Racing Results: Horse, Greyhound & Harness
Here you'll find all the latest results from the world of racing. Click on the links below to filter results by type:
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 1 Hannah Rhode | ||
Tue Dec 20 2011 23:47 | 1st = 1 Hannah Rhode 2nd = 5 Chucka Keeping 3rd = 3 Just Can |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 4 Riverside Belle | ||
Tue Dec 20 2011 23:27 | 1st = 4 Riverside Belle 2nd = 3 Belfast Kathy 3rd = 6 Fruitylicious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 2 Als Special | ||
Tue Dec 20 2011 23:12 | 1st = 2 Als Special 2nd = 8 Marko Said So 3rd = 1 Go Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 4 Slyder | ||
Tue Dec 20 2011 22:57 | 1st = 4 Slyder 2nd = 7 Nika Lilly Rose 3rd = 1 Rockdon Times |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 10 - 6 Minor Work | ||
Tue Dec 20 2011 22:52 | 1st = 6 Minor Work 2nd = 5 Five On Black 3rd = 3 Grumpy Poet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 8 - 4 Velvet Conquest | ||
Tue Dec 20 2011 22:45 | 1st = 4 Velvet Conquest 2nd = 3 Terra Into The West 3rd = 8 Uncharted Waters |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 2 Flying Hypo | ||
Tue Dec 20 2011 22:42 | 1st = 2 Flying Hypo 2nd = 5 Shae Flex 3rd = 3 Foxy Romeo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 9 - 8 Top Knock | ||
Tue Dec 20 2011 22:35 | 1st = 8 Top Knock 2nd = 4 Its All Perfect 3rd = 3 Maywyn Maybe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 3 All Over Texas | ||
Tue Dec 20 2011 22:30 | 1st = 3 All Over Texas 2nd = 8 Tell em Tom 3rd = 1 Itz A Blueboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 1 Astounding | ||
Tue Dec 20 2011 22:25 | 1st = 1 Astounding 2nd = 8 Zippy Action 3rd = 7 Whispering Le |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 7 - 4 Flojo Two | ||
Tue Dec 20 2011 22:20 | 1st = 4 Flojo Two 2nd = 3 Western Surprise 3rd = 5 Richeeza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 8 - 8 Mortus Maximus | ||
Tue Dec 20 2011 22:15 | 1st = 8 Mortus Maximus 2nd = 5 Colli Belle 3rd = 4 Bold Apache |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 5 Super Jordan | ||
Tue Dec 20 2011 22:10 | 1st = 5 Super Jordan 2nd = 1 So Spontaneous 3rd = 4 Sooty Smith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 1 West On Luke | ||
Tue Dec 20 2011 22:05 | 1st = 1 West On Luke 2nd = 7 Montarli 3rd = 4 Kirbys Bullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 8 - 8 Keayang Joy | ||
Tue Dec 20 2011 22:00 | 1st = 8 Keayang Joy 2nd = 5 Ruby My Love 3rd = 2 Classic Tycoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 10 - 7 Ursula | ||
Tue Dec 20 2011 21:58 | 1st = 7 Ursula 2nd = 5 Digger Norris 3rd = 8 Les Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 7 - 4 Dont Listen | ||
Tue Dec 20 2011 21:55 | 1st = 4 Dont Listen 2nd = 2 Fuelled Fantasy 3rd = 7 Herman John |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 6 - 2 Coringa Cory | ||
Tue Dec 20 2011 21:50 | 1st = 2 Coringa Cory 2nd = 7 Whispers V C 3rd = 8 Smart Pay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 7 Creative Kiss | ||
Tue Dec 20 2011 21:48 | 1st = 7 Creative Kiss 2nd = 1 Audatious 3rd = 2 Majak Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 10 - 8 Sterling Arrow | ||
Tue Dec 20 2011 21:45 | 1st = 8 Sterling Arrow 2nd = 10 Kulu Ali 3rd = 3 Bralyn Ja |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 4 Athleticism | ||
Tue Dec 20 2011 21:40 | 1st = 4 Athleticism 2nd = 2 Life Long Promise 3rd = 9 Christians Mark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 9 - 4 Globe Bound | ||
Tue Dec 20 2011 21:38 | 1st = 4 Globe Bound 2nd = 5 Made To Explode 3rd = 9 Cawbourne Dave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 6 - 3 Bentley Bernie | ||
Tue Dec 20 2011 21:35 | 1st = 3 Bentley Bernie 2nd = 5 Augustus 3rd = 6 Mel Dont Care |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 7 - 2 Jilliby Ablett | ||
Tue Dec 20 2011 21:30 | 1st = 2 Jilliby Ablett 2nd = 6 Princess Fiona 3rd = 5 It And A Bit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 5 One Stone Twink | ||
Tue Dec 20 2011 21:28 | 1st = 5 One Stone Twink 2nd = 6 Pats Dunroaming 3rd = 1 Chief Justice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 9 - 8 Go For It | ||
Tue Dec 20 2011 21:25 | 1st = 8 Go For It 2nd = 3 Unlucky Ginga 3rd = 6 Karanne Agent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 5 - 5 Salliwood | ||
Tue Dec 20 2011 21:20 | 1st = 5 Salliwood 2nd = 6 Packed Safely 3rd = 4 Turismo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 8 - 7 El Caballo | ||
Tue Dec 20 2011 21:18 | 1st = 7 El Caballo 2nd = 5 Chasing Glory 3rd = 6 Ibrox Laura |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 5 - 2 Tokalon Thunder | ||
Tue Dec 20 2011 21:15 | 1st = 2 Tokalon Thunder 2nd = 3 Billie Mistout 3rd = 6 Blue Radler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 7 Thinks Hesa Falcon | ||
Tue Dec 20 2011 21:10 | 1st = 7 Thinks Hesa Falcon 2nd = 1 Joolz Art 3rd = 4 Major Move |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 1 Breathe Fear | ||
Tue Dec 20 2011 21:08 | 1st = 1 Breathe Fear 2nd = 2 Hillbilly Hippy 3rd = 7 Midnight Lamp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 8 - 3 Kya Rose Hi | ||
Tue Dec 20 2011 21:05 | 1st = 3 Kya Rose Hi 2nd = 5 He Knows Uno 3rd = 2 Devine Nation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 6 - 10 Scarred | ||
Tue Dec 20 2011 21:00 | 1st = 10 Scarred 2nd = 11 Keayang Falcon 3rd = 9 Onlyeconomyclass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 7 - 5 Born Bad | ||
Tue Dec 20 2011 20:58 | 1st = 5 Born Bad 2nd = 1 Mr Dawson 3rd = 2 Dusty Dave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 7 Cypress Point | ||
Tue Dec 20 2011 20:55 | 1st = 7 Cypress Point 2nd = 4 Georgee Go Wing 3rd = 6 Dacre Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 4 - 2 Cuzin Judd | ||
Tue Dec 20 2011 20:50 | 1st = 2 Cuzin Judd 2nd = 10 Captain Jack Sparrow 3rd = 8 Liquid Radar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 7 Absinth Shot | ||
Tue Dec 20 2011 20:48 | 1st = 7 Absinth Shot 2nd = 1 Aeron Bale 3rd = 6 Power Of Thor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 7 Absinth Shot | ||
Tue Dec 20 2011 20:48 | 1st = 7 Absinth Shot 2nd = 1 Aeron Bale 3rd = 6 Power Of Thor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 7 Absinth Shot | ||
Tue Dec 20 2011 20:48 | 1st = 7 Absinth Shot 2nd = 1 Aeron Bale 3rd = 6 Power Of Thor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 2 Cackles Cooper | ||
Tue Dec 20 2011 20:45 | 1st = 2 Cackles Cooper 2nd = 3 Black Attitude 3rd = 4 Run Bolt Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 7 Risky Lifestyle | ||
Tue Dec 20 2011 20:40 | 1st = 7 Risky Lifestyle 2nd = 5 Triple Dream Power 3rd = 4 Pemlene |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 6 - 2 Gable Lid | ||
Tue Dec 20 2011 20:38 | 1st = 2 Gable Lid 2nd = 1 Nicholass Habit 3rd = 9 Total Calm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 2 Shi Esther | ||
Tue Dec 20 2011 20:35 | 1st = 2 Shi Esther 2nd = 5 Giaconda 3rd = 3 One More Pirate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 5 - 5 Giveusagrin | ||
Tue Dec 20 2011 20:30 | 1st = 5 Giveusagrin 2nd = 12 Mynameissultan 3rd = 1 Please Yourself |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 2 Riverside Buzz | ||
Tue Dec 20 2011 20:28 | 1st = 2 Riverside Buzz 2nd = 4 Here Comes Kenny 3rd = 3 Cosmic Snow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 2 Bond Star | ||
Tue Dec 20 2011 20:25 | 1st = 2 Bond Star 2nd = 5 Mystery Rumble 3rd = 4 Phantom Alex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 3 - 11 Bartel | ||
Tue Dec 20 2011 20:20 | 1st = 11 Bartel 2nd = 9 Multibet 3rd = 4 Lewis Hamilton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 5 - 2 Aprils Legacy | ||
Tue Dec 20 2011 20:18 | 1st = 2 Aprils Legacy 2nd = 7 Barbs Ticko 3rd = 6 Gazmick Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 4 Stealthy Express | ||
Tue Dec 20 2011 20:15 | 1st = 4 Stealthy Express 2nd = 8 Jeremiah Joseph 3rd = 3 Iced Ink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 7 Biggies | ||
Tue Dec 20 2011 20:10 | 1st = 7 Biggies 2nd = 11 Nigel Stardust 3rd = 2 Dixies Wagon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 8 Bully Bouncer | ||
Tue Dec 20 2011 20:08 | 1st = 8 Bully Bouncer 2nd = 1 Hillview Franky 3rd = 3 Cruise Over |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 5 - 1 Redex | ||
Tue Dec 20 2011 20:05 | 1st = 1 Redex 2nd = 4 Yorklea Master 3rd = 2 Pretty Malaika |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 4 - 9 Devilish Smile | ||
Tue Dec 20 2011 20:00 | 1st = 9 Devilish Smile 2nd = 3 Jilliby Rusty 3rd = 2 Lightning Mccool |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 4 - 7 Flying Lassie | ||
Tue Dec 20 2011 19:58 | 1st = 7 Flying Lassie 2nd = 6 El Sol 3rd = 9 Some Say |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 1 Sally Booker | ||
Tue Dec 20 2011 19:55 | 1st = 1 Sally Booker 2nd = 2 Stunning Power 3rd = 7 Farmor Indeed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 2 - 1 Wotsthefuss | ||
Tue Dec 20 2011 19:50 | 1st = 1 Wotsthefuss 2nd = 10 Montana Bart 3rd = 8 Yagermeister |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 5 Call The Police | ||
Tue Dec 20 2011 19:48 | 1st = 5 Call The Police 2nd = 1 Rancho Texicano 3rd = 9 Flaming Paddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 8 Miss Clowntown | ||
Tue Dec 20 2011 19:45 | 1st = 8 Miss Clowntown 2nd = 7 Zaconie 3rd = 2 Lucky So Far |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 6 Aitch Cue | ||
Tue Dec 20 2011 19:40 | 1st = 6 Aitch Cue 2nd = 1 Perfect Bliss 3rd = 5 Sladkeeson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 3 - 1 Takeover Tiger | ||
Tue Dec 20 2011 19:38 | 1st = 1 Takeover Tiger 2nd = 8 Kaitlyns Rose 3rd = 3 Hoover Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 12 - 3 My Blue Lady | ||
Tue Dec 20 2011 19:35 | 1st = 3 My Blue Lady 2nd = 6 Chocolyn Chaser 3rd = 5 Zundapp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 3 - 7 Candy Digger | ||
Tue Dec 20 2011 19:30 | 1st = 7 Candy Digger 2nd = 12 Looks A Moral 3rd = 9 Maggie Truscott |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 1 Tiger Glow | ||
Tue Dec 20 2011 19:28 | 1st = 1 Tiger Glow 2nd = 2 Hot Fuel 3rd = 3 Sweet Beth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 1 All Cloud | ||
Tue Dec 20 2011 19:25 | 1st = 1 All Cloud 2nd = 5 Robbie Rose Hi 3rd = 3 Nana Karanne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 1 - 2 Polak | ||
Tue Dec 20 2011 19:20 | 1st = 2 Polak 2nd = 8 Madeline Holly 3rd = 3 Soho Indianapolis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 2 - 7 Intense Suspense | ||
Tue Dec 20 2011 19:18 | 1st = 7 Intense Suspense 2nd = 4 Jamalu 3rd = 1 Ears Tyson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 11 - 3 Safe House | ||
Tue Dec 20 2011 19:15 | 1st = 3 Safe House 2nd = 7 El Panchez 3rd = 5 Cassies Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 1 Gem Flight | ||
Tue Dec 20 2011 19:10 | 1st = 1 Gem Flight 2nd = 5 Martial Artist 3rd = 2 Our Lucky Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 6 Treachery | ||
Tue Dec 20 2011 19:08 | 1st = 6 Treachery 2nd = 2 South East Asia 3rd = 4 Kinetic Boost |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 2 - 2 Premier Demand | ||
Tue Dec 20 2011 19:05 | 1st = 2 Premier Demand 2nd = 5 Ticket To Go 3rd = 1 Brahminy Kite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 2 - 6 Adios Gryphon | ||
Tue Dec 20 2011 19:00 | 1st = 6 Adios Gryphon 2nd = 4 Thewaytolive 3rd = 5 Slippinalong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 1 - 2 Seven Novice | ||
Tue Dec 20 2011 18:58 | 1st = 2 Seven Novice 2nd = 7 Teevee Kiarema 3rd = 6 Ranking Officer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 8 Whos Next Dave | ||
Tue Dec 20 2011 18:55 | 1st = 8 Whos Next Dave 2nd = 1 Forrest Taffy 3rd = 5 Funkadelic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 3 Rulla Midnight | ||
Tue Dec 20 2011 18:52 | 1st = 3 Rulla Midnight 2nd = 2 Wongawilli Billy 3rd = 8 Kooper Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 8 Admiral Cairo | ||
Tue Dec 20 2011 18:48 | 1st = 8 Admiral Cairo 2nd = 10 Glenferrie Lass 3rd = 7 Makin Waves |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 1 Vibrant Cloud | ||
Tue Dec 20 2011 18:45 | 1st = 1 Vibrant Cloud 2nd = 4 Fearless Juddi 3rd = 8 Moree Memories |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 1 Tommy Thegun | ||
Tue Dec 20 2011 18:40 | 1st = 1 Tommy Thegun 2nd = 6 Algrancos Icon 3rd = 7 My Girl Liliana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 4 Iron Rat | ||
Tue Dec 20 2011 18:37 | 1st = 4 Iron Rat 2nd = 7 Chasing Cuddles 3rd = 9 Daily Mail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 1 - 10 Fist Of Rage | ||
Tue Dec 20 2011 18:32 | 1st = 10 Fist Of Rage 2nd = 4 Lockins Art 3rd = 8 Nalangil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 10 Goldie Bale | ||
Tue Dec 20 2011 18:27 | 1st = 10 Goldie Bale 2nd = 8 Mr Everywhere 3rd = 7 Cheese Stick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 1 Harbour Gift | ||
Tue Dec 20 2011 18:22 | 1st = 1 Harbour Gift 2nd = 5 Dancing Sun 3rd = 2 Quartet Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 3 Sir Jon | ||
Tue Dec 20 2011 18:15 | 1st = 3 Sir Jon 2nd = 1 More Than A Dream 3rd = 8 Sam Rae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 6 Witch Hunt | ||
Tue Dec 20 2011 18:12 | 1st = 6 Witch Hunt 2nd = 8 Drummond Bale 3rd = 3 Arvos Gotcha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 8 Go Wagga | ||
Tue Dec 20 2011 18:06 | 1st = 8 Go Wagga 2nd = 2 Blondies Babe 3rd = 3 Euroa Jaffa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 3 Anzac Parade | ||
Tue Dec 20 2011 18:00 | 1st = 3 Anzac Parade 2nd = 2 Patch Maguire 3rd = 5 Kiana Frances |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 8 Rich Shiraz | ||
Tue Dec 20 2011 17:56 | 1st = 8 Rich Shiraz 2nd = 3 Allen Bullman 3rd = 1 Bolder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 10 - 9 Splendifferous | ||
Tue Dec 20 2011 17:50 | 1st = 9 Splendifferous 2nd = 3 Rupeeno Cullen 3rd = 8 Gosh Heza Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 8 Shes A Maneater | ||
Tue Dec 20 2011 17:47 | 1st = 8 Shes A Maneater 2nd = 2 Were Not There 3rd = 5 Bo Zorra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 8 - 5 Saintly Dancer | ||
Tue Dec 20 2011 17:43 | 1st = 5 Saintly Dancer 2nd = 4 Captain Darling 3rd = 10 Foreclosure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 4 Tommy Thunder | ||
Tue Dec 20 2011 17:39 | 1st = 4 Tommy Thunder 2nd = 8 Smiling Moment 3rd = 7 Shaw Street Race |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 9 - 12 Emperor Gaze | ||
Tue Dec 20 2011 17:35 | 1st = 12 Emperor Gaze 2nd = 6 Spring In My Steps 3rd = 5 Chomp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 1 Ultra Cool | ||
Tue Dec 20 2011 17:30 | 1st = 1 Ultra Cool 2nd = 3 Pacific Prince 3rd = 6 Wheres Alf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 8 Totally Different | ||
Tue Dec 20 2011 17:25 | 1st = 8 Totally Different 2nd = 1 Pocket Of Grace 3rd = 2 Golden Market |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 6 Samantha Dee | ||
Tue Dec 20 2011 17:20 | 1st = 6 Samantha Dee 2nd = 1 Limburg Hope 3rd = 2 Inventory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 8 - 1 Dimi The Dancer | ||
Tue Dec 20 2011 17:15 | 1st = 1 Dimi The Dancer 2nd = 9 Princess Rage 3rd = 2 Lorries Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 9 - 2 Jackaroozy | ||
Tue Dec 20 2011 17:10 | 1st = 2 Jackaroozy 2nd = 8 Hava Bonvoyage 3rd = 3 Bo Sparta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 5 El Fiddy Cent | ||
Tue Dec 20 2011 17:07 | 1st = 5 El Fiddy Cent 2nd = 9 Ellery 3rd = 1 Got A Hunch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 7 - 11 So Priceless | ||
Tue Dec 20 2011 17:03 | 1st = 11 So Priceless 2nd = 5 Bear In There 3rd = 14 Unluckyforsum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 5 Sandy Bubba | ||
Tue Dec 20 2011 16:59 | 1st = 5 Sandy Bubba 2nd = 1 Black Miranda 3rd = 3 Sookie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 8 - 9 Roman Match | ||
Tue Dec 20 2011 16:55 | 1st = 9 Roman Match 2nd = 3 Cordelion 3rd = 2 Jewel Passport |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 7 Kurokami | ||
Tue Dec 20 2011 16:50 | 1st = 7 Kurokami 2nd = 1 Berella Kesha 3rd = 3 A Little Peck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 3 Hanover The Cash | ||
Tue Dec 20 2011 16:45 | 1st = 3 Hanover The Cash 2nd = 7 Overcam 3rd = 5 Mystical Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 2 Jalyn Jones | ||
Tue Dec 20 2011 16:40 | 1st = 2 Jalyn Jones 2nd = 6 Hot Chance 3rd = 4 Lucy Wilds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 7 - 6 Thebestmoneycanbuy | ||
Tue Dec 20 2011 16:35 | 1st = 6 Thebestmoneycanbuy 2nd = 1 Crime Ofda Century 3rd = 5 Rainbow Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 3 Perfect Copy Lombo | ||
Tue Dec 20 2011 16:30 | 1st = 3 Perfect Copy Lombo 2nd = 5 Always Bad 3rd = 1 Aliya Nicolle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 8 Steve Ross | ||
Tue Dec 20 2011 16:27 | 1st = 8 Steve Ross 2nd = 1 Vintage Caviar 3rd = 3 Jag One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 6 - 1 Old Mates Act | ||
Tue Dec 20 2011 16:23 | 1st = 1 Old Mates Act 2nd = 2 Reprobate 3rd = 6 Tripitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 10 - 7 Claire Delune | ||
Tue Dec 20 2011 16:20 | 1st = 7 Claire Delune 2nd = 2 Irinka Julia 3rd = 5 Collyn Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 2 Koolbaroo | ||
Tue Dec 20 2011 16:19 | 1st = 2 Koolbaroo 2nd = 8 Curlwaa Hope 3rd = 7 Bella Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 7 - 3 Usain Prince | ||
Tue Dec 20 2011 16:15 | 1st = 3 Usain Prince 2nd = 2 Emotional Outburst 3rd = 5 Tollemache |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 7 Hanifys Beau | ||
Tue Dec 20 2011 16:10 | 1st = 7 Hanifys Beau 2nd = 1 Rowdy Ryna 3rd = 5 Ima Octane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 7 Colashki Kid | ||
Tue Dec 20 2011 16:05 | 1st = 7 Colashki Kid 2nd = 3 Mister Moseby 3rd = 9 The Falcon Ute |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 9 - 1 Painted Amigo | ||
Tue Dec 20 2011 16:02 | 1st = 1 Painted Amigo 2nd = 7 Regent Reign 3rd = 2 Willow Sage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 1 Self Sabotage | ||
Tue Dec 20 2011 16:00 | 1st = 1 Self Sabotage 2nd = 8 Mini Malibu 3rd = 6 Tiger Pocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 6 - 10 Set To Pounce | ||
Tue Dec 20 2011 15:55 | 1st = 10 Set To Pounce 2nd = 2 Lightenuff 3rd = 8 Talia Mia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 7 Karingle Aurella | ||
Tue Dec 20 2011 15:50 | 1st = 7 Karingle Aurella 2nd = 10 Sauce C C 3rd = 6 Mystic Sunset |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 2 There We Go | ||
Tue Dec 20 2011 15:47 | 1st = 2 There We Go 2nd = 5 Snuggle Me 3rd = 1 King Katamas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 5 - 11 Oakfield Belle | ||
Tue Dec 20 2011 15:43 | 1st = 11 Oakfield Belle 2nd = 12 Sheza Dragon 3rd = 4 Voire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 2 Destine To Dream | ||
Tue Dec 20 2011 15:39 | 1st = 2 Destine To Dream 2nd = 9 Ukulele Man 3rd = 5 Miki Moto Mike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 6 - 6 Brooklyn Lad | ||
Tue Dec 20 2011 15:35 | 1st = 6 Brooklyn Lad 2nd = 8 Jose Eduardo 3rd = 3 Etalica |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 4 Middleton Point | ||
Tue Dec 20 2011 15:32 | 1st = 4 Middleton Point 2nd = 7 Brindle Tyson 3rd = 2 Criterion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 6 Maggie Mine | ||
Tue Dec 20 2011 15:27 | 1st = 6 Maggie Mine 2nd = 5 Yul Brunner 3rd = 3 Our Crusherdust |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 3 Irinka Jarryd | ||
Tue Dec 20 2011 15:24 | 1st = 3 Irinka Jarryd 2nd = 1 Dins Echo 3rd = 5 Sandbanker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 5 - 3 Mr OPostrophe | ||
Tue Dec 20 2011 15:20 | 1st = 3 Mr OPostrophe 2nd = 2 Manneriffic 3rd = 5 Denon Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 3 Holme Grown | ||
Tue Dec 20 2011 15:15 | 1st = 3 Holme Grown 2nd = 7 Maheer Monarch 3rd = 4 Vinnies Falcon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 2 Trumby | ||
Tue Dec 20 2011 15:12 | 1st = 2 Trumby 2nd = 7 Estevez 3rd = 1 Yilki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 4 - 1 Struckbylightning | ||
Tue Dec 20 2011 15:08 | 1st = 1 Struckbylightning 2nd = 5 No Imagination 3rd = 10 About To Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 4 Ukulele Lad | ||
Tue Dec 20 2011 15:04 | 1st = 4 Ukulele Lad 2nd = 8 Kings View 3rd = 1 Premier Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 5 - 2 Rich Endowment | ||
Tue Dec 20 2011 15:00 | 1st = 2 Rich Endowment 2nd = 3 Ell Southee 3rd = 5 We Sing We Dance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 1 Victa Troy | ||
Tue Dec 20 2011 14:57 | 1st = 1 Victa Troy 2nd = 9 Roadworthy 3rd = 5 Emerley Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 9 Melton Little Don | ||
Tue Dec 20 2011 14:52 | 1st = 9 Melton Little Don 2nd = 7 Miss Aggressor 3rd = 5 Johnny Depp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 3 Topline Dee | ||
Tue Dec 20 2011 14:49 | 1st = 3 Topline Dee 2nd = 1 Agent Bluey 3rd = 8 Lepatata |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 4 - 5 Sly Ruby | ||
Tue Dec 20 2011 14:45 | 1st = 5 Sly Ruby 2nd = 7 Bitola 3rd = 8 Highway Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 6 Hachem | ||
Tue Dec 20 2011 14:40 | 1st = 6 Hachem 2nd = 4 Hez Laid Back 3rd = 3 Image Of Light |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 2 Jacks Tiger | ||
Tue Dec 20 2011 14:37 | 1st = 2 Jacks Tiger 2nd = 1 Broderick Bale 3rd = 7 Piruz Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 3 - 3 Red For Go | ||
Tue Dec 20 2011 14:33 | 1st = 3 Red For Go 2nd = 5 Brick Lane 3rd = 9 Carbinconi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 5 Coda Count | ||
Tue Dec 20 2011 14:29 | 1st = 5 Coda Count 2nd = 7 Tricky Voilet 3rd = 1 Innisfree Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 4 - 4 Fireball | ||
Tue Dec 20 2011 14:25 | 1st = 4 Fireball 2nd = 6 Stakhanov 3rd = 10 Heaps More |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 4 Agent Oso | ||
Tue Dec 20 2011 14:22 | 1st = 4 Agent Oso 2nd = 5 Ella Allen 3rd = 8 Bella Tyson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 10 Wrath Of Rosie | ||
Tue Dec 20 2011 14:17 | 1st = 10 Wrath Of Rosie 2nd = 6 The Doctor Rocks 3rd = 7 Kyvalley Mirage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 6 Octane Vow | ||
Tue Dec 20 2011 14:14 | 1st = 6 Octane Vow 2nd = 2 Buckle Up Tyler 3rd = 5 Ignatius Cain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 3 - 7 Grassy | ||
Tue Dec 20 2011 14:10 | 1st = 7 Grassy 2nd = 9 Velvet Sky 3rd = 12 Sesenta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 2 Doodely Doo | ||
Tue Dec 20 2011 14:05 | 1st = 2 Doodely Doo 2nd = 3 Misterbriteside 3rd = 1 Reign Blue Chip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 8 Buddy Magician | ||
Tue Dec 20 2011 14:02 | 1st = 8 Buddy Magician 2nd = 6 Regal Killer 3rd = 1 Size Will Matter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 2 - 5 Debs Hope | ||
Tue Dec 20 2011 13:58 | 1st = 5 Debs Hope 2nd = 2 Hatzis 3rd = 12 Octa Duck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 3 - 12 Tellzcay | ||
Tue Dec 20 2011 13:50 | 1st = 12 Tellzcay 2nd = 9 Excess All Areas 3rd = 4 Duplify |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 5 Bluebush Rose | ||
Tue Dec 20 2011 13:47 | 1st = 5 Bluebush Rose 2nd = 4 Dacey Bale 3rd = 2 My Diamond Tina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 2 - 7 Dark Pearl | ||
Tue Dec 20 2011 13:35 | 1st = 7 Dark Pearl 2nd = 1 Dane Roly 3rd = 11 Dhammasara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 2 Danamite Lass | ||
Tue Dec 20 2011 13:30 | 1st = 2 Danamite Lass 2nd = 4 Red Lips Lea 3rd = 6 Nothing Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 12 - 4 Cawbourne Lorna | ||
Tue Dec 20 2011 13:28 | 1st = 4 Cawbourne Lorna 2nd = 7 Freddie Baxter 3rd = 3 Cawbourne Dusty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 1 Sabine River | ||
Tue Dec 20 2011 13:27 | 1st = 1 Sabine River 2nd = 5 Tru Aussie 3rd = 6 Droopys Madness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 1 - 3 General Beejay | ||
Tue Dec 20 2011 13:23 | 1st = 3 General Beejay 2nd = 4 Kiss Me Quick 3rd = 2 Bar Attack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 8 - 8 Western Flare | ||
Tue Dec 20 2011 13:21 | 1st = 8 Western Flare 2nd = 9 Mullingar Mac 3rd = 5 Franco Transit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 1 Hellyeah Pete | ||
Tue Dec 20 2011 13:19 | 1st = 1 Hellyeah Pete 2nd = 7 Bell Haven 3rd = 8 Feraro Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 2 - 3 The Lone Jet | ||
Tue Dec 20 2011 13:15 | 1st = 3 The Lone Jet 2nd = 2 Spirit Inthe Night 3rd = 6 Fad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 2 Geoff Bale | ||
Tue Dec 20 2011 13:12 | 1st = 2 Geoff Bale 2nd = 4 Feliciano 3rd = 3 Flash Of Passion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 11 - 1 Homebush Sarge | ||
Tue Dec 20 2011 13:10 | 1st = 1 Homebush Sarge 2nd = 4 Pure And Special 3rd = 6 Vampires Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 7 Rob Pines | ||
Tue Dec 20 2011 13:04 | 1st = 7 Rob Pines 2nd = 3 Dins Chappi 3rd = 2 Buckle Up Myke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kyneton Race 1 - 7 Milwaukee Belle | ||
Tue Dec 20 2011 13:00 | 1st = 7 Milwaukee Belle 2nd = 3 In Spirit 3rd = 5 Sward |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 7 Equity Kicker | ||
Tue Dec 20 2011 12:55 | 1st = 7 Equity Kicker 2nd = 1 Queen Sheal Be 3rd = 8 Miss Marilyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 7 - 6 Delmas Mcardle | ||
Tue Dec 20 2011 12:55 | 1st = 6 Delmas Mcardle 2nd = 9 Katchafillie 3rd = 2 Tapestry Franco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 4 Tarot Bale | ||
Tue Dec 20 2011 12:53 | 1st = 4 Tarot Bale 2nd = 2 Allen Radnor 3rd = 1 Jeannies Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 10 - 8 Fair Movin | ||
Tue Dec 20 2011 12:49 | 1st = 8 Fair Movin 2nd = 7 Homebush Bakugan 3rd = 4 Run For It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 1 - 6 Zamalek Star | ||
Tue Dec 20 2011 12:40 | 1st = 6 Zamalek Star 2nd = 11 Reve De Popie 3rd = 5 Infinite Bliss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 9 - 4 Union Steam | ||
Tue Dec 20 2011 12:32 | 1st = 4 Union Steam 2nd = 2 Badja Bale 3rd = 6 Ultimate Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 6 - 12 Arvee Bromac | ||
Tue Dec 20 2011 12:25 | 1st = 12 Arvee Bromac 2nd = 15 The Next Step 3rd = 13 Corbell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 3 Yankee Eyes | ||
Tue Dec 20 2011 12:20 | 1st = 3 Yankee Eyes 2nd = 7 Distribution 3rd = 4 Nandy Noot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 8 - 4 Cot Case Cutie | ||
Tue Dec 20 2011 12:13 | 1st = 4 Cot Case Cutie 2nd = 7 Russell Hart 3rd = 8 Crepe Myrtle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 5 - 11 Gogetem | ||
Tue Dec 20 2011 12:00 | 1st = 11 Gogetem 2nd = 12 Onedin Classic 3rd = 5 Lady Lizzie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 7 - 4 Here Eye Am | ||
Tue Dec 20 2011 11:54 | 1st = 4 Here Eye Am 2nd = 6 Walk Da Torque 3rd = 1 Houston |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 6 - 4 Caught The Eye | ||
Tue Dec 20 2011 11:37 | 1st = 4 Caught The Eye 2nd = 8 What A Peanut 3rd = 1 Raisins |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 4 - 4 Civvy Street | ||
Tue Dec 20 2011 11:30 | 1st = 4 Civvy Street 2nd = 8 Miss Sunshine 3rd = 10 Sounds Like Us |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 5 - 5 Anytime Will Do | ||
Tue Dec 20 2011 11:18 | 1st = 5 Anytime Will Do 2nd = 8 Homebush Batman 3rd = 3 Black Trigger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 3 - 6 Tennis Ball | ||
Tue Dec 20 2011 11:05 | 1st = 6 Tennis Ball 2nd = 3 Cee Uin L A 3rd = 5 Eastwood Pharaoh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 4 - 5 Gazzas Pride | ||
Tue Dec 20 2011 10:59 | 1st = 5 Gazzas Pride 2nd = 3 Tower 3rd = 2 Black Ozark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 3 - 4 Thrilling Jonah | ||
Tue Dec 20 2011 10:42 | 1st = 4 Thrilling Jonah 2nd = 2 Felixstowe 3rd = 1 Lindop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 2 - 1 Jackson Square | ||
Tue Dec 20 2011 10:35 | 1st = 1 Jackson Square 2nd = 7 Lake Hood Lass 3rd = 4 Clifden Clowers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 2 - 7 Sea Spray Tich | ||
Tue Dec 20 2011 10:23 | 1st = 7 Sea Spray Tich 2nd = 6 Opawa Jack 3rd = 8 Pegson Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 1 - 2 Brooke Brad Carolina | ||
Tue Dec 20 2011 10:10 | 1st = 2 Brooke Brad Carolina 2nd = 1 Koau Ace 3rd = 4 Kotare Keisha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 1 - 6 Hampden Spirit | ||
Tue Dec 20 2011 10:02 | 1st = 6 Hampden Spirit 2nd = 3 Pure Theatre 3rd = 8 Secret Nicole |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 10 - 2 Cheyenne Saloon | ||
Sun Nov 20 2011 21:25 | 1st = 2 Cheyenne Saloon 2nd = 8 Boutique Art 3rd = 6 Woody Beours |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 9 - 2 Twenty One Grand | ||
Sun Nov 20 2011 21:05 | 1st = 2 Twenty One Grand 2nd = 4 Mountain Momma 3rd = 7 Breathing Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 8 - 1 Gioiosa Ionica | ||
Sun Nov 20 2011 20:50 | 1st = 1 Gioiosa Ionica 2nd = 2 Aussie Paco 3rd = 9 Sarkava |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 8 Leica Cloud | ||
Sun Nov 20 2011 20:49 | 1st = 8 Leica Cloud 2nd = 1 Just Too Lucky 3rd = 4 Serious Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 8 - 9 Major Mac | ||
Sun Nov 20 2011 20:44 | 1st = 9 Major Mac 2nd = 7 Prisonbreak 3rd = 4 Courageous Ben |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 10 - 2 Mighty Bob | ||
Sun Nov 20 2011 20:43 | 1st = 2 Mighty Bob 2nd = 7 Slippers Luck 3rd = 6 Surgeons Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 7 Be Jealous | ||
Sun Nov 20 2011 20:42 | 1st = 7 Be Jealous 2nd = 3 Wadelock Gal 3rd = 8 Franks Memory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 10 - 4 Pattys Lady | ||
Sun Nov 20 2011 20:39 | 1st = 4 Pattys Lady 2nd = 6 Aces Gift 3rd = 7 Greysynd Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 2 Jenmar Enforcer | ||
Sun Nov 20 2011 20:39 | 1st = 2 Jenmar Enforcer 2nd = 3 Hilltop Dawn 3rd = 8 Brams Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 7 - 5 Amberlu Angus | ||
Sun Nov 20 2011 20:35 | 1st = 5 Amberlu Angus 2nd = 1 Inner City 3rd = 3 Ledcourt Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 1 Classic Jo | ||
Sun Nov 20 2011 20:32 | 1st = 1 Classic Jo 2nd = 6 Jedi Wampa 3rd = 3 Robeson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 9 - 5 Classy Dubai | ||
Sun Nov 20 2011 20:30 | 1st = 5 Classy Dubai 2nd = 3 Silk Force 3rd = 2 Outlier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 7 - 4 Lordofthefly | ||
Sun Nov 20 2011 20:28 | 1st = 4 Lordofthefly 2nd = 5 Kute Kid 3rd = 7 Adios Seelster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 2 Mr Cobalt | ||
Sun Nov 20 2011 20:25 | 1st = 2 Mr Cobalt 2nd = 1 Liberty 3rd = 4 On The Grid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 9 - 1 Make It First | ||
Sun Nov 20 2011 20:24 | 1st = 1 Make It First 2nd = 2 Kenworth 3rd = 7 Me Too |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 7 - 8 Beef City Beau | ||
Sun Nov 20 2011 20:20 | 1st = 8 Beef City Beau 2nd = 6 Waiona 3rd = 3 Ashkalini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 9 - 1 Bear Park Tully | ||
Sun Nov 20 2011 20:19 | 1st = 1 Bear Park Tully 2nd = 4 John Boy 3rd = 8 Albino Peachy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 1 Ima Hustler | ||
Sun Nov 20 2011 20:17 | 1st = 1 Ima Hustler 2nd = 3 Rose Of Avalon 3rd = 2 Ados Assassin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 6 - 1 Wolfgang | ||
Sun Nov 20 2011 20:12 | 1st = 1 Wolfgang 2nd = 2 Benally 3rd = 3 George The Gambler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 6 Aladdins Queen | ||
Sun Nov 20 2011 20:11 | 1st = 6 Aladdins Queen 2nd = 7 Vis 3rd = 2 Im Bewitched |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 6 San Jose | ||
Sun Nov 20 2011 20:09 | 1st = 6 San Jose 2nd = 4 Murya 3rd = 8 Jason Stackhouse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 8 - 2 Dyna Cleto | ||
Sun Nov 20 2011 20:07 | 1st = 2 Dyna Cleto 2nd = 1 Paddys Trust 3rd = 5 Hot Size |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 6 - 4 Renaissance Franco | ||
