Racing Results: Horse, Greyhound & Harness
Here you'll find all the latest results from the world of racing. Click on the links below to filter results by type:
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 10 - 1 Magic Ballerina | ||
Sun Dec 30 2018 22:37 | 1st = 1 Magic Ballerina 2nd = 3 Arrogant Stella 3rd = 6 Marzarkie 4th = 4 Miss Cute |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 9 - 4 Morning Tide | ||
Sun Dec 30 2018 22:22 | 1st = 4 Morning Tide 2nd = 6 Starburst Stu 3rd = 7 Irinka Lloyd 4th = 1 Chief Paddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 11 - 8 Cairnlea Sadie | ||
Sun Dec 30 2018 22:12 | 1st = 8 Cairnlea Sadie 2nd = 3 Mallee Pearl 3rd = 4 Junk Yard Hutchy 4th = 2 Skydiver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 8 - 3 Cavdash Flyer | ||
Sun Dec 30 2018 22:02 | 1st = 3 Cavdash Flyer 2nd = 5 Ditto Baby 3rd = 2 Our Piggy Bank 4th = 6 Rival Glen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 10 - 2 Bye Felicia | ||
Sun Dec 30 2018 21:57 | 1st = 2 Bye Felicia 2nd = 1 Sublime Countess 3rd = 4 Choice Way 4th = 5 Cosmic Fortune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Murray Bridge Race 10 - 4 Sketchy Gun | ||
Sun Dec 30 2018 21:52 | 1st = 4 Sketchy Gun 2nd = 8 Aston Abbott 3rd = 7 Stitch em Up 4th = 2 Gemtree Dynamo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 7 - 5 Cougar County | ||
Sun Dec 30 2018 21:47 | 1st = 5 Cougar County 2nd = 4 Little Whacko 3rd = 8 Hows It Marley 4th = 3 Mister Purple |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 9 - 7 Triple Crown Ria | ||
Sun Dec 30 2018 21:37 | 1st = 7 Triple Crown Ria 2nd = 4 Tigers Spark 3rd = 2 Kappa 4th = 8 Imitate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 12 - 2 Lallybroch | ||
Sun Dec 30 2018 21:32 | 1st = 2 Lallybroch 2nd = 8 Mind Ya Business 3rd = 3 Haras Hornet 4th = 7 Miss Piggy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Murray Bridge Race 9 - 8 Abuzz | ||
Sun Dec 30 2018 21:27 | 1st = 8 Abuzz 2nd = 4 Stack The Aces 3rd = 6 Nut Allergy 4th = 2 Bean Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 6 - 6 Nangar Dash | ||
Sun Dec 30 2018 21:22 | 1st = 6 Nangar Dash 2nd = 5 Tralee Destroyer 3rd = 2 Subzero Queen 4th = 3 Callan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 8 - 4 Matilda Road | ||
Sun Dec 30 2018 21:17 | 1st = 4 Matilda Road 2nd = 2 Never Fear 3rd = 3 Weeona Paddy 4th = 1 Jessie Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 1 El Grand Richo | ||
Sun Dec 30 2018 21:13 | 1st = 1 El Grand Richo 2nd = 4 Solar Mocha 3rd = 7 Take That Banksy 4th = 8 Don Quixote |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 1 Rapid Effect | ||
Sun Dec 30 2018 21:09 | 1st = 1 Rapid Effect 2nd = 3 Rainmaker Elle 3rd = 4 Adriennes Hope 4th = 2 Chasing Diamonds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Murray Bridge Race 8 - 5 Coffee King | ||
Sun Dec 30 2018 21:05 | 1st = 5 Coffee King 2nd = 7 Game Face 3rd = 2 Why That 4th = 3 Jays Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 5 - 5 Push Over | ||
Sun Dec 30 2018 21:01 | 1st = 5 Push Over 2nd = 6 Timely Wish 3rd = 3 Arrogant Dora 4th = 8 Golden Nangar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 7 - 2 Gossip Park | ||
Sun Dec 30 2018 20:57 | 1st = 2 Gossip Park 2nd = 3 Hawk Glide 3rd = 4 Mileeka 4th = 1 Happy Glen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 8 Knocka Feller | ||
Sun Dec 30 2018 20:53 | 1st = 8 Knocka Feller 2nd = 6 Sweet Ambush 3rd = 5 Shimmy Dat Ray 4th = 4 Blackpool Blast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 8 Our Cavalier | ||
Sun Dec 30 2018 20:49 | 1st = 8 Our Cavalier 2nd = 6 Kakei 3rd = 2 Rosealie Who 4th = 5 Destini Comet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Murray Bridge Race 7 - 8 Max Pick | ||
Sun Dec 30 2018 20:45 | 1st = 8 Max Pick 2nd = 2 Weblec Nic 3rd = 5 Samprass 4th = 7 Come On Enzo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 4 - 7 Bolt Keeping | ||
Sun Dec 30 2018 20:41 | 1st = 7 Bolt Keeping 2nd = 5 My Dixie 3rd = 1 Madeline Keeping 4th = 4 Pitch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 6 - 2 Yaringa Lass | ||
Sun Dec 30 2018 20:37 | 1st = 2 Yaringa Lass 2nd = 3 Jessie Quick 3rd = 5 Allen Ichiro 4th = 7 Dust And Sand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 3 Kernel Panic | ||
Sun Dec 30 2018 20:33 | 1st = 3 Kernel Panic 2nd = 2 Groucho 3rd = 8 Umar Allen 4th = 1 Hey Shaza Fozz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 5 Farmor Heat | ||
Sun Dec 30 2018 20:29 | 1st = 5 Farmor Heat 2nd = 6 Zulu Beat 3rd = 2 Go Alice Go 4th = 8 Miss Grasscutter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Murray Bridge Race 6 - 6 Dyna Layla | ||
Sun Dec 30 2018 20:25 | 1st = 6 Dyna Layla 2nd = 2 Hold Da Door 3rd = 3 Bashful Cloud 4th = 8 Blue Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 3 - 3 Eddy Casey | ||
Sun Dec 30 2018 20:22 | 1st = 3 Eddy Casey 2nd = 6 Star Casey 3rd = 7 Janai 4th = 4 Arrogant Katie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 5 - 2 Rittos Hanger | ||
Sun Dec 30 2018 20:19 | 1st = 2 Rittos Hanger 2nd = 7 Arnhem Invader 3rd = 4 Ruffs 4th = 1 Kakadu Kate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 8 - 2 Baraki Beats | ||
Sun Dec 30 2018 20:15 | 1st = 2 Baraki Beats 2nd = 8 Danehill Matilda 3rd = 11 Calamari Safari 4th = 10 Sharpbob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 1 Spritely Star | ||
Sun Dec 30 2018 20:12 | 1st = 1 Spritely Star 2nd = 5 Yep Yep 3rd = 4 Batik Print 4th = 2 Madonya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 2 Cosmo Bill | ||
Sun Dec 30 2018 20:09 | 1st = 2 Cosmo Bill 2nd = 1 Lid Pinger 3rd = 7 Magic Code 4th = 3 Short Session |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Carrick Race 9 - 11 Master Paige | ||
Sun Dec 30 2018 20:04 | 1st = 11 Master Paige 2nd = 6 Our Boy Johnny 3rd = 10 Only A Myth 4th = 2 Sea Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Murray Bridge Race 5 - 5 Dynamo Jezz | ||
Sun Dec 30 2018 20:01 | 1st = 5 Dynamo Jezz 2nd = 6 Cappuccino 3rd = 8 Choc Latte Cloud 4th = 1 Dunkirk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 2 - 6 Arrogant Archie | ||
Sun Dec 30 2018 19:58 | 1st = 6 Arrogant Archie 2nd = 3 Senor Red 3rd = 2 Buck Wind 4th = 8 Street Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 4 - 2 Eight Jabirus | ||
Sun Dec 30 2018 19:55 | 1st = 2 Eight Jabirus 2nd = 3 Out There Jerry 3rd = 8 Furnace 4th = 7 Arctic Willow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 5 Cinnamon Rose | ||
Sun Dec 30 2018 19:52 | 1st = 5 Cinnamon Rose 2nd = 1 Monaro Joe 3rd = 4 Hannibal Spectre 4th = 8 Seabrook Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Victor Harbor Race 7 - 5 Kingofthestars | ||
Sun Dec 30 2018 19:47 | 1st = 5 Kingofthestars 2nd = 4 Julius Franco 3rd = 6 Regal Lager 4th = 2 Grinfaron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 2 Who It Is | ||
Sun Dec 30 2018 19:44 | 1st = 2 Who It Is 2nd = 3 Cometron Flyer 3rd = 5 Cant Possibly 4th = 6 Air Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 7 - 3 Our Two Bobs Worth | ||
Sun Dec 30 2018 19:40 | 1st = 3 Our Two Bobs Worth 2nd = 12 Powercraft 3rd = 2 Bollinger Boy 4th = 7 Cool Witness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 3 - 1 Meales Chance | ||
Sun Dec 30 2018 19:40 | 1st = 1 Meales Chance 2nd = 3 Alotta Style 3rd = 4 Swansea Shannon 4th = 2 Sunset Licorice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Murray Bridge Race 4 - 1 Victa Brayden | ||
Sun Dec 30 2018 19:37 | 1st = 1 Victa Brayden 2nd = 5 Gemtree Ablaze 3rd = 6 Zipping Francis 4th = 2 Pretoria Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 1 - 4 Arrogant Ted | ||
Sun Dec 30 2018 19:34 | 1st = 4 Arrogant Ted 2nd = 1 Eureka Boy 3rd = 7 Magna Song 4th = 5 Pool Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 4 Lightning Ben | ||
Sun Dec 30 2018 19:31 | 1st = 4 Lightning Ben 2nd = 6 Dyna Dixon 3rd = 1 Completed 4th = 2 Jimbos Sox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Carrick Race 8 - 3 Believe In Forever | ||
Sun Dec 30 2018 19:26 | 1st = 3 Believe In Forever 2nd = 10 Art Frenzy 3rd = 4 Shadow Ross 4th = 6 Rattlenhum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 1 Im Glad | ||
Sun Dec 30 2018 19:23 | 1st = 1 Im Glad 2nd = 5 So Crazy 3rd = 2 Albury Way 4th = 8 Regal Trav |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Murray Bridge Race 3 - 2 Unique Edition | ||
Sun Dec 30 2018 19:20 | 1st = 2 Unique Edition 2nd = 8 Victa Max 3rd = 6 Victa Pedrosa 4th = 5 Spring Bruiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 2 - 5 Town Hall Tully | ||
Sun Dec 30 2018 19:17 | 1st = 5 Town Hall Tully 2nd = 1 Secret Gold 3rd = 8 Ringbark Lana 4th = 6 Riding Her Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Victor Harbor Race 6 - 6 Emain Macha | ||
Sun Dec 30 2018 19:12 | 1st = 6 Emain Macha 2nd = 7 Tezz Khora 3rd = 2 Major Kiwi 4th = 1 Keayang Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 6 Why Not Maxine | ||
Sun Dec 30 2018 19:09 | 1st = 6 Why Not Maxine 2nd = 3 Reign Of Omar 3rd = 5 Great Success 4th = 7 Trademark Rocky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 6 - 1 Jupiter Rising | ||
Sun Dec 30 2018 19:05 | 1st = 1 Jupiter Rising 2nd = 3 Corporate Trader 3rd = 2 Catalyst Fire 4th = 13 Enactment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 1 Billy Who | ||
Sun Dec 30 2018 19:02 | 1st = 1 Billy Who 2nd = 5 Zinchenko 3rd = 3 Magic Plank 4th = 8 Raquels Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Murray Bridge Race 2 - 3 Victa Choco | ||
Sun Dec 30 2018 18:59 | 1st = 3 Victa Choco 2nd = 6 Spring Double 3rd = 7 Velocity Flame 4th = 5 Victa Roz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 8 Simply So | ||
Sun Dec 30 2018 18:55 | 1st = 8 Simply So 2nd = 4 Ruby Red Heart 3rd = 3 Copywriter 4th = 1 Excelebrazione |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 1 - 6 Coolazar | ||
Sun Dec 30 2018 18:52 | 1st = 6 Coolazar 2nd = 7 Power Of Eight 3rd = 3 Junk Yard Digger 4th = 4 Ruger Ragnarok |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Carrick Race 7 - 2 All Style Sammy | ||
Sun Dec 30 2018 18:50 | 1st = 2 All Style Sammy 2nd = 3 Illegal Immigrant 3rd = 7 No Apachemee 4th = 1 Never Sighted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 2 Deep Creek Girl | ||
Sun Dec 30 2018 18:47 | 1st = 2 Deep Creek Girl 2nd = 5 Ruby Rads 3rd = 6 Rapid Rock 4th = 4 Tiggerlong Ray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 4 Ironbar Ricky | ||
Sun Dec 30 2018 18:44 | 1st = 4 Ironbar Ricky 2nd = 8 Disco Dolly 3rd = 1 Little Dotty Too 4th = 7 On Tight Lines |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Victor Harbor Race 5 - 3 Buriton Bailey | ||
Sun Dec 30 2018 18:39 | 1st = 3 Buriton Bailey 2nd = 4 Missy Murdock 3rd = 9 Live For Peace 4th = 8 Tearaway Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Murray Bridge Race 1 - 2 Errington | ||
Sun Dec 30 2018 18:37 | 1st = 2 Errington 2nd = 3 Aston Jedi 3rd = 4 Victa Scoby 4th = 1 Giveaway Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 5 - 2 Bay Publisher | ||
Sun Dec 30 2018 18:35 | 1st = 2 Bay Publisher 2nd = 5 Husson Maid 3rd = 4 Master Splinter 4th = 3 Trademark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 7 Midnight Titan | ||
Sun Dec 30 2018 18:27 | 1st = 7 Midnight Titan 2nd = 1 Travel Easy 3rd = 8 Baby Max Fozz 4th = 2 Broken Pieces |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 3 Brindalee | ||
Sun Dec 30 2018 18:24 | 1st = 3 Brindalee 2nd = 2 Zulu Strike 3rd = 1 Haras Hustle 4th = 8 Top Tactic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 5 Enterprise Louise | ||
Sun Dec 30 2018 18:20 | 1st = 5 Enterprise Louise 2nd = 7 Melbern Queens 3rd = 2 Christmas Creek 4th = 1 Caterham |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Carrick Race 6 - 9 Mi Ju Dan | ||
Sun Dec 30 2018 18:15 | 1st = 9 Mi Ju Dan 2nd = 5 Pockets Of Courage 3rd = 8 Karalta Kruise 4th = 4 Tizyalator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 7 Lightning Seven | ||
Sun Dec 30 2018 18:12 | 1st = 7 Lightning Seven 2nd = 6 Banyuatis 3rd = 2 Miss Winks 4th = 1 Gregs Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 2 Lady Ulla | ||
Sun Dec 30 2018 18:08 | 1st = 2 Lady Ulla 2nd = 6 Mad Invite 3rd = 8 Stewys Magic 4th = 4 Fascinate Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Victor Harbor Race 4 - 4 Culture King | ||
Sun Dec 30 2018 18:02 | 1st = 4 Culture King 2nd = 2 Eye See Double 3rd = 8 The Deal 4th = 5 Rocknroll Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 4 - 1 Dashing Image | ||
Sun Dec 30 2018 17:57 | 1st = 1 Dashing Image 2nd = 2 Kintail 3rd = 4 Sporting Image 4th = 10 Neat And Tidy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 5 Yaala Eclipse | ||
Sun Dec 30 2018 17:54 | 1st = 5 Yaala Eclipse 2nd = 8 Our Airman 3rd = 3 Blackpool Ace 4th = 1 Island Cruiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 8 Exclusive Chloe | ||
Sun Dec 30 2018 17:49 | 1st = 8 Exclusive Chloe 2nd = 6 Silent Cannons 3rd = 7 Braxton Hayze 4th = 2 Paranella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 8 Volomite | ||
Sun Dec 30 2018 17:45 | 1st = 8 Volomite 2nd = 1 Perfect Witness 3rd = 5 Yamazaki 4th = 6 Wineries |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 4 Marko Bale | ||
Sun Dec 30 2018 17:42 | 1st = 4 Marko Bale 2nd = 8 Karise Fusileer 3rd = 7 Conde 4th = 2 Zipping Hayne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Carrick Race 5 - 3 Goggo Gee Gee | ||
Sun Dec 30 2018 17:37 | 1st = 3 Goggo Gee Gee 2nd = 5 Iam Aw Sam 3rd = 9 Ima Ginger Rogers 4th = 1 Albayzin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 3 Macs Mayhem | ||
Sun Dec 30 2018 17:34 | 1st = 3 Macs Mayhem 2nd = 5 Whats His Caper 3rd = 8 Miss White Wash 4th = 1 Refueled |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 8 - 5 Ranga Roc | ||
Sun Dec 30 2018 17:29 | 1st = 5 Ranga Roc 2nd = 3 Hawaiianbeach 3rd = 9 Twoforsixty 4th = 1 Major Sea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 7 - 9 Not A Sound | ||
Sun Dec 30 2018 17:25 | 1st = 9 Not A Sound 2nd = 4 Westlink 3rd = 3 High Dive 4th = 8 Concours |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Victor Harbor Race 3 - 5 Bee Gees Bandit | ||
Sun Dec 30 2018 17:24 | 1st = 5 Bee Gees Bandit 2nd = 4 Ardens Legacy 3rd = 2 My Man Dan 4th = 1 Bien Hoa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 6 - 3 Dyagilev | ||
Sun Dec 30 2018 17:20 | 1st = 3 Dyagilev 2nd = 7 Scroll 3rd = 8 Strategic Spice 4th = 2 Crystal Glass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 1 Gin Lees Dream | ||
Sun Dec 30 2018 17:19 | 1st = 1 Gin Lees Dream 2nd = 3 Leprechaun Dance 3rd = 2 Dyna Quark 4th = 6 Dyna Yardo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 3 - 8 Onapara | ||
Sun Dec 30 2018 17:17 | 1st = 8 Onapara 2nd = 3 Southern Son 3rd = 2 Standupndeliver 4th = 9 Yadreamin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 8 - 9 Weapon | ||
Sun Dec 30 2018 17:15 | 1st = 9 Weapon 2nd = 11 Southern Turf 3rd = 16 The Bont 4th = 12 Keysor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 7 - 6 Left Tennant | ||
Sun Dec 30 2018 17:12 | 1st = 6 Left Tennant 2nd = 1 Arma The Gun 3rd = 4 Stanley Ross Robyn 4th = 9 Blackbird Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 10 Vibrant Thunder | ||
Sun Dec 30 2018 17:09 | 1st = 10 Vibrant Thunder 2nd = 13 Lamplight Lili 3rd = 9 Rabbit Hunter 4th = 12 American Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Carrick Race 4 - 11 Im Compliant | ||
Sun Dec 30 2018 17:00 | 1st = 11 Im Compliant 2nd = 8 The Aussie 3rd = 7 Holme On The Bayou 4th = 6 Metro Mouse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 3 Crowdza Starring | ||
Sun Dec 30 2018 16:58 | 1st = 3 Crowdza Starring 2nd = 6 Say Hi 3rd = 2 Eight Ball 4th = 1 Milo Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 7 - 8 Share The Road | ||
Sun Dec 30 2018 16:53 | 1st = 8 Share The Road 2nd = 5 Mister Ohanzee 3rd = 7 Tough Call 4th = 4 Hurricane Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 6 - 8 Unresolved | ||
Sun Dec 30 2018 16:50 | 1st = 8 Unresolved 2nd = 5 Western Parade 3rd = 3 Ima Baker 4th = 1 Magic Over The Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 5 - 2 Brobak | ||
Sun Dec 30 2018 16:45 | 1st = 2 Brobak 2nd = 11 Rockstar Ranga 3rd = 10 Hasta La Bounty 4th = 9 Daddys Littlelady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Victor Harbor Race 2 - 4 Karlie Montana | ||
Sun Dec 30 2018 16:44 | 1st = 4 Karlie Montana 2nd = 6 Twelve Or A Dozen 3rd = 9 Stuey D 4th = 2 Clarenden Hallmark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 2 - 3 Bull Bizarre | ||
Sun Dec 30 2018 16:42 | 1st = 3 Bull Bizarre 2nd = 6 Montenero 3rd = 10 You Dont Say 4th = 12 Poppies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 2 No Excuse | ||
Sun Dec 30 2018 16:38 | 1st = 2 No Excuse 2nd = 6 Lektra Zephyr 3rd = 1 Dyna Uni 4th = 5 Dorrigo Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 6 - 4 Elle Yeah | ||
Sun Dec 30 2018 16:37 | 1st = 4 Elle Yeah 2nd = 3 Volando Denario 3rd = 10 Divine State 4th = 11 Lettucefirestar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 1 Alligator Blood | ||
Sun Dec 30 2018 16:34 | 1st = 1 Alligator Blood 2nd = 9 Written With Ease 3rd = 6 Stampe 4th = 8 Wishfilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 7 - 8 Kobe Princess | ||
Sun Dec 30 2018 16:30 | 1st = 8 Kobe Princess 2nd = 1 Elmore Lad 3rd = 4 Ghost Doctor 4th = 10 Rhyming Verses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Carrick Race 3 - 10 Adele Said | ||
Sun Dec 30 2018 16:25 | 1st = 10 Adele Said 2nd = 2 Miss Superbia 3rd = 1 Diamond Grace 4th = 11 Nickys Logic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 12 - 6 Bank Rogue | ||
Sun Dec 30 2018 16:23 | 1st = 6 Bank Rogue 2nd = 2 Penny La Moment 3rd = 8 Addisons Way 4th = 1 Mustang Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 6 - 3 Illawong Maestro | ||
Sun Dec 30 2018 16:18 | 1st = 3 Illawong Maestro 2nd = 4 Hilltop Rose 3rd = 6 Be Major Threat 4th = 5 Last Flight In |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 5 - 7 Supreme Gem | ||
Sun Dec 30 2018 16:15 | 1st = 7 Supreme Gem 2nd = 6 Lucys Legacy 3rd = 5 Larynx 4th = 4 Narrow Neck Nelson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 6 Sparkling Jewel | ||
Sun Dec 30 2018 16:13 | 1st = 6 Sparkling Jewel 2nd = 3 Mahoney Miss 3rd = 4 Temujin 4th = 7 Unique Quality |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 4 - 1 Madja | ||
Sun Dec 30 2018 16:10 | 1st = 1 Madja 2nd = 6 Pandeia 3rd = 5 The Other Guy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Victor Harbor Race 1 - 7 Labella Rock | ||
Sun Dec 30 2018 16:08 | 1st = 7 Labella Rock 2nd = 4 Fine Artist 3rd = 6 That Said 4th = 1 Crocodile Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 1 - 1 Silver Cloud Three | ||
Sun Dec 30 2018 16:07 | 1st = 1 Silver Cloud Three 2nd = 4 Miss Moroak 3rd = 5 Sweet Talkin 4th = 8 Ruleemoff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 11 - 7 Cement Socks | ||
Sun Dec 30 2018 16:05 | 1st = 7 Cement Socks 2nd = 1 Allen Robbie 3rd = 4 Standing Bear 4th = 2 Swoosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 5 - 3 Boyd Writer | ||
Sun Dec 30 2018 16:02 | 1st = 3 Boyd Writer 2nd = 1 Never Been Said 3rd = 8 Lip Reader 4th = 10 Allstar Sea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 3 Girt By Sea | ||
Sun Dec 30 2018 16:00 | 1st = 3 Girt By Sea 2nd = 5 Aston Veloci 3rd = 4 Spuds Mate 4th = 6 Arcup Usain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 1 Voulait | ||
Sun Dec 30 2018 15:59 | 1st = 1 Voulait 2nd = 7 Get Outa Utah 3rd = 2 Barefoot Tycoon 4th = 3 Trommelschlagen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 6 - 3 Hunamosa | ||
Sun Dec 30 2018 15:55 | 1st = 3 Hunamosa 2nd = 8 Miss Mo 3rd = 7 Domesday Warrior 4th = 2 Lucky Fish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Carrick Race 2 - 11 Beachboy Butch | ||
Sun Dec 30 2018 15:54 | 1st = 11 Beachboy Butch 2nd = 9 Heidi Go Seek 3rd = 4 Mister Gently 4th = 8 Karalta Demon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 1 Velocity Alaina | ||
Sun Dec 30 2018 15:52 | 1st = 1 Velocity Alaina 2nd = 2 Nicmac Paddywack 3rd = 5 Dyna Francine 4th = 8 Sleepwalk Dance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 5 - 4 Crafty Old Fox | ||
Sun Dec 30 2018 15:47 | 1st = 4 Crafty Old Fox 2nd = 5 All My Savings 3rd = 6 Feel The Rhythm 4th = 7 The Thug |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 2 Maderra | ||
Sun Dec 30 2018 15:44 | 1st = 2 Maderra 2nd = 5 Disco Lemonade 3rd = 7 Djarragun 4th = 8 Pillar Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 7 Lilywhites | ||
Sun Dec 30 2018 15:42 | 1st = 7 Lilywhites 2nd = 2 Aqualite 3rd = 8 April Jay 4th = 6 Trouble Brewing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 4 - 5 Welcome Art | ||
Sun Dec 30 2018 15:40 | 1st = 5 Welcome Art 2nd = 4 Sea Lady 3rd = 1 Base Camp 4th = 7 Itasca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Reefton Race 11 - 11 Lovey Dovey Moment | ||
Sun Dec 30 2018 15:37 | 1st = 11 Lovey Dovey Moment 2nd = 3 Madeleine Stowe 3rd = 9 Grenado 4th = 7 The Bloss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 3 - 5 Centenary Shot | ||
Sun Dec 30 2018 15:35 | 1st = 5 Centenary Shot 2nd = 1 Athos 3rd = 2 Strategic Glass 4th = 4 Hakerak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 7 Spokane Flick | ||
Sun Dec 30 2018 15:32 | 1st = 7 Spokane Flick 2nd = 4 Deanos Smidge 3rd = 1 Irinka Jenna 4th = 3 Weeona Gina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 4 - 3 Real Obsession | ||
Sun Dec 30 2018 15:28 | 1st = 3 Real Obsession 2nd = 2 Smooth Sailor 3rd = 4 Vasari 4th = 7 Cowboys N Aliens |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 5 Sunday Session | ||
Sun Dec 30 2018 15:25 | 1st = 5 Sunday Session 2nd = 9 Wendouree Red 3rd = 4 Savvy Acquisition 4th = 2 Dossier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 4 Dimora Flash | ||
Sun Dec 30 2018 15:21 | 1st = 4 Dimora Flash 2nd = 2 Midnight Rage 3rd = 1 Bumble Bee Bolto 4th = 7 Teddy La Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 5 - 3 Charlton | ||
Sun Dec 30 2018 15:20 | 1st = 3 Charlton 2nd = 6 Vellaspride 3rd = 7 High Sierra 4th = 5 Blue Bear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 2 Ear We Come | ||
Sun Dec 30 2018 15:17 | 1st = 2 Ear We Come 2nd = 3 How High Jazz 3rd = 1 Fawn Illusion 4th = 5 Atlantic Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Carrick Race 1 - 1 War Dan Star | ||
Sun Dec 30 2018 15:15 | 1st = 1 War Dan Star 2nd = 2 Itsnotalwaysboutu 3rd = 3 Master Leon 4th = 9 Ifbutzandmaybes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 4 Dyna Bryleigh | ||
Sun Dec 30 2018 15:14 | 1st = 4 Dyna Bryleigh 2nd = 1 Patrick Francis 3rd = 3 Done It Again 4th = 2 Dyna Ringo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 4 - 3 Artful Jay | ||
Sun Dec 30 2018 15:09 | 1st = 3 Artful Jay 2nd = 8 Shadows Delight 3rd = 2 Andrew Jay 4th = 1 Magical Times |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Reefton Race 10 - 5 Nui Ba Den | ||
Sun Dec 30 2018 15:07 | 1st = 5 Nui Ba Den 2nd = 7 Rock N Joy 3rd = 3 Dana Dawn 4th = 8 Lets Hustle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 3 - 2 Regal Cannon | ||
Sun Dec 30 2018 15:05 | 1st = 2 Regal Cannon 2nd = 11 Hush Money 3rd = 3 Scarpa 4th = 12 Lexis Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 2 - 1 Perfect Storm | ||
Sun Dec 30 2018 15:00 | 1st = 1 Perfect Storm 2nd = 10 Bear Arms 3rd = 3 Sandhill Chevy 4th = 5 The Great Martini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 6 Azumi Ryder | ||
Sun Dec 30 2018 14:56 | 1st = 6 Azumi Ryder 2nd = 5 Return The Love 3rd = 2 Rusty Sprocket 4th = 3 Goldies Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 3 - | ||
Sun Dec 30 2018 14:55 | 3rd = 2 Sedso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 3 - 3 Fastestgirlintown | ||
Sun Dec 30 2018 14:55 | 1st = 3 Fastestgirlintown 2nd = 9 Ess Jay Pee 3rd = 2 Sedso 4th = 6 Major Jamane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 3 Mia Tesoro | ||
Sun Dec 30 2018 14:52 | 1st = 3 Mia Tesoro 2nd = 6 Aston Aniston 3rd = 2 Lady Emerald 4th = 7 Stars And Lights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 1 Bobbie Cristalle | ||
Sun Dec 30 2018 14:49 | 1st = 1 Bobbie Cristalle 2nd = 7 Dyna Smokey 3rd = 6 Heidi Intention 4th = 4 Orina Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 4 - 8 Eight Times A Lady | ||
Sun Dec 30 2018 14:45 | 1st = 8 Eight Times A Lady 2nd = 2 Elite Tiger 3rd = 9 Miss Entice 4th = 3 Second Marriage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 7 Bella Express | ||
Sun Dec 30 2018 14:43 | 1st = 7 Bella Express 2nd = 6 Big Rough 3rd = 8 Gotta Wobble Up 4th = 3 Tuscan Flex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Corowa Race 7 - 6 Thunder Tub | ||
Sun Dec 30 2018 14:40 | 1st = 6 Thunder Tub 2nd = 7 Real Royal 3rd = 11 Kiwicod 4th = 5 Star Cod |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Reefton Race 9 - 11 Go Getta | ||
Sun Dec 30 2018 14:38 | 1st = 11 Go Getta 2nd = 1 Pine Cone 3rd = 10 Olde Oak Emma 4th = 4 All Nuts N Bolts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 4 Militant Spirit | ||
Sun Dec 30 2018 14:37 | 1st = 4 Militant Spirit 2nd = 2 Fat Rhino 3rd = 9 Aston Frankel 4th = 1 Rebecca Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 3 - 5 Rockntingira | ||
Sun Dec 30 2018 14:33 | 1st = 5 Rockntingira 2nd = 3 Topsies Delight 3rd = 6 Wecan Jump Puddles 4th = 4 Lady Flora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kurow Race 8 - 6 So Brazen | ||
Sun Dec 30 2018 14:32 | 1st = 6 So Brazen 2nd = 4 Baban 3rd = 8 Golden Valkyrie 4th = 13 Valetina Vittoria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 2 - 8 Elenara | ||
Sun Dec 30 2018 14:30 | 1st = 8 Elenara 2nd = 1 Highly Influential 3rd = 7 Bush Rambler 4th = 3 Electrified |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Capalaba Race 11 - 1 Dam Slippery | ||
Sun Dec 30 2018 14:29 | 1st = 1 Dam Slippery 2nd = 2 Bay Of Mojos 3rd = 3 Montaigne 4th = 5 Bloza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 1 - 2 Longmire | ||
Sun Dec 30 2018 14:25 | 1st = 2 Longmire 2nd = 7 Regina Margherita 3rd = 8 Scopen Success 4th = 1 Johns Strategy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 2 Super Blu | ||
Sun Dec 30 2018 14:22 | 1st = 2 Super Blu 2nd = 6 Dyna Waqa 3rd = 1 Aussie Bok Choy 4th = 3 Minter Bee Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 2 - 5 The Ideal Dancer | ||
Sun Dec 30 2018 14:18 | 1st = 5 The Ideal Dancer 2nd = 4 Wild Man 3rd = 6 Artistic Cowboy 4th = 7 Rossini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 3 Pingin Bee | ||
Sun Dec 30 2018 14:18 | 1st = 3 Pingin Bee 2nd = 2 Raglan Bindi 3rd = 6 Cindy La Moment 4th = 1 Viking Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taupo Race 8 - 10 Lady Blue | ||
Sun Dec 30 2018 14:15 | 1st = 10 Lady Blue 2nd = 15 Yes Mlady 3rd = 7 Uncle Ern 4th = 14 Savastep |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 5 Extra Gear | ||
Sun Dec 30 2018 14:14 | 1st = 5 Extra Gear 2nd = 8 Come On Charlize 3rd = 4 Lyka Skywalker 4th = 1 Ice Cold Yug |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 6 Just One Smile | ||
Sun Dec 30 2018 14:11 | 1st = 6 Just One Smile 2nd = 7 Kapai Lana 3rd = 8 Blitz em Rene 4th = 5 Harry Brown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 3 - 11 Necessitas | ||
Sun Dec 30 2018 14:10 | 1st = 11 Necessitas 2nd = 1 Arfurized 3rd = 13 Sergeant Doyle 4th = 10 Murano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Capalaba Race 10 - 1 Fabthor | ||
Sun Dec 30 2018 14:07 | 1st = 1 Fabthor 2nd = 4 Viking White 3rd = 2 Country Grenade 4th = 6 Outa Business |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Corowa Race 6 - 7 Saint Aquilina | ||
Sun Dec 30 2018 14:05 | 1st = 7 Saint Aquilina 2nd = 2 Kapover 3rd = 3 Nicconi Poni 4th = 5 Tearful Kitty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 1 Mrs Flintstone | ||
Sun Dec 30 2018 14:04 | 1st = 1 Mrs Flintstone 2nd = 6 Dyna Varsity 3rd = 4 Dyna Romy 4th = 3 Aston Kenji |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Reefton Race 8 - 5 Franco Hampton | ||
Sun Dec 30 2018 14:02 | 1st = 5 Franco Hampton 2nd = 2 Johnny Eyre 3rd = 11 Airpark Flyer 4th = 7 Bill Haley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 2 Sophies Moment | ||
Sun Dec 30 2018 14:01 | 1st = 2 Sophies Moment 2nd = 3 Cilla Brown 3rd = 6 Pierce Bale 4th = 1 Lena Lake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 2 - 3 Sumthin Special | ||
Sun Dec 30 2018 13:59 | 1st = 3 Sumthin Special 2nd = 2 Bettor Than That 3rd = 5 Joy Mac 4th = 8 Miss Dangerfield |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kurow Race 7 - 1 Anythingcouldhappn | ||
Sun Dec 30 2018 13:57 | 1st = 1 Anythingcouldhappn 2nd = 2 Pinup Coup 3rd = 6 Coup Dreamwood 4th = 8 Our Boy Ritchie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 1 - 1 Gundy | ||
Sun Dec 30 2018 13:55 | 1st = 1 Gundy 2nd = 3 Terra Reign 3rd = 5 Dynamite Dan 4th = 4 Worldly Pleasure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 6 Jinja Might | ||
Sun Dec 30 2018 13:53 | 1st = 6 Jinja Might 2nd = 7 Stay Away Haydo 3rd = 8 Ramblin On 4th = 5 Kiwi Gal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 2 Aston Ranza | ||
Sun Dec 30 2018 13:52 | 1st = 2 Aston Ranza 2nd = 5 Dybala 3rd = 3 Rocket Strike 4th = 8 Sandave Rayne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Capalaba Race 9 - 8 Smart Werina | ||
Sun Dec 30 2018 13:49 | 1st = 8 Smart Werina 2nd = 3 Torah Sprite 4th = 5 Galway Johann |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 1 - 3 Arma Naughty | ||
Sun Dec 30 2018 13:44 | 1st = 3 Arma Naughty 2nd = 6 Slick Sue 3rd = 2 No Risk No Return 4th = 5 Power To Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taupo Race 7 - 6 Camino Rocoso | ||
Sun Dec 30 2018 13:40 | 1st = 6 Camino Rocoso 2nd = 9 Battle Royal 3rd = 1 Hes Cavalier 4th = 8 Mental Telepathy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 5 Able | ||
Sun Dec 30 2018 13:39 | 1st = 5 Able 2nd = 6 Dare To Do 3rd = 4 Pinecutter Pete 4th = 1 Star Ghost |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 2 Ti Amo | ||
Sun Dec 30 2018 13:36 | 1st = 2 Ti Amo 2nd = 8 Its A Danger 3rd = 4 Kapai Bart 4th = 3 Deception Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 2 - 14 Happily To Be | ||
Sun Dec 30 2018 13:35 | 1st = 14 Happily To Be 2nd = 4 Tavsomefun 3rd = 9 Lamington Drive 4th = 1 Get Up Cliff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 8 Aston Yoko | ||
Sun Dec 30 2018 13:32 | 1st = 8 Aston Yoko 2nd = 4 Hector Cabang 3rd = 7 Aston Milla 4th = 2 Party Mix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Corowa Race 5 - 7 Corazon De Oro | ||
Sun Dec 30 2018 13:30 | 1st = 7 Corazon De Oro 2nd = 6 Maccas Hero 3rd = 11 Cosmo Star 4th = 9 Scaarjn Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Capalaba Race 8 - 1 Its Dyllan | ||
Sun Dec 30 2018 13:29 | 1st = 1 Its Dyllan 2nd = 6 Alpha Lucky 3rd = 2 Too Many Bills 4th = 7 Im A Hotshot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Reefton Race 7 - 4 Be Mine Tonight | ||
Sun Dec 30 2018 13:27 | 1st = 4 Be Mine Tonight 2nd = 10 Mustang Gt 3rd = 7 Anna Barclay 4th = 1 Vinnie Rulz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 1 - 3 War Dan Delight | ||
Sun Dec 30 2018 13:25 | 1st = 3 War Dan Delight 2nd = 6 Major Exclusive 3rd = 5 Arggghhh 4th = 1 Mota Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kurow Race 6 - 4 Hes Gold | ||
Sun Dec 30 2018 13:22 | 1st = 4 Hes Gold 2nd = 8 Waimate Bill 3rd = 6 Tomm Jones 4th = 1 Son Of Maher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 2 Yooldome | ||
Sun Dec 30 2018 13:18 | 1st = 2 Yooldome 2nd = 1 Trevor Gibbs 3rd = 7 Tianyu 4th = 8 Soaring Hawke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 4 Coco Suzy | ||
Sun Dec 30 2018 13:15 | 1st = 4 Coco Suzy 2nd = 1 Midnight Ruby 3rd = 3 Latissimus Dorsi 4th = 2 Koda Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 1 Noble Weetbix | ||
Sun Dec 30 2018 13:09 | 1st = 1 Noble Weetbix 2nd = 4 Schusta 3rd = 2 Kid Ringo 4th = 3 Almapa Gallucci |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taupo Race 6 - 10 Al Vandaam | ||
Sun Dec 30 2018 13:05 | 1st = 10 Al Vandaam 2nd = 3 Mr Linski 3rd = 6 Terra Firma 4th = 9 Shockwave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Capalaba Race 7 - 1 Coronary Cloud | ||
Sun Dec 30 2018 13:05 | 1st = 1 Coronary Cloud 2nd = 7 Oxley One 3rd = 8 Are Jay Junior 4th = 3 Imma Callim Klay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 6 Its Pawsible | ||
Sun Dec 30 2018 13:02 | 1st = 6 Its Pawsible 2nd = 1 Waerenga Star 3rd = 5 Hitch A Ride 4th = 4 Hallo Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 1 - 13 Off Peak | ||
Sun Dec 30 2018 13:00 | 1st = 13 Off Peak 2nd = 15 Precocious Girl 3rd = 14 Swirl Girl 4th = 12 Notice Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 4 Reggie Ryan | ||
Sun Dec 30 2018 12:59 | 1st = 4 Reggie Ryan 2nd = 5 All About Now 3rd = 7 Wynonna Earp 4th = 3 Gypsy Shane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Corowa Race 4 - 3 Jester Angel | ||
Sun Dec 30 2018 12:55 | 1st = 3 Jester Angel 2nd = 7 Coco Couture 3rd = 4 Airino 4th = 2 Tycoon Tony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 3 Short Leash | ||
Sun Dec 30 2018 12:52 | 1st = 3 Short Leash 2nd = 1 Go Pies 3rd = 5 Shazza Weetbix 4th = 8 Kraken Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Reefton Race 6 - 4 Cheezel | ||
Sun Dec 30 2018 12:52 | 1st = 4 Cheezel 2nd = 2 The Jandel Machine 3rd = 5 Jjs Delight 4th = 7 Martin John |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kurow Race 5 - 13 Abrahams | ||
Sun Dec 30 2018 12:47 | 1st = 13 Abrahams 2nd = 8 Feel The Breeze 3rd = 3 Raff 4th = 10 Mowenna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 8 On Da Quest | ||
Sun Dec 30 2018 12:43 | 1st = 8 On Da Quest 2nd = 6 Billy Bullet 3rd = 2 Botany Esmay 4th = 7 Irinka Stono |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Capalaba Race 6 - 2 Fast Times | ||
Sun Dec 30 2018 12:40 | 1st = 2 Fast Times 2nd = 6 Big Bad Bob 3rd = 8 Regal Emerald 4th = 4 Brightest Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 4 Moraine Pippa | ||
Sun Dec 30 2018 12:37 | 1st = 4 Moraine Pippa 2nd = 3 Chelsea Road 3rd = 1 Kantilla 4th = 2 Flash Marcia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 1 My Ollie | ||
Sun Dec 30 2018 12:34 | 1st = 1 My Ollie 2nd = 7 Knockout Fantasy 3rd = 4 Gray Grey Goose 4th = 5 Kraken Spike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taupo Race 5 - 5 Mighty Connor | ||
Sun Dec 30 2018 12:30 | 1st = 5 Mighty Connor 2nd = 7 Special Light 3rd = 14 More Jools 4th = 11 Eliza Long |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 6 Gao Gao | ||
Sun Dec 30 2018 12:26 | 1st = 6 Gao Gao 2nd = 1 Home Bound 3rd = 8 Idol Ajay 4th = 3 Bigtime Clyde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Corowa Race 3 - 2 Miralie | ||
Sun Dec 30 2018 12:25 | 1st = 2 Miralie 2nd = 6 Framework 3rd = 5 Choreograph 4th = 8 Autocrat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Capalaba Race 5 - 1 Murphy Rumble | ||
Sun Dec 30 2018 12:22 | 1st = 1 Murphy Rumble 2nd = 6 Waltzing Banjo 3rd = 4 Tweed Govenor 4th = 3 One Time Please |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 8 Work Zone | ||
Sun Dec 30 2018 12:18 | 1st = 8 Work Zone 2nd = 2 Eddie 3rd = 5 Double Birdy 4th = 7 Someone Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Reefton Race 5 - 1 That Alexander Guy | ||
Sun Dec 30 2018 12:17 | 1st = 1 That Alexander Guy 2nd = 11 Baker Creek 3rd = 6 Maria Kirilenko 4th = 5 Katie Daly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kurow Race 4 - 9 Sure Is | ||
Sun Dec 30 2018 12:12 | 1st = 9 Sure Is 2nd = 3 Acre 3rd = 6 Ride The Storm 4th = 1 Jiminy Cricket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 6 Salvarotti | ||
Sun Dec 30 2018 12:08 | 1st = 6 Salvarotti 2nd = 7 Secret Lily 3rd = 1 Little Moo 4th = 8 Hua Hua |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Capalaba Race 4 - 3 Regal Sapphire | ||
Sun Dec 30 2018 12:03 | 1st = 3 Regal Sapphire 2nd = 2 Regal Jade 3rd = 7 El Double One 4th = 1 Dodgy Diamonds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taupo Race 4 - 4 Stylish Suggestion | ||
Sun Dec 30 2018 11:55 | 1st = 4 Stylish Suggestion 2nd = 7 Spirit Of Galway 3rd = 1 Tough Kid 4th = 2 Deshi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 4 Retired Mouse | ||
Sun Dec 30 2018 11:51 | 1st = 4 Retired Mouse 2nd = 2 Mobility Scooter 3rd = 3 Bombshell Blonde 4th = 7 Ekali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Corowa Race 2 - 4 The Raven | ||
Sun Dec 30 2018 11:50 | 1st = 4 The Raven 2nd = 7 Two Wrongs Dont 3rd = 9 Fearless Falcon 4th = 1 Briconi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Capalaba Race 3 - 8 Nivek Retserrof | ||
Sun Dec 30 2018 11:47 | 1st = 8 Nivek Retserrof 2nd = 2 Count Werina 3rd = 3 Sigarla 4th = 6 Go The Spoils |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Reefton Race 4 - 6 Kruizr | ||
Sun Dec 30 2018 11:42 | 1st = 6 Kruizr 2nd = 1 Melt Down 3rd = 5 Betterthankaty 4th = 2 Markham Eyre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kurow Race 3 - 1 Red Rose Warrior | ||
Sun Dec 30 2018 11:37 | 1st = 1 Red Rose Warrior 2nd = 4 Why Me 3rd = 2 Hoofbeat 4th = 12 Stella Daze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 3 Bear Claws | ||
Sun Dec 30 2018 11:33 | 1st = 3 Bear Claws 2nd = 8 Amy Amy 3rd = 2 Hey Khali 4th = 1 Jetsun Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Capalaba Race 2 - 1 Defy | ||
Sun Dec 30 2018 11:29 | 1st = 1 Defy 2nd = 5 Black Lex Bonus 3rd = 2 Gift 4th = 8 About Ready |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taupo Race 3 - 1 Griffin | ||
Sun Dec 30 2018 11:20 | 1st = 1 Griffin 2nd = 3 Show Down 3rd = 6 Poinsettia 4th = 4 Esbeedee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 2 Waiterimu Ripper | ||
Sun Dec 30 2018 11:16 | 1st = 2 Waiterimu Ripper 2nd = 9 Just Maddie 3rd = 1 Kai Nan 4th = 4 Pukekohe Smurf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Corowa Race 1 - 4 Talk To Amanda | ||
Sun Dec 30 2018 11:15 | 1st = 4 Talk To Amanda 2nd = 15 Eagle Point 3rd = 6 Nessledo 4th = 13 Trishs Diamonds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Capalaba Race 1 - 5 Black Tinker | ||
Sun Dec 30 2018 11:12 | 1st = 5 Black Tinker 2nd = 1 Rebel Spike 3rd = 9 Rumble Master 4th = 7 Lucky Nova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Reefton Race 3 - 2 Zippidy Doodah | ||
Sun Dec 30 2018 11:07 | 1st = 2 Zippidy Doodah 2nd = 3 Matthew Eyre 3rd = 1 Sisters Delight 4th = 5 Awesome Official |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kurow Race 2 - 7 Carson River | ||
Sun Dec 30 2018 11:02 | 1st = 7 Carson River 2nd = 1 Final Say 3rd = 4 Hes Mi Brother 4th = 8 Trudeau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 2 Your Valentine | ||
Sun Dec 30 2018 10:58 | 1st = 2 Your Valentine 2nd = 7 Token Jasper 3rd = 5 Bright Concept 4th = 1 Hows Your Mum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taupo Race 2 - 2 Beauden | ||
Sun Dec 30 2018 10:45 | 1st = 2 Beauden 2nd = 1 Cutting Up Rough 3rd = 4 Jet Charged 4th = 5 Siren Call |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Reefton Race 2 - 2 Anotherdollytrouble | ||
Sun Dec 30 2018 10:35 | 1st = 2 Anotherdollytrouble 2nd = 6 Sunny Glenis 3rd = 4 My Eyre 4th = 7 Jour Highness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kurow Race 1 - 13 Tee Cee Coup | ||
Sun Dec 30 2018 10:27 | 1st = 13 Tee Cee Coup 2nd = 5 Ataahuadreamsrfree 3rd = 15 Rockapan 4th = 10 Exclaim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taupo Race 1 - 6 Fastellie | ||
Sun Dec 30 2018 10:10 | 1st = 6 Fastellie 2nd = 1 Rusavy 3rd = 2 Quintos 4th = 7 Rita Aura |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Reefton Race 1 - 6 Matua Tana | ||
Sun Dec 30 2018 10:00 | 1st = 6 Matua Tana 2nd = 3 Kash Valley 3rd = 4 Escargo 4th = 1 Gunners Coin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 5 Hello Im Rob | ||
Sun Dec 30 2018 0:49 | 1st = 5 Hello Im Rob 2nd = 1 Restless Guess 3rd = 3 Space Ghost 4th = 4 Hello Im Bugsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 8 - 3 Cheap Thrillz | ||
Sun Dec 30 2018 0:40 | 1st = 3 Cheap Thrillz 2nd = 9 Bejewelled 3rd = 1 Whitbys Roll 4th = 12 Dwayne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 5 Maude Monelli | ||
Sun Dec 30 2018 0:24 | 1st = 5 Maude Monelli 2nd = 6 Sunset Versace 3rd = 1 Constant Rama 4th = 7 Magic Brandi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 7 - 1 Valbonne | ||
Sun Dec 30 2018 0:15 | 1st = 1 Valbonne 2nd = 3 Its Set In Stone 3rd = 4 Machlani 4th = 8 King Memphis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 5 West On Lily | ||
Sun Dec 30 2018 0:09 | 1st = 5 West On Lily 2nd = 7 Last Not Today 3rd = 8 Snazzy Whompo 4th = 3 Azalea Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 7 Tattooed Warrior | ||
Fri Nov 30 2018 23:59 | 1st = 7 Tattooed Warrior 2nd = 8 Projectile 3rd = 3 Skylab 4th = 5 Iridium Flare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 4 Fizzing | ||
Fri Nov 30 2018 23:45 | 1st = 4 Fizzing 2nd = 7 The Art Form 3rd = 8 One For Sassy 4th = 5 Mcardles Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 1 Lhotse Monelli | ||
Fri Nov 30 2018 23:34 | 1st = 1 Lhotse Monelli 2nd = 3 Cosmic Ox 3rd = 5 Fabs Gem 4th = 8 Max Profit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 5 - 1 Mckinley | ||
Fri Nov 30 2018 23:30 | 1st = 1 Mckinley 2nd = 8 Go Home Jo 3rd = 2 My Mojito 4th = 4 King Crocker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 2 Ouchamp | ||
Fri Nov 30 2018 23:15 | 1st = 2 Ouchamp 2nd = 5 Subscribe 3rd = 4 Silver Keeping 4th = 7 Patchy Kat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 1 Ana Malak | ||
Fri Nov 30 2018 23:10 | 1st = 1 Ana Malak 2nd = 10 Ideal Liner 3rd = 11 Mighty Conqueror 4th = 3 Benhope Rulz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 4 - 5 Cavalry Call | ||
Fri Nov 30 2018 23:00 | 1st = 5 Cavalry Call 2nd = 8 Rocknroll Whitby 3rd = 4 Disco Under Fire 4th = 7 Bush Chook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 3 Spitting Venom | ||
Fri Nov 30 2018 22:58 | 1st = 3 Spitting Venom 2nd = 4 Bentley Keeping 3rd = 2 Rockhold 4th = 8 Tom Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 10 - 3 Tauto Jane | ||
Fri Nov 30 2018 22:54 | 1st = 3 Tauto Jane 2nd = 4 Sucralose 3rd = 8 Ears Ponder 4th = 5 Charliesandmine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 1 Maczaffair | ||
Fri Nov 30 2018 22:40 | 1st = 1 Maczaffair 2nd = 8 Gotta Go Gabbana 3rd = 7 Tricky Styx 4th = 10 She Could Be Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 7 Constant Rama | ||
Fri Nov 30 2018 22:38 | 1st = 7 Constant Rama 2nd = 4 Adele Keeping 3rd = 5 Goodbye 4th = 1 Westdale Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 5 Weetbix Bites | ||
Fri Nov 30 2018 22:35 | 1st = 5 Weetbix Bites 2nd = 4 White Ambush 3rd = 7 Fabelite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 3 - 2 Captain Mannering | ||
Fri Nov 30 2018 22:35 | 1st = 2 Captain Mannering 2nd = 3 Defy 3rd = 5 Im Decadent 4th = 7 Taharas Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 10 - 3 Tubbee Tee | ||
Fri Nov 30 2018 22:30 | 1st = 3 Tubbee Tee 2nd = 8 Zoes Regal 3rd = 6 Courageous Ways 4th = 10 Tophat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 4 Mini Fernando | ||
Fri Nov 30 2018 22:28 | 1st = 4 Mini Fernando 2nd = 2 Venus Allen 3rd = 8 Galloping Rokyto 4th = 6 Daytona Fernando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 9 - 9 Fremarkspoetry | ||
Fri Nov 30 2018 22:24 | 1st = 9 Fremarkspoetry 2nd = 10 Royal Charlotte 3rd = 7 Mumstheword 4th = 8 Boos A Beauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 3 Stratosphere | ||
Fri Nov 30 2018 22:18 | 1st = 3 Stratosphere 2nd = 7 Junk Yard Muppet 3rd = 6 Ren Monelli 4th = 4 Humble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 5 Caviar Quality | ||
Fri Nov 30 2018 22:15 | 1st = 5 Caviar Quality 2nd = 6 Winsome Willow 3rd = 7 Project Mouse 4th = 2 Grand Wolf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 2 Militant Mack | ||
Fri Nov 30 2018 22:12 | 1st = 2 Militant Mack 2nd = 6 Tibby Shore 3rd = 3 Royal Solo 4th = 1 Destini Agitator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 5 Our Max Phactor | ||
Fri Nov 30 2018 22:10 | 1st = 5 Our Max Phactor 2nd = 1 Ohoka Darcy 3rd = 6 Carter Micheal 4th = 8 Talktomeurmattjesty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 6 Mema Wibble | ||
Fri Nov 30 2018 22:08 | 1st = 6 Mema Wibble 2nd = 4 Runnin Rampage 3rd = 7 Eden Lass 4th = 1 Bide Your Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 10 - 2 Myrniong Jake | ||
Fri Nov 30 2018 22:05 | 1st = 2 Myrniong Jake 2nd = 7 Gotta Maggie 3rd = 3 Indigo Summer 4th = 8 Gypsys Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 9 - 2 Sports Street | ||
Fri Nov 30 2018 22:03 | 1st = 2 Sports Street 2nd = 6 Kellys Ideal 3rd = 3 Traces Of Tara 4th = 5 Gold Chester |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 8 - 1 Reset Me Im Wild | ||
Fri Nov 30 2018 22:00 | 1st = 1 Reset Me Im Wild 2nd = 9 Music Of The Night 3rd = 10 Cheners 4th = 11 Alienated |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 2 - 1 Muffins | ||
Fri Nov 30 2018 21:58 | 1st = 1 Muffins 2nd = 5 Lady Chelsea 3rd = 2 Decimas Whitby 4th = 3 Hilo Marcia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 4 Lucky Lily | ||
Fri Nov 30 2018 21:58 | 1st = 4 Lucky Lily 2nd = 3 Mind Blowin 3rd = 8 All Paws 4th = 7 Oldmate Everest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 8 Love Me Tinder | ||
Fri Nov 30 2018 21:55 | 1st = 8 Love Me Tinder 2nd = 7 Jelly Baby 3rd = 1 Tuxedo Bay 4th = 2 Peroni Tony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 8 - 6 Sir Macs Man | ||
Fri Nov 30 2018 21:54 | 1st = 6 Sir Macs Man 2nd = 5 Daddywho 3rd = 7 The Kiwi Way 4th = 4 Irish Player |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 8 My Names Red | ||
Fri Nov 30 2018 21:52 | 1st = 8 My Names Red 2nd = 1 Sparkling Jewel 3rd = 2 Spyfection 4th = 3 Kraken Smiles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 6 Aston Lelani | ||
Fri Nov 30 2018 21:49 | 1st = 6 Aston Lelani 2nd = 4 Mousey Mccoy 3rd = 7 Noonbarra Storm 4th = 3 Aeroplane Hank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 6 - 3 Canelliesparkle | ||
Fri Nov 30 2018 21:47 | 1st = 3 Canelliesparkle 2nd = 2 Glacier Heights 3rd = 5 Nykea Courage 4th = 1 Eyre Space |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 8 - 7 Zidane | ||
Fri Nov 30 2018 21:45 | 1st = 7 Zidane 2nd = 15 Evict 3rd = 8 Legislation 4th = 3 The Pharoah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 9 - 1 Crazy Horse | ||
Fri Nov 30 2018 21:44 | 1st = 1 Crazy Horse 2nd = 7 Cruisys 3rd = 3 Flash Hornet 4th = 6 Dyna Sairi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 4 Itz Bettor To Win | ||
Fri Nov 30 2018 21:40 | 1st = 4 Itz Bettor To Win 2nd = 11 Soho Chelsea 3rd = 2 Neighlor 4th = 12 Tanaka Eagle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 2 Two Times Twice | ||
Fri Nov 30 2018 21:38 | 1st = 2 Two Times Twice 2nd = 3 Chase The Cash 3rd = 6 Watch The Wasp 4th = 8 Maharani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 1 Ample Warning | ||
Fri Nov 30 2018 21:35 | 1st = 1 Ample Warning 2nd = 8 Dashing Weetbix 3rd = 4 Husky Beatle 4th = 7 Dragonstone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 8 - 3 Mister Donald | ||
Fri Nov 30 2018 21:33 | 1st = 3 Mister Donald 2nd = 6 Firey Jerula 3rd = 8 Hit The Track 4th = 10 Heart Of Cooper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 7 - 6 Never Again | ||
Fri Nov 30 2018 21:30 | 1st = 6 Never Again 2nd = 10 Ultra Smart 3rd = 5 Arrochar 4th = 1 Souffrant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 6 Reid Star | ||
Fri Nov 30 2018 21:28 | 1st = 6 Reid Star 2nd = 2 Adam Mandam 3rd = 5 Crackerjack Skip 4th = 7 Born Jamie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 1 - 6 Watch Me React | ||
Fri Nov 30 2018 21:28 | 1st = 6 Watch Me React 2nd = 9 Raging Romeo 3rd = 2 Dollars And Cents 4th = 10 Machlani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 8 - 2 Socks Desire | ||
Fri Nov 30 2018 21:25 | 1st = 2 Socks Desire 2nd = 4 Heza Boherna 3rd = 3 Mr Automatic 4th = 5 Dyna Elias |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 7 - 2 Oscar Bravo | ||
Fri Nov 30 2018 21:24 | 1st = 2 Oscar Bravo 2nd = 7 Juliustigres 3rd = 3 Crafty Old Fox 4th = 9 His Makers Mark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 5 - 7 Outa Control | ||
Fri Nov 30 2018 21:20 | 1st = 7 Outa Control 2nd = 8 Glider 3rd = 6 Riverina Ava 4th = 4 Jo Jo Dreaming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 1 Cyril Figgis | ||
Fri Nov 30 2018 21:19 | 1st = 1 Cyril Figgis 2nd = 6 Flying Springer 3rd = 5 Smokey Retreat 4th = 8 Thats Lil Vicki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 7 - 4 Samadoubt | ||
Fri Nov 30 2018 21:15 | 1st = 4 Samadoubt 2nd = 12 Star Crossed 3rd = 1 Handfast 4th = 14 Cash Crisis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 3 Property Power | ||
Fri Nov 30 2018 21:12 | 1st = 3 Property Power 2nd = 8 Chiseller 3rd = 7 Come On Emmaline 4th = 6 Boquilla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 1 Sokys Bigbullet | ||
