Racing Results: Horse, Greyhound & Harness
Here you'll find all the latest results from the world of racing. Click on the links below to filter results by type:
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 7 Mjolnirs Might | ||
Mon Dec 10 2018 23:52 | 1st = 7 Mjolnirs Might 2nd = 2 Go Gettem Bells 3rd = 8 Villafly 4th = 1 Go Gettem Lucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 7 Brutal Lomar | ||
Mon Dec 10 2018 23:37 | 1st = 7 Brutal Lomar 2nd = 8 Kaos Be Cool 3rd = 6 Zafonic Force 4th = 2 Im a Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 2 Nothing To Prove | ||
Mon Dec 10 2018 23:14 | 1st = 2 Nothing To Prove 2nd = 1 Shinboner 3rd = 3 Uneducated 4th = 8 Shes Roxzann |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 10 - 3 Peregrine Phoenix | ||
Mon Dec 10 2018 23:10 | 1st = 3 Peregrine Phoenix 2nd = 5 Zephiane 3rd = 4 Royal Charlotte 4th = 2 Wicked Liquor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 3 Clovally Mansumi | ||
Mon Dec 10 2018 23:07 | 1st = 3 Clovally Mansumi 2nd = 5 Speed Alert 3rd = 7 Bushmans Billy 4th = 10 Tanas Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 1 Magic Plank | ||
Mon Dec 10 2018 23:01 | 1st = 1 Magic Plank 2nd = 8 Bimbadgen Man 3rd = 4 Xerox Letter 4th = 5 Western Honey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 2 Aleena Lad | ||
Mon Dec 10 2018 22:54 | 1st = 2 Aleena Lad 2nd = 1 Ima Logger 3rd = 3 Snallygaster 4th = 6 Big Boy Roy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 4 Aqualite | ||
Mon Dec 10 2018 22:48 | 1st = 4 Aqualite 2nd = 6 Matesys Girl 3rd = 3 Northern Moon 4th = 1 Eye Dunno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 2 Blackheart Bella | ||
Mon Dec 10 2018 22:45 | 1st = 2 Blackheart Bella 2nd = 1 Felici Beach 3rd = 3 Bee Solo 4th = 4 Chelsea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 3 Fremarkspoetry | ||
Mon Dec 10 2018 22:40 | 1st = 3 Fremarkspoetry 2nd = 4 Chu Chits 3rd = 1 Boos A Beauty 4th = 6 Miss Tipsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 2 Nebraska Beach | ||
Mon Dec 10 2018 22:37 | 1st = 2 Nebraska Beach 2nd = 8 Lashing Harry 3rd = 4 Decisions 4th = 3 Destini Duchess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 5 California Dream | ||
Mon Dec 10 2018 22:31 | 1st = 5 California Dream 2nd = 2 Aeroplane Tommy 3rd = 4 Hammy Time 4th = 8 Immen Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 7 Calcaneal | ||
Mon Dec 10 2018 22:28 | 1st = 7 Calcaneal 2nd = 6 Gotta Jump Start 3rd = 4 Wendy Maria 4th = 8 Hammer Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 4 Dam Slippery | ||
Mon Dec 10 2018 22:25 | 1st = 4 Dam Slippery 2nd = 8 Common Ground 3rd = 3 Super Cesc 4th = 6 Crazy Emjay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 7 Lacy Jo | ||
Mon Dec 10 2018 22:18 | 1st = 7 Lacy Jo 2nd = 6 Lucky Linc 3rd = 8 Punch Day 4th = 4 Suva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 8 Bokarm Bear | ||
Mon Dec 10 2018 22:15 | 1st = 8 Bokarm Bear 2nd = 4 Orara Sal 3rd = 3 Aristotle 4th = 6 Tranquil Manu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 8 The Penny Drops | ||
Mon Dec 10 2018 22:10 | 1st = 8 The Penny Drops 2nd = 4 Alpha Male 3rd = 2 Hatchback 4th = 5 Dontouch The Duco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 8 Iron Bru | ||
Mon Dec 10 2018 22:07 | 1st = 8 Iron Bru 2nd = 1 Nomadic 3rd = 3 Shadow Runner 4th = 5 Raglan Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 8 So Say | ||
Mon Dec 10 2018 22:04 | 1st = 8 So Say 2nd = 3 Janray Lucky One 3rd = 9 Larrikan Bozzie 4th = 7 Atomic Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 2 Nilly Nelly | ||
Mon Dec 10 2018 22:01 | 1st = 2 Nilly Nelly 2nd = 4 Haras Hook 3rd = 6 Farmor Image 4th = 3 Ava Surprise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 4 Pool Hall | ||
Mon Dec 10 2018 21:58 | 1st = 4 Pool Hall 2nd = 8 Love Made Me 3rd = 2 Destini Rocket 4th = 6 Waterloo Kate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 3 Buckle Up Axon | ||
Mon Dec 10 2018 21:55 | 1st = 3 Buckle Up Axon 2nd = 6 Alarming Betty 4th = 2 Ya Fruitcake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 8 Modified Trunk | ||
Mon Dec 10 2018 21:52 | 1st = 8 Modified Trunk 2nd = 4 Coronary Cloud 3rd = 5 Royal Swiper 4th = 1 Push Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 1 Ripple Ryder | ||
Mon Dec 10 2018 21:48 | 1st = 1 Ripple Ryder 2nd = 6 Shinboner Spirit 3rd = 4 Tanoan Creek 4th = 2 Dainty Brae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 8 Rapana | ||
Mon Dec 10 2018 21:45 | 1st = 8 Rapana 2nd = 9 Doorkeeper 3rd = 1 Joycee Rae 4th = 7 Amigo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 5 All The Muscles | ||
Mon Dec 10 2018 21:40 | 1st = 5 All The Muscles 2nd = 7 Flingandwingit 3rd = 2 Rave On Hall 4th = 8 Majestic Sunrise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 4 All About Tiger | ||
Mon Dec 10 2018 21:37 | 1st = 4 All About Tiger 2nd = 6 Never A Doubt 3rd = 3 Farmor On Fire 4th = 1 Zenyatta Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 7 Merindah | ||
Mon Dec 10 2018 21:33 | 1st = 7 Merindah 2nd = 1 Hes Okay 3rd = 4 Nut Allergy 4th = 8 Mr Arjay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 1 Apollo Blue | ||
Mon Dec 10 2018 21:30 | 1st = 1 Apollo Blue 2nd = 2 Halo Henry 3rd = 3 Fernando Bolt 4th = 8 Cashmeera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 2 Fear Betty | ||
Mon Dec 10 2018 21:27 | 1st = 2 Fear Betty 2nd = 1 Push Me Pedro 3rd = 7 Red Red Wine 4th = 5 Tricky Excite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 3 Simply Sophie | ||
Mon Dec 10 2018 21:24 | 1st = 3 Simply Sophie 2nd = 1 Shes Stardust 3rd = 10 Kiowa Krah 4th = 9 Hello Im Cipher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 8 El Donberto | ||
Mon Dec 10 2018 21:21 | 1st = 8 El Donberto 2nd = 1 Soda Geoff 3rd = 7 Still Single 4th = 3 All Inn Roselee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 5 No Clyde Needed | ||
Mon Dec 10 2018 21:18 | 1st = 5 No Clyde Needed 2nd = 1 Invictus Clive 3rd = 7 Belvedere Babe 4th = 4 Kingsbrae Harley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 3 Fantastic Chief | ||
Mon Dec 10 2018 21:15 | 1st = 3 Fantastic Chief 2nd = 4 Aston Abbott 3rd = 5 Cairnlea Strider 4th = 7 Up Time Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 8 Illawong Byron | ||
Mon Dec 10 2018 21:10 | 1st = 8 Illawong Byron 2nd = 7 Valley Ess Jay 3rd = 5 Law Legend 4th = 3 Parisian Amore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 4 Loco Queen | ||
Mon Dec 10 2018 21:06 | 1st = 4 Loco Queen 2nd = 5 Landlord 3rd = 1 Muskett 4th = 2 Eketahuna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 2 Blusta Valley | ||
Mon Dec 10 2018 21:02 | 1st = 2 Blusta Valley 2nd = 4 Bokarm Rosie 3rd = 3 War At Midnight 4th = 7 Trishan Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 8 Hammer Head | ||
Mon Dec 10 2018 20:58 | 1st = 8 Hammer Head 2nd = 1 All Inn Houston 3rd = 9 Vintage Storm 4th = 2 Dashing Dino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 4 Infrared Lad | ||
Mon Dec 10 2018 20:54 | 1st = 4 Infrared Lad 2nd = 5 Ears Up 3rd = 3 Galway Panther 4th = 6 Big Hero Six |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 1 Gemtree Dynamo | ||
Mon Dec 10 2018 20:51 | 1st = 1 Gemtree Dynamo 2nd = 6 Big Casey 3rd = 3 Chaddy Whacker 4th = 4 Primed Engine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 4 Sweet Molly | ||
Mon Dec 10 2018 20:48 | 1st = 4 Sweet Molly 2nd = 8 Mount Boyce 3rd = 6 Miss Mississippi 4th = 2 Bootlace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 2 Buckle Up Blake | ||
Mon Dec 10 2018 20:45 | 1st = 2 Buckle Up Blake 2nd = 6 Miss Payne 3rd = 7 Lucys Locket 4th = 5 Apocryphal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 2 Solid As A Rock | ||
Mon Dec 10 2018 20:40 | 1st = 2 Solid As A Rock 2nd = 4 Lucky Lombo 3rd = 1 Our Jimmie 4th = 3 Jakes Sportwriter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 9 Lucille Rumble | ||
Mon Dec 10 2018 20:38 | 1st = 9 Lucille Rumble 2nd = 1 Follow The Angel 3rd = 2 Hip Hop Hope 4th = 6 Candy Swirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 1 Pamela Rocks | ||
Mon Dec 10 2018 20:35 | 1st = 1 Pamela Rocks 2nd = 8 Split Chic 3rd = 2 Bro Wizard 4th = 3 Better Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 1 Dusty Delight | ||
Mon Dec 10 2018 20:31 | 1st = 1 Dusty Delight 2nd = 3 What About It 3rd = 4 Blue Flyer 4th = 6 Strait Rum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 4 Spring Kudu | ||
Mon Dec 10 2018 20:28 | 1st = 4 Spring Kudu 2nd = 2 Bobby Soxer 3rd = 3 Magic Vi 4th = 1 Rapidfire Rita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 3 Late Night Lager | ||
Mon Dec 10 2018 20:25 | 1st = 3 Late Night Lager 2nd = 1 Red Midnight 3rd = 2 Flash Cow 4th = 8 Tiggerlong Thief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 2 King Kurt | ||
Mon Dec 10 2018 20:22 | 1st = 2 King Kurt 2nd = 4 Alolo Miss 3rd = 7 Benky Bomber 4th = 5 Lucky Lucy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 1 Thanks Nelly | ||
Mon Dec 10 2018 20:19 | 1st = 1 Thanks Nelly 2nd = 6 Legend Man 3rd = 7 Pink Trick 4th = 2 Vision Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 8 Dubai Prince | ||
Mon Dec 10 2018 20:15 | 1st = 8 Dubai Prince 2nd = 6 Vanderville 3rd = 9 Why Not Archie 4th = 1 Doc Nam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 4 Maken Art Magic | ||
Mon Dec 10 2018 20:10 | 1st = 4 Maken Art Magic 2nd = 13 Peter Perfect 3rd = 6 Forever And A Day 4th = 11 Lisandros |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 4 Haras Dash | ||
Mon Dec 10 2018 20:08 | 1st = 4 Haras Dash 2nd = 2 Unique Leigh 3rd = 8 Alpha Hemera 4th = 5 Haras Surf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 3 Aiming | ||
Mon Dec 10 2018 20:05 | 1st = 3 Aiming 2nd = 6 Dashing Hope 3rd = 8 Finniss Vision 4th = 1 Dyna Quire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 7 Bokarm Nicky | ||
Mon Dec 10 2018 20:02 | 1st = 7 Bokarm Nicky 2nd = 8 Havana Rufus 3rd = 1 Aidins Sister 4th = 2 Renoir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 7 Call Me Will | ||
Mon Dec 10 2018 19:59 | 1st = 7 Call Me Will 2nd = 1 Demon Lad 3rd = 2 Buckle Up Glad 4th = 4 Minto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 6 Black Tapper | ||
Mon Dec 10 2018 19:56 | 1st = 6 Black Tapper 2nd = 1 Reggie Mulwee 3rd = 3 Pats There 4th = 4 Pink Impact |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 6 Kraken Doll | ||
Mon Dec 10 2018 19:52 | 1st = 6 Kraken Doll 2nd = 1 Swahili Icon 3rd = 8 Lady Freckles 4th = 3 Golden Aura |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 1 Eternal Glory | ||
Mon Dec 10 2018 19:48 | 1st = 1 Eternal Glory 2nd = 2 Coybig 3rd = 5 Urban Folk 4th = 8 Anjalie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 8 Jack Get Back | ||
Mon Dec 10 2018 19:45 | 1st = 8 Jack Get Back 2nd = 4 Stitch Em Rosey 3rd = 7 Sway Bars 4th = 1 Give Away King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 6 Pantzup | ||
Mon Dec 10 2018 19:40 | 1st = 6 Pantzup 2nd = 1 Amour De Frere 3rd = 3 Fling About 4th = 4 Tuscan Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 6 Stony Broke | ||
Mon Dec 10 2018 19:38 | 1st = 6 Stony Broke 2nd = 3 Winsome Currency 3rd = 2 Our Mable Mac 4th = 4 Monica Tee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 1 Storm Water | ||
Mon Dec 10 2018 19:35 | 1st = 1 Storm Water 2nd = 3 Buckle Up Carter 3rd = 4 Vintage Dancer 4th = 5 Fantastic Midge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 8 Tariq Kahn | ||
Mon Dec 10 2018 19:32 | 1st = 8 Tariq Kahn 2nd = 7 Kiarni Mask 3rd = 3 Set In Black 4th = 6 Amber Ale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 6 All The Same | ||
Mon Dec 10 2018 19:29 | 1st = 6 All The Same 2nd = 8 Tekidanto 3rd = 4 Oriental Tiger 4th = 2 Mashika |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 9 - 2 Tenno Sho | ||
Mon Dec 10 2018 19:24 | 1st = 2 Tenno Sho 2nd = 11 Sun Of Anarchy 3rd = 5 Taimate Angus 4th = 12 Lightning Calder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 4 Bailey Rocks | ||
Mon Dec 10 2018 19:22 | 1st = 4 Bailey Rocks 2nd = 7 Gemtree Ablaze 3rd = 8 Dyna Quail 4th = 2 Pure Profit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 6 Styles | ||
Mon Dec 10 2018 19:19 | 1st = 6 Styles 2nd = 2 Road Angel 3rd = 1 Brindle Bay 4th = 4 Raggedy Eve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 4 Metanoia Franko | ||
Mon Dec 10 2018 19:16 | 1st = 4 Metanoia Franko 2nd = 8 Twirler 3rd = 1 Dylan Keeping 4th = 6 Whoop Bang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 1 Magic Sal | ||
Mon Dec 10 2018 19:13 | 1st = 1 Magic Sal 2nd = 8 Rusty Trick 3rd = 7 Banjo Tommy 4th = 2 Black Pickie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 1 Ransome The Opal | ||
Mon Dec 10 2018 19:11 | 1st = 1 Ransome The Opal 2nd = 7 Arrogant Archie 3rd = 8 Marcus Vella 4th = 4 Magic Blast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 8 Alpha Charlie | ||
Mon Dec 10 2018 19:08 | 1st = 8 Alpha Charlie 2nd = 4 Cantbetold 3rd = 6 Last Walk 4th = 7 Jilliby Beach Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - | ||
Mon Dec 10 2018 19:08 |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 8 Go Pies | ||
Mon Dec 10 2018 19:06 | 1st = 8 Go Pies 2nd = 3 Fargo Victorem 3rd = 2 Sandys My Name 4th = 5 Grudge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 8 Amara Lucy | ||
Mon Dec 10 2018 19:03 | 1st = 8 Amara Lucy 2nd = 1 Victa Judy 3rd = 2 Abigarrado 4th = 4 Moscato Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 8 - 8 Tanaka Eagle | ||
Mon Dec 10 2018 18:58 | 1st = 8 Tanaka Eagle 2nd = 10 Importer Exporter 3rd = 5 Courage Tells 4th = 9 Itz Bettor To Win |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 4 Mount Franklin | ||
Mon Dec 10 2018 18:56 | 1st = 4 Mount Franklin 2nd = 7 Henrietta Rose 3rd = 3 Little Nation 4th = 1 Tulsa Tears |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 4 Emily Skye | ||
Mon Dec 10 2018 18:53 | 1st = 4 Emily Skye 2nd = 2 Zenstar 3rd = 1 Slipaway Bolt 4th = 5 Texas Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 1 Boston Flame | ||
Mon Dec 10 2018 18:50 | 1st = 1 Boston Flame 2nd = 3 See My Tail 3rd = 6 Two More Models 4th = 7 Boston Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 2 Nandor Junior | ||
Mon Dec 10 2018 18:47 | 1st = 2 Nandor Junior 2nd = 1 Zipping Hogan 3rd = 4 Im Ballows 4th = 8 Minoru Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 10 Machli | ||
Mon Dec 10 2018 18:42 | 1st = 10 Machli 2nd = 4 Illawong Gerry 3rd = 5 Miss Victoria 4th = 9 Rocknroll Zena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 6 Stitch em Cilla | ||
Mon Dec 10 2018 18:39 | 1st = 6 Stitch em Cilla 2nd = 2 Wynburn Lucifer 3rd = 3 Max Dream 4th = 1 Black Spring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 2 Goodison Girl | ||
Mon Dec 10 2018 18:36 | 1st = 2 Goodison Girl 2nd = 6 Sound Of Belles 3rd = 1 Charlyn Blitz 4th = 8 Mcdiesel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 3 Lilty Allen | ||
Mon Dec 10 2018 18:33 | 1st = 3 Lilty Allen 2nd = 1 Seabrook Indi 3rd = 2 Bolare 4th = 4 All Inn Taylor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 7 - 8 Mistahmistah | ||
Mon Dec 10 2018 18:28 | 1st = 8 Mistahmistah 2nd = 7 The Midas Touch 3rd = 1 Soho Reaper 4th = 4 Rockmenow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 4 Glacier Heights | ||
Mon Dec 10 2018 18:20 | 1st = 4 Glacier Heights 2nd = 7 Metrorama 3rd = 3 Loanshark 4th = 6 Missy Murdock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 1 Manager Said | ||
Mon Dec 10 2018 18:17 | 1st = 1 Manager Said 2nd = 7 Excel To Believe 3rd = 5 Dropping Jam 4th = 8 Orlando Boom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 6 Lacarabine | ||
Mon Dec 10 2018 18:12 | 1st = 6 Lacarabine 2nd = 9 Charlie Bear 3rd = 8 Chapta Lee 4th = 3 Run Maggie Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 3 Bogan Villa | ||
Mon Dec 10 2018 18:07 | 1st = 3 Bogan Villa 2nd = 2 Vansittart 3rd = 4 Motor City Gem 4th = 8 My Bro Connor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 6 - 8 Bletchley Park | ||
Mon Dec 10 2018 18:00 | 1st = 8 Bletchley Park 2nd = 1 Bettor Finish 3rd = 3 Dredlock Rockstar 4th = 9 You Gotta Have Faith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 5 Pick A Ticket | ||
Mon Dec 10 2018 17:56 | 1st = 5 Pick A Ticket 2nd = 2 Serenissima 3rd = 6 Angrys Tattoo 4th = 8 Conchita Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 1 Dynamic Ross | ||
Mon Dec 10 2018 17:52 | 1st = 1 Dynamic Ross 2nd = 8 Yeppy Allen 3rd = 7 Ebbys Plan 4th = 2 Sight Screen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 2 Cee Cee In America | ||
Mon Dec 10 2018 17:47 | 1st = 2 Cee Cee In America 2nd = 8 My Mate Stewy 3rd = 1 Springfield Desire 4th = 4 Livinontheedge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 7 Detroit Cobra | ||
Mon Dec 10 2018 17:44 | 1st = 7 Detroit Cobra 2nd = 6 Seven Hour Park 3rd = 4 Even Quicker 4th = 1 Legendary Opal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 7 - 9 Not A Sound | ||
Mon Dec 10 2018 17:40 | 1st = 9 Not A Sound 2nd = 15 Wollartant 3rd = 3 Sprezzatura 4th = 6 Miss Hugo A Gogo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 5 - 8 Babyface Adda | ||
Mon Dec 10 2018 17:35 | 1st = 8 Babyface Adda 2nd = 1 Avivo 3rd = 4 Atmospherical 4th = 9 Lady In Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 1 Alezan | ||
Mon Dec 10 2018 17:32 | 1st = 1 Alezan 2nd = 6 Goldenpaw Lad 3rd = 5 Frosty Snowman 4th = 2 Mickie Raven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 6 - 12 Stitched Up | ||
Mon Dec 10 2018 17:27 | 1st = 12 Stitched Up 2nd = 5 Ellen Louise 3rd = 9 Nova Time 4th = 11 Hot Flush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 3 Ombre Rose | ||
Mon Dec 10 2018 17:24 | 1st = 3 Ombre Rose 2nd = 1 Cant Be Done 3rd = 5 Hearts To Hearts 4th = 4 Bellas Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tuncurry Race 7 - 4 Diamond Deluxe | ||
Mon Dec 10 2018 17:20 | 1st = 4 Diamond Deluxe 2nd = 13 Miss Hanson 3rd = 9 Sealum 4th = 6 Silent Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 1 Sketchy Skinny | ||
Mon Dec 10 2018 17:17 | 1st = 1 Sketchy Skinny 2nd = 9 Jackie Jai 3rd = 5 Bundarra Magic 4th = 8 Rapid Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 1 The Damage Done | ||
Mon Dec 10 2018 17:12 | 1st = 1 The Damage Done 2nd = 5 Arambi Star 3rd = 7 Heza Presidente 4th = 8 Kentsford Kenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 1 Kitboolou Corza | ||
Mon Dec 10 2018 17:09 | 1st = 1 Kitboolou Corza 2nd = 8 Sienna Grand 3rd = 7 Bogan Crazy 4th = 9 Arrogant Patch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 6 - 4 Living Choice | ||
Mon Dec 10 2018 17:05 | 1st = 4 Living Choice 2nd = 8 George Two 3rd = 6 Voyages 4th = 10 Unresolved |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 4 - 8 Rockaball | ||
Mon Dec 10 2018 17:00 | 1st = 8 Rockaball 2nd = 5 Valbonne 3rd = 2 Highly Flammable 4th = 3 Sleekn Styx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 1 Speedy Ryder | ||
Mon Dec 10 2018 16:57 | 1st = 1 Speedy Ryder 2nd = 4 Topaz Warrior 3rd = 5 Sunlit Breaker 4th = 6 Prince Mark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 5 - 8 Deecaesar | ||
Mon Dec 10 2018 16:52 | 1st = 8 Deecaesar 2nd = 9 Stanley Ross Robyn 3rd = 7 Ima Jaymar 4th = 4 Faster Blaster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 8 Grizzly Adams | ||
Mon Dec 10 2018 16:49 | 1st = 8 Grizzly Adams 2nd = 7 Turbo Park 3rd = 6 Make Up Boy 4th = 1 Katie Taro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tuncurry Race 6 - 1 Tycoon Street | ||
Mon Dec 10 2018 16:45 | 1st = 1 Tycoon Street 2nd = 12 Splash Of Lime 3rd = 2 More Chilli 4th = 7 Ticket to Fly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 3 Romanova | ||
Mon Dec 10 2018 16:42 | 1st = 3 Romanova 2nd = 5 Laile Brobio 3rd = 7 Fawn Secrets 4th = 6 Argyle Franklin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 9 Keayang Venom | ||
Mon Dec 10 2018 16:37 | 1st = 9 Keayang Venom 2nd = 2 Strike It Modern 3rd = 6 Royal Safari 4th = 8 Leopold Bloom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 4 Baby Skeeta | ||
Mon Dec 10 2018 16:34 | 1st = 4 Baby Skeeta 2nd = 5 Opal King 3rd = 1 Classy Fever 4th = 6 Caviar Quality |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 5 - 6 Attalea | ||
Mon Dec 10 2018 16:30 | 1st = 6 Attalea 2nd = 8 Lucienne 3rd = 1 Our Sarastro 4th = 10 Bergdorf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 3 - 2 Major Beachboy | ||
Mon Dec 10 2018 16:25 | 1st = 2 Major Beachboy 2nd = 5 One For Dave Andme 3rd = 8 Camilla 4th = 6 Chief Joseph |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 4 April Jay | ||
Mon Dec 10 2018 16:22 | 1st = 4 April Jay 2nd = 7 Red Neck Miss 3rd = 3 Fifteen Wheeler 4th = 1 Fawn Regrets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 4 - 12 Volando Denario | ||
Mon Dec 10 2018 16:17 | 1st = 12 Volando Denario 2nd = 2 Modern Attitude 3rd = 9 Stormy Raider 4th = 1 Major Jamane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 3 Cogburn | ||
Mon Dec 10 2018 16:14 | 1st = 3 Cogburn 2nd = 1 Banjo Fernando 3rd = 4 Players Key 4th = 6 Reciprocal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tuncurry Race 5 - 11 Azarmin | ||
Mon Dec 10 2018 16:10 | 1st = 11 Azarmin 2nd = 13 The Deel Is Dun 3rd = 10 Swinger 4th = 8 Onemoreforluck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 3 Honest Keithy | ||
Mon Dec 10 2018 16:07 | 1st = 3 Honest Keithy 2nd = 1 Gregs Choice 3rd = 2 Yandi 4th = 6 Midnight Mick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 1 Hilltopsomewhere | ||
Mon Dec 10 2018 16:02 | 1st = 1 Hilltopsomewhere 2nd = 6 Jaylets Hunta 3rd = 8 Jacks Legacy 4th = 3 Daisyhall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 1 Bancroft | ||
Mon Dec 10 2018 15:59 | 1st = 1 Bancroft 2nd = 3 Bugatti Monach 3rd = 2 Milosti 4th = 7 Durama Missile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 4 - 3 Thermosa | ||
Mon Dec 10 2018 15:55 | 1st = 3 Thermosa 2nd = 6 Invincible Thunder 3rd = 2 El Mo 4th = 4 Westlink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 2 - 5 Starlight Destiny | ||
Mon Dec 10 2018 15:50 | 1st = 5 Starlight Destiny 2nd = 8 Delightfulreaction 3rd = 6 Has No Fear 4th = 7 Pippa Royale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 5 Flying Jamaica | ||
Mon Dec 10 2018 15:47 | 1st = 5 Flying Jamaica 2nd = 8 Boston Quay 3rd = 2 Zipping Chance 4th = 7 Big Cam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 3 - 5 Madame Leza | ||
Mon Dec 10 2018 15:42 | 1st = 5 Madame Leza 2nd = 2 New York Rain 3rd = 4 Its Mesmerise 4th = 3 Revonah Dolly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tuncurry Race 4 - 3 I Am Awesome | ||
Mon Dec 10 2018 15:35 | 1st = 3 I Am Awesome 2nd = 4 Latin Light 3rd = 5 Lippy And Pearls 4th = 1 Stilettoed Vixen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 3 Aunty Chris | ||
Mon Dec 10 2018 15:32 | 1st = 3 Aunty Chris 2nd = 7 Banyuatis 3rd = 2 Refueled 4th = 8 La Coconut |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 8 Topnotch Mach | ||
Mon Dec 10 2018 15:27 | 1st = 8 Topnotch Mach 2nd = 7 Crazy Dave 3rd = 1 Maywyns Storm 4th = 3 Centonic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 3 - 3 Captains Legend | ||
Mon Dec 10 2018 15:20 | 1st = 3 Captains Legend 2nd = 8 Seize Them All 3rd = 2 Born To Power 4th = 16 Baradine Bound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 1 - 9 Cracka Tinny | ||
Mon Dec 10 2018 15:15 | 1st = 9 Cracka Tinny 2nd = 3 Im Thor 3rd = 6 Im Drinkindoubles 4th = 8 Over Armed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 2 - 5 Major Lucky | ||
Mon Dec 10 2018 15:08 | 1st = 5 Major Lucky 2nd = 1 Indys Approval 3rd = 3 Im So Better 4th = 9 Jakes Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 4 Rose Of Dyanna | ||
Mon Dec 10 2018 15:05 | 1st = 4 Rose Of Dyanna 2nd = 1 Fiesty Ivy 3rd = 5 Soeztoc 4th = 6 Dewana Interest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tuncurry Race 3 - 14 Danzibar Dancer | ||
Mon Dec 10 2018 15:00 | 1st = 14 Danzibar Dancer 2nd = 4 Khitaamy 3rd = 2 Guest 4th = 1 Crowd Surfer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 1 Downtown Levi | ||
Mon Dec 10 2018 14:52 | 1st = 1 Downtown Levi 2nd = 4 Rate Highly 3rd = 7 Mach Cruiser 4th = 3 Harrys Day Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 3 Destini Radar | ||
Mon Dec 10 2018 14:49 | 1st = 3 Destini Radar 2nd = 4 Problem Solved 3rd = 2 Courage Crest 4th = 6 Superior Martini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 2 - 6 Larynx | ||
Mon Dec 10 2018 14:45 | 1st = 6 Larynx 2nd = 2 Caszar 3rd = 8 Ancascocha 4th = 10 Fleur De Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 1 - 4 Little Joey | ||
Mon Dec 10 2018 14:34 | 1st = 4 Little Joey 2nd = 7 Stylish Grin 3rd = 1 Bettor Robyn 4th = 6 Oorem Dollar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 2 Ryder Sir | ||
Mon Dec 10 2018 14:30 | 1st = 2 Ryder Sir 2nd = 8 Sweet Strike 3rd = 1 Mirror Max 4th = 7 Inga Tom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tuncurry Race 2 - 5 Cornforth | ||
Mon Dec 10 2018 14:25 | 1st = 5 Cornforth 2nd = 4 Heredero 3rd = 2 Can I Rock 4th = 9 Smokin Suzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 7 Stuey D | ||
Mon Dec 10 2018 14:17 | 1st = 7 Stuey D 2nd = 1 Clarenden Hallmark 3rd = 6 Sun Valley Road 4th = 3 Weathered |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 3 Catfish Fozz | ||
Mon Dec 10 2018 14:14 | 1st = 3 Catfish Fozz 2nd = 1 Galloping Rokyto 3rd = 7 Fruit Frames 4th = 6 Just Jimmy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 1 - 2 Healing Hands | ||
Mon Dec 10 2018 14:10 | 1st = 2 Healing Hands 2nd = 10 Sipharderson 3rd = 5 Little Caesar 4th = 6 What The Fuss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 6 Johnnie Red | ||
Mon Dec 10 2018 13:58 | 1st = 6 Johnnie Red 2nd = 7 Ninetymile Donny 3rd = 5 Cut Snake 4th = 3 Lanis Morris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tuncurry Race 1 - 5 Miss Powerbelle | ||
Mon Dec 10 2018 13:50 | 1st = 5 Miss Powerbelle 2nd = 1 Hildalgo 3rd = 6 Belle De Vega 4th = 4 Dr Demon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 7 Gunnar Blueblood | ||
Mon Dec 10 2018 13:45 | 1st = 7 Gunnar Blueblood 2nd = 9 Bigtime Sam 3rd = 5 Hot Mayhem 4th = 8 Cawbourne Taylor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 3 Big Bazza | ||
Mon Dec 10 2018 13:40 | 1st = 3 Big Bazza 2nd = 4 Cosmic Breeze 3rd = 1 Lektra Miss 4th = 7 Viewing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 3 Cawbourne Zulu | ||
Mon Dec 10 2018 13:30 | 1st = 3 Cawbourne Zulu 2nd = 7 Tuff Knight 3rd = 4 Azandei 4th = 8 Kamada Park |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 1 Subscapularis | ||
Mon Dec 10 2018 13:20 | 1st = 1 Subscapularis 2nd = 4 Miss Legality 3rd = 3 Trim City 4th = 6 Pinciotti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 8 Bigtime Liam | ||
Mon Dec 10 2018 13:10 | 1st = 8 Bigtime Liam 2nd = 1 Flying Huey 3rd = 2 Bigtime Rosie 4th = 6 Opawa Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 8 Precious Metal | ||
Mon Dec 10 2018 13:02 | 1st = 8 Precious Metal 2nd = 7 Rocky Rooster 3rd = 1 Kissem 4th = 3 Guevara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 1 Bigtime Basher | ||
Mon Dec 10 2018 12:52 | 1st = 1 Bigtime Basher 2nd = 5 Mikachu 3rd = 2 Go Ash 4th = 4 Little Scamp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 4 Emma Lakers | ||
Mon Dec 10 2018 12:45 | 1st = 4 Emma Lakers 2nd = 7 Buddies Al 3rd = 5 Cool Punter 4th = 1 Mt View Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 4 Cawbourne Ridge | ||
Mon Dec 10 2018 12:35 | 1st = 4 Cawbourne Ridge 2nd = 7 Retail Mayhem 3rd = 6 Bigtime Panther 4th = 3 Blue Precision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 6 Lightning Seven | ||
Mon Dec 10 2018 12:27 | 1st = 6 Lightning Seven 2nd = 3 Deltas Tiara 3rd = 1 Shooters Ajax 4th = 2 Chopping Spuds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 5 Running Freer | ||
Mon Dec 10 2018 12:17 | 1st = 5 Running Freer 2nd = 9 Mahala Bay 3rd = 1 Idol Patches 4th = 2 Hes A Sharkie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 3 Broken Wallet | ||
Mon Dec 10 2018 12:00 | 1st = 3 Broken Wallet 2nd = 6 Crackle 3rd = 2 Pick A Pascal 4th = 8 Smash Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 8 Idol Alan | ||
Mon Dec 10 2018 11:42 | 1st = 8 Idol Alan 2nd = 2 Cawbourne Looks 3rd = 1 Bigtime Ronnie 4th = 7 Cool Wolf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 1 Cawbourne Chops | ||
Mon Dec 10 2018 11:25 | 1st = 1 Cawbourne Chops 2nd = 2 Bigtime molly 3rd = 6 Free Option 4th = 9 Wong Full Arrest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 8 Diamond Geezer | ||
Mon Dec 10 2018 11:07 | 1st = 8 Diamond Geezer 2nd = 6 Bionic Boy 3rd = 4 Goldstar Wilson 4th = 1 Jetlag Jag |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 3 Chips And Trains | ||
Sat Nov 10 2018 23:52 | 1st = 3 Chips And Trains 2nd = 7 West On Lily 3rd = 8 Feelin Alright 4th = 6 Quaras Emma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 6 - 4 Come Dance With Me | ||
Sat Nov 10 2018 23:30 | 1st = 4 Come Dance With Me 2nd = 7 Beltane 3rd = 1 Hy Leexciting 4th = 5 Mileys Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 3 Snazzy Whompo | ||
Sat Nov 10 2018 23:27 | 1st = 3 Snazzy Whompo 2nd = 2 Trifive 3rd = 5 Funky Facts 4th = 6 West On Hazel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 11 - 6 Victoria Brew | ||
Sat Nov 10 2018 23:10 | 1st = 6 Victoria Brew 2nd = 5 Arggghhh 3rd = 1 Catch A Moment 4th = 4 Mota Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 1 Bundles Galore | ||
Sat Nov 10 2018 23:07 | 1st = 1 Bundles Galore 2nd = 7 Winlock Banking 3rd = 8 West On Hawkeye 4th = 2 Allen Mike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 1 Krupa | ||
Sat Nov 10 2018 22:57 | 1st = 1 Krupa 2nd = 3 Molly Coaster 3rd = 4 Flying Apollo 4th = 8 Shakey Coconut |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 1 Twice As Wicked | ||
Sat Nov 10 2018 22:50 | 1st = 1 Twice As Wicked 2nd = 3 Junk Yard Muppet 3rd = 2 Abundant Assets 4th = 7 Fled |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 2 Palisades Park | ||
Sat Nov 10 2018 22:42 | 1st = 2 Palisades Park 2nd = 7 Chill Out Chris 3rd = 3 Arma Rapida 4th = 4 Dyna Zapto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 10 - 2 Egee Money | ||
Sat Nov 10 2018 22:37 | 1st = 2 Egee Money 2nd = 7 Aleppo Murphy 3rd = 6 Deltasun 4th = 4 Jay Pe De |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 6 Black Nevada | ||
Sat Nov 10 2018 22:35 | 1st = 6 Black Nevada 2nd = 7 Its A Danger 3rd = 4 Wilshire Boy 4th = 1 Dyna Gavin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 9 - 4 Tygar | ||
Sat Nov 10 2018 22:30 | 1st = 4 Tygar 2nd = 2 Our Chittybangbang 3rd = 7 Majors Blue Jean 4th = 8 Arrokeefe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 4 Poppy Monelli | ||
Sat Nov 10 2018 22:27 | 1st = 4 Poppy Monelli 2nd = 3 Ferdinand 3rd = 1 Dandalup Annie 4th = 7 West On Tia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 4 - 1 Icomeoffsecondbest | ||
Sat Nov 10 2018 22:26 | 1st = 1 Icomeoffsecondbest 2nd = 7 Savanna 3rd = 10 Simply Sweet 4th = 8 Life To The Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 5 Power of Attorney | ||
Sat Nov 10 2018 22:22 | 1st = 5 Power of Attorney 2nd = 7 Saab Magic 3rd = 3 Mohegan Sun 4th = 2 Our El Nino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 8 Alpha Venus | ||
Sat Nov 10 2018 22:20 | 1st = 8 Alpha Venus 2nd = 6 Onions Oreilly 3rd = 1 Dyna Drew 4th = 2 Zipping Zoe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 9 - 7 Our Overanova | ||
Sat Nov 10 2018 22:15 | 1st = 7 Our Overanova 2nd = 3 Southern Alps 3rd = 5 Mister Gunsen 4th = 2 Spirit Walker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 3 Rev Fred Sloy | ||
Sat Nov 10 2018 22:12 | 1st = 3 Rev Fred Sloy 2nd = 6 Twisted Love 3rd = 7 Djay Holden 4th = 4 Pixel Pak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 10 Sumarian Artist | ||
Sat Nov 10 2018 22:07 | 1st = 10 Sumarian Artist 2nd = 5 Father Judge 3rd = 11 Cocosfella 4th = 3 Be Who You Are |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 7 Jades Blade | ||
Sat Nov 10 2018 22:05 | 1st = 7 Jades Blade 2nd = 8 Kiprotich 3rd = 2 Ace Cruising 4th = 6 Hello Im Dom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 2 Kowhai Monarch | ||
Sat Nov 10 2018 22:00 | 1st = 2 Kowhai Monarch 2nd = 7 War Dan Destroyer 3rd = 5 Blazing Under Fire 4th = 4 Bacardi Hurricane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 5 Aston Sultan | ||
Sat Nov 10 2018 21:58 | 1st = 5 Aston Sultan 2nd = 3 Hotspur Joey 3rd = 2 Wise Lewis 4th = 8 Clovally Granite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 3 - 2 Bitcoin | ||
Sat Nov 10 2018 21:56 | 1st = 2 Bitcoin 2nd = 3 Starlight Destiny 3rd = 10 Sangue Reale 4th = 4 Ourboybart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 6 Twelve Or A Dozen | ||
Sat Nov 10 2018 21:53 | 1st = 6 Twelve Or A Dozen 2nd = 7 Aldebaran Broozer 3rd = 5 Lilirene 4th = 4 Magical Ride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 7 - 2 Velites | ||
Sat Nov 10 2018 21:50 | 1st = 2 Velites 2nd = 9 Ruby Red Slippers 3rd = 7 Honest Natalie 4th = 8 More Of Mary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 7 Bad Boy Joe | ||
Sat Nov 10 2018 21:47 | 1st = 7 Bad Boy Joe 2nd = 1 Umatilla 3rd = 3 Sunburnt Highway 4th = 2 Lauries Sticka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Griffith Race 8 - 9 Mister Rebel | ||
Sat Nov 10 2018 21:46 | 1st = 9 Mister Rebel 2nd = 10 Paulie Walnuts 3rd = 7 Whatta Sticky Beak 4th = 8 Surreal Dreamer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 4 Ketut | ||
Sat Nov 10 2018 21:42 | 1st = 4 Ketut 2nd = 6 Top Trio 3rd = 3 Ima Morven Lad 4th = 5 Devil Dodger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 7 Mister Wickham | ||
Sat Nov 10 2018 21:37 | 1st = 7 Mister Wickham 2nd = 5 Tee Cee Bee Macray 3rd = 4 Bernie Winkle 4th = 6 Ideal Success |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 1 Azkaban | ||
Sat Nov 10 2018 21:35 | 1st = 1 Azkaban 2nd = 3 Slingshot Hammer 3rd = 2 Up Hill Jill 4th = 8 Pants On Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 10 - 1 Emgrand Road | ||
Sat Nov 10 2018 21:32 | 1st = 1 Emgrand Road 2nd = 8 Turanzas Terror 3rd = 2 Twist Allen 4th = 5 Big Terry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 3 Cash N Flow | ||
Sat Nov 10 2018 21:30 | 1st = 3 Cash N Flow 2nd = 6 Our Uncle Sam 3rd = 7 Rakarolla 4th = 1 Jedi Mind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 2 Bobby The Jett | ||
Sat Nov 10 2018 21:28 | 1st = 2 Bobby The Jett 2nd = 3 Independent Rose 3rd = 1 Set Square 4th = 6 Flying Ella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 2 - 5 Go Home Jo | ||
Sat Nov 10 2018 21:27 | 1st = 5 Go Home Jo 2nd = 2 Delightful Mandy 3rd = 1 Adda Rockinheaven 4th = 9 Muffins |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 12 - 8 Why Not Cory | ||
Sat Nov 10 2018 21:24 | 1st = 8 Why Not Cory 2nd = 7 Seeka Moment 3rd = 5 Sariah Allen 4th = 1 My Mate Wally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 4 That Said | ||
Sat Nov 10 2018 21:23 | 1st = 4 That Said 2nd = 2 Yankee Clipper 3rd = 5 I Wanna Rocknroll 4th = 6 White Star Village |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 7 Fire And Smoke | ||
Sat Nov 10 2018 21:20 | 1st = 7 Fire And Smoke 2nd = 1 Slinky Inky 3rd = 2 Beckham 4th = 3 Dorrigo Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Griffith Race 7 - 2 Arty Guy | ||
Sat Nov 10 2018 21:16 | 1st = 2 Arty Guy 2nd = 5 The Pix 3rd = 4 Im Not Crazy 4th = 3 Alabama Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 2 Love You More | ||
Sat Nov 10 2018 21:13 | 1st = 2 Love You More 2nd = 4 Gizza Malarkey 3rd = 5 Smokey Retreat 4th = 3 Fast Car Driving |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 8 Lilac Flash | ||
Sat Nov 10 2018 21:12 | 1st = 8 Lilac Flash 2nd = 4 The Ides Of March 3rd = 5 Living Again 4th = 2 Subtle Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 6 - 9 Cupids Affair | ||
Sat Nov 10 2018 21:10 | 1st = 9 Cupids Affair 2nd = 12 Little Albert 3rd = 3 Swagman 4th = 7 Hot Corona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 9 - 5 Enjoy The Party | ||
Sat Nov 10 2018 21:08 | 1st = 5 Enjoy The Party 2nd = 4 Wheres Stacey 3rd = 2 Fantastic Flossy 4th = 8 Xtreme Move |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 5 Delight Me | ||
Sat Nov 10 2018 21:07 | 1st = 5 Delight Me 2nd = 1 My Harmony Blue 3rd = 6 Glenferrie Blade 4th = 2 Gotta Go Dali Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 11 - 8 Shannon Allen | ||
Sat Nov 10 2018 21:02 | 1st = 8 Shannon Allen 2nd = 3 Untold Soldier 3rd = 7 Aeroplane Hank 4th = 6 Gunmetal Liam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 2 Bella Clare | ||
Sat Nov 10 2018 21:00 | 1st = 2 Bella Clare 2nd = 11 Double Bliss 3rd = 10 Bettor Jiggle 4th = 4 Promise To Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 1 Midnight Hero | ||
Sat Nov 10 2018 20:58 | 1st = 1 Midnight Hero 2nd = 2 Apache Flame 3rd = 7 Dyna Dean 4th = 3 Federal Lilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 1 - 4 The Lightning Strike | ||
Sat Nov 10 2018 20:57 | 1st = 4 The Lightning Strike 2nd = 1 Roman Reign 3rd = 3 Thewizard 4th = 5 Defy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 6 Half A Chevy | ||
Sat Nov 10 2018 20:54 | 1st = 6 Half A Chevy 2nd = 1 Red Ruby Slipper 3rd = 2 Big Boy Ora 4th = 3 Teejay Roxy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 3 Cold Crusher | ||
Sat Nov 10 2018 20:54 | 1st = 3 Cold Crusher 2nd = 1 Skyflyer 3rd = 4 Gus Or Bust 4th = 8 Chuck Wagon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 4 Danyos Lozza | ||
Sat Nov 10 2018 20:51 | 1st = 4 Danyos Lozza 2nd = 3 Belvedere Babe 3rd = 6 Catch Me Keith 4th = 8 Elegant Duk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 3 Rich Virgin | ||
Sat Nov 10 2018 20:50 | 1st = 3 Rich Virgin 2nd = 1 Mister Hart 3rd = 8 Everything 4th = 7 Top Flight Cruize |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 6 Poco Dorado | ||
Sat Nov 10 2018 20:48 | 1st = 6 Poco Dorado 2nd = 1 Little Digger 3rd = 5 Ebby Ripper 4th = 8 Big Daddy Bee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 8 - 6 Embossed | ||
Sat Nov 10 2018 20:45 | 1st = 6 Embossed 2nd = 8 Ouzo 3rd = 1 Teddy Wing Wong 4th = 5 Nangar Hawke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 8 Gotta Bandit | ||
Sat Nov 10 2018 20:42 | 1st = 8 Gotta Bandit 2nd = 2 My Lil Angel 3rd = 6 Why Not Macca 4th = 3 Undeniably |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 5 - 3 Rock Beat | ||
Sat Nov 10 2018 20:40 | 1st = 3 Rock Beat 2nd = 5 Diarist 3rd = 8 Spirits First 4th = 6 Golden Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Griffith Race 6 - 10 Our Sir Jack | ||
Sat Nov 10 2018 20:37 | 1st = 10 Our Sir Jack 2nd = 3 Penny Writer 3rd = 8 Park Run 4th = 9 Whosaginger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 6 Mepunga Molly | ||
Sat Nov 10 2018 20:37 | 1st = 6 Mepunga Molly 2nd = 1 Main One 3rd = 5 Gehring Bale 4th = 2 Dyna Benny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 1 Illusive Lexi | ||
Sat Nov 10 2018 20:34 | 1st = 1 Illusive Lexi 2nd = 8 Funny Side 3rd = 4 Freewheeling 4th = 2 Miss Lardon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 9 Wrappers Delight | ||
Sat Nov 10 2018 20:33 | 1st = 9 Wrappers Delight 2nd = 2 Diamonds N Cash 3rd = 3 Wardan Express 4th = 7 Phoenix Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 4 On Tight Lines | ||
Sat Nov 10 2018 20:31 | 1st = 4 On Tight Lines 2nd = 8 Follow The Duk 3rd = 7 Ebony Sands 4th = 2 Zinchenko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 8 - 8 Blackwood River | ||
Sat Nov 10 2018 20:30 | 1st = 8 Blackwood River 2nd = 2 Ouqba Jack 3rd = 6 Jaspara 4th = 5 Sigil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 2 Kanzan | ||
Sat Nov 10 2018 20:28 | 1st = 2 Kanzan 2nd = 6 Blue Moon Rising 3rd = 3 Eleanor Rascal 4th = 8 Squeak Scolari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 7 - 2 Nangar Ace | ||
Sat Nov 10 2018 20:25 | 1st = 2 Nangar Ace 2nd = 6 Banjo Tifia 3rd = 8 Warm Tinny 4th = 4 All On Amy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 2 Mattgregor | ||
Sat Nov 10 2018 20:24 | 1st = 2 Mattgregor 2nd = 9 Smooth Showgirl 3rd = 1 Holy Camp Clive 4th = 6 The Spin King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 2 Dragonstone | ||
Sat Nov 10 2018 20:22 | 1st = 2 Dragonstone 2nd = 1 Why Not Bazzar 3rd = 8 Aston Jynx 4th = 6 Raine Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 6 Goodboy Cowboy | ||
Sat Nov 10 2018 20:20 | 1st = 6 Goodboy Cowboy 2nd = 4 Any Suggestions 3rd = 8 Julius Franco 4th = 2 Lorne Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 5 Reiko Ablett | ||
Sat Nov 10 2018 20:18 | 1st = 5 Reiko Ablett 2nd = 6 Penta Allen 3rd = 3 Destini Cavalier 4th = 1 Miyagi Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 2 Scary Mary | ||
Sat Nov 10 2018 20:15 | 1st = 2 Scary Mary 2nd = 9 Fran Sannette 3rd = 8 Isaac Law 4th = 6 Flew Bye You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 6 Match Point | ||
Sat Nov 10 2018 20:13 | 1st = 6 Match Point 2nd = 9 Bodhi Tree 3rd = 5 Frankie Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 4 Brandi Alexander | ||
Sat Nov 10 2018 20:12 | 1st = 4 Brandi Alexander 2nd = 2 Exponential 3rd = 1 Izy Magic 4th = 3 Regal Recall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 4 Smooth Blend | ||
Sat Nov 10 2018 20:07 | 1st = 4 Smooth Blend 2nd = 2 Sammy Allen 3rd = 6 Set To Storm 4th = 7 Winsome Money |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Griffith Race 5 - 6 Ned Pepper | ||
Sat Nov 10 2018 20:07 | 1st = 6 Ned Pepper 2nd = 10 Luvumum 3rd = 8 Million Dollar Gem 4th = 2 Bater House |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 6 - 4 Greysynd Ebony | ||
Sat Nov 10 2018 20:04 | 1st = 4 Greysynd Ebony 2nd = 2 Blitzkrieg 3rd = 6 Sunburnt Opal 4th = 1 Wighton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 12 Cant Refuse | ||
Sat Nov 10 2018 20:03 | 1st = 12 Cant Refuse 2nd = 6 Dynamic Bromac 3rd = 5 Motu Gatecrasher 4th = 10 Professor Tom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 5 Eyes On You | ||
Sat Nov 10 2018 20:01 | 1st = 5 Eyes On You 2nd = 1 Vancouver Star 3rd = 6 Zed Merrett 4th = 2 Why Not Ginger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 4 - 5 Captain Leo | ||
Sat Nov 10 2018 20:00 | 1st = 5 Captain Leo 2nd = 4 Viceman 3rd = 2 Teeroys Tribute 4th = 6 Zouzoukakia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 6 Dolly Mac | ||
Sat Nov 10 2018 19:57 | 1st = 6 Dolly Mac 2nd = 5 Aston Aniston 3rd = 1 Jimary Moneybags 4th = 3 Shorty George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 7 - 4 The Velvet King | ||
Sat Nov 10 2018 19:55 | 1st = 4 The Velvet King 2nd = 1 Lordhelpmerun 3rd = 3 Black Sabbath 4th = 6 True Attraction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 3 Fernando Marks | ||
Sat Nov 10 2018 19:54 | 1st = 3 Fernando Marks 2nd = 6 Tralee Shadow 3rd = 8 Aston Ginger 4th = 1 Cawbourne Trick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 3 Darkershadeofpale | ||
Sat Nov 10 2018 19:53 | 1st = 3 Darkershadeofpale 2nd = 10 Major League 3rd = 1 Feel The Burn 4th = 7 Last Party |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 7 Stroganoff | ||
Sat Nov 10 2018 19:51 | 1st = 7 Stroganoff 2nd = 1 Orwellian 3rd = 8 Praters Recruit 4th = 2 Topaz Tan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 7 Nangar Gift | ||
Sat Nov 10 2018 19:48 | 1st = 7 Nangar Gift 2nd = 6 Nangar Blaze 3rd = 1 Cliff Keeping 4th = 4 Air Traffic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 5 - 6 Champion Model | ||
Sat Nov 10 2018 19:45 | 1st = 6 Champion Model 2nd = 3 Superfast Love 3rd = 5 Sound Advice 4th = 2 Sunlit Digger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 5 Blissfull Thinking | ||
Sat Nov 10 2018 19:44 | 1st = 5 Blissfull Thinking 2nd = 1 Cora Jaccka 3rd = 8 Kentsford Kenny 4th = 3 Millwood Chloe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 1 Bomber Creek | ||
Sat Nov 10 2018 19:41 | 1st = 1 Bomber Creek 2nd = 8 Marcus Joy 3rd = 7 Joraddi 4th = 5 Freakish Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 2 Rafferty Delights | ||
Sat Nov 10 2018 19:40 | 1st = 2 Rafferty Delights 2nd = 4 Precious Cullen 3rd = 1 Kotare Kasai 4th = 3 Christian Torado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 1 Hoo Gur Affair | ||
Sat Nov 10 2018 19:38 | 1st = 1 Hoo Gur Affair 2nd = 2 El Grand Knocka 3rd = 3 Revved Up Dee 4th = 6 Blue Shadows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Griffith Race 4 - 5 Elect To Rock | ||
Sat Nov 10 2018 19:34 | 1st = 5 Elect To Rock 2nd = 2 Redbank Harry 3rd = 1 Carramar Arapaho 4th = 8 Sunofasis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 1 Sketchy Halo | ||
Sat Nov 10 2018 19:31 | 1st = 1 Sketchy Halo 2nd = 7 Harmat 3rd = 2 Tiny Zesta 4th = 6 Big Rex Muldoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 4 Rompers Monarchy | ||
Sat Nov 10 2018 19:30 | 1st = 4 Rompers Monarchy 2nd = 10 Red Hot Tooth 3rd = 5 Pizza Queen 4th = 2 Desert Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 2 Zipping Blitz | ||
Sat Nov 10 2018 19:28 | 1st = 2 Zipping Blitz 2nd = 4 Motor City Gem 3rd = 6 Shocked 4th = 1 Nangar Panda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 3 - 1 Bequeathed | ||
Sat Nov 10 2018 19:25 | 1st = 1 Bequeathed 2nd = 6 Temujins Rule 3rd = 5 Toorak Comedy 4th = 9 Bonsea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 1 Pawfection | ||
Sat Nov 10 2018 19:25 | 1st = 1 Pawfection 2nd = 8 Run With Faith 3rd = 4 Razziai Rain 4th = 7 Pollys Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 4 - 7 Zipping Burgess | ||
Sat Nov 10 2018 19:22 | 1st = 7 Zipping Burgess 2nd = 1 Beanie Allen 3rd = 2 Champness Miss 4th = 6 Fantastic Ernie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 6 - 5 Gatting | ||
Sat Nov 10 2018 19:20 | 1st = 5 Gatting 2nd = 6 Achernar Star 3rd = 2 Great Shot 4th = 3 Man Booker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 1 Pat Malone | ||
Sat Nov 10 2018 19:19 | 1st = 1 Pat Malone 2nd = 4 Kiss Me Razley 3rd = 5 Miss Morrisset 4th = 8 Fast Trapper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 6 The Shady One | ||
Sat Nov 10 2018 19:18 | 1st = 6 The Shady One 2nd = 10 Iamboogie 3rd = 2 The Democrat 4th = 5 Senor Macray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 7 Five Eight Dall | ||
Sat Nov 10 2018 19:16 | 1st = 7 Five Eight Dall 2nd = 2 Miss Fudd 3rd = 1 Oscars Road 4th = 3 Jethrowtull |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 3 Tezzalenko | ||
Sat Nov 10 2018 19:12 | 1st = 3 Tezzalenko 2nd = 8 Fabrebab 3rd = 6 Aston Ranza 4th = 7 Buddys Entity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 8 Futurist | ||
Sat Nov 10 2018 19:11 | 1st = 8 Futurist 2nd = 6 Make Mine Joe 3rd = 5 Clarenden Hustler 4th = 1 Topnotch Mach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 7 Kyle The Tank | ||
Sat Nov 10 2018 19:09 | 1st = 7 Kyle The Tank 2nd = 3 Amaretto Hayze 3rd = 5 Zipping Clark 4th = 1 Power Service |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 5 Anna Bay Al | ||
Sat Nov 10 2018 19:08 | 1st = 5 Anna Bay Al 2nd = 3 Macheasy 3rd = 4 Blue Moon Rising 4th = 6 Riverleigh William |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Griffith Race 3 - 6 Just Smokin | ||
Sat Nov 10 2018 19:03 | 1st = 6 Just Smokin 2nd = 3 Trump The Ace 3rd = 8 Tugboat 4th = 4 Fairy Rainbow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 3 - 1 Mersey Man | ||
Sat Nov 10 2018 19:02 | 1st = 1 Mersey Man 2nd = 8 Fantastic Zip 3rd = 7 Bland Purr 4th = 2 Uma Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 2 Illawong Armstrong | ||
Sat Nov 10 2018 18:58 | 1st = 2 Illawong Armstrong 2nd = 7 Enrolled 3rd = 6 Rock Tonight 4th = 8 Father Christmas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 1 Rayzas Gadget | ||
Sat Nov 10 2018 18:57 | 1st = 1 Rayzas Gadget 2nd = 2 Nimble Rebel 3rd = 7 Quip Allen 4th = 3 Valar Morghulis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 2 - 2 Umawinner | ||
Sat Nov 10 2018 18:55 | 1st = 2 Umawinner 2nd = 6 First Witness 3rd = 11 Mishani Ruler 4th = 4 Message To Martha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 1 Faith In Thee | ||
Sat Nov 10 2018 18:52 | 1st = 1 Faith In Thee 2nd = 5 Titanium Ruby 3rd = 3 Son Of Able 4th = 7 Erika |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 3 Gotta Go Henry | ||
Sat Nov 10 2018 18:50 | 1st = 3 Gotta Go Henry 2nd = 2 Mojo Major 3rd = 11 Jonah Jones 4th = 4 Im Intense |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 8 Comaneci | ||
Sat Nov 10 2018 18:48 | 1st = 8 Comaneci 2nd = 4 Never A Doubt 3rd = 1 Double Oak 4th = 2 Stuey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 3 Prince Mcardle | ||
Sat Nov 10 2018 18:46 | 1st = 3 Prince Mcardle 2nd = 5 Jaylets Hunta 3rd = 12 Celestial Daybreak 4th = 9 Graffiti Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 2 - 5 Emgrand Park | ||
Sat Nov 10 2018 18:44 | 1st = 5 Emgrand Park 2nd = 2 Go Fifty Seven 3rd = 4 Miss Kintaka 4th = 1 Mental Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 4 Novena Rose | ||
Sat Nov 10 2018 18:43 | 1st = 4 Novena Rose 2nd = 5 Shards Halo 3rd = 3 Just Rokin 4th = 2 Bonnie Jujon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 3 Deanos Mojo | ||
Sat Nov 10 2018 18:41 | 1st = 3 Deanos Mojo 2nd = 2 Clouded Acorn 3rd = 4 Kalani Willow 4th = 6 Bobby Tokaam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 5 - 3 Prize Catch | ||
Sat Nov 10 2018 18:40 | 1st = 3 Prize Catch 2nd = 7 Elegant Blast 3rd = 6 Dark Musket 4th = 2 Ihtsahymn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Griffith Race 2 - 7 Leakys Smokin | ||
Sat Nov 10 2018 18:37 | 1st = 7 Leakys Smokin 2nd = 6 So Kool Harry 3rd = 2 Jennas Romance 4th = 1 So Kool Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 1 My Bro Harry | ||
Sat Nov 10 2018 18:35 | 1st = 1 My Bro Harry 2nd = 3 Tralee Jaz 3rd = 7 Awesome Doll 4th = 6 Foxy Tralee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 4 Wild Rock Hayze | ||
Sat Nov 10 2018 18:32 | 1st = 4 Wild Rock Hayze 2nd = 6 Strudel 3rd = 2 Thanking Peter 4th = 5 Pebble Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 6 Majestic Cruiser | ||
Sat Nov 10 2018 18:28 | 1st = 6 Majestic Cruiser 2nd = 10 The Real Affair 3rd = 3 Miss Atlanta 4th = 2 Cee Vee Vee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 1 - 5 Gus The Weapon | ||
Sat Nov 10 2018 18:27 | 1st = 5 Gus The Weapon 2nd = 7 Too Good John 3rd = 1 Stilton Rush 4th = 6 Rapid Runner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 1 - 1 Go Get Sum | ||
Sat Nov 10 2018 18:25 | 1st = 1 Go Get Sum 2nd = 5 Okanagan Miss 3rd = 4 Mishani Shiraz 4th = 8 Laylas Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 2 Charlie Rocket | ||
Sat Nov 10 2018 18:24 | 1st = 2 Charlie Rocket 2nd = 1 Logistic Kid 3rd = 7 In The Net 4th = 4 Fabstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 2 Mister Brazil | ||
Sat Nov 10 2018 18:20 | 1st = 2 Mister Brazil 2nd = 1 Freyberg 3rd = 4 Avonnova 4th = 5 Celestial Arden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 6 Smokem Joe | ||
Sat Nov 10 2018 18:18 | 1st = 6 Smokem Joe 2nd = 3 Tralee Anna 3rd = 1 Burst Of Black 4th = 8 Rambling Fever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 5 - 7 Paghman | ||
Sat Nov 10 2018 18:15 | 1st = 7 Paghman 2nd = 3 Libertys Torch 3rd = 4 McIntyre 4th = 5 Powerstretcher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 7 Young American | ||
Sat Nov 10 2018 18:13 | 1st = 7 Young American 2nd = 2 Wattlebank Flyer 3rd = 1 Nerio 4th = 8 None Bettor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 3 Ballymac Jay | ||
Sat Nov 10 2018 18:12 | 1st = 3 Ballymac Jay 2nd = 1 Elusive Fancy 3rd = 2 Fire Fly Smurf 4th = 6 Chrome Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 9 - 2 Snitch | ||
Sat Nov 10 2018 18:10 | 1st = 2 Snitch 2nd = 8 Stanley Park 3rd = 9 All Important 4th = 19 Il Riccio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 7 Zipping Chelse | ||
Sat Nov 10 2018 18:09 | 1st = 7 Zipping Chelse 2nd = 5 Zipping Buster 3rd = 2 Aston Seles 4th = 8 Dyna Ignis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 4 - 3 The Celt | ||
Sat Nov 10 2018 18:05 | 1st = 3 The Celt 2nd = 4 Misty Metal 3rd = 8 Stageman 4th = 9 Viking Forrest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Griffith Race 1 - 1 Ill Be A Lady | ||
Sat Nov 10 2018 18:04 | 1st = 1 Ill Be A Lady 2nd = 6 Rock All Nite 3rd = 10 Trunkey Tash 4th = 2 Roseuponher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 2 Forty Thieves | ||
Sat Nov 10 2018 18:00 | 1st = 2 Forty Thieves 2nd = 12 Franks Very Much 3rd = 7 Mister Zhivago 4th = 1 Mygoldengrinner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 2 Robbie Knows | ||
Sat Nov 10 2018 17:57 | 1st = 2 Robbie Knows 2nd = 7 Premier Return 3rd = 5 Asteroid Chloe 4th = 4 Magic Spider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 8 - 3 Buried Treasure | ||
Sat Nov 10 2018 17:57 | 1st = 3 Buried Treasure 2nd = 6 Picture Me Rolling 3rd = 7 El Desperado 4th = 12 Willochra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 6 Ringbark Wyatt | ||
Sat Nov 10 2018 17:54 | 1st = 6 Ringbark Wyatt 2nd = 7 Crystal Cascade 3rd = 2 Shakey Pistol 4th = 1 Haigslea Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 10 - 12 Kijito | ||
Sat Nov 10 2018 17:53 | 1st = 12 Kijito 2nd = 7 Jackpot Jay 3rd = 1 All Gifts 4th = 8 Tolai Meri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 8 Valhalla Girl | ||
Sat Nov 10 2018 17:51 | 1st = 8 Valhalla Girl 2nd = 2 Rampant Doc 3rd = 4 Sofie Gogolac 4th = 6 Dyna Dom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 8 - 5 Stock Up | ||
Sat Nov 10 2018 17:49 | 1st = 5 Stock Up 2nd = 4 Mandalong Emperor 3rd = 7 Donald Krupt 4th = 1 Toryjoy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 9 - 11 Order Of Command | ||
Sat Nov 10 2018 17:45 | 1st = 11 Order Of Command 2nd = 6 Sirius Suspect 3rd = 2 Esperance 4th = 5 Mr Money Bags |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 4 - 1 Meazza | ||
Sat Nov 10 2018 17:35 | 1st = 1 Meazza 2nd = 2 Big Blows 3rd = 8 Miss Mossy Mclaren 4th = 6 Foxy Lulu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 8 - 4 Hold The Line | ||
Sat Nov 10 2018 17:30 | 1st = 4 Hold The Line 2nd = 12 Red Chase 3rd = 3 Magic Fox 4th = 7 Usmanov |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 3 - 8 Queen Bey | ||
Sat Nov 10 2018 17:25 | 1st = 8 Queen Bey 2nd = 3 Mississippi Delta 3rd = 2 Dark Prospect 4th = 4 Five Degrees |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 9 - 13 Falerina | ||
Sat Nov 10 2018 17:20 | 1st = 13 Falerina 2nd = 7 Regimen 3rd = 10 Montrachet 4th = 5 Kawaikini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 8 - 4 Riverlea Honours | ||
Sat Nov 10 2018 17:15 | 1st = 4 Riverlea Honours 2nd = 14 Medicine Ball 3rd = 11 Trimouille 4th = 2 Pray For Us |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 7 - 2 Like To Think So | ||
Sat Nov 10 2018 17:10 | 1st = 2 Like To Think So 2nd = 3 Debt Collector 3rd = 8 Pamela Joy 4th = 5 Going Gaga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 9 - 6 Charming Prince | ||
Sat Nov 10 2018 17:05 | 1st = 6 Charming Prince 2nd = 7 Miss Amanda 3rd = 1 CABIN FEVER 4th = 9 Dont Doubt Lara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 7 - 7 Super Tonic | ||
Sat Nov 10 2018 17:00 | 1st = 7 Super Tonic 2nd = 9 Vihari 3rd = 4 Art Damour 4th = 3 Tabrobane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 8 - 4 Trap For Fools | ||
Sat Nov 10 2018 16:55 | 1st = 4 Trap For Fools 2nd = 7 Latrobe 3rd = 9 Extra Brut 4th = 2 Prized Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 3 - 6 Perpetual Bliss | ||
Sat Nov 10 2018 16:45 | 1st = 6 Perpetual Bliss 2nd = 4 Moore Alpha 3rd = 1 Louppy Bend 4th = 5 Taipei Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 3 Brax | ||
Sat Nov 10 2018 16:40 | 1st = 3 Brax 2nd = 4 Greywolf 3rd = 16 Whodunnit 4th = 12 Boiling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 2 - 9 The Nicconian | ||
Sat Nov 10 2018 16:35 | 1st = 9 The Nicconian 2nd = 2 In Love With Paris 3rd = 6 Pearl Trade 4th = 1 Happy Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 8 - 3 Bon Amis | ||
Sat Nov 10 2018 16:30 | 1st = 3 Bon Amis 2nd = 8 Sedition 3rd = 7 Sikhing Glory 4th = 5 Ive Gotta Nel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 7 - 2 Strike Force | ||
Sat Nov 10 2018 16:26 | 1st = 2 Strike Force 2nd = 1 Strategic Demand 3rd = 4 Gold Fields 4th = 5 Portman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 6 - 7 Rewarding Laughter | ||
Sat Nov 10 2018 16:21 | 1st = 7 Rewarding Laughter 2nd = 5 Mystified 3rd = 4 This Kid Rocks 4th = 6 Ascendance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 8 - 6 The Palms | ||
Sat Nov 10 2018 16:18 | 1st = 6 The Palms 2nd = 14 Really Splendid 3rd = 11 Luvaction 4th = 7 Boom Rocker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 6 - 3 Saving | ||
Sat Nov 10 2018 16:14 | 1st = 3 Saving 2nd = 10 Trust The Fox 3rd = 4 Black Sunrise 4th = 9 Another Sonette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 7 - 3 Santa Ana Lane | ||
Sat Nov 10 2018 16:10 | 1st = 3 Santa Ana Lane 2nd = 12 In Her Time 3rd = 5 Jungle Cat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 2 - 6 Jolly Boy | ||
Sat Nov 10 2018 16:03 | 1st = 6 Jolly Boy 2nd = 2 Brunswick Street 3rd = 5 She Ra 4th = 1 Sky Muster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 1 Belflyer | ||
Sat Nov 10 2018 15:59 | 1st = 1 Belflyer 2nd = 5 Sold For Song 3rd = 7 Apoloboom 4th = 6 Bel Burgess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 1 - 8 Dance Music | ||
Sat Nov 10 2018 15:54 | 1st = 8 Dance Music 2nd = 1 Pablos Poem 3rd = 5 Cup Night 4th = 9 Stares Andwhispers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 7 - 6 Dyslexic | ||
Sat Nov 10 2018 15:50 | 1st = 6 Dyslexic 2nd = 4 Coruscate 3rd = 1 Gaulois 4th = 3 Tip Top |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 6 - 1 Eltizaam | ||
Sat Nov 10 2018 15:46 | 1st = 1 Eltizaam 2nd = 5 Latest Bentley 3rd = 4 Magic Thor 4th = 8 Dangerous Spin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 5 - 4 Arrow Lane | ||
