Racing Results: Horse, Greyhound & Harness
Here you'll find all the latest results from the world of racing. Click on the links below to filter results by type:
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 1 Villafly | ||
Mon Dec 17 2018 23:53 | 1st = 1 Villafly 2nd = 8 Sweet Treat 3rd = 2 Go Gettem Nosey 4th = 7 Go Gettem Bells |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 1 Smarty Hook | ||
Mon Dec 17 2018 23:36 | 1st = 1 Smarty Hook 2nd = 3 Clooney 3rd = 2 What A Question 4th = 10 Crocodile Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 7 Miss Truffles | ||
Mon Dec 17 2018 23:15 | 1st = 7 Miss Truffles 2nd = 1 Ezi Pick 3rd = 2 Exonerated 4th = 8 Tanoan Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 10 - 1 Flingandwingit | ||
Mon Dec 17 2018 23:10 | 1st = 1 Flingandwingit 2nd = 6 Brandlo Prince 3rd = 7 Hallaboutme 4th = 4 Travel Bug |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 2 Broke Even | ||
Mon Dec 17 2018 23:07 | 1st = 2 Broke Even 2nd = 8 Shadow Court 3rd = 7 Data Base 4th = 5 Kia Be Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 3 Schusta | ||
Mon Dec 17 2018 23:02 | 1st = 3 Schusta 2nd = 5 Trouble Brewing 3rd = 7 Ha Ha Gotcha 4th = 9 Winlock Bird |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 1 Brutal Lomar | ||
Mon Dec 17 2018 22:59 | 1st = 1 Brutal Lomar 2nd = 2 Simply Ready 3rd = 3 Kaos Be Cool 4th = 7 Shadow Runner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 1 Benky Bomber | ||
Mon Dec 17 2018 22:54 | 1st = 1 Benky Bomber 2nd = 2 Takin It Easy 3rd = 5 Lashing Harry 4th = 4 Decisions |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 3 Back Play | ||
Mon Dec 17 2018 22:48 | 1st = 3 Back Play 2nd = 2 Short Session 3rd = 8 El Nunu 4th = 1 Corys Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 2 Gunmetal Liam | ||
Mon Dec 17 2018 22:45 | 1st = 2 Gunmetal Liam 2nd = 3 Ferno The Nando 3rd = 6 Aston Jagger 4th = 1 Little Pookie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 3 So Awesome | ||
Mon Dec 17 2018 22:40 | 1st = 3 So Awesome 2nd = 6 Crazy Ben 3rd = 2 Miranda Maid 4th = 13 Shadow Justice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 5 Nangar Jill | ||
Mon Dec 17 2018 22:37 | 1st = 5 Nangar Jill 2nd = 7 Shinboner 3rd = 6 Ima Logger 4th = 1 Uneducated |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 5 Kayda Affair | ||
Mon Dec 17 2018 22:34 | 1st = 5 Kayda Affair 2nd = 2 Buckle Up Glad 3rd = 9 Buckle Up Clint 4th = 6 Cinder Block |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 11 - 8 Tremaly Jack | ||
Mon Dec 17 2018 22:31 | 1st = 8 Tremaly Jack 2nd = 2 Archie Wah Wah 3rd = 5 Dont Knocka Tom 4th = 4 Nine Millimetre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 4 All About Tiger | ||
Mon Dec 17 2018 22:28 | 1st = 4 All About Tiger 2nd = 5 Zenyatta Miss 3rd = 8 Proper Gent 4th = 1 Georgie Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 7 Emma Lakers | ||
Mon Dec 17 2018 22:25 | 1st = 7 Emma Lakers 2nd = 5 Just Nalin 3rd = 4 Arlecchino 4th = 6 Doc Nam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 5 Go Gettem Jingle | ||
Mon Dec 17 2018 22:18 | 1st = 5 Go Gettem Jingle 2nd = 4 Miss Blue 3rd = 9 Kiprotich 4th = 3 Zambora Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 7 Hello Lenny | ||
Mon Dec 17 2018 22:15 | 1st = 7 Hello Lenny 2nd = 2 My Last Shout 3rd = 9 Jellybean Jones 4th = 6 My Bro Zorro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 9 Needabacardi | ||
Mon Dec 17 2018 22:10 | 1st = 9 Needabacardi 2nd = 8 Menewa 3rd = 2 Greg The Great 4th = 7 Popcorn Sutton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 6 Barnacle Valley | ||
Mon Dec 17 2018 22:08 | 1st = 6 Barnacle Valley 2nd = 4 Blackjack Betty 3rd = 1 Tranquil Sasha 4th = 10 City Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 7 Bee Solo | ||
Mon Dec 17 2018 22:05 | 1st = 7 Bee Solo 2nd = 6 Elusive Star 3rd = 1 Crazy Emjay 4th = 3 Uno Uno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 7 Our Flying Kenny | ||
Mon Dec 17 2018 22:02 | 1st = 7 Our Flying Kenny 2nd = 6 Lightning Seven 3rd = 3 Boston Quay 4th = 4 Wendy Maria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 2 Shinboner Spirit | ||
Mon Dec 17 2018 21:58 | 1st = 2 Shinboner Spirit 2nd = 1 Bella Bomb 3rd = 7 Jaggernaught 4th = 8 Tegan Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 1 Halo Henry | ||
Mon Dec 17 2018 21:55 | 1st = 1 Halo Henry 2nd = 2 Finnigans Way 3rd = 3 Fernando Bolt 4th = 6 Reiki Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 3 Kalahari Queen | ||
Mon Dec 17 2018 21:52 | 1st = 3 Kalahari Queen 2nd = 8 Georgie Porgi 3rd = 4 Max The Weapon 4th = 7 Backcreek Bandit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 7 Lord Asher | ||
Mon Dec 17 2018 21:48 | 1st = 7 Lord Asher 2nd = 3 Saldana 3rd = 1 Arizona Mcbain 4th = 6 Taabi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 8 Common Ground | ||
Mon Dec 17 2018 21:45 | 1st = 8 Common Ground 2nd = 3 Kendall 3rd = 2 Brittany Talks 4th = 5 Blackheart Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 7 Pick A Ticket | ||
Mon Dec 17 2018 21:43 | 1st = 7 Pick A Ticket 2nd = 6 Pirates Treasure 3rd = 8 Noisy Lad 4th = 2 Born To Dominate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 7 Majestic Player | ||
Mon Dec 17 2018 21:40 | 1st = 7 Majestic Player 2nd = 12 Continentallady 3rd = 9 Law Legend 4th = 1 Yankee Commando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 4 Liscoyle Lass | ||
Mon Dec 17 2018 21:38 | 1st = 4 Liscoyle Lass 2nd = 6 Doorkeeper 3rd = 1 Tat Odin 4th = 7 Quando Quando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 3 Jezebel Parker | ||
Mon Dec 17 2018 21:35 | 1st = 3 Jezebel Parker 2nd = 6 Marbles Monelli 3rd = 4 Abundant Assets 4th = 2 Rhiannons Last |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 5 Buckle Up Axon | ||
Mon Dec 17 2018 21:32 | 1st = 5 Buckle Up Axon 2nd = 3 John Bell 3rd = 9 Blazin Stripes 4th = 2 Major Mint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 3 Nearly Blue | ||
Mon Dec 17 2018 21:29 | 1st = 3 Nearly Blue 2nd = 8 Bokarm Timmy 3rd = 1 Drinking Rockets 4th = 4 Ten To Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 8 Hes Okay | ||
Mon Dec 17 2018 21:26 | 1st = 8 Hes Okay 2nd = 2 Merindah 3rd = 4 Amity Marlow 4th = 1 Oshkosh Erny Vee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 1 Timely Tuned | ||
Mon Dec 17 2018 21:23 | 1st = 1 Timely Tuned 2nd = 2 Modest Lee 3rd = 3 Little Nation 4th = 8 Acoustic Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 1 No Clyde Needed | ||
Mon Dec 17 2018 21:20 | 1st = 1 No Clyde Needed 2nd = 6 Miss Amelia 3rd = 5 Indian Ruby 4th = 7 Imma Callim Klay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 1 Dyna Alice | ||
Mon Dec 17 2018 21:17 | 1st = 1 Dyna Alice 2nd = 3 Daisy Me Rollin 3rd = 4 Bro Wizard 4th = 7 Better Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 8 She Can Party | ||
Mon Dec 17 2018 21:14 | 1st = 8 She Can Party 2nd = 6 Crocodile Flash 3rd = 2 Kayda Bear 4th = 1 Global Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 2 Ima Bourbon Girl | ||
Mon Dec 17 2018 21:10 | 1st = 2 Ima Bourbon Girl 2nd = 9 Conon Bridge 3rd = 1 Trottn The Catwalk 4th = 7 Majestic Ess Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 1 Metanoia Franko | ||
Mon Dec 17 2018 21:08 | 1st = 1 Metanoia Franko 2nd = 7 Superb Innings 3rd = 4 Coopers Shadow 4th = 2 Cashmeera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 6 Sandave Gypsy | ||
Mon Dec 17 2018 21:05 | 1st = 6 Sandave Gypsy 2nd = 3 Banjo Tommy 3rd = 8 Krabalis 4th = 5 Supreme Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 9 Magic Vi | ||
Mon Dec 17 2018 21:01 | 1st = 9 Magic Vi 2nd = 4 Jack Get Back 3rd = 1 Stitch Em Rosey 4th = 3 Aiming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 6 Champion Model | ||
Mon Dec 17 2018 20:58 | 1st = 6 Champion Model 2nd = 8 Cannon Run 3rd = 7 Secret Of Ours 4th = 3 Elzy Lay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 8 Infrared Lad | ||
Mon Dec 17 2018 20:55 | 1st = 8 Infrared Lad 2nd = 6 Ebony Mist 3rd = 1 Times A Bonus 4th = 4 Darbys Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 4 Tat James | ||
Mon Dec 17 2018 20:52 | 1st = 4 Tat James 2nd = 5 Sunlit Breaker 3rd = 2 Mowgli 4th = 6 Savannah Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 3 Apollo Blue | ||
Mon Dec 17 2018 20:48 | 1st = 3 Apollo Blue 2nd = 2 Willie Win 3rd = 8 Fink Racer 4th = 1 Kiltys Supreme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 7 Modified Trunk | ||
Mon Dec 17 2018 20:45 | 1st = 7 Modified Trunk 2nd = 1 Push Me 3rd = 3 Tranquil Manu 4th = 4 Kooringa Maizie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 3 River Patrol | ||
Mon Dec 17 2018 20:40 | 1st = 3 River Patrol 2nd = 11 Braghetta 3rd = 6 Illawong Maestro 4th = 1 First And Erst |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 4 Nut Allergy | ||
Mon Dec 17 2018 20:38 | 1st = 4 Nut Allergy 2nd = 7 Launching 3rd = 5 Choc Latte Cloud 4th = 1 Megastar Bound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 6 Emulating Chloe | ||
Mon Dec 17 2018 20:32 | 1st = 6 Emulating Chloe 2nd = 1 Our Sassy Gypsy 3rd = 7 Cash Trail 4th = 2 Unique Leigh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 2 Ramble Tamble | ||
Mon Dec 17 2018 20:29 | 1st = 2 Ramble Tamble 2nd = 8 All Inn Roselee 3rd = 7 Dashing Dino 4th = 6 Ginny Woolf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 8 - 7 Sunoflindenny | ||
Mon Dec 17 2018 20:25 | 1st = 7 Sunoflindenny 2nd = 1 Ton Tine 3rd = 8 Balmoral Boy 4th = 6 Diamond Geezer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 4 Its Fletch | ||
Mon Dec 17 2018 20:23 | 1st = 4 Its Fletch 2nd = 8 Hes All Grunt 3rd = 5 Mighty Nova 4th = 1 One Eyed Magpie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 8 Buffalo Soldier | ||
Mon Dec 17 2018 20:20 | 1st = 8 Buffalo Soldier 2nd = 1 Run Sun 3rd = 7 Candy Swirl 4th = 4 Kingsbrae Bell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 2 Big Casey | ||
Mon Dec 17 2018 20:17 | 1st = 2 Big Casey 2nd = 8 Aston Abbott 3rd = 4 Zinnia Monelli 4th = 5 Mr Arjay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 8 Laras Double | ||
Mon Dec 17 2018 20:14 | 1st = 8 Laras Double 2nd = 1 Mcdiesel 3rd = 4 Sound Of Belles 4th = 3 Aidins Sister |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 9 Lunar Delight | ||
Mon Dec 17 2018 20:10 | 1st = 9 Lunar Delight 2nd = 11 Image Of Starzzz 3rd = 1 Longnwindingroad 4th = 2 Lets Go There |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 2 Anjalie | ||
Mon Dec 17 2018 20:08 | 1st = 2 Anjalie 2nd = 1 Urban Folk 3rd = 4 Bit Of Ripple 4th = 8 Bogan Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 3 Rocket Strike | ||
Mon Dec 17 2018 20:05 | 1st = 3 Rocket Strike 2nd = 8 Janray Lucky One 3rd = 5 Larrikan Bozzie 4th = 2 Kraken Pennys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 6 Benky Miss | ||
Mon Dec 17 2018 20:02 | 1st = 6 Benky Miss 2nd = 5 Alolo Miss 3rd = 3 Lucky Eight 4th = 7 Snowball Emma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 5 Kiarni Mask | ||
Mon Dec 17 2018 19:59 | 1st = 5 Kiarni Mask 2nd = 4 Amber Ale 3rd = 2 Lucille Rumble 4th = 7 Follow The Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 7 - 1 You Gotta Have Faith | ||
Mon Dec 17 2018 19:55 | 1st = 1 You Gotta Have Faith 2nd = 8 Smoldering Ashes 3rd = 10 Jasper Casper 4th = 3 Starlight Brigade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 1 Destini Laredo | ||
Mon Dec 17 2018 19:53 | 1st = 1 Destini Laredo 2nd = 7 Mepunga Gal 3rd = 6 Love Made Me 4th = 8 Destini Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 8 Book Of Luck | ||
Mon Dec 17 2018 19:50 | 1st = 8 Book Of Luck 2nd = 3 Chase The Cash 3rd = 6 Bronelly Pearl 4th = 4 My Bro Bruno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 4 Scanlon | ||
Mon Dec 17 2018 19:47 | 1st = 4 Scanlon 2nd = 2 Blue Flyer 3rd = 1 Draw Ya Sword 4th = 7 Jett Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 6 Broken Promise | ||
Mon Dec 17 2018 19:44 | 1st = 6 Broken Promise 2nd = 4 Tekidanto 3rd = 1 Oriental Tiger 4th = 5 Mashika |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 3 Tell Me Fibs | ||
Mon Dec 17 2018 19:40 | 1st = 3 Tell Me Fibs 2nd = 2 Cantbetold 3rd = 6 Raging Inferno 4th = 8 Aimforthestarzzz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 3 Vintage Dancer | ||
Mon Dec 17 2018 19:38 | 1st = 3 Vintage Dancer 2nd = 8 Big Boy Bob 3rd = 7 Faron Wood 4th = 2 Highland Vintage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 1 Kago | ||
Mon Dec 17 2018 19:35 | 1st = 1 Kago 2nd = 8 Reggie Mulwee 3rd = 2 Black Tapper 4th = 7 Legend Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 1 Max Dream | ||
Mon Dec 17 2018 19:32 | 1st = 1 Max Dream 2nd = 7 Stitch em Cilla 3rd = 6 Wynburn Lucifer 4th = 4 Black Spring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 1 Brindle Bay | ||
Mon Dec 17 2018 19:29 | 1st = 1 Brindle Bay 2nd = 3 Styles 3rd = 8 Raggedy Eve 4th = 6 Goodison Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 6 - 9 Bletchley Park | ||
Mon Dec 17 2018 19:24 | 1st = 9 Bletchley Park 2nd = 8 Pradas Ideal Dahling 3rd = 3 Punters Dream 4th = 2 Sweet N Fast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 2 Grudge | ||
Mon Dec 17 2018 19:21 | 1st = 2 Grudge 2nd = 8 Little Rage 3rd = 3 More Wit 4th = 7 Mr Vinnie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 8 Lenray Bonus | ||
Mon Dec 17 2018 19:18 | 1st = 8 Lenray Bonus 2nd = 7 Rusty Trick 3rd = 4 Boston Angel 4th = 6 Bess Boo Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 7 Sway Bars | ||
Mon Dec 17 2018 19:15 | 1st = 7 Sway Bars 2nd = 1 Going To Pot 3rd = 9 Give Away King 4th = 2 Thors Jakit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 2 Peter Perfect | ||
Mon Dec 17 2018 19:10 | 1st = 2 Peter Perfect 2nd = 7 Kotare Mahdi 3rd = 3 Cobbity Cove 4th = 1 Shesastandout |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 4 Tomerong Terror | ||
Mon Dec 17 2018 19:08 | 1st = 4 Tomerong Terror 2nd = 1 Dig Deep Flash 3rd = 8 Bad Ronnie 4th = 7 Nova Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 8 Sandys My Name | ||
Mon Dec 17 2018 19:05 | 1st = 8 Sandys My Name 2nd = 7 All Inn Handles 3rd = 1 Classy Vanda 4th = 6 Lonesome Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 1 Yohan | ||
Mon Dec 17 2018 19:02 | 1st = 1 Yohan 2nd = 8 Why Not Loz 3rd = 7 Tiggy Buzzard 4th = 5 Ginza Lion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 11 - 7 Miss Focus | ||
Mon Dec 17 2018 18:59 | 1st = 7 Miss Focus 2nd = 2 Meila Allen 3rd = 6 Good Pal 4th = 1 Sweet Crumble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 2 Minnie Madge | ||
Mon Dec 17 2018 18:56 | 1st = 2 Minnie Madge 2nd = 3 Push Me Pedro 3rd = 8 Shes Good 4th = 4 Midnight To One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 5 Oshkosh Orla | ||
Mon Dec 17 2018 18:53 | 1st = 5 Oshkosh Orla 2nd = 6 Scalp Hunter 3rd = 2 Dark Justice 4th = 1 Mclaren Illusion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 5 - 5 Rockaball | ||
Mon Dec 17 2018 18:48 | 1st = 5 Rockaball 2nd = 10 The Midas Touch 3rd = 8 Soho Reaper 4th = 1 Beaudiene Beach Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 2 Winsome Stride | ||
Mon Dec 17 2018 18:46 | 1st = 2 Winsome Stride 2nd = 8 Then And Now 3rd = 7 Bokarm Nicky 4th = 4 Gorilla Grodd |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 3 Trim City | ||
Mon Dec 17 2018 18:43 | 1st = 3 Trim City 2nd = 1 Glass Half Full 3rd = 2 Don Quixote 4th = 6 Shultzs A Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 7 Twin One | ||
Mon Dec 17 2018 18:40 | 1st = 7 Twin One 2nd = 8 Formula Man 3rd = 5 Zulu Sunset 4th = 1 Scarlett Zulu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 7 Terror Rising | ||
Mon Dec 17 2018 18:35 | 1st = 7 Terror Rising 2nd = 1 Goes Boom 3rd = 5 Ozzie Major 4th = 4 Miss Victoria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 7 Woodside Jester | ||
Mon Dec 17 2018 18:32 | 1st = 7 Woodside Jester 2nd = 3 Mighty Barcia 3rd = 4 Emerley Jose 4th = 6 Hot Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 3 Dropping Jam | ||
Mon Dec 17 2018 18:28 | 1st = 3 Dropping Jam 2nd = 4 Pyrenees Blaze 3rd = 5 Orlando Boom 4th = 1 Rons Bookshop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Strathalbyn Race 7 - 8 Ayejayem | ||
Mon Dec 17 2018 18:22 | 1st = 8 Ayejayem 2nd = 7 Yankee Clipper 3rd = 3 Scrawl 4th = 2 Sally Maclennane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 2 Hit n Split | ||
Mon Dec 17 2018 18:19 | 1st = 2 Hit n Split 2nd = 10 Mrs Jawa 3rd = 6 See Ya Mate 4th = 8 Winlock Intent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 8 Heza Boherna | ||
Mon Dec 17 2018 18:15 | 1st = 8 Heza Boherna 2nd = 6 Cant Be Done 3rd = 4 Hearts To Hearts 4th = 3 No Bear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 4 - 2 Jax Or Better | ||
Mon Dec 17 2018 18:10 | 1st = 2 Jax Or Better 2nd = 7 Upandgone 3rd = 1 Im Not Eyre 4th = 5 Kell Road Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 1 Wally Gator | ||
Mon Dec 17 2018 18:07 | 1st = 1 Wally Gator 2nd = 7 Elite Force 3rd = 8 Massimo Osti 4th = 5 Mental Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 9 - 4 Rocknroll Angel | ||
Mon Dec 17 2018 18:02 | 1st = 4 Rocknroll Angel 2nd = 9 Sweet As Candy 3rd = 1 Coralie Joy 4th = 8 Flirtatious Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 2 Cleary Allen | ||
Mon Dec 17 2018 17:59 | 1st = 2 Cleary Allen 2nd = 1 Yep Yep 3rd = 8 Yaritza Allen 4th = 4 Dynamic Ross |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 7 - 14 Dynamite Dan | ||
Mon Dec 17 2018 17:55 | 1st = 14 Dynamite Dan 2nd = 5 Eyesaw 3rd = 6 Hylonome 4th = 13 Bounty Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 3 La Gran Nina | ||
Mon Dec 17 2018 17:52 | 1st = 3 La Gran Nina 2nd = 7 Blue Blizzard 3rd = 5 Ballows Freak 4th = 6 Petra Herrara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Strathalbyn Race 6 - 6 Tezz Khora | ||
Mon Dec 17 2018 17:47 | 1st = 6 Tezz Khora 2nd = 2 Make Mine Joe 3rd = 9 Bettor Party 4th = 8 Futurist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 4 Darren Allen | ||
Mon Dec 17 2018 17:44 | 1st = 4 Darren Allen 2nd = 6 Zipping Hazel 3rd = 2 Speedy Ryder 4th = 5 Great Success |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 7 - 4 Stella Sea Sun | ||
Mon Dec 17 2018 17:40 | 1st = 4 Stella Sea Sun 2nd = 2 Haames 3rd = 12 Clever Gent 4th = 6 Son Damour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 3 - 1 Theo Aviator | ||
Mon Dec 17 2018 17:35 | 1st = 1 Theo Aviator 2nd = 5 Extradite 3rd = 3 Valbonne 4th = 2 Nowuseemesmile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 3 Ombre Rose | ||
Mon Dec 17 2018 17:32 | 1st = 3 Ombre Rose 2nd = 8 Joan Taro 3rd = 2 Planet Of Dreams 4th = 4 Kitboolou Corza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 6 My Chimera | ||
Mon Dec 17 2018 17:27 | 1st = 6 My Chimera 2nd = 8 War Dan Destroyer 3rd = 7 Blazing Under Fire 4th = 3 Pegasus Elegance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 5 Rellim Diesel | ||
Mon Dec 17 2018 17:24 | 1st = 5 Rellim Diesel 2nd = 7 Manhattan Man 3rd = 8 Bundarra Magic 4th = 1 Spring Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 6 - 10 Meraki Miss | ||
Mon Dec 17 2018 17:20 | 1st = 10 Meraki Miss 2nd = 8 Welcome Art 3rd = 11 Next Level 4th = 4 Cowboys Karma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 1 Bugatti Speed | ||
Mon Dec 17 2018 17:17 | 1st = 1 Bugatti Speed 2nd = 3 Im Ballows 3rd = 7 Baulko Rose 4th = 4 Somers Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Strathalbyn Race 5 - 3 Shardonant | ||
Mon Dec 17 2018 17:12 | 1st = 3 Shardonant 2nd = 1 Oohlala Lady 3rd = 4 Areuohkay 4th = 5 My Mate Stewy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 8 Dyna Bobbi | ||
Mon Dec 17 2018 17:09 | 1st = 8 Dyna Bobbi 2nd = 7 Micky Rads 3rd = 5 Topaz Warrior 4th = 3 Maximum Jan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 2 Makoa | ||
Mon Dec 17 2018 17:04 | 1st = 2 Makoa 2nd = 1 Zalta 3rd = 8 Riverleigh Jeff 4th = 7 Valtona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 6 - 8 Scotty Be Gotti | ||
Mon Dec 17 2018 17:00 | 1st = 8 Scotty Be Gotti 2nd = 9 Ive Got This 3rd = 5 Pickelhaube 4th = 1 Odriscoll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 2 - 9 Disco Durante | ||
Mon Dec 17 2018 16:55 | 1st = 9 Disco Durante 2nd = 5 One For Dave Andme 3rd = 1 Thewizard 4th = 7 Torpedo Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 3 Nandor Junior | ||
Mon Dec 17 2018 16:52 | 1st = 3 Nandor Junior 2nd = 1 Slippery Grant 3rd = 4 Mitch Cargo 4th = 2 Blue Jedi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 11 My Field Marshal | ||
Mon Dec 17 2018 16:47 | 1st = 11 My Field Marshal 2nd = 3 Raukapuka Ruler 3rd = 7 Pachacuti 4th = 6 Little Rascal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 1 Meet Half Way | ||
Mon Dec 17 2018 16:44 | 1st = 1 Meet Half Way 2nd = 3 Rapid Rock 3rd = 6 Urana Smacko 4th = 5 Taylor Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 5 - 4 Brix | ||
Mon Dec 17 2018 16:40 | 1st = 4 Brix 2nd = 3 Brigid Of Kildare 3rd = 7 Dixie 4th = 1 Snatcha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 5 Midnight Joyce | ||
Mon Dec 17 2018 16:37 | 1st = 5 Midnight Joyce 2nd = 8 Rockstar Kerr 3rd = 1 Love You More 4th = 7 Toyko Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Strathalbyn Race 4 - 6 King Of The Roses | ||
Mon Dec 17 2018 16:32 | 1st = 6 King Of The Roses 2nd = 4 Cold Crusher 3rd = 10 Chuck Wagon 4th = 8 Bold Law |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 2 Inga Ross | ||
Mon Dec 17 2018 16:29 | 1st = 2 Inga Ross 2nd = 7 Midnight Mick 3rd = 3 Psychedelic Jay 4th = 4 Hollywood Donuts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 3 Charming Major | ||
Mon Dec 17 2018 16:24 | 1st = 3 Charming Major 2nd = 8 Midnight Bender 3rd = 4 Gotothemoon 4th = 7 Sir Semper Fidelis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 5 - 2 Port Gold | ||
Mon Dec 17 2018 16:20 | 1st = 2 Port Gold 2nd = 9 Guided 3rd = 10 Thundering Heart 4th = 12 Splash Of Lime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 1 - 2 Western Arterra | ||
Mon Dec 17 2018 16:15 | 1st = 2 Western Arterra 2nd = 8 Morant 3rd = 4 Dwayne 4th = 3 Mach Em An Tack Em |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 6 Mighty Senor | ||
Mon Dec 17 2018 16:12 | 1st = 6 Mighty Senor 2nd = 9 Subzero Cell 3rd = 5 Baby Skeeta 4th = 7 Inner Cargo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 7 The Pacman | ||
Mon Dec 17 2018 16:07 | 1st = 7 The Pacman 2nd = 11 Arma The Gun 3rd = 10 Fortyeighthenson 4th = 4 Sur Le Feu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 6 Fawn Regrets | ||
Mon Dec 17 2018 16:04 | 1st = 6 Fawn Regrets 2nd = 4 Hot Cruiser 3rd = 8 Cruising Betty 4th = 1 Barcia Houdini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 4 - 4 Staggering | ||
Mon Dec 17 2018 16:00 | 1st = 4 Staggering 2nd = 8 Narrow Neck Nelson 3rd = 1 Mackellars Love 4th = 5 The Warlord |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 5 Magic Blaze | ||
Mon Dec 17 2018 15:57 | 1st = 5 Magic Blaze 2nd = 4 Jasons Chance 3rd = 2 Red Hot Chance 4th = 6 Lofty Smith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Strathalbyn Race 3 - 4 My Man Dan | ||
Mon Dec 17 2018 15:52 | 1st = 4 My Man Dan 2nd = 6 Keayang Storm 3rd = 7 Ona Rocky Beach 4th = 3 Maywyns Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 6 Maximum Tiff | ||
Mon Dec 17 2018 15:49 | 1st = 6 Maximum Tiff 2nd = 1 Axels A Rebel 3rd = 2 Chilling Story 4th = 7 Gregs Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 1 Fiery Blue Chip | ||
Mon Dec 17 2018 15:44 | 1st = 1 Fiery Blue Chip 2nd = 7 Ima Grumpy Possum 3rd = 2 Magoogan 4th = 5 Ohoka Cooper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 4 - 1 Casino Mondial | ||
Mon Dec 17 2018 15:40 | 1st = 1 Casino Mondial 2nd = 3 Supreme Streak 3rd = 9 Field Helmet 4th = 4 Fudgewedge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 3 Zipping Tricky | ||
Mon Dec 17 2018 15:37 | 1st = 3 Zipping Tricky 2nd = 1 Bugatti Monach 3rd = 7 Durama Missile 4th = 4 Durama Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 1 Bettermatch | ||
Mon Dec 17 2018 15:32 | 1st = 1 Bettermatch 2nd = 7 Redbank Addi 3rd = 9 The Black Prince 4th = 3 Double Encounter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 5 Pure Cool Titan | ||
Mon Dec 17 2018 15:29 | 1st = 5 Pure Cool Titan 2nd = 2 Refueled 3rd = 1 Cool Rage 4th = 7 Tiger Minstrel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 3 - 14 Positive Peace | ||
Mon Dec 17 2018 15:25 | 1st = 14 Positive Peace 2nd = 12 Age Of War 3rd = 11 Wee Lassie 4th = 3 Pujols |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 6 Rocky Rooster | ||
Mon Dec 17 2018 15:22 | 1st = 6 Rocky Rooster 2nd = 5 Shakey Cougar 3rd = 7 Chase On Case 4th = 3 Primrose Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Strathalbyn Race 2 - 3 Millwood Chloe | ||
Mon Dec 17 2018 15:17 | 1st = 3 Millwood Chloe 2nd = 7 Friends 3rd = 8 Arambi Star 4th = 6 Mondo Sports |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 2 Blingittothemax | ||
Mon Dec 17 2018 15:09 | 1st = 2 Blingittothemax 2nd = 1 Domestic Art 3rd = 4 Ominous Flyer 4th = 8 Jacks Gambit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 3 - 3 Destinys Choice | ||
Mon Dec 17 2018 15:05 | 1st = 3 Destinys Choice 2nd = 5 Weigela 3rd = 6 Equiseta 4th = 15 Bridies Brook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 7 Almendra | ||
Mon Dec 17 2018 15:02 | 1st = 7 Almendra 2nd = 1 Unsullied 3rd = 8 Wayne Kenneth 4th = 2 Lady Simmeron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 5 Arts Treasure | ||
Mon Dec 17 2018 14:57 | 1st = 5 Arts Treasure 2nd = 2 My Major Rocket 3rd = 1 Hot Flush 4th = 7 Shezallapples |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 2 - 8 Worldly Pleasure | ||
Mon Dec 17 2018 14:50 | 1st = 8 Worldly Pleasure 2nd = 3 Bay Of Modena 3rd = 9 Bedtime Stories 4th = 2 Ninky Nonk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 8 Ostis Sprite | ||
Mon Dec 17 2018 14:47 | 1st = 8 Ostis Sprite 2nd = 3 Soeztoc 3rd = 7 Alouette Jack 4th = 5 Renew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Strathalbyn Race 1 - 5 Carmy Dan | ||
Mon Dec 17 2018 14:42 | 1st = 5 Carmy Dan 2nd = 1 Steinman 3rd = 7 Fibskite 4th = 2 Just Read My Mind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 7 Drive The Dream | ||
Mon Dec 17 2018 14:34 | 1st = 7 Drive The Dream 2nd = 1 One Mans Pass 3rd = 2 Lurah 4th = 5 Fire And Ice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 2 - 12 The Deel Is Dun | ||
Mon Dec 17 2018 14:30 | 1st = 12 The Deel Is Dun 2nd = 4 Totten 3rd = 1 El Casco 4th = 9 Oakwoods Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 5 Swift Mandy | ||
Mon Dec 17 2018 14:27 | 1st = 5 Swift Mandy 2nd = 4 All Revved Up 3rd = 7 Electric Hippy 4th = 6 Jaggered Stone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 4 Rocker Band | ||
Mon Dec 17 2018 14:22 | 1st = 4 Rocker Band 2nd = 11 Real Obsession 3rd = 7 Ima Mystery Girl 4th = 3 Major Reality |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 1 - 5 Supreme Gem | ||
Mon Dec 17 2018 14:15 | 1st = 5 Supreme Gem 2nd = 11 Scarpa 3rd = 4 Supreme Boss 4th = 6 Cortesta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 9 Devil One | ||
Mon Dec 17 2018 14:12 | 1st = 9 Devil One 2nd = 7 Well Armed 3rd = 2 Fruit Frames 4th = 8 Gone Early |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 2 Roll Ona Rainbow | ||
Mon Dec 17 2018 13:59 | 1st = 2 Roll Ona Rainbow 2nd = 5 Signorina Jujon 3rd = 1 Perfect Feeling 4th = 4 Makinmefeelgood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 1 - 6 Mystic Hill | ||
Mon Dec 17 2018 13:55 | 1st = 6 Mystic Hill 2nd = 1 Huey 3rd = 8 Classicman 4th = 9 Eurogem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 8 Wet And Wild | ||
Mon Dec 17 2018 13:52 | 1st = 8 Wet And Wild 2nd = 3 Agent Osti 3rd = 7 Destini Florida 4th = 2 Lanis Morris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 8 Gotta Go Henry | ||
Mon Dec 17 2018 13:47 | 1st = 8 Gotta Go Henry 2nd = 5 Outrageous El 3rd = 10 Eh Ef El 4th = 11 Our Missionary Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 6 Zipping Cobra | ||
Mon Dec 17 2018 13:44 | 1st = 6 Zipping Cobra 2nd = 8 Lucky James 3rd = 7 Hot Mayhem 4th = 3 Bigtime Talker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 7 Spring Nugget | ||
Mon Dec 17 2018 13:35 | 1st = 7 Spring Nugget 2nd = 3 Tanyas Way 3rd = 4 Black Dash Three 4th = 1 Soda Maxi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 7 Invite Only | ||
Mon Dec 17 2018 13:29 | 1st = 7 Invite Only 2nd = 5 Cc Jones 3rd = 3 Regal Nightshade 4th = 4 Kearney Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 1 Bigtime Rod | ||
Mon Dec 17 2018 13:25 | 1st = 1 Bigtime Rod 2nd = 3 Flying Huey 3rd = 6 Tuff Mr Tee 4th = 7 Bigtime Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 8 Senor Macray | ||
Mon Dec 17 2018 13:19 | 1st = 8 Senor Macray 2nd = 5 Mojo Major 3rd = 3 Im Intense 4th = 2 Southern Gnp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 2 Merls Michu | ||
Mon Dec 17 2018 13:14 | 1st = 2 Merls Michu 2nd = 6 Coconut Gloria 3rd = 1 Good Move 4th = 4 Amanda Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 3 Kamada Park | ||
Mon Dec 17 2018 13:08 | 1st = 3 Kamada Park 2nd = 8 Luke Skywalker 3rd = 6 Bills Barker 4th = 5 Bigtime Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 7 Sea Hawke | ||
Mon Dec 17 2018 13:02 | 1st = 7 Sea Hawke 2nd = 2 Bambole Nere 3rd = 5 Whata Stride 4th = 9 Non Passare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 7 Raven Rich | ||
Mon Dec 17 2018 12:58 | 1st = 7 Raven Rich 2nd = 1 Party Muscles 3rd = 3 Gnal Gnal Girl 4th = 5 Chopping Spuds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 1 Slam It | ||
Mon Dec 17 2018 12:50 | 1st = 1 Slam It 2nd = 9 Grunty Mama 3rd = 5 Bigtime Paige 4th = 3 Race Me Home |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 3 Flossy Lee | ||
Mon Dec 17 2018 12:42 | 1st = 3 Flossy Lee 2nd = 7 Tat Chloe 3rd = 4 Lady Bang Bang 4th = 2 Deering Danae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 5 Norahs Fling | ||
Mon Dec 17 2018 12:37 | 1st = 5 Norahs Fling 2nd = 4 Galaxy Hunter 3rd = 6 Havana Magic 4th = 1 Turn Up Trumps |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 8 Bigtime Pete | ||
Mon Dec 17 2018 12:32 | 1st = 8 Bigtime Pete 2nd = 2 Go Ash 3rd = 5 Cawbourne Cruz 4th = 4 De Blonde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 3 Zara Zara | ||
Mon Dec 17 2018 12:15 | 1st = 3 Zara Zara 2nd = 6 Little Scamp 3rd = 1 Blue Precision 4th = 2 Bigtime Panther |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - | ||
Mon Dec 17 2018 11:57 | 3rd = 1 Blackjack Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 7 Our Tyson | ||
Mon Dec 17 2018 11:57 | 1st = 7 Our Tyson 2nd = 8 Billys Churn 3rd = 1 Blackjack Man 4th = 5 Cawbourne Foxy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 7 Bigtime Jetty | ||
Mon Dec 17 2018 11:40 | 1st = 7 Bigtime Jetty 2nd = 5 Judge Me Jackie 3rd = 8 Making It Up 4th = 3 Cool Wolf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 3 Wong Full Arrest | ||
Mon Dec 17 2018 11:22 | 1st = 3 Wong Full Arrest 2nd = 1 Tuff Jewel 3rd = 2 Cawbourne Sandy 4th = 7 Bigtime Molly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 6 Free Option | ||
Mon Dec 17 2018 11:05 | 1st = 6 Free Option 2nd = 5 White Comet 3rd = 1 Bigtime Ronnie 4th = 2 Cawbourne Zayne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 6 - 9 Innocent Affair | ||
Sat Nov 17 2018 23:50 | 1st = 9 Innocent Affair 2nd = 4 Jingle Jolt 3rd = 1 Dancing With Mach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 2 Chips And Trains | ||
Sat Nov 17 2018 23:47 | 1st = 2 Chips And Trains 2nd = 5 Snazzy Whompo 3rd = 4 Bee Dee 4th = 8 Funky Facts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 10 - 1 Astral Ruler | ||
Sat Nov 17 2018 23:34 | 1st = 1 Astral Ruler 2nd = 6 Maybetothemax 3rd = 2 Quietly Spoken 4th = 4 Southern Alps |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 3 Blackwood Burst | ||
Sat Nov 17 2018 23:31 | 1st = 3 Blackwood Burst 2nd = 4 Owl Perfect 3rd = 7 Zafonic Force 4th = 1 Uranium |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 5 - 3 Baylan Jett | ||
Sat Nov 17 2018 23:25 | 1st = 3 Baylan Jett 2nd = 1 Santanna Cruiser 3rd = 6 Beltane 4th = 7 Lot Twenty One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 3 Lhotse Monelli | ||
Sat Nov 17 2018 23:12 | 1st = 3 Lhotse Monelli 2nd = 2 Leisel Monelli 3rd = 8 Petria Monelli 4th = 6 Allen Mike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 9 - 8 Guts | ||
Sat Nov 17 2018 23:07 | 1st = 8 Guts 2nd = 10 Reddy Fire 3rd = 3 Bettor Watch Him 4th = 7 Kearney Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 3 Lucys Milo | ||
Sat Nov 17 2018 23:05 | 1st = 3 Lucys Milo 2nd = 9 Quip Allen 3rd = 1 Cosmic Ollie 4th = 8 Morpheus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 4 - 4 Burning Shadows | ||
Sat Nov 17 2018 23:00 | 1st = 4 Burning Shadows 2nd = 3 Black Jack Zac 3rd = 6 Let It Roll 4th = 8 Hoiho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 8 Jades Blade | ||
Sat Nov 17 2018 22:53 | 1st = 8 Jades Blade 2nd = 7 Jormis Lad 3rd = 6 Incredible Hero 4th = 1 Bushmans Yarn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 3 Swiftly Laurie | ||
Sat Nov 17 2018 22:50 | 1st = 3 Swiftly Laurie 2nd = 1 Hectic Bro 3rd = 2 Learn From Me 4th = 7 Runway Georgia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 9 - 4 Hosier Lane | ||
Sat Nov 17 2018 22:45 | 1st = 4 Hosier Lane 2nd = 9 Im The Director 3rd = 10 Nui Toc Tien 4th = 8 Novak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 5 Especial Shiraz | ||
Sat Nov 17 2018 22:43 | 1st = 5 Especial Shiraz 2nd = 1 Rockstar Jane 3rd = 2 Fast Izzi 4th = 7 Vandagambo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 6 Lilac Flash | ||
Sat Nov 17 2018 22:38 | 1st = 6 Lilac Flash 2nd = 2 The Space Invader 3rd = 9 Rock With Sam 4th = 4 Flaming Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 6 Moment To Jive | ||
Sat Nov 17 2018 22:32 | 1st = 6 Moment To Jive 2nd = 1 Fled 3rd = 8 Reidys Runner 4th = 3 Ferdinand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 3 Rockstar Eliza | ||
Sat Nov 17 2018 22:29 | 1st = 3 Rockstar Eliza 2nd = 7 Motor City Gem 3rd = 4 Beijing Fling 4th = 2 Stoneage Romeo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Temora Race 8 - 8 Traces Of Tara | ||
Sat Nov 17 2018 22:24 | 1st = 8 Traces Of Tara 2nd = 10 Cruzen Scott 3rd = 3 Myanga Sportsgirl 4th = 4 Zoes Regal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 2 Pandaken | ||
Sat Nov 17 2018 22:22 | 1st = 2 Pandaken 2nd = 4 Slinky Inky 3rd = 6 Uringa 4th = 7 Lucas The Great |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 3 - 8 Phar From Kalahari | ||
Sat Nov 17 2018 22:21 | 1st = 8 Phar From Kalahari 2nd = 1 Naval Aviator 3rd = 9 Semiramide 4th = 12 Sammys Ideal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 7 Iona Grinner | ||
Sat Nov 17 2018 22:17 | 1st = 7 Iona Grinner 2nd = 9 Empire Bay 3rd = 4 Kyvalley Boomerang 4th = 8 All Royal Gal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 2 Pacific Owl | ||
Sat Nov 17 2018 22:15 | 1st = 2 Pacific Owl 2nd = 1 Go Alice Go 3rd = 5 Bart Monelli 4th = 4 Oriental Owen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 8 - 5 Condon | ||
Sat Nov 17 2018 22:10 | 1st = 5 Condon 2nd = 8 Montana Mcleod 3rd = 6 Villa Boy 4th = 9 Costadollar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 8 Two Times Twice | ||
Sat Nov 17 2018 22:08 | 1st = 8 Two Times Twice 2nd = 2 Bad Boy Joe 3rd = 3 Love You More 4th = 5 Ritas Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 3 Just Seduce Me | ||
Sat Nov 17 2018 22:03 | 1st = 3 Just Seduce Me 2nd = 5 Shards Halo 3rd = 2 Might And Main 4th = 7 Big In America |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 3 Spanish Harbour | ||
Sat Nov 17 2018 22:01 | 1st = 3 Spanish Harbour 2nd = 5 Zinchenko 3rd = 6 Follow The Duk 4th = 7 Belvedere Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 1 Star Rad | ||
Sat Nov 17 2018 21:57 | 1st = 1 Star Rad 2nd = 3 Buy Me Diamonds 3rd = 7 Spectra Style 4th = 9 Fab Reiko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Temora Race 7 - 1 Kellys Ideal | ||
Sat Nov 17 2018 21:56 | 1st = 1 Kellys Ideal 2nd = 8 Our Sams Home 3rd = 10 Sports Street 4th = 9 Courageous Ways |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 10 - 7 Tell Nobody | ||
Sat Nov 17 2018 21:54 | 1st = 7 Tell Nobody 2nd = 8 Embossed 3rd = 2 Cawbourne Madox 4th = 3 Knockout Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 7 - 1 Mister Ohanzee | ||
Sat Nov 17 2018 21:50 | 1st = 1 Mister Ohanzee 2nd = 4 Sir Macs Man 3rd = 2 Gozo Beach 4th = 5 Melchoir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 4 Nangar Blaze | ||
Sat Nov 17 2018 21:48 | 1st = 4 Nangar Blaze 2nd = 7 My Bro Connor 3rd = 6 Zipping Alvin 4th = 2 Amys Will |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 2 - 7 Kurai Kage | ||
Sat Nov 17 2018 21:46 | 1st = 7 Kurai Kage 2nd = 1 Tranquil Charlie 3rd = 5 Machlani 4th = 3 Shezlikaterror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 11 Village Witch | ||
Sat Nov 17 2018 21:43 | 1st = 11 Village Witch 2nd = 8 Darkershadeofpale 3rd = 6 Du Vella 4th = 10 Eye See Diamonds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 2 Velocity Linder | ||
Sat Nov 17 2018 21:42 | 1st = 2 Velocity Linder 2nd = 4 Surgenie 3rd = 5 Indiana Princess 4th = 7 Strudel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 7 - 5 Tycoon Kate | ||
Sat Nov 17 2018 21:40 | 1st = 5 Tycoon Kate 2nd = 1 So You Dream 3rd = 2 Grand Challenge 4th = 7 Thumbtacks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 7 Dyna Dean | ||
Sat Nov 17 2018 21:37 | 1st = 7 Dyna Dean 2nd = 3 Are You 3rd = 6 Dyna Carnie 4th = 5 Dyna Zesty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 7 - 2 Coolbreeze | ||
Sat Nov 17 2018 21:35 | 1st = 2 Coolbreeze 2nd = 7 Cold Crusher 3rd = 6 Truscott Hall 4th = 1 Riegle Deception |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 7 - 5 Midnight Matinee | ||
Sat Nov 17 2018 21:33 | 1st = 5 Midnight Matinee 2nd = 4 Confessions 3rd = 6 Miyako Odori 4th = 2 Ubirr Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 9 - 3 Miss Kintaka | ||
Sat Nov 17 2018 21:28 | 1st = 3 Miss Kintaka 2nd = 1 Bare Minimum 3rd = 6 Dynamite Davey 4th = 2 Wild Wally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 5 Franco Totem | ||
Sat Nov 17 2018 21:28 | 1st = 5 Franco Totem 2nd = 3 Top Trio 3rd = 6 Mafuta Vautin 4th = 1 The Ides Of March |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 2 Gizza Malarkey | ||
Sat Nov 17 2018 21:22 | 1st = 2 Gizza Malarkey 2nd = 1 Rockstar Romeo 3rd = 6 Rev Fred Sloy 4th = 3 Smokey Retreat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Temora Race 6 - 7 Shadow Affair | ||
Sat Nov 17 2018 21:20 | 1st = 7 Shadow Affair 2nd = 1 Little Archie 3rd = 4 Pinktastic 4th = 5 Glenfield Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 7 Cosmic Bonus | ||
Sat Nov 17 2018 21:19 | 1st = 7 Cosmic Bonus 2nd = 6 Crazy Bella 3rd = 8 That Houdini 4th = 1 Alpha Ulysses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 6 - 4 Rocknroll Gold | ||
Sat Nov 17 2018 21:15 | 1st = 4 Rocknroll Gold 2nd = 3 Grininalltheway 3rd = 1 Celestial Gossip 4th = 5 Jack William |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 2 Krupa | ||
Sat Nov 17 2018 21:13 | 1st = 2 Krupa 2nd = 8 Kiarni Tiger 3rd = 7 Reality Hawk 4th = 6 Dyna Artist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 1 - 2 Pippa Royale | ||
Sat Nov 17 2018 21:11 | 1st = 2 Pippa Royale 2nd = 4 Delightfulreaction 3rd = 10 Bejewelled 4th = 9 Pamy June |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 3 Shezallapples | ||
Sat Nov 17 2018 21:08 | 1st = 3 Shezallapples 2nd = 10 Bridget Blue Chip 3rd = 8 Redbank Addi 4th = 9 Feel The Burn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 8 - 1 Hardaway Titan | ||
Sat Nov 17 2018 21:07 | 1st = 1 Hardaway Titan 2nd = 4 Another Grey 3rd = 5 Big Terry 4th = 2 Joys Fancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 6 - 4 Dont Plead Guilty | ||
Sat Nov 17 2018 21:05 | 1st = 4 Dont Plead Guilty 2nd = 9 No Tan Tat 3rd = 2 Here Comes Lenni 4th = 5 Able Engine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 6 - 2 Mighty Sheffield | ||
Sat Nov 17 2018 21:02 | 1st = 2 Mighty Sheffield 2nd = 6 Outa Control 3rd = 8 Zakharova 4th = 1 Macs Lil Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 8 Del Rey | ||
Sat Nov 17 2018 21:00 | 1st = 8 Del Rey 2nd = 4 Fab Fit 3rd = 1 Kulu Hipster 4th = 3 Big Bad Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 6 - 1 Amthaal | ||
Sat Nov 17 2018 21:00 | 1st = 1 Amthaal 2nd = 2 Arazona 3rd = 5 Dazet 4th = 7 Theres Nemo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 8 Midnight Hero | ||
Sat Nov 17 2018 20:57 | 1st = 8 Midnight Hero 2nd = 2 Azkaban 3rd = 6 Italian Plastic 4th = 1 Immen Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 4 Sidone | ||
Sat Nov 17 2018 20:54 | 1st = 4 Sidone 2nd = 1 Im So Fancy 3rd = 2 Fascinate Joan 4th = 7 Weonna Sannette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 7 Frankie Rocks | ||
Sat Nov 17 2018 20:52 | 1st = 7 Frankie Rocks 2nd = 1 Mako Banner 3rd = 6 Ohoka Punter 4th = 2 Bodhi Tree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 8 - 1 Dark Prospect | ||
Sat Nov 17 2018 20:47 | 1st = 1 Dark Prospect 2nd = 11 Mr Alby 3rd = 16 Beaucount 4th = 9 Press The Petal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Temora Race 5 - 2 Heart Of Cooper | ||
Sat Nov 17 2018 20:45 | 1st = 2 Heart Of Cooper 2nd = 8 Firey Jerula 3rd = 7 Mister Donald 4th = 6 My Mels Place |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 6 Rachels Dream | ||
Sat Nov 17 2018 20:44 | 1st = 6 Rachels Dream 2nd = 5 Cliff Keeping 3rd = 1 Mellcat Lass 4th = 8 Midnight Joyce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 7 - 5 Nangar Ace | ||
Sat Nov 17 2018 20:41 | 1st = 5 Nangar Ace 2nd = 1 All On Amy 3rd = 8 Embye 4th = 4 Fabrelass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 5 - 3 Jerichos Trumpet | ||
Sat Nov 17 2018 20:40 | 1st = 3 Jerichos Trumpet 2nd = 6 Zoomas Legend 3rd = 7 Illawong Byron 4th = 1 Its Not Dark Yet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 1 Wise Piquet | ||
Sat Nov 17 2018 20:38 | 1st = 1 Wise Piquet 2nd = 2 Gehring Bale 3rd = 7 Ice Cool Kaedyn 4th = 5 Reiko Ablett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 2 Rio Brave | ||
Sat Nov 17 2018 20:34 | 1st = 2 Rio Brave 2nd = 1 Painted Picture 3rd = 8 Nikki Nettle 4th = 4 Slick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 7 Ellmers Image | ||
Sat Nov 17 2018 20:33 | 1st = 7 Ellmers Image 2nd = 11 Let It Ride 3rd = 9 Our Uncle Sam 4th = 4 Outrageous El |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 4 Sailor Boy | ||
Sat Nov 17 2018 20:31 | 1st = 4 Sailor Boy 2nd = 5 Big Boy Ora 3rd = 3 Freewheeling 4th = 2 Caths Fancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 5 - 6 Merry Magic | ||
Sat Nov 17 2018 20:30 | 1st = 6 Merry Magic 2nd = 1 Cubby 3rd = 2 Infernal 4th = 4 Spiritosa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 4 Little Digger | ||
Sat Nov 17 2018 20:27 | 1st = 4 Little Digger 2nd = 1 Eleanor Rascal 3rd = 3 Boom Down 4th = 2 Big Daddy Bee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 5 - 5 Reva | ||
Sat Nov 17 2018 20:26 | 1st = 5 Reva 2nd = 3 Julius Franco 3rd = 8 Topnotch Mach 4th = 6 Goodboy Cowboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 5 - 6 Haikus Way | ||
Sat Nov 17 2018 20:24 | 1st = 6 Haikus Way 2nd = 4 Jackson Storm 3rd = 7 Yazzi Jean 4th = 3 Nulladane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 6 - 7 Zipping Burgess | ||
Sat Nov 17 2018 20:23 | 1st = 7 Zipping Burgess 2nd = 5 Cosmic Blend 3rd = 3 Skibbo 4th = 6 Sunburnt Opal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 5 Rixy Ya Pest | ||
Sat Nov 17 2018 20:20 | 1st = 5 Rixy Ya Pest 2nd = 7 Verne Allen 3rd = 1 Dyna Hadria 4th = 8 Mepunga Prue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 2 None Bettor | ||
Sat Nov 17 2018 20:15 | 1st = 2 None Bettor 2nd = 1 Cankickatarget 3rd = 5 Vader 4th = 8 Grinvil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 8 Myrniong And All | ||
Sat Nov 17 2018 20:15 | 1st = 8 Myrniong And All 2nd = 6 Dyna Winter 3rd = 3 Desiree Dancer 4th = 5 Azalea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 8 Fire To Rain | ||
Sat Nov 17 2018 20:12 | 1st = 8 Fire To Rain 2nd = 2 Comaneci 3rd = 3 Codrington Kid 4th = 7 Regal Recall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 7 - 9 Freo | ||
Sat Nov 17 2018 20:12 | 1st = 9 Freo 2nd = 6 Cappo Doro 3rd = 8 Taxagano 4th = 3 Wrinkly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 1 Secret Of Ours | ||
Sat Nov 17 2018 20:09 | 1st = 1 Secret Of Ours 2nd = 2 Wilshire Boy 3rd = 6 Cyril Figgis 4th = 7 Blazin Logie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Temora Race 4 - 6 Taylor Hood | ||
Sat Nov 17 2018 20:08 | 1st = 6 Taylor Hood 2nd = 10 Lettucefireharvey 3rd = 3 Flaneur 4th = 5 Shes Courageous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 9 Cannonball | ||
Sat Nov 17 2018 20:06 | 1st = 9 Cannonball 2nd = 1 Queens Me Mum 3rd = 2 Tiger Frost 4th = 7 Shadowman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 4 - 5 Buster Brady | ||
Sat Nov 17 2018 20:05 | 1st = 5 Buster Brady 2nd = 8 Tough Call 3rd = 6 Mygoldengrinner 4th = 3 Dansbro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 2 El Grand Knocka | ||
Sat Nov 17 2018 20:02 | 1st = 2 El Grand Knocka 2nd = 4 Detroit Wally 3rd = 3 Bourbski Bar 4th = 5 Bobs Brew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 5 - 1 Hey Bro | ||
Sat Nov 17 2018 20:02 | 1st = 1 Hey Bro 2nd = 2 Penalty Point 3rd = 6 Galveston Bay 4th = 8 Ocean Digger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 5 - 1 Runnin On Fumes | ||
Sat Nov 17 2018 19:59 | 1st = 1 Runnin On Fumes 2nd = 3 Struph 3rd = 5 Charged Up 4th = 2 Hidden Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 5 Mattgregor | ||
Sat Nov 17 2018 19:58 | 1st = 5 Mattgregor 2nd = 11 Conviction 3rd = 2 Battle Born 4th = 9 The Shady One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 7 Double Spur | ||
Sat Nov 17 2018 19:56 | 1st = 7 Double Spur 2nd = 8 Soft Sand 3rd = 6 Jury 4th = 5 Southern Ripple |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 4 - 6 Theodolite | ||
Sat Nov 17 2018 19:55 | 1st = 6 Theodolite 2nd = 4 Go One Better 3rd = 2 Wrecking Ball 4th = 1 Frankel My Dear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 4 - 1 Batman Bart | ||
Sat Nov 17 2018 19:52 | 1st = 1 Batman Bart 2nd = 3 Gotta Take Care 3rd = 7 Yankee Clipper 4th = 4 White Star Village |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 2 My Halo | ||
Sat Nov 17 2018 19:50 | 1st = 2 My Halo 2nd = 8 Col Gwen May 3rd = 6 Over The Border 4th = 7 Fran Sannette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 4 - 3 Oakfield Monarch | ||
Sat Nov 17 2018 19:50 | 1st = 3 Oakfield Monarch 2nd = 4 Hinchinstyle 3rd = 11 Von Richter 4th = 2 Haradify |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 6 Double Mack | ||
Sat Nov 17 2018 19:47 | 1st = 6 Double Mack 2nd = 5 Zipping Beau 3rd = 2 Djay Holden 4th = 8 Zipping Koda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 4 - 4 Panther Paul | ||
Sat Nov 17 2018 19:44 | 1st = 4 Panther Paul 2nd = 3 Stormy Pedro 3rd = 7 Tuna Fish 4th = 8 Dreaming Bucks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 2 Anna Bay Al | ||
Sat Nov 17 2018 19:42 | 1st = 2 Anna Bay Al 2nd = 8 Sweet As 3rd = 7 Ketut 4th = 9 Fioki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 3 Midnight Starlet | ||
Sat Nov 17 2018 19:40 | 1st = 3 Midnight Starlet 2nd = 7 Wise Ricciardo 3rd = 4 Okay Kirsty 4th = 8 Zipping Chaser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 6 - 3 Spillinova | ||
Sat Nov 17 2018 19:37 | 1st = 3 Spillinova 2nd = 6 Rising Sea 3rd = 7 Kimbos Girl 4th = 11 Upward Others |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Temora Race 3 - 10 Ina Great Place | ||
Sat Nov 17 2018 19:35 | 1st = 10 Ina Great Place 2nd = 6 Always In Command 3rd = 1 My Highlights 4th = 3 Navajo Rocky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 3 Blue Shadows | ||
Sat Nov 17 2018 19:34 | 1st = 3 Blue Shadows 2nd = 2 Roger Express 3rd = 10 Living Daylights 4th = 4 Musketeer Oasis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 3 Haras Flame | ||
Sat Nov 17 2018 19:31 | 1st = 3 Haras Flame 2nd = 5 Regal Sapphire 3rd = 2 Special Cover 4th = 6 Its A Kiss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 3 - 2 Son Of Major | ||
Sat Nov 17 2018 19:30 | 1st = 2 Son Of Major 2nd = 1 Shadows Delight 3rd = 4 Lady Flora 4th = 6 Magical Times |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 4 - 7 Truth And Lies | ||
Sat Nov 17 2018 19:30 | 1st = 7 Truth And Lies 2nd = 2 Sammy The Boss 3rd = 1 Foxy Royale 4th = 6 Southern Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 3 Blabba Mouth | ||
Sat Nov 17 2018 19:28 | 1st = 3 Blabba Mouth 2nd = 6 Smoking Road 3rd = 7 Double Stitched 4th = 8 Winsome Money |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 8 Ragadeen | ||
Sat Nov 17 2018 19:24 | 1st = 8 Ragadeen 2nd = 4 Scary Mary 3rd = 6 Proud Racer 4th = 3 All Negoa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 2 Little Rascal | ||
Sat Nov 17 2018 19:23 | 1st = 2 Little Rascal 2nd = 5 Repeat After Me 3rd = 11 Avonnova 4th = 8 Gotta Go Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 3 - 7 Caishen | ||
Sat Nov 17 2018 19:21 | 1st = 7 Caishen 2nd = 6 Gundal Schoppy 3rd = 3 Powerful Pat 4th = 8 Harold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 3 - 2 Brasada | ||
Sat Nov 17 2018 19:20 | 1st = 2 Brasada 2nd = 6 Mr Jammo 3rd = 11 Eight One Sanchez 4th = 10 Relanski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 3 - 4 Lochinvar Hugo | ||
Sat Nov 17 2018 19:17 | 1st = 4 Lochinvar Hugo 2nd = 2 Jaylets Hunta 3rd = 10 Blurred Lines 4th = 5 Friends |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 3 - 1 Now You See | ||
Sat Nov 17 2018 19:15 | 1st = 1 Now You See 2nd = 2 Dream Of Ascot 3rd = 7 Noor Dropper 4th = 8 Hidden Sequel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 5 Redneck Banjo | ||
Sat Nov 17 2018 19:15 | 1st = 5 Redneck Banjo 2nd = 3 Thanking Peter 3rd = 7 Farcelona Fenix 4th = 2 Elly Bye Bye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 2 Just Curious | ||
Sat Nov 17 2018 19:12 | 1st = 2 Just Curious 2nd = 5 Chill Out Al 3rd = 1 Quavo 4th = 8 Zoro Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 8 Smokem Joe | ||
Sat Nov 17 2018 19:09 | 1st = 8 Smokem Joe 2nd = 1 Son Of Bogart 3rd = 3 Burst Of Black 4th = 4 Wreck It Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 3 My Ultimate Fella | ||
Sat Nov 17 2018 19:07 | 1st = 3 My Ultimate Fella 2nd = 1 Ted West 3rd = 7 Hez Razor Sharp 4th = 9 Parisian Rockstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 4 Mousey Mccoy | ||
Sat Nov 17 2018 19:05 | 1st = 4 Mousey Mccoy 2nd = 2 Eduardo Rose 3rd = 1 Elusive Anake 4th = 5 Charlie Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 5 - 1 Murphy | ||
Sat Nov 17 2018 19:05 | 1st = 1 Murphy 2nd = 5 Taciturn 3rd = 3 Karmonaaron 4th = 8 Our Great Northern |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 3 - 5 Transitional | ||
Sat Nov 17 2018 19:00 | 1st = 5 Transitional 2nd = 1 Sobrero 3rd = 8 Baltasar 4th = 2 Roger The Dodger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 5 - 6 Durendal | ||
Sat Nov 17 2018 19:00 | 1st = 6 Durendal 2nd = 8 Belter 3rd = 1 Scales Of Justice 4th = 3 Dainty Tess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Temora Race 2 - 1 Miss Gold Fortune | ||
Sat Nov 17 2018 18:59 | 1st = 1 Miss Gold Fortune 2nd = 5 Fat George 3rd = 2 Moreau Drive 4th = 4 Penny Writer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 2 - 2 Taken King | ||
Sat Nov 17 2018 18:57 | 1st = 2 Taken King 2nd = 1 My Bro Bruno 3rd = 4 Shocked 4th = 6 Rocca Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 2 - 5 Our Sir Ivanhoe | ||
Sat Nov 17 2018 18:55 | 1st = 5 Our Sir Ivanhoe 2nd = 2 Beach Boy Adios 3rd = 3 All I Can Be 4th = 1 Washmepockets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 2 Haigslea Flyer | ||
Sat Nov 17 2018 18:53 | 1st = 2 Haigslea Flyer 2nd = 8 Full Impact 3rd = 9 Blue Jillem 4th = 4 Isnt She Just |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 7 Ripper Zipper | ||
Sat Nov 17 2018 18:50 | 1st = 7 Ripper Zipper 2nd = 6 Mr Grey 3rd = 4 Lake Lovin 4th = 1 Speedy Gallon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 6 Senor Macray | ||
Sat Nov 17 2018 18:48 | 1st = 6 Senor Macray 2nd = 1 Double Encounter 3rd = 7 Sparkling Cullect 4th = 11 Tygar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Roma Race 8 - 8 Gendebien | ||
Sat Nov 17 2018 18:46 | 1st = 8 Gendebien 2nd = 3 Tisani Tomso 3rd = 1 Hard Stride 4th = 2 Boomwaa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 2 - 2 Kaphit | ||
Sat Nov 17 2018 18:45 | 1st = 2 Kaphit 2nd = 4 Celestial King 3rd = 6 Thin Green Line 4th = 3 Moonlights Reward |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 1 - 4 Little Jebrynah | ||
Sat Nov 17 2018 18:42 | 1st = 4 Little Jebrynah 2nd = 2 Friend Of Man 3rd = 3 Banjo Shark 4th = 6 Senor Wolf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 2 - 5 Canelliesparkle | ||
Sat Nov 17 2018 18:41 | 1st = 5 Canelliesparkle 2nd = 9 For The Corz 3rd = 8 Nykea Courage 4th = 3 Lah Grin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 3 Sir Julian | ||
Sat Nov 17 2018 18:38 | 1st = 3 Sir Julian 2nd = 5 Our Major Day 3rd = 2 Prince Of Zanzibar 4th = 4 Padrisimo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 2 - 3 Mr Chow | ||
Sat Nov 17 2018 18:35 | 1st = 3 Mr Chow 2nd = 4 Rosie Posie 3rd = 9 Selfie 4th = 1 Iron George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 1 Asteroid Chloe | ||
Sat Nov 17 2018 18:33 | 1st = 1 Asteroid Chloe 2nd = 3 Little Wiggles 3rd = 4 Irinka Serena 4th = 2 Zetella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 8 Que Allen | ||
Sat Nov 17 2018 18:30 | 1st = 8 Que Allen 2nd = 7 Hip Hippy Shake 3rd = 1 Omen Allen 4th = 5 Newfire Chelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 4 - 7 Flinders Beach | ||
Sat Nov 17 2018 18:30 | 1st = 7 Flinders Beach 2nd = 3 Madame Duporth 3rd = 5 Wawrinka 4th = 1 Son Of A Fling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 2 - 2 Moschard | ||
Sat Nov 17 2018 18:30 | 1st = 2 Moschard 2nd = 1 North Col 3rd = 5 Dance Mindy Dance 4th = 3 Mauldens Mill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 4 - 5 Arcadia Queen | ||
Sat Nov 17 2018 18:25 | 1st = 5 Arcadia Queen 2nd = 1 Lady Cosmology 3rd = 3 Leading Girl 4th = 2 Flirtini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Temora Race 1 - 8 Yourockanna | ||
Sat Nov 17 2018 18:24 | 1st = 8 Yourockanna 2nd = 2 Reverse Psychology 3rd = 9 Temora Reactor 4th = 6 Cobbity Chic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 1 - 4 Malcolms Rhythm | ||
Sat Nov 17 2018 18:20 | 1st = 4 Malcolms Rhythm 2nd = 5 My Forgotten Hero 3rd = 1 British General 4th = 3 Temporal Join |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Roma Race 7 - 8 Atouchmore | ||
Sat Nov 17 2018 18:14 | 1st = 8 Atouchmore 2nd = 10 Green Empire 3rd = 1 Fabs Cowboy 4th = 12 Hi Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 6 Celestial Arden | ||
Sat Nov 17 2018 18:13 | 1st = 6 Celestial Arden 2nd = 11 Rakarolla 3rd = 3 Eh Ef El 4th = 2 Star Writer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 1 - 9 Pierrless | ||
Sat Nov 17 2018 18:10 | 1st = 9 Pierrless 2nd = 7 Exceedingly Easy 3rd = 8 Mandayana 4th = 3 Foot Foot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 5 Our Interest | ||
Sat Nov 17 2018 18:07 | 1st = 5 Our Interest 2nd = 7 Premier Return 3rd = 3 Mulwee Miracle 4th = 2 Tommycut Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 1 - 1 Antaeus Blue Chip | ||
Sat Nov 17 2018 18:05 | 1st = 1 Antaeus Blue Chip 2nd = 7 Glacier Heights 3rd = 2 Atomic Blue Chip 4th = 4 Millwood Chloe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 8 - 5 Motion Granted | ||
Sat Nov 17 2018 18:03 | 1st = 5 Motion Granted 2nd = 12 Precipitate 3rd = 4 Captivator 4th = 8 Barefoot Tycoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 1 - 6 Coolmunda | ||
Sat Nov 17 2018 17:59 | 1st = 6 Coolmunda 2nd = 2 The Danger 3rd = 8 Mishani Silva 4th = 9 Errol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 3 - 5 Kaptan Apollo | ||
Sat Nov 17 2018 17:57 | 1st = 5 Kaptan Apollo 2nd = 4 Makin The Grade 3rd = 2 Was Agona 4th = 1 Cosmic Kheleyf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 10 - 13 Im A Princess | ||
Sat Nov 17 2018 17:55 | 1st = 13 Im A Princess 2nd = 4 Zumbelina 3rd = 12 Aeecee Tong De 4th = 8 Seductive Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 3 Faith In Thee | ||
Sat Nov 17 2018 17:52 | 1st = 3 Faith In Thee 2nd = 2 Sienna Grand 3rd = 4 Pick A Whacker 4th = 1 Glenreagh Skud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 8 - 1 White Hawk | ||
Sat Nov 17 2018 17:50 | 1st = 1 White Hawk 2nd = 6 Geegees Lillybet 3rd = 3 Chief Navigator 4th = 4 Another Brother |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 9 - 13 El Campeador | ||
Sat Nov 17 2018 17:47 | 1st = 13 El Campeador 2nd = 10 Magnufighter 3rd = 4 Capital Gain 4th = 12 Hang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 3 - 9 Patapus | ||
Sat Nov 17 2018 17:43 | 1st = 9 Patapus 2nd = 10 Truly Belong 3rd = 4 Kaapander 4th = 5 Friars Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 9 - 12 Sweet Deal | ||
Sat Nov 17 2018 17:40 | 1st = 12 Sweet Deal 2nd = 1 Newsfan 3rd = 7 Catesby 4th = 13 Monsieur Sisu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Roma Race 6 - 6 Gud Onya | ||
Sat Nov 17 2018 17:38 | 1st = 6 Gud Onya 2nd = 9 Immutable 3rd = 4 Yeezy 4th = 3 Potemkin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dunkeld Race 8 - 7 Lizzys Kid | ||
Sat Nov 17 2018 17:36 | 1st = 7 Lizzys Kid 2nd = 3 Sleek Acheeva 3rd = 8 Telemarketer 4th = 2 Danigree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 1 - 3 Pirates Mistress | ||
Sat Nov 17 2018 17:33 | 1st = 3 Pirates Mistress 2nd = 1 All Man 3rd = 4 Tucepi 4th = 6 Frosty Liaison |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 8 - 12 Kabini | ||
Sat Nov 17 2018 17:31 | 1st = 12 Kabini 2nd = 10 Over And Above 3rd = 5 Classy Jack 4th = 11 Icelandic Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 7 - 5 Time to Play | ||
Sat Nov 17 2018 17:28 | 1st = 5 Time to Play 2nd = 3 Glen Ord 3rd = 7 Jinx N Drinx 4th = 8 Rolling Roman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 8 - 5 Miss Jenny | ||
Sat Nov 17 2018 17:24 | 1st = 5 Miss Jenny 2nd = 4 I Arize 3rd = 1 Point Of Honour 4th = 8 Concave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 2 - 3 Isle Of Light | ||
Sat Nov 17 2018 17:22 | 1st = 3 Isle Of Light 2nd = 4 My Snip 3rd = 6 Choice Approach 4th = 5 Can La |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 9 - 4 Malibu Style | ||
Sat Nov 17 2018 17:20 | 1st = 4 Malibu Style 2nd = 3 Bons Away 3rd = 5 Ill Have A Bit 4th = 9 Soothing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gundagai Race 7 - 3 Landmine | ||
Sat Nov 17 2018 17:16 | 1st = 3 Landmine 2nd = 6 Classic Conquest 3rd = 4 Gasworx 4th = 10 Bennos Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 7 - 3 Manilenya | ||
Sat Nov 17 2018 17:14 | 1st = 3 Manilenya 2nd = 1 Paion 3rd = 7 Hirvonen 4th = 6 Geegees Gran Lodge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 8 - 1 Most Important | ||
Sat Nov 17 2018 17:12 | 1st = 1 Most Important 2nd = 10 Victorem 3rd = 2 Im A Rippa 4th = 3 Tyzone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 6 - 8 Dunderry | ||
Sat Nov 17 2018 17:08 | 1st = 8 Dunderry 2nd = 10 Winterconi 3rd = 5 Mabrouk 4th = 11 Hu Hit Hu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 2 - 4 Arcadia Prince | ||
Sat Nov 17 2018 17:04 | 1st = 4 Arcadia Prince 2nd = 7 Mrs Browns Boy 3rd = 2 Mad Brad 4th = 5 Broker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Roma Race 5 - 6 Sheezalady | ||
Sat Nov 17 2018 17:02 | 1st = 6 Sheezalady 2nd = 8 Chief Advocate 3rd = 9 Karaharaga 4th = 10 Golovkin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 8 - 5 Seasons | ||
Sat Nov 17 2018 17:00 | 1st = 5 Seasons 2nd = 3 Niccis Gold 3rd = 4 Deft 4th = 1 Hussterical |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dunkeld Race 7 - 1 Bassons | ||