Fri Nov 30 2018 21:10 | 1st = 1 Sokys Bigbullet 2nd = 10 Kimani 3rd = 3 Mister Ardee 4th = 2 Royal Mach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 3 Mimstar | ||
Fri Nov 30 2018 21:08 | 1st = 3 Mimstar 2nd = 5 Bombora Comet 3rd = 1 Mercedes Red 4th = 2 Three Toots |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 7 - 3 Extreme Chance | ||
Fri Nov 30 2018 21:05 | 1st = 3 Extreme Chance 2nd = 8 Tiggerlong Rock 3rd = 1 Dana Corporal 4th = 2 Heat Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 6 - 7 Miss Toorak Flyer | ||
Fri Nov 30 2018 21:00 | 1st = 7 Miss Toorak Flyer 2nd = 4 Redcore 3rd = 2 Vainstream 4th = 9 Honey Esprit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 1 Love You More | ||
Fri Nov 30 2018 20:57 | 1st = 1 Love You More 2nd = 2 Ouzo 3rd = 8 Junior Wizard 4th = 6 Fabolate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 1 Shakin Brave | ||
Fri Nov 30 2018 20:54 | 1st = 1 Shakin Brave 2nd = 6 Dealer Wins 3rd = 4 Our Flying Laura 4th = 2 Hua Hin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 6 - 3 Aldebaran Kiri | ||
Fri Nov 30 2018 20:52 | 1st = 3 Aldebaran Kiri 2nd = 1 Express Yourself 3rd = 10 Bad Boy Jay Jay 4th = 6 Beta Hanoverdakash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 4 - 1 The Quick Shadow | ||
Fri Nov 30 2018 20:49 | 1st = 1 The Quick Shadow 2nd = 4 Gozo 3rd = 6 Cee Cee In America 4th = 2 Jagged Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 8 Smash Flash | ||
Fri Nov 30 2018 20:49 | 1st = 8 Smash Flash 2nd = 7 Kid Ringo 3rd = 3 Dyna Penny 4th = 4 Ball Bearing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 6 - 10 Tell Me | ||
Fri Nov 30 2018 20:45 | 1st = 10 Tell Me 2nd = 2 Cant Find Snippy 3rd = 5 Connemara 4th = 13 Tapavino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 6 - 4 Zipping Buck | ||
Fri Nov 30 2018 20:42 | 1st = 4 Zipping Buck 2nd = 5 Lace Monster 3rd = 1 Dana Phantom 4th = 2 Dana Waz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 1 Davinci Diamond | ||
Fri Nov 30 2018 20:40 | 1st = 1 Davinci Diamond 2nd = 10 Scotlynn Beach 3rd = 3 Walkabout Creek 4th = 6 Millwood Brandy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 5 Double Back | ||
Fri Nov 30 2018 20:38 | 1st = 5 Double Back 2nd = 7 Talk The Torque 3rd = 1 Bugatti Hawk 4th = 2 Gharb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 5 Outta My Depth | ||
Fri Nov 30 2018 20:34 | 1st = 5 Outta My Depth 2nd = 4 Flynn 3rd = 1 Spirit Bar 4th = 9 Lance Link |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 7 - 2 Mackeral | ||
Fri Nov 30 2018 20:33 | 1st = 2 Mackeral 2nd = 1 Ned Pepper 3rd = 3 Arma The Gun 4th = 9 Power Of Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 5 - 1 Bianconi Magic | ||
Fri Nov 30 2018 20:30 | 1st = 1 Bianconi Magic 2nd = 2 Influential Girl 3rd = 6 Critical Reaction 4th = 4 Alloye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 4 Mepunga Molly | ||
Fri Nov 30 2018 20:27 | 1st = 4 Mepunga Molly 2nd = 5 Die Laughing 3rd = 8 Shes A Mitzi 4th = 6 Cruisys Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 5 - 4 Tammin | ||
Fri Nov 30 2018 20:24 | 1st = 4 Tammin 2nd = 3 Zipping Luke 3rd = 1 Petra Herrara 4th = 6 Two Triple Six |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 5 - 7 Rock Classic | ||
Fri Nov 30 2018 20:22 | 1st = 7 Rock Classic 2nd = 1 Fire Up Franco 3rd = 6 Heza Cracker 4th = 5 Rocknroll Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 5 Relocate | ||
Fri Nov 30 2018 20:19 | 1st = 5 Relocate 2nd = 4 Chromosome Four 3rd = 2 Flavia 4th = 3 Bowls And Holes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 3 - 5 Nate Braxton | ||
Fri Nov 30 2018 20:19 | 1st = 5 Nate Braxton 2nd = 4 Batman Bart 3rd = 6 Bien Hoa 4th = 8 Midnitedelite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 2 Pants On Fire | ||
Fri Nov 30 2018 20:16 | 1st = 2 Pants On Fire 2nd = 1 Big Flash Marjen 3rd = 8 Poor Old Frank 4th = 7 Weetbix Mini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 5 - 11 Cest Davinchi | ||
Fri Nov 30 2018 20:15 | 1st = 11 Cest Davinchi 2nd = 9 Smiling Manolito 3rd = 2 Fuel 4th = 7 Pianissimo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 7 - 4 Chengdu | ||
Fri Nov 30 2018 20:10 | 1st = 4 Chengdu 2nd = 5 Queen Tori 3rd = 6 Anna Amalia 4th = 7 Fulzip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 9 - 3 Sunnys Little Jestic | ||
Fri Nov 30 2018 20:09 | 1st = 3 Sunnys Little Jestic 2nd = 1 Edesia 3rd = 7 Im Just Awesome 4th = 5 Awhi Mai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Burnie Race 7 - 1 Tisu Bombbelle | ||
Fri Nov 30 2018 20:08 | 1st = 1 Tisu Bombbelle 2nd = 3 Im Paige 3rd = 6 Mavis Merle 4th = 4 Miss Condoleezza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 1 My Mate Wally | ||
Fri Nov 30 2018 20:07 | 1st = 1 My Mate Wally 2nd = 6 Mustang Tully 3rd = 4 Stand Beside Me 4th = 8 Diego Fernando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 4 - 2 Controller | ||
Fri Nov 30 2018 20:04 | 1st = 2 Controller 2nd = 4 Turbo Blaze 3rd = 8 Tiggerlong Zorro 4th = 1 Heza Saint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 6 - 7 Random Task | ||
Fri Nov 30 2018 20:03 | 1st = 7 Random Task 2nd = 6 Saucy Dreams 3rd = 10 Willbe Doc 4th = 3 Hello Miss Kitty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 4 - 11 Zouys Comet | ||
Fri Nov 30 2018 20:00 | 1st = 11 Zouys Comet 2nd = 5 Taikun Warrior 3rd = 1 Delshay 4th = 8 Hardhat And Hammer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 1 Hollywood | ||
Fri Nov 30 2018 19:57 | 1st = 1 Hollywood 2nd = 3 Friend Of Man 3rd = 9 Black Dakota 4th = 4 Hard Left |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 9 - 8 Ultimate Me | ||
Fri Nov 30 2018 19:55 | 1st = 8 Ultimate Me 2nd = 13 The Doorman 3rd = 10 Dadndave 4th = 6 Mordecai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 8 Hooked On You | ||
Fri Nov 30 2018 19:53 | 1st = 8 Hooked On You 2nd = 1 Unorganised Kaos 3rd = 3 Tearaway Train 4th = 4 Flame Slinger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 4 - 1 Major Vinnie | ||
Fri Nov 30 2018 19:52 | 1st = 1 Major Vinnie 2nd = 6 Bullys Delight 3rd = 8 Abbey Fields 4th = 7 Sewplayful |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 2 Dyna Dom | ||
Fri Nov 30 2018 19:49 | 1st = 2 Dyna Dom 2nd = 1 Charlie Bear 3rd = 4 Latinize 4th = 3 Poppy Yaala |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 2 - 7 Nykea Courage | ||
Fri Nov 30 2018 19:49 | 1st = 7 Nykea Courage 2nd = 1 Ramirez 3rd = 5 Canelliesparkle 4th = 3 Buriton Bailey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 4 - 1 Southern Lad | ||
Fri Nov 30 2018 19:45 | 1st = 1 Southern Lad 2nd = 3 Lets Party Marty 3rd = 8 Pembroke Castle 4th = 7 No Interest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 8 - 4 Grenado | ||
Fri Nov 30 2018 19:44 | 1st = 4 Grenado 2nd = 1 Burt Munro 3rd = 2 Sol Invictus 4th = 8 Makarewa Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 3 - 5 Tiggerlong Daisy | ||
Fri Nov 30 2018 19:42 | 1st = 5 Tiggerlong Daisy 2nd = 6 Bulls Babe 3rd = 8 Chaney 4th = 7 Dana Crazy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 6 - 5 Ionyx | ||
Fri Nov 30 2018 19:40 | 1st = 5 Ionyx 2nd = 1 Round The Point 3rd = 8 Top Agent 4th = 3 Cleos Afterparty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Burnie Race 6 - 3 Tisu Toota | ||
Fri Nov 30 2018 19:37 | 1st = 3 Tisu Toota 2nd = 7 Bounty Eyre 3rd = 4 Jeans Mattjesty 4th = 1 Pushkin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 3 Jimmy Casey | ||
Fri Nov 30 2018 19:37 | 1st = 3 Jimmy Casey 2nd = 4 Rockstar Belle 3rd = 6 Wilshire Girl 4th = 7 General Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 8 Dybala | ||
Fri Nov 30 2018 19:34 | 1st = 8 Dybala 2nd = 3 Noble Weetbix 4th = 6 Vienna Charm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 8 Kings Call | ||
Fri Nov 30 2018 19:34 | 1st = 8 Kings Call 2nd = 4 White Comet 3rd = 7 Another Flag 4th = 5 Jericho Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 5 - 1 The Restauranteur | ||
Fri Nov 30 2018 19:33 | 1st = 1 The Restauranteur 2nd = 9 Prince Potter 3rd = 2 Great Hand 4th = 5 A Rockets Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 3 - 5 Mr Jammo | ||
Fri Nov 30 2018 19:30 | 1st = 5 Mr Jammo 2nd = 8 Empire Legend 3rd = 9 No New Tricks 4th = 10 Southern Yankee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 7 Tyche Diamond | ||
Fri Nov 30 2018 19:27 | 1st = 7 Tyche Diamond 2nd = 4 Mr Cashway 3rd = 5 Maximum Kobi 4th = 3 Sky Wesley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 8 - 1 Wainui Creek | ||
Fri Nov 30 2018 19:24 | 1st = 1 Wainui Creek 2nd = 4 Mamma Knows Best 3rd = 9 Ruby Rose 4th = 6 Allaboutdreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 3 - 1 Madena Sky | ||
Fri Nov 30 2018 19:22 | 1st = 1 Madena Sky 2nd = 6 Crazy Ben 3rd = 9 Shadow Justice 4th = 5 A Nip Will Do |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 2 - 3 Lucky Loot | ||
Fri Nov 30 2018 19:22 | 1st = 3 Lucky Loot 2nd = 2 Neds Chance 3rd = 6 Dana Hammy 4th = 8 Sister Tee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 5 Demolition Duke | ||
Fri Nov 30 2018 19:19 | 1st = 5 Demolition Duke 2nd = 2 Shes A Runner 3rd = 4 Runway Ebony 4th = 1 Winsome Ethan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 1 - 3 Pat The Pony | ||
Fri Nov 30 2018 19:18 | 1st = 3 Pat The Pony 2nd = 10 Look At The Stars 3rd = 11 Idrather Rahma 4th = 8 Jacks Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 3 Whiskey Riot | ||
Fri Nov 30 2018 19:16 | 1st = 3 Whiskey Riot 2nd = 6 Aston Valetta 3rd = 8 Damnation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 3 - 7 Tunero | ||
Fri Nov 30 2018 19:15 | 1st = 7 Tunero 2nd = 8 Via Veneto 3rd = 3 San Francisco 4th = 13 Triple Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 7 - 5 Tiger Swift | ||
Fri Nov 30 2018 19:13 | 1st = 5 Tiger Swift 2nd = 6 The Lone Ranger 3rd = 8 Make Way 4th = 3 Got A Beauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Burnie Race 5 - 8 Penstock Boy | ||
Fri Nov 30 2018 19:11 | 1st = 8 Penstock Boy 2nd = 9 Karalta Delux 3rd = 6 Vapar Glenn 4th = 2 Laid Back Kenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 8 - 5 Bramfield | ||
Fri Nov 30 2018 19:10 | 1st = 5 Bramfield 2nd = 6 Beaus My Boy 3rd = 1 Hanks Nephew 4th = 8 Burnro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 5 - 7 Wild Fusion | ||
Fri Nov 30 2018 19:07 | 1st = 7 Wild Fusion 2nd = 1 Chasing Chaos 3rd = 3 Prince Friar 4th = 4 Jester Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 5 Weblec Mack | ||
Fri Nov 30 2018 19:07 | 1st = 5 Weblec Mack 2nd = 8 Warpedo 3rd = 3 Osiris Child 4th = 7 Wok Djay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 1 - 7 Sycamore Lou Lou | ||
Fri Nov 30 2018 19:04 | 1st = 7 Sycamore Lou Lou 2nd = 8 Magic Blaze 3rd = 6 Penguin Man 4th = 2 Robert Victor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 4 - 1 Innocent Crocker | ||
Fri Nov 30 2018 19:03 | 1st = 1 Innocent Crocker 2nd = 3 Camelot Speedstar 3rd = 7 Ill Be A Lady 4th = 5 Typhoon Tilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 2 Nelso Allen | ||
Fri Nov 30 2018 19:02 | 1st = 2 Nelso Allen 2nd = 5 Go Ash 3rd = 6 Agent Anna 4th = 8 Missing Allegro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 2 - 7 Shaquiana | ||
Fri Nov 30 2018 19:00 | 1st = 7 Shaquiana 2nd = 9 Yulong Mercury 3rd = 6 Peroxide Blonde 4th = 2 Thin Green Line |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 2 Zillie Bean | ||
Fri Nov 30 2018 18:57 | 1st = 2 Zillie Bean 2nd = 1 Galway Bluebird 3rd = 7 Guy Fawkes 4th = 3 Ciannas Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 2 Ride High | ||
Fri Nov 30 2018 18:54 | 1st = 2 Ride High 2nd = 1 Dusty Lace 3rd = 3 Pure Cool Titan 4th = 6 Start A Riot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 7 - 9 Theodosia | ||
Fri Nov 30 2018 18:53 | 1st = 9 Theodosia 2nd = 13 No Fears 3rd = 12 Lovey Dovey Moment 4th = 6 Monrika |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 2 - 5 Meet Michaelangelo | ||
Fri Nov 30 2018 18:49 | 1st = 5 Meet Michaelangelo 2nd = 2 Tomahawk Phoenix 3rd = 3 Shield Maiden 4th = 1 Revy Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Burnie Race 4 - 2 Iam Aw Sam | ||
Fri Nov 30 2018 18:46 | 1st = 2 Iam Aw Sam 2nd = 4 Stylish Trend 3rd = 1 Im Full Tilt 4th = 9 Long Ago |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 2 - 10 Welsh Legend | ||
Fri Nov 30 2018 18:45 | 1st = 10 Welsh Legend 2nd = 5 Rock Zone 3rd = 6 Stealth Sniper 4th = 3 Flying Mojo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 6 - 4 Triple Eight | ||
Fri Nov 30 2018 18:41 | 1st = 4 Triple Eight 2nd = 3 Classie American 3rd = 1 Tennyson Bromac 4th = 2 Rain Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 7 - 2 Hetuka Zarsho | ||
Fri Nov 30 2018 18:40 | 1st = 2 Hetuka Zarsho 2nd = 4 Artful Monty 3rd = 1 Slide Of Hand 4th = 9 Synergy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 5 Trip To Vegas | ||
Fri Nov 30 2018 18:37 | 1st = 5 Trip To Vegas 2nd = 3 Fruit Zafonic 3rd = 7 Mr Terrific 4th = 8 Pay The Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 4 - 4 Arrum Boy | ||
Fri Nov 30 2018 18:35 | 1st = 4 Arrum Boy 2nd = 8 Tranquilla Sunrise 3rd = 1 Potent Secret 4th = 6 Friarfighter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 3 - 2 Gold Onyx | ||
Fri Nov 30 2018 18:33 | 1st = 2 Gold Onyx 2nd = 1 Silk Banyula 3rd = 8 Lettucefireharvey 4th = 7 Nova Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 6 Pinny Mack | ||
Fri Nov 30 2018 18:32 | 1st = 6 Pinny Mack 2nd = 5 Natures Gent 3rd = 1 Gray Bale 4th = 3 Zou Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 1 - 7 Rock Dove | ||
Fri Nov 30 2018 18:30 | 1st = 7 Rock Dove 2nd = 1 Caravan 3rd = 6 Necessitas 4th = 5 Murano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 2 Smokem Joe | ||
Fri Nov 30 2018 18:28 | 1st = 2 Smokem Joe 2nd = 7 Concho 3rd = 10 Our Interest 4th = 1 Barbs Pixie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 8 - 4 Lucky Prospector | ||
Fri Nov 30 2018 18:26 | 1st = 4 Lucky Prospector 2nd = 11 Imanacheeva 3rd = 1 Vigorish 4th = 8 Brix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 1 - 10 Jodan | ||
Fri Nov 30 2018 18:23 | 1st = 10 Jodan 2nd = 3 Might Be Luck 3rd = 7 Beach Boy Adios 4th = 6 Selling The Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 6 - 2 Cast No Shadow | ||
Fri Nov 30 2018 18:22 | 1st = 2 Cast No Shadow 2nd = 8 Artstanding 3rd = 4 Mighty Flying Art 4th = 5 Stick Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 7 Merls Angel | ||
Fri Nov 30 2018 18:21 | 1st = 7 Merls Angel 3rd = 1 Meehan Barney 4th = 2 Dr Paulina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 3 Aim | ||
Fri Nov 30 2018 18:18 | 1st = 3 Aim 2nd = 2 Double Oak 3rd = 7 Tubby Turner 4th = 8 Foxy Be Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Burnie Race 3 - 10 Rocknrollhighlight | ||
Fri Nov 30 2018 18:17 | 1st = 10 Rocknrollhighlight 2nd = 8 Fortino 3rd = 2 Sheer Strength 4th = 4 Le Premiere |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 1 - 6 Colestah | ||
Fri Nov 30 2018 18:15 | 1st = 6 Colestah 2nd = 1 River Bird 3rd = 2 Antonio 4th = 4 Darkhawk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 5 - 6 Mr Yips | ||
Fri Nov 30 2018 18:12 | 1st = 6 Mr Yips 2nd = 1 Adieu Flirt 3rd = 7 Mohs Em Down 4th = 8 Brydon Earl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 6 - 5 Mackie | ||
Fri Nov 30 2018 18:10 | 1st = 5 Mackie 2nd = 2 Sheza Prophet 3rd = 6 Oblique Line 4th = 10 Zaazoe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 2 - 2 Pocket Of Terror | ||
Fri Nov 30 2018 18:07 | 1st = 2 Pocket Of Terror 2nd = 4 Brooklyns Best 3rd = 3 Im Quite American 4th = 8 Mo Farah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 9 Holly Madision | ||
Fri Nov 30 2018 18:07 | 1st = 9 Holly Madision 2nd = 8 Risky Roscoe 3rd = 6 Sketchy Impact 4th = 1 Foxy Tralee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 3 - 10 Mygirlfrankie | ||
Fri Nov 30 2018 18:04 | 1st = 10 Mygirlfrankie 2nd = 3 Meskhenet 3rd = 9 Orasky 4th = 4 Texan Blitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 5 Dyna Monty | ||
Fri Nov 30 2018 18:02 | 1st = 5 Dyna Monty 2nd = 7 Diddilee 3rd = 1 Quistis Bale 4th = 3 Bigtime Levi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 5 Lenny The Legend | ||
Fri Nov 30 2018 18:02 | 1st = 5 Lenny The Legend 2nd = 8 Speedie Mcardle 3rd = 1 Took Your Time 4th = 12 Darby Brights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 7 Akina Harley | ||
Fri Nov 30 2018 17:59 | 1st = 7 Akina Harley 2nd = 1 El Alegre 3rd = 2 Coconut Gloria 4th = 4 Brandeen Fi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 3 Gypsys Wish | ||
Fri Nov 30 2018 17:56 | 1st = 3 Gypsys Wish 2nd = 7 Miss Thickshake 3rd = 1 Master Bullet 4th = 4 Doreas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 7 - 4 Levee Bank | ||
Fri Nov 30 2018 17:55 | 1st = 4 Levee Bank 2nd = 6 Super Star Bob 3rd = 2 Mercurial Lad 4th = 9 Balansa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 5 - 9 Mongolian Cavalry | ||
Fri Nov 30 2018 17:54 | 1st = 9 Mongolian Cavalry 2nd = 6 Nota Bene Denario 3rd = 12 Cindy Bromac 4th = 10 Fear Cruisin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 7 - 5 Ritchford | ||
Fri Nov 30 2018 17:52 | 1st = 5 Ritchford 2nd = 8 Kijito 3rd = 1 Mosserati 4th = 2 Never In Doubt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Burnie Race 2 - 10 Northview Dave | ||
Fri Nov 30 2018 17:49 | 1st = 10 Northview Dave 2nd = 1 Kilbirnie North View 3rd = 3 The Lemondrop Kid 4th = 4 Good Feelings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 1 Rachels Dream | ||
Fri Nov 30 2018 17:49 | 1st = 1 Rachels Dream 2nd = 2 Lochinvar Chip 3rd = 6 Silly Billie 4th = 4 Drift A Bit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 8 - 10 Bemboka | ||
Fri Nov 30 2018 17:45 | 1st = 10 Bemboka 2nd = 9 Unresolved 3rd = 8 Diamond Deluxe 4th = 15 Tigers Story |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 4 - 7 Lemond | ||
Fri Nov 30 2018 17:44 | 1st = 7 Lemond 2nd = 6 The Almighty Johnson 3rd = 9 Massive Metro 4th = 8 Temporale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 1 Princess Spolly | ||
Fri Nov 30 2018 17:42 | 1st = 1 Princess Spolly 2nd = 7 Stylish Missile 3rd = 5 Zipping Lucky 4th = 2 Pilot Pete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 4 Al Bruton | ||
Fri Nov 30 2018 17:39 | 1st = 4 Al Bruton 2nd = 7 Outback Mandrake 3rd = 6 Impatient Kid 4th = 1 Catch Me Keith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 1 - 8 Dont Call Me | ||
Fri Nov 30 2018 17:38 | 1st = 8 Dont Call Me 2nd = 9 Our Sams Home 3rd = 2 Love At First Bite 4th = 4 Can I Be A Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 5 - 6 Nitro Magic | ||
Fri Nov 30 2018 17:35 | 1st = 6 Nitro Magic 2nd = 3 Phantom Date 3rd = 1 Kingson 4th = 2 Mirthdale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 2 Barge Bale | ||
Fri Nov 30 2018 17:35 | 1st = 2 Barge Bale 2nd = 4 Blazin Audrey 3rd = 8 Waitohi 4th = 6 Bigtime Wendle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 2 Braeman | ||
Fri Nov 30 2018 17:32 | 1st = 2 Braeman 2nd = 4 Dynamos Double 3rd = 5 Tiza Fabio 4th = 6 Rippa Regis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 2 - 2 Notta Mocha | ||
Fri Nov 30 2018 17:30 | 1st = 2 Notta Mocha 2nd = 1 It Comes Natural 3rd = 3 Long Knife Brother 4th = 5 Bentleys Brother |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 3 Pay Me Interest | ||
Fri Nov 30 2018 17:28 | 1st = 3 Pay Me Interest 2nd = 4 Feel The Reign 3rd = 9 Springfield Spirit 4th = 5 Invite Only |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 6 - 15 Admire Gratzi | ||
Fri Nov 30 2018 17:25 | 1st = 15 Admire Gratzi 2nd = 3 Boys Day Out 3rd = 2 Addchan 4th = 12 Pink Moscato |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 4 - 5 Didjabringthebeers | ||
Fri Nov 30 2018 17:24 | 1st = 5 Didjabringthebeers 2nd = 2 Idle Moose 3rd = 8 Bd Khaosan 4th = 9 Sundons Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 3 Ohana Sparkles | ||
Fri Nov 30 2018 17:22 | 1st = 3 Ohana Sparkles 2nd = 2 Mister Heeney 3rd = 5 Plummys Girl 4th = 1 Fourth Dimention |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Burnie Race 1 - 1 Island Bliss | ||
Fri Nov 30 2018 17:19 | 1st = 1 Island Bliss 2nd = 6 Give Me The Night 3rd = 3 Safari Sunshine 4th = 8 Bettor Go Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 6 Richmond Road | ||
Fri Nov 30 2018 17:19 | 1st = 6 Richmond Road 2nd = 2 Bogie Teejay 3rd = 8 Shes The Road 4th = 1 Regal Trav |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 8 - 8 Warragul | ||
Fri Nov 30 2018 17:15 | 1st = 8 Warragul 2nd = 3 Perfect Statue 3rd = 14 Nicconi Poni 4th = 2 High Hopper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 3 - 7 Parker | ||
Fri Nov 30 2018 17:13 | 1st = 7 Parker 2nd = 6 Comic Book Hero 3rd = 8 Spirit Of Anzac 4th = 11 American Empress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 6 - 13 Akage | ||
Fri Nov 30 2018 17:12 | 1st = 13 Akage 2nd = 11 Rothabye 3rd = 3 Ecker Road 4th = 8 Dapper One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 9 Miss Vee | ||
Fri Nov 30 2018 17:09 | 1st = 9 Miss Vee 2nd = 1 Bears Octane 3rd = 8 Ridens Reach 4th = 3 Harmat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 7 - 6 Foxdown | ||
Fri Nov 30 2018 17:05 | 1st = 6 Foxdown 2nd = 4 Hes Our Toy Boy 3rd = 10 Grass Cutter 4th = 7 St Luke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 3 Bago Bye Bye | ||
Fri Nov 30 2018 17:04 | 1st = 3 Bago Bye Bye 2nd = 4 Idol Dude 3rd = 5 Bigtime Lily 4th = 7 Bigtime Forest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 5 Monster Machine | ||
Fri Nov 30 2018 17:02 | 1st = 5 Monster Machine 2nd = 8 Sharp Missile 3rd = 3 Annasay 4th = 2 Rose Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 2 Master Zimbo | ||
Fri Nov 30 2018 16:59 | 1st = 2 Master Zimbo 2nd = 6 Mister Chaos 3rd = 4 Bay Of Mojos 4th = 8 Kakei |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 4 - | ||
Fri Nov 30 2018 16:55 | 3rd = 1 Umaluka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 4 - 3 Bel Streak | ||
Fri Nov 30 2018 16:55 | 1st = 3 Bel Streak 2nd = 2 Onward 3rd = 1 Umaluka 4th = 9 Hand To Hand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 3 - 3 Acuto | ||
Fri Nov 30 2018 16:54 | 1st = 3 Acuto 2nd = 8 Mikey Maguire 3rd = 6 Just Dance 4th = 11 Pats Dragon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 1 Cheeky Chapter | ||
Fri Nov 30 2018 16:52 | 1st = 1 Cheeky Chapter 2nd = 2 Millarro 3rd = 3 Tick The Zipper 4th = 8 Miss Fudd |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 1 - 7 Amber Highway | ||
Fri Nov 30 2018 16:50 | 1st = 7 Amber Highway 2nd = 4 Tribute To Glory 3rd = 5 Big Summer 4th = 1 Puskas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 3 Janies Got A Gun | ||
Fri Nov 30 2018 16:48 | 1st = 3 Janies Got A Gun 2nd = 2 Im Free Falling 3rd = 7 Kotare Kasai 4th = 8 Newport Dreamz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 5 - 4 Hylonome | ||
Fri Nov 30 2018 16:45 | 1st = 4 Hylonome 2nd = 11 Fabulous Fran 3rd = 2 Exceed The Night 4th = 10 Aroha Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 2 - 7 Ash | ||
Fri Nov 30 2018 16:43 | 1st = 7 Ash 2nd = 3 Our Petite Lady 3rd = 9 All American 4th = 4 Sex On Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 2 Dr Leonardo | ||
Fri Nov 30 2018 16:42 | 1st = 2 Dr Leonardo 2nd = 4 Kiss Me Putu 3rd = 7 Wild Angel 4th = 9 Dr Walter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 4 Walloon Moo | ||
Fri Nov 30 2018 16:39 | 1st = 4 Walloon Moo 2nd = 6 Adelina 3rd = 5 Haras Surf 4th = 1 Elusive Fancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 7 - 4 Gold Fields | ||
Fri Nov 30 2018 16:35 | 1st = 4 Gold Fields 2nd = 6 Black Sail 3rd = 10 Wyangle 4th = 5 Spunlago |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 6 Kathlee | ||
Fri Nov 30 2018 16:34 | 1st = 6 Kathlee 2nd = 8 Thrilling Katie 3rd = 3 Als Apprentice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 5 - 6 Secret Spirit | ||
Fri Nov 30 2018 16:32 | 1st = 6 Secret Spirit 2nd = 9 Shadyvale Star 3rd = 1 Viral 4th = 3 Sizzleonthebridge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 1 Bago Gem | ||
Fri Nov 30 2018 16:29 | 1st = 1 Bago Gem 2nd = 3 Sketchy One 3rd = 6 Devour 4th = 5 Asteroid Chloe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 6 - 1 Dundee Lee | ||
Fri Nov 30 2018 16:25 | 1st = 1 Dundee Lee 2nd = 3 Something Shocking 3rd = 13 Tribuna 4th = 2 Fille Volante |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 2 - 3 One Over Da Stars | ||
Fri Nov 30 2018 16:24 | 1st = 3 One Over Da Stars 2nd = 2 In Sequence 3rd = 11 Jerry Garcia 4th = 10 Mekong Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 2 - 2 In Sequence | ||
Fri Nov 30 2018 16:24 | 1st = 2 In Sequence 2nd = 11 Jerry Garcia 3rd = 9 Agatha Tyron 4th = 10 Mekong Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 4 Mars Rising | ||
Fri Nov 30 2018 16:22 | 1st = 4 Mars Rising 2nd = 1 Okay Kirsty 3rd = 5 Dr Cadenza 4th = 7 Ringside |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 2 Wy Yung Floods | ||
Fri Nov 30 2018 16:19 | 1st = 2 Wy Yung Floods 2nd = 4 Whatta Storm 3rd = 8 Joyley Girl 4th = 1 Bennys Assassin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 3 - 2 Vintage Grove | ||
Fri Nov 30 2018 16:15 | 1st = 2 Vintage Grove 2nd = 4 Hard At It 3rd = 6 Heza Gunn 4th = 1 Neva Doubt Us |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 1 - 5 Forget The Price Tag | ||
Fri Nov 30 2018 16:13 | 1st = 5 Forget The Price Tag 2nd = 3 Miss Blissful 3rd = 2 Kai Time 4th = 7 Tereskova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 3 Faith In Thee | ||
Fri Nov 30 2018 16:12 | 1st = 3 Faith In Thee 2nd = 4 Bumpo 3rd = 1 Demelza 4th = 6 Ohmywow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 8 Veloce Bella | ||
Fri Nov 30 2018 16:08 | 1st = 8 Veloce Bella 2nd = 1 Torque Feels Good 3rd = 2 Parklane Lass 4th = 11 Ark Teamo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 4 - 1 Fabricator | ||
Fri Nov 30 2018 16:05 | 1st = 1 Fabricator 2nd = 3 Luga Lad 3rd = 9 Havelka 4th = 4 Pinch Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 2 Idol Hot | ||
Fri Nov 30 2018 16:04 | 1st = 2 Idol Hot 2nd = 5 Too The Nail 3rd = 7 Bigtime Tears 4th = 6 Blitz em Rene |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 3 Dr Yanma | ||
Fri Nov 30 2018 16:02 | 1st = 3 Dr Yanma 2nd = 7 Bigtime Bruce 3rd = 8 My Alibi 4th = 9 Valencia Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 1 Beckoning Candle | ||
Fri Nov 30 2018 15:59 | 1st = 1 Beckoning Candle 2nd = 3 Scartnamuck Diva 3rd = 8 Zabdon Zinger 4th = 6 Boyz One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 6 - 2 Macrobius | ||
Fri Nov 30 2018 15:55 | 1st = 2 Macrobius 2nd = 5 Circulate 3rd = 3 Get Ya Kicks 4th = 1 Harason |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 1 - 1 Good On Ya Kiwi | ||
Fri Nov 30 2018 15:54 | 1st = 1 Good On Ya Kiwi 2nd = 11 Georgie Zukov 3rd = 2 Dark Rage 4th = 6 Islas Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 4 - 9 Forza | ||
Fri Nov 30 2018 15:52 | 1st = 9 Forza 2nd = 11 Iampaidfor 3rd = 18 Oddfellow 4th = 17 Mighty Moose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 8 Lojay Jones | ||
Fri Nov 30 2018 15:49 | 1st = 8 Lojay Jones 2nd = 3 Ragadeen 3rd = 1 Zipping Biddy 4th = 7 Black Inca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 12 - 4 Trons Empire | ||
Fri Nov 30 2018 15:46 | 1st = 4 Trons Empire 2nd = 1 Allen Robbie 3rd = 6 Big Kenny Bobo 4th = 7 Dontron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 5 - 2 Legion Of Boom | ||
Fri Nov 30 2018 15:45 | 1st = 2 Legion Of Boom 2nd = 7 Supreme Streak 3rd = 1 Kookabaa 4th = 4 Voyages |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 1 Jedas Girl | ||
Fri Nov 30 2018 15:42 | 1st = 1 Jedas Girl 2nd = 5 Perfect Piper 3rd = 8 Spollys Flyer 4th = 3 Volcanic Winter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 9 Any Old Way | ||
Fri Nov 30 2018 15:38 | 1st = 9 Any Old Way 2nd = 6 Astral Ruler 3rd = 3 Scorched 4th = 11 Spud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 2 - 1 Bam | ||
Fri Nov 30 2018 15:35 | 1st = 1 Bam 2nd = 5 Wicked Kid 3rd = 6 Nouvellokova 4th = 8 Sharvanos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 7 Sir Duggie | ||
Fri Nov 30 2018 15:34 | 1st = 7 Sir Duggie 2nd = 6 Idol Nifty 3rd = 8 Hypocritical 4th = 4 Platinum Marshal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 6 Esthers Star | ||
Fri Nov 30 2018 15:32 | 1st = 6 Esthers Star 2nd = 1 Surveyor 3rd = 5 Zipping Tippy 4th = 8 Rainy Sunrise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 3 - 3 Saarim | ||
Fri Nov 30 2018 15:28 | 1st = 3 Saarim 2nd = 7 Opera Tickets 3rd = 2 Hilltop Hood 4th = 6 Sepulchre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 6 Perfect Chase | ||
Fri Nov 30 2018 15:25 | 1st = 6 Perfect Chase 2nd = 3 Miss Gippsland 3rd = 2 Joyces Choice 4th = 5 Sapphire Hawke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 11 - 3 Nitro Heroine | ||
Fri Nov 30 2018 15:22 | 1st = 3 Nitro Heroine 2nd = 7 Serendipity Man 3rd = 8 Sandy Lagoon 4th = 4 Sin And Spin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 5 - 1 As Bad As Tyson | ||
Fri Nov 30 2018 15:20 | 1st = 1 As Bad As Tyson 2nd = 4 What A Hoot 3rd = 2 Not Too Sure 4th = 5 Domesday Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 3 - 1 Oakfield Monarch | ||
Fri Nov 30 2018 15:17 | 1st = 1 Oakfield Monarch 2nd = 7 Airlie Man 3rd = 6 It Aint All Honey 4th = 2 Canongate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 10 - 7 Bralyn Ice | ||
Fri Nov 30 2018 15:14 | 1st = 7 Bralyn Ice 2nd = 1 Nine Millimetre 3rd = 4 Typhoon Tess 4th = 2 Lightstorm Lil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 4 - 1 Call Me Brad | ||
Fri Nov 30 2018 15:10 | 1st = 1 Call Me Brad 2nd = 7 Princess Snowy 3rd = 6 Gidgee Guy 4th = 10 Starrick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 2 Spolly James | ||
Fri Nov 30 2018 15:07 | 1st = 2 Spolly James 2nd = 4 Goldrush Rose 3rd = 1 Goldenpaw Buzz 4th = 6 Aston Samson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 3 Sheza Rippa | ||
Fri Nov 30 2018 15:06 | 1st = 3 Sheza Rippa 2nd = 1 Bigtime Blackie 3rd = 5 Fantastic Amy 4th = 6 Miss Claude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 3 Classy Guy | ||
Fri Nov 30 2018 15:03 | 1st = 3 Classy Guy 2nd = 7 Exceptional Mach 3rd = 8 Comply Or Die 4th = 4 Rory Mach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 2 Latissimus Dorsi | ||
Fri Nov 30 2018 15:02 | 1st = 2 Latissimus Dorsi 2nd = 4 Shadrack 3rd = 7 Dons Noisey 4th = 6 Bungaloo Jedda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 1 - 2 Call Me Herbie | ||
Fri Nov 30 2018 15:00 | 1st = 2 Call Me Herbie 2nd = 7 Leonarda 3rd = 6 Cry Out Loud 4th = 1 Artful Teepa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 9 - 1 Black Paws | ||
Fri Nov 30 2018 14:57 | 1st = 1 Black Paws 2nd = 4 Bokarm Rosie 3rd = 2 Watta Storm 4th = 5 Quiksilver Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 2 Spot My Key | ||
Fri Nov 30 2018 14:54 | 1st = 2 Spot My Key 2nd = 5 Problem Solved 3rd = 7 Agent Osti 4th = 4 Tuiaki Dora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 7 Aston Ronaldo | ||
Fri Nov 30 2018 14:50 | 1st = 7 Aston Ronaldo 2nd = 2 Dreamliner 3rd = 1 Spolly Smasher 4th = 8 Keep Still |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 3 Tuna Speed | ||
Fri Nov 30 2018 14:48 | 1st = 3 Tuna Speed 2nd = 1 Cawbourne Liz 3rd = 2 Rapper Tilly 4th = 4 Dyna Vernon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 4 - 4 Prince Ziggy | ||
Fri Nov 30 2018 14:45 | 1st = 4 Prince Ziggy 2nd = 1 Roland Garros 3rd = 2 Test A Day 4th = 3 Annaman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 6 Gin Lees Pride | ||
Fri Nov 30 2018 14:44 | 1st = 6 Gin Lees Pride 2nd = 7 Covfefe 3rd = 9 Faster Bolt 4th = 3 Midnight Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 2 - 7 Metis | ||
Fri Nov 30 2018 14:42 | 1st = 7 Metis 2nd = 1 Excelebrazione 3rd = 8 New Alliance 4th = 6 Betajet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 8 - 8 Bokarm Dean | ||
Fri Nov 30 2018 14:39 | 1st = 8 Bokarm Dean 2nd = 1 Miss Arnaka 3rd = 2 Sunburnt Trevis 4th = 4 Yo Vale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 3 - 3 Brigid Of Kildare | ||
Fri Nov 30 2018 14:35 | 1st = 3 Brigid Of Kildare 2nd = 10 Mystic Hill 3rd = 5 The Cyprian 4th = 2 Time For Us |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 5 Pinciotti | ||
Fri Nov 30 2018 14:32 | 1st = 5 Pinciotti 2nd = 4 Ryder Sir 3rd = 8 Go Laverne Go 4th = 6 Unexplainable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 8 Cossie Cooper | ||
Fri Nov 30 2018 14:30 | 1st = 8 Cossie Cooper 2nd = 1 Bigtime Leads 3rd = 5 Cawbourne Ridge 4th = 2 Stormy Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 11 Needle | ||
Fri Nov 30 2018 14:28 | 1st = 11 Needle 2nd = 7 Miracle Rising 3rd = 8 Spirit Walker 4th = 6 Monaro Mia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 3 Lady Pippa | ||
Fri Nov 30 2018 14:26 | 1st = 3 Lady Pippa 2nd = 1 Lone Star 3rd = 5 Last Princess 4th = 4 Fascinated |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 8 - 12 Rainbow Dundee | ||
Fri Nov 30 2018 14:25 | 1st = 12 Rainbow Dundee 2nd = 2 Valentia 3rd = 7 Torre Del Greco 4th = 6 Last Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 7 - 1 Turner Burner | ||
Fri Nov 30 2018 14:22 | 1st = 1 Turner Burner 2nd = 9 Rapid Blaze 3rd = 8 Kingsbrae Martha 4th = 7 Kingsbrae Millie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 1 Destini Radar | ||
Fri Nov 30 2018 14:15 | 1st = 1 Destini Radar 2nd = 2 Master Brett 3rd = 3 Rubys Boy 4th = 8 Jaggered Stone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 6 Conde | ||
Fri Nov 30 2018 14:11 | 1st = 6 Conde 2nd = 3 Triceps Brachii 3rd = 2 Maximum Joan 4th = 7 Ronray Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 3 - 9 Tyson Returns | ||
Fri Nov 30 2018 14:10 | 1st = 9 Tyson Returns 2nd = 13 Vin Du Jour 3rd = 5 So I Am 4th = 8 American Xpressx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 1 - 6 Alloraine | ||
Fri Nov 30 2018 14:07 | 1st = 6 Alloraine 2nd = 8 Dashing Ocean 3rd = 5 Tycoon Tale 4th = 4 Meld Kilpatrick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 6 - 3 Sunburnt Oak | ||
Fri Nov 30 2018 14:04 | 1st = 3 Sunburnt Oak 2nd = 8 Push Me Pedro 3rd = 6 Kingsbrae Tammy 4th = 2 Toey Gambler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 2 - 3 Cash Factor | ||
Fri Nov 30 2018 14:00 | 1st = 3 Cash Factor 2nd = 8 Miss Eimar 3rd = 2 Never Tardy 4th = 5 The Cat Factor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 1 Tinker Bess | ||
Fri Nov 30 2018 13:57 | 1st = 1 Tinker Bess 2nd = 4 Bring The Spring 3rd = 8 Spring Nugget 4th = 2 Ebbys Plan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 1 Feel The Charm | ||
Fri Nov 30 2018 13:53 | 1st = 1 Feel The Charm 2nd = 5 Johnnycake 3rd = 8 Caesars Astrum 4th = 9 Doolittle Doofy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 8 Summer Storm | ||
Fri Nov 30 2018 13:52 | 1st = 8 Summer Storm 2nd = 1 Hilltop Adel 3rd = 2 Miss Patchouli 4th = 5 Viking Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 7 - 6 Crown Prosecutor | ||
Fri Nov 30 2018 13:50 | 1st = 6 Crown Prosecutor 2nd = 5 Swords Drawn 3rd = 10 Sentimental Miss 4th = 2 Sacred Judgement |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 5 - 2 Spot A Storm | ||
Fri Nov 30 2018 13:47 | 1st = 2 Spot A Storm 2nd = 5 Apache Villa 3rd = 4 Drinking Rockets 4th = 7 My Names Chloe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 2 - 2 Romeo Vella | ||
Fri Nov 30 2018 13:43 | 1st = 2 Romeo Vella 2nd = 3 Rosecraft 3rd = 1 Gundy 4th = 5 Quiano Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 8 Cloverlay | ||
Fri Nov 30 2018 13:40 | 1st = 8 Cloverlay 2nd = 2 Miss Booming 3rd = 4 Lethal Levi 4th = 3 Zipping Amber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 2 - 4 Me Cabo | ||
Fri Nov 30 2018 13:35 | 1st = 4 Me Cabo 2nd = 11 Anamagic 3rd = 10 This Skilled Cat 4th = 3 Humzz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 2 Dodge Coupe | ||
Fri Nov 30 2018 13:32 | 1st = 2 Dodge Coupe 2nd = 1 Zambora Cash 3rd = 5 Patchie Thief 4th = 4 Dons Just Under |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 4 - 2 Terra Torra | ||
Fri Nov 30 2018 13:29 | 1st = 2 Terra Torra 2nd = 8 No Worries Cob 3rd = 1 Kooringa Molly 4th = 5 Warrior Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 1 - 4 Star Of Oreilly | ||
Fri Nov 30 2018 13:25 | 1st = 4 Star Of Oreilly 2nd = 5 Thorn Brook 3rd = 1 Hit The Target 4th = 6 Bushies Crumpet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 2 Lightning Crash | ||
Fri Nov 30 2018 13:24 | 1st = 2 Lightning Crash 2nd = 7 Zara Petal 3rd = 4 Half Silver Fern 4th = 9 Whose He |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 3 Dapper Diesel | ||
Fri Nov 30 2018 13:22 | 1st = 3 Dapper Diesel 2nd = 2 Cartwheel Chloe 3rd = 1 Chums Special 4th = 8 Just Jimmy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 1 Broadwater | ||
Fri Nov 30 2018 13:18 | 1st = 1 Broadwater 2nd = 8 Ballymore Boy 3rd = 4 Fire And Ice 4th = 2 Chirpy Chuckles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 1 Buzz Off Mumma | ||
Fri Nov 30 2018 13:16 | 1st = 1 Buzz Off Mumma 2nd = 3 Serendipity Love 3rd = 4 Big Tilly 4th = 5 Ethan Zane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 6 - 1 Rhinestone Cowboy | ||
Fri Nov 30 2018 13:15 | 1st = 1 Rhinestone Cowboy 2nd = 4 Piece Of Kate 3rd = 5 Tinkalicious 4th = 8 Miss Doherty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 3 - 7 Small Jewel | ||
Fri Nov 30 2018 13:12 | 1st = 7 Small Jewel 2nd = 2 Kates Sledge 3rd = 8 Tray Bit 4th = 1 Bazaar Mckenzie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 1 - 1 Aeecee Vinco | ||
Fri Nov 30 2018 13:08 | 1st = 1 Aeecee Vinco 2nd = 4 Outta Reach 3rd = 5 Girls Are Ready 4th = 7 Maya Miracle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 6 Smash Reward | ||
Fri Nov 30 2018 13:05 | 1st = 6 Smash Reward 2nd = 5 Culvie Lass 3rd = 3 Cosmic Marty 4th = 2 Business Ethics |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 8 Master Winslow | ||
Fri Nov 30 2018 13:02 | 1st = 8 Master Winslow 2nd = 3 Gojek 3rd = 1 Lilty Allen 4th = 7 Kaylin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 1 - 5 Banger | ||
Fri Nov 30 2018 13:00 | 1st = 5 Banger 2nd = 4 Ocean Hero 3rd = 3 Magic Merv 4th = 7 Diva Doc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 5 Avatar Blaze | ||
Fri Nov 30 2018 12:56 | 1st = 5 Avatar Blaze 2nd = 2 Nebs Horse 3rd = 6 Early Tow 4th = 8 Damos Pineapple |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 2 - 8 Top Villa | ||
Fri Nov 30 2018 12:52 | 1st = 8 Top Villa 2nd = 1 Nilly Nelly 3rd = 7 Glorious Izmir 4th = 6 Noelas Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 7 Viktoria Vikkers | ||
Fri Nov 30 2018 12:49 | 1st = 7 Viktoria Vikkers 2nd = 2 Sefton Stan 3rd = 6 Know Equal 4th = 5 Know Pudding |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 1 Total Diva | ||
Fri Nov 30 2018 12:45 | 1st = 1 Total Diva 2nd = 5 Pink Tiara 3rd = 3 Millies Angel 4th = 8 Swift Mandy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 5 - 5 Gift Of Power | ||
Fri Nov 30 2018 12:40 | 1st = 5 Gift Of Power 2nd = 10 Rock N Affair 3rd = 7 Sweepstake 4th = 8 Amastar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 2 Dee Jakit | ||
Fri Nov 30 2018 12:37 | 1st = 2 Dee Jakit 2nd = 3 Banana Honeybear 3rd = 5 Serendipity Star 4th = 6 Wolfs Nightcall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 1 - 5 Black Lee Bonus | ||
Fri Nov 30 2018 12:34 | 1st = 5 Black Lee Bonus 2nd = 2 Bokarm Bear 3rd = 1 Aristotle 4th = 8 Dark Cosmos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 4 Sass em Up | ||
Fri Nov 30 2018 12:31 | 1st = 4 Sass em Up 2nd = 6 Neelix 3rd = 3 Humble And Kind 4th = 1 Mertz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 7 By Your Side | ||
Fri Nov 30 2018 12:26 | 1st = 7 By Your Side 2nd = 4 Travel Easy 3rd = 2 Bombora Rocket 4th = 8 Arthur Watts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 2 Janray Mazel Tov | ||
Fri Nov 30 2018 12:20 | 1st = 2 Janray Mazel Tov 2nd = 4 Janray Wild One 3rd = 8 Kantilla 4th = 7 Tiger Seventeen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 4 Translator | ||
Fri Nov 30 2018 12:14 | 1st = 4 Translator 2nd = 5 Classy Witch 3rd = 1 Know Potential 4th = 7 Opawa Abbie Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 6 Hit n Split | ||
Fri Nov 30 2018 12:10 | 1st = 6 Hit n Split 2nd = 8 Swift Spur 3rd = 1 Jacks Pick 4th = 7 Spring Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 4 - 6 Blondlign | ||
Fri Nov 30 2018 12:05 | 1st = 6 Blondlign 2nd = 9 What A Smasher 3rd = 2 Mars Bars 4th = 5 Awesome Al |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 1 Dusky Brew | ||
Fri Nov 30 2018 11:56 | 1st = 1 Dusky Brew 2nd = 8 Fiery Fagan 3rd = 3 Reign Of Fire 4th = 7 Miss Dupre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 2 Cosmic Sole | ||
Fri Nov 30 2018 11:51 | 1st = 2 Cosmic Sole 2nd = 8 Invictus Lawless 3rd = 4 Uncatchable 4th = 1 Scott Pizzazz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 1 Smash Calling | ||
Fri Nov 30 2018 11:39 | 1st = 1 Smash Calling 2nd = 4 Epic Owen 3rd = 2 High Violet 4th = 7 Homebush Skip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 2 Scooby Boy | ||
Fri Nov 30 2018 11:35 | 1st = 2 Scooby Boy 2nd = 1 Cash Or Card 3rd = 5 Yohan 4th = 6 Broulee Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 3 - 9 Fictitious | ||
Fri Nov 30 2018 11:30 | 1st = 9 Fictitious 2nd = 8 Diamond Belt 3rd = 4 Zac Brown 4th = 5 Veracious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 5 Little Ess Jay | ||
Fri Nov 30 2018 11:21 | 1st = 5 Little Ess Jay 2nd = 4 Mitcham Doug 3rd = 7 Mlady Sadie 4th = 3 Heidi Hates Rap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 1 Ophelia Allen | ||
Fri Nov 30 2018 11:04 | 1st = 1 Ophelia Allen 2nd = 8 Tradition 3rd = 9 Go Glow 4th = 5 Go Mufasa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 2 - 1 Whiskey Neat | ||
Fri Nov 30 2018 10:55 | 1st = 1 Whiskey Neat 2nd = 3 Cinzento 3rd = 4 Tumbleweed 4th = 5 Platinum Bordeaux |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 1 Memphis Jewel | ||
Fri Nov 30 2018 10:46 | 1st = 1 Memphis Jewel 2nd = 4 Cry Lonely 3rd = 3 High Sparrow 4th = 2 Raptor Attack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 8 Opawa Light | ||
Fri Nov 30 2018 10:29 | 1st = 8 Opawa Light 2nd = 3 Know Charisma 3rd = 1 Mitcham Trudy 4th = 4 Haze Adams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 1 - 4 High Quality | ||
Fri Nov 30 2018 10:20 | 1st = 4 High Quality 2nd = 3 Sylvester 3rd = 7 Obrigado 4th = 6 Ophelia Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 1 Goldstar Mika | ||
Fri Nov 30 2018 10:11 | 1st = 1 Goldstar Mika 2nd = 5 Pacemaker 3rd = 6 Double Change 4th = 8 Dyna Elliot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 6 Hart View Dicky | ||
Fri Nov 30 2018 1:24 | 1st = 6 Hart View Dicky 2nd = 3 Ashy Larry 3rd = 2 Montoey Miss 4th = 4 Akachi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 6 Canutes Law | ||
Fri Nov 30 2018 1:06 | 1st = 6 Canutes Law 2nd = 2 Calfuray 3rd = 3 Waynes Rocket 4th = 1 Benelli Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 1 Scarlets Secret | ||
Fri Nov 30 2018 0:41 | 1st = 1 Scarlets Secret 2nd = 4 Yorklea Dolly 3rd = 7 Rocky Will 4th = 8 Zarbo Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 2 Miss Blue | ||
Fri Nov 30 2018 0:16 | 1st = 2 Miss Blue 2nd = 1 Shes A Knockin 3rd = 6 Irinka Moonyeen 4th = 4 Hello Im Donny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - | ||
Fri Nov 30 2018 0:16 | 2nd = 1 Shes A Knockin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 4 Resting Toucher | ||
Tue Oct 30 2018 23:45 | 1st = 4 Resting Toucher 2nd = 3 Velocity Star 3rd = 6 Zamazan 4th = 5 Millers Inc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 7 Sir Barwood | ||
Tue Oct 30 2018 23:30 | 1st = 7 Sir Barwood 2nd = 6 Zambora Rose 3rd = 1 Canya Cotter 4th = 5 Sunset Moo Moo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 6 Veil Successor | ||
Tue Oct 30 2018 23:09 | 1st = 6 Veil Successor 2nd = 1 Starlight Joli 3rd = 7 Jackpot June 4th = 3 Constant Rama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 2 Midnight Gas | ||
Tue Oct 30 2018 22:54 | 1st = 2 Midnight Gas 2nd = 1 Go Gettem Lucky 3rd = 10 Space Ghost 4th = 7 Shawsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 2 Lady In Command | ||
Tue Oct 30 2018 22:45 | 1st = 2 Lady In Command 2nd = 5 Lucky Sensation 3rd = 1 Jiving Jolt 4th = 4 Change Doon Now |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 9 - 6 Enjoy the Show | ||
Tue Oct 30 2018 22:37 | 1st = 6 Enjoy the Show 2nd = 8 Chips Ahoy 3rd = 3 Queen Of Cawdor 4th = 1 Blazin Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 6 Southwood Ace | ||
Tue Oct 30 2018 22:33 | 1st = 6 Southwood Ace 2nd = 2 Yohan 3rd = 8 Magic Lantern 4th = 1 Whiz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 2 Zoom Tux | ||
Tue Oct 30 2018 22:30 | 1st = 2 Zoom Tux 2nd = 7 Abimbola 3rd = 4 Accountability 4th = 5 Dandalup Moon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 9 - 2 Rosehill Magic | ||
Tue Oct 30 2018 22:25 | 1st = 2 Rosehill Magic 2nd = 6 Kyvalley Barney 3rd = 4 Scottish Sardius 4th = 3 Kains Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 11 - 4 Mystagogy | ||
Tue Oct 30 2018 22:22 | 1st = 4 Mystagogy 2nd = 1 Flavia 3rd = 2 Sooty Oak 4th = 7 Rapid Trigga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 7 Our Max Phactor | ||
Tue Oct 30 2018 22:17 | 1st = 7 Our Max Phactor 2nd = 1 Driven 3rd = 6 Tanaka Eagle 4th = 4 Swimbetweentheflags |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 8 - 8 Rockin Ringo | ||
Tue Oct 30 2018 22:14 | 1st = 8 Rockin Ringo 2nd = 6 Willy Rocket 3rd = 2 Old Mate Kick 4th = 7 Slow Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 2 Blazin Bulla | ||
Tue Oct 30 2018 22:08 | 1st = 2 Blazin Bulla 2nd = 5 You Blue 3rd = 1 Atlas Shiralee 4th = 7 Kraken Greta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 5 Westdale Bandit | ||
Tue Oct 30 2018 22:05 | 1st = 5 Westdale Bandit 2nd = 3 Harkle 3rd = 4 Dandalup Misty 4th = 7 Diamond Rita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 8 - 9 Divine Diva | ||
Tue Oct 30 2018 22:00 | 1st = 9 Divine Diva 2nd = 6 Tarzali 3rd = 3 Major Delico 4th = 7 Explicit Castle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 3 Senor Zipper | ||
Tue Oct 30 2018 21:58 | 1st = 3 Senor Zipper 2nd = 4 Tap Out Ava 3rd = 1 Speedy Marina 4th = 2 Sherlock Holmes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 7 - 7 Poppy Chooky | ||
Tue Oct 30 2018 21:55 | 1st = 7 Poppy Chooky 2nd = 1 Intensify 3rd = 3 Choc Latte Cloud 4th = 8 Phantom Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 1 Baylan Jett | ||
Tue Oct 30 2018 21:50 | 1st = 1 Baylan Jett 2nd = 12 Davinci Diamond 3rd = 3 Mcardles Gem 4th = 10 Bad Round |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 10 - 2 Kingsbrae Carol | ||
Tue Oct 30 2018 21:48 | 1st = 2 Kingsbrae Carol 2nd = 6 Kingsbrae Jeff 3rd = 1 Dainty Miss 4th = 7 Kulu Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 4 Run Maggie Run | ||
Tue Oct 30 2018 21:45 | 1st = 4 Run Maggie Run 2nd = 7 Bullet Proof Ace 3rd = 1 Offaly Black 4th = 3 Mariahs Moon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 3 Last Not Today | ||
Tue Oct 30 2018 21:42 | 1st = 3 Last Not Today 2nd = 4 Go Gettem Jingle 3rd = 7 Powered By Gas 4th = 1 Molfetta Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 1 Give Us Double | ||
Tue Oct 30 2018 21:38 | 1st = 1 Give Us Double 2nd = 7 Flying Springer 3rd = 3 Josie Tokaam 4th = 2 Delly Vedova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 6 - 7 Breaker Charlie | ||
Tue Oct 30 2018 21:35 | 1st = 7 Breaker Charlie 2nd = 2 Scott Hooked 3rd = 3 Nicmac Lass 4th = 5 Fanatic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 7 - 3 Machs Gold | ||
Tue Oct 30 2018 21:30 | 1st = 3 Machs Gold 2nd = 4 Too Swift 3rd = 2 Amelia Holmes 4th = 9 Easton Foxglove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 9 - 1 Busters Dynasty | ||
Tue Oct 30 2018 21:28 | 1st = 1 Busters Dynasty 2nd = 2 Uncle Dawell 3rd = 8 Sunburnt Road 4th = 6 Imma Callim Klay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 7 Dyna Cortina | ||
Tue Oct 30 2018 21:25 | 1st = 7 Dyna Cortina 2nd = 2 Not Yours Frank 3rd = 4 Hollywood Donuts 4th = 6 Gregs Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 7 Morris Memory | ||
Tue Oct 30 2018 21:22 | 1st = 7 Morris Memory 2nd = 3 Cosmic Colada 3rd = 8 Lord Reddan 4th = 2 Yorgi Blues |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 3 American Dynasty | ||
Tue Oct 30 2018 21:21 | 1st = 3 American Dynasty 2nd = 1 Yackandandah 3rd = 7 Anime 4th = 11 Bhagwan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 1 Wicked Quality | ||
Tue Oct 30 2018 21:19 | 1st = 1 Wicked Quality 2nd = 6 Friend Of Man 3rd = 7 Esthers Bella 4th = 5 Simply Cam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 5 - 5 Nicmac Jett | ||
Tue Oct 30 2018 21:16 | 1st = 5 Nicmac Jett 2nd = 3 Goat 3rd = 8 Norse Viking 4th = 2 Dockin Dave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 7 - 1 Famous Cookie | ||
