Racing Results: Horse, Greyhound & Harness
Here you'll find all the latest results from the world of racing. Click on the links below to filter results by type:
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 7 Miata | ||
Sat Dec 10 2011 23:57 | 1st = 7 Miata 2nd = 8 Rousay 3rd = 5 Short Haul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 8 Bakerandthefatman | ||
Sat Dec 10 2011 23:52 | 1st = 8 Bakerandthefatman 2nd = 7 Cuzin Judd 3rd = 1 Governor Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 3 Vocal Enforcer | ||
Sat Dec 10 2011 23:37 | 1st = 3 Vocal Enforcer 2nd = 8 Kid Cudi 3rd = 4 How Goods That |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 2 Notto Monelli | ||
Sat Dec 10 2011 23:22 | 1st = 2 Notto Monelli 2nd = 4 Beau One 3rd = 7 Sweating Bullets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 6 Makarewa Don | ||
Sat Dec 10 2011 23:17 | 1st = 6 Makarewa Don 2nd = 10 Ushaka Bromac 3rd = 4 Idle Maple |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 6 Barney Stinson | ||
Sat Dec 10 2011 23:07 | 1st = 6 Barney Stinson 2nd = 8 Tetrahedron 3rd = 3 Blue Goose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 9 - 6 Bad Cat | ||
Sat Dec 10 2011 23:00 | 1st = 6 Bad Cat 2nd = 7 The Dip 3rd = 2 Viatross |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 5 Belarus | ||
Sat Dec 10 2011 22:50 | 1st = 5 Belarus 2nd = 8 Rock Dynamite 3rd = 3 Roxy Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 9 Thumpem | ||
Sat Dec 10 2011 22:44 | 1st = 9 Thumpem 2nd = 1 Ronan Maguire 3rd = 11 Ziraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 3 Our Pale Ale | ||
Sat Dec 10 2011 22:40 | 1st = 3 Our Pale Ale 2nd = 1 Sir Al 3rd = 5 Proven Knox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 6 Cadence | ||
Sat Dec 10 2011 22:35 | 1st = 6 Cadence 2nd = 8 City Star 3rd = 7 Dance Idol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 8 - 10 Classievale | ||
Sat Dec 10 2011 22:30 | 1st = 10 Classievale 2nd = 8 Because I Can 3rd = 3 Alluring Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 1 Gloves Are Off | ||
Sat Dec 10 2011 22:27 | 1st = 1 Gloves Are Off 2nd = 2 Split Rocks 3rd = 7 Griffen Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 3 Dyna Deary | ||
Sat Dec 10 2011 22:20 | 1st = 3 Dyna Deary 2nd = 5 Surf Sticka 3rd = 8 Streaky Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 4 Zacs Nuggett | ||
Sat Dec 10 2011 22:14 | 1st = 4 Zacs Nuggett 2nd = 12 Indian Brave 3rd = 6 Big Bad Wolf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 5 Melrina Miss | ||
Sat Dec 10 2011 22:10 | 1st = 5 Melrina Miss 2nd = 3 Tremlett 3rd = 1 Cee Tee Pee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 5 Freeway Fame | ||
Sat Dec 10 2011 22:05 | 1st = 5 Freeway Fame 2nd = 3 Buff Head 3rd = 6 Khafra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 7 - 8 Mr Feelgood | ||
Sat Dec 10 2011 22:00 | 1st = 8 Mr Feelgood 2nd = 4 Im Themightyquinn 3rd = 9 Pacific Playgirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 2 Ucme Typhoon | ||
Sat Dec 10 2011 21:57 | 1st = 2 Ucme Typhoon 2nd = 7 Shanlyn Peanut 3rd = 5 Uncle Pete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 5 Black Couldron | ||
Sat Dec 10 2011 21:56 | 1st = 5 Black Couldron 2nd = 2 Half Empty 3rd = 7 Visual Approach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 2 Itza Special Delivery | ||
Sat Dec 10 2011 21:52 | 1st = 2 Itza Special Delivery 2nd = 7 Restless Wind 3rd = 6 Enjoyable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 2 Street Boss | ||
Sat Dec 10 2011 21:50 | 1st = 2 Street Boss 2nd = 4 Bogie King 3rd = 1 Gundabooka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 6 Eilis Rose | ||
Sat Dec 10 2011 21:45 | 1st = 6 Eilis Rose 2nd = 7 Chardanae 3rd = 5 Shezaluckydreamer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 2 Avi Bromac | ||
Sat Dec 10 2011 21:44 | 1st = 2 Avi Bromac 2nd = 1 Coringa Cory 3rd = 3 Mach My Words |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 2 Torque In Motion | ||
Sat Dec 10 2011 21:40 | 1st = 2 Torque In Motion 2nd = 4 Harrywilldo 3rd = 9 Stormy Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 1 Proven Impala | ||
Sat Dec 10 2011 21:38 | 1st = 1 Proven Impala 2nd = 4 Brynne Bale 3rd = 8 Galaxy High |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 7 Heres Hayley | ||
Sat Dec 10 2011 21:37 | 1st = 7 Heres Hayley 2nd = 4 Compact Love 3rd = 8 Stately Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 6 - 7 Will Trapper | ||
Sat Dec 10 2011 21:30 | 1st = 7 Will Trapper 2nd = 4 I Didnt Do It 3rd = 11 Aleppo Sunrise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 6 - 4 Now Is The Time | ||
Sat Dec 10 2011 21:29 | 1st = 4 Now Is The Time 2nd = 7 Red Hotnrollin 3rd = 8 Broadyboy Bee Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 1 Noble Pedro | ||
Sat Dec 10 2011 21:27 | 1st = 1 Noble Pedro 2nd = 6 Undisputed Dos 3rd = 3 Bogie Beltah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 12 - 1 Molly Lyn | ||
Sat Dec 10 2011 21:24 | 1st = 1 Molly Lyn 2nd = 6 Valletta Grace 3rd = 3 Two Tubs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 1 Repelem | ||
Sat Dec 10 2011 21:22 | 1st = 1 Repelem 2nd = 5 My Bobecket 3rd = 3 Pandemania |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 6 Stoked | ||
Sat Dec 10 2011 21:20 | 1st = 6 Stoked 2nd = 1 Penski Illusion 3rd = 3 Proven Mayhem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 2 Me Confused | ||
Sat Dec 10 2011 21:19 | 1st = 2 Me Confused 2nd = 6 Black Hustler 3rd = 5 Convict Streak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 8 Allrightythen | ||
Sat Dec 10 2011 21:15 | 1st = 8 Allrightythen 2nd = 2 Timeless Perfection 3rd = 3 Rocksonn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 6 Lord Aviator | ||
Sat Dec 10 2011 21:14 | 1st = 6 Lord Aviator 2nd = 1 Ruckus Hanover 3rd = 9 Bobby Teal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 6 Navajo Candy | ||
Sat Dec 10 2011 21:10 | 1st = 6 Navajo Candy 2nd = 5 Slick Chandon 3rd = 7 Glenfarg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 3 Oaks Road | ||
Sat Dec 10 2011 21:07 | 1st = 3 Oaks Road 2nd = 5 Devine Law 3rd = 2 God Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 11 - 4 Tiu Jet | ||
Sat Dec 10 2011 21:06 | 1st = 4 Tiu Jet 2nd = 7 Which Class 3rd = 6 Magic Rubble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 5 - 4 Heza Trick | ||
Sat Dec 10 2011 21:02 | 1st = 4 Heza Trick 2nd = 1 Atlas Alliance 3rd = 2 River Field |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 3 Granduer | ||
Sat Dec 10 2011 21:00 | 1st = 3 Granduer 2nd = 6 Adelle Bale 3rd = 4 Karanji |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 5 - 1 Lifes Just Ace | ||
Sat Dec 10 2011 20:59 | 1st = 1 Lifes Just Ace 2nd = 5 Blazing Baz 3rd = 8 Heeza Jonark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 6 - 5 Slight Glance | ||
Sat Dec 10 2011 20:57 | 1st = 5 Slight Glance 2nd = 7 Mayalbe 3rd = 2 Fortuitous Blade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 7 Addiva | ||
Sat Dec 10 2011 20:56 | 1st = 7 Addiva 2nd = 2 Bye Bye Shanghai 3rd = 1 Fast Cappa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 2 Ti Vogliobene | ||
Sat Dec 10 2011 20:52 | 1st = 2 Ti Vogliobene 2nd = 5 Ohoka Nevada 3rd = 6 Thomas Maguire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 1 Fancy Dean | ||
Sat Dec 10 2011 20:50 | 1st = 1 Fancy Dean 2nd = 4 Gable Drum 3rd = 5 Midnight Capers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 7 - 5 Tashi Delek | ||
Sat Dec 10 2011 20:49 | 1st = 5 Tashi Delek 2nd = 1 Kaszanka 3rd = 10 Spritzig |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 8 Vegas Bound | ||
Sat Dec 10 2011 20:45 | 1st = 8 Vegas Bound 2nd = 6 Perfect Shot 3rd = 3 Royal Surprise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 3 Vixen Red | ||
Sat Dec 10 2011 20:44 | 1st = 3 Vixen Red 2nd = 7 Magic Dasher 3rd = 4 Annmala Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 11 Destreos | ||
Sat Dec 10 2011 20:40 | 1st = 11 Destreos 2nd = 5 Artifactor 3rd = 10 Our White Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 6 Chemical Storm | ||
Sat Dec 10 2011 20:39 | 1st = 6 Chemical Storm 2nd = 8 Oh Kay 3rd = 1 Junior Tiny Tot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 6 Soda Boy | ||
Sat Dec 10 2011 20:38 | 1st = 6 Soda Boy 2nd = 2 Mr Sharp 3rd = 4 Stagger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 8 - 8 Dancin On The Wind | ||
Sat Dec 10 2011 20:35 | 1st = 8 Dancin On The Wind 2nd = 1 Senhor Da Gama 3rd = 3 Smart Twister |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 2 Mystical Magic | ||
Sat Dec 10 2011 20:34 | 1st = 2 Mystical Magic 2nd = 8 Cassar Girl 3rd = 3 Tennessee Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 4 - 6 Givitaname | ||
Sat Dec 10 2011 20:30 | 1st = 6 Givitaname 2nd = 10 Hung Jury 3rd = 3 Wartime Sweetheart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 4 - 8 Jetmac | ||
Sat Dec 10 2011 20:29 | 1st = 8 Jetmac 2nd = 2 Cream Of The Team 3rd = 6 Perfect Sequence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 4 Thrilling Brat | ||
Sat Dec 10 2011 20:28 | 1st = 4 Thrilling Brat 2nd = 7 Devine Nation 3rd = 1 Hotwire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 1 Arvos Spice | ||
Sat Dec 10 2011 20:26 | 1st = 1 Arvos Spice 2nd = 3 Sisco Diamond 3rd = 4 Minni Mooksta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 4 Reservation Road | ||
Sat Dec 10 2011 20:24 | 1st = 4 Reservation Road 2nd = 5 Perfect Friends 3rd = 6 They Call Me Chaos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 5 - 10 Outback Legend | ||
Sat Dec 10 2011 20:22 | 1st = 10 Outback Legend 2nd = 5 Whispering Death 3rd = 2 Funhouse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 3 Southwood Chief | ||
Sat Dec 10 2011 20:20 | 1st = 3 Southwood Chief 2nd = 8 Mario Chief 3rd = 4 Martili Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 1 Kinga Zac | ||
Sat Dec 10 2011 20:19 | 1st = 1 Kinga Zac 2nd = 7 Wilma Stanley 3rd = 5 Tiggers Mobile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 5 The Peace Rose | ||
Sat Dec 10 2011 20:15 | 1st = 5 The Peace Rose 2nd = 7 Girls Rule 3rd = 6 Shez Hanovers Patch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 6 - 2 Lets Go Secret | ||
Sat Dec 10 2011 20:14 | 1st = 2 Lets Go Secret 2nd = 4 Rons Gem 3rd = 9 Dontloitermosoyter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 4 Swift Stride | ||
Sat Dec 10 2011 20:10 | 1st = 4 Swift Stride 2nd = 1 Forest Crusader 3rd = 7 Forte Denario |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 7 Kurmond Warrior | ||
Sat Dec 10 2011 20:09 | 1st = 7 Kurmond Warrior 2nd = 1 Foresaken Party 3rd = 9 Zigarina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 3 Usah Shiraz | ||
Sat Dec 10 2011 20:07 | 1st = 3 Usah Shiraz 2nd = 6 Myrons Angel 3rd = 1 See What Happens |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 1 Spitfire Jack | ||
Sat Dec 10 2011 20:05 | 1st = 1 Spitfire Jack 2nd = 8 Classy Maldini 3rd = 4 Golden Miracle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 3 - 5 Lordofthefly | ||
Sat Dec 10 2011 20:02 | 1st = 5 Lordofthefly 2nd = 3 Atomic Horizon 3rd = 8 Steaming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 3 Dyna Dara | ||
Sat Dec 10 2011 20:00 | 1st = 3 Dyna Dara 2nd = 1 Wild Arms 3rd = 2 Stand At Ease |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 3 - 5 La Loco | ||
Sat Dec 10 2011 19:59 | 1st = 5 La Loco 2nd = 2 Mi Little Gal 3rd = 3 Daisy Thomas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 7 - 9 Maschino | ||
Sat Dec 10 2011 19:57 | 1st = 9 Maschino 2nd = 5 Rosie Rocket 3rd = 4 Pin Rouge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 3 Bagget Bale | ||
Sat Dec 10 2011 19:56 | 1st = 3 Bagget Bale 2nd = 7 Nans Mate 3rd = 1 Switch Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 3 Kamwood Pete | ||
Sat Dec 10 2011 19:52 | 1st = 3 Kamwood Pete 2nd = 4 Global View 3rd = 5 Plunder Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 7 Scarlett Liz | ||
Sat Dec 10 2011 19:50 | 1st = 7 Scarlett Liz 2nd = 2 Sucker Punch 3rd = 6 Norris Minor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 7 Bells Action | ||
Sat Dec 10 2011 19:46 | 1st = 7 Bells Action 2nd = 2 Touch Of Gold 3rd = 1 Albeco Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 7 Franco Jamar | ||
Sat Dec 10 2011 19:45 | 1st = 7 Franco Jamar 2nd = 6 Deadsetlucky 3rd = 4 Hes My Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 7 Arvos Hannah | ||
Sat Dec 10 2011 19:43 | 1st = 7 Arvos Hannah 2nd = 2 Emma Bale 3rd = 6 Daisy Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 4 - 1 Rockin Appeal | ||
Sat Dec 10 2011 19:42 | 1st = 1 Rockin Appeal 2nd = 7 No Monica 3rd = 4 Declare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 5 Heat The Plate | ||
Sat Dec 10 2011 19:39 | 1st = 5 Heat The Plate 2nd = 6 Destinys Imp 3rd = 7 Witch On Wheels |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 2 Horace Foxley | ||
Sat Dec 10 2011 19:37 | 1st = 2 Horace Foxley 2nd = 1 Lightning Magic 3rd = 4 Matai Zinga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 1 Flip Bale | ||
Sat Dec 10 2011 19:35 | 1st = 1 Flip Bale 2nd = 2 Mccosker Speed 3rd = 8 Kenny Powers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 5 - 7 Missy Moonshine | ||
Sat Dec 10 2011 19:34 | 1st = 7 Missy Moonshine 2nd = 9 Perignon Don 3rd = 6 Resuscitator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 2 - 11 Master Kiesey | ||
Sat Dec 10 2011 19:30 | 1st = 11 Master Kiesey 2nd = 4 Trappers Puzzle 3rd = 1 Heather Castleton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 2 - 8 Grace Artois | ||
Sat Dec 10 2011 19:29 | 1st = 8 Grace Artois 2nd = 9 Archie Mcinnes 3rd = 2 Miss Busy Business |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 2 Flavours | ||
Sat Dec 10 2011 19:28 | 1st = 2 Flavours 2nd = 1 Turbo Flame 3rd = 3 Bit Classy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 1 Big Collision | ||
Sat Dec 10 2011 19:25 | 1st = 1 Big Collision 2nd = 2 Opalised Shelby 3rd = 8 Good As Osti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 5 Pure Jasper | ||
Sat Dec 10 2011 19:23 | 1st = 5 Pure Jasper 2nd = 1 Letmeadam 3rd = 7 Third Tee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 3 Sonic Chick | ||
Sat Dec 10 2011 19:21 | 1st = 3 Sonic Chick 2nd = 2 Lorita Bale 3rd = 8 Express Enforcer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 6 - 7 Chong Nonsi | ||
Sat Dec 10 2011 19:20 | 1st = 7 Chong Nonsi 2nd = 2 King Point 3rd = 14 Prince Nabe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 4 Elite Bound | ||
Sat Dec 10 2011 19:18 | 1st = 4 Elite Bound 2nd = 1 Fox Destiny 3rd = 7 Golden Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 4 Uk Connection | ||
Sat Dec 10 2011 19:15 | 1st = 4 Uk Connection 2nd = 3 God Send 3rd = 7 Hurricane Dilinger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 5 - 2 Brinkley Boy | ||
Sat Dec 10 2011 19:14 | 1st = 2 Brinkley Boy 2nd = 3 Colonel Jack 3rd = 1 Ethbaal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 4 Stetson Donna | ||
Sat Dec 10 2011 19:12 | 1st = 4 Stetson Donna 2nd = 3 Dark Hero 3rd = 2 Barbara Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 8 Zipping Lad | ||
Sat Dec 10 2011 19:09 | 1st = 8 Zipping Lad 2nd = 2 Slick Lee 3rd = 1 Key To Eden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 6 Maggie Mine | ||
Sat Dec 10 2011 19:08 | 1st = 6 Maggie Mine 2nd = 2 Ark De Jeanne 3rd = 7 Melton Sotera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 3 - 4 Run Jake Run | ||
Sat Dec 10 2011 19:05 | 1st = 4 Run Jake Run 2nd = 3 Team Thunderstone 3rd = 6 Coolshow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 1 - 4 Clearwater Girl | ||
Sat Dec 10 2011 19:04 | 1st = 4 Clearwater Girl 2nd = 3 Boyfromthehood 3rd = 2 Grinners Dance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 1 - 3 Radio Ga Ga | ||
Sat Dec 10 2011 19:00 | 1st = 3 Radio Ga Ga 2nd = 2 Wunlastchance 3rd = 6 Bob Dilinger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 4 - 6 Golden Nediym | ||
Sat Dec 10 2011 18:59 | 1st = 6 Golden Nediym 2nd = 5 My Girl Kate 3rd = 7 Littlemissbusiness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 4 Side By Side | ||
Sat Dec 10 2011 18:56 | 1st = 4 Side By Side 2nd = 2 Cool Elegance 3rd = 6 Tarks Almighty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 7 Fourmoore | ||
Sat Dec 10 2011 18:55 | 1st = 7 Fourmoore 2nd = 6 Western Gold 3rd = 5 Fox Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 10 Spiral Jill | ||
Sat Dec 10 2011 18:53 | 1st = 10 Spiral Jill 2nd = 6 Rattray Bale 3rd = 8 Teddie Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 3 Strike Up The Band | ||
Sat Dec 10 2011 18:50 | 1st = 3 Strike Up The Band 2nd = 8 The Big Mach 3rd = 9 Shantahliatrailblaza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 1 Big Bunga | ||
Sat Dec 10 2011 18:48 | 1st = 1 Big Bunga 2nd = 7 Dannys Girl 3rd = 3 Shak Attack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 5 - 9 Night War | ||
Sat Dec 10 2011 18:45 | 1st = 9 Night War 2nd = 1 Watermans Bay 3rd = 6 Born To Excel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 4 - 3 Reflex | ||
Sat Dec 10 2011 18:39 | 1st = 3 Reflex 2nd = 8 Out Of The Desert 3rd = 2 Rogue Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 10 Kiwa Bar | ||
Sat Dec 10 2011 18:35 | 1st = 10 Kiwa Bar 2nd = 6 Waipawa Lord 3rd = 9 Marissima |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 7 Riviera Miss | ||
Sat Dec 10 2011 18:34 | 1st = 7 Riviera Miss 2nd = 8 Oakmont Kimmi 3rd = 6 Super Jordan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 1 Chef | ||
Sat Dec 10 2011 18:30 | 1st = 1 Chef 2nd = 8 Sarah Packs 3rd = 2 Cherokee Maiden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 2 - 3 Reilly Blue | ||
Sat Dec 10 2011 18:26 | 1st = 3 Reilly Blue 2nd = 10 Bannett 3rd = 9 Before The Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 3 - 10 Lucky Bay | ||
Sat Dec 10 2011 18:24 | 1st = 10 Lucky Bay 2nd = 5 Coredaro 3rd = 13 Be Honor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 10 Irish Sailor | ||
Sat Dec 10 2011 18:20 | 1st = 10 Irish Sailor 2nd = 4 Jaccka Twain 3rd = 7 Numberone Amenophis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 1 Fortunate Son | ||
Sat Dec 10 2011 18:19 | 1st = 1 Fortunate Son 2nd = 6 Deacon Bale 3rd = 8 Self Sabotage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 8 - 3 Stabilizer | ||
Sat Dec 10 2011 18:15 | 1st = 3 Stabilizer 2nd = 6 My Bellydancer 3rd = 10 Parias |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 1 Johns Dream | ||
Sat Dec 10 2011 18:14 | 1st = 1 Johns Dream 2nd = 3 Divers Got One 3rd = 4 Awesome Journey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 3 Inthelightofday | ||
Sat Dec 10 2011 18:10 | 1st = 3 Inthelightofday 2nd = 4 Lebron 3rd = 1 Dougs Place |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 4 - 9 French President | ||
Sat Dec 10 2011 18:05 | 1st = 9 French President 2nd = 2 Military Secret 3rd = 8 Kim Coin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 6 - 5 Meezaah | ||
Sat Dec 10 2011 18:04 | 1st = 5 Meezaah 2nd = 3 Guns 3rd = 4 Lagason |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 9 Imry Bale | ||
Sat Dec 10 2011 18:01 | 1st = 9 Imry Bale 2nd = 3 Random Road 3rd = 4 Walking Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 3 - 3 The Cat | ||
Sat Dec 10 2011 17:57 | 1st = 3 The Cat 2nd = 4 Cant Agree 3rd = 10 Welcome Return |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 8 - 10 Tomboy | ||
Sat Dec 10 2011 17:55 | 1st = 10 Tomboy 2nd = 7 Djet 3rd = 4 Geared Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 4 Raw Energy | ||
Sat Dec 10 2011 17:54 | 1st = 4 Raw Energy 2nd = 2 Free Will 3rd = 7 Creep Fast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 6 - 1 Saint Esprit | ||
Sat Dec 10 2011 17:49 | 1st = 1 Saint Esprit 2nd = 3 Marlin Baa 3rd = 6 Zeiss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 1 - 1 Tallyho | ||
Sat Dec 10 2011 17:46 | 1st = 1 Tallyho 2nd = 2 Tough Taimz 3rd = 10 Punto Vista |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 2 - 2 Testa Rocking | ||
Sat Dec 10 2011 17:45 | 1st = 2 Testa Rocking 2nd = 1 Lay Down Tommy 3rd = 5 Honors Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 8 - 6 So So Sure | ||
Sat Dec 10 2011 17:43 | 1st = 6 So So Sure 2nd = 12 Rocker 3rd = 7 Liechtenstein |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 3 Jaricho Bale | ||
Sat Dec 10 2011 17:42 | 1st = 3 Jaricho Bale 2nd = 2 Stylish Guess 3rd = 6 Pier Street Punk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 7 - 2 Bruleur | ||
Sat Dec 10 2011 17:39 | 1st = 2 Bruleur 2nd = 11 Thundershot 3rd = 9 Brigadoon Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 8 - 6 Snip n Run | ||
Sat Dec 10 2011 17:35 | 1st = 6 Snip n Run 2nd = 8 Alchemys Eight 3rd = 11 Juliets Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 3 Zumba Zumba | ||
Sat Dec 10 2011 17:34 | 1st = 3 Zumba Zumba 2nd = 1 Rosso Cane 3rd = 5 Trent Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 3 - 10 Bites The Dust | ||
Sat Dec 10 2011 17:30 | 1st = 10 Bites The Dust 2nd = 8 Pearlesque 3rd = 9 Silver Omen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 5 - 4 Pacific Highway | ||
Sat Dec 10 2011 17:27 | 1st = 4 Pacific Highway 2nd = 2 Rattus Conatus 3rd = 5 Oscar The Great |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 8 - 12 Delegance | ||
Sat Dec 10 2011 17:25 | 1st = 12 Delegance 2nd = 8 Ravenous Lass 3rd = 2 Beau Vallon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 7 - 3 Gargle | ||
Sat Dec 10 2011 17:20 | 1st = 3 Gargle 2nd = 1 Triple Oh 3rd = 7 Bonus Spin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 2 - 11 Nero Macchina | ||
Sat Dec 10 2011 17:17 | 1st = 11 Nero Macchina 2nd = 2 Major Nelson 3rd = 12 Give n Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 7 - 13 Adebisi | ||
Sat Dec 10 2011 17:15 | 1st = 13 Adebisi 2nd = 5 Latin News 3rd = 12 Spirit Of Boom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 5 - 3 Street Twoforty | ||
Sat Dec 10 2011 17:13 | 1st = 3 Street Twoforty 2nd = 11 Just A Hiccup 3rd = 15 Avia Alize |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 1 - 5 Mosalishus | ||
Sat Dec 10 2011 17:07 | 1st = 5 Mosalishus 2nd = 3 Light And Excite 3rd = 6 Incarcerate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 7 - 1 Wazn | ||
Sat Dec 10 2011 17:05 | 1st = 1 Wazn 2nd = 5 One Way Ticket 3rd = 6 Regal Banter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 6 - 3 Our Hussey | ||
Sat Dec 10 2011 17:00 | 1st = 3 Our Hussey 2nd = 4 Elle Majesty 3rd = 5 Lilliannes Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stawell Race 7 - 3 Captanpauli | ||
Sat Dec 10 2011 16:57 | 1st = 3 Captanpauli 2nd = 1 Golden Ingot 3rd = 6 Moon Glitter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 7 - 8 The Eighth Maker | ||
Sat Dec 10 2011 16:55 | 1st = 8 The Eighth Maker 2nd = 6 Outlandish Lad 3rd = 2 Rocking Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 2 - 1 Kerrific | ||
Sat Dec 10 2011 16:50 | 1st = 1 Kerrific 2nd = 7 Dino Mak 3rd = 4 Away Ye Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 4 - 4 Lil Red Monkey | ||
Sat Dec 10 2011 16:47 | 1st = 4 Lil Red Monkey 2nd = 1 Bear In There 3rd = 3 Hunnicutt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 7 - 7 Agrippa | ||
Sat Dec 10 2011 16:45 | 1st = 7 Agrippa 2nd = 3 At The Heads 3rd = 9 Supreme De Lago |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 6 - 4 Pleasure Or Pain | ||
Sat Dec 10 2011 16:40 | 1st = 4 Pleasure Or Pain 2nd = 10 Eiredom 3rd = 2 Briken |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 1 - 7 Iced Magic | ||
Sat Dec 10 2011 16:39 | 1st = 7 Iced Magic 2nd = 4 Yoshi Junior 3rd = 3 Another Shout |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 6 - 8 Charms Honour | ||
Sat Dec 10 2011 16:35 | 1st = 8 Charms Honour 2nd = 5 Punch On 3rd = 2 Saraji |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 4 - 2 Alights | ||
Sat Dec 10 2011 16:33 | 1st = 2 Alights 2nd = 3 Rouge Rose 3rd = 6 Moorunda Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 6 - 8 Sea Galleon | ||
Sat Dec 10 2011 16:25 | 1st = 8 Sea Galleon 2nd = 11 Nextanix 3rd = 4 Count Encosta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 5 - 7 Pea Biggy | ||
Sat Dec 10 2011 16:20 | 1st = 7 Pea Biggy 2nd = 5 Sir Paragon 3rd = 8 Ocean Sunset |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stawell Race 6 - 2 Red Five | ||
Sat Dec 10 2011 16:17 | 1st = 2 Red Five 2nd = 3 Music Shop 3rd = 5 Made In America |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 6 - 1 Loukoumi | ||
Sat Dec 10 2011 16:15 | 1st = 1 Loukoumi 2nd = 4 Bel Sir 3rd = 8 Clearly Passionate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 1 - 4 El Rijes | ||
Sat Dec 10 2011 16:10 | 1st = 4 El Rijes 2nd = 9 Barrett 3rd = 10 Elay Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 3 - 2 Sequaboomwa | ||
Sat Dec 10 2011 16:07 | 1st = 2 Sequaboomwa 2nd = 3 Mr Punkrocker 3rd = 1 Juveniles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 6 - 4 Full Peal | ||
Sat Dec 10 2011 16:05 | 1st = 4 Full Peal 2nd = 8 Enchanting Waters 3rd = 10 Cheerful Jury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 10 - 7 Savour The Moment | ||
Sat Dec 10 2011 16:01 | 1st = 7 Savour The Moment 2nd = 6 Villifye 3rd = 11 Rainmaker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 5 - 6 Short Safari | ||
Sat Dec 10 2011 16:00 | 1st = 6 Short Safari 2nd = 1 Magic Spur 3rd = 3 French Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 5 - 8 Alltherightmoves | ||
Sat Dec 10 2011 15:55 | 1st = 8 Alltherightmoves 2nd = 11 Inventory 3rd = 4 Griffon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 3 - 1 Currency Converter | ||
Sat Dec 10 2011 15:53 | 1st = 1 Currency Converter 2nd = 8 Classic Academy 3rd = 3 Highly Regarded |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 5 - 7 New Day Rising | ||
Sat Dec 10 2011 15:45 | 1st = 7 New Day Rising 2nd = 4 Tromso 3rd = 6 Kontiki Park |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 10 - 12 We Are Royal | ||
Sat Dec 10 2011 15:41 | 1st = 12 We Are Royal 2nd = 10 Ashley 3rd = 5 Show The Beel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 4 - 14 Losana | ||
Sat Dec 10 2011 15:40 | 1st = 14 Losana 2nd = 13 Jekama 3rd = 9 Gorgeous Goldie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stawell Race 5 - 3 Audacity | ||
Sat Dec 10 2011 15:37 | 1st = 3 Audacity 2nd = 7 Vicson 3rd = 6 Purple Of Cassius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 5 - 2 Obsidian Dragon | ||
Sat Dec 10 2011 15:35 | 1st = 2 Obsidian Dragon 2nd = 7 Dream Face 3rd = 6 Sequallan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 10 - 6 Amigo | ||
Sat Dec 10 2011 15:31 | 1st = 6 Amigo 2nd = 1 Ahreco 3rd = 4 Buffys Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 7 - 5 Ty Seeker | ||
Sat Dec 10 2011 15:30 | 1st = 5 Ty Seeker 2nd = 4 Mini Delago 3rd = 7 Border Loop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 2 - 5 Fields Of Fear | ||
Sat Dec 10 2011 15:27 | 1st = 5 Fields Of Fear 2nd = 10 Jewel Of Markane 3rd = 4 Crimea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 5 - 12 Translation | ||
Sat Dec 10 2011 15:25 | 1st = 12 Translation 2nd = 5 Cascabel 3rd = 11 Thats Not It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 9 - 11 Lady Kipling | ||
Sat Dec 10 2011 15:21 | 1st = 11 Lady Kipling 2nd = 9 Shez Sinsational 3rd = 14 My My Maree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 4 - 3 Curonian | ||
Sat Dec 10 2011 15:20 | 1st = 3 Curonian 2nd = 9 Annarism 3rd = 2 Lichen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 4 - 7 Heartsndiamonds | ||
Sat Dec 10 2011 15:15 | 1st = 7 Heartsndiamonds 2nd = 5 Fire Up Fifi 3rd = 8 Urnfield |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 2 - 2 Rough Company | ||
Sat Dec 10 2011 15:13 | 1st = 2 Rough Company 2nd = 3 Silken Samurai 3rd = 6 Cobbers Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 4 - 3 King Gladiator | ||
Sat Dec 10 2011 15:05 | 1st = 3 King Gladiator 2nd = 9 Tropicana Girl 3rd = 2 Winning Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 9 - 11 Kekova | ||
Sat Dec 10 2011 15:01 | 1st = 11 Kekova 2nd = 1 Beyond Belief 3rd = 5 Red Mafia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 3 - 4 Mattys Sequel | ||
Sat Dec 10 2011 15:00 | 1st = 4 Mattys Sequel 2nd = 1 Bilt Leica 3rd = 8 Baby Rasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stawell Race 4 - 9 Pilbara Sand | ||
Sat Dec 10 2011 14:57 | 1st = 9 Pilbara Sand 2nd = 6 Otahety 3rd = 8 Zigana Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 4 - 3 Miss With Attitude | ||
Sat Dec 10 2011 14:55 | 1st = 3 Miss With Attitude 2nd = 4 Ocsmepop 3rd = 6 Fast Frank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 9 - 3 Chaparella | ||
Sat Dec 10 2011 14:51 | 1st = 3 Chaparella 2nd = 1 Fellini 3rd = 5 Savanur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 6 - 3 Haslington | ||
Sat Dec 10 2011 14:50 | 1st = 3 Haslington 2nd = 1 Narcelo 3rd = 2 Geronimo Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 1 - 6 Faking | ||
Sat Dec 10 2011 14:47 | 1st = 6 Faking 2nd = 1 Decliks 3rd = 2 Flying High |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 4 - 4 Token Of Honour | ||
Sat Dec 10 2011 14:45 | 1st = 4 Token Of Honour 2nd = 3 Magic Me 3rd = 6 Lord Wimble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 8 - 5 Single Minded | ||
Sat Dec 10 2011 14:41 | 1st = 5 Single Minded 2nd = 16 Suaza 3rd = 12 Gold Cape |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 3 - 3 Speedonice | ||
Sat Dec 10 2011 14:40 | 1st = 3 Speedonice 2nd = 11 Our Private Show 3rd = 10 Octanna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 3 - 1 Pretty Pins | ||
Sat Dec 10 2011 14:35 | 1st = 1 Pretty Pins 2nd = 2 Brauhauser 3rd = 3 Master Of Puppets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albury Race 1 - 3 Moscow | ||
Sat Dec 10 2011 14:33 | 1st = 3 Moscow 2nd = 12 Uncle Buddy 3rd = 6 Black Cabbage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 3 - 4 Titbit | ||
Sat Dec 10 2011 14:25 | 1st = 4 Titbit 2nd = 9 Fill The Page 3rd = 7 Lycra Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 8 - 6 Sacha | ||
Sat Dec 10 2011 14:21 | 1st = 6 Sacha 2nd = 10 Tullaroan 3rd = 1 Pasta Post |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 2 - 9 Chippn Away | ||
Sat Dec 10 2011 14:20 | 1st = 9 Chippn Away 2nd = 5 Crystal Doll 3rd = 3 Sir Qualified |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stawell Race 3 - 5 Angelmouse | ||
Sat Dec 10 2011 14:17 | 1st = 5 Angelmouse 2nd = 6 Bromadel 3rd = 1 Angel Of Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 3 - 5 Meshmaker | ||
Sat Dec 10 2011 14:15 | 1st = 5 Meshmaker 2nd = 9 St Gabriel 3rd = 2 Nestus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 8 - 4 The Solitaire | ||
Sat Dec 10 2011 14:11 | 1st = 4 The Solitaire 2nd = 5 Palio 3rd = 6 Vital Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 5 - 2 One Carat Racer | ||
Sat Dec 10 2011 14:10 | 1st = 2 One Carat Racer 2nd = 1 Willyclang 3rd = 5 Sandy Selection |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 3 - 7 Lonhreign | ||
Sat Dec 10 2011 14:05 | 1st = 7 Lonhreign 2nd = 10 Marcellus 3rd = 1 Chasse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 7 - 8 Dawn Ghost | ||
Sat Dec 10 2011 14:01 | 1st = 8 Dawn Ghost 2nd = 12 Sum Up 3rd = 9 Castle Heights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 2 - 11 Universal Exchange | ||
Sat Dec 10 2011 14:00 | 1st = 11 Universal Exchange 2nd = 9 Ballykisheen 3rd = 5 Mr Silk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 2 - 6 Izacat | ||
Sat Dec 10 2011 13:55 | 1st = 6 Izacat 2nd = 9 Three Red Roses 3rd = 11 Clangor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 2 - 8 Heart Of Melbourne | ||
Sat Dec 10 2011 13:50 | 1st = 8 Heart Of Melbourne 2nd = 2 Flashanator 3rd = 10 Queen Liberty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 2 - 4 Embark | ||
Sat Dec 10 2011 13:45 | 1st = 4 Embark 2nd = 8 Happy Hussy 3rd = 6 Sindarin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 7 - 8 Zurella | ||
Sat Dec 10 2011 13:41 | 1st = 8 Zurella 2nd = 2 Testa Secret 3rd = 4 Capital Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 1 - 2 Youre Mine | ||
Sat Dec 10 2011 13:40 | 1st = 2 Youre Mine 2nd = 10 Shazzle Pazzle 3rd = 4 Fastnet Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stawell Race 2 - 7 Insiders Favourite | ||
Sat Dec 10 2011 13:37 | 1st = 7 Insiders Favourite 2nd = 6 Drink Me 3rd = 1 Kinther Royale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 2 - 3 Honourable Kind | ||
Sat Dec 10 2011 13:35 | 1st = 3 Honourable Kind 2nd = 2 Brad Star 3rd = 6 Goldridge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 7 - 3 Aronsay | ||
Sat Dec 10 2011 13:31 | 1st = 3 Aronsay 2nd = 5 Stormy Rain 3rd = 1 Danz A Rook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 4 - 11 Blissful Honour | ||
Sat Dec 10 2011 13:30 | 1st = 11 Blissful Honour 2nd = 3 Hayils Way 3rd = 4 Highernhigher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 2 - 1 Lets Be Happy | ||
Sat Dec 10 2011 13:25 | 1st = 1 Lets Be Happy 2nd = 6 Blue Ribbon 3rd = 3 Placement |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 6 - 1 Saint Columbu | ||
Sat Dec 10 2011 13:21 | 1st = 1 Saint Columbu 2nd = 12 Mr Toogood 3rd = 10 Viking Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 1 - 3 Jack The Rabbit | ||
Sat Dec 10 2011 13:20 | 1st = 3 Jack The Rabbit 2nd = 5 Mossman Flyer 3rd = 9 Lightning Charge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 1 - 6 Love Laughing | ||
Sat Dec 10 2011 13:15 | 1st = 6 Love Laughing 2nd = 2 Congo 3rd = 1 Anikintime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 1 - 4 Wests Tigers | ||
Sat Dec 10 2011 13:10 | 1st = 4 Wests Tigers 2nd = 3 Sunmaker 3rd = 9 Cacophony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 1 - 2 Bello | ||
Sat Dec 10 2011 13:05 | 1st = 2 Bello 2nd = 7 Pink Power 3rd = 3 Diamond To Pegasus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 6 - 4 Shahbab | ||
Sat Dec 10 2011 13:01 | 1st = 4 Shahbab 2nd = 7 Mi Payday 3rd = 9 Ashburn Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stawell Race 1 - 5 Lady Fyans | ||
Sat Dec 10 2011 12:57 | 1st = 5 Lady Fyans 2nd = 3 Scenic Scene 3rd = 4 Undiscovered |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 1 - 5 Family Portrait | ||
Sat Dec 10 2011 12:55 | 1st = 5 Family Portrait 2nd = 7 Love Of Liberty 3rd = 8 Monica Kate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 6 - 5 Ric OShea | ||
Sat Dec 10 2011 12:51 | 1st = 5 Ric OShea 2nd = 4 Infallible 3rd = 8 Cee Gee Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 3 - 3 Object of Virtue | ||
Sat Dec 10 2011 12:50 | 1st = 3 Object of Virtue 2nd = 11 Pretty Tess 3rd = 12 Lastpic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 1 - 5 Sell In May | ||
Sat Dec 10 2011 12:45 | 1st = 5 Sell In May 2nd = 1 Glimmer 3rd = 3 Donna Cattiva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 5 - 9 Mydiamond Bracelet | ||
Sat Dec 10 2011 12:41 | 1st = 9 Mydiamond Bracelet 2nd = 8 Kaptain Kirkup 3rd = 1 Run Like Al |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 5 - 2 Platinum Sage | ||
Sat Dec 10 2011 12:27 | 1st = 2 Platinum Sage 2nd = 13 Mermaid In The Rye 3rd = 7 Ngario |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 5 - 7 Kina Win | ||
Sat Dec 10 2011 12:16 | 1st = 7 Kina Win 2nd = 2 Dino 3rd = 6 Young Bachelor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 2 - 2 Jacabar | ||
Sat Dec 10 2011 12:15 | 1st = 2 Jacabar 2nd = 5 Windsplitter 3rd = 8 Maysong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 4 - 4 Two Up | ||
Sat Dec 10 2011 12:05 | 1st = 4 Two Up 2nd = 11 Shanstar 3rd = 9 Molto Grato |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 4 - 10 Ransomed | ||
Sat Dec 10 2011 11:52 | 1st = 10 Ransomed 2nd = 8 Lamour 3rd = 2 Phantom Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 4 - 4 Lights Up | ||
Sat Dec 10 2011 11:41 | 1st = 4 Lights Up 2nd = 8 Jean Genie 3rd = 7 Ima Barbie Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 1 - 1 Freerocker | ||
Sat Dec 10 2011 11:40 | 1st = 1 Freerocker 2nd = 9 I Giggle 3rd = 2 Ludvig |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 3 - 2 Travino | ||
Sat Dec 10 2011 11:30 | 1st = 2 Travino 2nd = 6 Oasis Rose 3rd = 8 Cassie May |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 3 - 5 Logicality | ||
Sat Dec 10 2011 11:17 | 1st = 5 Logicality 2nd = 1 Masih Chiantik 3rd = 14 Higgs Boson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 3 - 4 The Jester | ||
Sat Dec 10 2011 11:06 | 1st = 4 The Jester 2nd = 5 Noble Reason 3rd = 6 Petty Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 2 - 7 Eight Schillings | ||
Sat Dec 10 2011 10:55 | 1st = 7 Eight Schillings 2nd = 2 Charma 3rd = 1 Jetset Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 2 - 6 Vera De Bosset | ||
Sat Dec 10 2011 10:45 | 1st = 6 Vera De Bosset 2nd = 1 The Ritz 3rd = 2 Miss Annaliese |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 2 - 6 River Of Riches | ||
Sat Dec 10 2011 10:35 | 1st = 6 River Of Riches 2nd = 14 Sucre 3rd = 5 Strike Up The Band |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 1 - 4 Jungle Knight | ||
Sat Dec 10 2011 10:25 | 1st = 4 Jungle Knight 2nd = 9 Seuss 3rd = 3 Captain Marvel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 1 - 15 City Chic | ||
Sat Dec 10 2011 10:15 | 1st = 15 City Chic 3rd = 7 Kings Court |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 1 - 5 Mr Ginger | ||
Sat Dec 10 2011 10:15 | 1st = 5 Mr Ginger 3rd = 7 Kings Court |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 1 - 14 Norah | ||
Sat Dec 10 2011 10:05 | 1st = 14 Norah 2nd = 6 Robert Brook 3rd = 8 Princess Vital |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 10 - 7 Undertheinfluence | ||
Sat Dec 10 2011 1:25 | 1st = 7 Undertheinfluence 2nd = 9 Rudiani 3rd = 5 Hilarious Life |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 5 Just Ludachris | ||
Sat Dec 10 2011 1:00 | 1st = 5 Just Ludachris 2nd = 1 Hustlers Crown 3rd = 11 Ohoka Du Nord |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 2 Cochise County | ||
Sat Dec 10 2011 0:57 | 1st = 2 Cochise County 2nd = 3 Zintastic 3rd = 6 Mahogany Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 7 Okay Ashlee | ||
Sat Dec 10 2011 0:42 | 1st = 7 Okay Ashlee 2nd = 2 Isle of Capri 3rd = 5 Smart Guess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 11 Pole Dancer | ||
Sat Dec 10 2011 0:30 | 1st = 11 Pole Dancer 2nd = 12 Easton Swift 3rd = 7 Secret Interlude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 1 Stormy Weather | ||
Sat Dec 10 2011 0:27 | 1st = 1 Stormy Weather 2nd = 7 Rudge 3rd = 8 Goin Trippin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 1 Lagoon Packer | ||
Sat Dec 10 2011 0:07 | 1st = 1 Lagoon Packer 2nd = 3 Duquette 3rd = 6 Forty Two Below |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 4 Hewahe | ||
Thu Nov 10 2011 23:57 | 1st = 4 Hewahe 2nd = 9 Bronko Pete 3rd = 2 Indigo Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 1 Eddie Monelli | ||
Thu Nov 10 2011 23:42 | 1st = 1 Eddie Monelli 2nd = 7 Izzys Girl 3rd = 3 Boom Gaspar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kalgoorlie Race 5 - 9 Bountiful Hanover | ||
Thu Nov 10 2011 23:25 | 1st = 9 Bountiful Hanover 2nd = 5 Configuration 3rd = 10 Man In Disguise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 6 Goin Trippin | ||
Thu Nov 10 2011 23:22 | 1st = 6 Goin Trippin 2nd = 4 Topline Beaver 3rd = 1 Coco Joe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 5 Mystical Beauty | ||
Thu Nov 10 2011 23:07 | 1st = 5 Mystical Beauty 2nd = 6 Once Was Wild 3rd = 4 Lady Ashby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 4 Maywyns Future | ||
Thu Nov 10 2011 22:52 | 1st = 4 Maywyns Future 2nd = 6 Rylees Ebony 3rd = 8 Riana Sue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kalgoorlie Race 4 - 4 Livingisfun | ||
Thu Nov 10 2011 22:50 | 1st = 4 Livingisfun 2nd = 7 Saywhatyousee 3rd = 8 Jade Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 11 - 3 Irinka Julia | ||
Thu Nov 10 2011 22:48 | 1st = 3 Irinka Julia 2nd = 8 Kings View 3rd = 4 Collyn Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 1 Quartz King | ||
Thu Nov 10 2011 22:47 | 1st = 1 Quartz King 2nd = 4 Dynamic Catch 3rd = 7 Kirabilli Zeke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 8 Aston Thomas | ||
Thu Nov 10 2011 22:44 | 1st = 8 Aston Thomas 2nd = 2 Tesla 3rd = 7 Mr Winkler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 1 Kidder | ||
Thu Nov 10 2011 22:40 | 1st = 1 Kidder 2nd = 7 Wicked Griffo 3rd = 4 Heron Bend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 5 Hutmaker | ||
Thu Nov 10 2011 22:36 | 1st = 5 Hutmaker 2nd = 7 Stagger 3rd = 8 Pure Stealth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 6 Wave To Elle | ||
Thu Nov 10 2011 22:32 | 1st = 6 Wave To Elle 2nd = 3 Tango Tapper 3rd = 4 Techno Heaton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 7 Dream Master | ||
Thu Nov 10 2011 22:31 | 1st = 7 Dream Master 2nd = 3 Hit Your Head 3rd = 1 Hes Gone Loco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 3 Sheldon Cooper | ||
Thu Nov 10 2011 22:28 | 1st = 3 Sheldon Cooper 2nd = 2 Blue Tongue Boy 3rd = 6 Doc Berkshire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 2 Brahma Boy | ||
Thu Nov 10 2011 22:24 | 1st = 2 Brahma Boy 2nd = 3 Premier Strike 3rd = 8 Pea Shooter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 5 Direct Bullet | ||
Thu Nov 10 2011 22:21 | 1st = 5 Direct Bullet 2nd = 7 Miss Papaya Moon 3rd = 8 Amaki Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 1 Dyna Morris | ||
Thu Nov 10 2011 22:18 | 1st = 1 Dyna Morris 2nd = 6 Adam Meway 3rd = 9 Fyna Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kalgoorlie Race 3 - 2 Fingal | ||
Thu Nov 10 2011 22:17 | 1st = 2 Fingal 2nd = 8 U Rippa 3rd = 9 Celestial Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 4 Rock Roulette | ||
Thu Nov 10 2011 22:14 | 1st = 4 Rock Roulette 2nd = 7 Cork Soaker 3rd = 1 Kim Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 9 - 5 Ultra Bullville | ||
Thu Nov 10 2011 22:13 | 1st = 5 Ultra Bullville 2nd = 8 Segreto 3rd = 4 Sign Of Kai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 1 Cold Fusion | ||
Thu Nov 10 2011 22:11 | 1st = 1 Cold Fusion 2nd = 8 Super Surfer 3rd = 4 Red Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 4 New Recruit | ||
Thu Nov 10 2011 22:08 | 1st = 4 New Recruit 2nd = 6 Shanlyn Sparky 3rd = 8 Bold Vista |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 1 Sheer Magnetic | ||
Thu Nov 10 2011 22:05 | 1st = 1 Sheer Magnetic 2nd = 2 Buckaringa Lad 3rd = 8 Gold Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 7 Elain Allen | ||
Thu Nov 10 2011 21:58 | 1st = 7 Elain Allen 2nd = 3 Good Thing 3rd = 5 Red Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 7 Mudich | ||
Thu Nov 10 2011 21:57 | 1st = 7 Mudich 2nd = 1 Kalambi Tiger 3rd = 6 Sky Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 1 Granduer | ||
Thu Nov 10 2011 21:55 | 1st = 1 Granduer 2nd = 2 Bling It On 3rd = 6 Ebby Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 4 He Knows Uno | ||
Thu Nov 10 2011 21:52 | 1st = 4 He Knows Uno 2nd = 2 Bogie Beltah 3rd = 1 Miss Milkshake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 8 - 2 Kilifi Fire | ||
Thu Nov 10 2011 21:47 | 1st = 2 Kilifi Fire 2nd = 7 Molly Erin 3rd = 10 Kaiulani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 4 Canyenero | ||
Thu Nov 10 2011 21:44 | 1st = 4 Canyenero 2nd = 9 Magwitch 3rd = 8 Beetle Nut |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kalgoorlie Race 2 - 8 Vibrate | ||
Thu Nov 10 2011 21:42 | 1st = 8 Vibrate 3rd = 6 Varekai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 6 Wheres Pancho | ||
Thu Nov 10 2011 21:41 | 1st = 6 Wheres Pancho 2nd = 8 Goosebumps 3rd = 2 Chaos Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 4 Dana Bel | ||
Thu Nov 10 2011 21:38 | 1st = 4 Dana Bel 2nd = 8 Farmor Class 3rd = 6 No Rules League |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 7 Numero Uno Bale | ||
Thu Nov 10 2011 21:35 | 1st = 7 Numero Uno Bale 2nd = 4 Radley Bale 3rd = 1 Flash Drive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 6 Pippa Em | ||
Thu Nov 10 2011 21:34 | 1st = 6 Pippa Em 2nd = 1 Gold Quagmire 3rd = 4 Oxley Rivers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 4 Duffy | ||
Thu Nov 10 2011 21:28 | 1st = 4 Duffy 2nd = 5 Citi Hawk 3rd = 3 Elliot Tee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 8 Millie Grace | ||
Thu Nov 10 2011 21:25 | 1st = 8 Millie Grace 2nd = 4 Irinka Jarryd 3rd = 3 Harrys Pick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 4 Point Two Over | ||
Thu Nov 10 2011 21:22 | 1st = 4 Point Two Over 2nd = 2 Sargent Trigga 3rd = 1 Emmas Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 7 - 10 Aceador | ||
Thu Nov 10 2011 21:17 | 1st = 10 Aceador 2nd = 4 Cheeky Cheeky 3rd = 2 Grinning Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 1 Gail Allen | ||
Thu Nov 10 2011 21:14 | 1st = 1 Gail Allen 2nd = 7 Undisputed Dos 3rd = 9 Moonshine Caddie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kalgoorlie Race 1 - 6 Only Mccool | ||
Thu Nov 10 2011 21:12 | 1st = 6 Only Mccool 2nd = 7 Just Jamie 3rd = 3 Delightful Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 3 Enry Walt | ||
Thu Nov 10 2011 21:11 | 1st = 3 Enry Walt 2nd = 2 Amakler Girl 3rd = 8 Cape Hawke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 8 Sobbing Destiny | ||
Thu Nov 10 2011 21:08 | 1st = 8 Sobbing Destiny 2nd = 2 Alota Courage 3rd = 3 Pure Adrenalin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 3 Portrait Ignites | ||
Thu Nov 10 2011 21:05 | 1st = 3 Portrait Ignites 2nd = 6 Matt Black 3rd = 4 Roman Emperor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 6 - 8 Rich Pickings | ||
Thu Nov 10 2011 21:00 | 1st = 8 Rich Pickings 2nd = 11 Talk To The Hand 3rd = 4 Power Of Babel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 8 Stove Rocks | ||
Thu Nov 10 2011 20:58 | 1st = 8 Stove Rocks 2nd = 4 Kalden Komoto 3rd = 1 My Boy Pedro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 1 Elusive Ethics | ||
Thu Nov 10 2011 20:55 | 1st = 1 Elusive Ethics 2nd = 5 Off My Trout 3rd = 6 Judbury Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 8 Bekim Bale | ||
Thu Nov 10 2011 20:52 | 1st = 8 Bekim Bale 2nd = 2 Dyna Bert 3rd = 6 Zippstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 8 The Cowboy | ||
Thu Nov 10 2011 20:47 | 1st = 8 The Cowboy 2nd = 3 Mataranka Jimmy 3rd = 2 Merrywood John |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 4 Magic Control | ||
Thu Nov 10 2011 20:45 | 1st = 4 Magic Control 2nd = 6 Iso Octane 3rd = 7 Time Will Tell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 8 Brighton Bullet | ||
Thu Nov 10 2011 20:42 | 1st = 8 Brighton Bullet 2nd = 2 Big Poppy Jack 3rd = 4 Proven Lotus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 3 Hotel Alabama | ||
Thu Nov 10 2011 20:39 | 1st = 3 Hotel Alabama 2nd = 2 Charlie Rollens 3rd = 8 Bralyn Ella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 10 - 3 King Point | ||
Thu Nov 10 2011 20:36 | 1st = 3 King Point 2nd = 12 Levis Boy 3rd = 7 Outlier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 6 Dancing Cookie | ||