Sat Nov 17 2018 16:56 | 1st = 1 Bassons 2nd = 3 Inastride 3rd = 2 Centenary Shot 4th = 6 Hospeda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 7 - 3 Box On Collins | ||
Sat Nov 17 2018 16:51 | 1st = 3 Box On Collins 2nd = 5 Oh So Unfair 3rd = 2 Aagas 4th = 7 I Have Arrived |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 6 - 3 Toga Picta | ||
Sat Nov 17 2018 16:48 | 1st = 3 Toga Picta 2nd = 1 Spicers Peak 3rd = 7 All Apologies 4th = 5 Bacchur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 7 - 9 Bolord | ||
Sat Nov 17 2018 16:44 | 1st = 9 Bolord 2nd = 1 Hes A Given 3rd = 4 Prima Stella 4th = 10 Sostenido |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 1 - 1 Java | ||
Sat Nov 17 2018 16:42 | 1st = 1 Java 2nd = 3 Neuschwanstein 3rd = 5 Marbel Duke 4th = 2 Niccoco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 8 - 4 The Taj Mahal | ||
Sat Nov 17 2018 16:40 | 1st = 4 The Taj Mahal 2nd = 7 Dal Harraild 3rd = 8 Our Libretto 4th = 6 Lord Fandango |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gundagai Race 6 - 12 Tyres Are Crucial | ||
Sat Nov 17 2018 16:36 | 1st = 12 Tyres Are Crucial 2nd = 8 Triple Hero 3rd = 9 Ardanza 4th = 5 Charcol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 6 - 7 Minute Repeater | ||
Sat Nov 17 2018 16:34 | 1st = 7 Minute Repeater 2nd = 3 Geegees Goldengirl 3rd = 8 Century Arrow 4th = 4 Kool Kash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 7 - 8 Femme Fireball | ||
Sat Nov 17 2018 16:32 | 1st = 8 Femme Fireball 2nd = 2 Oink 3rd = 5 Impasse 4th = 14 Final Zero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 5 - 2 Jetgirl | ||
Sat Nov 17 2018 16:28 | 1st = 2 Jetgirl 2nd = 12 Tennessee Pasha 3rd = 9 Bounty Belle 4th = 4 Coroglen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 1 - 1 Specialism | ||
Sat Nov 17 2018 16:24 | 1st = 1 Specialism 2nd = 4 Mia Dolce 3rd = 3 Sacred King 4th = 6 Gunnedoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Roma Race 4 - 8 Lucky Dealen | ||
Sat Nov 17 2018 16:22 | 1st = 8 Lucky Dealen 2nd = 1 De Losko 3rd = 9 My Happy Place 4th = 7 Edenannie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 7 - 7 Isaurian | ||
Sat Nov 17 2018 16:20 | 1st = 7 Isaurian 2nd = 8 Tango Rain 3rd = 3 Sir Plush 4th = 9 Jorda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dunkeld Race 6 - 6 Penny To Sell | ||
Sat Nov 17 2018 16:16 | 1st = 6 Penny To Sell 2nd = 1 Scherzoso 3rd = 10 Not To Know |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 6 - 4 Karlovasi | ||
Sat Nov 17 2018 16:11 | 1st = 4 Karlovasi 2nd = 5 Benz 3rd = 6 Oberland 4th = 7 Amberdi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 5 - 2 True Myth | ||
Sat Nov 17 2018 16:08 | 1st = 2 True Myth 2nd = 8 Massive Attack 3rd = 3 Sequablur 4th = 6 Takings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 6 - 5 Leardo | ||
Sat Nov 17 2018 16:04 | 1st = 5 Leardo 2nd = 10 Shesinthelimelite 3rd = 7 Brigid Of Kildare 4th = 11 Winspear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 7 - 3 Ringerdingding | ||
Sat Nov 17 2018 16:00 | 1st = 3 Ringerdingding 2nd = 12 Seabrook 3rd = 1 Long Leaf 4th = 7 Zoutori |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gundagai Race 5 - 4 Mr Brown Fox | ||
Sat Nov 17 2018 15:56 | 1st = 4 Mr Brown Fox 2nd = 1 Missed Out 3rd = 13 Sergeant Sam 4th = 3 Warragul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 5 - 4 Tough Missile | ||
Sat Nov 17 2018 15:54 | 1st = 4 Tough Missile 2nd = 2 Apriano 3rd = 7 Motown Blues 4th = 1 Agree To |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 6 - 10 Adoradancer | ||
Sat Nov 17 2018 15:52 | 1st = 10 Adoradancer 2nd = 7 Spirit And Fire 3rd = 5 Muddy Rope 4th = 8 Paper Trade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 4 - 12 Stato | ||
Sat Nov 17 2018 15:48 | 1st = 12 Stato 2nd = 1 Good Verdict 3rd = 8 Zarwrinkles 4th = 11 Love N Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 6 - 11 Notio | ||
Sat Nov 17 2018 15:45 | 1st = 11 Notio 2nd = 9 Arraignment 3rd = 8 Mutarakem 4th = 3 Souchez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Roma Race 3 - 6 Star Painter | ||
Sat Nov 17 2018 15:43 | 1st = 6 Star Painter 2nd = 10 Wonderful Wally 3rd = 5 Tabriz 4th = 9 Pabulum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dunkeld Race 5 - 5 Grandview Avenue | ||
Sat Nov 17 2018 15:41 | 1st = 5 Grandview Avenue 2nd = 1 Magna Carta 3rd = 6 Mighty Moshe 4th = 2 Do The Hippy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 5 - 4 Hussybay | ||
Sat Nov 17 2018 15:36 | 1st = 4 Hussybay 2nd = 2 Tatoosh 3rd = 1 Mail It In 4th = 3 Ustinovs Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 11 - 9 Imeldas Girl | ||
Sat Nov 17 2018 15:35 | 1st = 9 Imeldas Girl 2nd = 14 Miss Scandinavia 3rd = 5 Sentient 4th = 3 Zakynthos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 4 - 10 Last Light | ||
Sat Nov 17 2018 15:33 | 1st = 10 Last Light 2nd = 4 Smart As Attack 3rd = 12 Walk To The Bar 4th = 11 Canongate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 5 - 11 Juaphikoa | ||
Sat Nov 17 2018 15:29 | 1st = 11 Juaphikoa 2nd = 7 Ragazze 3rd = 3 Oakfield Jet 4th = 5 Better Take Cover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 6 - 8 Fifty Stars | ||
Sat Nov 17 2018 15:25 | 1st = 8 Fifty Stars 2nd = 4 Holy Snow 3rd = 2 Fastnet Tempest 4th = 5 Liapari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gundagai Race 4 - 6 Captain Ryder | ||
Sat Nov 17 2018 15:21 | 1st = 6 Captain Ryder 2nd = 2 Trumbo 3rd = 11 Enconti 4th = 10 Lady Patrika |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 4 - 1 Gee Gee Secondover | ||
Sat Nov 17 2018 15:19 | 1st = 1 Gee Gee Secondover 2nd = 3 Gee Gee Queen Bee 3rd = 4 Clever Charlotte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 5 - 2 Zoustyle | ||
Sat Nov 17 2018 15:17 | 1st = 2 Zoustyle 2nd = 11 Jami Lady 3rd = 8 Archers Paradox 4th = 1 Boomsara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 3 - 9 Bemboka | ||
Sat Nov 17 2018 15:13 | 1st = 9 Bemboka 2nd = 3 Cadeyrn 3rd = 11 Cat Walk Queen 4th = 8 Snappy Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Roma Race 2 - 2 Goresbridge | ||
Sat Nov 17 2018 15:09 | 1st = 2 Goresbridge 2nd = 3 Fish Burger 3rd = 12 Wild Justice 4th = 10 Sea Praise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 5 - 6 Firsthand | ||
Sat Nov 17 2018 15:05 | 1st = 6 Firsthand 2nd = 4 My Nordic Hero 3rd = 2 Snippets Land 4th = 8 Passage Of Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dunkeld Race 4 - 1 Moot | ||
Sat Nov 17 2018 15:01 | 1st = 1 Moot 2nd = 4 Royal Spinner 3rd = 6 Sasayuri 4th = 3 Purrfect Trick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 4 - 2 Miss Jane | ||
Sat Nov 17 2018 14:56 | 1st = 2 Miss Jane 2nd = 8 Something Silver 3rd = 5 Lucky Flipper 4th = 7 Trupt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 10 - 5 Pickup | ||
Sat Nov 17 2018 14:55 | 1st = 5 Pickup 2nd = 14 Red River Rock 3rd = 13 Katiem Marie 4th = 10 Tipping Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 3 - 8 Uber Mover | ||
Sat Nov 17 2018 14:53 | 1st = 8 Uber Mover 2nd = 7 Liliero 3rd = 3 Top Luck 4th = 1 The Demtel Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 4 - 4 Rare Episode | ||
Sat Nov 17 2018 14:49 | 1st = 4 Rare Episode 2nd = 9 Grundalina 3rd = 3 Crimson Ticket 4th = 5 Destinys Reward |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 5 - 10 Cool Passion | ||
Sat Nov 17 2018 14:45 | 1st = 10 Cool Passion 2nd = 1 First Among Equals 3rd = 8 Savanna Amour 4th = 5 Chamois Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 3 - 8 Divi | ||
Sat Nov 17 2018 14:43 | 1st = 8 Divi 2nd = 11 Odessa Lad 3rd = 9 Pontypaul 4th = 4 Flikpix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gundagai Race 3 - 10 High Street | ||
Sat Nov 17 2018 14:41 | 1st = 10 High Street 2nd = 2 Rising Force 3rd = 6 Sepulchre 4th = 11 Sister Hazel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 8 - 12 Lady Style | ||
Sat Nov 17 2018 14:39 | 1st = 12 Lady Style 2nd = 8 Skaaboom 3rd = 10 Masque 4th = 1 Mr Linski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 4 - 13 Ponytales | ||
Sat Nov 17 2018 14:37 | 1st = 13 Ponytales 2nd = 14 Omineca 3rd = 12 Nashville Skyline 4th = 4 Lota Creek Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 2 - 7 Delight | ||
Sat Nov 17 2018 14:33 | 1st = 7 Delight 2nd = 4 Typhoon Max 3rd = 5 East Esplanade 4th = 1 Carmel Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 4 - 3 Our Century | ||
Sat Nov 17 2018 14:30 | 1st = 3 Our Century 2nd = 8 Abdon 3rd = 9 Naval Warfare 4th = 2 Red Excitement |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Roma Race 1 - 7 Sixty One Tigers | ||
Sat Nov 17 2018 14:28 | 1st = 7 Sixty One Tigers 2nd = 5 Papa Jo 3rd = 10 Scherbatsky 4th = 2 Buster Moon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dunkeld Race 3 - 8 Covert Miss | ||
Sat Nov 17 2018 14:26 | 1st = 8 Covert Miss 2nd = 6 Laoban Tai Tai 3rd = 2 Natures Dragon 4th = 1 Diamond Arrow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 3 - 6 Flying Krupt | ||
Sat Nov 17 2018 14:21 | 1st = 6 Flying Krupt 2nd = 3 Laure Me In 3rd = 10 Two Odd Sox 4th = 5 Marina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 9 - 4 Bizzwinkle | ||
Sat Nov 17 2018 14:20 | 1st = 4 Bizzwinkle 2nd = 8 Duplicity 3rd = 12 Felaar 4th = 13 Gorbachev |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 2 - 1 Gypsys Tip | ||
Sat Nov 17 2018 14:18 | 1st = 1 Gypsys Tip 2nd = 4 Harlin Rose 3rd = 2 Little Nikkas 4th = 7 Sowhat Imarockstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 3 - 11 Transmitter | ||
Sat Nov 17 2018 14:14 | 1st = 11 Transmitter 2nd = 9 Georgia Hit 3rd = 2 Perigord 4th = 4 Ticket Keeper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 4 - 1 Tally | ||
Sat Nov 17 2018 14:10 | 1st = 1 Tally 2nd = 10 He Ekscels 3rd = 7 Muraaqeb 4th = 4 Mask Of Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gundagai Race 2 - 5 Spudfest | ||
Sat Nov 17 2018 14:06 | 1st = 5 Spudfest 2nd = 6 Withorn 3rd = 7 Currawong 4th = 12 Old Trafford |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 7 - 1 Ocean Emperor | ||
Sat Nov 17 2018 14:04 | 1st = 1 Ocean Emperor 2nd = 5 Nicoletta 3rd = 7 Darscape Princess 4th = 2 All Roads |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 3 - 2 Plumaro | ||
Sat Nov 17 2018 14:02 | 1st = 2 Plumaro 2nd = 6 Barefoot 3rd = 1 Light Up The Room 4th = 9 Crafty Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 2 - 8 Gee Gees Darl | ||
Sat Nov 17 2018 14:00 | 1st = 8 Gee Gees Darl 2nd = 1 Fitzwilliam 3rd = 4 Gee Gees Punter 4th = 2 Gee Gee Bay Watch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 1 - 1 Bennelong | ||
Sat Nov 17 2018 13:58 | 1st = 1 Bennelong 2nd = 8 Stars Galawe 3rd = 2 Great Shine 4th = 6 Matchfox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 3 - 11 Our Rosemaree | ||
Sat Nov 17 2018 13:55 | 1st = 11 Our Rosemaree 2nd = 10 Yousay Bolt 3rd = 1 I Am Capitan 4th = 17 Revitup Rednut |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dunkeld Race 2 - 1 Boots Tarrington | ||
Sat Nov 17 2018 13:51 | 1st = 1 Boots Tarrington 2nd = 4 Havashout 3rd = 8 Heavenly Bridges 4th = 5 Humzz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 2 - 1 Mr Quickie | ||
Sat Nov 17 2018 13:46 | 1st = 1 Mr Quickie 2nd = 7 Shark In The Water 3rd = 6 Horeyat Dubai 4th = 2 Ice Ghost |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 8 - 16 Anythingcouldhappn | ||
Sat Nov 17 2018 13:45 | 1st = 16 Anythingcouldhappn 2nd = 9 Savason 3rd = 3 Tavigarde 4th = 12 Pinup Coup |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 1 - 1 Iron Dome | ||
Sat Nov 17 2018 13:43 | 1st = 1 Iron Dome 2nd = 3 Zabring 3rd = 6 Awesome Mo 4th = 2 Korma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 2 - 7 Angel Of Truth | ||
Sat Nov 17 2018 13:39 | 1st = 7 Angel Of Truth 2nd = 5 Smiling Manolito 3rd = 8 Lord Chamberlain 4th = 2 Destinys Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 3 - 10 Persuader | ||
Sat Nov 17 2018 13:35 | 1st = 10 Persuader 2nd = 3 Eawase 3rd = 6 Aristocratic Miss 4th = 7 Into The Abyss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gundagai Race 1 - 2 Toolbar | ||
Sat Nov 17 2018 13:31 | 1st = 2 Toolbar 2nd = 12 Who Told Ya 3rd = 8 Fearless Falcon 4th = 9 Fox Beat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 6 - 6 Donna Anne Billy | ||
Sat Nov 17 2018 13:29 | 1st = 6 Donna Anne Billy 2nd = 1 Sultan Of Swing 3rd = 4 Farm Boy 4th = 5 Calligraphy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 2 - 3 Neptunes Spear | ||
Sat Nov 17 2018 13:27 | 1st = 3 Neptunes Spear 2nd = 8 Oh Five Glory 3rd = 10 Valadyium 4th = 2 Button Pusher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 1 - 3 Iron Throne | ||
Sat Nov 17 2018 13:23 | 1st = 3 Iron Throne 2nd = 4 Joe Palooka 3rd = 15 Shady Hustle 4th = 6 Bullion Fringe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 2 - 5 Tamarack | ||
Sat Nov 17 2018 13:20 | 1st = 5 Tamarack 2nd = 7 The Bandit 3rd = 4 Noumea 4th = 8 Casiraghi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dunkeld Race 1 - 5 Little Robyn | ||
Sat Nov 17 2018 13:16 | 1st = 5 Little Robyn 2nd = 2 Universal Thief 3rd = 3 Grassmere Miss 4th = 8 Sweetgeorgia Brown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 1 - 4 Symphonette | ||
Sat Nov 17 2018 13:11 | 1st = 4 Symphonette 2nd = 3 Bayou 3rd = 1 Toorak Smock 4th = 5 Tenderly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 7 - 3 Media Sensation | ||
Sat Nov 17 2018 13:10 | 1st = 3 Media Sensation 2nd = 8 Valalie 3rd = 2 Xpression 4th = 5 Secret Allure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 1 - 1 Stronger | ||
Sat Nov 17 2018 13:04 | 1st = 1 Stronger 2nd = 5 Outta Reach 3rd = 3 Freaky Freckles 4th = 2 Brazenpine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 2 - 3 Yogi | ||
Sat Nov 17 2018 13:00 | 1st = 3 Yogi 2nd = 6 Azuro 3rd = 1 Vengeur Masque 4th = 8 Kellstorm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 5 - 7 Hinerangi | ||
Sat Nov 17 2018 12:56 | 1st = 7 Hinerangi 2nd = 5 Stacey Ann 4th = 4 Justamaiz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 1 - 5 Stanley | ||
Sat Nov 17 2018 12:52 | 1st = 5 Stanley 2nd = 4 Estikhraaj 3rd = 2 Vassal 4th = 3 My Giuliano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 1 - 1 Chess Star | ||
Sat Nov 17 2018 12:45 | 1st = 1 Chess Star 2nd = 3 Roheryn 3rd = 4 Heart Conquered 4th = 6 Pembroke Castle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 6 - 7 Vendima | ||
Sat Nov 17 2018 12:35 | 1st = 7 Vendima 2nd = 6 Strowan 3rd = 3 Ottavio 4th = 8 Flytime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 1 - 13 Steal My Kisses | ||
Sat Nov 17 2018 12:25 | 1st = 13 Steal My Kisses 2nd = 2 Memphis Rock 3rd = 10 First Dawn 4th = 11 Edinburgh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 4 - 6 Sunburst | ||
Sat Nov 17 2018 12:18 | 1st = 6 Sunburst 2nd = 3 Gold Spice 3rd = 4 Marcellina 4th = 9 Sarabande |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 5 - 3 Miss Federer | ||
Sat Nov 17 2018 12:00 | 1st = 3 Miss Federer 2nd = 1 Challa 3rd = 4 Diva Express 4th = 6 Touchabeel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 3 - 7 Chicane | ||
Sat Nov 17 2018 11:40 | 1st = 7 Chicane 2nd = 6 Bevan Street 3rd = 3 Beaumarchais 4th = 8 Mahalo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 4 - 6 El Bee Darci | ||
Sat Nov 17 2018 11:25 | 1st = 6 El Bee Darci 2nd = 12 Caprikosa 3rd = 9 Hes Gold 4th = 11 Tomm Jones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 2 - 7 Lauramia | ||
Sat Nov 17 2018 11:05 | 1st = 7 Lauramia 2nd = 8 Out Of The Park 3rd = 9 Spectra 4th = 1 Come Back Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 3 - 12 Kamanda Lincoln | ||
Sat Nov 17 2018 10:50 | 1st = 12 Kamanda Lincoln 2nd = 6 Taxihome 3rd = 9 Abacus 4th = 8 Yamato Nadeshiko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 1 - 4 Masetto | ||
Sat Nov 17 2018 10:30 | 1st = 4 Masetto 2nd = 3 Hypnos 3rd = 1 Spirits Aubeer 4th = 5 Sacred Accord |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 2 - 11 Chic | ||
Sat Nov 17 2018 10:15 | 1st = 11 Chic 2nd = 4 Lochan Ora 4th = 6 Irish Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 1 - 10 Hot Fuss | ||
Sat Nov 17 2018 9:40 | 1st = 10 Hot Fuss 2nd = 13 Splendior 3rd = 2 Jamie 4th = 7 Carson River |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 10 - 9 Our Angel Of Harlem | ||
Sat Nov 17 2018 1:40 | 1st = 9 Our Angel Of Harlem 2nd = 10 Machrie 3rd = 4 Anime 4th = 5 Infinite Symbol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 5 Mcardles Gem | ||
Sat Nov 17 2018 1:10 | 1st = 5 Mcardles Gem 2nd = 10 El Comacho 3rd = 4 Estocada 4th = 3 Tactile Sensation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 6 Sunrose Village | ||
Sat Nov 17 2018 0:45 | 1st = 6 Sunrose Village 2nd = 8 Machiatto 3rd = 10 Lincs Tiger 4th = 1 Regal Ambition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 2 Joncraigle | ||
Sat Nov 17 2018 0:39 | 1st = 2 Joncraigle 2nd = 8 Charging Bullett 3rd = 1 Villafly 4th = 5 Bruno Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 7 Quetzalli | ||
Sat Nov 17 2018 0:24 | 1st = 7 Quetzalli 2nd = 6 Jaxs Giant 3rd = 8 Rosemary Monelli 4th = 2 Athena Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 4 Wesley | ||
Sat Nov 17 2018 0:15 | 1st = 4 Wesley 2nd = 10 One For Sassy 3rd = 2 Im Zuleika 4th = 1 Chiaroscuro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 3 Bentley Keeping | ||
Sat Nov 17 2018 0:09 | 1st = 3 Bentley Keeping 2nd = 1 Winsome Bossman 3rd = 5 Nomadic 4th = 4 Fernando Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 2 Snallygaster | ||
Wed Oct 17 2018 23:56 | 1st = 2 Snallygaster 2nd = 8 Sergs Girl 3rd = 4 Bushmans Yarn 4th = 1 Hello Im Kev |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 4 Issue | ||
Wed Oct 17 2018 23:41 | 1st = 4 Issue 2nd = 6 Zamazan 3rd = 5 Nosey Flyer 4th = 8 Chevy Sheikh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 8 West On Holly | ||
Wed Oct 17 2018 23:16 | 1st = 8 West On Holly 2nd = 1 Ima Logger 3rd = 2 West On Lily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 3 Big Boy Roy | ||
Wed Oct 17 2018 23:00 | 1st = 3 Big Boy Roy 2nd = 6 Funky Facts 3rd = 4 Go Pro 4th = 8 West On Fleur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 9 - 8 Pontypiari | ||
Wed Oct 17 2018 22:54 | 1st = 8 Pontypiari 2nd = 1 Never Fear 3rd = 2 Imitate 4th = 5 Arnhem Invader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 10 - 2 My Kids Tuition | ||
Wed Oct 17 2018 22:48 | 1st = 2 My Kids Tuition 2nd = 8 Wissuta Rules 3rd = 6 Flamenco Girl 4th = 1 Excitable Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 1 Magic Brandi | ||
Wed Oct 17 2018 22:45 | 1st = 1 Magic Brandi 2nd = 5 Dark Beyond 3rd = 7 Blackpool Tipsy 4th = 2 Foxey Lexus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 1 Zipping Megan | ||
Wed Oct 17 2018 22:39 | 1st = 1 Zipping Megan 2nd = 2 Big Deal 3rd = 3 Chief Command 4th = 4 Karise Fusileer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 8 - 8 Yaringa Lass | ||
Wed Oct 17 2018 22:36 | 1st = 8 Yaringa Lass 2nd = 2 Quintus Maximus 3rd = 6 Bluebow 4th = 1 Eight Roses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 9 - 3 Irish Spice | ||
Wed Oct 17 2018 22:33 | 1st = 3 Irish Spice 2nd = 6 Five Forty 3rd = 7 Aladdins Angel 4th = 5 La Quinta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 8 - 6 Jodi Nicole | ||
Wed Oct 17 2018 22:30 | 1st = 6 Jodi Nicole 2nd = 4 Chloes King 3rd = 2 Datuk Zadragon 4th = 5 Argillite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 5 Ryben Jack | ||
Wed Oct 17 2018 22:28 | 1st = 5 Ryben Jack 2nd = 1 Riverina Miss 3rd = 6 Mini Dozer 4th = 8 Red Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 8 Robson | ||
Wed Oct 17 2018 22:25 | 1st = 8 Robson 2nd = 3 Ollie Machine 3rd = 4 Lady Sings 4th = 6 Sunset Navana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 6 Blackpool Doc | ||
Wed Oct 17 2018 22:18 | 1st = 6 Blackpool Doc 2nd = 2 Mr Delahoya 3rd = 1 Eden Lass 4th = 7 Golden Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 7 - 4 Swansee | ||
Wed Oct 17 2018 22:15 | 1st = 4 Swansee 2nd = 8 Island Girl 3rd = 1 Allen Ichiro 4th = 5 Zamlee Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 5 Go Go Guru | ||
Wed Oct 17 2018 22:12 | 1st = 5 Go Go Guru 2nd = 3 Birkenhead 3rd = 2 Porschas Girl 4th = 4 Mahjong Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 8 - 3 Riff | ||
Wed Oct 17 2018 22:09 | 1st = 3 Riff 2nd = 6 Prospect 3rd = 8 Edgy 4th = 1 Billy Congo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 1 Sienna Grand | ||
Wed Oct 17 2018 22:06 | 1st = 1 Sienna Grand 2nd = 5 Five Eight Dall 3rd = 6 Annes Nitro 4th = 4 Blow The Senor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 4 Hello Im Stewie | ||
Wed Oct 17 2018 22:03 | 1st = 4 Hello Im Stewie 2nd = 3 Abby Boy 3rd = 1 Check Pilot 4th = 2 Hello Im Monica |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 7 - 5 Amaword | ||
Wed Oct 17 2018 22:00 | 1st = 5 Amaword 2nd = 6 Overplay 3rd = 8 Axion 4th = 3 Willby Rules |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 8 Sabjorn Bale | ||
Wed Oct 17 2018 21:57 | 1st = 8 Sabjorn Bale 2nd = 6 Angel Cloud 3rd = 7 Kung Fu Hustle 4th = 2 Kiss Me Razley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 7 - 4 Are Jay Lochie | ||
Wed Oct 17 2018 21:54 | 1st = 4 Are Jay Lochie 2nd = 6 Fawn Eruptor 3rd = 1 Lily Boswell 4th = 5 Opportunity Six |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 6 - 7 Hawk Glide | ||
Wed Oct 17 2018 21:51 | 1st = 7 Hawk Glide 2nd = 4 Vampire Wish 3rd = 5 Mileeka 4th = 2 Elite Falcon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 3 Doolittle Doozzie | ||
Wed Oct 17 2018 21:50 | 1st = 3 Doolittle Doozzie 2nd = 7 Kid Calvert 3rd = 1 Petes Pet Rock 4th = 2 Little Arrows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 6 El Diamonte | ||
Wed Oct 17 2018 21:48 | 1st = 6 El Diamonte 2nd = 1 Kylo Ren 3rd = 4 Shannon Allen 4th = 5 All You Got |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 1 Galaxy Banner | ||
Wed Oct 17 2018 21:45 | 1st = 1 Galaxy Banner 2nd = 8 My Bro Bruno 3rd = 2 Esthers Bella 4th = 7 All About Eve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 3 Bow Gundi | ||
Wed Oct 17 2018 21:41 | 1st = 3 Bow Gundi 2nd = 1 Britz 3rd = 2 Bentley Keeping 4th = 4 Assassin Creed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 8 - 9 Our Uncle Jim | ||
Wed Oct 17 2018 21:40 | 1st = 9 Our Uncle Jim 2nd = 4 Hammertime Harley 3rd = 1 Bill Shannon 4th = 5 Shakin Shakira |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 2 Atlas True Blue | ||
Wed Oct 17 2018 21:38 | 1st = 2 Atlas True Blue 2nd = 7 Bombers Return 3rd = 3 Mr Uggboot 4th = 1 Pat Malone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 6 - 8 Bossy Miss Bella | ||
Wed Oct 17 2018 21:35 | 1st = 8 Bossy Miss Bella 2nd = 1 Lorde Cerine 3rd = 6 Dance With Wolf 4th = 5 Faringdon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 7 - 1 Explicit Castle | ||
Wed Oct 17 2018 21:33 | 1st = 1 Explicit Castle 2nd = 2 Razs Veyron 3rd = 6 Jilliby Jackpot 4th = 5 Rocking Bugatti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 5 - 7 Weeona Paddy | ||
Wed Oct 17 2018 21:30 | 1st = 7 Weeona Paddy 2nd = 3 Sunset Sherbet 3rd = 2 Choice Way 4th = 1 Kraken Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 6 - 6 Party Planner | ||
Wed Oct 17 2018 21:30 | 1st = 6 Party Planner 2nd = 8 Orphanali 3rd = 4 Emsgem 4th = 1 Paion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 8 Mi Blue Day | ||
Wed Oct 17 2018 21:27 | 1st = 8 Mi Blue Day 2nd = 7 He Shall Johnny 3rd = 5 Tito Mojito 4th = 2 Come On Colour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 5 Canya Ayden | ||
Wed Oct 17 2018 21:24 | 1st = 5 Canya Ayden 2nd = 6 Smooth Blend 3rd = 3 Seb Zarr Moonie 4th = 7 Corrupt Millions |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 7 Beef City Blaze | ||
Wed Oct 17 2018 21:20 | 1st = 7 Beef City Blaze 2nd = 4 Jakes Ark 3rd = 9 Chump Chop 4th = 8 Photozen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 8 Splinter | ||
Wed Oct 17 2018 21:18 | 1st = 8 Splinter 2nd = 4 Staying In Paris 3rd = 1 Micks Advice 4th = 6 Oshkosh Uni Chet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 5 - 7 Trip Dancer | ||
Wed Oct 17 2018 21:15 | 1st = 7 Trip Dancer 2nd = 5 Bokarm Leo 3rd = 8 Double Tap 4th = 3 Tajo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 7 - 3 Sophie Brown | ||
Wed Oct 17 2018 21:13 | 1st = 3 Sophie Brown 2nd = 5 Tulhurst Lover 3rd = 10 Josephine Brook 4th = 11 Lukes Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 3 Dyna Alia | ||
Wed Oct 17 2018 21:11 | 1st = 3 Dyna Alia 2nd = 2 Hillside Lady 3rd = 5 Empress Rose 4th = 1 Iveys Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 7 Caitlyn Keeping | ||
Wed Oct 17 2018 21:08 | 1st = 7 Caitlyn Keeping 2nd = 6 Dyna Chill 3rd = 2 Bruno Zarr 4th = 1 Cliff Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 6 - 2 Ventimiglia | ||
Wed Oct 17 2018 21:03 | 1st = 2 Ventimiglia 2nd = 9 Rosehill Magic 3rd = 7 Girls Go First 4th = 1 Brookes Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 4 - 2 Har | ||
Wed Oct 17 2018 21:02 | 1st = 2 Har 2nd = 3 Miss Mamie 3rd = 1 Apropos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 5 - 6 My Biddy | ||
Wed Oct 17 2018 21:00 | 1st = 6 My Biddy 2nd = 2 Savs Finale 3rd = 3 Tammany Hall 4th = 5 Garland |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 7 Shima Mart | ||
Wed Oct 17 2018 20:57 | 1st = 7 Shima Mart 2nd = 4 Dyna Hadria 3rd = 6 Aston It Is 4th = 3 Cosmic Chieftain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 4 - 3 Happy Pantera | ||
Wed Oct 17 2018 20:54 | 1st = 3 Happy Pantera 2nd = 5 Magic Benz 3rd = 7 Bonitto 4th = 4 Linrick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 7 Ketut | ||
Wed Oct 17 2018 20:50 | 1st = 7 Ketut 2nd = 5 Hot Dogma 3rd = 3 Shezabonnygem 4th = 6 Magoogan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 6 Striking Bikini | ||
Wed Oct 17 2018 20:48 | 1st = 6 Striking Bikini 2nd = 4 Roland View 3rd = 1 Tooka Half 4th = 5 Dyna Maple |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 4 Zipping Mitzy | ||
Wed Oct 17 2018 20:45 | 1st = 4 Zipping Mitzy 2nd = 2 Blitzing Lass 3rd = 3 Winxette 4th = 6 Panther Paving |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 3 - 2 Not A Bulldozer | ||
Wed Oct 17 2018 20:42 | 1st = 2 Not A Bulldozer 2nd = 1 Gold Act 3rd = 8 Priya Monelli 4th = 5 Nadias Fun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 3 Tim Mcgee | ||
Wed Oct 17 2018 20:40 | 1st = 3 Tim Mcgee 2nd = 9 Afterdinnerspeaker 3rd = 2 Camelot Speedstar 4th = 7 Count Montecristo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 8 Orazzi Ohh | ||
Wed Oct 17 2018 20:38 | 1st = 8 Orazzi Ohh 2nd = 5 El Grand Knocka 3rd = 7 Cruisys Rose 4th = 6 Quest For Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 3 - 6 Esoteric | ||
Wed Oct 17 2018 20:35 | 1st = 6 Esoteric 2nd = 3 Shes Cranky 3rd = 2 Scott The Hook 4th = 8 Halber Tag |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 5 - 1 Our Lady Madonna | ||
Wed Oct 17 2018 20:33 | 1st = 1 Our Lady Madonna 2nd = 2 Christian Jaz 3rd = 3 Sandoval 4th = 5 Athlone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 4 - 6 Quick Quill | ||
Wed Oct 17 2018 20:30 | 1st = 6 Quick Quill 2nd = 1 Into The Night 3rd = 2 Ollys A Star 4th = 4 Ramaadi Bullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 6 Dyna Winter | ||
Wed Oct 17 2018 20:27 | 1st = 6 Dyna Winter 2nd = 3 Desiree Dancer 3rd = 7 Penny Worth 4th = 2 Charlotts Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 2 Lauries Sticka | ||
Wed Oct 17 2018 20:24 | 1st = 2 Lauries Sticka 2nd = 4 Dyna Orenthal 3rd = 5 Lets Win Meisha 4th = 6 Big Daz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 2 - 7 Town Hall Tully | ||
Wed Oct 17 2018 20:21 | 1st = 7 Town Hall Tully 2nd = 8 Secret Gold 3rd = 3 Hurricane Hayley 4th = 2 Rockabye Daisy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 2 - | ||
Wed Oct 17 2018 20:21 | 4th = 2 Rockabye Daisy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 1 Miraclesdoappen | ||
Wed Oct 17 2018 20:20 | 1st = 1 Miraclesdoappen 2nd = 3 Coast Warning 3rd = 7 Its You Not Me 4th = 4 Our Pepperjack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 5 My Mate Wally | ||
Wed Oct 17 2018 20:18 | 1st = 5 My Mate Wally 2nd = 4 Crackerjack Ale 3rd = 2 Zed Merrett 4th = 6 Winlock Ludacris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 2 - 4 Snowball Shirl | ||
Wed Oct 17 2018 20:15 | 1st = 4 Snowball Shirl 2nd = 7 Velocity Kyinka 3rd = 8 Fiesty Senorita 4th = 2 Fashion Flirt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 7 The Bachelor | ||
Wed Oct 17 2018 20:13 | 1st = 7 The Bachelor 2nd = 3 Smithstars Lexus 3rd = 6 Izzy Watt 4th = 2 Taylors Reason |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 8 - 7 Motorvator | ||
Wed Oct 17 2018 20:10 | 1st = 7 Motorvator 2nd = 6 Short Black Roman 3rd = 1 Mouquet 4th = 8 Skilled Hunter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 6 Dewana Be Sure | ||
Wed Oct 17 2018 20:07 | 1st = 6 Dewana Be Sure 2nd = 1 Gazas Rooster 3rd = 2 Pietra Allen 4th = 4 Wears Woodleigh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 2 Blow Valhalla | ||
Wed Oct 17 2018 20:04 | 1st = 2 Blow Valhalla 2nd = 7 Vansittart 3rd = 6 Zipping Astra 4th = 1 Cosmic Adonis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 1 - 5 Sunbaker | ||
Wed Oct 17 2018 20:01 | 1st = 5 Sunbaker 2nd = 1 Matilda Road 3rd = 7 Barcia Size 4th = 8 No Humbug |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 4 - 5 Juliustigres | ||
Wed Oct 17 2018 20:00 | 1st = 5 Juliustigres 2nd = 3 Too Swift 3rd = 8 Machs Gold 4th = 7 Idle Times |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 4 Hotspur Joey | ||
Wed Oct 17 2018 19:58 | 1st = 4 Hotspur Joey 2nd = 8 Diggers Cove 3rd = 2 Blockette 4th = 7 Vibe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 1 - 3 Pamplona | ||
Wed Oct 17 2018 19:55 | 1st = 3 Pamplona 2nd = 6 Are Jay Jean 3rd = 1 Swift Doll 4th = 4 Master Card |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 6 Weedons Express | ||
Wed Oct 17 2018 19:53 | 1st = 6 Weedons Express 2nd = 2 Elmaur Joy 3rd = 9 One Mans Pass 4th = 4 Stevie Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 3 - 4 Gee Gees Doubleyou | ||
Wed Oct 17 2018 19:50 | 1st = 4 Gee Gees Doubleyou 2nd = 1 Appraise 3rd = 8 Need A Bella 4th = 3 Free Atbara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 2 Ellens Stardust | ||
Wed Oct 17 2018 19:47 | 1st = 2 Ellens Stardust 2nd = 5 Buckle Up Leo 3rd = 7 Fiesty Ivy 4th = 1 Mini Tron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 8 White Sox Ethics | ||
Wed Oct 17 2018 19:44 | 1st = 8 White Sox Ethics 2nd = 6 Fantastic Ghost 3rd = 4 Good Thunder 4th = 2 Blazin Savannah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 5 Call Me Missy | ||
Wed Oct 17 2018 19:40 | 1st = 5 Call Me Missy 2nd = 8 Lotta Laughs 3rd = 3 Peggy Sue Shannon 4th = 9 Flash In Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 5 Glayva | ||
Wed Oct 17 2018 19:38 | 1st = 5 Glayva 2nd = 3 Shield Of Dreams 3rd = 2 Caramel Blonde 4th = 1 Magic Lantern |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 3 - 2 Magic Caesar | ||
Wed Oct 17 2018 19:33 | 1st = 2 Magic Caesar 2nd = 7 Illawong Lord 3rd = 5 Clem Mcardle 4th = 4 Our Safari Sun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 7 - 3 Neurological | ||
Wed Oct 17 2018 19:30 | 1st = 3 Neurological 2nd = 11 Cristal Dane 3rd = 4 Seaside Serenade 4th = 2 Barrys Rabbit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 1 Zambora Joey | ||
Wed Oct 17 2018 19:27 | 1st = 1 Zambora Joey 2nd = 9 Love To Dream 3rd = 2 Fran Keeping 4th = 8 Ebonique |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 5 Zipping Falcon | ||
Wed Oct 17 2018 19:24 | 1st = 5 Zipping Falcon 2nd = 1 Dyna Gavin 3rd = 2 Tiger Tokaam 4th = 8 Benkennie Chic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 1 Lady Ell Aye | ||
Wed Oct 17 2018 19:20 | 1st = 1 Lady Ell Aye 2nd = 5 Modern Thought 3rd = 9 Majoress Jujon 4th = 8 Tascott Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 5 Dolly Mac | ||
Wed Oct 17 2018 19:18 | 1st = 5 Dolly Mac 2nd = 2 King Lorrimer 3rd = 6 Lektra Swank 4th = 1 Lektra Theory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 7 Passions Delight | ||
Wed Oct 17 2018 19:13 | 1st = 7 Passions Delight 2nd = 5 Life Lavros 3rd = 10 Sams Express 4th = 2 Punters Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 2 - 2 Gee Gees Cricket | ||
Wed Oct 17 2018 19:10 | 1st = 2 Gee Gees Cricket 2nd = 8 Bunker Star 3rd = 1 American Sunday 4th = 7 Husson Park |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 7 Whip Allen | ||
Wed Oct 17 2018 19:07 | 1st = 7 Whip Allen 2nd = 8 Maverick Bob 3rd = 4 Yaritza Allen 4th = 2 Cleary Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 2 Federal Brae | ||
Wed Oct 17 2018 19:04 | 1st = 2 Federal Brae 2nd = 8 Star Boy 3rd = 6 More Donuts 4th = 7 Another Vixen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 2 - 6 Coco Couture | ||
Wed Oct 17 2018 19:00 | 1st = 6 Coco Couture 2nd = 5 Enticing Smile 3rd = 1 Spiders Devil 4th = 3 Double Dot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 2 Tearaway Train | ||
Wed Oct 17 2018 18:58 | 1st = 2 Tearaway Train 2nd = 7 Lektra Flirt 3rd = 4 Vanna Allen 4th = 8 Xela Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 6 - 3 Chinetti | ||
Wed Oct 17 2018 18:55 | 1st = 3 Chinetti 2nd = 5 Secret Assault 3rd = 4 Twisted Mountain 4th = 1 Bombs Away |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 2 Real Knucky | ||
Wed Oct 17 2018 18:50 | 1st = 2 Real Knucky 2nd = 3 Weasel 3rd = 8 Kaanapali 4th = 10 Farrahfowler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 1 Crakalakin Caity | ||
Wed Oct 17 2018 18:47 | 1st = 1 Crakalakin Caity 2nd = 6 Parumba Ned 3rd = 7 Go Lucy Go 4th = 8 Santana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 8 Ominous Warning | ||
Wed Oct 17 2018 18:42 | 1st = 8 Ominous Warning 2nd = 2 Royal Aurora 3rd = 7 Star Play 4th = 5 If Hes Lucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 2 Naughty Max | ||
Wed Oct 17 2018 18:39 | 1st = 2 Naughty Max 2nd = 3 Big Trigger 3rd = 8 Larrikan Lass 4th = 1 Sultan Of Rum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 1 - 10 The Rockbank Flash | ||
Wed Oct 17 2018 18:35 | 1st = 10 The Rockbank Flash 2nd = 3 With No Name 3rd = 12 Buzzered 4th = 4 Cape Cardinal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 11 - 4 Shanes World | ||
Wed Oct 17 2018 18:28 | 1st = 4 Shanes World 2nd = 3 Nangar Jet 3rd = 2 Champness Miss 4th = 5 Neen Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 1 - 1 Oscar Bravo | ||
Wed Oct 17 2018 18:23 | 1st = 1 Oscar Bravo 2nd = 4 Ta Failte Rote 3rd = 6 Be Major Threat 4th = 7 Terror Rising |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 2 Go Lassie Go | ||
Wed Oct 17 2018 18:21 | 1st = 2 Go Lassie Go 2nd = 6 Regal Bill 3rd = 1 Premier Tejay 4th = 4 Aza Zeus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 5 - 3 Cool Serenity | ||
Wed Oct 17 2018 18:17 | 1st = 3 Cool Serenity 2nd = 6 Boss Striker 3rd = 5 Trade Prize 4th = 9 Two Eye See |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 11 Siotada | ||
Wed Oct 17 2018 18:12 | 1st = 11 Siotada 2nd = 2 Shandance 3rd = 13 Last Party 4th = 1 Rockn And Rolln |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 8 Gunner Wish | ||
Wed Oct 17 2018 18:09 | 1st = 8 Gunner Wish 2nd = 2 Can Delight 3rd = 5 Master Goodesy 4th = 1 Dyna Xanna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 7 - 1 Hanks Nephew | ||
Wed Oct 17 2018 18:05 | 1st = 1 Hanks Nephew 2nd = 9 Victor Victor 3rd = 10 Burnro 4th = 6 Neva Doubt Us |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 1 Ratajkowski | ||
Wed Oct 17 2018 18:02 | 1st = 1 Ratajkowski 2nd = 5 Potential 3rd = 7 Ebony Mist 4th = 2 Steal A Kiss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 7 - 1 Village Encounter | ||
Wed Oct 17 2018 17:56 | 1st = 1 Village Encounter 2nd = 5 Random Task 3rd = 6 Some Change 4th = 3 Causenfriction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 2 Broulee Miss | ||
Wed Oct 17 2018 17:52 | 1st = 2 Broulee Miss 2nd = 7 Gnocchi 3rd = 5 Honestly Bob 4th = 6 Proven Les |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 3 Bowls And Holes | ||
Wed Oct 17 2018 17:49 | 1st = 3 Bowls And Holes 2nd = 2 Hotplate 3rd = 1 Good Friend 4th = 5 Sunny Pitubi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 8 - 3 Lucky For All | ||
Wed Oct 17 2018 17:45 | 1st = 3 Lucky For All 2nd = 2 Danon Roman 3rd = 7 Netherfield 4th = 10 Legale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 4 Proper Gent | ||
Wed Oct 17 2018 17:42 | 1st = 4 Proper Gent 2nd = 5 Smashniak Double 3rd = 3 Took A Fergus 4th = 7 Belvedere Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 4 - 6 Navy Blue | ||
Wed Oct 17 2018 17:39 | 1st = 6 Navy Blue 2nd = 3 Drink The Rainbow 3rd = 5 Prince Hal 4th = 1 Alezan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 8 - 9 Fox Swift | ||
Wed Oct 17 2018 17:35 | 1st = 9 Fox Swift 2nd = 7 Super Star Bob 3rd = 11 See The Show 4th = 5 Regimen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 5 Miss Booming | ||
Wed Oct 17 2018 17:32 | 1st = 5 Miss Booming 2nd = 8 Hilux 3rd = 7 Emily Skye 4th = 4 Twilight Liason |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 3 Zipper Shoes | ||
Wed Oct 17 2018 17:29 | 1st = 3 Zipper Shoes 2nd = 8 Showys Ya Daddy 3rd = 2 Lofty Morrow 4th = 1 Millarro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 6 - 8 Hetuka Zarsho | ||
Wed Oct 17 2018 17:25 | 1st = 8 Hetuka Zarsho 2nd = 3 Eye The World 3rd = 4 Hard At It 4th = 7 Onward |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 3 Orwellian | ||
Wed Oct 17 2018 17:22 | 1st = 3 Orwellian 2nd = 1 Took A Rhyno 3rd = 8 Mister Chaos 4th = 2 Senorita Dude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 6 - 7 Dunrobbin | ||
Wed Oct 17 2018 17:17 | 1st = 7 Dunrobbin 2nd = 5 Imapest 3rd = 6 Heavenly Shades 4th = 8 Some Waratah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 6 Reverend John | ||
Wed Oct 17 2018 17:12 | 1st = 6 Reverend John 2nd = 2 Tat Loxy 3rd = 5 Our Mojo 4th = 1 Myrtle Grange |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 3 Dougie Kazam | ||
Wed Oct 17 2018 17:09 | 1st = 3 Dougie Kazam 2nd = 1 Starburst Stu 3rd = 4 Winsome Mia 4th = 7 Staten Island |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 7 - 8 Brave Song | ||
Wed Oct 17 2018 17:05 | 1st = 8 Brave Song 2nd = 12 Addictive Nature 3rd = 6 So Si Bon 4th = 5 Snitzkraft |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 4 Mind Ya Business | ||
Wed Oct 17 2018 17:02 | 1st = 4 Mind Ya Business 2nd = 1 Aidans Magic 3rd = 8 Combal Zero 4th = 2 Charlies Barbun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 3 - 5 Platoon | ||
Wed Oct 17 2018 16:59 | 1st = 5 Platoon 2nd = 9 Inflation 3rd = 4 Jungle Bunch 4th = 6 Across The Sea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 7 - 2 Chapelco | ||
Wed Oct 17 2018 16:55 | 1st = 2 Chapelco 2nd = 7 Bravissimo 3rd = 9 Regent 4th = 6 Metamorphic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 8 Hagrid Grange | ||
Wed Oct 17 2018 16:52 | 1st = 8 Hagrid Grange 2nd = 4 Aqualite 3rd = 3 Batik Print 4th = 5 Early Tow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 1 Late Night Inn | ||
Wed Oct 17 2018 16:49 | 1st = 1 Late Night Inn 2nd = 6 Drift A Bit 3rd = 2 Devour 4th = 8 Magic Four Us |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 5 - 2 Bramfield | ||
Wed Oct 17 2018 16:45 | 1st = 2 Bramfield 2nd = 9 Bearded Dragon 3rd = 1 Slide Of Hand 4th = 6 Kailua |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 8 Senor Dylan | ||
Wed Oct 17 2018 16:42 | 1st = 8 Senor Dylan 2nd = 6 Kooringa Zoe 3rd = 4 Sugar Boy 4th = 5 Bonnie Eileen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 5 - 2 Cest La Classe | ||
Wed Oct 17 2018 16:37 | 1st = 2 Cest La Classe 2nd = 3 Master Mach Manus 3rd = 1 Lombo Idle Belief 4th = 4 Bernice Okane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 6 Giant Bale | ||
Wed Oct 17 2018 16:32 | 1st = 6 Giant Bale 2nd = 8 Ace Gone Wild 3rd = 9 Gold Attraction 4th = 4 Shes Fabtastic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 8 Friend Of Man | ||
Wed Oct 17 2018 16:29 | 1st = 8 Friend Of Man 2nd = 1 Shoe In 3rd = 5 Elite Quiver 4th = 7 Molly Maze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 6 - 1 I Am A Star | ||
Wed Oct 17 2018 16:25 | 1st = 1 I Am A Star 2nd = 5 Kenedna 3rd = 2 Oregons Day 4th = 9 Temple Of Bel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 1 Tams Girl | ||
Wed Oct 17 2018 16:22 | 1st = 1 Tams Girl 2nd = 3 Tejays Pride 3rd = 4 Crocodile Tears 4th = 2 Took A Ticket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 2 - 10 Playing Marika | ||
Wed Oct 17 2018 16:19 | 1st = 10 Playing Marika 2nd = 7 Over There 3rd = 1 Son Of Bacchus 4th = 4 Megazone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 6 - 2 Girl Tuesday | ||
Wed Oct 17 2018 16:15 | 1st = 2 Girl Tuesday 2nd = 5 Mazaz 3rd = 11 Lady Evelyn 4th = 9 Smooth Whiskey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 3 Micky Rads | ||
Wed Oct 17 2018 16:12 | 1st = 3 Micky Rads 2nd = 8 Cut Snake 3rd = 4 Dynamic Rainbow 4th = 7 Lonesome Spring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 4 Fantastic Axel | ||
Wed Oct 17 2018 16:09 | 1st = 4 Fantastic Axel 2nd = 3 Bettys The One 3rd = 8 Mallee Kade 4th = 2 High Ambition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 4 - 7 Nippy Lippy | ||
Wed Oct 17 2018 16:05 | 1st = 7 Nippy Lippy 2nd = 4 Kid Me 3rd = 5 Get Pronto 4th = 9 Helmara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 4 Pollys Maid | ||
Wed Oct 17 2018 16:02 | 1st = 4 Pollys Maid 2nd = 5 Ebony Sands 3rd = 7 Royal Play 4th = 2 Brass Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 4 - 4 Dallas Nikolay | ||
Wed Oct 17 2018 15:57 | 1st = 4 Dallas Nikolay 2nd = 2 Manonthemoon 3rd = 3 Lighting Colony 4th = 1 Harrys Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 4 Tamile Lass | ||
Wed Oct 17 2018 15:52 | 1st = 4 Tamile Lass 2nd = 8 Avatar Minty 3rd = 7 Dons Just Under 4th = 5 Flying Joker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 1 Rockstar Roy | ||
Wed Oct 17 2018 15:49 | 1st = 1 Rockstar Roy 2nd = 5 Another Pinch 3rd = 8 Gabby Gabe 4th = 2 Wilshire Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 5 - 1 Written By | ||
Wed Oct 17 2018 15:45 | 1st = 1 Written By 2nd = 2 Encryption 3rd = 4 Tony Nicconi 4th = 3 Performer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 1 - 1 Little Red Roman | ||
Wed Oct 17 2018 15:40 | 1st = 1 Little Red Roman 2nd = 2 Gunflint 3rd = 11 Olivia Knows 4th = 6 Miss Quoted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 8 Ivalise Allen | ||
Wed Oct 17 2018 15:37 | 1st = 8 Ivalise Allen 2nd = 6 Placid Murphy 3rd = 3 Dancin In 4th = 7 Paid Too Much |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 5 - 6 Vinnie Power | ||
Wed Oct 17 2018 15:35 | 1st = 6 Vinnie Power 2nd = 1 Sexy Eyes 3rd = 4 Naia 4th = 10 Kathaire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 11 - 12 Belle Fascino | ||
Wed Oct 17 2018 15:34 | 1st = 12 Belle Fascino 2nd = 7 Cleaver 3rd = 4 Whenharrymetsaddle 4th = 1 King Kane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 3 Winsome Willow | ||
Wed Oct 17 2018 15:32 | 1st = 3 Winsome Willow 2nd = 4 Zipper Down 3rd = 2 Nandor Junior 4th = 1 Too Easy Punk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 12 - 2 Rusty The Jett | ||
Wed Oct 17 2018 15:29 | 1st = 2 Rusty The Jett 2nd = 5 Big Buzz 3rd = 6 Natural Fury 4th = 9 Fab Jessie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 3 - 7 You Ninety Two | ||
Wed Oct 17 2018 15:28 | 1st = 7 You Ninety Two 2nd = 10 Eye Lash 3rd = 5 Markleigh Prince 4th = 6 One For Granny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 3 - 10 Purrfect Kisses | ||
Wed Oct 17 2018 15:25 | 1st = 10 Purrfect Kisses 2nd = 6 Gottabiton 3rd = 12 Willander Miss 4th = 9 Wine Dance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 7 Winsome Fernando | ||
Wed Oct 17 2018 15:22 | 1st = 7 Winsome Fernando 2nd = 8 Arcup Usain 3rd = 2 Trademark Rocky 4th = 5 La Bamba Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 5 Monicas Joy | ||
Wed Oct 17 2018 15:18 | 1st = 5 Monicas Joy 2nd = 1 Knockers Gold 3rd = 6 Buster Norris 4th = 2 Brave Hearted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 2 Eustace Road | ||
Wed Oct 17 2018 15:14 | 1st = 2 Eustace Road 2nd = 6 Oracle of Omaha 3rd = 8 Leachwood Lass 4th = 1 Good Boloney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 5 Tick The Zipper | ||
Wed Oct 17 2018 15:11 | 1st = 5 Tick The Zipper 2nd = 8 Dreaming Bucks 3rd = 7 Nightside 4th = 6 My Bro Bardo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 4 - 2 Take It Intern | ||
Wed Oct 17 2018 15:10 | 1st = 2 Take It Intern 2nd = 3 Eclair Calling 3rd = 1 A Shin Rook 4th = 6 Al Galayel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 6 Bourbski Bar | ||
Wed Oct 17 2018 15:07 | 1st = 6 Bourbski Bar 2nd = 1 Im Tipping Don 3rd = 3 Off The Bit 4th = 2 Swift Abbey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 10 - 7 Ritani | ||
Wed Oct 17 2018 15:04 | 1st = 7 Ritani 2nd = 9 Hypnos 3rd = 1 Iago 4th = 10 Fine Bouquet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 5 Red Neck Miss | ||
Wed Oct 17 2018 15:02 | 1st = 5 Red Neck Miss 2nd = 6 Lady Bystander 3rd = 1 Lady Freckles 4th = 4 Treble Clef |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 4 - 2 Sky Boy | ||
Wed Oct 17 2018 15:00 | 1st = 2 Sky Boy 2nd = 7 Gretzky 3rd = 6 Palmateer 4th = 1 Nicochet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 1 Hayride Rohan | ||
Wed Oct 17 2018 14:57 | 1st = 1 Hayride Rohan 2nd = 5 Ivy Murial 3rd = 6 Filthy Phantom 4th = 4 Harvey Specter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 2 - 9 Mystery Writer | ||
Wed Oct 17 2018 14:53 | 1st = 9 Mystery Writer 2nd = 8 Apache Wind 3rd = 3 Cassiopeia 4th = 4 Artizz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 2 - 1 Crazy Culprit | ||
Wed Oct 17 2018 14:50 | 1st = 1 Crazy Culprit 2nd = 2 Hardashian 3rd = 9 Sharvanos 4th = 8 Rayleigh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 4 Johnny Wishbone | ||
Wed Oct 17 2018 14:47 | 1st = 4 Johnny Wishbone 2nd = 2 Perfect Rocky 3rd = 7 My Bro Lewis 4th = 6 Beckham |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 6 Noble Weetbix | ||
Wed Oct 17 2018 14:44 | 1st = 6 Noble Weetbix 2nd = 1 Lil Black Jess 3rd = 4 Offaly Black 4th = 2 Wafer Thin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 4 Montana Mcbain | ||
Wed Oct 17 2018 14:40 | 1st = 4 Montana Mcbain 2nd = 8 Long Gully Shell 3rd = 5 Woodside King 4th = 1 Any Hoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 3 - 2 Manuel | ||
Wed Oct 17 2018 14:35 | 1st = 2 Manuel 2nd = 7 Fifty Stars 3rd = 9 Muraahib 4th = 6 Fastnet Latina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 2 Aston Geisha | ||
Wed Oct 17 2018 14:32 | 1st = 2 Aston Geisha 2nd = 9 Go Commando 3rd = 6 Pandaken 4th = 1 Bobs Brew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 9 - 10 Supera | ||
Wed Oct 17 2018 14:29 | 1st = 10 Supera 2nd = 1 Dontblamethemusic 3rd = 3 Inca Warrior 4th = 5 The Boy Wonder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 8 You Blue | ||
Wed Oct 17 2018 14:27 | 1st = 8 You Blue 2nd = 2 Banana Honeybear 3rd = 7 Janray Lucky One 4th = 1 Serendipity Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 3 - 2 Savacool | ||
Wed Oct 17 2018 14:25 | 1st = 2 Savacool 2nd = 4 Miss Shanti 3rd = 3 Our Winnie 4th = 9 Pick Of The Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 6 Waterloo Kate | ||
Wed Oct 17 2018 14:22 | 1st = 6 Waterloo Kate 2nd = 1 Gehrig 3rd = 7 Dunkirk 4th = 4 Its A Treat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 1 - 1 Allthemoves | ||
Wed Oct 17 2018 14:18 | 1st = 1 Allthemoves 2nd = 5 Col Du Galibier 3rd = 4 Illawong Red 4th = 7 Conchs Critter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 1 - 8 Avora Sun | ||
Wed Oct 17 2018 14:15 | 1st = 8 Avora Sun 2nd = 1 Barb Wire 3rd = 9 Bedloes Island 4th = 6 Tajavedo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 6 Amigo Two | ||
Wed Oct 17 2018 14:12 | 1st = 6 Amigo Two 2nd = 8 Ace Allen 3rd = 5 Loch Tight 4th = 4 Another Bling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 7 Stir Crazy | ||
Wed Oct 17 2018 14:07 | 1st = 7 Stir Crazy 2nd = 2 Dakota Grace 3rd = 3 Iceni Escort 4th = 8 Hopes Beau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 2 - 11 Syds Coin | ||
Wed Oct 17 2018 14:00 | 1st = 11 Syds Coin 2nd = 1 Real Success 3rd = 10 Predecessor 4th = 7 Junipal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 2 Tobacco Leaf | ||
Wed Oct 17 2018 13:57 | 1st = 2 Tobacco Leaf 2nd = 6 Bacardi Breezer 3rd = 3 Pagan Dancer 4th = 7 Ayo Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 8 - 3 The Magnate | ||
Wed Oct 17 2018 13:54 | 1st = 3 The Magnate 2nd = 1 William Tell 3rd = 2 Master Painton 4th = 9 Carreleur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 2 - 4 Brazilica | ||
Wed Oct 17 2018 13:50 | 1st = 4 Brazilica 2nd = 3 Hostwin Supreme 3rd = 2 Secret Legend 4th = 6 Mandalong One Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 2 Long Gully Helen | ||
Wed Oct 17 2018 13:42 | 1st = 2 Long Gully Helen 2nd = 4 Lektra Guiseppe 3rd = 8 Dream A Little 4th = 1 Sutton Heidi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 6 Reid Star | ||
Wed Oct 17 2018 13:37 | 1st = 6 Reid Star 2nd = 2 Shanlyn Georgie 3rd = 1 Its A Thrill 4th = 5 Squishy Pea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 1 - 4 Azuro | ||
Wed Oct 17 2018 13:30 | 1st = 4 Azuro 2nd = 5 Steel Prince 3rd = 6 Opposition 4th = 2 Valac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 1 Woodside Rambo | ||
Wed Oct 17 2018 13:27 | 1st = 1 Woodside Rambo 2nd = 3 Vipers Mission 3rd = 7 Brilliant Atom 4th = 2 Midnight Patrol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 4 Fast Izzi | ||
Wed Oct 17 2018 13:22 | 1st = 4 Fast Izzi 2nd = 3 Quavo 3rd = 1 Jaclyn Bale 4th = 5 Light The Track |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 7 - 1 The Good Fight | ||
Wed Oct 17 2018 13:19 | 1st = 1 The Good Fight 2nd = 15 Mr Universe 3rd = 9 Swiss Maid 4th = 7 Aladina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 1 - 2 So Taken | ||
Wed Oct 17 2018 13:15 | 1st = 2 So Taken 2nd = 3 Jen Rules 3rd = 5 Gumshoe 4th = 4 Ritmico |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 1 Victa Suzie | ||
Wed Oct 17 2018 13:07 | 1st = 1 Victa Suzie 2nd = 4 Times Right 3rd = 6 Agent Thirteen 4th = 2 Arizona Mcbain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 5 Superior Faith | ||
Wed Oct 17 2018 13:00 | 1st = 5 Superior Faith 2nd = 1 Loading Zone 3rd = 7 Charlie Cockatoo 4th = 3 Caribbean Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 8 Cossie Cooper | ||
Wed Oct 17 2018 12:55 | 1st = 8 Cossie Cooper 2nd = 2 Bigtime Logan 3rd = 7 Ocean Gambler 4th = 1 Dream Kay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 8 Victa Caleb | ||
Wed Oct 17 2018 12:52 | 1st = 8 Victa Caleb 2nd = 6 Springvale Diva 3rd = 1 Grand Chaos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 6 - 5 Summer Wind | ||
Wed Oct 17 2018 12:44 | 1st = 5 Summer Wind 2nd = 3 Overthemark 3rd = 12 Birdie Blitz 4th = 13 Skaaboom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 4 Come Home | ||
Wed Oct 17 2018 12:40 | 1st = 4 Come Home 2nd = 2 Georges Fever 3rd = 5 Let Him Ride 4th = 3 Jetson Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 1 Jay Mike | ||
Wed Oct 17 2018 12:35 | 1st = 1 Jay Mike 2nd = 3 Dream On Dreamer 3rd = 6 Meteor Vege 4th = 8 Kushka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 8 Pawesome Nelly | ||
Wed Oct 17 2018 12:30 | 1st = 8 Pawesome Nelly 2nd = 5 Zipping Hetty 3rd = 4 Irinka Josh 4th = 1 Hedonistic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 2 Charmed An Taken | ||
Wed Oct 17 2018 12:25 | 1st = 2 Charmed An Taken 2nd = 7 Maximum Brew 3rd = 1 Blur 4th = 8 Ringside |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 7 Retail Mayhem | ||
Wed Oct 17 2018 12:18 | 1st = 7 Retail Mayhem 2nd = 8 Flying Canary 3rd = 5 Set The Limit 4th = 6 Swift Liberty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 8 Spirit Of Pop | ||
Wed Oct 17 2018 12:14 | 1st = 8 Spirit Of Pop 2nd = 2 Milo And Milk 3rd = 1 Finekey 4th = 4 Hot Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 5 - 6 Midnight Brawler | ||
Wed Oct 17 2018 12:09 | 1st = 6 Midnight Brawler 2nd = 11 Standing Ovation 3rd = 9 Power Of Strength 4th = 13 Reliable Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 2 Up North Dougie | ||
Wed Oct 17 2018 12:05 | 1st = 2 Up North Dougie 2nd = 8 Buddys Entity 3rd = 5 Talanjee Minnie 4th = 7 Ursula Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 8 Secret Indy | ||
Wed Oct 17 2018 12:00 | 1st = 8 Secret Indy 2nd = 4 Opawa Bucks 3rd = 1 Captain Kate 4th = 6 Cawbourne Jeff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 6 Podium Phobia | ||
Wed Oct 17 2018 11:43 | 1st = 6 Podium Phobia 2nd = 8 Mr Postman 3rd = 7 Homebush Kazzy 4th = 2 Breed Apart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 4 - 1 Masetto | ||
Wed Oct 17 2018 11:34 | 1st = 1 Masetto 2nd = 3 Sahar 3rd = 12 Let Me Tell Ya 4th = 10 Eleanor Rigby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 5 Justa Gift | ||
Wed Oct 17 2018 11:25 | 1st = 5 Justa Gift 2nd = 6 Hurricane Al 3rd = 2 Eight Oh Three 4th = 4 Cool Wolf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 3 Outa Sims | ||
Wed Oct 17 2018 11:08 | 1st = 3 Outa Sims 2nd = 2 Flying Huey 3rd = 6 Hopcorn 4th = 4 Goldstar Wilson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 3 - 6 Emerald Amour | ||
Wed Oct 17 2018 10:59 | 1st = 6 Emerald Amour 2nd = 13 Sacred Judgement 3rd = 19 Espresso Martini 4th = 4 New Laws |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 7 Bigtime Rod | ||
Wed Oct 17 2018 10:50 | 1st = 7 Bigtime Rod 2nd = 5 Grunty Mama 3rd = 2 Mainline Lil 4th = 6 Zara Jinx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 5 Bigtime Pearl | ||
Wed Oct 17 2018 10:32 | 1st = 5 Bigtime Pearl 2nd = 7 Barbarossa Boy 3rd = 6 Cookie Biscuit 4th = 2 Manimal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 2 - 7 Bravissimo | ||
Wed Oct 17 2018 10:24 | 1st = 7 Bravissimo 2nd = 6 The Last Word 3rd = 5 Our Craftsman 4th = 16 Phoenix Rising |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 8 Viking Ash | ||
Wed Oct 17 2018 10:15 | 1st = 8 Viking Ash 2nd = 7 Cassia 3rd = 1 Yee Coo Coo 4th = 5 Bigtime Clever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 1 - 1 Redcayenne | ||
Wed Oct 17 2018 9:54 | 1st = 1 Redcayenne 2nd = 9 Lake Superior 3rd = 13 Lorde Have Mercy 4th = 15 Mamba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 7 Pyrotechnics | ||
Wed Oct 17 2018 0:26 | 1st = 7 Pyrotechnics 2nd = 1 Promethium 3rd = 6 Fluttershy 4th = 8 Lisa Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 1 Sweet As Fate | ||
Wed Oct 17 2018 0:04 | 1st = 1 Sweet As Fate 2nd = 4 Torglo 3rd = 2 Hello Im Rob 4th = 8 Sunset Moschino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 1 Twilight Liason | ||
Mon Sep 17 2018 22:47 | 1st = 1 Twilight Liason 2nd = 8 Emerley Mee Too 3rd = 10 All Inn Johnson 4th = 9 Claretown Boris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 8 Ricson Flyer | ||
Mon Sep 17 2018 22:33 | 1st = 8 Ricson Flyer 2nd = 6 Twirler 3rd = 1 Punch Day 4th = 2 Parma Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 2 Zipping Stan | ||
Mon Sep 17 2018 22:30 | 1st = 2 Zipping Stan 2nd = 7 Merls Angel 3rd = 8 Rapid Rock 4th = 1 Scott A Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 7 Dark Cosmos | ||
Mon Sep 17 2018 22:24 | 1st = 7 Dark Cosmos 2nd = 2 Buffalo Soldier 3rd = 1 Hip Hop Hope 4th = 8 Barnacle Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 6 Purdie Shuffle | ||
Mon Sep 17 2018 22:18 | 1st = 6 Purdie Shuffle 2nd = 1 Millie Magna 3rd = 2 Miss Hanigan 4th = 8 Gotta Be You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 1 Spector Icon | ||
Mon Sep 17 2018 22:15 | 1st = 1 Spector Icon 2nd = 10 Mollys Money 3rd = 7 Kubla De Kahn 4th = 4 Igniting Amy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 6 Valley Knockin | ||
Mon Sep 17 2018 22:08 | 1st = 6 Valley Knockin 2nd = 2 Lucille Rumble 3rd = 1 Classy Flash 4th = 3 Kennos Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 8 Faboom | ||
Mon Sep 17 2018 22:01 | 1st = 8 Faboom 2nd = 2 Crazy Wolf 3rd = 6 Fishing Ducks 4th = 5 Junior Wizard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 8 Moon Phase | ||
Mon Sep 17 2018 21:58 | 1st = 8 Moon Phase 2nd = 7 Dark Tyde 3rd = 3 Shaina Cabang 4th = 9 Scott Confused |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 7 Buddy Tokaam | ||
Mon Sep 17 2018 21:55 | 1st = 7 Buddy Tokaam 2nd = 4 Mochachini Man 3rd = 5 Di Canio 4th = 1 Magic Plank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 8 Mottza | ||
Mon Sep 17 2018 21:48 | 1st = 8 Mottza 2nd = 4 Direct Terror 3rd = 3 Tralee Jaz 4th = 7 Sonic Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 4 Shaes Magic | ||
Mon Sep 17 2018 21:45 | 1st = 4 Shaes Magic 2nd = 2 Dinky Man 3rd = 1 Second Base 4th = 5 Chaddy Whacker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 1 Buckle Up Dino | ||
Mon Sep 17 2018 21:39 | 1st = 1 Buckle Up Dino 2nd = 2 Dolly Does It 3rd = 5 Dylan Keeping 4th = 4 My Bro Zorro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 2 Royal Solo | ||
Mon Sep 17 2018 21:36 | 1st = 2 Royal Solo 2nd = 9 Foxy Whip 3rd = 6 All Inn Tara 4th = 1 Tat Barbie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 4 El Nunu | ||
Mon Sep 17 2018 21:31 | 1st = 4 El Nunu 2nd = 7 Georgie Mac 3rd = 2 Absolutely Fab 4th = 1 Rough Odds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 7 Coopes | ||
Mon Sep 17 2018 21:28 | 1st = 7 Coopes 2nd = 8 Bokarm Dean 3rd = 4 Kiarni Mask 4th = 3 Spookie Dynamic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 1 Sarina Monelli | ||
Mon Sep 17 2018 21:25 | 1st = 1 Sarina Monelli 2nd = 2 Glory Fire 3rd = 5 Zipping Olga 4th = 3 Zulu General |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 1 Halo Henry | ||
Mon Sep 17 2018 21:17 | 1st = 1 Halo Henry 2nd = 8 Finnigans Way 3rd = 7 Lenards Boy 4th = 3 Take Guard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 8 Semantic Shift | ||
Mon Sep 17 2018 21:14 | 1st = 8 Semantic Shift 2nd = 3 Macs Model 3rd = 7 Hua Hin 4th = 1 Ballistic Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 2 Banjo Shark | ||
Mon Sep 17 2018 21:11 | 1st = 2 Banjo Shark 2nd = 3 Go Brandi 3rd = 5 Leading The Way 4th = 1 Sassy Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 6 Richmond Road | ||
Mon Sep 17 2018 21:08 | 1st = 6 Richmond Road 2nd = 5 Dahomey Windsong 3rd = 1 Izy Gold 4th = 2 Haras Honey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 4 Oh Jay Korie | ||
Mon Sep 17 2018 21:04 | 1st = 4 Oh Jay Korie 2nd = 3 Mandela Cloud 3rd = 8 No Worries Cob 4th = 7 Big Turls |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 2 Dynamo Jezz | ||
Mon Sep 17 2018 21:01 | 1st = 2 Dynamo Jezz 2nd = 5 Master Chaos 3rd = 4 Nut Allergy 4th = 1 Croydon Boys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 8 Gold Lenny | ||
Mon Sep 17 2018 20:58 | 1st = 8 Gold Lenny 2nd = 3 Mindful Mystery 3rd = 7 Hoity Toity 4th = 1 Dan Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 6 Winlock Tabatha | ||
Mon Sep 17 2018 20:55 | 1st = 6 Winlock Tabatha 2nd = 2 Piccolo Panther 3rd = 7 Scarecrow Tiger 4th = 5 Rocky Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 4 Taken King | ||
Mon Sep 17 2018 20:47 | 1st = 4 Taken King 2nd = 8 Cawbourne Swade 3rd = 2 My Sherona 4th = 7 Stilton Steve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 7 Hay Hopey | ||
Mon Sep 17 2018 20:44 | 1st = 7 Hay Hopey 2nd = 4 Exponential 3rd = 8 Annies Magic 4th = 3 Mako Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 2 Ogodei Star | ||
Mon Sep 17 2018 20:41 | 1st = 2 Ogodei Star 2nd = 3 Fabrique 3rd = 4 Pantera Negra 4th = 1 Tralee Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 3 Mr Arjay | ||
Mon Sep 17 2018 20:38 | 1st = 3 Mr Arjay 2nd = 6 Spring Bloom 3rd = 7 Signal Peak 4th = 8 Jimmy Mcbain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 2 Undermine | ||
Mon Sep 17 2018 20:34 | 1st = 2 Undermine 2nd = 6 Elite Outa 3rd = 7 Lashing Harry 4th = 4 Dancing Barefoot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 5 Atlantic Jewel | ||