Sun Nov 20 2011 20:04 | 1st = 4 Renaissance Franco 2nd = 1 Our Coolkat 3rd = 3 Rip N Burn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 8 - 9 Garland Boof | ||
Sun Nov 20 2011 20:03 | 1st = 9 Garland Boof 2nd = 1 Milly Flex 3rd = 4 Climate Cafe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 8 - 8 Love You Like That | ||
Sun Nov 20 2011 20:00 | 1st = 8 Love You Like That 2nd = 11 Unforgiving Minute 3rd = 9 Amarna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 5 - 9 Shasta Moon | ||
Sun Nov 20 2011 19:59 | 1st = 9 Shasta Moon 2nd = 10 Billyess 3rd = 1 Astral Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 6 Cosmic Image | ||
Sun Nov 20 2011 19:57 | 1st = 6 Cosmic Image 2nd = 9 Carter Royale 3rd = 8 Desperate Dan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 1 Both Thieves | ||
Sun Nov 20 2011 19:54 | 1st = 1 Both Thieves 2nd = 3 Spill the Wine 3rd = 5 Sweet Cass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 6 - 8 Our Sir Jeckyl | ||
Sun Nov 20 2011 19:52 | 1st = 8 Our Sir Jeckyl 2nd = 6 Saab Quality 3rd = 7 Gettysburg Address |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 8 Whelan | ||
Sun Nov 20 2011 19:50 | 1st = 8 Whelan 2nd = 7 Four Across 3rd = 6 Red Sole |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 7 - 3 Freely Bale | ||
Sun Nov 20 2011 19:49 | 1st = 3 Freely Bale 2nd = 5 Belalie Boy 3rd = 4 This Paddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 5 - 3 Lightning Mccool | ||
Sun Nov 20 2011 19:45 | 1st = 3 Lightning Mccool 2nd = 2 Mighty Maurie 3rd = 4 Den Of Inequity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 7 - 6 Berella Shilo | ||
Sun Nov 20 2011 19:44 | 1st = 6 Berella Shilo 2nd = 3 Pedros Mobile 3rd = 2 Robin Winter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 6 Flying Airlie | ||
Sun Nov 20 2011 19:42 | 1st = 6 Flying Airlie 2nd = 1 Claytons Express 3rd = 3 Tinysaurus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 2 Real Catch | ||
Sun Nov 20 2011 19:39 | 1st = 2 Real Catch 2nd = 7 Hanson Senor 3rd = 8 Penelope Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 5 - 4 Just The Guardian | ||
Sun Nov 20 2011 19:37 | 1st = 4 Just The Guardian 2nd = 8 Mums Mahwen 3rd = 1 Classic Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 4 Kid Palmer | ||
Sun Nov 20 2011 19:34 | 1st = 4 Kid Palmer 2nd = 2 Airbourne Spooky 3rd = 5 Proven Chevy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 6 - 1 Go Harvey Go | ||
Sun Nov 20 2011 19:29 | 1st = 1 Go Harvey Go 2nd = 3 Super Wise 3rd = 2 Allen Chang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 5 - 11 Topnotch Dan | ||
Sun Nov 20 2011 19:29 | 1st = 11 Topnotch Dan 2nd = 10 Advance Dundee 3rd = 1 Camivell Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 7 - 2 Flirtsta | ||
Sun Nov 20 2011 19:25 | 1st = 2 Flirtsta 2nd = 6 Grandstand 3rd = 9 Time To Front |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 6 - 2 Tiggers Mobile | ||
Sun Nov 20 2011 19:24 | 1st = 2 Tiggers Mobile 2nd = 7 Titans Elite 3rd = 6 Cummo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 7 Red Reward | ||
Sun Nov 20 2011 19:21 | 1st = 7 Red Reward 2nd = 8 Gozo Well 3rd = 6 Practitioner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 4 - 5 Return To | ||
Sun Nov 20 2011 19:20 | 1st = 5 Return To 2nd = 6 Righteous Man 3rd = 1 Change Due |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 4 - 1 Ourcrowninn | ||
Sun Nov 20 2011 19:16 | 1st = 1 Ourcrowninn 2nd = 8 Keeper Of The Fire 3rd = 5 Walbrooke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 6 Little Merv | ||
Sun Nov 20 2011 19:15 | 1st = 6 Little Merv 2nd = 5 Atomic Hawk 3rd = 1 Special Interest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 7 Why Not Happy | ||
Sun Nov 20 2011 19:13 | 1st = 7 Why Not Happy 2nd = 2 Fluidity 3rd = 4 Royal Hello |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 5 - 1 Ava Banana | ||
Sun Nov 20 2011 19:11 | 1st = 1 Ava Banana 2nd = 5 Wheres Hannah 3rd = 2 Kalimantan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 4 - 3 Summa Of Dreams | ||
Sun Nov 20 2011 19:08 | 1st = 3 Summa Of Dreams 2nd = 10 Valiant Lustre 3rd = 5 Stuck Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 4 Flash Girl Pat | ||
Sun Nov 20 2011 19:05 | 1st = 4 Flash Girl Pat 2nd = 2 Bella Lorian 3rd = 7 San Rio Grande |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 5 - 7 Rowles Over | ||
Sun Nov 20 2011 19:03 | 1st = 7 Rowles Over 2nd = 8 Blazing Izmir 3rd = 1 Biscuit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 4 - 7 Left Loaded | ||
Sun Nov 20 2011 19:00 | 1st = 7 Left Loaded 2nd = 9 Flying Dubai 3rd = 2 Brezhnev Leis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 1 Go Wild Desire | ||
Sun Nov 20 2011 18:59 | 1st = 1 Go Wild Desire 2nd = 2 Playing Surface 3rd = 3 Bessy Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 8 Hippy Princess | ||
Sun Nov 20 2011 18:57 | 1st = 8 Hippy Princess 2nd = 7 Linguist 3rd = 6 Timmy Woodcock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 4 - 3 Right Time | ||
Sun Nov 20 2011 18:53 | 1st = 3 Right Time 2nd = 5 Fizzball Fancy 3rd = 8 Give Me Lip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 3 - 2 Guilty Rama | ||
Sun Nov 20 2011 18:52 | 1st = 2 Guilty Rama 2nd = 7 Ruffiano 3rd = 3 Dressedforsuccess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 5 Zealous Zeb | ||
Sun Nov 20 2011 18:49 | 1st = 5 Zealous Zeb 2nd = 2 Goanna Man 3rd = 8 Super Smart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 4 - 2 Walkaway Cam | ||
Sun Nov 20 2011 18:48 | 1st = 2 Walkaway Cam 2nd = 1 Fancy Tango 3rd = 3 Johns Generosity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 6 - 3 Kim Ability | ||
Sun Nov 20 2011 18:45 | 1st = 3 Kim Ability 2nd = 1 Kincora 3rd = 9 Sky Destiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 3 - 5 Snoop | ||
Sun Nov 20 2011 18:42 | 1st = 5 Snoop 2nd = 6 Catch As Catch Can 3rd = 8 Snell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 3 - 7 Franco Cruz | ||
Sun Nov 20 2011 18:40 | 1st = 7 Franco Cruz 2nd = 3 Rock Melody 3rd = 11 Sports City |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 1 Brent Lane | ||
Sun Nov 20 2011 18:39 | 1st = 1 Brent Lane 2nd = 3 Stillwater Girl 3rd = 2 Tempo Lover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 6 Daintree Dream | ||
Sun Nov 20 2011 18:38 | 1st = 6 Daintree Dream 2nd = 4 Tom Tukan 3rd = 2 Dr Lynette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 3 - 5 Sprooster | ||
Sun Nov 20 2011 18:34 | 1st = 5 Sprooster 2nd = 3 Sassy Spirit 3rd = 4 Closet Gangster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 3 - 9 El Jays Modeena | ||
Sun Nov 20 2011 18:33 | 1st = 9 El Jays Modeena 2nd = 8 Levina Leis 3rd = 3 Prettyboytoby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 4 Marvelles Glory | ||
Sun Nov 20 2011 18:30 | 1st = 4 Marvelles Glory 2nd = 1 Jessie Reltub 3rd = 3 Lil Senorita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 3 - 5 Greysynd Raider | ||
Sun Nov 20 2011 18:29 | 1st = 5 Greysynd Raider 2nd = 7 Arizona Flex 3rd = 3 Walkaway Sioux |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 2 - 1 Jasper Lane | ||
Sun Nov 20 2011 18:25 | 1st = 1 Jasper Lane 2nd = 3 Dutton Way 3rd = 2 Mibestcatch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 1 Cruise Away Lass | ||
Sun Nov 20 2011 18:22 | 1st = 1 Cruise Away Lass 2nd = 7 Arvos Florence 3rd = 3 Oily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 3 Witch Half | ||
Sun Nov 20 2011 18:18 | 1st = 3 Witch Half 2nd = 1 Gracie Vee 3rd = 2 Totally Dreaming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 2 - 7 Twelve Feet | ||
Sun Nov 20 2011 18:17 | 1st = 7 Twelve Feet 2nd = 4 Kurahaupo Quin 3rd = 3 Young Miss Bea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 1 Coalbin Cutie | ||
Sun Nov 20 2011 18:14 | 1st = 1 Coalbin Cutie 2nd = 3 Ambassador Osti 3rd = 2 Emily Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 2 - 4 Edenhope Lass | ||
Sun Nov 20 2011 18:12 | 1st = 4 Edenhope Lass 2nd = 2 Hopes Up 3rd = 7 Tarakan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 5 - 14 Tribulette | ||
Sun Nov 20 2011 18:10 | 1st = 14 Tribulette 2nd = 2 Rock City 3rd = 4 Master Robson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 2 - 5 Darling Ava | ||
Sun Nov 20 2011 18:08 | 1st = 5 Darling Ava 2nd = 6 La Princesa 3rd = 10 Sutton Talent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 2 - 6 Cumulative Dreams | ||
Sun Nov 20 2011 18:05 | 1st = 6 Cumulative Dreams 2nd = 9 Safe Prospect 3rd = 8 Luke Thomas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 2 - 3 Happy Ha Ha | ||
Sun Nov 20 2011 18:04 | 1st = 3 Happy Ha Ha 2nd = 6 Miss Iceland 3rd = 1 Clyne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 2 James Prince | ||
Sun Nov 20 2011 18:03 | 1st = 2 James Prince 2nd = 8 Flaming Waters 3rd = 3 Yoshimura |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 1 - 5 Princess Fiona | ||
Sun Nov 20 2011 17:58 | 1st = 5 Princess Fiona 2nd = 3 Rocket Science 3rd = 1 Nicmac Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 1 Winsome Rite | ||
Sun Nov 20 2011 17:56 | 1st = 1 Winsome Rite 2nd = 5 Corporal Jones 3rd = 3 Regal Tent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 2 Three Way Shiraz | ||
Sun Nov 20 2011 17:56 | 1st = 2 Three Way Shiraz 2nd = 8 Alessi Bale 3rd = 4 New Virus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 1 Bow Wow Yeah | ||
Sun Nov 20 2011 17:54 | 1st = 1 Bow Wow Yeah 2nd = 7 Kafron 3rd = 3 Au Revoir Pet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 1 - 11 Red Riverbed | ||
Sun Nov 20 2011 17:51 | 1st = 11 Red Riverbed 2nd = 4 Ima Classic Gift 3rd = 3 Soho Icarus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 6 Sizzlin Friz | ||
Sun Nov 20 2011 17:48 | 1st = 6 Sizzlin Friz 2nd = 7 Sizzling Cash 3rd = 5 Cool Tilli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 1 - 5 Mob Enforcer | ||
Sun Nov 20 2011 17:47 | 1st = 5 Mob Enforcer 2nd = 6 Dekays Dynasty 3rd = 7 Not My Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 1 - 8 Red Sovereign | ||
Sun Nov 20 2011 17:44 | 1st = 8 Red Sovereign 2nd = 6 Peplenish 3rd = 3 Hot Kitty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 1 - 6 Majestic Art | ||
Sun Nov 20 2011 17:43 | 1st = 6 Majestic Art 2nd = 13 Erinrocks 3rd = 10 Village Invader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 8 - 1 Altai Warrior | ||
Sun Nov 20 2011 17:40 | 1st = 1 Altai Warrior 2nd = 2 Leveraction 3rd = 8 Dances On Rainbows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 2 Sarahs Star | ||
Sun Nov 20 2011 17:39 | 1st = 2 Sarahs Star 2nd = 1 Crowdza Clappin 3rd = 5 Shanlyn Peanut |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 6 Paradise City | ||
Sun Nov 20 2011 17:35 | 1st = 6 Paradise City 2nd = 7 Predator Drone 3rd = 8 Cotswald Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 4 - 3 Bayfield | ||
Sun Nov 20 2011 17:35 | 1st = 3 Bayfield 2nd = 5 Wicked Game 3rd = 4 Pegatrick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 5 Mission Control | ||
Sun Nov 20 2011 17:29 | 1st = 5 Mission Control 2nd = 8 Liquid Laugh 3rd = 4 Night Wing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 1 - 3 Dieselfuel | ||
Sun Nov 20 2011 17:25 | 1st = 3 Dieselfuel 2nd = 2 Alpha Gold 3rd = 4 Kappa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 10 - 9 Bondarchuk | ||
Sun Nov 20 2011 17:24 | 1st = 9 Bondarchuk 2nd = 6 Corvidae 3rd = 14 King Carnage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 8 - 2 Imperial Lines | ||
Sun Nov 20 2011 17:20 | 1st = 2 Imperial Lines 2nd = 5 On The Trail 3rd = 1 Gumnuts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 8 Scarlet Maid | ||
Sun Nov 20 2011 17:17 | 1st = 8 Scarlet Maid 2nd = 1 Ronald Weasley 3rd = 4 Parisette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 7 - 6 Jewel Flyer | ||
Sun Nov 20 2011 17:16 | 1st = 6 Jewel Flyer 2nd = 11 Spinalong 3rd = 8 Smooth Honours |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 8 - 3 Getitdone | ||
Sun Nov 20 2011 17:12 | 1st = 3 Getitdone 2nd = 1 Ebbing 3rd = 10 Dangerous Geegee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 2 Thrilling Ransom | ||
Sun Nov 20 2011 17:10 | 1st = 2 Thrilling Ransom 2nd = 3 Thrilling Tale 3rd = 4 Tims Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 7 - 4 Simple Affair | ||
Sun Nov 20 2011 17:08 | 1st = 4 Simple Affair 2nd = 2 Voodoo Prince 3rd = 1 Prince Kung |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 7 Rustic King | ||
Sun Nov 20 2011 17:07 | 1st = 7 Rustic King 2nd = 8 Hello Flip 3rd = 1 Live Wire Lakoda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 3 Opal Ombra | ||
Sun Nov 20 2011 17:04 | 1st = 3 Opal Ombra 2nd = 9 Rockabillybabe 3rd = 12 Supreme Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 3 Katathani | ||
Sun Nov 20 2011 16:57 | 1st = 3 Katathani 2nd = 6 Conviction 3rd = 1 Lektra Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 3 - 6 Yerakina | ||
Sun Nov 20 2011 16:56 | 1st = 6 Yerakina 2nd = 4 Sundanceboy 3rd = 13 Twists Of Fate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 7 - 5 Ruby Spy | ||
Sun Nov 20 2011 16:52 | 1st = 5 Ruby Spy 2nd = 9 Cyclone Cass 3rd = 12 Twilight Courage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 1 Borzov | ||
Sun Nov 20 2011 16:48 | 1st = 1 Borzov 2nd = 2 Vision Of Time 3rd = 8 Jess Umbridge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 9 - 5 Le Remas | ||
Sun Nov 20 2011 16:48 | 1st = 5 Le Remas 2nd = 9 Sutanoc 3rd = 4 Any Dream Will Do |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 8 Have A Yap | ||
Sun Nov 20 2011 16:44 | 1st = 8 Have A Yap 2nd = 1 Fancy Toby 3rd = 2 Thrilling Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 7 - 1 Zakumi | ||
Sun Nov 20 2011 16:44 | 1st = 1 Zakumi 2nd = 8 Black Whiskey 3rd = 3 Kellerman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 6 - 2 One Wild Night | ||
Sun Nov 20 2011 16:40 | 1st = 2 One Wild Night 2nd = 7 Acquest 3rd = 1 Star Hawk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 1 Captain Swift | ||
Sun Nov 20 2011 16:39 | 1st = 1 Captain Swift 2nd = 7 Which Class 3rd = 4 No Brainer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 7 - 6 Farasi | ||
Sun Nov 20 2011 16:35 | 1st = 6 Farasi 2nd = 4 Heartbreak Lass 3rd = 10 So Fast So Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 8 Master Hugh | ||
Sun Nov 20 2011 16:34 | 1st = 8 Master Hugh 2nd = 2 Kings Pride 3rd = 4 State Of Bling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 3 Major Fire | ||
Sun Nov 20 2011 16:29 | 1st = 3 Major Fire 2nd = 2 Tylers Take 3rd = 5 Jaimandy Pike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 6 - 10 Model Rules | ||
Sun Nov 20 2011 16:28 | 1st = 10 Model Rules 2nd = 11 Round The Cape 3rd = 4 Bratton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 8 Matanuska | ||
Sun Nov 20 2011 16:26 | 1st = 8 Matanuska 2nd = 2 Gentle Attack 3rd = 6 Glow Belle Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 7 Reggae Man | ||
Sun Nov 20 2011 16:24 | 1st = 7 Reggae Man 2nd = 1 Daph n Alf 3rd = 9 Caught Unaware |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 2 - 10 Louisiana Lady | ||
Sun Nov 20 2011 16:20 | 1st = 10 Louisiana Lady 2nd = 5 Flirty Beau 3rd = 15 Sad Eyes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 1 Its Kool Danny | ||
Sun Nov 20 2011 16:17 | 1st = 1 Its Kool Danny 2nd = 2 Tiger Fly 3rd = 6 My History |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 6 - 12 Gibraltarian | ||
Sun Nov 20 2011 16:16 | 1st = 12 Gibraltarian 2nd = 6 Streets Apart 3rd = 1 Perlaact |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 2 Katie Merry | ||
Sun Nov 20 2011 16:14 | 1st = 2 Katie Merry 2nd = 7 Typhoon Toby 3rd = 8 Hackel Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 8 - 7 Domesky | ||
Sun Nov 20 2011 16:12 | 1st = 7 Domesky 2nd = 1 Rothera 3rd = 13 Sean Baile Mor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 3 Free Dream | ||
Sun Nov 20 2011 16:10 | 1st = 3 Free Dream 2nd = 2 Northern Trouble 3rd = 8 Wheres Demonica |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 6 - 5 Final Command | ||
Sun Nov 20 2011 16:08 | 1st = 5 Final Command 2nd = 4 Owdatay 3rd = 1 Knoxville |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 6 Thrilling April | ||
Sun Nov 20 2011 16:06 | 1st = 6 Thrilling April 2nd = 8 Imagination 3rd = 5 Hot Pootie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 5 - 5 Red Hot Rock | ||
Sun Nov 20 2011 16:04 | 1st = 5 Red Hot Rock 2nd = 7 Crockofshot 3rd = 4 Freudian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 8 Josephine Wiz | ||
Sun Nov 20 2011 15:57 | 1st = 8 Josephine Wiz 2nd = 2 Walkaway Again 3rd = 4 Event Horizon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 6 - 4 Maywyn On Tuesday | ||
Sun Nov 20 2011 15:56 | 1st = 4 Maywyn On Tuesday 2nd = 2 Catwen Boy 3rd = 1 Mainbrace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 2 El Brooklyn | ||
Sun Nov 20 2011 15:54 | 1st = 2 El Brooklyn 2nd = 7 Phildavian 3rd = 8 Elmira Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 5 - 7 Renegade Arrow | ||
Sun Nov 20 2011 15:52 | 1st = 7 Renegade Arrow 2nd = 6 Racers Dream 3rd = 1 Murdochs Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 1 Satch | ||
Sun Nov 20 2011 15:48 | 1st = 1 Satch 2nd = 7 Mr Tracey 3rd = 2 Umanugget |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 5 Gotta Chance | ||
Sun Nov 20 2011 15:47 | 1st = 5 Gotta Chance 2nd = 6 Northern Gunna 3rd = 2 Red Scar Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 1 - 9 Hey Blondie | ||
Sun Nov 20 2011 15:44 | 1st = 9 Hey Blondie 2nd = 6 Indamani 3rd = 12 Royal Rhapsody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 8 Gemz | ||
Sun Nov 20 2011 15:42 | 1st = 8 Gemz 2nd = 5 Punk Dino 3rd = 7 Motherlee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 5 - 1 Floral Insight | ||
Sun Nov 20 2011 15:40 | 1st = 1 Floral Insight 2nd = 6 Cautious Time 3rd = 4 Golden Jess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 4 Going Home | ||
Sun Nov 20 2011 15:37 | 1st = 4 Going Home 2nd = 1 Paramount Diva 3rd = 3 Wye Rule |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 7 - 11 King Cobweb | ||
Sun Nov 20 2011 15:35 | 1st = 11 King Cobweb 2nd = 12 Lord Of Brazil 3rd = 6 Token Of Honour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 3 Terrify | ||
Sun Nov 20 2011 15:32 | 1st = 3 Terrify 2nd = 7 Ucme Typhoon 3rd = 2 Daintree Lover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 5 - 1 Ciro Prince | ||
Sun Nov 20 2011 15:30 | 1st = 1 Ciro Prince 2nd = 6 Testate 3rd = 5 Bold Line |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 7 Hardaway Master | ||
Sun Nov 20 2011 15:27 | 1st = 7 Hardaway Master 2nd = 6 Timely Omen 3rd = 2 Seismic White |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 4 - 4 Sheazali | ||
Sun Nov 20 2011 15:25 | 1st = 4 Sheazali 2nd = 1 Derippa 3rd = 6 Scar Tissue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 8 Ruby Tron | ||
Sun Nov 20 2011 15:22 | 1st = 8 Ruby Tron 2nd = 7 Art Attack 3rd = 1 Triplem Hand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 5 - 4 Huon Knight | ||
Sun Nov 20 2011 15:20 | 1st = 4 Huon Knight 2nd = 8 Mannerbu 3rd = 5 Westering Home |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 8 Markev Boy | ||
Sun Nov 20 2011 15:19 | 1st = 8 Markev Boy 2nd = 7 Spin A Yarn 3rd = 4 Ten Doeschate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 4 - 2 Compound | ||
Sun Nov 20 2011 15:15 | 1st = 2 Compound 2nd = 4 God Help Us 3rd = 10 Navinsky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 9 - 7 Geds Courage | ||
Sun Nov 20 2011 15:13 | 1st = 7 Geds Courage 2nd = 2 Frizzante 3rd = 3 Nikita Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 3 Arctic Master | ||
Sun Nov 20 2011 15:10 | 1st = 3 Arctic Master 2nd = 2 Nobodys Prince 3rd = 4 Tallow Wood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 6 Fuma | ||
Sun Nov 20 2011 15:10 | 1st = 6 Fuma 2nd = 3 Main Street 3rd = 10 General Explorer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 4 Alabaster | ||
Sun Nov 20 2011 15:05 | 1st = 4 Alabaster 2nd = 5 Exciting Dream 3rd = 3 Agent Victor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 4 - 3 Brick | ||
Sun Nov 20 2011 15:05 | 1st = 3 Brick 2nd = 2 Nonino 3rd = 6 Lowenbrau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 2 Manx Missile | ||
Sun Nov 20 2011 15:03 | 1st = 2 Manx Missile 2nd = 7 Able Power 3rd = 3 Dermie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 6 - 10 History No Hurdle | ||
Sun Nov 20 2011 15:00 | 1st = 10 History No Hurdle 2nd = 8 Derisive 3rd = 11 Saddle The Stars |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 3 Glenville Jock | ||
Sun Nov 20 2011 15:00 | 1st = 3 Glenville Jock 2nd = 7 All Inna Tizz 3rd = 2 Moorak Jane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 9 - 8 Lochlea | ||
Sun Nov 20 2011 14:55 | 1st = 8 Lochlea 2nd = 9 Willie Mak 3rd = 6 Windermeres Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 4 - 7 Scrublands | ||
Sun Nov 20 2011 14:55 | 1st = 7 Scrublands 2nd = 10 Assertive Spirit 3rd = 1 Belikeme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 1 Hansli Bale | ||
Sun Nov 20 2011 14:52 | 1st = 1 Hansli Bale 2nd = 2 Dashing Red 3rd = 8 Bathilda Bagshot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 3 - 5 Conciliatory | ||
Sun Nov 20 2011 14:50 | 1st = 5 Conciliatory 2nd = 10 Unforgotten Dream 3rd = 2 Gypsy Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 8 - 3 Diedres Flash | ||
Sun Nov 20 2011 14:46 | 1st = 3 Diedres Flash 2nd = 11 Proud Quilt 3rd = 5 Golden Bomber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 4 - 1 Musique Player | ||
Sun Nov 20 2011 14:45 | 1st = 1 Musique Player 2nd = 3 Showing The Faith 3rd = 4 Status Seeker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 8 Krakouer Magic | ||
Sun Nov 20 2011 14:43 | 1st = 8 Krakouer Magic 2nd = 7 Early Return 3rd = 4 Bobby Be Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 3 - 5 Keep A Lid On It | ||
Sun Nov 20 2011 14:40 | 1st = 5 Keep A Lid On It 2nd = 6 Comeuppance 3rd = 1 Coongoola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 5 Stabile Eyes | ||
Sun Nov 20 2011 14:38 | 1st = 5 Stabile Eyes 2nd = 8 Bon Vogue 3rd = 6 Moon Warrower |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 3 Im Brontes | ||
Sun Nov 20 2011 14:35 | 1st = 3 Im Brontes 2nd = 2 Radical Rodney 3rd = 6 Cuga Magpie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 5 Two Times a Lady | ||
Sun Nov 20 2011 14:35 | 1st = 5 Two Times a Lady 2nd = 1 Shadowofexcellence 3rd = 4 Tickled |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 9 - 12 Dehere And There | ||
Sun Nov 20 2011 14:30 | 1st = 12 Dehere And There 2nd = 13 Connie Be Good 3rd = 11 Nine Pin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 3 - 7 Onemore Eightmore | ||
Sun Nov 20 2011 14:30 | 1st = 7 Onemore Eightmore 2nd = 5 Jest Mamboo 3rd = 9 The Other Dragon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 1 Hanasu | ||
Sun Nov 20 2011 14:27 | 1st = 1 Hanasu 2nd = 4 Such A Gutz 3rd = 3 Sonic Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 5 - 8 Spirit Song | ||
Sun Nov 20 2011 14:25 | 1st = 8 Spirit Song 2nd = 11 Taxee 3rd = 13 Atlantis Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 3 - 6 Nelcitus | ||
Sun Nov 20 2011 14:20 | 1st = 6 Nelcitus 2nd = 3 Gods Way 3rd = 1 Bags Of Wheat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 8 - 13 Hokuri Handrail | ||
Sun Nov 20 2011 14:20 | 1st = 13 Hokuri Handrail 2nd = 2 Madam President 3rd = 1 Shinko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 6 Fiery Belle | ||
Sun Nov 20 2011 14:18 | 1st = 6 Fiery Belle 2nd = 4 Linden Magpie 3rd = 1 Major Nuisance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 2 - 11 Flying Change | ||
Sun Nov 20 2011 14:15 | 1st = 11 Flying Change 2nd = 5 Lord Burghersh 3rd = 9 Boralis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 1 Benara Alison | ||
Sun Nov 20 2011 14:15 | 1st = 1 Benara Alison 2nd = 8 Ken Bottler 3rd = 4 Token Ali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 7 - 12 Twilight Rascal | ||
Sun Nov 20 2011 14:11 | 1st = 12 Twilight Rascal 2nd = 13 Code Red 3rd = 4 The Black Lord |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 3 - 4 Largs Lass | ||
Sun Nov 20 2011 14:10 | 1st = 4 Largs Lass 2nd = 9 Una Dawn 3rd = 3 Gee Gees Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 6 Bonnie Doogan | ||
Sun Nov 20 2011 14:08 | 1st = 6 Bonnie Doogan 2nd = 5 Wheres Vixen 3rd = 8 Flopsy Dixon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 2 - 8 First Print | ||
Sun Nov 20 2011 14:05 | 1st = 8 First Print 2nd = 12 Shes Got Grunt 3rd = 6 Elakasam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 8 Cheverton | ||
Sun Nov 20 2011 14:03 | 1st = 8 Cheverton 2nd = 4 Rhoda Holmes 3rd = 1 Bad State |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 7 Lava Corona | ||
Sun Nov 20 2011 14:00 | 1st = 7 Lava Corona 2nd = 9 Mollys Way 3rd = 3 Myelliot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 2 Public Property | ||
Sun Nov 20 2011 13:59 | 1st = 2 Public Property 2nd = 8 Optimistic Star 3rd = 1 Chaluda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 2 - 5 Rangers Boy | ||
Sun Nov 20 2011 13:55 | 1st = 5 Rangers Boy 2nd = 2 Cypress Ponds 3rd = 1 Odellini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 8 - 10 Our Famous Eve | ||
Sun Nov 20 2011 13:55 | 1st = 10 Our Famous Eve 2nd = 1 Fiscal Wings 3rd = 9 Centre Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 5 Sky Watcher | ||
Sun Nov 20 2011 13:52 | 1st = 5 Sky Watcher 2nd = 8 Wicked Trick 3rd = 6 Wicked Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 4 - 9 Secret Stealth | ||
Sun Nov 20 2011 13:50 | 1st = 9 Secret Stealth 2nd = 3 Irish Golfer 3rd = 11 Dashing Stars |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 2 - 1 Aussie Blue | ||
Sun Nov 20 2011 13:45 | 1st = 1 Aussie Blue 2nd = 6 Major De 3rd = 5 King Roseland |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 7 - 4 Arancia | ||
Sun Nov 20 2011 13:45 | 1st = 4 Arancia 2nd = 5 Phantom Grin 3rd = 1 Lite Jagermeister |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 2 Lordly | ||
Sun Nov 20 2011 13:42 | 1st = 2 Lordly 2nd = 3 Hartman 3rd = 4 Rhythm Inside |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 1 - 10 Lisska | ||
Sun Nov 20 2011 13:40 | 1st = 10 Lisska 2nd = 4 Brasileiro Macho 3rd = 8 Fiducia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 6 - 10 Me Old Mate | ||
Sun Nov 20 2011 13:36 | 1st = 10 Me Old Mate 2nd = 13 The Next Step 3rd = 9 Town Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 2 - 4 Rome Burns | ||
Sun Nov 20 2011 13:35 | 1st = 4 Rome Burns 2nd = 2 Feyfeys Uncle Max 3rd = 1 Atlanta King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 5 Cape Evil | ||
Sun Nov 20 2011 13:33 | 1st = 5 Cape Evil 2nd = 8 Cosmic Gambler 3rd = 7 Big Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 1 - 2 Belseye | ||
Sun Nov 20 2011 13:30 | 1st = 2 Belseye 2nd = 3 Blaze It Up 3rd = 5 Eight Is Enough |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 8 Thrilling Deal | ||
Sun Nov 20 2011 13:28 | 1st = 8 Thrilling Deal 2nd = 9 Naughty Courty 3rd = 7 Hair She Is |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 3 Show A Noee | ||
Sun Nov 20 2011 13:25 | 1st = 3 Show A Noee 2nd = 12 Youre Mine 3rd = 2 Read All About Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 7 - 1 Ghostinthemachine | ||
Sun Nov 20 2011 13:21 | 1st = 1 Ghostinthemachine 2nd = 3 Feel One 3rd = 5 Bruno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 1 - 1 Regal Attitude | ||
Sun Nov 20 2011 13:20 | 1st = 1 Regal Attitude 2nd = 2 Biggs 3rd = 3 Nikody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 3 - 8 Affetto | ||
Sun Nov 20 2011 13:15 | 1st = 8 Affetto 2nd = 3 Crystal Icon 3rd = 5 Greek Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 1 - 1 Jestquill | ||
Sun Nov 20 2011 13:10 | 1st = 1 Jestquill 2nd = 3 Real Fantasy 3rd = 5 Our Cover Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 6 - 12 Larix | ||
Sun Nov 20 2011 13:10 | 1st = 12 Larix 2nd = 3 Monnay 3rd = 2 Carnley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 1 - 11 Faithncourage | ||
Sun Nov 20 2011 13:00 | 1st = 11 Faithncourage 2nd = 4 Galibier 3rd = 14 Morell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 5 - 4 Oursue | ||
Sun Nov 20 2011 13:00 | 1st = 4 Oursue 2nd = 3 Double Line 3rd = 5 Unique Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 6 - 3 Pocket Diary | ||
Sun Nov 20 2011 12:51 | 1st = 3 Pocket Diary 2nd = 7 Shes Prestigious 3rd = 6 Irish Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 5 - 4 Regal River | ||
Sun Nov 20 2011 12:41 | 1st = 4 Regal River 2nd = 3 Diamante Maravu 3rd = 1 Mustang Jaccka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 2 - 7 Bia Diamond | ||
Sun Nov 20 2011 12:40 | 1st = 7 Bia Diamond 2nd = 10 Mango Mojito 3rd = 9 Madhurima |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 4 - 7 Voce | ||
Sun Nov 20 2011 12:31 | 1st = 7 Voce 2nd = 10 Emaline Franco 3rd = 1 Indian Arrow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 5 - 8 Open n Shut | ||
Sun Nov 20 2011 12:21 | 1st = 8 Open n Shut 2nd = 3 Bazinsky 3rd = 10 Lovetohaveit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 1 - 8 Greenedge | ||
Sun Nov 20 2011 12:10 | 1st = 8 Greenedge 2nd = 9 Madicas Pleasure 3rd = 1 Academy Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 4 - 11 Rakaudi | ||
Sun Nov 20 2011 12:09 | 1st = 11 Rakaudi 2nd = 12 Composite 3rd = 3 Sweet P |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 3 - 11 Mollie Mach | ||
Sun Nov 20 2011 11:59 | 1st = 11 Mollie Mach 2nd = 6 Radiant Lustre 3rd = 2 Sugar Rush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 4 - 6 Savvy Dancer | ||
Sun Nov 20 2011 11:50 | 1st = 6 Savvy Dancer 2nd = 2 Take Charge 3rd = 3 Partner In Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 3 - 4 Simply Genius | ||
Sun Nov 20 2011 11:38 | 1st = 4 Simply Genius 2nd = 13 Night Emberz 3rd = 1 Billy The Bus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 2 - 7 Franco Revel | ||
Sun Nov 20 2011 11:28 | 1st = 7 Franco Revel 2nd = 4 Here Comes Falcon 3rd = 8 Dudinkas Beau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 3 - 5 Brokash | ||
Sun Nov 20 2011 11:19 | 1st = 5 Brokash 2nd = 11 Petty Cury 3rd = 3 Sloshed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 2 - 11 Bettors Brigadier | ||
Sun Nov 20 2011 11:07 | 1st = 11 Bettors Brigadier 2nd = 5 Terrific 3rd = 9 Mossdale Logan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 1 - 9 Triumphant Monarch | ||
Sun Nov 20 2011 10:57 | 1st = 9 Triumphant Monarch 2nd = 10 Gold Invasion 3rd = 2 No Go Slow Briton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 2 - 7 Pellegrini | ||
Sun Nov 20 2011 10:48 | 1st = 7 Pellegrini 2nd = 3 Halogen 3rd = 10 Desi Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 1 - 12 Knapdale Girl | ||
Sun Nov 20 2011 10:36 | 1st = 12 Knapdale Girl 2nd = 5 Jags Invasion 3rd = 8 Perfect Duchess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Rapa Race 1 - 12 Oasis Rose | ||
Sun Nov 20 2011 10:17 | 1st = 12 Oasis Rose 2nd = 10 Dreamcoat 3rd = 14 Waterford |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 3 Llano | ||
Sun Nov 20 2011 1:22 | 1st = 3 Llano 2nd = 1 Stonehorse 3rd = 5 Arfa Nuffin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 1 Rousay | ||
Sun Nov 20 2011 1:07 | 1st = 1 Rousay 2nd = 6 Assassins Quest 3rd = 8 Jersey Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 1 How Goods That | ||
Sun Nov 20 2011 0:47 | 1st = 1 How Goods That 2nd = 7 Wynburn Delta 3rd = 2 Ambassador Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 2 Coringa Cory | ||
Sun Nov 20 2011 0:30 | 1st = 2 Coringa Cory 2nd = 10 Consuming Passions 3rd = 1 Christian Corner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 3 Barney Stinson | ||
Sun Nov 20 2011 0:27 | 1st = 3 Barney Stinson 2nd = 5 Mullum Magic 3rd = 4 Elite Jessica |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 7 Roxy Mac | ||
Sun Nov 20 2011 0:12 | 1st = 7 Roxy Mac 2nd = 4 Blow a Kiss 3rd = 3 Bollenhagen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 9 Tosti Boy | ||
Sun Nov 20 2011 0:05 | 1st = 9 Tosti Boy 2nd = 3 Johnny Diamond 3rd = 4 Chica Pia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 1 Foxys Unit | ||
Thu Oct 20 2011 23:50 | 1st = 1 Foxys Unit 2nd = 8 Blue Guess 3rd = 7 Queen Kay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 4 Smart Guess | ||
Thu Oct 20 2011 23:32 | 1st = 4 Smart Guess 2nd = 8 Wheres Katie 3rd = 7 Hear No Rhythm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 12 - 7 Storm Surge | ||
Thu Oct 20 2011 23:28 | 1st = 7 Storm Surge 2nd = 2 Made To Fly 3rd = 8 Co Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 3 Jay Jays Flame | ||
Thu Oct 20 2011 23:15 | 1st = 3 Jay Jays Flame 2nd = 4 Rap About 3rd = 2 Goin Trippin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 7 Diamond Sparkles | ||