Tue Oct 30 2018 21:12 | 1st = 1 Famous Cookie 2nd = 8 Mikki Bee Shannon 3rd = 4 Joannies Girl 4th = 10 Winsome Moolah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 8 - 5 Nikki Nettle | ||
Tue Oct 30 2018 21:10 | 1st = 5 Nikki Nettle 2nd = 6 Peta Gledhill 3rd = 1 Realistic 4th = 2 Mister Beluchi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 3 Scarecrow Tiger | ||
Tue Oct 30 2018 21:07 | 1st = 3 Scarecrow Tiger 2nd = 2 South Of Eden 3rd = 1 Go Ekay 4th = 10 Pepper Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 2 Cosmic Malteze | ||
Tue Oct 30 2018 21:04 | 1st = 2 Cosmic Malteze 2nd = 4 Mouse Lomar 3rd = 8 Stockton 4th = 1 Judo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 6 - 6 Whats In The Esky | ||
Tue Oct 30 2018 21:00 | 1st = 6 Whats In The Esky 2nd = 3 Christian Jaz 3rd = 7 Rebeccas Copy 4th = 4 Four Lonely Nights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 3 Mothers Prayer | ||
Tue Oct 30 2018 20:58 | 1st = 3 Mothers Prayer 2nd = 4 Double Buxton 3rd = 5 Moonshine Lacey 4th = 2 Durama Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 1 Czarny | ||
Tue Oct 30 2018 20:55 | 1st = 1 Czarny 2nd = 8 Birr 3rd = 2 Billy Bojangles 4th = 4 Flaming Moe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 11 Jodies Pal | ||
Tue Oct 30 2018 20:50 | 1st = 11 Jodies Pal 2nd = 1 Sea Me Smile 3rd = 8 Im Zuleika 4th = 9 Suzies Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 2 Raven Izmir | ||
Tue Oct 30 2018 20:48 | 1st = 2 Raven Izmir 2nd = 7 Fabrique 3rd = 6 Bad Neighbour 4th = 3 Fire To Rain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 6 Lily The Weapon | ||
Tue Oct 30 2018 20:45 | 1st = 6 Lily The Weapon 2nd = 4 Primo Beso 3rd = 7 Better Way 4th = 3 Billy Swagger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 6 - 6 Layby Lanny | ||
Tue Oct 30 2018 20:40 | 1st = 6 Layby Lanny 2nd = 7 Roarn Under Fire 3rd = 9 Rock All Nite 4th = 4 Lukes Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 3 Mallee Kade | ||
Tue Oct 30 2018 20:38 | 1st = 3 Mallee Kade 2nd = 1 Dynamite Davey 3rd = 4 Blue Blizzard 4th = 2 Federal Monster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 7 Call Me Dory | ||
Tue Oct 30 2018 20:35 | 1st = 7 Call Me Dory 2nd = 1 Apprehension 3rd = 9 Fool Proof 4th = 2 Fancy A Beer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 5 - 1 Spunkyola | ||
Tue Oct 30 2018 20:30 | 1st = 1 Spunkyola 2nd = 10 Nuggetpan 3rd = 7 Classic Maker 4th = 9 Some Change |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 5 Thats Lil Vicki | ||
Tue Oct 30 2018 20:28 | 1st = 5 Thats Lil Vicki 2nd = 2 Nangar Blaze 3rd = 9 Kingsbrae Martha 4th = 1 Hunter Kingsbrae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 5 Bear Left | ||
Tue Oct 30 2018 20:25 | 1st = 5 Bear Left 2nd = 1 Peter Yap 3rd = 6 Dashing Weetbix 4th = 2 Emily Skye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 2 Carte Blanche | ||
Tue Oct 30 2018 20:20 | 1st = 2 Carte Blanche 2nd = 3 Tims Portrait 3rd = 6 Cavalry Call 4th = 10 Warriors Code |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 5 Air Traffic | ||
Tue Oct 30 2018 20:18 | 1st = 5 Air Traffic 3rd = 3 Double Mack 4th = 10 Set Square |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 6 Double Stitched | ||
Tue Oct 30 2018 20:18 | 1st = 6 Double Stitched 3rd = 3 Double Mack 4th = 10 Set Square |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 5 Banjo An Henry | ||
Tue Oct 30 2018 20:15 | 1st = 5 Banjo An Henry 2nd = 7 Maywyn Often 3rd = 6 Joffas Mate 4th = 8 Good People |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 5 - 3 Lightning Scooter | ||
Tue Oct 30 2018 20:10 | 1st = 3 Lightning Scooter 2nd = 1 Willbe Doc 3rd = 8 Destiny Warrior 4th = 10 Dot Ayou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 5 - 1 Oh So Fabio | ||
Tue Oct 30 2018 20:08 | 1st = 1 Oh So Fabio 2nd = 6 Senor Izmir 3rd = 3 Red Candy 4th = 2 Power Service |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 2 Its A Diva | ||
Tue Oct 30 2018 20:05 | 1st = 2 Its A Diva 2nd = 8 Cullquin Cersei 3rd = 7 Buster Norris 4th = 4 Our Magic Turbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 4 - 4 Bebubbalouie | ||
Tue Oct 30 2018 20:01 | 1st = 4 Bebubbalouie 2nd = 6 Bootleg Bert 3rd = 8 Regal Assassin 4th = 5 The Debater |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 5 Zipping Knocka | ||
Tue Oct 30 2018 19:59 | 1st = 5 Zipping Knocka 2nd = 2 Hard Left 3rd = 4 Subway Miss 4th = 8 Bowls And Holes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 3 Westmead Warrior | ||
Tue Oct 30 2018 19:54 | 1st = 3 Westmead Warrior 2nd = 4 Red Hot Rocket 3rd = 6 Strong Enough 4th = 7 Bull Dance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 10 Think About Me | ||
Tue Oct 30 2018 19:50 | 1st = 10 Think About Me 2nd = 4 Shadow Maker 3rd = 1 Kitura 4th = 11 My Girl Wylene |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 8 Final Chalice | ||
Tue Oct 30 2018 19:48 | 1st = 8 Final Chalice 2nd = 4 Five Of Spades 3rd = 1 Jonesy 4th = 3 Him The Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 2 Aston Atley | ||
Tue Oct 30 2018 19:45 | 1st = 2 Aston Atley 2nd = 1 Flying Moss 3rd = 5 Cullquin Daario 4th = 4 Still Quick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 4 - 1 Taylors Reason | ||
Tue Oct 30 2018 19:40 | 1st = 1 Taylors Reason 2nd = 10 Modern Maestro 3rd = 7 Casino Grin 4th = 8 Kyalla Stuart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 3 Tick The Zipper | ||
Tue Oct 30 2018 19:38 | 1st = 3 Tick The Zipper 2nd = 8 Privileged Life 3rd = 5 Rockstar Stangus 4th = 1 Rockstar Zac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 2 Zipping Ella | ||
Tue Oct 30 2018 19:35 | 1st = 2 Zipping Ella 2nd = 1 Eureka Osti 3rd = 7 Ohio Fernando 4th = 5 Destini Agitator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 3 - 7 Terror Rising | ||
Tue Oct 30 2018 19:31 | 1st = 7 Terror Rising 2nd = 8 Artizz 3rd = 2 First Prize 4th = 6 Jade Therese |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 4 Nilly Nelly | ||
Tue Oct 30 2018 19:29 | 1st = 4 Nilly Nelly 2nd = 6 Kulu Turkey 3rd = 8 Sudoku Daisy 4th = 7 Wheres Eggy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 1 Mayhem Flyer | ||
Tue Oct 30 2018 19:24 | 1st = 1 Mayhem Flyer 2nd = 4 Kelli Pochette 3rd = 5 Pompadory Parker 4th = 3 Burrawonga Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 1 Baptism Of Fire | ||
Tue Oct 30 2018 19:20 | 1st = 1 Baptism Of Fire 2nd = 3 Excuse Me Sir 3rd = 2 Ohoka Damo 4th = 10 Ronan Maguire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 3 Nightside | ||
Tue Oct 30 2018 19:18 | 1st = 3 Nightside 2nd = 1 Sparkys Emgrand 3rd = 2 Despicable Sigri 4th = 8 Aurora Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 6 Bolare | ||
Tue Oct 30 2018 19:15 | 1st = 6 Bolare 2nd = 7 Cavalry Rose 3rd = 3 Rocketness 4th = 2 Pharoahs Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 3 - 2 Cheeky Jerula | ||
Tue Oct 30 2018 19:10 | 1st = 2 Cheeky Jerula 2nd = 5 Rockn And Rolln 3rd = 7 Crossfirehall 4th = 3 Shes Courageous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 2 - 2 Jack Whelan | ||
Tue Oct 30 2018 19:08 | 1st = 2 Jack Whelan 2nd = 8 Nitro Beach 3rd = 4 Kingsbrae Biddy 4th = 1 Nash Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 2 Cheeky Chimp | ||
Tue Oct 30 2018 19:05 | 1st = 2 Cheeky Chimp 2nd = 1 Pectoralis 3rd = 6 Winlock Newbolt 4th = 7 Mayhem Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 2 - 1 Trotting Rockstar | ||
Tue Oct 30 2018 19:01 | 1st = 1 Trotting Rockstar 2nd = 3 Melpark Magic 3rd = 2 Revy Jay 4th = 9 Shadow Justice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 2 Caviar Quality | ||
Tue Oct 30 2018 18:59 | 1st = 2 Caviar Quality 2nd = 7 Irinka Mason 3rd = 1 Dear Watson 4th = 4 Mad Boris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 4 Crackerjack Tags | ||
Tue Oct 30 2018 18:54 | 1st = 4 Crackerjack Tags 2nd = 2 Barked Off 3rd = 3 Take That Banksy 4th = 8 Quen Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 8 Hunter Lyndan | ||
Tue Oct 30 2018 18:51 | 1st = 8 Hunter Lyndan 2nd = 2 Blonde Gift 3rd = 6 Bazaar Mckenzie 4th = 3 Zenyatta Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 5 Saucy Sav | ||
Tue Oct 30 2018 18:48 | 1st = 5 Saucy Sav 2nd = 4 Northern Bowler 3rd = 6 Dyna Hannah 4th = 2 Candy Chimes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 3 Wildash Semi | ||
Tue Oct 30 2018 18:45 | 1st = 3 Wildash Semi 2nd = 1 Cindy Rumble 3rd = 2 Chippies 4th = 5 Spring Festival |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 2 - 1 Settledin | ||
Tue Oct 30 2018 18:40 | 1st = 1 Settledin 2nd = 3 Mickilla Express 3rd = 8 Miss Fifi 4th = 7 Dinosaurus Rex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 4 Charlie Rocket | ||
Tue Oct 30 2018 18:38 | 1st = 4 Charlie Rocket 2nd = 8 Fast Trapper 3rd = 5 Quick Session 4th = 10 Sir Richard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 1 - 10 Time Traveller | ||
Tue Oct 30 2018 18:33 | 1st = 10 Time Traveller 2nd = 1 Magic Caesar 3rd = 6 Ice Sculptress 4th = 11 Lighting Colony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 6 Glascoe Sally | ||
Tue Oct 30 2018 18:30 | 1st = 6 Glascoe Sally 2nd = 3 Riverdale Danger 3rd = 1 Jimbos Sox 4th = 4 Elles Toy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 2 Skylark Brooke | ||
Tue Oct 30 2018 18:25 | 1st = 2 Skylark Brooke 2nd = 4 Reactor 3rd = 3 Bailey Be Good 4th = 5 Brightest Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 9 Argyle Beach | ||
Tue Oct 30 2018 18:15 | 1st = 9 Argyle Beach 2nd = 7 Grinvil 3rd = 3 Iownaturbo 4th = 8 The Charging Moa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 4 Duke Of Burnley | ||
Tue Oct 30 2018 18:13 | 1st = 4 Duke Of Burnley 2nd = 1 El Diamonte 3rd = 3 Myrniong And All 4th = 9 Why Not Macca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 7 Bella Express | ||
Tue Oct 30 2018 18:10 | 1st = 7 Bella Express 2nd = 2 Wolf Point 3rd = 8 Lektra Blicavs 4th = 6 Dyna Cassie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 1 - 4 Digger Shed | ||
Tue Oct 30 2018 18:05 | 1st = 4 Digger Shed 2nd = 6 Camelot Speedstar 3rd = 8 Golovkin 4th = 9 Lettuce Pray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 7 Aza Zeus | ||
Tue Oct 30 2018 18:02 | 1st = 7 Aza Zeus 2nd = 8 Jetta Knight 3rd = 3 Little Ach Cee 4th = 1 Lightning White |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 9 - 7 Sapphire Swayze | ||
Tue Oct 30 2018 17:57 | 1st = 7 Sapphire Swayze 2nd = 5 Lively Hero 3rd = 9 Fat Prophet 4th = 6 Murano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 5 Princess Marjen | ||
Tue Oct 30 2018 17:54 | 1st = 5 Princess Marjen 2nd = 8 Valley Reaper 3rd = 2 Harpers Hand 4th = 1 Dyna Quota |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 1 Master Cosmic | ||
Tue Oct 30 2018 17:51 | 1st = 1 Master Cosmic 2nd = 3 Lightning Ben 3rd = 5 Sarah Smirnoff 4th = 7 Inga Ross |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 5 Regal Topaz | ||
Tue Oct 30 2018 17:47 | 1st = 5 Regal Topaz 2nd = 7 Triple Crown Fox 3rd = 4 Ebonnie 4th = 6 Ratajkowski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 2 Fours Enuf Tas | ||
Tue Oct 30 2018 17:42 | 1st = 2 Fours Enuf Tas 2nd = 3 Ima Sea Storm 3rd = 7 Lancelot Bromac 4th = 10 Outlaw Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 5 Why Not Bazzar | ||
Tue Oct 30 2018 17:39 | 1st = 5 Why Not Bazzar 2nd = 2 Eau Rouge 3rd = 8 Dr Mortikye 4th = 1 Data Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 8 - 4 Landmarks | ||
Tue Oct 30 2018 17:35 | 1st = 4 Landmarks 2nd = 11 Clangs Victory 3rd = 1 Lucky Meteor 4th = 3 Knight Templar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 2 Proper Gent | ||
Tue Oct 30 2018 17:32 | 1st = 2 Proper Gent 2nd = 1 Get Shorty 3rd = 3 That Houdini 4th = 4 Shakey Randle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 3 Just Curious | ||
Tue Oct 30 2018 17:28 | 1st = 3 Just Curious 2nd = 1 Zipping Boyd 3rd = 6 Dodge An Steele 4th = 4 Ace Gone Wild |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 10 Nui Toc Tien | ||
Tue Oct 30 2018 17:23 | 1st = 10 Nui Toc Tien 2nd = 6 Sweet As Candy 3rd = 1 Redbelly Jack 4th = 5 Field Officer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 3 Notorious Mac | ||
Tue Oct 30 2018 17:20 | 1st = 3 Notorious Mac 2nd = 1 Cavatron 3rd = 6 Hogwash 4th = 2 Dyna Drew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 2 Debree Bonus | ||
Tue Oct 30 2018 17:17 | 1st = 2 Debree Bonus 2nd = 3 Rosdue Misty 3rd = 1 Oh She Glows 4th = 4 Mammas Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 1 Pacific Drums | ||
Tue Oct 30 2018 17:12 | 1st = 1 Pacific Drums 2nd = 2 Tassini 3rd = 4 Dapper 4th = 6 Havana Moon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 8 Manhattan Man | ||
Tue Oct 30 2018 17:09 | 1st = 8 Manhattan Man 2nd = 1 Spring Shower 3rd = 4 Limburg Gunna 4th = 3 Patchie Thief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 6 Crash Cobra | ||
Tue Oct 30 2018 17:04 | 1st = 6 Crash Cobra 2nd = 1 Harvey Warbanger 3rd = 4 Got It Right 4th = 2 Meehan Barney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stawell Race 8 - 9 Lifes Drink | ||
Tue Oct 30 2018 17:00 | 1st = 9 Lifes Drink 2nd = 10 Carrie Ann 3rd = 7 Zelsignoret 4th = 4 Sentimentalist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 7 - 1 Chloride | ||
Tue Oct 30 2018 16:55 | 1st = 1 Chloride 2nd = 5 Wills Bid 3rd = 13 Piccolo Miss 4th = 7 Mosserati |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 2 Logans Run | ||
Tue Oct 30 2018 16:52 | 1st = 2 Logans Run 2nd = 8 Elusive Arrow 3rd = 3 Spring Wine 4th = 5 Impatient Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 1 Freyberg | ||
Tue Oct 30 2018 16:47 | 1st = 1 Freyberg 2nd = 8 Pachacuti 3rd = 2 Smokey Quartz 4th = 7 Our Missionary Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 1 Small Rose | ||
Tue Oct 30 2018 16:44 | 1st = 1 Small Rose 2nd = 8 Kiss Me Razley 3rd = 6 Akina Dee Jay 4th = 2 Galactic Cat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 2 Zefron | ||
Tue Oct 30 2018 16:40 | 1st = 2 Zefron 2nd = 8 Octo Flash 3rd = 1 Lava Lamp 4th = 5 Thera Cee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 4 Farmor Ka Ching | ||
Tue Oct 30 2018 16:37 | 1st = 4 Farmor Ka Ching 2nd = 2 Goddess Macha 3rd = 5 Roseys Lass 4th = 6 Cost A Penny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 1 Newport Dreamz | ||
Tue Oct 30 2018 16:33 | 1st = 1 Newport Dreamz 2nd = 3 Ark Teamo 3rd = 9 Bettor Watch Him 4th = 6 Fortes In Fide |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stawell Race 7 - 1 Beeokay | ||
Tue Oct 30 2018 16:30 | 1st = 1 Beeokay 2nd = 10 Leilas Star 3rd = 2 Esprit Finale 4th = 9 Our Henrietta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 1 Winsome Fernando | ||
Tue Oct 30 2018 16:27 | 1st = 1 Winsome Fernando 2nd = 8 Bennys Entity 3rd = 3 Winlock Ludacris 4th = 4 Winsome Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 8 Zipping Hayne | ||
Tue Oct 30 2018 16:24 | 1st = 8 Zipping Hayne 2nd = 4 Latinize 3rd = 5 Aston Jewel 4th = 2 Kubla De Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 6 - 9 They Call Me Rose | ||
Tue Oct 30 2018 16:20 | 1st = 9 They Call Me Rose 2nd = 5 The Equalizer 3rd = 10 Cool Prince 4th = 1 Anne Bonny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 8 No Mediocre | ||
Tue Oct 30 2018 16:17 | 1st = 8 No Mediocre 2nd = 7 Maywyns Xena 3rd = 3 Spring Phoenix 4th = 1 Alpha Something |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 8 Cracka Stride | ||
Tue Oct 30 2018 16:12 | 1st = 8 Cracka Stride 2nd = 1 Beau Dandy 3rd = 3 A Passion For Aces 4th = 7 Forever Texas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 2 Shady Thief | ||
Tue Oct 30 2018 16:09 | 1st = 2 Shady Thief 2nd = 1 Run The Route 3rd = 4 Rapid Road 4th = 3 Dyna Reaver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 8 - 11 Delightful Kas | ||
Tue Oct 30 2018 16:08 | 1st = 11 Delightful Kas 2nd = 5 Kamwood Kid 3rd = 8 Command Lustre 4th = 9 Jetenara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 1 One Brew | ||
Tue Oct 30 2018 16:05 | 1st = 1 One Brew 2nd = 3 Whizzing 3rd = 4 Limburg Will 4th = 2 Little Steps |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stawell Race 6 - 5 Spicer | ||
Tue Oct 30 2018 16:00 | 1st = 5 Spicer 2nd = 6 Quietly Angry 3rd = 4 Our Dexter 4th = 2 Simeoni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 2 Coconut Lass | ||
Tue Oct 30 2018 15:57 | 1st = 2 Coconut Lass 2nd = 8 Blue Jay Jay 3rd = 7 Celtic Fear 4th = 1 Try This On |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 1 Allnight Mlady | ||
Tue Oct 30 2018 15:52 | 1st = 1 Allnight Mlady 2nd = 10 Riverleigh William 3rd = 9 Sache Girl 4th = 6 Mac Sweet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 3 Fine For Me | ||
Tue Oct 30 2018 15:49 | 1st = 3 Fine For Me 2nd = 2 Dyna Diode 3rd = 1 Akina Harley 4th = 8 Spritely Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 5 - 9 Im Rosie | ||
Tue Oct 30 2018 15:45 | 1st = 9 Im Rosie 2nd = 3 Just Sizzling 3rd = 6 Polly A Dor 4th = 4 Tipsy Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 7 - 6 Franco Saxon | ||
Tue Oct 30 2018 15:43 | 1st = 6 Franco Saxon 2nd = 5 Gotta Moment 3rd = 2 Cha Cha B 4th = 4 Captain Kirk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 12 - 2 Lord Asher | ||
Tue Oct 30 2018 15:42 | 1st = 2 Lord Asher 2nd = 1 Dream Breaker 3rd = 4 Zinnia Monelli 4th = 6 Glory Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 7 Quip Allen | ||
Tue Oct 30 2018 15:39 | 1st = 7 Quip Allen 2nd = 1 Blackpool Funk 3rd = 6 Blue Gene Bowie 4th = 2 Limburg Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 2 Redbank Addi | ||
Tue Oct 30 2018 15:37 | 1st = 2 Redbank Addi 2nd = 9 Wrangler 3rd = 5 Lettucefirestar 4th = 7 Squire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 10 - 4 Blackwood Vegas | ||
Tue Oct 30 2018 15:34 | 1st = 4 Blackwood Vegas 2nd = 3 Howies My Bro 3rd = 1 Inanna Star 4th = 9 Times A Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stawell Race 5 - 3 King Kohei | ||
Tue Oct 30 2018 15:30 | 1st = 3 King Kohei 2nd = 4 Pass The Glass 3rd = 8 Flo Fo 4th = 5 Midnight Cowboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 5 Bit Fancy | ||
Tue Oct 30 2018 15:27 | 1st = 5 Bit Fancy 2nd = 1 Terrah Round 3rd = 2 Hypo Chared 4th = 6 Kireina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 3 Sutton Heidi | ||
Tue Oct 30 2018 15:24 | 1st = 3 Sutton Heidi 2nd = 7 Harbormaster 3rd = 4 Bazs Moment 4th = 2 Eustace Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 9 Strange Conduct | ||
Tue Oct 30 2018 15:19 | 1st = 9 Strange Conduct 2nd = 2 Call Me Yours 3rd = 1 Mini Miracle 4th = 8 Wee Jimmy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 9 - 3 Buckle Up Izy | ||
Tue Oct 30 2018 15:15 | 1st = 3 Buckle Up Izy 2nd = 1 Juddalon 3rd = 4 Mindful Mystery 4th = 6 Loco Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 6 - 3 Stoppitt | ||
Tue Oct 30 2018 15:15 | 1st = 3 Stoppitt 2nd = 1 Mrs Zippy 3rd = 5 Sharknado 4th = 8 Hold All Bets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 4 - 7 Crooked Gent | ||
Tue Oct 30 2018 15:10 | 1st = 7 Crooked Gent 2nd = 1 Rioli 3rd = 4 Fair Dinkum 4th = 15 Single Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 2 Another Scenario | ||
Tue Oct 30 2018 15:07 | 1st = 2 Another Scenario 2nd = 1 Trickeration 3rd = 3 Ivy Murial 4th = 9 Justice Elite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 5 Amlin Teddy | ||
Tue Oct 30 2018 15:04 | 1st = 5 Amlin Teddy 2nd = 6 Almapa Gallucci 3rd = 8 Fernandos Boy 4th = 7 Macs Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 5 Major Reality | ||
Tue Oct 30 2018 15:03 | 1st = 5 Major Reality 2nd = 7 Redbank Blaze 3rd = 8 Southern Gnp 4th = 6 Overlap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stawell Race 4 - 4 Kent Street | ||
Tue Oct 30 2018 15:00 | 1st = 4 Kent Street 2nd = 14 Du To Pass 3rd = 11 Hadid 4th = 10 Black Diamonds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 4 Cawbourne Dawnie | ||
Tue Oct 30 2018 14:56 | 1st = 4 Cawbourne Dawnie 2nd = 3 Lulu Dryva 3rd = 1 Outa Manila 4th = 2 Lacy Jo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 7 Bland Purr | ||
Tue Oct 30 2018 14:52 | 1st = 7 Bland Purr 2nd = 8 Lloyds Shout 3rd = 1 Fascinate Queen 4th = 5 Amaral Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 7 Victa Caleb | ||
Tue Oct 30 2018 14:48 | 1st = 7 Victa Caleb 2nd = 1 Cappuccino 3rd = 6 Youlia 4th = 4 Coffee King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 5 - 4 Anna Barclay | ||
Tue Oct 30 2018 14:44 | 1st = 4 Anna Barclay 2nd = 2 Spirit Of Love 3rd = 9 Russian Alsu 4th = 1 Itsokbeingbetter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 7 Classy Guy | ||
Tue Oct 30 2018 14:42 | 1st = 7 Classy Guy 2nd = 8 Ketut 3rd = 5 Long Term Fella 4th = 6 Devil Dodger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 4 Crazy Wolf | ||
Tue Oct 30 2018 14:39 | 1st = 4 Crazy Wolf 2nd = 2 Falcies Dasher 3rd = 6 Flippin Paw 4th = 3 Makin Us Paw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 3 - 4 We Concur | ||
Tue Oct 30 2018 14:35 | 1st = 4 We Concur 2nd = 6 Stolen Paradise 3rd = 7 Moringas Hiemie 4th = 1 Deubank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 6 Styles | ||
Tue Oct 30 2018 14:32 | 1st = 6 Styles 2nd = 2 Tony Taro 3rd = 4 Sunlit Digger 4th = 3 Always Late |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stawell Race 3 - 8 Angelify | ||
Tue Oct 30 2018 14:30 | 1st = 8 Angelify 2nd = 5 Man Alive 3rd = 1 Avachat 4th = 10 Dunmam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 1 Shimando | ||
Tue Oct 30 2018 14:27 | 1st = 1 Shimando 2nd = 4 Fabwik 3rd = 8 Blazing Moment 4th = 5 Hes Okay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 8 Iona Grinner | ||
Tue Oct 30 2018 14:22 | 1st = 8 Iona Grinner 2nd = 5 Monaro Mia 3rd = 6 Luvstuenthral 4th = 7 All Royal Gal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 5 Landlord | ||
Tue Oct 30 2018 14:19 | 1st = 5 Landlord 2nd = 7 Silent Boloney 3rd = 6 Apollo Blue 4th = 4 Hello Nugget |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 7 Got The Gift | ||
Tue Oct 30 2018 14:16 | 1st = 7 Got The Gift 2nd = 1 Acoustic Lee 3rd = 6 Despicable Vic 4th = 5 Mental Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 4 - 9 Bugalugs | ||
Tue Oct 30 2018 14:15 | 1st = 9 Bugalugs 2nd = 6 The Blue Beat 3rd = 4 Mr Billiards 4th = 8 Geoffs Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 3 Honcho Monelli | ||
Tue Oct 30 2018 14:12 | 1st = 3 Honcho Monelli 2nd = 5 Pyredos Monelli 3rd = 4 Highbury Hustle 4th = 6 Aston Kody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 2 Doolittle Doozzie | ||
Tue Oct 30 2018 14:07 | 1st = 2 Doolittle Doozzie 2nd = 3 Ginger Micky 3rd = 4 Montana Chief 4th = 6 Todays Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 3 Muskett | ||
Tue Oct 30 2018 14:04 | 1st = 3 Muskett 2nd = 1 Droopys Jacket 3rd = 2 Wynburn Phoenix 4th = 8 Ricson Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stawell Race 2 - 12 Shebaa | ||
Tue Oct 30 2018 14:00 | 1st = 12 Shebaa 2nd = 8 Dash For May 3rd = 4 Kid Mac 4th = 7 Say Good Night |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 5 Bugatti Reign | ||
Tue Oct 30 2018 13:57 | 1st = 5 Bugatti Reign 2nd = 7 Bogan Bomber 3rd = 8 Corleone Kid 4th = 3 Busted Custard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 2 - 3 Indian Rocks | ||
Tue Oct 30 2018 13:55 | 1st = 3 Indian Rocks 2nd = 4 Queachy 3rd = 7 Bring Euro 4th = 9 King Of Monaco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 1 Long Gully Gus | ||
Tue Oct 30 2018 13:52 | 1st = 1 Long Gully Gus 2nd = 3 Reiko Rocketta 3rd = 6 Alpha Aion 4th = 5 Croydon Boys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 3 - 7 Westburn Yield | ||
Tue Oct 30 2018 13:48 | 1st = 7 Westburn Yield 2nd = 11 K B La Salle 3rd = 9 Mr Incredible 4th = 1 Lausanne Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 3 Whats The Catch | ||
Tue Oct 30 2018 13:47 | 1st = 3 Whats The Catch 2nd = 4 Ferdinand 3rd = 7 Shezallapples 4th = 1 Heza Conman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 4 Secret Puzzle | ||
Tue Oct 30 2018 13:43 | 1st = 4 Secret Puzzle 2nd = 7 Hooltifia 3rd = 1 Buckle Up Oliva 4th = 5 Greysynd Hawk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 7 Corleone King | ||
Tue Oct 30 2018 13:39 | 1st = 7 Corleone King 2nd = 5 Springcreek Bill 3rd = 3 Marbos Magic 4th = 6 Asa Barboza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 5 Shima Breeze | ||
Tue Oct 30 2018 13:35 | 1st = 5 Shima Breeze 2nd = 8 Master Chaos 3rd = 1 Aquiam 4th = 3 Why That |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stawell Race 1 - 6 Mischa | ||
Tue Oct 30 2018 13:30 | 1st = 6 Mischa 2nd = 5 Fairy Song 3rd = 2 Dont Wait 4th = 1 Diggity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 2 Miss Moggy | ||
Tue Oct 30 2018 13:27 | 1st = 2 Miss Moggy 2nd = 4 Thats Pops Boy 3rd = 1 Ya Fruitcake 4th = 6 Leica Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 1 Beanie Allen | ||
Tue Oct 30 2018 13:24 | 1st = 1 Beanie Allen 2nd = 8 Speed Of Light 3rd = 3 Corleone Queen 4th = 2 Bad Boy Mexican |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 2 - 9 Sol Invictus | ||
Tue Oct 30 2018 13:22 | 1st = 9 Sol Invictus 2nd = 8 November Guy 3rd = 6 Whataboyz 4th = 1 Laura Bush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 1 - 8 Blazing Cheers | ||
Tue Oct 30 2018 13:20 | 1st = 8 Blazing Cheers 2nd = 3 Leprechaun Lad 3rd = 7 Bromach 4th = 4 His Kyllachy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 1 Spring Eagle | ||
Tue Oct 30 2018 13:17 | 1st = 1 Spring Eagle 2nd = 10 Kalgaritch Kid 3rd = 5 Kansas Lane 4th = 2 Loceryl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 12 - 4 Tee An Cee | ||
Tue Oct 30 2018 13:13 | 1st = 4 Tee An Cee 2nd = 1 Mick The Mower 3rd = 8 Amy Bale 4th = 6 Flaming Sambuca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 4 Drop The Hammer | ||
Tue Oct 30 2018 13:12 | 1st = 4 Drop The Hammer 2nd = 3 Good Job 3rd = 1 Lethal Les 4th = 8 Kyvalley Boomerang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 1 Tuesdays Grace | ||
Tue Oct 30 2018 13:09 | 1st = 1 Tuesdays Grace 2nd = 7 Alarming Betty 3rd = 4 Blackwood Polly 4th = 2 Jugdish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 8 Roseys Fantasy | ||
Tue Oct 30 2018 13:05 | 1st = 8 Roseys Fantasy 2nd = 2 Dandy Dale 3rd = 1 Shes Single 4th = 5 Durama Mystic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 3 Isla Maye | ||
Tue Oct 30 2018 13:00 | 1st = 3 Isla Maye 2nd = 6 Maunganui Magic 3rd = 8 Unique Honour 4th = 10 Hometown Lads |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 11 - 1 Zipping Ripley | ||
Tue Oct 30 2018 12:55 | 1st = 1 Zipping Ripley 2nd = 6 Zefside 3rd = 7 Miss Nina 4th = 2 Shoe Fly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 5 Limit Desires | ||
Tue Oct 30 2018 12:52 | 1st = 5 Limit Desires 2nd = 2 Jamella Pearl 3rd = 4 Its Fletch 4th = 1 Clubber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 1 - 2 Dauntless | ||
Tue Oct 30 2018 12:48 | 1st = 2 Dauntless 2nd = 7 Clover Kate 3rd = 5 Rave Nation 4th = 1 Topnotch Titan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 7 Turbo Park | ||
Tue Oct 30 2018 12:45 | 1st = 7 Turbo Park 2nd = 3 Arthur Martha 3rd = 1 Hardaway Harada 4th = 5 Dig Deep Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 2 Star Anise | ||
Tue Oct 30 2018 12:41 | 1st = 2 Star Anise 2nd = 5 Discounter 3rd = 8 Victa Brayden 4th = 4 Fabroad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 10 - 2 Double Speed | ||
Tue Oct 30 2018 12:38 | 1st = 2 Double Speed 2nd = 8 Bruisers Day 3rd = 3 Luciastar 4th = 6 Paris Global |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 1 Zulu Vision | ||
Tue Oct 30 2018 12:30 | 1st = 1 Zulu Vision 2nd = 4 Zulu Alert 3rd = 5 Bugatti Monach 4th = 2 Sutton Via |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 3 Precious Miracle | ||
Tue Oct 30 2018 12:26 | 1st = 3 Precious Miracle 2nd = 6 Our Collision 3rd = 8 Milo And Milk 4th = 1 Soda Ashlee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 9 - 2 Goldstar Galaxie | ||
Tue Oct 30 2018 12:17 | 1st = 2 Goldstar Galaxie 2nd = 3 Jinja Cody 3rd = 8 Reign Of Fire 4th = 4 Jealous Much |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 7 Mr Cashway | ||
Tue Oct 30 2018 12:12 | 1st = 7 Mr Cashway 2nd = 5 Smashing Kaz 3rd = 6 Manny Mac 4th = 8 Victor Leone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 8 - 4 Nippaofsambucca | ||
Tue Oct 30 2018 12:00 | 1st = 4 Nippaofsambucca 2nd = 3 Homebush Comet 3rd = 2 Justin Ryan 4th = 5 Jay Grim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 7 - 8 Kia Tere | ||
Tue Oct 30 2018 11:43 | 1st = 8 Kia Tere 2nd = 6 Manooka 3rd = 4 Cosmic Stu 4th = 5 Go Brat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 6 - 2 Ketchikan Blue | ||
Tue Oct 30 2018 11:26 | 1st = 2 Ketchikan Blue 2nd = 1 Galifianakis 3rd = 3 Goldstar Scooby 4th = 8 Storming Mack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 5 - 5 Jinja Shake | ||
Tue Oct 30 2018 11:09 | 1st = 5 Jinja Shake 2nd = 7 Black Bobby 3rd = 2 Opawa Jane 4th = 1 Lennox Heads |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 4 - 7 Canya Sniper | ||
Tue Oct 30 2018 10:52 | 1st = 7 Canya Sniper 2nd = 8 Zara Fab 3rd = 4 Yi Feng 4th = 3 Sausage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 3 - 8 Melan | ||
Tue Oct 30 2018 10:35 | 1st = 8 Melan 2nd = 6 Botany Alan 3rd = 5 Homebush Austin 4th = 7 Sparkling Terra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 2 - 5 Avalanch City | ||
Tue Oct 30 2018 10:18 | 1st = 5 Avalanch City 2nd = 8 Shanly Star 3rd = 2 Goldstar Dodge 4th = 3 Cornali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 1 - 8 Gracie Lee | ||
Tue Oct 30 2018 10:02 | 1st = 8 Gracie Lee 2nd = 1 Goldstar Alaska 3rd = 9 Guilty Rogue 4th = 10 Dizzy Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 10 - 8 Rapido | ||
Sun Sep 30 2018 21:21 | 1st = 8 Rapido 2nd = 4 Gardot 3rd = 3 Meales Chance 4th = 7 Sublime Countess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 12 - 3 Barbara Benz | ||
Sun Sep 30 2018 21:07 | 1st = 3 Barbara Benz 2nd = 1 Ha Ha Classy 3rd = 5 Blackjack Betty 4th = 6 Fernvale Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 9 - 6 Secret Gold | ||
Sun Sep 30 2018 21:00 | 1st = 6 Secret Gold 2nd = 5 Allen Ichiro 3rd = 4 Elite Falcon 4th = 8 Zamlee Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 8 Tegxcellent | ||
Sun Sep 30 2018 20:54 | 1st = 8 Tegxcellent 2nd = 6 Supa Shalala 3rd = 10 Wild Hunny 4th = 3 Ebb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 6 Solo Mission | ||
Sun Sep 30 2018 20:50 | 1st = 6 Solo Mission 2nd = 7 Destini Comet 3rd = 8 Miss Paige Mac 4th = 9 Rapid Effect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 2 Goose Buzz | ||
Sun Sep 30 2018 20:47 | 1st = 2 Goose Buzz 2nd = 6 Aston Harpo 3rd = 7 Dazzling Diva 4th = 4 Iceni Rival |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 8 - 4 Crash Zone | ||
Sun Sep 30 2018 20:44 | 1st = 4 Crash Zone 2nd = 8 Jacky Shannon 3rd = 6 Eight Roses 4th = 3 Kappa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 3 Surgical Wally | ||
Sun Sep 30 2018 20:37 | 1st = 3 Surgical Wally 2nd = 2 Rip Van Winkle 3rd = 1 Black Shirley 4th = 4 Takaho Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 1 Key Factor | ||
Sun Sep 30 2018 20:34 | 1st = 1 Key Factor 2nd = 6 Di Canio 3rd = 7 Indian Ruby 4th = 2 Top Score |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 2 Aquiam | ||
Sun Sep 30 2018 20:28 | 1st = 2 Aquiam 2nd = 7 Game Of Bones 3rd = 3 Innamincka 4th = 4 Baudelaire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 7 - 4 Quintus Maximus | ||
Sun Sep 30 2018 20:25 | 1st = 4 Quintus Maximus 2nd = 3 Destini Delta 3rd = 5 Choice Way 4th = 6 Your Hanger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 4 Ricketts Point | ||
Sun Sep 30 2018 20:22 | 1st = 4 Ricketts Point 2nd = 6 Dr Shreds 3rd = 8 Dr Summer 4th = 1 Hundred |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 2 Imma Callim Klay | ||
Sun Sep 30 2018 20:19 | 1st = 2 Imma Callim Klay 2nd = 7 Georgie Mac 3rd = 9 Mr Belvedere 4th = 3 Iron Monarch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 8 Aston Noir | ||
Sun Sep 30 2018 20:12 | 1st = 8 Aston Noir 2nd = 5 Signal Peak 3rd = 1 Wait There 4th = 7 Jack In Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 6 - 2 Hawk Glide | ||
Sun Sep 30 2018 20:08 | 1st = 2 Hawk Glide 2nd = 8 Swansee 3rd = 5 Distant Shores 4th = 3 Fabbenz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 7 Macalister Mac | ||
Sun Sep 30 2018 20:04 | 1st = 7 Macalister Mac 2nd = 5 Charlie Cockatoo 3rd = 4 Akina Cosmo 4th = 2 Macalister Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 3 Black Paws | ||
Sun Sep 30 2018 20:00 | 1st = 3 Black Paws 2nd = 1 Zenyatta Miss 3rd = 2 El Nunu 4th = 7 Arabella Emjay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 8 Prophetess | ||
Sun Sep 30 2018 19:56 | 1st = 8 Prophetess 2nd = 6 Dream A Little 3rd = 5 Gangalla Fury 4th = 1 Optic Blast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 5 - 8 Kraken Bolt | ||
Sun Sep 30 2018 19:52 | 1st = 8 Kraken Bolt 2nd = 5 Demi 3rd = 6 Swansea Shannon 4th = 4 Cosmic Fortune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 7 Mepunga Bonnie | ||
Sun Sep 30 2018 19:49 | 1st = 7 Mepunga Bonnie 2nd = 8 Monster Machine 3rd = 6 Perrie Lulu 4th = 1 Crickets Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 7 Shadow Court | ||
Sun Sep 30 2018 19:38 | 1st = 7 Shadow Court 2nd = 8 Lady Olivia 3rd = 2 Im Glad 4th = 3 Short Session |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 8 Reiko Rocketta | ||
Sun Sep 30 2018 19:34 | 1st = 8 Reiko Rocketta 2nd = 3 Fantastic Chief 3rd = 5 Rip It Ralph 4th = 6 Bone Jarrer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 4 - 8 Sunbaker | ||
Sun Sep 30 2018 19:30 | 1st = 8 Sunbaker 2nd = 1 Rittos Hanger 3rd = 7 Mauritian Eric 4th = 3 Hurricane Hayley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 8 Sooky Jooky | ||
Sun Sep 30 2018 19:27 | 1st = 8 Sooky Jooky 2nd = 2 Winlock Tabatha 3rd = 4 Clarence Clocka 4th = 1 Rose Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 4 Gemma Benz | ||
Sun Sep 30 2018 19:23 | 1st = 4 Gemma Benz 2nd = 6 Vaquero 3rd = 5 Illawong Cowgirl 4th = 1 Ebony Sands |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 6 Madam Onyx | ||
Sun Sep 30 2018 19:19 | 1st = 6 Madam Onyx 2nd = 1 Octane Sadie 3rd = 5 Ambers Wish 4th = 4 Zizou De Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 3 - 8 Barbies Chance | ||
Sun Sep 30 2018 19:11 | 1st = 8 Barbies Chance 2nd = 4 Island Girl 3rd = 1 Dashing Geek 4th = 7 Arabian Khaleese |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 1 Taabinga Flash | ||
Sun Sep 30 2018 19:08 | 1st = 1 Taabinga Flash 2nd = 2 Our Delta Rose 3rd = 7 Bacardi Breezer 4th = 8 Omega Vera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 2 Classy Churchie | ||
Sun Sep 30 2018 19:05 | 1st = 2 Classy Churchie 2nd = 7 Spring Runner 3rd = 5 Westmead Daffie 4th = 1 Havana Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 2 Matriculate | ||
Sun Sep 30 2018 18:58 | 1st = 2 Matriculate 2nd = 3 Canya Max 3rd = 7 Glory Fire 4th = 8 Chevy Tron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 8 - 5 Motorvator | ||
Sun Sep 30 2018 18:55 | 1st = 5 Motorvator 2nd = 4 Top Rated 3rd = 6 Generous Albert 4th = 9 Vino Beneteau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 2 - 6 Riding Her Luck | ||
Sun Sep 30 2018 18:52 | 1st = 6 Riding Her Luck 2nd = 7 Matilda Road 3rd = 2 Never Fear 4th = 1 Prior Warning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 5 Mood Swings | ||
Sun Sep 30 2018 18:48 | 1st = 5 Mood Swings 2nd = 8 Rhyans Return 3rd = 3 Dr Walter 4th = 4 Dr Cadenza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 2 Burrum Eagle | ||
Sun Sep 30 2018 18:45 | 1st = 2 Burrum Eagle 2nd = 1 Timely Rickshaw 3rd = 8 Wild Connection 4th = 5 Yo Yo Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 1 Launching | ||
Sun Sep 30 2018 18:37 | 1st = 1 Launching 2nd = 4 Grand Chaos 3rd = 7 Kansas Lane 4th = 3 Long Gully Pete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 1 - 1 Barcia Size | ||
Sun Sep 30 2018 18:34 | 1st = 1 Barcia Size 2nd = 6 Fab Lady 3rd = 2 Pollination 4th = 8 Coolazar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 7 Cross Threaded | ||
Sun Sep 30 2018 18:27 | 1st = 7 Cross Threaded 2nd = 6 Velocity Anifrid 3rd = 8 Dr Pixie 4th = 1 Honeysuckle Jim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 1 Arriba | ||
Sun Sep 30 2018 18:24 | 1st = 1 Arriba 2nd = 3 Dusty Delight 3rd = 5 Elite Jax 4th = 6 Fairy Wren |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 7 - 5 Fairy Fast | ||
Sun Sep 30 2018 18:20 | 1st = 5 Fairy Fast 2nd = 2 Fancy Street 3rd = 6 Miss Mandy 4th = 8 Kendels Flood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 1 Aston Boss | ||
Sun Sep 30 2018 18:16 | 1st = 1 Aston Boss 2nd = 4 Pearling 3rd = 2 Chief Bothing 4th = 7 Natural Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 5 Hello Sooty | ||
Sun Sep 30 2018 18:12 | 1st = 5 Hello Sooty 2nd = 7 Valencia Gem 3rd = 1 Akina Harley 4th = 2 Catcha Nugget |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 2 Rays Reward | ||
Sun Sep 30 2018 18:04 | 1st = 2 Rays Reward 2nd = 8 Who What Where 3rd = 3 Fast Judgement 4th = 1 Crocodile Smile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 5 - 3 Olivares | ||
Sun Sep 30 2018 18:00 | 1st = 3 Olivares 2nd = 8 Right Here 3rd = 2 Exonerate 4th = 5 Shoot n Scoot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 4 Bit Of Fun | ||
Sun Sep 30 2018 17:57 | 1st = 4 Bit Of Fun 2nd = 6 Long Gully Del 3rd = 1 Ballinderry Girl 4th = 7 Ronray Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 3 Grande Fratello | ||
Sun Sep 30 2018 17:54 | 1st = 3 Grande Fratello 2nd = 6 Big Boss Bree 3rd = 2 Superior Indi 4th = 4 Yuken Pay Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 7 - 7 Idrather Rahma | ||
Sun Sep 30 2018 17:49 | 1st = 7 Idrather Rahma 2nd = 6 Rosanna Raider 3rd = 11 Another Mortgage 4th = 9 Dangerous Women |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 6 - 6 Crystal Valley | ||
Sun Sep 30 2018 17:45 | 1st = 6 Crystal Valley 2nd = 2 Chenery Red 3rd = 10 Nun Too Savvy 4th = 4 Shouhou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 4 Always Albury | ||
Sun Sep 30 2018 17:44 | 1st = 4 Always Albury 2nd = 5 Tada 3rd = 1 Laughing Gear 4th = 7 Outback Destiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 9 - 3 Sky One | ||
Sun Sep 30 2018 17:40 | 1st = 3 Sky One 2nd = 9 Daresay 3rd = 6 Lucky Captain 4th = 4 Red Balter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 2 Blackrock Busy | ||
Sun Sep 30 2018 17:37 | 1st = 2 Blackrock Busy 2nd = 8 Aston Klara 3rd = 3 Wrackmere 4th = 4 Arthur Watts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 8 Macs Road | ||
Sun Sep 30 2018 17:34 | 1st = 8 Macs Road 2nd = 4 Colour My World 3rd = 3 Princess Spolly 4th = 1 Moroka Assassin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cootamundra Race 8 - 5 Dreams Of Paris | ||
Sun Sep 30 2018 17:30 | 1st = 5 Dreams Of Paris 2nd = 11 Danetrille 3rd = 6 Willy White Socks 4th = 8 Zarlu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 7 Crackerjack Skip | ||
Sun Sep 30 2018 17:29 | 1st = 7 Crackerjack Skip 2nd = 4 Dewana Express 3rd = 3 Bottoms Up 4th = 2 Kiss Me Nicki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 4 - 4 Poppy Darling | ||
Sun Sep 30 2018 17:25 | 1st = 4 Poppy Darling 2nd = 7 Maiden Grace 3rd = 2 Hilfiger 4th = 5 Razor Beer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 7 - 10 Sapper Tom | ||
Sun Sep 30 2018 17:20 | 1st = 10 Sapper Tom 2nd = 4 Archie Luxury 3rd = 15 Felix 4th = 2 Justice Faith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 6 - 7 Aldebaran Prince | ||
Sun Sep 30 2018 17:14 | 1st = 7 Aldebaran Prince 2nd = 4 Tilly Time 3rd = 9 Whattalottafray 4th = 8 Danny Elle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 5 - 4 Neurological | ||
Sun Sep 30 2018 17:10 | 1st = 4 Neurological 2nd = 6 Jester Ferrari 3rd = 7 Oanit 4th = 5 Encomium |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 4 Vivian Shiraz | ||
Sun Sep 30 2018 17:08 | 1st = 4 Vivian Shiraz 2nd = 3 Gracies Colour 3rd = 6 Weblec Nic 4th = 1 Seminole Wind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 8 - 4 Beat The Beast | ||
Sun Sep 30 2018 17:05 | 1st = 4 Beat The Beast 2nd = 16 Play Thing 3rd = 12 Coastal Boy 4th = 19 Atomic Missile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 9 - 10 Furrion | ||
Sun Sep 30 2018 17:00 | 1st = 10 Furrion 2nd = 8 Best Of Days 3rd = 14 Runaway 4th = 2 Life Less Ordinary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 8 - 3 Trusted Warrior | ||
Sun Sep 30 2018 16:57 | 1st = 3 Trusted Warrior 2nd = 1 Appmat 3rd = 5 Wyuna 4th = 4 The Grey Crusader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 3 - 4 Heart Of Red | ||
Sun Sep 30 2018 16:55 | 1st = 4 Heart Of Red 2nd = 1 Tea Tree Gully 3rd = 9 Shampers 4th = 6 Duvet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cootamundra Race 7 - 4 Wyangle | ||
Sun Sep 30 2018 16:53 | 1st = 4 Wyangle 2nd = 3 Lord Denman 3rd = 12 Sweettalkingwilly 4th = 13 Red Hot Tango |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 5 - 6 Mygoldengrinner | ||
Sun Sep 30 2018 16:48 | 1st = 6 Mygoldengrinner 2nd = 3 Heza Cracker 3rd = 7 Madison Louise 4th = 1 All My Savings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 4 Feikuai Donna | ||
Sun Sep 30 2018 16:47 | 1st = 4 Feikuai Donna 2nd = 8 Nangar Jill 3rd = 1 Ohana Sparkles 4th = 2 Zipping Clare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 6 - 6 Queen Of Kingston | ||
Sun Sep 30 2018 16:45 | 1st = 6 Queen Of Kingston 2nd = 9 My Cousin Jackie 3rd = 7 Anne Bonny 4th = 5 Voltaire Lumiere |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 7 - 6 Irish Mint | ||
Sun Sep 30 2018 16:40 | 1st = 6 Irish Mint 2nd = 5 Tintagel Rocker 3rd = 1 Hanks Nephew 4th = 4 Stonecast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 4 - 1 Cup Night | ||
Sun Sep 30 2018 16:35 | 1st = 1 Cup Night 2nd = 3 May Keep Him 3rd = 2 Wakan Tanka 4th = 9 Colourful Chloe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 1 Destini Jaguar | ||
Sun Sep 30 2018 16:32 | 1st = 1 Destini Jaguar 2nd = 4 Riddles 3rd = 7 Dusky Dominance 4th = 5 Aston Nirvana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 8 - 8 Homesman | ||
Sun Sep 30 2018 16:30 | 1st = 8 Homesman 2nd = 4 Tosen Basil 3rd = 2 Humidor 4th = 7 Blair House |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 6 Dulcie Tie | ||
Sun Sep 30 2018 16:26 | 1st = 6 Dulcie Tie 2nd = 16 Too Hot To Hold 3rd = 15 Sowhat Imarockstar 4th = 13 Peerless Cruise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 7 - 5 Chief Navigator | ||
Sun Sep 30 2018 16:22 | 1st = 5 Chief Navigator 2nd = 2 Kingsclere 3rd = 3 The Decider 4th = 1 Jaws Of Life |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cootamundra Race 6 - 8 Zariz No Other | ||
Sun Sep 30 2018 16:19 | 1st = 8 Zariz No Other 2nd = 4 Find My Tail 3rd = 6 Event 4th = 7 Skiing Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 2 - 7 Nordic Eclipse | ||
Sun Sep 30 2018 16:15 | 1st = 7 Nordic Eclipse 2nd = 1 Lock The Doors 3rd = 2 Snowtrooper 4th = 3 Bedisguised |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 4 - 2 Captain Bronzie | ||
Sun Sep 30 2018 16:14 | 1st = 2 Captain Bronzie 2nd = 4 Melchoir 3rd = 1 Baccarat 4th = 6 Most Happy Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 6 - 2 Bramfield | ||
Sun Sep 30 2018 16:10 | 1st = 2 Bramfield 2nd = 1 Locks Well 3rd = 7 Wine Dance 4th = 8 Nippy Lippy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 5 Fire And Smoke | ||
Sun Sep 30 2018 16:08 | 1st = 5 Fire And Smoke 2nd = 3 Destini Cavalier 3rd = 6 Come On Colour 4th = 4 Werner Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 5 - 6 Siroccan Lad | ||
Sun Sep 30 2018 16:05 | 1st = 6 Siroccan Lad 2nd = 1 Star Of Harada 3rd = 13 Limited 4th = 11 Rahdane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 7 - 3 Smart Melody | ||
Sun Sep 30 2018 16:00 | 1st = 3 Smart Melody 2nd = 2 Thrillster 3rd = 1 El Dorado Dreaming 4th = 10 Anjana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 3 - 4 Metro Boy | ||
Sun Sep 30 2018 15:57 | 1st = 4 Metro Boy 2nd = 6 Ice Maker 3rd = 1 Apollo 4th = 7 Royal Archie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 11 Say I Cee You | ||
Sun Sep 30 2018 15:53 | 1st = 11 Say I Cee You 2nd = 1 Angels Of Fenway 3rd = 9 Oscars Lot 4th = 3 Costalargo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 6 - 6 Clever Charlotte | ||
Sun Sep 30 2018 15:49 | 1st = 6 Clever Charlotte 2nd = 1 Paion 3rd = 2 Silent Savings 4th = 7 Foreeva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cootamundra Race 5 - 3 Kormaddie | ||
Sun Sep 30 2018 15:45 | 1st = 3 Kormaddie 2nd = 1 Exaggerate 3rd = 4 La Biere Choisie 4th = 6 Yawkey Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 1 Connor Allen | ||
Sun Sep 30 2018 15:43 | 1st = 1 Connor Allen 2nd = 5 Callums Son 3rd = 7 Kaylin 4th = 6 Tiarna Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 5 - 11 Onward | ||
Sun Sep 30 2018 15:40 | 1st = 11 Onward 2nd = 5 Bel Streak 3rd = 7 Hetuka Zarsho 4th = 1 Neva Doubt Us |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 1 - 4 Shining Mane | ||
Sun Sep 30 2018 15:37 | 1st = 4 Shining Mane 2nd = 2 Danoxie 3rd = 7 Mitochondria 4th = 8 Montana Air |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 3 - 6 With Gusto | ||
Sun Sep 30 2018 15:34 | 1st = 6 With Gusto 2nd = 5 Jodan 3rd = 1 Might Be Luck 4th = 4 Astronaut |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 4 Cryers Jed | ||
Sun Sep 30 2018 15:32 | 1st = 4 Cryers Jed 2nd = 8 Lektra Brandy 3rd = 6 Downtown Pixie 4th = 5 Ramified |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 6 - 3 Native Soldier | ||
Sun Sep 30 2018 15:30 | 1st = 3 Native Soldier 2nd = 11 Tavisan 3rd = 2 Long Leaf 4th = 15 Mr Exclusive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 4 - 11 Champagne Vega | ||
Sun Sep 30 2018 15:27 | 1st = 11 Champagne Vega 2nd = 9 Charlottes Girl 3rd = 5 Givemeaminute 4th = 15 Last Cigar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 2 - 7 Ship Creek | ||
Sun Sep 30 2018 15:23 | 1st = 7 Ship Creek 2nd = 3 Palladio 3rd = 1 Vagabond Boy 4th = 2 Our Mate Boots |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 3 Wanna Allen | ||
Sun Sep 30 2018 15:21 | 1st = 3 Wanna Allen 2nd = 4 Reign Of Omar 3rd = 2 Mi Blue Day 4th = 1 Opal Heist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 1 Flame of Liberty | ||
Sun Sep 30 2018 15:19 | 1st = 1 Flame of Liberty 2nd = 5 Bels Banner 3rd = 2 Rogue Drummer 4th = 6 Delphox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 4 Cryers Plugger | ||
Sun Sep 30 2018 15:17 | 1st = 4 Cryers Plugger 2nd = 2 Ben Nevis 3rd = 7 George Regis 4th = 8 Azumi Spice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 5 - 1 Balearic | ||
Sun Sep 30 2018 15:15 | 1st = 1 Balearic 2nd = 4 His Nibs 3rd = 2 Ivoryman 4th = 3 Argillite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 4 - 2 Eye The World | ||
Sun Sep 30 2018 15:10 | 1st = 2 Eye The World 2nd = 3 Burnro 3rd = 1 Vintage Grove 4th = 4 Lonberg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 2 Sure To Excite | ||
Sun Sep 30 2018 15:06 | 1st = 2 Sure To Excite 2nd = 1 Let Him Ride 3rd = 6 Limburg Gunna 4th = 8 Full Of Weetbix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cootamundra Race 4 - 2 Dylans Deeva | ||
Sun Sep 30 2018 15:05 | 1st = 2 Dylans Deeva 2nd = 6 Didnt Even Kiss Me 3rd = 1 Not Too Sure 4th = 8 Jar Of Hearts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 11 - 8 Nancys Boy | ||
Sun Sep 30 2018 15:04 | 1st = 8 Nancys Boy 2nd = 4 Stompem 3rd = 3 Sounds Lika Gem 4th = 7 Dundee Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 7 Baurna Sal | ||
Sun Sep 30 2018 15:02 | 1st = 7 Baurna Sal 2nd = 2 Cee Me Turbo 3rd = 1 Scully 4th = 5 Roxys Daisy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 5 - 7 Trekking | ||
Sun Sep 30 2018 15:00 | 1st = 7 Trekking 2nd = 1 Kemono 3rd = 3 Heart Of A Lion 4th = 6 Brave Song |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 2 - 1 All Major | ||
Sun Sep 30 2018 14:55 | 1st = 1 All Major 2nd = 3 Shadow Style 3rd = 2 Saviour Clare 4th = 5 Overpowering |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 3 - 2 Big Arjay | ||
Sun Sep 30 2018 14:52 | 1st = 2 Big Arjay 2nd = 3 Marokawa 3rd = 8 Out for Justice 4th = 4 Bullion Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 4 Creative Playboy | ||
Sun Sep 30 2018 14:50 | 1st = 4 Creative Playboy 2nd = 3 Soda Flakes 3rd = 7 Zoro Bale 4th = 6 Zanzeedoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 1 - 6 Play Hard | ||
Sun Sep 30 2018 14:48 | 1st = 6 Play Hard 2nd = 1 Gessato 3rd = 2 Designer Prince 4th = 5 Barbie Will Do |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 1 Seabrook Noisey | ||
Sun Sep 30 2018 14:46 | 1st = 1 Seabrook Noisey 2nd = 6 Big Lebowski 3rd = 8 Springvale Alysa 4th = 5 Irka Jakit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 2 Trois Choix | ||
Sun Sep 30 2018 14:44 | 1st = 2 Trois Choix 2nd = 5 First Stimulus 3rd = 1 Bodega Negra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 3 - 3 Husslin Humph | ||