Mon Sep 17 2018 20:31 | 1st = 5 Atlantic Jewel 2nd = 8 All Revved Up 3rd = 2 Brave Hearted 4th = 1 Hello Cobber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 1 Sunset Warrior | ||
Mon Sep 17 2018 20:28 | 1st = 1 Sunset Warrior 2nd = 2 Dinky Di Ethics 3rd = 8 Winlock Huddy 4th = 10 Mount Franklin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 1 Silver Stunner | ||
Mon Sep 17 2018 20:25 | 1st = 1 Silver Stunner 2nd = 6 Regal Opal 3rd = 7 Wazza Who 4th = 2 Super Cup |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 6 Farmor On Fire | ||
Mon Sep 17 2018 20:17 | 1st = 6 Farmor On Fire 2nd = 1 Aspen Valley 3rd = 5 Panther Cloud 4th = 4 Black Only Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 5 Charlies Chance | ||
Mon Sep 17 2018 20:14 | 1st = 5 Charlies Chance 2nd = 3 Bell Of Eden 3rd = 1 Destini Surfer 4th = 8 Vast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 1 Wind Waker | ||
Mon Sep 17 2018 20:11 | 1st = 1 Wind Waker 2nd = 2 Winsome Jesse 3rd = 3 Abbella Magic 4th = 8 Frunesco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 8 Lily The Weapon | ||
Mon Sep 17 2018 20:08 | 1st = 8 Lily The Weapon 2nd = 4 All Inn Tyler 3rd = 5 Kid Raider 4th = 3 Mashika |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 3 Sweet Nangar | ||
Mon Sep 17 2018 20:04 | 1st = 3 Sweet Nangar 2nd = 4 Bogan Doonie 3rd = 2 Elzy Lay 4th = 1 Another Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 1 Tahbilk | ||
Mon Sep 17 2018 20:00 | 1st = 1 Tahbilk 2nd = 8 Izy Magic 3rd = 7 Femme Folle 4th = 2 Not Too Bossy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 3 Kooringa Molly | ||
Mon Sep 17 2018 19:57 | 1st = 3 Kooringa Molly 2nd = 8 Kingsbrae Steve 3rd = 6 Bad Neighbour 4th = 5 Whistler Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 8 Staunch As | ||
Mon Sep 17 2018 19:53 | 1st = 8 Staunch As 2nd = 6 Tarwyn Park 3rd = 3 Max Shake 4th = 1 Pool Hall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 6 Surrender | ||
Mon Sep 17 2018 19:50 | 1st = 6 Surrender 2nd = 1 Kath Emery 3rd = 3 Suva 4th = 4 Whoop Bang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 3 Gunai Whisper | ||
Mon Sep 17 2018 19:46 | 1st = 3 Gunai Whisper 2nd = 6 Straaljager 3rd = 1 Golden Moon 4th = 5 Kraken Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 7 Zippy Ethics | ||
Mon Sep 17 2018 19:42 | 1st = 7 Zippy Ethics 2nd = 1 Winsome Currency 3rd = 6 Fancy Irene 4th = 3 He Can Fly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 2 Grand Angel | ||
Mon Sep 17 2018 19:38 | 1st = 2 Grand Angel 2nd = 5 Miss Thickshake 3rd = 9 Mams Magic 4th = 1 Batty Loves Beer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 1 Potato Masher | ||
Mon Sep 17 2018 19:34 | 1st = 1 Potato Masher 2nd = 6 Key Largo 3rd = 2 Hes Got Steel 4th = 4 Bonnie Nose Best |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 7 Meehan Sox | ||
Mon Sep 17 2018 19:30 | 1st = 7 Meehan Sox 2nd = 8 Comatose 3rd = 1 Phils Green 4th = 2 Menzies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 5 Alarming Betty | ||
Mon Sep 17 2018 19:27 | 1st = 5 Alarming Betty 2nd = 3 Kel Knight 3rd = 6 Tuesdays Grace 4th = 8 Limit Desires |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 6 Gunai Gypsy | ||
Mon Sep 17 2018 19:24 | 1st = 6 Gunai Gypsy 2nd = 1 Through 3rd = 4 Tat Nuggie 4th = 9 Saucy Sav |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 3 Brindle Bay | ||
Mon Sep 17 2018 19:21 | 1st = 3 Brindle Bay 2nd = 4 Zombie 3rd = 8 Stilton Sox 4th = 1 Hear The Drums |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 3 Regal Bill | ||
Mon Sep 17 2018 19:18 | 1st = 3 Regal Bill 2nd = 7 Premier Tejay 3rd = 6 Regal Waz 4th = 2 Zenyatta Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 8 Baron Von Strud | ||
Mon Sep 17 2018 19:15 | 1st = 8 Baron Von Strud 2nd = 4 Wheelie Wheels 3rd = 2 Odi Sannette 4th = 1 Modified Trunk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 3 Dine With Me | ||
Mon Sep 17 2018 19:11 | 1st = 3 Dine With Me 2nd = 6 Come On Enzo 3rd = 2 Rapidfire Rita 4th = 1 Blessed In Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 7 Little Red Hot | ||
Mon Sep 17 2018 19:07 | 1st = 7 Little Red Hot 2nd = 8 Tat Ox 3rd = 6 Millys Coconut 4th = 5 Horeys Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 2 Sammy Downs | ||
Mon Sep 17 2018 19:03 | 1st = 2 Sammy Downs 2nd = 1 Tin Pan Alley 3rd = 3 Road Angel 4th = 7 Charlyn Blitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 1 Too Good Joog | ||
Mon Sep 17 2018 19:00 | 1st = 1 Too Good Joog 2nd = 6 Hoot 3rd = 7 Galway Panther 4th = 3 One El |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 2 Well Soon Know | ||
Mon Sep 17 2018 18:57 | 1st = 2 Well Soon Know 2nd = 6 Be Harvey 3rd = 1 Calypso Silver 4th = 7 Little Nagger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 8 - 4 Destined To Rule | ||
Mon Sep 17 2018 18:52 | 1st = 4 Destined To Rule 2nd = 3 Charlie El 3rd = 1 Our Bobbydazzler 4th = 6 Hillbilly Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 1 Gemtree Dynamo | ||
Mon Sep 17 2018 18:50 | 1st = 1 Gemtree Dynamo 2nd = 3 Urana Smacko 3rd = 2 Come On Loopy 4th = 6 Minnie Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 12 - 6 Sunset Mouse | ||
Mon Sep 17 2018 18:47 | 1st = 6 Sunset Mouse 2nd = 4 Jaggernaught 3rd = 3 Dungeon Master 4th = 1 Im A Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 6 Card Player | ||
Mon Sep 17 2018 18:44 | 1st = 6 Card Player 2nd = 2 Nicholas 3rd = 7 Tomerong Terror 4th = 5 Zipping Keely |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 7 Pharoahs Gold | ||
Mon Sep 17 2018 18:41 | 1st = 7 Pharoahs Gold 2nd = 3 Color Purple 3rd = 8 Our Sassy Gypsy 4th = 6 Blue Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 2 Shoe In | ||
Mon Sep 17 2018 18:37 | 1st = 2 Shoe In 2nd = 1 Madam Shacoby 3rd = 3 Oh So Senor 4th = 8 Bubba Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 1 You Send Me | ||
Mon Sep 17 2018 18:33 | 1st = 1 You Send Me 2nd = 7 Waterloo Kate 3rd = 2 Hilltop Adel 4th = 10 My Names Hayley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 11 - 3 Ironbark Lass | ||
Mon Sep 17 2018 18:29 | 1st = 3 Ironbark Lass 2nd = 8 Excel Like Fever 3rd = 9 Excel To Dream 4th = 1 Shinboner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 10 Emilia Magic | ||
Mon Sep 17 2018 18:25 | 1st = 10 Emilia Magic 2nd = 8 Chase On Case 3rd = 3 Bandit Brad 4th = 2 Iggy Wiggy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 6 Paprika | ||
Mon Sep 17 2018 18:22 | 1st = 6 Paprika 2nd = 3 Ashfield Lad 3rd = 7 Then and Now 4th = 2 Zipping Shika |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 7 - 12 Upandgone | ||
Mon Sep 17 2018 18:17 | 1st = 12 Upandgone 2nd = 10 Lifes Delight 3rd = 9 One Bid Buys 4th = 6 Earl Harbour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 1 All Night Fever | ||
Mon Sep 17 2018 18:14 | 1st = 1 All Night Fever 2nd = 6 Renmore 3rd = 7 Whyomo Racer 4th = 4 Mr Firrito |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 10 - 4 Dandalup Knight | ||
Mon Sep 17 2018 18:10 | 1st = 4 Dandalup Knight 2nd = 6 Molly Monelli 3rd = 1 Aysum Rose 4th = 2 West On Reggie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 8 Alonso Power | ||
Mon Sep 17 2018 18:05 | 1st = 8 Alonso Power 2nd = 10 Tuiaki Dora 3rd = 3 Indiras Girl 4th = 4 Scooby Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 3 Rocca Jet | ||
Mon Sep 17 2018 18:00 | 1st = 3 Rocca Jet 2nd = 7 Mount Boyce 3rd = 5 Mr Cashway 4th = 1 Zipping Kay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 2 Little Nangar | ||
Mon Sep 17 2018 17:55 | 1st = 2 Little Nangar 2nd = 1 Emperor Shacoby 3rd = 8 Allen Kev 4th = 3 Walkie Talkie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 6 - 4 Lincs Tiger | ||
Mon Sep 17 2018 17:49 | 1st = 4 Lincs Tiger 2nd = 5 Alfa Queen 3rd = 1 Ready For Takeoff 4th = 6 Royal Mach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 9 - 6 Shinboner Magic | ||
Mon Sep 17 2018 17:46 | 1st = 6 Shinboner Magic 2nd = 2 Starlight Carla 3rd = 3 Killa Dollars 4th = 4 Ezy Dollars |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 5 Precious Metal | ||
Mon Sep 17 2018 17:42 | 1st = 5 Precious Metal 2nd = 2 Hypo Chared 3rd = 1 Extra Kisses 4th = 6 Galloping Wytee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 1 Arambi Star | ||
Mon Sep 17 2018 17:37 | 1st = 1 Arambi Star 2nd = 7 Buriton Bailey 3rd = 5 Bien Hoa 4th = 3 Cashwrangs Smoker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 2 Kilcher | ||
Mon Sep 17 2018 17:34 | 1st = 2 Kilcher 2nd = 3 Dervando 3rd = 6 Awesome Doll 4th = 4 Somers Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 8 - 5 All The Rave | ||
Mon Sep 17 2018 17:30 | 1st = 5 All The Rave 2nd = 2 Techno 3rd = 8 Toodle Lou 4th = 3 Elfstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 8 - 4 Machavelli | ||
Mon Sep 17 2018 17:25 | 1st = 4 Machavelli 2nd = 3 Will I Rocknroll 3rd = 11 Miss Victoria 4th = 8 Donaricca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 1 Bela Natali | ||
Mon Sep 17 2018 17:22 | 1st = 1 Bela Natali 2nd = 4 Torys Rocket 3rd = 5 Hurricane Billie 4th = 3 Terrah Round |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 5 - 8 Whos Your Buddy | ||
Mon Sep 17 2018 17:17 | 1st = 8 Whos Your Buddy 2nd = 1 Bright Diamond 3rd = 3 American Dynasty 4th = 2 The Redeemer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 8 Calypso Blitz | ||
Mon Sep 17 2018 17:14 | 1st = 8 Calypso Blitz 2nd = 2 Kiwi Knight 3rd = 7 Grizzly Adams 4th = 5 Good Pal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 8 - 3 Jackknife | ||
Mon Sep 17 2018 17:10 | 1st = 3 Jackknife 2nd = 14 Ready And Flying 3rd = 12 Emo Girl 4th = 4 Shalama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 3 Reatily Shintaro | ||
Mon Sep 17 2018 17:07 | 1st = 3 Reatily Shintaro 2nd = 1 Zebo Bale 3rd = 2 Laurentide Ice 4th = 7 Spazzy Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 7 - 8 Bushmans Luck | ||
Mon Sep 17 2018 17:04 | 1st = 8 Bushmans Luck 2nd = 4 Cairnlea Ollie 3rd = 6 Go Gettem Kracka 4th = 3 Confinement |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 9 Thebattlesjusbegun | ||
Mon Sep 17 2018 17:03 | 1st = 9 Thebattlesjusbegun 2nd = 1 Graffiti Lombo 3rd = 2 Ezygatboy 4th = 11 Jilliby Beach Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 8 - 7 Prince Ziggy | ||
Mon Sep 17 2018 17:00 | 1st = 7 Prince Ziggy 2nd = 3 Raiding Party 3rd = 5 Test A Day 4th = 6 Franquin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Corowa Race 7 - 6 Dylans Deeva | ||
Mon Sep 17 2018 16:55 | 1st = 6 Dylans Deeva 2nd = 1 Not Too Sure 3rd = 8 Atunnah Courage 4th = 3 Northern River |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 7 - 1 Fruitdrops | ||
Mon Sep 17 2018 16:50 | 1st = 1 Fruitdrops 2nd = 5 Presidential Art 3rd = 8 Starscape 4th = 7 Tarleton Joe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 4 Secret Of Ours | ||
Mon Sep 17 2018 16:47 | 1st = 4 Secret Of Ours 2nd = 5 Nangar Gift 3rd = 8 Cosmic Vintage 4th = 1 Durama Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 6 - 4 Winlock Banking | ||
Mon Sep 17 2018 16:44 | 1st = 4 Winlock Banking 2nd = 7 Egyptian Pirate 3rd = 8 Hes Historic 4th = 1 Scarlet Blu Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 4 - 7 Ideal One | ||
Mon Sep 17 2018 16:42 | 1st = 7 Ideal One 2nd = 8 Anna Faye 3rd = 1 Tajies Boy 4th = 6 Hez The Artisan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 2 My Names Rhonda | ||
Mon Sep 17 2018 16:39 | 1st = 2 My Names Rhonda 2nd = 1 All About Arby 3rd = 6 Cruella Deville 4th = 4 Gone Early |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 7 - 8 Gone Viral | ||
Mon Sep 17 2018 16:35 | 1st = 8 Gone Viral 2nd = 4 Silent Dream 3rd = 1 Atum 4th = 3 I Can Hear Music |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 7 - 4 Radiant Warrior | ||
Mon Sep 17 2018 16:30 | 1st = 4 Radiant Warrior 2nd = 6 New York Wonder 3rd = 5 Gojazz 4th = 2 Charlie Garcon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 3 Ombre Rose | ||
Mon Sep 17 2018 16:27 | 1st = 3 Ombre Rose 2nd = 5 Goldie Taro 3rd = 4 Negoa Sprite 4th = 1 Marcus Vella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 5 - 4 Miss Truffles | ||
Mon Sep 17 2018 16:24 | 1st = 4 Miss Truffles 2nd = 8 Hayley Becca 3rd = 3 Mighty Matt 4th = 6 Cecil Benz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 5 Jackmichaels | ||
Mon Sep 17 2018 16:22 | 1st = 5 Jackmichaels 2nd = 3 Blaze Me 3rd = 6 Fibskite 4th = 2 Our Grand Torino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 5 Midnight Memphis | ||
Mon Sep 17 2018 16:19 | 1st = 5 Midnight Memphis 2nd = 4 Special Member 3rd = 8 Magic Trap 4th = 3 Dr Summer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Corowa Race 6 - 8 Arthur Porrit | ||
Mon Sep 17 2018 16:15 | 1st = 8 Arthur Porrit 2nd = 7 Johnny The Cashman 3rd = 5 All Day Every Day 4th = 10 Al Gerard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 6 - 6 Ranes | ||
Mon Sep 17 2018 16:10 | 1st = 6 Ranes 2nd = 8 Midaswell 3rd = 4 Miss Cully 4th = 2 Keepthedream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 5 Minnesota Miss | ||
Mon Sep 17 2018 16:07 | 1st = 5 Minnesota Miss 2nd = 3 Gotta Be Penny 3rd = 6 Bonnie Oreilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 4 - 7 Nothing To Prove | ||
Mon Sep 17 2018 16:04 | 1st = 7 Nothing To Prove 2nd = 4 Dont Wait Up 3rd = 2 Go Gettem Bells 4th = 8 Go Gettem Santa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 3 - 8 Come Dance With Me | ||
Mon Sep 17 2018 16:03 | 1st = 8 Come Dance With Me 2nd = 4 Innocent Affair 3rd = 2 Lady Chelsea 4th = 1 Real Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 6 - 3 Jolies Cafe | ||
Mon Sep 17 2018 16:00 | 1st = 3 Jolies Cafe 2nd = 6 Five Kingdom 3rd = 13 Twilight Maneuver 4th = 9 Autonomous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 6 - 13 Onyar | ||
Mon Sep 17 2018 15:55 | 1st = 13 Onyar 2nd = 14 Set To Sizzle 3rd = 2 Destinys Choice 4th = 10 Cortesta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 10 Cee Me Entertain | ||
Mon Sep 17 2018 15:52 | 1st = 10 Cee Me Entertain 2nd = 4 Zipping Mulga 3rd = 6 Hardaway Kate 4th = 7 Swift Abbey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 3 - 1 Ripple Ryder | ||
Mon Sep 17 2018 15:49 | 1st = 1 Ripple Ryder 2nd = 8 Peace Man 3rd = 7 Junk Yard Daisy 4th = 6 Dandalup Jester |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 3 Forte Courage | ||
Mon Sep 17 2018 15:47 | 1st = 3 Forte Courage 2nd = 1 That Said 3rd = 4 Jagged Shadow 4th = 8 Su Quick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 6 Ransome The Opal | ||
Mon Sep 17 2018 15:44 | 1st = 6 Ransome The Opal 2nd = 7 Boys Go Loco 3rd = 3 Ya Mum 4th = 2 Project Monarch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Corowa Race 5 - 12 Chloes Puppet | ||
Mon Sep 17 2018 15:40 | 1st = 12 Chloes Puppet 2nd = 3 Quick Spin 3rd = 9 Western Prussia 4th = 7 Orithyia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 5 Croucher | ||
Mon Sep 17 2018 15:37 | 1st = 5 Croucher 2nd = 9 Bowie Boy 3rd = 4 Its Debatable 4th = 7 Fairytale Ending |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 5 - 5 Stratospheric | ||
Mon Sep 17 2018 15:33 | 1st = 5 Stratospheric 2nd = 6 Christmas Jolt 3rd = 3 Johnny Redcoat 4th = 2 Beach Skipper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 2 - 7 Triple Crown Ria | ||
Mon Sep 17 2018 15:32 | 1st = 7 Triple Crown Ria 2nd = 2 What A Question 3rd = 1 Sophomore 4th = 8 Sudoku Emma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 5 - 4 Roadrager | ||
Mon Sep 17 2018 15:30 | 1st = 4 Roadrager 2nd = 7 The Big Sheila 3rd = 6 Grandes 4th = 1 Pintang Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 2 Cette To Dance | ||
Mon Sep 17 2018 15:27 | 1st = 2 Cette To Dance 2nd = 10 Big Kenny Bobo 3rd = 9 Topaz Warrior 4th = 8 Platinum Impact |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 2 - 11 Miss Stonebridge | ||
Mon Sep 17 2018 15:23 | 1st = 11 Miss Stonebridge 2nd = 8 Captain Mannering 3rd = 10 No Wow Factor 4th = 7 My Master Of Disguise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 5 - 6 Serious Dancer | ||
Mon Sep 17 2018 15:20 | 1st = 6 Serious Dancer 2nd = 4 Dynamic Dynasty 3rd = 1 Phrases 4th = 10 Suggestapartner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 7 Cartwheel Chloe | ||
Mon Sep 17 2018 15:17 | 1st = 7 Cartwheel Chloe 2nd = 4 Mac Daddy 3rd = 5 Spectator 4th = 3 Sapphire Hawke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 1 - 8 Space Ghost | ||
Mon Sep 17 2018 15:14 | 1st = 8 Space Ghost 2nd = 4 Thunder Boom 3rd = 7 Elle Rose 4th = 6 Wagtail Thyme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 5 Takin To The Max | ||
Mon Sep 17 2018 15:12 | 1st = 5 Takin To The Max 2nd = 8 Illawong Peppa 3rd = 9 Magic Owens 4th = 10 Stuey D |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 1 Voodoo Hustler | ||
Mon Sep 17 2018 15:09 | 1st = 1 Voodoo Hustler 2nd = 6 Blackpool Blast 3rd = 2 Lektra Rival 4th = 3 Winlock Intent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Corowa Race 4 - 8 Tearful Kitty | ||
Mon Sep 17 2018 15:05 | 1st = 8 Tearful Kitty 2nd = 1 Supplyzing 3rd = 10 Dream On Stan 4th = 3 Lawton Joseph |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 2 Miss Zok Dee | ||
Mon Sep 17 2018 15:02 | 1st = 2 Miss Zok Dee 2nd = 1 For You Honey 3rd = 7 St Leo 4th = 9 Sweet Gabriella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 4 - 7 Just Stellar | ||
Mon Sep 17 2018 15:00 | 1st = 7 Just Stellar 2nd = 1 Miss Skeptical 3rd = 4 Justsimmer 4th = 9 Solar Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 4 - 2 Sassyola | ||
Mon Sep 17 2018 14:55 | 1st = 2 Sassyola 2nd = 7 Stonebridge Star 3rd = 1 Asharah 4th = 9 Showem Shifty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 2 Quest Allen | ||
Mon Sep 17 2018 14:52 | 1st = 2 Quest Allen 2nd = 4 Big Mary 3rd = 5 Black In Town 4th = 9 Sin And Spin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 1 - 2 Arose For Me | ||
Mon Sep 17 2018 14:48 | 1st = 2 Arose For Me 2nd = 1 Camilla 3rd = 3 Squillions 4th = 4 Davincis Fiscal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 7 Violets Are Red | ||
Mon Sep 17 2018 14:47 | 1st = 7 Violets Are Red 2nd = 6 Aeroplane Bella 3rd = 5 Shargre 4th = 8 Got Some Zip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 4 - 12 Flying Bliss | ||
Mon Sep 17 2018 14:45 | 1st = 12 Flying Bliss 2nd = 1 Cadeyrn 3rd = 10 Holy Reign 4th = 6 Famed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 7 Blinding Light | ||
Mon Sep 17 2018 14:37 | 1st = 7 Blinding Light 2nd = 1 Strike On Command 3rd = 6 Assassinator 4th = 4 The Dapper Don |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 4 Whatta Lady | ||
Mon Sep 17 2018 14:34 | 1st = 4 Whatta Lady 2nd = 5 Ragged Warrior 3rd = 9 Sight Screen 4th = 8 Blackpool Remi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 3 - 1 Atlantic Rose | ||
Mon Sep 17 2018 14:30 | 1st = 1 Atlantic Rose 2nd = 6 Persuader 3rd = 2 Dreamwaker 4th = 5 Limeshow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Corowa Race 3 - 5 Manhattan Zip | ||
Mon Sep 17 2018 14:25 | 1st = 5 Manhattan Zip 2nd = 3 Daybreaker 3rd = 2 Dash To The Bar 4th = 8 Smokin Coni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 3 - 3 Diamond Jasper | ||
Mon Sep 17 2018 14:17 | 1st = 3 Diamond Jasper 2nd = 1 Scarlett Brew 3rd = 5 Santanna Breeze 4th = 4 Metro Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 1 Sisco Bella | ||
Mon Sep 17 2018 14:14 | 1st = 1 Sisco Bella 2nd = 6 Shes Fabtastic 3rd = 8 Loch Mac 4th = 5 Dee Dee One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 3 - 11 Priestess | ||
Mon Sep 17 2018 14:10 | 1st = 11 Priestess 2nd = 18 Missile Attack 3rd = 14 Without Conviction 4th = 16 Sticks N Stones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 1 Toolern Art Miss | ||
Mon Sep 17 2018 14:03 | 1st = 1 Toolern Art Miss 2nd = 2 Tothemoonandback 3rd = 8 Linora Mustang 4th = 5 Partywithmach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 2 - 14 Miss Louisiana | ||
Mon Sep 17 2018 14:00 | 1st = 14 Miss Louisiana 2nd = 2 Shinseki 3rd = 13 Miss Ladybird 4th = 1 Mount Archer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 8 Kiss Me Putu | ||
Mon Sep 17 2018 13:55 | 1st = 8 Kiss Me Putu 2nd = 4 Jumbo Bale 3rd = 6 Bolare 4th = 1 Full Of Boloney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Corowa Race 2 - 8 Vivendi | ||
Mon Sep 17 2018 13:50 | 1st = 8 Vivendi 2nd = 6 Miss Arrieta 3rd = 7 Talk To Amanda 4th = 12 Under Restraint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 2 - 8 Majestic Pride | ||
Mon Sep 17 2018 13:42 | 1st = 8 Majestic Pride 2nd = 4 Lochlee Jacob 3rd = 2 Allawart Bob 4th = 6 Its Not Dark Yet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 2 Zipping Riot | ||
Mon Sep 17 2018 13:39 | 1st = 2 Zipping Riot 2nd = 3 Hardys Banjo 3rd = 7 Cinnamon Rose 4th = 5 Jacks Pick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 2 - 10 Transact | ||
Mon Sep 17 2018 13:35 | 1st = 10 Transact 2nd = 5 Decapitor 3rd = 8 Lutreola 4th = 4 Lucky Starlet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 1 - 1 Bocain | ||
Mon Sep 17 2018 13:30 | 1st = 1 Bocain 2nd = 4 Apailana 3rd = 11 Longclaw 4th = 10 Holburt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 3 Light the Flame | ||
Mon Sep 17 2018 13:22 | 1st = 3 Light the Flame 2nd = 4 Variable Miss 3rd = 7 Gus Or Bust 4th = 6 Drinktous Wroxton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 1 - 4 Struve | ||
Mon Sep 17 2018 13:22 | 1st = 4 Struve 2nd = 1 All Whitey Then 3rd = 6 Uptongirl 4th = 3 Change Of Plans |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 7 Bobs Brew | ||
Mon Sep 17 2018 13:19 | 1st = 7 Bobs Brew 2nd = 3 Disco Hips 3rd = 1 Muzzle Welsh 4th = 2 Buster Norris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Corowa Race 1 - 5 Buthayna | ||
Mon Sep 17 2018 13:15 | 1st = 5 Buthayna 2nd = 10 Woodmans Doll 3rd = 8 News Girl 4th = 3 Youwantsome |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 7 Heres Hemi | ||
Mon Sep 17 2018 13:12 | 1st = 7 Heres Hemi 2nd = 6 Jetlag Jag 3rd = 8 Slam It 4th = 5 Bigtime Kiowa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 8 Sugar Roselee | ||
Mon Sep 17 2018 13:04 | 1st = 8 Sugar Roselee 2nd = 4 Joffas Mate 3rd = 7 Miss Pocket Aces 4th = 1 Fess Crockett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 1 - 4 Rogue Runner | ||
Mon Sep 17 2018 13:00 | 1st = 4 Rogue Runner 2nd = 2 Lilith 3rd = 3 Olifants 4th = 1 Sugar Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 8 Rambo | ||
Mon Sep 17 2018 12:52 | 1st = 8 Rambo 2nd = 4 Lucky James 3rd = 1 Fancy Fifita 4th = 2 Homebush Tulip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 3 Im Circus | ||
Mon Sep 17 2018 12:44 | 1st = 3 Im Circus 2nd = 10 Larrikan Bozzie 3rd = 2 Nellie Shan 4th = 6 Punt Road Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 6 Butterball | ||
Mon Sep 17 2018 12:37 | 1st = 6 Butterball 2nd = 7 Fusion Cronulla 3rd = 1 Hard Merch 4th = 9 El Hefe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 4 Saxon Candy | ||
Mon Sep 17 2018 12:29 | 1st = 4 Saxon Candy 2nd = 1 Crazy Storm 3rd = 7 Invictus Coco 4th = 6 Banknote |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 4 Cawbourne Liz | ||
Mon Sep 17 2018 12:17 | 1st = 4 Cawbourne Liz 2nd = 7 Bigtime Emjay 3rd = 3 Mikachu 4th = 8 Bigtime Joshy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 3 Fidget Spinner | ||
Mon Sep 17 2018 12:09 | 1st = 3 Fidget Spinner 2nd = 7 Wild Bandit 3rd = 2 Ethan Zane 4th = 1 Chief Siyan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 5 Cawbourne Symsy | ||
Mon Sep 17 2018 12:00 | 1st = 5 Cawbourne Symsy 2nd = 9 Homebush Bailey 3rd = 2 Naharis 4th = 4 Bigtime Hunter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 6 Cheese And Chalk | ||
Mon Sep 17 2018 11:42 | 1st = 6 Cheese And Chalk 2nd = 2 Idol Dude 3rd = 4 Hes A Sharkie 4th = 5 Cawbourne Brandy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 4 Dont Knocka Gee | ||
Mon Sep 17 2018 11:25 | 1st = 4 Dont Knocka Gee 2nd = 1 Mija Sydney 3rd = 7 Cawbourne Trixy 4th = 2 Bigtime Lonestar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 1 Lucha | ||
Mon Sep 17 2018 11:07 | 1st = 1 Lucha 2nd = 9 Nero 3rd = 2 Idol Alan 4th = 6 Tiger Uppercut |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 2 Podium Phobia | ||
Mon Sep 17 2018 10:50 | 1st = 2 Podium Phobia 2nd = 7 Born Fab 3rd = 4 Cawbourne Cruz 4th = 1 Princess Pea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 7 Clover Scott | ||
Mon Sep 17 2018 10:32 | 1st = 7 Clover Scott 2nd = 6 Bigtime Pete 3rd = 8 Bigtime Jasmine 4th = 1 Cookie Biscuit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 2 Fire Blaze | ||
Fri Aug 17 2018 23:54 | 1st = 2 Fire Blaze 2nd = 4 Obstruction 3rd = 5 Tallulah 4th = 1 Rockstar Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 10 - 3 No Wow Factor | ||
Fri Aug 17 2018 23:42 | 1st = 3 No Wow Factor 2nd = 9 The Great Dane 3rd = 10 Fight Song 4th = 4 Delightful Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 4 Ezi Pick | ||
Fri Aug 17 2018 23:39 | 1st = 4 Ezi Pick 2nd = 6 Ripa Rama 3rd = 5 Ookinaki Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 3 Ortega City | ||
Fri Aug 17 2018 23:22 | 1st = 3 Ortega City 2nd = 7 Scott Finesse 3rd = 8 Jimbo 4th = 5 Black Kotter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 1 Countess Grace | ||
Fri Aug 17 2018 23:15 | 1st = 1 Countess Grace 2nd = 2 Rocking With Donna 3rd = 8 Majorpride 4th = 5 Lady Lani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 1 Frida Monelli | ||
Fri Aug 17 2018 22:59 | 1st = 1 Frida Monelli 2nd = 8 Sprightly Fella 3rd = 4 West On Maisie 4th = 2 Mandjoogoordap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 9 Iceenothink | ||
Fri Aug 17 2018 22:50 | 1st = 9 Iceenothink 2nd = 8 Tajie Baby 3rd = 7 Mister Rollins 4th = 2 Aussie Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 8 Take The Spot | ||
Fri Aug 17 2018 22:47 | 1st = 8 Take The Spot 2nd = 2 Noonbarra Storm 3rd = 3 Crackerjack Tim 4th = 1 Inga Tom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 2 Dainty Brae | ||
Fri Aug 17 2018 22:39 | 1st = 2 Dainty Brae 2nd = 6 Eiger Monelli 3rd = 1 Spitting Venom 4th = 7 Daffey Tux |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 11 - 6 Nangar Blaze | ||
Fri Aug 17 2018 22:36 | 1st = 6 Nangar Blaze 2nd = 8 Bula Fab Girl 3rd = 2 Shebas Doll 4th = 1 Canya Canya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 6 Rockalot | ||
Fri Aug 17 2018 22:30 | 1st = 6 Rockalot 2nd = 4 Tiggerlong Boo 3rd = 5 Colluding 4th = 8 Eden Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 3 Better B Chevron | ||
Fri Aug 17 2018 22:25 | 1st = 3 Better B Chevron 2nd = 9 Dodolicious 3rd = 7 The Spinster 4th = 1 Halle Rage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 8 Wilshire Boy | ||
Fri Aug 17 2018 22:18 | 1st = 8 Wilshire Boy 2nd = 5 Wheres Stacey 3rd = 7 Smokey Retreat 4th = 2 Watkins Glen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 6 Desert Rampage | ||
Fri Aug 17 2018 22:15 | 1st = 6 Desert Rampage 2nd = 8 Mamma Monelli 3rd = 1 Madeline Keeping 4th = 5 Governess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 4 Striking Bikini | ||
Fri Aug 17 2018 22:12 | 1st = 4 Striking Bikini 2nd = 7 Let Him Ride 3rd = 5 White Line Lass 4th = 10 Sub Zero Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 9 - 4 My Cullinan | ||
Fri Aug 17 2018 22:10 | 1st = 4 My Cullinan 2nd = 2 Celebrity Look 3rd = 5 Tyco 4th = 1 Anothermetro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 3 Layback Cruiser | ||
Fri Aug 17 2018 22:08 | 1st = 3 Layback Cruiser 2nd = 2 Blank Page 3rd = 8 Swift Mandy 4th = 5 Red King Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 10 - 3 Irishmurphy | ||
Fri Aug 17 2018 22:03 | 1st = 3 Irishmurphy 2nd = 4 Priddy Catchy 3rd = 1 Luv Me Or Hate Me 4th = 2 The Defiant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 2 Eleanor Rascal | ||
Fri Aug 17 2018 22:00 | 1st = 2 Eleanor Rascal 2nd = 5 Tigers Gold 3rd = 4 White Sox Ethics 4th = 7 Pass The Jar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 7 Lochinvar Adore | ||
Fri Aug 17 2018 21:57 | 1st = 7 Lochinvar Adore 2nd = 1 Marlows Angel 3rd = 2 Silvagni Cubed 4th = 4 Lets Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 1 Cracka Star | ||
Fri Aug 17 2018 21:55 | 1st = 1 Cracka Star 2nd = 3 Free To Air 3rd = 10 Destined To Rule 4th = 5 Twentynine Twelve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 8 Bontem Delly | ||
Fri Aug 17 2018 21:54 | 1st = 8 Bontem Delly 2nd = 3 What A Hoot 3rd = 2 High Above 4th = 6 Constant Rama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 4 General Missy | ||
Fri Aug 17 2018 21:48 | 1st = 4 General Missy 2nd = 2 Sustain The Rage 3rd = 3 Diesels A Rebel 4th = 8 Aqualite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 10 - 3 Snowie Guerrero | ||
Fri Aug 17 2018 21:45 | 1st = 3 Snowie Guerrero 2nd = 1 Come On Jen 3rd = 8 Bazinator 4th = 6 Pitch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 8 - 2 Mishon Control | ||
Fri Aug 17 2018 21:40 | 1st = 2 Mishon Control 2nd = 8 Ginger Leigh 3rd = 1 Jackbkwik 4th = 7 Rock The House |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 8 Vegas Ethics | ||
Fri Aug 17 2018 21:38 | 1st = 8 Vegas Ethics 2nd = 1 Midnight On Fire 3rd = 5 Louis Jay Parker 4th = 7 Boom Down |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 4 Charlotts Angel | ||
Fri Aug 17 2018 21:35 | 1st = 4 Charlotts Angel 2nd = 3 Rhyans Return 3rd = 2 Lady Alliance 4th = 1 Mustang Sammy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 4 Schmick As | ||
Fri Aug 17 2018 21:31 | 1st = 4 Schmick As 2nd = 1 Brooksy Monelli 3rd = 6 Stockton 4th = 3 Fernando Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 4 Rackemup Tigerpie | ||
Fri Aug 17 2018 21:30 | 1st = 4 Rackemup Tigerpie 2nd = 1 Dragontown 3rd = 6 Our Bare Knuckle 4th = 5 Admiral |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 2 Shes Gifted | ||
Fri Aug 17 2018 21:28 | 1st = 2 Shes Gifted 2nd = 1 Pure White Evil 3rd = 3 Main One 4th = 8 Osakalaka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 1 My Hard Copy | ||
Fri Aug 17 2018 21:24 | 1st = 1 My Hard Copy 2nd = 8 Galactic Star 3rd = 2 The Bucket List 4th = 6 Bettors Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 9 - 4 Little Munchie | ||
Fri Aug 17 2018 21:22 | 1st = 4 Little Munchie 2nd = 3 Paws Of Fury 3rd = 6 He Loves Footy 4th = 7 Typhoon Tabetha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 6 Little Digger | ||
Fri Aug 17 2018 21:18 | 1st = 6 Little Digger 2nd = 7 Dinky Di Ethics 3rd = 4 Infrared Ethics 4th = 2 Miss Two Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 8 Slingshot Hammer | ||
Fri Aug 17 2018 21:15 | 1st = 8 Slingshot Hammer 2nd = 5 Orson Allen 3rd = 6 Loading Zone 4th = 2 Awesome Catch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 7 - 2 Prince Syntax | ||
Fri Aug 17 2018 21:10 | 1st = 2 Prince Syntax 2nd = 6 Ideal Conquest 3rd = 8 All Star Magician 4th = 3 Smooth Hangover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 8 Rockhold | ||
Fri Aug 17 2018 21:09 | 1st = 8 Rockhold 2nd = 3 Mulga Lass 3rd = 6 Lottie Deno 4th = 2 Black Herc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 6 Cherokee Thunder | ||
Fri Aug 17 2018 21:08 | 1st = 6 Cherokee Thunder 2nd = 8 Little Big Town 3rd = 7 Dyna Diedre 4th = 4 Dyna Yami |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 8 - 7 Bogan Villa | ||
Fri Aug 17 2018 21:05 | 1st = 7 Bogan Villa 2nd = 8 Bogan Flash 3rd = 6 Lightning Mckey 4th = 2 Balcatta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 9 - 3 Adele Said | ||
Fri Aug 17 2018 21:03 | 1st = 3 Adele Said 2nd = 8 Tisu Bombbelle 3rd = 1 Harshali 4th = 9 Gipsy Treasure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 5 Lets Strike The Gold | ||
Fri Aug 17 2018 21:00 | 1st = 5 Lets Strike The Gold 2nd = 10 Star Of Memphis 3rd = 9 Dynamic Bromac 4th = 4 Wingatui Dew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 8 Zipping Kelly | ||
Fri Aug 17 2018 20:58 | 1st = 8 Zipping Kelly 2nd = 5 Nangar Ace 3rd = 3 Double Up Dee 4th = 1 Secret Of Ours |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 2 Dontstopbelievin | ||
Fri Aug 17 2018 20:54 | 1st = 2 Dontstopbelievin 2nd = 9 Veiled Secret 3rd = 1 Arma Rich Girl 4th = 6 Innocent Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 2 Fleet Trades | ||
Fri Aug 17 2018 20:54 | 1st = 2 Fleet Trades 2nd = 8 Vanishka 3rd = 1 Blusain Bolt 4th = 5 My Alibi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 4 Catalonia | ||
Fri Aug 17 2018 20:51 | 1st = 4 Catalonia 2nd = 3 Hello Im Steelo 3rd = 2 What A Crafter 4th = 5 Laugh Out Loud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 8 Ima Rockstar | ||
Fri Aug 17 2018 20:48 | 1st = 8 Ima Rockstar 2nd = 4 Sabjorn Bale 3rd = 7 Kayleys Comet 4th = 2 Lockrod |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 7 - 3 Cowgirl Fusion | ||
Fri Aug 17 2018 20:45 | 1st = 3 Cowgirl Fusion 2nd = 5 Mia Mia Mimi 3rd = 1 Seeking Sticka 4th = 4 Deep Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 6 - 1 Sals Luck | ||
Fri Aug 17 2018 20:40 | 1st = 1 Sals Luck 2nd = 3 The Restauranteur 3rd = 9 Informality 4th = 4 Classic Grange |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 8 Metallic Flash | ||
Fri Aug 17 2018 20:38 | 1st = 8 Metallic Flash 2nd = 5 Serena Serena 3rd = 2 Rosa Rebel 4th = 4 Cosmical |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 1 Panhandle Slim | ||
Fri Aug 17 2018 20:35 | 1st = 1 Panhandle Slim 2nd = 4 My Redeemer 3rd = 2 Midnight Starlet 4th = 3 Breakout |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 8 - 3 Mon Poppy Bronte | ||
Fri Aug 17 2018 20:35 | 1st = 3 Mon Poppy Bronte 2nd = 8 Joogle 3rd = 5 Nikks Pick 4th = 9 Donny In Paris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 3 Shadow Sax | ||
Fri Aug 17 2018 20:30 | 1st = 3 Shadow Sax 2nd = 1 Ideal Success 3rd = 2 Tee Cee Bee Macray 4th = 8 Audi Hare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 2 Play That Song | ||
Fri Aug 17 2018 20:28 | 1st = 2 Play That Song 2nd = 3 Amor Vincit 3rd = 7 Speckie Mckean 4th = 4 Broadway Polka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 1 Johnny Disco | ||
Fri Aug 17 2018 20:24 | 1st = 1 Johnny Disco 2nd = 7 Vampiro 3rd = 8 El Jacko 4th = 3 Ima Rocknroll Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 6 - 8 Lucky Thirteen | ||
Fri Aug 17 2018 20:22 | 1st = 8 Lucky Thirteen 2nd = 4 Klemmer 3rd = 1 Another Trooper 4th = 2 Super Boot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 1 Cyril Figgis | ||
Fri Aug 17 2018 20:18 | 1st = 1 Cyril Figgis 2nd = 2 Ritza Paris 3rd = 3 Private Parker 4th = 7 Tulsa Tears |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 6 Vixstar | ||
Fri Aug 17 2018 20:15 | 1st = 6 Vixstar 2nd = 5 Undisputed 3rd = 8 Squishy Pea 4th = 1 Destini Cavalier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 5 - 3 Hazelnuts | ||
Fri Aug 17 2018 20:10 | 1st = 3 Hazelnuts 2nd = 2 Major Huss 3rd = 8 Good Cop 4th = 4 Its Nicholas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 1 Henessey Venom | ||
Fri Aug 17 2018 20:08 | 1st = 1 Henessey Venom 2nd = 4 Head Banger 3rd = 5 Shes A Mitzi 4th = 7 Bush Blossom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 5 - 5 Willy Taro | ||
Fri Aug 17 2018 20:05 | 1st = 5 Willy Taro 2nd = 8 Rices Legacy 3rd = 1 Brucey Marlow 4th = 2 Joan Taro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 7 - 8 Western Glory | ||
Fri Aug 17 2018 20:04 | 1st = 8 Western Glory 2nd = 7 Brystabella 3rd = 10 Karpenkova Leis 4th = 9 Invest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 11 Save Our Pennys | ||
Fri Aug 17 2018 20:00 | 1st = 11 Save Our Pennys 2nd = 9 Maori Law 3rd = 8 Tiavons Dream 4th = 1 My Skypocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 1 Lets Win Meisha | ||
Fri Aug 17 2018 19:58 | 1st = 1 Lets Win Meisha 2nd = 5 Frankys Wish 3rd = 8 Miss Espresso 4th = 2 Zipping Knocka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 1 Percys Curse | ||
Fri Aug 17 2018 19:55 | 1st = 1 Percys Curse 2nd = 2 Champagne Luxe 3rd = 6 Elusive Anake 4th = 7 Jetson Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 6 Overboard Again | ||
Fri Aug 17 2018 19:50 | 1st = 6 Overboard Again 2nd = 1 Raffaello 3rd = 8 The Freedom Fighter 4th = 5 Ardens Concord |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 8 Petey Baqui | ||
Fri Aug 17 2018 19:48 | 1st = 8 Petey Baqui 2nd = 5 Charmed An Taken 3rd = 2 Seaside Shuffle 4th = 1 Half A Minya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 4 - 5 Tony Taro | ||
Fri Aug 17 2018 19:45 | 1st = 5 Tony Taro 2nd = 7 My Dixie 3rd = 2 Katie Taro 4th = 1 Baracca Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 4 - 4 Left Tennant | ||
Fri Aug 17 2018 19:40 | 1st = 4 Left Tennant 2nd = 1 The Village Creep 3rd = 3 Just Knew 4th = 7 Allbliss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 3 Tomic Mae | ||
Fri Aug 17 2018 19:38 | 1st = 3 Tomic Mae 2nd = 8 Miky Knox 3rd = 6 Nates Dream 4th = 4 Presley Parker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 8 Shannon Allen | ||
Fri Aug 17 2018 19:35 | 1st = 8 Shannon Allen 2nd = 7 Iveys Affair 3rd = 4 Eau Rouge 4th = 3 Saintly Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 6 - 3 My Jackofdiamonds | ||
Fri Aug 17 2018 19:34 | 1st = 3 My Jackofdiamonds 2nd = 4 Redason 3rd = 2 Charlottescrown 4th = 1 Zaire Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 8 Love Ina Chevy | ||
Fri Aug 17 2018 19:30 | 1st = 8 Love Ina Chevy 2nd = 5 Wrappers Delight 3rd = 9 Animated 4th = 3 Shadow Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 10 - 4 Franco Riot | ||
Fri Aug 17 2018 19:29 | 1st = 4 Franco Riot 2nd = 6 Stately 3rd = 8 Tracksarefortrains 4th = 5 Tabitha Franco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 2 Two For Me | ||
Fri Aug 17 2018 19:28 | 1st = 2 Two For Me 2nd = 3 Ace Cruising 4th = 1 Stilton Ali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 3 - 1 Come On George | ||
Fri Aug 17 2018 19:25 | 1st = 1 Come On George 2nd = 4 Ditto Baby 3rd = 3 Soul Breaking 4th = 8 Roman Zesta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 1 Simba Bromac | ||
Fri Aug 17 2018 19:20 | 1st = 1 Simba Bromac 2nd = 10 Extreme Prince 3rd = 2 Three Kings 4th = 5 Arthur Lowe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 3 Despicable Dixie | ||
Fri Aug 17 2018 19:18 | 1st = 3 Despicable Dixie 2nd = 4 Pompadory Parker 3rd = 2 Smoulder 4th = 6 Curly Shirly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 1 Proven Neb | ||
Fri Aug 17 2018 19:15 | 1st = 1 Proven Neb 2nd = 2 Jayanti 3rd = 8 Hypo Chared 4th = 3 Water Pistol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 3 - 3 Delightful Tara | ||
Fri Aug 17 2018 19:10 | 1st = 3 Delightful Tara 2nd = 9 About The Attitude 3rd = 7 Beautiful Stranger 4th = 4 Roarn Under Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 2 Allegro Lass | ||
Fri Aug 17 2018 19:09 | 1st = 2 Allegro Lass 2nd = 8 Mikachu 3rd = 6 Bigtime Minnie 4th = 5 Bigtime Doug |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 2 Twist Allen | ||
Fri Aug 17 2018 19:08 | 1st = 2 Twist Allen 2nd = 7 Uma Allen 3rd = 8 Viking Vince 4th = 1 Barcia Houdini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 5 - 9 The Aussie | ||
Fri Aug 17 2018 19:05 | 1st = 9 The Aussie 2nd = 8 Major Callum 3rd = 11 Washmepockets 4th = 3 Ima Ginger Rogers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 9 White Ox | ||
Fri Aug 17 2018 19:05 | 1st = 9 White Ox 2nd = 3 Wildash Tom 3rd = 1 Kakei 4th = 4 Real Jazz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 2 - 8 Beaky Blue | ||
Fri Aug 17 2018 19:02 | 1st = 8 Beaky Blue 2nd = 4 Miss Marple 3rd = 3 Bungee 4th = 1 Fire Fly Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 9 Fatouche | ||
Fri Aug 17 2018 19:00 | 1st = 9 Fatouche 2nd = 11 Opia 3rd = 2 Fear Not 4th = 10 Downunder Barkers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 12 - 2 Scott A Itch | ||
Fri Aug 17 2018 18:58 | 1st = 2 Scott A Itch 2nd = 1 Im Impatient 3rd = 6 Gagan Honey 4th = 4 Dual Exit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 9 - 7 Medusa | ||
Fri Aug 17 2018 18:57 | 1st = 7 Medusa 2nd = 2 Celtic Thunder 3rd = 10 Beyond The Horizon 4th = 4 Tessas Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 7 - 2 Proof Perfect | ||
Fri Aug 17 2018 18:55 | 1st = 2 Proof Perfect 2nd = 3 Mister Spinks 3rd = 5 Gold Monarch 4th = 8 By The Law |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 4 Harpers Hand | ||
Fri Aug 17 2018 18:54 | 1st = 4 Harpers Hand 2nd = 8 Shanlyn Bubbles 3rd = 6 Ebonique 4th = 2 Blackpool Remi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 1 Lucille Dior | ||
Fri Aug 17 2018 18:51 | 1st = 1 Lucille Dior 2nd = 8 Glass Half Full 3rd = 7 Our Turbo Girl 4th = 6 Scott Muscle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 3 Master Bullet | ||
Fri Aug 17 2018 18:48 | 1st = 3 Master Bullet 2nd = 2 Alpha Daenerys 3rd = 6 Al Bruton 4th = 7 Click Cowan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 1 - 2 Purelee Perfect | ||
Fri Aug 17 2018 18:45 | 1st = 2 Purelee Perfect 2nd = 8 Gearbox Girl 3rd = 1 Bogan City Gal 4th = 5 Bossy Britches |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 3 Key Nismo | ||
Fri Aug 17 2018 18:42 | 1st = 3 Key Nismo 2nd = 1 Tambo Road 3rd = 2 Stormy Duchess 4th = 8 Fifteen Forty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 8 Bigtime Macdaddy | ||
Fri Aug 17 2018 18:38 | 1st = 8 Bigtime Macdaddy 2nd = 6 Cawbourne Krusty 3rd = 7 Cawbourne Trixy 4th = 3 Oity Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 2 - 1 Cowboys N Aliens | ||
Fri Aug 17 2018 18:37 | 1st = 1 Cowboys N Aliens 2nd = 6 Fortyeighthenson 3rd = 3 Flirtatious Heart 4th = 8 Still Of The Night |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 1 Big Cold Burst | ||
Fri Aug 17 2018 18:34 | 1st = 1 Big Cold Burst 2nd = 6 Moneypenny 3rd = 8 Chatty Garry 4th = 7 Speedy Ryder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 4 - 2 Warrior Mac | ||
Fri Aug 17 2018 18:33 | 1st = 2 Warrior Mac 2nd = 13 Falcon Harry 3rd = 1 El Jays Monet 4th = 3 Our Percius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 10 Franco Tristan | ||
Fri Aug 17 2018 18:30 | 1st = 10 Franco Tristan 2nd = 3 Vandanta 3rd = 8 Our Sportscaster 4th = 9 Somebeachshadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 8 - 6 Opawa Mach | ||
Fri Aug 17 2018 18:28 | 1st = 6 Opawa Mach 2nd = 7 Eastwood Chieftain 3rd = 9 Myboylolliepop 4th = 3 Its A Deal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 10 Aza Zeus | ||
Fri Aug 17 2018 18:27 | 1st = 10 Aza Zeus 2nd = 1 Kalani Karl 3rd = 4 Lightning White 4th = 5 Guy Fawkes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 2 Amber Liquid | ||
Fri Aug 17 2018 18:24 | 1st = 2 Amber Liquid 2nd = 3 Barbs Pixie 3rd = 4 Lochinvar Chip 4th = 8 Bigtime Fernando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 6 - 7 General Cos | ||
Fri Aug 17 2018 18:20 | 1st = 7 General Cos 2nd = 10 Mr Chow 3rd = 5 Last Armageddon 4th = 1 Oggie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 1 Navajo Bear | ||
Fri Aug 17 2018 18:16 | 1st = 1 Navajo Bear 2nd = 8 Merc 3rd = 4 Knocka Feller 4th = 6 Mepunga Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 1 Luca Bazooka | ||
Fri Aug 17 2018 18:12 | 1st = 1 Luca Bazooka 2nd = 10 Captains Knock 3rd = 8 Snowball Creed 4th = 9 Plane Spotter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 3 Bigtime Wendle | ||
Fri Aug 17 2018 18:10 | 1st = 3 Bigtime Wendle 2nd = 8 Ask King Jeff 3rd = 5 Me Jane 4th = 4 Arden Emgrand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 1 - 9 Packnplenty | ||
Fri Aug 17 2018 18:07 | 1st = 9 Packnplenty 2nd = 6 Blazing Terror 3rd = 2 Art I Special 4th = 7 Franco Revel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 1 Ezy Mover | ||
Fri Aug 17 2018 18:05 | 1st = 1 Ezy Mover 2nd = 4 My Gal Penny 3rd = 3 Saint Gallon 4th = 8 Chance Perfected |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 3 - 1 Usain Jolt | ||
Fri Aug 17 2018 18:04 | 1st = 1 Usain Jolt 2nd = 8 Rocknrollhighlight 3rd = 4 Lockaway Kacie 4th = 9 Jaccka Len |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 5 Destinee Jenilou | ||
Fri Aug 17 2018 18:00 | 1st = 5 Destinee Jenilou 2nd = 12 Jay Pe De 3rd = 3 Desert Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 7 - 5 Ana Malak | ||
Fri Aug 17 2018 17:59 | 1st = 5 Ana Malak 2nd = 4 Haydens Meddle 3rd = 6 Wrangler 4th = 8 Malik |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 3 Pritil Manila | ||
Fri Aug 17 2018 17:57 | 1st = 3 Pritil Manila 2nd = 8 Nimble Foot 3rd = 2 Balance 4th = 7 Lady Christina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 9 - 4 Its All Bliss | ||
Fri Aug 17 2018 17:52 | 1st = 4 Its All Bliss 2nd = 8 Hayjoshandco 3rd = 6 My Highlights 4th = 9 Krisney Symbol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 7 All About Space | ||
Fri Aug 17 2018 17:50 | 1st = 7 All About Space 2nd = 1 Bigtime Zack 3rd = 2 Djay Dynamix 4th = 3 Bigtime Forest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 3 Reactor | ||
Fri Aug 17 2018 17:49 | 1st = 3 Reactor 2nd = 8 Miss Amelia 3rd = 5 Haze Purple 4th = 4 Ash Tide |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 5 - 7 Hallside Fandango | ||
Fri Aug 17 2018 17:45 | 1st = 7 Hallside Fandango 2nd = 12 Wearetenfortyeight 3rd = 1 All Shiraz 4th = 2 Baby Boo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 3 Fletch Is Flying | ||
Fri Aug 17 2018 17:42 | 1st = 3 Fletch Is Flying 2nd = 5 Barbs Bloss 3rd = 2 Another Gagan 4th = 8 Isaac Law |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 6 Autocrat | ||
Fri Aug 17 2018 17:38 | 1st = 6 Autocrat 2nd = 3 Are You 3rd = 7 Charrua 4th = 4 Ridos Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 2 - 11 Inner Light | ||
Fri Aug 17 2018 17:35 | 1st = 11 Inner Light 2nd = 7 Chasing Cheetahs 3rd = 12 Hayleys Comet 4th = 3 Metro Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 4 Cheap Tint | ||
Fri Aug 17 2018 17:33 | 1st = 4 Cheap Tint 2nd = 10 Comply Or Die 3rd = 7 Threo 4th = 12 Stirling William |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 3 Leisure Seeker | ||
Fri Aug 17 2018 17:30 | 1st = 3 Leisure Seeker 2nd = 7 Rumbling Jake 3rd = 2 Brightest Star 4th = 5 Holly Knocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 6 - 7 Kingslayer | ||
Fri Aug 17 2018 17:29 | 1st = 7 Kingslayer 2nd = 8 Hit The Sky 3rd = 2 Out of Aces 4th = 10 Ohoka Johnny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 1 Shortys Mate | ||
Fri Aug 17 2018 17:25 | 1st = 1 Shortys Mate 2nd = 4 High Rolling 3rd = 3 Itz Billy Hillis 4th = 11 Nonno Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 1 Catch The Love | ||
Fri Aug 17 2018 17:23 | 1st = 1 Catch The Love 2nd = 6 Locky Paluza 3rd = 3 Brietta 4th = 7 Kiarni Mask |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 8 Jinja Loren | ||
Fri Aug 17 2018 17:20 | 1st = 8 Jinja Loren 2nd = 5 Cosmic Odette 3rd = 7 So Over It 4th = 4 Opawa Bear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 8 - 3 Dragon Stride | ||
Fri Aug 17 2018 17:18 | 1st = 3 Dragon Stride 2nd = 1 Harrys Delight 3rd = 7 Juscallmechief 4th = 9 Spooky Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 3 Dutch Legacy | ||
Fri Aug 17 2018 17:16 | 1st = 3 Dutch Legacy 2nd = 1 Lucas The Great 3rd = 2 Onya Grover 4th = 6 Hua Hin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 4 - 4 Finnferno | ||
Fri Aug 17 2018 17:12 | 1st = 4 Finnferno 2nd = 8 Trooper Kelly 3rd = 5 Heart Vandelay 4th = 9 Uno Tops |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 1 Rapid State | ||
Fri Aug 17 2018 17:09 | 1st = 1 Rapid State 2nd = 2 Rosdue Kirra 3rd = 8 Simmsys Nineron 4th = 9 Rosdue Gypsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 1 - 2 Demonstrative | ||
Fri Aug 17 2018 17:05 | 1st = 2 Demonstrative 2nd = 10 Our Classie Mach 3rd = 1 Vapar Glenn 4th = 7 Victoria Pass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 8 - 14 Kormaddie | ||
Fri Aug 17 2018 17:05 | 1st = 14 Kormaddie 2nd = 10 Eva Jean 3rd = 11 Respun 4th = 9 Dragons Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 1 Peeks Gold | ||
Fri Aug 17 2018 17:03 | 1st = 1 Peeks Gold 2nd = 8 Firestorm 3rd = 3 Treeman Shelby 4th = 5 Reggie Mulwee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 5 - 3 De Lancome | ||
Fri Aug 17 2018 17:00 | 1st = 3 De Lancome 2nd = 5 Be Mine Tonight 3rd = 2 Christian Lady 4th = 1 Immortal Change |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 8 - 14 Milord | ||
Fri Aug 17 2018 17:00 | 1st = 14 Milord 2nd = 16 Search Squad 3rd = 4 Loxwood 4th = 10 Spalding Cove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 5 The Ides Of March | ||
Fri Aug 17 2018 16:55 | 1st = 5 The Ides Of March 2nd = 8 Subtle Delight 3rd = 1 Rafferty Delights 4th = 2 Speedie Mcardle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 3 Serious Bolt | ||
Fri Aug 17 2018 16:52 | 1st = 3 Serious Bolt 2nd = 1 Little Big Shot 3rd = 5 Pinciotti 4th = 8 Barry Bomber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 3 Kings Call | ||
Fri Aug 17 2018 16:50 | 1st = 3 Kings Call 2nd = 1 Cawbourne Stick 3rd = 4 Sozins Noir 4th = 7 Tommy The Jett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 2 Rosdue Misty | ||
Fri Aug 17 2018 16:49 | 1st = 2 Rosdue Misty 2nd = 7 Back Play 3rd = 3 Cleo Not Chloe 4th = 8 Stop The Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 8 - 16 Scatter Blast | ||
Fri Aug 17 2018 16:45 | 1st = 16 Scatter Blast 2nd = 2 Lethal Dream 3rd = 4 Sniponet 4th = 6 African Guy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 7 - 2 Silver Jolt | ||
Fri Aug 17 2018 16:40 | 1st = 2 Silver Jolt 2nd = 8 Bella Drive 3rd = 3 Hidden Energy 4th = 10 Sunset Snoozzze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 3 Umatilla | ||
Fri Aug 17 2018 16:37 | 1st = 3 Umatilla 2nd = 8 Canya Ayden 3rd = 1 Belles Chorus 4th = 6 Rachels Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 3 - 6 Zafox | ||
Fri Aug 17 2018 16:34 | 1st = 6 Zafox 2nd = 5 The Big Eater 3rd = 4 Kimhorsedashian 4th = 3 In Seattle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 4 - 6 Great Things Happen | ||
Fri Aug 17 2018 16:31 | 1st = 6 Great Things Happen 2nd = 2 Tijuana Taxi 3rd = 1 Scarlett Banner 4th = 7 Lavros Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 7 - 8 Chopsticks | ||
Fri Aug 17 2018 16:30 | 1st = 8 Chopsticks 2nd = 3 Any Given Bender 3rd = 1 Ballinaclash 4th = 2 Set The Bar High |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 6 Equilibrium | ||
Fri Aug 17 2018 16:28 | 1st = 6 Equilibrium 2nd = 8 Bros Little Gem 3rd = 7 Unmistakable 4th = 1 My Girl Belena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 7 - 5 Tonys Reward | ||
Fri Aug 17 2018 16:25 | 1st = 5 Tonys Reward 2nd = 3 Lass Vegas 3rd = 1 Prince Planet 4th = 2 Atum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 2 Rosdue Kola | ||
Fri Aug 17 2018 16:22 | 1st = 2 Rosdue Kola 2nd = 8 Gypsys Wish 3rd = 3 Alpha Hestia 4th = 7 Ladylike Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 4 Alamein Lady | ||
Fri Aug 17 2018 16:20 | 1st = 4 Alamein Lady 2nd = 6 Bacon My Heart 3rd = 7 Polly the Dolly 4th = 8 Bigtime Roll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 4 Havetogetawaymore | ||
Fri Aug 17 2018 16:17 | 1st = 4 Havetogetawaymore 2nd = 5 Nevaeh 3rd = 2 Wandering Allnight 4th = 8 Rockwith Thedevil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 1 My Girl Sissy | ||
Fri Aug 17 2018 16:14 | 1st = 1 My Girl Sissy 2nd = 8 First Order 3rd = 2 Zipping Izabelle 4th = 5 Robbos Redzone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 7 - 10 Marathon | ||
Fri Aug 17 2018 16:10 | 1st = 10 Marathon 2nd = 9 Blinkin Artie 3rd = 6 Profiler 4th = 1 Powerline |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 6 Staying In Paris | ||
Fri Aug 17 2018 16:07 | 1st = 6 Staying In Paris 2nd = 5 Ringside 3rd = 2 Southwood Ace 4th = 4 Tampico |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 3 - 7 Global Domination | ||
Fri Aug 17 2018 16:04 | 1st = 7 Global Domination 2nd = 4 Gran Chico 3rd = 11 Three Ideas 4th = 9 Mongolian Cavalry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 6 - 1 Hollys Miss Molly | ||
Fri Aug 17 2018 16:03 | 1st = 1 Hollys Miss Molly 2nd = 3 Warfare 3rd = 5 Duke Jujon 4th = 4 Leakys Smokin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 6 - 1 Exflytations | ||
Fri Aug 17 2018 16:00 | 1st = 1 Exflytations 2nd = 4 Rakti Roulette 3rd = 7 Erector 4th = 11 Countess Delta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 2 - 2 Arazona | ||
Fri Aug 17 2018 15:57 | 1st = 2 Arazona 2nd = 4 On A High 3rd = 3 Oakfield Monarch 4th = 7 Gouldian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 5 Cawbourne Ridge | ||
Fri Aug 17 2018 15:55 | 1st = 5 Cawbourne Ridge 2nd = 8 Allen Mack 3rd = 7 Bigtime Serena 4th = 1 Zara Zoe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 4 Siennas Boy | ||
Fri Aug 17 2018 15:54 | 1st = 4 Siennas Boy 2nd = 2 Lynnys Honey 3rd = 1 Gotcha Gift 4th = 9 Ivys Bouquet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 12 - 8 Firefly James | ||
Fri Aug 17 2018 15:51 | 1st = 8 Firefly James 2nd = 1 Flash Gee 3rd = 2 Lara Saint 4th = 6 Typhoon Tess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 6 - 4 Taking Liberties | ||
Fri Aug 17 2018 15:50 | 1st = 4 Taking Liberties 2nd = 3 Panuara 3rd = 10 Griffins Gaze 4th = 11 Milk N Brandy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 1 Impact Rose | ||
Fri Aug 17 2018 15:47 | 1st = 1 Impact Rose 2nd = 7 We Know Who 3rd = 8 Adalind 4th = 2 Kiarni Jenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 1 Artful Maid | ||
Fri Aug 17 2018 15:42 | 1st = 1 Artful Maid 2nd = 8 Vintage Dream 3rd = 5 Mickee Cullen 4th = 9 Motu Real Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 2 Cavernando | ||
Fri Aug 17 2018 15:39 | 1st = 2 Cavernando 2nd = 8 Sergeant Schultz 3rd = 1 Raweenie 4th = 5 Shark Tank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 2 - 1 The Golden Boy | ||
Fri Aug 17 2018 15:38 | 1st = 1 The Golden Boy 2nd = 2 Delightful Tanner 3rd = 9 Johnny White 4th = 5 Warloch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 6 - 6 Impulsive Maneuver | ||
Fri Aug 17 2018 15:35 | 1st = 6 Impulsive Maneuver 2nd = 3 Kirk Ella 3rd = 2 Allez Rev 4th = 1 Bachelor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 11 - 8 Aristotle | ||
Fri Aug 17 2018 15:33 | 1st = 8 Aristotle 2nd = 9 Comanche County 3rd = 5 Black Lee Bonus 4th = 7 Water Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 5 - 6 Conga Doro | ||
Fri Aug 17 2018 15:30 | 1st = 6 Conga Doro 2nd = 2 Unshackled 3rd = 7 Nine Clouds 4th = 1 Reward The Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 6 Rain And Tears | ||
Fri Aug 17 2018 15:29 | 1st = 6 Rain And Tears 2nd = 7 Cawbourne Mezza 3rd = 8 Bigtime Eve 4th = 3 Tysons Quest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 4 Kiarni Velvet | ||
Fri Aug 17 2018 15:26 | 1st = 4 Kiarni Velvet 2nd = 3 Charlies Chance 3rd = 1 Chimbu Park 4th = 7 Spring Solomon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 5 - 3 Lincs Bute Girl | ||
Fri Aug 17 2018 15:25 | 1st = 3 Lincs Bute Girl 2nd = 5 Highland Major 3rd = 6 Lenas Art 4th = 7 Petes Pet Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 1 - 5 Errol | ||
Fri Aug 17 2018 15:22 | 1st = 5 Errol 2nd = 3 The Barracuda 3rd = 1 Heat Shield 4th = 4 Hessian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 5 Yandi | ||
Fri Aug 17 2018 15:19 | 1st = 5 Yandi 2nd = 3 Sugar Bear 3rd = 2 Bingo Boon 4th = 7 Temporalis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 5 - 10 Royal Abbey | ||
Fri Aug 17 2018 15:15 | 1st = 10 Royal Abbey 2nd = 3 Art Of Defence 3rd = 6 Keeper Girl 4th = 2 Perpetual Motion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 1 - 6 Take After Me | ||
Fri Aug 17 2018 15:13 | 1st = 6 Take After Me 2nd = 2 Blue Coman 3rd = 1 He Was Romeo 4th = 5 Sunrise Spur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 10 - 7 Elizabeth Rose | ||
Fri Aug 17 2018 15:12 | 1st = 7 Elizabeth Rose 2nd = 1 Lilly Milo 3rd = 4 Five Of Spades 4th = 2 Kingsbrae Boof |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 3 Ranga | ||
Fri Aug 17 2018 15:08 | 1st = 3 Ranga 2nd = 2 Kaines Girl 3rd = 9 Kellys Eye 4th = 8 Rippa Regis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 6 Always My Mate | ||
Fri Aug 17 2018 15:07 | 1st = 6 Always My Mate 2nd = 7 Lockton Luck 3rd = 1 Officianado 4th = 3 Machin Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 6 Dargo Dasher | ||
Fri Aug 17 2018 15:04 | 1st = 6 Dargo Dasher 2nd = 4 Tricky Trey 3rd = 8 Nitro Heroine 4th = 5 My Names Schultz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 4 Bigtime Mike | ||
Fri Aug 17 2018 15:03 | 1st = 4 Bigtime Mike 2nd = 7 Go Slick 3rd = 8 Cawbourne Zulu 4th = 1 Cawbourne Toddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 4 - 9 Walk the Talk | ||
Fri Aug 17 2018 15:00 | 1st = 9 Walk the Talk 2nd = 8 Honorellay 3rd = 2 Invincible King 4th = 4 Orphanali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 4 Rod Vader | ||
Fri Aug 17 2018 14:58 | 1st = 4 Rod Vader 2nd = 6 Crymelon You Cro 3rd = 7 Little Miss Vip 4th = 9 Little Red Hot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 5 - 7 Fear Factor | ||
Fri Aug 17 2018 14:55 | 1st = 7 Fear Factor 2nd = 4 Niccos Lass 3rd = 6 Akamin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 4 - 6 Fire Safe | ||
Fri Aug 17 2018 14:50 | 1st = 6 Fire Safe 2nd = 8 Late Night Date 3rd = 7 Pismo Beach 4th = 3 Penny Writer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 10 - 5 Benaud | ||
Fri Aug 17 2018 14:47 | 1st = 5 Benaud 2nd = 8 Victa Kylie 3rd = 2 Rocky Gee Rocks 4th = 9 Pearl Cape |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 3 Dyna Vernon | ||
Fri Aug 17 2018 14:45 | 1st = 3 Dyna Vernon 2nd = 4 Opawa Denise 3rd = 5 Ivanhov 4th = 7 Gunnar Blueblood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 9 - 5 Sappho | ||
Fri Aug 17 2018 14:44 | 1st = 5 Sappho 2nd = 1 Lozzas Trouble 3rd = 8 Yo Vale 4th = 2 Lil Macie Breeze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 4 - 6 Maria Victoria | ||
Fri Aug 17 2018 14:40 | 1st = 6 Maria Victoria 2nd = 5 Gaze Beyond 3rd = 9 Snappy Diamond 4th = 7 Miss Breffni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 6 Superior Martini | ||
Fri Aug 17 2018 14:37 | 1st = 6 Superior Martini 2nd = 1 Pop Do It 3rd = 4 Uncatchable 4th = 7 All You Got |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 9 Epirus Boy | ||
Fri Aug 17 2018 14:33 | 1st = 9 Epirus Boy 2nd = 10 Goodtime Stride 3rd = 2 Monumental 4th = 1 Good Boy Oliver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 3 - 7 No More Bids | ||
Fri Aug 17 2018 14:30 | 1st = 7 No More Bids 2nd = 8 Sikorsky 3rd = 3 Finnick 4th = 5 Strategic Mota |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 9 - 8 Hows It Marley | ||
Fri Aug 17 2018 14:27 | 1st = 8 Hows It Marley 2nd = 4 Miss Audrey 3rd = 3 Danyos Evie 4th = 1 Salut Bianca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 3 Homebush Minnie | ||
Fri Aug 17 2018 14:25 | 1st = 3 Homebush Minnie 2nd = 6 Bigtime Emjay 3rd = 7 Mary Blue Blood 4th = 2 Homebush Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 8 - 2 All About Tiger | ||
Fri Aug 17 2018 14:24 | 1st = 2 All About Tiger 2nd = 4 Cosmic Bonus 3rd = 7 Poppys Rose 4th = 6 Pollys Maid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 4 - 14 Mister Hootabell | ||
Fri Aug 17 2018 14:20 | 1st = 14 Mister Hootabell 2nd = 12 Yulong Baohu 3rd = 5 Old Mans Angel 4th = 8 Financial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 2 Agent Osti | ||
Fri Aug 17 2018 14:17 | 1st = 2 Agent Osti 2nd = 3 Boston You Essay 3rd = 7 Hide The Wallet 4th = 8 Like A Fancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 8 - 1 Lektra Lucy | ||
Fri Aug 17 2018 14:12 | 1st = 1 Lektra Lucy 2nd = 7 Spring Eagle 3rd = 8 Big Col Prosser 4th = 4 Port Side |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 3 - 2 Zoemagic | ||
Fri Aug 17 2018 14:12 | 1st = 2 Zoemagic 2nd = 5 Tophat 3rd = 8 Shadow Affair 4th = 1 Bold Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 7 - 1 Red Coat | ||
Fri Aug 17 2018 14:09 | 1st = 1 Red Coat 2nd = 8 Black Paws 3rd = 2 Good To Know 4th = 3 Spare Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 3 - 6 Showminder | ||