Thu Oct 20 2011 23:12 | 1st = 7 Diamond Sparkles 2nd = 8 Honey Brass 3rd = 2 Leadfoot Katie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 2 Cruiser Mac | ||
Thu Oct 20 2011 22:57 | 1st = 2 Cruiser Mac 2nd = 8 Lochinvar Aramis 3rd = 3 Choda Tequila |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 1 Soho Max | ||
Thu Oct 20 2011 22:54 | 1st = 1 Soho Max 2nd = 7 Alota Courage 3rd = 8 Smart Assignment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 3 Papanui | ||
Thu Oct 20 2011 22:50 | 1st = 3 Papanui 2nd = 4 Floodwater 3rd = 7 Classic Typhoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 8 There We Go | ||
Thu Oct 20 2011 22:46 | 1st = 8 There We Go 2nd = 5 Bandanna Lad 3rd = 2 Sikem Tex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 5 Glaetzer | ||
Thu Oct 20 2011 22:42 | 1st = 5 Glaetzer 2nd = 3 Giveaway Griffo 3rd = 2 Vilgax |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 8 Hella Good | ||
Thu Oct 20 2011 22:38 | 1st = 8 Hella Good 2nd = 6 Elite Chi Chi 3rd = 3 Tyers Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 8 Sofala | ||
Thu Oct 20 2011 22:37 | 1st = 8 Sofala 2nd = 2 Dales Force 3rd = 1 Mobile Bullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 4 Metz Magic | ||
Thu Oct 20 2011 22:34 | 1st = 4 Metz Magic 2nd = 1 Too Foolish 3rd = 2 Cousin Alfie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 3 Megastar Spargo | ||
Thu Oct 20 2011 22:30 | 1st = 3 Megastar Spargo 2nd = 7 Pure Tiger 3rd = 1 Spendles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 2 My Boy Pedro | ||
Thu Oct 20 2011 22:26 | 1st = 2 My Boy Pedro 2nd = 1 Allen Monaro 3rd = 8 Henry Mallet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 1 Master Hero | ||
Thu Oct 20 2011 22:22 | 1st = 1 Master Hero 2nd = 8 Bella Jeanine 3rd = 9 Conroys Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 1 Two Eye Cee | ||
Thu Oct 20 2011 22:21 | 1st = 1 Two Eye Cee 2nd = 8 Mojar Kid 3rd = 4 Rumba Rhythm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 4 Chief Bambury | ||
Thu Oct 20 2011 22:14 | 1st = 4 Chief Bambury 2nd = 2 Pure Stealth 3rd = 7 Khumbu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 1 Pure Adrenalin | ||
Thu Oct 20 2011 22:11 | 1st = 1 Pure Adrenalin 2nd = 2 Mini Pod 3rd = 5 Abby Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 2 Jonah Hex | ||
Thu Oct 20 2011 22:08 | 1st = 2 Jonah Hex 2nd = 6 Jimmy Be 3rd = 1 Blue Tongue Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 1 Roxy Mac | ||
Thu Oct 20 2011 22:06 | 1st = 1 Roxy Mac 2nd = 2 Moving Crusader 3rd = 4 Indigo Reltub |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 8 Dyna Hingis | ||
Thu Oct 20 2011 22:05 | 1st = 8 Dyna Hingis 2nd = 6 Full Embargo 3rd = 7 Shala Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 8 - 1 Born Wild | ||
Thu Oct 20 2011 22:00 | 1st = 1 Born Wild 2nd = 8 Little Bluejeans 3rd = 5 No Responsibility |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 1 Northern Bound | ||
Thu Oct 20 2011 21:58 | 1st = 1 Northern Bound 2nd = 7 Hes Hotz Stuff 3rd = 2 Aunty Edna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 6 Sleep Walk | ||
Thu Oct 20 2011 21:55 | 1st = 6 Sleep Walk 2nd = 3 King Mick 3rd = 2 Dons Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 1 Railroad Blackie | ||
Thu Oct 20 2011 21:52 | 1st = 1 Railroad Blackie 2nd = 3 Tallow Beach 3rd = 7 Fermium |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 6 Amaki Pacific | ||
Thu Oct 20 2011 21:51 | 1st = 6 Amaki Pacific 2nd = 1 Top Drive 3rd = 7 Sicilian Wave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 8 - 3 Little Gozzo | ||
Thu Oct 20 2011 21:47 | 1st = 3 Little Gozzo 2nd = 1 Runaway Mate 3rd = 4 Nothing Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 7 Harrison George | ||
Thu Oct 20 2011 21:44 | 1st = 7 Harrison George 2nd = 2 Paua To React 3rd = 1 Shanlyn Sparky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 5 Point Two Over | ||
Thu Oct 20 2011 21:41 | 1st = 5 Point Two Over 2nd = 7 Sargent Trigga 3rd = 4 Wheres Pancho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 8 Jaynie Allen | ||
Thu Oct 20 2011 21:38 | 1st = 8 Jaynie Allen 2nd = 7 By Stealth 3rd = 5 Rose Pattern |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 3 Bling It On | ||
Thu Oct 20 2011 21:35 | 1st = 3 Bling It On 2nd = 8 Bobby Boucheau 3rd = 7 Pillow Torque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 2 Mr Foley | ||
Thu Oct 20 2011 21:34 | 1st = 2 Mr Foley 2nd = 3 Outlaw Bob 3rd = 8 Live Wire Lakoda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 7 - 9 Travtiano | ||
Thu Oct 20 2011 21:30 | 1st = 9 Travtiano 2nd = 2 Frankie Maguire 3rd = 4 Shes Norma Jeane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 5 Jeans Work | ||
Thu Oct 20 2011 21:28 | 1st = 5 Jeans Work 2nd = 2 Russian Red 3rd = 1 National Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 5 Innisfree Miss | ||
Thu Oct 20 2011 21:25 | 1st = 5 Innisfree Miss 2nd = 8 Mojito 3rd = 7 Bit Regal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 3 Dancing Jay Lo | ||
Thu Oct 20 2011 21:22 | 1st = 3 Dancing Jay Lo 2nd = 6 Jessenia Bale 3rd = 7 Xena Benz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 7 - 1 Sticky Fingers | ||
Thu Oct 20 2011 21:17 | 1st = 1 Sticky Fingers 2nd = 7 Baltic 3rd = 5 Gee Thats Courage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 6 Red Ruler | ||
Thu Oct 20 2011 21:14 | 1st = 6 Red Ruler 2nd = 4 American Thunder 3rd = 7 Ritza Retreat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 8 Come On Luann | ||
Thu Oct 20 2011 21:11 | 1st = 8 Come On Luann 2nd = 1 No Justice 3rd = 4 Dyna Bert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 3 Tango Tapper | ||
Thu Oct 20 2011 21:08 | 1st = 3 Tango Tapper 2nd = 2 Rose Octavia 3rd = 4 Techno Heaton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 6 Doc Berkshire | ||
Thu Oct 20 2011 21:05 | 1st = 6 Doc Berkshire 2nd = 3 Gold Challenge 3rd = 8 Magwitch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 6 - 9 Mistamuckalee | ||
Thu Oct 20 2011 21:00 | 1st = 9 Mistamuckalee 2nd = 5 Manny Tiavon 3rd = 2 Frisky Risky Rita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 5 Another Innings | ||
Thu Oct 20 2011 20:58 | 1st = 5 Another Innings 2nd = 6 Kalden Petroni 3rd = 3 Kid Rockdale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 1 Palandri | ||
Thu Oct 20 2011 20:55 | 1st = 1 Palandri 2nd = 2 Norris Back 3rd = 7 Speed To Succeed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 3 Fancy Dean | ||
Thu Oct 20 2011 20:52 | 1st = 3 Fancy Dean 2nd = 8 Heston Bale 3rd = 2 Numero Uno Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 9 Love To Race | ||
Thu Oct 20 2011 20:47 | 1st = 9 Love To Race 2nd = 10 Suzy Bromac 3rd = 2 Abbeydawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 4 Time Will Tell | ||
Thu Oct 20 2011 20:44 | 1st = 4 Time Will Tell 2nd = 1 Large Diamond 3rd = 3 Special Premier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 7 Hellyeah Stella | ||
Thu Oct 20 2011 20:41 | 1st = 7 Hellyeah Stella 2nd = 4 Citi Legend 3rd = 1 Ciennas Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 8 Red Lesta | ||
Thu Oct 20 2011 20:38 | 1st = 8 Red Lesta 2nd = 7 Gone Baby Gone 3rd = 1 Big Yella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 4 Florinda Belle | ||
Thu Oct 20 2011 20:35 | 1st = 4 Florinda Belle 2nd = 2 But Its Great 3rd = 1 Desperate Galaxy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 5 - 4 Red Blister | ||
Thu Oct 20 2011 20:30 | 1st = 4 Red Blister 2nd = 5 Mooney 3rd = 1 Gypsy Tingira |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 5 Zeros Hero | ||
Thu Oct 20 2011 20:28 | 1st = 5 Zeros Hero 2nd = 6 Allen Lawson 3rd = 7 Smoke Home |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 1 Felix Shiraz | ||
Thu Oct 20 2011 20:25 | 1st = 1 Felix Shiraz 2nd = 5 Hot Tiger 3rd = 7 Touch Pass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 5 Able Lad | ||
Thu Oct 20 2011 20:22 | 1st = 5 Able Lad 2nd = 3 Katnook Spirit 3rd = 7 Winklee Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 10 Hiking | ||
Thu Oct 20 2011 20:18 | 1st = 10 Hiking 2nd = 5 Weasel 3rd = 6 Modern Whitby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 8 - 12 Precious Snippets | ||
Thu Oct 20 2011 20:15 | 1st = 12 Precious Snippets 2nd = 13 Caldo 3rd = 1 Felined |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 7 Stove Rocks | ||
Thu Oct 20 2011 20:13 | 1st = 7 Stove Rocks 2nd = 1 Senni Josh 3rd = 2 Sheer Magnetic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 1 Lovers Quarrel | ||
Thu Oct 20 2011 20:10 | 1st = 1 Lovers Quarrel 2nd = 2 Ritza Night 3rd = 4 Ruthless Griffo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 9 - 2 Navy Seal | ||
Thu Oct 20 2011 20:10 | 1st = 2 Navy Seal 2nd = 7 Stepin Fetchit 3rd = 5 Bettors Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 5 Rewind | ||
Thu Oct 20 2011 20:07 | 1st = 5 Rewind 2nd = 3 David Bale 3rd = 8 Strong Intention |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 7 Fashion Flyer | ||
Thu Oct 20 2011 20:04 | 1st = 7 Fashion Flyer 2nd = 8 Our Don 3rd = 1 Eyes Beautiful |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 4 - 8 Steaming | ||
Thu Oct 20 2011 20:00 | 1st = 8 Steaming 2nd = 7 Justabitoffun 3rd = 1 Grand Moteur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 5 Dins Echo | ||
Thu Oct 20 2011 19:58 | 1st = 5 Dins Echo 2nd = 3 Sofia Elise 3rd = 1 Shafah Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 2 Surfin Gear | ||
Thu Oct 20 2011 19:55 | 1st = 2 Surfin Gear 2nd = 4 Crystal Peak 3rd = 3 Special Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 1 Murrumboola | ||
Thu Oct 20 2011 19:52 | 1st = 1 Murrumboola 2nd = 3 Rocket To Excel 3rd = 2 Super Surf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 4 Platinum Art | ||
Thu Oct 20 2011 19:48 | 1st = 4 Platinum Art 2nd = 8 Happyever Laughter 3rd = 10 Major Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 2 Ed Pacino | ||
Thu Oct 20 2011 19:46 | 1st = 2 Ed Pacino 2nd = 8 Gable Lid 3rd = 4 Bala Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 2 Bizarre Barbie | ||
Thu Oct 20 2011 19:43 | 1st = 2 Bizarre Barbie 2nd = 7 Mortein 3rd = 4 Sneaky Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 3 Irinka Julia | ||
Thu Oct 20 2011 19:40 | 1st = 3 Irinka Julia 2nd = 6 Ace King 3rd = 7 Braddon Bullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 8 - 6 Doli | ||
Thu Oct 20 2011 19:40 | 1st = 6 Doli 2nd = 1 Margaritaville 3rd = 8 Rondo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 7 - 8 Exclusive Glow | ||
Thu Oct 20 2011 19:37 | 1st = 8 Exclusive Glow 2nd = 6 Amberstroem 3rd = 3 Dantes Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 6 Moroccan Lad | ||
Thu Oct 20 2011 19:34 | 1st = 6 Moroccan Lad 2nd = 8 Persuading 3rd = 3 Crafty Lucy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 3 - 1 Cold Sister | ||
Thu Oct 20 2011 19:30 | 1st = 1 Cold Sister 2nd = 3 Titillate 3rd = 7 Alabama Skeeta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 6 Oh Bailes | ||
Thu Oct 20 2011 19:27 | 1st = 6 Oh Bailes 2nd = 1 Marvelles Glory 3rd = 8 Disrespect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 1 Kialdu Anna | ||
Thu Oct 20 2011 19:24 | 1st = 1 Kialdu Anna 2nd = 7 Lasting Effect 3rd = 6 Robert Andrew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 2 Darlin Bale | ||
Thu Oct 20 2011 19:20 | 1st = 2 Darlin Bale 2nd = 1 Gidgee Estate 3rd = 7 Houdini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 6 Shez El De Rosa | ||
Thu Oct 20 2011 19:15 | 1st = 6 Shez El De Rosa 2nd = 9 Trump Trouble 3rd = 7 Present For Pa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 2 Starpic | ||
Thu Oct 20 2011 19:12 | 1st = 2 Starpic 2nd = 6 Dyna Shayla 3rd = 8 Marloos Revenge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 7 - 4 Forte Chapel | ||
Thu Oct 20 2011 19:10 | 1st = 4 Forte Chapel 2nd = 8 The Magic 3rd = 1 Cuedee Algranco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 6 Mister Laquinta | ||
Thu Oct 20 2011 19:08 | 1st = 6 Mister Laquinta 2nd = 7 Matador Lad 3rd = 3 Cruise Over |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 6 Wadelock Galo | ||
Thu Oct 20 2011 19:05 | 1st = 6 Wadelock Galo 2nd = 4 Katie Merry 3rd = 3 Jennifer Ellen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 2 - 7 Soho Monaco | ||
Thu Oct 20 2011 19:00 | 1st = 7 Soho Monaco 2nd = 6 Rowdys Knight 3rd = 1 Blissfull Elmo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 6 - 4 Testa Altezza | ||
Thu Oct 20 2011 18:57 | 1st = 4 Testa Altezza 2nd = 1 Mayan Sky 3rd = 5 Sky Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 1 Im All Smiles | ||
Thu Oct 20 2011 18:50 | 1st = 1 Im All Smiles 2nd = 6 High Five Mozza 3rd = 5 Two Olives Only |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 8 Imagining | ||
Thu Oct 20 2011 18:47 | 1st = 8 Imagining 2nd = 7 Right Amount 3rd = 5 Mrs Slocombe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 8 Cruisy Supreme | ||
Thu Oct 20 2011 18:42 | 1st = 8 Cruisy Supreme 2nd = 7 Regal Thunder 3rd = 1 Annmala Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 6 - 7 Charge Forward | ||
Thu Oct 20 2011 18:42 | 1st = 7 Charge Forward 2nd = 6 Speedstar 3rd = 5 Greg Brydon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 1 - 8 Elite Shiraz | ||
Thu Oct 20 2011 18:35 | 1st = 8 Elite Shiraz 2nd = 6 Black And Yellow 3rd = 10 Ruby My Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 3 Stress Date | ||
Thu Oct 20 2011 18:31 | 1st = 3 Stress Date 2nd = 5 Lika Lezah 3rd = 1 Bad Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 10 Courage On Fire | ||
Thu Oct 20 2011 18:25 | 1st = 10 Courage On Fire 2nd = 3 Hunky Dory 3rd = 1 Toronado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 11 - 4 Benny Rox | ||
Thu Oct 20 2011 18:25 | 1st = 4 Benny Rox 2nd = 2 Dyna Joe 3rd = 6 Thrilling Rust |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 5 - 1 Friarday | ||
Thu Oct 20 2011 18:20 | 1st = 1 Friarday 2nd = 14 Stacked Deck 3rd = 4 Fight For Honor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 1 Marmion | ||
Thu Oct 20 2011 18:17 | 1st = 1 Marmion 2nd = 5 Oh Watta Nite 3rd = 7 Walter Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 7 Smart Sam | ||
Thu Oct 20 2011 18:13 | 1st = 7 Smart Sam 2nd = 2 Barneys Lee 3rd = 6 Diddy Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 5 - 4 Murphy Maguire | ||
Thu Oct 20 2011 18:11 | 1st = 4 Murphy Maguire 2nd = 6 Anvils Delight 3rd = 1 All My Dreamz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gold Coast Race 8 - 7 Mason | ||
Thu Oct 20 2011 18:07 | 1st = 7 Mason 2nd = 9 Franco Emerger 3rd = 10 Cougars Blue Jean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 6 Autoamerican | ||
Thu Oct 20 2011 18:02 | 1st = 6 Autoamerican 2nd = 7 Allen Bullman 3rd = 8 Proven Mayhem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 12 - 7 Midnight Capers | ||
Thu Oct 20 2011 17:58 | 1st = 7 Midnight Capers 2nd = 5 Chasing Glory 3rd = 4 Mustang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 10 - 2 Matanuska | ||
Thu Oct 20 2011 17:57 | 1st = 2 Matanuska 2nd = 8 Thrilling Grin 3rd = 3 Fancy Milly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 7 - 4 Shezahighlander | ||
Thu Oct 20 2011 17:56 | 1st = 4 Shezahighlander 2nd = 7 Bad Trouble 3rd = 1 Place Of Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 7 - 1 Feuer Drache | ||
Thu Oct 20 2011 17:52 | 1st = 1 Feuer Drache 2nd = 2 Parilla 3rd = 9 Break Of Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 3 Mcelle | ||
Thu Oct 20 2011 17:49 | 1st = 3 Mcelle 2nd = 1 Rods Red Rocket 3rd = 5 Howes Brado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 4 - 11 Russian Forward | ||
Thu Oct 20 2011 17:45 | 1st = 11 Russian Forward 2nd = 2 President Elect 3rd = 1 Emaho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 4 - 1 Guelph | ||
Thu Oct 20 2011 17:42 | 1st = 1 Guelph 2nd = 2 Mrs Devine 3rd = 7 Clancys Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 5 Prince Holyfield | ||
Thu Oct 20 2011 17:41 | 1st = 5 Prince Holyfield 2nd = 6 Wongawilli Bruno 3rd = 1 Nino Fields |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 11 - 4 Herb Zarr | ||
Thu Oct 20 2011 17:39 | 1st = 4 Herb Zarr 2nd = 2 Elusive Omen 3rd = 3 Missy Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 8 - 9 Bound To Blush | ||
Thu Oct 20 2011 17:37 | 1st = 9 Bound To Blush 2nd = 7 Chi Chi 3rd = 2 Rock Formation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gold Coast Race 7 - 4 Signowar | ||
Thu Oct 20 2011 17:32 | 1st = 4 Signowar 2nd = 1 Heez An Ace 3rd = 2 Gemma Khan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 1 Unfinished | ||
Thu Oct 20 2011 17:29 | 1st = 1 Unfinished 2nd = 5 Diddy Strike 3rd = 4 High Voltage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 8 - 16 Nippy Philly | ||
Thu Oct 20 2011 17:25 | 1st = 16 Nippy Philly 2nd = 7 El Rayo 3rd = 11 Lady Fortrus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 9 - 7 Ascending Force | ||
Thu Oct 20 2011 17:23 | 1st = 7 Ascending Force 2nd = 8 Karma Rhode 3rd = 6 Whats She Payne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 1 Kirabilli Kruise | ||
Thu Oct 20 2011 17:21 | 1st = 1 Kirabilli Kruise 2nd = 7 Shes Bossy 3rd = 4 Smashville |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 10 - 6 Speedie Fella | ||
Thu Oct 20 2011 17:20 | 1st = 6 Speedie Fella 2nd = 2 Oby Roxon 3rd = 9 Bidi Roxon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 6 - 2 Art Scene | ||
Thu Oct 20 2011 17:16 | 1st = 2 Art Scene 2nd = 6 Artiliem 3rd = 7 Going Halves |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 6 - 2 Ottos Delight | ||
Thu Oct 20 2011 17:12 | 1st = 2 Ottos Delight 2nd = 8 Martiros 3rd = 4 Black Morgan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 3 - 3 End Of The Matter | ||
Thu Oct 20 2011 17:10 | 1st = 3 End Of The Matter 2nd = 4 Captain Hornblower 3rd = 1 Hesa Falcon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 8 Superior Dream | ||
Thu Oct 20 2011 17:09 | 1st = 8 Superior Dream 2nd = 5 Sir Honeybadger 3rd = 3 Barelen Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 3 - 9 True Gold | ||
Thu Oct 20 2011 17:05 | 1st = 9 True Gold 2nd = 11 Hidden Dreams 3rd = 2 First Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 3 Dyna Beat | ||
Thu Oct 20 2011 17:01 | 1st = 3 Dyna Beat 2nd = 1 Spences Boy 3rd = 7 Kid Richard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 9 - 8 Lucy Roxon | ||
Thu Oct 20 2011 17:00 | 1st = 8 Lucy Roxon 2nd = 4 Jessica Meggs 3rd = 1 Mister Riddle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 7 - 3 Foreign News | ||
Thu Oct 20 2011 16:57 | 1st = 3 Foreign News 2nd = 2 Misshiraz 3rd = 9 True Jeune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 8 - 2 Winsome Flash | ||
Thu Oct 20 2011 16:55 | 1st = 2 Winsome Flash 2nd = 5 Lochinvar Laredo 3rd = 7 Thrilling Sneak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gold Coast Race 6 - 1 Accountability | ||
Thu Oct 20 2011 16:52 | 1st = 1 Accountability 2nd = 2 Rusty Sailor 3rd = 3 Black Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 7 Ultimate Dust Up | ||
Thu Oct 20 2011 16:49 | 1st = 7 Ultimate Dust Up 2nd = 6 Write The Future 3rd = 1 Cold Shoulder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 7 - 12 Loves Long Journey | ||
Thu Oct 20 2011 16:45 | 1st = 12 Loves Long Journey 2nd = 11 Way In The Black 3rd = 7 Lunar Blonde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 6 Nancy Jay | ||
Thu Oct 20 2011 16:41 | 1st = 6 Nancy Jay 2nd = 9 Wadelock Gal 3rd = 7 Darcy Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 2 - 2 Cyclone Dream | ||
Thu Oct 20 2011 16:40 | 1st = 2 Cyclone Dream 2nd = 10 Aquataine 3rd = 4 Motu Claudia Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 8 - 1 Charlie Tango | ||
Thu Oct 20 2011 16:37 | 1st = 1 Charlie Tango 2nd = 2 Cee Tee Pee 3rd = 8 Total Success |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 5 - 7 Rileys Road | ||
Thu Oct 20 2011 16:36 | 1st = 7 Rileys Road 2nd = 6 King Kokoda 3rd = 3 Devious Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 5 - 9 Zenacity | ||
Thu Oct 20 2011 16:32 | 1st = 9 Zenacity 2nd = 2 Blind Justice 3rd = 1 Canny Swim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 4 Hot November | ||
Thu Oct 20 2011 16:31 | 1st = 4 Hot November 2nd = 2 Seismic Claire 3rd = 7 Cant Fight Fate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 3 Dont Knocker | ||
Thu Oct 20 2011 16:29 | 1st = 3 Dont Knocker 2nd = 2 Gold Stakes 3rd = 1 King Exit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 7 - 5 Swift Swinger | ||
Thu Oct 20 2011 16:25 | 1st = 5 Swift Swinger 2nd = 6 Punk Portsea 3rd = 7 Deadly Sniper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 2 - 3 Backhouse Street | ||
Thu Oct 20 2011 16:25 | 1st = 3 Backhouse Street 2nd = 2 Heldorado 3rd = 7 Distinctive Dane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 7 Fotoula Bale | ||
Thu Oct 20 2011 16:21 | 1st = 7 Fotoula Bale 2nd = 4 Orange Jack 3rd = 5 Metamorphis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 7 - 6 Elite Guru | ||
Thu Oct 20 2011 16:20 | 1st = 6 Elite Guru 2nd = 7 Playing Fair 3rd = 1 Crystal Cargo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 6 - 9 Crafty Trader | ||
Thu Oct 20 2011 16:17 | 1st = 9 Crafty Trader 2nd = 4 Dostana 3rd = 5 Belrose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gold Coast Race 5 - 8 Seductiveness | ||
Thu Oct 20 2011 16:12 | 1st = 8 Seductiveness 2nd = 5 Black Cruiser 3rd = 7 Flying Casino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 1 - 4 Bronze Seeker | ||
Thu Oct 20 2011 16:10 | 1st = 4 Bronze Seeker 2nd = 3 Deacon Brodie 3rd = 2 Allmouth N Trousers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 6 Banjos Impact | ||
Thu Oct 20 2011 16:09 | 1st = 6 Banjos Impact 2nd = 4 Prince Knocka 3rd = 3 Lochinvar Curl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 8 El Lobo | ||
Thu Oct 20 2011 16:07 | 1st = 8 El Lobo 2nd = 6 Tsunami Joe 3rd = 7 Creative Passion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 6 - 6 Lady La Bend | ||
Thu Oct 20 2011 16:05 | 1st = 6 Lady La Bend 2nd = 1 Maquina 3rd = 8 Ravenous Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 5 Bandito | ||
Thu Oct 20 2011 16:01 | 1st = 5 Bandito 2nd = 2 Forrester 3rd = 1 Stylish Guess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 6 - 9 Blackrain Titan | ||
Thu Oct 20 2011 16:00 | 1st = 9 Blackrain Titan 2nd = 3 Warrens Gift 3rd = 5 Little Pretender |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 4 - 5 Charlie Mills | ||
Thu Oct 20 2011 15:56 | 1st = 5 Charlie Mills 2nd = 1 Valdiron 3rd = 4 Pearl Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 4 - 4 Lucky Us | ||
Thu Oct 20 2011 15:52 | 1st = 4 Lucky Us 2nd = 9 Anjuree 3rd = 8 Zionic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 6 - 3 Cawbourne Stars | ||
Thu Oct 20 2011 15:50 | 1st = 3 Cawbourne Stars 2nd = 5 Roadmans Shack 3rd = 2 Realon Rhapsody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 6 Drinkin Silver | ||
Thu Oct 20 2011 15:49 | 1st = 6 Drinkin Silver 2nd = 4 Blackout Shelby 3rd = 8 Oh Ryan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 3 Biggy Rat | ||
Thu Oct 20 2011 15:47 | 1st = 3 Biggy Rat 2nd = 7 Lucy Dream 3rd = 5 Golden Blossom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 1 - 5 Settle Strada | ||
Thu Oct 20 2011 15:45 | 1st = 5 Settle Strada 2nd = 1 Pure Adrenalin 3rd = 7 Pauls Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 4 Alana Miss | ||
Thu Oct 20 2011 15:42 | 1st = 4 Alana Miss 2nd = 2 Walking Street 3rd = 7 Farloe Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 5 - 8 Indulgent | ||
Thu Oct 20 2011 15:41 | 1st = 8 Indulgent 2nd = 7 Best Cargo 3rd = 1 Paddy Conway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 5 - 1 Praise Be | ||
Thu Oct 20 2011 15:38 | 1st = 1 Praise Be 2nd = 3 Carry On Singing 3rd = 4 Gee Eff Cee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 5 - 6 Hustler | ||
Thu Oct 20 2011 15:34 | 1st = 6 Hustler 2nd = 4 Lochinvar Valero 3rd = 2 Winsome Rite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gold Coast Race 4 - 3 Classiness | ||
Thu Oct 20 2011 15:32 | 1st = 3 Classiness 2nd = 1 Stephanies Best 3rd = 4 Undacoveroperative |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 2 Aston Blake | ||
Thu Oct 20 2011 15:30 | 1st = 2 Aston Blake 2nd = 3 Erica Black 3rd = 5 Razor Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 5 - 1 Shezaten | ||
Thu Oct 20 2011 15:25 | 1st = 1 Shezaten 2nd = 3 Skybee 3rd = 2 Shelta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 4 - 8 Floriana | ||
Thu Oct 20 2011 15:24 | 1st = 8 Floriana 2nd = 4 Frisky Gift 3rd = 2 Sweet Lucia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 3 - 4 Libbybear | ||
Thu Oct 20 2011 15:18 | 1st = 4 Libbybear 2nd = 7 Mad On Life 3rd = 3 Jasper Chaton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 4 - 3 Thanks Mercedes | ||
Thu Oct 20 2011 15:17 | 1st = 3 Thanks Mercedes 2nd = 6 Viburnum 3rd = 7 Frizzle Frazzle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 3 - 5 Seafight | ||
Thu Oct 20 2011 15:12 | 1st = 5 Seafight 2nd = 10 Ishi Classic 3rd = 9 Hussana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 6 Puppy Express | ||
Thu Oct 20 2011 15:10 | 1st = 6 Puppy Express 2nd = 3 Destination Zero 3rd = 1 Linden King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 3 - 6 All Tommie | ||
Thu Oct 20 2011 15:05 | 1st = 6 All Tommie 2nd = 8 Grovebrook Ruler 3rd = 7 Helens Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 4 - 6 Mosso Arioso | ||
Thu Oct 20 2011 15:00 | 1st = 6 Mosso Arioso 2nd = 10 Flying Aquila 3rd = 8 Lutine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 3 - 4 Fancy Toby | ||
Thu Oct 20 2011 14:58 | 1st = 4 Fancy Toby 2nd = 2 Run For Us 3rd = 5 Pampest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gold Coast Race 3 - 5 Judd | ||
Thu Oct 20 2011 14:54 | 1st = 5 Judd 2nd = 4 Rocky Melton 3rd = 6 Makora Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 5 Im Fooling | ||
Thu Oct 20 2011 14:53 | 1st = 5 Im Fooling 2nd = 6 Skip La Har 3rd = 8 Silent Pirate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 4 - 5 Maxmollieava | ||
Thu Oct 20 2011 14:48 | 1st = 5 Maxmollieava 2nd = 6 Space Diva 3rd = 13 When My Baby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 2 - 2 Whos Secret | ||
Thu Oct 20 2011 14:47 | 1st = 2 Whos Secret 2nd = 3 Nyad Supreme 3rd = 4 Pacman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 2 - 8 Sissies Beach Boy | ||
Thu Oct 20 2011 14:42 | 1st = 8 Sissies Beach Boy 2nd = 1 Tommy Shannon 3rd = 9 Level Ben |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 2 - 8 Twin Rivers | ||
Thu Oct 20 2011 14:41 | 1st = 8 Twin Rivers 2nd = 4 Deb Bale 3rd = 2 Hair She Is |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 2 - 6 Fawza | ||
Thu Oct 20 2011 14:36 | 1st = 6 Fawza 2nd = 2 Pesamino 3rd = 7 Lovely Witch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 9 Bunji | ||
Thu Oct 20 2011 14:35 | 1st = 9 Bunji 2nd = 2 Cochise County 3rd = 3 Ziebell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 8 - 2 Double Image | ||
Thu Oct 20 2011 14:30 | 1st = 2 Double Image 2nd = 3 Jacksun 3rd = 4 Peace Lilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 3 - 9 Ever The Same | ||
Thu Oct 20 2011 14:24 | 1st = 9 Ever The Same 2nd = 14 Dark Brown Sugar 3rd = 5 Baize |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 1 - 8 Shelly Shelby | ||
Thu Oct 20 2011 14:21 | 1st = 8 Shelly Shelby 2nd = 4 Pin Up Puppy 3rd = 6 Spartacus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gold Coast Race 2 - 2 Livin Large | ||
Thu Oct 20 2011 14:18 | 1st = 2 Livin Large 2nd = 4 Ay Pee Warrior 3rd = 5 Armbro Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 5 Keiras Charm | ||
Thu Oct 20 2011 14:15 | 1st = 5 Keiras Charm 2nd = 8 Madame Patricia 3rd = 7 Trigger Finger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 3 - 6 Princess Rock | ||
Thu Oct 20 2011 14:12 | 1st = 6 Princess Rock 2nd = 8 Rustana 3rd = 5 Phocis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tamworth Race 1 - 8 Kickbackncruze | ||
Thu Oct 20 2011 14:06 | 1st = 8 Kickbackncruze 2nd = 3 Rondale Angel 3rd = 6 Jokers Song |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 1 - 2 Brittany Keeping | ||
Thu Oct 20 2011 14:05 | 1st = 2 Brittany Keeping 2nd = 3 Grey Skys 3rd = 9 Cool Hami |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 1 - 6 Big Is Big | ||
Thu Oct 20 2011 14:00 | 1st = 6 Big Is Big 2nd = 4 Kbengal 3rd = 8 Try Another Dore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 7 - 1 Miss Danni | ||
Thu Oct 20 2011 13:54 | 1st = 1 Miss Danni 2nd = 2 Above Stratum 3rd = 3 Hooks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 2 Blowin Smoke | ||
Thu Oct 20 2011 13:51 | 1st = 2 Blowin Smoke 2nd = 4 Tombstone 3rd = 3 Mystery Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 2 - 9 Fedde | ||
Thu Oct 20 2011 13:48 | 1st = 9 Fedde 2nd = 7 Able Fast 3rd = 4 Kilauea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gold Coast Race 1 - 8 Money Bag | ||
Thu Oct 20 2011 13:42 | 1st = 8 Money Bag 2nd = 6 Viva La Rosa 3rd = 9 Iwi Trouble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 2 - 8 Taxee | ||
Thu Oct 20 2011 13:36 | 1st = 8 Taxee 2nd = 10 Gracie Louise 3rd = 9 Crucis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 5 Roqette | ||
Thu Oct 20 2011 13:35 | 1st = 5 Roqette 2nd = 4 Pauls On Fire 3rd = 7 Dazee Agogo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 3 Les Baxter | ||
Thu Oct 20 2011 13:30 | 1st = 3 Les Baxter 2nd = 4 Wandy Chick 3rd = 1 Our Sweet Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 6 - 4 I Chianti | ||
Thu Oct 20 2011 13:18 | 1st = 4 I Chianti 2nd = 2 Enjoyit 3rd = 3 Stanbyme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 4 Gangbusters | ||
Thu Oct 20 2011 13:15 | 1st = 4 Gangbusters 2nd = 2 Violet Ray 3rd = 8 Flaming Cocktail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 1 - 7 Turn On Sixpence | ||
Thu Oct 20 2011 13:12 | 1st = 7 Turn On Sixpence 2nd = 2 Havana Rey 3rd = 11 Smart Money |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 8 Rock Cakes | ||
Thu Oct 20 2011 13:10 | 1st = 8 Rock Cakes 2nd = 7 Speed Ticket 3rd = 6 Magic You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 1 - 8 Vain Attraction | ||
Thu Oct 20 2011 13:00 | 1st = 8 Vain Attraction 2nd = 2 Miss Muja 3rd = 5 Ebony Eyes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 8 Zebidiah | ||
Thu Oct 20 2011 12:57 | 1st = 8 Zebidiah 2nd = 7 Burnsys Mate 3rd = 6 Rodale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 8 Firemans Salute | ||
Thu Oct 20 2011 12:52 | 1st = 8 Firemans Salute 2nd = 3 Know Joy 3rd = 5 Pure Chemistry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 5 - 6 Pasha Sumore | ||
Thu Oct 20 2011 12:43 | 1st = 6 Pasha Sumore 2nd = 4 Geariguru 3rd = 8 Jungle Pago |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 1 Know Which | ||
Thu Oct 20 2011 12:35 | 1st = 1 Know Which 2nd = 2 Mixed Grill 3rd = 6 Ultimate Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 6 Cawbourne Levi | ||
Thu Oct 20 2011 12:17 | 1st = 6 Cawbourne Levi 2nd = 8 Knox 3rd = 7 Know Attention |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 4 - 1 Our Jackpot | ||
Thu Oct 20 2011 12:08 | 1st = 1 Our Jackpot 2nd = 9 Miss Holly 3rd = 2 My Spirited Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 2 Alisaray | ||
Thu Oct 20 2011 12:00 | 1st = 2 Alisaray 2nd = 6 Basilio Bale 3rd = 1 Duchess Makayla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 6 Kinga Mike | ||
Thu Oct 20 2011 11:42 | 1st = 6 Kinga Mike 2nd = 4 Pretty Good 3rd = 8 Know Rival |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 3 - 5 Our Ko Ko | ||
Thu Oct 20 2011 11:33 | 1st = 5 Our Ko Ko 2nd = 6 Paradise City 3rd = 3 Blooming Hell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 8 Another Wish | ||
Thu Oct 20 2011 11:25 | 1st = 8 Another Wish 2nd = 6 Swiper Beejay 3rd = 1 Visual Illusion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 4 Homebush Sarge | ||
Thu Oct 20 2011 11:07 | 1st = 4 Homebush Sarge 2nd = 1 Weona Darling 3rd = 2 Da Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 2 - 1 Elini | ||
Thu Oct 20 2011 10:58 | 1st = 1 Elini 2nd = 3 Vera De Bosset 3rd = 8 Tale To Tell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 4 Black Shelleen | ||
Thu Oct 20 2011 10:50 | 1st = 4 Black Shelleen 2nd = 2 Its Not Easy 3rd = 3 Know Peril |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 6 Sosan | ||
Thu Oct 20 2011 10:32 | 1st = 6 Sosan 2nd = 5 Oswald Boateng 3rd = 4 Know Wonder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 1 - 5 My OReilly | ||
Thu Oct 20 2011 10:23 | 1st = 5 My OReilly 2nd = 3 Storm Home 3rd = 1 Jokraar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 2 Cawbourne Felix | ||
