Mongolian Bay | ||
Sun Dec 2 2018 13:02 | 1st = 6 Mongolian Bay 2nd = 2 Blackpool Remi 3rd = 1 Damos Pineapple 4th = 7 Dads Nitro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Traralgon Race 1 - 4 Rushford | ||
Sun Dec 2 2018 13:00 | 1st = 4 Rushford 2nd = 5 Spare Change 3rd = 10 The Great Bratski 4th = 1 Elizano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 7 Beat The Butcher | ||
Sun Dec 2 2018 12:56 | 1st = 7 Beat The Butcher 2nd = 9 Jetsun Woody 3rd = 1 Jetsun Paint 4th = 8 Bright Concept |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 1 - 10 Medonc | ||
Sun Dec 2 2018 12:55 | 1st = 10 Medonc 2nd = 9 Harley James 3rd = 3 Joanandi 4th = 2 The Rebel King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 6 Keep Talking | ||
Sun Dec 2 2018 12:52 | 1st = 6 Keep Talking 2nd = 8 Alfies Affair 3rd = 2 Erupt Eve Lad 4th = 4 High Tale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 6 - 7 A Gs White Socks | ||
Sun Dec 2 2018 12:46 | 1st = 7 A Gs White Socks 2nd = 3 Mossdale Rose 3rd = 6 Letspendanitetogetha 4th = 5 Run Boy Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 1 - 3 Quality Approach | ||
Sun Dec 2 2018 12:45 | 1st = 3 Quality Approach 2nd = 4 Scotty Be Gotti 3rd = 7 Prince Coureuse 4th = 5 Eerised |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 1 Faster Bolt | ||
Sun Dec 2 2018 12:41 | 1st = 1 Faster Bolt 2nd = 5 Fairground 3rd = 6 Bushmans Bro 4th = 3 Call Me Crazy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 1 - 5 Peace Brother | ||
Sun Dec 2 2018 12:40 | 1st = 5 Peace Brother 2nd = 7 Dalmatia 3rd = 6 Wild Moon 4th = 3 Astrobite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 4 Snoopys Hero | ||
Sun Dec 2 2018 12:38 | 1st = 4 Snoopys Hero 2nd = 8 Hop On Mate 3rd = 3 Spark em Up 4th = 2 Ima Lucky Zarr |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 1 - 3 Writtinko | ||
Sun Dec 2 2018 12:36 | 1st = 3 Writtinko 2nd = 6 Gai Of The Galaxy 3rd = 7 Wakool 4th = 2 Jack Reacher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 4 Adala Prince | ||
Sun Dec 2 2018 12:33 | 1st = 4 Adala Prince 2nd = 8 Spazzy Blue 3rd = 3 All You Got 4th = 2 Fruit Frames |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cromwell Race 6 - 13 Touch The Sky | ||
Sun Dec 2 2018 12:29 | 1st = 13 Touch The Sky 2nd = 7 Iffida 3rd = 9 Supatwista 4th = 4 Trinovantes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 8 Our Man Zed | ||
Sun Dec 2 2018 12:23 | 1st = 8 Our Man Zed 2nd = 3 Banknote 3rd = 5 Banana Honeybear 4th = 1 Ranger Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 7 Bombshell Blonde | ||
Sun Dec 2 2018 12:20 | 1st = 7 Bombshell Blonde 2nd = 1 Its A Must 3rd = 4 Hitch a Ride 4th = 9 Little Moo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 6 Superior Indi | ||
Sun Dec 2 2018 12:17 | 1st = 6 Superior Indi 2nd = 1 Valencia Gem 3rd = 7 Sooki La Rico 4th = 3 Shes My Blast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 5 - 11 Take After Me | ||
Sun Dec 2 2018 12:11 | 1st = 11 Take After Me 2nd = 3 Bk Dawn 3rd = 8 Clover Lou 4th = 12 Bright Glow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 1 El Narco | ||
Sun Dec 2 2018 12:03 | 1st = 1 El Narco 2nd = 3 Hey Khali 3rd = 8 Global Conquest 4th = 5 Electric Lotto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 6 Miss Pocket Aces | ||
Sun Dec 2 2018 11:59 | 1st = 6 Miss Pocket Aces 2nd = 7 Lilywhites 3rd = 2 Ruby Gas 4th = 8 Electric Hippy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cromwell Race 5 - 9 Nowhere Man | ||
Sun Dec 2 2018 11:54 | 1st = 9 Nowhere Man 2nd = 4 Pippi Rea 3rd = 10 Celtic Cross 4th = 6 Ishinktaatledo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 3 Thrilling Amigo | ||
Sun Dec 2 2018 11:45 | 1st = 3 Thrilling Amigo 2nd = 5 Monty 3rd = 8 Botany Laraine 4th = 2 Karaoke Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 7 Mayor Digby | ||
Sun Dec 2 2018 11:42 | 1st = 7 Mayor Digby 2nd = 5 Early Special 3rd = 8 Bill Heeny 4th = 6 Layback Cruiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 4 - 6 Gimmefiveminutesmore | ||
Sun Dec 2 2018 11:36 | 1st = 6 Gimmefiveminutesmore 2nd = 5 Double Rainbow 3rd = 11 Johnny White 4th = 10 God Only Knows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 7 Winlock Seana | ||
Sun Dec 2 2018 11:28 | 1st = 7 Winlock Seana 2nd = 6 Was Just Saying 3rd = 3 Ti Amo 4th = 1 Opawa Libby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 8 Zipping Stan | ||
Sun Dec 2 2018 11:24 | 1st = 8 Zipping Stan 2nd = 7 Superior Scotch 3rd = 6 Buck The Jockey 4th = 2 Zero Five |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cromwell Race 4 - 5 Kiwi Ida | ||
Sun Dec 2 2018 11:19 | 1st = 5 Kiwi Ida 2nd = 7 Hes Gold 3rd = 3 El Bee Darci 4th = 4 Secret Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 6 Amanda Lee | ||
Sun Dec 2 2018 11:07 | 1st = 6 Amanda Lee 2nd = 8 Bring The Spring 3rd = 7 Northern Moon 4th = 1 Rubys Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 3 - 5 Playa Vista | ||
Sun Dec 2 2018 11:01 | 1st = 5 Playa Vista 2nd = 15 Sounds Bettor 3rd = 1 My Mate Ben 4th = 6 Lucys Badboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cromwell Race 3 - 5 Head Office | ||
Sun Dec 2 2018 10:44 | 1st = 5 Head Office 2nd = 4 Ohthoserussians 3rd = 2 Beam Me Up Scotty 4th = 10 Tatum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 2 - 4 Shecandance | ||
Sun Dec 2 2018 10:30 | 1st = 4 Shecandance 2nd = 5 Baker Creek 3rd = 2 Demeter 4th = 3 Jafa Kitten |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cromwell Race 2 - 4 Get Rythm | ||
Sun Dec 2 2018 10:14 | 1st = 4 Get Rythm 2nd = 13 Reliable Glow 3rd = 10 Gemstone Jewels 4th = 3 Aulyn Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 1 - 6 Look Ahead | ||
Sun Dec 2 2018 10:00 | 1st = 6 Look Ahead 2nd = 1 Kash Valley 3rd = 3 Follys Trouble 4th = 13 Franco Josiah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cromwell Race 1 - 1 The De Boy | ||
Sun Dec 2 2018 9:44 | 1st = 1 The De Boy 2nd = 12 Jessie Janet 3rd = 6 El Bee Jack 4th = 4 Show N Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 1 Go Gettem Jingle | ||
Sun Dec 2 2018 1:27 | 1st = 1 Go Gettem Jingle 2nd = 2 Oil Spill 3rd = 4 Space Ghost 4th = 6 Marcial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 8 West On Lily | ||
Sun Dec 2 2018 1:12 | 1st = 8 West On Lily 2nd = 3 Jades Blade 3rd = 2 Destroyer 4th = 7 California Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 4 Reidys Runner | ||
Sun Dec 2 2018 0:57 | 1st = 4 Reidys Runner 2nd = 2 Moment To Jive 3rd = 1 Ferdinand 4th = 8 Poppy Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 8 - 9 Extradite | ||
Sun Dec 2 2018 0:50 | 1st = 9 Extradite 2nd = 7 Delightfulreaction 3rd = 1 Major Beachboy 4th = 10 Chief Joseph |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 5 Allen Mike | ||
Sun Dec 2 2018 0:32 | 1st = 5 Allen Mike 2nd = 1 Owl Perfect 3rd = 2 Back On Lava 4th = 4 Peak Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 7 - 6 The Lightning Strike | ||
Sun Dec 2 2018 0:25 | 1st = 6 The Lightning Strike 2nd = 3 Sammys Ideal 3rd = 4 Susies Desire 4th = 10 Punters Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 3 Oriental Owen | ||
Sun Dec 2 2018 0:07 | 1st = 3 Oriental Owen 2nd = 6 Burn The Jetts 3rd = 2 Pacific Owl 4th = 8 Bart Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 1 Fabs Gem | ||
Fri Nov 2 2018 23:44 | 1st = 1 Fabs Gem 2nd = 3 Mendoza Monelli 3rd = 5 Crafty Rama 4th = 4 Kid Kansas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 8 Mattjestic Star | ||
Fri Nov 2 2018 23:35 | 1st = 8 Mattjestic Star 2nd = 3 Jaxon Fella 3rd = 10 Four Legged Frenzy 4th = 11 Wabi Sabi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 1 Doc Hudson | ||
Fri Nov 2 2018 23:24 | 1st = 1 Doc Hudson 2nd = 7 Max Profit 3rd = 8 Petria Monelli 4th = 2 Go Gettem Kracka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 1 Crocodile Jet | ||
Fri Nov 2 2018 23:09 | 1st = 1 Crocodile Jet 2nd = 2 Hello Im Jade 3rd = 5 Wise Up 4th = 6 Im A Fabio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 3 Vampiro | ||
Fri Nov 2 2018 23:00 | 1st = 3 Vampiro 2nd = 11 Our Jimmy Johnstone 3rd = 1 Tricky Styx 4th = 6 Im Full Of Excuses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 1 Layback Cruiser | ||
Fri Nov 2 2018 22:54 | 1st = 1 Layback Cruiser 2nd = 6 Why Not Macca 3rd = 4 Go Zippy Go 4th = 5 Beluga Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 3 Black Light | ||
Fri Nov 2 2018 22:44 | 1st = 3 Black Light 2nd = 4 Like Valentina 3rd = 2 Oh Thats Cold 4th = 1 Athena Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 3 Little Bala | ||
Fri Nov 2 2018 22:38 | 1st = 3 Little Bala 2nd = 4 Eduardo Rose 3rd = 6 Lights Of Tanjil 4th = 2 Lord Davinci |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 1 Trifive | ||
Fri Nov 2 2018 22:29 | 1st = 1 Trifive 2nd = 3 California Dream 3rd = 5 Blazin Buzz 4th = 8 Sure Enough |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 1 Danieljohn | ||
Fri Nov 2 2018 22:24 | 1st = 1 Danieljohn 2nd = 3 Bettor Not Bitter 3rd = 6 Suspicious Life 4th = 11 Benhope Rulz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 11 - 5 Last Choir | ||
Fri Nov 2 2018 22:22 | 1st = 5 Last Choir 2nd = 6 Calm Dream 3rd = 1 Fabworrier 4th = 2 King Fusion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 3 Mersey Man | ||
Fri Nov 2 2018 22:19 | 1st = 3 Mersey Man 2nd = 2 Winsome Mia 3rd = 4 Staten Island 4th = 7 Good Odds Meghan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 4 Articus | ||
Fri Nov 2 2018 22:16 | 1st = 4 Articus 2nd = 2 Myrniong Cosmo 3rd = 1 Five Lights 4th = 7 Just Blacky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 9 - 5 Paddy Mach | ||
Fri Nov 2 2018 22:11 | 1st = 5 Paddy Mach 2nd = 4 Dangerous Women 3rd = 3 Stuart 4th = 2 I Hope Ican |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 8 Slingshot Maxi | ||
Fri Nov 2 2018 22:09 | 1st = 8 Slingshot Maxi 2nd = 2 Giant Jarvis 3rd = 4 Mousey Mccoy 4th = 1 Lucks Run Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 10 - 4 Fantastic Daisy | ||
Fri Nov 2 2018 22:05 | 1st = 4 Fantastic Daisy 2nd = 5 Cane Toad Bolto 3rd = 3 Cracklin Zac 4th = 1 Lost Papers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 8 - 2 Miss Modern Ruby | ||
Fri Nov 2 2018 22:04 | 1st = 2 Miss Modern Ruby 2nd = 3 Tophat 3rd = 1 Aveiro 4th = 7 Harrys Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 6 Cosmic Gas | ||
Fri Nov 2 2018 22:02 | 1st = 6 Cosmic Gas 2nd = 2 Shaka Under Fire 3rd = 3 Krusty Monelli 4th = 7 Brock Tonic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 4 Hard Left | ||
Fri Nov 2 2018 21:59 | 1st = 4 Hard Left 2nd = 2 Flying Phelps 3rd = 1 Its A Skinner 4th = 8 Give Us Double |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 1 Khun Ratha | ||
Fri Nov 2 2018 21:54 | 1st = 1 Khun Ratha 2nd = 5 Maxentius 3rd = 10 Extreme Prince 4th = 6 Handsandwheels |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 3 Brandeen Bayley | ||
Fri Nov 2 2018 21:52 | 1st = 3 Brandeen Bayley 2nd = 1 Galloping Wytee 3rd = 2 July Allen 4th = 8 Really Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 7 Three Toots | ||
Fri Nov 2 2018 21:48 | 1st = 7 Three Toots 2nd = 8 Diego Fernando 3rd = 1 Dusky Dominance 4th = 6 Almapa Gallucci |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 9 - 3 Miss Ding | ||
Fri Nov 2 2018 21:45 | 1st = 3 Miss Ding 2nd = 2 Red Midnight 3rd = 1 Fascinate Queen 4th = 9 Best On |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 8 - 10 Mio Christisimo | ||
Fri Nov 2 2018 21:40 | 1st = 10 Mio Christisimo 2nd = 1 Tennaya 3rd = 2 Like Clockwork 4th = 8 Imapest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 1 Glengarrie Son | ||
Fri Nov 2 2018 21:38 | 1st = 1 Glengarrie Son 2nd = 7 Secretly Hot 3rd = 4 Carousle Excite 4th = 8 Bella Can Do |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 7 - 7 Flaneur | ||
Fri Nov 2 2018 21:33 | 1st = 7 Flaneur 2nd = 4 Moreau Drive 3rd = 8 Whosaginger 4th = 5 Postal Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 5 Tito Mojito | ||
Fri Nov 2 2018 21:32 | 1st = 5 Tito Mojito 2nd = 2 Its A Thrill 3rd = 6 Bonts Magic 4th = 1 Flying Danger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 8 - 9 Daguilar | ||
Fri Nov 2 2018 21:30 | 1st = 9 Daguilar 2nd = 7 With A Bit Of Dash 3rd = 4 Tanto Bianco 4th = 5 Penthouse Poet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 7 Regazzoni | ||
Fri Nov 2 2018 21:28 | 1st = 7 Regazzoni 2nd = 3 Rocky Ravioli 3rd = 8 Seaside Shuffle 4th = 1 Weeona Bont |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 8 - 4 Zipping Buck | ||
Fri Nov 2 2018 21:25 | 1st = 4 Zipping Buck 2nd = 8 Dana Phantom 3rd = 2 Dyna Elias 4th = 1 Wild Josh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 11 Always Arjay | ||
Fri Nov 2 2018 21:24 | 1st = 11 Always Arjay 2nd = 9 Forever Remembered 3rd = 3 Livura 4th = 1 Bravo Tex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 8 Wongawilli Girl | ||
Fri Nov 2 2018 21:18 | 1st = 8 Wongawilli Girl 2nd = 7 Tap Out Bill 3rd = 1 Xtreme Caution 4th = 6 Tomic Mae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 7 Empress Rose | ||
Fri Nov 2 2018 21:15 | 1st = 7 Empress Rose 2nd = 4 Cee Me Entertain 3rd = 5 Gazas Rooster 4th = 2 Jobes Return |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 7 - 13 Aleppo Murphy | ||
Fri Nov 2 2018 21:10 | 1st = 13 Aleppo Murphy 2nd = 11 Fatouche 3rd = 12 Starlight Storm 4th = 9 Nica Macdonon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 6 Shannon Allen | ||
Fri Nov 2 2018 21:08 | 1st = 6 Shannon Allen 2nd = 1 Dyna Terror 3rd = 4 Galina Reznikov 4th = 8 Dyna Denver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 7 - 8 Take The Spot | ||
Fri Nov 2 2018 21:05 | 1st = 8 Take The Spot 2nd = 7 Tiggerlong Zorro 3rd = 5 Bulls Babe 4th = 4 Tiggerlong Daisy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 6 - 6 Some Waratah | ||
Fri Nov 2 2018 21:03 | 1st = 6 Some Waratah 2nd = 2 Presidentialattack 3rd = 8 La Gesture 4th = 7 Fat George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 7 - 12 Royal Phoenix | ||
Fri Nov 2 2018 21:00 | 1st = 12 Royal Phoenix 2nd = 5 Sir Kalahad 3rd = 10 Uptown Lilly 4th = 9 Scappare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 1 Cosmic Zesta | ||
Fri Nov 2 2018 20:57 | 1st = 1 Cosmic Zesta 2nd = 8 Irinka Hamo 3rd = 7 Little Digger 4th = 3 Set To Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 7 - 4 My Jackofdiamonds | ||
Fri Nov 2 2018 20:55 | 1st = 4 My Jackofdiamonds 2nd = 5 All Over The Stars 3rd = 7 Ten Caisses 4th = 6 All The Way Mae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 6 Manny Allen | ||
Fri Nov 2 2018 20:54 | 1st = 6 Manny Allen 2nd = 7 Captain Jackie 3rd = 5 Lady Mikado 4th = 3 Trey Smidge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 1 Im Soxy | ||
Fri Nov 2 2018 20:49 | 1st = 1 Im Soxy 2nd = 11 Carter Micheal 3rd = 9 Thereugo 4th = 12 Soho Wonder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 7 Major Innings | ||
Fri Nov 2 2018 20:47 | 1st = 7 Major Innings 2nd = 6 Cool Coco 3rd = 8 Last Outlaw 4th = 4 Adam Mandam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 6 - 4 Fidget Bale | ||
Fri Nov 2 2018 20:44 | 1st = 4 Fidget Bale 2nd = 5 Futuristic 3rd = 3 Miss Forty 4th = 7 Joes Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 6 - 5 Our Sportscaster | ||
Fri Nov 2 2018 20:42 | 1st = 5 Our Sportscaster 2nd = 7 Royal Hustler 3rd = 2 Dynamic Bromac 4th = 4 Mister Zhivago |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 2 Punk Band | ||
Fri Nov 2 2018 20:39 | 1st = 2 Punk Band 2nd = 5 Double Stitched 3rd = 3 Cheeky Bella 4th = 7 El Joking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 4 Full Tilt | ||
Fri Nov 2 2018 20:36 | 1st = 4 Full Tilt 2nd = 1 Our Delta Rose 3rd = 7 Vanishka 4th = 2 Primed Engine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 5 - 1 Braedos Babe | ||
Fri Nov 2 2018 20:34 | 1st = 1 Braedos Babe 2nd = 2 Hunza Valley 3rd = 4 Mo Chara 4th = 10 Ill Be A Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 6 - 7 Snipfit | ||
Fri Nov 2 2018 20:30 | 1st = 7 Snipfit 2nd = 6 Friar Fox 3rd = 3 He Ekscels 4th = 9 Waking Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 1 Lady Spur | ||
Fri Nov 2 2018 20:27 | 1st = 1 Lady Spur 2nd = 2 Cruisys Angle 3rd = 3 Pandoras Proof 4th = 5 Just Curious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 5 - 3 Friskey | ||
Fri Nov 2 2018 20:24 | 1st = 3 Friskey 2nd = 8 Extreme Chance 3rd = 2 Sandy Flash 4th = 6 Dana Corporal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 10 - 4 Kratos | ||
Fri Nov 2 2018 20:21 | 1st = 4 Kratos 2nd = 6 Molly Bones 3rd = 1 Stow 4th = 3 Miss Blissful |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 6 - 1 Emjays Black Chip | ||
Fri Nov 2 2018 20:19 | 1st = 1 Emjays Black Chip 2nd = 6 Invest 3rd = 7 El Jays Monza 4th = 11 Miss Condoleezza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 2 Bowls And Holes | ||
Fri Nov 2 2018 20:17 | 1st = 2 Bowls And Holes 2nd = 3 Blitzkrieg 3rd = 6 Relocate 4th = 1 Subway Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 9 Dyna Reaver | ||
Fri Nov 2 2018 20:14 | 1st = 9 Dyna Reaver 2nd = 3 Cee Me Shine 3rd = 4 Wears Woodleigh 4th = 2 Akina Moss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 5 - 8 Mista Lombo | ||
Fri Nov 2 2018 20:12 | 1st = 8 Mista Lombo 2nd = 3 Allmightyjoelouis 3rd = 2 My Kiwi Lady 4th = 9 Village Encounter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 11 - 7 Mongolian Cavalry | ||
Fri Nov 2 2018 20:10 | 1st = 7 Mongolian Cavalry 2nd = 2 Christian Lady 3rd = 6 Martin John 4th = 12 Back In Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 2 Runnin Royalty | ||
Fri Nov 2 2018 20:09 | 1st = 2 Runnin Royalty 2nd = 9 Hey Fernando 3rd = 7 Out Break 4th = 8 White Minion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 4 - 1 London Tom | ||
Fri Nov 2 2018 20:06 | 1st = 1 London Tom 2nd = 2 Tiggerlong Ring 3rd = 3 Agroroo 4th = 4 Crazy Judy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 4 - 3 Smooth Mace | ||
Fri Nov 2 2018 20:04 | 1st = 3 Smooth Mace 2nd = 2 Alabama Tyson 3rd = 1 Chickies Boy 4th = 4 Duke Jujon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 5 - 4 Our Luca | ||
Fri Nov 2 2018 20:00 | 1st = 4 Our Luca 2nd = 3 Nodoubtaboutit 3rd = 9 Keep Courting 4th = 6 Reward With Return |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 1 Friend Of Man | ||
Fri Nov 2 2018 19:57 | 1st = 1 Friend Of Man 2nd = 8 Red Calibre 3rd = 7 Rapid Trigga 4th = 4 Lady Moonlight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 9 - 4 Our Petite Lady | ||
Fri Nov 2 2018 19:56 | 1st = 4 Our Petite Lady 2nd = 3 Sunny Pegasus 3rd = 5 Prince George 4th = 2 Speedy Lavros |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 3 Fernando Rocks | ||
Fri Nov 2 2018 19:54 | 1st = 3 Fernando Rocks 2nd = 2 Flowing 3rd = 1 Horus Blue 4th = 7 Edna Betts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 5 - 8 Rocknrollhighlight | ||
Fri Nov 2 2018 19:49 | 1st = 8 Rocknrollhighlight 2nd = 9 Reign Of Pain 3rd = 1 Pushkin 4th = 4 Poker Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 2 Zanthre Allen | ||
Fri Nov 2 2018 19:47 | 1st = 2 Zanthre Allen 2nd = 7 Sustain The Rage 3rd = 8 Destini Jaguar 4th = 1 Thurles Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 10 - 7 Woodstone | ||
Fri Nov 2 2018 19:46 | 1st = 7 Woodstone 2nd = 13 Great Things Happen 3rd = 3 Hey Yo 4th = 12 Sunny Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 3 - 8 Sycamore Lou Lou | ||
Fri Nov 2 2018 19:43 | 1st = 8 Sycamore Lou Lou 2nd = 1 Hows It Scary 3rd = 5 Mini Sticka 4th = 7 Black Rose Texas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 4 - 3 Tetra | ||
Fri Nov 2 2018 19:42 | 1st = 3 Tetra 2nd = 7 Lohi Lindy 3rd = 1 Schippers 4th = 2 All Hall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 8 Red Brae | ||
Fri Nov 2 2018 19:39 | 1st = 8 Red Brae 2nd = 1 Tuna Fish 3rd = 7 Mad Boris 4th = 3 Ricks Vienna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 4 Bigtime Charlie | ||
Fri Nov 2 2018 19:36 | 1st = 4 Bigtime Charlie 2nd = 1 Agent Anna 3rd = 3 Jinja Rules 4th = 6 Kings Call |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 3 - 2 Its All Bliss | ||
Fri Nov 2 2018 19:34 | 1st = 2 Its All Bliss 2nd = 8 Franks A Legend 3rd = 4 So Kool Master 4th = 1 Miss Gold Fortune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 2 Butter Chicken | ||
Fri Nov 2 2018 19:33 | 1st = 2 Butter Chicken 2nd = 6 Mindys Girl 3rd = 5 Thumbs 4th = 7 Emmas Blue Wren |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 4 - 2 Ocean Walzer | ||
Fri Nov 2 2018 19:30 | 1st = 2 Ocean Walzer 2nd = 5 Ascot Red 3rd = 7 Truly High 4th = 11 Skyfire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 4 Dyna Sarah | ||
Fri Nov 2 2018 19:27 | 1st = 4 Dyna Sarah 2nd = 5 Superior Primo 3rd = 3 Dark Nimbus 4th = 8 Cleary Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 8 - 3 Shes Pukka | ||
Fri Nov 2 2018 19:26 | 1st = 3 Shes Pukka 2nd = 5 Vanhalem 3rd = 2 Bit Of A Tiger 4th = 9 Bubble Gum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 2 - 2 Jasons Chance | ||
Fri Nov 2 2018 19:24 | 1st = 2 Jasons Chance 2nd = 8 Starkase Blast 3rd = 1 Sutton Zoe 4th = 4 Crazy Freddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 4 - 11 No Apachemee | ||
Fri Nov 2 2018 19:19 | 1st = 11 No Apachemee 2nd = 10 Kvitova Leis 3rd = 5 Im Full Tilt 4th = 2 Iam Aw Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 8 Jody Dance | ||
Fri Nov 2 2018 19:17 | 1st = 8 Jody Dance 2nd = 7 Too Easy Punk 3rd = 4 Run An Roar 4th = 6 Counter Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 9 - 6 Ivana Flybye | ||
Fri Nov 2 2018 19:16 | 1st = 6 Ivana Flybye 2nd = 11 Tact Maggie 3rd = 4 Miss You 4th = 7 Queen Bee Bardon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 6 Shanlyn Shiraz | ||
Fri Nov 2 2018 19:13 | 1st = 6 Shanlyn Shiraz 2nd = 8 Got No Issues 3rd = 4 Campbell Rose 4th = 1 Scooter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 3 - 2 Gallifrey Penny | ||
Fri Nov 2 2018 19:12 | 1st = 2 Gallifrey Penny 2nd = 4 Miss Mcmanus 3rd = 1 Thermo 4th = 6 Saviour Clare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 7 Immediate | ||
Fri Nov 2 2018 19:09 | 1st = 7 Immediate 2nd = 2 Black Signature 3rd = 3 Hope To Wyn 4th = 8 Crackerjack Scot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 6 Highland Laddie | ||
Fri Nov 2 2018 19:06 | 1st = 6 Highland Laddie 2nd = 7 Dark Syrah 3rd = 8 Cawbourne Cruz 4th = 2 Bigtime Sienna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 2 - 6 Leakys Smokin | ||
Fri Nov 2 2018 19:04 | 1st = 6 Leakys Smokin 2nd = 1 Cherry Sweet Peach 3rd = 5 Kamwood Izzy 4th = 4 Sofire Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 1 - 1 Robert Victor | ||
Fri Nov 2 2018 19:01 | 1st = 1 Robert Victor 2nd = 9 Swanky Goose 3rd = 7 Temps Itch 4th = 3 Highly Delighted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 3 - 2 Kaplumpich | ||
Fri Nov 2 2018 19:00 | 1st = 2 Kaplumpich 3rd = 6 Tatiara 4th = 3 Mumbles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 3 - 4 Jentico | ||
Fri Nov 2 2018 19:00 | 1st = 4 Jentico 3rd = 6 Tatiara 4th = 3 Mumbles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 7 Keely Run | ||
Fri Nov 2 2018 18:57 | 1st = 7 Keely Run 2nd = 1 Cobber Victorem 3rd = 2 Hector Cabang 4th = 3 Looking Down |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 7 - 6 Rain Man | ||
Fri Nov 2 2018 18:56 | 1st = 6 Rain Man 2nd = 12 Baquero 3rd = 7 Classie American 4th = 10 Red Reactor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 2 Zillie Bean | ||
Fri Nov 2 2018 18:54 | 1st = 2 Zillie Bean 2nd = 8 Fruit Zafonic 3rd = 6 Guy Fawkes 4th = 7 Star Rise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 1 Screaming Fox | ||
Fri Nov 2 2018 18:50 | 1st = 1 Screaming Fox 2nd = 5 Sketchy One 3rd = 2 Quickfire Girl 4th = 9 Brandy Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 8 - 7 Thefixer | ||
Fri Nov 2 2018 18:46 | 1st = 7 Thefixer 2nd = 9 Dream About Me 3rd = 8 Alta Orlando 4th = 1 Bettor Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 2 - 9 Cocosfella | ||
Fri Nov 2 2018 18:45 | 1st = 9 Cocosfella 2nd = 8 Shark Port 3rd = 1 Amazing Vance 4th = 4 Be Who You Are |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 7 Manila Bala | ||
Fri Nov 2 2018 18:42 | 1st = 7 Manila Bala 2nd = 8 Ah Sugar Sugar 3rd = 2 Militant Mack 4th = 1 Five Times Table |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 3 - 11 Lake Eyre | ||
Fri Nov 2 2018 18:41 | 1st = 11 Lake Eyre 2nd = 3 Stylish Trend 3rd = 9 Hes Tight Lipped 4th = 7 Heza Rummage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 1 - 9 Tuapeka Glory | ||
Fri Nov 2 2018 18:37 | 1st = 9 Tuapeka Glory 2nd = 6 Man Hands 3rd = 7 Jennas Romance 4th = 5 Great Hand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 2 Bigtime Onfire | ||
Fri Nov 2 2018 18:36 | 1st = 2 Bigtime Onfire 2nd = 7 Trojan Hoarse 3rd = 8 Bigtime Forest 4th = 1 Bigtime Mia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 7 Elusive Arrow | ||
Fri Nov 2 2018 18:34 | 1st = 7 Elusive Arrow 2nd = 2 Luminescence 3rd = 1 Haras Rebel 4th = 8 Miss Fernando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 2 - 2 Our Sea Goddess | ||
Fri Nov 2 2018 18:30 | 1st = 2 Our Sea Goddess 2nd = 6 Our Chiquilla 3rd = 3 Duecourse 4th = 1 Royal Applause |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 7 Stylish Chic | ||
Fri Nov 2 2018 18:27 | 1st = 7 Stylish Chic 2nd = 6 Son Of Able 3rd = 3 We So Do 4th = 9 Mollified |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 6 - 6 Kd Hall | ||
Fri Nov 2 2018 18:26 | 1st = 6 Kd Hall 2nd = 5 Majestic Ali 3rd = 8 Heard The Whisper 4th = 3 Mortician |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 4 Ima Morven Lad | ||
Fri Nov 2 2018 18:23 | 1st = 4 Ima Morven Lad 2nd = 9 Exceptional Mach 3rd = 6 Our Mels Dream 4th = 5 Raesawinner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 7 Merc | ||
Fri Nov 2 2018 18:21 | 1st = 7 Merc 2nd = 5 Dragonstone 3rd = 2 Monster Machine 4th = 8 Hodges Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 8 - 4 Fomo | ||
Fri Nov 2 2018 18:17 | 1st = 4 Fomo 2nd = 11 Lulu Express 3rd = 9 Boiling 4th = 1 Charlie Cat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 7 - 2 Ruby Rose | ||
Fri Nov 2 2018 18:16 | 1st = 2 Ruby Rose 2nd = 8 Buzinga 3rd = 3 Nakuru 4th = 10 Wainui Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 3 Foxy Be Good | ||
Fri Nov 2 2018 18:14 | 1st = 3 Foxy Be Good 2nd = 5 Aim 3rd = 7 Regal Waz 4th = 2 Precious Sal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 1 - 10 My Cash | ||
Fri Nov 2 2018 18:10 | 1st = 10 My Cash 2nd = 7 Golden Year 3rd = 6 Bad Influence 4th = 2 Bridie Hanover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 2 Adalind | ||
Fri Nov 2 2018 18:07 | 1st = 2 Adalind 2nd = 1 Pixi Limeburner 3rd = 4 Turbo Diddle 4th = 3 Lana Caprina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 7 Hypocritical | ||
Fri Nov 2 2018 18:06 | 1st = 7 Hypocritical 2nd = 6 Thunderation 3rd = 4 Alamein Lady 4th = 1 Bigtime Roll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 4 Tashendo | ||
Fri Nov 2 2018 18:04 | 1st = 4 Tashendo 2nd = 5 Banjo Milne 3rd = 2 Swoop And Peck 4th = 8 Sparkling Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 2 - 9 Cardinal Art | ||
Fri Nov 2 2018 18:01 | 1st = 9 Cardinal Art 2nd = 11 Le Premiere 3rd = 3 Olivers Mate 4th = 1 Ive Got Oomph |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 1 - 5 The Shuffler | ||
Fri Nov 2 2018 18:00 | 1st = 5 The Shuffler 2nd = 3 Mellors 3rd = 7 Tour Down Under 4th = 10 Lope De Field |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 5 - 2 Blazen River | ||
Fri Nov 2 2018 17:56 | 1st = 2 Blazen River 2nd = 3 Accelere 3rd = 1 Big On Personality 4th = 10 Red Atom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 8 - 8 Sausedge | ||
Fri Nov 2 2018 17:55 | 1st = 8 Sausedge 2nd = 2 Yeldarb 3rd = 5 Chayanne 4th = 6 Liu Bang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 4 Power Service | ||
Fri Nov 2 2018 17:52 | 1st = 4 Power Service 2nd = 2 Galway Johann 3rd = 6 Indian Ruby 4th = 5 Jay Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 2 Novena Rose | ||
Fri Nov 2 2018 17:48 | 1st = 2 Novena Rose 2nd = 3 Dapper 3rd = 7 Pay Me Interest 4th = 8 Only One Promise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 6 - 10 Sundees Son | ||
Fri Nov 2 2018 17:46 | 1st = 10 Sundees Son 2nd = 9 Splash Cola 3rd = 11 Jen Jaccka 4th = 4 Bd Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 1 Ruby Rabs | ||
Fri Nov 2 2018 17:45 | 1st = 1 Ruby Rabs 2nd = 4 Zipping Koda 3rd = 6 Zamboni Miss 4th = 7 Blazin Logie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 7 - 10 Iowa | ||
Fri Nov 2 2018 17:42 | 1st = 10 Iowa 2nd = 3 It Aint All Honey 3rd = 11 Its Choux Time 4th = 2 Hierarchal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 3 All Inn Baz | ||
Fri Nov 2 2018 17:39 | 1st = 3 All Inn Baz 2nd = 6 Lonnie Mach 3rd = 4 Staying In Paris 4th = 1 Kadalex Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 1 Gray Bale | ||
Fri Nov 2 2018 17:36 | 1st = 1 Gray Bale 2nd = 6 Sub Eighteen 3rd = 10 Gunnar Blueblood 4th = 2 Its A Threat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moree Race 8 - 14 Hidden Sequel | ||
Fri Nov 2 2018 17:35 | 1st = 14 Hidden Sequel 2nd = 5 Oh Why 3rd = 7 I Am Dynamic 4th = 9 Tattinger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 3 Apache Villa | ||
Fri Nov 2 2018 17:32 | 1st = 3 Apache Villa 2nd = 8 Count Werina 3rd = 5 Al Bruton 4th = 4 Good Golly Olly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 1 - 1 General Jamane | ||
Fri Nov 2 2018 17:31 | 1st = 1 General Jamane 2nd = 8 Safari Sunshine 3rd = 9 Karalta Demon 4th = 5 Mcadem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 5 Tyson Tanga | ||
Fri Nov 2 2018 17:28 | 1st = 5 Tyson Tanga 2nd = 2 Aston Marquee 3rd = 1 Lets Go Girl 4th = 3 Barbs Bloss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 4 - 8 Make Way | ||
Fri Nov 2 2018 17:26 | 1st = 8 Make Way 2nd = 2 Aha Reaction 3rd = 6 Charlotte Royal 4th = 1 Ideal Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 8 Lady Avenger | ||
Fri Nov 2 2018 17:24 | 1st = 8 Lady Avenger 2nd = 6 Sharp Missile 3rd = 7 Lockrod 4th = 1 Scott It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 7 - 3 Greyfell | ||
Fri Nov 2 2018 17:20 | 1st = 3 Greyfell 2nd = 4 Sparsholt 3rd = 7 Monsoon Charlie 4th = 2 Canford Calling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 5 Regal Report | ||
Fri Nov 2 2018 17:17 | 1st = 5 Regal Report 2nd = 8 One El 3rd = 2 Malutki 4th = 3 Devil Fish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 5 - 13 A Bettor Act | ||
Fri Nov 2 2018 17:15 | 1st = 13 A Bettor Act 2nd = 12 Memphis Tennessee 3rd = 3 Jesse Duke 4th = 5 Artstanding |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 5 Got the Goods | ||
Fri Nov 2 2018 17:13 | 1st = 5 Got the Goods 2nd = 8 Zed Code 3rd = 9 Itsmegs 4th = 2 Royal Lincoln |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 4 Sahalee | ||
Fri Nov 2 2018 17:10 | 1st = 4 Sahalee 2nd = 5 Pathfinder 3rd = 3 Master Methane 4th = 1 Exciting |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 9 - 9 Vermont | ||
Fri Nov 2 2018 17:09 | 1st = 9 Vermont 2nd = 2 Atomic Blast 3rd = 11 Korakonui 4th = 4 Kolee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 6 - 7 Conquering Lass | ||
Fri Nov 2 2018 17:07 | 1st = 7 Conquering Lass 2nd = 11 Boom Boom Epic 3rd = 8 Final Zero 4th = 4 Cadogan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 4 Bigtime Rapid | ||
Fri Nov 2 2018 17:05 | 1st = 4 Bigtime Rapid 2nd = 5 Bigtime Minnie 3rd = 1 Running Freer 4th = 3 Justa Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 3 Yogi Mikado | ||
Fri Nov 2 2018 17:04 | 1st = 3 Yogi Mikado 2nd = 1 High Tenacity 3rd = 2 Bumper Farrell 4th = 4 Our Flying Laura |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 8 - 4 Bold Missile | ||
Fri Nov 2 2018 17:00 | 1st = 4 Bold Missile 2nd = 10 Equus Doro 3rd = 5 Mutual Respect 4th = 1 Friedensberg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 3 - 8 All American | ||
Fri Nov 2 2018 16:56 | 1st = 8 All American 2nd = 7 Sex On Fire 3rd = 2 Red Castleton 4th = 5 Jomo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moree Race 7 - 1 Baroque Girl | ||
Fri Nov 2 2018 16:55 | 1st = 1 Baroque Girl 2nd = 2 Haradify 3rd = 3 Mr Opurrtunist 4th = 7 Mr Malu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 8 Proper Gent | ||
Fri Nov 2 2018 16:52 | 1st = 8 Proper Gent 2nd = 2 Mams Magic 3rd = 1 Destini Pegasus 4th = 7 La Bamba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 2 Bobs Chance | ||
Fri Nov 2 2018 16:48 | 1st = 2 Bobs Chance 2nd = 1 Flo Jo Focus 3rd = 5 My Halo 4th = 7 Tipsy Opal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 4 - 14 One Night Out | ||
Fri Nov 2 2018 16:45 | 1st = 14 One Night Out 2nd = 3 Theodosia 3rd = 15 Chivasion 4th = 5 Bacardi N Coke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 1 Apex Within | ||
Fri Nov 2 2018 16:44 | 1st = 1 Apex Within 2nd = 3 Van Ann 3rd = 4 Musketeer Oasis 4th = 2 Hua Hin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 6 - 1 Laughing Or Crying | ||
Fri Nov 2 2018 16:40 | 1st = 1 Laughing Or Crying 2nd = 4 Palamedes 3rd = 11 Royal Parade 4th = 8 Aedesia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 8 - 1 Glory Days | ||
Fri Nov 2 2018 16:39 | 1st = 1 Glory Days 2nd = 6 Qian Gua 3rd = 3 Tweedledee 4th = 2 Batchelor Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 4 Time And Place | ||
Fri Nov 2 2018 16:37 | 1st = 4 Time And Place 2nd = 6 Zipping Cronk 3rd = 3 Wazza Said 4th = 8 No Confidence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 1 Thrilling Eddie | ||
Fri Nov 2 2018 16:34 | 1st = 1 Thrilling Eddie 2nd = 5 Our Tyson 3rd = 7 Rowdy Ruby 4th = 8 Cawbourne Symsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 4 Macheasy | ||
Fri Nov 2 2018 16:33 | 1st = 4 Macheasy 2nd = 1 Mammals Magic 3rd = 5 Epirus Boy 4th = 2 Red Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 7 - 2 Test A Day | ||
Fri Nov 2 2018 16:30 | 1st = 2 Test A Day 2nd = 3 Miss Danni 3rd = 5 Undercover Poet 4th = 1 Hegemon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 5 - 8 Takotsubo | ||
Fri Nov 2 2018 16:27 | 1st = 8 Takotsubo 2nd = 6 Royal Hale 3rd = 7 Grand De Lago 4th = 5 Snicki Minaj |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 2 - 8 Azza | ||
Fri Nov 2 2018 16:25 | 1st = 8 Azza 2nd = 7 Misty Memory 3rd = 12 Destined For Heaven 4th = 10 Got A Beauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 7 Shez Got Soul | ||
Fri Nov 2 2018 16:24 | 1st = 7 Shez Got Soul 2nd = 4 Black Inca 3rd = 1 Ruon Roxon 4th = 5 Lana Herrera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moree Race 6 - 5 Nistelrooy | ||
Fri Nov 2 2018 16:20 | 1st = 5 Nistelrooy 2nd = 7 Silent Flyer 3rd = 11 Dinisty 4th = 3 King Solomon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 2 Strike Power | ||
Fri Nov 2 2018 16:17 | 1st = 2 Strike Power 2nd = 8 Scott To Give 3rd = 7 Atlantic Jewel 4th = 5 Magic Lantern |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 3 - 7 Ultimate Sniper | ||
Fri Nov 2 2018 16:14 | 1st = 7 Ultimate Sniper 2nd = 5 Speech Is Silver 3rd = 13 Major Trojan 4th = 10 Heisenberg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 3 Said Billy | ||
Fri Nov 2 2018 16:13 | 1st = 3 Said Billy 2nd = 8 Who Nose Size 3rd = 1 Hardly Normal 4th = 2 Roseys Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 1 Lochinvar Chip | ||
Fri Nov 2 2018 16:09 | 1st = 1 Lochinvar Chip 2nd = 9 Ninja Thommo 3rd = 7 Zipping Abbot 4th = 3 Double Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 7 - 4 Terracotta Warrior | ||
Fri Nov 2 2018 16:08 | 1st = 4 Terracotta Warrior 2nd = 3 Straight Sets 3rd = 1 Gobuyit 4th = 10 Edwardian Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 5 - 5 Not Too Sure | ||
Fri Nov 2 2018 16:05 | 1st = 5 Not Too Sure 2nd = 9 Noble Descent 3rd = 1 Ruthless Agent 4th = 4 Rock On Zariz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 4 Bigtime Shine | ||
Fri Nov 2 2018 16:04 | 1st = 4 Bigtime Shine 2nd = 3 Bigtime Blackie 3rd = 1 Sir Duggie 4th = 5 Rapper Tilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 6 - 6 Esposito Gold | ||
Fri Nov 2 2018 16:00 | 1st = 6 Esposito Gold 2nd = 8 Eyes Are Bay 3rd = 2 Dry Biscuit 4th = 3 Crash Cranach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 7 Rappa Flash | ||
Fri Nov 2 2018 15:57 | 1st = 7 Rappa Flash 2nd = 1 Fabrebab 3rd = 5 Air Commander 4th = 4 Chill Out Webby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 1 - 2 Flying Steps | ||
Fri Nov 2 2018 15:56 | 1st = 2 Flying Steps 2nd = 1 Macey Maguire 3rd = 4 Adieu Flirt 4th = 6 Tempo Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 5 Astral Ruler | ||
Fri Nov 2 2018 15:53 | 1st = 5 Astral Ruler 2nd = 7 Mister Oz 3rd = 8 Shady Sadie 4th = 4 Redriverdebba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 4 - 2 The Real Boss | ||
Fri Nov 2 2018 15:50 | 1st = 2 The Real Boss 2nd = 1 Eight Over 3rd = 8 Message To Martha 4th = 5 Amelia Jane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 4 Haras Surf | ||
Fri Nov 2 2018 15:47 | 1st = 4 Haras Surf 2nd = 8 Haras Shadow 3rd = 6 Shifting Colour 4th = 1 Ladylike Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 2 - 6 Over The Love | ||
Fri Nov 2 2018 15:46 | 1st = 6 Over The Love 2nd = 7 Scarlett Banner 3rd = 5 Alvira Hest 4th = 9 Izmok |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 6 Mr Grey | ||
Fri Nov 2 2018 15:44 | 1st = 6 Mr Grey 2nd = 2 Kiarni Digger 3rd = 5 Liam Roxon 4th = 1 Magic Marina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moree Race 5 - 3 Zioptimus | ||
Fri Nov 2 2018 15:40 | 1st = 3 Zioptimus 2nd = 10 Happens Nomore 3rd = 9 Metre Eater 4th = 6 Marine Corps |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 7 Bigtime Acacia | ||
Fri Nov 2 2018 15:38 | 1st = 7 Bigtime Acacia 2nd = 1 Cawbourne Toddy 3rd = 4 Tuff Knight 4th = 6 Tuna Speed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 4 Piccolo Fratello | ||
Fri Nov 2 2018 15:37 | 1st = 4 Piccolo Fratello 2nd = 8 Kraken Dust 3rd = 3 Applied 4th = 5 My Names Barry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 6 - 14 Ignored | ||
Fri Nov 2 2018 15:34 | 1st = 14 Ignored 2nd = 1 Nirvana 3rd = 12 Sheezanicegirl 4th = 10 Dezella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 12 - 3 Modified Trunk | ||
Fri Nov 2 2018 15:32 | 1st = 3 Modified Trunk 2nd = 2 Bokarm Nora 3rd = 4 Weekend Boss 4th = 1 Bonny Doon Gee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 5 - 4 Drysdale Spirit | ||
Fri Nov 2 2018 15:30 | 1st = 4 Drysdale Spirit 2nd = 7 Booze Free 3rd = 5 Heza Magic Man 4th = 2 Able Engine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 1 Ridens Reach | ||
Fri Nov 2 2018 15:28 | 1st = 1 Ridens Reach 2nd = 3 Awesome Signs 3rd = 5 Harmat 4th = 6 Bocelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 4 - 6 Titian Storm | ||
Fri Nov 2 2018 15:25 | 1st = 6 Titian Storm 2nd = 10 Refire 3rd = 4 Monterey Zar 4th = 7 Tribal Myth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 12 - 8 Cement Socks | ||
Fri Nov 2 2018 15:23 | 1st = 8 Cement Socks 2nd = 2 Zambora Cash 3rd = 7 Bank Rogue 4th = 5 One Moore Page |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 6 Lilac Flash | ||
Fri Nov 2 2018 15:20 | 1st = 6 Lilac Flash 2nd = 5 Chapter One 3rd = 4 None Bettor 4th = 2 Soho Shanghai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 1 - 2 Tere The Terminator | ||
Fri Nov 2 2018 15:18 | 1st = 2 Tere The Terminator 2nd = 12 Koromiko Eyre 3rd = 11 Chase The Hat Trick 4th = 4 Dadndave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 10 Calcaneal | ||
Fri Nov 2 2018 15:17 | 1st = 10 Calcaneal 2nd = 6 Chase em Spolly 3rd = 8 King Lorrimer 4th = 4 Chill Out Isla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 3 - 11 Lily Amora | ||
Fri Nov 2 2018 15:12 | 1st = 11 Lily Amora 2nd = 7 Boomtown Lass 3rd = 1 Addocarr 4th = 12 Taveuni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 11 - 6 Tranquil Manu | ||
Fri Nov 2 2018 15:09 | 1st = 6 Tranquil Manu 2nd = 1 Gunho Storm 3rd = 3 Typhoon Tess 4th = 8 Lightstorm Lil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 6 Fantastic Teddy | ||
Fri Nov 2 2018 15:08 | 1st = 6 Fantastic Teddy 2nd = 4 Sozins Fortune 3rd = 2 Billys Churn 4th = 8 Sly Carl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moree Race 4 - 4 Ready To Go Go | ||
Fri Nov 2 2018 15:05 | 1st = 4 Ready To Go Go 2nd = 5 Shiver Me Timbers 3rd = 2 Fudgewedge 4th = 1 Echoing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 11 - 4 Patchie Thief | ||
Fri Nov 2 2018 15:03 | 1st = 4 Patchie Thief 2nd = 8 Spring Leesa 3rd = 2 Summer Storm 4th = 6 Hard Call |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 4 - 5 Kissee Mee | ||
Fri Nov 2 2018 15:00 | 1st = 5 Kissee Mee 2nd = 1 Stylish Missile 3rd = 4 First Watch 4th = 7 Shakarl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 5 - 4 Factor Me In | ||
Fri Nov 2 2018 14:57 | 1st = 4 Factor Me In 2nd = 6 McHale 3rd = 8 Austria 4th = 13 Enduring Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 3 Bruree Girl | ||
Fri Nov 2 2018 14:54 | 1st = 3 Bruree Girl 2nd = 7 Yangtze 3rd = 5 Problem Solved 4th = 1 Boston You Essay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 3 - 9 Ribands | ||
Fri Nov 2 2018 14:50 | 1st = 9 Ribands 2nd = 4 Annas Joy 3rd = 3 Tycoon Tony 4th = 6 Missed Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 1 Bigtime Hunter | ||
Fri Nov 2 2018 14:48 | 1st = 1 Bigtime Hunter 2nd = 5 Lets Go Sprite 3rd = 2 Retail Mayhem 4th = 7 Opehu Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 10 - 5 Cosmic Bonus | ||
Fri Nov 2 2018 14:47 | 1st = 5 Cosmic Bonus 2nd = 1 Kingsbrae Missy 3rd = 2 Aristotle 4th = 4 Hippie Trend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 6 Dons Machine | ||
Fri Nov 2 2018 14:44 | 1st = 6 Dons Machine 2nd = 8 Dons Just Under 3rd = 4 Razs Girl 4th = 1 Powerful Senor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 7 Mr Kalypso | ||
Fri Nov 2 2018 14:42 | 1st = 7 Mr Kalypso 2nd = 1 Speedie Mcardle 3rd = 5 Shards Halo 4th = 4 Hard To Hear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 8 El Grand Richo | ||
Fri Nov 2 2018 14:39 | 1st = 8 El Grand Richo 2nd = 3 Dargo Dasher 3rd = 2 Renegade 4th = 6 Big Mary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 2 - 4 Dont You Know Him | ||
Fri Nov 2 2018 14:35 | 1st = 4 Dont You Know Him 2nd = 9 Classy Jana 3rd = 8 Too Hard To Rattle 4th = 5 Heavenly Archer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 3 - 8 Toms Knight | ||
Fri Nov 2 2018 14:30 | 1st = 8 Toms Knight 2nd = 1 Buddy For Nothing 3rd = 4 The Ghan 4th = 5 Bezos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 5 Bigtime Pete | ||
Fri Nov 2 2018 14:29 | 1st = 5 Bigtime Pete 2nd = 4 Go Ash 3rd = 8 Homebush Belle 4th = 1 Tynecastle Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 5 Hopsing | ||
Fri Nov 2 2018 14:26 | 1st = 5 Hopsing 2nd = 4 Midnight Ruby 3rd = 8 Mrs Hardwicke 4th = 2 Glenville Silver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moree Race 3 - 1 Acraman | ||
Fri Nov 2 2018 14:25 | 1st = 1 Acraman 2nd = 6 Velites 3rd = 11 Wee Lassie 4th = 5 Nic And Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 9 - 8 Bokarm Rosie | ||
Fri Nov 2 2018 14:22 | 1st = 8 Bokarm Rosie 2nd = 2 Frank De Tank 3rd = 6 Floribama 4th = 7 Stormy Thunda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 4 - 8 Roc Ya Sox | ||
Fri Nov 2 2018 14:17 | 1st = 8 Roc Ya Sox 2nd = 2 Collinstreet 3rd = 7 Bobby Dee 4th = 10 Viva Lilli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 1 Oliver Cruise | ||
Fri Nov 2 2018 14:14 | 1st = 1 Oliver Cruise 2nd = 6 Trons Empire 3rd = 4 Aston Jynx 4th = 8 Luna Evening |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 2 - 4 Irenic | ||
Fri Nov 2 2018 14:10 | 1st = 4 Irenic 2nd = 5 Bocain 3rd = 1 Charlie Royale 4th = 3 Thunder Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 2 Serendipity Gold | ||
Fri Nov 2 2018 14:07 | 1st = 2 Serendipity Gold 2nd = 1 Two Jobs 3rd = 5 Redda 4th = 7 Lady Pippa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 8 - 8 Kulu Turkey | ||
Fri Nov 2 2018 14:04 | 1st = 8 Kulu Turkey 2nd = 6 Bewitched Star 3rd = 1 Elizabeth Rose 4th = 7 Ebonnie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 2 - 9 Sykedupgal | ||
Fri Nov 2 2018 14:00 | 1st = 9 Sykedupgal 2nd = 5 Skalacci 3rd = 3 Vibrato 4th = 7 Foot Foot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 1 - 1 Cedarwood | ||
Fri Nov 2 2018 13:57 | 1st = 1 Cedarwood 2nd = 4 Bronzegate 3rd = 6 Invinciboy 4th = 2 Polemic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 4 Uncatchable | ||
Fri Nov 2 2018 13:54 | 1st = 4 Uncatchable 2nd = 1 Perfect Rider 3rd = 8 Woofa Combo 4th = 7 Hardaway Outlaw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 7 Ethics | ||
Fri Nov 2 2018 13:51 | 1st = 7 Ethics 2nd = 8 Viking Storm 3rd = 3 Kracka Barcia 4th = 4 Scully |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moree Race 2 - 2 Johnny Be Quick | ||
Fri Nov 2 2018 13:50 | 1st = 2 Johnny Be Quick 2nd = 5 Penfold 3rd = 1 Free Billy 4th = 4 Mysticism |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 7 - 3 No Worries Cob | ||
Fri Nov 2 2018 13:47 | 1st = 3 No Worries Cob 2nd = 4 Peta Gledhill 3rd = 8 Deejay Frankie 4th = 2 Twin Galaxy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 3 - 5 Sinarahma | ||
Fri Nov 2 2018 13:42 | 1st = 5 Sinarahma 2nd = 12 Vinabeel 3rd = 4 The Last Word 4th = 9 Mangaroa Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 4 Bullocky Bill | ||
Fri Nov 2 2018 13:39 | 1st = 4 Bullocky Bill 2nd = 7 Lottie Biscotti 3rd = 2 Toss and Turn 4th = 8 On Billys Wings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 3 Glenville Callie | ||
Fri Nov 2 2018 13:36 | 1st = 3 Glenville Callie 2nd = 4 Pingin Bee 3rd = 6 Star Ghost 4th = 7 Trouble Waters |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 1 - 1 Tully Toff | ||
Fri Nov 2 2018 13:35 | 1st = 1 Tully Toff 2nd = 6 Elm Court 3rd = 3 So Magnifique 4th = 4 Bravo Del Campos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 1 - 6 Tavitaka | ||
Fri Nov 2 2018 13:30 | 1st = 6 Tavitaka 2nd = 1 Nero Veloce 3rd = 7 Lesedi 4th = 2 Rebel Excell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 1 Know Talent | ||
Fri Nov 2 2018 13:27 | 1st = 1 Know Talent 2nd = 8 Bossy Affair 3rd = 2 Sefton Jill 4th = 5 Smash Gator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 6 - 1 Raven Loch | ||
Fri Nov 2 2018 13:22 | 1st = 1 Raven Loch 2nd = 3 Kingsbrae Avenue 3rd = 2 Kates Sledge 4th = 4 Dark Cosmos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 3 Last Princess | ||
Fri Nov 2 2018 13:18 | 1st = 3 Last Princess 2nd = 6 Midgey 3rd = 7 Its Magic 4th = 9 Big Rough |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 5 Placid Murphy | ||
Fri Nov 2 2018 13:14 | 1st = 5 Placid Murphy 2nd = 3 Lightning Parade 3rd = 2 Shakey Cougar 4th = 6 Tusksa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 2 Know Pudding | ||
Fri Nov 2 2018 13:12 | 1st = 2 Know Pudding 2nd = 4 Know Equal 3rd = 9 Goldstar Charger 4th = 5 Opawa Racer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moree Race 1 - 9 Blackberry | ||
Fri Nov 2 2018 13:10 | 1st = 9 Blackberry 2nd = 4 Anaita 3rd = 1 Huey 4th = 6 Clean Lines |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 5 - 2 Tranquil Invader | ||
Fri Nov 2 2018 13:07 | 1st = 2 Tranquil Invader 2nd = 6 Kingsbrae Steve 3rd = 5 Good To Know 4th = 8 Kingsbrae Joanne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 1 Fairground | ||
Fri Nov 2 2018 13:03 | 1st = 1 Fairground 2nd = 7 Love A Chat 3rd = 4 Dare To Do 4th = 3 My Dads Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 2 - 9 Jakkalbomb | ||
Fri Nov 2 2018 13:02 | 1st = 9 Jakkalbomb 2nd = 5 Vulcan 3rd = 4 Thewayyoumademe 4th = 1 Mr Hass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 2 Samba King | ||
Fri Nov 2 2018 12:59 | 1st = 2 Samba King 2nd = 7 Succession Plan 3rd = 8 Mirror Max 4th = 5 Amlin Freddie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 4 Chunk | ||
Fri Nov 2 2018 12:54 | 1st = 4 Chunk 2nd = 5 Little Secret 3rd = 2 Sozins Emperor 4th = 1 Go Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 4 - 1 Dragon Spin | ||
Fri Nov 2 2018 12:51 | 1st = 1 Dragon Spin 2nd = 7 Itemiser 3rd = 2 Kalahari Queen 4th = 5 Lonely Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 7 Banjo Bad Boy | ||
Fri Nov 2 2018 12:45 | 1st = 7 Banjo Bad Boy 2nd = 2 Dons Noisey 3rd = 3 Miss Premier 4th = 8 Black Sharday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 4 Going In Style | ||
Fri Nov 2 2018 12:41 | 1st = 4 Going In Style 2nd = 1 Guevara 3rd = 5 Zipping Hayne 4th = 3 Terrah Round |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 8 Jinja Shake | ||
Fri Nov 2 2018 12:38 | 1st = 8 Jinja Shake 2nd = 1 Know Refusal 3rd = 9 Canya Sniper 4th = 4 Heated Threat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 3 - 2 Bettys Son | ||
Fri Nov 2 2018 12:32 | 1st = 2 Bettys Son 2nd = 6 Lightning Sands 3rd = 4 Arnhem Mayhem 4th = 1 Kranky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 1 - 8 Lorde Have Mercy | ||
Fri Nov 2 2018 12:27 | 1st = 8 Lorde Have Mercy 2nd = 6 Belindabella 3rd = 7 Our Matriarch 4th = 11 Black Anasta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 4 Dodge Coupe | ||
Fri Nov 2 2018 12:24 | 1st = 4 Dodge Coupe 2nd = 6 Ranger Bay 3rd = 5 Azumi Imax 4th = 7 Our Man Zed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 5 Cosmic Sole | ||
Fri Nov 2 2018 12:20 | 1st = 5 Cosmic Sole 2nd = 6 Hard Boiled 3rd = 2 Campeon 4th = 8 My Names Schultz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 5 Danziger | ||
Fri Nov 2 2018 12:16 | 1st = 5 Danziger 2nd = 3 Loco Lola 3rd = 6 Custom Paint 4th = 1 Know Approval |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 2 - 4 Slick Dresser | ||
Fri Nov 2 2018 12:12 | 1st = 4 Slick Dresser 2nd = 1 Kingsbrae Harley 3rd = 8 My Names Chloe 4th = 6 Senorita Dude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 2 Onya Jakit | ||
Fri Nov 2 2018 12:06 | 1st = 2 Onya Jakit 2nd = 1 Lil Black Jess 3rd = 3 Wolfs Nightcall 4th = 4 Nebs Shark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 7 Vandebay | ||
Fri Nov 2 2018 12:03 | 1st = 7 Vandebay 2nd = 3 Tomac Buzzard 3rd = 8 Zharnel 4th = 4 Shirdale Casey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 2 Treville | ||
Fri Nov 2 2018 12:00 | 1st = 2 Treville 2nd = 3 Platinum Marshal 3rd = 6 Goldstar Jay Jay 4th = 5 Ohoka Alex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 1 - 4 Floki Jappa | ||
Fri Nov 2 2018 11:53 | 1st = 4 Floki Jappa 2nd = 8 Benny Lyndan 3rd = 6 Two Sore Feet 4th = 3 Wha Koo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 1 She Ignites | ||
Fri Nov 2 2018 11:48 | 1st = 1 She Ignites 2nd = 2 Janray Rastus 3rd = 3 Aunty Chris 4th = 6 Shooters Ajax |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 1 Opawa Jumper | ||
Fri Nov 2 2018 11:40 | 1st = 1 Opawa Jumper 2nd = 4 Nelso Allen 3rd = 6 Botany Cold 4th = 2 Lord Louie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 7 Atarah | ||
Fri Nov 2 2018 11:32 | 1st = 7 Atarah 2nd = 4 Bring The Spring 3rd = 1 Northern Bowler 4th = 5 Spring Nugget |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 5 Dizzy Banjo | ||
Fri Nov 2 2018 11:25 | 1st = 5 Dizzy Banjo 2nd = 2 Oskitz 3rd = 4 Fiery Affair 4th = 7 Idol Hot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 2 Think Tank | ||
Fri Nov 2 2018 11:07 | 1st = 2 Think Tank 2nd = 3 Special Affair 3rd = 1 Hilton Hangover 4th = 5 Cawbourne Britty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 1 Sheza Rippa | ||
Fri Nov 2 2018 10:49 | 1st = 1 Sheza Rippa 2nd = 3 Hatfield 3rd = 4 Flower Bomb 4th = 2 Elodea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 2 Sunlit Johnny | ||
Fri Nov 2 2018 10:33 | 1st = 2 Sunlit Johnny 2nd = 8 Fired Up Jasper 3rd = 3 Ohoka Clare 4th = 7 Debbie Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 1 Idol Nifty | ||
Fri Nov 2 2018 10:15 | 1st = 1 Idol Nifty 2nd = 6 Pita Ramos 3rd = 2 Sergess 4th = 3 Shady Banjo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 8 So Shirokura | ||
Fri Nov 2 2018 1:12 | 1st = 8 So Shirokura 2nd = 3 What A Question 3rd = 1 Montoey Miss 4th = 4 Mooshka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 4 Flashtastic | ||
Fri Nov 2 2018 0:57 | 1st = 4 Flashtastic 2nd = 2 Special Hodge 3rd = 5 Azzurra Que 4th = 6 Yorklea Dolly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 2 Canutes Law | ||
Fri Nov 2 2018 0:34 | 1st = 2 Canutes Law 2nd = 4 Yunderup Queen 3rd = 1 Cher Keeping 4th = 3 Incredible Bev |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 8 Kaos Be Cool | ||
Fri Nov 2 2018 0:12 | 1st = 8 Kaos Be Cool 2nd = 6 Up And Above 3rd = 7 Sunset Versace 4th = 3 Uranium |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 1 Lord Reddan | ||
Tue Oct 2 2018 23:44 | 1st = 1 Lord Reddan 2nd = 4 Morris Memory 3rd = 6 Shes Roxzann 4th = 8 Obstruction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 7 Cosmic Gas | ||
Tue Oct 2 2018 23:19 | 1st = 7 Cosmic Gas 2nd = 1 Drive Ahead 3rd = 3 Laugh Out Loud 4th = 8 Hello Im Rongo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 8 Nomadic | ||
Tue Oct 2 2018 22:55 | 1st = 8 Nomadic 2nd = 2 Ripa Rama 3rd = 4 Brock Tonic 4th = 6 Gonzales Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 7 Shadow Maker | ||
Tue Oct 2 2018 22:50 | 1st = 7 Shadow Maker 2nd = 3 Warriors Code 3rd = 1 Sarge 4th = 5 Shades Of Ellie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 12 - 3 Bugatti Reign | ||
Tue Oct 2 2018 22:47 | 1st = 3 Bugatti Reign 2nd = 8 Private Parker 3rd = 5 Burst Of Black 4th = 6 Everlasting Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 7 Lady Wild Fire | ||
Tue Oct 2 2018 22:37 | 1st = 7 Lady Wild Fire 2nd = 1 Velocity Star 3rd = 2 Zamazan 4th = 4 Combination |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 1 Charcoal Avenue | ||
Tue Oct 2 2018 22:30 | 1st = 1 Charcoal Avenue 2nd = 5 My Alibi 3rd = 3 Trim City 4th = 7 No Passengers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 1 Bugatti Royale | ||
Tue Oct 2 2018 22:25 | 1st = 1 Bugatti Royale 2nd = 8 Stitch Gun Miss 3rd = 9 Wheres Kinloch 4th = 7 Lochinvar Chip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 3 Hello Im Bugsy | ||
Tue Oct 2 2018 22:22 | 1st = 3 Hello Im Bugsy 2nd = 2 Dont Ask 3rd = 1 Wise Up 4th = 10 Abimbola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 7 Our Max Phactor | ||
Tue Oct 2 2018 22:15 | 1st = 7 Our Max Phactor 2nd = 8 Tommy Be Good 3rd = 5 Ruling Gold 4th = 1 Driven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 10 - 6 Call Me Dory | ||
Tue Oct 2 2018 22:12 | 1st = 6 Call Me Dory 2nd = 8 Sliding Doors 3rd = 1 Apprehension 4th = 4 Banjo An Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 8 Hogwash | ||
Tue Oct 2 2018 22:09 | 1st = 8 Hogwash 2nd = 4 Weeona Bont 3rd = 1 Velocity Whisper 4th = 6 Diego Fernando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 5 Rusty Memories | ||
Tue Oct 2 2018 22:04 | 1st = 5 Rusty Memories 2nd = 8 Ridens Reach 3rd = 7 Dynamic Goodwin 4th = 2 Sketchy Nick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 9 - 8 The Last Parisian | ||
Tue Oct 2 2018 21:59 | 1st = 8 The Last Parisian 2nd = 5 Verizano 3rd = 1 Caribbean Magic 4th = 2 Stylish Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 9 Playing Crazy | ||
Tue Oct 2 2018 21:57 | 1st = 9 Playing Crazy 2nd = 5 Fabs Gem 3rd = 1 Major Upgrades 4th = 2 Constant Rama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 9 - 1 Nattys On Fire | ||
Tue Oct 2 2018 21:54 | 1st = 1 Nattys On Fire 2nd = 8 Dream Amore 3rd = 2 Rowdy Sprite 4th = 3 Billy Bojangles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 5 Fizzing | ||
Tue Oct 2 2018 21:50 | 1st = 5 Fizzing 2nd = 9 Bettor Finish 3rd = 7 Heez About To Rock 4th = 3 One For Sassy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 10 - 2 Ten To Dream | ||
Tue Oct 2 2018 21:48 | 1st = 2 Ten To Dream 2nd = 1 Fear Betty 3rd = 8 Kingsbrae Hunter 4th = 3 Otto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 8 Hightan | ||
Tue Oct 2 2018 21:45 | 1st = 8 Hightan 2nd = 6 Azalea 3rd = 1 Dyna Drew 4th = 2 Rosacky Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 4 Hello Harry | ||
Tue Oct 2 2018 21:41 | 1st = 4 Hello Harry 2nd = 1 Dark Beyond 3rd = 7 Lisa Monelli 4th = 9 Sir Barwood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 2 Glen Star | ||
Tue Oct 2 2018 21:38 | 1st = 2 Glen Star 2nd = 1 Sahalee 3rd = 7 Bugatti Blade 4th = 9 Queens Me Mum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 8 - 3 Innocent Man | ||
Tue Oct 2 2018 21:35 | 1st = 3 Innocent Man 2nd = 8 Back Street Boy 3rd = 7 Willy Rocket 4th = 2 Old Mate Kick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 8 - 6 Metro Image | ||
Tue Oct 2 2018 21:30 | 1st = 6 Metro Image 2nd = 5 Escape The Fate 3rd = 7 Itzexceptional 4th = 4 Girl With A Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 9 - 2 Busters Dynasty | ||
Tue Oct 2 2018 21:28 | 1st = 2 Busters Dynasty 2nd = 7 Kingsbrae Deb 3rd = 4 Surfin Girl 4th = 3 Hip Hop Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 8 Dyna Hunter | ||
Tue Oct 2 2018 21:25 | 1st = 8 Dyna Hunter 2nd = 6 Augustus Dagloop 3rd = 4 Alberto 4th = 2 Marcello |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 5 Sweet As Fate | ||
Tue Oct 2 2018 21:21 | 1st = 5 Sweet As Fate 2nd = 1 Muskogee Millie 3rd = 4 Peroni Tony 4th = 8 Hello Darcey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 6 Jack Mac | ||
Tue Oct 2 2018 21:20 | 1st = 6 Jack Mac 2nd = 2 Iam Lambros 3rd = 7 Scotlynn Beach 4th = 3 The Storm Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 8 Vansittart | ||
Tue Oct 2 2018 21:18 | 1st = 8 Vansittart 2nd = 4 Zipping Oaks 3rd = 3 Goodwin Marvel 4th = 5 Blow Valhalla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 7 - 1 Poppy Chooky | ||