Thu Nov 10 2011 20:34 | 1st = 6 Dancing Cookie 2nd = 9 Parquinn Lad 3rd = 1 Your Cigar Sir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 5 - 4 Za Marlon | ||
Thu Nov 10 2011 20:30 | 1st = 4 Za Marlon 2nd = 1 Joes Beauty 3rd = 2 Mystical Trick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 8 Dyna Tron | ||
Thu Nov 10 2011 20:28 | 1st = 8 Dyna Tron 2nd = 1 Allen Harper 3rd = 4 David Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 8 Run For It | ||
Thu Nov 10 2011 20:27 | 1st = 8 Run For It 2nd = 7 Sosan 3rd = 3 Wandy Chick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 1 Heres To You | ||
Thu Nov 10 2011 20:25 | 1st = 1 Heres To You 2nd = 8 Maywyn A Motza 3rd = 3 Saltwater Chaos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 3 Stylish Michael | ||
Thu Nov 10 2011 20:22 | 1st = 3 Stylish Michael 2nd = 7 Tadmore Dunoon 3rd = 8 Innisfree Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 4 Tessace | ||
Thu Nov 10 2011 20:17 | 1st = 4 Tessace 2nd = 7 Sir Varno 3rd = 1 Triumphant Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 2 Henry Mallet | ||
Thu Nov 10 2011 20:15 | 1st = 2 Henry Mallet 2nd = 1 Senni Josh 3rd = 6 Kalden Petroni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 1 My Material | ||
Thu Nov 10 2011 20:12 | 1st = 1 My Material 2nd = 6 Blown Off 3rd = 3 Miranda Molly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 5 Echelon | ||
Thu Nov 10 2011 20:09 | 1st = 5 Echelon 2nd = 8 Zipping Lad 3rd = 1 Slick Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 1 Matildas Charm | ||
Thu Nov 10 2011 20:06 | 1st = 1 Matildas Charm 2nd = 3 Bogie King 3rd = 6 Honey Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 4 - 11 Goodsie | ||
Thu Nov 10 2011 20:02 | 1st = 11 Goodsie 2nd = 1 Saint Babe 3rd = 8 Living On Ice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 1 Coda Count | ||
Thu Nov 10 2011 20:00 | 1st = 1 Coda Count 2nd = 8 Hellyeah Sam 3rd = 5 Hellyeah Reggie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 3 Speed Ticket | ||
Thu Nov 10 2011 19:57 | 1st = 3 Speed Ticket 2nd = 8 Sofias Girl 3rd = 6 Opawa Eye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 9 - 2 Majestic Boy | ||
Thu Nov 10 2011 19:57 | 1st = 2 Majestic Boy 2nd = 9 Star Beau 3rd = 10 Wildwood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 8 Sookie | ||
Thu Nov 10 2011 19:55 | 1st = 8 Sookie 2nd = 2 Aston Elite 3rd = 6 Tinashe Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 8 Heres Hayley | ||
Thu Nov 10 2011 19:52 | 1st = 8 Heres Hayley 2nd = 7 Minza Red One 3rd = 4 Gozo Well |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 8 Donnas X Factor | ||
Thu Nov 10 2011 19:47 | 1st = 8 Donnas X Factor 2nd = 1 Six Of The Best 3rd = 2 Crudine Hilton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 5 Bala Bale | ||
Thu Nov 10 2011 19:44 | 1st = 5 Bala Bale 2nd = 7 Rewind 3rd = 2 Simply Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 2 Alota The Best | ||
Thu Nov 10 2011 19:41 | 1st = 2 Alota The Best 2nd = 1 Mercy Rule 3rd = 8 Glen Gallon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 1 Lets Do This | ||
Thu Nov 10 2011 19:38 | 1st = 1 Lets Do This 2nd = 7 Atropos 3rd = 5 Sunday Silence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 8 - 2 Peace Corps | ||
Thu Nov 10 2011 19:37 | 1st = 2 Peace Corps 2nd = 6 Mister T 3rd = 1 Show Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 8 Airbag | ||
Thu Nov 10 2011 19:35 | 1st = 8 Airbag 2nd = 5 Hannah Mclaren 3rd = 3 Koubek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 3 - 1 Pete Of Pan | ||
Thu Nov 10 2011 19:30 | 1st = 1 Pete Of Pan 2nd = 2 Lombo Royal Flush 3rd = 5 Travtiano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 8 Rocket To Excel | ||
Thu Nov 10 2011 19:28 | 1st = 8 Rocket To Excel 2nd = 2 Ozo Good 3rd = 1 Vilgax |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 8 Another Gon | ||
Thu Nov 10 2011 19:27 | 1st = 8 Another Gon 2nd = 7 Cawbourne Levi 3rd = 6 Albies Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 8 Shereen Bale | ||
Thu Nov 10 2011 19:25 | 1st = 8 Shereen Bale 2nd = 10 Mcdoom 3rd = 4 Lektra Johnson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 8 - 1 Friarday | ||
Thu Nov 10 2011 19:22 | 1st = 1 Friarday 2nd = 3 Ambers Kingdom 3rd = 8 Sky Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 4 Irish Jim | ||
Thu Nov 10 2011 19:17 | 1st = 4 Irish Jim 2nd = 2 Stress Less 3rd = 10 Paddy Carmody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 1 Sofia Elise | ||
Thu Nov 10 2011 19:13 | 1st = 1 Sofia Elise 2nd = 3 Violoncello 3rd = 6 Hellyeah Pete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 3 Dyna Erka | ||
Thu Nov 10 2011 19:10 | 1st = 3 Dyna Erka 2nd = 7 Full Embargo 3rd = 4 Dyna Zadak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 5 Allen Elroy | ||
Thu Nov 10 2011 19:07 | 1st = 5 Allen Elroy 2nd = 6 Smoke Home 3rd = 8 Don Chendo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 7 - 4 Bold Statement | ||
Thu Nov 10 2011 19:05 | 1st = 4 Bold Statement 2nd = 5 Bettor Party 3rd = 9 Lively Nights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 4 Coolo | ||
Thu Nov 10 2011 19:03 | 1st = 4 Coolo 2nd = 1 Arvos Africano 3rd = 2 Connemara Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 2 - 2 Aidan Anabettin | ||
Thu Nov 10 2011 18:58 | 1st = 2 Aidan Anabettin 2nd = 6 Sun Bird 3rd = 3 Speedy Atom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 5 Little Mother | ||
Thu Nov 10 2011 18:55 | 1st = 5 Little Mother 2nd = 1 Know Peace 3rd = 4 Freddy John |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 3 Tree Fiddy | ||
Thu Nov 10 2011 18:55 | 1st = 3 Tree Fiddy 2nd = 8 Coastal Lady 3rd = 1 Beckys Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 4 Little Gozzo | ||
Thu Nov 10 2011 18:50 | 1st = 4 Little Gozzo 2nd = 8 Ima Collina 3rd = 3 Just Wanna Dance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 1 Cole Bale | ||
Thu Nov 10 2011 18:47 | 1st = 1 Cole Bale 2nd = 6 Fainting Fancies 3rd = 8 Bandito |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 7 - 15 Rubys A Flirt | ||
Thu Nov 10 2011 18:42 | 1st = 15 Rubys A Flirt 2nd = 9 Dangerously 3rd = 8 Mayan Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 6 Dollar Oh Four | ||
Thu Nov 10 2011 18:38 | 1st = 6 Dollar Oh Four 2nd = 8 Jackson Tyne 3rd = 7 Kaitlyns Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 6 - 11 Praze An Beeble | ||
Thu Nov 10 2011 18:35 | 1st = 11 Praze An Beeble 2nd = 6 Glenlochar 3rd = 7 White Eagle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 1 - 10 Grand Slam Miss | ||
Thu Nov 10 2011 18:32 | 1st = 10 Grand Slam Miss 2nd = 3 Goodtime Paul 3rd = 1 Black And Yellow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 5 Moscardo | ||
Thu Nov 10 2011 18:27 | 1st = 5 Moscardo 2nd = 1 Entice Me Juliet 3rd = 3 Arvos Spice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 1 Lagoon Beach Boy | ||
Thu Nov 10 2011 18:25 | 1st = 1 Lagoon Beach Boy 2nd = 5 Eff Five Warning 3rd = 6 Duchess Makayla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 2 Dallas County | ||
Thu Nov 10 2011 18:20 | 1st = 2 Dallas County 2nd = 4 Armenra 3rd = 3 Mighty Stunner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 7 Aceofadancer | ||
Thu Nov 10 2011 18:14 | 1st = 7 Aceofadancer 2nd = 1 Reuben Jagger 3rd = 2 Mister Rocknroll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 6 Immortal Theory | ||
Thu Nov 10 2011 18:10 | 1st = 6 Immortal Theory 2nd = 8 Avrom Bale 3rd = 4 Rouse Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 6 - 3 Voluminous | ||
Thu Nov 10 2011 18:06 | 1st = 3 Voluminous 2nd = 1 Foxatori 3rd = 11 Madam Tempete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 5 - 2 Secret Desire | ||
Thu Nov 10 2011 18:05 | 1st = 2 Secret Desire 2nd = 8 Bettor Move It 3rd = 6 Noblesse Royale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gold Coast Race 8 - 1 Explosiveness | ||
Thu Nov 10 2011 18:00 | 1st = 1 Explosiveness 2nd = 5 River Franco 3rd = 6 Black Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 8 Ida Rose | ||
Thu Nov 10 2011 17:57 | 1st = 8 Ida Rose 2nd = 4 Baker Shiraz 3rd = 2 Major Contender |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 5 Firemans Salute | ||
Thu Nov 10 2011 17:55 | 1st = 5 Firemans Salute 2nd = 2 Big Gift 3rd = 6 My Jack Attack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 8 - 9 Mabrook | ||
Thu Nov 10 2011 17:52 | 1st = 9 Mabrook 2nd = 5 Nikalongthebeach 3rd = 10 Torida El |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 2 Maria Bale | ||
Thu Nov 10 2011 17:49 | 1st = 2 Maria Bale 2nd = 3 Super Rico 3rd = 1 Dirty Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 7 - 6 Hidden Rewards | ||
Thu Nov 10 2011 17:45 | 1st = 6 Hidden Rewards 2nd = 4 Monnie 3rd = 9 Glendale Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 5 Mcelle | ||
Thu Nov 10 2011 17:42 | 1st = 5 Mcelle 2nd = 3 Marinas Pride 3rd = 8 Smiling Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 4 - 10 Three Jewels | ||
Thu Nov 10 2011 17:40 | 1st = 10 Three Jewels 2nd = 7 Unconditional Love 3rd = 13 Lyness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 7 - 1 Salohcin | ||
Thu Nov 10 2011 17:37 | 1st = 1 Salohcin 2nd = 6 Shifting Sand 3rd = 10 Guilty Rama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 10 - 4 Ballerina Shadow | ||
Thu Nov 10 2011 17:36 | 1st = 4 Ballerina Shadow 2nd = 1 Queen Amy 3rd = 8 Suzie Roxon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 1 Hot Grille | ||
Thu Nov 10 2011 17:31 | 1st = 1 Hot Grille 2nd = 3 Spitfire Jack 3rd = 6 Jaqui Stress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 5 - 1 Kranji Dude | ||
Thu Nov 10 2011 17:27 | 1st = 1 Kranji Dude 2nd = 13 Red Cheeks 3rd = 5 Beyond The Call |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 2 Another Breeze | ||
Thu Nov 10 2011 17:25 | 1st = 2 Another Breeze 2nd = 3 Homebush Fraser 3rd = 4 Basilio Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 2 Rods Red Rocket | ||
Thu Nov 10 2011 17:24 | 1st = 2 Rods Red Rocket 2nd = 1 Mr Devious 3rd = 3 Bye George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gold Coast Race 7 - 4 Tijuana Turbo | ||
Thu Nov 10 2011 17:20 | 1st = 4 Tijuana Turbo 2nd = 10 Im No Question 3rd = 8 A Promising Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 7 - 1 Coll And Tiree | ||
Thu Nov 10 2011 17:17 | 1st = 1 Coll And Tiree 2nd = 4 Our Inheritance 3rd = 8 Fantastic Porscha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 9 - 1 Elite Guru | ||
Thu Nov 10 2011 17:16 | 1st = 1 Elite Guru 2nd = 2 Wrecks Reward 3rd = 7 Mini Armatree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 4 Jobs Right | ||
Thu Nov 10 2011 17:12 | 1st = 4 Jobs Right 2nd = 10 Leveltwo 3rd = 3 Tokyo Drift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 3 - 4 Suidelike Meisie | ||
Thu Nov 10 2011 17:10 | 1st = 4 Suidelike Meisie 2nd = 2 Greg Brydon 3rd = 6 J DS Chrimar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 6 Flying Control | ||
Thu Nov 10 2011 17:09 | 1st = 6 Flying Control 2nd = 8 Faceman Peck 3rd = 2 Free Roll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 6 - 14 Beebees Last | ||
Thu Nov 10 2011 17:05 | 1st = 14 Beebees Last 2nd = 3 Willywynya 3rd = 12 Fertiro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 1 Ticas Girl | ||
Thu Nov 10 2011 17:02 | 1st = 1 Ticas Girl 2nd = 3 Sir Honeybadger 3rd = 2 Nice Gesture |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 4 Emily Baxter | ||
Thu Nov 10 2011 17:00 | 1st = 4 Emily Baxter 2nd = 2 Three Inch Nail 3rd = 1 Know Which |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 6 - 4 Orion Star | ||
Thu Nov 10 2011 16:57 | 1st = 4 Orion Star 2nd = 8 Nedra Nova 3rd = 6 The Dreamtime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 8 - 3 Spring Ferrari | ||
Thu Nov 10 2011 16:56 | 1st = 3 Spring Ferrari 2nd = 5 Midnight Capers 3rd = 2 Kool Mel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 7 - 3 Breeze Up | ||
Thu Nov 10 2011 16:54 | 1st = 3 Breeze Up 2nd = 2 Kiev 3rd = 6 Gallant Spur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 8 Jalyn Jones | ||
Thu Nov 10 2011 16:51 | 1st = 8 Jalyn Jones 2nd = 5 Livio Bale 3rd = 7 Riverdale Jimmy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 11 - 14 Proud Quilt | ||
Thu Nov 10 2011 16:50 | 1st = 14 Proud Quilt 2nd = 10 Topnotch Jewel 3rd = 8 Dream Defence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 4 - 2 De Spare | ||
Thu Nov 10 2011 16:47 | 1st = 2 De Spare 2nd = 6 Rock City 3rd = 12 Ambers Cove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 2 Jezzadora | ||
Thu Nov 10 2011 16:44 | 1st = 2 Jezzadora 2nd = 4 Hes My Future 3rd = 7 Rose Of Heather |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 2 - 9 Aquataine | ||
Thu Nov 10 2011 16:42 | 1st = 9 Aquataine 2nd = 11 Doli 3rd = 6 Margaritaville |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gold Coast Race 6 - 8 Jasper In Flight | ||
Thu Nov 10 2011 16:40 | 1st = 8 Jasper In Flight 2nd = 7 Commander In Chief 3rd = 6 Hitemup |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 8 Walkaway Again | ||
Thu Nov 10 2011 16:39 | 1st = 8 Walkaway Again 2nd = 5 Majak Magic 3rd = 1 Speed Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 6 - 11 Saddle The Stars | ||
Thu Nov 10 2011 16:37 | 1st = 11 Saddle The Stars 2nd = 7 Must Have 3rd = 15 Golden Calibre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 7 - 8 Huggle | ||
Thu Nov 10 2011 16:35 | 1st = 8 Huggle 2nd = 6 Blackrain Titan 3rd = 2 Laurel Ayres |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 1 Black Shelleen | ||
Thu Nov 10 2011 16:32 | 1st = 1 Black Shelleen 2nd = 5 Magic You 3rd = 6 Alisaray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 3 Richrocknrustler | ||
Thu Nov 10 2011 16:32 | 1st = 3 Richrocknrustler 2nd = 5 Lilys Trouble 3rd = 1 Kid Tycon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 2 So Oh | ||
Thu Nov 10 2011 16:29 | 1st = 2 So Oh 2nd = 3 Dillan Bale 3rd = 8 Classy Dude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 5 - 1 Both | ||
Thu Nov 10 2011 16:25 | 1st = 1 Both 2nd = 2 Double Your Bag 3rd = 3 Pegunny Spur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 7 Solution | ||
Thu Nov 10 2011 16:22 | 1st = 7 Solution 2nd = 5 Swip Lorian 3rd = 1 Sneaky Wilson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 10 - 4 Caesars Bracelet | ||
Thu Nov 10 2011 16:22 | 1st = 4 Caesars Bracelet 2nd = 1 Tarport Spirit 3rd = 12 Strathcullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 8 Miss Morse | ||
Thu Nov 10 2011 16:20 | 1st = 8 Miss Morse 2nd = 2 Secret Raider 3rd = 4 Dazee Agogo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 5 - 7 Jaccka Murray | ||
Thu Nov 10 2011 16:17 | 1st = 7 Jaccka Murray 2nd = 8 Captain Clancy 3rd = 6 Blucolla Tigerpie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 6 - 4 Big Tommie | ||
Thu Nov 10 2011 16:15 | 1st = 4 Big Tommie 2nd = 7 Jordys Gift 3rd = 1 Lucy Roxon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 6 - 1 Underthetuscansun | ||
Thu Nov 10 2011 16:14 | 1st = 1 Underthetuscansun 2nd = 3 Thats Cricket 3rd = 9 Mindreader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 7 Wee Maddie | ||
Thu Nov 10 2011 16:11 | 1st = 7 Wee Maddie 2nd = 5 Elisa Bale 3rd = 1 Mambo Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 1 - 6 Bronze Seeker | ||
Thu Nov 10 2011 16:10 | 1st = 6 Bronze Seeker 2nd = 4 Mahogany 3rd = 7 Hezfullarunning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 3 - 2 Bustabill | ||
Thu Nov 10 2011 16:07 | 1st = 2 Bustabill 2nd = 4 Bayfield 3rd = 8 Phenomenal Anemone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 6 Smoke | ||
Thu Nov 10 2011 16:04 | 1st = 6 Smoke 2nd = 7 Mega Flame 3rd = 2 Bit Of Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 4 Gentle Hand | ||
Thu Nov 10 2011 16:02 | 1st = 4 Gentle Hand 2nd = 8 Dyna Groll 3rd = 3 Ohoka Zoe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gold Coast Race 5 - 7 Horace Foxley | ||
Thu Nov 10 2011 16:00 | 1st = 7 Horace Foxley 2nd = 2 Right To Go 3rd = 3 Glenburns Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 7 Looking Magical | ||
Thu Nov 10 2011 15:59 | 1st = 7 Looking Magical 2nd = 1 Sir Sir Hannibal 3rd = 2 Derricks Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 5 - 9 Orchard Street | ||
Thu Nov 10 2011 15:57 | 1st = 9 Orchard Street 2nd = 11 Prince Of Hope 3rd = 6 Chatrang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 9 Big Smile Please | ||
Thu Nov 10 2011 15:52 | 1st = 9 Big Smile Please 2nd = 7 Wanabastrongone 3rd = 5 Excel Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 5 - 6 Cols Gift | ||
Thu Nov 10 2011 15:51 | 1st = 6 Cols Gift 2nd = 5 Helens Gift 3rd = 7 Shady Rest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 2 Fizzing Wizzbees | ||
Thu Nov 10 2011 15:49 | 1st = 2 Fizzing Wizzbees 2nd = 1 Nevil Longbottom 3rd = 5 Malibu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 4 - 3 Jenelle | ||
Thu Nov 10 2011 15:45 | 1st = 3 Jenelle 2nd = 4 Mundi Gully 3rd = 5 Streetfire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 9 - 14 Motu Pathfinder | ||
Thu Nov 10 2011 15:44 | 1st = 14 Motu Pathfinder 2nd = 11 Lady Davinci 3rd = 3 Albie Al |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 4 - 3 Dynamite Dude | ||
Thu Nov 10 2011 15:40 | 1st = 3 Dynamite Dude 2nd = 10 Umi 3rd = 1 Fulsome |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 5 - 8 Our Girl Charlize | ||
Thu Nov 10 2011 15:35 | 1st = 8 Our Girl Charlize 2nd = 6 Baize 3rd = 15 Hope She Does |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 3 Diamond Fury | ||
Thu Nov 10 2011 15:34 | 1st = 3 Diamond Fury 2nd = 4 Liberty 3rd = 8 Cassies Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 8 Wee Ping Doll | ||
Thu Nov 10 2011 15:30 | 1st = 8 Wee Ping Doll 2nd = 7 Les Baxter 3rd = 2 Gentle Attack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 2 - 1 Mannar Mia | ||
Thu Nov 10 2011 15:30 | 1st = 1 Mannar Mia 2nd = 5 Pegatrick 3rd = 9 Black Magic Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 4 - 2 Wheres Tammy | ||
Thu Nov 10 2011 15:27 | 1st = 2 Wheres Tammy 2nd = 4 Cool Killer 3rd = 7 Gazmick Linda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gold Coast Race 4 - 11 Whata Major Tease | ||
Thu Nov 10 2011 15:25 | 1st = 11 Whata Major Tease 2nd = 3 Shakenloose 3rd = 7 Krilich |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 4 - 1 Le Remas | ||
Thu Nov 10 2011 15:20 | 1st = 1 Le Remas 2nd = 7 Twizzle 3rd = 4 Neverending Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 1 Bowstreet Sentry | ||
Thu Nov 10 2011 15:19 | 1st = 1 Bowstreet Sentry 2nd = 8 Simply Kiddo 3rd = 5 Pure Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 6 Kreuzer | ||
Thu Nov 10 2011 15:15 | 1st = 6 Kreuzer 2nd = 5 Dead Mans Hand 3rd = 8 All Our Mates |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 8 - 2 Lively Gnp | ||
Thu Nov 10 2011 15:13 | 1st = 2 Lively Gnp 2nd = 1 Mackenzie Jacob 3rd = 15 Eyre County |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 3 - 1 Falon Terror | ||
Thu Nov 10 2011 15:10 | 1st = 1 Falon Terror 2nd = 3 Dunkit 3rd = 5 Frankie Me Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 3 - 7 Vintage Dude | ||
Thu Nov 10 2011 15:09 | 1st = 7 Vintage Dude 2nd = 5 Casual Date 3rd = 1 Oby Roxon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 7 Nippa Mary | ||
Thu Nov 10 2011 15:05 | 1st = 7 Nippa Mary 2nd = 4 Assert 3rd = 3 Anytime Will Do |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 3 - 12 Singing Creek | ||
Thu Nov 10 2011 15:05 | 1st = 12 Singing Creek 2nd = 5 Rayleigh Dancer 3rd = 10 Shadon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 6 Silent Witch | ||
Thu Nov 10 2011 15:02 | 1st = 6 Silent Witch 2nd = 7 Choctane 3rd = 3 Kava King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 4 - 5 Anatomic | ||
Thu Nov 10 2011 15:00 | 1st = 5 Anatomic 2nd = 1 Ziprossa 3rd = 15 Smart Money |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 1 - 8 De Mews | ||
Thu Nov 10 2011 14:55 | 1st = 8 De Mews 2nd = 2 Satellite City 3rd = 7 Bromance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 9 - 9 Alignadreams | ||
Thu Nov 10 2011 14:55 | 1st = 9 Alignadreams 2nd = 5 Maude 3rd = 1 Deputy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 2 - 6 Fancy Tango | ||
Thu Nov 10 2011 14:52 | 1st = 6 Fancy Tango 2nd = 4 Flying Nitro 3rd = 1 Nyad Supreme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gold Coast Race 3 - 4 Runemdown | ||
Thu Nov 10 2011 14:50 | 1st = 4 Runemdown 2nd = 11 Pemberton 3rd = 5 Political Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 3 - 5 Diamond Diggler | ||
Thu Nov 10 2011 14:45 | 1st = 5 Diamond Diggler 2nd = 3 Quick Shakes 3rd = 8 Chantoozie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 1 Yorgi Milo | ||
Thu Nov 10 2011 14:42 | 1st = 1 Yorgi Milo 2nd = 5 Turbo Boy 3rd = 2 Jacka Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 2 Demolition Babe | ||
Thu Nov 10 2011 14:40 | 1st = 2 Demolition Babe 2nd = 7 Millionsofhilites 3rd = 6 Dawnis Breaking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 7 - 2 Little Tess | ||
Thu Nov 10 2011 14:36 | 1st = 2 Little Tess 2nd = 1 Royal Cynic 3rd = 11 Enoughs Enuff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 2 - 1 Feuer Drache | ||
Thu Nov 10 2011 14:35 | 1st = 1 Feuer Drache 2nd = 4 Craiglea Gal 3rd = 2 Maricopa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 1 - 4 Mighty Mikayla | ||
Thu Nov 10 2011 14:33 | 1st = 4 Mighty Mikayla 2nd = 6 Love My Way 3rd = 8 Total Sensation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 2 - 1 Joeannas Boy | ||
Thu Nov 10 2011 14:30 | 1st = 1 Joeannas Boy 2nd = 7 Itsokaytobemates 3rd = 2 Fist of Rage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 3 - 8 New Age Rocka | ||
Thu Nov 10 2011 14:25 | 1st = 8 New Age Rocka 2nd = 7 Atreyu 3rd = 5 Country Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 8 - 6 Beyond Belief | ||
Thu Nov 10 2011 14:20 | 1st = 6 Beyond Belief 2nd = 9 Merinda 3rd = 1 Christine Rankin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 2 Blonde Potter | ||
Thu Nov 10 2011 14:17 | 1st = 2 Blonde Potter 2nd = 5 Irinka Brian 3rd = 8 Dr Lynette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gold Coast Race 2 - 9 Dawntildusk | ||
Thu Nov 10 2011 14:15 | 1st = 9 Dawntildusk 2nd = 3 Travisty 3rd = 11 Star Of Jordaine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 2 - 4 Rockstardom | ||
Thu Nov 10 2011 14:10 | 1st = 4 Rockstardom 2nd = 6 Daley 3rd = 7 Mantras |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 10 Lil Miss Terror | ||
Thu Nov 10 2011 14:05 | 1st = 10 Lil Miss Terror 2nd = 8 Wide Grin 3rd = 11 Hollywood Gossip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 6 - 4 Radar | ||
Thu Nov 10 2011 14:01 | 1st = 4 Radar 2nd = 1 Tor Riley 3rd = 16 Frizzante |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 1 - 7 Sir Van Tees | ||
Thu Nov 10 2011 14:00 | 1st = 7 Sir Van Tees 2nd = 1 Che Casino 3rd = 4 Donostia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 2 Tell em Tom | ||
Thu Nov 10 2011 13:58 | 1st = 2 Tell em Tom 2nd = 5 Speedastic 3rd = 3 California Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 1 - 6 Aldebaran Dream | ||
Thu Nov 10 2011 13:55 | 1st = 6 Aldebaran Dream 2nd = 8 Apollorita 3rd = 5 Carmen Electra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 2 - 12 Diamond Springs | ||
Thu Nov 10 2011 13:50 | 1st = 12 Diamond Springs 2nd = 1 Cisco 3rd = 13 Snow Empress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 7 - 9 Brackenwood | ||
Thu Nov 10 2011 13:45 | 1st = 9 Brackenwood 2nd = 11 Pesciolini 3rd = 5 Barrister |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 2 Krakouer Magic | ||
Thu Nov 10 2011 13:42 | 1st = 2 Krakouer Magic 2nd = 5 Miss Firecracker 3rd = 3 Hotlips Cutie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gold Coast Race 1 - 9 Trendy Fella | ||
Thu Nov 10 2011 13:40 | 1st = 9 Trendy Fella 2nd = 10 Rocky Melton 3rd = 11 Serve It Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 1 - 2 French Tang | ||
Thu Nov 10 2011 13:35 | 1st = 2 French Tang 2nd = 6 Unoaked 3rd = 1 Bia Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 7 Dollars For Ever | ||
Thu Nov 10 2011 13:30 | 1st = 7 Dollars For Ever 2nd = 5 Secret Tom 3rd = 8 Alittleponder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 5 - 11 All Star Man | ||
Thu Nov 10 2011 13:27 | 1st = 11 All Star Man 2nd = 4 Donegals Guest 3rd = 12 Rockin Roll Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 2 Only Bluffing | ||
Thu Nov 10 2011 13:24 | 1st = 2 Only Bluffing 2nd = 3 Walkaway True 3rd = 4 Valletta Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 1 - 7 Shady Favour | ||
Thu Nov 10 2011 13:15 | 1st = 7 Shady Favour 2nd = 4 Net Worth 3rd = 3 Coventry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 6 - 2 The Mailman | ||
Thu Nov 10 2011 13:10 | 1st = 2 The Mailman 2nd = 6 Aphelion 3rd = 1 Gusto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 4 Kentucky Woman | ||
Thu Nov 10 2011 13:05 | 1st = 4 Kentucky Woman 2nd = 5 Dr Gosso 3rd = 7 Sieger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 4 - 6 Me Old Mate | ||
Thu Nov 10 2011 12:51 | 1st = 6 Me Old Mate 2nd = 4 Micky Blue Eyes 3rd = 7 Oursue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 5 - 4 Coatofmanycolours | ||
Thu Nov 10 2011 12:35 | 1st = 4 Coatofmanycolours 2nd = 2 Profundo 3rd = 6 Scareaway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 3 - 11 Bettors Fire | ||
Thu Nov 10 2011 12:17 | 1st = 11 Bettors Fire 2nd = 13 Bon Jovi 3rd = 2 Bianca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 8 - 8 Benny Rox | ||
Thu Nov 10 2011 12:09 | 1st = 8 Benny Rox 2nd = 2 Jabu 3rd = 9 Winsome Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 4 - 13 Shezregal | ||
Thu Nov 10 2011 12:00 | 1st = 13 Shezregal 2nd = 4 No Excuses 3rd = 11 Sharbeela |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 7 - 3 Matanuska | ||
Thu Nov 10 2011 11:52 | 1st = 3 Matanuska 2nd = 1 Ollie Fonz 3rd = 2 Pressure Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 2 - 4 Alchemist | ||
Thu Nov 10 2011 11:42 | 1st = 4 Alchemist 2nd = 14 Here We Go Again 3rd = 12 Collect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 6 - 9 Mr Chino | ||
Thu Nov 10 2011 11:34 | 1st = 9 Mr Chino 2nd = 7 Cafe Chic 3rd = 4 Lochinvar Laredo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 3 - 13 Royal Delite | ||
Thu Nov 10 2011 11:25 | 1st = 13 Royal Delite 2nd = 6 Good One Glady 3rd = 5 Sechura |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 5 - 8 Captain Coutts | ||
Thu Nov 10 2011 11:17 | 1st = 8 Captain Coutts 2nd = 3 Karma Rhode 3rd = 1 Bad State |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ashburton Race 1 - 2 Mel Gibson | ||
Thu Nov 10 2011 11:07 | 1st = 2 Mel Gibson 2nd = 4 Suzannah 3rd = 10 Em Tha Great |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 4 - 7 Delichon Urbica | ||
Thu Nov 10 2011 10:59 | 1st = 7 Delichon Urbica 2nd = 8 Glorianna 3rd = 6 Stormy Rhode |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 2 - 7 Stuertzer | ||
Thu Nov 10 2011 10:50 | 1st = 7 Stuertzer 2nd = 5 Palm Island 3rd = 10 Lady Nimbus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 3 - 5 Roy Hobbes | ||
Thu Nov 10 2011 10:42 | 1st = 5 Roy Hobbes 2nd = 1 Fijian Sam 3rd = 4 Agent Victor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 2 - 6 Run For Us | ||
Thu Nov 10 2011 10:24 | 1st = 6 Run For Us 2nd = 8 Thanks Mercedes 3rd = 1 Frizzle Frazzle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 1 - 11 Special Draw | ||
Thu Nov 10 2011 10:15 | 1st = 11 Special Draw 2nd = 1 Szyslak 3rd = 2 Shelved |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 1 - 8 Tigers Idol | ||
Thu Nov 10 2011 10:07 | 1st = 8 Tigers Idol 2nd = 1 Moon Warrower 3rd = 4 Forecaster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 5 Cetane | ||
Thu Nov 10 2011 0:37 | 1st = 5 Cetane 2nd = 3 Tinkler 3rd = 7 Devine Wreck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 1 Legadema | ||
Thu Nov 10 2011 0:12 | 1st = 1 Legadema 2nd = 2 Riverside Belle 3rd = 4 Names Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 6 High Ignition | ||
Mon Oct 10 2011 22:44 | 1st = 6 High Ignition 2nd = 2 Leggy Elle 3rd = 3 Bubsy Wubsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 1 Secret Web | ||
Mon Oct 10 2011 22:38 | 1st = 1 Secret Web 2nd = 6 Beaver Nugget 3rd = 5 Heza Wild One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 5 Rulla Cool Tess | ||
Mon Oct 10 2011 22:32 | 1st = 5 Rulla Cool Tess 2nd = 4 Genista Flight 3rd = 7 Create Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 8 Trubbo | ||
Mon Oct 10 2011 22:26 | 1st = 8 Trubbo 2nd = 3 Darlin Bale 3rd = 4 Smartbucks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 1 Alota Courage | ||
Mon Oct 10 2011 22:20 | 1st = 1 Alota Courage 2nd = 4 Smart Assignment 3rd = 2 Five Gold Rings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 1 Gold Challenge | ||
Mon Oct 10 2011 22:15 | 1st = 1 Gold Challenge 2nd = 3 Remember Naz 3rd = 5 Madelin Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 10 - 3 Bit Rich | ||
Mon Oct 10 2011 22:10 | 1st = 3 Bit Rich 2nd = 7 Sams Conquest 3rd = 6 Prank Call |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 7 Super Nitro | ||
Mon Oct 10 2011 22:06 | 1st = 7 Super Nitro 2nd = 5 Wreckage 3rd = 3 Jedman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 7 Jack Swagger | ||
Mon Oct 10 2011 22:02 | 1st = 7 Jack Swagger 2nd = 8 Watch Me Burn 3rd = 5 Soho Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 2 Holota Rosie | ||
Mon Oct 10 2011 21:58 | 1st = 2 Holota Rosie 2nd = 5 Brindle Bolta 3rd = 8 Sour Pop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 8 Another Innings | ||
Mon Oct 10 2011 21:54 | 1st = 8 Another Innings 2nd = 7 Amaranth 3rd = 5 Senni Josh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 9 - 2 Lagoon Lowanna | ||
Mon Oct 10 2011 21:50 | 1st = 2 Lagoon Lowanna 2nd = 7 Inspiring Miley 3rd = 6 Jarrah Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 7 Bouncer Norris | ||
Mon Oct 10 2011 21:46 | 1st = 7 Bouncer Norris 2nd = 1 Top Pledge 3rd = 8 Octane Baby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 4 Mini Pod | ||
Mon Oct 10 2011 21:42 | 1st = 4 Mini Pod 2nd = 7 Heavy Weight 3rd = 1 Pedros Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 1 Lika Whisper | ||
Mon Oct 10 2011 21:38 | 1st = 1 Lika Whisper 2nd = 7 Centennial Bark 3rd = 8 Rob Pines |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 8 Red Lesta | ||
Mon Oct 10 2011 21:34 | 1st = 8 Red Lesta 2nd = 5 Tinker Bale 3rd = 3 Adjust |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 8 - 5 Benchmark | ||
Mon Oct 10 2011 21:30 | 1st = 5 Benchmark 2nd = 3 Good Queen Bess 3rd = 7 Vee Bee Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 7 First Incision | ||
Mon Oct 10 2011 21:26 | 1st = 7 First Incision 2nd = 5 Le Pippy 3rd = 8 Roxys Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 3 Migaloo Magic | ||
Mon Oct 10 2011 21:22 | 1st = 3 Migaloo Magic 2nd = 8 High Riser 3rd = 1 Charmed Im Sure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 6 Harrys Pick | ||
Mon Oct 10 2011 21:18 | 1st = 6 Harrys Pick 2nd = 8 Hidden Words 3rd = 4 Kenzo Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 1 Kid Rockdale | ||
Mon Oct 10 2011 21:14 | 1st = 1 Kid Rockdale 2nd = 8 Dyna Ariel 3rd = 4 Emerley Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 7 - 7 Noble Pedro | ||
Mon Oct 10 2011 21:10 | 1st = 7 Noble Pedro 2nd = 1 Funtastic Shiraz 3rd = 6 Blackalls Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 4 Aston Ainslie | ||
Mon Oct 10 2011 21:06 | 1st = 4 Aston Ainslie 2nd = 1 Wongawilli Bruno 3rd = 3 Smokey Cheese |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 5 Unrelenting | ||
Mon Oct 10 2011 21:02 | 1st = 5 Unrelenting 2nd = 3 Degas Vegas 3rd = 9 Lucky George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 4 Shanlyn Joaney | ||
Mon Oct 10 2011 20:58 | 1st = 4 Shanlyn Joaney 2nd = 2 Go Surf 3rd = 8 Citi Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 2 Grevillea Bale | ||
Mon Oct 10 2011 20:54 | 1st = 2 Grevillea Bale 2nd = 1 Aston Elite 3rd = 3 My Boy Pedro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 6 - 6 Loathsome | ||
Mon Oct 10 2011 20:50 | 1st = 6 Loathsome 2nd = 7 Dyna Hackett 3rd = 1 Imagining |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 1 She Aint Late | ||
Mon Oct 10 2011 20:46 | 1st = 1 She Aint Late 2nd = 7 Delfina Bale 3rd = 6 Spark Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 5 Storm Surge | ||
Mon Oct 10 2011 20:42 | 1st = 5 Storm Surge 2nd = 4 Kipenzi 3rd = 3 Loud Proud Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 4 Pippis Gold | ||
Mon Oct 10 2011 20:38 | 1st = 4 Pippis Gold 2nd = 8 National Vision 3rd = 2 Kialdu Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 5 Ity Bity Bamsy | ||
Mon Oct 10 2011 20:34 | 1st = 5 Ity Bity Bamsy 2nd = 8 Surfin Gear 3rd = 1 Jakiah Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 5 - 2 Flavours | ||
Mon Oct 10 2011 20:30 | 1st = 2 Flavours 2nd = 1 Molly Paisley 3rd = 4 Joe Blow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 1 Proven Maddy | ||
Mon Oct 10 2011 20:26 | 1st = 1 Proven Maddy 2nd = 2 King Kanga 3rd = 5 Alvaro Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 2 Dashing Prince | ||
Mon Oct 10 2011 20:22 | 1st = 2 Dashing Prince 2nd = 1 Ruby The Bomb 3rd = 7 Riana Sue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 3 Wynburn Jet | ||
Mon Oct 10 2011 20:18 | 1st = 3 Wynburn Jet 2nd = 5 Proven Lotus 3rd = 4 Miss Astro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 6 Bella Kelona | ||
Mon Oct 10 2011 20:14 | 1st = 6 Bella Kelona 2nd = 3 Belalie Boy 3rd = 5 Naveed Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 4 - 5 Jett Mode | ||
Mon Oct 10 2011 20:10 | 1st = 5 Jett Mode 2nd = 1 Gold Viking 3rd = 2 Garland Beau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 1 Top Avenger | ||
Mon Oct 10 2011 20:06 | 1st = 1 Top Avenger 2nd = 4 Rodionova 3rd = 7 Shanlyn Regal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 3 Aetatis | ||
Mon Oct 10 2011 20:02 | 1st = 3 Aetatis 2nd = 5 Aladdins Queen 3rd = 1 Premier Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 4 Topline Beaver | ||
Mon Oct 10 2011 19:58 | 1st = 4 Topline Beaver 2nd = 2 Magwitch 3rd = 1 Lepatata |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 1 Emmas A Flyer | ||
Mon Oct 10 2011 19:54 | 1st = 1 Emmas A Flyer 2nd = 8 Tripping Cowboy 3rd = 4 Nirimba Slayer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 3 - 1 Dark Chequer | ||
Mon Oct 10 2011 19:50 | 1st = 1 Dark Chequer 2nd = 5 Release The Heat 3rd = 3 Hardaway Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 7 Larkhill Paddy | ||
Mon Oct 10 2011 19:46 | 1st = 7 Larkhill Paddy 2nd = 8 Darcy Bale 3rd = 5 Solid Boof |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 9 Marry Me Ally | ||
Mon Oct 10 2011 19:42 | 1st = 9 Marry Me Ally 2nd = 8 Air Morton 3rd = 3 Battle Gear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 6 Jethro | ||
Mon Oct 10 2011 19:38 | 1st = 6 Jethro 2nd = 7 Millie Grace 3rd = 1 Stynes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 8 Shamiras Son | ||
Mon Oct 10 2011 19:34 | 1st = 8 Shamiras Son 2nd = 4 Dyna Bruce 3rd = 1 Spotted Kasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 2 - 4 Spring Blueboy | ||
Mon Oct 10 2011 19:30 | 1st = 4 Spring Blueboy 2nd = 3 Sugar Ray Cool 3rd = 1 Harry Octane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 5 Scarlet Maid | ||
Mon Oct 10 2011 19:26 | 1st = 5 Scarlet Maid 2nd = 7 Amberly Queen 3rd = 2 Selsi Surfer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 2 Sooty Smith | ||
Mon Oct 10 2011 19:23 | 1st = 2 Sooty Smith 2nd = 3 Snap to It 3rd = 10 Arcadia Enforcer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 2 Crystal Peak | ||
Mon Oct 10 2011 19:19 | 1st = 2 Crystal Peak 2nd = 7 Special Gem 3rd = 4 Wheres Kade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 3 Entrust | ||
Mon Oct 10 2011 19:16 | 1st = 3 Entrust 2nd = 8 Whats Up Joe 3rd = 2 Toe Tag |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 1 - 8 Hardaway Dutches | ||
Mon Oct 10 2011 19:13 | 1st = 8 Hardaway Dutches 2nd = 2 Remember My Name 3rd = 5 Big Debrowski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 8 - 3 Annual Vacation | ||
Mon Oct 10 2011 19:08 | 1st = 3 Annual Vacation 2nd = 5 Roslei Don 3rd = 6 Big Bad Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 6 Rockstar Babe | ||
Mon Oct 10 2011 19:05 | 1st = 6 Rockstar Babe 2nd = 8 Aston Caviar 3rd = 3 All Inn Bye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 1 Nirra Meg | ||
Mon Oct 10 2011 19:02 | 1st = 1 Nirra Meg 2nd = 6 Arolok Lady 3rd = 2 Cochise County |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 7 Estevez | ||
Mon Oct 10 2011 18:58 | 1st = 7 Estevez 2nd = 1 Tippett 3rd = 3 Give Me Lip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 1 Buck Fever | ||
Mon Oct 10 2011 18:52 | 1st = 1 Buck Fever 2nd = 3 Grovebrook King 3rd = 5 Love My Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 2 Maxziva | ||
Mon Oct 10 2011 18:46 | 1st = 2 Maxziva 2nd = 1 Loveable Lyn 3rd = 8 Darlyn Chris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 7 - 5 Turismo | ||
Mon Oct 10 2011 18:41 | 1st = 5 Turismo 2nd = 11 Tara Village 3rd = 7 Robbery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 1 Trumby | ||
Mon Oct 10 2011 18:36 | 1st = 1 Trumby 2nd = 6 Bree Bale 3rd = 2 Allen Ernesto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 7 Rustic Shiraz | ||
Mon Oct 10 2011 18:32 | 1st = 7 Rustic Shiraz 2nd = 2 Barbella Osti 3rd = 4 Heavy Duties |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 5 Blosss Benson | ||
Mon Oct 10 2011 18:26 | 1st = 5 Blosss Benson 2nd = 7 Allen Banter 3rd = 4 Pure Stealth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 4 Irinka Gabby | ||
Mon Oct 10 2011 18:17 | 1st = 4 Irinka Gabby 2nd = 6 Mr Kibble Man 3rd = 3 Never Sure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 6 - 5 Pole Dancer | ||
Mon Oct 10 2011 18:11 | 1st = 5 Pole Dancer 2nd = 8 Lavros Conquest 3rd = 3 Dellas Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 2 Lightwood Mick | ||
Mon Oct 10 2011 18:08 | 1st = 2 Lightwood Mick 2nd = 3 Bully Boy 3rd = 5 Samantha Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 7 - 5 Bylong Astar | ||
Mon Oct 10 2011 18:03 | 1st = 5 Bylong Astar 2nd = 8 Kimberly Street 3rd = 2 Beach Baby Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 9 Into The Sunset | ||
Mon Oct 10 2011 18:00 | 1st = 9 Into The Sunset 2nd = 1 Jordys Gift 3rd = 3 Mr Knocka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 2 Justa Working Guy | ||
Mon Oct 10 2011 17:52 | 1st = 2 Justa Working Guy 2nd = 1 Modernism 3rd = 7 Signs From Above |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 5 Sisco Turbo | ||
Mon Oct 10 2011 17:49 | 1st = 5 Sisco Turbo 2nd = 8 Major Monogram 3rd = 4 Destructinator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 7 - 2 Subic Bay | ||
Mon Oct 10 2011 17:45 | 1st = 2 Subic Bay 2nd = 14 Brocks Star 3rd = 3 Lifou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 5 - 12 The Best Chance | ||
Mon Oct 10 2011 17:40 | 1st = 12 The Best Chance 2nd = 5 Hillview Aussie 3rd = 11 Barn Burster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 1 Jackies Girl | ||
Mon Oct 10 2011 17:37 | 1st = 1 Jackies Girl 2nd = 7 Sir Norris 3rd = 2 Gemma Teller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 8 - 5 Just Wal | ||
Mon Oct 10 2011 17:33 | 1st = 5 Just Wal 2nd = 11 Greek To Me 3rd = 6 Garstang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Leeton Race 7 - 5 Itzarexy | ||
Mon Oct 10 2011 17:30 | 1st = 5 Itzarexy 2nd = 2 Princess Lilly 3rd = 8 Perrion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 4 Dons Miss | ||
Mon Oct 10 2011 17:27 | 1st = 4 Dons Miss 2nd = 3 Barneys Buddy 3rd = 6 Wongawilli Simon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 6 - 5 Diamond Albert | ||
Mon Oct 10 2011 17:23 | 1st = 5 Diamond Albert 2nd = 3 Score Some Courage 3rd = 2 Bylong Ascape |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 8 - 6 Viscera | ||
Mon Oct 10 2011 17:20 | 1st = 6 Viscera 2nd = 12 Visage De Mere 3rd = 11 Faveaux |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 1 Belkara | ||
Mon Oct 10 2011 17:17 | 1st = 1 Belkara 2nd = 7 Glitzy Quay 3rd = 9 Gilchurch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 3 Samartia | ||
Mon Oct 10 2011 17:12 | 1st = 3 Samartia 2nd = 8 Despereaux 3rd = 9 Lombo Hot Shot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 1 Creative Kaos | ||
Mon Oct 10 2011 17:09 | 1st = 1 Creative Kaos 2nd = 6 Axels 3rd = 2 Pinza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 6 - 3 Dubai Dusk | ||
Mon Oct 10 2011 17:05 | 1st = 3 Dubai Dusk 2nd = 11 Four OClock Fox 3rd = 13 Some Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 4 - 5 Eliminator | ||
Mon Oct 10 2011 17:00 | 1st = 5 Eliminator 2nd = 1 Shuda Dunit 3rd = 12 Captain Jack Sparrow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 8 Paddy Conway | ||
Mon Oct 10 2011 16:57 | 1st = 8 Paddy Conway 2nd = 7 Black Springs 3rd = 3 Minny Giggles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 7 - 4 Shardons Magic | ||
Mon Oct 10 2011 16:53 | 1st = 4 Shardons Magic 2nd = 3 Wetzler 3rd = 8 Holdem Poker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Leeton Race 6 - 2 Soward | ||
Mon Oct 10 2011 16:50 | 1st = 2 Soward 2nd = 4 Neylabu 3rd = 5 Sugar Please |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 5 Linguist | ||
Mon Oct 10 2011 16:47 | 1st = 5 Linguist 2nd = 6 Knox em Out 3rd = 8 Desoto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 5 - 2 A New Dawn | ||
Mon Oct 10 2011 16:43 | 1st = 2 A New Dawn 2nd = 3 Slab Fracture 3rd = 5 Six Of The Best |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 7 - 7 Skimalong | ||
Mon Oct 10 2011 16:40 | 1st = 7 Skimalong 2nd = 3 Viva Delspec 3rd = 9 Strum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 2 Folate | ||
Mon Oct 10 2011 16:37 | 1st = 2 Folate 2nd = 4 Flynns Ryder 3rd = 5 Hes My Future |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 3 Jack Hinton | ||
Mon Oct 10 2011 16:32 | 1st = 3 Jack Hinton 2nd = 8 Valeo 3rd = 2 Chester Cannonball |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 8 Coola Ba Ba | ||
Mon Oct 10 2011 16:29 | 1st = 8 Coola Ba Ba 2nd = 7 Blueys Luck 3rd = 5 Magic Again |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 5 - 11 Blue Onyx | ||
Mon Oct 10 2011 16:25 | 1st = 11 Blue Onyx 2nd = 10 King Lyphard 3rd = 6 Shizuson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 3 - 9 River Red | ||
Mon Oct 10 2011 16:20 | 1st = 9 River Red 2nd = 10 Compressor 3rd = 3 Melpark Sunset |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 1 Misty Mel | ||
Mon Oct 10 2011 16:17 | 1st = 1 Misty Mel 2nd = 3 Delantero 3rd = 6 Miss Minnehaha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 6 - 2 Kattrin | ||
Mon Oct 10 2011 16:13 | 1st = 2 Kattrin 2nd = 3 Macy Lila 3rd = 10 Chrissy Styx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Leeton Race 5 - 5 Russwillcrow | ||
Mon Oct 10 2011 16:10 | 1st = 5 Russwillcrow 2nd = 6 Club Zero 3rd = 7 Lyzealous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 2 Bee Jays Pedro | ||
Mon Oct 10 2011 16:07 | 1st = 2 Bee Jays Pedro 2nd = 8 Dazee Agogo 3rd = 3 Zebidiah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 4 - 5 The Habit | ||
Mon Oct 10 2011 16:03 | 1st = 5 The Habit 2nd = 8 Mister Bubbles 3rd = 1 Artessa Blue Jean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 6 - 6 Gold Zero | ||
Mon Oct 10 2011 16:00 | 1st = 6 Gold Zero 2nd = 8 All In Favour 3rd = 1 Kanejake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 4 Cumbria Warrior | ||
Mon Oct 10 2011 15:55 | 1st = 4 Cumbria Warrior 2nd = 1 Village Thriller 3rd = 5 Jacobs Well |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 4 - 4 Military Shrew | ||
Mon Oct 10 2011 15:50 | 1st = 4 Military Shrew 2nd = 6 Rise To Victory 3rd = 10 Snazzy Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 2 - 2 Yankee Vagabond | ||
Mon Oct 10 2011 15:45 | 1st = 2 Yankee Vagabond 2nd = 1 Illuminator 3rd = 3 Pallara Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 5 - 1 The Artison | ||
Mon Oct 10 2011 15:40 | 1st = 1 The Artison 2nd = 3 Bob Dilinger 3rd = 2 Salohcin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Leeton Race 4 - 4 Redlingo | ||
Mon Oct 10 2011 15:35 | 1st = 4 Redlingo 2nd = 7 Just A Hiccup 3rd = 9 Levada Bar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 3 - 8 Illtelyawat | ||
Mon Oct 10 2011 15:30 | 1st = 8 Illtelyawat 2nd = 7 Dontgiveup 3rd = 3 Cashel Cormac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 5 - 2 Mr OCeirin | ||
Mon Oct 10 2011 15:25 | 1st = 2 Mr OCeirin 2nd = 1 Flaming Moe 3rd = 5 The Fonz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 9 Restless Wind | ||
Mon Oct 10 2011 15:19 | 1st = 9 Restless Wind 2nd = 5 Inda Photo 3rd = 4 Manfredo Junior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 3 - 6 Memoirs | ||
Mon Oct 10 2011 15:15 | 1st = 6 Memoirs 2nd = 3 Monsieur Noverre 3rd = 14 Zamalek Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 1 - 7 Lombo Philandros | ||
Mon Oct 10 2011 15:10 | 1st = 7 Lombo Philandros 2nd = 6 Inflation 3rd = 4 Beamy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 4 - 3 No Fixed Address | ||
Mon Oct 10 2011 15:05 | 1st = 3 No Fixed Address 2nd = 5 Alina 3rd = 1 Rowdy Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 4 Big Facinate | ||
Mon Oct 10 2011 15:02 | 1st = 4 Big Facinate 2nd = 8 Hider Jet 3rd = 2 Jesta Mahte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Leeton Race 3 - 5 Delosi | ||
Mon Oct 10 2011 14:58 | 1st = 5 Delosi 2nd = 3 Commence 3rd = 2 Truth Table |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 2 - 2 Workout Rocky | ||
Mon Oct 10 2011 14:52 | 1st = 2 Workout Rocky 2nd = 8 Artonarock 3rd = 6 Emilys Dance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 4 - 4 Derisive | ||
Mon Oct 10 2011 14:48 | 1st = 4 Derisive 2nd = 5 Faineant 3rd = 14 Quasistar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 8 Beer Street | ||
Mon Oct 10 2011 14:45 | 1st = 8 Beer Street 2nd = 2 Snappers Hero 3rd = 3 Arolok Oogle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 5 Ohoka Boston | ||
Mon Oct 10 2011 14:39 | 1st = 5 Ohoka Boston 2nd = 1 Major Player 3rd = 7 Jakarra Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 2 - 5 Law Of The Jungle | ||
Mon Oct 10 2011 14:35 | 1st = 5 Law Of The Jungle 2nd = 11 Omniyah 3rd = 9 Charzed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 3 - 6 Regal Equation | ||
Mon Oct 10 2011 14:29 | 1st = 6 Regal Equation 2nd = 2 Poetic Castle 3rd = 10 Candy Digger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 7 Bowman Blue | ||
Mon Oct 10 2011 14:26 | 1st = 7 Bowman Blue 2nd = 2 Boss Hogg Pizzas 3rd = 1 Unwanted Keysy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Leeton Race 2 - 8 Sleigh | ||
Mon Oct 10 2011 14:22 | 1st = 8 Sleigh 2nd = 3 Coongoola 3rd = 7 Fortuosity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 1 - 6 Keilor Time | ||
Mon Oct 10 2011 14:16 | 1st = 6 Keilor Time 2nd = 4 Sassi Boulevard 3rd = 9 Leisa Beryl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 3 - 15 Caradin | ||
Mon Oct 10 2011 14:12 | 1st = 15 Caradin 2nd = 10 Itizi 3rd = 12 Rose Of China |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 4 Crazy Lane | ||