Thu Oct 20 2011 10:14 | 1st = 2 Cawbourne Felix 2nd = 8 Homebush Bakugan 3rd = 6 Tom Finn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 2 Miss Gullible | ||
Thu Oct 20 2011 0:27 | 1st = 2 Miss Gullible 2nd = 4 Lil Kel 3rd = 7 Legadema |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 5 Secret Chill | ||
Thu Oct 20 2011 0:07 | 1st = 5 Secret Chill 2nd = 9 Six Pee Are 3rd = 1 Mystical Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 1 Voula Monelli | ||
Tue Sep 20 2011 23:27 | 1st = 1 Voula Monelli 2nd = 10 Mystical Beauty 3rd = 7 Alls Visible |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 6 Wheres Katie | ||
Tue Sep 20 2011 23:07 | 1st = 6 Wheres Katie 2nd = 5 Hear No Rhythm 3rd = 3 Hailan Shine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 8 Belle Special | ||
Tue Sep 20 2011 22:47 | 1st = 8 Belle Special 2nd = 6 Marko Said So 3rd = 7 Go Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 1 Willie Special | ||
Tue Sep 20 2011 22:30 | 1st = 1 Willie Special 2nd = 4 Sofala 3rd = 7 My Premier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 5 Somma Storm | ||
Tue Sep 20 2011 22:25 | 1st = 5 Somma Storm 2nd = 7 Uno Junior 3rd = 3 Finest Result |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 7 - 9 Alta Ricardo | ||
Tue Sep 20 2011 22:15 | 1st = 9 Alta Ricardo 2nd = 6 Bettor Not Tell 3rd = 11 Firsttimelucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 10 - 5 Cypress Point | ||
Tue Sep 20 2011 22:12 | 1st = 5 Cypress Point 2nd = 4 Miss Eminem 3rd = 3 Coin Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 8 Special Kath | ||
Tue Sep 20 2011 22:11 | 1st = 8 Special Kath 2nd = 4 Wheres A Dancer 3rd = 1 Freeway Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 5 Unequivocally | ||
Tue Sep 20 2011 22:07 | 1st = 5 Unequivocally 2nd = 2 Metric Waves 3rd = 6 Godsend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 10 - 5 Lucy Fruit | ||
Tue Sep 20 2011 22:00 | 1st = 5 Lucy Fruit 2nd = 2 Creme Coco 3rd = 6 Barbs Bandit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 1 Miss Mwamba | ||
Tue Sep 20 2011 21:56 | 1st = 1 Miss Mwamba 2nd = 2 Devine Wench 3rd = 4 Cool Maiden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 9 - 7 Colli Belle | ||
Tue Sep 20 2011 21:55 | 1st = 7 Colli Belle 2nd = 6 Herman John 3rd = 8 Lucky Five |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 6 - 6 Leethal | ||
Tue Sep 20 2011 21:50 | 1st = 6 Leethal 2nd = 7 Littlemissbriza 3rd = 5 Sir Lincoln |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 4 Dyna Dadam | ||
Tue Sep 20 2011 21:48 | 1st = 4 Dyna Dadam 2nd = 1 Vixen Red 3rd = 5 Axeman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 10 - 8 Sapper Karanne | ||
Tue Sep 20 2011 21:45 | 1st = 8 Sapper Karanne 2nd = 2 Dan Rose Hi 3rd = 7 Surf Hardy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 9 - 1 King Biscuit Boy | ||
Tue Sep 20 2011 21:38 | 1st = 1 King Biscuit Boy 2nd = 3 Tee Rex 3rd = 2 Blitiz To Excel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 8 - 8 Asamoah | ||
Tue Sep 20 2011 21:35 | 1st = 8 Asamoah 2nd = 4 Outback Thunder 3rd = 9 Saltwater Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 4 Snow Bullet | ||
Tue Sep 20 2011 21:34 | 1st = 4 Snow Bullet 2nd = 6 Paua To Detonate 3rd = 7 Jones Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 2 Rough Draw | ||
Tue Sep 20 2011 21:28 | 1st = 2 Rough Draw 2nd = 3 Common Cold 3rd = 5 Dirty Bit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 9 - 6 Paddy Wack | ||
Tue Sep 20 2011 21:25 | 1st = 6 Paddy Wack 2nd = 8 Elle River Star 3rd = 1 Cheeky Bree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 5 - 4 Wrongly Accused | ||
Tue Sep 20 2011 21:20 | 1st = 4 Wrongly Accused 2nd = 9 Death Adda 3rd = 5 Terrifying |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 8 - 1 High Profile | ||
Tue Sep 20 2011 21:18 | 1st = 1 High Profile 2nd = 6 Dark Hawk 3rd = 4 Barneys Beauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 7 Smile And Wave | ||
Tue Sep 20 2011 21:17 | 1st = 7 Smile And Wave 2nd = 8 Octilly Girl 3rd = 5 Kalambi Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 7 - 8 Sammy Booker | ||
Tue Sep 20 2011 21:15 | 1st = 8 Sammy Booker 2nd = 1 Outta State 3rd = 6 Bar Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 1 Roma Knows | ||
Tue Sep 20 2011 21:08 | 1st = 1 Roma Knows 2nd = 4 Joie De Vivre 3rd = 8 Rybenbrook Flick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 8 - 6 Pretty Malaika | ||
Tue Sep 20 2011 21:05 | 1st = 6 Pretty Malaika 2nd = 8 Royal Oscar 3rd = 2 Choose Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 7 - 7 Summanus | ||
Tue Sep 20 2011 21:00 | 1st = 7 Summanus 2nd = 3 Madam Altissimo 3rd = 11 Ohoka Mach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 3 Gobbledock | ||
Tue Sep 20 2011 20:59 | 1st = 3 Gobbledock 2nd = 4 Lovey Dovey 3rd = 1 Mineola Mateao |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 7 - 7 Super Hindy | ||
Tue Sep 20 2011 20:58 | 1st = 7 Super Hindy 2nd = 1 Snoopy Collins 3rd = 6 Naawy Naawy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 6 - 5 Bentley Joe | ||
Tue Sep 20 2011 20:55 | 1st = 5 Bentley Joe 2nd = 10 Rylees Revival 3rd = 6 Elijah Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 4 - 9 Tuxedo | ||
Tue Sep 20 2011 20:50 | 1st = 9 Tuxedo 2nd = 11 In A Fashion 3rd = 8 Beach Bandit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 6 Best Perfume | ||
Tue Sep 20 2011 20:48 | 1st = 6 Best Perfume 2nd = 1 Shes Purring 3rd = 2 Wicked Trip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 1 Golden Sprite | ||
Tue Sep 20 2011 20:45 | 1st = 1 Golden Sprite 2nd = 6 Robbie Rose Hi 3rd = 5 Quick Wink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 2 Ludicrous Speed | ||
Tue Sep 20 2011 20:44 | 1st = 2 Ludicrous Speed 2nd = 5 Dust Coupe 3rd = 8 Outa Questions |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 6 Mybilly Jasper | ||
Tue Sep 20 2011 20:40 | 1st = 6 Mybilly Jasper 2nd = 5 Sam Rae 3rd = 4 Roycie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 6 - 3 Mr Dawson | ||
Tue Sep 20 2011 20:38 | 1st = 3 Mr Dawson 2nd = 7 Rose Of Heather 3rd = 5 Miss Keys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 5 - 5 Who Do Assassin | ||
Tue Sep 20 2011 20:35 | 1st = 5 Who Do Assassin 2nd = 1 Petticoat Lane 3rd = 3 Hidden Quest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 6 - 7 Fiery Count | ||
Tue Sep 20 2011 20:30 | 1st = 7 Fiery Count 2nd = 8 Classic Jet 3rd = 5 Incoming Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 9 Cosmic Snow | ||
Tue Sep 20 2011 20:28 | 1st = 9 Cosmic Snow 2nd = 3 Blue Water High 3rd = 8 Cocky Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 5 Hayworth | ||
Tue Sep 20 2011 20:27 | 1st = 5 Hayworth 2nd = 8 Kalden Krista 3rd = 2 Braga Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 5 Billy Brady | ||
Tue Sep 20 2011 20:25 | 1st = 5 Billy Brady 2nd = 6 Mentawai 3rd = 4 Phantom Lion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 3 - 8 Clancy Maguire | ||
Tue Sep 20 2011 20:20 | 1st = 8 Clancy Maguire 2nd = 5 Glacier Star 3rd = 1 Etruscan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 5 - 4 Cawbourne Shine | ||
Tue Sep 20 2011 20:18 | 1st = 4 Cawbourne Shine 2nd = 7 Fairway Doug 3rd = 3 Lucky Emma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 1 See Blue | ||
Tue Sep 20 2011 20:15 | 1st = 1 See Blue 2nd = 6 Andys Chaos 3rd = 7 Mooki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 5 Jarvsofaks | ||
Tue Sep 20 2011 20:10 | 1st = 5 Jarvsofaks 2nd = 4 Party Smartie 3rd = 2 My Mate Mal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 2 Mojar Kid | ||
Tue Sep 20 2011 20:09 | 1st = 2 Mojar Kid 2nd = 1 Queen Kay 3rd = 8 Kim Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 3 Mepunga Nicky | ||
Tue Sep 20 2011 20:08 | 1st = 3 Mepunga Nicky 2nd = 5 Great Gunns 3rd = 1 Set To Talk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 5 - 6 Phantom Alex | ||
Tue Sep 20 2011 20:05 | 1st = 6 Phantom Alex 2nd = 4 Kingsbrae Sam 3rd = 8 Pretty Norris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 5 - 3 Yes Hezanoperator | ||
Tue Sep 20 2011 20:00 | 1st = 3 Yes Hezanoperator 2nd = 8 Grinnersawinner 3rd = 9 George Samuel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 4 - 3 Tommies Tiger | ||
Tue Sep 20 2011 19:58 | 1st = 3 Tommies Tiger 2nd = 6 Lika Lezah 3rd = 2 Crown Sable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 7 Toxic Chick | ||
Tue Sep 20 2011 19:55 | 1st = 7 Toxic Chick 2nd = 1 Well Made 3rd = 2 Gallivant Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 2 - 6 Car Fifty Four | ||
Tue Sep 20 2011 19:50 | 1st = 6 Car Fifty Four 2nd = 7 The Terrorizer 3rd = 5 Honorername |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 5 Lucys Rose | ||
Tue Sep 20 2011 19:48 | 1st = 5 Lucys Rose 2nd = 8 Dyna Erina 3rd = 2 Jay Jays Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 7 Bucket Zarr | ||
Tue Sep 20 2011 19:45 | 1st = 7 Bucket Zarr 2nd = 8 Mr Percival 3rd = 3 All Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 7 Big Henry | ||
Tue Sep 20 2011 19:40 | 1st = 7 Big Henry 2nd = 1 Somethingaboutsu 3rd = 6 Tarchen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 3 - 8 Born Bad | ||
Tue Sep 20 2011 19:38 | 1st = 8 Born Bad 2nd = 6 Superb Dos 3rd = 7 Capricorn Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 2 Miss Conchita | ||
Tue Sep 20 2011 19:35 | 1st = 2 Miss Conchita 2nd = 5 Billie Mistout 3rd = 7 Kathies Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 4 - 4 Shardons Magic | ||
Tue Sep 20 2011 19:30 | 1st = 4 Shardons Magic 2nd = 3 Popeye Village 3rd = 11 Frisky Risky Rita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 2 Fairy Horse | ||
Tue Sep 20 2011 19:28 | 1st = 2 Fairy Horse 2nd = 1 Beljay Blitz 3rd = 3 Rip Van Twinkle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 7 Gozos Gift | ||
Tue Sep 20 2011 19:25 | 1st = 7 Gozos Gift 2nd = 4 Ryght Finish 3rd = 8 Sheza Midnight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 1 - 6 See What Happens | ||
Tue Sep 20 2011 19:20 | 1st = 6 See What Happens 2nd = 4 Navajo Jack 3rd = 1 Its Full Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 2 - 8 Sunny Wil | ||
Tue Sep 20 2011 19:18 | 1st = 8 Sunny Wil 2nd = 2 Teresas Fantasy 3rd = 1 Barbs Gamble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 6 Hes Stellar | ||
Tue Sep 20 2011 19:15 | 1st = 6 Hes Stellar 2nd = 5 Archangel 3rd = 10 Cool Mo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 6 Ganga And Slim | ||
Tue Sep 20 2011 19:10 | 1st = 6 Ganga And Slim 2nd = 7 Tony Dreaver 3rd = 8 Pandemania |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 1 Aston Ainslie | ||
Tue Sep 20 2011 19:08 | 1st = 1 Aston Ainslie 2nd = 8 Born a Legend 3rd = 6 Test Of Faith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 2 - 4 Cedar Valley | ||
Tue Sep 20 2011 19:05 | 1st = 4 Cedar Valley 2nd = 3 Kooringa Mite 3rd = 1 Siam Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 3 - 8 Tai Chi | ||
Tue Sep 20 2011 19:00 | 1st = 8 Tai Chi 2nd = 6 Mister Pepe 3rd = 2 Jack Castleton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 1 - 3 Frodos Player | ||
Tue Sep 20 2011 18:56 | 1st = 3 Frodos Player 2nd = 5 Chanel Osti 3rd = 4 Cable Muldoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 4 Audatious | ||
Tue Sep 20 2011 18:52 | 1st = 4 Audatious 2nd = 2 Pygmy Prince 3rd = 6 Green Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 6 Zara Zulu | ||
Tue Sep 20 2011 18:48 | 1st = 6 Zara Zulu 2nd = 8 Terrys Delight 3rd = 4 Built to Last |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 3 Reverend Lyndan | ||
Tue Sep 20 2011 18:45 | 1st = 3 Reverend Lyndan 2nd = 2 Kess Rose Hi 3rd = 9 Elite Midnight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 7 Nottingham Vc | ||
Tue Sep 20 2011 18:40 | 1st = 7 Nottingham Vc 2nd = 1 All Over Hanover 3rd = 8 Carlisle Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 3 Queen Model | ||
Tue Sep 20 2011 18:37 | 1st = 3 Queen Model 2nd = 8 Black Mary 3rd = 2 Smart Enforcer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 2 - 6 Rural Jack | ||
Tue Sep 20 2011 18:32 | 1st = 6 Rural Jack 2nd = 2 Holdem Poker 3rd = 7 Kurt Angle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 7 Sisco Return | ||
Tue Sep 20 2011 18:28 | 1st = 7 Sisco Return 2nd = 6 Gold Pledge 3rd = 1 Djerrkura |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 2 Raging Ranga | ||
Tue Sep 20 2011 18:21 | 1st = 2 Raging Ranga 2nd = 1 Minuit Entrevue 3rd = 3 Were Not There |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 9 Cumbria Warrior | ||
Tue Sep 20 2011 18:15 | 1st = 9 Cumbria Warrior 2nd = 8 Jacobs Well 3rd = 5 Baylistic Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 6 Carrak | ||
Tue Sep 20 2011 18:10 | 1st = 6 Carrak 2nd = 8 Lonely Delight 3rd = 2 Pure Show |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 7 Maywyns Belle | ||
Tue Sep 20 2011 18:04 | 1st = 7 Maywyns Belle 2nd = 4 Mandagery Mint 3rd = 3 Kell And Sal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 1 - 4 Star Of Aarrana | ||
Tue Sep 20 2011 17:58 | 1st = 4 Star Of Aarrana 2nd = 8 All Aussie Star 3rd = 3 Dabeers Zargon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 1 Runaway Ralfy | ||
Tue Sep 20 2011 17:52 | 1st = 1 Runaway Ralfy 2nd = 2 Sisco Diamond 3rd = 6 Newmans County |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 10 One Eyed Terror | ||
Tue Sep 20 2011 17:48 | 1st = 10 One Eyed Terror 2nd = 1 Lebron 3rd = 11 Big Bad Shady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 2 Techno Heaton | ||
Tue Sep 20 2011 17:46 | 1st = 2 Techno Heaton 2nd = 3 Dynamo Oh Five 3rd = 8 Neutral Nemo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 9 - 1 Jackaroozy | ||
Tue Sep 20 2011 17:40 | 1st = 1 Jackaroozy 2nd = 7 Last Blue Jean 3rd = 3 Conforming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 7 Absinth Shot | ||
Tue Sep 20 2011 17:36 | 1st = 7 Absinth Shot 2nd = 8 Alvaro Bale 3rd = 4 More Lightning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 8 - 1 Kanetoshi King | ||
Tue Sep 20 2011 17:30 | 1st = 1 Kanetoshi King 2nd = 2 Cheval Argente 3rd = 9 Rontgen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 7 Migaton | ||
Tue Sep 20 2011 17:27 | 1st = 7 Migaton 2nd = 8 My London Rose 3rd = 1 Lady Chill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 9 Nickys Heir | ||
Tue Sep 20 2011 17:22 | 1st = 9 Nickys Heir 2nd = 2 Panesar 3rd = 4 Donegal Under Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 1 Why Not Nan | ||
Tue Sep 20 2011 17:19 | 1st = 1 Why Not Nan 2nd = 3 Liberty Speed 3rd = 7 Star Surgeon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 8 - 2 Too Hi Tek | ||
Tue Sep 20 2011 17:15 | 1st = 2 Too Hi Tek 2nd = 13 Fair Nation 3rd = 9 Lucky Imprint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 5 Made To Kiss | ||
Tue Sep 20 2011 17:12 | 1st = 5 Made To Kiss 2nd = 2 Hurry Harold 3rd = 1 Handsome Bloke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 4 Modern Classic | ||
Tue Sep 20 2011 17:07 | 1st = 4 Modern Classic 2nd = 8 Underdog 3rd = 1 Vokai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 7 Laras Rock | ||
Tue Sep 20 2011 17:04 | 1st = 7 Laras Rock 2nd = 3 Bella Cullen 3rd = 1 Zuri Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 7 - 1 Vantabulous | ||
Tue Sep 20 2011 16:55 | 1st = 1 Vantabulous 2nd = 7 A Touch Of Frost 3rd = 4 Major Rocketman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 6 Ifs And Butts | ||
Tue Sep 20 2011 16:52 | 1st = 6 Ifs And Butts 2nd = 3 Spring Rose 3rd = 7 Whos Next Dave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 7 Bettor Bet Black | ||
Tue Sep 20 2011 16:47 | 1st = 7 Bettor Bet Black 2nd = 4 Bullion Hall 3rd = 2 Melton Sobers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 6 Wilsons Venom | ||
Tue Sep 20 2011 16:44 | 1st = 6 Wilsons Venom 2nd = 4 Just In Black 3rd = 7 Glenville Jock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 7 - 8 Heels | ||
Tue Sep 20 2011 16:40 | 1st = 8 Heels 2nd = 4 Bringin Sexy Back 3rd = 7 Adamant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 1 My Irish Eileen | ||
Tue Sep 20 2011 16:35 | 1st = 1 My Irish Eileen 2nd = 7 Funkadelic 3rd = 6 Settle Up Dusty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 8 - 3 Ladramahs | ||
Tue Sep 20 2011 16:30 | 1st = 3 Ladramahs 2nd = 5 Mudslide 3rd = 11 Baikal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 5 Franco Torres | ||
Tue Sep 20 2011 16:27 | 1st = 5 Franco Torres 2nd = 6 Our Amazing Art 3rd = 1 Tom And Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 7 Crossys Rival | ||
Tue Sep 20 2011 16:24 | 1st = 7 Crossys Rival 2nd = 1 Ally Mac 3rd = 8 Who Be What |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 6 - 7 Wattle Brave | ||
Tue Sep 20 2011 16:20 | 1st = 7 Wattle Brave 2nd = 2 Janamaz 3rd = 1 Brandy Beau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 7 Diamond Daughter | ||
Tue Sep 20 2011 16:17 | 1st = 7 Diamond Daughter 2nd = 6 Wheres Alf 3rd = 1 Bad Bear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 1 Well Caught Marsh | ||
Tue Sep 20 2011 16:12 | 1st = 1 Well Caught Marsh 2nd = 2 Cotrillion 3rd = 3 Simon B Anvil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 8 Speedastic | ||
Tue Sep 20 2011 16:09 | 1st = 8 Speedastic 2nd = 4 Whiz Bang Ayers 3rd = 3 Domain Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 6 - 5 Bonzerina | ||
Tue Sep 20 2011 16:05 | 1st = 5 Bonzerina 2nd = 4 Possess 3rd = 3 Coeur De Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 7 - 1 Red Hustler | ||
Tue Sep 20 2011 16:00 | 1st = 1 Red Hustler 2nd = 7 Cape Connection 3rd = 6 Sharqiya Sands |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 1 Uno Tonka | ||
Tue Sep 20 2011 15:58 | 1st = 1 Uno Tonka 2nd = 3 Third Wheel 3rd = 2 Wheres The Gig |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 8 Rennie Sivad | ||
Tue Sep 20 2011 15:52 | 1st = 8 Rennie Sivad 2nd = 4 Franco Nereus 3rd = 5 Flying Cameron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 1 Sheer Magnetic | ||
Tue Sep 20 2011 15:49 | 1st = 1 Sheer Magnetic 2nd = 10 Thunder Paws 3rd = 2 Scotty Goes Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 5 - 5 Destiny Express | ||
Tue Sep 20 2011 15:45 | 1st = 5 Destiny Express 2nd = 2 Baltic Spirit 3rd = 15 Carbinconi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 1 Paddy Hunter | ||
Tue Sep 20 2011 15:34 | 1st = 1 Paddy Hunter 2nd = 7 Where Am I 3rd = 4 Jacks Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 6 - 6 Sean Baile Mor | ||
Tue Sep 20 2011 15:30 | 1st = 6 Sean Baile Mor 2nd = 5 Mosseltov 3rd = 7 Tellan Dave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 5 - 4 Nordstrom | ||
Tue Sep 20 2011 15:25 | 1st = 4 Nordstrom 2nd = 11 Go Dever 3rd = 3 Benvenue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 12 - 1 Starburst Suzie | ||
Tue Sep 20 2011 15:17 | 1st = 1 Starburst Suzie 2nd = 7 Liam Bale 3rd = 8 Wodston Bobo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 7 Bluechip Brave | ||
Tue Sep 20 2011 15:17 | 1st = 7 Bluechip Brave 2nd = 4 Another Gladiator 3rd = 8 Night Hunter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 4 Blue Talent | ||
Tue Sep 20 2011 15:14 | 1st = 4 Blue Talent 2nd = 7 Adris Shiraz 3rd = 8 Hot Size |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 4 - 5 Whitsunday Express | ||
Tue Sep 20 2011 15:10 | 1st = 5 Whitsunday Express 2nd = 1 Jad 3rd = 9 Chequin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 5 - 5 Georgealmighty | ||
Tue Sep 20 2011 15:00 | 1st = 5 Georgealmighty 2nd = 1 Gazardiel 3rd = 4 Frenchkook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 11 - 3 Shakey Bake | ||
Tue Sep 20 2011 14:57 | 1st = 3 Shakey Bake 2nd = 1 Morning Watch 3rd = 2 Cawbourne Dusty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 6 Mr Feelgood | ||
Tue Sep 20 2011 14:57 | 1st = 6 Mr Feelgood 2nd = 5 Our White Knight 3rd = 4 Be Good Johnny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 8 Uno Blackjack | ||
Tue Sep 20 2011 14:54 | 1st = 8 Uno Blackjack 2nd = 4 Blue Suede 3rd = 2 Ebony Kist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 4 - 5 Monte Abu | ||
Tue Sep 20 2011 14:50 | 1st = 5 Monte Abu 2nd = 8 Rambo Raider 3rd = 1 New Yorks Finest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 5 Packnplenty | ||
Tue Sep 20 2011 14:42 | 1st = 5 Packnplenty 2nd = 8 Goodison Park 3rd = 7 Preordained |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 10 - 2 Admire | ||
Tue Sep 20 2011 14:41 | 1st = 2 Admire 2nd = 1 Jonny Jet 3rd = 8 Know Revenge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 1 Kalden Petroni | ||
Tue Sep 20 2011 14:39 | 1st = 1 Kalden Petroni 2nd = 5 Lektra Ling 3rd = 2 My Lorna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 3 - 7 Fatal Affair | ||
Tue Sep 20 2011 14:35 | 1st = 7 Fatal Affair 2nd = 2 Whats Buzzing 3rd = 4 Ranui Coaster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 4 - 11 Sabres | ||
Tue Sep 20 2011 14:30 | 1st = 11 Sabres 2nd = 10 De Triomphe 3rd = 3 Brother Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 9 - 6 Homebush Edith | ||
Tue Sep 20 2011 14:24 | 1st = 6 Homebush Edith 2nd = 3 Okuku Dreamer 3rd = 2 Assert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 1 Spread The Joy | ||
Tue Sep 20 2011 14:22 | 1st = 1 Spread The Joy 2nd = 2 Oncenforall 3rd = 9 Kiana Frances |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 3 Crafty Lucy | ||
Tue Sep 20 2011 14:19 | 1st = 3 Crafty Lucy 2nd = 2 Across The Drink 3rd = 4 Toorak Tango |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 3 - 1 Likefatherlikeson | ||
Tue Sep 20 2011 14:15 | 1st = 1 Likefatherlikeson 2nd = 4 Emblem Of Joy 3rd = 2 Mariusz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 7 Another Mach | ||
Tue Sep 20 2011 14:07 | 1st = 7 Another Mach 2nd = 6 Western Arden 3rd = 1 Leisa Beryl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 8 - 8 Opawa Midnight | ||
Tue Sep 20 2011 14:06 | 1st = 8 Opawa Midnight 2nd = 1 Felixstowe 3rd = 6 Miss Ozark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 5 Gundal Smash | ||
Tue Sep 20 2011 14:04 | 1st = 5 Gundal Smash 2nd = 1 Sun Samba 3rd = 7 Emerley Striker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 3 - 7 Halle Rocks | ||
Tue Sep 20 2011 14:00 | 1st = 7 Halle Rocks 2nd = 5 Shanghai Warrior 3rd = 6 Who Stole My Sock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 2 - 1 Elle Dansait | ||
Tue Sep 20 2011 13:55 | 1st = 1 Elle Dansait 2nd = 6 Melody In Motion 3rd = 3 Grimhilds Revenge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 5 Priceless Art | ||
Tue Sep 20 2011 13:47 | 1st = 5 Priceless Art 2nd = 3 Tranquility Drive 3rd = 6 Strike Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 7 Who Wot Where | ||
Tue Sep 20 2011 13:44 | 1st = 7 Who Wot Where 2nd = 2 Leta Bale 3rd = 1 Closing Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 2 - 3 Slippery Eel | ||
Tue Sep 20 2011 13:40 | 1st = 3 Slippery Eel 2nd = 10 Tis Awesome 3rd = 9 Royal Rory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 2 - 3 Island Home | ||
Tue Sep 20 2011 13:30 | 1st = 3 Island Home 2nd = 8 Bella Mews 3rd = 1 Bartender Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 7 - 8 Know Mistake | ||
Tue Sep 20 2011 13:27 | 1st = 8 Know Mistake 2nd = 3 Johnnys Blue 3rd = 6 Secret Venus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 1 Eloquent Babe | ||
Tue Sep 20 2011 13:27 | 1st = 1 Eloquent Babe 2nd = 6 Washington Lass 3rd = 2 Red Lips Lea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 1 Bralyn Ella | ||
Tue Sep 20 2011 13:24 | 1st = 1 Bralyn Ella 2nd = 4 Lonely Knight 3rd = 8 Dyna Falcie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 1 - 1 Ratstan | ||
Tue Sep 20 2011 13:20 | 1st = 1 Ratstan 2nd = 7 Crimea 3rd = 5 Mister Trace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 5 Idontneedluck | ||
Tue Sep 20 2011 13:12 | 1st = 5 Idontneedluck 2nd = 9 Makora Street 3rd = 8 Trendy Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 4 Kings Helmet | ||
Tue Sep 20 2011 13:09 | 1st = 4 Kings Helmet 2nd = 6 Grans Goon 3rd = 2 Paddys Trust |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 1 - 5 Cool Maverick | ||
Tue Sep 20 2011 13:05 | 1st = 5 Cool Maverick 2nd = 4 Another Clang 3rd = 3 Monsieur Bruit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 1 - 2 Dubawis Daughter | ||
Tue Sep 20 2011 13:00 | 1st = 2 Dubawis Daughter 2nd = 6 Gioe 3rd = 4 Moonshine Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 4 Shanlyn Joaney | ||
Tue Sep 20 2011 12:57 | 1st = 4 Shanlyn Joaney 2nd = 2 Pippis Gold 3rd = 3 Stylish Michael |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 6 - 2 Genista Tornado | ||
Tue Sep 20 2011 12:55 | 1st = 2 Genista Tornado 2nd = 8 Bruno 3rd = 3 Dont Forget Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 6 Builtlikeabrick | ||
Tue Sep 20 2011 12:52 | 1st = 6 Builtlikeabrick 2nd = 1 Dawntildusk 3rd = 5 Wild Isis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 4 Sooty Fox | ||
Tue Sep 20 2011 12:49 | 1st = 4 Sooty Fox 2nd = 7 Long Gully Sam 3rd = 6 Our Mogel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 6 - 4 Hayden Supreme | ||
Tue Sep 20 2011 12:40 | 1st = 4 Hayden Supreme 2nd = 8 Temporary Use 3rd = 5 Jack Bates |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 5 - 8 Honking Horns | ||
Tue Sep 20 2011 12:25 | 1st = 8 Honking Horns 2nd = 1 Achew Achew 3rd = 6 Cawbourne Harvey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 5 - 9 Lively Hero | ||
Tue Sep 20 2011 12:10 | 1st = 9 Lively Hero 2nd = 2 El Capone 3rd = 3 Deal On The Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 4 - 7 Slightly Amazing | ||
Tue Sep 20 2011 11:55 | 1st = 7 Slightly Amazing 2nd = 8 Sing Cilla Black 3rd = 6 Johnnie George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 4 - 1 Lanz | ||
Tue Sep 20 2011 11:40 | 1st = 1 Lanz 2nd = 9 Melody Vc 3rd = 4 Bubs Hanover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 3 - 9 Tui Hotlips | ||
Tue Sep 20 2011 11:25 | 1st = 9 Tui Hotlips 2nd = 2 Red Tiger 3rd = 8 Starburst Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 3 - 4 Bettor Yarn | ||
Tue Sep 20 2011 11:10 | 1st = 4 Bettor Yarn 2nd = 1 Call Of Duty 3rd = 8 Leave Mealone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 2 - 8 Secret Ice | ||
Tue Sep 20 2011 10:55 | 1st = 8 Secret Ice 2nd = 6 Tricky Harry 3rd = 3 Lotsa Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 2 - 9 Tact Hayleys Delight | ||
Tue Sep 20 2011 10:40 | 1st = 9 Tact Hayleys Delight 2nd = 6 Hereshoping 3rd = 1 Shades Of Peru |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 1 - 5 Cawbourne Bundy | ||
Tue Sep 20 2011 10:25 | 1st = 5 Cawbourne Bundy 2nd = 2 Sheza Cool One 3rd = 4 Black Ozark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 1 - 2 Regal Image | ||
Tue Sep 20 2011 10:10 | 1st = 2 Regal Image 2nd = 7 Gentle Georgia 3rd = 3 Wazza Player |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 6 Hot Irish | ||
Sat Aug 20 2011 23:52 | 1st = 6 Hot Irish 2nd = 2 Xena Benz 3rd = 5 Short Haul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 8 - 7 Tara Village | ||
Sat Aug 20 2011 23:40 | 1st = 7 Tara Village 2nd = 4 Joyanna 3rd = 1 Lamplight Lili |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 1 Pure Macs | ||
Sat Aug 20 2011 23:37 | 1st = 1 Pure Macs 2nd = 2 Premium Love 3rd = 7 Serena To Excel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 5 In Brief | ||
Sat Aug 20 2011 23:22 | 1st = 5 In Brief 2nd = 4 Good Odds Girl 3rd = 2 Pantry Pat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 7 - 9 Nomore Mr Niceguy | ||
Sat Aug 20 2011 23:10 | 1st = 9 Nomore Mr Niceguy 2nd = 12 In A Fashion 3rd = 8 Vintage Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 4 Mcqueen | ||
Sat Aug 20 2011 23:07 | 1st = 4 Mcqueen 2nd = 2 Avalanche Angel 3rd = 5 Tetrahedron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 2 Marked Down | ||
Sat Aug 20 2011 22:50 | 1st = 2 Marked Down 2nd = 8 Spring Legend 3rd = 1 Oliver Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 2 Shintaro Samurai | ||
Sat Aug 20 2011 22:45 | 1st = 2 Shintaro Samurai 2nd = 1 Rozehill Wolf 3rd = 4 Miss Domino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 6 - 2 Uppy Son | ||
Sat Aug 20 2011 22:40 | 1st = 2 Uppy Son 2nd = 6 Erris Lad 3rd = 1 Redhead Ted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 2 Beaver Menzies | ||
Sat Aug 20 2011 22:37 | 1st = 2 Beaver Menzies 2nd = 9 Great Innings 3rd = 3 Biddyken Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 3 Kalden Athena | ||
Sat Aug 20 2011 22:32 | 1st = 3 Kalden Athena 2nd = 4 Jesse Be Cool 3rd = 2 Ashy Mashy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 1 Sleep Walk | ||
Sat Aug 20 2011 22:27 | 1st = 1 Sleep Walk 2nd = 2 Cosmic Cooper 3rd = 3 Corazon Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 4 Trent Deville | ||
Sat Aug 20 2011 22:22 | 1st = 4 Trent Deville 2nd = 3 My Mate Mal 3rd = 2 Ballycotton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 7 Deville | ||
Sat Aug 20 2011 22:20 | 1st = 7 Deville 2nd = 5 Oz Journey 3rd = 8 Electric Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 5 - 9 Lombo Astreos | ||
Sat Aug 20 2011 22:15 | 1st = 9 Lombo Astreos 2nd = 1 Peraki King 3rd = 2 Old Mcdonald |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 5 Adjustable | ||
Sat Aug 20 2011 22:12 | 1st = 5 Adjustable 2nd = 3 Montaceto 3rd = 8 Pillow Torque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 8 - 6 Faverock | ||
Sat Aug 20 2011 22:08 | 1st = 6 Faverock 2nd = 9 Star Giggle 3rd = 1 Bloomin Tipsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 4 Premier Boloney | ||
Sat Aug 20 2011 22:05 | 1st = 4 Premier Boloney 2nd = 1 Shiraz Colour 3rd = 6 Stoked |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 8 - 10 Ostensibly | ||
Sat Aug 20 2011 22:00 | 1st = 10 Ostensibly 2nd = 1 Lord Deville 3rd = 4 Last Sunrise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 5 Undisputed Dos | ||
Sat Aug 20 2011 21:57 | 1st = 5 Undisputed Dos 2nd = 4 Kyls Me Girl 3rd = 2 Dyna Iceman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 6 Concorde Crest | ||
Sat Aug 20 2011 21:52 | 1st = 6 Concorde Crest 2nd = 1 Closure 3rd = 3 Lynnies Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 10 Valdahree | ||
Sat Aug 20 2011 21:50 | 1st = 10 Valdahree 2nd = 4 Black Wolf 3rd = 2 Bramley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 4 - 9 Libran Sign | ||
Sat Aug 20 2011 21:45 | 1st = 9 Libran Sign 2nd = 2 Duke Harley 3rd = 6 Whatashambles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 1 Aston Galilee | ||
Sat Aug 20 2011 21:42 | 1st = 1 Aston Galilee 2nd = 3 Shereen Bale 3rd = 4 Cosmic Planet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 2 Atlantic Queen | ||
Sat Aug 20 2011 21:41 | 1st = 2 Atlantic Queen 2nd = 7 Gimme Love 3rd = 6 Watta Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 3 Venture On | ||
Sat Aug 20 2011 21:38 | 1st = 3 Venture On 2nd = 10 Veico 3rd = 4 Diet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 6 My Material | ||
Sat Aug 20 2011 21:35 | 1st = 6 My Material 2nd = 2 Lucy Fruit 3rd = 1 Valentine Osti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 7 - 4 Saucy Vision | ||
Sat Aug 20 2011 21:30 | 1st = 4 Saucy Vision 2nd = 9 We Dare To Dream 3rd = 1 Franco Templar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 2 Phase Three Ho | ||
Sat Aug 20 2011 21:27 | 1st = 2 Phase Three Ho 2nd = 4 Freeway Fame 3rd = 3 Allen Shaul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 1 Jenni The Weapon | ||
Sat Aug 20 2011 21:26 | 1st = 1 Jenni The Weapon 2nd = 8 Add A Vegas 3rd = 2 Ebony Rhino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 3 Total Asset | ||
Sat Aug 20 2011 21:22 | 1st = 3 Total Asset 2nd = 1 Banjo Paterson 3rd = 6 Leica Fighter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 6 Bremerton Bale | ||
Sat Aug 20 2011 21:20 | 1st = 6 Bremerton Bale 2nd = 1 Strappers Boy 3rd = 7 Stetson Lily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 3 - 6 Car Fifty Four | ||
Sat Aug 20 2011 21:15 | 1st = 6 Car Fifty Four 2nd = 9 Intrepidation 3rd = 8 Squizzy Tee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 7 Mr Clydesdale | ||
Sat Aug 20 2011 21:12 | 1st = 7 Mr Clydesdale 2nd = 1 Stylish William 3rd = 3 Bit Isolated |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 12 - 5 Enflame | ||
Sat Aug 20 2011 21:11 | 1st = 5 Enflame 2nd = 1 Lightning Thief 3rd = 10 Chyna Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 3 Napoleon Tiger | ||
Sat Aug 20 2011 21:08 | 1st = 3 Napoleon Tiger 2nd = 7 Barney Stinson 3rd = 1 Best Behaviour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 4 Double Deuce | ||
Sat Aug 20 2011 21:05 | 1st = 4 Double Deuce 2nd = 8 Ladys Command 3rd = 14 Annies Logic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 6 Leading Hand | ||
