Racing Results: Horse, Greyhound & Harness
Here you'll find all the latest results from the world of racing. Click on the links below to filter results by type:
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 2 Mystery Guess | ||
Mon Dec 3 2018 23:52 | 1st = 2 Mystery Guess 2nd = 10 Ninja Mittens 3rd = 1 Quaras Destiny 4th = 7 Bebs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 3 Kiprotich | ||
Mon Dec 3 2018 23:29 | 1st = 3 Kiprotich 2nd = 5 Angelo Keeping 3rd = 8 Mundi Marks 4th = 1 Vinaka Fiji |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 1 Red Rocket Jett | ||
Mon Dec 3 2018 23:07 | 1st = 1 Red Rocket Jett 2nd = 8 Brutal Lomar 3rd = 6 Herkle Li 4th = 3 Simply Ready |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 2 Mrs Jawa | ||
Mon Dec 3 2018 22:54 | 1st = 2 Mrs Jawa 2nd = 1 Mask 3rd = 4 Lireva 4th = 9 Voodoo Hustler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 2 Button Pusher | ||
Mon Dec 3 2018 22:46 | 1st = 2 Button Pusher 2nd = 8 Son Of Betty 3rd = 1 Smashniak Batman 4th = 3 Corys Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 3 Kaos Be Cool | ||
Mon Dec 3 2018 22:42 | 1st = 3 Kaos Be Cool 2nd = 5 Black Dratta 3rd = 1 Rogers Dreamin 4th = 7 So Shirokura |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 1 Hello Lenny | ||
Mon Dec 3 2018 22:38 | 1st = 1 Hello Lenny 2nd = 3 Woodridge 3rd = 7 Foxbird De Kahn 4th = 5 Alolo Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 10 Miss Gypsy Lee | ||
Mon Dec 3 2018 22:31 | 1st = 10 Miss Gypsy Lee 2nd = 3 Flying Joker 3rd = 4 Lochies Mate 4th = 2 Shimmy Dat Ray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 7 Kulu Sparrow | ||
Mon Dec 3 2018 22:28 | 1st = 7 Kulu Sparrow 2nd = 5 Peggalicious 3rd = 8 Fabulous Dan 4th = 4 Broke Even |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 5 Hammy Time | ||
Mon Dec 3 2018 22:25 | 1st = 5 Hammy Time 2nd = 6 Shinboner 3rd = 8 Uneducated 4th = 4 Aleena Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 7 Lily Lola | ||
Mon Dec 3 2018 22:15 | 1st = 7 Lily Lola 2nd = 5 Benky Bomber 3rd = 8 Rewinds Return 4th = 2 Secret Puzzle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 7 Zharnel | ||
Mon Dec 3 2018 22:07 | 1st = 7 Zharnel 2nd = 2 Coconut Gloria 3rd = 6 All Inn Roselee 4th = 5 Arlecchino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 4 Farmor On Fire | ||
Mon Dec 3 2018 22:04 | 1st = 4 Farmor On Fire 2nd = 1 Proper Gent 3rd = 8 Arabella Emjay 4th = 2 Kulu Zipster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 7 Blackwood Burst | ||
Mon Dec 3 2018 22:01 | 1st = 7 Blackwood Burst 2nd = 8 Winlock Banking 3rd = 4 Infrared Moment 4th = 2 Ezi Pick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 4 Sunburnt Oak | ||
Mon Dec 3 2018 21:58 | 1st = 4 Sunburnt Oak 3rd = 2 Tranquil Road 4th = 9 Pink Impact |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 5 Country Sunshine | ||
Mon Dec 3 2018 21:58 | 1st = 5 Country Sunshine 3rd = 2 Tranquil Road 4th = 9 Pink Impact |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 6 John Bell | ||
Mon Dec 3 2018 21:55 | 1st = 6 John Bell 2nd = 1 Sacred Way 3rd = 3 Buckle Up Glad 4th = 5 Talbragar River |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 7 Zambora Nozie | ||
Mon Dec 3 2018 21:48 | 1st = 7 Zambora Nozie 2nd = 8 Zipping Chance 3rd = 4 Little Red Hot 4th = 2 Mammoth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 7 Dam Slippery | ||
Mon Dec 3 2018 21:45 | 1st = 7 Dam Slippery 2nd = 6 Common Ground 3rd = 8 Crazy Emjay 4th = 2 Vision Of Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 5 Tegan Rose | ||
Mon Dec 3 2018 21:42 | 1st = 5 Tegan Rose 2nd = 3 Franc Monelli 3rd = 1 Rockabye Demi 4th = 2 Rosemary Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 2 Piecost | ||
Mon Dec 3 2018 21:36 | 1st = 2 Piecost 2nd = 1 Aristotle 3rd = 3 Black Lee Bonus 4th = 6 Orara Sal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 3 Finnigans Way | ||
Mon Dec 3 2018 21:33 | 1st = 3 Finnigans Way 2nd = 1 Willie Win 3rd = 2 Hoity Toity 4th = 8 Fink Racer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 3 La Vagabonde | ||
Mon Dec 3 2018 21:30 | 1st = 3 La Vagabonde 2nd = 1 Cool Coco 3rd = 6 La Bamba Icon 4th = 2 Mister Maker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 7 Oxley One | ||
Mon Dec 3 2018 21:27 | 1st = 7 Oxley One 2nd = 1 Individual Richy 3rd = 3 Kendall 4th = 4 Super Cesc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 4 Lucys Nimbus | ||
Mon Dec 3 2018 21:24 | 1st = 4 Lucys Nimbus 2nd = 3 Mjolnirs Might 3rd = 2 Harding Double 4th = 8 Go Gettem Lucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 2 Modified Trunk | ||
Mon Dec 3 2018 21:15 | 1st = 2 Modified Trunk 2nd = 7 Kiarni Mask 3rd = 5 Amber Ale 4th = 1 Ogodei Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 1 Millie Magna | ||
Mon Dec 3 2018 21:12 | 1st = 1 Millie Magna 2nd = 3 Dylan Keeping 3rd = 4 Double Explosion 4th = 2 Innocent Holly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 1 Owen Money | ||
Mon Dec 3 2018 21:09 | 1st = 1 Owen Money 2nd = 7 Ramble Tamble 3rd = 8 Hello Cobber 4th = 3 It Is Done |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 6 Haras Dazza | ||
Mon Dec 3 2018 21:06 | 1st = 6 Haras Dazza 2nd = 4 Smart Marlow 3rd = 5 Stroganoff 4th = 2 Big Hero Six |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 4 Wagtail Thyme | ||
Mon Dec 3 2018 21:03 | 1st = 4 Wagtail Thyme 2nd = 1 Ninja Li 3rd = 5 Just A Jack 4th = 6 Sister Win |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 5 Rinda Des | ||
Mon Dec 3 2018 20:54 | 1st = 5 Rinda Des 2nd = 8 Frans Bonus 3rd = 4 Dark Cosmos 4th = 2 Georgie Porgi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 1 Dolly Does It | ||
Mon Dec 3 2018 20:50 | 1st = 1 Dolly Does It 2nd = 9 Medium Rare 3rd = 6 Tottenham Lass 4th = 5 Jacks Whirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 6 Tat Tubby | ||
Mon Dec 3 2018 20:47 | 1st = 6 Tat Tubby 2nd = 5 Jumbo Bale 3rd = 2 Spyfection 4th = 1 Ha Ha Gotcha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 3 No Clyde Needed | ||
Mon Dec 3 2018 20:43 | 1st = 3 No Clyde Needed 2nd = 4 Red Vee 3rd = 5 Call Me Aussie 4th = 1 Miss Beckboo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 9 - 1 Caishen | ||
Mon Dec 3 2018 20:40 | 1st = 1 Caishen 2nd = 5 Skip The Dishes 3rd = 3 Famous Lee 4th = 2 Olivias Tops |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 5 Tranquil Invader | ||
Mon Dec 3 2018 20:34 | 1st = 5 Tranquil Invader 2nd = 3 Bad Neighbour 3rd = 6 Glenreagh Skud 4th = 8 Tranquil Buddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 7 Muppet | ||
Mon Dec 3 2018 20:30 | 1st = 7 Muppet 2nd = 1 Hello Rhonda 3rd = 2 Kayda Affair 4th = 10 Mighty Nova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 8 Billiluna | ||
Mon Dec 3 2018 20:27 | 1st = 8 Billiluna 2nd = 7 Please Stand Up 3rd = 6 Jacks Pick 4th = 1 All Inn Houston |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 1 Infrared Lad | ||
Mon Dec 3 2018 20:23 | 1st = 1 Infrared Lad 2nd = 4 Alpha Hemera 3rd = 8 Shakey Diesel 4th = 6 Last Drink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 8 - 2 Bugatti Chiron | ||
Mon Dec 3 2018 20:20 | 1st = 2 Bugatti Chiron 2nd = 3 Fantastic Axel 3rd = 6 Banjo Tifia 4th = 4 Embossed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 3 Real Wicked | ||
Mon Dec 3 2018 20:14 | 1st = 3 Real Wicked 2nd = 8 Ruby Redneck 3rd = 5 Kingsbrae Bell 4th = 4 Country Grenade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 3 Suva | ||
Mon Dec 3 2018 20:11 | 1st = 3 Suva 2nd = 6 Lahinch 3rd = 4 Punch Day 4th = 7 Demon Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 4 Little Pookie | ||
Mon Dec 3 2018 20:08 | 1st = 4 Little Pookie 2nd = 7 Sonnys Tas 3rd = 5 Just Teefa 4th = 1 Merls Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 4 Prize Portrait | ||
Mon Dec 3 2018 20:05 | 1st = 4 Prize Portrait 2nd = 1 Blue Flyer 3rd = 8 Draw Ya Sword 4th = 7 Scanlon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 7 - 2 Dyna Worker | ||
Mon Dec 3 2018 20:02 | 1st = 2 Dyna Worker 2nd = 4 Dyna Neitz 3rd = 6 Dyna Nina 4th = 7 Patient Vixen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 8 Push Me | ||
Mon Dec 3 2018 19:54 | 1st = 8 Push Me 2nd = 3 Itchy Mccaw 3rd = 7 Floki Jappa 4th = 1 Top Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 5 Silent Boloney | ||
Mon Dec 3 2018 19:51 | 1st = 5 Silent Boloney 2nd = 2 Gotta Be You 3rd = 1 Lucys Locket 4th = 3 Run Jackie Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 5 Rocket Jax | ||
Mon Dec 3 2018 19:48 | 1st = 5 Rocket Jax 2nd = 7 Kermys Gem 3rd = 4 No Recourse 4th = 9 Larrikan Bozzie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 5 What About It | ||
Mon Dec 3 2018 19:45 | 1st = 5 What About It 2nd = 7 Dusty Delight 3rd = 1 Strait Rum 4th = 4 Marvista |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 6 - 7 Bland Purr | ||
Mon Dec 3 2018 19:42 | 1st = 7 Bland Purr 2nd = 3 Joys Fancy 3rd = 2 Baulko Rose 4th = 6 Twist Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 8 - 1 Tenno Sho | ||
Mon Dec 3 2018 19:34 | 1st = 1 Tenno Sho 2nd = 6 Upandgone 3rd = 4 One Bid Buys 4th = 9 Its Oscar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 7 Kooringa Maizie | ||
Mon Dec 3 2018 19:32 | 1st = 7 Kooringa Maizie 2nd = 4 Thanks Nelly 3rd = 6 Turner Burner 4th = 5 Fang Tasia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 9 Buckle Up Carter | ||
Mon Dec 3 2018 19:29 | 1st = 9 Buckle Up Carter 2nd = 4 Buckle Up Fraya 3rd = 7 Buckle Up Ava 4th = 2 Buckle Up Sylvia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 8 Palace Guard | ||
Mon Dec 3 2018 19:22 | 1st = 8 Palace Guard 2nd = 2 Oriental Tiger 3rd = 7 Wicked Reason 4th = 6 Kraken Tan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 5 - 7 Runnin On Fumes | ||
Mon Dec 3 2018 19:19 | 1st = 7 Runnin On Fumes 2nd = 6 Little Nation 3rd = 5 King Pin 4th = 3 Lucy Van Pelt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 3 Old Dominion | ||
Mon Dec 3 2018 19:13 | 1st = 3 Old Dominion 2nd = 4 Two More Models 3rd = 8 Boston Flame 4th = 2 Blat Blat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 7 - 3 Courage Tells | ||
Mon Dec 3 2018 19:08 | 1st = 3 Courage Tells 2nd = 7 Sweet N Fast 3rd = 9 Twentynine Twelve 4th = 6 You Gotta Have Faith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 5 Coco Marlow | ||
Mon Dec 3 2018 19:05 | 1st = 5 Coco Marlow 2nd = 4 Super Serena 3rd = 3 Mandela Sun 4th = 1 Flip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 1 Slanter | ||
Mon Dec 3 2018 19:02 | 1st = 1 Slanter 2nd = 4 Shooters Ajax 3rd = 3 All Inn Handles 4th = 8 Maximum Tiff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 4 - 3 Winxette | ||
Mon Dec 3 2018 18:59 | 1st = 3 Winxette 2nd = 2 Sienna Grand 3rd = 5 Takahi Party 4th = 1 Card Player |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 7 Pink Trick | ||
Mon Dec 3 2018 18:49 | 1st = 7 Pink Trick 2nd = 1 Heres Molly 3rd = 6 Down Paw 4th = 8 Key Largo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 4 Problem Solved | ||
Mon Dec 3 2018 18:45 | 1st = 4 Problem Solved 2nd = 6 Crash Reality 3rd = 3 Piccolo Panther 4th = 5 Dashing Pace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 4 Madam Marley | ||
Mon Dec 3 2018 18:41 | 1st = 4 Madam Marley 2nd = 5 Banjo Fernando 3rd = 7 Jack And Bill 4th = 2 Cosmic Speedway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 3 - 8 Laras Double | ||
Mon Dec 3 2018 18:37 | 1st = 8 Laras Double 2nd = 2 Clark Road 3rd = 1 Hifalutin 4th = 7 Mind Blowin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 6 - 3 Kid Colossus | ||
Mon Dec 3 2018 18:29 | 1st = 3 Kid Colossus 2nd = 6 Dredlock Rockstar 3rd = 1 Rocky The Outlaw 4th = 5 It Aint Royal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 5 Miss Walt | ||
Mon Dec 3 2018 18:27 | 1st = 5 Miss Walt 2nd = 8 Tui 3rd = 7 Aladdin Prince 4th = 6 Invictus Ester |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 4 Thank You Bill | ||
Mon Dec 3 2018 18:24 | 1st = 4 Thank You Bill 2nd = 6 Kiwi Knight 3rd = 2 Bigger Then Them 4th = 1 Crumps Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 2 - 3 Lights Out Tony | ||
Mon Dec 3 2018 18:15 | 1st = 3 Lights Out Tony 2nd = 7 Go Fifty Seven 3rd = 5 Quick Raven 4th = 8 Spotted Charm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 5 Little Samara | ||
Mon Dec 3 2018 18:10 | 1st = 5 Little Samara 2nd = 4 Bye Bye Brad 3rd = 2 House Of Luck 4th = 3 More Despondent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 2 My Mate Fox | ||
Mon Dec 3 2018 18:05 | 1st = 2 My Mate Fox 2nd = 8 Zipping Merlow 3rd = 3 Kitboolou Corza 4th = 7 Bellas Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 5 - 5 Bettor B Abeliever | ||
Mon Dec 3 2018 18:00 | 1st = 5 Bettor B Abeliever 2nd = 1 Soho Reaper 3rd = 3 Rockmenow 4th = 8 Edmun Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 1 - 7 Ay Are Bee | ||
Mon Dec 3 2018 17:56 | 1st = 7 Ay Are Bee 2nd = 3 Rocket Man 3rd = 2 Thanks Phil 4th = 8 Pick A Ticket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 5 Goorawin | ||
Mon Dec 3 2018 17:47 | 1st = 5 Goorawin 2nd = 8 Apila Cash 3rd = 4 Tuiaki Dora 4th = 7 Amlin Freddie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 3 Motor City Gem | ||
Mon Dec 3 2018 17:42 | 1st = 3 Motor City Gem 2nd = 2 Vansittart 3rd = 6 My Bro Connor 4th = 1 Bruiser Grant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 4 - 3 Come Dance With Me | ||
Mon Dec 3 2018 17:35 | 1st = 3 Come Dance With Me 2nd = 2 Kitura 3rd = 8 Mon Lamour 4th = 1 Stunin Eyes Only |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 6 Screaming Oaks | ||
Mon Dec 3 2018 17:32 | 1st = 6 Screaming Oaks 2nd = 7 Woodleigh Blaze 3rd = 8 Zefron 4th = 2 All About Arby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 8 - 8 Dikerry | ||
Mon Dec 3 2018 17:27 | 1st = 8 Dikerry 2nd = 4 Ideal Chance 3rd = 7 Gozo Lighting 4th = 2 Dansbro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 7 Bogan Villa | ||
Mon Dec 3 2018 17:24 | 1st = 7 Bogan Villa 2nd = 8 All Night Fever 3rd = 3 Calypso Blitz 4th = 4 Hotplate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 7 - 11 Run Like A Rebel | ||
Mon Dec 3 2018 17:20 | 1st = 11 Run Like A Rebel 2nd = 6 Tipta Josie 3rd = 16 Banja Luka 4th = 4 Moore Euros |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 3 River Crossing | ||
Mon Dec 3 2018 17:15 | 1st = 3 River Crossing 2nd = 5 Mr Pendles 3rd = 6 Joraddi 4th = 2 Dewana Result |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 8 Action Kid | ||
Mon Dec 3 2018 17:09 | 1st = 8 Action Kid 2nd = 1 Mitch Cargo 3rd = 6 Blue Jedi 4th = 7 Bogan Crazy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 7 - 8 Silver Melody | ||
Mon Dec 3 2018 17:05 | 1st = 8 Silver Melody 2nd = 3 Valbeata 3rd = 5 Mister Mcilroy 4th = 1 Golden Comet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 3 - 4 Im Entitled | ||
Mon Dec 3 2018 17:00 | 1st = 4 Im Entitled 2nd = 8 Valbonne 3rd = 10 Starlight Destiny 4th = 5 Tranquil Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 8 Class Edge | ||
Mon Dec 3 2018 16:57 | 1st = 8 Class Edge 2nd = 6 Cee Me Ignite 3rd = 10 Pacific Action 4th = 1 Spectator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 7 - 3 Maestro Bellini | ||
Mon Dec 3 2018 16:52 | 1st = 3 Maestro Bellini 2nd = 2 Artoripace 3rd = 6 Macelli 4th = 1 Cullens Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 7 Nandor Junior | ||
Mon Dec 3 2018 16:49 | 1st = 7 Nandor Junior 2nd = 8 Im Ballows 3rd = 4 Jacobite Mouse 4th = 2 Blue Blizzard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 6 - 1 Trumbo | ||
Mon Dec 3 2018 16:45 | 1st = 1 Trumbo 2nd = 3 Revitup Rednut 3rd = 5 Ethanicity 4th = 2 Bendethera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 1 Sharons Gold | ||
Mon Dec 3 2018 16:40 | 1st = 1 Sharons Gold 2nd = 8 Wolfies Squeeze 3rd = 9 Straaljager 4th = 6 Hurricane Billie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 8 Mighty Senor | ||
Mon Dec 3 2018 16:34 | 1st = 8 Mighty Senor 2nd = 3 Players Key 3rd = 7 Sheza Goof 4th = 6 John Thirst |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 6 - 1 Tigers Image | ||
Mon Dec 3 2018 16:30 | 1st = 1 Tigers Image 2nd = 2 Zioptimus 3rd = 8 First Time Lucky 4th = 12 Syrah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 2 - 4 Harry Goodmate | ||
Mon Dec 3 2018 16:25 | 1st = 4 Harry Goodmate 2nd = 1 Delightfull 3rd = 9 Cheap Thrillz 4th = 3 Disco Durante |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 5 Mr Cashking | ||
Mon Dec 3 2018 16:22 | 1st = 5 Mr Cashking 2nd = 7 Weeona Yoshi 3rd = 2 Pacific Coast 4th = 6 Galloping Tina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 6 - 7 Perfect Major | ||
Mon Dec 3 2018 16:17 | 1st = 7 Perfect Major 2nd = 4 Sahara Tiger 3rd = 3 Major Delico 4th = 1 Isntthatright |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 8 Sekisui | ||
Mon Dec 3 2018 16:14 | 1st = 8 Sekisui 2nd = 3 Opal King 3rd = 2 Baby Skeeta 4th = 4 Scott Seoul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 5 - 2 Belle Tournure | ||
Mon Dec 3 2018 16:10 | 1st = 2 Belle Tournure 2nd = 7 Classic Conquest 3rd = 4 Denman Flyer 4th = 12 Nunya Bizz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 2 Bluwy | ||
Mon Dec 3 2018 16:05 | 1st = 2 Bluwy 2nd = 7 Acer 3rd = 4 Lightfoot Lass 4th = 8 Party Muscles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 8 Recognize | ||
Mon Dec 3 2018 15:59 | 1st = 8 Recognize 2nd = 4 Miss Vanuatu 3rd = 7 Durama Delight 4th = 3 Boulevard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 5 - 7 Port Gold | ||
Mon Dec 3 2018 15:55 | 1st = 7 Port Gold 2nd = 10 Ruby Two Shoes 3rd = 2 Dashing Savanna 4th = 12 Piccolo Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 1 - 5 Patrickthepiranha | ||
Mon Dec 3 2018 15:50 | 1st = 5 Patrickthepiranha 2nd = 2 Its Rock And Roll 3rd = 7 Shockwave 4th = 3 Bettor Be Oscar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 2 Boone | ||
Mon Dec 3 2018 15:47 | 1st = 2 Boone 2nd = 1 Martini Lady 3rd = 9 Ripplebrook Tim 4th = 7 Ripplebrook Ben |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 5 - 5 Joe Nien | ||
Mon Dec 3 2018 15:42 | 1st = 5 Joe Nien 2nd = 4 Emelia On Fire 3rd = 6 Masterkova 4th = 1 All My Savings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 2 Hit n Split | ||
Mon Dec 3 2018 15:39 | 1st = 2 Hit n Split 2nd = 9 Mexican Ned 3rd = 6 Texas Blaze 4th = 5 Serendipity Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 4 - 7 Gold Touch | ||
Mon Dec 3 2018 15:35 | 1st = 7 Gold Touch 2nd = 5 Mickey Jay 3rd = 11 Dark Alibi 4th = 9 Reign Over Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 7 Saint Ray | ||
Mon Dec 3 2018 15:24 | 1st = 7 Saint Ray 2nd = 1 Spring Kitty 3rd = 8 Seabrook Indi 4th = 3 Super Stoked |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 4 - 11 Bedivere | ||
Mon Dec 3 2018 15:20 | 1st = 11 Bedivere 2nd = 9 Front View 3rd = 3 Magic Name 4th = 8 Karlu Dreaming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 4 - 4 Dance To The Stars | ||
Mon Dec 3 2018 15:09 | 1st = 4 Dance To The Stars 2nd = 1 Lady Flora 3rd = 3 Cantbetold 4th = 8 Candy Mandy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 10 Pyrenees Classic | ||
Mon Dec 3 2018 15:05 | 1st = 10 Pyrenees Classic 2nd = 6 Horeys Prince 3rd = 3 Janray Tigerlily 4th = 5 Matesys Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 3 - 8 The Blues Brother | ||
Mon Dec 3 2018 15:00 | 1st = 8 The Blues Brother 2nd = 5 Griddlebone 3rd = 2 Inch Perfect 4th = 1 Bart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 10 Yep Yep | ||
Mon Dec 3 2018 14:50 | 1st = 10 Yep Yep 2nd = 3 Outbreak Girl 3rd = 6 Midnight Mick 4th = 2 Ebbys Plan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 3 - 13 Harry And The Duke | ||
Mon Dec 3 2018 14:45 | 1st = 13 Harry And The Duke 2nd = 3 Prince Silence 3rd = 6 Saganaki 4th = 12 Wild Sheila |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 3 - 5 Rocknroll Prince | ||
Mon Dec 3 2018 14:34 | 1st = 5 Rocknroll Prince 2nd = 2 Implode 3rd = 7 Rebellin Ruby 4th = 6 Stuart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 7 Dyna Bobbi | ||
Mon Dec 3 2018 14:30 | 1st = 7 Dyna Bobbi 2nd = 8 Go Didda Go 3rd = 3 Rellim Diesel 4th = 1 Manhattan Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 2 - 1 Nobodys Puppet | ||
Mon Dec 3 2018 14:25 | 1st = 1 Nobodys Puppet 2nd = 3 French Giggle 3rd = 2 Irish Lucy 4th = 4 Creative Vision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 7 Gold Attraction | ||
Mon Dec 3 2018 14:15 | 1st = 7 Gold Attraction 2nd = 1 Rapid Rock 3rd = 6 Taylor Bale 4th = 5 Conde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 2 - 7 Danger Woman | ||
Mon Dec 3 2018 14:10 | 1st = 7 Danger Woman 2nd = 6 Got The Giggles 3rd = 12 Uptooit 4th = 5 Wow Wow Kapow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 5 Toki Girl | ||
Mon Dec 3 2018 14:05 | 1st = 5 Toki Girl 2nd = 1 Cawbourne Symsy 3rd = 7 Magma 4th = 2 Tuff Treasure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 2 - 3 Miyabomba | ||
Mon Dec 3 2018 13:59 | 1st = 3 Miyabomba 2nd = 2 Fling About 3rd = 5 Col Du Galibier 4th = 1 Bundisgood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 5 Reign Of Omar | ||
Mon Dec 3 2018 13:55 | 1st = 5 Reign Of Omar 2nd = 1 Mickie Raven 3rd = 2 Speedy Ryder 4th = 4 Ima Caravan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 1 - 7 Certain Riches | ||
Mon Dec 3 2018 13:50 | 1st = 7 Certain Riches 2nd = 6 Away She Goes 3rd = 1 Reliant 4th = 2 Tag And Release |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 1 Zipping Cobra | ||
Mon Dec 3 2018 13:45 | 1st = 1 Zipping Cobra 2nd = 3 Eddie Hemi 3rd = 6 Opawa Henry 4th = 8 Bigtime Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 8 Topaz Warrior | ||
Mon Dec 3 2018 13:40 | 1st = 8 Topaz Warrior 2nd = 7 Lonesome Spring 3rd = 3 Midnight Storm 4th = 6 Supa Shalala |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 1 - 2 Bullseye Score | ||
Mon Dec 3 2018 13:35 | 1st = 2 Bullseye Score 2nd = 3 Destinys Choice 3rd = 4 Military Bay 4th = 8 Bycromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 9 Sub Eighteen | ||
Mon Dec 3 2018 13:30 | 1st = 9 Sub Eighteen 2nd = 6 Go Ash 3rd = 8 Queen Big League 4th = 7 Bigtime Michelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 1 - 5 Justice Served | ||
Mon Dec 3 2018 13:24 | 1st = 5 Justice Served 2nd = 3 Saviour Clare 3rd = 4 Jang Pel 4th = 1 Cassiopeia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 1 Laile Brobio | ||
Mon Dec 3 2018 13:17 | 1st = 1 Laile Brobio 2nd = 7 Frosty Snowman 3rd = 8 Tiwala Twist 4th = 10 Hagrid Grange |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 3 Cawbourne Brandy | ||
Mon Dec 3 2018 13:10 | 1st = 3 Cawbourne Brandy 2nd = 8 Retail Mayhem 3rd = 4 Bigtime Joshy 4th = 2 Stole Me Wallet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 3 Notorious King | ||
Mon Dec 3 2018 13:02 | 1st = 3 Notorious King 2nd = 1 Red Neck Miss 3rd = 6 Yandi 4th = 2 Lacarabine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 3 Mikachu | ||
Mon Dec 3 2018 12:52 | 1st = 3 Mikachu 2nd = 7 Rose And Crown 3rd = 4 Bigtime Kate 4th = 8 Eye Kno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 4 Honest Keithy | ||
Mon Dec 3 2018 12:45 | 1st = 4 Honest Keithy 2nd = 3 Hope To Wyn 3rd = 1 Smart Sailor 4th = 8 Magical Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 2 Hes A Sharkie | ||
Mon Dec 3 2018 12:35 | 1st = 2 Hes A Sharkie 2nd = 6 Ill Be Loyal 3rd = 4 Free Option 4th = 1 Kellydean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 10 Winlock Shakey | ||
Mon Dec 3 2018 12:27 | 1st = 10 Winlock Shakey 2nd = 8 Storming Vixen 3rd = 3 Tiger Minstrel 4th = 7 Sandulad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 2 Bigtime Panther | ||
Mon Dec 3 2018 12:17 | 1st = 2 Bigtime Panther 2nd = 8 Cawbourne Foxy 3rd = 5 Judge Me Jackie 4th = 6 Sozins Fortune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 8 Bigtime Honey | ||
Mon Dec 3 2018 12:00 | 1st = 8 Bigtime Honey 2nd = 4 Cawbourne Bee 3rd = 6 Cawbourne Chops 4th = 5 Cool Wolf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 4 Spot On Hearty | ||
Mon Dec 3 2018 11:42 | 1st = 4 Spot On Hearty 2nd = 2 Bigtime Jetty 3rd = 1 White Comet 4th = 3 Bigtime Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 2 Funzalo | ||
Mon Dec 3 2018 11:25 | 1st = 2 Funzalo 2nd = 6 Bigtime Willow 3rd = 1 Tuff An Spicy 4th = 3 Bigtime Molly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 8 Constant Rama | ||
Sat Nov 3 2018 23:54 | 1st = 8 Constant Rama 2nd = 1 Bushmans Drover 3rd = 6 Veil Successor 4th = 5 Bart Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 6 - 2 Saying Grace | ||
Sat Nov 3 2018 23:40 | 1st = 2 Saying Grace 2nd = 7 Tyler Brett 3rd = 1 Bettor Not Knowing 4th = 8 Shes Artful |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 1 West On Holly | ||
Sat Nov 3 2018 23:37 | 1st = 1 West On Holly 2nd = 4 Quaras Emma 3rd = 8 Zamazan 4th = 7 Twice As Wicked |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 5 Bundles Galore | ||
Sat Nov 3 2018 23:19 | 1st = 5 Bundles Galore 2nd = 4 West On Hawkeye 3rd = 3 Black Bombshell 4th = 2 Winlock Banking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 5 - 1 Celestial Ruler | ||
Sat Nov 3 2018 23:14 | 1st = 1 Celestial Ruler 2nd = 8 Affluent Bell 3rd = 9 Seeknyoushallfind 4th = 4 Just A Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 10 - 4 Miracle Rising | ||
Sat Nov 3 2018 23:09 | 1st = 4 Miracle Rising 2nd = 3 Spirit Walker 3rd = 8 Our Overanova 4th = 7 Maybetothemax |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 3 Blue Odessa | ||
Sat Nov 3 2018 23:02 | 1st = 3 Blue Odessa 2nd = 4 All Inn Youi 3rd = 6 Sazoo Icon 4th = 2 Wazza Hawk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 7 Reidys Runner | ||
Sat Nov 3 2018 22:58 | 1st = 7 Reidys Runner 2nd = 3 Allen Mike 3rd = 4 Dandalup Annie 4th = 2 Junk Yard Muppet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 4 - 11 Jasper Casper | ||
Sat Nov 3 2018 22:49 | 1st = 11 Jasper Casper 2nd = 1 Winter Lane 3rd = 8 Hawkeye Bromac 4th = 2 Our Big Slow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 9 - 7 Blazing Vc | ||
Sat Nov 3 2018 22:44 | 1st = 7 Blazing Vc 2nd = 5 Riverleigh William 3rd = 2 Havana Moon 4th = 6 Goodtime Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 7 Wait There | ||
Sat Nov 3 2018 22:38 | 1st = 7 Wait There 2nd = 5 Naiqama 3rd = 3 Chiseller 4th = 8 Desiree Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 4 Leisel Monelli | ||
Sat Nov 3 2018 22:35 | 1st = 4 Leisel Monelli 2nd = 6 Aeroplane Tommy 3rd = 1 Dainty Brae 4th = 5 King Cigar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 10 - 3 Crackerjack Stride | ||
Sat Nov 3 2018 22:30 | 1st = 3 Crackerjack Stride 2nd = 4 Whatta Conk 3rd = 2 Aqua Moneypenny 4th = 1 Sergeant Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 7 Meadowlands | ||
Sat Nov 3 2018 22:27 | 1st = 7 Meadowlands 2nd = 6 Zipping Blitz 3rd = 2 Tamou Banner 4th = 1 Dervando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 10 Skippy Rascal | ||
Sat Nov 3 2018 22:22 | 1st = 10 Skippy Rascal 2nd = 9 Im Lonely 3rd = 6 Regal Knight 4th = 1 Kentsford Kenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 8 Boquilla | ||
Sat Nov 3 2018 22:20 | 1st = 8 Boquilla 2nd = 5 Navajo Bear 3rd = 7 Ample Warning 4th = 3 Super Tokachi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 3 - 5 Dreamy Nights | ||
Sat Nov 3 2018 22:15 | 1st = 5 Dreamy Nights 2nd = 7 Mondooley Mach 3rd = 3 Enemy Lines 4th = 2 Toto Picasso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 2 Resting Toucher | ||
Sat Nov 3 2018 22:12 | 1st = 2 Resting Toucher 2nd = 7 Maude Monelli 3rd = 5 Magic Brandi 4th = 6 Em Morney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 2 Just Seduce Me | ||
Sat Nov 3 2018 22:07 | 1st = 2 Just Seduce Me 2nd = 7 Makoa 3rd = 1 Lethal Star 4th = 5 Oceans Predator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 4 Gizza Malarkey | ||
Sat Nov 3 2018 22:05 | 1st = 4 Gizza Malarkey 2nd = 7 Zipping Poppy 3rd = 1 Set Square 4th = 3 Zipping Knocka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 9 - 8 Heza Conman | ||
Sat Nov 3 2018 22:04 | 1st = 8 Heza Conman 2nd = 1 Dothedealdylan 3rd = 7 Roman Penny 4th = 3 Delightful Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 7 Lord Lohki | ||
Sat Nov 3 2018 22:00 | 1st = 7 Lord Lohki 2nd = 1 Popcorn Sutton 3rd = 8 Aldebaran Prince 4th = 4 Fear Not |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 8 Chiefs Empire | ||
Sat Nov 3 2018 21:57 | 1st = 8 Chiefs Empire 2nd = 7 Fully Loaded 3rd = 3 Gotta Bandit 4th = 2 Azalea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 8 Aldebaran Broozer | ||
Sat Nov 3 2018 21:52 | 1st = 8 Aldebaran Broozer 2nd = 3 Twelve Or A Dozen 3rd = 1 Magical Ride 4th = 6 Skyflyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 4 Fortyeighthenson | ||
Sat Nov 3 2018 21:47 | 1st = 4 Fortyeighthenson 2nd = 2 Majors Blue Jean 3rd = 6 Arrokeefe 4th = 1 Guys Bettor Bet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 3 Deliver | ||
Sat Nov 3 2018 21:45 | 1st = 3 Deliver 2nd = 7 Ouzo 3rd = 1 Tap Out Dusty 4th = 4 Mottza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 2 - 1 Kaydee Stratton | ||
Sat Nov 3 2018 21:43 | 1st = 1 Kaydee Stratton 2nd = 6 Soho Mercury 3rd = 3 Straittothebar 4th = 2 Amounis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 7 Zipping Buster | ||
Sat Nov 3 2018 21:40 | 1st = 7 Zipping Buster 2nd = 8 Deep Creek Girl 3rd = 5 Ohio Fernando 4th = 6 Omen Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 5 Mako Banner | ||
Sat Nov 3 2018 21:38 | 1st = 5 Mako Banner 2nd = 8 Sams A Champ 3rd = 2 The Space Invader 4th = 6 January |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 4 Circus Oasis | ||
Sat Nov 3 2018 21:35 | 1st = 4 Circus Oasis 2nd = 6 My Bro Lewis 3rd = 2 Mystery Jet 4th = 7 Kraken Pace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 8 - 1 Ourark | ||
Sat Nov 3 2018 21:34 | 1st = 1 Ourark 2nd = 10 Just Milhouse 3rd = 6 Lembongan Lyf 4th = 4 Dreaming Big |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 7 Cruz | ||
Sat Nov 3 2018 21:30 | 1st = 7 Cruz 2nd = 6 Nonno Stride 3rd = 8 Mymatethomo 4th = 3 Isntshejust |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 4 Lauries Sticka | ||
Sat Nov 3 2018 21:28 | 1st = 4 Lauries Sticka 2nd = 7 Elusive Wave 3rd = 8 Winsome Money 4th = 5 Ancient Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 6 Shezwhitelightning | ||
Sat Nov 3 2018 21:23 | 1st = 6 Shezwhitelightning 2nd = 1 Edwina Express 3rd = 2 Sassy Indiana 4th = 10 Melegend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 8 Usara Allen | ||
Sat Nov 3 2018 21:20 | 1st = 8 Usara Allen 2nd = 1 Marcus Joy 3rd = 3 Blackpool Remi 4th = 2 Whiz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 6 Rompers Monarchy | ||
Sat Nov 3 2018 21:18 | 1st = 6 Rompers Monarchy 2nd = 9 Monaro Mia 3rd = 8 Sunset Tour 4th = 1 Luvstuenthral |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 4 Feikuai Donna | ||
Sat Nov 3 2018 21:16 | 1st = 4 Feikuai Donna 2nd = 1 Atlas True Blue 3rd = 8 Amigo Two 4th = 7 Zipping Riot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 1 - 6 Just Like Art | ||
Sat Nov 3 2018 21:14 | 1st = 6 Just Like Art 2nd = 3 Adda Rockinheaven 3rd = 2 Camilla 4th = 7 Hilo Marcia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 4 Bogan Doonie | ||
Sat Nov 3 2018 21:13 | 1st = 4 Bogan Doonie 2nd = 2 True Talent 3rd = 3 Off The Leash 4th = 8 Sky Wave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 6 - 1 Amthaal | ||
Sat Nov 3 2018 21:10 | 1st = 1 Amthaal 2nd = 6 Ironborn 3rd = 4 French Jet 4th = 2 Westbrook Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 1 Amajorjo | ||
Sat Nov 3 2018 21:08 | 1st = 1 Amajorjo 2nd = 8 Frankie Rocks 3rd = 3 Bodhi Tree 4th = 6 Match Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 1 Bettor Than Best | ||
Sat Nov 3 2018 21:07 | 1st = 1 Bettor Than Best 2nd = 6 Tulhurst Ace 3rd = 5 Gottashopearly 4th = 2 Days End |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 9 - 5 Bare Minimum | ||
Sat Nov 3 2018 21:04 | 1st = 5 Bare Minimum 2nd = 3 Haila Kihael 3rd = 2 Enjoy The Party 4th = 8 Bellas Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 3 Shadow Sax | ||
Sat Nov 3 2018 21:03 | 1st = 3 Shadow Sax 2nd = 4 Wrappers Delight 3rd = 8 Audi Hare 4th = 1 Tee Cee Bee Macray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 1 Magnus Keroma | ||
Sat Nov 3 2018 21:01 | 1st = 1 Magnus Keroma 2nd = 5 Dashing Dyson 3rd = 9 Zed Merrett 4th = 4 Bera Na Liva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 1 Folding Green | ||
Sat Nov 3 2018 20:57 | 1st = 1 Folding Green 2nd = 6 Die Laughing 3rd = 3 Bluegrass Icon 4th = 7 See Ya Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 4 Indiana Mango | ||
Sat Nov 3 2018 20:54 | 1st = 4 Indiana Mango 2nd = 6 Crystal Drive 3rd = 2 Molly Muldoon 4th = 1 Gambeth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 7 Crazy Dave | ||
Sat Nov 3 2018 20:52 | 1st = 7 Crazy Dave 2nd = 2 Our El Nino 3rd = 1 Maywyns Storm 4th = 12 Altana Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 7 Follow The Duk | ||
Sat Nov 3 2018 20:51 | 1st = 7 Follow The Duk 2nd = 8 Danyos Lozza 3rd = 1 Catch Me Keith 4th = 3 Sirius Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 8 - 2 Our Wild Jacko | ||
Sat Nov 3 2018 20:48 | 1st = 2 Our Wild Jacko 2nd = 3 Takahi Legend 3rd = 8 Lone Eagle 4th = 1 Hiazakyte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 8 Joes Star Of Mia | ||
Sat Nov 3 2018 20:47 | 1st = 8 Joes Star Of Mia 2nd = 7 Maximan 3rd = 6 Real Stride 4th = 2 Rakarolla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 5 Poco Dorado | ||
Sat Nov 3 2018 20:45 | 1st = 5 Poco Dorado 2nd = 1 Bad Boy Joe 3rd = 4 Blitzing Lass 4th = 2 Zipping Beau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 4 Latinize | ||
Sat Nov 3 2018 20:41 | 1st = 4 Latinize 2nd = 5 Dyna Helena 3rd = 3 Aston Veloci |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 5 - 2 Atouchmore | ||
Sat Nov 3 2018 20:40 | 1st = 2 Atouchmore 2nd = 1 Red Prince 3rd = 6 Von Richter 4th = 4 Wow Factor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 1 Sir Julian | ||
Sat Nov 3 2018 20:40 | 1st = 1 Sir Julian 2nd = 9 Prince Of Zanzibar 3rd = 8 The Golden Cross 4th = 5 Ted West |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 7 Unmistakable | ||
Sat Nov 3 2018 20:38 | 1st = 7 Unmistakable 2nd = 3 Zarbo Hustler 3rd = 1 Extreme Justice 4th = 6 Midnight Mystery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 6 Major Petro | ||
Sat Nov 3 2018 20:36 | 1st = 6 Major Petro 2nd = 4 Western Stride 3rd = 5 Caesareal 4th = 3 The White Wolf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 8 Wild Dominance | ||
Sat Nov 3 2018 20:34 | 1st = 8 Wild Dominance 2nd = 1 Miss Peanut 3rd = 2 Awesome Doll 4th = 7 Cawbourne Dolly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 3 Dance Craze | ||
Sat Nov 3 2018 20:33 | 1st = 3 Dance Craze 2nd = 2 Destinee Jenilou 3rd = 5 King Denny 4th = 6 Kingdom Come |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 2 Strudel | ||
Sat Nov 3 2018 20:31 | 1st = 2 Strudel 2nd = 5 Doreas 3rd = 8 Regal Jade 4th = 4 Lets Win Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 1 Smokey Retreat | ||
Sat Nov 3 2018 20:28 | 1st = 1 Smokey Retreat 2nd = 2 Shocked 3rd = 8 Prince Fabloch 4th = 3 More Rum Bateman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 1 Ozzie Bogan | ||
Sat Nov 3 2018 20:24 | 1st = 1 Ozzie Bogan 2nd = 4 Goodboy Cowboy 3rd = 12 Rate Highly 4th = 7 The Nature Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 7 - 7 Nangar Jack | ||
Sat Nov 3 2018 20:24 | 1st = 7 Nangar Jack 2nd = 8 All On Amy 3rd = 1 Blazing Major 4th = 6 Mount Oxley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 3 Rixy Ya Pest | ||
Sat Nov 3 2018 20:21 | 1st = 3 Rixy Ya Pest 2nd = 5 Big Flash Marjen 3rd = 2 Zipping Chaser 4th = 1 Fernandos Flare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 6 Bridget Blue Chip | ||
Sat Nov 3 2018 20:20 | 1st = 6 Bridget Blue Chip 2nd = 9 Lovin Miss Daisy 3rd = 5 Rocker Band 4th = 1 Sweet As Candy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 7 Got Some Wheels | ||
Sat Nov 3 2018 20:18 | 1st = 7 Got Some Wheels 2nd = 2 Magic Jet 3rd = 8 Why Not Peter 4th = 1 Come Home |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 4 Erika | ||
Sat Nov 3 2018 20:15 | 1st = 4 Erika 2nd = 7 Col Gwen May 3rd = 1 Mr Deeks 4th = 3 Shahdane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 8 - 10 Mississippi Delta | ||
Sat Nov 3 2018 20:15 | 1st = 10 Mississippi Delta 2nd = 5 A Knight Of Pro 3rd = 2 Rockon Tommy 4th = 8 Reveille |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 6 Exponential | ||
Sat Nov 3 2018 20:11 | 1st = 6 Exponential 2nd = 3 Izy Magic 3rd = 5 Hot Ember 4th = 1 Classy Cassie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 1 Vettel | ||
Sat Nov 3 2018 20:10 | 1st = 1 Vettel 2nd = 7 Mucho Macho Man 3rd = 4 Anna Bay Al 4th = 5 Everything |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 6 Irinka Leanne | ||
Sat Nov 3 2018 20:08 | 1st = 6 Irinka Leanne 2nd = 7 Squeak Scolari 3rd = 1 Boom Down 4th = 8 Good Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 8 Hosier Lane | ||
Sat Nov 3 2018 20:06 | 1st = 8 Hosier Lane 2nd = 5 Dynamic Archie 3rd = 6 Alabama Shakes 4th = 3 Who Killed Kenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 6 - 4 Boss Three Fifty | ||
Sat Nov 3 2018 20:04 | 1st = 4 Boss Three Fifty 2nd = 1 Rocca Jet 3rd = 3 King Pin 4th = 2 Renaissance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 5 Animated | ||
Sat Nov 3 2018 20:03 | 1st = 5 Animated 2nd = 1 Lucky Lombo 3rd = 4 Striking Beauty 4th = 8 Van Mara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 2 My American Girl | ||
Sat Nov 3 2018 20:01 | 1st = 2 My American Girl 2nd = 7 Why Not Ginger 3rd = 3 Minnesota Lee 4th = 6 Dyna Hinkley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 4 - 6 Piginarki | ||
Sat Nov 3 2018 20:00 | 1st = 6 Piginarki 2nd = 1 Coco Monsieur 3rd = 5 Hot Corona 4th = 4 Alternate Route |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 4 Pure White Evil | ||
Sat Nov 3 2018 19:58 | 1st = 4 Pure White Evil 2nd = 1 Kraken Forest 3rd = 7 Blue Magoo 4th = 6 Hoo Gur Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 1 Prince Rakeem | ||
Sat Nov 3 2018 19:55 | 1st = 1 Prince Rakeem 2nd = 5 Big Rex Muldoon 3rd = 7 Tiny Zesta 4th = 8 Rikasso Lilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 2 Uncle Leo | ||
Sat Nov 3 2018 19:54 | 1st = 2 Uncle Leo 2nd = 12 Western Debt 3rd = 10 Clarenden Valour 4th = 5 Linora Mustang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 1 Mahoney | ||
Sat Nov 3 2018 19:51 | 1st = 1 Mahoney 2nd = 4 Oxley One 3rd = 3 Double Spur 4th = 7 Kyle The Tank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 4 Gotta Go Henry | ||
Sat Nov 3 2018 19:50 | 1st = 4 Gotta Go Henry 2nd = 2 Redbank Blaze 3rd = 9 My General Lee 4th = 3 Jackaroo Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 3 Blue Moon Rising | ||
Sat Nov 3 2018 19:48 | 1st = 3 Blue Moon Rising 2nd = 1 Fantastic Ghost 3rd = 8 Kanzan 4th = 5 Eleanor Rascal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 5 - 2 Banjo Tifia | ||
Sat Nov 3 2018 19:44 | 1st = 2 Banjo Tifia 2nd = 5 Daily Double 3rd = 3 Gunnell 4th = 8 Mind Blowin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 3 Somerosesomewhere | ||
Sat Nov 3 2018 19:43 | 1st = 3 Somerosesomewhere 2nd = 2 Just Rokin 3rd = 6 Charlyse 4th = 1 Caesars Astrum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 3 Myrniong Corner | ||
Sat Nov 3 2018 19:41 | 1st = 3 Myrniong Corner 2nd = 8 Zipping Captain 3rd = 5 Sisco Ride 4th = 1 Molly Coaster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 7 - 7 Dainty Tess | ||
Sat Nov 3 2018 19:40 | 1st = 7 Dainty Tess 2nd = 3 Lockroy 3rd = 2 Profit Street 4th = 1 Durendal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 5 Dewana Sprite | ||
Sat Nov 3 2018 19:37 | 1st = 5 Dewana Sprite 2nd = 6 Stylish Bree 3rd = 1 Tegz A Riddler 4th = 8 Mercedes Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 2 Weona Luke | ||
Sat Nov 3 2018 19:35 | 1st = 2 Weona Luke 2nd = 9 Our Bushwacker 3rd = 12 Eagle Star 4th = 6 Pacman Hammer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 1 Stormy Duchess | ||
Sat Nov 3 2018 19:34 | 1st = 1 Stormy Duchess 2nd = 7 Five Eight Dall 3rd = 4 Miss Fudd 4th = 2 Labeouf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 3 Regal Recall | ||
Sat Nov 3 2018 19:31 | 1st = 3 Regal Recall 2nd = 7 Reactor 3rd = 4 Agents Choice 4th = 2 Maywyn Promises |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 5 Morvah | ||
Sat Nov 3 2018 19:30 | 1st = 5 Morvah 2nd = 3 Franks Very Much 3rd = 4 Fire Up Franco 4th = 6 Barnbougle Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 5 Rockstar Romeo | ||
Sat Nov 3 2018 19:28 | 1st = 5 Rockstar Romeo 2nd = 4 Rev Fred Sloy 3rd = 2 Master Kinloch 4th = 3 Esthers Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 4 - 7 Miss Kintaka | ||
Sat Nov 3 2018 19:25 | 1st = 7 Miss Kintaka 2nd = 4 Emgrand Park 3rd = 5 Stilton Rush 4th = 2 Gimme Strength |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 1 Imprincessgemma | ||
Sat Nov 3 2018 19:23 | 1st = 1 Imprincessgemma 2nd = 8 Vandanta 3rd = 2 Wroxton Steel 4th = 9 Stylish Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 7 Zipping Clare | ||
Sat Nov 3 2018 19:21 | 1st = 7 Zipping Clare 2nd = 8 Crash Cobra 3rd = 10 Cee Jay Ace 4th = 6 Star Hunter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 3 - 6 Rosendahl Red | ||
Sat Nov 3 2018 19:20 | 1st = 6 Rosendahl Red 2nd = 7 Fake News 3rd = 4 Ubirr Rock 4th = 10 Little Albert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 8 Mogo Jet | ||
Sat Nov 3 2018 19:17 | 1st = 8 Mogo Jet 2nd = 5 Blazin Bulla 3rd = 1 So Say 4th = 2 Blistering |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 7 Brandi Alexander | ||
Sat Nov 3 2018 19:13 | 1st = 7 Brandi Alexander 2nd = 1 Haras Dazza 3rd = 2 Razziai Rain 4th = 4 Red Hot Spur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 3 Bull Market | ||
Sat Nov 3 2018 19:12 | 1st = 3 Bull Market 2nd = 5 The Shady One 3rd = 7 Tygar 4th = 6 Flying Pegasus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 7 Zipper Shoes | ||
Sat Nov 3 2018 19:09 | 1st = 7 Zipper Shoes 2nd = 1 Cawbourne Trick 3rd = 3 Princess Zesta 4th = 4 Fran Sannette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 3 - 5 Mr Cashway | ||
Sat Nov 3 2018 19:06 | 1st = 5 Mr Cashway 2nd = 8 Smoulder 3rd = 7 Dynamite Davey 4th = 1 Struph |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 1 Sweet As | ||
Sat Nov 3 2018 19:04 | 1st = 1 Sweet As 2nd = 7 Likeallofus 3rd = 9 Franco Totem 4th = 2 The Charging Moa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 1 Give Me Wings | ||
Sat Nov 3 2018 19:03 | 1st = 1 Give Me Wings 2nd = 6 Mo Daniher 3rd = 8 King Of Merrimu 4th = 4 Lektra Stomp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 6 - 3 Galaxy Star | ||
Sat Nov 3 2018 19:00 | 1st = 3 Galaxy Star 2nd = 5 Action 3rd = 6 War God 4th = 1 Disposition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 8 Second Major | ||
Sat Nov 3 2018 18:59 | 1st = 8 Second Major 2nd = 5 Our Dream To Reality 3rd = 3 Justarumour 4th = 1 Ashkii |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 2 Comaneci | ||
Sat Nov 3 2018 18:57 | 1st = 2 Comaneci 2nd = 4 Amaretto Hayze 3rd = 1 Skylark Brooke 4th = 5 Zipping Clark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 1 Our Positano | ||
Sat Nov 3 2018 18:55 | 1st = 1 Our Positano 2nd = 8 Carload 3rd = 3 Stagger Lee 4th = 4 Intransit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 6 Oath | ||
Sat Nov 3 2018 18:54 | 1st = 6 Oath 2nd = 2 Queens Me Mum 3rd = 3 Backflip Peta 4th = 7 Impact Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 2 - 5 Warlord | ||
Sat Nov 3 2018 18:51 | 1st = 5 Warlord 2nd = 8 Panther Paul 3rd = 2 Go Fifty Seven 4th = 4 Rapid Runner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 1 Glenrae Hanover | ||
Sat Nov 3 2018 18:50 | 1st = 1 Glenrae Hanover 2nd = 4 Jakarras Ace 3rd = 2 Atomic Blue Chip 4th = 13 Midnitedelite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 4 Come On Charlize | ||
Sat Nov 3 2018 18:48 | 1st = 4 Come On Charlize 2nd = 6 Dazzling Melody 3rd = 8 Betty La Fae 4th = 3 Secret Message |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 4 Pachacuti | ||
Sat Nov 3 2018 18:43 | 1st = 4 Pachacuti 2nd = 9 Our Missionary Man 3rd = 7 Star Writer 4th = 6 Benicio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 1 Wild Rock Hayze | ||
Sat Nov 3 2018 18:42 | 1st = 1 Wild Rock Hayze 2nd = 7 Chrome Run 3rd = 2 Ballymac Jay 4th = 6 Oh She Glows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 2 - 3 Now You See | ||
Sat Nov 3 2018 18:40 | 1st = 3 Now You See 2nd = 2 Karaharaga 3rd = 8 Sonador Fire 4th = 6 Noor Dropper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - | ||
Sat Nov 3 2018 18:37 | 2nd = 2 Risky Roscoe 3rd = 3 Shahmalia 4th = 4 Bay Hawk Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 7 Senor Zipper | ||
Sat Nov 3 2018 18:37 | 1st = 7 Senor Zipper 2nd = 2 Risky Roscoe 3rd = 3 Shahmalia 4th = 4 Bay Hawk Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 1 - 2 Wild Wally | ||
Sat Nov 3 2018 18:34 | 1st = 2 Wild Wally 2nd = 5 Ella The Weapon 3rd = 7 Mental Lee 4th = 4 My Bro Bardo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 3 Annika Magic | ||
Sat Nov 3 2018 18:33 | 1st = 3 Annika Magic 2nd = 10 Subtle Delight 3rd = 2 Nerio 4th = 9 Top Trio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 10 - 11 Tawfiq Boy | ||
Sat Nov 3 2018 18:30 | 1st = 11 Tawfiq Boy 2nd = 16 Magnufighter 3rd = 9 Freddie Fox Trot 4th = 5 Apoloboom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 1 Pure Laughter | ||
Sat Nov 3 2018 18:29 | 1st = 1 Pure Laughter 2nd = 11 Wise Goddess 3rd = 6 Plain Baby 4th = 2 Bailees Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 6 Sweet Talking | ||
Sat Nov 3 2018 18:26 | 1st = 6 Sweet Talking 2nd = 3 Vinaka Oscar 3rd = 8 Walloon Moo 4th = 7 My Bouquet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 8 Enrolled | ||
Sat Nov 3 2018 18:25 | 1st = 8 Enrolled 2nd = 6 Ymbro Wasted 3rd = 7 Pharisee 4th = 4 Daquiri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 5 Freakish Flash | ||
Sat Nov 3 2018 18:23 | 1st = 5 Freakish Flash 2nd = 1 Fawn Pursuit 3rd = 6 Maverick Typhoon 4th = 7 Big Deal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 5 - 9 Freo | ||
Sat Nov 3 2018 18:22 | 1st = 9 Freo 2nd = 5 Royal Command 3rd = 1 Mad Brad 4th = 3 Resistance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 4 Ripper Zipper | ||
Sat Nov 3 2018 18:19 | 1st = 4 Ripper Zipper 2nd = 5 Double Copy 3rd = 8 Western Grove 4th = 7 Aurora Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 2 Watch Pulp Fiction | ||
Sat Nov 3 2018 18:14 | 1st = 2 Watch Pulp Fiction 2nd = 4 Mojo Major 3rd = 10 Conviction 4th = 5 The Spin King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 8 - 8 Triple Deez | ||
Sat Nov 3 2018 18:11 | 1st = 8 Triple Deez 2nd = 4 Laure Me In 3rd = 1 Arrow Lane 4th = 6 Mysticano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 1 Elusive Fancy | ||
Sat Nov 3 2018 18:08 | 1st = 1 Elusive Fancy 2nd = 5 Haigslea Flyer 3rd = 4 Sugar Boy 4th = 6 Mitchell John |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 7 - 2 Greywolf | ||
Sat Nov 3 2018 18:07 | 1st = 2 Greywolf 2nd = 10 Archie Luxury 3rd = 3 Lota Creek Gold 4th = 7 Akage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 4 Zipping Dharma | ||
Sat Nov 3 2018 18:04 | 1st = 4 Zipping Dharma 2nd = 2 Dyna Bonnay 3rd = 7 Sailor Allen 4th = 6 Winlock Slim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 4 Laceys Lad | ||
Sat Nov 3 2018 18:02 | 1st = 4 Laceys Lad 2nd = 5 La Safron 3rd = 8 Derringer 4th = 1 Kalvin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 1 - 4 Petain | ||
Sat Nov 3 2018 18:00 | 1st = 4 Petain 2nd = 1 By The Law 3rd = 2 Mr Misunderstood 4th = 3 Panalley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 4 Srixon | ||
Sat Nov 3 2018 17:57 | 1st = 4 Srixon 2nd = 2 Treeman Shelby 3rd = 7 Who Ha 4th = 9 Scary Mary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 3 Magicool | ||
Sat Nov 3 2018 17:55 | 1st = 3 Magicool 2nd = 4 Shared Interest 3rd = 6 Columbias Deejay 4th = 8 Desert Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 9 - 8 Double Superlative | ||
Sat Nov 3 2018 17:52 | 1st = 8 Double Superlative 2nd = 1 El Campeador 3rd = 6 Hotel Coste 4th = 5 Happy Go Plucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mortlake Race 7 - 11 Freedoms Light | ||
Sat Nov 3 2018 17:48 | 1st = 11 Freedoms Light 2nd = 2 Bunumburt 3rd = 6 Mosh Opera 4th = 7 Press Release |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 4 - 7 Pearls And Prawns | ||
Sat Nov 3 2018 17:44 | 1st = 7 Pearls And Prawns 2nd = 8 Distant Trilogy 3rd = 13 Sallys Realm 4th = 5 Spillinova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 9 - 2 Dont Give A Damn | ||
Sat Nov 3 2018 17:40 | 1st = 2 Dont Give A Damn 2nd = 7 Mahalangur 3rd = 8 Fierce Impact 4th = 12 Merovee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 7 - 7 Columbia | ||
Sat Nov 3 2018 17:31 | 1st = 7 Columbia 2nd = 4 Ready Sunshine 3rd = 6 Experimentation 4th = 9 Street Life |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 6 - 1 Paper Trade | ||
Sat Nov 3 2018 17:28 | 1st = 1 Paper Trade 2nd = 4 Viking Raid 3rd = 10 Brinkmanship 4th = 5 Sequablur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 9 - 11 Divine Quality | ||
Sat Nov 3 2018 17:20 | 1st = 11 Divine Quality 2nd = 1 Booker 3rd = 4 I Am Excited 4th = 3 Quilista |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 7 - 1 Reward The Chaser | ||
Sat Nov 3 2018 17:13 | 1st = 1 Reward The Chaser 2nd = 5 Late Return 3rd = 15 Arctic Warrior 4th = 11 Poppys Freckle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 8 - 11 Desert Man | ||
Sat Nov 3 2018 17:09 | 1st = 11 Desert Man 2nd = 2 Ahwahneechee 3rd = 6 Annatime 4th = 14 Bright Idea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 3 - 6 Seannie | ||
Sat Nov 3 2018 17:04 | 1st = 6 Seannie 2nd = 7 Minus Looks 3rd = 3 Candlelight Star 4th = 5 Mrs Browns Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mortlake Race 6 - 5 Hipparchus | ||
Sat Nov 3 2018 16:59 | 1st = 5 Hipparchus 2nd = 1 Instrumentalist 3rd = 6 Mr Churchill 4th = 10 Manhattan Menage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 8 - 10 Cradle Mountain | ||
Sat Nov 3 2018 16:55 | 1st = 10 Cradle Mountain 2nd = 5 Passage Of Time 3rd = 8 Star Of Monsoon 4th = 9 Lord Von Costa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 6 - 11 Gheedaa | ||
Sat Nov 3 2018 16:46 | 1st = 11 Gheedaa 2nd = 5 Box On Collins 3rd = 7 Playfellow 4th = 3 Wanted By All |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 5 - 8 Rich Affair | ||
Sat Nov 3 2018 16:43 | 1st = 8 Rich Affair 2nd = 1 Oneness 3rd = 9 Legal Counsel 4th = 7 Mr Chow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 8 - 17 Best Of Days | ||
Sat Nov 3 2018 16:35 | 1st = 17 Best Of Days 2nd = 2 Le Romain 3rd = 16 Peaceful State 4th = 4 Land Of Plenty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 6 - 11 Malibu Stacy | ||
Sat Nov 3 2018 16:28 | 1st = 11 Malibu Stacy 2nd = 7 George Two 3rd = 2 Living Choice 4th = 6 Douro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 7 - 2 Light Up The Room | ||
Sat Nov 3 2018 16:24 | 1st = 2 Light Up The Room 2nd = 10 Champagne Daisy 3rd = 4 Trusty Lad 4th = 1 Plumaro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 2 - 4 Lord Greystoke | ||
Sat Nov 3 2018 16:19 | 1st = 4 Lord Greystoke 2nd = 3 Festival Miss 3rd = 6 Deacalda 4th = 1 Magic Planet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mortlake Race 5 - 2 Tough Vic | ||
Sat Nov 3 2018 16:14 | 1st = 2 Tough Vic 2nd = 7 Jeddah Aheadah 3rd = 5 Bassons 4th = 6 Inastride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 7 - 3 Newsfan | ||
Sat Nov 3 2018 16:10 | 1st = 3 Newsfan 2nd = 6 Hussterical 3rd = 9 Leami Astray 4th = 10 Extreme Bliss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 5 - 8 Savatag | ||
Sat Nov 3 2018 16:01 | 1st = 8 Savatag 2nd = 5 Hussybay 3rd = 4 Strategic Demand 4th = 7 Star Patriot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 4 - 6 Spicers Peak | ||
Sat Nov 3 2018 15:58 | 1st = 6 Spicers Peak 2nd = 1 Deep Blue Sea 3rd = 18 Oddfellow 4th = 5 Hez Ekceptional |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 11 - 2 Just Dance | ||
Sat Nov 3 2018 15:55 | 1st = 2 Just Dance 2nd = 3 Stompem 3rd = 5 Spicy Girl Becqui 4th = 10 Ardens Winstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 7 - 3 Extra Brut | ||
Sat Nov 3 2018 15:50 | 1st = 3 Extra Brut 2nd = 4 Stars Of Carrum 3rd = 10 Chapada 4th = 11 Sikorsky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 5 - 4 Zoutenant | ||
Sat Nov 3 2018 15:43 | 1st = 4 Zoutenant 2nd = 10 We Love Rugby 3rd = 12 Nordic Noir 4th = 2 Sea Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 6 - 5 Volkoff | ||
Sat Nov 3 2018 15:39 | 1st = 5 Volkoff 2nd = 4 Hi Im Back 3rd = 13 Just Orm 4th = 3 Ringos A Rockstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 1 - 8 Specialism | ||
Sat Nov 3 2018 15:34 | 1st = 8 Specialism 2nd = 6 Mia Dolce 3rd = 2 Tinsnip 4th = 1 Prim And Proper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mortlake Race 4 - 5 Magna Carta | ||
Sat Nov 3 2018 15:29 | 1st = 5 Magna Carta 2nd = 7 Delightful Cat 3rd = 1 Mr Sinatra 4th = 6 Golden Mineshaft |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 6 - 5 Schubert | ||
Sat Nov 3 2018 15:25 | 1st = 5 Schubert 2nd = 4 Mapmaker 3rd = 9 Organza 4th = 8 Monsieur Sisu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 10 - 9 Nearis Green | ||
Sat Nov 3 2018 15:22 | 1st = 9 Nearis Green 2nd = 6 Mr Handleman 3rd = 12 God Only Knows 4th = 8 Eastwood Isabella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 4 - 8 Oberland | ||
Sat Nov 3 2018 15:16 | 1st = 8 Oberland 2nd = 2 So You Too 3rd = 6 Chapel City 4th = 4 Counter Pulse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 8 - 5 Leading Role | ||
Sat Nov 3 2018 15:15 | 1st = 5 Leading Role 2nd = 4 Adonis 3rd = 9 Fictitious 4th = 2 Cyclops |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 3 - 5 La Firebird | ||
Sat Nov 3 2018 15:13 | 1st = 5 La Firebird 2nd = 1 Proud Captain 3rd = 2 Follow Our Dream 4th = 10 Uber Mover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 6 - 3 Shillelagh | ||
Sat Nov 3 2018 15:05 | 1st = 3 Shillelagh 2nd = 8 Bring Me Roses 3rd = 16 Fundamentalist 4th = 11 Bella Martini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 4 - 4 Escebee | ||
Sat Nov 3 2018 14:59 | 1st = 4 Escebee 2nd = 9 Sons Of Bourke 3rd = 7 Yeas And Nays 4th = 10 Lucky Assassin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 5 - 7 So You Wish | ||
Sat Nov 3 2018 14:55 | 1st = 7 So You Wish 2nd = 9 Mymming 3rd = 1 Airlie Man 4th = 4 Lucky Captain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 8 - 1 Skaaboom | ||
Sat Nov 3 2018 14:54 | 1st = 1 Skaaboom 2nd = 5 Saserello 3rd = 2 Cabochon 4th = 7 Let Me Tell Ya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mortlake Race 3 - 8 Tycoon Roxy | ||
Sat Nov 3 2018 14:50 | 1st = 8 Tycoon Roxy 2nd = 5 Grassmere Miss 3rd = 9 Angola Miss 4th = 1 Blazing Harada |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 5 - 3 Cosmologist | ||
Sat Nov 3 2018 14:45 | 1st = 3 Cosmologist 2nd = 7 Captain Rhett 3rd = 6 Tamarack 4th = 5 Raqeeq |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 9 - 6 Pirate Bay | ||