Mon Oct 10 2011 14:09 | 1st = 4 Crazy Lane 2nd = 1 Dylis Bale 3rd = 7 Tim Tam Tim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 7 Size Matters | ||
Mon Oct 10 2011 14:03 | 1st = 7 Size Matters 2nd = 8 Legendary Status 3rd = 1 My Nanna Faye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 1 - 2 Jeffery Joe | ||
Mon Oct 10 2011 13:59 | 1st = 2 Jeffery Joe 2nd = 1 Beaveroo 3rd = 4 Valize |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 2 - 8 Darcy Tee | ||
Mon Oct 10 2011 13:53 | 1st = 8 Darcy Tee 2nd = 6 Hoot 3rd = 9 Dilinger Dreaming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 6 Slick Silvie | ||
Mon Oct 10 2011 13:50 | 1st = 6 Slick Silvie 2nd = 4 Inventory 3rd = 3 Lektra Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Leeton Race 1 - 3 Rapid Flyer | ||
Mon Oct 10 2011 13:46 | 1st = 3 Rapid Flyer 2nd = 1 Doc Marten 3rd = 6 So Volcanic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 2 - 3 Galactic Vision | ||
Mon Oct 10 2011 13:36 | 1st = 3 Galactic Vision 2nd = 10 Domes Accord 3rd = 7 Metango |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 1 Yabbies A Camo | ||
Mon Oct 10 2011 13:33 | 1st = 1 Yabbies A Camo 2nd = 6 Ally Marr 3rd = 7 Gunnadoo Swift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 12 - 2 Glen Abbey Mal | ||
Mon Oct 10 2011 13:30 | 1st = 2 Glen Abbey Mal 2nd = 8 Bandanna Pete 3rd = 1 Rybenbrook Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Yarra Valley Race 1 - 7 Lucknpower | ||
Mon Oct 10 2011 13:17 | 1st = 7 Lucknpower 2nd = 6 Mourinho 3rd = 4 Dillon Daphne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 8 Big Bang Ayers | ||
Mon Oct 10 2011 13:14 | 1st = 8 Big Bang Ayers 2nd = 1 Why Not Nick 3rd = 9 Indi Octane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 11 - 2 Darlyne Ottey | ||
Mon Oct 10 2011 13:07 | 1st = 2 Darlyne Ottey 2nd = 7 Upahut Cindy 3rd = 3 Homebush Mell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 1 - 2 Friend In Deed | ||
Mon Oct 10 2011 13:00 | 1st = 2 Friend In Deed 2nd = 7 Radar Miss 3rd = 12 Hanovarian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 2 Take Me Home | ||
Mon Oct 10 2011 12:55 | 1st = 2 Take Me Home 2nd = 3 Selynya Surprise 3rd = 4 Delcorn Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 6 Daddy Lowe | ||
Mon Oct 10 2011 12:50 | 1st = 6 Daddy Lowe 2nd = 4 Mindariva 3rd = 1 Kazz Razz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 6 Crymelon Flyer | ||
Mon Oct 10 2011 12:38 | 1st = 6 Crymelon Flyer 2nd = 1 Rockin Stroller 3rd = 3 Kiss Me Donkey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 1 Little Mother | ||
Mon Oct 10 2011 12:32 | 1st = 1 Little Mother 2nd = 8 Im Ready 3rd = 2 Thrilling Rust |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 1 Bold Bandido | ||
Mon Oct 10 2011 12:20 | 1st = 1 Bold Bandido 2nd = 4 Redwood Lady 3rd = 5 Impulsive Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 2 Theodore West | ||
Mon Oct 10 2011 12:15 | 1st = 2 Theodore West 2nd = 4 Semenya 3rd = 6 Missy Octane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 8 Benny Fields | ||
Mon Oct 10 2011 12:02 | 1st = 8 Benny Fields 2nd = 2 Why Not Cooper 3rd = 1 Isa Sandy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 4 Art Deco | ||
Mon Oct 10 2011 11:57 | 1st = 4 Art Deco 2nd = 7 Emmas Heart 3rd = 8 Ignite The Light |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 2 Kings Not Home | ||
Mon Oct 10 2011 11:45 | 1st = 2 Kings Not Home 2nd = 7 Rippon 3rd = 10 Suron Black Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 4 Go Crash | ||
Mon Oct 10 2011 11:40 | 1st = 4 Go Crash 2nd = 3 Chelseas Beauty 3rd = 6 Flash Enforcer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 6 Donky Deep | ||
Mon Oct 10 2011 11:22 | 1st = 6 Donky Deep 2nd = 1 Peking Tom 3rd = 4 Radar Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 5 Charli Clang | ||
Mon Oct 10 2011 11:05 | 1st = 5 Charli Clang 2nd = 7 Crazy Baby 3rd = 1 Wheres Wally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 6 Enazuma | ||
Mon Oct 10 2011 10:47 | 1st = 6 Enazuma 2nd = 1 Downey 3rd = 5 New Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 1 Melodys Muse | ||
Mon Oct 10 2011 10:30 | 1st = 1 Melodys Muse 2nd = 2 Vintage Lace 3rd = 5 Emma Marie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 1 Bigtime Kinvara | ||
Mon Oct 10 2011 10:12 | 1st = 1 Bigtime Kinvara 2nd = 4 Roy Hobbes 3rd = 5 Deceiver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 2 Pure Macs | ||
Sat Sep 10 2011 23:57 | 1st = 2 Pure Macs 2nd = 1 Delko 3rd = 4 Hello Hooray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 4 Hogmania | ||
Sat Sep 10 2011 23:42 | 1st = 4 Hogmania 2nd = 5 Izzy Monelli 3rd = 6 Short Haul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 6 Peachy | ||
Sat Sep 10 2011 23:27 | 1st = 6 Peachy 2nd = 1 Jakey 3rd = 2 Battsy Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 7 - 7 See What Happens | ||
Sat Sep 10 2011 23:10 | 1st = 7 See What Happens 2nd = 2 Pink Graffiti 3rd = 4 Jelimo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 3 Big Noter | ||
Sat Sep 10 2011 23:07 | 1st = 3 Big Noter 2nd = 7 Uno Shazza 3rd = 6 Oxley Opal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 2 Jesse Be Cool | ||
Sat Sep 10 2011 22:52 | 1st = 2 Jesse Be Cool 2nd = 4 Montaceto 3rd = 5 Freeway Miles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 7 Cape Hawke | ||
Sat Sep 10 2011 22:47 | 1st = 7 Cape Hawke 2nd = 8 Six Bob 3rd = 3 Entice Me Juliet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 6 - 8 Artesian Rush | ||
Sat Sep 10 2011 22:42 | 1st = 8 Artesian Rush 2nd = 4 Trunkey Nice Guy 3rd = 1 Cambridge Reactor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 6 Gold Lightning | ||
Sat Sep 10 2011 22:40 | 1st = 6 Gold Lightning 2nd = 1 Mr Caluela 3rd = 4 Lets Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 6 Spring Legend | ||
Sat Sep 10 2011 22:32 | 1st = 6 Spring Legend 2nd = 5 Kid Cudi 3rd = 8 Oliver Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 1 Sleep Walk | ||
Sat Sep 10 2011 22:27 | 1st = 1 Sleep Walk 2nd = 4 Dyna Fig 3rd = 2 Rumble Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 7 Classy Icon | ||
Sat Sep 10 2011 22:20 | 1st = 7 Classy Icon 2nd = 3 Platinum Love 3rd = 8 Special Rickey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 5 - 8 Wrongly Accused | ||
Sat Sep 10 2011 22:15 | 1st = 8 Wrongly Accused 2nd = 7 Moonlight Rockhole 3rd = 11 Armbro Hotspurr |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 2 Mcqueen | ||
Sat Sep 10 2011 22:10 | 1st = 2 Mcqueen 2nd = 8 Cool Checkout 3rd = 6 Tetrahedron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 3 Zippy Galore | ||
Sat Sep 10 2011 22:05 | 1st = 3 Zippy Galore 2nd = 2 Sisco Spice 3rd = 8 Scusami Hotel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 3 Lucy Fruit | ||
Sat Sep 10 2011 22:04 | 1st = 3 Lucy Fruit 2nd = 6 Queen Thunder 3rd = 2 Jimmy Bamboo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 8 - 1 Miss Southern Land | ||
Sat Sep 10 2011 22:00 | 1st = 1 Miss Southern Land 2nd = 7 Cold Sister 3rd = 10 Perfect For Us |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 6 Shimaguni | ||
Sat Sep 10 2011 21:57 | 1st = 6 Shimaguni 2nd = 8 Yella Mustard 3rd = 3 Slick Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 6 Likeaplayboy | ||
Sat Sep 10 2011 21:52 | 1st = 6 Likeaplayboy 2nd = 2 Ballycotton 3rd = 4 Trent Deville |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 8 Pickle Mickle | ||
Sat Sep 10 2011 21:50 | 1st = 8 Pickle Mickle 2nd = 5 Good Oil 3rd = 1 Freeway Fame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 4 - 9 Real Life | ||
Sat Sep 10 2011 21:45 | 1st = 9 Real Life 2nd = 1 Turismo 3rd = 6 Pinga Ping Ping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 1 No Justice | ||
Sat Sep 10 2011 21:42 | 1st = 1 No Justice 2nd = 2 Chief Bambury 3rd = 4 Dyna Bert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 6 Ritza Angel | ||
Sat Sep 10 2011 21:39 | 1st = 6 Ritza Angel 2nd = 5 Domino Effect 3rd = 10 La Luna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 1 Wont Be The Same | ||
Sat Sep 10 2011 21:37 | 1st = 1 Wont Be The Same 2nd = 5 Our Poppa Jack 3rd = 3 The Boy Wonder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 3 God Star | ||
Sat Sep 10 2011 21:35 | 1st = 3 God Star 2nd = 9 Patch Up Job 3rd = 2 Jacks Pocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 7 - 6 Glenferrie Alexis | ||
Sat Sep 10 2011 21:30 | 1st = 6 Glenferrie Alexis 2nd = 12 Mister Rhys 3rd = 10 Ananz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 6 Hot Irish | ||
Sat Sep 10 2011 21:27 | 1st = 6 Hot Irish 2nd = 4 Lotza Talent 3rd = 1 Good Odds Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 1 My Serene Lady | ||
Sat Sep 10 2011 21:22 | 1st = 1 My Serene Lady 2nd = 2 Powershift 3rd = 8 Imalittlebeauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 8 Sandhog | ||
Sat Sep 10 2011 21:20 | 1st = 8 Sandhog 2nd = 7 Lektra Express 3rd = 2 David Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 3 Active Scoop | ||
Sat Sep 10 2011 21:19 | 1st = 3 Active Scoop 2nd = 2 Sable Slip 3rd = 7 La Bianca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 2 Solarskipper | ||
Sat Sep 10 2011 21:15 | 1st = 2 Solarskipper 2nd = 1 Commander Rama 3rd = 7 Titian Sun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 3 - 11 Peraki King | ||
Sat Sep 10 2011 21:14 | 1st = 11 Peraki King 2nd = 1 Village Vagabond 3rd = 4 The Oyster Bar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 2 Adels Tiger | ||
Sat Sep 10 2011 21:12 | 1st = 2 Adels Tiger 2nd = 1 Proven Pepper 3rd = 6 Ritza Ryder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 1 Greenmans Valley | ||
Sat Sep 10 2011 21:07 | 1st = 1 Greenmans Valley 2nd = 8 Golden Market 3rd = 9 The Tash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 3 Banzai Pipeline | ||
Sat Sep 10 2011 21:05 | 1st = 3 Banzai Pipeline 2nd = 7 Napoleon Tiger 3rd = 5 Brencole Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 12 - 3 Wilhams Son | ||
Sat Sep 10 2011 21:04 | 1st = 3 Wilhams Son 2nd = 2 Gula Bale 3rd = 8 Tramigo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 6 - 8 Courage Tells | ||
Sat Sep 10 2011 21:00 | 1st = 8 Courage Tells 2nd = 3 Its Dutch Courage 3rd = 12 Lifes A Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 3 Fully Advanced | ||
Sat Sep 10 2011 20:57 | 1st = 3 Fully Advanced 2nd = 6 Just Tripping 3rd = 8 Prince Holyfield |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 6 Ritza Night | ||
Sat Sep 10 2011 20:56 | 1st = 6 Ritza Night 2nd = 5 Walicky 3rd = 4 Active Beauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 6 Cullens Legacy | ||
Sat Sep 10 2011 20:52 | 1st = 6 Cullens Legacy 2nd = 2 La Balle De Flamme 3rd = 1 Dionysus Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 5 Things Missing | ||
Sat Sep 10 2011 20:50 | 1st = 5 Things Missing 2nd = 2 Chenzhou Boy 3rd = 3 Wooden Ball |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 2 - 3 Lamplight Lili | ||
Sat Sep 10 2011 20:49 | 1st = 3 Lamplight Lili 2nd = 10 The Protege 3rd = 4 Bonscot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 1 Our Torias Secret | ||
Sat Sep 10 2011 20:42 | 1st = 1 Our Torias Secret 2nd = 4 Tatijana Bromac 3rd = 7 The Peace Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 11 - 8 Make The Call | ||
Sat Sep 10 2011 20:41 | 1st = 8 Make The Call 2nd = 6 Cosmic Passion 3rd = 2 Si Sootee Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 9 Waipawa Lord | ||
Sat Sep 10 2011 20:37 | 1st = 9 Waipawa Lord 2nd = 8 One Eyed Terror 3rd = 11 Panesar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 6 Black Rogue | ||
Sat Sep 10 2011 20:36 | 1st = 6 Black Rogue 2nd = 2 Our Dynamo 3rd = 1 Rubys Lair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 2 Flash Drive | ||
Sat Sep 10 2011 20:35 | 1st = 2 Flash Drive 2nd = 1 Mcdoom 3rd = 3 Gaelic Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 5 - 11 Im Outtahere | ||
Sat Sep 10 2011 20:30 | 1st = 11 Im Outtahere 2nd = 4 Bressingham 3rd = 2 Rowlon The Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 2 Cawbourne Haze | ||
Sat Sep 10 2011 20:27 | 1st = 2 Cawbourne Haze 2nd = 1 Five Of Diamonds 3rd = 7 Over It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 1 - 3 Cooper Trooper | ||
Sat Sep 10 2011 20:24 | 1st = 3 Cooper Trooper 2nd = 2 Mischa Belle 3rd = 1 Littlemissbriza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 2 Jacuzzisuzzi | ||
Sat Sep 10 2011 20:22 | 1st = 2 Jacuzzisuzzi 2nd = 8 Hei Bert 3rd = 4 Western Doorslamer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 6 Oakmont Kimmi | ||
Sat Sep 10 2011 20:21 | 1st = 6 Oakmont Kimmi 2nd = 1 Rutland Bert 3rd = 8 Miss Trew Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 5 Franco Jamar | ||
Sat Sep 10 2011 20:17 | 1st = 5 Franco Jamar 2nd = 3 Hurricane Dilinger 3rd = 6 Just Got The Look |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 1 Bit Bent | ||
Sat Sep 10 2011 20:16 | 1st = 1 Bit Bent 2nd = 2 Mr Dapto 3rd = 6 Jaypee Shelby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 1 Kinga Will | ||
Sat Sep 10 2011 20:15 | 1st = 1 Kinga Will 2nd = 5 Double Champ 3rd = 7 Ed Pacino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 6 - 5 Hawaiian Pearls | ||
Sat Sep 10 2011 20:12 | 1st = 5 Hawaiian Pearls 2nd = 7 Dont Walk Away 3rd = 9 Absolouie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 1 Dyna Digger | ||
Sat Sep 10 2011 20:11 | 1st = 1 Dyna Digger 2nd = 2 Limpopo 3rd = 3 Zoota |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 11 Marlos | ||
Sat Sep 10 2011 20:07 | 1st = 11 Marlos 2nd = 8 The Masters Choice 3rd = 1 Will Of Iron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 8 Aston Abira | ||
Sat Sep 10 2011 20:05 | 1st = 8 Aston Abira 2nd = 1 Jedd Lion 3rd = 7 Trixie Lidcombe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 4 Pepsi Power | ||
Sat Sep 10 2011 20:04 | 1st = 4 Pepsi Power 2nd = 10 Golden Miracle 3rd = 3 Big Joey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 4 - 9 Family Interest | ||
Sat Sep 10 2011 20:00 | 1st = 9 Family Interest 2nd = 5 Maximum Joy 3rd = 4 Little Red Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 6 Cork Soaker | ||
Sat Sep 10 2011 19:59 | 1st = 6 Cork Soaker 2nd = 5 Wooden Heart 3rd = 8 Cool Reflection |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 4 Easy Peasy | ||
Sat Sep 10 2011 19:57 | 1st = 4 Easy Peasy 2nd = 8 Granduer 3rd = 3 Shintaro Samurai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 3 Total Asset | ||
Sat Sep 10 2011 19:52 | 1st = 3 Total Asset 2nd = 4 Tiger Oreilly 3rd = 8 Mohua |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 2 Freezing Cold | ||
Sat Sep 10 2011 19:51 | 1st = 2 Freezing Cold 2nd = 1 Nans Mate 3rd = 4 Nitro Ray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 1 Courageous Kiwi | ||
Sat Sep 10 2011 19:47 | 1st = 1 Courageous Kiwi 2nd = 6 Special Albert 3rd = 3 Deadsetlucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 5 Sisco Diamond | ||
Sat Sep 10 2011 19:46 | 1st = 5 Sisco Diamond 2nd = 8 Arvos Gotcha 3rd = 6 Miss Alouette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 6 Lungile Loch | ||
Sat Sep 10 2011 19:45 | 1st = 6 Lungile Loch 2nd = 8 Total Calm 3rd = 1 Rocket Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 5 Maywyn Tonz | ||
Sat Sep 10 2011 19:40 | 1st = 5 Maywyn Tonz 2nd = 9 Inthelightofday 3rd = 10 Im Born To Rule |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 5 Blue Samurai | ||
Sat Sep 10 2011 19:39 | 1st = 5 Blue Samurai 2nd = 1 Super Contact 3rd = 8 Stuffed Wishes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 1 Mister Laquinta | ||
Sat Sep 10 2011 19:38 | 1st = 1 Mister Laquinta 2nd = 6 Finest Result 3rd = 5 Nugget Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 5 - 16 Earls Girl | ||
Sat Sep 10 2011 19:35 | 1st = 16 Earls Girl 2nd = 12 Windel Tori 3rd = 10 Bounding Along |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 8 Ebby Miss | ||
Sat Sep 10 2011 19:34 | 1st = 8 Ebby Miss 2nd = 5 Thrilling Frank 3rd = 2 Thrilling Bloom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 3 - 2 Shezoneoftheboyz | ||
Sat Sep 10 2011 19:30 | 1st = 2 Shezoneoftheboyz 2nd = 10 Ostensibly 3rd = 4 Makemcry Maori |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 3 Arvos Stefan | ||
Sat Sep 10 2011 19:29 | 1st = 3 Arvos Stefan 2nd = 8 Minnie Power 3rd = 4 Turkish Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 5 Paua Of Darkness | ||
Sat Sep 10 2011 19:27 | 1st = 5 Paua Of Darkness 2nd = 4 Wheres Cleo 3rd = 8 Electric Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 4 Smart Jag | ||
Sat Sep 10 2011 19:22 | 1st = 4 Smart Jag 2nd = 7 Conte Centovalli 3rd = 6 Western Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 1 Able Seaman | ||
Sat Sep 10 2011 19:21 | 1st = 1 Able Seaman 2nd = 3 Gyro 3rd = 5 Dora Mint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 9 Numberone Amenophis | ||
Sat Sep 10 2011 19:17 | 1st = 9 Numberone Amenophis 2nd = 4 God Send 3rd = 3 Lous Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 4 Witch Hunt | ||
Sat Sep 10 2011 19:15 | 1st = 4 Witch Hunt 2nd = 5 Maddisons Girl 3rd = 7 Rozehill Wolf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 8 - 7 Senhor Da Gama | ||
Sat Sep 10 2011 19:12 | 1st = 7 Senhor Da Gama 2nd = 6 Supernova 3rd = 10 Terminado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 3 Snoopy Collins | ||
Sat Sep 10 2011 19:11 | 1st = 3 Snoopy Collins 2nd = 7 Oh Kay 3rd = 8 Picaboon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 4 Dance Like A Dream | ||
Sat Sep 10 2011 19:06 | 1st = 4 Dance Like A Dream 2nd = 1 White Eye Markei 3rd = 8 Motu Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 2 Magic Dasher | ||
Sat Sep 10 2011 19:05 | 1st = 2 Magic Dasher 2nd = 7 Half Forward 3rd = 3 Arvos Twink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 2 - 10 Chalk And Cheese | ||
Sat Sep 10 2011 19:00 | 1st = 10 Chalk And Cheese 2nd = 12 Bronze Destiny 3rd = 7 Just Sarge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 4 Bit Isolated | ||
Sat Sep 10 2011 18:59 | 1st = 4 Bit Isolated 2nd = 7 Vandridge 3rd = 3 Cool Rejection |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 4 - 6 Camphor | ||
Sat Sep 10 2011 18:55 | 1st = 6 Camphor 2nd = 8 Edwardscissorhands 3rd = 2 Duke William |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 2 Satin Surf | ||
Sat Sep 10 2011 18:54 | 1st = 2 Satin Surf 2nd = 7 Flying Fabio 3rd = 4 Are Gee Bee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 4 Davisons Destiny | ||
Sat Sep 10 2011 18:50 | 1st = 4 Davisons Destiny 2nd = 10 Streetem 3rd = 6 Rock The Boat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 3 Fantasy Diamond | ||
Sat Sep 10 2011 18:49 | 1st = 3 Fantasy Diamond 2nd = 5 Kreuzer On Fire 3rd = 1 Aston Tyler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 1 Mandy Rambo | ||
Sat Sep 10 2011 18:45 | 1st = 1 Mandy Rambo 2nd = 7 Lively Highlander 3rd = 3 Mach Twain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 7 Isle Of Time | ||
Sat Sep 10 2011 18:44 | 1st = 7 Isle Of Time 2nd = 4 Ell For Lucy 3rd = 3 Gus Do It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 2 Greysteel | ||
Sat Sep 10 2011 18:40 | 1st = 2 Greysteel 2nd = 8 Navajo Candy 3rd = 4 Jaccka Limon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 7 - 11 Malaika | ||
Sat Sep 10 2011 18:35 | 1st = 11 Malaika 2nd = 13 Sound Barrier 3rd = 7 Chester Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 1 Cool Pick | ||
Sat Sep 10 2011 18:32 | 1st = 1 Cool Pick 2nd = 8 Drama 3rd = 2 Ruby Be Mine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 1 - 10 Mooney | ||
Sat Sep 10 2011 18:27 | 1st = 10 Mooney 2nd = 8 Penny Union 3rd = 11 Mister Pickles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 1 Frank Smith | ||
Sat Sep 10 2011 18:24 | 1st = 1 Frank Smith 2nd = 2 Fastback Shelby 3rd = 4 Mrs Wilson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 3 - 2 Music Maestro | ||
Sat Sep 10 2011 18:20 | 1st = 2 Music Maestro 2nd = 11 Tickle The Kitty 3rd = 5 Knute |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 7 Arctic Fire | ||
Sat Sep 10 2011 18:15 | 1st = 7 Arctic Fire 2nd = 2 Waingaro Grandview 3rd = 5 Explosive Turk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 4 She Aint Late | ||
Sat Sep 10 2011 18:13 | 1st = 4 She Aint Late 2nd = 1 Wongawilli Vila 3rd = 5 Lyra Bellacqua |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 7 Something Slippery | ||
Sat Sep 10 2011 18:10 | 1st = 7 Something Slippery 2nd = 6 Cullen Hanover 3rd = 11 Go Boom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 8 Princess Vieri | ||
Sat Sep 10 2011 18:07 | 1st = 8 Princess Vieri 2nd = 4 Champ Kind 3rd = 1 Candelo Kidz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 6 - 9 Modello | ||
Sat Sep 10 2011 18:00 | 1st = 9 Modello 2nd = 1 Rebel Call 3rd = 4 Full Clip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 5 Move The Earth | ||
Sat Sep 10 2011 17:57 | 1st = 5 Move The Earth 2nd = 6 Cudgee Thea 3rd = 4 Molly Jade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 1 Touch Of Gold | ||
Sat Sep 10 2011 17:50 | 1st = 1 Touch Of Gold 2nd = 8 Good As Osti 3rd = 3 Laura Lou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 6 Liston | ||
Sat Sep 10 2011 17:45 | 1st = 6 Liston 2nd = 3 Heza Trick 3rd = 2 Andyourgoodtogo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 2 - 1 Somnambulist | ||
Sat Sep 10 2011 17:40 | 1st = 1 Somnambulist 2nd = 2 Halod Be Thy Name 3rd = 13 Itala Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 7 Perfect Rio | ||
Sat Sep 10 2011 17:35 | 1st = 7 Perfect Rio 2nd = 1 Zoes Promise 3rd = 4 Smiling Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 8 - 1 The Blues | ||
Sat Sep 10 2011 17:30 | 1st = 1 The Blues 2nd = 22 Tuscan Breeze 3rd = 4 Test Century |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 8 Wanted Felon | ||
Sat Sep 10 2011 17:29 | 1st = 8 Wanted Felon 2nd = 5 Dont Knocker 3rd = 6 My Daddy Rox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 5 - 8 Come Party | ||
Sat Sep 10 2011 17:25 | 1st = 8 Come Party 2nd = 11 Athenas Me Mum 3rd = 9 Lunar Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 8 - 10 Tiger Tees | ||
Sat Sep 10 2011 17:18 | 1st = 10 Tiger Tees 2nd = 13 Lady Mahler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 8 - 2 Haizum | ||
Sat Sep 10 2011 17:10 | 1st = 2 Haizum 2nd = 1 Monashee Dancer 3rd = 10 Pointe Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 8 - 2 Ridotto | ||
Sat Sep 10 2011 17:05 | 1st = 2 Ridotto 2nd = 3 Mariusz 3rd = 6 Steerage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 1 - 5 Lissoys Lass | ||
Sat Sep 10 2011 17:01 | 1st = 5 Lissoys Lass 2nd = 1 Conahy 3rd = 10 Kar Ketch Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 9 - 2 Woorim | ||
Sat Sep 10 2011 16:58 | 1st = 2 Woorim 2nd = 5 Blackie 3rd = 4 Stanzout |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 8 - 3 Power Of Ed | ||
Sat Sep 10 2011 16:54 | 1st = 3 Power Of Ed 2nd = 4 The Cranberries 3rd = 8 Giddyupjayjay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 7 - 8 Just Sybil | ||
Sat Sep 10 2011 16:50 | 1st = 8 Just Sybil 2nd = 9 King Hoaks 3rd = 5 Curtana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 4 - 6 Greatngrey | ||
Sat Sep 10 2011 16:45 | 1st = 6 Greatngrey 2nd = 1 Philby 3rd = 3 Gum Nut Guru |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 7 - 12 Lamasery | ||
Sat Sep 10 2011 16:40 | 1st = 12 Lamasery 2nd = 13 Crafty Irna 3rd = 1 Mourayan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 7 - 12 Westella Magic | ||
Sat Sep 10 2011 16:35 | 1st = 12 Westella Magic 2nd = 9 Mudslide 3rd = 7 Christies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 7 - 1 Funtantes | ||
Sat Sep 10 2011 16:30 | 1st = 1 Funtantes 2nd = 3 Alberton Park 3rd = 5 Aladah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 7 - 15 Departed | ||
Sat Sep 10 2011 16:25 | 1st = 15 Departed 2nd = 9 Master Of Darkness 3rd = 8 Relinquish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 8 - 9 Kings Rose | ||
Sat Sep 10 2011 16:20 | 1st = 9 Kings Rose 2nd = 7 Pinker Pinker 3rd = 1 Lady Lynette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 7 - 1 My Elixa | ||
Sat Sep 10 2011 16:15 | 1st = 1 My Elixa 2nd = 4 Dienekes 3rd = 7 Medesano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 6 - 3 Mr Good Cat | ||
Sat Sep 10 2011 16:10 | 1st = 3 Mr Good Cat 2nd = 2 Sequallan 3rd = 12 Strong Campagne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 3 - 4 Wild Charger | ||
Sat Sep 10 2011 16:05 | 1st = 4 Wild Charger 2nd = 3 Galoubay 3rd = 2 Secret Enigma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 6 - 14 Master Of Design | ||
Sat Sep 10 2011 16:00 | 1st = 14 Master Of Design 2nd = 9 Torios Quest 3rd = 10 Fast Clip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 6 - 11 Queens Fashion | ||
Sat Sep 10 2011 15:55 | 1st = 11 Queens Fashion 2nd = 7 The Ringleader 3rd = 16 Solarco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 6 - 7 Paris Blu | ||
Sat Sep 10 2011 15:50 | 1st = 7 Paris Blu 2nd = 10 Machination 3rd = 4 Brigadoon Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 6 - 2 Setgo | ||
Sat Sep 10 2011 15:45 | 1st = 2 Setgo 2nd = 1 Drop Of Magic 3rd = 12 Vis Intervention |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 7 - 9 Rekindled Interest | ||
Sat Sep 10 2011 15:40 | 1st = 9 Rekindled Interest 2nd = 4 Alcopop 3rd = 1 Whobegotyou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 6 - 2 Politely | ||
Sat Sep 10 2011 15:35 | 1st = 2 Politely 2nd = 9 By Choice 3rd = 1 Fractions |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 5 - 2 Tai Tai Tess | ||
Sat Sep 10 2011 15:30 | 1st = 2 Tai Tai Tess 2nd = 3 Hurriyet 3rd = 9 Lipari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 2 - 5 Reign Of Terror | ||
Sat Sep 10 2011 15:25 | 1st = 5 Reign Of Terror 2nd = 3 Amici Nero 3rd = 8 Princess Deirdre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 5 - 4 Manawanui | ||
Sat Sep 10 2011 15:20 | 1st = 4 Manawanui 2nd = 2 Smart Missile 3rd = 1 Helmet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 10 - 7 Madanske | ||
Sat Sep 10 2011 15:16 | 1st = 7 Madanske 2nd = 2 Lumination 3rd = 21 Metrical |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 5 - 5 Reassemble | ||
Sat Sep 10 2011 15:15 | 1st = 5 Reassemble 2nd = 9 Mikeys Magic 3rd = 10 Bianmick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 5 - 3 Our Cannavaro | ||
Sat Sep 10 2011 15:10 | 1st = 3 Our Cannavaro 2nd = 11 Jedi Starfighter 3rd = 9 Smugglers Inn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 5 - 6 Big Nell | ||
Sat Sep 10 2011 15:05 | 1st = 6 Big Nell 2nd = 2 Maximian 3rd = 5 Bermondsey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 6 - 3 Buffering | ||
Sat Sep 10 2011 15:00 | 1st = 3 Buffering 2nd = 7 Crystal Lily 3rd = 2 Atomic Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 5 - 11 Familiar Feeling | ||
Sat Sep 10 2011 14:55 | 1st = 11 Familiar Feeling 2nd = 16 Very Soverre 3rd = 19 Choisi LUn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 10 - 11 Cabasso | ||
Sat Sep 10 2011 14:55 | 1st = 11 Cabasso 2nd = 1 Palmero 3rd = 4 Hawick Park |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 4 - 2 Keep Cool | ||
Sat Sep 10 2011 14:50 | 1st = 2 Keep Cool 2nd = 1 Navillus Superman 3rd = 9 Roy Rajas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 1 - 6 Jay Jay Makster | ||
Sat Sep 10 2011 14:45 | 1st = 6 Jay Jay Makster 2nd = 3 Freetime 3rd = 2 Megems Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 4 - 9 Gybe | ||
Sat Sep 10 2011 14:40 | 1st = 9 Gybe 2nd = 10 Phenomenal Lass 3rd = 6 Ofcourseican |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 9 - 7 Keepereel | ||
Sat Sep 10 2011 14:36 | 1st = 7 Keepereel 2nd = 8 Authentic Desire 3rd = 13 Thrive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 4 - 4 Im Genuine | ||
Sat Sep 10 2011 14:35 | 1st = 4 Im Genuine 2nd = 3 Ello Ello 3rd = 1 Greener |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 4 - 3 State Of Wealth | ||
Sat Sep 10 2011 14:30 | 1st = 3 State Of Wealth 2nd = 11 Morning Captain 3rd = 4 Tomcat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 4 - 7 Minnisaw | ||
Sat Sep 10 2011 14:25 | 1st = 7 Minnisaw 2nd = 8 Kanskje 3rd = 5 Relentless Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 5 - 11 Carnero | ||
Sat Sep 10 2011 14:20 | 1st = 11 Carnero 2nd = 8 Extra Zero 3rd = 14 Ishant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 9 - 8 Mums Apparition | ||
Sat Sep 10 2011 14:16 | 1st = 8 Mums Apparition 2nd = 5 Credit Crunch 3rd = 11 Patsy OReilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 4 - 11 Trace Of Silver | ||
Sat Sep 10 2011 14:15 | 1st = 11 Trace Of Silver 2nd = 4 Miss Elmo 3rd = 10 Geneva Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 3 - 7 Excluded | ||
Sat Sep 10 2011 14:10 | 1st = 7 Excluded 2nd = 1 Foxham 3rd = 6 Manganese |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 3 - 7 King Lionheart | ||
Sat Sep 10 2011 14:05 | 1st = 7 King Lionheart 2nd = 11 Renewed Vitality 3rd = 12 State Grade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 8 - 15 Ourforeignminister | ||
Sat Sep 10 2011 14:01 | 1st = 15 Ourforeignminister 2nd = 19 No Excuse Maggie 3rd = 14 Crocodile Canyon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 3 - 12 Rossan | ||
Sat Sep 10 2011 14:00 | 1st = 12 Rossan 2nd = 5 Shinko Kai 3rd = 10 Flying Tilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 3 - 8 Mington | ||
Sat Sep 10 2011 13:55 | 1st = 8 Mington 2nd = 2 Sway To Go 3rd = 4 The Barracks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 3 - 3 Power Broker | ||
Sat Sep 10 2011 13:50 | 1st = 3 Power Broker 2nd = 14 Raw Attitude 3rd = 5 Accretive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 4 - 7 Irish Dream | ||
Sat Sep 10 2011 13:45 | 1st = 7 Irish Dream 2nd = 3 Rue Maple 3rd = 9 Bel Shoes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 8 - 2 Uwillbeglorious | ||
Sat Sep 10 2011 13:41 | 1st = 2 Uwillbeglorious 2nd = 15 Centre Point 3rd = 11 El Capitano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 3 - 6 Enterprise Star | ||
Sat Sep 10 2011 13:40 | 1st = 6 Enterprise Star 2nd = 10 Bail Me Out 3rd = 1 Cansave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 2 - 5 Most Husbands | ||
Sat Sep 10 2011 13:35 | 1st = 5 Most Husbands 2nd = 8 Noir Rasoir 3rd = 1 Highly Recommended |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 2 - 6 Red Eye Special | ||
Sat Sep 10 2011 13:30 | 1st = 6 Red Eye Special 2nd = 8 Mossamine 3rd = 13 Saint Saiala |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 7 - 5 Misty | ||
Sat Sep 10 2011 13:26 | 1st = 5 Misty 2nd = 6 Rememba Howe 3rd = 4 Fromelles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 2 - 2 Glencampbell Boy | ||
Sat Sep 10 2011 13:25 | 1st = 2 Glencampbell Boy 2nd = 15 Nou Camp 3rd = 3 Island Home |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 2 - 3 Belltone | ||
Sat Sep 10 2011 13:20 | 1st = 3 Belltone 2nd = 4 Save A Buck 3rd = 5 What Happenedhenry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 2 - 7 Whitesails | ||
Sat Sep 10 2011 13:15 | 1st = 7 Whitesails 2nd = 3 Kim Warrior 3rd = 5 Tohaveandtohold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 3 - 4 Tanby | ||
Sat Sep 10 2011 13:10 | 1st = 4 Tanby 2nd = 5 Dance With Her 3rd = 10 Buzzwin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 7 - 1 Antonio Lombardo | ||
Sat Sep 10 2011 13:06 | 1st = 1 Antonio Lombardo 2nd = 11 Moirai 3rd = 12 Perfect Katch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 2 - 14 Wacheem | ||
Sat Sep 10 2011 13:05 | 1st = 14 Wacheem 2nd = 7 All Misty 3rd = 6 Griffith Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 1 - 1 Great Player | ||
Sat Sep 10 2011 13:00 | 1st = 1 Great Player 2nd = 7 Sparkling Victory 3rd = 9 Virvacity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 1 - 5 Ingham Magic | ||
Sat Sep 10 2011 12:55 | 1st = 5 Ingham Magic 2nd = 9 Tavarnelle 3rd = 8 Fast Shanti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 6 - 4 Stormin Norman | ||
Sat Sep 10 2011 12:51 | 1st = 4 Stormin Norman 2nd = 6 Intransigent 3rd = 1 Belfast Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 1 - 15 Rose Pattern | ||
Sat Sep 10 2011 12:50 | 1st = 15 Rose Pattern 2nd = 2 Electric Shot 3rd = 14 Supreme Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 1 - 3 Topping | ||
Sat Sep 10 2011 12:45 | 1st = 3 Topping 2nd = 2 Rockdale 3rd = 6 They Wont Last |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 1 - 2 Lordship | ||
Sat Sep 10 2011 12:40 | 1st = 2 Lordship 2nd = 5 Yates Road 3rd = 3 Slippery Eel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 2 - 9 Whisper Downs | ||
Sat Sep 10 2011 12:35 | 1st = 9 Whisper Downs 2nd = 10 Zabeelionaire 3rd = 6 Costly Commitment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 1 - 2 King Crusader | ||
Sat Sep 10 2011 12:30 | 1st = 2 King Crusader 2nd = 11 Gift Of The Day 3rd = 9 Fascia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 6 - 7 Kidnapped | ||
Sat Sep 10 2011 12:30 | 1st = 7 Kidnapped 2nd = 1 Shandream 3rd = 3 Fast Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 5 - 3 Artillery | ||
Sat Sep 10 2011 12:15 | 1st = 3 Artillery 2nd = 14 Merinda 3rd = 16 Surge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 1 - 12 Atlantic Jewel | ||
Sat Sep 10 2011 12:00 | 1st = 12 Atlantic Jewel 2nd = 8 Sharnee Rose 3rd = 7 Florets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 5 - 7 Balerune | ||
Sat Sep 10 2011 11:55 | 1st = 7 Balerune 2nd = 3 Asgoodasitgets 3rd = 5 Geeza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 4 - 9 Le Brun | ||
Sat Sep 10 2011 11:40 | 1st = 9 Le Brun 2nd = 10 Dan Dinero 3rd = 14 Quick March |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 4 - 7 Staxa Stanima | ||
Sat Sep 10 2011 11:22 | 1st = 7 Staxa Stanima 2nd = 2 Forty Twenty 3rd = 4 Lippy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 3 - 5 Large Risk | ||
Sat Sep 10 2011 11:05 | 1st = 5 Large Risk 2nd = 2 So Phenomenal 3rd = 9 Lady Lincoln |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 3 - 3 The Jungle Boy | ||
Sat Sep 10 2011 10:52 | 1st = 3 The Jungle Boy 2nd = 2 Dancing Chief 3rd = 7 Toby Cee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 2 - 7 Capital Diamond | ||
Sat Sep 10 2011 10:35 | 1st = 7 Capital Diamond 2nd = 4 Sir Royal 3rd = 15 Stormy Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 2 - 5 Hes Remarkable | ||
Sat Sep 10 2011 10:20 | 1st = 5 Hes Remarkable 2nd = 4 Mygoodgrace 3rd = 3 Bonus Bond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Awapuni Race 1 - 9 Elpins | ||
Sat Sep 10 2011 10:05 | 1st = 9 Elpins 2nd = 10 Im Coming 3rd = 4 Captain Cruising |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 1 - 5 Silver City | ||
Sat Sep 10 2011 9:50 | 1st = 5 Silver City 2nd = 6 Southern Lord 3rd = 1 Fintorro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 3 Rumble Dynamo | ||
Sat Sep 10 2011 0:42 | 1st = 3 Rumble Dynamo 2nd = 4 Maximoo 3rd = 5 Brontes Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 5 Gramps | ||
Sat Sep 10 2011 0:27 | 1st = 5 Gramps 2nd = 8 Bashys Magic 3rd = 2 Spirit A Marco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 8 Kinga Damo | ||
Sat Sep 10 2011 0:07 | 1st = 8 Kinga Damo 2nd = 1 From Fifty 3rd = 4 Precious Pretzel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 10 Two Jays Charm | ||
Wed Aug 10 2011 23:27 | 1st = 10 Two Jays Charm 2nd = 4 Red Hot Diva 3rd = 5 Tournament King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 8 Willie Special | ||
Wed Aug 10 2011 23:07 | 1st = 8 Willie Special 2nd = 3 Lennold 3rd = 1 Rumble Dynamo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 4 Still Keeping | ||
Wed Aug 10 2011 22:52 | 1st = 4 Still Keeping 2nd = 3 Barb Monelli 3rd = 5 Another Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 1 Starlight Delly | ||
Wed Aug 10 2011 22:37 | 1st = 1 Starlight Delly 2nd = 3 Tikkabilla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 2 Neytiri | ||
Wed Aug 10 2011 22:32 | 1st = 2 Neytiri 2nd = 8 Runaway Ralfy 3rd = 6 Dyna Viv |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 4 Miata | ||
Wed Aug 10 2011 22:19 | 1st = 4 Miata 2nd = 5 Lilly Rocks 3rd = 7 Lightning Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 2 Bella Bianco | ||
Wed Aug 10 2011 22:15 | 1st = 2 Bella Bianco 2nd = 8 Black Expresso 3rd = 6 Dyna Zadak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 8 Sierra Nevada | ||
Wed Aug 10 2011 22:06 | 1st = 8 Sierra Nevada 2nd = 3 Mr Dapto 3rd = 7 Super Luke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 8 - 8 Dark Duncan | ||
Wed Aug 10 2011 22:00 | 1st = 8 Dark Duncan 2nd = 4 The Urban Legend 3rd = 7 Salvador |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 5 Oxley Shazza | ||
Wed Aug 10 2011 21:59 | 1st = 5 Oxley Shazza 2nd = 3 Spring Ruler 3rd = 2 Debleesan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 3 Dyna Diego | ||
Wed Aug 10 2011 21:58 | 1st = 3 Dyna Diego 2nd = 4 Smokin Gonzales 3rd = 5 Mushy Mountain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 10 Princess Meg | ||
Wed Aug 10 2011 21:50 | 1st = 10 Princess Meg 2nd = 6 Wallispa 3rd = 8 Iona Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 2 Bells Action | ||
Wed Aug 10 2011 21:45 | 1st = 2 Bells Action 2nd = 10 Dynamic Miss 3rd = 3 Slick Exit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 6 Rock Dynamite | ||
Wed Aug 10 2011 21:44 | 1st = 6 Rock Dynamite 2nd = 1 Rock Rampage 3rd = 7 Im Exciting |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 6 Cruisys Lorian | ||
Wed Aug 10 2011 21:40 | 1st = 6 Cruisys Lorian 2nd = 7 Mozza 3rd = 3 Zaber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 7 - 2 Sarum Knight | ||
Wed Aug 10 2011 21:30 | 1st = 2 Sarum Knight 2nd = 9 Forest Babe 3rd = 3 Sly Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 4 Eagleton Lad | ||
Wed Aug 10 2011 21:26 | 1st = 4 Eagleton Lad 2nd = 2 Miss Westend 3rd = 5 El Eagle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 1 Autumn Rain | ||
Wed Aug 10 2011 21:25 | 1st = 1 Autumn Rain 2nd = 5 Spicey Ebony 3rd = 8 Misty Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 5 All Switched On | ||
Wed Aug 10 2011 21:20 | 1st = 5 All Switched On 2nd = 3 Sweet Temper 3rd = 9 Ponder Over Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 5 Blitzem Bale | ||
Wed Aug 10 2011 21:18 | 1st = 5 Blitzem Bale 2nd = 7 Shredded Cheese 3rd = 2 Brook Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 8 - 4 Festino Fiesta | ||
Wed Aug 10 2011 21:15 | 1st = 4 Festino Fiesta 2nd = 7 Petal Picken 3rd = 3 Serious Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 1 Oenophiliac | ||
Wed Aug 10 2011 21:09 | 1st = 1 Oenophiliac 2nd = 8 Dirty Torque 3rd = 3 Big Cool Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 7 Hot Mint | ||
Wed Aug 10 2011 21:06 | 1st = 7 Hot Mint 2nd = 2 Son Of Vieri 3rd = 1 Bang Bang Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 6 - 10 Deluxe Cuvee | ||
Wed Aug 10 2011 21:00 | 1st = 10 Deluxe Cuvee 2nd = 4 Venus Williams 3rd = 12 Crocodile Tears |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 1 Sisco Spice | ||
Wed Aug 10 2011 20:58 | 1st = 1 Sisco Spice 2nd = 3 Sir Harry 3rd = 2 Flindosy Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 7 - 1 Biddy Boo | ||
Wed Aug 10 2011 20:55 | 1st = 1 Biddy Boo 2nd = 6 Ability To Speed 3rd = 3 Sixty Five Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 2 Rock The Night | ||
Wed Aug 10 2011 20:54 | 1st = 2 Rock The Night 2nd = 7 Queen Debello 3rd = 5 Ardri Twedo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 7 Arbit Serena | ||
Wed Aug 10 2011 20:50 | 1st = 7 Arbit Serena 2nd = 3 Mach Zephyr 3rd = 5 Paddy Barry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 9 Pirate Tokaam | ||
Wed Aug 10 2011 20:46 | 1st = 9 Pirate Tokaam 2nd = 2 Macey 3rd = 6 Rose Of Heather |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 8 - 4 Tuscan Abbe | ||
Wed Aug 10 2011 20:40 | 1st = 4 Tuscan Abbe 2nd = 9 Panvoolas Mission 3rd = 3 Tulhurst Vee Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 4 Katsidis | ||
Wed Aug 10 2011 20:38 | 1st = 4 Katsidis 2nd = 3 Finbar Mccool 3rd = 1 Gotta Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 6 - 5 Rev Head | ||
Wed Aug 10 2011 20:35 | 1st = 5 Rev Head 2nd = 3 Carter Slade 3rd = 6 Chilling Speed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 1 Belle Special | ||
Wed Aug 10 2011 20:34 | 1st = 1 Belle Special 2nd = 10 Miss Mwamba 3rd = 3 Kalden Krista |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 5 - 4 Heza Trick | ||
Wed Aug 10 2011 20:30 | 1st = 4 Heza Trick 2nd = 13 Weekend Rustler 3rd = 2 Nova Arama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 6 Key To Eden | ||
Wed Aug 10 2011 20:26 | 1st = 6 Key To Eden 2nd = 7 Stylish Start 3rd = 1 Stuffed Wishes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 1 Schilva | ||
Wed Aug 10 2011 20:20 | 1st = 1 Schilva 2nd = 3 Bud Fox 3rd = 5 My Mate Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 8 Kid Palmer | ||
Wed Aug 10 2011 20:18 | 1st = 8 Kid Palmer 2nd = 3 Buddy Rox 3rd = 5 Gotta Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 5 - 3 Spring News | ||
Wed Aug 10 2011 20:15 | 1st = 3 Spring News 2nd = 5 Return The Duke 3rd = 1 Bar Room Blondie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 7 - 4 Karinya Life | ||
Wed Aug 10 2011 20:10 | 1st = 4 Karinya Life 2nd = 5 Shez Hanovers Patch 3rd = 3 Our Miracle Maddie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 5 Miss Manalishi | ||
Wed Aug 10 2011 20:06 | 1st = 5 Miss Manalishi 2nd = 3 Sparkling Shelby 3rd = 1 Short Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 4 - 1 Riddle Me That | ||
Wed Aug 10 2011 20:00 | 1st = 1 Riddle Me That 2nd = 7 Riviera Kiss 3rd = 3 Ruthless Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 9 Hank Bale | ||
Wed Aug 10 2011 19:58 | 1st = 9 Hank Bale 2nd = 7 No More Express 3rd = 8 Heres Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 4 - 3 Wheres Jassy | ||
Wed Aug 10 2011 19:55 | 1st = 3 Wheres Jassy 2nd = 8 Farmor Do That 3rd = 7 Sure Kisses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 9 Incredible Ross | ||
Wed Aug 10 2011 19:50 | 1st = 9 Incredible Ross 2nd = 4 Rumsron 3rd = 2 Permission |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 1 Crazy Pat | ||
Wed Aug 10 2011 19:46 | 1st = 1 Crazy Pat 2nd = 9 Black Sambo 3rd = 3 Black Pedro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 6 - 9 Lucky Me Lucky You | ||
Wed Aug 10 2011 19:40 | 1st = 9 Lucky Me Lucky You 2nd = 8 More Milk Mike 3rd = 2 Imposing Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 9 Lead Singer | ||
Wed Aug 10 2011 19:38 | 1st = 9 Lead Singer 2nd = 8 Jason Bale 3rd = 3 Great Gunns |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 3 - 1 Charmed Speed | ||
Wed Aug 10 2011 19:35 | 1st = 1 Charmed Speed 2nd = 8 Determined Speed 3rd = 3 Spring And Win |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 3 - 7 Stephen John | ||
Wed Aug 10 2011 19:30 | 1st = 7 Stephen John 2nd = 11 Dottie Hinson 3rd = 6 Silver Memory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 2 Zipping Malfoy | ||
Wed Aug 10 2011 19:26 | 1st = 2 Zipping Malfoy 2nd = 3 Aunty Nagalot 3rd = 1 Post Card Bandit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 5 Eighteenth State | ||
Wed Aug 10 2011 19:24 | 1st = 5 Eighteenth State 2nd = 1 Shirdon Hi Five 3rd = 2 Billy Shines |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 1 Signor Salvatore | ||
Wed Aug 10 2011 19:20 | 1st = 1 Signor Salvatore 2nd = 5 Anvils A Coaster 3rd = 3 Kickagoal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 6 Gas Explosion | ||
Wed Aug 10 2011 19:18 | 1st = 6 Gas Explosion 2nd = 3 Heathers Nelson 3rd = 4 Supersonic Boom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 2 - 2 Diamond Facet | ||
Wed Aug 10 2011 19:15 | 1st = 2 Diamond Facet 2nd = 6 Lakoda Burn 3rd = 7 On The Side |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 5 - 4 Right To Go | ||
Wed Aug 10 2011 19:10 | 1st = 4 Right To Go 2nd = 3 Whisky Jasper 3rd = 7 Karinya Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 1 Cmon Cindy | ||
Wed Aug 10 2011 19:07 | 1st = 1 Cmon Cindy 2nd = 6 Carly And Me 3rd = 4 Rosey Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 2 - 9 Steam Washed | ||
Wed Aug 10 2011 19:02 | 1st = 9 Steam Washed 2nd = 6 Margots Magic 3rd = 10 Grace Artois |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 7 Jaimandy Bell | ||
Wed Aug 10 2011 19:01 | 1st = 7 Jaimandy Bell 2nd = 8 Max I Am 3rd = 4 Jennifer Ellen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 10 - 13 Maschino | ||
Wed Aug 10 2011 18:59 | 1st = 13 Maschino 2nd = 11 Don Sebastian 3rd = 9 Navarda Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 5 Kiltanon Skye | ||
Wed Aug 10 2011 18:55 | 1st = 5 Kiltanon Skye 2nd = 6 Crafty Graham 3rd = 1 Loretta West |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 1 - 8 Spiral Spirit | ||
Wed Aug 10 2011 18:52 | 1st = 8 Spiral Spirit 2nd = 1 Blue Beyond 3rd = 2 Time To Fly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 6 Glenfarg | ||
Wed Aug 10 2011 18:47 | 1st = 6 Glenfarg 2nd = 8 Mister Skye Rocket 3rd = 10 El Charro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 3 Swift Callah | ||
Wed Aug 10 2011 18:43 | 1st = 3 Swift Callah 2nd = 8 Albino Inc 3rd = 2 Albino Peachy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 6 Forte Martino | ||
Wed Aug 10 2011 18:41 | 1st = 6 Forte Martino 2nd = 1 Kirabilli Jethro 3rd = 3 Move Motion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 4 - 7 Big Breakfast | ||
Wed Aug 10 2011 18:37 | 1st = 7 Big Breakfast 2nd = 1 Ivan Major 3rd = 4 Yontian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 5 Bay Of Pearls | ||
Wed Aug 10 2011 18:34 | 1st = 5 Bay Of Pearls 2nd = 1 Cav Gogo 3rd = 7 Hayne Train |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 1 - 5 Lights And Music | ||
Wed Aug 10 2011 18:29 | 1st = 5 Lights And Music 2nd = 11 Next Dawn 3rd = 12 Cloudy Ladd |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 4 Ima Force | ||
Wed Aug 10 2011 18:26 | 1st = 4 Ima Force 2nd = 5 Prank Call 3rd = 6 Miss De Rossi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 9 - 9 The Widder | ||
Wed Aug 10 2011 18:22 | 1st = 9 The Widder 2nd = 4 Dare To Doubt 3rd = 1 Westriver Kevydonn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 6 Major King | ||
Wed Aug 10 2011 18:21 | 1st = 6 Major King 2nd = 3 Docs Big Daddy 3rd = 7 Far Horizon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 1 Farsala Prince | ||
Wed Aug 10 2011 18:16 | 1st = 1 Farsala Prince 2nd = 8 Cotrillion 3rd = 9 Art Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 1 Cav Like | ||
Wed Aug 10 2011 18:12 | 1st = 1 Cav Like 2nd = 2 Spirit Of Vessie 3rd = 3 Just Attack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 3 Flying Avalon | ||
Wed Aug 10 2011 18:08 | 1st = 3 Flying Avalon 2nd = 1 Fromarge 3rd = 2 Rocket Science |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 3 - 7 Damballah | ||
Wed Aug 10 2011 18:02 | 1st = 7 Damballah 2nd = 1 Lifeandglory 3rd = 4 Railemup |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 7 Stolen Goods | ||
Wed Aug 10 2011 18:00 | 1st = 7 Stolen Goods 2nd = 6 Popular Jessie 3rd = 8 Tash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 5 California Strip | ||