Sat Aug 20 2011 21:04 | 1st = 6 Leading Hand 2nd = 1 Scarletts Boy 3rd = 2 Art Of Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 6 - 6 Splendid Choice | ||
Sat Aug 20 2011 21:00 | 1st = 6 Splendid Choice 2nd = 12 Abstract Lady 3rd = 9 Riddle Me That |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 5 Carol Allen | ||
Sat Aug 20 2011 20:58 | 1st = 5 Carol Allen 2nd = 1 Hafren Bale 3rd = 6 Easy Peasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 11 - 6 Tiger Fly | ||
Sat Aug 20 2011 20:54 | 1st = 6 Tiger Fly 2nd = 4 Pepsi Power 3rd = 8 Mepunga Swift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 1 Forty Seven Flash | ||
Sat Aug 20 2011 20:50 | 1st = 1 Forty Seven Flash 2nd = 3 Artichoke 3rd = 7 Fistfullofdollars |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 1 Yella Mustard | ||
Sat Aug 20 2011 20:47 | 1st = 1 Yella Mustard 2nd = 4 Husky Raida 3rd = 6 Zipping Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 2 - 4 Sheeza Cougar | ||
Sat Aug 20 2011 20:46 | 1st = 4 Sheeza Cougar 2nd = 10 See What Happens 3rd = 8 Firsttimelucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 8 Makarewa Sun | ||
Sat Aug 20 2011 20:42 | 1st = 8 Makarewa Sun 2nd = 4 Bonito 3rd = 2 Solarskipper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 6 Dusty Valley | ||
Sat Aug 20 2011 20:41 | 1st = 6 Dusty Valley 2nd = 4 Dougys Tantrum 3rd = 1 Hot Shot Lawyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 6 David Bale | ||
Sat Aug 20 2011 20:38 | 1st = 6 David Bale 2nd = 3 Bullicourt Dylan 3rd = 7 Everywhere |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 5 - 5 Heza Trick | ||
Sat Aug 20 2011 20:32 | 1st = 5 Heza Trick 2nd = 1 Wyperfeld 3rd = 8 Scotty Mcduff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 8 Sookie | ||
Sat Aug 20 2011 20:31 | 1st = 8 Sookie 2nd = 7 Vittoria 3rd = 4 Tear Away Davis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 2 Barneys Lee | ||
Sat Aug 20 2011 20:30 | 1st = 2 Barneys Lee 2nd = 5 Winsome Shiraz 3rd = 3 Kazmics Mariner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 11 Taken | ||
Sat Aug 20 2011 20:27 | 1st = 11 Taken 2nd = 6 Justaz 3rd = 4 Heart Throb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 7 My Little Fox | ||
Sat Aug 20 2011 20:26 | 1st = 7 My Little Fox 2nd = 2 All About Glory 3rd = 1 Pepes Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 8 Run Riley Run | ||
Sat Aug 20 2011 20:22 | 1st = 8 Run Riley Run 2nd = 4 Givitaname 3rd = 5 Cullens Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 8 Dyna Lowell | ||
Sat Aug 20 2011 20:20 | 1st = 8 Dyna Lowell 2nd = 6 Ed Pacino 3rd = 1 Flindosy Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 6 - 3 Random Orbit | ||
Sat Aug 20 2011 20:17 | 1st = 3 Random Orbit 2nd = 5 Crimson Fire 3rd = 1 Famous Fortune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 1 - 3 Bus To Cardiff | ||
Sat Aug 20 2011 20:16 | 1st = 3 Bus To Cardiff 2nd = 4 Trunkey Mervyn 3rd = 2 Eddys Entourage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 7 Babyitsu | ||
Sat Aug 20 2011 20:12 | 1st = 7 Babyitsu 2nd = 4 Schindler 3rd = 8 Hurricane Dilinger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 7 He Aint Casper | ||
Sat Aug 20 2011 20:11 | 1st = 7 He Aint Casper 2nd = 8 Aden Jaya 3rd = 2 Octagon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 1 Lavana | ||
Sat Aug 20 2011 20:09 | 1st = 1 Lavana 2nd = 3 Salvatore 3rd = 4 Jedd Lion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 4 Thrilling Smirk | ||
Sat Aug 20 2011 20:06 | 1st = 4 Thrilling Smirk 2nd = 8 Evie Shiraz 3rd = 7 Oh Kay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 4 - 11 Top Tamba | ||
Sat Aug 20 2011 20:03 | 1st = 11 Top Tamba 2nd = 6 Canosey 3rd = 9 Earls Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 2 Dyna Max | ||
Sat Aug 20 2011 20:00 | 1st = 2 Dyna Max 2nd = 1 Timbo 3rd = 5 Proven Chevy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 6 Shimano Warrior | ||
Sat Aug 20 2011 19:58 | 1st = 6 Shimano Warrior 2nd = 2 Bit Bent 3rd = 5 Redrock Nevada |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 8 My Serene Lady | ||
Sat Aug 20 2011 19:55 | 1st = 8 My Serene Lady 2nd = 9 Come On Frank 3rd = 5 Ohoka Boston |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 5 Aleta Allen | ||
Sat Aug 20 2011 19:54 | 1st = 5 Aleta Allen 2nd = 1 Dyna Dadam 3rd = 4 Bledisloe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 7 Lauras Tiger | ||
Sat Aug 20 2011 19:52 | 1st = 7 Lauras Tiger 2nd = 3 Dee Man 3rd = 8 Awesome Keith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 3 Highland Mary | ||
Sat Aug 20 2011 19:50 | 1st = 3 Highland Mary 2nd = 8 Heir Express 3rd = 10 Faenza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 8 Off My Trout | ||
Sat Aug 20 2011 19:48 | 1st = 8 Off My Trout 2nd = 1 Judbury Girl 3rd = 3 Are Gee Bee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 2 Mandy Rambo | ||
Sat Aug 20 2011 19:45 | 1st = 2 Mandy Rambo 2nd = 4 Just Got The Look 3rd = 1 Vienna Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 6 Divers Got One | ||
Sat Aug 20 2011 19:42 | 1st = 6 Divers Got One 2nd = 3 Big Collision 3rd = 8 Diamond Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 5 - 8 Waitara Lad | ||
Sat Aug 20 2011 19:41 | 1st = 8 Waitara Lad 2nd = 9 Winning Moments 3rd = 3 Dodgy Cat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 6 Mystic Apple | ||
Sat Aug 20 2011 19:37 | 1st = 6 Mystic Apple 2nd = 7 Mcdoom 3rd = 5 Fermin Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 6 - 3 Partylikearockstar | ||
Sat Aug 20 2011 19:35 | 1st = 3 Partylikearockstar 2nd = 2 Kapala Royale 3rd = 1 La Loco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 3 - 7 Next Dawn | ||
Sat Aug 20 2011 19:32 | 1st = 7 Next Dawn 2nd = 9 Scotts Den 3rd = 1 Arizona Sunset |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 4 Bit Famous | ||
Sat Aug 20 2011 19:31 | 1st = 4 Bit Famous 2nd = 6 Dyna Erka 3rd = 5 Rapid Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 4 Sams Conquest | ||
Sat Aug 20 2011 19:30 | 1st = 4 Sams Conquest 2nd = 2 Non Conforming 3rd = 7 Our Dynamo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 2 Manwarra Kinsman | ||
Sat Aug 20 2011 19:25 | 1st = 2 Manwarra Kinsman 2nd = 6 Bluey Jasper 3rd = 1 Trinita Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 1 God Star | ||
Sat Aug 20 2011 19:24 | 1st = 1 God Star 2nd = 8 Blown Off 3rd = 4 Jacks Pocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 4 Vomo Hanover | ||
Sat Aug 20 2011 19:20 | 1st = 4 Vomo Hanover 2nd = 3 La Soiree 3rd = 7 My Uptown Attitude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 3 Cant Recall | ||
Sat Aug 20 2011 19:19 | 1st = 3 Cant Recall 2nd = 1 Bourne Napping 3rd = 8 El Tigre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 1 Iceman Raikkonen | ||
Sat Aug 20 2011 19:18 | 1st = 1 Iceman Raikkonen 2nd = 4 Mr Chauvinist 3rd = 7 Autoamerican |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 1 Ten Seconds | ||
Sat Aug 20 2011 19:14 | 1st = 1 Ten Seconds 2nd = 5 My Quilter 3rd = 10 We Made A Blu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 7 Lektra Billy | ||
Sat Aug 20 2011 19:13 | 1st = 7 Lektra Billy 2nd = 1 Mepunga Leeza 3rd = 8 Arvos Twink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 5 - 1 Grininatthestars | ||
Sat Aug 20 2011 19:10 | 1st = 1 Grininatthestars 2nd = 4 Romano 3rd = 7 Acey Ducey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 4 - 5 Night Escort | ||
Sat Aug 20 2011 19:06 | 1st = 5 Night Escort 2nd = 4 Fizzy 3rd = 6 Dont Call Me Crazy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 8 Maybe Jecee | ||
Sat Aug 20 2011 19:05 | 1st = 8 Maybe Jecee 2nd = 2 Fox Destiny 3rd = 4 Cienna Rufus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 2 - 12 Rocko | ||
Sat Aug 20 2011 19:01 | 1st = 12 Rocko 2nd = 1 Henry Ducket 3rd = 3 Lombo Sleek Streak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 4 Fantasy Dance | ||
Sat Aug 20 2011 19:00 | 1st = 4 Fantasy Dance 2nd = 5 My Very Own 3rd = 3 Gold Cobra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 6 Western Gold | ||
Sat Aug 20 2011 18:56 | 1st = 6 Western Gold 2nd = 4 Village Pop 3rd = 3 Cumbria Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 8 - 6 Tricky Syd | ||
Sat Aug 20 2011 18:53 | 1st = 6 Tricky Syd 2nd = 3 Greatngrey 3rd = 5 Nediyms Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 3 Avrom Bale | ||
Sat Aug 20 2011 18:52 | 1st = 3 Avrom Bale 2nd = 8 Matang 3rd = 5 Paramount Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 4 - 9 Daddys Dollars | ||
Sat Aug 20 2011 18:48 | 1st = 9 Daddys Dollars 2nd = 11 Browngirlintherain 3rd = 6 Im Inamood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 7 Tommo Eagle | ||
Sat Aug 20 2011 18:47 | 1st = 7 Tommo Eagle 2nd = 2 Snoopy Collins 3rd = 6 Up Roar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 3 Mach Ruler | ||
Sat Aug 20 2011 18:43 | 1st = 3 Mach Ruler 2nd = 7 Courageous Kiwi 3rd = 6 Girlsniteout |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 13 Comahni | ||
Sat Aug 20 2011 18:40 | 1st = 13 Comahni 2nd = 2 Ceramic 3rd = 4 Lots Of Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 2 Dezzie | ||
Sat Aug 20 2011 18:37 | 1st = 2 Dezzie 2nd = 6 Rocket Point 3rd = 8 Im a Player |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 1 - 10 Lights And Music | ||
Sat Aug 20 2011 18:33 | 1st = 10 Lights And Music 2nd = 7 Rock On Tiger 3rd = 12 Lifes A Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 2 Cool Elegance | ||
Sat Aug 20 2011 18:32 | 1st = 2 Cool Elegance 2nd = 8 Wheres Luke 3rd = 3 Our Mo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 3 - 4 Somnambulist | ||
Sat Aug 20 2011 18:30 | 1st = 4 Somnambulist 2nd = 13 Tycoon Madame 3rd = 9 Like A Gee Six |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 7 French Cuisine | ||
Sat Aug 20 2011 18:22 | 1st = 7 French Cuisine 2nd = 6 Cyclone Louie 3rd = 1 Threepence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 3 Steel Burg | ||
Sat Aug 20 2011 18:18 | 1st = 3 Steel Burg 2nd = 1 Buckeye Nation 3rd = 8 Our Crown Law |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 6 Miss Midget | ||
Sat Aug 20 2011 18:17 | 1st = 6 Miss Midget 2nd = 3 Token Ali 3rd = 5 Thumpin Tum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 7 - 1 Idyllic Prince | ||
Sat Aug 20 2011 18:15 | 1st = 1 Idyllic Prince 2nd = 9 Playing God 3rd = 4 Elliotto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 3 Touch It | ||
Sat Aug 20 2011 18:08 | 1st = 3 Touch It 2nd = 4 The Joker 3rd = 1 Maroon Bells |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 2 Fleur De Pettigo | ||
Sat Aug 20 2011 18:05 | 1st = 2 Fleur De Pettigo 2nd = 3 Becca Gee 3rd = 7 Moon Unit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 8 Spark Up | ||
Sat Aug 20 2011 18:01 | 1st = 8 Spark Up 2nd = 1 Infinate Life 3rd = 3 Calico Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 3 - 9 Mands Gearl | ||
Sat Aug 20 2011 17:57 | 1st = 9 Mands Gearl 2nd = 3 Clearwater Girl 3rd = 2 Bad Cats Sister |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 2 - 11 Hayil King Dayl | ||
Sat Aug 20 2011 17:53 | 1st = 11 Hayil King Dayl 2nd = 10 Banderin 3rd = 2 Heartbroken |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 1 Sheza Big Girl | ||
Sat Aug 20 2011 17:50 | 1st = 1 Sheza Big Girl 2nd = 8 Waimea Gain 3rd = 7 Heat The Plate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 5 Erle Dale | ||
Sat Aug 20 2011 17:45 | 1st = 5 Erle Dale 2nd = 6 Jaccka Twain 3rd = 2 Electric Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 3 Wheres Leigh | ||
Sat Aug 20 2011 17:42 | 1st = 3 Wheres Leigh 2nd = 2 Tessys Vesta 3rd = 4 Instant Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 6 - 5 Ten Aces | ||
Sat Aug 20 2011 17:38 | 1st = 5 Ten Aces 2nd = 4 Philby 3rd = 10 Elle Choisit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 5 Mr Dapto | ||
Sat Aug 20 2011 17:34 | 1st = 5 Mr Dapto 2nd = 7 Bit Zesta 3rd = 1 Price Of Fame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 2 - 10 Rusty Gate | ||
Sat Aug 20 2011 17:29 | 1st = 10 Rusty Gate 2nd = 6 Ramas Kid 3rd = 2 Harrys Champ |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 7 - 7 Wandering Star | ||
Sat Aug 20 2011 17:22 | 1st = 7 Wandering Star 2nd = 4 Disrepute 3rd = 11 Lesner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 2 Lethal Rocket | ||
Sat Aug 20 2011 17:20 | 1st = 2 Lethal Rocket 2nd = 4 The Big Mach 3rd = 3 Lombo Tattoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 5 What A Collision | ||
Sat Aug 20 2011 17:17 | 1st = 5 What A Collision 2nd = 4 Born Slippy 3rd = 8 Seafood Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 1 - 1 Tellintaimz | ||
Sat Aug 20 2011 17:14 | 1st = 1 Tellintaimz 2nd = 5 All In Time 3rd = 4 Wild River Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 1 - 4 Stanley Gordon | ||
Sat Aug 20 2011 17:09 | 1st = 4 Stanley Gordon 2nd = 3 Gurkha 3rd = 1 Torado Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 8 - 3 Lindera | ||
Sat Aug 20 2011 17:06 | 1st = 3 Lindera 2nd = 4 Mimiele 3rd = 8 Shimano Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 5 - 13 Bontiara | ||
Sat Aug 20 2011 17:02 | 1st = 13 Bontiara 2nd = 1 Kim Classic 3rd = 10 Conakey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 8 - 4 Red Tracer | ||
Sat Aug 20 2011 16:58 | 1st = 4 Red Tracer 2nd = 5 Secret Admirer 3rd = 2 Jerezana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 6 - 2 Cheer n Cheers | ||
Sat Aug 20 2011 16:53 | 1st = 2 Cheer n Cheers 2nd = 4 Atomic Jack 3rd = 10 Awk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 8 - 3 Catashee | ||
Sat Aug 20 2011 16:50 | 1st = 3 Catashee 2nd = 4 Paris Blu 3rd = 6 Luminous Harmony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 8 - 9 She Goes To Rio | ||
Sat Aug 20 2011 16:45 | 1st = 9 She Goes To Rio 2nd = 2 Ice Baby 3rd = 13 Stormy Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 6 - 7 I Got One | ||
Sat Aug 20 2011 16:42 | 1st = 7 I Got One 2nd = 2 In Rehearsal 3rd = 8 Damashqui |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 8 - 1 Philda | ||
Sat Aug 20 2011 16:40 | 1st = 1 Philda 2nd = 5 December Draw 3rd = 14 Ishant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 8 - 2 One Moment Please | ||
Sat Aug 20 2011 16:35 | 1st = 2 One Moment Please 2nd = 3 Sun Warrior 3rd = 5 Irish Guard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 7 - 10 Tropic Thunder | ||
Sat Aug 20 2011 16:30 | 1st = 10 Tropic Thunder 2nd = 11 Daydream Charlie 3rd = 5 Lord Monty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 4 - 4 Freetime | ||
Sat Aug 20 2011 16:25 | 1st = 4 Freetime 2nd = 7 Jay Jay Makster 3rd = 11 Princess Grandera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 7 - 6 Spirit Of Many | ||
Sat Aug 20 2011 16:22 | 1st = 6 Spirit Of Many 2nd = 1 Benambra 3rd = 4 No Jay Vee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 7 - 3 Pane In The Glass | ||
Sat Aug 20 2011 16:20 | 1st = 3 Pane In The Glass 2nd = 7 Florentina 3rd = 2 Streama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 5 - 6 The Tapdancer | ||
Sat Aug 20 2011 16:15 | 1st = 6 The Tapdancer 2nd = 9 Healing Power 3rd = 7 Beyond A Doubt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 7 - 8 Belltone | ||
Sat Aug 20 2011 16:10 | 1st = 8 Belltone 2nd = 14 Carry Me Bluey 3rd = 11 Narcelo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 7 - 7 Ransom Kid | ||
Sat Aug 20 2011 16:05 | 1st = 7 Ransom Kid 2nd = 10 Blue Ensign 3rd = 9 Nero Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 5 - 5 Fiesta San Fermin | ||
Sat Aug 20 2011 16:02 | 1st = 5 Fiesta San Fermin 2nd = 2 Divine Luck 3rd = 1 Destiny Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 7 - 8 Kulgrinda | ||
Sat Aug 20 2011 16:00 | 1st = 8 Kulgrinda 2nd = 9 Happy Angel 3rd = 2 Morgan Dollar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 7 - 5 Bass Rock | ||
Sat Aug 20 2011 15:55 | 1st = 5 Bass Rock 2nd = 10 High Chancellor 3rd = 6 Cansave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 6 - 2 Alcopop | ||
Sat Aug 20 2011 15:50 | 1st = 2 Alcopop 2nd = 4 Glaneuse 3rd = 5 Magical Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 3 - 1 Bliss Street | ||
Sat Aug 20 2011 15:45 | 1st = 1 Bliss Street 2nd = 5 You Say So 3rd = 10 Oh Bay Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 6 - 10 Chittlin Switch | ||
Sat Aug 20 2011 15:42 | 1st = 10 Chittlin Switch 2nd = 2 Rambling Jack 3rd = 15 Zaccheus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 6 - 5 Pinwheel | ||
Sat Aug 20 2011 15:40 | 1st = 5 Pinwheel 2nd = 10 Ilovethiscity 3rd = 12 Startsmeup |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 4 - 3 Black Katana | ||
Sat Aug 20 2011 15:35 | 1st = 3 Black Katana 2nd = 4 Fire Break 3rd = 2 Must Be You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 6 - 1 Purettan | ||
Sat Aug 20 2011 15:30 | 1st = 1 Purettan 2nd = 5 Gunner Knox 3rd = 3 Dai Kon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 6 - 2 Fine Drop | ||
Sat Aug 20 2011 15:25 | 1st = 2 Fine Drop 2nd = 8 La Bella Leurs 3rd = 3 Platinum Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 4 - 5 Vantabulous | ||
Sat Aug 20 2011 15:22 | 1st = 5 Vantabulous 2nd = 6 Jestarossa 3rd = 7 Mob Rule |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 6 - 13 Amah Rock | ||
Sat Aug 20 2011 15:20 | 1st = 13 Amah Rock 2nd = 3 Hot Spin 3rd = 5 Secret Hills |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 6 - 6 Miss Bradbury | ||
Sat Aug 20 2011 15:15 | 1st = 6 Miss Bradbury 2nd = 10 Oldwally 3rd = 7 Untold Fortune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 5 - 7 Keep Cool | ||
Sat Aug 20 2011 15:10 | 1st = 7 Keep Cool 2nd = 6 Cool As Hel 3rd = 11 Ebony Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 2 - 5 Amelias Dancer | ||
Sat Aug 20 2011 15:05 | 1st = 5 Amelias Dancer 2nd = 3 Trustee Brown 3rd = 1 Ma Shang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 5 - 3 Rescheduled | ||
Sat Aug 20 2011 15:04 | 1st = 3 Rescheduled 2nd = 8 Happy Snap 3rd = 2 Ishtar King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 5 - 3 Manawanui | ||
Sat Aug 20 2011 15:00 | 1st = 3 Manawanui 2nd = 1 Queenian 3rd = 5 Detours |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 3 - 8 Metrosexual | ||
Sat Aug 20 2011 14:55 | 1st = 8 Metrosexual 2nd = 1 Mr Maturity 3rd = 6 Orotund |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 9 - 9 Headcase | ||
Sat Aug 20 2011 14:55 | 1st = 9 Headcase 2nd = 8 Cool Lady 3rd = 7 Runningdownadream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 5 - 3 What Happenedhenry | ||
Sat Aug 20 2011 14:50 | 1st = 3 What Happenedhenry 2nd = 2 Jungle Heat 3rd = 4 Seek And Find |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 5 - 10 Benzaar | ||
Sat Aug 20 2011 14:45 | 1st = 10 Benzaar 2nd = 7 Mariusz 3rd = 11 Bokarina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 3 - 2 Manhattan Skyline | ||
Sat Aug 20 2011 14:42 | 1st = 2 Manhattan Skyline 2nd = 3 Dahara Prize 3rd = 1 Balustrade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 5 - 8 Kneeling | ||
Sat Aug 20 2011 14:40 | 1st = 8 Kneeling 2nd = 4 Hallowell Belle 3rd = 10 Classic Elle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 5 - 3 Go Kingpin | ||
Sat Aug 20 2011 14:35 | 1st = 3 Go Kingpin 2nd = 9 Bella Heritage 3rd = 8 Barely An Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 9 - 7 Jacksun | ||
Sat Aug 20 2011 14:35 | 1st = 7 Jacksun 2nd = 8 Sand Jewell 3rd = 6 Istidaadsue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 4 - 2 Forty Two Below | ||
Sat Aug 20 2011 14:30 | 1st = 2 Forty Two Below 2nd = 7 Heaven For Sure 3rd = 1 Mr Good Cat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 1 - 1 Cohort | ||
Sat Aug 20 2011 14:25 | 1st = 1 Cohort 2nd = 8 Risktaker 3rd = 5 Attadale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 4 - 5 Paddywax | ||
Sat Aug 20 2011 14:24 | 1st = 5 Paddywax 2nd = 4 Skybee 3rd = 2 Bel Estar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 4 - 7 Skytrain | ||
Sat Aug 20 2011 14:20 | 1st = 7 Skytrain 2nd = 4 Winter King 3rd = 1 Neeson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 8 - 7 John Gray | ||
Sat Aug 20 2011 14:16 | 1st = 7 John Gray 2nd = 5 Taking The Mickey 3rd = 3 Hurricane Mickey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 2 - 11 Princess Athenee | ||
Sat Aug 20 2011 14:15 | 1st = 11 Princess Athenee 2nd = 9 Mia 3rd = 7 Five Of Hearts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 4 - 1 Fantastic Blue | ||
Sat Aug 20 2011 14:10 | 1st = 1 Fantastic Blue 2nd = 7 Loves A Challenge 3rd = 4 Molotov |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 4 - 2 Lay Down Sally | ||
Sat Aug 20 2011 14:05 | 1st = 2 Lay Down Sally 2nd = 4 Steerage 3rd = 1 Miss Telltailes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 2 - 13 Public Affair | ||
Sat Aug 20 2011 14:02 | 1st = 13 Public Affair 2nd = 14 Stradivari Miss 3rd = 1 Crimea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 4 - 11 Countcool | ||
Sat Aug 20 2011 14:00 | 1st = 11 Countcool 2nd = 5 Geejayhaitch 3rd = 3 Crabs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 8 - 6 Ourforeignminister | ||
Sat Aug 20 2011 13:56 | 1st = 6 Ourforeignminister 2nd = 12 Kalgoorlie Bomber 3rd = 4 The Muffin Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 4 - 14 Silvakini | ||
Sat Aug 20 2011 13:55 | 1st = 14 Silvakini 2nd = 5 Angelina 3rd = 3 One To Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 3 - 4 Arton | ||
Sat Aug 20 2011 13:50 | 1st = 4 Arton 2nd = 1 Makeadreamcometrue 3rd = 3 Silent Surround |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 3 - 7 Joy Oh Joy | ||
Sat Aug 20 2011 13:49 | 1st = 7 Joy Oh Joy 2nd = 10 Newline 3rd = 9 Mayara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 3 - 7 Theophorus | ||
Sat Aug 20 2011 13:45 | 1st = 7 Theophorus 2nd = 6 Key West 3rd = 1 Zara Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 7 - 7 Ima Heroine | ||
Sat Aug 20 2011 13:41 | 1st = 7 Ima Heroine 2nd = 2 Climbing High 3rd = 1 Hypnotize |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 1 - 1 Bazzas Pick | ||
Sat Aug 20 2011 13:40 | 1st = 1 Bazzas Pick 2nd = 5 Go To Blazers 3rd = 6 Hill And Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 3 - 6 Elusive Port | ||
Sat Aug 20 2011 13:35 | 1st = 6 Elusive Port 2nd = 2 Frozone 3rd = 7 Ausworld |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 3 - 1 Heza Playboy | ||
Sat Aug 20 2011 13:30 | 1st = 1 Heza Playboy 2nd = 12 Pennyforyathoughts 3rd = 7 Mistakenly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 1 - 2 Boris | ||
Sat Aug 20 2011 13:27 | 1st = 2 Boris 2nd = 4 Just Nikki 3rd = 5 Citi Route |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 3 - 6 Booklet | ||
Sat Aug 20 2011 13:25 | 1st = 6 Booklet 2nd = 7 Irish Dream 3rd = 9 Bel Shoes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 7 - 3 Herman Munster | ||
Sat Aug 20 2011 13:21 | 1st = 3 Herman Munster 2nd = 7 Pinnafero 3rd = 5 Dubhdara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 3 - 2 Tabassi | ||
Sat Aug 20 2011 13:20 | 1st = 2 Tabassi 2nd = 1 Raise Up 3rd = 7 Medecis Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 2 - 4 Movie Mogul | ||
Sat Aug 20 2011 13:15 | 1st = 4 Movie Mogul 2nd = 6 Manganese 3rd = 2 Akhabrach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 2 - 1 Day and Night | ||
Sat Aug 20 2011 13:14 | 1st = 1 Day and Night 2nd = 12 Big Rojo 3rd = 4 Sound King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 2 - 3 Essence Of Success | ||
Sat Aug 20 2011 13:10 | 1st = 3 Essence Of Success 2nd = 8 Our Barney 3rd = 2 Fieldmaster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 6 - 4 Its A Message | ||
Sat Aug 20 2011 13:06 | 1st = 4 Its A Message 2nd = 2 Flavour Flav 3rd = 8 Toby Cee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 2 - 8 Haslington | ||
Sat Aug 20 2011 13:00 | 1st = 8 Haslington 2nd = 1 Eastline 3rd = 3 Bootooloo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 2 - 7 Pin em Down | ||
Sat Aug 20 2011 12:55 | 1st = 7 Pin em Down 2nd = 3 Double Crest 3rd = 2 Hoarfrost |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 2 - 10 Zaira | ||
Sat Aug 20 2011 12:50 | 1st = 10 Zaira 2nd = 8 Mushatta 3rd = 11 State Grade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 6 - 4 Torrado | ||
Sat Aug 20 2011 12:46 | 1st = 4 Torrado 2nd = 2 Regal Secret 3rd = 8 Quick March |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 2 - 1 Power Of Ed | ||
Sat Aug 20 2011 12:45 | 1st = 1 Power Of Ed 2nd = 3 Built Tough 3rd = 2 Secret Meeting |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 1 - 2 Counter Sign | ||
Sat Aug 20 2011 12:40 | 1st = 2 Counter Sign 2nd = 7 Noir Rasoir 3rd = 8 Serbian Crown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 1 - 7 Pass The Post | ||
Sat Aug 20 2011 12:39 | 1st = 7 Pass The Post 2nd = 6 Manor Lady 3rd = 2 Chieftain Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 1 - 7 Sienna Red | ||
Sat Aug 20 2011 12:35 | 1st = 7 Sienna Red 2nd = 4 Miskish 3rd = 3 Daytona Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 5 - 3 Dgoldie | ||
Sat Aug 20 2011 12:30 | 1st = 3 Dgoldie 2nd = 8 Red Hot 3rd = 2 Brick House |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 1 - 1 Peppered Black | ||
Sat Aug 20 2011 12:25 | 1st = 1 Peppered Black 2nd = 2 Denwood 3rd = 3 Tehuti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 1 - 1 Regallic | ||
Sat Aug 20 2011 12:20 | 1st = 1 Regallic 2nd = 4 Senor Montoya 3rd = 2 White Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 1 - 2 Theres Only One | ||
Sat Aug 20 2011 12:15 | 1st = 2 Theres Only One 2nd = 1 Dance With Her 3rd = 7 Kirribilli Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 1 - 7 Our Sams Sister | ||
Sat Aug 20 2011 12:10 | 1st = 7 Our Sams Sister 2nd = 5 Youre The Voice 3rd = 1 Baggs It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 5 - 5 Wai Not | ||
Sat Aug 20 2011 12:10 | 1st = 5 Wai Not 2nd = 9 Zeina Royale 3rd = 10 Miss Danni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 4 - 7 Southern Countess | ||
Sat Aug 20 2011 11:55 | 1st = 7 Southern Countess 2nd = 4 Seeking the Silver 3rd = 3 Harvest The Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 4 - 2 Captain Cat | ||
Sat Aug 20 2011 11:40 | 1st = 2 Captain Cat 2nd = 3 Savvy Dancer 3rd = 1 Chewy Luis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 3 - 6 Toms Myth | ||
Sat Aug 20 2011 11:20 | 1st = 6 Toms Myth 2nd = 8 Amanood Lad 3rd = 5 Roberty Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 3 - 5 Master Guru | ||
Sat Aug 20 2011 11:05 | 1st = 5 Master Guru 2nd = 1 Daiello 3rd = 8 Zumba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 2 - 2 Major Rio | ||
Sat Aug 20 2011 10:45 | 1st = 2 Major Rio 2nd = 5 Enyaar 3rd = 6 Nearly Stolen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 2 - 6 Taurus | ||
Sat Aug 20 2011 10:30 | 1st = 6 Taurus 2nd = 2 Contest 3rd = 3 Shotgun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 1 - 3 Shakeitup | ||
Sat Aug 20 2011 10:15 | 1st = 3 Shakeitup 2nd = 6 Beggars Banquet 3rd = 9 Lohan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 1 - 3 One Nought Short | ||
Sat Aug 20 2011 10:00 | 1st = 3 One Nought Short 2nd = 2 Now Weretalkin 3rd = 1 Jackabean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 8 Rapt All Wrong | ||
Sat Aug 20 2011 0:27 | 1st = 8 Rapt All Wrong 2nd = 6 Zelda Monelli 3rd = 7 Pretty Much Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 7 Shambi Gem | ||
Sat Aug 20 2011 0:12 | 1st = 7 Shambi Gem 2nd = 4 Conroy Flex 3rd = 8 Khafra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 8 Batfink | ||
Wed Jul 20 2011 23:27 | 1st = 8 Batfink 2nd = 1 Alcide Herveaux 3rd = 6 Porplyzia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 6 Delko | ||
Wed Jul 20 2011 23:07 | 1st = 6 Delko 2nd = 3 Piano Man 3rd = 2 Marley Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 3 Hot Irish | ||
Wed Jul 20 2011 22:51 | 1st = 3 Hot Irish 2nd = 8 Premium Love 3rd = 4 Shivine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 2 Barney Stinson | ||
Wed Jul 20 2011 22:36 | 1st = 2 Barney Stinson 2nd = 3 Fancy Ace 3rd = 8 Pure Oyster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 2 Irma Bale | ||
Wed Jul 20 2011 22:32 | 1st = 2 Irma Bale 2nd = 1 Candy Floss 3rd = 8 Super Aden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 8 Raffles | ||
Wed Jul 20 2011 22:19 | 1st = 8 Raffles 2nd = 7 Tinkler 3rd = 4 Not In Kansas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 6 Dyna Corey | ||
Wed Jul 20 2011 22:14 | 1st = 6 Dyna Corey 2nd = 4 Wilhams Son 3rd = 2 Miss Trew Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 8 Fromarge | ||
Wed Jul 20 2011 22:06 | 1st = 8 Fromarge 2nd = 6 Monique 3rd = 3 Rowles Over |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 8 - 8 Blue Star Village | ||
Wed Jul 20 2011 22:00 | 1st = 8 Blue Star Village 2nd = 1 Seattle Grace 3rd = 5 Fist of Rage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 1 Oxley Opal | ||
Wed Jul 20 2011 21:59 | 1st = 1 Oxley Opal 2nd = 5 Cosmic Splendour 3rd = 8 Butters Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 7 Aston Usain | ||
Wed Jul 20 2011 21:57 | 1st = 7 Aston Usain 2nd = 8 Spring Keroma 3rd = 4 Alvaro Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 9 Yankee Lady | ||
Wed Jul 20 2011 21:47 | 1st = 9 Yankee Lady 2nd = 8 Princess Taleah 3rd = 7 Tempest Riley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 2 Fevs Fury | ||
Wed Jul 20 2011 21:43 | 1st = 2 Fevs Fury 2nd = 8 Pakenham Lass 3rd = 1 Lorenzo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 7 Lacomare | ||
Wed Jul 20 2011 21:40 | 1st = 7 Lacomare 2nd = 2 Surfin Keroma 3rd = 1 Monicas Hot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 7 - 3 Vansumic | ||
Wed Jul 20 2011 21:30 | 1st = 3 Vansumic 2nd = 10 Scanlon 3rd = 4 Valero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 5 Megastar Spargo | ||
Wed Jul 20 2011 21:26 | 1st = 5 Megastar Spargo 2nd = 6 Cawbourne Shine 3rd = 7 Ausbred Bullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 8 Moss Vale | ||
Wed Jul 20 2011 21:25 | 1st = 8 Moss Vale 2nd = 4 Spicey Ebony 3rd = 5 Janitor Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 4 Our Poppa Jack | ||
Wed Jul 20 2011 21:20 | 1st = 4 Our Poppa Jack 2nd = 5 Travisty 3rd = 6 The Doctor Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 1 Jimmy I Am | ||
Wed Jul 20 2011 21:18 | 1st = 1 Jimmy I Am 2nd = 2 Stanford Bale 3rd = 8 Aston Galilee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 8 - 1 Apache Sancho | ||
Wed Jul 20 2011 21:15 | 1st = 1 Apache Sancho 2nd = 8 Aussie Flyer 3rd = 7 Petal Picken |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 3 Barneys Beauty | ||
Wed Jul 20 2011 21:06 | 1st = 3 Barneys Beauty 2nd = 5 Manlys Shark 3rd = 1 Princess Jordan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 7 Izzys Girl | ||
Wed Jul 20 2011 21:05 | 1st = 7 Izzys Girl 2nd = 2 Paw Effort 3rd = 3 Pneumonia Alley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 6 - 7 Mustang Mach | ||
Wed Jul 20 2011 21:00 | 1st = 7 Mustang Mach 2nd = 2 Jaccka Murray 3rd = 8 Western Rustler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 6 Little Bit Fancy | ||
Wed Jul 20 2011 20:58 | 1st = 6 Little Bit Fancy 2nd = 2 Fuel Pump 3rd = 4 Paragon Buster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 7 - 6 Ability To Speed | ||
Wed Jul 20 2011 20:55 | 1st = 6 Ability To Speed 2nd = 1 Rev Head 3rd = 2 Expert Mission |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 3 Brioso Jack | ||
Wed Jul 20 2011 20:50 | 1st = 3 Brioso Jack 2nd = 9 Zebu 3rd = 6 Spirit Of Life |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 3 West On Bluebird | ||
Wed Jul 20 2011 20:49 | 1st = 3 West On Bluebird 2nd = 7 Kalden Beachley 3rd = 6 Kuta Coyote |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 7 Blue Talent | ||
Wed Jul 20 2011 20:46 | 1st = 7 Blue Talent 2nd = 5 Get Square 3rd = 4 Starburst Dell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 1 Autoamerican | ||
Wed Jul 20 2011 20:38 | 1st = 1 Autoamerican 2nd = 8 Stack em Flat 3rd = 4 Sir Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 6 - 5 Forever Jo | ||
Wed Jul 20 2011 20:35 | 1st = 5 Forever Jo 2nd = 3 Best Of Nat 3rd = 7 Serious Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 3 Kalden Abubo | ||
Wed Jul 20 2011 20:34 | 1st = 3 Kalden Abubo 2nd = 5 Liability 3rd = 4 Kalden Anastasia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 5 - 5 Perfect Life | ||
Wed Jul 20 2011 20:30 | 1st = 5 Perfect Life 2nd = 6 Onebyone 3rd = 3 Mach Class |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 3 Storm At Dawn | ||
Wed Jul 20 2011 20:26 | 1st = 3 Storm At Dawn 2nd = 8 White Marble 3rd = 4 Little Hopey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 3 Arbit Tom | ||