Sun Sep 30 2018 14:40 | 1st = 3 Husslin Humph 2nd = 1 Kemalpasa 3rd = 5 Avora Sun 4th = 2 Gottabiton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 3 Wet And Wild | ||
Sun Sep 30 2018 14:39 | 1st = 3 Wet And Wild 2nd = 1 Mepunga Tycoon 3rd = 4 Tobias Kelton 4th = 5 Oliver Cruise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 4 - 3 Go For It | ||
Sun Sep 30 2018 14:35 | 1st = 3 Go For It 2nd = 7 Motown Blues 3rd = 6 Gee Gees Can Tell 4th = 2 Chloes King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 10 - 3 Articulight | ||
Sun Sep 30 2018 14:34 | 1st = 3 Articulight 2nd = 2 Flamboyant 3rd = 4 Nurburgring 4th = 1 Sir Fortune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 2 Stevie Dee | ||
Sun Sep 30 2018 14:32 | 1st = 2 Stevie Dee 2nd = 5 Flossing 3rd = 3 Limburg Will 4th = 7 Ursula Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 4 - 16 Grey Shadow | ||
Sun Sep 30 2018 14:30 | 1st = 16 Grey Shadow 2nd = 7 Fragonard 3rd = 14 Miss Leonidas 4th = 1 Cool Passion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 2 Swift Limes | ||
Sun Sep 30 2018 14:29 | 1st = 2 Swift Limes 2nd = 6 Wanchai Express 3rd = 7 Kolora Posie 4th = 1 Verev |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cootamundra Race 3 - 6 Orithyia | ||
Sun Sep 30 2018 14:26 | 1st = 6 Orithyia 2nd = 9 Veedouble 3rd = 3 Manhattan Zip 4th = 2 Edge Of Madness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 9 - 1 Steven James | ||
Sun Sep 30 2018 14:22 | 1st = 1 Steven James 2nd = 15 Disraeli 3rd = 2 Mr Bazamour 4th = 4 Piggy Malone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 1 - 2 Arggghhh | ||
Sun Sep 30 2018 14:17 | 1st = 2 Arggghhh 2nd = 1 Mota Mate 3rd = 5 Image Of Starzzz 4th = 6 Longnwindingroad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 2 - 2 Airlie Man | ||
Sun Sep 30 2018 14:14 | 1st = 2 Airlie Man 2nd = 1 Mother To Race Her 3rd = 4 Stellar Jewel 4th = 10 Blazing Cheers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 8 Big Flash Marjen | ||
Sun Sep 30 2018 14:13 | 1st = 8 Big Flash Marjen 2nd = 5 Lady Mikado 3rd = 1 Challis Sprite 4th = 2 Alfies Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 2 - 2 Victor Victor | ||
Sun Sep 30 2018 14:10 | 1st = 2 Victor Victor 2nd = 4 Downs After Dark 3rd = 1 Slide Of Hand 4th = 3 Galaxy Falls |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 4 Shes For Us | ||
Sun Sep 30 2018 14:07 | 1st = 4 Shes For Us 2nd = 6 Ohana Lad 3rd = 7 Ya Ya Ya 4th = 8 Nigel Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 4 Abstain | ||
Sun Sep 30 2018 14:05 | 1st = 4 Abstain 2nd = 3 Rossmay 3rd = 2 Sirmosa 4th = 9 Shes For Ransom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 7 Sophies Moment | ||
Sun Sep 30 2018 14:04 | 1st = 7 Sophies Moment 2nd = 2 Wise Stella 3rd = 3 My Mandara 4th = 4 Azumi Ryder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 3 - 3 Bondeiger | ||
Sun Sep 30 2018 14:00 | 1st = 3 Bondeiger 2nd = 8 Legale 3rd = 7 Octabello 4th = 1 Prized Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 9 - 11 Pembrook Blue | ||
Sun Sep 30 2018 13:59 | 1st = 11 Pembrook Blue 2nd = 5 The Kaik 3rd = 9 Jonty James 4th = 10 Awaytocullect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 3 - 5 Orphanali | ||
Sun Sep 30 2018 13:56 | 1st = 5 Orphanali 2nd = 3 Huontegz 3rd = 11 Diggers Girl 4th = 2 Golden State |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cootamundra Race 2 - 9 Look Behind | ||
Sun Sep 30 2018 13:52 | 1st = 9 Look Behind 2nd = 5 Truth Be Written 3rd = 8 Kyoko 4th = 1 Fast Talking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 4 Gotham Queen | ||
Sun Sep 30 2018 13:48 | 1st = 4 Gotham Queen 2nd = 7 Early Special 3rd = 8 Fawn Illusion 4th = 2 Mallard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 8 - 1 Pythagoras | ||
Sun Sep 30 2018 13:44 | 1st = 1 Pythagoras 2nd = 2 Surrey 3rd = 7 Mi Piaci 4th = 5 Luen Yat Miracle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 4 Sweet As Emm | ||
Sun Sep 30 2018 13:42 | 1st = 4 Sweet As Emm 2nd = 3 Winning Broke 3rd = 8 Penta Allen 4th = 1 Edna Betts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 1 - 2 Glossy Ganoderma | ||
Sun Sep 30 2018 13:40 | 1st = 2 Glossy Ganoderma 2nd = 7 Sharvanos 3rd = 6 Scusee Me 4th = 1 Crazy Culprit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 6 Bungaloo Thor | ||
Sun Sep 30 2018 13:38 | 1st = 6 Bungaloo Thor 2nd = 1 Jimary Siesta 3rd = 2 Mount Duke 4th = 8 Joshua Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 1 - 7 Rothford | ||
Sun Sep 30 2018 13:35 | 1st = 7 Rothford 2nd = 9 Golden Lily 3rd = 13 Koitaki Miss 4th = 4 Monrovia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 7 All Hail Caesar | ||
Sun Sep 30 2018 13:33 | 1st = 7 All Hail Caesar 2nd = 4 Yella Ella 3rd = 8 Clover Victoria 4th = 1 Vee Marina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 5 Big Sam Marjen | ||
Sun Sep 30 2018 13:30 | 1st = 5 Big Sam Marjen 2nd = 10 Shes My Blast 3rd = 3 Bombora Thunder 4th = 9 Go Zippy Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 2 - 2 Cliffs Edge | ||
Sun Sep 30 2018 13:30 | 1st = 2 Cliffs Edge 2nd = 9 Sircconi 3rd = 8 Al Passem 4th = 10 Take It Intern |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 4 The Perpetrator | ||
Sun Sep 30 2018 13:25 | 1st = 4 The Perpetrator 2nd = 7 Pat Kash 3rd = 6 Sinister Princess 4th = 5 Shinnecock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 8 - 3 Be Mine Tonight | ||
Sun Sep 30 2018 13:22 | 1st = 3 Be Mine Tonight 2nd = 6 Stately 3rd = 2 Christian Lady 4th = 8 Cindy Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 2 - 3 Weekend Whisky | ||
Sun Sep 30 2018 13:20 | 1st = 3 Weekend Whisky 2nd = 4 Savs Finale 3rd = 2 Overplay 4th = 1 Our Shanakee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cootamundra Race 1 - 5 Nothing | ||
Sun Sep 30 2018 13:15 | 1st = 5 Nothing 2nd = 7 Bear Esteem 3rd = 10 Stafford 4th = 6 One More Tipple |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 5 Kiwi Boy | ||
Sun Sep 30 2018 13:14 | 1st = 5 Kiwi Boy 2nd = 7 Alyeska 3rd = 8 Idol Hot 4th = 4 Jinja Mongo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 3 Azumi Striker | ||
Sun Sep 30 2018 13:12 | 1st = 3 Azumi Striker 2nd = 6 Penny La Moment 3rd = 5 Smart Marty 4th = 8 Zambora Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 2 Hot Jean | ||
Sun Sep 30 2018 13:09 | 1st = 2 Hot Jean 2nd = 5 Jet Blaster 3rd = 1 Mepunga Dasha 4th = 7 To The Galos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 7 - 7 The Arabian Duke | ||
Sun Sep 30 2018 13:05 | 1st = 7 The Arabian Duke 2nd = 2 Yipson 3rd = 5 Delacroix 4th = 3 Thats How It Goes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 1 - 2 Eclair Calling | ||
Sun Sep 30 2018 13:00 | 1st = 2 Eclair Calling 2nd = 12 Tezlah 3rd = 9 Wayanka 4th = 8 Sunday Pray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 3 Design A Dream | ||
Sun Sep 30 2018 12:57 | 1st = 3 Design A Dream 2nd = 6 Bourne Bill 3rd = 1 Teacup Toni 4th = 2 Rugged |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 5 Pinny Mack | ||
Sun Sep 30 2018 12:54 | 1st = 5 Pinny Mack 2nd = 7 Blazin Carter 3rd = 6 Egomaniacal 4th = 8 Bigtime Lily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 7 Buy Me Diamonds | ||
Sun Sep 30 2018 12:50 | 1st = 7 Buy Me Diamonds 2nd = 4 Unexplainable 3rd = 5 Mepunga Giant 4th = 8 Gojek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 4 Slaughter Bay | ||
Sun Sep 30 2018 12:45 | 1st = 4 Slaughter Bay 2nd = 1 Aloofs Turf 3rd = 5 The Zoff 4th = 3 Oakfield Monarch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 7 - 3 Destiny Jones | ||
Sun Sep 30 2018 12:42 | 1st = 3 Destiny Jones 2nd = 7 Monty Python 3rd = 6 Jen Jaccka 4th = 8 Harrysul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 1 - 1 Earl Da Vinci | ||
Sun Sep 30 2018 12:40 | 1st = 1 Earl Da Vinci 2nd = 3 Scouting Around 3rd = 2 King Manu 4th = 4 Boart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 7 Sassy Lil Lassy | ||
Sun Sep 30 2018 12:34 | 1st = 7 Sassy Lil Lassy 2nd = 2 Cactus Jack 3rd = 5 Dyna Ulysses 4th = 4 Scott The Looks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 1 Cee Me Snoop | ||
Sun Sep 30 2018 12:32 | 1st = 1 Cee Me Snoop 2nd = 4 Dodge Coupe 3rd = 6 Dads Nitro 4th = 5 Cee Me Holly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 4 Twenty Tamar | ||
Sun Sep 30 2018 12:29 | 1st = 4 Twenty Tamar 2nd = 8 Cavernando 3rd = 3 Hogwash 4th = 2 Marlows Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 6 - 8 Onefortheditch | ||
Sun Sep 30 2018 12:25 | 1st = 8 Onefortheditch 2nd = 6 Ave Maria 3rd = 3 Transformer 4th = 16 Unveiling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 5 Cameo Syd | ||
Sun Sep 30 2018 12:16 | 1st = 5 Cameo Syd 2nd = 4 Jinja Might 3rd = 1 Idol Tom 4th = 2 Ask King Jeff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 3 Bullocky Bill | ||
Sun Sep 30 2018 12:13 | 1st = 3 Bullocky Bill 2nd = 8 Big Deal 3rd = 4 Dynastic Ruler 4th = 5 Hodges Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 6 - 13 Shining Frost | ||
Sun Sep 30 2018 12:07 | 1st = 13 Shining Frost 2nd = 9 Shecandance 3rd = 6 Days Of Redemption 4th = 1 Loissonya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 7 Beltom | ||
Sun Sep 30 2018 11:58 | 1st = 7 Beltom 2nd = 9 Amy Amy 3rd = 6 Jetsun Singer 4th = 1 Jinja Bailey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 4 Undetectable | ||
Sun Sep 30 2018 11:55 | 1st = 4 Undetectable 2nd = 7 Superior Briz 3rd = 2 Almapa Gallucci 4th = 3 Shirdale Tom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 5 - 3 Cowboys Dont Cry | ||
Sun Sep 30 2018 11:50 | 1st = 3 Cowboys Dont Cry 2nd = 5 Burdocvelvetprince 3rd = 10 Iztamour 4th = 6 Turo De Potenco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 7 Draxler | ||
Sun Sep 30 2018 11:41 | 1st = 7 Draxler 2nd = 9 Go Angel 3rd = 1 Yooldome 4th = 6 Sue Zooki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 6 Food Fighter | ||
Sun Sep 30 2018 11:38 | 1st = 6 Food Fighter 2nd = 9 Ziggy Doll 3rd = 7 Pharoahs Dream 4th = 2 White Minion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 5 - 2 Momentous | ||
Sun Sep 30 2018 11:32 | 1st = 2 Momentous 2nd = 10 Red Hot Rocket 3rd = 5 Take After Me 4th = 15 Trick Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 4 Mad Harry | ||
Sun Sep 30 2018 11:24 | 1st = 4 Mad Harry 2nd = 8 Cest Lamour 3rd = 1 Audrette 4th = 5 Mobility Scooter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 5 Chloe Crumpet | ||
Sun Sep 30 2018 11:19 | 1st = 5 Chloe Crumpet 2nd = 6 Tiara Jo 3rd = 1 Miss Cheekiness 4th = 4 Queen Lita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 4 - 13 Hesalljazz | ||
Sun Sep 30 2018 11:15 | 1st = 13 Hesalljazz 2nd = 9 Delegate 3rd = 1 No Change 4th = 2 Its A Wonder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 8 Jetsun Doll | ||
Sun Sep 30 2018 11:06 | 1st = 8 Jetsun Doll 2nd = 1 Electric Dee Eye 3rd = 7 Bigtime Tyson 4th = 2 Heart Shaped Box |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 6 Beats Maneuva | ||
Sun Sep 30 2018 11:03 | 1st = 6 Beats Maneuva 2nd = 4 Rubys Boy 3rd = 8 Magic Kenz 4th = 7 Melally Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 4 - 2 Tin Roof Blues | ||
Sun Sep 30 2018 10:57 | 1st = 2 Tin Roof Blues 2nd = 13 Madame Frost 3rd = 5 Emma G 4th = 1 Lucys Badboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 7 Blitz em Rene | ||
Sun Sep 30 2018 10:49 | 1st = 7 Blitz em Rene 2nd = 3 Fantastic Lucy 3rd = 2 Ken Wilde 4th = 5 El Narco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 3 - 2 Wilijonmcbride | ||
Sun Sep 30 2018 10:40 | 1st = 2 Wilijonmcbride 2nd = 4 Class Above 3rd = 1 Lacustre 4th = 6 Result Merchant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 2 Bear Claws | ||
Sun Sep 30 2018 10:31 | 1st = 2 Bear Claws 2nd = 4 Lucky James 3rd = 5 Forever And Ever 4th = 3 Jetsun Stampede |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 3 - 5 Daring Dash | ||
Sun Sep 30 2018 10:22 | 1st = 5 Daring Dash 2nd = 6 Eureka 3rd = 11 Katamach 4th = 4 Mynanasgotnoteeth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 1 Jetsun Paint | ||
Sun Sep 30 2018 10:14 | 1st = 1 Jetsun Paint 2nd = 6 Its Pawsible 3rd = 4 Hot Mayhem 4th = 2 Bah Baa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 2 - 1 Henry Tudor | ||
Sun Sep 30 2018 10:05 | 1st = 1 Henry Tudor 2nd = 2 Georgethefifth 3rd = 5 Mr Enthusiastic 4th = 8 No Tip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 2 - 17 Lotamuscle | ||
Sun Sep 30 2018 9:52 | 1st = 17 Lotamuscle 2nd = 16 Angustia 3rd = 9 Thatgirltrouble 4th = 2 Fast Wet N Windee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 1 - 11 Mexican | ||
Sun Sep 30 2018 9:30 | 1st = 11 Mexican 2nd = 2 Zedace 3rd = 6 Justnametheprice 4th = 1 Tell Me More |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 1 - 8 Romanite | ||
Sun Sep 30 2018 9:22 | 1st = 8 Romanite 2nd = 5 Myboylolliepop 3rd = 9 Pat Campbell 4th = 3 Franco Sherborne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 8 Bow Gundi | ||
Sun Sep 30 2018 0:09 | 1st = 8 Bow Gundi 2nd = 5 Britz 3rd = 3 Bullseye Eagle 4th = 4 Apache Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 4 Akachi | ||
Thu Aug 30 2018 23:56 | 1st = 4 Akachi 2nd = 3 Yunderup Queen 3rd = 6 Athena Monelli 4th = 1 Hello Im Nessa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 2 Kaos Be Cool | ||
Thu Aug 30 2018 23:36 | 1st = 2 Kaos Be Cool 2nd = 8 Canal Turn 3rd = 7 Tess The Best 4th = 1 Tyler Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 2 Noels Choice | ||
Thu Aug 30 2018 23:17 | 1st = 2 Noels Choice 2nd = 3 Mulga Lass 3rd = 6 Explosive Smith 4th = 8 Koondoola Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 12 - 2 Lilly An Page | ||
Thu Aug 30 2018 23:07 | 1st = 2 Lilly An Page 2nd = 6 Jeannie Shiraz 3rd = 7 Stitch Em Rosey 4th = 1 St Regis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 8 Loud And All | ||
Thu Aug 30 2018 22:59 | 1st = 8 Loud And All 2nd = 4 Pebbles Gundi 3rd = 2 Starlight April 4th = 1 Flashtastic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 10 - 11 Racing For Reggie | ||
Thu Aug 30 2018 22:54 | 1st = 11 Racing For Reggie 2nd = 5 Verizano 3rd = 10 Little Growl 4th = 3 A Good News Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 11 - 2 Headspace | ||
Thu Aug 30 2018 22:52 | 1st = 2 Headspace 2nd = 7 Juddalon 3rd = 3 Buckle Up Dino 4th = 8 Almachino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 1 Rockoon | ||
Thu Aug 30 2018 22:49 | 1st = 1 Rockoon 2nd = 2 Stack The Aces 3rd = 4 Jeebus Bird 4th = 8 Romans Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 8 Brutal Lomar | ||
Thu Aug 30 2018 22:41 | 1st = 8 Brutal Lomar 2nd = 1 Chasin Destiny 3rd = 6 Billy Brass 4th = 5 Epic Obsession |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 3 My Bro Zorro | ||
Thu Aug 30 2018 22:37 | 1st = 3 My Bro Zorro 2nd = 6 Koko 3rd = 1 That Was Paw 4th = 2 Buckle Up Clint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 4 Mahal Billie | ||
Thu Aug 30 2018 22:34 | 1st = 4 Mahal Billie 2nd = 5 Mallee Kade 3rd = 8 Born To Dominate 4th = 1 Cash Is King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 8 Dyna Soren | ||
Thu Aug 30 2018 22:30 | 1st = 8 Dyna Soren 2nd = 3 Zipping Olga 3rd = 1 Bell Of Eden 4th = 7 Chile Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 9 - 3 Callmedemaro | ||
Thu Aug 30 2018 22:25 | 1st = 3 Callmedemaro 2nd = 9 Badland Star 3rd = 10 Loyola Golf 4th = 2 Samalise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 4 Hey Bail | ||
Thu Aug 30 2018 22:20 | 1st = 4 Hey Bail 2nd = 7 Sunset Versace 3rd = 3 Gypsy Said Run 4th = 2 Spur Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 3 Howies Lioness | ||
Thu Aug 30 2018 22:17 | 1st = 3 Howies Lioness 2nd = 4 Gunnas Lady 3rd = 8 Rivenlee Lad 4th = 1 Take Guard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 6 Its A Shame | ||
Thu Aug 30 2018 22:14 | 1st = 6 Its A Shame 2nd = 5 Zippy Ethics 3rd = 4 Fierce Fran 4th = 1 Myrniong Culture |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 1 Big Col Prosser | ||
Thu Aug 30 2018 22:08 | 1st = 1 Big Col Prosser 2nd = 4 Hukanui 3rd = 8 Hesa Jayclo 4th = 2 Zambora Beau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 1 Cosmo Cyndie | ||
Thu Aug 30 2018 22:05 | 1st = 1 Cosmo Cyndie 2nd = 6 Pendita 3rd = 7 Tiny Tiara 4th = 3 Cash Fund |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 8 - 5 Geronimo Dan | ||
Thu Aug 30 2018 22:00 | 1st = 5 Geronimo Dan 2nd = 1 Our Amazing Grace 3rd = 4 American Tour 4th = 2 Blue Beach Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 2 Mi Blue Day | ||
Thu Aug 30 2018 21:58 | 1st = 2 Mi Blue Day 2nd = 6 Shockwave 3rd = 4 Wilburn 4th = 5 Spring Bomber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 7 Fabs Gem | ||
Thu Aug 30 2018 21:55 | 1st = 7 Fabs Gem 2nd = 5 Blackberry Nip 3rd = 1 Kaytwo Monelli 4th = 2 Diva De Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 8 Benky Bomber | ||
Thu Aug 30 2018 21:52 | 1st = 8 Benky Bomber 2nd = 7 Stylish Russell 3rd = 3 Time Away 4th = 2 Buckle Up Axon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 8 Blue Moon Rising | ||
Thu Aug 30 2018 21:49 | 1st = 8 Blue Moon Rising 2nd = 4 Winlock Huddy 3rd = 2 Ritas Boy 4th = 5 Miss Wing Wong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 3 Fabwik | ||
Thu Aug 30 2018 21:45 | 1st = 3 Fabwik 2nd = 2 Cairnlea Kenny 3rd = 4 Spring Bridge 4th = 5 Bogie Bullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 6 Cash Point | ||
Thu Aug 30 2018 21:40 | 1st = 6 Cash Point 2nd = 4 Regal Emerald 3rd = 8 Brother Desy 4th = 7 Emmas Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 2 Light The Track | ||
Thu Aug 30 2018 21:37 | 1st = 2 Light The Track 2nd = 4 Mahi Indian 3rd = 5 Dashing Dyson 4th = 7 Slew Left |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 4 Tenerife Sea | ||
Thu Aug 30 2018 21:34 | 1st = 4 Tenerife Sea 2nd = 2 Hogwash 3rd = 5 Flamin Baroque 4th = 7 Dan Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 8 Resting Toucher | ||
Thu Aug 30 2018 21:31 | 1st = 8 Resting Toucher 2nd = 5 Chevy Sheikh 3rd = 4 Charcoal Avenue 4th = 7 West On Daisy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 7 - 7 Finedropofred | ||
Thu Aug 30 2018 21:30 | 1st = 7 Finedropofred 2nd = 11 Come On Elvis 3rd = 1 Heza Presidente 4th = 3 Markleigh Jill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 6 Flying Action | ||
Thu Aug 30 2018 21:28 | 1st = 6 Flying Action 2nd = 3 Quen Bale 3rd = 8 Chasing James 4th = 4 Swift Spur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 1 Ebby Ripper | ||
Thu Aug 30 2018 21:25 | 1st = 1 Ebby Ripper 2nd = 4 Taken King 3rd = 3 Poco Dorado 4th = 7 White Sox Ethics |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 4 Victor Dora | ||
Thu Aug 30 2018 21:22 | 1st = 4 Victor Dora 2nd = 1 Nut Allergy 3rd = 7 Harbormaster 4th = 5 Croydon Boys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 7 Snug | ||
Thu Aug 30 2018 21:19 | 1st = 7 Snug 2nd = 6 Neekys Way 3rd = 1 Bubble Guppy 4th = 2 Smart Marlow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 1 Mighty Matt | ||
Thu Aug 30 2018 21:16 | 1st = 1 Mighty Matt 2nd = 8 Towering Inferno 3rd = 3 Hayley Becca 4th = 2 Montoey Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 1 Oh So Sleek | ||
Thu Aug 30 2018 21:13 | 1st = 1 Oh So Sleek 2nd = 3 Slingshot Whippa 3rd = 5 Zipping Bomber 4th = 8 Destini Cavalier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 6 Mav | ||
Thu Aug 30 2018 21:10 | 1st = 6 Mav 2nd = 5 Fasika 3rd = 7 Dancing Barefoot 4th = 2 Hardaway Hitman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 3 Cosmic Moments | ||
Thu Aug 30 2018 21:07 | 1st = 3 Cosmic Moments 2nd = 8 Winlock Rose 3rd = 1 Rayda 4th = 7 Winlock Intent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 1 Hes All Shine | ||
Thu Aug 30 2018 21:04 | 1st = 1 Hes All Shine 2nd = 4 Lots Of Diamonds 3rd = 5 Mr Cashway 4th = 3 My Halo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 1 Not Without Gas | ||
Thu Aug 30 2018 21:01 | 1st = 1 Not Without Gas 2nd = 7 Chicago Nights 3rd = 6 My Fire Fabio 4th = 2 Quite Magical |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 6 - 7 Brocks Territory | ||
Thu Aug 30 2018 21:00 | 1st = 7 Brocks Territory 2nd = 6 Thats Rite 3rd = 8 Solarsonic 4th = 5 Larisas Advice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 3 Menzali | ||
Thu Aug 30 2018 20:58 | 1st = 3 Menzali 2nd = 1 Abuzz 3rd = 7 Springvale Choix 4th = 4 Brilliant Bails |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 6 Adhara Steel | ||
Thu Aug 30 2018 20:55 | 1st = 6 Adhara Steel 2nd = 7 Fab Fit 3rd = 1 Del Rey 4th = 2 Mr Belvedere |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 1 Shiny Bright | ||
Thu Aug 30 2018 20:52 | 1st = 1 Shiny Bright 2nd = 4 Miss Dee Meadows 3rd = 6 No Excuse 4th = 8 Deanos Smidge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 8 Call Me Will | ||
Thu Aug 30 2018 20:49 | 1st = 8 Call Me Will 2nd = 6 Crazy Wolf 3rd = 1 Dooper 4th = 7 Muskett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 4 Lookout Snickers | ||
Thu Aug 30 2018 20:46 | 1st = 4 Lookout Snickers 2nd = 1 Georgias Dilema 3rd = 8 Maybe One Day 4th = 5 Crocodile Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 4 Handful Of Dreams | ||
Thu Aug 30 2018 20:45 | 1st = 4 Handful Of Dreams 2nd = 5 Always A Lexus 3rd = 2 Designer Diva 4th = 1 Double Martini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 5 Kiowa Kaema | ||
Thu Aug 30 2018 20:43 | 1st = 5 Kiowa Kaema 2nd = 2 Gunmetal Liam 3rd = 1 Bees On Fire 4th = 7 Dee Dee One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 1 Brindle Bay | ||
Thu Aug 30 2018 20:40 | 1st = 1 Brindle Bay 2nd = 8 He Can Fly 3rd = 5 Henley Bale 4th = 3 Out To Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 7 Dyna Quail | ||
Thu Aug 30 2018 20:37 | 1st = 7 Dyna Quail 2nd = 2 Dyna Adria 3rd = 1 Waterloo Kate 4th = 3 Breemelia Swift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 7 Shoes To Fill | ||
Thu Aug 30 2018 20:34 | 1st = 7 Shoes To Fill 2nd = 3 First Fire 3rd = 4 Visigoth 4th = 1 Brittany Talks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 5 - 1 Scotlynn Jiggs | ||
Thu Aug 30 2018 20:30 | 1st = 1 Scotlynn Jiggs 2nd = 8 One Golden Day 3rd = 3 Dynamite Dingo 4th = 6 Charlie Knew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 1 Orson Allen | ||
Thu Aug 30 2018 20:28 | 1st = 1 Orson Allen 2nd = 4 Miriam 3rd = 3 Elevated 4th = 7 Degani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 8 Sebastian Lee | ||
Thu Aug 30 2018 20:25 | 1st = 8 Sebastian Lee 2nd = 4 Buckle Up Oliva 3rd = 6 Sulza Boy 4th = 1 Buckle Up Azona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 3 Gomez Sanchez | ||
Thu Aug 30 2018 20:22 | 1st = 3 Gomez Sanchez 2nd = 1 Lochinvar Adore 3rd = 8 Go Jotto 4th = 7 Rythym Taboo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 7 Sunburnt Highway | ||
Thu Aug 30 2018 20:19 | 1st = 7 Sunburnt Highway 2nd = 5 Blinken Gone 3rd = 1 Infrared Ethics 4th = 2 Big Gora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 2 Tatibye | ||
Thu Aug 30 2018 20:15 | 1st = 2 Tatibye 2nd = 1 Satellite Village 3rd = 5 Racer 4th = 8 In Massachusetts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 4 Springvale Cooke | ||
Thu Aug 30 2018 20:13 | 1st = 4 Springvale Cooke 2nd = 8 Max Jake 3rd = 2 Velocity Lilly 4th = 6 San Tan Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 6 Empire State | ||
Thu Aug 30 2018 20:10 | 1st = 6 Empire State 2nd = 3 Alpha Chaos 3rd = 4 Lil Miss Pinky 4th = 8 Champagne Sally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 6 Notorious Mac | ||
Thu Aug 30 2018 20:07 | 1st = 6 Notorious Mac 2nd = 3 Dyna Zesty 3rd = 4 Nangar Jill 4th = 1 Main One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 7 Leeroy Rogue | ||
Thu Aug 30 2018 20:04 | 1st = 7 Leeroy Rogue 2nd = 6 Two Bills 3rd = 4 Jouster 4th = 2 Gotta Be You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 4 - 2 Goodtime Jezz | ||
Thu Aug 30 2018 20:00 | 1st = 2 Goodtime Jezz 2nd = 7 Its Albout Murray 3rd = 5 Shadow Terror 4th = 8 Parisian Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 4 Magic Shianne | ||
Thu Aug 30 2018 19:58 | 1st = 4 Magic Shianne 2nd = 5 Alta Linea 3rd = 1 Chill Out Chris 4th = 2 My Boy Joey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 1 Benkennie Chic | ||
Thu Aug 30 2018 19:55 | 1st = 1 Benkennie Chic 2nd = 5 Zombie 3rd = 8 Winxette 4th = 7 Saint Gallon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 1 Crazy Again | ||
Thu Aug 30 2018 19:52 | 1st = 1 Crazy Again 2nd = 3 Stitch em Bear 3rd = 9 Woodside King 4th = 5 Our Bro Pedro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 3 Big Turls | ||
Thu Aug 30 2018 19:49 | 1st = 3 Big Turls 2nd = 8 Maywyn Rewards 3rd = 4 Jemmas Magic 4th = 2 Smokin Alice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 8 Pure Charisma | ||
Thu Aug 30 2018 19:45 | 1st = 8 Pure Charisma 2nd = 1 Pacman Hammer 3rd = 10 Vienna Girl 4th = 2 Fremarkschook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 1 Zaras Entity | ||
Thu Aug 30 2018 19:43 | 1st = 1 Zaras Entity 2nd = 2 Dyna Carnie 3rd = 4 Pandaken 4th = 9 Dyna Hadria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 7 Wynburn Phoenix | ||
Thu Aug 30 2018 19:40 | 1st = 7 Wynburn Phoenix 2nd = 1 Super Baroque 3rd = 3 Lily Lola 4th = 5 Buckle Up Ardia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 1 Petey Baqui | ||
Thu Aug 30 2018 19:37 | 1st = 1 Petey Baqui 2nd = 7 Baby Max Fozz 3rd = 6 Compounding 4th = 8 Deadly Basilisa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 2 Madam Kinloch | ||
Thu Aug 30 2018 19:34 | 1st = 2 Madam Kinloch 2nd = 7 Allen Barnett 3rd = 8 Lochin Good 4th = 9 Topper Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 3 - 3 Ian Raymond | ||
Thu Aug 30 2018 19:30 | 1st = 3 Ian Raymond 2nd = 7 Lincolnshire Red 3rd = 10 Velox Equus 4th = 9 Motu Rampage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 8 Dyna Quire | ||
Thu Aug 30 2018 19:28 | 1st = 8 Dyna Quire 2nd = 6 Hilltop Tales 3rd = 4 Stitch em Cilla 4th = 1 Woodside Rambo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 7 Regal Recall | ||
Thu Aug 30 2018 19:25 | 1st = 7 Regal Recall 2nd = 8 Never Walk Alone 3rd = 1 Orwellian 4th = 3 Chief Snow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 1 Undisputed | ||
Thu Aug 30 2018 19:22 | 1st = 1 Undisputed 2nd = 2 Federal Lilly 3rd = 3 Hightan 4th = 5 Yoda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 8 Spirit Flame | ||
Thu Aug 30 2018 19:19 | 1st = 8 Spirit Flame 2nd = 5 Sacred Way 3rd = 4 Lisas Dream 4th = 2 Alarming Betty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 4 The Maldives | ||
Thu Aug 30 2018 19:18 | 1st = 4 The Maldives 2nd = 2 The Times A Changing 3rd = 1 Lightning Scooter 4th = 8 Shards Halo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 7 - 6 Magic Las Vegas | ||
Thu Aug 30 2018 19:15 | 1st = 6 Magic Las Vegas 2nd = 5 Abeldane 3rd = 7 Take No Prisoners 4th = 9 Carazoro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 6 Cruisys Angle | ||
Thu Aug 30 2018 19:13 | 1st = 6 Cruisys Angle 2nd = 2 Cosmic Chieftain 3rd = 3 Lonnie Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 1 Sammy Downs | ||
Thu Aug 30 2018 19:10 | 1st = 1 Sammy Downs 2nd = 2 Charlyn Blitz 4th = 3 Secret Soldier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 2 Hopes Beau | ||
Thu Aug 30 2018 19:07 | 1st = 2 Hopes Beau 2nd = 8 Half A Mill 3rd = 7 Rip It Ralph 4th = 5 Alpha Aion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 2 Precious Sal | ||
Thu Aug 30 2018 19:04 | 1st = 2 Precious Sal 2nd = 6 Arden Street 3rd = 7 Knocker Knock 4th = 1 Bloza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 2 - 5 Man Hands | ||
Thu Aug 30 2018 19:00 | 1st = 5 Man Hands 2nd = 1 Coolncalm 3rd = 7 Tevet 4th = 2 Girl With A Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 7 Blue Striker | ||
Thu Aug 30 2018 18:58 | 1st = 7 Blue Striker 2nd = 3 Azkaban 3rd = 2 My Bro Regis 4th = 1 Apache Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 6 Play That Song | ||
Thu Aug 30 2018 18:55 | 1st = 6 Play That Song 2nd = 4 Bush Blossom 3rd = 7 Sarah Smirnoff 4th = 9 Frosty Snowman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 11 - 8 Sketchy Impact | ||
Thu Aug 30 2018 18:52 | 1st = 8 Sketchy Impact 2nd = 6 Aston Ballot 3rd = 2 Cliff Number One 4th = 7 Deranged |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 1 Goodtime Lollie | ||
Thu Aug 30 2018 18:48 | 1st = 1 Goodtime Lollie 2nd = 7 Ballator Thor 3rd = 5 Happyever Laughter 4th = 9 Old Studley Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 2 Peta Gledhill | ||
Thu Aug 30 2018 18:46 | 1st = 2 Peta Gledhill 2nd = 5 Southern Ripple 3rd = 8 Wazza Queen 4th = 3 Uno Uno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 6 You Gotta Doo | ||
Thu Aug 30 2018 18:43 | 1st = 6 You Gotta Doo 2nd = 2 Senor Asher 3rd = 8 Slingshot Jayla 4th = 3 Doorkeeper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 6 - 1 Lofty Lad | ||
Thu Aug 30 2018 18:40 | 1st = 1 Lofty Lad 2nd = 9 Even More Alert 3rd = 2 Imortalite 4th = 7 Motorvator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 9 - 2 Doubledelightbrigade | ||
Thu Aug 30 2018 18:40 | 1st = 2 Doubledelightbrigade 2nd = 6 Balfast 3rd = 4 Artanne 4th = 7 Jakira |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 5 Sisco Ride | ||
Thu Aug 30 2018 18:37 | 1st = 5 Sisco Ride 2nd = 2 Lottie Glenda 3rd = 3 Bejarano 4th = 4 Sticky Nicky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 1 - 4 Metro Image | ||
Thu Aug 30 2018 18:32 | 1st = 4 Metro Image 2nd = 3 Trooper Mossman 3rd = 6 Graceful Art 4th = 7 Markleigh Caz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 6 Gojek | ||
Thu Aug 30 2018 18:30 | 1st = 6 Gojek 2nd = 4 Maxi Fozz 3rd = 7 Mini Fernando 4th = 2 Blank Page |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 7 Beemos Opal | ||
Thu Aug 30 2018 18:27 | 1st = 7 Beemos Opal 2nd = 3 Fair Dinkum 3rd = 4 Zipping Oaks 4th = 5 Divers Session |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 6 Dissident | ||
Thu Aug 30 2018 18:23 | 1st = 6 Dissident 2nd = 2 Billy Frost 3rd = 1 Princely Gold 4th = 8 Goldstar Jay Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 8 Shadow Hunter | ||
Thu Aug 30 2018 18:22 | 1st = 8 Shadow Hunter 2nd = 10 Unassuming Champ 3rd = 6 Zalta 4th = 1 Franks Fortune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 4 Aston Lagonda | ||
Thu Aug 30 2018 18:20 | 1st = 4 Aston Lagonda 2nd = 7 Millett 3rd = 5 Proven Mystery 4th = 1 Dashing Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 7 Alabar | ||
Thu Aug 30 2018 18:17 | 1st = 7 Alabar 2nd = 4 Cibulkova 3rd = 2 Zipping Dancer 4th = 1 Vanishka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 8 - 5 No Doctor Needed | ||
Thu Aug 30 2018 18:15 | 1st = 5 No Doctor Needed 2nd = 3 Lincoln Road 3rd = 4 Lets Elope 4th = 6 Jos Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 2 Speedy Dominic | ||
Thu Aug 30 2018 18:12 | 1st = 2 Speedy Dominic 2nd = 5 Ohoka Jimmy 3rd = 9 Warner 4th = 4 Monterey Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 4 Call Me Bubbles | ||
Thu Aug 30 2018 18:10 | 1st = 4 Call Me Bubbles 2nd = 3 Aston Seles 3rd = 8 Buddies Al 4th = 2 Alpanda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 7 Flying Ella | ||
Thu Aug 30 2018 18:07 | 1st = 7 Flying Ella 2nd = 5 Esthers Bella 3rd = 6 One For Tod 4th = 8 Makosa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 6 Kung Fu Hustle | ||
Thu Aug 30 2018 18:04 | 1st = 6 Kung Fu Hustle 2nd = 1 Kodason 3rd = 8 Bella Rhode 4th = 9 Hardaway Outlaw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 2 Nangar Warrior | ||
Thu Aug 30 2018 18:01 | 1st = 2 Nangar Warrior 2nd = 5 Rosa Tee 3rd = 1 Debbie Baxter 4th = 9 Nozzno Fear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 5 - 3 Son Of A Coat | ||
Thu Aug 30 2018 18:00 | 1st = 3 Son Of A Coat 2nd = 4 Scooters Machine 3rd = 7 All Appeal 4th = 9 Muskebello |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 7 Blue Shadows | ||
Thu Aug 30 2018 17:57 | 1st = 7 Blue Shadows 2nd = 10 Sisco Dun 3rd = 2 Kulu Ozzie 4th = 5 Real Obsession |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 6 Pandoras Comet | ||
Thu Aug 30 2018 17:54 | 1st = 6 Pandoras Comet 2nd = 7 Blackpool Nugget 3rd = 8 Limburg Magic 4th = 4 Stagger Out Fred |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 8 Oleary | ||
Thu Aug 30 2018 17:51 | 1st = 8 Oleary 2nd = 2 Kimsson 3rd = 6 Blow Valhalla 4th = 4 Dana Kazza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 7 - 9 Dun It Bad | ||
Thu Aug 30 2018 17:50 | 1st = 9 Dun It Bad 2nd = 7 The Lone Ranger 3rd = 8 Benson Boys 4th = 10 M T Pockets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 6 Miss Kenny | ||
Thu Aug 30 2018 17:46 | 1st = 6 Miss Kenny 2nd = 8 Im Free Falling 3rd = 7 Rafferty Delights 4th = 10 Shadow Pass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 2 Shirley Bass | ||
Thu Aug 30 2018 17:43 | 1st = 2 Shirley Bass 2nd = 4 River Crossing 3rd = 5 Schusta 4th = 6 Bank Rogue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 10 - 10 Tulhurst Ace | ||
Thu Aug 30 2018 17:38 | 1st = 10 Tulhurst Ace 2nd = 7 Joey Tee 3rd = 9 Big Abraxas 4th = 1 Mac Sweet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 7 Dyna Dave | ||
Thu Aug 30 2018 17:36 | 1st = 7 Dyna Dave 2nd = 5 Too The Nail 3rd = 6 Goldstar Ashton 4th = 8 Viktoria Vikkers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 5 Shes A Mitzi | ||
Thu Aug 30 2018 17:35 | 1st = 5 Shes A Mitzi 2nd = 6 Temporalis 3rd = 1 Catfish Fozz 4th = 7 Yeppy Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 7 Zipping Knocka | ||
Thu Aug 30 2018 17:31 | 1st = 7 Zipping Knocka 2nd = 6 Totolo 3rd = 4 Who Ha 4th = 2 Cheeky Chapter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 10 - 6 Jamieson Steele | ||
Thu Aug 30 2018 17:26 | 1st = 6 Jamieson Steele 2nd = 8 Major Assassin 3rd = 2 Shadow Style 4th = 9 Just Dad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 6 - 11 The Hulk | ||
Thu Aug 30 2018 17:25 | 1st = 11 The Hulk 2nd = 9 Mortician 3rd = 1 Primus Inter Pares 4th = 10 Il Pirata |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 4 - 1 True Defender | ||
Thu Aug 30 2018 17:22 | 1st = 1 True Defender 2nd = 6 Lady Sass 3rd = 9 Sophies Song 4th = 7 Caslavska |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 3 Wanna Allen | ||
Thu Aug 30 2018 17:19 | 1st = 3 Wanna Allen 2nd = 8 Fernando Drums 3rd = 4 Mutant 4th = 5 Scarecrow Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 8 - 9 Ribands | ||
Thu Aug 30 2018 17:15 | 1st = 9 Ribands 2nd = 8 Gojazz 3rd = 4 Its Business Time 4th = 14 Bennos Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 5 Malone | ||
Thu Aug 30 2018 17:10 | 1st = 5 Malone 2nd = 2 Strange Conduct 3rd = 6 Inciter 4th = 9 Dixie Trix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 4 Dyna Elwyn | ||
Thu Aug 30 2018 17:09 | 1st = 4 Dyna Elwyn 2nd = 6 Martha Magic 3rd = 1 Stompin Ground 4th = 8 Mazu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 6 Dare Eye | ||
Thu Aug 30 2018 17:07 | 1st = 6 Dare Eye 2nd = 10 Blitzkrieg 3rd = 2 Warrior Will 4th = 4 Kiarni Terry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 9 - 8 Kid Montana | ||
Thu Aug 30 2018 17:03 | 1st = 8 Kid Montana 2nd = 1 Girl Of The Glen 3rd = 7 Itsnewstome 4th = 5 Bella Rippin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 5 - 3 Rupert Of Lincoln | ||
Thu Aug 30 2018 17:00 | 1st = 3 Rupert Of Lincoln 2nd = 2 Shenandoah 3rd = 1 Destined For Heaven 4th = 6 Count Landeck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 9 - 4 Blazejowski | ||
Thu Aug 30 2018 17:00 | 1st = 4 Blazejowski 2nd = 16 Any Given Bender 3rd = 5 Snows Bro 4th = 15 Search Squad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 7 - 10 Little Hunter | ||
Thu Aug 30 2018 16:57 | 1st = 10 Little Hunter 2nd = 9 Nasty Gal 3rd = 1 Belorum 4th = 12 Elle The Model |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 5 Monkey Mite | ||
Thu Aug 30 2018 16:54 | 1st = 5 Monkey Mite 2nd = 6 China Catch em 3rd = 1 Proven Snow 4th = 7 Let Him Ride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 9 - 2 Emijay | ||
Thu Aug 30 2018 16:50 | 1st = 2 Emijay 2nd = 5 Masake 3rd = 8 Fast Is Bettor 4th = 11 Grin Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 3 - 6 Licabull | ||
Thu Aug 30 2018 16:47 | 1st = 6 Licabull 2nd = 4 Paddy Ofurniture 3rd = 7 Lady Vital 4th = 2 Roger The Dodger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 2 Dyna Weslyn | ||
Thu Aug 30 2018 16:45 | 1st = 2 Dyna Weslyn 2nd = 5 Xava Allen 3rd = 6 Avenger Bale 4th = 7 Goldstar Marvely |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 3 Ohara | ||
Thu Aug 30 2018 16:44 | 1st = 3 Ohara 2nd = 6 Kikem Kreation 3rd = 1 Federal Secret 4th = 5 Tough Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 7 - 6 Dollys Due | ||
Thu Aug 30 2018 16:40 | 1st = 6 Dollys Due 2nd = 5 Up Trumpz 3rd = 9 Not Too Sure 4th = 11 Hangin With Willy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 8 Nunniong Plain | ||
Thu Aug 30 2018 16:37 | 1st = 8 Nunniong Plain 2nd = 5 Rogers In Town 3rd = 7 Magic Jet 4th = 6 Winlock Dyno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 4 - 7 Ideal Maggie | ||
Thu Aug 30 2018 16:35 | 1st = 7 Ideal Maggie 2nd = 6 Coolie Kid 3rd = 4 High Point 4th = 10 Shake It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 1 Willsintown | ||
Thu Aug 30 2018 16:33 | 1st = 1 Willsintown 2nd = 7 Fortes In Fide 3rd = 4 Feel The Charm 4th = 2 Night Ninja |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 8 - 7 Is Don Is Good | ||
Thu Aug 30 2018 16:30 | 1st = 7 Is Don Is Good 2nd = 6 Time For Dancing 3rd = 2 Noumea 4th = 1 Hokkaido |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 2 Sozins Blue | ||
Thu Aug 30 2018 16:26 | 1st = 2 Sozins Blue 2nd = 4 Boston Powers 3rd = 3 Special Affair 4th = 5 Ohoka Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 8 - 1 Our Chance Todream | ||
Thu Aug 30 2018 16:25 | 1st = 1 Our Chance Todream 2nd = 8 Safely Under Wraps 3rd = 4 Commanche 4th = 9 Halfway Holme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 6 - 2 Ekklestone | ||
Thu Aug 30 2018 16:22 | 1st = 2 Ekklestone 2nd = 6 Gold Cufflinks 3rd = 8 Mega Doro 4th = 5 Paradis Imperial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 8 Jamella Jet | ||
Thu Aug 30 2018 16:19 | 1st = 8 Jamella Jet 2nd = 1 Isaac Law 3rd = 4 Easy Sloy Boy 4th = 5 Fran Sannette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 8 - 10 Our Sir Jack | ||
Thu Aug 30 2018 16:15 | 1st = 10 Our Sir Jack 2nd = 7 Mongiana 3rd = 5 Candy Mandy 4th = 9 Sucralose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 2 - 4 Sketch Line | ||
Thu Aug 30 2018 16:12 | 1st = 4 Sketch Line 2nd = 1 Dainty Pat 3rd = 5 Larking 4th = 2 Katusha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 3 - 10 Grenado | ||
Thu Aug 30 2018 16:10 | 1st = 10 Grenado 2nd = 3 Sir George Bowen 3rd = 8 Show Of Faith 4th = 6 Danke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 5 Bageera | ||
Thu Aug 30 2018 16:09 | 1st = 5 Bageera 2nd = 2 Tibby Shore 3rd = 7 Winlock Ludacris 4th = 6 Flying Apollo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 6 - 8 Frenze Hall | ||
Thu Aug 30 2018 16:05 | 1st = 8 Frenze Hall 2nd = 1 Lord Denman 3rd = 13 Captain Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 2 Takaho Tiger | ||
Thu Aug 30 2018 16:02 | 1st = 2 Takaho Tiger 2nd = 5 Dr Diamontie 3rd = 10 Dr Toretto 4th = 1 Queen Of Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 7 - 1 Foraoise | ||
Thu Aug 30 2018 16:00 | 1st = 1 Foraoise 2nd = 5 Chilean Wonder 3rd = 8 Scensay 4th = 12 Walloon Region |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 3 Dyna Kushida | ||
Thu Aug 30 2018 15:59 | 1st = 3 Dyna Kushida 2nd = 6 Treville 3rd = 7 Mitcham Reado 4th = 2 Its That Fresh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 6 Glasscutterspirit | ||
Thu Aug 30 2018 15:55 | 1st = 6 Glasscutterspirit 2nd = 3 Johnnycake 3rd = 8 The Formula One 4th = 4 Writeaboutchelsea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 1 Bound For Love | ||
Thu Aug 30 2018 15:52 | 1st = 1 Bound For Love 2nd = 8 Cannonball 3rd = 5 Flo Jo Focus 4th = 4 No Reservations |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 7 - 7 Miss Catalina | ||
Thu Aug 30 2018 15:48 | 1st = 7 Miss Catalina 2nd = 1 Jedda Shannon 3rd = 8 Artistica Uno 4th = 5 Abercrombie Lisa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 5 - 1 The Tax Accountant | ||
Thu Aug 30 2018 15:45 | 1st = 1 The Tax Accountant 2nd = 4 Hot Chocolate 3rd = 5 Marway 4th = 2 Despirito |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 2 - 5 Lincoln Street | ||
Thu Aug 30 2018 15:44 | 1st = 5 Lincoln Street 2nd = 1 Womeninleague 3rd = 4 Whitehaven Beach 4th = 10 Brookes Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 2 Miss Gingin | ||
Thu Aug 30 2018 15:42 | 1st = 2 Miss Gingin 2nd = 1 Kraken Rose 3rd = 6 Oleg 4th = 7 Dapper Diesel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 1 Woofa Combo | ||
Thu Aug 30 2018 15:39 | 1st = 1 Woofa Combo 2nd = 5 Pancake 3rd = 10 Magical Bling 4th = 7 Voluptuous Dot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 7 - 8 Metro Man | ||
Thu Aug 30 2018 15:38 | 1st = 8 Metro Man 2nd = 2 Pride Lands 3rd = 10 Mystery Writer 4th = 6 Fancy Peach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 1 - 4 Fork Handles | ||
Thu Aug 30 2018 15:35 | 1st = 4 Fork Handles 2nd = 8 Soy Tan Rapido 3rd = 1 Joys Boy 4th = 2 Rangers Reward |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 6 Dyna Monty | ||
Thu Aug 30 2018 15:34 | 1st = 6 Dyna Monty 2nd = 2 Hes All Power 3rd = 7 Bossy Affair 4th = 4 Rock Bottom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 6 - 1 Classy Rebel | ||
Thu Aug 30 2018 15:30 | 1st = 1 Classy Rebel 2nd = 2 Simcha 3rd = 3 Jersey Whistler 4th = 9 Sister Maree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 8 Goldstein | ||
Thu Aug 30 2018 15:28 | 1st = 8 Goldstein 2nd = 7 Roman Red 3rd = 3 Ladys Command 4th = 6 Limeburner Dixi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 5 - 3 Newtown Bluebag | ||
Thu Aug 30 2018 15:25 | 1st = 3 Newtown Bluebag 2nd = 15 Red Heat 3rd = 6 Bondo 4th = 9 Belfast Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 7 Why Not Lola | ||
Thu Aug 30 2018 15:24 | 1st = 7 Why Not Lola 2nd = 1 Courage Crest 3rd = 8 Make It Happen 4th = 5 Dr Luvdisc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 2 Werelivingthedream | ||
Thu Aug 30 2018 15:20 | 1st = 2 Werelivingthedream 2nd = 6 Just Rokin 3rd = 8 Wavedancer 4th = 4 Tap It In |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 1 - 9 Waingaro Mara | ||
Thu Aug 30 2018 15:19 | 1st = 9 Waingaro Mara 2nd = 3 Loud An Proud 3rd = 4 Crackared 4th = 1 Runcle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 1 Kraken Katie | ||
Thu Aug 30 2018 15:17 | 1st = 1 Kraken Katie 2nd = 6 Bros Little Gem 3rd = 7 Midnight Mystery 4th = 2 Unmistakable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 6 - 2 Condafew | ||
Thu Aug 30 2018 15:13 | 1st = 2 Condafew 2nd = 7 Lorenzo Shannon 3rd = 3 Sir Pickles Yumyum 4th = 4 Risky Buziness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 1 Rocket Raccoon | ||
Thu Aug 30 2018 15:11 | 1st = 1 Rocket Raccoon 2nd = 4 Danziger 3rd = 7 Platinum Marshal 4th = 3 Sunlit Johnny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 4 - 14 Madra Rua | ||
Thu Aug 30 2018 15:10 | 1st = 14 Madra Rua 2nd = 1 Silentus 3rd = 5 Whoosh 4th = 4 Bonnchelon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 6 Oni | ||
Thu Aug 30 2018 15:07 | 1st = 6 Oni 2nd = 2 Seeka Moment 3rd = 3 Lightning Parade 4th = 1 Why Not Macca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 3 Smart Songar | ||
Thu Aug 30 2018 15:04 | 1st = 3 Smart Songar 2nd = 8 Mersey Man 3rd = 5 Girls An Pearls 4th = 1 Zipping Tricky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 6 - 5 Atego Titan | ||
Thu Aug 30 2018 15:03 | 1st = 5 Atego Titan 2nd = 11 Danny Elle 3rd = 2 Allawart Bob 4th = 4 Schippers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 5 - 11 Illuminaire | ||
Thu Aug 30 2018 15:00 | 1st = 11 Illuminaire 2nd = 3 Cantforgetyou 3rd = 1 Barbies Witness 4th = 16 Amenti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 4 Lireva | ||
Thu Aug 30 2018 14:57 | 1st = 4 Lireva 2nd = 5 All Inn Hunter 3rd = 3 Sonnys Tas 4th = 1 Perfect Rider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 11 - 2 Chatta Poochie | ||
Thu Aug 30 2018 14:54 | 1st = 2 Chatta Poochie 2nd = 1 Lucky Loot 3rd = 7 Shes Shaken 4th = 3 Mallee Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 1 Zed Express | ||
Thu Aug 30 2018 14:49 | 1st = 1 Zed Express 2nd = 2 Kiwi Soldier 3rd = 5 Living Free 4th = 3 Taffy Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 4 Shady Banjo | ||
Thu Aug 30 2018 14:47 | 1st = 4 Shady Banjo 2nd = 5 Black Tori 3rd = 8 Dunk It 4th = 3 Nippaofsambucca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 4 - 11 Dottledo | ||
Thu Aug 30 2018 14:45 | 1st = 11 Dottledo 2nd = 10 Bella Deluxe 3rd = 17 Apailana 4th = 13 Ultraviolet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 5 Alfies Affair | ||
Thu Aug 30 2018 14:42 | 1st = 5 Alfies Affair 2nd = 4 Shining Opal 3rd = 2 Dr Cadenza 4th = 8 Lektra Damage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 4 Boquilla | ||
Thu Aug 30 2018 14:39 | 1st = 4 Boquilla 2nd = 7 Myrniong And All 3rd = 3 Platelayer 4th = 5 Valita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 5 - 7 Ifoundthebeach | ||
Thu Aug 30 2018 14:38 | 1st = 7 Ifoundthebeach 2nd = 5 Seven Rippin Aces 3rd = 10 Million Dollar Mac 4th = 6 Purple Shades |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 6 Hippo Clan | ||
Thu Aug 30 2018 14:36 | 1st = 6 Hippo Clan 2nd = 1 Our Mable Mac 3rd = 5 Corleone Kid 4th = 7 Dollys Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 3 - 3 Bound To Me | ||
Thu Aug 30 2018 14:35 | 1st = 3 Bound To Me 2nd = 2 A Littlebittamagic 3rd = 5 Margo Maree 4th = 1 Blazeray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 8 Lisas Boy | ||
Thu Aug 30 2018 14:31 | 1st = 8 Lisas Boy 2nd = 6 Cash A Roo 3rd = 7 Think Tank 4th = 1 Inside Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 4 - 12 Fine Dane | ||
Thu Aug 30 2018 14:30 | 1st = 12 Fine Dane 2nd = 8 Sly Song 3rd = 13 Secret Vega 4th = 1 Austell Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 1 Irinka Jenna | ||
Thu Aug 30 2018 14:27 | 1st = 1 Irinka Jenna 2nd = 6 Cullquin Abbey 3rd = 10 Oz Wizard 4th = 4 Our Centurion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 5 - 3 Beach Babe Nikky | ||
Thu Aug 30 2018 14:23 | 1st = 3 Beach Babe Nikky 2nd = 1 Siedra Caleb 3rd = 8 Arlington Over 4th = 9 Passionate Pursuit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 9 - 4 Whiskey In The Jar | ||
Thu Aug 30 2018 14:20 | 1st = 4 Whiskey In The Jar 2nd = 5 Bridget Town 3rd = 12 Abraxos 4th = 6 Splendior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 7 Cadwaladyr | ||
Thu Aug 30 2018 14:17 | 1st = 7 Cadwaladyr 2nd = 8 Mallee Billy 3rd = 2 Peckys Flap 4th = 1 Miss Ding |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 8 Know Scrutiny | ||
Thu Aug 30 2018 14:14 | 1st = 8 Know Scrutiny 2nd = 6 High Return 3rd = 5 Culvie Lass 4th = 3 Dusky Brew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 6 Ali Downunder | ||
Thu Aug 30 2018 14:13 | 1st = 6 Ali Downunder 2nd = 2 Much Bettor 3rd = 4 At Random 4th = 1 Beef City Starzzz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 3 - 4 Bay Of Modena | ||
Thu Aug 30 2018 14:10 | 1st = 4 Bay Of Modena 2nd = 13 Luxurial 3rd = 1 Funding 4th = 15 Redfu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 1 Little Black Joe | ||
Thu Aug 30 2018 14:07 | 1st = 1 Little Black Joe 2nd = 2 Supa Shalala 3rd = 8 Scott Dynamism 4th = 7 Laurentide Ice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 4 - 9 Enk Spot Shannon | ||
Thu Aug 30 2018 14:03 | 1st = 9 Enk Spot Shannon 2nd = 1 Frame Drive 3rd = 10 Keayang Sponge Bob 4th = 8 Holdingno Currency |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 2 Dana Phantom | ||
Thu Aug 30 2018 14:01 | 1st = 2 Dana Phantom 2nd = 5 Surefire Babe 3rd = 7 Buckeye Bill 4th = 10 Amarina Nitro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 3 - 12 Tolemac | ||
Thu Aug 30 2018 14:00 | 1st = 12 Tolemac 2nd = 8 Martini Bianco 3rd = 2 Kaapow 4th = 6 The Flying Scot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 2 - 7 Lucky Clover | ||
Thu Aug 30 2018 13:55 | 1st = 7 Lucky Clover 2nd = 5 Lota Creek Gold 3rd = 4 Colosseum King 4th = 2 Mystic Forces |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 4 - 3 Magical Ride | ||
Thu Aug 30 2018 13:50 | 1st = 3 Magical Ride 2nd = 7 Mah Mukker 3rd = 6 Caesar Moment 4th = 1 Lion Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 8 - 1 Bak Da Master | ||
Thu Aug 30 2018 13:47 | 1st = 1 Bak Da Master 2nd = 5 To Love You 3rd = 2 Albut Me 4th = 3 Head Office |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 1 Broadway Polka | ||
Thu Aug 30 2018 13:44 | 1st = 1 Broadway Polka 2nd = 3 Dewana Be Sure 3rd = 7 Lingua Franca 4th = 8 Voluptuous Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 6 Dana Beatle | ||
Thu Aug 30 2018 13:41 | 1st = 6 Dana Beatle 2nd = 1 Winlock Barbara 3rd = 3 Ninas Boy 4th = 5 Excel To Believe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 2 - 11 Event | ||