Sat Nov 10 2018 15:41 | 1st = 4 Arrow Lane 2nd = 7 Mysticano 3rd = 1 Zalmona 4th = 5 Just A Bigger Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 10 - 1 Irish Flame | ||
Sat Nov 10 2018 15:40 | 1st = 1 Irish Flame 2nd = 2 Tavigarde 3rd = 8 Savason 4th = 9 Wordofmouth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 7 - 4 Secret Spirit | ||
Sat Nov 10 2018 15:38 | 1st = 4 Secret Spirit 2nd = 13 Sowhat Imarockstar 3rd = 10 Miss Sizz 4th = 2 Listen Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 5 - 2 Cerca Trova | ||
Sat Nov 10 2018 15:34 | 1st = 2 Cerca Trova 2nd = 3 Natanya 3rd = 5 Candy Girl 4th = 1 Loved One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 6 - 7 Kenedna | ||
Sat Nov 10 2018 15:30 | 1st = 7 Kenedna 2nd = 13 Miss Siska 3rd = 3 Luvaluva 4th = 10 All Too Soon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 7 - 1 Confident Lad | ||
Sat Nov 10 2018 15:23 | 1st = 1 Confident Lad 2nd = 7 Street Poll 3rd = 9 Caprice 4th = 13 Time To Rethink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 8 Chapter And Verse | ||
Sat Nov 10 2018 15:19 | 1st = 8 Chapter And Verse 2nd = 10 Good Time Charlie 3rd = 11 Basara 4th = 2 Dream Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 1 - 2 Tregorik | ||
Sat Nov 10 2018 15:14 | 1st = 2 Tregorik 2nd = 5 Flinders Beach 3rd = 3 Wicked Affair 4th = 1 Madame Duporth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 6 - 1 Sky Boy | ||
Sat Nov 10 2018 15:10 | 1st = 1 Sky Boy 2nd = 12 Nicochet 3rd = 11 Miss Shanti 4th = 2 Solo Mission |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 5 - 2 Equus Doro | ||
Sat Nov 10 2018 15:06 | 1st = 2 Equus Doro 2nd = 8 Fullforward 3rd = 10 Lyonesse 4th = 3 La Tesora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 4 - 5 Golden Lustre | ||
Sat Nov 10 2018 15:01 | 1st = 5 Golden Lustre 2nd = 6 Institution 3rd = 2 He Is Golden 4th = 4 Frances Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 9 - 9 Dee And Gee | ||
Sat Nov 10 2018 15:00 | 1st = 9 Dee And Gee 2nd = 12 Felaar 3rd = 7 Mental Telepathy 4th = 4 Swing Note |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 6 - 5 Heza Good Boy | ||
Sat Nov 10 2018 14:58 | 1st = 5 Heza Good Boy 2nd = 10 Come Alive 3rd = 7 Elmos Fire 4th = 2 Savvy Acquisition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 4 - 6 Saint Katarina | ||
Sat Nov 10 2018 14:54 | 1st = 6 Saint Katarina 2nd = 7 Captains Legend 3rd = 8 Front View 4th = 2 Lutreola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 5 - 7 Jaameh | ||
Sat Nov 10 2018 14:50 | 1st = 7 Jaameh 2nd = 13 Sully 3rd = 1 Libran 4th = 6 Casterton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 6 - 8 Sheza Danza | ||
Sat Nov 10 2018 14:43 | 1st = 8 Sheza Danza 2nd = 4 Tapavino 3rd = 5 Zariz No Other 4th = 9 Excitable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 6 Benicos Prince | ||
Sat Nov 10 2018 14:39 | 1st = 6 Benicos Prince 2nd = 1 Stanley 3rd = 9 Ruby Guru 4th = 13 It Aint All Honey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 8 - 11 Amastar | ||
Sat Nov 10 2018 14:34 | 1st = 11 Amastar 2nd = 10 Short Fuse 3rd = 6 Grand Mayson 4th = 14 Meteoric Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 5 - 10 Turnberry | ||
Sat Nov 10 2018 14:30 | 1st = 10 Turnberry 2nd = 13 Budderoo Knight 3rd = 12 Man Of Peace 4th = 5 So You Win |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 4 - 5 Pedro Ximenez | ||
Sat Nov 10 2018 14:26 | 1st = 5 Pedro Ximenez 2nd = 6 Tavonian 3rd = 8 Prince Ziggy 4th = 3 All Hard Wood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 3 - 8 Tongsai Boss | ||
Sat Nov 10 2018 14:21 | 1st = 8 Tongsai Boss 2nd = 7 Its Magic 3rd = 1 Buskers Ballad 4th = 12 Rebel Romance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 8 - 8 Monza Circuito | ||
Sat Nov 10 2018 14:20 | 1st = 8 Monza Circuito 2nd = 1 Jin Lu 3rd = 15 Splendior 4th = 2 Albut Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 5 - 1 Chief Havoc | ||
Sat Nov 10 2018 14:18 | 1st = 1 Chief Havoc 2nd = 9 Mishani Wicked 3rd = 4 Blue Comet 4th = 8 Razzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 3 - 9 Snip N Stare | ||
Sat Nov 10 2018 14:14 | 1st = 9 Snip N Stare 2nd = 7 Nivalis 3rd = 5 Can I Rock 4th = 4 Spirited Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 4 - 4 Dreamforce | ||
Sat Nov 10 2018 14:10 | 1st = 4 Dreamforce 2nd = 1 Widgee Turf 3rd = 9 Perast 4th = 7 Mr Sneaky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 5 - 6 Going Purple | ||
Sat Nov 10 2018 14:03 | 1st = 6 Going Purple 2nd = 7 Doogans Destiny 3rd = 9 Saarim 4th = 1 Elle A Walking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 5 Coastal Prince | ||
Sat Nov 10 2018 13:59 | 1st = 5 Coastal Prince 2nd = 4 Lope For Joya 3rd = 1 A Man To Match 4th = 9 Ceol Na Mara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 7 - 8 Rondinella | ||
Sat Nov 10 2018 13:54 | 1st = 8 Rondinella 2nd = 9 Honesty 3rd = 11 Marissa 4th = 5 The Magnate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 4 - 2 Sexy Eyes | ||
Sat Nov 10 2018 13:50 | 1st = 2 Sexy Eyes 2nd = 4 Velocita 3rd = 5 Aurora Rose 4th = 3 I Like It Easy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 3 - 3 Tardis | ||
Sat Nov 10 2018 13:46 | 1st = 3 Tardis 2nd = 1 Hellava Babe 3rd = 2 Rondalago 4th = 5 Gettin There |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 2 - 3 Left Hand Man | ||
Sat Nov 10 2018 13:41 | 1st = 3 Left Hand Man 2nd = 7 Kenyan Wonder 3rd = 5 Smart Alick 4th = 2 Kamien |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 7 - 2 Madison County | ||
Sat Nov 10 2018 13:40 | 1st = 2 Madison County 2nd = 9 Dawn Patrol 3rd = 3 Sir Nate 4th = 7 In A Twinkling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 4 - 4 All Pluck | ||
Sat Nov 10 2018 13:38 | 1st = 4 All Pluck 2nd = 7 Send Us A Sign 3rd = 6 Spanks 4th = 1 Taiko Boom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 2 - 5 Natalia | ||
Sat Nov 10 2018 13:34 | 1st = 5 Natalia 2nd = 7 Silver Melody 3rd = 6 Jacks Image 4th = 2 Classify |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 3 - 6 Ringerdingding | ||
Sat Nov 10 2018 13:30 | 1st = 6 Ringerdingding 2nd = 8 Scottish Rogue 3rd = 13 Secret Vega 4th = 2 Enbihaar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 4 - 8 Zeppelin | ||
Sat Nov 10 2018 13:23 | 1st = 8 Zeppelin 2nd = 4 Chouxtorial 3rd = 5 Ladies Gem 4th = 11 Hamish The Swift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 8 Champagne Jet | ||
Sat Nov 10 2018 13:19 | 1st = 8 Champagne Jet 2nd = 6 Betaima 3rd = 10 Lady Brahmos 4th = 11 So You Beauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 6 - 7 Polzeath | ||
Sat Nov 10 2018 13:14 | 1st = 7 Polzeath 2nd = 13 Ritani 3rd = 4 Sky King 4th = 12 Hatton Garden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 3 - 5 Tristan De Angel | ||
Sat Nov 10 2018 13:10 | 1st = 5 Tristan De Angel 2nd = 10 Lucciola Belle 3rd = 6 Ave 4th = 2 Lawan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 2 - 10 Sensational Effort | ||
Sat Nov 10 2018 13:06 | 1st = 10 Sensational Effort 2nd = 6 Swanky Cat 3rd = 8 Unicc Star 4th = 4 Poster Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 1 - 6 Pelican | ||
Sat Nov 10 2018 13:01 | 1st = 6 Pelican 2nd = 5 Emconi Star 3rd = 1 South Street Boss 4th = 4 Chokita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 6 - 2 Conclusion | ||
Sat Nov 10 2018 13:00 | 1st = 2 Conclusion 2nd = 10 Torre Del Greco 3rd = 8 Clara 4th = 1 Zakynthos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 3 - 7 My Delilah | ||
Sat Nov 10 2018 12:58 | 1st = 7 My Delilah 2nd = 4 Stately Manner 3rd = 6 Dinisty 4th = 3 Silent Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 1 - 2 Cosmic Force | ||
Sat Nov 10 2018 12:54 | 1st = 2 Cosmic Force 2nd = 5 Blazing Miss 3rd = 9 Stralex 4th = 1 Anethole |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 2 - 11 Top Prospect | ||
Sat Nov 10 2018 12:50 | 1st = 11 Top Prospect 2nd = 4 Etymology 3rd = 1 Lycurgus 4th = 2 Silvera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 3 - 6 Louis Choice | ||
Sat Nov 10 2018 12:46 | 1st = 6 Louis Choice 2nd = 7 Ready Set Sing 3rd = 3 Fly Forward 4th = 8 Monterey Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 4 Foxy Housewife | ||
Sat Nov 10 2018 12:42 | 1st = 4 Foxy Housewife 2nd = 3 Prues Angel 3rd = 5 Machu Picchu 4th = 2 Aimalac Millie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 5 - 2 Indecision | ||
Sat Nov 10 2018 12:38 | 1st = 2 Indecision 2nd = 3 Yearn 3rd = 8 Aligns With Me 4th = 7 Santa Monica |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 2 - 1 Royal Celebration | ||
Sat Nov 10 2018 12:35 | 1st = 1 Royal Celebration 2nd = 3 Coterie 3rd = 4 Singing Sand 4th = 7 Baller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 1 - 9 Bonito | ||
Sat Nov 10 2018 12:31 | 1st = 9 Bonito 2nd = 10 Dentara 3rd = 5 Miss Street 4th = 16 Reine Rapide |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 5 - 7 Casaquinman | ||
Sat Nov 10 2018 12:25 | 1st = 7 Casaquinman 2nd = 3 Livin On A Prayer 3rd = 1 Passing Shot 4th = 2 Morse Code |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 2 - 4 Time to Play | ||
Sat Nov 10 2018 12:20 | 1st = 4 Time to Play 2nd = 2 Wackem 3rd = 1 Toan Thang 4th = 5 Bel Classico |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 1 - 1 Loyalty Man | ||
Sat Nov 10 2018 12:15 | 1st = 1 Loyalty Man 2nd = 3 Manuel 3rd = 2 Al Passem 4th = 5 Balcazar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 2 - 1 Bardor | ||
Sat Nov 10 2018 12:10 | 1st = 1 Bardor 2nd = 6 Musume 3rd = 9 Tocokoe 4th = 5 Kitty Karine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 4 - 2 Sahar | ||
Sat Nov 10 2018 12:05 | 1st = 2 Sahar 2nd = 3 Heavenly Emperor 3rd = 5 Crown Prosecutor 4th = 11 More Jools |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 1 - 4 Kiamichi | ||
Sat Nov 10 2018 12:00 | 1st = 4 Kiamichi 2nd = 1 Sebrakate 3rd = 5 Oh So Hot 4th = 2 Chia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 4 - 5 Ishinktaatledo | ||
Sat Nov 10 2018 11:50 | 1st = 5 Ishinktaatledo 2nd = 2 Barabas 3rd = 9 Flytime 4th = 6 Milk It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 1 - 6 Mishani Desire | ||
Sat Nov 10 2018 11:45 | 1st = 6 Mishani Desire 2nd = 2 Picton 3rd = 5 Luana 4th = 7 Perfect Saga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 1 - 2 NOBLE BOY | ||
Sat Nov 10 2018 11:35 | 1st = 2 NOBLE BOY 2nd = 1 Bridyn May 3rd = 5 Foxie La Belle 4th = 7 Royal Casino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 3 - 8 Show Down | ||
Sat Nov 10 2018 11:30 | 1st = 8 Show Down 2nd = 1 Maduro 3rd = 10 Chiquitita 4th = 9 Livvy Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 3 - 3 Redford | ||
Sat Nov 10 2018 11:15 | 1st = 3 Redford 2nd = 10 Dublues 3rd = 7 Highly Unlikely 4th = 1 Hunter Villain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 2 - 8 Katie Perrie | ||
Sat Nov 10 2018 10:55 | 1st = 8 Katie Perrie 2nd = 4 Steven James 3rd = 2 Repo Sun 4th = 7 Joes Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 2 - 10 Smiling Assassin | ||
Sat Nov 10 2018 10:40 | 1st = 10 Smiling Assassin 2nd = 4 Blue Lagoon 3rd = 1 Duffers Creek 4th = 6 Wide Awake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 1 - 1 Maybeashowoff | ||
Sat Nov 10 2018 10:20 | 1st = 1 Maybeashowoff 2nd = 5 Probabeel 3rd = 2 Ranger 4th = 6 Shibuya Kosaten |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 1 - 3 Shadow King | ||
Sat Nov 10 2018 10:05 | 1st = 3 Shadow King 2nd = 6 Chic 3rd = 5 Forged 4th = 9 Ahyum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 10 - 5 Mcardles Gem | ||
Sat Nov 10 2018 1:10 | 1st = 5 Mcardles Gem 2nd = 1 Kayteeoh Denario 3rd = 2 Scoobys Delight 4th = 7 Straittothebar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 3 Keith Double One | ||
Sat Nov 10 2018 1:07 | 1st = 3 Keith Double One 2nd = 8 Charging Bullett 3rd = 4 Marbles Monelli 4th = 2 Zarbo Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 4 Zippleback | ||
Sat Nov 10 2018 0:49 | 1st = 4 Zippleback 2nd = 1 Jagged Ice 3rd = 2 Like Valentina 4th = 6 Watch Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 1 Bettor Finish | ||
Sat Nov 10 2018 0:35 | 1st = 1 Bettor Finish 2nd = 3 Northern Emperor 3rd = 5 Luis Alberto 4th = 2 The Redeemer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 8 Bentley Keeping | ||
Sat Nov 10 2018 0:25 | 1st = 8 Bentley Keeping 2nd = 1 California Dream 3rd = 4 Kili Monelli 4th = 5 Blazin Buzz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 4 Cosmic Gas | ||
Sat Nov 10 2018 0:10 | 1st = 4 Cosmic Gas 2nd = 5 Fernando Monelli 3rd = 6 Metal Buster 4th = 1 Causing Havoc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 9 Ace Bromac | ||
Sat Nov 10 2018 0:00 | 1st = 9 Ace Bromac 2nd = 2 Estocada 3rd = 10 Armbro Bliss 4th = 5 Mondooley Mach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 8 Issue | ||
Wed Oct 10 2018 23:42 | 1st = 8 Issue 2nd = 2 Chevy Sheikh 3rd = 7 Adele Keeping 4th = 5 Zafonic Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 2 Tanoan Creek | ||
Wed Oct 10 2018 23:24 | 1st = 2 Tanoan Creek 2nd = 1 Snazzy Whompo 3rd = 7 Ima Logger 4th = 6 Rhiannons Last |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 1 West On Holly | ||
Wed Oct 10 2018 23:00 | 1st = 1 West On Holly 2nd = 8 Sunset Octavia 3rd = 6 Funky Facts 4th = 3 Go Pro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 8 Moyarra Eclipse | ||
Wed Oct 10 2018 22:54 | 1st = 8 Moyarra Eclipse 2nd = 2 Gone Early 3rd = 1 Zoenahs Legacy 4th = 3 Unusable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 3 Maude Monelli | ||
Wed Oct 10 2018 22:42 | 1st = 3 Maude Monelli 2nd = 1 Hello Im Biggie 3rd = 2 Calfuray 4th = 6 Crocodile Daisy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 1 Pistol | ||
Wed Oct 10 2018 22:39 | 1st = 1 Pistol 2nd = 5 Ryben Jack 3rd = 8 Galloping Wytee 4th = 7 Sub Zero Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 10 - 1 Jimmys Reward | ||
Wed Oct 10 2018 22:32 | 1st = 1 Jimmys Reward 2nd = 6 Miss Wildwest 3rd = 5 Shes Cranky 4th = 2 Bruskey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 9 - 5 Ivoryman | ||
Wed Oct 10 2018 22:30 | 1st = 5 Ivoryman 2nd = 3 Jacques 3rd = 4 Its A Battle 4th = 2 Boart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 6 Emerley Mee Too | ||
Wed Oct 10 2018 22:29 | 1st = 6 Emerley Mee Too 2nd = 4 Dreamy Julian 3rd = 1 Lektra Damage 4th = 2 Make It Happen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 2 Sergs Girl | ||
Wed Oct 10 2018 22:26 | 1st = 2 Sergs Girl 2nd = 5 Robson 3rd = 1 Sunset Navana 4th = 8 Lady Sings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 2 Dyna Arrow | ||
Wed Oct 10 2018 22:22 | 1st = 2 Dyna Arrow 2nd = 3 Jakesta 3rd = 7 Zipping Maisy 4th = 4 Lektra Blicavs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 5 Ritza Millie | ||
Wed Oct 10 2018 22:19 | 1st = 5 Ritza Millie 2nd = 2 Smoking Road 3rd = 3 Corrupt Millions 4th = 7 Simply Toby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 9 - 2 Tajo | ||
Wed Oct 10 2018 22:15 | 1st = 2 Tajo 2nd = 1 Hacienda 3rd = 6 Harry Harks 4th = 4 Excitable Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 9 - 2 Sassyfeet | ||
Wed Oct 10 2018 22:10 | 1st = 2 Sassyfeet 2nd = 7 You Ninety Two 3rd = 4 Cassiopeia 4th = 1 Im Caitlyn Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 2 Line Trike | ||
Wed Oct 10 2018 22:08 | 1st = 2 Line Trike 2nd = 8 Im Livin It 3rd = 1 Fairytale Ending 4th = 5 Hypo Chared |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 5 Aroona | ||
Wed Oct 10 2018 22:03 | 1st = 5 Aroona 2nd = 6 Marthas Vineyard 3rd = 8 Kid Calvert 4th = 2 Surreal Deal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 5 Assassin Creed | ||
Wed Oct 10 2018 22:01 | 1st = 5 Assassin Creed 2nd = 2 Shift Pattern 3rd = 3 Slick Azz El 4th = 7 Arappaho Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 8 - 4 Gee Gee Wynett | ||
Wed Oct 10 2018 22:00 | 1st = 4 Gee Gee Wynett 2nd = 2 The Greatness 3rd = 1 Invincible Rock 4th = 3 Jodi Nicole |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 5 No Road | ||
Wed Oct 10 2018 21:57 | 1st = 5 No Road 2nd = 6 Zipping Chaser 3rd = 7 Big Bubbles 4th = 2 Miss Dozer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 5 Winsome Money | ||
Wed Oct 10 2018 21:54 | 1st = 5 Winsome Money 2nd = 6 Zipping Potter 3rd = 2 Fire To Rain 4th = 8 Nangar Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 8 - 4 Trip Dancer | ||
Wed Oct 10 2018 21:51 | 1st = 4 Trip Dancer 2nd = 7 Roman Sand 3rd = 1 Bokarm Leo 4th = 2 Magic Benz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 8 - 6 Our Uncle Jim | ||
Wed Oct 10 2018 21:50 | 1st = 6 Our Uncle Jim 2nd = 1 Hammertime Harley 3rd = 2 Navua Pixie 4th = 4 Joannies Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 6 Amlin Teddy | ||
Wed Oct 10 2018 21:48 | 1st = 6 Amlin Teddy 2nd = 2 Torys Rocket 3rd = 8 Mels Footsteps 4th = 4 Cee Me Ignite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 7 Hello Im Pearl | ||
Wed Oct 10 2018 21:45 | 1st = 7 Hello Im Pearl 2nd = 6 Abby Boy 3rd = 8 Hello Im Stewie 4th = 1 Kiowa Krah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 8 - 2 Carl Mattgregor | ||
Wed Oct 10 2018 21:40 | 1st = 2 Carl Mattgregor 2nd = 4 Zuberi 3rd = 6 Kotare Yarra 4th = 1 Bater House |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 7 Desiree Dancer | ||
Wed Oct 10 2018 21:37 | 1st = 7 Desiree Dancer 2nd = 1 Rockalot 3rd = 2 Dyna Winter 4th = 8 Roland View |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 4 Springcreek Bill | ||
Wed Oct 10 2018 21:34 | 1st = 4 Springcreek Bill 2nd = 8 Black Hole Sun 3rd = 1 Emission Control 4th = 6 Cry Later |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 7 - 3 Fawn Eruptor | ||
Wed Oct 10 2018 21:31 | 1st = 3 Fawn Eruptor 2nd = 4 Irish Spice 3rd = 2 Bonitto 4th = 7 Louie Vee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 7 - 7 Perun | ||
Wed Oct 10 2018 21:30 | 1st = 7 Perun 2nd = 6 Appmat 3rd = 1 Up Cups 4th = 9 Really Sure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 1 Bertils Delight | ||
Wed Oct 10 2018 21:25 | 1st = 1 Bertils Delight 2nd = 5 One To Tango 3rd = 3 Wild About Town 4th = 7 Private Jujon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 4 Hooded Troyer | ||
Wed Oct 10 2018 21:23 | 1st = 4 Hooded Troyer 2nd = 5 Lady Spur 3rd = 1 Orange Blossom 4th = 2 Dewana Result |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 7 - 9 One Tuff Melody | ||
Wed Oct 10 2018 21:18 | 1st = 9 One Tuff Melody 2nd = 8 Zarasa Lady 3rd = 5 Sweet Luck 4th = 7 Mikki Bee Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 6 - 5 Edgy | ||
Wed Oct 10 2018 21:15 | 1st = 5 Edgy 2nd = 1 Dazzlers Hanger 3rd = 8 Prospect 4th = 3 Billy Congo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 6 Lully Singh | ||
Wed Oct 10 2018 21:12 | 1st = 6 Lully Singh 2nd = 8 Sale Graze Bindi 3rd = 2 Kraken Katie 4th = 5 Light The Track |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 7 Cosmic Bonus | ||
Wed Oct 10 2018 21:09 | 1st = 7 Cosmic Bonus 2nd = 8 Tamaar Tux 3rd = 2 Spring Solomon 4th = 6 Thomas Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 7 - 11 Aleppo Murphy | ||
Wed Oct 10 2018 21:04 | 1st = 11 Aleppo Murphy 2nd = 7 Rosehill Magic 3rd = 10 Nica Macdonon 4th = 12 Starlight Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 8 In Orbit | ||
Wed Oct 10 2018 20:57 | 1st = 8 In Orbit 2nd = 3 Run The Route 3rd = 5 Shooters Ali 4th = 7 Dewana Be Sure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 5 - 3 Faringdon | ||
Wed Oct 10 2018 20:54 | 1st = 3 Faringdon 2nd = 7 Rimba Sambia 3rd = 1 Opportunity Six 4th = 5 Naughty Nala |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 6 Blue Eyed Creation | ||
Wed Oct 10 2018 20:50 | 1st = 6 Blue Eyed Creation 2nd = 5 Kearney Lane 3rd = 7 Tascott Lady 4th = 1 Scott Tom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 3 Its A Thrill | ||
Wed Oct 10 2018 20:48 | 1st = 3 Its A Thrill 2nd = 6 Start The Show 3rd = 1 Bejarano 4th = 8 Han Solo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 4 Frekey | ||
Wed Oct 10 2018 20:45 | 1st = 4 Frekey 2nd = 8 Liberty Lee 3rd = 6 Alpha Iris 4th = 5 King Panda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 7 Enk Spot Shannon | ||
Wed Oct 10 2018 20:40 | 1st = 7 Enk Spot Shannon 2nd = 6 Getarattleon 3rd = 8 Neville Shannon 4th = 1 Peggy Sue Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 8 Semantic Shift | ||
Wed Oct 10 2018 20:38 | 1st = 8 Semantic Shift 2nd = 6 Takaho Tiger 3rd = 4 Shining Opal 4th = 2 Piccolo Panther |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 4 - 8 Lily Boswell | ||
Wed Oct 10 2018 20:35 | 1st = 8 Lily Boswell 2nd = 5 Happy Pantera 3rd = 6 Adhara Bay 4th = 7 Halber Tag |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 6 - 5 Allmightyjoelouis | ||
Wed Oct 10 2018 20:33 | 1st = 5 Allmightyjoelouis 2nd = 11 Amelia Holmes 3rd = 9 Maken Art Magic 4th = 2 Tennaya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 6 - 8 Gee Gee Rich Ruby | ||
Wed Oct 10 2018 20:30 | 1st = 8 Gee Gee Rich Ruby 2nd = 11 Motown Blues 3rd = 2 Gee Gee Sun Valley 4th = 6 Astrobelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 4 Come On Colour | ||
Wed Oct 10 2018 20:27 | 1st = 4 Come On Colour 2nd = 5 Lockrod 3rd = 1 Dyna Yami 4th = 2 Dyna Alia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 1 Blabba Mouth | ||
Wed Oct 10 2018 20:24 | 1st = 1 Blabba Mouth 2nd = 3 Celestial Folk 3rd = 2 Barney Brann 4th = 4 Aqua Cheetah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 7 Takitimu Express | ||
Wed Oct 10 2018 20:20 | 1st = 7 Takitimu Express 2nd = 2 Bukthsystem 3rd = 1 Lady Ell Aye 4th = 5 Royal Taz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 5 Nimble Lucy | ||
Wed Oct 10 2018 20:18 | 1st = 5 Nimble Lucy 2nd = 3 Cheeky Cindy 3rd = 4 Super Serena 4th = 6 Midnight Marzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 3 - 2 Downhill | ||
Wed Oct 10 2018 20:15 | 1st = 2 Downhill 2nd = 6 Linrick 3rd = 5 Are Jay Lochie 4th = 3 Mr Mickey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 7 Fantasy Level | ||
Wed Oct 10 2018 20:13 | 1st = 7 Fantasy Level 2nd = 3 Shannonstheman 3rd = 4 Snoop Stride 4th = 5 Tulhurst Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 7 - 2 Blue Tracer | ||
Wed Oct 10 2018 20:10 | 1st = 2 Blue Tracer 2nd = 14 Mekong Den 3rd = 13 Kwik Fantasy 4th = 9 Red Snitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 8 Beckham | ||
Wed Oct 10 2018 20:07 | 1st = 8 Beckham 2nd = 1 Superior Faith 3rd = 6 Canterbury 4th = 7 Dundee Jitterbug |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 8 Fierce Fran | ||
Wed Oct 10 2018 20:04 | 1st = 8 Fierce Fran 2nd = 7 Faun Flame 3rd = 6 Coopes 4th = 4 Club Double |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 5 - 4 Albarock | ||
Wed Oct 10 2018 20:00 | 1st = 4 Albarock 2nd = 8 Dream To Share 3rd = 9 Arty Guy 4th = 1 Six Elements |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 3 Paua To Avoid | ||
Wed Oct 10 2018 19:58 | 1st = 3 Paua To Avoid 2nd = 1 Cash Or Card 3rd = 7 Flashing Oaks 4th = 2 Courage Crest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 2 - 1 Esoteric | ||
Wed Oct 10 2018 19:55 | 1st = 1 Esoteric 2nd = 2 Fiesty Senorita 3rd = 3 Snowball Shirl 4th = 6 Velocity Kyinka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 4 Rory Mach | ||
Wed Oct 10 2018 19:53 | 1st = 4 Rory Mach 2nd = 3 Drive The Dream 3rd = 6 Hot Dogma 4th = 7 The Golden Cross |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 5 - 2 Mandela Effect | ||
Wed Oct 10 2018 19:50 | 1st = 2 Mandela Effect 2nd = 3 Apriano 3rd = 5 Geegee Trendsetter 4th = 6 Balestrand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 8 Lorenza | ||
Wed Oct 10 2018 19:47 | 1st = 8 Lorenza 2nd = 2 Iveys Affair 3rd = 3 Coolan Flash 4th = 4 Charlie Haze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 4 Mottza | ||
Wed Oct 10 2018 19:44 | 1st = 4 Mottza 2nd = 6 Irinka Lizzy 3rd = 7 Another Vixen 4th = 8 Cawbourne Madox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 4 Last Party | ||
Wed Oct 10 2018 19:40 | 1st = 4 Last Party 2nd = 6 Rockn And Rolln 3rd = 7 Sams Express 4th = 1 Im With Lexy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 5 Aston Jynx | ||
Wed Oct 10 2018 19:38 | 1st = 5 Aston Jynx 2nd = 3 Terrah Round 3rd = 4 Chloe Crumpet 4th = 6 Jamie Marie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 1 - 8 El Mangos | ||
Wed Oct 10 2018 19:35 | 1st = 8 El Mangos 2nd = 4 Master Card 3rd = 1 Pamplona 4th = 5 Are Jay Jean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 4 - 3 Illawong Gerry | ||
Wed Oct 10 2018 19:33 | 1st = 3 Illawong Gerry 2nd = 4 Live Like A Royal 3rd = 2 Artizz 4th = 1 Prettyindisguise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 6 - 13 Mlady | ||
Wed Oct 10 2018 19:30 | 1st = 13 Mlady 2nd = 3 The Nicconian 3rd = 10 Cup Night 4th = 11 Dolly Em |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 6 Wears Woodleigh | ||
Wed Oct 10 2018 19:27 | 1st = 6 Wears Woodleigh 2nd = 8 Stylish Missile 3rd = 4 Rapid Belle Noir 4th = 2 Romany Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 2 Federal Lilly | ||
Wed Oct 10 2018 19:24 | 1st = 2 Federal Lilly 2nd = 3 Dynamite Davey 3rd = 4 Bugatti Chiron 4th = 1 Ombre Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 6 The Formula One | ||
Wed Oct 10 2018 19:20 | 1st = 6 The Formula One 2nd = 9 Real Knucky 3rd = 8 Snakes N Ladders 4th = 2 Jacks Gambit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 7 Shady Max | ||
Wed Oct 10 2018 19:18 | 1st = 7 Shady Max 2nd = 5 Winning Broke 3rd = 4 Cosmic Ollie 4th = 2 Flowing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 4 - 1 Balearic | ||
Wed Oct 10 2018 19:15 | 1st = 1 Balearic 2nd = 6 Leconte 3rd = 4 Trusted Warrior 4th = 2 King Manu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 10 Deecaesar | ||
Wed Oct 10 2018 19:10 | 1st = 10 Deecaesar 2nd = 11 Uncle Peter 3rd = 5 Skirmish 4th = 4 Modern Maestro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 6 Maverick Bob | ||
Wed Oct 10 2018 19:07 | 1st = 6 Maverick Bob 2nd = 1 Yaritza Allen 3rd = 3 Blue Suede Shoes 4th = 7 Cleary Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 8 Patient Vixen | ||
Wed Oct 10 2018 19:04 | 1st = 8 Patient Vixen 2nd = 6 Magic Begins 3rd = 2 Bugatti Reign 4th = 1 Galaxy Banner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 3 - 1 Demon Delight | ||
Wed Oct 10 2018 18:59 | 1st = 1 Demon Delight 2nd = 9 Catch A Moment 3rd = 7 Prosecco Boy 4th = 5 Illawong Jovial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 5 - 6 Shapita | ||
Wed Oct 10 2018 18:55 | 1st = 6 Shapita 2nd = 10 Soy Tan Rapido 3rd = 7 True Attraction 4th = 4 Texas Moon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 6 Chiming In | ||
Wed Oct 10 2018 18:52 | 1st = 6 Chiming In 2nd = 2 Rockys Kayo 3rd = 4 Fine For Me 4th = 1 Black Patchwork |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 6 Naughty Max | ||
Wed Oct 10 2018 18:49 | 1st = 6 Naughty Max 2nd = 5 Batty Loves Beer 3rd = 2 Big Bird 4th = 8 Miss Thickshake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 1 Franks Fortune | ||
Wed Oct 10 2018 18:47 | 1st = 1 Franks Fortune 2nd = 5 Feel The Reign 3rd = 8 Im Norma Jean 4th = 10 Glenferrie Duster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 3 Whip Allen | ||
Wed Oct 10 2018 18:44 | 1st = 3 Whip Allen 2nd = 8 Bird of Paradise 3rd = 2 New Sense 4th = 5 Black Dash Three |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 7 Big Heart | ||
Wed Oct 10 2018 18:39 | 1st = 7 Big Heart 2nd = 4 Lucky Nutter 3rd = 3 Lotta Laughs 4th = 9 Call Me Missy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 3 - 6 Ramaadi Bullet | ||
Wed Oct 10 2018 18:35 | 1st = 6 Ramaadi Bullet 2nd = 5 Lord Derby 3rd = 9 Hes Rushin 4th = 1 Copperhead Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 2 - 6 Imapest | ||
Wed Oct 10 2018 18:30 | 1st = 6 Imapest 2nd = 8 Our Sir Denver 3rd = 7 Mongiana 4th = 4 Mystery Writer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 6 Billy Who | ||
Wed Oct 10 2018 18:27 | 1st = 6 Billy Who 2nd = 5 Proper Gent 3rd = 1 Dance With Wolf 4th = 3 Miss Paige Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 2 Quando Quando | ||
Wed Oct 10 2018 18:24 | 1st = 2 Quando Quando 2nd = 7 Rocky Road 3rd = 8 Toss The Dice 4th = 6 Miss Booming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 3 Might And Main | ||
Wed Oct 10 2018 18:19 | 1st = 3 Might And Main 2nd = 8 Riverleigh William 3rd = 7 One Mans Pass 4th = 6 Elliott Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 4 - 7 Twentythree Red | ||
Wed Oct 10 2018 18:15 | 1st = 7 Twentythree Red 2nd = 4 Young Thor 3rd = 8 Ashalily 4th = 12 Prince Hal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 11 - 2 Wongawilli Girl | ||
Wed Oct 10 2018 18:12 | 1st = 2 Wongawilli Girl 2nd = 7 Staten Island 3rd = 5 Sketchy Impact 4th = 1 Curranulla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 9 Barkway Arnold | ||
Wed Oct 10 2018 18:07 | 1st = 9 Barkway Arnold 2nd = 5 Lets Pop The Bubbles 3rd = 12 Trunkey Digger 4th = 3 Camelot Speedstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 1 Katie Who | ||
Wed Oct 10 2018 18:05 | 1st = 1 Katie Who 2nd = 2 Potential 3rd = 7 Bronze Gambler 4th = 5 Ava Surprise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 4 Spring Shower | ||
Wed Oct 10 2018 18:01 | 1st = 4 Spring Shower 2nd = 5 Tashendo 3rd = 1 Micky Rads 4th = 3 King Gibbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 1 - 10 The Cobblers Piece | ||
Wed Oct 10 2018 18:00 | 1st = 10 The Cobblers Piece 2nd = 11 Dallas Nikolay 3rd = 3 Bally Barfly 4th = 4 Winkn Nod |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 2 - 9 Zuberina | ||
Wed Oct 10 2018 17:57 | 1st = 9 Zuberina 2nd = 11 Emsgem 3rd = 13 Miss Smith 4th = 10 Breathtaking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 2 Grin Bear It | ||
Wed Oct 10 2018 17:53 | 1st = 2 Grin Bear It 2nd = 4 Yes It Is 3rd = 1 Master Franklin 4th = 6 Wild Abandon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 3 Go Lassie Go | ||
Wed Oct 10 2018 17:49 | 1st = 3 Go Lassie Go 2nd = 1 Premier Tejay 3rd = 2 Regal Bill 4th = 7 Tubby Turner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 3 Lexies Boy | ||
Wed Oct 10 2018 17:45 | 1st = 3 Lexies Boy 2nd = 2 Mini Sticka 3rd = 6 Mexican Ned 4th = 9 Clavash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 3 - 3 Watch Me Ney Ney | ||
Wed Oct 10 2018 17:37 | 1st = 3 Watch Me Ney Ney 2nd = 1 American Joy 3rd = 5 Zetorio 4th = 6 Sketch Line |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 7 Big Daz | ||
Wed Oct 10 2018 17:34 | 1st = 7 Big Daz 2nd = 5 Gabby Gabe 3rd = 8 Fabolate 4th = 2 Dyna Nana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 8 - 13 Roosevelt | ||
Wed Oct 10 2018 17:30 | 1st = 13 Roosevelt 2nd = 7 Inanup 3rd = 15 Pro Consul 4th = 3 Rafhas Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 6 Georgie Mac | ||
Wed Oct 10 2018 17:27 | 1st = 6 Georgie Mac 2nd = 9 Kulu Cooper 3rd = 2 Top Score 4th = 3 Smashniak Winx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 5 Five Times Table | ||
Wed Oct 10 2018 17:24 | 1st = 5 Five Times Table 2nd = 3 Flying Rose 3rd = 4 Punt Road Girl 4th = 6 Fairground |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 1 - 9 Evil In Me | ||
Wed Oct 10 2018 17:24 | 1st = 9 Evil In Me 2nd = 3 I Am The Dude 3rd = 5 Needs A Scotch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 8 - 6 Angels Wish | ||
Wed Oct 10 2018 17:20 | 1st = 6 Angels Wish 2nd = 5 Stryker Fortune 3rd = 7 Anyportinastorm 4th = 1 Exalted Lauretta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 8 Lucky Lily | ||
Wed Oct 10 2018 17:17 | 1st = 8 Lucky Lily 2nd = 2 Jenny From Block 3rd = 1 They Know Who 4th = 7 Bowls And Holes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 1 Regal Waz | ||
Wed Oct 10 2018 17:12 | 1st = 1 Regal Waz 2nd = 5 John Said This 3rd = 2 Sultan Of Rum 4th = 8 Tejays Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 5 Fabulous Show | ||
Wed Oct 10 2018 17:09 | 1st = 5 Fabulous Show 2nd = 1 Stylish Bree 3rd = 7 Tiggerlong Zorro 4th = 4 All Inn Youi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 8 - 4 Penny To Sell | ||
Wed Oct 10 2018 17:05 | 1st = 4 Penny To Sell 2nd = 12 Josephine Sea 3rd = 13 Savaju 4th = 2 Bravo Tango |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 1 My Little Mate | ||
Wed Oct 10 2018 17:02 | 1st = 1 My Little Mate 2nd = 6 Black Dakota 3rd = 2 Clue Master 4th = 3 Milos Zarr Done |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 2 - 6 Dons Legacy | ||
Wed Oct 10 2018 16:59 | 1st = 6 Dons Legacy 2nd = 3 Alcina 3rd = 2 Warzachantz 4th = 9 Cristal Dane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 7 - 2 Aqua Divina | ||
Wed Oct 10 2018 16:55 | 1st = 2 Aqua Divina 2nd = 11 Zarlu 3rd = 8 The Iron Maiden 4th = 10 Voilier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 8 Miss Beckboo | ||
Wed Oct 10 2018 16:52 | 1st = 8 Miss Beckboo 2nd = 4 El Romano 3rd = 3 Trav Said 4th = 6 Oil Spill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 1 Lady Pippa | ||
Wed Oct 10 2018 16:49 | 1st = 1 Lady Pippa 2nd = 6 Blue Espearance 3rd = 4 Angel Of Glory 4th = 8 Sergei |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 7 - 5 Exalted Gold | ||
Wed Oct 10 2018 16:45 | 1st = 5 Exalted Gold 2nd = 1 If Not Now When 3rd = 2 Vonrasana 4th = 6 Tenderly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 6 Rosa Rebel | ||
Wed Oct 10 2018 16:42 | 1st = 6 Rosa Rebel 2nd = 1 Monica Tee 3rd = 2 Rockstar Roy 4th = 4 Zipping Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 1 Senorita Dude | ||
Wed Oct 10 2018 16:37 | 1st = 1 Senorita Dude 2nd = 8 Hope Said 3rd = 4 Charlies Barbun 4th = 3 Aidans Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 8 Zipping Amber | ||
Wed Oct 10 2018 16:34 | 1st = 8 Zipping Amber 2nd = 2 Carson County 3rd = 6 Jiggys Luck 4th = 1 Seabrook Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 7 - 9 Not An Ambiturner | ||
Wed Oct 10 2018 16:30 | 1st = 9 Not An Ambiturner 2nd = 8 Truly High 3rd = 7 Rex Bell 4th = 4 Tuff Bickie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 8 Stilton Buddy | ||
Wed Oct 10 2018 16:27 | 1st = 8 Stilton Buddy 2nd = 5 Bar King Bro 3rd = 6 Independent Rose 4th = 2 Smokey Retreat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 1 - 3 Prince Of Promises | ||
Wed Oct 10 2018 16:24 | 1st = 3 Prince Of Promises 2nd = 10 My Lady Fair 3rd = 4 Wakan Tanka 4th = 5 Great Charade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 6 - 10 Voila | ||
Wed Oct 10 2018 16:20 | 1st = 10 Voila 2nd = 2 Ellies Encore 3rd = 11 Power Rush 4th = 4 Fifth Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 8 One El | ||
Wed Oct 10 2018 16:17 | 1st = 8 One El 2nd = 1 Wazza Said 3rd = 2 Mind Ya Business 4th = 4 Regal Report |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 8 Onya Grover | ||
Wed Oct 10 2018 16:14 | 1st = 8 Onya Grover 2nd = 5 Sweet Strike 3rd = 1 Cloud Cover 4th = 3 Half Day Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 6 - 9 Sanima Star | ||
Wed Oct 10 2018 16:10 | 1st = 9 Sanima Star 2nd = 3 Creance 3rd = 5 Bon Elise 4th = 7 Spiegel Grove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 2 Harrys Entity | ||
Wed Oct 10 2018 16:07 | 1st = 2 Harrys Entity 2nd = 3 Lets Win Meisha 3rd = 8 King In Motion 4th = 1 Sketchy Nick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 2 Time And Place | ||
Wed Oct 10 2018 16:02 | 1st = 2 Time And Place 2nd = 5 Tejays Pride 3rd = 1 Kooringa Zoe 4th = 9 Summers Pick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 3 Im Orion | ||
Wed Oct 10 2018 15:59 | 1st = 3 Im Orion 2nd = 8 Avatar Witch 3rd = 2 Akut 4th = 9 Twilight Shae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 6 - 10 Ringerdingding | ||
Wed Oct 10 2018 15:55 | 1st = 10 Ringerdingding 2nd = 3 Eshtiraak 3rd = 2 Royal Order 4th = 1 Parsifal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 8 Magic Blast | ||
Wed Oct 10 2018 15:50 | 1st = 8 Magic Blast 2nd = 5 My Bro Bardo 3rd = 7 Lee Electronic 4th = 2 Browzey Browz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 5 - 8 Shangani Patrol | ||
Wed Oct 10 2018 15:45 | 1st = 8 Shangani Patrol 2nd = 2 Ilwendo 3rd = 9 Mohican 4th = 6 Red Dubawi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 5 Do You Remember | ||
Wed Oct 10 2018 15:42 | 1st = 5 Do You Remember 2nd = 3 Stewys Magic 3rd = 7 Senor Dylan 4th = 2 Shifting Colour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 5 Ivalise Allen | ||
Wed Oct 10 2018 15:39 | 1st = 5 Ivalise Allen 2nd = 4 Flying Jamaica 3rd = 2 Pamela Rocks 4th = 6 Bro Wizard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 5 - 5 Party Set | ||
Wed Oct 10 2018 15:35 | 1st = 5 Party Set 2nd = 10 Exalted Dee 3rd = 2 Love Club 4th = 3 Hilumiere |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 1 Tick The Zipper | ||
Wed Oct 10 2018 15:32 | 1st = 1 Tick The Zipper 2nd = 8 Dreaming Bucks 3rd = 2 Nightside 4th = 7 Cullquin Jamie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 8 Silly Milly | ||
Wed Oct 10 2018 15:28 | 1st = 8 Silly Milly 2nd = 4 Trademark Rocky 3rd = 7 Pattaya Paul 4th = 5 Limburg Gunna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 7 Marvelette | ||
Wed Oct 10 2018 15:24 | 1st = 7 Marvelette 2nd = 8 Judge Judy 3rd = 3 Bobby Ray 4th = 4 Larrikan Bozzie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 5 - 2 One More Try | ||
Wed Oct 10 2018 15:20 | 1st = 2 One More Try 2nd = 7 Egyptian Gold 3rd = 6 Miss Coolangatta 4th = 5 Pierrocity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 2 Hopes Beau | ||
Wed Oct 10 2018 15:17 | 1st = 2 Hopes Beau 2nd = 3 Stalking Storm 3rd = 1 Kiandra 4th = 6 Woodside Jester |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 1 Mighty Senor | ||
Wed Oct 10 2018 15:14 | 1st = 1 Mighty Senor 2nd = 4 Inekas Charm 3rd = 3 Ricks Vienna 4th = 9 Etnas Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 4 - 1 Velocita | ||
Wed Oct 10 2018 15:10 | 1st = 1 Velocita 2nd = 9 Olordy 3rd = 2 Waruna 4th = 3 Alnaas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 8 Zarbo Hustler | ||
Wed Oct 10 2018 15:07 | 1st = 8 Zarbo Hustler 2nd = 7 Sweet Bourbski 3rd = 1 Goldenpaw Lad 4th = 4 Go Gettem Bingo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 10 Little Fernando | ||
Wed Oct 10 2018 15:04 | 1st = 10 Little Fernando 2nd = 3 Serendipity Star 3rd = 5 Golden Moon 4th = 7 Serendipity Life |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 4 - 7 Artistic Focus | ||
Wed Oct 10 2018 15:00 | 1st = 7 Artistic Focus 2nd = 9 Leggero 3rd = 6 Yankee Lou 4th = 3 Rizski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 1 Dallas Fernando | ||
Wed Oct 10 2018 14:57 | 1st = 1 Dallas Fernando 2nd = 7 Dani Bale 3rd = 2 Zipping Olga 4th = 5 Rusty The Jett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 7 Dat Dat Daty | ||
Wed Oct 10 2018 14:50 | 1st = 7 Dat Dat Daty 2nd = 1 Reid Star 3rd = 2 Revved Up Dee 4th = 8 Adherent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 4 - 6 Silent Roar | ||
Wed Oct 10 2018 14:45 | 1st = 6 Silent Roar 2nd = 8 Subraise 3rd = 4 Dandre 4th = 9 Villa Fortuna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 6 Woodside Duke | ||
Wed Oct 10 2018 14:42 | 1st = 6 Woodside Duke 2nd = 4 Victa Ollie 3rd = 1 Victa Wink 4th = 8 Aston Amo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taupo Race 7 - 9 Vermont | ||
Wed Oct 10 2018 14:39 | 1st = 9 Vermont 2nd = 5 Supablue 3rd = 1 Sure He Can 4th = 8 Tunzagutz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 3 - 7 Cliff | ||
Wed Oct 10 2018 14:35 | 1st = 7 Cliff 2nd = 4 Andaz 3rd = 2 Destinys Own 4th = 3 Danzie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 7 Dewana Jayden | ||
Wed Oct 10 2018 14:32 | 1st = 7 Dewana Jayden 2nd = 1 Stevie Dee 3rd = 3 Lucys Otis 4th = 6 Inga Ross |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 3 - 3 First Kiss | ||
Wed Oct 10 2018 14:25 | 1st = 3 First Kiss 2nd = 7 Star Flight 3rd = 9 Charmist 4th = 4 Jettabel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 5 Fabraoak | ||
Wed Oct 10 2018 14:22 | 1st = 5 Fabraoak 2nd = 7 Silver Timothy 3rd = 3 Zipping Francis 4th = 4 Flown Away |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 5 No Excuse | ||
Wed Oct 10 2018 14:15 | 1st = 5 No Excuse 2nd = 7 Samsonite 3rd = 1 Mutant 4th = 8 Amigo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 3 - 8 Madam Stowell | ||
Wed Oct 10 2018 14:10 | 1st = 8 Madam Stowell 2nd = 2 Mr Kardashian 3rd = 7 Kaledi 4th = 5 Crystals Pass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 8 Coffee King | ||
Wed Oct 10 2018 14:07 | 1st = 8 Coffee King 2nd = 1 Pawesome Nelly 3rd = 2 Just Ruby 4th = 7 Shima Deal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taupo Race 6 - 7 Meteoric Lass | ||
Wed Oct 10 2018 14:04 | 1st = 7 Meteoric Lass 2nd = 1 Motivation 3rd = 10 Honesty 4th = 3 Ohe Can |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 2 - 1 Colombina | ||
Wed Oct 10 2018 14:00 | 1st = 1 Colombina 2nd = 7 The Art Of The Bar 3rd = 8 Georgia Hit 4th = 6 Vahvuus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 2 Come Home | ||
Wed Oct 10 2018 13:57 | 1st = 2 Come Home 2nd = 1 Let Him Ride 3rd = 6 Aston Sultan 4th = 3 Aston Tobin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 2 - 5 Rock Harbour | ||
Wed Oct 10 2018 13:50 | 1st = 5 Rock Harbour 2nd = 2 Euro Gold 3rd = 7 Maori Magic 4th = 8 Star Status |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 4 Times Right | ||
Wed Oct 10 2018 13:47 | 1st = 4 Times Right 2nd = 1 All About Corey 3rd = 8 Irinka Josh 4th = 2 Panalo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 1 Matty Mateusz | ||
Wed Oct 10 2018 13:42 | 1st = 1 Matty Mateusz 2nd = 6 Chill Out Julie 3rd = 3 Mayhem Breeze 4th = 2 Extreme Justice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 2 - 6 Beauty | ||
Wed Oct 10 2018 13:35 | 1st = 6 Beauty 2nd = 2 Fine Dane 3rd = 5 Turn The Tide 4th = 1 Robe De Fete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 2 Oracle of Omaha | ||
Wed Oct 10 2018 13:32 | 1st = 2 Oracle of Omaha 2nd = 1 Cash For Jam 3rd = 5 Oldmate Ben 4th = 4 Little Vossy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taupo Race 5 - 7 Autumn Wild | ||
Wed Oct 10 2018 13:29 | 1st = 7 Autumn Wild 2nd = 8 Eridani 3rd = 4 Pauls Super Ariki 4th = 3 Our Wonderland |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 1 - 7 Roheryn | ||
Wed Oct 10 2018 13:25 | 1st = 7 Roheryn 2nd = 8 Vedder 3rd = 5 Flying Legend 4th = 4 Aurman Zou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 3 Pandaken | ||
Wed Oct 10 2018 13:22 | 1st = 3 Pandaken 2nd = 2 Dewana Hand 3rd = 1 Faraday 4th = 9 Chill Out Al |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 1 - 3 Thanasi | ||
Wed Oct 10 2018 13:15 | 1st = 3 Thanasi 2nd = 1 Kyd Rock 3rd = 6 Panzer Princess 4th = 2 Philton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 8 Launching | ||
Wed Oct 10 2018 13:12 | 1st = 8 Launching 2nd = 7 St Regis 3rd = 3 Winlock Mcgregor 4th = 4 Any Hoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 3 Unique Edition | ||
Wed Oct 10 2018 13:07 | 1st = 3 Unique Edition 2nd = 9 Hey Aaron 3rd = 8 Ursula Allen 4th = 1 Vibe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 4 Our Tyson | ||
Wed Oct 10 2018 13:04 | 1st = 4 Our Tyson 2nd = 3 Bella Jade 3rd = 2 Sozins Treasure 4th = 8 Subway Kay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 1 - 9 My Boss | ||
Wed Oct 10 2018 13:00 | 1st = 9 My Boss 2nd = 10 Scipio 3rd = 11 Annuello 4th = 15 Wild Breeze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 1 Gunnadoo Value | ||
Wed Oct 10 2018 12:57 | 1st = 1 Gunnadoo Value 2nd = 3 Its A Treat 3rd = 6 Midnight Patrol 4th = 2 Fred Regis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taupo Race 4 - 3 Ottavio | ||
Wed Oct 10 2018 12:52 | 1st = 3 Ottavio 2nd = 4 Ladynadel 3rd = 1 Fortune Patch 4th = 7 Veine Dor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 7 Mahoney Miss | ||
Wed Oct 10 2018 12:48 | 1st = 7 Mahoney Miss 2nd = 5 Sweet Gabriella 3rd = 2 Lucys Nimbus 4th = 4 Cullquin Daario |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 2 Swift Liberty | ||
Wed Oct 10 2018 12:44 | 1st = 2 Swift Liberty 2nd = 8 Bigtime Nibbles 3rd = 9 Cawbourne Looks 4th = 4 Making It Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 5 Trickeration | ||
Wed Oct 10 2018 12:39 | 1st = 5 Trickeration 2nd = 8 Woodside Rambo 3rd = 3 Spring Micro 4th = 4 Brilliant Atom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 1 Riley Allen | ||
Wed Oct 10 2018 12:30 | 1st = 1 Riley Allen 2nd = 2 Boone 3rd = 3 Lektra Swing 4th = 7 Xela Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 2 Brighteyes Soul | ||
Wed Oct 10 2018 12:25 | 1st = 2 Brighteyes Soul 2nd = 6 Breed Apart 3rd = 7 Eight Oh Three 4th = 3 Cawbourne Spook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 10 Hiding | ||
Wed Oct 10 2018 12:22 | 1st = 10 Hiding 2nd = 2 Proclaimer 3rd = 1 Soda Ashlee 4th = 7 Destini Cherokee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taupo Race 3 - 6 Azareel | ||
Wed Oct 10 2018 12:17 | 1st = 6 Azareel 2nd = 4 Noble Star 3rd = 10 Bobby Dee 4th = 1 Medaglia Veloce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 3 Up North Dougie | ||
Wed Oct 10 2018 12:12 | 1st = 3 Up North Dougie 2nd = 2 She Will Bloom 3rd = 6 Lucys Quest 4th = 5 Quip Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 6 Bigtime Boy | ||
Wed Oct 10 2018 12:07 | 1st = 6 Bigtime Boy 2nd = 1 Cawbourne Johno 3rd = 7 Homebush Tulip 4th = 5 Hurricane Al |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 4 Eye Far | ||
Wed Oct 10 2018 11:51 | 1st = 4 Eye Far 2nd = 2 Alamein Dip 3rd = 5 Bigtime Hearty 4th = 7 Cool Wolf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taupo Race 2 - 4 Terra Firma | ||
Wed Oct 10 2018 11:42 | 1st = 4 Terra Firma 2nd = 9 Exemplar 3rd = 7 Rage In The Castle 4th = 1 Bayamo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 7 Tipperary Mel | ||
Wed Oct 10 2018 11:33 | 1st = 7 Tipperary Mel 2nd = 2 Dyna Boomer 3rd = 1 Dream On Dreamer 4th = 6 Cawbourne Taylor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 8 Bigtime Kiss | ||
Wed Oct 10 2018 11:16 | 1st = 8 Bigtime Kiss 2nd = 3 Zara Jinx 3rd = 2 Lizzy Oshea 4th = 4 Bigtime Paige |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taupo Race 1 - 12 Molto Veloce | ||
Wed Oct 10 2018 11:07 | 1st = 12 Molto Veloce 2nd = 7 Cantstopthefeeling 3rd = 11 Spirit Of Galway 4th = 4 Hinchin Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 1 Barbarossa Boy | ||
Wed Oct 10 2018 10:58 | 1st = 1 Barbarossa Boy 2nd = 2 Manimal 3rd = 4 Sefton Brew 4th = 8 Magic Maria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 2 Cookie Biscuit | ||
Wed Oct 10 2018 10:42 | 1st = 2 Cookie Biscuit 2nd = 1 Blue Whizz 3rd = 5 Cassia 4th = 3 Outa Sims |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 7 Bigtime Pearl | ||
Wed Oct 10 2018 10:23 | 1st = 7 Bigtime Pearl 2nd = 1 Purple Circle 3rd = 2 Sedgebrook Saint 4th = 3 Kylie Jean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 7 Obstruction | ||
Wed Oct 10 2018 0:31 | 1st = 7 Obstruction 2nd = 1 Morris Memory 3rd = 4 Supreme Ollie 4th = 2 Bills Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 2 Starlight Joli | ||
Wed Oct 10 2018 0:12 | 1st = 2 Starlight Joli 2nd = 8 Tattooed Warrior 3rd = 4 Egyptian Pirate 4th = 5 Black Kotter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 11 - 8 Benky Bomber | ||
Mon Sep 10 2018 22:47 | 1st = 8 Benky Bomber 2nd = 3 Abbellas Secret 3rd = 4 Cotchin 4th = 1 Midnight Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 1 Just Teefa | ||
Mon Sep 10 2018 22:37 | 1st = 1 Just Teefa 2nd = 3 Senni Richard 3rd = 2 Platinum Impact 4th = 8 Ha Ha Gotcha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 6 Red Orange Green | ||
Mon Sep 10 2018 22:30 | 1st = 6 Red Orange Green 2nd = 7 Gold Drift 3rd = 3 Georgie 4th = 5 Winklee Sandy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 4 Seeka Moment | ||
Mon Sep 10 2018 22:16 | 1st = 4 Seeka Moment 2nd = 7 Rocky Road 3rd = 8 Bound Two Affair 4th = 5 Rockin In |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 3 Lucys Locket | ||
Mon Sep 10 2018 22:09 | 1st = 3 Lucys Locket 2nd = 1 Tah Bob 3rd = 5 Lacy Jo 4th = 8 Macreadie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 5 Becket | ||
Mon Sep 10 2018 22:01 | 1st = 5 Becket 2nd = 3 Bumble Bee Bolto 3rd = 7 Dorans Call 4th = 8 Wolf Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 4 Annies Magic | ||
Mon Sep 10 2018 21:54 | 1st = 4 Annies Magic 2nd = 1 Champagne Sally 3rd = 7 Cookie No Cream 4th = 5 Kingsbrae Carol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 11 - 1 Candy Swirl | ||
Mon Sep 10 2018 21:47 | 1st = 1 Candy Swirl 2nd = 10 Magic Mandolin 3rd = 3 Foxy Tralee 4th = 7 Druid Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 2 Buckle Up Clint | ||
Mon Sep 10 2018 21:44 | 1st = 2 Buckle Up Clint 2nd = 6 Fishing Ducks 3rd = 5 Lisas Dream 4th = 10 Wynburn Cha Cha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 3 Another Nalin | ||
Mon Sep 10 2018 21:41 | 1st = 3 Another Nalin 2nd = 6 All Inn Taylor 3rd = 8 Puppet You Rippa 4th = 2 Dorans Grove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 6 Queen Ophelia | ||
Mon Sep 10 2018 21:38 | 1st = 6 Queen Ophelia 2nd = 7 Urana Smacko 3rd = 1 Rapidfire Rita 4th = 8 Kaluah Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 1 Regal Bill | ||
Mon Sep 10 2018 21:35 | 1st = 1 Regal Bill 2nd = 8 Arabella Emjay 3rd = 7 Premier Tejay 4th = 5 Regal Waz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 1 Hippie Trend | ||
Mon Sep 10 2018 21:28 | 1st = 1 Hippie Trend 2nd = 3 Black Only Bonus 3rd = 6 Warpig 4th = 2 Sol Invictus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 10 Halo Henry | ||
Mon Sep 10 2018 21:25 | 1st = 10 Halo Henry 2nd = 1 Gold Lenny 3rd = 4 Willie Win 4th = 3 Jake Sully |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 3 Prince Mark | ||
Mon Sep 10 2018 21:22 | 1st = 3 Prince Mark 2nd = 8 Zipping Riot 3rd = 5 Railway Burra 4th = 4 Top Alcohol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 6 Silver Timothy | ||
Mon Sep 10 2018 21:19 | 1st = 6 Silver Timothy 2nd = 1 Hannebery 3rd = 7 Dyna Quire 4th = 8 Hollow Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 9 Daze Like These | ||
Mon Sep 10 2018 21:14 | 1st = 9 Daze Like These 2nd = 6 Haras Flame 3rd = 5 Hay Hopey 4th = 3 Big Trigger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 8 Country Sunshine | ||
Mon Sep 10 2018 21:11 | 1st = 8 Country Sunshine 2nd = 4 Comanche County 3rd = 6 Direct Terror 4th = 3 Black Lee Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 8 Just Browsing | ||
Mon Sep 10 2018 21:08 | 1st = 8 Just Browsing 2nd = 1 Miss Hanigan 3rd = 7 Take Guard 4th = 5 Mindful Mystery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 2 Popowski | ||
Mon Sep 10 2018 21:05 | 1st = 2 Popowski 2nd = 8 Scarecrow Tiger 3rd = 6 Some Spark 4th = 1 Tat Barbie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 3 Master Chaos | ||
Mon Sep 10 2018 21:02 | 1st = 3 Master Chaos 2nd = 8 Pure Ability 3rd = 1 Larrikin Locky 4th = 7 Dream A Little |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 2 Thats My Rufus | ||
Mon Sep 10 2018 20:59 | 1st = 2 Thats My Rufus 2nd = 1 Then and Now 3rd = 7 Oska Tourist 4th = 5 Mount Murray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 3 Silver Stunner | ||
Mon Sep 10 2018 20:53 | 1st = 3 Silver Stunner 2nd = 8 Haras Honey 3rd = 7 Izy Gold 4th = 6 Wazza Who |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 5 Him The Master | ||
Mon Sep 10 2018 20:50 | 1st = 5 Him The Master 2nd = 3 Visigoth 3rd = 8 Hitchiker Dude 4th = 2 Kennos Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 3 Jughead Jones | ||
Mon Sep 10 2018 20:47 | 1st = 3 Jughead Jones 2nd = 8 Dolly Does It 3rd = 5 Dan Road 4th = 6 Mighty Nova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 7 Golden Fernanda | ||
Mon Sep 10 2018 20:44 | 1st = 7 Golden Fernanda 2nd = 1 Chinotto 3rd = 2 Nut And Bolt 4th = 8 Tat Tubby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 8 Charlie Chops | ||
Mon Sep 10 2018 20:38 | 1st = 8 Charlie Chops 2nd = 2 Zulu General 3rd = 1 Bell Of Eden 4th = 6 Sassy Kist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 7 Willie Blues | ||
Mon Sep 10 2018 20:35 | 1st = 7 Willie Blues 2nd = 8 Takahi Max 3rd = 5 Secret Soldier 4th = 1 Ritza Show |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 2 Peta Gledhill | ||
Mon Sep 10 2018 20:32 | 1st = 2 Peta Gledhill 2nd = 1 Nurburg 3rd = 8 Ebony Mist 4th = 4 Exponential |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 3 Oh Jay Korie | ||
Mon Sep 10 2018 20:29 | 1st = 3 Oh Jay Korie 2nd = 1 Valley Knockin 3rd = 8 Farmor Above 4th = 9 Panther Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 1 Spirit Flame | ||
Mon Sep 10 2018 20:26 | 1st = 1 Spirit Flame 2nd = 8 Faboom 3rd = 7 Sacred Way 4th = 2 Dancing Barefoot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 8 All Inn Hunter | ||
Mon Sep 10 2018 20:23 | 1st = 8 All Inn Hunter 2nd = 7 Hello Cobber 3rd = 4 Disco Hips 4th = 3 Tomal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 6 Jimmy Mcbain | ||
Mon Sep 10 2018 20:20 | 1st = 6 Jimmy Mcbain 2nd = 3 Rip It Ralph 3rd = 5 Amity Marlow 4th = 7 Big Col Prosser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 1 Tomerong Terror | ||
Mon Sep 10 2018 20:17 | 1st = 1 Tomerong Terror 2nd = 6 Another Flight 3rd = 2 Card Player 4th = 7 Mount Terry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 2 Ciannas Angel | ||
Mon Sep 10 2018 20:14 | 1st = 2 Ciannas Angel 2nd = 7 May Road 3rd = 1 Snow Girl 4th = 3 On Tight Lines |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 6 Farmor Chips | ||
Mon Sep 10 2018 20:11 | 1st = 6 Farmor Chips 2nd = 8 Blusta Valley 3rd = 7 Dont Seamus 4th = 5 Tralee Jaz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 6 Dooper | ||
Mon Sep 10 2018 20:07 | 1st = 6 Dooper 2nd = 1 Metanoia Franko 3rd = 9 Cool Dude Luke 4th = 3 Stylish Russell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 3 Extreme Justice | ||
Mon Sep 10 2018 20:04 | 1st = 3 Extreme Justice 2nd = 2 Tat Chloe 3rd = 1 Bring The Spring 4th = 8 Glacier Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 3 Lochinvar Deus | ||
Mon Sep 10 2018 20:00 | 1st = 3 Lochinvar Deus 2nd = 6 Jeebus Bird 3rd = 1 Comatose 4th = 4 Odnoc To Wingala |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 6 Time Lord | ||
Mon Sep 10 2018 19:57 | 1st = 6 Time Lord 2nd = 4 Red Midnight 3rd = 7 Madam Kinloch 4th = 5 Born To Dominate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 8 Brother Desy | ||
Mon Sep 10 2018 19:54 | 1st = 8 Brother Desy 2nd = 1 Whippy Midget 3rd = 4 Izy Magic 4th = 7 Sorrento |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 4 Mottza | ||
Mon Sep 10 2018 19:51 | 1st = 4 Mottza 2nd = 7 Buffalo Soldier 3rd = 2 Tralee Shadow 4th = 6 Peanut Brittle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 7 Kel Knight | ||
Mon Sep 10 2018 19:47 | 1st = 7 Kel Knight 2nd = 3 Abellas Spirit 3rd = 8 Buckle Up Fred 4th = 4 Benky Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 3 Quest Allen | ||
Mon Sep 10 2018 19:44 | 1st = 3 Quest Allen 2nd = 2 Spector Icon 3rd = 8 All Inn Roselee 4th = 6 Golden Aura |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 1 Menzies | ||
Mon Sep 10 2018 19:40 | 1st = 1 Menzies 2nd = 8 Gemtree Dynamo 3rd = 6 Destini Rocket 4th = 3 Dolly Jo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 7 Banjo Shark | ||
Mon Sep 10 2018 19:37 | 1st = 7 Banjo Shark 2nd = 1 Black Jecee 3rd = 2 Road Angel 4th = 8 Winsome Currency |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 1 Big Bird | ||
Mon Sep 10 2018 19:34 | 1st = 1 Big Bird 2nd = 4 Oblivinator 3rd = 8 Hoot 4th = 5 Farmor Inferno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 1 Shes The Road | ||
Mon Sep 10 2018 19:31 | 1st = 1 Shes The Road 2nd = 4 Fear Nancy 3rd = 8 Bewitched Star 4th = 2 Magic Plank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 6 Thunder Punch | ||
Mon Sep 10 2018 19:27 | 1st = 6 Thunder Punch 2nd = 8 Wind Waker 3rd = 2 Abbella Magic 4th = 3 Darunia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 6 Mia Amour | ||
Mon Sep 10 2018 19:24 | 1st = 6 Mia Amour 2nd = 4 Little Red Hot 3rd = 8 Horeys Prince 4th = 7 Krisbar Wee Wow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 1 Coffee King | ||
Mon Sep 10 2018 19:20 | 1st = 1 Coffee King 2nd = 3 Max Shake 3rd = 5 You Send Me 4th = 4 Ticklebelly Flat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 6 Takahi Storm | ||
Mon Sep 10 2018 19:17 | 1st = 6 Takahi Storm 2nd = 3 Master Kinloch 3rd = 7 Braeby Got Back 4th = 4 Silver Jade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 12 - 1 Go Levi | ||
Mon Sep 10 2018 19:14 | 1st = 1 Go Levi 2nd = 7 Jaggernaught 3rd = 4 Shadow Runner 4th = 8 Krypto Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 1 Elusive Ballard | ||
Mon Sep 10 2018 19:11 | 1st = 1 Elusive Ballard 2nd = 4 Pharoahs Gold 3rd = 7 My Windsong 4th = 8 Blue Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 7 Rock The Road | ||
Mon Sep 10 2018 19:08 | 1st = 7 Rock The Road 2nd = 4 Black Tapper 3rd = 8 Stop An Paws 4th = 3 Tralee Anna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 8 Wendy Maria | ||
Mon Sep 10 2018 19:05 | 1st = 8 Wendy Maria 2nd = 5 Prue Lace 3rd = 1 Shakey Ellie 4th = 7 Alabama Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 2 Calypso Blitz | ||
Mon Sep 10 2018 19:02 | 1st = 2 Calypso Blitz 2nd = 3 Copper Pepper 3rd = 8 Bubba Valley 4th = 5 Zulu Sunset |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 2 Hilltop Tales | ||
Mon Sep 10 2018 18:59 | 1st = 2 Hilltop Tales 2nd = 4 Moscato Miss 3rd = 8 Flummoxed 4th = 1 Woodside Coco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 8 - 4 Hillbilly Time | ||
Mon Sep 10 2018 18:54 | 1st = 4 Hillbilly Time 2nd = 3 Trust My Judgement 3rd = 2 Itsbeenforever 4th = 8 Im Full Of Excuses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 4 Taken King | ||
Mon Sep 10 2018 18:52 | 1st = 4 Taken King 2nd = 1 Cawbourne Swade 3rd = 5 Zipping Bronco 4th = 2 My Sherona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 11 - 1 Winlock Banking | ||
Mon Sep 10 2018 18:49 | 1st = 1 Winlock Banking 2nd = 5 Black Goshawk 3rd = 4 Mulga Lass 4th = 8 Kirk Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 7 Oxley One | ||