Wed Jul 20 2011 20:20 | 1st = 3 Arbit Tom 2nd = 8 Schilva 3rd = 4 Scarlet Assassin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 2 Gene Swift | ||
Wed Jul 20 2011 20:18 | 1st = 2 Gene Swift 2nd = 4 Take Thyme 3rd = 5 Upon A Thyme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 5 - 8 West Hot Fiesta | ||
Wed Jul 20 2011 20:15 | 1st = 8 West Hot Fiesta 2nd = 6 Bar Room Blondie 3rd = 2 Lakoda Squaw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 7 - 8 Statutory | ||
Wed Jul 20 2011 20:10 | 1st = 8 Statutory 2nd = 10 Private Cover 3rd = 1 No Moor Trumps |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 2 Beauella | ||
Wed Jul 20 2011 20:06 | 1st = 2 Beauella 2nd = 4 Marleys Happy 3rd = 1 Crazy Sudoku |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 4 - 7 Soho Poseidon | ||
Wed Jul 20 2011 20:00 | 1st = 7 Soho Poseidon 2nd = 10 All Honour 3rd = 3 Our Horizon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 5 Parker Bale | ||
Wed Jul 20 2011 19:58 | 1st = 5 Parker Bale 2nd = 2 Lektra Billy 3rd = 3 Penthouse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 4 - 1 Sixty Five Rosie | ||
Wed Jul 20 2011 19:55 | 1st = 1 Sixty Five Rosie 2nd = 4 Spring Viking 3rd = 8 Thundering Speed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 5 Cougars Blue Jean | ||
Wed Jul 20 2011 19:50 | 1st = 5 Cougars Blue Jean 2nd = 8 Oliver Shannon 3rd = 2 Prince Humperding |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 8 Tela Kihael Tail | ||
Wed Jul 20 2011 19:46 | 1st = 8 Tela Kihael Tail 2nd = 1 Zo La Doe 3rd = 2 Bills Best |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 5 State Emblem | ||
Wed Jul 20 2011 19:40 | 1st = 5 State Emblem 2nd = 6 Awesome Belmer 3rd = 3 Special Attraction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 6 Nawala Mahogany | ||
Wed Jul 20 2011 19:38 | 1st = 6 Nawala Mahogany 2nd = 7 Gotta Chance 3rd = 1 Picaboon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 3 - 1 Ripping Speed | ||
Wed Jul 20 2011 19:35 | 1st = 1 Ripping Speed 2nd = 3 Princess Maddam 3rd = 7 Bit Of Speed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 3 - 8 Bettor Abs | ||
Wed Jul 20 2011 19:30 | 1st = 8 Bettor Abs 2nd = 7 Shalackin 3rd = 1 On Stage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 3 Fire Management | ||
Wed Jul 20 2011 19:26 | 1st = 3 Fire Management 2nd = 1 Wild Rex 3rd = 5 Imagining |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 1 Excitable Angel | ||
Wed Jul 20 2011 19:20 | 1st = 1 Excitable Angel 2nd = 7 River Franco 3rd = 2 Gifted Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 8 Miracle Dice | ||
Wed Jul 20 2011 19:18 | 1st = 8 Miracle Dice 2nd = 3 Aragorn 3rd = 4 Gula Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 2 - 8 Wheres Jassy | ||
Wed Jul 20 2011 19:15 | 1st = 8 Wheres Jassy 2nd = 3 Spring News 3rd = 5 Waverly Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 5 Aliya Nicolle | ||
Wed Jul 20 2011 19:10 | 1st = 5 Aliya Nicolle 2nd = 9 Itz The Promised One 3rd = 3 Maravu Honey Pot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 7 Sadies Chance | ||
Wed Jul 20 2011 19:09 | 1st = 7 Sadies Chance 2nd = 8 Bridie Oreilly 3rd = 2 Seismic Texan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 1 No Rules League | ||
Wed Jul 20 2011 19:06 | 1st = 1 No Rules League 2nd = 2 Dont Stare 3rd = 6 Real Badgirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 2 - 4 Stormed Out | ||
Wed Jul 20 2011 19:00 | 1st = 4 Stormed Out 2nd = 9 Keayang Steamer 3rd = 11 Turn The Beast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 2 Fizzle Bale | ||
Wed Jul 20 2011 18:57 | 1st = 2 Fizzle Bale 2nd = 1 Kings Pride 3rd = 3 Axels |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 1 - 1 Farmor Do That | ||
Wed Jul 20 2011 18:53 | 1st = 1 Farmor Do That 2nd = 2 West Hot Deputy 3rd = 3 Extra Factor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 1 Uno Junior | ||
Wed Jul 20 2011 18:52 | 1st = 1 Uno Junior 2nd = 2 Dr Congress 3rd = 7 Kelevra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 8 Kickagoal | ||
Wed Jul 20 2011 18:48 | 1st = 8 Kickagoal 2nd = 6 Prettyaspromised 3rd = 2 Cadillac Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 1 San Soucis | ||
Wed Jul 20 2011 18:45 | 1st = 1 San Soucis 2nd = 6 My Secret 3rd = 2 Theodore Ned |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 3 Lucky Me Lucky You | ||
Wed Jul 20 2011 18:40 | 1st = 3 Lucky Me Lucky You 2nd = 1 Lifes Destiny 3rd = 2 Tulhurst Eden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 8 - 13 Tricky Syd | ||
Wed Jul 20 2011 18:36 | 1st = 13 Tricky Syd 2nd = 14 Wonder Weed 3rd = 11 Pure Rust |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 6 Maddisons Girl | ||
Wed Jul 20 2011 18:35 | 1st = 6 Maddisons Girl 2nd = 4 Lika Tornado 3rd = 7 Sheriff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 1 - 2 Backina Lifetime | ||
Wed Jul 20 2011 18:31 | 1st = 2 Backina Lifetime 2nd = 12 Prettylilangeleyes 3rd = 1 Justachandon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 1 California Strip | ||
Wed Jul 20 2011 18:28 | 1st = 1 California Strip 2nd = 3 True Undercover 3rd = 8 Sterling Arrow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 10 Flying Fabio | ||
Wed Jul 20 2011 18:22 | 1st = 10 Flying Fabio 2nd = 8 Acola Major 3rd = 1 Bank This |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 1 Buckley Rose | ||
Wed Jul 20 2011 18:19 | 1st = 1 Buckley Rose 2nd = 2 Howdy George 3rd = 6 Father Of Mine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 2 Paddy Barry | ||
Wed Jul 20 2011 18:15 | 1st = 2 Paddy Barry 2nd = 1 Im Lewis 3rd = 6 Arbit Serena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 6 Robeson | ||
Wed Jul 20 2011 18:10 | 1st = 6 Robeson 2nd = 4 Highland Dancer 3rd = 7 Ginnagin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 1 Midnite Khan | ||
Wed Jul 20 2011 18:04 | 1st = 1 Midnite Khan 2nd = 4 Regal Eagle 3rd = 3 Jackaroozy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 7 - 1 Isabella Maree | ||
Wed Jul 20 2011 18:00 | 1st = 1 Isabella Maree 2nd = 7 Yamunotri 3rd = 8 Crosselle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 7 Jumpin Nic Nat | ||
Wed Jul 20 2011 17:59 | 1st = 7 Jumpin Nic Nat 2nd = 1 Mint Power 3rd = 8 Tiza King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 3 Yoit | ||
Wed Jul 20 2011 17:57 | 1st = 3 Yoit 2nd = 7 Tess Vella 3rd = 1 Tender Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 6 Sobbing Destiny | ||
Wed Jul 20 2011 17:52 | 1st = 6 Sobbing Destiny 2nd = 3 Metz A Million 3rd = 4 Bay Of Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 7 Maximus Extremis | ||
Wed Jul 20 2011 17:46 | 1st = 7 Maximus Extremis 2nd = 9 Alberts Charm 3rd = 2 Art Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 9 Super Promise | ||
Wed Jul 20 2011 17:42 | 1st = 9 Super Promise 2nd = 1 Tears For Mum 3rd = 8 So Chuffed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 1 Heza Blazin | ||
Wed Jul 20 2011 17:39 | 1st = 1 Heza Blazin 2nd = 5 Jaded Puzzle 3rd = 4 Our Rhino Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 1 Nomoredrink | ||
Wed Jul 20 2011 17:34 | 1st = 1 Nomoredrink 2nd = 2 Son Of Lopez 3rd = 6 Annas Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 2 Caitlin Jade | ||
Wed Jul 20 2011 17:30 | 1st = 2 Caitlin Jade 2nd = 8 Shellie Mac 3rd = 1 Boot And Scoot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 6 - 7 Mcscar | ||
Wed Jul 20 2011 17:25 | 1st = 7 Mcscar 2nd = 1 Grand Platz 3rd = 3 Latoria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 4 Select Star | ||
Wed Jul 20 2011 17:23 | 1st = 4 Select Star 2nd = 5 Snow Satossa 3rd = 2 Eyes On Prize |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 8 Boundless Boy | ||
Wed Jul 20 2011 17:20 | 1st = 8 Boundless Boy 2nd = 1 Fancy Kayla 3rd = 4 Hazy Charm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 1 In Fashion | ||
Wed Jul 20 2011 17:14 | 1st = 1 In Fashion 2nd = 2 MR NEGATIVE 3rd = 4 Hayne Train |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 4 Polo Vancelot | ||
Wed Jul 20 2011 17:06 | 1st = 4 Polo Vancelot 2nd = 1 Jades Dream 3rd = 7 Costalotaloot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 6 Zipping Lad | ||
Wed Jul 20 2011 17:03 | 1st = 6 Zipping Lad 2nd = 8 Half Seven 3rd = 5 Apidra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 5 Pluto Power | ||
Wed Jul 20 2011 17:02 | 1st = 5 Pluto Power 2nd = 6 Connemara Suzy 3rd = 4 Marley And Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 8 - 7 Kickittochris | ||
Wed Jul 20 2011 16:58 | 1st = 7 Kickittochris 2nd = 9 Jilliby Master 3rd = 5 Amajorjo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 3 Dayseas Judy | ||
Wed Jul 20 2011 16:55 | 1st = 3 Dayseas Judy 2nd = 2 Early Harvest 3rd = 4 Cool Runnings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 5 - 2 Jaw Dropper | ||
Wed Jul 20 2011 16:50 | 1st = 2 Jaw Dropper 2nd = 6 Jester Reason 3rd = 4 Mr Kaminski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 1 Bumby Johnson | ||
Wed Jul 20 2011 16:47 | 1st = 1 Bumby Johnson 2nd = 5 Spiteful Tears 3rd = 3 Kalvin Clein |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 8 - 9 Cadasha | ||
Wed Jul 20 2011 16:43 | 1st = 9 Cadasha 2nd = 18 Diamond Island 3rd = 5 Picquart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 4 Ecliptic | ||
Wed Jul 20 2011 16:42 | 1st = 4 Ecliptic 2nd = 3 Belron Wattle 3rd = 7 Mccosker Speed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 3 Dessa By Chance | ||
Wed Jul 20 2011 16:39 | 1st = 3 Dessa By Chance 2nd = 1 Just Attack 3rd = 7 Lady Contender |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 7 - 10 Collision Course | ||
Wed Jul 20 2011 16:30 | 1st = 10 Collision Course 2nd = 12 Finn Lee 3rd = 9 Perfect Peter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 3 Ozzie Eli | ||
Wed Jul 20 2011 16:27 | 1st = 3 Ozzie Eli 2nd = 6 Doen 3rd = 5 Matts Jezazz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 7 - 1 Felony Flight | ||
Wed Jul 20 2011 16:23 | 1st = 1 Felony Flight 2nd = 13 Our Triple Treat 3rd = 9 Kumali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 2 Sergeant Darkie | ||
Wed Jul 20 2011 16:22 | 1st = 2 Sergeant Darkie 2nd = 3 Special Syrah 3rd = 5 Hello Papa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 6 Maha Sa Moot | ||
Wed Jul 20 2011 16:19 | 1st = 6 Maha Sa Moot 2nd = 1 Valkyrie Lass 3rd = 4 Four Way Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Betfair Park Race 8 - 9 Il Sogno | ||
Wed Jul 20 2011 16:15 | 1st = 9 Il Sogno 2nd = 5 Stardom 3rd = 7 Fashion Wah Wah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 4 - 13 Amherst | ||
Wed Jul 20 2011 16:10 | 1st = 13 Amherst 2nd = 14 Revisited 3rd = 4 Offer Me Jewels |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 8 John Boy | ||
Wed Jul 20 2011 16:07 | 1st = 8 John Boy 2nd = 7 Mr Dapto 3rd = 1 Tia Kilifi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 7 - 8 Ottana | ||
Wed Jul 20 2011 16:03 | 1st = 8 Ottana 2nd = 7 Gold Vintage 3rd = 10 Tatsuhara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 6 Adulterous | ||
Wed Jul 20 2011 16:02 | 1st = 6 Adulterous 2nd = 4 Chow Chow 3rd = 1 Zulu Nation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 7 Mustangs Mate | ||
Wed Jul 20 2011 15:59 | 1st = 7 Mustangs Mate 2nd = 2 Ramp Up 3rd = 1 Icy Relic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 3 Pints Delight | ||
Wed Jul 20 2011 15:54 | 1st = 3 Pints Delight 2nd = 8 Steamy Thoughts 3rd = 2 Simandou Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 6 - 7 Paparazzi Snapshot | ||
Wed Jul 20 2011 15:50 | 1st = 7 Paparazzi Snapshot 2nd = 11 Allawart Toby 3rd = 10 Strapperama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 6 Aqua Angel | ||
Wed Jul 20 2011 15:47 | 1st = 6 Aqua Angel 2nd = 8 Elite Moon 3rd = 1 Tiggerlong Joe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 6 - 11 Whispering Gap | ||
Wed Jul 20 2011 15:43 | 1st = 11 Whispering Gap 2nd = 2 Mossanay 3rd = 12 Bossberg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 1 Challis Run | ||
Wed Jul 20 2011 15:42 | 1st = 1 Challis Run 2nd = 4 Always Puzzled 3rd = 8 Grubby Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 2 Litchfield Bear | ||
Wed Jul 20 2011 15:39 | 1st = 2 Litchfield Bear 2nd = 4 Cool Kendra 3rd = 1 Slick Elly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Betfair Park Race 7 - 1 Deliver The Dream | ||
Wed Jul 20 2011 15:35 | 1st = 1 Deliver The Dream 2nd = 2 Graphic 3rd = 3 Marotta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 1 Delightful Bond | ||
Wed Jul 20 2011 15:34 | 1st = 1 Delightful Bond 2nd = 3 Raven Riley 3rd = 6 Table Chewer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 3 - 11 Dark Vision | ||
Wed Jul 20 2011 15:30 | 1st = 11 Dark Vision 2nd = 1 Master Sin 3rd = 16 Grandiosity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 6 - 4 Tuscan Wonder | ||
Wed Jul 20 2011 15:25 | 1st = 4 Tuscan Wonder 2nd = 7 Goldstinger 3rd = 1 Fresh Tell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 2 Into The Mist | ||
Wed Jul 20 2011 15:22 | 1st = 2 Into The Mist 2nd = 1 Rhonins Blade 3rd = 4 Royal Drill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 7 My Friend Ben | ||
Wed Jul 20 2011 15:17 | 1st = 7 My Friend Ben 2nd = 4 Murphys Charm 3rd = 1 Blueberry Kist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 5 - 2 My Caracal | ||
Wed Jul 20 2011 15:12 | 1st = 2 My Caracal 2nd = 10 The Concierge 3rd = 5 Bianca Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 5 - 6 More On The Toe | ||
Wed Jul 20 2011 15:08 | 1st = 6 More On The Toe 2nd = 8 Eddie Rapido 3rd = 5 Xanthos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 2 Bestie Bale | ||
Wed Jul 20 2011 15:04 | 1st = 2 Bestie Bale 2nd = 1 Flickering Surf 3rd = 3 Icebox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Betfair Park Race 6 - 14 Nohoaks | ||
Wed Jul 20 2011 15:00 | 1st = 14 Nohoaks 2nd = 13 Tornado Jack 3rd = 4 Finishing Card |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 2 Mr Trixstar | ||
Wed Jul 20 2011 14:59 | 1st = 2 Mr Trixstar 2nd = 6 Dyna Elle 3rd = 4 Emerley Theme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 2 - 1 Monumental | ||
Wed Jul 20 2011 14:55 | 1st = 1 Monumental 2nd = 5 Double Swirl 3rd = 4 Mossroy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 5 - 9 Wyara Miss | ||
Wed Jul 20 2011 14:50 | 1st = 9 Wyara Miss 2nd = 7 Our Littletreasure 3rd = 1 Lannaki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 4 Ironic Twist | ||
Wed Jul 20 2011 14:47 | 1st = 4 Ironic Twist 2nd = 1 Swift Georgia 3rd = 7 Uno Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 1 Justus Bale | ||
Wed Jul 20 2011 14:42 | 1st = 1 Justus Bale 2nd = 4 Tameika Bale 3rd = 6 Lota Costa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 4 - 7 Savesomtimetodream | ||
Wed Jul 20 2011 14:37 | 1st = 7 Savesomtimetodream 2nd = 3 Im The Main Man 3rd = 6 Farmersntradies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 4 - 1 Psychodelic | ||
Wed Jul 20 2011 14:33 | 1st = 1 Psychodelic 2nd = 12 Big Jet Plane 3rd = 6 All Significant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 3 Shanlyn Charlie | ||
Wed Jul 20 2011 14:29 | 1st = 3 Shanlyn Charlie 2nd = 8 Cruising Pat 3rd = 6 Rozehill Wolf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Betfair Park Race 5 - 4 Albertique | ||
Wed Jul 20 2011 14:25 | 1st = 4 Albertique 2nd = 1 Lone Star 3rd = 9 Legions Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 1 My Boy Pedro | ||
Wed Jul 20 2011 14:24 | 1st = 1 My Boy Pedro 2nd = 7 Napalm Bale 3rd = 2 Crowick Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 8 - 2 Imogens Brother | ||
Wed Jul 20 2011 14:20 | 1st = 2 Imogens Brother 2nd = 1 Buckles 3rd = 16 Istimagic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 1 - 12 Ningaloo Blitz | ||
Wed Jul 20 2011 14:20 | 1st = 12 Ningaloo Blitz 2nd = 2 Flag Officer 3rd = 9 Southern Drawl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 4 - 6 Dashagh | ||
Wed Jul 20 2011 14:15 | 1st = 6 Dashagh 2nd = 3 Million Bucks 3rd = 4 The Russeler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 2 Dyna Erina | ||
Wed Jul 20 2011 14:12 | 1st = 2 Dyna Erina 2nd = 5 Dyna Geoff 3rd = 1 Juliet Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 1 Henry Mallet | ||
Wed Jul 20 2011 14:07 | 1st = 1 Henry Mallet 2nd = 2 Dyna Zacker 3rd = 7 Dunk Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 3 - 2 Highview Ebony | ||
Wed Jul 20 2011 14:02 | 1st = 2 Highview Ebony 2nd = 4 Mystic Power Lombo 3rd = 6 Nightoffire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 3 - 11 Taisun | ||
Wed Jul 20 2011 13:58 | 1st = 11 Taisun 2nd = 9 Bom Chicka Wah Wah 3rd = 6 Equales |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 3 Andrews Courage | ||
Wed Jul 20 2011 13:54 | 1st = 3 Andrews Courage 2nd = 2 Dripstone 3rd = 5 Flindosy Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Betfair Park Race 4 - 3 Bartonelle | ||
Wed Jul 20 2011 13:50 | 1st = 3 Bartonelle 2nd = 5 Fomalite 3rd = 8 What A Treat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 6 Kid Rockdale | ||
Wed Jul 20 2011 13:49 | 1st = 6 Kid Rockdale 2nd = 1 Aston Flynn 3rd = 2 Tomato Blonde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 7 - 6 Cottonwood Sky | ||
Wed Jul 20 2011 13:45 | 1st = 6 Cottonwood Sky 2nd = 5 Bystander 3rd = 3 Nothing Likeazam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 3 - 12 Limbo Queen | ||
Wed Jul 20 2011 13:40 | 1st = 12 Limbo Queen 2nd = 2 Frank The Ripper 3rd = 14 Review The Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 3 Groober | ||
Wed Jul 20 2011 13:37 | 1st = 3 Groober 2nd = 5 Cobra Show 3rd = 2 Radiant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 2 - 1 Neybaas | ||
Wed Jul 20 2011 13:27 | 1st = 1 Neybaas 2nd = 7 Kellalac 3rd = 10 Nicmac Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 3 Wish Me Well | ||
Wed Jul 20 2011 13:26 | 1st = 3 Wish Me Well 2nd = 8 Cousin Cupcake 3rd = 6 Dyna Chayne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 2 - 12 Rose Sofia | ||
Wed Jul 20 2011 13:23 | 1st = 12 Rose Sofia 2nd = 5 Around The World 3rd = 9 Dragons Forever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 1 Homebush Alex | ||
Wed Jul 20 2011 13:20 | 1st = 1 Homebush Alex 2nd = 2 Paddo Score 3rd = 7 Oh Emm Eye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 4 Corazon Bale | ||
Wed Jul 20 2011 13:19 | 1st = 4 Corazon Bale 2nd = 8 Hot Effort 3rd = 7 Mums Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Betfair Park Race 3 - 2 Fergus Mciver | ||
Wed Jul 20 2011 13:15 | 1st = 2 Fergus Mciver 2nd = 6 Wilbo 3rd = 8 King Oliver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 6 - 8 Enyaar | ||
Wed Jul 20 2011 13:11 | 1st = 8 Enyaar 2nd = 3 Play The Red 3rd = 7 Red Ric |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 4 Samantha Mclaren | ||
Wed Jul 20 2011 13:08 | 1st = 4 Samantha Mclaren 2nd = 6 Rubylicious 3rd = 2 Ninth Floor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 2 - 6 Raki | ||
Wed Jul 20 2011 13:05 | 1st = 6 Raki 2nd = 4 Noble Success 3rd = 10 Out Of Wings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 4 Katie Haka | ||
Wed Jul 20 2011 13:03 | 1st = 4 Katie Haka 2nd = 5 Homebush Jem 3rd = 1 Homebush Nelson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 7 Yabbies A Camo | ||
Wed Jul 20 2011 13:02 | 1st = 7 Yabbies A Camo 2nd = 5 Indi Octane 3rd = 8 Jaimandy Emily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 1 - 3 Abettorpunt | ||
Wed Jul 20 2011 12:52 | 1st = 3 Abettorpunt 2nd = 2 The Endoftheline 3rd = 5 Absolootmagic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 1 - 2 Feuer Drache | ||
Wed Jul 20 2011 12:48 | 1st = 2 Feuer Drache 2nd = 3 Waranga 3rd = 6 Eranbai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 4 What A Mate | ||
Wed Jul 20 2011 12:45 | 1st = 4 What A Mate 2nd = 6 Kit Haka 3rd = 2 Ask Please |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 1 Bullicourt Dylan | ||
Wed Jul 20 2011 12:44 | 1st = 1 Bullicourt Dylan 2nd = 3 Terry Tibbs 3rd = 2 Waratah View |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Betfair Park Race 2 - 3 Thats The One | ||
Wed Jul 20 2011 12:40 | 1st = 3 Thats The One 2nd = 5 Joyeux 3rd = 4 Soledad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 5 - 3 Kati Cat | ||
Wed Jul 20 2011 12:36 | 1st = 3 Kati Cat 2nd = 13 The Flying Affair 3rd = 8 La Pinnicle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 1 - 10 Medahlia | ||
Wed Jul 20 2011 12:30 | 1st = 10 Medahlia 2nd = 4 Thorny Devil 3rd = 1 Alcohol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 5 Bandanna Pete | ||
Wed Jul 20 2011 12:28 | 1st = 5 Bandanna Pete 2nd = 8 September Blue 3rd = 4 Bigtime Cowell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 5 Wongawilli Rumba | ||
Wed Jul 20 2011 12:27 | 1st = 5 Wongawilli Rumba 2nd = 2 Nancy Jay 3rd = 4 Beau One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 4 Erics Song | ||
Wed Jul 20 2011 12:10 | 1st = 4 Erics Song 2nd = 3 Chainsaw Pete 3rd = 1 Crystal Banner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 5 Miss Domino | ||
Wed Jul 20 2011 12:09 | 1st = 5 Miss Domino 2nd = 2 Kid Richard 3rd = 3 Sunset Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Betfair Park Race 1 - 7 Hotham Heights | ||
Wed Jul 20 2011 12:05 | 1st = 7 Hotham Heights 2nd = 3 Sarge In Charge 3rd = 2 Sanrio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 4 - 2 Sarsarun | ||
Wed Jul 20 2011 12:00 | 1st = 2 Sarsarun 2nd = 4 El Gitano 3rd = 5 Donna Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 1 Crystal Sal | ||
Wed Jul 20 2011 11:52 | 1st = 1 Crystal Sal 2nd = 5 Jolokia 3rd = 6 Impulse Buyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 4 Thrilling Annie | ||
Wed Jul 20 2011 11:34 | 1st = 4 Thrilling Annie 2nd = 8 Inigo Jones 3rd = 7 Another Breeze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 3 - 3 Wainui Prince | ||
Wed Jul 20 2011 11:25 | 1st = 3 Wainui Prince 2nd = 12 River Nymph 3rd = 4 Mustang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 8 Tricky Paula | ||
Wed Jul 20 2011 11:17 | 1st = 8 Tricky Paula 2nd = 1 Botany Story 3rd = 6 Chasin Crows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 1 Homebush Batman | ||
Wed Jul 20 2011 10:59 | 1st = 1 Homebush Batman 2nd = 5 Ellava Scrap 3rd = 6 Calm Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 2 - 5 Eezejet | ||
Wed Jul 20 2011 10:50 | 1st = 5 Eezejet 2nd = 2 All Pent Up 3rd = 1 Insignificant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 2 Rosemore Osti | ||
Wed Jul 20 2011 10:42 | 1st = 2 Rosemore Osti 2nd = 1 Kiwi Phoenix 3rd = 5 Manaia Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 1 Ooh La Cool | ||
Wed Jul 20 2011 10:24 | 1st = 1 Ooh La Cool 2nd = 3 Mick Mania 3rd = 8 Bullabakanka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 1 - 4 Hoss | ||
Wed Jul 20 2011 10:15 | 1st = 4 Hoss 2nd = 10 Miss Biennale 3rd = 3 The Hague |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 1 Just Tiana | ||
Wed Jul 20 2011 10:05 | 1st = 1 Just Tiana 2nd = 8 Berns Bunny 3rd = 2 Gunna Excite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 1 Dyna Dara | ||
Mon Jun 20 2011 22:38 | 1st = 1 Dyna Dara 2nd = 7 Alvaro Bale 3rd = 3 Kalimna Trix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 6 Innisfree Miss | ||
Mon Jun 20 2011 22:32 | 1st = 6 Innisfree Miss 2nd = 2 Lady Eisenheim 3rd = 4 Stylish Lucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 1 Gula Bale | ||
Mon Jun 20 2011 22:22 | 1st = 1 Gula Bale 2nd = 8 Jinderaville 3rd = 7 Lady Fireball |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 8 Wheres Ned | ||
Mon Jun 20 2011 22:15 | 1st = 8 Wheres Ned 2nd = 5 Mythical Flyer 3rd = 1 Capetown Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 10 - 1 Fantasy First | ||
Mon Jun 20 2011 22:10 | 1st = 1 Fantasy First 2nd = 3 Bond Reward 3rd = 6 Coulta Sally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 8 Aralu Bale | ||
Mon Jun 20 2011 22:05 | 1st = 8 Aralu Bale 2nd = 2 Midnight Theory 3rd = 9 Dont Bother Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 9 - 4 Tisu Holly | ||
Mon Jun 20 2011 22:00 | 1st = 4 Tisu Holly 2nd = 2 Noelsgirl 3rd = 1 Terror Jones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 5 Lucky Norris | ||
Mon Jun 20 2011 21:58 | 1st = 5 Lucky Norris 2nd = 2 Classic Camdale 3rd = 7 Mr Taxman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 8 Adjust | ||
Mon Jun 20 2011 21:54 | 1st = 8 Adjust 2nd = 4 Judis Belle 3rd = 3 Tinker Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 9 - 2 Acid Rain | ||
Mon Jun 20 2011 21:50 | 1st = 2 Acid Rain 2nd = 4 Oklahoma City 3rd = 7 King Leon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 3 Long Black Train | ||
Mon Jun 20 2011 21:46 | 1st = 3 Long Black Train 2nd = 5 Corazon Bale 3rd = 7 Betsie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 7 Knockas Web | ||
Mon Jun 20 2011 21:42 | 1st = 7 Knockas Web 2nd = 5 Co Star 3rd = 6 Hot Tamali Train |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 4 Dasher Dooley | ||
Mon Jun 20 2011 21:39 | 1st = 4 Dasher Dooley 2nd = 3 Aishas Spell 3rd = 7 Jenmar Joker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 8 - 7 Ramblin Cullen | ||
Mon Jun 20 2011 21:34 | 1st = 7 Ramblin Cullen 2nd = 4 Jefferson 3rd = 1 Wayne Rooney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 4 Cos Nanna Said | ||
Mon Jun 20 2011 21:32 | 1st = 4 Cos Nanna Said 2nd = 6 Boss Bobbity Bob 3rd = 1 Wot Price Agro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 8 - 1 Mr Meana | ||
Mon Jun 20 2011 21:29 | 1st = 1 Mr Meana 2nd = 5 Things Missing 3rd = 8 Tuiaki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 8 Tiza King | ||
Mon Jun 20 2011 21:25 | 1st = 8 Tiza King 2nd = 5 Roxys Flame 3rd = 7 Dargo Devil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 6 Haras Design | ||
Mon Jun 20 2011 21:21 | 1st = 6 Haras Design 2nd = 7 Chemical Storm 3rd = 1 Four Exotic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 8 Ming Dynasty | ||
Mon Jun 20 2011 21:18 | 1st = 8 Ming Dynasty 2nd = 5 Auto Wave 3rd = 7 Adams Sweetie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 7 Dunk Bale | ||
Mon Jun 20 2011 21:15 | 1st = 7 Dunk Bale 2nd = 1 Donna Delaney 3rd = 4 Natural Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 7 - 2 Prince Diablo | ||
Mon Jun 20 2011 21:12 | 1st = 2 Prince Diablo 2nd = 5 Cool Gift 3rd = 6 Big Stomper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 7 - 6 In Cruise Mode | ||
Mon Jun 20 2011 21:07 | 1st = 6 In Cruise Mode 2nd = 11 Glenfern Cruiser 3rd = 3 Breathing Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 3 Supersite | ||
Mon Jun 20 2011 21:05 | 1st = 3 Supersite 2nd = 7 Strawberry Field 3rd = 1 Sookie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 7 Stir It Up | ||
Mon Jun 20 2011 21:01 | 1st = 7 Stir It Up 2nd = 6 Finishing Style 3rd = 3 Sunny Cowgirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 8 Ella Lucy | ||
Mon Jun 20 2011 20:58 | 1st = 8 Ella Lucy 2nd = 5 Colma 3rd = 2 Aries |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 2 Chaos Master | ||
Mon Jun 20 2011 20:55 | 1st = 2 Chaos Master 2nd = 6 Bally Marie 3rd = 4 Salubrious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 6 - 2 Lorne Bowler | ||
Mon Jun 20 2011 20:52 | 1st = 2 Lorne Bowler 2nd = 6 Dream Trap 3rd = 9 Commander Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 8 Yarrawood | ||
Mon Jun 20 2011 20:48 | 1st = 8 Yarrawood 2nd = 7 Valletta Flame 3rd = 5 Apache Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 6 Cocky Floyd | ||
Mon Jun 20 2011 20:44 | 1st = 6 Cocky Floyd 2nd = 8 Fashion Police 3rd = 3 Super Surfer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 6 - 7 Bettors Express | ||
Mon Jun 20 2011 20:39 | 1st = 7 Bettors Express 2nd = 6 Diamonds Are Magic 3rd = 11 Sugastikysweetstuf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 5 Leica Taipan | ||
Mon Jun 20 2011 20:37 | 1st = 5 Leica Taipan 2nd = 1 Trendy Moss 3rd = 6 Posh Will |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 7 Recuperate | ||
Mon Jun 20 2011 20:34 | 1st = 7 Recuperate 2nd = 1 Joken Kihael 3rd = 10 Myer Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 5 - 2 Hes Got Game | ||
Mon Jun 20 2011 20:30 | 1st = 2 Hes Got Game 2nd = 3 Deville 3rd = 8 Cousin Callum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 1 True Crystal | ||
Mon Jun 20 2011 20:26 | 1st = 1 True Crystal 2nd = 2 Gloves Are Off 3rd = 4 Vittoria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 4 Black Opal | ||
Mon Jun 20 2011 20:22 | 1st = 4 Black Opal 2nd = 8 Ima Hornet 3rd = 2 Ellies Daughter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 2 Not Dior | ||
Mon Jun 20 2011 20:19 | 1st = 2 Not Dior 2nd = 3 Awesome Pedro 3rd = 1 Maceys Favourite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 8 Greysynd Rocket | ||
Mon Jun 20 2011 20:16 | 1st = 8 Greysynd Rocket 2nd = 1 Mates Honour 3rd = 7 Allaine Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 5 - 9 Zurbaran | ||
Mon Jun 20 2011 20:11 | 1st = 9 Zurbaran 2nd = 5 Alma Grant 3rd = 3 Cullens Count |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 4 - 1 Proven Idaho | ||
Mon Jun 20 2011 20:09 | 1st = 1 Proven Idaho 2nd = 8 Oxley Enferno 3rd = 2 Mondo Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 1 Krypton | ||
Mon Jun 20 2011 20:05 | 1st = 1 Krypton 2nd = 2 Drama 3rd = 6 Zulu Nation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 8 Maybe Elite | ||
Mon Jun 20 2011 20:01 | 1st = 8 Maybe Elite 2nd = 4 Made To Rock 3rd = 7 Secret Mystique |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 4 Beau Joker | ||
Mon Jun 20 2011 19:58 | 1st = 4 Beau Joker 2nd = 1 Latro 3rd = 2 Topline On Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 5 Jessenia Bale | ||
Mon Jun 20 2011 19:55 | 1st = 5 Jessenia Bale 2nd = 2 Allen Dodger 3rd = 6 Principessa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 3 - 1 Darlyne Ottey | ||
Mon Jun 20 2011 19:51 | 1st = 1 Darlyne Ottey 2nd = 8 Blocker Laird 3rd = 6 Megastar Spargo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 2 Gotta Chance | ||
Mon Jun 20 2011 19:48 | 1st = 2 Gotta Chance 2nd = 1 Borough Boof 3rd = 7 Pacquiao |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 4 - 3 Rocky Creek | ||
Mon Jun 20 2011 19:43 | 1st = 3 Rocky Creek 2nd = 11 Hell Fire Boy 3rd = 2 Vulcan Sheffield |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 7 Powerful Puzzle | ||
Mon Jun 20 2011 19:41 | 1st = 7 Powerful Puzzle 2nd = 1 Dashing Duke 3rd = 6 Bralyn Ella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 3 Pendle Beri | ||
Mon Jun 20 2011 19:38 | 1st = 3 Pendle Beri 2nd = 8 Stylish Kim 3rd = 2 Wynburn Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 3 Goosebumps | ||
Mon Jun 20 2011 19:34 | 1st = 3 Goosebumps 2nd = 4 Alvania Bale 3rd = 1 Senni Josh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 2 - 1 Complicit | ||
Mon Jun 20 2011 19:30 | 1st = 1 Complicit 2nd = 9 Baker Shiraz 3rd = 6 Friendly Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 2 Mad Man | ||
Mon Jun 20 2011 19:27 | 1st = 2 Mad Man 2nd = 6 Zoomba 3rd = 5 Spot The Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 1 Gung Ho Rumble | ||
Mon Jun 20 2011 19:24 | 1st = 1 Gung Ho Rumble 2nd = 4 Dont Knock It 3rd = 10 Iridium |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 1 Rima | ||
Mon Jun 20 2011 19:21 | 1st = 1 Rima 2nd = 7 Bee Jay Penn 3rd = 8 Blue Talent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 3 - 8 Ponderosas Gamble | ||
Mon Jun 20 2011 19:16 | 1st = 8 Ponderosas Gamble 2nd = 1 Birdies Best 3rd = 9 Margin Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 2 Electric Cowboy | ||
Mon Jun 20 2011 19:14 | 1st = 2 Electric Cowboy 2nd = 8 Octane Surf 3rd = 5 There We Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 1 - 7 Super Hindy | ||
Mon Jun 20 2011 19:11 | 1st = 7 Super Hindy 2nd = 1 Majic Mireeka 3rd = 4 Im The One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 6 Italian Passion | ||
Mon Jun 20 2011 19:08 | 1st = 6 Italian Passion 2nd = 7 Conchalio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 8 Grasmore | ||
Mon Jun 20 2011 19:05 | 1st = 8 Grasmore 2nd = 2 Lektra Lou 3rd = 1 Scooter Moo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 1 Metz Magic | ||
Mon Jun 20 2011 19:02 | 1st = 1 Metz Magic 2nd = 4 Velocity Benz 3rd = 5 Quick Wink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 6 Optimus | ||
Mon Jun 20 2011 18:59 | 1st = 6 Optimus 2nd = 8 Doreens Gift 3rd = 5 Laurel Ayres |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 1 Tunkalilla | ||
Mon Jun 20 2011 18:56 | 1st = 1 Tunkalilla 2nd = 4 Set The Drag 3rd = 2 Busta With Spots |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 2 - 3 Carrigdhoun | ||