Tue Oct 2 2018 21:15 | 1st = 1 Poppy Chooky 2nd = 2 Rimba Sambia 3rd = 4 Black Rusky 4th = 7 Lodgement |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 8 - 4 Blackflash Magic | ||
Tue Oct 2 2018 21:08 | 1st = 4 Blackflash Magic 2nd = 2 Midnight To One 3rd = 3 Chasing Diamonds 4th = 7 Daily Muster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 6 Gentle Giant | ||
Tue Oct 2 2018 21:05 | 1st = 6 Gentle Giant 2nd = 8 Rajasthan 3rd = 7 Ice Cool Kaedyn 4th = 1 Nash Road Betty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 2 Zoom Tux | ||
Tue Oct 2 2018 21:01 | 1st = 2 Zoom Tux 2nd = 5 Talking Tommy 3rd = 7 Riverside Pride 4th = 4 Dandalup Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 7 - 1 Bernie Winkle | ||
Tue Oct 2 2018 21:00 | 1st = 1 Bernie Winkle 2nd = 2 Itmademyday 3rd = 5 Flojos Gold 4th = 7 Beachstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 7 Faun Flame | ||
Tue Oct 2 2018 20:58 | 1st = 7 Faun Flame 2nd = 8 Taylors Charm 3rd = 1 Milos Zarr Done 4th = 6 Blazing Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 6 - 5 Disco Natty | ||
Tue Oct 2 2018 20:55 | 1st = 5 Disco Natty 2nd = 7 Rhondas Dougie 3rd = 4 Fancy A Beer 4th = 1 Jack Addi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 3 Our Alfie Romeo | ||
Tue Oct 2 2018 20:50 | 1st = 3 Our Alfie Romeo 2nd = 1 Innocent Affair 3rd = 2 Mon Lamour 4th = 6 Its My Lucknow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 8 Tremaly Jack | ||
Tue Oct 2 2018 20:48 | 1st = 8 Tremaly Jack 2nd = 1 Need A Miracle 3rd = 6 Blonde Gift 4th = 3 Indominous Dane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 7 Garrido | ||
Tue Oct 2 2018 20:45 | 1st = 7 Garrido 2nd = 3 Manny Allen 3rd = 5 Sergeant Schultz 4th = 4 Johnny Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 1 Go Gettem Lucky | ||
Tue Oct 2 2018 20:44 | 1st = 1 Go Gettem Lucky 2nd = 8 Nipper Hook 3rd = 6 Dandalup Misty 4th = 7 Harkle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 6 - 3 Regretable | ||
Tue Oct 2 2018 20:40 | 1st = 3 Regretable 2nd = 7 Miss Zoe 3rd = 1 Develstix 4th = 9 So Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 2 Metro Princess | ||
Tue Oct 2 2018 20:38 | 1st = 2 Metro Princess 2nd = 8 Smoke em 3rd = 3 Glenreagh Skud 4th = 1 All Negoa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 5 - 6 Goat | ||
Tue Oct 2 2018 20:35 | 1st = 6 Goat 2nd = 7 Moe Heights 3rd = 8 Rhondas Yogi 4th = 1 Our Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 6 - 1 Ideal World | ||
Tue Oct 2 2018 20:30 | 1st = 1 Ideal World 2nd = 2 Macray Muchacho 3rd = 3 Sirbenjaminbutton 4th = 7 Amightyfinehorse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 2 Jimary Free | ||
Tue Oct 2 2018 20:28 | 1st = 2 Jimary Free 2nd = 6 Realistic 3rd = 5 Dont Knocka Tom 4th = 4 Ebonnie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 5 Deliver | ||
Tue Oct 2 2018 20:25 | 1st = 5 Deliver 2nd = 6 Weeona Jimmy 3rd = 2 Weeona Raph 4th = 1 Audacious Poppy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 7 Midnight Gas | ||
Tue Oct 2 2018 20:22 | 1st = 7 Midnight Gas 2nd = 2 Go Gettem Jingle 3rd = 5 Leilanis Lad 4th = 1 Dandalup Galaxy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 4 Whoswhointhezoo | ||
Tue Oct 2 2018 20:20 | 1st = 4 Whoswhointhezoo 2nd = 12 Lot Twenty One 3rd = 6 Aliman 4th = 1 Disco Under Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 5 Annies Chance | ||
Tue Oct 2 2018 20:18 | 1st = 5 Annies Chance 2nd = 1 Squeak Scolari 3rd = 8 Over The Border 4th = 2 Divers Ol Mates |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 2 Intensify | ||
Tue Oct 2 2018 20:15 | 1st = 2 Intensify 2nd = 1 No Thank You 3rd = 7 Winnies Rose 4th = 3 Belles Hawke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 5 - 4 Feel The Burn | ||
Tue Oct 2 2018 20:10 | 1st = 4 Feel The Burn 2nd = 5 Lincoln Street 3rd = 3 Roarn Under Fire 4th = 7 To Alaska |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 5 - 2 Red Coat | ||
Tue Oct 2 2018 20:08 | 1st = 2 Red Coat 2nd = 6 Kingsbrae Tammy 3rd = 5 Blue Max 4th = 1 Jay Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 4 Zipping Jacy | ||
Tue Oct 2 2018 20:05 | 1st = 4 Zipping Jacy 2nd = 6 Zipping Zoe 3rd = 1 Joanies Johnny 4th = 5 Banjos Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 4 Promethium | ||
Tue Oct 2 2018 20:02 | 1st = 4 Promethium 2nd = 2 Nicmac Dancer 3rd = 8 South Alabama 4th = 5 Laid Back Rollie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 5 - 2 Chasing A Win | ||
Tue Oct 2 2018 20:00 | 1st = 2 Chasing A Win 2nd = 4 Witzend 3rd = 1 Kotare Mahdi 4th = 10 Larisas Advice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 5 Nangar Panda | ||
Tue Oct 2 2018 19:58 | 1st = 5 Nangar Panda 2nd = 8 Baby Shelly 3rd = 7 Chase The Cash 4th = 4 Nabiac Soldier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 2 Elsie Jean | ||
Tue Oct 2 2018 19:55 | 1st = 2 Elsie Jean 2nd = 1 Limit Man 3rd = 6 Destini Torpedo 4th = 3 Blazin Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 2 Kingsman | ||
Tue Oct 2 2018 19:50 | 1st = 2 Kingsman 2nd = 7 Sea Me Smile 3rd = 11 Machine Elle 4th = 1 Impressive Signs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 1 Hunter Lyndan | ||
Tue Oct 2 2018 19:48 | 1st = 1 Hunter Lyndan 2nd = 6 Just My Size 3rd = 3 Seductive Smile 4th = 8 Odi Sannette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 8 Sparky Neveelk | ||
Tue Oct 2 2018 19:45 | 1st = 8 Sparky Neveelk 2nd = 7 Wadelock Mindy 3rd = 4 Not Loitering 4th = 6 Aston Lelani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 4 - 1 Allstar Sea | ||
Tue Oct 2 2018 19:40 | 1st = 1 Allstar Sea 2nd = 3 Lip Reader 3rd = 2 Priority To Party 4th = 7 The Floyd |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 8 Runway Georgia | ||
Tue Oct 2 2018 19:38 | 1st = 8 Runway Georgia 2nd = 4 Lojay Naitanui 3rd = 6 Swizz Roll Cloud 4th = 1 Easy Sloy Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 2 Tin Star | ||
Tue Oct 2 2018 19:35 | 1st = 2 Tin Star 2nd = 8 Silver Weasel 3rd = 4 Strong Enough 4th = 3 Westmead Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 4 - 4 Crowbar Johnson | ||
Tue Oct 2 2018 19:30 | 1st = 4 Crowbar Johnson 2nd = 8 Markleigh Caz 3rd = 1 Goodtime Jezz 4th = 6 Golden Scribe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 4 Clover Connie | ||
Tue Oct 2 2018 19:28 | 1st = 4 Clover Connie 2nd = 5 Bonny Doon Bob 3rd = 1 Kalahari Queen 4th = 2 Symi Summer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 1 Master Faith | ||
Tue Oct 2 2018 19:25 | 1st = 1 Master Faith 2nd = 4 Almapa Gallucci 3rd = 5 Thurles Princess 4th = 8 Mia Tesoro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 3 Swingin Elsu | ||
Tue Oct 2 2018 19:20 | 1st = 3 Swingin Elsu 2nd = 5 The Redeemer 3rd = 6 Real Love 4th = 11 Our Euphoria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 2 Project Doll | ||
Tue Oct 2 2018 19:18 | 1st = 2 Project Doll 2nd = 7 Miss Star 3rd = 3 Screaming Chop 4th = 4 Quickfire Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 2 Nicmac Lass | ||
Tue Oct 2 2018 19:15 | 1st = 2 Nicmac Lass 2nd = 5 South Paw Cific 3rd = 6 Wheres Doug 4th = 7 Nicmac Jett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 3 - 7 Blackbird Power | ||
Tue Oct 2 2018 19:10 | 1st = 7 Blackbird Power 2nd = 6 Just Knew 3rd = 4 Crookwell Jake 4th = 2 Kenfury Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 2 - 6 Lightning Sands | ||
Tue Oct 2 2018 19:08 | 1st = 6 Lightning Sands 2nd = 4 Bonny Doon Gee 3rd = 1 Miss Ensby 4th = 7 Blackpearl Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 3 Henessey Venom | ||
Tue Oct 2 2018 19:05 | 1st = 3 Henessey Venom 2nd = 6 Controlling 3rd = 1 Tezzalenko 4th = 5 Blistering Betty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 3 - 1 Bayonet Soldier | ||
Tue Oct 2 2018 19:00 | 1st = 1 Bayonet Soldier 2nd = 10 Velox Equus 3rd = 4 Cornwall Classic 4th = 9 A Good News Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 4 Mrs Mouse | ||
Tue Oct 2 2018 18:57 | 1st = 4 Mrs Mouse 2nd = 8 Knocker Elly 3rd = 2 Secret Of Ours 4th = 7 Gagan Colin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 1 Alpha Phoebe | ||
Tue Oct 2 2018 18:54 | 1st = 1 Alpha Phoebe 2nd = 8 Doreas 3rd = 7 Apollos Warrior 4th = 2 Rosdue Kirra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 12 - 8 Two Phils Cool | ||
Tue Oct 2 2018 18:51 | 1st = 8 Two Phils Cool 2nd = 7 Gunmetal Liam 3rd = 2 Platelayer 4th = 1 Blackpool Alexis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 7 Bonny Doon Blaze | ||
Tue Oct 2 2018 18:48 | 1st = 7 Bonny Doon Blaze 2nd = 8 Kranky 3rd = 3 Spot A Storm 4th = 4 Sticker Licker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 3 Jebrynah | ||
Tue Oct 2 2018 18:45 | 1st = 3 Jebrynah 2nd = 2 Fend Off 3rd = 1 Bruces Back 4th = 7 Extreme Summer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 8 Flying Sam | ||
Tue Oct 2 2018 18:42 | 1st = 8 Flying Sam 2nd = 4 Ryben Jack 3rd = 7 Fawn Pursuit 4th = 3 Aston Veloci |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 2 - 3 Another Buddy | ||
Tue Oct 2 2018 18:37 | 1st = 3 Another Buddy 2nd = 5 Annie Matilda 3rd = 1 Crackerjack Stride 4th = 9 Harrison Paul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 1 Alpha Atlas | ||
Tue Oct 2 2018 18:34 | 1st = 1 Alpha Atlas 2nd = 8 Nash Tato 3rd = 4 Bergari 4th = 7 Kyle The Tank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 11 - 2 Jar Man | ||
Tue Oct 2 2018 18:30 | 1st = 2 Jar Man 2nd = 9 Seeka Moment 3rd = 8 Dyna Winkler 4th = 7 Kodason |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 2 - 5 Ian Raymond | ||
Tue Oct 2 2018 18:25 | 1st = 5 Ian Raymond 2nd = 1 Cresco Park 3rd = 7 Forest Force 4th = 2 Our Little Actress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 2 Cavalry Rose | ||
Tue Oct 2 2018 18:22 | 1st = 2 Cavalry Rose 2nd = 3 Cette To Dance 3rd = 7 Blue Afro 4th = 1 Stylish Bree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 1 Aim | ||
Tue Oct 2 2018 18:18 | 1st = 1 Aim 2nd = 8 Rosdue Shaka 3rd = 7 Daisy Dreams 4th = 2 Gitcha Hummin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 2 Paternity Suit | ||
Tue Oct 2 2018 18:13 | 1st = 2 Paternity Suit 2nd = 5 Brass Lantern 3rd = 3 Slipaslygrin 4th = 8 Back Page News |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 2 All Inn Taylor | ||
Tue Oct 2 2018 18:10 | 1st = 2 All Inn Taylor 2nd = 3 Becket 3rd = 8 Elite Ollie 4th = 4 St Pauli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 1 - 1 Bandit Stride | ||
Tue Oct 2 2018 18:05 | 1st = 1 Bandit Stride 2nd = 8 Clementsorrell 3rd = 10 Ellen Louise 4th = 7 Bettorbetbig |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 4 Lektra Blicavs | ||
Tue Oct 2 2018 18:02 | 1st = 4 Lektra Blicavs 2nd = 5 Night Theory 3rd = 2 Voodoo Hustler 4th = 7 Kayleys Comet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 6 Lots More Art | ||
Tue Oct 2 2018 17:57 | 1st = 6 Lots More Art 2nd = 3 Deano Robyn 3rd = 8 Our Missionary Man 4th = 2 Don Boston |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 6 Off The Deck | ||
Tue Oct 2 2018 17:54 | 1st = 6 Off The Deck 2nd = 3 Ratajkowski 3rd = 2 Vanderweghe 4th = 1 Chippies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 1 - 8 Distinctive Del | ||
Tue Oct 2 2018 17:49 | 1st = 8 Distinctive Del 2nd = 11 Jayedgar 3rd = 2 Our Amazing Grace 4th = 3 American Tour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 2 Piriformis | ||
Tue Oct 2 2018 17:46 | 1st = 2 Piriformis 2nd = 7 Pas Girl 3rd = 3 Eaglehawk Miss 4th = 4 Hugo Linx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 9 Pyrenees Acclaim | ||
Tue Oct 2 2018 17:42 | 1st = 9 Pyrenees Acclaim 2nd = 1 Fiery Universe 3rd = 3 Hanga 4th = 7 Big Kenny Bobo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 9 Thats How Weroll | ||
Tue Oct 2 2018 17:37 | 1st = 9 Thats How Weroll 2nd = 12 Lenny The Legend 3rd = 2 Adrift 4th = 4 Just Seduce Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 1 Lightning White | ||
Tue Oct 2 2018 17:34 | 1st = 1 Lightning White 2nd = 6 Brother Trevor 3rd = 2 Shakey Randle 4th = 3 Barney Be Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 7 - 3 Leave Ya Numba | ||
Tue Oct 2 2018 17:30 | 1st = 3 Leave Ya Numba 2nd = 9 Tempers Flare 3rd = 6 Multimedia 4th = 4 Go One More |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 4 Run It Straight | ||
Tue Oct 2 2018 17:27 | 1st = 4 Run It Straight 2nd = 3 Over And Away 3rd = 8 Manzeene Man 4th = 2 Sisco Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 6 Hokonui Ben | ||
Tue Oct 2 2018 17:25 | 1st = 6 Hokonui Ben 2nd = 3 Pump The Brakes 3rd = 8 Magic Oats 4th = 2 Beau Dandy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 5 Solitary Girl | ||
Tue Oct 2 2018 17:22 | 1st = 5 Solitary Girl 2nd = 8 Zipping Riot 3rd = 10 Oh So Rowdy 4th = 6 Serendipity Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 6 - 3 Phabeni | ||
Tue Oct 2 2018 17:17 | 1st = 3 Phabeni 2nd = 7 Few Too Many 3rd = 4 Splitz 4th = 1 Love And Rock It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 1 Magic Code | ||
Tue Oct 2 2018 17:14 | 1st = 1 Magic Code 2nd = 8 Al Bruton 3rd = 5 Rosdue Misty 4th = 6 Wildash Semi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 6 King Of Merrimu | ||
Tue Oct 2 2018 17:11 | 1st = 6 King Of Merrimu 2nd = 2 Mr No Worries 3rd = 5 Some Spark 4th = 4 Spyfection |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 7 - 3 Vacate | ||
Tue Oct 2 2018 17:10 | 1st = 3 Vacate 2nd = 7 Mighty Mittere 3rd = 13 No Qualm 4th = 6 Tigers Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 1 Kiwi Collision | ||
Tue Oct 2 2018 17:07 | 1st = 1 Kiwi Collision 2nd = 2 More Moment 3rd = 6 Tiggerlong Boo 4th = 7 Supraspinatus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 6 El Major | ||
Tue Oct 2 2018 17:03 | 1st = 6 El Major 2nd = 3 Sweet As 3rd = 11 Machin Out 4th = 12 Duke Of Albany |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 8 - 1 Free Willy | ||
Tue Oct 2 2018 17:00 | 1st = 1 Free Willy 2nd = 9 Broccolo 3rd = 4 Liberty Lad 4th = 13 Fold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 6 - 4 King Of Navarre | ||
Tue Oct 2 2018 16:55 | 1st = 4 King Of Navarre 2nd = 7 Cappamore 3rd = 10 High Potential 4th = 12 Dream Fields |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 8 Azure Dragon | ||
Tue Oct 2 2018 16:52 | 1st = 8 Azure Dragon 2nd = 3 Geopark Ruby 3rd = 1 Oshkosh Jay 4th = 7 Ace Gone Wild |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 3 Culley Backy | ||
Tue Oct 2 2018 16:50 | 1st = 3 Culley Backy 2nd = 8 Im Intense 3rd = 6 Gotta Go Henry 4th = 7 Lively Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 6 Brave Ulysses | ||
Tue Oct 2 2018 16:47 | 1st = 6 Brave Ulysses 2nd = 1 Thunder Of Fire 3rd = 8 Rosdue Kola 4th = 7 Alpha Rhea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 5 - 3 Charway | ||
Tue Oct 2 2018 16:42 | 1st = 3 Charway 2nd = 10 Zoucara 3rd = 11 Joymaker 4th = 1 Deubank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 4 Dyna Terror | ||
Tue Oct 2 2018 16:39 | 1st = 4 Dyna Terror 2nd = 2 Cassius Monelli 3rd = 10 Blackpool Blast 4th = 5 Unite Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 6 - 5 Waruna | ||
Tue Oct 2 2018 16:35 | 1st = 5 Waruna 2nd = 6 Odriscoll 3rd = 3 Like A Ruler 4th = 4 Lethal Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 4 Kissable | ||
Tue Oct 2 2018 16:32 | 1st = 4 Kissable 2nd = 3 Inga Ross 3rd = 1 Fawn Regrets 4th = 6 Axels A Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 7 - 3 Midnight Cowboy | ||
Tue Oct 2 2018 16:30 | 1st = 3 Midnight Cowboy 2nd = 4 Spicer 3rd = 2 Twilight Maneuver 4th = 5 Curragh King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 3 Honey Be Good | ||
Tue Oct 2 2018 16:27 | 1st = 3 Honey Be Good 2nd = 8 Royal Play 3rd = 9 Eye Like Cake 4th = 7 Rosdue Gypsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 12 Mr Kalypso | ||
Tue Oct 2 2018 16:23 | 1st = 12 Mr Kalypso 2nd = 5 One Off 3rd = 1 Pay Me Interest 4th = 3 Tuesdays Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 5 - 3 Azcannyaz | ||
Tue Oct 2 2018 16:20 | 1st = 3 Azcannyaz 2nd = 8 Zioptimus 3rd = 2 Atum 4th = 4 Vee Eight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 4 Mr Frost | ||
Tue Oct 2 2018 16:17 | 1st = 4 Mr Frost 2nd = 2 Thomeli Skip 3rd = 5 Silver Cupcake 4th = 3 Talanjee Minnie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 4 Fernandos Flare | ||
Tue Oct 2 2018 16:14 | 1st = 4 Fernandos Flare 2nd = 8 Trail Blazer 3rd = 2 Red King Prince 4th = 3 Monoak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 6 Our Dance Time | ||
Tue Oct 2 2018 16:12 | 1st = 6 Our Dance Time 2nd = 1 Ohoka Jimmy 3rd = 7 Ideal Pleasure 4th = 4 Ballachulish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 7 Maywyn Wishes | ||
Tue Oct 2 2018 16:09 | 1st = 7 Maywyn Wishes 2nd = 9 Maywyns Zephyr 3rd = 1 Dam The Man 4th = 2 Miss Emmy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 4 - 2 Hotel Coste | ||
Tue Oct 2 2018 16:05 | 1st = 2 Hotel Coste 2nd = 5 Downloading 3rd = 6 Prince Of Tie 4th = 1 Calypso Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 6 - 4 Circus Dancer | ||
Tue Oct 2 2018 16:00 | 1st = 4 Circus Dancer 2nd = 5 Coco Couture 3rd = 3 Dennis 4th = 1 Reward With Return |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 1 Homebush Flynn | ||
Tue Oct 2 2018 15:59 | 1st = 1 Homebush Flynn 2nd = 3 Sparkling Terra 3rd = 2 Mertz 4th = 6 Ohoka Tess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 5 - 1 Petain | ||
Tue Oct 2 2018 15:55 | 1st = 1 Petain 2nd = 3 Rumberella 3rd = 11 Soul Testa 4th = 13 Totten |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 7 In The Net | ||
Tue Oct 2 2018 15:52 | 1st = 7 In The Net 2nd = 1 Dream Boulevard 3rd = 2 Lilly Shan 4th = 4 Buddys Entity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 5 Lacarabine | ||
Tue Oct 2 2018 15:49 | 1st = 5 Lacarabine 2nd = 6 Electric Hippy 3rd = 8 Octo Flash 4th = 2 Love A Chat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 3 Lilac Flash | ||
Tue Oct 2 2018 15:47 | 1st = 3 Lilac Flash 2nd = 7 None Bettor 3rd = 6 Bet Im Special 4th = 1 The Charging Moa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 3 No Confidence | ||
Tue Oct 2 2018 15:44 | 1st = 3 No Confidence 2nd = 8 Strait Rum 3rd = 2 Valegro 4th = 6 Adelina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 1 Fiery Fagan | ||
Tue Oct 2 2018 15:41 | 1st = 1 Fiery Fagan 2nd = 5 Platonic Affair 3rd = 3 Goldstar Galaxie 4th = 8 Business Ethics |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 4 - 3 Dizzy Miss Lizzy | ||
Tue Oct 2 2018 15:40 | 1st = 3 Dizzy Miss Lizzy 2nd = 7 Stars Galawe 3rd = 1 Cabanga 4th = 2 Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 6 Black Lazarus | ||
Tue Oct 2 2018 15:37 | 1st = 6 Black Lazarus 2nd = 1 Thomeli Rocket 3rd = 2 Chops Malone 4th = 5 Temporalis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 6 Just Audrey | ||
Tue Oct 2 2018 15:34 | 1st = 6 Just Audrey 2nd = 2 Chief Peekay 3rd = 3 Sirius Matters 4th = 1 Big Tilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 6 Heza Bromac | ||
Tue Oct 2 2018 15:33 | 1st = 6 Heza Bromac 2nd = 3 Nitro Nikky 3rd = 5 Blue Moon Rising 4th = 1 Miss Patriot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 5 - 2 Wasabi | ||
Tue Oct 2 2018 15:30 | 1st = 2 Wasabi 2nd = 4 Forbid Me Not 3rd = 1 The Launcher 4th = 3 Divine Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 3 - 1 Umberto | ||
Tue Oct 2 2018 15:27 | 1st = 1 Umberto 2nd = 2 Boiling 3rd = 6 Arterial 4th = 4 Whodunnit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 1 Know Equal | ||
Tue Oct 2 2018 15:25 | 1st = 1 Know Equal 2nd = 7 Goldstar Trooper 3rd = 5 Miss Nina 4th = 4 Smash Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 8 Bell Tyson | ||
Tue Oct 2 2018 15:24 | 1st = 8 Bell Tyson 2nd = 2 Bradley Tyson 3rd = 6 Long Gully Helen 4th = 4 Crazy Again |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 8 Foxzami Muzza | ||
Tue Oct 2 2018 15:21 | 1st = 8 Foxzami Muzza 2nd = 1 Got An Engine 3rd = 2 Crymelon Victory 4th = 7 Dyna Nelly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 4 - 9 Fuji Fury | ||
Tue Oct 2 2018 15:20 | 1st = 9 Fuji Fury 2nd = 4 Delacroix 3rd = 1 African Academy 4th = 8 Ultimate Eagle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 10 - 4 Alolo Miss | ||
Tue Oct 2 2018 15:17 | 1st = 4 Alolo Miss 2nd = 6 Faboom 3rd = 1 Buckle Up Fraya 4th = 8 Woodridge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 9 Unsullied | ||
Tue Oct 2 2018 15:14 | 1st = 9 Unsullied 2nd = 2 Smart Sailor 3rd = 5 Regal Duke 4th = 8 La Coconut |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 6 Much Bettor | ||
Tue Oct 2 2018 15:12 | 1st = 6 Much Bettor 2nd = 3 Ifyoubelieve 3rd = 1 Beef City Blaze 4th = 7 Bettor Watch Him |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 8 Mersey Ferry | ||
Tue Oct 2 2018 15:09 | 1st = 8 Mersey Ferry 2nd = 1 Spider Regis 3rd = 6 Shimando 4th = 5 Quick Sensation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 6 Zara Petal | ||
Tue Oct 2 2018 15:06 | 1st = 6 Zara Petal 2nd = 1 Little Secret 3rd = 7 Galway Gal 4th = 3 Eyrewell Bentley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 3 - 3 Golly Im Lucky | ||
Tue Oct 2 2018 15:05 | 1st = 3 Golly Im Lucky 2nd = 5 Song And A Prayer 3rd = 9 Saarim 4th = 1 Quick Finance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 7 Marcial | ||
Tue Oct 2 2018 15:02 | 1st = 7 Marcial 2nd = 1 Nimble Leo 3rd = 4 Thomeli Gal 4th = 2 Zaviers Monaro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 4 - 11 Delusions | ||
Tue Oct 2 2018 15:00 | 1st = 11 Delusions 2nd = 7 Exceder 3rd = 4 Sentimentalist 4th = 2 Carbone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 3 Later | ||
Tue Oct 2 2018 14:55 | 1st = 3 Later 2nd = 5 The Male Model 3rd = 1 Grins Made A Blue 4th = 4 Shang Fang Sword |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 9 - 6 Stop Line | ||
Tue Oct 2 2018 14:52 | 1st = 6 Stop Line 2nd = 10 Buckle Up Maria 3rd = 3 Militant 4th = 4 Demon Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 2 - 7 Amorita | ||
Tue Oct 2 2018 14:48 | 1st = 7 Amorita 2nd = 2 Yeahnah 3rd = 1 Suerte 4th = 5 Miss Defiance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 2 Jinja Murphy | ||
Tue Oct 2 2018 14:47 | 1st = 2 Jinja Murphy 2nd = 8 Gorm The Great 3rd = 6 Long Live Love 4th = 7 Know Leave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 8 Shima Breeze | ||
Tue Oct 2 2018 14:44 | 1st = 8 Shima Breeze 2nd = 6 Zipping Hetty 3rd = 7 Lenny The Jet 4th = 4 Trouble Waters |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 3 - 4 Hydrazine | ||
Tue Oct 2 2018 14:40 | 1st = 4 Hydrazine 2nd = 3 Gunnaza 3rd = 9 Dominant Crown 4th = 5 Florelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 6 Millie Magna | ||
Tue Oct 2 2018 14:37 | 1st = 6 Millie Magna 2nd = 4 Supreme Style 3rd = 2 Medium Rare 4th = 10 Whip Carter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 2 Dattitude | ||
Tue Oct 2 2018 14:33 | 1st = 2 Dattitude 2nd = 1 Sixpenny Red 3rd = 5 Valiant Gem 4th = 6 Aim For Heaven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 3 - 11 Mr Grizzle | ||
Tue Oct 2 2018 14:30 | 1st = 11 Mr Grizzle 2nd = 10 Magnum Opus 3rd = 6 La Balene 4th = 2 Periscope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 3 Hands Of Steel | ||
Tue Oct 2 2018 14:29 | 1st = 3 Hands Of Steel 2nd = 1 Rion King 3rd = 5 Snickerdoodle 4th = 4 Little Lozza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 2 - 6 Citizens Arrest | ||
Tue Oct 2 2018 14:25 | 1st = 6 Citizens Arrest 2nd = 4 Apache Belle 3rd = 1 Posh Arli 4th = 5 Boom Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 6 Scenic Sky | ||
Tue Oct 2 2018 14:20 | 1st = 6 Scenic Sky 2nd = 1 Lethal Les 3rd = 2 Sheezamonarchy 4th = 3 Cyclone Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 6 Victa Suzie | ||
Tue Oct 2 2018 14:17 | 1st = 6 Victa Suzie 2nd = 3 Oshkosh Wayne 3rd = 5 Minnie Mac 4th = 1 Crinkle Cut |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 1 - 6 Jami Lady | ||
Tue Oct 2 2018 14:13 | 1st = 6 Jami Lady 2nd = 2 Mywifesaidno 3rd = 1 Just Favulous 4th = 4 Starkers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 2 Ketchikan Kim | ||
Tue Oct 2 2018 14:12 | 1st = 2 Ketchikan Kim 2nd = 1 Goldstar Avalon 3rd = 5 Okuku Billy 4th = 10 Fiery Jemma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 1 Fishing Ducks | ||
Tue Oct 2 2018 14:09 | 1st = 1 Fishing Ducks 2nd = 8 Whoop Bang 3rd = 7 Cool Dude Luke 4th = 6 Rikitikitana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 2 - 10 Quisical Times | ||
Tue Oct 2 2018 14:05 | 1st = 10 Quisical Times 2nd = 1 Barkala 3rd = 5 Gus Lightning 4th = 4 For Gordon I Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 2 - 11 La Maestra | ||
Tue Oct 2 2018 14:00 | 1st = 11 La Maestra 2nd = 3 New York Wonder 3rd = 16 Holy Stilettos 4th = 5 South Arbor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 3 Tag And Release | ||
Tue Oct 2 2018 13:57 | 1st = 3 Tag And Release 2nd = 8 Hayride Rohan 3rd = 1 Maxworthy 4th = 2 Spring Eagle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 1 Nardango | ||
Tue Oct 2 2018 13:54 | 1st = 1 Nardango 2nd = 2 Bombinate 3rd = 3 Goldstar Hemi 4th = 6 Homebush Fued |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 2 Ultimate Daiquiri | ||
Tue Oct 2 2018 13:53 | 1st = 2 Ultimate Daiquiri 2nd = 1 Redriverdebba 3rd = 3 Spirit Walker 4th = 5 Lansbury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 1 - 3 Bobby Dazzler | ||
Tue Oct 2 2018 13:50 | 1st = 3 Bobby Dazzler 2nd = 4 Graterra 3rd = 10 Bangalley Lad 4th = 2 Glowing Cat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 3 Willie Win | ||
Tue Oct 2 2018 13:47 | 1st = 3 Willie Win 2nd = 1 Slingshot Sambo 3rd = 2 Landlord 4th = 4 Dan Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 2 Top Weight | ||
Tue Oct 2 2018 13:42 | 1st = 2 Top Weight 2nd = 1 Sutton Heidi 3rd = 7 Tiffin 4th = 3 Glory Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 1 Opawa Henry | ||
Tue Oct 2 2018 13:37 | 1st = 1 Opawa Henry 2nd = 5 Goldstar Sydney 3rd = 2 Tianyu 4th = 3 Know Talent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 1 - 2 Grandview Avenue | ||
Tue Oct 2 2018 13:30 | 1st = 2 Grandview Avenue 2nd = 4 Sacred Sword 3rd = 6 Triguboff 4th = 1 Bionics |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 1 - 10 Our Instinct | ||
Tue Oct 2 2018 13:25 | 1st = 10 Our Instinct 2nd = 3 Millinery 3rd = 2 Kirk Ella 4th = 7 True Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 2 Wynburn Cutie | ||
Tue Oct 2 2018 13:22 | 1st = 2 Wynburn Cutie 2nd = 4 Nitro Grace 3rd = 3 Settled 4th = 7 Times A Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 10 Chat Ya Later | ||
Tue Oct 2 2018 13:18 | 1st = 10 Chat Ya Later 2nd = 4 Our Dazzel 3rd = 9 Rockin Robyn 4th = 3 Call Me Dolly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 3 Long Gully Gus | ||
Tue Oct 2 2018 13:14 | 1st = 3 Long Gully Gus 2nd = 8 Flat Twin 3rd = 4 Run Rosie 4th = 1 Roscommon Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 3 Buckle Up Glad | ||
Tue Oct 2 2018 13:07 | 1st = 3 Buckle Up Glad 2nd = 2 Tax Man Wins 3rd = 8 Kayda Affair 4th = 4 Falcies Dasher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 1 Homebush Indi | ||
Tue Oct 2 2018 13:02 | 1st = 1 Homebush Indi 2nd = 5 Coming Of Love 3rd = 6 Bender Truth 4th = 8 Gordy Junior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 1 Dyna Naitch | ||
Tue Oct 2 2018 12:55 | 1st = 1 Dyna Naitch 2nd = 2 Iceni Escort 3rd = 4 Stir Crazy 4th = 8 Dakota Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 4 Droopys Jacket | ||
Tue Oct 2 2018 12:47 | 1st = 4 Droopys Jacket 2nd = 1 Dark Conde 3rd = 10 Innocent Holly 4th = 6 Mighty Nova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 1 Homebush Tasha | ||
Tue Oct 2 2018 12:42 | 1st = 1 Homebush Tasha 2nd = 6 Okuku Terra 3rd = 4 Batty Who 4th = 3 Goldstar Auburn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 2 Come On Loopy | ||
Tue Oct 2 2018 12:36 | 1st = 2 Come On Loopy 2nd = 8 Montana Mcbain 3rd = 5 Diamond Model 4th = 3 Vincent Tyson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 8 Lonnie Dream | ||
Tue Oct 2 2018 12:30 | 1st = 8 Lonnie Dream 2nd = 2 Lacy Jo 3rd = 5 Minto 4th = 4 Miss Paw Paw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 12 - 2 Mick The Mower | ||
Tue Oct 2 2018 12:25 | 1st = 2 Mick The Mower 2nd = 3 Cosmic Ryder 3rd = 5 Bigtime Kendall 4th = 4 Homebush Izzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 8 Long Gully Shell | ||
Tue Oct 2 2018 12:20 | 1st = 8 Long Gully Shell 2nd = 2 Queen Chaos 3rd = 4 Select Mick 4th = 3 Samprass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 7 Stylish Macbeth | ||
Tue Oct 2 2018 12:15 | 1st = 7 Stylish Macbeth 2nd = 4 Stylish Hugh 3rd = 2 Buckle Up Nola 4th = 8 Jugdish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 11 - 3 Archies Ranger | ||
Tue Oct 2 2018 12:07 | 1st = 3 Archies Ranger 2nd = 8 Storming Mack 3rd = 5 Sozins Emperor 4th = 2 Zipping Ripley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 10 - 2 Homebush Mikey | ||
Tue Oct 2 2018 11:50 | 1st = 2 Homebush Mikey 2nd = 7 Darlek Ian 3rd = 3 Homebush Cherico 4th = 9 Paris Global |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 9 - 2 Avalanch City | ||
Tue Oct 2 2018 11:32 | 1st = 2 Avalanch City 2nd = 6 Homebush Razor 3rd = 5 Tricode Boy 4th = 1 Springheel Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 8 - 5 Sozins Blue | ||
Tue Oct 2 2018 11:15 | 1st = 5 Sozins Blue 2nd = 8 Another Message 3rd = 6 Disclaimer 4th = 1 Cosmic Marty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 7 - 3 Tee An Cee | ||
Tue Oct 2 2018 10:57 | 1st = 3 Tee An Cee 2nd = 1 Homebush Sloan 3rd = 2 Homebush Maycee 4th = 8 Smash Lilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 6 - 2 Opawa Lawsey | ||
Tue Oct 2 2018 10:40 | 1st = 2 Opawa Lawsey 2nd = 1 Malaga Molly 3rd = 6 Kia Tere 4th = 3 Ketchikan Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 5 - 2 Dyna Elwyn | ||
Tue Oct 2 2018 10:22 | 1st = 2 Dyna Elwyn 2nd = 3 Opawa Jumper 3rd = 4 Avenger Bale 4th = 7 Dirk Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 4 - 7 Debbie Baxter | ||
Tue Oct 2 2018 10:05 | 1st = 7 Debbie Baxter 2nd = 4 Mitcham Faye 3rd = 5 Shanly Star 4th = 6 Its A Joke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 3 - 5 Galifianakis | ||
Tue Oct 2 2018 9:47 | 1st = 5 Galifianakis 2nd = 1 Forbury Flyer 3rd = 4 Glass Harpoon 4th = 6 Chunk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 2 - 3 Opawa Viking | ||
Tue Oct 2 2018 9:30 | 1st = 3 Opawa Viking 2nd = 6 Southern Honey 3rd = 2 Shift The Blame 4th = 8 Bruisers Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 1 - 1 Jay Grim | ||
Tue Oct 2 2018 9:12 | 1st = 1 Jay Grim 2nd = 3 Opawa Hop 3rd = 4 Guilty Rogue 4th = 6 Opawa Hunter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 10 - 2 Hawk Glide | ||
Sun Sep 2 2018 21:15 | 1st = 2 Hawk Glide 2nd = 4 Gardot 3rd = 6 Heartbreak Hotel 4th = 3 Sublime Countess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 12 - 7 You Telam Joy | ||
Sun Sep 2 2018 21:01 | 1st = 7 You Telam Joy 2nd = 6 Ullo Bells 3rd = 4 Westmead Daffie 4th = 3 Pavlova Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 6 Macalister Mac | ||
Sun Sep 2 2018 20:54 | 1st = 6 Macalister Mac 2nd = 7 Aston Tobin 3rd = 8 Bowie Boy 4th = 4 Swift Mandy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 9 - 8 Lost In Orbit | ||
Sun Sep 2 2018 20:51 | 1st = 8 Lost In Orbit 2nd = 5 Another Girl 3rd = 2 Bye Felicia 4th = 7 Destini Delta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 3 Superbious | ||
Sun Sep 2 2018 20:45 | 1st = 3 Superbious 2nd = 5 Hayride Florent 3rd = 1 Slave To Love 4th = 6 Soul Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 7 Top Score | ||
Sun Sep 2 2018 20:37 | 1st = 7 Top Score 2nd = 8 Shesa Dratta 3rd = 1 Clampet Dryva 4th = 3 Tictac Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 1 Line Trike | ||
Sun Sep 2 2018 20:31 | 1st = 1 Line Trike 2nd = 4 Hypo Chared 3rd = 2 Ricketts Point 4th = 6 Shimmy Dat Ray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 8 - 1 Dust And Sand | ||
Sun Sep 2 2018 20:27 | 1st = 1 Dust And Sand 2nd = 6 Unpossible 3rd = 2 Imitate 4th = 4 Barbies Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 6 Diamond Model | ||
Sun Sep 2 2018 20:23 | 1st = 6 Diamond Model 2nd = 8 Victa Nash 3rd = 7 End Of Innocence 4th = 2 Turbolicious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 5 Key Factor | ||
Sun Sep 2 2018 20:20 | 1st = 5 Key Factor 2nd = 1 Farmor On Fire 3rd = 7 Actualize 4th = 2 Regal Len |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 6 Lucky Love | ||
Sun Sep 2 2018 20:14 | 1st = 6 Lucky Love 2nd = 8 Call Me Waylan 3rd = 10 Kiss Me Putu 4th = 1 Rhyans Return |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 7 - 6 Junk Yard Kylie | ||
Sun Sep 2 2018 20:11 | 1st = 6 Junk Yard Kylie 2nd = 1 Swansea Shannon 3rd = 5 Arctic Willow 4th = 8 Weeona Paddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 1 Lenny The Jet | ||
Sun Sep 2 2018 20:07 | 1st = 1 Lenny The Jet 2nd = 3 Breemelia Swift 3rd = 5 Data Queen 4th = 4 Oshkosh Wayne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 6 Who It Is | ||
Sun Sep 2 2018 20:03 | 1st = 6 Who It Is 2nd = 5 Mottza 3rd = 4 Smashniak Double 4th = 3 Spritely Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 7 Akina Cosmo | ||
Sun Sep 2 2018 19:59 | 1st = 7 Akina Cosmo 2nd = 6 Velocity Anifrid 3rd = 5 Valencia Gem 4th = 1 Kireina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 6 - 6 Ringbark Lana | ||
Sun Sep 2 2018 19:52 | 1st = 6 Ringbark Lana 2nd = 7 Happy Glen 3rd = 8 Swansee 4th = 1 Meales Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 5 Reiko Rocketta | ||
Sun Sep 2 2018 19:49 | 1st = 5 Reiko Rocketta 2nd = 1 Tarwyn Park 3rd = 8 Zipping Francis 4th = 2 Whackin Theo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 7 Mustang Tully | ||
Sun Sep 2 2018 19:42 | 1st = 7 Mustang Tully 2nd = 1 Shadow Court 3rd = 6 White Ox 4th = 2 One Dollar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 8 Lakeview Maisey | ||
Sun Sep 2 2018 19:38 | 1st = 8 Lakeview Maisey 2nd = 1 Autocrat 3rd = 3 Audacious Poppy 4th = 6 Rose Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 5 - 7 Arnhem Mayhem | ||
Sun Sep 2 2018 19:34 | 1st = 7 Arnhem Mayhem 2nd = 1 Zamlee Magic 3rd = 2 Bombay Rock 4th = 6 Mauritian Dynamo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 1 Victa Roz | ||
Sun Sep 2 2018 19:30 | 1st = 1 Victa Roz 2nd = 2 Bashful Cloud 3rd = 3 Highbury Hustle 4th = 6 Menindee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 8 Lady Olivia | ||
Sun Sep 2 2018 19:22 | 1st = 8 Lady Olivia 2nd = 4 Onya Benz 3rd = 5 Evies Angel 4th = 1 Gemma Benz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 2 Swanny Flyer | ||
Sun Sep 2 2018 19:18 | 1st = 2 Swanny Flyer 2nd = 7 Trey Smidge 3rd = 3 Spin The Trolley 4th = 4 Wheres Lachie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 4 - 6 Eight Roses | ||
Sun Sep 2 2018 19:14 | 1st = 6 Eight Roses 2nd = 2 Arabian Sheriff 3rd = 5 Aint No Luck 4th = 4 Ashby Blast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 3 El Jerico | ||
Sun Sep 2 2018 19:07 | 1st = 3 El Jerico 2nd = 7 Victa Matt 3rd = 6 Midnight Mcqueen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 2 Abele | ||
Sun Sep 2 2018 19:04 | 1st = 2 Abele 2nd = 3 Sandler 3rd = 5 Barbara Benz 4th = 1 Swift Harbour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 7 - 1 Hillbert | ||
Sun Sep 2 2018 19:00 | 1st = 1 Hillbert 2nd = 3 Cloak And Dagger 3rd = 9 Ciao Miss Turpin 4th = 8 Truth And Lies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 8 Merchant Prince | ||
Sun Sep 2 2018 18:57 | 1st = 8 Merchant Prince 2nd = 5 Sergeant Schultz 3rd = 4 Adonis Rose 4th = 9 Emilia Mel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 3 - 3 Tates Ransom | ||
Sun Sep 2 2018 18:54 | 1st = 3 Tates Ransom 2nd = 7 Hurricane Hayley 3rd = 2 Tigers Spark 4th = 6 Sunset Chappie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 7 Wait There | ||
Sun Sep 2 2018 18:47 | 1st = 7 Wait There 2nd = 1 Jack In Black 3rd = 5 Iceni Escort 4th = 8 Rosco Fields |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 6 Tejays Magic | ||
Sun Sep 2 2018 18:43 | 1st = 6 Tejays Magic 2nd = 8 Shady Rickshaw 3rd = 7 Bridget Benz 4th = 3 Fabio Marsha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 5 Riviera Cruz | ||
Sun Sep 2 2018 18:39 | 1st = 5 Riviera Cruz 2nd = 7 Flawless Bling 3rd = 6 Ocean View 4th = 1 Little Big Shot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 2 - 7 Nash Road Kylie | ||
Sun Sep 2 2018 18:32 | 1st = 7 Nash Road Kylie 2nd = 6 Har 3rd = 5 Sweet Crystal 4th = 3 Crash Zone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 1 Big Buzz | ||
Sun Sep 2 2018 18:29 | 1st = 1 Big Buzz 2nd = 8 Come On Loopy 3rd = 5 Tiffin 4th = 2 Lochey Swift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 6 - 2 Little Fish | ||
Sun Sep 2 2018 18:25 | 1st = 2 Little Fish 2nd = 8 Bevel 3rd = 7 Chantego Star 4th = 6 Aluminize |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 8 Farmor Heat | ||
Sun Sep 2 2018 18:22 | 1st = 8 Farmor Heat 2nd = 3 Magic Code 3rd = 1 Farmor Shady 4th = 5 Aidans Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 5 Veetee Mist | ||
Sun Sep 2 2018 18:19 | 1st = 5 Veetee Mist 2nd = 1 Midnite Starling 3rd = 7 Fifty Dollar 4th = 2 Rip Van Winkle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 1 - 7 Hurricane Chloe | ||
Sun Sep 2 2018 18:12 | 1st = 7 Hurricane Chloe 2nd = 8 Riding Her Luck 3rd = 4 Matilda Road 4th = 2 No Humbug |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 3 Zoometrical | ||
Sun Sep 2 2018 18:09 | 1st = 3 Zoometrical 2nd = 4 Stylish Chic 3rd = 2 Fabraoak 4th = 8 Nitro Kist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 4 Man Up Mate | ||
Sun Sep 2 2018 18:02 | 1st = 4 Man Up Mate 2nd = 9 Pirata 3rd = 6 Stewys Magic 4th = 8 Hyde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 4 Major Amor | ||
Sun Sep 2 2018 17:59 | 1st = 4 Major Amor 2nd = 1 Velocity Alaina 3rd = 5 Soda Flakes 4th = 3 Potere |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 5 - 1 The Delorean | ||
Sun Sep 2 2018 17:55 | 1st = 1 The Delorean 2nd = 3 Makuru 3rd = 5 Carob 4th = 2 Bjorn To Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 8 Smiling Chiera | ||
Sun Sep 2 2018 17:51 | 1st = 8 Smiling Chiera 2nd = 5 Monaleen Tex 3rd = 4 Aston Polec 4th = 7 Juxtaposition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 5 Solo Mission | ||
Sun Sep 2 2018 17:42 | 1st = 5 Solo Mission 2nd = 8 Poppycock 3rd = 7 Poppatop 4th = 9 Elite Jax |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 8 Perfect Marshall | ||
Sun Sep 2 2018 17:39 | 1st = 8 Perfect Marshall 2nd = 6 Saetta 3rd = 7 Perfect Zuma 4th = 4 Akina Moss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 5 - 3 Mrs Yargi | ||
Sun Sep 2 2018 17:30 | 1st = 3 Mrs Yargi 2nd = 5 Bianconis Son 3rd = 4 Shoot N Scoot 4th = 1 Jaxim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 7 - 5 Fruitdrops | ||
Sun Sep 2 2018 17:29 | 1st = 5 Fruitdrops 2nd = 2 Twilight Willy 3rd = 4 Jewell Of Safari 4th = 8 Iowa Hanover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 4 - 7 Release The Sax | ||
Sun Sep 2 2018 17:25 | 1st = 7 Release The Sax 2nd = 1 Watijadoo 3rd = 3 Song Of War 4th = 4 Bantry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 5 Stealthy Night | ||
Sun Sep 2 2018 17:22 | 1st = 5 Stealthy Night 2nd = 9 Master Zimbo 3rd = 4 Sweet Talking 4th = 8 Top Tactic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 4 Weeona Gina | ||
Sun Sep 2 2018 17:19 | 1st = 4 Weeona Gina 2nd = 1 Yuken Merry 3rd = 8 Ripplebrook Jess 4th = 3 Miss Hot Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mudgee Race 7 - 1 Dapperized | ||
Sun Sep 2 2018 17:10 | 1st = 1 Dapperized 2nd = 8 Captain Americain 3rd = 7 Dragons Shadow 4th = 10 Pretty Pine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 6 - 3 Santanna Breeze | ||
Sun Sep 2 2018 17:04 | 1st = 3 Santanna Breeze 2nd = 7 Rigel 3rd = 4 Lils Angel 4th = 8 Vegas Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 8 Pancake | ||
Sun Sep 2 2018 17:01 | 1st = 8 Pancake 2nd = 3 Meehan Roy 3rd = 4 Raweenie 4th = 1 Master Rico |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 10 - 18 Haunted | ||
Sun Sep 2 2018 17:00 | 1st = 18 Haunted 2nd = 13 Tamasa 3rd = 7 Plutocracy 4th = 4 I Did It Again |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moree Race 8 - 7 Eljetem | ||
Sun Sep 2 2018 16:57 | 1st = 7 Eljetem 2nd = 10 Melted Moments 3rd = 8 Skyscraper 4th = 3 Desert Marshal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 4 - 5 Shampers | ||
Sun Sep 2 2018 16:55 | 1st = 5 Shampers 2nd = 3 Hectic 3rd = 6 Our Trolley Dolly 4th = 8 Pausini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 9 - 2 Into The Night | ||
Sun Sep 2 2018 16:53 | 1st = 2 Into The Night 2nd = 5 Leconte 3rd = 7 Really Sure 4th = 3 Mississippi Grind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 3 - 5 Mervyn | ||
Sun Sep 2 2018 16:49 | 1st = 5 Mervyn 2nd = 1 Senorita Bonita 3rd = 3 Too Clever 4th = 4 Bos Taurus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 7 - 3 Stringer Bell | ||
Sun Sep 2 2018 16:45 | 1st = 3 Stringer Bell 2nd = 2 Turfonic 3rd = 4 Masking 4th = 9 Cool Target |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 8 - 1 Cliveden | ||
Sun Sep 2 2018 16:42 | 1st = 1 Cliveden 2nd = 4 Crazy Pops 3rd = 6 Send Us A Sign 4th = 12 Line Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 7 - 2 The Escape Plan | ||
Sun Sep 2 2018 16:40 | 1st = 2 The Escape Plan 2nd = 1 Eye Trouble 3rd = 5 Camelot Speedstar 4th = 4 Eye Carly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 3 Sooki La Rico | ||
Sun Sep 2 2018 16:39 | 1st = 3 Sooki La Rico 2nd = 4 Dyna Alexia 3rd = 1 Dundee Jitterbug 4th = 5 Rapanui Surprise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mudgee Race 6 - 9 No Escape | ||
Sun Sep 2 2018 16:35 | 1st = 9 No Escape 2nd = 10 Annecy 3rd = 1 A Magic Zariz 4th = 2 Powerline |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 9 - 7 Furrion | ||
Sun Sep 2 2018 16:30 | 1st = 7 Furrion 2nd = 6 Data Point 3rd = 14 High N Dry 4th = 4 Patch Adams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 5 - 3 Lynden Abbey | ||
Sun Sep 2 2018 16:25 | 1st = 3 Lynden Abbey 2nd = 7 Diamond Jasper 3rd = 4 John Richard 4th = 5 Christmas Jolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 8 Docs Reward | ||
Sun Sep 2 2018 16:24 | 1st = 8 Docs Reward 2nd = 5 Khaleesi Girl 3rd = 3 Tyche Onyx 4th = 6 Sale Graze Bindi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moree Race 7 - 2 Puzzling Wonder | ||
Sun Sep 2 2018 16:22 | 1st = 2 Puzzling Wonder 2nd = 1 National Trail 3rd = 11 Music Scene 4th = 7 Next Level |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 3 - 5 Evil Miss | ||
Sun Sep 2 2018 16:20 | 1st = 5 Evil Miss 2nd = 6 Roycey 3rd = 1 Lock The Doors 4th = 2 Bedisguised |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 8 - 7 Amaword | ||
Sun Sep 2 2018 16:18 | 1st = 7 Amaword 2nd = 4 Silzoar 3rd = 8 Jacques 4th = 3 Century Arrow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 6 - 4 Saint Valentine | ||
Sun Sep 2 2018 16:15 | 1st = 4 Saint Valentine 2nd = 3 First Draft 3rd = 1 Baltic Prince 4th = 5 The Moshire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 2 - 10 Can He Rule Her | ||
Sun Sep 2 2018 16:11 | 1st = 10 Can He Rule Her 2nd = 1 Buff Man 3rd = 2 Illmatic 4th = 3 Oradales Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 6 Vens Revenge | ||
Sun Sep 2 2018 16:09 | 1st = 6 Vens Revenge 2nd = 4 Cosmic Collinda 3rd = 1 Little Dynamo 4th = 5 Weetbix Bites |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 7 - 1 Isnt She Elegant | ||
Sun Sep 2 2018 16:07 | 1st = 1 Isnt She Elegant 2nd = 9 Wow Factor 3rd = 5 Animal Instinct 4th = 4 Limbo Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 6 - 7 Abercrombie Tab | ||
Sun Sep 2 2018 16:05 | 1st = 7 Abercrombie Tab 2nd = 2 The Only Child 3rd = 3 Dragon Stride 4th = 1 Keeping It Real |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 12 - 6 Usain Insane | ||
Sun Sep 2 2018 16:04 | 1st = 6 Usain Insane 2nd = 2 George Regis 3rd = 7 Cryers Sid 4th = 5 Bazs Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mudgee Race 5 - 8 Silk Topper | ||
Sun Sep 2 2018 16:00 | 1st = 8 Silk Topper 2nd = 10 Miss Breffni 3rd = 12 Helsun 4th = 11 Thorn Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 8 - 3 Guangzhou | ||
Sun Sep 2 2018 15:55 | 1st = 3 Guangzhou 2nd = 6 Hochadel 3rd = 12 Search Squad 4th = 1 Rebellious Lord |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 2 Striking Weetbix | ||
Sun Sep 2 2018 15:53 | 1st = 2 Striking Weetbix 2nd = 1 Lonnie Knight 3rd = 3 Ninety Proof 4th = 6 Water Colour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 4 - 3 Johnny Redcoat | ||
Sun Sep 2 2018 15:50 | 1st = 3 Johnny Redcoat 2nd = 7 Gnotuk 3rd = 4 Kempseys Delight 4th = 1 Lagom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 11 - 3 Dimora Bekim | ||
Sun Sep 2 2018 15:49 | 1st = 3 Dimora Bekim 2nd = 10 Another Scenario 3rd = 7 Downtown Pixie 4th = 6 Zambora Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moree Race 6 - 4 Cloud Cover | ||
Sun Sep 2 2018 15:47 | 1st = 4 Cloud Cover 2nd = 7 Ready To Go Go 3rd = 8 Rident Home 4th = 1 Oh Why |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 2 - 1 Nordic Eclipse | ||
Sun Sep 2 2018 15:45 | 1st = 1 Nordic Eclipse 2nd = 2 Jonny Akhaton 3rd = 5 Urban Bourbon 4th = 4 Bonsai Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 7 - 11 Submit Another | ||
Sun Sep 2 2018 15:43 | 1st = 11 Submit Another 2nd = 12 Uncovered 3rd = 4 The Decider 4th = 3 Ramaadi Bullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 5 - 4 Spiegel Grove | ||
Sun Sep 2 2018 15:40 | 1st = 4 Spiegel Grove 2nd = 2 Umaluka 3rd = 5 Tommy Gun 4th = 6 Betterthanyouthink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 1 - 6 Decoy Noxious | ||
Sun Sep 2 2018 15:36 | 1st = 6 Decoy Noxious 2nd = 1 Inject The Venom 3rd = 4 Spiritual Warrior 4th = 5 Anglo Irish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 5 - 6 Royal Aurora | ||
Sun Sep 2 2018 15:35 | 1st = 6 Royal Aurora 2nd = 1 Remember Bubbles 3rd = 3 The Warp Reactor 4th = 10 Lucky Leigh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 6 - 2 Hinchinstyle | ||
Sun Sep 2 2018 15:32 | 1st = 2 Hinchinstyle 2nd = 10 The Showman 3rd = 8 Courting Joy 4th = 9 Thumbs Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 2 Mummas Meatloaf | ||
Sun Sep 2 2018 15:29 | 1st = 2 Mummas Meatloaf 2nd = 4 My Victoria 3rd = 8 Dont Trust 4th = 5 Amigo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 3 Lektra Brandy | ||
Sun Sep 2 2018 15:26 | 1st = 3 Lektra Brandy 2nd = 6 Lobster Hill 3rd = 2 Slippers Belle 4th = 8 Dusty Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mudgee Race 4 - 6 The Grandson | ||
Sun Sep 2 2018 15:25 | 1st = 6 The Grandson 2nd = 8 Black Platinum 3rd = 10 Trust Me Bill 4th = 7 Colonial Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 7 - 12 Kartem Around Boy | ||
Sun Sep 2 2018 15:20 | 1st = 12 Kartem Around Boy 2nd = 8 Tardis 3rd = 2 Boltoutoftheblue 4th = 10 Lady Magnus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 10 - 6 Two Ply | ||
Sun Sep 2 2018 15:19 | 1st = 6 Two Ply 2nd = 3 Omar Sharif 3rd = 12 Mr Midnight 4th = 5 Aveross Rustler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 1 - 8 Que Pasa | ||
Sun Sep 2 2018 15:15 | 1st = 8 Que Pasa 2nd = 5 Babe In Boots 3rd = 1 Brazilliant 4th = 3 Danoxie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 3 - 10 Cheermeonimacracka | ||
Sun Sep 2 2018 15:14 | 1st = 10 Cheermeonimacracka 2nd = 9 Romantic Gesture 3rd = 1 Heezalittlecaesar 4th = 6 Andrew Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moree Race 5 - 4 Marine Corps | ||
Sun Sep 2 2018 15:10 | 1st = 4 Marine Corps 2nd = 1 Tennessee Man 3rd = 14 Night Manager 4th = 5 Stoke It Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 1 Oakvale Magic | ||
Sun Sep 2 2018 15:07 | 1st = 1 Oakvale Magic 2nd = 2 Special Drop 3rd = 8 My Kinda Song 4th = 3 Dewana Jayden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 4 - 2 Mysticano | ||
Sun Sep 2 2018 15:05 | 1st = 2 Mysticano 2nd = 5 Rug Rat 3rd = 6 Social Lane 4th = 7 Our Prospect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 2 Ben Nevis | ||
Sun Sep 2 2018 15:04 | 1st = 2 Ben Nevis 2nd = 6 Theos Thunder 3rd = 1 Chatty Garry 4th = 8 Solitary Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 6 - 1 Kool Kash | ||
Sun Sep 2 2018 15:02 | 1st = 1 Kool Kash 2nd = 7 Braccenby 3rd = 4 Taramaya 4th = 8 Greenmount Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 4 - 8 Walk On Kimmy | ||
Sun Sep 2 2018 14:57 | 1st = 8 Walk On Kimmy 2nd = 5 Trunkey Digger 3rd = 4 Just a Dream 4th = 1 Sporty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 5 - 5 Chase The Wind | ||
Sun Sep 2 2018 14:54 | 1st = 5 Chase The Wind 2nd = 6 Mishani Shiraz 3rd = 1 Atouchmore 4th = 4 Make A Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 9 - 10 Scarlett Lane | ||
Sun Sep 2 2018 14:50 | 1st = 10 Scarlett Lane 2nd = 8 Missie Castleton 3rd = 12 Rydgemont Son 4th = 2 Ed Wood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 6 - 5 Indiana Wolf | ||
Sun Sep 2 2018 14:50 | 1st = 5 Indiana Wolf 2nd = 11 Itchy Ears 3rd = 1 Five Kingdom 4th = 7 Farstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 3 Swiss Maestro | ||
Sun Sep 2 2018 14:46 | 1st = 3 Swiss Maestro 2nd = 2 Pagan Dancer 3rd = 8 Creative Playboy 4th = 4 Hope To Wyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mudgee Race 3 - 3 Mackellars Love | ||
Sun Sep 2 2018 14:45 | 1st = 3 Mackellars Love 2nd = 2 Atum 3rd = 8 Snitzagirl 4th = 10 Vencedora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 2 Bourne Blackjack | ||
Sun Sep 2 2018 14:42 | 1st = 2 Bourne Blackjack 2nd = 6 Seabrook Noisey 3rd = 5 Well Done Woody 4th = 3 Irka Jakit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 2 - 6 Yankee Redback | ||
Sun Sep 2 2018 14:38 | 1st = 6 Yankee Redback 2nd = 7 Aballofmuscle 3rd = 3 My Darling Beware 4th = 4 Right Side Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moree Race 4 - 3 Mysticism | ||
Sun Sep 2 2018 14:35 | 1st = 3 Mysticism 2nd = 6 Pretexts Dream 3rd = 9 Priceless De Hero 4th = 5 Minamahal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 3 - 5 Phantom Date | ||
Sun Sep 2 2018 14:30 | 1st = 5 Phantom Date 2nd = 3 Sweet Varden 3rd = 2 Old Farm Road 4th = 6 Synergy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 4 Eureka Creek | ||
Sun Sep 2 2018 14:29 | 1st = 4 Eureka Creek 2nd = 2 Big Deal 3rd = 9 Early Special 4th = 7 Amlin Freddie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 5 - 1 Prince Of Virtue | ||
Sun Sep 2 2018 14:27 | 1st = 1 Prince Of Virtue 2nd = 2 City Of Dreams 3rd = 8 The Rockbank Flash 4th = 3 Effortless Opera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 6 Quarter Mile | ||
Sun Sep 2 2018 14:25 | 1st = 6 Quarter Mile 2nd = 3 Ask Me Now 3rd = 4 Rock Johnson 4th = 8 Zipping Dharma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 3 - 4 Wrangler Duke | ||
Sun Sep 2 2018 14:22 | 1st = 4 Wrangler Duke 2nd = 1 Remember Kaiser 3rd = 8 Bradness Eldefuego 4th = 9 Makoa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 8 - 11 Ideal Draw | ||
Sun Sep 2 2018 14:20 | 1st = 11 Ideal Draw 2nd = 4 Jacks N Jazz 3rd = 2 The Night Hawk 4th = 3 El Capitan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 4 - 10 Bel Beau | ||
Sun Sep 2 2018 14:19 | 1st = 10 Bel Beau 2nd = 6 Kimhorsedashian 3rd = 8 Shiitake 4th = 5 Starcaster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 6 Swift Limes | ||
Sun Sep 2 2018 14:16 | 1st = 6 Swift Limes 2nd = 1 Redda 3rd = 7 Azumi Ryder 4th = 8 Cilla Brown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 5 - 6 Stealthy Lucas | ||
Sun Sep 2 2018 14:15 | 1st = 6 Stealthy Lucas 2nd = 4 Akamon 3rd = 5 Storm Harbour 4th = 8 Ferrocerium |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mudgee Race 2 - 2 Harry New Shoes | ||
Sun Sep 2 2018 14:10 | 1st = 2 Harry New Shoes 2nd = 8 Griffins Gaze 3rd = 1 La Pont 4th = 9 Bounty Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 5 Prince Mikado | ||
Sun Sep 2 2018 14:07 | 1st = 5 Prince Mikado 2nd = 4 Keep Talking 3rd = 7 Dee Dee One 4th = 3 Red Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 1 - 1 Flexin The Muscle | ||
Sun Sep 2 2018 14:03 | 1st = 1 Flexin The Muscle 2nd = 4 Lilymaystorm 3rd = 5 Champ Devine 4th = 6 Majestic Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 6 Dyna Eva | ||
Sun Sep 2 2018 14:03 | 1st = 6 Dyna Eva 2nd = 7 Ya Ya Ya 3rd = 2 Piccolo Fratello 4th = 4 Zipping Dozer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moree Race 3 - 7 Patche Gift | ||
Sun Sep 2 2018 14:00 | 1st = 7 Patche Gift 2nd = 1 Sweet Missile 3rd = 12 Beau In Chains 4th = 2 Squared |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 7 Ballet Creek | ||
Sun Sep 2 2018 13:59 | 1st = 7 Ballet Creek 2nd = 3 Glenville Callie 3rd = 8 Gotta Wobble Up 4th = 4 Teacup Toni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 2 - 1 Toffiato | ||
Sun Sep 2 2018 13:55 | 1st = 1 Toffiato 2nd = 5 Hayaku Miss 3rd = 8 Joanna 4th = 3 Autumn Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 4 - 1 Ivoryman | ||
Sun Sep 2 2018 13:52 | 1st = 1 Ivoryman 2nd = 2 Exclusive Saturday 3rd = 5 Gee Gee Royal Miss 4th = 3 Georges Gambol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 3 Quena Dee Air | ||
Sun Sep 2 2018 13:50 | 1st = 3 Quena Dee Air 2nd = 4 Peter Yap 3rd = 1 Weeona Dino 4th = 2 Pinciotti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 2 - 1 Dinosaurus Rex | ||
Sun Sep 2 2018 13:47 | 1st = 1 Dinosaurus Rex 2nd = 3 Tulhurst Terror 3rd = 7 Grinorama 4th = 10 Limbo Larry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 7 - 2 Motu Top Mach | ||
Sun Sep 2 2018 13:45 | 1st = 2 Motu Top Mach 2nd = 7 Bettor Sensation 3rd = 3 Fiery Ferret 4th = 5 Balius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 3 - 6 Namo Kekeni | ||
Sun Sep 2 2018 13:44 | 1st = 6 Namo Kekeni 2nd = 9 Play Now 3rd = 4 Miss Melrae 4th = 11 Princess Devine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 4 Pinecutter Pete | ||
Sun Sep 2 2018 13:41 | 1st = 4 Pinecutter Pete 2nd = 5 Wanchai Express 3rd = 2 Gnocchi 4th = 8 Slippers Away |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 4 - 7 Not An Ambiturner | ||
Sun Sep 2 2018 13:40 | 1st = 7 Not An Ambiturner 2nd = 14 The Banana Stand 3rd = 10 Fast Evolving Girl 4th = 15 Zesto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mudgee Race 1 - 1 Garros | ||
Sun Sep 2 2018 13:35 | 1st = 1 Garros 2nd = 8 Boom Queen 3rd = 4 Trojan 4th = 2 Humboldt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 5 Inga Tom | ||
Sun Sep 2 2018 13:31 | 1st = 5 Inga Tom 2nd = 4 Bees On Fire 3rd = 8 Select Teeman 4th = 2 Superior Joyce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moree Race 2 - 6 Fourth Protocol | ||
Sun Sep 2 2018 13:25 | 1st = 6 Fourth Protocol 2nd = 14 Rock The World 3rd = 7 Nic And Run 4th = 12 Go Charlie Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 2 Cryers Plugger | ||
Sun Sep 2 2018 13:22 | 1st = 2 Cryers Plugger 2nd = 8 Blitz And Bolt 3rd = 1 Azumi Spice 4th = 6 Zipping Floyd |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 1 - 5 Texas Miller | ||
Sun Sep 2 2018 13:20 | 1st = 5 Texas Miller 2nd = 7 Austin Raider 3rd = 1 Caffe Romano 4th = 3 Party Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 3 - 3 The Auditor | ||
Sun Sep 2 2018 13:17 | 1st = 3 The Auditor 2nd = 4 Fontein Ali 3rd = 8 Cape Cardinal 4th = 2 Sharing Secrets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 3 Startron | ||
Sun Sep 2 2018 13:15 | 1st = 3 Startron 2nd = 1 Peter Galo 3rd = 5 Gotta Bandit 4th = 7 Bugs Boloney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 1 - 3 Big Bill | ||
Sun Sep 2 2018 13:12 | 1st = 3 Big Bill 2nd = 5 Tim Mcgee 3rd = 11 Punters Delight 4th = 2 Sprockets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 6 - 1 Gotta Be Downtown | ||
Sun Sep 2 2018 13:10 | 1st = 1 Gotta Be Downtown 2nd = 11 T C Business 3rd = 2 Ivana Legacy 4th = 13 Lorretta Franco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 2 - 4 Trooper Kelly | ||
Sun Sep 2 2018 13:09 | 1st = 4 Trooper Kelly 2nd = 10 Wearetenfortyeight 3rd = 1 Gratsie 4th = 6 Generals Bride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 3 - 6 In Hearts Wake | ||
Sun Sep 2 2018 13:05 | 1st = 6 In Hearts Wake 2nd = 11 Sadente 3rd = 13 Stripping Royalty 4th = 10 Nessuna Fiducia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 2 Aeroplane Mo | ||
Sun Sep 2 2018 12:57 | 1st = 2 Aeroplane Mo 2nd = 6 Paraphernalia 3rd = 3 Noosa Parade 4th = 8 Power Sensation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 3 Swift Rain | ||
Sun Sep 2 2018 12:54 | 1st = 3 Swift Rain 2nd = 8 Jimmy Newob 3rd = 5 Demand A Panda 4th = 7 Reckoning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moree Race 1 - 4 First Wave | ||
Sun Sep 2 2018 12:50 | 1st = 4 First Wave 2nd = 2 Bouwmeester 3rd = 7 Unpredictableharry 4th = 8 Blinkin Snazzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 2 - 5 Garland | ||
Sun Sep 2 2018 12:42 | 1st = 5 Garland 2nd = 1 Chloes King 3rd = 7 Buzzered 4th = 6 Rubyranger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 7 Hit The Runway | ||
Sun Sep 2 2018 12:39 | 1st = 7 Hit The Runway 2nd = 8 Kolora Posie 3rd = 4 Haddi Bale 4th = 6 Good Yarn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 5 - 7 Pyramid Magic | ||
Sun Sep 2 2018 12:37 | 1st = 7 Pyramid Magic 2nd = 6 Breenys Cullen 3rd = 2 Kiwi Crusher 4th = 4 Give Me Strength |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 1 - 9 Solitary Rose | ||
Sun Sep 2 2018 12:34 | 1st = 9 Solitary Rose 2nd = 4 Tonys Decree 3rd = 1 Sirmosa 4th = 5 Tatoi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 6 Hot Jean | ||