Mon Sep 10 2018 18:46 | 1st = 7 Oxley One 2nd = 4 Tahbilk 3rd = 1 Barry Biceps 4th = 6 Our Sassy Gypsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 1 Supreme Flash | ||
Mon Sep 10 2018 18:43 | 1st = 1 Supreme Flash 2nd = 4 Hes Got Steel 3rd = 7 Libble Bonus 4th = 8 Bonnie Nose Best |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 7 Scrumble | ||
Mon Sep 10 2018 18:40 | 1st = 7 Scrumble 2nd = 3 Eagle Princess 3rd = 10 Iggy Wiggy 4th = 9 Galloping Ashley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 1 Miss Duggie | ||
Mon Sep 10 2018 18:37 | 1st = 1 Miss Duggie 2nd = 2 Awesome Doll 3rd = 3 Millarro 4th = 7 Gotta Be Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 2 Nut Allergy | ||
Mon Sep 10 2018 18:34 | 1st = 2 Nut Allergy 2nd = 4 Croydon Boys 3rd = 7 Striving Nell 4th = 1 Destini Surfer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 7 - 5 Kasey John | ||
Mon Sep 10 2018 18:29 | 1st = 5 Kasey John 2nd = 6 Bettor Not Bitter 3rd = 8 Major Pocket 4th = 2 Saleahs Comand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 6 Sir Kinloch | ||
Mon Sep 10 2018 18:27 | 1st = 6 Sir Kinloch 2nd = 8 Mr Cashway 3rd = 4 Rocca Jet 4th = 3 Shortcuts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 10 - 3 Techno | ||
Mon Sep 10 2018 18:24 | 1st = 3 Techno 2nd = 5 Bushmans Luck 3rd = 6 Cairnlea Ollie 4th = 4 Toodle Lou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 7 Modified Trunk | ||
Mon Sep 10 2018 18:21 | 1st = 7 Modified Trunk 2nd = 3 Odi Sannette 3rd = 6 Country Cracker 4th = 2 Ruby Redneck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 2 Aremac Igor | ||
Mon Sep 10 2018 18:18 | 1st = 2 Aremac Igor 2nd = 9 Indiras Girl 3rd = 10 Black Bindi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 3 Rohan Hill | ||
Mon Sep 10 2018 18:15 | 1st = 3 Rohan Hill 2nd = 2 Double Up Dee 3rd = 6 Midnight Treat 4th = 8 Miss Splendamiro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 6 Go Brandi | ||
Mon Sep 10 2018 18:12 | 1st = 6 Go Brandi 2nd = 1 Ashfield Lad 3rd = 5 Bugatti Snipper 4th = 8 Leading The Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 9 - 4 Shinboner | ||
Mon Sep 10 2018 18:09 | 1st = 4 Shinboner 2nd = 1 Go Gettem Bells 3rd = 2 Go Gettem Santa 4th = 5 Storm Zone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 6 - 3 Allwoods Rocknroll | ||
Mon Sep 10 2018 18:04 | 1st = 3 Allwoods Rocknroll 2nd = 4 My Master Of Disguise 3rd = 6 Kingsman 4th = 5 Danny Del Vito |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 3 Lucky Luna | ||
Mon Sep 10 2018 18:01 | 1st = 3 Lucky Luna 2nd = 4 Aston Seles 3rd = 7 Destini Radar 4th = 2 Minutes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 7 Allen Kev | ||
Mon Sep 10 2018 17:58 | 1st = 7 Allen Kev 2nd = 5 Falcons Fury 3rd = 4 Corrupt Millions 4th = 3 Sashay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 10 Brohart | ||
Mon Sep 10 2018 17:53 | 1st = 10 Brohart 2nd = 4 All Hail Caesar 3rd = 9 Torque Tothe Starz 4th = 11 Springfield Oflynn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 3 Zipping Shika | ||
Mon Sep 10 2018 17:50 | 1st = 3 Zipping Shika 2nd = 2 Wally Gator 3rd = 5 Renoir 4th = 8 Zipping Kay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 8 - 6 Trifive | ||
Mon Sep 10 2018 17:46 | 1st = 6 Trifive 2nd = 3 Ironbark Lass 3rd = 2 Proceed At Speed 4th = 7 Apache Brook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 4 Zades Magic | ||
Mon Sep 10 2018 17:42 | 1st = 4 Zades Magic 2nd = 6 Precious Metal 3rd = 5 Whatta Lady 4th = 3 Dark Layali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 10 - 9 Jimmy Locke | ||
Mon Sep 10 2018 17:37 | 1st = 9 Jimmy Locke 2nd = 5 Miss Victoria 3rd = 2 Swanees Gold 4th = 4 Blissfull Penny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 2 My Mate Fox | ||
Mon Sep 10 2018 17:34 | 1st = 2 My Mate Fox 2nd = 4 Metallic Flash 3rd = 3 Secret Of Ours 4th = 8 Canya Ayden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 5 - 8 Bright Diamond | ||
Mon Sep 10 2018 17:29 | 1st = 8 Bright Diamond 2nd = 4 No Wow Factor 3rd = 5 Excuse Me Sir 4th = 6 Mon Lamour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 7 - 1 Killa Dollars | ||
Mon Sep 10 2018 17:26 | 1st = 1 Killa Dollars 2nd = 6 Ashy Larry 3rd = 7 Starlight Carla 4th = 8 Shinboner Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wellington Race 7 - 5 Reprimand | ||
Mon Sep 10 2018 17:25 | 1st = 5 Reprimand 2nd = 6 Algeroba 3rd = 2 Coroglen 4th = 11 Ennazus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 6 Laurentide Ice | ||
Mon Sep 10 2018 17:22 | 1st = 6 Laurentide Ice 2nd = 8 Cee Me Shine 3rd = 1 Surfonic Gold 4th = 5 Cee Me Entertain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 1 White Star Village | ||
Mon Sep 10 2018 17:17 | 1st = 1 White Star Village 2nd = 8 Reddy Major 3rd = 4 Tothemoonandback 4th = 5 Badlands Ginger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 4 Grand Senorita | ||
Mon Sep 10 2018 17:14 | 1st = 4 Grand Senorita 2nd = 8 Durama Sunset 3rd = 6 Blue Jedi 4th = 3 Mon Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 7 - 7 Kormaddie | ||
Mon Sep 10 2018 17:10 | 1st = 7 Kormaddie 2nd = 14 Dream On Stan 3rd = 10 Eden Road 4th = 8 Canford Calling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 1 Dr Cadenza | ||
Mon Sep 10 2018 17:07 | 1st = 1 Dr Cadenza 2nd = 7 Dr Kestrel 3rd = 4 Destructo Rat 4th = 2 Dr Annie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 6 - 8 Ezy Dollars | ||
Mon Sep 10 2018 17:04 | 1st = 8 Ezy Dollars 2nd = 7 Sansa Monelli 3rd = 4 Wildash Willow 4th = 1 Jacenko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 9 - 9 Im Shadow Boxer | ||
Mon Sep 10 2018 17:03 | 1st = 9 Im Shadow Boxer 2nd = 4 Sunrainbow 3rd = 8 Ozzie Major 4th = 7 Implode |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 8 - 12 Swanhilde | ||
Mon Sep 10 2018 17:00 | 1st = 12 Swanhilde 2nd = 4 Elzinga 3rd = 5 Frankiedee 4th = 7 Dottledo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 1 Princess Nala | ||
Mon Sep 10 2018 16:57 | 1st = 1 Princess Nala 2nd = 4 Boom Down 3rd = 8 Pixel Pak 4th = 7 Irinka Milo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 4 - 1 Bettorgrinanbarit | ||
Mon Sep 10 2018 16:53 | 1st = 1 Bettorgrinanbarit 2nd = 5 Leeseme Lifestyle 3rd = 6 Tajie Baby 4th = 2 Firstjoy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wellington Race 6 - 2 Super Chase | ||
Mon Sep 10 2018 16:50 | 1st = 2 Super Chase 2nd = 12 Nordic Noir 3rd = 11 Dunderry 4th = 9 Tinmine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 3 Apila Cash | ||
Mon Sep 10 2018 16:47 | 1st = 3 Apila Cash 2nd = 8 Dr Luvdisc 3rd = 1 Lektra Damage 4th = 7 Orange Blossom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 5 - 1 Excel Like Fever | ||
Mon Sep 10 2018 16:44 | 1st = 1 Excel Like Fever 2nd = 4 Excel To Dream 3rd = 7 Go Gettem Spice 4th = 2 Fantastic Joey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 7 Manly Mach | ||
Mon Sep 10 2018 16:42 | 1st = 7 Manly Mach 2nd = 1 Jackmichaels 3rd = 3 Our Grand Torino 4th = 4 Ezygatboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 5 Shanes World | ||
Mon Sep 10 2018 16:39 | 1st = 5 Shanes World 2nd = 6 Rock On Boherna 3rd = 3 Tombstone Boy 4th = 7 Durama Dan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 6 - 12 Only Leonnie | ||
Mon Sep 10 2018 16:35 | 1st = 12 Only Leonnie 2nd = 5 Lilys Little Girl 3rd = 7 Tearful Kitty 4th = 3 Dramatico |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 7 - 13 Autonomous | ||
Mon Sep 10 2018 16:30 | 1st = 13 Autonomous 2nd = 1 King Kohei 3rd = 5 Lost Command 4th = 4 Flying Cyril |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 4 - 6 Bella Bomb | ||
Mon Sep 10 2018 16:27 | 1st = 6 Bella Bomb 2nd = 2 Slick Azz El 3rd = 7 Commander Jack 4th = 5 Totally Totes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 8 - 2 Wardan Express | ||
Mon Sep 10 2018 16:25 | 1st = 2 Wardan Express 2nd = 6 Colonel Joy 3rd = 9 Celebrindal 4th = 5 Witzend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 3 Magic Trap | ||
Mon Sep 10 2018 16:23 | 1st = 3 Magic Trap 2nd = 2 Galloping Bluboy 3rd = 1 El Tigera 4th = 9 Go Go Pipsqueak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 3 - 1 Anna Faye | ||
Mon Sep 10 2018 16:19 | 1st = 1 Anna Faye 2nd = 3 Vital Energy 3rd = 9 Spock The Spaceman 4th = 10 Swingin Elsu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 4 Goldie Taro | ||
Mon Sep 10 2018 16:17 | 1st = 4 Goldie Taro 2nd = 3 Ombre Rose 3rd = 1 See Me Now 4th = 8 Duckamloi Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 10 - 7 Bobbies Girl | ||
Mon Sep 10 2018 16:13 | 1st = 7 Bobbies Girl 2nd = 6 Burning Ambition 4th = 2 Arcachon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wellington Race 5 - 3 Not For Export | ||
Mon Sep 10 2018 16:10 | 1st = 3 Not For Export 2nd = 4 Podium Bound 3rd = 8 Pretty Pine 4th = 5 Miss Mumazara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 7 Lucky Gypsy | ||
Mon Sep 10 2018 16:07 | 1st = 7 Lucky Gypsy 2nd = 6 Sharons Gold 3rd = 8 Modern Jagger 4th = 4 Perfect Empire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 3 - 4 Dandalup Jester | ||
Mon Sep 10 2018 16:04 | 1st = 4 Dandalup Jester 2nd = 7 Ripple Ryder 3rd = 1 Junk Yard Daisy 4th = 6 Flying Gabbie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 5 Blinding Light | ||
Mon Sep 10 2018 16:03 | 1st = 5 Blinding Light 2nd = 1 Strike On Command 3rd = 6 Perfect Mach 4th = 8 The Dapper Don |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 6 - 3 Lux Interior | ||
Mon Sep 10 2018 16:00 | 1st = 3 Lux Interior 2nd = 1 Its Not There 3rd = 5 Missandei 4th = 6 Atunnah Courage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 5 - 11 Redeemable | ||
Mon Sep 10 2018 15:55 | 1st = 11 Redeemable 2nd = 5 Whiskyndiamonds 3rd = 14 Myloveforlara 4th = 12 Treasure The Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 7 - 9 Playing The Ace | ||
Mon Sep 10 2018 15:50 | 1st = 9 Playing The Ace 2nd = 1 Stratospheric 3rd = 7 Sofala 4th = 5 Daddywho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 1 Negoa Sprite | ||
Mon Sep 10 2018 15:48 | 1st = 1 Negoa Sprite 2nd = 4 Bluestone Piper 3rd = 3 Marcus Vella 4th = 7 Black Balkan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 2 - 8 Mundi Marks | ||
Mon Sep 10 2018 15:45 | 1st = 8 Mundi Marks 2nd = 7 Sophomore 3rd = 2 What A Question 4th = 6 Breakout Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 2 - 11 Allwood Glow | ||
Mon Sep 10 2018 15:44 | 1st = 11 Allwood Glow 2nd = 7 Bee Seventeen 3rd = 4 Girlfromdandalup 4th = 6 Camilla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 3 Crackerjack Man | ||
Mon Sep 10 2018 15:42 | 1st = 3 Crackerjack Man 2nd = 6 Tycoran Gold 3rd = 9 For You Honey 4th = 4 Wok Djay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 6 Maybetothemax | ||
Mon Sep 10 2018 15:38 | 1st = 6 Maybetothemax 2nd = 7 Releven Dream 3rd = 9 Giacomo 4th = 3 Ivanov |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wellington Race 4 - 7 Outta Space | ||
Mon Sep 10 2018 15:35 | 1st = 7 Outta Space 2nd = 12 Attilius 3rd = 2 Umgeni 4th = 5 Smart Attire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 5 - 5 Smart Stiletto | ||
Mon Sep 10 2018 15:30 | 1st = 5 Smart Stiletto 2nd = 7 No No Nell 3rd = 10 Ever The Dream 4th = 11 Falcon Rubi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 1 Artistic Genius | ||
Mon Sep 10 2018 15:27 | 1st = 1 Artistic Genius 2nd = 6 Ace Cruising 3rd = 8 Magic Lantern 4th = 4 Shaina Cabang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 2 The Dutchman | ||
Mon Sep 10 2018 15:25 | 1st = 2 The Dutchman 2nd = 6 Drinktous Wroxton 3rd = 8 Gus Or Bust 4th = 9 Chuck Wagon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 1 - 2 Sudoku Emma | ||
Mon Sep 10 2018 15:24 | 1st = 2 Sudoku Emma 2nd = 4 Hello Im Chanel 3rd = 7 Space Ghost 4th = 10 Thunder Boom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 1 Aston Jynx | ||
Mon Sep 10 2018 15:22 | 1st = 1 Aston Jynx 2nd = 6 St Leo 3rd = 8 Wolfies Squeeze 4th = 9 Lil Miss Willow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 6 - 4 The Paigeboy | ||
Mon Sep 10 2018 15:18 | 1st = 4 The Paigeboy 2nd = 9 Rosehill Magic 3rd = 7 Argyle Melody 4th = 3 Tella Tall Tale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 4 - 6 Irenic | ||
Mon Sep 10 2018 15:15 | 1st = 6 Irenic 2nd = 11 Mirrabooka 3rd = 7 Stitched Up 4th = 9 Grasp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 1 - 1 Sangue Reale | ||
Mon Sep 10 2018 15:10 | 1st = 1 Sangue Reale 2nd = 4 Theo Aviator 3rd = 5 Beiderbecke 4th = 3 Sports Central |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 3 Hopsing | ||
Mon Sep 10 2018 15:07 | 1st = 3 Hopsing 2nd = 4 Ethan Zane 3rd = 7 Lance Link 4th = 8 Mammoth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 3 Markey Oh Markey | ||
Mon Sep 10 2018 15:03 | 1st = 3 Markey Oh Markey 2nd = 2 Our Hi Jinx 3rd = 4 Holy Camp Clive 4th = 5 Sparkling Cullect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 4 - 7 On The Podium | ||
Mon Sep 10 2018 15:00 | 1st = 7 On The Podium 2nd = 11 Quality Approach 3rd = 4 Whoomph 4th = 8 Bon Choix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 1 Tezzalenko | ||
Mon Sep 10 2018 14:57 | 1st = 1 Tezzalenko 2nd = 3 Dreamliner 3rd = 2 Got Some Zip 4th = 4 Rosta Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wellington Race 3 - 9 We Love Rugby | ||
Mon Sep 10 2018 14:55 | 1st = 9 We Love Rugby 2nd = 10 Cherry Princess 3rd = 1 The Rouseabout 4th = 8 Cobb N Co |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 3 Heza Presidente | ||
Mon Sep 10 2018 14:47 | 1st = 3 Heza Presidente 2nd = 8 Bonnies A Beauty 3rd = 1 Arambi Star 4th = 6 Puddinhead |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 6 Igniting Amy | ||
Mon Sep 10 2018 14:44 | 1st = 6 Igniting Amy 2nd = 1 Ebbys Plan 3rd = 7 Banknote 4th = 5 Dyna Ginn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 3 - 2 Kitana | ||
Mon Sep 10 2018 14:40 | 1st = 2 Kitana 2nd = 3 Dundalk 3rd = 10 Serious Moonlight 4th = 11 Ariake Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 5 - 4 Valentina Brave | ||
Mon Sep 10 2018 14:33 | 1st = 4 Valentina Brave 2nd = 1 Beach Skipper 3rd = 2 Joy Mac 4th = 5 Magnum Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 3 - 2 Blinky Oreilly | ||
Mon Sep 10 2018 14:30 | 1st = 2 Blinky Oreilly 2nd = 10 Galway 3rd = 13 Testa Boom 4th = 5 Magic Cranach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 9 Travel Easy | ||
Mon Sep 10 2018 14:27 | 1st = 9 Travel Easy 2nd = 1 Night Sky 3rd = 6 Federal Reason 4th = 5 Nebs Shark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 3 Alleluia | ||
Mon Sep 10 2018 14:23 | 1st = 3 Alleluia 2nd = 1 Smooth Showgirl 3rd = 4 Ohoka Punter 4th = 5 Bettabe Perfect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wellington Race 2 - 9 Arctic Warrior | ||
Mon Sep 10 2018 14:20 | 1st = 9 Arctic Warrior 2nd = 13 Escapetotheorient 3rd = 1 Brave King 4th = 2 Bel Twista |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 6 Aldebaran Broozer | ||
Mon Sep 10 2018 14:12 | 1st = 6 Aldebaran Broozer 2nd = 9 Sun Valley Road 3rd = 2 Well Defined 4th = 4 Baking Hot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 7 Blue Fabianna | ||
Mon Sep 10 2018 14:09 | 1st = 7 Blue Fabianna 2nd = 1 Buster Norris 4th = 6 Morpheus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 2 - 9 Reason To Smile | ||
Mon Sep 10 2018 14:05 | 1st = 9 Reason To Smile 2nd = 4 Bon Anna 3rd = 13 Cook Straight 4th = 6 Apache Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 2 - 8 Pierro Belle | ||
Mon Sep 10 2018 14:00 | 1st = 8 Pierro Belle 2nd = 9 Zizi La Fille 3rd = 6 Farthing Wood 4th = 3 November Gale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 4 - 10 Whizzbang Dan | ||
Mon Sep 10 2018 13:55 | 1st = 10 Whizzbang Dan 2nd = 6 Kyvalley Frank 3rd = 2 The Girls Gotflair 4th = 1 Allawart Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 6 Dyna Zeno | ||
Mon Sep 10 2018 13:52 | 1st = 6 Dyna Zeno 2nd = 8 Sandulad 3rd = 9 Tomassi 4th = 4 Miss Brew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 5 Lockton Luck | ||
Mon Sep 10 2018 13:48 | 1st = 5 Lockton Luck 2nd = 1 Mafuta Vautin 3rd = 7 Our Wall Street Wolf 4th = 6 Pompidou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wellington Race 1 - 5 Sent From Above | ||
Mon Sep 10 2018 13:45 | 1st = 5 Sent From Above 2nd = 15 Dart Street 3rd = 13 Slimline 4th = 9 Choirsay Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 4 Glacier Heights | ||
Mon Sep 10 2018 13:37 | 1st = 4 Glacier Heights 2nd = 3 My Apache Gold 3rd = 8 Shaka The Baker 4th = 1 Farasthe Eyecansee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 8 Chill Out Webby | ||
Mon Sep 10 2018 13:34 | 1st = 8 Chill Out Webby 2nd = 6 First Responder 3rd = 1 No More Sisco 4th = 5 Notorious King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 1 - 9 Rarer Than Rubies | ||
Mon Sep 10 2018 13:30 | 1st = 9 Rarer Than Rubies 2nd = 4 Sizzlesun 3rd = 1 Candescence 4th = 8 Princess Maribel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 1 - 12 Smart Remark | ||
Mon Sep 10 2018 13:25 | 1st = 12 Smart Remark 2nd = 2 Shady Diamond 3rd = 10 Save A Match 4th = 7 Set To Sizzle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 1 Tuna Speed | ||
Mon Sep 10 2018 13:22 | 1st = 1 Tuna Speed 2nd = 6 Billys Churn 3rd = 5 Bradam Begins 4th = 9 Flying Dewy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 3 - 8 La Grange | ||
Mon Sep 10 2018 13:17 | 1st = 8 La Grange 2nd = 4 Mah Mukker 3rd = 5 Majestic Eyes 4th = 10 Danny Elle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 8 Winter Soldier | ||
Mon Sep 10 2018 13:13 | 1st = 8 Winter Soldier 2nd = 1 Itinerary 3rd = 4 Zipping Chelse 4th = 2 Owen Money |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 12 Zalta | ||
Mon Sep 10 2018 13:08 | 1st = 12 Zalta 2nd = 11 Our Major Day 3rd = 1 Caesars Astrum 4th = 4 Monumental |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 1 Trojan Hoarse | ||
Mon Sep 10 2018 13:05 | 1st = 1 Trojan Hoarse 2nd = 3 Cossie Cooper 3rd = 6 Jinja Flash 4th = 2 Lucky James |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 2 Inga Ross | ||
Mon Sep 10 2018 12:58 | 1st = 2 Inga Ross 2nd = 6 Communique 3rd = 8 Kamchatka Lenny 4th = 3 Ellie Wires |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 7 Big League Diva | ||
Mon Sep 10 2018 12:47 | 1st = 7 Big League Diva 2nd = 3 Bigtime Buster 3rd = 1 Flying Lachie 4th = 4 Bigtime Leeroy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 2 - 5 Our Uncle Alan | ||
Mon Sep 10 2018 12:42 | 1st = 5 Our Uncle Alan 2nd = 8 Asharah 3rd = 7 Morgan Art 4th = 2 Prettyindisguise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 7 Yeppy Allen | ||
Mon Sep 10 2018 12:39 | 1st = 7 Yeppy Allen 2nd = 3 Fidget Spinner 3rd = 8 Kabuki Girl 4th = 6 Sanduman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 4 Chirpy Chuckles | ||
Mon Sep 10 2018 12:33 | 1st = 4 Chirpy Chuckles 2nd = 7 Govinni 3rd = 6 My Ultimate Fella 4th = 12 Vettel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 5 Bills Barker | ||
Mon Sep 10 2018 12:29 | 1st = 5 Bills Barker 2nd = 3 Lizzy Oshea 3rd = 7 Jetlag Jag 4th = 4 Cookie Biscuit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 1 Stars And Lights | ||
Mon Sep 10 2018 12:23 | 1st = 1 Stars And Lights 2nd = 4 Primo Beso 3rd = 3 Chief Siyan 4th = 2 Mr Fabulous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 1 - 7 Random Task | ||
Mon Sep 10 2018 12:17 | 1st = 7 Random Task 2nd = 6 Lets Jazz It Up 3rd = 4 The Diamond King 4th = 2 Causenfriction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 2 Cawbourne Mezza | ||
Mon Sep 10 2018 12:13 | 1st = 2 Cawbourne Mezza 2nd = 1 Mikachu 3rd = 3 Kirkham Coby 4th = 9 Kings Call |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 1 Uncle Peter | ||
Mon Sep 10 2018 12:08 | 1st = 1 Uncle Peter 2nd = 8 Gottashopearly 3rd = 11 Mucho Macho Man 4th = 4 Soho Shanghai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 1 Red Neck Miss | ||
Mon Sep 10 2018 12:04 | 1st = 1 Red Neck Miss 2nd = 4 Refueled 3rd = 2 Wild Bandit 4th = 3 Banana Honeybear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 9 Party Every Day | ||
Mon Sep 10 2018 11:55 | 1st = 9 Party Every Day 2nd = 3 Naharis 3rd = 7 Bigtime Emjay 4th = 6 Bigtime Kylie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 8 Grinvil | ||
Mon Sep 10 2018 11:40 | 1st = 8 Grinvil 2nd = 11 Sams A Champ 3rd = 6 Always My Mate 4th = 3 Sweet As |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 1 Bigtime Basher | ||
Mon Sep 10 2018 11:37 | 1st = 1 Bigtime Basher 2nd = 6 Tazia 3rd = 2 Benny Burrito 4th = 3 Opawa Lyon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 6 Bigtime Joshy | ||
Mon Sep 10 2018 11:20 | 1st = 6 Bigtime Joshy 2nd = 9 Bigtime Hunter 3rd = 3 Bigtime Eyore 4th = 8 Cawbourne Cruz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 1 Spike Bromac | ||
Mon Sep 10 2018 11:15 | 1st = 1 Spike Bromac 2nd = 2 Jerrys Jet 3rd = 9 Ketut 4th = 3 Bells Beach House |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 7 Cheese And Chalk | ||
Mon Sep 10 2018 11:02 | 1st = 7 Cheese And Chalk 2nd = 3 Sub Eighteen 3rd = 10 Podium Phobia 4th = 9 Idol Alan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 6 Pick A Pascal | ||
Mon Sep 10 2018 10:45 | 1st = 6 Pick A Pascal 2nd = 5 Yee Coo Coo 3rd = 3 Zara Cheebee 4th = 1 Goldstar Wilson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 5 Quids In | ||
Fri Aug 10 2018 23:56 | 1st = 5 Quids In 2nd = 1 Yunderup Kayla 3rd = 4 Silver Rebah 4th = 2 Scott Finesse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 10 - 1 Selenes Silhouette | ||
Fri Aug 10 2018 23:45 | 1st = 1 Selenes Silhouette 2nd = 8 Delightful Shadow 3rd = 4 How Gouda She 4th = 2 Betty Be Brave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 2 Spitting Venom | ||
Fri Aug 10 2018 23:39 | 1st = 2 Spitting Venom 2nd = 1 Lottie Deno 3rd = 7 Mulga Lass 4th = 3 Noels Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 5 Dainty Brae | ||
Fri Aug 10 2018 23:24 | 1st = 5 Dainty Brae 2nd = 8 Tango Dancer 3rd = 1 Lord Reddan 4th = 3 Sketchy Matt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 1 Kasey Kahne | ||
Fri Aug 10 2018 23:15 | 1st = 1 Kasey Kahne 2nd = 9 The Redeemer 3rd = 10 Burning Shadows 4th = 4 Charlie El |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 6 Little Big Town | ||
Fri Aug 10 2018 23:03 | 1st = 6 Little Big Town 2nd = 5 Penny Lane Keats 3rd = 8 Uni Allen 4th = 1 Dyna Yami |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 6 High Above | ||
Fri Aug 10 2018 22:59 | 1st = 6 High Above 2nd = 5 Winlock Banking 3rd = 8 Daffey Tux 4th = 7 Fernando Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 7 Lady Luca | ||
Fri Aug 10 2018 22:50 | 1st = 7 Lady Luca 2nd = 2 Sheez Edgy 3rd = 1 Waltzingwithsierra 4th = 3 Halle Rage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 8 Tiggerlong Boo | ||
Fri Aug 10 2018 22:46 | 1st = 8 Tiggerlong Boo 2nd = 5 Awesome Shep 3rd = 2 Shady Whip 4th = 3 Due Fratteli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 11 - 4 Lets Win Meisha | ||
Fri Aug 10 2018 22:42 | 1st = 4 Lets Win Meisha 2nd = 6 Milos Zarr Done 3rd = 7 Tap Out Ava |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 4 Desert Rampage | ||
Fri Aug 10 2018 22:38 | 1st = 4 Desert Rampage 2nd = 7 Rated 3rd = 1 Fire Blaze 4th = 8 Eiger Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 6 Daenerys Stormborn | ||
Fri Aug 10 2018 22:33 | 1st = 6 Daenerys Stormborn 2nd = 9 El Swavo 3rd = 10 Stoned Again 4th = 2 Moresuccess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 5 Uprising | ||
Fri Aug 10 2018 22:30 | 1st = 5 Uprising 2nd = 7 Diego Fernando 3rd = 1 Swift Mandy 4th = 3 Wild Dominance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 9 Livin La Bamba | ||
Fri Aug 10 2018 22:25 | 1st = 9 Livin La Bamba 2nd = 5 My Entourage 3rd = 10 Destined To Rule 4th = 1 Star Armbro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 6 Relocate | ||
Fri Aug 10 2018 22:18 | 1st = 6 Relocate 2nd = 5 Irinka Sneaky 3rd = 1 Glen Star 4th = 2 Cut Foot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 2 Madeline Keeping | ||
Fri Aug 10 2018 22:15 | 1st = 2 Madeline Keeping 2nd = 7 Mamma Monelli 3rd = 1 Bolt Keeping 4th = 6 Issue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 1 Able Bess | ||
Fri Aug 10 2018 22:12 | 1st = 1 Able Bess 2nd = 2 Special Member 3rd = 5 Midnight Memphis 4th = 3 Deltas Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 9 Machitelli | ||
Fri Aug 10 2018 22:07 | 1st = 9 Machitelli 2nd = 2 Naughtyinheaven 3rd = 3 Just Joshin 4th = 1 Betterthan Torque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 6 Shima Mart | ||
Fri Aug 10 2018 22:05 | 1st = 6 Shima Mart 2nd = 5 Oakvale Striker 3rd = 8 Amor Vincit 4th = 2 Starc Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 11 - 2 Bloomin Rose | ||
Fri Aug 10 2018 22:01 | 1st = 2 Bloomin Rose 2nd = 8 We Gotta Million 3rd = 3 Myrniong Master 4th = 1 Thunder Ice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 10 - 7 Nephew Of Sonoko | ||
Fri Aug 10 2018 22:00 | 1st = 7 Nephew Of Sonoko 2nd = 6 Fling It All About 3rd = 5 Jilliby Spiderman 4th = 1 Delarose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 4 Miss Espresso | ||
Fri Aug 10 2018 21:58 | 1st = 4 Miss Espresso 2nd = 2 Five Eight Dall 3rd = 3 Angel Fever 4th = 6 El Joking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 4 Flywheel Strike | ||
Fri Aug 10 2018 21:54 | 1st = 4 Flywheel Strike 2nd = 6 Silvagni Cubed 3rd = 2 Flywheel Alfie 4th = 1 Daintree Dynamo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 9 Natural Disaster | ||
Fri Aug 10 2018 21:54 | 1st = 9 Natural Disaster 2nd = 6 Soho Chelsea 3rd = 2 Forever Remembered 4th = 10 Robert The Bruce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 2 Patchy Kat | ||
Fri Aug 10 2018 21:51 | 1st = 2 Patchy Kat 2nd = 5 Constant Rama 3rd = 3 What A Hoot 4th = 1 Back Seconds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 2 Little Big Shot | ||
Fri Aug 10 2018 21:48 | 1st = 2 Little Big Shot 2nd = 7 Panadero King 3rd = 8 Dyna Bobbi 4th = 1 Phoenix Fernando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 10 - 4 Glorious Leader | ||
Fri Aug 10 2018 21:45 | 1st = 4 Glorious Leader 2nd = 6 Paws Of Fury 3rd = 8 Dana Snow 4th = 7 Flash Hornet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 8 Little Change | ||
Fri Aug 10 2018 21:40 | 1st = 8 Little Change 2nd = 7 Red Luck 3rd = 1 Epirus Boy 4th = 3 Good Boy Oliver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 5 Walkie Talkie | ||
Fri Aug 10 2018 21:38 | 1st = 5 Walkie Talkie 2nd = 2 Secret Of Ours 3rd = 1 Metallic Flash 4th = 6 Opulence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 1 Galester Hook | ||
Fri Aug 10 2018 21:35 | 1st = 1 Galester Hook 2nd = 3 Eduardo Rose 3rd = 2 Lucas Rose 4th = 8 Milla Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 1 Ookinaki Flyer | ||
Fri Aug 10 2018 21:31 | 1st = 1 Ookinaki Flyer 2nd = 3 Jaraig Cruiser 3rd = 2 Flashtastic 4th = 7 Ideal Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 9 - 1 Sugar Danni | ||
Fri Aug 10 2018 21:30 | 1st = 1 Sugar Danni 2nd = 3 Majestic Time 3rd = 4 Nexta Nunn 4th = 2 Majestic Devil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 2 Smash Flash | ||
Fri Aug 10 2018 21:28 | 1st = 2 Smash Flash 2nd = 3 Cruising Stella 3rd = 1 Zipping Megan 4th = 6 Double What |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 5 Rock Diamonds | ||
Fri Aug 10 2018 21:24 | 1st = 5 Rock Diamonds 2nd = 4 The Bucket List 3rd = 6 Bettors Fire 4th = 7 Galactic Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 9 - 4 Dreamtime Vision | ||
Fri Aug 10 2018 21:22 | 1st = 4 Dreamtime Vision 2nd = 2 Best On 3rd = 7 Cruisys Patch 4th = 3 Queen Ollie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 7 Zipping Kelly | ||
Fri Aug 10 2018 21:19 | 1st = 7 Zipping Kelly 2nd = 4 Cosmical 3rd = 1 Lochin Good 4th = 6 Nangar Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 5 Im The Poppet | ||
Fri Aug 10 2018 21:14 | 1st = 5 Im The Poppet 2nd = 1 Grande Fratello 3rd = 2 Its A Thrill 4th = 6 Spot On Cinta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 1 Tact Ollie | ||
Fri Aug 10 2018 21:14 | 1st = 1 Tact Ollie 2nd = 3 Adrift 3rd = 2 Vintage Dream 4th = 8 Datsgood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 4 Hello Im Steelo | ||
Fri Aug 10 2018 21:11 | 1st = 4 Hello Im Steelo 2nd = 2 Dads Decision 3rd = 5 What A Crafter 4th = 3 Aspire Higher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 9 - 7 King Triton | ||
Fri Aug 10 2018 21:10 | 1st = 7 King Triton 2nd = 6 Rococo 3rd = 1 Fanning 4th = 4 Breezer Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 3 Ice Cold Yug | ||
Fri Aug 10 2018 21:08 | 1st = 3 Ice Cold Yug 2nd = 1 Mercedes Red 3rd = 7 Trium 4th = 8 Rocket Tears |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 8 - 3 Myrniong Magic | ||
Fri Aug 10 2018 21:05 | 1st = 3 Myrniong Magic 2nd = 2 Zipping Buck 3rd = 1 Waikiki Creek 4th = 6 Strickland |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 8 - 9 Star Of Memphis | ||
Fri Aug 10 2018 21:00 | 1st = 9 Star Of Memphis 2nd = 7 Lucky Lombo 3rd = 3 Hollys Miss Molly 4th = 6 Bernie Winkle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 8 Benkennie Chic | ||
Fri Aug 10 2018 20:58 | 1st = 8 Benkennie Chic 2nd = 7 Nangar Ace 3rd = 2 Sketchy Fabio 4th = 6 Swiss Maestro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 1 Mcneo | ||
Fri Aug 10 2018 20:54 | 1st = 1 Mcneo 2nd = 7 Nicky Neo 3rd = 6 Zipping Hawk 4th = 8 Dr Condor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 8 Runrunjimmydunn | ||
Fri Aug 10 2018 20:54 | 1st = 8 Runrunjimmydunn 2nd = 7 Motu Premier 3rd = 6 Vampiro 4th = 3 Swimbetweentheflags |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 2 Blue Blaze | ||
Fri Aug 10 2018 20:51 | 1st = 2 Blue Blaze 2nd = 4 Jimbo 3rd = 7 Simple Keeping 4th = 5 Haunted To Excel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 4 Vital Force | ||
Fri Aug 10 2018 20:48 | 1st = 4 Vital Force 2nd = 1 Pretty Sensation 3rd = 2 Loroupe 4th = 8 Zipping Oliver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 7 - 1 Sister Tee | ||
Fri Aug 10 2018 20:45 | 1st = 1 Sister Tee 2nd = 8 Tilly Rockin 3rd = 4 Fantastic Daisy 4th = 7 Mister Stabler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 8 - 4 Grahams Legacy | ||
Fri Aug 10 2018 20:40 | 1st = 4 Grahams Legacy 2nd = 6 Courageous Dancer 3rd = 3 Im Rock Solid 4th = 2 Eagle Uno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 2 Irinka Milo | ||
Fri Aug 10 2018 20:38 | 1st = 2 Irinka Milo 2nd = 3 Maximum Drive 3rd = 5 Serena Serena 4th = 1 Mallee Kade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 1 Tell The Linesmen | ||
Fri Aug 10 2018 20:34 | 1st = 1 Tell The Linesmen 2nd = 2 Ruhtrebo 3rd = 3 Lifeinheaven 4th = 5 Artful Maid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 5 Lottie Glenda | ||
Fri Aug 10 2018 20:31 | 1st = 5 Lottie Glenda 2nd = 6 Fairy Vixen 3rd = 1 Zinda Neveelk 4th = 8 Mega Hazel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 7 - 10 Major Times | ||
Fri Aug 10 2018 20:30 | 1st = 10 Major Times 2nd = 8 The Black Prince 3rd = 1 Three Summas 4th = 2 Maraetai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 1 Rappa Flash | ||
Fri Aug 10 2018 20:28 | 1st = 1 Rappa Flash 2nd = 6 Jack Get Back 3rd = 8 Play That Song 4th = 4 Stevie Jane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 5 Ima Rocknroll Legend | ||
Fri Aug 10 2018 20:24 | 1st = 5 Ima Rocknroll Legend 2nd = 3 Glow Bright 3rd = 8 El Jacko 4th = 10 Im Lisart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 6 - 1 Heza Boherna | ||
Fri Aug 10 2018 20:22 | 1st = 1 Heza Boherna 2nd = 5 Lochies Mate 3rd = 3 Specialality 4th = 7 Manticore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 1 Double Up Dee | ||
Fri Aug 10 2018 20:18 | 1st = 1 Double Up Dee 2nd = 3 Rosa Rebel 3rd = 2 Carousle Excite 4th = 7 Bula Fab Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 5 Akina Dee Jay | ||
Fri Aug 10 2018 20:15 | 1st = 5 Akina Dee Jay 2nd = 4 Loaded 3rd = 1 Fourth Dimention 4th = 6 Thumb A Ride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 7 Yourockanna | ||
Fri Aug 10 2018 20:10 | 1st = 7 Yourockanna 2nd = 4 Hullhellorhalifax 3rd = 1 Tahminda 4th = 3 Victory Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 1 Bush Blossom | ||
Fri Aug 10 2018 20:08 | 1st = 1 Bush Blossom 2nd = 6 Shorty George 3rd = 5 Petey Baqui 4th = 4 Half A Minya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 10 - 4 Jos Dream | ||
Fri Aug 10 2018 20:06 | 1st = 4 Jos Dream 2nd = 5 No Doctor Needed 3rd = 1 Cmeerock 4th = 3 Max Phactor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 5 - 2 Extreme Chance | ||
Fri Aug 10 2018 20:05 | 1st = 2 Extreme Chance 2nd = 4 Fancy Georgie 3rd = 8 Standing Bear 4th = 5 My Wrecker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 6 - 5 Ride High | ||
Fri Aug 10 2018 20:00 | 1st = 5 Ride High 2nd = 9 Bettor Be Sorry 3rd = 1 Stefsbest 4th = 6 Bonus Play |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 4 Zipping Manuela | ||
Fri Aug 10 2018 19:58 | 1st = 4 Zipping Manuela 2nd = 7 Pass The Jar 3rd = 5 King Jeremy 4th = 1 Struph |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 11 The Floyd | ||
Fri Aug 10 2018 19:54 | 1st = 11 The Floyd 2nd = 9 Motu Real Style 3rd = 10 Monumental 4th = 2 Wecanonlyhope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 4 Dyna Maple | ||
Fri Aug 10 2018 19:52 | 1st = 4 Dyna Maple 2nd = 6 Garrido 3rd = 1 Rose Rose 4th = 5 Spy Secrets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 10 The Spinster | ||
Fri Aug 10 2018 19:50 | 1st = 10 The Spinster 2nd = 9 Say It Now 3rd = 3 A Bit Ruthless 4th = 8 Ideal Investment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 4 - 5 Lost Papers | ||
Fri Aug 10 2018 19:45 | 1st = 5 Lost Papers 2nd = 3 Zipping Toto 3rd = 1 Sin And Spin 4th = 4 Macadamia Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 11 Bally Barfly | ||
Fri Aug 10 2018 19:40 | 1st = 11 Bally Barfly 2nd = 1 Shaminthedevil 3rd = 4 Bundjalung Beauty 4th = 7 Wallaroy Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 9 - 8 Cheddars Princess | ||
Fri Aug 10 2018 19:39 | 1st = 8 Cheddars Princess 2nd = 5 Authentic 3rd = 1 Yshadowme 4th = 3 Whitehaven Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 8 Frankys Wish | ||
Fri Aug 10 2018 19:38 | 1st = 8 Frankys Wish 2nd = 1 Good Friend 3rd = 6 Big Skeeta 4th = 3 Amberzone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 8 Monsal Flyer | ||
Fri Aug 10 2018 19:35 | 1st = 8 Monsal Flyer 2nd = 5 Perfect Empire 3rd = 4 Dr Mianda 4th = 7 Fab Creates |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 5 - 9 Poster Boy | ||
Fri Aug 10 2018 19:30 | 1st = 9 Poster Boy 2nd = 6 Tam Major 3rd = 7 Alpha Charlie 4th = 4 Brackenreid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 2 Charmed An Taken | ||
Fri Aug 10 2018 19:28 | 1st = 2 Charmed An Taken 2nd = 7 Henessey Venom 3rd = 6 Jump In Line 4th = 1 Head Banger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 3 - 5 Bulls Babe | ||
Fri Aug 10 2018 19:25 | 1st = 5 Bulls Babe 2nd = 1 Hong Ha 3rd = 8 Covfefe 4th = 2 Double Vodka Sue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 9 Corporal Luna | ||
Fri Aug 10 2018 19:24 | 1st = 9 Corporal Luna 2nd = 11 January 3rd = 3 Untitled 4th = 1 Top Flight Cruize |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 5 Our Corelli | ||
Fri Aug 10 2018 19:20 | 1st = 5 Our Corelli 2nd = 1 Wilkins Medinahall 3rd = 6 Bettor B Abeliever 4th = 11 Allwoods Rocknroll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 4 Bigtime Victory | ||
Fri Aug 10 2018 19:19 | 1st = 4 Bigtime Victory 2nd = 6 Missing Allegro 3rd = 7 Benny Burrito 4th = 2 Als Apprentice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 1 Zipping Knocka | ||
Fri Aug 10 2018 19:18 | 1st = 1 Zipping Knocka 2nd = 5 Catcombe 3rd = 3 Sketchy Nick 4th = 7 Splitting Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 2 Sideshow Marjen | ||
Fri Aug 10 2018 19:15 | 1st = 2 Sideshow Marjen 2nd = 1 Little Tonka 3rd = 6 Got Some Zip 4th = 10 Not Practical |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 2 Kiavino Stride | ||
Fri Aug 10 2018 19:10 | 1st = 2 Kiavino Stride 2nd = 5 True Blue Stride 3rd = 1 Yayas Hot Heart 4th = 7 Major Petro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 8 - 3 Somethingaboutmary | ||
Fri Aug 10 2018 19:09 | 1st = 3 Somethingaboutmary 2nd = 7 New York Rain 3rd = 4 Hunter Bromac 4th = 8 Lincoln Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 6 Seaside Shuffle | ||
Fri Aug 10 2018 19:08 | 1st = 6 Seaside Shuffle 2nd = 5 Shes A Mitzi 3rd = 7 Hurricane Rose 4th = 2 Brakae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 2 - 1 Northern Moon | ||
Fri Aug 10 2018 19:05 | 1st = 1 Northern Moon 2nd = 2 Rosedene Valor 3rd = 4 Dana Beatle 4th = 7 Miss Ding |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 4 - 7 Admiral | ||
Fri Aug 10 2018 19:00 | 1st = 7 Admiral 2nd = 6 Blissfull Stride 3rd = 4 Dallas Nikolay 4th = 2 The Stags Roar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 6 Molly Spolly | ||
Fri Aug 10 2018 18:58 | 1st = 6 Molly Spolly 2nd = 4 Dark Layali 3rd = 7 Diamond Icon 4th = 8 Aston Narita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 2 Odessa | ||
Fri Aug 10 2018 18:55 | 1st = 2 Odessa 2nd = 1 Fabulous Bill 3rd = 7 Plane Spotter 4th = 9 Sonny George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 8 Fancy Hope | ||
Fri Aug 10 2018 18:52 | 1st = 8 Fancy Hope 2nd = 5 Big Cold Burst 3rd = 1 Banjo Milne 4th = 4 Undeniably |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 2 Bigtime Basher | ||
Fri Aug 10 2018 18:49 | 1st = 2 Bigtime Basher 2nd = 4 Hip Hop Rapper 3rd = 1 Cawbourne Mezza 4th = 6 Three Amigos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 1 Ima Morven Lad | ||
Fri Aug 10 2018 18:47 | 1st = 1 Ima Morven Lad 2nd = 5 Sicilian Slumber 3rd = 8 Cheap Tint 4th = 9 Shareapassion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 1 - 8 Zulu Sunset | ||
Fri Aug 10 2018 18:45 | 1st = 8 Zulu Sunset 2nd = 1 Proud Phoenix 3rd = 3 Dana Skye 4th = 4 London Tom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 3 Power Surge | ||
Fri Aug 10 2018 18:40 | 1st = 3 Power Surge 2nd = 7 Mista Taptoe Lombo 3rd = 10 Back Page News 4th = 11 Tinted Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 7 - 8 Western Delight | ||
Fri Aug 10 2018 18:39 | 1st = 8 Western Delight 2nd = 11 Comic Book Hero 3rd = 1 Russian Alsu 4th = 9 Redmaro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 12 - 4 Bigtime Fernando | ||
Fri Aug 10 2018 18:38 | 1st = 4 Bigtime Fernando 2nd = 6 Elmagordo 3rd = 7 Bam Bam Appeal 4th = 2 VIP |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 8 Daisy Me Diggin | ||
Fri Aug 10 2018 18:35 | 1st = 8 Daisy Me Diggin 2nd = 7 Aston Mambo 3rd = 3 Dr Pixie 4th = 1 Super Spolly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 3 - 4 Honey Please | ||
Fri Aug 10 2018 18:34 | 1st = 4 Honey Please 2nd = 6 The Great Redeemer 3rd = 2 Angels Breath 4th = 1 Louieville Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 6 Short Session | ||
Fri Aug 10 2018 18:32 | 1st = 6 Short Session 2nd = 3 Ive Got Cents 3rd = 2 Captains Knock 4th = 1 Real Jazz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 5 Agent Voilet | ||
Fri Aug 10 2018 18:29 | 1st = 5 Agent Voilet 2nd = 8 Cosmic Moments 3rd = 2 Our Turbo Girl 4th = 4 Carson County |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 12 - 4 Macray Muchacho | ||
Fri Aug 10 2018 18:24 | 1st = 4 Macray Muchacho 2nd = 3 Artoripace 3rd = 10 American Tour 4th = 7 One Night At Themile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 2 Bigtime Paddy | ||
Fri Aug 10 2018 18:21 | 1st = 2 Bigtime Paddy 2nd = 1 Natures Gent 3rd = 5 Idol Tom 4th = 3 Bigtime Twinkle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 1 Sahalee | ||
Fri Aug 10 2018 18:18 | 1st = 1 Sahalee 2nd = 8 Young Rachel 3rd = 6 Spanish Angle 4th = 3 Hard Left |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 6 Lucky Artist | ||
Fri Aug 10 2018 18:14 | 1st = 6 Lucky Artist 2nd = 5 Prophesy 3rd = 1 Ablissfullgift 4th = 8 Its All Bliss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 1 Blue Texada | ||
Fri Aug 10 2018 18:12 | 1st = 1 Blue Texada 2nd = 2 Regal Recall 3rd = 8 Reactor 4th = 7 Proper Gent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 6 - 7 Lovely Bundy | ||
Fri Aug 10 2018 18:11 | 1st = 7 Lovely Bundy 2nd = 9 Kd Hall 3rd = 5 Mr Good And Evil 4th = 4 Heard The Whisper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 5 Head Loch | ||
Fri Aug 10 2018 18:09 | 1st = 5 Head Loch 2nd = 6 Go Barny Go 3rd = 7 Jimmy Got Style 4th = 3 Pritil Manila |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 6 - 10 Real Dash | ||
Fri Aug 10 2018 18:04 | 1st = 10 Real Dash 2nd = 4 Glenferrie Crest 3rd = 5 Dragon Stride 4th = 3 Kettering Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 3 Spring Solomon | ||
Fri Aug 10 2018 18:02 | 1st = 3 Spring Solomon 2nd = 2 Barbs Pixie 3rd = 5 Tee Tanga 4th = 9 Zoe Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 2 - 4 Scallywag Sam | ||
Fri Aug 10 2018 17:57 | 1st = 4 Scallywag Sam 2nd = 6 Your Nicked 3rd = 1 Downunder Barkers 4th = 8 Hammers Law |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 2 Snowball Creed | ||
Fri Aug 10 2018 17:55 | 1st = 2 Snowball Creed 2nd = 1 Valkyrie Blue 3rd = 4 Hearts To Hearts 4th = 6 Razziai Rain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 3 Dusty Gambler | ||
Fri Aug 10 2018 17:54 | 1st = 3 Dusty Gambler 2nd = 1 Cawbourne Taylor 3rd = 6 Iris Allen 4th = 4 Mija Sydney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 6 Go Jotto | ||
Fri Aug 10 2018 17:52 | 1st = 6 Go Jotto 2nd = 1 Knocka Feller 3rd = 7 Inside Game 4th = 10 River Crossing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 11 - 10 Shadow Terror | ||
Fri Aug 10 2018 17:47 | 1st = 10 Shadow Terror 2nd = 7 Ozzie Major 3rd = 3 Forte Courage 4th = 2 Rebeccas Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 7 Morse | ||
Fri Aug 10 2018 17:45 | 1st = 7 Morse 2nd = 6 Harmat 3rd = 8 Kiarni Velvet 4th = 4 Rusty Memories |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 5 - 4 Red Reactor | ||
Fri Aug 10 2018 17:44 | 1st = 4 Red Reactor 2nd = 2 English Rose 3rd = 5 The Lone Ranger 4th = 1 Sly Eleanor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 1 Styx Vixen | ||
Fri Aug 10 2018 17:40 | 1st = 1 Styx Vixen 2nd = 13 Sams Cam 3rd = 2 Sweet As Candy 4th = 5 Mind The Wire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 2 Spring Festival | ||
Fri Aug 10 2018 17:38 | 1st = 2 Spring Festival 2nd = 3 Luca Bazooka 3rd = 6 Princess Light 4th = 1 Madre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 8 Rumbling Bajooks | ||
Fri Aug 10 2018 17:35 | 1st = 8 Rumbling Bajooks 2nd = 3 Zipping Nitro 3rd = 6 Osakalaka 4th = 1 Shes Gifted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 5 - 1 Annie Matilda | ||
Fri Aug 10 2018 17:30 | 1st = 1 Annie Matilda 2nd = 4 Kamwood Izzy 3rd = 2 Hey Porsha 4th = 5 Shandance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 7 Bigtime Onfire | ||
Fri Aug 10 2018 17:28 | 1st = 7 Bigtime Onfire 2nd = 3 Quistis Bale 3rd = 2 Bigtime Levi 4th = 8 Djay Dynamix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 4 Ballerina | ||
Fri Aug 10 2018 17:28 | 1st = 4 Ballerina 2nd = 9 Midnite Party 3rd = 8 Divers Ol Mates 4th = 10 Elle Nette Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 1 - 9 Franco Tristan | ||
Fri Aug 10 2018 17:23 | 1st = 9 Franco Tristan 2nd = 4 Vandanta 3rd = 2 Curlimore 4th = 5 Lettucefirestar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 8 Passive Protest | ||
Fri Aug 10 2018 17:21 | 1st = 8 Passive Protest 2nd = 3 Enzo Jazz 3rd = 2 Holly Knocks 4th = 1 Six Gun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 4 - 9 Simon | ||
Fri Aug 10 2018 17:18 | 1st = 9 Simon 2nd = 10 The Big Cheese 3rd = 2 Terrier 4th = 1 Bill Haley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 3 Unmistakable | ||
Fri Aug 10 2018 17:18 | 1st = 3 Unmistakable 2nd = 7 Blue Espearance 3rd = 8 Bros Little Gem 4th = 5 Chill Out Julie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 10 - 8 Our Amazing Grace | ||
Fri Aug 10 2018 17:13 | 1st = 8 Our Amazing Grace 2nd = 7 Urella Fella 3rd = 2 Tarleton Joe 4th = 1 Major Lies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 1 Over the Border | ||
Fri Aug 10 2018 17:11 | 1st = 1 Over the Border 2nd = 2 Flash Lock 3rd = 8 Schwa 4th = 3 Multicam Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 6 Cawbourne Krusty | ||
Fri Aug 10 2018 17:08 | 1st = 6 Cawbourne Krusty 2nd = 5 Cawbourne Trixy 3rd = 2 Cawbourne Palmer 4th = 8 Oity Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 1 Sackheim | ||
Fri Aug 10 2018 17:06 | 1st = 1 Sackheim 2nd = 8 Western Stride 3rd = 10 Our Dream To Reality 4th = 7 Highview Freddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 9 Spring Wine | ||
Fri Aug 10 2018 17:04 | 1st = 9 Spring Wine 2nd = 5 Rosdue Kirra 3rd = 1 Wazza Queen 4th = 6 Magic Code |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 8 - 3 Desidero | ||
Fri Aug 10 2018 17:00 | 1st = 3 Desidero 2nd = 2 Voiceover 3rd = 6 Kevs Lad 4th = 8 Lady Cromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 5 Azalea | ||
Fri Aug 10 2018 16:57 | 1st = 5 Azalea 2nd = 7 Mepunga Billy 3rd = 8 Dream Future 4th = 10 Micky Rads |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 8 - 6 Second Island | ||
Fri Aug 10 2018 16:55 | 1st = 6 Second Island 2nd = 7 Lookin Alive 3rd = 5 Arleta 4th = 10 Pompous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 4 - 2 Havana Moon | ||
Fri Aug 10 2018 16:53 | 1st = 2 Havana Moon 2nd = 7 Shes Courageous 3rd = 3 Rocknroll Queen 4th = 8 Monterey Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 3 - 3 Jansson | ||
Fri Aug 10 2018 16:52 | 1st = 3 Jansson 2nd = 10 Geenas Girl 3rd = 1 Monarchy Invasion 4th = 4 Phoebe Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 7 - 2 Noble Billy | ||
Fri Aug 10 2018 16:50 | 1st = 2 Noble Billy 2nd = 7 Desert Rush 3rd = 17 Court Rules 4th = 8 Hearts Honour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 5 Ferrari Key | ||
Fri Aug 10 2018 16:47 | 1st = 5 Ferrari Key 2nd = 2 Amys Will 3rd = 1 Nicks Never 4th = 6 Galaxy Banner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 6 Sister Shaz | ||
Fri Aug 10 2018 16:44 | 1st = 6 Sister Shaz 2nd = 1 Master Tide 3rd = 4 Wild Spark 4th = 3 Black Koala |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 7 Dyna Vernon | ||
Fri Aug 10 2018 16:38 | 1st = 7 Dyna Vernon 2nd = 4 Gunnar Blueblood 3rd = 5 Opawa Denise 4th = 8 Bigtime Monty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 6 Equilibrium | ||
Fri Aug 10 2018 16:37 | 1st = 6 Equilibrium 2nd = 2 My Girl Belena 3rd = 8 Nareen 4th = 5 Royal Solo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 9 - 9 Bulletproof Boy | ||
Fri Aug 10 2018 16:33 | 1st = 9 Bulletproof Boy 2nd = 10 Killer Dragon 3rd = 3 Markleigh Caz 4th = 7 Itzexceptional |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 7 - 7 Hot Seat | ||
Fri Aug 10 2018 16:30 | 1st = 7 Hot Seat 2nd = 6 Any Given Bender 3rd = 3 Callisto Moon 4th = 10 Theodolite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 4 Glenda Kingy | ||
Fri Aug 10 2018 16:28 | 1st = 4 Glenda Kingy 2nd = 5 Vista Flash 3rd = 3 Ohara 4th = 8 Jerry Can |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 2 - 3 Benson Boys | ||
Fri Aug 10 2018 16:27 | 1st = 3 Benson Boys 2nd = 1 Ideal Tiger 3rd = 7 Gibson Girl 4th = 2 Tycoon Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 8 - 7 True Worth | ||
Fri Aug 10 2018 16:25 | 1st = 7 True Worth 2nd = 6 Enjoy The Stars 3rd = 10 The Walrus 4th = 8 Vella Lonchick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 4 Super Cette | ||
Fri Aug 10 2018 16:22 | 1st = 4 Super Cette 2nd = 6 Ladylike Grace 3rd = 8 Frosty Black Jay 4th = 1 Clover Plane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 3 - 5 Giant Jackson | ||
Fri Aug 10 2018 16:18 | 1st = 5 Giant Jackson 2nd = 2 The Restauranteur 3rd = 3 Charlie Tango 4th = 7 Trustinpog |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 2 Starface | ||
Fri Aug 10 2018 16:15 | 1st = 2 Starface 2nd = 3 Freds My Name 3rd = 5 Seabrook Eb 4th = 7 Shes A Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 6 - 6 Lyrical Prince | ||
Fri Aug 10 2018 16:12 | 1st = 6 Lyrical Prince 2nd = 9 Drum Master 3rd = 1 Scotchview 4th = 13 Cliodhna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 2 Bigtime Kate | ||
Fri Aug 10 2018 16:10 | 1st = 2 Bigtime Kate 2nd = 4 Bigtime Flyer 3rd = 8 Retail Mayhem 4th = 3 Thrilling Eddie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 7 - 10 New Endeavour | ||
Fri Aug 10 2018 16:10 | 1st = 10 New Endeavour 2nd = 9 Moonlight Spy 3rd = 8 Triple Choice 4th = 1 Loud Enough |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 3 Im Impatient | ||
Fri Aug 10 2018 16:09 | 1st = 3 Im Impatient 2nd = 1 Finekey 3rd = 6 Ricks Vienna 4th = 7 Taken Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 1 Princess Werina | ||
Fri Aug 10 2018 16:03 | 1st = 1 Princess Werina 2nd = 8 Alpha Hestia 3rd = 3 Belle Of Swords 4th = 5 Russian Roulette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 6 - 4 Fica Gal | ||
Fri Aug 10 2018 16:00 | 1st = 4 Fica Gal 2nd = 1 Makahu Boy 3rd = 5 Missandei 4th = 6 Mosarbe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 1 - 9 Beg For Chevron | ||
Fri Aug 10 2018 15:59 | 1st = 9 Beg For Chevron 2nd = 1 Great Fantasy 3rd = 8 Swinging 4th = 11 Speedy Lavros |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 3 Natural Rhythm | ||
Fri Aug 10 2018 15:57 | 1st = 3 Natural Rhythm 2nd = 6 Base Camp 3rd = 1 On The Bonnet 4th = 4 Magic Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 12 - 2 Real Wicked | ||
Fri Aug 10 2018 15:54 | 1st = 2 Real Wicked 2nd = 4 Dark Cosmos 3rd = 8 Shades Of Blue 4th = 1 Krabalis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 8 - 7 Flight Officer | ||
Fri Aug 10 2018 15:53 | 1st = 7 Flight Officer 2nd = 10 Misterfreeze 3rd = 8 Scout Hall Road 4th = 1 One Golden Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 7 - 1 Athonis | ||
Fri Aug 10 2018 15:50 | 1st = 1 Athonis 2nd = 6 Dylans Deeva 3rd = 11 Motime 4th = 2 Jar Of Hearts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 4 Ivanhov | ||
Fri Aug 10 2018 15:49 | 1st = 4 Ivanhov 2nd = 6 Big League Diva 3rd = 3 Bigtime Buster 4th = 5 Cawbourne Ridge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 7 Pathfinder | ||
Fri Aug 10 2018 15:47 | 1st = 7 Pathfinder 2nd = 8 Aunty Val 3rd = 4 Gee Rafe 4th = 1 All Paws |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 12 - 1 Downtown Pixie | ||
Fri Aug 10 2018 15:44 | 1st = 1 Downtown Pixie 2nd = 5 Banjo Lass 3rd = 8 Djarragun 4th = 3 Pillar Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 2 - 7 Rosemary Shannon | ||
Fri Aug 10 2018 15:42 | 1st = 7 Rosemary Shannon 2nd = 9 La Gesture 3rd = 1 Renee Dale 4th = 10 Miss Elly May |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 7 Stacey Keeping | ||
Fri Aug 10 2018 15:39 | 1st = 7 Stacey Keeping 2nd = 3 Swoop And Peck 3rd = 8 Blackpool Shaz 4th = 4 Quando Quando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 11 - 7 Head Diva | ||
Fri Aug 10 2018 15:36 | 1st = 7 Head Diva 2nd = 5 Missy Chrisie 3rd = 2 Evey Bonus 4th = 3 Chasing Diamonds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 5 - 1 Jets Cracker | ||
Fri Aug 10 2018 15:35 | 1st = 1 Jets Cracker 2nd = 2 Prince Of Tie 3rd = 4 Beau Isa 4th = 12 Te Rangi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 6 - 5 Attila | ||
Fri Aug 10 2018 15:32 | 1st = 5 Attila 2nd = 10 Emilys Song 3rd = 7 Another Plan 4th = 8 Drummed Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 1 Rain And Tears | ||
Fri Aug 10 2018 15:31 | 1st = 1 Rain And Tears 2nd = 3 Sir Duggie 3rd = 2 Bigtime Eve 4th = 5 Hypocritical |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 5 - 1 Tycoon Dancer | ||
Fri Aug 10 2018 15:30 | 1st = 1 Tycoon Dancer 2nd = 2 All Too Sublime 3rd = 6 River Lee 4th = 8 Yarrayne Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 5 Zipping Poppy | ||
Fri Aug 10 2018 15:28 | 1st = 5 Zipping Poppy 2nd = 8 Ruby Herrera 3rd = 7 Robbos Redzone 4th = 2 Everlasting Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 11 - 6 Dons Machine | ||
Fri Aug 10 2018 15:25 | 1st = 6 Dons Machine 2nd = 8 Dimora Bekim 3rd = 1 Emerley Giggler 4th = 2 Rumbling Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 5 Galactic Cat | ||
Fri Aug 10 2018 15:22 | 1st = 5 Galactic Cat 2nd = 6 Tampico 3rd = 4 Soda Geoff 4th = 8 Pingin Bee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 7 - 7 Clancys Fobwatch | ||
Fri Aug 10 2018 15:17 | 1st = 7 Clancys Fobwatch 2nd = 5 Flojos Gold 3rd = 3 Trison 4th = 2 Brocks Territory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 10 - 1 Alpha Iris | ||
Fri Aug 10 2018 15:14 | 1st = 1 Alpha Iris 2nd = 6 Nine Millimetre 3rd = 8 Aristotle 4th = 7 Zani Vale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 7 Cawbourne Liz | ||
Fri Aug 10 2018 15:13 | 1st = 7 Cawbourne Liz 2nd = 6 Bigtime Champ 3rd = 2 Naharis 4th = 3 Doosh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 6 - 6 Suneeze | ||
Fri Aug 10 2018 15:10 | 1st = 6 Suneeze 2nd = 3 Zariz No Other 3rd = 8 Marzena 4th = 7 Ticked Off |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 9 Johnnys Return | ||
Fri Aug 10 2018 15:07 | 1st = 9 Johnnys Return 2nd = 6 Uncatchable 3rd = 8 Bourbon An Kahn 4th = 3 Logistic Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 4 Awesome Signs | ||
Fri Aug 10 2018 15:04 | 1st = 4 Awesome Signs 2nd = 8 Lana Caprina 3rd = 6 Fredys Flash 4th = 9 Kiarni Terry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 1 - 7 Spell Binding | ||
Fri Aug 10 2018 15:03 | 1st = 7 Spell Binding 2nd = 3 Pismo Beach 3rd = 10 Temora Reactor 4th = 4 Llanfair Rhiannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 2 Jeanies Gem | ||
Fri Aug 10 2018 15:01 | 1st = 2 Jeanies Gem 2nd = 8 Here Comes Tom 3rd = 7 Annie Bell 4th = 5 Avatar Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 4 - 10 Gaelic Dream | ||
Fri Aug 10 2018 15:00 | 1st = 10 Gaelic Dream 2nd = 12 Stratumiss 3rd = 11 Last Vein 4th = 5 Lady Makfi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 4 - 6 My Delilah | ||
Fri Aug 10 2018 14:57 | 1st = 6 My Delilah 2nd = 7 Mystic Eyes 3rd = 9 Osmosis 4th = 5 Moonmo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 5 - 8 San Marco | ||
Fri Aug 10 2018 14:55 | 1st = 8 San Marco 2nd = 7 Magic Ray 3rd = 5 Jacks Creek 4th = 16 Canny Watch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 4 Bigtime Phantom | ||
Fri Aug 10 2018 14:55 | 1st = 4 Bigtime Phantom 2nd = 2 Blazin Audrey 3rd = 6 Bigtime Acacia 4th = 3 Allen Mack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 9 - 4 Ogodei Star | ||
Fri Aug 10 2018 14:54 | 1st = 4 Ogodei Star 2nd = 3 Wheres Eggy 3rd = 8 La Ariel 4th = 2 Big Turls |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 2 Tricky Tron | ||
Fri Aug 10 2018 14:47 | 1st = 2 Tricky Tron 2nd = 4 Destini Florida 3rd = 5 Boston You Essay 4th = 1 My Fernando Tim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 1 Mount Ghost | ||
Fri Aug 10 2018 14:44 | 1st = 1 Mount Ghost 2nd = 6 Avatar Witch 3rd = 2 Mrs Hardwicke 4th = 8 Money Monster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 6 - 4 Im Lonely | ||
Fri Aug 10 2018 14:42 | 1st = 4 Im Lonely 2nd = 2 Timeless Jasper 3rd = 7 Finedropofred 4th = 8 Coolncalm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 8 - 4 Kingsbrae Millie | ||
Fri Aug 10 2018 14:39 | 1st = 4 Kingsbrae Millie 2nd = 1 Red Coat 3rd = 8 Kulu Zorro 4th = 9 Spookie Dynamic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 5 - 1 Breezesun | ||
Fri Aug 10 2018 14:35 | 1st = 1 Breezesun 2nd = 2 Trapper Tom 3rd = 3 Sarzana 4th = 4 Street Rogue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 3 - 1 A Fighting Fury | ||
Fri Aug 10 2018 14:30 | 1st = 1 A Fighting Fury 2nd = 10 Waltonia 3rd = 5 Paroodus 4th = 6 Quaffany |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 7 Serendipity Gold | ||
Fri Aug 10 2018 14:26 | 1st = 7 Serendipity Gold 2nd = 6 Bungaloo Thor 3rd = 3 Addisons Way 4th = 2 One Moore Page |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 8 Lanis Morris | ||
Fri Aug 10 2018 14:22 | 1st = 8 Lanis Morris 2nd = 1 Superior Scotch 3rd = 7 Shake The Night 4th = 2 Red Lagoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 4 - 4 Packen | ||
Fri Aug 10 2018 14:20 | 1st = 4 Packen 2nd = 3 Face Like Thunder 3rd = 2 Cut the Mustard 4th = 1 Husonique |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 3 - 1 Animal Instinct | ||
Fri Aug 10 2018 14:17 | 1st = 1 Animal Instinct 2nd = 8 Conquer The Stars 3rd = 9 Tonys Decree 4th = 7 Zafox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 7 - 1 Spookie Midnight | ||
Fri Aug 10 2018 14:14 | 1st = 1 Spookie Midnight 2nd = 4 Him The Master 3rd = 6 Rosemount Buddy 4th = 3 Sappho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 6 Courage Crest | ||
Fri Aug 10 2018 14:07 | 1st = 6 Courage Crest 2nd = 4 Bally Beckham 3rd = 3 Black In Town 4th = 7 Just Jimmy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 4 Allen Jersey | ||
Fri Aug 10 2018 14:04 | 1st = 4 Allen Jersey 2nd = 3 Ace Gone Wild 3rd = 2 Tuscan Flex 4th = 6 Banjo Bonito |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 5 - 2 Borntobeanartist | ||
Fri Aug 10 2018 14:03 | 1st = 2 Borntobeanartist 2nd = 3 The George 3rd = 8 Tell Us We Dream 4th = 7 Swearengen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 2 - 5 Devine Slickness | ||
Fri Aug 10 2018 14:00 | 1st = 5 Devine Slickness 2nd = 1 Gaius Gracchus 3rd = 8 Lisas Rainbow 4th = 6 Keep To The River |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 4 - 8 Stately Boy | ||
Fri Aug 10 2018 13:55 | 1st = 8 Stately Boy 2nd = 3 Decapitor 3rd = 7 Plus Belle La Vie 4th = 5 Oakwoods Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 6 - 1 Spare Cash | ||
Fri Aug 10 2018 13:51 | 1st = 1 Spare Cash 3rd = 4 Thanks Nelly 4th = 8 Benne Fortuna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 6 - 7 Pawlee | ||
Fri Aug 10 2018 13:51 | 1st = 7 Pawlee 3rd = 4 Thanks Nelly 4th = 8 Benne Fortuna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 3 Ima Maldini | ||