Wed Aug 10 2011 17:57 | 1st = 5 California Strip 2nd = 6 Flying Argument 3rd = 4 Sanrico Joan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 2 Coulta Sally | ||
Wed Aug 10 2011 17:52 | 1st = 2 Coulta Sally 2nd = 8 Claim To Fame 3rd = 7 Blue Style Ode |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 8 - 13 Nothin Leic It | ||
Wed Aug 10 2011 17:47 | 1st = 13 Nothin Leic It 2nd = 3 Ihts Elusive 3rd = 6 Whalah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 1 Warrabilla | ||
Wed Aug 10 2011 17:45 | 1st = 1 Warrabilla 2nd = 5 Lets Go Al 3rd = 6 Albenator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 2 Southern Style | ||
Wed Aug 10 2011 17:41 | 1st = 2 Southern Style 2nd = 1 Chocolate Sky 3rd = 3 Leadfoot Katie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 2 Bargo Scene | ||
Wed Aug 10 2011 17:35 | 1st = 2 Bargo Scene 2nd = 6 Olay Zara 3rd = 3 Ems Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 2 - 4 Ballbarboy | ||
Wed Aug 10 2011 17:28 | 1st = 4 Ballbarboy 2nd = 5 Dancing Goddess 3rd = 1 Rebelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 5 Tat Awesome | ||
Wed Aug 10 2011 17:27 | 1st = 5 Tat Awesome 2nd = 1 Gunna Get Ya 3rd = 4 Lucky Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 6 Leica Jackaroo | ||
Wed Aug 10 2011 17:24 | 1st = 6 Leica Jackaroo 2nd = 5 King Can To 3rd = 1 Dayseas Judy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 8 - 2 Please Consider | ||
Wed Aug 10 2011 17:19 | 1st = 2 Please Consider 2nd = 1 Iconseefraaraway 3rd = 11 Meadows Dan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 1 Aston Abira | ||
Wed Aug 10 2011 17:14 | 1st = 1 Aston Abira 2nd = 3 Witch On Wheels 3rd = 4 Garland Boof |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 7 - 2 Wizaway | ||
Wed Aug 10 2011 17:08 | 1st = 2 Wizaway 2nd = 8 Mctango 3rd = 1 One Cool Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 6 Chase A Fame | ||
Wed Aug 10 2011 17:06 | 1st = 6 Chase A Fame 2nd = 7 Grandsebi 3rd = 5 Hey Joe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 1 - 10 Twenty Three Penny | ||
Wed Aug 10 2011 17:02 | 1st = 10 Twenty Three Penny 2nd = 9 Be Like Mike 3rd = 7 Shareadolfin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 4 Casual Babe | ||
Wed Aug 10 2011 16:59 | 1st = 4 Casual Babe 2nd = 1 Star John 3rd = 5 Knock Taker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 7 - 7 Sienna Red | ||
Wed Aug 10 2011 16:55 | 1st = 7 Sienna Red 2nd = 4 Alvitas 3rd = 1 Kirinata |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 1 Casual Trick | ||
Wed Aug 10 2011 16:52 | 1st = 1 Casual Trick 2nd = 6 Olay Star Flyer 3rd = 8 John Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hamilton Race 8 - 6 Weallwantano | ||
Wed Aug 10 2011 16:47 | 1st = 6 Weallwantano 2nd = 8 Onlyeconomyclass 3rd = 9 Dee Cees Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 7 - 9 Our Freed Man | ||
Wed Aug 10 2011 16:43 | 1st = 9 Our Freed Man 2nd = 3 Nothing Shall Pass 3rd = 8 Daylights Dauphin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 4 Wanalta Bay | ||
Wed Aug 10 2011 16:42 | 1st = 4 Wanalta Bay 2nd = 1 Lovely Lucy 3rd = 5 Jades Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 7 Troppo Trick | ||
Wed Aug 10 2011 16:39 | 1st = 7 Troppo Trick 2nd = 2 Early Harvest 3rd = 5 Knockback |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 3 Rulla Torment | ||
Wed Aug 10 2011 16:32 | 1st = 3 Rulla Torment 2nd = 7 Diego Tom 3rd = 1 Helele |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 6 - 2 Macs Mint | ||
Wed Aug 10 2011 16:28 | 1st = 2 Macs Mint 2nd = 5 Deportment 3rd = 11 Flippen Fantastic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 7 - 4 Commandare | ||
Wed Aug 10 2011 16:23 | 1st = 4 Commandare 2nd = 1 Carry Me Bluey 3rd = 10 Snippets Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 8 Top That | ||
Wed Aug 10 2011 16:22 | 1st = 8 Top That 2nd = 1 Gotta Be Daire 3rd = 2 Pagani Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 8 Ipana Lass | ||
Wed Aug 10 2011 16:19 | 1st = 8 Ipana Lass 2nd = 3 Our Uncle Bob 3rd = 2 Slick Elly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 6 - 10 Dancing Attendance | ||
Wed Aug 10 2011 16:15 | 1st = 10 Dancing Attendance 2nd = 5 Upon This Rock 3rd = 8 Wonderworld |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 8 Nick Of Time | ||
Wed Aug 10 2011 16:12 | 1st = 8 Nick Of Time 2nd = 4 No Rules League 3rd = 2 Bear Park Chuck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hamilton Race 7 - 10 Royal Alchemist | ||
Wed Aug 10 2011 16:07 | 1st = 10 Royal Alchemist 2nd = 3 Tres Hombres 3rd = 5 Sakwi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 6 - 14 Scarlet Feather | ||
Wed Aug 10 2011 16:03 | 1st = 14 Scarlet Feather 2nd = 18 Reliable Tradesman 3rd = 10 Shes Elvis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 6 Top Avenger | ||
Wed Aug 10 2011 16:02 | 1st = 6 Top Avenger 2nd = 5 Rapid Ruby 3rd = 8 Zulu Nation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 1 Seeing Damage | ||
Wed Aug 10 2011 15:59 | 1st = 1 Seeing Damage 2nd = 2 Larkhill Boy 3rd = 7 Run Bolt Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 7 Coco Bale | ||
Wed Aug 10 2011 15:54 | 1st = 7 Coco Bale 2nd = 4 Silly Gully 3rd = 8 Minu Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 3 Holy Jumpin Jax | ||
Wed Aug 10 2011 15:52 | 1st = 3 Holy Jumpin Jax 2nd = 1 Swizzle King 3rd = 5 Seans Olivia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 5 - 8 Venetian Prince | ||
Wed Aug 10 2011 15:48 | 1st = 8 Venetian Prince 2nd = 6 Palmdale 3rd = 7 Sassnping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 6 - 6 Transporter | ||
Wed Aug 10 2011 15:43 | 1st = 6 Transporter 2nd = 10 Ampho Power 3rd = 4 Random Orbit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 6 Wind Warning | ||
Wed Aug 10 2011 15:42 | 1st = 6 Wind Warning 2nd = 2 Super Bingle 3rd = 3 Top Maldini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 7 Restless Wind | ||
Wed Aug 10 2011 15:39 | 1st = 7 Restless Wind 2nd = 1 Oriental Lakoda 3rd = 10 Regal Amelia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 5 - 9 Detours | ||
Wed Aug 10 2011 15:35 | 1st = 9 Detours 2nd = 5 Brians Honour 3rd = 4 Lotus Flower |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 5 Surfin Gear | ||
Wed Aug 10 2011 15:34 | 1st = 5 Surfin Gear 2nd = 6 Allen Dodger 3rd = 8 Anniemay Mclaren |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hamilton Race 6 - 3 Sidney Shaw | ||
Wed Aug 10 2011 15:29 | 1st = 3 Sidney Shaw 2nd = 8 Guilty Rama 3rd = 7 Please Yourself |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 5 - 2 Mimiele | ||
Wed Aug 10 2011 15:25 | 1st = 2 Mimiele 2nd = 4 Kuitpo Blaze 3rd = 1 Apres Cougar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 3 Miss Elusive | ||
Wed Aug 10 2011 15:21 | 1st = 3 Miss Elusive 2nd = 8 Riviera Miss 3rd = 9 Miracle Edition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 1 Long Gully Will | ||
Wed Aug 10 2011 15:16 | 1st = 1 Long Gully Will 2nd = 5 Premier Strike 3rd = 7 Ninth Floor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 4 - 5 Yamunotri | ||
Wed Aug 10 2011 15:12 | 1st = 5 Yamunotri 2nd = 12 Straleta 3rd = 7 Undercover Lizzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 5 - 1 Around The World | ||
Wed Aug 10 2011 15:07 | 1st = 1 Around The World 2nd = 2 Billiton Miss 3rd = 4 Harmonies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 6 Take It Home | ||
Wed Aug 10 2011 15:04 | 1st = 6 Take It Home 2nd = 3 Salt Ash 3rd = 2 Thirteen More |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 4 - 1 Forward Love | ||
Wed Aug 10 2011 15:00 | 1st = 1 Forward Love 2nd = 3 Pass The Parcel 3rd = 2 Lough Rea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 3 Ultimate Jones | ||
Wed Aug 10 2011 14:59 | 1st = 3 Ultimate Jones 2nd = 4 Long Gully Bob 3rd = 6 Spilt Latte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hamilton Race 5 - 6 Shalackin | ||
Wed Aug 10 2011 14:54 | 1st = 6 Shalackin 2nd = 12 Red Rocker 3rd = 5 King Grin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 4 - 6 Retain Belief | ||
Wed Aug 10 2011 14:50 | 1st = 6 Retain Belief 2nd = 11 Dubai Sunrise 3rd = 1 Electric Circus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 1 Indy Son | ||
Wed Aug 10 2011 14:46 | 1st = 1 Indy Son 2nd = 4 Sisco Style 3rd = 6 Donna Matrix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 4 - 8 Star Salute | ||
Wed Aug 10 2011 14:42 | 1st = 8 Star Salute 2nd = 7 Total Liberty 3rd = 1 Alittlevolcanic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 2 Delightful Bond | ||
Wed Aug 10 2011 14:41 | 1st = 2 Delightful Bond 2nd = 3 Ratty Nudgebar 3rd = 1 Bella Kelona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 3 - 2 The Other Harv | ||
Wed Aug 10 2011 14:37 | 1st = 2 The Other Harv 2nd = 1 Double Swirl 3rd = 4 Flirty Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 10 - 8 Selenus | ||
Wed Aug 10 2011 14:37 | 1st = 8 Selenus 2nd = 5 Zenocoin 3rd = 17 Margretta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 4 - 3 Signpost | ||
Wed Aug 10 2011 14:32 | 1st = 3 Signpost 2nd = 1 Unflinchingresolve 3rd = 6 Just Ready |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 2 Quick Vision | ||
Wed Aug 10 2011 14:29 | 1st = 2 Quick Vision 2nd = 4 Best Perfume 3rd = 1 Flickering Surf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 3 - 4 Houston Benefactor | ||
Wed Aug 10 2011 14:25 | 1st = 4 Houston Benefactor 2nd = 15 Gunners Babe 3rd = 6 Ingham Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 7 Satanic Guard | ||
Wed Aug 10 2011 14:24 | 1st = 7 Satanic Guard 2nd = 6 Emerley Theme 3rd = 2 Emerley Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hamilton Race 4 - 9 Hellovanite | ||
Wed Aug 10 2011 14:19 | 1st = 9 Hellovanite 2nd = 3 Blissfull Bird 3rd = 2 Macy Lila |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 3 - 4 Deed Of Honor | ||
Wed Aug 10 2011 14:15 | 1st = 4 Deed Of Honor 2nd = 7 Power To Possess 3rd = 8 Storming North |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 4 Dyna Geoff | ||
Wed Aug 10 2011 14:11 | 1st = 4 Dyna Geoff 2nd = 5 Dyna Dara 3rd = 2 Droopys Monaro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 3 - 7 Black Artois | ||
Wed Aug 10 2011 14:07 | 1st = 7 Black Artois 2nd = 6 The Red Emperor 3rd = 1 Chosen One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 9 - 12 Croix Du Sud | ||
Wed Aug 10 2011 14:03 | 1st = 12 Croix Du Sud 2nd = 16 Rewa 3rd = 7 Zenagen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 2 - 2 Get the Net | ||
Wed Aug 10 2011 14:02 | 1st = 2 Get the Net 2nd = 4 Mr Lonely 3rd = 1 Mr Vadim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 8 Victa Pedro | ||
Wed Aug 10 2011 14:00 | 1st = 8 Victa Pedro 2nd = 6 Lift Go Flash 3rd = 7 Emerley Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 3 - 7 Forest Redgum | ||
Wed Aug 10 2011 13:57 | 1st = 7 Forest Redgum 2nd = 1 Tornadoes 3rd = 10 Power Of Ed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 1 Liege | ||
Wed Aug 10 2011 13:54 | 1st = 1 Liege 2nd = 7 Dynamic View 3rd = 6 Stoked |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 2 - 8 Rekindled Alliance | ||
Wed Aug 10 2011 13:50 | 1st = 8 Rekindled Alliance 2nd = 10 Rolston 3rd = 4 Lord Mitchell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hamilton Race 3 - 2 Flylika Bird Lombo | ||
Wed Aug 10 2011 13:44 | 1st = 2 Flylika Bird Lombo 2nd = 6 Keeper Of The Fire 3rd = 3 Kellalac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 4 Victa Troy | ||
Wed Aug 10 2011 13:43 | 1st = 4 Victa Troy 2nd = 5 Emerley Striker 3rd = 8 Basilika |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 2 - 10 Zirconi Aspen | ||
Wed Aug 10 2011 13:40 | 1st = 10 Zirconi Aspen 2nd = 7 Polly Garter 3rd = 2 Hypnotic Blitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 7 Dripstone | ||
Wed Aug 10 2011 13:36 | 1st = 7 Dripstone 2nd = 1 Sisco Diamond 3rd = 3 Mozzie Galore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 2 - 2 Great Player | ||
Wed Aug 10 2011 13:32 | 1st = 2 Great Player 2nd = 5 Golden Charmer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 8 - 11 Kid Columbus | ||
Wed Aug 10 2011 13:28 | 1st = 11 Kid Columbus 2nd = 13 Foremost 3rd = 2 Honey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 1 - 4 Lovabruchill | ||
Wed Aug 10 2011 13:27 | 1st = 4 Lovabruchill 2nd = 5 Snuglet 3rd = 8 Young n Flirty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 1 Earl The Goat | ||
Wed Aug 10 2011 13:25 | 1st = 1 Earl The Goat 2nd = 3 Miss Julia Creek 3rd = 2 Jayell Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 2 - 11 Redsyn | ||
Wed Aug 10 2011 13:22 | 1st = 11 Redsyn 2nd = 1 Epic Terra 3rd = 8 Californian Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 1 Leverage | ||
Wed Aug 10 2011 13:20 | 1st = 1 Leverage 2nd = 7 Homebush Batman 3rd = 4 Another Hit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 7 Falay Allen | ||
Wed Aug 10 2011 13:19 | 1st = 7 Falay Allen 2nd = 4 Solved Moment 3rd = 6 Fermin Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 1 - 2 Our Barney | ||
Wed Aug 10 2011 13:15 | 1st = 2 Our Barney 2nd = 1 River Of Salvation 3rd = 6 Around The Clock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hamilton Race 2 - 9 Leica Fighter | ||
Wed Aug 10 2011 13:09 | 1st = 9 Leica Fighter 2nd = 6 Bohemian Lombo 3rd = 2 Bring The Brolly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 2 Ace Kennedy | ||
Wed Aug 10 2011 13:08 | 1st = 2 Ace Kennedy 2nd = 8 Tomato Blonde 3rd = 4 Phoenix House |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 1 - 9 Kinselmac Manner | ||
Wed Aug 10 2011 13:05 | 1st = 9 Kinselmac Manner 2nd = 7 The Visionary 3rd = 4 Quick Thoughts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 3 In Or Out | ||
Wed Aug 10 2011 13:03 | 1st = 3 In Or Out 2nd = 8 Wheres Wally 3rd = 7 Rhyme In Melody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 4 Sweet To Meet | ||
Wed Aug 10 2011 13:01 | 1st = 4 Sweet To Meet 2nd = 1 Nino Fields 3rd = 3 Tonto John |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 1 - 2 Marked Danger | ||
Wed Aug 10 2011 12:57 | 1st = 2 Marked Danger 2nd = 3 Berlioz 3rd = 7 Fareer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 7 - 1 Windwhistle | ||
Wed Aug 10 2011 12:52 | 1st = 1 Windwhistle 2nd = 5 Georgies Girl 3rd = 2 Caley Marie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 1 - 8 Risk Aversion | ||
Wed Aug 10 2011 12:46 | 1st = 8 Risk Aversion 2nd = 1 Pointe Dancer 3rd = 6 Queenofbeaudesert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 5 Another Breeze | ||
Wed Aug 10 2011 12:45 | 1st = 5 Another Breeze 2nd = 4 Ellas Angel 3rd = 1 Upahut Cindy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 4 Speedy Octane | ||
Wed Aug 10 2011 12:43 | 1st = 4 Speedy Octane 2nd = 7 Cobra Show 3rd = 6 Miss Woods |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hamilton Race 1 - 5 Michael Thomas | ||
Wed Aug 10 2011 12:33 | 1st = 5 Michael Thomas 2nd = 4 Candy Digger 3rd = 7 Looks A Moral |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 2 Kid Richard | ||
Wed Aug 10 2011 12:27 | 1st = 2 Kid Richard 2nd = 5 Uno Star 3rd = 4 Inspector Morse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 6 Glenaddis | ||
Wed Aug 10 2011 12:25 | 1st = 6 Glenaddis 2nd = 1 Botany Hornet 3rd = 2 Planking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 6 - 1 Warrant | ||
Wed Aug 10 2011 12:16 | 1st = 1 Warrant 2nd = 16 Cee Gee Jay 3rd = 7 Shiquan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 8 Eff Five Warning | ||
Wed Aug 10 2011 12:07 | 1st = 8 Eff Five Warning 2nd = 5 Parra Sparra 3rd = 4 Bonnie Bouchea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 7 So Elite | ||
Wed Aug 10 2011 12:06 | 1st = 7 So Elite 2nd = 6 Nancy Jay 3rd = 1 Dance On |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 3 Gina Mac | ||
Wed Aug 10 2011 11:49 | 1st = 3 Gina Mac 2nd = 6 Ms Tournamental 3rd = 4 Happy Clappy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 5 - 4 Fred Astaire | ||
Wed Aug 10 2011 11:40 | 1st = 4 Fred Astaire 2nd = 11 Silke 3rd = 9 Celtic Charm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 1 Cawbourne Tina | ||
Wed Aug 10 2011 11:32 | 1st = 1 Cawbourne Tina 2nd = 5 Renners Gift 3rd = 2 Homebush Nelson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 4 Homebush Kelly | ||
Wed Aug 10 2011 11:14 | 1st = 4 Homebush Kelly 2nd = 2 Tricky Paula 3rd = 1 Fawn Allegro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 4 - 6 Sahara Sunset | ||
Wed Aug 10 2011 11:05 | 1st = 6 Sahara Sunset 2nd = 3 Cape Kinaveral 3rd = 4 Misisipi Moonshine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 7 Go Crash | ||
Wed Aug 10 2011 10:57 | 1st = 7 Go Crash 2nd = 4 Gunna Excite 3rd = 3 Kurohara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 1 Another Lady | ||
Wed Aug 10 2011 10:39 | 1st = 1 Another Lady 2nd = 4 Cawbourne Flick 3rd = 2 Homebush Buffy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 3 - 2 Lisa Love | ||
Wed Aug 10 2011 10:30 | 1st = 2 Lisa Love 2nd = 8 Sun Valley 3rd = 6 Miss Millbrook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 2 Cooked The Book | ||
Wed Aug 10 2011 10:22 | 1st = 2 Cooked The Book 2nd = 1 Twin Tigers 3rd = 3 Leos Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 1 Homebush Scotty | ||
Wed Aug 10 2011 10:04 | 1st = 1 Homebush Scotty 2nd = 2 Intense Zoom 3rd = 4 Belfast Cheeky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 2 - 3 Excuseable | ||
Wed Aug 10 2011 9:55 | 1st = 3 Excuseable 2nd = 14 Moneyforjam 3rd = 7 Reuben |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 10 - 1 Zo La Doe | ||
Sun Jul 10 2011 20:50 | 1st = 1 Zo La Doe 2nd = 4 Ill Knock You 3rd = 3 State Octane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 9 - 7 The Timely Trader | ||
Sun Jul 10 2011 20:45 | 1st = 7 The Timely Trader 2nd = 4 Gamblers Rustler 3rd = 5 Land Of Panaarm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 2 Chilled One | ||
Sun Jul 10 2011 20:44 | 1st = 2 Chilled One 2nd = 6 Young Kanga 3rd = 10 Alota Ability |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 10 - 6 Our Shoe In | ||
Sun Jul 10 2011 20:39 | 1st = 6 Our Shoe In 2nd = 7 Makarewa Don 3rd = 5 Nicky Eileen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 9 - 3 Come In Stranger | ||
Sun Jul 10 2011 20:36 | 1st = 3 Come In Stranger 2nd = 4 Walkaway Cam 3rd = 1 Doug And Paddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 2 Jumpin Nic Nat | ||
Sun Jul 10 2011 20:35 | 1st = 2 Jumpin Nic Nat 2nd = 6 Kieren Jay 3rd = 5 Fence Mender |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 8 - 1 Saint Jack | ||
Sun Jul 10 2011 20:29 | 1st = 1 Saint Jack 2nd = 5 Daylight Dan 3rd = 6 Leighmont |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 10 - 7 Crystal Peak | ||
Sun Jul 10 2011 20:28 | 1st = 7 Crystal Peak 2nd = 3 Big On Cheesie 3rd = 4 Table Chewer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 10 - 7 Metro Miss | ||
Sun Jul 10 2011 20:25 | 1st = 7 Metro Miss 2nd = 4 Around The Traps 3rd = 5 Tiggerlong Troy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 3 Tiger Lifestyle | ||
Sun Jul 10 2011 20:23 | 1st = 3 Tiger Lifestyle 2nd = 2 Made Gari 3rd = 6 Ems Illusion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 8 - 7 Johnnyace | ||
Sun Jul 10 2011 20:19 | 1st = 7 Johnnyace 2nd = 3 Mister Gunadoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 7 Suspicious Merk | ||
Sun Jul 10 2011 20:15 | 1st = 7 Suspicious Merk 2nd = 6 Neo 3rd = 3 Octilly Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 8 - 4 Lucy Roxon | ||
Sun Jul 10 2011 20:14 | 1st = 4 Lucy Roxon 2nd = 2 Cawbourne Shine 3rd = 3 Daytona Norbert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 12 Cromac Johnny | ||
Sun Jul 10 2011 20:09 | 1st = 12 Cromac Johnny 2nd = 11 Rigatoni 3rd = 1 Salliwood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 9 - 5 Sleet Of Gold | ||
Sun Jul 10 2011 20:08 | 1st = 5 Sleet Of Gold 2nd = 8 Partaker 3rd = 1 Pay For Vegas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 9 - 5 Major Quake | ||
Sun Jul 10 2011 20:05 | 1st = 5 Major Quake 2nd = 3 Go Wild Diva 3rd = 8 Bradys Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 3 Chevez | ||
Sun Jul 10 2011 20:03 | 1st = 3 Chevez 2nd = 5 Our Captain 3rd = 8 Premier Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 7 - 2 Mighty Micra | ||
Sun Jul 10 2011 19:59 | 1st = 2 Mighty Micra 2nd = 9 Jakasha 3rd = 6 Gone Cruzin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 7 - 4 Lets Go Nellie | ||
Sun Jul 10 2011 19:57 | 1st = 4 Lets Go Nellie 2nd = 7 Harrys Comet 3rd = 3 Big Zed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 5 Red Sole | ||
Sun Jul 10 2011 19:55 | 1st = 5 Red Sole 2nd = 3 Ce Senor Pedro 3rd = 8 Tahnee Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 7 - 4 Topup | ||
Sun Jul 10 2011 19:49 | 1st = 4 Topup 2nd = 7 Jilliby Rio 3rd = 9 Jumpin Jack Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 8 - 6 Aiden Bale | ||
Sun Jul 10 2011 19:47 | 1st = 6 Aiden Bale 2nd = 8 Jainamo 3rd = 1 Chappys Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 8 - 1 Glitzy Lomar | ||
Sun Jul 10 2011 19:45 | 1st = 1 Glitzy Lomar 2nd = 4 Squeegee 3rd = 9 Sunlit Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 3 Glen Gallon | ||
Sun Jul 10 2011 19:42 | 1st = 3 Glen Gallon 2nd = 6 Chance for Us 3rd = 10 Dashing Debonair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 10 Westwind Rebel | ||
Sun Jul 10 2011 19:39 | 1st = 10 Westwind Rebel 2nd = 4 My Island Home 3rd = 12 Pacific Idol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 3 Airbourne Spooky | ||
Sun Jul 10 2011 19:35 | 1st = 3 Airbourne Spooky 2nd = 2 Double Century 3rd = 5 Seismic White |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 6 - 3 Cool Izmir | ||
Sun Jul 10 2011 19:34 | 1st = 3 Cool Izmir 2nd = 8 Final Proof 3rd = 7 Venomous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 6 - 6 Forest Falcon | ||
Sun Jul 10 2011 19:29 | 1st = 6 Forest Falcon 2nd = 7 Ima Red River Queen 3rd = 10 Smart Cecil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 7 - 1 Clean Sheet | ||
Sun Jul 10 2011 19:28 | 1st = 1 Clean Sheet 2nd = 8 Hadyn Bale 3rd = 4 Amaranth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 7 - 2 Elite Moon | ||
Sun Jul 10 2011 19:25 | 1st = 2 Elite Moon 2nd = 3 Aqua Angel 3rd = 8 Wee Venus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 1 Maybe Elite | ||
Sun Jul 10 2011 19:22 | 1st = 1 Maybe Elite 2nd = 7 Witherens Pride 3rd = 2 Sea Beast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 6 - 4 Turnpike Cruiser | ||
Sun Jul 10 2011 19:19 | 1st = 4 Turnpike Cruiser 2nd = 11 The Jouster 3rd = 2 In Cruise Mode |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 8 Andos Octane | ||
Sun Jul 10 2011 19:12 | 1st = 8 Andos Octane 2nd = 7 Cedar Rose 3rd = 6 Mid Levels |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 5 - 7 Husky Raida | ||
Sun Jul 10 2011 19:09 | 1st = 7 Husky Raida 2nd = 3 Mr Dawson 3rd = 1 Indigo Pirate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 10 Trigmart | ||
Sun Jul 10 2011 19:06 | 1st = 10 Trigmart 2nd = 1 Shipwreck 3rd = 11 Atomic Chip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 6 - 4 Al Tye Patched | ||
Sun Jul 10 2011 19:04 | 1st = 4 Al Tye Patched 2nd = 5 Teddy Bear Sav 3rd = 7 Gold Enforcer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 6 - 1 Tiggerlong Turbo | ||
Sun Jul 10 2011 19:02 | 1st = 1 Tiggerlong Turbo 2nd = 6 Edmondson 3rd = 8 Joydon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 1 Mega Bucks Magic | ||
Sun Jul 10 2011 18:58 | 1st = 1 Mega Bucks Magic 2nd = 7 Mister Norris 3rd = 6 Brent Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 5 - 8 Bet Your Life | ||
Sun Jul 10 2011 18:56 | 1st = 8 Bet Your Life 2nd = 9 Primo Hammer 3rd = 7 Yamaha Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 1 Mcmorgan | ||
Sun Jul 10 2011 18:52 | 1st = 1 Mcmorgan 2nd = 8 Our Buddy 3rd = 2 Hagans Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 4 - 3 Yarran | ||
Sun Jul 10 2011 18:51 | 1st = 3 Yarran 2nd = 5 Barneys Beauty 3rd = 4 Bear Park Tully |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 5 - 9 Hesa Prospect | ||
Sun Jul 10 2011 18:47 | 1st = 9 Hesa Prospect 2nd = 5 Punt Road Disco 3rd = 4 Tony Macarony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 5 - 8 Mr Kotzo | ||
Sun Jul 10 2011 18:46 | 1st = 8 Mr Kotzo 2nd = 7 Lenira Sunset 3rd = 6 Arissa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 5 - 3 Santika | ||
Sun Jul 10 2011 18:44 | 1st = 3 Santika 2nd = 8 Major Mirage 3rd = 7 Madelynn Magoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 4 Miss Baypoint | ||
Sun Jul 10 2011 18:37 | 1st = 4 Miss Baypoint 2nd = 7 Powerful Question 3rd = 12 Rebecca Amy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 1 Flaming Red | ||
Sun Jul 10 2011 18:36 | 1st = 1 Flaming Red 2nd = 3 Clean Shave 3rd = 7 West Hot Sheriff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 8 Lasting Effect | ||
Sun Jul 10 2011 18:34 | 1st = 8 Lasting Effect 2nd = 7 Wheres Turner 3rd = 1 Seaspray Surfer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 7 - 4 Henry Joseph | ||
Sun Jul 10 2011 18:30 | 1st = 4 Henry Joseph 2nd = 13 Time For Black 3rd = 3 Cool Euro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 4 - 5 Graybuck | ||
Sun Jul 10 2011 18:25 | 1st = 5 Graybuck 2nd = 7 La Sacre Bleu 3rd = 4 Limburg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 4 - 4 Scenic Sensation | ||
Sun Jul 10 2011 18:24 | 1st = 4 Scenic Sensation 2nd = 5 Pure Bucks 3rd = 7 Nikita Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 4 - 6 Tiggerlong Tonka | ||
Sun Jul 10 2011 18:22 | 1st = 6 Tiggerlong Tonka 2nd = 5 Make A Collision 3rd = 1 Southernvale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 4 - 1 Cloudy Delight | ||
Sun Jul 10 2011 18:17 | 1st = 1 Cloudy Delight 2nd = 4 Play Apple Tree 3rd = 2 Iden Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 6 In Principal | ||
Sun Jul 10 2011 18:16 | 1st = 6 In Principal 2nd = 5 Another Memory 3rd = 8 Down Under |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 8 Battle Rose | ||
Sun Jul 10 2011 18:14 | 1st = 8 Battle Rose 2nd = 1 Mushy Mountain 3rd = 6 Sheriff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 3 - 3 Desolate | ||
Sun Jul 10 2011 18:12 | 1st = 3 Desolate 2nd = 8 Miss Blue Bags 3rd = 6 Wheres Tammy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 12 Copper Beach Girl | ||
Sun Jul 10 2011 18:09 | 1st = 12 Copper Beach Girl 2nd = 2 Sonny Armbro 3rd = 1 Spunky Monkey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 3 - 2 Tiggerlong Joe | ||
Sun Jul 10 2011 18:04 | 1st = 2 Tiggerlong Joe 2nd = 1 Greywinds Mac 3rd = 3 Northshore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 3 - 4 Dream Button | ||
Sun Jul 10 2011 18:02 | 1st = 4 Dream Button 2nd = 1 Chappys Belle 3rd = 6 Cardi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 3 - 9 Flip The Coin | ||
Sun Jul 10 2011 17:59 | 1st = 9 Flip The Coin 2nd = 6 Our Chelsea Girl 3rd = 3 Village Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 6 Playing Surface | ||
Sun Jul 10 2011 17:57 | 1st = 6 Playing Surface 2nd = 1 Dayseas Peggy 3rd = 8 Aladdins Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 6 - 4 Juggernaut Jack | ||
Sun Jul 10 2011 17:55 | 1st = 4 Juggernaut Jack 2nd = 1 Destroid 3rd = 2 Class To Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 3 Shes Bossy | ||
Sun Jul 10 2011 17:52 | 1st = 3 Shes Bossy 2nd = 6 Jason Stackhouse 3rd = 8 Show Me How |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 2 - 2 Garlett | ||
Sun Jul 10 2011 17:50 | 1st = 2 Garlett 2nd = 3 Greysynd Raider 3rd = 5 Ursula |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 3 - 1 Just Dance Baby | ||
Sun Jul 10 2011 17:47 | 1st = 1 Just Dance Baby 2nd = 9 Hello Not Bad 3rd = 6 King of Jewels |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 2 - 6 Caloon Bale | ||
Sun Jul 10 2011 17:45 | 1st = 6 Caloon Bale 2nd = 7 Affordable 3rd = 1 Parrydise Dana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 8 Black Majestik | ||
Sun Jul 10 2011 17:44 | 1st = 8 Black Majestik 2nd = 10 Suzie Waves 3rd = 4 Joans Colour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 2 - 3 Leta Bale | ||
Sun Jul 10 2011 17:40 | 1st = 3 Leta Bale 2nd = 8 Kings Helmet 3rd = 6 Lift Go Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 1 Cyclone Mitch | ||
Sun Jul 10 2011 17:40 | 1st = 1 Cyclone Mitch 2nd = 5 Soho Monza 3rd = 2 Glow Bright |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 4 Extra Special | ||
Sun Jul 10 2011 17:37 | 1st = 4 Extra Special 2nd = 3 Days Of Steam 3rd = 2 Why Not Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 1 Miss Mercantile | ||
Sun Jul 10 2011 17:35 | 1st = 1 Miss Mercantile 2nd = 6 Enforceability 3rd = 5 Miss Shayla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 2 - 10 Lifebeginsatfifty | ||
Sun Jul 10 2011 17:32 | 1st = 10 Lifebeginsatfifty 2nd = 5 Our First Chloe 3rd = 2 Illdowhatiwant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 9 - 1 Announced | ||
Sun Jul 10 2011 17:28 | 1st = 1 Announced 2nd = 3 Mainbrace 3rd = 2 Risk It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 1 - 1 Mean Norma Jean | ||
Sun Jul 10 2011 17:27 | 1st = 1 Mean Norma Jean 2nd = 4 Octane Osti 3rd = 2 Silent Commando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 1 - 8 Sunrise Runner | ||
Sun Jul 10 2011 17:24 | 1st = 8 Sunrise Runner 2nd = 5 Electric Bill 3rd = 7 Pantheon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 8 Stress Later | ||
Sun Jul 10 2011 17:23 | 1st = 8 Stress Later 2nd = 1 Emotion Princess 3rd = 3 Lady Grey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 5 - 9 Petit Maison | ||
Sun Jul 10 2011 17:20 | 1st = 9 Petit Maison 2nd = 5 Zedream 3rd = 8 The Unforgiven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 1 - 3 Dyna Brenda | ||
Sun Jul 10 2011 17:18 | 1st = 3 Dyna Brenda 2nd = 1 Ferny Bale 3rd = 6 Kitana Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 2 - 7 Daytona Demon | ||
Sun Jul 10 2011 17:15 | 1st = 7 Daytona Demon 2nd = 11 Hearthrob 3rd = 1 Bymarjac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 2 Crafty Annie | ||
Sun Jul 10 2011 17:12 | 1st = 2 Crafty Annie 2nd = 3 Hamilton Speed 3rd = 4 Why Not Fran |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 8 Sensational Gabby | ||
Sun Jul 10 2011 17:06 | 1st = 8 Sensational Gabby 2nd = 1 Spoilt Action 3rd = 5 Flirtalicious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 3 Kinga Will | ||
Sun Jul 10 2011 17:05 | 1st = 3 Kinga Will 2nd = 5 Carve em 3rd = 1 Shiny Sudoku |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 1 - 11 Panorama Madi | ||
Sun Jul 10 2011 17:00 | 1st = 11 Panorama Madi 2nd = 9 Lethal Royale 3rd = 10 Jointheclub |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 6 Anne Almighty | ||
Sun Jul 10 2011 16:57 | 1st = 6 Anne Almighty 2nd = 8 Sergeant Darkie 3rd = 7 Sir Don |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 8 - 8 Build A Bridge | ||
Sun Jul 10 2011 16:53 | 1st = 8 Build A Bridge 2nd = 5 Prevailing 3rd = 2 Mr Fashion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 1 - 5 Our Ellas Fella | ||
Sun Jul 10 2011 16:48 | 1st = 5 Our Ellas Fella 2nd = 1 Arkabe Jewel 3rd = 9 Spendit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 1 Shanlyn Regal | ||
Sun Jul 10 2011 16:47 | 1st = 1 Shanlyn Regal 2nd = 4 Cheeky Chops 3rd = 6 Take It Home |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 8 - 1 Sari Bayir | ||
Sun Jul 10 2011 16:45 | 1st = 1 Sari Bayir 2nd = 11 Rippleson 3rd = 6 Liquid Nails |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 4 - 2 Easy Rider | ||
Sun Jul 10 2011 16:40 | 1st = 2 Easy Rider 2nd = 5 Face Of Mercy 3rd = 4 Enraptures |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 8 Scant Regard | ||
Sun Jul 10 2011 16:39 | 1st = 8 Scant Regard 2nd = 2 Lynie Mac 3rd = 1 Milky Joe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 8 - 2 Wiangaree | ||
Sun Jul 10 2011 16:36 | 1st = 2 Wiangaree 2nd = 14 Turbo Rose 3rd = 16 Eyelady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 2 Juancarlos | ||
Sun Jul 10 2011 16:31 | 1st = 2 Juancarlos 2nd = 9 General Eisenhower 3rd = 1 Grit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 8 - 4 Marilouise | ||
Sun Jul 10 2011 16:28 | 1st = 4 Marilouise 2nd = 8 Bonneglenfield 3rd = 10 Ears Henery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 5 Strappers Boy | ||
Sun Jul 10 2011 16:27 | 1st = 5 Strappers Boy 2nd = 1 Peters Project 3rd = 2 Daintree Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 8 - 5 Expressway | ||
Sun Jul 10 2011 16:24 | 1st = 5 Expressway 2nd = 9 Irish Oyster 3rd = 4 Path To Freedom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 7 - 6 Direct Debit | ||
Sun Jul 10 2011 16:20 | 1st = 6 Direct Debit 2nd = 5 Dab Touch 3rd = 2 Pass The Bubbly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 1 Miss Jarrah | ||
Sun Jul 10 2011 16:19 | 1st = 1 Miss Jarrah 2nd = 7 Comanche Moon 3rd = 5 Baurna Mick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 7 - 10 Tranquil Lass | ||
Sun Jul 10 2011 16:16 | 1st = 10 Tranquil Lass 2nd = 6 Upanova 3rd = 3 Bamaedge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 7 - 5 Pelekunu Valley | ||
Sun Jul 10 2011 16:08 | 1st = 5 Pelekunu Valley 2nd = 4 Granzig 3rd = 2 Lennybe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 1 Launchinator | ||
Sun Jul 10 2011 16:07 | 1st = 1 Launchinator 2nd = 3 Picaboon 3rd = 6 Mepunga Geordie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 3 - 3 Verster | ||
Sun Jul 10 2011 16:04 | 1st = 3 Verster 2nd = 5 Kilkenny Jac 3rd = 2 Aint No Saint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 7 - 4 Hajjar | ||
Sun Jul 10 2011 16:00 | 1st = 4 Hajjar 2nd = 3 Shazoom 3rd = 12 Sandy Selection |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 4 Love Of Paris | ||
Sun Jul 10 2011 15:57 | 1st = 4 Love Of Paris 2nd = 7 Bowstreet Spirit 3rd = 2 Tantra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 1 Franco Truman | ||
Sun Jul 10 2011 15:55 | 1st = 1 Franco Truman 2nd = 12 Move Over 3rd = 10 Takem Easy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 7 - 2 Canny Be A Bulldog | ||
Sun Jul 10 2011 15:52 | 1st = 2 Canny Be A Bulldog 2nd = 6 Polymook 3rd = 1 Wee Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 1 Achievements | ||
Sun Jul 10 2011 15:48 | 1st = 1 Achievements 2nd = 2 Daneodin 3rd = 3 Lady Leo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 3 Mr Issues | ||
Sun Jul 10 2011 15:47 | 1st = 3 Mr Issues 2nd = 1 Aunty Bessie 3rd = 4 Major Monogram |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 6 - 5 Material Matters | ||
Sun Jul 10 2011 15:44 | 1st = 5 Material Matters 2nd = 4 Jersey Shore 3rd = 6 Casa Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 1 Captain Carlos | ||
Sun Jul 10 2011 15:42 | 1st = 1 Captain Carlos 2nd = 4 Dolly Scramble 3rd = 7 Enough Is Enough |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 6 - 1 Geegees Blackflash | ||
Sun Jul 10 2011 15:40 | 1st = 1 Geegees Blackflash 2nd = 4 Starsimp 3rd = 3 Omega Quest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 4 Mister Austin | ||
Sun Jul 10 2011 15:39 | 1st = 4 Mister Austin 2nd = 8 Riverdale Cowboy 3rd = 7 Our Cuppa Tea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 6 Ultra Spin | ||
Sun Jul 10 2011 15:29 | 1st = 6 Ultra Spin 2nd = 3 Gian Gold 3rd = 2 Total Rebellion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 6 - 6 Ferroquest | ||
Sun Jul 10 2011 15:28 | 1st = 6 Ferroquest 2nd = 8 Eagles Glory 3rd = 9 Blue Manner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 7 Rhoda Holmes | ||
Sun Jul 10 2011 15:25 | 1st = 7 Rhoda Holmes 2nd = 9 Corporal Jones 3rd = 1 Austin Wild |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 2 - 1 Defy Me | ||
Sun Jul 10 2011 15:24 | 1st = 1 Defy Me 2nd = 9 Incarcerate 3rd = 2 Turf Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 6 - 10 Gazza Guru | ||
Sun Jul 10 2011 15:20 | 1st = 10 Gazza Guru 2nd = 5 Slick Sniper 3rd = 1 Lucky Luna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 10 Paddys Miss | ||
Sun Jul 10 2011 15:19 | 1st = 10 Paddys Miss 2nd = 5 Rufus Rex 3rd = 4 Son Of Lorian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 6 - 2 Vitreous | ||
Sun Jul 10 2011 15:16 | 1st = 2 Vitreous 2nd = 1 Flaming Moe 3rd = 6 Key Rossa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 9 Sir Mossman | ||
Sun Jul 10 2011 15:12 | 1st = 9 Sir Mossman 2nd = 1 Kong Kristian 3rd = 7 Lady of Spain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 3 Our Lisa | ||
Sun Jul 10 2011 15:11 | 1st = 3 Our Lisa 2nd = 1 Utter Domination 3rd = 8 Pedro Sanchez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 5 - 5 Cullerin | ||
Sun Jul 10 2011 15:08 | 1st = 5 Cullerin 2nd = 8 La Tammy 3rd = 7 La Lionesse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 6 Be Delicious | ||
Sun Jul 10 2011 15:07 | 1st = 6 Be Delicious 2nd = 1 Indeed Unique 3rd = 2 Strike Once |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 1 Dijamaka Money | ||
Sun Jul 10 2011 15:04 | 1st = 1 Dijamaka Money 2nd = 4 Primrose Venus 3rd = 2 Swahilian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 5 - 4 Big Sauce | ||
Sun Jul 10 2011 15:04 | 1st = 4 Big Sauce 2nd = 7 Larmar Hall 3rd = 3 Lovely Darts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 2 Texas King | ||
Sun Jul 10 2011 14:56 | 1st = 2 Texas King 2nd = 1 Ironic Twist 3rd = 7 Baurna Molly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 5 - 3 Young Tearaway | ||
Sun Jul 10 2011 14:53 | 1st = 3 Young Tearaway 2nd = 2 Lucky Souvlaki 3rd = 4 Onya Adam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 2 Ask Six | ||
Sun Jul 10 2011 14:50 | 1st = 2 Ask Six 2nd = 9 Hotwax 3rd = 8 Hair He Is |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 1 - 9 Ankh | ||
Sun Jul 10 2011 14:49 | 1st = 9 Ankh 2nd = 5 Money Czar 3rd = 2 Holy Sandgroper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 5 - 13 Chinsky | ||
Sun Jul 10 2011 14:45 | 1st = 13 Chinsky 2nd = 3 Goodcat 3rd = 9 Brookton Fashion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 8 Pacy Creation | ||
Sun Jul 10 2011 14:44 | 1st = 8 Pacy Creation 2nd = 3 Edinburgh Logan 3rd = 5 Ringwood Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 5 - 10 Devious Flight | ||
Sun Jul 10 2011 14:40 | 1st = 10 Devious Flight 2nd = 12 Good Reception 3rd = 5 Command The Right |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 9 Chevallum Park | ||
Sun Jul 10 2011 14:35 | 1st = 9 Chevallum Park 2nd = 4 Justaz 3rd = 12 Spur Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 6 Liquid Fix | ||
Sun Jul 10 2011 14:34 | 1st = 6 Liquid Fix 2nd = 2 Talkative 3rd = 3 Violoncello |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 4 - 4 Micalong | ||
Sun Jul 10 2011 14:30 | 1st = 4 Micalong 2nd = 1 Monte Ichiban 3rd = 5 Celtic Soul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 3 Kee | ||
Sun Jul 10 2011 14:27 | 1st = 3 Kee 2nd = 6 Gold For Thys 3rd = 8 Showtime Addis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 4 - 7 Arnika | ||
Sun Jul 10 2011 14:26 | 1st = 7 Arnika 2nd = 1 Spy Wears Prado 3rd = 6 Lolly Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 5 - 11 Border Express | ||
Sun Jul 10 2011 14:22 | 1st = 11 Border Express 2nd = 10 Viva La Vida 3rd = 1 Card Sharp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 1 Riverdale Jimmy | ||
Sun Jul 10 2011 14:21 | 1st = 1 Riverdale Jimmy 2nd = 4 Aston James 3rd = 3 Oakmont Kimmi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 4 - 4 Double Cover | ||
Sun Jul 10 2011 14:18 | 1st = 4 Double Cover 2nd = 7 Galadan 3rd = 3 Party Rayja |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 10 - 9 Renegade | ||
Sun Jul 10 2011 14:15 | 1st = 9 Renegade 2nd = 11 Missceo 3rd = 14 Star Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 4 Back Page Lead | ||
Sun Jul 10 2011 14:12 | 1st = 4 Back Page Lead 2nd = 3 Hello Papa 3rd = 1 Persona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 4 - 1 Nortepoppy | ||
Sun Jul 10 2011 14:10 | 1st = 1 Nortepoppy 2nd = 3 Cape Spirit 3rd = 7 NITROGEN |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 5 Emblazing | ||
Sun Jul 10 2011 14:08 | 1st = 5 Emblazing 2nd = 7 Kilaras Fancy 3rd = 8 Decadent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 4 - 1 Chang | ||
Sun Jul 10 2011 14:05 | 1st = 1 Chang 2nd = 5 Strum 3rd = 2 Napash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 5 Cool Possession | ||
Sun Jul 10 2011 14:04 | 1st = 5 Cool Possession 2nd = 8 Inclination 3rd = 1 Dark Omen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 3 County Sherrif | ||
Sun Jul 10 2011 14:00 | 1st = 3 County Sherrif 2nd = 4 Little Mccall 3rd = 2 Allervite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 3 - 1 Ten Of Hearts | ||
Sun Jul 10 2011 13:55 | 1st = 1 Ten Of Hearts 2nd = 2 Playa 3rd = 6 Gold Moss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 2 Bit Of Vision | ||
Sun Jul 10 2011 13:51 | 1st = 2 Bit Of Vision 2nd = 6 Triplem Hand 3rd = 8 Hollalicious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 3 - 16 Westwina | ||
Sun Jul 10 2011 13:50 | 1st = 16 Westwina 2nd = 13 Miss Evie 3rd = 5 Sin n Tel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 2 Im A Shelley | ||
Sun Jul 10 2011 13:48 | 1st = 2 Im A Shelley 2nd = 7 What A Trooper 3rd = 1 Forever Hot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 4 - 8 Tenno | ||
Sun Jul 10 2011 13:45 | 1st = 8 Tenno 2nd = 3 Cash Burner 3rd = 2 Ballybunion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 3 - 2 Maktuub | ||
Sun Jul 10 2011 13:40 | 1st = 2 Maktuub 2nd = 4 Olivia Lass 3rd = 7 Zafran |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 9 - 4 Looseliplarry | ||
Sun Jul 10 2011 13:40 | 1st = 4 Looseliplarry 2nd = 7 Dozintmateranyway 3rd = 12 Lastofthedragons |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 3 - 4 Idovoodoo | ||
Sun Jul 10 2011 13:35 | 1st = 4 Idovoodoo 2nd = 9 Cap Bianco 3rd = 7 Sailors Farewell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 1 Sand Buster | ||
Sun Jul 10 2011 13:33 | 1st = 1 Sand Buster 2nd = 7 Jetsun Pearl 3rd = 2 Hot Pootie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 3 - 14 Zoccari | ||
Sun Jul 10 2011 13:30 | 1st = 14 Zoccari 2nd = 3 Delago Dusk 3rd = 13 Sayangku |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 5 Pacquiao | ||
Sun Jul 10 2011 13:29 | 1st = 5 Pacquiao 2nd = 6 Cool Bridimba 3rd = 4 Captain Castile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 2 Lemieux | ||
Sun Jul 10 2011 13:25 | 1st = 2 Lemieux 2nd = 4 Im Busy 3rd = 1 Charsui |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 2 - 4 Delabombell | ||
Sun Jul 10 2011 13:20 | 1st = 4 Delabombell 2nd = 2 Moorings Capital 3rd = 5 Freetoair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 2 Bella Enforcer | ||
Sun Jul 10 2011 13:16 | 1st = 2 Bella Enforcer 2nd = 6 Thrilling Clover 3rd = 7 Marks Pet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 2 - 8 Celtic Angel | ||
Sun Jul 10 2011 13:15 | 1st = 8 Celtic Angel 2nd = 3 Combien 3rd = 4 Eden Hills |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 8 Credible Witness | ||
Sun Jul 10 2011 13:13 | 1st = 8 Credible Witness 2nd = 6 Rustic King 3rd = 1 Mr Frosty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 3 - 7 Tailorman | ||
Sun Jul 10 2011 13:10 | 1st = 7 Tailorman 2nd = 2 Archies Dream 3rd = 1 Alert The Jeweller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 8 - 5 Flying Alibi | ||
Sun Jul 10 2011 13:05 | 1st = 5 Flying Alibi 2nd = 3 Dont Say Clang 3rd = 2 Waitui Music |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 2 - 6 Classical Glory | ||
Sun Jul 10 2011 13:05 | 1st = 6 Classical Glory 2nd = 8 Miss Halliday 3rd = 7 Danhaka Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 2 - 5 Snip n Away | ||
Sun Jul 10 2011 13:00 | 1st = 5 Snip n Away 2nd = 13 Sheeza Heartthrob 3rd = 2 Creon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 2 Collision Risk | ||
Sun Jul 10 2011 12:58 | 1st = 2 Collision Risk 2nd = 8 So Deep 3rd = 3 Red Rules |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 2 - 6 Lake View | ||
Sun Jul 10 2011 12:55 | 1st = 6 Lake View 2nd = 3 Buccaneers Bounty 3rd = 2 Belfast Oska |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 10 Rose Of Tessie | ||
Sun Jul 10 2011 12:50 | 1st = 10 Rose Of Tessie 2nd = 11 Shelovestorocket 3rd = 7 Ouzo On The Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 1 - 2 Prince Warrior | ||
Sun Jul 10 2011 12:45 | 1st = 2 Prince Warrior 2nd = 4 Tiara Time 3rd = 6 Virtuoso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 7 Broze Arrow | ||
Sun Jul 10 2011 12:41 | 1st = 7 Broze Arrow 2nd = 6 Swift Swinger 3rd = 5 Bon Vogue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 1 - 1 Baradin | ||
Sun Jul 10 2011 12:40 | 1st = 1 Baradin 2nd = 9 Cool Tele 3rd = 6 Hot Roller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 2 - 1 Canonized | ||
Sun Jul 10 2011 12:35 | 1st = 1 Canonized 2nd = 6 Sort This Out 3rd = 10 Angelas Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 7 - 2 Te Ruanuku | ||
Sun Jul 10 2011 12:30 | 1st = 2 Te Ruanuku 2nd = 16 Celtic Charm 3rd = 12 Quantum Kate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 1 - 1 Jaipur Gem | ||
Sun Jul 10 2011 12:30 | 1st = 1 Jaipur Gem 2nd = 4 Lota Rules 3rd = 5 Saks Addict |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 1 - 1 Cheer n Cheers | ||
Sun Jul 10 2011 12:25 | 1st = 1 Cheer n Cheers 2nd = 4 Dreaming Of Nepal 3rd = 11 Nibelung |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 6 Thrilling Jaffa | ||
Sun Jul 10 2011 12:23 | 1st = 6 Thrilling Jaffa 2nd = 4 Lachlan Valley 3rd = 1 Thrilling Kite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 1 - 3 Diablo Rosso | ||
Sun Jul 10 2011 12:20 | 1st = 3 Diablo Rosso 2nd = 5 Weissenburg 3rd = 2 Bankabul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 7 Publican George | ||
Sun Jul 10 2011 12:15 | 1st = 7 Publican George 2nd = 8 Rapid Kingdom 3rd = 6 Made n Ready |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 1 - 4 Te Kawana | ||
Sun Jul 10 2011 12:00 | 1st = 4 Te Kawana 2nd = 7 Waikato Cat 3rd = 2 Matali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 6 - 5 Flying Petal | ||
Sun Jul 10 2011 11:55 | 1st = 5 Flying Petal 2nd = 1 Lisa Love 3rd = 6 Flying Frenchman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 5 - 14 Rewa | ||
Sun Jul 10 2011 11:25 | 1st = 14 Rewa 2nd = 1 Lammermoor Lad 3rd = 5 Tatiana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 4 - 5 Georgies Girl | ||
Sun Jul 10 2011 10:55 | 1st = 5 Georgies Girl 2nd = 4 Noble Reason 3rd = 1 Queen Of The Castle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 3 - 1 Vinnie Hullah | ||
Sun Jul 10 2011 10:25 | 1st = 1 Vinnie Hullah 2nd = 7 Eddie Monsoon 3rd = 13 Portelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 7 Short Haul | ||
Sun Jul 10 2011 0:27 | 1st = 7 Short Haul 2nd = 6 Izzy Monelli 3rd = 1 Cyan Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 2 Smiley Assassin | ||
Sun Jul 10 2011 0:12 | 1st = 2 Smiley Assassin 2nd = 3 Gundis Ghost 3rd = 8 Veneto Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 2 Lagoon Packer | ||
Fri Jun 10 2011 23:57 | 1st = 2 Lagoon Packer 2nd = 6 Zelda Monelli 3rd = 4 Plug The Pipe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 10 - 7 All the Way | ||