Thu Aug 30 2018 13:35 | 1st = 11 Event 2nd = 1 Liu Bang 3rd = 7 Tobermory 4th = 8 Truth Be Written |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 2 - 1 Civil Guard | ||
Thu Aug 30 2018 13:30 | 1st = 1 Civil Guard 2nd = 9 Rubys Jewel 3rd = 8 Replay 4th = 11 Star Creation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 9 Lock Pepper | ||
Thu Aug 30 2018 13:27 | 1st = 9 Lock Pepper 2nd = 5 Modern Jagger 3rd = 3 New Fire Girl 4th = 8 Croucher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 8 Mellcat Master | ||
Thu Aug 30 2018 13:24 | 1st = 8 Mellcat Master 2nd = 1 Dyna Sairi 3rd = 2 Winning Light 4th = 9 Baelfire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 3 - 7 Bob Swagger | ||
Thu Aug 30 2018 13:23 | 1st = 7 Bob Swagger 2nd = 10 Our Bushwacker 3rd = 1 Webby Vanderquack 4th = 9 Dont Ark With Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 12 - 2 Our Sambo | ||
Thu Aug 30 2018 13:21 | 1st = 2 Our Sambo 2nd = 4 Yooldome 3rd = 1 Teesha 4th = 5 Salvarotti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 1 - 2 Aloofs Turf | ||
Thu Aug 30 2018 13:20 | 1st = 2 Aloofs Turf 2nd = 6 Plain N Simple 3rd = 1 Barbados Storm 4th = 3 Roulette Royal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 3 - 5 Explicit Castle | ||
Thu Aug 30 2018 13:15 | 1st = 5 Explicit Castle 2nd = 2 Carter Mayson 3rd = 3 Struve 4th = 4 Fletchas Roy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 7 - 2 Summer Monsoon | ||
Thu Aug 30 2018 13:12 | 1st = 2 Summer Monsoon 2nd = 6 St Regis 3rd = 9 Madam Swiss 4th = 10 Prediction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 2 Corleone King | ||
Thu Aug 30 2018 13:09 | 1st = 2 Corleone King 2nd = 4 Dana Corporal 3rd = 3 Stay Curious 4th = 6 Crazy Judy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 2 Cee Me Entertain | ||
Thu Aug 30 2018 13:05 | 1st = 2 Cee Me Entertain 2nd = 5 Happy Days 3rd = 6 El Burrito 4th = 3 Chases Entity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 11 - 2 Pinny Mack | ||
Thu Aug 30 2018 13:03 | 1st = 2 Pinny Mack 2nd = 6 Ridin Shotgun 3rd = 7 Beaumont 4th = 8 Fancy Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 1 - 3 Jaytees The Fox | ||
Thu Aug 30 2018 13:00 | 1st = 3 Jaytees The Fox 2nd = 2 Francisco Pizaro 3rd = 1 Eurosay 4th = 7 Whos Shout |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 1 - 6 Ruzaton | ||
Thu Aug 30 2018 12:55 | 1st = 6 Ruzaton 2nd = 7 Saibye 3rd = 5 Referee 4th = 4 Power Of Words |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 3 Cosmic Blend | ||
Thu Aug 30 2018 12:52 | 1st = 3 Cosmic Blend 2nd = 8 Claudia Corleone 3rd = 6 Tawny Trey 4th = 9 On The Kash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 2 - 6 Radar Hill | ||
Thu Aug 30 2018 12:48 | 1st = 6 Radar Hill 2nd = 5 Barboo 3rd = 1 Ladyjoanna Shannon 4th = 4 Hear The Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 10 - 9 Barwon Annie | ||
Thu Aug 30 2018 12:46 | 1st = 9 Barwon Annie 2nd = 8 Zipping Vito 3rd = 5 Jinja Mongo 4th = 4 Raging Demon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 2 Thurles Princess | ||
Thu Aug 30 2018 12:45 | 1st = 2 Thurles Princess 2nd = 8 Piccolo Fratello 3rd = 3 Split Pea 4th = 1 Professor Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 2 - 3 Rock On Shadow | ||
Thu Aug 30 2018 12:40 | 1st = 3 Rock On Shadow 2nd = 5 Rossini 3rd = 2 Rocking Bugatti 4th = 4 Zoliver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 6 - 6 Iffida | ||
Thu Aug 30 2018 12:37 | 1st = 6 Iffida 2nd = 10 Faux Pas 3rd = 13 Clara 4th = 5 Cardrona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 9 Hayleys Rocket | ||
Thu Aug 30 2018 12:32 | 1st = 9 Hayleys Rocket 2nd = 2 Hide The Kitty 3rd = 4 Getalong Dana 4th = 3 Private Equity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 9 - 4 Tumbalaioo | ||
Thu Aug 30 2018 12:27 | 1st = 4 Tumbalaioo 2nd = 8 Junk Mail 3rd = 1 Subzero Princess 4th = 6 Powerful Lomar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 1 - 2 Queens Angel | ||
Thu Aug 30 2018 12:22 | 1st = 2 Queens Angel 2nd = 1 Im Rock Solid 3rd = 4 Mendoza Lass 4th = 8 Gabbys Sportstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 2 House Of Luck | ||
Thu Aug 30 2018 12:19 | 1st = 2 House Of Luck 2nd = 6 Choose 4th = 1 Rik Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 6 Fantastic Hope | ||
Thu Aug 30 2018 12:15 | 1st = 6 Fantastic Hope 2nd = 1 My Way Boy 3rd = 5 Easy To Excel 4th = 3 Outlaw Arnhem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 8 - 6 Good Job | ||
Thu Aug 30 2018 12:10 | 1st = 6 Good Job 2nd = 4 Token Jasper 3rd = 3 Cest Lamour 4th = 1 Yella Ella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 1 - 4 Dream Mastar | ||
Thu Aug 30 2018 12:05 | 1st = 4 Dream Mastar 2nd = 6 Fox Force Five 3rd = 1 Aldebaran Rocky 4th = 7 Glad All Over |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 5 - 5 Swing Note | ||
Thu Aug 30 2018 12:02 | 1st = 5 Swing Note 2nd = 3 Opihi Ranger 3rd = 6 Diorissimo 4th = 2 Secret Stash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 1 Zulu Assault | ||
Thu Aug 30 2018 11:57 | 1st = 1 Zulu Assault 2nd = 8 Fantastic Zip 3rd = 4 Big Black Cape 4th = 7 Gypsys Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 7 - 7 Botany Wayne | ||
Thu Aug 30 2018 11:53 | 1st = 7 Botany Wayne 2nd = 1 Jetsun Jamie 3rd = 8 Pyro Polly 4th = 6 Thrilling Katie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 6 - 8 Bigtime Ollie | ||
Thu Aug 30 2018 11:36 | 1st = 8 Bigtime Ollie 2nd = 1 Opawa Loyal 3rd = 6 Stay Rich 4th = 5 Feed The Need |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 4 - 9 Devils Staircase | ||
Thu Aug 30 2018 11:27 | 1st = 9 Devils Staircase 2nd = 10 Norma Jean 3rd = 2 Stratton 4th = 3 Aristotle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 5 - 3 Mighty Mezz | ||
Thu Aug 30 2018 11:18 | 1st = 3 Mighty Mezz 2nd = 1 Crackle 3rd = 4 Doug Deep 4th = 7 Scott No Value |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 4 - 1 Grouch Pawset | ||
Thu Aug 30 2018 11:01 | 1st = 1 Grouch Pawset 2nd = 5 Jack No Lag 3rd = 6 Jetsun Bear 4th = 3 Blocker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 3 - 2 Redesdale | ||
Thu Aug 30 2018 10:52 | 1st = 2 Redesdale 2nd = 8 Lady Em 3rd = 1 Hatrick Boys 4th = 4 Metasequoia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 3 - 8 Thrilling Talk | ||
Thu Aug 30 2018 10:43 | 1st = 8 Thrilling Talk 2nd = 5 King Shaq 3rd = 1 Opawa Velocette 4th = 7 Snoopys Bro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 2 - 1 Zipping Arnold | ||
Thu Aug 30 2018 10:26 | 1st = 1 Zipping Arnold 2nd = 5 Dyna Ulysses 3rd = 3 Kiwi Gal 4th = 6 Princess Alea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 2 - 12 Baby Menaka | ||
Thu Aug 30 2018 10:17 | 1st = 12 Baby Menaka 2nd = 9 Rockwithme 3rd = 6 Miss Catherine 4th = 5 Mahana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 1 - 1 Thrilling Watch | ||
Thu Aug 30 2018 10:07 | 1st = 1 Thrilling Watch 2nd = 2 Typical 3rd = 3 Billys Churn 4th = 7 Little Trilise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 1 - 2 Jackfrost | ||
Thu Aug 30 2018 9:47 | 1st = 2 Jackfrost 2nd = 1 Satin Guru 3rd = 4 Spider Lily 4th = 3 Lin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 11 - 7 Miss Hanigan | ||
Mon Jul 30 2018 22:41 | 1st = 7 Miss Hanigan 2nd = 6 Millers Gold 3rd = 1 Benky Bomber 4th = 3 Bo Bobby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 4 Parish Power | ||
Mon Jul 30 2018 22:34 | 1st = 4 Parish Power 2nd = 6 Becket 3rd = 2 Gunmetal Liam 4th = 7 Malick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 5 Winklea Blue | ||
Mon Jul 30 2018 22:24 | 1st = 5 Winklea Blue 2nd = 6 Storm Water 3rd = 1 Gentle Flash 4th = 2 Tah Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 4 Sweet Potato | ||
Mon Jul 30 2018 22:15 | 1st = 4 Sweet Potato 2nd = 2 Movie Icon 3rd = 3 Wackadooka 4th = 1 Gin Lees Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 1 South Serpent | ||
Mon Jul 30 2018 22:00 | 1st = 1 South Serpent 2nd = 5 Whos Baroque 3rd = 7 Buckle Up Maria 4th = 4 Cloe Binda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 5 Moonquake | ||
Mon Jul 30 2018 21:54 | 1st = 5 Moonquake 2nd = 7 See Ya Mate 3rd = 1 Joffas Mate 4th = 3 Chinotto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 7 Tiny Tiara | ||
Mon Jul 30 2018 21:45 | 1st = 7 Tiny Tiara 2nd = 8 Ebony Sands 3rd = 1 One Dollar 4th = 3 Wheatacre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 6 Jughead Jones | ||
Mon Jul 30 2018 21:39 | 1st = 6 Jughead Jones 2nd = 1 Fernando Magic 3rd = 5 Canya Jake 4th = 4 Dilston Devise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 9 Angels Halo | ||
Mon Jul 30 2018 21:36 | 1st = 9 Angels Halo 2nd = 6 Launch Time 3rd = 7 Golden Aura 4th = 1 Liberal Jones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 4 Aston Groucho | ||
Mon Jul 30 2018 21:30 | 1st = 4 Aston Groucho 2nd = 3 Marco Lee 3rd = 8 Kalgaritch Kid 4th = 6 Trademark Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 2 Nitro Beach | ||
Mon Jul 30 2018 21:27 | 1st = 2 Nitro Beach 2nd = 4 Bright Satellite 3rd = 8 Regal Waz 4th = 1 Solo Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 1 Gran Amor | ||
Mon Jul 30 2018 21:24 | 1st = 1 Gran Amor 2nd = 4 Snowball Emma 3rd = 6 One Eyed Magpie 4th = 10 Blazin Stripes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 7 Remain Seated | ||
Mon Jul 30 2018 21:18 | 1st = 7 Remain Seated 2nd = 8 Tiza Fabio 3rd = 6 Jacks Pick 4th = 5 Delaware County |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 6 Zeppelin | ||
Mon Jul 30 2018 21:15 | 1st = 6 Zeppelin 2nd = 5 Ivanelroys Mate 3rd = 1 Evey Bonus 4th = 2 Glenreagh Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 11 - 5 Sprites Flyer | ||
Mon Jul 30 2018 21:07 | 1st = 5 Sprites Flyer 2nd = 3 Our Dugong 3rd = 1 Gavin Street 4th = 4 Changing Points |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 2 Jeannie Shiraz | ||
Mon Jul 30 2018 21:04 | 1st = 2 Jeannie Shiraz 2nd = 4 Alpha Themis 3rd = 1 Destini Rocket 4th = 5 Run Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 7 Kulu Jasper | ||
Mon Jul 30 2018 21:01 | 1st = 7 Kulu Jasper 2nd = 3 Money For Jam 3rd = 8 And You Are 4th = 1 Daze Like These |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 7 Just Browsing | ||
Mon Jul 30 2018 20:58 | 1st = 7 Just Browsing 2nd = 1 Apollo Blue 3rd = 8 Bridwood Brianna 4th = 3 Devils Gullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 4 Just Banji | ||
Mon Jul 30 2018 20:55 | 1st = 4 Just Banji 2nd = 2 Cinnamon Cindy 3rd = 3 Its Magic 4th = 1 Wild Sticks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 1 Spookie Midnight | ||
Mon Jul 30 2018 20:52 | 1st = 1 Spookie Midnight 2nd = 4 No Worries Cob 3rd = 2 Kembla De Kahn 4th = 7 Jedi Rumble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 8 Don Lesta | ||
Mon Jul 30 2018 20:49 | 1st = 8 Don Lesta 2nd = 4 Hesa Marlow 3rd = 6 All About Corey 4th = 5 Master Chaos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 8 Lucky Onyx | ||
Mon Jul 30 2018 20:46 | 1st = 8 Lucky Onyx 2nd = 3 Just Like Stride 3rd = 6 Stay Curious 4th = 7 Mount Murray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 5 Quite Sincere | ||
Mon Jul 30 2018 20:43 | 1st = 5 Quite Sincere 2nd = 3 Farmor At Last 3rd = 1 Tornado Alley 4th = 4 Haze Purple |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 6 Buckle Up Rose | ||
Mon Jul 30 2018 20:40 | 1st = 6 Buckle Up Rose 2nd = 3 St Jenson 3rd = 1 Gold Lenny 4th = 8 Nitro Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 6 La Bamba Icon | ||
Mon Jul 30 2018 20:37 | 1st = 6 La Bamba Icon 2nd = 3 Argyle Lucifer 3rd = 4 Noosa Jet 4th = 1 Scott Pizzazz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 4 Gunner Succeed | ||
Mon Jul 30 2018 20:34 | 1st = 4 Gunner Succeed 2nd = 1 Aristotle 3rd = 3 Black Lee Bonus 4th = 6 Black Only Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 8 Flying Ellen | ||
Mon Jul 30 2018 20:31 | 1st = 8 Flying Ellen 2nd = 1 Serene Machine 3rd = 6 Amity Marlow 4th = 7 Black Fesco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 1 Bugatti Snipper | ||
Mon Jul 30 2018 20:28 | 1st = 1 Bugatti Snipper 2nd = 5 Greysynd Ebony 3rd = 2 Bark Vader 4th = 6 Dinky Di Ethics |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 3 Love The Look | ||
Mon Jul 30 2018 20:25 | 1st = 3 Love The Look 2nd = 5 First Fire 3rd = 8 Hay Billy 4th = 4 Precious Sal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 5 Celtic Kid | ||
Mon Jul 30 2018 20:22 | 1st = 5 Celtic Kid 2nd = 4 Dan Road 3rd = 7 Wynburn Lucifer 4th = 6 Metanoia Franko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 5 Kraken Katie | ||
Mon Jul 30 2018 20:19 | 1st = 5 Kraken Katie 2nd = 2 Kraken Rose 3rd = 7 Dyna Zad 4th = 4 Bro Wizard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 3 Wallace Valley | ||
Mon Jul 30 2018 20:16 | 1st = 3 Wallace Valley 2nd = 2 Lucille Rumble 3rd = 4 Blusta Valley 4th = 7 Jacklyn Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 3 Temerity | ||
Mon Jul 30 2018 20:13 | 1st = 3 Temerity 2nd = 7 Dunkirk 3rd = 4 Hesa Jayclo 4th = 8 Jimmy Mcbain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 4 Late Night Lager | ||
Mon Jul 30 2018 20:10 | 1st = 4 Late Night Lager 2nd = 5 Proximity 3rd = 10 De Belin 4th = 3 Good Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 4 Cash Fund | ||
Mon Jul 30 2018 20:07 | 1st = 4 Cash Fund 2nd = 8 Allpa Mama 3rd = 1 Arabian Go Dani 4th = 3 Mustang Nova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 5 Zipping King | ||
Mon Jul 30 2018 20:01 | 1st = 5 Zipping King 2nd = 2 Sazoo Icon 3rd = 1 Oshkosh Jay 4th = 7 Don Quixote |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 2 Bokarm Bear | ||
Mon Jul 30 2018 19:58 | 1st = 2 Bokarm Bear 2nd = 4 Spookie Dynamic 3rd = 5 Tranquil Invader 4th = 8 Piecost |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 6 San Tan Sam | ||
Mon Jul 30 2018 19:55 | 1st = 6 San Tan Sam 2nd = 5 Shot Thru 3rd = 8 Vectis Seyarda 4th = 4 Tyla Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 1 Superfast Love | ||
Mon Jul 30 2018 19:52 | 1st = 1 Superfast Love 2nd = 4 Always Late 3rd = 2 Really Fast Love 4th = 7 Awesome Danny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 4 Izy Magic | ||
Mon Jul 30 2018 19:49 | 1st = 4 Izy Magic 2nd = 1 Sorrento 3rd = 7 Slice Of Cake 4th = 6 Kulu Turkey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 1 Surrender | ||
Mon Jul 30 2018 19:46 | 1st = 1 Surrender 2nd = 7 Bridwood Shorty 3rd = 6 Cawbourne Dill 4th = 4 Suva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 1 Tat Warby | ||
Mon Jul 30 2018 19:43 | 1st = 1 Tat Warby 2nd = 6 Chook Richards 3rd = 8 Queen Of Meereen 4th = 3 My Names George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 7 Hip Hop Hope | ||
Mon Jul 30 2018 19:40 | 1st = 7 Hip Hop Hope 2nd = 2 Petite Point 3rd = 8 Floribama 4th = 3 Buffalo Soldier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 5 Shimando | ||
Mon Jul 30 2018 19:37 | 1st = 5 Shimando 2nd = 6 Waterloo Kate 3rd = 4 Crinkle Cut 4th = 7 Billy Fix It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 2 Little Jebrynah | ||
Mon Jul 30 2018 19:34 | 1st = 2 Little Jebrynah 2nd = 8 Infrared Ethics 3rd = 4 Sound Of Belles 4th = 5 Out To Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 2 Kissy Fiesta | ||
Mon Jul 30 2018 19:31 | 1st = 2 Kissy Fiesta 2nd = 3 Spring Runner 3rd = 8 Pickled Tink 4th = 7 Master Dean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 6 Lily Lola | ||
Mon Jul 30 2018 19:28 | 1st = 6 Lily Lola 2nd = 3 Kel Knight 3rd = 2 King Kurt 4th = 8 Wynburn Cha Cha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 8 Jaimandy Joyce | ||
Mon Jul 30 2018 19:25 | 1st = 8 Jaimandy Joyce 2nd = 4 Mashika 3rd = 6 Brave Hearted 4th = 7 Glacier Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 4 Jack Whelan | ||
Mon Jul 30 2018 19:22 | 1st = 4 Jack Whelan 2nd = 8 Real Wicked 3rd = 1 Telam Bugsy Girl 4th = 5 Kiarni Jenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 3 Shima Deal | ||
Mon Jul 30 2018 19:18 | 1st = 3 Shima Deal 2nd = 7 Emerley Indigo 3rd = 5 Talitha Cumi 4th = 4 Flown Away |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 1 Sweet Nangar | ||
Mon Jul 30 2018 19:14 | 1st = 1 Sweet Nangar 2nd = 5 My Sherona 3rd = 6 Ritza Show 4th = 2 Spring Creek Wil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 5 Individual Richy | ||
Mon Jul 30 2018 19:11 | 1st = 5 Individual Richy 2nd = 3 Newsworthy 3rd = 7 Hay Rosalie 4th = 4 Red Hot Gossip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 5 White Cynder | ||
Mon Jul 30 2018 19:07 | 1st = 5 White Cynder 2nd = 4 Little Red Hot 3rd = 8 Krisbar Wee Wow 4th = 1 Tat Nuggie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 5 Bokarm Rosie | ||
Mon Jul 30 2018 19:04 | 1st = 5 Bokarm Rosie 2nd = 4 Bokarm Nicky 3rd = 8 Kago 4th = 3 Kilmister |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 5 Max Pick | ||
Mon Jul 30 2018 19:00 | 1st = 5 Max Pick 2nd = 8 Max Dream 3rd = 1 Moscato Miss 4th = 7 Rhynstone Rocky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 11 - 3 Ozy Digger | ||
Mon Jul 30 2018 18:56 | 1st = 3 Ozy Digger 2nd = 1 Dusty Daydream 3rd = 5 Michelle 4th = 6 Courtney Cargo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 1 Willie Blues | ||
Mon Jul 30 2018 18:53 | 1st = 1 Willie Blues 2nd = 7 Yankees Ethics 3rd = 2 Vegas Ethics 4th = 8 Embye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 4 Powder | ||
Mon Jul 30 2018 18:50 | 1st = 4 Powder 2nd = 3 Haras Dazza 3rd = 5 Bee Solo 4th = 2 Zabdon Zinger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 2 Zipping Nicole | ||
Mon Jul 30 2018 18:46 | 1st = 2 Zipping Nicole 2nd = 1 Black Bindi 3rd = 4 Soap 4th = 3 Superior Martini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 1 Kennos Girl | ||
Mon Jul 30 2018 18:43 | 1st = 1 Kennos Girl 2nd = 7 Kabooshka 3rd = 8 Top Flash 4th = 2 Supreme Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 5 Rockabye Demi | ||
Mon Jul 30 2018 18:40 | 1st = 5 Rockabye Demi 2nd = 7 Bow Gundi 3rd = 3 Shilo Gundi 4th = 8 Gypsy Said Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 8 Lilly An Page | ||
Mon Jul 30 2018 18:37 | 1st = 8 Lilly An Page 2nd = 2 Shima Breeze 3rd = 5 Victa Ashley 4th = 3 Breemelia Swift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 8 - 11 Mitch Maguire | ||
Mon Jul 30 2018 18:32 | 1st = 11 Mitch Maguire 2nd = 6 Destined To Rule 3rd = 9 Diamond Life 4th = 4 Im Lisart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 1 Grand Senorita | ||
Mon Jul 30 2018 18:29 | 1st = 1 Grand Senorita 2nd = 6 Classy Fever 3rd = 2 Hong Ha 4th = 3 Wonya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 1 Born To Dominate | ||
Mon Jul 30 2018 18:26 | 1st = 1 Born To Dominate 2nd = 4 Bootlace 3rd = 3 Mahal Billie 4th = 7 Longtime Comin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 4 Rip Van Winkle | ||
Mon Jul 30 2018 18:23 | 1st = 4 Rip Van Winkle 2nd = 7 Supa Pass 3rd = 1 Trap Queen 4th = 8 Tricky Trey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 6 Bokarm Nora | ||
Mon Jul 30 2018 18:19 | 1st = 6 Bokarm Nora 2nd = 5 Push Me 3rd = 7 Key Largo 4th = 3 Hes Got Steel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 4 Precise Li | ||
Mon Jul 30 2018 18:16 | 1st = 4 Precise Li 2nd = 8 Timmy Gundi 3rd = 1 Not Without Gas 4th = 2 Good Girl Brandi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 3 Flanno Fernando | ||
Mon Jul 30 2018 18:13 | 1st = 3 Flanno Fernando 2nd = 4 Willy Taro 3rd = 7 Dreamtime Vision 4th = 6 Katie Taro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 4 The Lone Dancer | ||
Mon Jul 30 2018 18:08 | 1st = 4 The Lone Dancer 2nd = 5 Heza Cracker 3rd = 3 Dot The Eye 4th = 2 Timmys Reject |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 4 Wilshire Boy | ||
Mon Jul 30 2018 18:05 | 1st = 4 Wilshire Boy 2nd = 2 Charzilla 3rd = 1 Smashing Kaz 4th = 7 Fantastic Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 1 Annaley Rooka | ||
Mon Jul 30 2018 18:01 | 1st = 1 Annaley Rooka 2nd = 7 Alonso Power 3rd = 3 Valley Reaper 4th = 4 Extra Kisses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 7 - 9 Smackwater Jack | ||
Mon Jul 30 2018 17:56 | 1st = 9 Smackwater Jack 2nd = 10 Its My Lucknow 3rd = 5 Tradie 4th = 4 Greenngold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 1 Lillys Spirit | ||
Mon Jul 30 2018 17:53 | 1st = 1 Lillys Spirit 2nd = 3 Majestic Mia 3rd = 5 Spur Monelli 4th = 6 Running For Two |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 5 Kihael Koalmina | ||
Mon Jul 30 2018 17:50 | 1st = 5 Kihael Koalmina 2nd = 1 Joan Taro 3rd = 4 Jim The Weapon 4th = 3 Jamie Cargo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 6 Saab Magic | ||
Mon Jul 30 2018 17:45 | 1st = 6 Saab Magic 2nd = 2 Lorne Beach 3rd = 8 The Dapper Don 4th = 9 Mohegan Sun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 4 Very Focus | ||
Mon Jul 30 2018 17:42 | 1st = 4 Very Focus 2nd = 7 Zipping Shika 3rd = 8 Zipping Keely 4th = 6 Lika Pebble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 7 Brandeen Fi | ||
Mon Jul 30 2018 17:39 | 1st = 7 Brandeen Fi 2nd = 8 Tuiaki Dora 3rd = 4 Troy Bale 4th = 1 Need A Zac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 9 Chiasso | ||
Mon Jul 30 2018 17:34 | 1st = 9 Chiasso 2nd = 5 Joy Mac 3rd = 6 Be Not Afraid 4th = 7 Random Task |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 3 Black Mosel | ||
Mon Jul 30 2018 17:31 | 1st = 3 Black Mosel 2nd = 5 Fantasy Knight 3rd = 8 Flashtastic 4th = 1 Kininka Loch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 7 All Negoa | ||
Mon Jul 30 2018 17:27 | 1st = 7 All Negoa 2nd = 9 Nirimba Pirate 3rd = 6 Lil Doll 4th = 5 Dark Runner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 6 - 4 Innocent Affair | ||
Mon Jul 30 2018 17:22 | 1st = 4 Innocent Affair 2nd = 3 Alkira Quattro Jet 3rd = 10 Semiramide 4th = 12 Cut Above |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 2 Jimmys Angel | ||
Mon Jul 30 2018 17:19 | 1st = 2 Jimmys Angel 2nd = 8 Dr Annie 3rd = 7 Apila Cash 4th = 1 Destructo Rat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 3 Buriton Bailey | ||
Mon Jul 30 2018 17:14 | 1st = 3 Buriton Bailey 2nd = 9 Ace To Play 3rd = 2 Manonthemoon 4th = 6 Puddinhead |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 3 Chasin Destiny | ||
Mon Jul 30 2018 17:11 | 1st = 3 Chasin Destiny 2nd = 5 Chevy Sheikh 3rd = 4 Miss Claude 4th = 2 Dainty Brae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 5 Jugungal Blue | ||
Mon Jul 30 2018 17:07 | 1st = 5 Jugungal Blue 2nd = 2 Lil Miss Marka 3rd = 4 Angelas Star 4th = 7 Durama Sunset |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 5 Kyvalley Tinman | ||
Mon Jul 30 2018 17:02 | 1st = 5 Kyvalley Tinman 2nd = 7 War Spirit 3rd = 6 Fear Not 4th = 8 Miss Intense |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 1 Sunset Believer | ||
Mon Jul 30 2018 16:59 | 1st = 1 Sunset Believer 2nd = 4 Mignon 3rd = 6 Magical Bling 4th = 2 Will Dazzle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 4 Hello Issy | ||
Mon Jul 30 2018 16:56 | 1st = 4 Hello Issy 2nd = 2 Foxey Lexus 3rd = 6 Black Ziggy 4th = 3 Mad Skills |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 7 - 8 Jetgirl | ||
Mon Jul 30 2018 16:55 | 1st = 8 Jetgirl 2nd = 14 Lanas Magic 3rd = 7 Dunderry 4th = 3 Dia Vernon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 5 - 7 Robb Stark | ||
Mon Jul 30 2018 16:50 | 1st = 7 Robb Stark 2nd = 1 Mon Lamour 3rd = 6 American Dynasty 4th = 4 Captain Mannering |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 4 Speedy Boltalz | ||
Mon Jul 30 2018 16:47 | 1st = 4 Speedy Boltalz 2nd = 8 Clare Fallon 3rd = 2 Durama Dan 4th = 1 Rosedene Valor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 1 High Class Lady | ||
Mon Jul 30 2018 16:42 | 1st = 1 High Class Lady 2nd = 8 Valstrepo 3rd = 5 Classic Chaos 4th = 2 Arm A Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 3 Mizuki | ||
Mon Jul 30 2018 16:39 | 1st = 3 Mizuki 2nd = 6 Good Odds Ava 3rd = 4 Whodat Magic 4th = 1 Resplando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kempsey Race 7 - 9 Hermosa Reward | ||
Mon Jul 30 2018 16:35 | 1st = 9 Hermosa Reward 2nd = 4 Saint Denis 3rd = 16 Florever Special 4th = 11 Wonderful Thing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 3 Mundi Marks | ||
Mon Jul 30 2018 16:32 | 1st = 3 Mundi Marks 2nd = 1 Kayda Bear 3rd = 2 Sudoku Emma 4th = 4 Elegant Crisp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 10 - 1 Bryan | ||
Mon Jul 30 2018 16:30 | 1st = 1 Bryan 2nd = 13 Miss Coolangatta 3rd = 15 Moor Wanted 4th = 2 Dont Blush Baby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 5 Vasari | ||
Mon Jul 30 2018 16:25 | 1st = 5 Vasari 2nd = 9 Lets Went 3rd = 7 Loveisamyth 4th = 8 Moreliner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 1 Tony Taro | ||
Mon Jul 30 2018 16:22 | 1st = 1 Tony Taro 2nd = 6 Queen Taro 3rd = 7 Dantelah 4th = 3 Bucking Bull |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 4 - 6 The Redeemer | ||
Mon Jul 30 2018 16:18 | 1st = 6 The Redeemer 2nd = 4 Im The Best 3rd = 5 Cyclonedomic 4th = 2 Halle Rage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 6 - 3 Quietly Confident | ||
Mon Jul 30 2018 16:15 | 1st = 3 Quietly Confident 2nd = 12 Strada Prince 3rd = 7 St Gallen 4th = 6 Disperse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 1 Lady Emerald | ||
Mon Jul 30 2018 16:12 | 1st = 1 Lady Emerald 2nd = 6 Flashing Oaks 3rd = 2 Brandi Belle 4th = 7 Swift Abbey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 7 Daddy Long Legs | ||
Mon Jul 30 2018 16:07 | 1st = 7 Daddy Long Legs 2nd = 6 Grinfaron 3rd = 9 Aveross Mac 4th = 8 The Octagon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 1 Zipping Luke | ||
Mon Jul 30 2018 16:04 | 1st = 1 Zipping Luke 2nd = 3 Garbonator 3rd = 4 Boom Down 4th = 2 Balcatta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 9 - 10 Annanicolesnitz | ||
Mon Jul 30 2018 16:00 | 1st = 10 Annanicolesnitz 2nd = 12 Zelsignoret 3rd = 4 Triage 4th = 11 Cerebellum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kempsey Race 6 - 10 Stop The Fight | ||
Mon Jul 30 2018 15:55 | 1st = 10 Stop The Fight 2nd = 9 Forever Alone 3rd = 3 Chilcotin 4th = 7 Prontissimo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 6 Major Exclusive | ||
Mon Jul 30 2018 15:50 | 1st = 6 Major Exclusive 2nd = 5 Huli Nien 3rd = 4 No Win No Feed 4th = 3 Plan Ce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 3 Lucy Gem | ||
Mon Jul 30 2018 15:47 | 1st = 3 Lucy Gem 2nd = 2 Mega Mckayla 3rd = 7 Sassy Slyder 4th = 4 Zipping Chantal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 3 - 5 Rock Me Over | ||
Mon Jul 30 2018 15:43 | 1st = 5 Rock Me Over 2nd = 3 Great Googlymoogly 3rd = 10 Im Decadent 4th = 9 Girlfromdandalup |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 5 - 13 Bels Boy | ||
Mon Jul 30 2018 15:40 | 1st = 13 Bels Boy 2nd = 2 Deal Master 3rd = 5 Lass Vegas 4th = 4 Get To The Chopper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 4 Diva Rose Cargo | ||
Mon Jul 30 2018 15:37 | 1st = 4 Diva Rose Cargo 2nd = 3 Its Rowdy 3rd = 2 Victor Leone 4th = 1 Fittler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 2 For The Corz | ||
Mon Jul 30 2018 15:33 | 1st = 2 For The Corz 2nd = 5 Mista Pumblechook 3rd = 4 Our Mate Mick 4th = 9 Gotta Take Care |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 8 - 13 Canny Move | ||
Mon Jul 30 2018 15:30 | 1st = 13 Canny Move 2nd = 11 Belle Xaar 3rd = 1 Mr Liberty 4th = 2 Courting Verity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 8 Big Mary | ||
Mon Jul 30 2018 15:27 | 1st = 8 Big Mary 2nd = 5 Terrah Round 3rd = 1 All In 4th = 3 That Will Be |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 1 Galos Best | ||
Mon Jul 30 2018 15:24 | 1st = 1 Galos Best 2nd = 7 Gold Attraction 3rd = 8 Cette To Dance 4th = 4 Agent Osti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kempsey Race 5 - 6 Justus | ||
Mon Jul 30 2018 15:20 | 1st = 6 Justus 2nd = 3 Caper 3rd = 8 Zioptimus 4th = 1 Imperial Eagle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 3 Blaze Eraser | ||
Mon Jul 30 2018 15:17 | 1st = 3 Blaze Eraser 2nd = 8 Be Harvey 3rd = 1 Madam Marley 4th = 6 Speedy Deneholme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 5 Will I Rocknroll | ||
Mon Jul 30 2018 15:15 | 1st = 5 Will I Rocknroll 2nd = 6 Bit Of A Dream 3rd = 8 Myzarmi 4th = 9 Trent From Punchy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 1 Enhanced Power | ||
Mon Jul 30 2018 15:12 | 1st = 1 Enhanced Power 2nd = 3 St Leo 3rd = 8 Dreamliner 4th = 7 Stealthy Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 2 - 8 Bettor B Abeliever | ||
Mon Jul 30 2018 15:08 | 1st = 8 Bettor B Abeliever 2nd = 2 Fight Song 3rd = 1 Alex Pollizzi 4th = 4 Bee Seventeen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 4 - 1 Zabeels Choice | ||
Mon Jul 30 2018 15:05 | 1st = 1 Zabeels Choice 2nd = 2 Sostenido 3rd = 3 Adaboycharlie 4th = 6 Dragons Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 7 - 4 Reine Happy | ||
Mon Jul 30 2018 15:00 | 1st = 4 Reine Happy 2nd = 6 Guess Again 3rd = 13 Make Mine Brandy 4th = 7 Sierradora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 3 Mexican Ned | ||
Mon Jul 30 2018 14:57 | 1st = 3 Mexican Ned 2nd = 6 Able 3rd = 1 Sheza Dragon 4th = 5 Serendipity Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 2 Jaylets Hunta | ||
Mon Jul 30 2018 14:52 | 1st = 2 Jaylets Hunta 2nd = 1 Hokuri Railrida 3rd = 6 Gotango 4th = 5 Sally Maclennane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 8 Hurricane Billie | ||
Mon Jul 30 2018 14:49 | 1st = 8 Hurricane Billie 2nd = 5 Blackpool Remi 3rd = 4 Balmoral Bash 4th = 6 Hot Spuds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kempsey Race 4 - 3 Banri De Hero | ||
Mon Jul 30 2018 14:45 | 1st = 3 Banri De Hero 2nd = 4 Miss Zodiac 3rd = 9 Red Lily 4th = 1 Baradine Bound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 6 Jyenamite | ||
Mon Jul 30 2018 14:40 | 1st = 6 Jyenamite 2nd = 3 Fire House Rock 3rd = 4 Sucralose 4th = 7 Make Me Happy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 4 Hagrid Grange | ||
Mon Jul 30 2018 14:37 | 1st = 4 Hagrid Grange 2nd = 8 Double Date 3rd = 3 Beanie Allen 4th = 1 Big Tilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 1 - 6 Its Rock And Roll | ||
Mon Jul 30 2018 14:33 | 1st = 6 Its Rock And Roll 2nd = 4 Theo Aviator 3rd = 3 Our Virtuoso 4th = 1 Stop The Watch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 6 - 6 Break And Enter | ||
Mon Jul 30 2018 14:30 | 1st = 6 Break And Enter 2nd = 2 Jack In The Ditch 3rd = 9 Zeze Ulater 4th = 10 Interchange Emily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 6 - | ||
Mon Jul 30 2018 14:30 | 2nd = 2 Jack In The Ditch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 3 - 6 Showminder | ||
Mon Jul 30 2018 14:25 | 1st = 6 Showminder 2nd = 1 Dont Judge Me 3rd = 7 Ta Chanson 4th = 9 All The Wine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 3 Keayang Storm | ||
Mon Jul 30 2018 14:17 | 1st = 3 Keayang Storm 2nd = 7 Bettor Party 3rd = 5 Holme On The River 4th = 2 Star Of Dionysis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 1 Crackerjack Des | ||
Mon Jul 30 2018 14:14 | 1st = 1 Crackerjack Des 2nd = 2 Miracle Gem 3rd = 8 Bobs Brew 4th = 5 Banknote |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kempsey Race 3 - 4 Stoddart | ||
Mon Jul 30 2018 14:10 | 1st = 4 Stoddart 2nd = 6 Flick Pass 3rd = 1 Sister Joy 4th = 3 Piccolo Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 4 Mystic Chip | ||
Mon Jul 30 2018 14:03 | 1st = 4 Mystic Chip 2nd = 6 Schippers 3rd = 3 Zoomalong Sally 4th = 7 Turtle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 5 - 2 Duke Dictador | ||
Mon Jul 30 2018 14:00 | 1st = 2 Duke Dictador 2nd = 5 Aedesia 3rd = 7 Minnamosa 4th = 8 Truly Brook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 2 Full Of Boloney | ||
Mon Jul 30 2018 13:55 | 1st = 2 Full Of Boloney 2nd = 8 Heres The Trump 3rd = 4 Charlotte Allen 4th = 6 Bundarra Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 2 - 3 Winterconi | ||
Mon Jul 30 2018 13:50 | 1st = 3 Winterconi 2nd = 4 Super Cyclone 3rd = 6 Russian Ahead 4th = 2 Worldly Pleasure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 3 Racing For Reggie | ||
Mon Jul 30 2018 13:42 | 1st = 3 Racing For Reggie 2nd = 6 Flash Anatomy 3rd = 5 White Star Stephie 4th = 2 Santanna Rhythm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 1 Boofs Banjo | ||
Mon Jul 30 2018 13:39 | 1st = 1 Boofs Banjo 2nd = 4 Emily Skye 3rd = 5 Rhomboid 4th = 3 Pyrenees Acclaim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kempsey Race 2 - 12 Sunreel | ||
Mon Jul 30 2018 13:35 | 1st = 12 Sunreel 2nd = 5 Teds Dream 3rd = 7 Let Me Guess 4th = 1 Chasin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 4 - 11 Legion Fighter | ||
Mon Jul 30 2018 13:30 | 1st = 11 Legion Fighter 2nd = 2 Condover Hall 3rd = 12 Pressure 4th = 10 Deelbraka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 8 Fast Freddie | ||
Mon Jul 30 2018 13:22 | 1st = 8 Fast Freddie 2nd = 6 Kiss Me Putu 3rd = 4 Test Pilot 4th = 5 Run Ronnie Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 1 - 2 Contemplate | ||
Mon Jul 30 2018 13:15 | 1st = 2 Contemplate 2nd = 4 Not For Export 3rd = 7 Cafe Terrace 4th = 3 Chekkapen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 6 Handsome Jake | ||
Mon Jul 30 2018 13:07 | 1st = 6 Handsome Jake 2nd = 4 Cullquin Cersei 3rd = 1 Blue Berty 4th = 3 Blazin Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 3 - 10 Golden Halo | ||
Mon Jul 30 2018 13:00 | 1st = 10 Golden Halo 2nd = 3 Royal Boss 3rd = 15 Ortega Lane 4th = 2 Racey Raff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kempsey Race 1 - 5 Better Not Fly | ||
Mon Jul 30 2018 12:55 | 1st = 5 Better Not Fly 2nd = 8 Savanna Jeune 3rd = 11 Dream A Lot 4th = 2 Phelpedo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 5 Allegro Gun | ||
Mon Jul 30 2018 12:52 | 1st = 5 Allegro Gun 2nd = 4 Bigtime Twinkle 3rd = 6 Bigtime Crackem 4th = 7 Benny Burrito |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 8 Blondy Two | ||
Mon Jul 30 2018 12:47 | 1st = 8 Blondy Two 2nd = 6 Bombora Rocket 3rd = 1 Wok Djay 4th = 7 Rocking Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 5 Hypocritical | ||
Mon Jul 30 2018 12:35 | 1st = 5 Hypocritical 2nd = 4 Bigtime Onfire 3rd = 7 Millie Prince 4th = 3 Winevara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 2 - 6 Golden Physician | ||
Mon Jul 30 2018 12:30 | 1st = 6 Golden Physician 2nd = 13 Abitstrategic 3rd = 10 Paris Showgirl 4th = 11 Pomposity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 7 Fawn Secrets | ||
Mon Jul 30 2018 12:25 | 1st = 7 Fawn Secrets 2nd = 8 Akut 3rd = 6 One Brew 4th = 5 Lightning Ben |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 3 Tazia | ||
Mon Jul 30 2018 12:17 | 1st = 3 Tazia 2nd = 8 Bigtime Eve 3rd = 2 Bigtime Autumn 4th = 5 Mikachu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 7 Kirabilli Poppy | ||
Mon Jul 30 2018 12:08 | 1st = 7 Kirabilli Poppy 2nd = 5 Miss Brew 3rd = 4 Firelight Twist 4th = 3 Sooki La Rico |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 1 - 12 Shock Shock | ||
Mon Jul 30 2018 12:00 | 1st = 12 Shock Shock 2nd = 7 Bossy Rose 3rd = 11 Parmageddon 4th = 5 Scarface Romeo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 5 Nippa Eel | ||
Mon Jul 30 2018 11:57 | 1st = 5 Nippa Eel 2nd = 6 Bigtime Panther 3rd = 4 Mitsuta 4th = 8 Kirkham Coby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 2 Maxi Fozz | ||
Mon Jul 30 2018 11:48 | 1st = 2 Maxi Fozz 2nd = 1 Fabredust 3rd = 4 Unwanted Lady 4th = 6 Red Ruby Slipper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 3 Dont Knocka Gee | ||
Mon Jul 30 2018 11:42 | 1st = 3 Dont Knocka Gee 2nd = 5 Mija Sydney 3rd = 8 Iris Allen 4th = 1 Tranquil Blossom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 8 Homebush Bailey | ||
Mon Jul 30 2018 11:25 | 1st = 8 Homebush Bailey 2nd = 7 Tammys Fire 3rd = 2 Sozins Fortune 4th = 3 Uno Eleven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 3 Bigtime Paddy | ||
Mon Jul 30 2018 11:07 | 1st = 3 Bigtime Paddy 2nd = 8 Arden Emgrand 3rd = 1 Ask King Jeff 4th = 6 Bigtime Wendle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 1 Lucky Sunday | ||
Mon Jul 30 2018 10:50 | 1st = 1 Lucky Sunday 2nd = 4 Plan Stan 3rd = 2 Jinja Rules 4th = 8 Sozins Noir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 8 Fantastic Teddy | ||
Mon Jul 30 2018 10:32 | 1st = 8 Fantastic Teddy 2nd = 7 Blue Precision 3rd = 2 Bigtime Hannah 4th = 1 Flying Lachie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 8 Brazil Cambara | ||
Mon Jul 30 2018 10:15 | 1st = 8 Brazil Cambara 2nd = 6 Podium Phobia 3rd = 7 Bigtime Jetty 4th = 4 Diamond Geezer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 1 Petria Monelli | ||
Sat Jun 30 2018 23:59 | 1st = 1 Petria Monelli 2nd = 7 Sprightly Fella 3rd = 2 John John Lava 4th = 3 Dusty Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 8 - 7 Arose For Me | ||
Sat Jun 30 2018 23:45 | 1st = 7 Arose For Me 2nd = 10 Ohoka Ritchie 3rd = 1 Clarina 4th = 4 How Gouda She |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 7 Hotshot Monelli | ||
Sat Jun 30 2018 23:42 | 1st = 7 Hotshot Monelli 2nd = 5 Limitless 3rd = 8 Jazz Get On 4th = 4 Black Kotter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 8 Cropduster | ||
Sat Jun 30 2018 23:24 | 1st = 8 Cropduster 2nd = 1 Lets Get Rocked 3rd = 5 Lhotse Monelli 4th = 4 Techno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 7 - 4 Kissmecougar | ||
Sat Jun 30 2018 23:15 | 1st = 4 Kissmecougar 2nd = 6 Bettor Twisted 3rd = 7 Terraforce 4th = 5 Northern Emperor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 8 Miss Bamsy | ||
Sat Jun 30 2018 23:07 | 1st = 8 Miss Bamsy 2nd = 1 Marydoll 3rd = 6 Sunset Mouse 4th = 2 Fire Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 2 Chew The Fat | ||
Sat Jun 30 2018 22:59 | 1st = 2 Chew The Fat 2nd = 6 Dyna Uni 3rd = 7 Pepper Rock 4th = 1 Limburg Gunna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 6 - 7 Livin La Bamba | ||
Sat Jun 30 2018 22:50 | 1st = 7 Livin La Bamba 2nd = 1 Hideout 3rd = 6 Jimmy Recard 4th = 2 Skyline Trail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 8 Scott Keeping | ||
Sat Jun 30 2018 22:44 | 1st = 8 Scott Keeping 2nd = 4 Fled 3rd = 7 Ramifications 4th = 1 Chezzy Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 8 No Excuse | ||
Sat Jun 30 2018 22:39 | 1st = 8 No Excuse 2nd = 6 Yuko 3rd = 7 Little Big Shot 4th = 5 Lance Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 5 Dyna Worker | ||
Sat Jun 30 2018 22:32 | 1st = 5 Dyna Worker 2nd = 1 Mystic Riot 3rd = 2 Love You More 4th = 8 Jayda Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 12 - 4 Bonza Guy | ||
Sat Jun 30 2018 22:27 | 1st = 4 Bonza Guy 2nd = 1 Yourgottabelucky 3rd = 2 Make Me Happy 4th = 6 Sergeant Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 5 - 5 Handsandwheels | ||
Sat Jun 30 2018 22:25 | 1st = 5 Handsandwheels 2nd = 4 Twentynine Twelve 3rd = 2 Change Of Address 4th = 6 Natural Disaster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 4 Its The Horse | ||
Sat Jun 30 2018 22:25 | 1st = 4 Its The Horse 2nd = 3 Lady Charlotte 3rd = 2 Dandalup Dasher 4th = 8 Victor Metti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 10 - 7 Our Ultimate Mary | ||
Sat Jun 30 2018 22:20 | 1st = 7 Our Ultimate Mary 2nd = 4 Kelli Frost 3rd = 6 Yesnomaybeso 4th = 5 Prince Of Payne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 8 Kulu Lightning | ||
Sat Jun 30 2018 22:18 | 1st = 8 Kulu Lightning 2nd = 2 Pandaken 3rd = 1 Staggerism 4th = 5 Rocket Tears |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 8 Nino De Oro | ||
Sat Jun 30 2018 22:15 | 1st = 8 Nino De Oro 2nd = 6 Secret Of Ours 3rd = 4 Seb Zarr Moonie 4th = 7 Dyna Danna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 4 Doubledipofheaven | ||
Sat Jun 30 2018 22:10 | 1st = 4 Doubledipofheaven 2nd = 1 American Rock 3rd = 3 Aveross Mac 4th = 5 My Mustang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 2 Quick Jagger | ||
Sat Jun 30 2018 22:07 | 1st = 2 Quick Jagger 2nd = 8 Astrozone 3rd = 5 Waterloo Monelli 4th = 4 Black Bombshell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 3 Ima Mystery Girl | ||
Sat Jun 30 2018 22:03 | 1st = 3 Ima Mystery Girl 2nd = 6 Dyna Francine 3rd = 7 Rowchester Flash 4th = 1 Faraday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 4 - 2 Our Corelli | ||
Sat Jun 30 2018 22:00 | 1st = 2 Our Corelli 2nd = 1 Sir Nicholas 3rd = 9 Millwood Molly 4th = 10 Catastrophic Event |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 11 - 1 Silent Growl | ||
Sat Jun 30 2018 21:59 | 1st = 1 Silent Growl 2nd = 2 I Hope Ican 3rd = 5 Village Skipper 4th = 3 Hanoverdaloot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 3 Modus Operandi | ||
Sat Jun 30 2018 21:57 | 1st = 3 Modus Operandi 2nd = 5 Two Times Twice 3rd = 8 Rostered On 4th = 6 Blue Moon Rising |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 9 - 4 Artistic Babe | ||
Sat Jun 30 2018 21:52 | 1st = 4 Artistic Babe 2nd = 8 Final River 3rd = 6 Robyn Taylor 4th = 7 Smooth Dakota |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 7 Leisel Monelli | ||
Sat Jun 30 2018 21:50 | 1st = 7 Leisel Monelli 2nd = 2 Ren Monelli 3rd = 1 Winifred Monelli 4th = 6 Winsome April |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 6 Augustus Dagloop | ||
Sat Jun 30 2018 21:47 | 1st = 6 Augustus Dagloop 2nd = 1 Birkenhead 3rd = 5 Dyna Owen 4th = 9 Prince Mikado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 1 Trumps Golden Boy | ||
Sat Jun 30 2018 21:45 | 1st = 1 Trumps Golden Boy 2nd = 9 Breezin Around 3rd = 6 Illawong Peppa 4th = 2 Sweetasis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 3 Mossimo Bale | ||
Sat Jun 30 2018 21:42 | 1st = 3 Mossimo Bale 2nd = 5 Aeroplane Indy 3rd = 2 One Plus Two 4th = 8 Zippy Daph |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 10 - 6 Giacomo | ||
Sat Jun 30 2018 21:37 | 1st = 6 Giacomo 2nd = 5 Mister Gunsen 3rd = 7 Releven Dream 4th = 4 Needle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 4 My Mate Fox | ||
Sat Jun 30 2018 21:35 | 1st = 4 My Mate Fox 2nd = 7 Rachels Dream 3rd = 3 Double Mack 4th = 1 Bula Fab Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 3 Ridos Ace | ||
Sat Jun 30 2018 21:32 | 1st = 3 Ridos Ace 2nd = 4 Go Go Guru 3rd = 6 Bugs Boloney 4th = 1 Full Tilt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 10 - 3 Cavallo Volante | ||
Sat Jun 30 2018 21:30 | 1st = 3 Cavallo Volante 2nd = 1 Frank The Duck 3rd = 7 Stuart 4th = 6 Tayspastime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 8 Panchorama | ||
Sat Jun 30 2018 21:27 | 1st = 8 Panchorama 2nd = 1 Hard Wired 3rd = 4 Ochre Keroma 4th = 2 Howzat Ernie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 3 - 1 The Royal Lady | ||
Sat Jun 30 2018 21:26 | 1st = 1 The Royal Lady 2nd = 6 Halle Rage 3rd = 11 Icomeoffsecondbest 4th = 4 Dagati Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 8 - 2 Dawson Street | ||
Sat Jun 30 2018 21:22 | 1st = 2 Dawson Street 2nd = 6 Lucy Mccool 3rd = 8 Our Bondi Beach 4th = 1 Ryabby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 5 Hightan | ||
Sat Jun 30 2018 21:20 | 1st = 5 Hightan 2nd = 2 Loch Tight 3rd = 1 Federal Lilly 4th = 6 Warrion Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 5 Make Mine Joe | ||
Sat Jun 30 2018 21:15 | 1st = 5 Make Mine Joe 2nd = 8 Montanas Jet 3rd = 6 Regal Knight 4th = 7 Downtown Levi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 1 Blitzing Lass | ||
Sat Jun 30 2018 21:12 | 1st = 1 Blitzing Lass 2nd = 4 Irinka Milo 3rd = 8 Rhythm Section 4th = 7 Alpine Little |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 1 Ernies Legacy | ||
Sat Jun 30 2018 21:09 | 1st = 1 Ernies Legacy 2nd = 9 Checker Plate 3rd = 8 Gotta Rush 4th = 7 Roland View |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 7 Miss Graceland | ||
Sat Jun 30 2018 21:07 | 1st = 7 Miss Graceland 2nd = 4 Keilor Misty 3rd = 6 Burning Ambition 4th = 2 Allnight Mlady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 4 Dads Decision | ||
Sat Jun 30 2018 21:05 | 1st = 4 Dads Decision 2nd = 7 Hello Im Steelo 3rd = 5 Hello Im Jade 4th = 6 Junk Yard Hutchy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 9 - 2 Coco Lombo | ||
Sat Jun 30 2018 21:00 | 1st = 2 Coco Lombo 2nd = 1 Schippers 3rd = 8 Shellybamba 4th = 5 Bridie Okane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 1 Dyna Chill | ||
Sat Jun 30 2018 20:57 | 1st = 1 Dyna Chill 2nd = 4 Sisco Ride 3rd = 6 Tritt Tritt 4th = 8 Billys Bake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 2 - 2 Innocent Affair | ||
Sat Jun 30 2018 20:56 | 1st = 2 Innocent Affair 2nd = 6 Semiramide 3rd = 1 Miss Camouflage 4th = 8 Gold River |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 5 Lethal Star | ||
Sat Jun 30 2018 20:52 | 1st = 5 Lethal Star 2nd = 6 Seven Scotches 3rd = 7 Moonlight Cruiser 4th = 3 Saint Stormy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 4 Ninghan Express | ||
Sat Jun 30 2018 20:50 | 1st = 4 Ninghan Express 2nd = 5 Stilton Stitch 3rd = 2 Tamaar Tux 4th = 6 Bella Can Do |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 7 Von Magic | ||
Sat Jun 30 2018 20:47 | 1st = 7 Von Magic 2nd = 4 Really Magic 3rd = 10 Shadow Walker 4th = 2 Shot To Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 5 Wotchawaitingfor | ||
Sat Jun 30 2018 20:45 | 1st = 5 Wotchawaitingfor 2nd = 10 Ace To Play 3rd = 1 Arm A Princess 4th = 9 Blurred Lines |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 10 - 8 Sweet Nangar | ||
Sat Jun 30 2018 20:42 | 1st = 8 Sweet Nangar 2nd = 2 Gaming Guru 3rd = 6 Oscar The Weapon 4th = 4 Teesha Sunrise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 2 Lockton Luck | ||
Sat Jun 30 2018 20:37 | 1st = 2 Lockton Luck 2nd = 1 Monivae 3rd = 8 Mr Meddle 4th = 4 Govinni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 7 Envy Heist | ||
Sat Jun 30 2018 20:35 | 1st = 7 Envy Heist 2nd = 3 Rockstar Toovey 3rd = 6 Mepunga Prue 4th = 2 Quotation Mark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 8 - 6 Bonus Play | ||
Sat Jun 30 2018 20:30 | 1st = 6 Bonus Play 2nd = 5 Shawami Lass 3rd = 7 Jilliby Madonna 4th = 4 Chiasso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 6 Curtain Call | ||
Sat Jun 30 2018 20:27 | 1st = 6 Curtain Call 2nd = 8 Phoenix Pak 3rd = 9 Its My Secret 4th = 5 Double Stitched |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 1 - 5 Majorpride | ||
Sat Jun 30 2018 20:26 | 1st = 5 Majorpride 2nd = 8 Millwood Gucci 3rd = 6 Itz All About Magic 4th = 7 Joey Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 6 Huge Allen | ||
Sat Jun 30 2018 20:24 | 1st = 6 Huge Allen 2nd = 1 Dyna Alia 3rd = 3 Dyna Neitz 4th = 5 Trixta Rox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 6 Big Time Hustler | ||
Sat Jun 30 2018 20:22 | 1st = 6 Big Time Hustler 2nd = 10 Royal Gamble 3rd = 7 Ima Birubi Boy 4th = 9 Tulhurst Terror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 12 - 1 Bam Bam Appeal | ||
Sat Jun 30 2018 20:21 | 1st = 1 Bam Bam Appeal 2nd = 2 New York City 3rd = 5 Blood Brothers 4th = 8 Kolora Davey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 9 - 8 Silver Keeping | ||
Sat Jun 30 2018 20:18 | 1st = 8 Silver Keeping 2nd = 4 Faun Flame 3rd = 6 Flying Phelps 4th = 2 Fireball Nikta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 5 Lochinvar Hugo | ||
Sat Jun 30 2018 20:17 | 1st = 5 Lochinvar Hugo 2nd = 2 Steinman 3rd = 6 Supernova Silvia 4th = 4 Samalise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 4 Spectra Style | ||
Sat Jun 30 2018 20:15 | 1st = 4 Spectra Style 2nd = 8 Striking Weetbix 3rd = 1 Phoenix Fernando 4th = 9 Coco Spectre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 2 Oliver Winkle | ||
Sat Jun 30 2018 20:10 | 1st = 2 Oliver Winkle 2nd = 3 Sir Semper Fidelis 3rd = 4 Zalta 4th = 1 Falcon Vista |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 1 Yankees Ethics | ||
Sat Jun 30 2018 20:08 | 1st = 1 Yankees Ethics 2nd = 4 King Panda 3rd = 7 Irinka Leanne 4th = 6 Sherbini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 8 Han Solo | ||
Sat Jun 30 2018 20:05 | 1st = 8 Han Solo 2nd = 6 Wybie Blue 3rd = 1 Creative Playboy 4th = 4 Dewana Chat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 9 Hoop Dreams | ||
Sat Jun 30 2018 20:02 | 1st = 9 Hoop Dreams 2nd = 7 Chief Snow 3rd = 1 Paris Queen 4th = 4 Gunlee Rocker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 7 - 11 Hectorjayjay | ||
Sat Jun 30 2018 20:00 | 1st = 11 Hectorjayjay 2nd = 8 Young Modern 3rd = 7 Bad Billy 4th = 9 Moonrock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 2 Kraken Bam Bam | ||
Sat Jun 30 2018 19:58 | 1st = 2 Kraken Bam Bam 2nd = 8 Sisco Dun 3rd = 3 Why Not Grace 4th = 5 Piccolo Panther |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 1 Son Of Gus | ||
Sat Jun 30 2018 19:54 | 1st = 1 Son Of Gus 2nd = 4 Devour 3rd = 3 Marbel Prince 4th = 5 China Rob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 1 Majesticintherain | ||
Sat Jun 30 2018 19:53 | 1st = 1 Majesticintherain 2nd = 3 Whatta Conk 3rd = 6 Master Catch 4th = 8 Yayas Hot Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 4 Midnight Treat | ||