Fri Aug 10 2018 13:47 | 1st = 3 Ima Maldini 2nd = 9 Baurna Sal 3rd = 7 Cindy La Moment 4th = 2 Gotta Wobble Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 3 - 5 Hermosa Reward | ||
Fri Aug 10 2018 13:44 | 1st = 5 Hermosa Reward 2nd = 1 Arugula 3rd = 3 Not For Export 4th = 2 Cricklewood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 2 - 9 Red Colour | ||
Fri Aug 10 2018 13:42 | 1st = 9 Red Colour 2nd = 3 Hotel Coste 3rd = 6 Prolific Belle 4th = 2 Courageous Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 6 Pergamon | ||
Fri Aug 10 2018 13:39 | 1st = 6 Pergamon 2nd = 4 Keep Talking 3rd = 8 Mepunga Nyssa 4th = 1 Zipping Boyd |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 4 - 9 Carmy Dan | ||
Fri Aug 10 2018 13:38 | 1st = 9 Carmy Dan 2nd = 4 Goodtime Jezz 3rd = 7 Racing For Reggie 4th = 1 Baby Luv |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 1 - 7 Absaroka | ||
Fri Aug 10 2018 13:30 | 1st = 7 Absaroka 2nd = 6 Southern Silver 3rd = 1 Count Nicconi 4th = 2 Mr Phenomenal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 2 Stella Story | ||
Fri Aug 10 2018 13:27 | 1st = 2 Stella Story 2nd = 8 Clydes Girl 3rd = 4 Bungaloo Jedda 4th = 3 Star Ghost |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 5 - 2 Royal Swiper | ||
Fri Aug 10 2018 13:24 | 1st = 2 Royal Swiper 2nd = 8 Kingsbrae Steve 3rd = 1 Sudoku Daisy 4th = 7 Our Cavalier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 3 - 7 I Stole Your Love | ||
Fri Aug 10 2018 13:20 | 1st = 7 I Stole Your Love 2nd = 9 Stars Galawe 3rd = 4 Rosecraft 4th = 6 Nat Shrap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 5 Mr Swan | ||
Fri Aug 10 2018 13:17 | 1st = 5 Mr Swan 2nd = 8 Newfire Drewie 3rd = 7 Scott Muscle 4th = 2 My Guardman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 4 Sozins Angel | ||
Fri Aug 10 2018 13:16 | 1st = 4 Sozins Angel 2nd = 7 Chitina Tin 3rd = 1 Homebush Tasha 4th = 5 Know Respect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 8 Last Princess | ||
Fri Aug 10 2018 13:12 | 1st = 8 Last Princess 2nd = 2 Blanko 3rd = 1 Goldies Run 4th = 4 Oemi Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 3 - 10 On Wheels | ||
Fri Aug 10 2018 13:11 | 1st = 10 On Wheels 2nd = 7 Ima Sassy Girl 3rd = 4 Parisian Pride 4th = 3 Pattys Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 2 - 18 Cloud Cover | ||
Fri Aug 10 2018 13:09 | 1st = 18 Cloud Cover 2nd = 13 In Good Health 3rd = 2 Humboldt 4th = 12 Craigs My Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 1 - 10 Errol | ||
Fri Aug 10 2018 13:07 | 1st = 10 Errol 2nd = 2 La Firebird 3rd = 3 Queachy 4th = 6 Tang Dynasty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 4 - 1 Raven Loch | ||
Fri Aug 10 2018 13:04 | 1st = 1 Raven Loch 2nd = 4 Skittish Express 3rd = 3 Little Dotty Too 4th = 2 Ebonnie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 8 Princely Gold | ||
Fri Aug 10 2018 12:59 | 1st = 8 Princely Gold 2nd = 2 Smash Bomber 3rd = 5 Know Approval 4th = 4 Call Me Flo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 9 Inga Tom | ||
Fri Aug 10 2018 12:56 | 1st = 9 Inga Tom 2nd = 1 Azure Dragon 3rd = 2 Greysynd Alpha 4th = 10 Mirror Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 6 Call Me Crazy | ||
Fri Aug 10 2018 12:53 | 1st = 6 Call Me Crazy 2nd = 4 Aston Lily 3rd = 1 Dark Origins 4th = 8 Misty Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 3 - 7 Kingsbrae Martha | ||
Fri Aug 10 2018 12:49 | 1st = 7 Kingsbrae Martha 2nd = 8 Braystones Beach 3rd = 6 Jack Whelan 4th = 1 Peroni Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 2 - 3 Arrows Destiny | ||
Fri Aug 10 2018 12:45 | 1st = 3 Arrows Destiny 2nd = 2 Shezacraftsman 3rd = 4 Blue Seal 4th = 1 Severn Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 4 Dyna Walter | ||
Fri Aug 10 2018 12:42 | 1st = 4 Dyna Walter 2nd = 3 Ming Ming 3rd = 2 Smash Calling 4th = 7 Gotcha Rocky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 7 Dapper Diesel | ||
Fri Aug 10 2018 12:41 | 1st = 7 Dapper Diesel 2nd = 5 Uncle Bump 3rd = 1 Sketchy Skinny 4th = 3 See Ya Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 6 Jet Flyer | ||
Fri Aug 10 2018 12:37 | 1st = 6 Jet Flyer 2nd = 10 Little Lina 3rd = 4 Dons Noisey 4th = 1 Chelsea Champ |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 1 - 2 Delete | ||
Fri Aug 10 2018 12:35 | 1st = 2 Delete 2nd = 3 Acraman 3rd = 1 Elaborate 4th = 5 Elusive Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 2 - 6 Tevet | ||
Fri Aug 10 2018 12:32 | 1st = 6 Tevet 2nd = 3 Goodtime Scout 3rd = 1 Celebrita 4th = 5 Safina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 2 - 5 Toey Gambler | ||
Fri Aug 10 2018 12:29 | 1st = 5 Toey Gambler 2nd = 2 Kates Sledge 3rd = 3 Not Far Zuess 4th = 4 Sigarla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 3 Mitcham Reado | ||
Fri Aug 10 2018 12:24 | 1st = 3 Mitcham Reado 2nd = 1 Sierra Delta 3rd = 4 Smash Damage 4th = 2 Rand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 7 Sooki La Rico | ||
Fri Aug 10 2018 12:21 | 1st = 7 Sooki La Rico 2nd = 8 Bruree Boy 3rd = 5 Guevara 4th = 4 Splash An Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 4 Slippers Belle | ||
Fri Aug 10 2018 12:18 | 1st = 4 Slippers Belle 2nd = 1 Yolks Boy 3rd = 2 Sofie Gogolac 4th = 6 Early Tow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 1 - 2 Kingsbrae Joanne | ||
Fri Aug 10 2018 12:14 | 1st = 2 Kingsbrae Joanne 2nd = 6 Key Largo 3rd = 8 My Names Chloe 4th = 1 Jedi De Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 1 - 5 Bels Boy | ||
Fri Aug 10 2018 12:10 | 1st = 5 Bels Boy 2nd = 3 Lord Denman 3rd = 1 Darts Away 4th = 4 Bid Of Faith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 1 Whose He | ||
Fri Aug 10 2018 12:07 | 1st = 1 Whose He 2nd = 6 Sass em Up 3rd = 7 Cold Affair 4th = 3 Jinja Cody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 1 - 3 Cheyenne Autumn | ||
Fri Aug 10 2018 12:04 | 1st = 3 Cheyenne Autumn 2nd = 7 Three Strikes Mach 3rd = 8 Badland Star 4th = 5 Kondoolka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 2 Tomac Buzzard | ||
Fri Aug 10 2018 12:01 | 1st = 2 Tomac Buzzard 2nd = 5 Wild Bandit 3rd = 6 Tomal 4th = 7 Go Shirvo Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 4 Billy Frost | ||
Fri Aug 10 2018 11:50 | 1st = 4 Billy Frost 2nd = 2 Flaming Sambuca 3rd = 1 Its That Fresh 4th = 7 Jealous Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 4 Further Dreamer | ||
Fri Aug 10 2018 11:42 | 1st = 4 Further Dreamer 2nd = 7 Ultimate Amadeus 3rd = 1 Lost Horizon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 3 Dunk It | ||
Fri Aug 10 2018 11:32 | 1st = 3 Dunk It 2nd = 1 Replica Rango 3rd = 4 Know Logic 4th = 2 Smash Gator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 5 Smash Hit | ||
Fri Aug 10 2018 11:27 | 1st = 5 Smash Hit 2nd = 6 Banyuatis 3rd = 4 Urzael Harbinger 4th = 10 Blackwater Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 3 Manooka | ||
Fri Aug 10 2018 11:15 | 1st = 3 Manooka 2nd = 6 Tianyu 3rd = 1 Sefton Brew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 5 Business Ethics | ||
Fri Aug 10 2018 10:57 | 1st = 5 Business Ethics 2nd = 4 Homebush Razor 3rd = 3 Homebush Flynn 4th = 6 Memphis Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 2 Token Pick | ||
Fri Aug 10 2018 10:40 | 1st = 2 Token Pick 2nd = 8 Nuclear Jewel 3rd = 6 Step Inside Love 4th = 5 Ohoka Carsen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 1 Homebush Rieko | ||
Fri Aug 10 2018 10:22 | 1st = 1 Homebush Rieko 2nd = 3 Homebush Mikey 3rd = 7 Raptor Attack 4th = 5 Goldstar Alfie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 5 Barossa | ||
Fri Aug 10 2018 10:05 | 1st = 5 Barossa 2nd = 4 Forehand Raid 3rd = 1 Homebush Pete 4th = 2 Yee Coo Coo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 7 Triple Crown Blu | ||
Fri Aug 10 2018 0:35 | 1st = 7 Triple Crown Blu 2nd = 1 Millers Inc 4th = 6 Miss Truffles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 4 Oriental Owen | ||
Fri Aug 10 2018 0:16 | 1st = 4 Oriental Owen 2nd = 2 Lady Charlotte 3rd = 5 Miss Bamsy 4th = 1 Schmick As |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 6 One For Tiger | ||
Tue Jul 10 2018 23:27 | 1st = 6 One For Tiger 2nd = 2 Black Herc 3rd = 8 Bontem Delly 4th = 4 Scott Lit Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 7 Carmalee | ||
Tue Jul 10 2018 23:12 | 1st = 7 Carmalee 2nd = 1 Jimbo 3rd = 2 Daisy Eyes 4th = 8 Not Without Gas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 3 Aliante | ||
Tue Jul 10 2018 22:57 | 1st = 3 Aliante 2nd = 2 Collectanator 3rd = 6 Britz 4th = 1 Hazy Daisy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 2 Trickster Lumik | ||
Tue Jul 10 2018 22:42 | 1st = 2 Trickster Lumik 2nd = 4 Morris Memory 3rd = 1 Wizard Fun 4th = 5 Obstruction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 8 - 2 Naval Aviator | ||
Tue Jul 10 2018 22:37 | 1st = 2 Naval Aviator 2nd = 3 Show You The Stars 3rd = 1 Kapeka Fella 4th = 10 Andiamo Rusty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 11 - 1 Bashful Cloud | ||
Tue Jul 10 2018 22:34 | 1st = 1 Bashful Cloud 2nd = 8 Smooth Flame 3rd = 6 Fancy A Beer 4th = 3 Wild Wish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 1 Secret Message | ||
Tue Jul 10 2018 22:31 | 1st = 1 Secret Message 2nd = 6 Sooky Jooky 3rd = 5 Juno Away 4th = 3 Brindle Ninja |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 2 Little Miss Doza | ||
Tue Jul 10 2018 22:24 | 1st = 2 Little Miss Doza 2nd = 8 Nothing To Prove 3rd = 3 Berkly River 4th = 5 Twice As Wicked |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 11 - 1 Flash Logie | ||
Tue Jul 10 2018 22:21 | 1st = 1 Flash Logie 2nd = 2 Sugar Kaine 3rd = 7 Devine Rite 4th = 5 Zipping Burgess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 10 - 1 Groovy Sweet | ||
Tue Jul 10 2018 22:18 | 1st = 1 Groovy Sweet 2nd = 8 Motown Holly 3rd = 2 Waylon Bale 4th = 4 Brother Rob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 1 Paisley | ||
Tue Jul 10 2018 22:15 | 1st = 1 Paisley 2nd = 6 Wilburn 3rd = 8 Mallee Spring 4th = 2 No Passengers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 7 - 1 Oneforthediggers | ||
Tue Jul 10 2018 22:10 | 1st = 1 Oneforthediggers 2nd = 4 Join The Que 3rd = 7 Go Home Jo 4th = 6 Jiving Jolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 2 Legend Seeker | ||
Tue Jul 10 2018 22:07 | 1st = 2 Legend Seeker 2nd = 4 Tiger Keeping 3rd = 8 Fabs Gem 4th = 5 Oldmate Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 5 Scotch Notch | ||
Tue Jul 10 2018 22:01 | 1st = 5 Scotch Notch 2nd = 2 Avatar Woody 3rd = 6 Roxy Mack Flash 4th = 7 Kolora Davey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 9 - 2 Phantom Henry | ||
Tue Jul 10 2018 21:57 | 1st = 2 Phantom Henry 2nd = 8 Dream Weaver 3rd = 1 Nova Party 4th = 3 Sliding Doors |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 10 - 8 Small Jewel | ||
Tue Jul 10 2018 21:54 | 1st = 8 Small Jewel 2nd = 5 Pink Sunset 3rd = 9 Surfin Girl 4th = 3 Kulu Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 6 Fully Loaded | ||
Tue Jul 10 2018 21:50 | 1st = 6 Fully Loaded 2nd = 7 Dyna Hinkley 3rd = 2 Enzo 4th = 1 Sir Richard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 6 - 3 Ideal Diamante | ||
Tue Jul 10 2018 21:45 | 1st = 3 Ideal Diamante 2nd = 1 Trust My Judgement 3rd = 4 Pacific Playboy 4th = 5 Razor Brogden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 1 Infrared Moment | ||
Tue Jul 10 2018 21:42 | 1st = 1 Infrared Moment 2nd = 8 Kaytwo Monelli 3rd = 3 Playing Crazy 4th = 2 Tango Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 8 Willoughby | ||
Tue Jul 10 2018 21:39 | 1st = 8 Willoughby 2nd = 7 Ballerina 3rd = 1 Queen Of Justice 4th = 3 Duke Of Rumble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 8 - 2 Willie Holdon | ||
Tue Jul 10 2018 21:34 | 1st = 2 Willie Holdon 2nd = 4 Willy Rocket 3rd = 1 Rum Runner 4th = 5 Innocent Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 9 - 5 Back Off | ||
Tue Jul 10 2018 21:31 | 1st = 5 Back Off 2nd = 2 So Scandalous 3rd = 7 Five Of Spades 4th = 1 Petite Fawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 7 Ants In Pants | ||
Tue Jul 10 2018 21:28 | 1st = 7 Ants In Pants 2nd = 8 Ear We Come 3rd = 1 Aston Halle 4th = 3 Penny Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 1 Fundamental | ||
Tue Jul 10 2018 21:25 | 1st = 1 Fundamental 2nd = 6 Starlight Joli 3rd = 2 Hes Historic 4th = 8 Yunderup Kayla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 5 - 1 Roman Aviator | ||
Tue Jul 10 2018 21:20 | 1st = 1 Roman Aviator 2nd = 7 Bountiful Reactor 3rd = 4 Bettorgrinanbarit 4th = 3 Fight Song |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 5 Vista Flash | ||
Tue Jul 10 2018 21:18 | 1st = 5 Vista Flash 2nd = 4 Bintang Radler 3rd = 2 Ezy Mover 4th = 3 Totolo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 7 - 1 Brindi Chopper | ||
Tue Jul 10 2018 21:15 | 1st = 1 Brindi Chopper 2nd = 6 Not A Word 3rd = 8 Licorice Shot 4th = 5 Mr Merve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 8 - 7 Alpha Iris | ||
Tue Jul 10 2018 21:08 | 1st = 7 Alpha Iris 2nd = 4 Azariah 3rd = 3 Big Turls 4th = 5 Jedi Rumble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 6 Big Flood | ||
Tue Jul 10 2018 21:05 | 1st = 6 Big Flood 2nd = 1 Night King 3rd = 3 Rapanui Revival 4th = 2 Dreamy Julian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 5 Westdale Prince | ||
Tue Jul 10 2018 21:02 | 1st = 5 Westdale Prince 2nd = 3 Cosmic Ox 3rd = 7 Zipping Milly 4th = 1 Sudoku Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 5 Morse | ||
Tue Jul 10 2018 20:59 | 1st = 5 Morse 2nd = 2 Barney Brann 3rd = 4 Elgar 4th = 7 Hail Galo Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 6 - 5 Czarny | ||
Tue Jul 10 2018 20:55 | 1st = 5 Czarny 2nd = 4 Toes 3rd = 1 Magic Wishes 4th = 6 Lots Of Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 4 - 1 Space Junk | ||
Tue Jul 10 2018 20:50 | 1st = 1 Space Junk 2nd = 7 Michael Joseph 3rd = 9 Simba Bromac 4th = 8 Arriens |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 8 Thanks Nelly | ||
Tue Jul 10 2018 20:48 | 1st = 8 Thanks Nelly 2nd = 1 Kozmik Dude 3rd = 3 Sore Feet 4th = 2 Panther Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 4 Karaka | ||
Tue Jul 10 2018 20:45 | 1st = 4 Karaka 2nd = 5 Sneak Preview 3rd = 6 Hannah Bear 4th = 2 Dexs Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 1 Spot Roxon | ||
Tue Jul 10 2018 20:42 | 1st = 1 Spot Roxon 2nd = 3 Sudoku Emma 3rd = 6 Quite Magical 4th = 4 Mundi Marks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 3 Hansome Junior | ||
Tue Jul 10 2018 20:38 | 1st = 3 Hansome Junior 2nd = 8 Blabba Mouth 3rd = 2 Scary Mary 4th = 1 Another Kainane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 5 - 2 No Not Me | ||
Tue Jul 10 2018 20:35 | 1st = 2 No Not Me 2nd = 3 Intensify 3rd = 6 Road Monster 4th = 7 Billy Bojangles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 8 - 6 Melpark Alexa | ||
Tue Jul 10 2018 20:30 | 1st = 6 Melpark Alexa 2nd = 5 Eliska 3rd = 1 Walkamileinmyshoes 4th = 2 Zoemagic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 2 Bergerac | ||
Tue Jul 10 2018 20:28 | 1st = 2 Bergerac 2nd = 3 Mandela Cloud 3rd = 1 One Hour Parking 4th = 6 Air Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 8 Shady Tex | ||
Tue Jul 10 2018 20:25 | 1st = 8 Shady Tex 2nd = 3 Okay Kirsty 3rd = 5 Tiempo Dinero 4th = 1 Lethal Lomar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 2 Magic Brandi | ||
Tue Jul 10 2018 20:22 | 1st = 2 Magic Brandi 2nd = 1 Metal Buster 3rd = 3 Flipmaster 4th = 5 Elegant Crisp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 3 - 1 Spendthelot | ||
Tue Jul 10 2018 20:20 | 1st = 1 Spendthelot 2nd = 6 Illusionation 3rd = 7 Kissmecougar 4th = 4 Magestic Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 3 Zipping Hector | ||
Tue Jul 10 2018 20:18 | 1st = 3 Zipping Hector 2nd = 4 Baby Shelly 3rd = 6 Miss Pinafore 4th = 1 Back Forward It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 1 Go Freddy Go | ||
Tue Jul 10 2018 20:15 | 1st = 1 Go Freddy Go 2nd = 6 Birr 3rd = 8 Premier Shamrock 4th = 2 Blazin Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 3 Whatta Conk | ||
Tue Jul 10 2018 20:10 | 1st = 3 Whatta Conk 2nd = 2 Hullhellorhalifax 3rd = 7 Shadow Shark 4th = 5 Tulhurst Dibiase |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 5 - 1 Rally Dryva | ||
Tue Jul 10 2018 20:08 | 1st = 1 Rally Dryva 2nd = 7 Blonde Gift 3rd = 8 Charlie What 4th = 3 Karaoke Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 7 Anyones Guess | ||
Tue Jul 10 2018 20:06 | 1st = 7 Anyones Guess 2nd = 4 Easy Flyer 3rd = 6 Hello Im Kev 4th = 3 Villafly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 5 Bold Reflection | ||
Tue Jul 10 2018 20:05 | 1st = 5 Bold Reflection 2nd = 7 All Jokes Aside 3rd = 3 Dr Darkrai 4th = 8 Joraddi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 7 - 4 Franco | ||
Tue Jul 10 2018 20:00 | 1st = 4 Franco 2nd = 3 Nuggetpan 3rd = 5 Fremarksgonzo 4th = 2 Bushi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 5 Zulu Whip | ||
Tue Jul 10 2018 19:58 | 1st = 5 Zulu Whip 2nd = 2 Turbo Bob 3rd = 6 Another Gagan 4th = 1 Maddies Mimi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 1 Maywyn Often | ||
Tue Jul 10 2018 19:55 | 1st = 1 Maywyn Often 2nd = 7 Banjo An Henry 3rd = 3 Pyre 4th = 5 Strong Enough |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 2 - 10 My Entourage | ||
Tue Jul 10 2018 19:50 | 1st = 10 My Entourage 2nd = 2 Atmospherical 3rd = 1 Let It Roll 4th = 4 Vital Energy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 2 Kulu Bazza | ||
Tue Jul 10 2018 19:48 | 1st = 2 Kulu Bazza 2nd = 8 Waterview Dude 3rd = 7 Fire Fly Jake 4th = 1 Catch Me Keith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 7 Banjos Affair | ||
Tue Jul 10 2018 19:45 | 1st = 7 Banjos Affair 2nd = 6 Sole Elusion 3rd = 5 Shanlyn Bubbles 4th = 8 Magic Trap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 5 Nippers Grin | ||
Tue Jul 10 2018 19:40 | 1st = 5 Nippers Grin 2nd = 1 Sir Lasnick 3rd = 4 Grinear Girl 4th = 7 A Rocknroll Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 3 Kiarni Velvet | ||
Tue Jul 10 2018 19:38 | 1st = 3 Kiarni Velvet 2nd = 8 Flying Ella 3rd = 6 Cosmic Quality 4th = 4 Strange Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 2 Rhondas Yogi | ||
Tue Jul 10 2018 19:35 | 1st = 2 Rhondas Yogi 2nd = 7 Jack Addi 3rd = 1 Sleepy Mitch 4th = 3 Flaming Moe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 6 - 6 Bettor Ops | ||
Tue Jul 10 2018 19:31 | 1st = 6 Bettor Ops 2nd = 5 Midnitedelite 3rd = 1 Takahoa 4th = 7 Willbe Doc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 7 Bella Lyndan | ||
Tue Jul 10 2018 19:29 | 1st = 7 Bella Lyndan 2nd = 6 Kulu Zorro 3rd = 1 Lid Pinger 4th = 8 Chloe Lyndan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 4 Dr Abbie | ||
Tue Jul 10 2018 19:24 | 1st = 4 Dr Abbie 2nd = 3 Flying Smart 3rd = 5 Akina Cosmo 4th = 9 Ricos Amore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 1 - 3 Theo Aviator | ||
Tue Jul 10 2018 19:20 | 1st = 3 Theo Aviator 2nd = 6 Machlani 3rd = 4 Walsh 4th = 9 Faire La Fete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 6 Lets Go Girl | ||
Tue Jul 10 2018 19:18 | 1st = 6 Lets Go Girl 2nd = 3 Swift Tralee 3rd = 1 Sabai Odessa 4th = 7 Shebas Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 1 Rhondas Bear | ||
Tue Jul 10 2018 19:15 | 1st = 1 Rhondas Bear 2nd = 3 Dyna Fable 3rd = 5 Rapido 4th = 6 No Thank You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 6 Western Heir | ||
Tue Jul 10 2018 19:10 | 1st = 6 Western Heir 2nd = 5 Miss Ciriello 3rd = 3 To Be Feared 4th = 8 Final River |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 2 - 5 Flash Gee | ||
Tue Jul 10 2018 19:08 | 1st = 5 Flash Gee 2nd = 2 Gunner Succeed 3rd = 7 Just My Size 4th = 3 Lara Saint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 1 Valar Morghulis | ||
Tue Jul 10 2018 19:05 | 1st = 1 Valar Morghulis 2nd = 7 Hashtag Spolly 3rd = 8 Street Outlaw 4th = 6 Ayia Sophia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 5 - 9 Arty Guy | ||
Tue Jul 10 2018 19:01 | 1st = 9 Arty Guy 2nd = 1 Hells Confession 3rd = 8 Rusty Crackers 4th = 3 Caesareal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 4 Bella Dixie | ||
Tue Jul 10 2018 18:59 | 1st = 4 Bella Dixie 2nd = 1 Devine Abbey 3rd = 3 Bolton Babe 4th = 8 Yvonnes Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 12 - 3 Kraken Pace | ||
Tue Jul 10 2018 18:54 | 1st = 3 Kraken Pace 2nd = 1 Queen Coriander 3rd = 6 Bear Left 4th = 2 Gnocchi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 2 Madre | ||
Tue Jul 10 2018 18:51 | 1st = 2 Madre 2nd = 4 Lazza Manazza 3rd = 8 Spring Shelley 4th = 3 No Laying Back |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 7 Been Adjourned | ||
Tue Jul 10 2018 18:48 | 1st = 7 Been Adjourned 2nd = 8 Hyde 3rd = 2 Bogan Warrior 4th = 9 Jedi De Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 2 Disco Hips | ||
Tue Jul 10 2018 18:45 | 1st = 2 Disco Hips 2nd = 1 Shanlyn Dolly 3rd = 5 Im Giggling Now 4th = 3 Wake Up Wilma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 4 Glengarry Rose | ||
Tue Jul 10 2018 18:40 | 1st = 4 Glengarry Rose 2nd = 2 Our Bushwacker 3rd = 1 Casual River 4th = 7 Advanced Warfare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 1 Scott Cosmic | ||
Tue Jul 10 2018 18:38 | 1st = 1 Scott Cosmic 2nd = 2 Mr No Worries 3rd = 9 Sidevalve 4th = 10 Blue Afro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 11 - 2 Kouta Gold | ||
Tue Jul 10 2018 18:35 | 1st = 2 Kouta Gold 2nd = 10 Dyna Nancy 3rd = 4 Brake Drum 4th = 8 Lockrod |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 4 - 5 Sassyola | ||
Tue Jul 10 2018 18:31 | 1st = 5 Sassyola 2nd = 6 Seattle Trace 3rd = 3 Melinka 4th = 7 Pismo Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 6 Kalani Karl | ||
Tue Jul 10 2018 18:29 | 1st = 6 Kalani Karl 2nd = 2 Real Jazz 3rd = 8 Skylark Brooke 4th = 3 Hypo Show |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 1 Waste Of Time | ||
Tue Jul 10 2018 18:21 | 1st = 1 Waste Of Time 2nd = 2 Famous Shoes 3rd = 8 Modernday Falcon 4th = 6 Snakes n Ladders |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 2 Little Dynamo | ||
Tue Jul 10 2018 18:19 | 1st = 2 Little Dynamo 2nd = 8 Inga Tom 3rd = 3 Avatar Sparkle 4th = 7 Rapid Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 1 Aston Kirui | ||
Tue Jul 10 2018 18:16 | 1st = 1 Aston Kirui 2nd = 5 Lonnie Mach 3rd = 3 Cindys Mate 4th = 10 Venus Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 6 Robbiewillmakeit | ||
Tue Jul 10 2018 18:12 | 1st = 6 Robbiewillmakeit 2nd = 9 My Guy Mac 3rd = 5 Always Amy 4th = 1 Architecture |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 1 Crazy Bella | ||
Tue Jul 10 2018 18:09 | 1st = 1 Crazy Bella 2nd = 7 Topaz Tan 3rd = 6 Snowball Creed 4th = 3 Long Road Home |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 3 - 1 Jerichos Trumpet | ||
Tue Jul 10 2018 18:04 | 1st = 1 Jerichos Trumpet 2nd = 6 Levina 3rd = 3 Bad Boy Leroy 4th = 5 Tella Tall Tale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 7 Dyna Diedre | ||
Tue Jul 10 2018 18:01 | 1st = 7 Dyna Diedre 2nd = 4 Lireva 3rd = 6 Bluey Can Fly 4th = 8 Misty Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - | ||
Tue Jul 10 2018 17:56 | 2nd = 7 Rory Mach 3rd = 2 Lucifers Legend 4th = 1 Speedie Mcardle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 12 Admiral Bronski | ||
Tue Jul 10 2018 17:56 | 1st = 12 Admiral Bronski 2nd = 7 Rory Mach 3rd = 2 Lucifers Legend 4th = 1 Speedie Mcardle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 8 Tubark | ||
Tue Jul 10 2018 17:54 | 1st = 8 Tubark 2nd = 4 Pyrenees Petraca 3rd = 1 Iceni Skye 4th = 5 Eminence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 9 - 6 Bazzas Art | ||
Tue Jul 10 2018 17:50 | 1st = 6 Bazzas Art 2nd = 5 Fat Prophet 3rd = 9 Overlap 4th = 1 Platinum Roulette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 2 Surfboard | ||
Tue Jul 10 2018 17:48 | 1st = 2 Surfboard 2nd = 1 Foxy Be Good 3rd = 5 Blumentrit 4th = 4 Lest We |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 1 Merls Blaze | ||
Tue Jul 10 2018 17:45 | 1st = 1 Merls Blaze 2nd = 8 Agent Voilet 3rd = 6 Wind Witch 4th = 5 Buddies Al |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 3 Our Dream To Reality | ||
Tue Jul 10 2018 17:40 | 1st = 3 Our Dream To Reality 2nd = 2 Saint Stormy 3rd = 4 Gargzdai Girl 4th = 7 Gunna Go Bye Bye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 4 Federal Agent | ||
Tue Jul 10 2018 17:38 | 1st = 4 Federal Agent 2nd = 5 Extra Gear 3rd = 1 Peter Yap 4th = 6 Summer Skye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 7 - 6 Union Jukebox | ||
Tue Jul 10 2018 17:35 | 1st = 6 Union Jukebox 2nd = 7 Vaunting 3rd = 4 Go By Rio 4th = 8 Bold Avenue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 2 - 7 Destiny Belle | ||
Tue Jul 10 2018 17:33 | 1st = 7 Destiny Belle 2nd = 1 Mongiana 3rd = 8 Sondel 4th = 4 I Its Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 6 Farmor In Tune | ||
Tue Jul 10 2018 17:30 | 1st = 6 Farmor In Tune 2nd = 4 Bogie Teejay 3rd = 8 Willy Toula 4th = 7 Brother Trevor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 8 El Major | ||
Tue Jul 10 2018 17:25 | 1st = 8 El Major 2nd = 2 Parisian Rockstar 3rd = 1 Lancelot Bromac 4th = 6 Geronimo Beau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 6 Jumbo Bale | ||
Tue Jul 10 2018 17:22 | 1st = 6 Jumbo Bale 2nd = 9 Leeroy Rox 3rd = 8 Cosmic Kilby 4th = 10 Tiggerlong Ring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 6 Lochinver | ||
Tue Jul 10 2018 17:17 | 1st = 6 Lochinver 2nd = 7 Controversial 3rd = 8 Mista Lombo 4th = 10 Arrokeefe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 4 Inside Game | ||
Tue Jul 10 2018 17:14 | 1st = 4 Inside Game 2nd = 7 Atlantic Rose 3rd = 1 Head Loch 4th = 3 Osakalaka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 3 Precious Sal | ||
Tue Jul 10 2018 17:07 | 1st = 3 Precious Sal 2nd = 1 Get Shorty 3rd = 8 Lightning White 4th = 7 Cosmic Capers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 6 - 3 Pure Hawk | ||
Tue Jul 10 2018 17:05 | 1st = 3 Pure Hawk 2nd = 4 Toff Rocks 3rd = 6 Craiglea Weapon 4th = 2 Fine N Devine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 1 Snippyliss | ||
Tue Jul 10 2018 17:04 | 1st = 1 Snippyliss 2nd = 7 Adriel 3rd = 5 Speedway Lass 4th = 6 Wolf Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 1 - 10 Executive Dash | ||
Tue Jul 10 2018 16:59 | 1st = 10 Executive Dash 2nd = 9 Our Uncle Alan 3rd = 2 Sunrainbow 4th = 6 Jang Pel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 2 Main One | ||
Tue Jul 10 2018 16:57 | 1st = 2 Main One 2nd = 4 Serious Bolt 3rd = 3 Looking Down 4th = 1 Brazilian Brae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 5 Tom Me Gun | ||
Tue Jul 10 2018 16:52 | 1st = 5 Tom Me Gun 2nd = 2 Lilac Flash 3rd = 8 Remember Mac 4th = 11 Muscle Mach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 4 Shes A Sort | ||
Tue Jul 10 2018 16:49 | 1st = 4 Shes A Sort 2nd = 8 Cawbourne Fawny 3rd = 6 Count Werina 4th = 5 Rosdue Matao |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wellington Race 7 - 3 Our Dasha | ||
Tue Jul 10 2018 16:45 | 1st = 3 Our Dasha 2nd = 1 Rastafarian 3rd = 2 Coroglen 4th = 6 Rode To Sundown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 1 Billy Moran | ||
Tue Jul 10 2018 16:42 | 1st = 1 Billy Moran 2nd = 2 Mahjong Heat 3rd = 4 Waikiki Creek 4th = 3 Scorching Lucy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 7 Miss Legality | ||
Tue Jul 10 2018 16:39 | 1st = 7 Miss Legality 2nd = 2 Arma Rapida 3rd = 1 Skyes Apprentice 4th = 5 Zebo Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 8 Royal Gamble | ||
Tue Jul 10 2018 16:38 | 1st = 8 Royal Gamble 2nd = 9 Jessica Bromac 3rd = 10 Getarattleon 4th = 6 Its Mesmerise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 5 - 10 Grey Missile | ||
Tue Jul 10 2018 16:35 | 1st = 10 Grey Missile 2nd = 1 Craiglea Deken 3rd = 2 Masons Chance 4th = 3 Pinyarda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 8 - 2 Chavuma | ||
Tue Jul 10 2018 16:30 | 1st = 2 Chavuma 2nd = 6 Tanto Bianco 3rd = 7 Ruths Boy 4th = 10 Thumbtacks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 9 Dyna Ulysses | ||
Tue Jul 10 2018 16:28 | 1st = 9 Dyna Ulysses 2nd = 2 Disobedience 3rd = 3 Dapper Danny 4th = 7 Gordy Junior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 7 - 2 Crackneck | ||
Tue Jul 10 2018 16:25 | 1st = 2 Crackneck 2nd = 7 Jacks Image 3rd = 1 Invincible Gangsta 4th = 10 Ms Wicked Nicci |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 3 Flash Magic | ||
Tue Jul 10 2018 16:22 | 1st = 3 Flash Magic 2nd = 4 Spring Ritchie 3rd = 6 Sweet Oaks 4th = 1 Cool Hand Gus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 7 Ima Top Tycoon | ||
Tue Jul 10 2018 16:17 | 1st = 7 Ima Top Tycoon 2nd = 6 Ned Pepper 3rd = 1 Might And Main 4th = 8 Grinvil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 3 Giant Jarvis | ||
Tue Jul 10 2018 16:17 | 1st = 3 Giant Jarvis 2nd = 8 Mercedes Red 3rd = 6 Dashing Dyson 4th = 1 Miss Payne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 6 Nitro Value | ||
Tue Jul 10 2018 16:14 | 1st = 6 Nitro Value 2nd = 5 Faraday 3rd = 3 Shark Tank 4th = 4 Jacobite Joseph |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wellington Race 6 - 7 A Martin Placepick | ||
Tue Jul 10 2018 16:10 | 1st = 7 A Martin Placepick 2nd = 6 Taking Liberties 3rd = 8 Demonize 4th = 15 Slickster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 2 Doreas | ||
Tue Jul 10 2018 16:07 | 1st = 2 Doreas 2nd = 1 Ballymac Jay 3rd = 7 Spring Rebel 4th = 3 Never |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 5 White Not Wong | ||
Tue Jul 10 2018 16:06 | 1st = 5 White Not Wong 2nd = 3 Giancana 3rd = 7 Goldstar Dodge 4th = 1 Culvie Chairman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 6 Thunder Dance | ||
Tue Jul 10 2018 16:03 | 1st = 6 Thunder Dance 2nd = 4 Lifeonthebeach 3rd = 1 Tungsten Terror 4th = 8 Shezallapples |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 4 Chinookan Blue | ||
Tue Jul 10 2018 16:02 | 1st = 4 Chinookan Blue 2nd = 5 Muzzle Welsh 3rd = 6 Dyna Alice 4th = 1 Queen Of Meereen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 7 - 4 Scappare | ||
Tue Jul 10 2018 16:00 | 1st = 4 Scappare 2nd = 2 Mr Hamilton 3rd = 12 Delightful Spirit 4th = 8 Love Is Great |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 4 - 3 Easy Weekend | ||
Tue Jul 10 2018 15:57 | 1st = 3 Easy Weekend 2nd = 1 Concluder 3rd = 8 Princely 4th = 6 Lushan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 2 Bound After Gold | ||
Tue Jul 10 2018 15:54 | 1st = 2 Bound After Gold 2nd = 1 Wheres Jamal 3rd = 6 Right Said Frank 4th = 8 Cosmic Moments |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 6 - 7 Chosen Prince | ||
Tue Jul 10 2018 15:50 | 1st = 7 Chosen Prince 2nd = 3 Gayatri 3rd = 4 Hierarchal 4th = 6 Eagleworks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 7 Spring Festival | ||
Tue Jul 10 2018 15:47 | 1st = 7 Spring Festival 2nd = 3 Nitro Norma 3rd = 2 Secret Kept 4th = 8 Dave The Rave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 3 Elles Toy | ||
Tue Jul 10 2018 15:44 | 1st = 3 Elles Toy 2nd = 6 Shimmy Dat Ray 3rd = 2 Mickie Raven 4th = 8 Chapta Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 7 Tell The Linesmen | ||
Tue Jul 10 2018 15:42 | 1st = 7 Tell The Linesmen 2nd = 6 Herbs Hero 3rd = 3 Act Of Valor 4th = 1 Victree Mikayla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 1 Cosmic Ryder | ||
Tue Jul 10 2018 15:41 | 1st = 1 Cosmic Ryder 2nd = 5 Say Cheese 3rd = 4 Goldstar Bindi 4th = 2 Mamma Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 5 Aston Lagonda | ||
Tue Jul 10 2018 15:39 | 1st = 5 Aston Lagonda 2nd = 1 Gemilly 3rd = 2 Magic Milly 4th = 6 Pyrenees Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 12 - 1 Lupe Fiasco | ||
Tue Jul 10 2018 15:36 | 1st = 1 Lupe Fiasco 2nd = 8 City Limit Sign 3rd = 2 Raloo Bartzy 4th = 3 Edison Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wellington Race 5 - 5 Fanny Chenal | ||
Tue Jul 10 2018 15:35 | 1st = 5 Fanny Chenal 2nd = 9 Daiquiri Lass 3rd = 1 Helstar 4th = 11 Bansuri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 11 - 5 Peco Can | ||
Tue Jul 10 2018 15:32 | 1st = 5 Peco Can 2nd = 2 Fabulous Diamond 3rd = 6 Benky Bomber 4th = 4 Alolo Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 6 - 3 Maxey Campo | ||
Tue Jul 10 2018 15:30 | 1st = 3 Maxey Campo 2nd = 1 Flaming Bel 3rd = 7 Belichick 4th = 2 Strike Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 5 Spritely Brew | ||
Tue Jul 10 2018 15:27 | 1st = 5 Spritely Brew 2nd = 6 Just Talking 3rd = 1 King Brew 4th = 2 Hard Man Chapta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 2 Franco Storm | ||
Tue Jul 10 2018 15:25 | 1st = 2 Franco Storm 2nd = 6 Maximus Red 3rd = 7 Squire 4th = 8 Guptas Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 5 Dyna Monty | ||
Tue Jul 10 2018 15:24 | 1st = 5 Dyna Monty 2nd = 2 Bad Liar 3rd = 4 Know Shame 4th = 3 Goldstar Renee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 3 - 5 Misc | ||
Tue Jul 10 2018 15:22 | 1st = 5 Misc 2nd = 2 Harvest Pride 3rd = 4 Buster Block 4th = 10 Centenario |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 3 Phoebe Mcbain | ||
Tue Jul 10 2018 15:19 | 1st = 3 Phoebe Mcbain 2nd = 2 Hometown Lads 3rd = 1 Port Boy 4th = 7 Tiffin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 8 Big Sam Marjen | ||
Tue Jul 10 2018 15:16 | 1st = 8 Big Sam Marjen 2nd = 3 Lobster Hill 3rd = 2 Iceni Sailor 4th = 6 Rogue One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 5 - 10 Fun Fact | ||
Tue Jul 10 2018 15:15 | 1st = 10 Fun Fact 2nd = 2 Resonare 3rd = 8 Layton Abbey 4th = 9 Power From Within |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 10 - 8 Whoop Bang | ||
Tue Jul 10 2018 15:12 | 1st = 8 Whoop Bang 2nd = 3 Branwell Lee 3rd = 1 Medium Rare 4th = 6 Trumpence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 2 Yeran | ||
Tue Jul 10 2018 15:09 | 1st = 2 Yeran 2nd = 1 Limburg Will 3rd = 8 Limburg Sprite 4th = 7 Blondy Two |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 4 Our Delight | ||
Tue Jul 10 2018 15:07 | 1st = 4 Our Delight 2nd = 5 Miss Mia 3rd = 9 Bettor Because 4th = 3 Newmerella Ladykay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 2 My Bro Michael | ||
Tue Jul 10 2018 15:06 | 1st = 2 My Bro Michael 2nd = 4 Mounga 3rd = 5 Okuku Billy 4th = 1 Come Sunday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 8 Rebel Contender | ||
Tue Jul 10 2018 15:04 | 1st = 8 Rebel Contender 2nd = 7 Breemelia Swift 3rd = 2 Turbolicious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 5 - 4 Annunciate | ||
Tue Jul 10 2018 15:00 | 1st = 4 Annunciate 2nd = 3 El Phoenix 3rd = 2 Moonlight Hussler 4th = 1 Exflytations |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wellington Race 4 - 4 Crim | ||
Tue Jul 10 2018 14:55 | 1st = 4 Crim 2nd = 2 Smart Attire 3rd = 11 Black Platinum 4th = 8 Pedros Zariz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 9 - 2 Apollo Blue | ||
Tue Jul 10 2018 14:51 | 1st = 2 Apollo Blue 2nd = 9 Lord Dominator 3rd = 3 Take Guard 4th = 1 South Serpent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 6 Opawa Rooster | ||
Tue Jul 10 2018 14:49 | 1st = 6 Opawa Rooster 2nd = 4 Opawa Abbie Joy 3rd = 1 Galway Gal 4th = 3 Opawa Plum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 1 War Dan Bad Girl | ||
Tue Jul 10 2018 14:46 | 1st = 1 War Dan Bad Girl 2nd = 7 Lynnsanity 3rd = 8 True Blue Stride 4th = 3 Lotta Laughs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 2 - 7 Bella Sash | ||
Tue Jul 10 2018 14:42 | 1st = 7 Bella Sash 2nd = 2 Lilly Kareena 3rd = 4 Better Future 4th = 3 Oosthuizen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 4 Hold On Digger | ||
Tue Jul 10 2018 14:39 | 1st = 4 Hold On Digger 2nd = 5 Tekeela Too 3rd = 3 Cash Producer 4th = 7 Wattos Revenge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 4 - 8 Miss Faith | ||
Tue Jul 10 2018 14:35 | 1st = 8 Miss Faith 2nd = 7 Darbies Blugirl 3rd = 4 Workdrinks 4th = 6 Your Witness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 6 Geneva Lee | ||
Tue Jul 10 2018 14:32 | 1st = 6 Geneva Lee 2nd = 3 Adams Spot 3rd = 5 Jacks Whirl 4th = 1 Baroni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 6 Zircon | ||
Tue Jul 10 2018 14:31 | 1st = 6 Zircon 2nd = 7 Homebush Tasha 3rd = 8 Smash Gator 4th = 1 Ohoka Pheobe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 9 Ali Downunder | ||
Tue Jul 10 2018 14:28 | 1st = 9 Ali Downunder 2nd = 2 My Ultimate Romeo 3rd = 4 Im No Outlaw 4th = 3 My Ultimate Sport |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 4 - 12 Alfa Oro | ||
Tue Jul 10 2018 14:25 | 1st = 12 Alfa Oro 2nd = 7 Tourniquet 3rd = 3 One Over Rod 4th = 6 The Sword |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wellington Race 3 - 7 Molasses | ||
Tue Jul 10 2018 14:20 | 1st = 7 Molasses 2nd = 2 Heza Thief 3rd = 6 Somebody 4th = 4 Joeys Destiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 8 Meehan Sox | ||
Tue Jul 10 2018 14:16 | 1st = 8 Meehan Sox 2nd = 5 Waltharius 3rd = 1 Destini Surfer 4th = 10 Sutton Wil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 3 My Ginger Kiss | ||
Tue Jul 10 2018 14:15 | 1st = 3 My Ginger Kiss 2nd = 7 Koroibete 3rd = 1 Taieri Terra 4th = 8 Sozins Treasure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 6 Lets Go To Brazil | ||
Tue Jul 10 2018 14:11 | 1st = 6 Lets Go To Brazil 2nd = 1 Panania North 3rd = 2 I Am Speed 4th = 3 Billboard Bonnie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 1 - 1 Our Alicias Lane | ||
Tue Jul 10 2018 14:07 | 1st = 1 Our Alicias Lane 2nd = 5 Bank Teller 3rd = 4 Wicked Dancer 4th = 3 Craiglea Galio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 2 Miss Hanigan | ||
Tue Jul 10 2018 14:04 | 1st = 2 Miss Hanigan 2nd = 3 Prince Fabio 3rd = 4 Rivenlee Lad 4th = 5 Silent Boloney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 3 - 7 Our Lady Violet | ||
Tue Jul 10 2018 14:00 | 1st = 7 Our Lady Violet 2nd = 10 Miss Moana 3rd = 2 Kingston Heath 4th = 4 Sundayinmanhattan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 4 Dyna Walter | ||
Tue Jul 10 2018 13:56 | 1st = 4 Dyna Walter 2nd = 8 Poppy Rocket 3rd = 9 Opawa Pam 4th = 1 Stompin Ground |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 3 - 2 Cash Raider | ||
Tue Jul 10 2018 13:55 | 1st = 2 Cash Raider 2nd = 9 Wheres My Wallet 3rd = 12 Chilli Pepper 4th = 5 Paint This City |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 2 Fast Fyfe | ||
Tue Jul 10 2018 13:51 | 1st = 2 Fast Fyfe 2nd = 7 Oshkosh Wayne 3rd = 3 Deflection 4th = 4 Just Did It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wellington Race 2 - 14 Shesabitfoolish | ||
Tue Jul 10 2018 13:45 | 1st = 14 Shesabitfoolish 2nd = 2 Hoges 3rd = 13 Peggys Time 4th = 12 Opening Stanza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 1 Miny Mo | ||
Tue Jul 10 2018 13:42 | 1st = 1 Miny Mo 2nd = 8 Droopys Jacket 3rd = 7 Tynan 4th = 6 Buckle Up Dino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 3 Dyna Lenny | ||
Tue Jul 10 2018 13:38 | 1st = 3 Dyna Lenny 2nd = 2 Poetik 3rd = 7 Jealous Much 4th = 4 Feral Dove Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 6 Empire Bay | ||
Tue Jul 10 2018 13:36 | 1st = 6 Empire Bay 2nd = 8 The God Botherer 3rd = 2 Moment In The Sun 4th = 5 My Chimera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 4 Spring Waratah | ||
Tue Jul 10 2018 13:29 | 1st = 4 Spring Waratah 2nd = 3 Vincent Tyson 3rd = 6 Aston Bardot 4th = 2 Eva Knievel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 2 - 10 Skarbek | ||
Tue Jul 10 2018 13:25 | 1st = 10 Skarbek 2nd = 1 Daisley 3rd = 8 Written On Rock 4th = 3 Lovology |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 4 Ring Clown | ||
Tue Jul 10 2018 13:22 | 1st = 4 Ring Clown 2nd = 8 Distinctive Miss 3rd = 1 Little Lottie 4th = 3 Abacus Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 2 - 3 The Tenor | ||
Tue Jul 10 2018 13:20 | 1st = 3 The Tenor 2nd = 6 Dont Doubt Arthur 3rd = 5 Smart Promise 4th = 7 Without Conviction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 5 Nitro Grace | ||
Tue Jul 10 2018 13:17 | 1st = 5 Nitro Grace 2nd = 8 Times A Bonus 3rd = 3 My Bro Zorro 4th = 4 Hello Pipit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 12 - 9 Nicey Spicey | ||
Tue Jul 10 2018 13:14 | 1st = 9 Nicey Spicey 2nd = 7 Sarcasm 3rd = 5 Nozzno Fear 4th = 6 Wheelchair Norm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 5 Bradley Tyson | ||
Tue Jul 10 2018 13:10 | 1st = 5 Bradley Tyson 2nd = 4 Long Gully Leo 3rd = 3 Splish Splashin 4th = 1 Aussie Steel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 5 Beck Eleven | ||
Tue Jul 10 2018 13:06 | 1st = 5 Beck Eleven 2nd = 2 Cold Affair 3rd = 8 Mr Black Magic 4th = 10 Homebush Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wellington Race 1 - 8 Calamity Mo | ||
Tue Jul 10 2018 13:05 | 1st = 8 Calamity Mo 2nd = 5 Whitsunday 3rd = 6 All The Wine 4th = 12 Snappy Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 1 Gold Lenny | ||
Tue Jul 10 2018 13:02 | 1st = 1 Gold Lenny 2nd = 2 Bluegrass Moss 3rd = 4 Faboom 4th = 5 Jetta Jam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 11 - 8 Lord Louie | ||
Tue Jul 10 2018 12:59 | 1st = 8 Lord Louie 2nd = 7 Hankenstein 3rd = 6 Egomaniacal 4th = 1 Goldstar Ashton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 5 Majestic Courtney | ||
Tue Jul 10 2018 12:58 | 1st = 5 Majestic Courtney 2nd = 6 Agent Maori 3rd = 2 Smokey Nova 4th = 8 Scenic Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 1 - 5 Riverina Dancer | ||
Tue Jul 10 2018 12:55 | 1st = 5 Riverina Dancer 2nd = 10 Swirl Girl 3rd = 3 Little Mannix 4th = 8 Stratego |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 5 La Rosquilla | ||
Tue Jul 10 2018 12:51 | 1st = 5 La Rosquilla 2nd = 6 Oldmate Ben 3rd = 8 Miss Thursday 4th = 2 Victa Nash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 1 - 5 Diamond Star Halo | ||
Tue Jul 10 2018 12:45 | 1st = 5 Diamond Star Halo 2nd = 1 Hendos Magic 3rd = 2 Dress Rehearsal 4th = 3 Red Centre Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 1 Jughead Jones | ||
Tue Jul 10 2018 12:42 | 1st = 1 Jughead Jones 2nd = 5 Major Mint 3rd = 3 Bongioletti 4th = 6 Juddalon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 10 - 7 Perfect Result | ||
Tue Jul 10 2018 12:38 | 1st = 7 Perfect Result 2nd = 1 Malaga Molly 3rd = 2 Opawa Brad 4th = 5 Opawa Racer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 7 Hold Da Door | ||
Tue Jul 10 2018 12:35 | 1st = 7 Hold Da Door 2nd = 6 Winlock Mcgregor 3rd = 8 Big Buzz 4th = 2 Dalis Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 3 Buckle Up Azona | ||
Tue Jul 10 2018 12:25 | 1st = 3 Buckle Up Azona 2nd = 4 Buckle Up Ardia 3rd = 2 St Jenson 4th = 1 Spirit Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 9 - 8 Asserting Power | ||
Tue Jul 10 2018 12:20 | 1st = 8 Asserting Power 2nd = 3 Kalonga 3rd = 2 Mitcham Faye 4th = 6 Cosmic Ruben |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 2 Goin Bush | ||
Tue Jul 10 2018 12:15 | 1st = 2 Goin Bush 2nd = 3 Merry Nyasaland 3rd = 6 Sketchy Kathy 4th = 8 Just Crystal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 7 Buckle Up Izy | ||
Tue Jul 10 2018 12:07 | 1st = 7 Buckle Up Izy 2nd = 3 Work Wear 3rd = 8 Clubber 4th = 5 Lisas Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 8 - 1 Disclaimer | ||
Tue Jul 10 2018 12:02 | 1st = 1 Disclaimer 2nd = 7 Opawa Jumper 3rd = 2 Zipping Lance 4th = 6 Mitcham Reado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 6 Pretoria Son | ||
Tue Jul 10 2018 11:57 | 1st = 6 Pretoria Son 2nd = 7 On Trend 3rd = 3 Justice Merry 4th = 2 Flying Luna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 7 - 5 Cosmic Stu | ||
Tue Jul 10 2018 11:45 | 1st = 5 Cosmic Stu 2nd = 3 Opawa Robynann 3rd = 9 Darlek Ian 4th = 8 Know Equal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 6 - 4 Torpedo Tuck | ||
Tue Jul 10 2018 11:27 | 1st = 4 Torpedo Tuck 2nd = 3 Miss Nina 3rd = 1 Goldstar Jagger 4th = 5 Zipping Ripley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 5 - 1 Sea Fever | ||
Tue Jul 10 2018 11:10 | 1st = 1 Sea Fever 2nd = 8 Homebush Hundy 3rd = 9 Homebush Miles 4th = 2 Lonely Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 4 - 2 Macey Baxter | ||
Tue Jul 10 2018 10:52 | 1st = 2 Macey Baxter 2nd = 3 Flaming Sambuca 3rd = 8 Nippa Martino 4th = 4 Know Logic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 3 - 10 Midnight Maggie | ||
Tue Jul 10 2018 10:35 | 1st = 10 Midnight Maggie 2nd = 8 Homebush Izzy 3rd = 4 Springheel Jack 4th = 7 Goldstar Sydney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 2 - 4 Bashful Buffy | ||
Tue Jul 10 2018 10:17 | 1st = 4 Bashful Buffy 2nd = 2 Cassia 3rd = 8 Pretty Keen 4th = 7 Goldstar Mika |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 1 - 1 Homebush Nesbo | ||
Tue Jul 10 2018 10:01 | 1st = 1 Homebush Nesbo 2nd = 3 Black Bobby 3rd = 6 Pukeko Rustler 4th = 7 Tricode Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 11 - 3 Idolatry | ||
Sun Jun 10 2018 21:36 | 1st = 3 Idolatry 2nd = 5 Shining Monarch 3rd = 1 Son Of Rani 4th = 4 Zoomalong Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 10 - 8 Gotta Be Better | ||
Sun Jun 10 2018 21:30 | 1st = 8 Gotta Be Better 2nd = 1 Jacky Shannon 3rd = 2 Rockabye Daisy 4th = 5 Sunrise Ali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 12 - 1 Baudelaire | ||
Sun Jun 10 2018 21:22 | 1st = 1 Baudelaire 2nd = 3 Vincent Tyson 3rd = 2 Always Talkin 4th = 4 Another Crazy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 9 - 8 Ping Pong Summer | ||
Sun Jun 10 2018 21:15 | 1st = 8 Ping Pong Summer 2nd = 4 Swansea Shannon 3rd = 6 Elite Falcon 4th = 3 Alotta Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 10 - 7 Mymasterplan | ||
Sun Jun 10 2018 21:07 | 1st = 7 Mymasterplan 2nd = 2 Like Clockwork 3rd = 4 Whitbys Miss Mia 4th = 8 Concorde Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 3 Wildash Willow | ||
Sun Jun 10 2018 21:01 | 1st = 3 Wildash Willow 2nd = 5 Miss Thursday 3rd = 2 Assertive Fury 4th = 8 Megalomaniac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 12 - 4 Kissy Fiesta | ||
Sun Jun 10 2018 20:54 | 1st = 4 Kissy Fiesta 2nd = 3 Westmead Daffie 3rd = 5 Inside Racing 4th = 2 Tiara Glow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 8 - 2 Vampire Wish | ||
Sun Jun 10 2018 20:51 | 1st = 2 Vampire Wish 2nd = 4 Dainty Culprit 3rd = 8 Hawk Glide 4th = 1 Tigers Spark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 9 - 4 Fan Tays Ya | ||
Sun Jun 10 2018 20:46 | 1st = 4 Fan Tays Ya 2nd = 1 Sondel 3rd = 2 Zahara Zuri 4th = 6 Magic Caesar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 4 Terranora | ||
Sun Jun 10 2018 20:44 | 1st = 4 Terranora 2nd = 5 Regis Miss 3rd = 7 Wells Tyson 4th = 3 Vintage Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 7 - 5 Believe In Forever | ||
Sun Jun 10 2018 20:39 | 1st = 5 Believe In Forever 2nd = 4 Stevie Jolt 3rd = 7 Karpenkova Leis 4th = 10 Bremusa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 4 Lid Pinger | ||
Sun Jun 10 2018 20:35 | 1st = 4 Lid Pinger 2nd = 6 Hes Rowdy 3rd = 7 Spanish Harbour 4th = 8 Miss Amelia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 7 - 5 Quadentate | ||
Sun Jun 10 2018 20:30 | 1st = 5 Quadentate 2nd = 1 Reva 3rd = 6 Perfect Mach 4th = 4 Cheersbigears |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 7 - 7 Crocodile Crush | ||
Sun Jun 10 2018 20:28 | 1st = 7 Crocodile Crush 2nd = 1 Smashniak Rocks 3rd = 3 Stylish Image 4th = 4 Mallee Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 6 Second Base | ||
Sun Jun 10 2018 20:25 | 1st = 6 Second Base 2nd = 3 Hayride Florent 3rd = 1 Turbolicious 4th = 2 Zen Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 4 Painted Elvry | ||
Sun Jun 10 2018 20:22 | 1st = 4 Painted Elvry 2nd = 6 Twenty Tamar 3rd = 1 Marvellous Midge 4th = 3 Trey Smidge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 8 - 8 Sultan Fella | ||
Sun Jun 10 2018 20:17 | 1st = 8 Sultan Fella 2nd = 3 Dynamite Rose 3rd = 4 Jilliby Dreamtime 4th = 6 Lombo Idle Belief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 3 Black Dratta | ||
Sun Jun 10 2018 20:15 | 1st = 3 Black Dratta 2nd = 7 Jean Girard 3rd = 8 Blackjack Betty 4th = 6 Country Cracker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 6 - 5 Zamlee Magic | ||
Sun Jun 10 2018 20:11 | 1st = 5 Zamlee Magic 2nd = 6 Arabian Khaleese 3rd = 7 Town Hall Tully 4th = 3 Torment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 6 - 2 Plata O Plomo | ||
Sun Jun 10 2018 20:10 | 1st = 2 Plata O Plomo 2nd = 6 Call Her Julie 3rd = 10 Im Barney Rubble 4th = 1 Scooterwillrev |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 6 Aston Noir | ||
Sun Jun 10 2018 20:08 | 1st = 6 Aston Noir 2nd = 3 Mepunga Georgia 3rd = 10 Alpha Themis 4th = 1 Click Here |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 6 - 4 The Deal | ||
Sun Jun 10 2018 20:03 | 1st = 4 The Deal 2nd = 8 Edwin Bromac 3rd = 3 Willie Hays 4th = 6 Horsenaround |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 3 Fancy Minter | ||
Sun Jun 10 2018 20:01 | 1st = 3 Fancy Minter 2nd = 2 Omega Vera 3rd = 7 Lakeview Lyn 4th = 4 Miss Fab |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 3 Short Session | ||
Sun Jun 10 2018 19:58 | 1st = 3 Short Session 2nd = 1 Missed Control 3rd = 4 Magic Plank 4th = 5 My First Patch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 5 - 1 Dust And Sand | ||
Sun Jun 10 2018 19:55 | 1st = 1 Dust And Sand 2nd = 2 Never Fear 3rd = 8 Satin Style 4th = 3 Eight Roses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 6 Minacious | ||
Sun Jun 10 2018 19:52 | 1st = 6 Minacious 2nd = 9 Wanchai Express 3rd = 7 Trouble Waters 4th = 5 Hollow Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 7 - 4 Bettor Ops | ||
Sun Jun 10 2018 19:48 | 1st = 4 Bettor Ops 2nd = 8 Chrissy Divinyl 3rd = 1 Village Encounter 4th = 5 Zuberi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 8 Acrostar | ||
Sun Jun 10 2018 19:42 | 1st = 8 Acrostar 2nd = 7 Last Princess 3rd = 5 Flywheel Alfie 4th = 3 Lonnie Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 4 - 4 Tates Ransom | ||
Sun Jun 10 2018 19:39 | 1st = 4 Tates Ransom 2nd = 8 Jetmag Sally 3rd = 1 Mudrush 4th = 2 Fenix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 5 - 13 Chilla Breeze | ||
Sun Jun 10 2018 19:37 | 1st = 13 Chilla Breeze 2nd = 1 Barooga Jezza 3rd = 11 Jakes A Joy 4th = 4 Olivers Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 2 Princess Emily | ||
Sun Jun 10 2018 19:34 | 1st = 2 Princess Emily 2nd = 3 Ima Necromancer 3rd = 5 Grand Rosie 4th = 1 Buddy Tokaam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 5 - 9 Poppy Had Courage | ||
Sun Jun 10 2018 19:29 | 1st = 9 Poppy Had Courage 2nd = 8 Gotango 3rd = 6 Barney Fella 4th = 4 Hez Declan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 3 Rosco Fields | ||
Sun Jun 10 2018 19:27 | 1st = 3 Rosco Fields 2nd = 1 Rebel Contender 3rd = 5 That Dude 4th = 4 Litt Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 6 El Helecho | ||
Sun Jun 10 2018 19:22 | 1st = 6 El Helecho 2nd = 3 Striking Bikini 3rd = 9 Dr Dedra 4th = 8 Rose Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 3 - 8 Vunivalu | ||
Sun Jun 10 2018 19:19 | 1st = 8 Vunivalu 2nd = 3 Priya Monelli 3rd = 4 Aware 4th = 2 Har |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 6 - 5 Phirey Philtra | ||
Sun Jun 10 2018 19:17 | 1st = 5 Phirey Philtra 2nd = 8 Ideal Moment 3rd = 7 Provocator 4th = 2 Zozo Ma Gogo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 6 Cometron Flyer | ||
Sun Jun 10 2018 19:14 | 1st = 6 Cometron Flyer 2nd = 7 Smashniak Batman 3rd = 1 Arfa Show Off 4th = 2 Destini Pegasus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 1 Matriculate | ||
Sun Jun 10 2018 19:11 | 1st = 1 Matriculate 2nd = 5 Banquet 3rd = 7 Splish Splashin 4th = 2 City Limit Sign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 4 Alabar | ||
Sun Jun 10 2018 19:07 | 1st = 4 Alabar 2nd = 5 Mepunga Bonnie 3rd = 6 Josie Rumble 4th = 1 Knocka Feller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 2 - 2 Nash Road Kylie | ||
Sun Jun 10 2018 19:04 | 1st = 2 Nash Road Kylie 2nd = 7 Kappa 3rd = 1 Miss Slab 4th = 4 No Humbug |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 4 - 4 Metro Star | ||
Sun Jun 10 2018 19:02 | 1st = 4 Metro Star 2nd = 8 Usain Jolt 3rd = 1 No Apachemee 4th = 6 Little Bit Of Big |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 8 Bright Satellite | ||
Sun Jun 10 2018 18:59 | 1st = 8 Bright Satellite 2nd = 1 Iron Monarch 3rd = 2 Nikolucky 4th = 3 Lady Perlita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 4 - 1 Starlight Rainbow | ||
Sun Jun 10 2018 18:54 | 1st = 1 Starlight Rainbow 2nd = 4 Big Behemoth 3rd = 6 Alldaybliss 4th = 7 Mymatethomo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 3 Menzel Boys | ||
Sun Jun 10 2018 18:52 | 1st = 3 Menzel Boys 2nd = 5 Flash Of Hope 3rd = 4 Lupe Fiasco 4th = 8 Edison Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 6 Quena Dee Air | ||
Sun Jun 10 2018 18:47 | 1st = 6 Quena Dee Air 2nd = 2 Adonis Rose 3rd = 5 Flash Frankie 4th = 3 Aston Marshall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 1 - 3 Eight Princes | ||
Sun Jun 10 2018 18:44 | 1st = 3 Eight Princes 2nd = 2 Weona Vee 3rd = 5 Arctic Willow 4th = 1 Blue Margarita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 5 - 8 Andyou | ||
Sun Jun 10 2018 18:42 | 1st = 8 Andyou 2nd = 4 On Fast Forward 3rd = 1 Yankee Redback 4th = 5 Tella Tall Tale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 5 Braystones Beach | ||
Sun Jun 10 2018 18:39 | 1st = 5 Braystones Beach 2nd = 8 Top Villa 3rd = 2 Smashniak Double 4th = 1 Top Score |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 6 Montana Mcbain | ||
Sun Jun 10 2018 18:36 | 1st = 6 Montana Mcbain 2nd = 3 Just Did It 3rd = 2 Victa Cazza 4th = 5 Victa Roz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 1 Zipping Jacy | ||
Sun Jun 10 2018 18:32 | 1st = 1 Zipping Jacy 2nd = 2 Theatrics Show 3rd = 3 Flywheel Strike 4th = 5 Rhyans Return |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 3 - 7 Lead Singer | ||
Sun Jun 10 2018 18:28 | 1st = 7 Lead Singer 2nd = 9 Streetside Classic 3rd = 11 Bettor Pay Me 4th = 8 Tisu Bombbelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 7 - 9 Urquell | ||
Sun Jun 10 2018 18:25 | 1st = 9 Urquell 2nd = 10 Sirius Prospect 3rd = 5 The Delorean 4th = 1 Song of War |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 4 Apache Villa | ||
Sun Jun 10 2018 18:22 | 1st = 4 Apache Villa 2nd = 2 Regal Jade 3rd = 1 Blue Texada 4th = 7 Back Play |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 3 - 7 Mostly Spirit | ||
Sun Jun 10 2018 18:19 | 1st = 7 Mostly Spirit 2nd = 9 The Quick Shadow 3rd = 8 Riverboy Denzel 4th = 1 Zakharova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 6 Kansas Lane | ||
Sun Jun 10 2018 18:17 | 1st = 6 Kansas Lane 2nd = 3 Zalis Blueboy 3rd = 1 Allen Jono 4th = 4 Tiffin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 3 Dava Supreme | ||
Sun Jun 10 2018 18:13 | 1st = 3 Dava Supreme 2nd = 5 Pop The Trunk 3rd = 8 Joes Dolly 4th = 2 Our Delta Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 4 - 5 Dearest | ||
Sun Jun 10 2018 18:08 | 1st = 5 Dearest 2nd = 11 Adieu Renway 3rd = 8 Hot Blooded Woman 4th = 1 Iteka Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 4 White Ox | ||
Sun Jun 10 2018 18:02 | 1st = 4 White Ox 2nd = 1 Merlins Maid 3rd = 5 Country Twist 4th = 2 Devil Fish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 2 - 11 Offthetopofmyhead | ||
Sun Jun 10 2018 17:58 | 1st = 11 Offthetopofmyhead 2nd = 8 Jaccka Len 3rd = 9 Dasher Houli 4th = 1 Smilin Geoff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 6 - 1 Rojo Calor | ||
Sun Jun 10 2018 17:55 | 1st = 1 Rojo Calor 2nd = 3 Major Mambo 3rd = 10 For The Fallen 4th = 4 Bjorn To Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 3 Midnight Ruby | ||
Sun Jun 10 2018 17:52 | 1st = 3 Midnight Ruby 2nd = 1 Indiana Mcbain 3rd = 6 Goin Bush 4th = 7 Beach Party |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 5 Deanos Smidge | ||
Sun Jun 10 2018 17:49 | 1st = 5 Deanos Smidge 2nd = 4 Belisarius 3rd = 1 Cosmic Yessam 4th = 6 Soda Flakes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 5 Broke Even | ||
Sun Jun 10 2018 17:44 | 1st = 5 Broke Even 2nd = 9 Girl On Show 3rd = 2 Fanta Pop 4th = 4 Sox The Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 2 - 6 Glenrae Hanover | ||
Sun Jun 10 2018 17:39 | 1st = 6 Glenrae Hanover 2nd = 1 Rhyflective 3rd = 8 Valstrepo 4th = 5 The Commander |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 3 Cee Jay Ace | ||
Sun Jun 10 2018 17:32 | 1st = 3 Cee Jay Ace 2nd = 4 Bowie Boy 3rd = 2 Wanjiro 4th = 6 Sapphire Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 3 - 1 Abitmorebliss | ||
Sun Jun 10 2018 17:28 | 1st = 1 Abitmorebliss 2nd = 5 Cest La Classe 3rd = 9 Jayedgar 4th = 7 Tennaya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 5 - 1 Little Fish | ||
Sun Jun 10 2018 17:25 | 1st = 1 Little Fish 2nd = 11 Ciao Miss Turpin 3rd = 6 Nazareth 4th = 5 Mybak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 1 Chucky The Champ | ||
Sun Jun 10 2018 17:22 | 1st = 1 Chucky The Champ 2nd = 6 Kingsbrae Boy 3rd = 5 Shesa Dratta 4th = 2 Trav Said |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 1 - 5 Finn Mac Kee | ||
Sun Jun 10 2018 17:19 | 1st = 5 Finn Mac Kee 2nd = 4 Ima Ginger Rogers 3rd = 1 Regal Ashes 4th = 8 Johns Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 6 Tear Town | ||
Sun Jun 10 2018 17:17 | 1st = 6 Tear Town 2nd = 5 Miss Gingin 3rd = 3 Welshman 4th = 7 Dyna Penny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 1 - 1 Santa Madre | ||
Sun Jun 10 2018 17:10 | 1st = 1 Santa Madre 2nd = 2 High Class Lady 3rd = 9 She Envy 4th = 11 Carbon Crest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 3 Oops A Daisy | ||
Sun Jun 10 2018 17:08 | 1st = 3 Oops A Daisy 2nd = 6 Arnie Allen 3rd = 7 Dream Gem 4th = 8 Macauliff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 2 - 10 Marchello Gold | ||