Fri Jun 10 2011 23:46 | 1st = 7 All the Way 2nd = 5 Howzat Fire 3rd = 1 Eastwood Highlander |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 2 Two Pot Screamer | ||
Fri Jun 10 2011 23:42 | 1st = 2 Two Pot Screamer 2nd = 7 Galba Magic 3rd = 4 Train Song |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 7 Gingin Boy | ||
Fri Jun 10 2011 23:27 | 1st = 7 Gingin Boy 2nd = 4 Brontes Star 3rd = 5 Gingin On Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 3 Mon Gee | ||
Fri Jun 10 2011 23:16 | 1st = 3 Mon Gee 2nd = 1 Major Money Maker 3rd = 7 Dhoni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 1 Cee Cee Raider | ||
Fri Jun 10 2011 23:07 | 1st = 1 Cee Cee Raider 2nd = 6 Big Mommas Joken 3rd = 2 Paua To Disarm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 2 Sensational Gabby | ||
Fri Jun 10 2011 22:50 | 1st = 2 Sensational Gabby 2nd = 10 Soho Cannes 3rd = 1 Here For The Money |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 10 Aralu Bale | ||
Fri Jun 10 2011 22:47 | 1st = 10 Aralu Bale 2nd = 8 Sisco Diamond 3rd = 2 Proven Bee Bee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 8 Tikkabilla | ||
Fri Jun 10 2011 22:46 | 1st = 8 Tikkabilla 2nd = 1 Xena Benz 3rd = 5 Mini Emily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 4 Flying Pocketlands | ||
Fri Jun 10 2011 22:42 | 1st = 4 Flying Pocketlands 2nd = 7 Moon Spirit 3rd = 5 Fiji Babee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 5 Lynton King | ||
Fri Jun 10 2011 22:35 | 1st = 5 Lynton King 2nd = 2 Cafe Au Lait 3rd = 8 Virgin Eyre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 6 Ten Years Gone | ||
Fri Jun 10 2011 22:28 | 1st = 6 Ten Years Gone 2nd = 7 Ella Allen 3rd = 2 Midnight Theory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 8 Gingin And Dry | ||
Fri Jun 10 2011 22:27 | 1st = 8 Gingin And Dry 2nd = 2 Carlson Bale 3rd = 5 Daintree Teddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 9 Has The Answers | ||
Fri Jun 10 2011 22:20 | 1st = 9 Has The Answers 2nd = 3 Smart Cullen 3rd = 2 Motu Treasure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 7 Sundons Gift | ||
Fri Jun 10 2011 22:14 | 1st = 7 Sundons Gift 2nd = 5 Kyvalley Mac 3rd = 6 Earl Of Mot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 8 Mepunga Nicky | ||
Fri Jun 10 2011 22:10 | 1st = 8 Mepunga Nicky 2nd = 2 Lightning Thief 3rd = 6 Summers Coming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 3 Mungo Park | ||
Fri Jun 10 2011 22:09 | 1st = 3 Mungo Park 2nd = 4 Bugzee Shadow 3rd = 1 Captain Elli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 9 Inexchange | ||
Fri Jun 10 2011 22:05 | 1st = 9 Inexchange 2nd = 6 Cop An Eyefull 3rd = 3 Party Sox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 1 Our Dynamo | ||
Fri Jun 10 2011 22:02 | 1st = 1 Our Dynamo 2nd = 4 Dyna Digger 3rd = 8 Callamac Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 8 - 8 Enjays Operative | ||
Fri Jun 10 2011 22:00 | 1st = 8 Enjays Operative 2nd = 9 Impilo 3rd = 7 Im A Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 2 Cullen Hanover | ||
Fri Jun 10 2011 21:55 | 1st = 2 Cullen Hanover 2nd = 6 Im Born To Rule 3rd = 4 Rockys Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 5 Lukcon Lad | ||
Fri Jun 10 2011 21:50 | 1st = 5 Lukcon Lad 2nd = 2 Crusaders Crest 3rd = 10 Im Percy The Punter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 4 Connemara Suzy | ||
Fri Jun 10 2011 21:47 | 1st = 4 Connemara Suzy 2nd = 8 Arvos Twink 3rd = 7 Red Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 8 Sassy Guess | ||
Fri Jun 10 2011 21:46 | 1st = 8 Sassy Guess 2nd = 7 Rumble Supreme 3rd = 3 Jake Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 9 Lets Slash An Burn | ||
Fri Jun 10 2011 21:42 | 1st = 9 Lets Slash An Burn 2nd = 10 Ti Vogliobene 3rd = 12 Decorated Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 1 Thandecon | ||
Fri Jun 10 2011 21:35 | 1st = 1 Thandecon 2nd = 12 Doctor Kovac 3rd = 4 Defend Me Not |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 2 Secret Squirrel | ||
Fri Jun 10 2011 21:30 | 1st = 2 Secret Squirrel 2nd = 5 Hezabigfella 3rd = 1 Mincarlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 3 Flight Tracker | ||
Fri Jun 10 2011 21:28 | 1st = 3 Flight Tracker 2nd = 7 Okie Bale 3rd = 2 Bolero Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 6 Olivias Asset | ||
Fri Jun 10 2011 21:27 | 1st = 6 Olivias Asset 2nd = 1 Bollenhagen 3rd = 8 Boming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 1 Cha Ching Chaching | ||
Fri Jun 10 2011 21:24 | 1st = 1 Cha Ching Chaching 2nd = 11 Stanbesideme 3rd = 3 Its Imperative |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 2 Therecomesatime | ||
Fri Jun 10 2011 21:20 | 1st = 2 Therecomesatime 2nd = 1 Argent Treasure 3rd = 11 Bundaberg Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 1 Platinum Love | ||
Fri Jun 10 2011 21:17 | 1st = 1 Platinum Love 2nd = 6 Subject Win 3rd = 3 Turtle Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 11 Catch Your Breath | ||
Fri Jun 10 2011 21:12 | 1st = 11 Catch Your Breath 2nd = 10 Allwevneed 3rd = 2 Miss Trickin Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 4 Tidal Moon | ||
Fri Jun 10 2011 21:11 | 1st = 4 Tidal Moon 2nd = 1 Versace Kid 3rd = 8 Foxed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 1 Apache Man | ||
Fri Jun 10 2011 21:10 | 1st = 1 Apache Man 2nd = 4 Mid Levels 3rd = 2 Crash Cart Kev |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 10 Totally Classy | ||
Fri Jun 10 2011 21:05 | 1st = 10 Totally Classy 2nd = 6 Apeaceof His Story 3rd = 2 Jonnyndry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 5 Iron Reign | ||
Fri Jun 10 2011 21:00 | 1st = 5 Iron Reign 2nd = 11 Kid Tycon 3rd = 3 Black Jack Mccool |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 2 Awesome Ody | ||
Fri Jun 10 2011 20:58 | 1st = 2 Awesome Ody 2nd = 4 Silk Degrees 3rd = 5 Red Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 5 Simon B Anvil | ||
Fri Jun 10 2011 20:54 | 1st = 5 Simon B Anvil 2nd = 6 Good Boys 3rd = 1 Bon Ton Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 8 Elite Under Fire | ||
Fri Jun 10 2011 20:50 | 1st = 8 Elite Under Fire 2nd = 1 Royal Opera 3rd = 9 Torben |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 6 Katsidis | ||
Fri Jun 10 2011 20:47 | 1st = 6 Katsidis 2nd = 1 Smoke Home 3rd = 4 Lektra Grande |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 12 Adhesive | ||
Fri Jun 10 2011 20:42 | 1st = 12 Adhesive 2nd = 8 Moyabamba 3rd = 9 Our Dolly Would |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 3 Beer Assassin | ||
Fri Jun 10 2011 20:40 | 1st = 3 Beer Assassin 2nd = 4 Lavana 3rd = 5 Platinum Playboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 11 - 1 Butlers Sweetheart | ||
Fri Jun 10 2011 20:35 | 1st = 1 Butlers Sweetheart 2nd = 12 Eye Contact 3rd = 6 Dima |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 1 Melton Little Max | ||
Fri Jun 10 2011 20:35 | 1st = 1 Melton Little Max 2nd = 8 The Prestige 3rd = 10 Town Of Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 3 Excel Stride | ||
Fri Jun 10 2011 20:30 | 1st = 3 Excel Stride 2nd = 4 Forest Crusader 3rd = 5 Sands Of Dubai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 7 Daintree Palace | ||
Fri Jun 10 2011 20:28 | 1st = 7 Daintree Palace 2nd = 8 Gold Tiger 3rd = 3 Shiraz Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 1 Caesars Folly | ||
Fri Jun 10 2011 20:24 | 1st = 1 Caesars Folly 2nd = 4 Mach Alert 3rd = 9 Place Your Bet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 7 Smile With Me | ||
Fri Jun 10 2011 20:20 | 1st = 7 Smile With Me 2nd = 2 Western Jade 3rd = 8 Barriettas Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 1 Over It | ||
Fri Jun 10 2011 20:17 | 1st = 1 Over It 2nd = 2 Berridale Queen 3rd = 7 Lauras Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 12 Milliara Lombo | ||
Fri Jun 10 2011 20:12 | 1st = 12 Milliara Lombo 2nd = 11 Blissfull Kisses 3rd = 7 Livia Degerolstein |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 1 Simply Charlie | ||
Fri Jun 10 2011 20:10 | 1st = 1 Simply Charlie 2nd = 2 Holstein Miss 3rd = 3 Maximum Ride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 10 - 1 Nothing Bettor | ||
Fri Jun 10 2011 20:05 | 1st = 1 Nothing Bettor 2nd = 12 Jackpot James 3rd = 14 Merv |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 10 Adda Vincente | ||
Fri Jun 10 2011 20:05 | 1st = 10 Adda Vincente 2nd = 1 Steamboat Willie 3rd = 7 Cheers Fellas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 6 Starryart | ||
Fri Jun 10 2011 20:00 | 1st = 6 Starryart 2nd = 8 Notjustanotherama 3rd = 10 Livin It Lovin It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 8 Tuiaki | ||
Fri Jun 10 2011 19:58 | 1st = 8 Tuiaki 2nd = 7 Freaky Lee 3rd = 2 Monamour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 10 Kotare Kerel | ||
Fri Jun 10 2011 19:54 | 1st = 10 Kotare Kerel 2nd = 2 From The North 3rd = 5 River Franco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 10 Same Old Macray | ||
Fri Jun 10 2011 19:50 | 1st = 10 Same Old Macray 2nd = 7 Arma Harris 3rd = 5 Im Grant Lea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 6 Dyna Anton | ||
Fri Jun 10 2011 19:47 | 1st = 6 Dyna Anton 2nd = 7 Wheres Turner 3rd = 2 Riverdale Jimmy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 12 Henchman | ||
Fri Jun 10 2011 19:42 | 1st = 12 Henchman 2nd = 11 Dartmoor 3rd = 6 Island Tango |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 2 Supercool Mel | ||
Fri Jun 10 2011 19:40 | 1st = 2 Supercool Mel 2nd = 3 Candylicious 3rd = 1 Non Compus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 9 - 7 Sir Lincoln | ||
Fri Jun 10 2011 19:35 | 1st = 7 Sir Lincoln 2nd = 8 Devil Dodger 3rd = 4 Mckay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 5 Smart Jag | ||
Fri Jun 10 2011 19:35 | 1st = 5 Smart Jag 2nd = 7 Watta Bonamax 3rd = 9 Cullens Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 4 Dark Defender | ||
Fri Jun 10 2011 19:30 | 1st = 4 Dark Defender 2nd = 10 Torida El 3rd = 6 Modern Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 8 Southwood Barge | ||
Fri Jun 10 2011 19:28 | 1st = 8 Southwood Barge 2nd = 3 Infuriation 3rd = 5 Tiza King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 6 Elle M Aye | ||
Fri Jun 10 2011 19:24 | 1st = 6 Elle M Aye 2nd = 9 Bart Maverick 3rd = 1 Piccolo Wil Wil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 6 Alkira Jetstar | ||
Fri Jun 10 2011 19:20 | 1st = 6 Alkira Jetstar 2nd = 1 Western Surprise 3rd = 10 Arch On Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 7 Ocean Foam | ||
Fri Jun 10 2011 19:17 | 1st = 7 Ocean Foam 2nd = 4 Miss Duvley 3rd = 1 Lethal Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 3 Garnet River | ||
Fri Jun 10 2011 19:12 | 1st = 3 Garnet River 2nd = 2 Smudge Bromac 3rd = 7 Dominus Vobiscum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 1 Major Fire | ||
Fri Jun 10 2011 19:10 | 1st = 1 Major Fire 2nd = 2 Dyna Dadam 3rd = 6 Cosmic Passion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 9 Jacobs Well | ||
Fri Jun 10 2011 19:05 | 1st = 9 Jacobs Well 2nd = 10 Village Pop 3rd = 5 Cumbria Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 8 - 9 Perigo | ||
Fri Jun 10 2011 19:05 | 1st = 9 Perigo 2nd = 3 Lord Brylin 3rd = 12 La Femme DArgent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 10 Richman Poorman | ||
Fri Jun 10 2011 19:00 | 1st = 10 Richman Poorman 2nd = 6 Sanadik 3rd = 3 Burwood Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 3 Oaks Road | ||
Fri Jun 10 2011 18:58 | 1st = 3 Oaks Road 2nd = 6 Bit Isolated 3rd = 7 Volcano Crunch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 8 Chickie Babe | ||
Fri Jun 10 2011 18:55 | 1st = 8 Chickie Babe 2nd = 6 Brimz Mate 3rd = 7 No Show Ray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 4 Ice Ice Amy | ||
Fri Jun 10 2011 18:50 | 1st = 4 Ice Ice Amy 2nd = 6 Singapore Willy 3rd = 1 Cawbourne Scarey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 1 Harmony Prince | ||
Fri Jun 10 2011 18:50 | 1st = 1 Harmony Prince 2nd = 2 Dare To Rock 3rd = 7 Madalena Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 8 Spot On Target | ||
Fri Jun 10 2011 18:48 | 1st = 8 Spot On Target 2nd = 1 Devils Chaos 3rd = 2 Pluto Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 10 Kidinacandyshop | ||
Fri Jun 10 2011 18:43 | 1st = 10 Kidinacandyshop 2nd = 8 Radical Impact 3rd = 3 Our Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 1 Ginnagin | ||
Fri Jun 10 2011 18:41 | 1st = 1 Ginnagin 2nd = 7 Hot Tiger 3rd = 4 Cheeky Cyclone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 7 - 4 Tiger Tina | ||
Fri Jun 10 2011 18:40 | 1st = 4 Tiger Tina 2nd = 11 El Suela 3rd = 3 Callie OMalley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 1 Romba | ||
Fri Jun 10 2011 18:38 | 1st = 1 Romba 2nd = 3 Points North 3rd = 7 Maginnis Magee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 2 Bit Skippy | ||
Fri Jun 10 2011 18:35 | 1st = 2 Bit Skippy 2nd = 3 Very Special 3rd = 4 Diggers Coin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 3 Four By Two | ||
Fri Jun 10 2011 18:30 | 1st = 3 Four By Two 2nd = 6 Tepirita Ali 3rd = 1 Mr |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 3 Hez The Artisan | ||
Fri Jun 10 2011 18:30 | 1st = 3 Hez The Artisan 2nd = 6 Auchenflower Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 5 Regal Babe | ||
Fri Jun 10 2011 18:27 | 1st = 5 Regal Babe 2nd = 4 Top Zone 3rd = 1 Return The Opal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 1 Ellery | ||
Fri Jun 10 2011 18:23 | 1st = 1 Ellery 2nd = 2 Robeson 3rd = 8 Go Blue Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 2 Sister Ping | ||
Fri Jun 10 2011 18:17 | 1st = 2 Sister Ping 2nd = 6 Berta 3rd = 8 Ruby Robbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 6 - 4 Stormy Sirocco | ||
Fri Jun 10 2011 18:15 | 1st = 4 Stormy Sirocco 2nd = 2 Fulla Luck 3rd = 9 Lord Diego |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 8 Credit Cruncher | ||
Fri Jun 10 2011 18:12 | 1st = 8 Credit Cruncher 2nd = 2 Pure Peaches 3rd = 1 Elite City |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 8 - 7 Yes Hezanoperator | ||
Fri Jun 10 2011 18:06 | 1st = 7 Yes Hezanoperator 2nd = 10 El Pinot 3rd = 8 Whata Spring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 4 Opawa Eye | ||
Fri Jun 10 2011 18:05 | 1st = 4 Opawa Eye 2nd = 3 Know Fun 3rd = 8 Another Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 7 Gnarley Boy | ||
Fri Jun 10 2011 18:02 | 1st = 7 Gnarley Boy 2nd = 2 Natural Remedy 3rd = 1 Dark Whisper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 4 New Divide | ||
Fri Jun 10 2011 17:56 | 1st = 4 New Divide 2nd = 1 Big Tommie 3rd = 5 Myrons Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 5 - 10 Big Picture | ||
Fri Jun 10 2011 17:50 | 1st = 10 Big Picture 2nd = 7 Uncle Wingnut 3rd = 1 Bronze Destiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 2 Citrine | ||
Fri Jun 10 2011 17:48 | 1st = 2 Citrine 2nd = 1 Colorada 3rd = 7 Chaz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 8 Casual Babe | ||
Fri Jun 10 2011 17:43 | 1st = 8 Casual Babe 2nd = 2 Kells Fool 3rd = 3 Suemae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 1 Sonic Duffer | ||
Fri Jun 10 2011 17:40 | 1st = 1 Sonic Duffer 2nd = 10 Botany Hornet 3rd = 7 Emily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 1 Vane Uno | ||
Fri Jun 10 2011 17:39 | 1st = 1 Vane Uno 2nd = 5 Valentine Osti 3rd = 6 Bravado Dos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 7 - 1 Acearena | ||
Fri Jun 10 2011 17:32 | 1st = 1 Acearena 2nd = 6 Cloudy Beach 3rd = 9 Tipper And Mie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 3 Onya Splash | ||
Fri Jun 10 2011 17:28 | 1st = 3 Onya Splash 2nd = 7 Warralonga Amore 3rd = 4 Boo Weekley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 4 - 2 Stirling Point | ||
Fri Jun 10 2011 17:25 | 1st = 2 Stirling Point 2nd = 6 Livingontheinterest 3rd = 5 Shards Of Ice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 7 Marshall Star | ||
Fri Jun 10 2011 17:23 | 1st = 7 Marshall Star 2nd = 6 Beer Is Better 3rd = 8 My Mandoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 6 Fire With Me | ||
Fri Jun 10 2011 17:18 | 1st = 6 Fire With Me 2nd = 8 Groom Lake 3rd = 1 Kool Kanga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 6 Gotcha Life | ||
Fri Jun 10 2011 17:15 | 1st = 6 Gotcha Life 2nd = 5 Know Rival 3rd = 8 Uno Jag |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 1 Daintree Atom | ||
Fri Jun 10 2011 17:12 | 1st = 1 Daintree Atom 2nd = 4 Ramble Wood 3rd = 2 Bobbie Fields |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 1 Pure Adrenalin | ||
Fri Jun 10 2011 17:06 | 1st = 1 Pure Adrenalin 2nd = 8 Jims Ability 3rd = 4 Cav Here |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 7 Pedros Prodigy | ||
Fri Jun 10 2011 17:00 | 1st = 7 Pedros Prodigy 2nd = 3 Shimano Warrior 3rd = 5 Five Star Plus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 3 - 6 Arden Tetrick | ||
Fri Jun 10 2011 17:00 | 1st = 6 Arden Tetrick 2nd = 8 Motu Cup Day Cullen 3rd = 1 Rangatiki Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 6 - 7 Almost A Falcon | ||
Fri Jun 10 2011 16:52 | 1st = 7 Almost A Falcon 2nd = 1 Torado Jet 3rd = 2 Beach Falcon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 5 Domain Prince | ||
Fri Jun 10 2011 16:48 | 1st = 5 Domain Prince 2nd = 8 Its A Neveelk 3rd = 6 Go Victor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 1 Cawbourne Ice | ||
Fri Jun 10 2011 16:45 | 1st = 1 Cawbourne Ice 2nd = 4 Business Time 3rd = 5 Pretty Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 7 Villa Enforcer | ||
Fri Jun 10 2011 16:44 | 1st = 7 Villa Enforcer 2nd = 5 Dayseas Missy 3rd = 2 Miss Kawati |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 4 Duchess Candy | ||
Fri Jun 10 2011 16:40 | 1st = 4 Duchess Candy 2nd = 2 Callachor 3rd = 5 Black Sambo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 7 - 11 Bingo Rose | ||
Fri Jun 10 2011 16:37 | 1st = 11 Bingo Rose 2nd = 12 Our Triple Treat 3rd = 14 Shining Bullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 2 - 2 Symphony In Motion | ||
Fri Jun 10 2011 16:34 | 1st = 2 Symphony In Motion 2nd = 5 Kid Galahad 3rd = 7 Pitlochry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 8 - 6 Gluteus Major | ||
Fri Jun 10 2011 16:32 | 1st = 6 Gluteus Major 2nd = 12 Stylish Dude 3rd = 5 Drop Of Paradise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 10 - 2 Landuncan | ||
Fri Jun 10 2011 16:29 | 1st = 2 Landuncan 2nd = 3 Suchabimbo 3rd = 5 Jewel Passport |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 1 Invictus Phoenix | ||
Fri Jun 10 2011 16:26 | 1st = 1 Invictus Phoenix 2nd = 8 Tatiana Rose 3rd = 5 Borzov |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 2 Sabre Dance | ||
Fri Jun 10 2011 16:24 | 1st = 2 Sabre Dance 2nd = 5 Emily Baxter 3rd = 6 Mainland Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 7 Star John | ||
Fri Jun 10 2011 16:23 | 1st = 7 Star John 2nd = 1 Cav Like 3rd = 4 In Fashion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 9 - 8 Sneaky Tsu | ||
Fri Jun 10 2011 16:19 | 1st = 8 Sneaky Tsu 2nd = 14 Lady Rock 3rd = 13 Duke Of Windsor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 1 Ima Sooky Boy | ||
Fri Jun 10 2011 16:16 | 1st = 1 Ima Sooky Boy 2nd = 3 Night Clubbing 3rd = 5 Ice Eyes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 5 - 1 Ransom Olds | ||
Fri Jun 10 2011 16:12 | 1st = 1 Ransom Olds 2nd = 7 Hares Crossing 3rd = 3 Clear Polish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 8 - 12 Shot O Music | ||
Fri Jun 10 2011 16:09 | 1st = 12 Shot O Music 2nd = 13 Kypria 3rd = 5 Stellar Academy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 1 Niks Spirit | ||
Fri Jun 10 2011 16:06 | 1st = 1 Niks Spirit 2nd = 5 Dr Herimone 3rd = 7 Big Fast Fairy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 1 - 8 Harry Johnson | ||
Fri Jun 10 2011 16:04 | 1st = 8 Harry Johnson 2nd = 11 Muscle And Power 3rd = 13 Major Seelster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 4 Harvey Topliner | ||
Fri Jun 10 2011 16:03 | 1st = 4 Harvey Topliner 2nd = 3 Boy Mail 3rd = 8 Be Excited |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 6 - 1 Grey Assignment | ||
Fri Jun 10 2011 15:59 | 1st = 1 Grey Assignment 2nd = 13 We Are Happy 3rd = 7 Will Impress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 6 My Secret | ||
Fri Jun 10 2011 15:56 | 1st = 6 My Secret 2nd = 7 Gimme Love 3rd = 1 Smart Bobby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 3 Lindsay Cleeve | ||
Fri Jun 10 2011 15:54 | 1st = 3 Lindsay Cleeve 2nd = 2 Bigtime Survivor 3rd = 8 Noble Enforcer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 7 - 7 Romantic Match | ||
Fri Jun 10 2011 15:52 | 1st = 7 Romantic Match 2nd = 4 Shifting Sand 3rd = 5 Action Royale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 9 - 10 Auld Lang Syne | ||
Fri Jun 10 2011 15:49 | 1st = 10 Auld Lang Syne 2nd = 5 Sequent 3rd = 2 Aristocratico |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 8 Chewys Girl | ||
Fri Jun 10 2011 15:46 | 1st = 8 Chewys Girl 2nd = 7 Sultic Angel 3rd = 5 Mellony Mist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 10 Rhythm Machine | ||
Fri Jun 10 2011 15:43 | 1st = 10 Rhythm Machine 2nd = 3 Penelope Blue 3rd = 2 Tricky Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 8 - 3 Chord | ||
Fri Jun 10 2011 15:39 | 1st = 3 Chord 2nd = 11 Danzin Heart 3rd = 9 Turn Of Faith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 4 Okuku Bomber | ||
Fri Jun 10 2011 15:34 | 1st = 4 Okuku Bomber 2nd = 6 Botany Freda 3rd = 8 Sometimes Alan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 4 - 10 Beach Inspector | ||
Fri Jun 10 2011 15:33 | 1st = 10 Beach Inspector 2nd = 9 Tough Denem 3rd = 1 Ima Little Rusty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 7 - 5 Womaniser | ||
Fri Jun 10 2011 15:29 | 1st = 5 Womaniser 2nd = 13 Torchsinger 3rd = 4 Hakuna Shaka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 12 - 1 Au Revoir | ||
Fri Jun 10 2011 15:26 | 1st = 1 Au Revoir 2nd = 2 Ems Illusion 3rd = 6 Lyrical Genius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 5 - 5 Stigori | ||
Fri Jun 10 2011 15:22 | 1st = 5 Stigori 2nd = 2 Purpuss 3rd = 4 Sequano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 6 Micker Morris | ||
Fri Jun 10 2011 15:17 | 1st = 6 Micker Morris 2nd = 1 Sam I Am 3rd = 4 Shunt Appeal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 6 - 9 Palais Du Louvre | ||
Fri Jun 10 2011 15:16 | 1st = 9 Palais Du Louvre 2nd = 3 Da Ginstir 3rd = 1 He Has Risen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 8 - 5 River Street | ||
Fri Jun 10 2011 15:12 | 1st = 5 River Street 2nd = 13 Kevejon 3rd = 2 Starlist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 11 - 6 Red Hot Prince | ||
Fri Jun 10 2011 15:08 | 1st = 6 Red Hot Prince 2nd = 2 Exquisitor 3rd = 8 Jenni Rob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 7 - 3 Uxorious | ||
Fri Jun 10 2011 15:04 | 1st = 3 Uxorious 2nd = 4 Beyond Pardon 3rd = 12 Honour Ron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 4 Freddie Baxter | ||
Fri Jun 10 2011 14:59 | 1st = 4 Freddie Baxter 2nd = 8 Speedy Leeshelle 3rd = 1 Surfer Chick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 3 - 7 Sushi Sushi | ||
Fri Jun 10 2011 14:58 | 1st = 7 Sushi Sushi 2nd = 3 Hit The Line 3rd = 4 Artistic Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 6 - 2 Triumphant | ||
Fri Jun 10 2011 14:54 | 1st = 2 Triumphant 2nd = 10 Malone 3rd = 3 Coliseo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 10 - 8 Half Track | ||
Fri Jun 10 2011 14:51 | 1st = 8 Half Track 2nd = 7 Firefly Curly 3rd = 4 Miss Anniston |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 4 - 12 Thirsty For Blood | ||
Fri Jun 10 2011 14:47 | 1st = 12 Thirsty For Blood 2nd = 1 As You Like It 3rd = 5 No Identity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 1 Know Need | ||
Fri Jun 10 2011 14:42 | 1st = 1 Know Need 2nd = 7 Cross To Dapto 3rd = 2 Genista Gardens |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 5 - 10 Saint Flash | ||
Fri Jun 10 2011 14:41 | 1st = 10 Saint Flash 2nd = 1 Ultimatebilly 3rd = 2 Ronald George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 7 - 9 Angel Of Hope | ||
Fri Jun 10 2011 14:37 | 1st = 9 Angel Of Hope 2nd = 2 Geronimo Jack 3rd = 7 Arbories Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 9 - 1 High Energy | ||
Fri Jun 10 2011 14:33 | 1st = 1 High Energy 2nd = 3 Shes Gold 3rd = 4 Zip Zip Marina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 6 - 3 Mannopoly | ||
Fri Jun 10 2011 14:29 | 1st = 3 Mannopoly 2nd = 5 Champagne Esprit 3rd = 1 Midnight Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 2 - 1 Shez All Magic | ||
Fri Jun 10 2011 14:23 | 1st = 1 Shez All Magic 2nd = 4 Vertigal 3rd = 6 Sounds So Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 5 - 4 Oh Lonesome Me | ||
Fri Jun 10 2011 14:19 | 1st = 4 Oh Lonesome Me 2nd = 8 So Pretentious 3rd = 5 La Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 8 - 6 Towtruck Boy | ||
Fri Jun 10 2011 14:16 | 1st = 6 Towtruck Boy 2nd = 5 Bralyn Sal 3rd = 4 Explosive Fred |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 3 - 2 Back In Louisiana | ||
Fri Jun 10 2011 14:12 | 1st = 2 Back In Louisiana 2nd = 6 On The Liffey 3rd = 5 Sir Neon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Richmond Park Race 10 - 15 Kamwood Laughter | ||
Fri Jun 10 2011 14:07 | 1st = 15 Kamwood Laughter 2nd = 6 Diocletian 3rd = 4 Zip It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 4 - 8 Notaswethort | ||
Fri Jun 10 2011 14:06 | 1st = 8 Notaswethort 2nd = 9 Jackson Grant 3rd = 1 Indi Gloves |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 6 - 8 Midnight Honey | ||
Fri Jun 10 2011 14:02 | 1st = 8 Midnight Honey 2nd = 3 Sidada 3rd = 4 Tzanann |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 7 - 5 Kanuna Miss | ||
Fri Jun 10 2011 13:58 | 1st = 5 Kanuna Miss 2nd = 7 Flying Argument 3rd = 8 Andads Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 5 - 1 Collar | ||
Fri Jun 10 2011 13:54 | 1st = 1 Collar 2nd = 2 Nassarius 3rd = 7 Hirafu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 1 - 7 Susie Rouge | ||
Fri Jun 10 2011 13:48 | 1st = 7 Susie Rouge 2nd = 10 Twostonelite 3rd = 2 Art Of Reba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 4 - 4 Micalong | ||
Fri Jun 10 2011 13:44 | 1st = 4 Micalong 2nd = 7 Solid Effort 3rd = 3 Midnight Hustler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 6 - 4 Woody Star | ||
Fri Jun 10 2011 13:41 | 1st = 4 Woody Star 2nd = 8 Skid Machine 3rd = 3 Dream Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 2 - 10 Top Of The Rock | ||
Fri Jun 10 2011 13:37 | 1st = 10 Top Of The Rock 2nd = 7 Quizette 3rd = 14 Little Beaujangles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Richmond Park Race 9 - 3 How Do Mate | ||
Fri Jun 10 2011 13:32 | 1st = 3 How Do Mate 2nd = 10 Windproof 3rd = 17 Our Mr Darcy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 3 - 3 Samantha Sparkle | ||
Fri Jun 10 2011 13:31 | 1st = 3 Samantha Sparkle 2nd = 8 First Shilling 3rd = 2 Dillon Daphne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 5 - 2 Tumblebug | ||
Fri Jun 10 2011 13:27 | 1st = 2 Tumblebug 2nd = 7 Sheiz 3rd = 10 Faker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 3 Homebush Dusty | ||
Fri Jun 10 2011 13:24 | 1st = 3 Homebush Dusty 2nd = 5 Bound By Pride 3rd = 1 Phantom Fog |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 5 - 2 Bralyn Stripes | ||
Fri Jun 10 2011 13:23 | 1st = 2 Bralyn Stripes 2nd = 8 Bralyn Alvin 3rd = 4 Miami Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 4 - 7 Murdochs Joy | ||
Fri Jun 10 2011 13:19 | 1st = 7 Murdochs Joy 2nd = 10 Ballistic Ruler 3rd = 4 Undiscovered |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 7 - 4 Cool Cruising | ||
Fri Jun 10 2011 13:14 | 1st = 4 Cool Cruising 2nd = 2 Bavarian 3rd = 1 Major Rio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 3 - 9 Bag Of Nickels | ||
Fri Jun 10 2011 13:09 | 1st = 9 Bag Of Nickels 2nd = 8 Vegasherewecome 3rd = 13 Trion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 2 Blue Jean Alice | ||
Fri Jun 10 2011 13:07 | 1st = 2 Blue Jean Alice 2nd = 4 Thrilling Sprat 3rd = 5 Mr Meticulous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 4 - 1 Sparkling Rock | ||
Fri Jun 10 2011 13:06 | 1st = 1 Sparkling Rock 2nd = 4 Black Marlin 3rd = 8 Blonde Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 1 - 3 Big Max | ||
Fri Jun 10 2011 13:02 | 1st = 3 Big Max 2nd = 7 Rip Off 3rd = 6 Macushna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Richmond Park Race 8 - 12 Delmas Mcardle | ||
Fri Jun 10 2011 12:57 | 1st = 12 Delmas Mcardle 2nd = 10 Not Home Enough 3rd = 15 Close Shave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 2 - 5 Mi Frenzy | ||
Fri Jun 10 2011 12:56 | 1st = 5 Mi Frenzy 2nd = 11 Just Live Life 3rd = 2 Exotic Shirley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 4 - 4 Storm Fabulador | ||
Fri Jun 10 2011 12:52 | 1st = 4 Storm Fabulador 2nd = 9 Fortunellin 3rd = 12 Tango Turf Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 4 Thrilling Sight | ||
Fri Jun 10 2011 12:49 | 1st = 4 Thrilling Sight 2nd = 1 Know Which 3rd = 6 Buddy Broke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 3 - 8 Jade Duchess | ||
Fri Jun 10 2011 12:48 | 1st = 8 Jade Duchess 2nd = 7 Modern Mardici 3rd = 4 Armidello |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 3 - 6 Youbolt | ||
Fri Jun 10 2011 12:44 | 1st = 6 Youbolt 2nd = 3 Top Tier 3rd = 12 What A Treat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 6 - 3 Sourire | ||
Fri Jun 10 2011 12:39 | 1st = 3 Sourire 2nd = 1 Pure Platinum 3rd = 4 Miss Pietersen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 2 - 4 Vis Intervention | ||
Fri Jun 10 2011 12:33 | 1st = 4 Vis Intervention 2nd = 5 Dollys Angel 3rd = 10 Monini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 2 Thrilling Ransom | ||
Fri Jun 10 2011 12:31 | 1st = 2 Thrilling Ransom 2nd = 7 Know Excitement 3rd = 6 Kazz Razz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 2 - 3 North Coast | ||
Fri Jun 10 2011 12:30 | 1st = 3 North Coast 2nd = 2 Boss Enforcer 3rd = 1 Destructo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Richmond Park Race 7 - 3 Jazmin Robyn | ||
Fri Jun 10 2011 12:21 | 1st = 3 Jazmin Robyn 2nd = 13 Yankee Dream 3rd = 15 River Field |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 1 - 3 Safe Hills | ||
Fri Jun 10 2011 12:20 | 1st = 3 Safe Hills 2nd = 2 Specificus 3rd = 8 Bjelke Joh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 3 - 11 Mill Rock | ||
Fri Jun 10 2011 12:16 | 1st = 11 Mill Rock 2nd = 1 Evilo 3rd = 13 Annapannaa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 8 Fire Hawk | ||
Fri Jun 10 2011 12:14 | 1st = 8 Fire Hawk 2nd = 2 Ima Spice 3rd = 4 Eric Phoenix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 1 - 4 Ginger Brulee | ||
Fri Jun 10 2011 12:13 | 1st = 4 Ginger Brulee 2nd = 8 Dayseas Joy 3rd = 6 Dayseas Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 2 - 12 Sky Rubi | ||
Fri Jun 10 2011 12:09 | 1st = 12 Sky Rubi 2nd = 13 Spirit Of Pompeii 3rd = 4 Firlands |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 5 - 5 The Needle | ||
Fri Jun 10 2011 12:03 | 1st = 5 The Needle 2nd = 7 Stagehand 3rd = 4 Courier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 1 - 7 Very Trying | ||
Fri Jun 10 2011 11:57 | 1st = 7 Very Trying 2nd = 1 Eucumbene 3rd = 9 Star Of Bardell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 1 Botany Matthew | ||
Fri Jun 10 2011 11:55 | 1st = 1 Botany Matthew 2nd = 8 Cool Royale 3rd = 4 Kid Delaney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Richmond Park Race 6 - 10 Cam Before The Storm | ||
Fri Jun 10 2011 11:46 | 1st = 10 Cam Before The Storm 2nd = 6 Midas Bromac 3rd = 1 Clancys Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 2 - 5 Blinkin Swift | ||
Fri Jun 10 2011 11:41 | 1st = 5 Blinkin Swift 2nd = 11 Prowling Hour 3rd = 4 Mot De Passe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 1 Aerial Baxter | ||
Fri Jun 10 2011 11:37 | 1st = 1 Aerial Baxter 2nd = 6 Stiff 3rd = 5 Kissin Kate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 1 - 6 Heathcliff | ||
Fri Jun 10 2011 11:33 | 1st = 6 Heathcliff 2nd = 8 Larch 3rd = 2 Better Be Sure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 4 - 2 West End | ||
Fri Jun 10 2011 11:28 | 1st = 2 West End 2nd = 8 Gee Gee Girl 3rd = 4 Annes Selection |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 5 Confiscated | ||
Fri Jun 10 2011 11:20 | 1st = 5 Confiscated 2nd = 4 Ashby Elly 3rd = 8 Sedgebrook Elite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Richmond Park Race 5 - 1 Brownie | ||
Fri Jun 10 2011 11:11 | 1st = 1 Brownie 2nd = 2 Ugly Betty 3rd = 6 The Truth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 1 - 3 French Chimes | ||
Fri Jun 10 2011 11:06 | 1st = 3 French Chimes 2nd = 1 Attica 3rd = 6 Lynott |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 1 Assegai | ||
Fri Jun 10 2011 11:02 | 1st = 1 Assegai 2nd = 2 Thrilling Boss 3rd = 3 Freddy John |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 3 - 6 Space Invader | ||
Fri Jun 10 2011 10:53 | 1st = 6 Space Invader 2nd = 7 The Hangover 3rd = 3 Face The Demons |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 1 September Blue | ||
Fri Jun 10 2011 10:45 | 1st = 1 September Blue 2nd = 5 Guy Baxter 3rd = 7 Bigtime Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Richmond Park Race 4 - 5 Voodoo | ||
Fri Jun 10 2011 10:36 | 1st = 5 Voodoo 2nd = 13 Gunman 3rd = 2 Super Nose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 3 Jennings | ||
Fri Jun 10 2011 10:28 | 1st = 3 Jennings 2nd = 1 Miss Cooka 3rd = 2 Homebush Bazil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 2 - 1 Maharishi | ||
Fri Jun 10 2011 10:18 | 1st = 1 Maharishi 2nd = 7 Zahtui 3rd = 9 Hoodlum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 1 Regal Dancer | ||
Fri Jun 10 2011 10:10 | 1st = 1 Regal Dancer 2nd = 4 Thrilling Annie 3rd = 2 Anytime Will Do |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Richmond Park Race 3 - 2 Bet Away | ||
Fri Jun 10 2011 10:01 | 1st = 2 Bet Away 2nd = 12 Unique Attack 3rd = 6 Lively Tintara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 1 - 9 Alderney | ||
Fri Jun 10 2011 9:45 | 1st = 9 Alderney 2nd = 10 Karlos 3rd = 4 Gold Message |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 8 Reef Rider | ||
Tue May 10 2011 23:27 | 1st = 8 Reef Rider 2nd = 7 Middys Girl 3rd = 1 Taras Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 7 Nonstop Brindle | ||
Tue May 10 2011 23:07 | 1st = 7 Nonstop Brindle 2nd = 4 Fever Freeway 3rd = 2 Valerius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 8 Precious Pretzel | ||
Tue May 10 2011 22:47 | 1st = 8 Precious Pretzel 2nd = 7 Goin Irish 3rd = 3 Mudich |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 8 - 2 Soho Montpellier | ||
Tue May 10 2011 22:40 | 1st = 2 Soho Montpellier 2nd = 1 Not The Norm 3rd = 5 Close To Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 4 Im Goin | ||
Tue May 10 2011 22:30 | 1st = 4 Im Goin 2nd = 8 Power Crank 3rd = 1 Reillys Reward |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 6 Nando Torres | ||
Tue May 10 2011 22:25 | 1st = 6 Nando Torres 2nd = 7 Skagway 3rd = 4 Pimlico Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 7 - 10 Zaintiano | ||
Tue May 10 2011 22:15 | 1st = 10 Zaintiano 2nd = 5 Shakerocknroll 3rd = 8 Dalumba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 8 Lakoda Poppy | ||
Tue May 10 2011 22:11 | 1st = 8 Lakoda Poppy 2nd = 3 Bo Zorra 3rd = 2 Grumpy Poet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 2 Crazy Octane | ||
Tue May 10 2011 22:10 | 1st = 2 Crazy Octane 2nd = 3 Mattys Girl 3rd = 6 Freeway Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 2 Carbon Star | ||
Tue May 10 2011 22:07 | 1st = 2 Carbon Star 2nd = 8 Mushy Mountain 3rd = 7 Snipers Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 10 - 1 Gable Drum | ||
Tue May 10 2011 21:59 | 1st = 1 Gable Drum 2nd = 7 Warragamba 3rd = 5 Travel Bug Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 6 Another Roadie | ||
Tue May 10 2011 21:53 | 1st = 6 Another Roadie 2nd = 2 With Diamonds 3rd = 5 Oh Really |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 1 Snuggle Me | ||
Tue May 10 2011 21:52 | 1st = 1 Snuggle Me 2nd = 10 Sicilian Wave 3rd = 6 Home By Midnight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 6 Red Marker | ||
Tue May 10 2011 21:50 | 1st = 6 Red Marker 2nd = 8 Falcons Osix 3rd = 2 Her Mums Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 6 - 12 Terrifying | ||
Tue May 10 2011 21:45 | 1st = 12 Terrifying 2nd = 8 Chica Pia 3rd = 1 Terra Into The West |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 10 - 3 Chamandi | ||
Tue May 10 2011 21:42 | 1st = 3 Chamandi 2nd = 5 Smiley Cloud 3rd = 4 Hang Ten Trick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 9 - 8 Miss Minnehaha | ||
Tue May 10 2011 21:39 | 1st = 8 Miss Minnehaha 2nd = 5 Made A Mistake 3rd = 1 Tia Kilifi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 3 Senor Zorro | ||
Tue May 10 2011 21:35 | 1st = 3 Senor Zorro 2nd = 2 Over The Range 3rd = 1 Azastar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Nyah Race 8 - 8 Pans Girl | ||
Tue May 10 2011 21:30 | 1st = 8 Pans Girl 2nd = 6 Blissfull Mood 3rd = 9 Green Pepper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 6 Woody Eva | ||
Tue May 10 2011 21:29 | 1st = 6 Woody Eva 2nd = 7 Octane Attack 3rd = 1 Topline Julia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 8 Tramigo | ||
Tue May 10 2011 21:27 | 1st = 8 Tramigo 2nd = 4 Egyptian Ruler 3rd = 5 Balotelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 9 - 6 Sapper Karanne | ||
Tue May 10 2011 21:23 | 1st = 6 Sapper Karanne 2nd = 8 Sally Bond 3rd = 7 Black Demeanor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 8 - 4 Big Stomper | ||
Tue May 10 2011 21:20 | 1st = 4 Big Stomper 2nd = 1 National Destiny 3rd = 8 Gold Hannah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 5 - 8 Hussy Hoffa | ||
Tue May 10 2011 21:15 | 1st = 8 Hussy Hoffa 2nd = 9 The Jobs On 3rd = 5 Village Slickers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 3 Cocky Floyd | ||
Tue May 10 2011 21:12 | 1st = 3 Cocky Floyd 2nd = 1 Desire Tewin 3rd = 4 Lead Foot Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 1 Jones Girl | ||
Tue May 10 2011 21:11 | 1st = 1 Jones Girl 2nd = 3 Freeway Express 3rd = 7 Hit Your Head |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 1 Marbro Man | ||
Tue May 10 2011 21:09 | 1st = 1 Marbro Man 2nd = 2 Dollys Hand 3rd = 8 Money Hand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 8 - 3 Pretty Malaika | ||
Tue May 10 2011 21:05 | 1st = 3 Pretty Malaika 2nd = 5 Maverick 3rd = 4 Phils Holiday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Nyah Race 7 - 11 Smooth | ||
Tue May 10 2011 21:00 | 1st = 11 Smooth 2nd = 1 Jazzy Art 3rd = 3 Wildlife |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 7 - 3 Opal Dream | ||
Tue May 10 2011 20:57 | 1st = 3 Opal Dream 2nd = 5 Says Who 3rd = 2 Sootica |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 6 Belfast Kathy | ||
Tue May 10 2011 20:56 | 1st = 6 Belfast Kathy 2nd = 7 Roman Nose 3rd = 4 Trator Taren |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 1 Matildas Charm | ||
Tue May 10 2011 20:53 | 1st = 1 Matildas Charm 2nd = 4 Honey Brass 3rd = 8 Kamikaze Magpie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 6 Fitzy | ||
Tue May 10 2011 20:50 | 1st = 6 Fitzy 2nd = 8 Dilston Regal 3rd = 5 Chaos Reigns |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 4 - 4 Mystic Arc | ||
Tue May 10 2011 20:45 | 1st = 4 Mystic Arc 2nd = 11 Large Aslife Lombo 3rd = 6 Cams Masterpiece |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 2 Hesa Good Lad | ||
Tue May 10 2011 20:42 | 1st = 2 Hesa Good Lad 2nd = 4 Freaky Force 3rd = 6 Falcon Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 5 Laplander | ||
Tue May 10 2011 20:41 | 1st = 5 Laplander 2nd = 6 Snow Bullet 3rd = 3 November Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 6 - 4 New Divide | ||
Tue May 10 2011 20:39 | 1st = 4 New Divide 2nd = 8 Super Laurie 3rd = 9 Nicholass Habit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 7 Alota The Best | ||
Tue May 10 2011 20:35 | 1st = 7 Alota The Best 2nd = 2 Explosive Dreams 3rd = 1 Go Blue Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Nyah Race 6 - 5 Our Madagascar | ||
Tue May 10 2011 20:30 | 1st = 5 Our Madagascar 2nd = 8 Yucatchim 3rd = 1 Wattabout Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 5 One Stone Twink | ||
Tue May 10 2011 20:27 | 1st = 5 One Stone Twink 2nd = 3 Supersite 3rd = 2 Ezias |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 8 Donna Mac | ||
Tue May 10 2011 20:26 | 1st = 8 Donna Mac 2nd = 5 Penola Panther 3rd = 2 Rubys A Dreama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 3 Halie Rose Hi | ||
Tue May 10 2011 20:23 | 1st = 3 Halie Rose Hi 2nd = 1 Four Winds 3rd = 6 Propela |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 5 - 6 Nats The One | ||
Tue May 10 2011 20:20 | 1st = 6 Nats The One 2nd = 5 Oaks Road 3rd = 1 Gritty Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 3 - 9 Move Over | ||
Tue May 10 2011 20:15 | 1st = 9 Move Over 2nd = 8 Powerful Albert 3rd = 4 Ip Game Of Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 6 Knockas Web | ||
Tue May 10 2011 20:12 | 1st = 6 Knockas Web 2nd = 1 Berella Kesha 3rd = 5 Hot Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 7 She Aint Late | ||
Tue May 10 2011 20:09 | 1st = 7 She Aint Late 2nd = 8 Why Not Cher 3rd = 6 Breezin Lily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 7 Silver Pillow | ||
Tue May 10 2011 20:08 | 1st = 7 Silver Pillow 2nd = 2 Habondia 3rd = 1 Kanos Endeavour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 5 - 2 Kyogle Shotgun | ||
Tue May 10 2011 20:05 | 1st = 2 Kyogle Shotgun 2nd = 1 Pleasure 3rd = 5 Classic Dora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Nyah Race 5 - 10 Merindah Micron | ||
Tue May 10 2011 20:00 | 1st = 10 Merindah Micron 2nd = 11 The Endoftheline 3rd = 6 Tommys Little Sis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 4 - 7 See What Happens | ||
Tue May 10 2011 19:57 | 1st = 7 See What Happens 2nd = 1 Tommies Tiger 3rd = 8 Picapeppa Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 5 Striking Eagle | ||
Tue May 10 2011 19:53 | 1st = 5 Striking Eagle 2nd = 1 Pies Twenty Ten 3rd = 2 All Mischief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 4 Chewys Girl | ||
Tue May 10 2011 19:50 | 1st = 4 Chewys Girl 2nd = 8 Arvos Josie 3rd = 3 Mighty Grumpy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 2 - 1 Hells Kitchen | ||
Tue May 10 2011 19:45 | 1st = 1 Hells Kitchen 2nd = 10 Shades Of Brown 3rd = 4 Bankers Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 5 Rumble Hero | ||
Tue May 10 2011 19:42 | 1st = 5 Rumble Hero 2nd = 1 Avalon Magic 3rd = 8 Lorian Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 3 - 1 Things Missing | ||
Tue May 10 2011 19:39 | 1st = 1 Things Missing 2nd = 5 Electrifying Fix 3rd = 3 Grepolis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 3 Go Wild Desire | ||
Tue May 10 2011 19:35 | 1st = 3 Go Wild Desire 2nd = 7 Alota Courage 3rd = 2 Foxy Tempo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Nyah Race 4 - 4 Markleigh Ucha | ||
Tue May 10 2011 19:30 | 1st = 4 Markleigh Ucha 2nd = 2 Inexchange 3rd = 8 Bettor Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 1 Hornblower | ||
Tue May 10 2011 19:27 | 1st = 1 Hornblower 2nd = 2 Negreanu 3rd = 7 Docs Darlin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 8 Rose We Know | ||
Tue May 10 2011 19:23 | 1st = 8 Rose We Know 2nd = 7 Bit Ova Buzz 3rd = 1 Blue Nurse Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 2 - 6 Rascal | ||
Tue May 10 2011 19:20 | 1st = 6 Rascal 2nd = 2 Winston Express 3rd = 5 El Camino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 1 - 7 Shipwreck | ||
Tue May 10 2011 19:15 | 1st = 7 Shipwreck 2nd = 11 Smart Vc 3rd = 2 Soho Erebus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 3 Charmed Im Sure | ||
Tue May 10 2011 19:12 | 1st = 3 Charmed Im Sure 2nd = 6 Early Harvest 3rd = 10 Fairy Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 6 Texas Trix | ||
Tue May 10 2011 19:09 | 1st = 6 Texas Trix 2nd = 3 Tough Defender 3rd = 5 Uncle Pete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 2 - 1 Royal Oscar | ||
Tue May 10 2011 19:05 | 1st = 1 Royal Oscar 2nd = 4 Hanifys Idol 3rd = 2 Sartorial Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Nyah Race 3 - 8 Tandragee | ||
Tue May 10 2011 19:00 | 1st = 8 Tandragee 2nd = 11 Shakatomic 3rd = 2 Im Switched On |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 2 Mo Above | ||
Tue May 10 2011 18:58 | 1st = 2 Mo Above 2nd = 4 Leg Before 3rd = 3 Slick Silvie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 1 - 1 Laptek Helen | ||
Tue May 10 2011 18:55 | 1st = 1 Laptek Helen 2nd = 8 Blue Venom 3rd = 5 Im A Cannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 1 Ten Years Gone | ||
Tue May 10 2011 18:51 | 1st = 1 Ten Years Gone 2nd = 9 Hush 3rd = 4 Noaki Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 5 Harvey Topliner | ||
Tue May 10 2011 18:46 | 1st = 5 Harvey Topliner 2nd = 3 Tomo Rose Hi 3rd = 1 That Puzzle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 10 - 1 Raffle Tickets | ||
Tue May 10 2011 18:42 | 1st = 1 Raffle Tickets 2nd = 4 Augustus 3rd = 8 All Rig Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 2 Azzuma | ||
Tue May 10 2011 18:36 | 1st = 2 Azzuma 2nd = 5 Laras Rock 3rd = 3 Bella Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Nyah Race 2 - 10 Vinni Gambino | ||
Tue May 10 2011 18:30 | 1st = 10 Vinni Gambino 2nd = 3 Joan Margaret 3rd = 2 Bettor Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 9 - 1 Well Made | ||
Tue May 10 2011 18:26 | 1st = 1 Well Made 2nd = 9 Gallivant Girl 3rd = 3 Go Sharn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 7 Reekay Rip | ||
Tue May 10 2011 18:18 | 1st = 7 Reekay Rip 2nd = 8 Pure Show 3rd = 1 Vedder Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 8 - 6 Herman John | ||
Tue May 10 2011 18:11 | 1st = 6 Herman John 2nd = 3 Nickoload 3rd = 8 Saltwater Chaos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Nyah Race 1 - 3 No Willpower | ||
Tue May 10 2011 18:05 | 1st = 3 No Willpower 2nd = 10 Egyptian Art 3rd = 11 Diego Delavega |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 1 Reekay Riot | ||
Tue May 10 2011 18:02 | 1st = 1 Reekay Riot 2nd = 3 Gone Fishing 3rd = 5 Silver Pedro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 7 - 5 Mr Solution | ||
Tue May 10 2011 17:50 | 1st = 5 Mr Solution 2nd = 7 Lucky Five 3rd = 8 Gable Roulette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 5 Allowance | ||
Tue May 10 2011 17:44 | 1st = 5 Allowance 2nd = 1 Cee Anna Rose 3rd = 4 Eumeralla Whirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 4 Buckeye Nation | ||
Tue May 10 2011 17:38 | 1st = 4 Buckeye Nation 2nd = 8 Holdmehat 3rd = 2 Itsokaytobefake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 6 - 7 Just In Tears | ||