Fri Aug 17 2018 14:05 | 1st = 6 Showminder 2nd = 9 We Love Rugby 3rd = 3 Son Of A Fox 4th = 8 Winterconi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 2 - 6 Graceful Star | ||
Fri Aug 17 2018 14:00 | 1st = 6 Graceful Star 2nd = 9 Once In A Lifetime 3rd = 2 Hayleys Storm 4th = 7 Lisette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 4 Proud Phoenix | ||
Fri Aug 17 2018 13:57 | 1st = 4 Proud Phoenix 2nd = 2 Cawbourne Mav 3rd = 8 It Is Done 4th = 6 Sandy Lagoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 7 - 6 Zipping Olga | ||
Fri Aug 17 2018 13:54 | 1st = 6 Zipping Olga 2nd = 5 Dinky Man 3rd = 7 Symphony 4th = 4 Natural Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 1 Regal Rock | ||
Fri Aug 17 2018 13:52 | 1st = 1 Regal Rock 2nd = 5 The Ragnbone Man 3rd = 3 Too Good For You 4th = 9 Naughtyinheaven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 6 - 6 Kingsbrae Missy | ||
Fri Aug 17 2018 13:49 | 1st = 6 Kingsbrae Missy 2nd = 5 Grand Dash 3rd = 2 Kingsbrae Millie 4th = 1 La Ariel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 3 - 7 Grand Soleil | ||
Fri Aug 17 2018 13:45 | 1st = 7 Grand Soleil 2nd = 8 High Rush 3rd = 4 Shadow Prince 4th = 10 Our Esposito |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 8 Ryder Sir | ||
Fri Aug 17 2018 13:42 | 1st = 8 Ryder Sir 2nd = 5 Succession Plan 3rd = 3 Weeona Bonnie 4th = 2 Zipping Boyd |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 6 - 6 Loggie Bridge | ||
Fri Aug 17 2018 13:39 | 1st = 6 Loggie Bridge 2nd = 4 Hardaway Alteva 3rd = 2 Mackinlay 4th = 5 Spring Bloom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 2 - 5 Imapest | ||
Fri Aug 17 2018 13:37 | 1st = 5 Imapest 2nd = 4 Are Doubleyou 3rd = 8 Dancing In America 4th = 7 Just Smokin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 5 - 6 First Fire | ||
Fri Aug 17 2018 13:34 | 1st = 6 First Fire 2nd = 4 Kooringa Molly 3rd = 2 Sudoku Daisy 4th = 8 Been Adjourned |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 1 - 3 Last Vein | ||
Fri Aug 17 2018 13:30 | 1st = 3 Last Vein 2nd = 1 Paroodus 3rd = 5 Sword Of Mercy 4th = 7 Zamello |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 2 - 1 Snitzagirl | ||
Fri Aug 17 2018 13:25 | 1st = 1 Snitzagirl 2nd = 2 Feather 3rd = 9 Schill Rock You 4th = 7 Florida Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 2 Call Me Flo | ||
Fri Aug 17 2018 13:24 | 1st = 2 Call Me Flo 2nd = 1 Its That Fresh 3rd = 5 Macey Baxter 4th = 9 Call Me Joe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 1 Amlin Freddie | ||
Fri Aug 17 2018 13:22 | 1st = 1 Amlin Freddie 2nd = 2 Billy Swagger 3rd = 6 Uncle Bump 4th = 5 Fruit Frames |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 5 - 7 Gemtree Dynamo | ||
Fri Aug 17 2018 13:19 | 1st = 7 Gemtree Dynamo 2nd = 8 Spine Sensation 3rd = 1 Blazin Jim 4th = 3 Wattos Revenge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 2 Ginatiano | ||
Fri Aug 17 2018 13:17 | 1st = 2 Ginatiano 2nd = 3 Dattitude 3rd = 1 Left A Terror 4th = 8 Ali Downunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 4 - 3 Miss Arnaka | ||
Fri Aug 17 2018 13:14 | 1st = 3 Miss Arnaka 2nd = 1 Ebonnie 3rd = 7 Spot A Storm 4th = 5 Buffalo Soldier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 2 - 14 Esplanade | ||
Fri Aug 17 2018 13:10 | 1st = 14 Esplanade 2nd = 2 Eskimo Commander 3rd = 10 Zubrowka 4th = 1 Subtle Grey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 8 Nunniong Miss | ||
Fri Aug 17 2018 13:07 | 1st = 8 Nunniong Miss 2nd = 7 Miss Booming 3rd = 2 Miss Dozer 4th = 6 Rattle Gate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 5 Chitina Tin | ||
Fri Aug 17 2018 13:03 | 1st = 5 Chitina Tin 2nd = 3 Super Bad 3rd = 1 Shanly Star 4th = 2 Snickerdoodle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 1 - 6 Cams A Million | ||
Fri Aug 17 2018 13:02 | 1st = 6 Cams A Million 2nd = 5 Sophie Stening 3rd = 3 Trump The Ace 4th = 4 Light Up Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 4 - 3 Victa Polly | ||
Fri Aug 17 2018 12:59 | 1st = 3 Victa Polly 2nd = 7 Singin Hawke 3rd = 8 Fab Jessie 4th = 1 Scorchin Lil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 3 - 5 Head Diva | ||
Fri Aug 17 2018 12:55 | 1st = 5 Head Diva 2nd = 4 Turner Burner 3rd = 8 Missy Chrisie 4th = 2 Lid Pinger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 1 - 2 Funky Music | ||
Fri Aug 17 2018 12:50 | 1st = 2 Funky Music 2nd = 8 Maudy 3rd = 7 All The Wine 4th = 6 Vuni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 3 My Guardman | ||
Fri Aug 17 2018 12:47 | 1st = 3 My Guardman 2nd = 8 Tusksa 3rd = 7 Lucky Paws 4th = 6 My Wrecker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 8 Goldstar Captain | ||
Fri Aug 17 2018 12:47 | 1st = 8 Goldstar Captain 2nd = 3 Mr Chang 3rd = 6 Ohoka Carsen 4th = 2 Opawa Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 3 - 8 Fred Regis | ||
Fri Aug 17 2018 12:44 | 1st = 8 Fred Regis 2nd = 3 Gemtree Ablaze 3rd = 2 Edie Finneran 4th = 4 All Night Long |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 1 Patsdelight | ||
Fri Aug 17 2018 12:42 | 1st = 1 Patsdelight 2nd = 6 Justabitcoco 3rd = 7 Ghent 4th = 5 El Swavo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 2 - 1 Jack Whelan | ||
Fri Aug 17 2018 12:39 | 1st = 1 Jack Whelan 2nd = 2 Bokarm Timmy 3rd = 8 Noelas Boy 4th = 4 Kingsbrae Martha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 1 - 5 Tartufo Bianco | ||
Fri Aug 17 2018 12:35 | 1st = 5 Tartufo Bianco 2nd = 7 Natural Image 3rd = 8 Think Free 4th = 13 Sams Allycat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 4 Mepunga Reign | ||
Fri Aug 17 2018 12:31 | 1st = 4 Mepunga Reign 2nd = 6 Bruree Boy 3rd = 2 Attack Plan 4th = 1 Keishas Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 3 Oh So Nitro | ||
Fri Aug 17 2018 12:27 | 1st = 3 Oh So Nitro 2nd = 2 Dyna Lenny 3rd = 6 Dyna Monty 4th = 5 Hes All Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 2 - 1 Brilliant Atom | ||
Fri Aug 17 2018 12:23 | 1st = 1 Brilliant Atom 2nd = 2 Max Potion 3rd = 7 Allinga Dean 4th = 8 Dulcie Palms |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 1 - 6 Hunter Lyndan | ||
Fri Aug 17 2018 12:18 | 1st = 6 Hunter Lyndan 2nd = 8 My Names Chloe 3rd = 2 Key Largo 4th = 5 Manchester Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 4 Bill Heeny | ||
Fri Aug 17 2018 12:12 | 1st = 4 Bill Heeny 2nd = 7 Lost Horizon 3rd = 3 Aztec Warrior 4th = 8 Cousins Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 4 Replica Rango | ||
Fri Aug 17 2018 12:07 | 1st = 4 Replica Rango 2nd = 8 Distinctive Miss 3rd = 3 Homebush Ellie 4th = 6 Say Cheese |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 1 - 1 Gemtree China | ||
Fri Aug 17 2018 12:02 | 1st = 1 Gemtree China 2nd = 2 Victa Brodie 3rd = 4 Raven Hawke 4th = 7 Riders Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 4 Master Winslow | ||
Fri Aug 17 2018 11:57 | 1st = 4 Master Winslow 2nd = 2 Wild Bandit 3rd = 5 Tomal 4th = 7 Travel Easy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 1 Zipping Lance | ||
Fri Aug 17 2018 11:50 | 1st = 1 Zipping Lance 2nd = 6 Zefside 3rd = 5 Native Scout 4th = 2 Cathy Maree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 1 Superior Beam | ||
Fri Aug 17 2018 11:40 | 1st = 1 Superior Beam 2nd = 5 Shot Of Spice 3rd = 9 Krisbar Wee Wow 4th = 6 Urzael Harbinger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 1 Long Live Love | ||
Fri Aug 17 2018 11:32 | 1st = 1 Long Live Love 2nd = 4 Goldstar Wilson 3rd = 8 Its A Joke 4th = 7 Blue Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 3 Born Quick | ||
Fri Aug 17 2018 11:15 | 1st = 3 Born Quick 2nd = 2 Opawa Viking 3rd = 4 Know Talent 4th = 6 Goldstar Trooper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 4 Coming Of Love | ||
Fri Aug 17 2018 10:57 | 1st = 4 Coming Of Love 2nd = 8 Loco Lola 3rd = 1 Goldstar Avalon 4th = 6 Reign Of Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 1 Opawa Mason | ||
Fri Aug 17 2018 10:40 | 1st = 1 Opawa Mason 2nd = 7 Tianyu 3rd = 5 Haze Adams 4th = 4 Know Anxiety |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 5 Gotcha Zena | ||
Fri Aug 17 2018 10:22 | 1st = 5 Gotcha Zena 2nd = 4 Twizel Storm 3rd = 6 Cold Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 4 Homebush Razor | ||
Fri Aug 17 2018 10:05 | 1st = 4 Homebush Razor 2nd = 1 Goldstar Alaska 3rd = 5 Man Of Letters 4th = 6 Yee Coo Coo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 2 Karons Boy | ||
Tue Jul 17 2018 22:56 | 1st = 2 Karons Boy 2nd = 4 Trickster Lumik 3rd = 1 Morris Memory 4th = 7 Stinky Pete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 12 - 9 Lana Caprina | ||
Tue Jul 17 2018 22:47 | 1st = 9 Lana Caprina 2nd = 3 Hard Left 3rd = 8 Zulu Whip 4th = 5 Devour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 5 Weeona Jimmy | ||
Tue Jul 17 2018 22:45 | 1st = 5 Weeona Jimmy 2nd = 7 Sooky Jooky 3rd = 2 Crocodile Senor 4th = 6 Velocity Whisper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 11 - 7 Banjo An Henry | ||
Tue Jul 17 2018 22:44 | 1st = 7 Banjo An Henry 2nd = 1 Chandon Elixir 3rd = 2 Blazin Blue 4th = 8 Birr |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 2 Sunset Licorice | ||
Tue Jul 17 2018 22:41 | 1st = 2 Sunset Licorice 2nd = 1 Black Herc 3rd = 3 Combination 4th = 5 Black Mosel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 8 - 4 Ohoka Ritchie | ||
Tue Jul 17 2018 22:36 | 1st = 4 Ohoka Ritchie 2nd = 10 Hard To Forget 3rd = 11 Raging Romeo 4th = 12 Andiamo Rusty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 3 Alabar | ||
Tue Jul 17 2018 22:30 | 1st = 3 Alabar 2nd = 2 Wilburn 3rd = 1 Weeona Paul 4th = 5 Kimani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 1 Boomering | ||
Tue Jul 17 2018 22:26 | 1st = 1 Boomering 2nd = 5 Berkly River 3rd = 4 Big Boy Roy 4th = 7 Nothing To Prove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 8 Kiarni Velvet | ||
Tue Jul 17 2018 22:23 | 1st = 8 Kiarni Velvet 2nd = 6 Monica Sapphire 3rd = 3 Tom The Bomb 4th = 9 Go Brandi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 10 - 1 Billy Bojangles | ||
Tue Jul 17 2018 22:20 | 1st = 1 Billy Bojangles 2nd = 3 Jay Bay 3rd = 5 Lochielle 4th = 2 Fancy A Beer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 8 Miss Gypsy Lee | ||
Tue Jul 17 2018 22:14 | 1st = 8 Miss Gypsy Lee 2nd = 7 Make It Happen 3rd = 1 Dr Kestrel 4th = 3 Tarrees Ruslie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 7 - 5 Naval Aviator | ||
Tue Jul 17 2018 22:10 | 1st = 5 Naval Aviator 2nd = 2 Great Googlymoogly 3rd = 10 Mr Henry 4th = 6 Join The Que |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 7 Winsome Jackie | ||
Tue Jul 17 2018 22:07 | 1st = 7 Winsome Jackie 2nd = 1 Rogers Dreamin 3rd = 2 Nomadic 4th = 8 One For Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 4 Violet Femmes | ||
Tue Jul 17 2018 22:01 | 1st = 4 Violet Femmes 2nd = 9 Bowls And Holes 3rd = 1 Keona 4th = 7 Luca Bazooka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 9 - 2 Dream Weaver | ||
Tue Jul 17 2018 21:57 | 1st = 2 Dream Weaver 2nd = 8 Gold Total 3rd = 6 Smooth Flame 4th = 5 Queen Of Cawdor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 10 - 1 Been Adjourned | ||
Tue Jul 17 2018 21:54 | 1st = 1 Been Adjourned 2nd = 2 Hip Hop Hope 3rd = 8 Surfin Girl 4th = 6 Nilly Nelly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 4 Crickets Dash | ||
Tue Jul 17 2018 21:50 | 1st = 4 Crickets Dash 2nd = 2 Dyna Hinkley 3rd = 3 Black Market 4th = 6 Monster Machine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 6 - 4 The Kings Assassin | ||
Tue Jul 17 2018 21:45 | 1st = 4 The Kings Assassin 2nd = 1 Courageous Disco 3rd = 7 Jasper Casper 4th = 8 Gangbuster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 4 Lady Wild Fire | ||
Tue Jul 17 2018 21:42 | 1st = 4 Lady Wild Fire 2nd = 3 Fabs Gem 3rd = 7 Jimbo 4th = 6 Magic Brandi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 1 Blabba Mouth | ||
Tue Jul 17 2018 21:39 | 1st = 1 Blabba Mouth 2nd = 8 Vista King 3rd = 4 Zipping Merlow 4th = 7 Ezy Mover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 8 - 4 Choc Latte Cloud | ||
Tue Jul 17 2018 21:36 | 1st = 4 Choc Latte Cloud 2nd = 8 Motown Holly 3rd = 1 Waylon Bale 4th = 7 Groovy Sweet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 9 - 8 Floribama | ||
Tue Jul 17 2018 21:33 | 1st = 8 Floribama 2nd = 6 Uncle Dawell 3rd = 3 Kulu Ruby 4th = 4 Aspen Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 1 Serious Bolt | ||
Tue Jul 17 2018 21:29 | 1st = 1 Serious Bolt 2nd = 5 Rose Rose 3rd = 2 Mars Rising 4th = 6 Our Delta Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 7 Yunderup Kayla | ||
Tue Jul 17 2018 21:25 | 1st = 7 Yunderup Kayla 2nd = 8 Hello Cody 3rd = 4 Starlight Joli 4th = 6 Blue Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 5 - 2 Livin La Bamba | ||
Tue Jul 17 2018 21:20 | 1st = 2 Livin La Bamba 3rd = 1 Budd Sidewinder 4th = 8 Good Times Ahead |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 7 Zipping Lass | ||
Tue Jul 17 2018 21:18 | 1st = 7 Zipping Lass 2nd = 3 Winlock Patches 3rd = 1 Barbs Bloss 4th = 8 Welsh Karma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 7 - 2 Innocent Man | ||
Tue Jul 17 2018 21:15 | 1st = 2 Innocent Man 2nd = 7 Willie Holdon 3rd = 3 Brindi Chopper 4th = 6 Slow Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 8 - 4 Whereyabinboppin | ||
Tue Jul 17 2018 21:10 | 1st = 4 Whereyabinboppin 2nd = 3 Western Secret 3rd = 6 Lenas Art 4th = 5 Little Miss Daisy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 8 - 2 Kulu Zorro | ||
Tue Jul 17 2018 21:08 | 1st = 2 Kulu Zorro 2nd = 1 Blonde Gift 3rd = 8 Lid Pinger 4th = 7 Charlie What |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 1 Shes Perfect | ||
Tue Jul 17 2018 21:05 | 1st = 1 Shes Perfect 2nd = 3 Cee Jay Ace 3rd = 6 Joraddi 4th = 7 Dr Cadenza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 8 Cosmic Ox | ||
Tue Jul 17 2018 21:01 | 1st = 8 Cosmic Ox 2nd = 9 Devine Tilly 3rd = 5 Tiger Keeping 4th = 4 Not Without Gas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 9 - 2 Paddy Mach | ||
Tue Jul 17 2018 21:00 | 1st = 2 Paddy Mach 2nd = 6 Springfield Tattoo 3rd = 7 Corrinyah Conman 4th = 4 Frosty Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 3 Zipping Thurston | ||
Tue Jul 17 2018 20:58 | 1st = 3 Zipping Thurston 2nd = 2 Divers Ol Mates 3rd = 4 No Reservations 4th = 8 Sugar Kaine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 6 - 7 Dalmatynski | ||
Tue Jul 17 2018 20:55 | 1st = 7 Dalmatynski 2nd = 6 Czarny 3rd = 1 Rockin Tonight 4th = 2 Rum Runner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 4 - 1 Pacific Playboy | ||
Tue Jul 17 2018 20:50 | 1st = 1 Pacific Playboy 2nd = 7 Qtown Rip Roaring 3rd = 4 Gonzos Shadow 4th = 10 Johnny Disco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 6 Passion Bonus | ||
Tue Jul 17 2018 20:48 | 1st = 6 Passion Bonus 2nd = 4 Glenda Kingy 3rd = 5 Air Time 4th = 1 Jonesy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 8 Beau Gem | ||
Tue Jul 17 2018 20:45 | 1st = 8 Beau Gem 2nd = 1 Small Rose 3rd = 2 Monster Jam Jack 4th = 3 Secret Message |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 8 Bontem Delly | ||
Tue Jul 17 2018 20:42 | 1st = 8 Bontem Delly 2nd = 1 Goodbye 3rd = 2 Sunset Sherbet 4th = 3 Jarbass Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 7 - 5 Hows The Memory | ||
Tue Jul 17 2018 20:40 | 1st = 5 Hows The Memory 2nd = 1 Hunza Valley 3rd = 7 Miss Elly May 4th = 2 Saucy Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 8 Rusty Memories | ||
Tue Jul 17 2018 20:38 | 1st = 8 Rusty Memories 2nd = 2 Rip Masters 3rd = 1 My Gal Penny 4th = 5 Fascinate Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 5 - 1 Maywyn Opals | ||
Tue Jul 17 2018 20:35 | 1st = 1 Maywyn Opals 2nd = 7 Magic Wishes 3rd = 2 Toes 4th = 8 Beaming Bouncer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 8 - 4 Our Master George | ||
Tue Jul 17 2018 20:30 | 1st = 4 Our Master George 2nd = 8 Rusty Crackers 3rd = 5 Shilah 4th = 3 Eliska |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 2 Azariah | ||
Tue Jul 17 2018 20:28 | 1st = 2 Azariah 2nd = 7 Soltador 3rd = 3 Kingsbrae Missy 4th = 1 Kulu Bazza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 6 Street Outlaw | ||
Tue Jul 17 2018 20:25 | 1st = 6 Street Outlaw 2nd = 4 Dr Abbie 3rd = 1 Ayia Sophia 4th = 5 Flying Smart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 6 Metal Buster | ||
Tue Jul 17 2018 20:22 | 1st = 6 Metal Buster 2nd = 7 Zipping Milly 3rd = 5 Sudoku Warrior 4th = 9 Costly Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 3 - 3 Rocknroll Beachboy | ||
Tue Jul 17 2018 20:20 | 1st = 3 Rocknroll Beachboy 2nd = 11 Bravo Tex 3rd = 4 Attack On Command 4th = 7 Breach The Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 1 Zipping Bailey | ||
Tue Jul 17 2018 20:18 | 1st = 1 Zipping Bailey 2nd = 5 Dynamos Double 3rd = 4 Dreaming Time 4th = 7 Winlock Silver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 2 Lodgement | ||
Tue Jul 17 2018 20:15 | 1st = 2 Lodgement 2nd = 8 Cheeky Kaya 3rd = 3 Intensify 4th = 7 Chips Ahoy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 6 - 3 Mach Charm | ||
Tue Jul 17 2018 20:10 | 1st = 3 Mach Charm 2nd = 4 Norms Courage 3rd = 2 Bon Vivant 4th = 1 Cullens Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 5 - 4 Charming Chaos | ||
Tue Jul 17 2018 20:08 | 1st = 4 Charming Chaos 2nd = 8 Just My Size 3rd = 1 First Fire 4th = 7 Five Of Spades |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 4 Alamo Mike | ||
Tue Jul 17 2018 20:05 | 1st = 4 Alamo Mike 2nd = 8 Vivian Shiraz 3rd = 1 Urban Ruler 4th = 10 Titanium Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 5 Good Girl Brandi | ||
Tue Jul 17 2018 20:02 | 1st = 5 Good Girl Brandi 2nd = 7 Sudoku Emma 3rd = 6 Oldmate Amy 4th = 9 Space Ghost |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 7 - 9 Major Patron | ||
Tue Jul 17 2018 20:00 | 1st = 9 Major Patron 2nd = 8 Heavenly Shades 3rd = 5 Tennaya 4th = 3 Ace Duigan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 2 Stratavon Kasey | ||
Tue Jul 17 2018 19:58 | 1st = 2 Stratavon Kasey 2nd = 6 Shebas Doll 3rd = 1 Wild Miss Judy 4th = 3 Fletch Is Flying |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 1 Pappa Does Mambo | ||
Tue Jul 17 2018 19:55 | 1st = 1 Pappa Does Mambo 2nd = 4 Brother Rob 3rd = 7 Silver Weasel 4th = 6 Destini Torpedo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 2 - 12 Catastrophic Event | ||
Tue Jul 17 2018 19:50 | 1st = 12 Catastrophic Event 2nd = 7 Hes Royal Blue 3rd = 4 The Royal Lady 4th = 8 Charlie El |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 8 Kozmik Dude | ||
Tue Jul 17 2018 19:48 | 1st = 8 Kozmik Dude 2nd = 1 Black Tapper 3rd = 7 Bad Neighbour 4th = 2 Beer Shack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 6 Elusive Anake | ||
Tue Jul 17 2018 19:45 | 1st = 6 Elusive Anake 2nd = 4 Go Zippy Go 3rd = 3 Hollys Affair 4th = 7 Always Alone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 5 - 1 Colarntie | ||
Tue Jul 17 2018 19:40 | 1st = 1 Colarntie 2nd = 7 Im Feeling Firey 3rd = 8 Bezzaboma 4th = 10 Schouten Island |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 2 Heeza Nippa | ||
Tue Jul 17 2018 19:38 | 1st = 2 Heeza Nippa 2nd = 6 Watkins Glen 3rd = 1 Federal Brae 4th = 4 Miss Devine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 4 Dyna Fable | ||
Tue Jul 17 2018 19:35 | 1st = 4 Dyna Fable 2nd = 3 Limit Man 3rd = 1 Barbs Kuga 4th = 6 Magic Gizmo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 6 - 9 Cullens Avenue | ||
Tue Jul 17 2018 19:30 | 1st = 9 Cullens Avenue 2nd = 8 Royal Knockout 3rd = 3 Hezthebigbopper 4th = 1 Sammysluck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 4 Tranquil Invader | ||
Tue Jul 17 2018 19:28 | 1st = 4 Tranquil Invader 2nd = 7 Red Coat 3rd = 2 Oh So Fabio 4th = 5 Bella Lyndan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 5 Shady Whip | ||
Tue Jul 17 2018 19:25 | 1st = 5 Shady Whip 2nd = 1 Jameka Gold 3rd = 3 Zipping Oaks 4th = 2 Dexs Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 1 - 7 Theo Aviator | ||
Tue Jul 17 2018 19:20 | 1st = 7 Theo Aviator 2nd = 3 Always An Honour 3rd = 1 Stop The Watch 4th = 9 Torpedo Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 4 Aunty Val | ||
Tue Jul 17 2018 19:18 | 1st = 4 Aunty Val 2nd = 7 Ballerina 3rd = 8 Shake My World 4th = 2 Shining Halo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 1 Sapaele | ||
Tue Jul 17 2018 19:15 | 1st = 1 Sapaele 2nd = 7 Moe Heights 3rd = 2 Wheres Doug 4th = 6 Sandown Sarah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 4 - 4 Jay Dee Zed | ||
Tue Jul 17 2018 19:10 | 1st = 4 Jay Dee Zed 2nd = 5 Split Second Lombo 3rd = 1 Perfect Jesse 4th = 6 Therockwontroll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 2 - 7 Hitchiker Dude | ||
Tue Jul 17 2018 19:08 | 1st = 7 Hitchiker Dude 2nd = 5 Him The Master 3rd = 6 Dab Livy Dab 4th = 2 Kulu Turkey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 5 - 9 Zermanion | ||
Tue Jul 17 2018 19:00 | 1st = 9 Zermanion 2nd = 7 Bettor Ops 3rd = 6 Royal Hustler 4th = 10 Yerrington Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 6 Trixies Rocket | ||
Tue Jul 17 2018 18:57 | 1st = 6 Trixies Rocket 2nd = 7 Robbos Redzone 3rd = 8 Titanium Ruby 4th = 1 Magic Spider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 3 Dum Didee Dum | ||
Tue Jul 17 2018 18:55 | 1st = 3 Dum Didee Dum 2nd = 4 Blue Afro 3rd = 7 Cavalry Rose 4th = 5 Jesterday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 12 - 4 Alpha Midas | ||
Tue Jul 17 2018 18:54 | 1st = 4 Alpha Midas 2nd = 1 Night Theory 3rd = 2 Cee Righty 4th = 7 Mighty Barcia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 8 Raven Loch | ||
Tue Jul 17 2018 18:50 | 1st = 8 Raven Loch 2nd = 7 Fire Fly Jake 3rd = 1 Chatty Kathy 4th = 2 So Scandalous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 3 Weeona Wilbur | ||
Tue Jul 17 2018 18:47 | 1st = 3 Weeona Wilbur 2nd = 6 Sergeant Schultz 3rd = 1 Lightning Parade 4th = 2 Chilling Story |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 3 - 2 Sofire Girl | ||
Tue Jul 17 2018 18:42 | 1st = 2 Sofire Girl 2nd = 5 Girl Of The Glen 3rd = 1 Kettering Girl 4th = 8 Annies Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 5 Loroupe | ||
Tue Jul 17 2018 18:40 | 1st = 5 Loroupe 2nd = 8 Storm Search 3rd = 2 Shadow Walker 4th = 4 Rays Wish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 6 Catch Me Keith | ||
Tue Jul 17 2018 18:37 | 1st = 6 Catch Me Keith 2nd = 3 Double Oak 3rd = 10 Try Comb 4th = 8 Mustang Nova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 4 - 9 Sunrainbow | ||
Tue Jul 17 2018 18:32 | 1st = 9 Sunrainbow 2nd = 1 Imapest 3rd = 5 Winning Spirit 4th = 2 Fantasy Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 11 - 7 Mepunga Billy | ||
Tue Jul 17 2018 18:30 | 1st = 7 Mepunga Billy 2nd = 4 Iceni Skye 3rd = 3 Tubark 4th = 6 Billy Bart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 9 Theresachance | ||
Tue Jul 17 2018 18:25 | 1st = 9 Theresachance 2nd = 5 Arcachon 3rd = 3 Motu Real Style 4th = 1 Longshanks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 4 Zenstar | ||
Tue Jul 17 2018 18:23 | 1st = 4 Zenstar 2nd = 8 Tricky Tron 3rd = 3 Merls Angel 4th = 2 Royal Bruno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 7 Buds Delight | ||
Tue Jul 17 2018 18:20 | 1st = 7 Buds Delight 2nd = 8 Zillie Bean 3rd = 6 Gifted Angel 4th = 4 Regal Topaz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 2 - 3 Geldof | ||
Tue Jul 17 2018 18:15 | 1st = 3 Geldof 2nd = 2 Hilly 3rd = 8 Dragon Stride 4th = 6 Ma Koo Loo Frankie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 6 Bear Left | ||
Tue Jul 17 2018 18:12 | 1st = 6 Bear Left 2nd = 8 Ferno The Nando 3rd = 1 Run It Straight 4th = 3 Swiftly Swift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 3 - 1 Antiope | ||
Tue Jul 17 2018 18:07 | 1st = 1 Antiope 2nd = 6 Opia 3rd = 3 Plumbers Pettycash 4th = 2 Lucky Pats Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 8 Daytona Fernando | ||
Tue Jul 17 2018 18:05 | 1st = 8 Daytona Fernando 2nd = 5 Riverdale Paddy 3rd = 6 Maximum Bliss 4th = 3 Monoak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 8 Muscle Mach | ||
Tue Jul 17 2018 18:00 | 1st = 8 Muscle Mach 2nd = 11 Stitched Up 3rd = 9 Tom Me Gun 4th = 2 Real Knucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 3 Wildash Tom | ||
Tue Jul 17 2018 17:57 | 1st = 3 Wildash Tom 2nd = 5 Snowball Creed 3rd = 7 Never A Doubt 4th = 4 Honey Trap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 12 - 10 Bazzas Art | ||
Tue Jul 17 2018 17:52 | 1st = 10 Bazzas Art 2nd = 1 Goodtime Slater 3rd = 8 Macca Kelly 4th = 7 Lively Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 6 Micks Advice | ||
Tue Jul 17 2018 17:50 | 1st = 6 Micks Advice 2nd = 7 Middle Chic 3rd = 2 Big Flash Marjen 4th = 8 Golden Sunrise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 7 Antarctic Lass | ||
Tue Jul 17 2018 17:47 | 1st = 7 Antarctic Lass 2nd = 1 Cloud Cover 3rd = 3 Temujin 4th = 5 Renaldo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 1 - 10 Million Dollar Gem | ||
Tue Jul 17 2018 17:42 | 1st = 10 Million Dollar Gem 2nd = 5 Redbank Harry 3rd = 1 Pinnacle Hope 4th = 7 Impertinent Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 6 Sail Surfer | ||
Tue Jul 17 2018 17:40 | 1st = 6 Sail Surfer 2nd = 2 Cosmic Capers 3rd = 3 Elusive Arrow 4th = 8 Blumentrit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 2 - 8 Adieu Renway | ||
Tue Jul 17 2018 17:35 | 1st = 8 Adieu Renway 2nd = 11 Abitmorebliss 3rd = 3 Panofwar 4th = 10 Mach Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 6 Pants On Fire | ||
Tue Jul 17 2018 17:32 | 1st = 6 Pants On Fire 2nd = 8 Amigo One 3rd = 3 Rig Fifty Five 4th = 4 Mr Worldwide |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 9 Reds Jet Star | ||
Tue Jul 17 2018 17:27 | 1st = 9 Reds Jet Star 2nd = 8 Lucky Voodoo 3rd = 2 Sir Julian 4th = 7 Cherish The Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 1 Bakali Louis | ||
Tue Jul 17 2018 17:25 | 1st = 1 Bakali Louis 2nd = 4 Pinnaroo 3rd = 3 Lonnie Dream 4th = 8 Cruising Betty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 1 Farmor Chips | ||
Tue Jul 17 2018 17:22 | 1st = 1 Farmor Chips 2nd = 9 Lobcha 3rd = 5 Regal Waz 4th = 7 Cake It On |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 11 - 9 Expressionist | ||
Tue Jul 17 2018 17:17 | 1st = 9 Expressionist 2nd = 10 Egodan 3rd = 11 Lochinver 4th = 8 Imthevillagestar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 1 Splinter | ||
Tue Jul 17 2018 17:14 | 1st = 1 Splinter 2nd = 6 Jacobite Joseph 3rd = 3 Ginger Road 4th = 2 Air Commander |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 8 - 2 Binary | ||
Tue Jul 17 2018 17:10 | 1st = 2 Binary 2nd = 12 Celestial Jewel 3rd = 5 Donavia 4th = 4 Arno Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 1 Cosmic Kilby | ||
Tue Jul 17 2018 17:07 | 1st = 1 Cosmic Kilby 2nd = 7 Crumps Princess 3rd = 8 Destini Montana 4th = 6 Noosa Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 1 - 7 Heres A Real Go | ||
Tue Jul 17 2018 17:05 | 1st = 7 Heres A Real Go 2nd = 9 Shadow Chevron 3rd = 10 Quamby Reactor 4th = 8 Beltane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 2 Spring Rebel | ||
Tue Jul 17 2018 17:02 | 1st = 2 Spring Rebel 2nd = 5 Ballymac Jay 3rd = 1 Nitro Norma 4th = 7 Doreas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 5 Chantrey | ||
Tue Jul 17 2018 16:57 | 1st = 5 Chantrey 2nd = 4 Stirling William 3rd = 8 Devil Dodger 4th = 7 Montana Falcon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 8 Poor Old Frank | ||
Tue Jul 17 2018 16:54 | 1st = 8 Poor Old Frank 2nd = 3 Telefork 3rd = 2 Con Rod 4th = 5 Nitro Value |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 1 Moonbeam | ||
Tue Jul 17 2018 16:50 | 1st = 1 Moonbeam 2nd = 6 Sugar Roselee 3rd = 7 Nicky Jo 4th = 3 Dyna Jenaya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 8 Farcelona Fenix | ||
Tue Jul 17 2018 16:47 | 1st = 8 Farcelona Fenix 2nd = 6 Honeys Princess 3rd = 7 Galway Wolfgang 4th = 2 Full Of Tricks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 10 - 6 Mad Robber | ||
Tue Jul 17 2018 16:42 | 1st = 6 Mad Robber 2nd = 9 Our Positano 3rd = 10 Ellmers Image 4th = 8 Mango Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 5 Dyna Yella | ||
Tue Jul 17 2018 16:39 | 1st = 5 Dyna Yella 2nd = 7 Arcup Usain 3rd = 2 Test Pilot 4th = 3 Balance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 7 - 1 Sonic Swish | ||
Tue Jul 17 2018 16:35 | 1st = 1 Sonic Swish 2nd = 8 Sound Investment 3rd = 2 Hunter Caulfield 4th = 5 My Boy Alex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 8 Ben Roman | ||
Tue Jul 17 2018 16:27 | 1st = 8 Ben Roman 2nd = 7 Magic Vi 3rd = 1 Queen Of Meereen 4th = 3 Treble Clef |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 7 - 2 Supernormal | ||
Tue Jul 17 2018 16:25 | 1st = 2 Supernormal 2nd = 6 Howick 3rd = 1 Ambitious Prince 4th = 11 Comm And Cents |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 1 Spring Ritchie | ||
Tue Jul 17 2018 16:22 | 1st = 1 Spring Ritchie 2nd = 6 Farmor Inferno 3rd = 5 Powder 4th = 7 Cost A Penny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 2 Alpha Styx | ||
Tue Jul 17 2018 16:17 | 1st = 2 Alpha Styx 2nd = 8 Grinvil 3rd = 4 Deecaesar 4th = 6 Ima Top Tycoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 5 Smash Damage | ||
Tue Jul 17 2018 16:16 | 1st = 5 Smash Damage 2nd = 8 Say Cheese 3rd = 3 Zara Nixon 4th = 6 Epic Boom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 3 Theatrics Show | ||
Tue Jul 17 2018 16:14 | 1st = 3 Theatrics Show 2nd = 4 Im All One 3rd = 2 Bolt Power 4th = 7 Bank Rogue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 7 - 9 Pacific Tycoon | ||
Tue Jul 17 2018 16:10 | 1st = 9 Pacific Tycoon 2nd = 10 Treasure Boss 3rd = 12 Yawkey Way 4th = 7 Beaujeen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 4 Felici Beach | ||
Tue Jul 17 2018 16:07 | 1st = 4 Felici Beach 2nd = 7 Ring Him 3rd = 3 Early Settler 4th = 8 Ladylike Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 3 Wackadooka | ||
Tue Jul 17 2018 16:04 | 1st = 3 Wackadooka 2nd = 8 Sonny Micawber 3rd = 2 Mia Maestro 4th = 1 Montana Fernando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 9 - 1 Double Encounter | ||
Tue Jul 17 2018 16:03 | 1st = 1 Double Encounter 2nd = 2 Foo Fighter 3rd = 6 Ferdinand 4th = 9 Make Mine Heaven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 6 - 9 Crimson Halo | ||
Tue Jul 17 2018 15:57 | 1st = 9 Crimson Halo 2nd = 13 Global Guru 3rd = 5 Snowy Moet 4th = 7 Decoded |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 4 Goldstar Renee | ||
Tue Jul 17 2018 15:56 | 1st = 4 Goldstar Renee 2nd = 3 Miss Nina 3rd = 5 Opawa Pam 4th = 2 Know Equal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 1 Arnie Allen | ||
Tue Jul 17 2018 15:54 | 1st = 1 Arnie Allen 2nd = 5 Drop The Leash 3rd = 4 Kraken Jane Babe 4th = 8 Carlanna Casey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 6 - 2 Red Colour | ||
Tue Jul 17 2018 15:50 | 1st = 2 Red Colour 2nd = 3 Dubai Gee Eye 3rd = 6 Ivys Dream 4th = 9 With Every Bound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 1 Hardly Normal | ||
Tue Jul 17 2018 15:47 | 1st = 1 Hardly Normal 2nd = 6 Rosdue Jaffa 3rd = 5 Storm Power 4th = 2 Silver Lux |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 2 Smooth Sailor | ||
Tue Jul 17 2018 15:42 | 1st = 2 Smooth Sailor 2nd = 5 Tell The Linesmen 3rd = 1 Remember Mac 4th = 3 Dolly Mach Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 5 Big Sam Marjen | ||
Tue Jul 17 2018 15:39 | 1st = 5 Big Sam Marjen 2nd = 4 Aston Lagonda 3rd = 3 Gemilly 4th = 1 Magic Milly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 6 Lonely Baxter | ||
Tue Jul 17 2018 15:38 | 1st = 6 Lonely Baxter 2nd = 4 Paringi Pam 3rd = 1 Okuku Maree 4th = 3 Gordy Junior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 6 - 9 Innocent I Am | ||
Tue Jul 17 2018 15:35 | 1st = 9 Innocent I Am 2nd = 5 Libertys Gift 3rd = 11 Black Roe 4th = 16 Stormus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 11 - 3 Millers Gold | ||
Tue Jul 17 2018 15:32 | 1st = 3 Millers Gold 2nd = 2 Major Mint 3rd = 1 Adams Spot 4th = 9 Double Truth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 1 Speckie Mckean | ||
Tue Jul 17 2018 15:29 | 1st = 1 Speckie Mckean 2nd = 6 Limburg Will 3rd = 8 Hope To Wyn 4th = 4 Hard Man Chapta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 3 My Major Rocket | ||
Tue Jul 17 2018 15:25 | 1st = 3 My Major Rocket 2nd = 6 Spike Robyn 3rd = 7 Bid For Red 4th = 9 Franco Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 11 - 5 Pozzie | ||
Tue Jul 17 2018 15:24 | 1st = 5 Pozzie 2nd = 3 Cedar Drama 3rd = 8 Jolly Mulwee 4th = 1 Sals Knocker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 5 - 7 Barwon | ||
Tue Jul 17 2018 15:22 | 1st = 7 Barwon 2nd = 1 We Just Love It 3rd = 4 Royal Supreme 4th = 5 Captains Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 4 Go Brat | ||
Tue Jul 17 2018 15:21 | 1st = 4 Go Brat 2nd = 7 Goldstar Chief 3rd = 5 Jinja Ellie 4th = 1 Goldstar Sydney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 2 Aston Amo | ||
Tue Jul 17 2018 15:19 | 1st = 2 Aston Amo 2nd = 1 Why That 3rd = 8 Lektra Aly 4th = 3 Panalo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 4 Jack Get Back | ||
Tue Jul 17 2018 15:16 | 1st = 4 Jack Get Back 2nd = 2 Crymelon Phantom 3rd = 3 Crymelon Victory 4th = 5 Fifteen Wheeler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 5 - 3 Cosmos Seven | ||
Tue Jul 17 2018 15:15 | 1st = 3 Cosmos Seven 2nd = 1 Kitteau 3rd = 2 Academy Hill 4th = 6 Best Of Pluck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 10 Please Stand Up | ||
Tue Jul 17 2018 15:15 | 1st = 10 Please Stand Up 2nd = 6 Sandy Flash 3rd = 7 My Boy Roman 4th = 8 Limburg Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 10 - 4 My Bro Zorro | ||
Tue Jul 17 2018 15:12 | 1st = 4 My Bro Zorro 2nd = 2 Vrontios 3rd = 3 Winklea Faith 4th = 9 Lulu Dryva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 5 Herbs Hero | ||
Tue Jul 17 2018 15:07 | 1st = 5 Herbs Hero 2nd = 2 Naughtyinheaven 3rd = 8 Act Of Valor 4th = 1 Fakerocknroll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 3 Long Gully Helen | ||
Tue Jul 17 2018 15:04 | 1st = 3 Long Gully Helen 2nd = 2 Jack In Black 3rd = 7 Dream A Little 4th = 1 Victa Matt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 4 Unverified | ||
Tue Jul 17 2018 15:02 | 1st = 4 Unverified 2nd = 8 Goldstar Diesel 3rd = 6 Feral Dove Love 4th = 1 Epic Owen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 5 Smiley Mulwee | ||
Tue Jul 17 2018 14:59 | 1st = 5 Smiley Mulwee 2nd = 6 Corleone King 3rd = 1 Miss Emmy Rose 4th = 4 Williwa Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 5 - 9 Saracentinal | ||
Tue Jul 17 2018 14:55 | 1st = 9 Saracentinal 2nd = 4 Blue Seal 3rd = 18 County Limerick 4th = 10 Rockintheriver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 9 - 4 Key Patrol | ||
Tue Jul 17 2018 14:51 | 1st = 4 Key Patrol 2nd = 8 Lucys Locket 3rd = 6 Monahan Lass 4th = 3 Juddalon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 7 Our Dance Time | ||
Tue Jul 17 2018 14:46 | 1st = 7 Our Dance Time 2nd = 11 Premier Joy 3rd = 5 Its Mesmerise 4th = 12 Getarattleon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 4 - 4 San Amaro | ||
Tue Jul 17 2018 14:42 | 1st = 4 San Amaro 2nd = 3 Gold Cufflinks 3rd = 1 Hot Saga 4th = 6 Great Pretender |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 7 Dyna Elwyn | ||
Tue Jul 17 2018 14:41 | 1st = 7 Dyna Elwyn 2nd = 5 Stompin Ground 3rd = 3 Opawa Al 4th = 4 Idol Jan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 5 Prophetess | ||
Tue Jul 17 2018 14:39 | 1st = 5 Prophetess 2nd = 6 Spring Shirl 3rd = 7 Bradley Tyson 4th = 1 Destini Surfer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 4 Its A Shame | ||
Tue Jul 17 2018 14:36 | 1st = 4 Its A Shame 2nd = 5 Despicable Bella 3rd = 2 Flash Cow 4th = 7 Big Wal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 4 - 7 Sunset Hills | ||
Tue Jul 17 2018 14:35 | 1st = 7 Sunset Hills 2nd = 2 Emperor Of Oz 3rd = 8 Song One 4th = 4 Galiano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 6 Aldrich | ||
Tue Jul 17 2018 14:32 | 1st = 6 Aldrich 2nd = 2 Tynan 3rd = 3 Flippin Paw 4th = 5 Take Guard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 5 Escalera | ||
Tue Jul 17 2018 14:28 | 1st = 5 Escalera 2nd = 4 My Ultimate Romeo 3rd = 3 Bettor Because 4th = 7 Roll Ona Rainbow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 4 - 8 Ruark | ||
Tue Jul 17 2018 14:20 | 1st = 8 Ruark 2nd = 11 Sherpa Trail 3rd = 9 Smooth Danish 4th = 6 Villicana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 1 Dime Diva | ||
Tue Jul 17 2018 14:19 | 1st = 1 Dime Diva 2nd = 3 Twizel Storm 3rd = 4 Goldstar Bindi 4th = 2 Feral Whanau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 1 Ivy Murial | ||
Tue Jul 17 2018 14:16 | 1st = 1 Ivy Murial 2nd = 5 Oshkosh Wayne 3rd = 7 Pretoria Son 4th = 6 Striking Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 7 Corleone Kid | ||
Tue Jul 17 2018 14:13 | 1st = 7 Corleone Kid 2nd = 2 Latitude Zero 3rd = 1 Irish Tiger 4th = 3 Margolis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 10 Gold Rocks | ||
Tue Jul 17 2018 14:11 | 1st = 10 Gold Rocks 2nd = 1 Panania North 3rd = 7 Major Huss 4th = 3 Heenzo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 3 - 1 Al Hamees | ||
Tue Jul 17 2018 14:07 | 1st = 1 Al Hamees 2nd = 6 Tecza 3rd = 3 Tobasco 4th = 2 Chic Sox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 8 Apollo Blue | ||
Tue Jul 17 2018 14:04 | 1st = 8 Apollo Blue 2nd = 5 Silent Boloney 3rd = 9 Gotta Be You 4th = 4 Canya Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 1 Dyna Monty | ||
Tue Jul 17 2018 14:03 | 1st = 1 Dyna Monty 2nd = 4 Bad Liar 3rd = 7 Valyrian Steel 4th = 8 Smash Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 3 - 5 Bella Boss | ||
Tue Jul 17 2018 14:00 | 1st = 5 Bella Boss 2nd = 9 Brandy Balloon 3rd = 1 Marokawa 4th = 8 Miss Zinzin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 1 My Way Boy | ||
Tue Jul 17 2018 13:52 | 1st = 1 My Way Boy 2nd = 3 Another Pinch 3rd = 5 Allegations 4th = 7 Cheeky Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 7 Hold Da Door | ||
Tue Jul 17 2018 13:49 | 1st = 7 Hold Da Door 2nd = 2 Prized 3rd = 1 Emerley Storm 4th = 5 Gunnadoo Gambler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 3 - 5 French Politician | ||
Tue Jul 17 2018 13:45 | 1st = 5 French Politician 2nd = 2 Joburg Flyer 3rd = 6 Moving Target 4th = 4 Rosies Ready |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 8 Abacus Magic | ||
Tue Jul 17 2018 13:44 | 1st = 8 Abacus Magic 2nd = 2 Okuku Billy 3rd = 6 Little Lottie 4th = 4 Smash Ocean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 4 Demon Lad | ||
Tue Jul 17 2018 13:41 | 1st = 4 Demon Lad 2nd = 5 Alolo Miss 3rd = 2 Tenerife Sea 4th = 3 Secret Puzzle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 1 Sassy Pants | ||
Tue Jul 17 2018 13:36 | 1st = 1 Sassy Pants 2nd = 4 Agent Maori 3rd = 7 Scenic Sky 4th = 9 Aichbechateaunoir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 8 Hes The One | ||
Tue Jul 17 2018 13:34 | 1st = 8 Hes The One 2nd = 4 Spuds Mate 3rd = 6 Blitzkrieg 4th = 7 Despicable Daz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 2 - 4 Misprint | ||
Tue Jul 17 2018 13:32 | 1st = 4 Misprint 2nd = 6 Shunter 3rd = 1 Estrella Fella 4th = 2 Arms Race |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 1 My Boy Tyler | ||
Tue Jul 17 2018 13:29 | 1st = 1 My Boy Tyler 2nd = 4 Captain Risky 3rd = 3 Flat Twin 4th = 5 Rebel Contender |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 5 Distinctive Miss | ||
Tue Jul 17 2018 13:27 | 1st = 5 Distinctive Miss 2nd = 9 Epic Knoxy 3rd = 2 Goldstar Bryton 4th = 3 Feral Kaiaka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 2 - 5 Yeah The Boys | ||
Tue Jul 17 2018 13:20 | 1st = 5 Yeah The Boys 2nd = 10 No Doubt A Lady 3rd = 6 Elite Label 4th = 7 Globites Jayar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 4 Buckle Up Clint | ||
Tue Jul 17 2018 13:17 | 1st = 4 Buckle Up Clint 2nd = 3 Buckle Up Alex 3rd = 1 Kayda Affair 4th = 2 Wynburn Shakes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 3 Roseys Fantasy | ||
Tue Jul 17 2018 13:14 | 1st = 3 Roseys Fantasy 2nd = 5 Kroes 3rd = 2 Rapid Music 4th = 4 Swift Christie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 1 Ignatius | ||
Tue Jul 17 2018 13:11 | 1st = 1 Ignatius 2nd = 5 Royal Gamble 3rd = 3 Lifeonthebeach 4th = 4 The Black Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 2 Epic Mate | ||
Tue Jul 17 2018 13:11 | 1st = 2 Epic Mate 2nd = 8 Sozins Treasure 3rd = 4 Dapper Danny 4th = 5 Verbena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 1 Phils Green | ||
Tue Jul 17 2018 13:09 | 1st = 1 Phils Green 2nd = 8 Shot Thru 3rd = 7 Cain Hoy 4th = 2 Zipping Hetty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 2 - 1 Shoplifter | ||
Tue Jul 17 2018 13:05 | 1st = 1 Shoplifter 2nd = 14 Dash To The Bar 3rd = 8 Quick Spin 4th = 9 American Honor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 3 Branwell Lee | ||
Tue Jul 17 2018 13:02 | 1st = 3 Branwell Lee 2nd = 7 Hyper Jet 3rd = 8 Jack The Fipa 4th = 1 Koko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 4 Dyna Overt | ||
Tue Jul 17 2018 12:59 | 1st = 4 Dyna Overt 2nd = 8 Hills Will 3rd = 5 Harung 4th = 7 Arthur Martha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 1 - 7 Safety Dance | ||
Tue Jul 17 2018 12:55 | 1st = 7 Safety Dance 2nd = 1 Adivinar 3rd = 3 Invention 4th = 11 Tam Oshanter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 1 - 9 Sagres Point | ||
Tue Jul 17 2018 12:52 | 1st = 9 Sagres Point 2nd = 4 Micks Dream 3rd = 8 Resadowska 4th = 6 American General |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 3 Smash Gator | ||
Tue Jul 17 2018 12:51 | 1st = 3 Smash Gator 2nd = 8 Giancana 3rd = 7 Cut The Ribbons 4th = 1 Leannes Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 6 Spring Waratah | ||
Tue Jul 17 2018 12:49 | 1st = 6 Spring Waratah 2nd = 3 Victa Cazza 3rd = 1 Phoebe Mcbain 4th = 5 Gunnadoo Trooper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 1 - 9 Rain On Me | ||
Tue Jul 17 2018 12:45 | 1st = 9 Rain On Me 2nd = 6 Heavens Star 3rd = 2 Ganassi 4th = 1 Dukatti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 10 - 5 Opawa Lawsey | ||
Tue Jul 17 2018 12:43 | 1st = 5 Opawa Lawsey 2nd = 3 Mr Matt 3rd = 8 Know Shame 4th = 1 Torpedo Tuck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 8 Kel Knight | ||
Tue Jul 17 2018 12:42 | 1st = 8 Kel Knight 2nd = 2 Millers Cove 3rd = 7 Minto 4th = 5 Rewinds Return |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 2 Lucys Fantasy | ||
Tue Jul 17 2018 12:38 | 1st = 2 Lucys Fantasy 2nd = 6 Ariek Tor 3rd = 1 Late Night Inn 4th = 4 Shine The Weapon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 4 Jeradas Delight | ||
Tue Jul 17 2018 12:37 | 1st = 4 Jeradas Delight 2nd = 1 Love My Sister 3rd = 2 Never Been Said 4th = 5 War Dan Bad Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 5 Big Buzz | ||
Tue Jul 17 2018 12:34 | 1st = 5 Big Buzz 2nd = 7 Talitha Cumi 3rd = 3 End Of Innocence 4th = 4 Victa Nash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 1 - 6 Riverbend Chief | ||
Tue Jul 17 2018 12:30 | 1st = 6 Riverbend Chief 2nd = 10 Belchamp 3rd = 14 Rosamond 4th = 9 Spudfest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 9 - 6 Dirk Bale | ||
Tue Jul 17 2018 12:26 | 1st = 6 Dirk Bale 2nd = 1 Too The Nail 3rd = 2 Zipping Clyde 4th = 3 Sarcasm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 5 Buckle Up Ardia | ||
Tue Jul 17 2018 12:23 | 1st = 5 Buckle Up Ardia 2nd = 7 Buckle Up Kiona 3rd = 1 St Jenson 4th = 4 Walla Wuti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 3 Gotta Know | ||
Tue Jul 17 2018 12:20 | 1st = 3 Gotta Know 2nd = 4 Tee And Ay 3rd = 6 Push Over 4th = 7 Just Beaver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 1 Bessie Street | ||
Tue Jul 17 2018 12:17 | 1st = 1 Bessie Street 2nd = 5 Midnight Patrol 3rd = 2 Little Mystic 4th = 7 Smiling Chiera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 8 - 1 Southern Lights | ||
Tue Jul 17 2018 12:08 | 1st = 1 Southern Lights 2nd = 7 Nozzno Fear 3rd = 4 Grid Lock 4th = 6 Edge Of Town |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 3 Miss Streisand | ||
Tue Jul 17 2018 12:03 | 1st = 3 Miss Streisand 2nd = 5 No Win No Feed 3rd = 2 Glenledi Babe 4th = 4 Chezmac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 4 Lisas Dream | ||
Tue Jul 17 2018 12:00 | 1st = 4 Lisas Dream 2nd = 5 Work Wear 3rd = 1 Buckle Up Rhonan 4th = 2 Buckle Up Carter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 7 Riemmelth | ||
Tue Jul 17 2018 11:57 | 1st = 7 Riemmelth 2nd = 8 Anchor Inn 3rd = 1 Black Satan 4th = 4 Despicable Cody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 7 - 7 Egomaniacal | ||
Tue Jul 17 2018 11:50 | 1st = 7 Egomaniacal 2nd = 1 Opawa Rooster 3rd = 8 Umbridge Bale 4th = 2 Platinum Marshal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 4 Leonidas | ||
Tue Jul 17 2018 11:37 | 1st = 4 Leonidas 2nd = 3 Masons Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 6 - 3 Homebush Ragna | ||
Tue Jul 17 2018 11:32 | 1st = 3 Homebush Ragna 2nd = 4 Know Dollars 3rd = 2 Gotcha Rocky 4th = 6 Chief Doug |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 5 - 2 Wheelchair Norm | ||
Tue Jul 17 2018 11:15 | 1st = 2 Wheelchair Norm 2nd = 8 Cosmic Jase 3rd = 3 Detective Dash 4th = 4 Asserting Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 4 - 4 Nippa Martino | ||
Tue Jul 17 2018 10:57 | 1st = 4 Nippa Martino 2nd = 3 Cosmic Ryder 3rd = 5 Flaming Sambuca 4th = 7 Broken Penniless |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 3 - 1 Xava Allen | ||
Tue Jul 17 2018 10:40 | 1st = 1 Xava Allen 2nd = 9 Luciastar 3rd = 3 Black Dan 4th = 8 Ketchikan Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 2 - 1 Double Speed | ||
Tue Jul 17 2018 10:22 | 1st = 1 Double Speed 2nd = 3 Goldstar Hurley 3rd = 8 Homebush Razor 4th = 6 Homebush Carl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 1 - 3 Gotcha Zena | ||
Tue Jul 17 2018 10:05 | 1st = 3 Gotcha Zena 2nd = 2 Pukeko Rustler 3rd = 8 Nikko Baxter 4th = 6 Black Bobby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 11 - 7 Distant Shores | ||
Sun Jun 17 2018 22:08 | 1st = 7 Distant Shores 2nd = 1 Triple Crown Fox 3rd = 5 Eight Princes 4th = 2 Fenix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 10 - 1 Elite Falcon | ||
Sun Jun 17 2018 21:52 | 1st = 1 Elite Falcon 2nd = 6 Alotta Style 3rd = 3 Tigers Spark 4th = 4 Our Josie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 9 - 7 Gossip Park | ||
Sun Jun 17 2018 21:30 | 1st = 7 Gossip Park 2nd = 1 Vampire Wish 3rd = 8 Dainty Culprit 4th = 3 Abaloney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 8 - 2 Mudrush | ||
Sun Jun 17 2018 21:15 | 1st = 2 Mudrush 2nd = 4 Nadias Fun 3rd = 5 Im Late 4th = 1 Lochinvar Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 3 Swanny Flyer | ||
Sun Jun 17 2018 21:08 | 1st = 3 Swanny Flyer 2nd = 1 Perfect Project 3rd = 6 Blazin About 4th = 2 Trey Smidge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 12 - 6 Buddy Tokaam | ||
Sun Jun 17 2018 21:04 | 1st = 6 Buddy Tokaam 2nd = 4 Elly Bye Bye 3rd = 3 Ticket to Paris 4th = 8 Black Dratta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 3 Hayride Rampe | ||
Sun Jun 17 2018 21:01 | 1st = 3 Hayride Rampe 2nd = 1 Maximum Pip 3rd = 2 Turbo Gran 4th = 6 Victa Nash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 6 Lightning Boxy | ||
Sun Jun 17 2018 20:53 | 1st = 6 Lightning Boxy 2nd = 4 Somerton May 3rd = 3 Racey Rose 4th = 5 Lonnie Mach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 7 - 8 Yaringa Lass | ||
Sun Jun 17 2018 20:50 | 1st = 8 Yaringa Lass 2nd = 2 Cairnlea Buster 3rd = 1 Eddies Hanger 4th = 6 Minnie Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 9 - 6 Live For Peace | ||
Sun Jun 17 2018 20:45 | 1st = 6 Live For Peace 2nd = 5 Wotchawaitingfor 3rd = 7 Poppy Had Courage 4th = 1 Classic Chaos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 2 Evies Angel | ||
Sun Jun 17 2018 20:42 | 1st = 2 Evies Angel 2nd = 1 Zinchenko 3rd = 8 Elegant Duk 4th = 5 Dream Your Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 1 Phoebe Mcbain | ||
Sun Jun 17 2018 20:39 | 1st = 1 Phoebe Mcbain 2nd = 5 Zoometrical 3rd = 2 Exhibition 4th = 7 Dalis Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 7 - 3 Island Bliss | ||
Sun Jun 17 2018 20:34 | 1st = 3 Island Bliss 2nd = 4 Stevie Jolt 3rd = 5 Krafty Boy 4th = 1 Class Tells |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 2 Mepunga Bonnie | ||
Sun Jun 17 2018 20:31 | 1st = 2 Mepunga Bonnie 2nd = 8 Perrie Lulu 3rd = 1 Flash Frankie 4th = 5 Dyna Maple |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 6 - 5 Dust And Sand | ||
Sun Jun 17 2018 20:28 | 1st = 5 Dust And Sand 2nd = 3 Ping Pong Summer 3rd = 2 Gotta Be Better 4th = 8 Bluebow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 1 Call Me Ugo | ||
Sun Jun 17 2018 20:25 | 1st = 1 Call Me Ugo 2nd = 2 Grand Rosie 3rd = 4 Regal Trav 4th = 6 Illawong Cowgirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 6 - 1 Western Belle | ||
Sun Jun 17 2018 20:20 | 1st = 1 Western Belle 2nd = 3 Panania North 3rd = 2 The Narrator 4th = 5 Major Huss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 6 - 3 Panania North | ||
Sun Jun 17 2018 20:20 | 1st = 3 Panania North 2nd = 1 Western Belle 3rd = 2 The Narrator 4th = 5 Major Huss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 7 Aston Noir | ||
Sun Jun 17 2018 20:17 | 1st = 7 Aston Noir 2nd = 1 Mr Arjay 3rd = 5 Click Here 4th = 8 Mackinlay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 3 Ideal World | ||
Sun Jun 17 2018 20:12 | 1st = 3 Ideal World 2nd = 7 Bee Gees Bandit 3rd = 1 Kalinda 4th = 5 Daddy Long Legs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 6 Macauliff | ||
Sun Jun 17 2018 20:09 | 1st = 6 Macauliff 2nd = 4 Hannah Bear 3rd = 1 Zipping Boyd 4th = 3 Magic Maya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 5 - 5 Crocodile Crush | ||
Sun Jun 17 2018 20:06 | 1st = 5 Crocodile Crush 2nd = 1 Tyler Lee 3rd = 2 Bombay Rock 4th = 8 Smashniak Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 6 - 11 Ready To Fire | ||
Sun Jun 17 2018 20:01 | 1st = 11 Ready To Fire 2nd = 7 Aunty Rita 3rd = 10 Jaminas Joy 4th = 8 Jilliby Gigi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 8 Lady Olivia | ||
Sun Jun 17 2018 19:58 | 1st = 8 Lady Olivia 2nd = 2 Pink Axle 3rd = 5 Roll So Deep 4th = 7 Show Bound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 6 Fantastic Joey | ||
Sun Jun 17 2018 19:55 | 1st = 6 Fantastic Joey 2nd = 3 Kaluah Rose 3rd = 8 Gunnadoo Pekaboo 4th = 4 Allen Jono |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 5 - 5 Madame Leza | ||
Sun Jun 17 2018 19:50 | 1st = 5 Madame Leza 2nd = 2 Lotta Laughs 3rd = 1 Im So Better 4th = 3 Julenjode |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 5 Flywheel Strike | ||
Sun Jun 17 2018 19:47 | 1st = 5 Flywheel Strike 2nd = 7 Merchant Prince 3rd = 4 Not Loitering 4th = 6 Kiss Me Putu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 4 - 5 Demi | ||
Sun Jun 17 2018 19:44 | 1st = 5 Demi 2nd = 8 Rockabye Daisy 3rd = 6 Arnhem Invader 4th = 3 Har |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 10 Count Bacardi | ||
Sun Jun 17 2018 19:42 | 1st = 10 Count Bacardi 2nd = 6 Trumps Golden Boy 3rd = 2 Bachi Boy 4th = 8 Swaffham Success |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 5 Fabrique | ||
Sun Jun 17 2018 19:39 | 1st = 5 Fabrique 2nd = 1 Plum Jam 3rd = 8 Power Service 4th = 6 Albury Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 1 Wait There | ||
Sun Jun 17 2018 19:36 | 1st = 1 Wait There 2nd = 8 Rebel Contender 3rd = 4 Destini Wahoo 4th = 3 City Limit Sign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 3 - 2 Sunrise Ali | ||
Sun Jun 17 2018 19:29 | 1st = 2 Sunrise Ali 2nd = 1 Aint No Luck 3rd = 8 Zambora Queenie 4th = 7 Defrag |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 5 - 12 Similan Beach | ||
Sun Jun 17 2018 19:25 | 1st = 12 Similan Beach 2nd = 11 El Jays Monza 3rd = 4 Vapar Glenn 4th = 9 North Star Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 7 Alabar | ||
Sun Jun 17 2018 19:23 | 1st = 7 Alabar 2nd = 8 Aston Utah 3rd = 6 Docs Reward 4th = 4 Our Delta Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 2 Farmor Chips | ||
Sun Jun 17 2018 19:20 | 1st = 2 Farmor Chips 2nd = 3 Kloeis Pride 3rd = 1 Lucky Call 4th = 4 Be Fearless |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 4 - 7 Ned Pepper | ||
Sun Jun 17 2018 19:15 | 1st = 7 Ned Pepper 2nd = 3 Jimison 3rd = 1 Topsie Grinner 4th = 5 Roarn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 3 Lektra Aly | ||
Sun Jun 17 2018 19:12 | 1st = 3 Lektra Aly 2nd = 5 Boof Buzz 3rd = 1 Coolenable 4th = 2 Zulu General |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 2 - 6 Meales Chance | ||
Sun Jun 17 2018 19:09 | 1st = 6 Meales Chance 2nd = 4 Linda Belinda 3rd = 2 Unique Al 4th = 8 Aware |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 6 Tezz Khora | ||
Sun Jun 17 2018 19:07 | 1st = 6 Tezz Khora 2nd = 1 Magic Trump 3rd = 7 Assassinator 4th = 3 Heza Presidente |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 1 Adherent | ||
Sun Jun 17 2018 19:04 | 1st = 1 Adherent 2nd = 7 Shady Tex 3rd = 2 Rose Rose 4th = 6 Kiss Me Marday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 1 Absolutely Fab | ||
Sun Jun 17 2018 18:58 | 1st = 1 Absolutely Fab 2nd = 4 Amber Marie 3rd = 3 Syfy Hero 4th = 5 Premier Tejay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 1 - 6 Kappa | ||
Sun Jun 17 2018 18:54 | 1st = 6 Kappa 2nd = 8 No Humbug 3rd = 2 Weeona Pippa 4th = 7 Hurricane Chloe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 4 - 9 Im Full Tilt | ||
Sun Jun 17 2018 18:53 | 1st = 9 Im Full Tilt 2nd = 5 Olivers Mate 3rd = 7 Johns Legacy 4th = 8 Artarama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 1 Cinnamon Rose | ||
Sun Jun 17 2018 18:50 | 1st = 1 Cinnamon Rose 2nd = 8 Emerley Jose 3rd = 4 Victa Sara 4th = 7 Grand Chaos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 2 Royal Intention | ||
Sun Jun 17 2018 18:47 | 1st = 2 Royal Intention 2nd = 3 Bolta Neveelk 3rd = 6 Sale Graze Bindi 4th = 7 Another Shiner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 3 - 3 Kettering Girl | ||
Sun Jun 17 2018 18:42 | 1st = 3 Kettering Girl 2nd = 2 Montana Beach 3rd = 6 Tatibye 4th = 8 Miss Aeyla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 1 Minstrel Man | ||
Sun Jun 17 2018 18:39 | 1st = 1 Minstrel Man 2nd = 7 Barra Trip 3rd = 8 Sir To You 4th = 4 Tubby Turner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 6 Saab Magic | ||
Sun Jun 17 2018 18:34 | 1st = 6 Saab Magic 2nd = 5 Hes Novak 3rd = 2 My Man Dan 4th = 7 Braeview Bomber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 10 - 9 Onedin Highlander | ||
Sun Jun 17 2018 18:26 | 1st = 9 Onedin Highlander 2nd = 2 Sunscreen 3rd = 3 Ultimate Dawn 4th = 6 The Puritan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 1 Long Gully Robbi | ||
Sun Jun 17 2018 18:23 | 1st = 1 Long Gully Robbi 2nd = 4 Elite Chaos 3rd = 2 Emerley Giggler 4th = 8 Jack In Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 3 - 1 Rocknrollhighlight | ||
Sun Jun 17 2018 18:23 | 1st = 1 Rocknrollhighlight 2nd = 10 Fortino 3rd = 6 Jeans Mattjesty 4th = 12 Gotta Go Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 7 - 4 Chhaya | ||
Sun Jun 17 2018 18:20 | 1st = 4 Chhaya 2nd = 1 Its Dynamite 3rd = 2 Omerta 4th = 6 Bevel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 6 Tee Be Good | ||
Sun Jun 17 2018 18:17 | 1st = 6 Tee Be Good 2nd = 1 Go Alice Go 3rd = 3 Mochachini Man 4th = 5 Richmond Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 2 - 9 Gold Onyx | ||
Sun Jun 17 2018 18:12 | 1st = 9 Gold Onyx 2nd = 10 Recipe For Dreaming 3rd = 4 Stormy Raider 4th = 2 Anodoubt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 4 Humble And Kind | ||
Sun Jun 17 2018 18:09 | 1st = 4 Humble And Kind 2nd = 8 Cheeky Shadow 3rd = 5 Macalister Tiger 4th = 9 Absolute Breeze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 1 Darkndapper | ||
Sun Jun 17 2018 18:04 | 1st = 1 Darkndapper 2nd = 6 Samalise 3rd = 11 Pints 4th = 9 Fiona Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 4 Hometown Lads | ||
Sun Jun 17 2018 18:02 | 1st = 4 Hometown Lads 2nd = 10 Lochey Swift 3rd = 5 Wells Tyson 4th = 1 Aston Bardot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 8 Jeannie Dreaming | ||
Sun Jun 17 2018 17:58 | 1st = 8 Jeannie Dreaming 2nd = 2 Short Session 3rd = 1 Diamond Sand 4th = 6 Clampet Dryva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 9 - 4 Midnight Montana | ||
Sun Jun 17 2018 17:57 | 1st = 4 Midnight Montana 2nd = 6 Ashkii 3rd = 9 Remember Kaiser 4th = 3 Jackeroo Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 2 - 6 Jaccka Len | ||
Sun Jun 17 2018 17:53 | 1st = 6 Jaccka Len 2nd = 13 Buster William 3rd = 7 Holme On The Bayou 4th = 10 Drifting Away |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 6 - 6 Pearl Of The Plain | ||
Sun Jun 17 2018 17:50 | 1st = 6 Pearl Of The Plain 2nd = 10 Miss Slater 3rd = 3 Nazareth 4th = 4 Temple Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 2 Invictus Clive | ||
Sun Jun 17 2018 17:47 | 1st = 2 Invictus Clive 2nd = 8 Colorado 3rd = 5 Akina Cosmo 4th = 3 Is All |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 7 Vincent Tyson | ||
Sun Jun 17 2018 17:44 | 1st = 7 Vincent Tyson 2nd = 3 Victa Kylie 3rd = 8 Another Crazy 4th = 1 Midnight Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 1 - 1 Brexitt | ||
Sun Jun 17 2018 17:40 | 1st = 1 Brexitt 2nd = 7 Mini Major 3rd = 2 About The Attitude 4th = 4 Oscar The Great |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 2 Daisy Dreams | ||
Sun Jun 17 2018 17:37 | 1st = 2 Daisy Dreams 2nd = 1 Ima Necromancer 3rd = 3 Miss Amelia 4th = 6 Gunner Succeed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 11 Lochinvar Hugo | ||
Sun Jun 17 2018 17:32 | 1st = 11 Lochinvar Hugo 2nd = 3 Western Debt 3rd = 6 Viewbytherock 4th = 7 Bulletproof Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 6 Akina Harley | ||
Sun Jun 17 2018 17:29 | 1st = 6 Akina Harley 2nd = 1 Piccolo Fratello 3rd = 3 Public Life 4th = 9 Angie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 8 - 3 Heez Perfect | ||
Sun Jun 17 2018 17:28 | 1st = 3 Heez Perfect 2nd = 2 Maz 3rd = 5 Right On With It 4th = 1 Alartmicksue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 2 Siamese Dream | ||
Sun Jun 17 2018 17:25 | 1st = 2 Siamese Dream 2nd = 3 Wise Lewis 3rd = 7 Meehan Barney 4th = 6 Cass Cass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 1 More Than Black | ||
Sun Jun 17 2018 17:22 | 1st = 1 More Than Black 2nd = 5 Indiana Mcbain 3rd = 7 Slave To Love 4th = 8 Jay Jakit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 5 - 2 Medici Vase | ||
Sun Jun 17 2018 17:20 | 1st = 2 Medici Vase 2nd = 3 The Delorean 3rd = 5 Sirius Prospect 4th = 9 Vono |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 1 - 13 No Apachemee | ||
Sun Jun 17 2018 17:15 | 1st = 13 No Apachemee 2nd = 1 Good Feelings 3rd = 6 Black Ops 4th = 4 Barooga Jezza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 8 Lid Pinger | ||
Sun Jun 17 2018 17:12 | 1st = 8 Lid Pinger 2nd = 6 Princess Emily 3rd = 7 Bogie Teejay 4th = 3 Bennett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 1 Star Reiko | ||
Sun Jun 17 2018 17:09 | 1st = 1 Star Reiko 2nd = 4 Egoline 3rd = 8 Qatar Girl 4th = 6 Zipping Chantal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 3 Hazelwood Flyer | ||
Sun Jun 17 2018 17:09 | 1st = 3 Hazelwood Flyer 2nd = 1 Dealer Wins 3rd = 2 Reality Hawk 4th = 6 Fourth Dimention |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 9 - 5 Omnia Marka Tayada | ||
Sun Jun 17 2018 17:05 | 1st = 5 Omnia Marka Tayada 2nd = 6 Real Sting 3rd = 2 Mewstone Rock 4th = 8 Distroyia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 7 - 6 Sports Bounty | ||
Sun Jun 17 2018 17:03 | 1st = 6 Sports Bounty 2nd = 5 Commanche 3rd = 2 Mini Masterpiece 4th = 7 Chinook Winds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 9 Grinfaron | ||