Sun Jun 10 2018 17:03 | 1st = 10 Marchello Gold 2nd = 9 Despondent 3rd = 6 La Player 4th = 8 Cmon Pretty Mumma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 1 Rocket Tears | ||
Sun Jun 10 2018 16:57 | 1st = 1 Rocket Tears 2nd = 7 Han Solo 3rd = 8 Elle Est Bonne 4th = 5 Rumbling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 4 - 1 Pegatego | ||
Sun Jun 10 2018 16:55 | 1st = 1 Pegatego 2nd = 4 Swift Sis 3rd = 7 Vonus 4th = 3 Rikki Tikki Tavi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 9 Cheeky Shadow | ||
Sun Jun 10 2018 16:47 | 1st = 9 Cheeky Shadow 2nd = 1 Qatar Girl 3rd = 7 Georgie Porgi 4th = 2 Beanie Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 9 - 9 Hard Ruler | ||
Sun Jun 10 2018 16:44 | 1st = 9 Hard Ruler 2nd = 8 Golden Sheaf 3rd = 10 Lucy Le Roc 4th = 14 Dee Cee Delights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Edenhope Race 10 - 5 Bungalally Belle | ||
Sun Jun 10 2018 16:40 | 1st = 5 Bungalally Belle 2nd = 7 Tahnee Tiara 3rd = 6 Flo Fo 4th = 4 Aluf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 8 Unmistakable | ||
Sun Jun 10 2018 16:37 | 1st = 8 Unmistakable 2nd = 2 Equilibrium 3rd = 6 Detroit Wally 4th = 3 No More Sisco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 1 - 5 Major Wish | ||
Sun Jun 10 2018 16:33 | 1st = 5 Major Wish 2nd = 4 Loveisamyth 3rd = 10 Liberty Tee Jay 4th = 7 Trawl Ling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 8 - 10 Legistation | ||
Sun Jun 10 2018 16:30 | 1st = 10 Legistation 2nd = 9 Alvin Purple 3rd = 6 Gravitate 4th = 1 Sir Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 10 - 11 King Mombassa | ||
Sun Jun 10 2018 16:25 | 1st = 11 King Mombassa 2nd = 6 Crystal Pistol 3rd = 4 Du Sumpent 4th = 7 Alsvin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Peak Hill Race 9 - 7 El Gran Senor | ||
Sun Jun 10 2018 16:23 | 1st = 7 El Gran Senor 2nd = 8 Cankickatarget 3rd = 9 Mrs Browns Boy 4th = 5 Wrangler Duke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 3 - 2 Bos Taurus | ||
Sun Jun 10 2018 16:22 | 1st = 2 Bos Taurus 2nd = 1 Mervyn 3rd = 7 Foxy Royale 4th = 8 Palma Merenti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 7 - 7 Drake The Pirate | ||
Sun Jun 10 2018 16:19 | 1st = 7 Drake The Pirate 2nd = 2 Dixie Chick 3rd = 6 Arrows Destiny 4th = 3 Lilymorn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 4 Zipping Buck | ||
Sun Jun 10 2018 16:17 | 1st = 4 Zipping Buck 2nd = 3 Leprechaun Storm 3rd = 6 Bonts Magic 4th = 7 Sisco Ride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 9 - 3 Mandela Effect | ||
Sun Jun 10 2018 16:10 | 1st = 3 Mandela Effect 2nd = 7 Trusted Warrior 3rd = 5 Osborne 4th = 4 Cranbrook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Edenhope Race 9 - 1 Gunn Island | ||
Sun Jun 10 2018 16:05 | 1st = 1 Gunn Island 2nd = 3 Shes Our Gift 3rd = 9 Fox On The Run 4th = 2 King Joey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 8 - 2 The Bostonian | ||
Sun Jun 10 2018 16:00 | 1st = 2 The Bostonian 2nd = 5 Sun Quan 3rd = 13 Winter Bride 4th = 15 Sheikha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 1 Mepunga Prue | ||
Sun Jun 10 2018 15:57 | 1st = 1 Mepunga Prue 2nd = 7 Im Electric 3rd = 8 Crackerjack Nath 4th = 2 Surf In Vane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 9 - 11 Reward With Return | ||
Sun Jun 10 2018 15:55 | 1st = 11 Reward With Return 2nd = 12 Definia 3rd = 3 Plateau Gold 4th = 6 Kabrocco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 7 - 1 King Tomlola | ||
Sun Jun 10 2018 15:50 | 1st = 1 King Tomlola 2nd = 7 On Angels Wings 3rd = 2 Hostwin Meraki 4th = 3 Hail The Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Peak Hill Race 8 - 2 Gunna Cullect | ||
Sun Jun 10 2018 15:48 | 1st = 2 Gunna Cullect 2nd = 1 Daylight Robbery 3rd = 4 Dont Tell Errol 4th = 3 Switowski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 2 - 1 Nobel Suspect | ||
Sun Jun 10 2018 15:42 | 1st = 1 Nobel Suspect 2nd = 4 Peabody 3rd = 8 Slurpin Turpin 4th = 7 Could Be Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 6 - 5 Janis | ||
Sun Jun 10 2018 15:39 | 1st = 5 Janis 2nd = 8 Uno Best 3rd = 3 Marquee 4th = 2 Count Dekroner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 3 Mahi Indian | ||
Sun Jun 10 2018 15:37 | 1st = 3 Mahi Indian 2nd = 6 Betty La Fae 3rd = 4 Come On Colour 4th = 8 Crymelon Kit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Edenhope Race 8 - 2 Woolsthorpe Store | ||
Sun Jun 10 2018 15:35 | 1st = 2 Woolsthorpe Store 2nd = 1 Survived 3rd = 8 Barry The Baptist 4th = 3 Instrumentalist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 8 - 5 Katy Kat | ||
Sun Jun 10 2018 15:30 | 1st = 5 Katy Kat 2nd = 3 Newts 3rd = 7 Gee Gees Cricket 4th = 15 Oloughlin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 9 Terra Sancta | ||
Sun Jun 10 2018 15:25 | 1st = 9 Terra Sancta 2nd = 8 Remarkable Son 3rd = 1 San Telmo 4th = 10 On Demand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Peak Hill Race 7 - 8 Tim Mcgee | ||
Sun Jun 10 2018 15:22 | 1st = 8 Tim Mcgee 2nd = 10 Rave On Rabbits 3rd = 1 Cherry Sweet Peach 4th = 7 Our Little Digger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 8 - 10 Victory Downs | ||
Sun Jun 10 2018 15:20 | 1st = 10 Victory Downs 2nd = 13 Mortar Platoon 3rd = 4 Grand Dreamer 4th = 12 Von Costa Glass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 4 Zipping Boyd | ||
Sun Jun 10 2018 15:17 | 1st = 4 Zipping Boyd 2nd = 3 Crymelon Idol 3rd = 6 Dealer Wins 4th = 1 Bejarano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 6 - 2 Military Academy | ||
Sun Jun 10 2018 15:15 | 1st = 2 Military Academy 2nd = 3 Neapolitan 3rd = 5 Rio De Janeiro 4th = 6 Jayaqua |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 1 - 1 The Cruel Sea | ||
Sun Jun 10 2018 15:10 | 1st = 1 The Cruel Sea 2nd = 2 Saturday Skies 3rd = 5 Carob 4th = 4 Burkina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 8 Ramified | ||
Sun Jun 10 2018 15:06 | 1st = 8 Ramified 2nd = 3 Speedy Scar 3rd = 1 Outlaw Eddie 4th = 2 Azumi Spice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 5 - 3 Charlie Royale | ||
Sun Jun 10 2018 15:02 | 1st = 3 Charlie Royale 2nd = 2 Ziganui 3rd = 4 Willy White Socks 4th = 5 Nagging |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 7 - 8 Owens | ||
Sun Jun 10 2018 14:58 | 1st = 8 Owens 2nd = 1 By The Pound 3rd = 3 My Biddy 4th = 2 West On Broadway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Edenhope Race 7 - | ||
Sun Jun 10 2018 14:55 | 3rd = 1 Tough Vic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Edenhope Race 7 - 7 High Rolla | ||
Sun Jun 10 2018 14:55 | 1st = 7 High Rolla 2nd = 4 Emil 3rd = 1 Tough Vic 4th = 6 Letsahope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 2 Beckham | ||
Sun Jun 10 2018 14:52 | 1st = 2 Beckham 2nd = 1 Sedaka 3rd = 6 Hill Top Hood 4th = 4 Living Daylights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 2 Sacred Rebel | ||
Sun Jun 10 2018 14:50 | 1st = 2 Sacred Rebel 2nd = 6 Shes A Mitzy 3rd = 3 Natural Force 4th = 12 What Do Ya Think |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Peak Hill Race 6 - 9 Our Positano | ||
Sun Jun 10 2018 14:47 | 1st = 9 Our Positano 2nd = 1 Im Not Crazy 3rd = 7 Taylors Reason 4th = 2 Dream To Share |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 7 - 4 Thunder Cloud | ||
Sun Jun 10 2018 14:45 | 1st = 4 Thunder Cloud 2nd = 1 Its A Silvertrail 3rd = 2 Lady Selkirk 4th = 9 Skilled Assassin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 7 Banjo Lass | ||
Sun Jun 10 2018 14:42 | 1st = 7 Banjo Lass 2nd = 3 Cryers Harper 3rd = 6 Problem Solved 4th = 8 Blitz And Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 5 - 10 Pohutukawa | ||
Sun Jun 10 2018 14:40 | 1st = 10 Pohutukawa 2nd = 2 Mr Boomjangles 3rd = 3 Munich 4th = 4 Snippetspeed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 8 Fantastic Lucy | ||
Sun Jun 10 2018 14:37 | 1st = 8 Fantastic Lucy 2nd = 6 Blitz em Rene 3rd = 1 Nangar Panther 4th = 2 Beat The Butcher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 1 Plummys Girl | ||
Sun Jun 10 2018 14:34 | 1st = 1 Plummys Girl 2nd = 7 Run The Route 3rd = 2 Bourbski Bar 4th = 6 Undenied Access |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 3 Chilly Kiss | ||
Sun Jun 10 2018 14:27 | 1st = 3 Chilly Kiss 2nd = 7 Redda 3rd = 4 Bomber Creek 4th = 6 Odd Boots |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 4 - 5 Claradale Lass | ||
Sun Jun 10 2018 14:26 | 1st = 5 Claradale Lass 2nd = 10 Shoulder Charge 3rd = 12 Serious Moonlight 4th = 4 Thats The Ticket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 7 Meehan Blue | ||
Sun Jun 10 2018 14:24 | 1st = 7 Meehan Blue 2nd = 8 Trinity Kid 3rd = 6 Magpie Fencer 4th = 5 King Gibbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Richmond Park Race 11 - 4 Saying Grace | ||
Sun Jun 10 2018 14:24 | 1st = 4 Saying Grace 2nd = 6 Scelta Uno 3rd = 10 Storm Prince 4th = 5 Mister Mighty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 6 - 6 Clever Charlotte | ||
Sun Jun 10 2018 14:22 | 1st = 6 Clever Charlotte 2nd = 4 Hatrick Hero 3rd = 5 The Inevitable 4th = 9 Geegees First Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Edenhope Race 6 - 5 Menegatti | ||
Sun Jun 10 2018 14:18 | 1st = 5 Menegatti 2nd = 6 Erector 3rd = 8 Holy Host 4th = 11 Allaboutattitude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 6 Global Conquest | ||
Sun Jun 10 2018 14:17 | 1st = 6 Global Conquest 2nd = 5 El Narco 3rd = 7 Cosmic Barwon 4th = 2 Over Indulgence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 2 Mewstone Rock | ||
Sun Jun 10 2018 14:14 | 1st = 2 Mewstone Rock 2nd = 7 Magic Season 3rd = 4 Akage 4th = 8 Miss Polly Beat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Peak Hill Race 5 - 4 Better Be Donna | ||
Sun Jun 10 2018 14:13 | 1st = 4 Better Be Donna 2nd = 2 Rock Bottom 3rd = 10 Barlor Troubadour 4th = 1 Walk On Kimmy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 3 Sweet Bourbski | ||
Sun Jun 10 2018 14:11 | 1st = 3 Sweet Bourbski 2nd = 4 Awesome Catch 3rd = 6 Oriental Sienna 4th = 1 Cavernando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 6 - 4 Asset Rich | ||
Sun Jun 10 2018 14:10 | 1st = 4 Asset Rich 2nd = 10 Jungle Queen 3rd = 6 Pique 4th = 11 Millinery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waimate Race 8 - 9 Shestoohottotrot | ||
Sun Jun 10 2018 14:08 | 1st = 9 Shestoohottotrot 2nd = 5 Precious Percy 3rd = 11 Fugawi 4th = 10 Bushido |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 8 Emily As | ||
Sun Jun 10 2018 14:07 | 1st = 8 Emily As 2nd = 2 Bushmans Mate 3rd = 1 Fire Eyes 4th = 5 Well Done Woody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 4 - 1 Broom Broom | ||
Sun Jun 10 2018 14:05 | 1st = 1 Broom Broom 2nd = 3 Bad Boy For Love 3rd = 2 Indisputable 4th = 5 Dads Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 5 Vitaliser | ||
Sun Jun 10 2018 14:02 | 1st = 5 Vitaliser 2nd = 3 Mister Brown 3rd = 8 Champagne Luxe 4th = 4 Tzar Norma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 2 Ring The Bell | ||
Sun Jun 10 2018 13:59 | 1st = 2 Ring The Bell 2nd = 8 Dusty Gambler 3rd = 1 Cristiane Cyborg 4th = 5 Trip To Eden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 3 Georges Fever | ||
Sun Jun 10 2018 13:55 | 1st = 3 Georges Fever 2nd = 1 Yappy Allen 3rd = 8 Hot Finish 4th = 4 My Bro Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 3 Azumi Ryder | ||
Sun Jun 10 2018 13:52 | 1st = 3 Azumi Ryder 2nd = 1 Sudden Call 3rd = 8 Ballet Creek 4th = 2 Bungaloo Thor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 3 - 2 Jarrett | ||
Sun Jun 10 2018 13:51 | 1st = 2 Jarrett 2nd = 8 The Blues Brother 3rd = 5 Unruly Student 4th = 9 Dream On Stan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Richmond Park Race 10 - 6 Speedy Command | ||
Sun Jun 10 2018 13:47 | 1st = 6 Speedy Command 2nd = 1 My Eyre 3rd = 7 Westy Boyz 4th = 4 Idle Moose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 5 - 4 Love Magic | ||
Sun Jun 10 2018 13:47 | 1st = 4 Love Magic 2nd = 7 Scrutineer 3rd = 3 Minute Repeater 4th = 5 Agree To |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 1 Shevchenko | ||
Sun Jun 10 2018 13:45 | 1st = 1 Shevchenko 2nd = 6 Shakey Cougar 3rd = 7 Superior Martini 4th = 9 Fiery Nell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Edenhope Race 5 - 7 Sierradora | ||
Sun Jun 10 2018 13:43 | 1st = 7 Sierradora 2nd = 1 Magna Carta 3rd = 6 Kloss 4th = 9 Davaluri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Peak Hill Race 4 - 5 Machgower | ||
Sun Jun 10 2018 13:41 | 1st = 5 Machgower 2nd = 7 Jiggy Rhythm 3rd = 3 Carinya Gold 4th = 9 Amanapour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 7 All Love | ||
Sun Jun 10 2018 13:39 | 1st = 7 All Love 2nd = 10 Drumadoir 3rd = 1 Beat The Beast 4th = 16 Satyricon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 1 Fancy Fox | ||
Sun Jun 10 2018 13:39 | 1st = 1 Fancy Fox 2nd = 7 Victini 3rd = 3 San Tan Samson 4th = 6 Electric Dee Eye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 3 Vectis Seyarda | ||
Sun Jun 10 2018 13:36 | 1st = 3 Vectis Seyarda 2nd = 2 Aeroplane Mo 3rd = 6 Kolora Posie 4th = 8 Goldies Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 5 - 3 Shakarl | ||
Sun Jun 10 2018 13:35 | 1st = 3 Shakarl 2nd = 5 Cash Affair 3rd = 9 Ellie Quarterdolla 4th = 2 Pips Pick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waimate Race 7 - 3 Twoznotenough | ||
Sun Jun 10 2018 13:32 | 1st = 3 Twoznotenough 2nd = 9 Kings Pal 3rd = 10 Amun Ra 4th = 1 The Gordonian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 3 - 2 Avago Boy | ||
Sun Jun 10 2018 13:30 | 1st = 2 Avago Boy 2nd = 1 Angelo 3rd = 4 Mandalong Nicko 4th = 3 Elementae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 4 Rhomboid | ||
Sun Jun 10 2018 13:27 | 1st = 4 Rhomboid 2nd = 5 Dee Dee One 3rd = 2 Iona Misty 4th = 7 Malick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 8 Just One Smile | ||
Sun Jun 10 2018 13:24 | 1st = 8 Just One Smile 2nd = 2 Formation 3rd = 9 Alex Attack 4th = 6 Classy Impact |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 4 Spirited Bingle | ||
Sun Jun 10 2018 13:21 | 1st = 4 Spirited Bingle 2nd = 1 Bluestone 3rd = 8 Bazs Moment 4th = 6 Teddy La Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 2 - 3 Tsunami Alert | ||
Sun Jun 10 2018 13:16 | 1st = 3 Tsunami Alert 2nd = 7 Graceful Gift 3rd = 6 Extra Cool 4th = 5 Captain Ryder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Richmond Park Race 9 - 3 Cole Porter | ||
Sun Jun 10 2018 13:14 | 1st = 3 Cole Porter 2nd = 8 Unico Legend 3rd = 1 Pembrooks Passion 4th = 2 Black Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 4 - 2 Matiano | ||
Sun Jun 10 2018 13:12 | 1st = 2 Matiano 2nd = 1 Taramaya 3rd = 6 The Grey Crusader 4th = 4 Geegees Lillybet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Peak Hill Race 3 - 10 Big Bill | ||
Sun Jun 10 2018 13:10 | 1st = 10 Big Bill 2nd = 3 Roseculledglasses 3rd = 9 Jogalong Dee 4th = 5 Kempley Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Edenhope Race 4 - 8 Mamzelle Murdoch | ||
Sun Jun 10 2018 13:08 | 1st = 8 Mamzelle Murdoch 2nd = 5 All Spur 3rd = 3 Natures Dragon 4th = 11 The Mailman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 1 Daves Entity | ||
Sun Jun 10 2018 13:07 | 1st = 1 Daves Entity 2nd = 3 Jet Blaster 3rd = 2 One Plus Two 4th = 4 Penny Pop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 2 Uno Twenty Five | ||
Sun Jun 10 2018 13:06 | 1st = 2 Uno Twenty Five 2nd = 1 Cawbourne Palmer 3rd = 6 Egomaniacal 4th = 5 Panel Beater |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 7 Mustang Bay | ||
Sun Jun 10 2018 13:04 | 1st = 7 Mustang Bay 2nd = 5 Xtreme Jet 3rd = 4 Rugged 4th = 2 Rampaging Rick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 5 Allknight Saint | ||
Sun Jun 10 2018 13:04 | 1st = 5 Allknight Saint 2nd = 7 Liberty Island 3rd = 4 Bodega Negra 4th = 3 Craiglea Deken |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 4 - 10 Lamour De Ma Vie | ||
Sun Jun 10 2018 13:00 | 1st = 10 Lamour De Ma Vie 2nd = 17 Seas The Host 3rd = 6 Aedesia 4th = 11 Marikoriko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waimate Race 6 - 6 Lady Bealey | ||
Sun Jun 10 2018 12:57 | 1st = 6 Lady Bealey 2nd = 2 Opihi Jade 3rd = 5 Standrews Masonic 4th = 7 Shes Payback |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 2 - 4 The Cartoonist | ||
Sun Jun 10 2018 12:55 | 1st = 4 The Cartoonist 2nd = 1 Trades Star 3rd = 5 Lake Hayes 4th = 3 Follow The Money |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 1 Bright New Shine | ||
Sun Jun 10 2018 12:52 | 1st = 1 Bright New Shine 2nd = 3 Avatar Minty 3rd = 7 Magic Moon Dust 4th = 2 Xan Mai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 4 Hail A Cab | ||
Sun Jun 10 2018 12:49 | 1st = 4 Hail A Cab 2nd = 7 Hot Cruiser 3rd = 5 Whatta Knocka 4th = 2 Mongolian Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 3 Wairoa Lenny | ||
Sun Jun 10 2018 12:49 | 1st = 3 Wairoa Lenny 2nd = 6 Little Bit Silly 3rd = 8 My Red Hero 4th = 9 Wee Meredith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Peak Hill Race 2 - 7 Sounds Of Terror | ||
Sun Jun 10 2018 12:44 | 1st = 7 Sounds Of Terror 2nd = 8 Tulhurst Terror 3rd = 9 Lifes A Jungle 4th = 10 Blues Terror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 1 - 7 Sunday Poet | ||
Sun Jun 10 2018 12:41 | 1st = 7 Sunday Poet 2nd = 3 Boston Ivy 3rd = 6 Velocissima 4th = 2 Airfree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Richmond Park Race 8 - 5 Johnny White | ||
Sun Jun 10 2018 12:39 | 1st = 5 Johnny White 2nd = 10 Contractual Issues 3rd = 1 Hes Fast And Furious 4th = 13 Machs Mareta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 3 - 2 Epidexios | ||
Sun Jun 10 2018 12:37 | 1st = 2 Epidexios 2nd = 5 Silent Savings 3rd = 12 Gee Gee Runaway 4th = 7 Tough Rubble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 6 Eau Rouge | ||
Sun Jun 10 2018 12:33 | 1st = 6 Eau Rouge 2nd = 2 Hot Jean 3rd = 5 Nash Road Betty 4th = 4 French Defence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Edenhope Race 3 - 1 Backstreet Alley | ||
Sun Jun 10 2018 12:33 | 1st = 1 Backstreet Alley 2nd = 2 Dodge The Hounds 3rd = 12 Special Design 4th = 5 Another Kerrie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 7 Salvarotti | ||
Sun Jun 10 2018 12:30 | 1st = 7 Salvarotti 2nd = 5 Barwon Storm 3rd = 1 Deception Diva 4th = 2 Talkabout Ziggy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 5 Speaking Bad | ||
Sun Jun 10 2018 12:29 | 1st = 5 Speaking Bad 2nd = 10 Night Whisper 3rd = 9 Der Sieger 4th = 8 Alma Bubbles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 4 Mayhem Magic | ||
Sun Jun 10 2018 12:27 | 1st = 4 Mayhem Magic 2nd = 5 Sweet Ambush 3rd = 8 Mount Duke 4th = 1 Ranger Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 3 - 5 Hostar | ||
Sun Jun 10 2018 12:25 | 1st = 5 Hostar 2nd = 8 Mussoorie Magic 3rd = 3 Duke Dictador 4th = 6 Ishkabibble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waimate Race 5 - 4 Bullitt | ||
Sun Jun 10 2018 12:22 | 1st = 4 Bullitt 2nd = 9 All The Drama 3rd = 3 Bridget Town 4th = 2 Federer Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 1 - 4 Princess Mia | ||
Sun Jun 10 2018 12:20 | 1st = 4 Princess Mia 2nd = 1 Greenspan 3rd = 5 Billy Can |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 2 Its All Over | ||
Sun Jun 10 2018 12:17 | 1st = 2 Its All Over 2nd = 4 Rumble Drive 3rd = 8 Superior Scotch 4th = 1 Keep Talking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Peak Hill Race 1 - 3 Sprockets | ||
Sun Jun 10 2018 12:15 | 1st = 3 Sprockets 2nd = 8 Abercrombie Tab 3rd = 6 Tulhurst Cash 4th = 2 Aces For Annie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 6 Retired Mouse | ||
Sun Jun 10 2018 12:14 | 1st = 6 Retired Mouse 2nd = 1 Waerenga Star 3rd = 7 Wong Way 4th = 3 Bodyguard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Richmond Park Race 7 - 10 Kensington Kate | ||
Sun Jun 10 2018 12:05 | 1st = 10 Kensington Kate 2nd = 4 Every Option 3rd = 5 Out of Aces 4th = 8 Dana Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 2 - 7 Angora Princess | ||
Sun Jun 10 2018 12:02 | 1st = 7 Angora Princess 2nd = 6 Stinka 3rd = 1 Heza Heart Throb 4th = 3 Huontegz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 1 Johnnie Red | ||
Sun Jun 10 2018 11:59 | 1st = 1 Johnnie Red 2nd = 6 Soeztoc 3rd = 4 Crime Minister 4th = 8 Mallard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Edenhope Race 2 - 3 Fratello | ||
Sun Jun 10 2018 11:58 | 1st = 3 Fratello 2nd = 10 Pure Colour 3rd = 2 Dilochta 4th = 11 Silent Sway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 8 Amazing Contact | ||
Sun Jun 10 2018 11:56 | 1st = 8 Amazing Contact 2nd = 2 Blocker 3rd = 4 Finkle Foot Fred 4th = 1 Stay Rich |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 1 Remlaps Rock | ||
Sun Jun 10 2018 11:54 | 1st = 1 Remlaps Rock 2nd = 5 Speedy Eclipse 3rd = 6 Find Nemo 4th = 2 Military Spy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 2 - 7 The Presenter | ||
Sun Jun 10 2018 11:50 | 1st = 7 The Presenter 2nd = 1 Another Option 3rd = 9 Gem N Us 4th = 12 Rerelease |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waimate Race 4 - 12 Mrs Gee Eye | ||
Sun Jun 10 2018 11:46 | 1st = 12 Mrs Gee Eye 2nd = 4 Wentworth 3rd = 8 Painted Angel 4th = 3 To Sir With Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 2 Scott The Looks | ||
Sun Jun 10 2018 11:38 | 1st = 2 Scott The Looks 2nd = 8 Rockys To Much 3rd = 3 Agistri 4th = 7 Bigtime Emma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 6 Rocky Rooster | ||
Sun Jun 10 2018 11:35 | 1st = 6 Rocky Rooster 2nd = 8 Girt By Sea 3rd = 3 Azure Dragon 4th = 5 Maxworthy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Richmond Park Race 6 - 1 Game Changer | ||
Sun Jun 10 2018 11:30 | 1st = 1 Game Changer 2nd = 12 Take After Me 3rd = 6 Blingiton 4th = 11 Aveross Brachole |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 1 - 2 Beaufort Lad | ||
Sun Jun 10 2018 11:27 | 1st = 2 Beaufort Lad 2nd = 3 Step The Pedal 3rd = 4 Stella Etoile 4th = 5 Really Sure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Edenhope Race 1 - 2 Delightful Scoop | ||
Sun Jun 10 2018 11:23 | 1st = 2 Delightful Scoop 2nd = 11 Purrfect Scent 3rd = 5 Mount Cavendish 4th = 4 Inala Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 5 Bright Concept | ||
Sun Jun 10 2018 11:20 | 1st = 5 Bright Concept 2nd = 10 On Da Quest 3rd = 3 Statman Dave 4th = 8 Epic Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 9 Anndar Amoree | ||
Sun Jun 10 2018 11:17 | 1st = 9 Anndar Amoree 2nd = 4 Forgotten Girl 3rd = 10 Major Energy 4th = 8 Magic Trap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 1 - 11 Raptarun | ||
Sun Jun 10 2018 11:15 | 1st = 11 Raptarun 2nd = 1 Battleborn 3rd = 6 Talkemaround 4th = 2 Buscado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waimate Race 3 - 3 Fairlight | ||
Sun Jun 10 2018 11:11 | 1st = 3 Fairlight 2nd = 2 Somethings Burning 3rd = 9 Saber 4th = 6 Ballybay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 7 Superior Joyce | ||
Sun Jun 10 2018 11:01 | 1st = 7 Superior Joyce 2nd = 5 Spritely Star 3rd = 2 Lord Davinci 4th = 4 Glascoe Sally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Richmond Park Race 5 - 3 Capital Plan | ||
Sun Jun 10 2018 10:54 | 1st = 3 Capital Plan 2nd = 2 Rafa Novak 3rd = 5 Baker Creek 4th = 11 Bonnie Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waimate Race 2 - 5 Advent | ||
Sun Jun 10 2018 10:41 | 1st = 5 Advent 2nd = 3 Bogatyr 3rd = 2 Mathieu 4th = 8 Tap Tap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Richmond Park Race 4 - 4 Change Is Good | ||
Sun Jun 10 2018 10:25 | 1st = 4 Change Is Good 2nd = 6 A Better Dancer 3rd = 1 Westburn Yield 4th = 14 Bronx Village |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waimate Race 1 - 4 Epic Dreamer | ||
Sun Jun 10 2018 10:10 | 1st = 4 Epic Dreamer 2nd = 2 Waimate Bill 3rd = 10 Stellacanto 4th = 13 Taponisme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Richmond Park Race 3 - 3 Moytura | ||
Sun Jun 10 2018 9:57 | 1st = 3 Moytura 2nd = 10 Hes A Ladies Man 3rd = 5 Nancys Boy 4th = 11 Kacie Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Richmond Park Race 2 - 5 Chief of Staff | ||
Sun Jun 10 2018 9:30 | 1st = 5 Chief of Staff 2nd = 9 Tokyo Joe 3rd = 6 Foreigner 4th = 1 Madeleine Stowe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Richmond Park Race 1 - 2 Bettor Trenz | ||
Sun Jun 10 2018 9:05 | 1st = 2 Bettor Trenz 2nd = 11 Three Ideas 3rd = 8 Franco Riot 4th = 10 Robyns Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 8 Howzat Ernie | ||
Sun Jun 10 2018 0:21 | 1st = 8 Howzat Ernie 2nd = 5 Stinky Pete 3rd = 6 Obstruction 4th = 1 Morris Memory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 6 Daisy Eyes | ||
Sun Jun 10 2018 0:01 | 1st = 6 Daisy Eyes 2nd = 4 Little Bit Extra 3rd = 7 Easy Flyer 4th = 5 Villafly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 4 Mahna Mahna | ||
Thu May 10 2018 23:57 | 1st = 4 Mahna Mahna 2nd = 1 Comatose 3rd = 5 Barrio Monelli 4th = 3 Zipping Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 4 Saffron Monelli | ||
Thu May 10 2018 23:42 | 1st = 4 Saffron Monelli 2nd = 7 Admiral Nelson 3rd = 2 Incredible Bella 4th = 8 No Added Sugar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 7 Miss Bamsy | ||
Thu May 10 2018 23:20 | 1st = 7 Miss Bamsy 2nd = 1 Shared Bonus 3rd = 8 Zipping Flynn 4th = 2 Running For Two |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 4 Dainty Brae | ||
Thu May 10 2018 22:55 | 1st = 4 Dainty Brae 2nd = 7 Incredible Doll 3rd = 3 Jerry Gundi 4th = 2 Napoleon Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 6 Quids In | ||
Thu May 10 2018 22:37 | 1st = 6 Quids In 2nd = 4 Raw Luxury 3rd = 7 Zinnia Monelli 4th = 5 Minotaur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 6 Road Angel | ||
Thu May 10 2018 22:30 | 1st = 6 Road Angel 2nd = 4 Mount Warrigal 3rd = 1 Beegumbah Baby 4th = 3 Sassy Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 6 Kulu Chance | ||
Thu May 10 2018 22:26 | 1st = 6 Kulu Chance 2nd = 5 One Dollar 3rd = 3 Wahwah Tiggy 4th = 7 Brittany Talks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 1 Dyna Zeni | ||
Thu May 10 2018 22:23 | 1st = 1 Dyna Zeni 2nd = 5 Jolene Marlow 3rd = 6 Gunnadoo Pekaboo 4th = 8 Emerley Mine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 10 - 5 Levina | ||
Thu May 10 2018 22:18 | 1st = 5 Levina 2nd = 7 I Am I Cried 3rd = 6 Michaels Mename 4th = 4 Mystic Chip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 4 Ambition | ||
Thu May 10 2018 22:16 | 1st = 4 Ambition 2nd = 3 Spanish Coin 3rd = 6 Watch Out 4th = 1 Four Bucks Left |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 8 Ritza Show | ||
Thu May 10 2018 22:10 | 1st = 8 Ritza Show 2nd = 4 Miss Mississippi 3rd = 3 Carousle Excite 4th = 2 Our Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 1 Empire State | ||
Thu May 10 2018 22:02 | 1st = 1 Empire State 2nd = 2 Blue Lemonade 3rd = 8 Plane Spotter 4th = 7 Regal Emerald |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 2 Click Here | ||
Thu May 10 2018 21:58 | 1st = 2 Click Here 2nd = 3 All About Corey 3rd = 1 Zipping Indy 4th = 8 Spring Shirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 2 Howzat Ernie | ||
Thu May 10 2018 21:55 | 1st = 2 Howzat Ernie 2nd = 5 Hart View Dicky 3rd = 7 Rockabye Demi 4th = 8 Outa Line |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 5 Bulkender | ||
Thu May 10 2018 21:49 | 1st = 5 Bulkender 2nd = 1 Secret Soldier 3rd = 2 Takahi Max 4th = 9 Rockin Robby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 9 - 1 Illawong Red | ||
Thu May 10 2018 21:45 | 1st = 1 Illawong Red 2nd = 7 Graciella Pinevale 3rd = 8 Scottish Sardius 4th = 2 Showemyourmuscles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 5 Casanova Joe | ||
Thu May 10 2018 21:43 | 1st = 5 Casanova Joe 2nd = 7 Arden Street 3rd = 4 Codrington Kid 4th = 2 Adhara Steel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 4 Sweeping Strikes | ||
Thu May 10 2018 21:40 | 1st = 4 Sweeping Strikes 2nd = 5 Windmill Haze 3rd = 3 Tyla Grace 4th = 6 Fox Gambler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 2 Shilo Gundi | ||
Thu May 10 2018 21:37 | 1st = 2 Shilo Gundi 2nd = 7 Flashtastic 3rd = 8 Special Hodge 4th = 4 Hey Bail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 8 - 3 Bara Jayla | ||
Thu May 10 2018 21:33 | 1st = 3 Bara Jayla 2nd = 2 Tatibye 3rd = 4 Sheiswatching 4th = 1 Sals Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 8 - 12 Joie De Dream | ||
Thu May 10 2018 21:30 | 1st = 12 Joie De Dream 2nd = 10 Cadabra 3rd = 6 The Ultimatum 4th = 9 Brueghelino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 1 Rohan Hill | ||
Thu May 10 2018 21:25 | 1st = 1 Rohan Hill 2nd = 8 King Panda 3rd = 2 Flyrite 4th = 3 Mithril Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 3 Shoes To Fill | ||
Thu May 10 2018 21:22 | 1st = 3 Shoes To Fill 2nd = 4 Jalapeno 3rd = 1 Alpha Chaos 4th = 6 Gelantipy Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 2 Born Billy | ||
Thu May 10 2018 21:19 | 1st = 2 Born Billy 2nd = 5 Dream A Little 3rd = 7 Temerity 4th = 1 Snakebite Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 8 - 1 Another Sparky | ||
Thu May 10 2018 21:15 | 1st = 1 Another Sparky 2nd = 8 Our Charley Bromac 3rd = 3 Jimmy Locke 4th = 7 Rothko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 8 Incredible Evie | ||
Thu May 10 2018 21:13 | 1st = 8 Incredible Evie 2nd = 2 Freya Monelli 3rd = 4 Losing Bundles 4th = 5 Gunna Be Cool |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 7 Champion Model | ||
Thu May 10 2018 21:07 | 1st = 7 Champion Model 2nd = 2 Friskey 3rd = 1 Goodison Girl 4th = 5 Sofia The First |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 2 Honcho Monelli | ||
Thu May 10 2018 21:05 | 1st = 2 Honcho Monelli 2nd = 1 Immen Bale 3rd = 4 Slingshot Gypsy 4th = 7 Go Seek Fernando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 7 - 9 Underplay | ||
Thu May 10 2018 21:03 | 1st = 9 Underplay 2nd = 10 Angelina Julie 3rd = 7 Rainbow Atomic 4th = 6 Lotta Laughs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 7 - 2 Champagne Cocktail | ||
Thu May 10 2018 21:00 | 1st = 2 Champagne Cocktail 2nd = 10 Crypto Peer Rocks 3rd = 8 Strike Action 4th = 3 Faolan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 1 Champagne Sally | ||
Thu May 10 2018 20:58 | 1st = 1 Champagne Sally 2nd = 5 Cyns Magic 3rd = 2 Dream Blaster 4th = 4 Umatilla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 6 Hot Marlow | ||
Thu May 10 2018 20:55 | 1st = 6 Hot Marlow 2nd = 5 Rip It Ralph 3rd = 4 Allen Xander 4th = 2 Emerley Nolen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 1 Mask | ||
Thu May 10 2018 20:49 | 1st = 1 Mask 2nd = 6 Price Tag 3rd = 8 Parvati Grange 4th = 4 Myrtle Grange |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 7 - 1 Manassa Sky | ||
Thu May 10 2018 20:45 | 1st = 1 Manassa Sky 2nd = 2 Alpe De Huez 3rd = 6 Carload 4th = 5 Artful Christian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 3 Jayasuria | ||
Thu May 10 2018 20:43 | 1st = 3 Jayasuria 2nd = 8 Sally Star 3rd = 2 Henrietta Rose 4th = 4 Tormund |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 6 Nikki Nettle | ||
Thu May 10 2018 20:40 | 1st = 6 Nikki Nettle 2nd = 4 Passion Bonus 3rd = 8 Alpha Valentine 4th = 1 Will Eye Am |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 2 Finns Entity | ||
Thu May 10 2018 20:37 | 1st = 2 Finns Entity 2nd = 1 Ready To Mingle 3rd = 5 Destini Mermaid 4th = 7 Zellman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 8 Warner | ||
Thu May 10 2018 20:33 | 1st = 8 Warner 2nd = 7 The Brazen Jasper 3rd = 3 Flightee Deedee 4th = 1 Michaels Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 6 - 5 Educate | ||
Thu May 10 2018 20:30 | 1st = 5 Educate 2nd = 7 Wenner 3rd = 1 Seven Year Reward 4th = 2 Wilde Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 5 Tornado Tears | ||
Thu May 10 2018 20:29 | 1st = 5 Tornado Tears 2nd = 1 Dyna Chancer 3rd = 4 Benali 4th = 7 Myrniong Corner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 9 Beyond Today | ||
Thu May 10 2018 20:25 | 1st = 9 Beyond Today 2nd = 4 Geopark Ruby 3rd = 6 All Inn Youi 4th = 2 All Inn Tara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 8 Rockstar Steffi | ||
Thu May 10 2018 20:22 | 1st = 8 Rockstar Steffi 2nd = 2 World Excite 3rd = 6 Digbys Girl 4th = 5 Veloce Tesoro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 7 All About Tiger | ||
Thu May 10 2018 20:19 | 1st = 7 All About Tiger 2nd = 5 Nakuru 3rd = 1 Haras Honey 4th = 2 Man Of Leisure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 6 - 8 Grey Maverick | ||
Thu May 10 2018 20:15 | 1st = 8 Grey Maverick 2nd = 11 Dynamite Rose 3rd = 3 Ona Safari 4th = 10 Threepeat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 7 On Fire | ||
Thu May 10 2018 20:13 | 1st = 7 On Fire 2nd = 1 Springvale Cooke 3rd = 4 Jeebus Bird 4th = 5 Acheron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 3 Mrs Jawa | ||
Thu May 10 2018 20:07 | 1st = 3 Mrs Jawa 2nd = 7 Standing Bear 3rd = 10 Hearing De Novo 4th = 1 Severus Grange |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 5 Power Of Red | ||
Thu May 10 2018 20:03 | 1st = 5 Power Of Red 2nd = 7 Flying Pegasus 3rd = 1 Team Of Starzzz 4th = 8 Packnplenty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 5 - 6 I Am Wanted | ||
Thu May 10 2018 20:00 | 1st = 6 I Am Wanted 2nd = 3 Royal Volley 3rd = 4 Blue Bear 4th = 1 Ready For Success |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 6 Rockstar Romeo | ||
Thu May 10 2018 19:58 | 1st = 6 Rockstar Romeo 2nd = 1 Ritza Paris 3rd = 8 Gunnell 4th = 3 Futuristic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 6 Corykodi | ||
Thu May 10 2018 19:55 | 1st = 6 Corykodi 2nd = 2 Deep Impact 3rd = 1 Call Me Ugo 4th = 4 Alpha Ulysses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 5 Tarwyn Park | ||
Thu May 10 2018 19:52 | 1st = 5 Tarwyn Park 2nd = 1 Chaddy Whacker 3rd = 6 Spring Spinner 4th = 3 Izza Lektra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 4 Dyna Patty | ||
Thu May 10 2018 19:51 | 1st = 4 Dyna Patty 2nd = 3 Poke The Bear 3rd = 6 My Redeemer 4th = 1 Quick Jagger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 5 - 1 Crookwell Jake | ||
Thu May 10 2018 19:48 | 1st = 1 Crookwell Jake 2nd = 6 Erico 3rd = 4 Captain Snoozzze 4th = 10 Jialiner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 6 Blackpool Ivy | ||
Thu May 10 2018 19:46 | 1st = 6 Blackpool Ivy 2nd = 7 Pandoras Galaxy 3rd = 1 Mr Delahoya 4th = 8 Mexican Ned |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 1 Franky Pak | ||
Thu May 10 2018 19:40 | 1st = 1 Franky Pak 2nd = 8 Henley Bale 3rd = 4 Go Brandi 4th = 5 Myrniong Raffles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 2 Sleight of Hand | ||
Thu May 10 2018 19:37 | 1st = 2 Sleight of Hand 2nd = 7 Sambucca Hayze 3rd = 1 Brandi Alexander 4th = 3 Hay Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 10 Major League | ||
Thu May 10 2018 19:33 | 1st = 10 Major League 2nd = 1 Lani Kai Beach 3rd = 5 Bandit Stride 4th = 9 Happyever Laughter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 4 - 10 Lemon Splice | ||
Thu May 10 2018 19:30 | 1st = 10 Lemon Splice 2nd = 11 Miss Americain 3rd = 6 Reliable Magic 4th = 1 Arlington Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 5 Max Jake | ||
Thu May 10 2018 19:28 | 1st = 5 Max Jake 2nd = 1 More Than Black 3rd = 8 Dyna Quire 4th = 6 Accelerate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 6 Freakish Flash | ||
Thu May 10 2018 19:25 | 1st = 6 Freakish Flash 2nd = 7 Tic Toc Toby 3rd = 2 Macalister Ike 4th = 5 Maximum Joan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 4 - 7 Tidal Surge | ||
Thu May 10 2018 19:21 | 1st = 7 Tidal Surge 2nd = 1 Lets Go There 3rd = 4 Hancocks Hero 4th = 3 Nationaldraft |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 8 Vivarchi | ||
Thu May 10 2018 19:16 | 1st = 8 Vivarchi 2nd = 1 Rockstar Stangus 3rd = 5 Lochin Good 4th = 6 Smokey Retreat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 1 Rippin Sam | ||
Thu May 10 2018 19:14 | 1st = 1 Rippin Sam 2nd = 2 Barcali 3rd = 6 Back On Lava 4th = 4 Sir Jay Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 1 Haras Hook | ||
Thu May 10 2018 19:13 | 1st = 1 Haras Hook 2nd = 7 Kulu Jasper 3rd = 2 Soft Sand 4th = 4 Smart Marlow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 7 Abuzz | ||
Thu May 10 2018 19:10 | 1st = 7 Abuzz 2nd = 4 Springvale Alysa 3rd = 5 Galactic Panther 4th = 2 Zipping Kim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 3 Hit The Deck | ||
Thu May 10 2018 19:07 | 1st = 3 Hit The Deck 2nd = 6 Dyna Gunner 3rd = 5 Pandoras Proof 4th = 7 Ryben Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 2 Tightrope | ||
Thu May 10 2018 19:03 | 1st = 2 Tightrope 2nd = 6 Franco Revel 3rd = 7 Astronaut 4th = 5 Art I Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 3 - 8 Stratum On Fire | ||
Thu May 10 2018 19:00 | 1st = 8 Stratum On Fire 2nd = 1 Belichick 3rd = 9 The Rouseabout 4th = 4 Poster Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 11 - 7 Rumble Soldier | ||
Thu May 10 2018 18:57 | 1st = 7 Rumble Soldier 2nd = 3 My Bro Harry 3rd = 5 Lexies Boy 4th = 1 Sahalee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 3 - 8 Hanoverdaloot | ||
Thu May 10 2018 18:52 | 1st = 8 Hanoverdaloot 2nd = 3 Road To Retirement 3rd = 2 Atomic Blue Chip 4th = 6 I Its Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 1 Shes Some Gal | ||
Thu May 10 2018 18:49 | 1st = 1 Shes Some Gal 2nd = 4 Bullseye Doubt 3rd = 6 Infrared Lad 4th = 3 Double Gee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 7 - 8 Rock Mylady | ||
Thu May 10 2018 18:45 | 1st = 8 Rock Mylady 2nd = 4 Vital Silver 3rd = 5 Lorentinio 4th = 12 Threesun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 8 Manzeene Man | ||
Thu May 10 2018 18:42 | 1st = 8 Manzeene Man 2nd = 2 Tusksa 3rd = 1 Zebo Bale 4th = 4 Fab Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 5 Not Available | ||
Thu May 10 2018 18:39 | 1st = 5 Not Available 2nd = 4 Shadale 3rd = 3 Black Mumbo 4th = 8 Dyna Oscar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 4 Commander Kirk | ||
Thu May 10 2018 18:37 | 1st = 4 Commander Kirk 2nd = 2 Island Banner 3rd = 3 Thanks Jack 4th = 8 Celebrity Look |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 2 Shimmer Chevy | ||
Thu May 10 2018 18:34 | 1st = 2 Shimmer Chevy 2nd = 3 Turbo Diddle 3rd = 8 Freeway Reagan 4th = 7 Fairway Drive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 2 - 7 Once Upon A Dream | ||
Thu May 10 2018 18:30 | 1st = 7 Once Upon A Dream 2nd = 1 Bolghari 3rd = 5 Tourniquet 4th = 3 Roadrager |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 4 Wise Lewis | ||
Thu May 10 2018 18:27 | 1st = 4 Wise Lewis 2nd = 5 Charlie Cockatoo 3rd = 2 Maximum Bliss 4th = 7 Splinter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 2 - 9 Fremarksgonzo | ||
Thu May 10 2018 18:22 | 1st = 9 Fremarksgonzo 2nd = 6 Dearest 3rd = 7 Crocodile Kid 4th = 2 Rosalee Dot Com |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 5 Wicked Pedro | ||
Thu May 10 2018 18:19 | 1st = 5 Wicked Pedro 2nd = 8 Proven Legacy 3rd = 2 Reality Hawk 4th = 1 Ivanka Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 6 - 1 Vermont Lady | ||
Thu May 10 2018 18:15 | 1st = 1 Vermont Lady 2nd = 3 Halldora 3rd = 2 Bucktorio 4th = 7 High Tea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 3 On Guard | ||
Thu May 10 2018 18:12 | 1st = 3 On Guard 2nd = 1 Underpass 3rd = 7 Miss Petite 4th = 2 Rum Weffalee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 4 Nikalong Henry | ||
Thu May 10 2018 18:07 | 1st = 4 Nikalong Henry 2nd = 1 Kenfury Lass 3rd = 8 Miss Patriot 4th = 10 Urban Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 1 Soda Flash | ||
Thu May 10 2018 18:04 | 1st = 1 Soda Flash 2nd = 2 Dyna Alice 3rd = 3 No More Sisco 4th = 4 Evelyn Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 1 - 11 Sonic Deed | ||
Thu May 10 2018 18:00 | 1st = 11 Sonic Deed 2nd = 7 Hello Sweetheart 3rd = 4 Star Missile 4th = 9 Love Lucille |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 9 - 8 Four Starzzz Shiraz | ||
Thu May 10 2018 17:59 | 1st = 8 Four Starzzz Shiraz 2nd = 6 Sagwitch 3rd = 3 James Butt 4th = 9 Machie Mach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 4 Property Power | ||
Thu May 10 2018 17:57 | 1st = 4 Property Power 2nd = 8 Malick 3rd = 3 Calendar Boy 4th = 1 Desperado Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 4 Soldier of Fortune | ||
Thu May 10 2018 17:52 | 1st = 4 Soldier of Fortune 2nd = 2 Lifeinheaven 3rd = 8 Julia Mac 4th = 10 Gregs Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 4 Bundah | ||
Thu May 10 2018 17:49 | 1st = 4 Bundah 2nd = 3 Water Boy 3rd = 6 Flying Ella 4th = 7 One Hour Parking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 5 - 5 Tap The Go Go | ||
Thu May 10 2018 17:45 | 1st = 5 Tap The Go Go 2nd = 7 Fashion Forward 4th = 8 Outspoken Duke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 4 Technic | ||
Thu May 10 2018 17:44 | 1st = 4 Technic 2nd = 6 Fiery Jen 3rd = 1 Botany Cold 4th = 3 Know Approval |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 1 - 3 Heavenly Shades | ||
Thu May 10 2018 17:40 | 1st = 3 Heavenly Shades 2nd = 4 Gallifrey Penny 3rd = 10 Sumthin Special 4th = 9 Slice Of Life |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 3 Bombers Baby | ||
Thu May 10 2018 17:38 | 1st = 3 Bombers Baby 2nd = 2 Cash No Bounce 3rd = 4 Zipping Irwin 4th = 8 Shimmy Dat Ray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 2 Awesome Shep | ||
Thu May 10 2018 17:35 | 1st = 2 Awesome Shep 2nd = 4 Heartbreak Hermy 3rd = 8 Senor Asher 4th = 6 Hit n Split |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 8 - 2 Kotare Elite | ||
Thu May 10 2018 17:34 | 1st = 2 Kotare Elite 2nd = 7 Jakira 3rd = 8 No More Change 4th = 5 Pay Me The Change |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 1 Zipping Hector | ||
Thu May 10 2018 17:32 | 1st = 1 Zipping Hector 2nd = 6 Shauns Entity 3rd = 3 Red Four 4th = 7 Miss Pinafore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 1 Artikulate Miss | ||
Thu May 10 2018 17:27 | 1st = 1 Artikulate Miss 2nd = 2 Mister Fantangles 3rd = 9 Certainlywillbe 4th = 6 Hey Porsha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 7 Zipping Galon | ||
Thu May 10 2018 17:23 | 1st = 7 Zipping Galon 2nd = 4 Diego Fernando 3rd = 5 Usara Allen 4th = 2 Quest Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 3 Tzar Norma | ||
Thu May 10 2018 17:19 | 1st = 3 Tzar Norma 2nd = 4 Atlas Roughead 3rd = 6 Pop Do It 4th = 8 Oaklands |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 1 Shallay Pallay | ||
Thu May 10 2018 17:18 | 1st = 1 Shallay Pallay 2nd = 5 Touche 3rd = 2 Inside Affair 4th = 3 Aussie Hoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 4 - 11 Sariska | ||
Thu May 10 2018 17:15 | 1st = 11 Sariska 2nd = 6 Lickety Split 3rd = 9 Vital Touch 4th = 1 Orbit The Sun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 2 Rip Masters | ||
Thu May 10 2018 17:11 | 1st = 2 Rip Masters 2nd = 3 Bugatti Bender 3rd = 5 In The Que 4th = 7 Tod Tanga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 7 - 2 Dolce Denario | ||
Thu May 10 2018 17:08 | 1st = 2 Dolce Denario 2nd = 10 Trompeur 3rd = 1 Bound To Be Bettor 4th = 4 Gotta Be Downtown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 6 Murrabit Benny | ||
Thu May 10 2018 17:07 | 1st = 6 Murrabit Benny 2nd = 4 Blackpool Tipsy 3rd = 3 Moncrieffe Miss 4th = 2 Pandoras Comet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 5 Janies Got A Gun | ||
Thu May 10 2018 17:02 | 1st = 5 Janies Got A Gun 2nd = 8 Feelingforamiracle 3rd = 7 Chump Chop 4th = 1 Vintage Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 3 Zabdon Bluey | ||
Thu May 10 2018 16:59 | 1st = 3 Zabdon Bluey 2nd = 2 True Talent 3rd = 4 Clovally Granite 4th = 1 Dyna Hinkley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 7 - 5 Lady Skills | ||
Thu May 10 2018 16:55 | 1st = 5 Lady Skills 2nd = 8 Forgive Me 3rd = 1 Royal Supreme 4th = 10 Carlinos Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 5 Egomaniacal | ||
Thu May 10 2018 16:53 | 1st = 5 Egomaniacal 2nd = 4 Davids Legacy 3rd = 7 Tom Tee 4th = 1 Panel Beater |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 10 - 1 Fear The Yankee | ||
Thu May 10 2018 16:50 | 1st = 1 Fear The Yankee 2nd = 6 Sciamachy 3rd = 9 Imsettogo 4th = 3 Zephiane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 2 Bugatti Blade | ||
Thu May 10 2018 16:47 | 1st = 2 Bugatti Blade 2nd = 4 Only Nineteen 3rd = 3 Hambani Kahle 4th = 6 Ultimate Cosmic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 6 - 4 Sky City King | ||
Thu May 10 2018 16:43 | 1st = 4 Sky City King 2nd = 5 Annie Fitz 3rd = 9 Alexy 4th = 6 Beaudiene Gambler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 3 - 2 Song Of Vincent | ||
Thu May 10 2018 16:42 | 1st = 2 Song Of Vincent 2nd = 7 Cosmic Reflection 3rd = 3 Financial Support 4th = 4 Jebediah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 3 Amigo | ||
Thu May 10 2018 16:39 | 1st = 3 Amigo 2nd = 5 Shakey Shadow 3rd = 6 Proven Snow 4th = 8 Outlaw Arnhem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 8 - 2 Sweet Deal | ||
Thu May 10 2018 16:35 | 1st = 2 Sweet Deal 2nd = 4 Phoenix Charm 3rd = 11 Livias Story 4th = 1 Golden Organic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 8 - 3 Toorak Warrior | ||
Thu May 10 2018 16:30 | 1st = 3 Toorak Warrior 2nd = 5 None Left 3rd = 7 Lebombo Rose 4th = 11 Hard Spark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 6 Bookie Monster | ||
Thu May 10 2018 16:28 | 1st = 6 Bookie Monster 2nd = 5 Goldstar Marvely 3rd = 7 Mazu 4th = 1 Perfect Result |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 8 Hungry Heart | ||
Thu May 10 2018 16:27 | 1st = 8 Hungry Heart 2nd = 4 Treeman Shelby 3rd = 3 Cosmic Ranger 4th = 1 Mister Purple |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 6 Lexus On The Beach | ||
Thu May 10 2018 16:22 | 1st = 6 Lexus On The Beach 2nd = 5 Karloo Mac 3rd = 7 Ima Sea Storm 4th = 3 Shezabonnygem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 5 Scott It | ||
Thu May 10 2018 16:19 | 1st = 5 Scott It 2nd = 1 Rays Wish 3rd = 6 My Fernando Tim 4th = 2 Succession Plan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 5 - 3 Robbie Royale | ||
Thu May 10 2018 16:18 | 1st = 3 Robbie Royale 2nd = 10 Abby May 3rd = 4 Edesia 4th = 8 Spurs Of War |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 6 - 4 Reactant | ||
Thu May 10 2018 16:15 | 1st = 4 Reactant 2nd = 1 Grey Missile 4th = 2 Fine N Devine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 9 - 5 Moreton Bay | ||
Thu May 10 2018 16:10 | 1st = 5 Moreton Bay 2nd = 7 Always Ready 3rd = 3 Sammy Showdown 4th = 2 Weshouldbesolucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 3 Mister Fernando | ||
Thu May 10 2018 16:07 | 1st = 3 Mister Fernando 2nd = 6 Zippet Zipper 3rd = 4 Awesome Signs 4th = 7 Cheeky Chapter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 2 - 4 Satiric | ||
Thu May 10 2018 16:04 | 1st = 4 Satiric 2nd = 5 Contentional 3rd = 7 My China Doll 4th = 8 Unending |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 1 Translator | ||
Thu May 10 2018 16:03 | 1st = 1 Translator 2nd = 8 Daves Dot 3rd = 7 Kia Tere 4th = 4 Go Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 7 - 1 Unshackled | ||
Thu May 10 2018 16:00 | 1st = 1 Unshackled 2nd = 4 Evolutionist 3rd = 3 What Girls Want 4th = 9 Harlem Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 2 Gone Early | ||
Thu May 10 2018 15:58 | 1st = 2 Gone Early 2nd = 5 Tashendo 3rd = 1 Aged Badly 4th = 3 Sunset Believer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 7 - 8 Save The Best | ||
Thu May 10 2018 15:55 | 1st = 8 Save The Best 2nd = 6 Curata Princess 3rd = 7 Polar Blast 4th = 2 Legistation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 4 - 4 Madison Jane | ||
Thu May 10 2018 15:53 | 1st = 4 Madison Jane 2nd = 3 Sea Rover 3rd = 7 Kiwi Crusher 4th = 2 Bono Hest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 1 Krupa | ||
Thu May 10 2018 15:52 | 1st = 1 Krupa 2nd = 7 Scott To Give 3rd = 8 Jaimandy Carl 4th = 2 Faraday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 1 Parklane Lass | ||
Thu May 10 2018 15:47 | 1st = 1 Parklane Lass 2nd = 3 Oh Stanley 3rd = 6 Tellella 4th = 2 Lara Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 8 Whatta Lurker | ||
Thu May 10 2018 15:44 | 1st = 8 Whatta Lurker 2nd = 4 Annies Chance 3rd = 1 Country Spirit 4th = 3 Divers Session |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 2 Fired Up Jasper | ||
Thu May 10 2018 15:43 | 1st = 2 Fired Up Jasper 2nd = 1 Jinja Brian 3rd = 3 Danziger 4th = 8 Flower Bomb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 7 Maderra | ||
Thu May 10 2018 15:40 | 1st = 7 Maderra 2nd = 4 Meehan Phil 3rd = 6 Mega Secret 4th = 8 Artistic Alyssa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 5 - 2 Hidden In Heaven | ||
Thu May 10 2018 15:40 | 1st = 2 Hidden In Heaven 2nd = 7 Freeze N Tease 3rd = 10 Nics Time 4th = 4 Brave Bow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 8 Fab Reiko | ||
Thu May 10 2018 15:37 | 1st = 8 Fab Reiko 2nd = 1 Theos Thunder 3rd = 7 VINCERO 4th = 3 Shellbrook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 8 - 10 Derrie Aire | ||
Thu May 10 2018 15:33 | 1st = 10 Derrie Aire 2nd = 7 Iona Spider 3rd = 4 Fear Not 4th = 8 Kyvalley Topcat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 6 - 2 Melbas Maestro | ||
Thu May 10 2018 15:30 | 1st = 2 Melbas Maestro 2nd = 8 Magic Pegasus 3rd = 4 Sundell 4th = 5 Dancing Hare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 3 - 5 Dodgethebullet | ||
Thu May 10 2018 15:28 | 1st = 5 Dodgethebullet 2nd = 4 Rockin Rod 3rd = 3 Chaaat 4th = 6 Bring Back Buck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 1 - 12 Citichant | ||
Thu May 10 2018 15:27 | 1st = 12 Citichant 2nd = 10 Saxon Princess 3rd = 11 Bringon The Veuve 4th = 8 Our Mate Boots |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 8 Blazin About | ||
Thu May 10 2018 15:24 | 1st = 8 Blazin About 2nd = 6 Little Kensi 3rd = 4 Timeless Rose 4th = 2 Cruisys Patch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 6 Makosa | ||
Thu May 10 2018 15:21 | 1st = 6 Makosa 2nd = 2 Barbs Sasin 3rd = 5 Katika Keroma 4th = 7 Cannonball |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 6 - 4 Epirus Bow | ||
Thu May 10 2018 15:20 | 1st = 4 Epirus Bow 2nd = 5 Redemption Road 3rd = 2 Bullseye Score 4th = 1 Avago Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 3 Homebush Boden | ||
Thu May 10 2018 15:18 | 1st = 3 Homebush Boden 2nd = 4 Crotty 3rd = 6 Opawa Binge 4th = 8 Jitterbug Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 2 Big Reputation | ||
Thu May 10 2018 15:17 | 1st = 2 Big Reputation 2nd = 6 Pick Up Line 3rd = 7 Tomal 4th = 3 Shakey Coconut |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 11 - 1 Myrniong Smello | ||
Thu May 10 2018 15:14 | 1st = 1 Myrniong Smello 2nd = 3 Tralee Destroyer 3rd = 6 Bazinator 4th = 8 Arrogant Sheldon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 3 Doolittle Doofy | ||
Thu May 10 2018 15:12 | 1st = 3 Doolittle Doofy 2nd = 5 Bettor Watch Him 3rd = 8 Tascott Lady 4th = 6 Latin Beats |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 3 Dr Dedra | ||
Thu May 10 2018 15:09 | 1st = 3 Dr Dedra 2nd = 1 Midnight Muscat 3rd = 9 Waltz On Bye 4th = 6 Galloping Bluboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 4 - 1 Cyclone Topgirl | ||
Thu May 10 2018 15:05 | 1st = 1 Cyclone Topgirl 2nd = 2 Dalon 3rd = 6 Valuate 4th = 11 Miss Ester |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 2 - 3 Gear Change | ||
Thu May 10 2018 15:03 | 1st = 3 Gear Change 2nd = 4 Evangeline Franco 3rd = 5 Bullys Princess 4th = 8 Capital Plan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 5 - 1 Blue Jangles | ||
Thu May 10 2018 15:00 | 1st = 1 Blue Jangles 2nd = 6 Up The Stairs 3rd = 7 Steel Caps 4th = 2 Welcome Stryker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 7 - 2 Chirpy Chuckles | ||
Thu May 10 2018 14:55 | 1st = 2 Chirpy Chuckles 2nd = 9 Valentina Brave 3rd = 10 Surreal Dreamer 4th = 1 Blue Chipped |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 7 Full Speed | ||
Thu May 10 2018 14:53 | 1st = 7 Full Speed 2nd = 1 Hankenstein 3rd = 5 Shady Snapper 4th = 6 Allen Hadrian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 6 Bryden Dora | ||
Thu May 10 2018 14:52 | 1st = 6 Bryden Dora 2nd = 2 Claretown Boris 3rd = 4 Royal Knocka 4th = 5 Shes Vivacious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 10 - 1 She Loves Sugar | ||
Thu May 10 2018 14:49 | 1st = 1 She Loves Sugar 2nd = 6 Beaky Blue 3rd = 3 Callan 4th = 7 Swift Tralee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 5 - 4 Inquiry | ||
Thu May 10 2018 14:45 | 1st = 4 Inquiry 2nd = 7 Military Academy 3rd = 5 Royal Phoenix 4th = 3 Thrilled |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 7 Speedy Ryder | ||
Thu May 10 2018 14:42 | 1st = 7 Speedy Ryder 2nd = 8 Hardys Banjo 3rd = 2 Vane Power 4th = 4 Soda Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 8 Famous Shoes | ||
Thu May 10 2018 14:37 | 1st = 8 Famous Shoes 2nd = 2 Inciter 3rd = 4 Its You Not Me 4th = 5 Liz Au Betty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 1 - 2 Ace Commander | ||
Thu May 10 2018 14:36 | 1st = 2 Ace Commander 2nd = 3 Spotlight The Valley 3rd = 6 Heard The Whisper 4th = 1 Feather Boyz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 9 - 5 Spring Jazz | ||
Thu May 10 2018 14:34 | 1st = 5 Spring Jazz 2nd = 1 Evies Best 3rd = 6 Total Refusal 4th = 2 Tinas Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 3 Doorkeeper | ||
Thu May 10 2018 14:32 | 1st = 3 Doorkeeper 2nd = 5 Movie Icon 3rd = 4 Sneak Preview 4th = 8 Jameka Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 4 - 7 Converging | ||
Thu May 10 2018 14:30 | 1st = 7 Converging 2nd = 1 Americaneer 3rd = 11 Zaide 4th = 3 Kings Hand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 5 Cosmic Richie | ||
Thu May 10 2018 14:28 | 1st = 5 Cosmic Richie 2nd = 7 Cash A Roo 3rd = 1 Black Tori 4th = 2 Know Scrutiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 3 - 4 Springthorpe | ||
Thu May 10 2018 14:27 | 1st = 4 Springthorpe 2nd = 3 Craiglea Weapon 3rd = 1 Lord Archer 4th = 14 Lady Mirabella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 1 Midnight Storm | ||
Thu May 10 2018 14:24 | 1st = 1 Midnight Storm 2nd = 6 Straitline Willy 3rd = 3 Bowon Approach 4th = 9 Tekeela Too |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 6 - 9 Myrtle Vale | ||
Thu May 10 2018 14:20 | 1st = 9 Myrtle Vale 2nd = 8 Moonlight Dream 3rd = 5 Four Walls 4th = 10 Bigonluck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 8 - 9 Dervando | ||
Thu May 10 2018 14:15 | 1st = 9 Dervando 2nd = 1 Tralee Shadow 3rd = 5 Steves Uggboot 4th = 3 Two Triple Six |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 4 - 2 Blazeray | ||
Thu May 10 2018 14:10 | 1st = 2 Blazeray 2nd = 9 Tactical Formation 3rd = 4 Toroso 4th = 1 Barnabas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 8 Suzy Nitro | ||
Thu May 10 2018 14:07 | 1st = 8 Suzy Nitro 2nd = 7 Dr Eleonora 3rd = 4 Millys Choice 4th = 6 Machiko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 1 Hilton Hangover | ||
Thu May 10 2018 14:03 | 1st = 1 Hilton Hangover 2nd = 4 Think Tank 3rd = 5 High Return 4th = 8 Barellen Panther |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 5 Majoress Jujon | ||
Thu May 10 2018 14:03 | 1st = 5 Majoress Jujon 2nd = 9 Fakerocknroll 3rd = 6 French Diva 4th = 3 Blazing Tact |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 3 - 7 Walhalla | ||
Thu May 10 2018 14:00 | 1st = 7 Walhalla 2nd = 4 Frankiedee 3rd = 5 Lukey Dee 4th = 10 Cranky Missus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 7 - 9 Myrniong Rocket | ||
Thu May 10 2018 13:57 | 1st = 9 Myrniong Rocket 2nd = 6 Felony One 3rd = 8 Wolf Taro 4th = 3 Rosas Revenge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 2 - 3 One Bar None | ||
Thu May 10 2018 13:52 | 1st = 3 One Bar None 2nd = 1 Executed 3rd = 6 Lilly Kareena 4th = 5 Easy Weekend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 4 Run It Straight | ||
Thu May 10 2018 13:49 | 1st = 4 Run It Straight 2nd = 6 Full Moon 3rd = 1 Magic Maya 4th = 8 Brandeen Fi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 3 Justin Ryan | ||
Thu May 10 2018 13:47 | 1st = 3 Justin Ryan 2nd = 1 High Dreamer 3rd = 2 Debbie Baxter 4th = 4 Know Sweat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 5 - 7 Braeview Bondi | ||
Thu May 10 2018 13:45 | 1st = 7 Braeview Bondi 2nd = 4 Grinning Assassin 3rd = 6 Ideal Suspect 4th = 3 Hughies Sister |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 7 - 4 Not Usual Prince | ||
Thu May 10 2018 13:42 | 1st = 4 Not Usual Prince 2nd = 2 Mauna Kea 3rd = 11 Later On 4th = 1 Handyman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 6 - 3 Kevin Zarr | ||
Thu May 10 2018 13:39 | 1st = 3 Kevin Zarr 2nd = 5 Ferrero Miss 3rd = 6 Joan Taro 4th = 1 Landons Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 3 - 6 Ombudsman | ||
Thu May 10 2018 13:35 | 1st = 6 Ombudsman 2nd = 1 Happy Hustler 3rd = 8 Zedge 4th = 9 Royal Anthem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 2 - 5 Liberal Arts | ||
Thu May 10 2018 13:30 | 1st = 5 Liberal Arts 2nd = 9 Peninsula Miss 3rd = 11 Vivendi 4th = 10 Ruby Red Socks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 7 Siamese Dream | ||
Thu May 10 2018 13:27 | 1st = 7 Siamese Dream 2nd = 5 Flashing Oaks 3rd = 1 Ballistic Gem 4th = 6 Fernandos Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 1 Sierra Delta | ||
Thu May 10 2018 13:24 | 1st = 1 Sierra Delta 2nd = 6 Tamara May 3rd = 5 Botany Alan 4th = 8 Jaded Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 5 - 1 Zebs Magic | ||
Thu May 10 2018 13:19 | 1st = 1 Zebs Magic 2nd = 7 Baracca Keeping 3rd = 4 Irinka Sneaky 4th = 2 Katie Taro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 1 - 2 Dazzling Pride | ||