Tue May 10 2011 17:32 | 1st = 7 Just In Tears 2nd = 6 Sahara Pride 3rd = 1 Dont Listen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 1 Dyna Anton | ||
Tue May 10 2011 17:26 | 1st = 1 Dyna Anton 2nd = 4 Catalina Girl 3rd = 9 Kellys Pix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 3 Heza Prince | ||
Tue May 10 2011 17:20 | 1st = 3 Heza Prince 2nd = 6 Aceattack Jack 3rd = 1 Montana Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 5 - 2 See Blue | ||
Tue May 10 2011 17:14 | 1st = 2 See Blue 2nd = 6 Mooki 3rd = 4 Arty Herman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 2 Lightwood Mick | ||
Tue May 10 2011 17:08 | 1st = 2 Lightwood Mick 2nd = 5 Fonsie Bale 3rd = 8 Walkaway True |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 6 Rusty Reardon | ||
Tue May 10 2011 17:02 | 1st = 6 Rusty Reardon 2nd = 7 Couldpanout 3rd = 2 Sounds Alive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 8 Blues On Fire | ||
Tue May 10 2011 16:59 | 1st = 8 Blues On Fire 2nd = 4 Troubadour 3rd = 2 Saltwater Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 7 - 1 Apache Pup | ||
Tue May 10 2011 16:55 | 1st = 1 Apache Pup 2nd = 13 Pacific Highway 3rd = 10 Lightning Glance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 1 Jay Jays Girl | ||
Tue May 10 2011 16:48 | 1st = 1 Jay Jays Girl 2nd = 6 Half Forward 3rd = 8 Boys Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 10 Viniboy | ||
Tue May 10 2011 16:42 | 1st = 10 Viniboy 2nd = 2 Incredible Ross 3rd = 7 Bullimore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 8 Outta State | ||
Tue May 10 2011 16:39 | 1st = 8 Outta State 2nd = 7 Celtic Jade 3rd = 4 Mixed Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 8 - 3 Anubas | ||
Tue May 10 2011 16:35 | 1st = 3 Anubas 2nd = 2 Dyna Diva 3rd = 10 Rustyroller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 9 - 2 How Fairdinkum | ||
Tue May 10 2011 16:30 | 1st = 2 How Fairdinkum 2nd = 8 Quadruple 3rd = 6 Dubai Opera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 8 Vittoria | ||
Tue May 10 2011 16:28 | 1st = 8 Vittoria 2nd = 7 Lyra Bellacqua 3rd = 4 Miss Ramwrecker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 2 Buddy Oh Buddy | ||
Tue May 10 2011 16:23 | 1st = 2 Buddy Oh Buddy 2nd = 1 Modern Whitby 3rd = 3 Everyones Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 6 - 2 Cash Attack | ||
Tue May 10 2011 16:20 | 1st = 2 Cash Attack 2nd = 5 Devi Garh 3rd = 4 Timecall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 1 Tango Tapper | ||
Tue May 10 2011 16:15 | 1st = 1 Tango Tapper 2nd = 3 Chic Chic Boom 3rd = 2 Bentley Blitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Casino Race 7 - 8 Cocktail Rose | ||
Tue May 10 2011 16:10 | 1st = 8 Cocktail Rose 2nd = 3 Suchabimbo 3rd = 1 Monetite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 3 Miss Vee Man | ||
Tue May 10 2011 16:08 | 1st = 3 Miss Vee Man 2nd = 10 Flossy 3rd = 1 Mollys Magpie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 5 Connor Patrick | ||
Tue May 10 2011 16:03 | 1st = 5 Connor Patrick 2nd = 1 Melton Ned Calle 3rd = 9 Arma Fake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 8 - 5 Clinches | ||
Tue May 10 2011 16:00 | 1st = 5 Clinches 2nd = 9 Marvellous Miss 3rd = 6 Tontos Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 4 Jazz Heart | ||
Tue May 10 2011 15:58 | 1st = 4 Jazz Heart 2nd = 3 Ralphy Rocket 3rd = 6 Bentley Bernie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 7 - 2 Second String | ||
Tue May 10 2011 15:55 | 1st = 2 Second String 2nd = 5 Dunkit 3rd = 8 Vis Intervention |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 1 Simandou Express | ||
Tue May 10 2011 15:52 | 1st = 1 Simandou Express 2nd = 7 Libbys Passion 3rd = 2 Dunk Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 6 Motu Mercedes | ||
Tue May 10 2011 15:48 | 1st = 6 Motu Mercedes 2nd = 3 Alvares 3rd = 5 Mctaggart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 5 - 9 Counterize | ||
Tue May 10 2011 15:45 | 1st = 9 Counterize 2nd = 5 Chequin 3rd = 10 Left Hook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 8 Wata Smartie | ||
Tue May 10 2011 15:40 | 1st = 8 Wata Smartie 2nd = 3 Taylors Lady 3rd = 1 Dasher Dooley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Casino Race 6 - 10 Brookes Command | ||
Tue May 10 2011 15:35 | 1st = 10 Brookes Command 2nd = 3 Ladros 3rd = 5 Miss Impact |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 4 Sheer Magnetic | ||
Tue May 10 2011 15:33 | 1st = 4 Sheer Magnetic 2nd = 7 Long Gully Jacob 3rd = 8 Wandy Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 7 - 7 Im Leaving | ||
Tue May 10 2011 15:30 | 1st = 7 Im Leaving 2nd = 2 Cage Fighter 3rd = 13 La Vivora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 10 Ok Tobago | ||
Tue May 10 2011 15:27 | 1st = 10 Ok Tobago 2nd = 6 Da Svidaniya 3rd = 5 Jollygood Gent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 8 Americain Black | ||
Tue May 10 2011 15:24 | 1st = 8 Americain Black 2nd = 7 Claire Delune 3rd = 9 Genista Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 6 - 4 Goodfeeling | ||
Tue May 10 2011 15:20 | 1st = 4 Goodfeeling 2nd = 5 Valaro 3rd = 1 Our Barney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 4 Pedros Rocket | ||
Tue May 10 2011 15:18 | 1st = 4 Pedros Rocket 2nd = 2 Aston Elite 3rd = 1 Crazy Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 4 Smokin El Salvador | ||
Tue May 10 2011 15:13 | 1st = 4 Smokin El Salvador 2nd = 2 Major Nick 3rd = 6 Everydays A Sunday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 8 Brumby Bomber | ||
Tue May 10 2011 15:09 | 1st = 8 Brumby Bomber 2nd = 4 Indian Chief 3rd = 6 Topline Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 4 - 6 Mr Bulista | ||
Tue May 10 2011 15:05 | 1st = 6 Mr Bulista 2nd = 11 Por Favor 3rd = 9 Feel Good Fred |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 5 Lorian Rip | ||
Tue May 10 2011 15:03 | 1st = 5 Lorian Rip 2nd = 4 Stomping Bear 3rd = 8 Luis Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 6 - 7 Sean Baile Mor | ||
Tue May 10 2011 15:00 | 1st = 7 Sean Baile Mor 2nd = 1 Adams Bell 3rd = 5 Black Artois |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Casino Race 5 - 5 Hajjar | ||
Tue May 10 2011 14:55 | 1st = 5 Hajjar 2nd = 4 Kasafuego 3rd = 2 Jigsaws |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 6 Rewind | ||
Tue May 10 2011 14:52 | 1st = 6 Rewind 2nd = 7 Galtee Again 3rd = 1 Wheres Magpie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 10 Bullet Rainbow | ||
Tue May 10 2011 14:48 | 1st = 10 Bullet Rainbow 2nd = 2 Village Lou 3rd = 5 Sozzled |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 5 - 8 In His Honour | ||
Tue May 10 2011 14:45 | 1st = 8 In His Honour 2nd = 4 Micalong 3rd = 1 Delightful Emperor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 5 Les Norton | ||
Tue May 10 2011 14:40 | 1st = 5 Les Norton 2nd = 6 Cool Fever 3rd = 1 Wheres Fly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 5 Yes We Can | ||
Tue May 10 2011 14:35 | 1st = 5 Yes We Can 2nd = 9 Modern Classic 3rd = 3 Bella Shine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 5 - 3 Prinsen | ||
Tue May 10 2011 14:30 | 1st = 3 Prinsen 2nd = 7 Taste Test 3rd = 11 Nellie DOr |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 4 Sultans Swing | ||
Tue May 10 2011 14:28 | 1st = 4 Sultans Swing 2nd = 2 Miss Mint 3rd = 3 Whispering Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 3 - 2 Exaggeration | ||
Tue May 10 2011 14:25 | 1st = 2 Exaggeration 2nd = 3 Fast n Ferocious 3rd = 11 Royal Impact |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Casino Race 4 - 3 Black Passion | ||
Tue May 10 2011 14:20 | 1st = 3 Black Passion 2nd = 13 Telopea 3rd = 11 Zabeauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 1 Arckaringa | ||
Tue May 10 2011 14:18 | 1st = 1 Arckaringa 2nd = 2 True Pal 3rd = 7 Sweet Ale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 4 Gladys Emanuel | ||
Tue May 10 2011 14:12 | 1st = 4 Gladys Emanuel 2nd = 3 Katy Kosmos 3rd = 5 Rarangi Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 5 Miss Roman Nose | ||
Tue May 10 2011 14:09 | 1st = 5 Miss Roman Nose 2nd = 4 Clydes Angel 3rd = 8 Break Even |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 4 - 10 Gotadollar | ||
Tue May 10 2011 14:05 | 1st = 10 Gotadollar 2nd = 6 Massarde 3rd = 4 Hakuna Shaka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 1 Ahana Bale | ||
Tue May 10 2011 14:03 | 1st = 1 Ahana Bale 2nd = 7 Scotty Goes Red 3rd = 3 Lektra Ling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 4 - 1 Dapoint | ||
Tue May 10 2011 14:00 | 1st = 1 Dapoint 2nd = 14 Bold Grace 3rd = 8 The Zero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 5 King Of Strathfield | ||
Tue May 10 2011 13:57 | 1st = 5 King Of Strathfield 2nd = 7 Maori Vale 3rd = 9 Bonito |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 4 Due Diligence | ||
Tue May 10 2011 13:54 | 1st = 4 Due Diligence 2nd = 8 Harrison George 3rd = 5 Strong Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 2 - 1 Mukaddamah Son | ||
Tue May 10 2011 13:50 | 1st = 1 Mukaddamah Son 2nd = 5 Swiftly Brave 3rd = 6 Super Wit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Casino Race 3 - 4 Flagges Flying | ||
Tue May 10 2011 13:45 | 1st = 4 Flagges Flying 2nd = 5 Frisco Rain 3rd = 1 Archuleta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 2 Jay Vee | ||
Tue May 10 2011 13:42 | 1st = 2 Jay Vee 2nd = 6 Murphys Charm 3rd = 1 Gundal Smash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 3 Breeze On Bronski | ||
Tue May 10 2011 13:37 | 1st = 3 Breeze On Bronski 2nd = 6 Forever Perfect 3rd = 7 Commands Attention |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 1 Jenmar Joker | ||
Tue May 10 2011 13:34 | 1st = 1 Jenmar Joker 2nd = 4 Launching Power 3rd = 6 Red Water |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 3 - 7 Orianthi | ||
Tue May 10 2011 13:30 | 1st = 7 Orianthi 2nd = 3 Look Dont Touch 3rd = 10 Spirit Of Pompeii |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 10 - 5 Our Beowulf | ||
Tue May 10 2011 13:28 | 1st = 5 Our Beowulf 2nd = 4 Wichita Lineman 3rd = 7 Sorry Vanderford |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 3 - 6 Miss Nou Camp | ||
Tue May 10 2011 13:25 | 1st = 6 Miss Nou Camp 2nd = 10 Red Stockings 3rd = 15 Spurring Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 7 Bueller | ||
Tue May 10 2011 13:23 | 1st = 7 Bueller 2nd = 2 Allen Dorm 3rd = 1 Hayride Vic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Winton Race 8 - 1 Twin Rivers | ||
Tue May 10 2011 13:21 | 1st = 1 Twin Rivers 2nd = 9 Coughton Court 3rd = 10 Magic Edition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 10 Ushaka Bromac | ||
Tue May 10 2011 13:19 | 1st = 10 Ushaka Bromac 2nd = 5 Commander Rama 3rd = 6 Wild Isis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 1 - 6 Sea Marvista | ||
Tue May 10 2011 13:15 | 1st = 6 Sea Marvista 2nd = 4 Cool Shower 3rd = 9 Ramsay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 9 - 6 Genista Lightnin | ||
Tue May 10 2011 13:06 | 1st = 6 Genista Lightnin 2nd = 3 Akaisha Bale 3rd = 1 Highgrove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Casino Race 2 - 9 Tumblebug | ||
Tue May 10 2011 13:05 | 1st = 9 Tumblebug 2nd = 15 Yabbra 3rd = 10 Arma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 7 Remo Cache | ||
Tue May 10 2011 13:03 | 1st = 7 Remo Cache 2nd = 5 Pedros Knockout 3rd = 3 Fireside Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 2 - 9 Ulundi | ||
Tue May 10 2011 13:00 | 1st = 9 Ulundi 2nd = 3 Luckycent 3rd = 2 Colony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 6 Caesars Folly | ||
Tue May 10 2011 12:57 | 1st = 6 Caesars Folly 2nd = 8 Sign To Inverell 3rd = 2 Kiana Frances |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Winton Race 7 - 3 Reginaldo | ||
Tue May 10 2011 12:56 | 1st = 3 Reginaldo 2nd = 4 Deal On The Day 3rd = 2 Ardens Attack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 2 - 1 Angelos Lucky Boy | ||
Tue May 10 2011 12:50 | 1st = 1 Angelos Lucky Boy 2nd = 5 Alwaysavailable 3rd = 3 Maadaaj |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 6 Senni Josh | ||
Tue May 10 2011 12:47 | 1st = 6 Senni Josh 2nd = 9 Gruff Nut 3rd = 2 Anniemay Mclaren |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 8 - 2 Run For Lleyton | ||
Tue May 10 2011 12:37 | 1st = 2 Run For Lleyton 2nd = 1 Les Baxter 3rd = 8 Fast Teddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Casino Race 1 - 16 Top Agenda | ||
Tue May 10 2011 12:30 | 1st = 16 Top Agenda 2nd = 14 Ma Ma I Love You 3rd = 4 Deebee Cooper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 1 - 13 Crucial | ||
Tue May 10 2011 12:25 | 1st = 13 Crucial 2nd = 8 PERFECTNESS 3rd = 12 Trail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Winton Race 6 - 14 Some Kinda Tactics | ||
Tue May 10 2011 12:22 | 1st = 14 Some Kinda Tactics 2nd = 5 Arma Rouge 3rd = 2 Robs Ideal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 5 Native Mountain | ||
Tue May 10 2011 12:20 | 1st = 5 Native Mountain 2nd = 1 Emma Montana 3rd = 3 Bronski Firestar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 1 - 11 Sweet Cinderella | ||
Tue May 10 2011 12:15 | 1st = 11 Sweet Cinderella 2nd = 10 Rapido Cavallo 3rd = 9 Our Angelina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 7 - 3 Kingston Flyer | ||
Tue May 10 2011 12:14 | 1st = 3 Kingston Flyer 2nd = 1 Jet Spark 3rd = 2 Why Why Delilah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Winton Race 5 - 6 Christian Brother | ||
Tue May 10 2011 11:50 | 1st = 6 Christian Brother 2nd = 10 Compton Street 3rd = 3 All For D B |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 6 - 2 Kung Fu Teddy | ||
Tue May 10 2011 11:38 | 1st = 2 Kung Fu Teddy 2nd = 1 Cawbourne Catch 3rd = 6 Lightning Fever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Winton Race 4 - 4 Tommy Douglas | ||
Tue May 10 2011 11:25 | 1st = 4 Tommy Douglas 2nd = 13 Lite Bourbon 3rd = 5 King John |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 5 - 2 Willys Pride | ||
Tue May 10 2011 11:19 | 1st = 2 Willys Pride 2nd = 7 Alicante 3rd = 5 Thunda Thighs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 4 - 2 Micker Morris | ||
Tue May 10 2011 11:02 | 1st = 2 Micker Morris 2nd = 7 Superior Rank 3rd = 4 Torqued Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Winton Race 3 - 12 Crush | ||
Tue May 10 2011 10:55 | 1st = 12 Crush 2nd = 9 Jacks Wee Lass 3rd = 1 Cloud Song |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 3 - 6 Dont Forget Jet | ||
Tue May 10 2011 10:43 | 1st = 6 Dont Forget Jet 2nd = 2 Lager In Paris 3rd = 8 Mr Fonterra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Winton Race 2 - 5 Waltzing With Cullen | ||
Tue May 10 2011 10:30 | 1st = 5 Waltzing With Cullen 2nd = 1 Jerry Fitz 3rd = 2 Terrific |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 2 - 4 Myra Bee | ||
Tue May 10 2011 10:24 | 1st = 4 Myra Bee 2nd = 7 Genista Outlaw 3rd = 2 Johnnie George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 1 - 5 Emily | ||
Tue May 10 2011 10:07 | 1st = 5 Emily 2nd = 7 Rangitoto Rohi 3rd = 8 Lily Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 10 - 4 Outback Mach | ||
Sun Apr 10 2011 21:30 | 1st = 4 Outback Mach 2nd = 6 Ashkalini 3rd = 10 Jonzaak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 9 - 4 Shakes Gold | ||
Sun Apr 10 2011 21:05 | 1st = 4 Shakes Gold 2nd = 2 Roamin Lucy 3rd = 1 Binabelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 1 Closing Speed | ||
Sun Apr 10 2011 20:53 | 1st = 1 Closing Speed 2nd = 2 Goomby 3rd = 7 Mighty Uno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 11 - 1 Benedikt Bale | ||
Sun Apr 10 2011 20:47 | 1st = 1 Benedikt Bale 2nd = 2 Thred The Needle 3rd = 3 Samantha Mclaren |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 10 - 1 Lucy Roxon | ||
Sun Apr 10 2011 20:43 | 1st = 1 Lucy Roxon 2nd = 4 Little Emgee 3rd = 6 Perfect Gayle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 8 - 6 Margin Girl | ||
Sun Apr 10 2011 20:40 | 1st = 6 Margin Girl 2nd = 7 Parkmount Fella 3rd = 3 Driller Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 6 Shanlyn Twigley | ||
Sun Apr 10 2011 20:37 | 1st = 6 Shanlyn Twigley 2nd = 5 Dr Bailey 3rd = 1 Daff The Dill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 10 - 8 Chappys Express | ||
Sun Apr 10 2011 20:31 | 1st = 8 Chappys Express 2nd = 4 Miss Lash 3rd = 6 Kishar Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 3 Texas Chase | ||
Sun Apr 10 2011 20:29 | 1st = 3 Texas Chase 2nd = 5 Miss Milkshake 3rd = 8 Gold Lightning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 9 - 1 Cadel Heavens | ||
Sun Apr 10 2011 20:27 | 1st = 1 Cadel Heavens 2nd = 7 Silent Osti 3rd = 2 Dices Demon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 7 - 10 Tceesaflyn | ||
Sun Apr 10 2011 20:24 | 1st = 10 Tceesaflyn 2nd = 4 Hes Albert 3rd = 1 Norway King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 7 Seismic White | ||
Sun Apr 10 2011 20:21 | 1st = 7 Seismic White 2nd = 8 Kingston Power 3rd = 6 Black Champagne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 7 - 4 Kalypson Kid | ||
Sun Apr 10 2011 20:16 | 1st = 4 Kalypson Kid 2nd = 3 Jumpin Jack Jasper 3rd = 9 Our Sir Jeckyl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 9 - 2 Widgys Woman | ||
Sun Apr 10 2011 20:15 | 1st = 2 Widgys Woman 2nd = 8 Flying May 3rd = 5 Dali Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 6 Zipping Jewel | ||
Sun Apr 10 2011 20:13 | 1st = 6 Zipping Jewel 2nd = 3 Nirvana Keroma 3rd = 1 Youre Funny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 8 - 6 Climate Cafe | ||
Sun Apr 10 2011 20:11 | 1st = 6 Climate Cafe 2nd = 4 Deans Guardian 3rd = 1 Carvella Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 6 - 4 State Emblem | ||
Sun Apr 10 2011 20:08 | 1st = 4 State Emblem 2nd = 5 Bushahbbah 3rd = 1 Flowers In May |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 7 Citrine | ||
Sun Apr 10 2011 20:05 | 1st = 7 Citrine 2nd = 8 Father Of Mine 3rd = 3 Chewys Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 6 - 7 Bargain Basement | ||
Sun Apr 10 2011 20:00 | 1st = 7 Bargain Basement 2nd = 9 Justcallmespecial 3rd = 1 Sultry Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 8 - 6 Dr Daniel | ||
Sun Apr 10 2011 19:59 | 1st = 6 Dr Daniel 2nd = 1 Springvale Coops 3rd = 3 Bobby Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 6 Dyna Barji | ||
Sun Apr 10 2011 19:57 | 1st = 6 Dyna Barji 2nd = 8 Causing Kaos 3rd = 1 King Leon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 6 - 1 Empty Envelope | ||
Sun Apr 10 2011 19:52 | 1st = 1 Empty Envelope 2nd = 8 Party Girl Becqui 3rd = 5 New York Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 4 Nando Torres | ||
Sun Apr 10 2011 19:48 | 1st = 4 Nando Torres 2nd = 8 Buckley Rose 3rd = 3 State Of Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 7 - 8 Robin Winter | ||
Sun Apr 10 2011 19:47 | 1st = 8 Robin Winter 2nd = 6 Sippin Cash 3rd = 2 Baza Beetroot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 5 - 7 Kurts President | ||
Sun Apr 10 2011 19:43 | 1st = 7 Kurts President 2nd = 8 Mighty Boy Lombo 3rd = 5 Kevs Eagle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 4 Bomb Disposal | ||
Sun Apr 10 2011 19:40 | 1st = 4 Bomb Disposal 2nd = 5 Dyna Iceman 3rd = 1 Just Jayde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 7 - 2 Smurfs Zumba | ||
Sun Apr 10 2011 19:39 | 1st = 2 Smurfs Zumba 2nd = 8 Nickleby Bale 3rd = 4 Concinna Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 5 - 8 Blissfull Mood | ||
Sun Apr 10 2011 19:35 | 1st = 8 Blissfull Mood 2nd = 2 Kanaburi 3rd = 9 Thatcertainfeeling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 1 Captain Elli | ||
Sun Apr 10 2011 19:32 | 1st = 1 Captain Elli 2nd = 8 Extra Special 3rd = 2 Fast Eddie Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 5 - 9 Our Chain Of Command | ||
Sun Apr 10 2011 19:27 | 1st = 9 Our Chain Of Command 2nd = 8 Flyin Interstate 3rd = 2 Little Vance Lot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 6 - 5 Sweet Equity | ||
Sun Apr 10 2011 19:26 | 1st = 5 Sweet Equity 2nd = 6 Smoke Link 3rd = 7 Parrydise Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 1 Zipping Malfoy | ||
Sun Apr 10 2011 19:24 | 1st = 1 Zipping Malfoy 2nd = 7 Zipping Catra 3rd = 4 Devine Fortune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 4 - 7 Postmen | ||
Sun Apr 10 2011 19:19 | 1st = 7 Postmen 2nd = 8 Kapala Royale 3rd = 4 Littlemissmagregor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 6 - 6 Arthur Beech | ||
Sun Apr 10 2011 19:18 | 1st = 6 Arthur Beech 2nd = 8 Caron Bale 3rd = 5 Im Caddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrogin Race 9 - 2 Hurricane Show | ||
Sun Apr 10 2011 19:15 | 1st = 2 Hurricane Show 2nd = 4 Haddon Hall 3rd = 3 Celtic Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 1 No Justice | ||
Sun Apr 10 2011 19:11 | 1st = 1 No Justice 2nd = 6 Sonnys Jet 3rd = 2 Denison Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 5 - 3 Ostis Octane | ||
Sun Apr 10 2011 19:10 | 1st = 3 Ostis Octane 2nd = 6 Irish Marina 3rd = 5 Peeka Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 4 - 9 Shnappy | ||
Sun Apr 10 2011 19:06 | 1st = 9 Shnappy 2nd = 4 Bunny Lebowski 3rd = 7 Muscle Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 8 Cold Fusion | ||
Sun Apr 10 2011 19:03 | 1st = 8 Cold Fusion 2nd = 1 Upperdeck 3rd = 2 Frank The Weapon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 4 - 8 Saturday Nights | ||
Sun Apr 10 2011 18:58 | 1st = 8 Saturday Nights 2nd = 10 Turnpike Cruiser 3rd = 11 Spendit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 5 - 5 Fear Buddy | ||
Sun Apr 10 2011 18:57 | 1st = 5 Fear Buddy 2nd = 2 Mr Menance 3rd = 6 Lola Montez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 5 Hun Can You | ||
Sun Apr 10 2011 18:55 | 1st = 5 Hun Can You 2nd = 4 Shes Bossy 3rd = 3 Dr Rochelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 3 - 2 Boston Legal | ||
Sun Apr 10 2011 18:50 | 1st = 2 Boston Legal 2nd = 3 Flaxton Fun 3rd = 6 Silvagni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 4 - 8 Kaping | ||
Sun Apr 10 2011 18:49 | 1st = 8 Kaping 2nd = 1 Oby Roxon 3rd = 6 Royalla Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 2 Zipping Man | ||
Sun Apr 10 2011 18:47 | 1st = 2 Zipping Man 2nd = 7 Keldor 3rd = 8 Fancy Toby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 3 - 6 Andy Miller | ||
Sun Apr 10 2011 18:42 | 1st = 6 Andy Miller 2nd = 1 Good News Lombo 3rd = 9 Pride Of Harper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 4 - 1 Bambino Bale | ||
Sun Apr 10 2011 18:41 | 1st = 1 Bambino Bale 2nd = 8 Kito Bale 3rd = 5 Capparis Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrogin Race 8 - 2 Insurgency | ||
Sun Apr 10 2011 18:38 | 1st = 2 Insurgency 2nd = 3 Dajraan 3rd = 11 Megablitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 5 - 1 Cosmic Vision | ||
Sun Apr 10 2011 18:35 | 1st = 1 Cosmic Vision 2nd = 5 Faslination 3rd = 6 Miss Endeavour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 7 Da Stig | ||
Sun Apr 10 2011 18:34 | 1st = 7 Da Stig 2nd = 6 Betty Ve Du 3rd = 1 Maybe Mick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 3 - 1 Pies A Rocket | ||
Sun Apr 10 2011 18:32 | 1st = 1 Pies A Rocket 2nd = 6 Gold Quagmire 3rd = 2 Mad Jazz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 3 - 11 Spot Nine | ||
Sun Apr 10 2011 18:29 | 1st = 11 Spot Nine 2nd = 2 Our Sir Lew 3rd = 7 Prettyboytoby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 5 Loose Lionel | ||
Sun Apr 10 2011 18:26 | 1st = 5 Loose Lionel 2nd = 1 Romantic Hero 3rd = 4 No Repayments |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 2 - 2 Amanda Miss | ||
Sun Apr 10 2011 18:21 | 1st = 2 Amanda Miss 2nd = 1 Raptingold 3rd = 5 Blue Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 3 - 6 Crystal Peak | ||
Sun Apr 10 2011 18:20 | 1st = 6 Crystal Peak 2nd = 8 Dollop Bale 3rd = 1 Brecia Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 4 Mr Macquire | ||
Sun Apr 10 2011 18:18 | 1st = 4 Mr Macquire 2nd = 8 Yokatta 3rd = 1 Fire Up Nate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 2 - 1 Lucindas Fella | ||
Sun Apr 10 2011 18:13 | 1st = 1 Lucindas Fella 2nd = 7 Grinaloud 3rd = 3 Mooney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 2 Zipping Lad | ||
Sun Apr 10 2011 18:10 | 1st = 2 Zipping Lad 2nd = 1 Ariek Tyson 3rd = 9 My Little Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 2 - 6 Fireside Queen | ||
Sun Apr 10 2011 18:09 | 1st = 6 Fireside Queen 2nd = 2 Codys Mark 3rd = 8 Suzie Roxon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 2 - 1 Quastor Centurion | ||
Sun Apr 10 2011 18:05 | 1st = 1 Quastor Centurion 2nd = 2 Matesforever 3rd = 4 Winewomenandsong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 2 - 5 Dyna Edwina | ||
Sun Apr 10 2011 18:04 | 1st = 5 Dyna Edwina 2nd = 8 Mirage Wiz 3rd = 1 Eviction Notice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 2 Win And Grin | ||
Sun Apr 10 2011 18:02 | 1st = 2 Win And Grin 2nd = 8 Dr Congress 3rd = 1 Bobbie Fields |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 4 - 5 Pilos | ||
Sun Apr 10 2011 18:00 | 1st = 5 Pilos 2nd = 1 Gilbeau 3rd = 2 Kirikirish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrogin Race 7 - 6 Akhenhome | ||
Sun Apr 10 2011 17:58 | 1st = 6 Akhenhome 2nd = 10 Ibrahimovic 3rd = 8 Argent Bijou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 1 - 8 Cloudy Beach | ||
Sun Apr 10 2011 17:52 | 1st = 8 Cloudy Beach 2nd = 5 Billybobkhan 3rd = 11 Noshuhare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 1 Into The Mist | ||
Sun Apr 10 2011 17:51 | 1st = 1 Into The Mist 2nd = 8 Cruising Pat 3rd = 7 Ancient Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 1 Queen Of Cyprus | ||
Sun Apr 10 2011 17:49 | 1st = 1 Queen Of Cyprus 2nd = 6 Banzai Keroma 3rd = 3 Young Clancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 1 - 3 Early Mystery | ||
Sun Apr 10 2011 17:47 | 1st = 3 Early Mystery 2nd = 1 Never Ready 3rd = 2 Daintree Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 1 - 7 Rock Melody | ||
Sun Apr 10 2011 17:44 | 1st = 7 Rock Melody 2nd = 4 Petite Doll 3rd = 3 Safe Hills |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 1 - 5 Cool Honey | ||
Sun Apr 10 2011 17:43 | 1st = 5 Cool Honey 2nd = 1 Mr Merkabah 3rd = 2 Clean Sheet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 9 - 8 Selbourne Road | ||
Sun Apr 10 2011 17:40 | 1st = 8 Selbourne Road 2nd = 6 Thebullant 3rd = 5 Snappy General |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 6 Tenacious Derm | ||
Sun Apr 10 2011 17:37 | 1st = 6 Tenacious Derm 2nd = 5 Grand Garcon 3rd = 2 Red Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 1 - 7 Jaruzelski Leis | ||
Sun Apr 10 2011 17:32 | 1st = 7 Jaruzelski Leis 2nd = 5 Hangover Joe 3rd = 4 Liams Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 1 Limburg Hope | ||
Sun Apr 10 2011 17:31 | 1st = 1 Limburg Hope 2nd = 7 Che Wah 3rd = 3 Good Investment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 6 Cracker Smile | ||
Sun Apr 10 2011 17:24 | 1st = 6 Cracker Smile 2nd = 7 Ozi Pride 3rd = 1 Dynamic Gray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 3 - 4 Erembourg | ||
Sun Apr 10 2011 17:20 | 1st = 4 Erembourg 2nd = 1 Besofabuleux 3rd = 3 Tricked Them |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrogin Race 6 - 2 Soldiers Salute | ||
Sun Apr 10 2011 17:18 | 1st = 2 Soldiers Salute 2nd = 3 Southern Comfort 3rd = 9 Seeking Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 3 Thrilling Jaffa | ||
Sun Apr 10 2011 17:16 | 1st = 3 Thrilling Jaffa 2nd = 8 Mshindi 3rd = 6 Julie May |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 8 - 11 Maywyn On Tuesday | ||
Sun Apr 10 2011 17:13 | 1st = 11 Maywyn On Tuesday 2nd = 2 Dalkeith Dancer 3rd = 6 Gathering Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 8 Snow Satossa | ||
Sun Apr 10 2011 17:12 | 1st = 8 Snow Satossa 2nd = 3 Ultra Spin 3rd = 1 Ebony Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 8 - 9 The Invincible One | ||
Sun Apr 10 2011 17:09 | 1st = 9 The Invincible One 2nd = 11 Supercheap 3rd = 12 Catagious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 1 Lambach Belle | ||
Sun Apr 10 2011 17:06 | 1st = 1 Lambach Belle 2nd = 8 Kool Icon 3rd = 4 Princess Jordan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 8 - 4 Miss Aberdeen | ||
Sun Apr 10 2011 17:04 | 1st = 4 Miss Aberdeen 2nd = 3 Emmooki Street 3rd = 10 Bracken Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 7 - 9 Purring Flyer | ||
Sun Apr 10 2011 17:00 | 1st = 9 Purring Flyer 2nd = 2 Lucky Feet 3rd = 4 Magic Maestro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 3 Buttony Boy | ||
Sun Apr 10 2011 17:00 | 1st = 3 Buttony Boy 2nd = 8 Bingo Starr 3rd = 1 Surfing Al |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 3 Piper Palmer | ||
Sun Apr 10 2011 16:57 | 1st = 3 Piper Palmer 2nd = 2 Dons Miss 3rd = 4 Blow a Kiss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 8 - 17 Charltonian | ||
Sun Apr 10 2011 16:55 | 1st = 17 Charltonian 2nd = 13 Pull No Punches |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 10 Star Of Ombra | ||
Sun Apr 10 2011 16:50 | 1st = 10 Star Of Ombra 2nd = 3 Melanotis 3rd = 12 Pride Of Poland |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 7 Glory of Love | ||
Sun Apr 10 2011 16:49 | 1st = 7 Glory of Love 2nd = 5 Good For Her 3rd = 1 Petite Conquest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 1 Fair Movin | ||
Sun Apr 10 2011 16:45 | 1st = 1 Fair Movin 2nd = 9 Miss Arkansas 3rd = 7 Winsome Achiever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 2 - 3 Alanas Mate | ||
Sun Apr 10 2011 16:45 | 1st = 3 Alanas Mate 2nd = 6 Explosive Kiss 3rd = 4 Charlatan Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrogin Race 5 - 2 Break Sea | ||
Sun Apr 10 2011 16:40 | 1st = 2 Break Sea 2nd = 3 Dambig 3rd = 10 Rich And Wild |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 4 Pepes Colour | ||
Sun Apr 10 2011 16:38 | 1st = 4 Pepes Colour 2nd = 2 Flight Tracker 3rd = 8 Crewsan Jay Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 7 - 2 Forest Sky | ||
Sun Apr 10 2011 16:35 | 1st = 2 Forest Sky 2nd = 9 Roselands 3rd = 1 Hired Gun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 7 - 8 Yallingup | ||
Sun Apr 10 2011 16:30 | 1st = 8 Yallingup 2nd = 17 Lordoftheparrots 3rd = 9 Escape Artist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 1 Bit Rich | ||
Sun Apr 10 2011 16:29 | 1st = 1 Bit Rich 2nd = 2 Want A Biscuit 3rd = 7 Tinysaurus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 7 Beatrix Kiddo | ||
Sun Apr 10 2011 16:25 | 1st = 7 Beatrix Kiddo 2nd = 1 Jetsun Jules 3rd = 5 Martyn Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 7 - 5 Superbad | ||
Sun Apr 10 2011 16:25 | 1st = 5 Superbad 2nd = 9 Low Cut 3rd = 8 Black Whiskey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 6 - 7 Navaho Trail | ||
Sun Apr 10 2011 16:20 | 1st = 7 Navaho Trail 2nd = 8 Delta Hawk 3rd = 4 Paramount Pete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 8 Sneaky Feet | ||
Sun Apr 10 2011 16:19 | 1st = 8 Sneaky Feet 2nd = 3 Mighty Melanie 3rd = 1 Sips Her Coffee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 7 - 1 Tigeriffic | ||
Sun Apr 10 2011 16:15 | 1st = 1 Tigeriffic 2nd = 14 Libertas 3rd = 6 Quick Bond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 5 Ironbark Rebel | ||
Sun Apr 10 2011 16:14 | 1st = 5 Ironbark Rebel 2nd = 1 Fully Legitimate 3rd = 2 Yallah Rogue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 6 Eureka Dubai | ||
Sun Apr 10 2011 16:10 | 1st = 6 Eureka Dubai 2nd = 8 Plazsni 3rd = 10 Our Tom Cat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 1 - 1 One Carat | ||
Sun Apr 10 2011 16:08 | 1st = 1 One Carat 2nd = 5 Quantum Fire 3rd = 3 Singing Siren |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 5 Austin Wild | ||
Sun Apr 10 2011 16:05 | 1st = 5 Austin Wild 2nd = 1 Dossie 3rd = 8 Homebush Tui |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 1 Elite Strike | ||
Sun Apr 10 2011 16:02 | 1st = 1 Elite Strike 2nd = 2 Long Gully Arch 3rd = 6 Connors Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrogin Race 4 - 1 Young Archie | ||
Sun Apr 10 2011 16:00 | 1st = 1 Young Archie 2nd = 6 She Canni 3rd = 8 Courting Danger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 2 Red Reward | ||
Sun Apr 10 2011 15:57 | 1st = 2 Red Reward 2nd = 7 Riverboat Bill 3rd = 1 Fun Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 6 - 7 Juan | ||
Sun Apr 10 2011 15:55 | 1st = 7 Juan 2nd = 5 Blue Light 3rd = 4 Paddys Jubilee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 6 - 8 Private Jeune | ||
Sun Apr 10 2011 15:50 | 1st = 8 Private Jeune 2nd = 6 Nice And Neat 3rd = 10 Sol Brillante |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 1 Cawbourne Madz | ||
Sun Apr 10 2011 15:45 | 1st = 1 Cawbourne Madz 2nd = 5 Viburnum 3rd = 3 Gentle Attack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 6 - 6 Estoored | ||
Sun Apr 10 2011 15:45 | 1st = 6 Estoored 2nd = 11 Street Vengeance 3rd = 5 Heart Of Stone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 4 Amsona Babe | ||
Sun Apr 10 2011 15:42 | 1st = 4 Amsona Babe 2nd = 5 Dr Boe Jangles 3rd = 6 Onya Splash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 5 - 4 I Am The Count | ||
Sun Apr 10 2011 15:40 | 1st = 4 I Am The Count 2nd = 1 Dawnfire Dancer 3rd = 2 Calciata |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 6 - 8 Mosseltov | ||
Sun Apr 10 2011 15:35 | 1st = 8 Mosseltov 2nd = 9 Over Quota 3rd = 10 Prizum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 8 Mystic Icon | ||
Sun Apr 10 2011 15:34 | 1st = 8 Mystic Icon 2nd = 5 Genuine Reltub 3rd = 3 Lucky Emma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 2 Mossetarsi | ||
Sun Apr 10 2011 15:30 | 1st = 2 Mossetarsi 2nd = 10 Renezma 3rd = 7 Path To Freedom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 2 Bit Of Vision | ||
Sun Apr 10 2011 15:28 | 1st = 2 Bit Of Vision 2nd = 5 As Fast As 3rd = 1 Funny Haha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 8 Select Goddess | ||
Sun Apr 10 2011 15:24 | 1st = 8 Select Goddess 2nd = 6 Lucky Im Fast 3rd = 5 Jet Blast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 10 - 15 Dice | ||
Sun Apr 10 2011 15:23 | 1st = 15 Dice 2nd = 9 Jacobs River |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrogin Race 3 - 3 What A Lad | ||
Sun Apr 10 2011 15:20 | 1st = 3 What A Lad 2nd = 7 Black Coat 3rd = 4 Rotario |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 1 Country Bob | ||
Sun Apr 10 2011 15:17 | 1st = 1 Country Bob 2nd = 8 Cruisanator 3rd = 2 Ebony Galore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 5 - 4 Lovorno | ||
Sun Apr 10 2011 15:15 | 1st = 4 Lovorno 2nd = 15 Atreat 3rd = 8 Whoforgot Derboots |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 5 - 5 The Nights Hot | ||
Sun Apr 10 2011 15:10 | 1st = 5 The Nights Hot 2nd = 1 Cartago 3rd = 12 Wonderville |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 8 Kings View | ||
Sun Apr 10 2011 15:09 | 1st = 8 Kings View 2nd = 7 Spitfire Jack 3rd = 1 Papanui |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 4 Big Lass | ||
Sun Apr 10 2011 15:05 | 1st = 4 Big Lass 2nd = 1 Jabu 3rd = 3 Delichon Urbica |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 5 - 4 Dieselfuel | ||
Sun Apr 10 2011 15:05 | 1st = 4 Dieselfuel 2nd = 2 Roll On Bai 3rd = 5 Dashagh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 4 - 6 Triumphant | ||
Sun Apr 10 2011 15:00 | 1st = 6 Triumphant 2nd = 1 In His Honour 3rd = 2 Nip And Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 8 Stylish Icon | ||
Sun Apr 10 2011 14:59 | 1st = 8 Stylish Icon 2nd = 4 Valiant Miss 3rd = 6 Izzy Impact |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 5 - 1 Glenburnie Dane | ||
Sun Apr 10 2011 14:55 | 1st = 1 Glenburnie Dane 2nd = 12 Extremely Hissed 3rd = 5 Bussan Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 10 - 15 Dice | ||
Sun Apr 10 2011 14:55 | 1st = 15 Dice 2nd = 9 Jacobs River |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 10 Timeticker | ||
Sun Apr 10 2011 14:50 | 1st = 10 Timeticker 2nd = 8 Lady Gower 3rd = 9 Nuggets Not Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 2 Emotion Princess | ||
Sun Apr 10 2011 14:48 | 1st = 2 Emotion Princess 2nd = 4 Black Hombre 3rd = 8 Romantic Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 6 Creamy Rice | ||
Sun Apr 10 2011 14:45 | 1st = 6 Creamy Rice 2nd = 7 Harajuku Girl 3rd = 5 Top Cat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 5 Go Mini Mouse | ||
Sun Apr 10 2011 14:43 | 1st = 5 Go Mini Mouse 2nd = 1 Kelgandys Violet 3rd = 4 Off The Punt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 12 - 2 Helmet Head | ||
Sun Apr 10 2011 14:40 | 1st = 2 Helmet Head 2nd = 4 Im Puzzled |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrogin Race 2 - 8 Ebony Blues | ||
Sun Apr 10 2011 14:40 | 1st = 8 Ebony Blues 2nd = 13 Democratic Man 3rd = 3 Stormout |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 4 - 9 Searlait | ||
Sun Apr 10 2011 14:35 | 1st = 9 Searlait 2nd = 6 Ready to Pounce 3rd = 4 Crown Consul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 10 - 7 Jerry Fitz | ||
Sun Apr 10 2011 14:35 | 1st = 7 Jerry Fitz 2nd = 15 Repeat After Me 3rd = 10 Franco Lordship |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 1 Chamberlain | ||
Sun Apr 10 2011 14:31 | 1st = 1 Chamberlain 2nd = 3 Lady Lithgow 3rd = 4 Bowstreet Macca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 4 - 10 Momaslittlehelper | ||
Sun Apr 10 2011 14:30 | 1st = 10 Momaslittlehelper 2nd = 6 Spanish Wind 3rd = 5 Rock To Riches |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 7 Play The Whistle | ||
Sun Apr 10 2011 14:27 | 1st = 7 Play The Whistle 2nd = 8 Todd 3rd = 2 Excusable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 4 - 2 Out For Lunch | ||
Sun Apr 10 2011 14:25 | 1st = 2 Out For Lunch 2nd = 5 Hightom 3rd = 1 Covet The Lot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 3 Master Hugh | ||
Sun Apr 10 2011 14:24 | 1st = 3 Master Hugh 2nd = 6 Yeah Roger That 3rd = 1 Blue Tuxedo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 3 - 2 Marazion | ||
Sun Apr 10 2011 14:20 | 1st = 2 Marazion 2nd = 9 Stealapipe 3rd = 11 Ravissant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 9 - 8 No Rosettes | ||
Sun Apr 10 2011 14:19 | 1st = 8 No Rosettes 2nd = 2 Buffys Boy 3rd = 10 Tunza Vitality |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 11 - 8 Bledisloe | ||
Sun Apr 10 2011 14:16 | 1st = 8 Bledisloe 2nd = 3 Axels 3rd = 9 Dijamaka Money |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 4 - 13 Grenada Road | ||
Sun Apr 10 2011 14:15 | 1st = 13 Grenada Road 2nd = 1 Arms Deal 3rd = 4 Friend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 10 Rovert | ||
Sun Apr 10 2011 14:10 | 1st = 10 Rovert 2nd = 1 Ima Joker 3rd = 4 Belletrist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 9 - 9 Judging Law | ||
Sun Apr 10 2011 14:10 | 1st = 9 Judging Law 2nd = 11 Sure Trick 3rd = 5 Im For Sale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 4 Wye Rule | ||
Sun Apr 10 2011 14:07 | 1st = 4 Wye Rule 2nd = 2 Bowstreet Sentry 3rd = 6 Ibrahim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 3 - 1 Testamarriage | ||
Sun Apr 10 2011 14:02 | 1st = 1 Testamarriage 2nd = 4 My Tourmaleen 3rd = 6 Royal Destination |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 9 - 15 Johnny Tee | ||
Sun Apr 10 2011 14:00 | 1st = 15 Johnny Tee 2nd = 1 Our Mya 3rd = 7 Omega Jaccka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrogin Race 1 - 9 Lovenotmoney | ||
Sun Apr 10 2011 13:58 | 1st = 9 Lovenotmoney 2nd = 3 Essential Bear 3rd = 10 Vicereine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 7 Jeanies Wish | ||
Sun Apr 10 2011 13:57 | 1st = 7 Jeanies Wish 2nd = 8 Arnies Star 3rd = 2 Usains Fault |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 3 - 3 Future Ruler | ||
Sun Apr 10 2011 13:54 | 1st = 3 Future Ruler 2nd = 14 Robben 3rd = 2 Darbu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 2 Shirona | ||
Sun Apr 10 2011 13:52 | 1st = 2 Shirona 2nd = 4 Big Sams Girl 3rd = 1 Pampest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 3 - 2 Youknowtherules | ||
Sun Apr 10 2011 13:50 | 1st = 2 Youknowtherules 2nd = 5 Tullus Hostilius 3rd = 1 Troben |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 4 Leeor Sam | ||
Sun Apr 10 2011 13:49 | 1st = 4 Leeor Sam 2nd = 1 Captain Swift 3rd = 8 Wheres Caesar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 2 - 2 Miss Rice | ||
Sun Apr 10 2011 13:45 | 1st = 2 Miss Rice 2nd = 6 Expatriate 3rd = 3 Onyegin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 8 - 8 Smudgee | ||
Sun Apr 10 2011 13:44 | 1st = 8 Smudgee 2nd = 2 Beata 3rd = 9 Vital Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 2 Carlingford Rose | ||
Sun Apr 10 2011 13:41 | 1st = 2 Carlingford Rose 2nd = 5 Sophfeera 3rd = 3 Crymelon Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 3 - 2 Code Of Allegiance | ||
Sun Apr 10 2011 13:40 | 1st = 2 Code Of Allegiance 2nd = 3 Diamond Blitz 3rd = 6 Colony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 6 Lughaat | ||
Sun Apr 10 2011 13:35 | 1st = 6 Lughaat 2nd = 4 Grand Homme 3rd = 10 Iron Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 8 - 13 Acapela | ||
Sun Apr 10 2011 13:35 | 1st = 13 Acapela 2nd = 1 Tale Of Terror 3rd = 5 Varnish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 1 Cryers Tiger | ||
Sun Apr 10 2011 13:32 | 1st = 1 Cryers Tiger 2nd = 3 Real Hot 3rd = 4 Nashira |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 2 - 7 Meghalaya | ||
Sun Apr 10 2011 13:30 | 1st = 7 Meghalaya 2nd = 1 Double Your Money 3rd = 3 Jellybean Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 2 - 4 Lover Boy | ||
Sun Apr 10 2011 13:25 | 1st = 4 Lover Boy 2nd = 7 Love Lace Princess 3rd = 2 Iowna Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 8 - 8 Motu Cup Day Cullen | ||
Sun Apr 10 2011 13:25 | 1st = 8 Motu Cup Day Cullen 2nd = 12 Bronze Hero 3rd = 6 Flash Of Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 4 Stylish Hero | ||
Sun Apr 10 2011 13:22 | 1st = 4 Stylish Hero 2nd = 6 All Inn Brady 3rd = 2 Mandy Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 2 - 5 Loot n Run | ||
Sun Apr 10 2011 13:20 | 1st = 5 Loot n Run 2nd = 2 Daneson 3rd = 6 Nordic Duke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 5 Punk Dino | ||
Sun Apr 10 2011 13:18 | 1st = 5 Punk Dino 2nd = 7 Pride Of South 3rd = 3 Captain Richie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 2 - 10 Nellafreeze | ||
Sun Apr 10 2011 13:15 | 1st = 10 Nellafreeze 2nd = 12 Seeardi Blue 3rd = 5 Fantastic Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 1 Wyndham Shiraz | ||
Sun Apr 10 2011 13:14 | 1st = 1 Wyndham Shiraz 2nd = 7 Sea View Hope 3rd = 8 Road Rule |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 7 - 12 Splash | ||
Sun Apr 10 2011 13:10 | 1st = 12 Splash 2nd = 9 American Apparel 3rd = 13 Palio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 1 - 9 Ordini | ||
Sun Apr 10 2011 13:10 | 1st = 9 Ordini 2nd = 4 Noire Belle 3rd = 2 July Opera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 8 Shredded Cheese | ||
Sun Apr 10 2011 13:06 | 1st = 8 Shredded Cheese 2nd = 3 Maitrise 3rd = 1 Monolita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 2 - 9 Super Casa | ||
Sun Apr 10 2011 13:05 | 1st = 9 Super Casa 2nd = 5 Hickory 3rd = 10 Whatanexcuse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 7 - 6 Mellow Yellow | ||
Sun Apr 10 2011 13:01 | 1st = 6 Mellow Yellow 2nd = 3 Tsar Bomba 3rd = 8 Kefira |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 10 Shes Candy | ||
Sun Apr 10 2011 13:00 | 1st = 10 Shes Candy 2nd = 8 Northern Traveller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 3 Half Way Home | ||
Sun Apr 10 2011 12:57 | 1st = 3 Half Way Home 2nd = 8 Ashiqua 3rd = 6 Hurry On Murphy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Orange Race 1 - 4 Royals | ||
Sun Apr 10 2011 12:55 | 1st = 4 Royals 2nd = 6 Anaheid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 1 - 12 Rosetti | ||
Sun Apr 10 2011 12:50 | 1st = 12 Rosetti 2nd = 6 Speed Control 3rd = 4 Elvadon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 7 - 6 Red Ransom | ||
Sun Apr 10 2011 12:50 | 1st = 6 Red Ransom 2nd = 2 Windproof 3rd = 12 Deal On The Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 5 Certify | ||
Sun Apr 10 2011 12:46 | 1st = 5 Certify 2nd = 9 Suzys Moment 3rd = 2 Gold Collision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 1 - 6 Zanzidar | ||
Sun Apr 10 2011 12:45 | 1st = 6 Zanzidar 2nd = 13 Meteoric Miss 3rd = 9 Shes Got Grunt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 1 - 2 Get Some | ||
Sun Apr 10 2011 12:40 | 1st = 2 Get Some 2nd = 1 Discounted 3rd = 3 Nics Buddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 6 - 1 Hauturu | ||
Sun Apr 10 2011 12:40 | 1st = 1 Hauturu 2nd = 2 Peter Porter 3rd = 7 Au Naturel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 3 Radical Rodney | ||
Sun Apr 10 2011 12:36 | 1st = 3 Radical Rodney 2nd = 8 Wheres Limes 3rd = 2 Toby Attack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 6 - 1 Just Fred | ||
Sun Apr 10 2011 12:31 | 1st = 1 Just Fred 2nd = 2 Captain Bro 3rd = 5 Rochus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 1 - 6 The New Boy | ||
Sun Apr 10 2011 12:30 | 1st = 6 The New Boy 2nd = 9 Torah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 2 Call Me Faust | ||
Sun Apr 10 2011 12:27 | 1st = 2 Call Me Faust 2nd = 3 Eumeralla Whirl 3rd = 5 Maddys Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 6 - 13 Makarewa Sun | ||
Sun Apr 10 2011 12:20 | 1st = 13 Makarewa Sun 2nd = 6 Superstarourwishes 3rd = 14 Larix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 5 My History | ||
Sun Apr 10 2011 12:16 | 1st = 5 My History 2nd = 2 Satoria 3rd = 7 Miracle Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 5 - 7 Not My Ruby | ||
Sun Apr 10 2011 12:10 | 1st = 7 Not My Ruby 2nd = 3 Lil Miss Tait 3rd = 9 All Aboard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 5 Casual Uno | ||
Sun Apr 10 2011 12:06 | 1st = 5 Casual Uno 2nd = 2 Horizon Fast 3rd = 9 Lynn Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 5 - 7 Veldt | ||
Sun Apr 10 2011 12:01 | 1st = 7 Veldt 2nd = 4 He Kin Talk 3rd = 10 Slancio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 7 Dare Devil | ||
Sun Apr 10 2011 11:56 | 1st = 7 Dare Devil 2nd = 2 Wheres Tonto 3rd = 3 Token Ali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 5 - 2 Rathmore Lady | ||
Sun Apr 10 2011 11:50 | 1st = 2 Rathmore Lady 2nd = 3 Riverboat Ning 3rd = 5 Rockabella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 1 Sips Her Latte | ||
Sun Apr 10 2011 11:46 | 1st = 1 Sips Her Latte 2nd = 2 Stroke Face 3rd = 8 Gimme Ayer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 4 - 1 Moneyorthebox | ||
Sun Apr 10 2011 11:40 | 1st = 1 Moneyorthebox 2nd = 4 Welshtown 3rd = 9 Watchet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 1 Recharge | ||
Sun Apr 10 2011 11:36 | 1st = 1 Recharge 2nd = 7 No Brainer 3rd = 8 Its Kool Danny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 4 - 15 Chaparrone | ||