Sun Jun 17 2018 16:59 | 1st = 9 Grinfaron 2nd = 5 High Class Lady 3rd = 1 Missy Murdock 4th = 7 Arm A Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 4 - 2 Pyms Royale | ||
Sun Jun 17 2018 16:50 | 1st = 2 Pyms Royale 2nd = 1 Mervyn 3rd = 8 Royal Archie 4th = 3 Chantego Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 1 Fire And Smoke | ||
Sun Jun 17 2018 16:46 | 1st = 1 Fire And Smoke 2nd = 2 Degani 3rd = 4 Junior Wizard 4th = 6 Tiempo Dinero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 7 - 5 Stylish Icon | ||
Sun Jun 17 2018 16:44 | 1st = 5 Stylish Icon 2nd = 4 Presidential Art 3rd = 1 Night Safari 4th = 9 Dontshowyouraces |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 10 - 6 Silent General | ||
Sun Jun 17 2018 16:40 | 1st = 6 Silent General 2nd = 2 Oscars My Mate Pa 3rd = 12 Miss Coolangatta 4th = 7 Wyangle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 8 - 5 Hussons Pride | ||
Sun Jun 17 2018 16:35 | 1st = 5 Hussons Pride 2nd = 10 Vienna Moon 3rd = 11 Galaxy Guru 4th = 4 Shoneck Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 6 - 10 Somebeach N Clovelly | ||
Sun Jun 17 2018 16:33 | 1st = 10 Somebeach N Clovelly 2nd = 3 Sir Cracker 3rd = 11 Sir Pickles Yumyum 4th = 4 Disco Katie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 4 Miriam | ||
Sun Jun 17 2018 16:30 | 1st = 4 Miriam 2nd = 2 Spectra Style 3rd = 3 Staggerism 4th = 8 Pandoras Proof |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 3 Celestial Daybreak | ||
Sun Jun 17 2018 16:27 | 1st = 3 Celestial Daybreak 2nd = 2 Just Read My Mind 3rd = 4 Addarichone 4th = 1 Blissfull Thinking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 7 - 4 Little Steiny | ||
Sun Jun 17 2018 16:25 | 1st = 4 Little Steiny 2nd = 5 I Am Impressed 3rd = 13 Stellara 4th = 7 Island Grange |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 3 - 3 Im Slats | ||
Sun Jun 17 2018 16:17 | 1st = 3 Im Slats 2nd = 7 Bellflower 3rd = 4 Niseko Dreaming 4th = 5 Vain Moon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 8 - 11 Bite The Media | ||
Sun Jun 17 2018 16:13 | 1st = 11 Bite The Media 2nd = 1 Outsmartem 3rd = 5 Budawang 4th = 7 Port Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 6 - 1 Goodtime Melody | ||
Sun Jun 17 2018 16:08 | 1st = 1 Goodtime Melody 2nd = 5 Sneakers 3rd = 8 Myleerae 4th = 10 Jewell Of Safari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 3 Soda Flash | ||
Sun Jun 17 2018 16:07 | 1st = 3 Soda Flash 2nd = 2 Shiny Bright 3rd = 1 Betty La Fae 4th = 8 Come On Colour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 9 - 7 Ryans Fender | ||
Sun Jun 17 2018 16:05 | 1st = 7 Ryans Fender 2nd = 10 Courting Verity 3rd = 13 Room To Rhyme 4th = 8 Sukoot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 8 Our Jamaica | ||
Sun Jun 17 2018 16:00 | 1st = 8 Our Jamaica 2nd = 10 Essaka 3rd = 3 Noble Hussler 4th = 4 Crab Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 7 - 10 Saalim | ||
Sun Jun 17 2018 15:55 | 1st = 10 Saalim 2nd = 3 The Grey Crusader 3rd = 1 Hes Tough Enough 4th = 2 Kingsclere |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 5 - 8 Bertils Delight | ||
Sun Jun 17 2018 15:55 | 1st = 8 Bertils Delight 2nd = 1 Guilty Pleasure 3rd = 3 Miss Catalina 4th = 10 Abercrombie Lisa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 5 - 11 Bassey | ||
Sun Jun 17 2018 15:55 | 1st = 11 Bassey 2nd = 1 Guilty Pleasure 3rd = 3 Miss Catalina 4th = 10 Abercrombie Lisa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 6 - 8 Still Undaunted | ||
Sun Jun 17 2018 15:50 | 1st = 8 Still Undaunted 2nd = 7 Gadfly 3rd = 6 King Lear 4th = 1 All Summer Long |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 5 Weasley Grange | ||
Sun Jun 17 2018 15:47 | 1st = 5 Weasley Grange 2nd = 1 Crymelon Kit 3rd = 4 Tear Town 4th = 3 Quest For Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 2 - 3 Take The Stand | ||
Sun Jun 17 2018 15:42 | 1st = 3 Take The Stand 2nd = 6 Smartravella 3rd = 9 Roulette Scandal 4th = 1 Premio Momento |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 7 - 3 Brazen | ||
Sun Jun 17 2018 15:38 | 1st = 3 Brazen 2nd = 4 Cogliere 3rd = 7 Blinkin Artie 4th = 10 Sniponet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 5 - 6 Longtan Cassanova | ||
Sun Jun 17 2018 15:33 | 1st = 6 Longtan Cassanova 2nd = 4 Gnotuk 3rd = 1 Tarleton Joe 4th = 3 Royal Feeling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 4 Cheyenne Black | ||
Sun Jun 17 2018 15:32 | 1st = 4 Cheyenne Black 2nd = 2 Problem Solved 3rd = 6 Oh No Beta 4th = 8 Ramified |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 8 - 8 Kaching | ||
Sun Jun 17 2018 15:30 | 1st = 8 Kaching 2nd = 1 Curragh 3rd = 3 War Legend 4th = 2 Top Prospect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 7 Quotation Mark | ||
Sun Jun 17 2018 15:29 | 1st = 7 Quotation Mark 2nd = 8 Noaki Colour 3rd = 1 Dr Sherlock 4th = 2 Small Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 10 Zegota | ||
Sun Jun 17 2018 15:25 | 1st = 10 Zegota 2nd = 6 Sequalos Spirit 3rd = 8 Teagz 4th = 9 Yeahnah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 4 - 1 Spirito Nero | ||
Sun Jun 17 2018 15:24 | 1st = 1 Spirito Nero 2nd = 7 Purple Shades 3rd = 5 Ifoundthebeach 4th = 4 Gotta Rush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 6 - 1 Kool Kash | ||
Sun Jun 17 2018 15:20 | 1st = 1 Kool Kash 2nd = 2 Don Reggio 3rd = 3 One Way Ticket 4th = 6 Scouting Around |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 8 Blitz And Bolt | ||
Sun Jun 17 2018 15:17 | 1st = 8 Blitz And Bolt 2nd = 5 Cryers Harper 3rd = 4 Turbo Road 4th = 1 Teddy La Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 5 - 8 Athenas Voice | ||
Sun Jun 17 2018 15:15 | 1st = 8 Athenas Voice 2nd = 9 Daiquiri Lass 3rd = 4 Rock Sonic 4th = 14 Marfaz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 7 Krupa | ||
Sun Jun 17 2018 15:12 | 1st = 7 Krupa 2nd = 2 Annasay 3rd = 3 Poppy Pete 4th = 4 Cindeen Jates |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 1 - 7 Wocknwoll | ||
Sun Jun 17 2018 15:07 | 1st = 7 Wocknwoll 2nd = 1 Hillbert 3rd = 5 Ice One 4th = 6 Quirky Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 6 - 8 Dragoneight | ||
Sun Jun 17 2018 15:03 | 1st = 8 Dragoneight 2nd = 1 Traumatised 3rd = 5 Shoreditch 4th = 6 Miss Allspice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 4 Big Lebowski | ||
Sun Jun 17 2018 15:02 | 1st = 4 Big Lebowski 2nd = 1 Azumi Ryder 3rd = 2 Shaniqua 4th = 5 Irka Jakit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 4 - 4 The Cullector | ||
Sun Jun 17 2018 14:58 | 1st = 4 The Cullector 2nd = 1 Presidential Grin 3rd = 5 Our Summer Bay 4th = 2 Kempseys Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 2 Miss Terindah | ||
Sun Jun 17 2018 14:56 | 1st = 2 Miss Terindah 2nd = 7 Bit Fancy 3rd = 4 Bennys Entity 4th = 3 Straitline Willy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 7 - 4 Choisborder | ||
Sun Jun 17 2018 14:55 | 1st = 4 Choisborder 2nd = 3 Awake In Grinzing 3rd = 11 Gala Moshea 4th = 10 Flying Spark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 2 Victory Eight | ||
Sun Jun 17 2018 14:50 | 1st = 2 Victory Eight 2nd = 4 Sister Patti 3rd = 7 Beraht 4th = 5 All That Is |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 3 - 10 Dark Side | ||
Sun Jun 17 2018 14:46 | 1st = 10 Dark Side 2nd = 4 Madeyamoney 3rd = 5 Rollon Chilli 4th = 8 Captain Charge Over |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 5 - 2 Island Pirate | ||
Sun Jun 17 2018 14:45 | 1st = 2 Island Pirate 2nd = 6 Jacks Choice 3rd = 4 Purple Rider 4th = 10 Mosh Opera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 4 Doug Deep | ||
Sun Jun 17 2018 14:43 | 1st = 4 Doug Deep 2nd = 2 Jack No Lag 3rd = 5 Finkle Foot Fred 4th = 8 Thrilling Dexter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 4 - 1 Bochy | ||
Sun Jun 17 2018 14:40 | 1st = 1 Bochy 2nd = 6 Hot Pistol 3rd = 4 Spinning Gold 4th = 3 Nadacheva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 5 Swift Limes | ||
Sun Jun 17 2018 14:37 | 1st = 5 Swift Limes 2nd = 8 Fascinated 3rd = 4 Odd Boots |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 4 Double Que | ||
Sun Jun 17 2018 14:32 | 1st = 4 Double Que 2nd = 8 Han Solo 3rd = 2 Aston Tobin 4th = 1 Alta Linea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Awamutu Race 8 - 6 Quantum | ||
Sun Jun 17 2018 14:29 | 1st = 6 Quantum 2nd = 2 So Much Mour 3rd = 13 Black Lace 4th = 7 Repeat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 5 - 5 Dreamalina | ||
Sun Jun 17 2018 14:28 | 1st = 5 Dreamalina 2nd = 2 Sarajevo 3rd = 6 Eye Striker 4th = 3 All Stand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 5 Just One Smile | ||
Sun Jun 17 2018 14:26 | 1st = 5 Just One Smile 2nd = 2 Formation 3rd = 3 Obstinatus 4th = 6 Alex Attack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 3 - 9 Markleigh Caz | ||
Sun Jun 17 2018 14:23 | 1st = 9 Markleigh Caz 2nd = 10 Samara Fury 3rd = 5 Lady Perserverance 4th = 7 Vuitton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 6 - 5 Geodesic | ||
Sun Jun 17 2018 14:20 | 1st = 5 Geodesic 2nd = 7 Rockarral 3rd = 9 Jack In The Ditch 4th = 10 Wolfe Tone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 7 Jimmys Angel | ||
Sun Jun 17 2018 14:18 | 1st = 7 Jimmys Angel 2nd = 5 Tiny Octane 3rd = 6 Fiery Nell 4th = 4 Piccolo Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 8 - 4 Go Kiwi | ||
Sun Jun 17 2018 14:17 | 1st = 4 Go Kiwi 2nd = 2 Its Official Babe 3rd = 3 Anna Barclay 4th = 8 Aveross Ferrari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 8 Trainspotting | ||
Sun Jun 17 2018 14:15 | 1st = 8 Trainspotting 2nd = 2 Plenty of Time 3rd = 9 Dafeenah 4th = 6 Joel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 7 Solitary Lad | ||
Sun Jun 17 2018 14:15 | 1st = 7 Solitary Lad 2nd = 8 Dark Vader 3rd = 6 Spirited Bingle 4th = 4 Kolora Posie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 1 Harrys My Name | ||
Sun Jun 17 2018 14:12 | 1st = 1 Harrys My Name 2nd = 5 Galloping Micky 3rd = 4 Mighty Josiah 4th = 3 In The Shadows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 4 - 8 Enzian | ||
Sun Jun 17 2018 14:10 | 1st = 8 Enzian 2nd = 9 Vengeance Of Fury 3rd = 4 Gasnier 4th = 10 Georges Gambol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 3 Classy Impact | ||
Sun Jun 17 2018 14:09 | 1st = 3 Classy Impact 2nd = 2 Harry Brown 3rd = 1 On Fleek 4th = 4 Ice Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 3 - 7 Helaku | ||
Sun Jun 17 2018 14:05 | 1st = 7 Helaku 2nd = 1 Fort Jackson 3rd = 3 Another Sonette 4th = 8 Whitsunday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 2 - 5 Kudos Bert | ||
Sun Jun 17 2018 14:04 | 1st = 5 Kudos Bert 2nd = 9 Mary Todd Shannon 3rd = 2 Dont Be Jealous 4th = 8 Someonewatchnovame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Awamutu Race 7 - 4 Valante | ||
Sun Jun 17 2018 13:59 | 1st = 4 Valante 2nd = 5 Whoppers 3rd = 6 Yorkshire Dales 4th = 10 Ivys Court |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 7 Avatar Minty | ||
Sun Jun 17 2018 13:57 | 1st = 7 Avatar Minty 2nd = 8 Dorans Call 3rd = 6 Juno Away 4th = 9 Emily Skye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 2 Castle Rock | ||
Sun Jun 17 2018 13:54 | 1st = 2 Castle Rock 2nd = 3 Ethics 3rd = 5 Blonde Barbados 4th = 4 Mount Ghost |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 2 - 1 They Wantano | ||
Sun Jun 17 2018 13:54 | 1st = 1 They Wantano 2nd = 7 Goodtime Junior 3rd = 3 Eastbro Katie 4th = 5 Nowhere Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 5 Westworld | ||
Sun Jun 17 2018 13:51 | 1st = 5 Westworld 2nd = 3 Kiwi Gal 3rd = 2 Go Angel 4th = 4 Over Indulgence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 4 - 6 Salad Dodger | ||
Sun Jun 17 2018 13:50 | 1st = 6 Salad Dodger 2nd = 3 La Biere Choisie 3rd = 10 Dew Drop 4th = 11 Tilbury Lodge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 1 Sniper Strike | ||
Sun Jun 17 2018 13:48 | 1st = 1 Sniper Strike 2nd = 3 Oriental Sienna 3rd = 4 Placid Pause 4th = 10 Limburg Patrick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 5 - 12 Zaide | ||
Sun Jun 17 2018 13:45 | 1st = 12 Zaide 2nd = 1 Americaneer 3rd = 10 Bellissima 4th = 5 Copeland Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 7 - 10 Jerry Garcia | ||
Sun Jun 17 2018 13:42 | 1st = 10 Jerry Garcia 2nd = 7 Flyinova 3rd = 8 Whatasista 4th = 13 Missie Castleton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 8 Superior Joyce | ||
Sun Jun 17 2018 13:40 | 1st = 8 Superior Joyce 2nd = 5 Girt By Sea 3rd = 3 Whalephant 4th = 7 Dapper Diesel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 9 Hoovesgotcha | ||
Sun Jun 17 2018 13:40 | 1st = 9 Hoovesgotcha 2nd = 10 La Firebird 3rd = 12 Sir Plucka 4th = 1 Checkmate Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 1 Rockoon | ||
Sun Jun 17 2018 13:37 | 1st = 1 Rockoon 2nd = 8 Hit The Runway 3rd = 2 Good Yarn 4th = 4 Joshy Wink Wink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 3 - 4 Ariconte | ||
Sun Jun 17 2018 13:35 | 1st = 4 Ariconte 2nd = 3 Kyogle Son 3rd = 1 Silzoar 4th = 2 Jacques |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 3 On Demand | ||
Sun Jun 17 2018 13:34 | 1st = 3 On Demand 2nd = 8 Yella Ella 3rd = 2 Hows Your Mum 4th = 5 Bigtime Ollie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 2 - 5 Trinidad | ||
Sun Jun 17 2018 13:30 | 1st = 5 Trinidad 2nd = 6 Wrongfully Wrong 3rd = 10 Foxy Queen 4th = 11 Magic Anna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 1 - 5 Miss Contravene | ||
Sun Jun 17 2018 13:28 | 1st = 5 Miss Contravene 2nd = 4 Shadow Boxing 3rd = 7 Allover Magic 4th = 1 Kemira Cause |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Awamutu Race 6 - 9 Colorado Bay | ||
Sun Jun 17 2018 13:24 | 1st = 9 Colorado Bay 2nd = 1 Mr Luigi 3rd = 2 Solmization 4th = 3 Fortune Patch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 1 Leica Cali King | ||
Sun Jun 17 2018 13:20 | 1st = 1 Leica Cali King 2nd = 2 Hot Jean 3rd = 3 Undetectable 4th = 7 Lanis Morris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 1 - 6 Athenry | ||
Sun Jun 17 2018 13:19 | 1st = 6 Athenry 2nd = 3 Hammers Law 3rd = 4 Als Law 4th = 1 Flash Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 5 Jinja Stinger | ||
Sun Jun 17 2018 13:16 | 1st = 5 Jinja Stinger 2nd = 6 Wairoa Lenny 3rd = 4 Phuket Paul 4th = 3 Jetsun Swan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 3 - 11 Sugarland Express | ||
Sun Jun 17 2018 13:15 | 1st = 11 Sugarland Express 2nd = 3 Acraman 3rd = 8 If By Chance 4th = 6 Onemoreforluck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 1 Rusty Sprocket | ||
Sun Jun 17 2018 13:12 | 1st = 1 Rusty Sprocket 2nd = 8 Lektra Brandy 3rd = 5 Xtreme Jet 4th = 2 Rugged |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 4 - 2 Jeune Elvis | ||
Sun Jun 17 2018 13:10 | 1st = 2 Jeune Elvis 2nd = 8 Misscino 3rd = 9 Superego 4th = 13 Lucabelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 6 - 8 Franco Santino | ||
Sun Jun 17 2018 13:07 | 1st = 8 Franco Santino 2nd = 9 Pass The Speights 3rd = 6 Mad Lu Li 4th = 4 Sheez Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 6 Miss Quaintly | ||
Sun Jun 17 2018 13:05 | 1st = 6 Miss Quaintly 2nd = 11 Winter Passage 3rd = 2 Defence Missile 4th = 10 The Last Sequalo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 6 Jet Blaster | ||
Sun Jun 17 2018 13:04 | 1st = 6 Jet Blaster 2nd = 8 Two Seasons 3rd = 4 Keep Talking 4th = 7 Petadale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 2 - 4 Kanji | ||
Sun Jun 17 2018 13:00 | 1st = 4 Kanji 2nd = 3 Spihro 3rd = 5 Mr America 4th = 7 Tambros Game |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 4 Salvarotti | ||
Sun Jun 17 2018 12:58 | 1st = 4 Salvarotti 2nd = 5 San Tan Samson 3rd = 3 Pretty And Pink 4th = 7 Draxler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 1 - 5 Knockout Girl | ||
Sun Jun 17 2018 12:55 | 1st = 5 Knockout Girl 2nd = 6 Mimic 3rd = 3 Californiasurprise 4th = 2 Monet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 1 Emerley Indigo | ||
Sun Jun 17 2018 12:54 | 1st = 1 Emerley Indigo 2nd = 8 Ranger Bay 3rd = 7 Emerley Tru Blu 4th = 4 Chelsea Champ |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Awamutu Race 5 - 13 Shes All Clang | ||
Sun Jun 17 2018 12:49 | 1st = 13 Shes All Clang 2nd = 1 Dr Hank 3rd = 2 Deejay Mac 4th = 11 Divine Duke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 8 Blackjacks Back | ||
Sun Jun 17 2018 12:46 | 1st = 8 Blackjacks Back 2nd = 5 Pinciotti 3rd = 3 Unbackable 4th = 4 Rocky Rooster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 1 Jetsun Jamie | ||
Sun Jun 17 2018 12:42 | 1st = 1 Jetsun Jamie 2nd = 5 Opawa Libby 3rd = 2 Hot Mayhem 4th = 6 Bigtime Sophie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 2 - 7 Shuswaggi | ||
Sun Jun 17 2018 12:40 | 1st = 7 Shuswaggi 2nd = 3 Dream A Lot 3rd = 12 Tejaan 4th = 8 Spirited Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 6 Star Ghost | ||
Sun Jun 17 2018 12:39 | 1st = 6 Star Ghost 2nd = 1 Theos Thunder 3rd = 7 Bourne Bill 4th = 3 Go Saints |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 3 - 12 Gregorian Chant | ||
Sun Jun 17 2018 12:35 | 1st = 12 Gregorian Chant 2nd = 8 Tommys Gift 3rd = 6 Rakovsky 4th = 4 Goodbuy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 11 Sweet | ||
Sun Jun 17 2018 12:30 | 1st = 11 Sweet 2nd = 5 Boomtown Lass 3rd = 4 Mingalah 4th = 3 Hinano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 5 - 1 Beyond the Horizon | ||
Sun Jun 17 2018 12:30 | 1st = 1 Beyond the Horizon 2nd = 2 Red Hot Poker 3rd = 3 Trick Star 4th = 8 Arran Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 1 Xan Mai | ||
Sun Jun 17 2018 12:27 | 1st = 1 Xan Mai 2nd = 9 Fancy Hope 3rd = 5 Why Not Senor 4th = 10 On Billys Wings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 1 - 1 Harriman | ||
Sun Jun 17 2018 12:25 | 1st = 1 Harriman 2nd = 9 Nova Vista 3rd = 8 Mississippi Grind 4th = 5 Dazzle Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 3 Was Just Saying | ||
Sun Jun 17 2018 12:22 | 1st = 3 Was Just Saying 2nd = 6 Snoopys Hero 3rd = 1 Out Of Paper 4th = 4 Snippy Pippi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Awamutu Race 4 - 2 Rocking Good Time | ||
Sun Jun 17 2018 12:15 | 1st = 2 Rocking Good Time 2nd = 1 Summer Warrior 3rd = 7 Aongatete Express 4th = 4 Master Genie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 7 Meehan Blue | ||
Sun Jun 17 2018 12:09 | 1st = 7 Meehan Blue 2nd = 6 Mepunga Giant 3rd = 5 Challis Sprite 4th = 2 Johnnys Return |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 5 Deception Diva | ||
Sun Jun 17 2018 12:06 | 1st = 5 Deception Diva 2nd = 2 Talkabout Missy 3rd = 3 Jin Jin 4th = 8 Bigtime Wayno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 1 - 2 Taken On Chance | ||
Sun Jun 17 2018 12:05 | 1st = 2 Taken On Chance 2nd = 1 Shes Choosie 3rd = 6 Danger Woman 4th = 3 Sizzleonthebridge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 2 - 2 Gold Mag | ||
Sun Jun 17 2018 12:00 | 1st = 2 Gold Mag 2nd = 7 Sagarra 3rd = 10 Tourniquet 4th = 8 Six Sigma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 4 - 3 Naiya Franco | ||
Sun Jun 17 2018 11:54 | 1st = 3 Naiya Franco 2nd = 11 Tabitha Franco 3rd = 2 Flyingmasterwilliams 4th = 10 Chain Reaction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 6 Vitaliser | ||
Sun Jun 17 2018 11:52 | 1st = 6 Vitaliser 2nd = 8 Zipping Amber 3rd = 7 Forgotten Girl 4th = 2 Superior Scotch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 8 Wong Way | ||
Sun Jun 17 2018 11:49 | 1st = 8 Wong Way 2nd = 1 Waerenga Star 3rd = 2 Mega Munchies 4th = 7 Amazing Contact |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 3 Unexplainable | ||
Sun Jun 17 2018 11:36 | 1st = 3 Unexplainable 2nd = 2 Bushiri 3rd = 5 Awesome Shep 4th = 6 Doorkeeper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Awamutu Race 3 - 6 Medini | ||
Sun Jun 17 2018 11:35 | 1st = 6 Medini 2nd = 10 Mangaroa Fire 3rd = 7 Sienna Grace 4th = 8 Baboonski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 2 Thrilling Carly | ||
Sun Jun 17 2018 11:33 | 1st = 2 Thrilling Carly 2nd = 3 Jinja Twist 3rd = 1 Tilly Toodle 4th = 4 Billy Bright |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 1 - 1 Ben Hercules | ||
Sun Jun 17 2018 11:30 | 1st = 1 Ben Hercules 2nd = 9 Yulong May 3rd = 4 Eugenes Forest 4th = 11 Lady Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 3 - 10 Moytura | ||
Sun Jun 17 2018 11:22 | 1st = 10 Moytura 2nd = 5 Queen Of Glory 3rd = 9 Mr Midnight 4th = 7 Shelby Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 1 Dads Honour | ||
Sun Jun 17 2018 11:17 | 1st = 1 Dads Honour 2nd = 4 Avoided Chaos 3rd = 8 Blazin Jim 4th = 7 Micro Midgee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Awamutu Race 2 - 1 Le Brassus | ||
Sun Jun 17 2018 11:05 | 1st = 1 Le Brassus 2nd = 6 Pink Graffiti 3rd = 5 Taimanu 4th = 7 Choulee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 2 Miss Luna Girl | ||
Sun Jun 17 2018 11:01 | 1st = 2 Miss Luna Girl 2nd = 6 Lord Davinci 3rd = 8 Spritely Star 4th = 7 Talitha Cumi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 2 - 1 Sweeney Todd | ||
Sun Jun 17 2018 10:50 | 1st = 1 Sweeney Todd 2nd = 5 Franco Hatton 3rd = 12 Hercules Morse 4th = 9 Bicton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Awamutu Race 1 - 7 The Poormanzabeel | ||
Sun Jun 17 2018 10:35 | 1st = 7 The Poormanzabeel 2nd = 6 Dalmar 3rd = 1 Campobasso 4th = 5 Luck Of Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 1 - 6 Clover Lou | ||
Sun Jun 17 2018 10:20 | 1st = 6 Clover Lou 2nd = 9 Sunrise Spur 3rd = 11 Majestic Rose 4th = 4 Edesia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 2 Hazy Daisy | ||
Sun Jun 17 2018 0:41 | 1st = 2 Hazy Daisy 2nd = 3 Goodbye 3rd = 6 Cassius Monelli 4th = 5 Winsome Jackie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 6 Up And Above | ||
Sun Jun 17 2018 0:21 | 1st = 6 Up And Above 2nd = 5 Hard Wired 3rd = 7 Ookinaki 4th = 3 Rotten Render |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 3 Blackwood Burst | ||
Sun Jun 17 2018 0:06 | 1st = 3 Blackwood Burst 2nd = 1 Howzat Ernie 3rd = 7 Morris Memory 4th = 6 Trickster Lumik |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 2 Humble | ||
Thu May 17 2018 23:44 | 1st = 2 Humble 2nd = 7 Incredible Bella 3rd = 8 Joncraigle 4th = 4 Linda Belinda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 5 Mahna Mahna | ||
Thu May 17 2018 23:27 | 1st = 5 Mahna Mahna 2nd = 3 Dusty Mac 3rd = 6 Zinnia Monelli 4th = 1 Rekall Kelsos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 4 Activator | ||
Thu May 17 2018 23:07 | 1st = 4 Activator 2nd = 2 Sunset Mouse 3rd = 1 Schmick As 4th = 3 Zipping Flynn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 1 Come On Emmaline | ||
Thu May 17 2018 22:57 | 1st = 1 Come On Emmaline 2nd = 2 Ocean View 3rd = 6 Zoom Out 4th = 3 Dyna Carmen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 4 Bloza | ||
Thu May 17 2018 22:53 | 1st = 4 Bloza 2nd = 2 Kulu Turkey 3rd = 6 Classy Cassie 4th = 5 Team Jarvis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 11 - 4 Aldrich | ||
Thu May 17 2018 22:50 | 1st = 4 Aldrich 2nd = 8 Brayden Lennox 3rd = 7 Juggernaut Train 4th = 9 Makin Us Paw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 7 Running For Two | ||
Thu May 17 2018 22:47 | 1st = 7 Running For Two 2nd = 5 Epic Obsession 3rd = 3 Shilo Gundi 4th = 1 Star Shower |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 8 Ya Kiddin Me | ||
Thu May 17 2018 22:41 | 1st = 8 Ya Kiddin Me 2nd = 6 Gunnadoo Pekaboo 3rd = 1 Dyna Layla 4th = 3 Aston Abbott |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 1 Elevated | ||
Thu May 17 2018 22:38 | 1st = 1 Elevated 2nd = 2 Miss Splendamiro 3rd = 3 Flying Sparkles 4th = 7 Aston Dinnigan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 2 Shes Some Gal | ||
Thu May 17 2018 22:35 | 1st = 2 Shes Some Gal 2nd = 6 Blue Lemonade 3rd = 1 Brother Desy 4th = 8 Money For Jam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 5 Dahlhaus | ||
Thu May 17 2018 22:32 | 1st = 5 Dahlhaus 2nd = 8 Jack The Fipa 3rd = 4 Fairy Baroque 4th = 1 Inanna Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 1 Jenny From Block | ||
Thu May 17 2018 22:29 | 1st = 1 Jenny From Block 2nd = 2 Towering Diva 3rd = 3 Oimby Allen 4th = 9 Back On Top |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 6 No Added Sugar | ||
Thu May 17 2018 22:22 | 1st = 6 No Added Sugar 2nd = 1 Sunset Toffee 3rd = 4 Napoleon Boy 4th = 5 Incredible Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 1 Croydon Boys | ||
Thu May 17 2018 22:18 | 1st = 1 Croydon Boys 2nd = 3 Who Said That 3rd = 2 Eli Starlight 4th = 4 Sketchy Gun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 3 Hasten Slowly | ||
Thu May 17 2018 22:14 | 1st = 3 Hasten Slowly 2nd = 8 Shadale 3rd = 4 Rapanui Reveller 4th = 7 Hone In |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 7 Velocity Onyx | ||
Thu May 17 2018 22:10 | 1st = 7 Velocity Onyx 2nd = 9 Kulu Eagle 3rd = 1 One Dollar 4th = 5 Velocity Charm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 7 Santa Claws | ||
Thu May 17 2018 22:07 | 1st = 7 Santa Claws 2nd = 1 Willie Mac 3rd = 4 Miny Mo 4th = 2 Rosie Oh Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 3 Mithril Magic | ||
Thu May 17 2018 22:04 | 1st = 3 Mithril Magic 2nd = 6 Dyna Gavin 3rd = 2 Lucky Onyx 4th = 8 Winsome Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 1 Mooshka | ||
Thu May 17 2018 22:01 | 1st = 1 Mooshka 2nd = 2 Accountability 3rd = 3 Emma Be Cool 4th = 4 Sweet Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 6 Spring Bloom | ||
Thu May 17 2018 21:58 | 1st = 6 Spring Bloom 2nd = 1 Aston Kody 3rd = 4 Paua To Kapau 4th = 2 Allinga Val |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 3 Hecton Bale | ||
Thu May 17 2018 21:55 | 1st = 3 Hecton Bale 2nd = 1 Zipping Captain 3rd = 2 Aston Duke 4th = 4 Black Mumbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 4 Corykodi | ||
Thu May 17 2018 21:52 | 1st = 4 Corykodi 2nd = 1 Deep Impact 3rd = 3 All About Tiger 4th = 2 Nikki Nettle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 1 Rikitikitana | ||
Thu May 17 2018 21:49 | 1st = 1 Rikitikitana 2nd = 2 Flamin Baroque 3rd = 6 Cashmeera 4th = 4 Rivenlee Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 3 Takahi Storm | ||
Thu May 17 2018 21:43 | 1st = 3 Takahi Storm 2nd = 6 Random Monkey 3rd = 8 Sunburnt Highway 4th = 5 Goodison Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 7 Miss Claude | ||
Thu May 17 2018 21:40 | 1st = 7 Miss Claude 2nd = 3 Hey Bail 3rd = 6 Benelli Monelli 4th = 4 Yorklea Dolly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 8 Sutton Wil | ||
Thu May 17 2018 21:37 | 1st = 8 Sutton Wil 2nd = 3 Mepunga Georgia 3rd = 6 Marco Lee 4th = 1 Innamincka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 1 Benali | ||
Thu May 17 2018 21:34 | 1st = 1 Benali 2nd = 7 Royal Intention 3rd = 9 Carla Zeus 4th = 8 Destroyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 8 - 1 Believing | ||
Thu May 17 2018 21:30 | 1st = 1 Believing 2nd = 2 Bed Talk 3rd = 13 Cymbalism 4th = 4 Ad Finem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 2 Shoes To Fill | ||
Thu May 17 2018 21:28 | 1st = 2 Shoes To Fill 2nd = 3 Jalapeno 3rd = 1 Cyns Magic 4th = 7 Umatilla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 8 Hoity Toity | ||
Thu May 17 2018 21:25 | 1st = 8 Hoity Toity 2nd = 4 Vrontios 3rd = 1 Seaside 4th = 3 Devils Gullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 5 Cosmical | ||
Thu May 17 2018 21:22 | 1st = 5 Cosmical 2nd = 4 Heres Dave 3rd = 6 Rockstar Jane 4th = 1 Mount Franklin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 7 Spring Shirl | ||
Thu May 17 2018 21:19 | 1st = 7 Spring Shirl 2nd = 1 Half A Mill 3rd = 5 All About Corey 4th = 4 Meehan Sox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 4 Bella Bomb | ||
Thu May 17 2018 21:16 | 1st = 4 Bella Bomb 2nd = 1 Kabukuru 3rd = 2 Svetlana Monelli 4th = 7 Montoey Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 7 - 3 Beach Garden | ||
Thu May 17 2018 21:15 | 1st = 3 Beach Garden 2nd = 5 The Kiwi Way 3rd = 6 Pin Stripes 4th = 4 Classic Maker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 6 Dyna Chancer | ||
Thu May 17 2018 21:13 | 1st = 6 Dyna Chancer 2nd = 2 Moment To Jive 3rd = 5 Myrniong Corner 4th = 8 Ebby Ripper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 1 Flyaway Barb | ||
Thu May 17 2018 21:10 | 1st = 1 Flyaway Barb 2nd = 6 First Fire 3rd = 3 Agents Choice 4th = 8 Visigoth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 3 Leeroy Rogue | ||
Thu May 17 2018 21:07 | 1st = 3 Leeroy Rogue 2nd = 6 Finnigans Way 3rd = 2 Jake Sully 4th = 1 Long View Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 7 - 4 Expensive Grange | ||
Thu May 17 2018 21:03 | 1st = 4 Expensive Grange 2nd = 3 No Risk No Return 3rd = 5 Sheiswatching 4th = 6 Sportscard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 1 Koondoola Man | ||
Thu May 17 2018 21:01 | 1st = 1 Koondoola Man 2nd = 5 Incredible Evie 3rd = 7 Costanza Monelli 4th = 8 Laurence Avenue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 7 - 4 Buckhound | ||
Thu May 17 2018 21:00 | 1st = 4 Buckhound 2nd = 7 Strike Action 3rd = 6 Exflytations 4th = 5 Vladivostok |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 4 Rohan Hill | ||
Thu May 17 2018 20:58 | 1st = 4 Rohan Hill 2nd = 2 Dyna Danna 3rd = 1 Memory Remains 4th = 6 Flyrite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 5 Dream A Little | ||
Thu May 17 2018 20:55 | 1st = 5 Dream A Little 2nd = 7 Darcy Brown 3rd = 4 Nut Allergy 4th = 8 Bean Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 2 Tornado Tears | ||
Thu May 17 2018 20:52 | 1st = 2 Tornado Tears 2nd = 7 Rippin Sam 3rd = 4 Dundee Calypso 4th = 6 Van Ann |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 4 Infrared Star | ||
Thu May 17 2018 20:49 | 1st = 4 Infrared Star 2nd = 5 Haras Skylah 3rd = 6 Haras Stevo 4th = 1 Bitter Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 4 More Moment | ||
Thu May 17 2018 20:46 | 1st = 4 More Moment 2nd = 5 George Regis 3rd = 7 Kingsley Boy 4th = 3 Scott Pizzazz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 6 - 4 Vapar Jack | ||
Thu May 17 2018 20:45 | 1st = 4 Vapar Jack 2nd = 1 Princely Reign 3rd = 2 The Hervey Bay 4th = 5 Illawong Gerry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 2 Hardaway Hitman | ||
Thu May 17 2018 20:43 | 1st = 2 Hardaway Hitman 2nd = 1 Summer Wave 3rd = 8 Toey Rocket 4th = 5 Lady Rappa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 1 Road Angel | ||
Thu May 17 2018 20:40 | 1st = 1 Road Angel 2nd = 6 Jenna Bale 3rd = 5 Mount Warrigal 4th = 4 New Romance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 4 On Fire | ||
Thu May 17 2018 20:37 | 1st = 4 On Fire 2nd = 1 Springvale Cooke 3rd = 5 Acheron 4th = 8 Shot Thru |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 7 Undercover Missile | ||
Thu May 17 2018 20:33 | 1st = 7 Undercover Missile 2nd = 1 Mahala Prince 3rd = 5 Text Message 4th = 6 Mach Angelo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 1 Chevsta | ||
Thu May 17 2018 20:31 | 1st = 1 Chevsta 2nd = 2 Awesome Shep 3rd = 6 Jockey Bale 4th = 8 Flying Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 6 - 10 Flash Cash | ||
Thu May 17 2018 20:30 | 1st = 10 Flash Cash 2nd = 12 Zarpoya 3rd = 5 Silkstone 4th = 1 Appalachian Annie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 1 Quick Jagger | ||
Thu May 17 2018 20:28 | 1st = 1 Quick Jagger 2nd = 2 Zipping Nitro 3rd = 7 Rockstar Patriot 4th = 8 Hot Tip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 4 Codrington Kid | ||
Thu May 17 2018 20:25 | 1st = 4 Codrington Kid 2nd = 2 Comaneci 3rd = 1 Logan City 4th = 8 Pyro Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 1 Slingshot Sambo | ||
Thu May 17 2018 20:22 | 1st = 1 Slingshot Sambo 2nd = 4 Murray Mojito 3rd = 3 That Was Paw 4th = 7 Jacks Missile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 7 Costin | ||
Thu May 17 2018 20:19 | 1st = 7 Costin 2nd = 2 Winsome Currency 3rd = 1 Futuristic 4th = 3 Dyna Jacinta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 6 Barinya | ||
Thu May 17 2018 20:16 | 1st = 6 Barinya 2nd = 10 Elite Ollie 3rd = 7 Da End 4th = 2 Articus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 5 - 5 Dance Craze | ||
Thu May 17 2018 20:15 | 1st = 5 Dance Craze 2nd = 6 Garshaway 3rd = 4 All The Way Mae 4th = 3 Hanging On A Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 2 Aston Groucho | ||
Thu May 17 2018 20:13 | 1st = 2 Aston Groucho 2nd = 5 Feral Lad 3rd = 6 Serene Machine 4th = 7 Dynamo Jezz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 5 Go Seek Heidi | ||
Thu May 17 2018 20:10 | 1st = 5 Go Seek Heidi 2nd = 1 Envy Heist 3rd = 6 Cruisys Rose 4th = 4 Solitary Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 8 Burrum Starsky | ||
Thu May 17 2018 20:07 | 1st = 8 Burrum Starsky 2nd = 6 Kulu Jasper 3rd = 2 Power Service 4th = 4 Nooree Dessa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 4 Matai Valour | ||
Thu May 17 2018 20:03 | 1st = 4 Matai Valour 2nd = 1 Jiggy Rhythm 3rd = 2 My Cullinan 4th = 6 Aphorism |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 1 Winlock Strecker | ||
Thu May 17 2018 20:01 | 1st = 1 Winlock Strecker 2nd = 6 Noonbarra Storm 3rd = 3 Golden Blaze 4th = 4 Avatar Sparkle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 5 - 8 Pirellina | ||
Thu May 17 2018 20:00 | 1st = 8 Pirellina 2nd = 2 Brueghelino 3rd = 5 Ice Girl 4th = 4 French Skyline |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 1 Call Me Will | ||
Thu May 17 2018 19:58 | 1st = 1 Call Me Will 2nd = 3 Iza Busy 3rd = 2 Savatag 4th = 7 Claybourne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 1 Zipping Merlow | ||
Thu May 17 2018 19:55 | 1st = 1 Zipping Merlow 2nd = 2 Dyna Kelly 3rd = 6 Winlock Earner 4th = 4 Canya Bounce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 6 Black Antico | ||
Thu May 17 2018 19:52 | 1st = 6 Black Antico 2nd = 4 Rhynstone Hawk 3rd = 1 Ambers Wish 4th = 8 Apollo Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 2 Dyna Patty | ||
Thu May 17 2018 19:49 | 1st = 2 Dyna Patty 2nd = 1 Wynburn Cutie 3rd = 7 Trixta Rox 4th = 6 Ella Enchanted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 6 Its A Bull | ||
Thu May 17 2018 19:46 | 1st = 6 Its A Bull 2nd = 2 Trumpsta 3rd = 1 Cloona Lass 4th = 7 Blue Magoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 4 - 4 Our Sir Oliver | ||
Thu May 17 2018 19:45 | 1st = 4 Our Sir Oliver 2nd = 3 Saint Davids Field 3rd = 5 King Solomon 4th = 6 Franco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 2 Neekys Way | ||
Thu May 17 2018 19:43 | 1st = 2 Neekys Way 2nd = 5 Cosmo Cyndie 3rd = 1 Disco Dolly 4th = 7 Wahwah Tiggy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 1 Blazin Stripes | ||
Thu May 17 2018 19:40 | 1st = 1 Blazin Stripes 2nd = 5 Abbeys Banjo 3rd = 3 Militant 4th = 7 Fishing Ducks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 3 Winlock Huddy | ||
Thu May 17 2018 19:37 | 1st = 3 Winlock Huddy 2nd = 5 Gunnell 3rd = 6 Our Gift 4th = 1 Dig Deep Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 10 - 4 Littlebitoflove | ||
Thu May 17 2018 19:35 | 1st = 4 Littlebitoflove 2nd = 1 Vatican Hill 3rd = 3 Comedy Act 4th = 5 Awa Cathrine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 7 Pay Me Overs | ||
Thu May 17 2018 19:33 | 1st = 7 Pay Me Overs 2nd = 4 Megs Monaro 3rd = 2 Pacific Drums 4th = 6 Rogue Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 9 Destini Ferrari | ||
Thu May 17 2018 19:31 | 1st = 9 Destini Ferrari 2nd = 1 Gin Lees Bullet 3rd = 10 Hard Luck Story 4th = 4 Terry Towelling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 4 - 4 Mr Monaco | ||
Thu May 17 2018 19:30 | 1st = 4 Mr Monaco 2nd = 1 Eltizaam 3rd = 9 Bolossomo 4th = 3 Inabroo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 3 Accelerate | ||
Thu May 17 2018 19:28 | 1st = 3 Accelerate 2nd = 8 More Than Black 3rd = 7 Striking Jewel 4th = 5 Dyna Quire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 6 My Redeemer | ||
Thu May 17 2018 19:25 | 1st = 6 My Redeemer 2nd = 2 Alpha Georgiou 3rd = 7 Aston Dee Bee 4th = 5 Mossimo Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 5 Chief Snow | ||
Thu May 17 2018 19:22 | 1st = 5 Chief Snow 2nd = 4 Run With Faith 3rd = 2 Bullseye Doubt 4th = 3 Velocity Anifrid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 6 Landlord | ||
Thu May 17 2018 19:19 | 1st = 6 Landlord 2nd = 7 Surrender 3rd = 1 Thunder Boom 4th = 5 Devilish Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 3 - 3 Walkerville Dan | ||
Thu May 17 2018 19:18 | 1st = 3 Walkerville Dan 2nd = 1 Our Independence 3rd = 4 Aldebaran Rocky 4th = 6 Mulberry Pie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 1 Tom Riddle | ||
Thu May 17 2018 19:16 | 1st = 1 Tom Riddle 2nd = 3 Serendipity Gold 3rd = 4 Our Didda 4th = 2 Laineys Fortune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 6 Taken King | ||
Thu May 17 2018 19:13 | 1st = 6 Taken King 2nd = 7 Jenmar Classic 3rd = 5 Lochin Good 4th = 2 Fancy Irene |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 9 - 10 Trojan Banner | ||
Thu May 17 2018 19:10 | 1st = 10 Trojan Banner 2nd = 11 Trinity Bromac 3rd = 3 Sweet Maggie Ryan 4th = 12 Shenandoah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 4 Hot Marlow | ||
Thu May 17 2018 19:10 | 1st = 4 Hot Marlow 2nd = 1 Snakebite Bale 3rd = 3 Fox Gambler 4th = 6 Windmill Haze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 1 Not Available | ||
Thu May 17 2018 19:07 | 1st = 1 Not Available 2nd = 9 Bernardo 3rd = 6 Dyna Wazza 4th = 5 Poke The Bear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 9 Bandit Stride | ||
Thu May 17 2018 19:03 | 1st = 9 Bandit Stride 2nd = 6 Dawn Magic 3rd = 3 Rocknroll Dude 4th = 2 The Floyd |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 3 - 2 Careering Away | ||
Thu May 17 2018 19:00 | 1st = 2 Careering Away 2nd = 13 Speak Softly 3rd = 6 Safety Dance 4th = 14 Carnoustie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 6 Mighty Hazza | ||
Thu May 17 2018 18:57 | 1st = 6 Mighty Hazza 2nd = 4 My Mate Wally 3rd = 8 Cruisys Lil 4th = 7 Remain Seated |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 12 - 6 Ridin Shotgun | ||
Thu May 17 2018 18:55 | 1st = 6 Ridin Shotgun 2nd = 2 Beautiful Boy 3rd = 3 Beaumont 4th = 1 Thrilling Raider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 2 - 5 Hiding My Heart | ||
Thu May 17 2018 18:52 | 1st = 5 Hiding My Heart 2nd = 3 Coco Lombo 3rd = 2 Enticing Smile 4th = 6 Penelope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 11 - 2 In The Moonlight | ||
Thu May 17 2018 18:49 | 1st = 2 In The Moonlight 2nd = 4 Woodlands Drive 3rd = 7 Red Four 4th = 1 Dynamic Goodwin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 7 - 1 Ramruey | ||
Thu May 17 2018 18:45 | 1st = 1 Ramruey 2nd = 9 No Ordinary Girl 3rd = 7 Time Stands Still 4th = 11 Toroteija |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 6 Yoda | ||
Thu May 17 2018 18:40 | 1st = 6 Yoda 2nd = 2 Winlock Dyno 3rd = 3 Joffas Mate 4th = 5 Southwood Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 8 - 1 The Hulk | ||
Thu May 17 2018 18:40 | 1st = 1 The Hulk 2nd = 4 Credit Master 3rd = 11 War Machine 4th = 8 Realmein |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 10 Shesa Tricky Bridge | ||
Thu May 17 2018 18:34 | 1st = 10 Shesa Tricky Bridge 2nd = 4 The Village Creep 3rd = 6 Nikalong Henry 4th = 9 Happyever Laughter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 2 - 8 Sacred Sister | ||
Thu May 17 2018 18:30 | 1st = 8 Sacred Sister 2nd = 5 Shoplifter 3rd = 7 Miss Vonlozzi 4th = 2 Chas Marlow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 6 On Guard | ||
Thu May 17 2018 18:27 | 1st = 6 On Guard 2nd = 2 My Gal Penny 3rd = 4 Makosa 4th = 5 Sahalee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 11 - 4 Over Indulgence | ||
Thu May 17 2018 18:25 | 1st = 4 Over Indulgence 2nd = 8 Oscar Tron 3rd = 1 Fancy Fox 4th = 3 Draxler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 1 - 2 Sunrose Master | ||
Thu May 17 2018 18:22 | 1st = 2 Sunrose Master 2nd = 4 Muscle Up Major 3rd = 9 Ideal Gambler 4th = 11 Crafty Old Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 7 On The Bonnet | ||
Thu May 17 2018 18:19 | 1st = 7 On The Bonnet 2nd = 4 Moon Prince 3rd = 1 Moonquake 4th = 5 Mahoney Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 6 - 3 Misty Metal | ||
Thu May 17 2018 18:15 | 1st = 3 Misty Metal 2nd = 4 Shes Vital 3rd = 1 Dont Fuss 4th = 7 Wine Thief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 4 Joe Frend | ||
Thu May 17 2018 18:12 | 1st = 4 Joe Frend 2nd = 6 Pathfinder 3rd = 3 My Bro Harry 4th = 1 Knockout Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 7 - 10 Spring Campaign | ||
Thu May 17 2018 18:10 | 1st = 10 Spring Campaign 2nd = 3 Some Change 3rd = 1 Sheza Springfield 4th = 11 Christanna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 3 Guptas Cullen | ||
Thu May 17 2018 18:07 | 1st = 3 Guptas Cullen 2nd = 7 Backinthegame 3rd = 9 Lethergolucky 4th = 8 Cocofollownoone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 1 Completed | ||
Thu May 17 2018 18:04 | 1st = 1 Completed 2nd = 4 Ace Cruising 3rd = 2 Brin Bandit 4th = 6 Cazbomb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 1 - 2 Coaches Award | ||
Thu May 17 2018 18:00 | 1st = 2 Coaches Award 2nd = 1 Bolghari 3rd = 4 Benella 4th = 7 Valore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 1 Lightning Boxy | ||
Thu May 17 2018 17:57 | 1st = 1 Lightning Boxy 2nd = 3 Vladimir Rose 3rd = 8 Parumba Taylah 4th = 4 Sneak Preview |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 10 - 1 Raging Demon | ||
Thu May 17 2018 17:55 | 1st = 1 Raging Demon 2nd = 2 Nangar Dream 3rd = 3 Brotastic 4th = 5 Just One Smile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 6 Mister Fernando | ||
Thu May 17 2018 17:53 | 1st = 6 Mister Fernando 2nd = 5 Zippet Zipper 3rd = 8 Treeman Shelby 4th = 2 Bugatti Blade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 2 Yakari | ||
Thu May 17 2018 17:49 | 1st = 2 Yakari 2nd = 5 Sandy Flash 3rd = 6 Ashlee Star 4th = 4 Blackpool Tipsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 5 - 5 Born Blue | ||
Thu May 17 2018 17:45 | 1st = 5 Born Blue 2nd = 3 Musical Art 3rd = 7 Smallamountofmerit 4th = 1 Press The Petal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 6 - 8 Monaro Mia | ||
Thu May 17 2018 17:40 | 1st = 8 Monaro Mia 2nd = 7 Sex On Fire 3rd = 1 Savitskaya 4th = 9 Safrakova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 6 July Allen | ||
Thu May 17 2018 17:37 | 1st = 6 July Allen 2nd = 5 Kiss Me Marday 3rd = 4 Aston Marshall 4th = 3 Spring Bobbi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 2 Glengarrie Son | ||
Thu May 17 2018 17:34 | 1st = 2 Glengarrie Son 2nd = 4 Mr Honeybadger 3rd = 7 Ritzy Chicki 4th = 8 Bellas Emgrand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 1 Major Kiwi | ||
Thu May 17 2018 17:28 | 1st = 1 Major Kiwi 2nd = 4 Secret Smile 3rd = 11 Monarkmac 4th = 8 Cheap Tint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 9 - 8 Luke Skywalker | ||
Thu May 17 2018 17:25 | 1st = 8 Luke Skywalker 2nd = 5 Secret Rory 3rd = 4 Fancy Gas 4th = 7 Leezrom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 3 Sissos Joy | ||
Thu May 17 2018 17:22 | 1st = 3 Sissos Joy 2nd = 8 Dr Sherlock 3rd = 7 Erupt Eve Lad 4th = 9 Early Spring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 1 Charrua | ||
Thu May 17 2018 17:19 | 1st = 1 Charrua 2nd = 2 Nandos Thunder 3rd = 4 Zipping Mack 4th = 8 Canya Ayden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 4 - 6 Western King | ||
Thu May 17 2018 17:15 | 1st = 6 Western King 2nd = 2 Zackariah Beau 3rd = 12 Make Mine Champers 4th = 7 Mambazo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 5 - 13 Helena Ideal | ||
Thu May 17 2018 17:10 | 1st = 13 Helena Ideal 2nd = 12 Jenora 3rd = 9 Runcle 4th = 10 Turbulent Flow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 1 Zebo Bale | ||
Thu May 17 2018 17:07 | 1st = 1 Zebo Bale 2nd = 2 Popowski 3rd = 8 Two Dollar Pots 4th = 6 Flywheel Alfie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 4 Rocknroll Music | ||
Thu May 17 2018 17:02 | 1st = 4 Rocknroll Music 2nd = 2 French Globe 3rd = 5 Yankee Strutter 4th = 7 Master Dip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 3 Burning Fuel | ||
Thu May 17 2018 16:59 | 1st = 3 Burning Fuel 2nd = 8 Who Ha 3rd = 1 Cheeky Chapter 4th = 7 Ohara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 8 - 6 Very Choosy | ||
Thu May 17 2018 16:55 | 1st = 6 Very Choosy 2nd = 4 Argus Filch 3rd = 1 San Tan Samson 4th = 8 Thrilling Rory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 7 - 3 Decoded | ||
Thu May 17 2018 16:55 | 1st = 3 Decoded 2nd = 6 Rose Clip 3rd = 7 Every Friday 4th = 11 Foxy Feline |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 8 - 10 Joelissa | ||
Thu May 17 2018 16:50 | 1st = 10 Joelissa 2nd = 8 Weerrook Harry 3rd = 9 Fremarksgonzo 4th = 5 Mickey Ramone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 3 Demand A Panda | ||
Thu May 17 2018 16:47 | 1st = 3 Demand A Panda 2nd = 4 Lottie Biscotti 3rd = 5 Lakeview Maisey 4th = 6 Aston Hinkley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 3 - 4 Misty Lad | ||
Thu May 17 2018 16:42 | 1st = 4 Misty Lad 2nd = 5 Pond Zero 3rd = 9 Shera Khan 4th = 10 Our Girl Marli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 4 - 6 In The Shadows | ||
Thu May 17 2018 16:40 | 1st = 6 In The Shadows 2nd = 1 Stand By Me 3rd = 5 Lincs Bute Girl 4th = 9 Womeninleague |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 2 Shes Leaving | ||
Thu May 17 2018 16:39 | 1st = 2 Shes Leaving 2nd = 6 Hansome Junior 3rd = 3 Firestorm 4th = 9 Bugatti Extreme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 8 - 11 Porky Pies | ||
Thu May 17 2018 16:35 | 1st = 11 Porky Pies 2nd = 7 Saint Katarina 3rd = 3 Ollie The Third 4th = 8 Twilighter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 9 - 2 Aerovictory | ||
Thu May 17 2018 16:30 | 1st = 2 Aerovictory 2nd = 1 Fabulonh 3rd = 10 Let Em Howl 4th = 7 Mambo Italiano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 1 Degani | ||
Thu May 17 2018 16:27 | 1st = 1 Degani 2nd = 7 Alabar 3rd = 6 Deanos Smidge 4th = 2 Gotcha Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 7 - 8 Barwon Annie | ||
Thu May 17 2018 16:26 | 1st = 8 Barwon Annie 2nd = 1 Retired Mouse 3rd = 2 Bodyguard 4th = 7 Wong Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 3 Argyle Beach | ||
Thu May 17 2018 16:22 | 1st = 3 Argyle Beach 2nd = 5 None Bettor 3rd = 2 Bonnie Jujon 4th = 7 Hey Porsha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 3 Warrior Will | ||
Thu May 17 2018 16:19 | 1st = 3 Warrior Will 2nd = 4 Turbo Diddle 3rd = 6 Art Of Strokes 4th = 9 Young Rachel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 6 - 6 Flying One More | ||
Thu May 17 2018 16:15 | 1st = 6 Flying One More 2nd = 9 Global Guru 3rd = 3 Great Pretender 4th = 5 One for the Money |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 3 - 1 Franco Nadal | ||
Thu May 17 2018 16:11 | 1st = 1 Franco Nadal 2nd = 11 All American 3rd = 5 Jomo 4th = 6 Malabar Spur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 7 - 11 Valentina Brave | ||
Thu May 17 2018 16:10 | 1st = 11 Valentina Brave 2nd = 4 First And Erst 3rd = 7 Kissing Game 4th = 8 Shania Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 2 - 8 Beat The Devil | ||
Thu May 17 2018 16:07 | 1st = 8 Beat The Devil 2nd = 2 Hillbert 3rd = 5 Jebediah 4th = 12 Regal Chant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 8 Allen Gerwen | ||
Thu May 17 2018 16:04 | 1st = 8 Allen Gerwen 2nd = 3 Whiskey Rose 3rd = 9 Another Shiner 4th = 7 Raise The Bet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 8 - 3 Salty Kisses | ||
Thu May 17 2018 16:00 | 1st = 3 Salty Kisses 2nd = 11 Zamperini 3rd = 2 Divine Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 7 Cyrus Rumble | ||
Thu May 17 2018 15:58 | 1st = 7 Cyrus Rumble 2nd = 4 Scooby Boy 3rd = 1 Open Mind 4th = 2 Silvagni Cubed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 6 - 3 Bark De Triomphe | ||
Thu May 17 2018 15:55 | 1st = 3 Bark De Triomphe 2nd = 1 Nasa 3rd = 8 Coruba Cate 4th = 2 Bigtime Dazzler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 7 - 2 Nikkas N A Twist | ||
Thu May 17 2018 15:55 | 1st = 2 Nikkas N A Twist 2nd = 10 Swiss 3rd = 3 Seine Net 4th = 9 Home Made |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 6 Zipping Buddy | ||
Thu May 17 2018 15:52 | 1st = 6 Zipping Buddy 2nd = 1 Diddy Gem 3rd = 2 Kranskey 4th = 7 Zipping Burgess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 10 Grinvil | ||
Thu May 17 2018 15:47 | 1st = 10 Grinvil 2nd = 2 Whiskey Blaze 3rd = 1 Comigal 4th = 7 Subtle Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 8 Dr Mortikye | ||
Thu May 17 2018 15:44 | 1st = 8 Dr Mortikye 2nd = 5 Omega Vera 3rd = 3 Allen Quintus 4th = 2 Flywheel Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 6 - 8 Flying Moth | ||
Thu May 17 2018 15:42 | 1st = 8 Flying Moth 2nd = 7 Jumping Jolt 3rd = 1 Gone Too Far 4th = 9 Betterthanajeep |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 2 - 5 The Coordinator | ||
Thu May 17 2018 15:41 | 1st = 5 The Coordinator 2nd = 11 Lincolns Girl 3rd = 12 Rock N Shard 4th = 3 Gold Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 5 - 2 Standford | ||
Thu May 17 2018 15:40 | 1st = 2 Standford 2nd = 3 Amuleto 3rd = 1 Arno Bay 4th = 7 Craiglea Simmo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 2 Midnight Kebab | ||
Thu May 17 2018 15:37 | 1st = 2 Midnight Kebab 2nd = 5 Premier Jess 3rd = 3 Destini Echo 4th = 4 All You Got |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 4 Scientific Man | ||
Thu May 17 2018 15:32 | 1st = 4 Scientific Man 2nd = 7 Annies Chance 3rd = 3 Spartan Lady 4th = 1 Katika Keroma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 7 - 11 Bye Bye Love | ||
Thu May 17 2018 15:30 | 1st = 11 Bye Bye Love 2nd = 1 Zedinator 3rd = 3 East West 4th = 10 Bronte Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 1 - 10 Scarlet Missile | ||
Thu May 17 2018 15:27 | 1st = 10 Scarlet Missile 2nd = 9 Rosebush 3rd = 5 Countess Natasha 4th = 2 Spillinova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 5 - 1 Thrilling Arnold | ||
Thu May 17 2018 15:25 | 1st = 1 Thrilling Arnold 2nd = 5 Don Morocco 3rd = 8 Go Angel 4th = 2 Qadir Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 6 Paisley | ||
Thu May 17 2018 15:24 | 1st = 6 Paisley 2nd = 8 Zipping Yoda 3rd = 7 Capo 4th = 9 Sale Graze Chloe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 6 - 4 Palladian | ||
Thu May 17 2018 15:20 | 1st = 4 Palladian 2nd = 6 Dynamic Bid 3rd = 12 Spanish Dream 4th = 16 Off The Dial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 2 Aged Badly | ||
Thu May 17 2018 15:17 | 1st = 2 Aged Badly 2nd = 4 Flip 3rd = 7 On The Rebound 4th = 5 Blue Cat Wombat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 9 Invincible Loxton | ||
Thu May 17 2018 15:12 | 1st = 9 Invincible Loxton 2nd = 7 My Mastercraftsman 3rd = 4 Macheasy 4th = 5 Oyster Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 1 - 5 A Chance To Dream | ||
Thu May 17 2018 15:10 | 1st = 5 A Chance To Dream 2nd = 2 Pay Master 3rd = 10 Scanreco Bay 4th = 11 Spare Change |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 8 Beau Gem | ||
Thu May 17 2018 15:09 | 1st = 8 Beau Gem 2nd = 7 True Gem 3rd = 6 Just Love 4th = 10 Wheres Lachie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 4 - 3 Evil Eye Mac | ||
Thu May 17 2018 15:05 | 1st = 3 Evil Eye Mac 2nd = 1 Craiglea Weapon 3rd = 9 Nicks Night Out 4th = 7 American General |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 6 - 2 Atomic Kitten | ||
Thu May 17 2018 15:00 | 1st = 2 Atomic Kitten 2nd = 6 Pria Eclipse 3rd = 4 Nothin On Me 4th = 3 Ecology |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 5 - 8 Form Analyst | ||
Thu May 17 2018 14:55 | 1st = 8 Form Analyst 2nd = 3 Sixty 3rd = 6 Itmademyday 4th = 2 Zuberi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 4 - 8 Wairoa Angel | ||
Thu May 17 2018 14:54 | 1st = 8 Wairoa Angel 2nd = 7 Snoopys Hero 3rd = 2 Electric Dee Eye 4th = 1 Hey Pretty Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 4 Dane Daisy | ||
Thu May 17 2018 14:52 | 1st = 4 Dane Daisy 2nd = 1 Cersei 3rd = 8 Flying Storm 4th = 5 Villy Mac Pizazz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 7 Barneys Sure | ||
Thu May 17 2018 14:49 | 1st = 7 Barneys Sure 2nd = 6 Candy Paint 3rd = 8 Mystic Craft 4th = 2 Durama Smart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 8 Flash Frankie | ||
Thu May 17 2018 14:45 | 1st = 8 Flash Frankie 2nd = 3 Lakeview Grace 3rd = 1 Tolga 4th = 7 Sambucca Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 5 - 6 Tonsor | ||
Thu May 17 2018 14:40 | 1st = 6 Tonsor 2nd = 12 Picaro 3rd = 2 Gambeson 4th = 7 Chorus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 6 Black Valentine | ||
Thu May 17 2018 14:37 | 1st = 6 Black Valentine 2nd = 7 Middle Trucker 3rd = 1 Millys Choice 4th = 4 Temujin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 3 - 2 Stay Rich | ||
Thu May 17 2018 14:36 | 1st = 2 Stay Rich 2nd = 1 Finkle Foot Fred 3rd = 4 Billy Bullet 4th = 5 Going Bananas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 5 Its All Torque | ||
Thu May 17 2018 14:33 | 1st = 5 Its All Torque 2nd = 8 Flashing Good Time 3rd = 2 Lynchman 4th = 9 Levi Jade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 6 Bianca Keeping | ||
Thu May 17 2018 14:32 | 1st = 6 Bianca Keeping 2nd = 4 Scuba Princess 3rd = 8 Durama Gas 4th = 2 Rockys Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 5 - 8 Howling Wolf | ||
Thu May 17 2018 14:30 | 1st = 8 Howling Wolf 2nd = 3 Mutin 4th = 4 Dash For Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 3 - 6 City Secrets | ||
Thu May 17 2018 14:25 | 1st = 6 City Secrets 2nd = 7 Poetic Pearl 4th = 4 Whats Rockin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 4 - 3 I See You | ||
Thu May 17 2018 14:20 | 1st = 3 I See You 2nd = 2 Despondent 3rd = 11 La Player 4th = 7 Renesmae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 2 - 2 Looking Sassy | ||
Thu May 17 2018 14:18 | 1st = 2 Looking Sassy 2nd = 6 Barwon Storm 3rd = 1 Mai Meng 4th = 5 Snoopys Bro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 1 Adonis Rose | ||
Thu May 17 2018 14:17 | 1st = 1 Adonis Rose 2nd = 3 Zipping Hogan 3rd = 6 Hot Finish 4th = 8 Swift Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 6 Rooster Bush | ||
Thu May 17 2018 14:14 | 1st = 6 Rooster Bush 2nd = 1 Jacobite Jye 3rd = 9 Monica Tee 4th = 8 Nothing Yet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauherenikau Race 8 - 12 The Cossack | ||
Thu May 17 2018 14:13 | 1st = 12 The Cossack 2nd = 4 Star Quality 3rd = 10 Oceirins Choice 4th = 3 Game Over |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 8 Bowon Approach | ||
Thu May 17 2018 14:10 | 1st = 8 Bowon Approach 2nd = 1 Ballistic Gem 3rd = 7 Weeona Wilbur 4th = 6 Modern Jagger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 4 - 3 Organza | ||
Thu May 17 2018 14:05 | 1st = 3 Organza 2nd = 6 Brad The Lad 3rd = 8 Lady Elizabeth 4th = 2 Nathula |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 4 - 2 Grand Crown | ||
Thu May 17 2018 14:00 | 1st = 2 Grand Crown 2nd = 6 Aluf 3rd = 3 Mulk 4th = 4 Dandre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 1 - 7 Talkabout Missy | ||
Thu May 17 2018 14:00 | 1st = 7 Talkabout Missy 2nd = 3 Botany Wayne 3rd = 1 Little Trilise 4th = 6 Talkabout Sophie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 5 Dervando | ||
Thu May 17 2018 13:57 | 1st = 5 Dervando 2nd = 7 More Rum Bateman 3rd = 6 Big Casey 4th = 1 Badgers Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 6 Somwhereovarainbow | ||
Thu May 17 2018 13:52 | 1st = 6 Somwhereovarainbow 2nd = 5 Ann Mattgregor 3rd = 2 Matron Jujon 4th = 1 Stylish Feeling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 6 Mac | ||
Thu May 17 2018 13:49 | 1st = 6 Mac 2nd = 5 Weeona Annie 3rd = 10 Renaldo 4th = 4 Philo Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 2 - 4 Bank Teller | ||
Thu May 17 2018 13:45 | 1st = 4 Bank Teller 2nd = 9 Two Plus Two 3rd = 7 Craiglea Mariah 4th = 8 Sweet June |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 3 - 1 Rebeccas Copy | ||
Thu May 17 2018 13:40 | 1st = 1 Rebeccas Copy 2nd = 8 Sassy Under Fire 3rd = 2 Undaliner 4th = 10 Magic Caesar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 3 Turbo Blaze | ||
Thu May 17 2018 13:39 | 1st = 3 Turbo Blaze 2nd = 2 Durama Mystic 3rd = 4 Les Zarr Lee 4th = 8 Harung |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauherenikau Race 7 - 3 Locharburn | ||
Thu May 17 2018 13:37 | 1st = 3 Locharburn 2nd = 4 Penticoup 3rd = 9 Our Charlis Angel 4th = 10 Northern Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 7 Avas Dream | ||
Thu May 17 2018 13:34 | 1st = 7 Avas Dream 2nd = 6 Nimble Lucy 3rd = 8 Timeless Rose 4th = 4 Fabulous Gee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 3 - 11 Lovewithouttragedy | ||
Thu May 17 2018 13:30 | 1st = 11 Lovewithouttragedy 2nd = 6 Red Devil 3rd = 16 Missile Crisis 4th = 3 Magnus Rufus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 3 - 8 Muse | ||
Thu May 17 2018 13:25 | 1st = 8 Muse 2nd = 4 Impatience 3rd = 5 Myprayer 4th = 6 Thors Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 7 Cawbourne Britty | ||
Thu May 17 2018 13:22 | 1st = 7 Cawbourne Britty 2nd = 8 Grid Lock 3rd = 2 Rosa Tee 4th = 1 Sozins Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 8 Bogan Way | ||
Thu May 17 2018 13:19 | 1st = 8 Bogan Way 2nd = 7 Bombshell Blonde 3rd = 5 East Of Blue 4th = 1 Mix Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 1 Justalittle Torque | ||
Thu May 17 2018 13:17 | 1st = 1 Justalittle Torque 2nd = 8 Snakes N Ladders 3rd = 7 Wheres The Spirit 4th = 6 Headwin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 1 Super Serena | ||
Thu May 17 2018 13:14 | 1st = 1 Super Serena 2nd = 4 Ghostly Terrah 3rd = 3 Jayanti 4th = 5 Orlando Cruise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 1 - 3 San Amaro | ||
Thu May 17 2018 13:10 | 1st = 3 San Amaro 2nd = 2 We Just Love It 3rd = 4 Snowy Moet 4th = 1 Vaunting |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 5 Daves Dot | ||
Thu May 17 2018 13:07 | 1st = 5 Daves Dot 2nd = 1 Opawa Rooster 3rd = 3 Dyna Bart 4th = 4 Lord Louie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 2 - 2 Guiltless | ||
Thu May 17 2018 13:03 | 1st = 2 Guiltless 2nd = 1 Graciella Pinevale 3rd = 5 Hammers Law 4th = 7 Variance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 3 Country Blaze | ||
Thu May 17 2018 13:02 | 1st = 3 Country Blaze 2nd = 4 Rockstar Shantae 3rd = 1 Cedar Jacob 4th = 6 Bad Boy Jonesy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 2 - 12 One More Try | ||
Thu May 17 2018 13:00 | 1st = 12 One More Try 2nd = 4 Kapuziner 3rd = 8 The Sledgehammer 4th = 9 True Gent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauherenikau Race 6 - 6 Hand It To Jonesy | ||
Thu May 17 2018 12:57 | 1st = 6 Hand It To Jonesy 2nd = 3 Zanyetta 3rd = 12 El Bayardo 4th = 11 I Suggest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 8 Dare To Do | ||
Thu May 17 2018 12:54 | 1st = 8 Dare To Do 2nd = 1 Scooby Scooby Do 3rd = 2 Sharp Spur 4th = 6 La Caprice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 2 - 4 Better Than Elle | ||
Thu May 17 2018 12:50 | 1st = 4 Better Than Elle 2nd = 3 Stealthy 3rd = 6 High Potential 4th = 1 Hes Imposing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 3 Fiery Jen | ||
Thu May 17 2018 12:47 | 1st = 3 Fiery Jen 2nd = 5 Wow Madonna 3rd = 1 Smash Wild 4th = 8 Nozzno Fear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 3 Back For Love | ||
Thu May 17 2018 12:44 | 1st = 3 Back For Love 2nd = 5 Swift Christie 3rd = 8 Come On King 4th = 7 Zulu Hurricane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 3 Justabitlikemum | ||
Thu May 17 2018 12:42 | 1st = 3 Justabitlikemum 2nd = 5 Down Under Rors 3rd = 7 Astral Ruler 4th = 10 Justabitcoco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 4 Hurricane Craig | ||