Sun Sep 2 2018 12:34 | 1st = 6 Hot Jean 2nd = 4 Mayor Digby 3rd = 8 Crook Me Kindly 4th = 7 Milky Jones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 2 - 9 Menina | ||
Sun Sep 2 2018 12:30 | 1st = 9 Menina 2nd = 2 Collectable 3rd = 12 Sword Of Mercy 4th = 13 Van Gaal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 7 Azumi Spirit | ||
Sun Sep 2 2018 12:23 | 1st = 7 Azumi Spirit 2nd = 6 Bourne Bill 3rd = 4 Winmore Miranda 4th = 1 Gypsy Shane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 8 Raw Ability | ||
Sun Sep 2 2018 12:19 | 1st = 8 Raw Ability 2nd = 2 Eye Got It 3rd = 1 Marcello 4th = 3 Fire And Smoke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 1 - 2 Al Cosmic Gift | ||
Sun Sep 2 2018 12:07 | 1st = 2 Al Cosmic Gift 2nd = 5 Kepta 3rd = 1 Gasnier 4th = 7 Mosh Opera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 7 Zoom Out | ||
Sun Sep 2 2018 12:04 | 1st = 7 Zoom Out 2nd = 6 Eau Rouge 3rd = 8 Veracity 4th = 1 Mepunga Molly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 4 - 14 Spicy Girl Becqui | ||
Sun Sep 2 2018 12:02 | 1st = 14 Spicy Girl Becqui 2nd = 12 Bella Veloce 3rd = 1 Mynanasgotnoteeth 4th = 6 My Patronus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 1 - 5 Dubai Tycoon | ||
Sun Sep 2 2018 12:00 | 1st = 5 Dubai Tycoon 2nd = 9 Savoie 3rd = 11 Thunderdome 4th = 1 Age Of Chivalry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 4 Dyna Hunter | ||
Sun Sep 2 2018 11:40 | 1st = 4 Dyna Hunter 2nd = 2 Aston It Is 3rd = 7 Vital Force 4th = 6 Jet Blaster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 3 - 1 Motu Speedy Star | ||
Sun Sep 2 2018 11:27 | 1st = 1 Motu Speedy Star 2nd = 10 El Dinero 3rd = 4 Tetrick 4th = 12 Tuherbs Two |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 6 Barooga Brett | ||
Sun Sep 2 2018 11:25 | 1st = 6 Barooga Brett 2nd = 7 Kouta Gold 3rd = 9 Bear Left 4th = 4 Ice Cool Kaedyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 4 Kouta Mayhem | ||
Sun Sep 2 2018 11:01 | 1st = 4 Kouta Mayhem 2nd = 1 Gotham Queen 3rd = 7 Big Sam Marjen 4th = 5 Alpha Midas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 2 - 4 Rake | ||
Sun Sep 2 2018 10:52 | 1st = 4 Rake 2nd = 2 Jamies Bad Boy 3rd = 10 Bicton 4th = 3 Master Milano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 1 - 4 Pat The Monkey | ||
Sun Sep 2 2018 10:22 | 1st = 4 Pat The Monkey 2nd = 9 Majestic De Fence 3rd = 2 Masies Pride 4th = 5 Star Dude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 1 Yunderup Kayla | ||
Thu Aug 2 2018 23:40 | 1st = 1 Yunderup Kayla 2nd = 7 Boomering 3rd = 5 Yorklea Dolly 4th = 2 Zinnia Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 5 Grizzle Mania | ||
Thu Aug 2 2018 23:20 | 1st = 5 Grizzle Mania 2nd = 3 Rockabye Demi 3rd = 7 Burn The Jetts 4th = 1 Montoey Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - | ||
Thu Aug 2 2018 22:57 | 3rd = 1 Black Light 4th = 4 Scott Lit Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 7 Spitting Venom | ||
Thu Aug 2 2018 22:57 | 1st = 7 Spitting Venom 2nd = 8 Dont Quote Me 3rd = 1 Black Light 4th = 4 Scott Lit Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 7 Millers Gold | ||
Thu Aug 2 2018 22:45 | 1st = 7 Millers Gold 2nd = 1 Millers Cove 3rd = 10 Stefans Choice 4th = 3 Storm Water |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 2 Always Late | ||
Thu Aug 2 2018 22:38 | 1st = 2 Always Late 2nd = 1 Muddy Miss 3rd = 5 Slick Gus 4th = 3 Sooty Oak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 6 Yankee Parker | ||
Thu Aug 2 2018 22:35 | 1st = 6 Yankee Parker 2nd = 2 Krypto Kid 3rd = 7 Epic Obsession 4th = 8 Canutes Law |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 4 Love Made Me | ||
Thu Aug 2 2018 22:23 | 1st = 4 Love Made Me 2nd = 3 Oh Jay Korie 3rd = 5 Precious Tyson 4th = 8 Dyna Lenae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 5 Regal Emerald | ||
Thu Aug 2 2018 22:20 | 1st = 5 Regal Emerald 2nd = 8 Steal A Kiss 3rd = 6 Mako Mac 4th = 1 Maywyn Rewards |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 7 Muskett | ||
Thu Aug 2 2018 22:17 | 1st = 7 Muskett 2nd = 6 Dylan Keeping 3rd = 8 Faboom 4th = 5 Buckle Up Blake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 5 Master Kinloch | ||
Thu Aug 2 2018 22:14 | 1st = 5 Master Kinloch 2nd = 6 Gai Keeping 3rd = 2 Veloce Tesoro 4th = 7 Adorable Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 3 Ookinaki Flyer | ||
Thu Aug 2 2018 22:11 | 1st = 3 Ookinaki Flyer 2nd = 7 Wizard Fun 3rd = 4 Flashtastic 4th = 6 Zippleback |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 6 Spring Bloom | ||
Thu Aug 2 2018 22:08 | 1st = 6 Spring Bloom 2nd = 2 Shot Thru 3rd = 1 Aiming 4th = 8 Little Miss Show |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 5 Lil Miss Pinky | ||
Thu Aug 2 2018 22:05 | 1st = 5 Lil Miss Pinky 2nd = 3 Nakuru 3rd = 6 Emmas Magic 4th = 7 Faringdon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 7 Ice Cool Kaedyn | ||
Thu Aug 2 2018 22:01 | 1st = 7 Ice Cool Kaedyn 2nd = 4 Beckham 3rd = 1 Miss Morrisset 4th = 3 Shanlyn Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 2 Two Bills | ||
Thu Aug 2 2018 21:58 | 1st = 2 Two Bills 2nd = 5 Amo Bailar 3rd = 1 Jacks Missile 4th = 4 Miss Hanigan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 7 Dandy Dale | ||
Thu Aug 2 2018 21:55 | 1st = 7 Dandy Dale 2nd = 3 Gascoigne 3rd = 5 Dyna Ileen 4th = 2 Dyna Danna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 5 Fantasy Knight | ||
Thu Aug 2 2018 21:46 | 1st = 5 Fantasy Knight 2nd = 7 Legend Seeker 3rd = 8 Triple Crown Blu 4th = 1 Noels Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 4 Highbury Hustle | ||
Thu Aug 2 2018 21:43 | 1st = 4 Highbury Hustle 2nd = 3 Alpha Aion 3rd = 8 Wait There 4th = 6 Jays Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 7 Bonknocka Lass | ||
Thu Aug 2 2018 21:40 | 1st = 7 Bonknocka Lass 2nd = 6 Are Jay Duree 3rd = 5 Spring Mystery 4th = 8 Cosmo Cyndie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 2 Verne Allen | ||
Thu Aug 2 2018 21:37 | 1st = 2 Verne Allen 2nd = 3 Jacqui Shoshone 3rd = 4 Aston Duke 4th = 1 He Shall Johnny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 2 Dooper | ||
Thu Aug 2 2018 21:34 | 1st = 2 Dooper 2nd = 4 Gold Lenny 3rd = 8 Take Guard 4th = 5 Bridwood Brianna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 3 Barrio Monelli | ||
Thu Aug 2 2018 21:31 | 1st = 3 Barrio Monelli 2nd = 4 Jets Star 3rd = 7 West On Toast 4th = 5 Bullseye Eagle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 3 Explosive Brown | ||
Thu Aug 2 2018 21:28 | 1st = 3 Explosive Brown 2nd = 5 Sound Of Belles 3rd = 6 Zipping Bronco 4th = 1 Wamogo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 8 Cavalry Rose | ||
Thu Aug 2 2018 21:25 | 1st = 8 Cavalry Rose 2nd = 3 Zenstar 3rd = 6 Zuberi 4th = 4 Aston Veloci |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 1 Dyna Vagrant | ||
Thu Aug 2 2018 21:22 | 1st = 1 Dyna Vagrant 2nd = 8 Dyna Soren 3rd = 6 Game Face 4th = 3 Bogie Bullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 1 Call Me Ugo | ||
Thu Aug 2 2018 21:19 | 1st = 1 Call Me Ugo 2nd = 4 Gelantipy Gold 3rd = 5 Magic Hornet 4th = 6 Fabrique |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 7 Gypsy Said Run | ||
Thu Aug 2 2018 21:16 | 1st = 7 Gypsy Said Run 2nd = 3 Bella Bomb 3rd = 1 Joncraigle 4th = 2 Sweet Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 2 Mepunga Laser | ||
Thu Aug 2 2018 21:13 | 1st = 2 Mepunga Laser 2nd = 1 Dyna Carmen 3rd = 3 Khaleesi Girl 4th = 5 Especial Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 2 Buckle Up Rose | ||
Thu Aug 2 2018 21:10 | 1st = 2 Buckle Up Rose 2nd = 7 Apollo Blue 3rd = 6 Cashmeera 4th = 8 Nitro Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 3 Ritza Millie | ||
Thu Aug 2 2018 21:07 | 1st = 3 Ritza Millie 2nd = 6 Taken King 3rd = 7 Mithril Magic 4th = 1 Little Jebrynah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 8 Crackerjack Tim | ||
Thu Aug 2 2018 21:04 | 1st = 8 Crackerjack Tim 2nd = 7 Little Dynamo 3rd = 2 Voodoo Hustler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 3 Chicago Nights | ||
Thu Aug 2 2018 21:01 | 1st = 3 Chicago Nights 2nd = 5 Jabberin Melody 3rd = 1 Aqua Dream 4th = 2 Whats Up Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 6 - 2 Always Flashing | ||
Thu Aug 2 2018 21:00 | 1st = 2 Always Flashing 2nd = 1 Lets Go Better 3rd = 3 Melchoir 4th = 5 Curlimore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 5 Nations | ||
Thu Aug 2 2018 20:58 | 1st = 5 Nations 2nd = 8 Cairnlea Kenny 3rd = 4 Mepunga Gal 4th = 1 Pure Ability |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 2 All About Tiger | ||
Thu Aug 2 2018 20:55 | 1st = 2 All About Tiger 2nd = 6 Maurice Minor 3rd = 1 Bubble Guppy 4th = 5 Big Bad Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 4 Taking Aim | ||
Thu Aug 2 2018 20:52 | 1st = 4 Taking Aim 2nd = 1 Black Mumbo 3rd = 8 Undisputed 4th = 7 Go Commando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 4 Eketahuna | ||
Thu Aug 2 2018 20:49 | 1st = 4 Eketahuna 2nd = 8 Country Shadow 3rd = 1 Kao De Kahn 4th = 6 Rockii De Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 1 Quetzalli | ||
Thu Aug 2 2018 20:46 | 1st = 1 Quetzalli 2nd = 2 Irinka Moonyeen 3rd = 8 Incredible Evie 4th = 4 Tinas Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 1 Urban Girl | ||
Thu Aug 2 2018 20:45 | 1st = 1 Urban Girl 2nd = 2 Better Bragger 3rd = 6 Always A Lexus 4th = 4 Peggy Sue Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 8 Blinken Gone | ||
Thu Aug 2 2018 20:43 | 1st = 8 Blinken Gone 2nd = 1 True Talent 3rd = 5 Rohan Hill 4th = 2 Elzy Lay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 6 Carson County | ||
Thu Aug 2 2018 20:40 | 1st = 6 Carson County 2nd = 1 Shimmy Dat Ray 3rd = 2 Becket 4th = 5 Aston Amore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 7 Honcho Monelli | ||
Thu Aug 2 2018 20:37 | 1st = 7 Honcho Monelli 2nd = 8 Cairnlea Bella 3rd = 4 Aston Abbott 4th = 2 Rachel Zane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 1 Truth Prevails | ||
Thu Aug 2 2018 20:34 | 1st = 1 Truth Prevails 2nd = 2 Haras Honey 3rd = 5 Cyns Magic 4th = 4 Loch Freddie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 5 - 3 War Dan | ||
Thu Aug 2 2018 20:30 | 1st = 3 War Dan 2nd = 5 Rocknroll Gold 3rd = 1 Feel the Rhythm 4th = 2 Manbar Duke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 7 Shadale | ||
Thu Aug 2 2018 20:28 | 1st = 7 Shadale 2nd = 2 Orson Allen 3rd = 6 Slingshot Hammer 4th = 4 Up Hill Jill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 5 Vrontios | ||
Thu Aug 2 2018 20:25 | 1st = 5 Vrontios 2nd = 8 Wynburn Lucifer 3rd = 7 Bobby Bound 4th = 2 Tom Tom Drum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 4 Sweet Nangar | ||
Thu Aug 2 2018 20:22 | 1st = 4 Sweet Nangar 2nd = 5 Trip Aces 3rd = 3 Prince Fabloch 4th = 7 Jezebel Parker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 1 Flying Hareeba | ||
Thu Aug 2 2018 20:19 | 1st = 1 Flying Hareeba 2nd = 2 Maximum Bliss 3rd = 4 No Secrets 4th = 5 Wackadooka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 5 Weona Luke | ||
Thu Aug 2 2018 20:15 | 1st = 5 Weona Luke 2nd = 1 Jacobs Thunder 3rd = 2 Shadow Eclipse 4th = 3 Tick Of The Clock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 6 Stack The Aces | ||
Thu Aug 2 2018 20:13 | 1st = 6 Stack The Aces 2nd = 7 Zambora Tyler 3rd = 2 Who Said That 4th = 5 Sketchy Gun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 5 Air Time | ||
Thu Aug 2 2018 20:10 | 1st = 5 Air Time 2nd = 1 Mr Belvedere 3rd = 3 Alpha Valentine 4th = 6 Haras Hook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 2 Lila Bale | ||
Thu Aug 2 2018 20:07 | 1st = 2 Lila Bale 2nd = 1 Hasten Slowly 3rd = 8 Benali 4th = 7 Striker Light |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 9 Buckle Up Dino | ||
Thu Aug 2 2018 20:04 | 1st = 9 Buckle Up Dino 2nd = 8 Feel The Noise 3rd = 7 Dolly Does It 4th = 2 Billy Mae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 4 - 2 Shortys Mate | ||
Thu Aug 2 2018 20:00 | 1st = 2 Shortys Mate 2nd = 1 Smart Little Shard 3rd = 5 Franco 4th = 3 Baccarat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 3 Wicked Deano | ||
Thu Aug 2 2018 19:58 | 1st = 3 Wicked Deano 2nd = 1 Boom Down 3rd = 6 Dish Runner 4th = 8 Shocked |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 8 Cruising Stella | ||
Thu Aug 2 2018 19:55 | 1st = 8 Cruising Stella 2nd = 1 Dashing Dyson 3rd = 7 Renaldo 4th = 2 Bee Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 4 Cairnlea Jet | ||
Thu Aug 2 2018 19:52 | 1st = 4 Cairnlea Jet 2nd = 8 Zudactyl Monelli 3rd = 7 Springvale Choix 4th = 6 San Tan Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 3 Classy Cassie | ||
Thu Aug 2 2018 19:49 | 1st = 3 Classy Cassie 2nd = 2 Visigoth 3rd = 4 Alpha Chaos 4th = 6 Raquels Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 1 The Maldives | ||
Thu Aug 2 2018 19:45 | 1st = 1 The Maldives 2nd = 3 All Positive 3rd = 4 Hes Perfectly Ideal 4th = 5 Tungsten Terror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 1 Poke The Bear | ||
Thu Aug 2 2018 19:43 | 1st = 1 Poke The Bear 2nd = 6 Dyna Patty 3rd = 2 Barcali 4th = 3 Bernardo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 1 Crackenback | ||
Thu Aug 2 2018 19:40 | 1st = 1 Crackenback 2nd = 6 Little Loony 3rd = 7 Purdie Shuffle 4th = 5 Hello Pipit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 8 Queen Mystique | ||
Thu Aug 2 2018 19:37 | 1st = 8 Queen Mystique 2nd = 10 Allen Barnett 3rd = 6 Bar King Bro 4th = 1 Ritza Paris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 3 Gunmetal Liam | ||
Thu Aug 2 2018 19:34 | 1st = 3 Gunmetal Liam 2nd = 7 Luke Roman 3rd = 2 Swift Trent 4th = 6 Loroupe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 3 - 6 Son Of Major | ||
Thu Aug 2 2018 19:30 | 1st = 6 Son Of Major 2nd = 7 Roll With Rocky 3rd = 5 Whats In The Esky 4th = 3 Barranjoey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 8 Pool Hall | ||
Thu Aug 2 2018 19:28 | 1st = 8 Pool Hall 2nd = 5 Dashing Hope 3rd = 2 Zoro Bale 4th = 7 Reiko Rocketta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 7 Indian Giver | ||
Thu Aug 2 2018 19:25 | 1st = 7 Indian Giver 2nd = 5 Bright Satellite 3rd = 6 Dustys Chance 4th = 2 Rack Tap Rack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 8 Big Flood | ||
Thu Aug 2 2018 19:22 | 1st = 8 Big Flood 2nd = 3 Wise Piquet 3rd = 1 Degani 4th = 4 Waleonjon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 1 Wild Strike | ||
Thu Aug 2 2018 19:19 | 1st = 1 Wild Strike 2nd = 2 Abbella Magic 3rd = 6 Stylish Evie 4th = 8 Flash Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 2 Speedy Dominic | ||
Thu Aug 2 2018 19:15 | 1st = 2 Speedy Dominic 2nd = 5 Pure Charisma 3rd = 6 Getarattleon 4th = 4 A Good Ideal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 4 Madam Kinloch | ||
Thu Aug 2 2018 19:13 | 1st = 4 Madam Kinloch 2nd = 1 Chicago Focus 3rd = 8 Pixie Parker 4th = 5 Dynamite Davey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 4 Kiss Me Nicki | ||
Thu Aug 2 2018 19:10 | 1st = 4 Kiss Me Nicki 2nd = 1 Mr Moonlight 3rd = 3 Reign Of Omar 4th = 5 Dorrigo Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 4 Menzali | ||
Thu Aug 2 2018 19:07 | 1st = 4 Menzali 2nd = 2 Hukanui 3rd = 1 Flyrite 4th = 6 Mr Arjay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 8 Double Gee | ||
Thu Aug 2 2018 19:04 | 1st = 8 Double Gee 2nd = 1 Jalapeno 3rd = 2 Champagne Sally 4th = 4 Red Hot Spur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 2 - 2 Stunning I Am | ||
Thu Aug 2 2018 19:00 | 1st = 2 Stunning I Am 2nd = 1 She Can Rock 3rd = 5 Lightning Point 4th = 3 Priddy Easy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 4 Rippin Sam | ||
Thu Aug 2 2018 18:57 | 1st = 4 Rippin Sam 2nd = 5 Billys Bake 3rd = 2 Hot Tip 4th = 1 Rockstar Patriot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 8 - 2 Mortician | ||
Thu Aug 2 2018 18:57 | 1st = 2 Mortician 2nd = 5 Little Bro 3rd = 3 Danke 4th = 9 Sir Henry Castleton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 2 Love Laughing | ||
Thu Aug 2 2018 18:54 | 1st = 2 Love Laughing 2nd = 9 In The Net 3rd = 7 Magic Shianne 4th = 3 Charlotts Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 7 - 1 Salon Du Cheval | ||
Thu Aug 2 2018 18:50 | 1st = 1 Salon Du Cheval 2nd = 4 Diplomat Express 3rd = 2 Abeldane 4th = 5 Magic Las Vegas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 6 Pinnaroo | ||
Thu Aug 2 2018 18:47 | 1st = 6 Pinnaroo 2nd = 2 Smash Flash 3rd = 1 Dyna Bella 4th = 4 Giant Jarvis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 4 Fashion Miss | ||
Thu Aug 2 2018 18:43 | 1st = 4 Fashion Miss 2nd = 1 The Times A Changing 3rd = 5 Stormont Star 4th = 7 Tavewa Sunset |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 1 High Dreamer | ||
Thu Aug 2 2018 18:42 | 1st = 1 High Dreamer 2nd = 2 Detective Dash 3rd = 3 Smash Wild 4th = 5 Goldstar Jay Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 5 Queen Werina | ||
Thu Aug 2 2018 18:41 | 1st = 5 Queen Werina 2nd = 1 Will Eye Am 3rd = 3 Are Jay Lochie 4th = 6 Ringbark Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 5 Tornado Tears | ||
Thu Aug 2 2018 18:38 | 1st = 5 Tornado Tears 2nd = 1 Dyna Chancer 3rd = 8 Flying Flyer 4th = 2 Bolt Like Bekim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 2 Kouta And Cream | ||
Thu Aug 2 2018 18:35 | 1st = 2 Kouta And Cream 2nd = 4 Dyna Maple 3rd = 3 Senor Asher 4th = 5 Sudoku Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 7 - 9 Tamara Gold | ||
Thu Aug 2 2018 18:32 | 1st = 9 Tamara Gold 2nd = 1 Rose Ryal 3rd = 5 Le Girl 4th = 10 Lady Ameera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 1 - 8 Tiger Dusty | ||
Thu Aug 2 2018 18:30 | 1st = 8 Tiger Dusty 2nd = 6 Candy Mandy 3rd = 2 Song Of Courage 4th = 3 Gypsy Hustler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 1 Kaylin | ||
Thu Aug 2 2018 18:28 | 1st = 1 Kaylin 2nd = 3 Im Tipping Don 3rd = 4 My Boy Joey 4th = 5 Deadly Basilisa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 11 - 2 Dana Kazza | ||
Thu Aug 2 2018 18:25 | 1st = 2 Dana Kazza 2nd = 1 Carlos Appeal 3rd = 5 Hard Left 4th = 7 Lizzy Keen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 1 Ella Enchanted | ||
Thu Aug 2 2018 18:22 | 1st = 1 Ella Enchanted 2nd = 3 Big Bang Tears 3rd = 8 Destini Cavalier 4th = 7 Azkaban |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 2 Old Studley Road | ||
Thu Aug 2 2018 18:17 | 1st = 2 Old Studley Road 2nd = 9 Cc Jones 3rd = 6 In Massachusetts 4th = 1 Cody Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 3 Sergess | ||
Thu Aug 2 2018 18:16 | 1st = 3 Sergess 2nd = 1 Dusky Brew 3rd = 4 Oskitz 4th = 5 Epic Mango |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 5 Cass Cass | ||
Thu Aug 2 2018 18:14 | 1st = 5 Cass Cass 2nd = 1 Perfect Rider 3rd = 10 All Inn Hunter 4th = 7 Sazoo Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 6 - 8 The Enchantress | ||
Thu Aug 2 2018 18:10 | 1st = 8 The Enchantress 2nd = 6 Everythings Sweet 3rd = 11 Swiftly 4th = 1 Princess Tara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 6 - 1 Baquero | ||
Thu Aug 2 2018 18:07 | 1st = 1 Baquero 2nd = 11 New York Rain 3rd = 9 Spare Change 4th = 5 Bubble Gum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 2 Due Fratteli | ||
Thu Aug 2 2018 18:07 | 1st = 2 Due Fratteli 2nd = 8 Weeona Dino 3rd = 6 Jiggys Luck 4th = 1 Stellar Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 5 Makosa | ||
Thu Aug 2 2018 18:04 | 1st = 5 Makosa 2nd = 7 Zipping Jersey 3rd = 3 Peeks Gold 4th = 4 Violet Femmes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 6 Courting | ||
Thu Aug 2 2018 18:00 | 1st = 6 Courting 2nd = 9 Shanlyn Dolly 3rd = 7 Shanlyn Georgie 4th = 4 Extreme Summer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 9 - 5 Vanto Hanover | ||
Thu Aug 2 2018 17:55 | 1st = 5 Vanto Hanover 2nd = 2 Just Rokin 3rd = 9 Sonny Saveao 4th = 10 Hot Dogma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 8 Dyna Weslyn | ||
Thu Aug 2 2018 17:53 | 1st = 8 Dyna Weslyn 2nd = 2 Opawa Rooster 3rd = 6 Kia Tere 4th = 1 Fair Pippa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 8 Agent Voilet | ||
Thu Aug 2 2018 17:52 | 1st = 8 Agent Voilet 2nd = 5 Glass Half Full 3rd = 2 Kraken Forest 4th = 3 All Inn Taylor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 1 Xinnia Allen | ||
Thu Aug 2 2018 17:48 | 1st = 1 Xinnia Allen 2nd = 7 Whiz 3rd = 2 Glascoe Sally 4th = 4 Trew Danger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 8 True And Correct | ||
Thu Aug 2 2018 17:44 | 1st = 8 True And Correct 2nd = 4 Bound For Love 3rd = 1 Easy Sloy Boy 4th = 7 Alisha Tanga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 5 - 11 Jenora | ||
Thu Aug 2 2018 17:42 | 1st = 11 Jenora 2nd = 9 Balfast 3rd = 5 Artanne 4th = 2 Jack Bates |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 8 - 2 Mastersign | ||
Thu Aug 2 2018 17:39 | 1st = 2 Mastersign 2nd = 3 Readily 3rd = 8 Joey Tee 4th = 7 Gottashopearly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 8 Peter Galo | ||
Thu Aug 2 2018 17:36 | 1st = 8 Peter Galo 2nd = 2 Tubark 3rd = 3 Billy Moran 4th = 1 July Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 5 - 1 Elsas Tribe | ||
Thu Aug 2 2018 17:32 | 1st = 1 Elsas Tribe 2nd = 2 Humanity 3rd = 6 Pelican Pick 4th = 4 Take The Punt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 1 Sustain The Rage | ||
Thu Aug 2 2018 17:28 | 1st = 1 Sustain The Rage 2nd = 4 Shorty George 3rd = 3 Lacarabine 4th = 8 Banknote |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 3 Martha Magic | ||
Thu Aug 2 2018 17:27 | 1st = 3 Martha Magic 2nd = 5 Opawa Brad 3rd = 4 Replica Casino 4th = 6 Invincible Sue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 4 Keno Jake | ||
Thu Aug 2 2018 17:24 | 1st = 4 Keno Jake 2nd = 1 Ohara 3rd = 5 Bugatti Radar 4th = 3 Glen Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 10 Courageous Leo | ||
Thu Aug 2 2018 17:19 | 1st = 10 Courageous Leo 2nd = 3 The Ides Of March 3rd = 2 Im Free Falling 4th = 4 The Gun Rockstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 4 - 3 Edamfast | ||
Thu Aug 2 2018 17:17 | 1st = 3 Edamfast 2nd = 9 M T Pockets 3rd = 6 The Big Cheese 4th = 1 Western Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 6 Mowgli | ||
Thu Aug 2 2018 17:16 | 1st = 6 Mowgli 2nd = 8 Jameka Gold 3rd = 4 Quavo 4th = 5 Jacobite Joseph |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 7 - 5 Give Me Fifty | ||
Thu Aug 2 2018 17:11 | 1st = 5 Give Me Fifty 2nd = 7 Itsnewstome 3rd = 1 Pirates Pearl 4th = 9 I Will Be Famous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 8 My Bro Connor | ||
Thu Aug 2 2018 17:08 | 1st = 8 My Bro Connor 2nd = 3 Zipping Mitzy 3rd = 7 Blazing Storm 4th = 6 Mini Cousin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 7 - 8 All Inflight | ||
Thu Aug 2 2018 17:03 | 1st = 8 All Inflight 2nd = 5 Valentina Brave 3rd = 9 Presidential Grin 4th = 1 Santanna Breeze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 1 Xava Allen | ||
Thu Aug 2 2018 17:02 | 1st = 1 Xava Allen 2nd = 2 Hankenstein 3rd = 8 Umbridge Bale 4th = 7 Dyna Bart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 5 Twenty Tamar | ||
Thu Aug 2 2018 17:00 | 1st = 5 Twenty Tamar 2nd = 6 Jimmy Got Style 3rd = 7 Blocka Boy 4th = 4 Freddy Perfect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 4 - 3 Bardsey | ||
Thu Aug 2 2018 16:56 | 1st = 3 Bardsey 2nd = 2 Diamondanniversary 3rd = 11 Kwik Fantasy 4th = 8 Lexden Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 5 Taylors Charm | ||
Thu Aug 2 2018 16:53 | 1st = 5 Taylors Charm 2nd = 8 Treeman Shelby 3rd = 9 Playboy Eddie 4th = 3 Nerve Lika Thief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 3 - 2 Rainbow Wiri | ||
Thu Aug 2 2018 16:52 | 1st = 2 Rainbow Wiri 2nd = 1 Lincoln Street 3rd = 5 Wynberg Delight 4th = 3 Coolie Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 2 Artful Maid | ||
Thu Aug 2 2018 16:48 | 1st = 2 Artful Maid 2nd = 5 Novena Rose 3rd = 3 Im Norma Jean 4th = 7 Weasel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 8 - 1 Evopex | ||
Thu Aug 2 2018 16:45 | 1st = 1 Evopex 2nd = 5 Exorbitance 3rd = 3 Gordons Leap 4th = 16 Yulong Baohu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 6 Snippyliss | ||
Thu Aug 2 2018 16:42 | 1st = 6 Snippyliss 2nd = 3 Undeniably 3rd = 8 Chums Special 4th = 4 Lilty Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 4 Dissident | ||
Thu Aug 2 2018 16:41 | 1st = 4 Dissident 2nd = 5 Nangar Warrior 3rd = 8 Fired Up Jasper 4th = 1 Ohoka Clare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 6 - 1 Mac Sweet | ||
Thu Aug 2 2018 16:37 | 1st = 1 Mac Sweet 2nd = 4 Western Safari 3rd = 7 What A Flight 4th = 10 Clancy Pants |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 7 - 3 Poetic Heart | ||
Thu Aug 2 2018 16:34 | 1st = 3 Poetic Heart 2nd = 5 Hulk Henry 3rd = 1 Macs Mettle 4th = 11 Plain N Simple |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 6 Limpy Jackson | ||
Thu Aug 2 2018 16:32 | 1st = 6 Limpy Jackson 2nd = 2 Divers Mccurry 3rd = 4 Who That Henry 4th = 7 Coolongolook Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 8 - 8 Stornaway | ||
Thu Aug 2 2018 16:30 | 1st = 8 Stornaway 2nd = 2 Desimaan 3rd = 6 Pirellina 4th = 11 Redrouz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 5 Eye Got It | ||
Thu Aug 2 2018 16:27 | 1st = 5 Eye Got It 2nd = 1 Mayor Digby 3rd = 7 Percys Curse 4th = 3 Bear Left |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 2 - 1 Kimkar Dash | ||
Thu Aug 2 2018 16:27 | 1st = 1 Kimkar Dash 2nd = 6 Above The Rest 3rd = 5 Pretorius 4th = 3 My Boy Boo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 6 - 5 Wardan Express | ||
Thu Aug 2 2018 16:23 | 1st = 5 Wardan Express 2nd = 4 Diamond Jasper 3rd = 8 Christmas Jolt 4th = 3 Calvert Hot Shot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 8 - 4 White Boots | ||
Thu Aug 2 2018 16:20 | 1st = 4 White Boots 2nd = 5 Varuska 3rd = 11 Happy Partner 4th = 2 Another Snappy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 1 Sunlit Johnny | ||
Thu Aug 2 2018 16:18 | 1st = 1 Sunlit Johnny 2nd = 3 Come A Guster 3rd = 2 Platinum Marshal 4th = 7 Wow Madonna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 3 - 10 Mr Genoa | ||
Thu Aug 2 2018 16:16 | 1st = 10 Mr Genoa 2nd = 4 Scandalous Miss 3rd = 7 Miss Mandy 4th = 1 Roger The Dodger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 7 Wicked Quality | ||
Thu Aug 2 2018 16:14 | 1st = 7 Wicked Quality 2nd = 1 Chevy Bandit 3rd = 3 Jayda Rose 4th = 5 Ridens Reach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 3 Janies Got A Gun | ||
Thu Aug 2 2018 16:11 | 1st = 3 Janies Got A Gun 2nd = 2 Arbit Major 3rd = 10 Evelyn Jay 4th = 1 Ares |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 1 Atlas True Blue | ||
Thu Aug 2 2018 16:08 | 1st = 1 Atlas True Blue 2nd = 7 Pingin Bee 3rd = 6 Moyarra Fantasy 4th = 3 Ramble Tamble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 7 - 11 Glitra | ||
Thu Aug 2 2018 16:05 | 1st = 11 Glitra 2nd = 7 Curragh 3rd = 5 Cogliere 4th = 10 All But Gone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 1 - 4 Scanreco Bay | ||
Thu Aug 2 2018 16:02 | 1st = 4 Scanreco Bay 2nd = 3 Comic Book Hero 3rd = 1 Mrs Zippy 4th = 7 Waingaro Mara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 7 - 8 Docs Hero | ||
Thu Aug 2 2018 16:00 | 1st = 8 Docs Hero 2nd = 3 Scappare 3rd = 2 Perfect Statue 4th = 4 Charlie Garcon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 2 Bondurant | ||
Thu Aug 2 2018 15:58 | 1st = 2 Bondurant 2nd = 8 Lulu Forty 3rd = 3 Set em Apart 4th = 4 Diddy Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 5 - 3 Long Term Fella | ||
Thu Aug 2 2018 15:56 | 1st = 3 Long Term Fella 2nd = 8 Tepary 3rd = 7 The Puritan 4th = 6 Christian Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 9 Black Tori | ||
Thu Aug 2 2018 15:54 | 1st = 9 Black Tori 2nd = 6 Settle Grettel 3rd = 1 Know Approval 4th = 5 Fiery Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 6 - 7 Rusty Scooter | ||
Thu Aug 2 2018 15:53 | 1st = 7 Rusty Scooter 2nd = 1 Doogus 3rd = 3 Rocksetta 4th = 11 Nasty Gal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 5 - 2 Presidential Art | ||
Thu Aug 2 2018 15:48 | 1st = 2 Presidential Art 2nd = 9 Stonebridge Star 3rd = 3 Little Growl 4th = 6 Abstractor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 7 - 13 Signore Fox | ||
Thu Aug 2 2018 15:45 | 1st = 13 Signore Fox 2nd = 5 Homework 3rd = 3 Cool Dude Ausbred 4th = 4 Given Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 3 Sneaky Pickle | ||
Thu Aug 2 2018 15:42 | 1st = 3 Sneaky Pickle 2nd = 6 Kiewa Cowboy 3rd = 2 Cane Toad Bolto 4th = 8 Morpheus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 4 Silver Sky | ||
Thu Aug 2 2018 15:39 | 1st = 4 Silver Sky 2nd = 5 Sweet Spolly 3rd = 7 White Fernando 4th = 3 Sharons Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 2 - 2 Roll The Goodtimes | ||
Thu Aug 2 2018 15:38 | 1st = 2 Roll The Goodtimes 2nd = 4 Martarello 3rd = 1 Acermetric 4th = 6 Flagstick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 2 Miss Pinafore | ||
Thu Aug 2 2018 15:35 | 1st = 2 Miss Pinafore 2nd = 6 Micks Gone 3rd = 8 Queen Of Justice 4th = 1 Waikiki Big Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 10 Heres My Number | ||
Thu Aug 2 2018 15:33 | 1st = 10 Heres My Number 2nd = 7 Majoress Jujon 3rd = 6 Onya Doug 4th = 8 Barboo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 2 Cosmic Ruben | ||
Thu Aug 2 2018 15:32 | 1st = 2 Cosmic Ruben 2nd = 4 Jaded Affair 3rd = 3 Fired Up Jed 4th = 6 Relevance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 6 - 3 Chavuma | ||
Thu Aug 2 2018 15:30 | 1st = 3 Chavuma 2nd = 6 The Implicator 3rd = 7 Gotta Be A Rokstar 4th = 2 Son Of City |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 6 - 6 The Implicator | ||
Thu Aug 2 2018 15:30 | 1st = 6 The Implicator 2nd = 3 Chavuma 3rd = 7 Gotta Be A Rokstar 4th = 2 Son Of City |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 6 - 8 Alot Like Home | ||
Thu Aug 2 2018 15:25 | 1st = 8 Alot Like Home 2nd = 10 Florelle 3rd = 14 Under The Thumb 4th = 1 Lucky Meteor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 2 Eclipse The Sun | ||
Thu Aug 2 2018 15:22 | 1st = 2 Eclipse The Sun 2nd = 6 Manila Sprite 3rd = 7 Dark Stealth 4th = 8 Eye Owe You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 5 Atlas Anonymous | ||
Thu Aug 2 2018 15:19 | 1st = 5 Atlas Anonymous 2nd = 4 Atlas Shiralee 3rd = 3 Garbutt 4th = 2 Hopsing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 4 - 10 Nice One Jon | ||
Thu Aug 2 2018 15:17 | 1st = 10 Nice One Jon 2nd = 3 Miss Catalina 3rd = 5 Jackeroo Shannon 4th = 1 Commanche |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 6 Ohoka Magic | ||
Thu Aug 2 2018 15:16 | 1st = 6 Ohoka Magic 2nd = 5 Hilton Open 3rd = 4 Homebush Scorpio 4th = 8 Zefside |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 5 - 11 I Trust Layla | ||
Thu Aug 2 2018 15:13 | 1st = 11 I Trust Layla 2nd = 4 All Pickled 3rd = 8 A Littlebittamagic 4th = 2 Scutari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 8 Wee Zipper | ||
Thu Aug 2 2018 15:12 | 1st = 8 Wee Zipper 2nd = 3 Cannonball 3rd = 1 Devine Abbey 4th = 7 Girls An Pearls |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 4 - 1 Regardless | ||
Thu Aug 2 2018 15:08 | 1st = 1 Regardless 2nd = 6 Don Pierre 3rd = 4 Top The Ace 4th = 3 Wotchawaitingfor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 1 Verev | ||
Thu Aug 2 2018 15:07 | 1st = 1 Verev 2nd = 4 Cilla Brown 3rd = 6 Reddy Successor 4th = 5 Mr Perfect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 6 - 5 Tiny Taj | ||
Thu Aug 2 2018 15:05 | 1st = 5 Tiny Taj 2nd = 3 My Song 3rd = 1 Our Royal Egyptian 4th = 4 Squaw Peak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 7 General Missy | ||
Thu Aug 2 2018 15:02 | 1st = 7 General Missy 2nd = 5 Hot Spuds 3rd = 4 Blueflash Lenny 4th = 3 Swag |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 5 - 3 Reserve Street | ||
Thu Aug 2 2018 15:00 | 1st = 3 Reserve Street 2nd = 2 Maxey Campo 3rd = 5 Octabello 4th = 7 Lucente |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 1 - 5 Snowchino | ||
Thu Aug 2 2018 14:57 | 1st = 5 Snowchino 2nd = 7 Speedy Miss 3rd = 8 Zephyr Queen 4th = 1 Regal Counsel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 3 Cash A Roo | ||
Thu Aug 2 2018 14:56 | 1st = 3 Cash A Roo 2nd = 6 Birdie Tee 3rd = 1 Miss Dupre 4th = 2 Cosmic Richie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 6 Buddy Babcock | ||
Thu Aug 2 2018 14:53 | 1st = 6 Buddy Babcock 2nd = 9 Snakes N Ladders 3rd = 3 Art Secret 4th = 4 Maestro Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 11 - 1 Fear The Gate | ||
Thu Aug 2 2018 14:52 | 1st = 1 Fear The Gate 2nd = 9 Dyna Yamba 3rd = 4 Wilder Freak 4th = 5 Myrniong Culture |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 5 - 6 Bold And Groovy | ||
Thu Aug 2 2018 14:50 | 1st = 6 Bold And Groovy 2nd = 4 Anzio 3rd = 14 Star Fest 4th = 9 Ill Miss You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 2 Why Not Fletch | ||
Thu Aug 2 2018 14:47 | 1st = 2 Why Not Fletch 2nd = 7 Rubys Rosa 3rd = 4 Run Maggie Run 4th = 3 Balmoral Bash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 5 Powerful Senor | ||
Thu Aug 2 2018 14:44 | 1st = 5 Powerful Senor 2nd = 6 Swoosie 3rd = 4 Dimora Bekim 4th = 2 Dons Machine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 3 - 2 Itz Platinum Plus | ||
Thu Aug 2 2018 14:42 | 1st = 2 Itz Platinum Plus 2nd = 7 Aces First 3rd = 9 The Rebel King 4th = 4 Captain Charge Over |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 1 Debbie Baxter | ||
Thu Aug 2 2018 14:41 | 1st = 1 Debbie Baxter 2nd = 2 Billy Frost 3rd = 4 Justin Ryan 4th = 7 Platonic Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 4 - 2 All Eez | ||
Thu Aug 2 2018 14:38 | 1st = 2 All Eez 2nd = 5 Margo Maree 3rd = 8 Thats Her I Think 4th = 1 Tyrannize |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 2 Flanno Fernando | ||
Thu Aug 2 2018 14:37 | 1st = 2 Flanno Fernando 2nd = 6 Sir Nicholas 3rd = 3 Huntley Gold 4th = 8 Zulu Whip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 3 - 6 Flash Boy | ||
Thu Aug 2 2018 14:33 | 1st = 6 Flash Boy 2nd = 1 Bold Hussy 3rd = 2 Trumps Golden Boy 4th = 4 Fiery Annie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 8 Ima Ghost Buster | ||
Thu Aug 2 2018 14:32 | 1st = 8 Ima Ghost Buster 2nd = 5 Harvey Warbanger 3rd = 6 Swift Abbey 4th = 1 Modern Jagger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 5 - 8 Royal Hootenanny | ||
Thu Aug 2 2018 14:30 | 1st = 8 Royal Hootenanny 2nd = 1 Stone Cold 3rd = 5 Invincible Gangsta 4th = 4 Molasses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 5 Well Done Woody | ||
Thu Aug 2 2018 14:27 | 1st = 5 Well Done Woody 2nd = 1 Brinza 3rd = 2 Two Jobs 4th = 7 Irka Jakit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 4 - 1 Annunciate | ||
Thu Aug 2 2018 14:25 | 1st = 1 Annunciate 2nd = 3 Moonlight Hussler 3rd = 5 Dont Plead Guilty 4th = 6 Trump Shot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 6 Socks Desire | ||
Thu Aug 2 2018 14:22 | 1st = 6 Socks Desire 2nd = 2 Clue Master 3rd = 1 Allen Elway 4th = 7 Real Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 5 The Next Star | ||
Thu Aug 2 2018 14:18 | 1st = 5 The Next Star 2nd = 4 Concentration 3rd = 8 Our Pepperjack 4th = 10 Dixie Trix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 4 - 2 Rafhas Choice | ||
Thu Aug 2 2018 14:15 | 1st = 2 Rafhas Choice 2nd = 6 Lethal Dream 3rd = 12 Ambitious Prince 4th = 1 Lawan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 5 Dr Zammit | ||
Thu Aug 2 2018 14:12 | 1st = 5 Dr Zammit 2nd = 4 Supercity Star 3rd = 9 Maireana 4th = 3 Miss Gippsland |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 2 - 7 Seven Rippin Aces | ||
Thu Aug 2 2018 14:07 | 1st = 7 Seven Rippin Aces 2nd = 11 Goodtime Hero 3rd = 6 Shadow Boxing 4th = 10 Ifoundthebeach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 1 Lika Missile | ||
Thu Aug 2 2018 14:05 | 1st = 1 Lika Missile 2nd = 8 Bungaloo Thor 3rd = 3 Cee Me Turbo 4th = 7 Glenville Callie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 3 - 1 Circuit Judge | ||
Thu Aug 2 2018 14:03 | 1st = 1 Circuit Judge 2nd = 6 Jabrook 3rd = 5 Bel Sands 4th = 9 Shezroyal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 6 Mallee Trumps | ||
Thu Aug 2 2018 14:00 | 1st = 6 Mallee Trumps 2nd = 3 Crazy Judy 3rd = 5 Hippo Clan 4th = 2 Nothing Yet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 2 - 5 Whatleys Wombat | ||
Thu Aug 2 2018 13:58 | 1st = 5 Whatleys Wombat 2nd = 1 Colossal Stride 3rd = 6 Keayang Liberty 4th = 7 Crowded Reactor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 3 - 11 Ashrama | ||
Thu Aug 2 2018 13:55 | 1st = 11 Ashrama 2nd = 7 Varekai 3rd = 3 Ping Ping 4th = 13 Bon Bon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 4 - 2 Royal Witness | ||
Thu Aug 2 2018 13:50 | 1st = 2 Royal Witness 2nd = 6 Line Up Girls 3rd = 8 Enjoy Elsie 4th = 9 Laila De Vega |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 6 Almapa Gallucci | ||
Thu Aug 2 2018 13:47 | 1st = 6 Almapa Gallucci 2nd = 8 Harpers Hand 3rd = 1 Terrah Round 4th = 2 Cee Me Shine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 4 Cindy La Moment | ||
Thu Aug 2 2018 13:44 | 1st = 4 Cindy La Moment 2nd = 2 Gotta Wobble Up 3rd = 3 Ryben Bill 4th = 1 Crikey Creeky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 7 - 3 The Huntsman | ||
Thu Aug 2 2018 13:43 | 1st = 3 The Huntsman 2nd = 1 Lambrusco 3rd = 5 Grinner 4th = 4 Cornerstone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 3 Mainline Osti | ||
Thu Aug 2 2018 13:40 | 1st = 3 Mainline Osti 2nd = 5 Dana Corporal 3rd = 8 Bronelly Beat 4th = 4 Turbo Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 3 Slice of Heaven | ||
Thu Aug 2 2018 13:38 | 1st = 3 Slice of Heaven 2nd = 6 Calcavado 3rd = 2 Monivae 4th = 10 Artikulate Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 3 - 7 Girl In A Million | ||
Thu Aug 2 2018 13:35 | 1st = 7 Girl In A Million 2nd = 3 Just A Bullet 3rd = 5 Azzies Ready 4th = 8 Always Sacred |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 5 Sassy Slyder | ||
Thu Aug 2 2018 13:32 | 1st = 5 Sassy Slyder 2nd = 7 Macalister Mac 3rd = 2 Tolga 4th = 8 Mels Footsteps |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 1 - 2 Inangelscare | ||
Thu Aug 2 2018 13:28 | 1st = 2 Inangelscare 2nd = 6 Themidnightrambler 3rd = 10 Million Dollar Mac 4th = 4 Roll With Tricky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 4 Goldies Run | ||
Thu Aug 2 2018 13:27 | 1st = 4 Goldies Run 2nd = 6 Blondy Two 3rd = 7 Blanko 4th = 2 Last Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 2 - 7 Charming Miss | ||
Thu Aug 2 2018 13:25 | 1st = 7 Charming Miss 2nd = 6 Way Too Hard 3rd = 3 Invincible King 4th = 10 Miss Inception |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 2 - 6 Taraki | ||
Thu Aug 2 2018 13:22 | 1st = 6 Taraki 2nd = 3 Hot Chocolate 3rd = 1 Kings County 4th = 7 Ladyeye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 3 Sassy Bella | ||
Thu Aug 2 2018 13:20 | 1st = 3 Sassy Bella 2nd = 1 Arthur Martha 3rd = 5 Marys Desire 4th = 8 Lashes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 1 - 1 Young Janie | ||
Thu Aug 2 2018 13:18 | 1st = 1 Young Janie 2nd = 9 Tarleton Joe 3rd = 7 Our Chance Todream 4th = 8 Irishmurphy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 12 - 3 Yooldome | ||
Thu Aug 2 2018 13:17 | 1st = 3 Yooldome 2nd = 6 Bigtime Jacob 3rd = 1 Opawa Loyal 4th = 2 Tuna Speed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 3 - 7 Joy Forever | ||
Thu Aug 2 2018 13:15 | 1st = 7 Joy Forever 2nd = 10 Shadow Of Mordor 3rd = 2 Tactical Formation 4th = 3 Broadlea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 3 New Beginings | ||
Thu Aug 2 2018 13:12 | 1st = 3 New Beginings 2nd = 1 Tantalise 3rd = 8 Wyaxehi 4th = 2 Terrah Lecki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 6 - 6 Destiny One | ||
Thu Aug 2 2018 13:08 | 1st = 6 Destiny One 2nd = 4 Wotamission 3rd = 9 Justa Small Ransom 4th = 1 Thatz Louie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 3 Jenmar Classic | ||
Thu Aug 2 2018 13:05 | 1st = 3 Jenmar Classic 2nd = 5 Aircapt Lady 3rd = 1 Mallee Billy 4th = 7 New Game |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 9 Its You Not Me | ||
Thu Aug 2 2018 13:03 | 1st = 9 Its You Not Me 2nd = 7 Eulo Flyer 3rd = 8 Flashing Good Time 4th = 1 Pure Madness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 1 Premier Choix | ||
Thu Aug 2 2018 13:02 | 1st = 1 Premier Choix 2nd = 3 Azumi Striker 3rd = 7 Ollie Aztec 4th = 8 Xtreme Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 2 - 4 Gripped | ||
Thu Aug 2 2018 13:00 | 1st = 4 Gripped 2nd = 5 Old Trieste 3rd = 6 Attila 4th = 2 Better Be Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 11 - 7 Cosmic Barwon | ||
Thu Aug 2 2018 12:57 | 1st = 7 Cosmic Barwon 2nd = 5 Sue Zooki 3rd = 1 Finkle Foot Fred 4th = 8 Barwon Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 1 - 4 Robe De Fete | ||
Thu Aug 2 2018 12:55 | 1st = 4 Robe De Fete 2nd = 6 Billabong Bilby 3rd = 8 Pure 4th = 2 Gorokan Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 3 Missy Meghan | ||
Thu Aug 2 2018 12:52 | 1st = 3 Missy Meghan 2nd = 5 Angie 3rd = 8 Sutton Zoe 4th = 7 Keen Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 8 Double Vodka Sue | ||
Thu Aug 2 2018 12:49 | 1st = 8 Double Vodka Sue 2nd = 6 Mellcat Master 3rd = 5 Miss Ding 4th = 3 Dana Snow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 1 - 1 Mega Doro | ||
Thu Aug 2 2018 12:48 | 1st = 1 Mega Doro 2nd = 5 Lucky Clover 3rd = 2 Mystic Lad 4th = 3 Turkey Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 1 Miss Premier | ||
Thu Aug 2 2018 12:45 | 1st = 1 Miss Premier 2nd = 6 Jeanies Gem 3rd = 4 Shadrack 4th = 5 Avatar Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 2 - 1 The Cartoonist | ||
Thu Aug 2 2018 12:40 | 1st = 1 The Cartoonist 2nd = 2 Grand Soleil 3rd = 3 Skyray 4th = 5 Kadoma Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 10 - 1 Suspicious Minds | ||
Thu Aug 2 2018 12:38 | 1st = 1 Suspicious Minds 2nd = 2 Beaumont 3rd = 8 See Eye Be 4th = 3 One Cool Chap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 6 Lingua Franca | ||
Thu Aug 2 2018 12:37 | 1st = 6 Lingua Franca 2nd = 1 Zipping Dozer 3rd = 2 Silver Dollar 4th = 4 Miss Zok Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 8 William George | ||
Thu Aug 2 2018 12:33 | 1st = 8 William George 2nd = 7 Unsociables 3rd = 4 Cool Punter 4th = 5 Dana Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 5 - 1 Tipla | ||
Thu Aug 2 2018 12:29 | 1st = 1 Tipla 2nd = 3 Herengawe 3rd = 6 Karima 4th = 7 Candy Cross |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 3 Dark Origins | ||
Thu Aug 2 2018 12:27 | 1st = 3 Dark Origins 2nd = 1 Schnelle 3rd = 6 Serendipity Girl 4th = 4 Call Me Crazy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 1 - 9 Our Esposito | ||
Thu Aug 2 2018 12:25 | 1st = 9 Our Esposito 2nd = 13 Lose The Snip 3rd = 2 San Marco 4th = 8 Meccabah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 3 Simply Smarter | ||
Thu Aug 2 2018 12:22 | 1st = 3 Simply Smarter 2nd = 8 House Of Luck 3rd = 4 Boone 4th = 5 Mercury Rising |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 9 - 4 Barwon Annie | ||
Thu Aug 2 2018 12:19 | 1st = 4 Barwon Annie 2nd = 3 Raging Demon 3rd = 1 Brotastic 4th = 2 Out Of Paper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 4 Rosedene Rusty | ||
Thu Aug 2 2018 12:15 | 1st = 4 Rosedene Rusty 2nd = 3 Chatta Poochie 3rd = 2 Ancarian Lancer 4th = 6 Gypsys Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 1 Bungaloo Jedda | ||
Thu Aug 2 2018 12:10 | 1st = 1 Bungaloo Jedda 2nd = 3 Simply Flash 3rd = 7 Gypsy Shane 4th = 2 Sofie Gogolac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 1 - 5 Layton Abbey | ||
Thu Aug 2 2018 12:05 | 1st = 5 Layton Abbey 2nd = 3 Sytus 3rd = 2 Story Of Tong Sai 4th = 6 Norma Jeane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 8 - 2 Teesha | ||
Thu Aug 2 2018 12:02 | 1st = 2 Teesha 2nd = 6 Bigtime Wayno 3rd = 8 Snoopys Bro 4th = 1 Billy Bright |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 3 Bonsai Jenmar | ||
Thu Aug 2 2018 11:59 | 1st = 3 Bonsai Jenmar 2nd = 7 Winsome Inglis 3rd = 8 Dana Beatle 4th = 2 Winlock Barbara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 4 - 6 Mauna Kea | ||
Thu Aug 2 2018 11:54 | 1st = 6 Mauna Kea 2nd = 7 Razors Edge 3rd = 2 Nitro Ted 4th = 8 Battle Kat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 7 - 1 Ekali | ||
Thu Aug 2 2018 11:45 | 1st = 1 Ekali 2nd = 4 Crackle 3rd = 8 Cawbourne Cool 4th = 6 Epic Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 6 - 2 Noah Who | ||
Thu Aug 2 2018 11:28 | 1st = 2 Noah Who 2nd = 3 Retired Mouse 3rd = 5 Nangar Dream 4th = 1 Bodyguard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 3 - 8 Foiling | ||
Thu Aug 2 2018 11:19 | 1st = 8 Foiling 2nd = 1 Hes Ric 3rd = 6 Jayperno 4th = 3 Captain Courier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 5 - 5 Jetsun Singer | ||
Thu Aug 2 2018 11:10 | 1st = 5 Jetsun Singer 2nd = 3 Wairoa Wolf 3rd = 2 Yella Ella 4th = 1 Secret Lily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 4 - 9 Jimmys Rocket | ||
Thu Aug 2 2018 10:53 | 1st = 9 Jimmys Rocket 2nd = 4 Subzero Princess 3rd = 8 Good Job 4th = 2 Bigtime Dazzler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 2 - 4 Toodaloo | ||
Thu Aug 2 2018 10:44 | 1st = 4 Toodaloo 2nd = 6 Toro Rosso 3rd = 3 Benson 4th = 10 Beckidboo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 3 - 1 Feed The Need | ||
Thu Aug 2 2018 10:35 | 1st = 1 Feed The Need 2nd = 6 Electric Dee Eye 3rd = 2 Bigtime Moola 4th = 5 Jetsun Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 2 - 2 Tuff Treasure | ||
Thu Aug 2 2018 10:18 | 1st = 2 Tuff Treasure 2nd = 5 Sassy Lil Lassy 3rd = 4 Thrilling Ivy 4th = 6 Manicorn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 1 - 4 Brassy Boy | ||
Thu Aug 2 2018 10:09 | 1st = 4 Brassy Boy 2nd = 1 Grand Rex 3rd = 2 Party At Paroa 4th = 7 Black Anasta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 1 - 7 Wairoa Arna | ||
Thu Aug 2 2018 10:00 | 1st = 7 Wairoa Arna 2nd = 8 Heart Shaped Box 3rd = 3 Tuffs My Mum 4th = 1 Seven Sharp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 11 - 1 St Jenson | ||
Mon Jul 2 2018 22:33 | 1st = 1 St Jenson 2nd = 4 Sweet Magic 3rd = 7 Winklea Blue 4th = 6 Cinder Block |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 2 Blue Magnum | ||
Mon Jul 2 2018 22:30 | 1st = 2 Blue Magnum 2nd = 7 Gnocchi 3rd = 4 Chubby Lane 4th = 6 Sidevalve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 3 Tynan | ||
Mon Jul 2 2018 22:18 | 1st = 3 Tynan 2nd = 7 Buckle Up Glad 3rd = 1 Muskett 4th = 5 Dolly Does It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 2 Lektra Rival | ||
Mon Jul 2 2018 22:15 | 1st = 2 Lektra Rival 2nd = 7 Destini Agitator 3rd = 3 Troy Boyce 4th = 6 Midnight Kebab |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 3 Apollo Blue | ||
Mon Jul 2 2018 22:01 | 1st = 3 Apollo Blue 2nd = 6 Slingshot Sambo 3rd = 5 Whos Baroque 4th = 10 Call Me Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 7 Compsognathus | ||
Mon Jul 2 2018 21:55 | 1st = 7 Compsognathus 2nd = 8 Miss Oreo Mac 3rd = 6 Liberty Diamond 4th = 5 Avatar Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 1 Miss Hanigan | ||
Mon Jul 2 2018 21:45 | 1st = 1 Miss Hanigan 2nd = 7 Buckle Up Demi 3rd = 3 Sisco Rocco 4th = 5 Before The Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 8 Quite Sincere | ||
Mon Jul 2 2018 21:38 | 1st = 8 Quite Sincere 2nd = 3 Button Pusher 3rd = 2 Bettys Son 4th = 4 Dollar And Cent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 9 You Gotta Doo | ||
Mon Jul 2 2018 21:35 | 1st = 9 You Gotta Doo 2nd = 3 Lucky Luna 3rd = 6 San Remo Lass 4th = 5 Marley Moo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 7 Oh Jay Korie | ||
Mon Jul 2 2018 21:30 | 1st = 7 Oh Jay Korie 2nd = 1 Game Of Bones 3rd = 8 Data Queen 4th = 5 Zipping Olga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 2 Hello Pipit | ||
Mon Jul 2 2018 21:24 | 1st = 2 Hello Pipit 2nd = 7 Fasika 3rd = 1 Leeroy Rogue 4th = 5 Kalaway Cobs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 7 Lil Miss Pinky | ||
Mon Jul 2 2018 21:13 | 1st = 7 Lil Miss Pinky 2nd = 1 Fonic Lass 3rd = 6 Velocity Onyx 4th = 2 Nitro Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 9 Scorching Lucy | ||
Mon Jul 2 2018 21:10 | 1st = 9 Scorching Lucy 2nd = 6 Jacks Pick 3rd = 3 Puffin Stuff 4th = 5 My Hardaway Hana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 1 Pure Ability | ||
Mon Jul 2 2018 21:07 | 1st = 1 Pure Ability 2nd = 6 Sir Puppo 3rd = 4 Waterloo Kate 4th = 8 Madam Onyx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 6 Wilby | ||
Mon Jul 2 2018 21:04 | 1st = 6 Wilby 2nd = 5 Love The Look 3rd = 2 Hold Your Fire 4th = 3 Classy Cassie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 1 Flippin Paw | ||
Mon Jul 2 2018 21:01 | 1st = 1 Flippin Paw 2nd = 8 Posh Amber 3rd = 4 Buckle Up Freda 4th = 2 Frecklenator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - | ||
Mon Jul 2 2018 20:58 | 4th = 1 Hay Nanny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 3 Charming Chaos | ||
Mon Jul 2 2018 20:58 | 1st = 3 Charming Chaos 2nd = 2 Yoremmup 3rd = 8 Farmor At Last 4th = 1 Hay Nanny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 1 Stevie Gee | ||
Mon Jul 2 2018 20:55 | 1st = 1 Stevie Gee 2nd = 5 Kraken Daisy 3rd = 2 Welshman 4th = 8 Miss Payne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 1 Tyla Grace | ||
Mon Jul 2 2018 20:48 | 1st = 1 Tyla Grace 2nd = 8 Destini Rocket 3rd = 5 Victor Dora 4th = 7 Alpha Themis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 6 Jacko Valley | ||
Mon Jul 2 2018 20:45 | 1st = 6 Jacko Valley 2nd = 7 Ten To Dream 3rd = 1 Stop An Paws 4th = 8 Black Tapper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 7 Vrontios | ||
Mon Jul 2 2018 20:39 | 1st = 7 Vrontios 2nd = 6 Metanoia Franko 3rd = 1 Wynburn Lucifer 4th = 3 Lady Rappa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 7 Sambucca Hayze | ||
Mon Jul 2 2018 20:36 | 1st = 7 Sambucca Hayze 2nd = 3 Double Spur 3rd = 8 Hay Billy 4th = 4 Haras Skylah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 2 Onya Grover | ||
Mon Jul 2 2018 20:33 | 1st = 2 Onya Grover 2nd = 4 All Inn Together 3rd = 8 Trademark Rocky 4th = 5 Onya Teddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 11 - 7 Sound Of Belles | ||
Mon Jul 2 2018 20:30 | 1st = 7 Sound Of Belles 2nd = 3 Sprites Flyer 3rd = 4 Ebony Belle 4th = 2 Sin And Spin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 3 Mr Arjay | ||
Mon Jul 2 2018 20:27 | 1st = 3 Mr Arjay 2nd = 2 Aston Noir 3rd = 6 Rip It Ralph 4th = 1 Allen Optic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 2 Kingsbrae Steve | ||
Mon Jul 2 2018 20:24 | 1st = 2 Kingsbrae Steve 2nd = 3 David Lyndan 3rd = 6 Albury Way 4th = 7 Hippie Trend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 2 Dahlhaus | ||
Mon Jul 2 2018 20:21 | 1st = 2 Dahlhaus 2nd = 4 Lobster Falls 3rd = 6 Eketahuna 4th = 8 Bobby The Jett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 2 Alpha Chaos | ||
Mon Jul 2 2018 20:18 | 1st = 2 Alpha Chaos 2nd = 3 Scipio Africanus 3rd = 7 Sorrento 4th = 6 Izy Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 4 Bolare | ||
Mon Jul 2 2018 20:15 | 1st = 4 Bolare 2nd = 8 Paws And Go 3rd = 3 Scarlet Magic 4th = 7 Cloud Cover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 1 Gavin Street | ||
Mon Jul 2 2018 20:12 | 1st = 1 Gavin Street 2nd = 7 Winlock Tabatha 3rd = 4 Ariaki 4th = 8 Another Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 7 Winlock Tabatha | ||
Mon Jul 2 2018 20:12 | 1st = 7 Winlock Tabatha 3rd = 4 Ariaki 4th = 8 Another Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 5 Dream A Little | ||
Mon Jul 2 2018 20:09 | 1st = 5 Dream A Little 2nd = 4 Mepunga Georgia 3rd = 8 Jimmy Mcbain 4th = 1 Fantastic Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 2 Nangar Gift | ||
Mon Jul 2 2018 20:06 | 1st = 2 Nangar Gift 2nd = 3 Queen Reen 3rd = 8 Nangar Jack 4th = 5 Aston Ginger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 6 Amo Bailar | ||
Mon Jul 2 2018 20:03 | 1st = 6 Amo Bailar 2nd = 3 Buckle Up Rose 3rd = 5 Winklee Sandy 4th = 7 Bo Bobby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 1 Dustys Chance | ||
Mon Jul 2 2018 20:00 | 1st = 1 Dustys Chance 2nd = 8 Waikarie Noel 3rd = 6 Bloza 4th = 3 Kloeis Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 8 Shakey Coconut | ||
Mon Jul 2 2018 19:57 | 1st = 8 Shakey Coconut 2nd = 5 Kraken Jane Babe 3rd = 7 Galloping Nikki 4th = 6 Kraken Greta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 7 Oriental Owen | ||
Mon Jul 2 2018 19:54 | 1st = 7 Oriental Owen 2nd = 4 Danis The One 3rd = 1 Fiery Crash 4th = 2 Elite Outa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 1 Sketchy Gun | ||
Mon Jul 2 2018 19:51 | 1st = 1 Sketchy Gun 2nd = 8 Who Said That 3rd = 3 Paints A Story 4th = 7 Thermal Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 3 Nangar Phantom | ||
Mon Jul 2 2018 19:48 | 1st = 3 Nangar Phantom 2nd = 2 Bugatti Reign 3rd = 5 Supreme Flash 4th = 8 Big Bro Zesta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 7 Hello Rhonda | ||
Mon Jul 2 2018 19:45 | 1st = 7 Hello Rhonda 2nd = 5 Landlord 3rd = 3 Call Me Will 4th = 6 Stylish Evie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 5 Wheatacre | ||
Mon Jul 2 2018 19:42 | 1st = 5 Wheatacre 2nd = 1 Holly Knocks 3rd = 4 Opportune Knocka 4th = 2 Interaction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 2 Bro Wizard | ||
Mon Jul 2 2018 19:39 | 1st = 2 Bro Wizard 2nd = 6 Kraken Rose 3rd = 8 Hedonistic 4th = 5 Cullquin Daario |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 7 Mount Franklin | ||
Mon Jul 2 2018 19:36 | 1st = 7 Mount Franklin 2nd = 1 Tulsa Tears 3rd = 3 Only Us 4th = 2 Topper Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 1 Rachel Zane | ||
Mon Jul 2 2018 19:33 | 1st = 1 Rachel Zane 2nd = 5 Flying Ellen 3rd = 6 Run Rosie 4th = 2 Ivy Murial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 1 Hip Hop Hope | ||
Mon Jul 2 2018 19:30 | 1st = 1 Hip Hop Hope 2nd = 6 Bugatti Speed 3rd = 2 Haras Dazza 4th = 8 My Fabio Zesta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 5 Jughead Jones | ||
Mon Jul 2 2018 19:27 | 1st = 5 Jughead Jones 2nd = 1 Lisas Dream 3rd = 3 Work Wear 4th = 6 Miss Emerald |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 2 Arabian Go Go | ||
Mon Jul 2 2018 19:24 | 1st = 2 Arabian Go Go 2nd = 4 Twin Galaxy 3rd = 1 Who It Is 4th = 7 Izy Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 1 Buster Norris | ||
Mon Jul 2 2018 19:21 | 1st = 1 Buster Norris 2nd = 8 Falling In Love 3rd = 6 Badelaide Road 4th = 4 Tomal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 5 Banjo Shark | ||
Mon Jul 2 2018 19:18 | 1st = 5 Banjo Shark 2nd = 6 Bronelly Beat 3rd = 1 Road Angel 4th = 4 Twisted Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 8 Lose Your Blues | ||
Mon Jul 2 2018 19:15 | 1st = 8 Lose Your Blues 2nd = 7 Flown Away 3rd = 1 Nitro Kist 4th = 6 Lektra Stroll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 8 Betty Boo Bonus | ||
Mon Jul 2 2018 19:12 | 1st = 8 Betty Boo Bonus 2nd = 6 Sunburnt Road 3rd = 2 Arctic Villain 4th = 1 Princess Zesta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 10 Bullseye Doubt | ||
Mon Jul 2 2018 19:09 | 1st = 10 Bullseye Doubt 2nd = 2 Steak Sandwhich 3rd = 7 Red Hot Spur 4th = 1 Ears Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 2 Liberal Jones | ||
Mon Jul 2 2018 19:06 | 1st = 2 Liberal Jones 2nd = 5 Miss Dangerwood 3rd = 1 Crackerjack Des 4th = 7 Blackpool Tipsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 3 Gypsys Comet | ||
Mon Jul 2 2018 19:03 | 1st = 3 Gypsys Comet 2nd = 8 Dodgin Ethics 3rd = 1 Winsome Currency 4th = 4 Cruisin Around |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 10 - 5 Lottie Deno | ||
Mon Jul 2 2018 18:57 | 1st = 5 Lottie Deno 2nd = 8 Rockabye Demi 3rd = 3 Waynes Rocket 4th = 4 Flash Candy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 4 Alicante Bouchet | ||
Mon Jul 2 2018 18:54 | 1st = 4 Alicante Bouchet 2nd = 1 Spider Regis 3rd = 2 Cinnamon Rose 4th = 5 Ronray Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 1 Nangar Fever | ||
Mon Jul 2 2018 18:51 | 1st = 1 Nangar Fever 2nd = 6 Kiarni Digger 3rd = 7 Country Twist 4th = 8 Longbow Meri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 7 Mahoney | ||
Mon Jul 2 2018 18:48 | 1st = 7 Mahoney 2nd = 5 Gru 3rd = 2 Lightning Ben 4th = 8 Uno Uno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 11 - 5 Dana Hammy | ||
Mon Jul 2 2018 18:45 | 1st = 5 Dana Hammy 2nd = 8 White Sausages 3rd = 2 Balkan Dotti 4th = 7 Rosedene Valor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 2 Coreys Magic | ||
Mon Jul 2 2018 18:42 | 1st = 2 Coreys Magic 2nd = 3 Mount Murray 3rd = 1 Hedgehog Ron 4th = 6 Leading The Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 9 - 8 Toodle Lou | ||
Mon Jul 2 2018 18:38 | 1st = 8 Toodle Lou 2nd = 7 Fundamental 3rd = 1 Amy Monelli 4th = 4 Lucky Shooter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 8 Alpha Aion | ||
Mon Jul 2 2018 18:32 | 1st = 8 Alpha Aion 2nd = 2 Game Face 3rd = 1 Feral Lad 4th = 4 Big Col Prosser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 6 Shake My World | ||
Mon Jul 2 2018 18:29 | 1st = 6 Shake My World 2nd = 2 Tell Nobody 3rd = 7 Nacho Grande 4th = 1 Cater Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 4 Bossy Caleb | ||