Sat Nov 3 2018 14:42 | 1st = 6 Pirate Bay 2nd = 7 Tall Poppy 3rd = 13 Overarm 4th = 12 Kensington Kate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 3 - 4 Sasko | ||
Sat Nov 3 2018 14:36 | 1st = 4 Sasko 2nd = 1 Shimrano 3rd = 5 Exalted Craftsman 4th = 3 Bling Dynasty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 7 - 1 Five to Midnight | ||
Sat Nov 3 2018 14:35 | 1st = 1 Five to Midnight 2nd = 5 Ringo 3rd = 10 Balham 4th = 4 Sampson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 2 - 4 Twilighter | ||
Sat Nov 3 2018 14:33 | 1st = 4 Twilighter 2nd = 1 Straight Home 3rd = 3 Silom Road 4th = 6 She Salutes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 5 - 10 Sunlight | ||
Sat Nov 3 2018 14:25 | 1st = 10 Sunlight 2nd = 2 Zousain 3rd = 4 Lean Mean Machine 4th = 1 Written By |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 3 - 9 Unresolved | ||
Sat Nov 3 2018 14:17 | 1st = 9 Unresolved 2nd = 5 Club Town 3rd = 2 Cadeyrn 4th = 11 Snappy Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 4 - 5 Gala Miss | ||
Sat Nov 3 2018 14:12 | 1st = 5 Gala Miss 2nd = 1 Button Pusher 3rd = 3 Cabochon Lil 4th = 7 Mishani Romance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 7 - 2 Ticket To Ride | ||
Sat Nov 3 2018 14:11 | 1st = 2 Ticket To Ride 2nd = 13 Sunburst 3rd = 5 Pacquiao 4th = 3 Nabiac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mortlake Race 2 - 8 Lunch At Rulers | ||
Sat Nov 3 2018 14:06 | 1st = 8 Lunch At Rulers 2nd = 4 Trickn The Host 3rd = 2 Kednelly 4th = 3 Netras Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 4 - 2 Red Excitement | ||
Sat Nov 3 2018 14:00 | 1st = 2 Red Excitement 2nd = 3 Mask Of Time 3rd = 7 Naval Warfare 4th = 5 The Lord Mayor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 8 - 9 Prestonpans | ||
Sat Nov 3 2018 13:57 | 1st = 9 Prestonpans 2nd = 1 Enchantee 3rd = 7 Kardesler 4th = 12 Run Boy Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 2 - 4 Gotta Be Gold | ||
Sat Nov 3 2018 13:51 | 1st = 4 Gotta Be Gold 2nd = 5 Kemalpasa 3rd = 2 Ice Ghost 4th = 1 Fighting Dragon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 6 - 7 Ophelia Lee | ||
Sat Nov 3 2018 13:50 | 1st = 7 Ophelia Lee 2nd = 6 Obrigado 3rd = 8 Veracious 4th = 5 Itellyouonething |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 1 - 3 Craiglea Galio | ||
Sat Nov 3 2018 13:48 | 1st = 3 Craiglea Galio 2nd = 4 News Director 3rd = 2 Shiitake 4th = 1 Hot Hansel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 4 - 2 A Prince Of Arran | ||
Sat Nov 3 2018 13:40 | 1st = 2 A Prince Of Arran 2nd = 6 Brimham Rocks 3rd = 10 Jaameh 4th = 7 Gallic Chieftain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 2 - 16 El Rey Dorado | ||
Sat Nov 3 2018 13:35 | 1st = 16 El Rey Dorado 2nd = 2 Regal Cannon 3rd = 3 Thunderzone 4th = 11 Southern Strategy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 3 - 10 Pocket Pistol | ||
Sat Nov 3 2018 13:30 | 1st = 10 Pocket Pistol 2nd = 3 Embattled 3rd = 9 Magic Beans 4th = 2 Blueys Ready |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 6 - 5 Sleeping Beauty | ||
Sat Nov 3 2018 13:29 | 1st = 5 Sleeping Beauty 2nd = 4 Embellish 3rd = 6 Your Way 4th = 2 Giovanni Canaletto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mortlake Race 1 - 7 Maximus Magnus | ||
Sat Nov 3 2018 13:25 | 1st = 7 Maximus Magnus 2nd = 6 Brilliant Concept 3rd = 3 Getout Of My Neigh 4th = 1 Barrys Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 3 - 1 Handle The Truth | ||
Sat Nov 3 2018 13:20 | 1st = 1 Handle The Truth 2nd = 2 I Am Capitan 3rd = 4 Chewbacca 4th = 9 Schappose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 7 - 2 B Mac C | ||
Sat Nov 3 2018 13:17 | 1st = 2 B Mac C 2nd = 8 Baker Creek 3rd = 5 Every Option 4th = 10 Bhakti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 1 - 6 Romaconi | ||
Sat Nov 3 2018 13:11 | 1st = 6 Romaconi 2nd = 7 Horeyat Dubai 3rd = 3 Star Status 4th = 1 Ocean Essence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 5 - 1 Ocean Emperor | ||
Sat Nov 3 2018 13:08 | 1st = 1 Ocean Emperor 2nd = 6 Beefeater 3rd = 4 Darscape Princess 4th = 5 Art Deco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 3 - 1 Osborne Bulls | ||
Sat Nov 3 2018 13:00 | 1st = 1 Osborne Bulls 2nd = 7 Bons Away 3rd = 10 Runson 4th = 5 The Monstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 1 - | ||
Sat Nov 3 2018 12:55 | 3rd = 7 Trojan 4th = 2 Cutie Patoutie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 1 - 11 Amelda | ||
Sat Nov 3 2018 12:55 | 1st = 11 Amelda 2nd = 9 Miss Academy 3rd = 7 Trojan 4th = 2 Cutie Patoutie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 2 - 4 Femme Fireball | ||
Sat Nov 3 2018 12:50 | 1st = 4 Femme Fireball 2nd = 1 Hingus Rose 3rd = 2 Trois Choix 4th = 7 Intrinsic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 5 - 9 Pop Star Princess | ||
Sat Nov 3 2018 12:45 | 1st = 9 Pop Star Princess 2nd = 13 Le Castile 3rd = 6 Bocce 4th = 14 Veine Dor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 2 - 3 Roheryn | ||
Sat Nov 3 2018 12:40 | 1st = 3 Roheryn 2nd = 1 Ronstar 3rd = 5 Brazilica 4th = 2 The Tenor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 6 - 13 Flyingmasterwilliams | ||
Sat Nov 3 2018 12:34 | 1st = 13 Flyingmasterwilliams 2nd = 8 Trompeur 3rd = 10 Loissonya 4th = 9 Onedin Smiler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 4 - 8 Mauna Kea | ||
Sat Nov 3 2018 12:30 | 1st = 8 Mauna Kea 2nd = 14 De Gaulle 3rd = 1 King Cougar 4th = 7 Break My Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 2 - 4 Aristia | ||
Sat Nov 3 2018 12:20 | 1st = 4 Aristia 2nd = 3 Qafila 3rd = 1 El Dorado Dreaming 4th = 5 Sizzleme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 1 - 6 Estikhraaj | ||
Sat Nov 3 2018 12:12 | 1st = 6 Estikhraaj 2nd = 7 Stanley 3rd = 3 Vassal 4th = 4 My Giuliano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 4 - 9 El Jodi | ||
Sat Nov 3 2018 12:08 | 1st = 9 El Jodi 2nd = 1 Neddy Nadeem 3rd = 6 Charli Rose 4th = 4 Uabasso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 5 - 7 Ali Lindenny | ||
Sat Nov 3 2018 12:03 | 1st = 7 Ali Lindenny 2nd = 6 Motu Great Sensation 3rd = 11 Superfast Ninja 4th = 1 Dont Look Back |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 1 - 1 Time to Reign | ||
Sat Nov 3 2018 12:00 | 1st = 1 Time to Reign 2nd = 3 Jonah 3rd = 2 Espinola 4th = 6 Oh So Hot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 3 - 13 Last Chance | ||
Sat Nov 3 2018 11:55 | 1st = 13 Last Chance 2nd = 8 Lucidity 3rd = 7 Elettra 4th = 11 Miss Contessa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 1 - 5 Ranier | ||
Sat Nov 3 2018 11:45 | 1st = 5 Ranier 2nd = 6 Wild Planet 3rd = 13 Secret Blaze 4th = 11 Saccharo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 3 - 3 Ohe Can | ||
Sat Nov 3 2018 11:37 | 1st = 3 Ohe Can 2nd = 2 Matuzalem 3rd = 6 Codecracker 4th = 9 Poppy Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 4 - 2 Rosinupthebow | ||
Sat Nov 3 2018 11:28 | 1st = 2 Rosinupthebow 2nd = 12 Bound to Impress 3rd = 7 Flamboyant 4th = 6 Unfinished Business |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 2 - 3 Father Lenihan | ||
Sat Nov 3 2018 11:20 | 1st = 3 Father Lenihan 2nd = 1 One Prize One Goal 3rd = 8 Miss Doherty 4th = 7 Lady Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 2 - 5 Sacred Accord | ||
Sat Nov 3 2018 11:02 | 1st = 5 Sacred Accord 2nd = 10 Salt Bay 3rd = 9 Yamuna 4th = 6 Lauramia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 3 - 7 Whatasista | ||
Sat Nov 3 2018 10:53 | 1st = 7 Whatasista 2nd = 2 Westy Boyz 3rd = 8 Rusty I Am 4th = 4 Muscle Pat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 1 - 3 Soroc | ||
Sat Nov 3 2018 10:45 | 1st = 3 Soroc 2nd = 10 Secret Allure 3rd = 8 Empress Tzu Hsi 4th = 7 Jessiegee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 1 - 1 Cavallo Veloce | ||
Sat Nov 3 2018 10:27 | 1st = 1 Cavallo Veloce 2nd = 5 Hetty 3rd = 8 Donna Imelda 4th = 10 Moiras Town |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 2 - 6 Rock On | ||
Sat Nov 3 2018 10:18 | 1st = 6 Rock On 2nd = 8 Glenthorne 3rd = 1 Dark Rage 4th = 4 Sagano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 1 - 12 In The Valley | ||
Sat Nov 3 2018 9:53 | 1st = 12 In The Valley 2nd = 11 Astound 3rd = 14 Champagne Prince 4th = 6 Follys Trouble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 10 - 9 Wesley | ||
Sat Nov 3 2018 1:35 | 1st = 9 Wesley 2nd = 1 Aussie Jet 3rd = 8 The Arsonist 4th = 10 Charlie El |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 4 Beach Goddess | ||
Sat Nov 3 2018 1:10 | 1st = 4 Beach Goddess 2nd = 9 Parisian Partygirl 3rd = 5 Infinite Symbol 4th = 2 October Brown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 4 Jagged Ice | ||
Sat Nov 3 2018 0:56 | 1st = 4 Jagged Ice 2nd = 8 Freddy Be Cool 3rd = 1 Quetzalli 4th = 2 Thunder Boom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 4 Chips And Trains | ||
Sat Nov 3 2018 0:41 | 1st = 4 Chips And Trains 2nd = 8 Stratosphere 3rd = 2 Ren Monelli 4th = 5 Aeroplane Barney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 6 Mitch Maguire | ||
Sat Nov 3 2018 0:36 | 1st = 6 Mitch Maguire 2nd = 1 Swimbetweentheflags 3rd = 2 Driven 4th = 4 Oneonthewood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 6 Bentley Keeping | ||
Sat Nov 3 2018 0:22 | 1st = 6 Bentley Keeping 2nd = 4 Joe Man 3rd = 7 Winsome Bossman 4th = 2 Not Without Gas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 8 Kimani | ||
Sat Nov 3 2018 0:10 | 1st = 8 Kimani 2nd = 2 Starlight Brigade 3rd = 1 The Redeemer 4th = 5 Firebrace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 8 Brooksy Monelli | ||
Sat Nov 3 2018 0:01 | 1st = 8 Brooksy Monelli 2nd = 2 Sketchy Matt 3rd = 1 Bontem Delly 4th = 3 Jaraig Cruiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 6 Storm Zone | ||
Wed Oct 3 2018 23:54 | 1st = 6 Storm Zone 2nd = 7 Irinka Moonyeen 3rd = 4 Beegumbah Boy 4th = 1 What A Question |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 8 Sunset Prada | ||
Wed Oct 3 2018 23:34 | 1st = 8 Sunset Prada 2nd = 1 African Leopard 3rd = 3 Aqua Dream 4th = 2 Whisper Quick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 5 My Mum Elyce | ||
Wed Oct 3 2018 23:19 | 1st = 5 My Mum Elyce 2nd = 8 Abby Boy 3rd = 7 Tuxedo Bay 4th = 4 Kiowa Krah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 8 West On Fleur | ||
Wed Oct 3 2018 22:57 | 1st = 8 West On Fleur 2nd = 2 Snallygaster 3rd = 4 Big Boy Roy 4th = 5 Off Guard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 8 West On Holly | ||
Wed Oct 3 2018 22:42 | 1st = 8 West On Holly 2nd = 4 Hammy Time 3rd = 5 Hello Im Kev 4th = 7 Oldmate Amy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 5 Bobby Tokaam | ||
Wed Oct 3 2018 22:39 | 1st = 5 Bobby Tokaam 2nd = 1 Yenderra Blue 3rd = 10 Discovered 4th = 2 Eden Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 2 No Road | ||
Wed Oct 3 2018 22:30 | 1st = 2 No Road 2nd = 3 Cheeky Cindy 3rd = 7 Buckle Up Leo 4th = 8 Mini Dozer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 8 Nosey Flyer | ||
Wed Oct 3 2018 22:26 | 1st = 8 Nosey Flyer 2nd = 2 Adele Keeping 3rd = 4 Yuup 4th = 1 Chevy Sheikh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 2 Winlock Casper | ||
Wed Oct 3 2018 22:22 | 1st = 2 Winlock Casper 2nd = 4 Pat Malone 3rd = 7 Why Not Kez 4th = 5 Pandoras Comet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 1 Miss Dozer | ||
Wed Oct 3 2018 22:12 | 1st = 1 Miss Dozer 2nd = 9 Heres Tiger 3rd = 3 Major Energy 4th = 7 Bella Rhode |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 5 Maude Monelli | ||
Wed Oct 3 2018 22:09 | 1st = 5 Maude Monelli 2nd = 3 Calfuray 3rd = 4 Flashtastic 4th = 2 Grizzle Mania |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 5 Fire To Rain | ||
Wed Oct 3 2018 22:05 | 1st = 5 Fire To Rain 2nd = 4 Winsome Money 3rd = 9 Esthers Bella 4th = 6 Rosa Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 5 Shannon Allen | ||
Wed Oct 3 2018 21:58 | 1st = 5 Shannon Allen 2nd = 6 Blue Hunter 3rd = 8 Styles 4th = 1 Tiggerlong Nosey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 5 Roland View | ||
Wed Oct 3 2018 21:55 | 1st = 5 Roland View 2nd = 7 Luna Evening 3rd = 4 Maderra 4th = 8 Sub Zero Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 2 Snazzy Whompo | ||
Wed Oct 3 2018 21:52 | 1st = 2 Snazzy Whompo 2nd = 3 Tanoan Creek 3rd = 8 Atlantic Li 4th = 5 California Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 4 Finale | ||
Wed Oct 3 2018 21:49 | 1st = 4 Finale 2nd = 7 Bugattis Finest 3rd = 1 Dyna Orenthal 4th = 5 Wild Miss Judy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 7 - 1 Icicle | ||
Wed Oct 3 2018 21:40 | 1st = 1 Icicle 2nd = 8 Love The Aces 3rd = 7 Ventimiglia 4th = 5 Champ Devine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 7 Dyna Jacinta | ||
Wed Oct 3 2018 21:37 | 1st = 7 Dyna Jacinta 2nd = 3 Mousey Mccoy 3rd = 4 Paua To Avoid 4th = 6 Severus Grange |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 8 Penny Worth | ||
Wed Oct 3 2018 21:34 | 1st = 8 Penny Worth 2nd = 5 Kouta And Cream 3rd = 7 Big Bubbles 4th = 1 Really Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 5 Commander Jack | ||
Wed Oct 3 2018 21:31 | 1st = 5 Commander Jack 2nd = 8 Zipping Flynn 3rd = 7 Kabal 4th = 3 Explosive Smith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 6 - 1 Harriman | ||
Wed Oct 3 2018 21:30 | 1st = 1 Harriman 2nd = 4 Louise 3rd = 5 Quick Quill 4th = 3 Country Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 3 Fabrique | ||
Wed Oct 3 2018 21:23 | 1st = 3 Fabrique 2nd = 6 Dyna Neitz 3rd = 1 Little Nangar 4th = 7 Simply Toby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 9 - 2 Outlaw Annie | ||
Wed Oct 3 2018 21:19 | 1st = 2 Outlaw Annie 2nd = 1 Harry Harks 3rd = 5 Mysterious Rose 4th = 8 Bruskey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 4 Sunset Octavia | ||
Wed Oct 3 2018 21:16 | 1st = 4 Sunset Octavia 2nd = 8 Robson 3rd = 2 Zabeeka 4th = 5 Lady Sings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 1 Fat Rhino | ||
Wed Oct 3 2018 21:13 | 1st = 1 Fat Rhino 2nd = 3 All Inn Misshap 3rd = 2 Hot Devil 4th = 6 Cruisys Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 5 Superior Faith | ||
Wed Oct 3 2018 21:10 | 1st = 5 Superior Faith 2nd = 7 Full Tilt 3rd = 8 Vanishka 4th = 3 Savannah Ash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 1 Willoughby | ||
Wed Oct 3 2018 21:07 | 1st = 1 Willoughby 2nd = 8 Bold Opal 3rd = 2 Flo Jo Focus 4th = 4 Bogan Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 6 - 6 Fong Nien | ||
Wed Oct 3 2018 21:03 | 1st = 6 Fong Nien 2nd = 3 Miss Dangerfield 3rd = 4 Artoripace 4th = 2 Starscape |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 5 - 4 Super Leane | ||
Wed Oct 3 2018 21:00 | 1st = 4 Super Leane 2nd = 1 Its A Battle 3rd = 2 Exclusive Saturday 4th = 3 Georges Gambol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 8 - 2 Edgy | ||
Wed Oct 3 2018 20:57 | 1st = 2 Edgy 2nd = 6 Riff 3rd = 4 Billy Congo 4th = 1 Prospect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 4 Cosmic Fox | ||
Wed Oct 3 2018 20:54 | 1st = 4 Cosmic Fox 2nd = 7 Bombers Return 3rd = 1 Cherokee Thunder 4th = 5 Little Dynamo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 5 West On Poppy | ||
Wed Oct 3 2018 20:51 | 1st = 5 West On Poppy 2nd = 8 Sergs Girl 3rd = 4 Sunset Harlow 4th = 2 Super Blade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 3 Dyna Winter | ||
Wed Oct 3 2018 20:48 | 1st = 3 Dyna Winter 2nd = 1 Desiree Dancer 3rd = 7 Marlows Angel 4th = 8 Chardy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 1 Nangar Kash | ||
Wed Oct 3 2018 20:45 | 1st = 1 Nangar Kash 2nd = 3 Double Up Dee 3rd = 8 On The Trowel 4th = 2 Braeby Got Back |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 7 - 2 Bossy Miss Bella | ||
Wed Oct 3 2018 20:42 | 1st = 2 Bossy Miss Bella 2nd = 8 Magic Benz 3rd = 6 Chandon Hawke 4th = 4 Asiclao |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 1 Lets Pop The Bubbles | ||
Wed Oct 3 2018 20:40 | 1st = 1 Lets Pop The Bubbles 2nd = 6 Major Currency 3rd = 4 Hello Miss Kitty 4th = 2 Camelot Speedstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 4 Barooga Brett | ||
Wed Oct 3 2018 20:38 | 1st = 4 Barooga Brett 2nd = 6 Nymphadora Tonks 3rd = 3 Kulu Lightning 4th = 1 Zipping Monty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 5 - 1 Melpark Alexa | ||
Wed Oct 3 2018 20:33 | 1st = 1 Melpark Alexa 2nd = 5 Gnotuk 3rd = 6 Jilliby Mako 4th = 2 So Bobs Your Uncle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 4 Britz | ||
Wed Oct 3 2018 20:31 | 1st = 4 Britz 2nd = 2 Shift Pattern 3rd = 8 Bow Gundi 4th = 7 So Shirokura |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 4 - 12 Liffeybeau | ||
Wed Oct 3 2018 20:30 | 1st = 12 Liffeybeau 2nd = 10 Fragment 3rd = 7 Killin Falls 4th = 2 Geegees Doublejay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 2 Dyna Quota | ||
Wed Oct 3 2018 20:27 | 1st = 2 Dyna Quota 2nd = 3 Downing Street 3rd = 7 Gazas Rooster 4th = 4 Tempered |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 4 Zipping Potter | ||
Wed Oct 3 2018 20:23 | 1st = 4 Zipping Potter 2nd = 1 Nangar Gift 3rd = 9 Nappo Quoted 4th = 2 Ruby Herrera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 6 - 1 Dazzlers Hanger | ||
Wed Oct 3 2018 20:19 | 1st = 1 Dazzlers Hanger 2nd = 2 Linrick 3rd = 8 Trip Dancer 4th = 3 Aladdins Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 6 Ready And Armed | ||
Wed Oct 3 2018 20:15 | 1st = 6 Ready And Armed 2nd = 2 Kiss Me Nicki 3rd = 4 Lance Allen 4th = 8 Gotham Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 6 Fantasy Blaster | ||
Wed Oct 3 2018 20:10 | 1st = 6 Fantasy Blaster 2nd = 5 Navua Pixie 3rd = 7 Joannies Girl 4th = 4 Funny Feeling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 2 Tantalise | ||
Wed Oct 3 2018 20:08 | 1st = 2 Tantalise 2nd = 1 Charlie Haze 3rd = 8 Its A Trick 4th = 3 Magnus Keroma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 7 Love You More | ||
Wed Oct 3 2018 20:05 | 1st = 7 Love You More 2nd = 1 Out To Strike 3rd = 4 Fantastic Hope 4th = 2 Prince Fabloch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 4 - 8 Rackemup Tigerpie | ||
Wed Oct 3 2018 20:00 | 1st = 8 Rackemup Tigerpie 2nd = 4 Keayang Shekitout 3rd = 1 My Harmony Blue 4th = 2 The Defiant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 5 - 2 Velocity Kyinka | ||
Wed Oct 3 2018 19:57 | 1st = 2 Velocity Kyinka 2nd = 1 Pamplona 3rd = 7 Our Funhouse 4th = 6 El Mangos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 1 Deanos Mojo | ||
Wed Oct 3 2018 19:54 | 1st = 1 Deanos Mojo 2nd = 6 Unwanted Lady 3rd = 2 Whiz 4th = 3 Almendra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 3 - 3 Garland | ||
Wed Oct 3 2018 19:50 | 1st = 3 Garland 2nd = 1 Invincible Rock 3rd = 2 Gasnier 4th = 4 City Of Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 7 Out Of Range | ||
Wed Oct 3 2018 19:47 | 1st = 7 Out Of Range 2nd = 2 Miss Dee Meadows 3rd = 8 Pink Floyd 4th = 5 Gehring Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 5 Veloce Nero | ||
Wed Oct 3 2018 19:44 | 1st = 5 Veloce Nero 2nd = 7 Yankees Ethics 3rd = 1 Lochinvar Hugo 4th = 4 Zipping Katelyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 4 - 3 Double Tap | ||
Wed Oct 3 2018 19:41 | 1st = 3 Double Tap 2nd = 6 La Quinta 3rd = 1 Five Forty 4th = 2 Jimmys Reward |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 1 Im With Lexy | ||
Wed Oct 3 2018 19:40 | 1st = 1 Im With Lexy 2nd = 9 Last Party 3rd = 8 Rockn And Rolln 4th = 10 Fantasy Level |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 3 Shoot To Miss | ||
Wed Oct 3 2018 19:38 | 1st = 3 Shoot To Miss 2nd = 6 Rayzas Gadget 3rd = 5 Pius Thicknesse 4th = 4 Welshman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 3 - 3 Jilliby Jackpot | ||
Wed Oct 3 2018 19:33 | 1st = 3 Jilliby Jackpot 2nd = 1 Cyriliscious 3rd = 5 Razs Veyron 4th = 2 The Knight Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 8 Gappy Hilmore | ||
Wed Oct 3 2018 19:31 | 1st = 8 Gappy Hilmore 2nd = 2 Full Moon 3rd = 1 Ebonique 4th = 9 Jayanti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 1 Boom Down | ||
Wed Oct 3 2018 19:28 | 1st = 1 Boom Down 2nd = 8 Bad Boy Goodesy 3rd = 2 Blitzem Miah 4th = 4 Midnight On Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 8 - 9 Bevel | ||
Wed Oct 3 2018 19:25 | 1st = 9 Bevel 2nd = 3 Card Knight 3rd = 1 Nashville Cat 4th = 6 He Said She Said |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 3 - 1 Bonitto | ||
Wed Oct 3 2018 19:22 | 1st = 1 Bonitto 2nd = 3 Downhill 3rd = 4 Happy Pantera 4th = 2 Miss Wildwest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 8 Die Laughing | ||
Wed Oct 3 2018 19:18 | 1st = 8 Die Laughing 2nd = 2 Hey Aaron 3rd = 6 Zipping Cisco 4th = 4 Chase To Wyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 8 Headline Hunter | ||
Wed Oct 3 2018 19:13 | 1st = 8 Headline Hunter 2nd = 7 Big Heart 3rd = 5 Lotta Laughs 4th = 4 Carinya Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 2 - 6 Party Planner | ||
Wed Oct 3 2018 19:10 | 1st = 6 Party Planner 2nd = 1 Pincent Van Gogh 3rd = 2 Rogue One 4th = 5 Onnanoko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 1 Harpers Hand | ||
Wed Oct 3 2018 19:07 | 1st = 1 Harpers Hand 2nd = 2 Dyna Kara 3rd = 3 New Fire Girl 4th = 4 Pietra Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 4 Cawbourne Madox | ||
Wed Oct 3 2018 19:04 | 1st = 4 Cawbourne Madox 2nd = 6 Swift Viper 3rd = 1 Boss Three Fifty 4th = 3 Pram Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 2 - 4 Our Dreamlover | ||
Wed Oct 3 2018 19:00 | 1st = 4 Our Dreamlover 2nd = 2 Keayang Goddess 3rd = 6 Hypersonic Drive 4th = 7 Save The Game |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 2 - 7 Faringdon | ||
Wed Oct 3 2018 18:57 | 1st = 7 Faringdon 2nd = 1 Speed Action 3rd = 8 Opportunity Six 4th = 5 Dream Bigger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 1 Im Orion | ||
Wed Oct 3 2018 18:54 | 1st = 1 Im Orion 2nd = 2 Noonbarra Jack 3rd = 3 Dyna Diode 4th = 5 Wok Djay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 7 - 13 Reykjavik | ||
Wed Oct 3 2018 18:50 | 1st = 13 Reykjavik 2nd = 4 Roger The Roman 3rd = 1 War God 4th = 11 Pegatego |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 1 Smashniak Winx | ||
Wed Oct 3 2018 18:47 | 1st = 1 Smashniak Winx 2nd = 5 Took A Fergus 3rd = 6 Top Score 4th = 7 Rinda Des |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 8 Crystal Shell | ||
Wed Oct 3 2018 18:44 | 1st = 8 Crystal Shell 2nd = 4 What A Chancer 3rd = 2 Bluwy 4th = 3 Virage De Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 1 Gotta Good Reason | ||
Wed Oct 3 2018 18:39 | 1st = 1 Gotta Good Reason 2nd = 2 Presidential Dude 3rd = 5 Trunkey Digger 4th = 3 Limbo Larry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 1 - 8 Are Jay Lochie | ||
Wed Oct 3 2018 18:37 | 1st = 8 Are Jay Lochie 2nd = 1 Esoteric 3rd = 2 Fiesty Senorita 4th = 5 Stilted Chatter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 11 - 1 Lockneck Ed | ||
Wed Oct 3 2018 18:34 | 1st = 1 Lockneck Ed 2nd = 8 Zipping Penny 3rd = 4 Zoe Flash 4th = 2 Yes It Is |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 1 - 3 Heza Heart Throb | ||
Wed Oct 3 2018 18:30 | 1st = 3 Heza Heart Throb 2nd = 10 Buzzered 3rd = 11 Glass Warrior 4th = 8 Rubyranger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 1 Ace Gambler | ||
Wed Oct 3 2018 18:27 | 1st = 1 Ace Gambler 2nd = 4 John Said This 3rd = 6 Sultan Of Rum 4th = 2 Big Trigger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 1 - 9 Jilliby Lorenzo | ||
Wed Oct 3 2018 18:22 | 1st = 9 Jilliby Lorenzo 2nd = 1 Goalkicker 3rd = 8 Artful Jinks 4th = 10 Vetness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 7 Weeona Annie | ||
Wed Oct 3 2018 18:19 | 1st = 7 Weeona Annie 2nd = 6 Toss The Dice 3rd = 1 Miss Crazy 4th = 3 Rocky Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 6 - 1 Urquell | ||
Wed Oct 3 2018 18:15 | 1st = 1 Urquell 2nd = 3 Illmatic 3rd = 6 Skinnen Tins 4th = 2 Bantry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 8 Rapid Music | ||
Wed Oct 3 2018 18:12 | 1st = 8 Rapid Music 2nd = 3 Our Alarm 3rd = 6 Swift Swuff 4th = 7 Tyson Tanga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 1 Regal Bill | ||
Wed Oct 3 2018 18:08 | 1st = 1 Regal Bill 2nd = 3 Never A Doubt 3rd = 6 Go Lassie Go 4th = 2 Premier Tejay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 8 Call Me Missy | ||
Wed Oct 3 2018 18:02 | 1st = 8 Call Me Missy 2nd = 2 Lucky Nutter 3rd = 3 Tulhurst Terror 4th = 7 Im Ok |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 3 Dynamic Rainbow | ||
Wed Oct 3 2018 17:58 | 1st = 3 Dynamic Rainbow 2nd = 1 Klondike Gold 3rd = 8 Slipaway Bolt 4th = 5 Deep Creek Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 4 My Little Mate | ||
Wed Oct 3 2018 17:54 | 1st = 4 My Little Mate 2nd = 3 Sunny Village 3rd = 7 Lutiger 4th = 5 Rapid Trigga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 5 Fernando Blaster | ||
Wed Oct 3 2018 17:49 | 1st = 5 Fernando Blaster 2nd = 3 Alpha Valentine 3rd = 7 Steal A Kiss 4th = 6 Raven Loch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 5 Shamrock Valley | ||
Wed Oct 3 2018 17:43 | 1st = 5 Shamrock Valley 2nd = 1 Topaz Warrior 3rd = 3 Mini Sticka 4th = 6 Miss Congenial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 5 - 2 Hayan Lad | ||
Wed Oct 3 2018 17:37 | 1st = 2 Hayan Lad 2nd = 8 Quirky Girl 3rd = 1 Galveston Bay 4th = 4 Palma Merenti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 5 Hardaway Harada | ||
Wed Oct 3 2018 17:34 | 1st = 5 Hardaway Harada 2nd = 4 Lucky Lily 3rd = 7 Lady Moonlight 4th = 8 Cedar Jacob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 7 Georgie Mac | ||
Wed Oct 3 2018 17:30 | 1st = 7 Georgie Mac 2nd = 1 Farmor Image 3rd = 2 Smashniak Double 4th = 8 Bronze Gambler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 6 Through | ||
Wed Oct 3 2018 17:26 | 1st = 6 Through 2nd = 3 Launch Time 3rd = 1 Akut 4th = 4 Ziggy Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 8 - 4 Springfield Lew | ||
Wed Oct 3 2018 17:20 | 1st = 4 Springfield Lew 2nd = 1 Holy Juan 3rd = 9 Resista 4th = 11 Jarrvis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 3 Another Pinch | ||
Wed Oct 3 2018 17:17 | 1st = 3 Another Pinch 2nd = 4 Independent Rose 3rd = 5 Rockstar Eliza 4th = 1 Barbara Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 8 - 4 Canberra | ||
Wed Oct 3 2018 17:13 | 1st = 4 Canberra 2nd = 17 Partie Town 3rd = 2 Tycoon Mar 4th = 14 They Call Me Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 2 So Crazy | ||
Wed Oct 3 2018 17:10 | 1st = 2 So Crazy 2nd = 6 Took A Rhyno 3rd = 8 Kulu Cooper 4th = 3 No Clyde Needed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 1 Popowski | ||
Wed Oct 3 2018 17:07 | 1st = 1 Popowski 2nd = 5 Chums Special 3rd = 2 Mister Blue 4th = 8 Jacks Pick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 8 - 9 Capannello | ||
Wed Oct 3 2018 17:05 | 1st = 9 Capannello 2nd = 11 Won Ball 3rd = 8 Wazzenme 4th = 10 Huge Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 1 Air Traffic | ||
Wed Oct 3 2018 17:02 | 1st = 1 Air Traffic 2nd = 5 Amys Will 3rd = 2 Rodeo Sweetheart 4th = 7 Wheres The Rails |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 4 - 5 Altamont | ||
Wed Oct 3 2018 16:59 | 1st = 5 Altamont 2nd = 3 Zandarral 3rd = 2 Blackbeel 4th = 1 Decoy Noxious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 7 - 6 Mahalangur | ||
Wed Oct 3 2018 16:55 | 1st = 6 Mahalangur 2nd = 3 Marathon 3rd = 2 Bravissimo 4th = 8 Voilier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 1 Bogan Doll | ||
Wed Oct 3 2018 16:52 | 1st = 1 Bogan Doll 2nd = 6 Farmor Shady 3rd = 7 Tight Circle 4th = 3 Charlies Barbun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 2 Schusta | ||
Wed Oct 3 2018 16:49 | 1st = 2 Schusta 2nd = 1 Quest Allen 3rd = 7 White Ambush 4th = 5 Nut And Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 7 - 9 Burn Off | ||
Wed Oct 3 2018 16:45 | 1st = 9 Burn Off 2nd = 11 Spirited Match 3rd = 12 Swift Jet 4th = 3 Texas Miller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 4 Stilton Buddy | ||
Wed Oct 3 2018 16:42 | 1st = 4 Stilton Buddy 2nd = 1 Snapchat Shayne 3rd = 7 Divers Mccurry 4th = 9 High Ambition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 7 - 3 Taiko Boom | ||
Wed Oct 3 2018 16:38 | 1st = 3 Taiko Boom 2nd = 7 Another Slipper 3rd = 5 Mehmeto 4th = 2 Aggravate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 8 Irish Ripple | ||
Wed Oct 3 2018 16:35 | 1st = 8 Irish Ripple 2nd = 7 Painted Picture 3rd = 2 Provoker 4th = 5 Zabdon Zinger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 1 Unique Quality | ||
Wed Oct 3 2018 16:32 | 1st = 1 Unique Quality 2nd = 6 Youre Welcome 3rd = 2 Mickie Raven 4th = 5 Star Project |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 7 - 13 Moet Rose | ||
Wed Oct 3 2018 16:30 | 1st = 13 Moet Rose 2nd = 2 Hulme 3rd = 6 My Mother Says 4th = 11 Guipure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 5 Carinkabah | ||
Wed Oct 3 2018 16:27 | 1st = 5 Carinkabah 2nd = 2 Hard Left 3rd = 7 Nats Wish 4th = 4 Mulberry Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 3 - 4 Volkswagon Frank | ||
Wed Oct 3 2018 16:24 | 1st = 4 Volkswagon Frank 2nd = 1 Big Ransom 3rd = 5 Slurpin Turpin 4th = 9 Why Choose Her |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 6 - 6 Catesby | ||
Wed Oct 3 2018 16:20 | 1st = 6 Catesby 2nd = 8 Sexy Eyes 3rd = 9 Palladian 4th = 5 Almanzora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 1 Black Loch | ||
Wed Oct 3 2018 16:17 | 1st = 1 Black Loch 2nd = 6 Cash Trail 3rd = 8 Logan Belle 4th = 3 Genies Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 5 Rocket Ruby | ||
Wed Oct 3 2018 16:14 | 1st = 5 Rocket Ruby 2nd = 1 Seabrook Gem 3rd = 6 Alezan 4th = 3 Patchie Thief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 6 - 2 Ad Finem | ||
Wed Oct 3 2018 16:10 | 1st = 2 Ad Finem 2nd = 5 Walloon Region 3rd = 1 Turnpike 4th = 4 Mcauliffe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 2 Oscar Winner | ||
Wed Oct 3 2018 16:07 | 1st = 2 Oscar Winner 2nd = 4 Bowls And Holes 3rd = 6 Jenny From Block 4th = 7 Good Friend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 6 - 3 Vienna Power | ||
Wed Oct 3 2018 16:03 | 1st = 3 Vienna Power 2nd = 5 Justify 3rd = 1 Stellarcraft 4th = 8 Amelia Jane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 1 Defy | ||
Wed Oct 3 2018 16:00 | 1st = 1 Defy 2nd = 7 Rasheda 3rd = 8 Miss Cash 4th = 5 My Windsong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 6 Ivalise Allen | ||
Wed Oct 3 2018 15:57 | 1st = 6 Ivalise Allen 2nd = 1 Stagger Loot 3rd = 5 Pamela Rocks 4th = 2 Maximum Lara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 6 - 6 Our Girl Silke | ||
Wed Oct 3 2018 15:55 | 1st = 6 Our Girl Silke 2nd = 9 Indrabeel 3rd = 10 Fern 4th = 4 Neurotic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 5 Mighty Senor | ||
Wed Oct 3 2018 15:52 | 1st = 5 Mighty Senor 2nd = 6 Lauries Burst 3rd = 1 Inekas Charm 4th = 3 Despicable Cody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 2 - 6 Miss Frost | ||
Wed Oct 3 2018 15:49 | 1st = 6 Miss Frost 2nd = 1 Moschard 3rd = 2 Sobrero 4th = 5 Sasha Fierce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 5 - 2 Deity | ||
Wed Oct 3 2018 15:45 | 1st = 2 Deity 2nd = 8 Dollys Due 3rd = 6 Moccasin Miss 4th = 10 Lips N Lashes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 6 Smashniak Galaxy | ||
Wed Oct 3 2018 15:42 | 1st = 6 Smashniak Galaxy 2nd = 8 Kooringa Zoe 3rd = 4 Smell The Cheese 4th = 3 Stewys Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 4 Perfect Empire | ||
Wed Oct 3 2018 15:39 | 1st = 4 Perfect Empire 2nd = 1 Avatar Witch 3rd = 6 Lady Bystander 4th = 10 Anna Victorem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 12 - 2 Goose Buzz | ||
Wed Oct 3 2018 15:36 | 1st = 2 Goose Buzz 2nd = 6 Woodside Jester 3rd = 4 Natural Fury 4th = 8 Just Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 5 - 6 Party Set | ||
Wed Oct 3 2018 15:35 | 1st = 6 Party Set 2nd = 7 Ballast 3rd = 2 Regal Eagle 4th = 3 Shark Mirage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 3 Bare Minimum | ||
Wed Oct 3 2018 15:32 | 1st = 3 Bare Minimum 2nd = 7 Zusi Zings 3rd = 1 Ricks Vienna 4th = 5 Shiwen Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 5 - 3 Our Echo | ||
Wed Oct 3 2018 15:28 | 1st = 3 Our Echo 2nd = 2 Lickety Lachie 3rd = 9 All Shiraz 4th = 13 Tequila Boom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 4 Dewana Special | ||
Wed Oct 3 2018 15:25 | 1st = 4 Dewana Special 2nd = 7 Revved Up Dee 3rd = 9 Pattaya Paul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 6 Laile Brobio | ||
Wed Oct 3 2018 15:22 | 1st = 6 Laile Brobio 2nd = 1 Blackwater Girl 3rd = 3 Serendipity Life 4th = 2 Underrated |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 5 - 9 Fastlane To Heaven | ||
Wed Oct 3 2018 15:20 | 1st = 9 Fastlane To Heaven 2nd = 3 Ocean Walzer 3rd = 6 San Remo 4th = 5 Penthouse Playboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 3 Apex Pro | ||
Wed Oct 3 2018 15:17 | 1st = 3 Apex Pro 2nd = 4 Dallas Fernando 3rd = 6 Hot Gallon 4th = 1 Singin Hawke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 1 - 2 Cloak And Dagger | ||
Wed Oct 3 2018 15:14 | 1st = 2 Cloak And Dagger 2nd = 4 Foxy Royale 3rd = 3 Humanity 4th = 6 One Hot Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 4 - 6 Mansa Musa | ||
Wed Oct 3 2018 15:10 | 1st = 6 Mansa Musa 2nd = 8 Farranfore 3rd = 4 Fifteen Rounds 4th = 10 Sangita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 1 Oakvale Magic | ||
Wed Oct 3 2018 15:07 | 1st = 1 Oakvale Magic 2nd = 7 La Bamba Icon 3rd = 8 Feikuai George 4th = 6 Dewana Chat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 1 Moondust | ||
Wed Oct 3 2018 15:04 | 1st = 1 Moondust 2nd = 8 Kiewa River Run 3rd = 10 Rustic Rose 4th = 7 Serendipity Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 4 - 4 Containment | ||
Wed Oct 3 2018 15:00 | 1st = 4 Containment 2nd = 2 Lucky Flipper 3rd = 3 Pamela Joy 4th = 5 Betterment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 3 Phantom Hawke | ||
Wed Oct 3 2018 14:57 | 1st = 3 Phantom Hawke 2nd = 8 Allen Jono 3rd = 7 Spine Sensation 4th = 4 So Si Bonne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 4 - 1 Freddie Fox Trot | ||
Wed Oct 3 2018 14:53 | 1st = 1 Freddie Fox Trot 2nd = 4 Salmanazar 3rd = 2 Lyricist 4th = 6 My Cousin Rhett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 6 Sanjiro | ||
Wed Oct 3 2018 14:50 | 1st = 6 Sanjiro 2nd = 5 Sterling Archer 3rd = 2 Tobacco Leaf 4th = 7 Winsome Fernando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 4 - 10 Scenic Sight | ||
Wed Oct 3 2018 14:45 | 1st = 10 Scenic Sight 2nd = 8 True Magic 3rd = 2 The Regiment 4th = 1 Seberate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 6 Zoometrical | ||
Wed Oct 3 2018 14:41 | 1st = 6 Zoometrical 2nd = 2 Megalomaniac 3rd = 8 Justice Elite 4th = 3 Gemtree Ablaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 3 - 1 Scratches | ||
Wed Oct 3 2018 14:35 | 1st = 1 Scratches 2nd = 4 Orokonui 3rd = 3 Go Benny 4th = 7 Story Of Tong Sai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 1 My Victoria | ||
Wed Oct 3 2018 14:31 | 1st = 1 My Victoria 2nd = 4 Samsonite 3rd = 2 Quick Finance 4th = 3 Why Not Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 3 - 6 Horeyat Dubai | ||
Wed Oct 3 2018 14:25 | 1st = 6 Horeyat Dubai 2nd = 5 Equal Love 3rd = 9 Shes Never Late 4th = 3 Sir Garfield |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 2 Times Right | ||
Wed Oct 3 2018 14:22 | 1st = 2 Times Right 2nd = 7 Waterloo Kate 3rd = 6 Pawesome Nelly 4th = 8 Fabraoak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 3 - 7 Korodon | ||
Wed Oct 3 2018 14:18 | 1st = 7 Korodon 2nd = 5 Was It Worth It 3rd = 6 Canongate 4th = 1 Benicos Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 5 Another Bling | ||
Wed Oct 3 2018 14:15 | 1st = 5 Another Bling 2nd = 4 Let It Fly 3rd = 6 Swansea Ceri 4th = 2 Trademark Rocky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 3 - 15 Nessuna Fiducia | ||
Wed Oct 3 2018 14:10 | 1st = 15 Nessuna Fiducia 2nd = 3 Design Rouge 3rd = 6 Grand Symphony 4th = 7 Opposite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 8 Jimmy Mcbain | ||
Wed Oct 3 2018 14:07 | 1st = 8 Jimmy Mcbain 2nd = 6 Panalo 3rd = 7 Irinka Josh 4th = 4 Thermal Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 8 - 3 Marcellina | ||
Wed Oct 3 2018 14:04 | 1st = 3 Marcellina 2nd = 12 Socialights 3rd = 8 Touch The Clouds 4th = 13 Chapeau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 2 - 3 Palmateer | ||
Wed Oct 3 2018 14:00 | 1st = 3 Palmateer 2nd = 6 Pick Of The Day 3rd = 1 Grand Soleil 4th = 4 Alnaas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 2 Primed Engine | ||
Wed Oct 3 2018 13:56 | 1st = 2 Primed Engine 2nd = 8 Uringa 3rd = 3 Blue Blaze 4th = 6 Quaras Flick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 6 Crackenback | ||
Wed Oct 3 2018 13:54 | 1st = 6 Crackenback 2nd = 2 Matriculate 3rd = 8 Loceryl 4th = 7 El Jerico |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 2 - 4 Real Easy | ||
Wed Oct 3 2018 13:50 | 1st = 4 Real Easy 2nd = 8 Panzer Princess 3rd = 5 Rock Harbour 4th = 2 Man Of Iron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 2 - 7 Hardly Touched | ||
Wed Oct 3 2018 13:43 | 1st = 7 Hardly Touched 2nd = 8 Watchmen 3rd = 9 Dram Of Delago 4th = 5 Razzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 2 Little Vossy | ||
Wed Oct 3 2018 13:42 | 1st = 2 Little Vossy 2nd = 7 Splish Splashin 3rd = 6 Laser Illusion 4th = 4 Mr Arjay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 8 Lylahs Way | ||
Wed Oct 3 2018 13:40 | 1st = 8 Lylahs Way 2nd = 6 Come Home 3rd = 1 Swift Abbey 4th = 2 Geller Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 2 - 4 Own Sweet Way | ||
Wed Oct 3 2018 13:35 | 1st = 4 Own Sweet Way 2nd = 12 Our Sunny Girl 3rd = 9 Dunmam 4th = 11 Cannubi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 7 - 6 Terrifique | ||
Wed Oct 3 2018 13:29 | 1st = 6 Terrifique 2nd = 8 Inanna 3rd = 9 Rocette Lady 4th = 7 Toy Kingdom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 1 - 6 Orcein | ||
Wed Oct 3 2018 13:25 | 1st = 6 Orcein 2nd = 3 Castel Santangelo 3rd = 5 Invictus Warrior 4th = 8 Stardome |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 5 Silly Milly | ||
Wed Oct 3 2018 13:22 | 1st = 5 Silly Milly 2nd = 7 Blue Fabianna 3rd = 8 Yoppi Allen 4th = 1 Garku Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 1 - 8 Valley Of Light | ||
Wed Oct 3 2018 13:15 | 1st = 8 Valley Of Light 2nd = 9 So Intelligent 3rd = 5 Jommadosh 4th = 1 Blazing Row |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 6 Victa Ollie | ||
Wed Oct 3 2018 13:12 | 1st = 6 Victa Ollie 2nd = 4 Steel 3rd = 1 Woodside Duke 4th = 8 Aston Amo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 1 - 4 Im Antman | ||
Wed Oct 3 2018 13:08 | 1st = 4 Im Antman 2nd = 3 Misfits 3rd = 6 Onset 4th = 1 Rockuzzo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 4 Typhoon Nelly | ||
Wed Oct 3 2018 13:05 | 1st = 4 Typhoon Nelly 2nd = 5 Zipping Dharma 3rd = 3 Dewana Jayden 4th = 7 Oshkosh Ruth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 1 - 8 Spielberg | ||
Wed Oct 3 2018 13:00 | 1st = 8 Spielberg 2nd = 6 Ginger Jones 3rd = 9 Amor Fati 4th = 3 Obella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 1 Gemtree China | ||
Wed Oct 3 2018 12:57 | 1st = 1 Gemtree China 2nd = 5 Trickeration 3rd = 8 Karaoke Party 4th = 10 Good Boloney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 6 - 13 Casual Winks | ||
Wed Oct 3 2018 12:52 | 1st = 13 Casual Winks 2nd = 8 Philosophical 3rd = 3 Qiji Dan 4th = 2 Lake Superior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 3 Lucys Nimbus | ||
Wed Oct 3 2018 12:48 | 1st = 3 Lucys Nimbus 2nd = 7 Up North Dougie 3rd = 2 Sweet Gabriella 4th = 6 Belle Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 7 Aston Klara | ||
Wed Oct 3 2018 12:37 | 1st = 7 Aston Klara 2nd = 8 Proclaimer 3rd = 5 Greysynd Mercury 4th = 1 Pure Profit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 3 Ursula Allen | ||
Wed Oct 3 2018 12:30 | 1st = 3 Ursula Allen 2nd = 2 She Will Bloom 3rd = 7 Xela Allen 4th = 4 Oshkosh Petra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 8 Woodside Rambo | ||
Wed Oct 3 2018 12:22 | 1st = 8 Woodside Rambo 2nd = 2 Master Cesc 3rd = 7 Donsberg 4th = 3 Destini Cherokee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 5 - 12 Below Zero | ||
Wed Oct 3 2018 12:17 | 1st = 12 Below Zero 2nd = 3 Maduro 3rd = 13 Mi Sky 4th = 7 Chief Sequoyah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 1 Not Shackley | ||
Wed Oct 3 2018 12:08 | 1st = 1 Not Shackley 2nd = 5 Bella Jade 3rd = 3 Homebush Tulip 4th = 6 Cawbourne Johno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 7 Justa Gift | ||
Wed Oct 3 2018 11:51 | 1st = 7 Justa Gift 2nd = 1 Making It Up 3rd = 3 Brighteyes Soul 4th = 2 Homebush Razz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 4 - 7 Magic Condor | ||
Wed Oct 3 2018 11:42 | 1st = 7 Magic Condor 2nd = 11 Eleanor Rigby 3rd = 10 Tiger Silk 4th = 9 Mumms Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 8 Bigtime Pete | ||
Wed Oct 3 2018 11:33 | 1st = 8 Bigtime Pete 2nd = 1 Go Ash 3rd = 4 Mr Postman 4th = 7 Hurricane Al |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 1 Sly Carl | ||
Wed Oct 3 2018 11:16 | 1st = 1 Sly Carl 2nd = 8 Breed Apart 3rd = 4 Judge Me Jackie 4th = 7 Zip Zap Zoe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 3 - 1 Quizmaster | ||
Wed Oct 3 2018 11:07 | 1st = 1 Quizmaster 2nd = 9 Standing Ovation 3rd = 12 Boogie Easy 4th = 5 William Scott |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 6 Cawbourne Ridge | ||
Wed Oct 3 2018 10:58 | 1st = 6 Cawbourne Ridge 2nd = 8 Tipperary Mel 3rd = 1 Bigtime Ronnie 4th = 2 Dream Kay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 5 Lucky James | ||
Wed Oct 3 2018 10:41 | 1st = 5 Lucky James 2nd = 1 Opawa Mine 3rd = 7 Dream On Dreamer 4th = 8 Take Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 2 - 8 Single Moment | ||
Wed Oct 3 2018 10:32 | 1st = 8 Single Moment 2nd = 2 Redcayenne 3rd = 7 Slice N Dice 4th = 9 Supablue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 5 Bigtime Leads | ||
Wed Oct 3 2018 10:23 | 1st = 5 Bigtime Leads 2nd = 1 Manimal 3rd = 7 Viking Ash 4th = 2 Kylie Jean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 4 Bigtime Alldone | ||
Wed Oct 3 2018 10:06 | 1st = 4 Bigtime Alldone 2nd = 2 Cossie Cooper 3rd = 6 Chip Off Block 4th = 7 Jay Mike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 1 - 7 Last Sight | ||
Wed Oct 3 2018 9:57 | 1st = 7 Last Sight 2nd = 2 Tappys One 3rd = 3 Boutonniere 4th = 1 Sai Fah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 2 Jay Wendy | ||
Wed Oct 3 2018 9:48 | 1st = 2 Jay Wendy 2nd = 5 Hashtag Blessed 3rd = 6 Diamond Geezer 4th = 3 Three Of Hearts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 3 Bigtime Hearty | ||
Wed Oct 3 2018 9:31 | 1st = 3 Bigtime Hearty 2nd = 4 Outa Sims 3rd = 1 Sly John 4th = 7 Yee Coo Coo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 10 Tunisian | ||
Mon Sep 3 2018 22:47 | 1st = 10 Tunisian 2nd = 2 Rocky Road 3rd = 1 Bound Two Affair 4th = 4 Just Teefa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 8 Parish Power | ||
Mon Sep 3 2018 22:30 | 1st = 8 Parish Power 2nd = 7 Becket 3rd = 4 Kernel Panic 4th = 5 Our China Plate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 11 - 1 Benky Miss | ||
Mon Sep 3 2018 22:24 | 1st = 1 Benky Miss 2nd = 3 Medium Rare 3rd = 5 Just Won Lotto 4th = 2 Georgie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 7 Merls Blaze | ||
Mon Sep 3 2018 22:10 | 1st = 7 Merls Blaze 2nd = 5 Semantic Shift 3rd = 6 All Inn Taylor 4th = 1 Latissimus Dorsi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 2 Millers Cove | ||
Mon Sep 3 2018 22:01 | 1st = 2 Millers Cove 2nd = 1 Lahinch 3rd = 5 Major Mint 4th = 7 Destini Duchess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 12 - 8 Salute The Cloud | ||
Mon Sep 3 2018 21:54 | 1st = 8 Salute The Cloud 2nd = 4 Frank De Tank 3rd = 6 Times A Tickin 4th = 1 Kingsbrae Carol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 4 Pantera Negra | ||
Mon Sep 3 2018 21:47 | 1st = 4 Pantera Negra 2nd = 7 El Nunu 3rd = 5 Double Oak 4th = 3 Blitzen Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 5 Crackerjack Des | ||
Mon Sep 3 2018 21:44 | 1st = 5 Crackerjack Des 2nd = 1 Shaina Cabang 3rd = 4 Liberal Jones 4th = 6 Perfect Empire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 6 Storm Water | ||
Mon Sep 3 2018 21:41 | 1st = 6 Storm Water 2nd = 1 Whip Carter 3rd = 2 Koko 4th = 4 Lashing Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 2 Ambers Wish | ||
Mon Sep 3 2018 21:38 | 1st = 2 Ambers Wish 2nd = 8 Queen Ophelia 3rd = 1 Megabound 4th = 10 Easy Betts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 11 - 8 Modified Trunk | ||
Mon Sep 3 2018 21:35 | 1st = 8 Modified Trunk 2nd = 6 Ten To Dream 3rd = 4 Cranworth 4th = 3 Poonyahra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 3 Regal Bill | ||
Mon Sep 3 2018 21:32 | 1st = 3 Regal Bill 2nd = 2 Imma Callim Klay 3rd = 6 Regal Waz 4th = 4 Cosmo Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 1 Orleans | ||
Mon Sep 3 2018 21:29 | 1st = 1 Orleans 2nd = 4 Carson County 3rd = 3 Top Alcohol 4th = 6 Dyna Diedre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 4 Lenards Boy | ||
Mon Sep 3 2018 21:24 | 1st = 4 Lenards Boy 2nd = 2 Eketahuna 3rd = 3 Winklee Sandy 4th = 1 Buckle Up Dino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 4 Cappuccino | ||
Mon Sep 3 2018 21:17 | 1st = 4 Cappuccino 2nd = 1 Gemtree Dynamo 3rd = 5 Aston Amo 4th = 3 Bradley Tyson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 3 Floribama | ||
Mon Sep 3 2018 21:14 | 1st = 3 Floribama 2nd = 2 Zipping Clark 3rd = 1 Kennos Girl 4th = 4 Tranquil Buddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 8 Alpha Chaos | ||
Mon Sep 3 2018 21:10 | 1st = 8 Alpha Chaos 2nd = 2 Emmas Magic 3rd = 1 Rule The Road 4th = 3 Smart Marlow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 1 Dead Eye Dickson | ||
Mon Sep 3 2018 21:06 | 1st = 1 Dead Eye Dickson 2nd = 5 Dyna Zaynabi 3rd = 4 Tat Scooby 4th = 7 Quando Quando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 7 Fasika | ||
Mon Sep 3 2018 21:03 | 1st = 7 Fasika 2nd = 8 Sacred Shadow 3rd = 1 Gran Amor 4th = 4 Gentle Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 2 Game Face | ||
Mon Sep 3 2018 21:00 | 1st = 2 Game Face 2nd = 7 Windmill Haze 3rd = 4 Pyredos Monelli 4th = 5 Mepunga Gal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 3 Country Sunshine | ||
Mon Sep 3 2018 20:57 | 1st = 3 Country Sunshine 2nd = 8 Heres Molly 3rd = 1 Kago 4th = 6 Pats There |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 2 Brother Desy | ||
Mon Sep 3 2018 20:54 | 1st = 2 Brother Desy 2nd = 6 Izy Magic 3rd = 4 Whippy Midget 4th = 5 Stealth Karmar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 5 Hector Cabang | ||
Mon Sep 3 2018 20:47 | 1st = 5 Hector Cabang 2nd = 2 La Bamba Icon 3rd = 3 Monaro Joe 4th = 6 Tat Tubby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 8 Just Browsing | ||
Mon Sep 3 2018 20:44 | 1st = 8 Just Browsing 2nd = 5 Take Guard 3rd = 4 Miss Hanigan 4th = 1 Mindful Mystery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 3 Croydon Boys | ||
Mon Sep 3 2018 20:38 | 1st = 3 Croydon Boys 2nd = 8 Trademark Boss 3rd = 4 Precious Tyson 4th = 6 Megastar Bound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 6 Hitchiker Dude | ||
Mon Sep 3 2018 20:34 | 1st = 6 Hitchiker Dude 2nd = 7 Him The Master 3rd = 2 Kembla De Kahn 4th = 3 First Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 1 Haras Flame | ||
Mon Sep 3 2018 20:30 | 1st = 1 Haras Flame 2nd = 2 Go Ruby Go 3rd = 3 Hay Billy 4th = 4 Big Trigger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 6 Trapezius | ||
Mon Sep 3 2018 20:27 | 1st = 6 Trapezius 2nd = 4 Fawn Regrets 3rd = 5 Lorenza 4th = 7 Ace Victorem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 8 Maddys Boy | ||
Mon Sep 3 2018 20:24 | 1st = 8 Maddys Boy 2nd = 1 Adams Spot 3rd = 4 Whoop Bang 4th = 6 Leica Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 8 Nut Allergy | ||
Mon Sep 3 2018 20:17 | 1st = 8 Nut Allergy 2nd = 1 Striving Nell 3rd = 3 Click Here 4th = 6 Dinky Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 5 Cry Later | ||
Mon Sep 3 2018 20:14 | 1st = 5 Cry Later 2nd = 2 Comanche County 3rd = 1 Black Lee Bonus 4th = 4 Black Only Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 1 Regal Emerald | ||
Mon Sep 3 2018 20:10 | 1st = 1 Regal Emerald 2nd = 8 Hay Hopey 3rd = 5 Top Villa 4th = 2 Tooka Trip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 3 Cut Snake | ||
Mon Sep 3 2018 20:06 | 1st = 3 Cut Snake 2nd = 2 Dynamic Rainbow 3rd = 8 Cash Or Card 4th = 1 Oshkosh Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 1 Landlord | ||
Mon Sep 3 2018 20:02 | 1st = 1 Landlord 2nd = 2 Alolo Miss 3rd = 8 Elite Outa 4th = 6 Lacy Jo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 8 Revel | ||
Mon Sep 3 2018 19:58 | 1st = 8 Revel 2nd = 6 Destini Surfer 3rd = 1 Meet Half Way 4th = 4 Zulu General |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 3 Kooringa Molly | ||
Mon Sep 3 2018 19:54 | 1st = 3 Kooringa Molly 2nd = 5 Nitro Beach 3rd = 6 Lid Pinger 4th = 8 Blusta Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 1 Day Time Friend | ||
Mon Sep 3 2018 19:50 | 1st = 1 Day Time Friend 2nd = 7 Bloza 3rd = 8 Elegant Duk 4th = 6 De Zooya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 1 Gracioso | ||
Mon Sep 3 2018 19:46 | 1st = 1 Gracioso 2nd = 4 Chill Out Webby 3rd = 5 Hello Cobber 4th = 2 Blue Berty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 2 Stop Line | ||
Mon Sep 3 2018 19:42 | 1st = 2 Stop Line 2nd = 5 Lucys Locket 3rd = 7 Explosive Fox 4th = 1 Innocent Holly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 2 Staunch As | ||
Mon Sep 3 2018 19:38 | 1st = 2 Staunch As 2nd = 7 Menzies 3rd = 4 Trouble Waters 4th = 3 Zizou De Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 1 Bad Neighbour | ||
Mon Sep 3 2018 19:34 | 1st = 1 Bad Neighbour 2nd = 2 Fernando Marks 3rd = 3 Hip Hop Hope 4th = 4 Hidden Sniper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 3 Ebony Sands | ||
Mon Sep 3 2018 19:31 | 1st = 3 Ebony Sands 2nd = 2 Youi 3rd = 7 Annies Magic 4th = 1 Ciannas Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 5 Aston Ute | ||
Mon Sep 3 2018 19:28 | 1st = 5 Aston Ute 2nd = 2 Barcia Houdini 3rd = 3 All Revved Up 4th = 1 Kracka Barcia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 2 Iza Busy | ||
Mon Sep 3 2018 19:25 | 1st = 2 Iza Busy 2nd = 1 Buckle Up Kiona 3rd = 4 Limit Desires 4th = 6 Zoes All |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 11 - 6 Speedy Boltalz | ||
Mon Sep 3 2018 19:22 | 1st = 6 Speedy Boltalz 2nd = 4 Oh So Senor 3rd = 2 Rock On Boherna 4th = 7 Bubba Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 8 Flown Away | ||
Mon Sep 3 2018 19:19 | 1st = 8 Flown Away 2nd = 4 Hannebery 3rd = 7 Max Shake 4th = 3 Minnie Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 12 - 3 Killa Dollars | ||
Mon Sep 3 2018 19:16 | 1st = 3 Killa Dollars 2nd = 2 Flash Candy 3rd = 5 Jacenko 4th = 6 Park Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 8 Tranquil Invader | ||
Mon Sep 3 2018 19:13 | 1st = 8 Tranquil Invader 2nd = 6 Newcastle Brown 3rd = 3 Panther Cloud 4th = 4 Karaoke Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 7 Regal Opal | ||
Mon Sep 3 2018 19:10 | 1st = 7 Regal Opal 2nd = 5 Farmor Inferno 3rd = 3 Oblivinator 4th = 8 Ima Tippa Too |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 8 Tomal | ||
Mon Sep 3 2018 19:07 | 1st = 8 Tomal 2nd = 7 Extreme Justice 3rd = 5 All Inn Tyler 4th = 2 Dyna Ignis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 2 Stylish Russell | ||
Mon Sep 3 2018 19:04 | 1st = 2 Stylish Russell 2nd = 1 Jetta Jam 3rd = 3 My Bro Zorro 4th = 6 Sacred Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 1 Miss Duggie | ||
Mon Sep 3 2018 19:01 | 1st = 1 Miss Duggie 2nd = 2 All Night Fever 3rd = 4 Jazz Up Tron 4th = 7 Blue Jedi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 3 Coffee King | ||
Mon Sep 3 2018 18:58 | 1st = 3 Coffee King 2nd = 2 Flummoxed 3rd = 7 Blackrock Busy 4th = 1 Woodside Coco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 8 - 3 Driven | ||
Mon Sep 3 2018 18:53 | 1st = 3 Driven 2nd = 4 Trust My Judgement 3rd = 9 Bettor Not Bitter 4th = 11 Im Full Of Excuses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 11 - 3 Jabberin Melody | ||
Mon Sep 3 2018 18:50 | 1st = 3 Jabberin Melody 2nd = 1 Starlight Carla 3rd = 2 Shinboner Spirit 4th = 8 Molly Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 8 Pink Collision | ||
Mon Sep 3 2018 18:47 | 1st = 8 Pink Collision 2nd = 7 Country Cracker 3rd = 2 Real Wicked 4th = 4 Fear Nancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 3 Elusive Star | ||
Mon Sep 3 2018 18:44 | 1st = 3 Elusive Star 2nd = 4 Elusive Ballard 3rd = 1 Tahbilk 4th = 6 Blue Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 6 Jai Jai Away | ||
Mon Sep 3 2018 18:41 | 1st = 6 Jai Jai Away 2nd = 5 Trons Empire 3rd = 2 Scott A Secret 4th = 4 Calabrese Bullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 3 Cant Be Done | ||
Mon Sep 3 2018 18:37 | 1st = 3 Cant Be Done 2nd = 8 Dusty Hooroo 3rd = 5 Minnesota Miss 4th = 6 Grand Senorita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 3 Alpha Aion | ||
Mon Sep 3 2018 18:33 | 1st = 3 Alpha Aion 2nd = 7 Lochinvar Deus 3rd = 6 Meehan Sox 4th = 1 Comatose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 10 - 8 Wise Rosberg | ||
Mon Sep 3 2018 18:30 | 1st = 8 Wise Rosberg 2nd = 4 Excel Like Fever 3rd = 5 Excel To Dream 4th = 7 Peaky Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 2 Sunburnt Road | ||
Mon Sep 3 2018 18:27 | 1st = 2 Sunburnt Road 2nd = 1 Logger Coop 3rd = 7 Arctic Villain 4th = 4 Supreme Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 7 - 1 Taimate Angus | ||
Mon Sep 3 2018 18:22 | 1st = 1 Taimate Angus 2nd = 7 One Bid Buys 3rd = 6 Yankee Hary 4th = 3 Im Not Eyre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 1 Sub Zero Magic | ||
Mon Sep 3 2018 18:19 | 1st = 1 Sub Zero Magic 2nd = 5 Belcanto 3rd = 6 Wolf Point 4th = 8 Emily Skye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 6 Modus Operandi | ||
Mon Sep 3 2018 18:15 | 1st = 6 Modus Operandi 2nd = 1 Midnight Treat 3rd = 8 Nangar Gift 4th = 2 Metallic Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 9 - 4 Sunset Mouse | ||
Mon Sep 3 2018 18:11 | 1st = 4 Sunset Mouse 2nd = 6 Krypto Kid 3rd = 8 Hes Historic 4th = 5 Grand Larceny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 5 Rusty Towbar | ||
Mon Sep 3 2018 18:07 | 1st = 5 Rusty Towbar 2nd = 1 Thanks Nelly 3rd = 6 Royal Swiper 4th = 3 Gunner Succeed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 1 Aeroplane Hank | ||
Mon Sep 3 2018 18:03 | 1st = 1 Aeroplane Hank 2nd = 4 Saint Ray 3rd = 9 Wishing Angel 4th = 3 Eureka Osti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 6 - 5 The Art Form | ||