Thu May 17 2018 12:39 | 1st = 4 Hurricane Craig 2nd = 2 Mega Mckayla 3rd = 1 Stealthy Flight 4th = 6 Maniac Matilda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 1 - 11 Mizurri | ||
Thu May 17 2018 12:34 | 1st = 11 Mizurri 2nd = 7 Maori Queen 3rd = 6 Myrniong Rainbow 4th = 5 Downunder Barkers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 1 Cawbourne Krusty | ||
Thu May 17 2018 12:32 | 1st = 1 Cawbourne Krusty 2nd = 4 Egomaniacal 3rd = 3 Invincible Sue 4th = 7 Full Speed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 1 - 4 Encanto | ||
Thu May 17 2018 12:30 | 1st = 4 Encanto 2nd = 1 Dilochta 3rd = 6 Smokin Pierro 4th = 7 Foot Foot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 6 Adaline Jane | ||
Thu May 17 2018 12:27 | 1st = 6 Adaline Jane 2nd = 3 Jacobite Mouse 3rd = 1 Pakesh 4th = 5 Peckys Flap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauherenikau Race 5 - 10 Bella Margarita | ||
Thu May 17 2018 12:23 | 1st = 10 Bella Margarita 2nd = 3 Donardo 3rd = 9 Bastille Babe 4th = 5 Platinum Edition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 6 Joanies Johnny | ||
Thu May 17 2018 12:19 | 1st = 6 Joanies Johnny 2nd = 5 Hurricane Billie 3rd = 3 Big Butterbean 4th = 1 Got Some Zip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 1 - 6 Musical Genius | ||
Thu May 17 2018 12:15 | 1st = 6 Musical Genius 2nd = 1 Battle Anthem 3rd = 4 Eugenes Pick 4th = 3 Star Mantle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 8 Nicey Spicey | ||
Thu May 17 2018 12:12 | 1st = 8 Nicey Spicey 2nd = 7 Jinja Brian 3rd = 2 Platinum Marshal 4th = 10 Opawa Jumper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 6 Pool Hall | ||
Thu May 17 2018 12:08 | 1st = 6 Pool Hall 2nd = 4 Push Over 3rd = 3 Mummies lil Boy 4th = 1 Sassy Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 4 Avenger Bale | ||
Thu May 17 2018 11:56 | 1st = 4 Avenger Bale 2nd = 5 Goldstar Ashton 3rd = 6 Idol Tom 4th = 2 Dyna Vernon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauherenikau Race 4 - 5 Lady Kartel | ||
Thu May 17 2018 11:47 | 1st = 5 Lady Kartel 2nd = 10 Glimpse 3rd = 1 Charlie Horse 4th = 3 Mammoth Mountain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 5 Fired Up Jasper | ||
Thu May 17 2018 11:38 | 1st = 5 Fired Up Jasper 2nd = 2 Smash Attack 3rd = 6 Ohoka Clare 4th = 3 Justin Ryan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 5 Tom Tee | ||
Thu May 17 2018 11:21 | 1st = 5 Tom Tee 2nd = 6 Panel Beater 3rd = 2 Opawa Timo 4th = 3 Shreddin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauherenikau Race 3 - 1 Rock Island Line | ||
Thu May 17 2018 11:12 | 1st = 1 Rock Island Line 2nd = 9 Chosen Peak 3rd = 5 Unbroken 4th = 10 Ripping Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 1 Detective Dash | ||
Thu May 17 2018 11:03 | 1st = 1 Detective Dash 2nd = 6 Cash A Roo 3rd = 5 Tamara May 4th = 7 Seriously Grand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 6 Translator | ||
Thu May 17 2018 10:46 | 1st = 6 Translator 2nd = 3 Vicki Keeping 3rd = 4 Pirates Curse 4th = 1 Go Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauherenikau Race 2 - 8 Electrode | ||
Thu May 17 2018 10:37 | 1st = 8 Electrode 2nd = 4 Dreams Of Platinum 3rd = 2 Turfshaker 4th = 7 Chester Carlson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 1 Botany Cold | ||
Thu May 17 2018 10:28 | 1st = 1 Botany Cold 2nd = 2 High Dreamer 3rd = 7 Hilton Hangover 4th = 8 Know Sweat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 4 Fired Up Jed | ||
Thu May 17 2018 10:11 | 1st = 4 Fired Up Jed 2nd = 5 Black Tori 3rd = 2 Jaded Affair 4th = 3 Queen Kong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauherenikau Race 1 - 8 Devine Love | ||
Thu May 17 2018 10:02 | 1st = 8 Devine Love 2nd = 5 Magico 3rd = 1 Outthegate 4th = 4 Craggy Range |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 1 Iron Bru | ||
Thu May 17 2018 0:02 | 1st = 1 Iron Bru 2nd = 3 Sunset Licorice 3rd = 2 Non Stop Fun 4th = 6 Heracles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 1 Rockhold | ||
Tue Apr 17 2018 23:52 | 1st = 1 Rockhold 2nd = 4 Double Cracker 3rd = 2 Ethereum 4th = 8 Wise Olive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 2 Ren Monelli | ||
Tue Apr 17 2018 23:32 | 1st = 2 Ren Monelli 2nd = 8 Velocity Flame 3rd = 1 Velocity Star 4th = 5 West On Toast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 3 Jackpot June | ||
Tue Apr 17 2018 23:12 | 1st = 3 Jackpot June 2nd = 5 Apache Gundi 3rd = 8 Accountability 4th = 6 Go Gettem Bubs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 6 Luis Alberto | ||
Tue Apr 17 2018 23:05 | 1st = 6 Luis Alberto 2nd = 10 Tyler Brett 3rd = 9 The Storm Chief 4th = 8 Zacharia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 3 Oldmate Marley | ||
Tue Apr 17 2018 22:47 | 1st = 3 Oldmate Marley 2nd = 2 Go Gettem Fancy 3rd = 4 Midnight Rama 4th = 8 No Added Sugar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 5 Walkinshaw | ||
Tue Apr 17 2018 22:35 | 1st = 5 Walkinshaw 2nd = 3 As Happy As Larry 3rd = 8 Chal Storm 4th = 11 One For Sassy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 6 Mustang Sammy | ||
Tue Apr 17 2018 22:32 | 1st = 6 Mustang Sammy 2nd = 7 Lektra Boss 3rd = 8 Haristotle 4th = 5 Seventh Cavalry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 5 One For Tiger | ||
Tue Apr 17 2018 22:29 | 1st = 5 One For Tiger 2nd = 4 Heres Linda 3rd = 3 Ripa Rama 4th = 2 Back Seconds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 10 - 2 Madagaster | ||
Tue Apr 17 2018 22:18 | 1st = 2 Madagaster 2nd = 8 Magic Doug 3rd = 7 Good People 4th = 6 Belles Hawke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 2 Circus Oasis | ||
Tue Apr 17 2018 22:15 | 1st = 2 Circus Oasis 2nd = 6 Fred Dagg 3rd = 3 Weeona Annie 4th = 4 Sooky Jooky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 6 Waimac Attack | ||
Tue Apr 17 2018 22:10 | 1st = 6 Waimac Attack 2nd = 7 Addfueltofire 3rd = 5 Pacific Playboy 4th = 2 Kimani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 4 Trickster Lumik | ||
Tue Apr 17 2018 22:07 | 1st = 4 Trickster Lumik 2nd = 1 Junk Yard Wolf 3rd = 9 Morris Memory 4th = 8 Franc Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 1 Little Juzzy | ||
Tue Apr 17 2018 22:04 | 1st = 1 Little Juzzy 2nd = 8 Five Eight Dall 3rd = 6 Miss Petite 4th = 3 Come On Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 9 - 8 Not A Word | ||
Tue Apr 17 2018 22:00 | 1st = 8 Not A Word 2nd = 3 Beaming Bouncer 3rd = 7 Road Monster 4th = 2 Sir Reginald |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 6 Black Market | ||
Tue Apr 17 2018 21:57 | 1st = 6 Black Market 2nd = 1 Panadero King 3rd = 7 Really Magic 4th = 4 Sunset Senorita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 10 - 1 Oh So Fabio | ||
Tue Apr 17 2018 21:54 | 1st = 1 Oh So Fabio 2nd = 6 Direct Terror 3rd = 7 Indominous Dane 4th = 4 Hesa Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 2 Barnabie Gundi | ||
Tue Apr 17 2018 21:48 | 1st = 2 Barnabie Gundi 2nd = 3 Tango Dancer 3rd = 4 Take A Seat 4th = 10 Mouse Lomar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 9 Sun Of Anarchy | ||
Tue Apr 17 2018 21:43 | 1st = 9 Sun Of Anarchy 2nd = 2 Angus Bolt 3rd = 1 Earl Harbour 4th = 5 Earl Or Nothing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 1 Cheeky Tunes | ||
Tue Apr 17 2018 21:41 | 1st = 1 Cheeky Tunes 2nd = 2 Becks 3rd = 8 Zero Cents 4th = 7 Keyed In |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 8 - 4 Innocent Man | ||
Tue Apr 17 2018 21:38 | 1st = 4 Innocent Man 2nd = 1 Bruton Miss 3rd = 6 Whatta Pass 4th = 8 Dalmatynski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 7 Etiquette | ||
Tue Apr 17 2018 21:35 | 1st = 7 Etiquette 2nd = 4 Willy Mays Hayes 3rd = 6 Rose Rose 4th = 1 Mega Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 10 - 2 Call Me Hector | ||
Tue Apr 17 2018 21:30 | 1st = 2 Call Me Hector 2nd = 4 Benalong Valley 3rd = 3 Vouvray Beach 4th = 6 Muscle Up Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 9 - 2 Two Jay | ||
Tue Apr 17 2018 21:28 | 1st = 2 Two Jay 2nd = 6 Red Coat 3rd = 8 Bintang Laurie 4th = 1 Benne Fortuna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 2 Laid Back Jumbo | ||
Tue Apr 17 2018 21:25 | 1st = 2 Laid Back Jumbo 2nd = 8 Pour Some Sugar 3rd = 5 What A Crafter 4th = 3 Homer Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 2 Modus Operandi | ||
Tue Apr 17 2018 21:22 | 1st = 2 Modus Operandi 2nd = 4 White Simba 3rd = 8 Rusty Memories 4th = 3 Dynamic Songar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 3 Our Perkins | ||
Tue Apr 17 2018 21:17 | 1st = 3 Our Perkins 2nd = 4 Free To Air 3rd = 2 Baptism Of Fire 4th = 10 Tradie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 7 - 8 Rimba Sambia | ||
Tue Apr 17 2018 21:14 | 1st = 8 Rimba Sambia 2nd = 5 Banjo An Henry 3rd = 7 Sliding Doors 4th = 1 Dream Weaver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 2 Joes Dolly | ||
Tue Apr 17 2018 21:11 | 1st = 2 Joes Dolly 2nd = 1 Sure To Excite 3rd = 7 Royal Intention 4th = 6 Zoom Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 8 - 8 Kulu Zorro | ||
Tue Apr 17 2018 21:08 | 1st = 8 Kulu Zorro 2nd = 2 Lid Pinger 3rd = 7 Soltador 4th = 4 Blue Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 7 Shinboner Magic | ||
Tue Apr 17 2018 21:05 | 1st = 7 Shinboner Magic 2nd = 2 Sunset Prada 3rd = 8 Arata 4th = 6 Maque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 9 - 1 Opia | ||
Tue Apr 17 2018 21:00 | 1st = 1 Opia 2nd = 7 Iona Spider 3rd = 4 On Fast Forward 4th = 6 Chrisken Kiosk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 2 Wonelova Gunn | ||
Tue Apr 17 2018 20:58 | 1st = 2 Wonelova Gunn 2nd = 7 Sketchy Fabio 3rd = 8 Gadooga 4th = 3 Vista King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 6 - 4 Slow Dancer | ||
Tue Apr 17 2018 20:55 | 1st = 4 Slow Dancer 2nd = 3 Willy Rocket 3rd = 2 Toes 4th = 7 Gold Total |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 8 Pavarotti | ||
Tue Apr 17 2018 20:50 | 1st = 8 Pavarotti 2nd = 1 Roll With Me 3rd = 2 The Midas Touch 4th = 4 Excuse Me Sir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 1 Small Rose | ||
Tue Apr 17 2018 20:48 | 1st = 1 Small Rose 2nd = 7 Startron 3rd = 2 Invictus Lawless 4th = 8 Rumbling Bajooks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 7 Good To Know | ||
Tue Apr 17 2018 20:45 | 1st = 7 Good To Know 2nd = 2 Pawlee 3rd = 8 Bokarm Rosie 4th = 4 Kulu Sparrow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 8 Sweet Miss | ||
Tue Apr 17 2018 20:42 | 1st = 8 Sweet Miss 2nd = 3 Need More Coin 3rd = 4 Bahaya 4th = 1 Freya Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 6 Shakes | ||
Tue Apr 17 2018 20:38 | 1st = 6 Shakes 2nd = 7 Fran Sannette 3rd = 2 Scarface 4th = 8 Astella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 5 - 1 Go Freddy Go | ||
Tue Apr 17 2018 20:35 | 1st = 1 Go Freddy Go 2nd = 4 Cant Possibly 3rd = 8 Nova Party 4th = 2 Cabaret Tonight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 8 - 4 American Zest | ||
Tue Apr 17 2018 20:30 | 1st = 4 American Zest 2nd = 1 Jamieson Steele 3rd = 2 Rapid Run 4th = 8 Terror Rising |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 7 Monster Machine | ||
Tue Apr 17 2018 20:28 | 1st = 7 Monster Machine 2nd = 1 Weeona Raph 3rd = 6 Jonny Bravo 4th = 4 Mcneo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 8 Tranquil Buddy | ||
Tue Apr 17 2018 20:25 | 1st = 8 Tranquil Buddy 2nd = 2 Brightest Star 3rd = 6 Kingsbrae Millie 4th = 1 Kulu Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 8 Global Battler | ||
Tue Apr 17 2018 20:22 | 1st = 8 Global Battler 2nd = 1 Simply Gifted 3rd = 4 Selene Monelli 4th = 6 Go Gettem Santa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 1 Tempest Cullen | ||
Tue Apr 17 2018 20:20 | 1st = 1 Tempest Cullen 2nd = 10 Bright Shadow 3rd = 12 Ohoka Damo 4th = 7 Lifes A Journey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 6 Sashay | ||
Tue Apr 17 2018 20:18 | 1st = 6 Sashay 2nd = 8 Another Pinch 3rd = 1 Eye Rock 4th = 4 Firing Pin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 3 Oldmate Gretel | ||
Tue Apr 17 2018 20:15 | 1st = 3 Oldmate Gretel 2nd = 1 Smooth Flame 3rd = 6 Rhondas Dougie 4th = 2 All Fueled Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 7 - 1 Ritchie Bee | ||
Tue Apr 17 2018 20:10 | 1st = 1 Ritchie Bee 2nd = 8 Lancelot Hall 3rd = 3 Shezalittlecranky 4th = 7 Park Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 5 Northern Nangar | ||
Tue Apr 17 2018 20:08 | 1st = 5 Northern Nangar 2nd = 4 Flying Class 3rd = 6 Dr Darkrai 4th = 1 Creative Cruise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 5 - 1 Kulu Turkey | ||
Tue Apr 17 2018 20:05 | 1st = 1 Kulu Turkey 2nd = 6 Lara Saint 3rd = 4 Dont Knocka Tom 4th = 2 Hitchiker Dude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 3 Loud And All | ||
Tue Apr 17 2018 20:02 | 1st = 3 Loud And All 2nd = 6 Sakamoto 3rd = 4 Wise Jenson 4th = 1 Ragetime Maggie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 7 - 7 Alessa | ||
Tue Apr 17 2018 20:00 | 1st = 7 Alessa 2nd = 2 Twoforsixty 3rd = 5 Art Prevails 4th = 3 Playing The Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 6 Braeman | ||
Tue Apr 17 2018 19:58 | 1st = 6 Braeman 2nd = 2 They Know Who 3rd = 3 Vista Flash 4th = 5 Spring Stitch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 1 Go Prancer Go | ||
Tue Apr 17 2018 19:55 | 1st = 1 Go Prancer Go 2nd = 3 Magic Wishes 3rd = 8 Boys Round Here 4th = 6 Akaboru |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 2 Skewsy Newsy | ||
Tue Apr 17 2018 19:50 | 1st = 2 Skewsy Newsy 2nd = 5 Just A Horse 3rd = 1 Four Starzzz Looks 4th = 3 Thatelbe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 1 Nervous An Weird | ||
Tue Apr 17 2018 19:48 | 1st = 1 Nervous An Weird 2nd = 6 Italian Plastic 3rd = 8 Dealer Wins 4th = 5 Memphis Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 2 Patrick George | ||
Tue Apr 17 2018 19:45 | 1st = 2 Patrick George 2nd = 6 Jappular 3rd = 3 Kulu Bazza 4th = 1 Proposal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 6 - 1 Malicious Fella | ||
Tue Apr 17 2018 19:40 | 1st = 1 Malicious Fella 2nd = 4 Hunza Valley 3rd = 5 Mister Rebel 4th = 3 Rawhide Cowgirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 7 Nicks Never | ||
Tue Apr 17 2018 19:38 | 1st = 7 Nicks Never 2nd = 8 Snowie Guerrero 3rd = 5 Freeway Reagan 4th = 6 Diddy Don |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 5 Cheeky Kaya | ||
Tue Apr 17 2018 19:35 | 1st = 5 Cheeky Kaya 2nd = 1 Isola Bella 3rd = 4 Blazin Blue 4th = 6 Premier Shamrock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 6 - 4 Franco | ||
Tue Apr 17 2018 19:31 | 1st = 4 Franco 2nd = 7 Tell Nobody 3rd = 8 Soho Angel 4th = 6 Forever And A Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 7 Its A Glamma | ||
Tue Apr 17 2018 19:29 | 1st = 7 Its A Glamma 2nd = 1 Croucher 3rd = 8 My Bro Black 4th = 5 Shanlyn Dolly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 3 Seductive Smile | ||
Tue Apr 17 2018 19:24 | 1st = 3 Seductive Smile 2nd = 6 Jessies Star 3rd = 7 Mamachi 4th = 1 Bogan Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 4 Liam Neil | ||
Tue Apr 17 2018 19:20 | 1st = 4 Liam Neil 2nd = 2 Allwoods Rocknroll 3rd = 8 Antero 4th = 6 Maybelline Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 4 Surfing Dyno | ||
Tue Apr 17 2018 19:18 | 1st = 4 Surfing Dyno 2nd = 3 Midnite Party 3rd = 2 Cosmic Zesta 4th = 1 Tahiti Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 2 Silver Weasel | ||
Tue Apr 17 2018 19:15 | 1st = 2 Silver Weasel 2nd = 8 Birr 3rd = 4 Go Pebbles Go 4th = 1 Orbilicious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 5 - 3 Frosty Star | ||
Tue Apr 17 2018 19:10 | 1st = 3 Frosty Star 2nd = 7 Our Apachee Miss 3rd = 6 Most Delightful 4th = 5 Chaos Confusion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 2 Weeona Bont | ||
Tue Apr 17 2018 19:08 | 1st = 2 Weeona Bont 2nd = 4 Its A Danger 3rd = 5 Charmed An Taken 4th = 1 Shanlyn Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 2 - 5 Spare Cash | ||
Tue Apr 17 2018 19:05 | 1st = 5 Spare Cash 2nd = 1 Big Prince 3rd = 2 Beer Shack 4th = 4 Cool De Beers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 5 - 7 Gone Too Far | ||
Tue Apr 17 2018 19:01 | 1st = 7 Gone Too Far 2nd = 2 Our Lady Madonna 3rd = 6 Jayedgar 4th = 8 Amelia Holmes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 7 Zipping Clare | ||
Tue Apr 17 2018 18:59 | 1st = 7 Zipping Clare 2nd = 3 Zipping Luke 3rd = 9 Sheyna 4th = 8 Big Dazza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 1 Avatar Sparkle | ||
Tue Apr 17 2018 18:54 | 1st = 1 Avatar Sparkle 2nd = 4 Blackpool Doc 3rd = 8 Jai Jai Away 4th = 6 Invented |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 1 Spring Lottie | ||
Tue Apr 17 2018 18:51 | 1st = 1 Spring Lottie 2nd = 2 Sure Shot 3rd = 8 Topaz Tan 4th = 6 White Eagle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 4 Adonis Rose | ||
Tue Apr 17 2018 18:48 | 1st = 4 Adonis Rose 2nd = 1 Dobre 3rd = 6 Its A Wish 4th = 3 Vandagambo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 2 Dainty Jay | ||
Tue Apr 17 2018 18:45 | 1st = 2 Dainty Jay 2nd = 8 Charlies Barbun 3rd = 1 Kingsbrae Martha 4th = 3 Kingsbrae Jeff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 4 - 1 Annies Desire | ||
Tue Apr 17 2018 18:40 | 1st = 1 Annies Desire 2nd = 2 Spike Robyn 3rd = 5 Hell Of A Band 4th = 3 Cherry Sweet Peach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 6 Von Magic | ||
Tue Apr 17 2018 18:37 | 1st = 6 Von Magic 2nd = 5 Naiqama 3rd = 1 Fitz Tate 4th = 4 Tiggerlong Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 4 - 6 Penny Anne | ||
Tue Apr 17 2018 18:32 | 1st = 6 Penny Anne 2nd = 5 Shesalwaysdreaming 3rd = 7 Three Cases 4th = 8 Lilnova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 2 My Glorious Gal | ||
Tue Apr 17 2018 18:29 | 1st = 2 My Glorious Gal 2nd = 8 Smart Werina 3rd = 7 Johns Choice 4th = 3 Spring Lemon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 10 Jesterday | ||
Tue Apr 17 2018 18:23 | 1st = 10 Jesterday 2nd = 6 Snapchat Queen 3rd = 8 Jacks Lass 4th = 7 Mrs Jawa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 7 Joyous | ||
Tue Apr 17 2018 18:20 | 1st = 7 Joyous 2nd = 2 You Dance 3rd = 1 Noonbarra Storm 4th = 5 Lucks Run Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 3 - 3 Red River Glacier | ||
Tue Apr 17 2018 18:15 | 1st = 3 Red River Glacier 2nd = 7 Cobie Hall 3rd = 4 Bater House 4th = 5 Magicnracing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 8 Daisy Dreams | ||
Tue Apr 17 2018 18:12 | 1st = 8 Daisy Dreams 2nd = 2 Man Of Leisure 3rd = 7 August Flame 4th = 1 Apollos Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 1 Govinni | ||
Tue Apr 17 2018 18:07 | 1st = 1 Govinni 2nd = 8 Thats How Weroll 3rd = 9 Jossie James 4th = 2 Proficient |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 10 Marlows Angel | ||
Tue Apr 17 2018 18:05 | 1st = 10 Marlows Angel 2nd = 6 Black Legend 3rd = 1 Inga Ted 4th = 9 Pop Do It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 3 - 8 Meadow Valley Sky | ||
Tue Apr 17 2018 18:00 | 1st = 8 Meadow Valley Sky 2nd = 10 Majestic Pride 3rd = 2 Allthemoves 4th = 5 Flyin Around |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 7 Jesaulenko | ||
Tue Apr 17 2018 17:58 | 1st = 7 Jesaulenko 2nd = 4 Bank Rogue 3rd = 8 Tiggerlong Boo 4th = 1 To The Galos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 10 - 11 Franco Tariq | ||
Tue Apr 17 2018 17:53 | 1st = 11 Franco Tariq 2nd = 3 Ohoka Royal 3rd = 8 Admiral Joy 4th = 5 Canardly Lover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 2 Maywyn Rewards | ||
Tue Apr 17 2018 17:51 | 1st = 2 Maywyn Rewards 2nd = 3 Spring Wattle 3rd = 7 Strudel 4th = 1 Road Cam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 2 - 3 Major League | ||
Tue Apr 17 2018 17:46 | 1st = 3 Major League 2nd = 2 Sunrising 3rd = 6 Million Dollar Gem 4th = 7 Bettor Vision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 4 Aeroplane Hank | ||
Tue Apr 17 2018 17:44 | 1st = 4 Aeroplane Hank 2nd = 5 Hollywood Pearl 3rd = 1 Pandoras Galaxy 4th = 2 Fancy Talon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 8 Fifth Edition | ||
Tue Apr 17 2018 17:39 | 1st = 8 Fifth Edition 2nd = 1 A Good Chance 3rd = 6 Stirling William 4th = 7 Rory Mach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 6 Aeroplane Bob | ||
Tue Apr 17 2018 17:37 | 1st = 6 Aeroplane Bob 2nd = 3 Shadale 3rd = 1 Coolan Flash 4th = 7 Iceni Skye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 2 - 2 Charliesandmine | ||
Tue Apr 17 2018 17:32 | 1st = 2 Charliesandmine 2nd = 9 Archduke Joseph 3rd = 10 Balldale 4th = 12 Ollie And Brock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 2 La Bamba | ||
Tue Apr 17 2018 17:30 | 1st = 2 La Bamba 2nd = 1 Surfboard 3rd = 5 Lilly Pilly Lass 4th = 8 Lets Go Fabio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 9 - 12 Effronte | ||
Tue Apr 17 2018 17:25 | 1st = 12 Effronte 2nd = 11 Return Ace 3rd = 7 Untitled 4th = 5 Pumpniron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 9 - | ||
Tue Apr 17 2018 17:25 | 4th = 5 Pumpniron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 2 Aston Veloci | ||
Tue Apr 17 2018 17:23 | 1st = 2 Aston Veloci 2nd = 6 Newtown Angel 3rd = 3 Princess Parker 4th = 7 Daytona Fernando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 1 - 7 Artistic Bella | ||
Tue Apr 17 2018 17:18 | 1st = 7 Artistic Bella 2nd = 8 Anakena 3rd = 5 Forestspider 4th = 9 Hidden Energy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 5 Miss Pepperjack | ||
Tue Apr 17 2018 17:16 | 1st = 5 Miss Pepperjack 2nd = 3 Kentucky Sun 3rd = 2 Bolt Power 4th = 7 Fast Izzi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 1 Just Say Go | ||
Tue Apr 17 2018 17:11 | 1st = 1 Just Say Go 2nd = 7 Changeoverme 3rd = 8 Calvert Hot Shot 4th = 5 The Harlem Hammer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 6 Blue Lemonade | ||
Tue Apr 17 2018 17:09 | 1st = 6 Blue Lemonade 2nd = 3 Miss Fernando 3rd = 2 Farmor In Tune 4th = 5 Gitcha Alley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 1 - 7 One Bid Buys | ||
Tue Apr 17 2018 17:04 | 1st = 7 One Bid Buys 2nd = 5 Rockin Shiraz 3rd = 6 Golden Spurs 4th = 8 Fear Not |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 8 - 4 Luchador | ||
Tue Apr 17 2018 17:00 | 1st = 4 Luchador 2nd = 11 Kaiken 3rd = 8 Lady Louise 4th = 10 Melsan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 8 Fab Dream | ||
Tue Apr 17 2018 16:58 | 1st = 8 Fab Dream 2nd = 7 Rellim Diesel 3rd = 1 Maximum Babe 4th = 10 Lady Isabella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 8 - 4 Lovani | ||
Tue Apr 17 2018 16:55 | 1st = 4 Lovani 2nd = 8 Equipped 3rd = 7 Blanco Cara 4th = 3 Dalmatia Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 8 Kadalex Kid | ||
Tue Apr 17 2018 16:52 | 1st = 8 Kadalex Kid 2nd = 3 Quartz Vein 3rd = 4 Im a Princess 4th = 5 Dyna Terror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 7 Megs Ferrari | ||
Tue Apr 17 2018 16:47 | 1st = 7 Megs Ferrari 2nd = 8 Holy Camp Clive 3rd = 9 Bettor Bet Black 4th = 6 Lets Cut Loose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 1 Spring Sal | ||
Tue Apr 17 2018 16:44 | 1st = 1 Spring Sal 2nd = 7 Turbo Roy 3rd = 3 Bondi Girl 4th = 2 Kicker Crew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 3 Onya Grover | ||
Tue Apr 17 2018 16:41 | 1st = 3 Onya Grover 2nd = 1 Chrissy Pee 3rd = 6 Destini Echo 4th = 2 Zenstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 7 - 9 Heroism | ||
Tue Apr 17 2018 16:40 | 1st = 9 Heroism 2nd = 5 Zip To The Moon 3rd = 4 Jack Lancaster 4th = 7 Charcoal Melody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 1 Dont Quote Me | ||
Tue Apr 17 2018 16:37 | 1st = 1 Dont Quote Me 2nd = 2 Pop The Trunk 3rd = 6 Bombora Thunder 4th = 4 Mint Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 8 Tuesdays Fella | ||
Tue Apr 17 2018 16:33 | 1st = 8 Tuesdays Fella 2nd = 4 Getoutnwalk 3rd = 3 Pinup Boy 4th = 7 Zed Code |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 7 - 7 What A Hoot | ||
Tue Apr 17 2018 16:30 | 1st = 7 What A Hoot 2nd = 2 Perfect Command 3rd = 4 Caribbean Pearl 4th = 8 Blunakka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 4 Bell Burton | ||
Tue Apr 17 2018 16:27 | 1st = 4 Bell Burton 2nd = 2 Lonesome Day 3rd = 5 Attila 4th = 1 Stop The Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 5 Fonty Allen | ||
Tue Apr 17 2018 16:24 | 1st = 5 Fonty Allen 2nd = 4 Dyna Xerox 3rd = 8 Dazzling Liesel 4th = 3 Crackerjack Jim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 7 - 3 Iggy The Moocher | ||
Tue Apr 17 2018 16:20 | 1st = 3 Iggy The Moocher 2nd = 2 Weekend Affair 3rd = 8 Multimedia 4th = 7 Red Captain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 4 Golden Blaze | ||
Tue Apr 17 2018 16:17 | 1st = 4 Golden Blaze 2nd = 8 Heartbreak Hermy 3rd = 10 Wicked Pedro 4th = 7 Showtime Mystery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 1 Smiling Stunner | ||
Tue Apr 17 2018 16:12 | 1st = 1 Smiling Stunner 2nd = 8 Letsgotothehop 3rd = 6 The Bachelor 4th = 4 Cowboys N Aliens |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 8 Long Road Home | ||
Tue Apr 17 2018 16:09 | 1st = 8 Long Road Home 2nd = 2 Al Bruton 3rd = 1 Jakey Boy 4th = 3 Yogi Be Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 6 - 1 Bold Xavvi | ||
Tue Apr 17 2018 16:05 | 1st = 1 Bold Xavvi 2nd = 5 Hidden Goddess 3rd = 4 Wicked Express 4th = 7 Okanagan Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 8 Dyna Diedre | ||
Tue Apr 17 2018 16:02 | 1st = 8 Dyna Diedre 2nd = 4 Wise Lewis 3rd = 5 Disco Lemonade 4th = 7 Fairly Legal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 6 - 4 Runaway | ||
Tue Apr 17 2018 16:00 | 1st = 4 Runaway 2nd = 3 Johnny Vinko 3rd = 7 Octuplets 4th = 8 Miss Lillian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 6 Galloping Flash | ||
Tue Apr 17 2018 15:57 | 1st = 6 Galloping Flash 2nd = 1 Go Ekay 3rd = 7 Atomic Kitten 4th = 8 Carlanna Casey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 7 Subtle Delight | ||
Tue Apr 17 2018 15:52 | 1st = 7 Subtle Delight 2nd = 5 Parisian Rockstar 3rd = 2 Monivae 4th = 3 Jacks At The Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 2 Gray Grey Goose | ||
Tue Apr 17 2018 15:49 | 1st = 2 Gray Grey Goose 2nd = 7 Big Hero Six 3rd = 3 Real Jazz 4th = 9 Angels Are Real |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 10 Goldenpaw Lad | ||
Tue Apr 17 2018 15:46 | 1st = 10 Goldenpaw Lad 2nd = 6 Trew Danger 3rd = 3 Dorset Dasha 4th = 8 Ima Sapphire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 6 - 12 Youngstar | ||
Tue Apr 17 2018 15:45 | 1st = 12 Youngstar 2nd = 8 Tunero 3rd = 2 Happy Hustler 4th = 7 Smiling Manolito |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 2 Cloud Cover | ||
Tue Apr 17 2018 15:42 | 1st = 2 Cloud Cover 2nd = 3 Kraken Bam Bam 3rd = 4 Ollie Buck 4th = 1 No Fluke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 1 Hankenstein | ||
Tue Apr 17 2018 15:41 | 1st = 1 Hankenstein 2nd = 5 Torpedo Tuck 3rd = 7 Smash Rebel 4th = 4 Cossie Cooper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 7 Under Worked | ||
Tue Apr 17 2018 15:37 | 1st = 7 Under Worked 2nd = 8 Springfield Spirit 3rd = 5 Exciteusinthecity 4th = 1 Change Of Mind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 7 Jack In Black | ||
Tue Apr 17 2018 15:34 | 1st = 7 Jack In Black 2nd = 1 Chucky Brown 3rd = 4 Long Gully Helen 4th = 8 Emerley Dryad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 5 - 1 Almalita | ||
Tue Apr 17 2018 15:30 | 1st = 1 Almalita 2nd = 3 Bianajeuney 3rd = 4 Goosey Fair 4th = 6 Mosshappen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 6 Cash Chewing | ||
Tue Apr 17 2018 15:27 | 1st = 6 Cash Chewing 2nd = 4 Five Times Table 3rd = 5 Als In Trouble 4th = 3 Boney Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 5 - 9 Cyclone Fugitive | ||
Tue Apr 17 2018 15:25 | 1st = 9 Cyclone Fugitive 2nd = 3 Shigeru Mahogany 3rd = 4 Pound Sterling 4th = 12 Strong Will |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 1 Rockin Robyn | ||
Tue Apr 17 2018 15:22 | 1st = 1 Rockin Robyn 2nd = 2 Distinctive Miss 3rd = 7 Oskitz 4th = 4 Goldstar Diesel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 10 - 6 Wild Strike | ||
Tue Apr 17 2018 15:22 | 1st = 6 Wild Strike 2nd = 4 Woodridge 3rd = 7 Tecoma Skilda 4th = 1 Medium Rare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 1 Ash Star | ||
Tue Apr 17 2018 15:19 | 1st = 1 Ash Star 2nd = 2 Dyna Gabba 3rd = 3 Kracka Barcia 4th = 5 Shannon Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 2 Bet Im Special | ||
Tue Apr 17 2018 15:17 | 1st = 2 Bet Im Special 2nd = 3 Statement Made 3rd = 5 Wattlebank Flyer 4th = 4 Lancelot Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 6 Sammy Frost | ||
Tue Apr 17 2018 15:14 | 1st = 6 Sammy Frost 2nd = 8 Cinnamon Rose 3rd = 3 Half A Mill 4th = 1 Run Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 3 Destini Firefox | ||
Tue Apr 17 2018 15:11 | 1st = 3 Destini Firefox 2nd = 2 Limburg Will 3rd = 6 Fish Armo 4th = 8 Deadly Basilisa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 5 - 11 Invictus Salute | ||
Tue Apr 17 2018 15:10 | 1st = 11 Invictus Salute 2nd = 5 Royal Celebration 3rd = 1 Nicco Lad 4th = 7 Cest Ceci |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 9 - 6 Jacks High | ||
Tue Apr 17 2018 15:07 | 1st = 6 Jacks High 2nd = 3 Aldrich 3rd = 5 Hez Boby Dazzler 4th = 1 Baroni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 5 Draxler | ||
Tue Apr 17 2018 15:06 | 1st = 5 Draxler 2nd = 8 Dyna Vernon 3rd = 3 Eyrewell Martin 4th = 7 Know Equal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 7 Franco Landry | ||
Tue Apr 17 2018 15:03 | 1st = 7 Franco Landry 2nd = 1 Adore Ruby 3rd = 4 Gentle Giant 4th = 9 Major Shard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 4 - 14 Zuers | ||
Tue Apr 17 2018 15:00 | 1st = 14 Zuers 2nd = 6 Miss Prestigious 3rd = 2 Aedesia 4th = 7 Annenkova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 1 Stack The Aces | ||
Tue Apr 17 2018 14:57 | 1st = 1 Stack The Aces 2nd = 2 Zipping Shine 3rd = 8 Snakebite Bale 4th = 7 Zellman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 2 Amor Vincit | ||
Tue Apr 17 2018 14:54 | 1st = 2 Amor Vincit 2nd = 3 Mini Fernando 3rd = 1 Limburg Sprite 4th = 4 Like Lily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 4 - 2 Oakfield Costa | ||
Tue Apr 17 2018 14:50 | 1st = 2 Oakfield Costa 2nd = 9 Fairy Wings 3rd = 7 Himalayan Salt 4th = 12 Sharp Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 1 Rivenlee Lad | ||
Tue Apr 17 2018 14:47 | 1st = 1 Rivenlee Lad 2nd = 4 Zipping Billy 3rd = 7 Yogi Mac 4th = 8 Gotta Be You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 7 Homebush Pansy | ||
Tue Apr 17 2018 14:46 | 1st = 7 Homebush Pansy 2nd = 2 Jinno Gino 3rd = 1 Red Margin 4th = 5 Belfast Delanie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 1 My Ajaye | ||
Tue Apr 17 2018 14:42 | 1st = 1 My Ajaye 2nd = 3 Mister Fantangles 3rd = 4 Party Starter 4th = 6 Major Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 8 Djays Fortune | ||
Tue Apr 17 2018 14:39 | 1st = 8 Djays Fortune 2nd = 4 Mazette 3rd = 2 Watsargo 4th = 6 Fast Fyfe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 4 - 1 Phoenix Charm | ||
Tue Apr 17 2018 14:35 | 1st = 1 Phoenix Charm 2nd = 2 Desert Lord 3rd = 7 Prahaar 4th = 6 Calaway Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 3 - 3 Evolutionist | ||
Tue Apr 17 2018 14:30 | 1st = 3 Evolutionist 2nd = 7 Magazine Heights 3rd = 11 Miss Inception 4th = 10 Gramercy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 6 Bobby The Jett | ||
Tue Apr 17 2018 14:27 | 1st = 6 Bobby The Jett 2nd = 8 Amo Bailar 3rd = 7 Willie Mac 4th = 1 Fasika |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 6 Pip Baxter | ||
Tue Apr 17 2018 14:26 | 1st = 6 Pip Baxter 2nd = 5 Inky Lord 3rd = 3 Native Scout 4th = 7 Goldstar Spotty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 10 Hurricane Roy | ||
Tue Apr 17 2018 14:22 | 1st = 10 Hurricane Roy 2nd = 8 Firestorm Red 3rd = 11 Reigning Pepper 4th = 9 Letterkenny Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 6 Blastoise | ||
Tue Apr 17 2018 14:19 | 1st = 6 Blastoise 2nd = 4 Danyos Cally 3rd = 3 Fine Champan 4th = 2 Pearl Cape |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 3 - 5 Rocksetta | ||
Tue Apr 17 2018 14:15 | 1st = 5 Rocksetta 2nd = 4 Helluva Hoffa 3rd = 1 King Max 4th = 9 Ruffy Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 6 Prince Fabio | ||
Tue Apr 17 2018 14:12 | 1st = 6 Prince Fabio 2nd = 7 Gold Lenny 3rd = 1 Tommy The Jett 4th = 4 Irinka Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 7 Jinja Jake | ||
Tue Apr 17 2018 14:10 | 1st = 7 Jinja Jake 2nd = 3 Jealous Affair 3rd = 2 Black Eye Bill 4th = 5 Know Leave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 4 Amillion Promises | ||
Tue Apr 17 2018 14:07 | 1st = 4 Amillion Promises 2nd = 7 Cherrys The Best 3rd = 5 Capitalize 4th = 1 Smart As Camm Be |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 3 Penny Maker | ||
Tue Apr 17 2018 14:04 | 1st = 3 Penny Maker 2nd = 8 Victa Matt 3rd = 5 Steel 4th = 1 Allen Optic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 2 - 5 Miss Toorak Flyer | ||
Tue Apr 17 2018 14:00 | 1st = 5 Miss Toorak Flyer 2nd = 3 Forbid Me Not 3rd = 6 My Shu Mai 4th = 2 Elusive Melody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 3 - 2 Military Academy | ||
Tue Apr 17 2018 13:55 | 1st = 2 Military Academy 2nd = 5 Daydream Explorer 3rd = 3 Darajilla 4th = 7 Stars Galawe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 3 Prancing Black | ||
Tue Apr 17 2018 13:52 | 1st = 3 Prancing Black 2nd = 8 Rusty The Jett 3rd = 2 Trumpence 4th = 5 Outa Manila |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 1 Fiery Jen | ||
Tue Apr 17 2018 13:51 | 1st = 1 Fiery Jen 2nd = 5 Venetia 3rd = 2 Goldstar Sawyer 4th = 6 Just James |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 7 Rollin With Holly | ||
Tue Apr 17 2018 13:47 | 1st = 7 Rollin With Holly 2nd = 3 Our Road To Mecca 3rd = 10 Brooklyns Best 4th = 2 Divine Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 1 Reddy Successor | ||
Tue Apr 17 2018 13:44 | 1st = 1 Reddy Successor 2nd = 7 Allen Eamon 3rd = 3 Miss Jasmine 4th = 8 Top Weight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 2 - 4 Poetic Heart | ||
Tue Apr 17 2018 13:40 | 1st = 4 Poetic Heart 2nd = 6 Bold as Ice 3rd = 10 Sagres Point 4th = 7 Military Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 7 Buster Emery | ||
Tue Apr 17 2018 13:37 | 1st = 7 Buster Emery 2nd = 1 Fernando Magic 3rd = 5 Rockii De Kahn 4th = 2 Miss Hanigan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 7 Sweet As Brad | ||
Tue Apr 17 2018 13:34 | 1st = 7 Sweet As Brad 2nd = 5 Scissor Clip 3rd = 3 Goldstar Bryton 4th = 8 Jinja Cody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 1 - 9 Countess Delta | ||
Tue Apr 17 2018 13:30 | 1st = 9 Countess Delta 2nd = 4 Caerus 3rd = 5 Earnest Credere 4th = 3 Anacheeva Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 3 Turn Him Around | ||
Tue Apr 17 2018 13:27 | 1st = 3 Turn Him Around 2nd = 2 Leggian Blonde 3rd = 6 Woodside King 4th = 1 Conde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 12 - 1 Lord Louie | ||
Tue Apr 17 2018 13:24 | 1st = 1 Lord Louie 2nd = 6 Perfect Result 3rd = 2 Shallay Pallay 4th = 3 Panel Beater |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 2 - 5 Prime Candidate | ||
Tue Apr 17 2018 13:20 | 1st = 5 Prime Candidate 2nd = 3 Mr Tindall 3rd = 2 Cosmic Cameo 4th = 1 Dunatun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 7 Kinlochs Fox | ||
Tue Apr 17 2018 13:17 | 1st = 7 Kinlochs Fox 2nd = 2 Adams Spot 3rd = 1 Perfect Nature 4th = 8 Buckle Up Gina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 1 Boston Powers | ||
Tue Apr 17 2018 13:13 | 1st = 1 Boston Powers 2nd = 3 Lord Protector 3rd = 2 Idol Star 4th = 4 Sea Spray Elsa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 7 Pegasus Elegance | ||
Tue Apr 17 2018 13:12 | 1st = 7 Pegasus Elegance 2nd = 10 Moment In The Sun 3rd = 4 Scenic Sky 4th = 5 Hard Done By |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 7 Dashin Dayz | ||
Tue Apr 17 2018 13:09 | 1st = 7 Dashin Dayz 2nd = 1 Box Of Bandaids 3rd = 2 Boo Hoo 4th = 3 Wattos Revenge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 1 - 2 Uthred | ||
Tue Apr 17 2018 13:05 | 1st = 2 Uthred 2nd = 4 Bold Peak 3rd = 1 Mista Busy 4th = 6 Futureal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 11 - 6 Must Be Rusty | ||
Tue Apr 17 2018 13:00 | 1st = 6 Must Be Rusty 2nd = 3 Sarcasm 3rd = 4 Shreddin 4th = 1 Tom Tee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 7 Muskett | ||
Tue Apr 17 2018 12:55 | 1st = 7 Muskett 2nd = 2 Tynan 3rd = 6 Gatwick 4th = 4 Crackenback |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 6 Ming Ming | ||
Tue Apr 17 2018 12:53 | 1st = 6 Ming Ming 2nd = 1 Peekay Shout 3rd = 8 Platonic Affair 4th = 5 Mamma Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 6 Emerley Jose | ||
Tue Apr 17 2018 12:50 | 1st = 6 Emerley Jose 2nd = 1 Trouble Waters 3rd = 8 Victa Cazza 4th = 7 Stitch em Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 1 - 2 Oria | ||
Tue Apr 17 2018 12:45 | 1st = 2 Oria 2nd = 3 Grundalina 3rd = 1 Tapavino 4th = 6 Bare Foot Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 10 - 2 Wheelchair Norm | ||
Tue Apr 17 2018 12:42 | 1st = 2 Wheelchair Norm 2nd = 3 Ohoka Alex 3rd = 4 Botany Cold 4th = 8 Homebush Rufus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 5 Castlereagh | ||
Tue Apr 17 2018 12:37 | 1st = 5 Castlereagh 2nd = 7 Viksun 3rd = 1 Majestic Whiz 4th = 4 Aichbechateaunoir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 8 Snickerdoodle | ||
Tue Apr 17 2018 12:34 | 1st = 8 Snickerdoodle 2nd = 10 Rion King 3rd = 4 Know Bias 4th = 6 Goldstar Bindi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 9 Blazin Stripes | ||
Tue Apr 17 2018 12:30 | 1st = 9 Blazin Stripes 2nd = 2 My Call 3rd = 8 Dilston Devise 4th = 5 Bluegrass Moss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 4 Woodside Hussler | ||
Tue Apr 17 2018 12:26 | 1st = 4 Woodside Hussler 2nd = 7 My Mate Boofa 3rd = 2 Spring Eagle 4th = 6 Blewett Minnie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 9 - 4 Sergess | ||
Tue Apr 17 2018 12:22 | 1st = 4 Sergess 2nd = 5 Aussie Hoon 3rd = 1 Talk Talk 4th = 7 Sozins Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 7 Dahteste | ||
Tue Apr 17 2018 12:13 | 1st = 7 Dahteste 2nd = 3 Hasta Luego Rama 3rd = 1 Goldstar Renee 4th = 4 Koroibete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 8 - 4 Know Answer | ||
Tue Apr 17 2018 12:05 | 1st = 4 Know Answer 2nd = 7 Homebush Boden 3rd = 8 Homebush Fued 4th = 3 Goldstar Ashton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 7 - 2 Cosmic Stu | ||
Tue Apr 17 2018 11:47 | 1st = 2 Cosmic Stu 2nd = 4 Know Potential 3rd = 3 Goldstar Miley 4th = 1 Shoe Fly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 6 - 1 Homebush Austin | ||
Tue Apr 17 2018 11:30 | 1st = 1 Homebush Austin 2nd = 2 Cosmic Jase 3rd = 9 Know Respect 4th = 5 Leos Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 5 - 5 Sierra Delta | ||
Tue Apr 17 2018 11:12 | 1st = 5 Sierra Delta 2nd = 8 Idol Georgie 3rd = 3 Mitcham Faye 4th = 7 Valyrian Steel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 4 - | ||
Tue Apr 17 2018 10:55 | 2nd = 5 Malaga Molly 3rd = 2 Lightning Crash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 4 - 1 Darlek Ian | ||
Tue Apr 17 2018 10:55 | 1st = 1 Darlek Ian 2nd = 2 Lightning Crash 3rd = 8 Storming Mack 4th = 6 Zipping Ripley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 3 - 7 Sly Rose | ||
Tue Apr 17 2018 10:37 | 1st = 7 Sly Rose 2nd = 4 Sly Bet 3rd = 8 Jinja Twist 4th = 1 Sly Carl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 2 - 5 Chop Shop | ||
Tue Apr 17 2018 10:20 | 1st = 5 Chop Shop 2nd = 1 Avalanch City 3rd = 6 Know Sweat 4th = 2 Goldstar Jay Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 1 - 1 Zipping Mia | ||
Tue Apr 17 2018 10:02 | 1st = 1 Zipping Mia 2nd = 8 Goldstar Tasman 3rd = 7 Homebush Tasha 4th = 6 Chasing Great |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 4 Mandjoogoordap | ||
Sat Mar 17 2018 23:47 | 1st = 4 Mandjoogoordap 2nd = 3 Ookinaki Flyer 3rd = 1 Azalea Monelli 4th = 8 Pacific Owl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 6 - 1 Rocknroll Lincoln | ||
Sat Mar 17 2018 23:40 | 1st = 1 Rocknroll Lincoln 2nd = 9 Our Jimmy Johnstone 3rd = 7 Tommy Be Good 4th = 2 Our Zak Whitby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 5 West On Augie | ||
Sat Mar 17 2018 23:27 | 1st = 5 West On Augie 2nd = 6 Pinny Mack 3rd = 8 Owl Perfect 4th = 3 Petria Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 5 - 10 The Accumulator | ||
Sat Mar 17 2018 23:15 | 1st = 10 The Accumulator 2nd = 4 Bravo Tex 3rd = 2 Miss Sangrial 4th = 1 Raffaello |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 1 Yuup | ||
Sat Mar 17 2018 23:12 | 1st = 1 Yuup 2nd = 7 Victor Metti 3rd = 8 Astrozone 4th = 3 Trouper Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 10 - 2 Quietly Spoken | ||
Sat Mar 17 2018 23:07 | 1st = 2 Quietly Spoken 2nd = 6 Springbank Eden 3rd = 3 Liava 4th = 8 Giacomo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 5 Crackerjack Nath | ||
Sat Mar 17 2018 23:05 | 1st = 5 Crackerjack Nath 2nd = 8 Tiggerlong Zorro 3rd = 4 Loch Monster 4th = 2 Dorrigo Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 10 - 1 Nostra Beach | ||
Sat Mar 17 2018 23:00 | 1st = 1 Nostra Beach 2nd = 3 Rocknroll Pearl 3rd = 6 Im Scorching 4th = 4 Well Disguised |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 7 Cruiser Coin | ||
Sat Mar 17 2018 22:52 | 1st = 7 Cruiser Coin 2nd = 1 Quick Jagger 3rd = 4 Beryllium 4th = 5 Kirk Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 4 - 10 Ideal Flipflop | ||
Sat Mar 17 2018 22:47 | 1st = 10 Ideal Flipflop 2nd = 9 Suzies Gem 3rd = 2 Smooth Moven Saab 4th = 7 Five Star Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 1 Sable Sass | ||
Sat Mar 17 2018 22:44 | 1st = 1 Sable Sass 2nd = 2 So Amazing 3rd = 7 Orazzi Ohh 4th = 6 No Excuse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 5 Sweet As | ||
Sat Mar 17 2018 22:39 | 1st = 5 Sweet As 2nd = 4 Invite Only 3rd = 3 Rockonbye 4th = 1 Stellagrey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 9 - 6 Garshaway | ||
Sat Mar 17 2018 22:34 | 1st = 6 Garshaway 2nd = 4 Fear Not 3rd = 5 Bad Boy Jay Jay 4th = 1 Middleton Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 6 Aston Duke | ||
Sat Mar 17 2018 22:32 | 1st = 6 Aston Duke 2nd = 1 Ritza Rossi 3rd = 3 Mount Brown 4th = 5 Zipping Clive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 10 - 5 Open The Valve | ||
Sat Mar 17 2018 22:29 | 1st = 5 Open The Valve 2nd = 7 Before Your Time 3rd = 4 Eclipse Stride 4th = 3 Eagle Uno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 4 Skyther Monelli | ||
Sat Mar 17 2018 22:29 | 1st = 4 Skyther Monelli 2nd = 1 Issue 3rd = 2 Rubys Chapta 4th = 8 Wayno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 6 Hard Rock Shannon | ||
Sat Mar 17 2018 22:24 | 1st = 6 Hard Rock Shannon 2nd = 1 Julius Franco 3rd = 2 Sally Maclennane 4th = 4 Themoneypit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 6 Nymphadora Tonks | ||
Sat Mar 17 2018 22:22 | 1st = 6 Nymphadora Tonks 2nd = 4 Dyna Gavin 3rd = 5 Dyna Neitz 4th = 7 Beanbag |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 8 - 3 Hinchinstyle | ||
Sat Mar 17 2018 22:20 | 1st = 3 Hinchinstyle 2nd = 1 Rocking Ossie 3rd = 6 Haven Duke 4th = 7 Ios Orbit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 10 - 9 Msflibbertigibbet | ||
Sat Mar 17 2018 22:17 | 1st = 9 Msflibbertigibbet 2nd = 2 No Tangles 3rd = 7 Park Run 4th = 1 Blissfulday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 8 Rohan Hill | ||
Sat Mar 17 2018 22:15 | 1st = 8 Rohan Hill 2nd = 4 Poco Dorado 3rd = 3 Slick 4th = 7 Snug |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 3 - 2 Detroit Lily | ||
Sat Mar 17 2018 22:13 | 1st = 2 Detroit Lily 2nd = 1 The Marble Ridge 3rd = 9 Ohoka Damo 4th = 7 Machulbeatchu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 3 Majestic Major | ||
Sat Mar 17 2018 22:10 | 1st = 3 Majestic Major 2nd = 6 Mako Banner 3rd = 5 Village Witch 4th = 1 Our Hi Jinx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 4 Yankee Parker | ||
Sat Mar 17 2018 22:08 | 1st = 4 Yankee Parker 2nd = 7 Blackwood Burst 3rd = 6 Betty Gundi 4th = 2 Falcons Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 9 - 6 Leonidas | ||
Sat Mar 17 2018 22:04 | 1st = 6 Leonidas 2nd = 2 Left A Terror 3rd = 3 Dee Double You 4th = 7 Petes Big Jim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 8 - 4 Vinny Chase | ||
Sat Mar 17 2018 22:03 | 1st = 4 Vinny Chase 2nd = 1 Lanista 3rd = 7 Brallos Pass 4th = 2 Magical Marn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 4 Yuko | ||
Sat Mar 17 2018 21:57 | 1st = 4 Yuko 2nd = 7 Bound After Gold 3rd = 3 Boil Over 4th = 1 Crackerjack Blax |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 12 - 5 Petite Kainane | ||
Sat Mar 17 2018 21:54 | 1st = 5 Petite Kainane 2nd = 7 Redneck Girl 3rd = 8 Reno 4th = 6 Cash Jackpot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 4 Royal Safari | ||
Sat Mar 17 2018 21:52 | 1st = 4 Royal Safari 2nd = 5 Santa Madre 3rd = 7 Clarenden Hustler 4th = 1 Nevada Roulette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 1 Buds Delight | ||
Sat Mar 17 2018 21:51 | 1st = 1 Buds Delight 2nd = 3 Malutki 3rd = 5 Sassy Oaks 4th = 6 Zahara Dye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 1 Dreaming Time | ||
Sat Mar 17 2018 21:50 | 1st = 1 Dreaming Time 2nd = 7 Big Black 3rd = 3 Fernando Express 4th = 4 Envy Heist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 2 - 9 All About The Cash | ||
Sat Mar 17 2018 21:48 | 1st = 9 All About The Cash 2nd = 8 Ella Gant Player 3rd = 10 Soho Changeling 4th = 1 American Glamour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 9 - 3 Cullens Lady | ||
Sat Mar 17 2018 21:45 | 1st = 3 Cullens Lady 2nd = 2 Jovial Rock 3rd = 6 Miss Kenny 4th = 4 Rocknroll Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 10 - 4 Arthur Martha | ||
Sat Mar 17 2018 21:41 | 1st = 4 Arthur Martha 2nd = 8 Lashes 3rd = 7 Dawn The Weapon 4th = 3 Topper Tedeski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 1 The Pacman | ||
Sat Mar 17 2018 21:40 | 1st = 1 The Pacman 2nd = 4 Montana Falcon 3rd = 8 Broadway Playboy 4th = 3 Max Richter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 2 Victor Dora | ||
Sat Mar 17 2018 21:38 | 1st = 2 Victor Dora 2nd = 1 Quotation Mark 3rd = 6 Glenda Kingy 4th = 8 Loch Freddie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 8 - 11 Soho Burning Love | ||
Sat Mar 17 2018 21:36 | 1st = 11 Soho Burning Love 2nd = 6 Styx Vixen 3rd = 2 Matilda Dawn 4th = 3 Aqua Moneypenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 2 Lana Caprina | ||
Sat Mar 17 2018 21:34 | 1st = 2 Lana Caprina 2nd = 3 Tongues On Fire 3rd = 8 Spring Rowe 4th = 5 Yes It Is |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 7 - 7 Soho Tribeca | ||
Sat Mar 17 2018 21:33 | 1st = 7 Soho Tribeca 2nd = 4 Shadow Sax 3rd = 8 Messini 4th = 6 Clancys Fobwatch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 6 Jetta Knight | ||
Sat Mar 17 2018 21:31 | 1st = 6 Jetta Knight 2nd = 1 Kaan Pakmak 3rd = 3 Burning Oak 4th = 5 Follow The Duk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 7 - 3 Kibbit Raheeb | ||
Sat Mar 17 2018 21:30 | 1st = 3 Kibbit Raheeb 2nd = 6 Wiccan Rede 3rd = 8 Jessina 4th = 5 Blackberry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 8 Cosmic Bonus | ||
Sat Mar 17 2018 21:27 | 1st = 8 Cosmic Bonus 2nd = 1 Sound Advice 3rd = 5 Surfing Dyno 4th = 7 Midnight Treat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 2 Passions Delight | ||
Sat Mar 17 2018 21:22 | 1st = 2 Passions Delight 2nd = 9 Our Summer Bay 3rd = 4 Sheer Modern 4th = 6 Our Front Page |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 9 - 3 Ella Enchanted | ||
Sat Mar 17 2018 21:21 | 1st = 3 Ella Enchanted 2nd = 1 Myrniong Magic 3rd = 4 Air Traffic 4th = 5 Bad Boy Mexican |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 2 Bellasares | ||
Sat Mar 17 2018 21:18 | 1st = 2 Bellasares 2nd = 7 Flavena 3rd = 3 Playboy Eddie 4th = 6 In The Que |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 8 - 11 Brooklyns Best | ||
Sat Mar 17 2018 21:17 | 1st = 11 Brooklyns Best 2nd = 9 Tactical Response 3rd = 6 Harvey Specter 4th = 1 Emm Aye Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 8 Myrniong Corner | ||
Sat Mar 17 2018 21:15 | 1st = 8 Myrniong Corner 2nd = 1 Vostok 3rd = 6 Oshkosh Uni Chet 4th = 2 Bella Shima |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 1 - 6 De La Tourbie | ||
Sat Mar 17 2018 21:13 | 1st = 6 De La Tourbie 2nd = 1 Our Trump Card 3rd = 2 Zarak 4th = 3 Harry Haich |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 7 Femme Folle | ||
Sat Mar 17 2018 21:11 | 1st = 7 Femme Folle 2nd = 2 Special Cover 3rd = 1 Illawong Cowgirl 4th = 4 Honey Be Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 1 Georgia Grace | ||
Sat Mar 17 2018 21:10 | 1st = 1 Georgia Grace 2nd = 3 Casino Tommy 3rd = 4 Speedie Mcardle 4th = 8 A Good Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 5 Royal Turbo | ||
Sat Mar 17 2018 21:08 | 1st = 5 Royal Turbo 2nd = 7 Bombshell Bandit 3rd = 8 Pants On Fire 4th = 2 Aston Dinnigan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 7 Lexus With A View | ||
Sat Mar 17 2018 21:06 | 1st = 7 Lexus With A View 2nd = 6 Benalong Valley 3rd = 9 Golden Year 4th = 8 Pocket Of Terror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 6 - 4 Dansbro | ||
Sat Mar 17 2018 21:03 | 1st = 4 Dansbro 2nd = 2 Betterman Stride 3rd = 9 Persimmon 4th = 8 Pay Rise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 8 - 1 Catch Me Curly | ||
Sat Mar 17 2018 21:01 | 1st = 1 Catch Me Curly 2nd = 2 Skibbo 3rd = 4 Memory Remains 4th = 6 Big Red Sun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 6 - 9 Inde Roar | ||
Sat Mar 17 2018 21:00 | 1st = 9 Inde Roar 2nd = 6 Behind The Thistle 3rd = 1 Noble Billy 4th = 5 De Losko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 4 Dyna Dean | ||
Sat Mar 17 2018 20:58 | 1st = 4 Dyna Dean 2nd = 3 Cardamom 3rd = 1 Zipping Angus 4th = 7 Dewana Dimie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 4 Black Nevada | ||
Sat Mar 17 2018 20:55 | 1st = 4 Black Nevada 2nd = 3 Nanas Habit 3rd = 1 Another Kainane 4th = 6 Jerry Can |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 4 Brettoneux | ||
Sat Mar 17 2018 20:54 | 1st = 4 Brettoneux 2nd = 11 Gus Or Bust 3rd = 7 Drinktous Wroxton 4th = 8 Sun Valley Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 3 Tray Bit | ||
Sat Mar 17 2018 20:51 | 1st = 3 Tray Bit 2nd = 7 Poncherello 3rd = 8 Miss Mamie 4th = 6 Black Rusky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 7 - 5 Ideal Fantasy | ||
Sat Mar 17 2018 20:50 | 1st = 5 Ideal Fantasy 2nd = 4 Crime Time 3rd = 2 Temora Reactor 4th = 8 All American Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 8 Dual Keroma | ||
Sat Mar 17 2018 20:48 | 1st = 8 Dual Keroma 2nd = 6 Little Digger 3rd = 4 Tilikum 4th = 3 Watch The Wasp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 6 Sure To Excite | ||
Sat Mar 17 2018 20:45 | 1st = 6 Sure To Excite 2nd = 3 Blackpool Chuck 3rd = 4 Lost Love 4th = 7 Super Sook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 5 Modern Era | ||
Sat Mar 17 2018 20:43 | 1st = 5 Modern Era 2nd = 2 Yankee Strutter 3rd = 3 Weedons Express 4th = 11 Elliott Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 7 - 8 Special Road | ||
Sat Mar 17 2018 20:41 | 1st = 8 Special Road 2nd = 5 Rockstar Jane 3rd = 4 All On Amy 4th = 6 Savanaka Two |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 8 - 7 Prize Catch | ||
Sat Mar 17 2018 20:40 | 1st = 7 Prize Catch 2nd = 11 Nelsons Flight 3rd = 10 Minus Looks 4th = 9 Ragazzo Doro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 4 Nunniong Plain | ||
Sat Mar 17 2018 20:37 | 1st = 4 Nunniong Plain 2nd = 2 Our Turbo Boy 3rd = 3 Gehring Bale 4th = 1 Miss Dee Meadows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 4 Misterfire | ||
Sat Mar 17 2018 20:36 | 1st = 4 Misterfire 2nd = 11 Platinum Penny 3rd = 6 Pacheco 4th = 10 Casual River |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 8 Rockstar Roy | ||
Sat Mar 17 2018 20:33 | 1st = 8 Rockstar Roy 2nd = 4 Rum Weffalee 3rd = 7 Zipping Appy 4th = 6 Son Of Rum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 5 - 5 Regal Pepperell | ||
Sat Mar 17 2018 20:32 | 1st = 5 Regal Pepperell 2nd = 4 Our Twentyten 3rd = 9 Sky Petite 4th = 6 Any Old Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 7 Alpha Georgiou | ||
Sat Mar 17 2018 20:30 | 1st = 7 Alpha Georgiou 2nd = 8 Falcons Fury 3rd = 3 Two Times Twice 4th = 4 Umatilla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 8 Little Eddie | ||
Sat Mar 17 2018 20:27 | 1st = 8 Little Eddie 2nd = 2 Brandi Alexander 3rd = 4 Kyella 4th = 3 Small Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 10 Crystal Sparkles | ||
Sat Mar 17 2018 20:25 | 1st = 10 Crystal Sparkles 2nd = 5 High Class Lady 3rd = 1 Badelaide 4th = 9 Miss Soapbox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 3 Searching | ||
Sat Mar 17 2018 20:24 | 1st = 3 Searching 2nd = 10 Right Said Frank 3rd = 7 Bronelly Buster 4th = 1 Squirto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 5 - 5 Hold On | ||
Sat Mar 17 2018 20:22 | 1st = 5 Hold On 2nd = 2 Zumikon 3rd = 6 General Cos 4th = 3 Song One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 6 - 1 Blocker Tifia | ||
Sat Mar 17 2018 20:21 | 1st = 1 Blocker Tifia 2nd = 2 Bad Boy Joe 3rd = 5 Beegumbah Rumba 4th = 6 Glengarrie Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 9 Rip Masters | ||
Sat Mar 17 2018 20:18 | 1st = 9 Rip Masters 2nd = 1 VIP 3rd = 7 Son Of Bogart 4th = 8 Old Station Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 6 - 6 Rocking | ||
Sat Mar 17 2018 20:17 | 1st = 6 Rocking 2nd = 9 Grinning Punter 3rd = 4 Roll One Over 4th = 5 Magicnracing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 1 Miss Innings | ||
Sat Mar 17 2018 20:15 | 1st = 1 Miss Innings 2nd = 6 Oshkosh Yobbo 3rd = 7 Go Seek Heidi 4th = 4 Rebecca Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 1 Miss Amelia | ||
Sat Mar 17 2018 20:12 | 1st = 1 Miss Amelia 2nd = 8 Crazy Emjay 3rd = 6 Shes Some Gal 4th = 7 Brittany Talks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 3 Karloo Mac | ||
Sat Mar 17 2018 20:10 | 1st = 3 Karloo Mac 2nd = 5 Jacks At The Beach 3rd = 4 Our Buscemi 4th = 11 Parisian Rockstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 2 Crash Bandicoot | ||
Sat Mar 17 2018 20:08 | 1st = 2 Crash Bandicoot 2nd = 8 Ritza Lenny 3rd = 6 Striker Light 4th = 3 My Country |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 4 Admiral Joy | ||
Sat Mar 17 2018 20:07 | 1st = 4 Admiral Joy 2nd = 2 Bettor Than Best 3rd = 3 Bundaburra 4th = 6 Lola Jones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 7 - 7 Like A Butterfly | ||
Sat Mar 17 2018 20:05 | 1st = 7 Like A Butterfly 2nd = 3 Friar Fox 3rd = 1 Private Dancer 4th = 13 Send My Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 4 Cloona Magic | ||
Sat Mar 17 2018 20:04 | 1st = 4 Cloona Magic 2nd = 6 Wilbur Deeds 3rd = 1 Crackerjack Daza 4th = 5 Bomber Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 5 - 3 Winsome Express | ||
Sat Mar 17 2018 20:01 | 1st = 3 Winsome Express 2nd = 7 Smith 3rd = 5 Gabby Gabe 4th = 2 Skip The Dishes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 4 - 7 Our Celebrity | ||
Sat Mar 17 2018 20:00 | 1st = 7 Our Celebrity 2nd = 2 Soho Angel 3rd = 6 Flying Hannah 4th = 5 Misty Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 4 Clovally Granite | ||
Sat Mar 17 2018 19:58 | 1st = 4 Clovally Granite 2nd = 7 Ninetymile Turbo 3rd = 9 Louie Allen 4th = 6 Dewana Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 2 Falcon Flies | ||
Sat Mar 17 2018 19:55 | 1st = 2 Falcon Flies 2nd = 1 Misty Jaya 3rd = 4 Braeman 4th = 6 Dare Eye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 8 Ona Rocky Beach | ||
Sat Mar 17 2018 19:54 | 1st = 8 Ona Rocky Beach 2nd = 1 Crazy Dave 3rd = 5 Braeview Bomber 4th = 7 Prince Of Zanzibar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 7 That Houdini | ||
Sat Mar 17 2018 19:51 | 1st = 7 That Houdini 2nd = 2 Port Lisa 3rd = 6 Bergamo 4th = 3 Swizzlestick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 5 - 5 Million Dollar Gem | ||
Sat Mar 17 2018 19:50 | 1st = 5 Million Dollar Gem 2nd = 1 Casino Grin 3rd = 6 Alabama Ace 4th = 10 Miss Gold Fortune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 9 Aston Frankel | ||
Sat Mar 17 2018 19:48 | 1st = 9 Aston Frankel 2nd = 2 Champion Model 3rd = 5 Out Of Range 4th = 3 Aqua Cheetah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 4 - 6 Line Up | ||
Sat Mar 17 2018 19:45 | 1st = 6 Line Up 2nd = 9 True Colours 3rd = 10 Sheezinajam 4th = 8 Lucky Dealen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 3 Headspace | ||
Sat Mar 17 2018 19:45 | 1st = 3 Headspace 2nd = 5 Lochinvar Adore 3rd = 4 Topaz Warrior 4th = 10 Speedy Scar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 4 - 4 Wicked Quality | ||
Sat Mar 17 2018 19:42 | 1st = 4 Wicked Quality 2nd = 5 Phanton Mae 3rd = 8 Topper Cerrone 4th = 3 Off Chops |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 8 Bettabe Perfect | ||
Sat Mar 17 2018 19:40 | 1st = 8 Bettabe Perfect 2nd = 1 Outlaw Fella 3rd = 3 Constantlysideways 4th = 9 Written In Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 6 Helicopter Harry | ||
Sat Mar 17 2018 19:38 | 1st = 6 Helicopter Harry 2nd = 2 Another Bling 3rd = 3 Idabelle Bale 4th = 4 Dyna Bitey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 2 Pat Stanley | ||
Sat Mar 17 2018 19:37 | 1st = 2 Pat Stanley 2nd = 10 For The Bettor 3rd = 9 Elms Creek 4th = 8 Ponderosa Bigz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 7 Holly Madision | ||
Sat Mar 17 2018 19:34 | 1st = 7 Holly Madision 2nd = 1 Sandshoe 3rd = 3 Broken Flippa 4th = 5 Saltbush Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 3 - 8 Tangoingwithsierra | ||
Sat Mar 17 2018 19:33 | 1st = 8 Tangoingwithsierra 2nd = 1 Our Road To Mecca 3rd = 5 Goodtime Grace 4th = 2 Go Jo Jolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 6 - 7 Sandalwood | ||
Sat Mar 17 2018 19:30 | 1st = 7 Sandalwood 2nd = 13 Persian Princess 3rd = 2 At The Ready 4th = 3 Couleur Bizarre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 3 Miss Splendamiro | ||
Sat Mar 17 2018 19:27 | 1st = 3 Miss Splendamiro 2nd = 2 Up Hill Jill 3rd = 6 Two Jay 4th = 1 Flyrite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 3 Rixy Ya Pest | ||
Sat Mar 17 2018 19:24 | 1st = 3 Rixy Ya Pest 2nd = 8 Got Some Wheels 3rd = 6 Breakout 4th = 7 Ben Roman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 9 Bayview Harbour | ||
Sat Mar 17 2018 19:22 | 1st = 9 Bayview Harbour 2nd = 5 Torque Tothe Starz 3rd = 4 Muay Thai 4th = 3 Bettorhavtime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 3 - 5 Burning Fuel | ||
Sat Mar 17 2018 19:17 | 1st = 5 Burning Fuel 2nd = 7 Sir Nicholas 3rd = 8 Wicked Deano 4th = 6 Mighty Tegan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 4 - 1 Tiwanaku | ||
Sat Mar 17 2018 19:17 | 1st = 1 Tiwanaku 2nd = 5 Annies Desire 3rd = 9 Spanish Lustre 4th = 3 Bettorbetbig |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 4 Bonnie Beauty | ||
Sat Mar 17 2018 19:14 | 1st = 4 Bonnie Beauty 2nd = 1 Jeebus Bird 3rd = 7 Mepunga Laser 4th = 6 Hot Tip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 3 - 8 Alfie Junior | ||
Sat Mar 17 2018 19:10 | 1st = 8 Alfie Junior 2nd = 9 Get Outa Utah 3rd = 1 Scarlet Poet 4th = 6 Skylight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 8 Sahalee | ||
Sat Mar 17 2018 19:09 | 1st = 8 Sahalee 2nd = 6 Max Vella 3rd = 4 Midnight On Fire 4th = 3 Street Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 1 Flapping Gums | ||
Sat Mar 17 2018 19:06 | 1st = 1 Flapping Gums 2nd = 2 Regal Waz 3rd = 3 Secretive Intent 4th = 5 Kyle The Tank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 7 Ina Great Place | ||