Mon Jul 2 2018 18:25 | 1st = 4 Bossy Caleb 2nd = 5 Sazana 3rd = 3 Zipping Faith 4th = 2 Bandit Brad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 5 Bucking Bull | ||
Mon Jul 2 2018 18:22 | 1st = 5 Bucking Bull 2nd = 6 Crumps Hussler 3rd = 8 Yes It Is 4th = 3 Wringing Wet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 7 Dellys Way | ||
Mon Jul 2 2018 18:19 | 1st = 7 Dellys Way 2nd = 4 Proximity 3rd = 5 Summerhill Son 4th = 2 Oska Tourist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 8 - 7 Bushmans Luck | ||
Mon Jul 2 2018 18:15 | 1st = 7 Bushmans Luck 2nd = 6 Cairnlea Ollie 3rd = 2 Young Thug 4th = 3 Koondoola Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 3 Club Double | ||
Mon Jul 2 2018 18:12 | 1st = 3 Club Double 2nd = 2 Walkaway Plastic 3rd = 8 My Kinda Song 4th = 1 Nangar Hawke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 8 Crash Reality | ||
Mon Jul 2 2018 18:09 | 1st = 8 Crash Reality 2nd = 1 Aremac Igor 3rd = 7 Brindle Ninja 4th = 5 Five Lights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 2 Zulu Sunset | ||
Mon Jul 2 2018 18:06 | 1st = 2 Zulu Sunset 2nd = 3 Mon Magic 3rd = 6 Durama Dan 4th = 5 Speedie Cargo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 6 Ima Fab | ||
Mon Jul 2 2018 17:58 | 1st = 6 Ima Fab 2nd = 4 Zipping Melody 3rd = 1 What Time Smoko 4th = 2 Jugungal Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 7 - 1 Laurence Avenue | ||
Mon Jul 2 2018 17:55 | 1st = 1 Laurence Avenue 2nd = 4 Dont Wait Up 3rd = 8 Sakamoto 4th = 5 Go Gettem Spice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 1 Arabella Star | ||
Mon Jul 2 2018 17:50 | 1st = 1 Arabella Star 2nd = 2 My Girl Pearl 3rd = 9 For All We Know 4th = 7 Chezmac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 2 My Girl Pearl | ||
Mon Jul 2 2018 17:50 | 1st = 2 My Girl Pearl 2nd = 9 For All We Know 3rd = 1 Arabella Star 4th = 7 Chezmac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 6 Emilia Magic | ||
Mon Jul 2 2018 17:47 | 1st = 6 Emilia Magic 2nd = 4 Red Queen 3rd = 8 Precious Metal 4th = 1 Tiger Cabang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 3 Walkie Talkie | ||
Mon Jul 2 2018 17:44 | 1st = 3 Walkie Talkie 2nd = 9 Blue Blizzard 3rd = 5 Conzara Blue 4th = 4 Cyril Figgis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 6 Lorne Beach | ||
Mon Jul 2 2018 17:39 | 1st = 6 Lorne Beach 2nd = 7 Big Behemoth 3rd = 1 The Octagon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 1 Sunburnt City | ||
Mon Jul 2 2018 17:37 | 1st = 1 Sunburnt City 2nd = 8 Stony Broke 3rd = 3 Noisy Lad 4th = 6 Longtime Comin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 6 - 8 Kabukuru | ||
Mon Jul 2 2018 17:34 | 1st = 8 Kabukuru 2nd = 6 Shadow Runner 3rd = 1 Kenna 4th = 5 Rotten Render |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 4 Beanology | ||
Mon Jul 2 2018 17:29 | 1st = 4 Beanology 2nd = 7 Strycova 3rd = 6 That Will Be 4th = 3 Tuiaki Dora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 8 Heza Boherna | ||
Mon Jul 2 2018 17:22 | 1st = 8 Heza Boherna 2nd = 7 Make Up Boy 3rd = 3 Myrniong Smello 4th = 6 Air Load |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 7 Havana Rufus | ||
Mon Jul 2 2018 17:19 | 1st = 7 Havana Rufus 2nd = 1 Queen Mystique 3rd = 4 Excel Like Fuel 4th = 8 Magic Who |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 4 Melchoir | ||
Mon Jul 2 2018 17:14 | 1st = 4 Melchoir 2nd = 5 Ice Sculptress 3rd = 3 Captain Snoozzze 4th = 8 Illawong Lord |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 5 - 4 New Course | ||
Mon Jul 2 2018 17:12 | 1st = 4 New Course 2nd = 7 Black Mosel 3rd = 1 Hes Decision 4th = 8 Bella Bomb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 8 Scrawl | ||
Mon Jul 2 2018 17:07 | 1st = 8 Scrawl 2nd = 7 Aquarius Art 3rd = 3 Iona Cafe 4th = 5 Gozo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 5 Dr Condor | ||
Mon Jul 2 2018 17:04 | 1st = 5 Dr Condor 2nd = 3 Ringading Bling 3rd = 4 Machiko 4th = 6 Rubys Cheekstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 5 High Tenacity | ||
Mon Jul 2 2018 16:57 | 1st = 5 High Tenacity 2nd = 6 Fabolate 3rd = 1 Jacobite Jye 4th = 4 Joan Taro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 4 - 8 Black Goshawk | ||
Mon Jul 2 2018 16:52 | 1st = 8 Black Goshawk 2nd = 5 Kabal 3rd = 2 Crocodile Daisy 4th = 1 Watch Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 6 Kyvalley Topcat | ||
Mon Jul 2 2018 16:47 | 1st = 6 Kyvalley Topcat 2nd = 1 Me Pat Malone 3rd = 4 Hanging On A Dream 4th = 2 Its Not Dark Yet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 6 Galloping Rokyto | ||
Mon Jul 2 2018 16:44 | 1st = 6 Galloping Rokyto 2nd = 4 Its Debatable 3rd = 2 Little Freck 4th = 3 Shreks Rusty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 8 - 1 Turcotte | ||
Mon Jul 2 2018 16:40 | 1st = 1 Turcotte 2nd = 9 The Equinator 3rd = 5 First Family 4th = 11 Fast Arli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 2 Jacobite Dougie | ||
Mon Jul 2 2018 16:37 | 1st = 2 Jacobite Dougie 2nd = 4 Clue Master 3rd = 8 River 4th = 3 Gotta Be Texta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 3 - 7 Charging Bullett | ||
Mon Jul 2 2018 16:34 | 1st = 7 Charging Bullett 2nd = 8 Sketchy Fancy 3rd = 4 Senator 4th = 1 Diaz Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 5 Primo Tapia | ||
Mon Jul 2 2018 16:33 | 1st = 5 Primo Tapia 2nd = 6 Mohegan Sun 3rd = 8 My Man Dan 4th = 7 Crazy Dave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 10 - 5 One Hellofa Family | ||
Mon Jul 2 2018 16:30 | 1st = 5 One Hellofa Family 2nd = 12 Annanicolesnitz 3rd = 17 Commands The Stage 4th = 2 Shangani Patrol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 4 Baggys Request | ||
Mon Jul 2 2018 16:27 | 1st = 4 Baggys Request 2nd = 1 Busta Voe 3rd = 6 Special Member 4th = 8 Zoobie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 6 Tony Taro | ||
Mon Jul 2 2018 16:22 | 1st = 6 Tony Taro 2nd = 8 She Loves Sugar 3rd = 7 Thank You Bill 4th = 4 Queen Taro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 2 Chrissy Divinyl | ||
Mon Jul 2 2018 16:15 | 1st = 2 Chrissy Divinyl 2nd = 6 Illawong Maestro 3rd = 7 The Kiwi Way 4th = 5 Four Starzzz Forsa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 2 - 5 Harding Double | ||
Mon Jul 2 2018 16:12 | 1st = 5 Harding Double 2nd = 7 Hello Im Rob 3rd = 2 Go Gettem Santa 4th = 1 Elle Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 8 All About Arby | ||
Mon Jul 2 2018 16:09 | 1st = 8 All About Arby 2nd = 2 Destructo Rat 3rd = 3 Mr Pendles 4th = 4 Dr Toretto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 7 - 2 Willyama | ||
Mon Jul 2 2018 16:05 | 1st = 2 Willyama 2nd = 3 Dream Habit 3rd = 12 Tillys Waltz 4th = 13 Sugar Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 9 - 6 Squidensquizz | ||
Mon Jul 2 2018 16:00 | 1st = 6 Squidensquizz 2nd = 8 Given Evidence 3rd = 13 Liberty Lad 4th = 1 Get Ya Kicks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 2 Classy Fever | ||
Mon Jul 2 2018 15:57 | 1st = 2 Classy Fever 2nd = 6 Blue Boy Mae 3rd = 7 Courtney Cargo 4th = 4 Storm Eraser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 2 Golden Jaylet | ||
Mon Jul 2 2018 15:53 | 1st = 2 Golden Jaylet 2nd = 6 The Quick Shadow 3rd = 1 Starzzz Princess 4th = 9 Mista Pumblechook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 1 - 2 Ezy Dollars | ||
Mon Jul 2 2018 15:50 | 1st = 2 Ezy Dollars 2nd = 1 Triple Crown Ria 3rd = 3 Miss Truffles 4th = 4 Hello Issy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 8 Oni | ||
Mon Jul 2 2018 15:47 | 1st = 8 Oni 2nd = 1 Burning Steel 3rd = 3 Mac Daddy 4th = 2 Supercity Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 4 Relocate | ||
Mon Jul 2 2018 15:39 | 1st = 4 Relocate 2nd = 7 Catcombe 3rd = 8 Little Nagger 4th = 6 Somers Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 5 Christian Jaz | ||
Mon Jul 2 2018 15:34 | 1st = 5 Christian Jaz 2nd = 7 Lisandros 3rd = 8 Juliustigres 4th = 6 The Defiant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 8 - 14 Geneva Diva | ||
Mon Jul 2 2018 15:30 | 1st = 14 Geneva Diva 2nd = 11 Cullemmys Diamond 3rd = 7 Ghost Doctor 4th = 12 Smash The Gong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 6 - 3 Mr Bonjove | ||
Mon Jul 2 2018 15:25 | 1st = 3 Mr Bonjove 2nd = 11 Sapience 3rd = 5 Tully Ho 4th = 9 Not In The Nick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 8 Rajasthan | ||
Mon Jul 2 2018 15:22 | 1st = 8 Rajasthan 2nd = 3 Ima Ghost Buster 3rd = 4 Owlette 4th = 2 Triceps Brachii |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 3 Western Debt | ||
Mon Jul 2 2018 15:18 | 1st = 3 Western Debt 2nd = 6 Viewbytherock 3rd = 8 Racing For Reggie 4th = 4 Brohart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 2 Bruiser Grant | ||
Mon Jul 2 2018 15:15 | 1st = 2 Bruiser Grant 2nd = 1 Broken Trust 3rd = 7 Banjo Fernando 4th = 6 Winlock Eleven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 2 Scott Pizzazz | ||
Mon Jul 2 2018 15:12 | 1st = 2 Scott Pizzazz 2nd = 5 Crackerjack Tim 3rd = 3 Spring Ace 4th = 6 Take That Banksy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 1 Zipping Chantal | ||
Mon Jul 2 2018 15:04 | 1st = 1 Zipping Chantal 2nd = 2 Spectator 3rd = 4 Deltas Tiara 4th = 5 Magic Flora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 7 - 18 Elzinga | ||
Mon Jul 2 2018 15:00 | 1st = 18 Elzinga 2nd = 9 Make Mine Brandy 3rd = 11 Doogans Destiny 4th = 13 Hot Girl Wanted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 6 Snow Osti | ||
Mon Jul 2 2018 14:57 | 1st = 6 Snow Osti 2nd = 5 Lilty Allen 3rd = 8 Geopark Ruby 4th = 7 You Dance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 4 They Wantano | ||
Mon Jul 2 2018 14:53 | 1st = 4 They Wantano 2nd = 3 Harpagus 3rd = 6 Western Glory 4th = 1 Three Cases |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 5 - 1 Its Relative | ||
Mon Jul 2 2018 14:50 | 1st = 1 Its Relative 2nd = 8 Daiquiri Lass 3rd = 9 Lunar Lustre 4th = 6 Orezira |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 8 All In | ||
Mon Jul 2 2018 14:47 | 1st = 8 All In 2nd = 6 Proven Neb 3rd = 10 Stealthy Flight 4th = 2 Minutes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 3 All Hail Caesar | ||
Mon Jul 2 2018 14:42 | 1st = 3 All Hail Caesar 2nd = 2 Promise At Dawn 3rd = 6 Our Little Actress 4th = 1 Santanna Rhythm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 6 Adriel | ||
Mon Jul 2 2018 14:39 | 1st = 6 Adriel 2nd = 8 Anitas Girl 3rd = 1 Riverdale Paddy 4th = 7 Southwood Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 6 - 16 Cooter Cha Cha | ||
Mon Jul 2 2018 14:30 | 1st = 16 Cooter Cha Cha 2nd = 3 Raid The Cabinet 3rd = 10 Oh Baby 4th = 9 Princess Anacheeva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - New Zealand Race 5 - 2 Diddilee | ||
Mon Jul 2 2018 14:27 | 1st = 2 Diddilee 2nd = 7 Bigtime Acacia 3rd = 8 Bigtime Rosie 4th = 1 Bigtime Logan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 7 Scallywag Sam | ||
Mon Jul 2 2018 14:22 | 1st = 7 Scallywag Sam 2nd = 6 Kyvalley Tinman 3rd = 4 Uncle Al 4th = 5 The Paigeboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 6 Lady Emerald | ||
Mon Jul 2 2018 14:19 | 1st = 6 Lady Emerald 2nd = 7 Lindy Bop 3rd = 10 Axels A Rebel 4th = 1 Beanie Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 4 - 6 Congelator | ||
Mon Jul 2 2018 14:15 | 1st = 6 Congelator 2nd = 8 Collins Street 3rd = 1 Loud Enough 4th = 9 Mind Freak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - New Zealand Race 4 - 3 Cawbourne Krusty | ||
Mon Jul 2 2018 14:12 | 1st = 3 Cawbourne Krusty 2nd = 5 Bigtime Forest 3rd = 4 Bigtime Kate 4th = 2 Bigtime Talker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 6 Blinding Light | ||
Mon Jul 2 2018 14:07 | 1st = 6 Blinding Light 2nd = 3 Alldaybliss 3rd = 7 The Dapper Don 4th = 5 Cheersbigears |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 4 Bella Express | ||
Mon Jul 2 2018 14:04 | 1st = 4 Bella Express 2nd = 6 Lonesome Spring 3rd = 8 Waikiki Creek 4th = 3 Our Mate Wilson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 5 - 13 Pure Colour | ||
Mon Jul 2 2018 14:00 | 1st = 13 Pure Colour 2nd = 4 Itchicoo Park 3rd = 14 Sunday Afternoon 4th = 2 Big Country |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - New Zealand Race 3 - 8 Djay Dynamix | ||
Mon Jul 2 2018 13:55 | 1st = 8 Djay Dynamix 2nd = 5 Phantom Way 3rd = 4 Bigtime Clyde 4th = 6 Lucky James |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 6 Success Counts | ||
Mon Jul 2 2018 13:49 | 1st = 6 Success Counts 2nd = 4 Gunning 3rd = 5 Fields Of Kyvalley 4th = 3 Meziah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 6 Tysons A Rebel | ||
Mon Jul 2 2018 13:45 | 1st = 6 Tysons A Rebel 2nd = 7 Trapezius 3rd = 5 Nicky Jo 4th = 3 Paid Too Much |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 3 - 9 Danspur | ||
Mon Jul 2 2018 13:40 | 1st = 9 Danspur 2nd = 8 Consular 3rd = 13 Time In Raasay 4th = 7 Choconi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - New Zealand Race 2 - 7 Bigtime Liam | ||
Mon Jul 2 2018 13:37 | 1st = 7 Bigtime Liam 2nd = 6 Bigtime Brucie 3rd = 5 Thomas William 4th = 4 Bigtime Zack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 2 Livinontheedge | ||
Mon Jul 2 2018 13:33 | 1st = 2 Livinontheedge 2nd = 5 Marcelo 3rd = 4 Auntie Lil 4th = 3 Woody Nightshade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 4 - 1 Chas Marlow | ||
Mon Jul 2 2018 13:30 | 1st = 1 Chas Marlow 2nd = 5 Shoplifter 3rd = 14 Written Letter 4th = 8 Doomsday Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 7 Zambora Andy | ||
Mon Jul 2 2018 13:25 | 1st = 7 Zambora Andy 2nd = 3 Texas Blaze 3rd = 2 Aston Amore 4th = 1 Fiery Universe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - New Zealand Race 1 - 8 Bigtime Charlie | ||
Mon Jul 2 2018 13:20 | 1st = 8 Bigtime Charlie 2nd = 4 Bigtime Onfire 3rd = 1 Bigtime Spark 4th = 2 Kirkham Coby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 1 Audaz Bonita | ||
Mon Jul 2 2018 13:14 | 1st = 1 Audaz Bonita 2nd = 4 Young Janie 3rd = 6 Wemen Apple 4th = 3 Miami Phil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 6 In The Shadows | ||
Mon Jul 2 2018 13:10 | 1st = 6 In The Shadows 2nd = 3 Chochlik 3rd = 9 Why Not Kylie 4th = 1 Sports Gairn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 2 - 10 Future Road | ||
Mon Jul 2 2018 13:05 | 1st = 10 Future Road 2nd = 13 Bon Luck 3rd = 3 Delete 4th = 7 Dominica |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 3 - 7 Bella Ricompensa | ||
Mon Jul 2 2018 13:00 | 1st = 7 Bella Ricompensa 2nd = 14 Vivacity 3rd = 10 Khulekani 4th = 13 Savvy Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 8 Winevara | ||
Mon Jul 2 2018 12:57 | 1st = 8 Winevara 2nd = 1 Americano 3rd = 7 Cawbourne Lyns 4th = 5 Polly the Dolly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 3 Whoomph | ||
Mon Jul 2 2018 12:50 | 1st = 3 Whoomph 2nd = 1 No More Sisco 3rd = 8 Dyna Alice 4th = 7 Muzzle Welsh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 4 Bigtime Chris | ||
Mon Jul 2 2018 12:40 | 1st = 4 Bigtime Chris 2nd = 8 Goldstar Sawyer 3rd = 6 Fancy Fifita 4th = 3 Bigtime Joshy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 1 Quick Defence | ||
Mon Jul 2 2018 12:35 | 1st = 1 Quick Defence 2nd = 5 Venus Allen 3rd = 3 Ultimate Amadeus 4th = 8 Flying Hareeba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 1 - 6 Shot At The Reward | ||
Mon Jul 2 2018 12:30 | 1st = 6 Shot At The Reward 2nd = 3 Brave King 3rd = 12 Red Drama 4th = 4 Jacks Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 2 - 4 Father Brown | ||
Mon Jul 2 2018 12:25 | 1st = 4 Father Brown 2nd = 10 Evies Pearl 3rd = 7 Track Boss 4th = 15 Cathanda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 2 Bigtime Twinkle | ||
Mon Jul 2 2018 12:22 | 1st = 2 Bigtime Twinkle 2nd = 6 No Time Toulouse 3rd = 7 Mila Mila 4th = 5 Scooters Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 2 Its A Diva | ||
Mon Jul 2 2018 12:14 | 1st = 2 Its A Diva 2nd = 5 Ellie Wires 3rd = 1 Evie Willow 4th = 8 Blondy Two |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 4 Tazia | ||
Mon Jul 2 2018 12:05 | 1st = 4 Tazia 2nd = 6 Mikachu 3rd = 1 Jinja Rules 4th = 8 Cawbourne Ridge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 7 Blazin Ruby | ||
Mon Jul 2 2018 11:59 | 1st = 7 Blazin Ruby 2nd = 1 Knockers Gold 3rd = 2 Micky Rads 4th = 3 Call Me Britney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 1 - 1 Anthemoessa | ||
Mon Jul 2 2018 11:55 | 1st = 1 Anthemoessa 2nd = 14 Yulong Mercury 3rd = 11 Stryker Queen 4th = 18 Maid Equal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 4 Lissadell Marcus | ||
Mon Jul 2 2018 11:47 | 1st = 4 Lissadell Marcus 2nd = 7 Cawbourne Sandy 3rd = 6 Opehu Express 4th = 3 Cawbourne Muzza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 2 Bigtime Paddy | ||
Mon Jul 2 2018 11:30 | 1st = 2 Bigtime Paddy 2nd = 1 Ask King Jeff 3rd = 5 Bigtime Wendle 4th = 3 Lunch Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 5 Cawbourne Chops | ||
Mon Jul 2 2018 11:12 | 1st = 5 Cawbourne Chops 2nd = 4 Zara Zara 3rd = 8 Flying Lachie 4th = 1 Nippa Eel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 7 Idol Nifty | ||
Mon Jul 2 2018 10:55 | 1st = 7 Idol Nifty 2nd = 4 Sozins Roar 3rd = 2 Bigtime Boy 4th = 3 Cawbourne Nath |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 6 Bigtime Panther | ||
Mon Jul 2 2018 10:37 | 1st = 6 Bigtime Panther 2nd = 5 Blue Precision 3rd = 9 Cannonball Bolt 4th = 8 Cawbourne Lick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 3 Big League Diva | ||
Mon Jul 2 2018 10:20 | 1st = 3 Big League Diva 2nd = 2 Cawbourne Cruz 3rd = 1 Bigtime Eyore 4th = 5 Bigtime Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 2 Panchorama | ||
Sat Jun 2 2018 23:57 | 1st = 2 Panchorama 2nd = 3 Jerky Boy 3rd = 5 Rotten Render 4th = 4 Charcoal Avenue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 8 - 7 The Great Dane | ||
Sat Jun 2 2018 23:45 | 1st = 7 The Great Dane 2nd = 10 Raging Romeo 3rd = 4 Gold River 4th = 11 Masked Diablo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 1 Poppy Monelli | ||
Sat Jun 2 2018 23:42 | 1st = 1 Poppy Monelli 2nd = 8 West On Hawkeye 3rd = 2 Chezzy Allen 4th = 5 Mandjoogoordap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 3 Tattooed Warrior | ||
Sat Jun 2 2018 23:24 | 1st = 3 Tattooed Warrior 2nd = 1 Hello Cody 3rd = 2 Victor Metti 4th = 4 Jazz Get On |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 7 - 6 Life To The Max | ||
Sat Jun 2 2018 23:15 | 1st = 6 Life To The Max 2nd = 5 No Wow Factor 3rd = 1 Dollars And Cents 4th = 3 Great Googlymoogly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 1 Doc Hudson | ||
Sat Jun 2 2018 23:06 | 1st = 1 Doc Hudson 2nd = 6 Shared Bonus 3rd = 4 Constant Rama 4th = 3 Everest Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 2 Vixstar | ||
Sat Jun 2 2018 22:54 | 1st = 2 Vixstar 2nd = 6 Just Curious 3rd = 1 Krupa 4th = 3 No Fluke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 1 Vanderworp | ||
Sat Jun 2 2018 22:50 | 1st = 1 Vanderworp 2nd = 2 Frida Monelli 3rd = 5 Skyther Monelli 4th = 7 Black Bombshell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 6 - 6 Jimmy Mack | ||
Sat Jun 2 2018 22:45 | 1st = 6 Jimmy Mack 2nd = 7 Our Zak Whitby 3rd = 8 Handsandwheels 4th = 1 Mighty Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 8 All Inn Baz | ||
Sat Jun 2 2018 22:39 | 1st = 8 All Inn Baz 2nd = 5 Striking Weetbix 3rd = 2 Dyna Hunter 4th = 3 Whiskey Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 1 Zipping Clare | ||
Sat Jun 2 2018 22:36 | 1st = 1 Zipping Clare 2nd = 8 On The Avenue 3rd = 7 Man Unkind 4th = 2 Gizza Malarkey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 7 Decimal | ||
Sat Jun 2 2018 22:27 | 1st = 7 Decimal 2nd = 3 West On Augie 3rd = 6 Bundles Galore 4th = 4 Trouper Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 7 Rebecca Bale | ||
Sat Jun 2 2018 22:24 | 1st = 7 Rebecca Bale 2nd = 2 Hightan 3rd = 4 Sable Sass 4th = 3 Dance And Sing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 5 - 6 Cott Beach | ||
Sat Jun 2 2018 22:19 | 1st = 6 Cott Beach 2nd = 5 De La Tourbie 3rd = 2 Captured Delight 4th = 7 Turbulence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 7 Ariya | ||
Sat Jun 2 2018 22:17 | 1st = 7 Ariya 2nd = 6 All On Amy 3rd = 1 Set Square 4th = 5 Independent Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 2 Regal Scribe | ||
Sat Jun 2 2018 22:12 | 1st = 2 Regal Scribe 2nd = 6 Disclosure 3rd = 4 Martys Party 4th = 7 Shardonant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 4 Rubys Chapta | ||
Sat Jun 2 2018 22:10 | 1st = 4 Rubys Chapta 2nd = 7 Alfa Tonic 3rd = 8 Allen Mike 4th = 6 Canya Connor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 7 Wharfies Girl | ||
Sat Jun 2 2018 22:04 | 1st = 7 Wharfies Girl 2nd = 4 Huge Allen 3rd = 5 Go Commando 4th = 6 Dutch Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 10 - 9 Kasbah Kid | ||
Sat Jun 2 2018 21:59 | 1st = 9 Kasbah Kid 2nd = 11 Scotlynn Beach 3rd = 10 Somebeachshadow 4th = 5 Weeks End |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 1 Elusive Wave | ||
Sat Jun 2 2018 21:57 | 1st = 1 Elusive Wave 2nd = 8 Two Times Twice 3rd = 3 Beast Unleashed 4th = 5 Winlock Huddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 4 - 1 Hillbilly Time | ||
Sat Jun 2 2018 21:52 | 1st = 1 Hillbilly Time 2nd = 8 Space Junk 3rd = 6 Trust My Judgement 4th = 5 Chuck Norris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 6 Smooth Over | ||
Sat Jun 2 2018 21:50 | 1st = 6 Smooth Over 2nd = 1 Moment To Jive 3rd = 8 Ramifications 4th = 4 Dandalup Annie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 4 Ten Spanners | ||
Sat Jun 2 2018 21:45 | 1st = 4 Ten Spanners 2nd = 8 Chuck Wagon 3rd = 7 Truscott Law 4th = 5 Im Havinaball |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 1 Hone In | ||
Sat Jun 2 2018 21:42 | 1st = 1 Hone In 2nd = 7 Hecton Bale 3rd = 8 Hasten Slowly 4th = 3 Zoom Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 10 - 1 Evelyn Jay | ||
Sat Jun 2 2018 21:37 | 1st = 1 Evelyn Jay 2nd = 2 Burning Ambition 3rd = 6 Novena Rose 4th = 5 Call Me Yours |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 2 Pure Project | ||
Sat Jun 2 2018 21:35 | 1st = 2 Pure Project 2nd = 3 Blue Moon Rising 3rd = 6 Zipping Mitzy 4th = 5 Ella Enchanted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 2 Isaac | ||
Sat Jun 2 2018 21:30 | 1st = 2 Isaac 2nd = 8 Alpe De Huez 3rd = 5 Reign Of Pain 4th = 3 Hurricane Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 4 Mouse Lomar | ||
Sat Jun 2 2018 21:27 | 1st = 4 Mouse Lomar 2nd = 6 Ookinaki 3rd = 8 Hard Wired 4th = 2 Winsome Jackie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 3 - 7 Livin La Bamba | ||
Sat Jun 2 2018 21:26 | 1st = 7 Livin La Bamba 2nd = 10 Sergeant Oats 3rd = 9 Mileys Desire 4th = 6 Just Barney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 9 - 5 Empire Bay | ||
Sat Jun 2 2018 21:22 | 1st = 5 Empire Bay 2nd = 1 Its Elvis 3rd = 2 Mighty Sunny 4th = 6 Rocknroll Baby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 3 Myrniong Corner | ||
Sat Jun 2 2018 21:20 | 1st = 3 Myrniong Corner 2nd = 6 Dyna Alistair 3rd = 7 Gehring Bale 4th = 4 Hes Loaded |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 7 Arm A Princess | ||
Sat Jun 2 2018 21:15 | 1st = 7 Arm A Princess 2nd = 8 Julius Franco 3rd = 2 Bella Sofia 4th = 3 Racing For Reggie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 2 My Redeemer | ||
Sat Jun 2 2018 21:12 | 1st = 2 My Redeemer 2nd = 7 Zipping Falcon 3rd = 1 Chiefs Sidekick 4th = 3 Poco Dorado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 9 Southern Alps | ||
Sat Jun 2 2018 21:07 | 1st = 9 Southern Alps 2nd = 4 Justabitlikemum 3rd = 11 Northern Muscle 4th = 6 Go Ahead Makemyday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 10 Jayell Magic | ||
Sat Jun 2 2018 21:05 | 1st = 10 Jayell Magic 2nd = 7 Hello Im Biggie 3rd = 1 Whisper Quick 4th = 2 Costly Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 2 Brallos Pass | ||
Sat Jun 2 2018 21:00 | 1st = 2 Brallos Pass 2nd = 1 Hoo Nien 3rd = 4 Ideal Majority 4th = 5 Solarsonic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 3 Fast Car Driving | ||
Sat Jun 2 2018 20:57 | 1st = 3 Fast Car Driving 2nd = 1 Wilbur Deeds 3rd = 2 Dyna Oscar 4th = 4 Varuchi Pass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 2 - 11 Bravo Tex | ||
Sat Jun 2 2018 20:56 | 1st = 11 Bravo Tex 2nd = 3 Lucky Sensation 3rd = 10 Somersby 4th = 1 Emjay Twenty Three |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 8 Match In Heaven | ||
Sat Jun 2 2018 20:52 | 1st = 8 Match In Heaven 2nd = 11 My Field Marshal 3rd = 9 Mach Doro 4th = 10 Majordan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 6 Chiefs Empire | ||
Sat Jun 2 2018 20:50 | 1st = 6 Chiefs Empire 2nd = 1 Corykodi 3rd = 7 Nangar Kash 4th = 8 Rev Fred Sloy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 1 Crazy Dave | ||
Sat Jun 2 2018 20:45 | 1st = 1 Crazy Dave 2nd = 2 Saab Magic 3rd = 3 Majestic Lustre 4th = 7 Regal Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 10 - 6 My Sherona | ||
Sat Jun 2 2018 20:42 | 1st = 6 My Sherona 2nd = 5 Black Dakota 3rd = 8 Cawbourne Trick 4th = 4 Mahal Billie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 5 Invincible Loxton | ||
Sat Jun 2 2018 20:37 | 1st = 5 Invincible Loxton 2nd = 1 Whiskey Blaze 3rd = 8 Hez Razor Sharp 4th = 9 Beau Cishlom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 8 Dyna Evelyn | ||
Sat Jun 2 2018 20:35 | 1st = 8 Dyna Evelyn 2nd = 2 Jaclyn Bale 3rd = 3 Come On Emmaline 4th = 1 Alpha Georgiou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 1 Pretty Majestic | ||
Sat Jun 2 2018 20:30 | 1st = 1 Pretty Majestic 2nd = 8 Moonlight Dream 3rd = 7 Moonshine Linda 4th = 11 A Jewel In The Crown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 12 - 4 Howards Odyssey | ||
Sat Jun 2 2018 20:29 | 1st = 4 Howards Odyssey 2nd = 7 Big Boy Ora 3rd = 5 All Negoa 4th = 8 Dorans Bliss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 6 Catch Me Curly | ||
Sat Jun 2 2018 20:27 | 1st = 6 Catch Me Curly 2nd = 1 Drink Schooners 3rd = 5 Ritza Lenny 4th = 7 Ritas Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 1 - 7 To Fast To Serious | ||
Sat Jun 2 2018 20:26 | 1st = 7 To Fast To Serious 2nd = 3 Millwood Gucci 3rd = 5 Machlani 4th = 2 Walsh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 12 - 2 Rocketness | ||
Sat Jun 2 2018 20:23 | 1st = 2 Rocketness 2nd = 3 Tegz A Riddler 3rd = 4 Dyna Yella 4th = 5 Swift Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 4 Cherry Stride | ||
Sat Jun 2 2018 20:22 | 1st = 4 Cherry Stride 2nd = 5 Elle Yeah 3rd = 8 Rubies For Tash 4th = 11 Make Mine Heaven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 9 - 4 Star Boy | ||
Sat Jun 2 2018 20:18 | 1st = 4 Star Boy 2nd = 6 Zipping Clark 3rd = 5 Strictly Rhythm 4th = 7 Blazing Obsidian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 6 Canada Bay | ||
Sat Jun 2 2018 20:17 | 1st = 6 Canada Bay 2nd = 9 Montanas Jet 3rd = 5 Glenferrie Bunter 4th = 1 Hilltop Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 3 Black Impala | ||
Sat Jun 2 2018 20:15 | 1st = 3 Black Impala 2nd = 7 Crash Cobra 3rd = 6 Cosmic Tilly 4th = 2 Im a Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 6 Big Gora | ||
Sat Jun 2 2018 20:12 | 1st = 6 Big Gora 2nd = 1 Emission Control 3rd = 2 Seb Zarr Moonie 4th = 5 Ben Hur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 8 Dupiter | ||
Sat Jun 2 2018 20:08 | 1st = 8 Dupiter 2nd = 7 Malala Gogolac 3rd = 5 Mulgowie Yowie 4th = 2 Faith In Thee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 1 Bettabe Perfect | ||
Sat Jun 2 2018 20:07 | 1st = 1 Bettabe Perfect 2nd = 8 Remember Them 3rd = 3 Flaming Hero 4th = 6 Constantlysideways |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 11 - 2 Nash Road Betty | ||
Sat Jun 2 2018 20:05 | 1st = 2 Nash Road Betty 2nd = 1 Ah Sugar Sugar 3rd = 8 Atlantic Rose 4th = 4 Brienne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 3 Rocknlachlan | ||
Sat Jun 2 2018 20:03 | 1st = 3 Rocknlachlan 2nd = 7 Divine State 3rd = 2 Somwhereovarainbow 4th = 1 Photozen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 8 - 2 Narcissist | ||
Sat Jun 2 2018 20:00 | 1st = 2 Narcissist 2nd = 5 Northern Nangar 3rd = 8 Luca Bazooka 4th = 7 Rooster Bush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 1 Flying Moth | ||
Sat Jun 2 2018 20:00 | 1st = 1 Flying Moth 2nd = 5 Dancingwithsierra 3rd = 9 Murranji Track 4th = 11 General Dodge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 8 Rockin Roz | ||
Sat Jun 2 2018 19:57 | 1st = 8 Rockin Roz 2nd = 2 Ima Mystery Girl 3rd = 7 Diego Fernando 4th = 3 Blue Striker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 4 Cawbourne Bigred | ||
Sat Jun 2 2018 19:54 | 1st = 4 Cawbourne Bigred 2nd = 3 Surfboard 3rd = 2 Willy Toula 4th = 7 Farahmac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 5 Double Event | ||
Sat Jun 2 2018 19:52 | 1st = 5 Double Event 2nd = 4 Pachacuti 3rd = 6 Ima Mystery Girl 4th = 3 Shadow Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 7 Lagoon Pirate | ||
Sat Jun 2 2018 19:50 | 1st = 7 Lagoon Pirate 2nd = 4 Snow Fantasy 3rd = 1 Savanaka Two 4th = 2 Metro Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 2 I Wanna Rocknroll | ||
Sat Jun 2 2018 19:45 | 1st = 2 I Wanna Rocknroll 2nd = 5 Melegend 3rd = 9 Blaze Me 4th = 10 Ve Rapido |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 2 Rices Legacy | ||
Sat Jun 2 2018 19:45 | 1st = 2 Rices Legacy 2nd = 3 We Know Who 3rd = 4 Smokem Joe 4th = 5 Peters Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 2 El Grand Richo | ||
Sat Jun 2 2018 19:42 | 1st = 2 El Grand Richo 2nd = 3 Koda Blue 3rd = 5 Weeona Wilbur 4th = 1 Fawn Illusion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 7 - 7 Ricky Boy | ||
Sat Jun 2 2018 19:39 | 1st = 7 Ricky Boy 2nd = 6 Asa Barboza 3rd = 2 Bulkender 4th = 8 Extreme Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 4 Soho Shanghai | ||
Sat Jun 2 2018 19:37 | 1st = 4 Soho Shanghai 2nd = 1 Red Luck 3rd = 8 Slipaslygrin 4th = 11 Doolittle Dandy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 6 Deliver | ||
Sat Jun 2 2018 19:35 | 1st = 6 Deliver 2nd = 1 Rocket Tears 3rd = 2 Hot Finish 4th = 8 Stevie Jane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 7 Downunder Stride | ||
Sat Jun 2 2018 19:33 | 1st = 7 Downunder Stride 2nd = 6 Banjoe 3rd = 1 Quick Income 4th = 9 Sams Cam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 2 Johns Choice | ||
Sat Jun 2 2018 19:30 | 1st = 2 Johns Choice 2nd = 7 Spanish Harbour 3rd = 5 Nash Tato 4th = 8 Frosty Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 11 Aldebaran Eve | ||
Sat Jun 2 2018 19:30 | 1st = 11 Aldebaran Eve 2nd = 5 Margaret Ruth 3rd = 10 Red Hot Tooth 4th = 1 Four Walls |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 3 Mister Fernando | ||
Sat Jun 2 2018 19:27 | 1st = 3 Mister Fernando 2nd = 4 Rhythm Section 3rd = 2 Serena Serena 4th = 1 Nics Karma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 4 Lexus Banner | ||
Sat Jun 2 2018 19:24 | 1st = 4 Lexus Banner 2nd = 1 Violet Femmes 3rd = 8 Lightning Paws 4th = 6 Proud Racer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 11 Let It Ride | ||
Sat Jun 2 2018 19:22 | 1st = 11 Let It Ride 2nd = 8 Elroy Jetson 3rd = 3 Dark Energy 4th = 6 Mind The Wire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 2 Spritely Bob | ||
Sat Jun 2 2018 19:20 | 1st = 2 Spritely Bob 2nd = 1 Ark Lightning 3rd = 5 Dream Boulevard 4th = 7 Shes Fabtastic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 6 - 7 Elzy Lay | ||
Sat Jun 2 2018 19:17 | 1st = 7 Elzy Lay 2nd = 4 Hes So Fancy 3rd = 2 Charlies Chance 4th = 5 Blocker Tifia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 2 The Damage Done | ||
Sat Jun 2 2018 19:15 | 1st = 2 The Damage Done 2nd = 3 The Dali Express 3rd = 8 Marty Major 4th = 1 The Octagon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 5 Out Of Range | ||
Sat Jun 2 2018 19:12 | 1st = 5 Out Of Range 2nd = 6 Scott Keeping 3rd = 7 Van Ann 4th = 4 Moment To Rumba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 10 Wildash Cecil | ||
Sat Jun 2 2018 19:09 | 1st = 10 Wildash Cecil 2nd = 2 Izy Magic 3rd = 8 Mr Belvedere 4th = 5 Gutenberg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 2 Its Just Kenny | ||
Sat Jun 2 2018 19:07 | 1st = 2 Its Just Kenny 2nd = 5 Big Bruce 3rd = 1 Ruato Bay 4th = 9 Franco Tariq |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 8 Case Master | ||
Sat Jun 2 2018 19:05 | 1st = 8 Case Master 2nd = 5 Scotties Hottie 3rd = 6 Our Clancy Jack 4th = 3 Come On George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 5 Pay Me Overs | ||
Sat Jun 2 2018 19:04 | 1st = 5 Pay Me Overs 2nd = 2 Im Major Harry 3rd = 11 Styx Vixen 4th = 4 My Cullinan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 5 - 1 Love You More | ||
Sat Jun 2 2018 19:01 | 1st = 1 Love You More 2nd = 6 Gunshot Ridge 3rd = 5 Adorable Lady 4th = 7 Time Lord |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 7 Always Ready | ||
Sat Jun 2 2018 19:00 | 1st = 7 Always Ready 2nd = 6 Georgias Pride 3rd = 1 Zarem 4th = 8 Majestuoso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 1 Weeona Raph | ||
Sat Jun 2 2018 18:58 | 1st = 1 Weeona Raph 2nd = 3 Blue Magoo 3rd = 8 Merry Magic 4th = 6 Pyrenees Petraca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 7 Lola Jones | ||
Sat Jun 2 2018 18:53 | 1st = 7 Lola Jones 2nd = 10 Cherry Mahoney 3rd = 5 Major League 4th = 3 Come Cullect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 1 Mondella | ||
Sat Jun 2 2018 18:52 | 1st = 1 Mondella 2nd = 2 Praters Ace 3rd = 8 My Glorious Gal 4th = 9 Kyle The Tank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 8 - 6 Witness In Court | ||
Sat Jun 2 2018 18:50 | 1st = 6 Witness In Court 2nd = 2 Keepers Son 3rd = 4 Mrs Browns Boy 4th = 15 Busters Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 4 - 7 Toms Desire | ||
Sat Jun 2 2018 18:44 | 1st = 7 Toms Desire 2nd = 2 Barbies Chance 3rd = 1 Stilton Sox 4th = 4 Gascoigne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 1 Casino Tommy | ||
Sat Jun 2 2018 18:42 | 1st = 1 Casino Tommy 2nd = 9 With Authority 3rd = 4 Jester Oh Jester 4th = 5 Feel The Faith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 1 Jar Man | ||
Sat Jun 2 2018 18:39 | 1st = 1 Jar Man 2nd = 8 Awesome Shep 3rd = 5 Rumble Drive 4th = 3 Brazilian Brae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 5 Fashion Miss | ||
Sat Jun 2 2018 18:36 | 1st = 5 Fashion Miss 2nd = 13 Licinia 3rd = 2 Kenfury Lass 4th = 8 Dawson Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Broome Race 6 - 2 Slick Talker | ||
Sat Jun 2 2018 18:35 | 1st = 2 Slick Talker 2nd = 6 Kostyazilch 3rd = 4 Ballidu Bomber 4th = 7 Red Glow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 7 Snowball Otto | ||
Sat Jun 2 2018 18:32 | 1st = 7 Snowball Otto 2nd = 2 Scipio Africanus 3rd = 5 Ringbark Mason 4th = 4 Port Lisa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 8 Save Our Pennys | ||
Sat Jun 2 2018 18:30 | 1st = 8 Save Our Pennys 2nd = 12 Illcryifhewinds 3rd = 6 Savannah Jay Jay 4th = 7 Robbie Zuve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 1 Chevy Bandit | ||
Sat Jun 2 2018 18:27 | 1st = 1 Chevy Bandit 2nd = 7 Zamboni Miss 3rd = 8 Black Bandicoot 4th = 2 Rockstar Roy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 3 - 1 Taken King | ||
Sat Jun 2 2018 18:24 | 1st = 1 Taken King 2nd = 3 Midnight On Fire 3rd = 8 Copper Kate 4th = 6 Pingin Bee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 11 Joes Star Of Mia | ||
Sat Jun 2 2018 18:22 | 1st = 11 Joes Star Of Mia 2nd = 10 Letsgotothehop 3rd = 8 I Am Serengeti 4th = 5 Wrangler Duke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 8 Crymelon Kit | ||
Sat Jun 2 2018 18:19 | 1st = 8 Crymelon Kit 2nd = 4 Taylor Bale 3rd = 3 Arcup Usain 4th = 6 Billy Moran |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 5 Shes Some Gal | ||
Sat Jun 2 2018 18:16 | 1st = 5 Shes Some Gal 2nd = 3 Farmor In Tune 3rd = 6 Secretive Intent 4th = 4 Snowball Creed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 7 - 3 Material Man | ||
Sat Jun 2 2018 18:15 | 1st = 3 Material Man 2nd = 2 Great Shot 3rd = 1 Pounamu 4th = 5 Gatting |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 2 Magic On Tap | ||
Sat Jun 2 2018 18:12 | 1st = 2 Magic On Tap 2nd = 5 Double Hope 3rd = 3 Rikasso Lilly 4th = 6 Evies Best |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 2 - 7 Smoking Road | ||
Sat Jun 2 2018 18:07 | 1st = 7 Smoking Road 2nd = 5 Banjo Shark 3rd = 6 Its A Kiss 4th = 2 Its My Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 1 Nui Toc Tien | ||
Sat Jun 2 2018 18:07 | 1st = 1 Nui Toc Tien 2nd = 5 Lucky Voodoo 3rd = 12 Reds Jet Star 4th = 8 Sicilian Slumber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 8 Weeona Paul | ||
Sat Jun 2 2018 18:04 | 1st = 8 Weeona Paul 2nd = 5 Terry Towelling 3rd = 1 Kununurra Heals 4th = 2 Clavash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Broome Race 5 - 8 Salamaat | ||
Sat Jun 2 2018 18:00 | 1st = 8 Salamaat 2nd = 1 Megafactory 3rd = 3 Shady Gray 4th = 4 Hook Me Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 12 Pat Stanley | ||
Sat Jun 2 2018 17:59 | 1st = 12 Pat Stanley 2nd = 9 Derringer 3rd = 13 Kissofdeath 4th = 8 Dynamic Archie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 2 Found In Quartz | ||
Sat Jun 2 2018 17:57 | 1st = 2 Found In Quartz 2nd = 7 Muscogee 3rd = 6 Steves Uggboot 4th = 8 Landons Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 7 Big Gun Johnny | ||
Sat Jun 2 2018 17:53 | 1st = 7 Big Gun Johnny 2nd = 1 Soho Angel 3rd = 8 Romeo Bromac 4th = 9 Chrissy Divinyl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 2 Cant Possibly | ||
Sat Jun 2 2018 17:52 | 1st = 2 Cant Possibly 2nd = 7 Pyro Bob 3rd = 4 Johns Last 4th = 6 John Said This |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 9 - 6 Snippets Land | ||
Sat Jun 2 2018 17:50 | 1st = 6 Snippets Land 2nd = 5 Im A Rippa 3rd = 3 Spectroscope 4th = 22 A Shin Rook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 8 Spring Me | ||
Sat Jun 2 2018 17:47 | 1st = 8 Spring Me 2nd = 6 Thomeli Skip 3rd = 4 Talanjee Chief 4th = 3 Thomeli Monster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 5 Power Of Red | ||
Sat Jun 2 2018 17:43 | 1st = 5 Power Of Red 2nd = 8 My Bettor Bella 3rd = 6 Bettor Than Best 4th = 1 Isle Of Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 1 - 6 Master Kinloch | ||
Sat Jun 2 2018 17:42 | 1st = 6 Master Kinloch 2nd = 4 Young Huntley 3rd = 8 Sir Kinloch 4th = 5 Ricks Vienna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 6 - 8 Enticing Star | ||
Sat Jun 2 2018 17:40 | 1st = 8 Enticing Star 2nd = 9 In Love With Paris 3rd = 3 Max Almighty 4th = 2 Gunnago |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 8 Hombre Montana | ||
Sat Jun 2 2018 17:37 | 1st = 8 Hombre Montana 2nd = 5 Jersey Banner 3rd = 3 Elle Nette Lee 4th = 4 Songkran Odessa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 7 Ticket to Paris | ||
Sat Jun 2 2018 17:32 | 1st = 7 Ticket to Paris 2nd = 2 Hoop Dreams 3rd = 1 Elly Bye Bye 4th = 3 Just Like Yazza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 9 Bodhi Tree | ||
Sat Jun 2 2018 17:32 | 1st = 9 Bodhi Tree 2nd = 11 Battle Born 3rd = 3 Eleniark 4th = 6 Top Trio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 6 Pyrenees Classic | ||
Sat Jun 2 2018 17:29 | 1st = 6 Pyrenees Classic 2nd = 1 Xerox Letter 3rd = 7 Deacon Downs 4th = 4 Two Phils Cool |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Broome Race 4 - 2 Corporate Strategy | ||
Sat Jun 2 2018 17:25 | 1st = 2 Corporate Strategy 2nd = 4 Desert Thorn 3rd = 5 Salty 4th = 3 Star Of Vegas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 3 Moonlight Cruiser | ||
Sat Jun 2 2018 17:24 | 1st = 3 Moonlight Cruiser 2nd = 5 Paddington Central 3rd = 6 Heavenly Flare 4th = 7 Vieira |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 6 Galaxy Banner | ||
Sat Jun 2 2018 17:22 | 1st = 6 Galaxy Banner 2nd = 4 Goodwin Reggie 3rd = 3 Kidding Me 4th = 8 Fire Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 10 Warminster | ||
Sat Jun 2 2018 17:18 | 1st = 10 Warminster 2nd = 4 Brocks Territory 3rd = 1 Dynamic Bromac 4th = 6 Van Mara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 8 - 18 Epidemic | ||
Sat Jun 2 2018 17:15 | 1st = 18 Epidemic 2nd = 8 Pomelo 3rd = 5 Just Dreaming 4th = 16 Miss Iano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 6 On The Take | ||
Sat Jun 2 2018 17:12 | 1st = 6 On The Take 2nd = 8 Crymelon Annie 3rd = 4 Crymelon Quinn 4th = 7 Blazin Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 9 Ultimate Art | ||
Sat Jun 2 2018 17:08 | 1st = 9 Ultimate Art 2nd = 2 Tintinara 3rd = 5 Star Writer 4th = 3 Smokey Quartz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 6 Double Spur | ||
Sat Jun 2 2018 17:07 | 1st = 6 Double Spur 2nd = 5 Run With Faith 3rd = 8 Dories Pick 4th = 4 Phantom Houdini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 5 - 4 Super Maxi | ||
Sat Jun 2 2018 17:05 | 1st = 4 Super Maxi 2nd = 3 Snow Lord 3rd = 7 I Am Incredible 4th = 5 Rhis Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 7 Ya Ya Girl | ||
Sat Jun 2 2018 17:02 | 1st = 7 Ya Ya Girl 2nd = 1 Double Buxton 3rd = 3 Yachts 4th = 4 Tommycut Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 8 Somepartysomewhere | ||
Sat Jun 2 2018 16:58 | 1st = 8 Somepartysomewhere 2nd = 3 Lexus On The Beach 3rd = 1 Fire And Ice 4th = 5 Get In The Groove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 8 - 1 Vieira | ||
Sat Jun 2 2018 16:55 | 1st = 1 Vieira 2nd = 8 Colesberg 3rd = 3 French Rock 4th = 11 Australian Design |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 2 Tasvilla | ||
Sat Jun 2 2018 16:52 | 1st = 2 Tasvilla 2nd = 4 Ziggy Doll 3rd = 3 Crymelon You Cro 4th = 6 Chile Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 1 Mac Roamin | ||
Sat Jun 2 2018 16:49 | 1st = 1 Mac Roamin 2nd = 4 Stop It Lachlan 3rd = 9 Ears Up 4th = 3 Shiftwell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Broome Race 3 - 7 Sense Of Denial | ||
Sat Jun 2 2018 16:48 | 1st = 7 Sense Of Denial 2nd = 8 Frosty Bay 3rd = 9 Fusaichi Eagle 4th = 5 Patristic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 1 Zipping Appy | ||
Sat Jun 2 2018 16:45 | 1st = 1 Zipping Appy 2nd = 4 Gee Rafe 3rd = 7 Kristys Ora 4th = 2 Sketchy Cosmic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 2 The Monstar | ||
Sat Jun 2 2018 16:40 | 1st = 2 The Monstar 2nd = 11 Platinum Angel 3rd = 3 Calanda 4th = 7 Irish Constabulary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 9 - 8 Tildy Lad | ||
Sat Jun 2 2018 16:35 | 1st = 8 Tildy Lad 2nd = 3 Ashlor 3rd = 10 Wise Hero 4th = 6 Leodoro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coonamble Race 6 - 4 Tully Ho | ||
Sat Jun 2 2018 16:32 | 1st = 4 Tully Ho 2nd = 9 Slickster 3rd = 2 Lucienne 4th = 8 Sammi Jain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 4 - 3 Forceful | ||
Sat Jun 2 2018 16:30 | 1st = 3 Forceful 2nd = 4 Denim Pack 3rd = 12 Sariska 4th = 5 Quality Fair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 9 - 6 Top Striker | ||
Sat Jun 2 2018 16:25 | 1st = 6 Top Striker 2nd = 4 Nictock 3rd = 9 Difficult To Get 4th = 14 Argent Dor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 8 - 12 Just Stellar | ||
Sat Jun 2 2018 16:21 | 1st = 12 Just Stellar 2nd = 1 Laundered 3rd = 7 Captain Magic 4th = 5 Liberty Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gatton Race 7 - 7 Kay Kay Boy | ||
Sat Jun 2 2018 16:19 | 1st = 7 Kay Kay Boy 2nd = 10 High Degree 3rd = 5 Calypso Bay 4th = 8 Benicos Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 7 - 8 Tatoosh | ||
Sat Jun 2 2018 16:16 | 1st = 8 Tatoosh 2nd = 7 Have Another Glass 3rd = 5 Our Bottino 4th = 6 Royal Rumble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 8 - 3 Honournstrength | ||
Sat Jun 2 2018 16:13 | 1st = 3 Honournstrength 2nd = 7 Only Choice 3rd = 13 The Sheepish Lion 4th = 9 Dansez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Broome Race 2 - 3 Well Spoken Man | ||
Sat Jun 2 2018 16:11 | 1st = 3 Well Spoken Man 2nd = 6 Open Era 3rd = 4 Rituals 4th = 1 Ferngrove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 8 - 1 Myprayer | ||
Sat Jun 2 2018 16:09 | 1st = 1 Myprayer 2nd = 4 Thors Thunder 3rd = 6 First Reading 4th = 2 Rubino Veloce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 8 - 3 Gaulois | ||
Sat Jun 2 2018 16:05 | 1st = 3 Gaulois 2nd = 4 Masculino 3rd = 1 Iconoclasm 4th = 6 Free Fly Too |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Lismore Race 6 - 9 Teo Torriate | ||
Sat Jun 2 2018 16:01 | 1st = 9 Teo Torriate 2nd = 11 Myboycellito 3rd = 3 Humility 4th = 5 Cantillate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 6 Tarzan | ||
Sat Jun 2 2018 15:57 | 1st = 6 Tarzan 2nd = 7 Tumbler 3rd = 2 Nieta 4th = 4 Snoopy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coonamble Race 5 - 1 Axis | ||
Sat Jun 2 2018 15:52 | 1st = 1 Axis 2nd = 12 Palace Street 3rd = 10 Knights Honour 4th = 11 Magic Moa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 3 - 4 Come Play With Me | ||
Sat Jun 2 2018 15:49 | 1st = 4 Come Play With Me 2nd = 2 Elegant Blast 3rd = 5 Musical Art 4th = 10 Khawaja |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 8 - 10 Sir Bacchus | ||
Sat Jun 2 2018 15:45 | 1st = 10 Sir Bacchus 2nd = 14 New Universe 3rd = 5 Invinzabeel 4th = 7 Special Missile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 7 - 4 Mission Vision | ||
Sat Jun 2 2018 15:41 | 1st = 4 Mission Vision 2nd = 7 Blacklisted 3rd = 3 Volontiers 4th = 12 Imperious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gatton Race 6 - 10 Scarlett Hussie | ||
Sat Jun 2 2018 15:39 | 1st = 10 Scarlett Hussie 2nd = 9 Casino Evil 3rd = 13 Dazet 4th = 7 Kastanos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 6 - 12 Going Gaga | ||
Sat Jun 2 2018 15:36 | 1st = 12 Going Gaga 2nd = 9 Via Balciano 3rd = 5 Counter Spin 4th = 2 Federal Court |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 7 - 5 Tycoon Ace | ||
Sat Jun 2 2018 15:33 | 1st = 5 Tycoon Ace 2nd = 3 Primal Flight 3rd = 9 Arena Salon 4th = 8 Vaulting Ambition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Broome Race 1 - 3 Andreini | ||
Sat Jun 2 2018 15:31 | 1st = 3 Andreini 2nd = 4 Defiantly 3rd = 6 Cleves Watching 4th = 5 Nevarda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 7 - 8 Ballet Baby | ||
Sat Jun 2 2018 15:29 | 1st = 8 Ballet Baby 2nd = 7 Simien Girl 3rd = 5 Speed Camera 4th = 6 St Gallen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 7 - 1 Liten In My Veins | ||
Sat Jun 2 2018 15:25 | 1st = 1 Liten In My Veins 2nd = 11 My Nordic Hero 3rd = 10 Magnapal 4th = 7 Grey Lion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Lismore Race 5 - 12 Thats Madness | ||
Sat Jun 2 2018 15:21 | 1st = 12 Thats Madness 2nd = 4 Taikun Prince 3rd = 9 Globally 4th = 6 Whitworth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 7 Egg Tart | ||
Sat Jun 2 2018 15:17 | 1st = 7 Egg Tart 2nd = 5 Tradesman 3rd = 4 Megablast 4th = 8 Smart As You Think |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coonamble Race 4 - 9 Corry Bridge | ||
Sat Jun 2 2018 15:12 | 1st = 9 Corry Bridge 2nd = 6 Flying Comet 3rd = 2 Club Town 4th = 5 Tickets On Kye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 2 - 2 Kellys Callisto | ||
Sat Jun 2 2018 15:09 | 1st = 2 Kellys Callisto 2nd = 9 Shapita 3rd = 5 Apparition 4th = 1 Fingermark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 7 - 12 Volpe | ||
Sat Jun 2 2018 15:05 | 1st = 12 Volpe 2nd = 2 I Am Serious 3rd = 5 Medaille 4th = 10 Chatelard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 6 - 9 Gimme Strength | ||
Sat Jun 2 2018 15:01 | 1st = 9 Gimme Strength 2nd = 12 Summer Glen 3rd = 1 Penny To Sell 4th = 6 Shaq |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gatton Race 5 - 9 Odelia | ||
Sat Jun 2 2018 14:59 | 1st = 9 Odelia 2nd = 14 Cocktailsallaround 3rd = 16 Storm Anchor 4th = 5 The Management |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 5 - 9 Canford | ||
Sat Jun 2 2018 14:56 | 1st = 9 Canford 2nd = 8 Supre 3rd = 5 Charossa 4th = 2 I Am Dexter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 6 - 10 Foxy Housewife | ||
Sat Jun 2 2018 14:53 | 1st = 10 Foxy Housewife 2nd = 9 Robbers Cobber 3rd = 3 Zamex 4th = 2 Grey Steyne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 6 - 2 Barnabas | ||
Sat Jun 2 2018 14:49 | 1st = 2 Barnabas 2nd = 4 Time Of Glory 3rd = 10 Resonare 4th = 7 Helaku |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 6 - 4 Jacquinot Bay | ||
Sat Jun 2 2018 14:45 | 1st = 4 Jacquinot Bay 2nd = 13 Rib Eye 3rd = 2 Akavoroun 4th = 10 Magic Consol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Lismore Race 4 - 7 You Es Commander | ||
Sat Jun 2 2018 14:41 | 1st = 7 You Es Commander 2nd = 14 Mccullough 3rd = 2 El Teniente 4th = 5 Stormy Leo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 9 - 2 Pats Delight | ||
Sat Jun 2 2018 14:38 | 1st = 2 Pats Delight 2nd = 3 Sheriff 3rd = 1 Solid Gold 4th = 5 Alta Maestro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 8 Granny Red Shoes | ||
Sat Jun 2 2018 14:37 | 1st = 8 Granny Red Shoes 2nd = 15 Axella 3rd = 13 Spirits Choice 4th = 3 Perfect Aim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coonamble Race 3 - 5 Solicitation | ||
Sat Jun 2 2018 14:32 | 1st = 5 Solicitation 2nd = 7 Tillys Waltz 3rd = 6 Handful Of Aces 4th = 2 Rident Home |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 1 - 3 Fabergino | ||
Sat Jun 2 2018 14:29 | 1st = 3 Fabergino 2nd = 5 Pearl Trade 3rd = 8 Classic Chant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 6 - 3 Princess Posh | ||
Sat Jun 2 2018 14:25 | 1st = 3 Princess Posh 2nd = 1 Magic Alibi 3rd = 10 La Chica Bella 4th = 7 Levee Bank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 8 - 1 Ambitious Winner | ||
Sat Jun 2 2018 14:22 | 1st = 1 Ambitious Winner 2nd = 2 Dez 3rd = 6 Ophelia Lee 4th = 5 Direct Capital |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 5 - 6 First Watch | ||
Sat Jun 2 2018 14:21 | 1st = 6 First Watch 2nd = 3 Elzinga 3rd = 2 Saveyourenthusiasm 4th = 9 Solsay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gatton Race 4 - 7 Unique Magic | ||
Sat Jun 2 2018 14:18 | 1st = 7 Unique Magic 2nd = 9 Red Mako 3rd = 2 Rainbow Spirit 4th = 8 Miss Beneteau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 4 - 2 Mongolian Wolf | ||
Sat Jun 2 2018 14:16 | 1st = 2 Mongolian Wolf 2nd = 1 Red Alto 3rd = 9 Cant Refuse 4th = 5 Glorious Sinndar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 8 - 2 Ablaze | ||
Sat Jun 2 2018 14:13 | 1st = 2 Ablaze 2nd = 9 Ruby Marie 3rd = 4 Londonderry Air 4th = 7 Opihi Ranger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 5 - 4 Warface | ||
Sat Jun 2 2018 14:13 | 1st = 4 Warface 2nd = 3 Silent Statue 3rd = 7 Grandioso 4th = 6 Real Cute |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 5 - 4 Sprinting To Win | ||
Sat Jun 2 2018 14:09 | 1st = 4 Sprinting To Win 2nd = 3 Lieutenant Dan 3rd = 5 Radetzky 4th = 6 Mad Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 5 - 4 Jamaican Rain | ||
Sat Jun 2 2018 14:05 | 1st = 4 Jamaican Rain 2nd = 2 Hectopascal 3rd = 8 Miss Clooney 4th = 1 Typhoon Jolie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 8 - 1 Winterfell | ||
Sat Jun 2 2018 14:02 | 1st = 1 Winterfell 2nd = 9 Monaro Mia 3rd = 8 Wobelee 4th = 12 Stress Factor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Lismore Race 3 - 1 Queen Of Kingston | ||
Sat Jun 2 2018 14:01 | 1st = 1 Queen Of Kingston 2nd = 6 Schopenhauer 3rd = 9 Splash Headline 4th = 5 Bold Looker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 7 Commander | ||
Sat Jun 2 2018 13:57 | 1st = 7 Commander 2nd = 1 Grim Reaper 3rd = 5 A Man To Match 4th = 10 Miss Sara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coonamble Race 2 - 2 Security Code | ||
Sat Jun 2 2018 13:52 | 1st = 2 Security Code 2nd = 3 Smart Attire 3rd = 7 Bel Attrait 4th = 5 Rising King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 5 - 10 Dagny | ||
Sat Jun 2 2018 13:45 | 1st = 10 Dagny 2nd = 7 Harpers Choice 3rd = 6 Black On Gold 4th = 9 Etymology |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 7 - 6 Tomelilla | ||
Sat Jun 2 2018 13:44 | 1st = 6 Tomelilla 2nd = 7 Shes Poppy 3rd = 3 Taurus 4th = 4 Ringo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 4 - 4 Johnny Dowry | ||
Sat Jun 2 2018 13:41 | 1st = 4 Johnny Dowry 2nd = 6 Sudden Moment 3rd = 15 It Could Be You 4th = 13 Prestwick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gatton Race 3 - 5 Seq The Star | ||
Sat Jun 2 2018 13:39 | 1st = 5 Seq The Star 2nd = 4 Hellaroo 3rd = 2 Agapantha 4th = 7 Primed For Destiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 3 - 7 Thompsons Reward | ||
Sat Jun 2 2018 13:36 | 1st = 7 Thompsons Reward 2nd = 4 Flying Krupt 3rd = 3 Wallace Street 4th = 1 White Kaps |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 7 - 3 Shaara | ||
Sat Jun 2 2018 13:34 | 1st = 3 Shaara 2nd = 8 Raise You Ten 3rd = 11 Stokers Rock 4th = 1 Irish Excuse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 4 - 4 Crab Boy | ||
Sat Jun 2 2018 13:33 | 1st = 4 Crab Boy 2nd = 1 Daring Deeds 3rd = 5 Springtime Love 4th = 6 Streets Better |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 4 - 1 Phabeni | ||
Sat Jun 2 2018 13:29 | 1st = 1 Phabeni 2nd = 3 Corinth 3rd = 7 Taqueda 4th = 5 Our Girl Hollie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 4 - 13 Balancing Act | ||
Sat Jun 2 2018 13:25 | 1st = 13 Balancing Act 2nd = 3 Youve Been Had 3rd = 17 Saxophone 4th = 7 Sams Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 7 - 10 Eamon Maguire | ||
Sat Jun 2 2018 13:22 | 1st = 10 Eamon Maguire 2nd = 11 Star Galleria 3rd = 2 A Gs White Socks 4th = 9 Black Chevron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Lismore Race 2 - 8 Best Of Pluck | ||
Sat Jun 2 2018 13:21 | 1st = 8 Best Of Pluck 2nd = 11 Young Amazon 3rd = 7 Saga Del Mar 4th = 4 Bearly Thinking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 5 Miss Exfactor | ||
Sat Jun 2 2018 13:17 | 1st = 5 Miss Exfactor 2nd = 8 Envy Of All 3rd = 6 Basara 4th = 17 Bluebrook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coonamble Race 1 - 4 Bedtime Stories | ||
Sat Jun 2 2018 13:13 | 1st = 4 Bedtime Stories 2nd = 2 Asudem 3rd = 5 Eulo Miss 4th = 3 Artful Wordsmith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 4 - 1 Radiant Choice | ||
Sat Jun 2 2018 13:10 | 1st = 1 Radiant Choice 2nd = 2 Hemmerle 3rd = 5 Haames 4th = 8 Doctor On Ice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 6 - 4 Doiknowyou | ||
Sat Jun 2 2018 13:09 | 1st = 4 Doiknowyou 2nd = 1 Admiral 3rd = 6 Third Time Lucky 4th = 8 Banbury Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 3 - 10 Wolfe Tone | ||
Sat Jun 2 2018 13:06 | 1st = 10 Wolfe Tone 2nd = 11 Bellissima 3rd = 13 Zaide 4th = 2 Americaneer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gatton Race 2 - 3 Zegota | ||
Sat Jun 2 2018 13:04 | 1st = 3 Zegota 2nd = 10 Divine Action 3rd = 5 Chicoutimi 4th = 9 Nicquility |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 2 - 6 Falcool | ||
Sat Jun 2 2018 13:01 | 1st = 6 Falcool 2nd = 5 Boggoms 3rd = 8 Ascendance 4th = 1 Karlovasi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 6 - 10 Opio Rose | ||
Sat Jun 2 2018 12:59 | 1st = 10 Opio Rose 2nd = 2 Flicka Of Gold 3rd = 11 Valetina Vittoria 4th = 3 Civic Reception |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 3 - 5 Sequablur | ||
Sat Jun 2 2018 12:58 | 1st = 5 Sequablur 2nd = 9 Lolas Diamond 3rd = 12 Astana 4th = 8 Gilded Lion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 3 - 3 Exclusive | ||
Sat Jun 2 2018 12:54 | 1st = 3 Exclusive 2nd = 1 Picaro 3rd = 4 Battle Plane 4th = 5 Purton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 3 - 8 Moonlover | ||
Sat Jun 2 2018 12:50 | 1st = 8 Moonlover 2nd = 5 Divine Quality 3rd = 3 Creativity 4th = 7 Moonlites Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 6 - 5 Another Masterpiece | ||
Sat Jun 2 2018 12:47 | 1st = 5 Another Masterpiece 2nd = 1 Petes Big Jim 3rd = 6 Jesse Duke 4th = 2 Make Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Lismore Race 1 - 1 Bella Boss | ||
Sat Jun 2 2018 12:46 | 1st = 1 Bella Boss 2nd = 7 Le Charioteer 3rd = 5 Holus Bolus 4th = 2 Airdale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 12 Spending To Win | ||
Sat Jun 2 2018 12:42 | 1st = 12 Spending To Win 2nd = 13 Hirtshals 3rd = 14 Rebel Miss 4th = 4 Victory Eight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 3 - 9 Dawn Dawn | ||
Sat Jun 2 2018 12:35 | 1st = 9 Dawn Dawn 2nd = 2 Easy Eddie 3rd = 7 Star Sensation 4th = 3 Smartedge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 5 - 7 Duellicious | ||
Sat Jun 2 2018 12:34 | 1st = 7 Duellicious 2nd = 8 Red Rascal 3rd = 3 Wazuzu 4th = 5 The Cossack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 2 - 7 Traminer | ||
Sat Jun 2 2018 12:31 | 1st = 7 Traminer 2nd = 11 Lady Makfi 3rd = 10 La Tigeresa 4th = 1 Bolghari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gatton Race 1 - 2 Bold Sam | ||
Sat Jun 2 2018 12:29 | 1st = 2 Bold Sam 2nd = 12 Shes Up Beat 3rd = 7 Secret Agent Man 4th = 13 Kendalls Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 1 - 11 No Joy | ||
Sat Jun 2 2018 12:26 | 1st = 11 No Joy 2nd = 14 Symphonette 3rd = 5 Toolbar 4th = 16 Island Game |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 5 - 8 Juliette | ||
Sat Jun 2 2018 12:24 | 1st = 8 Juliette 2nd = 13 Shes Fun 3rd = 9 Miss Catherine 4th = 5 Buster Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 2 - 8 Tipping | ||