Sat Jun 30 2018 19:51 | 1st = 4 Midnight Treat 2nd = 1 Steve Keeping 3rd = 7 Big Daddy Bee 4th = 8 Irinka Hamo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 8 - 5 Emperor Shacoby | ||
Sat Jun 30 2018 19:48 | 1st = 5 Emperor Shacoby 2nd = 8 Apache Shacoby 3rd = 1 Dynamite Shiraz 4th = 4 Heza Fusion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 3 I Wanna Rocknroll | ||
Sat Jun 30 2018 19:46 | 1st = 3 I Wanna Rocknroll 2nd = 4 Rhyflective 3rd = 1 Missy Murdock 4th = 8 Alto Cumulus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 1 Larrikan Lass | ||
Sat Jun 30 2018 19:45 | 1st = 1 Larrikan Lass 2nd = 2 Good Daze Ahead 3rd = 4 Bella Cette 4th = 6 Valkyrie Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 7 Its A Wink | ||
Sat Jun 30 2018 19:43 | 1st = 7 Its A Wink 2nd = 6 Harambes Might 3rd = 1 Taabinga Flash 4th = 2 No Passengers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 8 Monica Sapphire | ||
Sat Jun 30 2018 19:38 | 1st = 8 Monica Sapphire 2nd = 2 Belly Belly 3rd = 5 Nitro Diddle 4th = 3 Project Mouse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 1 Glenferrie Hood | ||
Sat Jun 30 2018 19:38 | 1st = 1 Glenferrie Hood 2nd = 6 Frankie Rocks 3rd = 8 Remember Them 4th = 7 Alleluia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 8 Aston Kimetto | ||
Sat Jun 30 2018 19:35 | 1st = 8 Aston Kimetto 2nd = 1 Bourbski Bar 3rd = 2 Limburg Patrick 4th = 3 Stevie Jane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 7 - 2 Third Vintage | ||
Sat Jun 30 2018 19:31 | 1st = 2 Third Vintage 2nd = 3 Zipping Lass 3rd = 7 Struph 4th = 6 Phantom Owl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 6 - 7 Animated | ||
Sat Jun 30 2018 19:30 | 1st = 7 Animated 2nd = 2 Lucky Lombo 3rd = 1 Phil Monty 4th = 6 Isaac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 8 Frankys Wish | ||
Sat Jun 30 2018 19:27 | 1st = 8 Frankys Wish 2nd = 5 Kylin 3rd = 1 Zipping Merlow 4th = 3 Dinky Di Ethics |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 4 Savannah Icon | ||
Sat Jun 30 2018 19:24 | 1st = 4 Savannah Icon 2nd = 7 Ratajkowski 3rd = 6 Psychedelic Jay 4th = 8 Python Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 8 Mista Taptoe Lombo | ||
Sat Jun 30 2018 19:22 | 1st = 8 Mista Taptoe Lombo 2nd = 5 Ponderosa Bigz 3rd = 1 Ticket Outa Here 4th = 10 Spanish Lustre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 1 Nash Tato | ||
Sat Jun 30 2018 19:21 | 1st = 1 Nash Tato 2nd = 8 Bogie Teejay 3rd = 3 Praters Recruit 4th = 4 Zinchenko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 3 Brucey Marlow | ||
Sat Jun 30 2018 19:18 | 1st = 3 Brucey Marlow 2nd = 6 Oath 3rd = 4 Sienna Grand 4th = 2 Tee Tanga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 10 Puddinhead | ||
Sat Jun 30 2018 19:17 | 1st = 10 Puddinhead 2nd = 2 Buriton Bailey 3rd = 7 Hez Declan 4th = 3 High Class Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 4 Janes Intention | ||
Sat Jun 30 2018 19:15 | 1st = 4 Janes Intention 2nd = 8 Rockstar Patriot 3rd = 5 Flying Flyer 4th = 3 Dyna Zesty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 6 - 8 Lagoon Pirate | ||
Sat Jun 30 2018 19:11 | 1st = 8 Lagoon Pirate 2nd = 6 Banjo Tifia 3rd = 1 Savanaka Two 4th = 2 Sammy Downs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 8 Our Wall Street Wolf | ||
Sat Jun 30 2018 19:10 | 1st = 8 Our Wall Street Wolf 2nd = 10 Lexus On The Beach 3rd = 1 Our Millwood Maizie 4th = 7 Likeallofus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 4 All You Got | ||
Sat Jun 30 2018 19:08 | 1st = 4 All You Got 2nd = 2 Taylas Banjo 3rd = 7 Sharp Missile 4th = 5 Vitaliser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 3 Syfy Hero | ||
Sat Jun 30 2018 19:05 | 1st = 3 Syfy Hero 2nd = 8 Give It Some 3rd = 2 Empire Reign 4th = 4 Mondella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 5 - 9 Warminster | ||
Sat Jun 30 2018 19:00 | 1st = 9 Warminster 2nd = 3 Just Rockon Bye 3rd = 6 Dynamic Bromac 4th = 8 Lets Strike The Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 6 Second Avenue | ||
Sat Jun 30 2018 18:58 | 1st = 6 Second Avenue 2nd = 7 Esthers Bella 3rd = 2 Ellie Belles 4th = 5 Nabiac Soldier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 5 - 4 Dana Ali | ||
Sat Jun 30 2018 18:54 | 1st = 4 Dana Ali 2nd = 8 Blocker Tifia 3rd = 1 Sound Advice 4th = 5 Cosmic Blend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 8 Downunder Stride | ||
Sat Jun 30 2018 18:53 | 1st = 8 Downunder Stride 2nd = 5 Zac Mccool 3rd = 6 Dark Energy 4th = 7 The Black Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 8 - 10 Tellem Were Comin | ||
Sat Jun 30 2018 18:50 | 1st = 10 Tellem Were Comin 2nd = 7 Friaresque 3rd = 11 Witness In Court 4th = 6 Ripper Rio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 7 Riccarton | ||
Sat Jun 30 2018 18:47 | 1st = 7 Riccarton 2nd = 4 Blackhawk Parker 3rd = 3 Shevchenko 4th = 9 Yenderra Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 8 Bull Market | ||
Sat Jun 30 2018 18:42 | 1st = 8 Bull Market 2nd = 3 Get In The Groove 3rd = 10 Its Just Kenny 4th = 9 Long Road To Fame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 4 Ragadeen | ||
Sat Jun 30 2018 18:39 | 1st = 4 Ragadeen 2nd = 7 Limeburner Dixi 3rd = 6 Grizabella 4th = 5 Devine Rite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 8 Glenreagh Ikara | ||
Sat Jun 30 2018 18:37 | 1st = 8 Glenreagh Ikara 2nd = 2 Bright Satellite 3rd = 1 Mr Terrific 4th = 5 Blumentrit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 4 - 2 Montpellier | ||
Sat Jun 30 2018 18:34 | 1st = 2 Montpellier 2nd = 5 Orlando Jolt 3rd = 9 Walkabout Sunrise 4th = 6 Starlight Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 4 - 1 Xtreme Caution | ||
Sat Jun 30 2018 18:32 | 1st = 1 Xtreme Caution 2nd = 8 Its A Glamma 3rd = 7 Mighty Leader 4th = 3 Knighted Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 6 - 1 Defiancy | ||
Sat Jun 30 2018 18:30 | 1st = 1 Defiancy 2nd = 6 Portrait Lao 3rd = 8 Balmont Stunner 4th = 14 Rosa Filente |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 8 Miss Dozer | ||
Sat Jun 30 2018 18:27 | 1st = 8 Miss Dozer 2nd = 4 White Line Lass 3rd = 3 Sazoo Icon 4th = 6 Fawn Nova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 10 Power Surge | ||
Sat Jun 30 2018 18:22 | 1st = 10 Power Surge 2nd = 3 Sackheim 3rd = 5 Tulhurst Santanna 4th = 6 Dynamic Archie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 8 Goodwin Marvel | ||
Sat Jun 30 2018 18:20 | 1st = 8 Goodwin Marvel 2nd = 2 Limeburner Dave 3rd = 3 Zipping Ruby 4th = 5 Sugar Kaine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 3 - 8 Hippo Clan | ||
Sat Jun 30 2018 18:17 | 1st = 8 Hippo Clan 2nd = 3 Gorilla Grodd 3rd = 7 Dana Corporal 4th = 4 Fabrelass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 7 - 6 Bellas Idol | ||
Sat Jun 30 2018 18:15 | 1st = 6 Bellas Idol 2nd = 3 Geiger Gem 3rd = 4 Red Army 4th = 1 Taxadermy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 7 Frosty Ajay | ||
Sat Jun 30 2018 18:14 | 1st = 7 Frosty Ajay 2nd = 4 Turn And Burn 3rd = 2 Seductive Smile 4th = 8 Glenreagh Skud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 9 Holy Camp Clive | ||
Sat Jun 30 2018 18:10 | 1st = 9 Holy Camp Clive 2nd = 6 Iamboogie 3rd = 1 Sweet As 4th = 8 Western Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 8 - 7 Folk Tales | ||
Sat Jun 30 2018 18:10 | 1st = 7 Folk Tales 2nd = 3 Le Commandant 3rd = 1 Royal Request 4th = 5 Lake Jackson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 4 Kiomara | ||
Sat Jun 30 2018 18:08 | 1st = 4 Kiomara 2nd = 3 Run The Route 3rd = 5 Ringside 4th = 1 Kraken Katie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 1 Chevy Bandit | ||
Sat Jun 30 2018 18:05 | 1st = 1 Chevy Bandit 2nd = 6 Baby Shelly 3rd = 4 Multicam Belle 4th = 8 Oren Ishii |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 3 - 2 Whats In The Esky | ||
Sat Jun 30 2018 18:00 | 1st = 2 Whats In The Esky 2nd = 1 La Player 3rd = 5 The Hervey Bay 4th = 7 Sassyola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 2 - 6 Zipping Bailey | ||
Sat Jun 30 2018 17:57 | 1st = 6 Zipping Bailey 2nd = 1 Madam Shacoby 3rd = 5 Stilton Henry 4th = 4 Angelo Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 5 - 5 Super Saxon | ||
Sat Jun 30 2018 17:57 | 1st = 5 Super Saxon 2nd = 3 Sound Effects 3rd = 2 Pigeon Post 4th = 10 Liberty Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 6 Get Messi | ||
Sat Jun 30 2018 17:54 | 1st = 6 Get Messi 2nd = 4 Wildash Cecil 3rd = 7 Lightning Larico 4th = 2 Disco Dolly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 10 - 2 Winter Bride | ||
Sat Jun 30 2018 17:50 | 1st = 2 Winter Bride 2nd = 8 Crystal Amor 3rd = 13 Enterprise March 4th = 4 Sacred Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 3 Southwood Joy | ||
Sat Jun 30 2018 17:47 | 1st = 3 Southwood Joy 2nd = 5 Who That Henry 3rd = 10 Divers Session 4th = 1 Five Star Code |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 5 Rambo Mick | ||
Sat Jun 30 2018 17:43 | 1st = 5 Rambo Mick 2nd = 1 Styx Vixen 3rd = 7 Major Megs 4th = 11 Robbiewillmakeit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 6 - 2 Material Man | ||
Sat Jun 30 2018 17:40 | 1st = 2 Material Man 2nd = 1 Pounamu 3rd = 3 Gatting 4th = 7 At The Ready |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 1 - 8 Nicholas | ||
Sat Jun 30 2018 17:40 | 1st = 8 Nicholas 2nd = 7 Flying Fernando 3rd = 3 Reincarnate 4th = 5 Blue Cheetah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 6 Regal Waz | ||
Sat Jun 30 2018 17:37 | 1st = 6 Regal Waz 2nd = 4 Nivek Retserrof 3rd = 8 Gitcha Hummin 4th = 7 Valkyrie Night |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 7 - 8 Our Barty | ||
Sat Jun 30 2018 17:35 | 1st = 8 Our Barty 2nd = 1 Senior Council 3rd = 6 I Am The Fox 4th = 7 Wicked Rhythm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 10 Hashtag | ||
Sat Jun 30 2018 17:32 | 1st = 10 Hashtag 2nd = 11 Somepartysomewhere 3rd = 1 Chapter One 4th = 7 Anychance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 4 Lexus Banner | ||
Sat Jun 30 2018 17:29 | 1st = 4 Lexus Banner 2nd = 7 Wilbur 3rd = 1 Pine Tree 4th = 2 Das Tanga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 2 - 6 Courchevel | ||
Sat Jun 30 2018 17:24 | 1st = 6 Courchevel 2nd = 1 Miss Intense 3rd = 3 War Spirit 4th = 7 Armchair Drive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 4 - 4 Woomera | ||
Sat Jun 30 2018 17:20 | 1st = 4 Woomera 2nd = 5 Sasse De Blishk 3rd = 10 Run For A Reason 4th = 1 Knot Afraid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 4 Symi Summer | ||
Sat Jun 30 2018 17:17 | 1st = 4 Symi Summer 2nd = 3 Stop It Lachlan 3rd = 2 Rocky Spies 4th = 7 Stealth Karmar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 9 - 18 Jamaican Rain | ||
Sat Jun 30 2018 17:12 | 1st = 18 Jamaican Rain 2nd = 10 Privlaka 3rd = 17 River Racer 4th = 14 Denmagic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 6 Simmo Gogolac | ||
Sat Jun 30 2018 17:09 | 1st = 6 Simmo Gogolac 2nd = 2 Burst Of Black 3rd = 1 Bolton Babe 4th = 8 Taken Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 5 - 9 Seeker | ||
Sat Jun 30 2018 17:05 | 1st = 9 Seeker 2nd = 5 Abdicator 3rd = 6 Helms Gate 4th = 7 Pinsson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 6 Deja Vu Rock | ||
Sat Jun 30 2018 17:02 | 1st = 6 Deja Vu Rock 2nd = 1 Zabdon Zinger 3rd = 3 Frosty Black Jay 4th = 4 Stop The Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 6 - 9 Roughly | ||
Sat Jun 30 2018 17:00 | 1st = 9 Roughly 2nd = 4 El Toranado 3rd = 6 Niccoco 4th = 1 African Pulse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 10 Effronte | ||
Sat Jun 30 2018 16:58 | 1st = 10 Effronte 2nd = 1 Rock With Sam 3rd = 5 None Bettor 4th = 9 Mucho Macho Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 8 - 8 Mystified | ||
Sat Jun 30 2018 16:55 | 1st = 8 Mystified 2nd = 11 Its Time For Magic 3rd = 4 Hard Empire 4th = 1 Artie Dee Two |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 8 Rikasso Lilly | ||
Sat Jun 30 2018 16:52 | 1st = 8 Rikasso Lilly 2nd = 4 Sketchy Nick 3rd = 3 Hail Storming 4th = 6 Warrior Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 1 - 5 Sundons Courage | ||
Sat Jun 30 2018 16:47 | 1st = 5 Sundons Courage 2nd = 2 Kingdom Come 3rd = 8 Une Belle Allure 4th = 1 Illcryifhewinds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 3 - 5 Faith In Fate | ||
Sat Jun 30 2018 16:44 | 1st = 5 Faith In Fate 2nd = 3 Calamari Safari 3rd = 1 Bay Publisher 4th = 4 Gershom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 9 - 1 Ashlor | ||
Sat Jun 30 2018 16:40 | 1st = 1 Ashlor 2nd = 6 Call Me Handsome 3rd = 9 Mr Gustavo 4th = 8 Highland Beat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gundagai Race 7 - 4 Seduction | ||
Sat Jun 30 2018 16:36 | 1st = 4 Seduction 2nd = 10 Flying Ferret 3rd = 2 Bennos Boy 4th = 11 Never Tempted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 8 - 2 Megablast | ||
Sat Jun 30 2018 16:32 | 1st = 2 Megablast 2nd = 6 First Crush 3rd = 1 Tradesman 4th = 15 High Degree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 4 - 6 Great Again | ||
Sat Jun 30 2018 16:28 | 1st = 6 Great Again 2nd = 1 Atlanta Blue 3rd = 12 Vega Dior 4th = 11 Peppijack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 9 - 15 Easy Eddie | ||
Sat Jun 30 2018 16:25 | 1st = 15 Easy Eddie 2nd = 8 Akasaki 3rd = 13 Redouble 4th = 9 Top Striker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Casterton Race 8 - 1 Emil | ||
Sat Jun 30 2018 16:21 | 1st = 1 Emil 2nd = 6 Unrelated 3rd = 7 Barely A Grin 4th = 4 Erector |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 5 - 10 Jolly Boy | ||
Sat Jun 30 2018 16:19 | 1st = 10 Jolly Boy 2nd = 4 Alsoadamas 3rd = 7 Miss Mosh 4th = 1 Cleese |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 7 - 12 Rat With Goldtooth | ||
Sat Jun 30 2018 16:16 | 1st = 12 Rat With Goldtooth 2nd = 13 Star Patriot 3rd = 7 Red Chouxs 4th = 1 Wasabi Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 8 - 1 Captivator | ||
Sat Jun 30 2018 16:13 | 1st = 1 Captivator 2nd = 8 Crab Boy 3rd = 16 The Sheepish Lion 4th = 11 Divisional |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle (AUS) Race 8 - 9 Kotinos | ||
Sat Jun 30 2018 16:09 | 1st = 9 Kotinos 2nd = 1 What Could Be 3rd = 10 Rather Sweet 4th = 11 NOT SURPRISING |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 2 - 8 Discorsia | ||
Sat Jun 30 2018 16:07 | 1st = 8 Discorsia 2nd = 2 Knuckle Down 3rd = 7 Miss Saxobeat 4th = 13 Little Miss Charm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 8 - 15 Wenner | ||
Sat Jun 30 2018 16:05 | 1st = 15 Wenner 2nd = 3 Malaise 3rd = 12 Dane Thunder 4th = 9 Rib Eye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gundagai Race 6 - 3 Blue Seal | ||
Sat Jun 30 2018 16:01 | 1st = 3 Blue Seal 2nd = 11 Shes Just Rosie 3rd = 2 Hargy 4th = 5 French Politician |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 2 The Bostonian | ||
Sat Jun 30 2018 15:57 | 1st = 2 The Bostonian 2nd = 6 Bold Assassin 3rd = 7 Go Dixie 4th = 1 Mishani Bullitt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 3 - 7 Rockon Tommy | ||
Sat Jun 30 2018 15:53 | 1st = 7 Rockon Tommy 2nd = 3 Arrum Boy 3rd = 2 Disruptive 4th = 6 Paddys Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 7 - 5 Under The Weather | ||
Sat Jun 30 2018 15:49 | 1st = 5 Under The Weather 2nd = 11 Heyington 3rd = 10 Broken Finger 4th = 1 Option |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 8 - 5 Coonawarra | ||
Sat Jun 30 2018 15:45 | 1st = 5 Coonawarra 2nd = 19 Dylans Romance 3rd = 15 Screamarr 4th = 4 The Avenger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Casterton Race 7 - 4 Tommy Standup | ||
Sat Jun 30 2018 15:41 | 1st = 4 Tommy Standup 2nd = 6 Moor Wanted 3rd = 5 Manhattan Spirit 4th = 1 Action In Rio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 4 - 3 Bakslap | ||
Sat Jun 30 2018 15:39 | 1st = 3 Bakslap 2nd = 4 Culzean 3rd = 11 French Tusson 4th = 7 Tuscarora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 6 - 6 Silvera | ||
Sat Jun 30 2018 15:36 | 1st = 6 Silvera 2nd = 3 Mongolian Wolf 3rd = 9 Top Prospect 4th = 2 Have Another Glass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 7 - 1 Gun Bolt | ||
Sat Jun 30 2018 15:33 | 1st = 1 Gun Bolt 2nd = 3 Lilakai 3rd = 17 Kastanos 4th = 16 Daresay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle (AUS) Race 7 - 7 Latitude | ||
Sat Jun 30 2018 15:29 | 1st = 7 Latitude 2nd = 10 Clevanicc 3rd = 3 Nikkas N A Twist 4th = 1 Salesman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 1 - 2 Bobcat Boy | ||
Sat Jun 30 2018 15:27 | 1st = 2 Bobcat Boy 2nd = 11 Miss Moroak 3rd = 1 Always Easy 4th = 8 Stay Sweet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 7 - 4 Al Passem | ||
Sat Jun 30 2018 15:25 | 1st = 4 Al Passem 2nd = 7 Street Sheik 3rd = 12 Greyworm 4th = 6 Streets Of Avalon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gundagai Race 5 - 3 Royal Roulette | ||
Sat Jun 30 2018 15:21 | 1st = 3 Royal Roulette 2nd = 8 Keep Me Posted 3rd = 7 Why Me Lord 4th = 12 Ask Me To Dance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 6 Ringos A Rockstar | ||
Sat Jun 30 2018 15:17 | 1st = 6 Ringos A Rockstar 2nd = 4 Tarzan 3rd = 3 Irish Constabulary 4th = 1 Dal Cielo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 2 - 9 Thunderstrut | ||
Sat Jun 30 2018 15:13 | 1st = 9 Thunderstrut 2nd = 3 Street Fury 3rd = 8 Sweet Dreamin 4th = 5 Classic Chant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 6 - 3 Oakfield Costa | ||
Sat Jun 30 2018 15:09 | 1st = 3 Oakfield Costa 2nd = 6 Lamerican 3rd = 9 Liker 4th = 12 Firestar Phoenix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 7 - 12 Liapari | ||
Sat Jun 30 2018 15:05 | 1st = 12 Liapari 2nd = 5 Dreamforce 3rd = 13 Flow 4th = 1 Jungle Edge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Casterton Race 6 - 9 Canny Move | ||
Sat Jun 30 2018 15:01 | 1st = 9 Canny Move 2nd = 8 Force Of Three 3rd = 3 Taciturn 4th = 13 Lindsay Alfred |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 3 - 6 Beleaguer | ||
Sat Jun 30 2018 14:59 | 1st = 6 Beleaguer 2nd = 3 Jayeffkay 3rd = 12 Snitzel Music 4th = 13 Que Pasa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 5 - 12 Atlantica | ||
Sat Jun 30 2018 14:56 | 1st = 12 Atlantica 2nd = 1 Modulate 3rd = 7 Boomer Beach 4th = 5 Danger Deal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 6 - 5 Academy Hill | ||
Sat Jun 30 2018 14:53 | 1st = 5 Academy Hill 2nd = 1 On The Spot 3rd = 6 Luna Missile 4th = 3 Falkirk Drive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle (AUS) Race 6 - 2 Tonsor | ||
Sat Jun 30 2018 14:49 | 1st = 2 Tonsor 2nd = 5 La Pont 3rd = 8 Andriana 4th = 11 Oakfield General |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 6 - 1 Pacodali | ||
Sat Jun 30 2018 14:45 | 1st = 1 Pacodali 2nd = 11 Sixties Groove 3rd = 4 Trap For Fools 4th = 3 Montauk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gundagai Race 4 - 4 Dripping Carats | ||
Sat Jun 30 2018 14:41 | 1st = 4 Dripping Carats 2nd = 7 Extra Cool 3rd = 10 Bluebirds 4th = 1 Hayne Plane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 9 Super Suave | ||
Sat Jun 30 2018 14:37 | 1st = 9 Super Suave 2nd = 13 Rocky Supreme 3rd = 17 Jetsonic 4th = 2 Yaba Dabl Doya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 9 - 2 Major Tom | ||
Sat Jun 30 2018 14:34 | 1st = 2 Major Tom 2nd = 13 Kyrie Eleison 3rd = 8 Beaufighter 4th = 11 I See Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 1 - 1 Kellys Callisto | ||
Sat Jun 30 2018 14:33 | 1st = 1 Kellys Callisto 2nd = 2 Special Reward 3rd = 8 Dawn Armada 4th = 3 Arnies Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 5 - 4 Casino Thoughts | ||
Sat Jun 30 2018 14:29 | 1st = 4 Casino Thoughts 2nd = 2 Avonaco 3rd = 1 Grand Emperor 4th = 3 Iron George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 6 - 4 Harpers Choice | ||
Sat Jun 30 2018 14:25 | 1st = 4 Harpers Choice 2nd = 1 Destinys Kiss 3rd = 5 Araaja 4th = 6 Doukhan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Casterton Race 5 - 2 Snippy Strategic | ||
Sat Jun 30 2018 14:21 | 1st = 2 Snippy Strategic 2nd = 6 Rain Fast 3rd = 8 Delightful Cat 4th = 7 Zelsignoret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 2 - 4 Preemptive | ||
Sat Jun 30 2018 14:19 | 1st = 4 Preemptive 2nd = 1 Barkley 4th = 3 Moussambani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 4 - 5 Aadelad | ||
Sat Jun 30 2018 14:16 | 1st = 5 Aadelad 2nd = 12 Akkacan 3rd = 2 Streetcar Illusion 4th = 7 Mysticano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 10 - 8 Fogarty Fegen | ||
Sat Jun 30 2018 14:15 | 1st = 8 Fogarty Fegen 2nd = 12 Veracious 3rd = 1 Two Thirty 4th = 5 Lincoln Hills |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 5 - 8 Holdin My Own | ||
Sat Jun 30 2018 14:13 | 1st = 8 Holdin My Own 2nd = 5 Greyt Love 3rd = 10 Del Vega 4th = 2 Hard Core |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle (AUS) Race 5 - 11 Witherspoon | ||
Sat Jun 30 2018 14:09 | 1st = 11 Witherspoon 2nd = 3 Mick The Hat 3rd = 4 Rothman 4th = 10 Stratacheva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 5 - 7 Rillito | ||
Sat Jun 30 2018 14:05 | 1st = 7 Rillito 2nd = 8 Chiavari 3rd = 6 Mamzelle Tess 4th = 9 Written Era |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gundagai Race 3 - 5 Jounama | ||
Sat Jun 30 2018 14:01 | 1st = 5 Jounama 2nd = 10 Bells Creek 3rd = 3 Tarboy 4th = 6 Casino Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 8 - 4 Ohceedee | ||
Sat Jun 30 2018 13:59 | 1st = 4 Ohceedee 2nd = 14 Real Fun 3rd = 3 Poker Face 4th = 6 Oguy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 5 The Fire Trap | ||
Sat Jun 30 2018 13:57 | 1st = 5 The Fire Trap 2nd = 1 Unconditional 3rd = 11 Winter Passage 4th = 7 Tipping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 4 - 1 Chivadahlii | ||
Sat Jun 30 2018 13:53 | 1st = 1 Chivadahlii 2nd = 2 Le Dude 3rd = 8 Royal Script 4th = 7 Lokum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 5 - 14 Tornado Gal | ||
Sat Jun 30 2018 13:50 | 1st = 14 Tornado Gal 2nd = 3 Sweet Victory 3rd = 2 So Splendid 4th = 4 Celtic Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Casterton Race 4 - 1 Zataglio | ||
Sat Jun 30 2018 13:46 | 1st = 1 Zataglio 2nd = 4 Surging Wave 3rd = 3 King Of The Forest 4th = 2 Mannertone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 1 - 5 Big Blows | ||
Sat Jun 30 2018 13:44 | 1st = 5 Big Blows 2nd = 7 Mulligan Falls 3rd = 2 Latest Bentley 4th = 8 Time Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 3 - 6 Mussoorie Magic | ||
Sat Jun 30 2018 13:41 | 1st = 6 Mussoorie Magic 2nd = 7 Divanation 3rd = 8 Littlebitfunny 4th = 9 Ashady Hussy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 9 - 5 Red Sierra | ||
Sat Jun 30 2018 13:40 | 1st = 5 Red Sierra 2nd = 6 Big Ben 3rd = 1 Petite En Jeu 4th = 8 Quantum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 4 - 3 Awake The Stars | ||
Sat Jun 30 2018 13:38 | 1st = 3 Awake The Stars 2nd = 2 Gold Ambition 3rd = 5 Dansez 4th = 7 Fleur Dorage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle (AUS) Race 4 - 4 Annie Saturday | ||
Sat Jun 30 2018 13:34 | 1st = 4 Annie Saturday 2nd = 10 Sun And Heir 3rd = 8 Marfaz 4th = 7 If By Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 4 - 16 Zarpoya | ||
Sat Jun 30 2018 13:30 | 1st = 16 Zarpoya 2nd = 5 Josephine Sea 3rd = 2 Derasa 4th = 3 Blondie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gundagai Race 2 - 9 Exceptional Rhythm | ||
Sat Jun 30 2018 13:26 | 1st = 9 Exceptional Rhythm 2nd = 3 Tobermory 3rd = 7 Stardux 4th = 2 Izzonsong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 7 - 6 Vinevale | ||
Sat Jun 30 2018 13:24 | 1st = 6 Vinevale 2nd = 7 Rockabyebaby 3rd = 3 Spider 4th = 5 Hes Cavalier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 10 Ruling Dynasty | ||
Sat Jun 30 2018 13:22 | 1st = 10 Ruling Dynasty 2nd = 5 Our Gravano 3rd = 1 Sabkhat 4th = 13 Balius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 3 - 11 Plain N Simple | ||
Sat Jun 30 2018 13:18 | 1st = 11 Plain N Simple 2nd = 7 Danz The Man 3rd = 10 Catastrophe Kiss 4th = 6 Donavia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 4 - 8 Gala Moshea | ||
Sat Jun 30 2018 13:15 | 1st = 8 Gala Moshea 2nd = 6 Aimalac Millie 3rd = 2 Brook Magic 4th = 3 Difficult To Get |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Casterton Race 3 - 11 Famoosa | ||
Sat Jun 30 2018 13:11 | 1st = 11 Famoosa 2nd = 5 Mister Mogul 3rd = 12 Farewell Greta 4th = 8 Tridacna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 2 - 1 Assertive Play | ||
Sat Jun 30 2018 13:06 | 1st = 1 Assertive Play 2nd = 4 Exalted Trail 3rd = 7 Bayou 4th = 6 Vietti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 8 - 10 Akoya Pearl | ||
Sat Jun 30 2018 13:05 | 1st = 10 Akoya Pearl 2nd = 11 Foiling 3rd = 15 Ted Talks 4th = 12 The White Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 3 - 1 Ditmas | ||
Sat Jun 30 2018 13:03 | 1st = 1 Ditmas 2nd = 8 Red Balter 3rd = 2 The Administrator 4th = 5 The Hussler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle (AUS) Race 3 - 7 Belle Of Portugal | ||
Sat Jun 30 2018 12:59 | 1st = 7 Belle Of Portugal 2nd = 3 The Haitian Poet 3rd = 2 Stunned 4th = 8 Chorus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 3 - 1 Masculino | ||
Sat Jun 30 2018 12:55 | 1st = 1 Masculino 2nd = 3 Under Oath 3rd = 13 Jeddah Aheadah 4th = 5 Borella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gundagai Race 1 - 10 Fashion Tip | ||
Sat Jun 30 2018 12:51 | 1st = 10 Fashion Tip 2nd = 7 Chandon Kisses 3rd = 5 Astronomy 4th = 8 Chasing Waterfalls |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 6 - 9 Santa Monica | ||
Sat Jun 30 2018 12:49 | 1st = 9 Santa Monica 2nd = 7 Morweka 3rd = 4 Air Centre 4th = 6 Marzemino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 6 Shogun Sun | ||
Sat Jun 30 2018 12:47 | 1st = 6 Shogun Sun 2nd = 12 Pressway 3rd = 2 Victory Eight 4th = 8 Cadogan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 2 - 5 The Barmaid | ||
Sat Jun 30 2018 12:43 | 1st = 5 The Barmaid 2nd = 1 Colorado River 3rd = 9 Prince of Mine 4th = 3 Smarty Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 3 - 5 Asterius | ||
Sat Jun 30 2018 12:40 | 1st = 5 Asterius 2nd = 8 Sparky Lad 3rd = 1 Gresham 4th = 4 Niccis Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Casterton Race 2 - 3 The Hotz | ||
Sat Jun 30 2018 12:36 | 1st = 3 The Hotz 2nd = 1 Tough Vintage 3rd = 2 Four Carat 4th = 6 My Four Oh Nine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 1 - 7 Euroman | ||
Sat Jun 30 2018 12:31 | 1st = 7 Euroman 2nd = 5 The Willybe 3rd = 2 Red Alto 4th = 4 Glorious Sinndar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 7 - 8 Justa Charlie | ||
Sat Jun 30 2018 12:30 | 1st = 8 Justa Charlie 2nd = 1 Wise Men Say 3rd = 12 Chocolate Fish 4th = 9 Kings Deep |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 2 - 5 Sona Dancer | ||
Sat Jun 30 2018 12:28 | 1st = 5 Sona Dancer 2nd = 1 Satisfied 3rd = 6 Pats Girl 4th = 7 Red Facets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle (AUS) Race 2 - 8 Sporty | ||
Sat Jun 30 2018 12:24 | 1st = 8 Sporty 2nd = 6 All Too Good 3rd = 7 Speed Camera 4th = 9 Whitsunday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 2 - 13 Haripour | ||
Sat Jun 30 2018 12:20 | 1st = 13 Haripour 2nd = 8 Mantastic 3rd = 3 Al Galayel 4th = 5 Another Bullseye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 5 - 5 Not Usual Heart | ||
Sat Jun 30 2018 12:16 | 1st = 5 Not Usual Heart 2nd = 8 Sheradream 3rd = 4 Merlini 4th = 6 Saignon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 15 Bluebrook | ||
Sat Jun 30 2018 12:12 | 1st = 15 Bluebrook 2nd = 10 Bon Rocket 3rd = 4 Glitra 4th = 13 Pegapus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 1 - 2 Our Alicias Lane | ||
Sat Jun 30 2018 12:08 | 1st = 2 Our Alicias Lane 2nd = 7 Brave Jewel 3rd = 1 Mishani Valentino 4th = 6 Bank Teller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 2 - 2 Realing | ||
Sat Jun 30 2018 12:05 | 1st = 2 Realing 2nd = 7 Cliff 3rd = 5 Gitan 4th = 4 Bocelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Casterton Race 1 - 1 Bit Of A Lad | ||
Sat Jun 30 2018 12:00 | 1st = 1 Bit Of A Lad 2nd = 3 Nimbostratus 3rd = 5 Sir Ritchie 4th = 7 Tons Of Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 6 - 10 Old Countess | ||
Sat Jun 30 2018 11:57 | 1st = 10 Old Countess 2nd = 3 Zamora 3rd = 1 Adequacy 4th = 4 Our Jackson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 1 - 3 Alma Bubbles | ||
Sat Jun 30 2018 11:53 | 1st = 3 Alma Bubbles 2nd = 1 Brown Brown 3rd = 4 Astana 4th = 5 Kendalls Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle (AUS) Race 1 - 1 Nahuel | ||
Sat Jun 30 2018 11:49 | 1st = 1 Nahuel 2nd = 6 Diamond Star Halo 3rd = 2 Everly Girl 4th = 5 Dossier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 1 - 7 Tony Nicconi | ||
Sat Jun 30 2018 11:45 | 1st = 7 Tony Nicconi 2nd = 6 Ruban Bleu 3rd = 2 Bricktop 4th = 8 Trilli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 4 - 13 Marbles | ||
Sat Jun 30 2018 11:39 | 1st = 13 Marbles 2nd = 6 Scarfi 3rd = 5 Birdie Blitz 4th = 1 Blanco Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 1 - 1 Dio Doro | ||
Sat Jun 30 2018 11:30 | 1st = 1 Dio Doro 3rd = 4 Bubblesntroubles 4th = 5 Pohutukawa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 1 - 2 Toulouse | ||
Sat Jun 30 2018 11:30 | 1st = 2 Toulouse 3rd = 4 Bubblesntroubles 4th = 5 Pohutukawa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 5 - 1 Zentangle | ||
Sat Jun 30 2018 11:20 | 1st = 1 Zentangle 2nd = 4 Call Me Royal 4th = 7 Hand It To Jonesy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 3 - 7 Final Suggestion | ||
Sat Jun 30 2018 11:02 | 1st = 7 Final Suggestion 2nd = 8 Amazing Az 3rd = 9 Alesund 4th = 3 The Helix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 4 - 16 Cuzzie Charlie | ||
Sat Jun 30 2018 10:45 | 1st = 16 Cuzzie Charlie 2nd = 12 Nom Du Beel 3rd = 2 Centre Attention 4th = 6 Firenze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 2 - 3 Copper Mine | ||
Sat Jun 30 2018 10:27 | 1st = 3 Copper Mine 2nd = 8 Pink Graffiti 3rd = 1 Balega 4th = 14 Spirited |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 3 - 4 Monarch Chimes | ||
Sat Jun 30 2018 10:10 | 1st = 4 Monarch Chimes 2nd = 6 No Change 3rd = 5 Its A Wonder 4th = 10 Tommyra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 1 - 10 Hapi Ella | ||
Sat Jun 30 2018 9:55 | 1st = 10 Hapi Ella 2nd = 5 Trouble 3rd = 12 Recension 4th = 2 Keep the Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 2 - 1 El Disparo | ||
Sat Jun 30 2018 9:35 | 1st = 1 El Disparo 2nd = 7 Bigredmoon 3rd = 8 El Bayardo 4th = 2 The Arabian Duke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 1 - 2 Eddie Gilbert | ||
Sat Jun 30 2018 9:05 | 1st = 2 Eddie Gilbert 2nd = 8 Georgethefifth 3rd = 6 Suffice To Say 4th = 1 The Other Half |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 1 Rotten Render | ||
Sat Jun 30 2018 0:21 | 1st = 1 Rotten Render 2nd = 6 Playing Crazy 3rd = 5 Winsome Jackie 4th = 3 Black Mosel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 10 - 1 Sunoflindenny | ||
Sat Jun 30 2018 0:10 | 1st = 1 Sunoflindenny 2nd = 7 Diamond Geezer 3rd = 6 Earl Harbour 4th = 4 Earl Or Nothing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 7 Betty Gundi | ||
Sat Jun 30 2018 0:04 | 1st = 7 Betty Gundi 2nd = 4 Nosey Flyer 3rd = 8 Kuro Lou 4th = 6 Objective |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 4 Zippleback | ||
Wed May 30 2018 23:57 | 1st = 4 Zippleback 2nd = 8 African Leopard 3rd = 1 Party Goer 4th = 2 Daily Devotion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 5 Rickshaw Millie | ||
Wed May 30 2018 23:42 | 1st = 5 Rickshaw Millie 2nd = 7 Heracles 3rd = 8 West On Zena 4th = 6 Robs Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 4 Azalea Monelli | ||
Wed May 30 2018 23:27 | 1st = 4 Azalea Monelli 2nd = 1 Rekall Kelsos 3rd = 2 Apache Brook 4th = 5 Rhiannons Last |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 8 Bart Monelli | ||
Wed May 30 2018 23:07 | 1st = 8 Bart Monelli 2nd = 4 Ookinaki Flyer 3rd = 6 Kenna 4th = 2 Rockabye Demi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 3 Lets Run | ||
Wed May 30 2018 22:53 | 1st = 3 Lets Run 2nd = 1 Ninetymile Lenny 3rd = 8 Prince Mikado 4th = 10 Buckle Up York |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 2 Sunset Licorice | ||
Wed May 30 2018 22:42 | 1st = 2 Sunset Licorice 2nd = 4 Zinnia Monelli 3rd = 6 Roxys Double 4th = 5 Grizzle Mania |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 2 George Regis | ||
Wed May 30 2018 22:39 | 1st = 2 George Regis 2nd = 1 Ikon Parker 3rd = 8 Capo 4th = 3 Blackhawk Parker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 4 Go Levi | ||
Wed May 30 2018 22:33 | 1st = 4 Go Levi 2nd = 3 Riccarton 3rd = 2 Buckle Up Spud 4th = 5 Marlows Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 8 - 6 Artful Christian | ||
Wed May 30 2018 22:28 | 1st = 6 Artful Christian 2nd = 7 Fourstarzzzspecial 3rd = 4 Betterthanajeep 4th = 1 Willbe Doc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 2 Paganoni | ||
Wed May 30 2018 22:24 | 1st = 2 Paganoni 2nd = 5 Go Pro 3rd = 3 Hotshot Monelli 4th = 4 Berkly River |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 8 Kung Fu Hustle | ||
Wed May 30 2018 22:20 | 1st = 8 Kung Fu Hustle 2nd = 3 Calendar Boy 3rd = 7 Kodason 4th = 10 Harsh Miles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 7 Sooky Jooky | ||
Wed May 30 2018 22:12 | 1st = 7 Sooky Jooky 2nd = 6 Pistol 3rd = 5 Buckle Up Scotch 4th = 1 Birkenhead |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 6 Sunburnt Highway | ||
Wed May 30 2018 22:09 | 1st = 6 Sunburnt Highway 2nd = 1 Schwa 3rd = 2 Waitohi 4th = 3 Rockstar Romeo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 8 Dusty Mac | ||
Wed May 30 2018 22:05 | 1st = 8 Dusty Mac 2nd = 3 Rhianna Keeping 3rd = 6 Blue Blaze 4th = 7 Starlight Joli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 7 - 6 Shortys Mate | ||
Wed May 30 2018 22:00 | 1st = 6 Shortys Mate 2nd = 3 Dynamite Rose 3rd = 1 Valentina Brave 4th = 7 Twoforsixty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 7 Black Market | ||
Wed May 30 2018 21:58 | 1st = 7 Black Market 2nd = 2 Noonbarra Storm 3rd = 3 Leave Me Out 4th = 4 Speedy Scar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 10 - 2 Vision Of Love | ||
Wed May 30 2018 21:55 | 1st = 2 Vision Of Love 2nd = 3 Magic Cowboy 3rd = 4 Sweet Ella Rose 4th = 7 Double Tap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 1 Desiree Dancer | ||
Wed May 30 2018 21:52 | 1st = 1 Desiree Dancer 2nd = 6 Kouta And Cream 3rd = 3 Roland View 4th = 4 Minnie Wizard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 2 Kylin | ||
Wed May 30 2018 21:49 | 1st = 2 Kylin 2nd = 6 Rachels Dream 3rd = 8 Zipping Floyd 4th = 7 Dyna Yatul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 2 Aqua Dream | ||
Wed May 30 2018 21:45 | 1st = 2 Aqua Dream 2nd = 7 Wise Olive 3rd = 8 Accountability 4th = 4 Nosey Billie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 10 - 3 Barlor Troubadour | ||
Wed May 30 2018 21:40 | 1st = 3 Barlor Troubadour 2nd = 7 Dawn Magic 3rd = 8 Milwaukee Volo 4th = 9 Star Play |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 3 Kalani Hagen | ||
Wed May 30 2018 21:38 | 1st = 3 Kalani Hagen 2nd = 8 Hua Hin 3rd = 2 Cairnlea Rosie 4th = 6 Staying In Paris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 9 - 1 Happy Pantera | ||
Wed May 30 2018 21:35 | 1st = 1 Happy Pantera 2nd = 2 My Kids Tuition 3rd = 8 Hypnotise Eyes 4th = 4 Boys Zarr Boys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 6 - 12 Lunchwitharthur | ||
Wed May 30 2018 21:30 | 1st = 12 Lunchwitharthur 2nd = 8 Myrtle Vale 3rd = 6 Bad Boy Jay Jay 4th = 2 Showemyourmuscles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 3 Mi Blue Day | ||
Wed May 30 2018 21:28 | 1st = 3 Mi Blue Day 2nd = 7 Colonel 3rd = 4 Johnny Black 4th = 1 Akina Dee Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 1 Kingsbrae Cheeko | ||
Wed May 30 2018 21:25 | 1st = 1 Kingsbrae Cheeko 2nd = 2 Mr Pupparazzi 3rd = 3 Bella Can Do 4th = 5 Viva Opal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 7 Chips And Trains | ||
Wed May 30 2018 21:22 | 1st = 7 Chips And Trains 2nd = 2 Oneill Monelli 3rd = 8 Anyones Guess 4th = 4 Red Right Hand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 1 Chasin Crackers | ||
Wed May 30 2018 21:19 | 1st = 1 Chasin Crackers 2nd = 5 Barooga Brett 3rd = 2 El Grand Knocka 4th = 6 Kulu Zipster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 8 - 2 Cairnlea Rocket | ||
Wed May 30 2018 21:13 | 1st = 2 Cairnlea Rocket 2nd = 5 Edgy 3rd = 4 Phantom Pete 4th = 7 My Awesome Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 9 - 8 Bettor Jiggle | ||
Wed May 30 2018 21:09 | 1st = 8 Bettor Jiggle 2nd = 1 Navua Girl 3rd = 2 Lady Swiss 4th = 4 Ideal Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 7 Akina Blitz | ||
Wed May 30 2018 21:07 | 1st = 7 Akina Blitz 2nd = 3 Betwixt 3rd = 6 Pacific Action 4th = 8 Kraken Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 2 Double Stitched | ||
Wed May 30 2018 21:04 | 1st = 2 Double Stitched 2nd = 1 Sunset Warrior 3rd = 5 Double Mack 4th = 4 Myrniong Lana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 5 West On Fleur | ||
Wed May 30 2018 21:01 | 1st = 5 West On Fleur 2nd = 2 Atlantic Li 3rd = 8 Hello Im Rongo 4th = 4 Trifive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 5 - 6 Our Pontiac | ||
Wed May 30 2018 21:00 | 1st = 6 Our Pontiac 2nd = 10 Random Task 3rd = 7 Rebeccas Copy 4th = 3 Lets Jazz It Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 7 Breakout | ||
Wed May 30 2018 20:58 | 1st = 7 Breakout 2nd = 5 Charlie Cockatoo 3rd = 3 On The Bonnet 4th = 6 Nitro Value |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 7 - 2 Riff | ||
Wed May 30 2018 20:55 | 1st = 2 Riff 2nd = 7 Ollie Harks 3rd = 5 Bossy Miss Bella 4th = 8 That Houdini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 6 Goddess Jujon | ||
Wed May 30 2018 20:50 | 1st = 6 Goddess Jujon 2nd = 2 Our Delight 3rd = 1 Little Bolt 4th = 7 Feeling The Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 1 Afire Love | ||
Wed May 30 2018 20:48 | 1st = 1 Afire Love 2nd = 8 Jobes Return 3rd = 7 Python Pride 4th = 3 Captain Jackie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 5 Blazin Carter | ||
Wed May 30 2018 20:45 | 1st = 5 Blazin Carter 2nd = 7 Canya Ayden 3rd = 8 Nappo Quoted 4th = 6 Seb Zarr Moonie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 4 Bahaya | ||
Wed May 30 2018 20:42 | 1st = 4 Bahaya 2nd = 1 Dads Decision 3rd = 8 Jabberin Melody 4th = 6 Little Bit Extra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 8 - 7 Firestorm Red | ||
Wed May 30 2018 20:40 | 1st = 7 Firestorm Red 2nd = 2 Nifty Studleigh 3rd = 3 Kyle Shannon 4th = 4 Lord Denzel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 1 Azkaban | ||
Wed May 30 2018 20:38 | 1st = 1 Azkaban 2nd = 7 Cloona Lass 3rd = 2 Zipping Buck 4th = 9 Oleg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 6 - 5 Irish Spice | ||
Wed May 30 2018 20:35 | 1st = 5 Irish Spice 2nd = 1 Adhara Bay 3rd = 8 Mr Mickey 4th = 6 Collusion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 4 - 2 Classy Guy | ||
Wed May 30 2018 20:30 | 1st = 2 Classy Guy 2nd = 6 Classy Western 3rd = 5 Franco Jameson 4th = 4 Mach Cruiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 4 Expense Eve | ||
Wed May 30 2018 20:28 | 1st = 4 Expense Eve 2nd = 2 Staggerism 3rd = 6 Slew Left 4th = 3 Romany Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 4 Dyna Aviator | ||
Wed May 30 2018 20:25 | 1st = 4 Dyna Aviator 2nd = 7 Saint Gallon 3rd = 1 Roman Nose Zarr 4th = 8 Glengarrie Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 8 Took Your Time | ||
Wed May 30 2018 20:20 | 1st = 8 Took Your Time 2nd = 4 Tellella 3rd = 3 Mach Torque 4th = 6 Heres My Number |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 4 Little Big Shot | ||
Wed May 30 2018 20:18 | 1st = 4 Little Big Shot 2nd = 1 All Jokes Aside 3rd = 3 Double Explosion 4th = 7 Noosa Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 5 - 8 Roman Sand | ||
Wed May 30 2018 20:15 | 1st = 8 Roman Sand 2nd = 7 Ironpot Smash 3rd = 4 Pipe Of Peace 4th = 2 Dream Bigger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 7 - 6 Callmequeenbee | ||
Wed May 30 2018 20:10 | 1st = 6 Callmequeenbee 2nd = 2 Cobbity Chic 3rd = 4 Bid For Red 4th = 5 Our Chateau Lafite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 2 Water Pistol | ||
Wed May 30 2018 20:08 | 1st = 2 Water Pistol 2nd = 4 Empty Chamber 3rd = 1 Fiesty Girl 4th = 6 Why Not Loz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 2 Ninghan Express | ||
Wed May 30 2018 20:05 | 1st = 2 Ninghan Express 2nd = 6 Simply Spud 3rd = 8 Cindeen Jates 4th = 1 Goodwin Terry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 3 - 3 Steely Blue | ||
Wed May 30 2018 20:00 | 1st = 3 Steely Blue 2nd = 5 Jacksons Hawk 3rd = 7 Sheezawingate 4th = 2 Ollie And Brock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 8 Caribbean Red | ||
Wed May 30 2018 19:58 | 1st = 8 Caribbean Red 2nd = 3 Callums Son 3rd = 1 Magic Kenz 4th = 2 Squishy Pea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 4 - 2 Velocity Willow | ||
Wed May 30 2018 19:55 | 1st = 2 Velocity Willow 2nd = 1 Arborstone 3rd = 6 Ablaze 4th = 3 Snap One Off |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 10 Katniss | ||
Wed May 30 2018 19:50 | 1st = 10 Katniss 2nd = 7 Fui Fui 3rd = 1 Lazy Blaze 4th = 6 Kearney Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 2 Sparkling Jewel | ||
Wed May 30 2018 19:48 | 1st = 2 Sparkling Jewel 2nd = 6 Beckham 3rd = 7 New Fire Girl 4th = 3 Sweet Gabriella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 1 Daisies The One | ||
Wed May 30 2018 19:45 | 1st = 1 Daisies The One 2nd = 8 Kukudio 3rd = 4 Scarlet Scarlet 4th = 5 Jayasuria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 5 Hows The Memory | ||
Wed May 30 2018 19:40 | 1st = 5 Hows The Memory 2nd = 2 Redbank Addi 3rd = 7 Art Series 4th = 4 Majesticintherain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 5 New Echo | ||
Wed May 30 2018 19:38 | 1st = 5 New Echo 2nd = 7 Controlling 3rd = 6 Aussie Giant 4th = 9 Perfect Player |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 3 - 1 Cabello Mucho | ||
Wed May 30 2018 19:35 | 1st = 1 Cabello Mucho 2nd = 3 Copyist 3rd = 7 Red Jamie 4th = 6 Partial Defence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 2 - 5 Tact Bess | ||
Wed May 30 2018 19:30 | 1st = 5 Tact Bess 2nd = 3 Shawami Lass 3rd = 2 Fire Safe 4th = 7 Our Charley Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 1 Federal Secret | ||
Wed May 30 2018 19:25 | 1st = 1 Federal Secret 2nd = 2 Kyani 3rd = 3 Doughboy Hollow 4th = 7 Allonsy Lily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 2 Sister Feelgood | ||
Wed May 30 2018 19:20 | 1st = 2 Sister Feelgood 2nd = 6 Matron Jujon 3rd = 1 Future Fun 4th = 10 Barboo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 8 Cherokee Thunder | ||
Wed May 30 2018 19:18 | 1st = 8 Cherokee Thunder 2nd = 6 Double Que 3rd = 5 Jamie Marie 4th = 3 Slick Brew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 2 - 8 Exemption | ||
Wed May 30 2018 19:15 | 1st = 8 Exemption 2nd = 2 All Might 3rd = 4 Loch Me Up 4th = 7 Speed Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 9 Hidden Courage | ||
Wed May 30 2018 19:11 | 1st = 9 Hidden Courage 2nd = 10 Sabrage 3rd = 8 Im Cool Harry 4th = 5 Mista Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 3 Scooby Scooby Do | ||
Wed May 30 2018 19:09 | 1st = 3 Scooby Scooby Do 2nd = 8 Yelredda Saint 3rd = 1 Mel Moran 4th = 5 Darcon Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 1 Rip Masters | ||
Wed May 30 2018 19:06 | 1st = 1 Rip Masters 2nd = 5 Snow Fantasy 3rd = 6 Henley Bale 4th = 7 Teresas Hawke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 1 - 9 Magnum Rose | ||
Wed May 30 2018 19:02 | 1st = 9 Magnum Rose 2nd = 2 Wemen Apple 3rd = 1 Fan Tays Ya 4th = 4 Farrahfowler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 1 Gehrig | ||
Wed May 30 2018 19:00 | 1st = 1 Gehrig 2nd = 10 Gracioso 3rd = 6 Moyarra Fantasy 4th = 4 Shakey Coconut |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 1 - 1 Hay Bonus | ||
Wed May 30 2018 18:57 | 1st = 1 Hay Bonus 2nd = 8 Five Forty 3rd = 4 Stilted Chatter 4th = 2 Opportunity Six |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 6 The Shady One | ||
Wed May 30 2018 18:53 | 1st = 6 The Shady One 2nd = 5 Stirling William 3rd = 4 Murano 4th = 7 Joys A Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 7 - 8 Resistance | ||
Wed May 30 2018 18:50 | 1st = 8 Resistance 2nd = 5 State Prosecutor 3rd = 6 Comparative 4th = 3 Quest To Venus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 5 Busta Mikado | ||
Wed May 30 2018 18:47 | 1st = 5 Busta Mikado 2nd = 8 Happy Cruising 3rd = 3 Ninetymile Donny 4th = 7 Kip Moss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 2 War Dan | ||
Wed May 30 2018 18:42 | 1st = 2 War Dan 2nd = 4 Bella Ball Terror 3rd = 8 Mackeral 4th = 1 Lifes A Jungle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 4 Jet Black Star | ||
Wed May 30 2018 18:40 | 1st = 4 Jet Black Star 2nd = 5 Dream Your Dream 3rd = 8 Pollys Maid 4th = 3 On Tight Lines |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 3 Angel Cloud | ||
Wed May 30 2018 18:37 | 1st = 3 Angel Cloud 2nd = 2 One Mississippi 3rd = 1 Quick Collision 4th = 5 Chubby Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 11 - 9 Bossanova Bay | ||
Wed May 30 2018 18:32 | 1st = 9 Bossanova Bay 2nd = 7 Trent From Punchy 3rd = 3 Beaujackle Khan 4th = 1 El Comandante |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 11 - 2 Hail Storm | ||
Wed May 30 2018 18:30 | 1st = 2 Hail Storm 2nd = 3 Over Watch 3rd = 8 Calypso Blitz 4th = 9 Mr Politis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 3 Shadow Hunter | ||
Wed May 30 2018 18:25 | 1st = 3 Shadow Hunter 2nd = 8 Tascott Lady 3rd = 6 Latin Beats 4th = 2 Cagney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 1 Stanky Leg | ||
Wed May 30 2018 18:22 | 1st = 1 Stanky Leg 2nd = 2 Annies Magic 3rd = 3 Oracle Kate 4th = 7 Orphan Annie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 7 Maximus Red | ||
Wed May 30 2018 18:17 | 1st = 7 Maximus Red 2nd = 3 Aphorism 3rd = 6 Brads Luck 4th = 2 Cobbler Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 2 Siamese Dream | ||
Wed May 30 2018 18:14 | 1st = 2 Siamese Dream 2nd = 4 Tysons A Rebel 3rd = 8 Short Leash 4th = 1 All Inn Hunter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 6 - 10 Easewold | ||
Wed May 30 2018 18:10 | 1st = 10 Easewold 2nd = 2 General Husson 3rd = 4 My Grace 4th = 12 Tycoon Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 9 Royal Swiper | ||
Wed May 30 2018 18:07 | 1st = 9 Royal Swiper 2nd = 2 Sunny Emgrand 3rd = 8 Good Friend 4th = 7 Magic Four Us |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 10 - 1 Dolly Mach Lombo | ||
Wed May 30 2018 18:02 | 1st = 1 Dolly Mach Lombo 2nd = 4 Fly Cheval 3rd = 6 Whats The Catch 4th = 7 Whata Challenge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 1 Cosmo Bill | ||
Wed May 30 2018 17:59 | 1st = 1 Cosmo Bill 2nd = 8 Fabrique 3rd = 6 Buddy Tokaam 4th = 7 Dodgy Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 6 Hey Duggee | ||
Wed May 30 2018 17:55 | 1st = 6 Hey Duggee 2nd = 1 Chill Out Julie 3rd = 8 Delaware County 4th = 4 Pepper Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 8 Pittsworth Man | ||
Wed May 30 2018 17:50 | 1st = 8 Pittsworth Man 2nd = 10 Arbit Major 3rd = 1 Lethal Promise 4th = 4 Swaffham Water |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 3 Elcarim | ||
Wed May 30 2018 17:47 | 1st = 3 Elcarim 2nd = 7 Lofty Larrikan 3rd = 2 Can Delight 4th = 5 Rob George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 12 Pretty Hot | ||
Wed May 30 2018 17:42 | 1st = 12 Pretty Hot 2nd = 11 Rave On Rabbits 3rd = 6 Studleigh Kristen 4th = 3 Switowski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 5 Georgie Mac | ||
Wed May 30 2018 17:39 | 1st = 5 Georgie Mac 2nd = 7 Fire To Rain 3rd = 1 Syfy Hero 4th = 8 Bloza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 5 - 5 Oregon Bronze | ||
Wed May 30 2018 17:35 | 1st = 5 Oregon Bronze 2nd = 6 Citichant 3rd = 1 Soundcheck 4th = 4 Thunderstrut |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 8 County Carlow | ||
Wed May 30 2018 17:32 | 1st = 8 County Carlow 2nd = 1 Bushmans Billy 3rd = 2 Blue Berty 4th = 4 Zipping Lyric |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 1 Pantzup | ||
Wed May 30 2018 17:27 | 1st = 1 Pantzup 2nd = 3 Bridie Okane 3rd = 8 The Paigeboy 4th = 5 Son Of Rani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 7 Black Dakota | ||
Wed May 30 2018 17:24 | 1st = 7 Black Dakota 2nd = 1 Showys Ya Daddy 3rd = 6 Piccolo Dancer 4th = 8 Lady Layla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 8 Raquels Magic | ||
Wed May 30 2018 17:20 | 1st = 8 Raquels Magic 2nd = 3 Ironbar Ricky 3rd = 4 Big Trigger 4th = 1 Regal Trav |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 2 Mammals Flash | ||