Mon Jun 20 2011 18:51 | 1st = 3 Carrigdhoun 2nd = 7 Rustler Boy 3rd = 5 The Bullionaire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 4 Hes Creative | ||
Mon Jun 20 2011 18:49 | 1st = 4 Hes Creative 2nd = 8 Borzov 3rd = 7 Burnt Fuse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 5 Witherens Pride | ||
Mon Jun 20 2011 18:46 | 1st = 5 Witherens Pride 2nd = 6 Sizzling Shiraz 3rd = 3 Cold Sign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 12 - 4 Gingin Boy | ||
Mon Jun 20 2011 18:43 | 1st = 4 Gingin Boy 2nd = 3 Defector 3rd = 2 Jockey Needed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 2 Star Keeping | ||
Mon Jun 20 2011 18:40 | 1st = 2 Star Keeping 2nd = 8 Liz Swan 3rd = 7 Miss Indica |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 2 Alana Blues | ||
Mon Jun 20 2011 18:37 | 1st = 2 Alana Blues 2nd = 7 La Regina 3rd = 6 Bad Judge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 7 Youre The Captain | ||
Mon Jun 20 2011 18:32 | 1st = 7 Youre The Captain 2nd = 4 Goldfields Girl 3rd = 11 Amongst Abbey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 2 Breathe Fear | ||
Mon Jun 20 2011 18:28 | 1st = 2 Breathe Fear 2nd = 5 Flight Control 3rd = 8 Shades Of Violet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 11 - 7 Digger Daley | ||
Mon Jun 20 2011 18:24 | 1st = 7 Digger Daley 2nd = 4 Persuade 3rd = 6 Black And Bent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 1 - 1 My Christian Fella | ||
Mon Jun 20 2011 18:19 | 1st = 1 My Christian Fella 2nd = 9 No Logic 3rd = 4 Merlin Of Camelot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 1 Lolo Jones | ||
Mon Jun 20 2011 18:15 | 1st = 1 Lolo Jones 2nd = 7 Melkate 3rd = 2 Nicto Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 4 Master Hugh | ||
Mon Jun 20 2011 18:12 | 1st = 4 Master Hugh 2nd = 2 Starring Neo 3rd = 1 Carlas Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 10 - 1 Kalden Aurora | ||
Mon Jun 20 2011 18:08 | 1st = 1 Kalden Aurora 2nd = 3 Elsies Gold 3rd = 8 Battsy Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 12 Why Live Dangerously | ||
Mon Jun 20 2011 18:03 | 1st = 12 Why Live Dangerously 2nd = 2 Pole Dancer 3rd = 1 Miss Azooma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 8 Dana Sharkey | ||
Mon Jun 20 2011 17:59 | 1st = 8 Dana Sharkey 2nd = 4 Eureka Kaz 3rd = 6 So Classy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 1 Foreverinbluejeans | ||
Mon Jun 20 2011 17:54 | 1st = 1 Foreverinbluejeans 2nd = 5 Schindler 3rd = 7 Thisaintyours |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 8 Hippy Princess | ||
Mon Jun 20 2011 17:51 | 1st = 8 Hippy Princess 2nd = 7 Crown Poker 3rd = 6 Tijuana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 9 - 4 Bank On Doom | ||
Mon Jun 20 2011 17:47 | 1st = 4 Bank On Doom 2nd = 3 Pedro Monelli 3rd = 8 Tic Attack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 3 Plunder Bay | ||
Mon Jun 20 2011 17:42 | 1st = 3 Plunder Bay 2nd = 5 Sakwi 3rd = 1 Tommy Thegun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 2 Go Mini Mouse | ||
Mon Jun 20 2011 17:39 | 1st = 2 Go Mini Mouse 2nd = 1 Offers 3rd = 3 Royal Asset |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 5 Black Mambo | ||
Mon Jun 20 2011 17:34 | 1st = 5 Black Mambo 2nd = 8 Bundaberg Black 3rd = 12 Colour Of Money |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 8 - 1 Xena Benz | ||
Mon Jun 20 2011 17:31 | 1st = 1 Xena Benz 2nd = 3 Shazzle Monelli 3rd = 2 Kerries Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 4 Pure City | ||
Mon Jun 20 2011 17:28 | 1st = 4 Pure City 2nd = 2 Autumn Bling 3rd = 5 Oh Caritas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 5 Electric Warrior | ||
Mon Jun 20 2011 17:23 | 1st = 5 Electric Warrior 2nd = 7 Assault Corps 3rd = 8 Bacmanturner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 3 Spiral Secret | ||
Mon Jun 20 2011 17:20 | 1st = 3 Spiral Secret 2nd = 5 Dutch Chocolate 3rd = 2 Eureka Fannie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 7 - 3 Rock Dynamite | ||
Mon Jun 20 2011 17:16 | 1st = 3 Rock Dynamite 2nd = 7 Final High 3rd = 6 Misty Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 6 Kasyanov | ||
Mon Jun 20 2011 17:11 | 1st = 6 Kasyanov 2nd = 10 The Night Of My Life 3rd = 12 Likeaplayboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 1 Double Jump | ||
Mon Jun 20 2011 17:08 | 1st = 1 Double Jump 2nd = 6 Kreuzer Murphy 3rd = 4 Ockys Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 4 Rakarebel | ||
Mon Jun 20 2011 17:03 | 1st = 4 Rakarebel 2nd = 5 Mon Gee 3rd = 9 Atomic Ark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 8 Irinka Marg | ||
Mon Jun 20 2011 17:00 | 1st = 8 Irinka Marg 2nd = 4 Irish Marina 3rd = 1 Mrs Hollyfield |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 6 - 2 Janitor Bale | ||
Mon Jun 20 2011 16:59 | 1st = 2 Janitor Bale 2nd = 3 Snow Expense 3rd = 1 Ripley Reason |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 4 Score Some Courage | ||
Mon Jun 20 2011 16:55 | 1st = 4 Score Some Courage 2nd = 1 Elakasa Oceanliner 3rd = 3 Reno Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 4 Maxziva | ||
Mon Jun 20 2011 16:52 | 1st = 4 Maxziva 2nd = 6 Why Not Pedro 3rd = 3 Snow Satossa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mildura Race 9 - 5 Cinderellas Prince | ||
Mon Jun 20 2011 16:48 | 1st = 5 Cinderellas Prince 2nd = 1 Mr Minx 3rd = 4 Guildford Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 12 Doctor Kovac | ||
Mon Jun 20 2011 16:43 | 1st = 12 Doctor Kovac 2nd = 11 Red Hot Special 3rd = 10 Lastingimpressions |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 5 - 8 College Fund | ||
Mon Jun 20 2011 16:42 | 1st = 8 College Fund 2nd = 1 Bluewater 3rd = 2 Weegie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 5 Spring Ferrari | ||
Mon Jun 20 2011 16:40 | 1st = 5 Spring Ferrari 2nd = 4 Patrick Stirling 3rd = 8 Number Krunch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 10 - 12 Amorous Lady | ||
Mon Jun 20 2011 16:37 | 1st = 12 Amorous Lady 2nd = 4 Silent Creek 3rd = 2 Gargle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 8 - 9 Pearls | ||
Mon Jun 20 2011 16:32 | 1st = 9 Pearls 2nd = 2 My Lady Posh 3rd = 8 Paparazzi Snapshot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 3 Crown Towers | ||
Mon Jun 20 2011 16:29 | 1st = 3 Crown Towers 2nd = 6 Sultic Angel 3rd = 4 Apache Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 11 Our Shoe In | ||
Mon Jun 20 2011 16:25 | 1st = 11 Our Shoe In 2nd = 12 Cillas Earl 3rd = 1 Doctor Becker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 7 - 5 Coliseo | ||
Mon Jun 20 2011 16:22 | 1st = 5 Coliseo 2nd = 1 Mr Massee 3rd = 7 Diamond Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 4 - 7 Seznick | ||
Mon Jun 20 2011 16:21 | 1st = 7 Seznick 2nd = 2 West On Tracy 3rd = 9 Australe Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 9 Just Commandant | ||
Mon Jun 20 2011 16:19 | 1st = 9 Just Commandant 2nd = 5 Emma Jane 3rd = 2 Dark Madness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 10 Eliza Be | ||
Mon Jun 20 2011 16:15 | 1st = 10 Eliza Be 2nd = 1 Red Lips Lea 3rd = 6 Onehotnightinparis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mildura Race 8 - 3 Youbolt | ||
Mon Jun 20 2011 16:12 | 1st = 3 Youbolt 2nd = 8 Julia Jean 3rd = 5 Tamland |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 2 Cotrillion | ||
Mon Jun 20 2011 16:11 | 1st = 2 Cotrillion 2nd = 10 Tenderloin 3rd = 6 Jenzajet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 8 Captain Combat | ||
Mon Jun 20 2011 16:09 | 1st = 8 Captain Combat 2nd = 6 Super Luthorman 3rd = 7 Razzs Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 2 Jacuzzisuzzi | ||
Mon Jun 20 2011 16:05 | 1st = 2 Jacuzzisuzzi 2nd = 3 Rustlers Revenge 3rd = 9 Funinthesun Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 3 - 8 Goin Crazy | ||
Mon Jun 20 2011 16:04 | 1st = 8 Goin Crazy 2nd = 5 Around A Buck 3rd = 10 Master Finish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 9 - 8 Tokamak | ||
Mon Jun 20 2011 16:00 | 1st = 8 Tokamak 2nd = 13 Military Shrew 3rd = 15 Northern Mark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 7 - 7 Sir Jaybe Hall | ||
Mon Jun 20 2011 15:55 | 1st = 7 Sir Jaybe Hall 2nd = 5 Irish Crest 3rd = 9 What A Fine Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 8 Sonny Armbro | ||
Mon Jun 20 2011 15:50 | 1st = 8 Sonny Armbro 2nd = 4 Global Raider 3rd = 1 Tai Tara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 6 - 10 Gelderbelle | ||
Mon Jun 20 2011 15:45 | 1st = 10 Gelderbelle 2nd = 4 Lucky Imprint 3rd = 8 Our Moville Ed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 2 - 7 Or Else | ||
Mon Jun 20 2011 15:44 | 1st = 7 Or Else 2nd = 8 Roma Gundi 3rd = 3 Wheres Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 3 Aldos Snow | ||
Mon Jun 20 2011 15:40 | 1st = 3 Aldos Snow 2nd = 6 Bluechip Brave 3rd = 2 Illtelyawat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mildura Race 7 - 9 Sizzlin Bacon | ||
Mon Jun 20 2011 15:35 | 1st = 9 Sizzlin Bacon 2nd = 1 Captanpauli 3rd = 3 Environment Patron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 11 Le Brique | ||
Mon Jun 20 2011 15:34 | 1st = 11 Le Brique 2nd = 3 Miniature Classic 3rd = 9 Just A Village |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 7 Flowover | ||
Mon Jun 20 2011 15:30 | 1st = 7 Flowover 2nd = 3 Aldebaran Chippie 3rd = 4 Defend Me Not |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 1 - 9 Most Furious | ||
Mon Jun 20 2011 15:29 | 1st = 9 Most Furious 2nd = 10 Bub Low 3rd = 2 Im Goin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 8 - 7 Baby Pig | ||
Mon Jun 20 2011 15:25 | 1st = 7 Baby Pig 2nd = 8 Corporal Jones 3rd = 4 Absolutelystunning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 6 - 11 Mister Orion | ||
Mon Jun 20 2011 15:20 | 1st = 11 Mister Orion 2nd = 1 Village Saint 3rd = 9 Hellovanite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 9 Just Like Jess | ||
Mon Jun 20 2011 15:15 | 1st = 9 Just Like Jess 2nd = 1 Drews Angel 3rd = 6 Big And Smooth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 5 - 7 Fantasising | ||
Mon Jun 20 2011 15:10 | 1st = 7 Fantasising 2nd = 3 American Tale 3rd = 1 Stake Knife |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 7 Waldenburg | ||
Mon Jun 20 2011 15:05 | 1st = 7 Waldenburg 2nd = 2 Northview Cardle 3rd = 3 Inna Beauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mildura Race 6 - 10 Toydari | ||
Mon Jun 20 2011 15:00 | 1st = 10 Toydari 2nd = 4 Shdaad 3rd = 9 Tops n Tails |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 8 Heez An Ace | ||
Mon Jun 20 2011 14:59 | 1st = 8 Heez An Ace 2nd = 5 Uncle Dennis 3rd = 1 Its All Aces |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 7 I Dont Giva Dash | ||
Mon Jun 20 2011 14:55 | 1st = 7 I Dont Giva Dash 2nd = 6 Whoopies Main Man 3rd = 1 Gleaner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 5 Proven Sprite | ||
Mon Jun 20 2011 14:54 | 1st = 5 Proven Sprite 2nd = 1 Gunnadoo Swift 3rd = 2 Furious Fergie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 7 - 12 Tammany | ||
Mon Jun 20 2011 14:50 | 1st = 12 Tammany 2nd = 7 Snugasabuginarug 3rd = 6 Oracle of Omaha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 5 - 8 Dee Millane | ||
Mon Jun 20 2011 14:45 | 1st = 8 Dee Millane 2nd = 9 Nuggets Court 3rd = 3 Aim Aloof |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 8 Western Surprise | ||
Mon Jun 20 2011 14:40 | 1st = 8 Western Surprise 2nd = 6 Outofgas 3rd = 3 Mount Richon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 2 Usains Fault | ||
Mon Jun 20 2011 14:39 | 1st = 2 Usains Fault 2nd = 5 Mission Control 3rd = 8 Northern Nick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 4 - 7 One Wild Night | ||
Mon Jun 20 2011 14:35 | 1st = 7 One Wild Night 2nd = 3 Gold Stud 3rd = 11 Light Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 9 Thats My Secret | ||
Mon Jun 20 2011 14:30 | 1st = 9 Thats My Secret 2nd = 1 Maravu Honey Pot 3rd = 5 Montecolle Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mildura Race 5 - 3 Zupatwo | ||
Mon Jun 20 2011 14:25 | 1st = 3 Zupatwo 2nd = 9 The Enterprise 3rd = 11 Motion House |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 8 Melton Bon Baron | ||
Mon Jun 20 2011 14:24 | 1st = 8 Melton Bon Baron 2nd = 4 Our Irish Eyes 3rd = 3 Sozzled |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 6 Maras Boy | ||
Mon Jun 20 2011 14:22 | 1st = 6 Maras Boy 2nd = 8 Mollys Lizzie 3rd = 2 Ally Marr |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 4 Shes A Head Turner | ||
Mon Jun 20 2011 14:16 | 1st = 4 Shes A Head Turner 2nd = 1 Cowboys Legacy 3rd = 5 Mister Fuji |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 6 - 9 Antarah | ||
Mon Jun 20 2011 14:12 | 1st = 9 Antarah 2nd = 3 Zedda Jay 3rd = 10 The Tapdancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 4 - 5 Ubringthedrinks | ||
Mon Jun 20 2011 14:06 | 1st = 5 Ubringthedrinks 2nd = 7 Rocknrolla 3rd = 1 The Red Opal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 2 Smugger | ||
Mon Jun 20 2011 14:03 | 1st = 2 Smugger 2nd = 9 Typhoon Mahte 3rd = 4 Wendy Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 3 - 1 Man Of Honour | ||
Mon Jun 20 2011 13:59 | 1st = 1 Man Of Honour 2nd = 5 Paxton 3rd = 8 Trofeo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 6 Modern Mistake | ||
Mon Jun 20 2011 13:53 | 1st = 6 Modern Mistake 2nd = 2 Nothingmuch 3rd = 3 Star Of Jordaine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mildura Race 4 - 11 Gailamour | ||
Mon Jun 20 2011 13:49 | 1st = 11 Gailamour 2nd = 7 Guaranteed Success 3rd = 6 Dip Your Lid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 4 Watch Margie Power | ||
Mon Jun 20 2011 13:48 | 1st = 4 Watch Margie Power 2nd = 1 Jennas Regret 3rd = 6 Oz Striker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 1 Bestears | ||
Mon Jun 20 2011 13:46 | 1st = 1 Bestears 2nd = 5 Cool Cold 3rd = 3 Seductable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 4 Jet To Vegas | ||
Mon Jun 20 2011 13:40 | 1st = 4 Jet To Vegas 2nd = 9 Miss Jenorrk 3rd = 6 Nutha Lignum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 5 - 15 Ell Southee | ||
Mon Jun 20 2011 13:36 | 1st = 15 Ell Southee 2nd = 1 Come Alone 3rd = 6 Wodger Wabbit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 3 - 7 Bachelor Lombo | ||
Mon Jun 20 2011 13:30 | 1st = 7 Bachelor Lombo 2nd = 2 Chief Inanga 3rd = 4 Panslilsweetheart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 4 White Haze | ||
Mon Jun 20 2011 13:27 | 1st = 4 White Haze 2nd = 7 Slick Silvie 3rd = 8 Hendo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 2 - 11 Star Of Bardell | ||
Mon Jun 20 2011 13:23 | 1st = 11 Star Of Bardell 2nd = 16 Give Me Half 3rd = 10 Madam Sash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 12 - 2 Mr Meticulous | ||
Mon Jun 20 2011 13:19 | 1st = 2 Mr Meticulous 2nd = 3 Olympic Ace 3rd = 6 Bigtime Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mildura Race 3 - 1 Black Storm | ||
Mon Jun 20 2011 13:13 | 1st = 1 Black Storm 2nd = 9 Xaar Best 3rd = 5 Twin Eagles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 2 Leica Yankee | ||
Mon Jun 20 2011 13:12 | 1st = 2 Leica Yankee 2nd = 1 Ultimate Aye 3rd = 8 Lefthanded Braille |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 7 Smokin Slayer | ||
Mon Jun 20 2011 13:10 | 1st = 7 Smokin Slayer 2nd = 10 Slipaway Jacko 3rd = 9 Jezza Lomar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 4 - 2 Little Monee | ||
Mon Jun 20 2011 13:00 | 1st = 2 Little Monee 2nd = 1 Alchiba 3rd = 10 Curious Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 11 - 2 Rybenbrook Flash | ||
Mon Jun 20 2011 12:59 | 1st = 2 Rybenbrook Flash 2nd = 5 Freddy John 3rd = 4 Catch A Punta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 2 - 4 Duchess Pat | ||
Mon Jun 20 2011 12:54 | 1st = 4 Duchess Pat 2nd = 3 Pound Foolish 3rd = 5 Innocentbystander |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 1 Tee Murphy | ||
Mon Jun 20 2011 12:51 | 1st = 1 Tee Murphy 2nd = 5 Looking Magical 3rd = 8 Big Bang Ayers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 1 - 1 Cheerful Dane | ||
Mon Jun 20 2011 12:47 | 1st = 1 Cheerful Dane 2nd = 7 Cruzer On Ice 3rd = 2 Clickety Snip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 8 Ashby Elly | ||
Mon Jun 20 2011 12:43 | 1st = 8 Ashby Elly 2nd = 2 Groovy Bandit 3rd = 1 Cawbourne Jose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mildura Race 2 - 5 Master Liberty | ||
Mon Jun 20 2011 12:37 | 1st = 5 Master Liberty 2nd = 3 Its A Laugh 3rd = 8 Third Screen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 2 Allstar Art | ||
Mon Jun 20 2011 12:36 | 1st = 2 Allstar Art 2nd = 9 Justabitofpower 3rd = 4 Schilva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 1 Rusty Mahogany | ||
Mon Jun 20 2011 12:34 | 1st = 1 Rusty Mahogany 2nd = 6 Red Royal 3rd = 2 Milky Joe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 3 - 13 Tarzan Toby | ||
Mon Jun 20 2011 12:24 | 1st = 13 Tarzan Toby 2nd = 7 Blinkin Stormy 3rd = 10 Funky Feet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 8 Missing Melody | ||
Mon Jun 20 2011 12:23 | 1st = 8 Missing Melody 2nd = 7 Justify A Site 3rd = 5 Bandanna Pete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 1 - 3 Livia Degerolstein | ||
Mon Jun 20 2011 12:18 | 1st = 3 Livia Degerolstein 2nd = 6 Eastwood Ember 3rd = 9 Lord Chaterlia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 7 Nano Quake | ||
Mon Jun 20 2011 12:15 | 1st = 7 Nano Quake 2nd = 10 Magic Again 3rd = 1 Cudgee Thea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 4 Semenya | ||
Mon Jun 20 2011 12:07 | 1st = 4 Semenya 2nd = 3 Daddy Lowe 3rd = 1 Berella Chelsea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mildura Race 1 - 2 The Cruiserweight | ||
Mon Jun 20 2011 12:02 | 1st = 2 The Cruiserweight 2nd = 4 Grand Salute 3rd = 1 Atbarrakee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 4 Suite Living | ||
Mon Jun 20 2011 12:00 | 1st = 4 Suite Living 2nd = 8 Post Card Bandit 3rd = 5 Melton Ponting |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 1 Miss Promiscuous | ||
Mon Jun 20 2011 11:57 | 1st = 1 Miss Promiscuous 2nd = 2 Big Facinate 3rd = 6 Water Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 7 Missy Octane | ||
Mon Jun 20 2011 11:51 | 1st = 7 Missy Octane 2nd = 5 Jennings 3rd = 8 Royal Pardon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 2 - 14 Pippi Longsocks | ||
Mon Jun 20 2011 11:45 | 1st = 14 Pippi Longsocks 2nd = 6 Belaroc 3rd = 13 Lightning Charge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 3 Oreo Pirate | ||
Mon Jun 20 2011 11:42 | 1st = 3 Oreo Pirate 2nd = 8 Kenworth 3rd = 6 Countess Millie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 6 Ramessee | ||
Mon Jun 20 2011 11:33 | 1st = 6 Ramessee 2nd = 2 Sharkies Dream 3rd = 1 Being Free |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 8 Back At Ya | ||
Mon Jun 20 2011 11:16 | 1st = 8 Back At Ya 2nd = 1 Witchalicious 3rd = 2 Catch A Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gunnedah Race 1 - 5 Sutton Surprise | ||
Mon Jun 20 2011 11:10 | 1st = 5 Sutton Surprise 2nd = 2 Half Price 3rd = 9 Tenmoregrand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 6 Another Drizzle | ||
Mon Jun 20 2011 10:56 | 1st = 6 Another Drizzle 2nd = 8 Cool Royale 3rd = 2 Ignite The Light |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 5 Jack Banner | ||
Mon Jun 20 2011 10:39 | 1st = 5 Jack Banner 2nd = 7 Cullens Impact 3rd = 4 Hi Jean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 4 Wonder Working | ||
Mon Jun 20 2011 10:21 | 1st = 4 Wonder Working 2nd = 2 Ten Four 3rd = 5 Sheeza Meesha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 8 Sherman Flyer | ||
Mon Jun 20 2011 10:04 | 1st = 8 Sherman Flyer 2nd = 7 Belfast King 3rd = 6 Ronan Machall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 12 Keep Celebrating | ||
Fri May 20 2011 23:50 | 1st = 12 Keep Celebrating 2nd = 4 Royal Opera 3rd = 11 Westwind Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 7 Rumble Supreme | ||
Fri May 20 2011 23:47 | 1st = 7 Rumble Supreme 2nd = 1 Liquigas 3rd = 6 Made To Fool |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 7 Go Thunder | ||
Fri May 20 2011 23:32 | 1st = 7 Go Thunder 2nd = 5 Regent Meteor 3rd = 1 Jodies Champ |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 6 Nowuseeme | ||
Fri May 20 2011 23:20 | 1st = 6 Nowuseeme 2nd = 2 Kamwood Holmes 3rd = 1 Miss Allure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 4 Lots Of Chances | ||
Fri May 20 2011 23:17 | 1st = 4 Lots Of Chances 2nd = 1 Valdiron 3rd = 5 Which Class |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 2 Galba Magic | ||
Fri May 20 2011 22:57 | 1st = 2 Galba Magic 2nd = 3 Two Pot Screamer 3rd = 5 Sirius Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 2 Pablito | ||
Fri May 20 2011 22:50 | 1st = 2 Pablito 2nd = 7 Tsunami Lombo 3rd = 5 Smart Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 7 Northern Rambler | ||
Fri May 20 2011 22:47 | 1st = 7 Northern Rambler 2nd = 6 Monicas Hot 3rd = 1 Southwood Stone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 6 Savannah Way | ||
Fri May 20 2011 22:42 | 1st = 6 Savannah Way 2nd = 4 Miss Warbucks 3rd = 13 Aleppo Sunrise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 8 - 4 La Balle De Flamme | ||
Fri May 20 2011 22:35 | 1st = 4 La Balle De Flamme 2nd = 6 Run Riley Run 3rd = 8 Ultimate Asset |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 2 Barney Stinson | ||
Fri May 20 2011 22:32 | 1st = 2 Barney Stinson 2nd = 5 Khafra 3rd = 3 Good Oil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 5 Dyna Gala | ||
Fri May 20 2011 22:28 | 1st = 5 Dyna Gala 2nd = 6 Dyna Anton 3rd = 1 Chaz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 1 Adda Double Dip | ||
Fri May 20 2011 22:20 | 1st = 1 Adda Double Dip 2nd = 12 Davy Maguire 3rd = 6 Pacific Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 1 Talaspring | ||
Fri May 20 2011 22:14 | 1st = 1 Talaspring 2nd = 6 Broadways Best 3rd = 2 Life Inthefastlane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 7 Red Light Rooney | ||
Fri May 20 2011 22:10 | 1st = 7 Red Light Rooney 2nd = 1 Elite Apple 3rd = 4 Bubble Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 2 Transition | ||
Fri May 20 2011 22:09 | 1st = 2 Transition 2nd = 1 Debleesan 3rd = 4 Bashys Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 7 - 10 Concorde Crest | ||
Fri May 20 2011 22:05 | 1st = 10 Concorde Crest 2nd = 1 Stashedbytheriver 3rd = 5 Ultimate Call |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 14 Im Dejazzman | ||
Fri May 20 2011 22:00 | 1st = 14 Im Dejazzman 2nd = 8 Ushaka Bromac 3rd = 7 Kyvalley Mirage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gold Coast Race 7 - 6 One Eyed Terror | ||
Fri May 20 2011 21:55 | 1st = 6 One Eyed Terror 2nd = 3 Kamasi 3rd = 7 Dans Gamble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 2 Smoking Again | ||
Fri May 20 2011 21:50 | 1st = 2 Smoking Again 2nd = 1 Nullabor Song 3rd = 10 Bundaberg Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 1 Plantagenet | ||
Fri May 20 2011 21:46 | 1st = 1 Plantagenet 2nd = 3 Jones Girl 3rd = 8 Morabito |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 4 David Hercules | ||
Fri May 20 2011 21:42 | 1st = 4 David Hercules 2nd = 9 Composed 3rd = 2 Modern Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 5 Silly Gully | ||
Fri May 20 2011 21:40 | 1st = 5 Silly Gully 2nd = 2 Scarletts Boy 3rd = 8 Blazing Britt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 6 - 3 Lynton King | ||
Fri May 20 2011 21:35 | 1st = 3 Lynton King 2nd = 4 Peaceful Joker 3rd = 1 Celtic Charm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 5 Itaintover | ||
Fri May 20 2011 21:30 | 1st = 5 Itaintover 2nd = 4 Sir Swinger 3rd = 8 Super Sea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 2 Dyna Fig | ||
Fri May 20 2011 21:28 | 1st = 2 Dyna Fig 2nd = 6 Our Coralie 3rd = 5 Super Train |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 1 Uno Mac | ||
Fri May 20 2011 21:27 | 1st = 1 Uno Mac 2nd = 9 Reef Rider 3rd = 2 Adjustable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gold Coast Race 6 - 1 Mr Whizzer | ||
Fri May 20 2011 21:24 | 1st = 1 Mr Whizzer 2nd = 4 You So And So 3rd = 5 Une De Mai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 5 Partywiththedevil | ||
Fri May 20 2011 21:20 | 1st = 5 Partywiththedevil 2nd = 1 Im Grant Lea 3rd = 6 Arma Harris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 6 Oz Journey | ||
Fri May 20 2011 21:17 | 1st = 6 Oz Journey 2nd = 7 So Classy 3rd = 8 Platinum Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 10 Samara Knight | ||
Fri May 20 2011 21:12 | 1st = 10 Samara Knight 2nd = 1 Jukebox Music 3rd = 5 Garnet River |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 2 Miss Stackhouse | ||
Fri May 20 2011 21:10 | 1st = 2 Miss Stackhouse 2nd = 7 Cooper Bale 3rd = 3 Questa Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 2 Foxed | ||
Fri May 20 2011 21:09 | 1st = 2 Foxed 2nd = 5 Galaxy Chaser 3rd = 8 Mexican Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 5 - 10 Zuccharino | ||
Fri May 20 2011 21:05 | 1st = 10 Zuccharino 2nd = 3 Have A Swig 3rd = 2 Keen To No |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 2 King Of Strathfield | ||
Fri May 20 2011 21:00 | 1st = 2 King Of Strathfield 2nd = 7 Earldom 3rd = 12 Im The Fat Controller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 7 Patch Up Job | ||
Fri May 20 2011 20:58 | 1st = 7 Patch Up Job 2nd = 6 Gold Nebo 3rd = 5 Take Over Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gold Coast Race 5 - 4 West Texas Town | ||
Fri May 20 2011 20:54 | 1st = 4 West Texas Town 2nd = 10 Ultimate Pride 3rd = 7 Melton Rejection |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 9 Hy Royale | ||
Fri May 20 2011 20:50 | 1st = 9 Hy Royale 2nd = 1 Flossie 3rd = 5 Dhoni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 2 El Grand Senor | ||
Fri May 20 2011 20:47 | 1st = 2 El Grand Senor 2nd = 3 Flint Bale 3rd = 1 Flash Drive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 3 Rowan Direct | ||
Fri May 20 2011 20:42 | 1st = 3 Rowan Direct 2nd = 10 Vito Vito 3rd = 1 Baltic Ice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 7 Big Bang Appeal | ||
Fri May 20 2011 20:40 | 1st = 7 Big Bang Appeal 2nd = 5 Tuiaki 3rd = 2 Winsome Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 7 Ciao For Now | ||
Fri May 20 2011 20:38 | 1st = 7 Ciao For Now 2nd = 2 Wee Ping Doll 3rd = 3 Sedgebrook Elite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 4 - 5 Jet Quick | ||
Fri May 20 2011 20:35 | 1st = 5 Jet Quick 2nd = 4 Safe Ridge 3rd = 7 Wymeera Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 4 Our Dolly Would | ||
Fri May 20 2011 20:30 | 1st = 4 Our Dolly Would 2nd = 8 Adhesive 3rd = 1 Yankee Eyes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 1 Hamel | ||
Fri May 20 2011 20:28 | 1st = 1 Hamel 2nd = 7 Mcmorgan 3rd = 4 Bolero Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gold Coast Race 4 - 6 Graces Grey | ||
Fri May 20 2011 20:24 | 1st = 6 Graces Grey 2nd = 2 Goodness 3rd = 8 Dead Or Alive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 6 Heavens Delight | ||
Fri May 20 2011 20:20 | 1st = 6 Heavens Delight 2nd = 9 Shipwreck 3rd = 12 Trojan Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 5 Shad Star | ||
Fri May 20 2011 20:17 | 1st = 5 Shad Star 2nd = 7 Futurama Trilogy 3rd = 1 Bluey Deepwater |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 10 - 6 Delight Brigade | ||
Fri May 20 2011 20:15 | 1st = 6 Delight Brigade 2nd = 4 Highview Ebony 3rd = 2 Arden Tetrick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 11 Bellas Delight | ||
Fri May 20 2011 20:12 | 1st = 11 Bellas Delight 2nd = 3 Milliara Lombo 3rd = 13 Lively Moth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 7 Pure Stealth | ||
Fri May 20 2011 20:10 | 1st = 7 Pure Stealth 2nd = 6 Elite Lombo 3rd = 3 Parker Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 4 Bearly Normal | ||
Fri May 20 2011 20:08 | 1st = 4 Bearly Normal 2nd = 1 Scott No Funding 3rd = 2 Tinysaurus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 3 - 4 Undertheunderlay | ||
Fri May 20 2011 20:05 | 1st = 4 Undertheunderlay 2nd = 7 Jennas Fling 3rd = 1 Talc Town |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 7 Mister Anthony | ||
Fri May 20 2011 20:00 | 1st = 7 Mister Anthony 2nd = 1 Shantahliatrailblaza 3rd = 6 At Large |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 9 - 1 Contador | ||
Fri May 20 2011 20:00 | 1st = 1 Contador 2nd = 6 Alta Charisma 3rd = 4 Mitchell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 4 Cool Slatts | ||
Fri May 20 2011 19:58 | 1st = 4 Cool Slatts 2nd = 7 Crazy Dave 3rd = 1 Bush Cowgirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gold Coast Race 3 - 1 Crackerofaparty | ||
Fri May 20 2011 19:54 | 1st = 1 Crackerofaparty 2nd = 8 Canadian Ice 3rd = 4 Rusty Sailor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 12 Magnum Opus | ||
Fri May 20 2011 19:50 | 1st = 12 Magnum Opus 2nd = 1 Commander Cullen 3rd = 10 Takem Easy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 9 - 14 Goldstar Invasion | ||
Fri May 20 2011 19:50 | 1st = 14 Goldstar Invasion 2nd = 15 Westwood Sioux 3rd = 7 Lookslikeatrooper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 5 Optimum Surfer | ||
Fri May 20 2011 19:47 | 1st = 5 Optimum Surfer 2nd = 1 Cosmic Passion 3rd = 4 Shes Atomic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 5 Aussie Made Lombo | ||
Fri May 20 2011 19:42 | 1st = 5 Aussie Made Lombo 2nd = 1 Awaywiththefairies 3rd = 7 Aalyah Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 5 Caught The Eye | ||
Fri May 20 2011 19:40 | 1st = 5 Caught The Eye 2nd = 1 Black Shelleen 3rd = 8 Cool Royale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 7 Lolo Jones | ||
Fri May 20 2011 19:40 | 1st = 7 Lolo Jones 2nd = 4 Fantasy Gift 3rd = 8 Turbo Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 2 - 4 Letmeadam | ||
Fri May 20 2011 19:35 | 1st = 4 Letmeadam 2nd = 1 Wunlastchance 3rd = 9 The Darl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 8 - 12 Vegas Delight | ||
Fri May 20 2011 19:31 | 1st = 12 Vegas Delight 2nd = 6 Shardons Operator 3rd = 7 Erin Go Bragh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 3 Holmencontents | ||
Fri May 20 2011 19:30 | 1st = 3 Holmencontents 2nd = 5 Lombo Tattoo 3rd = 1 Jennas Ranger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 1 El Blazing | ||
Fri May 20 2011 19:28 | 1st = 1 El Blazing 2nd = 2 Best Perfume 3rd = 4 Explosive Milne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gold Coast Race 2 - 4 White Eye Markei | ||
Fri May 20 2011 19:22 | 1st = 4 White Eye Markei 2nd = 11 Cheers Robbie 3rd = 10 Slick Chandon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 6 Rapid Charm | ||
Fri May 20 2011 19:19 | 1st = 6 Rapid Charm 2nd = 3 Ten Bandannas 3rd = 4 Lavana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 8 - 1 Four Starzzz Flash | ||
Fri May 20 2011 19:19 | 1st = 1 Four Starzzz Flash 2nd = 9 Power Of Tara 3rd = 7 Lancome |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 12 Scandalman | ||
Fri May 20 2011 19:14 | 1st = 12 Scandalman 2nd = 5 Charlie Machsheen 3rd = 3 Fanagalo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 7 Fire Hawk | ||
Fri May 20 2011 19:10 | 1st = 7 Fire Hawk 2nd = 1 Homebush Just 3rd = 2 Ima Spice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 3 Mattys Gift | ||
Fri May 20 2011 19:10 | 1st = 3 Mattys Gift 2nd = 5 Yeah Matey 3rd = 4 Spa Ocky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 1 - 8 Whata Special | ||
Fri May 20 2011 19:05 | 1st = 8 Whata Special 2nd = 1 Wakizashi 3rd = 3 Camkenzie Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 7 - 9 Lets Get Serious | ||
Fri May 20 2011 19:01 | 1st = 9 Lets Get Serious 2nd = 4 Neville Vaughan 3rd = 3 Global Invasion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 1 Choosing Harvey | ||
Fri May 20 2011 19:00 | 1st = 1 Choosing Harvey 2nd = 7 Strike Up The Band 3rd = 4 Black Fighter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 8 Judge Enforcer | ||
Fri May 20 2011 18:58 | 1st = 8 Judge Enforcer 2nd = 5 Other Brother 3rd = 1 Return The Opal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 6 Caloon Bale | ||
Fri May 20 2011 18:55 | 1st = 6 Caloon Bale 2nd = 2 Fully Legitimate 3rd = 9 Ebony Galore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gold Coast Race 1 - 3 Triumphant Reign | ||
Fri May 20 2011 18:50 | 1st = 3 Triumphant Reign 2nd = 4 Ark De Jeanne 3rd = 11 Good Boys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 7 - 8 Lets Elope | ||
Fri May 20 2011 18:49 | 1st = 8 Lets Elope 2nd = 9 Western Cullen 3rd = 6 Midnight Dylan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 2 Solrays Delight | ||