Sat Jun 2 2018 12:23 | 1st = 8 Tipping 2nd = 3 Lady Mccabe 3rd = 4 Archers Paradox 4th = 9 Ivy Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 2 - 3 Black Chilli | ||
Sat Jun 2 2018 12:19 | 1st = 3 Black Chilli 2nd = 6 Le Dejeuner 3rd = 4 Timing 4th = 5 Mosrai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 2 - 12 Spirit Of Aquada | ||
Sat Jun 2 2018 12:15 | 1st = 12 Spirit Of Aquada 2nd = 2 Bel Sonic 3rd = 13 Usain Bowler 4th = 1 William Thomas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 5 - 1 Habibi Inta | ||
Sat Jun 2 2018 12:09 | 1st = 1 Habibi Inta 2nd = 9 Izmok 3rd = 10 Dance Craze 4th = 5 War Machine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 4 - 4 London Express | ||
Sat Jun 2 2018 12:02 | 1st = 4 London Express 2nd = 1 Qiji Express 3rd = 2 Secret Allure 4th = 7 Sentimental Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 2 - 2 Gresham | ||
Sat Jun 2 2018 12:00 | 1st = 2 Gresham 2nd = 6 Chalmers 3rd = 3 Sparky Lad 4th = 1 Reflectivity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 1 - 7 Maid To Measure | ||
Sat Jun 2 2018 11:56 | 1st = 7 Maid To Measure 2nd = 8 Misscino 3rd = 5 Foot Foot 4th = 2 Astrological |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 4 - 3 Prince Oz | ||
Sat Jun 2 2018 11:51 | 1st = 3 Prince Oz 2nd = 8 Taieri Gem 3rd = 9 Dutch Courage 4th = 2 Born A Royal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 1 - 2 Straight Home | ||
Sat Jun 2 2018 11:48 | 1st = 2 Straight Home 2nd = 5 Go Dixie 3rd = 6 Hez Ekceptional 4th = 12 La Firebird |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 1 - 3 Thunder Road | ||
Sat Jun 2 2018 11:44 | 1st = 3 Thunder Road 2nd = 2 Pioneertown 3rd = 7 Everly Girl 4th = 4 Grey Eminence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 1 - 1 Anjana | ||
Sat Jun 2 2018 11:40 | 1st = 1 Anjana 2nd = 10 Goldifox 3rd = 4 Cosmic Ruby 4th = 5 Gregorian Chant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 4 - 13 Utmost Delight | ||
Sat Jun 2 2018 11:34 | 1st = 13 Utmost Delight 2nd = 5 Delishka 3rd = 2 Seaswift Joy 4th = 11 Opoutama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 1 - 2 Ronstar | ||
Sat Jun 2 2018 11:25 | 1st = 2 Ronstar 2nd = 5 Diplomatico 3rd = 1 Irish Bet 4th = 9 Galina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 3 - 3 Perfect Harmonee | ||
Sat Jun 2 2018 11:24 | 1st = 3 Perfect Harmonee 2nd = 11 Brother One 3rd = 6 Bruegel 4th = 12 Serenity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 3 - 1 Shakti | ||
Sat Jun 2 2018 11:11 | 1st = 1 Shakti 2nd = 4 Tilly Dunnage 3rd = 3 Shezatoucha 4th = 5 Satin Guru |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 3 - 5 Shez All Rock | ||
Sat Jun 2 2018 11:00 | 1st = 5 Shez All Rock 2nd = 2 Dizzy Miss Lizzy 3rd = 12 Elle Mac 4th = 1 Ruebe Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 2 - 8 Red Sierra | ||
Sat Jun 2 2018 10:49 | 1st = 8 Red Sierra 2nd = 4 Field Of Fire 3rd = 9 Red Tsunami 4th = 3 Hundyamonth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 2 - 6 The Energizer | ||
Sat Jun 2 2018 10:36 | 1st = 6 The Energizer 2nd = 4 Jackfrost 3rd = 5 Drumgold 4th = 1 Delacroix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 2 - 4 Enhance Your Calm | ||
Sat Jun 2 2018 10:25 | 1st = 4 Enhance Your Calm 2nd = 3 Full Noise 3rd = 5 Cheerful 4th = 6 Sunnys Little Jestic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 1 - 5 Ruomaza | ||
Sat Jun 2 2018 10:14 | 1st = 5 Ruomaza 2nd = 1 Sardeen 3rd = 4 Original Gangster 4th = 11 Destiny One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 1 - 2 Speedy Jax | ||
Sat Jun 2 2018 10:01 | 1st = 2 Speedy Jax 2nd = 8 Point Proven 3rd = 4 Tai Ho 4th = 1 Paddy Owen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 1 - 8 Princess Tiffany | ||
Sat Jun 2 2018 9:50 | 1st = 8 Princess Tiffany 2nd = 4 Arma Indie 3rd = 10 Havtime 4th = 12 Bubbled Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 4 Benelli Monelli | ||
Sat Jun 2 2018 0:41 | 1st = 4 Benelli Monelli 2nd = 8 Hello Issy 3rd = 3 Canya Fab 4th = 1 Gypsy Said Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 5 Zipping Flynn | ||
Sat Jun 2 2018 0:20 | 1st = 5 Zipping Flynn 2nd = 8 Stinky Pete 3rd = 4 Obstruction 4th = 1 Trickster Lumik |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagin Race 8 - 3 Jiving Jolt | ||
Sat Jun 2 2018 0:15 | 1st = 3 Jiving Jolt 2nd = 8 Caribbean Mirage 3rd = 5 Batavia Storm 4th = 1 Winged Runner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 2 Shinboner Magic | ||
Wed May 2 2018 23:57 | 1st = 2 Shinboner Magic 2nd = 8 Mudzy 3rd = 7 Foxey Lexus 4th = 5 Spritely Sash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 5 Buzz Off Tiger | ||
Wed May 2 2018 23:32 | 1st = 5 Buzz Off Tiger 2nd = 8 Fun Factor 3rd = 6 Mighty Matt 4th = 4 Flabba Gabba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 6 Red Rocket Jett | ||
Wed May 2 2018 23:17 | 1st = 6 Red Rocket Jett 2nd = 2 Roscommon Flyer 3rd = 8 Whitehawk Parker 4th = 5 Black Mosel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 6 Ferdinand | ||
Wed May 2 2018 22:55 | 1st = 6 Ferdinand 2nd = 4 Jimbo 3rd = 3 Better Buy 4th = 7 Paganoni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 7 Zafonic Force | ||
Wed May 2 2018 22:40 | 1st = 7 Zafonic Force 2nd = 8 Everest Monelli 3rd = 2 Majestic Mia 4th = 6 Wayno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 9 - 5 Weerrook Harry | ||
Wed May 2 2018 22:30 | 1st = 5 Weerrook Harry 2nd = 4 Monash 3rd = 2 Princess Cleopatra 4th = 3 Mister Shelby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 2 Birkenhead | ||
Wed May 2 2018 22:27 | 1st = 2 Birkenhead 2nd = 1 Evie Girl 3rd = 6 Miss Dozer 4th = 9 Buckle Up York |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 7 Ezi Pick | ||
Wed May 2 2018 22:23 | 1st = 7 Ezi Pick 2nd = 2 Fantasy Knight 3rd = 3 Pacific Owl 4th = 5 Betty Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 12 - 8 Unmid Bale | ||
Wed May 2 2018 22:20 | 1st = 8 Unmid Bale 2nd = 5 Jans Star 3rd = 3 Inga Ted 4th = 7 Sweet Spud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 3 Due Fratteli | ||
Wed May 2 2018 22:12 | 1st = 3 Due Fratteli 2nd = 1 Zipping Bomber 3rd = 8 Winlock Rose 4th = 4 Avalon Sisco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 1 Diddilee | ||
Wed May 2 2018 22:09 | 1st = 1 Diddilee 2nd = 3 Polite Request 3rd = 2 Chit Chat Chicki 4th = 7 Schnapskey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 4 Yunderup Kayla | ||
Wed May 2 2018 22:05 | 1st = 4 Yunderup Kayla 2nd = 1 Marg Monelli 3rd = 6 Major Upgrades 4th = 8 Kiprotich |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 8 - 6 Golden Bambi | ||
Wed May 2 2018 22:00 | 1st = 6 Golden Bambi 2nd = 2 Artistic Claire 3rd = 8 Bella Cullen 4th = 7 Girl With A Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 11 - 7 Kalani Willow | ||
Wed May 2 2018 21:58 | 1st = 7 Kalani Willow 2nd = 2 Dyna Winter 3rd = 8 Mepunga Dasha 4th = 9 Isen Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 10 - 8 Chandon Hawke | ||
Wed May 2 2018 21:55 | 1st = 8 Chandon Hawke 2nd = 7 Aladdins Angel 3rd = 2 Volkey 4th = 3 My Awesome Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 7 Snoop A Loop | ||
Wed May 2 2018 21:52 | 1st = 7 Snoop A Loop 2nd = 5 Showtime Mystery 3rd = 6 Roland View 4th = 1 Lets Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 6 Pure Project | ||
Wed May 2 2018 21:49 | 1st = 6 Pure Project 2nd = 5 Sammy Allen 3rd = 8 Some Eye Que 4th = 4 Man Unkind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 1 Marydoll | ||
Wed May 2 2018 21:42 | 1st = 1 Marydoll 2nd = 7 Frida Monelli 3rd = 4 Herkle Li 4th = 6 Mephitidae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 3 Boona Lad | ||
Wed May 2 2018 21:39 | 1st = 3 Boona Lad 2nd = 1 Rockin Roz 3rd = 8 Destini Cowboy 4th = 5 Dance And Sing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 9 - 4 Asiclao | ||
Wed May 2 2018 21:35 | 1st = 4 Asiclao 2nd = 1 Snap One Off 3rd = 5 My Kids Tuition 4th = 3 Copyist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 7 - 4 Somedan | ||
Wed May 2 2018 21:30 | 1st = 4 Somedan 2nd = 8 Tezz Khora 3rd = 7 Daylight Dan 4th = 3 Good Onya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 6 Shot To Glory | ||
Wed May 2 2018 21:28 | 1st = 6 Shot To Glory 2nd = 3 Von Magic 3rd = 2 Desiree Dancer 4th = 8 Tooka Half |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 8 Snooker Dave | ||
Wed May 2 2018 21:25 | 1st = 8 Snooker Dave 2nd = 3 Kylin 3rd = 7 Dyna Yatul 4th = 1 Miss Espresso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 2 Hotshot Monelli | ||
Wed May 2 2018 21:22 | 1st = 2 Hotshot Monelli 2nd = 8 Ballistic Blue 3rd = 7 Delly Vedova 4th = 3 Harding Double |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 5 Kiwi Collision | ||
Wed May 2 2018 21:19 | 1st = 5 Kiwi Collision 2nd = 2 Lochinvar Adore 3rd = 3 Clouded Acorn 4th = 8 Burn Like Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 10 - 2 Elite Falcon | ||
Wed May 2 2018 21:15 | 1st = 2 Elite Falcon 2nd = 3 Distant Shores 3rd = 4 Hurricane Chloe 4th = 7 Rockabye Daisy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 8 - 4 Fire To Rain | ||
Wed May 2 2018 21:12 | 1st = 4 Fire To Rain 2nd = 2 Air Time 3rd = 5 Slick 4th = 1 That Houdini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 2 Hot Tip | ||
Wed May 2 2018 21:09 | 1st = 2 Hot Tip 2nd = 3 Destroyer 3rd = 1 Sir Jay Jay 4th = 7 Ok Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 4 El Magnifico | ||
Wed May 2 2018 21:05 | 1st = 4 El Magnifico 2nd = 3 Little Digger 3rd = 6 Dyna Orenthal 4th = 2 Royal Turbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 6 - 1 Misterfreeze | ||
Wed May 2 2018 21:00 | 1st = 1 Misterfreeze 2nd = 9 Amightyfinehorse 3rd = 3 Waterboy 4th = 4 Shark Alert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 3 Lightning Cassie | ||
Wed May 2 2018 20:58 | 1st = 3 Lightning Cassie 2nd = 6 Kirbys Rose 3rd = 8 Chicago Nights 4th = 4 Last Train |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 7 - 1 Dance With Wolf | ||
Wed May 2 2018 20:55 | 1st = 1 Dance With Wolf 2nd = 8 Usurper 3rd = 3 Dazzlers Hanger 4th = 4 Billy Congo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 9 - 7 Zamlee Magic | ||
Wed May 2 2018 20:52 | 1st = 7 Zamlee Magic 2nd = 2 Bluebow 3rd = 5 Phantom Henry 4th = 6 Island Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 1 Ole Sun | ||
Wed May 2 2018 20:50 | 1st = 1 Ole Sun 2nd = 6 Down Under Rors 3rd = 7 Southern Alps 4th = 3 Go Ahead Makemyday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 4 Sabjorn Bale | ||
Wed May 2 2018 20:48 | 1st = 4 Sabjorn Bale 2nd = 5 Galloping Fantom 3rd = 7 Diesel Turbo 4th = 3 Charlie Haze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 8 Irinka Leanne | ||
Wed May 2 2018 20:45 | 1st = 8 Irinka Leanne 2nd = 7 Zipping Kelly 3rd = 3 Anna Cotton 4th = 4 Jimary Gizmo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 2 Storm Zone | ||
Wed May 2 2018 20:42 | 1st = 2 Storm Zone 2nd = 7 Just A Jack 3rd = 8 Sheer Dreams 4th = 5 Sandy Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 8 - 4 Frankies Tooth | ||
Wed May 2 2018 20:40 | 1st = 4 Frankies Tooth 2nd = 2 Reeceeharlow 3rd = 7 Casuarina Belmer 4th = 5 Sally Oh Sandy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 5 Striker Light | ||
Wed May 2 2018 20:38 | 1st = 5 Striker Light 2nd = 8 Zoom Out 3rd = 3 Jimmy Newob 4th = 1 Lightning Frank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 6 - 6 Prospect | ||
Wed May 2 2018 20:35 | 1st = 6 Prospect 2nd = 8 Cairnlea Rocket 3rd = 10 Comaneci 4th = 2 Del Rey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 8 - 3 Tigers Spark | ||
Wed May 2 2018 20:31 | 1st = 3 Tigers Spark 2nd = 2 Dashing Geek 3rd = 8 Smashniak Bullet 4th = 6 Elfern |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 5 - 9 Shadow Spar | ||
Wed May 2 2018 20:30 | 1st = 9 Shadow Spar 2nd = 11 La Safron 3rd = 6 Did It Alone 4th = 4 Recork |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 6 Zipping Monty | ||
Wed May 2 2018 20:28 | 1st = 6 Zipping Monty 2nd = 7 Silvio Dante 3rd = 3 Royal Intention 4th = 2 Mutant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 5 Belmont Belle | ||
Wed May 2 2018 20:25 | 1st = 5 Belmont Belle 2nd = 1 Bonna Bale 3rd = 4 Charlm Knight 4th = 3 Eleanor Rascal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 1 Favourite Miss | ||
Wed May 2 2018 20:20 | 1st = 1 Favourite Miss 2nd = 3 Ark Me 3rd = 9 Lifes Black 4th = 10 Calm Me Crystal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 5 Dream Future | ||
Wed May 2 2018 20:18 | 1st = 5 Dream Future 2nd = 4 Alpha Midas 3rd = 6 Cavatron 4th = 3 Con Rod |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 5 - 8 Gracious Lady | ||
Wed May 2 2018 20:15 | 1st = 8 Gracious Lady 2nd = 4 No Waiting 3rd = 1 Logical Option 4th = 3 Zambora Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 7 - 3 Never Fear | ||
Wed May 2 2018 20:12 | 1st = 3 Never Fear 2nd = 1 Grouse 3rd = 4 Abaloney 4th = 2 Gelignite Joan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 7 - 10 Charlevoix | ||
Wed May 2 2018 20:10 | 1st = 10 Charlevoix 2nd = 5 Multi Score 3rd = 3 Im Ok 4th = 9 Studleigh Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 1 Memphis Sky | ||
Wed May 2 2018 20:08 | 1st = 1 Memphis Sky 2nd = 7 Dava Supreme 3rd = 3 Kadalex Kid 4th = 5 Sesame Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 1 Steelcity Boxing | ||
Wed May 2 2018 20:05 | 1st = 1 Steelcity Boxing 2nd = 5 Stratavon Kasey 3rd = 8 They Know Who 4th = 3 Who Ha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 4 - 4 Western Debt | ||
Wed May 2 2018 20:00 | 1st = 4 Western Debt 2nd = 6 Madazalways 3rd = 5 Shadow Scooter 4th = 1 Oohlala Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 2 Raw Ability | ||
Wed May 2 2018 19:58 | 1st = 2 Raw Ability 2nd = 5 Invictus Rapid 3rd = 3 Main One 4th = 1 Quotation Mark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 4 - 8 Mohican Lad | ||
Wed May 2 2018 19:55 | 1st = 8 Mohican Lad 2nd = 5 Soft Sand 3rd = 7 Velocity Willow 4th = 3 Power Of Penny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 6 - 7 Heartbreak Hotel | ||
Wed May 2 2018 19:52 | 1st = 7 Heartbreak Hotel 2nd = 2 Ashby Blast 3rd = 1 Zambora Queenie 4th = 5 Stylish Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 7 Chump Chop | ||
Wed May 2 2018 19:50 | 1st = 7 Chump Chop 2nd = 3 Kathleen Grace 3rd = 4 Im Sandy Bay 4th = 5 Wedding Night |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 7 Oh So Sleek | ||
Wed May 2 2018 19:48 | 1st = 7 Oh So Sleek 2nd = 3 Whiney Whine 3rd = 6 Romany Girl 4th = 2 No More Sisco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 5 Hit Record | ||
Wed May 2 2018 19:45 | 1st = 5 Hit Record 2nd = 3 Toms Desire 3rd = 7 Fabrelass 4th = 2 Rip Masters |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 6 - 5 Sunscreen | ||
Wed May 2 2018 19:40 | 1st = 5 Sunscreen 2nd = 9 Karloo Threeothree 3rd = 4 Billy Braveheart 4th = 8 Bacchus Raucous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 6 Cadalora | ||
Wed May 2 2018 19:38 | 1st = 6 Cadalora 2nd = 3 Out Of Range 3rd = 2 Im a Princess 4th = 4 Scott Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 3 - 6 Red Jamie | ||
Wed May 2 2018 19:35 | 1st = 6 Red Jamie 2nd = 8 Sweet Ella Rose 3rd = 3 Halber Tag 4th = 7 Gas Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 5 - 7 Neve Arena | ||
Wed May 2 2018 19:32 | 1st = 7 Neve Arena 2nd = 5 Tates Ransom 3rd = 8 Satin Style 4th = 3 Priya Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 3 - 8 Miss Sugarandspice | ||
Wed May 2 2018 19:30 | 1st = 8 Miss Sugarandspice 2nd = 6 Swearengen 3rd = 1 Killer Dragon 4th = 2 Hawaiian Sun Rise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 1 Oriental Tarj | ||
Wed May 2 2018 19:28 | 1st = 1 Oriental Tarj 2nd = 6 Kimani 3rd = 5 Miss Jacky 4th = 2 Macreadie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 2 Topper Soho | ||
Wed May 2 2018 19:25 | 1st = 2 Topper Soho 2nd = 1 Velocity Liberty 3rd = 4 Another Pinch 4th = 3 Oldmate Everest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 1 Grinydontcha | ||
Wed May 2 2018 19:21 | 1st = 1 Grinydontcha 2nd = 2 Writeaboutchelsea 3rd = 10 Pittsworth Man 4th = 9 Johnnycake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 1 Pure White Evil | ||
Wed May 2 2018 19:19 | 1st = 1 Pure White Evil 2nd = 2 Shield Of Dreams 3rd = 6 Dashing Dyson 4th = 9 St Pauli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 2 - 5 Miss Wildwest | ||
Wed May 2 2018 19:16 | 1st = 5 Miss Wildwest 2nd = 6 Apache Valley 3rd = 4 Fan the Flame 4th = 7 La Quinta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 4 - 1 Allen Ichiro | ||
Wed May 2 2018 19:13 | 1st = 1 Allen Ichiro 2nd = 6 Cairnlea Buster 3rd = 2 Smashniak Rocks 4th = 4 Hashtag Andy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 5 - 11 Kimsarme Direct | ||
Wed May 2 2018 19:12 | 1st = 11 Kimsarme Direct 2nd = 5 Majestic American 3rd = 3 Lucky To Make It 4th = 8 Jogalong Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 5 El Diamonte | ||
Wed May 2 2018 19:10 | 1st = 5 El Diamonte 2nd = 2 Why Not Macca 3rd = 8 Dyna Jenaya 4th = 6 Harpers Hand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 2 Stilton Stitch | ||
Wed May 2 2018 19:07 | 1st = 2 Stilton Stitch 2nd = 7 Special Road 3rd = 4 Nitro To Excel 4th = 3 Hollywood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 2 - 2 The George | ||
Wed May 2 2018 19:03 | 1st = 2 The George 2nd = 7 Caledonian Robert 3rd = 9 Abstract Hanover 4th = 6 Three Strikes Mach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot (AUS) Race 7 - 2 Palace Rogue | ||
Wed May 2 2018 19:00 | 1st = 2 Palace Rogue 2nd = 1 Montagna 3rd = 3 Blue Tracer 4th = 6 Willy Wagtail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 1 Mepunga Kyran | ||
Wed May 2 2018 18:57 | 1st = 1 Mepunga Kyran 2nd = 4 Micks Advice 3rd = 3 Dyna Winkler 4th = 7 Ollie Buck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 1 - 8 Speed Action | ||
Wed May 2 2018 18:54 | 1st = 8 Speed Action 2nd = 2 Magic Cowboy 3rd = 7 Opportunity Six 4th = 4 Exemption |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 3 - 2 Sublime Countess | ||
Wed May 2 2018 18:51 | 1st = 2 Sublime Countess 2nd = 4 Jetmag Sally 3rd = 6 Mudrush 4th = 7 Furious Trump |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 3 Ipanema Beach | ||
Wed May 2 2018 18:49 | 1st = 3 Ipanema Beach 2nd = 2 Leoryan 3rd = 9 Feelingforamiracle 4th = 5 Big Beat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 3 Jetyra Buckskin | ||
Wed May 2 2018 18:47 | 1st = 3 Jetyra Buckskin 2nd = 10 Owlette 3rd = 2 Cilla Gem 4th = 8 Soda Flakes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 1 Miss Gambler | ||
Wed May 2 2018 18:44 | 1st = 1 Miss Gambler 2nd = 2 Solo Dancer 3rd = 7 Kingsbrae Harley 4th = 4 White Line Dell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 4 - 8 My Bettor Bella | ||
Wed May 2 2018 18:39 | 1st = 8 My Bettor Bella 2nd = 4 Simply Clever 3rd = 5 Miss Rodriguez 4th = 3 Guptas Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 11 - 1 Learn From Me | ||
Wed May 2 2018 18:37 | 1st = 1 Learn From Me 2nd = 8 Masse 3rd = 7 Yes It Is 4th = 5 Jimmy Be Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 3 Saintly Jack | ||
Wed May 2 2018 18:34 | 1st = 3 Saintly Jack 2nd = 7 Lilly An Page 3rd = 4 Dyna Gabba 4th = 8 Mimstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 2 - 4 Arnhem Mayhem | ||
Wed May 2 2018 18:31 | 1st = 4 Arnhem Mayhem 2nd = 7 Dainty Culprit 3rd = 3 Crocodile Crush 4th = 2 Meales Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 1 - 9 Come On Elvis | ||
Wed May 2 2018 18:30 | 1st = 9 Come On Elvis 2nd = 11 Rainbow Rain 3rd = 6 Tell Us We Dream 4th = 1 Timeless Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 4 Rally Dryva | ||
Wed May 2 2018 18:28 | 1st = 4 Rally Dryva 2nd = 2 Call Me Aussie 3rd = 7 Tooka Trip 4th = 3 Inside Racing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 1 Grinvil | ||
Wed May 2 2018 18:23 | 1st = 1 Grinvil 2nd = 10 Calcavado 3rd = 6 Top Flight Cruize 4th = 9 Rafferty Delights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot (AUS) Race 6 - 4 Pearls And Prawns | ||
Wed May 2 2018 18:20 | 1st = 4 Pearls And Prawns 2nd = 3 Keepers Tale 3rd = 2 Lucky Legacy 4th = 6 Wattos Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 7 Zipping Jess | ||
Wed May 2 2018 18:17 | 1st = 7 Zipping Jess 2nd = 5 Little Snitzel 3rd = 3 Groovy 4th = 1 Toni Toni Toni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 2 Hifalutin | ||
Wed May 2 2018 18:14 | 1st = 2 Hifalutin 2nd = 1 Flying Phelps 3rd = 6 Love Me Hearts 4th = 8 Bound For Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 1 - 7 Ruffs | ||
Wed May 2 2018 18:11 | 1st = 7 Ruffs 2nd = 1 Eight Princes 3rd = 2 Miss Slab 4th = 3 Destini Delta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 3 - 2 My Casino Belle | ||
Wed May 2 2018 18:09 | 1st = 2 My Casino Belle 2nd = 4 Lucky Artist 3rd = 5 Major Occasion 4th = 8 Studleigh Kristen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 8 Albury Way | ||
Wed May 2 2018 18:06 | 1st = 8 Albury Way 2nd = 7 Tubby Turner 3rd = 2 Gutenberg 4th = 6 Cosmo Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 8 Seabrook Dill | ||
Wed May 2 2018 18:02 | 1st = 8 Seabrook Dill 2nd = 10 Sudoku Baby 3rd = 3 Gone Rusty 4th = 9 Toss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 10 - 6 Illawong Byron | ||
Wed May 2 2018 17:57 | 1st = 6 Illawong Byron 2nd = 3 Myrniong Rainbow 3rd = 10 Myrtle Vale 4th = 1 Waterstreet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 4 Collision Saint | ||
Wed May 2 2018 17:54 | 1st = 4 Collision Saint 2nd = 2 Flavia 3rd = 7 Showys Ya Daddy 4th = 6 Bowls And Holes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 2 Trentleigh | ||
Wed May 2 2018 17:49 | 1st = 2 Trentleigh 2nd = 7 Bonnie Jujon 3rd = 5 Rocknroll Promise 4th = 1 Manoflisa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot (AUS) Race 5 - 3 Heart Of Coeur | ||
Wed May 2 2018 17:45 | 1st = 3 Heart Of Coeur 2nd = 5 Driftwood Girl 3rd = 2 Reykjavik 4th = 6 Monsoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 5 Lady Olivia | ||
Wed May 2 2018 17:42 | 1st = 5 Lady Olivia 2nd = 2 Cosmo Cyndie 3rd = 4 Royal Prize 4th = 3 Lethal Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 8 Kowari | ||
Wed May 2 2018 17:38 | 1st = 8 Kowari 2nd = 7 Jackie Jai 3rd = 3 Arlecchino 4th = 4 Monoak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 2 - 9 Bradness Eldefuego | ||
Wed May 2 2018 17:33 | 1st = 9 Bradness Eldefuego 2nd = 2 Sonny Studleigh 3rd = 8 Bustling Barney 4th = 3 Abercrombie Tab |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 8 Double Mack | ||
Wed May 2 2018 17:30 | 1st = 8 Double Mack 2nd = 5 Double Stitched 3rd = 4 Crack Shot 4th = 3 Air Traffic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 6 Flyin Around | ||
Wed May 2 2018 17:25 | 1st = 6 Flyin Around 2nd = 9 Lion Heart 3rd = 3 Majestic Pinevale 4th = 2 Sugar Danni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 7 Cometron Flyer | ||
Wed May 2 2018 17:22 | 1st = 7 Cometron Flyer 2nd = 1 Naughty Max 3rd = 5 Iron Monarch 4th = 8 Kulu Sparrow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 5 Artikulate Miss | ||
Wed May 2 2018 17:17 | 1st = 5 Artikulate Miss 2nd = 3 Mo Jarney 3rd = 8 The Formula One 4th = 1 Swaffham Water |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 4 Our China Plate | ||
Wed May 2 2018 17:14 | 1st = 4 Our China Plate 2nd = 6 Seeka Moment 3rd = 5 Tiger Tees 4th = 3 Siamese Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot (AUS) Race 4 - 6 Vermont Lady | ||
Wed May 2 2018 17:10 | 1st = 6 Vermont Lady 2nd = 4 Duck Feet 3rd = 5 Vintrusive 4th = 1 General Husson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 4 Mighty Girl | ||
Wed May 2 2018 17:07 | 1st = 4 Mighty Girl 2nd = 6 Cool Kippy 3rd = 7 Vegas Snarley 4th = 3 Shireen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 1 - 10 Our Positano | ||
Wed May 2 2018 17:02 | 1st = 10 Our Positano 2nd = 1 Dont Tell Errol 3rd = 7 Snoop Stride 4th = 2 Mister Stewart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 2 Sultan Of Rum | ||
Wed May 2 2018 16:59 | 1st = 2 Sultan Of Rum 2nd = 3 Odessa 3rd = 1 Another Red 4th = 6 Johns Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 2 My Harmony Blue | ||
Wed May 2 2018 16:54 | 1st = 2 My Harmony Blue 2nd = 4 Hughies Sister 3rd = 8 Rocknroll Pearl 4th = 7 Mozzarella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 3 Dashing Weetbix | ||
Wed May 2 2018 16:52 | 1st = 3 Dashing Weetbix 2nd = 8 Sudoku Buddah 3rd = 2 Mahjong Heat 4th = 4 Ryben Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 8 - 2 Pluckit | ||
Wed May 2 2018 16:50 | 1st = 2 Pluckit 2nd = 7 Naseeb 3rd = 14 Peretti 4th = 8 Counterplay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 3 Mals Selection | ||
Wed May 2 2018 16:47 | 1st = 3 Mals Selection 2nd = 1 Allen Elway 3rd = 4 Big Ten Four 4th = 6 Jewel Impact |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 8 - 4 Sword Of Justice | ||
Wed May 2 2018 16:43 | 1st = 4 Sword Of Justice 2nd = 8 Chamalu 3rd = 6 Annatime 4th = 17 Rejuvenate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 2 Super Cesc | ||
Wed May 2 2018 16:39 | 1st = 2 Super Cesc 2nd = 3 All About Tiger 3rd = 8 Alpha Ulysses 4th = 6 Bogan Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot (AUS) Race 3 - 3 Freo | ||
Wed May 2 2018 16:35 | 1st = 3 Freo 2nd = 4 Ali Barber 3rd = 6 Pond Zero 4th = 10 Shera Khan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 10 - 6 The Mood Im In | ||
Wed May 2 2018 16:30 | 1st = 6 The Mood Im In 2nd = 2 Lord Tennyson 3rd = 7 Think Babe 4th = 13 Game Of War |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 8 Dynastic Ruler | ||
Wed May 2 2018 16:27 | 1st = 8 Dynastic Ruler 2nd = 2 Speedy Ryder 3rd = 5 Jacks Pick 4th = 3 Hardys Banjo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 7 - 6 Easy Eddie | ||
Wed May 2 2018 16:25 | 1st = 6 Easy Eddie 2nd = 14 Kanerupt 3rd = 7 Red Zephyr 4th = 9 Bright Future |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 4 My Little Mate | ||
Wed May 2 2018 16:22 | 1st = 4 My Little Mate 2nd = 1 Bad Boy Koby 3rd = 3 Remas Stone 4th = 2 Sassy Swiper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 4 Firenglow | ||
Wed May 2 2018 16:18 | 1st = 4 Firenglow 2nd = 5 Phil Monty 3rd = 7 Franco Salisbury 4th = 6 Lombo Flashlight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 7 - 3 Enki | ||
Wed May 2 2018 16:15 | 1st = 3 Enki 2nd = 9 Gracena 3rd = 6 All Bar Two 4th = 12 Dr Dependable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 2 Go Ruby Go | ||
Wed May 2 2018 16:12 | 1st = 2 Go Ruby Go 2nd = 1 Smashniak Batman 3rd = 4 Adriennes Hope 4th = 6 Hay Honey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 2 Casanova | ||
Wed May 2 2018 16:09 | 1st = 2 Casanova 2nd = 6 Piccolo Panther 3rd = 5 Split Chic 4th = 1 Gold Attraction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 7 - 4 Preferito | ||
Wed May 2 2018 16:08 | 1st = 4 Preferito 2nd = 2 Basara 3rd = 10 Fox Force Five 4th = 1 All Pluck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 1 Leper Messiah | ||
Wed May 2 2018 16:05 | 1st = 1 Leper Messiah 2nd = 6 Annie Keroma 3rd = 2 Rockstar Midge 4th = 3 Off Chops |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 9 - 3 Lucky For All | ||
Wed May 2 2018 16:00 | 1st = 3 Lucky For All 2nd = 6 Heavenly Thought 3rd = 12 Skilled Assassin 4th = 4 Inwood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 8 Miss Paige Mac | ||
Wed May 2 2018 15:57 | 1st = 8 Miss Paige Mac 2nd = 6 Jemmas Magic 3rd = 3 Took A Fergus 4th = 5 Ripple Ryder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot (AUS) Race 2 - 5 Cryptic Love | ||
Wed May 2 2018 15:54 | 1st = 5 Cryptic Love 2nd = 7 Flying Target 3rd = 3 Kenyluck 4th = 6 Dash For Knickers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 8 Ace Gone Wild | ||
Wed May 2 2018 15:52 | 1st = 8 Ace Gone Wild 2nd = 7 Proven Les 3rd = 5 Fabulous Show 4th = 6 Jacks On Deck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 6 - 1 Conchita | ||
Wed May 2 2018 15:50 | 1st = 1 Conchita 2nd = 3 Alert By Sea 3rd = 2 Zafina 4th = 11 Smart As |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 2 Half A Chevy | ||
Wed May 2 2018 15:47 | 1st = 2 Half A Chevy 2nd = 7 Jugungal Queen 3rd = 1 Wheres The Rails 4th = 6 Curly Shirly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 6 Illawong Armstrong | ||
Wed May 2 2018 15:43 | 1st = 6 Illawong Armstrong 2nd = 5 Robbie Zuve 3rd = 7 Sun Of Sonoko 4th = 3 Jeter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 6 - 7 Tropical Lightning | ||
Wed May 2 2018 15:40 | 1st = 7 Tropical Lightning 2nd = 8 Connermara Rose 3rd = 5 Costa Lante 4th = 3 Vintage Grove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 2 Took A Selfie | ||
Wed May 2 2018 15:37 | 1st = 2 Took A Selfie 2nd = 4 Blue Jay Jay 3rd = 3 Took A Rhyno 4th = 6 Flying Comet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 8 Wise Piquet | ||
Wed May 2 2018 15:34 | 1st = 8 Wise Piquet 2nd = 3 Dyna Carmen 3rd = 1 Flying Class 4th = 4 Yoppi Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 12 - 2 Rock Away | ||
Wed May 2 2018 15:31 | 1st = 2 Rock Away 2nd = 5 Slippers Soda 3rd = 4 Top Weight 4th = 7 Funky Monkey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 6 - 4 Kay Kay Boy | ||
Wed May 2 2018 15:30 | 1st = 4 Kay Kay Boy 2nd = 7 Auerbach 3rd = 8 Stormy Grey 4th = 12 Hidden Budget |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 8 Fabstar | ||
Wed May 2 2018 15:27 | 1st = 8 Fabstar 2nd = 3 Goodnight Irene 3rd = 5 Troy Boyce 4th = 4 All Inn Youi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 8 Devour | ||
Wed May 2 2018 15:24 | 1st = 8 Devour 2nd = 1 Dueling Banjos 3rd = 2 Biddyken Road 4th = 3 Cowpoke Code |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 8 - 14 Handsome Thief | ||
Wed May 2 2018 15:20 | 1st = 14 Handsome Thief 2nd = 2 Stellar Collision 3rd = 7 Bassett 4th = 15 Murphys Reward |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 3 Zipping Zoe | ||
Wed May 2 2018 15:17 | 1st = 3 Zipping Zoe 2nd = 1 Seminole Wind 3rd = 5 Kulu Hipster 4th = 2 Dyna Zad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot (AUS) Race 1 - 6 Prue | ||
Wed May 2 2018 15:14 | 1st = 6 Prue 2nd = 2 Booma Lacka 3rd = 4 Khawaja 4th = 5 Racy Ava |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 4 Allinga Val | ||
Wed May 2 2018 15:12 | 1st = 4 Allinga Val 2nd = 8 Wilby Dusty 3rd = 6 Garry Mcbain 4th = 3 Bogan At Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 5 - 3 Seaway | ||
Wed May 2 2018 15:10 | 1st = 3 Seaway 2nd = 6 Grand Finalist 3rd = 9 Laussel 4th = 2 Cedarwood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 2 Half Day Harry | ||
Wed May 2 2018 15:07 | 1st = 2 Half Day Harry 2nd = 8 Why Not Kylie 3rd = 9 Bluey Can Fly 4th = 6 Lorella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 2 Mr Politis | ||
Wed May 2 2018 15:04 | 1st = 2 Mr Politis 2nd = 7 Check My Shift 3rd = 4 Despicable Ada 4th = 6 Miky Knox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 1 Ghadastar | ||
Wed May 2 2018 15:03 | 1st = 1 Ghadastar 2nd = 4 Whats The Catch 3rd = 2 Athlone 4th = 5 Blue Chipped |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 5 - 2 Jackpot Johnny | ||
Wed May 2 2018 15:00 | 1st = 2 Jackpot Johnny 2nd = 1 Ilgattino 3rd = 12 Night Queen 4th = 6 Fabulous Flipper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 1 Uringa | ||
Wed May 2 2018 14:57 | 1st = 1 Uringa 2nd = 8 Trumpsta 3rd = 6 Kulu Lightning 4th = 4 Mepunga Molly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 10 Dyna Zoron | ||
Wed May 2 2018 14:54 | 1st = 10 Dyna Zoron 2nd = 1 Slippers Tee 3rd = 3 Good Boloney 4th = 5 Conde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 5 - 1 Unlikely Story | ||
Wed May 2 2018 14:53 | 1st = 1 Unlikely Story 2nd = 5 Bluebrook 3rd = 15 Our Momento 4th = 6 Back Chat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 8 Why Not Grace | ||
Wed May 2 2018 14:50 | 1st = 8 Why Not Grace 2nd = 1 Giant Jarvis 3rd = 2 Krazy Jane 4th = 7 Hua Hin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 7 - 14 Honey Esprit | ||
Wed May 2 2018 14:45 | 1st = 14 Honey Esprit 2nd = 13 Born To Fight 3rd = 8 Woulda Thought So 4th = 5 Manhattan Arch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 4 Aeroplane Mo | ||
Wed May 2 2018 14:42 | 1st = 4 Aeroplane Mo 2nd = 2 Flying Danger 3rd = 8 Ruby Cabang 4th = 6 Shanakee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 8 Dyna Layla | ||
Wed May 2 2018 14:39 | 1st = 8 Dyna Layla 2nd = 7 Bula Top Fuel 3rd = 2 Victa Ashley 4th = 4 Come On Loopy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 4 - 10 Joes Joy | ||
Wed May 2 2018 14:35 | 1st = 10 Joes Joy 2nd = 2 Base Camp 3rd = 8 Spooky Wooky 4th = 6 Mandalong Kiss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riverton Race 9 - 12 Higher Authority | ||
Wed May 2 2018 14:34 | 1st = 12 Higher Authority 2nd = 2 Finbarr 3rd = 9 Tenfold 4th = 5 Chica Rapida |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 1 Gageys Snags | ||
Wed May 2 2018 14:32 | 1st = 1 Gageys Snags 2nd = 3 Im Tipping Don 3rd = 5 Delaware County 4th = 6 Zetella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 9 Franco Jolto | ||
Wed May 2 2018 14:28 | 1st = 9 Franco Jolto 2nd = 4 Nifty Jolt 3rd = 7 Crafty Old Fox 4th = 3 Our Edward Lewis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 4 - 3 Grand Armada | ||
Wed May 2 2018 14:25 | 1st = 3 Grand Armada 2nd = 6 Staghorn 3rd = 5 Sanima Star 4th = 13 Lady Conquistador |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 7 Black Spyro | ||
Wed May 2 2018 14:20 | 1st = 7 Black Spyro 2nd = 1 Tito Mojito 3rd = 2 Dyna Evelyn 4th = 8 Dyna Hadria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 2 Grand Chaos | ||
Wed May 2 2018 14:17 | 1st = 2 Grand Chaos 2nd = 9 Debonair Lass 3rd = 4 Rana Allen 4th = 1 Shine On Shannah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 4 - 3 Mishani Ruler | ||
Wed May 2 2018 14:15 | 1st = 3 Mishani Ruler 2nd = 9 Adoradiva 3rd = 2 Magic Mystery 4th = 1 Forza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 1 Marlucky Day | ||
Wed May 2 2018 14:12 | 1st = 1 Marlucky Day 2nd = 5 Mini Fernando 3rd = 2 Redhead Chez 4th = 7 Akut |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 8 - 3 Deejay Mac | ||
Wed May 2 2018 14:10 | 1st = 3 Deejay Mac 2nd = 1 Prince Jabeel 3rd = 2 Mister Geronimo 4th = 12 Secretaria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 6 - 3 Two Hats | ||
Wed May 2 2018 14:05 | 1st = 3 Two Hats 2nd = 4 Honey Steels Gold 3rd = 1 Ancient King 4th = 2 Urban Explorer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 7 Rowchester Miss | ||
Wed May 2 2018 14:02 | 1st = 7 Rowchester Miss 2nd = 8 Persian Oasis 3rd = 4 Undisputed 4th = 2 Chew The Fat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riverton Race 8 - 16 The Style | ||
Wed May 2 2018 13:59 | 1st = 16 The Style 2nd = 6 Our Boy Baz 3rd = 2 Colour Me Red 4th = 5 Beam Me Up Scotty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 1 Rosco Fields | ||
Wed May 2 2018 13:57 | 1st = 1 Rosco Fields 2nd = 5 Benaud 3rd = 4 Mr Dagwood 4th = 6 Allen Kev |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 3 - 8 Dawn Dawn | ||
Wed May 2 2018 13:55 | 1st = 8 Dawn Dawn 2nd = 6 Fifth Affair 3rd = 9 Sebring Express 4th = 5 Oria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 1 Gunning | ||
Wed May 2 2018 13:49 | 1st = 1 Gunning 2nd = 2 Louieville Lass 3rd = 3 Quick Witted 4th = 8 Bebubbalouie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 5 Barge Bale | ||
Wed May 2 2018 13:47 | 1st = 5 Barge Bale 2nd = 3 Idol Jazz 3rd = 6 Go Show 4th = 7 Meteor Vege |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 3 - 3 Forgot My Sock | ||
Wed May 2 2018 13:45 | 1st = 3 Forgot My Sock 2nd = 9 Mcauliffe 3rd = 7 Escalator 4th = 15 Blue Balloons |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 1 Sable Sass | ||
Wed May 2 2018 13:42 | 1st = 1 Sable Sass 2nd = 4 Dorrigo Bale 3rd = 3 Quick Step 4th = 5 Charity Wish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 3 - 1 Red Phantom | ||
Wed May 2 2018 13:38 | 1st = 1 Red Phantom 2nd = 7 Delaneys Desire 3rd = 8 She Salutes 4th = 10 Missy Musketeer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 1 Marco Lee | ||
Wed May 2 2018 13:36 | 1st = 1 Marco Lee 2nd = 4 Chevy Tron 3rd = 8 Desert Missile 4th = 7 Serendipity Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 7 - 2 Joe Cargo | ||
Wed May 2 2018 13:34 | 1st = 2 Joe Cargo 2nd = 4 Qian Gua 3rd = 6 Hot Saki 4th = 5 Chou Chou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 5 - 6 Von Mystic | ||
Wed May 2 2018 13:30 | 1st = 6 Von Mystic 2nd = 3 Golden Song 3rd = 10 Set With Jewels 4th = 8 Annanicolesnitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 3 Barooga Brett | ||
Wed May 2 2018 13:27 | 1st = 3 Barooga Brett 2nd = 4 Kulu Cooper 3rd = 1 Dyna Francine 4th = 6 Musketeer Oasis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riverton Race 7 - 2 Doppelganger | ||
Wed May 2 2018 13:24 | 1st = 2 Doppelganger 2nd = 9 Miss Catherine 3rd = 7 Free And Easy 4th = 11 Shes Fun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 2 - 1 Copy Boy | ||
Wed May 2 2018 13:20 | 1st = 1 Copy Boy 2nd = 9 Seasons 3rd = 6 Consider It Done 4th = 2 Gambeson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 7 Cockney Rip Off | ||
Wed May 2 2018 13:17 | 1st = 7 Cockney Rip Off 2nd = 1 Classy Delta 3rd = 4 Bigtime Minnie 4th = 8 Yella Ella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 2 Here Comes Sharkie | ||
Wed May 2 2018 13:14 | 1st = 2 Here Comes Sharkie 2nd = 1 Sondel 3rd = 5 Ollie And Brock 4th = 6 Feel The Rhythm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 5 Iceni Escort | ||
Wed May 2 2018 13:12 | 1st = 5 Iceni Escort 2nd = 6 Stir Crazy 3rd = 2 Mister Okay 4th = 7 Whip Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 2 - 13 Hinchin Miss | ||
Wed May 2 2018 13:10 | 1st = 13 Hinchin Miss 2nd = 5 Brunswick Street 3rd = 14 Star Status 4th = 2 Hasta La Bounty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 2 Vixstar | ||
Wed May 2 2018 13:07 | 1st = 2 Vixstar 2nd = 7 Impala 3rd = 1 Kulu Ozzie 4th = 5 Amy Amour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 2 - 1 Sweet Adaline | ||
Wed May 2 2018 13:03 | 1st = 1 Sweet Adaline 2nd = 3 Brains 3rd = 2 American Frontier 4th = 4 Evolo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 6 - 1 Amazing Banker | ||
Wed May 2 2018 12:59 | 1st = 1 Amazing Banker 2nd = 16 Yamuna 3rd = 2 Clarios 4th = 12 Sweet Nineteen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 8 Blessed In Black | ||
Wed May 2 2018 12:57 | 1st = 8 Blessed In Black 2nd = 4 Jiggys Luck 3rd = 1 Bounty Hawke 4th = 6 Sparkling Shogun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 4 - 4 The Dominator | ||
Wed May 2 2018 12:55 | 1st = 4 The Dominator 2nd = 7 King Kamada 3rd = 9 Street Outlaw 4th = 8 Bold Bandit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 1 Spirit Of Nathan | ||
Wed May 2 2018 12:54 | 1st = 1 Spirit Of Nathan 2nd = 4 Retail Mayhem 3rd = 5 Bigtime Kalani 4th = 8 Bacon My Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 2 Striking Weetbix | ||
Wed May 2 2018 12:52 | 1st = 2 Striking Weetbix 2nd = 7 Alpha Venus 3rd = 4 Tysons A Rebel 4th = 6 Ronray Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riverton Race 6 - 5 Epic Dreamer | ||
Wed May 2 2018 12:49 | 1st = 5 Epic Dreamer 2nd = 4 Haka Star 3rd = 8 Shell Cat Choux 4th = 2 Buster Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 1 - 7 Ms Rodarte | ||
Wed May 2 2018 12:45 | 1st = 7 Ms Rodarte 2nd = 8 Press Box 3rd = 3 Bondi Boy 4th = 4 Federation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 3 Bushiri | ||
Wed May 2 2018 12:42 | 1st = 3 Bushiri 2nd = 4 Waterloo Kate 3rd = 1 Stunning Jiggy 4th = 6 Glitch Gambler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 2 Crystal Caprice | ||
Wed May 2 2018 12:39 | 1st = 2 Crystal Caprice 2nd = 4 Be Not Afraid 3rd = 6 Trinity Dreaming 4th = 5 Country Grammar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 1 - 4 Perseverance | ||
Wed May 2 2018 12:35 | 1st = 4 Perseverance 2nd = 11 Annifrid 3rd = 6 Leorbit 4th = 13 Regina Margherita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 6 Apex Within | ||
Wed May 2 2018 12:32 | 1st = 6 Apex Within 2nd = 7 Geller Allen 3rd = 3 Weetbix Bites 4th = 8 Shannon Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 7 Lucky James | ||
Wed May 2 2018 12:29 | 1st = 7 Lucky James 2nd = 4 Bigtime Wild 3rd = 1 Bigtime Nibbles 4th = 3 Cawbourne Lick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 1 - 9 Lilakai | ||
Wed May 2 2018 12:28 | 1st = 9 Lilakai 2nd = 4 Never In Doubt 3rd = 11 Shes Reliable 4th = 8 Honest Natalie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 5 Danyos Cally | ||
Wed May 2 2018 12:26 | 1st = 5 Danyos Cally 2nd = 7 Super Sting 3rd = 8 Springvale Choix 4th = 2 Stitch em Bear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 5 - 1 Saint Croix | ||
Wed May 2 2018 12:24 | 1st = 1 Saint Croix 2nd = 5 Leaf 3rd = 11 Bangles 4th = 14 Witchery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 3 - 3 Big Bad Baz | ||
Wed May 2 2018 12:20 | 1st = 3 Big Bad Baz 2nd = 2 Bianco Nuovo 3rd = 4 Count Zero 4th = 10 Satin Sheen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 6 Reiko Ablett | ||
Wed May 2 2018 12:17 | 1st = 6 Reiko Ablett 2nd = 1 Eadie Gee 3rd = 8 Usara Allen 4th = 2 Bertie Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riverton Race 5 - 3 Promising | ||
Wed May 2 2018 12:12 | 1st = 3 Promising 2nd = 1 Flicka Of Gold 3rd = 8 Tapilize 4th = 6 Verify |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 8 Slippers Kin | ||
Wed May 2 2018 12:09 | 1st = 8 Slippers Kin 2nd = 7 Hahn Road 3rd = 6 Portagaff Pearl 4th = 5 Going In Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 6 Breed Apart | ||
Wed May 2 2018 12:05 | 1st = 6 Breed Apart 2nd = 2 Bigtime Winter 3rd = 7 Spot Woodstock 4th = 8 Mini Mansion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 4 - 13 Imblaze | ||
Wed May 2 2018 11:54 | 1st = 13 Imblaze 2nd = 6 Tia Celeste 3rd = 16 Bella Blue 4th = 5 Midnight Story |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 2 - 1 Aljamaal | ||
Wed May 2 2018 11:50 | 1st = 1 Aljamaal 2nd = 7 Two Bills 3rd = 10 Tata Da Goose 4th = 4 Monteegar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 1 Bigtime Acacia | ||
Wed May 2 2018 11:48 | 1st = 1 Bigtime Acacia 2nd = 5 Sadeeki 3rd = 3 Bigtime Emjay 4th = 4 Flygon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riverton Race 4 - 4 Tai Ho | ||
Wed May 2 2018 11:39 | 1st = 4 Tai Ho 2nd = 1 Yipson 3rd = 2 Highly Likely 4th = 5 Who Can Tell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 5 Kings Call | ||
Wed May 2 2018 11:31 | 1st = 5 Kings Call 2nd = 6 Alamein Lady 3rd = 7 De Blonde 4th = 3 Dark Syrah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 3 - 5 Elle Eye Are | ||
Wed May 2 2018 11:24 | 1st = 5 Elle Eye Are 2nd = 1 Velveteen 3rd = 2 Lady Kartel 4th = 4 Fistral Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 1 - 5 Truly High | ||
Wed May 2 2018 11:20 | 1st = 5 Truly High 2nd = 8 Champagne Friday 3rd = 3 Own Sweet Way 4th = 1 Donndubhan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 2 Tranquil Blossom | ||
Wed May 2 2018 11:14 | 1st = 2 Tranquil Blossom 2nd = 1 Mija Sydney 3rd = 5 Argus Filch 4th = 4 Gray Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riverton Race 3 - 4 Tilly Dunnage | ||
Wed May 2 2018 11:04 | 1st = 4 Tilly Dunnage 2nd = 5 Sir Ed 3rd = 3 Kilowatt 4th = 1 Timy Tyler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 3 Broken Wallet | ||
Wed May 2 2018 10:57 | 1st = 3 Broken Wallet 2nd = 4 Snippy Pippi 3rd = 7 Cawbourne Rob 4th = 5 Rocky Top |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 2 - 8 Draiochta | ||
Wed May 2 2018 10:49 | 1st = 8 Draiochta 2nd = 1 Master Painton 3rd = 11 Wheao 4th = 6 Not Usual Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 2 Bigtime Hunter | ||
Wed May 2 2018 10:40 | 1st = 2 Bigtime Hunter 2nd = 8 Fantastic Dutchy 3rd = 4 Hes A Sharkie 4th = 5 Bigtime Dean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riverton Race 2 - 8 Zentangle | ||
Wed May 2 2018 10:29 | 1st = 8 Zentangle 2nd = 5 Drumgold 3rd = 1 Delacroix 4th = 6 The Energizer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 8 Smiling Sid | ||
Wed May 2 2018 10:21 | 1st = 8 Smiling Sid 2nd = 1 Alamein Dip 3rd = 4 Ahuroa Flyer 4th = 3 Arthurs Crown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 1 - 7 Surrey | ||
Wed May 2 2018 10:14 | 1st = 7 Surrey 2nd = 1 Inigo Montoya 3rd = 8 Taazman 4th = 18 Mighty Colombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 2 Whippy Bale | ||
Wed May 2 2018 10:02 | 1st = 2 Whippy Bale 2nd = 4 Miss Wiggle 3rd = 5 Cawbourne Chops 4th = 7 Bigtime Winnie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riverton Race 1 - 8 The Young Pretenda | ||
Wed May 2 2018 9:54 | 1st = 8 The Young Pretenda 2nd = 4 Paddy Owen 3rd = 5 Blues Breaker 4th = 1 Speedy Jax |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 3 Blue Magnum | ||
Mon Apr 2 2018 22:43 | 1st = 3 Blue Magnum 2nd = 1 Quick Collision 3rd = 4 All Inn Houston 4th = 5 Senni Richard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 1 Jacko Day | ||
Mon Apr 2 2018 22:27 | 1st = 1 Jacko Day 2nd = 3 Midnight Kebab 3rd = 8 Krazy Blaze 4th = 6 William Cabang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 12 - 4 Fantastic Chief | ||
Mon Apr 2 2018 22:14 | 1st = 4 Fantastic Chief 2nd = 3 Chaddy Whacker 3rd = 1 Exhibition 4th = 6 Kansas Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 4 Winlock Homes | ||
Mon Apr 2 2018 22:07 | 1st = 4 Winlock Homes 2nd = 6 Alabama Lane 3rd = 9 Launch Time 4th = 2 Refueled |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 1 Eketahuna | ||
Mon Apr 2 2018 21:57 | 1st = 1 Eketahuna 2nd = 4 Buckle Up Ellie 3rd = 8 Dan Road 4th = 6 Irinka Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 5 Aston Fabio | ||
Mon Apr 2 2018 21:54 | 1st = 5 Aston Fabio 2nd = 3 Rapidfire Rita 3rd = 1 Harvey Specter 4th = 7 Hollow Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 8 Scarlett Zulu | ||
Mon Apr 2 2018 21:48 | 1st = 8 Scarlett Zulu 2nd = 1 San Remo Lass 3rd = 4 Blondy Two 4th = 9 Conchita Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 2 Ironbar Ricky | ||
Mon Apr 2 2018 21:45 | 1st = 2 Ironbar Ricky 2nd = 1 Opportune Knocka 3rd = 4 Zabdon Lambo 4th = 7 Smashniak Class |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 12 - 1 Ogodei Star | ||
Mon Apr 2 2018 21:42 | 1st = 1 Ogodei Star 2nd = 3 Kiarni Tiger 3rd = 8 Bokarm Thea 4th = 4 Valley Knockin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 2 Buckle Up Vomo | ||
Mon Apr 2 2018 21:39 | 1st = 2 Buckle Up Vomo 2nd = 4 Seaside 3rd = 5 Faboom 4th = 1 Smooth Jinx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 6 Zipping Waldo | ||
Mon Apr 2 2018 21:33 | 1st = 6 Zipping Waldo 2nd = 8 Zipping Kim 3rd = 1 Sparkling Shogun 4th = 4 Willow Bubbles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 1 Ruby Cabang | ||
Mon Apr 2 2018 21:30 | 1st = 1 Ruby Cabang 2nd = 4 Miss Legality 3rd = 2 Proven Les 4th = 8 Top Alcohol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 6 Road Scholar | ||
Mon Apr 2 2018 21:27 | 1st = 6 Road Scholar 2nd = 5 Arabella Emjay 3rd = 7 Regal Waz 4th = 2 Irinka Gail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 11 - 6 Thanks Nelly | ||
Mon Apr 2 2018 21:24 | 1st = 6 Thanks Nelly 2nd = 7 Country Cracker 3rd = 2 Time To Travel 4th = 3 Country Tron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 2 Makin Us Paw | ||
Mon Apr 2 2018 21:20 | 1st = 2 Makin Us Paw 2nd = 3 Tactical Emperor 3rd = 1 Dilston Davali 4th = 4 Assassins Smile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 8 Wynburn Geri | ||
Mon Apr 2 2018 21:13 | 1st = 8 Wynburn Geri 2nd = 4 Long Gully Gilly 3rd = 7 Spring In China 4th = 2 Destini Laredo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 4 St Regis | ||
Mon Apr 2 2018 21:10 | 1st = 4 St Regis 2nd = 7 Hagrid Grange 3rd = 5 Krazy Jane 4th = 2 Clovalley Arnie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 3 Fabrique | ||
Mon Apr 2 2018 21:07 | 1st = 3 Fabrique 2nd = 5 Richmond Road 3rd = 7 Wheatacre 4th = 6 Stanky Leg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 4 Kooringa Maizie | ||
Mon Apr 2 2018 21:04 | 1st = 4 Kooringa Maizie 2nd = 1 Rusty Towbar 3rd = 6 Bokarm Bear 4th = 3 Crown Eddie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 2 Onassis | ||
Mon Apr 2 2018 20:57 | 1st = 2 Onassis 2nd = 7 Hogwash 3rd = 4 Free Spins 4th = 5 Jack The Fipa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 6 Hot Marlow | ||
Mon Apr 2 2018 20:54 | 1st = 6 Hot Marlow 2nd = 8 Zulu General 3rd = 2 Cairnlea Ollie 4th = 3 Allen Yani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 8 Waikiki Creek | ||
Mon Apr 2 2018 20:51 | 1st = 8 Waikiki Creek 2nd = 6 Mantra Mick 3rd = 3 Its Magic 4th = 2 All Inn Tara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 2 Izy Gold | ||
Mon Apr 2 2018 20:48 | 1st = 2 Izy Gold 2nd = 1 Haras Hummer 3rd = 6 Haras Hornet 4th = 7 Bonknocka Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 5 Kembla De Kahn | ||
Mon Apr 2 2018 20:45 | 1st = 5 Kembla De Kahn 2nd = 2 Mr Battistuzzi 3rd = 3 Hold Your Fire 4th = 4 Sexy Shardae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 2 Sunnyside Up | ||
Mon Apr 2 2018 20:38 | 1st = 2 Sunnyside Up 2nd = 3 Fishing Ducks 3rd = 8 Wicked Moss 4th = 6 Winklea Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 2 Charlie Chops | ||
Mon Apr 2 2018 20:35 | 1st = 2 Charlie Chops 2nd = 8 Destini Mermaid 3rd = 1 Stick Figure 4th = 3 Zipping Hondo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 8 Klondike Gold | ||
Mon Apr 2 2018 20:32 | 1st = 8 Klondike Gold 2nd = 2 Destini Echo 3rd = 3 Semantic Shift 4th = 4 Ferno The Nando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 8 All About Tiger | ||
Mon Apr 2 2018 20:29 | 1st = 8 All About Tiger 2nd = 1 Classy Cassie 3rd = 5 Bergamo 4th = 4 Haras Hook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 3 Tranquil Trigger | ||
Mon Apr 2 2018 20:22 | 1st = 3 Tranquil Trigger 2nd = 4 Whistler Valley 3rd = 5 Kingsbrae Steve 4th = 2 Clair de Lune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 2 Dilston Devise | ||
Mon Apr 2 2018 20:18 | 1st = 2 Dilston Devise 2nd = 3 Classic Keybow 3rd = 7 Secret Puzzle 4th = 8 Lets Blaze This |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 2 Stack The Aces | ||
Mon Apr 2 2018 20:15 | 1st = 2 Stack The Aces 2nd = 7 Eli Starlight 3rd = 8 Spring Scorpion 4th = 6 Fast Fyfe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 1 Cash Or Card | ||
Mon Apr 2 2018 20:12 | 1st = 1 Cash Or Card 2nd = 8 Golden Fernanda 3rd = 6 Longshot Glory 4th = 5 Bound Two Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 1 Nooree Dessa | ||
Mon Apr 2 2018 20:09 | 1st = 1 Nooree Dessa 2nd = 7 Comaneci 3rd = 4 Dollar And Cent 4th = 5 Ramblin Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 2 Dogmatic | ||
Mon Apr 2 2018 20:03 | 1st = 2 Dogmatic 2nd = 1 Visigoth 3rd = 4 Air Time 4th = 3 Bokarm Dean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 2 Dinga Bell | ||
Mon Apr 2 2018 20:00 | 1st = 2 Dinga Bell 2nd = 6 Parma Chief 3rd = 1 All Year Round 4th = 4 Straw Cowboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 3 Darcy Brown | ||
Mon Apr 2 2018 19:57 | 1st = 3 Darcy Brown 2nd = 4 Irka Jakit 3rd = 6 Aston Amo 4th = 7 Flying Ellen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 1 Mexican Ned | ||
Mon Apr 2 2018 19:54 | 1st = 1 Mexican Ned 2nd = 7 Sunlit Breaker 3rd = 4 Triceps Brachii 4th = 3 Princess Parker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 5 Call Me Ugo | ||
Mon Apr 2 2018 19:51 | 1st = 5 Call Me Ugo 2nd = 3 Jet Black Star 3rd = 8 Big Winston 4th = 2 Eye That Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - York Race 8 - 3 Patchirac | ||
Mon Apr 2 2018 19:50 | 1st = 3 Patchirac 2nd = 4 Cambo 3rd = 1 Black Smuggler 4th = 11 The Black Watch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 8 Blusta Valley | ||
Mon Apr 2 2018 19:48 | 1st = 8 Blusta Valley 2nd = 1 Bokarm Nicky 3rd = 2 Bokarm Rosie 4th = 4 Black Lee Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 6 Surrender | ||
Mon Apr 2 2018 19:41 | 1st = 6 Surrender 2nd = 8 Claybourne 3rd = 2 Have A Cuppa 4th = 4 Storm Water |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 1 Bean Monelli | ||
Mon Apr 2 2018 19:36 | 1st = 1 Bean Monelli 2nd = 7 Allen Xander 3rd = 6 Mr Arjay 4th = 2 Funky Monkey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 7 Bakali Louis | ||
Mon Apr 2 2018 19:32 | 1st = 7 Bakali Louis 2nd = 2 Senor Sensation 3rd = 9 Bobs Hammer 4th = 4 Badelaide Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - York Race 7 - 3 Monash | ||
Mon Apr 2 2018 19:26 | 1st = 3 Monash 2nd = 5 Stratocreed 3rd = 6 Alta Sullamore 4th = 1 Crystal Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 8 Flyaway Barb | ||
Mon Apr 2 2018 19:25 | 1st = 8 Flyaway Barb 2nd = 6 Back Off 3rd = 4 Swift Barb 4th = 1 Little Eddie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 2 Wheelie Wheels | ||
Mon Apr 2 2018 19:22 | 1st = 2 Wheelie Wheels 2nd = 4 Sandave Storm 3rd = 7 Lucky Phantom 4th = 5 Barnacle Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 4 Billy Fix It | ||
Mon Apr 2 2018 19:19 | 1st = 4 Billy Fix It 2nd = 3 Sir Puppo 3rd = 8 Dashing Hope 4th = 2 Madam Onyx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 8 Miss Payne | ||
Mon Apr 2 2018 19:13 | 1st = 8 Miss Payne 2nd = 10 Shes Fabtastic 3rd = 1 Blue Berty 4th = 2 Another Bekim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 1 Infrared Lass | ||
Mon Apr 2 2018 19:07 | 1st = 1 Infrared Lass 2nd = 3 Kenatay 3rd = 8 Bella Cette 4th = 6 Blackheart Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 3 Thats Lil Vicki | ||
Mon Apr 2 2018 19:04 | 1st = 3 Thats Lil Vicki 2nd = 4 Horsley Rocket 3rd = 5 Sandave Rayne 4th = 8 Spookie Midnight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - York Race 6 - 9 Ellies Grey | ||
Mon Apr 2 2018 18:59 | 1st = 9 Ellies Grey 2nd = 7 Sunset Superman 3rd = 6 Northpace 4th = 4 Willy Wagtail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 1 Get Up Jess | ||
Mon Apr 2 2018 18:58 | 1st = 1 Get Up Jess 2nd = 8 Come On Loopy 3rd = 5 Whisperin Sal 4th = 2 Maximum Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 1 Newsworthy | ||
Mon Apr 2 2018 18:48 | 1st = 1 Newsworthy 2nd = 4 Super Cesc 3rd = 2 Lets Win Billy 4th = 8 Butterfly Is She |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 6 Little Terry | ||
Mon Apr 2 2018 18:45 | 1st = 6 Little Terry 2nd = 7 Princess Light 3rd = 8 Dont Seamus 4th = 4 Candy Swirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 2 Shogun Sammy | ||
Mon Apr 2 2018 18:42 | 1st = 2 Shogun Sammy 2nd = 7 Ninetymile Holly 3rd = 6 Poison Pen 4th = 1 Magic Euphoria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 2 Matriculate | ||
Mon Apr 2 2018 18:39 | 1st = 2 Matriculate 2nd = 3 Rachel Zane 3rd = 7 Hukanui 4th = 8 Yes Sarge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 11 - 1 Twin One | ||
Mon Apr 2 2018 18:29 | 1st = 1 Twin One 2nd = 3 Beaky Blue 3rd = 4 Dyna Raze 4th = 6 Collywood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 8 - 4 Raffaello | ||
Mon Apr 2 2018 18:24 | 1st = 4 Raffaello 2nd = 12 Pick My Pocket 3rd = 2 Rocknstar 4th = 6 Destined To Rule |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - York Race 5 - 8 Cool Knight | ||
Mon Apr 2 2018 18:23 | 1st = 8 Cool Knight 2nd = 4 Nightwatchman 3rd = 3 Duck Feet 4th = 7 Zefiro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 2 Dulcafay | ||
Mon Apr 2 2018 18:22 | 1st = 2 Dulcafay 2nd = 1 Twin Galaxy 3rd = 7 Goldman Valley 4th = 4 No Worries Cob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 2 Brindle Ninja | ||
Mon Apr 2 2018 18:19 | 1st = 2 Brindle Ninja 2nd = 5 Porschas Girl 3rd = 4 Early Spring 4th = 8 Trinity Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 3 Kiwi Knight | ||
Mon Apr 2 2018 18:09 | 1st = 3 Kiwi Knight 2nd = 1 Wolf Taro 3rd = 8 Relocate 4th = 7 See Ya Thursday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 1 Jimmy Stintson | ||
Mon Apr 2 2018 18:02 | 1st = 1 Jimmy Stintson 2nd = 8 Poor Paw 3rd = 3 Jerrys Boy 4th = 4 Country Dynamite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 1 Iggy Wiggy | ||
Mon Apr 2 2018 17:59 | 1st = 1 Iggy Wiggy 2nd = 3 Spritely Malibu 3rd = 7 Rapid Rock 4th = 5 Shreks Rusty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - York Race 4 - 7 Tap The Go Go | ||
Mon Apr 2 2018 17:58 | 1st = 7 Tap The Go Go 2nd = 6 Sense Of Denial 3rd = 8 Danish Gem 4th = 12 Teachers Pet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 7 - 2 Glenferrie Arch | ||
Mon Apr 2 2018 17:51 | 1st = 2 Glenferrie Arch 2nd = 4 The Prodigy 3rd = 8 Star Boss 4th = 1 Bettors Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 3 Some Eye Que | ||
Mon Apr 2 2018 17:48 | 1st = 3 Some Eye Que 2nd = 1 Lika Vautin 3rd = 5 Conzara Blue 4th = 7 Grungles Bride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wedderburn Race 9 - 8 Tin Roof Raider | ||
Mon Apr 2 2018 17:43 | 1st = 8 Tin Roof Raider 2nd = 4 Penny Anne 3rd = 5 Miss Victoria 4th = 2 Tooram Nancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Oakbank Race 8 - 6 Pluckit | ||
Mon Apr 2 2018 17:40 | 1st = 6 Pluckit 2nd = 2 Impulse Diavolo 3rd = 12 Krupt Leda 4th = 1 Groove With Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 3 Shes Our Poppy | ||
Mon Apr 2 2018 17:34 | 1st = 3 Shes Our Poppy 2nd = 7 Sheza Dragon 3rd = 8 Unique Spirit 4th = 6 Elite Eliana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - York Race 3 - 9 Amber Glow | ||