Sun Apr 10 2011 11:31 | 1st = 15 Chaparrone 2nd = 9 Vonitsu 3rd = 11 Mochaccino Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 6 Kid Condor | ||
Sun Apr 10 2011 11:26 | 1st = 6 Kid Condor 2nd = 2 Brook Spirit 3rd = 5 Riley Mak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 4 - 2 Christian Ruler | ||
Sun Apr 10 2011 11:20 | 1st = 2 Christian Ruler 2nd = 12 Wotavugot 3rd = 6 Poacher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 3 - 1 Conscious Mistake | ||
Sun Apr 10 2011 11:10 | 1st = 1 Conscious Mistake 2nd = 7 Klassicpins 3rd = 3 Infallible |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 1 Maureen Returns | ||
Sun Apr 10 2011 11:06 | 1st = 1 Maureen Returns 2nd = 2 Baz Hall 3rd = 5 Pyrenees Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 3 - 1 Serapis Bey | ||
Sun Apr 10 2011 11:01 | 1st = 1 Serapis Bey 2nd = 4 Brother Lehamn 3rd = 13 Decolletage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 3 - 7 Compton Street | ||
Sun Apr 10 2011 10:50 | 1st = 7 Compton Street 2nd = 8 Holly Patron 3rd = 5 Aquinaah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 2 - 8 Tango Lass | ||
Sun Apr 10 2011 10:40 | 1st = 8 Tango Lass 2nd = 10 Miss Cool 3rd = 2 Whodunnit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 2 - 7 Melody Celebre | ||
Sun Apr 10 2011 10:31 | 1st = 7 Melody Celebre 2nd = 9 Ginja Ninja 3rd = 1 Know When To Hold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 2 - 11 Scarrymcleary | ||
Sun Apr 10 2011 10:20 | 1st = 11 Scarrymcleary 2nd = 7 Pembrooks Delight 3rd = 12 Notabadexcuse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wingatui Race 1 - 4 Stylish | ||
Sun Apr 10 2011 10:10 | 1st = 4 Stylish 2nd = 10 Split Decision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekohe Race 1 - 10 Shanspur | ||
Sun Apr 10 2011 10:01 | 1st = 10 Shanspur 2nd = 11 Virginia Wade 3rd = 3 Kings Fortune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gore Race 1 - 2 Space Ace | ||
Sun Apr 10 2011 9:55 | 1st = 2 Space Ace 2nd = 8 Rocker Billy Rebel 3rd = 10 Maple Twist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 8 At The Bowzer | ||
Sun Apr 10 2011 0:42 | 1st = 8 At The Bowzer 2nd = 3 Flowchart 3rd = 1 Porplyzia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 5 Pure Oyster | ||
Sun Apr 10 2011 0:22 | 1st = 5 Pure Oyster 2nd = 8 Mortal Combat 3rd = 3 Piccolo Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 1 Khafra | ||
Sun Apr 10 2011 0:07 | 1st = 1 Khafra 2nd = 9 Cosmic Havoc 3rd = 2 In Brief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 7 - 4 Millies Girl | ||
Thu Mar 10 2011 23:46 | 1st = 4 Millies Girl 2nd = 9 Lady Cranleigh 3rd = 7 Jet Twentythree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 5 Petite Size | ||
Thu Mar 10 2011 23:42 | 1st = 5 Petite Size 2nd = 3 Battsy Monelli 3rd = 1 Frantic Finesse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 7 Coco Joe | ||
Thu Mar 10 2011 23:27 | 1st = 7 Coco Joe 2nd = 1 Shake Rattle 3rd = 8 Pollinator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 6 - 10 Outofgas | ||
Thu Mar 10 2011 23:21 | 1st = 10 Outofgas 2nd = 5 Tate Gully Gold 3rd = 4 Believeitornot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 6 Havago Menace | ||
Thu Mar 10 2011 23:07 | 1st = 6 Havago Menace 2nd = 1 Pure Sins 3rd = 8 Zelda Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 5 - 9 Grumpys Girl | ||
Thu Mar 10 2011 22:56 | 1st = 9 Grumpys Girl 2nd = 7 Charlie Angus 3rd = 2 Cuzin Judd |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 6 Giggling | ||
Thu Mar 10 2011 22:54 | 1st = 6 Giggling 2nd = 5 Lorralai 3rd = 2 Bos Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 2 Porticcio | ||
Thu Mar 10 2011 22:50 | 1st = 2 Porticcio 2nd = 4 Amarula 3rd = 3 Lotta Energy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 8 Adjust | ||
Thu Mar 10 2011 22:46 | 1st = 8 Adjust 2nd = 5 Roman Pedro 3rd = 4 Gotham Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 6 Serious Shambi | ||
Thu Mar 10 2011 22:45 | 1st = 6 Serious Shambi 2nd = 7 Go Wild Sophie 3rd = 2 Gypsy Indigo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 6 Travel Bug Miss | ||
Thu Mar 10 2011 22:42 | 1st = 6 Travel Bug Miss 2nd = 3 Bolt Ted Bolt 3rd = 5 Smart Bond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 7 In Hiding | ||
Thu Mar 10 2011 22:38 | 1st = 7 In Hiding 2nd = 6 Dream Chick 3rd = 1 Limburg Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 1 Champagne Shell | ||
Thu Mar 10 2011 22:34 | 1st = 1 Champagne Shell 2nd = 2 Thats Emma Lee 3rd = 8 Saturn Assassin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 4 - 5 Gunrower | ||
Thu Mar 10 2011 22:31 | 1st = 5 Gunrower 2nd = 3 Three Deep Pockets 3rd = 9 Aint No Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 5 Paua To Destroy | ||
Thu Mar 10 2011 22:30 | 1st = 5 Paua To Destroy 2nd = 6 Posh Luke 3rd = 7 Proven Octane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 2 Spirit Quest | ||
Thu Mar 10 2011 22:28 | 1st = 2 Spirit Quest 2nd = 7 Pure Macs 3rd = 3 Mr Miller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 1 Tinker Bale | ||
Thu Mar 10 2011 22:26 | 1st = 1 Tinker Bale 2nd = 2 Northern Aurora 3rd = 3 My Niece Hannah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 5 Run For It | ||
Thu Mar 10 2011 22:22 | 1st = 5 Run For It 2nd = 1 Ainsleys Angel 3rd = 2 How About Renane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 2 Keep Me Covered | ||
Thu Mar 10 2011 22:14 | 1st = 2 Keep Me Covered 2nd = 3 Zeros Hero 3rd = 1 Jeddy Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 1 Bogie King | ||
Thu Mar 10 2011 22:11 | 1st = 1 Bogie King 2nd = 3 Yowyeh 3rd = 6 High Interest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 8 Weird Al Monelli | ||
Thu Mar 10 2011 22:10 | 1st = 8 Weird Al Monelli 2nd = 5 Shazzle Monelli 3rd = 3 Pedro Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 1 Pretty Pearl | ||
Thu Mar 10 2011 22:08 | 1st = 1 Pretty Pearl 2nd = 8 Seductive Miss 3rd = 4 Winklee Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 4 Hurleys Kist | ||
Thu Mar 10 2011 22:05 | 1st = 4 Hurleys Kist 2nd = 1 Cracklin Rosie 3rd = 3 Ballistic Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 8 - 2 Cone of Silence | ||
Thu Mar 10 2011 22:00 | 1st = 2 Cone of Silence 2nd = 3 Break Of Nite 3rd = 9 Flylika Bird Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 3 Winsome Shiraz | ||
Thu Mar 10 2011 21:58 | 1st = 3 Winsome Shiraz 2nd = 4 Dark Sea 3rd = 2 Arica Dora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 3 - 1 Aces Running | ||
Thu Mar 10 2011 21:57 | 1st = 1 Aces Running 2nd = 6 Its Full Force 3rd = 7 Moonlight Rockhole |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 2 Game Hunter | ||
Thu Mar 10 2011 21:55 | 1st = 2 Game Hunter 2nd = 7 Magic Dasher 3rd = 8 Dollys Hand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 1 Sweet Suzanne | ||
Thu Mar 10 2011 21:54 | 1st = 1 Sweet Suzanne 2nd = 8 Mr Foley 3rd = 2 Adjustable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 4 Do That | ||
Thu Mar 10 2011 21:52 | 1st = 4 Do That 2nd = 7 Elite Blue Size 3rd = 3 Tomahawk Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 8 - 6 Shezaheza | ||
Thu Mar 10 2011 21:47 | 1st = 6 Shezaheza 2nd = 3 Destiny Dreams 3rd = 1 Ima Shoeman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 2 Sultans Swing | ||
Thu Mar 10 2011 21:44 | 1st = 2 Sultans Swing 2nd = 8 Regent Typhoon 3rd = 1 Posh Di |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 4 Brahma Boy | ||
Thu Mar 10 2011 21:41 | 1st = 4 Brahma Boy 2nd = 6 Jainamo 3rd = 3 Clay Pan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 1 Bago Stings | ||
Thu Mar 10 2011 21:38 | 1st = 1 Bago Stings 2nd = 3 Colleens Comet 3rd = 5 Cracker Smile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 7 Rubinate | ||
Thu Mar 10 2011 21:37 | 1st = 7 Rubinate 2nd = 2 Rocket Burner 3rd = 5 Gemolicious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 3 Hayder Bale | ||
Thu Mar 10 2011 21:35 | 1st = 3 Hayder Bale 2nd = 2 Iso Octane 3rd = 5 Proven Jett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 7 - 3 Nickel And Gold | ||
Thu Mar 10 2011 21:30 | 1st = 3 Nickel And Gold 2nd = 10 Brannaka 3rd = 8 Sakwi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 3 Tonneli Bale | ||
Thu Mar 10 2011 21:28 | 1st = 3 Tonneli Bale 2nd = 4 Kya Rose Hi 3rd = 5 Black Candy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 7 Black Cheetah | ||
Thu Mar 10 2011 21:25 | 1st = 7 Black Cheetah 2nd = 4 Bamm Alam 3rd = 1 Droopys Fool |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 2 - 5 Full Moon Tonight | ||
Thu Mar 10 2011 21:24 | 1st = 5 Full Moon Tonight 2nd = 2 Global Strike 3rd = 4 Hesapleasure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 7 Cool In Blue | ||
Thu Mar 10 2011 21:22 | 1st = 7 Cool In Blue 2nd = 3 Ercole Bale 3rd = 1 Kora Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 7 - 4 Supreme Jesta | ||
Thu Mar 10 2011 21:17 | 1st = 4 Supreme Jesta 2nd = 9 Preordained 3rd = 1 Sign Away |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 2 Premier Journey | ||
Thu Mar 10 2011 21:14 | 1st = 2 Premier Journey 2nd = 8 How About Billy 3rd = 1 American Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 1 No Justice | ||
Thu Mar 10 2011 21:11 | 1st = 1 No Justice 2nd = 7 Shintaro Samurai 3rd = 8 State Of Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 8 Carol Allen | ||
Thu Mar 10 2011 21:08 | 1st = 8 Carol Allen 2nd = 1 Flying Kero 3rd = 4 Awesome Knocka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 7 Pure Doll | ||
Thu Mar 10 2011 21:05 | 1st = 7 Pure Doll 2nd = 4 Jaylei Henry 3rd = 3 Gypsy Slater |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 6 - 9 Sports Fantasy | ||
Thu Mar 10 2011 21:00 | 1st = 9 Sports Fantasy 2nd = 1 Another Clare 3rd = 11 Singing Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 3 Eustace Diamond | ||
Thu Mar 10 2011 20:58 | 1st = 3 Eustace Diamond 2nd = 2 Fraseri Bale 3rd = 1 Arvos Jemma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 8 Zoota | ||
Thu Mar 10 2011 20:55 | 1st = 8 Zoota 2nd = 1 Dabeer Zargon 3rd = 4 Natural Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 1 - 9 Trigmart | ||
Thu Mar 10 2011 20:54 | 1st = 9 Trigmart 2nd = 2 Blitzem Boy 3rd = 1 Two Wrongs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 6 Allen Zander | ||
Thu Mar 10 2011 20:52 | 1st = 6 Allen Zander 2nd = 8 So Seductive 3rd = 7 Warralonga Amore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 6 - 7 Couldpanout | ||
Thu Mar 10 2011 20:47 | 1st = 7 Couldpanout 2nd = 4 Aceattack Jack 3rd = 1 Lord Rufus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 2 Uptown Diva | ||
Thu Mar 10 2011 20:45 | 1st = 2 Uptown Diva 2nd = 3 Bogie Beltah 3rd = 5 Imposing Jett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 7 Capetown Harry | ||
Thu Mar 10 2011 20:42 | 1st = 7 Capetown Harry 2nd = 3 Bombtrack Moss 3rd = 2 Platinum Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 1 Kalden Mayhem | ||
Thu Mar 10 2011 20:39 | 1st = 1 Kalden Mayhem 2nd = 7 Wot Price George 3rd = 6 Cascada Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 8 - 2 Exclusive Glow | ||
Thu Mar 10 2011 20:36 | 1st = 2 Exclusive Glow 2nd = 5 Sirosey 3rd = 1 Celtic Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 8 Cawbourne Debbie | ||
Thu Mar 10 2011 20:34 | 1st = 8 Cawbourne Debbie 2nd = 7 Lizzy Banks 3rd = 6 He Aint Heavy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 5 - 9 Amadmancomesundone | ||
Thu Mar 10 2011 20:30 | 1st = 9 Amadmancomesundone 2nd = 2 The Artison 3rd = 8 Gentle Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 3 Arazi | ||
Thu Mar 10 2011 20:28 | 1st = 3 Arazi 2nd = 4 Manuel Bale 3rd = 1 Red Lesta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 8 Dashing Corsair | ||
Thu Mar 10 2011 20:25 | 1st = 8 Dashing Corsair 2nd = 1 Bare Essentials 3rd = 2 Happy Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 7 Rattle Gun | ||
Thu Mar 10 2011 20:22 | 1st = 7 Rattle Gun 2nd = 8 Big Rumbler 3rd = 6 Flashpacker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 5 - 6 Tsunami Sloy | ||
Thu Mar 10 2011 20:17 | 1st = 6 Tsunami Sloy 2nd = 3 Buster Sloy 3rd = 9 Firealong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 1 Dancing Jay Lo | ||
Thu Mar 10 2011 20:15 | 1st = 1 Dancing Jay Lo 2nd = 4 Go Harvey Go 3rd = 2 Madoc Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 7 Kazar | ||
Thu Mar 10 2011 20:12 | 1st = 7 Kazar 2nd = 2 Bobs Icon 3rd = 8 Rapid Charm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 1 Shimaguni | ||
Thu Mar 10 2011 20:09 | 1st = 1 Shimaguni 2nd = 6 Doyen Star 3rd = 7 Miss Cherrelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 8 Chief Justice | ||
Thu Mar 10 2011 20:06 | 1st = 8 Chief Justice 2nd = 7 Cork Harbour 3rd = 4 Big Thursday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 4 - 1 R Eleven | ||
Thu Mar 10 2011 20:02 | 1st = 1 R Eleven 2nd = 3 Three Card Brag 3rd = 7 Sugarland |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 1 Topline Usain | ||
Thu Mar 10 2011 20:00 | 1st = 1 Topline Usain 2nd = 5 Downtown Brown 3rd = 8 Jaylei Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 7 - 4 Megems Boy | ||
Thu Mar 10 2011 19:57 | 1st = 4 Megems Boy 2nd = 12 Doctor Dash 3rd = 2 Marunouchi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 5 Emmas A Flyer | ||
Thu Mar 10 2011 19:55 | 1st = 5 Emmas A Flyer 2nd = 3 Lady Mcqueen 3rd = 2 Ebony Kist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 7 Jack The Weapon | ||
Thu Mar 10 2011 19:52 | 1st = 7 Jack The Weapon 2nd = 8 Ashlyns Choice 3rd = 3 Hidden Fancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 4 - 9 Vienna Bromac | ||
Thu Mar 10 2011 19:47 | 1st = 9 Vienna Bromac 2nd = 8 Pocket Mach 3rd = 4 Nobody Knows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 3 Dynamic View | ||
Thu Mar 10 2011 19:44 | 1st = 3 Dynamic View 2nd = 4 Proven Puzzle 3rd = 2 Avery Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 8 Dance A Jig | ||
Thu Mar 10 2011 19:41 | 1st = 8 Dance A Jig 2nd = 4 Train A Lass 3rd = 6 Miss Eureka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 6 Sagacity | ||
Thu Mar 10 2011 19:38 | 1st = 6 Sagacity 2nd = 4 Absolute Pedro 3rd = 5 Maceys Favourite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 2 Woodside Woody | ||
Thu Mar 10 2011 19:35 | 1st = 2 Woodside Woody 2nd = 4 Ricky Bale 3rd = 6 Stimulate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 3 - 9 Asoka | ||
Thu Mar 10 2011 19:30 | 1st = 9 Asoka 2nd = 2 Our Horizon 3rd = 1 Two Pot Screamer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 4 Rainy Monday | ||
Thu Mar 10 2011 19:28 | 1st = 4 Rainy Monday 2nd = 3 By A Thread 3rd = 2 Frost Bitten |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 9 - 5 Barberino | ||
Thu Mar 10 2011 19:25 | 1st = 5 Barberino 2nd = 2 Wes Kevie 3rd = 6 Mighty Memories |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 5 Allen Hertz | ||
Thu Mar 10 2011 19:24 | 1st = 5 Allen Hertz 2nd = 8 Sisco Diamond 3rd = 1 Larabella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 6 - 11 In The Move | ||
Thu Mar 10 2011 19:20 | 1st = 11 In The Move 2nd = 5 Miss Planchet 3rd = 4 Leica Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 3 - 8 Tori Jack | ||
Thu Mar 10 2011 19:15 | 1st = 8 Tori Jack 2nd = 2 Wild Oates 3rd = 5 Live Courage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 4 Lighting Flood | ||
Thu Mar 10 2011 19:12 | 1st = 4 Lighting Flood 2nd = 6 Tarot Bale 3rd = 7 Big Yella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 4 Minami | ||
Thu Mar 10 2011 19:07 | 1st = 4 Minami 2nd = 5 Indeed I Do 3rd = 3 Dyna Brownlow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 1 Pluto Power | ||
Thu Mar 10 2011 19:03 | 1st = 1 Pluto Power 2nd = 3 Absolute Bond 3rd = 5 Rainbow Serpent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 2 - 9 Elegant Image | ||
Thu Mar 10 2011 18:58 | 1st = 9 Elegant Image 2nd = 10 Paige Olivia 3rd = 7 Gavlenn Sunset |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 8 - 1 Captain Peacock | ||
Thu Mar 10 2011 18:57 | 1st = 1 Captain Peacock 2nd = 2 Lightning Raider 3rd = 5 Fiery Rascal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 8 Electroglide | ||
Thu Mar 10 2011 18:54 | 1st = 8 Electroglide 2nd = 6 Stress Later 3rd = 2 Goofy Foot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 2 - 6 Good Boys | ||
Thu Mar 10 2011 18:49 | 1st = 6 Good Boys 2nd = 5 Triumphant Reign 3rd = 9 Tiberius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 7 Miss Van Kay | ||
Thu Mar 10 2011 18:46 | 1st = 7 Miss Van Kay 2nd = 2 Bago Star 3rd = 10 Nikita Sunrise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 5 - 7 The Alleged | ||
Thu Mar 10 2011 18:42 | 1st = 7 The Alleged 2nd = 5 Saezuri 3rd = 8 Chuck The Bird |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 2 Sanfe | ||
Thu Mar 10 2011 18:37 | 1st = 2 Sanfe 2nd = 3 Lungile Loch 3rd = 7 Blue Baliku |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 1 - 11 Our Puddy | ||
Thu Mar 10 2011 18:32 | 1st = 11 Our Puddy 2nd = 10 Brazilian Monk 3rd = 9 Jenna Mcrae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 7 - 4 Here Comes Pat | ||
Thu Mar 10 2011 18:30 | 1st = 4 Here Comes Pat 2nd = 20 Sunnivue Ted 3rd = 12 Avalon Sunset |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 6 Megan Delight | ||
Thu Mar 10 2011 18:29 | 1st = 6 Megan Delight 2nd = 1 Grab The Bickies 3rd = 3 Stylish Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 1 - 5 Spinalong | ||
Thu Mar 10 2011 18:23 | 1st = 5 Spinalong 2nd = 6 She Betaloosen Up 3rd = 8 Graces Grey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 7 Robbo | ||
Thu Mar 10 2011 18:20 | 1st = 7 Robbo 2nd = 8 Six Fa 3rd = 4 Brindle Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 10 Another President | ||
Thu Mar 10 2011 18:14 | 1st = 10 Another President 2nd = 3 Mossdale Gabby 3rd = 11 Alarde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 1 Honey Sholtz | ||
Thu Mar 10 2011 18:11 | 1st = 1 Honey Sholtz 2nd = 4 Lucky Break 3rd = 7 Black Vanadium |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 4 - 4 Belora | ||
Thu Mar 10 2011 18:07 | 1st = 4 Belora 2nd = 1 Berenzoni 3rd = 11 Scenic Park |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 6 - 8 Rockin Roll Lad | ||
Thu Mar 10 2011 18:05 | 1st = 8 Rockin Roll Lad 2nd = 6 Midnight Dylan 3rd = 1 Alberto Contador |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 2 On The Brink | ||
Thu Mar 10 2011 18:04 | 1st = 2 On The Brink 2nd = 4 Jimmy Bamboo 3rd = 6 Reddy To Whine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 9 - 5 Highonrum | ||
Thu Mar 10 2011 17:59 | 1st = 5 Highonrum 2nd = 1 Elegant Roi 3rd = 2 Koichi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 8 - 5 Big Breakfast | ||
Thu Mar 10 2011 17:52 | 1st = 5 Big Breakfast 2nd = 8 Village Fighter 3rd = 6 Non Melodic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 3 Slipaway Jacko | ||
Thu Mar 10 2011 17:49 | 1st = 3 Slipaway Jacko 2nd = 10 Inspirator 3rd = 1 Aces Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gold Coast Race 8 - 10 Falcons Legend | ||
Thu Mar 10 2011 17:45 | 1st = 10 Falcons Legend 2nd = 5 Black Shiraz 3rd = 1 Melton Lady Mav |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 6 Heighington | ||
Thu Mar 10 2011 17:44 | 1st = 6 Heighington 2nd = 2 Norris Minor 3rd = 4 Pasha Barker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 5 - 8 Essene | ||
Thu Mar 10 2011 17:40 | 1st = 8 Essene 2nd = 3 Waihemo Caesar 3rd = 13 Macks Blue Jean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 7 Lovable Larrikin | ||
Thu Mar 10 2011 17:39 | 1st = 7 Lovable Larrikin 2nd = 5 City Slicker 3rd = 4 Star Cheval |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 8 - 6 Fusilier | ||
Thu Mar 10 2011 17:35 | 1st = 6 Fusilier 2nd = 5 Voltskabin 3rd = 14 Maniago |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 5 Two Toes | ||
Thu Mar 10 2011 17:32 | 1st = 5 Two Toes 2nd = 8 Ryans Sox 3rd = 9 Mr Street Wise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 3 - 2 Izademon | ||
Thu Mar 10 2011 17:28 | 1st = 2 Izademon 2nd = 11 She Canni 3rd = 7 Classy Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 2 Future Battle | ||
Thu Mar 10 2011 17:25 | 1st = 2 Future Battle 2nd = 6 Glen Abby Blaze 3rd = 5 Spartan King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 8 - 4 Nymphette | ||
Thu Mar 10 2011 17:21 | 1st = 4 Nymphette 2nd = 1 Ratbag 3rd = 11 Princely Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 8 - 12 Invincible You | ||
Thu Mar 10 2011 17:17 | 1st = 12 Invincible You 2nd = 3 Za Bullet 3rd = 16 Hengest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 7 - 7 Tulhurst Candy | ||
Thu Mar 10 2011 17:12 | 1st = 7 Tulhurst Candy 2nd = 3 Roman Ace 3rd = 9 Blueridge Mountain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 4 - 9 The Silk Road | ||
Thu Mar 10 2011 17:10 | 1st = 9 The Silk Road 2nd = 3 Dana Mac 3rd = 10 Motu Cup Day Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 8 Negreanu | ||
Thu Mar 10 2011 17:09 | 1st = 8 Negreanu 2nd = 5 Event Horizon 3rd = 4 Balderdash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 2 Main Drag | ||
Thu Mar 10 2011 17:07 | 1st = 2 Main Drag 2nd = 1 Gritty Pearl 3rd = 4 November Poppy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gold Coast Race 7 - 5 Jeff Of Steel | ||
Thu Mar 10 2011 17:05 | 1st = 5 Jeff Of Steel 2nd = 7 Oliver Royal 3rd = 6 Sir Aragorn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 7 - 4 Duplify | ||
Thu Mar 10 2011 17:03 | 1st = 4 Duplify 2nd = 11 Moneysaver 3rd = 1 Alpha Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 11 Detroit City | ||
Thu Mar 10 2011 16:59 | 1st = 11 Detroit City 2nd = 3 Im Oni Jones 3rd = 9 Live N Reality |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 7 - 3 Zigzag | ||
Thu Mar 10 2011 16:55 | 1st = 3 Zigzag 2nd = 1 Pass The Parcel 3rd = 9 Hollywell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 10 - 3 Hot Sal | ||
Thu Mar 10 2011 16:54 | 1st = 3 Hot Sal 2nd = 8 Ballerina Satin 3rd = 1 Moonshine Lil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 4 Kimba Rose | ||
Thu Mar 10 2011 16:52 | 1st = 4 Kimba Rose 2nd = 8 Dark Omen 3rd = 5 Swanky Path |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 2 - 3 Chanify | ||
Thu Mar 10 2011 16:48 | 1st = 3 Chanify 2nd = 8 Voluminous 3rd = 12 Royal Edict |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 2 Nats The One | ||
Thu Mar 10 2011 16:45 | 1st = 2 Nats The One 2nd = 3 Hardaway Rebel 3rd = 5 In And Under |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 3 - 11 Commander In Chief | ||
Thu Mar 10 2011 16:45 | 1st = 11 Commander In Chief 2nd = 8 Kamwood Blue Chip 3rd = 10 Meads Quaff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 7 - 14 Massuri | ||
Thu Mar 10 2011 16:41 | 1st = 14 Massuri 2nd = 2 Hes So Tempting 3rd = 3 Craiglea Romeo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 7 - 4 Little Gaz | ||
Thu Mar 10 2011 16:37 | 1st = 4 Little Gaz 2nd = 9 Dorsoduro 3rd = 3 Rusticated |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 9 - 2 Tom The Mock | ||
Thu Mar 10 2011 16:36 | 1st = 2 Tom The Mock 2nd = 1 Gazmick Linda 3rd = 7 Local Branch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 4 Verroom | ||
Thu Mar 10 2011 16:32 | 1st = 4 Verroom 2nd = 9 Tulhurst Eden 3rd = 1 Classic March |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gold Coast Race 6 - 2 Kelso Kid | ||
Thu Mar 10 2011 16:31 | 1st = 2 Kelso Kid 2nd = 9 Heez An Ace 3rd = 10 Mia Amico |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 3 Showood Lass | ||
Thu Mar 10 2011 16:29 | 1st = 3 Showood Lass 2nd = 2 Lucky Gem 3rd = 5 Typhoon Mahte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 7 Flying Wolfman | ||
Thu Mar 10 2011 16:27 | 1st = 7 Flying Wolfman 2nd = 8 Bumby Johnson 3rd = 1 Blue Samurai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 1 Black Highlander | ||
Thu Mar 10 2011 16:27 | 1st = 1 Black Highlander 2nd = 2 Beers And Boys 3rd = 8 Jackpot Puppy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 6 - 10 Crystal Point | ||
Thu Mar 10 2011 16:23 | 1st = 10 Crystal Point 2nd = 13 Silent War 3rd = 14 Legal Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 2 - 3 Tyler Bromac | ||
Thu Mar 10 2011 16:20 | 1st = 3 Tyler Bromac 2nd = 9 Miss Jaycee 3rd = 12 Bella Bambina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 8 Unsinkable Boxer | ||
Thu Mar 10 2011 16:19 | 1st = 8 Unsinkable Boxer 2nd = 2 Heisbackinblack 3rd = 4 Jack Hinton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 8 - 7 Champagne Osti | ||
Thu Mar 10 2011 16:17 | 1st = 7 Champagne Osti 2nd = 1 Speedie Fella 3rd = 2 Mega Manbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 6 - 6 Pegembak | ||
Thu Mar 10 2011 16:15 | 1st = 6 Pegembak 2nd = 9 Chainsaw Theory 3rd = 2 Republic Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 1 First Incision | ||
Thu Mar 10 2011 16:12 | 1st = 1 First Incision 2nd = 5 Space Power 3rd = 8 Clovalley Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 1 - 5 Doodelicious | ||
Thu Mar 10 2011 16:08 | 1st = 5 Doodelicious 2nd = 1 Hussation 3rd = 11 Ambers Kingdom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 1 Mario Chief | ||
Thu Mar 10 2011 16:07 | 1st = 1 Mario Chief 2nd = 8 Crown Towers 3rd = 4 Pat Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 1 Atomik Rebel | ||
Thu Mar 10 2011 16:05 | 1st = 1 Atomik Rebel 2nd = 3 Joshs Conquest 3rd = 7 French Cuisine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 6 - 7 Taimex | ||
Thu Mar 10 2011 16:01 | 1st = 7 Taimex 2nd = 5 Oakfield Belle 3rd = 2 Chilli Bite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gold Coast Race 5 - 6 Poco Lingote | ||
Thu Mar 10 2011 15:58 | 1st = 6 Poco Lingote 2nd = 5 Prince Assassin 3rd = 7 River Franco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 6 - 2 Shylocks Daughter | ||
Thu Mar 10 2011 15:57 | 1st = 2 Shylocks Daughter 2nd = 7 Little Tycoon 3rd = 11 Jalouse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 7 - 3 Cheato | ||
Thu Mar 10 2011 15:56 | 1st = 3 Cheato 2nd = 4 Ballerina Shadow 3rd = 2 La Bianca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 1 Elle Court De Vite | ||
Thu Mar 10 2011 15:52 | 1st = 1 Elle Court De Vite 2nd = 6 Love Conquers All 3rd = 2 Western Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 7 Regal Andy | ||
Thu Mar 10 2011 15:50 | 1st = 7 Regal Andy 2nd = 6 Jerry Hatrick 3rd = 1 Sound Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 1 - 7 Collecting | ||
Thu Mar 10 2011 15:50 | 1st = 7 Collecting 2nd = 8 False Promise 3rd = 4 Finbar Abbey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 6 Dr Wowzer | ||
Thu Mar 10 2011 15:47 | 1st = 6 Dr Wowzer 2nd = 7 Salegreys Jet 3rd = 3 Citrine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 5 - 1 Eye Might | ||
Thu Mar 10 2011 15:45 | 1st = 1 Eye Might 2nd = 10 Goldcoyne 3rd = 3 Geronimo Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 1 The Evangelist | ||
Thu Mar 10 2011 15:40 | 1st = 1 The Evangelist 2nd = 4 Lively Operative 3rd = 5 Cool And Casual |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 6 - 8 Snow Mel | ||
Thu Mar 10 2011 15:39 | 1st = 8 Snow Mel 2nd = 1 Ice Eyes 3rd = 7 Thunder Drum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 5 - 2 Striving | ||
Thu Mar 10 2011 15:35 | 1st = 2 Striving 2nd = 7 Miracle Magic 3rd = 8 Hussonet Song |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 11 - 2 Issues | ||
Thu Mar 10 2011 15:32 | 1st = 2 Issues 2nd = 9 Vincitore 3rd = 1 Askmeagain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 3 Carrak | ||
Thu Mar 10 2011 15:29 | 1st = 3 Carrak 2nd = 7 Stagger 3rd = 6 Stomp Stomp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 5 - 7 Bromar | ||
Thu Mar 10 2011 15:25 | 1st = 7 Bromar 2nd = 6 Straight A Student 3rd = 1 Mosstang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 5 - 3 Mike Larry | ||
Thu Mar 10 2011 15:22 | 1st = 3 Mike Larry 2nd = 2 Sunshine Fury 3rd = 4 Evening Swill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 5 - 9 Tontos Fire | ||
Thu Mar 10 2011 15:20 | 1st = 9 Tontos Fire 2nd = 2 Blacko 3rd = 7 Lis Nediym |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gold Coast Race 4 - 8 Ok Tobago | ||
Thu Mar 10 2011 15:18 | 1st = 8 Ok Tobago 2nd = 9 Boydy Hart 3rd = 5 Conquistare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 2 Private Cover | ||
Thu Mar 10 2011 15:15 | 1st = 2 Private Cover 2nd = 5 Dragon Tattoo 3rd = 1 Of Liberty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 8 Do Wah Diddy | ||
Thu Mar 10 2011 15:12 | 1st = 8 Do Wah Diddy 2nd = 2 Holy Moley 3rd = 7 Credit Cruncher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 4 - 12 Choices | ||
Thu Mar 10 2011 15:10 | 1st = 12 Choices 2nd = 3 River Boat Gambler 3rd = 4 Mattaki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 9 Lord Deville | ||
Thu Mar 10 2011 15:05 | 1st = 9 Lord Deville 2nd = 4 Shes Commando 3rd = 6 Viva La Rosa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 4 - 1 Diesel Roc | ||
Thu Mar 10 2011 15:03 | 1st = 1 Diesel Roc 2nd = 5 Queen Amy 3rd = 2 Royal Highness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 4 - 1 Crafty Irna | ||
Thu Mar 10 2011 15:00 | 1st = 1 Crafty Irna 2nd = 4 Dreamworker 3rd = 3 Dinky Mink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 10 - 2 Big Red | ||
Thu Mar 10 2011 14:57 | 1st = 2 Big Red 2nd = 12 Cape Fear 3rd = 6 Princess Shyla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 5 Big Rose | ||
Thu Mar 10 2011 14:54 | 1st = 5 Big Rose 2nd = 1 Unique Chaos 3rd = 8 Wild Ron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 4 - 1 Timecall | ||
Thu Mar 10 2011 14:50 | 1st = 1 Timecall 2nd = 2 Jiff 3rd = 10 Big Boori |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 3 - 5 Ballerina Chief | ||
Thu Mar 10 2011 14:47 | 1st = 5 Ballerina Chief 2nd = 2 Pumped 3rd = 8 Avolition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 4 - 9 Skalatonic | ||
Thu Mar 10 2011 14:45 | 1st = 9 Skalatonic 2nd = 13 Jades Dilemma 3rd = 2 Golden Calibre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gold Coast Race 3 - 2 Delectable Dolly | ||
Thu Mar 10 2011 14:42 | 1st = 2 Delectable Dolly 2nd = 7 Acutabovetherest 3rd = 6 Duly Elected |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 1 Emilys Dance | ||
Thu Mar 10 2011 14:40 | 1st = 1 Emilys Dance 2nd = 2 Miss Shinboner 3rd = 9 Bremansa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 4 Uno Jazzy | ||
Thu Mar 10 2011 14:37 | 1st = 4 Uno Jazzy 2nd = 8 Northern Gunna 3rd = 3 Force Majeure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 3 - 1 Endless Tower | ||
Thu Mar 10 2011 14:35 | 1st = 1 Endless Tower 2nd = 11 Bulletonthewind 3rd = 8 Shrewd Target |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 8 Mybilly Jasper | ||
Thu Mar 10 2011 14:30 | 1st = 8 Mybilly Jasper 2nd = 10 Miami Rocket 3rd = 6 James Ryan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 2 - 2 Blackrain Titan | ||
Thu Mar 10 2011 14:29 | 1st = 2 Blackrain Titan 2nd = 8 Gazmick Laura 3rd = 3 Big Marky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 3 - 10 Strathspey | ||
Thu Mar 10 2011 14:25 | 1st = 10 Strathspey 2nd = 1 Glenstal Abbey 3rd = 3 Mendocino Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 9 - 9 Satisfaction | ||
Thu Mar 10 2011 14:22 | 1st = 9 Satisfaction 2nd = 1 Worsley 3rd = 14 Audi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 8 Stolen Goods | ||
Thu Mar 10 2011 14:19 | 1st = 8 Stolen Goods 2nd = 1 Boldfire Dinas 3rd = 5 Flight Control |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 3 - 3 Mistaken Bid | ||
Thu Mar 10 2011 14:15 | 1st = 3 Mistaken Bid 2nd = 4 Unluckyforsum 3rd = 12 Mr Newrana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 3 - 7 Testimony | ||
Thu Mar 10 2011 14:10 | 1st = 7 Testimony 2nd = 6 Straight Arrow 3rd = 5 Rockstardom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 1 - 4 Night Magic | ||
Thu Mar 10 2011 14:09 | 1st = 4 Night Magic 2nd = 1 Royal Asset 3rd = 9 Dr Damien |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 9 Shareapassion | ||
Thu Mar 10 2011 14:05 | 1st = 9 Shareapassion 2nd = 6 Aurora Scott 3rd = 7 Win Or Die |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gold Coast Race 2 - 9 Shine A Light | ||
Thu Mar 10 2011 14:02 | 1st = 9 Shine A Light 2nd = 3 From The North 3rd = 10 Livinthehighlife |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 2 - 6 Dundigin | ||
Thu Mar 10 2011 14:00 | 1st = 6 Dundigin 2nd = 10 Two Times A Lady 3rd = 2 Trefoil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 5 Wheres Humma | ||
Thu Mar 10 2011 13:56 | 1st = 5 Wheres Humma 2nd = 2 Crazy Lane 3rd = 3 Paua To Confuse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 10 Stylish Dude | ||
Thu Mar 10 2011 13:55 | 1st = 10 Stylish Dude 2nd = 7 Starlight Baron 3rd = 6 My Girl Sunny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 2 - 4 Alleviate | ||
Thu Mar 10 2011 13:50 | 1st = 4 Alleviate 2nd = 1 Forestier 3rd = 9 Magical Tales |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 8 - 2 William Of Orange | ||
Thu Mar 10 2011 13:47 | 1st = 2 William Of Orange 2nd = 5 La Generose 3rd = 7 Howbaddouneedit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 2 - 1 Hunnicutt | ||
Thu Mar 10 2011 13:40 | 1st = 1 Hunnicutt 2nd = 4 Morning Rain 3rd = 2 Smutty Johns |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 2 Daff The Dill | ||
Thu Mar 10 2011 13:39 | 1st = 2 Daff The Dill 2nd = 6 Hanifys Magic 3rd = 1 Dribbles Douglas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 2 - 6 Excluded | ||
Thu Mar 10 2011 13:35 | 1st = 6 Excluded 2nd = 10 Zenawomann 3rd = 7 Lamma Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 7 Grouse Party House | ||
Thu Mar 10 2011 13:30 | 1st = 7 Grouse Party House 2nd = 1 Whispering Lass 3rd = 4 Ivgothemagicinme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 1 - 5 Alcancia | ||
Thu Mar 10 2011 13:25 | 1st = 5 Alcancia 2nd = 2 Bengal Angel 3rd = 1 Zippy Zariz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gold Coast Race 1 - 9 Matty Brogden | ||
Thu Mar 10 2011 13:25 | 1st = 9 Matty Brogden 2nd = 7 Melton Miss Style 3rd = 6 Our Lillyfield |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 5 Mambo Magic | ||
Thu Mar 10 2011 13:19 | 1st = 5 Mambo Magic 2nd = 8 Rubal Noon 3rd = 6 Variance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 1 - 1 Satirical Boy | ||
Thu Mar 10 2011 13:15 | 1st = 1 Satirical Boy 2nd = 2 Shadow Line 3rd = 4 Fulgor Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 7 - 11 Florin | ||
Thu Mar 10 2011 13:12 | 1st = 11 Florin 2nd = 1 Areopagus 3rd = 7 Rebels Ransom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 1 - 4 Cecotto | ||
Thu Mar 10 2011 13:05 | 1st = 4 Cecotto 2nd = 12 Untraceable 3rd = 2 Prince Puddles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 3 Kinetica | ||
Thu Mar 10 2011 13:02 | 1st = 3 Kinetica 2nd = 2 Navajo Puzzle 3rd = 8 Rubyrene |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 1 - 9 Tahitian Black | ||
Thu Mar 10 2011 13:00 | 1st = 9 Tahitian Black 2nd = 4 Midnight Caller 3rd = 1 Torgannah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 6 - 10 Lamaze | ||
Thu Mar 10 2011 12:37 | 1st = 10 Lamaze 2nd = 5 Good Excuse 3rd = 1 Lido Shuffle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 5 - 1 Ocartier | ||
Thu Mar 10 2011 12:02 | 1st = 1 Ocartier 2nd = 4 Imani 3rd = 2 Zeddane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 4 - 3 Heaven Sent | ||
Thu Mar 10 2011 11:27 | 1st = 3 Heaven Sent 2nd = 7 Petranova 3rd = 5 Impresario |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 3 - 6 Court Dancer | ||
Thu Mar 10 2011 10:52 | 1st = 6 Court Dancer 2nd = 8 Windwhistle 3rd = 1 Mystique |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 2 - 2 Our Mona Lisa | ||
Thu Mar 10 2011 10:17 | 1st = 2 Our Mona Lisa 2nd = 5 Bellonet 3rd = 3 Lisa Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 1 - 7 Lavanti | ||
Thu Mar 10 2011 9:45 | 1st = 7 Lavanti 2nd = 9 Carla Donna 3rd = 10 Flying Petal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 7 Canadian Club | ||
Thu Mar 10 2011 0:57 | 1st = 7 Canadian Club 2nd = 2 Freeway Fame 3rd = 1 Spooky Bullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 4 Mortal Combat | ||
Thu Mar 10 2011 0:37 | 1st = 4 Mortal Combat 2nd = 2 Sugar Monelli 3rd = 1 Tokkan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 7 Flushed Away | ||
Thu Mar 10 2011 0:22 | 1st = 7 Flushed Away 2nd = 1 Lucky Endeavour 3rd = 2 Dettori |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 2 Miss Queue | ||
Thu Mar 10 2011 0:02 | 1st = 2 Miss Queue 2nd = 6 Aussie Chick 3rd = 5 Tahitian Terror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 2 Shake Rattle | ||
Thu Feb 10 2011 23:57 | 1st = 2 Shake Rattle 2nd = 3 See the Stars 3rd = 4 Desperado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 3 Starstruck | ||
Thu Feb 10 2011 23:40 | 1st = 3 Starstruck 2nd = 5 Mr Foley 3rd = 1 Lisas Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 1 Jay Jays Flame | ||
Thu Feb 10 2011 23:20 | 1st = 1 Jay Jays Flame 2nd = 6 Pure Macs 3rd = 4 Sooky Puss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 4 Downtown Dixie | ||
Thu Feb 10 2011 23:05 | 1st = 4 Downtown Dixie 2nd = 1 Zelda Monelli 3rd = 3 Dales Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 8 Lorralai | ||
Thu Feb 10 2011 22:54 | 1st = 8 Lorralai 2nd = 3 Arapaho Demon 3rd = 4 Bos Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 7 Dude | ||
Thu Feb 10 2011 22:50 | 1st = 7 Dude 2nd = 1 Left Seattle 3rd = 3 Strappers Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 6 Olivias Asset | ||
Thu Feb 10 2011 22:49 | 1st = 6 Olivias Asset 2nd = 1 Chucka Keeping 3rd = 3 Mobile Bullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 7 Rock Fish | ||
Thu Feb 10 2011 22:46 | 1st = 7 Rock Fish 2nd = 5 Sheer Magnetic 3rd = 2 Big Daddys Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 5 Olay Star Flyer | ||
Thu Feb 10 2011 22:42 | 1st = 5 Olay Star Flyer 2nd = 7 Tiu Renae 3rd = 8 Watta Laugh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 1 Wizz Wabbit | ||
Thu Feb 10 2011 22:38 | 1st = 1 Wizz Wabbit 2nd = 2 Holstein Miss 3rd = 9 Korero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 6 Notta Accident | ||
Thu Feb 10 2011 22:34 | 1st = 6 Notta Accident 2nd = 4 High Energy 3rd = 3 Champagne Shell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 1 Coco Joe | ||
Thu Feb 10 2011 22:33 | 1st = 1 Coco Joe 2nd = 3 Shirallee Carbon 3rd = 5 Run The Gauntlet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 4 Oxidize | ||
Thu Feb 10 2011 22:30 | 1st = 4 Oxidize 2nd = 3 Sweet Time 3rd = 9 Big Jack Sparrow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 6 Grevillea Bale | ||
Thu Feb 10 2011 22:26 | 1st = 6 Grevillea Bale 2nd = 5 Tarot Bale 3rd = 1 Kings Mark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 6 Rapid Guy Luke | ||
Thu Feb 10 2011 22:22 | 1st = 6 Rapid Guy Luke 2nd = 4 Mostly Rosie 3rd = 2 Braydens Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 9 - 9 Conforming | ||
Thu Feb 10 2011 22:17 | 1st = 9 Conforming 2nd = 1 Dark Art 3rd = 4 Merrywood John |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 3 Bomber | ||
Thu Feb 10 2011 22:16 | 1st = 3 Bomber 2nd = 6 Piano Man 3rd = 1 Deacon Brodie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 3 Stepping Stone | ||
Thu Feb 10 2011 22:14 | 1st = 3 Stepping Stone 2nd = 7 Pubs Galore 3rd = 2 Top Pledge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 2 Elite Blue Size | ||
Thu Feb 10 2011 22:11 | 1st = 2 Elite Blue Size 2nd = 8 Gnarley Boy 3rd = 1 Outa Credit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 2 Ezias | ||
Thu Feb 10 2011 22:08 | 1st = 2 Ezias 2nd = 4 Your Time 3rd = 5 Jacks Razor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 8 Cyril | ||
Thu Feb 10 2011 22:05 | 1st = 8 Cyril 2nd = 3 Anahita Bale 3rd = 4 Vadream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 8 - 6 Auzzie Rose | ||
Thu Feb 10 2011 22:00 | 1st = 6 Auzzie Rose 2nd = 10 Starlight Baron 3rd = 4 Em Gee Alm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 2 Sweet Suzanne | ||
Thu Feb 10 2011 21:59 | 1st = 2 Sweet Suzanne 2nd = 8 Sweet Romance 3rd = 6 Coccolicious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 2 Che Ching | ||
Thu Feb 10 2011 21:58 | 1st = 2 Che Ching 2nd = 1 Rubys Lair 3rd = 5 Super Promise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 2 Marmion | ||
Thu Feb 10 2011 21:55 | 1st = 2 Marmion 2nd = 8 Proven Chevy 3rd = 7 Dynamic View |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 1 Call Me Harry | ||
Thu Feb 10 2011 21:52 | 1st = 1 Call Me Harry 2nd = 3 Tibetan Man 3rd = 5 Kamikaze Magpie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 8 - 3 Bara Juliette | ||
Thu Feb 10 2011 21:47 | 1st = 3 Bara Juliette 2nd = 2 Destiny Dreams 3rd = 7 Ollie True Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 5 Parer Road | ||
Thu Feb 10 2011 21:44 | 1st = 5 Parer Road 2nd = 1 Black Cheetah 3rd = 8 Wheres Ned |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 2 Octane Glade | ||
Thu Feb 10 2011 21:43 | 1st = 2 Octane Glade 2nd = 1 Master Finish 3rd = 3 Pure Zoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 2 Goosebumps | ||
Thu Feb 10 2011 21:41 | 1st = 2 Goosebumps 2nd = 3 Dancing Jay Lo 3rd = 6 Hannah Mclaren |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 7 Letoya Valley | ||
Thu Feb 10 2011 21:38 | 1st = 7 Letoya Valley 2nd = 8 Olay Zara 3rd = 5 Hes A Winner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 8 - 1 Golden Archer | ||
Thu Feb 10 2011 21:37 | 1st = 1 Golden Archer 2nd = 6 Triple Asset 3rd = 2 More Awesome |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 3 Radley Bale | ||
Thu Feb 10 2011 21:35 | 1st = 3 Radley Bale 2nd = 1 No Justice 3rd = 8 Enry Walt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 7 - 6 Grizz Wyllie | ||
Thu Feb 10 2011 21:30 | 1st = 6 Grizz Wyllie 2nd = 1 Sakwi 3rd = 5 Definite Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 6 Track Torque | ||
Thu Feb 10 2011 21:28 | 1st = 6 Track Torque 2nd = 8 Such A Rukkas 3rd = 1 Abby Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 7 Buzzin | ||
Thu Feb 10 2011 21:25 | 1st = 7 Buzzin 2nd = 2 Bombtrack Moss 3rd = 5 Beau Joker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 8 Dark Duo | ||
Thu Feb 10 2011 21:22 | 1st = 8 Dark Duo 2nd = 4 Strictly Mambo 3rd = 6 Sargent Trigga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 7 - 10 Grand Stride | ||
Thu Feb 10 2011 21:18 | 1st = 10 Grand Stride 2nd = 4 Karla Karamea 3rd = 2 Show Me Chicago |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 1 Man Of Steel | ||
Thu Feb 10 2011 21:16 | 1st = 1 Man Of Steel 2nd = 2 Ruby Daisy 3rd = 3 Im Angus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 5 Ed Pacino | ||
Thu Feb 10 2011 21:13 | 1st = 5 Ed Pacino 2nd = 3 Delawney Street 3rd = 8 Iceman Raikkonen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 3 Part Time Ninja | ||
Thu Feb 10 2011 21:10 | 1st = 3 Part Time Ninja 2nd = 8 Dooleys Gold 3rd = 10 Asgard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 1 Regent Meteor | ||
Thu Feb 10 2011 21:07 | 1st = 1 Regent Meteor 2nd = 4 Colma 3rd = 2 Hes Got Game |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 7 - 1 Tula | ||
Thu Feb 10 2011 21:07 | 1st = 1 Tula 2nd = 3 Bonny Jeunesse 3rd = 5 Omega Quest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 6 - 2 Cherry Sweet | ||
Thu Feb 10 2011 21:02 | 1st = 2 Cherry Sweet 2nd = 3 Going Commando 3rd = 10 Drop Us Aline |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 2 Emerley Charmer | ||
Thu Feb 10 2011 21:00 | 1st = 2 Emerley Charmer 2nd = 4 Where Am I 3rd = 5 Bella Calabresa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrogin Race 7 - 4 St Pierre | ||
Thu Feb 10 2011 20:57 | 1st = 4 St Pierre 2nd = 1 Finnegans Gold 3rd = 10 Special Project |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 2 Sue Benny | ||
Thu Feb 10 2011 20:55 | 1st = 2 Sue Benny 2nd = 6 Rascal 3rd = 3 How About Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 6 Stack em Flat | ||
Thu Feb 10 2011 20:52 | 1st = 6 Stack em Flat 2nd = 2 American Mcgee 3rd = 5 Allen Zander |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 5 Lady Flynn | ||
Thu Feb 10 2011 20:47 | 1st = 5 Lady Flynn 2nd = 1 Shes Turnin Heads 3rd = 7 Eye Pod |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 4 Crystalization | ||
Thu Feb 10 2011 20:45 | 1st = 4 Crystalization 2nd = 1 Thats Twitchy 3rd = 5 Amus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 2 Awesome Pedro | ||
Thu Feb 10 2011 20:42 | 1st = 2 Awesome Pedro 2nd = 5 Maceys Dream 3rd = 8 Hellyeah Benny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 4 Bally Marie | ||
Thu Feb 10 2011 20:39 | 1st = 4 Bally Marie 2nd = 7 Northern Aurora 3rd = 5 Falling Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 2 Impact Point | ||
Thu Feb 10 2011 20:36 | 1st = 2 Impact Point 2nd = 1 By A Thread 3rd = 5 Spring Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 6 - 1 North Lad | ||
Thu Feb 10 2011 20:35 | 1st = 1 North Lad 2nd = 2 Lord Stamford 3rd = 4 Phyls Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 5 - 5 Macterra Boy | ||
Thu Feb 10 2011 20:32 | 1st = 5 Macterra Boy 2nd = 9 Land Ruler 3rd = 6 Manwarra Keentorun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 4 Special Colour | ||
Thu Feb 10 2011 20:30 | 1st = 4 Special Colour 2nd = 8 Lektra Fly 3rd = 2 Mid Levels |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrogin Race 6 - 3 Enriching | ||
Thu Feb 10 2011 20:27 | 1st = 3 Enriching 2nd = 8 Argent Bijou 3rd = 10 Cat Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 1 Big Thursday | ||
Thu Feb 10 2011 20:24 | 1st = 1 Big Thursday 2nd = 4 Ima Hornet 3rd = 7 Tomahawk Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 3 Lashing Larry | ||
Thu Feb 10 2011 20:21 | 1st = 3 Lashing Larry 2nd = 5 Rocket Lad 3rd = 4 Dins Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 8 Jukebox Music | ||
Thu Feb 10 2011 20:17 | 1st = 8 Jukebox Music 2nd = 9 Tiberius 3rd = 3 Arts Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 3 Kimbo Slice | ||
Thu Feb 10 2011 20:14 | 1st = 3 Kimbo Slice 2nd = 8 Jacob Jay 3rd = 6 Comanche Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 5 Aces Will Do | ||
Thu Feb 10 2011 20:11 | 1st = 5 Aces Will Do 2nd = 1 Original Blonde 3rd = 6 Country Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 8 Black Dodge | ||
Thu Feb 10 2011 20:08 | 1st = 8 Black Dodge 2nd = 3 Loose Bolts 3rd = 4 Certify |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 3 Kya Rose Hi | ||
Thu Feb 10 2011 20:05 | 1st = 3 Kya Rose Hi 2nd = 7 Felix Shiraz 3rd = 2 Cheeky Bree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 5 - 2 El Sunera | ||
Thu Feb 10 2011 20:01 | 1st = 2 El Sunera 2nd = 7 Delighted Owners 3rd = 11 Golden Needles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 4 - 5 Savesomtimetodream | ||
Thu Feb 10 2011 20:00 | 1st = 5 Savesomtimetodream 2nd = 7 Major Mac 3rd = 2 Wahush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 5 Barneys Beauty | ||
Thu Feb 10 2011 19:58 | 1st = 5 Barneys Beauty 2nd = 3 Floodwater 3rd = 1 Crashin Koby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 8 Cascada Star | ||
Thu Feb 10 2011 19:55 | 1st = 8 Cascada Star 2nd = 4 Ella Fair 3rd = 2 Special Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 9 - 2 Zinzan Bromac | ||