Thu May 10 2018 13:15 | 1st = 2 Dazzling Pride 2nd = 4 Lokum 3rd = 5 Pulsar 4th = 1 Bentles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 12 - 1 Don Morocco | ||
Thu May 10 2018 13:12 | 1st = 1 Don Morocco 2nd = 2 Luke Skywalker 3rd = 3 Thrilling Arnold 4th = 8 Bigtime Wayno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 4 - 2 Georgias Pride | ||
Thu May 10 2018 13:10 | 1st = 2 Georgias Pride 2nd = 1 My Little Comet 3rd = 7 Fox Force Five 4th = 5 Par Ici |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 4 Flash Frankie | ||
Thu May 10 2018 13:07 | 1st = 4 Flash Frankie 2nd = 1 Irish Swagger 3rd = 8 Joanies Johnny 4th = 6 Fish Armo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 6 - 3 Casaquinman | ||
Thu May 10 2018 13:04 | 1st = 3 Casaquinman 2nd = 10 Miss Oahu 3rd = 5 Ram Sam Sam 4th = 8 Starossa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 1 - 2 Finals Time | ||
Thu May 10 2018 13:00 | 1st = 2 Finals Time 2nd = 1 Captain Arjento 3rd = 3 Galaxy Glen 4th = 6 Be Instant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 2 - 2 Georgica | ||
Thu May 10 2018 12:55 | 1st = 2 Georgica 2nd = 6 Miss Shanti 3rd = 4 High Dude 4th = 3 Itasca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 11 - 7 Pat Tama | ||
Thu May 10 2018 12:53 | 1st = 7 Pat Tama 2nd = 5 Zipping Chang 3rd = 4 Soaring Hawke 4th = 6 Zipping Vito |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 4 - 6 Irinka Lizzy | ||
Thu May 10 2018 12:52 | 1st = 6 Irinka Lizzy 2nd = 2 Sageman 3rd = 5 Bogan Flash 4th = 1 La Jaydan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 9 Libbys Dream | ||
Thu May 10 2018 12:44 | 1st = 9 Libbys Dream 2nd = 5 Yelredda Saint 3rd = 6 News Print 4th = 4 Python Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 3 - 4 Hazard County | ||
Thu May 10 2018 12:37 | 1st = 4 Hazard County 2nd = 6 Heza Fusion 3rd = 3 Durama Mystic 4th = 2 Happy Chap Zarr |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 10 - 7 Just One Smile | ||
Thu May 10 2018 12:36 | 1st = 7 Just One Smile 2nd = 1 Kiwi Boy 3rd = 6 Allegro Gun 4th = 8 Suspicious Minds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 3 - 4 Saint Germain | ||
Thu May 10 2018 12:32 | 1st = 4 Saint Germain 2nd = 3 Zarem 3rd = 9 Quick Andover 4th = 7 Majestic Sunrise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 5 - 9 Smiling Proud | ||
Thu May 10 2018 12:27 | 1st = 9 Smiling Proud 2nd = 11 Lodi 3rd = 1 Sligo 4th = 5 Benny N The Jets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 2 Gregs Prince | ||
Thu May 10 2018 12:24 | 1st = 2 Gregs Prince 2nd = 5 Mega Mckayla 3rd = 6 Harvey Warbanger 4th = 3 Lightfoot Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 1 - 1 African Academy | ||
Thu May 10 2018 12:20 | 1st = 1 African Academy 2nd = 6 Hiero 3rd = 3 Stealthy 4th = 8 Zu Mantua |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 9 - 7 Cosmic Barwon | ||
Thu May 10 2018 12:18 | 1st = 7 Cosmic Barwon 2nd = 3 Thomas William 3rd = 6 Oscar Tron 4th = 5 Little Bit Silly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 2 - 6 Ditto Baby | ||
Thu May 10 2018 12:17 | 1st = 6 Ditto Baby 2nd = 9 My Dixie 3rd = 1 Collywood 4th = 3 Bang Bang Boom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 1 - 8 Durama Smart | ||
Thu May 10 2018 12:02 | 1st = 8 Durama Smart 2nd = 1 Zipping Ruby 3rd = 2 Oldmate Amy 4th = 7 He Loves Footy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 8 - 2 Princess Alea | ||
Thu May 10 2018 12:01 | 1st = 2 Princess Alea 2nd = 1 Opawa Loyal 3rd = 5 Rambo 4th = 3 Coruba Cate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 2 - 6 Kasbah Kid | ||
Thu May 10 2018 11:57 | 1st = 6 Kasbah Kid 2nd = 5 Our Bare Knuckle 3rd = 3 Inaugurate 4th = 1 Erniemesomemoney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 4 - 12 Myrtle | ||
Thu May 10 2018 11:52 | 1st = 12 Myrtle 2nd = 6 Star Quality 3rd = 4 Heineken Rocks 4th = 10 Maestro Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 7 - 1 Beaumont | ||
Thu May 10 2018 11:43 | 1st = 1 Beaumont 2nd = 2 Sisco Kid 3rd = 5 Barwon Annie 4th = 6 Retired Mouse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 1 - 6 Zhenya | ||
Thu May 10 2018 11:32 | 1st = 6 Zhenya 2nd = 2 Shiftywall 3rd = 4 Billy Phelps 4th = 5 King Denny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 6 - 6 Oloroso | ||
Thu May 10 2018 11:26 | 1st = 6 Oloroso 2nd = 4 Looking Sassy 3rd = 7 Just A Matthew 4th = 8 Mai Meng |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 3 - 8 Under The Bridge | ||
Thu May 10 2018 11:17 | 1st = 8 Under The Bridge 2nd = 12 Belladita 3rd = 2 Master Courtsman 4th = 9 Stunning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 5 - 3 Ali Ali Ali | ||
Thu May 10 2018 11:08 | 1st = 3 Ali Ali Ali 2nd = 7 Girl Queenie 3rd = 8 Magnetude Eight 4th = 2 Sings Like Elvis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 4 - 2 Bushmans Idol | ||
Thu May 10 2018 10:51 | 1st = 2 Bushmans Idol 2nd = 5 Alyeska 3rd = 4 Ekali 4th = 6 Brotastic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 2 - 8 Zed Leppelin | ||
Thu May 10 2018 10:42 | 1st = 8 Zed Leppelin 2nd = 4 Nunchucks 3rd = 3 Guy Fox 4th = 2 St Ransom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 3 - 5 Bodyguard | ||
Thu May 10 2018 10:33 | 1st = 5 Bodyguard 2nd = 2 Its Electric 3rd = 6 Bigtime Dazzler 4th = 7 Untouchable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 2 - 5 Leezrom | ||
Thu May 10 2018 10:16 | 1st = 5 Leezrom 2nd = 8 Cest Lamour 3rd = 6 Botany Wayne 4th = 3 Talkabout Sophie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Woodville Race 1 - 5 Zedac | ||
Thu May 10 2018 10:07 | 1st = 5 Zedac 2nd = 12 The Huntsman 3rd = 9 Cuzzie Charlie 4th = 6 Dal Sir Tee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 1 - 6 Epic Force | ||
Thu May 10 2018 10:00 | 1st = 6 Epic Force 2nd = 3 Cawbourne Gonski 3rd = 7 Stay Rich 4th = 8 Agistri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 5 Fun Factor | ||
Thu May 10 2018 0:04 | 1st = 5 Fun Factor 2nd = 1 Robs Rocket 3rd = 9 Lil Miss Rosie 4th = 6 Night Light |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 7 Simply Ready | ||
Tue Apr 10 2018 23:42 | 1st = 7 Simply Ready 2nd = 1 Obstruction 3rd = 5 Hes Our Lachy 4th = 2 Short Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 4 Jackpot June | ||
Tue Apr 10 2018 23:27 | 1st = 4 Jackpot June 2nd = 2 No Added Sugar 3rd = 7 Midnight Rama 4th = 5 Apache Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 8 Sammy Charles | ||
Tue Apr 10 2018 23:15 | 1st = 8 Sammy Charles 2nd = 2 Diamond Geezer 3rd = 5 Lifes Delight 4th = 1 The Cooler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 4 Sure Enough | ||
Tue Apr 10 2018 23:07 | 1st = 4 Sure Enough 2nd = 3 Tango Dancer 3rd = 8 Ripa Rama 4th = 2 Bambam Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 7 Wise Olive | ||
Tue Apr 10 2018 22:47 | 1st = 7 Wise Olive 2nd = 8 Dont Wait Up 3rd = 2 Sakamoto 4th = 4 Incredible Betty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 4 Absolution | ||
Tue Apr 10 2018 22:42 | 1st = 4 Absolution 2nd = 3 Sir Galahad 3rd = 12 The Prodigy 4th = 1 Livingston Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 4 Tinderella | ||
Tue Apr 10 2018 22:39 | 1st = 4 Tinderella 2nd = 2 Master Mordecai 3rd = 1 Adala Son 4th = 8 Storm Search |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 4 Barnabie Gundi | ||
Tue Apr 10 2018 22:32 | 1st = 4 Barnabie Gundi 2nd = 3 Heres Linda 3rd = 6 Aliante 4th = 8 Velocity Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 11 - 8 Eye Rock | ||
Tue Apr 10 2018 22:29 | 1st = 8 Eye Rock 2nd = 1 Senor Marina 3rd = 7 Nitro Diddle 4th = 2 Roses For Tammy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 10 - 7 Lochielle | ||
Tue Apr 10 2018 22:26 | 1st = 7 Lochielle 2nd = 4 Mr Canna 3rd = 8 Manhattan Maid 4th = 2 Cabaret Tonight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 4 Dreamy Julian | ||
Tue Apr 10 2018 22:18 | 1st = 4 Dreamy Julian 2nd = 2 Oozing Mojo 3rd = 9 Lektra Boss 4th = 10 Mood Swings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 6 Starlight Joli | ||
Tue Apr 10 2018 22:15 | 1st = 6 Starlight Joli 2nd = 8 Lady Wild Fire 3rd = 7 Tru Blu Keats 4th = 4 What A Cruiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 6 Jimmy Mack | ||
Tue Apr 10 2018 22:10 | 1st = 6 Jimmy Mack 2nd = 1 Major Rush 3rd = 5 Another Ayjay 4th = 10 Oneonthewood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 7 Turbo Diddle | ||
Tue Apr 10 2018 22:07 | 1st = 7 Turbo Diddle 2nd = 1 Little Evie 3rd = 4 Bellas Emgrand 4th = 8 Blood Brothers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 9 - 5 Brother Rob | ||
Tue Apr 10 2018 22:04 | 1st = 5 Brother Rob 2nd = 1 Call Me Dory 3rd = 4 Oldmate Gretel 4th = 2 Downtown Pixie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 1 Aquiam | ||
Tue Apr 10 2018 21:57 | 1st = 1 Aquiam 2nd = 2 Sunset Senorita 3rd = 4 Lady Mikado 4th = 5 Due Fratteli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 10 - 8 Seductive Smile | ||
Tue Apr 10 2018 21:54 | 1st = 8 Seductive Smile 2nd = 4 Kulu Ruby 3rd = 3 Apache Valley 4th = 1 Jimary Bourbski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 7 Moto Doll | ||
Tue Apr 10 2018 21:50 | 1st = 7 Moto Doll 2nd = 6 Ren Monelli 3rd = 8 Hello Cody 4th = 2 Oxley Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 4 Eden Franco | ||
Tue Apr 10 2018 21:45 | 1st = 4 Eden Franco 2nd = 8 Simba Bromac 3rd = 11 As Happy As Larry 4th = 12 Robert The Bruce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 9 Steelcity Boxing | ||
Tue Apr 10 2018 21:42 | 1st = 9 Steelcity Boxing 2nd = 1 Skip The Dishes 3rd = 6 King Jeremy 4th = 2 Knockout Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 8 - 3 Innocent Man | ||
Tue Apr 10 2018 21:39 | 1st = 3 Innocent Man 2nd = 5 Feral Cheral 3rd = 6 Whatta Pass 4th = 1 Mr Merve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 3 Loaded | ||
Tue Apr 10 2018 21:36 | 1st = 3 Loaded 2nd = 6 Willy Mays Hayes 3rd = 8 Champagne Papi 4th = 1 Splash Of Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 9 - 7 Kulu Zorro | ||
Tue Apr 10 2018 21:33 | 1st = 7 Kulu Zorro 2nd = 8 Odi Sannette 3rd = 3 Tranquil Venus 4th = 5 La Jaydo Zulu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 9 - 9 Rainbow Rain | ||
Tue Apr 10 2018 21:29 | 1st = 9 Rainbow Rain 2nd = 6 Usage 3rd = 5 Angrist 4th = 7 Wrinkle Knutt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 5 Oakland Raider | ||
Tue Apr 10 2018 21:27 | 1st = 5 Oakland Raider 2nd = 7 Achelous 3rd = 3 Franc Monelli 4th = 6 Proceed At Speed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 5 Styles | ||
Tue Apr 10 2018 21:24 | 1st = 5 Styles 2nd = 8 Nappo Quoted 3rd = 3 Bintang Radler 4th = 1 Gorilla Grodd |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 7 - 3 Wayne Outwide | ||
Tue Apr 10 2018 21:21 | 1st = 3 Wayne Outwide 2nd = 1 Banjo An Henry 3rd = 6 Dream Weaver 4th = 2 Sliding Doors |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 1 Five Star Looka | ||
Tue Apr 10 2018 21:16 | 1st = 1 Five Star Looka 2nd = 3 Luis Alberto 3rd = 6 Batavia Scooter 4th = 7 Doc Ryan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 1 Black Mumbo | ||
Tue Apr 10 2018 21:14 | 1st = 1 Black Mumbo 2nd = 4 Eyes On You 3rd = 3 Mars Rising 4th = 8 Northern Nangar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 8 - 7 Kulu Turkey | ||
Tue Apr 10 2018 21:11 | 1st = 7 Kulu Turkey 2nd = 6 Plane Spotter 3rd = 8 Tranquil Buddy 4th = 1 Jimary Siesta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 5 Homer Monelli | ||
Tue Apr 10 2018 21:08 | 1st = 5 Homer Monelli 2nd = 6 Pour Some Sugar 3rd = 8 Bahaya 4th = 2 Leilanis Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 8 Kash Kade | ||
Tue Apr 10 2018 21:05 | 1st = 8 Kash Kade 2nd = 7 Iona Diesel 3rd = 6 Dynamic Songar 4th = 1 Fascinate Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - | ||
Tue Apr 10 2018 21:05 | 3rd = 6 Dynamic Songar 4th = 1 Fascinate Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 8 - 2 Islandspecialmajor | ||
Tue Apr 10 2018 21:00 | 1st = 2 Islandspecialmajor 2nd = 9 Carload 3rd = 3 Winkanditsover 4th = 1 Scout Hall Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 6 - 2 Kerries A Minx | ||
Tue Apr 10 2018 20:58 | 1st = 2 Kerries A Minx 2nd = 5 Go Freddy Go 3rd = 6 Huckabee 4th = 3 Good People |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 6 Rumble Drive | ||
Tue Apr 10 2018 20:55 | 1st = 6 Rumble Drive 2nd = 1 Merchant Prince 3rd = 7 Creative Cruise 4th = 8 Jonny Bravo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 3 Senor Izmir | ||
Tue Apr 10 2018 20:52 | 1st = 3 Senor Izmir 2nd = 7 Bogan Dancer 3rd = 8 Rally Dryva 4th = 5 Beer Shack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 7 Marquisard | ||
Tue Apr 10 2018 20:47 | 1st = 7 Marquisard 2nd = 2 Free To Air 3rd = 8 Destined To Rule 4th = 10 Armbro Bliss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 5 Fluttershy | ||
Tue Apr 10 2018 20:44 | 1st = 5 Fluttershy 2nd = 4 Edna Monelli 3rd = 8 Go Gettem Sizzle 4th = 3 Selene Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 4 Time Lord | ||
Tue Apr 10 2018 20:41 | 1st = 4 Time Lord 2nd = 8 Unchangeable 3rd = 1 Midnite Party 4th = 2 Fat Boys Baby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 5 - 1 Not A Word | ||
Tue Apr 10 2018 20:38 | 1st = 1 Not A Word 2nd = 4 Winnies Rose 3rd = 3 Destini Torpedo 4th = 8 Jacoby Raider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 8 Zoom Out | ||
Tue Apr 10 2018 20:35 | 1st = 8 Zoom Out 2nd = 1 Zed Merrett 3rd = 5 Quick Finance 4th = 3 Etiquette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 7 - 6 Im The Boss | ||
Tue Apr 10 2018 20:30 | 1st = 6 Im The Boss 2nd = 8 Hickstead 3rd = 5 Brallos Pass 4th = 10 Lets Elope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 7 Grand Dash | ||
Tue Apr 10 2018 20:28 | 1st = 7 Grand Dash 2nd = 1 Lara Saint 3rd = 2 Head Shy 4th = 8 Flash Gee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 6 Hes Decision | ||
Tue Apr 10 2018 20:25 | 1st = 6 Hes Decision 2nd = 4 Krusty Monelli 3rd = 8 Shinboner Magic 4th = 1 Villafly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 8 Peeks Gold | ||
Tue Apr 10 2018 20:22 | 1st = 8 Peeks Gold 2nd = 7 Spring Stitch 4th = 3 Dana Kazza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 9 Itz All About Magic | ||
Tue Apr 10 2018 20:17 | 1st = 9 Itz All About Magic 2nd = 2 Amadeo 3rd = 3 Bettor Be Oscar 4th = 4 Euphoric Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 1 Slow Dancer | ||
Tue Apr 10 2018 20:14 | 1st = 1 Slow Dancer 2nd = 3 All Fueled Up 3rd = 4 Akaboru 4th = 6 Go Prancer Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 3 Jimmy Vella | ||
Tue Apr 10 2018 20:11 | 1st = 3 Jimmy Vella 2nd = 2 Weasley Grange 3rd = 6 Mahjong Ted 4th = 4 Hurunui Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 5 - 4 Joyce Rumble | ||
Tue Apr 10 2018 20:08 | 1st = 4 Joyce Rumble 2nd = 6 Sore Feet 3rd = 1 Spooky Sensation 4th = 5 Dont Knocka Tom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 4 Laid Back Jumbo | ||
Tue Apr 10 2018 20:05 | 1st = 4 Laid Back Jumbo 2nd = 7 What A Crafter 3rd = 2 Lisa Monelli 4th = 8 Need More Coin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 6 - 5 Our Little General | ||
Tue Apr 10 2018 20:00 | 1st = 5 Our Little General 2nd = 1 Glenferrie Bunter 3rd = 7 Emain Macha 4th = 8 Fat Kennys Drop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 6 On The Train | ||
Tue Apr 10 2018 19:58 | 1st = 6 On The Train 2nd = 1 Point And Run 3rd = 5 Fran Sannette 4th = 2 Scarface |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 2 Liscoyle Lady | ||
Tue Apr 10 2018 19:55 | 1st = 2 Liscoyle Lady 2nd = 5 Gold Total 3rd = 8 Licorice Shot 4th = 1 Toes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 7 Memphis Sky | ||
Tue Apr 10 2018 19:52 | 1st = 7 Memphis Sky 2nd = 1 Twenty Tamar 3rd = 2 Absolute Breeze 4th = 5 Okay Pumpkin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 8 Typhoon Tiff | ||
Tue Apr 10 2018 19:47 | 1st = 8 Typhoon Tiff 2nd = 4 Lady Valasca 3rd = 6 Looks Official 4th = 7 Bettor Copagoodone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 6 Pawlee | ||
Tue Apr 10 2018 19:44 | 1st = 6 Pawlee 2nd = 7 Benne Fortuna 3rd = 4 Red Candy 4th = 3 Kulu Sparrow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 1 Giant Jarvis | ||
Tue Apr 10 2018 19:41 | 1st = 1 Giant Jarvis 2nd = 5 Smiling Chiera 3rd = 3 Banknote 4th = 8 Pinnaroo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 4 Crack Shot | ||
Tue Apr 10 2018 19:38 | 1st = 4 Crack Shot 2nd = 5 Nanas Habit 3rd = 8 Songar Sunset 4th = 3 Gattlin Sun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 5 Groovy Sweet | ||
Tue Apr 10 2018 19:35 | 1st = 5 Groovy Sweet 2nd = 8 Westmead Warrior 3rd = 1 Apprehension 4th = 4 Wicked Brother |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 5 - 5 Sams The Master | ||
Tue Apr 10 2018 19:30 | 1st = 5 Sams The Master 2nd = 8 Rockstar Angel 3rd = 10 Messini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 2 Italian Plastic | ||
Tue Apr 10 2018 19:28 | 1st = 2 Italian Plastic 2nd = 3 Dealer Wins 3rd = 4 Weeona Pearl 4th = 10 Dyna Jenaya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 8 Zinchenko | ||
Tue Apr 10 2018 19:25 | 1st = 8 Zinchenko 2nd = 3 Lookin Swell 3rd = 5 Kabooshka 4th = 2 Uncle Dawell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 3 Terrigal Tornado | ||
Tue Apr 10 2018 19:22 | 1st = 3 Terrigal Tornado 2nd = 4 Bertie Allen 3rd = 7 Call Me Bubbles 4th = 2 Murrabit Benny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 3 Rollsoffthetongue | ||
Tue Apr 10 2018 19:17 | 1st = 3 Rollsoffthetongue 2nd = 5 Delightfulreaction 3rd = 7 Majorpride 4th = 6 Countess Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 7 Chevy Lady | ||
Tue Apr 10 2018 19:14 | 1st = 7 Chevy Lady 2nd = 6 Cheeky Tunes 3rd = 5 Esthers Bella 4th = 2 True And Correct |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 3 Strong Enough | ||
Tue Apr 10 2018 19:11 | 1st = 3 Strong Enough 2nd = 2 Birr 3rd = 4 Silver Weasel 4th = 8 Orbilicious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 7 Manila Bala | ||
Tue Apr 10 2018 19:08 | 1st = 7 Manila Bala 2nd = 2 Folding Green 3rd = 9 Kellys Star 4th = 4 Weeona Raph |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 2 - 1 Kingsbrae Millie | ||
Tue Apr 10 2018 19:05 | 1st = 1 Kingsbrae Millie 2nd = 3 Kulu Dot Com 3rd = 2 Karaoke Cloud 4th = 6 Panther Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 4 - 1 Valstrepo | ||
Tue Apr 10 2018 19:00 | 1st = 1 Valstrepo 2nd = 8 Swearengen 3rd = 6 Weerrook Harry 4th = 7 Trooper Mossman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 5 Evelyn Allen | ||
Tue Apr 10 2018 18:58 | 1st = 5 Evelyn Allen 2nd = 4 Limburg Sprite 3rd = 2 Boney Power 4th = 9 Miss Manuka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 8 Nerve Lika Thief | ||
Tue Apr 10 2018 18:55 | 1st = 8 Nerve Lika Thief 2nd = 4 Longbow Meri 3rd = 3 Son Of Gus 4th = 9 Jye Nismo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 7 Nervous An Weird | ||
Tue Apr 10 2018 18:52 | 1st = 7 Nervous An Weird 2nd = 5 Nash Road Betty 3rd = 3 Shark Tank 4th = 6 Sweet Sparkle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 9 Mammas Boy | ||
Tue Apr 10 2018 18:49 | 1st = 9 Mammas Boy 2nd = 2 Master Dean 3rd = 3 Waycol Bill 4th = 6 Turbo Roy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 10 Final Verdict | ||
Tue Apr 10 2018 18:46 | 1st = 10 Final Verdict 2nd = 1 Dainty Jay 3rd = 8 Lucky Phantom 4th = 9 Tash Sultana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 10 - 8 Mister Jay Cee | ||
Tue Apr 10 2018 18:41 | 1st = 8 Mister Jay Cee 2nd = 2 Canardly Lover 3rd = 9 Franco Tariq 4th = 10 Lots More Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 12 - 1 Bombora Thunder | ||
Tue Apr 10 2018 18:39 | 1st = 1 Bombora Thunder 2nd = 3 Jar Man 3rd = 10 Swift Ruby 4th = 6 Lucks Run Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 3 Shannon Allen | ||
Tue Apr 10 2018 18:36 | 1st = 3 Shannon Allen 2nd = 5 Netties Flame 3rd = 6 Balmoral Bash 4th = 8 Shes Enough |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 3 - 2 Goodboy Cowboy | ||
Tue Apr 10 2018 18:31 | 1st = 2 Goodboy Cowboy 2nd = 5 King Solomon 3rd = 4 Jules Peach 4th = 8 Santanna Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 7 Surfboard | ||
Tue Apr 10 2018 18:29 | 1st = 7 Surfboard 2nd = 6 Good Golly Olly 3rd = 5 Willy Toula 4th = 4 Snowball Creed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 6 Only One Promise | ||
Tue Apr 10 2018 18:24 | 1st = 6 Only One Promise 2nd = 2 Bangkok Bravado 3rd = 9 Just Say Go 4th = 10 The Harlem Hammer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 11 - 2 Cee Righty | ||
Tue Apr 10 2018 18:21 | 1st = 2 Cee Righty 2nd = 7 Emerald Rainbow 3rd = 6 Kodason 4th = 1 Avalon Sisco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 9 - 5 Angel In White | ||
Tue Apr 10 2018 18:16 | 1st = 5 Angel In White 2nd = 2 Rocknroll Angel 3rd = 4 Loorrim Creek 4th = 1 My Bettor Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 7 Dyna Penny | ||
Tue Apr 10 2018 18:13 | 1st = 7 Dyna Penny 2nd = 8 Why Not Grace 3rd = 2 Okawa In Black 4th = 6 Hit The Deck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 5 Brightest Star | ||
Tue Apr 10 2018 18:10 | 1st = 5 Brightest Star 2nd = 2 Kia Be Good 3rd = 4 Kyle The Tank 4th = 7 Nivek Retserrof |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 2 - 1 She Keeps Coming | ||
Tue Apr 10 2018 18:05 | 1st = 1 She Keeps Coming 2nd = 3 Arden Castle 3rd = 9 Misterfreeze 4th = 6 All Done Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 8 My Mate Wally | ||
Tue Apr 10 2018 18:02 | 1st = 8 My Mate Wally 2nd = 10 Dynamite Jackson 3rd = 2 Just Tooie 4th = 7 Kilty Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 3 Joys A Babe | ||
Tue Apr 10 2018 17:57 | 1st = 3 Joys A Babe 2nd = 11 Mattgregor 3rd = 6 Village Witch 4th = 7 Amajorjo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 1 Mimstar | ||
Tue Apr 10 2018 17:55 | 1st = 1 Mimstar 2nd = 2 Usara Allen 3rd = 8 Quest Allen 4th = 6 Blue Berty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 6 Ignatius | ||
Tue Apr 10 2018 17:50 | 1st = 6 Ignatius 2nd = 3 Cowboys N Aliens 3rd = 5 Letsgotothehop 4th = 9 Secluded Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 1 Farmor In Time | ||
Tue Apr 10 2018 17:47 | 1st = 1 Farmor In Time 2nd = 2 Innamincka 3rd = 8 Joker Joker 4th = 6 Woolooga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 3 Circus Oasis | ||
Tue Apr 10 2018 17:43 | 1st = 3 Circus Oasis 2nd = 9 Miss Pie 3rd = 7 Just Banji 4th = 4 Claretown Boris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 1 - 6 Always On | ||
Tue Apr 10 2018 17:38 | 1st = 6 Always On 2nd = 7 Euston Flyer 3rd = 4 Timeless Jasper 4th = 3 Ronzel Grinner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 4 Ash Star | ||
Tue Apr 10 2018 17:35 | 1st = 4 Ash Star 2nd = 3 Gageys Snags 3rd = 7 Raine Allen 4th = 5 Xevra Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 8 Bettor Be Lucky | ||
Tue Apr 10 2018 17:30 | 1st = 8 Bettor Be Lucky 2nd = 9 Thats How Weroll 3rd = 1 Oasis Dream 4th = 11 Grinvil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 5 Spring Reina | ||
Tue Apr 10 2018 17:27 | 1st = 5 Spring Reina 2nd = 6 Soltador 3rd = 7 Captain Louie 4th = 2 Snowball Otto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 7 Benalong Valley | ||
Tue Apr 10 2018 17:22 | 1st = 7 Benalong Valley 2nd = 4 Franco Landry 3rd = 10 Gentle Giant 4th = 8 Leaping Leo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 8 Crackerjack Nath | ||
Tue Apr 10 2018 17:19 | 1st = 8 Crackerjack Nath 2nd = 2 Blue Hunter 3rd = 3 Zing Zang Zena 4th = 1 Ace Ventura |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 7 - 4 Fine N Devine | ||
Tue Apr 10 2018 17:15 | 1st = 4 Fine N Devine 2nd = 2 Our Atom 3rd = 1 Grey Missile 4th = 7 Starena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 3 Dodge An Steele | ||
Tue Apr 10 2018 17:12 | 1st = 3 Dodge An Steele 2nd = 5 Southwood Ace 3rd = 1 Manarola 4th = 2 Blackpool Ivy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 8 Elly Bye Bye | ||
Tue Apr 10 2018 17:09 | 1st = 8 Elly Bye Bye 2nd = 6 Luckman 3rd = 1 Blue Lemonade 4th = 5 La Bamba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 7 - 12 Like A Ruler | ||
Tue Apr 10 2018 17:05 | 1st = 12 Like A Ruler 2nd = 14 Solar Lady 3rd = 15 Caldera Girl 4th = 10 High Degree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 8 - 7 Lucky Fish | ||
Tue Apr 10 2018 17:00 | 1st = 7 Lucky Fish 2nd = 9 Fast Plan 3rd = 3 Kaching 4th = 11 Domesday Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 8 Fast Izzi | ||
Tue Apr 10 2018 16:57 | 1st = 8 Fast Izzi 2nd = 3 Thomeli Skip 3rd = 2 Sisco Dun 4th = 5 Joffas Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 7 Proficient | ||
Tue Apr 10 2018 16:53 | 1st = 7 Proficient 2nd = 8 Subtle Advice 3rd = 5 Skyfella Cam 4th = 1 Diabolo Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 1 Her Hope Chapta | ||
Tue Apr 10 2018 16:52 | 1st = 1 Her Hope Chapta 2nd = 7 Limit Man 3rd = 8 Elphaba Oz 4th = 2 Big Mary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 7 - 7 Seduction | ||
Tue Apr 10 2018 16:50 | 1st = 7 Seduction 2nd = 3 Living Doll 3rd = 14 Dead Reckoning 4th = 8 Ticked Off |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 1 Spring Colleen | ||
Tue Apr 10 2018 16:47 | 1st = 1 Spring Colleen 2nd = 6 Sassy Oaks 3rd = 8 Adhara Gold 4th = 2 Sin City Kitty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 5 The Bachelor | ||
Tue Apr 10 2018 16:42 | 1st = 5 The Bachelor 2nd = 3 Major Shard 3rd = 4 Arts Treasure 4th = 2 Divine State |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 1 Im a Princess | ||
Tue Apr 10 2018 16:39 | 1st = 1 Im a Princess 2nd = 2 All Inn Bluebell 3rd = 7 Bombora Comet 4th = 6 Paraphernalia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 6 - 1 Shahqa | ||
Tue Apr 10 2018 16:35 | 1st = 1 Shahqa 2nd = 4 Mishani Redman 3rd = 2 October Tutu 4th = 6 My Girls A Dragon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 8 Saintly Jack | ||
Tue Apr 10 2018 16:32 | 1st = 8 Saintly Jack 2nd = 2 Sarah Smirnoff 3rd = 9 Miracle Gem 4th = 3 Loch Nine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 7 - 6 Sea Spirit | ||
Tue Apr 10 2018 16:30 | 1st = 6 Sea Spirit 2nd = 11 Ayers Rock 3rd = 9 Scraps 4th = 5 Royal Volley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 6 - 5 Dubawi Sniper | ||
Tue Apr 10 2018 16:25 | 1st = 5 Dubawi Sniper 2nd = 10 Ooshe 3rd = 12 Dutch Gal 4th = 4 Skanda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 2 Regal Topaz | ||
Tue Apr 10 2018 16:22 | 1st = 2 Regal Topaz 2nd = 3 Long Road Home 3rd = 7 Big Hero Six 4th = 8 Phantom Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 8 Photozen | ||
Tue Apr 10 2018 16:17 | 1st = 8 Photozen 2nd = 4 Heavens Hurricane 3rd = 7 Tuesdays Fella 4th = 5 Major Generaljujon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 8 Zoe The Pest | ||
Tue Apr 10 2018 16:14 | 1st = 8 Zoe The Pest 2nd = 7 Xtreme Purpose 3rd = 9 Sisco Bella 4th = 1 Crymelon Kit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 9 Daytona Fernando | ||
Tue Apr 10 2018 16:11 | 1st = 9 Daytona Fernando 2nd = 8 New Fire Girl 3rd = 7 Gunmetal Liam 4th = 6 Dons Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 6 - 9 Millijule | ||
Tue Apr 10 2018 16:10 | 1st = 9 Millijule 2nd = 1 Balonne 3rd = 12 The Blues Brother 4th = 2 Whispered Prayer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 7 Bell Burton | ||
Tue Apr 10 2018 16:07 | 1st = 7 Bell Burton 2nd = 4 Stop The Image 3rd = 1 Noire Dream 4th = 3 Magic Malt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 6 Bettor Sport | ||
Tue Apr 10 2018 16:03 | 1st = 6 Bettor Sport 2nd = 3 Letterkenny Boy 3rd = 2 Max Delight 4th = 4 Animal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 6 - 8 Carlingford | ||
Tue Apr 10 2018 16:00 | 1st = 8 Carlingford 2nd = 9 Mistoffelees 3rd = 10 Destinys Revenge 4th = 5 Matty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 5 - 2 Centre Red | ||
Tue Apr 10 2018 15:57 | 1st = 2 Centre Red 2nd = 1 Lattimer 3rd = 3 Red Hot Romeo 4th = 4 Heart Of The Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 7 Dyna Wazza | ||
Tue Apr 10 2018 15:54 | 1st = 7 Dyna Wazza 2nd = 1 Ah Sugar Sugar 3rd = 2 Cruisys Lil 4th = 8 Midnight Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 3 Sirius Matters | ||
Tue Apr 10 2018 15:51 | 1st = 3 Sirius Matters 2nd = 4 Gypsy Kiowa 3rd = 5 Zipping Stan 4th = 1 Als In Trouble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 5 - 3 Princely Sum | ||
Tue Apr 10 2018 15:50 | 1st = 3 Princely Sum 2nd = 6 Run Jack Run 3rd = 2 Aimalac Bulsa 4th = 5 Dexter Dutton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 2 Lonesome Day | ||
Tue Apr 10 2018 15:47 | 1st = 2 Lonesome Day 2nd = 5 Attila 3rd = 7 Broken Yolk 4th = 1 Bonita De Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 10 - 6 Marshal Star | ||
Tue Apr 10 2018 15:44 | 1st = 6 Marshal Star 2nd = 7 C A Penny 3rd = 5 Shillelagh 4th = 3 Mister Harris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 2 Get In The Groove | ||
Tue Apr 10 2018 15:42 | 1st = 2 Get In The Groove 2nd = 6 Govinni 3rd = 1 Red Luck 4th = 8 Mr Meddle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 7 All Inn Baz | ||
Tue Apr 10 2018 15:39 | 1st = 7 All Inn Baz 2nd = 2 Sneak Preview 3rd = 8 Avatar Vixen 4th = 5 El Grand Richo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 5 - 4 Belle Tournure | ||
Tue Apr 10 2018 15:35 | 1st = 4 Belle Tournure 2nd = 9 Our Revenue 3rd = 2 Jaxim 4th = 12 Beaut Bopa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 11 - 8 Billy The Jett | ||
Tue Apr 10 2018 15:34 | 1st = 8 Billy The Jett 2nd = 7 Buckle Up Blake 3rd = 1 Molly Supernova 4th = 2 Aldrich |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 11 - 1 Zipping Astra | ||
Tue Apr 10 2018 15:31 | 1st = 1 Zipping Astra 2nd = 4 Zipping Kretch 3rd = 9 Classic Whacker 4th = 6 Mellcat Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 5 - 3 Streetshavenoname | ||
Tue Apr 10 2018 15:30 | 1st = 3 Streetshavenoname 2nd = 2 Saxophone 3rd = 8 Deck Of Cards 4th = 7 Bon For Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 1 Jack In Black | ||
Tue Apr 10 2018 15:27 | 1st = 1 Jack In Black 2nd = 4 Emerley Dryad 3rd = 2 Dakota Grace 4th = 6 Chucky Brown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 7 Leonidas | ||
Tue Apr 10 2018 15:23 | 1st = 7 Leonidas 2nd = 5 First String 3rd = 1 Rainbow Comet 4th = 3 Make Mine Memphis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 4 - 4 Tambos Heart | ||
Tue Apr 10 2018 15:20 | 1st = 4 Tambos Heart 2nd = 1 Hot Saga 3rd = 3 Green Anchor 4th = 8 Dazzling Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 9 - 11 Nerve Of Steel | ||
Tue Apr 10 2018 15:18 | 1st = 11 Nerve Of Steel 2nd = 2 Jetenara 3rd = 8 Caitlin Franco 4th = 1 Jack Bates |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 2 Oh So Rowdy | ||
Tue Apr 10 2018 15:17 | 1st = 2 Oh So Rowdy 2nd = 8 Two Phils Cool 3rd = 1 Sweet Potato 4th = 10 Foxy Molly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 10 - 6 Hez Boby Dazzler | ||
Tue Apr 10 2018 15:14 | 1st = 6 Hez Boby Dazzler 2nd = 1 Whos Baroque 3rd = 8 Landlord 4th = 2 Whoop Bang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 2 Regan Keeping | ||
Tue Apr 10 2018 15:11 | 1st = 2 Regan Keeping 2nd = 5 Magic Macka 3rd = 8 Insano 4th = 3 Quicklee Cassie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 4 - 8 Jessina | ||
Tue Apr 10 2018 15:10 | 1st = 8 Jessina 2nd = 2 Deubank 3rd = 7 Whitworth 4th = 9 Marikina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 1 Long Gully Helen | ||
Tue Apr 10 2018 15:07 | 1st = 1 Long Gully Helen 2nd = 2 Steel 3rd = 8 Victa Wink 4th = 5 Fabriental |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 2 Spirit Walker | ||
Tue Apr 10 2018 15:03 | 1st = 2 Spirit Walker 2nd = 5 Scorched 3rd = 4 Quietly Spoken 4th = 7 Springbank Eden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 8 Sierra Oasis | ||
Tue Apr 10 2018 15:01 | 1st = 8 Sierra Oasis 2nd = 3 Go Barny Go 3rd = 5 Liberal Nunnio 4th = 6 Moonquake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 4 - 4 Golden Key | ||
Tue Apr 10 2018 15:00 | 1st = 4 Golden Key 2nd = 5 Riverdance Lad 3rd = 6 Rocknrollrock 4th = 3 Mecum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 4 Nitro Blast | ||
Tue Apr 10 2018 14:56 | 1st = 4 Nitro Blast 2nd = 7 Irish Tiger 3rd = 3 Sunny Village 4th = 8 Bad Boy Mexican |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 4 - 2 Etymology | ||
Tue Apr 10 2018 14:55 | 1st = 2 Etymology 2nd = 4 Image Neat 3rd = 9 Sonnets 4th = 16 Porky Pies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 9 - 1 Prancing Black | ||
Tue Apr 10 2018 14:51 | 1st = 1 Prancing Black 2nd = 5 Muskett 3rd = 3 Dorans Destiny 4th = 8 Medium Rare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 8 - 5 Nova Time | ||
Tue Apr 10 2018 14:49 | 1st = 5 Nova Time 2nd = 2 Dana Dawn 3rd = 7 Captain Kirk 4th = 3 Magical Matty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 3 Muscle Factory | ||
Tue Apr 10 2018 14:46 | 1st = 3 Muscle Factory 2nd = 6 Firestorm Red 3rd = 5 Hurricane Roy 4th = 4 Uncle Jord |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 3 - 1 Super Mario | ||
Tue Apr 10 2018 14:42 | 1st = 1 Super Mario 2nd = 6 Our Single Doubt 3rd = 2 Belorum 4th = 5 Jacaranda Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 8 Filthy Phantom | ||
Tue Apr 10 2018 14:39 | 1st = 8 Filthy Phantom 2nd = 6 Boo Hoo 3rd = 3 Wattos Revenge 4th = 1 Vintage Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 3 - 4 Latino Lover | ||
Tue Apr 10 2018 14:35 | 1st = 4 Latino Lover 2nd = 2 Winkler 3rd = 5 Gypsy Wild 4th = 6 Wraith Of Odin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 8 Buenos Tiempos | ||
Tue Apr 10 2018 14:33 | 1st = 8 Buenos Tiempos 2nd = 5 Sassy Bella 3rd = 6 Chabay Laray 4th = 7 Piccolo Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 3 - 3 Faith In Hand | ||
Tue Apr 10 2018 14:30 | 1st = 3 Faith In Hand 2nd = 7 Speak Softly 3rd = 1 Caths Village 4th = 6 Sodality |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 1 Jouster | ||
Tue Apr 10 2018 14:27 | 1st = 1 Jouster 2nd = 5 Outa Manila 3rd = 7 Buckle Up Ellie 4th = 6 Greysynd Hawk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 7 Fire Up Franco | ||
Tue Apr 10 2018 14:23 | 1st = 7 Fire Up Franco 2nd = 6 Artikulate Miss 3rd = 1 Mister Fantangles 4th = 4 The Caringbah Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 3 - 10 Jacqui Cadente | ||
Tue Apr 10 2018 14:20 | 1st = 10 Jacqui Cadente 2nd = 3 Reign Over Me 3rd = 4 Bless Him 4th = 13 Smart Remark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 7 - 2 Twitter Bromac | ||
Tue Apr 10 2018 14:19 | 1st = 2 Twitter Bromac 2nd = 5 Our Wicklow 3rd = 3 Mcdaknife 4th = 4 Magical Moe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 4 Up Time Girl | ||
Tue Apr 10 2018 14:17 | 1st = 4 Up Time Girl 2nd = 6 Aiming 3rd = 2 Blastoise 4th = 5 Pearl Cape |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 2 Sunset Warrior | ||
Tue Apr 10 2018 14:14 | 1st = 2 Sunset Warrior 2nd = 9 Mellcat Master 3rd = 7 Smashing Sarah 4th = 1 Haila Kihael |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 7 Miss Halfpenny | ||
Tue Apr 10 2018 14:12 | 1st = 7 Miss Halfpenny 2nd = 8 Brooklyns Best 3rd = 3 Allfiredup 4th = 1 Hammertime Harley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 5 Dooper | ||
Tue Apr 10 2018 14:09 | 1st = 5 Dooper 2nd = 3 Halo Henry 3rd = 2 Woosha 4th = 7 Spec Bennett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 2 - 2 To The Letter | ||
Tue Apr 10 2018 14:05 | 1st = 2 To The Letter 2nd = 4 Equistar 3rd = 3 Hi Sugar 4th = 5 Diamond Racer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 2 - 4 Adina Rose | ||
Tue Apr 10 2018 14:00 | 1st = 4 Adina Rose 2nd = 10 Zoophoria 3rd = 3 Rosamond 4th = 1 Chattering |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 2 - 6 Bravo Uncle Billy | ||
Tue Apr 10 2018 13:55 | 1st = 6 Bravo Uncle Billy 2nd = 1 Caro Cavallo 3rd = 5 Yeah The Boys 4th = 9 La Firebird |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 6 - 3 Scelta Uno | ||
Tue Apr 10 2018 13:53 | 1st = 3 Scelta Uno 2nd = 8 Sauchiehall 3rd = 2 Azza 4th = 1 Delia May |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 1 Baa Man | ||
Tue Apr 10 2018 13:52 | 1st = 1 Baa Man 2nd = 6 Heading My Way 3rd = 3 Rosco Fields 4th = 2 Aston Noir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 4 Aminya Shadow | ||
Tue Apr 10 2018 13:49 | 1st = 4 Aminya Shadow 2nd = 1 Destini Comet 3rd = 2 Rocks Ann 4th = 3 Awesome Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 1 Sea Hawke | ||
Tue Apr 10 2018 13:47 | 1st = 1 Sea Hawke 2nd = 5 Overthemoon 3rd = 3 Give Me A Go 4th = 4 Springfield Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 7 Prince Fabio | ||
Tue Apr 10 2018 13:44 | 1st = 7 Prince Fabio 2nd = 3 Reiki Master 3rd = 5 Bongioletti 4th = 1 Adams Spot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 2 - 5 Akiko Gold | ||
Tue Apr 10 2018 13:40 | 1st = 5 Akiko Gold 2nd = 6 Gid Up Strop 3rd = 2 Le Cavalier 4th = 7 Lion Of Africa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 8 Sutton Wil | ||
Tue Apr 10 2018 13:37 | 1st = 8 Sutton Wil 2nd = 4 Zipping Indy 3rd = 1 El Jerico 4th = 2 Bradley Tyson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 12 - 7 Homebush Scribe | ||
Tue Apr 10 2018 13:36 | 1st = 7 Homebush Scribe 2nd = 2 Homebush Austin 3rd = 6 Disclaimer 4th = 3 Detective Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 12 - 1 Debbie Baxter | ||
Tue Apr 10 2018 13:36 | 1st = 1 Debbie Baxter 2nd = 2 Homebush Austin 3rd = 6 Disclaimer 4th = 3 Detective Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 4 Soho Interceptor | ||
Tue Apr 10 2018 13:33 | 1st = 4 Soho Interceptor 2nd = 1 Rollin With Holly 3rd = 7 Divine Diva 4th = 2 Lady Swiss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 1 Eli | ||
Tue Apr 10 2018 13:32 | 1st = 1 Eli 2nd = 7 Declared Black 3rd = 4 Oldmate Everest 4th = 8 Macs Intent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 1 - 8 Rock Hard | ||
Tue Apr 10 2018 13:30 | 1st = 8 Rock Hard 2nd = 4 Kaplumpich 3rd = 10 Major Wager 4th = 3 Husslin Humph |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 1 - 1 Dalon | ||
Tue Apr 10 2018 13:27 | 1st = 1 Dalon 2nd = 2 Dancing Diva 3rd = 5 Craiglea Ella 4th = 7 Raunchy Woman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 5 - 2 Dream Big | ||
Tue Apr 10 2018 13:26 | 1st = 2 Dream Big 2nd = 10 November Guy 3rd = 9 Caitlins Surprise 4th = 3 Sunny Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 5 Leeroy Rogue | ||
Tue Apr 10 2018 13:24 | 1st = 5 Leeroy Rogue 2nd = 1 Jake Sully 3rd = 3 Buckle Up Glad 4th = 4 Falcies Dasher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 1 - 2 Woodditton | ||
Tue Apr 10 2018 13:20 | 1st = 2 Woodditton 2nd = 4 Invincible Tammy 3rd = 10 Chicoutimi 4th = 1 Lubyouforever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 11 - 6 Dirk Bale | ||
Tue Apr 10 2018 13:19 | 1st = 6 Dirk Bale 2nd = 2 Vikings 3rd = 4 Rover Bale 4th = 1 Sarcasm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 1 Mister Okay | ||
Tue Apr 10 2018 13:17 | 1st = 1 Mister Okay 2nd = 7 Victa Jack 3rd = 5 Run Rosie 4th = 8 Over Pitched |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 3 Flash Lomar | ||
Tue Apr 10 2018 13:13 | 1st = 3 Flash Lomar 2nd = 9 Back For Love 3rd = 8 Chilling Fantasy 4th = 2 Turbo Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 6 Wynburn Shakes | ||
Tue Apr 10 2018 13:09 | 1st = 6 Wynburn Shakes 2nd = 1 Bobby The Jett 3rd = 3 Buckle Up Nel 4th = 7 Faboom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 1 - 8 Our Girl Hollie | ||
Tue Apr 10 2018 13:05 | 1st = 8 Our Girl Hollie 2nd = 3 Olifants 3rd = 13 Mister Mcilroy 4th = 9 Yashoda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 10 - 6 Shoe Fly | ||
Tue Apr 10 2018 13:02 | 1st = 6 Shoe Fly 2nd = 7 Broken Penniless 3rd = 1 Zipping Ripley 4th = 3 Know Dollars |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 1 Wells Tyson | ||
Tue Apr 10 2018 12:59 | 1st = 1 Wells Tyson 2nd = 8 Spring Carter 3rd = 2 Woodside King 4th = 4 Dashin Dayz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 4 - 7 Idealagain | ||
Tue Apr 10 2018 12:54 | 1st = 7 Idealagain 2nd = 8 Franco Empire 3rd = 6 Arcano 4th = 5 Whale Rider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 8 Dig Deep Flash | ||
Tue Apr 10 2018 12:50 | 1st = 8 Dig Deep Flash 2nd = 7 Avatar Blaser 3rd = 5 Hot Pearl 4th = 9 Sopha Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 5 Tynan | ||
Tue Apr 10 2018 12:46 | 1st = 5 Tynan 2nd = 8 Trumpence 3rd = 7 Before The Fire 4th = 2 Kath Emery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 1 Victa Ashley | ||
Tue Apr 10 2018 12:42 | 1st = 1 Victa Ashley 2nd = 8 Hayride Rohan 3rd = 2 Stitch em Harry 4th = 6 Breemelia Swift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 9 - 1 Perfect Result | ||
Tue Apr 10 2018 12:38 | 1st = 1 Perfect Result 2nd = 2 Must Be Rusty 3rd = 4 Know Conclusion 4th = 7 Invincible Sue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 4 Brindle Shark | ||
Tue Apr 10 2018 12:34 | 1st = 4 Brindle Shark 2nd = 5 Bender King 3rd = 1 Mighty Power 4th = 8 Black Satan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 3 - 1 Milliondollarmonkey | ||
Tue Apr 10 2018 12:29 | 1st = 1 Milliondollarmonkey 2nd = 9 Mekong Princess 3rd = 3 Beg For Chevron 4th = 7 Burt Munro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 6 Kayda Affair | ||
Tue Apr 10 2018 12:27 | 1st = 6 Kayda Affair 2nd = 2 Bluegrass Moss 3rd = 8 Miss Emerald 4th = 4 Sacred Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 6 Turn Him Around | ||
Tue Apr 10 2018 12:22 | 1st = 6 Turn Him Around 2nd = 4 Stitch em Quick 3rd = 8 Big Black Siyan 4th = 5 Woodside Coco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 8 - 1 Ring The Bell | ||
Tue Apr 10 2018 12:17 | 1st = 1 Ring The Bell 2nd = 6 Southern Lights 3rd = 2 Hes All Power 4th = 5 Know Potential |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 3 Ariek Tor | ||
Tue Apr 10 2018 12:14 | 1st = 3 Ariek Tor 2nd = 6 Just Beaver 3rd = 2 Hey Bro 4th = 1 Grand Hitman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 5 Just Browsing | ||
Tue Apr 10 2018 12:10 | 1st = 5 Just Browsing 2nd = 8 Winklea Blue 3rd = 2 Geneva Lee 4th = 4 Dancing Barefoot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 2 - 8 Jemima Franco | ||
Tue Apr 10 2018 12:04 | 1st = 8 Jemima Franco 2nd = 6 Proud Bromac 3rd = 5 Uncle Drew 4th = 7 Choice Lustre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 2 Vincent Tyson | ||
Tue Apr 10 2018 12:01 | 1st = 2 Vincent Tyson 2nd = 8 Bally Spice 3rd = 4 More Than Black 4th = 1 My Mate Boofa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 7 - 1 Botany Alan | ||
Tue Apr 10 2018 11:57 | 1st = 1 Botany Alan 2nd = 5 Hard Questions 3rd = 7 Egomaniacal 4th = 8 Zipping Jen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 6 - 3 Glass Harpoon | ||
Tue Apr 10 2018 11:40 | 1st = 3 Glass Harpoon 2nd = 8 Archies Ranger 3rd = 1 Melting World 4th = 5 Token Pick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 1 - 1 Dynamo | ||
Tue Apr 10 2018 11:31 | 1st = 1 Dynamo 2nd = 5 Getarattleon 3rd = 2 Its Me 4th = 3 Speciale Uno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 5 - 1 Wheelchair Norm | ||
Tue Apr 10 2018 11:22 | 1st = 1 Wheelchair Norm 2nd = 3 Abrasador 3rd = 8 Opawa Sheldon 4th = 7 Homebush Miles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 4 - 1 Shift The Blame | ||
Tue Apr 10 2018 11:05 | 1st = 1 Shift The Blame 2nd = 8 Cosmic Stu 3rd = 2 Allen Hadrian 4th = 4 Avalanch City |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 3 - 6 Opawa Waihemo | ||
Tue Apr 10 2018 10:47 | 1st = 6 Opawa Waihemo 2nd = 8 Charlie Runkel 3rd = 5 Homebush Banker 4th = 1 Think Tank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 3 - 7 Ohoka Alex | ||
Tue Apr 10 2018 10:47 | 1st = 7 Ohoka Alex 2nd = 8 Charlie Runkel 3rd = 5 Homebush Banker 4th = 1 Think Tank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 2 - 1 Malaga Molly | ||
Tue Apr 10 2018 10:30 | 1st = 1 Malaga Molly 2nd = 8 Storming Mack 3rd = 6 Darlek Ian 4th = 7 Jinja Stinger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 1 - 8 Tartan Watch | ||
Tue Apr 10 2018 10:12 | 1st = 8 Tartan Watch 2nd = 4 Cosmic Ryder 3rd = 1 Jinja Spirit 4th = 5 Homebush Tasha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 5 Sticky Vicki | ||
Sat Mar 10 2018 23:57 | 1st = 5 Sticky Vicki 2nd = 8 Cassius Monelli 3rd = 6 Arappaho Gundi 4th = 2 Ezy Dollars |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 6 - 5 Shadow Magic | ||
Sat Mar 10 2018 23:45 | 1st = 5 Shadow Magic 2nd = 7 Kata Noi Beach 3rd = 3 Mega Moolah 4th = 8 Lavinjane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 7 Max Profit | ||
Sat Mar 10 2018 23:32 | 1st = 7 Max Profit 2nd = 4 Trouper Monelli 3rd = 3 West On Augie 4th = 6 Astrozone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 5 - 3 Bechers Brook | ||
Sat Mar 10 2018 23:20 | 1st = 3 Bechers Brook 2nd = 2 Golden State 3rd = 1 Cott Beach 4th = 5 Miss Sangrial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 3 Yuup | ||
Sat Mar 10 2018 23:12 | 1st = 3 Yuup 2nd = 6 Victor Metti 3rd = 4 Allen Mike 4th = 2 Dandalup Brutus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 10 - 7 Giacomo | ||
Sat Mar 10 2018 23:07 | 1st = 7 Giacomo 2nd = 6 Foursharesmorebeers 3rd = 5 Maybetothemax 4th = 1 Blue Don |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 12 - 6 Von Magic | ||
Sat Mar 10 2018 23:05 | 1st = 6 Von Magic 2nd = 5 Winterstein 3rd = 7 Full Of Boloney 4th = 1 Tubark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 10 - 6 Any Old Way | ||
Sat Mar 10 2018 23:00 | 1st = 6 Any Old Way 2nd = 7 El Paco 3rd = 3 Omy Son 4th = 5 Glenferrie Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 1 Starlight Asha | ||
Sat Mar 10 2018 22:55 | 1st = 1 Starlight Asha 2nd = 8 Backpacker Jack 3rd = 4 Lorenzo Blue 4th = 7 Winsome April |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 4 - 9 Courage To Live | ||
Sat Mar 10 2018 22:45 | 1st = 9 Courage To Live 2nd = 8 Soho Changeling 3rd = 4 Sir Nicholas 4th = 3 Anvil Rollover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 11 - 5 Naiqama | ||
Sat Mar 10 2018 22:42 | 1st = 5 Naiqama 2nd = 8 Bank Rogue 3rd = 2 Ozzi Oscar 4th = 7 Weeona Annie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 7 Smooth Showgirl | ||
Sat Mar 10 2018 22:37 | 1st = 7 Smooth Showgirl 2nd = 3 Majestic Major 3rd = 6 Beaver 4th = 5 Joys A Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 4 Ritas Boy | ||
Sat Mar 10 2018 22:35 | 1st = 4 Ritas Boy 2nd = 8 Beside The Truth 3rd = 6 Corrupt Millions 4th = 7 Flying Mikayla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 3 Bank On Betty | ||
Sat Mar 10 2018 22:30 | 1st = 3 Bank On Betty 2nd = 6 Fear Not 3rd = 1 Star In Sight 4th = 8 Downtown Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 2 Mandjoogoordap | ||
Sat Mar 10 2018 22:27 | 1st = 2 Mandjoogoordap 2nd = 4 Frida Monelli 3rd = 3 Chezzy Allen 4th = 1 Deerview Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 10 - 6 Staley | ||
Sat Mar 10 2018 22:26 | 1st = 6 Staley 2nd = 4 Velocity Stride 3rd = 3 Queens Angel 4th = 8 Jay Dee Be Rollin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 7 Addarichone | ||
Sat Mar 10 2018 22:22 | 1st = 7 Addarichone 2nd = 2 Dont Tell William 3rd = 5 Sallywynda 4th = 4 Springfield Oflynn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 2 Garick Olivander | ||
Sat Mar 10 2018 22:20 | 1st = 2 Garick Olivander 2nd = 3 Not Loitering 3rd = 4 Belisarius 4th = 6 Weeona Dino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 3 - 4 Cocos Finest | ||
Sat Mar 10 2018 22:15 | 1st = 4 Cocos Finest 2nd = 3 Riri Rihanna 3rd = 8 Armbro Bliss 4th = 9 Compact Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 1 Tahiti Pearl | ||
Sat Mar 10 2018 22:12 | 1st = 1 Tahiti Pearl 2nd = 2 Steve Keeping 3rd = 8 Twin Brooks 4th = 7 Where Art Thou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 9 Constantlysideways | ||
Sat Mar 10 2018 22:07 | 1st = 9 Constantlysideways 2nd = 6 Gangster Boy 3rd = 7 Royal Counsel 4th = 1 Bettabe Perfect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 1 Podge | ||
Sat Mar 10 2018 22:05 | 1st = 1 Podge 2nd = 7 Obstruction 3rd = 3 Karons Boy 4th = 8 Morris Memory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 6 Amour De Frere | ||
Sat Mar 10 2018 22:00 | 1st = 6 Amour De Frere 2nd = 2 Moonlight Dream 3rd = 1 Princess Mila 4th = 11 Aleppo Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 9 - 6 Oneofthelads | ||
Sat Mar 10 2018 21:59 | 1st = 6 Oneofthelads 2nd = 4 Slingin A Gun 3rd = 9 Rococo 4th = 7 Open The Valve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 10 - 2 Unfashionable | ||
Sat Mar 10 2018 21:58 | 1st = 2 Unfashionable 2nd = 3 Sir Nicholas 3rd = 6 Macka Mae 4th = 1 Showys Ya Daddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 1 Weeona Raph | ||
Sat Mar 10 2018 21:55 | 1st = 1 Weeona Raph 2nd = 2 Wise Rosberg 3rd = 8 Witch Kilty 4th = 4 Aldrich |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 6 Emily Skye | ||
Sat Mar 10 2018 21:51 | 1st = 6 Emily Skye 2nd = 7 Fitz Tate 3rd = 1 All Inn Youi 4th = 8 Tilly Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 2 Marzzz Barzzz Bazz | ||
Sat Mar 10 2018 21:50 | 1st = 2 Marzzz Barzzz Bazz 2nd = 1 Aveross Mac 3rd = 3 Arambi Star 4th = 7 Make Mine Joe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 5 Ritza Lenny | ||
Sat Mar 10 2018 21:47 | 1st = 5 Ritza Lenny 2nd = 7 Cosmic Bonus 3rd = 1 Lucky Chap 4th = 8 Umatilla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 2 - 4 Im Stylish | ||
Sat Mar 10 2018 21:46 | 1st = 4 Im Stylish 2nd = 5 Courageous Disco 3rd = 2 Jimmy Recard 4th = 6 Star Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 9 - 8 Smooth Cash | ||
Sat Mar 10 2018 21:42 | 1st = 8 Smooth Cash 2nd = 9 Our Uncle Jim 3rd = 7 Heart Of Cooper 4th = 6 Smoken Alice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 12 - 1 Bigtime Fernando | ||
Sat Mar 10 2018 21:40 | 1st = 1 Bigtime Fernando 2nd = 3 Lana Caprina 3rd = 7 Yes It Is 4th = 2 Charlies Hill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 5 Maretti | ||
Sat Mar 10 2018 21:37 | 1st = 5 Maretti 2nd = 3 Raring To Go 3rd = 7 Our Buscemi 4th = 10 Circle Line |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 9 - 1 Gorilla Grodd | ||
Sat Mar 10 2018 21:35 | 1st = 1 Gorilla Grodd 2nd = 2 Mandrake Mae 3rd = 3 Canelo 4th = 4 In The Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 8 - 9 Jack Farthing | ||
Sat Mar 10 2018 21:34 | 1st = 9 Jack Farthing 2nd = 10 Delilaah 3rd = 2 Falcon Stride 4th = 11 Darkershadeofpale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 5 Winlock Strecker | ||
Sat Mar 10 2018 21:31 | 1st = 5 Winlock Strecker 2nd = 2 Scott Lucky 3rd = 4 Dragonstone 4th = 3 Cavalry Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 4 Tornado Valley | ||
Sat Mar 10 2018 21:30 | 1st = 4 Tornado Valley 2nd = 7 Sparkling Success 3rd = 6 Sky Petite 4th = 3 Savannah Jay Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 4 Styles | ||
Sat Mar 10 2018 21:27 | 1st = 4 Styles 2nd = 8 Flyrite 3rd = 1 Ritza Rossi 4th = 2 Glengarrie Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 3 Hot And Swift | ||
Sat Mar 10 2018 21:23 | 1st = 3 Hot And Swift 2nd = 1 Tongues On Fire 3rd = 8 Speedy Gallon 4th = 5 Oriole |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 7 Kayangee | ||
Sat Mar 10 2018 21:22 | 1st = 7 Kayangee 2nd = 6 Drinktous Wroxton 3rd = 4 Stuey D 4th = 1 Lilirene |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 1 Jimmy Newob | ||
Sat Mar 10 2018 21:20 | 1st = 1 Jimmy Newob 2nd = 8 Aston Dee Bee 3rd = 9 Gregorovitch 4th = 7 Alpha Georgiou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 1 - 2 Feels Like Flying | ||
Sat Mar 10 2018 21:17 | 1st = 2 Feels Like Flying 2nd = 6 Baumgartner 3rd = 4 Great Googlymoogly 4th = 1 Buddy The Dragon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 8 - 5 Freddy Funk | ||
Sat Mar 10 2018 21:15 | 1st = 5 Freddy Funk 2nd = 1 Kettering Girl 3rd = 11 Brads Luck 4th = 3 Big In America |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 8 - 1 Chevy Mcglinn | ||
Sat Mar 10 2018 21:14 | 1st = 1 Chevy Mcglinn 2nd = 4 Flume 3rd = 7 Mount Terry 4th = 9 Jesses Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 4 Belron Gus | ||
Sat Mar 10 2018 21:11 | 1st = 4 Belron Gus 2nd = 3 Vanderville 3rd = 1 Teflon Toby 4th = 6 Stylish Bree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 9 Iownaturbo | ||
Sat Mar 10 2018 21:10 | 1st = 9 Iownaturbo 2nd = 7 Get In The Groove 3rd = 11 Rocknroll Amber 4th = 2 Heavens Hint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 8 Zinkey | ||
Sat Mar 10 2018 21:08 | 1st = 8 Zinkey 2nd = 6 Rhythm Section 3rd = 3 Neekys Way 4th = 4 Pride Of Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 9 Seven Scotches | ||
Sat Mar 10 2018 21:06 | 1st = 9 Seven Scotches 2nd = 10 Justajolt 3rd = 7 Elms Creek 4th = 1 Vieira |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 2 Next | ||
Sat Mar 10 2018 21:05 | 1st = 2 Next 2nd = 8 Arfa Show Off 3rd = 7 Star Rise 4th = 6 Title |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 2 Son Of Bogart | ||
Sat Mar 10 2018 21:01 | 1st = 2 Son Of Bogart 2nd = 8 Fifteen Forty 3rd = 3 Flavena 4th = 7 Poppys Snookie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 10 Red Hot Tooth | ||
Sat Mar 10 2018 21:00 | 1st = 10 Red Hot Tooth 2nd = 6 Sky Majesty 3rd = 8 Fiery Mountain Girl 4th = 9 Heavenly Sister |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 2 Searching | ||
Sat Mar 10 2018 20:58 | 1st = 2 Searching 2nd = 3 So Fine 3rd = 4 Nash Road Betty 4th = 1 Silent Boloney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 7 - 5 Wicked Deano | ||
Sat Mar 10 2018 20:55 | 1st = 5 Wicked Deano 2nd = 1 Bugatti Bender 3rd = 7 Bad Boy Mexican 4th = 9 Opo Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 8 Maywyns Storm | ||
Sat Mar 10 2018 20:54 | 1st = 8 Maywyns Storm 2nd = 6 Zedaguy 3rd = 7 Majestic Lustre 4th = 2 Sutter Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 5 Kraken Mazing | ||
Sat Mar 10 2018 20:51 | 1st = 5 Kraken Mazing 2nd = 1 Dimitri Bale 3rd = 2 Valdar Bale 4th = 3 Ring London |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 7 - 3 Miss Gold Fortune | ||
Sat Mar 10 2018 20:50 | 1st = 3 Miss Gold Fortune 2nd = 9 Casino Grin 3rd = 11 Dust To Diamonds 4th = 2 Mach Ranger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 1 Techno | ||
Sat Mar 10 2018 20:48 | 1st = 1 Techno 3rd = 7 Odnoc To Wingala 4th = 2 Smooth Claudia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 5 Blazin Savannah | ||
Sat Mar 10 2018 20:48 | 1st = 5 Blazin Savannah 3rd = 7 Odnoc To Wingala 4th = 2 Smooth Claudia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 8 Miss Lynbra | ||
Sat Mar 10 2018 20:45 | 1st = 8 Miss Lynbra 2nd = 1 Kyle The Tank 3rd = 2 Regal Waz 4th = 4 Tiny Tiara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 1 Casino Tommy | ||
Sat Mar 10 2018 20:43 | 1st = 1 Casino Tommy 2nd = 8 Firebby 3rd = 9 Sparkling Cullect 4th = 6 Anychance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 4 Magic On Tap | ||
Sat Mar 10 2018 20:41 | 1st = 4 Magic On Tap 2nd = 5 Another Kainane 3rd = 10 Fredys Flash 4th = 1 Dynamic Songar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 8 - 14 Dynamite Dream | ||
Sat Mar 10 2018 20:40 | 1st = 14 Dynamite Dream 2nd = 4 Sixpence Spent 3rd = 1 Blizzard Express 4th = 9 Kimbos Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 1 Trouper | ||
Sat Mar 10 2018 20:37 | 1st = 1 Trouper 2nd = 7 In A Spin 3rd = 8 Riveting 4th = 3 Blue Gum Hill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 2 Misterfire | ||
Sat Mar 10 2018 20:36 | 1st = 2 Misterfire 2nd = 1 Cameos Kiwi 3rd = 11 Henwood 4th = 12 Pacheco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 6 - 2 Blocker Tifia | ||
Sat Mar 10 2018 20:34 | 1st = 2 Blocker Tifia 2nd = 1 Take A Seat 3rd = 6 Slamming Thunder 4th = 8 Explosive Brown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 1 Major Riot | ||
Sat Mar 10 2018 20:31 | 1st = 1 Major Riot 2nd = 2 Chiefs Empire 3rd = 7 Johnny Wishbone 4th = 6 Cavatron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 7 Fabrication | ||
Sat Mar 10 2018 20:30 | 1st = 7 Fabrication 2nd = 2 Our Twentyten 3rd = 1 Into The Unknown 4th = 4 Tiavons Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 5 Infrared Ethics | ||
Sat Mar 10 2018 20:28 | 1st = 5 Infrared Ethics 2nd = 7 Woodlands Drive 3rd = 4 Red Four 4th = 8 Unchangeable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 5 Izy Gold | ||
Sat Mar 10 2018 20:25 | 1st = 5 Izy Gold 2nd = 4 Myona Morpheus 3rd = 9 Ninpin 4th = 1 Ella Gracia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 3 Our Front Page | ||
Sat Mar 10 2018 20:24 | 1st = 3 Our Front Page 2nd = 1 Muay Thai 3rd = 4 Brohart 4th = 5 Rocking With Charm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 6 - 3 Spare Me Days | ||
Sat Mar 10 2018 20:20 | 1st = 3 Spare Me Days 2nd = 4 Dont Think Twice 3rd = 6 Majordan 4th = 1 Our Triple Play |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 2 Dantelah | ||
Sat Mar 10 2018 20:20 | 1st = 2 Dantelah 2nd = 3 Bellasares 3rd = 1 Locky Paluza 4th = 7 Rowdy Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 2 Rig Fifty Five | ||
Sat Mar 10 2018 20:17 | 1st = 2 Rig Fifty Five 2nd = 7 Hukanui 3rd = 5 Our Turbo Boy 4th = 1 Cloona Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 5 - 1 Its A Party | ||
Sat Mar 10 2018 20:14 | 1st = 1 Its A Party 2nd = 2 Miss Darlo 3rd = 3 Alice Allen 4th = 8 Galway Gal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 9 Outlaw Fella | ||
Sat Mar 10 2018 20:12 | 1st = 9 Outlaw Fella 2nd = 4 Georgia Grace 3rd = 3 Cold Ideal 4th = 2 The Pacman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 1 Huxley | ||
Sat Mar 10 2018 20:09 | 1st = 1 Huxley 2nd = 2 Bogan Bomber 3rd = 7 Spy Secrets 4th = 4 Twisted Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 3 Ted West | ||