Mon Sep 3 2018 17:57 | 1st = 5 The Art Form 2nd = 6 Im Soxy 3rd = 3 Bettor Finish 4th = 2 Machrie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 8 Caitlyn Keeping | ||
Mon Sep 3 2018 17:53 | 1st = 8 Caitlyn Keeping 2nd = 4 Emission Control 3rd = 3 Falcons Fury 4th = 1 Big Bender |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 8 - 8 Egyptian Pirate | ||
Mon Sep 3 2018 17:49 | 1st = 8 Egyptian Pirate 2nd = 3 Techno 3rd = 7 Diva De Kahn 4th = 1 Goldie Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 3 Joyous Jill | ||
Mon Sep 3 2018 17:45 | 1st = 3 Joyous Jill 2nd = 6 Shifter Magic 3rd = 8 Sin And Spin 4th = 2 Sketchy Skinny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 2 Canada Bay | ||
Mon Sep 3 2018 17:40 | 1st = 2 Canada Bay 2nd = 9 Make Mine Joe 3rd = 3 My Mustang 4th = 7 Saab Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 1 Sky Wave | ||
Mon Sep 3 2018 17:37 | 1st = 1 Sky Wave 2nd = 6 Double Up Dee 3rd = 2 Cyril Figgis 4th = 7 My Mate Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 7 - 5 Cairnlea Ollie | ||
Mon Sep 3 2018 17:33 | 1st = 5 Cairnlea Ollie 2nd = 8 Toodle Lou 3rd = 1 Bushmans Luck 4th = 7 Rhianna Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 5 - 1 Twentynine Twelve | ||
Mon Sep 3 2018 17:28 | 1st = 1 Twentynine Twelve 2nd = 8 All The Whispers 3rd = 10 Carte Blanche 4th = 11 Hes Royal Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 8 Tashendo | ||
Mon Sep 3 2018 17:25 | 1st = 8 Tashendo 2nd = 7 Belena Bold 3rd = 1 Cataleya 4th = 2 Midnight Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 6 - 1 Baccarat | ||
Mon Sep 3 2018 17:20 | 1st = 1 Baccarat 2nd = 5 Twoforsixty 3rd = 3 Rocknroll Gold 4th = 6 Captain Bronzie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 2 Miss Splendamiro | ||
Mon Sep 3 2018 17:17 | 1st = 2 Miss Splendamiro 2nd = 6 Rohan Hill 3rd = 5 Splinters 4th = 3 Nangar Kash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 6 - 3 Star Shower | ||
Mon Sep 3 2018 17:14 | 1st = 3 Star Shower 2nd = 5 Shinboner Magic 3rd = 7 Vaporama 4th = 2 Harlan Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 5 Bien Hoa | ||
Mon Sep 3 2018 17:12 | 1st = 5 Bien Hoa 2nd = 4 Sutter Man 3rd = 7 Our El Nino 4th = 6 Crazy Dave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 2 Deanos Mojo | ||
Mon Sep 3 2018 17:09 | 1st = 2 Deanos Mojo 2nd = 3 First Responder 3rd = 4 Fawn Secrets 4th = 6 Firelight Twist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 9 - 4 Akamin | ||
Mon Sep 3 2018 17:05 | 1st = 4 Akamin 2nd = 8 Stoddart 3rd = 7 Jackknife 4th = 6 Outsmartem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 10 - 14 Haunted Stream | ||
Mon Sep 3 2018 17:00 | 1st = 14 Haunted Stream 2nd = 9 Dashing Declan 3rd = 10 Mywordsaidthebird 4th = 15 The Weald |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 4 Cliff Keeping | ||
Mon Sep 3 2018 16:57 | 1st = 4 Cliff Keeping 2nd = 6 Spring Jazz 3rd = 3 Cosmic Vintage 4th = 1 Milwaukee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 5 - 3 Mulga Lass | ||
Mon Sep 3 2018 16:54 | 1st = 3 Mulga Lass 2nd = 7 Owl Perfect 3rd = 1 Proceed At Speed 4th = 4 Pacific Owl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 4 - 11 Benhope Rulz | ||
Mon Sep 3 2018 16:50 | 1st = 11 Benhope Rulz 2nd = 7 Im The Best 3rd = 2 Whos Your Buddy 4th = 9 Dennis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 4 Trademark Rocky | ||
Mon Sep 3 2018 16:47 | 1st = 4 Trademark Rocky 2nd = 3 Renaldo 3rd = 1 Rattle Gate 4th = 7 Our Flying Laura |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 5 - 4 Imperial Whiz | ||
Mon Sep 3 2018 16:42 | 1st = 4 Imperial Whiz 2nd = 10 Aldebaran Prince 3rd = 8 Whattalottafray 4th = 6 Rosanna Lindy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 3 Banjo Shark | ||
Mon Sep 3 2018 16:38 | 1st = 3 Banjo Shark 2nd = 2 Fantastic Amy 3rd = 7 Bolt Keeping 4th = 5 Grizzly Adams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 4 - 6 Miss Truffles | ||
Mon Sep 3 2018 16:35 | 1st = 6 Miss Truffles 2nd = 8 Ironbark Lass 3rd = 2 Cher Keeping 4th = 5 Dandalup Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 7 Goodsie | ||
Mon Sep 3 2018 16:33 | 1st = 7 Goodsie 2nd = 4 Jacks Legacy 3rd = 2 Samalise 4th = 1 Lah Grin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 9 - 13 Just Stellar | ||
Mon Sep 3 2018 16:30 | 1st = 13 Just Stellar 2nd = 5 Kapover 3rd = 2 Supplyzing 4th = 6 Je Suis Tycoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 8 - 8 Editors | ||
Mon Sep 3 2018 16:25 | 1st = 8 Editors 2nd = 10 Sniponet 3rd = 3 Chilcotin 4th = 7 New Endeavour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 8 Prince Mark | ||
Mon Sep 3 2018 16:22 | 1st = 8 Prince Mark 2nd = 7 Run Ronnie Run 3rd = 5 Plumcad 4th = 4 Scarecrow Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 3 - 3 Dontstopbelievin | ||
Mon Sep 3 2018 16:17 | 1st = 3 Dontstopbelievin 2nd = 1 Tajie Baby 3rd = 8 Bettorgrinanbarit 4th = 10 Firstjoy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 5 Katie Taro | ||
Mon Sep 3 2018 16:14 | 1st = 5 Katie Taro 2nd = 1 Durama Dan 3rd = 6 Willy Taro 4th = 2 El Grand Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 3 - 4 Hello Im Nessa | ||
Mon Sep 3 2018 16:11 | 1st = 4 Hello Im Nessa 2nd = 1 Gunna Be Cool 3rd = 3 Dont Wait Up 4th = 2 Mundi Marks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 4 - 6 The Defiant | ||
Mon Sep 3 2018 16:09 | 1st = 6 The Defiant 2nd = 4 Liberty Tee Jay 3rd = 2 Shawami Lass 4th = 1 Royal Bettor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 6 Pandoras Comet | ||
Mon Sep 3 2018 16:05 | 1st = 6 Pandoras Comet 2nd = 5 Marvelette 3rd = 10 Blackpool Remi 4th = 2 Paris Marie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 8 - 5 Miss Excess | ||
Mon Sep 3 2018 16:00 | 1st = 5 Miss Excess 2nd = 3 Dimanche 3rd = 1 Twilight Maneuver 4th = 7 Johnny The Cashman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 6 Kitboolou Ragsy | ||
Mon Sep 3 2018 15:57 | 1st = 6 Kitboolou Ragsy 2nd = 9 Addalina 3rd = 3 Black Balkan 4th = 4 Our Alarm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 2 - 1 Ashy Larry | ||
Mon Sep 3 2018 15:54 | 1st = 1 Ashy Larry 2nd = 2 What A Question 3rd = 6 Tavata 4th = 3 Queen Of Sparta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 8 White Star Stephie | ||
Mon Sep 3 2018 15:53 | 1st = 8 White Star Stephie 2nd = 1 Hokuri Railrida 3rd = 2 My Apache Gold 4th = 4 Eastbro Paddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 7 - 11 Shadow Prince | ||
Mon Sep 3 2018 15:50 | 1st = 11 Shadow Prince 2nd = 6 Retribution 3rd = 5 Lucciola Belle 4th = 3 Teds Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 7 Glascoe Sally | ||
Mon Sep 3 2018 15:47 | 1st = 7 Glascoe Sally 2nd = 6 Buddies Al 3rd = 8 Alpanda 4th = 3 Kimura |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 2 - 2 Bright Diamond | ||
Mon Sep 3 2018 15:42 | 1st = 2 Bright Diamond 2nd = 9 Danny Del Vito 3rd = 8 Armbro Bliss 4th = 1 Troublesome Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 6 Goorawin | ||
Mon Sep 3 2018 15:39 | 1st = 6 Goorawin 2nd = 10 Chase On Case 3rd = 1 Eagle Princess 4th = 8 Speedway Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 1 - 2 Dandalup Jester | ||
Mon Sep 3 2018 15:36 | 1st = 2 Dandalup Jester 2nd = 1 Elle Rose 3rd = 8 Georgias Dilema 4th = 4 Triple Dibs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 3 - 2 Dearest | ||
Mon Sep 3 2018 15:34 | 1st = 2 Dearest 2nd = 1 Be Not Afraid 3rd = 5 Villareal 4th = 3 Artiflash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 7 - 12 Testa Life | ||
Mon Sep 3 2018 15:30 | 1st = 12 Testa Life 2nd = 2 Sukoot 3rd = 8 Artesano 4th = 14 Island Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 5 Rocking Doll | ||
Mon Sep 3 2018 15:27 | 1st = 5 Rocking Doll 2nd = 6 Star Project 3rd = 3 Ellie Wires 4th = 7 Tiwala Twist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 3 Its Torque Power | ||
Mon Sep 3 2018 15:22 | 1st = 3 Its Torque Power 2nd = 1 Shaka The Baker 3rd = 2 The Linemaster 4th = 7 Pat The Pony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 5 Cosmic Act | ||
Mon Sep 3 2018 15:19 | 1st = 5 Cosmic Act 2nd = 2 Bigtime Bruce 4th = 4 Our Echo Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 6 - 2 Sepae | ||
Mon Sep 3 2018 15:15 | 1st = 2 Sepae 2nd = 6 Party Host 3rd = 18 Kaleb Will Do 4th = 14 Syrah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 5 Bingo Boon | ||
Mon Sep 3 2018 15:12 | 1st = 5 Bingo Boon 2nd = 2 Red Neck Miss 3rd = 7 Miss Brew 4th = 3 Banana Honeybear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 1 - 1 No Wow Factor | ||
Mon Sep 3 2018 15:07 | 1st = 1 No Wow Factor 2nd = 3 Nouvelle Annee 3rd = 10 Girlfromdandalup 4th = 8 Sisters |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 5 Go Zippy Go | ||
Mon Sep 3 2018 15:04 | 1st = 5 Go Zippy Go 2nd = 6 Galloping Wytee 3rd = 3 No Sugar 4th = 4 Troy Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 6 - 10 Walk The Talk | ||
Mon Sep 3 2018 15:00 | 1st = 10 Walk The Talk 2nd = 12 Mosarbe 3rd = 11 Atunnah Courage 4th = 14 I Dunno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 2 - 6 Magnum Rose | ||
Mon Sep 3 2018 14:55 | 1st = 6 Magnum Rose 2nd = 5 British General 3rd = 1 Ideal Gambler 4th = 7 Jialiner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 7 Scrawl | ||
Mon Sep 3 2018 14:47 | 1st = 7 Scrawl 2nd = 6 Penny Bobbins 3rd = 4 Tothemoonandback 4th = 5 Starzzz Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 4 Another Nalin | ||
Mon Sep 3 2018 14:44 | 1st = 4 Another Nalin 2nd = 3 Catcha Nugget 3rd = 8 Lucky Gypsy 4th = 2 Minutes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 5 - 9 Villarrica | ||
Mon Sep 3 2018 14:40 | 1st = 9 Villarrica 2nd = 3 Hermosa Reward 3rd = 10 Miss Mumazara 4th = 8 Banri De Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 5 - 13 Octane | ||
Mon Sep 3 2018 14:30 | 1st = 13 Octane 2nd = 7 Tudor Hall 3rd = 9 Kasimba 4th = 4 Greetings Ned |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 1 - 6 Shes Heavenly | ||
Mon Sep 3 2018 14:24 | 1st = 6 Shes Heavenly 2nd = 5 Morgan Art 3rd = 1 Celestial Gossip 4th = 3 Neopolitan Franco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 4 Lethal Lomar | ||
Mon Sep 3 2018 14:20 | 1st = 4 Lethal Lomar 2nd = 3 Reatily Shintaro 3rd = 5 Barroom Counsel 4th = 1 Jobes Return |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 1 Play Your Ace | ||
Mon Sep 3 2018 14:14 | 1st = 1 Play Your Ace 2nd = 5 Whitbys Miss Mia 3rd = 8 El Demonio 4th = 3 Our Grand Torino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 4 - 4 Zoffanys Lad | ||
Mon Sep 3 2018 14:05 | 1st = 4 Zoffanys Lad 2nd = 2 Pinnacle Power 3rd = 9 Vision And Prayer 4th = 10 Weigela |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 4 - 7 Thai Connection | ||
Mon Sep 3 2018 14:00 | 1st = 7 Thai Connection 2nd = 13 Gorokan Express 3rd = 10 Miss Arrieta 4th = 14 Star Finder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 1 Tarquin Bob | ||
Mon Sep 3 2018 13:55 | 1st = 1 Tarquin Bob 2nd = 2 Its Debatable 3rd = 4 Tuiaki Dora 4th = 3 El Tigera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 5 Hard Rock Shannon | ||
Mon Sep 3 2018 13:39 | 1st = 5 Hard Rock Shannon 2nd = 1 Heza Presidente 3rd = 3 The Octagon 4th = 4 Just Read My Mind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 5 Whodat Magic | ||
Mon Sep 3 2018 13:35 | 1st = 5 Whodat Magic 2nd = 7 Midnight Memphis 3rd = 6 Maderra 4th = 8 Special Member |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 3 - 3 Big Night Out | ||
Mon Sep 3 2018 13:30 | 1st = 3 Big Night Out 2nd = 11 Atlantic Rose 3rd = 10 Act Of Fame 4th = 7 Makfly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 3 - 12 The Wild Wild West | ||
Mon Sep 3 2018 13:25 | 1st = 12 The Wild Wild West 2nd = 4 Natural Image 3rd = 14 Wanchai 4th = 3 Done Right |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 5 Orange Blossom | ||
Mon Sep 3 2018 13:12 | 1st = 5 Orange Blossom 2nd = 8 Cruella Deville 3rd = 1 Fairy Where 4th = 7 Mandela Sun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 2 Fare Dodger | ||
Mon Sep 3 2018 13:05 | 1st = 2 Fare Dodger 2nd = 4 Gentleman Tim 3rd = 1 Tuna Speed 4th = 8 Tiddy Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 2 - 2 Evie Matilda | ||
Mon Sep 3 2018 13:00 | 1st = 2 Evie Matilda 2nd = 9 Dark Confidant 3rd = 10 Disenchanted 4th = 6 Mischinka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 2 Pinky Tuscadero | ||
Mon Sep 3 2018 12:57 | 1st = 2 Pinky Tuscadero 2nd = 8 Swift Abbey 3rd = 5 Wok Djay 4th = 4 Exceed The Speed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 2 - 1 Lunar Tramp | ||
Mon Sep 3 2018 12:50 | 1st = 1 Lunar Tramp 2nd = 4 Good Excuse 3rd = 5 Tippler 4th = 14 Vagabonds Rap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 2 Cawbourne Symsy | ||
Mon Sep 3 2018 12:47 | 1st = 2 Cawbourne Symsy 2nd = 5 Cossie Cooper 3rd = 6 Brazil Cambara 4th = 4 Jinja Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 1 Croucher | ||
Mon Sep 3 2018 12:40 | 1st = 1 Croucher 2nd = 6 Sharons Gold 3rd = 2 Nostalgia 4th = 7 Supercity Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 1 - 7 Senrima Tide | ||
Mon Sep 3 2018 12:30 | 1st = 7 Senrima Tide 2nd = 12 Yulong Tavion 3rd = 4 Da Deputy 4th = 3 Cosmological |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 5 Firefly Laffey | ||
Mon Sep 3 2018 12:27 | 1st = 5 Firefly Laffey 2nd = 8 Heres Hemi 3rd = 6 Lizzy Oshea 4th = 3 Bigtime Jetty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 2 Pilot Pete | ||
Mon Sep 3 2018 12:22 | 1st = 2 Pilot Pete 2nd = 5 Magic Flora 3rd = 6 St Leo 4th = 3 Sweet Spolly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 1 - 3 Phelpedo | ||
Mon Sep 3 2018 12:15 | 1st = 3 Phelpedo 2nd = 1 Magic Ray 3rd = 2 Eskimo Commander 4th = 6 Superbank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 3 Opawa Lyon | ||
Mon Sep 3 2018 12:12 | 1st = 3 Opawa Lyon 2nd = 8 Hard Merch 3rd = 2 Bigtime Michelle 4th = 1 Cawbourne Liz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 4 Whatta Lady | ||
Mon Sep 3 2018 12:05 | 1st = 4 Whatta Lady 2nd = 1 Violets Are Red 3rd = 6 Aston Mambo 4th = 8 Kissem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 6 Kirkham Coby | ||
Mon Sep 3 2018 11:55 | 1st = 6 Kirkham Coby 2nd = 8 Bigtime Spark 3rd = 1 Bigtime Emjay 4th = 2 Mitsuta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 3 Idol Nifty | ||
Mon Sep 3 2018 11:37 | 1st = 3 Idol Nifty 2nd = 2 Bigtime Hunter 3rd = 4 Scotta Pie 4th = 9 Retail Mayhem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 5 Cawbourne Trixy | ||
Mon Sep 3 2018 11:20 | 1st = 5 Cawbourne Trixy 2nd = 1 Bigtime Chloe 3rd = 8 Argus Filch 4th = 2 Dont Knocka Gee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 6 Sub Eighteen | ||
Mon Sep 3 2018 11:02 | 1st = 6 Sub Eighteen 2nd = 1 Watch My Back 3rd = 7 Hes A Sharkie 4th = 8 Lucky James |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 7 White Comet | ||
Mon Sep 3 2018 10:45 | 1st = 7 White Comet 2nd = 8 Manly Monkey 3rd = 4 Idol Alan 4th = 3 Idol Dude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 8 Bigtime Leeroy | ||
Mon Sep 3 2018 10:27 | 1st = 8 Bigtime Leeroy 2nd = 5 Pick A Pascal 3rd = 7 Arm Turner 4th = 4 Mr Postman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 10 - 1 Bee Seventeen | ||
Fri Aug 3 2018 23:55 | 1st = 1 Bee Seventeen 2nd = 10 Village Benny 3rd = 8 No Wow Factor 4th = 6 Gordon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 7 Starlight Yoyo | ||
Fri Aug 3 2018 23:52 | 1st = 7 Starlight Yoyo 2nd = 1 Ima Logger 3rd = 5 West On Bamboo 4th = 4 Twice As Wicked |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 4 Rated | ||
Fri Aug 3 2018 23:37 | 1st = 4 Rated 2nd = 3 Ezi Pick 3rd = 5 Sketchy Matt 4th = 1 Chevy Sheikh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 6 Our Angel Of Harlem | ||
Fri Aug 3 2018 23:30 | 1st = 6 Our Angel Of Harlem 2nd = 4 Veiled Secret 3rd = 7 Liberty Rose 4th = 5 Amelias Courage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 3 Kobi Rocks | ||
Fri Aug 3 2018 23:22 | 1st = 3 Kobi Rocks 2nd = 2 Nomadic 3rd = 5 Daffey Tux 4th = 4 Fernando Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 4 Subscribe | ||
Fri Aug 3 2018 23:07 | 1st = 4 Subscribe 2nd = 5 Madeline Keeping 3rd = 3 Desert Rampage 4th = 7 Panchorama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 5 Lady Luca | ||
Fri Aug 3 2018 23:02 | 1st = 5 Lady Luca 2nd = 8 Im Stylish 3rd = 10 Sea Me Smile 4th = 3 Catastrophic Event |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 7 Eau Rouge | ||
Fri Aug 3 2018 22:59 | 1st = 7 Eau Rouge 2nd = 6 Zipping Dash 3rd = 4 Tooka Half 4th = 8 Trap Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 2 Apache Bro | ||
Fri Aug 3 2018 22:54 | 1st = 2 Apache Bro 2nd = 8 Bombers Return 3rd = 7 Destini Agitator 4th = 5 Cassius Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 2 Lucky Shooter | ||
Fri Aug 3 2018 22:47 | 1st = 2 Lucky Shooter 2nd = 8 Starlight April 3rd = 6 Egyptian Pirate 4th = 7 Black Herc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 6 Ghent | ||
Fri Aug 3 2018 22:42 | 1st = 6 Ghent 2nd = 7 Northern Muscle 3rd = 3 The Blue Valiant 4th = 2 Daenerys Stormborn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 11 - 1 Faun Flame | ||
Fri Aug 3 2018 22:40 | 1st = 1 Faun Flame 2nd = 2 Rapid Music 3rd = 4 Brave Warrior 4th = 3 My Mate Bunji |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 3 Gotcha Mate | ||
Fri Aug 3 2018 22:37 | 1st = 3 Gotcha Mate 2nd = 4 Silvagni Cubed 3rd = 6 Midnight Memphis 4th = 1 Bigtime Bruce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 3 Good Times Ahead | ||
Fri Aug 3 2018 22:31 | 1st = 3 Good Times Ahead 2nd = 1 Lightning Jolt 3rd = 2 Free To Air 4th = 10 Budd Sidewinder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 4 Louie Lasagna | ||
Fri Aug 3 2018 22:28 | 1st = 4 Louie Lasagna 2nd = 8 Tiggerlong Nosey 3rd = 6 Idabelle Bale 4th = 2 Slingshot Maxi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 2 Governess | ||
Fri Aug 3 2018 22:25 | 1st = 2 Governess 2nd = 4 Issue 3rd = 1 Dance Away 4th = 7 Bolt Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 7 Catcombe | ||
Fri Aug 3 2018 22:18 | 1st = 7 Catcombe 2nd = 1 Zipping Knocka 3rd = 2 Another Pinch 4th = 4 Project Mouse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 1 Eduardo Rose | ||
Fri Aug 3 2018 22:15 | 1st = 1 Eduardo Rose 2nd = 6 Dr Darkrai 3rd = 5 Vienna Gypsy 4th = 7 Loaded |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 7 Muscle Factory | ||
Fri Aug 3 2018 22:10 | 1st = 7 Muscle Factory 2nd = 2 Timeless Appeal 3rd = 3 Our Ultimate Mary 4th = 4 Miss Moneybags |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 1 Cruisys Empress | ||
Fri Aug 3 2018 22:08 | 1st = 1 Cruisys Empress 2nd = 9 Daytona Fernando 3rd = 5 Dazzling Melody 4th = 6 Bryden Dora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 2 Fire Blaze | ||
Fri Aug 3 2018 22:05 | 1st = 2 Fire Blaze 2nd = 4 Victor Metti 3rd = 7 Demon Bale 4th = 8 Tallulah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 10 - 6 Lilnova | ||
Fri Aug 3 2018 22:03 | 1st = 6 Lilnova 2nd = 1 Melinka 3rd = 4 Not So Big 4th = 2 Flushed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 4 Midnight On Fire | ||
Fri Aug 3 2018 22:00 | 1st = 4 Midnight On Fire 2nd = 7 Pass The Jar 3rd = 1 Chevy Mcglinn 4th = 5 Bedazzled |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 5 Chicago Bull | ||
Fri Aug 3 2018 21:55 | 1st = 5 Chicago Bull 2nd = 9 Devendra 3rd = 7 Runrunjimmydunn 4th = 6 Beaudiene Boaz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 8 Buck The Jockey | ||
Fri Aug 3 2018 21:54 | 1st = 8 Buck The Jockey 2nd = 2 Able Bess 3rd = 4 Cosmic Nosey 4th = 3 Iona Misty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 3 Uprising | ||
Fri Aug 3 2018 21:48 | 1st = 3 Uprising 2nd = 2 Wild Dominance 3rd = 6 Swift Mandy 4th = 10 Usara Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 2 King Cigar | ||
Fri Aug 3 2018 21:45 | 1st = 2 King Cigar 3rd = 7 Eiger Monelli 4th = 1 Constant Rama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 8 Exonerated | ||
Fri Aug 3 2018 21:45 | 1st = 8 Exonerated 3rd = 7 Eiger Monelli 4th = 1 Constant Rama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 3 For All We Know | ||
Fri Aug 3 2018 21:40 | 1st = 3 For All We Know 2nd = 1 Maywyn No Regrets 3rd = 2 Bettor Because 4th = 6 Makinmefeelgood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 7 Set To Storm | ||
Fri Aug 3 2018 21:38 | 1st = 7 Set To Storm 2nd = 3 Double Up Dee 3rd = 2 Zipping Manuela 4th = 4 Cosmical |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 4 Hazelwood Flyer | ||
Fri Aug 3 2018 21:35 | 1st = 4 Hazelwood Flyer 2nd = 7 Zipping Hawk 3rd = 3 Rubys Image 4th = 5 Dewana Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 9 - 4 Shoshone Brave | ||
Fri Aug 3 2018 21:33 | 1st = 4 Shoshone Brave 2nd = 2 Leigha Miller 3rd = 9 Hector Macray 4th = 1 Bellissima |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 6 Quotation Mark | ||
Fri Aug 3 2018 21:30 | 1st = 6 Quotation Mark 2nd = 1 Aston Ninja 3rd = 7 Lance Allen 4th = 8 Calendar Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 11 Kasey John | ||
Fri Aug 3 2018 21:25 | 1st = 11 Kasey John 2nd = 6 Saleahs Comand 3rd = 10 Tradie 4th = 1 Anvil Rollover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 10 - 1 Country Fantasy | ||
Fri Aug 3 2018 21:24 | 1st = 1 Country Fantasy 2nd = 4 Flyaway Riley 3rd = 3 Shadow Pearl 4th = 2 Miss Dodge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 6 Dainty Brae | ||
Fri Aug 3 2018 21:21 | 1st = 6 Dainty Brae 2nd = 5 No Added Sugar 3rd = 2 Silver Keeping 4th = 1 Adele Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 4 Amy Laura | ||
Fri Aug 3 2018 21:18 | 1st = 4 Amy Laura 2nd = 6 Mallee Kade 3rd = 8 Hail Storm 4th = 1 Zipping Memphis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 5 Dr Condor | ||
Fri Aug 3 2018 21:15 | 1st = 5 Dr Condor 2nd = 1 Omega Vera 3rd = 6 Fairy Vixen 4th = 4 Bennys Entity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 8 - 1 Junior Gringo | ||
Fri Aug 3 2018 21:12 | 1st = 1 Junior Gringo 2nd = 4 Yourockanna 3rd = 5 Crime Time 4th = 2 Power To Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 8 Thunder Mac | ||
Fri Aug 3 2018 21:10 | 1st = 8 Thunder Mac 2nd = 3 Tiwanaku 3rd = 1 Ghost Gum 4th = 6 Epirus Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 5 Super Tokachi | ||
Fri Aug 3 2018 21:08 | 1st = 5 Super Tokachi 2nd = 4 Cherokee Thunder 3rd = 8 Crackerjack Doug 4th = 1 Eden Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 9 - 2 Cowgirl Fusion | ||
Fri Aug 3 2018 21:05 | 1st = 2 Cowgirl Fusion 2nd = 6 Mia Mia Mimi 3rd = 3 Much Ado 4th = 8 Phoenix Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 4 Aspire Higher | ||
Fri Aug 3 2018 21:01 | 1st = 4 Aspire Higher 2nd = 5 Resting Toucher 3rd = 7 Hello Im Steelo 4th = 3 Daisy Eyes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 8 - 10 Ranga Roc | ||
Fri Aug 3 2018 21:00 | 1st = 10 Ranga Roc 2nd = 2 Cosar Delight 3rd = 6 Royal Obsession 4th = 4 La Player |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 2 Nangar Ace | ||
Fri Aug 3 2018 20:58 | 1st = 2 Nangar Ace 2nd = 6 Maximum Drive 3rd = 4 Kikem Kreation 4th = 1 El Feroz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - | ||
Fri Aug 3 2018 20:54 | 3rd = 8 Motu Premier 4th = 3 Lets Chase The Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 9 Ideal Tyson | ||
Fri Aug 3 2018 20:54 | 1st = 9 Ideal Tyson 2nd = 12 Vampiro 3rd = 8 Motu Premier 4th = 3 Lets Chase The Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 2 Rajasthan | ||
Fri Aug 3 2018 20:52 | 1st = 2 Rajasthan 2nd = 6 Garrido 3rd = 4 Yogi Mikado 4th = 1 Nicky Neo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 3 Osakalaka | ||
Fri Aug 3 2018 20:48 | 1st = 3 Osakalaka 2nd = 4 Soda Flash 3rd = 5 My Bro Regis 4th = 8 Destini Ferrari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 8 - 1 Bogan Villa | ||
Fri Aug 3 2018 20:45 | 1st = 1 Bogan Villa 2nd = 3 Wonya 3rd = 2 Ellkey 4th = 5 Nangar Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 10 - 5 Our Summer Vacation | ||
Fri Aug 3 2018 20:41 | 1st = 5 Our Summer Vacation 2nd = 2 My Jackofdiamonds 3rd = 4 All The Way Mae 4th = 3 All Over The Stars |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 7 - 4 Our Missionary Man | ||
Fri Aug 3 2018 20:40 | 1st = 4 Our Missionary Man 2nd = 1 Hokonui Ben 3rd = 2 Bio Marinus 4th = 7 Mega Alexander |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 7 Walkie Talkie | ||
Fri Aug 3 2018 20:38 | 1st = 7 Walkie Talkie 2nd = 1 Subway Miss 3rd = 8 Metallic Flash 4th = 4 Nangar Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 3 Happy Feelings | ||
Fri Aug 3 2018 20:34 | 1st = 3 Happy Feelings 2nd = 5 Naughtyinheaven 3rd = 6 Too Good For You 4th = 1 Tori May |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 2 Ohana Sparkles | ||
Fri Aug 3 2018 20:31 | 1st = 2 Ohana Sparkles 2nd = 1 Akina Dee Jay 3rd = 4 Go Wilma Go 4th = 9 Tarika Tara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 7 - 5 Arty Guy | ||
Fri Aug 3 2018 20:30 | 1st = 5 Arty Guy 2nd = 7 Ima Rocknroll Diva 3rd = 2 Villareal 4th = 4 Tennaya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 8 Roger Express | ||
Fri Aug 3 2018 20:28 | 1st = 8 Roger Express 2nd = 5 Katlin 3rd = 2 Hayleys Style 4th = 7 Sisco Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 1 Robert the Bruce | ||
Fri Aug 3 2018 20:24 | 1st = 1 Robert the Bruce 2nd = 2 Starlight Brigade 3rd = 6 Soho Wonder 4th = 10 Leftrightgoodnight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 7 - 5 Caitlyn Keeping | ||
Fri Aug 3 2018 20:22 | 1st = 5 Caitlyn Keeping 2nd = 8 Tralee Jaz 3rd = 4 Joan Taro 4th = 9 Heza Fusion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 3 Sketchy Nick | ||
Fri Aug 3 2018 20:18 | 1st = 3 Sketchy Nick 2nd = 2 Sydney Thomas 3rd = 5 Dynamic Goodwin 4th = 4 Snooker Dave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 3 Paisley | ||
Fri Aug 3 2018 20:15 | 1st = 3 Paisley 2nd = 6 Mallee Spring 3rd = 1 Lucas Rose 4th = 5 Milla Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 6 - 5 Allfiredup | ||
Fri Aug 3 2018 20:10 | 1st = 5 Allfiredup 2nd = 7 Kiamasrosie 3rd = 6 Casuarina Belmer 4th = 3 Gemmas Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 11 - 10 Prestonpans | ||
Fri Aug 3 2018 20:10 | 1st = 10 Prestonpans 2nd = 5 Three Ideas 3rd = 3 Franco Riot 4th = 4 Bella Veloce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 9 - 7 Sutter Star | ||
Fri Aug 3 2018 20:09 | 1st = 7 Sutter Star 2nd = 1 Jigamaroo 3rd = 4 Mon Poppy Bronte 4th = 2 Major Davvin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 7 Shady Whip | ||
Fri Aug 3 2018 20:08 | 1st = 7 Shady Whip 2nd = 6 Darren Allen 3rd = 10 Springvale Mike 4th = 2 Trapezius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 6 - 1 Cliff Keeping | ||
Fri Aug 3 2018 20:05 | 1st = 1 Cliff Keeping 2nd = 5 Sageman 3rd = 4 Willy Taro 4th = 3 Bogan Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 6 - 6 Crookwell Jake | ||
Fri Aug 3 2018 20:00 | 1st = 6 Crookwell Jake 2nd = 5 Bettor Ops 3rd = 1 Lombo Idle Belief 4th = 4 Alpe De Huez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 2 Bula Fab Girl | ||
Fri Aug 3 2018 19:58 | 1st = 2 Bula Fab Girl 2nd = 4 Milos Zarr Done 3rd = 6 Relocate 4th = 7 Potters Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 1 Our Eduardo Denario | ||
Fri Aug 3 2018 19:54 | 1st = 1 Our Eduardo Denario 2nd = 4 Regal Nightshade 3rd = 9 Lifeinheaven 4th = 6 Motu Real Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 8 Spot On Cinta | ||
Fri Aug 3 2018 19:52 | 1st = 8 Spot On Cinta 2nd = 6 Im The Poppet 3rd = 2 Owlette 4th = 1 Grande Fratello |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 1 Courage Tells | ||
Fri Aug 3 2018 19:50 | 1st = 1 Courage Tells 2nd = 6 Always Arjay 3rd = 11 Dodolicious 4th = 8 Major Catastrophe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 1 Diego Fernando | ||
Fri Aug 3 2018 19:48 | 1st = 1 Diego Fernando 2nd = 5 Ringcraft 3rd = 10 Miss Dangerwood 4th = 7 Hes a Natural |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 5 - 3 Rices Legacy | ||
Fri Aug 3 2018 19:45 | 1st = 3 Rices Legacy 2nd = 1 My Blondie 3rd = 4 Lochinvar Klein 4th = 5 Secret Glow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 10 - 17 Izzy Dagg | ||
Fri Aug 3 2018 19:44 | 1st = 17 Izzy Dagg 2nd = 8 Nucleus Vc 3rd = 14 Sounds Bettor 4th = 16 Adjudicator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 5 - 9 Sheiswatching | ||
Fri Aug 3 2018 19:40 | 1st = 9 Sheiswatching 2nd = 8 Sals Luck 3rd = 5 Informality 4th = 6 No Risk No Return |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 4 Live On Tour | ||
Fri Aug 3 2018 19:38 | 1st = 4 Live On Tour 2nd = 7 Zipping Blanche 3rd = 6 Wilshire Girl 4th = 2 Charzilla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 8 - 6 Scooterwillrev | ||
Fri Aug 3 2018 19:36 | 1st = 6 Scooterwillrev 2nd = 2 Jaccka Len 3rd = 4 Rocknrollhighlight 4th = 3 Fortino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 1 Mignon | ||
Fri Aug 3 2018 19:35 | 1st = 1 Mignon 2nd = 2 Deltas Magic 3rd = 6 Soap 4th = 8 Mega Hazel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 5 - 10 Lifeonthebeach | ||
Fri Aug 3 2018 19:30 | 1st = 10 Lifeonthebeach 2nd = 6 Admiral 3rd = 2 Twoforsixty 4th = 7 Mista Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 4 Quaras Xavier | ||
Fri Aug 3 2018 19:28 | 1st = 4 Quaras Xavier 2nd = 3 Quaras Emma 3rd = 2 Hey Aaron 4th = 6 Quaras Zade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 4 - 2 Ditto Baby | ||
Fri Aug 3 2018 19:24 | 1st = 2 Ditto Baby 2nd = 4 Another Trooper 3rd = 3 Klemmer 4th = 1 Hoppy Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 7 Troublesome Dave | ||
Fri Aug 3 2018 19:24 | 1st = 7 Troublesome Dave 2nd = 3 Vintage Dream 3rd = 4 My Secret Torque 4th = 9 Mickee Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 2 Major Pocket | ||
Fri Aug 3 2018 19:20 | 1st = 2 Major Pocket 2nd = 8 The Freedom Fighter 3rd = 4 Extreme Prince 4th = 10 Real Zeal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 9 - 12 Majestic Moment | ||
Fri Aug 3 2018 19:19 | 1st = 12 Majestic Moment 2nd = 7 Celtic Thunder 3rd = 5 Stellar Success 4th = 2 Clover Lou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 3 Amberzone | ||
Fri Aug 3 2018 19:18 | 1st = 3 Amberzone 2nd = 1 Bill Kill 3rd = 7 Chanemis Dust 4th = 8 Stylish Chic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 4 Valley Reaper | ||
Fri Aug 3 2018 19:15 | 1st = 4 Valley Reaper 2nd = 8 Mistys Boy 3rd = 7 Alon 4th = 6 Tarquin Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 4 - 1 Bevans Cullen | ||
Fri Aug 3 2018 19:10 | 1st = 1 Bevans Cullen 2nd = 4 Left Tennant 3rd = 3 The Village Creep 4th = 5 Pump The Brakes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 6 Shima Mart | ||
Fri Aug 3 2018 19:08 | 1st = 6 Shima Mart 2nd = 8 Dyna Jules 3rd = 5 Hurricane Rose 4th = 3 Wok Djay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 7 - 5 Tisu Spirit | ||
Fri Aug 3 2018 19:07 | 1st = 5 Tisu Spirit 2nd = 3 Invest 3rd = 6 Flashy Ruler 4th = 9 Alaphilippe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 3 - 5 Durama Dan | ||
Fri Aug 3 2018 19:05 | 1st = 5 Durama Dan 2nd = 1 Its Morgan 3rd = 3 Fire Fly Fox 4th = 6 Somers Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 7 Bigtime Eve | ||
Fri Aug 3 2018 19:01 | 1st = 7 Bigtime Eve 2nd = 2 Bigtime Winter 3rd = 6 Missing Allegro 4th = 1 Sedgebrook Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 4 - 7 Nats A Christian | ||
Fri Aug 3 2018 19:00 | 1st = 7 Nats A Christian 2nd = 2 Travlininstyle 3rd = 3 Madam Art 4th = 1 Gold Spice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 2 Smack Dab | ||
Fri Aug 3 2018 18:57 | 1st = 2 Smack Dab 2nd = 7 Catch Me Keith 3rd = 1 Holly Knocks 4th = 6 Miss Shrapnel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 10 Stirling William | ||
Fri Aug 3 2018 18:52 | 1st = 10 Stirling William 2nd = 6 Comply Or Die 3rd = 3 Black Belt 4th = 8 Ohoka Cooper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 8 - 3 Enchantee | ||
Fri Aug 3 2018 18:51 | 1st = 3 Enchantee 2nd = 5 Art Courage 3rd = 4 The Buckeye Bullet 4th = 1 Cheezel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 1 Zipping Nicole | ||
Fri Aug 3 2018 18:50 | 1st = 1 Zipping Nicole 2nd = 2 Speed Alert 3rd = 5 Quando Quando 4th = 4 Lous Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 2 - 1 Balcatta | ||
Fri Aug 3 2018 18:47 | 1st = 1 Balcatta 2nd = 2 Durama Sunset 3rd = 5 Total Reality 4th = 7 Durama Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 3 - 9 Fortyeighthenson | ||
Fri Aug 3 2018 18:45 | 1st = 9 Fortyeighthenson 2nd = 5 Matai Valour 3rd = 3 Flirtatious Heart 4th = 1 Its All Bliss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 8 Samurai Pizzacat | ||
Fri Aug 3 2018 18:42 | 1st = 8 Samurai Pizzacat 2nd = 4 Malutki 3rd = 1 Double Oak 4th = 3 Master Bullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 12 - 2 Super Glide | ||
Fri Aug 3 2018 18:39 | 1st = 2 Super Glide 2nd = 1 Isaac Law 3rd = 3 Bam Bam Appeal 4th = 6 Bad Boy Delly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 6 - 4 Gems | ||
Fri Aug 3 2018 18:37 | 1st = 4 Gems 2nd = 2 Miss Condoleezza 3rd = 8 Elect To Go 4th = 6 Miss Atomic Betty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 6 - 8 Diamond Jolson | ||
Fri Aug 3 2018 18:35 | 1st = 8 Diamond Jolson 2nd = 2 Portrait Lao 3rd = 1 Bicol Express 4th = 3 Super Saxon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 4 Cawbourne Mezza | ||
Fri Aug 3 2018 18:34 | 1st = 4 Cawbourne Mezza 2nd = 5 Als Apprentice 3rd = 6 Zipping Gabby 4th = 3 Bigtime Conrad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 1 - 3 Typhoon Tabetha | ||
Fri Aug 3 2018 18:31 | 1st = 3 Typhoon Tabetha 2nd = 6 Exotic Nights 3rd = 5 Its Rowdy 4th = 7 Bogan Crazy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 3 - 2 Elianna Franco | ||
Fri Aug 3 2018 18:30 | 1st = 2 Elianna Franco 2nd = 6 Im Scorching 3rd = 7 Mach Diva 4th = 3 Nicopolis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 1 Kouta Gold | ||
Fri Aug 3 2018 18:28 | 1st = 1 Kouta Gold 2nd = 3 Azalea 3rd = 8 Property Power 4th = 4 Tat Toby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 3 Pyro Bob | ||
Fri Aug 3 2018 18:25 | 1st = 3 Pyro Bob 2nd = 1 Razziai Rain 3rd = 2 Guy Fawkes 4th = 8 Dodgy Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 2 - 4 Fearless Lord | ||
Fri Aug 3 2018 18:20 | 1st = 4 Fearless Lord 2nd = 1 Attacknrhythm 3rd = 7 Chevals Charlie 4th = 8 Pride Of Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 2 Kiarni Jenny | ||
Fri Aug 3 2018 18:17 | 1st = 2 Kiarni Jenny 2nd = 8 Secret Fox 3rd = 1 Eye Feature 4th = 3 Seeking Sticka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Leeton Race 8 - 5 Im Feeling Firey | ||
Fri Aug 3 2018 18:12 | 1st = 5 Im Feeling Firey 2nd = 6 Golovkin 3rd = 4 Refused Service 4th = 11 Cavalryman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 3 Eminence | ||
Fri Aug 3 2018 18:09 | 1st = 3 Eminence 2nd = 7 Bees On Fire 3rd = 8 Seabrook Dill 4th = 2 Lukes Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 5 - 8 Rocknroll Turbo | ||
Fri Aug 3 2018 18:07 | 1st = 8 Rocknroll Turbo 2nd = 6 Illegal Immigrant 3rd = 3 Sheer Strength 4th = 7 The Aussie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 5 - 3 Faralon | ||
Fri Aug 3 2018 18:05 | 1st = 3 Faralon 2nd = 5 Regal Honour 3rd = 1 Balmont Stunner 4th = 11 Proud History |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 4 Bigtime Wendle | ||
Fri Aug 3 2018 18:03 | 1st = 4 Bigtime Wendle 2nd = 1 Idol Tom 3rd = 2 Waitohi 4th = 8 Bigtime Jason |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 7 Jetta Knight | ||
Fri Aug 3 2018 18:02 | 1st = 7 Jetta Knight 2nd = 1 Velocity Onyx 3rd = 3 Valkyrie Blue 4th = 10 Farmor In Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 2 - 8 Like Clockwork | ||
Fri Aug 3 2018 17:57 | 1st = 8 Like Clockwork 2nd = 1 Concorde Dawn 3rd = 6 De Belin 4th = 9 Miss Rixon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 2 Jye Nismo | ||
Fri Aug 3 2018 17:54 | 1st = 2 Jye Nismo 2nd = 1 My Dixie 3rd = 4 Dantelah 4th = 5 All Paws |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 7 - 4 Saying Grace | ||
Fri Aug 3 2018 17:54 | 1st = 4 Saying Grace 2nd = 6 Cullenburn 3rd = 2 Pirate Bay 4th = 5 Franco Hampton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 5 On The Bonnet | ||
Fri Aug 3 2018 17:50 | 1st = 5 On The Bonnet 2nd = 2 Natural Rhythm 3rd = 8 Base Camp 4th = 3 Banjo Milne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 8 Regal Recall | ||
Fri Aug 3 2018 17:42 | 1st = 8 Regal Recall 2nd = 4 Reactor 3rd = 3 Dream Bigger 4th = 1 Count Werina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Leeton Race 7 - 8 Hell Of A Band | ||
Fri Aug 3 2018 17:37 | 1st = 8 Hell Of A Band 2nd = 6 Dragon Stride 3rd = 3 Spooky Dreams 4th = 2 Cheeky Jerula |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 1 Natures Gent | ||
Fri Aug 3 2018 17:36 | 1st = 1 Natures Gent 2nd = 8 Ask King Jeff 3rd = 4 Bigtime Tears 4th = 3 Too The Nail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 6 Black Dakota | ||
Fri Aug 3 2018 17:34 | 1st = 6 Black Dakota 2nd = 2 Tee Tanga 3rd = 8 Lochinvar Chip 4th = 4 Freddys Back |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 4 - 12 Hayleys Comet | ||
Fri Aug 3 2018 17:31 | 1st = 12 Hayleys Comet 2nd = 4 Johns Legacy 3rd = 2 Long Ago 4th = 3 Tizyalator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 4 - 3 Two For Twenty Two | ||
Fri Aug 3 2018 17:30 | 1st = 3 Two For Twenty Two 2nd = 6 Stride Out 3rd = 1 Gershom 4th = 2 Iconoclast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 8 Caribbean Red | ||
Fri Aug 3 2018 17:27 | 1st = 8 Caribbean Red 2nd = 3 Pepper Shiraz 3rd = 7 Seabrook Gem 4th = 6 Cool Coco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 6 - 8 Firenze | ||
Fri Aug 3 2018 17:26 | 1st = 8 Firenze 2nd = 1 Medusa 3rd = 2 Rum In The Sun 4th = 7 Beyond the Horizon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 1 - 5 Eliska | ||
Fri Aug 3 2018 17:22 | 1st = 5 Eliska 2nd = 11 Harrys Flight 3rd = 2 Artoripace 4th = 9 Caesareal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 3 Blue Texada | ||
Fri Aug 3 2018 17:20 | 1st = 3 Blue Texada 2nd = 6 Proper Gent 3rd = 4 Ash Tide 4th = 2 Sassy Oaks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 3 Sugar Kaine | ||
Fri Aug 3 2018 17:17 | 1st = 3 Sugar Kaine 2nd = 4 New Belief 3rd = 6 Scott No Go 4th = 7 Two Blocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 1 - 4 Still of the Night | ||
Fri Aug 3 2018 17:12 | 1st = 4 Still of the Night 2nd = 6 Pembrooks Passion 3rd = 2 Miss Aeyla 4th = 8 Lani Kai Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 3 Bigtime Paddy | ||
Fri Aug 3 2018 17:11 | 1st = 3 Bigtime Paddy 2nd = 2 Bigtime Twinkle 3rd = 4 Panel Beater 4th = 5 Cawbourne Trixy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 2 Keely Run | ||
Fri Aug 3 2018 17:09 | 1st = 2 Keely Run 2nd = 5 Shes A Rebel 3rd = 7 Big Cold Burst 4th = 1 Broken Axle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 3 - 13 Goggo Gee Gee | ||
Fri Aug 3 2018 17:06 | 1st = 13 Goggo Gee Gee 2nd = 15 Heza Rummage 3rd = 14 Artarama 4th = 2 Karalta Kruise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Leeton Race 6 - 4 Adieu Renway | ||
Fri Aug 3 2018 17:04 | 1st = 4 Adieu Renway 2nd = 7 Rocknroll Queen 3rd = 6 Ashi Jetsun 4th = 5 Conrod Kenze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 8 - 3 Mamtricol | ||
Fri Aug 3 2018 17:00 | 1st = 3 Mamtricol 2nd = 8 Triscilla 3rd = 2 Behold The Queen 4th = 12 Yarrayne Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 5 - 4 Tact Maggie | ||
Fri Aug 3 2018 16:59 | 1st = 4 Tact Maggie 2nd = 6 Haydens Meddle 3rd = 7 Gypsys Choice 4th = 9 Don Domingo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 4 Tiggy Buzzard | ||
Fri Aug 3 2018 16:57 | 1st = 4 Tiggy Buzzard 2nd = 5 Sweet Oaks 3rd = 7 Apache Villa 4th = 2 Unique Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 5 Raven Loch | ||
Fri Aug 3 2018 16:54 | 1st = 5 Raven Loch 2nd = 4 Winlock Silver 3rd = 6 Aunty Val 4th = 1 Bumpo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 3 - 9 Dam Lucky | ||
Fri Aug 3 2018 16:50 | 1st = 9 Dam Lucky 2nd = 8 Secret Smile 3rd = 5 Stratosphilly 4th = 6 Lady Poet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 10 - 2 Egee Money | ||
Fri Aug 3 2018 16:49 | 1st = 2 Egee Money 2nd = 3 War Spirit 3rd = 6 Silicon Valley 4th = 8 Shesasundon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 8 Crackerjack Nath | ||
Fri Aug 3 2018 16:46 | 1st = 8 Crackerjack Nath 2nd = 5 Hone In 3rd = 3 Cadalora 4th = 2 Rogers In Town |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 1 Cawbourne Chezzy | ||
Fri Aug 3 2018 16:45 | 1st = 1 Cawbourne Chezzy 2nd = 5 Mitsuta 3rd = 3 Alamein Lady 4th = 6 Polly the Dolly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gatton Race 7 - 1 Winds Of Change | ||
Fri Aug 3 2018 16:42 | 1st = 1 Winds Of Change 2nd = 3 Man In Motion 3rd = 2 Noble Hussler 4th = 17 Backup Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 2 Snow Girl | ||
Fri Aug 3 2018 16:39 | 1st = 2 Snow Girl 2nd = 6 Broken Yolk 3rd = 4 Wild Spark 4th = 1 Farmor Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 8 - 8 Yeoman | ||
Fri Aug 3 2018 16:35 | 1st = 8 Yeoman 2nd = 10 Scatter Blast 3rd = 7 Patron Black 4th = 6 Soul Revival |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 4 Opulence | ||
Fri Aug 3 2018 16:33 | 1st = 4 Opulence 2nd = 2 Kiarni Mask 3rd = 8 Amys Will 4th = 5 Sketchy Fabio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 4 - 2 First Class Lady | ||
Fri Aug 3 2018 16:32 | 1st = 2 First Class Lady 2nd = 1 Divinia Bellezza 3rd = 4 Stately 4th = 10 Sharnae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 7 - 4 A Good Yarn | ||
Fri Aug 3 2018 16:30 | 1st = 4 A Good Yarn 2nd = 7 Swaffham Bulbeck 3rd = 5 Soul Fire 4th = 1 Moot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Leeton Race 5 - 5 Man Hands | ||
Fri Aug 3 2018 16:25 | 1st = 5 Man Hands 2nd = 7 Imapest 3rd = 3 Rawhide Cowgirl 4th = 10 Wongalea Charli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 2 Lost Love | ||
Fri Aug 3 2018 16:22 | 1st = 2 Lost Love 2nd = 5 How Goodesy 3rd = 8 Cosmic Moments 4th = 4 Bobby Tokaam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 3 Rapid State | ||
Fri Aug 3 2018 16:19 | 1st = 3 Rapid State 2nd = 7 Chance Me Bro 3rd = 2 Full Impact 4th = 4 Miss Emmy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 6 Allegro Lass | ||
Fri Aug 3 2018 16:16 | 1st = 6 Allegro Lass 2nd = 8 Bigtime Autumn 3rd = 5 Alamein Tane 4th = 2 Bacon My Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 8 - 6 Slick Speed | ||
Fri Aug 3 2018 16:15 | 1st = 6 Slick Speed 2nd = 2 Boyer 3rd = 4 Mister Mcilroy 4th = 7 Cop A Nip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 9 - 5 Menewa | ||
Fri Aug 3 2018 16:10 | 1st = 5 Menewa 2nd = 1 Kyvalley Tinman 3rd = 2 Clarkes Hill 4th = 10 Armbro Hugh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 2 - 7 Lady Talent | ||
Fri Aug 3 2018 16:10 | 1st = 7 Lady Talent 2nd = 6 Star Magnet 3rd = 2 Laguna Sunrise 4th = 3 Twist My Arm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 5 Raven Izmir | ||
Fri Aug 3 2018 16:07 | 1st = 5 Raven Izmir 2nd = 4 Ezy Mover 3rd = 3 Ferrari Key 4th = 6 Gagan Colin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 3 - 8 His Royal Harness | ||
Fri Aug 3 2018 16:05 | 1st = 8 His Royal Harness 2nd = 11 Belle Of Brooklyn 3rd = 5 Delightful Tanner 4th = 3 Mordecai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gatton Race 6 - 1 Brax | ||
Fri Aug 3 2018 16:04 | 1st = 1 Brax 2nd = 10 Dazet 3rd = 2 Turkana 4th = 3 Courting Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 6 - 2 Its Not There | ||
Fri Aug 3 2018 16:00 | 1st = 2 Its Not There 2nd = 1 Dragon Artist 3rd = 7 The Other Guy 4th = 6 Jackanna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 8 New Echo | ||
Fri Aug 3 2018 15:58 | 1st = 8 New Echo 2nd = 3 Magic Jet 3rd = 9 Miss Crazy 4th = 2 Weeona Bonnie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 7 - 3 Love Shack Baby | ||
Fri Aug 3 2018 15:55 | 1st = 3 Love Shack Baby 2nd = 6 Velocano 3rd = 4 Mcmahon 4th = 2 Momentum To Win |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 2 Dusty Gambler | ||
Fri Aug 3 2018 15:54 | 1st = 2 Dusty Gambler 2nd = 1 Verta Bale 3rd = 7 Pirates Curse 4th = 6 Opawa Abbie Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 5 Farmor Rush | ||
Fri Aug 3 2018 15:52 | 1st = 5 Farmor Rush 2nd = 6 Russian Roulette 3rd = 4 Night Ninja 4th = 1 El Bazza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 12 - 2 Royal Swiper | ||
Fri Aug 3 2018 15:49 | 1st = 2 Royal Swiper 2nd = 7 Real Wicked 3rd = 1 Sunburnt Oak 4th = 6 Kulu Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Leeton Race 4 - 6 Split Second Lombo | ||
Fri Aug 3 2018 15:47 | 1st = 6 Split Second Lombo 2nd = 4 Therockwontroll 3rd = 7 Perfect Jesse 4th = 2 Scotlynn Jiggs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 8 Flo Jo Focus | ||
Fri Aug 3 2018 15:44 | 1st = 8 Flo Jo Focus 2nd = 5 Gregory 3rd = 9 Katika Keroma 4th = 1 Kaines Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 7 - 10 Dont Doubt Arthur | ||
Fri Aug 3 2018 15:40 | 1st = 10 Dont Doubt Arthur 2nd = 5 Snitzagirl 3rd = 3 Cerca Trova 4th = 1 Mad As Zariz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 2 - 11 Lovey Dovey Moment | ||
Fri Aug 3 2018 15:38 | 1st = 11 Lovey Dovey Moment 2nd = 9 Gold Chain 3rd = 6 Midnight Memories 4th = 8 Thatgirltrouble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 1 Spirit Bar | ||
Fri Aug 3 2018 15:37 | 1st = 1 Spirit Bar 2nd = 8 Party Mix 3rd = 2 Golden Sunrise 4th = 3 Opal Heist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 1 - 3 Juendis | ||
Fri Aug 3 2018 15:35 | 1st = 3 Juendis 2nd = 2 Sea Tryst 3rd = 1 Rhinos Lad 4th = 4 Oreillys Crumpet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 8 - 1 Desert Flyer | ||
Fri Aug 3 2018 15:33 | 1st = 1 Desert Flyer 2nd = 7 Our Twentyten 3rd = 9 My Tribeca Ita 4th = 2 Rift Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 11 - 3 Alpha Iris | ||
Fri Aug 3 2018 15:31 | 1st = 3 Alpha Iris 2nd = 1 Five Of Spades 3rd = 4 Jackies Lady 4th = 7 Dab Livy Dab |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 5 - 3 Aphrodite Rock | ||
Fri Aug 3 2018 15:30 | 1st = 3 Aphrodite Rock 2nd = 2 Valrouz 3rd = 5 Time For Tea 4th = 7 Pretty Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gatton Race 5 - 8 Skylight | ||
Fri Aug 3 2018 15:27 | 1st = 8 Skylight 2nd = 3 Solar Lady 3rd = 2 Overgrown 4th = 4 Coolmunda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 7 Mija Sydney | ||
Fri Aug 3 2018 15:26 | 1st = 7 Mija Sydney 2nd = 5 Iris Allen 3rd = 8 Translator 4th = 2 Cawbourne Taylor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 5 Elite Opal | ||
Fri Aug 3 2018 15:24 | 1st = 5 Elite Opal 2nd = 3 Greysynd Frankie 3rd = 2 Esthers Bella 4th = 6 Spanish Angle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 6 - 2 Golden Hits | ||
Fri Aug 3 2018 15:20 | 1st = 2 Golden Hits 2nd = 3 Shadow Flight 3rd = 4 Spring Creek Star 4th = 1 Sparkly Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 3 Starc Gold | ||
Fri Aug 3 2018 15:17 | 1st = 3 Starc Gold 2nd = 6 Kraken Greta 3rd = 8 Big Cam 4th = 7 Badelaide Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 10 - 2 Mclaren Missile | ||
Fri Aug 3 2018 15:14 | 1st = 2 Mclaren Missile 2nd = 6 Danyos Cally 3rd = 8 Mackinlay 4th = 4 Captain Mclaren |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Leeton Race 3 - 6 Rockn In Roma | ||
Fri Aug 3 2018 15:12 | 1st = 6 Rockn In Roma 2nd = 4 Crusty 3rd = 3 Sunset Snoozzze 4th = 5 Maggie Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 10 - 7 Kingsbrae Missy | ||
Fri Aug 3 2018 15:09 | 1st = 7 Kingsbrae Missy 2nd = 8 Kingsbrae Chooky 3rd = 3 Sappho 4th = 1 Flash Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 1 - 7 Maninthemirror | ||
Fri Aug 3 2018 15:08 | 1st = 7 Maninthemirror 2nd = 9 Trailer Park Girl 3rd = 5 Take After Me 4th = 6 Royal Jester |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 5 Lojay Naitanui | ||
Fri Aug 3 2018 15:05 | 1st = 5 Lojay Naitanui 2nd = 1 Robbos Redzone 3rd = 2 Finekey 4th = 4 Tweety |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 6 - 2 Handle The Truth | ||
Fri Aug 3 2018 15:05 | 1st = 2 Handle The Truth 2nd = 7 Denesc 3rd = 6 Hollywood Rose 4th = 11 Serious Moonlight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 2 Anna Victorem | ||
Fri Aug 3 2018 15:01 | 1st = 2 Anna Victorem 2nd = 3 Aces Fab 3rd = 1 Fiorelli Mia 4th = 8 Honey Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 4 - 8 Fiera Vista | ||
Fri Aug 3 2018 15:00 | 1st = 8 Fiera Vista 2nd = 1 Another Kerrie 3rd = 3 Girl Gone Flyin 4th = 11 Off Peak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 3 Djay Dynamix | ||
Fri Aug 3 2018 14:58 | 1st = 3 Djay Dynamix 2nd = 2 Bigtime Fred 3rd = 1 Clover Bubba 4th = 8 Ocean Gambler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 2 Superior Martini | ||
Fri Aug 3 2018 14:57 | 1st = 2 Superior Martini 2nd = 4 Make It Happen 3rd = 8 Tricky Tron 4th = 5 Bluehawk Robert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 9 - 7 Ruthless Lawler | ||
Fri Aug 3 2018 14:54 | 1st = 7 Ruthless Lawler 2nd = 6 Spring Vadar 3rd = 5 Fabulous Lucy 4th = 8 Desert Missile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 7 - 3 Parisian Opera | ||
Fri Aug 3 2018 14:52 | 1st = 3 Parisian Opera 2nd = 1 Sugar Danni 3rd = 9 Moonshine Linda 4th = 7 Aleppo Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 5 Kimsson | ||
Fri Aug 3 2018 14:50 | 1st = 5 Kimsson 2nd = 7 Blanchett 3rd = 2 Awesome Signs 4th = 8 Truly Dominant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gatton Race 4 - 7 Sugar Sizzle | ||
Fri Aug 3 2018 14:47 | 1st = 7 Sugar Sizzle 2nd = 8 Solo Artist 3rd = 9 Crafty Aquila 4th = 6 Sona Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 9 - 2 Kooringa Molly | ||
Fri Aug 3 2018 14:44 | 1st = 2 Kooringa Molly 2nd = 4 Kingsbrae Boof 3rd = 6 Benne Fortuna 4th = 3 Spookie Midnight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 9 Doosh | ||
Fri Aug 3 2018 14:41 | 1st = 9 Doosh 2nd = 4 Homebush Shea 3rd = 2 Kiwi Baxter 4th = 6 Cawbourne Cruz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 5 - 7 Shalama | ||
Fri Aug 3 2018 14:40 | 1st = 7 Shalama 2nd = 2 Nosey 3rd = 6 Radiologist 4th = 4 Texas Tycoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 7 Uncatchable | ||
Fri Aug 3 2018 14:37 | 1st = 7 Uncatchable 2nd = 8 Wheres Jamal 3rd = 5 All You Got 4th = 2 Just Blacky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 8 - 6 Lektra Viki | ||
Fri Aug 3 2018 14:34 | 1st = 6 Lektra Viki 2nd = 4 Slippers Soda 3rd = 7 Mazs Mitzi 4th = 5 Hardaway Alteva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Leeton Race 2 - 4 Whiskiesonthebeach | ||
Fri Aug 3 2018 14:33 | 1st = 4 Whiskiesonthebeach 2nd = 8 Cams A Million 3rd = 5 Bold Art 4th = 2 Alabama Tiff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 3 - 5 Westerly Wind | ||
Fri Aug 3 2018 14:30 | 1st = 5 Westerly Wind 2nd = 11 Chevalier Deon 3rd = 14 Resets Son 4th = 6 Jamaican Hurry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 5 - 2 Common Purpose | ||
Fri Aug 3 2018 14:25 | 1st = 2 Common Purpose 2nd = 7 Nuke 3rd = 1 Moccasin Miss 4th = 4 Moralist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 7 Cawbourne Liz | ||
Fri Aug 3 2018 14:23 | 1st = 7 Cawbourne Liz 2nd = 2 Naharis 3rd = 10 Bigtime Champ 4th = 4 Nippa A Spot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 8 - 1 Cash Fund | ||
Fri Aug 3 2018 14:22 | 1st = 1 Cash Fund 2nd = 4 Bella Lyndan 3rd = 8 First Fire 4th = 5 Spot A Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 7 - 1 Spring Eagle | ||
Fri Aug 3 2018 14:19 | 1st = 1 Spring Eagle 2nd = 2 Flaming Two 3rd = 7 Victa Polly 4th = 6 Megabound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 6 - 5 Nine Mile Cruiser | ||
Fri Aug 3 2018 14:16 | 1st = 5 Nine Mile Cruiser 2nd = 7 Nica Macdonon 3rd = 2 Tella Tall Tale 4th = 11 Jackson Square |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gatton Race 3 - 8 Hessian | ||
Fri Aug 3 2018 14:12 | 1st = 8 Hessian 2nd = 7 Henrys On Course 3rd = 1 Heat Shield 4th = 4 Amthaal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 3 Like A Fancy | ||
Fri Aug 3 2018 14:09 | 1st = 3 Like A Fancy 2nd = 1 Boston You Essay 3rd = 4 Freedom Fire 4th = 5 Mini Dozer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 4 - 5 So Bizarre | ||
Fri Aug 3 2018 14:05 | 1st = 5 So Bizarre 2nd = 8 Fine Behind 3rd = 9 Pretty Song 4th = 10 Rosies Miracle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 6 - 5 Lektra Lucy | ||
Fri Aug 3 2018 14:03 | 1st = 5 Lektra Lucy 2nd = 4 Symphony 3rd = 8 Zipping Olga 4th = 6 Dyna Adria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 2 - 10 Pollinator | ||
Fri Aug 3 2018 14:00 | 1st = 10 Pollinator 2nd = 11 Tam Oshanter 3rd = 12 Zesto 4th = 4 Go Ferrando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 7 - 7 Kingsbrae Millie | ||
Fri Aug 3 2018 13:57 | 1st = 7 Kingsbrae Millie 2nd = 8 Kulu Zorro 3rd = 4 Blaze Rose Hi 4th = 6 Big Turls |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Leeton Race 1 - 6 Harvey Specter | ||
Fri Aug 3 2018 13:53 | 1st = 6 Harvey Specter 2nd = 9 Lenas Art 3rd = 1 Rocknroll Da Gama 4th = 8 React To Beauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 4 - 6 Stay Smart | ||
Fri Aug 3 2018 13:50 | 1st = 6 Stay Smart 2nd = 3 Rancho Notorious 3rd = 15 Global Impact 4th = 1 Chauvinist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 6 Bruree Girl | ||
Fri Aug 3 2018 13:47 | 1st = 6 Bruree Girl 2nd = 2 Proud Phoenix 3rd = 8 Able 4th = 1 Sin And Spin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 5 - 4 Betty Hall | ||
Fri Aug 3 2018 13:42 | 1st = 4 Betty Hall 2nd = 5 Myrniong Rainbow 3rd = 12 Lilymaystorm 4th = 2 Lawmans Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 5 - 8 Pipi Star | ||
Fri Aug 3 2018 13:40 | 1st = 8 Pipi Star 2nd = 7 Rocky Gee Rocks 3rd = 4 Hopes Beau 4th = 1 Pearl Cape |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gatton Race 2 - 4 National Trail | ||
Fri Aug 3 2018 13:37 | 1st = 4 National Trail 2nd = 3 Isis Magic 3rd = 5 Stellarcraft 4th = 8 Hot Hansel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 6 - 4 Poppys Rose | ||
Fri Aug 3 2018 13:34 | 1st = 4 Poppys Rose 2nd = 2 Spookie Dynamic 3rd = 8 La Ariel 4th = 1 Stormy Thunda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 1 - 6 Double Em | ||
Fri Aug 3 2018 13:30 | 1st = 6 Double Em 2nd = 2 Libertys Torch 3rd = 8 Roanoke Rhonda 4th = 9 Mrs Omalley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 3 - 1 Waiheke | ||
Fri Aug 3 2018 13:25 | 1st = 1 Waiheke 2nd = 11 Stage Pass 3rd = 9 Rotoiti 4th = 6 Lutreola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 5 Sargent | ||
Fri Aug 3 2018 13:22 | 1st = 5 Sargent 2nd = 4 Johnnys Return 3rd = 1 Shes Got Dash 4th = 6 Run It Straight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 4 - 1 Gemtree Dynamo | ||
Fri Aug 3 2018 13:18 | 1st = 1 Gemtree Dynamo 2nd = 2 Hows It Marley 3rd = 8 Salut Bianca 4th = 4 Mersey Ferry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 3 Hatfield | ||
Fri Aug 3 2018 13:17 | 1st = 3 Hatfield 2nd = 5 Distinctive Miss 3rd = 7 Know Logic 4th = 1 Sozins Emperor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 5 - 7 Quiksilver Storm | ||