Mon Apr 2 2018 17:33 | 1st = 9 Amber Glow 2nd = 7 Quiet Whisper 3rd = 6 Vice Master 4th = 1 Well Meet Again |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 2 Little Nangar | ||
Mon Apr 2 2018 17:28 | 1st = 2 Little Nangar 2nd = 4 Irinka Milo 3rd = 1 Jacobite Jye 4th = 3 Fabolate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 8 - 11 Dinner Lake | ||
Mon Apr 2 2018 17:20 | 1st = 11 Dinner Lake 2nd = 1 Astro Castro 3rd = 17 Woulda Thought So 4th = 5 Lakhoni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 5 Jacey Allen | ||
Mon Apr 2 2018 17:17 | 1st = 5 Jacey Allen 2nd = 7 Slick Maggie 3rd = 8 Blue Alcatraz 4th = 2 Zebo Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 6 - 2 Arthur Lowe | ||
Mon Apr 2 2018 17:13 | 1st = 2 Arthur Lowe 2nd = 1 Waimac Attack 3rd = 3 Smackwater Jack 4th = 4 Luis Alberto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 8 - 7 Marble | ||
Mon Apr 2 2018 17:10 | 1st = 7 Marble 2nd = 8 Fabry 3rd = 9 Palladian 4th = 4 Chalk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 4 Miss Darlo | ||
Mon Apr 2 2018 17:07 | 1st = 4 Miss Darlo 2nd = 7 Midnight Treat 3rd = 1 Alice Allen 4th = 2 Flying Mikayla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wedderburn Race 8 - 7 Just Call Me Mac | ||
Mon Apr 2 2018 17:03 | 1st = 7 Just Call Me Mac 2nd = 2 Manassa Sky 3rd = 6 Im Lonely 4th = 1 Miss Meteor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Oakbank Race 7 - 17 Molly The Snip | ||
Mon Apr 2 2018 17:00 | 1st = 17 Molly The Snip 2nd = 7 Cronauer 3rd = 13 Raheeba 4th = 5 Danouli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 2 Penny Lane Keats | ||
Mon Apr 2 2018 16:55 | 1st = 2 Penny Lane Keats 2nd = 1 Deltas Magic 3rd = 3 Merchant Prince 4th = 7 Holyfield |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 7 - 4 Superoo | ||
Mon Apr 2 2018 16:53 | 1st = 4 Superoo 2nd = 3 Fermanagh Lad 3rd = 10 Cobra Kai 4th = 1 Balycastle Pegasus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrabri Race 8 - 2 Franco Seville | ||
Mon Apr 2 2018 16:50 | 1st = 2 Franco Seville 2nd = 8 Mac Sweet 3rd = 7 Stonebridge Royal 4th = 10 Red Rocker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 7 - 1 Braccenby | ||
Mon Apr 2 2018 16:49 | 1st = 1 Braccenby 2nd = 8 Mosh Opera 3rd = 2 Speedy Illusion 4th = 6 Ramaadi Bullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 2 Oscar Winner | ||
Mon Apr 2 2018 16:47 | 1st = 2 Oscar Winner 2nd = 8 Nandos Thunder 3rd = 9 Make Up Boy 4th = 1 Hide The Kitty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 7 - 13 William Thomas | ||
Mon Apr 2 2018 16:45 | 1st = 13 William Thomas 2nd = 2 Seven Year Reward 3rd = 3 Wilde Gem 4th = 8 Esperance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 8 - 9 Oneness | ||
Mon Apr 2 2018 16:42 | 1st = 9 Oneness 2nd = 13 Shear Vogue 3rd = 1 Jimibramz 4th = 5 Ritchford |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Whyalla Race 6 - 7 Antaeus Blue Chip | ||
Mon Apr 2 2018 16:39 | 1st = 7 Antaeus Blue Chip 2nd = 5 High Class Lady 3rd = 1 Nykea Courage 4th = 3 My Apache Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 5 Able Bess | ||
Mon Apr 2 2018 16:39 | 1st = 5 Able Bess 2nd = 1 Le Doyen 3rd = 4 Dr Toretto 4th = 6 Primrose Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 7 - 10 Almighty Crown | ||
Mon Apr 2 2018 16:35 | 1st = 10 Almighty Crown 2nd = 11 Centro Superior 3rd = 2 Bravissimo 4th = 6 Grand Finalist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 5 - 11 Upandgone | ||
Mon Apr 2 2018 16:34 | 1st = 11 Upandgone 2nd = 4 Ropeburn 3rd = 7 Be Free Dreams 4th = 3 Goeslikelunar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 5 Chocolate Fever | ||
Mon Apr 2 2018 16:32 | 1st = 5 Chocolate Fever 2nd = 8 Queen Taro 3rd = 1 Irinka Sneaky 4th = 3 Katie Taro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wedderburn Race 7 - 7 Tell Nobody | ||
Mon Apr 2 2018 16:28 | 1st = 7 Tell Nobody 2nd = 1 Joy Mac 3rd = 8 Johnny Redcoat 4th = 5 Distinctive Del |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 3 - 1 Boston Rocks | ||
Mon Apr 2 2018 16:28 | 1st = 1 Boston Rocks 2nd = 8 Nalin Bundles 3rd = 4 Lil Miss Rosie 4th = 7 Park Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Oakbank Race 6 - 4 Antipas | ||
Mon Apr 2 2018 16:25 | 1st = 4 Antipas 2nd = 1 Dance Of Heroes 3rd = 2 Star Wars 4th = 9 Seek to Destroy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrabri Race 7 - 1 Chevals Diamond | ||
Mon Apr 2 2018 16:23 | 1st = 1 Chevals Diamond 2nd = 7 Last Party 3rd = 8 Uncle Peter 4th = 2 Armbro Teehee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - York Race 2 - 4 Magic Opus | ||
Mon Apr 2 2018 16:22 | 1st = 4 Magic Opus 2nd = 3 Prized Nemesis 3rd = 5 Lies In Disguise 4th = 2 Bartrader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 8 Fabulous Gee | ||
Mon Apr 2 2018 16:20 | 1st = 8 Fabulous Gee 2nd = 3 Pass The Jar 3rd = 7 Tarika Tara 4th = 4 Fourth Dimention |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 6 - 3 Short | ||
Mon Apr 2 2018 16:18 | 1st = 3 Short 2nd = 2 Mission Vision 3rd = 5 Laughing Or Crying 4th = 1 Blue Valour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 2 Dana Ali | ||
Mon Apr 2 2018 16:16 | 1st = 2 Dana Ali 2nd = 3 Shes Grand 3rd = 8 Jamie Cargo 4th = 1 Reservoir Risk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 6 - 8 Strathalbyn | ||
Mon Apr 2 2018 16:14 | 1st = 8 Strathalbyn 2nd = 9 Kryptonian 3rd = 12 Aljazmic 4th = 15 Balestrand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 2 - 4 Pink Keeping | ||
Mon Apr 2 2018 16:13 | 1st = 4 Pink Keeping 2nd = 2 Jessie Rocks 3rd = 1 Teishas Ripper 4th = 5 Hosier Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 6 - 2 That Rings A Bell | ||
Mon Apr 2 2018 16:10 | 1st = 2 That Rings A Bell 2nd = 13 Mossbelle 3rd = 15 Niamh Chinn Oir 4th = 5 Sharpness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 4 - 3 Purest Silk | ||
Mon Apr 2 2018 16:08 | 1st = 3 Purest Silk 2nd = 2 Bettorgrinanbarit 3rd = 8 Harry Haich 4th = 5 Kingsman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 7 - 4 I Am The General | ||
Mon Apr 2 2018 16:07 | 1st = 4 I Am The General 2nd = 10 Denarius 3rd = 9 Kievann 4th = 12 My Maisie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 1 Dr Shreds | ||
Mon Apr 2 2018 16:04 | 1st = 1 Dr Shreds 2nd = 3 Ninetymile Hawk 3rd = 4 Dubai Prince 4th = 8 Double Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Whyalla Race 5 - 3 Mymatethomo | ||
Mon Apr 2 2018 16:03 | 1st = 3 Mymatethomo 2nd = 1 Montanas Jet 3rd = 2 My Valaroso 4th = 10 Buriton Bailey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 6 - 2 Dissolute | ||
Mon Apr 2 2018 16:00 | 1st = 2 Dissolute 2nd = 11 Sexy Eyes 3rd = 6 Mapmaker 4th = 10 Reiby Rampart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 3 Heza Boherna | ||
Mon Apr 2 2018 15:57 | 1st = 3 Heza Boherna 2nd = 5 Kihael Koalmina 3rd = 7 Unfashionable 4th = 1 Bulldog Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 1 - 4 Miss Claude | ||
Mon Apr 2 2018 15:54 | 1st = 4 Miss Claude 2nd = 3 Champagne Betty 3rd = 2 Gunna Be Cool 4th = 7 Captain Jaxon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wedderburn Race 6 - 2 Erico | ||
Mon Apr 2 2018 15:53 | 1st = 2 Erico 2nd = 7 Forever and a Day 3rd = 5 Braghetta 4th = 1 Fleshing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Oakbank Race 5 - 5 Dane Hussler | ||
Mon Apr 2 2018 15:50 | 1st = 5 Dane Hussler 2nd = 3 Our Yangtze 3rd = 9 Spur On Gold 4th = 4 Zimbali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrabri Race 6 - 3 Quincy Storm | ||
Mon Apr 2 2018 15:48 | 1st = 3 Quincy Storm 2nd = 10 Mini Masterpiece 3rd = 8 Irishtown Babe 4th = 1 Limousine Livia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - York Race 1 - 2 Finally French | ||
Mon Apr 2 2018 15:47 | 1st = 2 Finally French 2nd = 3 Gessato 3rd = 1 In The Bag 4th = 4 Quirky Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 2 Titanium Boy | ||
Mon Apr 2 2018 15:45 | 1st = 2 Titanium Boy 2nd = 1 Apila Cash 3rd = 5 Trumpeter 4th = 10 El Tigera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 5 - 4 Nicof | ||
Mon Apr 2 2018 15:43 | 1st = 4 Nicof 2nd = 6 Clipper 3rd = 5 Lucky Symbol 4th = 7 Kanerupt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 1 Irinka Moonyeen | ||
Mon Apr 2 2018 15:41 | 1st = 1 Irinka Moonyeen 2nd = 8 Inner Cargo 3rd = 2 Irinka Fiona 4th = 7 Durama Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 5 - 9 Miss Scandilous | ||
Mon Apr 2 2018 15:39 | 1st = 9 Miss Scandilous 2nd = 5 Georges Gambol 3rd = 1 Kathonious 4th = 8 Foreeva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 5 - 11 Hectopascal | ||
Mon Apr 2 2018 15:35 | 1st = 11 Hectopascal 2nd = 3 Tigidig Tigidig 3rd = 12 Search Squad 4th = 13 Patricia Anne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 3 - 1 Havarti | ||
Mon Apr 2 2018 15:34 | 1st = 1 Havarti 2nd = 10 Most Definitely 3rd = 7 Packed Carefully 4th = 9 Mystic Falls |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 6 - 7 Reindeer Moon | ||
Mon Apr 2 2018 15:32 | 1st = 7 Reindeer Moon 2nd = 4 Zilitor 3rd = 5 Positive Spin 4th = 6 Red Mako |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 3 Peaked | ||
Mon Apr 2 2018 15:29 | 1st = 3 Peaked 2nd = 7 Ghostly Terrah 3rd = 1 Mega Mckayla 4th = 2 Zippy Terrah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 5 - 8 Roman Son | ||
Mon Apr 2 2018 15:25 | 1st = 8 Roman Son 2nd = 5 Lovani 3rd = 7 Mornington 4th = 10 Raqeeq |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Whyalla Race 4 - 1 Celestial Daybreak | ||
Mon Apr 2 2018 15:23 | 1st = 1 Celestial Daybreak 2nd = 4 Veddy Veddy Good 3rd = 2 Canturi Crest 4th = 3 Springfield Oflynn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 4 Smudger Smiff | ||
Mon Apr 2 2018 15:22 | 1st = 4 Smudger Smiff 2nd = 5 Just Tooie 3rd = 3 Kalgoorlie Kid 4th = 6 Bageera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 8 Phoenix Lass | ||
Mon Apr 2 2018 15:19 | 1st = 8 Phoenix Lass 2nd = 2 Typhoon Tabetha 3rd = 3 Breaker Charlie 4th = 7 Zipping Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wedderburn Race 5 - | ||
Mon Apr 2 2018 15:18 | 2nd = 6 Cobbity Cove 3rd = 1 Postal Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wedderburn Race 5 - 5 Our Midnight Mayhem | ||
Mon Apr 2 2018 15:18 | 1st = 5 Our Midnight Mayhem 2nd = 6 Cobbity Cove 3rd = 1 Postal Express 4th = 4 Kate Lovemetwotimes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Oakbank Race 4 - 2 Zataglio | ||
Mon Apr 2 2018 15:15 | 1st = 2 Zataglio 2nd = 1 Now and Zen 3rd = 3 Zuhayr |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrabri Race 5 - 10 Ultimate Dawn | ||
Mon Apr 2 2018 15:13 | 1st = 10 Ultimate Dawn 2nd = 11 Arrokeefe 3rd = 3 Our Chittybangbang 4th = 7 Koloura Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 11 - 10 Highland Reign | ||
Mon Apr 2 2018 15:11 | 1st = 10 Highland Reign 2nd = 8 Lets Hustle 3rd = 14 Just Dance 4th = 9 Apocalypse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 2 Parumba Taylah | ||
Mon Apr 2 2018 15:10 | 1st = 2 Parumba Taylah 2nd = 1 Red Queen 3rd = 7 That Will Be 4th = 3 Lightfoot Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 4 - 6 Mister Marmalade | ||
Mon Apr 2 2018 15:08 | 1st = 6 Mister Marmalade 2nd = 4 Willy White Socks 3rd = 12 Ten Goals 4th = 3 Trying |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 2 - 1 Babyface Adda | ||
Mon Apr 2 2018 15:05 | 1st = 1 Babyface Adda 2nd = 5 Shockwave 3rd = 2 Sangue Reale 4th = 3 Chetak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 4 - 5 Don Reggio | ||
Mon Apr 2 2018 15:04 | 1st = 5 Don Reggio 2nd = 7 Tambros Game 3rd = 1 Harvey Bay 4th = 3 Weekend Whisky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 4 - 4 Winkelmann | ||
Mon Apr 2 2018 15:00 | 1st = 4 Winkelmann 2nd = 3 Herecomesmybaby 3rd = 1 Almalita 4th = 2 Angelic Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 5 - 2 Skyscraper | ||
Mon Apr 2 2018 14:57 | 1st = 2 Skyscraper 2nd = 1 Roknundathestars 3rd = 12 Clang Again 4th = 10 Rich Tradition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 5 Splash Da Cash | ||
Mon Apr 2 2018 14:54 | 1st = 5 Splash Da Cash 2nd = 4 Swiftly Swift 3rd = 2 Clavash 4th = 8 Dynamite Jackson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Whyalla Race 3 - 1 Maywyns Storm | ||
Mon Apr 2 2018 14:53 | 1st = 1 Maywyns Storm 2nd = 4 Wills 3rd = 6 Majestic Lustre 4th = 8 Crazy Dave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 4 - 10 Velocita | ||
Mon Apr 2 2018 14:50 | 1st = 10 Velocita 2nd = 4 Savacool 3rd = 3 Alert By Sea 4th = 8 Leami Astray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wedderburn Race 4 - 1 Major Bouchea | ||
Mon Apr 2 2018 14:44 | 1st = 1 Major Bouchea 2nd = 5 Lochlee Jacob 3rd = 6 Cudgee Boy 4th = 9 Declaring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 10 - 2 Samskara | ||
Mon Apr 2 2018 14:43 | 1st = 2 Samskara 2nd = 16 Doc Seelster 3rd = 3 Jonty James 4th = 7 Scotlynn Justis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Oakbank Race 3 - 11 Exalted Gold | ||
Mon Apr 2 2018 14:40 | 1st = 11 Exalted Gold 2nd = 4 Faithfull 3rd = 12 Good Nic 4th = 7 Mental As Anything |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrabri Race 4 - 4 Somerosesomewhere | ||
Mon Apr 2 2018 14:39 | 1st = 4 Somerosesomewhere 2nd = 2 Wecanonlyhope 3rd = 7 Caesars Falcon 4th = 6 Nice One Jon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 1 Midnite Starling | ||
Mon Apr 2 2018 14:37 | 1st = 1 Midnite Starling 2nd = 8 Discovered 3rd = 6 Destini Pegasus 4th = 5 Hilux |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hawera Race 10 - 1 Poppy Drayton | ||
Mon Apr 2 2018 14:34 | 1st = 1 Poppy Drayton 2nd = 3 Whale Rider 3rd = 7 Jamieson Shard 4th = 5 Missinmemate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 3 - 7 Star Of Serena | ||
Mon Apr 2 2018 14:33 | 1st = 7 Star Of Serena 2nd = 12 Jounama Gold 3rd = 1 The Warlord 4th = 11 Hurry Up Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 3 - 12 Weight In Gold | ||
Mon Apr 2 2018 14:29 | 1st = 12 Weight In Gold 2nd = 6 Isere 3rd = 7 Miss Eleanor 4th = 2 Charaden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 1 - 3 Bettor Copagoodone | ||
Mon Apr 2 2018 14:28 | 1st = 3 Bettor Copagoodone 2nd = 4 Cap In Hand 3rd = 2 Delightfull 4th = 6 La Roue De Lamour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 3 - 4 Dancing Tycoon | ||
Mon Apr 2 2018 14:25 | 1st = 4 Dancing Tycoon 2nd = 7 Extreme Bliss 3rd = 5 Dental 4th = 11 Second Marriage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riverton Race 10 - 12 The Young Pretenda | ||
Mon Apr 2 2018 14:23 | 1st = 12 The Young Pretenda 2nd = 11 The Energizer 3rd = 13 All The Drama 4th = 9 Franconi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 4 - 6 Double Superlative | ||
Mon Apr 2 2018 14:22 | 1st = 6 Double Superlative 2nd = 2 Sharpamal 3rd = 11 Gypsy Miss 4th = 5 Future Event |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 5 Tip Toe Traction | ||
Mon Apr 2 2018 14:19 | 1st = 5 Tip Toe Traction 2nd = 7 Miss Oreo Mac 3rd = 2 Zuberi 4th = 1 Pyrenees Acclaim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Whyalla Race 2 - 2 La Machnificent | ||
Mon Apr 2 2018 14:18 | 1st = 2 La Machnificent 2nd = 5 Canelliesparkle 3rd = 6 Batman Bart 4th = 7 Zakharova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 3 - 5 Montrachet | ||
Mon Apr 2 2018 14:15 | 1st = 5 Montrachet 2nd = 8 Stock Up 3rd = 11 Youngstar 4th = 2 Luskintyre Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 9 - 14 Bobby T | ||
Mon Apr 2 2018 14:13 | 1st = 14 Bobby T 2nd = 9 His Royal Harness 3rd = 7 Scoob Operator 4th = 15 Jjs Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wedderburn Race 3 - 5 Bettor Be The Bomb | ||
Mon Apr 2 2018 14:09 | 1st = 5 Bettor Be The Bomb 2nd = 2 Dot The Eye 3rd = 1 Aerodyne Fella 4th = 4 Coolarama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 8 - 1 Nabiac | ||
Mon Apr 2 2018 14:06 | 1st = 1 Nabiac 2nd = 2 Aigne 3rd = 5 Narvick 4th = 7 Korakonui |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Oakbank Race 2 - 10 Tenderly | ||
Mon Apr 2 2018 14:05 | 1st = 10 Tenderly 2nd = 11 Yankee Eyes 3rd = 1 Chevite 4th = 7 Cotillion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 2 Katlin | ||
Mon Apr 2 2018 14:02 | 1st = 2 Katlin 2nd = 4 King Of Ring 3rd = 5 Trademark Rocky 4th = 6 Tuscan Flex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrabri Race 3 - 4 Our Uncle Alan | ||
Mon Apr 2 2018 14:01 | 1st = 4 Our Uncle Alan 2nd = 6 Watts Up Letsplay 3rd = 5 Capital Cullect 4th = 3 Itz Platinum Plus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 2 - 13 Secret Copy | ||
Mon Apr 2 2018 13:58 | 1st = 13 Secret Copy 2nd = 8 Diamare 3rd = 9 Miss Forbidden 4th = 14 Currawong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hawera Race 9 - 6 Max Phactor | ||
Mon Apr 2 2018 13:56 | 1st = 6 Max Phactor 2nd = 5 Black Chevron 3rd = 1 Razor Brogden 4th = 4 Fleeting Grin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 2 - 3 Flying Geepee | ||
Mon Apr 2 2018 13:54 | 1st = 3 Flying Geepee 2nd = 1 Cranbrook 3rd = 5 Gemini 4th = 7 Lifes Quest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 2 - 17 High N Dry | ||
Mon Apr 2 2018 13:50 | 1st = 17 High N Dry 2nd = 10 Skelm 3rd = 3 Box On Collins 4th = 11 Sunquest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riverton Race 9 - 5 Wild Jack | ||
Mon Apr 2 2018 13:48 | 1st = 5 Wild Jack 2nd = 4 He Aint Heavy 3rd = 8 Sir Ed 4th = 7 Tilly Dunnage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 3 - 18 Darth Vader | ||
Mon Apr 2 2018 13:47 | 1st = 18 Darth Vader 2nd = 13 River Of Love 3rd = 11 Wiccan Rede 4th = 14 Shes Up Beat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 1 Ace Gone Wild | ||
Mon Apr 2 2018 13:44 | 1st = 1 Ace Gone Wild 2nd = 8 Marko Bale 3rd = 2 Solar On 4th = 9 Als Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 8 - 2 Red Hot Rocket | ||
Mon Apr 2 2018 13:43 | 1st = 2 Red Hot Rocket 2nd = 10 One Over Dover 3rd = 5 Bk Dawn 4th = 11 Red Hot Poker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 2 - 5 Red Rover | ||
Mon Apr 2 2018 13:40 | 1st = 5 Red Rover 2nd = 9 Stryke Rock 3rd = 1 Baltic Success 4th = 6 Schoolmates |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Whyalla Race 1 - 4 Eyre Space | ||
Mon Apr 2 2018 13:38 | 1st = 4 Eyre Space 2nd = 3 The Quick Shadow 3rd = 1 Outa Control 4th = 6 Kondoolka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wedderburn Race 2 - 1 Whos Your Buddy | ||
Mon Apr 2 2018 13:34 | 1st = 1 Whos Your Buddy 2nd = 2 Sondel 3rd = 5 Threepeat 4th = 4 Crocodile Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 7 - 4 South Fork | ||
Mon Apr 2 2018 13:33 | 1st = 4 South Fork 2nd = 7 Ottavio 3rd = 9 Impulsive Habit 4th = 1 Carson River |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Oakbank Race 1 - 6 Murphys Delight | ||
Mon Apr 2 2018 13:30 | 1st = 6 Murphys Delight 2nd = 1 Tangara 3rd = 4 Beyond Thankful 4th = 3 Searaven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrabri Race 2 - 7 Cronin | ||
Mon Apr 2 2018 13:28 | 1st = 7 Cronin 2nd = 1 Flash Anatomy 3rd = 10 Kid Montana 4th = 8 Olympic Wonder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 8 Gold Odessa | ||
Mon Apr 2 2018 13:27 | 1st = 8 Gold Odessa 2nd = 7 Bolt Power 3rd = 1 Lunar Shadow 4th = 6 Logistic Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 1 - 6 Mookareena | ||
Mon Apr 2 2018 13:23 | 1st = 6 Mookareena 2nd = 7 Red Rock Stella 3rd = 1 All About Belle 4th = 10 Our Romeo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hawera Race 8 - 6 Hezaluckygrinner | ||
Mon Apr 2 2018 13:22 | 1st = 6 Hezaluckygrinner 2nd = 8 Waingaro Mara 3rd = 4 Racketeers Boy 4th = 7 Mcdaknife |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 1 - 7 Gee Gees Blondie | ||
Mon Apr 2 2018 13:19 | 1st = 7 Gee Gees Blondie 2nd = 6 Duperrey 3rd = 2 Nielson 4th = 3 Concentrate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riverton Race 8 - 7 Fulltothebrim | ||
Mon Apr 2 2018 13:17 | 1st = 7 Fulltothebrim 2nd = 13 Promising 3rd = 4 Finbarr 4th = 3 Richie Rox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 1 - 7 Silence The Stars | ||
Mon Apr 2 2018 13:15 | 1st = 7 Silence The Stars 2nd = 11 Valeria Messalina 3rd = 4 Diplomac Jack 4th = 2 Blaze Ahead |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 7 - 12 Haydens Meddle | ||
Mon Apr 2 2018 13:13 | 1st = 12 Haydens Meddle 2nd = 14 All About Henry 3rd = 9 Mossdale Rose 4th = 3 The Go To Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 2 - 7 Aetherius | ||
Mon Apr 2 2018 13:12 | 1st = 7 Aetherius 2nd = 12 The Bumblebee 3rd = 10 Joymaker 4th = 5 Shadyvale Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 11 - 7 Spare Some Time | ||
Mon Apr 2 2018 13:09 | 1st = 7 Spare Some Time 2nd = 8 Bigtime Forest 3rd = 4 Bigtime Eve 4th = 3 Cosmic Odette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 7 Destini Rocket | ||
Mon Apr 2 2018 13:09 | 1st = 7 Destini Rocket 2nd = 5 Youre Welcome 3rd = 1 Half Day Harry 4th = 4 Glendan Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 1 - 1 Graff | ||
Mon Apr 2 2018 13:05 | 1st = 1 Graff 2nd = 5 I Like It Easy 3rd = 3 Dream Child 4th = 6 The Art Of The Bar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 6 - 2 Passing Shot | ||
Mon Apr 2 2018 13:00 | 1st = 2 Passing Shot 2nd = 8 Barcelo 3rd = 4 Volks Lightning 4th = 6 Elusive Treasure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wedderburn Race 1 - 3 Cypress Song | ||
Mon Apr 2 2018 12:59 | 1st = 3 Cypress Song 2nd = 5 Bettor Back Betty 3rd = 1 Dynamite Rose 4th = 6 Poppys Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hawera Race 7 - 4 Marrera | ||
Mon Apr 2 2018 12:56 | 1st = 4 Marrera 2nd = 3 Master Of Escape 3rd = 11 Mrs Zippy 4th = 2 Marquis Eyre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrabri Race 1 - 1 Gotta Rush | ||
Mon Apr 2 2018 12:54 | 1st = 1 Gotta Rush 2nd = 2 Monterei Bay 3rd = 3 Cobla Madonna 4th = 7 Beautiful Stranger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 1 Five Eyes | ||
Mon Apr 2 2018 12:51 | 1st = 1 Five Eyes 2nd = 8 Bigtime Flyer 3rd = 3 Idol Tom 4th = 7 Rapper Tilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 8 Dream Boulevard | ||
Mon Apr 2 2018 12:50 | 1st = 8 Dream Boulevard 2nd = 1 Rippa Regis 3rd = 4 Ark Lightning 4th = 5 Zefron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 6 - 13 Letterkenny Boy | ||
Mon Apr 2 2018 12:45 | 1st = 13 Letterkenny Boy 2nd = 1 Glengarry Knight 3rd = 6 Franco Garcia 4th = 3 Lilbitbettor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riverton Race 7 - 2 Kilowatt | ||
Mon Apr 2 2018 12:41 | 1st = 2 Kilowatt 2nd = 5 Jackfrost 3rd = 8 Our Madonna 4th = 7 Its Pandemonium |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 1 - 1 Brinkmanship | ||
Mon Apr 2 2018 12:37 | 1st = 1 Brinkmanship 2nd = 12 Top Luck 3rd = 11 Spirits First 4th = 9 Angel Of War |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 5 Bigtime Brucie | ||
Mon Apr 2 2018 12:34 | 1st = 5 Bigtime Brucie 2nd = 3 Bigtime Talker 3rd = 2 Ocean Gambler 4th = 7 Bigtime Wendle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 8 Corsican | ||
Mon Apr 2 2018 12:31 | 1st = 8 Corsican 2nd = 4 Miss Malaysia 3rd = 1 Kalani Hagen 4th = 7 Miss Manuka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hawera Race 6 - | ||
Mon Apr 2 2018 12:30 | 2nd = 6 Toll Gate 3rd = 12 Four Starzzz Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hawera Race 6 - 4 Megatron | ||
Mon Apr 2 2018 12:30 | 1st = 4 Megatron 2nd = 3 Jack Bates 3rd = 12 Four Starzzz Legend 4th = 2 Rangi Rangdu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 5 - 1 Sasanofs Hero | ||
Mon Apr 2 2018 12:25 | 1st = 1 Sasanofs Hero 2nd = 12 Stacey Ann 3rd = 11 Lady Shabeel 4th = 10 Kaipawe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 5 - 15 Di Caprio | ||
Mon Apr 2 2018 12:18 | 1st = 15 Di Caprio 2nd = 8 Smoke N Reactor 3rd = 11 Astuto 4th = 9 Christie Marie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 5 Cawbourne Taylor | ||
Mon Apr 2 2018 12:16 | 1st = 5 Cawbourne Taylor 2nd = 3 Cawbourne Ridge 3rd = 7 Cawbourne Assist 4th = 4 Gray Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 4 Kracka Barcia | ||
Mon Apr 2 2018 12:12 | 1st = 4 Kracka Barcia 2nd = 9 Delaware County 3rd = 2 Zipping Stan 4th = 6 Pyrenees Classic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riverton Race 6 - 7 Ruby Marie | ||
Mon Apr 2 2018 12:07 | 1st = 7 Ruby Marie 2nd = 6 Wentworth 3rd = 4 Colour Me Red 4th = 5 Doppelganger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hawera Race 5 - 7 Carrera Sky | ||
Mon Apr 2 2018 12:02 | 1st = 7 Carrera Sky 2nd = 9 My Boy Boo 3rd = 5 Ardens Silhouette 4th = 3 Pure Carbon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 1 Cawbourne Krusty | ||
Mon Apr 2 2018 11:59 | 1st = 1 Cawbourne Krusty 2nd = 8 Mister Ebby 3rd = 4 Thrilling Rory 4th = 5 Gunnar Blueblood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 1 Bees On Fire | ||
Mon Apr 2 2018 11:56 | 1st = 1 Bees On Fire 2nd = 10 Miss Travers 3rd = 7 Five Times Table 4th = 5 Dancin In |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 4 - 2 Not Usual Talent | ||
Mon Apr 2 2018 11:50 | 1st = 2 Not Usual Talent 2nd = 8 Podravina 3rd = 4 Ladynadel 4th = 6 La Mia Stella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 4 - 3 London Delight | ||
Mon Apr 2 2018 11:45 | 1st = 3 London Delight 2nd = 4 Awesome Speed 3rd = 5 Art Banker 4th = 15 Rosinupthebow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 5 Cawbourne Zulu | ||
Mon Apr 2 2018 11:41 | 1st = 5 Cawbourne Zulu 2nd = 4 Smiling Sid 3rd = 6 Trendy Val 4th = 8 Cawbourne Zayne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riverton Race 5 - 1 Nightcap | ||
Mon Apr 2 2018 11:32 | 1st = 1 Nightcap 2nd = 6 Lucky Edie 3rd = 7 All Dressed Up 4th = 2 Lord Beaver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hawera Race 4 - 5 Knights Desire | ||
Mon Apr 2 2018 11:27 | 1st = 5 Knights Desire 2nd = 4 Motu Belle Du Jour 3rd = 6 Wynberg Delight 4th = 11 Khaleesi Brogden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 5 Cawbourne Mezza | ||
Mon Apr 2 2018 11:24 | 1st = 5 Cawbourne Mezza 2nd = 4 Bigtime Blue 3rd = 3 Rain And Tears 4th = 1 Bigtime Blackie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 3 - 1 Go Nicholas | ||
Mon Apr 2 2018 11:15 | 1st = 1 Go Nicholas 2nd = 7 Lucyinrio 3rd = 8 Santiago 4th = 5 Howbowdat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 3 - 16 Rusty I Am | ||
Mon Apr 2 2018 11:10 | 1st = 16 Rusty I Am 2nd = 18 Glenis Marie 3rd = 11 Leos Gift 4th = 6 Rocknpop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 4 Bigtime George | ||
Mon Apr 2 2018 11:06 | 1st = 4 Bigtime George 2nd = 3 Little Scamp 3rd = 9 Bigtime Kylie 4th = 1 Bigtime Emma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riverton Race 4 - 12 Valetina Vittoria | ||
Mon Apr 2 2018 10:57 | 1st = 12 Valetina Vittoria 2nd = 3 Chowder 3rd = 5 Itstolate 4th = 4 Park Ranger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hawera Race 3 - 11 Sol Invictus | ||
Mon Apr 2 2018 10:52 | 1st = 11 Sol Invictus 2nd = 7 Jomo 3rd = 12 November Guy 4th = 3 Grey Stoke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 7 Cawbourne Web | ||
Mon Apr 2 2018 10:49 | 1st = 7 Cawbourne Web 2nd = 8 Rowdy Ruby 3rd = 1 Cawbourne Owen 4th = 4 Cawbourne Symsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 2 - 2 More Wonder | ||
Mon Apr 2 2018 10:40 | 1st = 2 More Wonder 2nd = 1 Nirvana In Fire 3rd = 3 Madison County 4th = 5 Arnage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 2 - 1 Abiento | ||
Mon Apr 2 2018 10:35 | 1st = 1 Abiento 2nd = 10 Nucleus Vc 3rd = 5 Change Is Good 4th = 15 Sounds Bettor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 5 Three Amigos | ||
Mon Apr 2 2018 10:31 | 1st = 5 Three Amigos 2nd = 2 Thrilling Stan 3rd = 3 Avedon Film 4th = 9 Kirkham Webby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riverton Race 3 - 1 Our Boy Scotty | ||
Mon Apr 2 2018 10:22 | 1st = 1 Our Boy Scotty 2nd = 6 Verify 3rd = 7 Haka Star 4th = 3 Fly Without Wings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hawera Race 2 - 12 Major Classic | ||
Mon Apr 2 2018 10:17 | 1st = 12 Major Classic 2nd = 6 Gotta Moment 3rd = 5 Sheza Springfield 4th = 13 Stars Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 8 Manly Monkey | ||
Mon Apr 2 2018 10:14 | 1st = 8 Manly Monkey 2nd = 5 Bigtime Panther 3rd = 7 Hes A Sharkie 4th = 6 Bigtime Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 1 - 12 Donna Anne Billy | ||
Mon Apr 2 2018 10:05 | 1st = 12 Donna Anne Billy 2nd = 7 Dont Think Twice 3rd = 1 One Prize One Goal 4th = 11 Pleeze Bee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 1 - 15 In Sequence | ||
Mon Apr 2 2018 10:00 | 1st = 15 In Sequence 2nd = 7 Future Queen 3rd = 9 Kiitos 4th = 17 Rites Of Zhou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riverton Race 2 - 4 Castle Hill | ||
Mon Apr 2 2018 9:47 | 1st = 4 Castle Hill 2nd = 11 Dowry Duty 3rd = 2 Coatncollar 4th = 8 Minue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hawera Race 1 - | ||
Mon Apr 2 2018 9:42 | 2nd = 10 Beg For Chevron 3rd = 9 Monarchy Invasion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hawera Race 1 - 9 Monarchy Invasion | ||
Mon Apr 2 2018 9:42 | 1st = 9 Monarchy Invasion 2nd = 14 Need Luck 3rd = 10 Beg For Chevron 4th = 4 Burt Munro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riverton Race 1 - 4 Secret Power | ||
Mon Apr 2 2018 9:17 | 1st = 4 Secret Power 2nd = 2 Shaara 3rd = 1 Jazzman 4th = 5 Thought That |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 8 What A Hoot | ||
Fri Mar 2 2018 23:57 | 1st = 8 What A Hoot 2nd = 4 King Tony 3rd = 3 Skyther Monelli 4th = 9 Thru The Years |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 9 Hot Fraternity | ||
Fri Mar 2 2018 23:40 | 1st = 9 Hot Fraternity 2nd = 3 Rockin The Boys 3rd = 5 Nothingbutadream 4th = 7 Bebrave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 7 Grand Larceny | ||
Fri Mar 2 2018 23:37 | 1st = 7 Grand Larceny 2nd = 6 Spitting Venom 3rd = 4 West On Lola 4th = 5 Kili Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 6 - 9 A Bit Ruthless | ||
Fri Mar 2 2018 23:30 | 1st = 9 A Bit Ruthless 2nd = 8 Crimson Floyd 3rd = 1 Highview Sadler 4th = 2 My Island Home |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 6 - | ||
Fri Mar 2 2018 23:30 | 3rd = 1 Highview Sadler 4th = 2 My Island Home |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 3 Fancy Seeing You | ||
Fri Mar 2 2018 23:12 | 1st = 3 Fancy Seeing You 2nd = 4 Bontem Delly 3rd = 1 Lhotse Monelli 4th = 8 West On Space |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 7 Its Rock And Roll | ||
Fri Mar 2 2018 23:07 | 1st = 7 Its Rock And Roll 2nd = 3 Shockwave 3rd = 9 Patrickthepiranha 4th = 8 Babyface Adda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 5 - 1 The Accumulator | ||
Fri Mar 2 2018 23:00 | 1st = 1 The Accumulator 2nd = 2 Bountiful Reactor 3rd = 6 Nitro Lad 4th = 3 Its Major Bubbles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 4 Bossino | ||
Fri Mar 2 2018 22:58 | 1st = 4 Bossino 2nd = 1 Sunset Senorita 3rd = 8 Nitro Hook 4th = 2 Lottie Glenda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 2 Peak Monelli | ||
Fri Mar 2 2018 22:55 | 1st = 2 Peak Monelli 2nd = 1 Fire Blaze 3rd = 5 Miss Bamsy 4th = 4 Mamma Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 1 Clouded Acorn | ||
Fri Mar 2 2018 22:47 | 1st = 1 Clouded Acorn 2nd = 3 Crainys Wish 3rd = 5 How Goodesy 4th = 4 Dude Abides |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 6 Soho Interceptor | ||
Fri Mar 2 2018 22:42 | 1st = 6 Soho Interceptor 2nd = 10 Has No Fear 3rd = 3 Delightfull 4th = 1 Georgie Mae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 2 Etiquette | ||
Fri Mar 2 2018 22:40 | 1st = 2 Etiquette 2nd = 8 Penny Lane Keats 3rd = 9 Hello Nimble 4th = 5 Flywheel Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 5 Jerky Boy | ||
Fri Mar 2 2018 22:37 | 1st = 5 Jerky Boy 2nd = 3 Up And Above 3rd = 1 Uncertainty 4th = 4 Excel Like Fever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 11 - 3 Poco Dorado | ||
Fri Mar 2 2018 22:34 | 1st = 3 Poco Dorado 2nd = 5 Chase The Cash 3rd = 4 My Little Mate 4th = 8 Striker Light |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 4 - 4 Mileys Desire | ||
Fri Mar 2 2018 22:30 | 1st = 4 Mileys Desire 2nd = 9 Miss Stonebridge 3rd = 2 Sanford Tilly 4th = 5 Track The Navajo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 7 - 5 Queen Me | ||
Fri Mar 2 2018 22:27 | 1st = 5 Queen Me 2nd = 7 Outa Control 3rd = 4 Aguero 4th = 3 Bettorhavtime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 1 Flawless Bling | ||
Fri Mar 2 2018 22:27 | 1st = 1 Flawless Bling 2nd = 6 Dyna Bobbi 3rd = 7 Bobby Tokaam 4th = 5 Miss Gypsy Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 11 - 1 Dana Scar | ||
Fri Mar 2 2018 22:24 | 1st = 1 Dana Scar 2nd = 5 Manly Max 3rd = 4 My Brother Sam 4th = 3 Declans Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 8 - 3 Elvison | ||
Fri Mar 2 2018 22:23 | 1st = 3 Elvison 2nd = 8 Schwarzy 3rd = 11 Riseupskating 4th = 4 Get Outa Utah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 7 Lisandros | ||
Fri Mar 2 2018 22:18 | 1st = 7 Lisandros 2nd = 1 Off The Radar 3rd = 6 Wemen Sporty 4th = 4 Plyometric |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 1 Lakeview Harley | ||
Fri Mar 2 2018 22:18 | 1st = 1 Lakeview Harley 2nd = 4 Dukestar 3rd = 6 Simply Mystic 4th = 2 Dr Oliver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 8 Two Times Twice | ||
Fri Mar 2 2018 22:15 | 1st = 8 Two Times Twice 2nd = 1 Aston It Is 3rd = 3 Irinka Milo 4th = 6 Dyna Dean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 3 - 7 On My Oath | ||
Fri Mar 2 2018 22:13 | 1st = 7 On My Oath 2nd = 6 Ariki 3rd = 1 The Black Adda 4th = 3 Across The Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 3 Mephitidae | ||
Fri Mar 2 2018 22:12 | 1st = 3 Mephitidae 2nd = 5 Chevy Sheikh 3rd = 6 Jarbass Bale 4th = 4 Flying Urkal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 12 Johnny Fox | ||
Fri Mar 2 2018 22:10 | 1st = 12 Johnny Fox 2nd = 1 Say It Now 3rd = 2 Bronze Seeker 4th = 5 Tanaka Eagle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 8 Hot Jean | ||
Fri Mar 2 2018 22:08 | 1st = 8 Hot Jean 2nd = 2 Weeona Bonnie 3rd = 7 Azure Dragon 4th = 1 Blackpool Blast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 10 - 2 Evies Magic | ||
Fri Mar 2 2018 22:03 | 1st = 2 Evies Magic 2nd = 8 Sparkling Nangar 3rd = 9 Iron Sheik 4th = 5 Wolf Taro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 8 - 11 Scoliaro | ||
Fri Mar 2 2018 22:00 | 1st = 11 Scoliaro 2nd = 10 Borrow 3rd = 6 Reilmartini 4th = 12 The Consigliere |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 5 Brandeen Bayley | ||
Fri Mar 2 2018 22:00 | 1st = 5 Brandeen Bayley 2nd = 1 Tree Climber Liv 3rd = 6 Milla Rose 4th = 8 Tijuana Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 6 Zipping Potter | ||
Fri Mar 2 2018 21:57 | 1st = 6 Zipping Potter 2nd = 3 Zipping Kelly 3rd = 8 Midnight Jayne 4th = 2 Max Cady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 6 - 1 Wills | ||
Fri Mar 2 2018 21:56 | 1st = 1 Wills 2nd = 4 Duke Of Albany 3rd = 5 Rap Artist 4th = 6 Crazy Dave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 5 Go Gettem Fancy | ||
Fri Mar 2 2018 21:54 | 1st = 5 Go Gettem Fancy 2nd = 4 Need More Coin 3rd = 1 Kaos Be Cool 4th = 10 Go Gettem Nosey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 6 Shinnecock | ||
Fri Mar 2 2018 21:53 | 1st = 6 Shinnecock 2nd = 5 Le Drama 3rd = 2 Oh Why 4th = 7 Wind In The Willow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 6 Regal Pepperell | ||
Fri Mar 2 2018 21:48 | 1st = 6 Regal Pepperell 2nd = 2 Al Bundy 3rd = 5 Conon Bridge 4th = 3 Its Not Dark Yet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 7 Due Fratteli | ||
Fri Mar 2 2018 21:47 | 1st = 7 Due Fratteli 2nd = 6 Destini Radar 3rd = 1 Im All One 4th = 3 Dyna Elise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 8 - 10 Floki | ||
Fri Mar 2 2018 21:45 | 1st = 10 Floki 2nd = 2 All From Scrap 3rd = 3 Bold Chance 4th = 1 Just Got Lucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 9 - 6 Felony One | ||
Fri Mar 2 2018 21:44 | 1st = 6 Felony One 2nd = 1 Elite Kinloch 3rd = 8 Bungee 4th = 7 Total Rambler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 10 Runrunjimmydunn | ||
Fri Mar 2 2018 21:40 | 1st = 10 Runrunjimmydunn 2nd = 1 Your Excused 3rd = 4 Mighty Flying Thomas 4th = 2 Springsteen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 3 Big Daddy Bee | ||
Fri Mar 2 2018 21:38 | 1st = 3 Big Daddy Bee 2nd = 7 Roman Red 3rd = 4 Bali Blee 4th = 1 Vrontios |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 2 - 2 Flying Thunderbolt | ||
Fri Mar 2 2018 21:36 | 1st = 2 Flying Thunderbolt 2nd = 1 Lombo Louganis 3rd = 10 Magestic Prince 4th = 5 Trunkey Galileo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 7 Joes Dolly | ||
Fri Mar 2 2018 21:33 | 1st = 7 Joes Dolly 2nd = 3 Dat Dat Daty 3rd = 4 Vanishka 4th = 1 Dr Cadenza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 7 Ignatius | ||
Fri Mar 2 2018 21:33 | 1st = 7 Ignatius 2nd = 2 My Sweetchilliphilly 3rd = 5 Bella Ball Terror 4th = 3 Life Lavros |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 7 - 8 Sabotage | ||
Fri Mar 2 2018 21:30 | 1st = 8 Sabotage 2nd = 9 Sister Kitty Mac 3rd = 4 Highland Beat 4th = 2 Tribal Wisdom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 7 Tiarna Keeping | ||
Fri Mar 2 2018 21:27 | 1st = 7 Tiarna Keeping 2nd = 2 Fleur Delacour 3rd = 4 Ronray Destiny 4th = 3 Galester Hook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 5 - 10 Ultimate Won | ||
Fri Mar 2 2018 21:26 | 1st = 10 Ultimate Won 2nd = 5 Our Little Actress 3rd = 6 Batman Bart 4th = 9 Eyes For You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 8 - 2 Jaymz Taro | ||
Fri Mar 2 2018 21:24 | 1st = 2 Jaymz Taro 2nd = 4 Evies Best 3rd = 5 Swift Ashleigh 4th = 1 Drunken Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 14 Lavington Star | ||
Fri Mar 2 2018 21:23 | 1st = 14 Lavington Star 2nd = 8 Miss Beneteau 3rd = 16 Earlstoun Ruler 4th = 2 Champagne Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 8 - 2 Rousey | ||
Fri Mar 2 2018 21:20 | 1st = 2 Rousey 2nd = 1 Diamond Thief 3rd = 4 Kettering Girl 4th = 3 Always Suzie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 5 Rishi | ||
Fri Mar 2 2018 21:18 | 1st = 5 Rishi 2nd = 8 Firenglow 3rd = 7 Rockabella Starz 4th = 1 Misterfreeze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 2 Blue Sky Riot | ||
Fri Mar 2 2018 21:17 | 1st = 2 Blue Sky Riot 2nd = 5 Up Hill Jill 3rd = 3 Bogan Doonie 4th = 6 Flying Mikayla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 7 - 3 Quick Defence | ||
Fri Mar 2 2018 21:15 | 1st = 3 Quick Defence 2nd = 7 Miami Dade 3rd = 6 Sir Barb 4th = 8 Abohar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 3 Jobes Return | ||
Fri Mar 2 2018 21:14 | 1st = 3 Jobes Return 2nd = 4 Dynamo Jezz 3rd = 6 Akina Blitz 4th = 2 You Never Know |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 1 Zennart | ||
Fri Mar 2 2018 21:10 | 1st = 1 Zennart 2nd = 3 Vampiro 3rd = 10 Three Kings 4th = 4 A Boy Named Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 3 Dyna Nina | ||
Fri Mar 2 2018 21:08 | 1st = 3 Dyna Nina 2nd = 4 Jet Blaster 3rd = 1 Thunder Of Night 4th = 6 Dava Supreme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 1 - 3 Orphan Reactor | ||
Fri Mar 2 2018 21:06 | 1st = 3 Orphan Reactor 2nd = 1 Lavinjane 3rd = 4 Fight Song 4th = 7 The War Nurse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 6 Shannonsablast | ||
Fri Mar 2 2018 21:03 | 1st = 6 Shannonsablast 2nd = 3 Match In Heaven 3rd = 10 Celestial Arden 4th = 7 Better Than Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 7 - 1 Total Refusal | ||
Fri Mar 2 2018 21:02 | 1st = 1 Total Refusal 2nd = 3 Landons Girl 3rd = 5 Stacey Keeping 4th = 8 Golden Nangar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 6 - 9 Raindrops On Roses | ||
Fri Mar 2 2018 21:00 | 1st = 9 Raindrops On Roses 2nd = 8 Gilchrist 3rd = 11 Poppiholla 4th = 6 Doogans Rise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 3 Hone In | ||
Fri Mar 2 2018 20:57 | 1st = 3 Hone In 2nd = 5 Maurice Minor 3rd = 7 Reckoning 4th = 6 Royal Turbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 4 - 6 Mymatethomo | ||
Fri Mar 2 2018 20:56 | 1st = 6 Mymatethomo 2nd = 1 Timansi 3rd = 8 Tossup 4th = 9 My Valaroso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 7 Akina Dee Jay | ||
Fri Mar 2 2018 20:54 | 1st = 7 Akina Dee Jay 2nd = 8 Nicky Neo 3rd = 1 Hazelwood Flyer 4th = 3 Rose Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 11 Play Thing | ||
Fri Mar 2 2018 20:53 | 1st = 11 Play Thing 2nd = 5 Beau Dancer 3rd = 10 Love Bites 4th = 7 Duellator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 7 - 6 Flight Dictator | ||
Fri Mar 2 2018 20:50 | 1st = 6 Flight Dictator 2nd = 10 Sir Cracker 3rd = 8 Mickey Ramone 4th = 1 Village Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 7 It Is Billy | ||
Fri Mar 2 2018 20:48 | 1st = 7 It Is Billy 2nd = 3 Carload 3rd = 5 Dynamic Bromac 4th = 8 Maximan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 8 Luke Roman | ||
Fri Mar 2 2018 20:47 | 1st = 8 Luke Roman 2nd = 5 Daryl Dixon 3rd = 6 Run Ronnie Run 4th = 3 Power Sensation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 6 - 5 Catesby | ||
Fri Mar 2 2018 20:45 | 1st = 5 Catesby 2nd = 7 Bright Future 3rd = 9 Hong Qigong 4th = 10 Barricade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 6 - 3 Katie Taro | ||
Fri Mar 2 2018 20:44 | 1st = 3 Katie Taro 2nd = 5 Monster Black 3rd = 8 Kingsbrae Skylah 4th = 1 Bekim For More |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 3 Zacharia | ||
Fri Mar 2 2018 20:40 | 1st = 3 Zacharia 2nd = 5 Raffaello 3rd = 6 Machrihanish 4th = 2 Estilo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 11 - 5 Bettor Step Aside | ||
Fri Mar 2 2018 20:39 | 1st = 5 Bettor Step Aside 2nd = 1 English Rose 3rd = 4 Loud An Proud 4th = 9 My Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 1 My Country | ||
Fri Mar 2 2018 20:38 | 1st = 1 My Country 2nd = 6 Little Nangar 3rd = 5 Nino De Oro 4th = 8 Benkennie Chic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Burnie Race 7 - 2 Ektoras | ||
Fri Mar 2 2018 20:35 | 1st = 2 Ektoras 2nd = 5 Drifting Away 3rd = 3 Tisu Toota 4th = 1 Washies Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 6 Platinum Revolution | ||
Fri Mar 2 2018 20:33 | 1st = 6 Platinum Revolution 2nd = 7 Major Kiss 3rd = 2 Ally Rogan 4th = 5 Glenledi Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 1 Mizuki | ||
Fri Mar 2 2018 20:32 | 1st = 1 Mizuki 2nd = 2 Zippy Lynet 3rd = 4 Philo Bale 4th = 3 Aston Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 5 - 6 Sprightly Lass | ||
Fri Mar 2 2018 20:30 | 1st = 6 Sprightly Lass 2nd = 5 Matty 3rd = 3 Roman Fizz 4th = 4 Pravro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 2 Silent Boloney | ||
Fri Mar 2 2018 20:27 | 1st = 2 Silent Boloney 2nd = 6 Chevsta 3rd = 4 Warrion Warrior 4th = 3 Kouta Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 3 - 7 Badelaide | ||
Fri Mar 2 2018 20:26 | 1st = 7 Badelaide 2nd = 9 Marzzz Barzzz Bazz 3rd = 6 Carbon Crest 4th = 3 Canelliesparkle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 5 - 2 Cliff Keeping | ||
Fri Mar 2 2018 20:24 | 1st = 2 Cliff Keeping 2nd = 9 Irinka Leanne 3rd = 6 Hidden Within 4th = 10 Joan Taro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 1 All Pluck | ||
Fri Mar 2 2018 20:23 | 1st = 1 All Pluck 2nd = 6 Return On Equity 3rd = 2 Pride Of Destiny 4th = 4 Skyscraper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 6 - 7 Maximus Red | ||
Fri Mar 2 2018 20:20 | 1st = 7 Maximus Red 2nd = 9 Multi Score 3rd = 4 Rainbow Racer 4th = 6 Dinosaurus Rex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 1 Vasari | ||
Fri Mar 2 2018 20:18 | 1st = 1 Vasari 2nd = 4 Four Starzzz Forsa 3rd = 9 Return Soldier 4th = 11 Big Gun Johnny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 5 - 8 Domed | ||
Fri Mar 2 2018 20:15 | 1st = 8 Domed 2nd = 7 Letter To Juliette 3rd = 4 Newtown Bluebag 4th = 1 Multifacets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 10 - 4 Sertorius | ||
Fri Mar 2 2018 20:13 | 1st = 4 Sertorius 2nd = 1 Massive Metro 3rd = 6 Kd Hall 4th = 3 Il Pirata |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 7 Aston Duke | ||
Fri Mar 2 2018 20:12 | 1st = 7 Aston Duke 2nd = 3 Wild Walter 3rd = 8 Crash Bandicoot 4th = 4 Its A Party |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 7 Mallee Spring | ||
Fri Mar 2 2018 20:09 | 1st = 7 Mallee Spring 2nd = 6 Jonny Bravo 3rd = 4 Wild Angel 4th = 10 Dr Walter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 7 Reaza Grunter | ||
Fri Mar 2 2018 20:07 | 1st = 7 Reaza Grunter 2nd = 5 Rockmemama 3rd = 6 Taylors Reason 4th = 3 Tralee Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Burnie Race 6 - 4 Jeanette Barry | ||
Fri Mar 2 2018 20:04 | 1st = 4 Jeanette Barry 2nd = 9 Artarama 3rd = 7 Regal Major 4th = 1 Red Shed Robbie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 8 Blackpool Doc | ||
Fri Mar 2 2018 20:04 | 1st = 8 Blackpool Doc 2nd = 1 Eau Rouge 3rd = 5 Miss Pepperjack 4th = 7 Dragonstone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 4 - 7 Baracca Keeping | ||
Fri Mar 2 2018 20:02 | 1st = 7 Baracca Keeping 2nd = 2 Rice To Riches 3rd = 6 Queen Taro 4th = 1 Rodney Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 10 - 4 Pembrook Legacy | ||
Fri Mar 2 2018 20:02 | 1st = 4 Pembrook Legacy 2nd = 1 Jungle Gem 3rd = 6 Dynamite Paul 4th = 8 Getarattleon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 4 - 5 Peruggia | ||
Fri Mar 2 2018 20:00 | 1st = 5 Peruggia 2nd = 6 Sensation Ally 3rd = 3 Approved Anger 4th = 7 Reidy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 5 Miss Splendamiro | ||
Fri Mar 2 2018 19:57 | 1st = 5 Miss Splendamiro 2nd = 1 Sheez My Chicki 3rd = 2 Utah Miss 4th = 6 Bit Wicked |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 2 - 7 Reva | ||
Fri Mar 2 2018 19:56 | 1st = 7 Reva 2nd = 8 Chasing A Win 3rd = 5 Its Me Telowie 4th = 1 Artegra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 1 Apila Moola | ||
Fri Mar 2 2018 19:54 | 1st = 1 Apila Moola 2nd = 7 Ants In Pants 3rd = 9 Top Shot Jack 4th = 6 Mahjong World |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 8 River Boy | ||
Fri Mar 2 2018 19:53 | 1st = 8 River Boy 2nd = 3 Naked 3rd = 1 Foxy Affair 4th = 10 Alanas Party |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 4 Bigtime Bev | ||
Fri Mar 2 2018 19:52 | 1st = 4 Bigtime Bev 2nd = 5 Bigtime Conrad 3rd = 7 Butterball 4th = 3 Stole Me Car |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 5 - 6 Smack Dab Shannon | ||
Fri Mar 2 2018 19:50 | 1st = 6 Smack Dab Shannon 2nd = 8 Oh I Am The One 3rd = 2 Tutu Bene Lombo 4th = 4 Hidden Courage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 9 Delightful Jazz | ||
Fri Mar 2 2018 19:48 | 1st = 9 Delightful Jazz 2nd = 7 No Win No Feed 3rd = 1 Posh Accent 4th = 4 Mornings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 3 - 4 Out Cry | ||
Fri Mar 2 2018 19:47 | 1st = 4 Out Cry 2nd = 5 Extortionate 3rd = 3 In Sized Out 4th = 2 Mia Mia Mimi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 4 - 1 Mariquita | ||
Fri Mar 2 2018 19:45 | 1st = 1 Mariquita 2nd = 3 Its Time For Magic 3rd = 7 Klisstra 4th = 5 Lady Chalfont |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 9 - 2 Princess Tiffany | ||
Fri Mar 2 2018 19:43 | 1st = 2 Princess Tiffany 2nd = 7 Bubbled Up 3rd = 10 Kendra 4th = 3 Arma Indie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 5 Destini Agitator | ||
Fri Mar 2 2018 19:42 | 1st = 5 Destini Agitator 2nd = 6 Koitsenko 3rd = 2 Dyna Gabba 4th = 3 Miami Fernando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 5 - 3 Commissar | ||
Fri Mar 2 2018 19:40 | 1st = 3 Commissar 2nd = 6 Strategic Jeuny 3rd = 1 Cherabin 4th = 5 Rockmeartie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Burnie Race 5 - 4 Parwill | ||
Fri Mar 2 2018 19:39 | 1st = 4 Parwill 2nd = 11 Fortino 3rd = 2 Mersey Delight 4th = 1 Jane Grant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 8 Delightful Memphis | ||
Fri Mar 2 2018 19:37 | 1st = 8 Delightful Memphis 2nd = 2 Left Tennant 3rd = 10 Stanley Ross Robyn 4th = 4 Secluded Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 5 Why Not Dom | ||
Fri Mar 2 2018 19:37 | 1st = 5 Why Not Dom 2nd = 4 Enzo 3rd = 2 Black Shirley 4th = 3 Demand A Panda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 6 Aston Frankel | ||
Fri Mar 2 2018 19:34 | 1st = 6 Aston Frankel 2nd = 2 Big Black 3rd = 1 Surfing Dyno 4th = 8 Lagoon Pirate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 9 - 13 Cool Changes | ||
Fri Mar 2 2018 19:32 | 1st = 13 Cool Changes 2nd = 5 Nerve Of Steel 3rd = 4 Bridget Blue Chip 4th = 14 Bettor Backim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 3 - 8 Bowerman | ||
Fri Mar 2 2018 19:30 | 1st = 8 Bowerman 2nd = 14 Tbilisi 3rd = 10 Mawzoona 4th = 12 Sheezdashing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 2 Veil Successor | ||
Fri Mar 2 2018 19:27 | 1st = 2 Veil Successor 2nd = 8 Boomer Blitz 3rd = 4 Racey Rose 4th = 3 Dyna Xerox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 1 - 8 Jacks Legacy | ||
Fri Mar 2 2018 19:26 | 1st = 8 Jacks Legacy 2nd = 1 Blissfull Thinking 3rd = 6 Antaeus Blue Chip 4th = 7 Vicky Sheffield |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 2 - 8 Little Munchie | ||
Fri Mar 2 2018 19:24 | 1st = 8 Little Munchie 2nd = 5 Submarine Sal 3rd = 4 Swift Chick 4th = 3 Chrissy Dooley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 9 Showy Lady | ||
Fri Mar 2 2018 19:23 | 1st = 9 Showy Lady 2nd = 3 Set To Conquer 3rd = 2 Courage Within 4th = 4 Teyssier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 2 Als Apprentice | ||
Fri Mar 2 2018 19:22 | 1st = 2 Als Apprentice 2nd = 8 On Da Quest 3rd = 9 Bigtime Sienna 4th = 4 Mahala Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 4 - 4 Our Chittybangbang | ||
Fri Mar 2 2018 19:20 | 1st = 4 Our Chittybangbang 2nd = 9 Belligerence 3rd = 2 Gregs Legacy 4th = 1 Red Hot Jerry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 4 Armchair Drive | ||
Fri Mar 2 2018 19:18 | 1st = 4 Armchair Drive 2nd = 2 Pretty Little Lucy 3rd = 7 Miss Fisher 4th = 5 Hanging On A Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 1 Silvagni Cubed | ||
Fri Mar 2 2018 19:17 | 1st = 1 Silvagni Cubed 2nd = 4 Iona Misty 3rd = 6 Apila Cash 4th = 8 Denny Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 3 - 4 All But Gone | ||
Fri Mar 2 2018 19:15 | 1st = 4 All But Gone 2nd = 3 Weekend Affair 3rd = 1 Tinker Dan 4th = 7 Mulu Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 8 - 7 Star Galleria | ||
Fri Mar 2 2018 19:13 | 1st = 7 Star Galleria 2nd = 5 Jacks Legend 3rd = 6 Delishka 4th = 4 Northview Hustler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 7 Opulence | ||
Fri Mar 2 2018 19:12 | 1st = 7 Opulence 2nd = 1 Hit Record 3rd = 5 Simply Toby 4th = 3 Allen Elway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 4 - 4 Kilim | ||
Fri Mar 2 2018 19:10 | 1st = 4 Kilim 2nd = 2 So Stoic 3rd = 1 El Toranado 4th = 5 Zocalos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 8 Perrie Lulu | ||
Fri Mar 2 2018 19:08 | 1st = 8 Perrie Lulu 2nd = 6 Flying Rose 3rd = 7 Kouta And Cream 4th = 2 Myrrdon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Burnie Race 4 - 5 Guesstamate | ||
Fri Mar 2 2018 19:06 | 1st = 5 Guesstamate 2nd = 7 Hot Shot Bonnie 3rd = 4 Lorraine Grant 4th = 6 Im Paige |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 1 - 4 Watch Out | ||
Fri Mar 2 2018 19:04 | 1st = 4 Watch Out 2nd = 2 Beaky Blue 3rd = 1 Irinka Moonyeen 4th = 3 Sageman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 9 Courtsinsession | ||
Fri Mar 2 2018 19:03 | 1st = 9 Courtsinsession 2nd = 5 Iamboogie 3rd = 1 Exterminate 4th = 6 Megs Ferrari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 8 - 6 Geenas Girl | ||
Fri Mar 2 2018 19:00 | 1st = 6 Geenas Girl 2nd = 17 Tehoro Dazzle 3rd = 12 Rachmaninov 4th = 10 Chivasion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 2 - 2 Ceylon | ||
Fri Mar 2 2018 19:00 | 1st = 2 Ceylon 2nd = 6 Divine Command 3rd = 8 Three Strykes 4th = 4 Dane Hussler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 3 Fire To Rain | ||
Fri Mar 2 2018 18:57 | 1st = 3 Fire To Rain 2nd = 8 Whippy Midget 3rd = 2 Nedgo Princess 4th = 4 Madam Loopsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 3 - | ||
Fri Mar 2 2018 18:55 | 2nd = 4 Kempley Princess 3rd = 1 Coffee Bay 4th = 5 Rekindled Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 3 - 11 Eye Carly | ||
Fri Mar 2 2018 18:55 | 1st = 11 Eye Carly 2nd = 4 Kempley Princess 3rd = 1 Coffee Bay 4th = 5 Rekindled Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 2 Suggan Buggan | ||
Fri Mar 2 2018 18:53 | 1st = 2 Suggan Buggan 2nd = 6 Vital Love 3rd = 7 Clairvue Diamond 4th = 3 Mehmeto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 3 Natures Gent | ||
Fri Mar 2 2018 18:52 | 1st = 3 Natures Gent 2nd = 4 Bigtime Caleb 3rd = 7 Bigtime Levi 4th = 8 Cawbourne Palmer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 6 Beltane | ||
Fri Mar 2 2018 18:48 | 1st = 6 Beltane 2nd = 1 Rapid Run 3rd = 2 Justice Served 4th = 8 Illawong Gerry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 2 - 2 Leningrad | ||
Fri Mar 2 2018 18:45 | 1st = 2 Leningrad 2nd = 3 My Zebrinka 3rd = 8 Prahaar 4th = 4 Stryke Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 7 - 1 Supreme Dominator | ||
Fri Mar 2 2018 18:43 | 1st = 1 Supreme Dominator 2nd = 9 Beaudiene Western 3rd = 6 Star Of Montana 4th = 2 The Moonshadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 2 Ima Necromancer | ||
Fri Mar 2 2018 18:42 | 1st = 2 Ima Necromancer 2nd = 4 All About Tiger 3rd = 3 Cosmic Laptop 4th = 8 Inner Wisdom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 3 - 1 She Ra | ||
Fri Mar 2 2018 18:40 | 1st = 1 She Ra 2nd = 5 Prickles 3rd = 8 Sandhill Express 4th = 6 Macon County |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 3 Lombo Kotakinabalu | ||
Fri Mar 2 2018 18:37 | 1st = 3 Lombo Kotakinabalu 2nd = 7 Bettor Ops 3rd = 5 Ideal Situation 4th = 8 Expressionist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 3 Spanish Angle | ||
Fri Mar 2 2018 18:34 | 1st = 3 Spanish Angle 2nd = 4 Cohens Dream 3rd = 6 Blow The Ping 4th = 5 Queen Of Justice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 7 - 5 Van Laddie | ||
Fri Mar 2 2018 18:32 | 1st = 5 Van Laddie 2nd = 6 Denstown 3rd = 8 Machitelli 4th = 2 Augusta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 1 - 5 Metronome | ||
Fri Mar 2 2018 18:30 | 1st = 5 Metronome 2nd = 3 Sundarbans 3rd = 4 Gheedaa 4th = 7 All Too Handy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Burnie Race 3 - 2 Punchinello | ||
Fri Mar 2 2018 18:28 | 1st = 2 Punchinello 2nd = 1 Demonstrative 3rd = 8 Heza Rummage 4th = 5 Shadow Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 7 Kung Fu Hustle | ||
Fri Mar 2 2018 18:27 | 1st = 7 Kung Fu Hustle 2nd = 8 Weeona Dino 3rd = 2 Stolen 4th = 5 Winterstein |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 2 - 6 Lightning Scooter | ||
Fri Mar 2 2018 18:24 | 1st = 6 Lightning Scooter 2nd = 10 Snoop Stride 3rd = 1 Slice Of Paradise 4th = 8 Dont Tell Errol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 6 Reils | ||
Fri Mar 2 2018 18:22 | 1st = 6 Reils 2nd = 9 Just Call Me Molly 3rd = 4 Wilkes Barre 4th = 1 Hotter Than Sally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 5 Opawa Lyon | ||
Fri Mar 2 2018 18:22 | 1st = 5 Opawa Lyon 2nd = 1 Set The Limit 3rd = 3 Tynecastle Flyer 4th = 2 Secret Indy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 8 No More Cake | ||
Fri Mar 2 2018 18:19 | 1st = 8 No More Cake 2nd = 9 Actualize 3rd = 3 Man of Leisure 4th = 2 Sure Shot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 1 - 2 Pandemonium | ||
Fri Mar 2 2018 18:15 | 1st = 2 Pandemonium 2nd = 1 So You Win 3rd = 4 Sausalito 4th = 3 Langley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 6 - 5 Elle Mac | ||
Fri Mar 2 2018 18:13 | 1st = 5 Elle Mac 2nd = 7 Delight In Me 3rd = 9 Gold Orchid 4th = 10 Bettor Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 2 Frankys Wish | ||
Fri Mar 2 2018 18:12 | 1st = 2 Frankys Wish 2nd = 5 Adalind 3rd = 4 In The Que 4th = 8 Eye Feature |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 4 Alannahs Gem | ||
Fri Mar 2 2018 18:09 | 1st = 4 Alannahs Gem 2nd = 8 Barton Bale 3rd = 1 Kiwi Collision 4th = 6 Full Of Boloney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 7 Murano | ||
Fri Mar 2 2018 18:04 | 1st = 7 Murano 2nd = 5 Double Event 3rd = 4 Exciteusinthecity 4th = 3 Bettor Bet Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 3 Farahmac | ||
Fri Mar 2 2018 18:02 | 1st = 3 Farahmac 2nd = 8 No Laying Back 3rd = 4 Miss Piggy 4th = 2 Cosmic Revenge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 6 - 4 Clive | ||
Fri Mar 2 2018 18:01 | 1st = 4 Clive 2nd = 5 All About Henry 3rd = 6 Pirate Bay 4th = 3 Scarlett Banner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Burnie Race 2 - 4 Modart Niadh | ||
Fri Mar 2 2018 18:00 | 1st = 4 Modart Niadh 2nd = 7 Sketch 3rd = 1 Molly Malones 4th = 2 Sophias Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 8 Rory Mach | ||
Fri Mar 2 2018 17:57 | 1st = 8 Rory Mach 2nd = 1 Platinum Art 3rd = 3 Mohegan Sun 4th = 12 Raesawinner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 1 - 1 Zaras Choice | ||
Fri Mar 2 2018 17:55 | 1st = 1 Zaras Choice 2nd = 2 Lucky To Make It 3rd = 7 Laser Major 4th = 4 Harley James |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 3 Audi Key | ||