Sat Mar 10 2018 20:07 | 1st = 3 Ted West 2nd = 1 Lurah 3rd = 4 Bettor Than Best 4th = 10 Forever Texas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 7 - 4 Jingtang | ||
Sat Mar 10 2018 20:05 | 1st = 4 Jingtang 2nd = 6 Atacama Sky 3rd = 2 Recoiled 4th = 7 Speeding Comet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 1 Blackpool Chuck | ||
Sat Mar 10 2018 20:04 | 1st = 1 Blackpool Chuck 2nd = 5 Powerful Lomar 3rd = 2 Trianna 4th = 8 Nangar Range |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 5 Senors Heir | ||
Sat Mar 10 2018 20:01 | 1st = 5 Senors Heir 2nd = 2 Johns Last 3rd = 7 Stroganoff 4th = 6 Praters Promise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 1 Wobelee | ||
Sat Mar 10 2018 20:00 | 1st = 1 Wobelee 2nd = 8 Meziah 3rd = 5 La Grange 4th = 6 Tzu Nien |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 1 Dyna Jerry | ||
Sat Mar 10 2018 19:57 | 1st = 1 Dyna Jerry 2nd = 5 Nymphadora Tonks 3rd = 8 Flying Sparkles 4th = 6 Larrikin Locky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 5 Toddy | ||
Sat Mar 10 2018 19:54 | 1st = 5 Toddy 2nd = 1 Falcon Flies 3rd = 8 Scary Mary 4th = 3 Cougar Stealth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 5 Mondo Sports | ||
Sat Mar 10 2018 19:52 | 1st = 5 Mondo Sports 2nd = 1 The Damage Done 3rd = 6 Marty Major 4th = 3 Just Seduce Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 4 - 3 Bad Boy Joe | ||
Sat Mar 10 2018 19:51 | 1st = 3 Bad Boy Joe 2nd = 2 Always Late 3rd = 6 Splitting Image 4th = 5 Skibbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 8 Zoom Out | ||
Sat Mar 10 2018 19:48 | 1st = 8 Zoom Out 2nd = 2 Bad Apple 3rd = 4 Lisa Marie 4th = 7 Madam Butterfly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 5 - 9 Major Occasion | ||
Sat Mar 10 2018 19:47 | 1st = 9 Major Occasion 2nd = 1 War Dan Bad Girl 3rd = 8 Prophesy 4th = 2 Art Series |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 6 Winsome Money | ||
Sat Mar 10 2018 19:45 | 1st = 6 Winsome Money 2nd = 1 Beat The Bank 3rd = 5 Chew The Fat 4th = 2 Sydney Thomas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 8 Yeah Okay | ||
Sat Mar 10 2018 19:42 | 1st = 8 Yeah Okay 2nd = 3 Power Of Penny 3rd = 6 Praters Recruit 4th = 5 Minstrel Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 5 Mako Banner | ||
Sat Mar 10 2018 19:40 | 1st = 5 Mako Banner 2nd = 2 Lancelot Bromac 3rd = 3 Polished Rocks 4th = 6 Written In Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 3 Eminence | ||
Sat Mar 10 2018 19:38 | 1st = 3 Eminence 2nd = 9 Double Ya Back 3rd = 1 Zipping Diva 4th = 2 Ark Lightning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 11 The System Stride | ||
Sat Mar 10 2018 19:37 | 1st = 11 The System Stride 2nd = 7 Apollo Thirteen 3rd = 5 Ranfurly Rulz 4th = 12 Theartofinfusion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 8 Seb Zarr Moonie | ||
Sat Mar 10 2018 19:34 | 1st = 8 Seb Zarr Moonie 2nd = 5 Polite Request 3rd = 1 Zipping Appy 4th = 7 Ruby Rabs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 1 Ima Bourbon Girl | ||
Sat Mar 10 2018 19:33 | 1st = 1 Ima Bourbon Girl 2nd = 3 Parisian Amore 3rd = 8 Courchevel 4th = 11 Derrie Aire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 3 - 6 Amaral Flyer | ||
Sat Mar 10 2018 19:31 | 1st = 6 Amaral Flyer 2nd = 8 Lady Gold 3rd = 5 Ninja Josh Mae 4th = 3 Community Values |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 6 - 3 Miracle Man | ||
Sat Mar 10 2018 19:30 | 1st = 3 Miracle Man 2nd = 2 Action 3rd = 9 Media Baron 4th = 7 Sentimental Friend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 7 Big Bender | ||
Sat Mar 10 2018 19:27 | 1st = 7 Big Bender 2nd = 8 Blue Moon Rising 3rd = 9 Mornington Star 4th = 4 Veloce Nero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 8 Burning House | ||
Sat Mar 10 2018 19:24 | 1st = 8 Burning House 2nd = 10 Alina Grand 3rd = 2 Proven Chat 4th = 3 Gordette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 4 Daddy Long Legs | ||
Sat Mar 10 2018 19:22 | 1st = 4 Daddy Long Legs 2nd = 9 Wroxton Steel 3rd = 2 Bella Sofia 4th = 10 Samalise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 3 Lord Sirius | ||
Sat Mar 10 2018 19:21 | 1st = 3 Lord Sirius 2nd = 1 Cosmic Denlyn 3rd = 5 Wildash Willow 4th = 8 Regal Trav |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 3 Short Stacked | ||
Sat Mar 10 2018 19:18 | 1st = 3 Short Stacked 2nd = 4 Cavdash Flyer 3rd = 5 Mums Magic 4th = 6 Rockstar Roy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 4 - 3 Eye See Diamonds | ||
Sat Mar 10 2018 19:17 | 1st = 3 Eye See Diamonds 2nd = 2 Taylors Reason 3rd = 9 Conviction 4th = 5 Dont Call Me Crazy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 7 Afire Love | ||
Sat Mar 10 2018 19:15 | 1st = 7 Afire Love 2nd = 8 Brilliant Bails 3rd = 5 Avatar Maximus 4th = 10 Nellie Shan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 2 - 6 Roses Black | ||
Sat Mar 10 2018 19:12 | 1st = 6 Roses Black 2nd = 1 Stilton Steve 3rd = 4 Wheres Stacey 4th = 2 Shary Mae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 9 Only One Promise | ||
Sat Mar 10 2018 19:10 | 1st = 9 Only One Promise 2nd = 6 Bangkok Bravado 3rd = 2 Blissfulinfidelity 4th = 10 Skylarhain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 8 Fully Loaded | ||
Sat Mar 10 2018 19:07 | 1st = 8 Fully Loaded 2nd = 4 Flawless Bling 3rd = 6 Rirtakki 4th = 2 Spyfection |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 4 High Rolling | ||
Sat Mar 10 2018 19:06 | 1st = 4 High Rolling 2nd = 6 Catch The Breeze 3rd = 3 Jumbo Asakei 4th = 1 Three Mugs In |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 6 Nikki Nettle | ||
Sat Mar 10 2018 19:03 | 1st = 6 Nikki Nettle 2nd = 7 Alpha Ulysses 3rd = 8 Nakuru 4th = 3 Rocky Spies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 10 Muscletonian | ||
Sat Mar 10 2018 19:02 | 1st = 10 Muscletonian 2nd = 12 Miss Fisher 3rd = 11 Dark Secret 4th = 1 Argentine Tango |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 4 Mepunga Kyran | ||
Sat Mar 10 2018 18:59 | 1st = 4 Mepunga Kyran 2nd = 8 Blue Berty 3rd = 7 Dark Hombre 4th = 6 Zulu Barney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 10 Me Ginger | ||
Sat Mar 10 2018 18:56 | 1st = 10 Me Ginger 2nd = 3 Smiley Mulwee 3rd = 2 Your Shout Kev 4th = 1 Hombre Montana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 5 - 4 My Greek Boy | ||
Sat Mar 10 2018 18:55 | 1st = 4 My Greek Boy 2nd = 3 Western Temple 3rd = 7 Cougar Nights 4th = 6 Chasing Chaos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 1 - 1 El Grand Larson | ||
Sat Mar 10 2018 18:52 | 1st = 1 El Grand Larson 2nd = 3 Erko Boys 3rd = 5 Leper Messiah 4th = 4 Iona Fairytale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 3 - 7 Ignatius | ||
Sat Mar 10 2018 18:50 | 1st = 7 Ignatius 2nd = 5 Pat Stanley 3rd = 4 Maximus Red 4th = 1 About The Attitude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 6 Warrion Warrior | ||
Sat Mar 10 2018 18:48 | 1st = 6 Warrion Warrior 2nd = 10 Test Pilot 3rd = 8 Winston Cruise 4th = 3 Blue Blitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 1 Fire And Ice | ||
Sat Mar 10 2018 18:43 | 1st = 1 Fire And Ice 2nd = 9 Parisian Rockstar 3rd = 8 Riverleigh Rocket 4th = 2 Karloo Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 1 Joker Joker | ||
Sat Mar 10 2018 18:40 | 1st = 1 Joker Joker 2nd = 5 Lets Win Billy 3rd = 8 Mardi Gras Noel 4th = 7 Layback Lenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 1 Rocknroll Emma | ||
Sat Mar 10 2018 18:38 | 1st = 1 Rocknroll Emma 2nd = 10 Anybeach Anywhere 3rd = 11 Ma Joi 4th = 5 Change The Talk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 8 Old Station Road | ||
Sat Mar 10 2018 18:37 | 1st = 8 Old Station Road 2nd = 6 Bowls And Holes 3rd = 4 Kooky Keeping 4th = 7 Foxzami Insider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 5 Father Christmas | ||
Sat Mar 10 2018 18:33 | 1st = 5 Father Christmas 2nd = 12 Rock Tonight 3rd = 7 My Skypocket 4th = 10 Marvellous Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 9 - 15 Givus A Cuddle | ||
Sat Mar 10 2018 18:30 | 1st = 15 Givus A Cuddle 2nd = 17 Sweet Adaline 3rd = 18 Mobile 4th = 12 Queen Of Heights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 5 Extra Gear | ||
Sat Mar 10 2018 18:27 | 1st = 5 Extra Gear 2nd = 1 True Colours 3rd = 3 Laineys Fortune 4th = 9 Tat Odin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 1 Sambucca Hayze | ||
Sat Mar 10 2018 18:24 | 1st = 1 Sambucca Hayze 2nd = 7 Infrared Star 3rd = 8 Honey Be Good 4th = 5 Little Eddie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 2 - 9 Blackbird Power | ||
Sat Mar 10 2018 18:23 | 1st = 9 Blackbird Power 2nd = 8 Pump The Brakes 3rd = 2 Might And Main 4th = 11 Francisco De Gore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 4 - 1 Battle Hero | ||
Sat Mar 10 2018 18:20 | 1st = 1 Battle Hero 2nd = 7 Royal Missile 3rd = 4 Infathuated 4th = 6 North Ridge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 8 Spring Rowe | ||
Sat Mar 10 2018 18:18 | 1st = 8 Spring Rowe 2nd = 2 Booka Banjo 3rd = 3 Emancipate 4th = 4 Michelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dalby Race 7 - 8 We Built This City | ||
Sat Mar 10 2018 18:15 | 1st = 8 We Built This City 2nd = 11 Ive Got Friends 3rd = 12 Rejuvenate 4th = 3 Haradify |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 9 - 9 Iconoclasm | ||
Sat Mar 10 2018 18:10 | 1st = 9 Iconoclasm 2nd = 14 Reap the Benefit 3rd = 8 Raheeba 4th = 12 Princess Leah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 10 Yourblueyescrying | ||
Sat Mar 10 2018 18:08 | 1st = 10 Yourblueyescrying 2nd = 3 Lucy Mccool 3rd = 2 Iwasntxpectingthat 4th = 9 Mondooley Heaven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 8 - 1 Uptown Lad | ||
Sat Mar 10 2018 18:05 | 1st = 1 Uptown Lad 2nd = 8 Plaisir 3rd = 7 Bastia 4th = 15 Its So Obvious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 5 Duce Royal | ||
Sat Mar 10 2018 18:04 | 1st = 5 Duce Royal 2nd = 3 Doc Nam 3rd = 4 Aston Amore 4th = 6 Double Explosion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 2 Infrared Lass | ||
Sat Mar 10 2018 18:01 | 1st = 2 Infrared Lass 2nd = 4 Patrick George 3rd = 8 Jackson Storm 4th = 6 Bonita De Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 8 - 4 Future Event | ||
Sat Mar 10 2018 18:00 | 1st = 4 Future Event 2nd = 6 Polemic 3rd = 2 Mustarrid 4th = 9 Shes A Youeffoh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 5 Mister Purple | ||
Sat Mar 10 2018 17:57 | 1st = 5 Mister Purple 2nd = 1 Our Clancy Jack 3rd = 8 Big Ox Baker 4th = 2 Precious Metal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 1 - 1 Melanna Beach | ||
Sat Mar 10 2018 17:53 | 1st = 1 Melanna Beach 2nd = 2 Miss Kenny 3rd = 8 Million Dollar Gem 4th = 6 Lucky Lyla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 8 - 7 Inspired Estelle | ||
Sat Mar 10 2018 17:50 | 1st = 7 Inspired Estelle 2nd = 6 Criquette 3rd = 2 Craiglea Deken 4th = 1 Sunny Victory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 3 - 7 The Celt | ||
Sat Mar 10 2018 17:45 | 1st = 7 The Celt 2nd = 11 One Short 3rd = 5 Ellicazoom 4th = 10 Harry Thomas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Towong Race 7 - 8 The Good Mark | ||
Sat Mar 10 2018 17:42 | 1st = 8 The Good Mark 2nd = 2 Equitation 3rd = 4 Cross Of Gold 4th = 6 Outrageous Deal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 9 - 12 Emperors Way | ||
Sat Mar 10 2018 17:40 | 1st = 12 Emperors Way 2nd = 8 Alward 3rd = 3 Singing 4th = 7 Liapari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Edenhope Race 8 - 3 Tucson Arizona | ||
Sat Mar 10 2018 17:36 | 1st = 3 Tucson Arizona 2nd = 6 Menegatti 3rd = 1 Dyadamo 4th = 7 Missy Molace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dalby Race 6 - 6 Jim N Andy | ||
Sat Mar 10 2018 17:34 | 1st = 6 Jim N Andy 2nd = 5 Deus 3rd = 11 Wine Barrel 4th = 3 Sir Bam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 8 - 4 Moon Spinner | ||
Sat Mar 10 2018 17:31 | 1st = 4 Moon Spinner 2nd = 1 Classy Jack 3rd = 9 Miss Labelle 4th = 2 Phelps Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 7 - 3 War Baby | ||
Sat Mar 10 2018 17:28 | 1st = 3 War Baby 2nd = 1 Ellawisdom 3rd = 5 Star Stiletto 4th = 7 On Demand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 7 - 5 Godunov | ||
Sat Mar 10 2018 17:25 | 1st = 5 Godunov 2nd = 1 Chapelco 3rd = 8 Ausbred Diamond 4th = 3 Base Camp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 9 - 7 Shes So High | ||
Sat Mar 10 2018 17:20 | 1st = 7 Shes So High 2nd = 3 Regimen 3rd = 6 Twilight Song 4th = 5 Freeze Over |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Corowa Race 8 - 2 Carlistos | ||
Sat Mar 10 2018 17:16 | 1st = 2 Carlistos 2nd = 7 Xians Pride 3rd = 10 Midnight Jumper 4th = 4 Falcon Rubi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 7 - 7 Live Fast | ||
Sat Mar 10 2018 17:12 | 1st = 7 Live Fast 2nd = 13 Secret Mo 3rd = 9 Tversky 4th = 2 Just Orm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tuncurry Race 6 - 9 Flick Pass | ||
Sat Mar 10 2018 17:08 | 1st = 9 Flick Pass 2nd = 4 Kelsha Begs 3rd = 13 Loqueteux 4th = 5 Penfold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 2 - 1 Taxagano | ||
Sat Mar 10 2018 17:04 | 1st = 1 Taxagano 2nd = 9 Anvil Green 3rd = 2 Jeraft 4th = 7 Babble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Towong Race 6 - 1 Dylanson | ||
Sat Mar 10 2018 17:02 | 1st = 1 Dylanson 2nd = 2 Tableaux 3rd = 4 Didnt Even Kiss Me 4th = 8 Smooth Danish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 8 - 9 Sugar Bella | ||
Sat Mar 10 2018 17:00 | 1st = 9 Sugar Bella 2nd = 12 Miss Que 3rd = 4 Perizada 4th = 1 Ravi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dalby Race 5 - 1 Choice Bro | ||
Sat Mar 10 2018 16:58 | 1st = 1 Choice Bro 2nd = 5 Lifes Like That 3rd = 3 Bagger Chance 4th = 4 Charcoal Melody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Edenhope Race 7 - 6 Divine Sanction | ||
Sat Mar 10 2018 16:55 | 1st = 6 Divine Sanction 2nd = 10 Unrealistic 3rd = 11 Bertwhistle 4th = 1 Survived |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 7 - 7 Affray | ||
Sat Mar 10 2018 16:50 | 1st = 7 Affray 2nd = 2 Scratchy Lass 3rd = 3 Captain Duffy 4th = 8 Chosen Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 6 - 3 Scorcha | ||
Sat Mar 10 2018 16:45 | 1st = 3 Scorcha 2nd = 4 Magic Panther 3rd = 1 Auerbach 4th = 5 Wainui Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 6 - 12 Jaxim | ||
Sat Mar 10 2018 16:40 | 1st = 12 Jaxim 2nd = 11 Bell Serenade 3rd = 8 Usurp 4th = 7 Happy Hustler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 8 - 7 Harlem | ||
Sat Mar 10 2018 16:35 | 1st = 7 Harlem 2nd = 4 Gailo Chop 3rd = 5 Ventura Storm 4th = 2 Almandin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Corowa Race 7 - 9 Nagging | ||
Sat Mar 10 2018 16:31 | 1st = 9 Nagging 2nd = 2 Pittsburgh 3rd = 10 Tudor Rule 4th = 4 Not Too Sure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 6 - 3 Suggan Buggan | ||
Sat Mar 10 2018 16:27 | 1st = 3 Suggan Buggan 2nd = 9 Lets Party Marty 3rd = 6 Suilven 4th = 8 Soft Top |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tuncurry Race 5 - 6 Southern Delight | ||
Sat Mar 10 2018 16:26 | 1st = 6 Southern Delight 2nd = 11 Prince Coureuse 3rd = 4 Grafelli 4th = 1 Douro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 1 - 2 Magic Planet | ||
Sat Mar 10 2018 16:23 | 1st = 2 Magic Planet 2nd = 4 Lordhelpmerun 3rd = 7 Bams On Fire 4th = 8 First Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Towong Race 5 - 2 Never Back Down | ||
Sat Mar 10 2018 16:22 | 1st = 2 Never Back Down 2nd = 6 Prairie Sun 3rd = 8 Tennessee Gold 4th = 9 Gagarin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 7 - 3 Kementari | ||
Sat Mar 10 2018 16:20 | 1st = 3 Kementari 2nd = 5 Pierata 3rd = 2 Trapeze Artist 4th = 1 Ace High |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dalby Race 4 - 1 Tisani Tomso | ||
Sat Mar 10 2018 16:18 | 1st = 1 Tisani Tomso 2nd = 6 Marksfield 3rd = 7 Reward For Fashion 4th = 8 Seq The Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Edenhope Race 6 - 6 Circus Dancer | ||
Sat Mar 10 2018 16:16 | 1st = 6 Circus Dancer 2nd = 2 Good Offa 3rd = 1 Beau Garcon 4th = 4 Lucky Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 6 - 4 Heart Conquered | ||
Sat Mar 10 2018 16:11 | 1st = 4 Heart Conquered 2nd = 3 Frazier 3rd = 12 La Vita 4th = 10 Bayou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 10 - 13 Incantesimo | ||
Sat Mar 10 2018 16:09 | 1st = 13 Incantesimo 2nd = 3 Light Shadow 3rd = 5 The Mitigator 4th = 6 Honkietonk Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 5 - 1 Sidetrip | ||
Sat Mar 10 2018 16:08 | 1st = 1 Sidetrip 2nd = 2 Nothingforthepress 3rd = 9 Te Rangi 4th = 8 Mogul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 5 - 8 Vellor | ||
Sat Mar 10 2018 16:04 | 1st = 8 Vellor 2nd = 3 Artemis Rose 3rd = 6 Fifth Affair 4th = 12 Zedforce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 7 - 5 Spanish Reef | ||
Sat Mar 10 2018 16:00 | 1st = 5 Spanish Reef 2nd = 3 Samovare 3rd = 8 Jester Halo 4th = 6 Royal Applause |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Corowa Race 6 - 10 Saint Aquilina | ||
Sat Mar 10 2018 15:52 | 1st = 10 Saint Aquilina 2nd = 14 Emerald Ice 3rd = 15 Bravado Lass 4th = 4 Hoodless |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 5 - 2 Niccanova | ||
Sat Mar 10 2018 15:47 | 1st = 2 Niccanova 2nd = 1 Fortensky 3rd = 8 Bushy 4th = 7 Zin Zan Eddie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tuncurry Race 4 - 1 Ticket to Fly | ||
Sat Mar 10 2018 15:43 | 1st = 1 Ticket to Fly 2nd = 3 Jayzou 3rd = 5 Waiheke Island 4th = 6 Lucky Starlet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Towong Race 4 - 8 Bad Obsession | ||
Sat Mar 10 2018 15:39 | 1st = 8 Bad Obsession 2nd = 5 Liberty Lamp 3rd = 2 Miss Sweden 4th = 6 Lightning Alert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 6 - 1 Happy Clapper | ||
Sat Mar 10 2018 15:35 | 1st = 1 Happy Clapper 2nd = 7 Global Glamour 3rd = 6 Invincible Gem 4th = 3 Endless Drama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dalby Race 3 - 5 Courting Joy | ||
Sat Mar 10 2018 15:33 | 1st = 5 Courting Joy 2nd = 6 Greynomad 3rd = 8 Piginarki 4th = 1 Tatoi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Edenhope Race 5 - 4 Tzarevna | ||
Sat Mar 10 2018 15:31 | 1st = 4 Tzarevna 2nd = 2 Primostrat 3rd = 3 High Rolla 4th = 7 Valentinian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 9 - 16 Ladies First | ||
Sat Mar 10 2018 15:28 | 1st = 16 Ladies First 2nd = 3 Five to Midnight 3rd = 17 Wildflower 4th = 8 Alinko Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 5 - 1 Enki | ||
Sat Mar 10 2018 15:26 | 1st = 1 Enki 2nd = 3 Cavalry Gold 3rd = 5 Double Pockets 4th = 6 Tahnee Tiara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 4 - 4 Godzone Girl | ||
Sat Mar 10 2018 15:23 | 1st = 4 Godzone Girl 2nd = 7 Angelas Beauty 3rd = 2 Star Echo 4th = 3 Skytastic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 4 - 5 Safado | ||
Sat Mar 10 2018 15:19 | 1st = 5 Safado 2nd = 3 Baltic Success 3rd = 8 Lettre Damour 4th = 1 Spin Bowles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 6 - 1 Redkirk Warrior | ||
Sat Mar 10 2018 15:15 | 1st = 1 Redkirk Warrior 2nd = 2 Brave Smash 3rd = 11 Merchant Navy 4th = 5 Rock Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Corowa Race 5 - 11 Brother Adam | ||
Sat Mar 10 2018 15:11 | 1st = 11 Brother Adam 2nd = 14 Real Royal 3rd = 8 Joker Poker 4th = 13 Fila Freckle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 11 - 6 Hail Christian | ||
Sat Mar 10 2018 15:10 | 1st = 6 Hail Christian 2nd = 7 Franco Saxon 3rd = 3 Ossessione 4th = 4 Maidonthebeach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 4 - 1 Hang | ||
Sat Mar 10 2018 15:07 | 1st = 1 Hang 2nd = 6 Dont Leave Me Out 3rd = 8 Great Powers 4th = 7 Dynastic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Towong Race 3 - 3 Leaping Lenny | ||
Sat Mar 10 2018 15:05 | 1st = 3 Leaping Lenny 2nd = 2 Major Paterson 3rd = 6 Cosmic Scoop 4th = 4 Rylea Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 5 - 1 Redzel | ||
Sat Mar 10 2018 15:05 | 1st = 1 Redzel 2nd = 3 Jungle Edge 3rd = 7 Super Too 4th = 9 Viridine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tuncurry Race 3 - 6 Numista | ||
Sat Mar 10 2018 15:03 | 1st = 6 Numista 2nd = 14 All Too Soft 3rd = 3 John 4th = 4 Lord Morpheus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dalby Race 2 - 1 Spurcraft | ||
Sat Mar 10 2018 14:58 | 1st = 1 Spurcraft 2nd = 7 Close Enough 3rd = 5 Rich Tradition 4th = 3 Imaginalthepeople |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Edenhope Race 4 - 4 Keyser Soze | ||
Sat Mar 10 2018 14:56 | 1st = 4 Keyser Soze 2nd = 10 Focus On Glory 3rd = 14 Downs Road 4th = 15 Johnson Be Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 4 - 3 Charossa | ||
Sat Mar 10 2018 14:51 | 1st = 3 Charossa 2nd = 10 Exalted Lauretta 3rd = 8 Blue Morpho 4th = 7 Turf Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 8 - 3 Saint Emilion | ||
Sat Mar 10 2018 14:50 | 1st = 3 Saint Emilion 2nd = 9 Darscape Princess 3rd = 2 Authentic Paddy 4th = 11 Savvy Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 3 - 1 Vimstinction | ||
Sat Mar 10 2018 14:48 | 1st = 1 Vimstinction 2nd = 4 Gilded Lion 3rd = 10 Run Jack Run 4th = 8 Peak Hill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 10 - 12 Destiny Jones | ||
Sat Mar 10 2018 14:45 | 1st = 12 Destiny Jones 2nd = 14 Harriet Of Mot 3rd = 9 Jen Jaccka 4th = 11 Smokey Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 3 - 6 Bolord | ||
Sat Mar 10 2018 14:44 | 1st = 6 Bolord 2nd = 3 General Artie 3rd = 5 Lady Chalfont 4th = 8 Cheeky Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 5 - 1 Bella Martini | ||
Sat Mar 10 2018 14:40 | 1st = 1 Bella Martini 2nd = 8 Shokora 3rd = 7 Palazzo Vecchio 4th = 5 Smart Coupe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Corowa Race 4 - 6 Hes The Sheriff | ||
Sat Mar 10 2018 14:36 | 1st = 6 Hes The Sheriff 2nd = 4 Tycoon Tony 3rd = 8 Wakeel 4th = 3 Sky Mission |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 8 - 7 Flamingo | ||
Sat Mar 10 2018 14:34 | 1st = 7 Flamingo 2nd = 1 Bushfire 3rd = 8 Tipping Point 4th = 9 Rusty In Melbourne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 3 - 3 Constantine | ||
Sat Mar 10 2018 14:32 | 1st = 3 Constantine 2nd = 6 Bred For Luck 3rd = 5 Savwell 4th = 10 Rhyming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Towong Race 2 - 5 Blaze Of Glory | ||
Sat Mar 10 2018 14:30 | 1st = 5 Blaze Of Glory 2nd = 1 Briconi 3rd = 3 The Truck 4th = 7 Stefanya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tuncurry Race 2 - 4 Bolwarra Ben | ||
Sat Mar 10 2018 14:28 | 1st = 4 Bolwarra Ben 2nd = 3 Lucky Ima Cugat 3rd = 8 Twelfth Raj 4th = 1 Harnova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 4 - 10 Aylmerton | ||
Sat Mar 10 2018 14:25 | 1st = 10 Aylmerton 2nd = 1 Ef Troop 3rd = 13 Tchaikovsky 4th = 6 Legend Of Condor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dalby Race 1 - 3 Cossie | ||
Sat Mar 10 2018 14:23 | 1st = 3 Cossie 2nd = 10 The Bumblebee 3rd = 4 Foxy Bella 4th = 6 Kuro Hoshi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Edenhope Race 3 - 11 Phlying Phyllis | ||
Sat Mar 10 2018 14:21 | 1st = 11 Phlying Phyllis 2nd = 13 St Gallen 3rd = 9 Mayfair Lady 4th = 5 Bella Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 9 - 11 More The Better | ||
Sat Mar 10 2018 14:20 | 1st = 11 More The Better 2nd = 10 Buster Brady 3rd = 8 My Wee Man 4th = 6 Baileys Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 3 - 9 Mlady | ||
Sat Mar 10 2018 14:16 | 1st = 9 Mlady 2nd = 7 Its A Myth 3rd = 2 Troublesome Lad 4th = 1 Hahndorf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 7 - 3 Ruud Not Too | ||
Sat Mar 10 2018 14:15 | 1st = 3 Ruud Not Too 2nd = 9 Caprikosa 3rd = 10 Monrecour 4th = 8 Symphonic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 2 - 4 Catalina Miss | ||
Sat Mar 10 2018 14:13 | 1st = 4 Catalina Miss 2nd = 7 Manila Miss 3rd = 1 Bold Sam 4th = 9 The Pony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 2 - 5 From Pentridge | ||
Sat Mar 10 2018 14:09 | 1st = 5 From Pentridge 2nd = 3 Art Of Defence 3rd = 2 Bugle Call 4th = 4 Morning Music |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 4 - 12 Not A Single Cent | ||
Sat Mar 10 2018 14:05 | 1st = 12 Not A Single Cent 2nd = 5 Seberate 3rd = 7 Akkadian 4th = 13 Aristocratic Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Corowa Race 3 - 1 Blind Turn | ||
Sat Mar 10 2018 14:01 | 1st = 1 Blind Turn 2nd = 2 Son Of Spartacus 3rd = 3 Waldo Waldorf 4th = 8 Rosies Ready |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 2 - 5 Miss Sara | ||
Sat Mar 10 2018 13:57 | 1st = 5 Miss Sara 2nd = 3 Mystic Mist 3rd = 4 Craiglea Rubble 4th = 8 Trezoro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 7 - 4 Sergeant Blast | ||
Sat Mar 10 2018 13:56 | 1st = 4 Sergeant Blast 2nd = 8 Handfull 3rd = 2 Cruiser 4th = 5 Third Time Lucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tuncurry Race 1 - 4 Artella | ||
Sat Mar 10 2018 13:53 | 1st = 4 Artella 2nd = 5 Bon Luck 3rd = 7 Eskhara 4th = 10 Platina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 8 - 7 Envious | ||
Sat Mar 10 2018 13:50 | 1st = 7 Envious 2nd = 11 Dibaba 3rd = 1 Dachy 4th = 9 Jody Direen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Towong Race 1 - 6 Shelley Beach | ||
Sat Mar 10 2018 13:49 | 1st = 6 Shelley Beach 2nd = 5 Persue 3rd = 2 Hot Night 4th = 3 Rising Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 3 - 2 Estijaab | ||
Sat Mar 10 2018 13:45 | 1st = 2 Estijaab 2nd = 5 Pure Elation 3rd = 8 Sister Sledge 4th = 3 Gongs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Edenhope Race 2 - 2 Ay Carumba | ||
Sat Mar 10 2018 13:41 | 1st = 2 Ay Carumba 2nd = 1 Universal Thief 3rd = 11 River Lee 4th = 12 Sundaze Lovin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 2 - 6 Robocop | ||
Sat Mar 10 2018 13:36 | 1st = 6 Robocop 2nd = 7 Im A Bluebagger 3rd = 2 Zimbali 4th = 3 Majestic Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 6 - 1 Sword Of Osman | ||
Sat Mar 10 2018 13:35 | 1st = 1 Sword Of Osman 2nd = 5 Avantage 3rd = 7 Spanish Whisper 4th = 2 Bocce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 1 - 11 Rival Mo | ||
Sat Mar 10 2018 13:33 | 1st = 11 Rival Mo 2nd = 7 Instants Honour 3rd = 2 Latino Lover 4th = 5 Averna Mountain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 1 - 7 Pellegrina | ||
Sat Mar 10 2018 13:29 | 1st = 7 Pellegrina 2nd = 6 Beauty Kanas 3rd = 1 Image Neat 4th = 4 Vaishali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 3 - 3 Kings Command | ||
Sat Mar 10 2018 13:25 | 1st = 3 Kings Command 2nd = 8 Tiamo Grace 3rd = 12 Notio 4th = 5 Shakopee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Corowa Race 2 - 2 Airino | ||
Sat Mar 10 2018 13:21 | 1st = 2 Airino 2nd = 3 Corazon De Oro 3rd = 5 Skiffle 4th = 9 Mi Ranger San |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 6 - 5 Paddy Bourke | ||
Sat Mar 10 2018 13:19 | 1st = 5 Paddy Bourke 2nd = 2 Awatane 3rd = 4 Bring To The Block 4th = 8 Classic Touch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 1 - 1 Morendi | ||
Sat Mar 10 2018 13:17 | 1st = 1 Morendi 2nd = 4 Xebec 3rd = 3 Irish Optimism 4th = 5 Magnatune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 7 - 5 Kilowatt Kid | ||
Sat Mar 10 2018 13:14 | 1st = 5 Kilowatt Kid 2nd = 12 The Bus 3rd = 13 Convair Hustler 4th = 2 Duke Of Wellington |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 2 - 6 I Am Excited | ||
Sat Mar 10 2018 13:10 | 1st = 6 I Am Excited 2nd = 7 Acqume 3rd = 3 Houtzen 4th = 8 Za Zi Ba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Edenhope Race 1 - 11 Miss Lillian | ||
Sat Mar 10 2018 13:06 | 1st = 11 Miss Lillian 2nd = 1 Argyle Valley 3rd = 6 Verdancy 4th = 4 Palheiro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 1 - 2 Skillful Steps | ||
Sat Mar 10 2018 13:01 | 1st = 2 Skillful Steps 2nd = 1 Modulate 3rd = 4 El Desperado 4th = 6 Atlantica |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 5 - 9 Rikki Tikki Tavi | ||
Sat Mar 10 2018 13:00 | 1st = 9 Rikki Tikki Tavi 2nd = 7 Ja Ja Binks 3rd = 5 Howbowdat 4th = 3 Selfie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 2 - 5 Kings Will Dream | ||
Sat Mar 10 2018 12:50 | 1st = 5 Kings Will Dream 2nd = 4 Riyadh 3rd = 3 Sin To Win 4th = 7 Willi Willi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 6 - 4 Luby Lou | ||
Sat Mar 10 2018 12:45 | 1st = 4 Luby Lou 2nd = 5 Renezmae 3rd = 6 Zsa Zoe 4th = 9 Queen Of Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Corowa Race 1 - 3 All About Belle | ||
Sat Mar 10 2018 12:45 | 1st = 3 All About Belle 2nd = 5 Dobe Super 3rd = 1 Kitso Supreme 4th = 4 Day Drinking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 5 - 5 Our Abbadean | ||
Sat Mar 10 2018 12:40 | 1st = 5 Our Abbadean 2nd = 3 Dr Watson 3rd = 1 Nymph Monte 4th = 2 All In Vogue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 1 - 3 Karavali | ||
Sat Mar 10 2018 12:30 | 1st = 3 Karavali 2nd = 6 The Pinnacle 3rd = 4 Nettoyer 4th = 5 Pioneering |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 4 - 9 Richie Mchorse | ||
Sat Mar 10 2018 12:25 | 1st = 9 Richie Mchorse 2nd = 5 Major Tom 3rd = 16 Blue Breeze 4th = 15 Splendido |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 1 - 2 Demonstrate | ||
Sat Mar 10 2018 12:15 | 1st = 2 Demonstrate 2nd = 8 Concealer 3rd = 4 Sunday Escape 4th = 7 Bullpit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 5 - 7 Kayla Marie | ||
Sat Mar 10 2018 12:10 | 1st = 7 Kayla Marie 2nd = 1 Olivia Rachel 3rd = 6 Demeter 4th = 3 Havtime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 4 - 5 Savannah Gem | ||
Sat Mar 10 2018 12:05 | 1st = 5 Savannah Gem 2nd = 6 So It Was 3rd = 1 Raise The Phantom 4th = 2 Wilijonmcbride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 3 - 5 Project | ||
Sat Mar 10 2018 11:50 | 1st = 5 Project 2nd = 12 Sound Works 3rd = 8 Buy Me A Rock 4th = 1 Smart Dragon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 4 - 11 B D Son | ||
Sat Mar 10 2018 11:40 | 1st = 11 B D Son 2nd = 10 Spotlight The Valley 3rd = 5 Gorilla Playboy 4th = 4 Scarlett Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 3 - 6 Danmulan | ||
Sat Mar 10 2018 11:30 | 1st = 6 Danmulan 2nd = 5 Awesome Al 3rd = 1 Culzean 4th = 8 Fascino Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 2 - 2 Bevan Street | ||
Sat Mar 10 2018 11:15 | 1st = 2 Bevan Street 2nd = 5 Silver Cloud 3rd = 9 Walkin By 4th = 4 Fullinbloom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 3 - 5 Carlo Gambino | ||
Sat Mar 10 2018 11:05 | 1st = 5 Carlo Gambino 2nd = 4 Broadway Banner 3rd = 12 Razcal Alley 4th = 3 Ideal For Sure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 2 - 9 Miss Valencia | ||
Sat Mar 10 2018 10:55 | 1st = 9 Miss Valencia 2nd = 7 Byzantine 3rd = 11 London Express 4th = 5 Top Ofthe Straight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 1 - 5 Its Destinys Child | ||
Sat Mar 10 2018 10:40 | 1st = 5 Its Destinys Child 2nd = 2 Carson River 3rd = 9 Orange Shore 4th = 11 Getalonghome Cindy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 2 - 2 Bettor Be Gold | ||
Sat Mar 10 2018 10:30 | 1st = 2 Bettor Be Gold 2nd = 7 Ansett Flight 3rd = 4 Franco Huntington 4th = 16 Jabali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 1 - 7 Onawing | ||
Sat Mar 10 2018 10:20 | 1st = 7 Onawing 2nd = 8 Red Red Robin 3rd = 2 Drum Rise 4th = 1 Time Bearer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 1 - 2 Another Masterpiece | ||
Sat Mar 10 2018 10:00 | 1st = 2 Another Masterpiece 2nd = 4 Eloquent Mach 3rd = 1 Bottle Rock 4th = 3 Mighty Flying Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 10 - 12 Trustytrev | ||
Sat Mar 10 2018 1:30 | 1st = 12 Trustytrev 2nd = 11 Free To Air 3rd = 1 Alfs Odyssey 4th = 10 Soho Eastwood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 8 - 5 Defiant Dalvey | ||
Sat Mar 10 2018 1:05 | 1st = 5 Defiant Dalvey 2nd = 10 Zara Whitby 3rd = 2 Sanford Tilly 4th = 4 Sweet Notes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 3 Simply Ready | ||
Sat Mar 10 2018 1:02 | 1st = 3 Simply Ready 2nd = 2 Proceed At Speed 3rd = 1 Hes Our Lachy 4th = 8 Cadillac Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 1 One For Sassy | ||
Sat Mar 10 2018 0:55 | 1st = 1 One For Sassy 2nd = 2 Rockin The Boys 3rd = 10 Brookies Jet 4th = 5 Ideal Investment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 7 - 2 Rocknroll Beachboy | ||
Sat Mar 10 2018 0:40 | 1st = 2 Rocknroll Beachboy 2nd = 5 Nitro Lad 3rd = 8 Four Legged Frenzy 4th = 6 October Brown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 1 Like Magic | ||
Sat Mar 10 2018 0:37 | 1st = 1 Like Magic 2nd = 8 Up And Above 3rd = 5 Dahlia Monelli 4th = 4 Uncertainty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 9 Tommy Be Good | ||
Sat Mar 10 2018 0:25 | 1st = 9 Tommy Be Good 2nd = 4 Ruling Gold 3rd = 8 Importer Exporter 4th = 1 Mister Tom Dooley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 1 Objective | ||
Sat Mar 10 2018 0:17 | 1st = 1 Objective 2nd = 7 Mephitidae 3rd = 8 Thru The Years 4th = 3 Abba Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 6 - 6 Dredlock Rockstar | ||
Sat Mar 10 2018 0:07 | 1st = 6 Dredlock Rockstar 2nd = 5 Chevrons Champion 3rd = 2 Im Zuleika 4th = 4 Budd Sidewinder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 3 Rock Me Over | ||
Sat Mar 10 2018 0:00 | 1st = 3 Rock Me Over 2nd = 7 Our Trump Card 3rd = 6 Ooshtaa 4th = 10 Harry Haich |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 6 Wayno | ||
Sat Feb 10 2018 23:52 | 1st = 6 Wayno 2nd = 2 Jarbass Bale 3rd = 1 Falcons Glory 4th = 8 Regatta Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 6 - 3 Chal Storm | ||
Sat Feb 10 2018 23:40 | 1st = 3 Chal Storm 2nd = 6 Machrihanish 3rd = 4 Khun Ratha 4th = 8 Lord Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 8 Neil Monelli | ||
Sat Feb 10 2018 23:32 | 1st = 8 Neil Monelli 2nd = 3 Astrozone 3rd = 6 Chezzy Allen 4th = 1 Moment To Jive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 9 - 1 Hilltop Belladonna | ||
Sat Feb 10 2018 23:20 | 1st = 1 Hilltop Belladonna 2nd = 5 Eyes For You 3rd = 8 Julius Franco 4th = 2 That Said |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 5 - 4 Getbusyfizzy | ||
Sat Feb 10 2018 23:15 | 1st = 4 Getbusyfizzy 2nd = 3 Our Bobbydazzler 3rd = 5 Spot The Shark 4th = 2 Donovan Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 1 Demon Bale | ||
Sat Feb 10 2018 23:12 | 1st = 1 Demon Bale 2nd = 2 Trouper Monelli 3rd = 3 Max Profit 4th = 7 Fire Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 10 - 4 The Muse | ||
Sat Feb 10 2018 23:07 | 1st = 4 The Muse 2nd = 3 Fire One 3rd = 9 Covert Beauty 4th = 1 Havetogetawaymore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 6 Calendar Boy | ||
Sat Feb 10 2018 23:04 | 1st = 6 Calendar Boy 2nd = 2 My Names David 3rd = 1 Boil Over 4th = 3 Loch Tight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 10 - 1 Richly Rewarded | ||
Sat Feb 10 2018 22:59 | 1st = 1 Richly Rewarded 2nd = 8 Zozo Ma Gogo 3rd = 6 I Its Me 4th = 5 Panofwar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 2 The Damage Done | ||
Sat Feb 10 2018 22:53 | 1st = 2 The Damage Done 2nd = 5 Daddy Long Legs 3rd = 8 Tossup 4th = 6 Arm A Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 1 Bushmans Gold | ||
Sat Feb 10 2018 22:50 | 1st = 1 Bushmans Gold 2nd = 2 Ouchamp 3rd = 3 Bolt Keeping 4th = 5 Marydoll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 10 - 7 Daryl Boko | ||
Sat Feb 10 2018 22:45 | 1st = 7 Daryl Boko 2nd = 2 On Thunder Road 3rd = 9 War Dan Destroyer 4th = 11 Iona Grinner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 2 Dont Quote Me | ||
Sat Feb 10 2018 22:42 | 1st = 2 Dont Quote Me 2nd = 6 Flash Intention 3rd = 8 Tiger Frost 4th = 1 Louie Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 4 - 3 Wesley | ||
Sat Feb 10 2018 22:41 | 1st = 3 Wesley 2nd = 6 Hot Fraternity 3rd = 7 Responder 4th = 9 Lot Twenty One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 4 Gangster Boy | ||
Sat Feb 10 2018 22:37 | 1st = 4 Gangster Boy 2nd = 1 Top Trio 3rd = 8 Arrokeefe 4th = 2 Tallyho Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 2 Rhythm Section | ||
Sat Feb 10 2018 22:35 | 1st = 2 Rhythm Section 2nd = 4 Double Stitched 3rd = 8 Mount Oxley 4th = 3 Cleo Parker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 9 - 7 Brooklyns Best | ||
Sat Feb 10 2018 22:30 | 1st = 7 Brooklyns Best 2nd = 6 Soho Crucio 3rd = 4 Go Jo Jolt 4th = 2 Groom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 6 Petria Monelli | ||
Sat Feb 10 2018 22:27 | 1st = 6 Petria Monelli 2nd = 8 Infrared Moment 3rd = 3 Hello Cody 4th = 1 Bushmans Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 6 Eye See Double | ||
Sat Feb 10 2018 22:22 | 1st = 6 Eye See Double 2nd = 9 Pinkie Promise 3rd = 7 Play Your Ace 4th = 2 Auntie Lil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 7 Myrniong Corner | ||
Sat Feb 10 2018 22:20 | 1st = 7 Myrniong Corner 2nd = 2 Nangar Bear 3rd = 3 La Bella Riot 4th = 1 Dyna Evelyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 9 - 5 Rocknlachlan | ||
Sat Feb 10 2018 22:15 | 1st = 5 Rocknlachlan 2nd = 8 Bella Ball Terror 4th = 7 Aphorism |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 3 Ferrari Key | ||
Sat Feb 10 2018 22:12 | 1st = 3 Ferrari Key 2nd = 1 Off The Leash 3rd = 4 Gagan Colin 4th = 8 Ariya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 3 - 1 Aqueensomewhere | ||
Sat Feb 10 2018 22:11 | 1st = 1 Aqueensomewhere 2nd = 8 Jimmy Recard 3rd = 3 Beach Goddess 4th = 2 Ignite The Passion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 7 Frankie Rocks | ||
Sat Feb 10 2018 22:07 | 1st = 7 Frankie Rocks 2nd = 6 Lancelot Bromac 3rd = 5 Feel The Courage 4th = 8 Broadway Playboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 9 - 2 Rollin With Holly | ||
Sat Feb 10 2018 22:05 | 1st = 2 Rollin With Holly 2nd = 4 Courageous Dancer 3rd = 5 Rolling With Stell 4th = 6 Artistic Cowboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 1 Explosive Smith | ||
Sat Feb 10 2018 22:05 | 1st = 1 Explosive Smith 2nd = 9 Diva De Kahn 3rd = 8 Goodbye 4th = 5 Oxley Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 8 - 5 Peter Perfect | ||
Sat Feb 10 2018 22:00 | 1st = 5 Peter Perfect 2nd = 4 Krisney Symbol 3rd = 7 Jules Peach 4th = 8 Bad Influence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 4 Shayna Powers | ||
Sat Feb 10 2018 21:58 | 1st = 4 Shayna Powers 2nd = 5 Dance And Sing 3rd = 6 Zing Zang Zena 4th = 1 Dyna Nina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 10 - 6 One Hour Parking | ||
Sat Feb 10 2018 21:55 | 1st = 6 One Hour Parking 2nd = 2 Squeak Scolari 3rd = 1 Zipping Indy 4th = 3 Taylor Made Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 5 El My Girl | ||
Sat Feb 10 2018 21:52 | 1st = 5 El My Girl 2nd = 4 Eureka Osti 3rd = 1 Luna Evening 4th = 2 Riverina Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - | ||
Sat Feb 10 2018 21:50 | 3rd = 4 Lookofalegend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 10 Our Jericho | ||
Sat Feb 10 2018 21:50 | 1st = 10 Our Jericho 2nd = 11 Whenmechief 3rd = 4 Lookofalegend 4th = 8 Perspective |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 2 Ancient Secret | ||
Sat Feb 10 2018 21:48 | 1st = 2 Ancient Secret 2nd = 1 Miss Wing Wong 3rd = 6 Zipping Clive 4th = 5 African Zephyr |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 2 - 5 Star Boss | ||
Sat Feb 10 2018 21:46 | 1st = 5 Star Boss 2nd = 9 Simondou Su 3rd = 6 Mission Glory 4th = 4 Racy Lacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 9 Jilliby Kung Fu | ||
Sat Feb 10 2018 21:44 | 1st = 9 Jilliby Kung Fu 2nd = 1 Let It Ride 3rd = 10 Atomic Red 4th = 4 Whittaker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 7 Raw Ability | ||
Sat Feb 10 2018 21:39 | 1st = 7 Raw Ability 2nd = 3 Victor Dora 3rd = 1 Print The Money 4th = 2 Envy Heist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 9 - 7 Silver Will Do | ||
Sat Feb 10 2018 21:36 | 1st = 7 Silver Will Do 2nd = 5 Rapid Tutu 3rd = 8 Hifalutin 4th = 6 Yogster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 4 Alleluia | ||
Sat Feb 10 2018 21:35 | 1st = 4 Alleluia 2nd = 2 Mako Banner 3rd = 8 Mafuta Vautin 4th = 6 Polished Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 8 - 4 Little Buddy | ||
Sat Feb 10 2018 21:32 | 1st = 4 Little Buddy 2nd = 2 Pacheco 3rd = 8 Sackheim 4th = 7 Seddon Dollar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 7 - 2 Motu Meteor | ||
Sat Feb 10 2018 21:30 | 1st = 2 Motu Meteor 2nd = 1 Shakahari 3rd = 10 Code Black 4th = 7 Stagger Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 3 Marvellous Midge | ||
Sat Feb 10 2018 21:30 | 1st = 3 Marvellous Midge 2nd = 8 Porschas Girl 3rd = 7 Miss Dozer 4th = 1 Tuscan Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 4 Miss Splendamiro | ||
Sat Feb 10 2018 21:27 | 1st = 4 Miss Splendamiro 2nd = 1 Ritza Rossi 3rd = 7 Jock Colley 4th = 3 Milky Jones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 1 Rocknroll Baby | ||
Sat Feb 10 2018 21:22 | 1st = 1 Rocknroll Baby 2nd = 3 Ten Spanners 3rd = 4 Im Havinaball 4th = 8 Bold Law |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 11 - 9 Quicklee Cassie | ||
Sat Feb 10 2018 21:20 | 1st = 9 Quicklee Cassie 2nd = 7 Kool Swiper 3rd = 10 Despicable Leroy 4th = 1 Despicable Charl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 11 Tiger Tara | ||
Sat Feb 10 2018 21:17 | 1st = 11 Tiger Tara 2nd = 8 Mach Doro 3rd = 4 Crockets Cullen 4th = 2 Eh Ef El |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 5 Winnie Allen | ||
Sat Feb 10 2018 21:15 | 1st = 5 Winnie Allen 2nd = 3 Ashom Monelli 3rd = 8 Art Noveau 4th = 1 Precious Destini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 1 - 8 Golden State | ||
Sat Feb 10 2018 21:14 | 1st = 8 Golden State 2nd = 3 Nolessthanperfect 3rd = 6 Allwood Peacemaker 4th = 9 Roman Aviator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 8 - 2 Zipping Oaks | ||
Sat Feb 10 2018 21:11 | 1st = 2 Zipping Oaks 2nd = 1 Jake Delight 3rd = 6 Mr Automatic 4th = 5 Kanzan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 9 Clintal Do | ||
Sat Feb 10 2018 21:10 | 1st = 9 Clintal Do 2nd = 4 Our Major Day 3rd = 6 Living Grand 4th = 10 Mister Blackjack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 1 Tijuana Icon | ||
Sat Feb 10 2018 21:08 | 1st = 1 Tijuana Icon 2nd = 6 Khaleesi Girl 3rd = 3 Trim City 4th = 7 Ah Sugar Sugar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 6 Fast Car Driving | ||
Sat Feb 10 2018 21:05 | 1st = 6 Fast Car Driving 2nd = 5 Nino De Oro 3rd = 3 Lagoon Rhett 4th = 7 King Colt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 8 Royal Gamble | ||
Sat Feb 10 2018 21:05 | 1st = 8 Royal Gamble 2nd = 9 Benalong Valley 3rd = 4 Britney Jane 4th = 1 Frame Drive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 8 Mystagogy | ||
Sat Feb 10 2018 21:02 | 1st = 8 Mystagogy 2nd = 7 Nervous Energy 3rd = 6 Molly Maze 4th = 4 Lektra Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 6 - 3 Winkanditsover | ||
Sat Feb 10 2018 21:00 | 1st = 3 Winkanditsover 2nd = 5 Rocking 3rd = 9 Yerrington Bob 4th = 1 Mister Zhivago |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 1 Blue Sky Riot | ||
Sat Feb 10 2018 20:58 | 1st = 1 Blue Sky Riot 2nd = 7 Oshkosh Yobbo 3rd = 4 Striker Light 4th = 3 Kalani Klare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 7 Spring Mystery | ||
Sat Feb 10 2018 20:55 | 1st = 7 Spring Mystery 2nd = 1 Praters Promise 3rd = 8 Arden Street 4th = 2 Draw The Whip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 2 The Quick Shadow | ||
Sat Feb 10 2018 20:54 | 1st = 2 The Quick Shadow 2nd = 9 Passions Delight 3rd = 8 Bayview Harbour 4th = 6 Clarenden Valour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 7 - 6 Lucky Chap | ||
Sat Feb 10 2018 20:52 | 1st = 6 Lucky Chap 2nd = 1 Sleek Master 3rd = 4 Pedro Cerrano 4th = 8 Knocka Feller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 9 Callmequeenbee | ||
Sat Feb 10 2018 20:50 | 1st = 9 Callmequeenbee 2nd = 8 Black Silhouette 3rd = 5 Redbank Addi 4th = 10 Sweet Sangria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 2 Good Thunder | ||
Sat Feb 10 2018 20:48 | 1st = 2 Good Thunder 2nd = 1 Twin Brooks 3rd = 7 Gunnadoo Cove 4th = 3 Pierce Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 5 Azalea | ||
Sat Feb 10 2018 20:45 | 1st = 5 Azalea 2nd = 3 Penny Worth 3rd = 1 Bank Rogue 4th = 4 Cosmic Sole |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 4 Gemala Girl | ||
Sat Feb 10 2018 20:42 | 1st = 4 Gemala Girl 2nd = 6 Mulberry Express 3rd = 1 Simply Cam 4th = 7 Oriole |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 5 Weedons Express | ||
Sat Feb 10 2018 20:40 | 1st = 5 Weedons Express 2nd = 1 Hard To Hear 3rd = 8 Levi Jade 4th = 4 Rocky Carrington |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 1 Honcho Monelli | ||
Sat Feb 10 2018 20:38 | 1st = 1 Honcho Monelli 2nd = 8 Quotation Mark 3rd = 2 Gateway To Eden 4th = 5 Rebecca Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 7 Rayong Princess | ||
Sat Feb 10 2018 20:37 | 1st = 7 Rayong Princess 2nd = 11 Officially Shady 3rd = 1 Aqua Moneypenny 4th = 2 Allfourbeers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 1 Fernando Bonus | ||
Sat Feb 10 2018 20:35 | 1st = 1 Fernando Bonus 2nd = 2 Rose Honey 3rd = 5 Beijing Fling 4th = 7 Super Cup |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 6 - 5 Zipping Beau | ||
Sat Feb 10 2018 20:31 | 1st = 5 Zipping Beau 2nd = 2 Time Lee Money 3rd = 4 Twisted Love 4th = 6 Narcissist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 5 - 9 Sky Petite | ||
Sat Feb 10 2018 20:30 | 1st = 9 Sky Petite 2nd = 4 Kyvalley Boomerang 3rd = 6 Forestspider 4th = 2 Fratellino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 3 Ninghan Express | ||
Sat Feb 10 2018 20:28 | 1st = 3 Ninghan Express 2nd = 8 Myrniong Blaster 3rd = 4 Chase The Cash 4th = 1 Srixon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 6 Mossimo Bale | ||
Sat Feb 10 2018 20:25 | 1st = 6 Mossimo Bale 2nd = 2 Monster Fish 3rd = 8 Poke The Bear 4th = 10 Immen Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 4 The Nature Boy | ||
Sat Feb 10 2018 20:24 | 1st = 4 The Nature Boy 2nd = 8 Travelnpastyou 3rd = 10 Glenisla 4th = 1 Barney Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 4 Sashay | ||
Sat Feb 10 2018 20:22 | 1st = 4 Sashay 2nd = 1 Taylors Charm 3rd = 2 Golden Nangar 4th = 5 Peeks Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 1 Delishka | ||
Sat Feb 10 2018 20:20 | 1st = 1 Delishka 2nd = 3 A Piccadilly Princess 3rd = 5 Miss Riviera Belle 4th = 4 My Rona Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 8 Cardamom | ||
Sat Feb 10 2018 20:18 | 1st = 8 Cardamom 2nd = 2 Royal Intention 3rd = 4 Hit The Highway 4th = 7 Bonnie Beauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 5 Bad Neighbour | ||
Sat Feb 10 2018 20:15 | 1st = 5 Bad Neighbour 2nd = 7 Double Gee 3rd = 2 Bitter Delight 4th = 3 Cyndies Annie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 1 Young American | ||
Sat Feb 10 2018 20:13 | 1st = 1 Young American 2nd = 5 Outlaw Fella 3rd = 2 Constantlysideways 4th = 3 Annika Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 5 - 3 Black Hole Sun | ||
Sat Feb 10 2018 20:12 | 1st = 3 Black Hole Sun 2nd = 7 Its A Party 3rd = 1 Big Black 4th = 8 Pabs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 3 My Country | ||
Sat Feb 10 2018 20:07 | 1st = 3 My Country 2nd = 1 Sheez My Chicki 3rd = 8 Special Road 4th = 7 Simone Shimmers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 7 Brenroy Jokajo | ||
Sat Feb 10 2018 20:07 | 1st = 7 Brenroy Jokajo 2nd = 1 Casual River 3rd = 8 Max Is Back 4th = 2 Sioux West |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 4 Cosmic Tilly | ||
Sat Feb 10 2018 20:04 | 1st = 4 Cosmic Tilly 2nd = 3 Princess Pout 3rd = 2 Small Rose 4th = 7 Mummas Meatloaf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 4 - 1 Test Of Faith | ||
Sat Feb 10 2018 20:03 | 1st = 1 Test Of Faith 2nd = 9 Nica Macdonon 3rd = 5 Tella Tall Tale 4th = 7 Tenno Sho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 2 Kasatka | ||
Sat Feb 10 2018 20:01 | 1st = 2 Kasatka 2nd = 4 Black Jillak 3rd = 1 They Know Who 4th = 7 Betty Rumble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 8 - 2 Gee Boss | ||
Sat Feb 10 2018 20:00 | 1st = 2 Gee Boss 2nd = 11 Jingtang 3rd = 8 Seeker 4th = 1 Roger The Roman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 3 Reid Star | ||
Sat Feb 10 2018 19:57 | 1st = 3 Reid Star 2nd = 6 All Bling 3rd = 1 Yuko 4th = 7 Manitoba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 5 Femme Folle | ||
Sat Feb 10 2018 19:54 | 1st = 5 Femme Folle 2nd = 3 Joker Joker 3rd = 1 Silver Stunner 4th = 8 Sainty Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 3 Crystal Sparkles | ||
Sat Feb 10 2018 19:52 | 1st = 3 Crystal Sparkles 2nd = 8 Mondo Sports 3rd = 10 Marty Major 4th = 11 Clarenden Hustler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 4 - 7 Banjo Shark | ||
Sat Feb 10 2018 19:51 | 1st = 7 Banjo Shark 2nd = 5 Friend Of Man 3rd = 2 Gorilla Grodd 4th = 9 In The Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 1 Azkaban | ||
Sat Feb 10 2018 19:48 | 1st = 1 Azkaban 2nd = 6 Micks Angel 3rd = 7 Mcivor Verna 4th = 2 Rosie Riccarton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 3 Mrs Browns Boy | ||
Sat Feb 10 2018 19:47 | 1st = 3 Mrs Browns Boy 2nd = 7 Goodtime Slater 3rd = 11 Taurisi 4th = 5 Valoroso Hanover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 8 Tullabung Gowdy | ||
Sat Feb 10 2018 19:45 | 1st = 8 Tullabung Gowdy 2nd = 2 Cosmic Zesta 3rd = 6 Miss Ledekey 4th = 1 Jigger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 5 Kingsbrae Skylah | ||
Sat Feb 10 2018 19:42 | 1st = 5 Kingsbrae Skylah 2nd = 1 No Apologies 3rd = 4 Reservoir Risk 4th = 3 Avatar Blaser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 6 Speedie Mcardle | ||
Sat Feb 10 2018 19:40 | 1st = 6 Speedie Mcardle 2nd = 10 Geronimo Beau 3rd = 1 Surface To Air 4th = 3 Elliott Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 3 Alpha Themis | ||
Sat Feb 10 2018 19:38 | 1st = 3 Alpha Themis 2nd = 5 Miss Innings 3rd = 7 Aston Lelani 4th = 8 Looking Down |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 1 Kurahaupo Gambler | ||
Sat Feb 10 2018 19:37 | 1st = 1 Kurahaupo Gambler 2nd = 6 Quick Income 3rd = 8 The System Stride 4th = 9 Artistic Flite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 7 Brandi Alexander | ||
Sat Feb 10 2018 19:34 | 1st = 7 Brandi Alexander 2nd = 3 Haras Stevo 3rd = 8 Red Hot Spur 4th = 4 Impatient Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 3 - 8 Simon Keeping | ||
Sat Feb 10 2018 19:31 | 1st = 8 Simon Keeping 2nd = 5 Miss Darlo 3rd = 7 Starzsa Light 4th = 4 What A Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 3 - 3 Letsrockletsroll | ||
Sat Feb 10 2018 19:30 | 1st = 3 Letsrockletsroll 2nd = 5 Threepeat 3rd = 8 Fremarksgonzo 4th = 1 Here Comes Sharkie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 7 Snow Fantasy | ||
Sat Feb 10 2018 19:28 | 1st = 7 Snow Fantasy 2nd = 2 Xenon 3rd = 1 Jerry Can 4th = 8 One Call Away |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 7 Big Bubbles | ||
Sat Feb 10 2018 19:25 | 1st = 7 Big Bubbles 2nd = 2 Brandeen Bayley 3rd = 1 Thanks Cheryl 4th = 4 Fully Loaded |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 7 - 2 Epic Grey | ||
Sat Feb 10 2018 19:25 | 1st = 2 Epic Grey 2nd = 9 How To Fly 3rd = 3 Wacked Out 4th = 1 Cognac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 6 Planet Of Dreams | ||
Sat Feb 10 2018 19:22 | 1st = 6 Planet Of Dreams 2nd = 1 Jewel Impact 3rd = 2 Winsome Fernando 4th = 7 Bad Boy Goodesy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 5 Supernova Silvia | ||
Sat Feb 10 2018 19:20 | 1st = 5 Supernova Silvia 2nd = 4 Hear Jan 3rd = 3 Muay Thai 4th = 6 Redriver Grinding |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 8 Haras Rebel | ||
Sat Feb 10 2018 19:18 | 1st = 8 Haras Rebel 2nd = 3 Nakuru 3rd = 2 Monbo Beach 4th = 1 Stealth Karmar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 1 Big Bang Leonard | ||
Sat Feb 10 2018 19:17 | 1st = 1 Big Bang Leonard 2nd = 3 Lovin Miss Daisy 3rd = 11 Kenrick 4th = 2 Redbelly Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 7 Born Jamie | ||
Sat Feb 10 2018 19:15 | 1st = 7 Born Jamie 2nd = 6 Johnny Wishbone 3rd = 4 Slingshot Blitz 4th = 2 Wise Piquet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 6 - 5 Emjye | ||
Sat Feb 10 2018 19:15 | 1st = 5 Emjye 2nd = 9 Niccorossa 3rd = 2 Iron Jake 4th = 6 Exert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 2 - 8 Wicked Lee | ||
Sat Feb 10 2018 19:11 | 1st = 8 Wicked Lee 2nd = 7 Chew The Fat 3rd = 5 Opo Magic 4th = 1 Mr Knoxville |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 1 Master Montana | ||
Sat Feb 10 2018 19:10 | 1st = 1 Master Montana 2nd = 5 Yankee Strutter 3rd = 8 Casino Tommy 4th = 4 Karloo Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 7 Resplando | ||
Sat Feb 10 2018 19:08 | 1st = 7 Resplando 2nd = 1 All About Corey 3rd = 2 Little Big Shot 4th = 8 Sports Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 8 Mickey Mcrooney | ||
Sat Feb 10 2018 19:04 | 1st = 8 Mickey Mcrooney 2nd = 3 Team Of Starzzz 3rd = 9 Burning Ambition 4th = 4 Jumbo Asakei |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 3 Irish Tiger | ||
Sat Feb 10 2018 19:02 | 1st = 3 Irish Tiger 2nd = 1 Carlo Corleone 3rd = 4 Bellas Emgrand 4th = 2 Magic Harrison |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 6 Aleena Lad | ||
Sat Feb 10 2018 18:59 | 1st = 6 Aleena Lad 2nd = 8 Infrared Lad 3rd = 3 Kenatay 4th = 7 Sambucca Hayze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 2 - 1 Call Me Hector | ||
Sat Feb 10 2018 18:58 | 1st = 1 Call Me Hector 2nd = 9 Act Of Valor 3rd = 2 Ozzie Major 4th = 3 Village Of Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 6 - 3 Valour Road | ||
Sat Feb 10 2018 18:55 | 1st = 3 Valour Road 2nd = 5 Ngawi 3rd = 11 Cockatiel 4th = 2 Platoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 1 - 1 Mister Fernando | ||
Sat Feb 10 2018 18:52 | 1st = 1 Mister Fernando 2nd = 6 Zipping Astra 3rd = 2 My Way Boy 4th = 8 Hit Record |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 2 Sir Major Stride | ||
Sat Feb 10 2018 18:50 | 1st = 2 Sir Major Stride 2nd = 1 Stanley Ross Robyn 3rd = 4 Rave Moonraker 4th = 3 Our Wall Street Wolf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 6 Riveting | ||
Sat Feb 10 2018 18:47 | 1st = 6 Riveting 2nd = 5 Johnny Black 3rd = 3 Nareen 4th = 7 Sparky Neveelk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 5 - 4 Bengali | ||
Sat Feb 10 2018 18:45 | 1st = 4 Bengali 2nd = 1 She Ra 3rd = 6 Reward For Riches 4th = 9 Celebrate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 7 Bago Bye Bye | ||
Sat Feb 10 2018 18:42 | 1st = 7 Bago Bye Bye 2nd = 5 Nikki Nettle 3rd = 6 Infrared Star 4th = 8 Stop The Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 1 Majestic Major | ||
Sat Feb 10 2018 18:42 | 1st = 1 Majestic Major 2nd = 8 Joys A Babe 3rd = 7 Withalotofluck 4th = 3 Our Hi Jinx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 3 Im So Fancy | ||
Sat Feb 10 2018 18:39 | 1st = 3 Im So Fancy 2nd = 8 Cedar Jazz 3rd = 5 Arna Winslow 4th = 1 Dyna Yamba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 12 High Rolling | ||
Sat Feb 10 2018 18:32 | 1st = 12 High Rolling 2nd = 6 Bee Tees 3rd = 9 Two Tatz Patz 4th = 3 Fly Rocknroll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 10 - 4 Hanwritten | ||
Sat Feb 10 2018 18:30 | 1st = 4 Hanwritten 2nd = 10 Oink 3rd = 11 Prioritise 4th = 5 Mishani Sleuth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 2 Searching | ||
Sat Feb 10 2018 18:27 | 1st = 2 Searching 2nd = 1 Canya Wilber 3rd = 4 Aladdin Prince 4th = 7 Kouta And Cream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 1 Hoya | ||
Sat Feb 10 2018 18:24 | 1st = 1 Hoya 2nd = 2 Butterfly Is She 3rd = 7 Give It Some 4th = 3 My Girl Yessam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 1 - 7 She Keeps Coming | ||
Sat Feb 10 2018 18:23 | 1st = 7 She Keeps Coming 2nd = 1 Gone Too Far 3rd = 2 Machli 4th = 4 Spic And Sparkled |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 5 - 11 Storm Dancer | ||
Sat Feb 10 2018 18:20 | 1st = 11 Storm Dancer 2nd = 15 Stoicism 3rd = 9 Keepers Son 4th = 5 Dr Sykes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 5 Drift A Bit | ||
Sat Feb 10 2018 18:17 | 1st = 5 Drift A Bit 2nd = 7 Lanzoni 3rd = 1 We Know Who 4th = 4 Conzara Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 10 Anything For Love | ||
Sat Feb 10 2018 18:13 | 1st = 10 Anything For Love 2nd = 6 Spare Me Days 3rd = 3 Shannonsablast 4th = 2 A Passion For Aces |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 8 - 2 Diamonds Are | ||
Sat Feb 10 2018 18:10 | 1st = 2 Diamonds Are 2nd = 6 Mobile 3rd = 15 Rainbow Lace 4th = 1 Coulthard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 5 Haras Flame | ||
Sat Feb 10 2018 18:07 | 1st = 5 Haras Flame 2nd = 4 Bridget Benz 3rd = 8 Yeah Okay 4th = 1 Mias Karmar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 4 - 4 Neat Feat | ||
Sat Feb 10 2018 18:05 | 1st = 4 Neat Feat 2nd = 7 Kiss The Condor 3rd = 2 Action Again 4th = 10 One Faster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 7 Copyist | ||
Sat Feb 10 2018 18:04 | 1st = 7 Copyist 2nd = 3 Kimani 3rd = 1 Alfies Affair 4th = 5 Destini Exactor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 2 Regency Franco | ||
Sat Feb 10 2018 18:00 | 1st = 2 Regency Franco 2nd = 11 Styx Vixen 3rd = 6 Special Pony 4th = 1 Always On Call |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 3 Caitlyn Keeping | ||
Sat Feb 10 2018 17:57 | 1st = 3 Caitlyn Keeping 2nd = 7 Tough Street 3rd = 8 Blue Fire Lady 4th = 6 Mind Blowin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 9 - 1 Cornrow | ||
Sat Feb 10 2018 17:55 | 1st = 1 Cornrow 2nd = 11 Brigadoon Rise 3rd = 14 Sea The Sparkle 4th = 20 Overlap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 4 - 6 Eleven Seconds | ||