Fri Aug 3 2018 13:14 | 1st = 7 Quiksilver Storm 2nd = 6 Red Coat 3rd = 5 Regal Waz 4th = 4 Big Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 3 - 12 Zourhea | ||
Fri Aug 3 2018 13:10 | 1st = 12 Zourhea 2nd = 9 Silent Agenda 3rd = 7 Fluidity 4th = 4 Super Tickets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 1 Rains It Pours | ||
Fri Aug 3 2018 13:07 | 1st = 1 Rains It Pours 2nd = 6 Gazas Rooster 3rd = 7 King Of Diamonds 4th = 2 Bubsy John |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 3 - 1 Spring Daphne | ||
Fri Aug 3 2018 13:03 | 1st = 1 Spring Daphne 2nd = 8 Kind Girl 3rd = 4 Gemtree Ablaze 4th = 7 Singin Hawke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 4 - 1 Cadenas Damour | ||
Fri Aug 3 2018 13:02 | 1st = 1 Cadenas Damour 2nd = 9 Spiders Devil 3rd = 4 Majestic Eyes 4th = 6 Angels Breath |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 3 Know Conclusion | ||
Fri Aug 3 2018 13:00 | 1st = 3 Know Conclusion 2nd = 2 Dyna Walter 3rd = 4 Homebush Ragna 4th = 1 Dyna Lenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gatton Race 1 - 12 Hi Fiver | ||
Fri Aug 3 2018 12:58 | 1st = 12 Hi Fiver 2nd = 7 Squall 3rd = 4 Countless Rock 4th = 8 Ten Foot Tall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 4 - 8 Good To Know | ||
Fri Aug 3 2018 12:55 | 1st = 8 Good To Know 2nd = 4 Pops Banjo 3rd = 7 Inner Wisdom 4th = 5 Turner Burner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 2 - 12 Sun And Heir | ||
Fri Aug 3 2018 12:50 | 1st = 12 Sun And Heir 2nd = 10 One Of The Kind 3rd = 3 Helsonic 4th = 11 Our Celtic Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 8 French Defence | ||
Fri Aug 3 2018 12:47 | 1st = 8 French Defence 2nd = 7 Zebo Bale 3rd = 2 Fifty Dollar 4th = 5 King Gibbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 2 - 1 Just Did It | ||
Fri Aug 3 2018 12:43 | 1st = 1 Just Did It 2nd = 4 Wattos Revenge 3rd = 7 Victa Matt 4th = 2 Glendenning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 6 Disobedience | ||
Fri Aug 3 2018 12:42 | 1st = 6 Disobedience 2nd = 5 Mitcham Reado 3rd = 7 Say Cheese 4th = 8 Black Dan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 3 - 8 Nitro Beach | ||
Fri Aug 3 2018 12:39 | 1st = 8 Nitro Beach 2nd = 1 Jacklyn Valley 3rd = 9 Our Cavalier 4th = 5 Kooringa Erin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 2 - 3 Regine | ||
Fri Aug 3 2018 12:35 | 1st = 3 Regine 2nd = 7 Shadow Vision 3rd = 6 Antonios Pride 4th = 8 Old Mans Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 4 Mr Swan | ||
Fri Aug 3 2018 12:32 | 1st = 4 Mr Swan 2nd = 8 Nunniong Miss 3rd = 7 Gone Rusty 4th = 1 Octo Burn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 3 - 2 Oh Livia | ||
Fri Aug 3 2018 12:27 | 1st = 2 Oh Livia 2nd = 8 Schippers 3rd = 5 My Darling Beware 4th = 4 Enticing Smile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 3 Abacus Magic | ||
Fri Aug 3 2018 12:25 | 1st = 3 Abacus Magic 2nd = 2 Native Scout 3rd = 4 Sierra Delta 4th = 1 Whose He |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 1 - 8 Midnight Mick | ||
Fri Aug 3 2018 12:22 | 1st = 8 Midnight Mick 2nd = 2 Midnight Mitch 3rd = 7 Fred Regis 4th = 3 Spring Rodney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 2 - 3 Thanks Nelly | ||
Fri Aug 3 2018 12:19 | 1st = 3 Thanks Nelly 2nd = 7 Erin Choice 3rd = 4 Blusta Valley 4th = 1 Flash Gee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 1 - 4 Republic | ||
Fri Aug 3 2018 12:15 | 1st = 4 Republic 2nd = 1 Nuclear Burst 3rd = 3 Regal Capital 4th = 7 Whaler Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 7 Ace Victorem | ||
Fri Aug 3 2018 12:12 | 1st = 7 Ace Victorem 2nd = 1 Guevara 3rd = 2 Downing Street 4th = 3 Merls Michu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 7 Opawa Lara | ||
Fri Aug 3 2018 12:08 | 1st = 7 Opawa Lara 2nd = 1 Know Anxiety 3rd = 8 Zara Jinx 4th = 4 Ben Vane King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 2 - 5 Par Ici | ||
Fri Aug 3 2018 12:07 | 1st = 5 Par Ici 2nd = 7 Mataderos 3rd = 9 Beau Garcon 4th = 3 Flaming Fives |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 1 - 2 Roseys Lass | ||
Fri Aug 3 2018 12:04 | 1st = 2 Roseys Lass 2nd = 1 Hunter Lyndan 3rd = 6 Kingsbrae Joanne 4th = 5 Sunburnt Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 1 - 6 Partners | ||
Fri Aug 3 2018 12:00 | 1st = 6 Partners 2nd = 4 Sizzled 3rd = 9 Sweetest Eyes 4th = 5 Fast Train |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 2 Sooki La Rico | ||
Fri Aug 3 2018 11:57 | 1st = 2 Sooki La Rico 2nd = 6 Monicas Joy 3rd = 5 Tomal 4th = 7 Brave Hearted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 1 Jay Shirley | ||
Fri Aug 3 2018 11:50 | 1st = 1 Jay Shirley 2nd = 3 Yi Feng 3rd = 8 Opawa Rockstar 4th = 5 Zara Cheebee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 1 - 6 Fatouche | ||
Fri Aug 3 2018 11:44 | 1st = 6 Fatouche 2nd = 7 Col Du Galibier 3rd = 4 Me Pat Malone 4th = 3 Knocked Off Early |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 4 Just Jimmy | ||
Fri Aug 3 2018 11:40 | 1st = 4 Just Jimmy 2nd = 6 Miss Walt 3rd = 5 Mollys Money 4th = 8 Lady Nina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 1 Neelix | ||
Fri Aug 3 2018 11:32 | 1st = 1 Neelix 2nd = 3 Its A Joke 3rd = 6 Yee Coo Coo 4th = 7 Evie Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 4 Aztec Warrior | ||
Fri Aug 3 2018 11:22 | 1st = 4 Aztec Warrior 2nd = 7 Magic Kenz 3rd = 3 Federal Reason 4th = 6 Madonya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 1 Puzzle Tin | ||
Fri Aug 3 2018 11:15 | 1st = 1 Puzzle Tin 2nd = 5 Bahama Queen 3rd = 2 Jay Wendy 4th = 4 Go Ladybird |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 8 Wildebeest | ||
Fri Aug 3 2018 10:57 | 1st = 8 Wildebeest 2nd = 1 Tummy Rub Queen 3rd = 7 Man Of Letters 4th = 4 Homebush Flynn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 5 Jay Mike | ||
Fri Aug 3 2018 10:39 | 1st = 5 Jay Mike 2nd = 6 Born Quick 3rd = 4 Homebush Izzy 4th = 2 Token Pick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 4 Little Lottie | ||
Fri Aug 3 2018 10:22 | 1st = 4 Little Lottie 2nd = 2 Goldstar Spotty 3rd = 1 Sweet As Brad 4th = 3 Aroha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 2 High Violet | ||
Fri Aug 3 2018 10:05 | 1st = 2 High Violet 2nd = 6 Business Ethics 3rd = 8 Homebush Rieko 4th = 1 Homebush Mikey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 2 Wizard Fun | ||
Tue Jul 3 2018 23:50 | 1st = 2 Wizard Fun 2nd = 1 Junk Yard Wolf 3rd = 5 Obstruction 4th = 8 Trickster Lumik |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 4 Maude Monelli | ||
Tue Jul 3 2018 23:25 | 1st = 4 Maude Monelli 2nd = 2 My Fire Fabio 3rd = 6 Edge Crusher 4th = 1 Akachi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 5 Fabs Gem | ||
Tue Jul 3 2018 23:10 | 1st = 5 Fabs Gem 2nd = 2 Oldmate Rose 3rd = 1 Outlaw Genius 4th = 8 Ashy Larry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 1 Brooksy Monelli | ||
Tue Jul 3 2018 22:47 | 1st = 1 Brooksy Monelli 2nd = 7 Hes Historic 3rd = 2 One For Tiger 4th = 4 Short Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 2 Ripplebrook Will | ||
Tue Jul 3 2018 22:40 | 1st = 2 Ripplebrook Will 2nd = 5 Real Simple 3rd = 7 Audacious Bell 4th = 4 Cloverlay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 2 Robb Stark | ||
Tue Jul 3 2018 22:35 | 1st = 2 Robb Stark 2nd = 11 Naval Aviator 3rd = 3 One For Dave Andme 4th = 12 Go Home Jo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 1 Schmick As | ||
Tue Jul 3 2018 22:25 | 1st = 1 Schmick As 2nd = 4 Kaytwo Monelli 3rd = 5 Yankee Parker 4th = 6 Everest Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 5 Fred Dagg | ||
Tue Jul 3 2018 22:15 | 1st = 5 Fred Dagg 2nd = 8 Dr Sherlock 3rd = 1 Buy Me Diamonds 4th = 6 Blazin About |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 6 Backpacker Jack | ||
Tue Jul 3 2018 22:10 | 1st = 6 Backpacker Jack 2nd = 8 Humble 3rd = 3 Scarlet Blu Boy 4th = 1 Scott Finesse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 9 Glenferrie Typhoon | ||
Tue Jul 3 2018 22:05 | 1st = 9 Glenferrie Typhoon 2nd = 8 Sun Of Anarchy 3rd = 5 Diamond Geezer 4th = 1 Yankee Hary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 10 - 8 Panther Cloud | ||
Tue Jul 3 2018 21:54 | 1st = 8 Panther Cloud 2nd = 4 Uncle Dawell 3rd = 2 Lady Glen 4th = 1 Five Of Spades |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 7 Go Wilma Go | ||
Tue Jul 3 2018 21:51 | 1st = 7 Go Wilma Go 2nd = 8 Navajo Bear 3rd = 5 Go Go Guru 4th = 2 Crickets Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 8 Go Gettem Kracka | ||
Tue Jul 3 2018 21:48 | 1st = 8 Go Gettem Kracka 2nd = 4 Legend Seeker 3rd = 7 Daisy Eyes 4th = 1 Lisa Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 2 The Freedom Fighter | ||
Tue Jul 3 2018 21:40 | 1st = 2 The Freedom Fighter 2nd = 12 Bad Round 3rd = 10 Responder 4th = 5 Three Pints |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cairns Race 8 - 1 Nattys On Fire | ||
Tue Jul 3 2018 21:37 | 1st = 1 Nattys On Fire 2nd = 5 Swift Nimrod 3rd = 7 Choc Latte Cloud 4th = 8 Phantom Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 9 - 8 Aspen Valley | ||
Tue Jul 3 2018 21:34 | 1st = 8 Aspen Valley 2nd = 1 Say Abracadabra 3rd = 2 Cash Fund 4th = 6 Bonny Doon Gee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 4 Street Outlaw | ||
Tue Jul 3 2018 21:31 | 1st = 4 Street Outlaw 2nd = 3 Dr Abbie 3rd = 1 Wheres Lola 4th = 6 Ayia Sophia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 5 Zamazan | ||
Tue Jul 3 2018 21:27 | 1st = 5 Zamazan 2nd = 7 Twice As Wicked 3rd = 1 Nothing To Prove 4th = 8 Shinboner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cairns Race 7 - 7 Nova Party | ||
Tue Jul 3 2018 21:20 | 1st = 7 Nova Party 2nd = 6 Slow Dancer 3rd = 2 Port Lisa 4th = 1 Fool Proof |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 10 Thereugo | ||
Tue Jul 3 2018 21:15 | 1st = 10 Thereugo 2nd = 7 Swimbetweentheflags 3rd = 4 Another Ayjay 4th = 2 Trust My Judgement |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 8 - 3 Cash Flow Joe | ||
Tue Jul 3 2018 21:13 | 1st = 3 Cash Flow Joe 2nd = 2 Beer Shack 3rd = 1 Surfin Girl 4th = 7 Magic Rae Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 9 - 6 Roll Out | ||
Tue Jul 3 2018 21:09 | 1st = 6 Roll Out 2nd = 2 Major Huss 3rd = 1 Cams Pearl 4th = 3 Sincitygambler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 1 Dyna Hunter | ||
Tue Jul 3 2018 21:07 | 1st = 1 Dyna Hunter 2nd = 3 Zipping Captain 3rd = 2 Miriam 4th = 7 Wharfies Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 7 Cosmic Ox | ||
Tue Jul 3 2018 21:04 | 1st = 7 Cosmic Ox 2nd = 3 Pure Pesh 3rd = 1 Good Girl Brandi 4th = 6 Hello Im Bugsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 8 - 9 Maraetai | ||
Tue Jul 3 2018 21:00 | 1st = 9 Maraetai 2nd = 2 Midnitedelite 3rd = 1 Paddy Mach 4th = 5 Curlimore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 4 Hear The Drums | ||
Tue Jul 3 2018 20:58 | 1st = 4 Hear The Drums 2nd = 7 Allegations 3rd = 1 Victory Princess 4th = 6 Taleedy Smile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cairns Race 6 - 3 Breaker Charlie | ||
Tue Jul 3 2018 20:55 | 1st = 3 Breaker Charlie 2nd = 2 Cheeky Kaya 3rd = 1 Rockin Ringo 4th = 4 Libbys Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 1 Rocky The Outlaw | ||
Tue Jul 3 2018 20:50 | 1st = 1 Rocky The Outlaw 2nd = 7 Fizzing 3rd = 9 The Storm Chief 4th = 6 Remarkable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 8 Bergerac | ||
Tue Jul 3 2018 20:48 | 1st = 8 Bergerac 2nd = 3 Azariah 3rd = 1 Mandela Cloud 4th = 2 Lozzas Trouble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 6 Breakout | ||
Tue Jul 3 2018 20:45 | 1st = 6 Breakout 2nd = 8 Awesome Catch 3rd = 2 Annasay 4th = 1 Karaka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 8 Westdale Prince | ||
Tue Jul 3 2018 20:42 | 1st = 8 Westdale Prince 2nd = 2 Sudoku Warrior 3rd = 6 Zipping Milly 4th = 1 Easy Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 8 - 2 Ritchie Bee | ||
Tue Jul 3 2018 20:40 | 1st = 2 Ritchie Bee 2nd = 7 Saving Major Percy 3rd = 10 Montana Beach 4th = 5 Run Business Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 10 Tiger Tokaam | ||
Tue Jul 3 2018 20:38 | 1st = 10 Tiger Tokaam 2nd = 5 Rip Masters 3rd = 8 Zipping Buddy 4th = 2 Sunset Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cairns Race 5 - 1 Black Amex | ||
Tue Jul 3 2018 20:35 | 1st = 1 Black Amex 2nd = 5 Hannah Jay Jay 3rd = 8 Wild Wish 4th = 2 Spring Polly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 7 - 8 Micrometeor | ||
Tue Jul 3 2018 20:30 | 1st = 8 Micrometeor 2nd = 4 Three Summas 3rd = 2 Mirakuru 4th = 6 Quamby Reactor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 9 Big Turls | ||
Tue Jul 3 2018 20:28 | 1st = 9 Big Turls 2nd = 8 Casey Whisper 3rd = 2 Skittish Express 4th = 4 Yo Vale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 7 Hot Tip | ||
Tue Jul 3 2018 20:25 | 1st = 7 Hot Tip 2nd = 6 Sharp Diamond 3rd = 3 Bolta Neveelk 4th = 8 Bejarano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 1 Bashful Zoey | ||
Tue Jul 3 2018 20:22 | 1st = 1 Bashful Zoey 2nd = 2 Hello Im Biggie 3rd = 4 Flipmaster 4th = 3 Elegant Crisp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 11 Bhagwan | ||
Tue Jul 3 2018 20:20 | 1st = 11 Bhagwan 2nd = 12 Kohli 3rd = 4 Illusionation 4th = 1 Mon Lamour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 8 Shauns Entity | ||
Tue Jul 3 2018 20:18 | 1st = 8 Shauns Entity 2nd = 2 Miss Pinafore 3rd = 7 Zipping Hector 4th = 1 Lord Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cairns Race 4 - 4 Poppy Chooky | ||
Tue Jul 3 2018 20:15 | 1st = 4 Poppy Chooky 2nd = 8 Yossi 3rd = 6 No Thank You 4th = 2 Banjo An Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 7 - 3 Jive Dancing | ||
Tue Jul 3 2018 20:10 | 1st = 3 Jive Dancing 2nd = 1 Dreaming Gypsy 3rd = 5 Rockinfeelgood 4th = 7 Saucy Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 5 - 4 Waterview Dude | ||
Tue Jul 3 2018 20:08 | 1st = 4 Waterview Dude 2nd = 1 Chatty Kathy 3rd = 6 Cape Bella 4th = 7 Dont Knocka Tom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 9 Iveys Affair | ||
Tue Jul 3 2018 20:05 | 1st = 9 Iveys Affair 2nd = 2 Not Loitering 3rd = 7 Quick Finance 4th = 4 Cosmic Act |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 7 Canal Turn | ||
Tue Jul 3 2018 20:02 | 1st = 7 Canal Turn 2nd = 8 Sunset Moo Moo 3rd = 2 Metal Buster 4th = 4 Spot Roxon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 6 - 1 Ozzie Bogan | ||
Tue Jul 3 2018 20:00 | 1st = 1 Ozzie Bogan 2nd = 7 Sheezawingate 3rd = 2 Melpark Alexa 4th = 9 Fremarksgonzo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 1 Spring Slater | ||
Tue Jul 3 2018 19:58 | 1st = 1 Spring Slater 2nd = 8 Potters Flash 3rd = 5 Maddies Mimi 4th = 2 Wills Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cairns Race 3 - 1 Dream Weaver | ||
Tue Jul 3 2018 19:55 | 1st = 1 Dream Weaver 2nd = 8 Flaming Moe 3rd = 7 Ky Kenneth 4th = 4 Manhattan Maid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 2 Three Kings | ||
Tue Jul 3 2018 19:50 | 1st = 2 Three Kings 2nd = 7 Absolution 3rd = 4 Just A Horse 4th = 10 R J Bopper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 7 Rally Dryva | ||
Tue Jul 3 2018 19:48 | 1st = 7 Rally Dryva 2nd = 5 Fang Tasia 3rd = 8 Ultra Power 4th = 2 Chloe Lyndan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 5 Enzo | ||
Tue Jul 3 2018 19:45 | 1st = 5 Enzo 2nd = 4 Salute The Judge 3rd = 3 Checker Plate 4th = 8 Aston Halle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 6 - 2 Major Roll | ||
Tue Jul 3 2018 19:40 | 1st = 2 Major Roll 2nd = 3 Tactical Response 3rd = 4 About The Attitude 4th = 1 Brooklyns Best |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 4 Turbo Bob | ||
Tue Jul 3 2018 19:38 | 1st = 4 Turbo Bob 2nd = 8 Marcus Me Mate 3rd = 1 Zulu Whip 4th = 6 Another Gagan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cairns Race 2 - 3 Magic Gizmo | ||
Tue Jul 3 2018 19:35 | 1st = 3 Magic Gizmo 2nd = 8 King Gutho 3rd = 7 Short Cut Charly 4th = 5 Dont Babylon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 5 - 1 Ideal Moment | ||
Tue Jul 3 2018 19:30 | 1st = 1 Ideal Moment 2nd = 5 Timmys Reject 3rd = 2 Im Lonely 4th = 7 Cest La Classe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 6 Major Player | ||
Tue Jul 3 2018 19:28 | 1st = 6 Major Player 2nd = 8 Thanks Nelly 3rd = 1 Candy Swirl 4th = 3 Blonde Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 1 Flying Smart | ||
Tue Jul 3 2018 19:25 | 1st = 1 Flying Smart 2nd = 7 Dundee Ace 3rd = 5 Valar Morghulis 4th = 3 Boone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 1 Robbie Easton | ||
Tue Jul 3 2018 19:20 | 1st = 1 Robbie Easton 2nd = 10 Antagonistic 3rd = 7 Tellmetoattack 4th = 9 Walsh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 2 Kiarni Velvet | ||
Tue Jul 3 2018 19:18 | 1st = 2 Kiarni Velvet 2nd = 8 Sister Knows 3rd = 4 Its A Shame 4th = 7 Gagan Honey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cairns Race 1 - 7 Swap Me | ||
Tue Jul 3 2018 19:15 | 1st = 7 Swap Me 2nd = 5 Rhondas Bear 3rd = 2 Just Kiss It 4th = 8 Red Hot Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 5 - 4 Smash That | ||
Tue Jul 3 2018 19:10 | 1st = 4 Smash That 2nd = 8 Im Feeling Firey 3rd = 2 Our Buller Boy 4th = 1 Alisons Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 2 - 5 Sore Feet | ||
Tue Jul 3 2018 19:06 | 1st = 5 Sore Feet 2nd = 2 Kozmik Dude 3rd = 4 Miss Keisha 4th = 7 Kooringa Erin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 4 Akina Daisy | ||
Tue Jul 3 2018 19:02 | 1st = 4 Akina Daisy 2nd = 1 Aye Crying Shame 3rd = 8 Hashtag Spolly 4th = 2 Annabelle Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 4 - 7 The Storm Inside | ||
Tue Jul 3 2018 18:57 | 1st = 7 The Storm Inside 2nd = 6 Matais Revenge 3rd = 5 Idealistic Fella 4th = 2 Liams Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 8 Super Glide | ||
Tue Jul 3 2018 18:54 | 1st = 8 Super Glide 2nd = 3 Devine Abbey 3rd = 4 Miss Devine 4th = 5 Despicable Cody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 11 - 8 Why Not Maxine | ||
Tue Jul 3 2018 18:51 | 1st = 8 Why Not Maxine 2nd = 4 Veetee Mist 3rd = 3 Trons Empire 4th = 1 Mako Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 8 Miss Arnaka | ||
Tue Jul 3 2018 18:48 | 1st = 8 Miss Arnaka 2nd = 1 Kingsbrae Jeff 3rd = 7 Bonny Doon Blaze 4th = 6 Jedi De Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 4 Compounding | ||
Tue Jul 3 2018 18:45 | 1st = 4 Compounding 2nd = 6 Ohana Lad 3rd = 3 Akina Cosmo 4th = 7 Or Right |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 4 - 7 Sunrising | ||
Tue Jul 3 2018 18:40 | 1st = 7 Sunrising 2nd = 6 Scotlynn Jiggs 3rd = 4 Redbank Harry 4th = 3 Golovkin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 3 Hypo Show | ||
Tue Jul 3 2018 18:37 | 1st = 3 Hypo Show 2nd = 4 Real Jazz 3rd = 9 Sports Writer 4th = 5 Sleek Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 5 Bees On Fire | ||
Tue Jul 3 2018 18:34 | 1st = 5 Bees On Fire 2nd = 1 Monoak 3rd = 6 Newtown Angel 4th = 7 Misty Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 1 Night Theory | ||
Tue Jul 3 2018 18:27 | 1st = 1 Night Theory 2nd = 4 Standing Bear 3rd = 6 Carrara Lad 4th = 8 Paddys Midnight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 3 - 3 I Am I Cried | ||
Tue Jul 3 2018 18:22 | 1st = 3 I Am I Cried 2nd = 6 Tenno Dance 3rd = 1 Tella Tall Tale 4th = 4 Shesasundon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 2 Rathnait | ||
Tue Jul 3 2018 18:19 | 1st = 2 Rathnait 2nd = 5 Kalani Karl 3rd = 1 Bundy Bucks 4th = 6 Mustang Nova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 8 Carson County | ||
Tue Jul 3 2018 18:15 | 1st = 8 Carson County 2nd = 7 Alotta Zulu 3rd = 4 Cruisys 4th = 2 Ohio Fernando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 3 - 3 Annatto | ||
Tue Jul 3 2018 18:10 | 1st = 3 Annatto 2nd = 4 Shes Courageous 3rd = 10 Girl Of The Glen 4th = 8 Msflibbertigibbet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 2 Dyna Yella | ||
Tue Jul 3 2018 18:08 | 1st = 2 Dyna Yella 2nd = 5 Lucky Omar 3rd = 4 Here Comes Tom 4th = 6 Gin Lees Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 10 - 10 Beau Cishlom | ||
Tue Jul 3 2018 18:04 | 1st = 10 Beau Cishlom 2nd = 12 Shezabonnygem 3rd = 9 Gregs Legacy 4th = 1 Caesars Astrum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 9 Crazy Bella | ||
Tue Jul 3 2018 17:59 | 1st = 9 Crazy Bella 2nd = 7 Yeah Okay 3rd = 10 Nivek Retserrof 4th = 2 Lilys Bean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 2 Got It Right | ||
Tue Jul 3 2018 17:56 | 1st = 2 Got It Right 2nd = 1 Terrigal Tornado 3rd = 5 Destini Peso 4th = 4 Cawbourne Lambo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 2 - 5 Continentallady | ||
Tue Jul 3 2018 17:52 | 1st = 5 Continentallady 2nd = 6 Lilymaystorm 3rd = 7 Rosehill Magic 4th = 8 Maori Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 6 Serious Bolt | ||
Tue Jul 3 2018 17:50 | 1st = 6 Serious Bolt 2nd = 7 Alezan 3rd = 8 Manhattan Man 4th = 1 Give Me Wings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 9 Intransit | ||
Tue Jul 3 2018 17:45 | 1st = 9 Intransit 2nd = 6 Overlap 3rd = 5 Fat Prophet 4th = 10 Bazzas Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 7 Snowball Creed | ||
Tue Jul 3 2018 17:43 | 1st = 7 Snowball Creed 2nd = 3 Sail Surfer 3rd = 1 Topaz Tan 4th = 6 Long Road Home |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 2 Glascoe Sally | ||
Tue Jul 3 2018 17:40 | 1st = 2 Glascoe Sally 2nd = 4 Final Punch 3rd = 5 Spritely Brew 4th = 7 It All Happens |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 2 - 7 Kenfury Lass | ||
Tue Jul 3 2018 17:35 | 1st = 7 Kenfury Lass 2nd = 3 Kamwood Izzy 3rd = 1 Anodoubt 4th = 10 Impertinent Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 7 Fast Trapper | ||
Tue Jul 3 2018 17:32 | 1st = 7 Fast Trapper 2nd = 1 Swift Ruby 3rd = 4 Secret Message 4th = 8 Two Seasons |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 12 Psychedelic | ||
Tue Jul 3 2018 17:27 | 1st = 12 Psychedelic 2nd = 4 Riverleigh Rocket 3rd = 10 Grinvil 4th = 2 Rocknroll Music |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 2 Strudel | ||
Tue Jul 3 2018 17:25 | 1st = 2 Strudel 2nd = 1 Willy Toula 3rd = 5 Brother Trevor 4th = 8 Spring Loyal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 7 Blackpool Alexis | ||
Tue Jul 3 2018 17:22 | 1st = 7 Blackpool Alexis 2nd = 6 Apache Flame 3rd = 5 Soft Sand 4th = 8 Renaldo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 1 - 1 Plan Ce | ||
Tue Jul 3 2018 17:17 | 1st = 1 Plan Ce 2nd = 7 Hector Macray 3rd = 11 Fiscal Fantasy 4th = 2 Melpark Butch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 4 Atlantic Rose | ||
Tue Jul 3 2018 17:15 | 1st = 4 Atlantic Rose 2nd = 3 Minnesota Lee 3rd = 6 Awesome Shep 4th = 5 Xerox Letter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 7 Mango Stride | ||
Tue Jul 3 2018 17:10 | 1st = 7 Mango Stride 2nd = 1 Blackwhiteandblue 3rd = 2 Lifeonthebeach 4th = 8 Pat Stanley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 7 Barney Be Good | ||
Tue Jul 3 2018 17:08 | 1st = 7 Barney Be Good 2nd = 2 Lightning White 3rd = 4 Astins Warrior 4th = 1 Spring Wattle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 4 Queen Coriander | ||
Tue Jul 3 2018 17:05 | 1st = 4 Queen Coriander 2nd = 2 My Mate Wally 3rd = 6 Super Stoked 4th = 7 Dazzling Liesel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 1 - 1 Harrison Paul | ||
Tue Jul 3 2018 17:00 | 1st = 1 Harrison Paul 2nd = 2 Soho Beijing 3rd = 7 Mister Decorum 4th = 5 Dragon Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 2 Rythym Taboo | ||
Tue Jul 3 2018 16:57 | 1st = 2 Rythym Taboo 2nd = 3 Abby Boom 3rd = 9 Jacobite Joseph 4th = 4 Crymelon Rip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 8 Sweet As | ||
Tue Jul 3 2018 16:52 | 1st = 8 Sweet As 2nd = 6 Lucky Voodoo 3rd = 5 Lenny The Legend 4th = 1 Alpha Styx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 1 Trav Said | ||
Tue Jul 3 2018 16:49 | 1st = 1 Trav Said 2nd = 2 Cawbourne Fawny 3rd = 3 Gypsy Wild 4th = 5 Back Play |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 5 Cruising Stella | ||
Tue Jul 3 2018 16:46 | 1st = 5 Cruising Stella 2nd = 1 Cruisys Angle 3rd = 6 Deep Creek Girl 4th = 8 Slingshot Blitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Corowa Race 8 - 6 Grey Strike | ||
Tue Jul 3 2018 16:45 | 1st = 6 Grey Strike 2nd = 7 Eastern Pegasus 3rd = 11 Reward The Chaser 4th = 9 Twilight Maneuver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 3 Kraken Copper | ||
Tue Jul 3 2018 16:42 | 1st = 3 Kraken Copper 2nd = 9 Chile Allen 3rd = 1 Thomeli Skip 4th = 5 Sneak Preview |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 6 Bid For Red | ||
Tue Jul 3 2018 16:37 | 1st = 6 Bid For Red 2nd = 10 Castalong Shadow 3rd = 2 Courage Lips 4th = 5 True Blue Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 2 Galway Wolfgang | ||
Tue Jul 3 2018 16:34 | 1st = 2 Galway Wolfgang 2nd = 7 Doreas 3rd = 3 Storm Power 4th = 8 Cost A Penny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 9 - 2 Buena Veloz | ||
Tue Jul 3 2018 16:30 | 1st = 2 Buena Veloz 2nd = 4 Severn Road 3rd = 8 Blue Bear 4th = 12 Celestial Story |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 1 Hayleys Style | ||
Tue Jul 3 2018 16:27 | 1st = 1 Hayleys Style 2nd = 2 Dyna Gunner 3rd = 9 Queen Of Meereen 4th = 7 Swift Abbey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 9 - 13 Emperor Harada | ||
Tue Jul 3 2018 16:25 | 1st = 13 Emperor Harada 2nd = 8 Little Steiny 3rd = 1 Ebenos 4th = 14 Latin Salsa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 2 Black Lazarus | ||
Tue Jul 3 2018 16:22 | 1st = 2 Black Lazarus 2nd = 4 Galactic Cat 3rd = 8 Stavros 4th = 1 Taabi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 4 Blingittothemax | ||
Tue Jul 3 2018 16:17 | 1st = 4 Blingittothemax 2nd = 3 Mammals Magic 3rd = 7 Come Out And Play 4th = 1 Theresachance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 9 Goldstar Power | ||
Tue Jul 3 2018 16:16 | 1st = 9 Goldstar Power 2nd = 5 Taieri Terra 3rd = 4 Mr Black Magic 4th = 1 Koroibete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 1 Sweet Oaks | ||
Tue Jul 3 2018 16:14 | 1st = 1 Sweet Oaks 2nd = 7 Cool Hand Gus 3rd = 3 Spring Ritchie 4th = 2 Archie Marshall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Corowa Race 7 - 4 Triple Shot | ||
Tue Jul 3 2018 16:10 | 1st = 4 Triple Shot 2nd = 9 Stolen Time 3rd = 2 Moving On Up 4th = 1 Too Hard To Handle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 1 Lady Bystander | ||
Tue Jul 3 2018 16:07 | 1st = 1 Lady Bystander 2nd = 6 King Brew 3rd = 7 Lacarabine 4th = 4 Smart Sailor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 4 Ellmers Image | ||
Tue Jul 3 2018 16:03 | 1st = 4 Ellmers Image 2nd = 3 Imthevillagestar 3rd = 2 My Bettor Bella 4th = 6 Corbie Jolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 8 - 2 Aluf | ||
Tue Jul 3 2018 16:00 | 1st = 2 Aluf 2nd = 7 Howling Wolf 3rd = 6 Finally Free 4th = 11 Western Prussia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 1 Kurtis Pandora | ||
Tue Jul 3 2018 15:57 | 1st = 1 Kurtis Pandora 2nd = 5 Hard Man Chapta 3rd = 6 Pyrenees Blaze 4th = 3 Big Cam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 8 Macey Baxter | ||
Tue Jul 3 2018 15:57 | 1st = 8 Macey Baxter 2nd = 7 White Not Wong 3rd = 4 Idol Georgie 4th = 6 Come Sunday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 2 Flash Magic | ||
Tue Jul 3 2018 15:54 | 1st = 2 Flash Magic 2nd = 3 Rising Beyond 3rd = 4 Roseys Lass 4th = 5 Irish Dazzler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 8 - 6 The Iron Maiden | ||
Tue Jul 3 2018 15:50 | 1st = 6 The Iron Maiden 2nd = 8 Appetizing 3rd = 7 Wongur 4th = 14 Were Smokin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 2 Kissable | ||
Tue Jul 3 2018 15:47 | 1st = 2 Kissable 2nd = 3 Yeran 3rd = 6 Inga Ross 4th = 1 Cullquin Bronn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 1 Lansbury | ||
Tue Jul 3 2018 15:42 | 1st = 1 Lansbury 2nd = 8 Mister Oz 3rd = 10 Southern Alps 4th = 7 Kip Keino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 1 Kiacatoo Fever | ||
Tue Jul 3 2018 15:41 | 1st = 1 Kiacatoo Fever 2nd = 2 Bad Liar 3rd = 5 Stompin Ground 4th = 7 Goldstar Miley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 11 - 3 Militant | ||
Tue Jul 3 2018 15:36 | 1st = 3 Militant 2nd = 5 Winklea Faith 3rd = 6 My Bro Zorro 4th = 4 Miss Paw Paw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Corowa Race 6 - 10 Bellboy Express | ||
Tue Jul 3 2018 15:35 | 1st = 10 Bellboy Express 2nd = 13 Moving Target 3rd = 9 Atunnah Courage 4th = 14 Falcon Rubi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 7 - 2 Aurelius Hero | ||
Tue Jul 3 2018 15:30 | 1st = 2 Aurelius Hero 2nd = 4 Cymbalism 3rd = 6 Behold The Queen 4th = 9 Black Ziggy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 6 Do The Hokey | ||
Tue Jul 3 2018 15:27 | 1st = 6 Do The Hokey 2nd = 3 Megalomaniac 3rd = 5 Willow Bubbles 4th = 2 Port Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 4 Moncrieffe Miss | ||
Tue Jul 3 2018 15:24 | 1st = 4 Moncrieffe Miss 2nd = 1 My Boy Roman 3rd = 5 One Brew 4th = 2 Badenov |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 9 A Passion For Aces | ||
Tue Jul 3 2018 15:22 | 1st = 9 A Passion For Aces 2nd = 6 Ohoka Royal 3rd = 5 Blucolla Moon 4th = 3 Oh I Am The One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 4 Ohoka Magic | ||
Tue Jul 3 2018 15:21 | 1st = 4 Ohoka Magic 2nd = 1 Mamma Rose 3rd = 3 Epic Boom 4th = 5 Astro Tipple |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 10 - 2 Snowball Emma | ||
Tue Jul 3 2018 15:19 | 1st = 2 Snowball Emma 2nd = 3 King Kurt 3rd = 8 Domasco 4th = 1 Rookie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 7 - 4 Lucand Lad | ||
Tue Jul 3 2018 15:15 | 1st = 4 Lucand Lad 2nd = 8 Bride Of Vengeance 3rd = 3 Invincible Lad 4th = 11 Martha Heights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 2 Spring Daisy | ||
Tue Jul 3 2018 15:12 | 1st = 2 Spring Daisy 2nd = 1 Prized 3rd = 8 Woodside King 4th = 3 Filthy Phantom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 8 Earl Jujon | ||
Tue Jul 3 2018 15:07 | 1st = 8 Earl Jujon 2nd = 1 Skylarhain 3rd = 2 Ashleys Angel 4th = 9 The Caringbah Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 5 Disobedience | ||
Tue Jul 3 2018 15:05 | 1st = 5 Disobedience 2nd = 4 Say Cheese 3rd = 1 Ohoka Pheobe 4th = 2 Goldstar Diesel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 9 - 8 Fishing Ducks | ||
Tue Jul 3 2018 15:04 | 1st = 8 Fishing Ducks 2nd = 1 Bongioletti 3rd = 5 Major Mint 4th = 7 Bomber Crowley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 2 Sukhoi Su | ||
Tue Jul 3 2018 15:01 | 1st = 2 Sukhoi Su 2nd = 1 Notorious King 3rd = 4 Wok Djay 4th = 3 Coco Bongo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 6 - 8 Lycka Till | ||
Tue Jul 3 2018 15:00 | 1st = 8 Lycka Till 2nd = 6 The Bont 3rd = 1 Valderrama 4th = 2 Our Sevira |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Corowa Race 5 - 5 Ruark | ||
Tue Jul 3 2018 14:55 | 1st = 5 Ruark 2nd = 8 Fraternater 3rd = 3 Landmine 4th = 6 Beaujeen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 7 Why That | ||
Tue Jul 3 2018 14:52 | 1st = 7 Why That 2nd = 8 Sutton Wil 3rd = 4 Optic Blast 4th = 5 Spring Shirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 4 Dashofluck | ||
Tue Jul 3 2018 14:47 | 1st = 4 Dashofluck 2nd = 7 Under Worked 3rd = 1 Mista Lombo 4th = 6 Lochinver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 5 Homebush Hazel | ||
Tue Jul 3 2018 14:46 | 1st = 5 Homebush Hazel 2nd = 2 Twizel Storm 3rd = 3 Abacus Magic 4th = 7 Poetik |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 7 Nebraska Beach | ||
Tue Jul 3 2018 14:44 | 1st = 7 Nebraska Beach 2nd = 8 Crackenback 3rd = 3 Dan Road 4th = 6 Aldrich |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 6 - 4 Lancaster Bomber | ||
Tue Jul 3 2018 14:40 | 1st = 4 Lancaster Bomber 2nd = 6 Nuclear Burst 3rd = 7 Regal Capital 4th = 14 Zizania |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 3 Aston Abbott | ||
Tue Jul 3 2018 14:37 | 1st = 3 Aston Abbott 2nd = 5 Minacious 3rd = 2 Oshkosh Wayne 4th = 7 Deflection |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 5 Got the Goods | ||
Tue Jul 3 2018 14:33 | 1st = 5 Got the Goods 2nd = 3 Laughing Emoji 3rd = 6 Act Of Valor 4th = 1 Tori May |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 5 - 6 Missandei | ||
Tue Jul 3 2018 14:30 | 1st = 6 Missandei 2nd = 2 Dragon Artist 3rd = 5 Lucky Rock 4th = 4 Sierradora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 3 Zara Nixon | ||
Tue Jul 3 2018 14:26 | 1st = 3 Zara Nixon 2nd = 6 Hear This 3rd = 2 Goldstar Mika 4th = 1 Ben Vane King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 8 Gold Lenny | ||
Tue Jul 3 2018 14:25 | 1st = 8 Gold Lenny 2nd = 1 Shes A Fernando 3rd = 4 Prince Fabio 4th = 5 Gotta Be You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Corowa Race 4 - 3 Hunamosa | ||
Tue Jul 3 2018 14:20 | 1st = 3 Hunamosa 2nd = 5 Radical 3rd = 14 Johnny The Cashman 4th = 8 Nagging |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 1 Emerley Jose | ||
Tue Jul 3 2018 14:17 | 1st = 1 Emerley Jose 2nd = 5 Aston Amo 3rd = 7 Pearl Cape 4th = 4 Long Gully Ella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 10 Empire Bay | ||
Tue Jul 3 2018 14:12 | 1st = 10 Empire Bay 2nd = 3 Moment In The Sun 3rd = 1 Sonetto 4th = 14 The God Botherer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 3 Pam Arising | ||
Tue Jul 3 2018 14:11 | 1st = 3 Pam Arising 2nd = 1 Know Threat 3rd = 5 Goldstar Sydney 4th = 6 Goldstar Hurley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 7 Halo Henry | ||
Tue Jul 3 2018 14:09 | 1st = 7 Halo Henry 2nd = 8 Tax Man Wins 3rd = 2 Yogi Mac 4th = 1 Rivenlee Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 5 - 12 Wimlah | ||
Tue Jul 3 2018 14:05 | 1st = 12 Wimlah 2nd = 7 Smartypy 3rd = 1 Esteem Spirit 4th = 3 Manhattan Gambler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 4 - 8 Yulong Wain | ||
Tue Jul 3 2018 14:00 | 1st = 8 Yulong Wain 2nd = 9 Ashrama 3rd = 3 Simcha 4th = 11 Toorak Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 5 Nut Allergy | ||
Tue Jul 3 2018 13:57 | 1st = 5 Nut Allergy 2nd = 1 Dream Breaker 3rd = 3 Jeannie Shiraz 4th = 2 Polished Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 1 Lifes Black | ||
Tue Jul 3 2018 13:52 | 1st = 1 Lifes Black 2nd = 8 Miss Mia 3rd = 2 Mucho Guapa 4th = 3 Bettor Because |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 5 Its That Fresh | ||
Tue Jul 3 2018 13:51 | 1st = 5 Its That Fresh 2nd = 3 Smash Gator 3rd = 4 Giancana 4th = 1 My Ginger Kiss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 2 Canya Jake | ||
Tue Jul 3 2018 13:49 | 1st = 2 Canya Jake 2nd = 3 Willie Win 3rd = 1 Kiandra 4th = 6 Ricson Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Corowa Race 3 - 14 Lady Mironton | ||
Tue Jul 3 2018 13:45 | 1st = 14 Lady Mironton 2nd = 7 Keeper Girl 3rd = 12 Catching Beams 4th = 3 Hurry Up Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 8 Elite Chaos | ||
Tue Jul 3 2018 13:42 | 1st = 8 Elite Chaos 2nd = 4 Spring Leesa 3rd = 6 Flat Twin 4th = 7 Long Gully Helen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 9 Runaway Success | ||
Tue Jul 3 2018 13:37 | 1st = 9 Runaway Success 2nd = 12 Agent Maori 3rd = 2 Queen Of Clevedon 4th = 6 Lethal Les |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 5 Feral Kaiaka | ||
Tue Jul 3 2018 13:36 | 1st = 5 Feral Kaiaka 2nd = 3 Cold Affair 3rd = 2 Verbena 4th = 7 Smash Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 3 Buckle Up Axon | ||
Tue Jul 3 2018 13:34 | 1st = 3 Buckle Up Axon 2nd = 4 Fabulous Diamond 3rd = 8 Dinga Bell 4th = 1 Heza Chop Chop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 3 - 11 Blue Hope | ||
Tue Jul 3 2018 13:30 | 1st = 11 Blue Hope 2nd = 3 Invention 3rd = 12 Numoor 4th = 1 Classy Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 4 - 4 Uber Lux | ||
Tue Jul 3 2018 13:25 | 1st = 4 Uber Lux 2nd = 5 Resonare 3rd = 2 The Bald Eagle 4th = 1 Time Of Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 8 Big Black Siyan | ||
Tue Jul 3 2018 13:22 | 1st = 8 Big Black Siyan 2nd = 2 Lochey Swift 3rd = 6 Usain Beast 4th = 7 Angel Cape |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 12 - 4 Edge Of Town | ||
Tue Jul 3 2018 13:21 | 1st = 4 Edge Of Town 2nd = 5 Daves Dot 3rd = 3 Nozzno Fear 4th = 2 Must Be Rusty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 3 Betting Baron | ||
Tue Jul 3 2018 13:17 | 1st = 3 Betting Baron 2nd = 2 Tap It In 3rd = 5 Sonny Saveao 4th = 4 Snakes N Ladders |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 1 Goldstar Bindi | ||
Tue Jul 3 2018 13:15 | 1st = 1 Goldstar Bindi 2nd = 3 Ohoka Tess 3rd = 5 Ring Clown 4th = 9 Tricky Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 6 Superb Innings | ||
Tue Jul 3 2018 13:14 | 1st = 6 Superb Innings 2nd = 3 Buckle Up Blake 3rd = 8 Mac The Knife 4th = 1 Juddalon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Corowa Race 2 - 4 Joburg Flyer | ||
Tue Jul 3 2018 13:10 | 1st = 4 Joburg Flyer 2nd = 8 Yeldarb 3rd = 14 Selinora 4th = 1 Bramlago |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 1 Victa Nash | ||
Tue Jul 3 2018 13:07 | 1st = 1 Victa Nash 2nd = 4 Edie Finneran 3rd = 3 Feelin Seedy 4th = 8 Trouble Waters |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 11 - 8 Eyrewell Martin | ||
Tue Jul 3 2018 13:04 | 1st = 8 Eyrewell Martin 2nd = 2 Lightning Crash 3rd = 6 Malaga Molly 4th = 7 Sozins Emperor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 2 - 2 Frankiedee | ||
Tue Jul 3 2018 13:00 | 1st = 2 Frankiedee 2nd = 4 Sequin Assassin 3rd = 9 Petronas 4th = 5 Thurmanator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 2 Dizzy Banjo | ||
Tue Jul 3 2018 12:57 | 1st = 2 Dizzy Banjo 2nd = 1 Bashful Buffy 3rd = 5 Homebush Pete 4th = 8 Homebush Carl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 1 Blue Kodak | ||
Tue Jul 3 2018 12:54 | 1st = 1 Blue Kodak 2nd = 4 Time Away 3rd = 5 Billy Mae 4th = 6 Thunder Boom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 3 - 7 Miss Celebration | ||
Tue Jul 3 2018 12:50 | 1st = 7 Miss Celebration 2nd = 3 Bels Boy 3rd = 1 Eleazar 4th = 5 Traumatised |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 2 Victa Polly | ||
Tue Jul 3 2018 12:47 | 1st = 2 Victa Polly 2nd = 8 Bell Tyson 3rd = 3 Hartland Ruby 4th = 6 Spring Daphne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 10 - 8 Know Flare | ||
Tue Jul 3 2018 12:43 | 1st = 8 Know Flare 2nd = 9 Zipping Jen 3rd = 1 Little Krakatoa 4th = 3 Cosmic Stu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 4 Commodore Jujon | ||
Tue Jul 3 2018 12:42 | 1st = 4 Commodore Jujon 2nd = 3 Feeling Frosty 3rd = 2 Torque Is My Girl 4th = 1 Wheres Tascott |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 5 Wynburn Cha Cha | ||
Tue Jul 3 2018 12:39 | 1st = 5 Wynburn Cha Cha 2nd = 2 Hello Lenny 3rd = 6 Buckle Up Izy 4th = 8 Buckle Up Azona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Corowa Race 1 - 2 Its Not There | ||
Tue Jul 3 2018 12:35 | 1st = 2 Its Not There 2nd = 3 Quick Spin 3rd = 14 Sam 4th = 5 Dash To The Bar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 1 - 8 Triscilla | ||
Tue Jul 3 2018 12:30 | 1st = 8 Triscilla 2nd = 5 Keep To The River 3rd = 2 Bobby Rocks 4th = 4 Count The Pennies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 9 Woodside Duke | ||
Tue Jul 3 2018 12:27 | 1st = 9 Woodside Duke 2nd = 8 Woodside Rambo 3rd = 1 Track Pilot 4th = 6 On Trend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 9 - 2 Botany Alan | ||
Tue Jul 3 2018 12:22 | 1st = 2 Botany Alan 2nd = 4 Sefton Stan 3rd = 1 Goldstar Jagger 4th = 8 Know Leave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 2 - 1 Nautibernie | ||
Tue Jul 3 2018 12:15 | 1st = 1 Nautibernie 2nd = 8 Tavisfaction 3rd = 4 Night Breaker 4th = 6 Giddy Up Venice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 8 - 4 Mr Matt | ||
Tue Jul 3 2018 12:05 | 1st = 4 Mr Matt 2nd = 7 Zephaniah 3rd = 1 Know Dollars 4th = 6 Eyrewell Tango |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 7 - 4 Opawa Lawsey | ||
Tue Jul 3 2018 11:47 | 1st = 4 Opawa Lawsey 2nd = 7 Torpedo Tuck 3rd = 6 Homebush Ragna 4th = 2 Opawa Millie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 1 - 5 Dante Rossetti | ||
Tue Jul 3 2018 11:40 | 1st = 5 Dante Rossetti 2nd = 1 Kuiper Belt 3rd = 4 Corinth 4th = 7 Kevaccas Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 6 - 3 Forbury Flyer | ||
Tue Jul 3 2018 11:30 | 1st = 3 Forbury Flyer 2nd = 5 Mr Chang 3rd = 6 Eyrewell Ebony 4th = 1 Opawa Pam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 5 - 6 Know Shame | ||
Tue Jul 3 2018 11:12 | 1st = 6 Know Shame 2nd = 4 Goldstar Scooby 3rd = 8 Poppy Rocket 4th = 7 Sly Bet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 4 - 5 Charlie Runkel | ||
Tue Jul 3 2018 10:55 | 1st = 5 Charlie Runkel 2nd = 6 Mitcham Faye 3rd = 7 Debbie Baxter 4th = 1 Another Message |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 3 - 7 Asserting Power | ||
Tue Jul 3 2018 10:37 | 1st = 7 Asserting Power 2nd = 5 Disclaimer 3rd = 6 Flaming Sambuca 4th = 3 Know Respect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 2 - 8 Wheelchair Norm | ||
Tue Jul 3 2018 10:20 | 1st = 8 Wheelchair Norm 2nd = 2 Detective Dash 3rd = 4 Think Tank 4th = 5 Abrasador |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 2 - 3 Sarcasm | ||
Tue Jul 3 2018 10:20 | 1st = 3 Sarcasm 2nd = 2 Detective Dash 3rd = 4 Think Tank 4th = 5 Abrasador |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 1 - 1 Jinja Cody | ||
Tue Jul 3 2018 10:02 | 1st = 1 Jinja Cody 2nd = 8 Nippa Martino 3rd = 7 Boston Powers 4th = 5 Broken Penniless |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 11 - 7 Crocodile Crush | ||
Sun Jun 3 2018 21:52 | 1st = 7 Crocodile Crush 2nd = 3 Vampire Wish 3rd = 2 Secret Gold 4th = 1 Bombay Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 10 - 6 Eight Princes | ||
Sun Jun 3 2018 21:37 | 1st = 6 Eight Princes 2nd = 5 Satin Style 3rd = 4 Sunrise Ali 4th = 2 Miss Slab |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 12 - 1 Rosco Fields | ||
Sun Jun 3 2018 21:22 | 1st = 1 Rosco Fields 2nd = 5 Litt Up 3rd = 2 Sutton Taylor 4th = 8 Free Ticket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 9 - 6 Dainty Culprit | ||
Sun Jun 3 2018 21:15 | 1st = 6 Dainty Culprit 2nd = 1 Hawk Glide 3rd = 8 Never Fear 4th = 7 Vestiarius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 1 Elite Chaos | ||
Sun Jun 3 2018 21:00 | 1st = 1 Elite Chaos 2nd = 2 Izzy Harry 3rd = 3 Rebel Contender 4th = 6 Wildash Willow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 8 - 2 Dust And Sand | ||
Sun Jun 3 2018 20:54 | 1st = 2 Dust And Sand 2nd = 1 Stylish Image 3rd = 8 Smashniak Rocks 4th = 7 Ruffs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 12 - 7 Dustys Chance | ||
Sun Jun 3 2018 20:45 | 1st = 7 Dustys Chance 2nd = 8 Impossible 3rd = 1 Zabdon Lambo 4th = 6 Classic Cha Cha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 8 Spring Bobbi | ||
Sun Jun 3 2018 20:39 | 1st = 8 Spring Bobbi 2nd = 2 Flywheel Alfie 3rd = 7 Cosmic Yessam 4th = 3 Master Mordecai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 7 Iceni Rival | ||
Sun Jun 3 2018 20:36 | 1st = 7 Iceni Rival 2nd = 2 That Dude 3rd = 3 Eva Knievel 4th = 8 So Si Bonne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 7 - 8 Yaringa Lass | ||
Sun Jun 3 2018 20:33 | 1st = 8 Yaringa Lass 2nd = 7 Tyler Lee 3rd = 3 Cairnlea Buster 4th = 2 Smashniak Bullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 7 - 2 Plata O Plomo | ||
Sun Jun 3 2018 20:28 | 1st = 2 Plata O Plomo 2nd = 5 Harjeet 3rd = 6 Im Barney Rubble 4th = 3 Call Her Julie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 1 Ha Ha Classy | ||
Sun Jun 3 2018 20:25 | 1st = 1 Ha Ha Classy 2nd = 6 Westmead Daffie 3rd = 2 Okas Angel 4th = 8 Spudtastic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 2 Adonis Rose | ||
Sun Jun 3 2018 20:22 | 1st = 2 Adonis Rose 2nd = 8 Rhino Rex 3rd = 3 Trey Smidge 4th = 4 Macauliff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 7 - 6 Batman Bart | ||
Sun Jun 3 2018 20:17 | 1st = 6 Batman Bart 2nd = 7 Canturi Crest 3rd = 4 Berry Delight 4th = 3 Cosmic Courageous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 6 - 1 Alotta Style | ||
Sun Jun 3 2018 20:14 | 1st = 1 Alotta Style 2nd = 7 Im Late 3rd = 5 Arabian Khaleese 4th = 2 Meales Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 3 Mersey Ferry | ||
Sun Jun 3 2018 20:11 | 1st = 3 Mersey Ferry 2nd = 1 Stitch em Quick 3rd = 5 Lochey Swift 4th = 10 Turbolicious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 1 Day Time Friend | ||
Sun Jun 3 2018 20:08 | 1st = 1 Day Time Friend 2nd = 4 Magic Plank 3rd = 8 Short Session 4th = 6 Ullo Bells |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 6 Quena Dee Air | ||
Sun Jun 3 2018 20:05 | 1st = 6 Quena Dee Air 2nd = 2 Paisley 3rd = 5 Kokoda Bobby 4th = 1 Sale Graze Chloe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 6 - 2 Tuxedo Max | ||
Sun Jun 3 2018 20:00 | 1st = 2 Tuxedo Max 2nd = 1 Grinable 3rd = 5 Goggo Gee Gee 4th = 9 Boltnmach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 5 - 7 Nadias Fun | ||
Sun Jun 3 2018 19:57 | 1st = 7 Nadias Fun 2nd = 5 Furious Trump 3rd = 3 Apropos 4th = 8 Priya Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 1 Ivy Murial | ||
Sun Jun 3 2018 19:54 | 1st = 1 Ivy Murial 2nd = 3 Bombastic Tim 3rd = 6 Serene Machine 4th = 5 Rana Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 6 Ima Necromancer | ||
Sun Jun 3 2018 19:47 | 1st = 6 Ima Necromancer 2nd = 3 Lady Olivia 3rd = 8 Buddy Tokaam 4th = 7 Grand Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 1 Somerton May | ||
Sun Jun 3 2018 19:44 | 1st = 1 Somerton May 2nd = 3 Macalister Tiger 3rd = 2 Aston Ciobo 4th = 6 Racey Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 6 - 4 Alldaybliss | ||
Sun Jun 3 2018 19:39 | 1st = 4 Alldaybliss 2nd = 5 Mymatethomo 3rd = 7 Big Behemoth 4th = 3 Mondo Sports |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 4 - 7 Ping Pong Summer | ||
Sun Jun 3 2018 19:33 | 1st = 7 Ping Pong Summer 2nd = 1 Town Hall Tully 3rd = 2 Another Girl 4th = 8 Har |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 7 Fearless Flyer | ||
Sun Jun 3 2018 19:30 | 1st = 7 Fearless Flyer 2nd = 2 Sutton Nicky 3rd = 1 Canya Max 4th = 4 Amarda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 2 Barra Trip | ||
Sun Jun 3 2018 19:27 | 1st = 2 Barra Trip 2nd = 4 Regal Bill 3rd = 5 Premier Tejay 4th = 3 Kloeis Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 5 - 2 Seenohearnospeakno | ||
Sun Jun 3 2018 19:22 | 1st = 2 Seenohearnospeakno 2nd = 5 Black Ops 3rd = 14 Chilla Breeze 4th = 10 Liv Lavish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 2 Alabar | ||
Sun Jun 3 2018 19:19 | 1st = 2 Alabar 2nd = 6 Lakeview Maisey 3rd = 5 Maderra 4th = 8 Wadelock Mindy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 3 - 1 Eight Roses | ||
Sun Jun 3 2018 19:16 | 1st = 1 Eight Roses 2nd = 4 Abaloney 3rd = 3 Rockabye Daisy 4th = 5 Dothraki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 1 Aston Amo | ||
Sun Jun 3 2018 19:12 | 1st = 1 Aston Amo 2nd = 8 Victa Sara 3rd = 5 Bit Of Fun 4th = 4 Victa Kylie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 4 Run Kay Run | ||
Sun Jun 3 2018 19:09 | 1st = 4 Run Kay Run 2nd = 5 Bloza 3rd = 7 Cometron Flyer 4th = 6 Senors Heir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 5 - 6 The Shooting Star | ||
Sun Jun 3 2018 19:00 | 1st = 6 The Shooting Star 2nd = 7 Willie Hays 3rd = 5 Sumarian Artist 4th = 9 Masonjon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 2 Flash Frankie | ||
Sun Jun 3 2018 18:57 | 1st = 2 Flash Frankie 2nd = 7 Aston Tobin 3rd = 6 Libbys Dream 4th = 4 Dr Dedra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 8 Quick Sensation | ||
Sun Jun 3 2018 18:54 | 1st = 8 Quick Sensation 2nd = 1 Lucy Stardust 3rd = 3 Leggian Blonde 4th = 6 Bushiri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 2 - 6 Demi | ||
Sun Jun 3 2018 18:51 | 1st = 6 Demi 2nd = 8 Jetmag Sally 3rd = 7 Lektra Peck 4th = 2 Grouse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 8 - 9 Undisclosed | ||
Sun Jun 3 2018 18:50 | 1st = 9 Undisclosed 2nd = 3 Flower Of Scotland 3rd = 8 Gold Shimmer 4th = 11 Lies In Disguise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 5 Smashniak Batman | ||
Sun Jun 3 2018 18:47 | 1st = 5 Smashniak Batman 2nd = 3 Ripple Ryder 3rd = 4 Iron Monarch 4th = 1 Lucks Gone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 4 - 8 Usain Jolt | ||
Sun Jun 3 2018 18:43 | 1st = 8 Usain Jolt 2nd = 3 Metro Star 3rd = 5 No Apachemee 4th = 6 Hes Tight Lipped |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 3 Our Delta Rose | ||
Sun Jun 3 2018 18:37 | 1st = 3 Our Delta Rose 2nd = 1 Rose Rose 3rd = 5 Velocity Whisper 4th = 6 Dreamy Julian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 2 Montana Mcbain | ||
Sun Jun 3 2018 18:34 | 1st = 2 Montana Mcbain 2nd = 7 Midnight Mcqueen 3rd = 8 Another Crazy 4th = 4 Spring Carter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 1 - 8 Elfern | ||
Sun Jun 3 2018 18:31 | 1st = 8 Elfern 2nd = 6 Nash Road Kylie 3rd = 3 Vunivalu 4th = 7 Island Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 4 - 1 Jaylets Hunta | ||
Sun Jun 3 2018 18:27 | 1st = 1 Jaylets Hunta 2nd = 7 Bettorhavtime 3rd = 10 Mostly Spirit 4th = 8 Only Modern |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 4 Black Dratta | ||
Sun Jun 3 2018 18:24 | 1st = 4 Black Dratta 2nd = 2 Go Alice Go 3rd = 1 Harrys Legend 4th = 5 Hes Rowdy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 7 - 3 Murray The Bulldog | ||
Sun Jun 3 2018 18:20 | 1st = 3 Murray The Bulldog 2nd = 2 Me N Taz 3rd = 12 Melros Beach 4th = 4 Tow Rope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 3 Maverick Typhoon | ||
Sun Jun 3 2018 18:17 | 1st = 3 Maverick Typhoon 2nd = 1 Aston Marshall 3rd = 2 Black Shirley 4th = 7 Omega Vera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 3 - 5 Dont Pass Im Fast | ||
Sun Jun 3 2018 18:13 | 1st = 5 Dont Pass Im Fast 2nd = 14 Long Ago 3rd = 11 Jakes A Joy 4th = 15 Le Premiere |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 4 Second Base | ||
Sun Jun 3 2018 18:07 | 1st = 4 Second Base 2nd = 8 Little Mystic 3rd = 6 Midnight Patrol 4th = 7 Jay Jakit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 2 Satin Lustre | ||
Sun Jun 3 2018 18:04 | 1st = 2 Satin Lustre 2nd = 1 Franka 3rd = 8 In Your Eyes 4th = 7 Top Villa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 1 Dam Mega Quick | ||
Sun Jun 3 2018 17:57 | 1st = 1 Dam Mega Quick 2nd = 4 Lethal Lomar 3rd = 7 Undercover Viv 4th = 6 Doble Estandar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 3 - 7 Canelliesparkle | ||
Sun Jun 3 2018 17:53 | 1st = 7 Canelliesparkle 2nd = 5 Nykea Courage 3rd = 1 Badelaide 4th = 4 Just Seduce Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 6 - 1 Ramruey | ||
Sun Jun 3 2018 17:50 | 1st = 1 Ramruey 2nd = 7 Burning Magic 3rd = 2 Arfa Chance 4th = 8 High Tea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 1 Hold On Digger | ||
Sun Jun 3 2018 17:47 | 1st = 1 Hold On Digger 2nd = 4 Mulga Jack 3rd = 2 Lightcry 4th = 3 Midnight Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 6 Blue Texada | ||
Sun Jun 3 2018 17:44 | 1st = 6 Blue Texada 2nd = 3 Magic Code 3rd = 9 Barbs Kuga 4th = 1 Rex Ryder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 2 - 2 Streitkid | ||
Sun Jun 3 2018 17:35 | 1st = 2 Streitkid 2nd = 1 Really Frank 3rd = 10 Streetside Classic 4th = 8 Bettor Pay Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 2 On The Runway | ||
Sun Jun 3 2018 17:32 | 1st = 2 On The Runway 2nd = 6 Wheres Lachie 3rd = 3 Bluegrass Icon 4th = 1 Little Dynamo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 8 Shot Thru | ||
Sun Jun 3 2018 17:29 | 1st = 8 Shot Thru 2nd = 4 Thermal Strike 3rd = 1 Acheron 4th = 2 Winsome Summer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 6 Apache Villa | ||
Sun Jun 3 2018 17:23 | 1st = 6 Apache Villa 2nd = 3 Back Play 3rd = 1 Orange Oak Road 4th = 7 Merlins Maid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 6 - 8 Heart Of Red | ||
Sun Jun 3 2018 17:20 | 1st = 8 Heart Of Red 2nd = 1 Snowtrooper 3rd = 9 Bon Jet 4th = 3 Doon Buggy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 2 - 9 Lochinvar Hugo | ||
Sun Jun 3 2018 17:18 | 1st = 9 Lochinvar Hugo 2nd = 1 Rhyflective 3rd = 5 Takemepitchamister 4th = 2 Eyre Space |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 5 - 1 Misty Lad | ||
Sun Jun 3 2018 17:15 | 1st = 1 Misty Lad 2nd = 2 Massa Mac 3rd = 4 Technical Limit 4th = 7 Nun Too Savvy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 3 Bowie Boy | ||
Sun Jun 3 2018 17:12 | 1st = 3 Bowie Boy 2nd = 5 Qatar Girl 3rd = 7 Piccolo Fratello 4th = 2 Tuiaki Dora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 1 - 2 Kaycee | ||
Sun Jun 3 2018 17:08 | 1st = 2 Kaycee 2nd = 4 Mary Jill 3rd = 12 Im Paige 4th = 1 Delightful Junie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 2 Regal Jade | ||
Sun Jun 3 2018 17:02 | 1st = 2 Regal Jade 2nd = 4 Rain Alert 3rd = 7 Never Walk Alone 4th = 5 Key Factor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 4 Power To Wyn | ||
Sun Jun 3 2018 16:59 | 1st = 4 Power To Wyn 2nd = 6 Snip Snap 3rd = 2 Mepunga Kyran 4th = 7 Stand Beside Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 8 Sapphire Power | ||
Sun Jun 3 2018 16:52 | 1st = 8 Sapphire Power 2nd = 4 Georgie Porgi 3rd = 7 Is All 4th = 6 Lingua Franca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 1 - 4 She Envy | ||
Sun Jun 3 2018 16:47 | 1st = 4 She Envy 2nd = 1 Habanero 3rd = 5 Santa Madre 4th = 7 Myrafiki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 5 - 4 Jonny Akhaton | ||
Sun Jun 3 2018 16:45 | 1st = 4 Jonny Akhaton 2nd = 3 Shining Mane 3rd = 6 Mitigate 4th = 5 Man With The Plan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 4 - 3 Groovershaker | ||
Sun Jun 3 2018 16:44 | 1st = 3 Groovershaker 2nd = 8 Powder Monkey 3rd = 2 Orbit The Sun 4th = 1 Shrewd Gamble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 7 - 1 Pewter | ||
Sun Jun 3 2018 16:40 | 1st = 1 Pewter 2nd = 9 Secret Lake 3rd = 8 The Other Guy 4th = 5 Reds Sister Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 7 - 6 Stone Cold | ||
Sun Jun 3 2018 16:35 | 1st = 6 Stone Cold 2nd = 4 Sapience 3rd = 5 Victare 4th = 8 Heeby Frenly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 1 Give Me Wings | ||
Sun Jun 3 2018 16:32 | 1st = 1 Give Me Wings 2nd = 4 Mepunga Pride 3rd = 2 Strength To Wyn 4th = 8 Super Tokachi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 9 - 3 Minoan Spirit | ||
Sun Jun 3 2018 16:30 | 1st = 3 Minoan Spirit 2nd = 6 Skelton 3rd = 5 High Sierra 4th = 15 Born To Fight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 9 - 3 Silzoar | ||
Sun Jun 3 2018 16:25 | 1st = 3 Silzoar 2nd = 9 Gee Gee Royal Miss 3rd = 4 Gasnier 4th = 6 Enzian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murwillumbah Race 7 - 3 Too Easy Bro | ||
Sun Jun 3 2018 16:20 | 1st = 3 Too Easy Bro 2nd = 2 Old Trieste 3rd = 5 Shez A Rockintoff 4th = 16 Famous Grouse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 8 - 10 Four Shotzzz | ||