Fri Mar 2 2018 17:54 | 1st = 3 Audi Key 2nd = 2 Hambani Kahle 3rd = 8 Deja Vu 4th = 4 Keravnos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 4 Audacious Assin | ||
Fri Mar 2 2018 17:52 | 1st = 4 Audacious Assin 2nd = 6 Watch Your Back 3rd = 7 Opawa Denise 4th = 5 Opawa Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 8 - 3 Mister Smartee | ||
Fri Mar 2 2018 17:50 | 1st = 3 Mister Smartee 2nd = 9 Budawang 3rd = 8 Bluemoon Dream 4th = 10 Color Purple |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 3 Aston Dee Bee | ||
Fri Mar 2 2018 17:46 | 1st = 3 Aston Dee Bee 2nd = 7 Alpha Lucky 3rd = 4 In A Spin 4th = 5 El Grand Knocka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 5 - 6 Majestic Ali | ||
Fri Mar 2 2018 17:43 | 1st = 6 Majestic Ali 2nd = 3 Caitlins Surprise 3rd = 1 Lovely Bundy 4th = 9 Sunset Peak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 1 Bullet Pass | ||
Fri Mar 2 2018 17:42 | 1st = 1 Bullet Pass 2nd = 3 Miss Amelia 3rd = 4 Just Like Yazza 4th = 2 Dragon Born |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 2 - 1 Murphy | ||
Fri Mar 2 2018 17:40 | 1st = 1 Murphy 2nd = 5 Westernport 3rd = 7 Dream Passenger 4th = 6 Niccorossa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 8 - 4 Prontissimo | ||
Fri Mar 2 2018 17:40 | 1st = 4 Prontissimo 2nd = 5 Azcannyaz 3rd = 13 Lugard Road 4th = 15 Annes Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 7 - 3 Ragazzo Del Corsa | ||
Fri Mar 2 2018 17:37 | 1st = 3 Ragazzo Del Corsa 2nd = 4 Bold Peak 3rd = 7 Mystic Forces 4th = 8 Time Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Burnie Race 1 - 1 Penstock Boy | ||
Fri Mar 2 2018 17:35 | 1st = 1 Penstock Boy 2nd = 7 Mister Bee Ay 3rd = 10 Manwiththeeski 4th = 5 Tinas Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 5 Tahiti Pearl | ||
Fri Mar 2 2018 17:34 | 1st = 5 Tahiti Pearl 2nd = 8 Forced Exit 3rd = 7 Midnite Party 4th = 4 Mums Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 5 - 4 Doitson | ||
Fri Mar 2 2018 17:30 | 1st = 4 Doitson 2nd = 1 Scotlynn Justis 3rd = 9 Mogul 4th = 14 Ideal Rule |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 2 Super Sook | ||
Fri Mar 2 2018 17:27 | 1st = 2 Super Sook 2nd = 3 Gregorovitch 3rd = 8 Zudactyl Monelli 4th = 6 Roger Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 8 With Authority | ||
Fri Mar 2 2018 17:23 | 1st = 8 With Authority 2nd = 1 The Endeavour 3rd = 3 Circle Line 4th = 9 Ruato Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 6 Irinka Darcy | ||
Fri Mar 2 2018 17:22 | 1st = 6 Irinka Darcy 2nd = 7 Cawbourne Stick 3rd = 3 Opawa Bear 4th = 8 Lil Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 8 - 1 Galaxy Falls | ||
Fri Mar 2 2018 17:20 | 1st = 1 Galaxy Falls 2nd = 4 Mirthdale 3rd = 5 Equidant 4th = 8 Ash Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 1 Twin Galaxy | ||
Fri Mar 2 2018 17:18 | 1st = 1 Twin Galaxy 2nd = 3 Velocity Onyx 3rd = 5 Nattys On Fire 4th = 6 Zahara Dye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 7 - 2 Latitude | ||
Fri Mar 2 2018 17:15 | 1st = 2 Latitude 2nd = 7 Ill Take Money 3rd = 4 Take the Mountain 4th = 10 Manning Treasure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 4 - 5 Sicario | ||
Fri Mar 2 2018 17:13 | 1st = 5 Sicario 2nd = 7 Chase Auckland 3rd = 3 Sheriff 4th = 4 Culpeka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 4 Mad Ones | ||
Fri Mar 2 2018 17:12 | 1st = 4 Mad Ones 2nd = 6 Pathfinder 3rd = 8 Bumpo 4th = 3 Limeburner Dave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 3 Tiempo Dinero | ||
Fri Mar 2 2018 17:09 | 1st = 3 Tiempo Dinero 2nd = 1 Out Of Range 3rd = 2 Riveting 4th = 4 Blue Gum Hill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 7 - 5 Love None | ||
Fri Mar 2 2018 17:07 | 1st = 5 Love None 2nd = 9 Dis Diamond 3rd = 7 Our Sebring 4th = 1 Congelator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 8 - 1 Our Mallee Hoff | ||
Fri Mar 2 2018 17:05 | 1st = 1 Our Mallee Hoff 2nd = 4 Cronauer 3rd = 2 Dont Get Excited 4th = 8 Dont Have To Yell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 6 - 4 Masons Chance | ||
Fri Mar 2 2018 17:02 | 1st = 4 Masons Chance 2nd = 3 Our Neddy Boy 3rd = 8 Hulk Henry 4th = 2 Bradman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 4 - 5 Franco Noah | ||
Fri Mar 2 2018 17:01 | 1st = 5 Franco Noah 2nd = 4 Chain Reaction 3rd = 2 Tom Me Gun 4th = 7 Apocalypse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 3 Brooklyn Skye | ||
Fri Mar 2 2018 16:59 | 1st = 3 Brooklyn Skye 2nd = 8 Guy Fawkes 3rd = 5 Barneys Bounty 4th = 1 Frosty Bejay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 8 - 1 Commanding Prince | ||
Fri Mar 2 2018 16:56 | 1st = 1 Commanding Prince 2nd = 2 Hare Bawl 3rd = 15 Porotene Magnum 4th = 10 Allmosta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 7 Cawbourne Dora | ||
Fri Mar 2 2018 16:53 | 1st = 7 Cawbourne Dora 2nd = 8 Bacon My Heart 3rd = 6 Dreamzone 4th = 2 De Blonde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 1 Runway Idole | ||
Fri Mar 2 2018 16:52 | 1st = 1 Runway Idole 2nd = 7 Teevee Roscoe 3rd = 2 Allonsy Fire 4th = 3 Like Da Clappers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 1 - 1 Patria | ||
Fri Mar 2 2018 16:50 | 1st = 1 Patria 2nd = 3 Geronimos Son 3rd = 8 Emptyyapockets 4th = 5 You Want |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 1 Monkseaton | ||
Fri Mar 2 2018 16:48 | 1st = 1 Monkseaton 2nd = 8 The American Dream 3rd = 7 Jacks At The Beach 4th = 4 Ashleys Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 7 - 5 Lake Jackson | ||
Fri Mar 2 2018 16:45 | 1st = 5 Lake Jackson 2nd = 4 Savanero 3rd = 6 Neva Doubt Us 4th = 1 Copper Coast Raida |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 3 Alpha Georgiou | ||
Fri Mar 2 2018 16:43 | 1st = 3 Alpha Georgiou 2nd = 4 Calendar Boy 3rd = 1 Nangar Bear 4th = 2 Duty Free |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 3 - 9 Rain Man | ||
Fri Mar 2 2018 16:42 | 1st = 9 Rain Man 2nd = 1 Royal Lincoln 3rd = 3 Parker 4th = 4 Lynbar Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 6 - 4 Dreamy Belle | ||
Fri Mar 2 2018 16:40 | 1st = 4 Dreamy Belle 2nd = 1 Patriot 3rd = 8 Aqua Chimera 4th = 9 Ms Wicked Nicci |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 6 Iron Maid | ||
Fri Mar 2 2018 16:37 | 1st = 6 Iron Maid 2nd = 5 Spring Noaky 3rd = 7 Had Better Daze 4th = 1 Hey Hey Hayley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 7 Exhibit Aye | ||
Fri Mar 2 2018 16:34 | 1st = 7 Exhibit Aye 2nd = 1 Wolf Is Back 3rd = 8 Welsh Karma 4th = 4 Jethrowtull |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 3 - 11 Nearis Green | ||
Fri Mar 2 2018 16:31 | 1st = 11 Nearis Green 2nd = 8 Son Of A Tiger 3rd = 10 Buckeye 4th = 16 Ellmers Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 7 - 2 Monaco Countess | ||
Fri Mar 2 2018 16:30 | 1st = 2 Monaco Countess 2nd = 5 Super Rockstar 3rd = 6 Bloodlette 4th = 1 Wolf King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 6 - 3 Quick Cash | ||
Fri Mar 2 2018 16:30 | 1st = 3 Quick Cash 2nd = 9 Mon Petite Fille 3rd = 2 God Im Hot 4th = 13 Loqueteux |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 5 - 1 Bold Xavvi | ||
Fri Mar 2 2018 16:27 | 1st = 1 Bold Xavvi 2nd = 6 Fields Avenue 3rd = 3 Toxophily 4th = 5 Astral Odyssey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 7 - 14 Myladyachiever | ||
Fri Mar 2 2018 16:26 | 1st = 14 Myladyachiever 2nd = 12 Incantation 3rd = 8 Rosetta 4th = 5 Dennys Lincoln |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 1 Jimmy Newob | ||
Fri Mar 2 2018 16:24 | 1st = 1 Jimmy Newob 2nd = 6 Solitary Girl 3rd = 2 Trouper 4th = 4 Rumble Drive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 4 Mary Blue Blood | ||
Fri Mar 2 2018 16:21 | 1st = 4 Mary Blue Blood 2nd = 8 Bigtime Emma 3rd = 7 Electric Dandy 4th = 2 Scott No Value |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 4 Spring Colleen | ||
Fri Mar 2 2018 16:17 | 1st = 4 Spring Colleen 2nd = 1 Fancy A Boherna 3rd = 2 Rosdue Barista 4th = 5 Decadent Enough |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 3 Only One Promise | ||
Fri Mar 2 2018 16:13 | 1st = 3 Only One Promise 2nd = 2 Mach Sam 3rd = 1 Skylarhain 4th = 8 Blissfulinfidelity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 2 - 8 Billy At Salsa | ||
Fri Mar 2 2018 16:12 | 1st = 8 Billy At Salsa 2nd = 12 Anse Vata 3rd = 2 Sex On Fire 4th = 4 Prince George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 6 - 6 Irish Mint | ||
Fri Mar 2 2018 16:10 | 1st = 6 Irish Mint 2nd = 5 Artful Rambler 3rd = 1 Debeersonus 4th = 4 Bellomo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 6 Magic Mctiger | ||
Fri Mar 2 2018 16:08 | 1st = 6 Magic Mctiger 2nd = 2 Kiarni Al 3rd = 4 Scott Nothing 4th = 7 One For Tod |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 5 - 4 Fuel | ||
Fri Mar 2 2018 16:05 | 1st = 4 Fuel 2nd = 3 Zuccherina 3rd = 1 Wewonya 4th = 8 Forever Alone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 8 Avalon Sisco | ||
Fri Mar 2 2018 16:02 | 1st = 8 Avalon Sisco 2nd = 3 Kabos Winlock 3rd = 5 Aldrich 4th = 7 Zipping Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 2 - 7 Galleons Glory | ||
Fri Mar 2 2018 16:01 | 1st = 7 Galleons Glory 2nd = 3 Queen Of Love 3rd = 12 Astound 4th = 1 Success Counts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 1 Turbo Roy | ||
Fri Mar 2 2018 15:59 | 1st = 1 Turbo Roy 2nd = 4 Rich Burgundy 3rd = 3 Thug 4th = 6 Petite Fawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 6 - 7 Banstead | ||
Fri Mar 2 2018 15:56 | 1st = 7 Banstead 2nd = 1 Deep Blue 3rd = 6 Ocean Ruler 4th = 12 Word Savvy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 6 - 1 Free Willy | ||
Fri Mar 2 2018 15:55 | 1st = 1 Free Willy 2nd = 3 Hi Suppose 3rd = 4 I Aint The One 4th = 8 Joamble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 4 - 5 Rougissante | ||
Fri Mar 2 2018 15:52 | 1st = 5 Rougissante 2nd = 4 Authadane 3rd = 7 Culpo 4th = 1 Flat To Stack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 6 Bigtime Sugar | ||
Fri Mar 2 2018 15:51 | 1st = 6 Bigtime Sugar 2nd = 7 Opawa Crystal 3rd = 1 Whos John Galt 4th = 8 Bear Inda Square |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 2 Miss Vee | ||
Fri Mar 2 2018 15:49 | 1st = 2 Miss Vee 2nd = 4 Prince Rakeem 3rd = 7 Blue Mcqueen 4th = 6 Dynamic Songar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 5 - 4 Winners Lane | ||
Fri Mar 2 2018 15:45 | 1st = 4 Winners Lane 2nd = 2 Stan 3rd = 6 Suggestapartner 4th = 8 Flymia Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 5 Apache Bro | ||
Fri Mar 2 2018 15:42 | 1st = 5 Apache Bro 2nd = 7 Slipperette 3rd = 6 Vectis Campinae 4th = 8 Eliza Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 1 - 4 Juice Brogden | ||
Fri Mar 2 2018 15:41 | 1st = 4 Juice Brogden 2nd = 6 Step Up 3rd = 2 Check In 4th = 3 Aloka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 2 The Harlem Hammer | ||
Fri Mar 2 2018 15:38 | 1st = 2 The Harlem Hammer 2nd = 5 Bangkok Bravado 3rd = 1 Bronze Ecstasy 4th = 6 He Gets It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 5 - 5 Ticket to Paris | ||
Fri Mar 2 2018 15:35 | 1st = 5 Ticket to Paris 2nd = 11 Lady Conquistador 3rd = 8 Wrist Watch 4th = 7 Boutonniere |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 10 - 4 Kingsbrae Boof | ||
Fri Mar 2 2018 15:33 | 1st = 4 Kingsbrae Boof 2nd = 6 Bokarm Dean 3rd = 9 Black Shark 4th = 1 Bravo Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 1 - 12 Princess Holly | ||
Fri Mar 2 2018 15:31 | 1st = 12 Princess Holly 2nd = 8 Imallaboutthebase 3rd = 13 Three Ply 4th = 5 Shes Outstanding |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 4 - 1 So You Merge | ||
Fri Mar 2 2018 15:30 | 1st = 1 So You Merge 2nd = 9 Flinders Dragon 3rd = 10 Miss Zodiac 4th = 2 Mahervellous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 1 Lagoon Bonnie | ||
Fri Mar 2 2018 15:27 | 1st = 1 Lagoon Bonnie 2nd = 5 Ya Ya Girl 3rd = 3 Deranged 4th = 7 Kiarni Velvet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 5 - 10 Lisbeth | ||
Fri Mar 2 2018 15:25 | 1st = 10 Lisbeth 2nd = 1 Sligo 3rd = 4 Lincoln Star 4th = 9 Raqisa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 3 Dodge An Steele | ||
Fri Mar 2 2018 15:24 | 1st = 3 Dodge An Steele 2nd = 6 Lojay Jones 3rd = 7 Sweet Potato 4th = 1 Destini Firefox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 4 Bigtime Buster | ||
Fri Mar 2 2018 15:21 | 1st = 4 Bigtime Buster 2nd = 6 Bigtime Zack 3rd = 1 Bigtime Boy 4th = 3 Bigtime Monty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 5 - 3 Wild Irish Boy | ||
Fri Mar 2 2018 15:20 | 1st = 3 Wild Irish Boy 2nd = 1 Hes The Sheriff 3rd = 8 Jack Henry 4th = 6 Circus Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 9 - 1 Loggie Bridge | ||
Fri Mar 2 2018 15:18 | 1st = 1 Loggie Bridge 2nd = 6 Stack The Aces 3rd = 4 Captain Mclaren 4th = 8 Iona Michelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 3 - 3 Palm Springs | ||
Fri Mar 2 2018 15:17 | 1st = 3 Palm Springs 2nd = 9 Undercover Girl 3rd = 2 Doogus 4th = 6 Clear The Debt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 9 - 4 Negative Buzz | ||
Fri Mar 2 2018 15:14 | 1st = 4 Negative Buzz 2nd = 3 Rusty Towbar 3rd = 7 Rikasso Lilly 4th = 1 Comanche County |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 4 - 2 Celtic Love | ||
Fri Mar 2 2018 15:10 | 1st = 2 Celtic Love 2nd = 5 Blue Collar Boy 3rd = 3 High Power 4th = 6 Fancy Nickers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 6 Cee Cee Senor | ||
Fri Mar 2 2018 15:07 | 1st = 6 Cee Cee Senor 2nd = 8 Oliver Cruise 3rd = 1 My Lil Angel 4th = 9 Ive Got Bills |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 6 Maybetothemax | ||
Fri Mar 2 2018 15:03 | 1st = 6 Maybetothemax 2nd = 5 Liava 3rd = 8 Giacomo 4th = 10 Our Overanova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 8 - 1 Pearl Cape | ||
Fri Mar 2 2018 15:01 | 1st = 1 Pearl Cape 2nd = 2 Precious Parker 3rd = 5 Spring Leesa 4th = 6 Crimson Sally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 4 - 4 Staghorn | ||
Fri Mar 2 2018 15:00 | 1st = 4 Staghorn 2nd = 2 Going Gaga 3rd = 7 Bearded Dragon 4th = 5 Bramfield |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 8 - 8 Jimary Free | ||
Fri Mar 2 2018 14:57 | 1st = 8 Jimary Free 2nd = 1 Aristotle 3rd = 7 Warrior Rose 4th = 6 Sergeant Maguire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 4 Cawbourne Mezza | ||
Fri Mar 2 2018 14:55 | 1st = 4 Cawbourne Mezza 2nd = 7 Daisy Lara 3rd = 2 Cosmic Odette 4th = 6 Bigtime Blackie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 3 - 2 Sergeant Sam | ||
Fri Mar 2 2018 14:53 | 1st = 2 Sergeant Sam 2nd = 1 Im A Rebel 3rd = 3 Magic Melman 4th = 9 Reggie Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 4 - 4 Miss Contessa | ||
Fri Mar 2 2018 14:49 | 1st = 4 Miss Contessa 2nd = 11 Surveillance 3rd = 7 Crafty Crim 4th = 9 Mizzelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 8 Wet And Wild | ||
Fri Mar 2 2018 14:47 | 1st = 8 Wet And Wild 2nd = 5 Tamile Lass 3rd = 6 Pergamon 4th = 2 Nitro Heroine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 4 - 4 Beeokay | ||
Fri Mar 2 2018 14:45 | 1st = 4 Beeokay 2nd = 11 South Detroit 3rd = 9 Paseo Del Rio 4th = 7 Solgaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 2 - 5 Bold Shot | ||
Fri Mar 2 2018 14:42 | 1st = 5 Bold Shot 2nd = 4 Starante 3rd = 3 Paradis Imperial 4th = 2 Craiglea Wandoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 7 - 4 Benaud | ||
Fri Mar 2 2018 14:42 | 1st = 4 Benaud 2nd = 2 Pipi Star 3rd = 1 Diego Bale 4th = 6 Top Weight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 7 - 2 Phantom Razor | ||
Fri Mar 2 2018 14:39 | 1st = 2 Phantom Razor 2nd = 3 Head Diva 3rd = 8 La Jaydan 4th = 6 Kingsbrae Millie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 5 Bigtime Jayjay | ||
Fri Mar 2 2018 14:37 | 1st = 5 Bigtime Jayjay 2nd = 2 Bigtime Kylie 3rd = 6 Pat Patterson 4th = 9 Bigtime Liam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 3 - 7 Table Mountain | ||
Fri Mar 2 2018 14:35 | 1st = 7 Table Mountain 2nd = 9 I Wear Prada 3rd = 2 Aruba 4th = 12 Marfaz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 7 Jaggered Stone | ||
Fri Mar 2 2018 14:32 | 1st = 7 Jaggered Stone 2nd = 4 Aston Veloci 3rd = 3 Bluehawk Robert 4th = 2 Capo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 5 Somwhereovarainbow | ||
Fri Mar 2 2018 14:28 | 1st = 5 Somwhereovarainbow 2nd = 1 Statement Please 3rd = 4 Veloce Bella 4th = 6 Got the Goods |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 3 - 2 Stragun | ||
Fri Mar 2 2018 14:25 | 1st = 2 Stragun 2nd = 7 Nitro Magic 3rd = 4 Kingson 4th = 3 The Show Goes On |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 6 - 3 Lucy Lizzie | ||
Fri Mar 2 2018 14:22 | 1st = 3 Lucy Lizzie 2nd = 8 Itchy Mccaw 3rd = 4 Vinaka Mateo 4th = 2 Jimary Bourbski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 2 - 2 Shoreditch | ||
Fri Mar 2 2018 14:18 | 1st = 2 Shoreditch 2nd = 3 Haames 3rd = 4 Septango 4th = 1 Saint Denis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 6 - 7 Victa Matt | ||
Fri Mar 2 2018 14:16 | 1st = 7 Victa Matt 2nd = 6 Sparkling Shogun 3rd = 5 Spring King 4th = 2 Blue Titanium |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 3 - 1 Beauden | ||
Fri Mar 2 2018 14:14 | 1st = 1 Beauden 2nd = 8 Lodi 3rd = 3 Lincoln Raider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 5 Banjos Affair | ||
Fri Mar 2 2018 14:12 | 1st = 5 Banjos Affair 2nd = 6 Balmoral Bash 3rd = 3 Elkes Osti 4th = 8 Just Jimmy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 3 - 10 Lady Of Leisure | ||
Fri Mar 2 2018 14:10 | 1st = 10 Lady Of Leisure 2nd = 3 Merrimen 3rd = 7 Astrobelle 4th = 11 Paris Reward |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 1 - 1 Ruby Georgie | ||
Fri Mar 2 2018 14:07 | 1st = 1 Ruby Georgie 2nd = 5 Craiglea Rubble 3rd = 3 Legal Ties 4th = 4 Craiglea Ella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 5 - 5 Daily Muster | ||
Fri Mar 2 2018 14:04 | 1st = 5 Daily Muster 2nd = 9 Rosemount Buddy 3rd = 4 Jimary Gizmo 4th = 1 Kulu Tuppence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 5 - 8 Michele Quick | ||
Fri Mar 2 2018 14:01 | 1st = 8 Michele Quick 2nd = 6 Allen Optic 3rd = 7 Oaktrea Wilco 4th = 1 Debonair Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 2 - 1 Elkano | ||
Fri Mar 2 2018 14:00 | 1st = 1 Elkano 2nd = 2 Augusta In April 3rd = 5 Chekkapen 4th = 11 Smokin Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 5 Unbackable | ||
Fri Mar 2 2018 13:55 | 1st = 5 Unbackable 2nd = 6 Ostis Sprite 3rd = 3 Blackjacks Back 4th = 4 Dons Machine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 2 - 5 Here De Train | ||
Fri Mar 2 2018 13:50 | 1st = 5 Here De Train 2nd = 10 Synergy 3rd = 4 Glossy Ganoderma 4th = 12 Flop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 4 - 1 Team Jarvis | ||
Fri Mar 2 2018 13:47 | 1st = 1 Team Jarvis 2nd = 3 Noelas Boy 3rd = 2 Miss Shrapnel 4th = 4 Cosmic Said So |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 1 - 4 Kailis Pearl | ||
Fri Mar 2 2018 13:43 | 1st = 4 Kailis Pearl 2nd = 3 Lets Rebelle 3rd = 10 Smokin Suzy 4th = 2 Brooke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 4 - 1 Phantom Hawke | ||
Fri Mar 2 2018 13:41 | 1st = 1 Phantom Hawke 2nd = 5 Aiming 3rd = 8 Fabulous Lucy 4th = 7 Konfuzzled |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 2 - 2 Darscape Princess | ||
Fri Mar 2 2018 13:39 | 1st = 2 Darscape Princess 2nd = 5 Donizetti 3rd = 1 Slimline 4th = 3 Strolling Vagabond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 7 Aged Badly | ||
Fri Mar 2 2018 13:37 | 1st = 7 Aged Badly 2nd = 1 Mea Rose 3rd = 3 Campeon 4th = 4 Lidos Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 2 - 1 Ancient Echoes | ||
Fri Mar 2 2018 13:35 | 1st = 1 Ancient Echoes 2nd = 5 Low Level Flying 3rd = 9 Keep It Classy 4th = 3 Fair Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 3 - 8 Kingsbrae Prince | ||
Fri Mar 2 2018 13:29 | 1st = 8 Kingsbrae Prince 2nd = 3 Red Candy 3rd = 1 Cosmo Trav 4th = 6 Vilcabamba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 1 - 10 Swift Arrival | ||
Fri Mar 2 2018 13:25 | 1st = 10 Swift Arrival 2nd = 1 Little Steiny 3rd = 3 Miss Eimar 4th = 8 Manna Mil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 8 Two Seasons | ||
Fri Mar 2 2018 13:22 | 1st = 8 Two Seasons 2nd = 3 Royal Knocka 3rd = 5 Soeztoc 4th = 2 Aruma Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 3 - 4 Hopes Beau | ||
Fri Mar 2 2018 13:19 | 1st = 4 Hopes Beau 2nd = 6 Oz Wizard 3rd = 3 Spring Ivy 4th = 7 Obnoxious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 1 - 3 Copernicus | ||
Fri Mar 2 2018 13:15 | 1st = 3 Copernicus 2nd = 1 I Am Dexter 3rd = 2 Slide Of Hand 4th = 5 Bakers Dozen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 2 Flaming Sambuca | ||
Fri Mar 2 2018 13:14 | 1st = 2 Flaming Sambuca 2nd = 8 Ohoka Angel 3rd = 7 Miss Dupre 4th = 6 Jinja Mongo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 2 - 4 Kingsbrae Steve | ||
Fri Mar 2 2018 13:12 | 1st = 4 Kingsbrae Steve 2nd = 6 Ellah Terror 3rd = 8 Gunho Storm 4th = 1 Beer Shack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 4 Dons Just Under | ||
Fri Mar 2 2018 13:07 | 1st = 4 Dons Just Under 2nd = 5 Ryder Sir 3rd = 3 Wolf Point 4th = 1 Fruit Frames |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 1 - 10 Cead Mile Failte | ||
Fri Mar 2 2018 13:04 | 1st = 10 Cead Mile Failte 2nd = 4 Stunning 3rd = 2 Dublin Day 4th = 6 Our Wonder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 1 - 8 Veritone | ||
Fri Mar 2 2018 13:00 | 1st = 8 Veritone 2nd = 2 Just On Spec 3rd = 7 Another Kerrie 4th = 3 Kings Hand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 2 - 2 Spring Angel | ||
Fri Mar 2 2018 12:57 | 1st = 2 Spring Angel 2nd = 7 Plunder Hawke 3rd = 8 Teddle Tale 4th = 4 Lochey Swift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 4 Sweet Abby Lee | ||
Fri Mar 2 2018 12:54 | 1st = 4 Sweet Abby Lee 2nd = 8 Queen Kong 3rd = 5 Sass em Up 4th = 7 Whose He |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 4 Malick | ||
Fri Mar 2 2018 12:50 | 1st = 4 Malick 2nd = 7 Shakey Cougar 3rd = 2 Medika 4th = 6 Nunniong Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 1 - 2 Galvo | ||
Fri Mar 2 2018 12:46 | 1st = 2 Galvo 2nd = 4 Hes The Caper 3rd = 6 La Jaydo Zulu 4th = 8 Flashdance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 1 - 3 Fanciful Phantom | ||
Fri Mar 2 2018 12:42 | 1st = 3 Fanciful Phantom 2nd = 4 Bula Top Fuel 3rd = 6 Flown Away 4th = 2 Mokhtar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 4 My Dad Den | ||
Fri Mar 2 2018 12:38 | 1st = 4 My Dad Den 2nd = 1 Shift The Blame 3rd = 7 Know Answer 4th = 6 Opawa Purdie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 8 Alfies Affair | ||
Fri Mar 2 2018 12:31 | 1st = 8 Alfies Affair 2nd = 6 Maggie Mikado 3rd = 7 Baby Houseman 4th = 1 Regal Memphis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 1 Kia Tere | ||
Fri Mar 2 2018 12:21 | 1st = 1 Kia Tere 2nd = 8 Know Conclusion 3rd = 5 Draxler 4th = 3 Botany Alan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 6 Keishas Boy | ||
Fri Mar 2 2018 12:15 | 1st = 6 Keishas Boy 2nd = 1 Mirror Max 3rd = 10 Miss Travers 4th = 7 Octo Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 8 Opawa Binge | ||
Fri Mar 2 2018 12:03 | 1st = 8 Opawa Binge 2nd = 6 Fiery Fagan 3rd = 7 Elodea 4th = 5 Sozins Emperor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 1 Matomax | ||
Fri Mar 2 2018 11:58 | 1st = 1 Matomax 2nd = 8 Gene Man 3rd = 2 Joanies Johnny 4th = 6 Proving Ground |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 4 Sly Cath | ||
Fri Mar 2 2018 11:46 | 1st = 4 Sly Cath 2nd = 3 Sefton Jay 3rd = 6 Lucky Mick 4th = 1 Go Mark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 2 Jinja Brian | ||
Fri Mar 2 2018 11:28 | 1st = 2 Jinja Brian 2nd = 3 Epic Boom 3rd = 1 Call Me Joe 4th = 6 Red Margin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 3 Platonic Affair | ||
Fri Mar 2 2018 11:11 | 1st = 3 Platonic Affair 2nd = 4 Amy Boy 3rd = 8 Eyrewell Ebony 4th = 5 Sly Carl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 1 My Ginger Kiss | ||
Fri Mar 2 2018 10:53 | 1st = 1 My Ginger Kiss 2nd = 4 Cosmic Britney 3rd = 8 Call Me Flo 4th = 5 Culvie Chairman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 7 Twizel Storm | ||
Fri Mar 2 2018 10:36 | 1st = 7 Twizel Storm 2nd = 2 Disobedience 3rd = 8 Opawa Lawsey 4th = 5 Lucky Blair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 5 Tikao Jackie | ||
Fri Mar 2 2018 10:18 | 1st = 5 Tikao Jackie 2nd = 6 Goldstar Tasman 3rd = 7 Call Me Archie 4th = 4 Shanly Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 7 Cold Affair | ||
Fri Mar 2 2018 10:01 | 1st = 7 Cold Affair 2nd = 8 Hi Ho Tonto 3rd = 2 Holly Grace 4th = 3 Feral Steadfast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 7 Shilo Gundi | ||
Fri Mar 2 2018 1:25 | 1st = 7 Shilo Gundi 2nd = 4 Neat Alright 3rd = 1 Kininka Loch 4th = 6 Pure Motion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 8 Sunset Sherbet | ||
Fri Mar 2 2018 1:02 | 1st = 8 Sunset Sherbet 2nd = 2 Towering Inferno 3rd = 6 Full Soot 4th = 1 Spruce Goose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 8 Hard Wired | ||
Fri Mar 2 2018 0:47 | 1st = 8 Hard Wired 2nd = 2 Get Over It 3rd = 5 Ren Monelli 4th = 7 Kalgaritch Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 8 Petria Monelli | ||
Fri Mar 2 2018 0:22 | 1st = 8 Petria Monelli 2nd = 7 Heliocentric 3rd = 3 He Aint Sweet 4th = 6 Pure Sabotage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 4 Pangee Street | ||
Fri Mar 2 2018 0:02 | 1st = 4 Pangee Street 2nd = 3 Schmick As 3rd = 6 Svetlana Monelli 4th = 1 Rogers Dreamin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 3 Black Bombshell | ||
Fri Feb 2 2018 23:47 | 1st = 3 Black Bombshell 2nd = 2 Lhotse Monelli 4th = 6 Skyther Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 4 Brotha Ofa Gangsta | ||
Fri Feb 2 2018 23:40 | 1st = 4 Brotha Ofa Gangsta 2nd = 1 Chuck Norris 3rd = 2 Starlight Brigade 4th = 8 Our Jaccka Mara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 4 - 7 Im Zuleika | ||
Fri Feb 2 2018 23:35 | 1st = 7 Im Zuleika 2nd = 5 Estocada 3rd = 3 Responder 4th = 1 Im The Best |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 2 Lillys Spirit | ||
Fri Feb 2 2018 23:32 | 1st = 2 Lillys Spirit 2nd = 8 Zinnia Monelli 3rd = 5 Waterloo Monelli 4th = 3 Nice Garry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 2 West On Augie | ||
Fri Feb 2 2018 23:17 | 1st = 2 West On Augie 2nd = 5 Poppy Monelli 3rd = 4 Benny Monelli 4th = 3 Petria Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 2 Chicago Bull | ||
Fri Feb 2 2018 23:10 | 1st = 2 Chicago Bull 2nd = 1 Ohoka Punter 3rd = 10 Master Jaxon 4th = 3 Bettors Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 3 - 1 Punters Dream | ||
Fri Feb 2 2018 23:05 | 1st = 1 Punters Dream 2nd = 2 Mileys Desire 3rd = 10 Blissntheblack 4th = 6 Milliondollahanova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 1 Max Profit | ||
Fri Feb 2 2018 23:02 | 1st = 1 Max Profit 2nd = 2 Pepper Fire 3rd = 8 Alfa Tonic 4th = 4 Sunset Jessie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 11 - 4 Rowdy Sprite | ||
Fri Feb 2 2018 22:59 | 1st = 4 Rowdy Sprite 2nd = 8 Gizza Malarkey 3rd = 1 Awesome Doll 4th = 3 Ninja Josh Mae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 9 - 3 My Highlights | ||
Fri Feb 2 2018 22:55 | 1st = 3 My Highlights 2nd = 2 Me Mate Les 3rd = 4 Surreal Dreamer 4th = 7 Miss Atomic Betty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 1 Teflon Travis | ||
Fri Feb 2 2018 22:48 | 1st = 1 Teflon Travis 2nd = 8 Dyna Bobbi 3rd = 4 Raloo Barbara 4th = 5 Zenstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 3 Mamma Monelli | ||
Fri Feb 2 2018 22:45 | 1st = 3 Mamma Monelli 2nd = 8 Fernando Monelli 3rd = 6 Peak Monelli 4th = 4 Whos Got It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 1 Real Lucky | ||
Fri Feb 2 2018 22:40 | 1st = 1 Real Lucky 2nd = 2 Lord Lexus 3rd = 6 El Machine 4th = 5 Ohoka Darcy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 1 Chromosome Four | ||
Fri Feb 2 2018 22:38 | 1st = 1 Chromosome Four 2nd = 4 Pure Project 3rd = 3 Hear The Drums 4th = 8 Air Traffic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 9 - 1 Moto Kenny | ||
Fri Feb 2 2018 22:34 | 1st = 1 Moto Kenny 2nd = 4 Washmepockets 3rd = 9 Padabing Stride 4th = 7 Fernco Bobby G |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 6 Ark Patrol | ||
Fri Feb 2 2018 22:29 | 1st = 6 Ark Patrol 2nd = 1 Statement Please 3rd = 2 Naughtyinheaven 4th = 4 Thankheavnforgirls |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 7 Destini Trucker | ||
Fri Feb 2 2018 22:27 | 1st = 7 Destini Trucker 2nd = 6 Harvey Mills 3rd = 2 Ridos Ace 4th = 1 Dude Abides |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 2 - 9 Machine Elle | ||
Fri Feb 2 2018 22:25 | 1st = 9 Machine Elle 2nd = 10 Four Legged Frenzy 3rd = 8 Ella Gant Player 4th = 6 Soho Jett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 8 - 16 Environmental | ||
Fri Feb 2 2018 22:23 | 1st = 16 Environmental 2nd = 9 Shinnecock 3rd = 7 Captain The World 4th = 14 Poly Oreos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 2 Daffey Tux | ||
Fri Feb 2 2018 22:19 | 1st = 2 Daffey Tux 2nd = 1 Satrai Boy 3rd = 6 Ripa Rama 4th = 8 Bulldog Stringer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 8 - 1 Miss Graceland | ||
Fri Feb 2 2018 22:18 | 1st = 1 Miss Graceland 2nd = 2 Bliss Man 3rd = 5 Changing Code 4th = 3 Our Sir Ivanhoe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 4 Fire And Smoke | ||
Fri Feb 2 2018 22:15 | 1st = 4 Fire And Smoke 2nd = 8 Milwaukee 3rd = 1 Summer Gun 4th = 5 Marble Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 8 - 8 You Light My Fire | ||
Fri Feb 2 2018 22:14 | 1st = 8 You Light My Fire 2nd = 2 Our Joshy Boy 3rd = 6 Shaytell 4th = 10 Itz Platinum Plus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 11 - 3 Arrogant Sheldon | ||
Fri Feb 2 2018 22:11 | 1st = 3 Arrogant Sheldon 2nd = 1 Grand Man 3rd = 7 Flash Grant 4th = 8 Blue Boy Cargo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 2 Ima Rocknroll Legend | ||
Fri Feb 2 2018 22:10 | 1st = 2 Ima Rocknroll Legend 2nd = 1 Bronze Seeker 3rd = 10 Change Of Address 4th = 12 Lord Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 6 Our Turbo Boy | ||
Fri Feb 2 2018 22:08 | 1st = 6 Our Turbo Boy 2nd = 7 Jacksons Girl 3rd = 4 Destini Pegasus 4th = 2 Noonbarra Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 8 - 3 Svensson | ||
Fri Feb 2 2018 22:06 | 1st = 3 Svensson 2nd = 7 Miss Ruthless 3rd = 1 Whosashadylady 4th = 5 Lady Olive Oyle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 3 Queen Zenobia | ||
Fri Feb 2 2018 22:03 | 1st = 3 Queen Zenobia 2nd = 1 Justalittle Torque 3rd = 6 Grizzly Montana 4th = 7 Feel The Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 6 - 5 Eye See Double | ||
Fri Feb 2 2018 22:01 | 1st = 5 Eye See Double 2nd = 4 Gottahaveahobbie 3rd = 3 Crowded Reactor 4th = 1 Areuohkay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 8 - 10 Savaju | ||
Fri Feb 2 2018 22:00 | 1st = 10 Savaju 2nd = 4 Mystified 3rd = 1 Brugal Reward 4th = 9 Alaskan Sun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 7 Real Simple | ||
Fri Feb 2 2018 21:57 | 1st = 7 Real Simple 2nd = 5 Sir Duggie 3rd = 2 Blitzkrieg 4th = 6 Sketchy Nick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 1 - 9 Machulbeatchu | ||
Fri Feb 2 2018 21:56 | 1st = 9 Machulbeatchu 2nd = 1 Just A Legend 3rd = 4 My Island Home 4th = 6 Khun Lek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 2 Hart View Dicky | ||
Fri Feb 2 2018 21:54 | 1st = 2 Hart View Dicky 2nd = 6 Hart View Damo 3rd = 4 Noble Savage 4th = 7 Emma Be Cool |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 10 Izzah | ||
Fri Feb 2 2018 21:53 | 1st = 10 Izzah 2nd = 4 Rocky Supreme 3rd = 3 Ragazzo Del Corsa 4th = 7 Bauhinia Sid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 10 - 3 Bungee | ||
Fri Feb 2 2018 21:49 | 1st = 3 Bungee 2nd = 1 Durama Sky 3rd = 8 Felony One 4th = 7 Swift Katie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 7 - 4 Blackwarrior | ||
Fri Feb 2 2018 21:48 | 1st = 4 Blackwarrior 2nd = 6 Wow Shes Smooth 3rd = 7 Ellas Puppeteer 4th = 5 Metroincharge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 8 - 8 Miss Que | ||
Fri Feb 2 2018 21:45 | 1st = 8 Miss Que 2nd = 7 Seventhchic 3rd = 2 Duchess Pedrille 4th = 10 Not Surprising |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 7 - 10 Baby Luv | ||
Fri Feb 2 2018 21:45 | 1st = 10 Baby Luv 2nd = 6 Roseuponher 3rd = 9 Shadow Dealer 4th = 4 Shadow Boxing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 7 Dyna Owen | ||
Fri Feb 2 2018 21:43 | 1st = 7 Dyna Owen 2nd = 10 Calabrese Bullet 3rd = 4 Destini Echo 4th = 8 Not Loitering |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 2 Tajies Girl | ||
Fri Feb 2 2018 21:40 | 1st = 2 Tajies Girl 2nd = 7 Dame Puissant 3rd = 1 Sea Cider 4th = 3 Glenferrie Arch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 1 Ask King Jeff | ||
Fri Feb 2 2018 21:38 | 1st = 1 Ask King Jeff 2nd = 7 Simon Keeping 3rd = 8 Fat Boys Baby 4th = 2 Navigator Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 7 - 4 Shadow Control | ||
Fri Feb 2 2018 21:38 | 1st = 4 Shadow Control 2nd = 1 Gaggle Coordinator 3rd = 8 Shady Ella 4th = 7 War Dan Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 8 - 2 Park Run | ||
Fri Feb 2 2018 21:33 | 1st = 2 Park Run 2nd = 3 Light Up Billy 3rd = 1 Major Maguire 4th = 7 Leopardite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 2 Fire One | ||
Fri Feb 2 2018 21:32 | 1st = 2 Fire One 2nd = 1 Bronze Ecstasy 3rd = 5 He Gets It 4th = 3 Pure Madness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 9 - 4 Midnight Jayne | ||
Fri Feb 2 2018 21:30 | 1st = 4 Midnight Jayne 2nd = 8 Springvale Paris 3rd = 2 Midnight Boss 4th = 1 Elmagordo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 7 - 10 So Poysed | ||
Fri Feb 2 2018 21:30 | 1st = 10 So Poysed 2nd = 9 The Avenger 3rd = 6 Cullingworth 4th = 1 Curragh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 8 Travellers Joy | ||
Fri Feb 2 2018 21:27 | 1st = 8 Travellers Joy 2nd = 1 Meehan Dan 3rd = 5 Ready And Armed 4th = 2 Dyna Denver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 5 - 7 Lauxmonts Success | ||
Fri Feb 2 2018 21:25 | 1st = 7 Lauxmonts Success 2nd = 6 Emveepee 3rd = 5 Jack Of The Green 4th = 8 Suns Invasion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 10 Mymming | ||
Fri Feb 2 2018 21:23 | 1st = 10 Mymming 2nd = 16 Princess Cavallo 3rd = 6 Showy Lady 4th = 14 Rosinca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 6 - 2 Itz Georgiaonmymind | ||
Fri Feb 2 2018 21:20 | 1st = 2 Itz Georgiaonmymind 2nd = 5 Ruth Shannon 3rd = 7 Clancy Pants 4th = 8 Mattgregor Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 2 Bogan Doonie | ||
Fri Feb 2 2018 21:18 | 1st = 2 Bogan Doonie 2nd = 6 Drink Schooners 3rd = 8 Starburst Bassy 4th = 1 Splinters |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 6 - 1 Perfect Look | ||
Fri Feb 2 2018 21:18 | 1st = 1 Perfect Look 2nd = 6 Pocket Thedeal 3rd = 8 Beach Garden 4th = 4 Our Sir Oliver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 7 - 6 Spending To Win | ||
Fri Feb 2 2018 21:15 | 1st = 6 Spending To Win 2nd = 1 Viceroy 3rd = 5 Star Crossed 4th = 8 Tenorino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 7 - 1 Viceroy | ||
Fri Feb 2 2018 21:15 | 1st = 1 Viceroy 2nd = 6 Spending To Win 3rd = 5 Star Crossed 4th = 8 Tenorino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 6 - 1 Out To Strike | ||
Fri Feb 2 2018 21:13 | 1st = 1 Out To Strike 2nd = 7 Black Ops 3rd = 9 Midair Meltdown 4th = 5 Maravilloso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 8 - 4 Rodney Keeping | ||
Fri Feb 2 2018 21:11 | 1st = 4 Rodney Keeping 2nd = 8 Susie Willow 3rd = 5 Soul Breaking 4th = 1 Zena Cargo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 8 Lady De La Renta | ||
Fri Feb 2 2018 21:10 | 1st = 8 Lady De La Renta 2nd = 5 Bechers Brook 3rd = 4 Speed Man 4th = 1 One Off Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 5 Blue Hunter | ||
Fri Feb 2 2018 21:08 | 1st = 5 Blue Hunter 2nd = 7 Taylor Bale 3rd = 4 Zambora Tyler 4th = 3 Louie Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 2 Raring To Go | ||
Fri Feb 2 2018 21:06 | 1st = 2 Raring To Go 2nd = 1 Jimmy Nga 3rd = 3 Yes Brother Yes 4th = 6 Hillview Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 7 - 2 Silver Jolt | ||
Fri Feb 2 2018 21:03 | 1st = 2 Silver Jolt 2nd = 7 Hidden Energy 3rd = 6 Charlie Tango 4th = 3 Tophat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 5 Flywheel Strike | ||
Fri Feb 2 2018 21:02 | 1st = 5 Flywheel Strike 2nd = 3 Express Chain 3rd = 1 Phillip Keeping 4th = 7 Clarence Clocka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 6 - 1 Excitement | ||
Fri Feb 2 2018 21:00 | 1st = 1 Excitement 2nd = 7 Deadly Choices 3rd = 2 Wrecking Ball 4th = 10 Warragul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 2 Huxley | ||
Fri Feb 2 2018 20:57 | 1st = 2 Huxley 2nd = 8 What Joy 3rd = 4 Caity Lotz 4th = 3 Odnoc To Wingala |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 4 - 7 Sea Parade | ||
Fri Feb 2 2018 20:55 | 1st = 7 Sea Parade 2nd = 2 Speechcraft 3rd = 4 Jagged Shadow 4th = 8 Malone Ranger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 4 Keoson | ||
Fri Feb 2 2018 20:53 | 1st = 4 Keoson 2nd = 2 Black Crusade 3rd = 3 Caesars Secret 4th = 6 Leroy Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 7 - 1 Tralee Jaz | ||
Fri Feb 2 2018 20:53 | 1st = 1 Tralee Jaz 2nd = 4 Kevin Zarr 3rd = 9 Katie Taro 4th = 6 Sandshoe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 6 Dyna Benny | ||
Fri Feb 2 2018 20:50 | 1st = 6 Dyna Benny 2nd = 8 Mepunga Debbie 3rd = 4 Loch Tight 4th = 1 Double Explosion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 5 - 6 Onthecrestofawave | ||
Fri Feb 2 2018 20:48 | 1st = 6 Onthecrestofawave 2nd = 2 Thats Perfect 3rd = 8 Mended 4th = 1 The Deal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 6 - 4 Ghostly | ||
Fri Feb 2 2018 20:45 | 1st = 4 Ghostly 2nd = 3 Star Of Monsoon 3rd = 7 Kawaikini 4th = 2 The Pharoah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 5 - 1 Readily | ||
Fri Feb 2 2018 20:45 | 1st = 1 Readily 2nd = 7 Tepary 3rd = 2 Midnight Montana 4th = 4 Ghost Gum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 1 Big Bubbles | ||
Fri Feb 2 2018 20:42 | 1st = 1 Big Bubbles 2nd = 6 Tijuana Icon 3rd = 4 Snip Snap 4th = 5 Galloping Leo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 8 - 2 Heavens Gate | ||
Fri Feb 2 2018 20:40 | 1st = 2 Heavens Gate 2nd = 6 Blackbeel 3rd = 5 Mudlode 4th = 3 Reunion Hill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 3 Secretly Hot | ||
Fri Feb 2 2018 20:38 | 1st = 3 Secretly Hot 2nd = 7 Bimini 3rd = 4 Subway Miss 4th = 6 Galway Gal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 5 - 3 Tried And True | ||
Fri Feb 2 2018 20:37 | 1st = 3 Tried And True 2nd = 5 Butters 3rd = 13 Diddley Bow 4th = 10 Dayraid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 6 - 3 Conquer the Day | ||
Fri Feb 2 2018 20:33 | 1st = 3 Conquer the Day 2nd = 1 Melinka 3rd = 7 No Tangles 4th = 8 Sophie Stening |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 8 Aqua Miss | ||
Fri Feb 2 2018 20:32 | 1st = 8 Aqua Miss 2nd = 2 Only One Promise 3rd = 4 Ark Teamo 4th = 1 Stylish Feeling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 5 - 11 Midas Man | ||
Fri Feb 2 2018 20:30 | 1st = 11 Midas Man 2nd = 5 Big Pats Pontiac 3rd = 1 Ancient History 4th = 10 Lucente |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 6 - 1 Tralee Shadow | ||
Fri Feb 2 2018 20:30 | 1st = 1 Tralee Shadow 2nd = 3 Irinka Hamo 3rd = 7 Bogan Flash 4th = 5 One More Rum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 1 Lylahs Way | ||
Fri Feb 2 2018 20:27 | 1st = 1 Lylahs Way 2nd = 7 Slingshot Storm 3rd = 2 Huge Allen 4th = 8 Ronray Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 3 - 6 Yankee C J | ||
Fri Feb 2 2018 20:25 | 1st = 6 Yankee C J 2nd = 4 Caesars Astrum 3rd = 5 Amusing Cruiser 4th = 2 Our Flash Of Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 1 Making Shadows | ||
Fri Feb 2 2018 20:23 | 1st = 1 Making Shadows 2nd = 8 Drovers Yarn 3rd = 13 Our Esposito 4th = 12 Eyeronic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 2 Stilton Stitch | ||
Fri Feb 2 2018 20:22 | 1st = 2 Stilton Stitch 2nd = 5 Retired Mouse 3rd = 3 Zlatan Time 4th = 7 Gemala Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 2 Modern Value | ||
Fri Feb 2 2018 20:19 | 1st = 2 Modern Value 2nd = 10 Elram Girl 3rd = 6 Jacks On Deck 4th = 1 Our Echo Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 4 - 8 Soho Nolita | ||
Fri Feb 2 2018 20:18 | 1st = 8 Soho Nolita 2nd = 3 Soho Crucio 3rd = 5 Jay Jay Shady 4th = 7 Major Kiss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 5 - 3 Fortensky | ||
Fri Feb 2 2018 20:15 | 1st = 3 Fortensky 2nd = 8 Star Reflection 3rd = 1 Kudero 4th = 2 Wild N Famous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 4 - 6 Reciprocity | ||
Fri Feb 2 2018 20:14 | 1st = 6 Reciprocity 2nd = 2 Coralie Joy 3rd = 7 Right On With It 4th = 8 Stonebridge Royal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 5 - 6 Arrogant Patch | ||
Fri Feb 2 2018 20:11 | 1st = 6 Arrogant Patch 2nd = 9 Irinka Leanne 3rd = 2 Irinka Milo 4th = 5 Watch Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 7 - 1 Gradual Incline | ||
Fri Feb 2 2018 20:10 | 1st = 1 Gradual Incline 2nd = 9 Major Mambo 3rd = 7 Jaz Me Up 4th = 10 Thug Life |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 5 Dorrigo Bale | ||
Fri Feb 2 2018 20:08 | 1st = 5 Dorrigo Bale 2nd = 8 Dyna Worker 3rd = 4 Bolt Power 4th = 6 Fab Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 7 Loch Eddie | ||
Fri Feb 2 2018 20:08 | 1st = 7 Loch Eddie 2nd = 5 Dorrigo Bale 3rd = 8 Dyna Worker 4th = 6 Fab Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 1 Govinni | ||
Fri Feb 2 2018 20:06 | 1st = 1 Govinni 2nd = 8 Back Page News 3rd = 7 Living Grand 4th = 3 The Next Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 5 - 10 Medal Of Honour | ||
Fri Feb 2 2018 20:03 | 1st = 10 Medal Of Honour 2nd = 4 Rocking 3rd = 3 It Is A Glacier 4th = 2 Chip Ganassi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 4 - 6 Ten Crystals | ||
Fri Feb 2 2018 20:01 | 1st = 6 Ten Crystals 2nd = 10 Safari Rose 3rd = 11 Ready To Fire 4th = 1 Ebonyallstarzzz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 4 - 7 Angry Gee | ||
Fri Feb 2 2018 20:00 | 1st = 7 Angry Gee 2nd = 4 Quilista 3rd = 8 Gibbon 4th = 6 Punt Club |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 5 Man Unkind | ||
Fri Feb 2 2018 19:57 | 1st = 5 Man Unkind 2nd = 2 Allen Elway 3rd = 1 Devine Stage 4th = 7 Winsome Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 10 - 7 Ocean Ridge | ||
Fri Feb 2 2018 19:56 | 1st = 7 Ocean Ridge 2nd = 6 Christian Who 3rd = 5 Joey Maguire 4th = 4 One Direction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 2 - 6 Bee Gees Bandit | ||
Fri Feb 2 2018 19:55 | 1st = 6 Bee Gees Bandit 2nd = 5 Live Atom 3rd = 4 Just Be Modern 4th = 8 Luv Me Or Hate Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 9 Im Just Pink | ||
Fri Feb 2 2018 19:53 | 1st = 9 Im Just Pink 2nd = 7 Real Machine 3rd = 4 Captain Americain 4th = 10 First Witness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 2 Annaley Rooka | ||
Fri Feb 2 2018 19:53 | 1st = 2 Annaley Rooka 2nd = 6 Why Not Leo 3rd = 5 Bigtime Bruce 4th = 7 Hypo Chared |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 4 Dum Didee Dum | ||
Fri Feb 2 2018 19:50 | 1st = 4 Dum Didee Dum 2nd = 6 Regal Tycoon 3rd = 2 Dyna Diedre 4th = 7 Outta Ammo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 3 - 8 Rainbow Styling | ||
Fri Feb 2 2018 19:48 | 1st = 8 Rainbow Styling 2nd = 3 Exciteusrubycee 3rd = 4 Moreliner 4th = 5 Fill My Pockets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 4 - 7 Irinka Sneaky | ||
Fri Feb 2 2018 19:47 | 1st = 7 Irinka Sneaky 2nd = 4 Tony Taro 3rd = 2 Baracca Keeping 4th = 8 Happy Chap Zarr |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 4 - 1 Jemadar | ||
Fri Feb 2 2018 19:45 | 1st = 1 Jemadar 2nd = 4 Feelin The Love 3rd = 10 Tennessee Hussy 4th = 2 Mr Tickets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 4 Blitzing Arbee | ||
Fri Feb 2 2018 19:43 | 1st = 4 Blitzing Arbee 2nd = 3 Polly Cracker 3rd = 7 Tysons Quest 4th = 8 Bigtime Champ |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 3 - 7 Apollo Thirteen | ||
Fri Feb 2 2018 19:42 | 1st = 7 Apollo Thirteen 2nd = 4 Ultimate Dawn 3rd = 9 Gottashopearly 4th = 1 Condafew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 5 Lord Dominator | ||
Fri Feb 2 2018 19:40 | 1st = 5 Lord Dominator 2nd = 1 Gatwick 3rd = 6 Rock On Rolla 4th = 2 Droopys Jacket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 8 - 1 Invincible Me | ||
Fri Feb 2 2018 19:40 | 1st = 1 Invincible Me 2nd = 2 Kid Me 3rd = 6 Nippy Lippy 4th = 3 The Headliner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 1 Sexy Shardae | ||
Fri Feb 2 2018 19:37 | 1st = 1 Sexy Shardae 2nd = 4 Rising Forest 3rd = 6 Another Gagan 4th = 7 Mind Blowin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 6 - 5 Universal Mae | ||
Fri Feb 2 2018 19:35 | 1st = 5 Universal Mae 2nd = 3 Scotty Too Hotty 3rd = 6 Cash Machine 4th = 7 Temple Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 4 - 6 Roll One Over | ||
Fri Feb 2 2018 19:33 | 1st = 6 Roll One Over 2nd = 10 Captain Cooney 3rd = 1 Redbank Harry 4th = 4 Redbank Sheebee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 1 Ya Reckon | ||
Fri Feb 2 2018 19:32 | 1st = 1 Ya Reckon 2nd = 2 Barroom Counsel 3rd = 4 Zoobie 4th = 5 Walk Woody Walk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 3 - 3 Cuban Fighter | ||
Fri Feb 2 2018 19:30 | 1st = 3 Cuban Fighter 2nd = 7 Firefree 3rd = 1 Crafty Cruiser 4th = 4 Eyes Are Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 1 Exceptional Mach | ||
Fri Feb 2 2018 19:27 | 1st = 1 Exceptional Mach 2nd = 8 Raesawinner 3rd = 3 Rocky Carrington 4th = 9 Stirling William |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 9 Ben Roman | ||
Fri Feb 2 2018 19:27 | 1st = 9 Ben Roman 2nd = 1 Dyna Jenaya 3rd = 10 Pius Thicknesse 4th = 7 Tysons A Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 9 - 6 Gypsys Choice | ||
Fri Feb 2 2018 19:26 | 1st = 6 Gypsys Choice 2nd = 7 Titanium 3rd = 14 Black Art 4th = 10 Zimfandel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 3 - 5 Cheveys Magic | ||
Fri Feb 2 2018 19:24 | 1st = 5 Cheveys Magic 2nd = 8 Give Us Double 3rd = 7 Give Us Peace 4th = 6 Acola Zone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 1 Grey Steyne | ||
Fri Feb 2 2018 19:23 | 1st = 1 Grey Steyne 2nd = 8 She Goes Pop 3rd = 6 Hidden Gold 4th = 9 Lupo Nero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 3 - 9 Metro Mouse | ||
Fri Feb 2 2018 19:20 | 1st = 9 Metro Mouse 2nd = 7 Drifting Away 3rd = 10 Dodgermemate 4th = 8 Liv Lavish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 2 - 6 Kyvalley Finn | ||
Fri Feb 2 2018 19:18 | 1st = 6 Kyvalley Finn 2nd = 7 Princess Mila 3rd = 11 Anywhere Hugo 4th = 9 Blis Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 1 - 5 Aerodyne Fella | ||
Fri Feb 2 2018 19:15 | 1st = 5 Aerodyne Fella 2nd = 8 Presidential Art 3rd = 6 Keayang Trumpet 4th = 2 Grey Cadillac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 3 - 2 Hillary Step | ||
Fri Feb 2 2018 19:15 | 1st = 2 Hillary Step 2nd = 7 Its So Obvious 3rd = 3 Kopite 4th = 8 Forbidden Kisses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 1 Bigtime Rise | ||
Fri Feb 2 2018 19:13 | 1st = 1 Bigtime Rise 2nd = 8 Whos John Galt 3rd = 4 Frisky Gambler 4th = 10 Bigtime Pink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 7 Milla Rose | ||
Fri Feb 2 2018 19:13 | 1st = 7 Milla Rose 2nd = 1 Tai Chi Mini 3rd = 8 Dr Kestrel 4th = 2 Apila Moola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 7 - 5 Neva Doubt Us | ||
Fri Feb 2 2018 19:10 | 1st = 5 Neva Doubt Us 2nd = 6 Zipalang 3rd = 2 Hard At It 4th = 4 Lotion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 2 - 6 Miss Catalina | ||
Fri Feb 2 2018 19:08 | 1st = 6 Miss Catalina 2nd = 1 Ma Joi 3rd = 9 Aspiring Artist 4th = 3 Bertils Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 7 Swansea Ceri | ||
Fri Feb 2 2018 19:07 | 1st = 7 Swansea Ceri 2nd = 2 Dyna Winkler 3rd = 4 Three Toots 4th = 1 Zoehanna Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 5 - 3 Dark Shot | ||
Fri Feb 2 2018 19:05 | 1st = 3 Dark Shot 2nd = 11 Get Round It 3rd = 4 Rhino Buster 4th = 5 Someday One Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 3 - 2 Brobenah Boy | ||
Fri Feb 2 2018 19:03 | 1st = 2 Brobenah Boy 2nd = 7 Harps 3rd = 5 Rainbow Racer 4th = 9 Our Chateau Lafite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 8 Buckle Up Jones | ||
Fri Feb 2 2018 19:03 | 1st = 8 Buckle Up Jones 2nd = 6 Marteeny 3rd = 10 Onassis 4th = 7 Falcies Dasher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 2 - 10 Viennese Star | ||
Fri Feb 2 2018 19:00 | 1st = 10 Viennese Star 2nd = 4 Krone 3rd = 1 All Too Handy 4th = 3 Dharma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 2 - 5 Gorilla Grodd | ||
Fri Feb 2 2018 19:00 | 1st = 5 Gorilla Grodd 2nd = 6 Klemmer 3rd = 8 Golden Nangar 4th = 7 Bambis Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 8 - 1 Lightworkofit | ||
Fri Feb 2 2018 18:56 | 1st = 1 Lightworkofit 2nd = 5 Speedy Command 3rd = 8 The Bloss 4th = 16 Tijuana Taxi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 5 Covert Beauty | ||
Fri Feb 2 2018 18:55 | 1st = 5 Covert Beauty 2nd = 2 Surface To Air 3rd = 1 Domestic Art 4th = 6 Earl Jujon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 2 Locus | ||
Fri Feb 2 2018 18:55 | 1st = 2 Locus 2nd = 3 Techno Savvy 3rd = 9 Beyond Brave 4th = 7 Relaxed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 5 Fear The Boss | ||
Fri Feb 2 2018 18:53 | 1st = 5 Fear The Boss 2nd = 4 Jonny Bravo 3rd = 8 Mallee Spring 4th = 1 Bossino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 1 - 9 Margaret Jean | ||
Fri Feb 2 2018 18:50 | 1st = 9 Margaret Jean 2nd = 2 Fear Not 3rd = 7 Pretty Little Lucy 4th = 6 Kit Keller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 2 - 1 Jaminas Joy | ||
Fri Feb 2 2018 18:48 | 1st = 1 Jaminas Joy 2nd = 4 Isundula Artist 3rd = 5 Franco Hammond 4th = 3 Shadow Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 1 - 7 Big Talkin Man | ||
Fri Feb 2 2018 18:45 | 1st = 7 Big Talkin Man 2nd = 8 Dolly Street 3rd = 3 Submarine Sal 4th = 4 Aldo Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 2 - 1 Condor | ||
Fri Feb 2 2018 18:45 | 1st = 1 Condor 2nd = 2 Asterius 3rd = 5 Ombudsman 4th = 3 Devils Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 4 Bigtime Jason | ||
Fri Feb 2 2018 18:43 | 1st = 4 Bigtime Jason 2nd = 9 Bigtime Jayjay 3rd = 1 Nitehawk Rose 4th = 7 Allegro Beaty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 6 Mepunga Billy | ||
Fri Feb 2 2018 18:42 | 1st = 6 Mepunga Billy 2nd = 1 Blucifer 3rd = 3 Texas Blaze 4th = 8 Crainys Wish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 6 - 3 Locks Well | ||
Fri Feb 2 2018 18:40 | 1st = 3 Locks Well 2nd = 1 Slide Of Hand 3rd = 6 Ticket to Paris 4th = 7 Bearded Dragon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 1 - 4 Jackeroo Shannon | ||
Fri Feb 2 2018 18:38 | 1st = 4 Jackeroo Shannon 2nd = 8 Hes Our Boy 3rd = 11 I Will Be Famous 4th = 5 Bold And Famous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 7 Big Turls | ||
Fri Feb 2 2018 18:37 | 1st = 7 Big Turls 2nd = 1 Swaravski 3rd = 4 Velocity Charm 4th = 9 Loved Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 4 - 1 Senorita Bonita | ||
Fri Feb 2 2018 18:35 | 1st = 1 Senorita Bonita 2nd = 3 Formidable Storm 3rd = 6 Southern Warrior 4th = 8 Black Scandal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 2 - 1 Ima Dad | ||
Fri Feb 2 2018 18:33 | 1st = 1 Ima Dad 2nd = 3 Rolamax 3rd = 11 Im Tilly Devine 4th = 9 Comedy Of Manners |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 1 Dr Darkrai | ||
Fri Feb 2 2018 18:32 | 1st = 1 Dr Darkrai 2nd = 8 Dr Luvdisc 3rd = 2 Bossy Caleb 4th = 4 Dr Watson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 1 - 4 Sanctimonious | ||
Fri Feb 2 2018 18:30 | 1st = 4 Sanctimonious 2nd = 7 Metronome 3rd = 1 Firstclass Dreamer 4th = 3 Jarmanagic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 8 Superb Innings | ||
Fri Feb 2 2018 18:27 | 1st = 8 Superb Innings 2nd = 7 Runout Babe 3rd = 1 Fancy More 4th = 4 Whoop Bang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 7 - 11 Bonnie Joan | ||
Fri Feb 2 2018 18:26 | 1st = 11 Bonnie Joan 2nd = 2 American Tart 3rd = 9 Utmost Delight 4th = 4 Better B Amazed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 6 Its Dyllan | ||
Fri Feb 2 2018 18:21 | 1st = 6 Its Dyllan 2nd = 3 Ive Got Cents 3rd = 8 Cosmic Revenge 4th = 7 Sure Shot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 1 Ginger Menang | ||
Fri Feb 2 2018 18:18 | 1st = 1 Ginger Menang 2nd = 6 Ellens Stardust 3rd = 4 Greysynd Alpha 4th = 2 Okay Penny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 1 - 3 Marmaris | ||
Fri Feb 2 2018 18:15 | 1st = 3 Marmaris 2nd = 5 Everard 3rd = 7 Our Dawn 4th = 8 Sarzana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 4 Okay Kirsty | ||
Fri Feb 2 2018 18:15 | 1st = 4 Okay Kirsty 2nd = 3 Wot Price Boofa 3rd = 6 Flywheel Snowy 4th = 8 Why Not Lola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 1 Opawa Harry | ||
Fri Feb 2 2018 18:13 | 1st = 1 Opawa Harry 2nd = 4 Audacious Assin 3rd = 5 Devils Tongue 4th = 8 Stole Me Car |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 5 - 6 Heavens Flight | ||
Fri Feb 2 2018 18:10 | 1st = 6 Heavens Flight 2nd = 4 Icelandic Star 3rd = 2 Cosmic Kheleyf 4th = 7 Helmara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 1 - 6 Volkova Leis | ||
Fri Feb 2 2018 18:10 | 1st = 6 Volkova Leis 2nd = 3 Triple Aitch Fella 3rd = 1 Invictus 4th = 11 Sketch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 4 Its About Time | ||
Fri Feb 2 2018 18:06 | 1st = 4 Its About Time 2nd = 7 Rathnait 3rd = 6 Fonic Lass 4th = 8 Cawbourne Bigred |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 3 - 5 Dazzling Poet | ||
Fri Feb 2 2018 18:05 | 1st = 5 Dazzling Poet 2nd = 12 Release The Sax 3rd = 10 Transitional 4th = 2 Tennessee Two Step |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 7 Knuckles | ||
Fri Feb 2 2018 17:59 | 1st = 7 Knuckles 2nd = 4 Cosmic Reign 3rd = 1 Traveller 4th = 2 Like My Bro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 1 - 3 Million Dollar Gem | ||
Fri Feb 2 2018 17:57 | 1st = 3 Million Dollar Gem 2nd = 2 Major League 3rd = 1 Miss Gold Fortune 4th = 5 Resounding |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 4 Rumbling Bajooks | ||
Fri Feb 2 2018 17:54 | 1st = 4 Rumbling Bajooks 2nd = 1 Rooster Bush 3rd = 7 Manzeene Man 4th = 5 Allen Kev |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 6 - 4 Heisenberg | ||
Fri Feb 2 2018 17:53 | 1st = 4 Heisenberg 2nd = 2 Major Trojan 3rd = 3 Dadndave 4th = 6 Spot On |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 8 - 5 Awesome Pluck | ||
Fri Feb 2 2018 17:50 | 1st = 5 Awesome Pluck 2nd = 3 Lawan 3rd = 7 Dream Charge 4th = 2 Duck In Dubai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 1 Jacks Missile | ||
Fri Feb 2 2018 17:50 | 1st = 1 Jacks Missile 2nd = 5 Dorans Ash 3rd = 8 Buckle Up Glad 4th = 4 Buckle Up Maria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 3 Corys Diamond | ||
Fri Feb 2 2018 17:47 | 1st = 3 Corys Diamond 2nd = 1 Guy Fawkes 3rd = 5 Cosmic Laptop 4th = 2 Spring Audrey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 2 Mitsuta | ||
Fri Feb 2 2018 17:43 | 1st = 2 Mitsuta 2nd = 4 Fear the Beard 3rd = 6 Watch Your Back 4th = 5 Bigtime Blast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 9 - 1 Speak No Evil | ||
Fri Feb 2 2018 17:42 | 1st = 1 Speak No Evil 2nd = 6 Sounds Of Terror 3rd = 4 Machavelli 4th = 8 Major Sea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 8 Dr Dedra | ||
Fri Feb 2 2018 17:36 | 1st = 8 Dr Dedra 2nd = 2 Gearbox Girl 3rd = 5 Mother Monster 4th = 4 Dubai Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 4 - 7 Tornado Blue | ||
Fri Feb 2 2018 17:35 | 1st = 7 Tornado Blue 2nd = 1 Equidant 3rd = 5 Glossy Ganoderma 4th = 11 Witch Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 1 Merry Magic | ||
Fri Feb 2 2018 17:33 | 1st = 1 Merry Magic 2nd = 3 Crumps Princess 3rd = 5 Alpha Themis 4th = 8 Villa Jemma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 5 Tiger | ||
Fri Feb 2 2018 17:30 | 1st = 5 Tiger 2nd = 2 Billy Mae 3rd = 3 Rossa Rider 4th = 1 Lindas Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 8 - 4 Balonne | ||
Fri Feb 2 2018 17:30 | 1st = 4 Balonne 2nd = 3 Mulu Magic 3rd = 1 Jindaberra 4th = 6 Grey Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 7 Memphis | ||
Fri Feb 2 2018 17:27 | 1st = 7 Memphis 2nd = 1 Bonny Doon Gee 3rd = 3 Rebel Kennelly 4th = 4 Hang On Lads |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 2 - 2 Penalty Point | ||
Fri Feb 2 2018 17:25 | 1st = 2 Penalty Point 2nd = 8 Raczynski 3rd = 4 High Limit 4th = 1 Cee I Ay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 5 - 10 Harriet Of Mot | ||
Fri Feb 2 2018 17:22 | 1st = 10 Harriet Of Mot 2nd = 3 Lothario 3rd = 2 Red Hot Poker 4th = 8 Benchmark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 8 - 3 Nova Joe | ||
Fri Feb 2 2018 17:20 | 1st = 3 Nova Joe 2nd = 12 Tycoon Kate 3rd = 10 Poppi Rox 4th = 1 Kinsman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 8 - 2 Damky | ||