Sat Feb 10 2018 17:50 | 1st = 6 Eleven Seconds 2nd = 8 Woodsville 3rd = 9 Olivers Travels 4th = 1 Zuccheros |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 9 - 9 Fickle Folly | ||
Sat Feb 10 2018 17:45 | 1st = 9 Fickle Folly 2nd = 7 Hieroglyphics 3rd = 10 Khalama 4th = 3 My Favorite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 9 - 10 Tycoon Sofie | ||
Sat Feb 10 2018 17:36 | 1st = 10 Tycoon Sofie 2nd = 8 Rowdy Richard 3rd = 9 Two Odd Sox 4th = 2 Silent Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 7 - 8 Plucky Girl | ||
Sat Feb 10 2018 17:33 | 1st = 8 Plucky Girl 2nd = 10 Atouchmore 3rd = 1 Desmons Pride 4th = 14 Round Mountain Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 8 - 1 Reflectivity | ||
Sat Feb 10 2018 17:29 | 1st = 1 Reflectivity 2nd = 9 Tiomo 3rd = 2 Battle Fury 4th = 8 Mr Kylin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 9 - 3 Prussian Vixen | ||
Sat Feb 10 2018 17:25 | 1st = 3 Prussian Vixen 2nd = 5 Flippant 3rd = 7 Petition 4th = 8 Fragonard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 3 - 7 Commissar | ||
Sat Feb 10 2018 17:21 | 1st = 7 Commissar 2nd = 4 Woogie 3rd = 3 Howdee 4th = 6 Celebrakti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 8 - 11 Vaulting Ambition | ||
Sat Feb 10 2018 17:17 | 1st = 11 Vaulting Ambition 2nd = 10 Show Em 3rd = 7 Rosie Posie 4th = 6 Stanley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 3 - 1 Royal Missile | ||
Sat Feb 10 2018 17:13 | 1st = 1 Royal Missile 2nd = 2 Sweet Ora 3rd = 12 Show Honey 4th = 10 In This Life |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 6 - 7 Luvya Beak | ||
Sat Feb 10 2018 17:09 | 1st = 7 Luvya Beak 2nd = 2 Capitanear 3rd = 8 Shes A Ringo 4th = 1 Amuleto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 8 - 4 Show A Star | ||
Sat Feb 10 2018 17:05 | 1st = 4 Show A Star 2nd = 1 Supply And Demand 3rd = 2 Testashadow 4th = 5 Coolring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 7 - 3 Any Given Bender | ||
Sat Feb 10 2018 17:01 | 1st = 3 Any Given Bender 2nd = 10 Zamperini 3rd = 1 Smuggling 4th = 7 No Intention |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 8 - 3 Blue Tycoon | ||
Sat Feb 10 2018 16:56 | 1st = 3 Blue Tycoon 2nd = 6 Miss Identified 3rd = 4 Zalmona 4th = 5 Affray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 6 - 2 Amenzel | ||
Sat Feb 10 2018 16:53 | 1st = 2 Amenzel 2nd = 1 Viaductress 3rd = 12 Kylies Fame 4th = 4 Smashed It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 7 - 3 To Your Health | ||
Sat Feb 10 2018 16:49 | 1st = 3 To Your Health 2nd = 4 Hands Off 3rd = 8 Just Gorgeous 4th = 7 Zedge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 8 - 1 Hartnell | ||
Sat Feb 10 2018 16:45 | 1st = 1 Hartnell 2nd = 10 Single Gaze 3rd = 4 Brave Smash 4th = 8 Thronum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 2 - 2 Kaptan Apollo | ||
Sat Feb 10 2018 16:43 | 1st = 2 Kaptan Apollo 2nd = 8 Larriconi 3rd = 4 Savatone 4th = 1 Our Bay Roe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gilgandra Race 6 - 6 Sugar Lane | ||
Sat Feb 10 2018 16:41 | 1st = 6 Sugar Lane 2nd = 5 Huka Pele 3rd = 1 More Than Art 4th = 7 Zatigeroo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 7 - 13 Jadentom | ||
Sat Feb 10 2018 16:37 | 1st = 13 Jadentom 2nd = 10 Dream Master 3rd = 4 Rich Affair 4th = 3 Barnsley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 2 - 9 Sandalwood | ||
Sat Feb 10 2018 16:33 | 1st = 9 Sandalwood 2nd = 2 At The Ready 3rd = 8 Rock Giselle 4th = 4 Juicing Carrots |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 5 - 1 Grey Missile | ||
Sat Feb 10 2018 16:29 | 1st = 1 Grey Missile 2nd = 3 Our Atom 3rd = 6 Flamin Sid 4th = 8 Foxy Feline |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 7 - 1 Prompt Response | ||
Sat Feb 10 2018 16:25 | 1st = 1 Prompt Response 2nd = 2 Egyptian Symbol 3rd = 3 Danish Twist 4th = 6 Memes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 6 - 13 Run Pam Run | ||
Sat Feb 10 2018 16:21 | 1st = 13 Run Pam Run 2nd = 1 Gojazz 3rd = 2 Vicious 4th = 3 Written Consent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 7 - 7 White Kaps | ||
Sat Feb 10 2018 16:16 | 1st = 7 White Kaps 2nd = 6 Tempting Faith 3rd = 5 Jackanory 4th = 2 El Prado Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 5 - 3 Jest Excel | ||
Sat Feb 10 2018 16:13 | 1st = 3 Jest Excel 2nd = 4 Clint 3rd = 8 Brilliant Diva 4th = 1 Dragon Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 12 - 1 Mighty Empire | ||
Sat Feb 10 2018 16:10 | 1st = 1 Mighty Empire 2nd = 7 Two Ply 3rd = 11 Doc Seelster 4th = 6 Power Surge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 6 - 6 Planets Princess | ||
Sat Feb 10 2018 16:09 | 1st = 6 Planets Princess 2nd = 4 Cop A Nip 3rd = 9 Admission 4th = 8 Curata Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 1 - 5 Windfola | ||
Sat Feb 10 2018 16:06 | 1st = 5 Windfola 2nd = 9 Stackhouse 3rd = 2 Strategic Jeuny 4th = 1 Petracca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 7 - 12 Holy Snow | ||
Sat Feb 10 2018 16:05 | 1st = 12 Holy Snow 2nd = 13 Mr So And So 3rd = 3 Astoria 4th = 5 Prevailing Winds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gilgandra Race 5 - 2 Madison Gardens | ||
Sat Feb 10 2018 16:01 | 1st = 2 Madison Gardens 2nd = 7 Outta Space 3rd = 4 East Coast 4th = 5 Joe Rex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 6 - 5 Old North | ||
Sat Feb 10 2018 15:57 | 1st = 5 Old North 2nd = 4 Im A Rippa 3rd = 9 Shes Miss Devine 4th = 7 Capetown Hussey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 1 - 5 Broker | ||
Sat Feb 10 2018 15:53 | 1st = 5 Broker 2nd = 1 Tow Rope 3rd = 10 Could Be Queen 4th = 14 Spirited Snitzel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 4 - 2 Regal Roth | ||
Sat Feb 10 2018 15:49 | 1st = 2 Regal Roth 2nd = 4 Fizzically Wicked 3rd = 9 Near The City 4th = 1 Medieval |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 6 - 4 Kementari | ||
Sat Feb 10 2018 15:45 | 1st = 4 Kementari 2nd = 3 Siege Of Quebec 3rd = 6 Brave Song 4th = 5 Assimilate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 5 - 7 Broadway Danza | ||
Sat Feb 10 2018 15:41 | 1st = 7 Broadway Danza 2nd = 6 Asquillion 3rd = 1 Dont Dismiss 4th = 14 Golden Tart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 11 - 14 Somejoy | ||
Sat Feb 10 2018 15:40 | 1st = 14 Somejoy 2nd = 4 Ansett Flight 3rd = 5 Santannas Rocket 4th = 12 Envious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 6 - 3 Star Fortune | ||
Sat Feb 10 2018 15:36 | 1st = 3 Star Fortune 2nd = 4 Dances On Stars 3rd = 8 Enki 4th = 2 Honey Steels Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 4 - 10 Master Dame | ||
Sat Feb 10 2018 15:33 | 1st = 10 Master Dame 2nd = 2 Dauphin De France 3rd = 7 Nordic Show 4th = 1 Mr Attitude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 5 - 2 Connoisseur | ||
Sat Feb 10 2018 15:29 | 1st = 2 Connoisseur 2nd = 5 Brad The Lad 3rd = 3 Molten 4th = 6 Master Agar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 6 - 2 Super Cash | ||
Sat Feb 10 2018 15:25 | 1st = 2 Super Cash 2nd = 3 Flamberge 3rd = 6 Merchant Navy 4th = 1 Rich Charm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gilgandra Race 4 - 11 Return Journey | ||
Sat Feb 10 2018 15:21 | 1st = 11 Return Journey 2nd = 9 Savannah Girl 3rd = 3 Chatteriz 4th = 2 Gillie Mooch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 5 - 12 Epic Rant | ||
Sat Feb 10 2018 15:17 | 1st = 12 Epic Rant 2nd = 2 Trommelschlagen 3rd = 5 Another Dollar 4th = 6 Brenda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 3 - 1 My Boy Alex | ||
Sat Feb 10 2018 15:13 | 1st = 1 My Boy Alex 2nd = 3 Abba Original 3rd = 6 Electric Shock 4th = 5 Ahern |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 5 - 4 The Enzo | ||
Sat Feb 10 2018 15:10 | 1st = 4 The Enzo 2nd = 1 Sanctimonious 3rd = 6 Pembroke Castle 4th = 11 Snicki Minaj |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 4 - 6 Internship | ||
Sat Feb 10 2018 15:06 | 1st = 6 Internship 2nd = 4 Bella Mia 3rd = 5 Champagne Lucy 4th = 9 Tycoon Kate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 10 - 7 Pass The Speights | ||
Sat Feb 10 2018 15:05 | 1st = 7 Pass The Speights 2nd = 11 Star Commander 3rd = 5 Smooth Mara 4th = 2 Machjagger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 5 - 1 Itz Invincible | ||
Sat Feb 10 2018 15:01 | 1st = 1 Itz Invincible 2nd = 6 Certain Ellie 3rd = 3 Ticket To Toorak 4th = 2 Sullivan Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 9 - 6 Brookbars | ||
Sat Feb 10 2018 15:00 | 1st = 6 Brookbars 2nd = 12 Thailand 3rd = 1 Felaar 4th = 3 Neeson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 3 - 12 Wind In The Willow | ||
Sat Feb 10 2018 14:58 | 1st = 12 Wind In The Willow 2nd = 7 Delago Edition 3rd = 15 Wear The Fox Hat 4th = 3 Korma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 4 - 4 Chilli Beauty | ||
Sat Feb 10 2018 14:54 | 1st = 4 Chilli Beauty 2nd = 2 Rex Bell 3rd = 5 Lope De Lope 4th = 8 Heartaches |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 5 - 3 Booker | ||
Sat Feb 10 2018 14:50 | 1st = 3 Booker 2nd = 4 Leathernlace 3rd = 9 See Me Exceed 4th = 2 Tulip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gilgandra Race 3 - 3 Cunningar Lass | ||
Sat Feb 10 2018 14:46 | 1st = 3 Cunningar Lass 2nd = 8 Beechal 3rd = 4 Grand Expedition 4th = 9 Blue Channel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 8 - 5 Pinup Coup | ||
Sat Feb 10 2018 14:43 | 1st = 5 Pinup Coup 2nd = 1 Linedanceking 3rd = 13 Tuilana 4th = 11 Mystify Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 4 - 1 Snitz | ||
Sat Feb 10 2018 14:42 | 1st = 1 Snitz 2nd = 3 Umberto 3rd = 4 Basara 4th = 2 Absolutlypositivly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 2 - 1 Model To Exceed | ||
Sat Feb 10 2018 14:38 | 1st = 1 Model To Exceed 2nd = 7 Centrehalf Forward 3rd = 2 Turn Up The Volume 4th = 3 Big Tomee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 4 - 15 Star Boy | ||
Sat Feb 10 2018 14:35 | 1st = 15 Star Boy 2nd = 6 Under The Thumb 3rd = 12 Try A Lil Harder 4th = 13 Soft Top |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 3 - 2 Single Intent | ||
Sat Feb 10 2018 14:31 | 1st = 2 Single Intent 2nd = 8 Mirandus 3rd = 3 Tantric 4th = 4 Coronation Glade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 9 - 7 Sundons Wish | ||
Sat Feb 10 2018 14:30 | 1st = 7 Sundons Wish 2nd = 14 Smokey Mac 3rd = 3 Ace Commander 4th = 13 Jen Jaccka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 4 - 13 Port Vale | ||
Sat Feb 10 2018 14:26 | 1st = 13 Port Vale 2nd = 5 Oh Mo 3rd = 6 Spectate 4th = 1 Atticus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 8 - 3 Start Wondering | ||
Sat Feb 10 2018 14:25 | 1st = 3 Start Wondering 2nd = 2 Packing Eagle 3rd = 6 Brilliant Shine 4th = 5 Ronchi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 2 - 2 Akage | ||
Sat Feb 10 2018 14:23 | 1st = 2 Akage 2nd = 11 Signoria 3rd = 10 River Of Love 4th = 7 Fusspot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 3 - 2 Tinker Dan | ||
Sat Feb 10 2018 14:19 | 1st = 2 Tinker Dan 2nd = 3 Tamarack 3rd = 7 Sacred Edge 4th = 5 The Patrician |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 4 - 1 Gailo Chop | ||
Sat Feb 10 2018 14:15 | 1st = 1 Gailo Chop 2nd = 4 Harlem 3rd = 2 Lord Fandango 4th = 3 Wyndspelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gilgandra Race 2 - 7 Pretty Pine | ||
Sat Feb 10 2018 14:11 | 1st = 7 Pretty Pine 2nd = 9 Summer Surf 3rd = 1 Haveago Charlie 4th = 3 Always A Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 7 - 1 Zakynthos | ||
Sat Feb 10 2018 14:08 | 1st = 1 Zakynthos 2nd = 8 Greenpark Gem 3rd = 6 Vincent 4th = 3 Our Foreman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 3 - 2 Mishani Hustler | ||
Sat Feb 10 2018 14:07 | 1st = 2 Mishani Hustler 2nd = 4 Plumaro 3rd = 6 Baccarat Baby 4th = 1 You Know The One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 1 - 1 Lushan | ||
Sat Feb 10 2018 14:03 | 1st = 1 Lushan 2nd = 2 Cohesion 3rd = 4 Craiglea Odyssey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 3 - 3 She Will Reign | ||
Sat Feb 10 2018 14:00 | 1st = 3 She Will Reign 2nd = 5 Acqume 3rd = 7 Limbo Soul 4th = 4 Za Zi Ba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 2 - 5 Beautiful Bee | ||
Sat Feb 10 2018 13:56 | 1st = 5 Beautiful Bee 2nd = 16 Zarpoya 3rd = 6 Dental 4th = 12 Weight In Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 8 - 2 Jakira | ||
Sat Feb 10 2018 13:55 | 1st = 2 Jakira 2nd = 14 My Georgie Boy 3rd = 5 Hurricane Banner 4th = 13 Bridesdale Robyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 3 - 4 Joy Flipper | ||
Sat Feb 10 2018 13:51 | 1st = 4 Joy Flipper 2nd = 7 Counterplay 3rd = 1 Artful Rambler 4th = 6 Commanding Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 7 - 1 Howbowdat | ||
Sat Feb 10 2018 13:50 | 1st = 1 Howbowdat 2nd = 3 I Got You 3rd = 8 Sound Works 4th = 9 Danger Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 1 - 7 Deep Lead | ||
Sat Feb 10 2018 13:48 | 1st = 7 Deep Lead 2nd = 1 Conspicuous 3rd = 11 Von Rosen 4th = 8 Lulu Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 2 - 6 Meraki Miss | ||
Sat Feb 10 2018 13:44 | 1st = 6 Meraki Miss 2nd = 1 Bon Warrior 3rd = 3 Bounding Badger 4th = 4 Choice Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 3 - 3 Written By | ||
Sat Feb 10 2018 13:40 | 1st = 3 Written By 2nd = 6 Plague Stone 3rd = 5 Native Soldier 4th = 7 Seberate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gilgandra Race 1 - 1 This Is Livin | ||
Sat Feb 10 2018 13:36 | 1st = 1 This Is Livin 2nd = 5 Dream In Colour 3rd = 6 Steam Machine 4th = 2 Dragons Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 6 - 5 Don Carlo | ||
Sat Feb 10 2018 13:33 | 1st = 5 Don Carlo 2nd = 4 Carnival 3rd = 1 Signify 4th = 6 Madam Bentley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 2 - 3 Mr Marbellouz | ||
Sat Feb 10 2018 13:32 | 1st = 3 Mr Marbellouz 2nd = 8 Lifesaver 3rd = 12 Il Riccio 4th = 2 Knotted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 2 - 3 Beijing Board | ||
Sat Feb 10 2018 13:25 | 1st = 3 Beijing Board 2nd = 6 Multitude 3rd = 4 Xebec 4th = 1 Gamblestown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 1 - 4 Lord Mornington | ||
Sat Feb 10 2018 13:21 | 1st = 4 Lord Mornington 2nd = 6 Preemptive 3rd = 11 Turf Diva 4th = 14 Amazing Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 7 - 9 No More Change | ||
Sat Feb 10 2018 13:20 | 1st = 9 No More Change 2nd = 1 Canardly Remember 3rd = 8 Port Hanover 4th = 2 Silver Dale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 2 - 1 Mihany | ||
Sat Feb 10 2018 13:16 | 1st = 1 Mihany 2nd = 2 Strategic Demand 3rd = 5 Whistle Stop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 6 - 7 Lizzie Lamour | ||
Sat Feb 10 2018 13:13 | 1st = 7 Lizzie Lamour 2nd = 11 Wildflower 3rd = 13 Nicoletta 4th = 5 Rangipo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 1 - 1 Just Got Lucky | ||
Sat Feb 10 2018 13:09 | 1st = 1 Just Got Lucky 2nd = 3 Bella Vella 3rd = 2 Red Extension 4th = 4 Malachi Crunch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 2 - 3 Enbihaar | ||
Sat Feb 10 2018 13:05 | 1st = 3 Enbihaar 2nd = 2 Oohood 3rd = 7 Seabrook 4th = 10 Lake District Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 1 - 3 Morendi | ||
Sat Feb 10 2018 12:57 | 1st = 3 Morendi 2nd = 7 Irish Optimism 3rd = 2 Get On The Grange 4th = 1 Outraged |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 5 - 2 Boots N All | ||
Sat Feb 10 2018 12:55 | 1st = 2 Boots N All 2nd = 3 Who Dares Wins 3rd = 1 Benzini 4th = 4 Laaffaire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 6 - 9 The Bull Pen | ||
Sat Feb 10 2018 12:50 | 1st = 9 The Bull Pen 2nd = 1 Duff Mckagan 3rd = 6 Convair Hustler 4th = 11 Complete Package |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 1 - 2 Sandbar | ||
Sat Feb 10 2018 12:45 | 1st = 2 Sandbar 2nd = 1 Satin Slipper 3rd = 8 Oxford Tycoon 4th = 4 Osorno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 1 - 1 Bondeiger | ||
Sat Feb 10 2018 12:41 | 1st = 1 Bondeiger 2nd = 3 Tunes 3rd = 5 Flying Casino 4th = 4 Wexford Town |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 5 - 6 Break My Stride | ||
Sat Feb 10 2018 12:38 | 1st = 6 Break My Stride 2nd = 9 Monrecour 3rd = 2 Athena Baby 4th = 3 Marky Mark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 1 - 5 Khutulun | ||
Sat Feb 10 2018 12:30 | 1st = 5 Khutulun 2nd = 7 Downhearted 3rd = 2 Gallic Chieftain 4th = 1 Goldstream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 4 - 4 Hes Gold | ||
Sat Feb 10 2018 12:20 | 1st = 4 Hes Gold 2nd = 5 Nowhere Man 3rd = 2 Elfee 4th = 9 Sniparinda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 5 - 1 Annie Fitz | ||
Sat Feb 10 2018 12:12 | 1st = 1 Annie Fitz 2nd = 13 Nightmarch 3rd = 3 El Dinero 4th = 10 Tiziano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 4 - 2 Dijon Bleu | ||
Sat Feb 10 2018 12:05 | 1st = 2 Dijon Bleu 2nd = 5 Mark Two 3rd = 8 Milseain 4th = 10 Rondinella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 3 - 8 Khorabella | ||
Sat Feb 10 2018 11:45 | 1st = 8 Khorabella 2nd = 4 Pulau Pinang 3rd = 9 Ataahuadreamsrfree 4th = 13 Damselfly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 4 - 1 Arma Twospoons | ||
Sat Feb 10 2018 11:37 | 1st = 1 Arma Twospoons 2nd = 5 Ideal For Sure 3rd = 13 Matai Jetstar 4th = 3 Kagee Vc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 3 - 8 Secret Allure | ||
Sat Feb 10 2018 11:30 | 1st = 8 Secret Allure 2nd = 6 Beam Of Light 3rd = 2 More Wonder 4th = 7 Valalie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 2 - 4 Xpressmymind | ||
Sat Feb 10 2018 11:10 | 1st = 4 Xpressmymind 2nd = 3 Miroslava 3rd = 10 Miss Atomic Bomb 4th = 5 Hapi Ella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 3 - 2 Overcast | ||
Sat Feb 10 2018 11:02 | 1st = 2 Overcast 2nd = 14 Rydgemont Milly 3rd = 3 Bono Hest 4th = 13 Davey Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 2 - 8 Oangel | ||
Sat Feb 10 2018 10:55 | 1st = 8 Oangel 2nd = 5 Slow Hands 3rd = 11 Getalonghome Cindy 4th = 7 Da Jin Shan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 1 - 2 Vantaa | ||
Sat Feb 10 2018 10:35 | 1st = 2 Vantaa 2nd = 4 Ruby Row 3rd = 6 Hot Fuss 4th = 1 Londonderry Air |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 2 - 1 Von Richthofen | ||
Sat Feb 10 2018 10:27 | 1st = 1 Von Richthofen 2nd = 4 Honour The Bet 3rd = 2 Gotta Good Looker 4th = 9 Lis Amore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 1 - 2 Diesel | ||
Sat Feb 10 2018 10:20 | 1st = 2 Diesel 2nd = 5 Blue Lagoon 3rd = 3 Sasanofs Hero 4th = 4 Soleseifei |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 1 - 3 Picketts Ridge | ||
Sat Feb 10 2018 10:00 | 1st = 3 Picketts Ridge 2nd = 7 Nottingham K Two 3rd = 14 Thunder Buddy 4th = 12 Pat The Monarch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 10 - 1 Mon Lillies | ||
Sat Feb 10 2018 1:30 | 1st = 1 Mon Lillies 2nd = 6 Better B Chevron 3rd = 3 Madame Meilland 4th = 2 Auctioneers Elsu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagin Race 9 - 5 Maryonfire | ||
Sat Feb 10 2018 1:05 | 1st = 5 Maryonfire 2nd = 10 Gottabetheone 3rd = 4 Lexies Lad 4th = 9 Mon Alisa Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 7 New World Order | ||
Sat Feb 10 2018 0:55 | 1st = 7 New World Order 2nd = 3 Destined To Rule 3rd = 1 Ideal Investment 4th = 6 Brotha Ofa Gangsta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 2 Tattooed Warrior | ||
Sat Feb 10 2018 0:37 | 1st = 2 Tattooed Warrior 2nd = 1 Haunted To Excel 3rd = 5 Standard Issue 4th = 8 Satrai Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 1 Major Catastrophe | ||
Sat Feb 10 2018 0:30 | 1st = 1 Major Catastrophe 2nd = 3 Always Arjay 3rd = 4 Major Rush 4th = 7 Assassinator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagin Race 7 - 9 Bettor Not Knowing | ||
Sat Feb 10 2018 0:15 | 1st = 9 Bettor Not Knowing 2nd = 2 Mileys Desire 3rd = 10 October Brown 4th = 7 Writing On Thewall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 4 Objective | ||
Sat Feb 10 2018 0:12 | 1st = 4 Objective 2nd = 1 Harlan Rocks 3rd = 5 Sketchy Matt 4th = 3 Kili Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 10 Irockmyworld | ||
Sat Feb 10 2018 0:05 | 1st = 10 Irockmyworld 2nd = 7 Baylan Jett 3rd = 5 Raffaello 4th = 6 Lisdelight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 2 Azalea Monelli | ||
Wed Jan 10 2018 23:57 | 1st = 2 Azalea Monelli 2nd = 4 Leisel Monelli 3rd = 1 Winifred Monelli 4th = 7 Ortega City |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 4 Majestic Mia | ||
Wed Jan 10 2018 23:35 | 1st = 4 Majestic Mia 2nd = 8 Kobi Rocks 3rd = 6 Winsome Jacob 4th = 3 Like Valentina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 2 Too Dardy | ||
Wed Jan 10 2018 23:20 | 1st = 2 Too Dardy 2nd = 3 Spur Monelli 3rd = 4 Flashtastic 4th = 1 Shiney Row |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 7 Deerview Storm | ||
Wed Jan 10 2018 23:05 | 1st = 7 Deerview Storm 2nd = 2 Cosmic Luck 3rd = 4 Hello Cody 4th = 6 Dandalup Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 10 - 1 Crossfirehall | ||
Wed Jan 10 2018 23:00 | 1st = 1 Crossfirehall 2nd = 9 Star Play 3rd = 8 Harley James 4th = 7 Mickilla Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 6 Marvellous Midge | ||
Wed Jan 10 2018 22:43 | 1st = 6 Marvellous Midge 2nd = 4 Boopa Doop Girl 3rd = 3 Tricky Trey 4th = 1 Redefined |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 1 Bushmans Sunset | ||
Wed Jan 10 2018 22:43 | 1st = 1 Bushmans Sunset 2nd = 4 Jerky Boy 3rd = 3 Lawless Lou 4th = 6 Off Guard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 4 Lektra Blicavs | ||
Wed Jan 10 2018 22:40 | 1st = 4 Lektra Blicavs 2nd = 2 Riverdale Tarzan 3rd = 8 Blackpool Alexis 4th = 3 Lektra Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 9 - 1 Callmequeenbee | ||
Wed Jan 10 2018 22:36 | 1st = 1 Callmequeenbee 2nd = 7 Call Me Missy 3rd = 2 Soldtoyoulady 4th = 5 Rocka Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 10 - 8 Im A Lady | ||
Wed Jan 10 2018 22:33 | 1st = 8 Im A Lady 2nd = 4 Hong Kong Magri 3rd = 2 Ollie Harks 4th = 1 Billy Congo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 2 Blue Afro | ||
Wed Jan 10 2018 22:28 | 1st = 2 Blue Afro 2nd = 3 Premier Jess 3rd = 6 Pop Do It 4th = 8 Legal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 4 Magic Monelli | ||
Wed Jan 10 2018 22:23 | 1st = 4 Magic Monelli 2nd = 8 Petria Monelli 3rd = 3 Sieben Monelli 4th = 7 Dandalup Dasher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 1 Allen Quintus | ||
Wed Jan 10 2018 22:19 | 1st = 1 Allen Quintus 2nd = 7 Louie Lasagna 3rd = 3 Thanks Cheryl 4th = 8 Tahleia Brae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 8 - 11 Allnight Raid | ||
Wed Jan 10 2018 22:09 | 1st = 11 Allnight Raid 2nd = 8 Fannychenal 3rd = 7 Coffee Bay 4th = 10 Abercrombie Lisa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 7 Charlotts Angel | ||
Wed Jan 10 2018 22:07 | 1st = 7 Charlotts Angel 2nd = 4 Express Chain 3rd = 2 Brindle Ninja 4th = 9 Buckle Up York |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 1 My Little Mate | ||
Wed Jan 10 2018 22:04 | 1st = 1 My Little Mate 2nd = 6 Pabs 3rd = 2 Take A Seat 4th = 5 Umatilla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 2 Molly Shine | ||
Wed Jan 10 2018 22:01 | 1st = 2 Molly Shine 2nd = 7 Waggers 3rd = 1 Fancy Lagoon 4th = 8 Moped |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 8 - 2 Egee Money | ||
Wed Jan 10 2018 22:00 | 1st = 2 Egee Money 2nd = 1 Miss Cully 3rd = 3 Zoomas Legend 4th = 4 No Republic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 2 Nitro Swagger | ||
Wed Jan 10 2018 21:58 | 1st = 2 Nitro Swagger 2nd = 3 Azalea 3rd = 1 Tuscan Dream 4th = 4 Rick Grimes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 8 - 2 Cabello Mucho | ||
Wed Jan 10 2018 21:55 | 1st = 2 Cabello Mucho 2nd = 3 Usurper 3rd = 5 Lorde Cerine 4th = 6 Perez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 2 Certainly Waitnsee | ||
Wed Jan 10 2018 21:50 | 1st = 2 Certainly Waitnsee 2nd = 1 Private Jujon 3rd = 8 Miss Ava 4th = 5 Lara Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 6 Kiowa Kaema | ||
Wed Jan 10 2018 21:48 | 1st = 6 Kiowa Kaema 2nd = 5 Kouta And Cream 3rd = 7 So Easy 4th = 9 Go Zippy Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 8 Ritas Boy | ||
Wed Jan 10 2018 21:45 | 1st = 8 Ritas Boy 2nd = 7 Absolute Ripper 3rd = 4 Brock On 4th = 3 Glengarrie Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 3 Squid Ink | ||
Wed Jan 10 2018 21:42 | 1st = 3 Squid Ink 2nd = 7 Sister Win 3rd = 2 Joncraigle 4th = 8 Leilanis Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 7 - 9 My Dolly Diva | ||
Wed Jan 10 2018 21:40 | 1st = 9 My Dolly Diva 2nd = 8 Son Of A Virgin 3rd = 7 Kiama Sutra 4th = 10 Our Chittybangbang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 2 Dark Taboo | ||
Wed Jan 10 2018 21:38 | 1st = 2 Dark Taboo 2nd = 5 Bundarra Magic 3rd = 4 Grandis 4th = 1 Mr Moonlight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 7 - 1 Bimbadgen Man | ||
Wed Jan 10 2018 21:35 | 1st = 1 Bimbadgen Man 2nd = 6 Riff 3rd = 2 War Rig 4th = 8 Velocity Mia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 7 - 7 Code Bailey | ||
Wed Jan 10 2018 21:30 | 1st = 7 Code Bailey 2nd = 2 Tam Major 3rd = 4 Dakotason 4th = 1 Asharah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 8 Spring To Wyn | ||
Wed Jan 10 2018 21:28 | 1st = 8 Spring To Wyn 2nd = 2 Empress Lu 3rd = 4 Meehan Sox 4th = 3 Dewana Dimie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 6 Poco Dorado | ||
Wed Jan 10 2018 21:25 | 1st = 6 Poco Dorado 2nd = 5 Magic Oil 3rd = 8 Flying Springer 4th = 2 Elusive Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 1 Ultimate Ad | ||
Wed Jan 10 2018 21:20 | 1st = 1 Ultimate Ad 2nd = 6 Neverhaveiever 3rd = 8 Ykikafil 4th = 3 Jakes Ark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 6 Tito Mojito | ||
Wed Jan 10 2018 21:18 | 1st = 6 Tito Mojito 2nd = 3 Blackpool Chuck 3rd = 7 Dyna Chancer 4th = 5 Despacito |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 6 - 1 Edgy | ||
Wed Jan 10 2018 21:15 | 1st = 1 Edgy 2nd = 2 Aberdeen Rebel 3rd = 8 Tajo 4th = 6 Logical Option |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 8 Yogi Mikado | ||
Wed Jan 10 2018 21:08 | 1st = 8 Yogi Mikado 2nd = 4 Sale Graze Bindi 3rd = 7 Mighty Josiah 4th = 1 Maximum Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 3 Poppa Ogg | ||
Wed Jan 10 2018 21:05 | 1st = 3 Poppa Ogg 2nd = 5 Nino De Oro 3rd = 6 Saint Gallon 4th = 7 Lets Win Meisha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 6 - 3 Gotta Go Dali Queen | ||
Wed Jan 10 2018 21:01 | 1st = 3 Gotta Go Dali Queen 2nd = 1 Citysneak 3rd = 2 Perfect Sense 4th = 6 Time Keepa Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 3 Spring Bomber | ||
Wed Jan 10 2018 20:59 | 1st = 3 Spring Bomber 2nd = 8 Natural Rhythm 3rd = 1 Wijnaldum 4th = 7 Magic Buddie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 5 - 8 Paris Benz | ||
Wed Jan 10 2018 20:56 | 1st = 8 Paris Benz 2nd = 2 Velocity Marlina 3rd = 7 Asiclao 4th = 5 My Kids Tuition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 7 Heritage Beach | ||
Wed Jan 10 2018 20:52 | 1st = 7 Heritage Beach 2nd = 2 Miss Rob Roy 3rd = 1 Nicky Mattgregor 4th = 6 Groovy Miss Annie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 3 Memphis Sky | ||
Wed Jan 10 2018 20:50 | 1st = 3 Memphis Sky 2nd = 2 My Redeemer 3rd = 7 Polite Request 4th = 6 Downing Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 8 Elmagordo | ||
Wed Jan 10 2018 20:47 | 1st = 8 Elmagordo 2nd = 2 Tiny Zesta 3rd = 4 Jerry Can 4th = 6 Gypsy Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 6 - 3 Its A Shakedown | ||
Wed Jan 10 2018 20:43 | 1st = 3 Its A Shakedown 2nd = 10 Rockn And Rolln 3rd = 4 Barkway Arnold 4th = 9 Kyalla Stuart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 9 - 7 Snow Blossom | ||
Wed Jan 10 2018 20:40 | 1st = 7 Snow Blossom 2nd = 3 King Of Chaos 3rd = 5 Lucky Linda Lulu 4th = 1 Elizas Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 7 Rocky Ravioli | ||
Wed Jan 10 2018 20:38 | 1st = 7 Rocky Ravioli 2nd = 8 Noonbarra Wind 3rd = 4 Gordette 4th = 1 Manila Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 4 - 8 Aladdins Angel | ||
Wed Jan 10 2018 20:35 | 1st = 8 Aladdins Angel 2nd = 7 Adhara Bay 3rd = 1 Shiloh Ranch 4th = 3 Velocity Willow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 5 - 9 Stars Of Courage | ||
Wed Jan 10 2018 20:31 | 1st = 9 Stars Of Courage 2nd = 11 Tough Call 3rd = 10 Blissfull Stride 4th = 6 Luvumoves |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 8 Osakalaka | ||
Wed Jan 10 2018 20:29 | 1st = 8 Osakalaka 2nd = 5 Light The Track 3rd = 1 Uno Arjo 4th = 3 San Tan Sonny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 1 Velocity Korina | ||
Wed Jan 10 2018 20:26 | 1st = 1 Velocity Korina 2nd = 4 Canny Drive 3rd = 3 Bad Boy Goodesy 4th = 2 Twin Brooks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 2 Arts Peregrine | ||
Wed Jan 10 2018 20:22 | 1st = 2 Arts Peregrine 2nd = 10 Illawong Lively 3rd = 1 Armbros Lad 4th = 8 Archiecano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 5 Diamond On Fire | ||
Wed Jan 10 2018 20:20 | 1st = 5 Diamond On Fire 2nd = 2 Henderson 3rd = 1 Ace Ventura 4th = 3 Villa Jemma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 3 - 4 Nile Harks | ||
Wed Jan 10 2018 20:17 | 1st = 4 Nile Harks 2nd = 5 Velocity Rose 3rd = 7 Lorian Express 4th = 3 Sam Card |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 5 - 7 Cankickatarget | ||
Wed Jan 10 2018 20:13 | 1st = 7 Cankickatarget 2nd = 2 Smack Dab Shannon 3rd = 3 Star Writer 4th = 9 Desdon Murruffy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 3 Mustang Sammy | ||
Wed Jan 10 2018 20:11 | 1st = 3 Mustang Sammy 2nd = 1 Shot To Glory 3rd = 2 Tooka Half 4th = 7 Zahra Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 8 Winsome Money | ||
Wed Jan 10 2018 20:08 | 1st = 8 Winsome Money 2nd = 3 Lets Win Billy 3rd = 6 True And Correct 4th = 5 La La Lara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 8 - 1 Kramden | ||
Wed Jan 10 2018 20:05 | 1st = 1 Kramden 2nd = 5 Southern Tern 3rd = 9 Time And Truth 4th = 8 Paradise Square |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 4 - 2 Skyflyer | ||
Wed Jan 10 2018 20:00 | 1st = 2 Skyflyer 2nd = 5 Glenferrie Belle 3rd = 4 Mister Gunsen 4th = 6 Frances Annie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 3 Toss and Turn | ||
Wed Jan 10 2018 19:58 | 1st = 3 Toss and Turn 2nd = 4 Scarecrow Max 3rd = 6 Sisco General 4th = 7 Adherent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 2 - 8 Beetown Rosey | ||
Wed Jan 10 2018 19:55 | 1st = 8 Beetown Rosey 2nd = 6 Fan the Flame 3rd = 1 Halber Tag 4th = 2 Outlaw Annie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 5 Hot Rod Heaven | ||
Wed Jan 10 2018 19:51 | 1st = 5 Hot Rod Heaven 2nd = 4 Comigal 3rd = 7 Lynchman 4th = 8 Oliver Winkle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 5 Atigrado | ||
Wed Jan 10 2018 19:49 | 1st = 5 Atigrado 2nd = 1 Poppys Way 3rd = 4 Whiz 4th = 3 Maggie Mikado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 6 Benkennie Chic | ||
Wed Jan 10 2018 19:46 | 1st = 6 Benkennie Chic 2nd = 5 Irinka Hamo 3rd = 7 Stompin Ground 4th = 8 On The Train |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 4 - 1 Crafty Cullen | ||
Wed Jan 10 2018 19:42 | 1st = 1 Crafty Cullen 2nd = 7 Derby Downs 3rd = 5 Walk On Kimmy 4th = 4 Remember Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 6 True Talent | ||
Wed Jan 10 2018 19:40 | 1st = 6 True Talent 2nd = 3 Hodges Lane 3rd = 4 Quick Session 4th = 1 Solar On |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 1 - 4 Collusion | ||
Wed Jan 10 2018 19:37 | 1st = 4 Collusion 2nd = 5 Heavens Angel 3rd = 7 Red Jamie 4th = 1 Gas Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 3 - 7 All The Way Mae | ||
Wed Jan 10 2018 19:33 | 1st = 7 All The Way Mae 2nd = 2 Tiber 3rd = 5 Hanging On A Dream 4th = 3 Arrested |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 7 - 2 The Rake | ||
Wed Jan 10 2018 19:30 | 1st = 2 The Rake 2nd = 8 More Bxaar 3rd = 3 Plays The Game 4th = 10 My Naughty Blonde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 2 Why Not Leo | ||
Wed Jan 10 2018 19:27 | 1st = 2 Why Not Leo 2nd = 3 Touch Of Silk 3rd = 1 Romany Girl 4th = 4 New Fire Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 4 Irinka Milo | ||
Wed Jan 10 2018 19:24 | 1st = 4 Irinka Milo 2nd = 2 Simply Toby 3rd = 6 Orwellian 4th = 9 Dandy Dale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 4 Shadow Pass | ||
Wed Jan 10 2018 19:20 | 1st = 4 Shadow Pass 2nd = 3 Ima Top Tycoon 3rd = 8 Flashing Good Time 4th = 7 Johnnycake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 8 Wicked Tuna | ||
Wed Jan 10 2018 19:18 | 1st = 8 Wicked Tuna 2nd = 6 My Bro Regis 3rd = 4 Sammy Allen 4th = 5 Fat Rhino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 2 - 9 All A Breeze | ||
Wed Jan 10 2018 19:15 | 1st = 9 All A Breeze 2nd = 5 Vasari 3rd = 2 Lady Perserverance 4th = 10 Night Performer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 1 Rocky Road | ||
Wed Jan 10 2018 19:15 | 1st = 1 Rocky Road 2nd = 8 Winlock Barbara 3rd = 7 Kraken Rose 4th = 4 Miss Cotton Sox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 3 - 2 Conviction | ||
Wed Jan 10 2018 19:10 | 1st = 2 Conviction 2nd = 4 Belligerence 3rd = 1 Hez All Courage 4th = 3 Studleigh Kristen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 8 Hypo Chared | ||
Wed Jan 10 2018 19:08 | 1st = 8 Hypo Chared 2nd = 5 Why Not Kez 3rd = 6 Regal Memphis 4th = 3 Gypsy Kiowa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 2 Centavos | ||
Wed Jan 10 2018 19:05 | 1st = 2 Centavos 2nd = 3 Zulu Reign 3rd = 5 Ferrari Key 4th = 7 Finding Larry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - | ||
Wed Jan 10 2018 18:58 | 2nd = 1 Marlucky Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 8 Blue Vegas | ||
Wed Jan 10 2018 18:58 | 1st = 8 Blue Vegas 2nd = 1 Marlucky Day 3rd = 3 Ayo Joy 4th = 7 Bally Beckham |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 5 Pritil Manila | ||
Wed Jan 10 2018 18:55 | 1st = 5 Pritil Manila 2nd = 2 Dream Boulevard 3rd = 3 Smoke Signals 4th = 1 How Manny Bazza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 1 - 2 Aballofmuscle | ||
Wed Jan 10 2018 18:55 | 1st = 2 Aballofmuscle 2nd = 3 Bill Dispute 3rd = 6 Zoomalong Sally 4th = 13 Frameworks Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 6 - 2 Taxadermy | ||
Wed Jan 10 2018 18:52 | 1st = 2 Taxadermy 2nd = 4 Kingdom And Empire 3rd = 6 Geiger Gem 4th = 10 Just Dougie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 1 Cheers Kathy | ||
Wed Jan 10 2018 18:47 | 1st = 1 Cheers Kathy 2nd = 6 Chal Fire 3rd = 8 Major Moment 4th = 7 Illawong Dreamtime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 2 - 6 What A Curtainraiser | ||
Wed Jan 10 2018 18:40 | 1st = 6 What A Curtainraiser 2nd = 4 Destiny Warrior 3rd = 9 Siotada 4th = 5 Jumping Jack Jimmy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 1 Lonesome Spring | ||
Wed Jan 10 2018 18:38 | 1st = 1 Lonesome Spring 2nd = 5 Bluey Can Fly 3rd = 4 King Nic 4th = 3 Winlock Patches |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 2 Opportune Knocka | ||
Wed Jan 10 2018 18:35 | 1st = 2 Opportune Knocka 2nd = 1 Wild Connection 3rd = 9 Hannah Jay Jay 4th = 8 Flashing Fergo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 11 - 6 Anndar Plonk | ||
Wed Jan 10 2018 18:27 | 1st = 6 Anndar Plonk 2nd = 7 Downworlder 3rd = 1 Our Batgirl 4th = 3 Pride Of Athens |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 4 No Confession | ||
Wed Jan 10 2018 18:22 | 1st = 4 No Confession 2nd = 1 Calcavado 3rd = 7 Master Montana 4th = 8 Spondooley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 7 Hey Duggee | ||
Wed Jan 10 2018 18:19 | 1st = 7 Hey Duggee 2nd = 8 Deep Creek Girl 3rd = 1 Kabos Winlock 4th = 6 Half Day Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 5 - 9 Sentimental Friend | ||
Wed Jan 10 2018 18:15 | 1st = 9 Sentimental Friend 2nd = 10 Brother Paddy 3rd = 7 Pokemon Pete 4th = 1 Mighty Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 1 Star Billing | ||
Wed Jan 10 2018 18:12 | 1st = 1 Star Billing 2nd = 5 Haras Hornet 3rd = 4 Own Goal 4th = 3 Bogan Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 1 - 4 Moon Ovr Manhattan | ||
Wed Jan 10 2018 18:07 | 1st = 4 Moon Ovr Manhattan 2nd = 8 Curls Toby 3rd = 6 Billy Braveheart 4th = 1 Allnight Mlady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 8 Batman Bail | ||
Wed Jan 10 2018 18:04 | 1st = 8 Batman Bail 2nd = 7 Bad Boy Mexican 3rd = 1 Mitch Cargo 4th = 5 Spring Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 10 - 4 Real Messi | ||
Wed Jan 10 2018 18:00 | 1st = 4 Real Messi 2nd = 1 Moorcroft 3rd = 10 Western Front 4th = 7 Impulsive Lager |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 3 Seminole Wind | ||
Wed Jan 10 2018 17:57 | 1st = 3 Seminole Wind 2nd = 2 Mister Peanuts 3rd = 4 Wolf Point 4th = 8 Southwood Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 1 Stuey | ||
Wed Jan 10 2018 17:54 | 1st = 1 Stuey 2nd = 4 Tubby Turner 3rd = 3 Plum Jam 4th = 2 Cosmo Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 8 - 4 Salmanazar | ||
Wed Jan 10 2018 17:50 | 1st = 4 Salmanazar 2nd = 15 Mysterium 3rd = 12 Francisca 4th = 6 Monaco Playboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 1 Stunning Lola | ||
Wed Jan 10 2018 17:46 | 1st = 1 Stunning Lola 2nd = 6 Bad Boy Koby 3rd = 2 Avatar Blaser 4th = 7 Molly Maze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 3 Treble Clef | ||
Wed Jan 10 2018 17:42 | 1st = 3 Treble Clef 2nd = 2 Nod Ya Head 3rd = 8 Cloud Cover 4th = 6 Alpanda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 4 - 5 Fair Sonari | ||
Wed Jan 10 2018 17:37 | 1st = 5 Fair Sonari 2nd = 4 Staffords Lad 3rd = 8 Watch Me Ney Ney 4th = 10 Magical Charm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 1 Haras Hook | ||
Wed Jan 10 2018 17:34 | 1st = 1 Haras Hook 2nd = 2 John Said This 3rd = 8 Dancing Solo 4th = 6 Western Honey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 7 - 4 Irish Optimism | ||
Wed Jan 10 2018 17:30 | 1st = 4 Irish Optimism 2nd = 11 Itsa Fait Accompli 3rd = 5 Allzin 4th = 10 Red Dubawi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 5 Fabolate | ||
Wed Jan 10 2018 17:27 | 1st = 5 Fabolate 2nd = 1 Caity Lotz 3rd = 3 Little Showgun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 9 - 8 Brilliant Jet | ||
Wed Jan 10 2018 17:24 | 1st = 8 Brilliant Jet 2nd = 10 Our Shanakee 3rd = 3 Geegees Goldengirl 4th = 2 Gee Gees Top Notch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 1 County Carlow | ||
Wed Jan 10 2018 17:22 | 1st = 1 County Carlow 2nd = 4 Surf A Lot 3rd = 6 Fawn Secrets 4th = 7 Hardaway Zoe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 8 - 8 Just Resting | ||
Wed Jan 10 2018 17:20 | 1st = 8 Just Resting 2nd = 4 Evil Princess 3rd = 5 Kiwi Boss 4th = 9 Shark Mirage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 2 Sir To You | ||
Wed Jan 10 2018 17:17 | 1st = 2 Sir To You 2nd = 6 Sage Of Omaha 3rd = 9 Little Livewire 4th = 1 Another Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 7 - 9 Inspired Estelle | ||
Wed Jan 10 2018 17:13 | 1st = 9 Inspired Estelle 2nd = 7 Scallopini 3rd = 5 Mr Bellagio 4th = 1 Deep Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 6 Walkie Talkie | ||
Wed Jan 10 2018 17:10 | 1st = 6 Walkie Talkie 2nd = 5 Agent Kade 3rd = 1 Spirit Of Bella 4th = 3 Elle Nette Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 8 - 11 Sohool | ||
Wed Jan 10 2018 17:05 | 1st = 11 Sohool 2nd = 1 Runson 3rd = 6 Notio 4th = 16 American Genius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 10 Farmor In Time | ||
Wed Jan 10 2018 17:02 | 1st = 10 Farmor In Time 2nd = 2 Dont Sell 3rd = 3 Whippy Midget 4th = 7 Im A Hotshot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 3 - 11 Silver Roller | ||
Wed Jan 10 2018 16:59 | 1st = 11 Silver Roller 2nd = 5 Secret Nights 3rd = 13 San Crispino 4th = 2 Willing Accomplice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 3 Tip Toe Traction | ||
Wed Jan 10 2018 16:57 | 1st = 3 Tip Toe Traction 2nd = 7 Isla Maye 3rd = 6 Punt Road Girl 4th = 5 Winlock Intent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 6 - 7 Cordoned | ||
Wed Jan 10 2018 16:55 | 1st = 7 Cordoned 2nd = 2 Pedway 3rd = 9 Kangas Eye 4th = 6 Geneteau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 7 Im Flabergasted | ||
Wed Jan 10 2018 16:52 | 1st = 7 Im Flabergasted 2nd = 8 Dantelah 3rd = 6 Jakeys On Fire 4th = 3 Firey Lomar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 8 - 2 Geegees Doublejay | ||
Wed Jan 10 2018 16:49 | 1st = 2 Geegees Doublejay 2nd = 1 Gee Gee Red Prince 3rd = 5 Chillout 4th = 7 Blaze Forth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 7 - 5 Daktari | ||
Wed Jan 10 2018 16:45 | 1st = 5 Daktari 2nd = 8 Free The Wind 3rd = 7 Simpatico 4th = 3 You Did What |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 5 Star Ring | ||
Wed Jan 10 2018 16:42 | 1st = 5 Star Ring 2nd = 4 Memphis 3rd = 3 Shavasana 4th = 1 My Blu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 4 Mega Moo | ||
Wed Jan 10 2018 16:39 | 1st = 4 Mega Moo 2nd = 8 Gold Crusher 3rd = 1 Summertron 4th = 2 Countess Carlow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 6 - 10 Benfica Princess | ||
Wed Jan 10 2018 16:38 | 1st = 10 Benfica Princess 2nd = 2 Oltre Finito 3rd = 3 Duke Of Christophe 4th = 1 Kubis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 9 - 3 Cut Above | ||
Wed Jan 10 2018 16:37 | 1st = 3 Cut Above 2nd = 8 Art Collector 3rd = 7 Homebush Lad 4th = 5 Scented Pockets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 3 Sunlit Digger | ||
Wed Jan 10 2018 16:35 | 1st = 3 Sunlit Digger 2nd = 6 Shaking Them 3rd = 8 Betty Rumble 4th = 4 Arthur Martha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 7 - 4 King Of The Ark | ||
Wed Jan 10 2018 16:30 | 1st = 4 King Of The Ark 2nd = 10 Divertente 3rd = 6 Casque 4th = 8 Scoliaro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 8 Exponential | ||
Wed Jan 10 2018 16:27 | 1st = 8 Exponential 2nd = 7 Farmor In Tune 3rd = 6 Kulu Cooper 4th = 4 Kingsbrae Millie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 2 - 8 How To Fly | ||
Wed Jan 10 2018 16:24 | 1st = 8 How To Fly 2nd = 2 Princess Zelda 3rd = 3 Blackwood Flyer 4th = 1 Time To Trade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 1 Malick | ||
Wed Jan 10 2018 16:22 | 1st = 1 Malick 2nd = 3 Smash Flash 3rd = 7 Winlock Homes 4th = 4 Launch Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 5 - 2 Feelin The Love | ||
Wed Jan 10 2018 16:20 | 1st = 2 Feelin The Love 2nd = 4 Happy Go Plucky 3rd = 8 Domed 4th = 7 Regine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 5 Shaka Under Fire | ||
Wed Jan 10 2018 16:17 | 1st = 5 Shaka Under Fire 2nd = 1 Oscar Winner 3rd = 9 Wild Wish 4th = 7 Earn Me Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 7 - 2 Cranbrook | ||
Wed Jan 10 2018 16:14 | 1st = 2 Cranbrook 2nd = 6 Effortless Opera 3rd = 3 Belrock Boy 4th = 9 Miss Scandilous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 6 - 12 High Rolla | ||
Wed Jan 10 2018 16:10 | 1st = 12 High Rolla 2nd = 3 Henry The Dolphin 3rd = 2 Casino Club 4th = 5 Svetlanas Arrow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 8 Haras Honey | ||
Wed Jan 10 2018 16:07 | 1st = 8 Haras Honey 2nd = 9 Kulu Ozzie 3rd = 3 Zenyatta Miss 4th = 5 Empire State |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 3 New Apollo | ||
Wed Jan 10 2018 16:04 | 1st = 3 New Apollo 2nd = 8 Delaware County 3rd = 7 Miss Congenial 4th = 2 Hua Hin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 5 - 8 Basara | ||
Wed Jan 10 2018 16:03 | 1st = 8 Basara 2nd = 6 Perdu 3rd = 7 Bella Occhi 4th = 3 Primed For Destiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 8 - 6 Beachbabebeauty | ||
Wed Jan 10 2018 16:02 | 1st = 6 Beachbabebeauty 2nd = 4 Motu Time To Shine 3rd = 3 Rah De Rah 4th = 7 Mighty Santana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 8 Bronelly Beat | ||
Wed Jan 10 2018 16:00 | 1st = 8 Bronelly Beat 2nd = 4 Shoe In 3rd = 9 Karma Man 4th = 2 Wheres Tamika |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 12 - 8 Micky The Finn | ||
Wed Jan 10 2018 15:56 | 1st = 8 Micky The Finn 2nd = 1 Norah Bale 3rd = 6 Rachel Zane 4th = 5 Mighty Barcia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 6 - 7 Mutarakem | ||
Wed Jan 10 2018 15:55 | 1st = 7 Mutarakem 2nd = 10 Savvy Belle 3rd = 3 Adatto 4th = 5 Tranquil Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 8 Wonderland | ||
Wed Jan 10 2018 15:52 | 1st = 8 Wonderland 2nd = 3 Kulu Bazza 3rd = 4 Alpha Valentine 4th = 2 Alpha Phoebe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 1 - 3 Masquerade | ||
Wed Jan 10 2018 15:49 | 1st = 3 Masquerade 2nd = 1 Double The Pro 3rd = 6 Cool Serenity 4th = 4 All Square |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 1 Dazzlers Hanger | ||
Wed Jan 10 2018 15:46 | 1st = 1 Dazzlers Hanger 2nd = 4 Winlock Angel 3rd = 8 Zamazan 4th = 3 Elkes Osti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 4 - 4 Forbidden Kisses | ||
Wed Jan 10 2018 15:45 | 1st = 4 Forbidden Kisses 2nd = 1 All In The Reflexs 3rd = 7 Sweet Surprise 4th = 5 Sovereign Eminence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 7 Barneys Sure | ||
Wed Jan 10 2018 15:42 | 1st = 7 Barneys Sure 2nd = 3 Gundal Schoppy 3rd = 1 Tommycut Creek 4th = 2 Shanghai Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 6 - 1 Cranny Flyer | ||
Wed Jan 10 2018 15:39 | 1st = 1 Cranny Flyer 2nd = 5 Beautiful Boy 3rd = 11 Mag Wheels 4th = 6 Aljazmic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 5 - 6 Wilander Princess | ||
Wed Jan 10 2018 15:35 | 1st = 6 Wilander Princess 2nd = 3 Snip Of Magic 3rd = 2 Classy Jack 4th = 5 Ogunde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 5 Elite Chaos | ||
Wed Jan 10 2018 15:32 | 1st = 5 Elite Chaos 2nd = 2 Slippers Wish 3rd = 7 Slippers Soda 4th = 6 Victa Wink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 4 - 2 Boomwaa | ||
Wed Jan 10 2018 15:28 | 1st = 2 Boomwaa 2nd = 4 Beaudragon 3rd = 5 Magnajoy 4th = 7 Backslapper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 7 - 9 Smooth Mara | ||
Wed Jan 10 2018 15:27 | 1st = 9 Smooth Mara 2nd = 1 Leading The Way 3rd = 3 Buckeye 4th = 2 Just Ben |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 8 Paxton Bale | ||
Wed Jan 10 2018 15:25 | 1st = 8 Paxton Bale 2nd = 4 Shep 3rd = 1 Loch Mac 4th = 6 Tiza Fabio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 1 Rafi Rose | ||
Wed Jan 10 2018 15:22 | 1st = 1 Rafi Rose 2nd = 2 Anndar Joma 3rd = 7 Shary Mae 4th = 3 Cosmic Latisha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 5 - 1 Nature Strip | ||
Wed Jan 10 2018 15:20 | 1st = 1 Nature Strip 2nd = 2 Holy Seal 3rd = 8 Streets Of Avalon 4th = 4 Valente |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 6 Chucky Brown | ||
Wed Jan 10 2018 15:17 | 1st = 6 Chucky Brown 2nd = 1 Big Ate 3rd = 8 Zodiac Sandy 4th = 7 Deed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 3 - 4 Kool Vinnie | ||
Wed Jan 10 2018 15:10 | 1st = 4 Kool Vinnie 2nd = 5 Onslaught 3rd = 2 Mon Pere 4th = 1 All Summer Long |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 2 Hutch | ||
Wed Jan 10 2018 15:07 | 1st = 2 Hutch 2nd = 3 Ruby Cabang 3rd = 4 So Amazing 4th = 1 Scott Dynamism |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 5 - 11 Top Draw | ||
Wed Jan 10 2018 15:04 | 1st = 11 Top Draw 2nd = 10 Gee Gee Rich Ruby 3rd = 7 Gee Gee Spitfire 4th = 2 Apriano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 4 - 4 Zaaladd | ||
Wed Jan 10 2018 15:00 | 1st = 4 Zaaladd 2nd = 1 Art Music 3rd = 8 Braeview Miss 4th = 9 Always Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 1 Ascension | ||
Wed Jan 10 2018 14:57 | 1st = 1 Ascension 2nd = 7 Laser Illusion 3rd = 8 Master Marlow 4th = 3 Curly Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 3 - 1 Preferito | ||
Wed Jan 10 2018 14:53 | 1st = 1 Preferito 2nd = 7 Metis 3rd = 6 The Socialist 4th = 4 Doom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 6 - 5 Miracle Rising | ||
Wed Jan 10 2018 14:52 | 1st = 5 Miracle Rising 2nd = 6 Playboys Brother 3rd = 8 Tornado Valley 4th = 3 Lavros Texas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 5 Zipping Riot | ||
Wed Jan 10 2018 14:50 | 1st = 5 Zipping Riot 2nd = 1 Dyna Nancy 3rd = 3 Mepunga Pride 4th = 10 Not Loitering |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 4 - 3 So Poysed | ||
Wed Jan 10 2018 14:45 | 1st = 3 So Poysed 2nd = 2 Downhearted 3rd = 6 Fast Plan 4th = 7 King Kohei |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 2 Lonely Cowboy | ||
Wed Jan 10 2018 14:42 | 1st = 2 Lonely Cowboy 2nd = 1 Allinga Val 3rd = 3 Jeannie Shiraz 4th = 4 Temerity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 2 - 8 Shumookh | ||
Wed Jan 10 2018 14:35 | 1st = 8 Shumookh 2nd = 9 Stratum Charge 3rd = 6 The Man 4th = 1 Absolute |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 3 Dyna Hadria | ||
Wed Jan 10 2018 14:32 | 1st = 3 Dyna Hadria 2nd = 2 Tiggerlong Nosey 3rd = 4 Merry Magic 4th = 6 Carla Zeus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 4 - 7 Axion | ||
Wed Jan 10 2018 14:29 | 1st = 7 Axion 2nd = 2 Gasnier 3rd = 6 Flying Geepee 4th = 4 Savrajette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 3 - 3 Fandango | ||
Wed Jan 10 2018 14:25 | 1st = 3 Fandango 2nd = 10 Graceful Intent 3rd = 4 Just A Gigolo 4th = 8 Wanted Harmony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 6 Matriculate | ||
Wed Jan 10 2018 14:22 | 1st = 6 Matriculate 2nd = 8 Big Herb Banner 3rd = 5 Darcy Brown 4th = 2 Baa Baa Ra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 5 - 2 No Fears | ||
Wed Jan 10 2018 14:21 | 1st = 2 No Fears 2nd = 5 Holdon Toyaspurs 3rd = 9 Takenoprisoners 4th = 10 Whatasista |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 2 - 7 Emsie Is A Star | ||
Wed Jan 10 2018 14:18 | 1st = 7 Emsie Is A Star 2nd = 6 Another Dollar 3rd = 10 Top Glamour 4th = 3 Lil Rodge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 4 Xtreme Notice | ||
Wed Jan 10 2018 14:15 | 1st = 4 Xtreme Notice 2nd = 8 Boil Over 3rd = 6 Petra Allen 4th = 2 Mia Brae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 3 - 6 Tuff Bickie | ||
Wed Jan 10 2018 14:10 | 1st = 6 Tuff Bickie 2nd = 1 Goodwood Zodiac 3rd = 8 Raindrops On Roses 4th = 10 Eaton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 8 Cain Hoy | ||
Wed Jan 10 2018 14:07 | 1st = 8 Cain Hoy 2nd = 6 Spring In China 3rd = 3 Spring Scorpion 4th = 7 Megastar Bound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 1 - 2 Campaign | ||
Wed Jan 10 2018 14:00 | 1st = 2 Campaign 2nd = 1 Pickelhaube 3rd = 3 Jolly Honour 4th = 5 Cool Dude Ausbred |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 1 Betty La Fae | ||
Wed Jan 10 2018 13:57 | 1st = 1 Betty La Fae 2nd = 5 Henry 3rd = 4 Form A Circle 4th = 2 Homer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 3 - 9 French Dandy | ||
Wed Jan 10 2018 13:54 | 1st = 9 French Dandy 2nd = 3 Kathonious 3rd = 7 Amber In Paris 4th = 8 Shbourne Dynasty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 2 - 10 Moody Miss | ||
Wed Jan 10 2018 13:50 | 1st = 10 Moody Miss 2nd = 5 John The Rodent 3rd = 11 Resista 4th = 1 Maxsamia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 1 Leachwood Lass | ||
Wed Jan 10 2018 13:47 | 1st = 1 Leachwood Lass 2nd = 8 Serendipitous 3rd = 5 Ripper Fan Sam 4th = 2 Stir Crazy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 4 - 10 Western Delight | ||
Wed Jan 10 2018 13:46 | 1st = 10 Western Delight 2nd = 1 Articulight 3rd = 2 Mogul 4th = 9 Bushido |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 1 - 7 Pixie Hollow | ||
Wed Jan 10 2018 13:43 | 1st = 7 Pixie Hollow 2nd = 5 Lover Legs 3rd = 4 Pole Volter 4th = 8 Spur Me Purple |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 1 Dyna Zesty | ||
Wed Jan 10 2018 13:40 | 1st = 1 Dyna Zesty 2nd = 5 Glenda Kingy 3rd = 6 Isen Allen 4th = 4 Dyna Kushida |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 2 - 7 Gretzky | ||
Wed Jan 10 2018 13:35 | 1st = 7 Gretzky 2nd = 9 Hermanito 3rd = 4 Zanahary 4th = 6 Buckhound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 6 Victa Louise | ||
Wed Jan 10 2018 13:32 | 1st = 6 Victa Louise 2nd = 5 Dream Illalangi 3rd = 1 Why Not Liv 4th = 4 Megabound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 1 Dyna Yami | ||
Wed Jan 10 2018 13:25 | 1st = 1 Dyna Yami 2nd = 7 Xenon Bale 3rd = 5 Reign Of Omar 4th = 3 Crystal Bling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 6 Bigtime Mike | ||
Wed Jan 10 2018 13:22 | 1st = 6 Bigtime Mike 2nd = 8 Thrilling Rocky 3rd = 3 Take Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 2 - 2 Meetony | ||
Wed Jan 10 2018 13:19 | 1st = 2 Meetony 2nd = 6 Orange Encounter 3rd = 10 Geegees Cash Cow 4th = 1 Classic Western |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 1 - 7 Ambertone | ||
Wed Jan 10 2018 13:15 | 1st = 7 Ambertone 2nd = 4 Alpha Stryke 3rd = 1 Le Dezaley 4th = 6 Vod |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 1 Danyos Lozza | ||
Wed Jan 10 2018 13:12 | 1st = 1 Danyos Lozza 2nd = 8 Cinnamon Rose 3rd = 5 Hot Zeus 4th = 4 Oldmate Ben |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 3 - 10 Aveross Ferrari | ||
Wed Jan 10 2018 13:11 | 1st = 10 Aveross Ferrari 2nd = 9 Passion Flower 3rd = 8 Regal Suzy 4th = 1 Mickey Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 6 Mepunga Prue | ||
Wed Jan 10 2018 13:08 | 1st = 6 Mepunga Prue 2nd = 4 Loch Eddie 3rd = 5 King Of Ring 4th = 3 Dyna Benny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 8 Bigtime Bucko | ||
Wed Jan 10 2018 13:04 | 1st = 8 Bigtime Bucko 2nd = 6 Bigtime Lily 3rd = 1 Idol Jazz 4th = 7 Secret Agenda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 1 - 7 Shalya | ||
Wed Jan 10 2018 13:00 | 1st = 7 Shalya 2nd = 15 Zebreez 3rd = 13 Tuskar Brook 4th = 12 Think Cathy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 3 Dalis Dream | ||
Wed Jan 10 2018 12:57 | 1st = 3 Dalis Dream 2nd = 2 Conde 3rd = 7 Bluey Rocks 4th = 4 Hometown Lads |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 1 Militant Spirit | ||
Wed Jan 10 2018 12:48 | 1st = 1 Militant Spirit 2nd = 3 Dyna Zad 3rd = 7 All Bling 4th = 5 Huge Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 1 - 1 Spihro | ||
Wed Jan 10 2018 12:44 | 1st = 1 Spihro 2nd = 7 Its A Battle 3rd = 4 Mr America 4th = 5 Red Eagle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 6 Set The Limit | ||
Wed Jan 10 2018 12:41 | 1st = 6 Set The Limit 2nd = 8 Opawa Bear 3rd = 7 Bigtime Emma 4th = 4 Cawbourne Frost |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 6 Slippers Away | ||
Wed Jan 10 2018 12:38 | 1st = 6 Slippers Away 2nd = 1 Bula Top Fuel 3rd = 7 Smokey Rocks 4th = 5 Hayride Hayward |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 2 - 3 Our Gracie | ||
Wed Jan 10 2018 12:34 | 1st = 3 Our Gracie 2nd = 5 Springbank Ella 3rd = 6 Horse Of Course 4th = 4 Still Eyre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 7 Dyna Yezza | ||
Wed Jan 10 2018 12:30 | 1st = 7 Dyna Yezza 2nd = 4 Lylahs Way 3rd = 6 Charity Wish 4th = 2 Dorrigo Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 8 Bigtime Kylie | ||
Wed Jan 10 2018 12:25 | 1st = 8 Bigtime Kylie 2nd = 7 Opawa Lyon 3rd = 5 Bigtime Coffee 4th = 4 Bark Rosanowski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 5 Bigtime Serena | ||
Wed Jan 10 2018 12:08 | 1st = 5 Bigtime Serena 2nd = 2 Bigtime Zoe 3rd = 1 Bigtime Nibbles 4th = 7 Bigtime Polly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 1 - 5 Elianna Franco | ||
Wed Jan 10 2018 11:59 | 1st = 5 Elianna Franco 2nd = 11 The Dream Maker 3rd = 1 Apocalypse 4th = 12 Givemewhatineed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 7 Bacon My Heart | ||
Wed Jan 10 2018 11:51 | 1st = 7 Bacon My Heart 2nd = 2 Homebush Manu 3rd = 8 Snow Ball Chance 4th = 4 Buzzy Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 6 Bigtime Logan | ||
Wed Jan 10 2018 11:33 | 1st = 6 Bigtime Logan 2nd = 5 Bigtime Clyde 3rd = 3 Millie Prince 4th = 2 Bigtime Pickit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 5 Bigtime Tears | ||
Wed Jan 10 2018 11:15 | 1st = 5 Bigtime Tears 2nd = 2 Opawa Mine 3rd = 3 World Freakshow 4th = 1 Midnight Daydream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 7 Blitz em Rene | ||
Wed Jan 10 2018 10:58 | 1st = 7 Blitz em Rene 2nd = 3 Lucha 3rd = 5 Kellydean 4th = 2 Subway Kay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 4 Carefree Highway | ||
Wed Jan 10 2018 10:40 | 1st = 4 Carefree Highway 2nd = 9 Surge Ahead 3rd = 6 Hardaway Chief 4th = 10 Blackfort Down |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 7 Mobility Scooter | ||
Wed Jan 10 2018 10:23 | 1st = 7 Mobility Scooter 2nd = 1 Magic Jess Lass 3rd = 8 Azandei 4th = 6 Homebush Demi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 3 Magic Jean Lass | ||
Wed Jan 10 2018 10:05 | 1st = 3 Magic Jean Lass 2nd = 8 Little Tornado 3rd = 5 Its All Me 4th = 1 Alamein Stretch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 4 Tennessee Fire | ||
Wed Jan 10 2018 0:31 | 1st = 4 Tennessee Fire 2nd = 6 Kaytwo Monelli 3rd = 2 Bambam Gundi 4th = 1 Morris Memory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 7 Fundamental | ||
Wed Jan 10 2018 0:11 | 1st = 7 Fundamental 2nd = 1 Sure Enough 3rd = 8 Like Magic 4th = 3 Brock Tonic |
Latest Horse Racing news
- Winx has two to beat in the Caulfield Stakes
- Favourite Foxplay looks good in warm up for 1000 Guineas
- Pakistan Star Last to First Again
- Jameka 2nd favourite despite winning penalty
- Wicklow Brave Melbourne Cup odds slashed after Curragh win
- Palentino Form Odds and Tips
- Palentino upsets Black Heart Bart on route to Cox Plate
- Tosen Stardom to take on Winx before the Cox Plate
All news archives (all sports)
- 2023
- 2022
- - June
- 2018
- 2017
- 2016
- 2015
- 2014
- 2013
- 2012
- 2011
- 2010
- 2009
- 2000