Sun Jun 3 2018 16:14 | 1st = 10 Four Shotzzz 2nd = 6 Letsrockletsroll 3rd = 9 The High Roller 4th = 8 Brother Rabbit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 2 Slingshot Hammer | ||
Sun Jun 3 2018 16:13 | 1st = 2 Slingshot Hammer 2nd = 3 Kouta Gold 3rd = 8 Mepunga Molly 4th = 1 Hes Okay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 6 - 2 Jack In The Ditch | ||
Sun Jun 3 2018 16:10 | 1st = 2 Jack In The Ditch 2nd = 1 Guru Jim 3rd = 12 Nahanni 4th = 6 Little Britt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 10 - 6 Gottashopearly | ||
Sun Jun 3 2018 16:08 | 1st = 6 Gottashopearly 2nd = 8 Tulhurst Ace 3rd = 7 The Puritan 4th = 5 Ultimate Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 8 - 3 Bogey Man | ||
Sun Jun 3 2018 16:07 | 1st = 3 Bogey Man 2nd = 12 Evamac 3rd = 10 Prouds Sequel 4th = 7 Scarlets Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 4 - 1 Desert Spirit | ||
Sun Jun 3 2018 16:05 | 1st = 1 Desert Spirit 2nd = 6 Beth Rose 3rd = 2 Bonsai Boy 4th = 4 Kiwi Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 3 - 5 Come On Over | ||
Sun Jun 3 2018 16:03 | 1st = 5 Come On Over 2nd = 3 King Of Judah 3rd = 9 Music Beat 4th = 11 Miss Quoted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 8 - 18 Midas Man | ||
Sun Jun 3 2018 16:00 | 1st = 18 Midas Man 2nd = 7 Brigadier 3rd = 9 Tiger Tim 4th = 6 Zabalan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 6 - | ||
Sun Jun 3 2018 15:55 | 3rd = 4 She Excites 4th = 1 Yorkshire Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 6 - 9 African Rainbow | ||
Sun Jun 3 2018 15:55 | 1st = 9 African Rainbow 2nd = 10 Hendos Magic 3rd = 4 She Excites 4th = 1 Yorkshire Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 6 Spring Bomber | ||
Sun Jun 3 2018 15:52 | 1st = 6 Spring Bomber 2nd = 2 Milky Jones 3rd = 8 May Haze 4th = 1 Angel Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 8 - 4 Spihro | ||
Sun Jun 3 2018 15:50 | 1st = 4 Spihro 2nd = 1 Willby Rules 3rd = 5 Date Night 4th = 2 Happy Halloween |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murwillumbah Race 6 - 6 Invinciboy | ||
Sun Jun 3 2018 15:45 | 1st = 6 Invinciboy 2nd = 14 Mogul 3rd = 3 Splendid Stryker 4th = 9 Strike Sika |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 9 - 6 Catch The Breeze | ||
Sun Jun 3 2018 15:40 | 1st = 6 Catch The Breeze 2nd = 7 Somemondosomewhere 3rd = 5 Condafew 4th = 1 Limousine Livia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 5 - 6 Blacktein | ||
Sun Jun 3 2018 15:40 | 1st = 6 Blacktein 2nd = 3 Hasta La Thomas 3rd = 4 Any Given Glass 4th = 5 Action In Rio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 3 - 5 Eighteen Bombers | ||
Sun Jun 3 2018 15:38 | 1st = 5 Eighteen Bombers 2nd = 4 Override 3rd = 3 Rembrandt 4th = 1 Bels Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 5 Slingshot Whippa | ||
Sun Jun 3 2018 15:37 | 1st = 5 Slingshot Whippa 2nd = 8 Joes Dolly 3rd = 1 Spy Secrets 4th = 3 Surf In Vane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 7 - 3 Poppys Princess | ||
Sun Jun 3 2018 15:34 | 1st = 3 Poppys Princess 2nd = 8 Jayedgar 3rd = 7 Arty Guy 4th = 2 Harrys Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 11 - 1 Shaniqua | ||
Sun Jun 3 2018 15:30 | 1st = 1 Shaniqua 2nd = 7 Cryers Harper 3rd = 6 Kalani Sheldon 4th = 8 Kingsley Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 7 - 3 Terindah | ||
Sun Jun 3 2018 15:30 | 1st = 3 Terindah 2nd = 6 Trembling 3rd = 12 Bold Approach 4th = 5 Tonteria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 7 - 6 Teeroys Tribute | ||
Sun Jun 3 2018 15:27 | 1st = 6 Teeroys Tribute 2nd = 11 Si Si Sequalo 4th = 8 Desert Cowboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 2 - 6 Mambazo | ||
Sun Jun 3 2018 15:23 | 1st = 6 Mambazo 2nd = 7 Unending 3rd = 5 Threads Of Ivey 4th = 10 Queen Karnilla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 5 Destini Cavalier | ||
Sun Jun 3 2018 15:21 | 1st = 5 Destini Cavalier 2nd = 6 Wise Piquet 3rd = 3 Revved Up Dee 4th = 1 Quartz Vein |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 5 - 2 Ricci Royal | ||
Sun Jun 3 2018 15:20 | 1st = 2 Ricci Royal 2nd = 1 Salesman 3rd = 3 Oskastar 4th = 6 Our Revenue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 7 - 3 Khatun | ||
Sun Jun 3 2018 15:15 | 1st = 3 Khatun 3rd = 6 Greenmount Lass 4th = 1 Flying Geepee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 7 - 4 Tambros Game | ||
Sun Jun 3 2018 15:15 | 1st = 4 Tambros Game 3rd = 6 Greenmount Lass 4th = 1 Flying Geepee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 4 - 3 Mista Knowitall | ||
Sun Jun 3 2018 15:10 | 1st = 3 Mista Knowitall 2nd = 9 Chu Chu Charlie 3rd = 1 Dirtomic 4th = 10 Vegas Bound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 8 - 4 Rocknroll Emma | ||
Sun Jun 3 2018 15:10 | 1st = 4 Rocknroll Emma 2nd = 1 Pacific Coin 3rd = 10 Mastersign 4th = 6 Rollon Chilli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 3 Problem Solved | ||
Sun Jun 3 2018 15:07 | 1st = 3 Problem Solved 2nd = 2 Banjo Lass 3rd = 1 Bank Rogue 4th = 6 Lektra Elsa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murwillumbah Race 5 - 9 Daisys Luck | ||
Sun Jun 3 2018 15:05 | 1st = 9 Daisys Luck 2nd = 11 Sultry Testa 3rd = 5 Maglev 4th = 2 Caro Cavallo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 2 - 5 Sorry I Am Razor | ||
Sun Jun 3 2018 15:03 | 1st = 5 Sorry I Am Razor 2nd = 1 Dookie Express 3rd = 6 Cushions 4th = 7 Pausini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 6 - 16 Pria Eclipse | ||
Sun Jun 3 2018 15:00 | 1st = 16 Pria Eclipse 2nd = 1 Rat With Goldtooth 3rd = 2 Courting Verity 4th = 13 Off Shores Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 1 Musketeer Oasis | ||
Sun Jun 3 2018 15:00 | 1st = 1 Musketeer Oasis 2nd = 2 Sale Graze Bindi 3rd = 4 Midnight Mystery 4th = 6 Woodleigh Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 6 - 8 Starlight Storm | ||
Sun Jun 3 2018 14:55 | 1st = 8 Starlight Storm 2nd = 7 Levina 3rd = 6 Imamenace 4th = 10 Black Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 6 - 3 Amthaal | ||
Sun Jun 3 2018 14:52 | 1st = 3 Amthaal 2nd = 2 Money Talk 3rd = 10 Jessina 4th = 13 Squeaks Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 2 Summer Sprite | ||
Sun Jun 3 2018 14:51 | 1st = 2 Summer Sprite 2nd = 4 Blitz And Bolt 3rd = 3 Lektra Jenny 4th = 8 Cryers Sid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 1 - 1 Denga | ||
Sun Jun 3 2018 14:48 | 1st = 1 Denga 2nd = 9 Glasgow Girl 3rd = 8 Bringon The Veuve 4th = 2 Im Slats |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 4 - 3 Chekkapen | ||
Sun Jun 3 2018 14:45 | 1st = 3 Chekkapen 2nd = 4 All The Wine 3rd = 10 One Eye Watching 4th = 1 Norma Jeane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 6 - 6 Georges Gambol | ||
Sun Jun 3 2018 14:40 | 1st = 6 Georges Gambol 2nd = 4 Akbar Jay 3rd = 8 Ramaadi Bullet 4th = 10 Mosh Opera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 7 - 11 Kid Montana | ||
Sun Jun 3 2018 14:40 | 1st = 11 Kid Montana 2nd = 10 Sackheim 3rd = 2 Macs Choice 4th = 3 Nice One Jon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 3 Kinloch Moss | ||
Sun Jun 3 2018 14:38 | 1st = 3 Kinloch Moss 2nd = 1 Sierra Oasis 3rd = 4 Flaming Brooke 4th = 2 Spectra Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 3 - 10 Cotillion | ||
Sun Jun 3 2018 14:35 | 1st = 10 Cotillion 2nd = 6 Nashville Sound 3rd = 4 Gigglon 4th = 1 Double Burner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 1 Kalahari Sands | ||
Sun Jun 3 2018 14:35 | 1st = 1 Kalahari Sands 2nd = 5 Meehan Blue 3rd = 4 Mr Swan 4th = 2 Early Spring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 1 - 7 Duvet | ||
Sun Jun 3 2018 14:32 | 1st = 7 Duvet 2nd = 1 Coldrock 3rd = 2 Fire N Vice 4th = 3 Kentucky Fireball |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 11 - 12 Miss You | ||
Sun Jun 3 2018 14:30 | 1st = 12 Miss You 2nd = 10 London Delight 3rd = 6 Miss Big 4th = 1 Going To California |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murwillumbah Race 4 - 2 Powerful Saga | ||
Sun Jun 3 2018 14:30 | 1st = 2 Powerful Saga 2nd = 6 Dylans Luck 3rd = 10 Hope Island 4th = 4 Impregnable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 6 Kolora Posie | ||
Sun Jun 3 2018 14:29 | 1st = 6 Kolora Posie 2nd = 7 Chilly Kiss 3rd = 2 Nimble Foot 4th = 1 Hutch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 5 - 7 Good Oh | ||
Sun Jun 3 2018 14:25 | 1st = 7 Good Oh 2nd = 4 Zou York 3rd = 5 Secret Reward 4th = 1 Mercy Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 5 - 6 Yeah Whatever | ||
Sun Jun 3 2018 14:20 | 1st = 6 Yeah Whatever 2nd = 9 Phelingood Philtra 3rd = 4 Jimmy Locke 4th = 12 Rothko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 1 Jemmas Fantasy | ||
Sun Jun 3 2018 14:19 | 1st = 1 Jemmas Fantasy 2nd = 8 Dewana Chat 3rd = 6 Welshman 4th = 4 Mercedes Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 5 - 7 Okanagan Miss | ||
Sun Jun 3 2018 14:17 | 1st = 7 Okanagan Miss 2nd = 5 Toujours Lamour 3rd = 2 Dazzling Red 4th = 9 Umawinner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 5 Its All Over | ||
Sun Jun 3 2018 14:14 | 1st = 5 Its All Over 2nd = 7 Azalea 3rd = 8 Trinity Kid 4th = 6 Superior Scotch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 3 - 4 Buffy | ||
Sun Jun 3 2018 14:10 | 1st = 4 Buffy 2nd = 3 Denim Street 3rd = 2 Westlink 4th = 1 Fame Shines |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 6 - 9 Feliz Navidad | ||
Sun Jun 3 2018 14:08 | 1st = 9 Feliz Navidad 2nd = 4 Wecanonlyhope 3rd = 5 Quincy Storm 4th = 2 Major Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 10 - 8 Letspendanitetogetha | ||
Sun Jun 3 2018 14:07 | 1st = 8 Letspendanitetogetha 2nd = 5 Gunpowder 3rd = 6 Boomer Bailey 4th = 1 Haydens Meddle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 4 Sophies Moment | ||
Sun Jun 3 2018 14:05 | 1st = 4 Sophies Moment 2nd = 8 Cosmic Creek 3rd = 5 Bomber Creek 4th = 1 Goldies Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 2 - 10 Tchotchke | ||
Sun Jun 3 2018 14:05 | 1st = 10 Tchotchke 2nd = 7 Bel Moshe 3rd = 3 Just Wanto Run Now 4th = 1 Johns Strategy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 1 Python Pride | ||
Sun Jun 3 2018 14:02 | 1st = 1 Python Pride 2nd = 5 Han Solo 3rd = 3 Alta Linea 4th = 8 Elle Est Bonne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 5 - 2 Secrets She Has | ||
Sun Jun 3 2018 14:00 | 1st = 2 Secrets She Has 2nd = 7 Leconte 3rd = 1 Underplay 4th = 5 Gone Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murwillumbah Race 3 - 5 Gold Sun | ||
Sun Jun 3 2018 13:55 | 1st = 5 Gold Sun 2nd = 13 Portuguese Tart 3rd = 11 Toffee Drop 4th = 6 Steven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 7 Bluehawk Robert | ||
Sun Jun 3 2018 13:53 | 1st = 7 Bluehawk Robert 2nd = 1 Girt By Sea 3rd = 6 Elles Toy 4th = 2 Major Energy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 4 - 5 Rivage | ||
Sun Jun 3 2018 13:50 | 1st = 5 Rivage 2nd = 10 Kansas City 3rd = 3 Paradise Cove 4th = 13 The Banana Stand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 4 - 1 Higherthananeagle | ||
Sun Jun 3 2018 13:45 | 1st = 1 Higherthananeagle 2nd = 8 Slice Of Life 3rd = 10 Major Patron 4th = 6 Rosas First |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 7 Well Done Woody | ||
Sun Jun 3 2018 13:44 | 1st = 7 Well Done Woody 2nd = 6 Blonde Barbados 3rd = 5 Dimora Flash 4th = 8 Mount Ghost |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 4 - 3 American Frontier | ||
Sun Jun 3 2018 13:42 | 1st = 3 American Frontier 2nd = 11 Sheezinajam 3rd = 9 Seveneez 4th = 1 Lake Argyle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 5 Galina Reznikov | ||
Sun Jun 3 2018 13:39 | 1st = 5 Galina Reznikov 2nd = 2 Undenied Access 3rd = 1 Miss Malaysia 4th = 6 Hill Top Hood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 5 - 2 Mac Sweet | ||
Sun Jun 3 2018 13:37 | 1st = 2 Mac Sweet 2nd = 4 Western Safari 3rd = 11 Tepary 4th = 6 Abercrombie Lisa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 2 - 5 Destinys Revenge | ||
Sun Jun 3 2018 13:35 | 1st = 5 Destinys Revenge 2nd = 4 Cash Strapped 3rd = 1 Art N Ollie 4th = 9 Hidden Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 9 - 1 Mr Fahrenheit | ||
Sun Jun 3 2018 13:32 | 1st = 1 Mr Fahrenheit 2nd = 7 Red Hot Poker 3rd = 5 Beyond the Horizon 4th = 10 Time For Diamonds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 1 - 4 Turnpike | ||
Sun Jun 3 2018 13:30 | 1st = 4 Turnpike 2nd = 6 Hoffs Off 3rd = 3 Jamboree 4th = 1 Beau Bumble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 1 Magic Trap | ||
Sun Jun 3 2018 13:29 | 1st = 1 Magic Trap 2nd = 8 Zades Magic 3rd = 5 Shelbourne Star 4th = 3 Dorans Grove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 4 - 7 Hes Tough Enough | ||
Sun Jun 3 2018 13:25 | 1st = 7 Hes Tough Enough 2nd = 5 Westy 3rd = 1 Purple Rider 4th = 2 Shackleys Hill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 3 - 3 Chesterton | ||
Sun Jun 3 2018 13:20 | 1st = 3 Chesterton 2nd = 7 Own Sweet Way 3rd = 15 Set With Jewels 4th = 14 Miss Matilda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 5 Hit The Runway | ||
Sun Jun 3 2018 13:19 | 1st = 5 Hit The Runway 2nd = 7 Vectis Campinae 3rd = 1 Vectis Seyarda 4th = 4 Emily As |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murwillumbah Race 2 - 5 Madam Shazam | ||
Sun Jun 3 2018 13:15 | 1st = 5 Madam Shazam 2nd = 1 Realing 3rd = 4 Latino Lover 4th = 6 Ramatuelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 3 Daves Entity | ||
Sun Jun 3 2018 13:09 | 1st = 3 Daves Entity 2nd = 6 Penny Pop 3rd = 4 Kouta Mayhem 4th = 7 Rosacky Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 3 - 8 Ida Thoughtso | ||
Sun Jun 3 2018 13:09 | 1st = 8 Ida Thoughtso 2nd = 11 React To Beauty 3rd = 9 Titan Bromac 4th = 5 Nationaldraft |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 3 - 3 Ahwahneechee | ||
Sun Jun 3 2018 13:05 | 1st = 3 Ahwahneechee 2nd = 4 Club Soda 3rd = 8 Miss Shaniel 4th = 2 Taminick Gap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 4 - 5 Harry Harvey | ||
Sun Jun 3 2018 13:00 | 1st = 5 Harry Harvey 2nd = 3 Purple Shades 3rd = 10 Capital Cullect 4th = 8 Roll With Tricky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 8 - 7 Awayovernight | ||
Sun Jun 3 2018 12:57 | 1st = 7 Awayovernight 2nd = 10 Limoso 3rd = 2 Ohoka Johnny 4th = 1 Locked Out Of Heaven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 1 - 7 Jolen Jolen | ||
Sun Jun 3 2018 12:55 | 1st = 7 Jolen Jolen 2nd = 6 Onsettling Down 3rd = 1 Hot As Hell 4th = 3 Megalodon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 4 Good Yarn | ||
Sun Jun 3 2018 12:54 | 1st = 4 Good Yarn 2nd = 8 Blanko 3rd = 6 Shine On Shannah 4th = 1 Irka Jakit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 2 - 4 Conconi | ||
Sun Jun 3 2018 12:50 | 1st = 4 Conconi 2nd = 7 Lady Loft 3rd = 6 Ilovethisgirl 4th = 1 Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 3 - 7 Real Messi | ||
Sun Jun 3 2018 12:45 | 1st = 7 Real Messi 2nd = 3 Scouting Around 3rd = 6 Perun 4th = 8 Miss Artorius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 2 Bugs Boloney | ||
Sun Jun 3 2018 12:44 | 1st = 2 Bugs Boloney 2nd = 1 Prince Mikado 3rd = 3 Keep Talking 4th = 5 Sly Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murwillumbah Race 1 - 8 Indy Bonbon | ||
Sun Jun 3 2018 12:40 | 1st = 8 Indy Bonbon 2nd = 11 No Doubt A Lady 3rd = 9 Little Bit Of Suzy 4th = 7 Createyour Ownluck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 7 Banjo Queen | ||
Sun Jun 3 2018 12:37 | 1st = 7 Banjo Queen 2nd = 8 Oh No Beta 3rd = 1 Jans Star 4th = 2 Spirited Bingle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 2 - 5 Rusty Crackers | ||
Sun Jun 3 2018 12:32 | 1st = 5 Rusty Crackers 2nd = 4 Silver Jolt 3rd = 1 Whosaginger 4th = 2 Sofala |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 2 Jet Blaster | ||
Sun Jun 3 2018 12:29 | 1st = 2 Jet Blaster 2nd = 1 One Plus Two 3rd = 4 Iona Regis 4th = 3 Penny Worth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 3 - 1 Tralee Rocks | ||
Sun Jun 3 2018 12:27 | 1st = 1 Tralee Rocks 2nd = 7 Onahi Delight 3rd = 6 Prince Of Payne 4th = 5 Kanye Crusader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 2 - 5 Spending My Time | ||
Sun Jun 3 2018 12:25 | 1st = 5 Spending My Time 2nd = 6 Diarist 3rd = 1 Archers Treasure 4th = 3 Falvelino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 7 - 4 Gotta Future | ||
Sun Jun 3 2018 12:22 | 1st = 4 Gotta Future 2nd = 3 War Horse 3rd = 6 Every Option 4th = 16 Martin John |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 1 - 8 Star Fall | ||
Sun Jun 3 2018 12:20 | 1st = 8 Star Fall 2nd = 4 Meteor Rising 3rd = 3 Inkslinger 4th = 5 Peace Brother |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 5 Azumi Ryder | ||
Sun Jun 3 2018 12:17 | 1st = 5 Azumi Ryder 2nd = 4 Lektra Brandy 3rd = 8 Galactic Shiraz 4th = 6 Pinecutter Pete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 6 Enchanting Image | ||
Sun Jun 3 2018 12:11 | 1st = 6 Enchanting Image 2nd = 1 Mon Mekki Kahn 3rd = 3 Aston Amore 4th = 2 Why Not Senor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 2 - 4 Fontein Harry | ||
Sun Jun 3 2018 12:10 | 1st = 4 Fontein Harry 2nd = 5 Race The Wind 3rd = 1 Aquietword 4th = 10 White Gazelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 1 - 3 Kellys Beach | ||
Sun Jun 3 2018 12:00 | 1st = 3 Kellys Beach 2nd = 8 Ona Safari 3rd = 5 Everdeen 4th = 4 Artizz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 6 Whatta Knocka | ||
Sun Jun 3 2018 11:58 | 1st = 6 Whatta Knocka 2nd = 8 Emerley Indigo 3rd = 3 Andrews Gift 4th = 1 Little Lina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 2 - 8 Prudent Master | ||
Sun Jun 3 2018 11:53 | 1st = 8 Prudent Master 2nd = 9 Gotta Rush 3rd = 10 Ifoundthebeach 4th = 11 Miss Contravene |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 1 - 5 Unconditional | ||
Sun Jun 3 2018 11:50 | 1st = 5 Unconditional 2nd = 1 Arriba 3rd = 2 Chevy 4th = 4 Pure Pulse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 7 Ice Cold Yug | ||
Sun Jun 3 2018 11:47 | 1st = 7 Ice Cold Yug 2nd = 4 Leica Cali King 3rd = 1 Superior Martini 4th = 6 Inga Tom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 6 - 6 Nurburgring | ||
Sun Jun 3 2018 11:45 | 1st = 6 Nurburgring 2nd = 4 Stone The Crows 3rd = 2 Mad Lu Li 4th = 5 Laytons Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 1 - 7 Platinum Magic | ||
Sun Jun 3 2018 11:35 | 1st = 7 Platinum Magic 2nd = 2 Dazzle Street 3rd = 10 Flourishing Future 4th = 4 Miss Smith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 1 Bears Legacy | ||
Sun Jun 3 2018 11:32 | 1st = 1 Bears Legacy 2nd = 6 Shelbourne Flyer 3rd = 5 Mollys Money 4th = 2 Acquire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 1 - 2 Stitch | ||
Sun Jun 3 2018 11:24 | 1st = 2 Stitch 2nd = 11 Always A Secret 3rd = 7 Groovy Miss Annie 4th = 1 Shadow Boxing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 3 Maxworthy | ||
Sun Jun 3 2018 11:17 | 1st = 3 Maxworthy 2nd = 2 Cousins Choice 3rd = 4 Rhiannon Royale 4th = 8 Happy Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 5 - 3 Peggy Nova | ||
Sun Jun 3 2018 11:12 | 1st = 3 Peggy Nova 2nd = 5 One Yankee Ginga 3rd = 13 Flyinova 4th = 8 Speedy Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 6 Amlin Miss | ||
Sun Jun 3 2018 11:01 | 1st = 6 Amlin Miss 2nd = 10 Lord Davinci 3rd = 1 Chief Siyan 4th = 7 Run Maggie Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 4 - 1 Uptown Lady | ||
Sun Jun 3 2018 10:37 | 1st = 1 Uptown Lady 2nd = 6 Izzy Dagg 3rd = 2 Rock On 4th = 5 Escalera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 3 - 4 Go Kiwi | ||
Sun Jun 3 2018 10:00 | 1st = 4 Go Kiwi 2nd = 1 Jungle Gem 3rd = 6 Sweeney Todd 4th = 13 Sounds Bettor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 2 - 1 Tom Me Gun | ||
Sun Jun 3 2018 9:27 | 1st = 1 Tom Me Gun 2nd = 6 Chain Reaction 3rd = 2 Bella Veloce 4th = 10 Nans Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 2 - 14 Iffitel | ||
Sun Jun 3 2018 9:09 | 1st = 14 Iffitel 2nd = 4 The Other Half 3rd = 9 Nom Du Beel 4th = 7 Windermere Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 1 - 1 Future Queen | ||
Sun Jun 3 2018 9:00 | 1st = 1 Future Queen 2nd = 5 Madeleine Stowe 3rd = 7 Clover Lou 4th = 4 Lovey Dovey Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 1 - 9 Belle Testa | ||
Sun Jun 3 2018 8:34 | 1st = 9 Belle Testa 2nd = 12 Unveiling 3rd = 13 Wilijonmcbride 4th = 11 Divine Duke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 2 Cosmic Evolution | ||
Sun Jun 3 2018 0:22 | 1st = 2 Cosmic Evolution 2nd = 7 Rogers Dreamin 3rd = 4 Combination 4th = 3 Sketchy Matt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 3 Jerry Gundi | ||
Thu May 3 2018 23:52 | 1st = 3 Jerry Gundi 2nd = 5 Flashtastic 3rd = 2 Bruno Star 4th = 6 Pavel Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 6 Combination | ||
Thu May 3 2018 23:37 | 1st = 6 Combination 2nd = 2 Star Shower 3rd = 8 Epic Obsession 4th = 7 Outa Line |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 5 Minotaur | ||
Thu May 3 2018 23:12 | 1st = 5 Minotaur 2nd = 1 Zinnia Monelli 3rd = 8 Pebbles Gundi 4th = 4 Rockhold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 5 No Added Sugar | ||
Thu May 3 2018 22:55 | 1st = 5 No Added Sugar 2nd = 4 Saffron Monelli 3rd = 2 Admiral Nelson 4th = 3 Chasin Destiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 8 Fine Champan | ||
Thu May 3 2018 22:47 | 1st = 8 Fine Champan 2nd = 7 Fab Jessie 3rd = 1 Willow Bubbles 4th = 3 Irka Jakit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 11 - 6 Yogi Mac | ||
Thu May 3 2018 22:44 | 1st = 6 Yogi Mac 2nd = 5 Stylish Nic 3rd = 2 Dorans Ash 4th = 7 Swisher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 5 Shared Bonus | ||
Thu May 3 2018 22:37 | 1st = 5 Shared Bonus 2nd = 4 Activator 3rd = 1 Schmick As 4th = 7 Rogers Dreamin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 1 Maybee Yes | ||
Thu May 3 2018 22:34 | 1st = 1 Maybee Yes 2nd = 6 Tin Pan Alley 3rd = 4 Beegumbah Baby 4th = 7 Jeremiah Horstig |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 3 Destini Mermaid | ||
Thu May 3 2018 22:30 | 1st = 3 Destini Mermaid 2nd = 7 Snakebite Bale 3rd = 6 Destini Surfer 4th = 1 Who Said That |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 1 Sleight of Hand | ||
Thu May 3 2018 22:24 | 1st = 1 Sleight of Hand 2nd = 2 Brightest Star 3rd = 8 Velocity Onyx 4th = 4 Bloza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 6 Groucho Mae | ||
Thu May 3 2018 22:21 | 1st = 6 Groucho Mae 2nd = 7 Time Away 3rd = 3 Lets Blaze This 4th = 8 Hardaway Hitman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 2 Joncraigle | ||
Thu May 3 2018 22:18 | 1st = 2 Joncraigle 2nd = 7 Spanish Coin 3rd = 8 Watch Out 4th = 4 Edge Crusher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 8 Pixel Pak | ||
Thu May 3 2018 22:15 | 1st = 8 Pixel Pak 2nd = 3 Winsome Currency 3rd = 1 Out To Strike 4th = 7 Red Sox Ethics |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 2 Crackerjack Jake | ||
Thu May 3 2018 22:11 | 1st = 2 Crackerjack Jake 2nd = 3 Destini Laredo 3rd = 1 Trademark Style 4th = 7 Thermal Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 1 Italian Plastic | ||
Thu May 3 2018 22:08 | 1st = 1 Italian Plastic 2nd = 3 Taking Aim 3rd = 4 Varuchi Pass 4th = 2 My Bro Regis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 8 - 4 Kept In Play | ||
Thu May 3 2018 22:05 | 1st = 4 Kept In Play 2nd = 6 Cupcakesnwhipcream 3rd = 1 Alliyahs Choice 4th = 3 Choisir Damour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 5 Daze Like These | ||
Thu May 3 2018 22:05 | 1st = 5 Daze Like These 2nd = 1 Stanky Leg 3rd = 8 Sainty Bonus 4th = 2 One Dollar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 8 - 1 Might Be Luck | ||
Thu May 3 2018 22:00 | 1st = 1 Might Be Luck 2nd = 3 Im Intense 3rd = 4 Jodan 4th = 5 Classy Western |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 2 Cashmeera | ||
Thu May 3 2018 21:58 | 1st = 2 Cashmeera 2nd = 1 Brayden Lennox 3rd = 7 Snowdonia 4th = 6 Destini Tweed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 8 Lucky Shooter | ||
Thu May 3 2018 21:55 | 1st = 8 Lucky Shooter 2nd = 6 Zipping Flynn 3rd = 1 Dainty Brae 4th = 9 Robs Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 1 Ritza Rambo | ||
Thu May 3 2018 21:52 | 1st = 1 Ritza Rambo 2nd = 5 Mount Franklin 3rd = 6 Miss Mississippi 4th = 7 Mount Thomas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 4 Cairnlea Strider | ||
Thu May 3 2018 21:49 | 1st = 4 Cairnlea Strider 2nd = 5 Lonely Cowboy 3rd = 7 Sweeping Strikes 4th = 8 Windmill Haze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 7 - 3 Olive Stride | ||
Thu May 3 2018 21:45 | 1st = 3 Olive Stride 2nd = 7 Commander Kirk 3rd = 8 Pacific Drums 4th = 9 No Risk No Return |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 2 Parcero Hope | ||
Thu May 3 2018 21:43 | 1st = 2 Parcero Hope 2nd = 3 Marcello 3rd = 7 Hes Loaded 4th = 4 Mars Rising |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 2 Codrington Kid | ||
Thu May 3 2018 21:40 | 1st = 2 Codrington Kid 2nd = 4 Passion Bonus 3rd = 6 Regal Bill 4th = 1 Smart Marlow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 8 Secret Puzzle | ||
Thu May 3 2018 21:37 | 1st = 8 Secret Puzzle 2nd = 5 Cotchin 3rd = 6 Almachino 4th = 4 Stylish Russell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 8 Running For Two | ||
Thu May 3 2018 21:34 | 1st = 8 Running For Two 2nd = 4 Rockabye Demi 3rd = 1 Hart View Dicky 4th = 2 Hey Bail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 7 - 6 Best Of Beauty | ||
Thu May 3 2018 21:30 | 1st = 6 Best Of Beauty 2nd = 1 Whats In The Esky 3rd = 5 Terror Rising 4th = 2 Illawong Achilles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 1 Savanaka Two | ||
Thu May 3 2018 21:28 | 1st = 1 Savanaka Two 2nd = 4 Shes Grand 3rd = 2 Tormund 4th = 7 Little Nation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 5 Bellario | ||
Thu May 3 2018 21:25 | 1st = 5 Bellario 2nd = 7 Finns Entity 3rd = 8 Half A Mill 4th = 2 Charlie Chops |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 1 He Shall Fred | ||
Thu May 3 2018 21:22 | 1st = 1 He Shall Fred 2nd = 3 Vostok 3rd = 4 Jacqui Shoshone 4th = 6 Flying Sparkles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 6 Big Bad Bob | ||
Thu May 3 2018 21:19 | 1st = 6 Big Bad Bob 2nd = 2 Snug 3rd = 7 Cosmic Bonus 4th = 4 Umatilla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 7 Iron Bru | ||
Thu May 3 2018 21:16 | 1st = 7 Iron Bru 2nd = 1 Incredible Bev 3rd = 3 Kieran Keeping 4th = 4 Sweet Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 5 Captains Call | ||
Thu May 3 2018 21:15 | 1st = 5 Captains Call 2nd = 7 Harbour Town 3rd = 1 Cocofollownoone 4th = 6 Cody Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 4 Finnigans Way | ||
Thu May 3 2018 21:13 | 1st = 4 Finnigans Way 2nd = 3 El Grand Amigo 3rd = 5 Long View Belle 4th = 6 Celtic Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 2 In The Net | ||
Thu May 3 2018 21:10 | 1st = 2 In The Net 2nd = 8 Chrissy Pee 3rd = 4 Shakey Shadow 4th = 6 Discovered |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 4 Splinters | ||
Thu May 3 2018 21:07 | 1st = 4 Splinters 2nd = 3 Franky Pak 3rd = 1 Sofia The First 4th = 2 Canya Bounce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 5 Springvale Cooke | ||
Thu May 3 2018 21:04 | 1st = 5 Springvale Cooke 2nd = 1 Jeebus Bird 3rd = 2 Acheron 4th = 8 On Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 7 Peaky Girl | ||
Thu May 3 2018 21:01 | 1st = 7 Peaky Girl 2nd = 1 Four Bucks Left 3rd = 5 Breakout Lass 4th = 8 Costanza Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 6 - 10 Cobbity Cove | ||
Thu May 3 2018 21:00 | 1st = 10 Cobbity Cove 2nd = 1 Postal Express 3rd = 8 Me Mate Les 4th = 4 Shaka Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 4 Bean Monelli | ||
Thu May 3 2018 20:58 | 1st = 4 Bean Monelli 2nd = 3 Loch Monster 3rd = 5 Weeona Raph 4th = 1 Reign Of Omar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 2 Flyaway Barb | ||
Thu May 3 2018 20:55 | 1st = 2 Flyaway Barb 2nd = 3 Visigoth 3rd = 5 Smooth Claudia 4th = 1 Magic Hornet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 7 Kayda Affair | ||
Thu May 3 2018 20:52 | 1st = 7 Kayda Affair 2nd = 5 Gamblers Loot 3rd = 4 Jacks Missile 4th = 2 Zoprush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 3 Golden Blaze | ||
Thu May 3 2018 20:49 | 1st = 3 Golden Blaze 2nd = 8 Percys Curse 3rd = 9 George Regis 4th = 6 Captain Universe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 5 Emma Be Cool | ||
Thu May 3 2018 20:46 | 1st = 5 Emma Be Cool 2nd = 8 Incredible Evie 3rd = 1 Riverside Pride 4th = 2 Champagne Betty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 8 Shape Up Mike | ||
Thu May 3 2018 20:45 | 1st = 8 Shape Up Mike 2nd = 5 Rockn Brushgrove 3rd = 2 Alta Teresa 4th = 3 De Santa Anna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 4 Sacred Witch | ||
Thu May 3 2018 20:43 | 1st = 4 Sacred Witch 2nd = 9 Dyna Nana 3rd = 3 King Panda 4th = 1 Wild Cowgirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 4 Tullabung Betty | ||
Thu May 3 2018 20:40 | 1st = 4 Tullabung Betty 2nd = 2 Emerley Nolen 3rd = 1 Agent Kade 4th = 6 Born Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 4 Payton | ||
Thu May 3 2018 20:37 | 1st = 4 Payton 2nd = 8 Nangar Bear 3rd = 1 Cruisys Rose 4th = 6 Dr Mortikye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 3 Cyns Magic | ||
Thu May 3 2018 20:34 | 1st = 3 Cyns Magic 2nd = 1 Champagne Sally 3rd = 4 Shoes To Fill 4th = 5 First Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 5 - 2 Romeo Bromac | ||
Thu May 3 2018 20:30 | 1st = 2 Romeo Bromac 2nd = 1 The Kiwi Way 3rd = 8 Saint Davids Field 4th = 7 Metroincharge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 1 Take Guard | ||
Thu May 3 2018 20:28 | 1st = 1 Take Guard 2nd = 7 That Was Paw 3rd = 3 Juggernaut Train 4th = 2 Redhead Relton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 1 Noonbarra Storm | ||
Thu May 3 2018 20:25 | 1st = 1 Noonbarra Storm 2nd = 2 Lucks Run Out 3rd = 4 Black Market 4th = 8 Cosmic Moments |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 5 Rockstar Steffi | ||
Thu May 3 2018 20:22 | 1st = 5 Rockstar Steffi 2nd = 1 Rockstar Romeo 3rd = 6 Smokey Retreat 4th = 3 Mount Keira |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 4 High Eden Snow | ||
Thu May 3 2018 20:19 | 1st = 4 High Eden Snow 2nd = 1 Cairnlea Ollie 3rd = 8 Rip It Ralph 4th = 2 Zipping Hawk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 1 Backinthegame | ||
Thu May 3 2018 20:15 | 1st = 1 Backinthegame 2nd = 7 Miss Aeyla 3rd = 3 Thanks Jack 4th = 8 Elms Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 8 Dyna Carnie | ||
Thu May 3 2018 20:13 | 1st = 8 Dyna Carnie 2nd = 2 Blackjack Neo 3rd = 4 Fernando Express 4th = 1 John John Lava |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 8 Corykodi | ||
Thu May 3 2018 20:10 | 1st = 8 Corykodi 2nd = 4 Captain Til 3rd = 5 Nooree Dessa 4th = 2 Man Of Leisure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 6 Hoity Toity | ||
Thu May 3 2018 20:07 | 1st = 6 Hoity Toity 2nd = 4 Seaside 3rd = 1 Metanoia Franko 4th = 8 Vrontios |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 2 Zipping Chaser | ||
Thu May 3 2018 20:04 | 1st = 2 Zipping Chaser 2nd = 6 Fernando Drums 3rd = 10 Loch Mac 4th = 3 Quick Session |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 4 - 4 Tin Roof Raider | ||
Thu May 3 2018 20:00 | 1st = 4 Tin Roof Raider 2nd = 6 Somebeachshadow 3rd = 3 Andrew Jay 4th = 2 My Two Eves |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 6 Sunburnt Highway | ||
Thu May 3 2018 19:58 | 1st = 6 Sunburnt Highway 2nd = 3 Ritza Paris 3rd = 8 Mount Terry 4th = 2 Sally Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 4 Dyna Soren | ||
Thu May 3 2018 19:55 | 1st = 4 Dyna Soren 2nd = 3 Black Antico 3rd = 1 Rhynstone Hawk 4th = 9 Aston Abbott |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 6 Rippin Sam | ||
Thu May 3 2018 19:52 | 1st = 6 Rippin Sam 2nd = 7 Zipping Nitro 3rd = 8 Dyna Dean 4th = 5 Rockstar Patriot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 2 Georgie Mac | ||
Thu May 3 2018 19:49 | 1st = 2 Georgie Mac 2nd = 7 Bad Neighbour 3rd = 1 Blue Lemonade 4th = 6 Sambucca Hayze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 3 Devils Gullet | ||
Thu May 3 2018 19:43 | 1st = 3 Devils Gullet 2nd = 2 Weeny Dryva 3rd = 1 Molly Supernova 4th = 4 Tom Tom Drum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 6 Uno Fabio | ||
Thu May 3 2018 19:40 | 1st = 6 Uno Fabio 2nd = 8 Zipping Angus 3rd = 7 Peter Yap 4th = 1 Spring Bomber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 6 Go Brandi | ||
Thu May 3 2018 19:37 | 1st = 6 Go Brandi 2nd = 4 Winsome Stride 3rd = 1 Dandy Dale 4th = 2 Mount Oxley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 8 Long Gully Helen | ||
Thu May 3 2018 19:34 | 1st = 8 Long Gully Helen 2nd = 4 Serene Machine 3rd = 5 Zipping Kim 4th = 7 Ivy Murial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 3 - 6 Huli Nien | ||
Thu May 3 2018 19:30 | 1st = 6 Huli Nien 2nd = 5 No Win No Feed 3rd = 1 Mornings 4th = 3 Valiant Charger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 1 Barcali | ||
Thu May 3 2018 19:28 | 1st = 1 Barcali 2nd = 3 Sharp Diamond 3rd = 8 Back On Lava 4th = 5 Janes Intention |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 5 Arden Street | ||
Thu May 3 2018 19:25 | 1st = 5 Arden Street 2nd = 8 Disco Dolly 3rd = 7 Rainbow Ruby 4th = 6 Inner Wisdom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 2 Branwell Lee | ||
Thu May 3 2018 19:22 | 1st = 2 Branwell Lee 2nd = 6 Kayda Romance 3rd = 1 Devilish Babe 4th = 8 Miss Emerald |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 4 Blue Magoo | ||
Thu May 3 2018 19:19 | 1st = 4 Blue Magoo 2nd = 5 Emerald Rainbow 3rd = 2 Coronary Cloud 4th = 1 Loch Tight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 3 Tygar | ||
Thu May 3 2018 19:15 | 1st = 3 Tygar 2nd = 6 Jakes Sportwriter 3rd = 7 Redbank Blaze 4th = 2 Ohoka Jimmy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 8 Veloce Tesoro | ||
Thu May 3 2018 19:13 | 1st = 8 Veloce Tesoro 2nd = 2 Addo Carr 3rd = 7 Lochin Good 4th = 3 Flash As Evelyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 1 Cairnlea Jet | ||
Thu May 3 2018 19:10 | 1st = 1 Cairnlea Jet 2nd = 2 Jays Ace 3rd = 3 Mepunga Georgia 4th = 8 Larrikin Locky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 4 Dyna Chancer | ||
Thu May 3 2018 19:07 | 1st = 4 Dyna Chancer 2nd = 1 Go Seek Heidi 3rd = 3 Go Seek Fernando 4th = 7 Wise Ricciardo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 4 Charming Chaos | ||
Thu May 3 2018 19:04 | 1st = 4 Charming Chaos 2nd = 5 Chief Snow 3rd = 6 Will Eye Am 4th = 2 Steal A Kiss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 1 Paw Magic | ||
Thu May 3 2018 19:01 | 1st = 1 Paw Magic 2nd = 5 Tah Sadie 3rd = 7 Monahan Lass 4th = 2 Takin It Easy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 2 - 4 Naughty Iii | ||
Thu May 3 2018 19:00 | 1st = 4 Naughty Iii 2nd = 12 Surbiton Armistice 3rd = 3 Armbro Hugh 4th = 1 Im Stoned Also |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 11 - 6 Buenos Tiempos | ||
Thu May 3 2018 18:57 | 1st = 6 Buenos Tiempos 2nd = 1 Shakes 3rd = 7 Cheeky Chapter 4th = 4 Blabba Mouth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 5 Pants On Fire | ||
Thu May 3 2018 18:54 | 1st = 5 Pants On Fire 2nd = 4 Bera Na Liva 3rd = 2 Bombers Return 4th = 6 Sutre Sizzler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 7 - 6 Stratocreed | ||
Thu May 3 2018 18:50 | 1st = 6 Stratocreed 2nd = 5 Rebow 3rd = 2 Ramruey 4th = 4 Jelani Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 6 My Redeemer | ||
Thu May 3 2018 18:47 | 1st = 6 My Redeemer 2nd = 2 Maurice Minor 3rd = 1 Immen Bale 4th = 4 He Shall Johnny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 3 Money For Jam | ||
Thu May 3 2018 18:44 | 1st = 3 Money For Jam 2nd = 6 Shes Some Gal 3rd = 7 Give It Some 4th = 4 Calypso Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 5 Franco Revel | ||
Thu May 3 2018 18:40 | 1st = 5 Franco Revel 2nd = 9 Packnplenty 3rd = 7 Art I Special 4th = 10 Mega Alexander |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 8 Brett Brann | ||
Thu May 3 2018 18:38 | 1st = 8 Brett Brann 2nd = 1 Brietta 3rd = 7 Goodwin Terry 4th = 4 Dyna Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 7 Kouta Gold | ||
Thu May 3 2018 18:35 | 1st = 7 Kouta Gold 2nd = 8 Why Not Peter 3rd = 3 Patchie Thief 4th = 4 Major Riot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 8 Fired Up Jasper | ||
Thu May 3 2018 18:31 | 1st = 8 Fired Up Jasper 2nd = 7 Ohoka Clare 3rd = 1 Viktoria Vikkers 4th = 4 Macey Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 1 - 6 Our Sir Oliver | ||
Thu May 3 2018 18:30 | 1st = 6 Our Sir Oliver 2nd = 2 Dot The Eye 3rd = 1 The Prince Of Opal 4th = 12 Runsafarirun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 4 Nunniong Miss | ||
Thu May 3 2018 18:28 | 1st = 4 Nunniong Miss 2nd = 3 Ivanka Rose 3rd = 1 You Dance 4th = 2 Kingsley Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 1 Van Ann | ||
Thu May 3 2018 18:25 | 1st = 1 Van Ann 2nd = 5 Zipping Buck 3rd = 3 Bonts Magic 4th = 8 In A Spin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 1 Perfect Project | ||
Thu May 3 2018 18:22 | 1st = 1 Perfect Project 2nd = 2 Im So Fancy 3rd = 8 Divers Ol Mates 4th = 5 Archie Wah Wah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 8 Apache Bro | ||
Thu May 3 2018 18:19 | 1st = 8 Apache Bro 2nd = 2 Psychedelic Jay 3rd = 1 Staunch As 4th = 4 Air Commander |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 5 Tavewa Sunset | ||
Thu May 3 2018 18:14 | 1st = 5 Tavewa Sunset 2nd = 1 In Massachusetts 3rd = 3 Rockn And Rolln 4th = 7 Strike Lightfire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 6 - 8 Touched | ||
Thu May 3 2018 18:10 | 1st = 8 Touched 2nd = 2 Men Of Mukinbudin 3rd = 7 Captain Stirling 4th = 4 Comparative |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 1 Awesome Shep | ||
Thu May 3 2018 18:07 | 1st = 1 Awesome Shep 2nd = 2 Mystic Marlow 3rd = 8 Desperado Boy 4th = 10 Sleater |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 4 Smash Bomber | ||
Thu May 3 2018 18:06 | 1st = 4 Smash Bomber 2nd = 3 Jinja Brian 3rd = 1 Opawa Waihemo 4th = 2 Fiery Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 6 Lady Avenger | ||
Thu May 3 2018 18:03 | 1st = 6 Lady Avenger 2nd = 8 Wilburn 3rd = 1 Allen Kelvin 4th = 5 Fleur Delacour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 3 Jonesy | ||
Thu May 3 2018 17:59 | 1st = 3 Jonesy 2nd = 1 Zippet Zipper 3rd = 6 Fantastic Jett 4th = 8 Micks Gone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 7 - 2 Molly Sims | ||
Thu May 3 2018 17:56 | 1st = 2 Molly Sims 2nd = 5 Sauchiehall 3rd = 4 Lynton Creek 4th = 3 Port Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 6 Midnight Mystery | ||
Thu May 3 2018 17:55 | 1st = 6 Midnight Mystery 2nd = 1 Outshined 3rd = 5 Sisco Dun 4th = 3 Galloping Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 4 Heat Up | ||
Thu May 3 2018 17:51 | 1st = 4 Heat Up 2nd = 3 Millett 3rd = 8 Scott Lit Up 4th = 1 Umar Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 4 He Gets It | ||
Thu May 3 2018 17:46 | 1st = 4 He Gets It 2nd = 1 Theresachance 3rd = 8 Webby Vanderquack 4th = 3 Lifeinheaven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 1 Country Cracker | ||
Thu May 3 2018 17:43 | 1st = 1 Country Cracker 2nd = 2 Come On Kid 3rd = 5 Rumble Soldier 4th = 3 Fairway Drive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 1 Nozzno Fear | ||
Thu May 3 2018 17:40 | 1st = 1 Nozzno Fear 2nd = 8 Inside Affair 3rd = 9 Super Bad 4th = 3 Wow Madonna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 4 Mighty Hazza | ||
Thu May 3 2018 17:39 | 1st = 4 Mighty Hazza 2nd = 5 Come Home 3rd = 1 Newtown Angel 4th = 6 Magnus Keroma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 5 - 3 Frosty Beverage | ||
Thu May 3 2018 17:35 | 1st = 3 Frosty Beverage 2nd = 7 Shoestring 3rd = 6 Nun Too Savvy 4th = 10 Storm Trade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 6 - 2 Four Starzzz Legend | ||
Thu May 3 2018 17:30 | 1st = 2 Four Starzzz Legend 2nd = 3 Apocalypse 3rd = 10 Our Wicklow 4th = 9 Waingaro Mara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 6 Fierce Lomar | ||
Thu May 3 2018 17:26 | 1st = 6 Fierce Lomar 2nd = 1 Joffas Mate 3rd = 7 Moonquake 4th = 8 Moon Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 4 One Hour Parking | ||
Thu May 3 2018 17:22 | 1st = 4 One Hour Parking 2nd = 6 Songar Sunset 3rd = 8 Turbo Diddle 4th = 5 Tod Tanga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 8 Dyna Hunter | ||
Thu May 3 2018 17:18 | 1st = 8 Dyna Hunter 2nd = 3 Sky Flix 3rd = 1 Chief Command 4th = 7 County Crossing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 6 Nicey Spicey | ||
Thu May 3 2018 17:15 | 1st = 6 Nicey Spicey 2nd = 3 Danziger 3rd = 2 Sergess 4th = 1 Saraya Jayde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 6 Falcon Vista | ||
Thu May 3 2018 17:13 | 1st = 6 Falcon Vista 2nd = 5 Soldier Of Fortune 3rd = 9 Julia Mac 4th = 3 Dalacos Empress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 5 Racketeer | ||
Thu May 3 2018 17:10 | 1st = 5 Racketeer 2nd = 4 Dat Dat Daty 3rd = 6 Manifold 4th = 1 Kraken Mazing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 5 - 5 Black Chevron | ||
Thu May 3 2018 17:05 | 1st = 5 Black Chevron 2nd = 7 C A Penny 3rd = 6 Marshal Star 4th = 3 Mister Harris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 6 Final Chalice | ||
Thu May 3 2018 17:02 | 1st = 6 Final Chalice 2nd = 8 Red Four 3rd = 1 Nellysu 4th = 4 Carlukal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 4 - 7 Route Eighty Eight | ||
Thu May 3 2018 16:57 | 1st = 7 Route Eighty Eight 2nd = 11 Carranya Lass 3rd = 3 Planet Fever 4th = 9 Dinkum Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 10 - 7 Rothko | ||
Thu May 3 2018 16:52 | 1st = 7 Rothko 2nd = 1 La Player 3rd = 8 Roslyn Gaye 4th = 5 Beachboy Butch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 2 Flower Bomb | ||
Thu May 3 2018 16:51 | 1st = 2 Flower Bomb 2nd = 6 Jitterbug Jewel 3rd = 4 Sarcasm 4th = 7 Botany Cold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 7 Cosmic Polly | ||
Thu May 3 2018 16:49 | 1st = 7 Cosmic Polly 2nd = 8 Scott It 3rd = 9 Noosa Jet 4th = 3 Crash Zone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 8 - 2 Cape Wickham | ||
Thu May 3 2018 16:45 | 1st = 2 Cape Wickham 2nd = 7 Kruanui 3rd = 8 Maid Of Ore 4th = 6 Squidensquizz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 3 Water Boy | ||
Thu May 3 2018 16:42 | 1st = 3 Water Boy 2nd = 4 Swift Yarn 3rd = 1 My Gal Penny 4th = 8 Eye Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 4 - 7 Mogul | ||
Thu May 3 2018 16:40 | 1st = 7 Mogul 2nd = 9 Jetenara 3rd = 4 Franco Empire 4th = 6 Scoob Operator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 5 Ifoundthebeach | ||
Thu May 3 2018 16:37 | 1st = 5 Ifoundthebeach 2nd = 6 Datsgood 3rd = 4 Gold Reactor 4th = 3 Lara Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 5 Hes Okay | ||
Thu May 3 2018 16:34 | 1st = 5 Hes Okay 2nd = 3 Hector Cabang 3rd = 4 Deadline 4th = 7 Cool Boots |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 10 - 6 Fifty Stars | ||
Thu May 3 2018 16:30 | 1st = 6 Fifty Stars 2nd = 8 Iron Machine 3rd = 7 Wimborne 4th = 4 Aurelius Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 8 - 9 Final Frontier | ||
Thu May 3 2018 16:25 | 1st = 9 Final Frontier 2nd = 1 Thy Kingdom Come 3rd = 8 Seine Net 4th = 4 Excelling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 8 Tom Tee | ||
Thu May 3 2018 16:24 | 1st = 8 Tom Tee 2nd = 7 Hilton Forabet 3rd = 3 Panel Beater 4th = 4 Bookie Monster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 8 Flying Ella | ||
Thu May 3 2018 16:22 | 1st = 8 Flying Ella 2nd = 1 Bundah 3rd = 7 Totolo 4th = 2 Zulu Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 3 - 12 Pasadonna | ||
Thu May 3 2018 16:19 | 1st = 12 Pasadonna 2nd = 5 Foo Trouble 3rd = 8 Misty Lad 4th = 13 Countess Natasha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 9 - 5 Bettor Than That | ||
Thu May 3 2018 16:15 | 1st = 5 Bettor Than That 2nd = 8 Six Elements 3rd = 2 Runfortheroses 4th = 4 Heavenly Shades |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 3 - 2 Rangi Rangdu | ||
Thu May 3 2018 16:14 | 1st = 2 Rangi Rangdu 2nd = 4 Chelsea Ella 3rd = 9 Itsokbeingbetter 4th = 6 Master Of Escape |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gatton Race 8 - 13 Miss Beneteau | ||
Thu May 3 2018 16:12 | 1st = 13 Miss Beneteau 2nd = 10 Kings Men 3rd = 5 Courting Joy 4th = 1 Explosive Evie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 3 Damaging Lomar | ||
Thu May 3 2018 16:09 | 1st = 3 Damaging Lomar 2nd = 4 Winlock Intent 3rd = 5 Uncle Bump 4th = 1 Railway Burra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 7 - 3 Coolring | ||
Thu May 3 2018 16:05 | 1st = 3 Coolring 2nd = 6 Viceroy 3rd = 2 Ashlor 4th = 8 O So Hazy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 7 Country Grenade | ||
Thu May 3 2018 16:02 | 1st = 7 Country Grenade 2nd = 8 Divers Session 3rd = 3 No Reservations 4th = 1 Tango Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 7 Translator | ||
Thu May 3 2018 16:00 | 1st = 7 Translator 2nd = 3 Vicki Keeping 3rd = 1 Little Bit Funny 4th = 2 Daves Dot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 3 Janies Got A Gun | ||
Thu May 3 2018 15:58 | 1st = 3 Janies Got A Gun 2nd = 5 Bertils Delight 3rd = 2 Its You Not Me 4th = 4 Village Cruiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 9 - 2 Gallic Chieftain | ||
Thu May 3 2018 15:55 | 1st = 2 Gallic Chieftain 2nd = 10 Yogi 3rd = 16 Romanesque 4th = 8 Swacadelic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 7 - 5 Alassio | ||
Thu May 3 2018 15:50 | 1st = 5 Alassio 2nd = 2 See The Show 3rd = 8 Miss Faith 4th = 7 Tapavino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 2 - | ||
Thu May 3 2018 15:49 | 2nd = 9 Drum Withers 3rd = 4 J Bee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 2 - 9 Drum Withers | ||
Thu May 3 2018 15:49 | 1st = 9 Drum Withers 2nd = 3 Wynberg Jewel 3rd = 1 Uncle Drew 4th = 2 Its Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 1 Big Reputation | ||
Thu May 3 2018 15:47 | 1st = 1 Big Reputation 2nd = 4 Downhill 3rd = 6 Shellbrook 4th = 2 Bombora Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 2 - 1 Tribu To Mary | ||
Thu May 3 2018 15:44 | 1st = 1 Tribu To Mary 2nd = 10 Mambazo 3rd = 8 Jus Talken 4th = 11 Bills Oreilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 4 Country Spirit | ||
Thu May 3 2018 15:42 | 1st = 4 Country Spirit 2nd = 3 Whatta Lurker 3rd = 8 Annies Chance 4th = 7 Diddy Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 8 - 1 Alpe De Huez | ||
Thu May 3 2018 15:40 | 1st = 1 Alpe De Huez 2nd = 2 Flight Officer 3rd = 4 Cruz 4th = 5 Magicnracing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gatton Race 7 - 2 All Amuk | ||
Thu May 3 2018 15:37 | 1st = 2 All Amuk 2nd = 8 Wine Barrel 3rd = 7 Stick With Me 4th = 5 Now You See |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 7 Goldstar Marvely | ||
Thu May 3 2018 15:35 | 1st = 7 Goldstar Marvely 2nd = 1 Dyna Bart 3rd = 2 Botany Alan 4th = 6 Cosmic Stu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 5 Somerton May | ||
Thu May 3 2018 15:34 | 1st = 5 Somerton May 2nd = 3 Flash Frankie 3rd = 7 Lightfoot Lass 4th = 1 Go Maxi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 6 - 3 Balansa | ||
Thu May 3 2018 15:30 | 1st = 3 Balansa 2nd = 10 Big Albert 3rd = 7 Super Rockstar 4th = 6 Parnossos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 2 Fortnight | ||
Thu May 3 2018 15:27 | 1st = 2 Fortnight 2nd = 6 Dads Honour 3rd = 3 Millys Coconut 4th = 5 Theos Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 1 - 9 Whataboyz | ||
Thu May 3 2018 15:24 | 1st = 9 Whataboyz 2nd = 10 November Guy 3rd = 1 Beg For Chevron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 1 - 7 Dream Big | ||
Thu May 3 2018 15:24 | 1st = 7 Dream Big 2nd = 5 Need Luck 3rd = 9 Whataboyz 4th = 1 Beg For Chevron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 3 Betting Baron | ||
Thu May 3 2018 15:22 | 1st = 3 Betting Baron 2nd = 5 Camivista 3rd = 4 Doolittle Doofy 4th = 7 Chika Mattgregor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 5 Lucy Gem | ||
Thu May 3 2018 15:19 | 1st = 5 Lucy Gem 2nd = 6 Hurricane Billie 3rd = 4 Rubys Boy 4th = 8 Festivus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 8 - 13 Arkham Knight | ||
Thu May 3 2018 15:15 | 1st = 13 Arkham Knight 2nd = 10 Guizot 3rd = 15 Rib Eye 4th = 2 Kenjorwood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 2 Justin Ryan | ||
Thu May 3 2018 15:14 | 1st = 2 Justin Ryan 2nd = 8 Think Tank 3rd = 3 Sozins Angel 4th = 1 Magic Mike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 6 - 5 Prime Candidate | ||
Thu May 3 2018 15:10 | 1st = 5 Prime Candidate 2nd = 3 Wander 3rd = 2 Trust Me 4th = 10 Shalama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 1 Harrys My Name | ||
Thu May 3 2018 15:07 | 1st = 1 Harrys My Name 2nd = 8 Pick Up Line 3rd = 4 Gracioso 4th = 2 Stand By You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 1 - 2 Come Play With Me | ||
Thu May 3 2018 15:05 | 1st = 2 Come Play With Me 2nd = 3 Born Blue 3rd = 1 Musical Art 4th = 6 Northpace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 7 - 9 Scotlynn Beach | ||
Thu May 3 2018 15:00 | 1st = 9 Scotlynn Beach 2nd = 4 Emessgee 3rd = 6 Major Patron 4th = 8 Major Wish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gatton Race 6 - 9 Okanagan Miss | ||
Thu May 3 2018 14:57 | 1st = 9 Okanagan Miss 2nd = 2 Mishani Rainman 3rd = 10 Rosinca 4th = 6 Toujours Lamour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 1 Gotcha Majenta | ||
Thu May 3 2018 14:56 | 1st = 1 Gotcha Majenta 2nd = 2 Homebush Boden 3rd = 3 Jaded Affair 4th = 5 Fired Up Jed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 6 Aston Tobin | ||
Thu May 3 2018 14:54 | 1st = 6 Aston Tobin 2nd = 5 Irish Swagger 3rd = 1 Big Butterbean 4th = 4 Maniac Matilda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 5 - 2 Class Clown | ||
Thu May 3 2018 14:50 | 1st = 2 Class Clown 2nd = 12 Sonaree 3rd = 8 Bennelong Dancer 4th = 9 Croix De Vie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 1 Fab Reiko | ||
Thu May 3 2018 14:47 | 1st = 1 Fab Reiko 2nd = 3 Tomal 3rd = 4 Shakey Coconut 4th = 8 VINCERO |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 1 Not Always | ||
Thu May 3 2018 14:42 | 1st = 1 Not Always 2nd = 4 Montana Express 3rd = 8 Currumbinkid 4th = 5 Kid Calvert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 3 Ohoka Billy | ||
Thu May 3 2018 14:40 | 1st = 3 Ohoka Billy 2nd = 5 Cawbourne Britty 3rd = 1 Sunlit Johnny 4th = 6 Queen Kong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 1 Nostimo | ||
Thu May 3 2018 14:39 | 1st = 1 Nostimo 2nd = 5 Swift Mandy 3rd = 2 Jens Magic 4th = 9 Terrah Lecki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 5 - 5 Nothing Too Hard | ||
Thu May 3 2018 14:35 | 1st = 5 Nothing Too Hard 2nd = 3 Britannicus 3rd = 6 Porky Pies 4th = 7 Regal Rage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 7 - 3 Gold Medals | ||
Thu May 3 2018 14:30 | 1st = 3 Gold Medals 2nd = 1 Zed Em 3rd = 8 Spying On You 4th = 5 Monarch Chimes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 2 Fiery Jen | ||
Thu May 3 2018 14:24 | 1st = 2 Fiery Jen 2nd = 1 Chop Shop 3rd = 8 Sweet Abby Lee 4th = 4 Hilton Hangover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 6 - 2 Ramblenroller | ||
Thu May 3 2018 14:20 | 1st = 2 Ramblenroller 2nd = 4 Flyin Circles 3rd = 7 Village Encounter 4th = 1 Elect To Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waipukurau Race 8 - 2 Detentore | ||
Thu May 3 2018 14:19 | 1st = 2 Detentore 2nd = 8 Belle Fascino 3rd = 5 Estefania 4th = 9 Oceirins Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gatton Race 5 - 6 Glitter Top | ||
Thu May 3 2018 14:17 | 1st = 6 Glitter Top 2nd = 3 Itsgloriama 3rd = 2 Ahwahneechee 4th = 7 Greynomad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 1 Assasins Code | ||
Thu May 3 2018 14:14 | 1st = 1 Assasins Code 2nd = 8 True Gem 3rd = 5 Mayhem Breeze 4th = 3 Rapanui Surprise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 4 - 2 Miss Scorcher | ||
Thu May 3 2018 14:10 | 1st = 2 Miss Scorcher 2nd = 3 Mookareena 3rd = 11 Prose N Cons 4th = 6 Or Else |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 2 Underthekilt | ||
Thu May 3 2018 14:04 | 1st = 2 Underthekilt 2nd = 5 Mach Torque 3rd = 4 Mahalo 4th = 7 Milly Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 3 Tyche Onyx | ||
Thu May 3 2018 13:59 | 1st = 3 Tyche Onyx 2nd = 6 Python Pride 3rd = 5 Pool Man 4th = 2 Bags Of Bucks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 4 - 4 Oxford Angel | ||
Thu May 3 2018 13:55 | 1st = 4 Oxford Angel 2nd = 9 Impurity 3rd = 5 Bullseye Score 4th = 3 Khitaamy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 12 - 1 Thrilling Raider | ||
Thu May 3 2018 13:51 | 1st = 1 Thrilling Raider 2nd = 2 Spare Some Time 3rd = 3 Trevor Gibbs 4th = 7 Zipping Kirby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 6 - 17 Furrion | ||
Thu May 3 2018 13:50 | 1st = 17 Furrion 2nd = 1 Like The Clappers 3rd = 5 Trenchant 4th = 4 Robbies Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 5 - 4 Ginas Gold | ||
Thu May 3 2018 13:45 | 1st = 4 Ginas Gold 2nd = 10 Silver Jolt 3rd = 1 Zahara Zuri 4th = 3 Coolarama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waipukurau Race 7 - 8 Vee Twelve | ||
Thu May 3 2018 13:44 | 1st = 8 Vee Twelve 2nd = 3 Mediterranean Star 3rd = 2 Sligo 4th = 5 Penticoup |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gatton Race 4 - 7 Kid Cruize | ||
Thu May 3 2018 13:42 | 1st = 7 Kid Cruize 2nd = 1 Ol Brown Eyes 3rd = 2 Christmas Cheer 4th = 6 Lushness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 5 Aston Halle | ||
Thu May 3 2018 13:39 | 1st = 5 Aston Halle 2nd = 2 Wanjiro 3rd = 1 Fernandos Jewel 4th = 4 Banjos Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 3 - 6 Xaarfoxylady | ||
Thu May 3 2018 13:35 | 1st = 6 Xaarfoxylady 2nd = 3 All Over Casanova 3rd = 10 Old Trafford 4th = 1 Myprayer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 7 Ruffalo | ||
Thu May 3 2018 13:28 | 1st = 7 Ruffalo 2nd = 3 Luvu Grazaella 3rd = 1 Annas Best 4th = 2 Eternal Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 11 - 1 Uno Twenty Five | ||
Thu May 3 2018 13:24 | 1st = 1 Uno Twenty Five 2nd = 5 Beaumont 3rd = 8 Retired Mouse 4th = 3 Vince Fawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 3 - 2 King Hewitt | ||
Thu May 3 2018 13:20 | 1st = 2 King Hewitt 2nd = 3 Uncle Rodriguez 3rd = 4 Beauty Kanas 4th = 1 Banner Season |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 2 Midnight Storm | ||
Thu May 3 2018 13:17 | 1st = 2 Midnight Storm 2nd = 3 New Fire Girl 3rd = 6 Irinka Jenna 4th = 4 Dyna Cadet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 5 - 9 Inn Keeper | ||
Thu May 3 2018 13:15 | 1st = 9 Inn Keeper 2nd = 6 Wind Force 3rd = 1 Labuan Star 4th = 13 Barthelona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waipukurau Race 6 - 10 Diamond Dancer | ||