Wed May 30 2018 17:15 | 1st = 2 Mammals Flash 2nd = 9 He Gets It 3rd = 1 One To Tango 4th = 7 Mister Fantangles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 3 Slipaway Bolt | ||
Wed May 30 2018 17:12 | 1st = 3 Slipaway Bolt 2nd = 1 Dons Machine 3rd = 6 Jacko Day 4th = 2 Cyrus Rumble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 13 Mango Stride | ||
Wed May 30 2018 17:07 | 1st = 13 Mango Stride 2nd = 10 Crossfirehall 3rd = 6 Puffnstuff 4th = 1 Rosemary Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 1 Bad Boy Koby | ||
Wed May 30 2018 17:04 | 1st = 1 Bad Boy Koby 2nd = 6 Gorilla Grodd 3rd = 2 Jaymz Taro 4th = 7 Firey Lomar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 4 - 10 Memoirs Of Paris | ||
Wed May 30 2018 17:00 | 1st = 10 Memoirs Of Paris 2nd = 1 Montagna 3rd = 7 Break The Chain 4th = 13 Saxappeal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 2 Chances | ||
Wed May 30 2018 16:57 | 1st = 2 Chances 2nd = 1 Pantera Negra 3rd = 5 Kingsbrae Granma 4th = 8 Hay Nanny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 2 Emelia On Fire | ||
Wed May 30 2018 16:52 | 1st = 2 Emelia On Fire 2nd = 7 Crafty Old Fox 3rd = 3 Queen Of Kings 4th = 8 Tenfour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 7 Jacks Pick | ||
Wed May 30 2018 16:49 | 1st = 7 Jacks Pick 2nd = 4 Fab Dream 3rd = 5 Last Princess 4th = 6 New Apollo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 8 - 6 Pale Ale | ||
Wed May 30 2018 16:45 | 1st = 6 Pale Ale 2nd = 3 Borris In Ossory 3rd = 7 Azzuro Bianco 4th = 4 Lord Rosenthal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 1 Charlm Legend | ||
Wed May 30 2018 16:42 | 1st = 1 Charlm Legend 2nd = 5 Amys Will 3rd = 3 Avifors 4th = 4 Devine Realm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 2 Captains Knock | ||
Wed May 30 2018 16:39 | 1st = 2 Captains Knock 2nd = 8 Sultan Of Rum 3rd = 6 Naughty Max 4th = 7 Agros Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 10 - 10 Eminent | ||
Wed May 30 2018 16:36 | 1st = 10 Eminent 2nd = 4 My Diamantine 3rd = 12 Courts Star 4th = 2 Lordag |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 7 Pinciotti | ||
Wed May 30 2018 16:33 | 1st = 7 Pinciotti 2nd = 4 Merry Magic 3rd = 3 Run Rita Run 4th = 6 Ace Gone Wild |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 8 - 8 That Said | ||
Wed May 30 2018 16:30 | 1st = 8 That Said 2nd = 15 Boss Striker 3rd = 10 Tan Check 4th = 1 Distant Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 1 Rudianos | ||
Wed May 30 2018 16:27 | 1st = 1 Rudianos 2nd = 8 Charlm Magic 3rd = 7 Shoe In 4th = 3 Like Zeus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 3 - 2 Four White Fox | ||
Wed May 30 2018 16:24 | 1st = 2 Four White Fox 2nd = 6 Sealed With a Kiss 3rd = 4 Clever Dick 4th = 8 Echoes In Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 7 - 7 Thrilled | ||
Wed May 30 2018 16:20 | 1st = 7 Thrilled 2nd = 8 Catmosphere 3rd = 2 Inquiry 4th = 17 Hail The Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 7 Wazza Who | ||
Wed May 30 2018 16:17 | 1st = 7 Wazza Who 2nd = 2 Hay Honey 3rd = 6 Jemmas Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 6 Squirto | ||
Wed May 30 2018 16:14 | 1st = 6 Squirto 2nd = 2 Bolare 3rd = 1 Cass Cass 4th = 3 Djarragun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 2 Bettor Be The Bomb | ||
Wed May 30 2018 16:13 | 1st = 2 Bettor Be The Bomb 2nd = 1 Me Mate Les 3rd = 3 Sandoval 4th = 4 Cavallo Volante |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 7 - 1 Rockarral | ||
Wed May 30 2018 16:10 | 1st = 1 Rockarral 2nd = 8 Occident 3rd = 4 Searaven 4th = 2 Social Set |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 3 Running Plunder | ||
Wed May 30 2018 16:07 | 1st = 3 Running Plunder 2nd = 4 Smokey Retreat 3rd = 8 Gabby Gabe 4th = 6 Struph |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 9 - 9 Think Like A Bird | ||
Wed May 30 2018 16:03 | 1st = 9 Think Like A Bird 2nd = 2 Cascata Rossa 3rd = 4 Natural Black 4th = 6 Sicario |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 2 We Know | ||
Wed May 30 2018 16:00 | 1st = 2 We Know 2nd = 4 Kingsbrae Carol 3rd = 6 Took A Fergus 4th = 7 Steak Sandwhich |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 7 Pandoras Proof | ||
Wed May 30 2018 15:57 | 1st = 7 Pandoras Proof 2nd = 1 Lilywhites 3rd = 5 Mowgli 4th = 4 Lindy Bop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 7 - 7 Kaching | ||
Wed May 30 2018 15:55 | 1st = 7 Kaching 2nd = 11 Muccino 3rd = 10 Fontein Lad 4th = 9 Roseberry Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 5 Twenty Six | ||
Wed May 30 2018 15:52 | 1st = 5 Twenty Six 2nd = 4 Leper Messiah 3rd = 6 Ellas Champ 4th = 1 Bianca Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 2 - 6 Trakiato | ||
Wed May 30 2018 15:49 | 1st = 6 Trakiato 2nd = 3 Captain Stirling 3rd = 5 Song Of Vincent 4th = 4 Portalian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 6 - 7 Soothing | ||
Wed May 30 2018 15:45 | 1st = 7 Soothing 2nd = 2 Nics Vendetta 3rd = 12 Ready For Love 4th = 5 What Could Be |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 1 Hay Rosalie | ||
Wed May 30 2018 15:42 | 1st = 1 Hay Rosalie 2nd = 5 Isadora Frosted 3rd = 8 Missy Fergus 4th = 2 Boyz One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 3 Eadie Gee | ||
Wed May 30 2018 15:39 | 1st = 3 Eadie Gee 2nd = 2 Limburg Patrick 3rd = 4 Proving Ground 4th = 1 Bro Wizard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 2 Four Walls | ||
Wed May 30 2018 15:38 | 1st = 2 Four Walls 2nd = 6 Fear Not 3rd = 8 Sunofatrump 4th = 1 Myrniong Rainbow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 6 - 3 Lynch Mob | ||
Wed May 30 2018 15:35 | 1st = 3 Lynch Mob 2nd = 1 Grand Armada 3rd = 4 In The Fast Lane 4th = 6 A Little Chunky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 7 Rockstar Stangus | ||
Wed May 30 2018 15:32 | 1st = 7 Rockstar Stangus 2nd = 3 Despicable Dixie 3rd = 2 Duckamloi Fox 4th = 6 Raglan Cartel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 8 - 9 Palace Tycoon | ||
Wed May 30 2018 15:28 | 1st = 9 Palace Tycoon 2nd = 1 Lauterbrunnen 3rd = 7 Star Of Night 4th = 8 Kasharn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 12 - 8 Flat Twin | ||
Wed May 30 2018 15:25 | 1st = 8 Flat Twin 2nd = 1 Romans Legend 3rd = 6 Sassy Kist 4th = 3 Splish Splashin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 6 Sunday Driving | ||
Wed May 30 2018 15:22 | 1st = 6 Sunday Driving 2nd = 1 Kiewa River Run 3rd = 2 Limburg Sprite 4th = 3 Buster Norris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 6 - 1 Dane Thunder | ||
Wed May 30 2018 15:20 | 1st = 1 Dane Thunder 2nd = 11 Toosbuy 3rd = 4 Wilde Gem 4th = 9 Boom Chicka Boom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 6 Kulu Hipster | ||
Wed May 30 2018 15:17 | 1st = 6 Kulu Hipster 2nd = 1 Pattaya Paul 4th = 7 Erica Mckenna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 1 - 10 Festival Miss | ||
Wed May 30 2018 15:14 | 1st = 10 Festival Miss 2nd = 12 Jedaffair 3rd = 7 All That Sizzle 4th = 9 Dawn Armada |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 5 Rockhill Kate | ||
Wed May 30 2018 15:12 | 1st = 5 Rockhill Kate 2nd = 7 Well Soon Know 3rd = 3 Miky Knox 4th = 1 Little Lara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 5 - 7 Braces | ||
Wed May 30 2018 15:10 | 1st = 7 Braces 2nd = 8 Desert Lord 3rd = 3 Nathula 4th = 1 Penske |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 8 Flash Of Hope | ||
Wed May 30 2018 15:07 | 1st = 8 Flash Of Hope 2nd = 1 Oldmate Levi 3rd = 2 Raloo Bartzy 4th = 4 Lektra Rustler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 2 Ta Failte Rote | ||
Wed May 30 2018 15:03 | 1st = 2 Ta Failte Rote 2nd = 7 Matais Revenge 3rd = 4 Inaugurate 4th = 9 Jyenamite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 3 Downhill | ||
Wed May 30 2018 15:02 | 1st = 3 Downhill 2nd = 4 Cosmic Fantasy 3rd = 7 Zambora Lord 4th = 6 Militant Mack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 5 - 7 Night Queen | ||
Wed May 30 2018 15:00 | 1st = 7 Night Queen 2nd = 8 Vikings Reward 3rd = 1 On Appro 4th = 5 Beleaguer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 4 Rowchester Miss | ||
Wed May 30 2018 14:57 | 1st = 4 Rowchester Miss 2nd = 3 Dyna Arrow 3rd = 2 Dyna Francine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 7 - 5 Felino Bel | ||
Wed May 30 2018 14:53 | 1st = 5 Felino Bel 2nd = 2 Magic Love 3rd = 6 Our Jamaica 4th = 8 Brilee Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 8 Harvey Specter | ||
Wed May 30 2018 14:50 | 1st = 8 Harvey Specter 2nd = 6 Just Did It 3rd = 1 Hayride Rampe 4th = 2 Hayride Mills |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 5 - 10 Queen Annabel | ||
Wed May 30 2018 14:45 | 1st = 10 Queen Annabel 2nd = 8 Liberal Arts 3rd = 6 Hollywoodgirl 4th = 1 Weekend Escape |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 7 Dyna Carmen | ||
Wed May 30 2018 14:40 | 1st = 7 Dyna Carmen 2nd = 8 Revved Up Dee 3rd = 5 Destini Cavalier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 4 - 5 Sweet Victory | ||
Wed May 30 2018 14:35 | 1st = 5 Sweet Victory 2nd = 4 Cormac 3rd = 1 Kurnel Jaxon 4th = 12 Staggering |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 3 Hot Gallon | ||
Wed May 30 2018 14:32 | 1st = 3 Hot Gallon 2nd = 6 Trouble Waters 3rd = 7 Our Bro Pedro 4th = 1 Run Gordon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 1 Juliustigres | ||
Wed May 30 2018 14:28 | 1st = 1 Juliustigres 2nd = 4 Beach Skipper 3rd = 2 Dangerous Women 4th = 5 Sports Revenge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 4 - 7 Boldacious Girl | ||
Wed May 30 2018 14:25 | 1st = 7 Boldacious Girl 2nd = 6 Sweet Varden 3rd = 2 Aadelad 4th = 4 Quiddick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 1 Zoe The Pest | ||
Wed May 30 2018 14:22 | 1st = 1 Zoe The Pest 2nd = 7 Tiggerlong Zorro 3rd = 3 Destini Ferrari 4th = 2 Dynastic Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 6 - 1 Banner Season | ||
Wed May 30 2018 14:18 | 1st = 1 Banner Season 2nd = 5 Surprise Bullet 3rd = 6 The Pinkerton 4th = 2 Red Phantom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 4 Raglan Moe | ||
Wed May 30 2018 14:15 | 1st = 4 Raglan Moe 2nd = 7 Bluey Moran 3rd = 3 Elite James 4th = 2 Allen Jono |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 4 - 7 Geodesic | ||
Wed May 30 2018 14:10 | 1st = 7 Geodesic 2nd = 6 Moss N Bolt 3rd = 4 Le Boss 4th = 2 Foraoise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 3 Pants On Fire | ||
Wed May 30 2018 14:07 | 1st = 3 Pants On Fire 2nd = 5 Dyna Fabrice 3rd = 1 Dyna Bitey 4th = 2 Oshkosh Uni Chet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 9 - 4 Mallory Square | ||
Wed May 30 2018 14:04 | 1st = 4 Mallory Square 2nd = 14 Fly To The Moon 3rd = 2 Clarios 4th = 5 Time To Fly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 3 - 6 Follow Suit | ||
Wed May 30 2018 14:00 | 1st = 6 Follow Suit 2nd = 3 Plymouth Road 3rd = 4 Mornington 4th = 1 Solo Mission |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 2 Amity Marlow | ||
Wed May 30 2018 13:57 | 1st = 2 Amity Marlow 2nd = 8 Allen Jersey 3rd = 6 Mackinlay 4th = 3 Matriculate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 1 Mar Pacifico | ||
Wed May 30 2018 13:53 | 1st = 1 Mar Pacifico 2nd = 6 Majestic Eyes 3rd = 7 Do Ball 4th = 2 Princessa Ruth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 3 - 7 Masipag | ||
Wed May 30 2018 13:50 | 1st = 7 Masipag 2nd = 3 Blazing Bullet 3rd = 4 Snip Of Time 4th = 2 Night Of Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 4 Rockstar Stratus | ||
Wed May 30 2018 13:47 | 1st = 4 Rockstar Stratus 2nd = 5 Why Not Peter 3rd = 3 Dyna Harpa 4th = 2 Dyna Alia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 5 - 5 Rising Stock | ||
Wed May 30 2018 13:43 | 1st = 5 Rising Stock 2nd = 2 Mehmeto 3rd = 8 Pressway 4th = 6 Rocky Nugget |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 8 Sutton Nicky | ||
Wed May 30 2018 13:40 | 1st = 8 Sutton Nicky 2nd = 2 Velocity Lilly 3rd = 3 Rock Away 4th = 1 Emerley Cosmic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 3 - 4 Parwan Prince | ||
Wed May 30 2018 13:35 | 1st = 4 Parwan Prince 2nd = 7 Flash Cash 3rd = 6 Yulong Yongxing 4th = 3 Call It A Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 7 Dyna Chancer | ||
Wed May 30 2018 13:32 | 1st = 7 Dyna Chancer 2nd = 8 Federal Agent 3rd = 6 Barry Bomber 4th = 1 Happy Tails |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 8 - 10 Nuttee | ||
Wed May 30 2018 13:29 | 1st = 10 Nuttee 2nd = 7 Showcoblu 3rd = 8 Sheeznoteasy 4th = 12 Codecracker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 2 - 8 Seasons | ||
Wed May 30 2018 13:25 | 1st = 8 Seasons 2nd = 4 Temple Run 3rd = 1 Baanone 4th = 3 Mascot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 1 Jaxx Kist | ||
Wed May 30 2018 13:22 | 1st = 1 Jaxx Kist 2nd = 8 Dalis Dream 3rd = 6 Asa Demeo 4th = 3 Oldmate Ben |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 5 Bright Concept | ||
Wed May 30 2018 13:19 | 1st = 5 Bright Concept 2nd = 1 Bigtime Hannah 3rd = 6 Smash Fire 4th = 2 Culvie Den |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 3 Majestic Pinevale | ||
Wed May 30 2018 13:18 | 1st = 3 Majestic Pinevale 2nd = 1 Sovereign Minx 3rd = 2 Di Li 4th = 4 Sugar Danni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 2 - 9 Mintha | ||
Wed May 30 2018 13:15 | 1st = 9 Mintha 2nd = 5 Chubby Rain 3rd = 4 Always The King 4th = 2 Maples Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 4 Zipping Olympia | ||
Wed May 30 2018 13:12 | 1st = 4 Zipping Olympia 2nd = 1 South Of Eden 3rd = 7 Lucille Dior 4th = 3 Heartbreak Hermy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 4 - 2 So Invincible | ||
Wed May 30 2018 13:08 | 1st = 2 So Invincible 2nd = 7 El Shaday 3rd = 1 Natch 4th = 5 Noble Hussler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 7 Stitch em Bear | ||
Wed May 30 2018 13:05 | 1st = 7 Stitch em Bear 2nd = 5 Natural Fury 3rd = 2 Polished Jewel 4th = 6 Bit Of Fun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 5 Lucky James | ||
Wed May 30 2018 13:02 | 1st = 5 Lucky James 2nd = 7 Dream On Dreamer 3rd = 4 Bigtime Acacia 4th = 3 Bigtime Tyson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 2 - 1 Miss Norway | ||
Wed May 30 2018 13:00 | 1st = 1 Miss Norway 2nd = 3 Cheriefs Choice 3rd = 9 Bralcas Gem 4th = 7 Zarpoya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 4 Rollin With It | ||
Wed May 30 2018 12:57 | 1st = 4 Rollin With It 2nd = 1 My Girl Belena 3rd = 3 Another Bling 4th = 8 Mikey Wires |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 7 - 9 Imblaze | ||
Wed May 30 2018 12:54 | 1st = 9 Imblaze 2nd = 10 Simply Impeccable 3rd = 8 Good Vibes 4th = 3 Straight Sets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 1 - 2 Silent Explorer | ||
Wed May 30 2018 12:50 | 1st = 2 Silent Explorer 2nd = 9 Sunsuzie 3rd = 3 Sir Owen 4th = 1 Irish Songs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 1 Terranora | ||
Wed May 30 2018 12:47 | 1st = 1 Terranora 2nd = 6 Megalomaniac 3rd = 2 Any Hoo 4th = 7 Edie Finneran |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 4 Crackle | ||
Wed May 30 2018 12:44 | 1st = 4 Crackle 2nd = 7 Rocky Top 3rd = 8 Retail Mayhem 4th = 1 Bigtime Redo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 6 Young Rooster | ||
Wed May 30 2018 12:43 | 1st = 6 Young Rooster 2nd = 4 Itzamajor Surprise 3rd = 5 Vicstar Sharazzz 4th = 1 Illawong Mimi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 1 - 2 Hahndorf | ||
Wed May 30 2018 12:40 | 1st = 2 Hahndorf 2nd = 1 Habanero 3rd = 5 Texas Miller 4th = 8 Zagato Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 5 Flaming Brooke | ||
Wed May 30 2018 12:37 | 1st = 5 Flaming Brooke 2nd = 8 Dyna Gabba 3rd = 4 Smart Mary 4th = 1 Jaimandy Carl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 3 - 7 Tullio | ||
Wed May 30 2018 12:33 | 1st = 7 Tullio 2nd = 5 Phoenix Global 3rd = 1 Addocarr 4th = 8 Coco Fashion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 4 Feelin Seedy | ||
Wed May 30 2018 12:30 | 1st = 4 Feelin Seedy 2nd = 3 Merry Nyasaland 3rd = 1 Esteemed 4th = 8 Focused Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 7 Banshee Reel | ||
Wed May 30 2018 12:29 | 1st = 7 Banshee Reel 2nd = 2 Go Show 3rd = 8 Judge Me Jackie 4th = 4 Cawbourne Symsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 1 - 8 Propelle | ||
Wed May 30 2018 12:25 | 1st = 8 Propelle 2nd = 2 Cavalini 3rd = 10 Trilli 4th = 11 Unify |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 6 Fonty Allen | ||
Wed May 30 2018 12:22 | 1st = 6 Fonty Allen 2nd = 5 Trumpsta 3rd = 1 Miss Terindah 4th = 4 Star Hunter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 6 - 2 Ticket To Ride | ||
Wed May 30 2018 12:19 | 1st = 2 Ticket To Ride 2nd = 13 Indian Maid 3rd = 4 Blackmagicwoman 4th = 3 Savette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 8 End Of Innocence | ||
Wed May 30 2018 12:15 | 1st = 8 End Of Innocence 2nd = 6 Rhynstone Rocky 3rd = 3 Nyasaland Dawn 4th = 10 Pretoria Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 3 Another Flag | ||
Wed May 30 2018 12:10 | 1st = 3 Another Flag 2nd = 9 Bigtime Moola 3rd = 5 Bigtime Charlie 4th = 6 Pat Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 3 Pick Up Line | ||
Wed May 30 2018 12:05 | 1st = 3 Pick Up Line 2nd = 6 Stevie Jane 3rd = 1 Tat James 4th = 8 Pollys Nigel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 2 - 6 The Fire Trap | ||
Wed May 30 2018 11:58 | 1st = 6 The Fire Trap 2nd = 1 Defence Missile 3rd = 2 Great Keppell 4th = 5 Telecom Danewin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 1 Sadeeki | ||
Wed May 30 2018 11:53 | 1st = 1 Sadeeki 2nd = 6 Mischief Viking 3rd = 2 Bigtime Ronnie 4th = 5 Bradam Begins |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 5 - 3 Boundary | ||
Wed May 30 2018 11:44 | 1st = 3 Boundary 2nd = 7 Dream On 3rd = 12 Robusto 4th = 1 Fistral Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 6 Magma | ||
Wed May 30 2018 11:35 | 1st = 6 Magma 2nd = 1 Cawbourne Hint 3rd = 8 Brighteyes Soul 4th = 9 Naharis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 1 - 2 Megashot | ||
Wed May 30 2018 11:23 | 1st = 2 Megashot 2nd = 5 Checkmate Lad 3rd = 8 Without Revenge 4th = 9 Our Momento |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 1 Thrilling Stan | ||
Wed May 30 2018 11:18 | 1st = 1 Thrilling Stan 2nd = 6 Bigtime Clyde 3rd = 3 Cawbourne Zulu 4th = 5 Cawbourne Muzza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 4 - 7 Cossack Warrior | ||
Wed May 30 2018 11:12 | 1st = 7 Cossack Warrior 2nd = 3 Leaf 3rd = 2 Campobasso 4th = 5 Mr Linski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 7 Princess Pea | ||
Wed May 30 2018 11:00 | 1st = 7 Princess Pea 2nd = 1 Killer Frost 3rd = 4 Bigtime Ivo 4th = 8 Snippy Pippi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 3 - 3 Valante | ||
Wed May 30 2018 10:45 | 1st = 3 Valante 2nd = 13 Keen To Keeper 3rd = 4 Bugs Moran |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 4 Cawbourne Rob | ||
Wed May 30 2018 10:43 | 1st = 4 Cawbourne Rob 2nd = 7 Hashtag Blessed 3rd = 8 Swift Liberty 4th = 3 Alamein Simba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 6 Alamein Dip | ||
Wed May 30 2018 10:25 | 1st = 6 Alamein Dip 2nd = 4 Ahuroa Flyer 3rd = 1 Dyna Bentley 4th = 5 Blackish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 2 - 3 Velveteen | ||
Wed May 30 2018 10:16 | 1st = 3 Velveteen 2nd = 2 Top Actress 3rd = 1 Dont Lie to Me 4th = 7 Horsey Horse Horse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 5 Fare Dodger | ||
Wed May 30 2018 10:09 | 1st = 5 Fare Dodger 2nd = 6 Hes A Sharkie 3rd = 2 Bigtime Winnie 4th = 1 Bigtime Bronx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 1 - 11 Silk | ||
Wed May 30 2018 9:50 | 1st = 11 Silk 2nd = 4 Taazman 3rd = 3 Magic Cannon 4th = 8 Kanumiss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 11 - 1 Bobby The Jett | ||
Mon Apr 30 2018 22:54 | 1st = 1 Bobby The Jett 2nd = 3 Fernando Gold 3rd = 6 Buckle Up Rose 4th = 4 Fernando Rhythm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 3 Petite Senorita | ||
Mon Apr 30 2018 22:47 | 1st = 3 Petite Senorita 2nd = 9 Distributor 3rd = 2 Senni Richard 4th = 6 Penberthy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 11 - 5 Salute The Cloud | ||
Mon Apr 30 2018 22:42 | 1st = 5 Salute The Cloud 2nd = 7 Sandave Storm 3rd = 2 Chloe Lyndan 4th = 1 Kiarni Velvet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 7 Tommy The Jett | ||
Mon Apr 30 2018 22:38 | 1st = 7 Tommy The Jett 2nd = 5 Classic Keybow 3rd = 2 Metanoia Franko 4th = 3 Woodridge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 2 Sunlit Breaker | ||
Mon Apr 30 2018 22:30 | 1st = 2 Sunlit Breaker 2nd = 6 Master Brett 3rd = 5 Paid Too Much 4th = 7 Swell It Is |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 8 Hong Ha | ||
Mon Apr 30 2018 22:24 | 1st = 8 Hong Ha 2nd = 2 Kago 3rd = 1 Mia Sapphire 4th = 5 Collect Four |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 1 Sacred Shadow | ||
Mon Apr 30 2018 22:13 | 1st = 1 Sacred Shadow 2nd = 4 Snowdonia 3rd = 6 Miss Hanigan 4th = 3 Jouster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 7 Miss Oreo Mac | ||
Mon Apr 30 2018 22:10 | 1st = 7 Miss Oreo Mac 2nd = 8 All Inn Taylor 3rd = 1 Raven Joe 4th = 4 Compsognathus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 7 Major Player | ||
Mon Apr 30 2018 22:01 | 1st = 7 Major Player 2nd = 6 Thats A Flash 3rd = 4 Country Cracker 4th = 8 Franka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 7 Shes A Fernando | ||
Mon Apr 30 2018 21:58 | 1st = 7 Shes A Fernando 2nd = 5 Molly Supernova 3rd = 8 Amo Bailar 4th = 4 Secret Puzzle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 8 Buddies Al | ||
Mon Apr 30 2018 21:55 | 1st = 8 Buddies Al 2nd = 6 Janray Flash 3rd = 5 Samiras Magic 4th = 4 Liberal Jones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 8 Zenyatta Miss | ||
Mon Apr 30 2018 21:52 | 1st = 8 Zenyatta Miss 2nd = 3 Stanky Leg 3rd = 1 El Nunu 4th = 6 Eye That Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 3 All About Corey | ||
Mon Apr 30 2018 21:49 | 1st = 3 All About Corey 2nd = 8 Norah Bale 3rd = 1 Trademark Style 4th = 2 Texas Rising |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 2 Valley Knockin | ||
Mon Apr 30 2018 21:42 | 1st = 2 Valley Knockin 2nd = 5 Joyanna 3rd = 6 Itchy Mccaw 4th = 8 Little Terry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 5 Just Browsing | ||
Mon Apr 30 2018 21:38 | 1st = 5 Just Browsing 2nd = 8 Dooper 3rd = 7 Buckle Up Ellie 4th = 6 Winklee Dutchy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 6 Kraken Bolt | ||
Mon Apr 30 2018 21:35 | 1st = 6 Kraken Bolt 2nd = 3 Fairy Vixen 3rd = 1 Dyna Ianto 4th = 8 Liscoyle Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 1 Team Jarvis | ||
Mon Apr 30 2018 21:31 | 1st = 1 Team Jarvis 2nd = 2 Dollar And Cent 3rd = 3 Road Scholar 4th = 5 Arabella Emjay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 2 Midgey | ||
Mon Apr 30 2018 21:28 | 1st = 2 Midgey 2nd = 7 Chaddy Whacker 3rd = 4 Menzies 4th = 1 Richies Vibe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 2 Wheelie Wheels | ||
Mon Apr 30 2018 21:25 | 1st = 2 Wheelie Wheels 2nd = 7 Set In Black 3rd = 3 Magic Mandolin 4th = 4 Wallace Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 5 Fernando Bolt | ||
Mon Apr 30 2018 21:22 | 1st = 5 Fernando Bolt 2nd = 2 Violet Sky 4th = 1 Havin A Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 2 Miss Adok | ||
Mon Apr 30 2018 21:14 | 1st = 2 Miss Adok 2nd = 3 Tat Loxy 3rd = 8 Wild Sticks 4th = 1 Gotta Cheer Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 7 Power Service | ||
Mon Apr 30 2018 21:11 | 1st = 7 Power Service 2nd = 8 Another Norris 3rd = 6 Cosmic Capers 4th = 2 Indian Giver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 10 - 10 Schwa | ||
Mon Apr 30 2018 21:08 | 1st = 10 Schwa 2nd = 4 Fancy Oliver 3rd = 6 Hookhimo Fozzio 4th = 1 Ashby Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 4 Sutton Nicky | ||
Mon Apr 30 2018 21:05 | 1st = 4 Sutton Nicky 2nd = 5 Amarda 3rd = 1 Flat Twin 4th = 3 Lucky Whip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 1 Sheza Sensation | ||
Mon Apr 30 2018 21:02 | 1st = 1 Sheza Sensation 2nd = 5 Hes Rowdy 3rd = 4 Pink Trick 4th = 3 Black Only Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 6 Halo Henry | ||
Mon Apr 30 2018 20:59 | 1st = 6 Halo Henry 2nd = 2 Miny Mo 3rd = 1 Bobby Bound 4th = 8 Inanna Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 6 Proven Snow | ||
Mon Apr 30 2018 20:56 | 1st = 6 Proven Snow 2nd = 9 Tat Scooby 3rd = 7 All Inn Together 4th = 5 Octo Burn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 7 Spooky Sensation | ||
Mon Apr 30 2018 20:53 | 1st = 7 Spooky Sensation 2nd = 6 Proper Gent 3rd = 8 Making Waves 4th = 3 First Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 6 - 5 Majadore | ||
Mon Apr 30 2018 20:48 | 1st = 5 Majadore 2nd = 8 About The Attitude 3rd = 1 Grecian Holiday 4th = 7 Elect To Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 9 - 2 Sleek Master | ||
Mon Apr 30 2018 20:46 | 1st = 2 Sleek Master 2nd = 1 Maybee Yes 3rd = 7 Bolero Icon 4th = 6 Huntley Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 2 Tal Lee | ||
Mon Apr 30 2018 20:43 | 1st = 2 Tal Lee 2nd = 1 Crazy Again 3rd = 4 Aiming 4th = 7 Kansas Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 6 Comanche County | ||
Mon Apr 30 2018 20:40 | 1st = 6 Comanche County 2nd = 2 Gee Tee Bee 3rd = 8 Bella Lyndan 4th = 3 Karaoke Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 1 Jacks Missile | ||
Mon Apr 30 2018 20:37 | 1st = 1 Jacks Missile 2nd = 8 Jake Sully 3rd = 2 Reiki Master 4th = 3 Hogwash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 5 Miss Flower | ||
Mon Apr 30 2018 20:34 | 1st = 5 Miss Flower 2nd = 2 Mexican Ned 3rd = 6 Hagrid Grange 4th = 4 Zipping Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 7 Star Ring | ||
Mon Apr 30 2018 20:31 | 1st = 7 Star Ring 2nd = 5 Daze Like These 3rd = 9 Stroganoff 4th = 3 Kingsbrae Granma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 8 - 8 Mount Brown | ||
Mon Apr 30 2018 20:28 | 1st = 8 Mount Brown 2nd = 1 Nandos Thunder 3rd = 2 Zipping Bronco 4th = 4 Dyna Aviator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 8 My Boy Tyler | ||
Mon Apr 30 2018 20:25 | 1st = 8 My Boy Tyler 2nd = 5 Tyla Grace 3rd = 1 Rhynstone Teddy 4th = 4 Mclaren Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 5 - 4 Babyitscold | ||
Mon Apr 30 2018 20:20 | 1st = 4 Babyitscold 2nd = 3 Arma Naughty 3rd = 5 Pinktastic 4th = 10 Flash In Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 2 Linleys Flash | ||
Mon Apr 30 2018 20:18 | 1st = 2 Linleys Flash 2nd = 5 Jerrys Boy 3rd = 8 Ruby Redneck 4th = 3 Pink Geitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 7 Dancing Barefoot | ||
Mon Apr 30 2018 20:15 | 1st = 7 Dancing Barefoot 2nd = 1 Winklee Sandy 3rd = 6 Landlord 4th = 5 Abbella Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 6 Zelemar Jim | ||
Mon Apr 30 2018 20:12 | 1st = 6 Zelemar Jim 2nd = 4 Monicas Joy 3rd = 7 Bro Wizard 4th = 3 Hedonistic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 2 Bago Bye Bye | ||
Mon Apr 30 2018 20:09 | 1st = 2 Bago Bye Bye 2nd = 8 Brittany Talks 3rd = 3 Bergamo 4th = 1 Phantom Houdini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 7 - 5 Ben Hur | ||
Mon Apr 30 2018 20:06 | 1st = 5 Ben Hur 2nd = 4 Splitting Image 3rd = 9 Zipping Merlow 4th = 6 Gorilla Grodd |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 8 Dyna Soren | ||
Mon Apr 30 2018 20:03 | 1st = 8 Dyna Soren 2nd = 5 Long Gully Helen 3rd = 4 Irka Jakit 4th = 7 Aston Groucho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 2 Fear Nancy | ||
Mon Apr 30 2018 20:00 | 1st = 2 Fear Nancy 2nd = 9 What A Gun 3rd = 8 Barbie Valley 4th = 4 Time To Travel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 8 Winklea Blue | ||
Mon Apr 30 2018 19:57 | 1st = 8 Winklea Blue 2nd = 5 Benky Bomber 3rd = 6 Millers Gold 4th = 3 Zalaya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 4 - 1 Girl Of The Glen | ||
Mon Apr 30 2018 19:52 | 1st = 1 Girl Of The Glen 2nd = 7 Donna Georgina 3rd = 6 Sportsmanship 4th = 3 Regretable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 4 Short Leash | ||
Mon Apr 30 2018 19:50 | 1st = 4 Short Leash 2nd = 5 Gekko 3rd = 7 Mashika 4th = 2 White Swirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 1 Plum Jam | ||
Mon Apr 30 2018 19:47 | 1st = 1 Plum Jam 2nd = 6 Better Size 3rd = 2 Call Me Aussie 4th = 7 Smashniak Class |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 6 - 4 Zipping Mitzy | ||
Mon Apr 30 2018 19:44 | 1st = 4 Zipping Mitzy 2nd = 2 Winlock Banking 3rd = 5 Xenon Bale 4th = 3 Bellas Emgrand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 8 Dyna Zeni | ||
Mon Apr 30 2018 19:41 | 1st = 8 Dyna Zeni 2nd = 2 Apollo Dawn 3rd = 6 Winnipeg Jeck 4th = 3 Diamond Model |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 3 Spookie Midnight | ||
Mon Apr 30 2018 19:38 | 1st = 3 Spookie Midnight 2nd = 4 Sandave Rayne 3rd = 6 Betty Boo Bonus 4th = 8 Hyde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 1 Lacy Jo | ||
Mon Apr 30 2018 19:35 | 1st = 1 Lacy Jo 2nd = 5 Sunnyside Up 3rd = 8 Undermine 4th = 3 Call Me Will |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 4 Kraken Aye Kay | ||
Mon Apr 30 2018 19:32 | 1st = 4 Kraken Aye Kay 2nd = 2 My Wrecker 3rd = 8 Clovally Mansumi 4th = 6 Gotta Rush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 6 Bloza | ||
Mon Apr 30 2018 19:29 | 1st = 6 Bloza 2nd = 2 Disco Dolly 3rd = 4 Still Counting 4th = 7 Buddy Tokaam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 3 - 6 Geldof | ||
Mon Apr 30 2018 19:24 | 1st = 6 Geldof 2nd = 5 Nadeen Franco 3rd = 3 Recipe For Dreaming 4th = 7 Smash That |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 5 - 6 Surfing Dyno | ||
Mon Apr 30 2018 19:22 | 1st = 6 Surfing Dyno 2nd = 2 Time Lord 3rd = 9 Savanaka Two 4th = 4 Despicable Mick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 5 Victa Louise | ||
Mon Apr 30 2018 19:19 | 1st = 5 Victa Louise 2nd = 1 Up Time Girl 3rd = 7 Abuzz 4th = 8 Madam Onyx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 1 Country Marny | ||
Mon Apr 30 2018 19:16 | 1st = 1 Country Marny 2nd = 2 Hes Got Steel 3rd = 8 Grab A Slab 4th = 3 Clover Smoke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 12 - 5 King Tony | ||
Mon Apr 30 2018 19:13 | 1st = 5 King Tony 2nd = 8 Em Morney 3rd = 6 Sunset Mouse 4th = 4 Rollie Bexon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 6 San Remo Lass | ||
Mon Apr 30 2018 19:10 | 1st = 6 San Remo Lass 2nd = 5 Rustic Rose 3rd = 10 No Recourse 4th = 8 Got Some Zip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 1 Regal Emerald | ||
Mon Apr 30 2018 19:07 | 1st = 1 Regal Emerald 2nd = 3 Chief Snow 3rd = 6 Will Eye Am 4th = 8 Hot Ember |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 9 - 6 Be Free Dreams | ||
Mon Apr 30 2018 19:02 | 1st = 6 Be Free Dreams 2nd = 9 Earl Harbour 3rd = 10 Rock Forest 4th = 8 Baldy Face |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 4 - 8 Zipping Mack | ||
Mon Apr 30 2018 19:00 | 1st = 8 Zipping Mack 2nd = 5 Henley Bale 3rd = 2 Pixel Pak 4th = 4 Pawfessional |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 2 Izza Lektra | ||
Mon Apr 30 2018 18:57 | 1st = 2 Izza Lektra 2nd = 3 Phil De Thunder 3rd = 4 Premier Choix 4th = 1 Destini Cherokee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 2 She Loves Sugar | ||
Mon Apr 30 2018 18:54 | 1st = 2 She Loves Sugar 2nd = 6 Grand Hussler 3rd = 4 Copper Pepper 4th = 7 Sparkling Nangar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 11 - 7 Pride Of Charlie | ||
Mon Apr 30 2018 18:51 | 1st = 7 Pride Of Charlie 2nd = 1 Rockstar Max 3rd = 4 Diva De Kahn 4th = 8 Zarazz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 2 - 9 Good Boy Oliver | ||
Mon Apr 30 2018 18:46 | 1st = 9 Good Boy Oliver 2nd = 1 Wandering Allnight 3rd = 8 Stormy Raider 4th = 10 One Hell Of A Ride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 7 Velocity Anifrid | ||
Mon Apr 30 2018 18:44 | 1st = 7 Velocity Anifrid 2nd = 3 Vagablonde 3rd = 2 Charlies Barbun 4th = 1 Butterfly Is She |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 3 - 6 Allegations | ||
Mon Apr 30 2018 18:41 | 1st = 6 Allegations 2nd = 2 Mind Blowin 3rd = 5 Sprites Flyer 4th = 4 Trip Aces |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 2 Itz Hooroo Adios | ||
Mon Apr 30 2018 18:38 | 1st = 2 Itz Hooroo Adios 2nd = 1 Zipping Faith 3rd = 5 Gone Early 4th = 8 Bandit Brad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 1 Roxy Rolla | ||
Mon Apr 30 2018 18:35 | 1st = 1 Roxy Rolla 2nd = 3 Big Col Prosser 3rd = 6 Thermal Strike 4th = 7 Who Said That |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 2 Irinka Sneaky | ||
Mon Apr 30 2018 18:32 | 1st = 2 Irinka Sneaky 2nd = 8 Blitzkrieg 3rd = 7 Chocolate Fever 4th = 4 Bucking Bull |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 10 - 3 Juda Lomar | ||
Mon Apr 30 2018 18:29 | 1st = 3 Juda Lomar 2nd = 6 Karma Train 3rd = 5 Cassius Monelli 4th = 1 Comatose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 8 - 3 Captured Delight | ||
Mon Apr 30 2018 18:24 | 1st = 3 Captured Delight 2nd = 5 The Freedom Fighter 3rd = 7 Free To Air 4th = 2 Cimorene |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 2 - 1 Lenny The Jet | ||
Mon Apr 30 2018 18:21 | 1st = 1 Lenny The Jet 2nd = 2 Kukudio 3rd = 3 Winsome Express 4th = 5 Another Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 8 About To Cry | ||
Mon Apr 30 2018 18:18 | 1st = 8 About To Cry 2nd = 5 Five Lights 3rd = 3 Gomer Bale 4th = 6 Poison Pen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 6 Shining Beauty | ||
Mon Apr 30 2018 18:15 | 1st = 6 Shining Beauty 2nd = 1 Heza Boherna 3rd = 2 Drunken Jake 4th = 9 Mackenzies Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 1 - 7 Never Been Said | ||
Mon Apr 30 2018 18:10 | 1st = 7 Never Been Said 2nd = 8 Madame Leza 3rd = 6 Pacific Rockstar 4th = 9 Curls Joey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 9 - 7 Cecil Benz | ||
Mon Apr 30 2018 18:07 | 1st = 7 Cecil Benz 2nd = 3 Raglan Diva 3rd = 2 Miss Claude 4th = 4 Serengeti Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 1 - 1 Viva La Bam | ||
Mon Apr 30 2018 18:03 | 1st = 1 Viva La Bam 2nd = 5 Henrietta Rose 3rd = 6 Sally Star 4th = 8 Little Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 6 Screaming Oaks | ||
Mon Apr 30 2018 18:00 | 1st = 6 Screaming Oaks 2nd = 1 Galloping Ashley 3rd = 3 All About Arby 4th = 4 Viewing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 4 Djay Holden | ||
Mon Apr 30 2018 17:57 | 1st = 4 Djay Holden 2nd = 7 Irinka Josh 3rd = 3 Phoenix Lass 4th = 6 Blue Jedi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 7 - 5 Soho Changeling | ||
Mon Apr 30 2018 17:52 | 1st = 5 Soho Changeling 2nd = 2 Susie Rocks 3rd = 7 Gotta Go Gabbana 4th = 1 Bonsu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 8 - 5 Senator | ||
Mon Apr 30 2018 17:49 | 1st = 5 Senator 2nd = 1 Junk Yard Boss 3rd = 6 Starlight Joli 4th = 8 Haunted To Excel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 4 Strike It Modern | ||
Mon Apr 30 2018 17:44 | 1st = 4 Strike It Modern 2nd = 8 Rocking With Charm 3rd = 5 Pagliacci 4th = 3 Special Reason |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 2 Sure Load | ||
Mon Apr 30 2018 17:41 | 1st = 2 Sure Load 2nd = 9 Latissimus Dorsi 3rd = 4 Brandeen Fi 4th = 6 Its Debatable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 6 Almost Black | ||
Mon Apr 30 2018 17:38 | 1st = 6 Almost Black 2nd = 4 Marbos Magic 3rd = 1 Starburst Bassy 4th = 2 Reservoir Risk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 8 - 5 Shesa Tricky Bridge | ||
Mon Apr 30 2018 17:33 | 1st = 5 Shesa Tricky Bridge 2nd = 2 Halfway Holme 3rd = 3 Live It Loud 4th = 10 Team Of Starzzz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 7 - 6 Rock On Moe | ||
Mon Apr 30 2018 17:30 | 1st = 6 Rock On Moe 2nd = 5 Boston Rocks 3rd = 3 Pink Keeping 4th = 2 Smokey Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 4 Machiko | ||
Mon Apr 30 2018 17:21 | 1st = 4 Machiko 2nd = 3 Laurentide Ice 3rd = 7 Dr Eleonora 4th = 6 Oakmont Whisper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 6 - 2 Neighlor | ||
Mon Apr 30 2018 17:16 | 1st = 2 Neighlor 2nd = 1 Bettor Finish 3rd = 8 Frostyflyer 4th = 5 Runaway Three |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 6 Durama Sky | ||
Mon Apr 30 2018 17:13 | 1st = 6 Durama Sky 2nd = 1 Collywood 4th = 2 Blayney Opal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 5 Doubledipofheaven | ||
Mon Apr 30 2018 17:08 | 1st = 5 Doubledipofheaven 2nd = 6 Manonthemoon 3rd = 9 Canada Bay 4th = 3 Stones Corner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 6 - 8 Gunnas Lady | ||
Mon Apr 30 2018 17:05 | 1st = 8 Gunnas Lady 2nd = 7 Kabal 3rd = 1 Charging Bullett 4th = 3 Groovy Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 11 Return Ace | ||
Mon Apr 30 2018 17:00 | 1st = 11 Return Ace 2nd = 2 I Am Serengeti 3rd = 3 Bright And Sonny 4th = 7 Clarry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 3 Busta Voe | ||
Mon Apr 30 2018 16:57 | 1st = 3 Busta Voe 2nd = 4 Will Dazzle 3rd = 7 Hello Nimble 4th = 8 Early King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 10 - 5 Fear Not | ||
Mon Apr 30 2018 16:52 | 1st = 5 Fear Not 2nd = 7 Pretty Little Lucy 3rd = 2 A Nip Will Do 4th = 3 Tarara Jill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 6 Cougar County | ||
Mon Apr 30 2018 16:49 | 1st = 6 Cougar County 2nd = 1 Myalla Griffo 3rd = 8 Sharp Man 4th = 3 Relocate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 9 - 5 More Patasi | ||
Mon Apr 30 2018 16:45 | 1st = 5 More Patasi 2nd = 16 Text Me 3rd = 6 Phast Lad 4th = 2 Charlee Bear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 5 - 1 Cher Keeping | ||
Mon Apr 30 2018 16:42 | 1st = 1 Cher Keeping 2nd = 2 Bella Bomb 3rd = 6 Dee Mini Mouse 4th = 7 Spyro Poker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 5 - 8 Four Legged Frenzy | ||
Mon Apr 30 2018 16:40 | 1st = 8 Four Legged Frenzy 2nd = 1 Sir Nicholas 3rd = 2 Anvil Rollover 4th = 9 Stunin Eyes Only |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 2 Liberty Sage | ||
Mon Apr 30 2018 16:37 | 1st = 2 Liberty Sage 2nd = 1 Middle Trucker 3rd = 4 Dr Annie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 4 Racing For Reggie | ||
Mon Apr 30 2018 16:33 | 1st = 4 Racing For Reggie 2nd = 6 Mostly Spirit 3rd = 5 Only Modern 4th = 1 Goodtime Scout |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 8 - 15 Elle Gagne | ||
Mon Apr 30 2018 16:30 | 1st = 15 Elle Gagne 2nd = 13 My Unicorn 3rd = 16 Young Farrelly 4th = 1 Appalachian Annie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 1 Whyomo Racer | ||
Mon Apr 30 2018 16:27 | 1st = 1 Whyomo Racer 2nd = 2 Durama Dream 3rd = 7 Zipping Ruby 4th = 8 Winsome Inglis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 4 - 3 Waggers | ||
Mon Apr 30 2018 16:24 | 1st = 3 Waggers 2nd = 2 Sunset Stella 3rd = 5 Sansa Monelli 4th = 4 Britz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 6 Zac Mccool | ||
Mon Apr 30 2018 16:22 | 1st = 6 Zac Mccool 2nd = 1 Bee Tees 3rd = 3 My Ravana 4th = 11 Clockon Doc Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 1 Wanneroo | ||
Mon Apr 30 2018 16:19 | 1st = 1 Wanneroo 2nd = 5 Mia Shan 3rd = 3 Ann Cherie 4th = 6 Dr Yuki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 9 - 3 Kissing Game | ||
Mon Apr 30 2018 16:15 | 1st = 3 Kissing Game 2nd = 8 Clem Mcardle 3rd = 1 Limestoneplain 4th = 4 Blissfull Penny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 7 Sheyna | ||
Mon Apr 30 2018 16:12 | 1st = 7 Sheyna 2nd = 6 Torageous 3rd = 1 Blue Blizzard 4th = 8 Active Pharaoh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 4 - 12 Thisbeachrighthere | ||
Mon Apr 30 2018 16:08 | 1st = 12 Thisbeachrighthere 2nd = 2 Tubbs Farquhar 3rd = 3 Sheez Impressive 4th = 9 Just Like Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 8 - 3 Woodditton | ||
Mon Apr 30 2018 16:05 | 1st = 3 Woodditton 2nd = 4 Exellas 3rd = 15 Murdaress 4th = 18 Secrets No More |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 3 - 4 Ironbark Lass | ||
Mon Apr 30 2018 16:02 | 1st = 4 Ironbark Lass 2nd = 2 Tribal Vibe 3rd = 7 Miss Truffles 4th = 1 Brindle Yap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 7 - 1 The Harrovian | ||
Mon Apr 30 2018 16:00 | 1st = 1 The Harrovian 2nd = 2 Crisis Point 3rd = 8 Rock Em Sock Em 4th = 14 Delightful Forever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 9 Millwood Chloe | ||
Mon Apr 30 2018 15:55 | 1st = 9 Millwood Chloe 2nd = 2 American Rock 3rd = 5 Missy Murdock 4th = 4 Springfield Oflynn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 7 El Tigera | ||
Mon Apr 30 2018 15:52 | 1st = 7 El Tigera 2nd = 6 Rare Gem 3rd = 2 Eden Monaro 4th = 8 Cosmic Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 7 Downan Out | ||
Mon Apr 30 2018 15:47 | 1st = 7 Downan Out 2nd = 8 Justajolt 3rd = 11 Cant Explain It 4th = 2 Kissofdeath |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 3 Durama Gas | ||
Mon Apr 30 2018 15:44 | 1st = 3 Durama Gas 2nd = 7 Flanno Fernando 3rd = 6 Millarro 4th = 8 Addalina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 2 - 4 Kenna | ||
Mon Apr 30 2018 15:41 | 1st = 4 Kenna 2nd = 1 Westworth 3rd = 7 Millers Inc 4th = 8 Heza Harley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 8 - 10 Gone Too Far | ||
Mon Apr 30 2018 15:40 | 1st = 10 Gone Too Far 2nd = 8 Valentina Brave 3rd = 4 Moreliner 4th = 3 Miss Dangerfield |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 7 Dobre | ||
Mon Apr 30 2018 15:37 | 1st = 7 Dobre 2nd = 5 Red Octane 3rd = 6 Acer 4th = 3 Bags Of Bucks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 2 Goldstar Scooby | ||
Mon Apr 30 2018 15:36 | 1st = 2 Goldstar Scooby 2nd = 8 Ming Ming 3rd = 1 Jinja Stinger 4th = 6 Cossie Cooper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 3 - 1 War Club | ||
Mon Apr 30 2018 15:33 | 1st = 1 War Club 2nd = 4 Disco Durante 3rd = 2 Cracka Tinny 4th = 9 Lauras Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 6 - 12 Tuskar Brook | ||
Mon Apr 30 2018 15:30 | 1st = 12 Tuskar Brook 2nd = 11 Mossbelle 3rd = 5 Fille Champagne 4th = 7 Gauteng Gal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 7 - 1 Chappo | ||
Mon Apr 30 2018 15:25 | 1st = 1 Chappo 2nd = 4 Tarbert 3rd = 13 Yankee Express 4th = 12 Myambla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 5 Galloping Bluboy | ||
Mon Apr 30 2018 15:22 | 1st = 5 Galloping Bluboy 2nd = 8 Misload 3rd = 10 Fabredust 4th = 1 Falling In Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 1 - 5 Irish Rose | ||
Mon Apr 30 2018 15:19 | 1st = 5 Irish Rose 2nd = 1 West On Reggie 3rd = 7 Sweet Miss 4th = 8 Black Ziggy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 6 Metrorama | ||
Mon Apr 30 2018 15:17 | 1st = 6 Metrorama 2nd = 7 Bobbies Delight 3rd = 8 Stylish Icon 4th = 2 Rubbers Dilemma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 3 Know Other | ||
Mon Apr 30 2018 15:15 | 1st = 3 Know Other 2nd = 7 Go Belle 4th = 4 Fantastic Daisy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 3 Splash Da Cash | ||
Mon Apr 30 2018 15:14 | 1st = 3 Splash Da Cash 2nd = 10 Invented 3rd = 2 Djarragun 4th = 1 Aeroplane Hank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 11 Major Petro | ||
Mon Apr 30 2018 15:10 | 1st = 11 Major Petro 2nd = 6 Miss Ciriello 3rd = 9 Lukes Gift 4th = 4 Bara Halley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 8 Shy Gem | ||
Mon Apr 30 2018 15:07 | 1st = 8 Shy Gem 2nd = 4 Select Teeman 3rd = 5 Georgie Porgi 4th = 3 Hurricane Billie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 7 - 7 Fratellino | ||
Mon Apr 30 2018 15:03 | 1st = 7 Fratellino 2nd = 8 Armchair Drive 3rd = 9 Kowhai Monarch 4th = 5 Argyle Melody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 5 - 7 Foraoise | ||
Mon Apr 30 2018 15:00 | 1st = 7 Foraoise 2nd = 5 Marjessie 3rd = 3 Catch Me Latar 4th = 1 East West |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 2 Meehan Roy | ||
Mon Apr 30 2018 14:57 | 1st = 2 Meehan Roy 2nd = 5 Jacksons Girl 3rd = 8 Koitsenko 4th = 3 Storm Search |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 2 Smash Lilly | ||
Mon Apr 30 2018 14:57 | 1st = 2 Smash Lilly 2nd = 7 Poetik 3rd = 1 Sea Spray Elsa 4th = 5 Elodea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 2 - 7 Orphan Reactor | ||
Mon Apr 30 2018 14:53 | 1st = 7 Orphan Reactor 2nd = 2 All Over Tan 3rd = 12 Blackjack Anna 4th = 8 Combat Crusade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 6 - 4 Spinning Quarters | ||
Mon Apr 30 2018 14:50 | 1st = 4 Spinning Quarters 2nd = 9 With Every Bound 3rd = 11 Voanaba 4th = 2 Dvina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 2 Faithful Jet | ||
Mon Apr 30 2018 14:45 | 1st = 2 Faithful Jet 2nd = 4 Veddy Veddy Good 3rd = 5 Beaudiene Bill 4th = 6 Hockygreg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 10 Say Cheese | ||
Mon Apr 30 2018 14:42 | 1st = 10 Say Cheese 2nd = 4 Venetia 3rd = 2 Koroibete 4th = 6 Snickerdoodle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 6 Pyrenees Acclaim | ||
Mon Apr 30 2018 14:39 | 1st = 6 Pyrenees Acclaim 2nd = 3 Becket 3rd = 2 Zipping Hazel 4th = 4 Kalani Tim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 11 Sur Le Feu | ||
Mon Apr 30 2018 14:34 | 1st = 11 Sur Le Feu 2nd = 1 Pantastic Miss 3rd = 2 Little Change 4th = 7 Golspie Again |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 4 - 8 Equilibrium | ||
Mon Apr 30 2018 14:30 | 1st = 8 Equilibrium 2nd = 7 Another Jug 3rd = 9 Run Pam Run 4th = 4 Longneck Larry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 6 - 3 Pay Rise | ||
Mon Apr 30 2018 14:25 | 1st = 3 Pay Rise 2nd = 9 Platinum Power 3rd = 5 Chrissy Divinyl 4th = 7 Morvah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 2 Ringcraft | ||
Mon Apr 30 2018 14:23 | 1st = 2 Ringcraft 2nd = 4 Bombers Baby 3rd = 3 Dyna Jenaya 4th = 7 Jello Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 6 Broken Penniless | ||
Mon Apr 30 2018 14:22 | 1st = 6 Broken Penniless 2nd = 2 Goldstar Jay Jay 3rd = 5 Lord Protector 4th = 7 Melan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 1 - 1 Bitcoin | ||
Mon Apr 30 2018 14:18 | 1st = 1 Bitcoin 2nd = 6 Betterpiece 3rd = 5 My Prayer 4th = 3 The Kraken |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 5 - 1 Chloride | ||
Mon Apr 30 2018 14:15 | 1st = 1 Chloride 2nd = 3 Harvard Graduate 3rd = 2 Nothingforthepress 4th = 8 Alastriona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 4 Miasblaze | ||
Mon Apr 30 2018 14:10 | 1st = 4 Miasblaze 2nd = 1 Blurred Lines 3rd = 6 Kentsford Kenny 4th = 5 Just Seduce Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 2 Dahteste | ||
Mon Apr 30 2018 14:07 | 1st = 2 Dahteste 2nd = 4 Tilt 3rd = 5 Holly Grace 4th = 9 Know Dollars |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 3 Lockrod | ||
Mon Apr 30 2018 14:04 | 1st = 3 Lockrod 2nd = 6 Jimmy Got Style 3rd = 4 Game Spirit 4th = 5 Destini Ferrari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 3 - 6 Annunciate | ||
Mon Apr 30 2018 14:00 | 1st = 6 Annunciate 2nd = 7 Kapuziner 3rd = 8 Roland Garros 4th = 5 Reddington Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 2 Merrywood Pearl | ||
Mon Apr 30 2018 13:55 | 1st = 2 Merrywood Pearl 2nd = 6 Whatta Conk 3rd = 8 Yayas Hot Heart 4th = 9 Prudent Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 12 - 7 Bigtime Doug | ||
Mon Apr 30 2018 13:52 | 1st = 7 Bigtime Doug 2nd = 3 Spare Some Time 3rd = 1 Fusion Cronulla 4th = 2 Quistis Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 5 - 1 Itsallaboutex | ||
Mon Apr 30 2018 13:47 | 1st = 1 Itsallaboutex 2nd = 3 Our Celebrity 3rd = 5 Rockabella Starz 4th = 7 Bernie Winkle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 1 Jealous Affair | ||
Mon Apr 30 2018 13:46 | 1st = 1 Jealous Affair 2nd = 5 Little Krakatoa 3rd = 3 Oh So Nitro 4th = 2 Majestic Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 8 Lonesome Spring | ||
Mon Apr 30 2018 13:44 | 1st = 8 Lonesome Spring 2nd = 7 Bolare 3rd = 1 Lireva 4th = 2 Fiery Universe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 4 - 3 Savvy Rock | ||
Mon Apr 30 2018 13:40 | 1st = 3 Savvy Rock 2nd = 13 Ride On Time 3rd = 1 Reckless Choice 4th = 4 Alma Bubbles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 11 - 3 Bigtime Liam | ||
Mon Apr 30 2018 13:37 | 1st = 3 Bigtime Liam 2nd = 6 Cawbourne Palmer 3rd = 8 Bigtime Wendle 4th = 7 Bigtime Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 7 Alexandergreenwood | ||
Mon Apr 30 2018 13:33 | 1st = 7 Alexandergreenwood 2nd = 1 Adrian 3rd = 6 Style Queen 4th = 5 Bobby Ess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 2 - 5 Mr Warbucks | ||
Mon Apr 30 2018 13:30 | 1st = 5 Mr Warbucks 2nd = 9 Walhalla 3rd = 10 Whitebait Pattie 4th = 7 River House |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 3 Apache Bro | ||