Sat Mar 17 2018 19:05 | 1st = 7 Ina Great Place 2nd = 4 Floyd Mayweather 4th = 1 Mohegan Sun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 4 Magic Vogue | ||
Sat Mar 17 2018 19:02 | 1st = 4 Magic Vogue 2nd = 3 Zuberi 3rd = 1 Ostis Raider 4th = 8 Cool Number |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 3 Art I Special | ||
Sat Mar 17 2018 19:01 | 1st = 3 Art I Special 2nd = 7 Liukin 3rd = 13 Miss Patriot 4th = 9 Im Feeling Firey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 2 - 3 Chromosome Four | ||
Sat Mar 17 2018 18:58 | 1st = 3 Chromosome Four 2nd = 8 Mandrake Mae 3rd = 6 Maybee Yes 4th = 7 Splitting Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 2 - 6 Nota Replica | ||
Sat Mar 17 2018 18:57 | 1st = 6 Nota Replica 2nd = 5 Castle Retreat 3rd = 7 Champagne Comedy 4th = 9 Trent From Punchy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 8 Snooker Dave | ||
Sat Mar 17 2018 18:54 | 1st = 8 Snooker Dave 2nd = 3 Burginator 3rd = 4 Scott No Go 4th = 5 Over the Border |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 5 - 6 Keepers Son | ||
Sat Mar 17 2018 18:50 | 1st = 6 Keepers Son 2nd = 7 Middle Earth 3rd = 11 Mrs Hartley 4th = 9 Rogan Scent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 1 Beijing Fling | ||
Sat Mar 17 2018 18:48 | 1st = 1 Beijing Fling 2nd = 7 Butterfly Is She 3rd = 2 Apollos Warrior 4th = 4 Layback Lenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 3 - 1 Dragon Stride | ||
Sat Mar 17 2018 18:45 | 1st = 1 Dragon Stride 2nd = 3 Sunrising 3rd = 6 Whostolemypigeon 4th = 2 Watch Me Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 8 Golden Sunrise | ||
Sat Mar 17 2018 18:42 | 1st = 8 Golden Sunrise 2nd = 6 Punt Road Girl 3rd = 3 Three Toots 4th = 4 Ballet Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 1 Ima Grumpy Possum | ||
Sat Mar 17 2018 18:38 | 1st = 1 Ima Grumpy Possum 2nd = 3 Reds Jet Star 3rd = 8 Geronimo Beau 4th = 10 Don Boston |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 1 - 2 Sanjiro | ||
Sat Mar 17 2018 18:37 | 1st = 2 Sanjiro 2nd = 5 Nerve Lika Thief 3rd = 1 Mighty Gallon 4th = 8 Young Huntley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 2 - 3 Red Prince | ||
Sat Mar 17 2018 18:35 | 1st = 3 Red Prince 2nd = 5 Haradify 3rd = 2 Anymore 4th = 1 Benicos Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 1 Sketchy Del | ||
Sat Mar 17 2018 18:32 | 1st = 1 Sketchy Del 2nd = 8 Knocker Elly 3rd = 7 Booka Banjo 4th = 2 Harlem Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 4 Norms Desire | ||
Sat Mar 17 2018 18:31 | 1st = 4 Norms Desire 2nd = 5 Ranfurly Rulz 3rd = 13 Apollo Thirteen 4th = 1 Sur Le Feu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 8 Rapid Mail | ||
Sat Mar 17 2018 18:28 | 1st = 8 Rapid Mail 2nd = 1 Zabdon Veyron 3rd = 2 My Gal Sal 4th = 7 Rich Burgundy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 1 - 1 Speak No Evil | ||
Sat Mar 17 2018 18:27 | 1st = 1 Speak No Evil 2nd = 10 Sociable 3rd = 9 Boncel Benjamin 4th = 2 The Kiwi Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 3 Deep Creek Girl | ||
Sat Mar 17 2018 18:24 | 1st = 3 Deep Creek Girl 2nd = 6 Fawn Illusion 3rd = 1 Chilling Story 4th = 7 Kirabilli Poppy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 2 - 2 Harps | ||
Sat Mar 17 2018 18:19 | 1st = 2 Harps 2nd = 4 Carramar Arapaho 3rd = 3 Malicious Fella 4th = 11 Kamwood Izzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 8 Rachels Dream | ||
Sat Mar 17 2018 18:17 | 1st = 8 Rachels Dream 2nd = 7 Rose Of Midnight 3rd = 2 Fletch Is Flying 4th = 4 Bumpo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 9 - 7 Plucky Girl | ||
Sat Mar 17 2018 18:15 | 1st = 7 Plucky Girl 2nd = 9 Cornrow 3rd = 8 Cogliere 4th = 11 Denbern |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 4 - 2 Belter | ||
Sat Mar 17 2018 18:10 | 1st = 2 Belter 2nd = 4 Enchanted Dream 3rd = 5 Klondike Kenny 4th = 6 Sovereign Trade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 6 Tavewa Sunset | ||
Sat Mar 17 2018 18:06 | 1st = 6 Tavewa Sunset 2nd = 4 Iwasntxpectingthat 3rd = 8 Jimmy The Editor 4th = 12 Im Major Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 1 - 6 Magic Kitty | ||
Sat Mar 17 2018 18:05 | 1st = 6 Magic Kitty 2nd = 4 Explosive Evie 3rd = 1 Mr Attitude 4th = 8 Whistlindixie Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 9 - 5 Despatch | ||
Sat Mar 17 2018 18:00 | 1st = 5 Despatch 2nd = 4 Stragun 3rd = 9 Akkacan 4th = 6 Ascendance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 8 - 11 Serene Miss | ||
Sat Mar 17 2018 17:55 | 1st = 11 Serene Miss 2nd = 15 Newsfan 3rd = 14 Cant Find Snippy 4th = 5 Pomelo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 8 - 1 Big Tomee | ||
Sat Mar 17 2018 17:50 | 1st = 1 Big Tomee 2nd = 5 Aesop 3rd = 6 My Girls A Dragon 4th = 3 Flamin Sid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 1 - 4 Christian Torado | ||
Sat Mar 17 2018 17:47 | 1st = 4 Christian Torado 2nd = 2 Tulhurst Santanna 3rd = 6 Alabama Tyson 4th = 9 Perfect Jesse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 9 - 1 Milwaukee | ||
Sat Mar 17 2018 17:45 | 1st = 1 Milwaukee 2nd = 4 Handsome Thief 3rd = 2 Blue Tycoon 4th = 15 Steel Of Madrid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Lismore Race 6 - 1 Biscuit Time | ||
Sat Mar 17 2018 17:41 | 1st = 1 Biscuit Time 2nd = 2 Jakuta 3rd = 7 Pajados 4th = 3 Skanda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 8 - 15 Raido | ||
Sat Mar 17 2018 17:37 | 1st = 15 Raido 2nd = 6 Malvern Estate 3rd = 14 Aqua Vite 4th = 3 Man Of His Word |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 8 - 9 Lilys Reward | ||
Sat Mar 17 2018 17:35 | 1st = 9 Lilys Reward 2nd = 4 Fourdays Of Mylife 3rd = 10 Your Option 4th = 6 Cosmic Rush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 3 - 9 Lady Cosmology | ||
Sat Mar 17 2018 17:33 | 1st = 9 Lady Cosmology 2nd = 7 Princess Pierro 3rd = 5 Agent Pippa 4th = 6 Emerald Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 9 - 13 Peacock | ||
Sat Mar 17 2018 17:30 | 1st = 13 Peacock 2nd = 8 Tribal Wisdom 3rd = 5 Up N Rolling 4th = 12 Level Eight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 8 - 8 Rowdy Richard | ||
Sat Mar 17 2018 17:21 | 1st = 8 Rowdy Richard 2nd = 7 Reap The Benefit 3rd = 6 Copernicus 4th = 5 Silent Ice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warren Race 6 - 10 Griffins Gaze | ||
Sat Mar 17 2018 17:20 | 1st = 10 Griffins Gaze 2nd = 5 Bring A Beer Along 3rd = 8 Slickster 4th = 6 Ausbred Petal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 7 - 7 Fizzically Wicked | ||
Sat Mar 17 2018 17:18 | 1st = 7 Fizzically Wicked 2nd = 6 Ekspress King 3rd = 2 Capitanear 4th = 9 Centrehalf Forward |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 7 - 5 Hostwin Shadow | ||
Sat Mar 17 2018 17:15 | 1st = 5 Hostwin Shadow 2nd = 2 Barbary 3rd = 13 Feisty Fox 4th = 7 Ellenroh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 8 - 5 Soho Ruby | ||
Sat Mar 17 2018 17:10 | 1st = 5 Soho Ruby 2nd = 3 Top Of The Range 3rd = 10 Toorak Playboy 4th = 12 Filbert Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Lismore Race 5 - 9 Landsdowne Lass | ||
Sat Mar 17 2018 17:06 | 1st = 9 Landsdowne Lass 2nd = 4 Hidden Love 3rd = 8 Dashing Win 4th = 1 Snippet Of Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 7 - 8 Sista Act | ||
Sat Mar 17 2018 17:02 | 1st = 8 Sista Act 2nd = 7 Skate To Paris 3rd = 6 Paradis Imperial 4th = 2 Johnny Whitesox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 7 - 7 Milady Cabriot | ||
Sat Mar 17 2018 17:00 | 1st = 7 Milady Cabriot 2nd = 1 Finally Free 3rd = 8 Avoid the Rush 4th = 6 Dancing Hare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 2 - 3 Gee Boss | ||
Sat Mar 17 2018 16:58 | 1st = 3 Gee Boss 2nd = 8 More Aces 3rd = 5 Three Votes 4th = 7 Mighty Blonde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 7 - 1 Lota Creek Gold | ||
Sat Mar 17 2018 16:54 | 1st = 1 Lota Creek Gold 2nd = 4 Toxophily 3rd = 9 A Littlebittamagic 4th = 5 Doogus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 8 - 3 Comin Through | ||
Sat Mar 17 2018 16:50 | 1st = 3 Comin Through 2nd = 2 Tom Melbourne 3rd = 9 Radipole 4th = 7 Cellarman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 7 - 1 Comfortable | ||
Sat Mar 17 2018 16:41 | 1st = 1 Comfortable 2nd = 2 Danouli 3rd = 6 Blonde Missile 4th = 9 Pluckit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warren Race 5 - 2 Dungannon | ||
Sat Mar 17 2018 16:40 | 1st = 2 Dungannon 2nd = 9 Butterfly Sky 3rd = 7 Dream In Colour 4th = 1 Dapperized |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 6 - 2 Stable Surprize | ||
Sat Mar 17 2018 16:38 | 1st = 2 Stable Surprize 2nd = 1 Bradman 3rd = 6 Belorum 4th = 3 Gundy Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 6 - 3 Dalmatia Prince | ||
Sat Mar 17 2018 16:35 | 1st = 3 Dalmatia Prince 2nd = 5 Happy Go Plucky 4th = 4 Tinker Dan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 7 - 2 Sovereign Nation | ||
Sat Mar 17 2018 16:30 | 1st = 2 Sovereign Nation 2nd = 8 Theanswermyfriend 3rd = 1 Seaburge 4th = 5 Wyndspelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Lismore Race 4 - 1 Chloride | ||
Sat Mar 17 2018 16:26 | 1st = 1 Chloride 2nd = 7 Wensley Road 3rd = 2 Falsified 4th = 6 Snipendipity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 6 - 5 Boomsara | ||
Sat Mar 17 2018 16:22 | 1st = 5 Boomsara 2nd = 9 Plumaro 3rd = 1 Hopes Eternal 4th = 3 Mishani Hustler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 1 - 5 Wee Cent | ||
Sat Mar 17 2018 16:18 | 1st = 5 Wee Cent 2nd = 1 How To Fly 3rd = 3 Saturia 4th = 9 Round The Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 6 - 4 Futureal | ||
Sat Mar 17 2018 16:14 | 1st = 4 Futureal 2nd = 8 Magic Scene 3rd = 7 Miss Rich 4th = 2 Outback Lightning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 7 - 3 Daysee Doom | ||
Sat Mar 17 2018 16:10 | 1st = 3 Daysee Doom 2nd = 18 Oregons Day 3rd = 2 Silent Sedition 4th = 11 Eckstein |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 6 - 9 Expinsive | ||
Sat Mar 17 2018 16:06 | 1st = 9 Expinsive 2nd = 4 Pufnstuf 3rd = 1 Radical 4th = 5 Astro Castro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 6 - 4 Miss Identified | ||
Sat Mar 17 2018 16:01 | 1st = 4 Miss Identified 2nd = 7 Tycoon Sofie 3rd = 2 Dances On Stars 4th = 8 Abu Dhabi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warren Race 4 - 1 Bend It Like Benny | ||
Sat Mar 17 2018 16:00 | 1st = 1 Bend It Like Benny 2nd = 2 Mango Liston 3rd = 4 Killer Miller 4th = 5 Tan Tat Tan Trum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 5 - 2 Ahern | ||
Sat Mar 17 2018 15:58 | 1st = 2 Ahern 2nd = 1 Maroon Creek 3rd = 5 Exit Lounge 4th = 4 Hotel Hilltop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 5 - 6 Attracted | ||
Sat Mar 17 2018 15:54 | 1st = 6 Attracted 2nd = 3 Bullet Shot 3rd = 2 Only Tiger 4th = 1 Never Been Another |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 6 - 13 No Commitment | ||
Sat Mar 17 2018 15:50 | 1st = 13 No Commitment 2nd = 8 Mr Optimistic 3rd = 7 Addison 4th = 4 He Ekscels |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Lismore Race 3 - 4 That Schimdt Girl | ||
Sat Mar 17 2018 15:46 | 1st = 4 That Schimdt Girl 2nd = 1 Caldera Girl 3rd = 7 Hear The Call 4th = 3 Aristocratic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 5 - 8 Doubt Defying | ||
Sat Mar 17 2018 15:42 | 1st = 8 Doubt Defying 2nd = 4 Glendara 3rd = 6 Capetown Hussey 4th = 9 Estikhraaj |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 9 - 6 Awesome Al | ||
Sat Mar 17 2018 15:38 | 1st = 6 Awesome Al 2nd = 2 Choice Attitude 3rd = 8 Hartley 4th = 10 Parvina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 5 - 2 Court Clown | ||
Sat Mar 17 2018 15:34 | 1st = 2 Court Clown 2nd = 1 Idance 3rd = 4 Legal Procedure 4th = 7 Dennis Denuto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 12 - 1 Smokin By | ||
Sat Mar 17 2018 15:33 | 1st = 1 Smokin By 2nd = 10 Ansett Flight 3rd = 3 Two Ply 4th = 12 Archman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 6 - 10 Unforgotten | ||
Sat Mar 17 2018 15:30 | 1st = 10 Unforgotten 2nd = 1 Holy Snow 3rd = 9 Hiyaam 4th = 5 Renewal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 5 - 1 Gee One Express | ||
Sat Mar 17 2018 15:26 | 1st = 1 Gee One Express 2nd = 2 Gold Seal 3rd = 5 Pinkish 4th = 9 Pentelligentsia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warren Race 3 - 13 Toorak Beauty | ||
Sat Mar 17 2018 15:24 | 1st = 13 Toorak Beauty 2nd = 5 Exquisite Halo 3rd = 10 Rose Spectacular 4th = 11 Sovereign Default |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 5 - 4 Ancient Echoes | ||
Sat Mar 17 2018 15:21 | 1st = 4 Ancient Echoes 2nd = 7 Ashady Hussy 3rd = 8 Dellacqua 4th = 1 I Am Dexter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 4 - 3 Craiglea Aldi | ||
Sat Mar 17 2018 15:18 | 1st = 3 Craiglea Aldi 2nd = 5 Luvya Beak 3rd = 4 Metazoa 4th = 2 Turn Up The Volume |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 4 - 7 Selective | ||
Sat Mar 17 2018 15:14 | 1st = 7 Selective 2nd = 4 Sedition 3rd = 5 Bounding Badger 4th = 10 Schiffli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 5 - 2 Humidor | ||
Sat Mar 17 2018 15:10 | 1st = 2 Humidor 2nd = 5 Cool Chap 3rd = 3 Hellova Street 4th = 4 Odeon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Lismore Race 2 - 1 Threedaygrowth | ||
Sat Mar 17 2018 15:06 | 1st = 1 Threedaygrowth 2nd = 4 Whitworth 3rd = 2 Bills Folly 4th = 6 Iggys Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 11 - 7 Dibaba | ||
Sat Mar 17 2018 15:05 | 1st = 7 Dibaba 2nd = 10 Lilac Flash 3rd = 6 Bontz 4th = 8 Some Excusesomewhere |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 4 - 1 Epic Rant | ||
Sat Mar 17 2018 15:02 | 1st = 1 Epic Rant 2nd = 7 Golden Command 3rd = 11 Naked 4th = 9 Ponytales |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 8 - 2 Savvy Coup | ||
Sat Mar 17 2018 14:58 | 1st = 2 Savvy Coup 2nd = 3 Contessa Vanessa 3rd = 6 Milseain 4th = 9 Caricature |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 4 - 4 Mystic Forces | ||
Sat Mar 17 2018 14:54 | 1st = 4 Mystic Forces 2nd = 6 Lucky Clover 3rd = 5 Barachiel 4th = 1 Our Neddy Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 5 - 12 Sprightly Lass | ||
Sat Mar 17 2018 14:50 | 1st = 12 Sprightly Lass 2nd = 1 Dothraki 3rd = 6 New Universe 4th = 8 Secret Trail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 5 - 1 Dothraki | ||
Sat Mar 17 2018 14:50 | 1st = 1 Dothraki 2nd = 12 Sprightly Lass 3rd = 6 New Universe 4th = 8 Secret Trail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 4 - 1 Melbas Maestro | ||
Sat Mar 17 2018 14:46 | 1st = 1 Melbas Maestro 2nd = 7 Melsan 3rd = 5 Honorary Miss 4th = 9 Indexes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warren Race 2 - 5 Dr Vandi | ||
Sat Mar 17 2018 14:44 | 1st = 5 Dr Vandi 2nd = 11 Quite Frankly 3rd = 1 Chatteriz 4th = 3 More Than Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 4 - 9 Beautiful Bee | ||
Sat Mar 17 2018 14:41 | 1st = 9 Beautiful Bee 2nd = 7 Vahana 3rd = 8 Kingson 4th = 11 Sparrows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 8 - 11 Unfazed | ||
Sat Mar 17 2018 14:40 | 1st = 11 Unfazed 2nd = 4 Keely Be 3rd = 9 Stacey Ann 4th = 1 Descendant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 3 - 2 Elite Jet | ||
Sat Mar 17 2018 14:38 | 1st = 2 Elite Jet 2nd = 5 Rocket On Ginger 3rd = 3 Rothstocknbella 4th = 7 Wicked Mistress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 10 - 2 Gotta Minute | ||
Sat Mar 17 2018 14:35 | 1st = 2 Gotta Minute 2nd = 14 Tiger Thompson 3rd = 4 Fiery Ferret 4th = 6 Acuto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 3 - 8 Staraday | ||
Sat Mar 17 2018 14:34 | 1st = 8 Staraday 2nd = 5 Miss Jenny 3rd = 2 Red Rover 4th = 9 Denials |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 4 - 2 Khulaasa | ||
Sat Mar 17 2018 14:30 | 1st = 2 Khulaasa 2nd = 1 Krone 3rd = 6 Cristal Eyes 4th = 5 Naduri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Lismore Race 1 - 5 Saga Del Mar | ||
Sat Mar 17 2018 14:26 | 1st = 5 Saga Del Mar 2nd = 3 Clearfield 3rd = 2 Mccullough 4th = 6 Swift Accord |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 3 - 10 Char Char | ||
Sat Mar 17 2018 14:22 | 1st = 10 Char Char 2nd = 9 Il Riccio 3rd = 6 Lay Down The Law 4th = 15 Round Mountain Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 7 - 4 Ferrando | ||
Sat Mar 17 2018 14:18 | 1st = 4 Ferrando 2nd = 5 Heroic Valour 3rd = 2 Son Of Maher 4th = 12 Akoya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 3 - 1 Let Me Say This | ||
Sat Mar 17 2018 14:14 | 1st = 1 Let Me Say This 2nd = 3 Macs Mettle 3rd = 5 Hulk Henry 4th = 4 Hes All Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 4 - 1 Written By | ||
Sat Mar 17 2018 14:10 | 1st = 1 Written By 2nd = 3 Sandbar 3rd = 5 Spin 4th = 13 Chabreet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 3 - 13 Global Sanction | ||
Sat Mar 17 2018 14:06 | 1st = 13 Global Sanction 2nd = 6 Heir To The Throne 3rd = 5 Fantastic Rock 4th = 10 Excessabeel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warren Race 1 - 11 Jessie Prevails | ||
Sat Mar 17 2018 14:04 | 1st = 11 Jessie Prevails 2nd = 9 Vaguely Related 3rd = 4 Bansuri 4th = 10 Blue Channel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 3 - 11 Music Bay | ||
Sat Mar 17 2018 14:01 | 1st = 11 Music Bay 2nd = 15 Really Swish 3rd = 6 Secret Vega 4th = 5 Kemalpasa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 7 - 8 Mr Knowitall | ||
Sat Mar 17 2018 14:00 | 1st = 8 Mr Knowitall 2nd = 4 Go Nicholas 3rd = 2 Elusive Treasure 4th = 6 Hes Cavalier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 2 - 2 Show Us Sumheart | ||
Sat Mar 17 2018 13:58 | 1st = 2 Show Us Sumheart 2nd = 6 Reverberating 3rd = 3 Estrella Fella 4th = 7 Sweet June |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 9 - 12 Machs Back | ||
Sat Mar 17 2018 13:55 | 1st = 12 Machs Back 2nd = 7 Come Dance With Me 3rd = 9 Ideal Conquest 4th = 11 Iwanadancewitsumbody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 2 - 6 Sophiella | ||
Sat Mar 17 2018 13:54 | 1st = 6 Sophiella 2nd = 1 Dylans Dynasty 3rd = 7 Pandeia 4th = 4 Billabong Cindy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 3 - 5 Demerara | ||
Sat Mar 17 2018 13:50 | 1st = 5 Demerara 2nd = 4 Ploverset 3rd = 9 Tarcoola Spirit 4th = 10 Tardis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 2 - 1 Exoteric | ||
Sat Mar 17 2018 13:42 | 1st = 1 Exoteric 2nd = 2 Xebec 3rd = 3 Irish Optimism 4th = 4 Magnatune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 6 - 1 Scott Base | ||
Sat Mar 17 2018 13:38 | 1st = 1 Scott Base 2nd = 13 Paulownia 3rd = 3 The Great Southern 4th = 5 Czechoslovakia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 2 - 2 Top Ravine | ||
Sat Mar 17 2018 13:34 | 1st = 2 Top Ravine 2nd = 4 Ruby Ray 3rd = 1 Bentles 4th = 6 Winsomemore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 3 - 1 Sunlight | ||
Sat Mar 17 2018 13:30 | 1st = 1 Sunlight 2nd = 10 Cristobal 3rd = 8 Sweet Ava 4th = 3 Secret Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 2 - 8 Spring Choice | ||
Sat Mar 17 2018 13:26 | 1st = 8 Spring Choice 2nd = 3 Exceltara 3rd = 9 Sunquest 4th = 2 Elite Drake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 2 - 5 Tarantino | ||
Sat Mar 17 2018 13:21 | 1st = 5 Tarantino 2nd = 6 Coppergate 3rd = 13 Its A Myth 4th = 8 Sasko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 6 - 2 Seventh Up | ||
Sat Mar 17 2018 13:20 | 1st = 2 Seventh Up 2nd = 4 Cote Dor 3rd = 5 Sultan Of Swing 4th = 3 Ocean Emperor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cairns Race 1 - 3 Snowy Moet | ||
Sat Mar 17 2018 13:18 | 1st = 3 Snowy Moet 2nd = 4 Our Atom 3rd = 2 Imperial Attitude 4th = 1 Great Pretender |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 8 - 15 Ossessione | ||
Sat Mar 17 2018 13:15 | 1st = 15 Ossessione 2nd = 6 Jabali 3rd = 2 Groomsman 4th = 7 Cullens Avenue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 1 - 8 Naia | ||
Sat Mar 17 2018 13:14 | 1st = 8 Naia 2nd = 3 Subtle Grey 3rd = 5 Missile Attack 4th = 6 Nothing Too Hard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 2 - 5 Holbien | ||
Sat Mar 17 2018 13:10 | 1st = 5 Holbien 2nd = 10 Forsure 3rd = 7 Indernile 4th = 2 Scarecrow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 5 - 2 Montoya Star | ||
Sat Mar 17 2018 13:05 | 1st = 2 Montoya Star 2nd = 8 Symphonic 3rd = 12 Flamingo 4th = 3 La Fille En Jeu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 1 - 9 Mediterranean | ||
Sat Mar 17 2018 13:02 | 1st = 9 Mediterranean 2nd = 10 Aggravate 3rd = 3 Whycatchim 4th = 5 Star Of Harada |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 1 - 4 Legal Ties | ||
Sat Mar 17 2018 12:58 | 1st = 4 Legal Ties 2nd = 1 Shenron 3rd = 3 Brooks Pleasure 4th = 2 Wicked Grimshaw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 2 - 5 Auvray | ||
Sat Mar 17 2018 12:55 | 1st = 5 Auvray 2nd = 2 Libran 3rd = 3 Mackintosh 4th = 9 Salsamor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 1 - 7 Lux Interior | ||
Sat Mar 17 2018 12:51 | 1st = 7 Lux Interior 2nd = 1 Clever George 3rd = 11 October Jewel 4th = 10 Juniper Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 1 - 3 Silent Warrior | ||
Sat Mar 17 2018 12:46 | 1st = 3 Silent Warrior 2nd = 1 Sagaab 3rd = 5 Sandison 4th = 6 Seek To Destroy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 5 - 8 Laddie Of Oakview | ||
Sat Mar 17 2018 12:45 | 1st = 8 Laddie Of Oakview 2nd = 6 Luen Yat Miracle 3rd = 9 Voler Pour Moi 4th = 4 Epae Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 7 - 5 Lorretta Franco | ||
Sat Mar 17 2018 12:40 | 1st = 5 Lorretta Franco 2nd = 14 Misty Memory 3rd = 10 Magnetic Watch 4th = 2 Magnate Mara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 1 - 3 Quilista | ||
Sat Mar 17 2018 12:35 | 1st = 3 Quilista 2nd = 1 French Emotion 3rd = 4 Hear The Chant 4th = 7 Written Era |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 4 - 5 Daytona Red | ||
Sat Mar 17 2018 12:28 | 1st = 5 Daytona Red 2nd = 2 Felaar 3rd = 1 Bizzwinkle 4th = 6 Kamanda Lincoln |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 1 - 7 Multifacets | ||
Sat Mar 17 2018 12:15 | 1st = 7 Multifacets 2nd = 9 All Too Soon 3rd = 8 Tamarack 4th = 5 Zourkhan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 6 - 2 War Dan Delight | ||
Sat Mar 17 2018 12:13 | 1st = 2 War Dan Delight 2nd = 3 Another Masterpiece 3rd = 1 Zinny Mach 4th = 6 Jack Jones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 4 - 2 Calligraphy | ||
Sat Mar 17 2018 12:08 | 1st = 2 Calligraphy 2nd = 5 Santiago 3rd = 1 Iwannadancelikehim 4th = 7 Libretti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 3 - 1 Sir Nate | ||
Sat Mar 17 2018 11:53 | 1st = 1 Sir Nate 2nd = 6 What A Smasher 3rd = 3 King Louis 4th = 4 Secret Allure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 5 - 13 The Doorman | ||
Sat Mar 17 2018 11:43 | 1st = 13 The Doorman 2nd = 7 Bettor Rock Again 3rd = 2 Edie Jaccka 4th = 16 Armstrong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 3 - 3 Prawn Star | ||
Sat Mar 17 2018 11:33 | 1st = 3 Prawn Star 2nd = 2 Matuzalem 3rd = 8 More Torque 4th = 6 Needlepoint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 2 - 7 Hinerangi | ||
Sat Mar 17 2018 11:18 | 1st = 7 Hinerangi 2nd = 10 Dream Dancer 3rd = 5 Cutting Up Rough 4th = 6 Classic Touch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 4 - 7 Picketts Ridge | ||
Sat Mar 17 2018 11:08 | 1st = 7 Picketts Ridge 2nd = 10 Pres The Belle 3rd = 5 Nottingham K Two 4th = 6 Pegasus Hanover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 2 - 5 Pop Star Princess | ||
Sat Mar 17 2018 10:58 | 1st = 5 Pop Star Princess 2nd = 4 Short Fuse 3rd = 2 Beauden 4th = 3 Caesours Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Trentham Race 1 - 5 Euphoria | ||
Sat Mar 17 2018 10:43 | 1st = 5 Euphoria 2nd = 4 The Bandito 3rd = 1 Disturbance 4th = 6 Pinsraad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 3 - 2 Bigandme | ||
Sat Mar 17 2018 10:33 | 1st = 2 Bigandme 2nd = 3 Dangerous 3rd = 1 Harrydahorse 4th = 9 Broadway Banner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 1 - 2 Woodloveto | ||
Sat Mar 17 2018 10:23 | 1st = 2 Woodloveto 2nd = 1 Nabiac 3rd = 5 Sovereign Prince 4th = 6 Carnaby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 2 - 13 Betterthanbrie | ||
Sat Mar 17 2018 10:03 | 1st = 13 Betterthanbrie 2nd = 12 Thisexcusebetterbeit 3rd = 2 Semiramide 4th = 3 Vintage Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 1 - 10 Rydgemont Milly | ||
Sat Mar 17 2018 9:30 | 1st = 10 Rydgemont Milly 2nd = 12 Overcast 3rd = 2 Moniburns 4th = 11 Shes Allthe Craze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 10 - 4 Art Keeper | ||
Sat Mar 17 2018 1:30 | 1st = 4 Art Keeper 2nd = 1 Ctheballerina 3rd = 11 Wabi Sabi 4th = 10 Free To Air |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 5 Trump Tux | ||
Sat Mar 17 2018 1:17 | 1st = 5 Trump Tux 2nd = 1 Simple Keeping 3rd = 7 West On Space 4th = 2 Zarbo Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 6 Rockin The Boys | ||
Sat Mar 17 2018 1:00 | 1st = 6 Rockin The Boys 2nd = 8 Bettors Angel 3rd = 11 Nothingbutadream 4th = 10 Sheez Edgy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 4 Trickster Lumik | ||
Sat Mar 17 2018 0:57 | 1st = 4 Trickster Lumik 2nd = 5 Thru The Years 3rd = 1 Wizard Fun 4th = 8 Proceed At Speed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 2 Fundamental | ||
Sat Mar 17 2018 0:37 | 1st = 2 Fundamental 2nd = 1 Fantasy Knight 3rd = 5 Spitting Venom 4th = 6 Supreme Ollie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 5 Glow Bright | ||
Sat Mar 17 2018 0:25 | 1st = 5 Glow Bright 2nd = 9 Auctioneers Elsu 3rd = 10 Tajies Girl 4th = 1 Max Meridius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 2 Uranium | ||
Sat Mar 17 2018 0:12 | 1st = 2 Uranium 2nd = 3 Tim Berr 3rd = 7 Brutal Lomar 4th = 1 Aysum Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 2 Euphoric Moment | ||
Sat Mar 17 2018 0:00 | 1st = 2 Euphoric Moment 2nd = 6 The Lightning Strike 3rd = 7 Chetak 4th = 8 Gee Jay Kay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 3 Wayno | ||
Sat Feb 17 2018 23:52 | 1st = 3 Wayno 2nd = 4 Everest Monelli 3rd = 7 Constant Rama 4th = 2 Majestic Mia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 6 - 6 Vampiro | ||
Sat Feb 17 2018 23:40 | 1st = 6 Vampiro 2nd = 5 Madame Meilland 3rd = 3 Mr Nickel 4th = 1 Debt Free Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 10 - 4 Covert Beauty | ||
Sat Feb 17 2018 23:35 | 1st = 4 Covert Beauty 2nd = 5 Reciprocity 3rd = 6 Heavens Hint 4th = 2 Rocknroll Amber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 8 Decimal | ||
Sat Feb 17 2018 23:32 | 1st = 8 Decimal 2nd = 3 Trouper Monelli 3rd = 2 Dandalup Brutus 4th = 4 Skyther Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 2 Astrozone | ||
Sat Feb 17 2018 23:17 | 1st = 2 Astrozone 2nd = 4 Benny Monelli 3rd = 1 Max Profit 4th = 8 Skippers Ticket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 1 Im Rolling Stoned | ||
Sat Feb 17 2018 23:10 | 1st = 1 Im Rolling Stoned 2nd = 11 Newmerella Sharkie 3rd = 5 Its All Go 4th = 8 Hoofnit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 3 My Names David | ||
Sat Feb 17 2018 23:07 | 1st = 3 My Names David 2nd = 7 Honcho Monelli 3rd = 4 Zipping Angus 4th = 2 Orazzi Ohh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 5 - 4 Writing On Thewall | ||
Sat Feb 17 2018 23:06 | 1st = 4 Writing On Thewall 2nd = 1 Mission Glory 3rd = 6 Hez The Artisan 4th = 10 Zacharia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 10 - 3 Miss Fisher | ||
Sat Feb 17 2018 23:02 | 1st = 3 Miss Fisher 2nd = 4 No Republic 3rd = 5 Sunoflindenny 4th = 1 Declaring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 1 Samalise | ||
Sat Feb 17 2018 22:56 | 1st = 1 Samalise 2nd = 4 Clarenden Valour 3rd = 7 Fine Artist 4th = 8 Eyes For You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 5 Frida Monelli | ||
Sat Feb 17 2018 22:53 | 1st = 5 Frida Monelli 2nd = 6 Yankee Parker 3rd = 8 Falcons Glory 4th = 4 Obstruction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 10 - 8 Fame Assured | ||
Sat Feb 17 2018 22:48 | 1st = 8 Fame Assured 2nd = 7 Macey Jayde 3rd = 2 War Dan Bad Girl 4th = 10 Callmequeenbee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 5 He Shall Johnny | ||
Sat Feb 17 2018 22:45 | 1st = 5 He Shall Johnny 2nd = 1 Ashom Monelli 3rd = 2 Billys Bake 4th = 8 Dewana Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 1 Lucky Unlucky | ||
Sat Feb 17 2018 22:40 | 1st = 1 Lucky Unlucky 2nd = 9 Red Charmer 3rd = 7 Corey William 4th = 4 Majordoit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 4 Winsome Stride | ||
Sat Feb 17 2018 22:37 | 1st = 4 Winsome Stride 2nd = 7 Styles 3rd = 5 Sister Knows 4th = 8 Blazin Audrey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 4 - 7 Greenngold | ||
Sat Feb 17 2018 22:36 | 1st = 7 Greenngold 2nd = 8 Telham Lane 3rd = 3 Over Loaded 4th = 5 Spot The Shark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 9 - 6 Mach Cruiser | ||
Sat Feb 17 2018 22:32 | 1st = 6 Mach Cruiser 2nd = 3 Jodan 3rd = 4 Might Be Luck 4th = 1 Classy Guy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 5 Neil Monelli | ||
Sat Feb 17 2018 22:30 | 1st = 5 Neil Monelli 2nd = 7 Backpacker Jack 3rd = 4 Allen Mike 4th = 2 Jazz Get On |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 2 Brohart | ||
Sat Feb 17 2018 22:25 | 1st = 2 Brohart 2nd = 6 Canelliesparkle 3rd = 5 Daddy Long Legs 4th = 3 Official Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 5 Dyna Yezza | ||
Sat Feb 17 2018 22:22 | 1st = 5 Dyna Yezza 2nd = 1 Dyna Zesty 3rd = 2 Rockstar Patriot 4th = 8 Lena Lake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 10 - 8 Sunlit Digger | ||
Sat Feb 17 2018 22:19 | 1st = 8 Sunlit Digger 2nd = 5 Vista Flash 3rd = 9 Dixie The Weapon 4th = 7 Mister Fernando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 9 - 5 Imprincessgemma | ||
Sat Feb 17 2018 22:17 | 1st = 5 Imprincessgemma 2nd = 7 Soho Burning Love 3rd = 10 My Sweetchilliphilly 4th = 6 Prophesy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 6 Thomas Jay | ||
Sat Feb 17 2018 22:15 | 1st = 6 Thomas Jay 2nd = 4 Fascinate Joan 3rd = 3 Winsome Currency 4th = 5 African Zephyr |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 7 - 2 Mishani Rainman | ||
Sat Feb 17 2018 22:12 | 1st = 2 Mishani Rainman 2nd = 4 Conquering Lass 3rd = 5 Gold Monarch 4th = 3 Singapore Fling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 7 Mako Banner | ||
Sat Feb 17 2018 22:10 | 1st = 7 Mako Banner 2nd = 1 Always My Mate 3rd = 3 Remember Them 4th = 6 Gangster Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 3 Azzurra Que | ||
Sat Feb 17 2018 22:07 | 1st = 3 Azzurra Que 2nd = 1 Goodbye 3rd = 6 Bushmans Drover 4th = 5 Miss Truffles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 3 - 8 Undercover Art | ||
Sat Feb 17 2018 22:06 | 1st = 8 Undercover Art 2nd = 1 Win And Grin 3rd = 4 Taharas Desire 4th = 6 My Amelia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 11 - 7 Simply Millie | ||
Sat Feb 17 2018 22:04 | 1st = 7 Simply Millie 2nd = 8 Stratavon Tomas 3rd = 3 Zipping Penny 4th = 2 Badge Draw Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 8 - 2 Jilliby Glitter | ||
Sat Feb 17 2018 22:02 | 1st = 2 Jilliby Glitter 2nd = 8 Starzz In Disguise 3rd = 1 Exciteusrubycee 4th = 4 Ridnabumpswifagrin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 7 Dyna Chancer | ||
Sat Feb 17 2018 22:00 | 1st = 7 Dyna Chancer 2nd = 3 Duty Free 3rd = 6 Aston Frankel 4th = 2 Feikuai George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 9 - 6 Zozo Ma Gogo | ||
Sat Feb 17 2018 22:00 | 1st = 6 Zozo Ma Gogo 2nd = 9 Silver Jolt 3rd = 8 Rolamax 4th = 3 Kismets Courage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 9 - 4 Royal Turbo | ||
Sat Feb 17 2018 21:57 | 1st = 4 Royal Turbo 2nd = 7 True Dream 3rd = 6 Sketchy Nick 4th = 8 Black Pocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 3 Drinktous Wroxton | ||
Sat Feb 17 2018 21:55 | 1st = 3 Drinktous Wroxton 2nd = 5 Glintintheeye 3rd = 9 Stuey D 4th = 7 Im Havinaball |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 1 Lets Win Meisha | ||
Sat Feb 17 2018 21:50 | 1st = 1 Lets Win Meisha 2nd = 4 Blazin Carter 3rd = 2 Ariya 4th = 5 Frekey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 10 Shez All Rock | ||
Sat Feb 17 2018 21:45 | 1st = 10 Shez All Rock 2nd = 5 Nostra Villa 3rd = 2 Ideal Pleasure 4th = 7 Redbank Addi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 4 Lucky Lily | ||
Sat Feb 17 2018 21:43 | 1st = 4 Lucky Lily 2nd = 5 Koba 3rd = 8 Relocate 4th = 6 Porsha Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 2 - 4 Yankee Boots | ||
Sat Feb 17 2018 21:41 | 1st = 4 Yankee Boots 2nd = 3 Charlie El 3rd = 8 The Prodigy 4th = 1 Lady Chelsea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 1 Striker Light | ||
Sat Feb 17 2018 21:40 | 1st = 1 Striker Light 2nd = 9 Slick 3rd = 2 Aston Dee Bee 4th = 8 Poke The Bear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 8 - 6 Lucky Chap | ||
Sat Feb 17 2018 21:37 | 1st = 6 Lucky Chap 2nd = 1 Lagoon Pirate 3rd = 4 Tristan Cannon 4th = 2 Wild Walter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 5 Village Witch | ||
Sat Feb 17 2018 21:35 | 1st = 5 Village Witch 2nd = 6 Majestic Major 3rd = 8 Alleluia 4th = 7 Glenferrie Hood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 8 - 4 Lochinvar Hugo | ||
Sat Feb 17 2018 21:33 | 1st = 4 Lochinvar Hugo 2nd = 2 Ideal Suspect 3rd = 5 Run Business Run 4th = 1 Miracle Marcus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 7 Praters Recruit | ||
Sat Feb 17 2018 21:31 | 1st = 7 Praters Recruit 2nd = 2 Elly Bye Bye 3rd = 3 Cosmic Laptop 4th = 8 Wildash Nitro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 7 - 10 Messini | ||
Sat Feb 17 2018 21:30 | 1st = 10 Messini 2nd = 5 Motu Meteor 3rd = 1 Looks Like Heaven 4th = 2 Mustang Bart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 8 Dreaming Time | ||
Sat Feb 17 2018 21:28 | 1st = 8 Dreaming Time 2nd = 7 Off The Leash 3rd = 6 Zinkey 4th = 2 Drink Schooners |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 7 Demonishem | ||
Sat Feb 17 2018 21:25 | 1st = 7 Demonishem 2nd = 2 Blackheart Bruce 3rd = 4 Snowdonia 4th = 6 Apocryphal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 4 Ona Rocky Beach | ||
Sat Feb 17 2018 21:24 | 1st = 4 Ona Rocky Beach 2nd = 7 Cheersbigears 3rd = 3 Holme On The River 4th = 2 Idle Hands |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 6 Legend Man | ||
Sat Feb 17 2018 21:21 | 1st = 6 Legend Man 2nd = 2 Our Batgirl 3rd = 4 Winsome Toby 4th = 1 Mulberry Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 1 Carlas Pixel | ||
Sat Feb 17 2018 21:20 | 1st = 1 Carlas Pixel 2nd = 10 Ameretto 3rd = 7 Rocker Band 4th = 3 Shakahari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 3 Rig Fifty Five | ||
Sat Feb 17 2018 21:18 | 1st = 3 Rig Fifty Five 2nd = 6 Oshkosh Yobbo 3rd = 5 Loch Freddie 4th = 2 Osakalaka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 1 - 2 Spock The Spaceman | ||
Sat Feb 17 2018 21:16 | 1st = 2 Spock The Spaceman 2nd = 1 Our Euphoria 3rd = 3 Excuse Me Sir 4th = 4 Fate And Fortune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 6 - 7 Shadow Empire | ||
Sat Feb 17 2018 21:15 | 1st = 7 Shadow Empire 2nd = 15 Hughstaad 3rd = 9 Foxleigh 4th = 6 Rocking Ossie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 7 - 1 Elantris | ||
Sat Feb 17 2018 21:14 | 1st = 1 Elantris 2nd = 4 Pedro Cerrano 3rd = 5 Crash Cobra 4th = 7 One Hour Parking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 7 Dodgy Dancer | ||
Sat Feb 17 2018 21:11 | 1st = 7 Dodgy Dancer 2nd = 8 Tee Be Good 3rd = 3 Johns Last 4th = 4 Bubble Guppy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 1 Casino Tommy | ||
Sat Feb 17 2018 21:10 | 1st = 1 Casino Tommy 2nd = 6 One Wise Man 3rd = 2 Geronimo Beau 4th = 8 Ruato Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 1 Zinnia | ||
Sat Feb 17 2018 21:07 | 1st = 1 Zinnia 2nd = 3 Buckle Up Nel 3rd = 5 Hyper Jet 4th = 9 Frecklenator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 7 - 2 Rocking | ||
Sat Feb 17 2018 21:06 | 1st = 2 Rocking 2nd = 3 Eliska 3rd = 8 Red River Glacier 4th = 4 A Sweet Success |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 1 Zipping Beau | ||
Sat Feb 17 2018 21:04 | 1st = 1 Zipping Beau 2nd = 3 Ancient Secret 3rd = 5 Pride Of Charlie 4th = 4 My Country |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 6 - 10 Jilliby Chevy | ||
Sat Feb 17 2018 21:00 | 1st = 10 Jilliby Chevy 2nd = 3 Diamond Jasper 3rd = 9 King Of Rocknroll 4th = 7 Kimani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 4 Dyna Dean | ||
Sat Feb 17 2018 20:58 | 1st = 4 Dyna Dean 2nd = 1 Chasin Crackers 3rd = 6 Where Art Thou 4th = 7 Extreme Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 1 Wheres Tamika | ||
Sat Feb 17 2018 20:55 | 1st = 1 Wheres Tamika 2nd = 4 All Paws 3rd = 2 One Impression 4th = 8 Im So Fancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 6 Make Mine Joe | ||
Sat Feb 17 2018 20:54 | 1st = 6 Make Mine Joe 2nd = 2 Clarenden Hustler 3rd = 1 Starlight Rainbow 4th = 4 Prince Of Zanzibar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 6 - 1 Jimmy Newob | ||
Sat Feb 17 2018 20:51 | 1st = 1 Jimmy Newob 2nd = 4 Precious Sal 3rd = 3 Two Times Twice 4th = 2 Another Gangsta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 3 Tiger Tara | ||
Sat Feb 17 2018 20:50 | 1st = 3 Tiger Tara 2nd = 9 My Field Marshal 3rd = 1 Lazarus 4th = 7 Mach Doro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 6 Rusty Memories | ||
Sat Feb 17 2018 20:47 | 1st = 6 Rusty Memories 2nd = 1 Ritas Boy 3rd = 2 Cosmical 4th = 4 Beside The Truth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 8 Rose Honey | ||
Sat Feb 17 2018 20:44 | 1st = 8 Rose Honey 2nd = 2 Bitter Delight 3rd = 3 Super Cup 4th = 5 Aleena Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 3 Three Of The Best | ||
Sat Feb 17 2018 20:43 | 1st = 3 Three Of The Best 2nd = 11 Eleniark 3rd = 8 Bundaburra 4th = 1 Our Buscemi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 8 Shes A Honey | ||
Sat Feb 17 2018 20:41 | 1st = 8 Shes A Honey 2nd = 3 Two Bills 3rd = 6 Reiki Master 4th = 1 Joyce Rumble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 5 - 1 Hard Stride | ||
Sat Feb 17 2018 20:40 | 1st = 1 Hard Stride 2nd = 2 Gully Command 3rd = 6 Brave Dazzler 4th = 3 Gday Old Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 4 Fanta Bale | ||
Sat Feb 17 2018 20:37 | 1st = 4 Fanta Bale 2nd = 6 Rippin Sam 3rd = 8 Champagne Sally 4th = 1 Quick Jagger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 6 - 5 Brallos Pass | ||
Sat Feb 17 2018 20:37 | 1st = 5 Brallos Pass 2nd = 3 Audi Hare 3rd = 9 Medal Of Honour 4th = 1 Uncle Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 7 Hez Boby Dazzler | ||
Sat Feb 17 2018 20:34 | 1st = 7 Hez Boby Dazzler 2nd = 3 Betty Rumble 3rd = 1 Zipping Tully 4th = 6 Zipping Stella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 5 - 4 Any Old Way | ||
Sat Feb 17 2018 20:32 | 1st = 4 Any Old Way 2nd = 1 Mister Oz 3rd = 5 Kyvalley Boomerang 4th = 2 Fratellino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 5 Two Jay | ||
Sat Feb 17 2018 20:30 | 1st = 5 Two Jay 2nd = 6 Jock Colley 3rd = 7 Nations 4th = 8 Ritza Rossi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 5 - 7 Ritza Lenny | ||
Sat Feb 17 2018 20:27 | 1st = 7 Ritza Lenny 2nd = 3 Sleek Master 3rd = 6 Flyrite 4th = 2 Bad Boy Joe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 4 Centonic | ||
Sat Feb 17 2018 20:25 | 1st = 4 Centonic 2nd = 2 Hey Hardy 3rd = 5 Maywyns Zephyr 4th = 6 Majestic Lustre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 1 Fernando Bonus | ||
Sat Feb 17 2018 20:24 | 1st = 1 Fernando Bonus 2nd = 6 Give It Some 3rd = 9 Sambucca Hayze 4th = 7 Kenatay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 8 - 3 Western Temple | ||
Sat Feb 17 2018 20:22 | 1st = 3 Western Temple 2nd = 6 My Grace 3rd = 8 Storm Dancer 4th = 4 Mulga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 7 Jake Sully | ||
Sat Feb 17 2018 20:21 | 1st = 7 Jake Sully 2nd = 2 Dorans Echo 3rd = 5 Summer Wave 4th = 1 Niko Tecoma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 6 Kihael Koalmina | ||
Sat Feb 17 2018 20:18 | 1st = 6 Kihael Koalmina 2nd = 7 Oren Ishii 3rd = 3 Hardaway Highway 4th = 4 Shark Fan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 5 Anything For Love | ||
Sat Feb 17 2018 20:17 | 1st = 5 Anything For Love 2nd = 6 Soho Tribeca 3rd = 8 Charlaval 4th = 1 Moonrock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 8 - 2 Rhino Buster | ||
Sat Feb 17 2018 20:15 | 1st = 2 Rhino Buster 2nd = 3 Someday One Day 3rd = 8 Get Round It 4th = 1 On The Ropes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 3 Jaclyn Bale | ||
Sat Feb 17 2018 20:14 | 1st = 3 Jaclyn Bale 2nd = 1 Alpha Lucky 3rd = 8 Dyna Forrest 4th = 6 Maurice Minor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 4 - 6 Black Hole Sun | ||
Sat Feb 17 2018 20:11 | 1st = 6 Black Hole Sun 2nd = 1 Canya Touche 3rd = 7 Lagoon Rhett 4th = 3 Hes So Fancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 10 Gloveman Gilly | ||
Sat Feb 17 2018 20:10 | 1st = 10 Gloveman Gilly 2nd = 8 Hard To Hear 3rd = 1 Back Page News 4th = 5 Call Me Yours |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 6 Sheez My Chicki | ||
Sat Feb 17 2018 20:08 | 1st = 6 Sheez My Chicki 2nd = 1 Comatose 3rd = 2 Midnight Emma 4th = 3 Simone Shimmers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 5 - 3 Our Summer Bay | ||
Sat Feb 17 2018 20:07 | 1st = 3 Our Summer Bay 2nd = 1 Well Disguised 3rd = 2 Hakuna 4th = 9 Sheer Modern |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 7 Bridwood Brianna | ||
Sat Feb 17 2018 20:04 | 1st = 7 Bridwood Brianna 2nd = 4 Dorans Ash 3rd = 1 Kao De Kahn 4th = 8 Rivenlee Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 4 - 2 Mighty Regal | ||
Sat Feb 17 2018 20:03 | 1st = 2 Mighty Regal 2nd = 6 Sketchman 3rd = 8 Lagom 4th = 1 Leica Patrick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 3 Yeah Okay | ||
Sat Feb 17 2018 20:01 | 1st = 3 Yeah Okay 2nd = 5 Beijing Fling 3rd = 7 Bad Neighbour 4th = 8 Double Gee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 4 - 2 Quiero | ||
Sat Feb 17 2018 20:00 | 1st = 2 Quiero 2nd = 8 Flying Colours 3rd = 9 Sheza Good Girl 4th = 7 Dleeajet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 2 Hasten Slowly | ||
Sat Feb 17 2018 19:58 | 1st = 2 Hasten Slowly 2nd = 4 Dyna Oscar 3rd = 8 Wise Ricciardo 4th = 5 Dyna Bitey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 5 Planet Of Dreams | ||
Sat Feb 17 2018 19:54 | 1st = 5 Planet Of Dreams 2nd = 1 Winsome Fernando 3rd = 2 Bad Boy Goodesy 4th = 7 Irish Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 1 Go Go Shikari | ||
Sat Feb 17 2018 19:54 | 1st = 1 Go Go Shikari 2nd = 7 Perfectlyimperfect 3rd = 6 Devilry 4th = 4 Wroxton Balboa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 3 - 6 Techno | ||
Sat Feb 17 2018 19:51 | 1st = 6 Techno 2nd = 7 Starzsa Light 3rd = 5 Canya Ayden 4th = 3 Ask King Jeff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 5 Colt Thirty One | ||
Sat Feb 17 2018 19:50 | 1st = 5 Colt Thirty One 2nd = 8 Little Peanut 3rd = 1 The Devils Own 4th = 4 Tam Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 6 Mount Brown | ||
Sat Feb 17 2018 19:48 | 1st = 6 Mount Brown 2nd = 8 Infrared Ethics 3rd = 1 Special Road 4th = 2 Gagan Colin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 7 - 8 Jeraft | ||
Sat Feb 17 2018 19:45 | 1st = 8 Jeraft 2nd = 3 Kaapander 3rd = 4 Naturaliste 4th = 1 Barzinho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 3 Haras Flame | ||
Sat Feb 17 2018 19:43 | 1st = 3 Haras Flame 2nd = 5 Nikki Nettle 3rd = 1 Femme Folle 4th = 4 Infrared Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 3 Firebby | ||
Sat Feb 17 2018 19:40 | 1st = 3 Firebby 2nd = 5 Feel The Faith 3rd = 10 Exceptional Mach 4th = 12 Sicilian Slumber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 3 Tuggeragh | ||
Sat Feb 17 2018 19:38 | 1st = 3 Tuggeragh 2nd = 2 Quotation Mark 3rd = 7 Our Turbo Boy 4th = 4 Black Bombshell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 7 - 2 Swift Sis | ||
Sat Feb 17 2018 19:35 | 1st = 2 Swift Sis 2nd = 1 Bells Tower 3rd = 4 Another Demon 4th = 9 Tiger Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 5 Shoe In | ||
Sat Feb 17 2018 19:35 | 1st = 5 Shoe In 2nd = 1 Cedar Jazz 3rd = 4 Cosmic Poker 4th = 7 Magpie Joey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 2 Simon Keeping | ||
Sat Feb 17 2018 19:32 | 1st = 2 Simon Keeping 2nd = 4 Gunnadoo Cove 3rd = 3 Steve Keeping 4th = 6 Vegas Ethics |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 4 - 3 Scotlynn Jiggs | ||
Sat Feb 17 2018 19:30 | 1st = 3 Scotlynn Jiggs 2nd = 10 The Loustar 3rd = 1 Our Buller Boy 4th = 6 Magicnracing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 2 - 8 Wighton | ||
Sat Feb 17 2018 19:28 | 1st = 8 Wighton 2nd = 5 Dana Ali 3rd = 1 Four Carat 4th = 7 Billy The Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 3 - 1 Archduke Joseph | ||
Sat Feb 17 2018 19:28 | 1st = 1 Archduke Joseph 2nd = 7 Keayang Trumpet 3rd = 9 Santanna Breeze 4th = 3 Hilldale Udon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 1 Del Rey | ||
Sat Feb 17 2018 19:25 | 1st = 1 Del Rey 2nd = 2 Zulu Knocks 3rd = 8 Hemsworth 4th = 5 Chief Jetpilot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 3 - 13 General Cos | ||
Sat Feb 17 2018 19:21 | 1st = 13 General Cos 2nd = 5 Stormy Grey 3rd = 8 Hot Talk 4th = 2 Mickey Dazzler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 2 Jeebus Bird | ||
Sat Feb 17 2018 19:19 | 1st = 2 Jeebus Bird 2nd = 4 Hit The Highway 3rd = 7 Rosie Riccarton 4th = 1 Sublime News |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 1 Roi Lear Kahn | ||
Sat Feb 17 2018 19:16 | 1st = 1 Roi Lear Kahn 2nd = 2 Dolcetto Hayze 3rd = 5 Merlot Hayze 4th = 3 Mr Ralph |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 7 Poster Boy | ||
Sat Feb 17 2018 19:15 | 1st = 7 Poster Boy 2nd = 8 Major Times 3rd = 4 The Black Prince 4th = 3 Divine State |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 3 Jacobite Jye | ||
Sat Feb 17 2018 19:13 | 1st = 3 Jacobite Jye 2nd = 8 Stratavon Kasey 3rd = 1 Over the Border 4th = 4 Royal Temptress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 1 Royal Counsel | ||
Sat Feb 17 2018 19:08 | 1st = 1 Royal Counsel 2nd = 8 Fours Enuf Tas 3rd = 5 Arrokeefe 4th = 11 Young American |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 6 - 1 Private Dancer | ||
Sat Feb 17 2018 19:05 | 1st = 1 Private Dancer 2nd = 5 Arctic Stream 3rd = 2 Miracle Man 4th = 3 Hes A Parker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 3 - 3 Poco Aces | ||
Sat Feb 17 2018 19:02 | 1st = 3 Poco Aces 2nd = 10 Ina Great Place 3rd = 1 Happy Schnapps 4th = 2 Navajo Rocky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 1 - 7 Burning Fuel | ||
Sat Feb 17 2018 19:02 | 1st = 7 Burning Fuel 2nd = 1 Makosa 3rd = 4 Sunburnt Opal 4th = 5 Sunburnt Highway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 1 Dodgy Ethan | ||
Sat Feb 17 2018 18:59 | 1st = 1 Dodgy Ethan 2nd = 7 Wildash Tom 3rd = 2 Lilly Pilly Lass 4th = 8 Catch Me Keith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 2 - 9 Jilliby Madonna | ||
Sat Feb 17 2018 18:58 | 1st = 9 Jilliby Madonna 2nd = 2 Regal Rock 3rd = 4 Thats Perfect 4th = 6 Vapar Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 8 - 6 Divine Breeze | ||
Sat Feb 17 2018 18:57 | 1st = 6 Divine Breeze 3rd = 10 Mulu Magic 4th = 5 Chilly Cha Cha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 9 Delicia | ||
Sat Feb 17 2018 18:55 | 1st = 9 Delicia 2nd = 1 Shireen 3rd = 4 Independent Rose 4th = 2 Teesha Sunrise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 6 - 2 Omerta | ||
Sat Feb 17 2018 18:55 | 1st = 2 Omerta 2nd = 7 Ritualistic 3rd = 5 Southern Warrior 4th = 4 Righto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 4 Rapid Innings | ||
Sat Feb 17 2018 18:52 | 1st = 4 Rapid Innings 2nd = 1 Giant Valley 3rd = 7 Whoop Bang 4th = 9 Run Jackie Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 12 Maraetai | ||
Sat Feb 17 2018 18:48 | 1st = 12 Maraetai 2nd = 9 Code Bailey 3rd = 6 Higherthananeagle 4th = 1 All U Need Is Faith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 6 Crazy Bella | ||
Sat Feb 17 2018 18:44 | 1st = 6 Crazy Bella 2nd = 3 Lets Win Billy 3rd = 8 Caesars Warrior 4th = 5 Rich Burgundy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 2 - 5 Man Overboard | ||
Sat Feb 17 2018 18:40 | 1st = 5 Man Overboard 2nd = 1 Try N Catch Me 3rd = 11 Casse Bleu 4th = 9 Shear Vogue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 2 - 7 Million Dollar Gem | ||
Sat Feb 17 2018 18:39 | 1st = 7 Million Dollar Gem 2nd = 1 Frosty Star 3rd = 5 Jules Peach 4th = 11 Artistic Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 2 Dooper | ||
Sat Feb 17 2018 18:37 | 1st = 2 Dooper 2nd = 5 Sacred Shadow 3rd = 8 Millie Magna 4th = 4 Minor Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 1 - 7 Flying Moth | ||
Sat Feb 17 2018 18:33 | 1st = 7 Flying Moth 2nd = 9 Cruz 3rd = 2 Turing Express 4th = 5 Small Town |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 1 We Know Who | ||
Sat Feb 17 2018 18:32 | 1st = 1 We Know Who 2nd = 7 Leper Messiah 3rd = 8 Black Reaction 4th = 5 Heza Chop Chop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 9 - 3 Fortensky | ||
Sat Feb 17 2018 18:30 | 1st = 3 Fortensky 2nd = 14 Jadentom 3rd = 11 Oink 4th = 13 Clockwork Orange |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 7 - 13 Art Of Dance | ||
Sat Feb 17 2018 18:27 | 1st = 13 Art Of Dance 2nd = 3 Hesco Gold 3rd = 12 Persia 4th = 4 Clevanicc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 1 New York Bell | ||
Sat Feb 17 2018 18:26 | 1st = 1 New York Bell 2nd = 5 Apollos Warrior 3rd = 3 Stealth Karmar 4th = 6 Infrared Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 5 - 3 Olivers Travels | ||
Sat Feb 17 2018 18:25 | 1st = 3 Olivers Travels 2nd = 9 Prize Catch 3rd = 2 Max Almighty 4th = 7 Cougar Nights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 9 - 8 Suncraze | ||
Sat Feb 17 2018 18:20 | 1st = 8 Suncraze 2nd = 14 No Interest 3rd = 13 Star Of Monsoon 4th = 6 Generalissimo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 1 Buckle Up Rose | ||
Sat Feb 17 2018 18:17 | 1st = 1 Buckle Up Rose 2nd = 7 Notorious Mac 3rd = 2 Willie Win 4th = 4 Buster Emery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 5 - 6 Senorita Bonita | ||
Sat Feb 17 2018 18:15 | 1st = 6 Senorita Bonita 2nd = 7 High Limit 3rd = 1 Cee I Ay 4th = 3 Adrian Makfi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 12 My Alpha Rock | ||
Sat Feb 17 2018 18:12 | 1st = 12 My Alpha Rock 2nd = 6 Crockets Cullen 3rd = 1 Spare Me Days 4th = 4 Lombo Kotakinabalu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 8 - 3 Oneness | ||
Sat Feb 17 2018 18:09 | 1st = 3 Oneness 2nd = 7 Shinnecock 3rd = 6 Captain The World 4th = 8 Charming Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 1 - 2 Slice Of Life | ||
Sat Feb 17 2018 18:07 | 1st = 2 Slice Of Life 2nd = 4 We Love This City 3rd = 3 Eastbro Lucky 4th = 10 Emessgee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 1 - 5 Exceedingly Kool | ||
Sat Feb 17 2018 18:00 | 1st = 5 Exceedingly Kool 2nd = 2 Wine Barrel 3rd = 1 Timetus 4th = 4 Mr Chow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 1 Miss Hanigan | ||
Sat Feb 17 2018 17:57 | 1st = 1 Miss Hanigan 2nd = 2 Juddalon 3rd = 8 Buckle Up Clint 4th = 4 Fasika |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 8 - 14 Malvern Estate | ||
Sat Feb 17 2018 17:53 | 1st = 14 Malvern Estate 2nd = 8 Boomwaa 3rd = 13 Just Orm 4th = 5 Il Mio Destino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 4 - 8 Masquerade | ||
Sat Feb 17 2018 17:49 | 1st = 8 Masquerade 2nd = 7 Dynamite Dream 3rd = 6 Transgressor 4th = 2 Mighty Blonde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 8 - 3 Alizee | ||
Sat Feb 17 2018 17:45 | 1st = 3 Alizee 2nd = 13 Shumookh 3rd = 7 Torvill 4th = 1 Frolic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 4 - 6 Universal Mae | ||
Sat Feb 17 2018 17:40 | 1st = 6 Universal Mae 2nd = 13 Valmont 3rd = 4 Mudlode 4th = 7 Bjorn To Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 8 - 9 Tempting Faith | ||
Sat Feb 17 2018 17:36 | 1st = 9 Tempting Faith 2nd = 2 Alaskan Jade 3rd = 3 Won Ball 4th = 4 French Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 7 - 7 Irish Vice | ||
Sat Feb 17 2018 17:33 | 1st = 7 Irish Vice 2nd = 9 Davor 3rd = 1 Tiarnan 4th = 2 Subsolar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 5 - 4 Heart Of Red | ||
Sat Feb 17 2018 17:31 | 1st = 4 Heart Of Red 2nd = 8 Another Mans Gain 3rd = 5 Primeiro 4th = 9 Swivet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 6 - 9 Classic Thoughts | ||
Sat Feb 17 2018 17:29 | 1st = 9 Classic Thoughts 2nd = 6 Machismo 3rd = 11 Tavisfaction 4th = 5 Kung Fu Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 9 - 10 Coldstone | ||
Sat Feb 17 2018 17:25 | 1st = 10 Coldstone 2nd = 5 Radipole 3rd = 12 Kingsguard 4th = 7 Chamois Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 7 - 6 Dark Force | ||
Sat Feb 17 2018 17:21 | 1st = 6 Dark Force 2nd = 7 Easy Mover 3rd = 4 Durant 4th = 8 Miss Demi Monde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 7 - 9 Idle Situation | ||
Sat Feb 17 2018 17:17 | 1st = 9 Idle Situation 2nd = 10 Wackem 3rd = 3 Courts Star 4th = 4 Perilous Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kangaroo Island Race 7 - 4 Millenia | ||
Sat Feb 17 2018 17:15 | 1st = 4 Millenia 2nd = 11 Rods Opinion 3rd = 7 Tricky Affair 4th = 5 Voluto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moree Race 6 - 3 Exotic Art | ||
Sat Feb 17 2018 17:13 | 1st = 3 Exotic Art 2nd = 2 Clipaholic 3rd = 9 Falvina 4th = 8 Tattinger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 3 - 3 Tycoon Legend | ||
Sat Feb 17 2018 17:09 | 1st = 3 Tycoon Legend 2nd = 2 No Mean Feet 3rd = 10 Zackariah Beau 4th = 1 Comparative |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 7 - 10 Faraway Town | ||
Sat Feb 17 2018 17:05 | 1st = 10 Faraway Town 2nd = 3 Zestful 3rd = 5 Raiment 4th = 11 Gibraltar Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Race 6 - 3 Darbadar | ||
Sat Feb 17 2018 17:03 | 1st = 3 Darbadar 2nd = 4 Macs Mettle 3rd = 9 Skylight 4th = 1 Bonsea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 7 - 5 Special Feeling | ||
Sat Feb 17 2018 17:01 | 1st = 5 Special Feeling 2nd = 12 Reine De Tout 3rd = 7 Queue For Quality 4th = 6 Hi Suppose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 3 - 1 Blackbeel | ||
Sat Feb 17 2018 16:58 | 1st = 1 Blackbeel 2nd = 10 Thug Life 3rd = 9 Major Mambo 4th = 2 He Said She Said |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 7 - 7 Daktari | ||
Sat Feb 17 2018 16:56 | 1st = 7 Daktari 2nd = 2 Savanero 3rd = 11 Traffic Maestro 4th = 4 Groove With Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 4 - 2 Iron Lotus | ||
Sat Feb 17 2018 16:54 | 1st = 2 Iron Lotus 2nd = 5 Sorry I Am Razor 3rd = 1 Thats Justified 4th = 3 Its Not Trump |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 6 - 1 Brad Be Bold | ||
Sat Feb 17 2018 16:53 | 1st = 1 Brad Be Bold 2nd = 6 All Gifts 3rd = 4 National Flag 4th = 13 Alma Bubbles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 5 - 1 Plaisir | ||
Sat Feb 17 2018 16:49 | 1st = 1 Plaisir 2nd = 5 Excelsior 3rd = 4 Bray 4th = 2 High Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 8 - 4 Redkirk Warrior | ||
Sat Feb 17 2018 16:45 | 1st = 4 Redkirk Warrior 2nd = 1 Redzel 3rd = 8 Missrock 4th = 7 Supido |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 6 - 10 Not A Sound | ||
Sat Feb 17 2018 16:38 | 1st = 10 Not A Sound 2nd = 9 Behold The Queen 3rd = 6 Diva Doc 4th = 3 Typhoon Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moree Race 5 - 7 Safe Harbour | ||
Sat Feb 17 2018 16:35 | 1st = 7 Safe Harbour 2nd = 9 Outta Space 3rd = 4 Mr Malu 4th = 1 Command Troop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 6 - 6 Publishing Power | ||
Sat Feb 17 2018 16:33 | 1st = 6 Publishing Power 2nd = 14 Criquette 3rd = 17 Ive Gotta Nel 4th = 7 Courtza King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kangaroo Island Race 6 - 10 Red Menace | ||
Sat Feb 17 2018 16:31 | 1st = 10 Red Menace 2nd = 3 Jestwin 3rd = 9 Social Set 4th = 7 Centre Divider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 2 - 6 Saetta | ||
Sat Feb 17 2018 16:29 | 1st = 6 Saetta 2nd = 4 Cockatiel 3rd = 2 Assetro 4th = 1 Carolina Reaper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Race 5 - 10 Voanaba | ||
Sat Feb 17 2018 16:26 | 1st = 10 Voanaba 2nd = 6 Court Rules 3rd = 9 Pinball Dawn 4th = 2 Ironborn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 6 - 3 Endless Drama | ||
Sat Feb 17 2018 16:25 | 1st = 3 Endless Drama 2nd = 8 Global Glamour 3rd = 6 Comin Through 4th = 2 Prized Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 3 - 5 Lock The Doors | ||
Sat Feb 17 2018 16:18 | 1st = 5 Lock The Doors 2nd = 9 Wingards Mark 3rd = 1 Rembrandt 4th = 3 Lady Phromily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 6 - 9 Ahsha | ||
Sat Feb 17 2018 16:16 | 1st = 9 Ahsha 2nd = 2 Mr Cooley 3rd = 5 Hussed 4th = 4 Kumo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 2 - 4 Jimmy Rapid | ||
Sat Feb 17 2018 16:13 | 1st = 4 Jimmy Rapid 2nd = 10 Release The Sax 3rd = 2 Hes A Royal 4th = 7 Nobel Suspect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 6 - 4 Exalted Lightning | ||
Sat Feb 17 2018 16:11 | 1st = 4 Exalted Lightning 2nd = 1 Jims Journey 3rd = 6 Addison 4th = 2 The Chairman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 5 - 13 Reindeer Moon | ||
Sat Feb 17 2018 16:08 | 1st = 13 Reindeer Moon 2nd = 12 Great Powers 3rd = 5 Victory Star 4th = 7 Northern Dragon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 4 - 4 Temprado | ||
Sat Feb 17 2018 16:04 | 1st = 4 Temprado 2nd = 6 Cappamore 3rd = 5 Pulang Pula 4th = 7 Hollywood Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 7 - 16 Grunt | ||
Sat Feb 17 2018 16:00 | 1st = 16 Grunt 2nd = 1 Cliffs Edge 3rd = 7 Muraaqeb 4th = 4 Main Stage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kangaroo Island Race 5 - 3 Bit Of A Flirt | ||
Sat Feb 17 2018 15:58 | 1st = 3 Bit Of A Flirt 2nd = 2 Wicked Promise 3rd = 6 Crystal Icon 4th = 7 Amber Alert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 12 - 5 Direct Control | ||
Sat Feb 17 2018 15:58 | 1st = 5 Direct Control 2nd = 1 Miss You 3rd = 2 Calendar Girlz 4th = 10 Motu Hot Topic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 5 - 1 Go Benny | ||
Sat Feb 17 2018 15:56 | 1st = 1 Go Benny 2nd = 3 Go One More 3rd = 4 Le Sacre Blur 4th = 2 Nightspun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moree Race 4 - 4 Butter Toast | ||
Sat Feb 17 2018 15:54 | 1st = 4 Butter Toast 2nd = 3 Tennessee Man 3rd = 9 Monster High 4th = 8 Mash N Veg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 5 - 1 Diamonds Are | ||
Sat Feb 17 2018 15:52 | 1st = 1 Diamonds Are 2nd = 14 Sweet Adaline 3rd = 5 Spiral 4th = 11 Rhyming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 1 - 3 How To Fly | ||
Sat Feb 17 2018 15:48 | 1st = 3 How To Fly 2nd = 4 Tango Ora 3rd = 2 Saturia 4th = 5 Bon Voyage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Race 4 - 5 Sir Bam | ||
Sat Feb 17 2018 15:46 | 1st = 5 Sir Bam 2nd = 2 Johnny Be Quick 3rd = 1 Drum Master 4th = 3 Psycho Said So |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 5 - 11 Quick Defence | ||
Sat Feb 17 2018 15:45 | 1st = 11 Quick Defence 2nd = 4 Malaise 3rd = 8 The Pinnacle 4th = 9 Prometheus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 2 - 2 Einstein Magic | ||
Sat Feb 17 2018 15:42 | 1st = 2 Einstein Magic 2nd = 12 Urban Bourbon 3rd = 6 Ash Grey 4th = 10 Sacambaya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 5 - 5 Blue Jangles | ||
Sat Feb 17 2018 15:41 | 1st = 5 Blue Jangles 2nd = 4 Rubme 3rd = 7 Grassini 4th = 3 Crafty Cruiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 1 - 4 Prince Hal | ||