Thu May 3 2018 13:10 | 1st = 10 Diamond Dancer 2nd = 13 Our Little Secret 3rd = 8 Bella Nero 4th = 3 Donardo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 4 - 3 Graciella Pinevale | ||
Thu May 3 2018 13:05 | 1st = 3 Graciella Pinevale 2nd = 2 Illawong Red 3rd = 6 Levina 4th = 8 Just Call Me Earl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gatton Race 3 - 2 Poetic Dragon | ||
Thu May 3 2018 13:02 | 1st = 2 Poetic Dragon 2nd = 6 Scarlets Choice 3rd = 5 Man Overboard 4th = 4 Imaginalthepeople |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 10 - 7 Just One Smile | ||
Thu May 3 2018 13:02 | 1st = 7 Just One Smile 2nd = 3 Bigtime Jason 3rd = 4 Bigtime Doug 4th = 2 Formation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 1 Queen Of Gems | ||
Thu May 3 2018 12:59 | 1st = 1 Queen Of Gems 2nd = 3 Qatar Girl 3rd = 7 Mega Mckayla 4th = 6 Goldies Nugget |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 2 - 8 Love Shack Baby | ||
Thu May 3 2018 12:55 | 1st = 8 Love Shack Baby 2nd = 5 Laughing Or Crying 3rd = 17 Midnight Jumper 4th = 16 Reign Over Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 4 - 4 Thunder Cloud | ||
Thu May 3 2018 12:45 | 1st = 4 Thunder Cloud 2nd = 3 Hang Man 3rd = 7 Moss N Bolt 4th = 5 Tucson Arizona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 9 - 3 Suspicious Minds | ||
Thu May 3 2018 12:45 | 1st = 3 Suspicious Minds 2nd = 1 Kiwi Boy 3rd = 2 Hallo Star 4th = 7 Ekali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 4 Kylo Ren | ||
Thu May 3 2018 12:42 | 1st = 4 Kylo Ren 2nd = 7 News Print 3rd = 2 Fish Armo 4th = 6 Hurricane Craig |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 2 - 1 Desert Lord | ||
Thu May 3 2018 12:40 | 1st = 1 Desert Lord 2nd = 8 Erudition 3rd = 3 Smiling Manolito 4th = 4 Spin Bowles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waipukurau Race 5 - 1 Dez | ||
Thu May 3 2018 12:35 | 1st = 1 Dez 2nd = 6 Ophelia Lee 3rd = 8 Pincanto 4th = 4 Pinsraad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 3 - 1 Threepeat | ||
Thu May 3 2018 12:30 | 1st = 1 Threepeat 2nd = 8 Fremarksgonzo 3rd = 6 Crocodile Kid 4th = 4 Begoodorbegoodatit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gatton Race 2 - 8 Dazet | ||
Thu May 3 2018 12:27 | 1st = 8 Dazet 2nd = 3 Gouldian 3rd = 1 Mustarrid 4th = 2 Annihilation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 8 - 2 Allegro Gun | ||
Thu May 3 2018 12:26 | 1st = 2 Allegro Gun 2nd = 1 On Fleek 3rd = 7 Kiwi Gal 4th = 8 Raging Demon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 3 Beau Gem | ||
Thu May 3 2018 12:24 | 1st = 3 Beau Gem 2nd = 1 Boone 3rd = 5 Bowie Boy 4th = 8 Please Stand Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 1 - 10 Im A Jewel | ||
Thu May 3 2018 12:20 | 1st = 10 Im A Jewel 2nd = 5 Havelka 3rd = 9 Cook Straight 4th = 13 Delta Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 3 - 3 La Fleurette | ||
Thu May 3 2018 12:15 | 1st = 3 La Fleurette 2nd = 6 Summer Glen 3rd = 5 Florida Pearl 4th = 2 Save Me Ned |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 5 Ghostly Terrah | ||
Thu May 3 2018 12:09 | 1st = 5 Ghostly Terrah 2nd = 3 Pilot Pete 3rd = 6 Oriental Rhys 4th = 2 Red Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 7 - 3 Over Indulgence | ||
Thu May 3 2018 12:09 | 1st = 3 Over Indulgence 2nd = 8 Cosmic Barwon 3rd = 5 Token Jasper 4th = 1 Fancy Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 1 - 1 Tunero | ||
Thu May 3 2018 12:05 | 1st = 1 Tunero 2nd = 3 Cormac 3rd = 7 Whitneys Star 4th = 8 Heartlet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waipukurau Race 4 - 14 Meteoric Lass | ||
Thu May 3 2018 12:00 | 1st = 14 Meteoric Lass 2nd = 8 Thelma 3rd = 7 Belle Canto 4th = 10 Martinelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 2 - 9 Rosas First | ||
Thu May 3 2018 11:55 | 1st = 9 Rosas First 2nd = 4 Gallifrey Penny 3rd = 3 Victory Lass 4th = 1 Blue Chip Madam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gatton Race 1 - 1 Saipan | ||
Thu May 3 2018 11:52 | 1st = 1 Saipan 2nd = 3 Lifes Like That 3rd = 4 Dragon Street 4th = 6 Monte Lago |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 6 - 3 Unileven | ||
Thu May 3 2018 11:51 | 1st = 3 Unileven 2nd = 2 Nasa 3rd = 6 Bigtime Dazzler 4th = 5 Secret Rory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 2 - 9 Tee Train | ||
Thu May 3 2018 11:45 | 1st = 9 Tee Train 2nd = 4 Kaplumpich 3rd = 11 Socialising 4th = 13 Dont Doubt Maeve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 5 - 8 Sparta | ||
Thu May 3 2018 11:34 | 1st = 8 Sparta 2nd = 2 See Eye Be 3rd = 4 Timma Turtle 4th = 5 Classy Impact |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 1 - 3 Its All Business | ||
Thu May 3 2018 11:29 | 1st = 3 Its All Business 2nd = 2 The Spin Professor 3rd = 5 Nationaldraft 4th = 8 Boss Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waipukurau Race 3 - 14 Vickezzmoet | ||
Thu May 3 2018 11:25 | 1st = 14 Vickezzmoet 2nd = 2 Rock Island Line 3rd = 8 Classy Lane 4th = 1 Darci Palmer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 1 - 3 Getting Leggie | ||
Thu May 3 2018 11:15 | 1st = 3 Getting Leggie 2nd = 6 Police Camp 3rd = 2 Duke Of Boneo 4th = 4 Exalted Kanga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 4 - 1 Mai Meng | ||
Thu May 3 2018 10:59 | 1st = 1 Mai Meng 2nd = 5 Aussi Joshy 3rd = 2 Jetsun Bear 4th = 8 Warrior Tony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waipukurau Race 2 - 7 Grand Ariana | ||
Thu May 3 2018 10:50 | 1st = 7 Grand Ariana 2nd = 4 Sagunto 3rd = 5 Sol Invictus 4th = 3 Lincoln Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 3 - 2 Oloroso | ||
Thu May 3 2018 10:41 | 1st = 2 Oloroso 2nd = 3 Jetsun Stampede 3rd = 8 Just A Matthew 4th = 4 Looking Sassy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 2 - 2 Reality Check | ||
Thu May 3 2018 10:24 | 1st = 2 Reality Check 2nd = 4 Princess Alea 3rd = 5 Nangar Panther 4th = 6 Mobility Scooter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waipukurau Race 1 - 8 Hes No Saint | ||
Thu May 3 2018 10:15 | 1st = 8 Hes No Saint 2nd = 7 Lambrusco 3rd = 5 Dal Sir Tee 4th = 3 Zedac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 1 - 1 Ungrateful | ||
Thu May 3 2018 10:06 | 1st = 1 Ungrateful 2nd = 4 Don Morocco 3rd = 6 Hey Khali 4th = 3 Barwon Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 1 Black Fusileer | ||
Tue Apr 3 2018 23:17 | 1st = 1 Black Fusileer 2nd = 4 King Cigar 3rd = 8 Ren Monelli 4th = 7 Dandalup Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 4 Ton Tine | ||
Tue Apr 3 2018 23:05 | 1st = 4 Ton Tine 2nd = 7 Sammy Charles 3rd = 3 Earl Or Nothing 4th = 5 Lightning Calder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 8 Abba Monelli | ||
Tue Apr 3 2018 23:02 | 1st = 8 Abba Monelli 2nd = 2 Sure Enough 3rd = 3 Barnabie Gundi 4th = 1 Junk Yard Wolf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 8 Red Rocket Jett | ||
Tue Apr 3 2018 22:42 | 1st = 8 Red Rocket Jett 2nd = 2 Oldmate Marley 3rd = 5 Dahlia Monelli 4th = 6 Apache Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 5 Tradie | ||
Tue Apr 3 2018 22:37 | 1st = 5 Tradie 2nd = 8 Burning Shadows 3rd = 6 Four Legged Frenzy 4th = 3 Prince Of Smiles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 11 - 3 Rockin Ringo | ||
Tue Apr 3 2018 22:34 | 1st = 3 Rockin Ringo 2nd = 6 Boys Round Here 3rd = 8 Downtown Pixie 4th = 4 Goldenpaw Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 7 Ernies Legacy | ||
Tue Apr 3 2018 22:30 | 1st = 7 Ernies Legacy 2nd = 8 Sooky Jooky 3rd = 6 Gomer Bale 4th = 2 Cosmic Sole |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 7 Major Upgrades | ||
Tue Apr 3 2018 22:27 | 1st = 7 Major Upgrades 2nd = 3 Accountability 3rd = 9 Tru Blu Keats 4th = 8 Jackpot June |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 10 - 1 Akaboru | ||
Tue Apr 3 2018 22:19 | 1st = 1 Akaboru 2nd = 8 Belles Hawke 3rd = 2 Not A Word 4th = 4 Rhondas Dougie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 1 Pacific Playboy | ||
Tue Apr 3 2018 22:10 | 1st = 1 Pacific Playboy 2nd = 9 Three Blind Mice 3rd = 3 Driven 4th = 6 Maximum Demand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 2 Blackhawk Parker | ||
Tue Apr 3 2018 22:08 | 1st = 2 Blackhawk Parker 2nd = 5 Riverina Miss 3rd = 6 Emperor Cruz 4th = 4 Claretown Boris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 1 Yunderup Tank | ||
Tue Apr 3 2018 22:05 | 1st = 1 Yunderup Tank 2nd = 4 Starlight Joli 3rd = 6 West On Bamboo 4th = 7 Uncertainty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 10 - 2 Always On | ||
Tue Apr 3 2018 22:00 | 1st = 2 Always On 2nd = 1 Shez From Heaven 3rd = 8 Timeless Jasper 4th = 7 Diamonds For Alady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 1 Spring Time Miss | ||
Tue Apr 3 2018 21:57 | 1st = 1 Spring Time Miss 2nd = 8 Hayleys Rocket 3rd = 7 Nitro Diddle 4th = 5 Senor Marina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 9 - 1 Licorice Shot | ||
Tue Apr 3 2018 21:54 | 1st = 1 Licorice Shot 2nd = 8 Road Monster 3rd = 2 Wayne Outwide 4th = 4 Go Prancer Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 2 Tooka Half | ||
Tue Apr 3 2018 21:50 | 1st = 2 Tooka Half 2nd = 1 Phillip Keeping 3rd = 3 Destini Trucker 4th = 4 Galloping Leo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 3 Campora | ||
Tue Apr 3 2018 21:45 | 1st = 3 Campora 2nd = 10 Lightning Jolt 3rd = 2 Rich Yankee 4th = 7 Kerrin Joseph |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 10 - 8 Senor Izmir | ||
Tue Apr 3 2018 21:43 | 1st = 8 Senor Izmir 2nd = 5 Kulu Zorro 3rd = 9 Tranquil Billy 4th = 1 Kingsbrae Tammy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 5 Mephitidae | ||
Tue Apr 3 2018 21:40 | 1st = 5 Mephitidae 2nd = 7 Patchy Kat 3rd = 1 Pangee Street 4th = 6 Aliante |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 1 In The Que | ||
Tue Apr 3 2018 21:37 | 1st = 1 In The Que 2nd = 4 Waynes Rocket 3rd = 7 Sekisui 4th = 5 Turbo Diddle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 8 - 1 Willy Rocket | ||
Tue Apr 3 2018 21:34 | 1st = 1 Willy Rocket 2nd = 2 Nova Party 3rd = 4 Whatta Pass 4th = 5 Feral Cheral |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 9 - 2 Machavelli | ||
Tue Apr 3 2018 21:30 | 1st = 2 Machavelli 2nd = 1 Miss Sugarandspice 3rd = 9 Weerrook Harry 4th = 7 Verizano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 5 Zipping Dash | ||
Tue Apr 3 2018 21:28 | 1st = 5 Zipping Dash 2nd = 4 Go Levi 3rd = 2 Etiquette 4th = 8 Why Not Bazzar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 9 - 2 Bravo Rose | ||
Tue Apr 3 2018 21:25 | 1st = 2 Bravo Rose 2nd = 7 Team Jarvis 3rd = 9 Georgia Can Do 4th = 8 Our Cavalier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 5 Obstruction | ||
Tue Apr 3 2018 21:22 | 1st = 5 Obstruction 2nd = 8 Courageous Nikki 3rd = 2 Proceed At Speed 4th = 1 Incredible Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 10 Sunrose Village | ||
Tue Apr 3 2018 21:20 | 1st = 10 Sunrose Village 2nd = 6 Absolution 3rd = 3 Neighlor 4th = 12 Nitro Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 2 Blazin Fletch | ||
Tue Apr 3 2018 21:18 | 1st = 2 Blazin Fletch 2nd = 8 Dynamic Goodwin 3rd = 3 Bintang Radler 4th = 1 Izzy Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 7 - 3 Dalmatynski | ||
Tue Apr 3 2018 21:15 | 1st = 3 Dalmatynski 2nd = 6 Innocent Man 3rd = 4 Mr Merve 4th = 5 Bruton Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 8 - 3 Double Bliss | ||
Tue Apr 3 2018 21:10 | 1st = 3 Double Bliss 2nd = 2 Prince Joy 3rd = 1 Rolling With Stell 4th = 6 Rock Of Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 6 Miss Dee Meadows | ||
Tue Apr 3 2018 21:08 | 1st = 6 Miss Dee Meadows 2nd = 7 Akina Dee Jay 3rd = 8 Louie Neveelk 4th = 4 Bonts Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 8 - 3 Bogan Dancer | ||
Tue Apr 3 2018 21:05 | 1st = 3 Bogan Dancer 2nd = 5 Beer Shack 3rd = 1 Odi Sannette 4th = 2 Lucy Lizzie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 4 King Tony | ||
Tue Apr 3 2018 21:01 | 1st = 4 King Tony 2nd = 2 Ripa Rama 3rd = 3 Silver Rebah 4th = 8 Kaytwo Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 8 - 6 Murranji Track | ||
Tue Apr 3 2018 21:00 | 1st = 6 Murranji Track 2nd = 2 Shadow Spar 3rd = 5 Solarsonic 4th = 4 Daylight Dan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 6 Gorilla Grodd | ||
Tue Apr 3 2018 20:58 | 1st = 6 Gorilla Grodd 2nd = 4 Firestorm 3rd = 7 Rip Masters 4th = 3 Archie Wah Wah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 6 - 1 Kerries A Minx | ||
Tue Apr 3 2018 20:55 | 1st = 1 Kerries A Minx 2nd = 8 Asa Abbandando 3rd = 4 Liscoyle Lady 4th = 6 Burner Bant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 4 Amelias Courage | ||
Tue Apr 3 2018 20:50 | 1st = 4 Amelias Courage 2nd = 2 Pavarotti 3rd = 8 Miss Stonebridge 4th = 11 The Midas Touch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 2 Taking Aim | ||
Tue Apr 3 2018 20:48 | 1st = 2 Taking Aim 2nd = 3 Tekeela Too 3rd = 6 Fess Crockett 4th = 4 Penny Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 2 Bewitched Star | ||
Tue Apr 3 2018 20:45 | 1st = 2 Bewitched Star 2nd = 6 Flash Gee 3rd = 5 Mamachi 4th = 4 Lilly Milo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 5 Pepper Tree | ||
Tue Apr 3 2018 20:42 | 1st = 5 Pepper Tree 2nd = 4 Lisa Monelli 3rd = 7 Need More Coin 4th = 2 Wise Olive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 4 Minaj | ||
Tue Apr 3 2018 20:40 | 1st = 4 Minaj 2nd = 6 Kiamasrosie 3rd = 7 My Anna Rani 4th = 1 Diamond Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 4 Stacey Keeping | ||
Tue Apr 3 2018 20:38 | 1st = 4 Stacey Keeping 2nd = 1 Crack Shot 3rd = 7 Sharnie 4th = 2 Victory Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 5 - 2 Ronray Flame | ||
Tue Apr 3 2018 20:35 | 1st = 2 Ronray Flame 2nd = 3 Lots Of Time 3rd = 4 All Fueled Up 4th = 1 Smooth Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 7 - 8 Aaliyah | ||
Tue Apr 3 2018 20:30 | 1st = 8 Aaliyah 2nd = 3 Ronzel Grinner 3rd = 9 Major Lies 4th = 7 Girl With A Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 7 Lightwood Miss | ||
Tue Apr 3 2018 20:28 | 1st = 7 Lightwood Miss 2nd = 5 Leading The Way 3rd = 8 Resplando 4th = 3 Meehan Sox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 8 Jonesy | ||
Tue Apr 3 2018 20:25 | 1st = 8 Jonesy 2nd = 3 La Jaydan 3rd = 7 Kulu Turkey 4th = 6 Freddys Back |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 4 Sunset Versace | ||
Tue Apr 3 2018 20:22 | 1st = 4 Sunset Versace 2nd = 3 Pour Some Sugar 3rd = 7 Homer Monelli 4th = 2 What A Crafter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 4 Sir Galahad | ||
Tue Apr 3 2018 20:20 | 1st = 4 Sir Galahad 2nd = 2 Whoswhointhezoo 3rd = 1 Cayenne El 4th = 10 Feels Like Flying |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 1 El Grand Larson | ||
Tue Apr 3 2018 20:18 | 1st = 1 El Grand Larson 2nd = 3 Give Us Double 3rd = 7 Songar Sunset 4th = 5 Anndar Plonk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 2 Rimba Sambia | ||
Tue Apr 3 2018 20:15 | 1st = 2 Rimba Sambia 2nd = 4 Oldmate Gretel 3rd = 6 Good People 4th = 1 Winnies Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 4 Smokenapipe | ||
Tue Apr 3 2018 20:10 | 1st = 4 Smokenapipe 2nd = 5 Talk About It 3rd = 3 Officially Shady 4th = 6 Dirty Blues |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 4 Ballinderry Girl | ||
Tue Apr 3 2018 20:08 | 1st = 4 Ballinderry Girl 2nd = 5 Velocity Alaina 3rd = 2 Bejarano 4th = 3 Grand Devinci |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 5 - 3 Big Bad Bob | ||
Tue Apr 3 2018 20:05 | 1st = 3 Big Bad Bob 2nd = 4 Realistic 3rd = 5 Raven Izmir 4th = 1 Big Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 6 Lady Wild Fire | ||
Tue Apr 3 2018 20:02 | 1st = 6 Lady Wild Fire 2nd = 7 Edna Monelli 3rd = 1 Go Gettem Nosey 4th = 4 Sunset Prada |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 6 - 5 Arden Castle | ||
Tue Apr 3 2018 20:00 | 1st = 5 Arden Castle 2nd = 9 Just Saying 3rd = 7 Shark Alert 4th = 1 Crowbar Johnson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 1 Ladys Command | ||
Tue Apr 3 2018 19:58 | 1st = 1 Ladys Command 2nd = 5 Easy Sloy Boy 3rd = 3 Swizz Roll Cloud 4th = 7 Come On Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 1 Cabaret Tonight | ||
Tue Apr 3 2018 19:55 | 1st = 1 Cabaret Tonight 2nd = 5 Beaming Bouncer 3rd = 7 Rhondas Yogi 4th = 2 Destini Torpedo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 11 Black Jack Zac | ||
Tue Apr 3 2018 19:50 | 1st = 11 Black Jack Zac 2nd = 5 Livingston Bay 3rd = 2 Skyline Trail 4th = 3 Heez Chivalrous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 6 Zipping Archie | ||
Tue Apr 3 2018 19:48 | 1st = 6 Zipping Archie 2nd = 4 Newfire Chelle 3rd = 8 Bold Reflection 4th = 3 Tahlias Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 2 Pawlee | ||
Tue Apr 3 2018 19:45 | 1st = 2 Pawlee 2nd = 8 Warrior Rose 3rd = 5 Grand Dash 4th = 7 Poppys Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 1 High Rolling | ||
Tue Apr 3 2018 19:40 | 1st = 1 High Rolling 2nd = 7 Liukin 3rd = 2 Always Amy 4th = 5 Major Megs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 7 Freeway Reagan | ||
Tue Apr 3 2018 19:38 | 1st = 7 Freeway Reagan 2nd = 2 Inkjet Keroma 3rd = 5 Dynamic Songar 4th = 4 Peeks Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 1 Pappa Does Mambo | ||
Tue Apr 3 2018 19:35 | 1st = 1 Pappa Does Mambo 2nd = 5 Westmead Warrior 3rd = 4 Cheeky Kaya 4th = 7 Bull Dance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 5 - 3 Fat Kennys Drop | ||
Tue Apr 3 2018 19:30 | 1st = 3 Fat Kennys Drop 2nd = 1 Charlie Knew 3rd = 9 Fortitudo 4th = 7 Did It Alone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 4 Rhyans Return | ||
Tue Apr 3 2018 19:28 | 1st = 4 Rhyans Return 2nd = 6 Lady Mikado 3rd = 8 Mahjong Ted 4th = 3 Jimmy Vella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 1 Smooth Claudia | ||
Tue Apr 3 2018 19:25 | 1st = 1 Smooth Claudia 2nd = 6 Final Chalice 3rd = 7 Zipping Olympia 4th = 5 Kulu Tuppence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 12 Our Major Mama | ||
Tue Apr 3 2018 19:20 | 1st = 12 Our Major Mama 2nd = 9 Sweet N Fast 3rd = 5 Thisbeachrighthere 4th = 8 Extradite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 1 Cheeky Tunes | ||
Tue Apr 3 2018 19:18 | 1st = 1 Cheeky Tunes 2nd = 6 Esthers Bella 3rd = 8 True And Correct 4th = 3 Whyomo Racer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 2 Isola Bella | ||
Tue Apr 3 2018 19:15 | 1st = 2 Isola Bella 2nd = 1 Strong Enough 3rd = 3 Silver Sniper 4th = 7 Orbilicious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 10 Tamahay | ||
Tue Apr 3 2018 19:10 | 1st = 10 Tamahay 2nd = 7 Double Encounter 3rd = 4 Jumbo Asakei 4th = 2 Our Bushwacker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 4 Mother Monster | ||
Tue Apr 3 2018 19:08 | 1st = 4 Mother Monster 2nd = 1 Manarola 3rd = 8 Love Laughing 4th = 2 Iona Misty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 2 - 2 Rally Dryva | ||
Tue Apr 3 2018 19:05 | 1st = 2 Rally Dryva 2nd = 1 Uncle Dawell 3rd = 8 Adios Dorado 4th = 5 Kingsbrae Hunter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 4 - 1 Artistic Claire | ||
Tue Apr 3 2018 19:00 | 1st = 1 Artistic Claire 2nd = 3 Renaissance Art 3rd = 7 Euston Flyer 4th = 8 Tell Us We Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 12 - 7 Black Market | ||
Tue Apr 3 2018 18:57 | 1st = 7 Black Market 2nd = 3 Ah Sugar Sugar 3rd = 1 Xtreme Notice 4th = 6 Avatar Sparkle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 2 Chevy Lady | ||
Tue Apr 3 2018 18:54 | 1st = 2 Chevy Lady 2nd = 7 Lochinvar Deus 3rd = 3 Chit Chat Chicki 4th = 5 Another Gagan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 8 Flaming Brooke | ||
Tue Apr 3 2018 18:51 | 1st = 8 Flaming Brooke 2nd = 4 Galloping Flash 3rd = 1 Rocketing Ruby 4th = 7 Python Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 5 Indominous Dane | ||
Tue Apr 3 2018 18:48 | 1st = 5 Indominous Dane 2nd = 7 Mrs Kash 3rd = 8 Kulu Dot Com 4th = 2 Jess Rose Hi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 1 Elegant Duk | ||
Tue Apr 3 2018 18:45 | 1st = 1 Elegant Duk 2nd = 3 Topaz Tan 3rd = 2 Good Golly Olly 4th = 5 Johns Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 2 My Cullinan | ||
Tue Apr 3 2018 18:41 | 1st = 2 My Cullinan 2nd = 3 Believe In Heaven 3rd = 8 Papas Advice 4th = 6 Sioux West |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 11 - 3 Vienna Gypsy | ||
Tue Apr 3 2018 18:39 | 1st = 3 Vienna Gypsy 2nd = 1 Winston Cruise 3rd = 5 Winlock Strecker 4th = 7 Destini Cheetah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 3 - 5 Artful Christian | ||
Tue Apr 3 2018 18:34 | 1st = 5 Artful Christian 2nd = 1 Parisian Ruler 3rd = 7 Good Onya 4th = 3 The Reverend Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 5 Scott Cosmic | ||
Tue Apr 3 2018 18:28 | 1st = 5 Scott Cosmic 2nd = 2 Jellybean Jess 3rd = 8 Kilty Jewel 4th = 1 Razzle Oak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 2 Cawbourne Bigred | ||
Tue Apr 3 2018 18:25 | 1st = 2 Cawbourne Bigred 2nd = 3 La Bamba 3rd = 8 Binalong Road 4th = 1 Madam Loopsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 7 Rock With Sam | ||
Tue Apr 3 2018 18:20 | 1st = 7 Rock With Sam 2nd = 11 Hard To Hear 3rd = 6 Oasis Dream 4th = 10 Regal Nightshade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 6 Cruisys Lil | ||
Tue Apr 3 2018 18:17 | 1st = 6 Cruisys Lil 2nd = 5 Kryptonian 3rd = 4 All Inn Bluebell 4th = 1 Dyna Yella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 2 Saint Stormy | ||
Tue Apr 3 2018 18:13 | 1st = 2 Saint Stormy 2nd = 5 Three Mugs In 3rd = 9 Architecture 4th = 1 Novak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 8 Take My Money | ||
Tue Apr 3 2018 18:11 | 1st = 8 Take My Money 2nd = 6 Calabrese Bullet 3rd = 3 Dyna Lenae 4th = 2 Aeroplane Hank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 6 Brightest Star | ||
Tue Apr 3 2018 18:08 | 1st = 6 Brightest Star 2nd = 2 Kyle The Tank 3rd = 1 Volkey 4th = 7 Kia Be Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 2 - 7 Valda | ||
Tue Apr 3 2018 18:04 | 1st = 7 Valda 2nd = 1 Madazalways 3rd = 8 Motu Rampage 4th = 9 The Last Parisian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 5 Midnight Hero | ||
Tue Apr 3 2018 17:57 | 1st = 5 Midnight Hero 2nd = 8 Undeniably 3rd = 2 Tiger Bite Turbo 4th = 7 Stylish Bree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 9 Another Broadway | ||
Tue Apr 3 2018 17:52 | 1st = 9 Another Broadway 2nd = 8 Tallyho Bromac 3rd = 4 My Mastercraftsman 4th = 2 Corporal Luna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 2 Xera Bale | ||
Tue Apr 3 2018 17:50 | 1st = 2 Xera Bale 2nd = 5 Just Curious 3rd = 7 Ima Rebel 4th = 1 Emgee Sprinter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 11 Styx Vixen | ||
Tue Apr 3 2018 17:45 | 1st = 11 Styx Vixen 2nd = 1 Shezlikaterror 3rd = 8 Pantastic Miss 4th = 4 Tinted Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 2 Luminescence | ||
Tue Apr 3 2018 17:42 | 1st = 2 Luminescence 2nd = 9 Aussie Diamond 3rd = 4 Nivek Retserrof 4th = 6 Dude Perfect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 10 - 9 Mister Jay Cee | ||
Tue Apr 3 2018 17:37 | 1st = 9 Mister Jay Cee 2nd = 5 Controversial 3rd = 6 Aldebaran Macha 4th = 4 Ima Jaymar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 1 Hutch | ||
Tue Apr 3 2018 17:35 | 1st = 1 Hutch 2nd = 2 Summer Skye 3rd = 6 Xtreme Caution 4th = 4 Handpass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 1 - 3 Five Fours | ||
Tue Apr 3 2018 17:30 | 1st = 3 Five Fours 2nd = 6 Monash 3rd = 2 Valstrepo 4th = 7 Swearengen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 2 Flying Sam | ||
Tue Apr 3 2018 17:27 | 1st = 2 Flying Sam 2nd = 3 Als San Bow 3rd = 6 Mia Shan 4th = 5 Precious Metal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 8 Jossie James | ||
Tue Apr 3 2018 17:22 | 1st = 8 Jossie James 2nd = 1 Whiskey Blaze 3rd = 2 Mr Meddle 4th = 4 Monumental |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 8 Snowball Otto | ||
Tue Apr 3 2018 17:19 | 1st = 8 Snowball Otto 2nd = 6 Spring Wattle 3rd = 3 Cosmic Denlyn 4th = 7 Shadowland |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 8 - 12 Dubawi Sniper | ||
Tue Apr 3 2018 17:15 | 1st = 12 Dubawi Sniper 2nd = 11 Crooked Gent 3rd = 13 Mondays Expert 4th = 1 Doctor Zed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 4 Kentucky Sun | ||
Tue Apr 3 2018 17:12 | 1st = 4 Kentucky Sun 2nd = 2 Bomber Creek 3rd = 8 Kiss Me Razley 4th = 1 Cheekers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 8 Roman Around | ||
Tue Apr 3 2018 17:09 | 1st = 8 Roman Around 2nd = 1 Cosmic Kilby 4th = 2 Zipping King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 9 - 6 Cherry Mahoney | ||
Tue Apr 3 2018 17:04 | 1st = 6 Cherry Mahoney 2nd = 1 Hidden Courage 3rd = 5 Ideal Lifestyle 4th = 4 Benicio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 8 - 2 Fine Embers | ||
Tue Apr 3 2018 17:00 | 1st = 2 Fine Embers 2nd = 13 Welcome Stryker 3rd = 3 Rocbolt 4th = 6 Bringit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 3 Soltador | ||
Tue Apr 3 2018 16:57 | 1st = 3 Soltador 2nd = 8 Captain Louie 3rd = 4 Astins Warrior 4th = 7 Praters Recruit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 6 My Mate Wally | ||
Tue Apr 3 2018 16:53 | 1st = 6 My Mate Wally 2nd = 4 Pyrenees Petraca 3rd = 2 Kiss Me Boss 4th = 10 Stella Story |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 8 Red Charmer | ||
Tue Apr 3 2018 16:48 | 1st = 8 Red Charmer 2nd = 1 Darby Brights 3rd = 6 Getoutnwalk 4th = 5 Betting Baron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 3 Voodoo Hustler | ||
Tue Apr 3 2018 16:45 | 1st = 3 Voodoo Hustler 2nd = 7 Little Women 3rd = 5 Fear Fire 4th = 8 Pop Do It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 7 - 13 Greselin | ||
Tue Apr 3 2018 16:40 | 1st = 13 Greselin 2nd = 1 Allknight Saint 3rd = 9 Hotel Drive 4th = 5 Youwaitandsee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 1 Spring Ruby | ||
Tue Apr 3 2018 16:37 | 1st = 1 Spring Ruby 2nd = 3 Sassy Oaks 3rd = 5 Spring Colleen 4th = 6 Had Better Daze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 2 Intensify | ||
Tue Apr 3 2018 16:34 | 1st = 2 Intensify 2nd = 6 Telefork 3rd = 8 Bombastic Tim 4th = 4 Maximum Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 7 - 13 Lebombo Rose | ||
Tue Apr 3 2018 16:30 | 1st = 13 Lebombo Rose 2nd = 2 Fourdays Of Mylife 3rd = 7 Marys Pride 4th = 12 Kaiken |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 8 Conviction | ||
Tue Apr 3 2018 16:25 | 1st = 8 Conviction 2nd = 11 Theartofinfusion 3rd = 1 Cowboys N Aliens 4th = 5 Gotta Go Jazzy Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 1 Molly Chapta | ||
Tue Apr 3 2018 16:22 | 1st = 1 Molly Chapta 2nd = 3 Broadway Belle 3rd = 5 Sena Bale 4th = 2 Olfina Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 1 Sin City Kitty | ||
Tue Apr 3 2018 16:18 | 1st = 1 Sin City Kitty 2nd = 5 Hot Ember 3rd = 6 Aspen Valley 4th = 7 Little Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 6 Smooth Showgirl | ||
Tue Apr 3 2018 16:13 | 1st = 6 Smooth Showgirl 2nd = 1 Jackaroo Bromac 3rd = 4 The Shady One 4th = 7 Constantlysideways |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 7 Dyna Wazza | ||
Tue Apr 3 2018 16:10 | 1st = 7 Dyna Wazza 2nd = 1 Denied Justice 3rd = 8 Kiss Me Marday 4th = 6 Winlock Casper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 6 - 4 Steppin Out | ||
Tue Apr 3 2018 16:05 | 1st = 4 Steppin Out 2nd = 10 Missy Musketeer 3rd = 14 Terrorfilo 4th = 11 Skill Set |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 6 - 9 Jesta Dreama | ||
Tue Apr 3 2018 16:00 | 1st = 9 Jesta Dreama 2nd = 6 Manhattan Arch 3rd = 2 Hes Got Spunk 4th = 3 But Its True |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 9 Suspicious Lee | ||
Tue Apr 3 2018 15:57 | 1st = 9 Suspicious Lee 2nd = 8 Black Legend 3rd = 4 Lilty Allen 4th = 3 Fifty Dollar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 3 Regal Topaz | ||
Tue Apr 3 2018 15:54 | 1st = 3 Regal Topaz 2nd = 8 Jakey Boy 3rd = 6 Big Hero Six 4th = 7 Phantom Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 4 Amelia Rob | ||
Tue Apr 3 2018 15:53 | 1st = 4 Amelia Rob 2nd = 7 Cerrone Bale 3rd = 6 Twizel Storm 4th = 1 Black Eye Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 9 Atomic Red | ||
Tue Apr 3 2018 15:50 | 1st = 9 Atomic Red 2nd = 5 Untitled 3rd = 6 Our Sohoe 4th = 4 Roarn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 6 Afire Love | ||
Tue Apr 3 2018 15:47 | 1st = 6 Afire Love 2nd = 4 Cookie Yap 3rd = 3 Why Not Peter 4th = 8 Eminence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 11 - 4 Rivenlee Lad | ||
Tue Apr 3 2018 15:44 | 1st = 4 Rivenlee Lad 2nd = 1 Droopys Jacket 3rd = 8 My Girl Margie 4th = 7 Mindful Mystery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 1 Chucky Brown | ||
Tue Apr 3 2018 15:41 | 1st = 1 Chucky Brown 2nd = 2 Allen Punter 3rd = 5 Dakota Grace 4th = 4 Deputy Speaker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 1 Calypso Bay | ||
Tue Apr 3 2018 15:38 | 1st = 1 Calypso Bay 2nd = 2 Al Bruton 3rd = 4 Rain Alert 4th = 3 Long Road Home |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 6 Liberty Tron | ||
Tue Apr 3 2018 15:35 | 1st = 6 Liberty Tron 2nd = 2 Agent Barry 3rd = 5 No More Sisco 4th = 8 Angels Halo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 7 Novena Rose | ||
Tue Apr 3 2018 15:33 | 1st = 7 Novena Rose 2nd = 5 Inciter 3rd = 6 Always Bad 4th = 3 Modernday Falcon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 2 Goldstar Jay Jay | ||
Tue Apr 3 2018 15:31 | 1st = 2 Goldstar Jay Jay 2nd = 1 Idol Star 3rd = 7 Koroibete 4th = 6 Mitcham Moody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 5 - 8 Double The Magic | ||
Tue Apr 3 2018 15:30 | 1st = 8 Double The Magic 2nd = 10 Casares 3rd = 6 Sorenata 4th = 5 Goosey Fair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 1 Brake Drum | ||
Tue Apr 3 2018 15:28 | 1st = 1 Brake Drum 2nd = 8 Avatar Vixen 3rd = 6 Ostis Raider 4th = 3 Sneak Preview |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 5 - 6 Sawtell | ||
Tue Apr 3 2018 15:25 | 1st = 6 Sawtell 2nd = 11 Ive Got This 3rd = 4 Mister Smartee 4th = 5 Anzio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 3 Sutton Taylor | ||
Tue Apr 3 2018 15:22 | 1st = 3 Sutton Taylor 2nd = 1 Zoometrical 3rd = 4 Tigers Empire 4th = 2 Trademark Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 10 - 4 Jacks High | ||
Tue Apr 3 2018 15:18 | 1st = 4 Jacks High 2nd = 1 Havin A Go 3rd = 3 Remember Jess 4th = 2 Billy The Jett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 6 Dyna Elise | ||
Tue Apr 3 2018 15:15 | 1st = 6 Dyna Elise 2nd = 5 Lil Miss Earner 3rd = 1 Dyna Gunner 4th = 4 Nambrok Agent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 12 Rocknroll Angel | ||
Tue Apr 3 2018 15:13 | 1st = 12 Rocknroll Angel 2nd = 2 All My Savings 3rd = 11 Miss Patriot 4th = 4 Sir Rogue Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 6 Unverified | ||
Tue Apr 3 2018 15:12 | 1st = 6 Unverified 2nd = 7 Goldstar Scooter 3rd = 4 Hi Ho Tonto 4th = 5 Culvie Chairman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 1 Tiny Terror | ||
Tue Apr 3 2018 15:10 | 1st = 1 Tiny Terror 2nd = 6 Declared Black 3rd = 9 Maries Fancy 4th = 4 Cosmic Series |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 7 Atlantic Rose | ||
Tue Apr 3 2018 15:07 | 1st = 7 Atlantic Rose 2nd = 5 Oh So Rowdy 3rd = 8 Elkes Osti 4th = 2 Pyrenees Inferno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 4 Emerley Dryad | ||
Tue Apr 3 2018 15:04 | 1st = 4 Emerley Dryad 2nd = 8 Jack In Black 3rd = 1 Elishas Delight 4th = 2 Lachlan Brown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 4 - 6 Longmu | ||
Tue Apr 3 2018 15:00 | 1st = 6 Longmu 2nd = 10 Pretty Bella 3rd = 8 Once Upon A Dream 4th = 13 Zabelarina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 1 Dyna Vernon | ||
Tue Apr 3 2018 14:57 | 1st = 1 Dyna Vernon 2nd = 3 Shoe Fly 3rd = 8 Go Belle 4th = 7 Vicki Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 9 - 6 Falcies Dasher | ||
Tue Apr 3 2018 14:57 | 1st = 6 Falcies Dasher 2nd = 5 One Eyed Magpie 3rd = 1 Take Guard 4th = 8 Gatwick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 2 Miss Jacky | ||
Tue Apr 3 2018 14:54 | 1st = 2 Miss Jacky 2nd = 8 Elles Toy 3rd = 3 Disco Lemonade 4th = 6 Here Comes Tom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 3 Thats Bettor | ||
Tue Apr 3 2018 14:53 | 1st = 3 Thats Bettor 2nd = 5 Maywyn No Regrets 3rd = 8 Timeless Appeal 4th = 1 Bettor Because |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 4 - 8 Stanley Park | ||
Tue Apr 3 2018 14:50 | 1st = 8 Stanley Park 2nd = 9 Our Red Jet 3rd = 17 Thats Madness 4th = 5 Golden Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 4 Piccolo Dancer | ||
Tue Apr 3 2018 14:47 | 1st = 4 Piccolo Dancer 2nd = 3 Cedar Jacob 3rd = 9 Green Thief 4th = 7 Elite Outa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 8 Cairnlea Strider | ||
Tue Apr 3 2018 14:43 | 1st = 8 Cairnlea Strider 2nd = 2 Dolly Jo 3rd = 4 Blastoise 4th = 5 Pearl Cape |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 5 Angel In White | ||
Tue Apr 3 2018 14:38 | 1st = 5 Angel In White 2nd = 6 Major Currency 3rd = 2 Pay Me Overs 4th = 7 Muscle Mach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 2 Dunk It | ||
Tue Apr 3 2018 14:36 | 1st = 2 Dunk It 2nd = 6 Allen Mack 3rd = 5 Know Other 4th = 3 Forza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 1 Run Jackie Run | ||
Tue Apr 3 2018 14:35 | 1st = 1 Run Jackie Run 2nd = 3 Dorans Ash 3rd = 5 Adams Spot 4th = 8 Buckle Up Freda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 6 Gin Lees Bullet | ||
Tue Apr 3 2018 14:32 | 1st = 6 Gin Lees Bullet 2nd = 4 Zipping Galon 3rd = 7 Marlucky Day 4th = 3 Redhead Chez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 3 - 8 Rockwithu | ||
Tue Apr 3 2018 14:30 | 1st = 8 Rockwithu 2nd = 10 Starvirgo 3rd = 3 Cozhecancan 4th = 18 Doctor Coto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 3 Sassy Bella | ||
Tue Apr 3 2018 14:27 | 1st = 3 Sassy Bella 2nd = 1 Milos Zarr Done 3rd = 5 Destini Comet 4th = 4 Tawny Trey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 5 Ruhtrebo | ||
Tue Apr 3 2018 14:22 | 1st = 5 Ruhtrebo 2nd = 1 Victree Mikayla 3rd = 6 Got the Goods 4th = 7 Wanderin Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 8 Cash For Jam | ||
Tue Apr 3 2018 14:19 | 1st = 8 Cash For Jam 2nd = 4 Heading My Way 3rd = 2 Aberlour 4th = 3 Banquet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 3 - 3 Capital City | ||
Tue Apr 3 2018 14:15 | 1st = 3 Capital City 2nd = 10 Pats Destiny 3rd = 1 Limited 4th = 4 Excellero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 1 Dooper | ||
Tue Apr 3 2018 14:12 | 1st = 1 Dooper 2nd = 7 High Treason 3rd = 3 Winklee Dutchy 4th = 4 Jacks Missile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 4 Chippy Jordy | ||
Tue Apr 3 2018 14:12 | 1st = 4 Chippy Jordy 2nd = 1 My Ginger Kiss 3rd = 8 Sozins Roar 4th = 3 Goldstar Bindi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 3 Chabay Laray | ||
Tue Apr 3 2018 14:08 | 1st = 3 Chabay Laray 2nd = 1 Scrambled Eggs 3rd = 5 Grand Hussler 4th = 8 Lashes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 5 The Bachelor | ||
Tue Apr 3 2018 14:03 | 1st = 5 The Bachelor 2nd = 7 Ideal Pleasure 3rd = 1 Franco Landry 4th = 2 Brian Who |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 2 - 3 Chevaux | ||
Tue Apr 3 2018 14:00 | 1st = 3 Chevaux 2nd = 6 I Am Someone 3rd = 1 Lechter 4th = 5 Helcrimson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 8 Aston Bella | ||
Tue Apr 3 2018 13:57 | 1st = 8 Aston Bella 2nd = 2 Run Rosie 3rd = 4 Spring Yankee 4th = 6 Cairnlea Buster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 6 Ohoka Pheobe | ||
Tue Apr 3 2018 13:55 | 1st = 6 Ohoka Pheobe 2nd = 1 Lavarno 3rd = 5 Magma 4th = 2 Little Snicko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 6 Halo Henry | ||
Tue Apr 3 2018 13:53 | 1st = 6 Halo Henry 2nd = 10 Apollo Blue 3rd = 4 Wynburn Shakes 4th = 7 Devils Gullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 5 Needle | ||
Tue Apr 3 2018 13:48 | 1st = 5 Needle 2nd = 2 Spirit Walker 3rd = 7 Quietly Spoken 4th = 8 Ivanov |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 6 Buenos Tiempos | ||
Tue Apr 3 2018 13:45 | 1st = 6 Buenos Tiempos 2nd = 3 Zipping Clark 3rd = 7 Awesome Doll 4th = 5 Dreamtime Vision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 2 - 13 No Refund | ||
Tue Apr 3 2018 13:40 | 1st = 13 No Refund 2nd = 2 Hashtag Hero 3rd = 7 Wasm 4th = 14 Zouki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 5 Long Gully Helen | ||
Tue Apr 3 2018 13:37 | 1st = 5 Long Gully Helen 2nd = 8 Cairnlea Gump 3rd = 4 Steel 4th = 2 Alpha Alexander |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 1 Jinja Cream Fizz | ||
Tue Apr 3 2018 13:36 | 1st = 1 Jinja Cream Fizz 2nd = 4 Homebush Ellie 3rd = 5 Opawa Sledge 4th = 7 Vasterbottenost |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 3 Woosha | ||
Tue Apr 3 2018 13:34 | 1st = 3 Woosha 2nd = 4 Mega Daario 3rd = 1 Spec Bennett 4th = 6 El Grand Amigo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 1 - 9 Maheera | ||
Tue Apr 3 2018 13:30 | 1st = 9 Maheera 2nd = 7 Countess Delta 3rd = 6 Mishmash 4th = 4 Time Tunnel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 7 Zombie | ||
Tue Apr 3 2018 13:27 | 1st = 7 Zombie 2nd = 2 Sunny Village 3rd = 3 Knighted Tiger 4th = 6 Chilling Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 1 Drop The Hammer | ||
Tue Apr 3 2018 13:23 | 1st = 1 Drop The Hammer 2nd = 8 Castlereagh 3rd = 2 Vivian Knox 4th = 9 Viksun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 2 Know Potential | ||
Tue Apr 3 2018 13:21 | 1st = 2 Know Potential 2nd = 3 Raylene 3rd = 4 Platonic Affair 4th = 7 Jinja Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 8 Zipping Sharnie | ||
Tue Apr 3 2018 13:20 | 1st = 8 Zipping Sharnie 2nd = 5 Aztec Viper 3rd = 7 Luke Tyson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 1 Miny Mo | ||
Tue Apr 3 2018 13:17 | 1st = 1 Miny Mo 2nd = 5 Bobby The Jett 3rd = 8 Times A Bonus 4th = 3 Mighty Nova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 12 - 4 Custom Paint | ||
Tue Apr 3 2018 13:13 | 1st = 4 Custom Paint 3rd = 6 Sarcasm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 12 - 5 Wheelchair Norm | ||
Tue Apr 3 2018 13:13 | 1st = 5 Wheelchair Norm 2nd = 8 Botany Cold 3rd = 6 Sarcasm 4th = 4 Custom Paint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 9 Mellcat Miss | ||
Tue Apr 3 2018 13:09 | 1st = 9 Mellcat Miss 2nd = 8 Zipping Astra 3rd = 4 Vision Of Love 4th = 1 Crazes Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 1 - 4 Lauderdale | ||
Tue Apr 3 2018 13:05 | 1st = 4 Lauderdale 2nd = 5 Tycoon Rossa 3rd = 3 Surf Coast 4th = 7 Gallant Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 2 Alicante Bouchet | ||
Tue Apr 3 2018 13:02 | 1st = 2 Alicante Bouchet 2nd = 1 Singin Hawke 3rd = 6 Assertive Fury 4th = 4 Dashin Dayz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 6 Know Sweat | ||
Tue Apr 3 2018 13:01 | 1st = 6 Know Sweat 2nd = 1 Batty Who 3rd = 2 Opawa Spirit 4th = 3 Goldstar Bryton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 1 Rusty The Jett | ||
Tue Apr 3 2018 12:58 | 1st = 1 Rusty The Jett 2nd = 8 Prancing Black 3rd = 5 Buckle Up Rose 4th = 3 Kath Emery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 11 - 1 Queen Kong | ||
Tue Apr 3 2018 12:54 | 1st = 1 Queen Kong 2nd = 3 Homebush Rufus 3rd = 6 Sozins Blue 4th = 4 Homebush Banker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 11 - 7 Must Be Rusty | ||
Tue Apr 3 2018 12:54 | 1st = 7 Must Be Rusty 2nd = 3 Homebush Rufus 3rd = 6 Sozins Blue 4th = 4 Homebush Banker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 6 The Male Model | ||
Tue Apr 3 2018 12:53 | 1st = 6 The Male Model 2nd = 3 Later 3rd = 2 Agent Maori 4th = 7 Skyflyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 3 Wills Magic | ||
Tue Apr 3 2018 12:50 | 1st = 3 Wills Magic 2nd = 7 Red Magic 3rd = 4 Rosedene Rusty 4th = 2 Jimmy Be Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 1 Mossy Oak | ||
Tue Apr 3 2018 12:46 | 1st = 1 Mossy Oak 2nd = 2 Breemelia Swift 3rd = 5 Trouble Waters 4th = 8 Game Of Bones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 2 Smash Damage | ||
Tue Apr 3 2018 12:43 | 1st = 2 Smash Damage 2nd = 8 Jinja Cody 3rd = 1 Black Tori 4th = 4 Call Me Flo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 3 Supreme Style | ||
Tue Apr 3 2018 12:40 | 1st = 3 Supreme Style 2nd = 5 John Bell 3rd = 6 Crazy Wolf 4th = 7 Lacy Jo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 10 - 7 Perfect Result | ||
Tue Apr 3 2018 12:35 | 1st = 7 Perfect Result 2nd = 2 Goldstar Ashton 3rd = 3 Homebush Boden 4th = 6 Daves Dot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 2 Dervando | ||
Tue Apr 3 2018 12:32 | 1st = 2 Dervando 2nd = 8 Check My Shift 3rd = 5 Ima Fab 4th = 3 Bear Squared |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 4 Comets Gold | ||
Tue Apr 3 2018 12:28 | 1st = 4 Comets Gold 2nd = 2 Stitch em Quick 3rd = 1 My Mate Boofa 4th = 7 Hilltop Adel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 3 Hatfield | ||
Tue Apr 3 2018 12:23 | 1st = 3 Hatfield 2nd = 1 Kushka 3rd = 5 Fiery Jen 4th = 2 Coleridge Jim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 6 Scenic Sky | ||
Tue Apr 3 2018 12:23 | 1st = 6 Scenic Sky 2nd = 5 Five Star Trump 3rd = 4 Nickelson 4th = 7 Shang Fang Sword |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 2 Sebastian Lee | ||
Tue Apr 3 2018 12:20 | 1st = 2 Sebastian Lee 2nd = 7 Branwell Lee 3rd = 1 Kayda Romance 4th = 6 Work Wear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 9 - 2 Sozins Angel | ||
Tue Apr 3 2018 12:15 | 1st = 2 Sozins Angel 2nd = 1 Zipping Lance 3rd = 3 Star Bucking 4th = 4 Homebush Austin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 6 Zipping Kretch | ||
Tue Apr 3 2018 12:10 | 1st = 6 Zipping Kretch 2nd = 7 Big Casino 3rd = 1 Winsome Inglis 4th = 3 Blue Blizzard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 8 - 1 Know Approval | ||
Tue Apr 3 2018 11:58 | 1st = 1 Know Approval 2nd = 9 Gotcha Majenta 3rd = 4 Mitcham Reado 4th = 3 Homebush Scribe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 7 - 7 Know Conclusion | ||
Tue Apr 3 2018 11:41 | 1st = 7 Know Conclusion 2nd = 8 Classy Witch 3rd = 1 Know Answer 4th = 6 Goldstar Miley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 6 - 1 Debbie Baxter | ||
Tue Apr 3 2018 11:24 | 1st = 1 Debbie Baxter 2nd = 5 Auros Advantage 3rd = 8 Disclaimer 4th = 6 Chop Shop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 5 - 2 Mounga | ||
Tue Apr 3 2018 11:07 | 1st = 2 Mounga 2nd = 5 Homebush Pansy 3rd = 8 Zip Zap Zoe 4th = 4 Koputai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 4 - 7 Cosmic Stu | ||
Tue Apr 3 2018 10:50 | 1st = 7 Cosmic Stu 2nd = 1 Malaga Molly 3rd = 8 Lightning Crash 4th = 6 Know Leave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 3 - 1 Seeking Baxter | ||
Tue Apr 3 2018 10:33 | 1st = 1 Seeking Baxter 2nd = 5 Mitcham Faye 3rd = 6 Black Dan 4th = 7 Homebush Hundy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 2 - 7 Oh So Nitro | ||
Tue Apr 3 2018 10:17 | 1st = 7 Oh So Nitro 2nd = 5 Melting World 3rd = 8 Forbury Flyer 4th = 3 Glass Harpoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 1 - 2 Shanly Star | ||
Tue Apr 3 2018 10:01 | 1st = 2 Shanly Star 2nd = 1 Goldstar Tasman 3rd = 6 Tartan Watch 4th = 5 Homebush Tasha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 6 - 4 Maxentius | ||
Sat Mar 3 2018 23:45 | 1st = 4 Maxentius 2nd = 3 Greenngold 3rd = 1 Im Simply Red 4th = 9 Debt Free Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 3 Benny Monelli | ||
Sat Mar 3 2018 23:42 | 1st = 3 Benny Monelli 2nd = 4 Max Profit 3rd = 1 Allen Mike 4th = 6 Good Odds Bricky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 8 West On Augie | ||
Sat Mar 3 2018 23:25 | 1st = 8 West On Augie 2nd = 2 Black Bombshell 3rd = 1 Miss America 4th = 6 Victor Metti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 5 - 6 Bettor Not Knowing | ||
Sat Mar 3 2018 23:20 | 1st = 6 Bettor Not Knowing 2nd = 7 Yackandandah 3rd = 11 Max Meridius 4th = 10 Trustytrev |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 5 Trouper Monelli | ||
Sat Mar 3 2018 23:10 | 1st = 5 Trouper Monelli 2nd = 1 Astrozone 3rd = 2 Skippers Ticket 4th = 8 Yuup |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 10 - 2 Georgia Grace | ||
Sat Mar 3 2018 23:05 | 1st = 2 Georgia Grace 2nd = 4 Charms On A Roll 3rd = 1 Gotta Glow 4th = 5 Drive The Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 10 - 3 Claudys Prince | ||
Sat Mar 3 2018 22:58 | 1st = 3 Claudys Prince 2nd = 1 Hellbound 3rd = 4 Supplements 4th = 5 Black Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 7 Backpacker Jack | ||
Sat Mar 3 2018 22:55 | 1st = 7 Backpacker Jack 2nd = 2 Juda Lomar 3rd = 8 Dandalup Annie 4th = 5 Beryllium |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 4 - 1 Over Loaded | ||
Sat Mar 3 2018 22:50 | 1st = 1 Over Loaded 2nd = 4 Mister Tom Dooley 3rd = 2 Lisdelight 4th = 7 Jilliby Courage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 10 - 1 Celebrity Look | ||
Sat Mar 3 2018 22:45 | 1st = 1 Celebrity Look 2nd = 7 Vieira 3rd = 9 Tinted Sky 4th = 2 Heavenly Flare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 2 Dyna Terror | ||
Sat Mar 3 2018 22:42 | 1st = 2 Dyna Terror 2nd = 6 Tears Im Not 3rd = 7 Petra Allen 4th = 5 Tiggerlong Thief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 8 Frankie Rocks | ||
Sat Mar 3 2018 22:37 | 1st = 8 Frankie Rocks 2nd = 10 Glenferrie Hood 4th = 6 Beaver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 1 Zipping Clive | ||
Sat Mar 3 2018 22:35 | 1st = 1 Zipping Clive 2nd = 2 Rohan Hill 3rd = 3 Poppa Ogg 4th = 4 Fast Car Driving |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 9 - 4 Abouttime | ||
Sat Mar 3 2018 22:30 | 1st = 4 Abouttime 2nd = 2 Soho Thunderstruck 3rd = 6 Salvator Mundi 4th = 5 Catch A Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 3 Poppy Monelli | ||
Sat Mar 3 2018 22:27 | 1st = 3 Poppy Monelli 2nd = 1 Waterloo Monelli 3rd = 8 Corporate Storm 4th = 2 Oxley Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 10 - 4 Sunrising | ||
Sat Mar 3 2018 22:26 | 1st = 4 Sunrising 2nd = 2 Lovely Moth 3rd = 7 No Tangles 4th = 10 My Mate Bazza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 8 - 5 Jack Of The Green | ||
Sat Mar 3 2018 22:22 | 1st = 5 Jack Of The Green 2nd = 1 Icicle 3rd = 2 Keepthedream 4th = 6 Declaring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 2 Rockstar Toovey | ||
Sat Mar 3 2018 22:20 | 1st = 2 Rockstar Toovey 2nd = 5 Cruisys Rose 3rd = 8 Tiggerlong Zorro 4th = 9 Ready And Armed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 10 - 5 Andys Charm | ||
Sat Mar 3 2018 22:17 | 1st = 5 Andys Charm 2nd = 8 Over Watch 3rd = 7 Struph 4th = 1 Bogan Boy Racer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 9 - 5 Black Silhouette | ||
Sat Mar 3 2018 22:15 | 1st = 5 Black Silhouette 2nd = 4 Delilaah 3rd = 8 Golden Year 4th = 7 Its Allabout Alice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 8 Zinkey | ||
Sat Mar 3 2018 22:12 | 1st = 8 Zinkey 2nd = 1 Confinement 3rd = 7 Twisted Love 4th = 2 Heza Gangsta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 3 - 2 Oakhart | ||
Sat Mar 3 2018 22:11 | 1st = 2 Oakhart 2nd = 11 All The Whispers 3rd = 1 Win And Grin 4th = 9 Mission Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 3 Miss Moneybags | ||
Sat Mar 3 2018 22:07 | 1st = 3 Miss Moneybags 2nd = 8 Saint Kilda Beach 3rd = 1 Maywyn Tough 4th = 10 Maywyn No Regrets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 4 Mouse Lomar | ||
Sat Mar 3 2018 22:05 | 1st = 4 Mouse Lomar 2nd = 7 Sarina Monelli 3rd = 1 Rubble Gundi 4th = 8 Trickster Lumik |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 2 Modern Value | ||
Sat Mar 3 2018 22:02 | 1st = 2 Modern Value 2nd = 1 Connemara Black 3rd = 8 Starlight Jill 4th = 4 My Mate Wally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 8 - 2 Striking Beauty | ||
Sat Mar 3 2018 22:00 | 1st = 2 Striking Beauty 2nd = 1 Beau Reve 3rd = 8 Cillas Boy 4th = 6 Sultan Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 8 - 3 Sams The Master | ||
Sat Mar 3 2018 22:00 | 1st = 3 Sams The Master 2nd = 1 Beau Reve 3rd = 8 Cillas Boy 4th = 6 Sultan Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 6 True Talent | ||
Sat Mar 3 2018 21:58 | 1st = 6 True Talent 2nd = 2 Orazzi Ohh 3rd = 4 John John Lava 4th = 8 Quotation Mark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 9 - 1 Sunburnt Opal | ||
Sat Mar 3 2018 21:55 | 1st = 1 Sunburnt Opal 2nd = 8 Community Values 3rd = 7 La Nitza 4th = 9 Curly Girly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 9 - 4 Bettor To Be Tricky | ||
Sat Mar 3 2018 21:54 | 1st = 4 Bettor To Be Tricky 2nd = 1 Harps 3rd = 10 Msflibbertigibbet 4th = 2 Lauriston Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 7 - 5 Keayang Starzzz | ||
Sat Mar 3 2018 21:50 | 1st = 5 Keayang Starzzz 2nd = 6 Our Jericho 3rd = 2 Just Wantano 4th = 1 Hollys Miss Molly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 7 Bronelly Buster | ||
Sat Mar 3 2018 21:46 | 1st = 7 Bronelly Buster 2nd = 4 Zahra Bella 3rd = 1 Brienne 4th = 6 Squirto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 8 - 10 The Ethletic | ||
Sat Mar 3 2018 21:45 | 1st = 10 The Ethletic 2nd = 3 Velocity Stride 3rd = 4 Blood Money 4th = 1 Sunshine Nelly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 5 Vostok | ||
Sat Mar 3 2018 21:43 | 1st = 5 Vostok 2nd = 3 Miss Judge 3rd = 2 Samsonite 4th = 6 Brueghelino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 2 - 1 Smooth Moven Saab | ||
Sat Mar 3 2018 21:41 | 1st = 1 Smooth Moven Saab 2nd = 9 Taharas Desire 3rd = 8 My Amelia 4th = 11 Murihiku Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 4 Willie Blues | ||
Sat Mar 3 2018 21:40 | 1st = 4 Willie Blues 2nd = 7 Blazin Carter 3rd = 5 Infrared Ethics 4th = 8 Esky Lid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 3 Needle | ||
Sat Mar 3 2018 21:35 | 1st = 3 Needle 2nd = 6 Spirit Walker 3rd = 2 Southern Alps 4th = 15 Scorched |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 12 - 5 Kouta Chaos | ||
Sat Mar 3 2018 21:34 | 1st = 5 Kouta Chaos 2nd = 7 Fashion Queen 3rd = 10 Jep Dark Kidz 4th = 2 Crystal Drive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 3 Kia Be Good | ||
Sat Mar 3 2018 21:31 | 1st = 3 Kia Be Good 2nd = 2 Mr Ralph 3rd = 8 Mjoliner 4th = 4 Little Dotty Too |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 7 - 4 Shadow Sax | ||
Sat Mar 3 2018 21:30 | 1st = 4 Shadow Sax 2nd = 8 Clancys Fobwatch 3rd = 1 Mustang Bart 4th = 5 San Carlo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 8 - 6 What a Star | ||
Sat Mar 3 2018 21:28 | 1st = 6 What a Star 2nd = 1 Williwa Jack 3rd = 8 In The Blue 4th = 9 Black Paridise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 7 Odnoc To Wingala | ||
Sat Mar 3 2018 21:25 | 1st = 7 Odnoc To Wingala 2nd = 5 Mrs Spring 3rd = 6 Zipping Olympia 4th = 3 Techno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 8 - 7 Uncle Jord | ||
Sat Mar 3 2018 21:24 | 1st = 7 Uncle Jord 2nd = 1 Cams Pearl 3rd = 2 Smoken Alice 4th = 3 Emm Aye Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 4 Noonbarra Storm | ||
Sat Mar 3 2018 21:21 | 1st = 4 Noonbarra Storm 2nd = 5 Wings For Woody 3rd = 7 Zou Star 4th = 2 To The Galos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 6 - 5 Kimani | ||
Sat Mar 3 2018 21:20 | 1st = 5 Kimani 2nd = 12 Okelerho Lad 3rd = 9 Emain Macha 4th = 6 Diamond Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 8 Hecton Bale | ||
Sat Mar 3 2018 21:18 | 1st = 8 Hecton Bale 2nd = 7 Hasten Slowly 3rd = 6 Opal Nera 4th = 5 Zipping Inglis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 9 Artistic Cowboy | ||
Sat Mar 3 2018 21:17 | 1st = 9 Artistic Cowboy 2nd = 7 Regulus 3rd = 10 Jay Dee Be Rollin 4th = 2 Choisir Damour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 1 - 8 Fletcher Davis | ||
Sat Mar 3 2018 21:16 | 1st = 8 Fletcher Davis 2nd = 1 Rebel With A Cause 3rd = 2 Our Euphoria 4th = 7 Always A Dreamer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 2 Flavena | ||
Sat Mar 3 2018 21:13 | 1st = 2 Flavena 2nd = 1 Drift A Bit 3rd = 8 Dont Knock Nick 4th = 4 Summer Rowe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 4 Umatilla | ||
Sat Mar 3 2018 21:10 | 1st = 4 Umatilla 2nd = 1 Tilikum 3rd = 2 Drink Schooners 4th = 6 Fab Fit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 1 Shakey Randle | ||
Sat Mar 3 2018 21:07 | 1st = 1 Shakey Randle 2nd = 6 Whinging Wilko 3rd = 7 Lite Me Up 4th = 3 Regal Trav |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 1 Max Richter | ||
Sat Mar 3 2018 21:05 | 1st = 1 Max Richter 2nd = 3 Threo 3rd = 8 Montana Falcon 4th = 10 Exceptional Mach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 7 - 2 Burning Fuel | ||
Sat Mar 3 2018 21:03 | 1st = 2 Burning Fuel 2nd = 1 Fabrelass 3rd = 7 Bugatti Extreme 4th = 8 Opo Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 6 - 3 War Dan | ||
Sat Mar 3 2018 21:00 | 1st = 3 War Dan 2nd = 2 Smart Little Shard 3rd = 1 Magical Mover 4th = 8 Comprehend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 7 - 8 Uncle Ryan | ||
Sat Mar 3 2018 20:58 | 1st = 8 Uncle Ryan 2nd = 3 Crime Time 3rd = 5 Miracle Marcus 4th = 2 Sven Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 3 Teevee Rema | ||
Sat Mar 3 2018 20:58 | 1st = 3 Teevee Rema 2nd = 8 Midnight Hill 3rd = 1 Hard Left 4th = 5 Bigtime Fernando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 5 Scott Lucky | ||
Sat Mar 3 2018 20:55 | 1st = 5 Scott Lucky 2nd = 8 Sutre Sizzler 3rd = 7 In The Net 4th = 6 Dazzling Melody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 5 - 4 Grey Cadillac | ||
Sat Mar 3 2018 20:54 | 1st = 4 Grey Cadillac 2nd = 11 Eastbro Katie 3rd = 7 Juliet Dreams 4th = 8 Starscape |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 5 Blazin Savannah | ||
Sat Mar 3 2018 20:52 | 1st = 5 Blazin Savannah 2nd = 2 Smooth Claudia 3rd = 1 Jackies Lady 4th = 6 Royal Temptress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 1 Velocity Linder | ||
Sat Mar 3 2018 20:49 | 1st = 1 Velocity Linder 2nd = 8 Poncherello 3rd = 5 Myona Morpheus 4th = 2 Small Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 12 Everything | ||
Sat Mar 3 2018 20:48 | 1st = 12 Everything 2nd = 13 Popfromthebeach 3rd = 8 Downunder Stride 4th = 10 Franco Tariq |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 6 - 2 Chromosome Four | ||
Sat Mar 3 2018 20:45 | 1st = 2 Chromosome Four 2nd = 7 Big Red Sun 3rd = 9 Fashion Nyissa 4th = 1 Skibbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 2 Sketchy Linda | ||
Sat Mar 3 2018 20:41 | 1st = 2 Sketchy Linda 2nd = 1 Bellasares 3rd = 3 White Magic Opal 4th = 6 Fipa Narchi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 9 Anychance | ||
Sat Mar 3 2018 20:40 | 1st = 9 Anychance 2nd = 1 Rocknroll Amber 3rd = 4 Karloo Mac 4th = 8 Riverleigh Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 1 Winnie Allen | ||