Mon Apr 30 2018 13:27 | 1st = 3 Apache Bro 2nd = 5 Ace Gone Wild 3rd = 1 Harvey Mills 4th = 2 Parsnip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 7 Kalonga | ||
Mon Apr 30 2018 13:26 | 1st = 7 Kalonga 2nd = 8 Cheese Please 3rd = 2 Goldstar Bryton 4th = 1 Homebush Skip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 3 Limousine Livia | ||
Mon Apr 30 2018 13:22 | 1st = 3 Limousine Livia 2nd = 6 Bara Jayla 3rd = 7 Speculator 4th = 12 Million Dollar Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 7 Thrilling Rory | ||
Mon Apr 30 2018 13:19 | 1st = 7 Thrilling Rory 2nd = 1 Bigtime Buster 3rd = 8 Dont Knocka Gee 4th = 4 Eye Kno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 4 - 4 Dynamite Rose | ||
Mon Apr 30 2018 13:14 | 1st = 4 Dynamite Rose 2nd = 1 Misschanel 3rd = 3 Give Me The Night 4th = 5 Realy Under Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 1 Opawa Abbie Joy | ||
Mon Apr 30 2018 13:11 | 1st = 1 Opawa Abbie Joy 2nd = 2 Cerrone Bale 3rd = 5 Zara Zoe 4th = 10 Loose Donald |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 7 Graphite County | ||
Mon Apr 30 2018 13:10 | 1st = 7 Graphite County 2nd = 5 Mickie Raven 3rd = 1 Muzzle Welsh 4th = 8 Minnie Ha Ha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 3 - 6 American Muscle | ||
Mon Apr 30 2018 13:05 | 1st = 6 American Muscle 2nd = 7 Moonmo 3rd = 1 Septango 4th = 10 Theres Always One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 1 - 9 Hell Of A Tail | ||
Mon Apr 30 2018 13:00 | 1st = 9 Hell Of A Tail 2nd = 8 Narelle 3rd = 3 Amuthon 4th = 2 Traffic Cop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 8 Thomas William | ||
Mon Apr 30 2018 12:57 | 1st = 8 Thomas William 2nd = 1 Bigtime Clyde 3rd = 6 Toki Girl 4th = 2 Bigtime Wild |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 3 Homebush Hazel | ||
Mon Apr 30 2018 12:52 | 1st = 3 Homebush Hazel 2nd = 8 Shady Banjo 3rd = 5 Gordy Junior 4th = 6 Aroha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 9 Eaglehawk Miss | ||
Mon Apr 30 2018 12:49 | 1st = 9 Eaglehawk Miss 2nd = 4 Subconscious 3rd = 10 Nicky Jo 4th = 2 Dream Boulevard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 2 Millie Prince | ||
Mon Apr 30 2018 12:42 | 1st = 2 Millie Prince 2nd = 5 Bigtime Jacob 3rd = 9 Fancy Fifita 4th = 1 Bigtime Emma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 3 - 1 Angus Bromac | ||
Mon Apr 30 2018 12:37 | 1st = 1 Angus Bromac 2nd = 2 My Mojito 3rd = 5 At First Sight 4th = 3 Presidential Grin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 1 Torpedo Tuck | ||
Mon Apr 30 2018 12:36 | 1st = 1 Torpedo Tuck 2nd = 3 Opawa Al 3rd = 6 Forza 4th = 7 Smash Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 4 Magnus Keroma | ||
Mon Apr 30 2018 12:34 | 1st = 4 Magnus Keroma 2nd = 1 Buddys Entity 3rd = 6 Miss Travers 4th = 3 Zipping Spud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 2 - 3 Totally Charmed | ||
Mon Apr 30 2018 12:30 | 1st = 3 Totally Charmed 2nd = 8 Hearts Lifted 3rd = 6 Toffee Drop 4th = 14 Greatduck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 4 Bigtime Chris | ||
Mon Apr 30 2018 12:25 | 1st = 4 Bigtime Chris 2nd = 2 Sadeeki 3rd = 1 Flygon 4th = 5 Trendy Val |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 2 Smart Mary | ||
Mon Apr 30 2018 12:19 | 1st = 2 Smart Mary 2nd = 1 Blazin Ruby 3rd = 3 Big Black John 4th = 6 Miss Fagan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 7 Native Scout | ||
Mon Apr 30 2018 12:15 | 1st = 7 Native Scout 2nd = 9 Rion King 3rd = 1 Goldstar Tu Puc 4th = 6 Feral Kaiaka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 2 - 8 Sonny Brooke | ||
Mon Apr 30 2018 12:13 | 1st = 8 Sonny Brooke 2nd = 6 Meziah 3rd = 7 Angels Breath 4th = 2 Lucinda Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 4 Bigtime Chloe | ||
Mon Apr 30 2018 12:08 | 1st = 4 Bigtime Chloe 2nd = 1 Mitsuta 3rd = 6 Tazia 4th = 5 Kinetic Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 1 Zipping Stan | ||
Mon Apr 30 2018 12:04 | 1st = 1 Zipping Stan 2nd = 2 Fernandos Flare 3rd = 5 Please Stand Up 4th = 4 Nice Left Nath |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 1 - 5 Art Attack | ||
Mon Apr 30 2018 11:55 | 1st = 5 Art Attack 2nd = 2 Lauderdale 3rd = 6 Pressing Matters 4th = 3 Ill Miss You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 2 Bigtime Basher | ||
Mon Apr 30 2018 11:50 | 1st = 2 Bigtime Basher 2nd = 5 Lunch Special 3rd = 3 Bigtime Blackie 4th = 1 Cloona Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 1 - 4 Ride High | ||
Mon Apr 30 2018 11:49 | 1st = 4 Ride High 2nd = 2 Yeah Whatever 3rd = 1 Gunrneedabigrboat 4th = 6 Believe In Forever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 6 Avedon Film | ||
Mon Apr 30 2018 11:34 | 1st = 6 Avedon Film 2nd = 1 Doosh 3rd = 10 Butterball 4th = 5 Thrilling Rocky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 9 Bigtime Ottey | ||
Mon Apr 30 2018 11:15 | 1st = 9 Bigtime Ottey 2nd = 3 Stole Me Car 3rd = 6 Bigtime Onfire 4th = 7 Opawa Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 8 Benny Burrito | ||
Mon Apr 30 2018 10:57 | 1st = 8 Benny Burrito 2nd = 3 White Comet 3rd = 5 Bigtime Roll 4th = 7 Ndora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 1 Bigtime Lucy | ||
Mon Apr 30 2018 10:40 | 1st = 1 Bigtime Lucy 2nd = 2 Bigtime Bart 3rd = 4 Cawbourne Chops 4th = 6 Bigtime Hunter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 9 - 10 Im A Love Man | ||
Fri Mar 30 2018 20:20 | 1st = 10 Im A Love Man 2nd = 2 Magical Charm 3rd = 6 Blue Tracer 4th = 12 Captain Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 6 - 1 Wheres Wally | ||
Fri Mar 30 2018 20:05 | 1st = 1 Wheres Wally 2nd = 5 Release The Sax 3rd = 9 Shakedown 4th = 4 Dellavedova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 8 - 12 Prue | ||
Fri Mar 30 2018 19:45 | 1st = 12 Prue 2nd = 4 Young Thor 3rd = 5 Perceptive Miss 4th = 13 San Crispino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 5 - 2 Too Clever | ||
Fri Mar 30 2018 19:35 | 1st = 2 Too Clever 2nd = 4 Attamor 3rd = 7 Liquid Man 4th = 1 Bells Tower |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 7 - 3 Agent Pippa | ||
Fri Mar 30 2018 19:15 | 1st = 3 Agent Pippa 2nd = 2 Assetro 3rd = 8 Bams On Fire 4th = 4 Princess Pierro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 4 - 9 Swift Sis | ||
Fri Mar 30 2018 19:05 | 1st = 9 Swift Sis 2nd = 5 High Limit 3rd = 6 Vonus 4th = 1 Pegatego |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 6 - 3 Chix Pic | ||
Fri Mar 30 2018 18:45 | 1st = 3 Chix Pic 2nd = 1 Platoon 3rd = 7 Cup Night 4th = 4 Driftstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 3 - 11 Miss Merit | ||
Fri Mar 30 2018 18:30 | 1st = 11 Miss Merit 2nd = 7 Transitional 3rd = 2 Thisorthat 4th = 6 Urquell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 5 - 9 My Laina | ||
Fri Mar 30 2018 18:15 | 1st = 9 My Laina 2nd = 6 My Demi 3rd = 10 Keepers Tale 4th = 2 Denim Pack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 2 - 1 Bos Taurus | ||
Fri Mar 30 2018 18:00 | 1st = 1 Bos Taurus 2nd = 2 Mervyn 3rd = 4 Tip And Run 4th = 5 Angelic Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 4 - 7 Broker | ||
Fri Mar 30 2018 17:45 | 1st = 7 Broker 2nd = 1 New Time 3rd = 4 Wavehill Spur 4th = 8 Freecell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 1 - 1 Fergs Gallop | ||
Fri Mar 30 2018 17:30 | 1st = 1 Fergs Gallop 2nd = 8 Witchy Ways 3rd = 5 Inimitable 4th = 3 Oradales Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 3 - 7 Gifted Warrior | ||
Fri Mar 30 2018 17:10 | 1st = 7 Gifted Warrior 2nd = 6 Guns Of Navarone 3rd = 8 Demeritorious 4th = 14 Sordello |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 2 - 1 Tellem Were Comin | ||
Fri Mar 30 2018 16:40 | 1st = 1 Tellem Were Comin 2nd = 2 Cyberpunk 3rd = 9 Echoes In Time 4th = 10 Little Miss Mak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 1 - 5 Thisaway | ||
Fri Mar 30 2018 16:05 | 1st = 5 Thisaway 2nd = 11 Tips And Scandals 3rd = 1 Clever Dick 4th = 4 Texas Moon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagin Race 8 - 2 Against The Tide | ||
Fri Mar 30 2018 1:35 | 1st = 2 Against The Tide 2nd = 3 Tubbs Farquhar 3rd = 9 Mister Riggers 4th = 5 Talon Again |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 10 - 7 Khun Ratha | ||
Fri Mar 30 2018 1:25 | 1st = 7 Khun Ratha 2nd = 1 Auctioneers Elsu 3rd = 5 Glow Bright 4th = 3 Carte Blanche |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 14 - 8 West On Zena | ||
Fri Mar 30 2018 1:22 | 1st = 8 West On Zena 2nd = 3 Ripa Rama 3rd = 1 Sunset Toffee 4th = 2 Epic Obsession |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagin Race 7 - 5 Amity Piere | ||
Fri Mar 30 2018 1:10 | 1st = 5 Amity Piere 2nd = 1 Tiffany Twirl 3rd = 8 Somersby 4th = 6 The Royal Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 13 - 1 Fundamental | ||
Fri Mar 30 2018 1:07 | 1st = 1 Fundamental 2nd = 2 Short Spirit 3rd = 7 Ambition 4th = 6 Lucky Shooter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 12 Jailbreak | ||
Fri Mar 30 2018 1:00 | 1st = 12 Jailbreak 2nd = 10 Soho Leviathan 3rd = 5 Northern Emperor 4th = 4 Estilo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 3 Dance Away | ||
Fri Mar 30 2018 0:52 | 1st = 3 Dance Away 2nd = 4 Admiral Nelson 3rd = 7 Saffron Monelli 4th = 1 Pavel Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagin Race 6 - 2 Disco Under Fire | ||
Fri Mar 30 2018 0:45 | 1st = 2 Disco Under Fire 2nd = 9 Cheveyo 3rd = 3 Call Me Ernie 4th = 4 Hez The Jazz Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 6 Spitting Venom | ||
Fri Mar 30 2018 0:37 | 1st = 6 Spitting Venom 2nd = 7 Little Grove 3rd = 8 Eiger Monelli 4th = 1 Brooksy Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 1 Heez Manly | ||
Fri Mar 30 2018 0:25 | 1st = 1 Heez Manly 2nd = 4 Courage To Live 3rd = 2 Im Soxy 4th = 3 Red October |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 2 Groove Away | ||
Fri Mar 30 2018 0:22 | 1st = 2 Groove Away 2nd = 1 Jaxs Giant 3rd = 6 Stanga Sparx 4th = 5 My Fire Fabio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagin Race 5 - 2 Brookies Jet | ||
Fri Mar 30 2018 0:15 | 1st = 2 Brookies Jet 2nd = 9 Good Times Ahead 3rd = 10 Danieljohn 4th = 6 Mighty Flying Deal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 3 Lottie Deno | ||
Fri Mar 30 2018 0:07 | 1st = 3 Lottie Deno 2nd = 6 Ebony Shadow 3rd = 7 Mulga Lass 4th = 1 Excel To Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 4 Idaho Blue | ||
Tue Jan 30 2018 23:42 | 1st = 4 Idaho Blue 2nd = 1 Arappaho Gundi 3rd = 7 Westworth 4th = 6 Everything |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 2 Subscribe | ||
Tue Jan 30 2018 23:22 | 1st = 2 Subscribe 2nd = 4 Trickett Monelli 3rd = 6 Dynamic Gold 4th = 7 Sure Enough |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 2 Franc Monelli | ||
Tue Jan 30 2018 23:07 | 1st = 2 Franc Monelli 2nd = 3 Junk Yard Wolf 3rd = 6 Yappa Kuri 4th = 7 Red Hot Reagan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 10 - 2 Lawbringer | ||
Tue Jan 30 2018 23:02 | 1st = 2 Lawbringer 2nd = 1 Banjo An Henry 3rd = 3 Cabaret Tonight 4th = 9 Rockin Tonight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 7 Back Seconds | ||
Tue Jan 30 2018 22:52 | 1st = 7 Back Seconds 2nd = 2 Tennessee Fire 3rd = 6 Morris Memory 4th = 8 Kals All Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 9 - 4 Whatta Pass | ||
Tue Jan 30 2018 22:39 | 1st = 4 Whatta Pass 2nd = 3 Casey Mini Me 3rd = 1 Dream Weaver 4th = 7 Universal One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 7 Brooksy Monelli | ||
Tue Jan 30 2018 22:33 | 1st = 7 Brooksy Monelli 2nd = 5 Ren Monelli 3rd = 3 Koondoola Man 4th = 8 Zipping Knot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 5 Winlock Strecker | ||
Tue Jan 30 2018 22:30 | 1st = 5 Winlock Strecker 2nd = 7 Cosmic Fox 3rd = 1 What Planet 4th = 2 Tooka Half |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 10 - 3 Five Fours | ||
Tue Jan 30 2018 22:25 | 1st = 3 Five Fours 2nd = 1 Mister Shelby 3rd = 7 Ideal Billy 4th = 6 Sirbenjaminbutton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 11 - 2 Greek Gold | ||
Tue Jan 30 2018 22:23 | 1st = 2 Greek Gold 2nd = 1 Cavdash Flyer 3rd = 3 Rockstar Midge 4th = 8 Kiarni Terry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 8 - 1 Bundy Cutter | ||
Tue Jan 30 2018 22:20 | 1st = 1 Bundy Cutter 2nd = 6 Gold Total 3rd = 7 Innocent Man 4th = 2 Superformance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 3 Lord Willoughby | ||
Tue Jan 30 2018 22:15 | 1st = 3 Lord Willoughby 2nd = 8 Wesley 3rd = 7 Edmun Dee 4th = 6 Whitbys Gamble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 3 No Added Sugar | ||
Tue Jan 30 2018 22:12 | 1st = 3 No Added Sugar 2nd = 7 Cassius Monelli 3rd = 2 Wise Olive 4th = 8 Foxey Lexus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 5 Aston Ando | ||
Tue Jan 30 2018 22:09 | 1st = 5 Aston Ando 2nd = 7 Lottie Biscotti 3rd = 1 Quick Finance 4th = 4 Galloping Leo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 10 - 2 Hearts To Hearts | ||
Tue Jan 30 2018 22:05 | 1st = 2 Hearts To Hearts 2nd = 6 Adalind 3rd = 1 Kool Swiper 4th = 8 Super Beast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 9 - 3 Swearengen | ||
Tue Jan 30 2018 22:00 | 1st = 3 Swearengen 2nd = 1 A Good News Day 3rd = 2 Bezza 4th = 7 Anniechickenstalka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 7 - 5 Brindi Chopper | ||
Tue Jan 30 2018 21:58 | 1st = 5 Brindi Chopper 2nd = 1 Madagaster 3rd = 4 Slow Dancer 4th = 8 Maury Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 10 - 5 Lightning Sands | ||
Tue Jan 30 2018 21:55 | 1st = 5 Lightning Sands 2nd = 7 Binglebar Girl 3rd = 6 Lookin Swell 4th = 1 Heart Of Vegas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 4 Stalenberg | ||
Tue Jan 30 2018 21:52 | 1st = 4 Stalenberg 2nd = 5 Sunset Candy 3rd = 3 What A Crafter 4th = 7 Paw Traction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 2 Ruling Gold | ||
Tue Jan 30 2018 21:47 | 1st = 2 Ruling Gold 2nd = 6 Tas Man Bromac 3rd = 3 Major Rush 4th = 5 A Bit Ruthless |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 7 Dava Supreme | ||
Tue Jan 30 2018 21:45 | 1st = 7 Dava Supreme 2nd = 3 Joyous 3rd = 4 Rose Rose 4th = 1 Creative Moves |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 9 - 7 Zulu General | ||
Tue Jan 30 2018 21:42 | 1st = 7 Zulu General 2nd = 6 Red Rocket Jett 3rd = 8 Flying Pepper 4th = 1 Tom The Bomb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 6 - 2 Willy Rocket | ||
Tue Jan 30 2018 21:38 | 1st = 2 Willy Rocket 2nd = 8 Rum Runner 3rd = 6 Mr Merve 4th = 10 Go Prancer Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 9 - 8 Hitchiker Dude | ||
Tue Jan 30 2018 21:35 | 1st = 8 Hitchiker Dude 2nd = 3 Sonic Thunder 3rd = 2 Snakey Katie 4th = 1 Missy Chrisie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 8 - 4 Ona Impulse | ||
Tue Jan 30 2018 21:30 | 1st = 4 Ona Impulse 2nd = 3 Waratah Beach 3rd = 6 Happyaslarry 4th = 5 Wrinkle Knutt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 5 Roscommon Flyer | ||
Tue Jan 30 2018 21:28 | 1st = 5 Roscommon Flyer 2nd = 3 Dusty Mac 3rd = 6 Go Gettem Fancy 4th = 8 Do The Best |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 7 Creative Love | ||
Tue Jan 30 2018 21:25 | 1st = 7 Creative Love 2nd = 8 Tantalise 4th = 1 Wanjiro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 8 - 8 Big Gee Tee | ||
Tue Jan 30 2018 21:22 | 1st = 8 Big Gee Tee 2nd = 7 Black Lee Bonus 3rd = 2 Teevee Roscoe 4th = 5 Rapid Trigga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 2 The Spinster | ||
Tue Jan 30 2018 21:17 | 1st = 2 The Spinster 2nd = 5 Hindu Kumara 3rd = 8 Red Hot Roxy 4th = 9 Heez Manly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 5 - 7 Nattys On Fire | ||
Tue Jan 30 2018 21:15 | 1st = 7 Nattys On Fire 2nd = 8 Old Mate Kick 3rd = 3 Faringdon 4th = 6 Brother Rob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 8 - 8 Red Candy | ||
Tue Jan 30 2018 21:12 | 1st = 8 Red Candy 2nd = 7 Some Value 3rd = 2 Dream Amore 4th = 1 Vanderweghe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 1 Sister Alks | ||
Tue Jan 30 2018 21:08 | 1st = 1 Sister Alks 2nd = 7 Unprepaired 3rd = 2 Venus Monelli 4th = 3 Goldie Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 1 Trianna | ||
Tue Jan 30 2018 21:05 | 1st = 1 Trianna 2nd = 6 Air Load 3rd = 5 Belisarius 4th = 4 Chevsta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 7 - 2 Lifeasweknowit | ||
Tue Jan 30 2018 21:00 | 1st = 2 Lifeasweknowit 2nd = 3 One Golden Day 3rd = 6 Fibskite 4th = 7 Headmaster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 7 - 5 Xenon | ||
Tue Jan 30 2018 20:57 | 1st = 5 Xenon 2nd = 2 Baracuta Icon 3rd = 1 Sheza Marvel 4th = 8 Subway Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 1 Not A Word | ||
Tue Jan 30 2018 20:53 | 1st = 1 Not A Word 2nd = 2 Burner Bant 3rd = 3 Gagan Nancy 4th = 8 Travellin Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 6 Freddys Back | ||
Tue Jan 30 2018 20:50 | 1st = 6 Freddys Back 2nd = 3 Blonde Gift 3rd = 8 Cash Fund 4th = 5 Treagle Triumph |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 9 Jailbreak | ||
Tue Jan 30 2018 20:45 | 1st = 9 Jailbreak 2nd = 4 Rich Cranleigh 3rd = 5 Baptism Of Fire 4th = 6 American Ingot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 5 Go Go Guru | ||
Tue Jan 30 2018 20:42 | 1st = 5 Go Go Guru 2nd = 8 Good Odds Ava 3rd = 3 Destini Florida 4th = 7 Permafrost |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 6 - 1 Elusive Wave | ||
Tue Jan 30 2018 20:39 | 1st = 1 Elusive Wave 2nd = 8 Fascinate Jasper 3rd = 2 Uschi 4th = 6 Lonesome Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 4 Arthurs Stevie | ||
Tue Jan 30 2018 20:35 | 1st = 4 Arthurs Stevie 2nd = 5 Downtown Pixie 3rd = 7 Rueben Lucka 4th = 6 Rhondas Yogi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 6 - 2 Myboy Nikola | ||
Tue Jan 30 2018 20:30 | 1st = 2 Myboy Nikola 2nd = 1 Macray Muchacho 3rd = 7 Pental Sunrise 4th = 10 Did It Alone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 8 Two Jay | ||
Tue Jan 30 2018 20:27 | 1st = 8 Two Jay 2nd = 1 Tray Bit 3rd = 3 Grand Dash 4th = 4 Moonstone Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 8 Ready And Armed | ||
Tue Jan 30 2018 20:24 | 1st = 8 Ready And Armed 2nd = 5 Memphis Sky 3rd = 2 Jimmy Vella 4th = 1 Serious Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 5 - 2 Wild Miss Judy | ||
Tue Jan 30 2018 20:20 | 1st = 2 Wild Miss Judy 2nd = 7 Flying Point 3rd = 5 Red Calibre 4th = 8 Adrians Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 2 Fira Sunset | ||
Tue Jan 30 2018 20:15 | 1st = 2 Fira Sunset 2nd = 8 Lightning Calder 3rd = 3 Upandgone 4th = 1 Uptight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 3 Destini Torpedo | ||
Tue Jan 30 2018 20:12 | 1st = 3 Destini Torpedo 2nd = 8 Cheeky Kaya 3rd = 6 Magic Doug 4th = 4 Go Freddy Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 5 - 8 Weekend Binge | ||
Tue Jan 30 2018 20:09 | 1st = 8 Weekend Binge 2nd = 1 Kooringa Addison 3rd = 3 Direct Terror 4th = 4 Fortune Faded |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 1 Flash Intention | ||
Tue Jan 30 2018 20:05 | 1st = 1 Flash Intention 2nd = 8 Dynamic Rainbow 3rd = 3 Creative Cruise 4th = 7 Marlows Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 5 - 7 Daylight Dan | ||
Tue Jan 30 2018 20:00 | 1st = 7 Daylight Dan 2nd = 11 Mark Dennis 3rd = 1 Dynamite Dingo 4th = 6 Gollahman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 4 - 1 Its A Skinner | ||
Tue Jan 30 2018 19:57 | 1st = 1 Its A Skinner 2nd = 8 Kiarni Al 3rd = 3 Firey Lomar 4th = 6 Allen Quake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 1 Dyna Fable | ||
Tue Jan 30 2018 19:53 | 1st = 1 Dyna Fable 2nd = 7 Birr 3rd = 8 Silver Weasel 4th = 6 Groovy Sweet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 5 Raven Izmir | ||
Tue Jan 30 2018 19:50 | 1st = 5 Raven Izmir 2nd = 1 Oh So Fabio 3rd = 6 Senor Izmir 4th = 4 Sparkle Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 4 Major Mosby | ||
Tue Jan 30 2018 19:45 | 1st = 4 Major Mosby 2nd = 10 Charlie El 3rd = 2 Franco Joaquin 4th = 5 Sammy Strikes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 1 Aston Olivia | ||
Tue Jan 30 2018 19:42 | 1st = 1 Aston Olivia 2nd = 8 Dyna Winkler 3rd = 2 Alfies Affair 4th = 9 Cherokee Shimmer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 12 - 2 Zipping Jacy | ||
Tue Jan 30 2018 19:39 | 1st = 2 Zipping Jacy 2nd = 3 Seabrook Eb 3rd = 8 Mepunga Billy 4th = 1 Lektra Jenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 3 - 7 Pennybacker | ||
Tue Jan 30 2018 19:35 | 1st = 7 Pennybacker 2nd = 2 Passion Bonus 3rd = 8 Betty Rumble 4th = 3 Point And Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 4 - 2 Aquaflight | ||
Tue Jan 30 2018 19:30 | 1st = 2 Aquaflight 2nd = 8 Valstrepo 3rd = 3 Starzzz Princess 4th = 9 Mio Christisimo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 6 Jessies Star | ||
Tue Jan 30 2018 19:28 | 1st = 6 Jessies Star 2nd = 4 Kulu Chance 3rd = 8 La Jaydan 4th = 7 Wenona Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 2 Shafira | ||
Tue Jan 30 2018 19:25 | 1st = 2 Shafira 2nd = 1 Dyna Carl 4th = 6 Romany Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 11 - 1 Bolt Power | ||
Tue Jan 30 2018 19:22 | 1st = 1 Bolt Power 2nd = 3 Lucks Run Out 3rd = 2 Cavalry Rose 4th = 6 Belena Bold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 4 The Embezzler | ||
Tue Jan 30 2018 19:17 | 1st = 4 The Embezzler 2nd = 3 Babyface Adda 3rd = 7 Sports Central 4th = 2 Walsh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 2 - 1 My Last Shout | ||
Tue Jan 30 2018 19:14 | 1st = 1 My Last Shout 2nd = 4 Swiftly Laurie 3rd = 8 Showtime Angel 4th = 7 Over the Border |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 3 Beyond Today | ||
Tue Jan 30 2018 19:11 | 1st = 3 Beyond Today 2nd = 6 Lireva 3rd = 8 Jellybean Jess 4th = 4 Oscar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 2 - 2 Kulu Hipster | ||
Tue Jan 30 2018 19:08 | 1st = 2 Kulu Hipster 2nd = 1 Vinaka Mateo 3rd = 4 Kikem Kreation 4th = 8 Ella Gracia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 4 Shreks Rusty | ||
Tue Jan 30 2018 19:05 | 1st = 4 Shreks Rusty 2nd = 10 Weeona Bonnie 3rd = 2 Dyna Gunner 4th = 8 Python Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 4 Snowball Otto | ||
Tue Jan 30 2018 19:04 | 1st = 4 Snowball Otto 2nd = 8 Loved Up 3rd = 2 Zazus Headache 4th = 7 Gotcha Money |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 3 - 3 Hilltopsomewhere | ||
Tue Jan 30 2018 19:00 | 1st = 3 Hilltopsomewhere 2nd = 7 Dont Tell William 3rd = 8 Velox Equus 4th = 1 Morgan Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 2 Real Obsession | ||
Tue Jan 30 2018 18:57 | 1st = 2 Real Obsession 2nd = 1 Barooga Brett 3rd = 4 Dat Dat Daty 4th = 3 Ferno The Nando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 1 - 3 Windsor Vella | ||
Tue Jan 30 2018 18:54 | 1st = 3 Windsor Vella 2nd = 1 Like Rocky 3rd = 5 Perfect Hope 4th = 9 Eyebrow Raisin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 6 Gomez Sanchez | ||
Tue Jan 30 2018 18:51 | 1st = 6 Gomez Sanchez 2nd = 7 Weiss Allen 3rd = 1 Shi The One 4th = 2 Inga Tom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 8 Roi Lear Kahn | ||
Tue Jan 30 2018 18:48 | 1st = 8 Roi Lear Kahn 2nd = 7 Special Cover 3rd = 6 Throttle On 4th = 1 Gifted Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 6 Kulu Ruby | ||
Tue Jan 30 2018 18:45 | 1st = 6 Kulu Ruby 2nd = 8 Bogan Warrior 3rd = 1 Gold Royal 4th = 5 Kulu Bazza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 5 Foxy Molly | ||
Tue Jan 30 2018 18:42 | 1st = 5 Foxy Molly 2nd = 4 Gene Man 3rd = 3 Lancome Lady 4th = 7 Tekeela Too |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 2 Skylarhain | ||
Tue Jan 30 2018 18:37 | 1st = 2 Skylarhain 2nd = 3 Tascott Lady 3rd = 5 Diabolo Star 4th = 4 Blissfulinfidelity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 4 Zipping Boyd | ||
Tue Jan 30 2018 18:35 | 1st = 4 Zipping Boyd 2nd = 3 Why Not Kylie 3rd = 7 Run Ronnie Run 4th = 2 Spirited Bingle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 4 Maximum Bliss | ||
Tue Jan 30 2018 18:32 | 1st = 4 Maximum Bliss 2nd = 3 Regal Tycoon 3rd = 2 Shimmy Dat Ray 4th = 1 Under Sea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 2 - 5 Good Onya | ||
Tue Jan 30 2018 18:27 | 1st = 5 Good Onya 2nd = 4 Santanna Jewel 3rd = 2 Angrist 4th = 7 Graceful Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 4 Tee Be Good | ||
Tue Jan 30 2018 18:25 | 1st = 4 Tee Be Good 2nd = 1 That Houdini 3rd = 2 David Lyndan 4th = 8 Guy Fawkes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 9 - 11 Fat Prophet | ||
Tue Jan 30 2018 18:20 | 1st = 11 Fat Prophet 2nd = 6 Aldebaran Macha 3rd = 12 Trikala 4th = 1 Blazing Terror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 8 Lektra Stomp | ||
Tue Jan 30 2018 18:17 | 1st = 8 Lektra Stomp 2nd = 2 Paraphernalia 3rd = 5 Peter Yap 4th = 4 Wings For Woody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 4 Senor Ollie | ||
Tue Jan 30 2018 18:14 | 1st = 4 Senor Ollie 2nd = 6 Chief Peekay 3rd = 5 Budva 4th = 3 Sisco Yes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 1 Comply Or Die | ||
Tue Jan 30 2018 18:09 | 1st = 1 Comply Or Die 2nd = 9 Threo 3rd = 8 Deano Robyn 4th = 5 Rory Mach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 3 Bella Lyndan | ||
Tue Jan 30 2018 18:05 | 1st = 3 Bella Lyndan 2nd = 4 Queen Reen 3rd = 2 Burning Oak 4th = 1 Swaravski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 1 - 9 Just Saying | ||
Tue Jan 30 2018 18:00 | 1st = 9 Just Saying 2nd = 8 Superstar Xpress 3rd = 6 Canturi Crest 4th = 10 Roll The Seven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 1 Xtreme Shine | ||
Tue Jan 30 2018 17:57 | 1st = 1 Xtreme Shine 2nd = 3 Why Not Archie 3rd = 5 Arcup Usain 4th = 4 Pattaya Paul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 4 Kadabra Monelli | ||
Tue Jan 30 2018 17:54 | 1st = 4 Kadabra Monelli 2nd = 8 Power Sensation 3rd = 3 Henley Bale 4th = 7 Home Runner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 8 Bettors Pocket | ||
Tue Jan 30 2018 17:52 | 1st = 8 Bettors Pocket 2nd = 6 My Venice Beach 3rd = 4 Somepartysomewhere 4th = 7 I Am Serengeti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 5 Valkyrie Night | ||
Tue Jan 30 2018 17:49 | 1st = 5 Valkyrie Night 2nd = 3 Lite Me Up 3rd = 7 Rathnait 4th = 6 Bentaxle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 7 - 8 Cheeky Bella | ||
Tue Jan 30 2018 17:45 | 1st = 8 Cheeky Bella 2nd = 2 Uncle Wingnut 3rd = 10 Quint Australis 4th = 6 On Our Selection |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 1 Challis Magic | ||
Tue Jan 30 2018 17:42 | 1st = 1 Challis Magic 2nd = 5 In A Spin 3rd = 7 Harvey Mills 4th = 2 Pomp Fiction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 8 Jessica Amber | ||
Tue Jan 30 2018 17:37 | 1st = 8 Jessica Amber 2nd = 4 Machin Out 3rd = 6 Maywyns Best 4th = 7 Chapter One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 6 Blue Espearance | ||
Tue Jan 30 2018 17:34 | 1st = 6 Blue Espearance 2nd = 1 Seeking Stars 3rd = 5 Hardys Banjo 4th = 4 Handsome Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 8 - 7 Legadema | ||
Tue Jan 30 2018 17:30 | 1st = 7 Legadema 2nd = 3 Malaigo 3rd = 4 I Can Rock 4th = 5 Stradance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 7 Kyle The Tank | ||
Tue Jan 30 2018 17:27 | 1st = 7 Kyle The Tank 2nd = 6 Viking Red 3rd = 3 Brooklyn Skye 4th = 5 Buds Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 3 Rakarolla | ||
Tue Jan 30 2018 17:22 | 1st = 3 Rakarolla 2nd = 1 Pay Me Sam 3rd = 6 Dashofluck 4th = 8 Taurisi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 5 Lady Charlotte | ||
Tue Jan 30 2018 17:19 | 1st = 5 Lady Charlotte 2nd = 3 Cloona Lass 3rd = 1 Percys Empire 4th = 2 Nike Viper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bordertown Race 8 - 7 Hasta La Spec | ||
Tue Jan 30 2018 17:15 | 1st = 7 Hasta La Spec 2nd = 1 Iamthekey 3rd = 9 Tzarevna 4th = 3 Strategic Spice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 3 Super Stoked | ||
Tue Jan 30 2018 17:12 | 1st = 3 Super Stoked 2nd = 2 Harsh Miles 3rd = 8 Chrissy Pee 4th = 7 Sub Zero Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 6 - 7 Fame Shines | ||
Tue Jan 30 2018 17:10 | 1st = 7 Fame Shines 2nd = 3 Hinchman 3rd = 6 Dungannon 4th = 10 Fairy Fragments |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 2 Keavy | ||
Tue Jan 30 2018 17:07 | 1st = 2 Keavy 2nd = 8 Sonny George 3rd = 1 Mr Ralph 4th = 4 Barneys Bounty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 8 Psychedelic | ||
Tue Jan 30 2018 17:03 | 1st = 8 Psychedelic 2nd = 2 Jacks At The Beach 3rd = 4 Clintal Do 4th = 1 Bumper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 8 - 1 Scuzi | ||
Tue Jan 30 2018 17:00 | 1st = 1 Scuzi 2nd = 6 Invincible Amici 3rd = 2 Left Jaybee Out 4th = 8 Penalty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 2 Circus Oasis | ||
Tue Jan 30 2018 16:58 | 1st = 2 Circus Oasis 2nd = 4 Lektra Brandy 3rd = 8 For Valour 4th = 3 Avatar Maximus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 7 - 1 Bodhi Blue | ||
Tue Jan 30 2018 16:55 | 1st = 1 Bodhi Blue 2nd = 3 Fine Behind 3rd = 12 Venture Capital 4th = 10 Maui Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 4 Kiss Me Marday | ||
Tue Jan 30 2018 16:52 | 1st = 4 Kiss Me Marday 2nd = 7 Dyna Diedre 3rd = 3 Renew 4th = 8 Good Golly Wally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 2 Miss Riviera Belle | ||
Tue Jan 30 2018 16:48 | 1st = 2 Miss Riviera Belle 2nd = 6 A Passion For Aces 3rd = 5 Saloon Passage 4th = 4 Don Boston |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bordertown Race 7 - 2 Blonde Missile | ||
Tue Jan 30 2018 16:45 | 1st = 2 Blonde Missile 2nd = 4 Brobak 3rd = 9 Lady Dee Dee 4th = 10 Phar Link |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 4 Nellie Shan | ||
Tue Jan 30 2018 16:39 | 1st = 4 Nellie Shan 2nd = 1 Direct Flight 3rd = 2 Pyrenees Classic 4th = 7 Fastest Indian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 6 Dyna Elise | ||
Tue Jan 30 2018 16:36 | 1st = 6 Dyna Elise 2nd = 5 Hail Storm 3rd = 3 First Responder 4th = 1 Avalon Sisco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 5 - 4 Dubali | ||
Tue Jan 30 2018 16:35 | 1st = 4 Dubali 2nd = 2 Kingsbridge 3rd = 8 Kooroora Miss 4th = 3 I Am The Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 7 - 5 Bolek | ||
Tue Jan 30 2018 16:30 | 1st = 5 Bolek 2nd = 3 Indernile 3rd = 1 Heptagon 4th = 11 Special Feeling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 2 Cawbourne Bigred | ||
Tue Jan 30 2018 16:27 | 1st = 2 Cawbourne Bigred 2nd = 6 Mondella 3rd = 1 Viking White 4th = 7 Mr Mickey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 5 Liava | ||
Tue Jan 30 2018 16:23 | 1st = 5 Liava 2nd = 9 Scorched 3rd = 1 Lochaber 4th = 8 Justabitcoco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 6 - 3 Saint Antonio Lad | ||
Tue Jan 30 2018 16:20 | 1st = 3 Saint Antonio Lad 2nd = 4 Ulusaba 3rd = 5 Buckin Beauty 4th = 1 Black Haze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 6 Tao Tao | ||
Tue Jan 30 2018 16:17 | 1st = 6 Tao Tao 2nd = 1 Nod Ya Head 3rd = 5 Dyna Jenaya 4th = 9 Southerly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bordertown Race 6 - 9 Braeview Miss | ||
Tue Jan 30 2018 16:15 | 1st = 9 Braeview Miss 2nd = 3 Berkshire Babe 3rd = 5 Ceallach 4th = 10 Discern |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 8 Glendan Lad | ||
Tue Jan 30 2018 16:12 | 1st = 8 Glendan Lad 2nd = 1 Percys Curse 3rd = 3 Ear We Come 4th = 7 Pyrenees Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 4 Murano | ||
Tue Jan 30 2018 16:07 | 1st = 4 Murano 2nd = 6 Remember Them 3rd = 8 Fifth Edition 4th = 7 Im Free Falling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 1 Spring Reina | ||
Tue Jan 30 2018 16:04 | 1st = 1 Spring Reina 2nd = 2 Umbreon 3rd = 8 Spring Ivan 4th = 6 Bailey Be Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 6 - 7 Almas Rossa | ||
Tue Jan 30 2018 16:00 | 1st = 7 Almas Rossa 2nd = 6 Peruggia 3rd = 5 Condamine 4th = 3 Lannister |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 9 Jimbos Sox | ||
Tue Jan 30 2018 15:57 | 1st = 9 Jimbos Sox 2nd = 8 Bluey Can Fly 3rd = 3 Blank Page 4th = 7 Lanis Morris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 4 - 3 Resort | ||
Tue Jan 30 2018 15:55 | 1st = 3 Resort 2nd = 2 Mount Taishan 3rd = 10 Quirion 4th = 9 Just Getsem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 7 Micks Advice | ||
Tue Jan 30 2018 15:52 | 1st = 7 Micks Advice 2nd = 2 Why Not Peter 3rd = 1 Lyka Skywalker 4th = 3 Adriel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 1 Skyfella Cam | ||
Tue Jan 30 2018 15:48 | 1st = 1 Skyfella Cam 2nd = 5 Kearney Lane 3rd = 4 Time Traveller 4th = 7 All After Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 12 - 8 Dakota Grace | ||
Tue Jan 30 2018 15:47 | 1st = 8 Dakota Grace 2nd = 7 Annas Joy 3rd = 1 Long Gully Helen 4th = 6 Larrikin Locky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bordertown Race 5 - 3 Rhythmatic | ||
Tue Jan 30 2018 15:45 | 1st = 3 Rhythmatic 2nd = 4 Miss Joolia 3rd = 5 Moore Alpha 4th = 7 Red Menace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 2 Full Of Tricks | ||
Tue Jan 30 2018 15:43 | 1st = 2 Full Of Tricks 2nd = 1 Manacles 3rd = 8 Golden Storm 4th = 3 Thug |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 5 - 3 Divine Breeze | ||
Tue Jan 30 2018 15:40 | 1st = 3 Divine Breeze 2nd = 8 Sawn Off Shotgun 3rd = 5 Hawacain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 4 Destini Agitator | ||
Tue Jan 30 2018 15:37 | 1st = 4 Destini Agitator 2nd = 3 Quick Defence 3rd = 8 Kayas Pearl 4th = 5 Fawn Secrets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 11 - 7 Bronelly Pearl | ||
Tue Jan 30 2018 15:34 | 1st = 7 Bronelly Pearl 2nd = 2 Four Carat 3rd = 1 Arizona Xena 4th = 4 Billy The Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 8 Lifeonthebeach | ||
Tue Jan 30 2018 15:33 | 1st = 8 Lifeonthebeach 2nd = 7 Life Lavros 3rd = 6 Jack Farthing 4th = 2 Ideal Pleasure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 5 - 5 Three Strykes | ||
Tue Jan 30 2018 15:30 | 1st = 5 Three Strykes 2nd = 8 White Slipper 3rd = 3 Noya 4th = 7 Plum Pudding |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 8 Sutton Steele | ||
Tue Jan 30 2018 15:27 | 1st = 8 Sutton Steele 2nd = 4 Rosie Allen 3rd = 5 Yes Sarge 4th = 7 Aberlour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 10 - 2 Twirler | ||
Tue Jan 30 2018 15:24 | 1st = 2 Twirler 2nd = 7 Fasika 3rd = 4 Yes Messi 4th = 3 Cool Dude Luke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 3 - 4 Prince Of Thebes | ||
Tue Jan 30 2018 15:20 | 1st = 4 Prince Of Thebes 2nd = 3 Oskastar 3rd = 6 Dapperized 4th = 1 The Frick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 5 Barbies Chance | ||
Tue Jan 30 2018 15:17 | 1st = 5 Barbies Chance 2nd = 7 Williwa Jack 3rd = 2 Chew The Fat 4th = 3 By Golly Wally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bordertown Race 4 - 5 Costa Lante | ||
Tue Jan 30 2018 15:15 | 1st = 5 Costa Lante 2nd = 4 Athos 3rd = 6 Written Rulz 4th = 1 Evenmoreaction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 4 Iceni Escort | ||
Tue Jan 30 2018 15:12 | 1st = 4 Iceni Escort 2nd = 5 Casino 3rd = 7 Emerley Giggler 4th = 3 Mr Rumballs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 3 Paternity Suit | ||
Tue Jan 30 2018 15:08 | 1st = 3 Paternity Suit 2nd = 7 Somwhereovarainbow 3rd = 1 Couldntbetold 4th = 6 Our Major Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 4 - 3 Knock Toff | ||
Tue Jan 30 2018 15:05 | 1st = 3 Knock Toff 2nd = 6 Byzantium 3rd = 1 Allez Rev 4th = 7 Carnegies Monaco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 4 - 6 Crash Cranach | ||
Tue Jan 30 2018 15:00 | 1st = 6 Crash Cranach 2nd = 4 Circomo 3rd = 8 My Mother Says 4th = 3 Glifi Nifin Arkis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 9 - 5 Lenards Boy | ||
Tue Jan 30 2018 14:57 | 1st = 5 Lenards Boy 2nd = 1 Havin A Go 3rd = 4 Summer Wave 4th = 8 Abilene Octane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 5 Smooth Blend | ||
Tue Jan 30 2018 14:54 | 1st = 5 Smooth Blend 2nd = 6 Hez Boby Dazzler 3rd = 9 Ninja Sloy 4th = 4 Galileo Mystery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 6 Muscle Mach | ||
Tue Jan 30 2018 14:52 | 1st = 6 Muscle Mach 2nd = 4 Loorrim Creek 3rd = 5 Letsgotothehop 4th = 8 The Democrat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 1 Crimson Sally | ||
Tue Jan 30 2018 14:49 | 1st = 1 Crimson Sally 2nd = 4 Jiggys Luck 3rd = 7 Quick Sensation 4th = 2 City Limit Sign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bordertown Race 3 - 6 Trick N Treat | ||
Tue Jan 30 2018 14:45 | 1st = 6 Trick N Treat 2nd = 9 Sweet Design 3rd = 8 Scroll 4th = 7 Just Mak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 2 - 11 Zabeels Choice | ||
Tue Jan 30 2018 14:40 | 1st = 11 Zabeels Choice 2nd = 4 I Love Buddy 3rd = 8 Eden Vale 4th = 6 Triksing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 4 Silent Boloney | ||
Tue Jan 30 2018 14:37 | 1st = 4 Silent Boloney 2nd = 3 Bobby Bound 3rd = 8 Superb Innings 4th = 2 Buckle Up Tilda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 2 Cosmic Series | ||
Tue Jan 30 2018 14:34 | 1st = 2 Cosmic Series 2nd = 7 Corrupt Millions 3rd = 4 Charlies Chance 4th = 1 Cosmical |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 5 Red Charmer | ||
Tue Jan 30 2018 14:33 | 1st = 5 Red Charmer 2nd = 2 Longshanks 3rd = 1 Zed Code 4th = 4 Corey William |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 3 - 1 Branksome Chimes | ||
Tue Jan 30 2018 14:30 | 1st = 1 Branksome Chimes 2nd = 7 Sam Slick 3rd = 13 Mia Georgia 4th = 14 Starlike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 6 Splish Splashin | ||
Tue Jan 30 2018 14:28 | 1st = 6 Splish Splashin 2nd = 4 Vee Bee Dooley 3rd = 7 Dyna Archie 4th = 8 Lucy Stardust |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 3 - 5 I Can Hear Music | ||
Tue Jan 30 2018 14:25 | 1st = 5 I Can Hear Music 2nd = 2 Thorn In My Side 3rd = 3 Duke 4th = 1 Single And Free |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 2 Rivenlee Lad | ||
Tue Jan 30 2018 14:22 | 1st = 2 Rivenlee Lad 2nd = 8 Nonchalant 3rd = 5 Marteeny 4th = 3 Almachino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 3 Kayteeoh Denario | ||
Tue Jan 30 2018 14:18 | 1st = 3 Kayteeoh Denario 2nd = 2 Beta Hanoverdakash 3rd = 5 Gold Sovereign 4th = 6 Good Job |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bordertown Race 2 - 8 Scottish Thread | ||
Tue Jan 30 2018 14:15 | 1st = 8 Scottish Thread 2nd = 1 Dyadamo 3rd = 7 Press On 4th = 6 Sandhill Galaxy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 1 Dintys Chance | ||
Tue Jan 30 2018 14:12 | 1st = 1 Dintys Chance 2nd = 5 Dixie The Weapon 3rd = 2 Heza Saint 4th = 8 Dana Corporal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 2 Dunkirk | ||
Tue Jan 30 2018 14:09 | 1st = 2 Dunkirk 2nd = 5 Tal Lee 3rd = 8 Fast Fyfe 4th = 7 Born Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 1 - 4 And So It Goes | ||
Tue Jan 30 2018 14:05 | 1st = 4 And So It Goes 2nd = 1 Dexluther 3rd = 6 Destiny Is Written 4th = 2 Ibanez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 2 - 2 Castlefield Lass | ||
Tue Jan 30 2018 14:00 | 1st = 2 Castlefield Lass 2nd = 12 Night In Paradise 3rd = 13 Wujimu 4th = 8 Under Our Spell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 3 Buckle Up Boston | ||
Tue Jan 30 2018 13:57 | 1st = 3 Buckle Up Boston 2nd = 5 Finnigans Way 3rd = 4 Mega Daario 4th = 8 Whoop Bang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 7 File The Writ | ||
Tue Jan 30 2018 13:54 | 1st = 7 File The Writ 2nd = 4 Sketchy Fanta 3rd = 2 Extreme Chance 4th = 8 Poker Date |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 2 - 2 Allez Bien | ||
Tue Jan 30 2018 13:50 | 1st = 2 Allez Bien 2nd = 3 Midnight Delight 3rd = 4 I Am Awesome 4th = 6 Miss Denari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bordertown Race 1 - 8 A Quiet Drink | ||
Tue Jan 30 2018 13:45 | 1st = 8 A Quiet Drink 2nd = 9 Tamara Marie 3rd = 6 The Ulsterman 4th = 2 Muckup |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 2 Aston Apollo | ||
Tue Jan 30 2018 13:42 | 1st = 2 Aston Apollo 2nd = 1 Magical Strike 3rd = 4 Dundee Cobra 4th = 7 Loceryl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 12 - 8 Bigtime Caleb | ||
Tue Jan 30 2018 13:40 | 1st = 8 Bigtime Caleb 2nd = 6 Bigtime Rise 3rd = 2 Bigtime Jason 4th = 7 Bigtime Donny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 3 Regal Assassin | ||
Tue Jan 30 2018 13:37 | 1st = 3 Regal Assassin 2nd = 9 Scenic Sky 3rd = 5 Oopsicantrot 4th = 8 Miss Invasion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 2 Banjo Shark | ||
Tue Jan 30 2018 13:37 | 1st = 2 Banjo Shark 2nd = 3 Famous Prince 3rd = 1 True Dream 4th = 7 Real Simple |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 6 Hello Nugget | ||
Tue Jan 30 2018 13:34 | 1st = 6 Hello Nugget 2nd = 4 Hello Pipit 3rd = 1 Nebraska Beach 4th = 3 Zulu Knocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 12 - 1 Shallay Pallay | ||
Tue Jan 30 2018 13:32 | 1st = 1 Shallay Pallay 2nd = 5 Shreddin 3rd = 2 Opawa Timo 4th = 6 Junk Mail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 1 - 5 Nasaayim | ||
Tue Jan 30 2018 13:30 | 1st = 5 Nasaayim 2nd = 7 Stryking Hot 3rd = 6 Solar Star 4th = 1 Angiolini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 6 Jack In Black | ||
Tue Jan 30 2018 13:26 | 1st = 6 Jack In Black 2nd = 8 Waltharius 3rd = 1 Dashing Joker 4th = 4 Victa Matt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 11 - 5 Cawbourne Palmer | ||
Tue Jan 30 2018 13:21 | 1st = 5 Cawbourne Palmer 2nd = 3 Bigtime Phantom 3rd = 1 Bigtime Brucie 4th = 2 Bigtime Redo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 2 Law And Order | ||
Tue Jan 30 2018 13:18 | 1st = 2 Law And Order 2nd = 3 Dusty Willow 3rd = 6 Bye Bye Bullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 11 - 3 Zipping Jen | ||
Tue Jan 30 2018 13:15 | 1st = 3 Zipping Jen 2nd = 2 Goldstar Dodge 3rd = 4 Homebush Fued 4th = 1 Frosty Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 1 Lashing Jackson | ||
Tue Jan 30 2018 13:14 | 1st = 1 Lashing Jackson 2nd = 4 Gatwick 3rd = 3 Faboom 4th = 2 Lady Rappa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 1 - 1 Aberration | ||
Tue Jan 30 2018 13:10 | 1st = 1 Aberration 2nd = 4 Lightning Lockie 3rd = 6 Finnero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 2 Spine Sensation | ||
Tue Jan 30 2018 13:07 | 1st = 2 Spine Sensation 2nd = 6 Blastoise 3rd = 1 Trademark Boss 4th = 5 Avatar Dodge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 3 Bigtime Doug | ||
Tue Jan 30 2018 13:04 | 1st = 3 Bigtime Doug 2nd = 4 Hypocritical 3rd = 1 Bigtime Blackie 4th = 2 Spare Some Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 3 Nitro Blast | ||
Tue Jan 30 2018 12:58 | 1st = 3 Nitro Blast 2nd = 1 Take The Spot 3rd = 8 Als Desire 4th = 2 Emperor Shacoby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 10 - 1 Wheelchair Norm | ||
Tue Jan 30 2018 12:55 | 1st = 1 Wheelchair Norm 2nd = 2 Custom Paint 3rd = 5 Princely Gold 4th = 4 Opawa Sheldon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 2 Urana Reale | ||
Tue Jan 30 2018 12:52 | 1st = 2 Urana Reale 2nd = 8 Rayda 3rd = 7 Miss Morvill 4th = 5 Outa Manila |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 2 Wanchai Express | ||
Tue Jan 30 2018 12:48 | 1st = 2 Wanchai Express 2nd = 5 Victa Roz 3rd = 8 Emerley Jose 4th = 1 Natural Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 8 Cawbourne Trixy | ||
Tue Jan 30 2018 12:44 | 1st = 8 Cawbourne Trixy 2nd = 7 Mija Sydney 3rd = 1 Gentleman Tim 4th = 4 Bigtime Forecast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 8 Stompin Ground | ||
Tue Jan 30 2018 12:40 | 1st = 8 Stompin Ground 2nd = 4 Champness Road 3rd = 2 Shanghai Lady 4th = 5 Fly Wire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 9 - 5 Homebush Rufus | ||
Tue Jan 30 2018 12:36 | 1st = 5 Homebush Rufus 2nd = 9 Super Bad 3rd = 2 Koputara 4th = 4 Star Bucking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 7 Buckle Up Demi | ||
Tue Jan 30 2018 12:32 | 1st = 7 Buckle Up Demi 2nd = 1 Jetta Jam 3rd = 6 Buckle Up Blake 4th = 8 Buckle Up Clint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 6 Magic Conde | ||
Tue Jan 30 2018 12:27 | 1st = 6 Magic Conde 2nd = 5 Dashin Dayz 3rd = 3 Shaker Breaker 4th = 8 Vipers Mission |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 3 Bigtime Sugar | ||
Tue Jan 30 2018 12:22 | 1st = 3 Bigtime Sugar 2nd = 4 Cawbourne Mezza 3rd = 5 Bigtime Blue 4th = 7 Bigtime Ottey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 1 Sunlit Quealy | ||
Tue Jan 30 2018 12:19 | 1st = 1 Sunlit Quealy 2nd = 2 Grizabella 3rd = 3 Mystic Craft 4th = 4 Dossys Fancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 8 Rockii De Kahn | ||
Tue Jan 30 2018 12:15 | 1st = 8 Rockii De Kahn 2nd = 7 Muskett 3rd = 10 Ginger Nic 4th = 4 Buckle Up Gina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 8 - 6 Ohoka Alex | ||
Tue Jan 30 2018 12:12 | 1st = 6 Ohoka Alex 2nd = 4 Captain Chilly 3rd = 1 Homebush Miles 4th = 3 Zugzwang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 3 Victa Suzie | ||
Tue Jan 30 2018 12:07 | 1st = 3 Victa Suzie 2nd = 6 Super Sting 3rd = 7 Conde 4th = 4 Woodside Hussler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 3 Bigtime Liam | ||
Tue Jan 30 2018 12:02 | 1st = 3 Bigtime Liam 2nd = 4 Bigtime Fred 3rd = 6 Bigtime Power 4th = 5 Bigtime Forest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 7 - 5 Shift The Blame | ||
Tue Jan 30 2018 11:54 | 1st = 5 Shift The Blame 2nd = 7 Allen Mack 3rd = 3 Know Potential 4th = 8 Hankenstein |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 5 Bigtime Lily | ||
Tue Jan 30 2018 11:45 | 1st = 5 Bigtime Lily 2nd = 1 Bigtime Mike 3rd = 2 Bigtime Coffee 4th = 4 Opawa Mine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 6 - 6 Classy Witch | ||
Tue Jan 30 2018 11:36 | 1st = 6 Classy Witch 2nd = 2 Peekay Shout 3rd = 4 Know Conclusion 4th = 3 Gorm The Great |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 7 Bigtime Clyde | ||
Tue Jan 30 2018 11:27 | 1st = 7 Bigtime Clyde 2nd = 8 Caveman Sam 3rd = 4 Bigtime Owen 4th = 5 Bigtime Craig |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 5 - 1 Gotcha Penny | ||
Tue Jan 30 2018 11:19 | 1st = 1 Gotcha Penny 2nd = 2 Oskitz 3rd = 5 Pip Baxter 4th = 9 Know Sweat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 3 Bigtime Jacob | ||
Tue Jan 30 2018 11:09 | 1st = 3 Bigtime Jacob 2nd = 1 Bigtime Zack 3rd = 2 Bigtime Polly 4th = 5 Bigtime Wayno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 4 - 5 Tricky Action | ||
Tue Jan 30 2018 11:01 | 1st = 5 Tricky Action 2nd = 7 Aussie Hoon 3rd = 3 Mertz 4th = 8 Debbie Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 7 Youre The Best | ||
Tue Jan 30 2018 10:51 | 1st = 7 Youre The Best 2nd = 2 Cawbourne Brandy 3rd = 9 Polly the Dolly 4th = 8 Tazia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 3 - 7 Jinja Might | ||
Tue Jan 30 2018 10:44 | 1st = 7 Jinja Might 2nd = 5 Dyna Dave 3rd = 4 Malaga Molly 4th = 1 Go Show |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 3 Stole Me Car | ||
Tue Jan 30 2018 10:35 | 1st = 3 Stole Me Car 2nd = 8 El Hefe 3rd = 4 Bad Movies 4th = 7 Bigtime Sienna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 2 - 8 Cosmic Jase | ||
Tue Jan 30 2018 10:25 | 1st = 8 Cosmic Jase 2nd = 1 Dyna Bart 3rd = 6 Dove Love 4th = 7 Melting World |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 7 Clover Colin | ||
Tue Jan 30 2018 10:17 | 1st = 7 Clover Colin 2nd = 1 Plan Stan 3rd = 4 Smiling Sid 4th = 8 Bigtime Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 1 - 3 Southern Fantasy | ||
Tue Jan 30 2018 10:08 | 1st = 3 Southern Fantasy 2nd = 1 Cosmic Ryder 3rd = 2 Little Krakatoa 4th = 6 Glass Harpoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 4 Commander Jayjay | ||
Tue Jan 30 2018 0:48 | 1st = 4 Commander Jayjay 2nd = 1 New Course 3rd = 2 Jerry Gundi 4th = 3 Slick Azz El |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 8 Kabukuru | ||
Tue Jan 30 2018 0:32 | 1st = 8 Kabukuru 2nd = 2 Spritely Sash 3rd = 6 Princess Charley 4th = 3 Gypsy Said Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 9 Mini Earner | ||
Tue Jan 30 2018 0:16 | 1st = 9 Mini Earner 2nd = 6 Stilton Smiley 3rd = 1 Aye Yorgi 4th = 8 Rinaldo Reason |
Latest Horse Racing news
- Winx has two to beat in the Caulfield Stakes
- Favourite Foxplay looks good in warm up for 1000 Guineas
- Pakistan Star Last to First Again
- Jameka 2nd favourite despite winning penalty
- Wicklow Brave Melbourne Cup odds slashed after Curragh win
- Palentino Form Odds and Tips
- Palentino upsets Black Heart Bart on route to Cox Plate
- Tosen Stardom to take on Winx before the Cox Plate
All news archives (all sports)
- 2023
- 2022
- - June
- 2018
- 2017
- 2016
- 2015
- 2014
- 2013
- 2012
- 2011
- 2010
- 2009
- 2000