Thu Feb 10 2011 19:55 | 1st = 2 Zinzan Bromac 2nd = 7 Darryl Hanover 3rd = 5 Adios Seelster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrogin Race 5 - 8 Jake The Musk | ||
Thu Feb 10 2011 19:52 | 1st = 8 Jake The Musk 2nd = 1 Simmos Iht 3rd = 5 City Of Subiaco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 8 Allen Beadman | ||
Thu Feb 10 2011 19:50 | 1st = 8 Allen Beadman 2nd = 1 Bustling Shiraz 3rd = 5 Fancy Ranga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 2 High Five Mozza | ||
Thu Feb 10 2011 19:46 | 1st = 2 High Five Mozza 2nd = 4 Soul Flight 3rd = 10 Battlin Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 7 Shimaguni | ||
Thu Feb 10 2011 19:44 | 1st = 7 Shimaguni 2nd = 8 Black Nitro 3rd = 4 Our Presley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 8 Mr Dawson | ||
Thu Feb 10 2011 19:41 | 1st = 8 Mr Dawson 2nd = 6 Best Yet 3rd = 4 Train A Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 7 Porticcio | ||
Thu Feb 10 2011 19:38 | 1st = 7 Porticcio 2nd = 6 Roos Blue 3rd = 8 Modern Deal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 1 Grace Bale | ||
Thu Feb 10 2011 19:35 | 1st = 1 Grace Bale 2nd = 6 Ahana Bale 3rd = 4 Patton Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 3 - 10 Mosquito Maverick | ||
Thu Feb 10 2011 19:30 | 1st = 10 Mosquito Maverick 2nd = 4 Paris Rose 3rd = 2 Vee Salute |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 5 Swarte Pete | ||
Thu Feb 10 2011 19:28 | 1st = 5 Swarte Pete 2nd = 6 Contact Point 3rd = 8 Stress Later |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 8 - 9 Hunua Honey | ||
Thu Feb 10 2011 19:26 | 1st = 9 Hunua Honey 2nd = 2 Alta Cleopatra 3rd = 1 Western Roll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 3 Echelon | ||
Thu Feb 10 2011 19:25 | 1st = 3 Echelon 2nd = 4 Texem 3rd = 7 Vroom Vroom Vee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 4 - 2 Ladali | ||
Thu Feb 10 2011 19:21 | 1st = 2 Ladali 2nd = 5 Matsangel 3rd = 7 Hey Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 2 Kickagoal | ||
Thu Feb 10 2011 19:20 | 1st = 2 Kickagoal 2nd = 10 Wah Blackjack Dollar 3rd = 6 Dutch Cream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 8 Six Bob | ||
Thu Feb 10 2011 19:18 | 1st = 8 Six Bob 2nd = 7 What An Impact 3rd = 1 Kid Freddie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrogin Race 4 - 2 Dugite | ||
Thu Feb 10 2011 19:15 | 1st = 2 Dugite 2nd = 6 Stormish 3rd = 1 Book Club |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 7 Mr Winkler | ||
Thu Feb 10 2011 19:12 | 1st = 7 Mr Winkler 2nd = 6 Emily Allen 3rd = 5 Rhondas Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 1 Mepunga Nicky | ||
Thu Feb 10 2011 19:08 | 1st = 1 Mepunga Nicky 2nd = 2 Big Fast Fairy 3rd = 9 Atelier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 4 Frontman | ||
Thu Feb 10 2011 19:05 | 1st = 4 Frontman 2nd = 8 November Hoodlum 3rd = 1 Cyclone To Excel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 2 - 5 Sugarland | ||
Thu Feb 10 2011 19:00 | 1st = 5 Sugarland 2nd = 8 Putasmileonyadial 3rd = 3 Inthenameofart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 7 Small Presence | ||
Thu Feb 10 2011 18:56 | 1st = 7 Small Presence 2nd = 3 Salegreys Barry 3rd = 2 Elite Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 7 - 2 Balleybofey | ||
Thu Feb 10 2011 18:55 | 1st = 2 Balleybofey 2nd = 10 Napoleon Dynamite 3rd = 4 Veitchy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 6 Gargarra | ||
Thu Feb 10 2011 18:50 | 1st = 6 Gargarra 2nd = 3 Satellite Rustler 3rd = 7 Lachlan Glow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 3 - 3 Rulesto | ||
Thu Feb 10 2011 18:49 | 1st = 3 Rulesto 2nd = 11 Im Irresistible 3rd = 14 Zahlee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 2 Norris Minor | ||
Thu Feb 10 2011 18:45 | 1st = 2 Norris Minor 2nd = 5 Miss Indica 3rd = 8 Robbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrogin Race 3 - 7 Freezing Times | ||
Thu Feb 10 2011 18:40 | 1st = 7 Freezing Times 2nd = 5 Land Down Under 3rd = 9 Quite Bewildering |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 2 Parker Bale | ||
Thu Feb 10 2011 18:36 | 1st = 2 Parker Bale 2nd = 1 Roxys Flame 3rd = 4 Above The Law |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 1 - 2 Narkoola | ||
Thu Feb 10 2011 18:30 | 1st = 2 Narkoola 2nd = 7 Katagoric 3rd = 3 Life Sentence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 2 November Tribute | ||
Thu Feb 10 2011 18:27 | 1st = 2 November Tribute 2nd = 8 Crazy Dave 3rd = 7 Imposing Jett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 6 - 2 Rangatiki Rosie | ||
Thu Feb 10 2011 18:25 | 1st = 2 Rangatiki Rosie 2nd = 8 The White House 3rd = 11 All Defiance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 4 Equity Chip | ||
Thu Feb 10 2011 18:19 | 1st = 4 Equity Chip 2nd = 10 Daresbury 3rd = 7 Elakasa Oceanliner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 2 - 14 Werbally | ||
Thu Feb 10 2011 18:16 | 1st = 14 Werbally 2nd = 13 Firevault 3rd = 3 Megaraptor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 1 Vandaliser | ||
Thu Feb 10 2011 18:15 | 1st = 1 Vandaliser 2nd = 8 Dimon Devil 3rd = 5 Cooneys Medal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 3 Sunro Clapo | ||
Thu Feb 10 2011 18:10 | 1st = 3 Sunro Clapo 2nd = 7 Grepolis 3rd = 2 Marinas Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrogin Race 2 - 3 The Widder | ||
Thu Feb 10 2011 18:05 | 1st = 3 The Widder 2nd = 7 Bonnie Vee 3rd = 4 Versace Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 4 Connemara Suzy | ||
Thu Feb 10 2011 18:00 | 1st = 4 Connemara Suzy 2nd = 1 Glamorous Denise 3rd = 2 Wild Viki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 5 - 3 Red Styx | ||
Thu Feb 10 2011 17:55 | 1st = 3 Red Styx 2nd = 12 Cousin Dupreez 3rd = 1 Barney Maguire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 5 Tinysaurus | ||
Thu Feb 10 2011 17:55 | 1st = 5 Tinysaurus 2nd = 6 Savant 3rd = 8 Super Axe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 8 Apollo Drive | ||
Thu Feb 10 2011 17:48 | 1st = 8 Apollo Drive 2nd = 9 Promises Kept 3rd = 7 Photograph |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 1 - 13 Longway To The Top | ||
Thu Feb 10 2011 17:46 | 1st = 13 Longway To The Top 2nd = 4 Speedo Zap 3rd = 16 Stacy Ann |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 8 - 8 Onwardsnupwards | ||
Thu Feb 10 2011 17:45 | 1st = 8 Onwardsnupwards 2nd = 5 Galaxy Stalker 3rd = 6 Hussana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 2 December Prince | ||
Thu Feb 10 2011 17:42 | 1st = 2 December Prince 2nd = 7 Casual Force 3rd = 4 Saint Boddsmith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 4 Trappers Puzzle | ||
Thu Feb 10 2011 17:38 | 1st = 4 Trappers Puzzle 2nd = 11 Candy Digger 3rd = 3 Markleigh Jimbob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 8 - 8 Miss Reed | ||
Thu Feb 10 2011 17:35 | 1st = 8 Miss Reed 2nd = 4 Calvo 3rd = 11 Word Gets Around |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 7 Fully Chic | ||
Thu Feb 10 2011 17:32 | 1st = 7 Fully Chic 2nd = 1 Typhoon Fire 3rd = 3 Upwardly Mobile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 4 - 11 Broadway | ||
Thu Feb 10 2011 17:30 | 1st = 11 Broadway 2nd = 1 Oriana 3rd = 8 Hart Felt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrogin Race 1 - 9 Dawn Raider | ||
Thu Feb 10 2011 17:29 | 1st = 9 Dawn Raider 2nd = 4 Dolken Star 3rd = 8 Goldrings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narrogin Race 1 - 4 Dolken Star | ||
Thu Feb 10 2011 17:29 | 1st = 4 Dolken Star 2nd = 8 Goldrings 3rd = 9 Dawn Raider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 8 - 2 Roll On Bai | ||
Thu Feb 10 2011 17:25 | 1st = 2 Roll On Bai 2nd = 1 First Man 3rd = 11 Artful Terra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 8 Selynya Surprise | ||
Thu Feb 10 2011 17:22 | 1st = 8 Selynya Surprise 2nd = 7 Just Madness 3rd = 6 Common Cold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gold Coast Race 8 - 3 Laughing Lenny | ||
Thu Feb 10 2011 17:18 | 1st = 3 Laughing Lenny 2nd = 7 Melton Lady Mav 3rd = 8 Mountain Rainbow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 9 - 12 Galaxy Light | ||
Thu Feb 10 2011 17:15 | 1st = 12 Galaxy Light 2nd = 5 Shes Gifted 3rd = 8 Little Sip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 6 Jezzadora | ||
Thu Feb 10 2011 17:12 | 1st = 6 Jezzadora 2nd = 8 Hitman Sandow 3rd = 2 Ten Bandannas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 10 Apollo Bronson | ||
Thu Feb 10 2011 17:08 | 1st = 10 Apollo Bronson 2nd = 6 Cheykinem 3rd = 4 Demolition Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 7 - 3 Gods Window | ||
Thu Feb 10 2011 17:05 | 1st = 3 Gods Window 2nd = 1 Jad 3rd = 5 Timecall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 2 Yo Gabba Gabba | ||
Thu Feb 10 2011 17:02 | 1st = 2 Yo Gabba Gabba 2nd = 7 Kooper Dee 3rd = 8 Out of Dough |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 3 - 10 Kristine Winz | ||
Thu Feb 10 2011 17:00 | 1st = 10 Kristine Winz 2nd = 9 Kevies Moment 3rd = 6 Jimmys Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 6 Spiral Jet | ||
Thu Feb 10 2011 16:58 | 1st = 6 Spiral Jet 2nd = 2 Itsallagame 3rd = 5 Ganga And Slim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 5 Watch The Valley | ||
Thu Feb 10 2011 16:57 | 1st = 5 Watch The Valley 2nd = 2 Tah Bella 3rd = 1 Real Drive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 7 - 6 Splendid Honours | ||
Thu Feb 10 2011 16:55 | 1st = 6 Splendid Honours 2nd = 9 Rembetica 3rd = 7 Zafaaf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 4 El Tigre | ||
Thu Feb 10 2011 16:51 | 1st = 4 El Tigre 2nd = 3 Boss Number One 3rd = 8 Poetic Royale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 7 - 6 Emmooki Street | ||
Thu Feb 10 2011 16:46 | 1st = 6 Emmooki Street 2nd = 1 Over The Road 3rd = 5 Roll On Royce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 7 Brandeen Marny | ||
Thu Feb 10 2011 16:43 | 1st = 7 Brandeen Marny 2nd = 2 Royal Choir 3rd = 1 Royal Contessa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gold Coast Race 7 - 9 Hanky Panky | ||
Thu Feb 10 2011 16:38 | 1st = 9 Hanky Panky 2nd = 1 Melton Axeman 3rd = 8 Mindseye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 2 Black Georgia | ||
Thu Feb 10 2011 16:37 | 1st = 2 Black Georgia 2nd = 7 Captain Cloud 3rd = 1 Phantom Lion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 8 - 11 State Grade | ||
Thu Feb 10 2011 16:35 | 1st = 11 State Grade 2nd = 5 Base 3rd = 8 Wild n Stormy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 7 Pasha Barker | ||
Thu Feb 10 2011 16:32 | 1st = 7 Pasha Barker 2nd = 4 Lidcombe Llanga 3rd = 5 Krazy Fraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 2 - 3 Manchester Lass | ||
Thu Feb 10 2011 16:30 | 1st = 3 Manchester Lass 2nd = 5 Shezheadandshoulders 3rd = 4 Sweet Syrup |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 6 Waingaro Fantasy | ||
Thu Feb 10 2011 16:28 | 1st = 6 Waingaro Fantasy 2nd = 11 Shechoseus 3rd = 2 Zardevel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 7 Keep It Coco | ||
Thu Feb 10 2011 16:27 | 1st = 7 Keep It Coco 2nd = 6 Wolfies Mistress 3rd = 4 Southwood Bear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 6 - 2 Rusty Hunter | ||
Thu Feb 10 2011 16:25 | 1st = 2 Rusty Hunter 2nd = 5 Preacher Man 3rd = 8 Space Gal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 8 Thanks Des | ||
Thu Feb 10 2011 16:22 | 1st = 8 Thanks Des 2nd = 3 Khumbu 3rd = 4 Shes Tops |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 4 The Binder | ||
Thu Feb 10 2011 16:18 | 1st = 4 The Binder 2nd = 11 Mad Macca 3rd = 8 Deadly Tana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 5 Greed Is Good | ||
Thu Feb 10 2011 16:17 | 1st = 5 Greed Is Good 2nd = 6 Rich Harmony 3rd = 2 Rich Debate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 6 - 4 War Empress | ||
Thu Feb 10 2011 16:15 | 1st = 4 War Empress 2nd = 5 Norma Bettys Boy 3rd = 8 Lifebelt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 4 Rocket Point | ||
Thu Feb 10 2011 16:11 | 1st = 4 Rocket Point 2nd = 9 Fancy Tango 3rd = 8 Easy Friend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 8 Southwood Stone | ||
Thu Feb 10 2011 16:07 | 1st = 8 Southwood Stone 2nd = 7 Crown Towers 3rd = 3 My Michelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 6 - 5 Poonindie | ||
Thu Feb 10 2011 16:06 | 1st = 5 Poonindie 2nd = 6 Princess Zietta 3rd = 3 Kurrajong Whisper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 8 Dyna Zacker | ||
Thu Feb 10 2011 16:03 | 1st = 8 Dyna Zacker 2nd = 5 Tapestry Lace 3rd = 1 Variance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 1 - 5 Kilarney Guy | ||
Thu Feb 10 2011 16:00 | 1st = 5 Kilarney Guy 2nd = 11 Riviera Girl 3rd = 1 Midnight Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gold Coast Race 6 - 3 Highstead | ||
Thu Feb 10 2011 15:58 | 1st = 3 Highstead 2nd = 10 Heza Prince 3rd = 5 Rollon Rollon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 7 Petie Pie | ||
Thu Feb 10 2011 15:57 | 1st = 7 Petie Pie 2nd = 5 Lil Bit Sweeter 3rd = 1 Joy Will |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 7 - 2 Celtic Empire | ||
Thu Feb 10 2011 15:55 | 1st = 2 Celtic Empire 2nd = 14 Adricat 3rd = 6 Rusticated |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 9 Dark Defender | ||
Thu Feb 10 2011 15:50 | 1st = 9 Dark Defender 2nd = 6 The Bank Buster 3rd = 10 Willie Hackett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 2 Hips Dont Lie | ||
Thu Feb 10 2011 15:47 | 1st = 2 Hips Dont Lie 2nd = 1 Wheres Bindi 3rd = 10 Back To Basics |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 5 - 7 Craiglea Shania | ||
Thu Feb 10 2011 15:45 | 1st = 7 Craiglea Shania 2nd = 8 Rocket On Pop 3rd = 1 Craiglea Mustang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 6 Winnies Central | ||
Thu Feb 10 2011 15:40 | 1st = 6 Winnies Central 2nd = 7 Brigadier Scott 3rd = 1 Valiant Lustre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 1 Bokarm Storm | ||
Thu Feb 10 2011 15:39 | 1st = 1 Bokarm Storm 2nd = 2 Maddie Louise 3rd = 3 Laura Welsh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 5 - 9 My Sabeel | ||
Thu Feb 10 2011 15:35 | 1st = 9 My Sabeel 2nd = 7 Strathspey 3rd = 2 Miss Wamberal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 5 - 2 Gallipoli Beach | ||
Thu Feb 10 2011 15:30 | 1st = 2 Gallipoli Beach 2nd = 1 Jail Strait 3rd = 3 Yarterbery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 6 Beers And Boys | ||
Thu Feb 10 2011 15:29 | 1st = 6 Beers And Boys 2nd = 2 Tiki Runner 3rd = 8 Empire Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gold Coast Race 5 - 5 Big Of Hurry | ||
Thu Feb 10 2011 15:25 | 1st = 5 Big Of Hurry 2nd = 2 Memorandum 3rd = 6 Rambooka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 8 Uptown Diva | ||
Thu Feb 10 2011 15:22 | 1st = 8 Uptown Diva 2nd = 1 Mjala Fourche 3rd = 7 Rich Accent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 6 - 8 Bellantina | ||
Thu Feb 10 2011 15:20 | 1st = 8 Bellantina 2nd = 2 Viewpoint 3rd = 6 Pace Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 1 Canyatel | ||
Thu Feb 10 2011 15:15 | 1st = 1 Canyatel 2nd = 2 Modern Babe 3rd = 3 Ubadbrew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 3 Miss Mum | ||
Thu Feb 10 2011 15:13 | 1st = 3 Miss Mum 2nd = 2 Maxs Awesome 3rd = 6 Strawberry Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 4 - 7 Lucky Money | ||
Thu Feb 10 2011 15:10 | 1st = 7 Lucky Money 2nd = 9 Seethrough 3rd = 1 Power Personified |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 11 Holdem Poker | ||
Thu Feb 10 2011 15:05 | 1st = 11 Holdem Poker 2nd = 3 Juke Kartel 3rd = 8 Hei Quinn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 1 Mega Hazard | ||
Thu Feb 10 2011 15:04 | 1st = 1 Mega Hazard 2nd = 2 Miss Zipsta 3rd = 8 Not In Public |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 4 - 5 Habits | ||
Thu Feb 10 2011 15:00 | 1st = 5 Habits 2nd = 11 Tiger Tees 3rd = 7 Mounted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 4 - 2 Manaway | ||
Thu Feb 10 2011 14:55 | 1st = 2 Manaway 2nd = 7 Bracken Blue 3rd = 1 Rodeto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 7 Biscuit Barrel | ||
Thu Feb 10 2011 14:54 | 1st = 7 Biscuit Barrel 2nd = 1 Northern Gunna 3rd = 5 Blonde Dynamite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gold Coast Race 4 - 1 Sam Mccool | ||
Thu Feb 10 2011 14:50 | 1st = 1 Sam Mccool 2nd = 8 Izzyayahoo 3rd = 10 Village Maestro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 9 - 2 Avoid | ||
Thu Feb 10 2011 14:50 | 1st = 2 Avoid 2nd = 7 Petty Lane 3rd = 5 The Solitaire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 1 What About Billy | ||
Thu Feb 10 2011 14:47 | 1st = 1 What About Billy 2nd = 8 Mrs Slocombe 3rd = 4 Key Rail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 5 - 12 Go Katrina | ||
Thu Feb 10 2011 14:45 | 1st = 12 Go Katrina 2nd = 1 Barely An Angel 3rd = 7 Miami Playboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 8 Secret Tom | ||
Thu Feb 10 2011 14:40 | 1st = 8 Secret Tom 2nd = 9 Thingimajig 3rd = 6 Dollars For Ever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 2 Captain Lee | ||
Thu Feb 10 2011 14:38 | 1st = 2 Captain Lee 2nd = 4 Jetenz 3rd = 1 Ricey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 3 - 5 Tamilda | ||
Thu Feb 10 2011 14:35 | 1st = 5 Tamilda 2nd = 1 Captain Darling 3rd = 7 Flyer Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 4 Jefferson City | ||
Thu Feb 10 2011 14:30 | 1st = 4 Jefferson City 2nd = 2 Strong As Arma 3rd = 10 Patch Maguire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 2 Any Bank | ||
Thu Feb 10 2011 14:29 | 1st = 2 Any Bank 2nd = 4 Unique Attitude 3rd = 8 Bee For Brett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 3 - 3 Princeofthedesert | ||
Thu Feb 10 2011 14:25 | 1st = 3 Princeofthedesert 2nd = 4 Fusilier 3rd = 2 Big Bad Joel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 3 - 1 Hands Of Stone | ||
Thu Feb 10 2011 14:20 | 1st = 1 Hands Of Stone 2nd = 3 Out For Lunch 3rd = 6 Reliable Tradesman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 5 Lyley Bird | ||
Thu Feb 10 2011 14:19 | 1st = 5 Lyley Bird 2nd = 7 Onya Jack 3rd = 3 Rainbow Palace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gold Coast Race 3 - 10 Team Player | ||
Thu Feb 10 2011 14:15 | 1st = 10 Team Player 2nd = 7 Red Hare 3rd = 5 Shimmer Of Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 8 - 7 Inquisition | ||
Thu Feb 10 2011 14:15 | 1st = 7 Inquisition 2nd = 1 River Haze 3rd = 3 Roseline |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 8 Lord of Thunder | ||
Thu Feb 10 2011 14:12 | 1st = 8 Lord of Thunder 2nd = 1 Robcardi Ace 3rd = 4 Krystal King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 4 - 4 Mauritius | ||
Thu Feb 10 2011 14:10 | 1st = 4 Mauritius 2nd = 6 Arziki 3rd = 1 Divine Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 4 - 6 Arziki | ||
Thu Feb 10 2011 14:10 | 1st = 6 Arziki 2nd = 4 Mauritius 3rd = 1 Divine Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 7 Amber Chloe | ||
Thu Feb 10 2011 14:05 | 1st = 7 Amber Chloe 2nd = 2 Prince Marshall 3rd = 4 Crikey Crandell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 1 Uno Junior | ||
Thu Feb 10 2011 14:03 | 1st = 1 Uno Junior 2nd = 5 Simply Kiddo 3rd = 10 Giveway Bodell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 2 - 5 Blumberg | ||
Thu Feb 10 2011 14:00 | 1st = 5 Blumberg 2nd = 2 Foreclosure 3rd = 4 Not Legal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 8 Stormy Sound | ||
Thu Feb 10 2011 13:55 | 1st = 8 Stormy Sound 2nd = 10 Personal Service 3rd = 5 All Exclusive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 2 - 10 Benny Blue Eyes | ||
Thu Feb 10 2011 13:50 | 1st = 10 Benny Blue Eyes 2nd = 4 Cael Hwyl 3rd = 8 Tragedy Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 2 - 8 Stella Jeune | ||
Thu Feb 10 2011 13:45 | 1st = 8 Stella Jeune 2nd = 4 Beau Raja 3rd = 7 Mums Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 7 Noaki Ghost | ||
Thu Feb 10 2011 13:44 | 1st = 7 Noaki Ghost 2nd = 2 Prince Knocka 3rd = 4 Joie De Vivre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gold Coast Race 2 - 5 Sir Aragorn | ||
Thu Feb 10 2011 13:40 | 1st = 5 Sir Aragorn 2nd = 3 Goodness 3rd = 7 Cotrillion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 7 - 5 Braemar | ||
Thu Feb 10 2011 13:40 | 1st = 5 Braemar 2nd = 8 Dreamzeel 3rd = 9 Not My Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 3 - 11 Monte Bella | ||
Thu Feb 10 2011 13:35 | 1st = 11 Monte Bella 2nd = 10 Heavenly Dawn 3rd = 5 Test Of Honour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 1 - 5 Sir Van Tees | ||
Thu Feb 10 2011 13:25 | 1st = 5 Sir Van Tees 2nd = 6 Craiglea Sherry 3rd = 1 Balustrade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 4 Shadan | ||
Thu Feb 10 2011 13:24 | 1st = 4 Shadan 2nd = 8 No More Bizz 3rd = 7 Mambo Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 6 Sir Pegasus | ||
Thu Feb 10 2011 13:20 | 1st = 6 Sir Pegasus 2nd = 10 Mallee Trapper 3rd = 3 Earl Of Charity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 1 - 1 Gatecrusher | ||
Thu Feb 10 2011 13:15 | 1st = 1 Gatecrusher 2nd = 4 Avarelli 3rd = 5 Magic Armeni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 1 - 1 Memory Cove | ||
Thu Feb 10 2011 13:10 | 1st = 1 Memory Cove 2nd = 4 Lynshee 3rd = 5 Saks Addict |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gold Coast Race 1 - 3 Our Lillyfield | ||
Thu Feb 10 2011 13:05 | 1st = 3 Our Lillyfield 2nd = 9 Melton Miss Style 3rd = 1 Ima Party Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 6 - 1 Gussie Boy | ||
Thu Feb 10 2011 13:05 | 1st = 1 Gussie Boy 2nd = 5 American Apparel 3rd = 2 Aparima Dan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 2 Chewys Girl | ||
Thu Feb 10 2011 13:02 | 1st = 2 Chewys Girl 2nd = 8 Closing Speed 3rd = 6 Cals Cadet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 2 - 3 No Means Go | ||
Thu Feb 10 2011 13:00 | 1st = 3 No Means Go 2nd = 7 Watasham 3rd = 4 Erfaan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 5 - 11 Ana Dubawi | ||
Thu Feb 10 2011 12:30 | 1st = 11 Ana Dubawi 2nd = 2 Buffys Boy 3rd = 7 Irish Wit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 1 - 3 Happy At Five | ||
Thu Feb 10 2011 12:25 | 1st = 3 Happy At Five 2nd = 9 Pinski Belle 3rd = 2 Copper Pin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 4 - 6 King Prawn | ||
Thu Feb 10 2011 11:55 | 1st = 6 King Prawn 2nd = 7 High Forty 3rd = 1 Rule The Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 3 - 1 Theruler | ||
Thu Feb 10 2011 11:20 | 1st = 1 Theruler 2nd = 11 Frances Mercy 3rd = 5 Harry Trimbole |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 2 - 13 Dalamo | ||
Thu Feb 10 2011 10:45 | 1st = 13 Dalamo 2nd = 1 Benny The Ball 3rd = 11 Elite Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 1 - 1 Infallible | ||
Thu Feb 10 2011 10:10 | 1st = 1 Infallible 2nd = 3 Without Doubt 3rd = 4 Lammermoor Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 7 Peachy | ||
Thu Feb 10 2011 0:52 | 1st = 7 Peachy 2nd = 1 Flushed Away 3rd = 5 Weird Al Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 2 So Vocal | ||
Thu Feb 10 2011 0:32 | 1st = 2 So Vocal 2nd = 1 Fulham Pride 3rd = 8 Bucket Of Beer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 7 Cute Condolezza | ||
Thu Feb 10 2011 0:12 | 1st = 7 Cute Condolezza 2nd = 6 Usual Suspect 3rd = 8 Two Free Drinks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 6 Lektra Lou | ||
Mon Jan 10 2011 22:42 | 1st = 6 Lektra Lou 2nd = 4 John Connor 3rd = 7 Cosmic Octane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 3 Heza Wild One | ||
Mon Jan 10 2011 22:37 | 1st = 3 Heza Wild One 2nd = 4 Bouzy Rouge 3rd = 2 San Souci Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 1 Deadly Ernest | ||
Mon Jan 10 2011 22:32 | 1st = 1 Deadly Ernest 2nd = 4 Pedros Thoughts 3rd = 8 Ginger Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 6 Octilly Girl | ||
Mon Jan 10 2011 22:26 | 1st = 6 Octilly Girl 2nd = 8 Kruezer Agogo 3rd = 5 My Argument |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 6 Extra Rumble | ||
Mon Jan 10 2011 22:20 | 1st = 6 Extra Rumble 2nd = 4 Super Soprano 3rd = 3 Made In Mermaid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 7 Jezza Lomar | ||
Mon Jan 10 2011 22:15 | 1st = 7 Jezza Lomar 2nd = 3 Pure Tiger 3rd = 2 Burrane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 10 - 5 Fashion Leader | ||
Mon Jan 10 2011 22:10 | 1st = 5 Fashion Leader 2nd = 3 Jenmar Express 3rd = 2 Iona Habit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 3 Miss Mini Dozer | ||
Mon Jan 10 2011 22:06 | 1st = 3 Miss Mini Dozer 2nd = 4 Fence Mender 3rd = 7 Seventh Cadet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 9 Another Ability | ||
Mon Jan 10 2011 22:02 | 1st = 9 Another Ability 2nd = 5 Lorralai 3rd = 6 Extended Edition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 1 Oxidize | ||
Mon Jan 10 2011 21:58 | 1st = 1 Oxidize 2nd = 5 Arizona King 3rd = 4 Jay Brown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 1 Honky Tonk Girl | ||
Mon Jan 10 2011 21:54 | 1st = 1 Honky Tonk Girl 2nd = 4 Patties Return 3rd = 7 Nerini Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 9 - 8 Flying Airlie | ||
Mon Jan 10 2011 21:50 | 1st = 8 Flying Airlie 2nd = 7 Watta Whisper 3rd = 2 Akabarni Assasin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 8 Hot Terrain | ||
Mon Jan 10 2011 21:46 | 1st = 8 Hot Terrain 2nd = 5 Remas Onyx 3rd = 1 Axeman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 1 Georges Memory | ||
Mon Jan 10 2011 21:42 | 1st = 1 Georges Memory 2nd = 6 Southern Style 3rd = 8 Elegance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 8 Elusive Lomar | ||
Mon Jan 10 2011 21:38 | 1st = 8 Elusive Lomar 2nd = 6 Kialdu Grace 3rd = 7 Sheer Octane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 1 Alliras Boy | ||
Mon Jan 10 2011 21:34 | 1st = 1 Alliras Boy 2nd = 5 Lighting Flood 3rd = 3 Luis Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 8 - 8 Greta Bale | ||
Mon Jan 10 2011 21:30 | 1st = 8 Greta Bale 2nd = 3 Stanford Bale 3rd = 1 Riddle Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 8 Santino Marella | ||
Mon Jan 10 2011 21:22 | 1st = 8 Santino Marella 2nd = 1 Chasin Chloe 3rd = 5 Golden Duck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 6 Chase The Shiraz | ||
Mon Jan 10 2011 21:19 | 1st = 6 Chase The Shiraz 2nd = 5 Hellyeah Geoff 3rd = 8 Go Maggie Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 8 Gold Heritage | ||
Mon Jan 10 2011 21:15 | 1st = 8 Gold Heritage 2nd = 7 Finbar Mccool 3rd = 1 Bramley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 8 Long Gully Will | ||
Mon Jan 10 2011 21:10 | 1st = 8 Long Gully Will 2nd = 6 Jainamo 3rd = 3 Urgent Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 7 - 4 Charlies Spirit | ||
Mon Jan 10 2011 21:06 | 1st = 4 Charlies Spirit 2nd = 7 Three Inch Nail 3rd = 6 Aim For Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 2 Brave Undercover | ||
Mon Jan 10 2011 21:02 | 1st = 2 Brave Undercover 2nd = 6 Rumble Parade 3rd = 3 Kerry Dean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 8 Celtic Jester | ||
Mon Jan 10 2011 20:58 | 1st = 8 Celtic Jester 2nd = 3 Sketcher Keysy 3rd = 4 Sonic Oceania |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 3 Emerley Belle | ||
Mon Jan 10 2011 20:54 | 1st = 3 Emerley Belle 2nd = 2 Zoey Bale 3rd = 6 Dunk Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 6 - 6 Milk Run | ||
Mon Jan 10 2011 20:50 | 1st = 6 Milk Run 2nd = 5 Two Six Two 3rd = 8 Points North |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 5 Timbo | ||
Mon Jan 10 2011 20:45 | 1st = 5 Timbo 2nd = 1 Mia Tiger 3rd = 6 Drewster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 1 Bold Enforcer | ||
Mon Jan 10 2011 20:42 | 1st = 1 Bold Enforcer 2nd = 6 Knockas Web 3rd = 8 Cav Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 6 Wheres Grace | ||
Mon Jan 10 2011 20:38 | 1st = 6 Wheres Grace 2nd = 2 Miz Alcatraz 3rd = 8 Mega Yellow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 2 Arvos Jemma | ||
Mon Jan 10 2011 20:34 | 1st = 2 Arvos Jemma 2nd = 5 Extra 3rd = 4 Rhondas Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 5 - 2 Katsidis | ||
Mon Jan 10 2011 20:30 | 1st = 2 Katsidis 2nd = 4 Bustling Shiraz 3rd = 3 Dancing On Ice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 7 Bureaucrat | ||
Mon Jan 10 2011 20:26 | 1st = 7 Bureaucrat 2nd = 5 Barnstormer 3rd = 6 Carlinford Stewy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 2 Black Candy | ||
Mon Jan 10 2011 20:22 | 1st = 2 Black Candy 2nd = 1 Marshall Star 3rd = 8 Go Peta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 1 Harrison George | ||
Mon Jan 10 2011 20:18 | 1st = 1 Harrison George 2nd = 2 Montagu Jan 3rd = 8 Trendy Moss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 3 Tameika Bale | ||
Mon Jan 10 2011 20:14 | 1st = 3 Tameika Bale 2nd = 4 Emily Allen 3rd = 8 Max Da Muss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 4 - 5 Money Talks | ||
Mon Jan 10 2011 20:10 | 1st = 5 Money Talks 2nd = 3 Bumby Johnson 3rd = 4 Return Otis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 8 Pure Peaches | ||
Mon Jan 10 2011 20:06 | 1st = 8 Pure Peaches 2nd = 6 Blonde Luck 3rd = 2 Too Far Gone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 5 Simon Bear | ||
Mon Jan 10 2011 20:02 | 1st = 5 Simon Bear 2nd = 7 Fantasy Web 3rd = 1 My Cool Jackson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 7 Capable Rossi | ||
Mon Jan 10 2011 19:58 | 1st = 7 Capable Rossi 2nd = 1 Mega Pink 3rd = 2 Our Prize |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 1 Evacuation | ||
Mon Jan 10 2011 19:54 | 1st = 1 Evacuation 2nd = 8 Patton Bale 3rd = 7 Misconception |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 3 - 6 Knocka Knows All | ||
Mon Jan 10 2011 19:51 | 1st = 6 Knocka Knows All 2nd = 8 Spring Ruler 3rd = 4 Kid Troubles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 1 Autumn Bling | ||
Mon Jan 10 2011 19:47 | 1st = 1 Autumn Bling 2nd = 6 Blosss Benson 3rd = 7 Limburg Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 7 Kikem Tricky | ||
Mon Jan 10 2011 19:44 | 1st = 7 Kikem Tricky 2nd = 2 Gotcha Fired Up 3rd = 3 Kikem Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 6 Thistle Street | ||
Mon Jan 10 2011 19:41 | 1st = 6 Thistle Street 2nd = 2 Hellyeah Bluey 3rd = 8 Ezias |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 1 Seismic White | ||
Mon Jan 10 2011 19:38 | 1st = 1 Seismic White 2nd = 4 Tizza Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 6 Blue Suede | ||
Mon Jan 10 2011 19:35 | 1st = 6 Blue Suede 2nd = 5 Crazy Heart 3rd = 2 Caron Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 2 - 4 November Tribute | ||
Mon Jan 10 2011 19:32 | 1st = 4 November Tribute 2nd = 5 Fast Torana 3rd = 2 Titanium Paddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 8 Incendio | ||
Mon Jan 10 2011 19:27 | 1st = 8 Incendio 2nd = 12 Kinsfolk 3rd = 9 The Last Royal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 5 Cosmic Snow | ||
Mon Jan 10 2011 19:24 | 1st = 5 Cosmic Snow 2nd = 2 Invictus Phoenix 3rd = 7 Strike The Match |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 7 Cover Girl | ||
Mon Jan 10 2011 19:20 | 1st = 7 Cover Girl 2nd = 3 Lonely Delight 3rd = 4 All Inn Brady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 1 Thred The Needle | ||
Mon Jan 10 2011 19:16 | 1st = 1 Thred The Needle 2nd = 4 Delightful Bond 3rd = 8 Midnight Kist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 1 - 3 Roman General | ||
Mon Jan 10 2011 19:12 | 1st = 3 Roman General 2nd = 8 Spring Legacy 3rd = 4 Allen Beadman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 7 Borzov | ||
Mon Jan 10 2011 19:08 | 1st = 7 Borzov 2nd = 2 Guppa Gee 3rd = 4 Regal Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 6 Dana Breannah | ||
Mon Jan 10 2011 19:05 | 1st = 6 Dana Breannah 2nd = 2 Devil Fella 3rd = 1 Red Vance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 8 Ohoka Rebel | ||
Mon Jan 10 2011 19:00 | 1st = 8 Ohoka Rebel 2nd = 5 Puhinui Rainbow 3rd = 1 Pacific Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 7 Excel Like Power | ||
Mon Jan 10 2011 18:58 | 1st = 7 Excel Like Power 2nd = 3 December Prince 3rd = 5 Out of Dough |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 3 Emerley Tales | ||
Mon Jan 10 2011 18:55 | 1st = 3 Emerley Tales 2nd = 8 Ebony Kist 3rd = 2 Benji Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 9 Limburg Hope | ||
Mon Jan 10 2011 18:52 | 1st = 9 Limburg Hope 2nd = 6 Fantasia 3rd = 1 Hes A Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 4 Mike Larry | ||
Mon Jan 10 2011 18:49 | 1st = 4 Mike Larry 2nd = 7 Bundy Chaser 3rd = 1 Tekayo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 8 - 8 Adoranova | ||
Mon Jan 10 2011 18:45 | 1st = 8 Adoranova 2nd = 7 Sensational Moment 3rd = 13 Monini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 6 Zoltina Jay | ||
Mon Jan 10 2011 18:40 | 1st = 6 Zoltina Jay 2nd = 2 Little Lucas 3rd = 7 Mouses Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 3 Belle Bale | ||
Mon Jan 10 2011 18:36 | 1st = 3 Belle Bale 2nd = 8 Stomping Bear 3rd = 6 Tarot Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 1 Black Springs | ||
Mon Jan 10 2011 18:32 | 1st = 1 Black Springs 2nd = 6 Sir Osti 3rd = 3 Prada Bazaar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 6 Ohoka Samson | ||
Mon Jan 10 2011 18:25 | 1st = 6 Ohoka Samson 2nd = 11 Franco Renegade 3rd = 12 Zanardi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 5 Kid Otmar | ||
Mon Jan 10 2011 18:21 | 1st = 5 Kid Otmar 2nd = 6 Bahman Bale 3rd = 4 Booma Gubby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 10 - 8 Dark Cameo | ||
Mon Jan 10 2011 18:17 | 1st = 8 Dark Cameo 2nd = 9 Tactical Journeys 3rd = 3 Be Watching |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 3 Full Blast | ||
Mon Jan 10 2011 18:15 | 1st = 3 Full Blast 2nd = 6 Arena Flyer 3rd = 5 Bond Crete Cargo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 7 - 4 Cajo Kellila | ||
Mon Jan 10 2011 18:10 | 1st = 4 Cajo Kellila 2nd = 3 Mr Massee 3rd = 7 Conciliatory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 3 Baribel | ||
Mon Jan 10 2011 18:05 | 1st = 3 Baribel 2nd = 4 Allen Hertz 3rd = 5 Tramigo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 3 Howzat Fire | ||
Mon Jan 10 2011 17:58 | 1st = 3 Howzat Fire 2nd = 8 Jett Dee 3rd = 11 Kinney Cool Cat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 1 Jaylo Jenny | ||
Mon Jan 10 2011 17:54 | 1st = 1 Jaylo Jenny 2nd = 4 Lika Whisper 3rd = 6 Lifes A Breeze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 5 Smashville | ||
Mon Jan 10 2011 17:47 | 1st = 5 Smashville 2nd = 2 Mates Honour 3rd = 7 Irinka Amy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 9 - 6 Eastwood Countess | ||
Mon Jan 10 2011 17:41 | 1st = 6 Eastwood Countess 2nd = 8 Lombo Hot Shot 3rd = 9 Captain Rama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 6 El Shocka Grondo | ||
Mon Jan 10 2011 17:38 | 1st = 6 El Shocka Grondo 2nd = 5 Best Player 3rd = 8 Spring Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 6 - 12 Celtic Night | ||
Mon Jan 10 2011 17:35 | 1st = 12 Celtic Night 2nd = 9 Bonzerina 3rd = 3 Rollinontheriver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 8 - 4 Spiral Jet | ||
Mon Jan 10 2011 17:30 | 1st = 4 Spiral Jet 2nd = 8 Lights And Music 3rd = 3 Myrniong Acesaway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 3 Kian Prince | ||
Mon Jan 10 2011 17:27 | 1st = 3 Kian Prince 2nd = 6 Justice Mad 3rd = 5 Mick Fitzpatrick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 5 Colour Of Money | ||
Mon Jan 10 2011 17:23 | 1st = 5 Colour Of Money 2nd = 12 Rare Temptation 3rd = 9 Matai Denny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 3 Mick The Joker | ||
Mon Jan 10 2011 17:20 | 1st = 3 Mick The Joker 2nd = 2 Spring Tiger 3rd = 4 Estate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 6 All Our Lad | ||
Mon Jan 10 2011 17:16 | 1st = 6 All Our Lad 2nd = 5 Will Albert Run 3rd = 1 Belepheron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 8 - 14 Love My World | ||
Mon Jan 10 2011 17:13 | 1st = 14 Love My World 2nd = 9 Jimmy Shiraz 3rd = 3 Novas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 10 Street Blaze | ||
Mon Jan 10 2011 17:10 | 1st = 10 Street Blaze 2nd = 11 Still Standing 3rd = 3 Jet Spot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 3 Fuel Pump | ||
Mon Jan 10 2011 17:07 | 1st = 3 Fuel Pump 2nd = 4 Tina Sparkle 3rd = 7 Enhanced |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 9 Sam Rae | ||
Mon Jan 10 2011 17:01 | 1st = 9 Sam Rae 2nd = 10 Pomardi 3rd = 3 Just Johnie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 5 Your Show Jake | ||
Mon Jan 10 2011 16:58 | 1st = 5 Your Show Jake 2nd = 4 We Three Kings 3rd = 2 Smiling Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 5 - 3 Kinnaird | ||
Mon Jan 10 2011 16:55 | 1st = 3 Kinnaird 2nd = 5 Lucky Imprint 3rd = 2 Flying Topaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 7 - 11 Manwarra Keentorun | ||
Mon Jan 10 2011 16:50 | 1st = 11 Manwarra Keentorun 2nd = 6 Sapphire Lil 3rd = 5 Tere T |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 1 Snipers Special | ||
Mon Jan 10 2011 16:47 | 1st = 1 Snipers Special 2nd = 5 Wongawilli Cha 3rd = 2 Bitter Tension |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 8 Easton Swift | ||
Mon Jan 10 2011 16:43 | 1st = 8 Easton Swift 2nd = 4 Cosmic Cracker 3rd = 10 Naga King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 2 Lolo Jones | ||
Mon Jan 10 2011 16:40 | 1st = 2 Lolo Jones 2nd = 7 Rigoletto 3rd = 10 Only George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 8 Mysterious Quartet | ||
Mon Jan 10 2011 16:36 | 1st = 8 Mysterious Quartet 2nd = 3 Snukered 3rd = 5 Hesthe Village Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 7 - 6 Owners Priority | ||
Mon Jan 10 2011 16:33 | 1st = 6 Owners Priority 2nd = 1 Twizzle 3rd = 9 Desemay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 1 Ivans Jet Sparkles | ||
Mon Jan 10 2011 16:30 | 1st = 1 Ivans Jet Sparkles 2nd = 7 The Bank Buster 3rd = 6 Tipnroll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 3 Dodgey Stu | ||
Mon Jan 10 2011 16:27 | 1st = 3 Dodgey Stu 2nd = 8 Octagon 3rd = 2 Miss Bunker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 5 Black As Knight | ||
Mon Jan 10 2011 16:21 | 1st = 5 Black As Knight 2nd = 9 Saldivar 3rd = 7 Trooper Cobb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 5 Elite Hero | ||
Mon Jan 10 2011 16:18 | 1st = 5 Elite Hero 2nd = 1 Dana Busta 3rd = 4 Lazy Flow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 4 - 1 Valourman | ||
Mon Jan 10 2011 16:15 | 1st = 1 Valourman 2nd = 6 Dance Up A Storm 3rd = 5 Rebel Exceed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 6 - 2 Muddys Arjayem | ||
Mon Jan 10 2011 16:10 | 1st = 2 Muddys Arjayem 2nd = 1 Henry Ducket 3rd = 8 Holmes Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 1 CELEBRATION | ||
Mon Jan 10 2011 16:07 | 1st = 1 CELEBRATION 2nd = 2 Rose Anna 3rd = 6 Paddy Hunter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 1 Sir Louie | ||
Mon Jan 10 2011 16:03 | 1st = 1 Sir Louie 2nd = 5 Who Thru Teddy 3rd = 3 Master Damon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 5 Diamond Albert | ||
Mon Jan 10 2011 15:58 | 1st = 5 Diamond Albert 2nd = 7 Mister Willsea 3rd = 8 Ohoka Detroit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 6 - 2 Streaky Fella | ||
Mon Jan 10 2011 15:55 | 1st = 2 Streaky Fella 2nd = 5 Whelan 3rd = 3 Sylvan Lodge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 1 Vinnies Adventure | ||
Mon Jan 10 2011 15:50 | 1st = 1 Vinnies Adventure 2nd = 9 Bonrillo 3rd = 8 Melton Leg Bye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 3 Im Looking For Luck | ||
Mon Jan 10 2011 15:45 | 1st = 3 Im Looking For Luck 2nd = 10 Powershift 3rd = 2 Hannans |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 3 - 4 Emulous | ||
Mon Jan 10 2011 15:40 | 1st = 4 Emulous 2nd = 7 November Dreaming 3rd = 9 Castles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 5 - 11 Amadmancomesundone | ||
Mon Jan 10 2011 15:35 | 1st = 11 Amadmancomesundone 2nd = 7 Bitobliss 3rd = 5 It And A Bit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 9 Pure Velocity | ||
Mon Jan 10 2011 15:30 | 1st = 9 Pure Velocity 2nd = 1 Village County 3rd = 2 Mariah Doolan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 7 Torida El | ||
Mon Jan 10 2011 15:25 | 1st = 7 Torida El 2nd = 1 The Open 3rd = 5 Tibetan Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 5 - 3 King Clang | ||
Mon Jan 10 2011 15:20 | 1st = 3 King Clang 2nd = 4 Mr Axeman 3rd = 7 Fusaichi Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 6 Undacoveroperative | ||
Mon Jan 10 2011 15:15 | 1st = 6 Undacoveroperative 2nd = 4 Chicken On A Chain 3rd = 5 Island Under Siege |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 6 Bullicourt Gem | ||
Mon Jan 10 2011 15:12 | 1st = 6 Bullicourt Gem 2nd = 3 Miss Andretti 3rd = 5 Dark Omen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 2 Come On Frank | ||
Mon Jan 10 2011 15:07 | 1st = 2 Come On Frank 2nd = 8 Cool Hampton Bromac 3rd = 1 Autographed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 2 - 9 Boomshakalaka | ||
Mon Jan 10 2011 15:03 | 1st = 9 Boomshakalaka 2nd = 12 Princess De Lago 3rd = 5 Miss Defiant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 4 - 3 Opaque | ||
Mon Jan 10 2011 14:57 | 1st = 3 Opaque 2nd = 11 Lombo Perpetrator 3rd = 6 Fragments |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 2 Carlanna Lad | ||
Mon Jan 10 2011 14:54 | 1st = 2 Carlanna Lad 3rd = 1 Bradick Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 6 Culcairn | ||
Mon Jan 10 2011 14:54 | 1st = 6 Culcairn 3rd = 1 Bradick Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 8 Hachem | ||
Mon Jan 10 2011 14:49 | 1st = 8 Hachem 2nd = 2 Hes The Stig 3rd = 3 Glenhuggard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 4 - 9 Melanesia | ||
Mon Jan 10 2011 14:45 | 1st = 9 Melanesia 2nd = 5 Macallan 3rd = 12 Surf Candy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 3 Shreksdonkey | ||
Mon Jan 10 2011 14:40 | 1st = 3 Shreksdonkey 2nd = 2 Melton Sobers 3rd = 7 Melton Little Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 1 Rhonins Blade | ||
Mon Jan 10 2011 14:37 | 1st = 1 Rhonins Blade 2nd = 8 Sir Tastic 3rd = 5 Raging Lulu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 10 Orion Star | ||
Mon Jan 10 2011 14:32 | 1st = 10 Orion Star 2nd = 2 Hank Hill 3rd = 9 Sir Roberty Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 1 - 10 Sacred Serb | ||
Mon Jan 10 2011 14:28 | 1st = 10 Sacred Serb 2nd = 3 Kanskje 3rd = 8 Magic Maestro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 3 - 8 Perfect Life | ||
Mon Jan 10 2011 14:22 | 1st = 8 Perfect Life 2nd = 5 Evasive Moves 3rd = 4 Mystic Sunset |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 5 Miss Van Kay | ||
Mon Jan 10 2011 14:19 | 1st = 5 Miss Van Kay 2nd = 3 Buckland Blitz 3rd = 7 Tat Awesome |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 7 Biancas Luck | ||
Mon Jan 10 2011 14:14 | 1st = 7 Biancas Luck 2nd = 3 Goldie Lets Rock 3rd = 5 Black Boy Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 3 - 9 Bellatheball | ||
Mon Jan 10 2011 14:10 | 1st = 9 Bellatheball 2nd = 5 King Voque 3rd = 11 Drinking Spree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 1 Riverhill | ||
Mon Jan 10 2011 14:05 | 1st = 1 Riverhill 2nd = 6 Incredible Ross 3rd = 2 Say Again |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 10 Dazzle Dot | ||
Mon Jan 10 2011 14:02 | 1st = 10 Dazzle Dot 2nd = 2 Miss Elkin 3rd = 3 La Belle Sal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 4 Limerick County | ||
Mon Jan 10 2011 13:57 | 1st = 4 Limerick County 2nd = 10 Bad Hombre 3rd = 9 Rustlers Revenge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 2 - 1 Frosty Vale | ||
Mon Jan 10 2011 13:47 | 1st = 1 Frosty Vale 2nd = 2 Jindalbie 3rd = 12 Wont Be The Same |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 4 Captain Lee | ||
Mon Jan 10 2011 13:44 | 1st = 4 Captain Lee 2nd = 8 Atlas Supreme 3rd = 3 Olivia Jade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 3 Excel Stride | ||
Mon Jan 10 2011 13:39 | 1st = 3 Excel Stride 2nd = 2 Tribal Colours 3rd = 4 Hurrysound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 2 - 13 You Owe Us | ||
Mon Jan 10 2011 13:35 | 1st = 13 You Owe Us 2nd = 1 African Diva 3rd = 12 Red Rhonda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 1 Hit It Lenny | ||
Mon Jan 10 2011 13:30 | 1st = 1 Hit It Lenny 2nd = 5 Rocky Melton 3rd = 3 Lefthanded Braille |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 8 Powerette | ||
Mon Jan 10 2011 13:27 | 1st = 8 Powerette 2nd = 1 Raging Houdini 3rd = 3 Tacit Skye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 6 Dixie Siam | ||
Mon Jan 10 2011 13:22 | 1st = 6 Dixie Siam 2nd = 8 Party Smartie 3rd = 7 Herecomes The Cat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 1 - 3 Patch Maguire | ||
Mon Jan 10 2011 13:12 | 1st = 3 Patch Maguire 2nd = 1 Black And Sassy 3rd = 5 Its Girl Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 8 Live The Moment | ||
Mon Jan 10 2011 13:09 | 1st = 8 Live The Moment 2nd = 5 Gone Fishing 3rd = 7 Big Blue Tomato |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 1 Maddy Bid | ||
Mon Jan 10 2011 13:04 | 1st = 1 Maddy Bid 2nd = 3 Best Bits 3rd = 10 Modern Mistake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 1 - 7 Sarcasm | ||
Mon Jan 10 2011 13:00 | 1st = 7 Sarcasm 2nd = 3 Garnesh 3rd = 1 Bernies Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 1 Cheque Again | ||
Mon Jan 10 2011 12:55 | 1st = 1 Cheque Again 2nd = 4 Its Three By Two 3rd = 5 Redline Fever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 1 Wills And Bills | ||
Mon Jan 10 2011 12:52 | 1st = 1 Wills And Bills 2nd = 2 Demouchi 3rd = 9 One Last Shot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 1 Flashing King | ||
Mon Jan 10 2011 12:44 | 1st = 1 Flashing King 2nd = 3 Tact Charles Oliver 3rd = 5 Petespocketrocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 4 Hilldene Hope | ||
Mon Jan 10 2011 12:36 | 1st = 4 Hilldene Hope 2nd = 8 Gold Digger Girl 3rd = 3 Lucky Kobyboyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 6 Highlands Mel | ||
Mon Jan 10 2011 12:17 | 1st = 6 Highlands Mel 2nd = 8 Impulsive Lady 3rd = 1 Lucky Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 3 Jimmy Coco | ||
Mon Jan 10 2011 12:01 | 1st = 3 Jimmy Coco 2nd = 1 Mr Van 3rd = 7 My Mate Rocky |
Latest Horse Racing news
- Winx has two to beat in the Caulfield Stakes
- Favourite Foxplay looks good in warm up for 1000 Guineas
- Pakistan Star Last to First Again
- Jameka 2nd favourite despite winning penalty
- Wicklow Brave Melbourne Cup odds slashed after Curragh win
- Palentino Form Odds and Tips
- Palentino upsets Black Heart Bart on route to Cox Plate
- Tosen Stardom to take on Winx before the Cox Plate
All news archives (all sports)
- 2023
- 2022
- - June
- 2018
- 2017
- 2016
- 2015
- 2014
- 2013
- 2012
- 2011
- 2010
- 2009
- 2000