Sat Mar 3 2018 20:38 | 1st = 1 Winnie Allen 2nd = 2 Oshkosh Uni Chet 3rd = 4 Dewana Special 4th = 8 Flash Intention |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 8 - 13 Snow Lord | ||
Sat Mar 3 2018 20:35 | 1st = 13 Snow Lord 2nd = 7 Floyd 3rd = 2 Candlelight Star 4th = 14 Stirling Estate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 6 - 3 Our Triple Play | ||
Sat Mar 3 2018 20:33 | 1st = 3 Our Triple Play 2nd = 2 Uncle Jay 3rd = 10 Medal Of Honour 4th = 5 Redbank Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 8 Hodges Lane | ||
Sat Mar 3 2018 20:31 | 1st = 8 Hodges Lane 2nd = 4 Zuma Creek 3rd = 7 Succession Plan 4th = 2 Rockin Rico |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 5 - 6 Red Hot Tooth | ||
Sat Mar 3 2018 20:30 | 1st = 6 Red Hot Tooth 2nd = 3 Tornado Valley 3rd = 2 Sparkling Success 4th = 4 The Boss Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 4 Ancient Secret | ||
Sat Mar 3 2018 20:28 | 1st = 4 Ancient Secret 2nd = 8 Mount Brown 3rd = 6 Corrupt Millions 4th = 1 Rhythm Section |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 1 Get Messi | ||
Sat Mar 3 2018 20:25 | 1st = 1 Get Messi 2nd = 2 Ella Gracia 3rd = 5 Daisy Dreams 4th = 7 Izy Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 4 - 3 Bayview Harbour | ||
Sat Mar 3 2018 20:24 | 1st = 3 Bayview Harbour 2nd = 6 Culzean Castle 3rd = 7 Andrew Jay 4th = 1 Sea Parade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 5 - 8 Sleek Master | ||
Sat Mar 3 2018 20:22 | 1st = 8 Sleek Master 2nd = 5 Really Fast Love 3rd = 4 All On Amy 4th = 1 Slamming Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 5 Norms Desire | ||
Sat Mar 3 2018 20:20 | 1st = 5 Norms Desire 2nd = 1 Sir Rogue Jasper 3rd = 4 Mondooley Heaven 4th = 2 Trijet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 1 Fanta Bale | ||
Sat Mar 3 2018 20:18 | 1st = 1 Fanta Bale 2nd = 5 Quick Jagger 3rd = 6 Sharp Diamond 4th = 4 Rippin Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 7 - 1 Trademark | ||
Sat Mar 3 2018 20:18 | 1st = 1 Trademark 2nd = 5 Secret Park 3rd = 3 Demi Go Round 4th = 12 Royal Planet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 8 Mr Honeybadger | ||
Sat Mar 3 2018 20:15 | 1st = 8 Mr Honeybadger 2nd = 7 Kool Swiper 3rd = 6 Bowls And Holes 4th = 4 Oath |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 5 Feel The Courage | ||
Sat Mar 3 2018 20:13 | 1st = 5 Feel The Courage 2nd = 1 Polished Rocks 3rd = 6 Bettabe Perfect 4th = 10 Alleluia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 6 Nolita Nelly | ||
Sat Mar 3 2018 20:12 | 1st = 6 Nolita Nelly 2nd = 1 Argyle Lucifer 3rd = 3 Flaming Elite 4th = 8 Flying Danger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 5 Iconic Beach | ||
Sat Mar 3 2018 20:08 | 1st = 5 Iconic Beach 2nd = 7 Flyrite 3rd = 2 Zipping Beau 4th = 8 Take A Seat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 5 - 10 Major Occasion | ||
Sat Mar 3 2018 20:07 | 1st = 10 Major Occasion 2nd = 5 Hows The Memory 3rd = 8 Ideal Fantasy 4th = 6 Man Hands |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 2 Kyle The Tank | ||
Sat Mar 3 2018 20:04 | 1st = 2 Kyle The Tank 2nd = 1 Princess Emalys 3rd = 6 Regal Waz 4th = 8 Zhichao Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 4 - 4 Flying Moth | ||
Sat Mar 3 2018 20:03 | 1st = 4 Flying Moth 2nd = 2 Fireashot 3rd = 7 Misty Cullen 4th = 1 Madison Louise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 4 - 4 Spritely Dancer | ||
Sat Mar 3 2018 20:01 | 1st = 4 Spritely Dancer 2nd = 3 Seven Jacks 3rd = 8 Despicable Charl 4th = 6 Master Franklin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 7 - 3 Blackline | ||
Sat Mar 3 2018 20:00 | 1st = 3 Blackline 2nd = 6 Hoboken 3rd = 2 Belter 4th = 7 Southern Tern |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 4 Fernando Express | ||
Sat Mar 3 2018 19:57 | 1st = 4 Fernando Express 2nd = 6 Gehring Bale 3rd = 7 Tiggerlong Cruz 4th = 3 Extreme Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 1 Saltillo | ||
Sat Mar 3 2018 19:54 | 1st = 1 Saltillo 2nd = 6 Blazin Fletch 3rd = 7 Firestorm 4th = 4 Steve The Pirate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 3 - 4 Novas Delight | ||
Sat Mar 3 2018 19:52 | 1st = 4 Novas Delight 2nd = 1 Samara Cash 3rd = 3 Keayang Trumpet 4th = 5 Aerodyne Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 7 Pop The Trunk | ||
Sat Mar 3 2018 19:50 | 1st = 7 Pop The Trunk 2nd = 6 Precious Destini 3rd = 1 Scott Finesse 4th = 3 Free Auto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 2 Campbell Best | ||
Sat Mar 3 2018 19:47 | 1st = 2 Campbell Best 2nd = 1 Pure Laughter 3rd = 4 Henwood 4th = 7 Michaels Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 6 - 4 Anisau | ||
Sat Mar 3 2018 19:45 | 1st = 4 Anisau 2nd = 3 Paris Of Troy 3rd = 7 Chavinca 4th = 1 Wotchinyu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 9 Tornado Time | ||
Sat Mar 3 2018 19:44 | 1st = 9 Tornado Time 2nd = 7 Blue Moon Rising 3rd = 2 Sister Knows 4th = 3 Black Bandicoot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 1 Leeroy Rager | ||
Sat Mar 3 2018 19:41 | 1st = 1 Leeroy Rager 2nd = 3 Swingin Nanny 3rd = 6 Willy Toula 4th = 8 Black Rusky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 3 Royal Counsel | ||
Sat Mar 3 2018 19:39 | 1st = 3 Royal Counsel 2nd = 7 Firebby 3rd = 6 Outlaw Fella 4th = 8 Bundaburra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 3 - 6 Blocker Tifia | ||
Sat Mar 3 2018 19:38 | 1st = 6 Blocker Tifia 2nd = 4 Gorilla Grodd 3rd = 1 Off Chops 4th = 5 Ritza Ray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 4 - 9 Itz Billy Hillis | ||
Sat Mar 3 2018 19:33 | 1st = 9 Itz Billy Hillis 2nd = 4 Chip Ganassi 3rd = 5 Scotlynn Jack 4th = 10 Ina Great Place |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 5 Jesaulenko | ||
Sat Mar 3 2018 19:32 | 1st = 5 Jesaulenko 2nd = 2 Why Not Ginger 3rd = 6 Slinky Inky 4th = 4 Dewana Dimie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 3 La Montenara | ||
Sat Mar 3 2018 19:29 | 1st = 3 La Montenara 2nd = 4 Jerry Can 3rd = 7 Ahh Big George 4th = 1 Boil And Bubble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 3 - 3 Small Town | ||
Sat Mar 3 2018 19:28 | 1st = 3 Small Town 2nd = 1 Captain Snoozzze 3rd = 4 Convert Denario 4th = 7 Reclusive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 6 - 7 Nelsons Flight | ||
Sat Mar 3 2018 19:25 | 1st = 7 Nelsons Flight 2nd = 11 Rogan Scent 3rd = 4 Jeraft 4th = 2 Golgotha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 1 Scarecrow Max | ||
Sat Mar 3 2018 19:25 | 1st = 1 Scarecrow Max 2nd = 2 Gomez Sanchez 3rd = 3 Paua To Load 4th = 6 Invented |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 1 Styles | ||
Sat Mar 3 2018 19:22 | 1st = 1 Styles 2nd = 6 My Last Shout 3rd = 10 Dinky Di Ethics 4th = 4 Chew The Fat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 2 - 2 Rocknroll Baby | ||
Sat Mar 3 2018 19:20 | 1st = 2 Rocknroll Baby 2nd = 6 El Paco 3rd = 3 Bold Law 4th = 4 Glorious Finale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 7 The Democrat | ||
Sat Mar 3 2018 19:18 | 1st = 7 The Democrat 2nd = 5 Adamant Kiss 3rd = 1 Dance N Jewel 4th = 2 Ponderosa Bigz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 3 Super Cup | ||
Sat Mar 3 2018 19:18 | 1st = 3 Super Cup 2nd = 1 Lets Win Billy 3rd = 5 Sainty Bonus 4th = 7 Apollos Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 2 - 5 Sally Star | ||
Sat Mar 3 2018 19:15 | 1st = 5 Sally Star 2nd = 1 Magic Harrison 3rd = 8 Jugungal Blue 4th = 6 Frail Grasp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 1 Janali | ||
Sat Mar 3 2018 19:12 | 1st = 1 Janali 2nd = 6 Yongning 3rd = 2 Annasay 4th = 8 Its A Bull |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 5 - 10 Nun Of That | ||
Sat Mar 3 2018 19:10 | 1st = 10 Nun Of That 2nd = 2 Song Of War 3rd = 3 Standupndeliver 4th = 12 Perfect Etiquette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 3 Three Of The Best | ||
Sat Mar 3 2018 19:08 | 1st = 3 Three Of The Best 2nd = 1 Jossie James 3rd = 11 Maretti 4th = 8 Bet Im Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 7 Rachels Dream | ||
Sat Mar 3 2018 19:07 | 1st = 7 Rachels Dream 2nd = 6 Seb Zarr Moonie 3rd = 3 We Know Who 4th = 2 Shebas Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 3 - 7 Roll One Over | ||
Sat Mar 3 2018 19:03 | 1st = 7 Roll One Over 2nd = 1 Dance For Glory 3rd = 2 Rich Virgin 4th = 8 My Highlights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 1 Destini Ferrari | ||
Sat Mar 3 2018 19:00 | 1st = 1 Destini Ferrari 2nd = 4 Destini Cavalier 3rd = 8 Destini Rocket 4th = 3 Nimble Foot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 2 - 4 Mach Cruiser | ||
Sat Mar 3 2018 19:00 | 1st = 4 Mach Cruiser 2nd = 3 Im Intense 3rd = 5 Beach Boy Adios 4th = 2 Might Be Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 7 Envy Heist | ||
Sat Mar 3 2018 18:57 | 1st = 7 Envy Heist 2nd = 5 Miss Innings 3rd = 1 Dyna Yami 4th = 9 Isen Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 8 Nakuru | ||
Sat Mar 3 2018 18:54 | 1st = 8 Nakuru 2nd = 5 Gru 3rd = 2 Butterfly Is She 4th = 4 Rocky Spies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 8 Catch The Breeze | ||
Sat Mar 3 2018 18:53 | 1st = 8 Catch The Breeze 2nd = 12 For The Bettor 3rd = 11 Sackheim 4th = 5 Elms Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 1 - 4 Almost Black | ||
Sat Mar 3 2018 18:51 | 1st = 4 Almost Black 2nd = 5 True Dream 3rd = 7 Hardaway Highway 4th = 6 Pedro Cerrano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 5 - 7 Private Dancer | ||
Sat Mar 3 2018 18:50 | 1st = 7 Private Dancer 2nd = 8 Showcase 3rd = 2 Abdicator 4th = 3 Patrocity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 7 Elegant Gift | ||
Sat Mar 3 2018 18:48 | 1st = 7 Elegant Gift 2nd = 8 Bula Supaguse 3rd = 2 Cavdash Flyer 4th = 5 Micks Gone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 7 - 15 Darcis Money | ||
Sat Mar 3 2018 18:45 | 1st = 15 Darcis Money 2nd = 2 Our Cashier 3rd = 5 Pacific Tycoon 4th = 11 Great Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 1 - 5 All Perfection | ||
Sat Mar 3 2018 18:42 | 1st = 5 All Perfection 2nd = 1 Turing Express 3rd = 8 Caesars Astrum 4th = 3 Tauto Jane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 5 Bomber Creek | ||
Sat Mar 3 2018 18:42 | 1st = 5 Bomber Creek 2nd = 1 George Regis 3rd = 2 Sariah Allen 4th = 4 Mystic Riot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 3 Nikki Nettle | ||
Sat Mar 3 2018 18:39 | 1st = 3 Nikki Nettle 2nd = 4 Alpha Ulysses 3rd = 1 Miss Mamie 4th = 8 Red Hot Spur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 6 Constantlysideways | ||
Sat Mar 3 2018 18:38 | 1st = 6 Constantlysideways 2nd = 10 Casino Tommy 3rd = 11 Sammys A Kriden 4th = 4 Another Broadway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 2 - 1 Rubies For Tash | ||
Sat Mar 3 2018 18:34 | 1st = 1 Rubies For Tash 2nd = 7 Bater House 3rd = 9 Tiwanaku 4th = 11 Captain Cooney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 2 Charlies Hill | ||
Sat Mar 3 2018 18:33 | 1st = 2 Charlies Hill 2nd = 6 Tough Street 3rd = 7 Spring Rowe 4th = 3 Sketchy Del |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 7 No Excuse | ||
Sat Mar 3 2018 18:30 | 1st = 7 No Excuse 2nd = 3 Come On Emmaline 3rd = 5 Rockstar Patriot 4th = 2 Dyna Francine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 4 - 5 Danehill Matilda | ||
Sat Mar 3 2018 18:30 | 1st = 5 Danehill Matilda 2nd = 7 Flytego 3rd = 3 Politics 4th = 2 Calabria Joe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 1 - 9 Whirily School | ||
Sat Mar 3 2018 18:25 | 1st = 9 Whirily School 2nd = 3 Lanista 3rd = 1 Shady Secret 4th = 6 A Special Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 6 Garna Bolt | ||
Sat Mar 3 2018 18:23 | 1st = 6 Garna Bolt 2nd = 1 Eminence 3rd = 7 Broken Axle 4th = 4 Eminence Keroma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 4 Jimison | ||
Sat Mar 3 2018 18:18 | 1st = 4 Jimison 2nd = 6 High Rolling 3rd = 5 Double Encounter 4th = 3 Yourblueyescrying |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 3 Smart Werina | ||
Sat Mar 3 2018 18:17 | 1st = 3 Smart Werina 2nd = 2 Zabdon Veyron 3rd = 9 Impatient Kid 4th = 5 Little Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 11 - 3 Johnny Whitesox | ||
Sat Mar 3 2018 18:15 | 1st = 3 Johnny Whitesox 2nd = 10 Skate To Paris 3rd = 7 Basara 4th = 2 Setoga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 8 Ladys Command | ||
Sat Mar 3 2018 18:12 | 1st = 8 Ladys Command 2nd = 4 Canny Drive 3rd = 2 Lanzoni 4th = 3 Double Mack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 4 - 5 Couleur Bizarre | ||
Sat Mar 3 2018 18:10 | 1st = 5 Couleur Bizarre 2nd = 7 Dudemanbro 3rd = 10 Rock Giselle 4th = 2 Cappo Doro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 1 - 1 Miss Kenny | ||
Sat Mar 3 2018 18:07 | 1st = 1 Miss Kenny 2nd = 7 Illinois Beauty 3rd = 4 Anakena 4th = 5 Our American Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 6 - 8 Western Wow | ||
Sat Mar 3 2018 18:05 | 1st = 8 Western Wow 2nd = 6 Eramosa 3rd = 3 Im Peter 4th = 2 Rhyola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 6 Pocket Dial | ||
Sat Mar 3 2018 18:04 | 1st = 6 Pocket Dial 2nd = 7 Aston Kirui 3rd = 5 Magnus Keroma 4th = 9 Cool Coco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 9 - 9 Daktari | ||
Sat Mar 3 2018 18:00 | 1st = 9 Daktari 2nd = 6 Dances On Stars 3rd = 1 Saturday Sorcerer 4th = 16 Rowdy Richard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 2 For No One | ||
Sat Mar 3 2018 17:57 | 1st = 2 For No One 2nd = 6 Awesome Signs 3rd = 3 Sky Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 8 - 5 Just Dreaming | ||
Sat Mar 3 2018 17:55 | 1st = 5 Just Dreaming 2nd = 11 Manhattan Mist 3rd = 14 Witches 4th = 3 Kool Vinnie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 3 - 7 The Chorister | ||
Sat Mar 3 2018 17:53 | 1st = 7 The Chorister 2nd = 4 Trade Talk 3rd = 6 Glowing Rock 4th = 1 Vitalism |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 9 - 8 Like A Ruler | ||
Sat Mar 3 2018 17:50 | 1st = 8 Like A Ruler 2nd = 5 Oneness 3rd = 10 We Built This City 4th = 3 Tycoon Flutter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 9 - 6 Scarecrow | ||
Sat Mar 3 2018 17:45 | 1st = 6 Scarecrow 2nd = 9 Muraahib 3rd = 13 Indernile 4th = 7 Holbien |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cowra Race 6 - 2 Nurture | ||
Sat Mar 3 2018 17:41 | 1st = 2 Nurture 2nd = 6 Pretty Lucky 3rd = 3 Spare Ticket 4th = 1 Good Host |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 10 - 18 Karakabeel | ||
Sat Mar 3 2018 17:37 | 1st = 18 Karakabeel 2nd = 8 Courtza King 3rd = 17 Rich Affair 4th = 1 Gully Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 3 - 4 Sweet Ora | ||
Sat Mar 3 2018 17:33 | 1st = 4 Sweet Ora 2nd = 8 My Grace 3rd = 1 Corporate Larrikin 4th = 7 Kaapander |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 9 - 3 Osborne Bulls | ||
Sat Mar 3 2018 17:30 | 1st = 3 Osborne Bulls 2nd = 13 Ghostly 3rd = 12 Star Reflection 4th = 11 Lovani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 5 - 7 Simply Invincible | ||
Sat Mar 3 2018 17:26 | 1st = 7 Simply Invincible 2nd = 6 Tris 3rd = 2 Tableaux 4th = 4 High Hopper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 8 - 7 Exalted Adam | ||
Sat Mar 3 2018 17:21 | 1st = 7 Exalted Adam 2nd = 9 French Rock 3rd = 12 With Hope 4th = 1 Tildy Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 8 - 5 King Lear | ||
Sat Mar 3 2018 17:18 | 1st = 5 King Lear 2nd = 11 Diamonds On Ruby 3rd = 10 Explosive Evie 4th = 8 Chicago Nights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 7 - 1 Never Out | ||
Sat Mar 3 2018 17:15 | 1st = 1 Never Out 2nd = 3 Bella Vella 3rd = 10 Tapavino 4th = 4 Shudabeen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 2 - 5 Hold My Helmet | ||
Sat Mar 3 2018 17:13 | 1st = 5 Hold My Helmet 2nd = 1 Misinformed Ben 3rd = 3 Bobcat Boy 4th = 4 Argoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 8 - 2 Secret Agenda | ||
Sat Mar 3 2018 17:10 | 1st = 2 Secret Agenda 2nd = 6 Im Wesley 3rd = 3 Crystal Dreamer 4th = 8 Husson Eagle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cowra Race 5 - 7 Wollartant | ||
Sat Mar 3 2018 17:06 | 1st = 7 Wollartant 2nd = 4 More Than Art 3rd = 1 Dungannon 4th = 3 Messiahs Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 9 - 2 Upstart Pride | ||
Sat Mar 3 2018 17:02 | 1st = 2 Upstart Pride 2nd = 8 Il Mio Destino 3rd = 6 Malvern Estate 4th = 9 Punta Norte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 2 - 8 Get The Vibe | ||
Sat Mar 3 2018 16:58 | 1st = 8 Get The Vibe 2nd = 6 Tango Ora 3rd = 1 Salubrious 4th = 7 Three Secrets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 5 - 2 Mckenna | ||
Sat Mar 3 2018 16:54 | 1st = 2 Mckenna 2nd = 1 Snowtrooper 3rd = 5 Heart Of Red 4th = 7 Swivet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 8 - 4 Dixie Blossoms | ||
Sat Mar 3 2018 16:50 | 1st = 4 Dixie Blossoms 2nd = 5 Raiment 3rd = 8 Francaletta 4th = 11 Nettoyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 4 - 3 Makahu Boy | ||
Sat Mar 3 2018 16:46 | 1st = 3 Makahu Boy 2nd = 5 Wildwood Jade 3rd = 2 Nishani Spirit 4th = 4 One Hellofa Family |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 7 - 9 Etah James | ||
Sat Mar 3 2018 16:41 | 1st = 9 Etah James 2nd = 2 Master Of Arts 3rd = 1 Benzini 4th = 3 Exalted Lightning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 7 - 10 Nordic Show | ||
Sat Mar 3 2018 16:38 | 1st = 10 Nordic Show 2nd = 4 She Goes Pop 3rd = 7 Audree 4th = 2 Wackem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 6 - 4 Newsfan | ||
Sat Mar 3 2018 16:35 | 1st = 4 Newsfan 2nd = 7 Tonys Reward 3rd = 2 Hostwin Shadow 4th = 8 Eyebea Danser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 1 - 8 Scarlet Image | ||
Sat Mar 3 2018 16:34 | 1st = 8 Scarlet Image 2nd = 2 Churches 3rd = 4 You Dont Say 4th = 5 Mighty Tori |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 7 - 11 Grunt | ||
Sat Mar 3 2018 16:30 | 1st = 11 Grunt 2nd = 13 Peaceful State 3rd = 16 Bring Me Roses 4th = 6 Villermont |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cowra Race 4 - 8 Pretty N Perfect | ||
Sat Mar 3 2018 16:26 | 1st = 8 Pretty N Perfect 2nd = 14 La Piola 3rd = 1 Eden Vale 4th = 2 Agrovation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 8 - 9 Mr Marbellouz | ||
Sat Mar 3 2018 16:22 | 1st = 9 Mr Marbellouz 2nd = 12 Mogador 3rd = 4 Rock Spur 4th = 1 Brotherly Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 10 - 6 Larrikin | ||
Sat Mar 3 2018 16:18 | 1st = 6 Larrikin 2nd = 2 Ablaze 3rd = 5 Wild Jack 4th = 1 Shantav |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 1 - 2 Assetro | ||
Sat Mar 3 2018 16:18 | 1st = 2 Assetro 2nd = 5 Emerald Rose 3rd = 1 Party Night 4th = 8 Fairedu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 4 - 4 Sacambaya | ||
Sat Mar 3 2018 16:14 | 1st = 4 Sacambaya 2nd = 1 Ladwell 3rd = 3 Lucks A Chance 4th = 10 Barkley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 7 - 1 Shoals | ||
Sat Mar 3 2018 16:10 | 1st = 1 Shoals 2nd = 7 Torvill 3rd = 6 Shumookh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 3 - 10 Crystal Wings | ||
Sat Mar 3 2018 16:06 | 1st = 10 Crystal Wings 2nd = 8 Bare Witness 3rd = 2 Dry Creek Road 4th = 12 Radiant Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 6 - 3 Evil Dreams | ||
Sat Mar 3 2018 16:01 | 1st = 3 Evil Dreams 2nd = 9 Akkacan 3rd = 8 Swiss Design 4th = 5 Tempting Faith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 6 - 5 Coochin Boy | ||
Sat Mar 3 2018 15:58 | 1st = 5 Coochin Boy 2nd = 8 Mymming 3rd = 6 Kirins Lad 4th = 9 Go Daisy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 10 - 1 Felaar | ||
Sat Mar 3 2018 15:57 | 1st = 1 Felaar 2nd = 5 Narvick 3rd = 7 Splendido 4th = 4 Blue Breeze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 5 - 4 Chilly Cha Cha | ||
Sat Mar 3 2018 15:54 | 1st = 4 Chilly Cha Cha 2nd = 1 Base Camp 3rd = 2 Sunset Jewel 4th = 5 Hunter Caulfield |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 6 - 8 Nozomi | ||
Sat Mar 3 2018 15:50 | 1st = 8 Nozomi 2nd = 11 Violate 3rd = 6 Cool Chap 4th = 2 Amovatio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cowra Race 3 - 10 On Our Selection | ||
Sat Mar 3 2018 15:46 | 1st = 10 On Our Selection 2nd = 5 Hay Boys 3rd = 3 Sonic Girl 4th = 7 Keep Me Posted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 7 - 8 Martinelli | ||
Sat Mar 3 2018 15:42 | 1st = 8 Martinelli 2nd = 11 Live Fast 3rd = 1 Craiglea Deken 4th = 17 Exceed All Odds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 9 - 2 Nesta | ||
Sat Mar 3 2018 15:38 | 1st = 2 Nesta 2nd = 7 Smoke House Bay 3rd = 10 Shestoohottotrot 4th = 4 Road To Redemption |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 2 - 6 Infernal | ||
Sat Mar 3 2018 15:35 | 1st = 6 Infernal 2nd = 9 Sarcastic 3rd = 11 The Big Sheila 4th = 5 I Am Wildwood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 11 - 2 Fiery Ferret | ||
Sat Mar 3 2018 15:35 | 1st = 2 Fiery Ferret 2nd = 3 Double Rainbow 3rd = 12 Franco Huntington 4th = 1 Knockmanaugh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 3 - 1 Thats Justified | ||
Sat Mar 3 2018 15:34 | 1st = 1 Thats Justified 2nd = 2 Iron Lotus 3rd = 4 Sorry I Am Razor 4th = 3 Its Not Trump |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 6 - 7 Winx | ||
Sat Mar 3 2018 15:30 | 1st = 7 Winx 2nd = 4 Prized Icon 3rd = 1 Classic Uniform 4th = 3 Libran |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 5 - 5 Port Vale | ||
Sat Mar 3 2018 15:21 | 1st = 5 Port Vale 2nd = 3 Bolek 3rd = 2 Tycoon Dancer 4th = 1 Mondo Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 9 - 5 Vin De Dance | ||
Sat Mar 3 2018 15:20 | 1st = 5 Vin De Dance 2nd = 6 Mongolianconqueror 3rd = 18 Danzdanzdance 4th = 13 The Mayor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 5 - 4 Aimalac Bobby | ||
Sat Mar 3 2018 15:18 | 1st = 4 Aimalac Bobby 2nd = 1 Brat Attack 3rd = 7 Clint 4th = 11 Clang Again |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 4 - 5 Anelace | ||
Sat Mar 3 2018 15:14 | 1st = 5 Anelace 2nd = 11 Sugarland Express 3rd = 12 Denials 4th = 4 Skaldak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 5 - 13 Big Sur | ||
Sat Mar 3 2018 15:10 | 1st = 13 Big Sur 2nd = 8 Big Pats Pontiac 3rd = 7 Wannon Warrior 4th = 4 Mr Fergus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cowra Race 2 - 9 Zafeera | ||
Sat Mar 3 2018 15:06 | 1st = 9 Zafeera 2nd = 10 Nicconi Bay 3rd = 2 Nanpop 4th = 4 Tunnel Rat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 10 - 4 Ace Commander | ||
Sat Mar 3 2018 15:04 | 1st = 4 Ace Commander 2nd = 8 Splash Cola 3rd = 2 Daiquiri 4th = 1 Lynette The Vet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 1 - 2 Melbas Maestro | ||
Sat Mar 3 2018 15:04 | 1st = 2 Melbas Maestro 2nd = 6 Ocean Class 3rd = 7 The Kroc 4th = 4 Big Blows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 8 - 5 Residential | ||
Sat Mar 3 2018 15:03 | 1st = 5 Residential 2nd = 10 Kilowatt 3rd = 4 Joby 4th = 6 Bakela |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 6 - 7 Glendara | ||
Sat Mar 3 2018 15:02 | 1st = 7 Glendara 2nd = 4 Capetown Hussey 3rd = 2 Brazen Moss 4th = 1 Honey Toast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 2 - 7 Roycey | ||
Sat Mar 3 2018 14:54 | 1st = 7 Roycey 2nd = 6 Engine Fifty Five 3rd = 9 Dancing Poetess 4th = 10 Parting Shot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 5 - 2 Crack Me Up | ||
Sat Mar 3 2018 14:50 | 1st = 2 Crack Me Up 2nd = 3 Care To Think 3rd = 9 Burning Passion 4th = 6 Egg Tart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 4 - 4 Krone | ||
Sat Mar 3 2018 14:41 | 1st = 4 Krone 2nd = 5 Humma Humma 3rd = 1 Viennese Star 4th = 3 Black Champagne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 8 - 1 Julius | ||
Sat Mar 3 2018 14:40 | 1st = 1 Julius 2nd = 6 Heroic Valour 3rd = 7 Sultan Of Swing 4th = 5 Passing Shot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 4 - 10 Signoria | ||
Sat Mar 3 2018 14:38 | 1st = 10 Signoria 2nd = 13 Toorak Comedy 3rd = 9 Rosella Girl 4th = 11 Sireeanna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 7 - 5 Courte Zarindi | ||
Sat Mar 3 2018 14:35 | 1st = 5 Courte Zarindi 2nd = 1 Excelleration 3rd = 6 Pipiana 4th = 3 Kiwi Ida |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 3 - 5 Sanglier | ||
Sat Mar 3 2018 14:34 | 1st = 5 Sanglier 2nd = 12 Let Me Sleep On It 3rd = 9 Celosia 4th = 11 Heavenly Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 9 - 14 Young Conqueror | ||
Sat Mar 3 2018 14:33 | 1st = 14 Young Conqueror 2nd = 4 Shortys Mate 3rd = 11 Pass The Speights 4th = 13 Four Starzzz Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 4 - 4 Flippant | ||
Sat Mar 3 2018 14:30 | 1st = 4 Flippant 2nd = 1 Oregons Day 3rd = 8 Soho Ruby 4th = 5 Harlow Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cowra Race 1 - 6 The Last Sommet | ||
Sat Mar 3 2018 14:26 | 1st = 6 The Last Sommet 2nd = 4 Youre Kidding Me 3rd = 1 Old Maribo 4th = 5 Muzzleburst |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 5 - 1 Dont Tell Mama | ||
Sat Mar 3 2018 14:22 | 1st = 1 Dont Tell Mama 2nd = 8 Sea The Sparkle 3rd = 7 Jadentom 4th = 5 Kopite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 1 - 6 Rewardable | ||
Sat Mar 3 2018 14:18 | 1st = 6 Rewardable 2nd = 2 Urban Bourbon 3rd = 4 Bon Jet 4th = 3 Halogem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 4 - 7 Seabrook | ||
Sat Mar 3 2018 14:15 | 1st = 7 Seabrook 2nd = 2 Fiesta 3rd = 6 Into The Abyss 4th = 1 Setsuna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 3 - 7 One More Daisy | ||
Sat Mar 3 2018 14:06 | 1st = 7 One More Daisy 2nd = 8 Redeem Bounty 3rd = 5 Murphys Reward 4th = 1 Riziz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 7 - 1 Contessa Vanessa | ||
Sat Mar 3 2018 14:05 | 1st = 1 Contessa Vanessa 2nd = 7 Gold Spice 3rd = 4 Marcellina 4th = 2 Kapoor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 3 - 3 All Gifts | ||
Sat Mar 3 2018 14:03 | 1st = 3 All Gifts 2nd = 6 Chief Havoc 3rd = 9 Victory Star 4th = 10 Rimmski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 2 - 4 Furore | ||
Sat Mar 3 2018 13:59 | 1st = 4 Furore 2nd = 8 Just Keep Giving 3rd = 5 Follow On 4th = 1 Bon Equus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 8 - 6 Convair Hustler | ||
Sat Mar 3 2018 13:58 | 1st = 6 Convair Hustler 2nd = 8 Duke Of Wellington 3rd = 11 The Bull Pen 4th = 9 Broadway Banner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 3 - 2 Hear The Chant | ||
Sat Mar 3 2018 13:55 | 1st = 2 Hear The Chant 2nd = 1 Fragonard 3rd = 5 Essence Of Terror 4th = 9 Working From Home |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 4 - 5 Plumaro | ||
Sat Mar 3 2018 13:51 | 1st = 5 Plumaro 2nd = 1 Only Wanna Sing 3rd = 10 Fish N Snitz 4th = 11 Miss Sara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 6 - 7 Waimate Bill | ||
Sat Mar 3 2018 13:51 | 1st = 7 Waimate Bill 2nd = 6 Our Teddy Boy 3rd = 2 Dutch Courage 4th = 14 Supatwista |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 3 - 2 Santos | ||
Sat Mar 3 2018 13:40 | 1st = 2 Santos 2nd = 5 Spin 3rd = 4 Legend Of Condor 4th = 6 Zousain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 2 - 8 Mazurek | ||
Sat Mar 3 2018 13:31 | 1st = 8 Mazurek 2nd = 7 Alaskan Jade 3rd = 3 Miss Identified 4th = 4 Beautiful Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 6 - 5 Astor | ||
Sat Mar 3 2018 13:30 | 1st = 5 Astor 2nd = 7 Caesours Dream 3rd = 6 Ladynadel 4th = 3 The Great Southern |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 2 - 4 Upper Avenue | ||
Sat Mar 3 2018 13:28 | 1st = 4 Upper Avenue 2nd = 10 Yeah The Boys 3rd = 2 Ultimate Reality 4th = 8 Dancing On Parade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 3 - 1 My Little Flicka | ||
Sat Mar 3 2018 13:25 | 1st = 1 My Little Flicka 2nd = 10 Prues Angel 3rd = 21 Preferito 4th = 7 Ive Gotta Nel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 1 - 3 Irish Success | ||
Sat Mar 3 2018 13:24 | 1st = 3 Irish Success 2nd = 1 Image Neat 3rd = 10 Naia 4th = 9 Sunday Session |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 7 - 3 Tiziano | ||
Sat Mar 3 2018 13:23 | 1st = 3 Tiziano 2nd = 5 Cullens Avenue 3rd = 4 No More Change 4th = 14 Groomsman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 2 - 2 Aloft | ||
Sat Mar 3 2018 13:20 | 1st = 2 Aloft 2nd = 4 Fanatic 3rd = 5 Ormito 4th = 6 Cry If I Want To |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 5 - 6 Don Carlo | ||
Sat Mar 3 2018 13:16 | 1st = 6 Don Carlo 2nd = 8 Koxinga 3rd = 4 Jazzman 4th = 2 Coulee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 2 - 10 Just Shine | ||
Sat Mar 3 2018 13:05 | 1st = 10 Just Shine 2nd = 12 Tamarack 3rd = 4 The Getaway 4th = 3 Almost Court |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 1 - 3 Column | ||
Sat Mar 3 2018 12:56 | 1st = 3 Column 2nd = 2 Ace Attack 3rd = 4 Lieder 4th = 7 Octuplets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 5 - 5 Mongolian Marshal | ||
Sat Mar 3 2018 12:55 | 1st = 5 Mongolian Marshal 2nd = 14 Konstantina 3rd = 3 Sacred Day 4th = 9 William Tell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 1 - 5 Blue Seattle | ||
Sat Mar 3 2018 12:53 | 1st = 5 Blue Seattle 2nd = 1 Boom Boy 3rd = 4 Gold Monarch 4th = 10 True Colours |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 2 - 6 High Wind | ||
Sat Mar 3 2018 12:50 | 1st = 6 High Wind 2nd = 5 Hard Evidence 3rd = 9 Quiero 4th = 11 Godzone Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 6 - 7 Overcast | ||
Sat Mar 3 2018 12:48 | 1st = 7 Overcast 2nd = 8 Moniburns 3rd = 3 Our Budd 4th = 13 Makarewa Rum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 1 - 2 Nomothaj | ||
Sat Mar 3 2018 12:45 | 1st = 2 Nomothaj 2nd = 3 Irukandji 3rd = 8 Virtual Insanity 4th = 11 Absaroka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 4 - 6 Enzedjewel | ||
Sat Mar 3 2018 12:35 | 1st = 6 Enzedjewel 2nd = 11 Zabay 3rd = 9 Elusive Boxers 4th = 1 Barabas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 1 - 6 Fui San | ||
Sat Mar 3 2018 12:25 | 1st = 6 Fui San 2nd = 4 Mister Marmalade 3rd = 11 Celtic Trail 4th = 12 So It Is |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 4 - 7 Yearn | ||
Sat Mar 3 2018 12:20 | 1st = 7 Yearn 2nd = 3 Ruud Not Too 3rd = 5 Tiptronic 4th = 2 Iwannadancelikehim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 5 - 6 Glacier Coaster | ||
Sat Mar 3 2018 12:10 | 1st = 6 Glacier Coaster 2nd = 9 Matinee Idol 3rd = 12 Betterthanbrie 4th = 14 Zenolas Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 1 - 2 Morendi | ||
Sat Mar 3 2018 12:05 | 1st = 2 Morendi 2nd = 4 Exoteric 3rd = 6 First Crush 4th = 9 Colour Of Money |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 3 - 1 Boots N All | ||
Sat Mar 3 2018 12:00 | 1st = 1 Boots N All 2nd = 7 Elfee 3rd = 6 King Pin 4th = 2 Gallant Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 3 - 2 Ladies First | ||
Sat Mar 3 2018 11:45 | 1st = 2 Ladies First 2nd = 6 Seventeen Seventy 3rd = 7 Cheeky Boy 4th = 1 Magic Chai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 4 - 5 Hunterton | ||
Sat Mar 3 2018 11:35 | 1st = 5 Hunterton 2nd = 4 Canardly Remember 3rd = 7 Shelby Bromac 4th = 8 Jacks N Jazz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 2 - 8 Egyptian Lad | ||
Sat Mar 3 2018 11:25 | 1st = 8 Egyptian Lad 2nd = 2 Meru 3rd = 12 Cardrona 4th = 3 Roc Leone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 2 - 7 Soroc | ||
Sat Mar 3 2018 11:10 | 1st = 7 Soroc 2nd = 6 Ruby Love 3rd = 10 Cancellara 4th = 1 Sonorous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 3 - 8 Hedonist Franco | ||
Sat Mar 3 2018 11:00 | 1st = 8 Hedonist Franco 2nd = 3 Driftin Away 3rd = 9 Honour The Bet 4th = 12 Walk Like A Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 1 - 13 Mossy Creek | ||
Sat Mar 3 2018 10:50 | 1st = 13 Mossy Creek 2nd = 1 Edward 3rd = 2 Run Forrest Run 4th = 9 Raise You Five |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 1 - 6 Rikki Tikki Tavi | ||
Sat Mar 3 2018 10:35 | 1st = 6 Rikki Tikki Tavi 2nd = 4 Memories Only 3rd = 3 Princess Kereru 4th = 9 Aileen Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 2 - 2 Gotta Good Looker | ||
Sat Mar 3 2018 10:25 | 1st = 2 Gotta Good Looker 2nd = 12 Vintage Rose 3rd = 6 Easton Foxglove 4th = 13 Captain Thunderbolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 1 - 4 Nottingham K Two | ||
Sat Mar 3 2018 10:00 | 1st = 4 Nottingham K Two 2nd = 10 Pat The Monarch 3rd = 6 Our Foxy Lady 4th = 15 Rydgemont Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 10 - 6 My Master Of Disguise | ||
Sat Mar 3 2018 1:25 | 1st = 6 My Master Of Disguise 2nd = 2 Just Like Art 3rd = 1 Our Mrs Brown 4th = 7 The Blue Bomber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 9 - 5 Amity Piere | ||
Sat Mar 3 2018 1:00 | 1st = 5 Amity Piere 2nd = 8 Smirker 3rd = 1 Penola Girl 4th = 3 Flying Seelster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 3 Sketchy Matt | ||
Sat Mar 3 2018 0:57 | 1st = 3 Sketchy Matt 2nd = 2 Rhianna Keeping 3rd = 8 Stockholm 4th = 7 Dandalup Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 4 Lillys Spirit | ||
Sat Mar 3 2018 0:41 | 1st = 4 Lillys Spirit 2nd = 6 Fernando Monelli 3rd = 7 Stockton 4th = 1 Party Games |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 8 - 1 Punters Dream | ||
Sat Mar 3 2018 0:25 | 1st = 1 Punters Dream 2nd = 10 October Brown 3rd = 7 The Marble Ridge 4th = 9 Mister Rollins |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 1 Iona Carlson | ||
Sat Mar 3 2018 0:17 | 1st = 1 Iona Carlson 2nd = 4 King Cigar 3rd = 2 Gonzales Monelli 4th = 6 Rapid Intention |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 2 Speed Man | ||
Sat Mar 3 2018 0:10 | 1st = 2 Speed Man 2nd = 4 Golden State 3rd = 5 Rock Me Over 4th = 1 One Off Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 7 - 4 Athabascan | ||
Sat Mar 3 2018 0:00 | 1st = 4 Athabascan 2nd = 3 Budd Sidewinder 3rd = 1 Cest Lheure 4th = 2 Island Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 6 - 1 Tas Man Bromac | ||
Sat Feb 3 2018 23:45 | 1st = 1 Tas Man Bromac 2nd = 10 Major Catastrophe 3rd = 4 Major Rush 4th = 9 Assassinator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 6 Moment To Jive | ||
Sat Feb 3 2018 23:42 | 1st = 6 Moment To Jive 2nd = 1 Jazz Get On 3rd = 2 Starlight Asha 4th = 3 Legit Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 5 Its The Horse | ||
Sat Feb 3 2018 23:27 | 1st = 5 Its The Horse 2nd = 8 Bushmans Poem 3rd = 1 Wildash Nelly 4th = 6 Grace Under Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 5 - 3 Mister Tom Dooley | ||
Sat Feb 3 2018 23:20 | 1st = 3 Mister Tom Dooley 2nd = 2 Bonsu 3rd = 8 Telham Lane 4th = 9 Bettors Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 8 Demon Bale | ||
Sat Feb 3 2018 23:12 | 1st = 8 Demon Bale 2nd = 2 Rubys Chapta 3rd = 4 Flying Eamonn 4th = 7 France Soir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 10 - 9 Releven Dream | ||
Sat Feb 3 2018 23:07 | 1st = 9 Releven Dream 2nd = 6 Our Dainty Lady 3rd = 7 Our Overanova 4th = 8 Senitas Success |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 2 Back On Lava | ||
Sat Feb 3 2018 23:05 | 1st = 2 Back On Lava 2nd = 8 Double Talkin 3rd = 1 Brindle Bay 4th = 6 My Names David |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 11 - 8 Blissfull Stride | ||
Sat Feb 3 2018 23:00 | 1st = 8 Blissfull Stride 2nd = 4 Nomi Malone 3rd = 11 Mighty Regal 4th = 9 Lisandros |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 1 Bolt Keeping | ||
Sat Feb 3 2018 22:57 | 1st = 1 Bolt Keeping 2nd = 2 Bushmans Gold 3rd = 6 Miss Ramjet 4th = 7 Constant Rama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 4 - 3 Better B Chevron | ||
Sat Feb 3 2018 22:50 | 1st = 3 Better B Chevron 2nd = 6 Runrunjimmydunn 3rd = 7 Madame Meilland 4th = 5 Dana Duke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 10 - 6 Sergei | ||
Sat Feb 3 2018 22:45 | 1st = 6 Sergei 2nd = 11 Royal Gamble 3rd = 10 Pat Stanley 4th = 7 Vieira |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 6 Amigo Two | ||
Sat Feb 3 2018 22:42 | 1st = 6 Amigo Two 2nd = 1 Isen Allen 3rd = 3 Kodason 4th = 5 Hodges Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 8 Broadway Playboy | ||
Sat Feb 3 2018 22:37 | 1st = 8 Broadway Playboy 3rd = 7 Overlap 4th = 3 Max Richter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 1 Wynberg Terror | ||
Sat Feb 3 2018 22:37 | 1st = 1 Wynberg Terror 3rd = 7 Overlap 4th = 3 Max Richter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 2 Canya Max | ||
Sat Feb 3 2018 22:35 | 1st = 2 Canya Max 2nd = 5 Stinky Pete 3rd = 1 Decimal 4th = 7 Deerview Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 10 - 1 Tiavons Dream | ||
Sat Feb 3 2018 22:30 | 1st = 1 Tiavons Dream 2nd = 12 Super Zeck 3rd = 10 Kyvalley Boomerang 4th = 8 Fiery Mountain Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 1 Lagoon Rhett | ||
Sat Feb 3 2018 22:27 | 1st = 1 Lagoon Rhett 2nd = 2 Uncle Donuts 3rd = 7 He Can Fly 4th = 3 Winsome Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 3 Glintintheeye | ||
Sat Feb 3 2018 22:22 | 1st = 3 Glintintheeye 2nd = 6 Kayangee 3rd = 2 Sheezamonarchy 4th = 4 Drinktous Wroxton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 7 Dyna Hadria | ||
Sat Feb 3 2018 22:20 | 1st = 7 Dyna Hadria 2nd = 2 Spudtacular 3rd = 1 Dance And Sing 4th = 6 Blackpool Donny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 3 - 4 My Art Work | ||
Sat Feb 3 2018 22:19 | 1st = 4 My Art Work 2nd = 12 Back To The Beach 3rd = 5 Zacharia 4th = 1 Our Big Slow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 9 - 12 Elsie Gem | ||
Sat Feb 3 2018 22:15 | 1st = 12 Elsie Gem 2nd = 5 Tinted Lass 3rd = 3 Allfourbeers 4th = 2 Goliath Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 1 Pacific Owl | ||
Sat Feb 3 2018 22:12 | 1st = 1 Pacific Owl 2nd = 4 Explosive Smith 3rd = 5 Hay You Star 4th = 6 Chain Smoker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 2 Karloo Mac | ||
Sat Feb 3 2018 22:07 | 1st = 2 Karloo Mac 2nd = 10 Call Me Yours 3rd = 1 Lorne Beach 4th = 5 Bundaburra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 3 Midnight Treat | ||
Sat Feb 3 2018 22:05 | 1st = 3 Midnight Treat 2nd = 2 Lets Win Meisha 3rd = 1 Mount Oxley 4th = 4 Dark Runner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 6 Regal Pepperell | ||
Sat Feb 3 2018 22:00 | 1st = 6 Regal Pepperell 2nd = 9 Cruisin Around 3rd = 11 Our Twentyten 4th = 13 Any Old Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 6 Loch Freddie | ||
Sat Feb 3 2018 21:57 | 1st = 6 Loch Freddie 2nd = 7 Oshkosh Yobbo 3rd = 1 Wise Ricciardo 4th = 2 Shayna Powers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 10 - 2 Really Fast Love | ||
Sat Feb 3 2018 21:54 | 1st = 2 Really Fast Love 2nd = 7 Amani 3rd = 1 Nomadic 4th = 5 Antique Kerrie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 5 Aveross Mac | ||
Sat Feb 3 2018 21:49 | 1st = 5 Aveross Mac 2nd = 8 Jakarras Ace 3rd = 6 Antaeus Blue Chip 4th = 3 Crystal Sparkles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 4 Blue Sky Riot | ||
Sat Feb 3 2018 21:47 | 1st = 4 Blue Sky Riot 2nd = 8 Slingshot Gypsy 3rd = 5 Sheez My Chicki 4th = 6 Winsome Currency |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 2 - 4 Cocos Finest | ||
Sat Feb 3 2018 21:45 | 1st = 4 Cocos Finest 2nd = 8 Writing On Thewall 3rd = 2 Charlie El 4th = 9 Ignite The Passion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 2 A Loan Again | ||
Sat Feb 3 2018 21:42 | 1st = 2 A Loan Again 2nd = 7 Blazing Under Fire 3rd = 5 Iona Grinner 4th = 6 War Dan Destroyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 9 - 2 Burginator | ||
Sat Feb 3 2018 21:39 | 1st = 2 Burginator 2nd = 1 Blue Jedi 3rd = 7 Panama Red 4th = 8 Zulu Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 1 Kotare York | ||
Sat Feb 3 2018 21:37 | 1st = 1 Kotare York 2nd = 4 Major Moment 3rd = 8 Lombo Ranmiles 4th = 7 Monarkmac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 4 Blue Gum Hill | ||
Sat Feb 3 2018 21:35 | 1st = 4 Blue Gum Hill 2nd = 8 Black Mumbo 3rd = 6 Envy Heist 4th = 3 Zipping Angus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 8 - 1 True Confessions | ||
Sat Feb 3 2018 21:34 | 1st = 1 True Confessions 2nd = 2 Cameos Kiwi 3rd = 10 Seven Demerits 4th = 9 Casual River |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 1 Buckle Up Scotch | ||
Sat Feb 3 2018 21:31 | 1st = 1 Buckle Up Scotch 2nd = 2 Eureka Osti 3rd = 4 Yaala 4th = 7 Scoop Jackson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 9 Soho Burning Love | ||
Sat Feb 3 2018 21:30 | 1st = 9 Soho Burning Love 2nd = 5 Pistol Abbey 3rd = 8 Bye Bye Barbie 4th = 3 My Harmony Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 8 Milky Jones | ||
Sat Feb 3 2018 21:27 | 1st = 8 Milky Jones 2nd = 5 Chase The Cash 3rd = 6 Mainline Osti 4th = 2 Flyrite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 8 - 4 Time Lee Money | ||
Sat Feb 3 2018 21:23 | 1st = 4 Time Lee Money 2nd = 3 Wahwah Tiggy 3rd = 7 Hez Boby Dazzler 4th = 1 Narcissist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 5 Bold Law | ||
Sat Feb 3 2018 21:22 | 1st = 5 Bold Law 2nd = 4 Lombo Scrutinizer 3rd = 1 Sun Valley Road 4th = 7 Chuck Wagon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 11 - 3 Maddies Mimi | ||
Sat Feb 3 2018 21:19 | 1st = 3 Maddies Mimi 2nd = 1 Bowls And Holes 3rd = 7 Cosmic Quality 4th = 8 King Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 3 General Joy | ||
Sat Feb 3 2018 21:17 | 1st = 3 General Joy 2nd = 5 Somepartysomewhere 3rd = 6 Divine State 4th = 2 Double Encounter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 6 Victor Dora | ||
Sat Feb 3 2018 21:15 | 1st = 6 Victor Dora 2nd = 4 Zippy Daph 3rd = 3 Kouta Mayhem 4th = 1 Lady Charlotte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 1 - 7 Bright Diamond | ||
Sat Feb 3 2018 21:14 | 1st = 7 Bright Diamond 2nd = 5 Roman Aviator 3rd = 4 Rock Me Over 4th = 2 Ownthethrone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 1 Guys Bettor Bet | ||
Sat Feb 3 2018 21:11 | 1st = 1 Guys Bettor Bet 2nd = 2 Firebby 3rd = 5 Maywyns Best 4th = 7 Reds Jet Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 4 Cosmic Sole | ||
Sat Feb 3 2018 21:11 | 1st = 4 Cosmic Sole 2nd = 8 El My Girl 3rd = 1 Buckle Up Spud 4th = 7 Sharp Missile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 4 Out Of Range | ||
Sat Feb 3 2018 21:08 | 1st = 4 Out Of Range 2nd = 5 Rostered On 3rd = 3 Little Digger 4th = 7 Fernando Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 13 Yourblueyescrying | ||
Sat Feb 3 2018 21:06 | 1st = 13 Yourblueyescrying 2nd = 1 Regency Franco 3rd = 7 Bee Tees 4th = 8 Styx Vixen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 7 - 8 Sleek Master | ||
Sat Feb 3 2018 21:03 | 1st = 8 Sleek Master 2nd = 3 Pedro Cerrano 3rd = 2 Lektra Fella 4th = 6 Boomwah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 3 Lazarus | ||
Sat Feb 3 2018 21:02 | 1st = 3 Lazarus 2nd = 13 Soho Tribeca 3rd = 9 Heaven Rocks 4th = 8 Lennytheshark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 2 Social | ||
Sat Feb 3 2018 20:59 | 1st = 2 Social 2nd = 8 Spring Ellie 3rd = 5 Arden Street 4th = 1 Swift Nimrod |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 8 Mepunga Laser | ||
Sat Feb 3 2018 20:56 | 1st = 8 Mepunga Laser 2nd = 5 Oshkosh Expert 3rd = 2 Nunniong Plain 4th = 4 Art Noveau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 7 Little Evie | ||
Sat Feb 3 2018 20:54 | 1st = 7 Little Evie 2nd = 5 Gary Gumnuts 3rd = 9 Slight Mishap 4th = 3 Super Beast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 7 Marzzz Barzzz Bazz | ||
Sat Feb 3 2018 20:52 | 1st = 7 Marzzz Barzzz Bazz 2nd = 11 Marty Major 3rd = 3 Wroxton Steel 4th = 8 Supernova Silvia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 8 Poppa Ogg | ||
Sat Feb 3 2018 20:50 | 1st = 8 Poppa Ogg 2nd = 6 Ritza Rossi 3rd = 4 Pride Of Charlie 4th = 2 Big Daddy Bee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 2 Brandeen Bayley | ||
Sat Feb 3 2018 20:47 | 1st = 2 Brandeen Bayley 2nd = 5 Kalani Amy 3rd = 7 Etiquette 4th = 1 Steel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 7 Whittaker | ||
Sat Feb 3 2018 20:45 | 1st = 7 Whittaker 2nd = 8 Our Uncle Sam 3rd = 2 Joes Star Of Mia 4th = 5 Angel In White |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 6 - 2 Royal Turbo | ||
Sat Feb 3 2018 20:42 | 1st = 2 Royal Turbo 2nd = 3 Sunlit Digger 3rd = 4 Zipping Indy 4th = 7 Pawfessional |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 4 Daisy Dreams | ||
Sat Feb 3 2018 20:39 | 1st = 4 Daisy Dreams 2nd = 8 Rapid Explosion 3rd = 1 Jetta Knight 4th = 2 Dollys Wally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 8 Glenferrie Hood | ||
Sat Feb 3 2018 20:37 | 1st = 8 Glenferrie Hood 2nd = 1 Village Witch 3rd = 2 Withalotofluck 4th = 10 Joys A Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 1 Bronelly Jet | ||
Sat Feb 3 2018 20:35 | 1st = 1 Bronelly Jet 2nd = 7 Feikuai George 3rd = 8 Fully Loaded 4th = 6 Coalville Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 9 Callmequeenbee | ||
Sat Feb 3 2018 20:34 | 1st = 9 Callmequeenbee 2nd = 7 Black Silhouette 3rd = 4 Redbank Addi 4th = 1 Our Ideal Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 4 Queens Me Mum | ||
Sat Feb 3 2018 20:31 | 1st = 4 Queens Me Mum 2nd = 5 Winifican 3rd = 8 Sketchy Cosmic 4th = 1 Megadrive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 3 Clancys Fobwatch | ||
Sat Feb 3 2018 20:30 | 1st = 3 Clancys Fobwatch 2nd = 10 Cruz Bromac 3rd = 6 Code Black 4th = 9 Mister Wickham |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 9 My Little Mate | ||
Sat Feb 3 2018 20:28 | 1st = 9 My Little Mate 2nd = 1 Bad Boy Joe 3rd = 7 Snug 4th = 10 Beat The Bank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 1 Let Him Ride | ||
Sat Feb 3 2018 20:25 | 1st = 1 Let Him Ride 2nd = 2 Aladdin Prince 3rd = 8 Buckle Up York 4th = 7 Rays Wish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 11 Passions Delight | ||
Sat Feb 3 2018 20:24 | 1st = 11 Passions Delight 2nd = 10 The Quick Shadow 3rd = 9 Aguero 4th = 6 Ayejayem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 5 - 4 Big Butters | ||
Sat Feb 3 2018 20:22 | 1st = 4 Big Butters 2nd = 6 Centavos 3rd = 2 What A Star 4th = 8 Royal Temptress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 8 Franco Nelson | ||
Sat Feb 3 2018 20:20 | 1st = 8 Franco Nelson 2nd = 4 Crockets Cullen 3rd = 9 My Field Marshal 4th = 10 My General Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 2 Gehring Bale | ||
Sat Feb 3 2018 20:18 | 1st = 2 Gehring Bale 2nd = 4 Rhino Rex 3rd = 3 Banjo Fever 4th = 6 Petra Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 9 Spring Mystery | ||
Sat Feb 3 2018 20:15 | 1st = 9 Spring Mystery 2nd = 8 Innamincka 3rd = 7 Praters Promise 4th = 3 Throttle On |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 8 - 10 Royal Missile | ||
Sat Feb 3 2018 20:15 | 1st = 10 Royal Missile 2nd = 5 A Knight Of Pro 3rd = 14 Klondike Kenny 4th = 3 Shady Gray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 1 Come On George | ||
Sat Feb 3 2018 20:12 | 1st = 1 Come On George 2nd = 6 Turbo Diddle 3rd = 2 Allen Veter 4th = 3 In The Que |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 7 Mossimo Bale | ||
Sat Feb 3 2018 20:09 | 1st = 7 Mossimo Bale 2nd = 8 Jesaulenko 3rd = 6 He Shall Fred 4th = 5 Small Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 6 Mako Banner | ||
Sat Feb 3 2018 20:08 | 1st = 6 Mako Banner 2nd = 1 Gangster Boy 3rd = 8 Outlaw Fella 4th = 7 Young American |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 4 Jock Colley | ||
Sat Feb 3 2018 20:05 | 1st = 4 Jock Colley 2nd = 7 Nino De Oro 3rd = 8 Wild Miss Judy 4th = 2 Heres Dave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 9 Lumos | ||
Sat Feb 3 2018 20:04 | 1st = 9 Lumos 2nd = 12 Rave Moonraker 3rd = 10 Izzy Watt 4th = 2 Lurah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 4 - 4 Big Black | ||
Sat Feb 3 2018 20:01 | 1st = 4 Big Black 2nd = 3 Black Hole Sun 3rd = 6 Surfing Dyno 4th = 7 Elantris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 6 Kyvalley Blur | ||
Sat Feb 3 2018 20:00 | 1st = 6 Kyvalley Blur 2nd = 8 Temporale 3rd = 1 Sky Petite 4th = 2 Hey Yo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 2 Zipping Koda | ||
Sat Feb 3 2018 19:58 | 1st = 2 Zipping Koda 2nd = 5 Sammy Allen 3rd = 8 Slingshot Blitz 4th = 6 Zipping Boyd |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 4 Steve The Pirate | ||
Sat Feb 3 2018 19:55 | 1st = 4 Steve The Pirate 2nd = 6 Bonding Session 3rd = 1 Zulu Aegis 4th = 5 Here Comes Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 1 Make Mine Joe | ||
Sat Feb 3 2018 19:54 | 1st = 1 Make Mine Joe 2nd = 8 Artegra 3rd = 4 The Nature Boy 4th = 3 Its Me Telowie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 7 Opal Nera | ||
Sat Feb 3 2018 19:52 | 1st = 7 Opal Nera 2nd = 8 Tee Be Good 3rd = 2 Princess Emalys 4th = 6 Flapping Gums |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 9 A Passion For Aces | ||
Sat Feb 3 2018 19:50 | 1st = 9 A Passion For Aces 2nd = 2 Exciteusinthecity 3rd = 8 My Lucky Belle 4th = 4 My Guy Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 3 Ritza Lenny | ||
Sat Feb 3 2018 19:48 | 1st = 3 Ritza Lenny 2nd = 6 Crash Bandicoot 3rd = 2 Miss Splendamiro 4th = 4 Bombshell Bandit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 4 Reckoning | ||
Sat Feb 3 2018 19:45 | 1st = 4 Reckoning 2nd = 8 Mars Rising 3rd = 5 In A Spin 4th = 1 Ocean View |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 4 Top Trio | ||
Sat Feb 3 2018 19:43 | 1st = 4 Top Trio 2nd = 2 Casino Tommy 3rd = 1 Ruato Bay 4th = 8 Speedie Mcardle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 3 - 2 Enjoy The Party | ||
Sat Feb 3 2018 19:42 | 1st = 2 Enjoy The Party 2nd = 9 Smart Ask 3rd = 6 Master Franklin 4th = 3 William George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 7 - 2 Veuve De Vega | ||
Sat Feb 3 2018 19:40 | 1st = 2 Veuve De Vega 2nd = 6 Gangbuster 3rd = 1 Baraki Beats 4th = 4 Adrian Makfi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 6 Why Not Kylie | ||
Sat Feb 3 2018 19:37 | 1st = 6 Why Not Kylie 2nd = 7 Born Jamie 3rd = 8 Dyna Uni 4th = 2 No Excuse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 9 Shadow Runner | ||
Sat Feb 3 2018 19:36 | 1st = 9 Shadow Runner 2nd = 4 Rockmemama 3rd = 11 Shape Up Mike 4th = 1 Sur Le Feu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 3 Mr Knoxville | ||
Sat Feb 3 2018 19:34 | 1st = 3 Mr Knoxville 2nd = 8 Snow Much Fun 3rd = 7 Songar Sunset 4th = 2 Ellie Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 7 Bonknocka Lass | ||
Sat Feb 3 2018 19:31 | 1st = 7 Bonknocka Lass 2nd = 4 Woolooga 3rd = 6 Miss Amelia 4th = 5 Sportfan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 1 Hes Okey Dokey | ||
Sat Feb 3 2018 19:30 | 1st = 1 Hes Okey Dokey 2nd = 11 The Faithful 3rd = 5 Perspective 4th = 12 Carload |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 6 Two Jay | ||
Sat Feb 3 2018 19:27 | 1st = 6 Two Jay 2nd = 1 Corrupt Millions 3rd = 8 Myrniong Blaster 4th = 4 Special Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 5 Maurice Minor | ||
Sat Feb 3 2018 19:24 | 1st = 5 Maurice Minor 2nd = 6 Immen Bale 3rd = 7 Hecton Bale 4th = 2 Mummas Meatloaf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 12 Braeview Bomber | ||
Sat Feb 3 2018 19:22 | 1st = 12 Braeview Bomber 2nd = 7 Maywyns Zephyr 3rd = 3 Centonic 4th = 11 Cheersbigears |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 2 - 3 Twisted Love | ||
Sat Feb 3 2018 19:21 | 1st = 3 Twisted Love 2nd = 1 Zipping Beau 3rd = 9 Chloes Phoenix 4th = 2 Shiny Nose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 3 Zipping Hector | ||
Sat Feb 3 2018 19:18 | 1st = 3 Zipping Hector 2nd = 2 Batman Bail 3rd = 4 Wreck It Ruby 4th = 7 Bar King Bro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 3 Delishka | ||
Sat Feb 3 2018 19:17 | 1st = 3 Delishka 2nd = 11 Reaza Grunter 3rd = 6 Lovin Miss Daisy 4th = 1 Annajodi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 6 Packey Keeping | ||
Sat Feb 3 2018 19:15 | 1st = 6 Packey Keeping 2nd = 2 Rippin Sam 3rd = 1 Jeebus Bird 4th = 7 Mcivor Verna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 8 Gotcha Money | ||
Sat Feb 3 2018 19:12 | 1st = 8 Gotcha Money 2nd = 6 Say Abracadabra 3rd = 2 Home Luck 4th = 7 Shunt Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 12 Our Mels Dream | ||
Sat Feb 3 2018 19:10 | 1st = 12 Our Mels Dream 2nd = 6 Gotta Glow 3rd = 5 Floyd Mayweather 4th = 8 Mohegan Sun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 3 Poke The Bear | ||
Sat Feb 3 2018 19:08 | 1st = 3 Poke The Bear 2nd = 1 Monster Fish 3rd = 4 Riveting 4th = 2 May Haze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 8 The Black Prince | ||
Sat Feb 3 2018 19:06 | 1st = 8 The Black Prince 2nd = 2 Mickey Mcrooney 3rd = 7 Mac Toddy 4th = 13 Kissofdeath |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 10 Ample Power | ||
Sat Feb 3 2018 19:03 | 1st = 10 Ample Power 2nd = 9 Brallos Pass 3rd = 2 Nonno Stride 4th = 4 Firenglow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 1 - 5 Octane Thief | ||
Sat Feb 3 2018 19:02 | 1st = 5 Octane Thief 2nd = 2 My Way Boy 3rd = 3 Ariek Tor 4th = 7 Jenmar Classic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 6 - 7 Rebel King | ||
Sat Feb 3 2018 19:00 | 1st = 7 Rebel King 2nd = 1 Battle Hero 3rd = 2 Dainty Tess 4th = 8 Red Ora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 3 Unchangeable | ||
Sat Feb 3 2018 18:57 | 1st = 3 Unchangeable 2nd = 4 Ya Against Me 3rd = 1 Woof Stringer 4th = 8 Snipper Brann |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 2 Blumentrit | ||
Sat Feb 3 2018 18:54 | 1st = 2 Blumentrit 2nd = 6 Buds Delight 3rd = 3 Aussie Diamond 4th = 8 Sudoku Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 6 Robyns Bad Boy | ||
Sat Feb 3 2018 18:52 | 1st = 6 Robyns Bad Boy 2nd = 9 Shards Halo 4th = 3 Bettor Than Best |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 8 Up Hill Jill | ||
Sat Feb 3 2018 18:49 | 1st = 8 Up Hill Jill 2nd = 1 He Shall Johnny 3rd = 7 Cosmic Tilly 4th = 3 Rapanui Reveller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 8 - 3 Marman | ||
Sat Feb 3 2018 18:45 | 1st = 3 Marman 2nd = 11 No Effort Needed 3rd = 7 Turnberry 4th = 8 All Things In Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 6 Elegant Gift | ||
Sat Feb 3 2018 18:42 | 1st = 6 Elegant Gift 2nd = 2 Miss Larra 3rd = 1 Definitely Yes 4th = 5 Ma Mo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 1 Saldana | ||
Sat Feb 3 2018 18:39 | 1st = 1 Saldana 2nd = 6 Draw The Whip 3rd = 8 Ballinderry Girl 4th = 7 Werina Lightning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 4 Beaver | ||
Sat Feb 3 2018 18:38 | 1st = 4 Beaver 2nd = 12 Bettabe Perfect 3rd = 1 Written In Red 4th = 10 Mafuta Vautin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 13 Im Feeling Firey | ||
Sat Feb 3 2018 18:34 | 1st = 13 Im Feeling Firey 2nd = 10 Jumbo Asakei 3rd = 4 Dynamic Archie 4th = 9 Trijet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 4 Baggys Request | ||
Sat Feb 3 2018 18:32 | 1st = 4 Baggys Request 2nd = 6 Blackjack Cruise 3rd = 9 Hollywood Nights 4th = 8 Zipping Toto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 5 - 7 Lock The Doors | ||