Sat Feb 17 2018 15:38 | 1st = 4 Prince Hal 2nd = 5 Sobrero 3rd = 3 Tip And Run 4th = 2 The Tubby Butcher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 5 - 6 Dangle Lad | ||
Sat Feb 17 2018 15:36 | 1st = 6 Dangle Lad 2nd = 1 Ace Attack 3rd = 12 Casino Club 4th = 4 Sagaab |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 4 - 5 Willowbrook Wonder | ||
Sat Feb 17 2018 15:33 | 1st = 5 Willowbrook Wonder 2nd = 2 Bullion Belle 3rd = 7 Dubawi Sniper 4th = 4 Star Of Pompeii |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 11 - 3 Well Meet Again | ||
Sat Feb 17 2018 15:30 | 1st = 3 Well Meet Again 2nd = 1 Time For Diamonds 3rd = 11 Sundons Flyer 4th = 7 Stylish Duke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 3 - 2 Key To Glory | ||
Sat Feb 17 2018 15:29 | 1st = 2 Key To Glory 2nd = 7 Missile Miss 3rd = 9 Whitty Woman 4th = 6 Sporty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 6 - 5 Rimraam | ||
Sat Feb 17 2018 15:25 | 1st = 5 Rimraam 2nd = 2 Bring Me Roses 3rd = 8 Shokora 4th = 7 Paris Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 4 - 3 Vencedora | ||
Sat Feb 17 2018 15:21 | 1st = 3 Vencedora 2nd = 2 Paradiso Girl 3rd = 1 Lugard Road 4th = 5 Griffins Gaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 9 - 8 Crispin | ||
Sat Feb 17 2018 15:19 | 1st = 8 Crispin 2nd = 3 Nesta 3rd = 4 The Believer 4th = 15 Waimate Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kangaroo Island Race 4 - 5 Little Jay Jay | ||
Sat Feb 17 2018 15:18 | 1st = 5 Little Jay Jay 2nd = 4 Alphabetic 3rd = 3 Roebuck 4th = 2 Oosterman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 4 - 3 Brazen Moss | ||
Sat Feb 17 2018 15:17 | 1st = 3 Brazen Moss 2nd = 6 Glendara 3rd = 1 Torgersen 4th = 7 Bodega Negra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moree Race 3 - 1 Medal Afrique | ||
Sat Feb 17 2018 15:13 | 1st = 1 Medal Afrique 2nd = 4 San Sabarto 3rd = 2 Free Billy 4th = 6 Punton Bernardini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 4 - 6 Kaepernick | ||
Sat Feb 17 2018 15:10 | 1st = 6 Kaepernick 2nd = 3 Dothraki 3rd = 4 Boss Lane 4th = 8 Oxford Poet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Race 3 - 4 Mendelssohn | ||
Sat Feb 17 2018 15:08 | 1st = 4 Mendelssohn 2nd = 6 We Built This City 3rd = 5 Scrap Copper 4th = 2 Benicos Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 4 - 3 Welcome Stryker | ||
Sat Feb 17 2018 15:06 | 1st = 3 Welcome Stryker 2nd = 9 Haunted Stream 3rd = 1 Dash For Dee 4th = 6 Miss Excess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 1 - 7 Lucks A Chance | ||
Sat Feb 17 2018 15:04 | 1st = 7 Lucks A Chance 2nd = 12 Mrs Yargi 3rd = 3 Cleese 4th = 10 Razor Racing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 4 - 2 Stellar Collision | ||
Sat Feb 17 2018 15:01 | 1st = 2 Stellar Collision 2nd = 3 Go The Journey 3rd = 1 Heart Of A Lion 4th = 6 Benz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 8 - 1 Major Tom | ||
Sat Feb 17 2018 15:00 | 1st = 1 Major Tom 2nd = 7 Hes A Freak 3rd = 8 Joes Legacy 4th = 19 Tavlin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 3 - 5 Awake The Stars | ||
Sat Feb 17 2018 14:58 | 1st = 5 Awake The Stars 2nd = 4 Shoreline 3rd = 1 Eljetem 4th = 3 Scoutabout |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 10 - 10 Don Domingo | ||
Sat Feb 17 2018 14:55 | 1st = 10 Don Domingo 2nd = 3 Westar Sam 3rd = 7 Acolyte 4th = 8 Run Boy Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 2 - 5 Seasonal | ||
Sat Feb 17 2018 14:54 | 1st = 5 Seasonal 2nd = 6 Hunter Caulfield 3rd = 8 Missing In Action 4th = 1 Aeecee Tianhu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 5 - 3 Kens Dream | ||
Sat Feb 17 2018 14:50 | 1st = 3 Kens Dream 2nd = 4 Lucky Liberty 3rd = 12 Prima 4th = 11 Portman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 3 - 5 Bank On Henry | ||
Sat Feb 17 2018 14:46 | 1st = 5 Bank On Henry 2nd = 1 Ultima Chance 3rd = 6 Klisstra 4th = 4 Showmaster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 8 - 9 Taniwha | ||
Sat Feb 17 2018 14:44 | 1st = 9 Taniwha 2nd = 5 Dee And Gee 3rd = 1 Come Fly With Me 4th = 7 He Aint Heavy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 3 - 8 Setoga | ||
Sat Feb 17 2018 14:42 | 1st = 8 Setoga 2nd = 10 Dont Leave Me Out 3rd = 6 Excelebrazione 4th = 4 Skate To Paris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kangaroo Island Race 3 - 5 Sou Souni Princess | ||
Sat Feb 17 2018 14:40 | 1st = 5 Sou Souni Princess 2nd = 1 Hurricane Sonny 3rd = 6 High Tec 4th = 4 Balzac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moree Race 2 - 2 Harbour Trick | ||
Sat Feb 17 2018 14:38 | 1st = 2 Harbour Trick 2nd = 1 Spanish Fella 3rd = 3 Wheres Emma 4th = 7 Gallant Dragon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Race 2 - 7 Shez Our Destiny | ||
Sat Feb 17 2018 14:33 | 1st = 7 Shez Our Destiny 2nd = 3 Lushness 3rd = 2 Tycoon Zip 4th = 8 Gippsland Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 3 - 3 Louisville Lip | ||
Sat Feb 17 2018 14:31 | 1st = 3 Louisville Lip 2nd = 4 Garifullina 3rd = 7 Salina Bay 4th = 5 Miss Caboose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 3 - 3 Moon Spinner | ||
Sat Feb 17 2018 14:26 | 1st = 3 Moon Spinner 2nd = 8 Charossa 3rd = 5 Shall We Hope 4th = 1 Karmidala |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 7 - 5 On The Rocks | ||
Sat Feb 17 2018 14:25 | 1st = 5 On The Rocks 2nd = 15 Danzdanzdance 3rd = 9 Vin De Dance 4th = 1 Scott Base |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 2 - 7 Just Imagine | ||
Sat Feb 17 2018 14:23 | 1st = 7 Just Imagine 2nd = 3 Miss Parkin 3rd = 4 Swiss Love 4th = 1 Vital Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 9 - 4 Two Ply | ||
Sat Feb 17 2018 14:20 | 1st = 4 Two Ply 2nd = 8 Denstown 3rd = 9 Queen Of Glory 4th = 3 Playboy Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 1 - 2 Cyclonite | ||
Sat Feb 17 2018 14:19 | 1st = 2 Cyclonite 2nd = 3 Dream Child 3rd = 7 Skagerrak 4th = 5 Pierrless |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 4 - 7 Kings Will Dream | ||
Sat Feb 17 2018 14:15 | 1st = 7 Kings Will Dream 2nd = 10 Notio 3rd = 8 Downhearted 4th = 2 Sin To Win |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 2 - 7 Will She Appeal | ||
Sat Feb 17 2018 14:11 | 1st = 7 Will She Appeal 2nd = 6 Carbon Cache 3rd = 4 Just A Spat 4th = 8 Zafeera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 7 - 12 Little Miss | ||
Sat Feb 17 2018 14:09 | 1st = 12 Little Miss 2nd = 5 All Dressed Up 3rd = 2 Plowshare 4th = 3 Our Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 2 - 6 Yarrapower | ||
Sat Feb 17 2018 14:07 | 1st = 6 Yarrapower 2nd = 11 Prues Angel 3rd = 8 Wigglesworth 4th = 5 Secret Mo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kangaroo Island Race 2 - 4 Alpha Mint | ||
Sat Feb 17 2018 14:05 | 1st = 4 Alpha Mint 2nd = 9 The Rockbank Flash 3rd = 8 Star Gais 4th = 3 Johnny Johnny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moree Race 1 - 2 Mcrae | ||
Sat Feb 17 2018 14:03 | 1st = 2 Mcrae 2nd = 4 Abb Roy 3rd = 5 Got Something 4th = 1 Bold Rules |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 3 - 1 Emperors Way | ||
Sat Feb 17 2018 14:00 | 1st = 1 Emperors Way 3rd = 4 Zourkhan 4th = 2 Sizzling Bullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Race 1 - 7 Ripper Reeba | ||
Sat Feb 17 2018 13:58 | 1st = 7 Ripper Reeba 2nd = 4 Behind The Thistle 3rd = 2 My Friend Rob 4th = 6 Red Monkey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 2 - 10 Herecomesmybaby | ||
Sat Feb 17 2018 13:56 | 1st = 10 Herecomesmybaby 2nd = 8 Viking Raid 3rd = 6 Fantastic Rock 4th = 5 Cash Raider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 2 - 9 Double Denman | ||
Sat Feb 17 2018 13:51 | 1st = 9 Double Denman 2nd = 6 Gytrash 3rd = 10 Strategic Agenda 4th = 8 King Artie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 8 - 12 The God Botherer | ||
Sat Feb 17 2018 13:49 | 1st = 12 The God Botherer 2nd = 9 Beyond The Horizon 3rd = 10 Sarah Palin 4th = 13 Och Aye The Noo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 1 - 5 Warface | ||
Sat Feb 17 2018 13:48 | 1st = 5 Warface 2nd = 3 Jets Cracker 3rd = 4 Old Trieste 4th = 2 Baggio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 6 - 1 Kaharau | ||
Sat Feb 17 2018 13:44 | 1st = 1 Kaharau 2nd = 7 Ladies First 3rd = 6 Araldo Junior 4th = 4 Charles Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 3 - 4 Spanish Reef | ||
Sat Feb 17 2018 13:40 | 1st = 4 Spanish Reef 2nd = 10 Miss Adequate 3rd = 2 Ma Jones 4th = 6 Sharing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 1 - 4 And So It Goes | ||
Sat Feb 17 2018 13:36 | 1st = 4 And So It Goes 2nd = 1 Thats The Ticket 3rd = 2 Minamahal 4th = 3 Leap Of Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 6 - 7 Global Thinking | ||
Sat Feb 17 2018 13:34 | 1st = 7 Global Thinking 2nd = 6 The Sparkle 3rd = 8 Courte Zarindi 4th = 2 Thom Brown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 1 - 3 Only Wanna Sing | ||
Sat Feb 17 2018 13:32 | 1st = 3 Only Wanna Sing 2nd = 8 Red Stina 3rd = 1 Pinch Memory 4th = 5 Accomplish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kangaroo Island Race 1 - 1 Nostrovia | ||
Sat Feb 17 2018 13:28 | 1st = 1 Nostrovia 2nd = 2 Rock Star Lad 3rd = 7 Shes the Master 4th = 6 Quicker Than Slick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 2 - 4 Santos | ||
Sat Feb 17 2018 13:25 | 1st = 4 Santos 2nd = 5 Exceltic 3rd = 1 Irish Bet 4th = 2 Legend Of Condor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 1 - 2 Casadiva | ||
Sat Feb 17 2018 13:21 | 1st = 2 Casadiva 2nd = 1 Aristocratic Miss 3rd = 7 Krone 4th = 8 Lisette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 1 - 2 Mondo Magic | ||
Sat Feb 17 2018 13:16 | 1st = 2 Mondo Magic 2nd = 6 Unscopeable 3rd = 3 Bris Vegas 4th = 7 Atlantica |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 7 - 15 Veras Delight | ||
Sat Feb 17 2018 13:14 | 1st = 15 Veras Delight 2nd = 17 Ellmers Image 3rd = 5 Martin Mcguinness 4th = 8 Capital Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 5 - 11 Southern Princess | ||
Sat Feb 17 2018 13:09 | 1st = 11 Southern Princess 2nd = 9 Richie Mchorse 3rd = 7 Lucky Sweep 4th = 6 Daytona Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 2 - 8 The Mighty Jrod | ||
Sat Feb 17 2018 13:05 | 1st = 8 The Mighty Jrod 2nd = 9 Midas Man 3rd = 5 Cry If I Want To 4th = 4 Mr Churchill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 5 - 1 Fascinate | ||
Sat Feb 17 2018 12:54 | 1st = 1 Fascinate 2nd = 5 Flying Sardine 3rd = 6 All Black Magic 4th = 8 Teddytwinkletoes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 1 - 1 Mate Story | ||
Sat Feb 17 2018 12:45 | 1st = 1 Mate Story 2nd = 6 Fui San 3rd = 7 Royal Villa 4th = 3 So It Is |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 6 - 2 Tiziano | ||
Sat Feb 17 2018 12:39 | 1st = 2 Tiziano 2nd = 6 Christian Lady 3rd = 7 Cool Changes 4th = 1 Caitlin Franco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 4 - 2 Saint Emilion | ||
Sat Feb 17 2018 12:34 | 1st = 2 Saint Emilion 2nd = 6 Arraignment 3rd = 3 Camino Rocoso 4th = 1 Consensus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 1 - 1 Prairie Fire | ||
Sat Feb 17 2018 12:30 | 1st = 1 Prairie Fire 2nd = 7 Khulaasa 3rd = 3 Invincible Lad 4th = 9 Nuclear Blitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 4 - 1 Coulee | ||
Sat Feb 17 2018 12:16 | 1st = 1 Coulee 2nd = 7 Passito 3rd = 6 King Pin 4th = 5 Timy Tyler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 5 - 11 Tijuana Taxi | ||
Sat Feb 17 2018 12:07 | 1st = 11 Tijuana Taxi 2nd = 9 Holdon Toyaspurs 3rd = 12 Whatasista 4th = 1 Tehoro Dazzle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 3 - 3 Corporate Raider | ||
Sat Feb 17 2018 11:59 | 1st = 3 Corporate Raider 2nd = 9 Silver Cloud 3rd = 12 Its All Fake News 4th = 1 Breezon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 3 - 11 Shestoohottotrot | ||
Sat Feb 17 2018 11:41 | 1st = 11 Shestoohottotrot 2nd = 9 Verify 3rd = 3 Roc Leone 4th = 1 Edward |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 4 - 10 Dying To See You | ||
Sat Feb 17 2018 11:32 | 1st = 10 Dying To See You 2nd = 11 Stunin Love 3rd = 7 Tact Denzel 4th = 16 Lets Hustle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 2 - 6 Rich Billie Marsh | ||
Sat Feb 17 2018 11:24 | 1st = 6 Rich Billie Marsh 2nd = 1 Magnum 3rd = 5 Showemup 4th = 7 Monarch Chimes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 2 - 8 Docket | ||
Sat Feb 17 2018 11:06 | 1st = 8 Docket 2nd = 4 Nightcap 3rd = 6 Hes Mi Brother 4th = 5 Katango |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 3 - 5 Stone The Crows | ||
Sat Feb 17 2018 10:57 | 1st = 5 Stone The Crows 2nd = 13 London Delight 3rd = 2 Di Caprio 4th = 14 Pine Cone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 1 - 4 Astor | ||
Sat Feb 17 2018 10:49 | 1st = 4 Astor 2nd = 1 Morrie Ock 3rd = 2 Eeny Meeny Miny Mo 4th = 5 Not Usual Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 1 - 1 Shantav | ||
Sat Feb 17 2018 10:31 | 1st = 1 Shantav 2nd = 4 Wild Jack 3rd = 8 Victoryshallbemine 4th = 7 The Quiet Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 2 - 6 Donegal Mary Francis | ||
Sat Feb 17 2018 10:22 | 1st = 6 Donegal Mary Francis 2nd = 4 Delightful Tanner 3rd = 1 Lilac Change 4th = 7 Reddington |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 1 - 14 Bj Lindenny | ||
Sat Feb 17 2018 9:57 | 1st = 14 Bj Lindenny 2nd = 5 Beat the Heat 3rd = 1 My Eyre 4th = 2 Our Foxy Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 9 - 1 Smirker | ||
Sat Feb 17 2018 2:05 | 1st = 1 Smirker 2nd = 2 Major Beachboy 3rd = 8 Amity Piere 4th = 7 Uwana Masterpiece |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 8 - 3 Art Tutor | ||
Sat Feb 17 2018 1:45 | 1st = 3 Art Tutor 2nd = 5 Adda Shooting Star 3rd = 8 Sweet Notes 4th = 2 Clear Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 10 - 9 Runrunjimmydunn | ||
Sat Feb 17 2018 1:35 | 1st = 9 Runrunjimmydunn 2nd = 8 Cest Lheure 3rd = 5 Starlight Brigade 4th = 3 Responder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 1 Dustier | ||
Sat Feb 17 2018 1:32 | 1st = 1 Dustier 2nd = 8 Like Magic 3rd = 2 Roscommon Flyer 4th = 3 Double Cracker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 7 - 10 Milliondollahanova | ||
Sat Feb 17 2018 1:20 | 1st = 10 Milliondollahanova 2nd = 1 Rocknroll Beachboy 3rd = 7 Gunna Get Lucky 4th = 9 October Brown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 2 Hard Wired | ||
Sat Feb 17 2018 1:17 | 1st = 2 Hard Wired 2nd = 8 Up And Above 3rd = 1 Excel Like Fever 4th = 3 Major Upgrades |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 10 Blissntheblack | ||
Sat Feb 17 2018 1:10 | 1st = 10 Blissntheblack 2nd = 7 Maxentius 3rd = 9 Hot Fraternity 4th = 2 Bebrave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 6 Canya Max | ||
Sat Feb 17 2018 0:57 | 1st = 6 Canya Max 2nd = 4 Rated 3rd = 8 Pinny Mack 4th = 1 Two Stop Lomar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 6 - 4 Good Times Ahead | ||
Sat Feb 17 2018 0:52 | 1st = 4 Good Times Ahead 2nd = 1 Athabascan 3rd = 5 Chevrons Champion 4th = 6 Irockmyworld |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 3 Bronze Seeker | ||
Sat Feb 17 2018 0:45 | 1st = 3 Bronze Seeker 2nd = 6 Mighty Flying Thomas 3rd = 4 Change Of Address 4th = 7 Bad Round |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 6 Daffey Tux | ||
Sat Feb 17 2018 0:42 | 1st = 6 Daffey Tux 2nd = 1 Whos Got It 3rd = 5 Grand Larceny 4th = 3 Lets Get Rocked |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 5 Its The Horse | ||
Sat Feb 17 2018 0:17 | 1st = 5 Its The Horse 2nd = 4 Marydoll 3rd = 1 Miss Bamsy 4th = 2 Issue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 5 Johnny Fox | ||
Sat Feb 17 2018 0:10 | 1st = 5 Johnny Fox 2nd = 6 Real Lucky 3rd = 1 Importer Exporter 4th = 3 Ima Rocknroll Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 5 - 8 Dredlock Rockstar | ||
Sat Feb 17 2018 0:00 | 1st = 8 Dredlock Rockstar 2nd = 5 Four Needed 3rd = 4 Estocada 4th = 1 Across The Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 8 Gidgets Girl | ||
Wed Jan 17 2018 23:52 | 1st = 8 Gidgets Girl 2nd = 3 Zippleback 3rd = 7 Stilton Smiley 4th = 6 Shiney Row |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 10 - 8 Im A Lady | ||
Wed Jan 17 2018 23:37 | 1st = 8 Im A Lady 2nd = 6 Prospect 3rd = 2 Ollie Harks 4th = 1 Hong Kong Magri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 2 Winsome Jacob | ||
Wed Jan 17 2018 23:27 | 1st = 2 Winsome Jacob 2nd = 6 Em Morney 3rd = 4 Bushmans Gold 4th = 8 Bushmans Poem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 9 - 1 Lucrative Rose | ||
Wed Jan 17 2018 23:19 | 1st = 1 Lucrative Rose 2nd = 8 Yancy Bale 3rd = 4 Are Jay Duree 4th = 2 Ironpot Smash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 7 Tattooed Warrior | ||
Wed Jan 17 2018 23:07 | 1st = 7 Tattooed Warrior 2nd = 8 Magic Monelli 3rd = 5 Another Gear 4th = 1 Grand Larceny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 10 - 2 Likeshell | ||
Wed Jan 17 2018 23:04 | 1st = 2 Likeshell 2nd = 5 Unpossible 3rd = 6 Full Of Charm 4th = 8 Im Late |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 8 - 1 Velocity Mia | ||
Wed Jan 17 2018 22:57 | 1st = 1 Velocity Mia 2nd = 6 Riff 3rd = 5 Lorde Cerine 4th = 7 Usurper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 1 Petria Monelli | ||
Wed Jan 17 2018 22:52 | 1st = 1 Petria Monelli 2nd = 4 Dandalup Dasher 3rd = 2 Sieben Monelli 4th = 3 Bush Bandicoot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 9 - 4 Dashing Geek | ||
Wed Jan 17 2018 22:49 | 1st = 4 Dashing Geek 2nd = 2 Sublime Chance 3rd = 5 Woody One 4th = 7 Furnace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 1 Destini Pegasus | ||
Wed Jan 17 2018 22:43 | 1st = 1 Destini Pegasus 2nd = 2 Marlows Angel 3rd = 6 Starlight Jill 4th = 8 Tubark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 7 - 7 Beetown Rosey | ||
Wed Jan 17 2018 22:40 | 1st = 7 Beetown Rosey 2nd = 2 Velocity Willow 3rd = 4 Adhara Bay 4th = 8 Sam Card |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 9 - 1 Justabitlikemum | ||
Wed Jan 17 2018 22:36 | 1st = 1 Justabitlikemum 2nd = 2 Fiery Rum 3rd = 5 Day Tourer 4th = 4 My Dad Angus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 7 Charlotts Angel | ||
Wed Jan 17 2018 22:34 | 1st = 7 Charlotts Angel 2nd = 1 Lunar Shadow 3rd = 6 Daisy Patch 4th = 3 Premier Jess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 8 - 1 Hawkes Special | ||
Wed Jan 17 2018 22:31 | 1st = 1 Hawkes Special 2nd = 4 Gardot 3rd = 7 Real Stylist 4th = 2 Eight Roses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 8 - 2 Classic Western | ||
Wed Jan 17 2018 22:30 | 1st = 2 Classic Western 2nd = 3 His Nibs 3rd = 8 Lyonesse 4th = 6 Elwick Eddie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 1 Leisel Monelli | ||
Wed Jan 17 2018 22:28 | 1st = 1 Leisel Monelli 2nd = 4 Ookinaki Flyer 3rd = 5 Winifred Monelli 4th = 3 Get Over It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 1 Another What | ||
Wed Jan 17 2018 22:25 | 1st = 1 Another What 2nd = 5 Destini Trucker 3rd = 2 Rusty Towbar 4th = 8 Black Paws |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 6 - 8 Beetown Bella | ||
Wed Jan 17 2018 22:22 | 1st = 8 Beetown Bella 2nd = 5 Excitable Angel 3rd = 6 My Kids Tuition 4th = 3 Velocity Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 9 - 1 Quinzel | ||
Wed Jan 17 2018 22:18 | 1st = 1 Quinzel 2nd = 3 Roseuponher 3rd = 7 Wanderin Man 4th = 4 Britney Jane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 7 - 2 Defrag | ||
Wed Jan 17 2018 22:16 | 1st = 2 Defrag 2nd = 5 Sunrise Ali 3rd = 6 Vunivalu 4th = 8 Torment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 7 Nitroniun | ||
Wed Jan 17 2018 22:13 | 1st = 7 Nitroniun 2nd = 1 Big Bubbles 3rd = 6 Blue Afro 4th = 2 Our Miss Deena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 2 Que Andiamo | ||
Wed Jan 17 2018 22:09 | 1st = 2 Que Andiamo 2nd = 4 Lawless Lou 3rd = 6 Hotshot Monelli 4th = 8 Ferdinand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 9 - 4 Perfectlyimperfect | ||
Wed Jan 17 2018 22:09 | 1st = 4 Perfectlyimperfect 2nd = 1 Valstrepo 3rd = 3 Sheza Sportsgirl 4th = 7 Pearlescent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 5 Royal Turbo | ||
Wed Jan 17 2018 22:07 | 1st = 5 Royal Turbo 2nd = 8 Degani 3rd = 7 Viva Opal 4th = 4 Rusty Memories |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 1 Feel The Charm | ||
Wed Jan 17 2018 22:03 | 1st = 1 Feel The Charm 2nd = 6 Getoutnwalk 3rd = 7 Beef City Blaze 4th = 5 Elusive Promise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 6 - 2 Night Harmony | ||
Wed Jan 17 2018 22:01 | 1st = 2 Night Harmony 2nd = 3 Tigers Spark 3rd = 1 Pontypiari 4th = 4 Arctic Willow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 7 - 4 Boltoutoftheblue | ||
Wed Jan 17 2018 22:00 | 1st = 4 Boltoutoftheblue 2nd = 5 Westwood 3rd = 8 Lady Wynette 4th = 3 Our Artie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 3 Azalea | ||
Wed Jan 17 2018 21:57 | 1st = 3 Azalea 2nd = 7 Crainys Wish 3rd = 6 Riverdale Tarzan 4th = 5 Destini Comet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 5 - 8 Velocity Marlina | ||
Wed Jan 17 2018 21:54 | 1st = 8 Velocity Marlina 2nd = 5 Shiloh Ranch 3rd = 2 Carlo Scorcho 4th = 7 Are Jay Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 7 Kenna | ||
Wed Jan 17 2018 21:51 | 1st = 7 Kenna 2nd = 3 Wise Rhonda 3rd = 2 Kiowa Krah 4th = 4 Sister Win |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 8 - 1 Dont Ark With Me | ||
Wed Jan 17 2018 21:50 | 1st = 1 Dont Ark With Me 2nd = 7 Cobla Madonna 3rd = 6 The Love Bandit 4th = 2 Itz Platinum Plus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 3 Gunmetal Diva | ||
Wed Jan 17 2018 21:48 | 1st = 3 Gunmetal Diva 2nd = 1 Goorawin 3rd = 8 Unique Olivia 4th = 7 Riccarton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 2 Drink Schooners | ||
Wed Jan 17 2018 21:45 | 1st = 2 Drink Schooners 2nd = 7 Dr Mortikye 3rd = 1 Flying Springer 4th = 8 Xenon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 5 - 2 Phantom Henry | ||
Wed Jan 17 2018 21:42 | 1st = 2 Phantom Henry 2nd = 6 Allen Ichiro 3rd = 1 Blue Margarita 4th = 7 Rimba Sambia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 8 - 3 Heza Reddy | ||
Wed Jan 17 2018 21:40 | 1st = 3 Heza Reddy 2nd = 1 Markleigh Jill 3rd = 5 Ya Bowen Delight 4th = 4 Macray Muchacho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 4 Rack Tap Rack | ||
Wed Jan 17 2018 21:38 | 1st = 4 Rack Tap Rack 2nd = 2 Bundarra Magic 3rd = 1 Mav 4th = 6 Winey Bago |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 4 - 8 Paris Benz | ||
Wed Jan 17 2018 21:35 | 1st = 8 Paris Benz 2nd = 5 Blitzing Betty 3rd = 1 Aladdins Angel 4th = 4 Edgy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 2 Shezabonnygem | ||
Wed Jan 17 2018 21:33 | 1st = 2 Shezabonnygem 2nd = 1 Illawong Lively 3rd = 7 Monumental 4th = 6 Tarin Kowt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 7 Buzz Off Tiger | ||
Wed Jan 17 2018 21:31 | 1st = 7 Buzz Off Tiger 2nd = 6 Elkeena 3rd = 8 Hay You Star 4th = 1 Magic Sash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 6 - 10 Kandahar | ||
Wed Jan 17 2018 21:30 | 1st = 10 Kandahar 2nd = 2 Balestrand 3rd = 3 Datuk Zadragon 4th = 6 Miss Artorius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 9 Potere | ||
Wed Jan 17 2018 21:27 | 1st = 9 Potere 2nd = 1 Dallas Fernando 3rd = 2 Gypsy Kiowa 4th = 3 Vapouriser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 8 Nino De Oro | ||
Wed Jan 17 2018 21:24 | 1st = 8 Nino De Oro 2nd = 5 Wighton 3rd = 6 Mount Brown 4th = 4 Twisted Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 4 - 8 Jetmag Sally | ||
Wed Jan 17 2018 21:21 | 1st = 8 Jetmag Sally 2nd = 7 Swansee 3rd = 6 Demi 4th = 3 Out There Jerry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 7 - 4 Bertils Delight | ||
Wed Jan 17 2018 21:20 | 1st = 4 Bertils Delight 2nd = 1 Campbell Best 3rd = 9 Papas Advice 4th = 7 Mini Masterpiece |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 3 Spudtacular | ||
Wed Jan 17 2018 21:18 | 1st = 3 Spudtacular 2nd = 1 Too The Nail 3rd = 6 Solar Mocha 4th = 5 Noonbarra Wind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 3 - 1 Tajo | ||
Wed Jan 17 2018 21:15 | 1st = 1 Tajo 2nd = 7 Aberdeen Rebel 3rd = 5 Harry Harks 4th = 8 Arborstone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 7 - 5 Daylight Dan | ||
Wed Jan 17 2018 21:13 | 1st = 5 Daylight Dan 2nd = 3 Fineandsunny 3rd = 2 Braeview Bomber 4th = 1 Shadow Spar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 6 Hi Ho Geronimo | ||
Wed Jan 17 2018 21:11 | 1st = 6 Hi Ho Geronimo 2nd = 5 Meehan Sox 3rd = 1 Lady Bullseye 4th = 3 Riviera Cruz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 2 Jock Colley | ||
Wed Jan 17 2018 21:08 | 1st = 2 Jock Colley 2nd = 3 Topper Swaye 3rd = 7 Lets Win Meisha 4th = 1 Dr Mino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 2 Lara Bay | ||
Wed Jan 17 2018 21:03 | 1st = 2 Lara Bay 2nd = 7 Be On The Sly 3rd = 1 Flippa Penny 4th = 8 Maestro Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 3 - 5 Abaloney | ||
Wed Jan 17 2018 21:02 | 1st = 5 Abaloney 2nd = 7 Fabulous Story 3rd = 2 Assembly 4th = 3 Zamlee Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 5 - 8 Speed Force | ||
Wed Jan 17 2018 21:00 | 1st = 8 Speed Force 2nd = 6 Beaufort Lad 3rd = 7 Gallow Gate 4th = 3 Valiant Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 3 Charly Shu Shine | ||
Wed Jan 17 2018 20:57 | 1st = 3 Charly Shu Shine 2nd = 1 Dimitri Bale 3rd = 5 Dubovka 4th = 2 Ace Ventura |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 2 - 7 Not My Time | ||
Wed Jan 17 2018 20:54 | 1st = 7 Not My Time 2nd = 8 Magic Benz 3rd = 6 Allegro Dottie 4th = 1 Bruskey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 1 Von Magic | ||
Wed Jan 17 2018 20:51 | 1st = 1 Von Magic 2nd = 3 Stylish Billy 3rd = 7 Scarlets Secret 4th = 8 Chief Mingo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 6 - 2 Mutitjulu | ||
Wed Jan 17 2018 20:50 | 1st = 2 Mutitjulu 2nd = 4 Surfing Sensation 3rd = 10 Rubbers Dilemma 4th = 3 Officially Shady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 6 Memphis Sky | ||
Wed Jan 17 2018 20:48 | 1st = 6 Memphis Sky 2nd = 7 Atigrado 3rd = 2 Doused In Mud 4th = 3 Temujin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 8 Bad Boy Joe | ||
Wed Jan 17 2018 20:45 | 1st = 8 Bad Boy Joe 2nd = 7 Deejay Frankie 3rd = 2 Ferrari Key 4th = 4 Ben Hur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 2 - 6 Blue Vain Boy | ||
Wed Jan 17 2018 20:42 | 1st = 6 Blue Vain Boy 2nd = 1 Island Girl 3rd = 7 Jappa Show 4th = 4 Hanas Intention |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 6 - 4 Millwood Brandy | ||
Wed Jan 17 2018 20:40 | 1st = 4 Millwood Brandy 2nd = 8 King Of Dreams 3rd = 7 Did It Alone 4th = 5 Pental Sunrise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 2 Toss and Turn | ||
Wed Jan 17 2018 20:38 | 1st = 2 Toss and Turn 2nd = 8 True Talent 3rd = 1 Henderson 4th = 6 Hodges Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 1 - 5 Halber Tag | ||
Wed Jan 17 2018 20:35 | 1st = 5 Halber Tag 2nd = 2 Outlaw Annie 3rd = 8 Fan The Flame 4th = 4 Forgot My Mouse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 9 Elzboy | ||
Wed Jan 17 2018 20:33 | 1st = 9 Elzboy 2nd = 2 Lighthorse 3rd = 7 Lockton Art 4th = 5 Takalookatmenow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 7 Freddy Perfect | ||
Wed Jan 17 2018 20:31 | 1st = 7 Freddy Perfect 2nd = 9 Hungry Heart 3rd = 6 Teflon Tony 4th = 4 Hardaway Outlaw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 4 - 2 Apriano | ||
Wed Jan 17 2018 20:30 | 1st = 2 Apriano 2nd = 10 Gee Gees Queenie 3rd = 7 Shining Star 4th = 6 Bedrock Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 2 Uno Arjo | ||
Wed Jan 17 2018 20:27 | 1st = 2 Uno Arjo 2nd = 3 Zippy Lynet 3rd = 8 Resplando 4th = 6 Luke Roman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 1 Irinka Milo | ||
Wed Jan 17 2018 20:24 | 1st = 1 Irinka Milo 2nd = 8 Benkennie Chic 3rd = 6 Irinka Hamo 4th = 4 True And Correct |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 1 - 8 Good Bye Joan | ||
Wed Jan 17 2018 20:21 | 1st = 8 Good Bye Joan 2nd = 2 Stoker Up 3rd = 4 Leland Boy 4th = 6 Firebomb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 5 - 9 Onedin Highlander | ||
Wed Jan 17 2018 20:20 | 1st = 9 Onedin Highlander 2nd = 11 Arrokeefe 3rd = 6 Lurah 4th = 4 Burning Ambition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 7 Hogwarts Express | ||
Wed Jan 17 2018 20:18 | 1st = 7 Hogwarts Express 2nd = 1 Harambes Might 3rd = 3 Alcyone 4th = 5 Oleg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 7 - 7 West Fifty Fourth | ||
Wed Jan 17 2018 20:15 | 1st = 7 West Fifty Fourth 2nd = 2 Paris Texas 3rd = 14 Remunerator 4th = 9 Shouhou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 9 Oaklands | ||
Wed Jan 17 2018 20:12 | 1st = 9 Oaklands 2nd = 1 Fawn Pursuit 3rd = 2 Jordy Paige 4th = 7 Calen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 5 - 2 Myboy Nikola | ||
Wed Jan 17 2018 20:10 | 1st = 2 Myboy Nikola 2nd = 9 Roll The Seven 3rd = 6 Just Saying 4th = 3 Happyaslarry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 2 Dreaming Time | ||
Wed Jan 17 2018 20:08 | 1st = 2 Dreaming Time 2nd = 8 Allonsy Fire 3rd = 5 Water Boy 4th = 1 Lonesome Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 4 Shaes Intention | ||
Wed Jan 17 2018 20:05 | 1st = 4 Shaes Intention 2nd = 6 Rosie Riccarton 3rd = 2 San Tan Sonny 4th = 7 Light The Track |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 2 Master Wizard | ||
Wed Jan 17 2018 20:03 | 1st = 2 Master Wizard 2nd = 1 Riverleigh William 3rd = 7 Controversial 4th = 6 Chantrey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 8 - 9 Classic Diva | ||
Wed Jan 17 2018 20:00 | 1st = 9 Classic Diva 2nd = 13 Kaimu 3rd = 11 Isle Of Capri 4th = 10 Near Queue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 8 Dutch Legacy | ||
Wed Jan 17 2018 19:57 | 1st = 8 Dutch Legacy 2nd = 7 Chill Out Julie 3rd = 6 Zoe The Pest 4th = 4 Over The Horizon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 4 - 8 Yourblueyescrying | ||
Wed Jan 17 2018 19:53 | 1st = 8 Yourblueyescrying 2nd = 4 Franco Storm 3rd = 2 Right On With It 4th = 1 Stevie Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 5 Cosmic Polly | ||
Wed Jan 17 2018 19:52 | 1st = 5 Cosmic Polly 2nd = 7 Jakesta 3rd = 2 Hit n Split 4th = 6 Latifi Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 3 - 12 Gone Girl | ||
Wed Jan 17 2018 19:50 | 1st = 12 Gone Girl 2nd = 1 Its A Battle 3rd = 3 Cranny Flyer 4th = 6 Acronym |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 8 Time Lee Money | ||
Wed Jan 17 2018 19:47 | 1st = 8 Time Lee Money 2nd = 3 Teresas Hawke 3rd = 5 Winsome Currency 4th = 1 Mornington Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 7 Why Not Hugh | ||
Wed Jan 17 2018 19:44 | 1st = 7 Why Not Hugh 2nd = 1 Farfalla Nera 3rd = 2 New Fire Girl 4th = 8 Pippas Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 4 - 3 Ona Impulse | ||
Wed Jan 17 2018 19:43 | 1st = 3 Ona Impulse 2nd = 2 Angrist 3rd = 7 Misschanel 4th = 1 Artistic Claire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 6 - 4 Capricorn Dancer | ||
Wed Jan 17 2018 19:40 | 1st = 4 Capricorn Dancer 2nd = 2 Our Mate Al 3rd = 10 Bachelors Prospect 4th = 3 Come On Board |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 8 Cavatron | ||
Wed Jan 17 2018 19:37 | 1st = 8 Cavatron 2nd = 4 Sammy Allen 3rd = 1 Lochies Mate 4th = 5 My Girl Margie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 7 Mister Hart | ||
Wed Jan 17 2018 19:33 | 1st = 7 Mister Hart 2nd = 1 Travelnfast 3rd = 8 Oliver Winkle 4th = 3 Latin Beats |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 2 Print The Money | ||
Wed Jan 17 2018 19:32 | 1st = 2 Print The Money 2nd = 1 Nunniong Plain 3rd = 7 Moneypenny 4th = 6 Meehan Dan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 7 - 17 Comrade Ned | ||
Wed Jan 17 2018 19:30 | 1st = 17 Comrade Ned 2nd = 7 Bord De Gain 3rd = 14 Booradley 4th = 18 Olonhro Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 1 Stilton Sox | ||
Wed Jan 17 2018 19:27 | 1st = 1 Stilton Sox 2nd = 4 Blocker Tifia 3rd = 8 Lagoon Rhett 4th = 6 Spirit Of Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 2 Why Not Kez | ||
Wed Jan 17 2018 19:24 | 1st = 2 Why Not Kez 2nd = 8 Regal Memphis 3rd = 3 Jagger Circuit 4th = 1 Buddies Al |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 3 - 3 The Puritan | ||
Wed Jan 17 2018 19:23 | 1st = 3 The Puritan 2nd = 7 Red Rocker 3rd = 9 Pirates Pearl 4th = 6 Mattgregor Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 2 - 3 Liffeybeau | ||
Wed Jan 17 2018 19:20 | 1st = 3 Liffeybeau 2nd = 5 Toorak Affair 3rd = 4 Cheers Chappy 4th = 2 Westerly Haze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 1 Melissa Lee | ||
Wed Jan 17 2018 19:17 | 1st = 1 Melissa Lee 2nd = 8 Naiqama 3rd = 5 Go Son 4th = 4 Doorkeeper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 3 - 9 Headmaster | ||
Wed Jan 17 2018 19:13 | 1st = 9 Headmaster 2nd = 2 Hionjolt 3rd = 1 Pats Legacy 4th = 3 Markleigh Caz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 7 Brazilian Brae | ||
Wed Jan 17 2018 19:12 | 1st = 7 Brazilian Brae 2nd = 1 Broulee Miss 3rd = 2 Kyrgios 4th = 6 Jacks Pick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 5 - 4 Press The Petal | ||
Wed Jan 17 2018 19:10 | 1st = 4 Press The Petal 2nd = 6 Summit Trail 3rd = 10 Mrs Hartley 4th = 7 Fair Foot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 6 Take A Seat | ||
Wed Jan 17 2018 19:07 | 1st = 6 Take A Seat 2nd = 1 Zulu Reign 3rd = 2 Our China Miss 4th = 5 Splinters |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 6 Dellmo | ||
Wed Jan 17 2018 19:04 | 1st = 6 Dellmo 2nd = 5 Montana Fernando 3rd = 1 Caspers Fantasy 4th = 7 Oriental Tarj |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 9 Heritage Beach | ||
Wed Jan 17 2018 19:03 | 1st = 9 Heritage Beach 2nd = 5 Back Page News 3rd = 1 Havetogetawaymore 4th = 3 Johnnycake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 6 - 3 Chippenham | ||
Wed Jan 17 2018 19:00 | 1st = 3 Chippenham 2nd = 2 Jest For The Road 3rd = 7 Hunamosa 4th = 4 Greviste |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 7 Im All One | ||
Wed Jan 17 2018 18:57 | 1st = 7 Im All One 2nd = 3 Marlucky Day 3rd = 1 Tysons A Rebel 4th = 4 Pius Thicknesse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 2 - 6 Reciprocity | ||
Wed Jan 17 2018 18:53 | 1st = 6 Reciprocity 2nd = 9 Bella Rippin 3rd = 8 Franco Seville 4th = 3 Gargzdai Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 4 Tiempo Dinero | ||
Wed Jan 17 2018 18:52 | 1st = 4 Tiempo Dinero 2nd = 6 Greysynd Alpha 3rd = 1 Crackerjack Daza 4th = 8 Lektra Timon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 1 - 2 Go For It | ||
Wed Jan 17 2018 18:50 | 1st = 2 Go For It 2nd = 12 Nahla 3rd = 8 Gee Gees Saint Nik 4th = 6 Totally Wicked |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 3 Lobcha | ||
Wed Jan 17 2018 18:47 | 1st = 3 Lobcha 2nd = 5 Another Red 3rd = 8 Mate Bale 4th = 4 Miss Thickshake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 6 Hollys Affair | ||
Wed Jan 17 2018 18:44 | 1st = 6 Hollys Affair 2nd = 3 Kroes 3rd = 7 Burning Steel 4th = 4 Nash Road Kylie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 2 - 2 American Tour | ||
Wed Jan 17 2018 18:43 | 1st = 2 American Tour 2nd = 7 Velox Equus 3rd = 1 Will And Andy 4th = 8 Its Albout Murray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 4 - 1 Tango Ora | ||
Wed Jan 17 2018 18:40 | 1st = 1 Tango Ora 2nd = 5 Get The Vibe 3rd = 2 Chesten Flyer 4th = 3 The Nicconian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 11 - 4 Daytona Trickle | ||
Wed Jan 17 2018 18:37 | 1st = 4 Daytona Trickle 2nd = 2 Zipping Tully 3rd = 7 Global Galaxy 4th = 9 Luck Box Jono |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 1 Kodason | ||
Wed Jan 17 2018 18:34 | 1st = 1 Kodason 2nd = 8 Powerful Lomar 3rd = 3 Heartbreak Hermy 4th = 4 Revel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 3 Fiery Blue Chip | ||
Wed Jan 17 2018 18:33 | 1st = 3 Fiery Blue Chip 2nd = 4 Zenmach 3rd = 1 Hoofnit 4th = 10 Strike Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 5 - 12 For A Song | ||
Wed Jan 17 2018 18:30 | 1st = 12 For A Song 2nd = 4 Cullemmys Diamond 3rd = 10 Alaskan Sun 4th = 6 Jocasta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 1 On The Rize | ||
Wed Jan 17 2018 18:27 | 1st = 1 On The Rize 2nd = 2 Comaneci 3rd = 4 Flying Princess 4th = 7 High Class Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 1 - 5 Jax Tellar | ||
Wed Jan 17 2018 18:23 | 1st = 5 Jax Tellar 2nd = 3 Comeon Howzat 3rd = 11 Sir Pickles Yumyum 4th = 2 Conversion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 9 - 3 Baker Boy | ||
Wed Jan 17 2018 18:20 | 1st = 3 Baker Boy 2nd = 5 Rideonabigjetplane 3rd = 1 Dreamscope 4th = 7 Hetuka Zarsho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 1 Dantelah | ||
Wed Jan 17 2018 18:17 | 1st = 1 Dantelah 2nd = 3 Our Batgirl 3rd = 5 Barneys Sure 4th = 6 Rafi Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 6 Blackpool Donny | ||
Wed Jan 17 2018 18:14 | 1st = 6 Blackpool Donny 2nd = 5 Mint Boy 3rd = 1 Orleans 4th = 3 Crackerjack Blax |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 1 - 5 Charlie Knew | ||
Wed Jan 17 2018 18:12 | 1st = 5 Charlie Knew 2nd = 3 Waratah Beach 3rd = 8 Bella Cullen 4th = 7 One Golden Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 8 Tubby Turner | ||
Wed Jan 17 2018 18:09 | 1st = 8 Tubby Turner 2nd = 2 Stuey 3rd = 3 Barra Fun 4th = 7 Free Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 3 - 1 High Calypso | ||
Wed Jan 17 2018 18:05 | 1st = 1 High Calypso 2nd = 3 Kamiko 3rd = 4 Bellas Keeper 4th = 10 Shirasca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 4 - 6 Bedford | ||
Wed Jan 17 2018 18:00 | 1st = 6 Bedford 2nd = 2 Eureka Street 3rd = 11 Silent General 4th = 8 Dangle Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 7 Summer Gun | ||
Wed Jan 17 2018 17:57 | 1st = 7 Summer Gun 2nd = 2 Bula Supaguse 3rd = 3 Quicklee Cassie 4th = 5 Annie Keroma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 1 Sharp Diamond | ||
Wed Jan 17 2018 17:54 | 1st = 1 Sharp Diamond 2nd = 3 Headline News 3rd = 6 Pacific Power 4th = 7 Crackerjack Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 6 Sir To You | ||
Wed Jan 17 2018 17:51 | 1st = 6 Sir To You 2nd = 8 Cosmic Elite 3rd = 2 Haras Hook 4th = 3 Dancing Solo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 1 Sublime Sull | ||
Wed Jan 17 2018 17:48 | 1st = 1 Sublime Sull 2nd = 5 All Inn Boston 3rd = 9 Horeys Girl 4th = 8 Reverend John |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 8 - 12 Adjourned | ||
Wed Jan 17 2018 17:45 | 1st = 12 Adjourned 2nd = 4 Explosive Evie 3rd = 5 Kylies Fame 4th = 2 Seq The Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 8 - 1 Never Without You | ||
Wed Jan 17 2018 17:40 | 1st = 1 Never Without You 2nd = 8 Touch 3rd = 11 Mantilla 4th = 12 Molly The Snip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 5 Big Butters | ||
Wed Jan 17 2018 17:37 | 1st = 5 Big Butters 2nd = 1 Utah Miss 3rd = 8 Goldstein 4th = 7 Elle Nette Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 8 Tiny Tiara | ||
Wed Jan 17 2018 17:34 | 1st = 8 Tiny Tiara 2nd = 1 Rosdue Sprite 3rd = 2 Glorias Choice 4th = 4 Saludos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 3 Ring London | ||
Wed Jan 17 2018 17:31 | 1st = 3 Ring London 2nd = 1 Bad Apple 3rd = 7 Scott Lucky 4th = 5 Nunniong Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 3 - 6 Calendar Lad | ||
Wed Jan 17 2018 17:30 | 1st = 6 Calendar Lad 2nd = 12 Persian Empire 3rd = 8 Hell On Earth 4th = 1 Kapaulenko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 2 - 2 Silver Roller | ||
Wed Jan 17 2018 17:27 | 1st = 2 Silver Roller 2nd = 1 Take No Prisoners 3rd = 4 Upsidedown Bob 4th = 5 Plain Vital |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 8 My Fernando Tim | ||
Wed Jan 17 2018 17:24 | 1st = 8 My Fernando Tim 2nd = 7 Klondike Gold 3rd = 1 Tanazoo 4th = 3 Unleash Bolly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 7 - 12 Danzie | ||
Wed Jan 17 2018 17:20 | 1st = 12 Danzie 2nd = 5 Vaniloquio 3rd = 13 Elle A Walking 4th = 7 Marrock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 1 Molly Maze | ||
Wed Jan 17 2018 17:17 | 1st = 1 Molly Maze 2nd = 2 Make Up Boy 3rd = 3 Too Good Thommo 4th = 4 Moorbel Betty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 7 Gadsbys Road | ||
Wed Jan 17 2018 17:14 | 1st = 7 Gadsbys Road 2nd = 8 Show Bekim 3rd = 4 Mr Banks 4th = 1 Notorious Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 5 Extra Gear | ||
Wed Jan 17 2018 17:11 | 1st = 5 Extra Gear 2nd = 2 Hey Duggee 3rd = 3 Joffas Mate 4th = 6 Eaglehawk Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 7 - 2 Igitur | ||
Wed Jan 17 2018 17:10 | 1st = 2 Igitur 2nd = 1 Fantastic Magic 3rd = 7 Devarich 4th = 3 Our Boy Nicholas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 7 - 2 Absolutlypositivly | ||
Wed Jan 17 2018 17:05 | 1st = 2 Absolutlypositivly 2nd = 4 Bimini Road 3rd = 5 Conquering Lass 4th = 9 Rio Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 2 Rocket Ruby | ||
Wed Jan 17 2018 17:02 | 1st = 2 Rocket Ruby 2nd = 5 Miss Booming 3rd = 1 Spring Shower 4th = 8 Kolora Davey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 2 - 11 Stylish Missile | ||
Wed Jan 17 2018 17:00 | 1st = 11 Stylish Missile 2nd = 14 Caribbean Pearl 3rd = 3 Lucky Cat 4th = 6 Hunboshi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 3 Myrniong Raffles | ||
Wed Jan 17 2018 16:57 | 1st = 3 Myrniong Raffles 2nd = 1 Caity Lotz 3rd = 2 Bula Fab Girl 4th = 6 Little Showgun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 1 - 7 Irish Moshe | ||
Wed Jan 17 2018 16:52 | 1st = 7 Irish Moshe 2nd = 2 Illmatic 3rd = 3 Percentage Play 4th = 4 Arnies Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 5 Dont Sell | ||
Wed Jan 17 2018 16:49 | 1st = 5 Dont Sell 2nd = 8 Snakey Katie 3rd = 7 Merlot Hayze 4th = 1 Whippy Midget |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 6 - 5 Magicaz | ||
Wed Jan 17 2018 16:45 | 1st = 5 Magicaz 2nd = 2 Hillary Step 3rd = 8 Vinnie Power 4th = 6 Titaness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 11 - 10 Bird of Paradise | ||
Wed Jan 17 2018 16:44 | 1st = 10 Bird of Paradise 2nd = 2 Handsome Hero 3rd = 1 Some Legend 4th = 13 Articulight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 1 New Apollo | ||
Wed Jan 17 2018 16:41 | 1st = 1 New Apollo 2nd = 8 Dynamo Jezz 3rd = 7 Cordillo 4th = 6 Vincent Benedict |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 6 - 5 Sand Cat | ||
Wed Jan 17 2018 16:40 | 1st = 5 Sand Cat 2nd = 4 Aspalis 3rd = 3 Staghorn 4th = 9 Kingsgrove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 5 Anndar Plonk | ||
Wed Jan 17 2018 16:37 | 1st = 5 Anndar Plonk 2nd = 3 Piccolo Dancer 3rd = 4 Frail Grasp 4th = 7 Cheeky Fireball |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 8 - 5 Melbourne Born | ||
Wed Jan 17 2018 16:35 | 1st = 5 Melbourne Born 2nd = 15 Joes Legacy 3rd = 8 Choulee 4th = 6 Inigo Montoya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 1 May Road | ||
Wed Jan 17 2018 16:34 | 1st = 1 May Road 2nd = 8 La Bamba 3rd = 6 Go Ruby Go 4th = 3 Happy Mail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 1 - 14 Twilight Song | ||
Wed Jan 17 2018 16:30 | 1st = 14 Twilight Song 2nd = 8 Masuta 3rd = 10 Spirit Of Aquada 4th = 5 Call Me Loyal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 1 Manx Czar | ||
Wed Jan 17 2018 16:26 | 1st = 1 Manx Czar 2nd = 3 Dessy Fozz 3rd = 5 Lochinvar Rox 4th = 8 Gold Attraction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 6 - 4 Bobby Be Good | ||
Wed Jan 17 2018 16:25 | 1st = 4 Bobby Be Good 2nd = 6 Mr Attitude 3rd = 5 Korodon 4th = 1 The Equalizer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 6 Zulu General | ||
Wed Jan 17 2018 16:22 | 1st = 6 Zulu General 2nd = 7 Quick Dollars 3rd = 1 Shoe In 4th = 8 Zipping Hamlet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 10 - 1 Burning Rubber | ||
Wed Jan 17 2018 16:16 | 1st = 1 Burning Rubber 2nd = 3 Linton Shard 3rd = 9 Possente Cavallo 4th = 16 English Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 1 Empire State | ||
Wed Jan 17 2018 16:14 | 1st = 1 Empire State 2nd = 2 Kulu Lightning 3rd = 6 Haras Dazza 4th = 4 Rosdue Barista |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 5 - 3 Enki | ||
Wed Jan 17 2018 16:10 | 1st = 3 Enki 2nd = 5 Vonrasana 3rd = 1 Gargamel 4th = 8 Discern |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 5 - 9 Tahsin | ||
Wed Jan 17 2018 16:05 | 1st = 9 Tahsin 2nd = 2 Multifacets 3rd = 11 Fournette 4th = 6 El Novio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 7 - 13 Sacred Charm | ||
Wed Jan 17 2018 16:04 | 1st = 13 Sacred Charm 2nd = 15 Le Sablier 3rd = 5 Amanjena 4th = 16 Chapoutier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 8 Texas Blaze | ||
Wed Jan 17 2018 16:01 | 1st = 8 Texas Blaze 2nd = 6 Wishes Fulfilled 3rd = 3 Worlds On Fire 4th = 2 Sunday Sipper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 8 - 10 Desert Grey | ||
Wed Jan 17 2018 16:00 | 1st = 10 Desert Grey 2nd = 13 Any Given Bender 3rd = 6 Dollopini 4th = 2 Volontiers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 4 Rosa Rebel | ||
Wed Jan 17 2018 15:57 | 1st = 4 Rosa Rebel 2nd = 2 Mulberry Express 3rd = 3 Cawbourne Assist 4th = 6 Sudden Motion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 2 Alpha Valentine | ||
Wed Jan 17 2018 15:53 | 1st = 2 Alpha Valentine 2nd = 8 Haras Skylah 3rd = 4 Rosdue Leon 4th = 3 Kulu Ozzie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 9 - 2 Boomer Bailey | ||
Wed Jan 17 2018 15:48 | 1st = 2 Boomer Bailey 2nd = 3 Buckeye 3rd = 9 Igottastar 4th = 7 Bound To Impress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 5 - 6 Argos Revenge | ||
Wed Jan 17 2018 15:45 | 1st = 6 Argos Revenge 2nd = 10 Koa Nuni 3rd = 12 Holbrook 4th = 4 Thought Process |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 3 Hey Alio Fozzio | ||
Wed Jan 17 2018 15:42 | 1st = 3 Hey Alio Fozzio 2nd = 2 Berts Special 3rd = 8 Tuscan Flex 4th = 10 Windsor Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 4 - 2 Landowner | ||
Wed Jan 17 2018 15:40 | 1st = 2 Landowner 2nd = 11 Tamara Marie 3rd = 8 Lizzie Louise 4th = 10 Shes A Tracker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 2 Hot Platter | ||
Wed Jan 17 2018 15:37 | 1st = 2 Hot Platter 2nd = 7 Simply Cam 3rd = 1 Cawbourne Liz 4th = 6 Leverock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 6 - 2 Santiago | ||
Wed Jan 17 2018 15:34 | 1st = 2 Santiago 2nd = 5 Honneur Noir 3rd = 1 Xcuses Xcuses 4th = 8 Style By Design |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 7 - 4 Nova Joe | ||
Wed Jan 17 2018 15:30 | 1st = 4 Nova Joe 2nd = 1 Kinsman 3rd = 7 Allys Reward 4th = 2 Gee One Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 4 - 4 Ever So Natural | ||
Wed Jan 17 2018 15:25 | 1st = 4 Ever So Natural 2nd = 5 Kelvinside 3rd = 8 Witches 4th = 7 Vega |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 8 Squirto | ||
Wed Jan 17 2018 15:22 | 1st = 8 Squirto 2nd = 5 Stellar Flash 3rd = 6 Cinnamon Cindy 4th = 7 Trovs Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 2 Irish Tiger | ||
Wed Jan 17 2018 15:18 | 1st = 2 Irish Tiger 2nd = 3 Rockin Ringo 3rd = 6 We Know Who 4th = 7 Classic Whacker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 8 - 2 Clive | ||
Wed Jan 17 2018 15:16 | 1st = 2 Clive 2nd = 4 Bettor To Be Tricky 3rd = 11 Doitson 4th = 7 The Go To Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 8 Blusain Bolt | ||
Wed Jan 17 2018 15:14 | 1st = 8 Blusain Bolt 2nd = 4 Blue Hunter 3rd = 7 Dyna Xervo 4th = 6 Cruisys Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 3 - 5 Triple Spec | ||
Wed Jan 17 2018 15:10 | 1st = 5 Triple Spec 2nd = 8 Good Nic 3rd = 11 Skid Lid 4th = 9 Jommadosh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 4 - 9 Didnt Mention It | ||
Wed Jan 17 2018 15:07 | 1st = 9 Didnt Mention It 2nd = 1 Making Shadows 3rd = 3 The Danger 4th = 13 Choux Mania |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 1 Lonesome Spring | ||
Wed Jan 17 2018 15:04 | 1st = 1 Lonesome Spring 2nd = 4 Seventh Cavalry 3rd = 5 Naomi Allen 4th = 6 Jackie Jai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 6 - 3 Spleasure | ||
Wed Jan 17 2018 15:00 | 1st = 3 Spleasure 2nd = 8 Purrhaps 3rd = 6 Tennaya 4th = 5 Lunulae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 5 - 9 In The Clear | ||
Wed Jan 17 2018 14:57 | 1st = 9 In The Clear 2nd = 15 Real Savvy 3rd = 16 Sweet Treat 4th = 5 Artiste |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 1 Aston Lelani | ||
Wed Jan 17 2018 14:54 | 1st = 1 Aston Lelani 2nd = 8 Dynastic Ruler 3rd = 2 Roger Express 4th = 7 Henley Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 3 - 2 Akasaki | ||
Wed Jan 17 2018 14:50 | 1st = 2 Akasaki 2nd = 6 Annas Joy 3rd = 7 Moccasin Miss 4th = 5 Red Extension |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 7 - 13 Red Hot Poker | ||
Wed Jan 17 2018 14:45 | 1st = 13 Red Hot Poker 2nd = 3 Rebel Kibbybones 3rd = 4 Stellar Success 4th = 14 Trouble Giero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 1 Krisbar Blue Fox | ||
Wed Jan 17 2018 14:45 | 1st = 1 Krisbar Blue Fox 2nd = 2 Macs Model 3rd = 3 Kraken Jane Babe 4th = 8 Winlock Eleven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 2 - 4 Skillful Steps | ||
Wed Jan 17 2018 14:40 | 1st = 4 Skillful Steps 2nd = 1 Bajan 3rd = 5 Purrfect Kisses 4th = 2 Triple Deez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 7 So Amazing | ||
Wed Jan 17 2018 14:37 | 1st = 7 So Amazing 2nd = 6 Dyna Zesty 3rd = 1 China Catch em 4th = 5 Sena Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 3 - 1 Dreams Aplenty | ||
Wed Jan 17 2018 14:34 | 1st = 1 Dreams Aplenty 2nd = 3 Time To Torque 3rd = 7 Counter Meal 4th = 4 Saga Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 5 - 5 Bossy Princess | ||
Wed Jan 17 2018 14:30 | 1st = 5 Bossy Princess 2nd = 4 Mister Jay 3rd = 1 Go The Wolf 4th = 3 Its Pa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 7 Placid Murphy | ||
Wed Jan 17 2018 14:27 | 1st = 7 Placid Murphy 2nd = 8 Winlock Patches 3rd = 1 Woodleigh Girl 4th = 3 Manila Mist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 4 - 9 Anarchy | ||
Wed Jan 17 2018 14:22 | 1st = 9 Anarchy 2nd = 1 Tensile 3rd = 2 Aigne 4th = 3 Deejay Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 5 Leprechaun Storm | ||
Wed Jan 17 2018 14:19 | 1st = 5 Leprechaun Storm 2nd = 3 Surf In Vane 3rd = 7 Noosa Parade 4th = 1 Zipping Maisy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 2 - 4 Rockin Ruga | ||
Wed Jan 17 2018 14:15 | 1st = 4 Rockin Ruga 2nd = 1 Condor 3rd = 5 Californiafirebird 4th = 8 Song And A Prayer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 6 - 4 Cindy Bromac | ||
Wed Jan 17 2018 14:14 | 1st = 4 Cindy Bromac 2nd = 3 Vyndetta 3rd = 13 Regal Suzy 4th = 14 Classie Margaret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 1 - 3 Casiraghi | ||
Wed Jan 17 2018 14:10 | 1st = 3 Casiraghi 2nd = 4 Mr Pinocchio 3rd = 1 Barshonti 4th = 5 Wanted Harmony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 1 Half Day Harry | ||
Wed Jan 17 2018 14:05 | 1st = 1 Half Day Harry 2nd = 7 Hua Hin 3rd = 5 Premier Back 4th = 3 Delaware County |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 4 - 5 Armed And Ready | ||
Wed Jan 17 2018 14:00 | 1st = 5 Armed And Ready 2nd = 1 Dont Dismiss 3rd = 10 Nothingbutadreamer 4th = 7 Chicolabel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 2 - 3 Johnny Whitesox | ||
Wed Jan 17 2018 13:55 | 1st = 3 Johnny Whitesox 2nd = 4 Dont Leave Me Out 3rd = 1 Real Classic 4th = 8 The Exhibitionist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 6 Wicked Pedro | ||
Wed Jan 17 2018 13:52 | 1st = 6 Wicked Pedro 2nd = 8 Scott Dynamism 3rd = 4 Ima Caravan 4th = 5 Mo Dragon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 5 - 5 The Dream Maker | ||
Wed Jan 17 2018 13:49 | 1st = 5 The Dream Maker 2nd = 11 Better Decision 3rd = 10 Silent Shadow 4th = 6 Delightful Tanner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 3 - 9 No Finer Pins | ||
Wed Jan 17 2018 13:42 | 1st = 9 No Finer Pins 2nd = 3 Arrivo 3rd = 7 One Way Street 4th = 5 Lauramia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 1 - 3 Niccis Gold | ||
Wed Jan 17 2018 13:35 | 1st = 3 Niccis Gold 2nd = 5 After Thought 3rd = 4 Stella Victoria 4th = 1 High Low Bet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 3 - 4 Mint On Moseley | ||
Wed Jan 17 2018 13:30 | 1st = 4 Mint On Moseley 2nd = 7 Shipway 3rd = 5 Ortega Lane 4th = 8 Tantric |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 2 Gordette | ||
Wed Jan 17 2018 13:27 | 1st = 2 Gordette 2nd = 4 Dewana Special 3rd = 8 Night King 4th = 7 Carla Zeus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 6 Long Gully Gus | ||
Wed Jan 17 2018 13:23 | 1st = 6 Long Gully Gus 2nd = 1 Destini Wahoo 3rd = 2 Eustace Road 4th = 5 Leachwood Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 4 - 10 One Over Da Stars | ||
Wed Jan 17 2018 13:23 | 1st = 10 One Over Da Stars 2nd = 11 Missie Castleton 3rd = 2 Highland Star 4th = 6 Fira |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 1 - 3 Barnsley | ||
Wed Jan 17 2018 13:20 | 1st = 3 Barnsley 2nd = 2 Siliqua 3rd = 1 National Trail 4th = 6 Tycoon Zip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 4 Bigtime Conrad | ||
Wed Jan 17 2018 13:16 | 1st = 4 Bigtime Conrad 2nd = 2 Alamein Stryda 3rd = 3 Mark Be Good 4th = 1 De Blonde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 2 Shep | ||
Wed Jan 17 2018 13:12 | 1st = 2 Shep 2nd = 7 Zipping Megan 3rd = 6 Petra Allen 4th = 8 Boil Over |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 2 - 7 Wonder Woman | ||
Wed Jan 17 2018 13:07 | 1st = 7 Wonder Woman 2nd = 5 Elusive Empire 3rd = 4 Impulsive Habit 4th = 2 Eprouvez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 7 Elite Chaos | ||
Wed Jan 17 2018 13:04 | 1st = 7 Elite Chaos 2nd = 4 Lord Asher 3rd = 8 Zodiac Sandy 4th = 6 Stir Crazy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 2 - 1 Burgonet | ||
Wed Jan 17 2018 13:00 | 1st = 1 Burgonet 2nd = 5 Oriental Gift 3rd = 13 Chiyou 4th = 9 Miss Oklahoma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 1 Bigtime Coffee | ||
Wed Jan 17 2018 12:57 | 1st = 1 Bigtime Coffee 2nd = 4 White Comet 3rd = 2 Cawbourne Web 4th = 7 Bigtime Logan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 6 Reign Of Omar | ||
Wed Jan 17 2018 12:52 | 1st = 6 Reign Of Omar 2nd = 1 All Bling 3rd = 7 Dyna Penny 4th = 4 Madam Butterfly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 3 - 11 Cullens Joy | ||
Wed Jan 17 2018 12:47 | 1st = 11 Cullens Joy 2nd = 2 The Doorman 3rd = 10 Lilbitbettor 4th = 13 Honour The Bet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 6 Fast Fyfe | ||
Wed Jan 17 2018 12:44 | 1st = 6 Fast Fyfe 2nd = 4 Sheeza Nitro 3rd = 1 Blitz em 4th = 3 Amarda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 8 Bigtime Mike | ||
Wed Jan 17 2018 12:40 | 1st = 8 Bigtime Mike 2nd = 2 Bigtime Forecast 3rd = 7 Idol Tom 4th = 1 Meteor Vege |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 3 My Names David | ||
Wed Jan 17 2018 12:35 | 1st = 3 My Names David 2nd = 4 Major Riot 3rd = 7 Dyna Alley 4th = 5 Aston Utah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 1 - 8 Rosstart | ||
Wed Jan 17 2018 12:30 | 1st = 8 Rosstart 2nd = 7 House Arrest 3rd = 4 Smoking Bullet 4th = 5 Blastzoff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 1 - 5 Eeny Meeny Miny Mo | ||
Wed Jan 17 2018 12:27 | 1st = 5 Eeny Meeny Miny Mo 2nd = 2 Louis Fourteen 3rd = 8 Nuttee 4th = 13 Toffee Pop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 1 Bone Jarrer | ||
Wed Jan 17 2018 12:24 | 1st = 1 Bone Jarrer 2nd = 7 Aberlour 3rd = 4 Dyna Archie 4th = 6 Minotaur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 4 Bigtime Serena | ||
Wed Jan 17 2018 12:20 | 1st = 4 Bigtime Serena 2nd = 6 Bigtime Kylie 3rd = 9 Idol Patches 4th = 10 Zarzuella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 5 Another Bling | ||
Wed Jan 17 2018 12:17 | 1st = 5 Another Bling 2nd = 3 Pretty Sensation 3rd = 1 Crystal Bling 4th = 4 Miss Sweet Pea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 2 - 7 Capital Girl | ||
Wed Jan 17 2018 12:11 | 1st = 7 Capital Girl 2nd = 14 Art Collector 3rd = 8 Chromozone 4th = 4 Lets Hustle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 6 Deputy Speaker | ||
Wed Jan 17 2018 12:07 | 1st = 6 Deputy Speaker 2nd = 4 Lyka Model 3rd = 3 White Nike 4th = 8 Serendipity Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 4 Pat Patterson | ||
Wed Jan 17 2018 12:02 | 1st = 4 Pat Patterson 2nd = 1 Thrilling Stan 3rd = 5 Millie Prince 4th = 3 Charlie Bo Bo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 8 Stingas Mate | ||
Wed Jan 17 2018 11:57 | 1st = 8 Stingas Mate 2nd = 7 Bella Bellissimo 3rd = 1 Whiz 4th = 2 Limburg Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 1 Dolly Jo | ||
Wed Jan 17 2018 11:49 | 1st = 1 Dolly Jo 2nd = 4 Blastoise 3rd = 2 Waz A Looker 4th = 5 Just Annie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 1 Bigtime Tears | ||
Wed Jan 17 2018 11:45 | 1st = 1 Bigtime Tears 2nd = 3 Rubbed Out 3rd = 2 Bark Rosanowski 4th = 6 Opawa Judy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 1 - 1 Superfast Maggie | ||
Wed Jan 17 2018 11:36 | 1st = 1 Superfast Maggie 2nd = 5 Grand Princess 3rd = 7 My Eyre 4th = 9 Red Harbour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 5 Jiggys Luck | ||
Wed Jan 17 2018 11:32 | 1st = 5 Jiggys Luck 2nd = 7 Fully Fried 3rd = 2 Victa Roz 4th = 4 Why Not Liv |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 1 Bigtime Kendall | ||
Wed Jan 17 2018 11:27 | 1st = 1 Bigtime Kendall 2nd = 6 Ahuroa Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 1 Victa Schadow | ||
Wed Jan 17 2018 11:16 | 1st = 1 Victa Schadow 2nd = 5 Willow Bubbles 3rd = 4 Prince Rohnomy 4th = 6 Sindy Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 1 Bigtime Craig | ||
Wed Jan 17 2018 11:09 | 1st = 1 Bigtime Craig 2nd = 2 Bigtime Zoe 3rd = 6 Bigtime Barcia 4th = 5 Bigtime Polly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 4 Viking Bee Bee | ||
Wed Jan 17 2018 10:58 | 1st = 4 Viking Bee Bee 2nd = 7 Hometown Lads 3rd = 3 Vipers Mission 4th = 8 My Mate Boofa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 3 Blitz em Rene | ||
Wed Jan 17 2018 10:52 | 1st = 3 Blitz em Rene 2nd = 4 Carefree Highway 3rd = 8 Mobility Scooter 4th = 5 Little Tornado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 8 Watsargo | ||
Wed Jan 17 2018 10:41 | 1st = 8 Watsargo 2nd = 7 Aztec Viper 3rd = 1 Victa Pedrosa 4th = 2 Bluey Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 6 Bigtime Clyde | ||
Wed Jan 17 2018 10:35 | 1st = 6 Bigtime Clyde 2nd = 7 Bigtime Joshy 3rd = 1 Tuna Speed 4th = 3 Bigtime Panther |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 8 Ace Star | ||
Wed Jan 17 2018 10:18 | 1st = 8 Ace Star 2nd = 7 Bigtime Kaea 3rd = 2 Just A Matthew 4th = 6 All Black Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 7 Kiwi Gal | ||
Wed Jan 17 2018 10:01 | 1st = 7 Kiwi Gal 2nd = 2 Night Howler 3rd = 4 Blackfort Down 4th = 3 Jericho Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 6 Yappa Kuri | ||
Wed Jan 17 2018 0:07 | 1st = 6 Yappa Kuri 2nd = 1 Franc Monelli 3rd = 3 Trickster Lumik 4th = 7 Pure Sabotage |
Latest Horse Racing news
- Winx has two to beat in the Caulfield Stakes
- Favourite Foxplay looks good in warm up for 1000 Guineas
- Pakistan Star Last to First Again
- Jameka 2nd favourite despite winning penalty
- Wicklow Brave Melbourne Cup odds slashed after Curragh win
- Palentino Form Odds and Tips
- Palentino upsets Black Heart Bart on route to Cox Plate
- Tosen Stardom to take on Winx before the Cox Plate
All news archives (all sports)
- 2023
- 2022
- - June
- 2018
- 2017
- 2016
- 2015
- 2014
- 2013
- 2012
- 2011
- 2010
- 2009
- 2000