Fri Feb 2 2018 17:17 | 1st = 2 Damky 2nd = 8 Bush Version 3rd = 1 Mainshaft 4th = 6 Carlinos Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 6 Double Black | ||
Fri Feb 2 2018 17:17 | 1st = 6 Double Black 2nd = 4 Enzo 3rd = 5 Macreadie 4th = 8 Why Not Loz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 5 Henderson | ||
Fri Feb 2 2018 17:14 | 1st = 5 Henderson 2nd = 1 Erupt Eve Lad 3rd = 8 Just Like Didda 4th = 7 Rurik |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 2 Butterball | ||
Fri Feb 2 2018 17:13 | 1st = 2 Butterball 2nd = 4 Bigtime Sienna 3rd = 3 Agent Anna 4th = 5 Not Shackley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 7 - 8 Ferniehirst | ||
Fri Feb 2 2018 17:10 | 1st = 8 Ferniehirst 2nd = 5 Harnova 3rd = 10 Lucciola Belle 4th = 9 Mister Smartee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 3 Wish You Will | ||
Fri Feb 2 2018 17:07 | 1st = 3 Wish You Will 2nd = 6 Senors Heir 3rd = 2 Ninpin 4th = 1 Keavy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Otaki Race 10 - 14 Razor Brogden | ||
Fri Feb 2 2018 17:04 | 1st = 14 Razor Brogden 2nd = 11 Mister Harris 3rd = 9 Jamieson Shard 4th = 3 Possente Cavallo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 8 - 3 Jilliby Chevy | ||
Fri Feb 2 2018 17:03 | 1st = 3 Jilliby Chevy 2nd = 10 Our Little General 3rd = 2 Winkanditsover 4th = 8 No Bettertime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 5 Innocent Holly | ||
Fri Feb 2 2018 17:02 | 1st = 5 Innocent Holly 2nd = 7 Stylish April 3rd = 8 Tiger Mae 4th = 3 Tah Sadie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 3 - 7 Miss Mossy Mclaren | ||
Fri Feb 2 2018 17:00 | 1st = 7 Miss Mossy Mclaren 2nd = 8 Synergy 3rd = 3 Immutable 4th = 6 Penge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 7 - 5 Fun Tickets | ||
Fri Feb 2 2018 16:55 | 1st = 5 Fun Tickets 2nd = 11 Upper House 3rd = 2 Tougherthantherest 4th = 4 Prince Jacko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 4 - 8 Bushido | ||
Fri Feb 2 2018 16:54 | 1st = 8 Bushido 2nd = 7 Cindy Bromac 3rd = 13 Anytime 4th = 5 Van Laddie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 3 Oshkosh Jay | ||
Fri Feb 2 2018 16:52 | 1st = 3 Oshkosh Jay 2nd = 10 Clovalley Mauri 3rd = 4 Stylish Chief 4th = 7 Midnight Kebab |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 1 - 5 Ritualistic | ||
Fri Feb 2 2018 16:50 | 1st = 5 Ritualistic 2nd = 3 Tip And Run 3rd = 10 Miss Merit 4th = 2 The Tubby Butcher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 1 Hall Pass | ||
Fri Feb 2 2018 16:49 | 1st = 1 Hall Pass 2nd = 3 Dab Livy Dab 3rd = 4 Gitcha Hummin 4th = 10 Sonny George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 7 - 4 Kapara | ||
Fri Feb 2 2018 16:45 | 1st = 4 Kapara 2nd = 3 Uncanny Effort 3rd = 5 Ryboy 4th = 6 Scensay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 8 Bigtime Conrad | ||
Fri Feb 2 2018 16:44 | 1st = 8 Bigtime Conrad 2nd = 6 Ndora 3rd = 2 Hanover State 4th = 3 Als Apprentice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 7 Wynburn Phoenix | ||
Fri Feb 2 2018 16:42 | 1st = 7 Wynburn Phoenix 2nd = 3 Buckle Up Clint 3rd = 9 Times A Bonus 4th = 10 Kiltys Supreme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 7 - 1 Grey Sambucca | ||
Fri Feb 2 2018 16:42 | 1st = 1 Grey Sambucca 2nd = 8 Longing For 3rd = 6 Chic Sox 4th = 2 Magitorial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 6 - 1 Shelley Beach Road | ||
Fri Feb 2 2018 16:35 | 1st = 1 Shelley Beach Road 2nd = 2 Whanau Force 3rd = 7 Mamzar 4th = 3 Budawang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Otaki Race 9 - 5 Rarangi Opal | ||
Fri Feb 2 2018 16:34 | 1st = 5 Rarangi Opal 2nd = 12 Majestic Stride 3rd = 7 Angus Fogg 4th = 10 Burt Munro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Otaki Race 9 - 11 Clifden Clowers | ||
Fri Feb 2 2018 16:34 | 1st = 11 Clifden Clowers 2nd = 12 Majestic Stride 3rd = 7 Angus Fogg 4th = 10 Burt Munro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 1 Big Flood | ||
Fri Feb 2 2018 16:32 | 1st = 1 Big Flood 2nd = 8 Penny Worth 3rd = 5 Another What 4th = 3 Stand Beside Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 7 - 12 Fratellino | ||
Fri Feb 2 2018 16:28 | 1st = 12 Fratellino 2nd = 3 Jeter 3rd = 11 Skyflyer 4th = 1 Plumbers Pettycash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 2 - 5 Lake Jackson | ||
Fri Feb 2 2018 16:25 | 1st = 5 Lake Jackson 2nd = 6 Copernicus 3rd = 3 Killawarra 4th = 1 Hanks Nephew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 3 - 6 Master Moonlite | ||
Fri Feb 2 2018 16:24 | 1st = 6 Master Moonlite 2nd = 10 Malik 3rd = 9 Franco Tai 4th = 4 Mighty American |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 8 Double Swatza | ||
Fri Feb 2 2018 16:23 | 1st = 8 Double Swatza 2nd = 2 Frosty Bejay 3rd = 1 Shaylor Les 4th = 5 Our Challenge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 5 Buckle Up Bega | ||
Fri Feb 2 2018 16:20 | 1st = 5 Buckle Up Bega 2nd = 4 Buckle Up Gina 3rd = 1 Minto 4th = 6 Juddalon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 6 - 11 Morning Music | ||
Fri Feb 2 2018 16:20 | 1st = 11 Morning Music 2nd = 8 Bella Deluxe 3rd = 1 Red Captain 4th = 10 London Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 2 Miss Innings | ||
Fri Feb 2 2018 16:14 | 1st = 2 Miss Innings 2nd = 1 Looking Down 3rd = 3 La Bella Riot 4th = 5 Fairy Vixen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 1 Bigtime Redfoo | ||
Fri Feb 2 2018 16:13 | 1st = 1 Bigtime Redfoo 2nd = 3 Bigtime Doug 3rd = 8 Daisy Lara 4th = 2 Bear Inda Square |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 6 - 3 Its A Shame Billy | ||
Fri Feb 2 2018 16:10 | 1st = 3 Its A Shame Billy 2nd = 8 La Renarde 3rd = 2 Benny Dee 4th = 9 Soldiers Opera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 6 - 4 Stellar Knight | ||
Fri Feb 2 2018 16:07 | 1st = 4 Stellar Knight 2nd = 1 Old Smokey 3rd = 7 No Biting 4th = 8 Coventry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 1 Good Golly Olly | ||
Fri Feb 2 2018 16:04 | 1st = 1 Good Golly Olly 2nd = 2 Who Said So 3rd = 7 Maywyn Often 4th = 3 Nivek Retserrof |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Otaki Race 8 - 5 Pauls Verdict | ||
Fri Feb 2 2018 16:03 | 1st = 5 Pauls Verdict 2nd = 11 Paddington Central 3rd = 2 Brainstormer 4th = 1 Donegal Carnbouy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 5 - 7 Yuralla Boy | ||
Fri Feb 2 2018 16:00 | 1st = 7 Yuralla Boy 2nd = 9 Lights Of Como 3rd = 2 Jayzou 4th = 5 Mystic Skies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 2 - 8 Bringitonhome | ||
Fri Feb 2 2018 15:54 | 1st = 8 Bringitonhome 2nd = 5 Kiwis Are Flying 3rd = 7 Be Mine Tonight 4th = 4 Governors Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 6 - 3 Deltasun | ||
Fri Feb 2 2018 15:53 | 1st = 3 Deltasun 2nd = 2 Aldebaran Kiri 3rd = 4 Pizza Queen 4th = 13 Rock Tonight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 1 - 3 Bramfield | ||
Fri Feb 2 2018 15:50 | 1st = 3 Bramfield 2nd = 4 Green Grass 3rd = 1 Mirthdale 4th = 2 Kingson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 1 Burning House | ||
Fri Feb 2 2018 15:48 | 1st = 1 Burning House 2nd = 2 Rainbow Ruby 3rd = 4 Aston Lelani 4th = 7 Dynamic Rainbow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 5 - 5 Further To Fly | ||
Fri Feb 2 2018 15:45 | 1st = 5 Further To Fly 2nd = 8 Little Naive 3rd = 4 Away She Goes 4th = 9 Street Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 6 On Da Quest | ||
Fri Feb 2 2018 15:44 | 1st = 6 On Da Quest 2nd = 8 Wait For Us 3rd = 5 Dreamzone 4th = 4 Asteria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 3 Hot Moonlit Nite | ||
Fri Feb 2 2018 15:42 | 1st = 3 Hot Moonlit Nite 2nd = 6 Smart Werina 3rd = 5 Had Better Daze 4th = 2 Thug |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 5 - 4 Plucky Rita | ||
Fri Feb 2 2018 15:35 | 1st = 4 Plucky Rita 2nd = 1 Under the Sea 3rd = 5 Dreamsdocometrue 4th = 6 Goody Gumdrops |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Otaki Race 7 - 3 Helix | ||
Fri Feb 2 2018 15:34 | 1st = 3 Helix 2nd = 1 Jack Bates 3rd = 8 The Hurricane 4th = 6 Itsokbeingbetter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 5 - 1 Fields Avenue | ||
Fri Feb 2 2018 15:32 | 1st = 1 Fields Avenue 2nd = 10 Female Officer 3rd = 4 Palm Springs 4th = 2 Hammertone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 2 Annie Lava | ||
Fri Feb 2 2018 15:29 | 1st = 2 Annie Lava 2nd = 3 Oleg 3rd = 8 Rosie Riccarton 4th = 10 Gold Attraction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 4 - 2 Ticket to Fly | ||
Fri Feb 2 2018 15:25 | 1st = 2 Ticket to Fly 2nd = 7 Lady Sunday 3rd = 10 Tamarama 4th = 8 Mon Cheri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 1 - 2 Carlton | ||
Fri Feb 2 2018 15:24 | 1st = 2 Carlton 2nd = 5 Doff Your Cap 3rd = 1 Far From True 4th = 3 Count Eyre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 5 - 5 Wemen Apple | ||
Fri Feb 2 2018 15:20 | 1st = 5 Wemen Apple 2nd = 8 Surbiton Jaxon 3rd = 7 Dot The Eye 4th = 1 Aldebaran Jazzi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 7 - 8 Hot In High Heels | ||
Fri Feb 2 2018 15:17 | 1st = 8 Hot In High Heels 2nd = 2 Woodloveto 3rd = 5 Artiste 4th = 3 Narvick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 11 - 7 Kingsbrae Prince | ||
Fri Feb 2 2018 15:14 | 1st = 7 Kingsbrae Prince 2nd = 8 Oh So Fabio 3rd = 5 Sudoku Daisy 4th = 6 Kozmik Dude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 3 Mikachu | ||
Fri Feb 2 2018 15:13 | 1st = 3 Mikachu 2nd = 7 Bigtime Rapid 3rd = 2 Doosh 4th = 4 Cheap Shot Matty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 4 - 1 Perizada | ||
Fri Feb 2 2018 15:10 | 1st = 1 Perizada 2nd = 3 Miss Liffey 3rd = 4 Sky Mission 4th = 8 Lord Denman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 10 - 1 Allinga Val | ||
Fri Feb 2 2018 15:10 | 1st = 1 Allinga Val 2nd = 6 Slippers Wish 3rd = 8 Port Side 4th = 3 Allen Optic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 8 Naiqama | ||
Fri Feb 2 2018 15:07 | 1st = 8 Naiqama 2nd = 1 Troy Bale 3rd = 6 Klondike Gold 4th = 3 Jackie Jai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 8 Boston You Essay | ||
Fri Feb 2 2018 15:04 | 1st = 8 Boston You Essay 2nd = 7 Glen Mika 3rd = 1 Platinum Osti 4th = 3 Fiery Nell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Otaki Race 6 - 5 Marshal Star | ||
Fri Feb 2 2018 15:03 | 1st = 5 Marshal Star 2nd = 3 Classie American 3rd = 6 Black Chevron 4th = 1 Extra Guinness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 4 - 4 Celestially Poetic | ||
Fri Feb 2 2018 15:00 | 1st = 4 Celestially Poetic 2nd = 3 Street Kid 3rd = 8 Shes Not Wanted 4th = 11 Wrightly Written |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 4 - 9 Magnus Rules | ||
Fri Feb 2 2018 14:57 | 1st = 9 Magnus Rules 2nd = 1 My Boy Alex 3rd = 10 Mighty Meerkat 4th = 7 Leighway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 10 - 2 Kooringa Theo | ||
Fri Feb 2 2018 14:54 | 1st = 2 Kooringa Theo 2nd = 4 Watta Storm 3rd = 3 Kooringa Addison 4th = 6 Willie Holdon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 2 Bigtime Lily | ||
Fri Feb 2 2018 14:53 | 1st = 2 Bigtime Lily 2nd = 7 Bigtime Fred 3rd = 4 Bigtime Forest 4th = 6 Thrilling Eddie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 3 - 6 Ms Wicked Nicci | ||
Fri Feb 2 2018 14:50 | 1st = 6 Ms Wicked Nicci 2nd = 1 Shoreditch 3rd = 3 Dogoda Fury 4th = 4 Princess Wildfire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 9 - 8 Diego Bale | ||
Fri Feb 2 2018 14:47 | 1st = 8 Diego Bale 2nd = 3 Top Weight 3rd = 4 Slippers Soda 4th = 1 Aitch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 4 - 8 Hellbound | ||
Fri Feb 2 2018 14:45 | 1st = 8 Hellbound 2nd = 3 Test Of Faith 3rd = 2 Topgunray 4th = 4 Schippers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 1 All Jokes Aside | ||
Fri Feb 2 2018 14:44 | 1st = 1 All Jokes Aside 2nd = 4 Insanus 3rd = 5 Hey Duggee 4th = 8 Broken Axle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 6 - 3 One Prize One Goal | ||
Fri Feb 2 2018 14:42 | 1st = 3 One Prize One Goal 2nd = 1 Solomon 3rd = 6 Simply Classic 4th = 8 No Finer Pins |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 7 Big Boy Buzz | ||
Fri Feb 2 2018 14:39 | 1st = 7 Big Boy Buzz 2nd = 1 Scooby Boy 3rd = 4 Anitas Girl 4th = 2 Soeztoc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Otaki Race 5 - 2 Jenora | ||
Fri Feb 2 2018 14:37 | 1st = 2 Jenora 2nd = 9 Waikari Fire 3rd = 7 Marrera 4th = 8 For Tony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 3 - 3 Bocelli | ||
Fri Feb 2 2018 14:35 | 1st = 3 Bocelli 2nd = 1 Missed Out 3rd = 7 Whos Knocking 4th = 5 Luzonica |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 8 - 6 Zipping Prince | ||
Fri Feb 2 2018 14:30 | 1st = 6 Zipping Prince 2nd = 5 Precious Parker 3rd = 2 Hows It Funny 4th = 1 Mazs Mitzi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 3 - 10 Miss Oklahoma | ||
Fri Feb 2 2018 14:30 | 1st = 10 Miss Oklahoma 2nd = 2 Chandon Apparel 3rd = 8 Immaculate Secret 4th = 5 Exelant Mosh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 9 - 1 Terra Torra | ||
Fri Feb 2 2018 14:27 | 1st = 1 Terra Torra 2nd = 2 Poppys Rose 3rd = 3 Soltador 4th = 7 Hippie Trend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 6 De Blonde | ||
Fri Feb 2 2018 14:26 | 1st = 6 De Blonde 2nd = 8 Banshee Reel 3rd = 1 Totes 4th = 2 Just Like Ma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 3 - 5 I Wanna Break Free | ||
Fri Feb 2 2018 14:22 | 1st = 5 I Wanna Break Free 2nd = 3 Snappy Legend 3rd = 1 Confronting 4th = 4 Gutz Ci |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 1 How Goodesy | ||
Fri Feb 2 2018 14:19 | 1st = 1 How Goodesy 2nd = 7 Just Blacky 3rd = 5 Jupiter Asending 4th = 8 Dreamtime Vision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 2 - 2 Zuccherina | ||
Fri Feb 2 2018 14:15 | 1st = 2 Zuccherina 2nd = 4 Forever Alone 3rd = 6 I Am The Fox 4th = 3 Commandatore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 7 - 7 Dream Breaker | ||
Fri Feb 2 2018 14:14 | 1st = 7 Dream Breaker 2nd = 1 Rhynstone Hawk 3rd = 2 Bungaloo Thor 4th = 4 Filthy Phantom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 3 - 5 Wemen Sporty | ||
Fri Feb 2 2018 14:10 | 1st = 5 Wemen Sporty 2nd = 1 Lets Jazz It Up 3rd = 2 Blue Chipped 4th = 7 Gunbalunya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Otaki Race 4 - 4 Caitlins Surprise | ||
Fri Feb 2 2018 14:09 | 1st = 4 Caitlins Surprise 2nd = 10 November Guy 3rd = 8 Harry H 4th = 3 Commando One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 8 - 6 Alpha Iris | ||
Fri Feb 2 2018 14:07 | 1st = 6 Alpha Iris 2nd = 3 Pawlee 3rd = 5 Mate Bale 4th = 8 Kates Sledge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 5 - 4 The Mayor | ||
Fri Feb 2 2018 14:04 | 1st = 4 The Mayor 2nd = 3 Flying Feet 3rd = 10 Hot Saki 4th = 1 Captain Cavalier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 2 - 4 Aurora Miss | ||
Fri Feb 2 2018 14:00 | 1st = 4 Aurora Miss 2nd = 8 Sommernachtstraum 3rd = 1 Game Up Hardy 4th = 2 Celestial Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 2 - 5 Eves Miss | ||
Fri Feb 2 2018 13:55 | 1st = 5 Eves Miss 2nd = 2 Fire Stoker 3rd = 4 Lulu Raez 4th = 6 Bare Foot Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 7 Heres Tiger | ||
Fri Feb 2 2018 13:52 | 1st = 7 Heres Tiger 2nd = 6 Hardys Banjo 3rd = 2 Sheza Dragon 4th = 1 Daintree Lilli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 6 - 5 Raloo Bartzy | ||
Fri Feb 2 2018 13:49 | 1st = 5 Raloo Bartzy 2nd = 2 Spring Addo 3rd = 6 Hot Gallon 4th = 8 Hes A Dude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 2 - 3 Red Calvary | ||
Fri Feb 2 2018 13:47 | 1st = 3 Red Calvary 2nd = 4 Fabulous Child 3rd = 1 Kwanza 4th = 6 Pink Stiletto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 7 - 6 Go Lassie Go | ||
Fri Feb 2 2018 13:44 | 1st = 6 Go Lassie Go 2nd = 2 Kingsbrae Lotte 3rd = 3 Neekys Way 4th = 4 Bravo Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 1 - 3 Bowies Gift | ||
Fri Feb 2 2018 13:40 | 1st = 3 Bowies Gift 2nd = 8 Last Spin 3rd = 4 All Too Soft 4th = 7 Between Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Otaki Race 3 - 9 Magical Miss | ||
Fri Feb 2 2018 13:38 | 1st = 9 Magical Miss 2nd = 1 Sheeza Sport 3rd = 6 Lis Rulz 4th = 13 Carbonado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 5 Ostis Sprite | ||
Fri Feb 2 2018 13:37 | 1st = 5 Ostis Sprite 2nd = 8 Bullocky Bill 3rd = 4 Royal Knocka 4th = 2 Pergamon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 2 - 1 Valentina Brave | ||
Fri Feb 2 2018 13:33 | 1st = 1 Valentina Brave 2nd = 6 Break Of Dawn 3rd = 2 Ava May 4th = 4 Second Hands |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 1 - 3 Zanahary | ||
Fri Feb 2 2018 13:30 | 1st = 3 Zanahary 2nd = 5 House Arrest 3rd = 4 Blastzoff 4th = 1 Just Artie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 5 - 3 Bekalias Flyer | ||
Fri Feb 2 2018 13:27 | 1st = 3 Bekalias Flyer 2nd = 4 Dawning Hope 3rd = 7 Cumberland Jet 4th = 6 Half A Mill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 4 - 1 I Got You | ||
Fri Feb 2 2018 13:27 | 1st = 1 I Got You 2nd = 5 Honneur Noir 3rd = 3 Pasabahce 4th = 8 Eeny Meeny Miny Mo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 6 - 4 Baron Von Strud | ||
Fri Feb 2 2018 13:24 | 1st = 4 Baron Von Strud 2nd = 5 Sore Feet 3rd = 10 Dee Washington 4th = 9 Kingsbrae Steve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 1 - 4 Patron Black | ||
Fri Feb 2 2018 13:20 | 1st = 4 Patron Black 2nd = 1 The Unknown Factor 3rd = 3 Eurosay 4th = 2 Cool Assassin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 4 Aussie Hoon | ||
Fri Feb 2 2018 13:19 | 1st = 4 Aussie Hoon 2nd = 1 Dusky Brew 3rd = 3 Homebush Scribe 4th = 2 Sozins Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 3 Rhomboid | ||
Fri Feb 2 2018 13:17 | 1st = 3 Rhomboid 2nd = 7 Seaton Star 3rd = 8 Miss Booming 4th = 5 It Is Done |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 1 - 2 Craiglea Ella | ||
Fri Feb 2 2018 13:12 | 1st = 2 Craiglea Ella 2nd = 6 Valuate 3rd = 4 Craiglea Arion 4th = 5 Jueun In New York |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 5 - 2 Itchy Mccaw | ||
Fri Feb 2 2018 13:09 | 1st = 2 Itchy Mccaw 2nd = 6 Mr Battistuzzi 3rd = 5 Kulu Chance 4th = 7 Kulu Hipster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Otaki Race 2 - 11 Emira | ||
Fri Feb 2 2018 13:06 | 1st = 11 Emira 2nd = 6 Toro Delago 3rd = 14 Bill Haley 4th = 7 Cha Cha B |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 4 - 5 Desert Missile | ||
Fri Feb 2 2018 13:05 | 1st = 5 Desert Missile 2nd = 1 Spring Isabella 3rd = 8 Focused Fury 4th = 2 Hot Arabina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 2 Tamara May | ||
Fri Feb 2 2018 13:01 | 1st = 2 Tamara May 2nd = 6 Amy Bale 3rd = 7 Rock Bottom 4th = 4 My Dad Den |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 1 - 6 Code Bailey | ||
Fri Feb 2 2018 13:00 | 1st = 6 Code Bailey 2nd = 1 Gottan Itch 3rd = 7 Albarock 4th = 3 Carramar Arapaho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 2 Early Thunder | ||
Fri Feb 2 2018 12:57 | 1st = 2 Early Thunder 2nd = 8 Daintree Dynamo 3rd = 10 Gone Rusty 4th = 1 Spot My Key |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 3 - 6 Bridal Veil | ||
Fri Feb 2 2018 12:52 | 1st = 6 Bridal Veil 2nd = 7 Pink Graffiti 3rd = 14 Soda 4th = 10 Iffida |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 4 - 1 Final Chalice | ||
Fri Feb 2 2018 12:48 | 1st = 1 Final Chalice 2nd = 2 Him The Master 3rd = 6 Golden Khan 4th = 8 Sappho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 6 Homebush Skip | ||
Fri Feb 2 2018 12:43 | 1st = 6 Homebush Skip 2nd = 1 Dime Diva 3rd = 4 Mitcham Reado 4th = 5 Gotcha Penny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 3 - 1 Natural Fury | ||
Fri Feb 2 2018 12:40 | 1st = 1 Natural Fury 2nd = 5 Spring Meech 3rd = 6 Salut Bianca 4th = 3 Danyos Cally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 3 Toffee Lady | ||
Fri Feb 2 2018 12:37 | 1st = 3 Toffee Lady 2nd = 2 Azure Dragon 3rd = 8 Trapezius 4th = 7 Shimmy Dat Ray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Otaki Race 1 - 4 Brooks Belle | ||
Fri Feb 2 2018 12:36 | 1st = 4 Brooks Belle 2nd = 5 Caroline Wozniacki 3rd = 8 Here We Are 4th = 9 Awa Cathrine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 3 - 4 Bokarm Dean | ||
Fri Feb 2 2018 12:29 | 1st = 4 Bokarm Dean 2nd = 1 Bewitched Star 3rd = 8 Eternal Spring 4th = 3 Head Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 2 Bluey Fields | ||
Fri Feb 2 2018 12:26 | 1st = 2 Bluey Fields 2nd = 6 Pat Bella 3rd = 1 Vasterbottenost 4th = 7 Cosmic Stu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 2 - 8 Arch Rival | ||
Fri Feb 2 2018 12:22 | 1st = 8 Arch Rival 2nd = 3 Bula Top Fuel 3rd = 5 Fanciful Phantom 4th = 7 Psycotic Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 2 - 8 Stand Firm | ||
Fri Feb 2 2018 12:17 | 1st = 8 Stand Firm 2nd = 12 Marija 3rd = 7 Arrivo 4th = 1 Virtuoso Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 1 Hows It Burning | ||
Fri Feb 2 2018 12:14 | 1st = 1 Hows It Burning 2nd = 3 Go Zippy Go 3rd = 6 Cozi Fitz 4th = 2 Vincent Benedict |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 2 - 8 Kingsbrae Tammy | ||
Fri Feb 2 2018 12:11 | 1st = 8 Kingsbrae Tammy 2nd = 1 Candy Swirl 3rd = 6 Kulu Sparrow 4th = 7 Hes The Caper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 3 Senorita Julie | ||
Fri Feb 2 2018 12:08 | 1st = 3 Senorita Julie 2nd = 2 Belfast Delanie 3rd = 8 Homebush Scorpio 4th = 7 Terra Mondo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 1 - 6 Flaming Two | ||
Fri Feb 2 2018 12:03 | 1st = 6 Flaming Two 2nd = 4 Oz Wizard 3rd = 8 Chasing Ghosts 4th = 5 Spring Carter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 5 Triceps Brachii | ||
Fri Feb 2 2018 11:58 | 1st = 5 Triceps Brachii 2nd = 7 Dapper Diesel 3rd = 2 Mirror Max 4th = 6 Coyote |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 1 - 1 Horus Gun | ||
Fri Feb 2 2018 11:55 | 1st = 1 Horus Gun 2nd = 8 Benne Fortuna 3rd = 2 Topem Vale 4th = 7 Pops Banjo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 6 Smash Calling | ||
Fri Feb 2 2018 11:51 | 1st = 6 Smash Calling 2nd = 7 Know Leave 3rd = 4 Gorm The Great 4th = 5 Homebush Ragna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 1 - 6 Joes Legacy | ||
Fri Feb 2 2018 11:42 | 1st = 6 Joes Legacy 2nd = 11 Bride To Be 3rd = 12 Cameo 4th = 10 Hello Sailor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 7 She Loves Me | ||
Fri Feb 2 2018 11:38 | 1st = 7 She Loves Me 2nd = 5 Misload 3rd = 6 Elkes Osti 4th = 1 Nebs Shark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 8 Botany Whisper | ||
Fri Feb 2 2018 11:33 | 1st = 8 Botany Whisper 2nd = 5 Tip The Babe 3rd = 3 Zorba The Greek 4th = 1 Goldstar Tu Puc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 6 Sure Load | ||
Fri Feb 2 2018 11:25 | 1st = 6 Sure Load 2nd = 7 Janray Squawker 3rd = 9 Mrs Hardwicke 4th = 8 Dons Gas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 8 Know Equal | ||
Fri Feb 2 2018 11:16 | 1st = 8 Know Equal 2nd = 4 Dyna Vernon 3rd = 3 Mr Black Magic 4th = 2 Go Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 1 Venetia | ||
Fri Feb 2 2018 10:58 | 1st = 1 Venetia 2nd = 2 Amy Baxter 3rd = 5 Oliver Black 4th = 6 Stormy Sunday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 6 Dyna Dave | ||
Fri Feb 2 2018 10:41 | 1st = 6 Dyna Dave 2nd = 1 Go Show 3rd = 4 Sefton Jay 4th = 3 Lucky Blair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 7 Special Affair | ||
Fri Feb 2 2018 10:23 | 1st = 7 Special Affair 2nd = 8 Little Krakatoa 3rd = 6 Cosmic Jase 4th = 4 Batty Who |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 9 Dunk It | ||
Fri Feb 2 2018 10:06 | 1st = 9 Dunk It 2nd = 2 Goldstar Diesel 3rd = 1 Holly Grace 4th = 3 Dyna Bart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 7 Saffron Monelli | ||
Fri Feb 2 2018 1:22 | 1st = 7 Saffron Monelli 2nd = 5 Dance Away 3rd = 1 Accident Range 4th = 2 Black Goshawk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 1 Unique Dazzle | ||
Fri Feb 2 2018 1:02 | 1st = 1 Unique Dazzle 2nd = 2 Incredible Doll 3rd = 4 Jessie Quick 4th = 8 Aysum Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 3 Hello Im Donny | ||
Fri Feb 2 2018 0:47 | 1st = 3 Hello Im Donny 2nd = 8 Jerry Gundi 3rd = 5 Killa Dollars 4th = 2 Neat Alright |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 4 Fantasy Knight | ||
Fri Feb 2 2018 0:27 | 1st = 4 Fantasy Knight 2nd = 6 Batangas 3rd = 7 Mighty Matt 4th = 5 Ragetime Thrill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 6 Dandalup Knight | ||
Fri Feb 2 2018 0:02 | 1st = 6 Dandalup Knight 2nd = 5 Montoey Miss 3rd = 8 Aysum Black 4th = 3 Pavel Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Busselton Race 6 - 1 My Names Bob | ||
Tue Jan 2 2018 23:50 | 1st = 1 My Names Bob 2nd = 7 Bledisloe 3rd = 2 Five Star Major 4th = 6 Compact Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 5 Oldmate Mike | ||
Tue Jan 2 2018 23:42 | 1st = 5 Oldmate Mike 2nd = 4 Zinnia Monelli 3rd = 2 Ren Monelli 4th = 3 Serengeti Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 1 Black Kyurem | ||
Tue Jan 2 2018 23:22 | 1st = 1 Black Kyurem 2nd = 2 Incredible Bella 3rd = 3 Tennessee Fire 4th = 8 Weldun Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Busselton Race 5 - 9 Abetta Tiny Dancer | ||
Tue Jan 2 2018 23:15 | 1st = 9 Abetta Tiny Dancer 2nd = 10 Lady Azalea 3rd = 5 Tella 4th = 4 Daddyslilprincess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 5 Fantastic Amy | ||
Tue Jan 2 2018 23:07 | 1st = 5 Fantastic Amy 2nd = 7 Dahlia Monelli 3rd = 2 Oldmate Marley 4th = 4 Barrio Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 4 Franc Monelli | ||
Tue Jan 2 2018 22:52 | 1st = 4 Franc Monelli 2nd = 2 Son Of Caesar 3rd = 8 Cadillac Style 4th = 7 Ima Robber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Busselton Race 4 - 4 Budd Sidewinder | ||
Tue Jan 2 2018 22:42 | 1st = 4 Budd Sidewinder 2nd = 1 Telham Lane 3rd = 5 Another Ayjay 4th = 8 Rocknroll Whitby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 8 Canya Connor | ||
Tue Jan 2 2018 22:37 | 1st = 8 Canya Connor 2nd = 2 Daves Girl 3rd = 6 Sunset Sporty 4th = 3 Murray Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 5 Mahjong Ted | ||
Tue Jan 2 2018 22:30 | 1st = 5 Mahjong Ted 2nd = 8 Woodleigh Blaze 3rd = 3 Aston Danger 4th = 1 Rhyans Return |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 10 - 5 Ve Rapido | ||
Tue Jan 2 2018 22:25 | 1st = 5 Ve Rapido 2nd = 2 The New Man 3rd = 1 Byalla Boy 4th = 4 No City Chick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cairns Race 8 - 7 Feral Cheral | ||
Tue Jan 2 2018 22:20 | 1st = 7 Feral Cheral 2nd = 1 Lots Of Time 3rd = 5 Slow Dancer 4th = 3 Bundy Cutter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Busselton Race 3 - 4 Rum Delight | ||
Tue Jan 2 2018 22:15 | 1st = 4 Rum Delight 2nd = 1 Armbro Lincoln 3rd = 3 Kaydee Stratton 4th = 5 Teal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 4 Aysum Black | ||
Tue Jan 2 2018 22:12 | 1st = 4 Aysum Black 2nd = 10 Bow Gundi 3rd = 8 My Fire Fabio 4th = 5 Sunset Candy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 2 Acquainted | ||
Tue Jan 2 2018 22:09 | 1st = 2 Acquainted 2nd = 4 Our Bravo Rose 3rd = 6 Cosmic Nosey 4th = 1 Tubark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 10 - 4 Phanton Mae | ||
Tue Jan 2 2018 22:05 | 1st = 4 Phanton Mae 2nd = 6 Vista Flash 3rd = 7 Mandrake Mae 4th = 2 Red Rocket Jett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 9 - 9 Miss Mcburn | ||
Tue Jan 2 2018 22:00 | 1st = 9 Miss Mcburn 2nd = 2 Exciteusrubycee 3rd = 3 Neopolitan Franco 4th = 4 Miss Chianti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cairns Race 7 - 8 Black Amex | ||
Tue Jan 2 2018 21:58 | 1st = 8 Black Amex 2nd = 6 Rhondas Dougie 3rd = 2 Rhondas Yogi 4th = 1 Pearling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 10 - 8 Kingsbrae Prince | ||
Tue Jan 2 2018 21:55 | 1st = 8 Kingsbrae Prince 2nd = 2 Hippie Trend 3rd = 3 Lightning Paws 4th = 5 Have Some |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 2 Aysum Rose | ||
Tue Jan 2 2018 21:52 | 1st = 2 Aysum Rose 2nd = 3 Triple Crown Blu 3rd = 1 Pour Some Sugar 4th = 5 Molly Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Busselton Race 2 - 1 Our Bobbydazzler | ||
Tue Jan 2 2018 21:47 | 1st = 1 Our Bobbydazzler 2nd = 2 Hillbilly Time 3rd = 6 Im The Pied Piper 4th = 4 Sammys Ideal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 5 Adam Handler | ||
Tue Jan 2 2018 21:44 | 1st = 5 Adam Handler 2nd = 4 Sturridge 3rd = 8 Dance Craze 4th = 3 Always About Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 9 - 7 Ben Hur | ||
Tue Jan 2 2018 21:41 | 1st = 7 Ben Hur 2nd = 6 My Little Mate 3rd = 9 Dark Sprite 4th = 1 Azeem Kaos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cairns Race 6 - 2 Mr Canna | ||
Tue Jan 2 2018 21:38 | 1st = 2 Mr Canna 2nd = 7 Mr Merve 3rd = 1 Gagan Nancy 4th = 6 Travellin Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 9 - 1 Naughty Max | ||
Tue Jan 2 2018 21:35 | 1st = 1 Naughty Max 2nd = 6 Shakey Design 3rd = 2 Cosmic Said So 4th = 8 Galvo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 8 - 7 Misterfreeze | ||
Tue Jan 2 2018 21:30 | 1st = 7 Misterfreeze 2nd = 5 Saint Davids Field 3rd = 6 Just Wantano 4th = 1 Juliustigres |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 6 Mythical Man | ||
Tue Jan 2 2018 21:28 | 1st = 6 Mythical Man 2nd = 4 Ragetime Maggie 3rd = 2 Goldie Rocks 4th = 3 Dusty Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 8 Cappuccino | ||
Tue Jan 2 2018 21:25 | 1st = 8 Cappuccino 2nd = 7 Property Power 3rd = 3 Paua Te Kuri 4th = 2 Especial Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 8 - 7 Gagan Colin | ||
Tue Jan 2 2018 21:22 | 1st = 7 Gagan Colin 2nd = 3 Vista Kwazi 3rd = 5 Umatilla 4th = 6 Nash Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Busselton Race 1 - 1 Call Me Ernie | ||
Tue Jan 2 2018 21:17 | 1st = 1 Call Me Ernie 2nd = 7 Riri Rihanna 3rd = 5 Four Starzzz Looks 4th = 4 Spoilt Talk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cairns Race 5 - 5 Sweet Roxette | ||
Tue Jan 2 2018 21:14 | 1st = 5 Sweet Roxette 2nd = 8 Whatta Pass 3rd = 6 Burner Bant 4th = 1 Temnick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 8 - 7 Poster Boy | ||
Tue Jan 2 2018 21:11 | 1st = 7 Poster Boy 2nd = 8 Our Cavalier 3rd = 2 Big Trigger 4th = 5 Just My Size |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 3 Hello Im Henry | ||
Tue Jan 2 2018 21:08 | 1st = 3 Hello Im Henry 2nd = 8 Hart View Damo 3rd = 1 Tomic Queen 4th = 6 Icky Lock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 1 Wild Angel | ||
Tue Jan 2 2018 21:05 | 1st = 1 Wild Angel 2nd = 6 Cosmic Chieftain 3rd = 3 Zed Merrett 4th = 7 Galester Hook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 7 - 1 Keayang Kallisto | ||
Tue Jan 2 2018 21:00 | 1st = 1 Keayang Kallisto 2nd = 2 Itmademyday 3rd = 4 Perspective |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 7 - 8 Cosmic Bonus | ||
Tue Jan 2 2018 20:57 | 1st = 8 Cosmic Bonus 2nd = 3 Pedro Cerrano 3rd = 2 Wait There 4th = 1 Chase The Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cairns Race 4 - 8 Traceys Hero | ||
Tue Jan 2 2018 20:53 | 1st = 8 Traceys Hero 2nd = 1 Winnies Rose 3rd = 7 Rueben Lucka 4th = 3 Scars Brother |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 2 Hitchiker Dude | ||
Tue Jan 2 2018 20:49 | 1st = 2 Hitchiker Dude 2nd = 8 Topem Vale 3rd = 5 Thomas Rose Hi 4th = 6 Flash Gee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 5 Freddie Rawson | ||
Tue Jan 2 2018 20:44 | 1st = 5 Freddie Rawson 2nd = 3 Vanishka 3rd = 8 Cosmic Fox 4th = 4 Flying Danger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 6 - 8 For No One | ||
Tue Jan 2 2018 20:39 | 1st = 8 For No One 2nd = 5 Dude Abides 3rd = 2 Double Stitched 4th = 3 Look Us Over |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cairns Race 3 - 1 Manhattan Maid | ||
Tue Jan 2 2018 20:35 | 1st = 1 Manhattan Maid 2nd = 8 Top Teller 3rd = 7 Put Thongs On 4th = 5 Chief Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 6 - 5 Diamond Jasper | ||
Tue Jan 2 2018 20:30 | 1st = 5 Diamond Jasper 2nd = 6 High Rolling 3rd = 4 Lagom 4th = 8 Turing Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 3 Kooringa Theo | ||
Tue Jan 2 2018 20:27 | 1st = 3 Kooringa Theo 2nd = 7 Binglebar Girl 3rd = 1 Tooka Trip 4th = 2 Beer Shack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 9 Adherent | ||
Tue Jan 2 2018 20:24 | 1st = 9 Adherent 2nd = 1 Mac 3rd = 3 Go Go Guru 4th = 4 Belisarius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 5 - 2 Poppa Ogg | ||
Tue Jan 2 2018 20:19 | 1st = 2 Poppa Ogg 2nd = 3 Black Hole Sun 3rd = 1 Trip To Eden 4th = 4 Canya Ayden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cairns Race 2 - 6 Mr Macgregor | ||
Tue Jan 2 2018 20:14 | 1st = 6 Mr Macgregor 2nd = 8 Kicking Karmar 3rd = 7 Karmas Time 4th = 3 Arthurs Stevie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 5 - 6 Benne Fortuna | ||
Tue Jan 2 2018 20:09 | 1st = 6 Benne Fortuna 2nd = 2 Comanche County 3rd = 5 Vilcabamba 4th = 7 Cash Fund |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 3 Navajo Bear | ||
Tue Jan 2 2018 20:05 | 1st = 3 Navajo Bear 2nd = 4 He Shall Fred 3rd = 2 Etiquette 4th = 6 Shez Impetuous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 5 - 3 Ideal Lifestyle | ||
Tue Jan 2 2018 20:00 | 1st = 3 Ideal Lifestyle 2nd = 4 Truth And Courage 3rd = 1 Big Bang Leonard 4th = 6 Nikkibadwagon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 4 - 2 Lochinvar Hugo | ||
Tue Jan 2 2018 19:57 | 1st = 2 Lochinvar Hugo 2nd = 1 Chunky But Hunky 3rd = 7 Wild Miss Judy 4th = 4 Frekey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cairns Race 1 - 6 Libbys Hero | ||
Tue Jan 2 2018 19:53 | 1st = 6 Libbys Hero 2nd = 2 Tahnes Pick 3rd = 4 Rockets Buddy 4th = 8 Dyna Pietro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 5 Tweed Dancer | ||
Tue Jan 2 2018 19:49 | 1st = 5 Tweed Dancer 2nd = 6 Willie Holdon 3rd = 3 Charlie Sprite 4th = 4 Ultra Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 3 Kabiana | ||
Tue Jan 2 2018 19:44 | 1st = 3 Kabiana 2nd = 2 Tynan 3rd = 5 Tarika Tara 4th = 8 Parcero Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 3 - 8 Beat The Bank | ||
Tue Jan 2 2018 19:39 | 1st = 8 Beat The Bank 2nd = 1 Uschi 3rd = 2 Bugatti Radar 4th = 4 Lonesome Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 4 - 5 Code Bailey | ||
Tue Jan 2 2018 19:32 | 1st = 5 Code Bailey 2nd = 7 Torque Tothe Starz 3rd = 6 Fruitdrops 4th = 8 Night Ninja |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 3 Steves Jewel | ||
Tue Jan 2 2018 19:27 | 1st = 3 Steves Jewel 2nd = 2 Beccas Approval 3rd = 1 Skittish Express 4th = 8 Ivanelroys Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 1 Blazing Major | ||
Tue Jan 2 2018 19:24 | 1st = 1 Blazing Major 2nd = 2 Delta Bad Hand 3rd = 3 Paisley 4th = 5 Mahjong World |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 2 - 2 Mystery Of Life | ||
Tue Jan 2 2018 19:20 | 1st = 2 Mystery Of Life 2nd = 1 Orwellian 3rd = 8 Meadowlands 4th = 3 On The Train |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 11 - 6 Loris Fury | ||
Tue Jan 2 2018 19:16 | 1st = 6 Loris Fury 2nd = 4 Riverina Miss 3rd = 2 Inga Ted 4th = 1 Clouded Acorn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 2 - 6 Sore Feet | ||
Tue Jan 2 2018 19:07 | 1st = 6 Sore Feet 2nd = 4 Go For Chuck 3rd = 2 Bogan Lad 4th = 7 Black Tapper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 8 Toss The Dice | ||
Tue Jan 2 2018 19:04 | 1st = 8 Toss The Dice 2nd = 5 Why Not Dom 3rd = 6 North Paw 4th = 4 Sneak Preview |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 3 - 9 Athenry | ||
Tue Jan 2 2018 19:00 | 1st = 9 Athenry 2nd = 8 No Republic 3rd = 4 Ranes 4th = 10 Jaden Gil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 1 - 4 Winsome Fernando | ||
Tue Jan 2 2018 18:58 | 1st = 4 Winsome Fernando 2nd = 5 Agatha Crusty 3rd = 6 Charlu Skye 4th = 2 Joe Frend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 6 Todd Bless | ||
Tue Jan 2 2018 18:55 | 1st = 6 Todd Bless 2nd = 8 Prince Cheviot 3rd = 4 Autocrat 4th = 3 Provenance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 9 - 6 Burning Cash | ||
Tue Jan 2 2018 18:53 | 1st = 6 Burning Cash 2nd = 7 Aldebaran Macha 3rd = 11 Trikala 4th = 9 Our Missionary Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 3 Mister Blackjack | ||
Tue Jan 2 2018 18:50 | 1st = 3 Mister Blackjack 2nd = 9 Hey Porsha 3rd = 2 The Muse 4th = 11 Thats How Weroll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 8 Show Bekim | ||
Tue Jan 2 2018 18:48 | 1st = 8 Show Bekim 2nd = 4 Tremaly Queen 3rd = 2 Zillie Bean 4th = 10 Brass Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 4 Shades of Blue | ||
Tue Jan 2 2018 18:45 | 1st = 4 Shades of Blue 2nd = 8 Bogan Go Getta 3rd = 7 Kulu Cosmo 4th = 3 Bonny Doon Gee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 6 Dr Mortikye | ||
Tue Jan 2 2018 18:42 | 1st = 6 Dr Mortikye 2nd = 3 Eau Rouge 3rd = 2 Cairnlea Rosie 4th = 5 Lochies Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 8 Rancette | ||
Tue Jan 2 2018 18:39 | 1st = 8 Rancette 2nd = 6 Mabuti Miss 3rd = 2 How Good She 4th = 1 Wind Witch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 7 Pingu | ||
Tue Jan 2 2018 18:33 | 1st = 7 Pingu 2nd = 2 Crainys Wish 3rd = 5 Winlock Rose 4th = 6 Lady La Deeda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 2 - 8 Eastbro Paddy | ||
Tue Jan 2 2018 18:29 | 1st = 8 Eastbro Paddy 2nd = 5 Sky High Eurasian 3rd = 9 Corporal Bill 4th = 1 Caesars Astrum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 1 No Laying Back | ||
Tue Jan 2 2018 18:27 | 1st = 1 No Laying Back 2nd = 6 Mammas Boy 3rd = 4 Mr Ralph 4th = 3 Rebel Kennelly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 7 - 4 Halliday Road | ||
Tue Jan 2 2018 18:25 | 1st = 4 Halliday Road 2nd = 2 Classic Conquest 3rd = 10 Luckier 4th = 8 Imitation Game |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 8 Erupt Eve Lad | ||
Tue Jan 2 2018 18:24 | 1st = 8 Erupt Eve Lad 2nd = 7 Cibulkova 3rd = 2 Lucky Love 4th = 1 Crackerjack Doug |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 1 Ima Grumpy Possum | ||
Tue Jan 2 2018 18:20 | 1st = 1 Ima Grumpy Possum 2nd = 2 One Eyed Terror 3rd = 5 Controversial 4th = 3 Phantom Rockstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 1 Mask | ||
Tue Jan 2 2018 18:18 | 1st = 1 Mask 2nd = 6 Dyna Yella 3rd = 8 Parvati Grange 4th = 7 Weiss Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 8 Zhichao Lee | ||
Tue Jan 2 2018 18:12 | 1st = 8 Zhichao Lee 2nd = 5 Regal Bill 3rd = 2 Daisy Dreams 4th = 3 You Jane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 4 Ledgerwood Molly | ||
Tue Jan 2 2018 18:09 | 1st = 4 Ledgerwood Molly 2nd = 5 Sacred Miss 3rd = 8 Arizona 4th = 1 Headspace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 1 - 3 Rock N Roll Chapel | ||
Tue Jan 2 2018 18:04 | 1st = 3 Rock N Roll Chapel 2nd = 5 Tough Call 3rd = 6 Itisgolden 4th = 1 Keayang Shekitout |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 6 Ima Ruby | ||
Tue Jan 2 2018 17:58 | 1st = 6 Ima Ruby 2nd = 5 Regal Tycoon 3rd = 7 Ima Rebel 4th = 2 Voodoo Hustler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 3 Long Road To Fame | ||
Tue Jan 2 2018 17:53 | 1st = 3 Long Road To Fame 2nd = 1 Mr Meddle 3rd = 8 Guts 4th = 4 Only In Rome |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 8 Bonknocka Lass | ||
Tue Jan 2 2018 17:46 | 1st = 8 Bonknocka Lass 2nd = 6 Roi Lear Kahn 3rd = 1 Myona Morpheus 4th = 2 Farahmac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 2 Paxton Bale | ||
Tue Jan 2 2018 17:42 | 1st = 2 Paxton Bale 2nd = 3 Night King 3rd = 7 Cool Boots 4th = 1 Bobby Tokaam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 8 Zephaniah | ||
Tue Jan 2 2018 17:41 | 1st = 8 Zephaniah 2nd = 6 Ester Action 3rd = 1 Jealous Much 4th = 9 Black Eye Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 8 Miss Riviera Belle | ||
Tue Jan 2 2018 17:37 | 1st = 8 Miss Riviera Belle 2nd = 9 Strathlachlan Andy 3rd = 1 Helens Bonus 4th = 2 Dynamite Denn Nee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 7 Go Son | ||
Tue Jan 2 2018 17:34 | 1st = 7 Go Son 2nd = 1 My Hardaway Hana 3rd = 6 Kiowa Kaema 4th = 3 Dyna Lenae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 4 Stroganoff | ||
Tue Jan 2 2018 17:27 | 1st = 4 Stroganoff 2nd = 6 Velocity Linder 3rd = 3 What A Mess 4th = 2 My Glorious Gal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 2 Jango Fett | ||
Tue Jan 2 2018 17:22 | 1st = 2 Jango Fett 2nd = 5 Firebby 3rd = 1 Mandy Kriden 4th = 4 Subtle Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 2 Andreas Magic | ||
Tue Jan 2 2018 17:21 | 1st = 2 Andreas Magic 2nd = 3 Know Conclusion 3rd = 1 Trendy Blake 4th = 7 Goldstar Jagger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 7 One Step Ahead | ||
Tue Jan 2 2018 17:19 | 1st = 7 One Step Ahead 2nd = 8 Taylor Bale 3rd = 6 Cloona Lass 4th = 3 Crymelon Kit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 6 - 2 Calm And Serene | ||
Tue Jan 2 2018 17:15 | 1st = 2 Calm And Serene 2nd = 3 Dont Shoot 3rd = 1 Arrows Destiny 4th = 7 Dripping Carats |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 2 Arfa Show Off | ||
Tue Jan 2 2018 17:12 | 1st = 2 Arfa Show Off 2nd = 5 Gitcha Hummin 3rd = 6 Ive Got Cents 4th = 1 Barneys Bounty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 9 Possibly | ||
Tue Jan 2 2018 17:09 | 1st = 9 Possibly 2nd = 7 Gehring Bale 3rd = 6 Jakesta 4th = 8 Media Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 6 Pay Me Sam | ||
Tue Jan 2 2018 17:07 | 1st = 6 Pay Me Sam 2nd = 5 Tralee Bromac 3rd = 2 Bettor Vision 4th = 8 Shape Up Mike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 2 Mav | ||
Tue Jan 2 2018 17:04 | 1st = 2 Mav 2nd = 3 Inga Red 3rd = 7 Rockstar Barnes 4th = 4 Lektra Menzel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 8 - 7 Callisto Moon | ||
Tue Jan 2 2018 17:00 | 1st = 7 Callisto Moon 2nd = 8 Im The Boss 3rd = 3 Grandes 4th = 15 Mahsense |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 1 Sozins Fortune | ||
Tue Jan 2 2018 16:59 | 1st = 1 Sozins Fortune 2nd = 5 Elora 3rd = 2 Snickerdoodle 4th = 4 Smash Damage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 2 Gretas Gift | ||
Tue Jan 2 2018 16:52 | 1st = 2 Gretas Gift 2nd = 3 Succatash 3rd = 5 Bailey Be Good 4th = 1 Whinging Wilko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 2 Dyna Eroll | ||
Tue Jan 2 2018 16:47 | 1st = 2 Dyna Eroll 2nd = 8 King Of Ring 3rd = 5 Shot Thru 4th = 3 Deadline |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 2 Major Cam | ||
Tue Jan 2 2018 16:47 | 1st = 2 Major Cam 2nd = 7 Another Broadway 3rd = 1 Stormfortheboys 4th = 6 Tallyho Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 6 Inga Tom | ||
Tue Jan 2 2018 16:44 | 1st = 6 Inga Tom 2nd = 5 Two Phils Cool 3rd = 2 Spirit Bar 4th = 1 Eminence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 2 Homebush Ellie | ||
Tue Jan 2 2018 16:42 | 1st = 2 Homebush Ellie 2nd = 1 Goldstar Liberty 3rd = 7 Ming Ming 4th = 3 Gorm The Great |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 5 - 5 Lauriz | ||
Tue Jan 2 2018 16:40 | 1st = 5 Lauriz 2nd = 12 Caccini 3rd = 11 Boston Ivy 4th = 6 Not Bossy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 9 Big Huey | ||
Tue Jan 2 2018 16:37 | 1st = 9 Big Huey 2nd = 7 Super Cette 3rd = 8 Good Golly Olly 4th = 1 Mr Leo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 5 Senor Macray | ||
Tue Jan 2 2018 16:33 | 1st = 5 Senor Macray 2nd = 1 Imthevillagestar 3rd = 3 Never Know Ozzie 4th = 2 Sonny Studleigh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 7 - 8 Nothing But A Saga | ||
Tue Jan 2 2018 16:30 | 1st = 8 Nothing But A Saga 2nd = 10 Traceys Daisy 3rd = 9 Rustic Debutante 4th = 2 Pieceofeight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 1 Pepper Rock | ||
Tue Jan 2 2018 16:27 | 1st = 1 Pepper Rock 2nd = 7 Luca Rocket 3rd = 6 Spritely Bob 4th = 2 Bluey Moran |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 1 Vasterbottenost | ||
Tue Jan 2 2018 16:25 | 1st = 1 Vasterbottenost 2nd = 6 Goldstar Bryton 3rd = 10 Venetia 4th = 5 Unverified |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 10 Destini Florida | ||
Tue Jan 2 2018 16:24 | 1st = 10 Destini Florida 2nd = 6 Barb Allen 3rd = 1 Bundarra Magic 4th = 7 Louie Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 10 - 4 True Enough | ||
Tue Jan 2 2018 16:20 | 1st = 4 True Enough 2nd = 19 Southern Princess 3rd = 1 Boomerang 4th = 7 Lord Snow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 6 Ticket to Paris | ||
Tue Jan 2 2018 16:17 | 1st = 6 Ticket to Paris 2nd = 1 Back Off 3rd = 2 Cruz Ramirez 4th = 7 Sonic Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 5 Surface To Air | ||
Tue Jan 2 2018 16:12 | 1st = 5 Surface To Air 2nd = 3 Time Traveller 3rd = 7 Slipaslygrin 4th = 6 The Caringbah Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 7 Sure Moment | ||
Tue Jan 2 2018 16:09 | 1st = 7 Sure Moment 2nd = 4 Destini Agitator 3rd = 5 Blackjack Cruise 4th = 1 Rainmaker Elle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 9 Go Angel | ||
Tue Jan 2 2018 16:08 | 1st = 9 Go Angel 2nd = 3 Go Bliss 3rd = 1 Go Slick 4th = 7 Lucky James |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 4 - 6 Jarrett | ||
Tue Jan 2 2018 16:05 | 1st = 6 Jarrett 2nd = 11 Rapture Miss 3rd = 9 Dragons Blood 4th = 4 Treaty of Paris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 3 Cruisys Rose | ||
Tue Jan 2 2018 16:04 | 1st = 3 Cruisys Rose 2nd = 1 Blusain Bolt 3rd = 6 Hard Luck Story 4th = 5 Charlotte Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 6 - 9 Mojestic | ||
Tue Jan 2 2018 16:00 | 1st = 9 Mojestic 2nd = 7 Pray For Us 3rd = 2 Get Ya Kicks 4th = 8 Sundell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 2 Moose Man | ||
Tue Jan 2 2018 15:57 | 1st = 2 Moose Man 2nd = 7 Werina Magic 3rd = 9 Bonita De Kahn 4th = 6 Expect Less |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 1 Ideal Pleasure | ||
Tue Jan 2 2018 15:52 | 1st = 1 Ideal Pleasure 2nd = 9 Make Mine Heaven 3rd = 3 Studleigh Kristen 4th = 10 Reciprocity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 9 - 13 Rondinella | ||
Tue Jan 2 2018 15:48 | 1st = 13 Rondinella 2nd = 6 Starrybeel 3rd = 5 Sacred Tonic 4th = 1 The Fame Game |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 5 Jinja Mongo | ||
Tue Jan 2 2018 15:45 | 1st = 5 Jinja Mongo 2nd = 4 Goldstar Tasman 3rd = 7 Lord Protector 4th = 8 Culvie Chairman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 4 Jacksons Girl | ||
Tue Jan 2 2018 15:44 | 1st = 4 Jacksons Girl 2nd = 3 Slingshot Sambo 3rd = 1 Right Now 4th = 2 Chief Mingo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 1 Long Gully Robbi | ||
Tue Jan 2 2018 15:37 | 1st = 1 Long Gully Robbi 2nd = 4 Ima Smithy 3rd = 8 Emerley Dryad 4th = 6 Top Weight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 1 Taimate Success | ||
Tue Jan 2 2018 15:33 | 1st = 1 Taimate Success 2nd = 8 Twice As Much 3rd = 5 Justabitcoco 4th = 6 Scorched |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 5 - 4 Chanceofalifetime | ||
Tue Jan 2 2018 15:30 | 1st = 4 Chanceofalifetime 2nd = 2 Ong Varn 3rd = 6 Gojazz 4th = 9 Miss Sweden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 2 Matariki | ||
Tue Jan 2 2018 15:29 | 1st = 2 Matariki 2nd = 5 Eyrewell Ebony 3rd = 6 Token Vikkers 4th = 4 Go All Lin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 10 - 7 Runout Babe | ||
Tue Jan 2 2018 15:28 | 1st = 7 Runout Babe 2nd = 8 Apache Dream 3rd = 2 Dorans Echo 4th = 4 Flamin Baroque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 3 - 1 Trying | ||
Tue Jan 2 2018 15:25 | 1st = 1 Trying 2nd = 4 Kiss In The Dark 3rd = 5 Silky Mover 4th = 6 John Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 5 Cairnlea Gump | ||
Tue Jan 2 2018 15:22 | 1st = 5 Cairnlea Gump 2nd = 1 Nitro Heroine 3rd = 2 Allen Jono 4th = 6 Crazy Again |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 8 Let It Ride | ||
Tue Jan 2 2018 15:17 | 1st = 8 Let It Ride 2nd = 4 Match In Heaven 3rd = 1 Lewy Risk 4th = 7 Courageous Atom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 5 Dyna Xara | ||
Tue Jan 2 2018 15:17 | 1st = 5 Dyna Xara 2nd = 2 Octo Flash 3rd = 1 Fairly Legal 4th = 7 Silent Sandy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 8 - 6 Amastar | ||
Tue Jan 2 2018 15:13 | 1st = 6 Amastar 2nd = 10 Sound Works 3rd = 8 Grosvenor Bridge 4th = 3 Griffin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 9 - 7 Droopys Ella | ||
Tue Jan 2 2018 15:09 | 1st = 7 Droopys Ella 2nd = 2 Rock On Rolla 3rd = 4 Lashing Jackson 4th = 6 Almachino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 4 Hatfield | ||
Tue Jan 2 2018 15:07 | 1st = 4 Hatfield 2nd = 2 Verbena 3rd = 8 Homebush Scribe 4th = 1 Goldstar Jay Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 5 Ball Of Steel | ||
Tue Jan 2 2018 15:02 | 1st = 5 Ball Of Steel 2nd = 3 Newtown Flyer 3rd = 4 Goldenpaw Buzz 4th = 2 Ringcraft |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 4 - 5 Filbert Way | ||
Tue Jan 2 2018 15:00 | 1st = 5 Filbert Way 2nd = 6 Medard 3rd = 1 Arthurian 4th = 9 Our Cashier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 3 Croydon Boys | ||
Tue Jan 2 2018 14:57 | 1st = 3 Croydon Boys 2nd = 4 Bar Room Brawler 3rd = 7 Sutton Wil 4th = 2 Pyredos Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 1 Sass em Up | ||
Tue Jan 2 2018 14:50 | 1st = 1 Sass em Up 2nd = 6 Kims My Name 3rd = 4 Goldstar Raven 4th = 7 Goldstar Alfie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 8 Jake Sully | ||
Tue Jan 2 2018 14:48 | 1st = 8 Jake Sully 2nd = 2 Mega Daario 3rd = 6 Silent Boloney 4th = 3 Explosive Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 2 - 1 Janis | ||
Tue Jan 2 2018 14:45 | 1st = 1 Janis 2nd = 6 Iltextya 3rd = 8 Little Off The Top 4th = 5 Denman Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 6 Lonely Cowboy | ||
Tue Jan 2 2018 14:42 | 1st = 6 Lonely Cowboy 2nd = 2 Motown Kenny 3rd = 1 Long Gully Del 4th = 3 Half A Mill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 5 Dyna Ianto | ||
Tue Jan 2 2018 14:39 | 1st = 5 Dyna Ianto 2nd = 7 Redhead Chez 3rd = 6 Cruisys Patch 4th = 8 Sweet Ambush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 9 Weona Sizzler | ||
Tue Jan 2 2018 14:37 | 1st = 9 Weona Sizzler 2nd = 8 Lanikai 3rd = 4 Letsgotothehop 4th = 6 Sir Rogue Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 7 - 5 Contraband | ||
Tue Jan 2 2018 14:34 | 1st = 5 Contraband 2nd = 9 Secret Dreams 3rd = 2 Louis Fourteen 4th = 14 Langbein |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 3 - 12 Warragul | ||
Tue Jan 2 2018 14:30 | 1st = 12 Warragul 2nd = 1 Another Mccloud 3rd = 6 St Pauls Bay 4th = 4 Funding |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 1 Poetik | ||
Tue Jan 2 2018 14:23 | 1st = 1 Poetik 2nd = 3 Oliver Black 3rd = 8 Elodea 4th = 7 Disclaimer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 5 Hello Nugget | ||
Tue Jan 2 2018 14:22 | 1st = 5 Hello Nugget 2nd = 4 Two Bills 3rd = 2 Aqua Cheetah 4th = 7 Santa Claws |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 1 Long Gully Gus | ||
Tue Jan 2 2018 14:16 | 1st = 1 Long Gully Gus 2nd = 5 Jack In Black 3rd = 7 Kung Fu Mary 4th = 8 Spring Leesa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 1 - 10 Marzena | ||
Tue Jan 2 2018 14:10 | 1st = 10 Marzena 2nd = 12 Zariz Alwyns 3rd = 6 Beersheba Lass 4th = 2 Theatre Tickets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 2 Hettis Produce | ||
Tue Jan 2 2018 14:07 | 1st = 2 Hettis Produce 2nd = 1 Shes A Fernando 3rd = 7 Fernando Bolt 4th = 6 Reiki Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 7 Hammers Law | ||
Tue Jan 2 2018 14:03 | 1st = 7 Hammers Law 2nd = 8 Beta Hanoverdakash 3rd = 10 Scenic Sky 4th = 11 Five Star Trump |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 7 Jinja Cody | ||
Tue Jan 2 2018 14:02 | 1st = 7 Jinja Cody 2nd = 4 Smash Ocean 3rd = 6 Mr Black Magic 4th = 3 Boston Powers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 2 - 5 Pintang Prince | ||
Tue Jan 2 2018 14:00 | 1st = 5 Pintang Prince 2nd = 14 Paris Gem 3rd = 4 Oriental Gift 4th = 11 Dandy Jean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 6 - 7 Calligraphy | ||
Tue Jan 2 2018 13:57 | 1st = 7 Calligraphy 2nd = 8 Elusive Meteor 3rd = 4 Our King Sway 4th = 1 Matimba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 3 Deed | ||
Tue Jan 2 2018 13:54 | 1st = 3 Deed 2nd = 1 Darcy Brown 3rd = 4 Tear It Down 4th = 2 Zellman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murwillumbah Race 1 - 11 Daunting Duchess | ||
Tue Jan 2 2018 13:50 | 1st = 11 Daunting Duchess 2nd = 8 My Cousin Meryl 3rd = 15 Zoff N Off 4th = 9 Portuguese Tart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 2 Hello Pipit | ||
Tue Jan 2 2018 13:47 | 1st = 2 Hello Pipit 2nd = 6 Buckle Up Nel 3rd = 5 Cosmicly Baroque 4th = 1 Buckle Up Tilda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauherenikau Race 7 - 2 Missy Moo | ||
Tue Jan 2 2018 13:42 | 1st = 2 Missy Moo 2nd = 5 Miss Doherty 3rd = 11 Rusty In Melbourne 4th = 6 Stumblin In |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 7 Zipping Olga | ||
Tue Jan 2 2018 13:39 | 1st = 7 Zipping Olga 2nd = 8 Crazy Claire 3rd = 3 Aston Bella 4th = 5 Desert Missile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 1 - 14 Tubbs Gift | ||
Tue Jan 2 2018 13:30 | 1st = 14 Tubbs Gift 2nd = 10 Dazzling Rain 3rd = 7 Prince Sava 4th = 9 Well Meet Again |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 8 Tommy The Jett | ||
Tue Jan 2 2018 13:27 | 1st = 8 Tommy The Jett 2nd = 6 Buckle Up Clint 3rd = 4 Buckle Up Freda 4th = 2 Alolo Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 5 - 11 Express Call | ||
Tue Jan 2 2018 13:22 | 1st = 11 Express Call 2nd = 4 Dear Douglas 3rd = 10 Anarchy 4th = 1 Flash As |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 7 Daveys Gift | ||
Tue Jan 2 2018 13:22 | 1st = 7 Daveys Gift 2nd = 5 Sundons Comet 3rd = 4 Maybetothemax 4th = 1 Gold Sovereign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 3 Bradley Tyson | ||
Tue Jan 2 2018 13:19 | 1st = 3 Bradley Tyson 2nd = 6 Chucky Brown 3rd = 1 Aston Amo 4th = 7 Panhandle Slim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 7 Hemsworth | ||
Tue Jan 2 2018 13:12 | 1st = 7 Hemsworth 2nd = 3 Muskett 3rd = 1 Medium Rare 4th = 8 Falcies Dasher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauherenikau Race 6 - 5 Edwardian Lady | ||
Tue Jan 2 2018 13:07 | 1st = 5 Edwardian Lady 2nd = 1 Sardeen 3rd = 6 Miss Oahu 4th = 4 Van Halen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 1 Pure Ability | ||
Tue Jan 2 2018 13:04 | 1st = 1 Pure Ability 2nd = 5 Jumping Jiggy 3rd = 8 Wells Tyson 4th = 7 Viking Bee Bee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 7 Bo Bobby | ||
Tue Jan 2 2018 12:52 | 1st = 7 Bo Bobby 2nd = 2 Buckle Up Bega 3rd = 5 Notorious Mac 4th = 1 Willie Win |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 4 - 3 Descendant | ||
Tue Jan 2 2018 12:47 | 1st = 3 Descendant 2nd = 7 Mongolian Beauty 3rd = 9 Cascata 4th = 8 Beautys Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 1 Jiggys Luck | ||
Tue Jan 2 2018 12:44 | 1st = 1 Jiggys Luck 2nd = 7 Cairnlea Rocket 3rd = 2 Pants Millane 4th = 5 Justice Elite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 2 Major Mint | ||
Tue Jan 2 2018 12:37 | 1st = 2 Major Mint 2nd = 8 Painted Elvry 3rd = 7 Dooper 4th = 5 Billy The Jett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauherenikau Race 5 - 13 Vinnies Volley | ||
Tue Jan 2 2018 12:32 | 1st = 13 Vinnies Volley 2nd = 8 Magico 3rd = 1 Rocco Bello 4th = 3 Shanghai Noon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 3 - 8 French Lover | ||
Tue Jan 2 2018 12:12 | 1st = 8 French Lover 2nd = 4 Master Painton 3rd = 9 Dont Lie to Me 4th = 7 Jo Buck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauherenikau Race 4 - 3 Princess Pamme | ||
Tue Jan 2 2018 11:57 | 1st = 3 Princess Pamme 2nd = 5 Stunning 3rd = 4 Owned 4th = 6 Weare Rocking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 2 - 13 Insight | ||
Tue Jan 2 2018 11:37 | 1st = 13 Insight 2nd = 8 Charlie Zulu 3rd = 1 Good Intentions 4th = 3 Come In Spinner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauherenikau Race 3 - 6 Maltese Ruby | ||
Tue Jan 2 2018 11:22 | 1st = 6 Maltese Ruby 2nd = 3 Yemanya 3rd = 7 Judith Kate 4th = 2 On The Hill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 1 - 5 Zanyetta | ||
Tue Jan 2 2018 10:58 | 1st = 5 Zanyetta 2nd = 7 Soul Sensation 3rd = 9 Marshal 4th = 4 Lady Shabeel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauherenikau Race 2 - 1 All In Mana | ||
Tue Jan 2 2018 10:47 | 1st = 1 All In Mana 2nd = 4 Craggy Range 3rd = 6 Fictitious 4th = 2 Estimation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauherenikau Race 1 - 1 Hugo The Boss | ||
Tue Jan 2 2018 10:12 | 1st = 1 Hugo The Boss 2nd = 2 Castani 3rd = 4 Fascino Lass 4th = 6 Katies So Kool |
Latest Horse Racing news
- Winx has two to beat in the Caulfield Stakes
- Favourite Foxplay looks good in warm up for 1000 Guineas
- Pakistan Star Last to First Again
- Jameka 2nd favourite despite winning penalty
- Wicklow Brave Melbourne Cup odds slashed after Curragh win
- Palentino Form Odds and Tips
- Palentino upsets Black Heart Bart on route to Cox Plate
- Tosen Stardom to take on Winx before the Cox Plate
All news archives (all sports)
- 2023
- 2022
- - June
- 2018
- 2017
- 2016
- 2015
- 2014
- 2013
- 2012
- 2011
- 2010
- 2009
- 2000