Sat Feb 3 2018 18:30 | 1st = 7 Lock The Doors 2nd = 10 Wingards Mark 3rd = 9 Roycey 4th = 5 Alpha Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 2 Ascot Encounter | ||
Sat Feb 3 2018 18:28 | 1st = 2 Ascot Encounter 2nd = 7 Big Bang Leonard 3rd = 5 Ardens Concord 4th = 9 Sluggem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 5 - 4 Pearl Trade | ||
Sat Feb 3 2018 18:25 | 1st = 4 Pearl Trade 2nd = 6 Chesten Flyer 3rd = 2 Vital Dancer 4th = 11 Bahama Mama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 6 Only Nineteen | ||
Sat Feb 3 2018 18:22 | 1st = 6 Only Nineteen 2nd = 5 Real Fantasy 3rd = 3 Lanzoni 4th = 8 Hard Left |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 6 Bailey Be Good | ||
Sat Feb 3 2018 18:19 | 1st = 6 Bailey Be Good 2nd = 1 Catch Me Keith 3rd = 3 Illawong Cowgirl 4th = 4 Sports Writer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 5 Mach Beauty | ||
Sat Feb 3 2018 18:17 | 1st = 5 Mach Beauty 2nd = 2 Poppy Cee 3rd = 4 Star Writer 4th = 7 Astronaut |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 5 Hartley Matt | ||
Sat Feb 3 2018 18:14 | 1st = 5 Hartley Matt 2nd = 1 Major Energy 3rd = 3 Oh Cee Dee 4th = 2 Jagger Circuit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 8 - 12 Future Event | ||
Sat Feb 3 2018 18:10 | 1st = 12 Future Event 2nd = 11 Sidero Star 3rd = 9 Nelumbo 4th = 16 We Built This City |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 5 Team Of Starzzz | ||
Sat Feb 3 2018 18:09 | 1st = 5 Team Of Starzzz 2nd = 7 Ponderosa Bigz 3rd = 9 Franco Storm 4th = 2 The Brazen Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 4 Rusty Memories | ||
Sat Feb 3 2018 18:07 | 1st = 4 Rusty Memories 2nd = 1 Esky Lid 3rd = 5 Confinement 4th = 8 Boil And Bubble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 7 - 1 Angels Boy | ||
Sat Feb 3 2018 18:05 | 1st = 1 Angels Boy 2nd = 6 Eaglehawk 3rd = 3 Cappamore 4th = 2 Behold The Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 7 Kicker Crew | ||
Sat Feb 3 2018 18:04 | 1st = 7 Kicker Crew 2nd = 1 Coconut Lass 3rd = 3 Mr Leo 4th = 8 Impatient Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 3 Gotta Go Dali Queen | ||
Sat Feb 3 2018 18:00 | 1st = 3 Gotta Go Dali Queen 2nd = 9 Shakahari 3rd = 10 Rocknroll Magic 4th = 11 Eye See Diamonds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 4 - 4 Coniston Safari | ||
Sat Feb 3 2018 18:00 | 1st = 4 Coniston Safari 2nd = 3 Lucks A Chance 3rd = 2 Sacambaya 4th = 7 Paco Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 4 Touch Of Silk | ||
Sat Feb 3 2018 17:57 | 1st = 4 Touch Of Silk 2nd = 2 Poppy Yaala 3rd = 3 Destini Exactor 4th = 6 Reality Sail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 4 - 6 Cappo Doro | ||
Sat Feb 3 2018 17:50 | 1st = 6 Cappo Doro 2nd = 1 Woodsville 3rd = 2 Jackpot Prince 4th = 4 Friaresque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 9 - 8 Dont Give A Damn | ||
Sat Feb 3 2018 17:45 | 1st = 8 Dont Give A Damn 2nd = 4 Insensata 3rd = 7 Wild Heart 4th = 14 Magicaz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 8 - 4 Regal Spur | ||
Sat Feb 3 2018 17:36 | 1st = 4 Regal Spur 2nd = 5 Just A Bigger Dash 3rd = 2 Babitzin 4th = 8 Oamaru Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 7 - 7 Eljetem | ||
Sat Feb 3 2018 17:33 | 1st = 7 Eljetem 2nd = 5 Star Stiletto 3rd = 8 Sweet Shamrock 4th = 4 Denbern |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 6 - 3 Paris For Me | ||
Sat Feb 3 2018 17:29 | 1st = 3 Paris For Me 2nd = 5 Magic Arli 3rd = 6 Longchamp Lass 4th = 4 Grasslands |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 9 - 15 Manolo Blahniq | ||
Sat Feb 3 2018 17:25 | 1st = 15 Manolo Blahniq 2nd = 4 Glenrowan Prince 3rd = 10 Chippenham 4th = 9 Kings Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 3 - 6 Lady Phromily | ||
Sat Feb 3 2018 17:23 | 1st = 6 Lady Phromily 2nd = 3 Peressini 3rd = 2 Rembrandt 4th = 5 Pyxis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 7 - 7 Old Mans Angel | ||
Sat Feb 3 2018 17:21 | 1st = 7 Old Mans Angel 2nd = 5 Tipta Tantivy 3rd = 8 Chatober 4th = 4 Cliff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 6 - 7 Ill Take Money | ||
Sat Feb 3 2018 17:13 | 1st = 7 Ill Take Money 2nd = 5 Just Imagine 3rd = 12 Aslans Mojo 4th = 4 Natural Connection |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 3 - 7 Rare Coin | ||
Sat Feb 3 2018 17:09 | 1st = 7 Rare Coin 2nd = 10 Summit Trail 3rd = 1 Gomer Wipple 4th = 9 Sandalwood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 8 - 7 High Opinion | ||
Sat Feb 3 2018 17:05 | 1st = 7 High Opinion 2nd = 1 Gamblestown 3rd = 5 More Energy 4th = 6 El Novio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 7 - 8 Monaco Countess | ||
Sat Feb 3 2018 17:01 | 1st = 8 Monaco Countess 2nd = 7 Miss Danni 3rd = 6 Bentley Tycoon 4th = 14 My Dancing Duel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 7 - 6 Ace Attack | ||
Sat Feb 3 2018 16:56 | 1st = 6 Ace Attack 2nd = 1 Flow Meter 3rd = 5 Sagaab 4th = 13 Queens Palace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 6 - 8 Dixyville | ||
Sat Feb 3 2018 16:53 | 1st = 8 Dixyville 2nd = 2 Excelebrazione 3rd = 1 Auchentoman 4th = 3 Oneness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 5 - 4 Apache Junction | ||
Sat Feb 3 2018 16:49 | 1st = 4 Apache Junction 2nd = 6 Shadow Of Mordor 3rd = 1 Annie Saturday 4th = 5 Expiredtime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 8 - 1 Cliffs Edge | ||
Sat Feb 3 2018 16:45 | 1st = 1 Cliffs Edge 2nd = 3 Overshare 3rd = 5 Muraaqeb 4th = 9 I Did It Again |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 2 - 1 Groote Eylandt | ||
Sat Feb 3 2018 16:43 | 1st = 1 Groote Eylandt 2nd = 4 Mitigate 3rd = 3 Heart Of Red 4th = 6 From Fifth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 6 - 11 Monterey Magic | ||
Sat Feb 3 2018 16:41 | 1st = 11 Monterey Magic 2nd = 12 Whispered Prayer 3rd = 7 Zariz Alwyns 4th = 10 Lauriz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 5 - 3 Ministry Of Fear | ||
Sat Feb 3 2018 16:33 | 1st = 3 Ministry Of Fear 2nd = 5 Liberty Pearl 3rd = 9 Voanaba 4th = 1 Time To Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 2 - 9 Friar Fox | ||
Sat Feb 3 2018 16:29 | 1st = 9 Friar Fox 2nd = 5 Paddys Shadow 3rd = 1 Action 4th = 3 Lucky Roar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 7 - 5 Trapeze Artist | ||
Sat Feb 3 2018 16:25 | 1st = 5 Trapeze Artist 2nd = 7 Showtime 3rd = 8 Addictive Nature 4th = 2 Global Glamour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 6 - 1 Imperator Augustus | ||
Sat Feb 3 2018 16:21 | 1st = 1 Imperator Augustus 2nd = 8 Vungers 3rd = 4 Bernie Boy 4th = 10 Real Finniss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 6 - 8 Zalmona | ||
Sat Feb 3 2018 16:16 | 1st = 8 Zalmona 2nd = 9 Midnight Storm 3rd = 6 Sang Choi Bao 4th = 3 Oamaru Owl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 5 - 4 Silom Road | ||
Sat Feb 3 2018 16:13 | 1st = 4 Silom Road 2nd = 5 Star Echo 3rd = 2 Smooth Consul 4th = 12 Davor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 4 - 2 Impasse | ||
Sat Feb 3 2018 16:09 | 1st = 2 Impasse 2nd = 5 Machismo 3rd = 6 Belle of Portugal 4th = 1 Trust Who |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 1 - 5 My Giddy Aunt | ||
Sat Feb 3 2018 16:07 | 1st = 5 My Giddy Aunt 2nd = 3 Cats Alley 3rd = 1 Rewardable 4th = 8 Silver Sebring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 7 - 9 Bedford | ||
Sat Feb 3 2018 16:05 | 1st = 9 Bedford 2nd = 1 Olonera 3rd = 4 Archery Peak 4th = 6 Khezerabad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 5 - 2 Brimstone | ||
Sat Feb 3 2018 16:01 | 1st = 2 Brimstone 2nd = 1 Zipped Up 3rd = 5 Fantasy Belle 4th = 14 Tides Of Fortune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 5 - 6 Tisani Tomso | ||
Sat Feb 3 2018 15:57 | 1st = 6 Tisani Tomso 2nd = 7 Boomwaa 3rd = 2 Stella Ombra 4th = 1 Upstart Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 4 - 5 Art Attack | ||
Sat Feb 3 2018 15:53 | 1st = 5 Art Attack 2nd = 10 With Every Bound 3rd = 3 My Cousin Rhett 4th = 7 Camayoc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 1 - 10 Vermont Lady | ||
Sat Feb 3 2018 15:49 | 1st = 10 Vermont Lady 2nd = 5 Infernal Star 3rd = 3 Tycoon Legend 4th = 1 Comparative |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 6 - 9 Bye See | ||
Sat Feb 3 2018 15:45 | 1st = 9 Bye See 2nd = 10 Travancore 3rd = 8 Ready For Success 4th = 6 Bring Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 5 - 3 I Taut I Saw | ||
Sat Feb 3 2018 15:41 | 1st = 3 I Taut I Saw 2nd = 2 Dash For Dee 3rd = 1 Belcielo 4th = 4 Kothu Rotti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 5 - 3 Counter Pulse | ||
Sat Feb 3 2018 15:36 | 1st = 3 Counter Pulse 2nd = 4 Benz 3rd = 7 One More Daisy 4th = 1 Riziz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 4 - 5 Hidden Light | ||
Sat Feb 3 2018 15:33 | 1st = 5 Hidden Light 2nd = 8 Aimalac Bobby 3rd = 4 Dragon Street 4th = 7 Skanda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geraldine Race 10 - 5 Ok Im Bad | ||
Sat Feb 3 2018 15:30 | 1st = 5 Ok Im Bad 2nd = 4 Dana Dawn 3rd = 7 Bound To Impress 4th = 2 Awaytocullect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 3 - 1 Just Shine | ||
Sat Feb 3 2018 15:29 | 1st = 1 Just Shine 2nd = 4 The Outcast 3rd = 3 Something Shocking 4th = 7 Kevaccas Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 6 - 7 Lady Esprit | ||
Sat Feb 3 2018 15:25 | 1st = 7 Lady Esprit 2nd = 3 Snitty Kitty 3rd = 5 Nasdex 4th = 1 Crystal Dreamer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 4 - 10 Sunday Hustler | ||
Sat Feb 3 2018 15:21 | 1st = 10 Sunday Hustler 2nd = 8 Mateship 3rd = 2 Te Ata 4th = 12 Vanderlune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 9 - 8 Los Cabos | ||
Sat Feb 3 2018 15:18 | 1st = 8 Los Cabos 2nd = 7 Galway Garry 3rd = 12 Welcome 4th = 11 So Brazen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 4 - 8 Susurri | ||
Sat Feb 3 2018 15:17 | 1st = 8 Susurri 2nd = 3 Johnny Whitesox 3rd = 2 Dream Kisses 4th = 13 Epic Rant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 3 - 4 Haveago Charlie | ||
Sat Feb 3 2018 15:13 | 1st = 4 Haveago Charlie 2nd = 2 Caldera Girl 3rd = 3 Ferrara 4th = 1 Lover Legs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 5 - 7 Mate Story | ||
Sat Feb 3 2018 15:10 | 1st = 7 Mate Story 2nd = 13 Acquittal 3rd = 2 Its A Lottery 4th = 14 So It Is |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 4 - 4 Easy Flyer | ||
Sat Feb 3 2018 15:06 | 1st = 4 Easy Flyer 2nd = 1 Chopsticks 3rd = 2 The Peninsular 4th = 5 Miss Sweden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 4 - 5 Mondo Magic | ||
Sat Feb 3 2018 15:01 | 1st = 5 Mondo Magic 2nd = 1 Plutocracy 3rd = 6 Thompsons Reward 4th = 3 Eclair Sunshine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 8 - 3 Sacred Rhythm | ||
Sat Feb 3 2018 15:00 | 1st = 3 Sacred Rhythm 2nd = 4 Irish Mist 3rd = 12 Hoist 4th = 11 Shes Prismatic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 3 - 4 Mr Boombastic | ||
Sat Feb 3 2018 14:58 | 1st = 4 Mr Boombastic 2nd = 9 Thought Process 3rd = 3 Escapado 4th = 2 Danger In Devon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geraldine Race 9 - 11 Highland Star | ||
Sat Feb 3 2018 14:54 | 1st = 11 Highland Star 2nd = 1 Beg For Chevron 3rd = 8 Rocknpop 4th = 5 Rusty I Am |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 2 - 6 Cheers Joyce | ||
Sat Feb 3 2018 14:54 | 1st = 6 Cheers Joyce 2nd = 7 Sunreel 3rd = 1 Money Travels 4th = 2 Ten Carat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 5 - 12 Eurack | ||
Sat Feb 3 2018 14:50 | 1st = 12 Eurack 2nd = 1 Handsome Thief 3rd = 5 Highland Beat 4th = 11 Bob Of The Head |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 3 - 4 Kalooki | ||
Sat Feb 3 2018 14:46 | 1st = 4 Kalooki 2nd = 2 Sharkbright 3rd = 6 Rapture Miss 4th = 9 Boston Ivy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 8 - 1 Tommy Tucker | ||
Sat Feb 3 2018 14:43 | 1st = 1 Tommy Tucker 2nd = 3 Gallant Boy 3rd = 11 Princess Brook 4th = 4 Kolonel Kev |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 3 - 15 Maybe Even You | ||
Sat Feb 3 2018 14:42 | 1st = 15 Maybe Even You 2nd = 11 Rhyming 3rd = 19 Mysterium 4th = 8 Wackem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 2 - 1 Middlebrook Miss | ||
Sat Feb 3 2018 14:38 | 1st = 1 Middlebrook Miss 2nd = 7 Grande Casadora 3rd = 8 Lunar Lustre 4th = 4 Tan Tat Wish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 4 - 4 Cellarman | ||
Sat Feb 3 2018 14:35 | 1st = 4 Cellarman 2nd = 5 King Darci 3rd = 7 Flow 4th = 3 Pelethronius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 3 - 15 Goethe | ||
Sat Feb 3 2018 14:31 | 1st = 15 Goethe 2nd = 3 Dodge The Hounds 3rd = 18 Lady Of Leisure 4th = 2 Annas Mystique |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 3 - 2 More Than Exceed | ||
Sat Feb 3 2018 14:26 | 1st = 2 More Than Exceed 2nd = 3 Dancers Kin 3rd = 8 Double Denman 4th = 1 Chicago Typewriter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 7 - 6 Beefeater | ||
Sat Feb 3 2018 14:25 | 1st = 6 Beefeater 2nd = 3 Scapolo 3rd = 10 Travimyfriend 4th = 14 Brighton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 2 - 15 Citrain | ||
Sat Feb 3 2018 14:23 | 1st = 15 Citrain 2nd = 6 Heart Of Toorak 3rd = 9 Supernormal 4th = 5 Eucharist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 1 - 4 Nationality | ||
Sat Feb 3 2018 14:19 | 1st = 4 Nationality 2nd = 3 Kotinos 3rd = 5 Imperial Eagle 4th = 1 Plaisir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geraldine Race 8 - 13 Mad Lu Li | ||
Sat Feb 3 2018 14:19 | 1st = 13 Mad Lu Li 2nd = 5 Calendar Girlz 3rd = 8 Highland Reign 4th = 3 Pat Campbell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 4 - 2 Double Bluff | ||
Sat Feb 3 2018 14:15 | 1st = 2 Double Bluff 2nd = 7 Dornier 3rd = 4 Al Haram 4th = 1 Sayed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 2 - 4 Bank Of Erin | ||
Sat Feb 3 2018 14:11 | 1st = 4 Bank Of Erin 2nd = 5 Usain Brockstar 3rd = 9 Little Clanga 4th = 8 Underpass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 7 - 5 Miss Tuscan | ||
Sat Feb 3 2018 14:08 | 1st = 5 Miss Tuscan 2nd = 1 Satin Guru 3rd = 12 Lady Em 4th = 6 Victoryshallbemine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 2 - 4 Perilous Love | ||
Sat Feb 3 2018 14:07 | 1st = 4 Perilous Love 2nd = 12 Idle Situation 3rd = 3 Courts Star 4th = 5 Expertea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 1 - 3 Apollo Eagle | ||
Sat Feb 3 2018 14:03 | 1st = 3 Apollo Eagle 2nd = 4 Crispys Luck 3rd = 1 Dragons Esprit 4th = 7 Three Socks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 3 - 2 Fiesta | ||
Sat Feb 3 2018 14:00 | 1st = 2 Fiesta 2nd = 9 Adamina 3rd = 6 River Bird 4th = 7 Bold Arial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 2 - 8 Sirius Suspect | ||
Sat Feb 3 2018 13:56 | 1st = 8 Sirius Suspect 2nd = 10 Sunquest 3rd = 12 The Party Girl 4th = 2 Cunning Moves |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 2 - 2 Liten In My Veins | ||
Sat Feb 3 2018 13:51 | 1st = 2 Liten In My Veins 2nd = 7 Savanero 3rd = 3 Scratchy Lass 4th = 1 Jims Journey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geraldine Race 7 - 8 Valloria | ||
Sat Feb 3 2018 13:49 | 1st = 8 Valloria 2nd = 14 Majestic Man 3rd = 9 Zsa Zoe 4th = 3 One Over Da Skye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 1 - 9 Mystic Mist | ||
Sat Feb 3 2018 13:48 | 1st = 9 Mystic Mist 2nd = 10 Nooks And Crannies 3rd = 3 For The Records 4th = 11 Poetic Attacks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 6 - 14 Treasure | ||
Sat Feb 3 2018 13:44 | 1st = 14 Treasure 2nd = 5 Caricature 3rd = 17 Luxe 4th = 11 Miss Foxy Gal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 3 - 3 Paris Rock | ||
Sat Feb 3 2018 13:40 | 1st = 3 Paris Rock 2nd = 4 Earth Angel 3rd = 5 Lucky Cat 4th = 1 Memory Bank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 1 - 1 Denman Quality | ||
Sat Feb 3 2018 13:36 | 1st = 1 Denman Quality 2nd = 8 Havelka 3rd = 2 Banja Luka 4th = 4 Stafford |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 6 - 12 Pendleton | ||
Sat Feb 3 2018 13:33 | 1st = 12 Pendleton 2nd = 5 Aspen Lass 3rd = 3 Who Dares Wins 4th = 8 Son Of Zac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 1 - 2 Pinch Memory | ||
Sat Feb 3 2018 13:32 | 1st = 2 Pinch Memory 2nd = 6 Accomplish 3rd = 3 Spirit Of Cherokee 4th = 5 Red Doulton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 2 - 1 Performer | ||
Sat Feb 3 2018 13:25 | 1st = 1 Performer 2nd = 5 Stratosphere 3rd = 4 Exceltic 4th = 2 Dio Doro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 1 - 8 Pamela | ||
Sat Feb 3 2018 13:21 | 1st = 8 Pamela 2nd = 10 Royal Treasury 3rd = 7 Our Girl Babs 4th = 2 Paris Reward |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 1 - 2 Skillful Steps | ||
Sat Feb 3 2018 13:16 | 1st = 2 Skillful Steps 2nd = 1 Belfast 3rd = 3 Antipas 4th = 4 Pearl Raider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geraldine Race 6 - 6 Officialdon | ||
Sat Feb 3 2018 13:14 | 1st = 6 Officialdon 2nd = 9 Maddisons Desire 3rd = 14 His Royal Harness 4th = 7 Scelta Uno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 5 - 1 Bit Lippy | ||
Sat Feb 3 2018 13:09 | 1st = 1 Bit Lippy 2nd = 7 Platinum Mamselle 3rd = 4 Handsome Rebel 4th = 2 Wisdom Patch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 2 - 6 Ennis Hill | ||
Sat Feb 3 2018 13:05 | 1st = 6 Ennis Hill 2nd = 1 Encryption 3rd = 4 Prairie Fire 4th = 3 Logan River |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 5 - 10 Macy | ||
Sat Feb 3 2018 12:55 | 1st = 10 Macy 2nd = 7 Bakela 3rd = 9 Waylay 4th = 1 Nowhere Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 1 - 7 Charlayne | ||
Sat Feb 3 2018 12:45 | 1st = 7 Charlayne 2nd = 8 Problem Solver 3rd = 5 Sheikha 4th = 10 Tiara Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geraldine Race 5 - 6 Gotta Future | ||
Sat Feb 3 2018 12:39 | 1st = 6 Gotta Future 2nd = 13 Pine Cone 3rd = 15 Mccawsome 4th = 14 Victor Tango |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 4 - 9 Sugar Rush | ||
Sat Feb 3 2018 12:34 | 1st = 9 Sugar Rush 2nd = 1 Neverstopdreaming 3rd = 5 Matuzalem 4th = 6 Powerball |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 1 - 5 Kinky Boom | ||
Sat Feb 3 2018 12:30 | 1st = 5 Kinky Boom 2nd = 2 Grand Symphony 3rd = 4 Aristocratic Miss 4th = 3 Grey Khan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 4 - 5 Excelleration | ||
Sat Feb 3 2018 12:17 | 1st = 5 Excelleration 2nd = 8 Global Thinking 3rd = 1 Czechoslovakia 4th = 6 Kiwi Ida |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geraldine Race 4 - 1 Redwood Invasion | ||
Sat Feb 3 2018 12:08 | 1st = 1 Redwood Invasion 2nd = 9 Mclovin 3rd = 7 Well Meet Again 4th = 11 BK Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 3 - 4 Barcelo | ||
Sat Feb 3 2018 12:00 | 1st = 4 Barcelo 2nd = 13 Princess Belle 3rd = 5 Mccullum 4th = 2 Prince Mambo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 3 - 2 Johnny Jones | ||
Sat Feb 3 2018 11:42 | 1st = 2 Johnny Jones 2nd = 4 Starvoia 3rd = 1 Signify 4th = 6 Passito |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geraldine Race 3 - 1 Doc Seelster | ||
Sat Feb 3 2018 11:33 | 1st = 1 Doc Seelster 2nd = 3 Pembrook Blue 3rd = 7 Lilac Change 4th = 2 Silent Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 2 - 5 Sergeant Blast | ||
Sat Feb 3 2018 11:25 | 1st = 5 Sergeant Blast 2nd = 3 Camino Rocoso 3rd = 4 Caramac 4th = 1 Boxachocolates |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 2 - 6 Classic Warrior | ||
Sat Feb 3 2018 11:07 | 1st = 6 Classic Warrior 2nd = 10 Acrylic 3rd = 5 Sensibility 4th = 11 Dont Be Cheeky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geraldine Race 2 - 10 Well Defined | ||
Sat Feb 3 2018 10:58 | 1st = 10 Well Defined 2nd = 6 Ardee Trouble 3rd = 11 Wait For Success 4th = 7 Chief of Staff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 1 - 5 Anarchy | ||
Sat Feb 3 2018 10:50 | 1st = 5 Anarchy 2nd = 9 El Jodi 3rd = 7 En Suite 4th = 11 Dandeedee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 1 - 8 Crispin | ||
Sat Feb 3 2018 10:32 | 1st = 8 Crispin 2nd = 3 Meru 3rd = 5 Tony Two Chips 4th = 11 Our Frankie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geraldine Race 1 - 10 Westar Sam | ||
Sat Feb 3 2018 10:23 | 1st = 10 Westar Sam 2nd = 9 Queen Of Glory 3rd = 8 Russian Express 4th = 3 Red River Lochee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 9 - 5 Sheez Impressive | ||
Sat Feb 3 2018 1:50 | 1st = 5 Sheez Impressive 2nd = 8 My Master Of Disguise 3rd = 3 Empty The Till 4th = 7 Devils Courage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 8 - 10 Manofthepeople | ||
Sat Feb 3 2018 1:25 | 1st = 10 Manofthepeople 2nd = 6 Zara Whitby 3rd = 1 Lincs Tiger 4th = 5 Sweet Notes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 8 Tactile Sensation | ||
Sat Feb 3 2018 1:05 | 1st = 8 Tactile Sensation 2nd = 3 Brookies Jet 3rd = 1 Dave Obrien 4th = 5 Destined To Rule |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 8 Do The Hokey | ||
Sat Feb 3 2018 1:02 | 1st = 8 Do The Hokey 2nd = 4 Like Magic 3rd = 7 Hard Wired 4th = 5 Serengeti Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 7 - 5 October Brown | ||
Sat Feb 3 2018 0:55 | 1st = 5 October Brown 2nd = 2 Soho Cash 3rd = 1 Just A Horse 4th = 6 Hawkeye Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 4 Franc Monelli | ||
Sat Feb 3 2018 0:47 | 1st = 4 Franc Monelli 2nd = 8 Pure Sabotage 3rd = 6 Collision Bolt 4th = 2 Topline Khaleesi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 3 Greenngold | ||
Sat Feb 3 2018 0:40 | 1st = 3 Greenngold 2nd = 9 Hot Fraternity 3rd = 5 Good Times Ahead 4th = 12 Lisdelight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 3 Smooth Ride | ||
Sat Feb 3 2018 0:32 | 1st = 3 Smooth Ride 2nd = 2 Rebel Contender 3rd = 4 Two Stop Lomar 4th = 5 Attilius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 6 - 2 Mexicano | ||
Sat Feb 3 2018 0:25 | 1st = 2 Mexicano 2nd = 3 Hoiho 3rd = 1 Mister Rollins 4th = 7 Haveacrackadda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 4 Alkiras Desire | ||
Sat Feb 3 2018 0:10 | 1st = 4 Alkiras Desire 2nd = 1 Sea Me Smile 3rd = 10 Its My Lucknow 4th = 3 Sheez Edgy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 4 Stockton | ||
Sat Feb 3 2018 0:07 | 1st = 4 Stockton 2nd = 3 Karons Boy 3rd = 7 Stockholm 4th = 6 Obstruction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 5 - 2 Major Stare | ||
Sat Feb 3 2018 0:00 | 1st = 2 Major Stare 2nd = 10 Galactic Star 3rd = 4 Handsandwheels 4th = 7 Mighty Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 3 Jamaica The Fun | ||
Wed Jan 3 2018 23:52 | 1st = 3 Jamaica The Fun 2nd = 2 Bushmans Poem 3rd = 9 Winsome Jacob 4th = 1 Felton Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 6 Regatta Rebel | ||
Wed Jan 3 2018 23:27 | 1st = 6 Regatta Rebel 2nd = 8 Flashtastic 3rd = 5 Bob Monelli 4th = 2 Lady Zellweger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 1 Hello Cody | ||
Wed Jan 3 2018 23:07 | 1st = 1 Hello Cody 2nd = 5 Camelia Monelli 3rd = 2 Grand Larceny 4th = 6 Kirk Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 1 Bush Bandicoot | ||
Wed Jan 3 2018 22:45 | 1st = 1 Bush Bandicoot 2nd = 8 Off Guard 3rd = 2 Jerky Boy 4th = 7 Lawless Lou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 4 Dons Magic | ||
Wed Jan 3 2018 22:38 | 1st = 4 Dons Magic 2nd = 7 Lord Regnar 3rd = 1 Rooey 4th = 9 Marodo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 4 Fiesty Ivy | ||
Wed Jan 3 2018 22:31 | 1st = 4 Fiesty Ivy 2nd = 7 Legal 3rd = 6 El My Girl 4th = 1 Pistol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 4 Gidgets Girl | ||
Wed Jan 3 2018 22:24 | 1st = 4 Gidgets Girl 2nd = 8 Banjo Bolt 3rd = 5 Zippleback 4th = 6 Lil Miss Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 2 Dyna Bobbi | ||
Wed Jan 3 2018 22:21 | 1st = 2 Dyna Bobbi 2nd = 1 Azalea 3rd = 8 Get The Gaff 4th = 7 Harsh Miles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 9 - 5 Asiclao | ||
Wed Jan 3 2018 22:18 | 1st = 5 Asiclao 2nd = 3 Tiny Viking 3rd = 7 Velocity Rose 4th = 4 Magic Benz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 7 Jimmy Vella | ||
Wed Jan 3 2018 22:15 | 1st = 7 Jimmy Vella 2nd = 5 Champagne Papi 3rd = 1 Slick Diamond 4th = 8 Half Moon Rising |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 1 Ferrari Key | ||
Wed Jan 3 2018 22:08 | 1st = 1 Ferrari Key 2nd = 2 Peggy Hook 3rd = 5 Blinken Gone 4th = 3 Some Eye Que |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 1 Special Hodge | ||
Wed Jan 3 2018 22:05 | 1st = 1 Special Hodge 2nd = 3 Everything 3rd = 5 Joncraigle 4th = 4 Robyns Chalice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 3 Red Winston | ||
Wed Jan 3 2018 22:01 | 1st = 3 Red Winston 2nd = 9 Anitas Girl 3rd = 5 Predemonic 4th = 4 Markinch Maid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 8 - 7 Prospect | ||
Wed Jan 3 2018 21:57 | 1st = 7 Prospect 2nd = 1 Hong Kong Magri 3rd = 6 Ollie Harks 4th = 2 Bimbadgen Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 3 Nicky Mattgregor | ||
Wed Jan 3 2018 21:51 | 1st = 3 Nicky Mattgregor 2nd = 5 Grizzly Montana 3rd = 7 Wedding Night 4th = 1 Kid Calvert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 4 Shot To Glory | ||
Wed Jan 3 2018 21:48 | 1st = 4 Shot To Glory 2nd = 1 My Names Schultz 3rd = 6 Zahra Bella 4th = 7 Miss Dozer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 5 Splinters | ||
Wed Jan 3 2018 21:45 | 1st = 5 Splinters 2nd = 1 Brayden Lennox 3rd = 8 Flying Springer 4th = 2 Phoenix Pak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 7 Is She Wat | ||
Wed Jan 3 2018 21:42 | 1st = 7 Is She Wat 2nd = 4 Elkeena 3rd = 5 Molly Shine 4th = 8 Assassin Creed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 1 Took My Money | ||
Wed Jan 3 2018 21:38 | 1st = 1 Took My Money 2nd = 2 Dee Dee One 3rd = 6 Mr Delahoya 4th = 8 Big Tilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 7 - 2 Im a Lady | ||
Wed Jan 3 2018 21:35 | 1st = 2 Im a Lady 2nd = 5 Arborstone 3rd = 7 War Rig 4th = 1 Logical Option |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 7 - 4 Regal Pepperell | ||
Wed Jan 3 2018 21:30 | 1st = 4 Regal Pepperell 2nd = 1 Surbiton Armistice 3rd = 2 Its Not Dark Yet 4th = 6 Yankee Commando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 9 Trim City | ||
Wed Jan 3 2018 21:28 | 1st = 9 Trim City 2nd = 6 Riccarton 3rd = 10 Boopa Doop Girl 4th = 5 What Stopping Ya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 3 Ritza Lenny | ||
Wed Jan 3 2018 21:25 | 1st = 3 Ritza Lenny 2nd = 4 Another Gangsta 3rd = 6 Friend Of Man 4th = 2 Nations |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 1 Majordoit | ||
Wed Jan 3 2018 21:20 | 1st = 1 Majordoit 2nd = 5 Neverhaveiever 3rd = 7 Getinanhangon 4th = 8 Mighty Montana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 5 Fawn Nova | ||
Wed Jan 3 2018 21:18 | 1st = 5 Fawn Nova 2nd = 7 Go Didda Go 3rd = 3 Texas Blaze 4th = 1 Quicksilver Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 6 - 5 Dream Bigger | ||
Wed Jan 3 2018 21:15 | 1st = 5 Dream Bigger 2nd = 8 Velocity Willow 3rd = 4 Beetown Rosey 4th = 6 Lorian Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 1 Small Rose | ||
Wed Jan 3 2018 21:08 | 1st = 1 Small Rose 2nd = 7 Reckoning 3rd = 2 Empress Lu 4th = 6 Meehan Sox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 8 Two Times Twice | ||
Wed Jan 3 2018 21:05 | 1st = 8 Two Times Twice 2nd = 5 Off The Leash 3rd = 6 Aston Duke 4th = 7 Goodwin Terry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 6 - 1 Rockabella Starz | ||
Wed Jan 3 2018 21:01 | 1st = 1 Rockabella Starz 2nd = 6 Irish Player 3rd = 5 Feel The Buzz 4th = 3 Miss Atomic Betty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 8 Why Not Archie | ||
Wed Jan 3 2018 20:59 | 1st = 8 Why Not Archie 2nd = 9 Crackerjack Jim 3rd = 3 Tomdor 4th = 1 Ark Lightning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 5 - 7 Velocity Marlina | ||
Wed Jan 3 2018 20:56 | 1st = 7 Velocity Marlina 2nd = 8 Adhara Bay 3rd = 6 Carlo Scorcho 4th = 2 Aladdins Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 3 Longshanks | ||
Wed Jan 3 2018 20:52 | 1st = 3 Longshanks 2nd = 2 Oscars Glory 3rd = 8 Its All Go 4th = 9 Im Rolling Stoned |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 5 Aston Groucho | ||
Wed Jan 3 2018 20:50 | 1st = 5 Aston Groucho 2nd = 1 Matty Mateusz 3rd = 6 Memphis Sky 4th = 8 Downing Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 5 Sheez My Chicki | ||
Wed Jan 3 2018 20:47 | 1st = 5 Sheez My Chicki 2nd = 8 Zinkey 3rd = 2 Tear Town 4th = 1 Blazin Savannah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 6 Shannonstheman | ||
Wed Jan 3 2018 20:43 | 1st = 6 Shannonstheman 2nd = 8 Headline Hunter 3rd = 3 Trump The Ace 4th = 9 Major Studleigh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 7 - 8 Audience | ||
Wed Jan 3 2018 20:40 | 1st = 8 Audience 2nd = 9 Flytego 3rd = 12 Kentucky Charm 4th = 11 Iconoclast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 1 Luke Roman | ||
Wed Jan 3 2018 20:38 | 1st = 1 Luke Roman 2nd = 2 Clear Sense 3rd = 5 Wishes Fulfilled 4th = 3 Lee I Am |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 4 - 3 Yancy Bale | ||
Wed Jan 3 2018 20:35 | 1st = 3 Yancy Bale 2nd = 2 Edgy 3rd = 7 Sam Card 4th = 8 Usurper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 5 - 6 Smart Little Shard | ||
Wed Jan 3 2018 20:31 | 1st = 6 Smart Little Shard 2nd = 2 Albarock 3rd = 9 Convert Denario 4th = 1 Manly Mach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 1 Leading The Way | ||
Wed Jan 3 2018 20:29 | 1st = 1 Leading The Way 2nd = 6 Hands To Myself 3rd = 7 Docs Reward 4th = 2 Nareen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 5 Royal Turbo | ||
Wed Jan 3 2018 20:26 | 1st = 5 Royal Turbo 2nd = 1 Zipping Blaze 3rd = 3 Our China Miss 4th = 7 Milky Jones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 1 Johnnycake | ||
Wed Jan 3 2018 20:22 | 1st = 1 Johnnycake 2nd = 9 Rhiannon Shannon 3rd = 5 Lockton Art 4th = 2 Cheyenne Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 5 Flash Apollo | ||
Wed Jan 3 2018 20:20 | 1st = 5 Flash Apollo 2nd = 4 Why Not Kylie 3rd = 8 Over The Horizon 4th = 3 Raven Joe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 3 - 3 Elite Marj | ||
Wed Jan 3 2018 20:17 | 1st = 3 Elite Marj 2nd = 8 Excitable Angel 3rd = 6 Tajo 4th = 2 Mysterious Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 5 Destiny Warrior | ||
Wed Jan 3 2018 20:13 | 1st = 5 Destiny Warrior 2nd = 6 Bertie Francis 3rd = 7 Lethal Promise 4th = 3 Allnight Mlady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 1 My Redeemer | ||
Wed Jan 3 2018 20:11 | 1st = 1 My Redeemer 2nd = 8 Ratajkowski 3rd = 6 Sweet Sparkle 4th = 4 Polite Request |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 2 Give Us Peace | ||
Wed Jan 3 2018 20:08 | 1st = 2 Give Us Peace 2nd = 1 His The Boss 3rd = 3 Roseys Fantasy 4th = 5 Thomas Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 6 - 4 Paradini | ||
Wed Jan 3 2018 20:05 | 1st = 4 Paradini 2nd = 2 Akiko 3rd = 6 Royal Planet 4th = 5 Flirtalicious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 4 - 4 Chrissy Divinyl | ||
Wed Jan 3 2018 20:00 | 1st = 4 Chrissy Divinyl 2nd = 6 Our Master George 3rd = 3 Blue Chipped 4th = 1 Maken Art Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 7 Destini Galaxy | ||
Wed Jan 3 2018 19:58 | 1st = 7 Destini Galaxy 2nd = 9 Shadow Walker 3rd = 1 Why Not Dean 4th = 3 Maximum Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 2 - 2 Lucrative Rose | ||
Wed Jan 3 2018 19:55 | 1st = 2 Lucrative Rose 2nd = 1 Are Jay Duree 3rd = 6 Perez 4th = 8 Velocity Mia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 1 Come Out And Play | ||
Wed Jan 3 2018 19:51 | 1st = 1 Come Out And Play 2nd = 3 Lazy Blaze 3rd = 10 Hot Rod Heaven 4th = 7 Sophies Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 5 Superfast Love | ||
Wed Jan 3 2018 19:49 | 1st = 5 Superfast Love 2nd = 3 Sunlit Johnny 3rd = 6 Elle Gazelle 4th = 1 Aladdin Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 2 Teddy Dowd | ||
Wed Jan 3 2018 19:46 | 1st = 2 Teddy Dowd 2nd = 5 Comatose 3rd = 1 Fascinate Jasper 4th = 3 Fawn Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 4 El Gran Senor | ||
Wed Jan 3 2018 19:42 | 1st = 4 El Gran Senor 2nd = 5 Miss Ives 3rd = 3 Flightee Deedee 4th = 1 Puffnstuff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 8 Pyrenees Petraca | ||
Wed Jan 3 2018 19:40 | 1st = 8 Pyrenees Petraca 2nd = 5 Riverdale Danger 3rd = 2 Dashing Dream 4th = 6 Harrys Hammer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 1 - 8 Bokarm Leo | ||
Wed Jan 3 2018 19:37 | 1st = 8 Bokarm Leo 2nd = 5 Red Jamie 3rd = 4 Collusion 4th = 2 Gas Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 3 - 2 Bartali | ||
Wed Jan 3 2018 19:33 | 1st = 2 Bartali 2nd = 1 Bundisgood 3rd = 6 Mel Durant 4th = 5 Topgunray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 5 - 1 Outer Detention | ||
Wed Jan 3 2018 19:30 | 1st = 1 Outer Detention 2nd = 12 Nun Of That 3rd = 11 Lady Satab 4th = 2 Starbound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 2 Whiney Whine | ||
Wed Jan 3 2018 19:27 | 1st = 2 Whiney Whine 2nd = 8 My Girl Josiah 3rd = 3 Psychedelic Jay 4th = 1 Poppys Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 1 Heres Dave | ||
Wed Jan 3 2018 19:24 | 1st = 1 Heres Dave 2nd = 8 Midnight Emma 3rd = 3 Nino De Oro 4th = 2 Zudactyl Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 9 Ruato Bay | ||
Wed Jan 3 2018 19:19 | 1st = 9 Ruato Bay 2nd = 3 Katniss 3rd = 10 Red Luck 4th = 2 Strike Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 8 Rockin Joe | ||
Wed Jan 3 2018 19:16 | 1st = 8 Rockin Joe 2nd = 1 Blue Regis 3rd = 9 Rocketing Ruby 4th = 7 Senor Ollie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 1 Poppy Cee | ||
Wed Jan 3 2018 19:11 | 1st = 1 Poppy Cee 2nd = 9 Beetson 3rd = 8 Intransit 4th = 10 Mister Haywood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 6 Trinity Kid | ||
Wed Jan 3 2018 19:08 | 1st = 6 Trinity Kid 2nd = 3 Fast Trapper 3rd = 2 Violet Sky 4th = 8 Avas Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 3 Zipping Chazza | ||
Wed Jan 3 2018 19:05 | 1st = 3 Zipping Chazza 2nd = 1 Ledekey 3rd = 7 Lauries Sticka 4th = 4 Demelza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 2 - 4 Priddy Easy | ||
Wed Jan 3 2018 19:00 | 1st = 4 Priddy Easy 2nd = 6 Aspureasdrivensnow 3rd = 2 Surbiton Jaxon 4th = 1 Starzz In Disguise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 9 Golden Romance | ||
Wed Jan 3 2018 18:57 | 1st = 9 Golden Romance 2nd = 2 Magic Vogue 3rd = 5 Marlucky Day 4th = 1 Pippas Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 4 - 2 Presentatie | ||
Wed Jan 3 2018 18:52 | 1st = 2 Presentatie 2nd = 5 Jebel Musa 3rd = 4 Sing Four Us Dan 4th = 9 Happy Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 11 - 6 Hollys Comet | ||
Wed Jan 3 2018 18:50 | 1st = 6 Hollys Comet 2nd = 2 Showys Ya Daddy 3rd = 4 Snooker 4th = 7 Subzero Cell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 9 Somepartysomewhere | ||
Wed Jan 3 2018 18:47 | 1st = 9 Somepartysomewhere 2nd = 8 Just Say Go 3rd = 4 Lynchman 4th = 2 Comigal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 8 Flying Away | ||
Wed Jan 3 2018 18:44 | 1st = 8 Flying Away 2nd = 1 Why Not Leo 3rd = 5 Hypo Chared 4th = 4 Torys Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 3 Carlas Angel | ||
Wed Jan 3 2018 18:38 | 1st = 3 Carlas Angel 2nd = 6 Panther Star 3rd = 11 Star Play 4th = 12 Fundamental |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 3 Indian Giver | ||
Wed Jan 3 2018 18:35 | 1st = 3 Indian Giver 2nd = 1 Cute Gambler 3rd = 4 Jazz Mine 4th = 2 Classy Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 1 - 5 Diamond Cullen | ||
Wed Jan 3 2018 18:30 | 1st = 5 Diamond Cullen 2nd = 9 Run Wick 3rd = 4 Jamieson Steele 4th = 1 Cocosfella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 3 Hills Will | ||
Wed Jan 3 2018 18:27 | 1st = 3 Hills Will 2nd = 8 Next Card 3rd = 5 Randals Risk 4th = 6 Smashing Cam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 8 Celtic Cruza | ||
Wed Jan 3 2018 18:22 | 1st = 8 Celtic Cruza 2nd = 1 Make A Point 3rd = 4 Bob Gage 4th = 10 Havetogetawaymore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 6 Platinum Rift | ||
Wed Jan 3 2018 18:19 | 1st = 6 Platinum Rift 2nd = 8 Will Dazzle 3rd = 1 Exford Lumpy 4th = 3 Sidevalve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 3 - 1 Anisau | ||
Wed Jan 3 2018 18:15 | 1st = 1 Anisau 2nd = 7 Calibra 3rd = 6 Natural Luck 4th = 5 Wing Commander |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 7 Sir To You | ||
Wed Jan 3 2018 18:12 | 1st = 7 Sir To You 2nd = 4 Treagle Triumph 3rd = 5 Western Honey 4th = 1 Hannah Jay Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 1 Stevie | ||
Wed Jan 3 2018 18:09 | 1st = 1 Stevie 2nd = 7 Dantelah 3rd = 6 Betty Rumble 4th = 8 Three Amigos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 6 Grand Zara | ||
Wed Jan 3 2018 18:04 | 1st = 6 Grand Zara 2nd = 11 Doctor Somes 3rd = 5 Zaras Dance 4th = 9 Studleigh Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 8 Team Son | ||
Wed Jan 3 2018 17:57 | 1st = 8 Team Son 2nd = 2 Blucifer 3rd = 1 Chrissy Pee 4th = 4 Stellar Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 6 Stuey | ||
Wed Jan 3 2018 17:54 | 1st = 6 Stuey 2nd = 2 Cosmo Bill 3rd = 5 Tubby Turner 4th = 4 Plum Jam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 9 - 7 Bettabet Red | ||
Wed Jan 3 2018 17:50 | 1st = 7 Bettabet Red 2nd = 5 Brigadoon Rise 3rd = 13 Honey Holt 4th = 2 Marksfield |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 1 Firey Lomar | ||
Wed Jan 3 2018 17:46 | 1st = 1 Firey Lomar 2nd = 4 They Know Who 3rd = 5 Cedar Jacob 4th = 3 Zulu Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 2 Galloping Benny | ||
Wed Jan 3 2018 17:42 | 1st = 2 Galloping Benny 2nd = 8 Roger Cherry 3rd = 9 Avatar Sparkle 4th = 4 Wiggle Emma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 2 - 1 Stoney Bridge | ||
Wed Jan 3 2018 17:37 | 1st = 1 Stoney Bridge 2nd = 5 Three Generations 3rd = 9 True Delight 4th = 8 You Dont Say |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 5 Thunder Fury | ||
Wed Jan 3 2018 17:34 | 1st = 5 Thunder Fury 2nd = 7 Dancing Solo 3rd = 4 John Said This 4th = 2 Captains Knock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 5 Quick Dollars | ||
Wed Jan 3 2018 17:30 | 1st = 5 Quick Dollars 2nd = 3 Brooks 3rd = 6 Earn Me Cash 4th = 7 Bettys The One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 1 Proven Mystery | ||
Wed Jan 3 2018 17:24 | 1st = 1 Proven Mystery 2nd = 5 Topaz Warrior 3rd = 7 Cash Or Card 4th = 6 Miss Booming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 7 - 6 Devarich | ||
Wed Jan 3 2018 17:20 | 1st = 6 Devarich 2nd = 11 Casiraghi 3rd = 9 Spying On You 4th = 7 Jarrvis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 2 Pollys Maid | ||
Wed Jan 3 2018 17:17 | 1st = 2 Pollys Maid 2nd = 3 Bogan Legend 3rd = 1 Dont Sell 4th = 7 Bogan Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 8 - 9 Miss Kindilan | ||
Wed Jan 3 2018 17:13 | 1st = 9 Miss Kindilan 2nd = 4 Last Armageddon 3rd = 11 Shelter Lady 4th = 7 Brialka Lodge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 3 Trending | ||
Wed Jan 3 2018 17:10 | 1st = 3 Trending 2nd = 1 Zulu General 3rd = 2 Lektra Fella 4th = 6 Little Showgun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 7 Wings For Woody | ||
Wed Jan 3 2018 17:07 | 1st = 7 Wings For Woody 2nd = 9 Solo 3rd = 6 Squirto 4th = 2 Heres The Trump |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 8 - 15 Booradley | ||
Wed Jan 3 2018 17:05 | 1st = 15 Booradley 2nd = 9 Written in Stone 3rd = 2 Call Me Handsome 4th = 13 Comrade Ned |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 6 Syfy Hero | ||
Wed Jan 3 2018 17:02 | 1st = 6 Syfy Hero 2nd = 2 Waikarie Shaz 3rd = 8 Little Livewire 4th = 4 Im A Hotshot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 1 - 9 Sketch Line | ||
Wed Jan 3 2018 16:59 | 1st = 9 Sketch Line 2nd = 12 Scarlet Image 3rd = 7 Like Him A Lot 4th = 4 Liberty Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 7 - 14 Righteousness | ||
Wed Jan 3 2018 16:55 | 1st = 14 Righteousness 2nd = 17 Plea Bargain 3rd = 8 Birdsong 4th = 9 Classic Thoughts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 7 Spring Baxter | ||
Wed Jan 3 2018 16:52 | 1st = 7 Spring Baxter 2nd = 3 Stilton Stitch 3rd = 10 Mals Selection 4th = 1 Delicia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 9 Mood Swings | ||
Wed Jan 3 2018 16:49 | 1st = 9 Mood Swings 2nd = 7 Little Dynamo 3rd = 2 Tat Tubby 4th = 1 Captain Marvel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 6 - 7 Downunder Prince | ||
Wed Jan 3 2018 16:45 | 1st = 7 Downunder Prince 2nd = 2 Grumpy Guru 3rd = 6 Manhattan Melody 4th = 8 Always Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 1 Sage Of Omaha | ||
Wed Jan 3 2018 16:42 | 1st = 1 Sage Of Omaha 2nd = 2 Another Red 3rd = 6 Mr Banks 4th = 7 Dollar And Cent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 7 - 8 Gregory | ||
Wed Jan 3 2018 16:38 | 1st = 8 Gregory 2nd = 6 Happy Hooves 3rd = 3 Song One 4th = 4 Bold Adventure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 5 Im Flabergasted | ||
Wed Jan 3 2018 16:35 | 1st = 5 Im Flabergasted 2nd = 4 Ragnar Wilson 3rd = 6 Shaking Them 4th = 3 Despicable Leroy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 5 Bolt Power | ||
Wed Jan 3 2018 16:32 | 1st = 5 Bolt Power 2nd = 8 Aston Lelani 3rd = 2 Test Pilot 4th = 1 Patchie Thief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 7 - 5 Patriot Act | ||
Wed Jan 3 2018 16:30 | 1st = 5 Patriot Act 2nd = 15 Gold Artisan 3rd = 10 Evopex 4th = 4 Guangzhou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 1 Mako Mac | ||
Wed Jan 3 2018 16:25 | 1st = 1 Mako Mac 2nd = 8 Kulu Cooper 3rd = 7 No Visa 4th = 4 Go Ruby Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 6 - 2 Prometheus | ||
Wed Jan 3 2018 16:20 | 1st = 2 Prometheus 2nd = 11 Deladies Boy 3rd = 6 Godunov 4th = 12 Lucky Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 1 War Cry | ||
Wed Jan 3 2018 16:17 | 1st = 1 War Cry 2nd = 2 Jakeys On Fire 3rd = 3 Ellas Champ 4th = 8 Adolescent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 3 Destini Laredo | ||
Wed Jan 3 2018 16:14 | 1st = 3 Destini Laredo 2nd = 2 Chill Out Julie 3rd = 1 Lorella 4th = 4 Some Spark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 5 - 1 Lucky Flipper | ||
Wed Jan 3 2018 16:10 | 1st = 1 Lucky Flipper 2nd = 3 Blonde Missile 3rd = 7 Molly The Snip 4th = 6 Touch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 4 Haras Honey | ||
Wed Jan 3 2018 16:07 | 1st = 4 Haras Honey 2nd = 5 Empire State 3rd = 8 Zenyatta Miss 4th = 2 Powder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 6 - 1 Savwell | ||
Wed Jan 3 2018 16:03 | 1st = 1 Savwell 2nd = 6 Iowa 3rd = 2 Silom Road 4th = 8 Vivid Pink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 3 Cheeky Fireball | ||
Wed Jan 3 2018 16:00 | 1st = 3 Cheeky Fireball 2nd = 6 Cawbourne Taber 3rd = 1 Harlem Allen 4th = 8 Yep Yep |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 1 Lady Simmeron | ||
Wed Jan 3 2018 15:57 | 1st = 1 Lady Simmeron 2nd = 3 Emgee Sprinter 3rd = 4 Leons Wish 4th = 6 You Bandit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 6 - 3 Rokda Kasba | ||
Wed Jan 3 2018 15:55 | 1st = 3 Rokda Kasba 2nd = 1 Marching On 3rd = 13 Above Authority 4th = 9 Charlie Cheval |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 5 Five Gallon Hat | ||
Wed Jan 3 2018 15:52 | 1st = 5 Five Gallon Hat 2nd = 2 Braxton Hayze 3rd = 8 Bogan Belle 4th = 7 Flash Story |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 5 - 4 Amanito | ||
Wed Jan 3 2018 15:45 | 1st = 4 Amanito 2nd = 1 Cyrus Rocks 3rd = 9 Mozarts Work 4th = 2 Aberration |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 2 Off Road Gal | ||
Wed Jan 3 2018 15:42 | 1st = 2 Off Road Gal 2nd = 7 Leper Messiah 3rd = 8 Rafi Rose 4th = 4 Quicker Than Her |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 6 Stir Fry Shrimp | ||
Wed Jan 3 2018 15:39 | 1st = 6 Stir Fry Shrimp 2nd = 8 Tomal 3rd = 4 Placid Murphy 4th = 5 Panther Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 4 - 4 Swift Jet | ||
Wed Jan 3 2018 15:35 | 1st = 4 Swift Jet 2nd = 3 Hilumiere 3rd = 8 Party Set 4th = 6 Strategic Spice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 5 Dakota Grace | ||
Wed Jan 3 2018 15:32 | 1st = 5 Dakota Grace 2nd = 7 Blu Light Banjo 3rd = 6 Elite Chaos 4th = 1 Destini Wahoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 5 - 6 Godzone Girl | ||
Wed Jan 3 2018 15:28 | 1st = 6 Godzone Girl 2nd = 4 Sharp Speedo 3rd = 7 Arazona 4th = 2 Sornja |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 1 Cooper Scooper | ||
Wed Jan 3 2018 15:25 | 1st = 1 Cooper Scooper 2nd = 2 Mo Dragon 3rd = 9 Shep 4th = 5 Forever Merry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 7 Scott A Secret | ||
Wed Jan 3 2018 15:22 | 1st = 7 Scott A Secret 2nd = 2 Balmoral Bash 3rd = 1 Black In Town 4th = 5 Dons Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 5 - 9 Freehearted | ||
Wed Jan 3 2018 15:20 | 1st = 9 Freehearted 2nd = 8 Our Chiquilla 3rd = 4 Petes Dragon 4th = 2 Nina Rules |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 3 Dashing Joker | ||
Wed Jan 3 2018 15:17 | 1st = 3 Dashing Joker 2nd = 8 Oracle of Omaha 3rd = 1 Whip Lee 4th = 6 Amarda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 4 - 1 Cradle Mountain | ||
Wed Jan 3 2018 15:10 | 1st = 1 Cradle Mountain 2nd = 2 Malaigo 3rd = 9 Grand Theft Auto 4th = 8 Enterprise Mount |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 4 Dyna Bitey | ||
Wed Jan 3 2018 15:07 | 1st = 4 Dyna Bitey 2nd = 1 Rockstar Patriot 3rd = 6 Crystal Bling 4th = 2 Hardaway Kate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 8 Naomi Allen | ||
Wed Jan 3 2018 15:04 | 1st = 8 Naomi Allen 2nd = 2 Papa Duncs 3rd = 5 Gray Grey Goose 4th = 6 Fruit Frames |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 3 - 3 Datura | ||
Wed Jan 3 2018 15:00 | 1st = 3 Datura 2nd = 4 Landowner 3rd = 12 Toffee Bell 4th = 10 Faith In Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 2 Big Ate | ||
Wed Jan 3 2018 14:57 | 1st = 2 Big Ate 2nd = 1 Wilby Dusty 3rd = 6 Bogan At Heart 4th = 7 Liquid Club |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 4 - 1 Mr Dumont | ||
Wed Jan 3 2018 14:53 | 1st = 1 Mr Dumont 2nd = 4 Escapado 3rd = 6 Yankee Tango 4th = 7 Secret Sites |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 2 Dyna Nancy | ||
Wed Jan 3 2018 14:50 | 1st = 2 Dyna Nancy 2nd = 1 Dyna Yami 3rd = 6 No Excuse 4th = 4 Dyna Terror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 4 - 2 Stylish Assassin | ||
Wed Jan 3 2018 14:45 | 1st = 2 Stylish Assassin 2nd = 12 Wetakemanhattan 3rd = 10 Kaptive Hero 4th = 8 Bossy Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 4 Aberlour | ||
Wed Jan 3 2018 14:42 | 1st = 4 Aberlour 2nd = 8 Bell Of Eden 3rd = 1 Baa Baa Ra 4th = 6 Ben Nevis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 3 - 3 Peribsen | ||
Wed Jan 3 2018 14:35 | 1st = 3 Peribsen 2nd = 5 Varuska 3rd = 9 Broadlea 4th = 2 On Angels Wings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 5 Dyna Chancer | ||
Wed Jan 3 2018 14:30 | 1st = 5 Dyna Chancer 2nd = 3 Aston Frankel 3rd = 7 Arapaho Joe 4th = 2 Isen Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 2 - 3 Princess Leah | ||
Wed Jan 3 2018 14:25 | 1st = 3 Princess Leah 2nd = 4 Banchorys Choice 3rd = 9 Skid Lid 4th = 8 Secret Bar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 3 Snakebite Bale | ||
Wed Jan 3 2018 14:22 | 1st = 3 Snakebite Bale 2nd = 7 Vee Bee Dooley 3rd = 8 Litt Up 4th = 4 Mclaren Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 3 - 3 Choreograph | ||
Wed Jan 3 2018 14:18 | 1st = 3 Choreograph 2nd = 1 Beat The Beast 3rd = 7 Dream Wilder 4th = 6 Blackmailer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 5 Form A Circle | ||
Wed Jan 3 2018 14:15 | 1st = 5 Form A Circle 2nd = 6 Soda Kid 3rd = 1 Flaming Elite 4th = 4 Runnin On Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 3 - 11 Tagreeda | ||
Wed Jan 3 2018 14:10 | 1st = 11 Tagreeda 2nd = 4 Millie The Missile 3rd = 1 Tranquil Miss 4th = 12 Off Shores Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 1 Mercy Road | ||
Wed Jan 3 2018 14:07 | 1st = 1 Mercy Road 2nd = 4 Why Not Liv 3rd = 6 Megabound 4th = 8 Rusty Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 2 - 3 The Patrician | ||
Wed Jan 3 2018 14:00 | 1st = 3 The Patrician 2nd = 10 Our Girl Hollie 3rd = 2 Kathmandu 4th = 7 Kung Fu Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 8 Tears Im Not | ||
Wed Jan 3 2018 13:55 | 1st = 8 Tears Im Not 2nd = 1 Our Flying Laura 3rd = 6 Destini Scorcher 4th = 2 Bluegrass Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 1 - 7 Amative | ||
Wed Jan 3 2018 13:50 | 1st = 7 Amative 2nd = 6 Mantilla 3rd = 5 Just Mak 4th = 2 Wicked Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 2 Falcon Ute | ||
Wed Jan 3 2018 13:47 | 1st = 2 Falcon Ute 2nd = 4 Stir Crazy 3rd = 8 Yorke Express 4th = 3 Justice Dusty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 2 - 1 Dauphin De France | ||
Wed Jan 3 2018 13:43 | 1st = 1 Dauphin De France 2nd = 4 Meaner 3rd = 9 Grand Whisper 4th = 3 Page One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 1 Sable Sass | ||
Wed Jan 3 2018 13:40 | 1st = 1 Sable Sass 2nd = 6 Huge Allen 3rd = 3 Fess Crockett 4th = 4 Spotted Label |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 2 - 4 Mcgarrett | ||
Wed Jan 3 2018 13:35 | 1st = 4 Mcgarrett 2nd = 9 Lovewithouttragedy 4th = 11 The Party Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 4 Avatar Dodge | ||
Wed Jan 3 2018 13:32 | 1st = 4 Avatar Dodge 2nd = 3 Oldmate Ben 3rd = 5 Dunkirk 4th = 9 Spring Bruiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 1 - 8 After Thought | ||
Wed Jan 3 2018 13:25 | 1st = 8 After Thought 2nd = 9 Heartaches 3rd = 2 Waldo Waldorf 4th = 4 Nicconita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 12 - 3 Wheelchair Norm | ||
Wed Jan 3 2018 13:22 | 1st = 3 Wheelchair Norm 2nd = 2 Opawa Waihemo 3rd = 4 Cosmic Richie 4th = 8 Cosmic Odette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 3 Good Luck Mick | ||
Wed Jan 3 2018 13:19 | 1st = 3 Good Luck Mick 2nd = 5 Another Bling 3rd = 2 Adorable Lady 4th = 8 Air Commander |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 7 Crackerjack Glen | ||
Wed Jan 3 2018 13:13 | 1st = 7 Crackerjack Glen 2nd = 1 Dakota Rowe 3rd = 3 Bin Kicker 4th = 8 Gunnadoo Gambler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 1 - 2 Clockwork Orange | ||
Wed Jan 3 2018 13:08 | 1st = 2 Clockwork Orange 2nd = 1 Desirable Miss 3rd = 4 Wild Ava 4th = 5 Kylies Fame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 11 - 5 Flaming Sambuca | ||
Wed Jan 3 2018 13:05 | 1st = 5 Flaming Sambuca 2nd = 2 Botany Alan 3rd = 9 Black Dan 4th = 3 Joey Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 1 - 8 El Phoenix | ||
Wed Jan 3 2018 13:00 | 1st = 8 El Phoenix 2nd = 4 Zanahary 3rd = 3 Suthebys 4th = 9 Finnick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 1 Dyna Soren | ||
Wed Jan 3 2018 12:57 | 1st = 1 Dyna Soren 2nd = 6 Oh Jay Korie 3rd = 2 Trail Blazer 4th = 7 Dapper Diesel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 6 Its Resonating | ||
Wed Jan 3 2018 12:49 | 1st = 6 Its Resonating 2nd = 3 Bluey Rocks 3rd = 4 Dakota Cruise 4th = 7 Dinah Palms |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 10 - 1 Trevor Gibbs | ||
Wed Jan 3 2018 12:44 | 1st = 1 Trevor Gibbs 2nd = 5 Draxler 3rd = 7 Spring Sam 4th = 6 Daves Dot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 3 Wok Fried Yabby | ||
Wed Jan 3 2018 12:40 | 1st = 3 Wok Fried Yabby 2nd = 7 Destini Cavalier 3rd = 4 Dyna Hendry 4th = 6 Avalon Sisco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 7 Double Indemnity | ||
Wed Jan 3 2018 12:33 | 1st = 7 Double Indemnity 2nd = 1 Octane Sadie 3rd = 4 Fast Fyfe 4th = 5 Pull No Punches |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 9 - 4 Southern Honey | ||
Wed Jan 3 2018 12:27 | 1st = 4 Southern Honey 2nd = 1 Zara Zara 3rd = 2 Avalanch City 4th = 5 Cosmic Stu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 8 Dyna Penny | ||
Wed Jan 3 2018 12:22 | 1st = 8 Dyna Penny 2nd = 5 Faraday 3rd = 2 Dyna Raze 4th = 1 No More Sisco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 8 - 3 Koputara | ||
Wed Jan 3 2018 12:09 | 1st = 3 Koputara 2nd = 7 Chop Shop 3rd = 2 Debbie Baxter 4th = 1 Homebush Fued |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 7 - 8 Mertz | ||
Wed Jan 3 2018 11:52 | 1st = 8 Mertz 2nd = 4 Homebush Patriot 3rd = 6 Cawbourne Leaha 4th = 3 Goldstar Scooter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 6 - 5 Gotcha Penny | ||
Wed Jan 3 2018 11:34 | 1st = 5 Gotcha Penny 2nd = 1 Super Stevie 3rd = 7 Zip Zap Zoe 4th = 9 Royal Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 5 - 2 Chief Doug | ||
Wed Jan 3 2018 11:17 | 1st = 2 Chief Doug 2nd = 7 Nicky Baxter 3rd = 1 Goldstar Po 4th = 8 Jitterbug Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 4 - 2 Homebush Boden | ||
Wed Jan 3 2018 10:59 | 1st = 2 Homebush Boden 2nd = 6 Goldstar Chief 3rd = 1 Goldstar Dodge 4th = 4 Darlek Ian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 3 - 2 Allen Mack | ||
Wed Jan 3 2018 10:42 | 1st = 2 Allen Mack 2nd = 8 Jinja Liv 3rd = 5 Jinja Bailey 4th = 6 Go Ring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 2 - 5 Homebush Jasper | ||
Wed Jan 3 2018 10:24 | 1st = 5 Homebush Jasper 2nd = 9 Southern Fantasy 3rd = 3 Classy Baxter 4th = 4 Sierra Delta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 1 - 5 Pip Baxter | ||
Wed Jan 3 2018 10:07 | 1st = 5 Pip Baxter 2nd = 3 Tubby Kevie 3rd = 7 Auros Advantage 4th = 4 Melting World |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Busselton Race 8 - 5 Hold That Smile | ||
Wed Jan 3 2018 0:55 | 1st = 5 Hold That Smile 2nd = 6 Skewsy Newsy 3rd = 2 Cavallo Nero 4th = 1 Gammy Cougar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 8 Sunset Jessie | ||
Wed Jan 3 2018 0:42 | 1st = 8 Sunset Jessie 2nd = 1 Thru The Years 3rd = 4 Bambam Gundi 4th = 3 Bulldog Stringer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 7 Stockholm | ||
Wed Jan 3 2018 0:27 | 1st = 7 Stockholm 2nd = 4 Simply Ready 3rd = 8 Kaytwo Monelli 4th = 6 Senator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Busselton Race 7 - 2 Jet Engine | ||
Wed Jan 3 2018 0:20 | 1st = 2 Jet Engine 2nd = 6 Chasing The Stars 3rd = 1 Classic Air 4th = 5 Dagati Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 2 Hey Bail | ||
Wed Jan 3 2018 0:07 | 1st = 2 Hey Bail 2nd = 8 Neat Alright 3rd = 7 Ryker 4th = 6 Teishas Ripper |
Latest Horse Racing news
- Winx has two to beat in the Caulfield Stakes
- Favourite Foxplay looks good in warm up for 1000 Guineas
- Pakistan Star Last to First Again
- Jameka 2nd favourite despite winning penalty
- Wicklow Brave Melbourne Cup odds slashed after Curragh win
- Palentino Form Odds and Tips
- Palentino upsets Black Heart Bart on route to Cox Plate
- Tosen Stardom to take on Winx before the Cox Plate
All news archives (all sports)
- 2023
- 2022
- - June
- 2018
- 2017
- 2016
- 2015
- 2014
- 2013
- 2012
- 2011
- 2010
- 2009
- 2000