Fri May 20 2011 18:48 | 1st = 2 Solrays Delight 2nd = 5 Barbs Diamond 3rd = 9 Lightning Luego |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 1 Our Rising Star | ||
Fri May 20 2011 18:43 | 1st = 1 Our Rising Star 2nd = 6 Cool And Casual 3rd = 3 Aubrey James |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 2 Grand Garcon | ||
Fri May 20 2011 18:41 | 1st = 2 Grand Garcon 2nd = 6 Jason Stackhouse 3rd = 1 Sir Onyx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 2 Thrilling Ransom | ||
Fri May 20 2011 18:40 | 1st = 2 Thrilling Ransom 2nd = 3 Three Inch Nail 3rd = 1 Thrilling Sight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 8 Wally Slater | ||
Fri May 20 2011 18:38 | 1st = 8 Wally Slater 2nd = 5 Lizzie Taylor 3rd = 1 Josey Casey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 4 Mega Bucks Magic | ||
Fri May 20 2011 18:35 | 1st = 4 Mega Bucks Magic 2nd = 1 Our Captain 3rd = 9 Euroa Rozene |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 6 - 10 Devil Dodger | ||
Fri May 20 2011 18:31 | 1st = 10 Devil Dodger 2nd = 1 Motu Cup Day Cullen 3rd = 14 Mach Banner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 5 Big Fella Mach | ||
Fri May 20 2011 18:30 | 1st = 5 Big Fella Mach 2nd = 6 Bo Sparta 3rd = 10 Girlsniteout |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 4 Diddy Devil | ||
Fri May 20 2011 18:25 | 1st = 4 Diddy Devil 2nd = 2 White Knocka 3rd = 1 Al Brook Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 4 Red Marker | ||
Fri May 20 2011 18:19 | 1st = 4 Red Marker 2nd = 1 Invictus Phoenix 3rd = 7 Tatiana Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 6 - 10 Carabella | ||
Fri May 20 2011 18:19 | 1st = 10 Carabella 2nd = 8 Donegal Delight 3rd = 11 Miss Moonlite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 2 Rosies Chuck | ||
Fri May 20 2011 18:14 | 1st = 2 Rosies Chuck 2nd = 4 West Hot Fiesta 3rd = 7 Rylees Ebony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 6 Kazz Razz | ||
Fri May 20 2011 18:10 | 1st = 6 Kazz Razz 2nd = 7 Rybenbrook Flick 3rd = 1 Guy Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 7 Bondys Princess | ||
Fri May 20 2011 18:09 | 1st = 7 Bondys Princess 2nd = 4 Pure Spice 3rd = 8 El Camino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 4 Sir Lee | ||
Fri May 20 2011 18:04 | 1st = 4 Sir Lee 2nd = 9 Shades Of Violet 3rd = 2 Darrange |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 5 - 6 Mckay | ||
Fri May 20 2011 18:01 | 1st = 6 Mckay 2nd = 7 Fulla Luck 3rd = 3 Chesterton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 8 - 4 Libby Rice Jones | ||
Fri May 20 2011 17:59 | 1st = 4 Libby Rice Jones 2nd = 1 Mighty Micra 3rd = 8 Heza Bomber Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 2 Midnight Surf | ||
Fri May 20 2011 17:56 | 1st = 2 Midnight Surf 2nd = 3 Magic Control 3rd = 7 Euroa Jaffa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 8 - 4 Fast Turnover | ||
Fri May 20 2011 17:50 | 1st = 4 Fast Turnover 2nd = 10 My Dandy 3rd = 6 Lifes Awesome |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 5 - 10 Together Again | ||
Fri May 20 2011 17:49 | 1st = 10 Together Again 2nd = 7 Ultimate Player 3rd = 1 Mah Sish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 3 Big Tommie | ||
Fri May 20 2011 17:46 | 1st = 3 Big Tommie 2nd = 2 Fire With Me 3rd = 5 Barbs Bandit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 2 Saint Dellsy | ||
Fri May 20 2011 17:41 | 1st = 2 Saint Dellsy 2nd = 5 Wot Price Pink 3rd = 1 Custodian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 4 Sheza Ratbag | ||
Fri May 20 2011 17:40 | 1st = 4 Sheza Ratbag 2nd = 8 Go Boof 3rd = 6 Cullens Impact |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 4 Velocity Regina | ||
Fri May 20 2011 17:36 | 1st = 4 Velocity Regina 2nd = 9 Jazzin About 3rd = 2 Stylish Daymo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 4 - 5 Vinnie Barbarino | ||
Fri May 20 2011 17:31 | 1st = 5 Vinnie Barbarino 2nd = 6 Underwood Road 3rd = 1 Son Of Courage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 7 - 5 Merindah Micron | ||
Fri May 20 2011 17:31 | 1st = 5 Merindah Micron 2nd = 10 Our Flyin Jazz 3rd = 3 Torretti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 2 Sudden Splash | ||
Fri May 20 2011 17:28 | 1st = 2 Sudden Splash 2nd = 1 Dannys Girl 3rd = 8 Vandridge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 7 - 5 Western Blaze | ||
Fri May 20 2011 17:22 | 1st = 5 Western Blaze 2nd = 11 Kennedy Creek 3rd = 7 Assault Corps |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 8 Dr Rochelle | ||
Fri May 20 2011 17:19 | 1st = 8 Dr Rochelle 2nd = 7 Apache Pass 3rd = 1 Full Noise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 4 - 5 Paramount Geegee | ||
Fri May 20 2011 17:19 | 1st = 5 Paramount Geegee 2nd = 10 Springbank Sam 3rd = 9 Thanesan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 7 Loose Lionel | ||
Fri May 20 2011 17:15 | 1st = 7 Loose Lionel 2nd = 6 Diamond Sparkles 3rd = 1 Haras Design |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 2 Rising Fire | ||
Fri May 20 2011 17:11 | 1st = 2 Rising Fire 2nd = 7 Gift Pack 3rd = 8 Merandy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 1 Sally Say So | ||
Fri May 20 2011 17:10 | 1st = 1 Sally Say So 2nd = 3 Cawbourne Mo 3rd = 2 Chinese Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 6 - 8 Going Halves | ||
Fri May 20 2011 17:06 | 1st = 8 Going Halves 2nd = 1 Glacial 3rd = 3 Diego Delavega |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 1 Special Duties | ||
Fri May 20 2011 17:03 | 1st = 1 Special Duties 2nd = 8 Onya Splash 3rd = 2 Wild Viki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 3 - 5 Loki Brogden | ||
Fri May 20 2011 17:01 | 1st = 5 Loki Brogden 2nd = 8 Major Seelster 3rd = 9 Banana Smoothie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 8 Cold Fusion | ||
Fri May 20 2011 16:58 | 1st = 8 Cold Fusion 2nd = 3 Made To Fly 3rd = 5 Withcott Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 5 Modern Day | ||
Fri May 20 2011 16:53 | 1st = 5 Modern Day 2nd = 11 Gentlemanscrossing 3rd = 1 Peggyrocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 8 Allworth Girl | ||
Fri May 20 2011 16:50 | 1st = 8 Allworth Girl 2nd = 7 Modern Image 3rd = 2 Hotwire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 3 - 1 Timeless Perfection | ||
Fri May 20 2011 16:50 | 1st = 1 Timeless Perfection 2nd = 3 Kristina 3rd = 5 Eleanor Roosevelt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 6 Haydos Revenge | ||
Fri May 20 2011 16:47 | 1st = 6 Haydos Revenge 2nd = 7 Jos Got Jazz 3rd = 1 Federal Bureau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Gambier Race 9 - 13 Manarola Magic | ||
Fri May 20 2011 16:43 | 1st = 13 Manarola Magic 2nd = 17 Simply Aussie 3rd = 8 Be Tolerant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 4 Flag Waver | ||
Fri May 20 2011 16:41 | 1st = 4 Flag Waver 2nd = 6 Oh Emm Eye 3rd = 8 Parra Sparra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 1 Maldini Martini | ||
Fri May 20 2011 16:40 | 1st = 1 Maldini Martini 2nd = 2 Ellery 3rd = 8 Pretty Lady Di |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 8 - 3 Excellent Point | ||
Fri May 20 2011 16:36 | 1st = 3 Excellent Point 2nd = 15 Moneysaver 3rd = 1 Strong Gain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 1 Macey | ||
Fri May 20 2011 16:33 | 1st = 1 Macey 2nd = 6 Tip Off 3rd = 7 Heavenly Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 2 - 7 Averils Quest | ||
Fri May 20 2011 16:32 | 1st = 7 Averils Quest 2nd = 4 Jackpot James 3rd = 11 Cc Miami |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 5 - 3 Finedropofred | ||
Fri May 20 2011 16:29 | 1st = 3 Finedropofred 2nd = 9 Trinita Road 3rd = 10 Bet Your Life |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 7 - 1 Getaway Plan | ||
Fri May 20 2011 16:26 | 1st = 1 Getaway Plan 2nd = 8 Preacher Boy 3rd = 11 Summer Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 6 Indigo Flash | ||
Fri May 20 2011 16:23 | 1st = 6 Indigo Flash 2nd = 1 Tough Defender 3rd = 5 Sonador Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 2 - 8 Musgrove | ||
Fri May 20 2011 16:22 | 1st = 8 Musgrove 2nd = 9 Houdini Star 3rd = 1 Hot Holiday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 8 Robeson | ||
Fri May 20 2011 16:20 | 1st = 8 Robeson 2nd = 4 Be Excited 3rd = 2 Pure Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 8 - 3 Christmas Island | ||
Fri May 20 2011 16:17 | 1st = 3 Christmas Island 2nd = 8 Direct Debit 3rd = 5 King Tides In |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 5 Sedgebrook Lee | ||
Fri May 20 2011 16:13 | 1st = 5 Sedgebrook Lee 2nd = 3 Lara Pinter 3rd = 4 Ezy Info |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 4 Oscar Lane | ||
Fri May 20 2011 16:13 | 1st = 4 Oscar Lane 2nd = 6 Our Mach Leigh 3rd = 1 Tulhurst Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 1 Chasing De Cash | ||
Fri May 20 2011 16:11 | 1st = 1 Chasing De Cash 2nd = 8 Gable Drum 3rd = 2 Bit Isolated |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 10 - 3 Duke Of Windsor | ||
Fri May 20 2011 16:08 | 1st = 3 Duke Of Windsor 2nd = 7 Smoking Aces 3rd = 1 Ripleys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 4 Saint Neo | ||
Fri May 20 2011 16:06 | 1st = 4 Saint Neo 2nd = 5 Crafty Ian 3rd = 7 Wot Price Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 1 - 13 Dougie Maguire | ||
Fri May 20 2011 16:03 | 1st = 13 Dougie Maguire 2nd = 12 Merv 3rd = 5 Precious Mach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Gambier Race 8 - 9 Foodeater | ||
Fri May 20 2011 16:03 | 1st = 9 Foodeater 2nd = 6 Carthy Road 3rd = 5 Brewski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 3 Chicken Special | ||
Fri May 20 2011 16:01 | 1st = 3 Chicken Special 2nd = 1 Pies Twenty Ten 3rd = 7 Zaza Bank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 7 - 5 Higashi | ||
Fri May 20 2011 15:58 | 1st = 5 Higashi 2nd = 10 Palace Coup 3rd = 9 Golden Dive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 7 Young Clancy | ||
Fri May 20 2011 15:55 | 1st = 7 Young Clancy 2nd = 1 Ruby Jet 3rd = 4 Chickie Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 1 - 8 Mister Presley | ||
Fri May 20 2011 15:53 | 1st = 8 Mister Presley 2nd = 15 Franco Lordship 3rd = 1 Night Of The Stars |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 4 - 2 Smooth | ||
Fri May 20 2011 15:51 | 1st = 2 Smooth 2nd = 8 Star Of Tara 3rd = 4 Tibur Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 6 - 7 Fire Up Fifi | ||
Fri May 20 2011 15:48 | 1st = 7 Fire Up Fifi 2nd = 4 Purpuss 3rd = 9 Vociferous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 4 Black Mountain | ||
Fri May 20 2011 15:45 | 1st = 4 Black Mountain 2nd = 5 Creative Kaos 3rd = 1 Seismic Texan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 2 Wandy Kyle | ||
Fri May 20 2011 15:44 | 1st = 2 Wandy Kyle 2nd = 1 Kerrys Delight 3rd = 7 My Bad Jonny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 3 Miss Cody | ||
Fri May 20 2011 15:42 | 1st = 3 Miss Cody 2nd = 8 What About Jenna 3rd = 4 Custom Catch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 7 - 10 Surzeal | ||
Fri May 20 2011 15:38 | 1st = 10 Surzeal 2nd = 8 Ides Of March 3rd = 1 For Cruyffs Sake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 8 Madame Lily | ||
Fri May 20 2011 15:33 | 1st = 8 Madame Lily 2nd = 6 Sign On Sally 3rd = 7 Louisa Lobell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 9 - 3 Hennessy Rhythm | ||
Fri May 20 2011 15:30 | 1st = 3 Hennessy Rhythm 2nd = 5 Mcloaded 3rd = 4 Lopov |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Gambier Race 7 - 5 Risk It All | ||
Fri May 20 2011 15:25 | 1st = 5 Risk It All 2nd = 8 Club Royale 3rd = 10 Willego |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 2 Melodys Muse | ||
Fri May 20 2011 15:23 | 1st = 2 Melodys Muse 2nd = 1 Prince Parade 3rd = 6 Chainsaw Pete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 12 - 2 Bralyn Riley | ||
Fri May 20 2011 15:22 | 1st = 2 Bralyn Riley 2nd = 8 Yorklea Glider 3rd = 4 Ripped Unit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 6 - 4 Oakfield Commands | ||
Fri May 20 2011 15:18 | 1st = 4 Oakfield Commands 2nd = 17 Crystal Empire 3rd = 9 Glory Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 3 - 5 Buckland Belle | ||
Fri May 20 2011 15:13 | 1st = 5 Buckland Belle 2nd = 1 Joan Margaret 3rd = 11 Jamies Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 5 - 2 Mr Light Blue | ||
Fri May 20 2011 15:10 | 1st = 2 Mr Light Blue 2nd = 4 Crafty Lady 3rd = 1 Cash n Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 11 - 2 Modern Mardici | ||
Fri May 20 2011 15:07 | 1st = 2 Modern Mardici 2nd = 5 Sobbing Promise 3rd = 8 Blonde Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 6 - 4 Celero | ||
Fri May 20 2011 15:03 | 1st = 4 Celero 2nd = 2 Dehere Hunter 3rd = 7 Eye Of The Needle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 4 Signory Shannon | ||
Fri May 20 2011 14:58 | 1st = 4 Signory Shannon 2nd = 3 Western Spirit 3rd = 2 Storm At Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 8 - 12 Huon Cry | ||
Fri May 20 2011 14:55 | 1st = 12 Huon Cry 2nd = 4 Dark Valley 3rd = 3 Cavendish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Gambier Race 6 - 2 Riahgrand | ||
Fri May 20 2011 14:50 | 1st = 2 Riahgrand 2nd = 4 Light Tan 3rd = 7 Yarrawah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 10 - 3 High Energy | ||
Fri May 20 2011 14:47 | 1st = 3 High Energy 2nd = 6 Promises Pretty 3rd = 8 Localize |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 5 - 14 Le Gaze | ||
Fri May 20 2011 14:43 | 1st = 14 Le Gaze 2nd = 2 A Shade Better 3rd = 5 Lay Down Sally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 2 - 11 Shakatomic | ||
Fri May 20 2011 14:38 | 1st = 11 Shakatomic 2nd = 6 Just Keep Safe 3rd = 3 Green Pepper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 4 - 7 Purettan | ||
Fri May 20 2011 14:35 | 1st = 7 Purettan 2nd = 5 Voluntary 3rd = 6 Big Ken The Celt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 9 - 1 Sparkling Rock | ||
Fri May 20 2011 14:32 | 1st = 1 Sparkling Rock 2nd = 2 Joyful Shiraz 3rd = 5 Fawn Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 5 - 7 Dancing Doll | ||
Fri May 20 2011 14:28 | 1st = 7 Dancing Doll 2nd = 3 Monte Ichiban 3rd = 1 Code Word |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 10 Rinaldo | ||
Fri May 20 2011 14:23 | 1st = 10 Rinaldo 2nd = 4 Bremansa 3rd = 6 Parkway Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 7 - 4 Exceed All Limits | ||
Fri May 20 2011 14:20 | 1st = 4 Exceed All Limits 2nd = 8 Delighted Owners 3rd = 2 Its Lumsden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Gambier Race 5 - 4 Sutanoc | ||
Fri May 20 2011 14:15 | 1st = 4 Sutanoc 2nd = 5 Ziadie 3rd = 3 Wee Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Paeroa Race 8 - 3 Gurus Spirit | ||
Fri May 20 2011 14:14 | 1st = 3 Gurus Spirit 2nd = 12 Sheiswhatsheis 3rd = 1 Le Nuage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 8 - 5 Falcon Flash | ||
Fri May 20 2011 14:12 | 1st = 5 Falcon Flash 2nd = 4 Prineie 3rd = 3 Socks Rose Hi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 4 - 8 Pin | ||
Fri May 20 2011 14:08 | 1st = 8 Pin 2nd = 6 Steel Bullet 3rd = 2 Campinas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 1 - 2 Caulonia Rustler | ||
Fri May 20 2011 14:03 | 1st = 2 Caulonia Rustler 2nd = 1 Beau Ciel 3rd = 11 King Lancelot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 3 - 8 Finn Class | ||
Fri May 20 2011 14:00 | 1st = 8 Finn Class 2nd = 14 Ruffino 3rd = 3 Big Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 7 - 1 Outreach | ||
Fri May 20 2011 13:57 | 1st = 1 Outreach 2nd = 2 Sassy Giselle 3rd = 8 Peg Rose Hi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 4 - 7 Longtimenosee | ||
Fri May 20 2011 13:53 | 1st = 7 Longtimenosee 2nd = 10 One Off 3rd = 1 Casa Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 5 Captain Brook | ||
Fri May 20 2011 13:48 | 1st = 5 Captain Brook 2nd = 2 Major Gambler 3rd = 7 Major Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 6 - 6 Holy Brom | ||
Fri May 20 2011 13:45 | 1st = 6 Holy Brom 2nd = 12 Yule Luvit 3rd = 4 Bedouin Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Gambier Race 4 - 10 Solitary Man | ||
Fri May 20 2011 13:40 | 1st = 10 Solitary Man 2nd = 3 Count Capri 3rd = 13 Oomoo Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Paeroa Race 7 - 5 Enjoyit | ||
Fri May 20 2011 13:39 | 1st = 5 Enjoyit 2nd = 4 Courier 3rd = 6 Gomickey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 6 - 3 Lolla Palooza | ||
Fri May 20 2011 13:37 | 1st = 3 Lolla Palooza 2nd = 6 Hi Honey 3rd = 8 Ted Rose Hi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 3 - 1 Belle Fleur | ||
Fri May 20 2011 13:33 | 1st = 1 Belle Fleur 2nd = 3 Girls Night Out 3rd = 4 Power Stroke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 2 - 12 Jamais Contente | ||
Fri May 20 2011 13:25 | 1st = 12 Jamais Contente 2nd = 10 Rhythm Poliche 3rd = 9 Im Livingthedream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 5 - 8 Kulu Storm | ||
Fri May 20 2011 13:22 | 1st = 8 Kulu Storm 2nd = 7 Buck Fifty 3rd = 1 Best Behave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 3 - 4 Pray To God | ||
Fri May 20 2011 13:18 | 1st = 4 Pray To God 2nd = 1 Commandare 3rd = 5 Ambergris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 8 Another Breeze | ||
Fri May 20 2011 13:15 | 1st = 8 Another Breeze 2nd = 3 Emie Rose 3rd = 1 Kiwara Trey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 5 - 10 Zachary Quack | ||
Fri May 20 2011 13:10 | 1st = 10 Zachary Quack 2nd = 2 Delago Dusk 3rd = 8 Upholsteryking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Gambier Race 3 - 4 Dinna Latar | ||
Fri May 20 2011 13:05 | 1st = 4 Dinna Latar 2nd = 5 Affirming 3rd = 6 Enclosed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Paeroa Race 6 - 7 Cosabella | ||
Fri May 20 2011 13:04 | 1st = 7 Cosabella 2nd = 6 Betty Brown 3rd = 4 Bert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 4 - 4 Key Rail | ||
Fri May 20 2011 13:02 | 1st = 4 Key Rail 2nd = 3 Mudgee Man 3rd = 1 Miami Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 2 - 7 Tamohara | ||
Fri May 20 2011 12:58 | 1st = 7 Tamohara 2nd = 3 Mutiny 3rd = 9 Levitating |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 4 Powerfast Pippa | ||
Fri May 20 2011 12:56 | 1st = 4 Powerfast Pippa 2nd = 1 Elouera Babe 3rd = 5 Charli Clang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 1 - 11 Pypavance | ||
Fri May 20 2011 12:50 | 1st = 11 Pypavance 2nd = 6 Shuffleup And Deal 3rd = 4 Our Boy Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 3 - 6 Redex | ||
Fri May 20 2011 12:47 | 1st = 6 Redex 2nd = 3 Rhythm And Grace 3rd = 7 Talahatchi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 2 - 2 To Dubawi Go | ||
Fri May 20 2011 12:43 | 1st = 2 To Dubawi Go 2nd = 4 Our Angelina 3rd = 7 Glad You Called |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 8 Opawa Eye | ||
Fri May 20 2011 12:40 | 1st = 8 Opawa Eye 2nd = 7 Duke Of Fern 3rd = 4 Waffler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 4 - 5 Leg Room | ||
Fri May 20 2011 12:35 | 1st = 5 Leg Room 2nd = 2 Invincible Lady 3rd = 9 Sky Rubi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Gambier Race 2 - 7 Halo Dot Com | ||
Fri May 20 2011 12:30 | 1st = 7 Halo Dot Com 2nd = 6 Going Concern 3rd = 3 Comeuppance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Paeroa Race 5 - 3 Trabaldy | ||
Fri May 20 2011 12:29 | 1st = 3 Trabaldy 2nd = 5 Go Ollie 3rd = 2 Gold Message |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 2 - 8 Witchen Hour | ||
Fri May 20 2011 12:27 | 1st = 8 Witchen Hour 2nd = 1 Lyrical Genius 3rd = 2 Syrups Hot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 1 - 1 Aerdash | ||
Fri May 20 2011 12:23 | 1st = 1 Aerdash 2nd = 7 Annapannaa 3rd = 10 Mighty Mandi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 6 Chasin Crows | ||
Fri May 20 2011 12:22 | 1st = 6 Chasin Crows 2nd = 7 Glenmore Lass 3rd = 3 Foggy Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 1 - 1 Schande | ||
Fri May 20 2011 12:12 | 1st = 1 Schande 2nd = 8 Woody Star 3rd = 6 Dayseas Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 1 - 3 Party Dress | ||
Fri May 20 2011 12:08 | 1st = 3 Party Dress 2nd = 8 Strategic Purchase 3rd = 5 Fast Money |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 6 Distinct Image | ||
Fri May 20 2011 12:05 | 1st = 6 Distinct Image 2nd = 2 Liam Title 3rd = 1 Always A Story |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 3 - 5 Louisville Dancer | ||
Fri May 20 2011 12:00 | 1st = 5 Louisville Dancer 2nd = 7 Miss Camalach 3rd = 10 Talia Mia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Gambier Race 1 - 1 Deltona | ||
Fri May 20 2011 11:55 | 1st = 1 Deltona 2nd = 11 Filante Express 3rd = 5 Pharoah Murphy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Paeroa Race 4 - 8 Son Of Zoff | ||
Fri May 20 2011 11:54 | 1st = 8 Son Of Zoff 2nd = 4 Prince Silver Dale 3rd = 2 Rum n Ice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 5 Mighty Prophet | ||
Fri May 20 2011 11:47 | 1st = 5 Mighty Prophet 2nd = 1 Honking Horns 3rd = 4 My Blind Side |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 2 - 2 Catacomb | ||
Fri May 20 2011 11:30 | 1st = 2 Catacomb 2nd = 7 Repudiate 3rd = 5 Hpnotiq Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 8 Elite Palace | ||
Fri May 20 2011 11:29 | 1st = 8 Elite Palace 2nd = 2 Jester 3rd = 5 Another Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Paeroa Race 3 - 2 Mr Align | ||
Fri May 20 2011 11:20 | 1st = 2 Mr Align 2nd = 9 Wee Man 3rd = 8 Slancio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 1 Kit Haka | ||
Fri May 20 2011 11:12 | 1st = 1 Kit Haka 2nd = 2 Opawa Jack 3rd = 6 Homebush Helen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 1 - 6 Depot Beach | ||
Fri May 20 2011 11:00 | 1st = 6 Depot Beach 2nd = 7 Fast And Free 3rd = 3 Clear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 1 Cools The Tune | ||
Fri May 20 2011 10:54 | 1st = 1 Cools The Tune 2nd = 2 Homebush Nick 3rd = 8 Tempting Offer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Paeroa Race 2 - 4 Desert Lad | ||
Fri May 20 2011 10:45 | 1st = 4 Desert Lad 2nd = 3 Savour The Moment 3rd = 1 Fletcher Baybe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 4 Callahan | ||
Fri May 20 2011 10:37 | 1st = 4 Callahan 2nd = 2 Rangitoto Rohi 3rd = 7 Man Oh Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 5 Rulebook Ray | ||
Fri May 20 2011 10:19 | 1st = 5 Rulebook Ray 2nd = 3 Another Gon 3rd = 7 Johnnie George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Paeroa Race 1 - 6 Silence Please | ||
Fri May 20 2011 10:10 | 1st = 6 Silence Please 2nd = 11 The Rose 3rd = 1 Evathreestep |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 7 Paua To Survive | ||
Wed Apr 20 2011 23:42 | 1st = 7 Paua To Survive 2nd = 1 Ledaro Holly 3rd = 3 Flee The Area |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 2 Gorgeous Mark | ||
Wed Apr 20 2011 23:22 | 1st = 2 Gorgeous Mark 2nd = 1 Tanjee Gundi 3rd = 7 Joe Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 6 Fortius | ||
Wed Apr 20 2011 22:57 | 1st = 6 Fortius 2nd = 3 My Premier 3rd = 8 Kalden Komoto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 1 Foxzami Ice | ||
Wed Apr 20 2011 22:42 | 1st = 1 Foxzami Ice 2nd = 3 Ballyduff 3rd = 2 Snuggle Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 5 Terrys Delight | ||
Wed Apr 20 2011 22:32 | 1st = 5 Terrys Delight 2nd = 2 Walkaway True 3rd = 6 Daleahs Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 6 Tinkler | ||
Wed Apr 20 2011 22:24 | 1st = 6 Tinkler 2nd = 1 Cee Cee Raider 3rd = 7 Bam Siyan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 1 Proven Jett | ||
Wed Apr 20 2011 22:14 | 1st = 1 Proven Jett 2nd = 6 Aleta Allen 3rd = 4 Dyna Tron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 2 Dinkum Devil | ||
Wed Apr 20 2011 22:10 | 1st = 2 Dinkum Devil 2nd = 8 Rough Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 6 Rousay | ||
Wed Apr 20 2011 22:09 | 1st = 6 Rousay 2nd = 8 Beau Brummell 3rd = 5 Flushed Away |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 8 Prince Buddy | ||
Wed Apr 20 2011 22:07 | 1st = 8 Prince Buddy 2nd = 3 Rowles Over 3rd = 6 Bury Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 8 - 11 But But But | ||
Wed Apr 20 2011 22:00 | 1st = 11 But But But 2nd = 9 Finn Lee 3rd = 1 Torado Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 7 Finbar Mccool | ||
Wed Apr 20 2011 21:58 | 1st = 7 Finbar Mccool 2nd = 5 Connemara Suzy 3rd = 2 Walter Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 6 Surf My Tears | ||
Wed Apr 20 2011 21:54 | 1st = 6 Surf My Tears 2nd = 8 Kennys Karma 3rd = 2 Deagon Summer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 3 Tyrannize | ||
Wed Apr 20 2011 21:53 | 1st = 3 Tyrannize 2nd = 4 Avalanche Angel 3rd = 7 Jake Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 6 Miss Minnehaha | ||
Wed Apr 20 2011 21:50 | 1st = 6 Miss Minnehaha 2nd = 7 Sippy Miss Cool 3rd = 1 Braydens Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 9 - 1 The Righteous One | ||
Wed Apr 20 2011 21:40 | 1st = 1 The Righteous One 2nd = 9 Lillylane 3rd = 4 Oaklea La Poste |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 8 Rafferty Flyer | ||
Wed Apr 20 2011 21:38 | 1st = 8 Rafferty Flyer 2nd = 1 Pure Ethane 3rd = 2 Greta Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 4 Razor Back | ||
Wed Apr 20 2011 21:35 | 1st = 4 Razor Back 2nd = 1 Tibetan Man 3rd = 8 Tinas Show |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 4 Ebony Storm | ||
Wed Apr 20 2011 21:34 | 1st = 4 Ebony Storm 2nd = 5 Movie Extra 3rd = 1 Veneto Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 7 - 12 Matty Chrimes | ||
Wed Apr 20 2011 21:30 | 1st = 12 Matty Chrimes 2nd = 8 Colour Our Day 3rd = 10 Romantic Match |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 5 Pippi Keeping | ||
Wed Apr 20 2011 21:27 | 1st = 5 Pippi Keeping 2nd = 7 Circuit Breaker 3rd = 2 Flying Niki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 10 Colashki Kid | ||
Wed Apr 20 2011 21:22 | 1st = 10 Colashki Kid 2nd = 8 Rare Desire 3rd = 9 Grey Nomad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 7 Enry Walt | ||
Wed Apr 20 2011 21:20 | 1st = 7 Enry Walt 2nd = 6 Warning Label 3rd = 5 Lektra Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 3 Shazzle Monelli | ||
Wed Apr 20 2011 21:12 | 1st = 3 Shazzle Monelli 2nd = 4 Autumn Rain 3rd = 5 Tex Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 8 - 1 Sound Set | ||
Wed Apr 20 2011 21:09 | 1st = 1 Sound Set 2nd = 8 Misterbriteside 3rd = 7 Shannons Locket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 5 Quick State | ||
Wed Apr 20 2011 21:06 | 1st = 5 Quick State 2nd = 2 Country Bob 3rd = 8 Miss Primadonna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 6 - 5 Mister Castleton | ||
Wed Apr 20 2011 21:00 | 1st = 5 Mister Castleton 2nd = 12 Confused Superstar 3rd = 4 Tsonga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 6 Bouncer Norris | ||
Wed Apr 20 2011 20:58 | 1st = 6 Bouncer Norris 2nd = 8 Arnies Girl 3rd = 4 Gold Heritage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 7 Marley Monelli | ||
Wed Apr 20 2011 20:57 | 1st = 7 Marley Monelli 2nd = 2 Combat Game 3rd = 1 Takeover Sausage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 7 Pedros Thunder | ||
Wed Apr 20 2011 20:55 | 1st = 7 Pedros Thunder 2nd = 1 Carbon Footprint 3rd = 3 Voodoo Tewin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 10 Western Mail | ||
Wed Apr 20 2011 20:50 | 1st = 10 Western Mail 2nd = 2 Cha Ching Chaching 3rd = 1 Lara Rosewood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 1 Flying Peggy | ||
Wed Apr 20 2011 20:46 | 1st = 1 Flying Peggy 2nd = 4 Aunty Edna 3rd = 5 Vancouver Kiss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 7 - 3 Commando Rainbow | ||
Wed Apr 20 2011 20:40 | 1st = 3 Commando Rainbow 2nd = 7 Major Works 3rd = 5 Mako River |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 7 Rock Rampage | ||
Wed Apr 20 2011 20:39 | 1st = 7 Rock Rampage 2nd = 1 Tigger Debello 3rd = 5 Butters Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 5 Vandaliser | ||
Wed Apr 20 2011 20:38 | 1st = 5 Vandaliser 2nd = 4 Gaelic Bale 3rd = 2 Marbro Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 8 Red John | ||
Wed Apr 20 2011 20:35 | 1st = 8 Red John 2nd = 1 Moonshine Molly 3rd = 2 Late Illusion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 5 - 8 Road To Rock | ||
Wed Apr 20 2011 20:30 | 1st = 8 Road To Rock 2nd = 6 Smiling Force 3rd = 5 Soho Icarus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 8 Tasman Princess | ||
Wed Apr 20 2011 20:26 | 1st = 8 Tasman Princess 2nd = 1 Oh Bailes 3rd = 6 Gladys Night |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 5 Miss Namba | ||
Wed Apr 20 2011 20:20 | 1st = 5 Miss Namba 2nd = 6 Forced Entry 3rd = 3 Lieutenant Jujon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 2 Kreuzer On Fire | ||
Wed Apr 20 2011 20:18 | 1st = 2 Kreuzer On Fire 2nd = 1 Mid Levels 3rd = 8 Big Stud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 6 Late Storm | ||
Wed Apr 20 2011 20:15 | 1st = 6 Late Storm 2nd = 3 Tardis 3rd = 5 Musgrave Louie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 4 Lady Flynn | ||
Wed Apr 20 2011 20:10 | 1st = 4 Lady Flynn 2nd = 6 Kate Ritchie 3rd = 2 Excellent Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 6 Whats Up | ||
Wed Apr 20 2011 20:06 | 1st = 6 Whats Up 2nd = 1 Miss Cribraltar 3rd = 2 Watta Laugh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 4 - 4 Fumanchu | ||
Wed Apr 20 2011 20:00 | 1st = 4 Fumanchu 2nd = 6 Jack Rustler 3rd = 10 Work Of Artist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 2 Midnight Fantasy | ||
Wed Apr 20 2011 19:58 | 1st = 2 Midnight Fantasy 2nd = 7 Aston Usain 3rd = 5 Rhythm And Soul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 1 Full Deck | ||
Wed Apr 20 2011 19:55 | 1st = 1 Full Deck 2nd = 8 Jordos Pushbike 3rd = 3 Black Not Fawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 6 Fulloffun | ||
Wed Apr 20 2011 19:50 | 1st = 6 Fulloffun 2nd = 1 Arbit Venus 3rd = 10 Sir Berengar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 2 Manlys Shark | ||
Wed Apr 20 2011 19:46 | 1st = 2 Manlys Shark 2nd = 4 Evies Big Chill 3rd = 7 Original Blonde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 3 Kamwood Raider | ||
Wed Apr 20 2011 19:40 | 1st = 3 Kamwood Raider 2nd = 9 Kickagoal 3rd = 6 Royal Place |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 1 Dyna Bert | ||
Wed Apr 20 2011 19:38 | 1st = 1 Dyna Bert 2nd = 7 Sisco Shadow 3rd = 6 Dyna Geoff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 1 Anna Duk | ||
Wed Apr 20 2011 19:35 | 1st = 1 Anna Duk 2nd = 3 Deedee Gossip 3rd = 4 Beilpajah Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 3 - 10 Zedalite | ||
Wed Apr 20 2011 19:30 | 1st = 10 Zedalite 2nd = 8 Wortherly 3rd = 2 Sopranos Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 3 Biddyken Jett | ||
Wed Apr 20 2011 19:26 | 1st = 3 Biddyken Jett 2nd = 7 Montanas Star 3rd = 1 Fibro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 5 Ok Tobago | ||
Wed Apr 20 2011 19:20 | 1st = 5 Ok Tobago 2nd = 6 The Market Minor 3rd = 4 Explosive Albert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 7 Stormy Weather | ||
Wed Apr 20 2011 19:18 | 1st = 7 Stormy Weather 2nd = 1 Dyna Fig 3rd = 2 Tommy Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 1 Lakoda Poppy | ||
Wed Apr 20 2011 19:15 | 1st = 1 Lakoda Poppy 2nd = 7 Bo Zorra 3rd = 4 Mistress Tewin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 9 Extreme Stature | ||
Wed Apr 20 2011 19:10 | 1st = 9 Extreme Stature 2nd = 6 Live Courage 3rd = 10 Shantahliatrailblaza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 12 - 2 Speed Enforcer | ||
Wed Apr 20 2011 19:09 | 1st = 2 Speed Enforcer 2nd = 6 Wheres Lorry 3rd = 4 Cuga Bandit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 1 Zoom High | ||
Wed Apr 20 2011 19:07 | 1st = 1 Zoom High 2nd = 3 Mata Wreck 3rd = 4 Riverside Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 2 - 1 Snappy Rufus | ||
Wed Apr 20 2011 19:02 | 1st = 1 Snappy Rufus 2nd = 12 Village Saint 3rd = 10 Blue Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 8 - 17 Silent Hero | ||
Wed Apr 20 2011 18:59 | 1st = 17 Silent Hero 2nd = 9 Cyclone Bella 3rd = 4 Silver Omen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 2 Witch Hunt | ||
Wed Apr 20 2011 18:55 | 1st = 2 Witch Hunt 2nd = 6 Dominco Bale 3rd = 3 Spring Acclaim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 1 My Highbury | ||
Wed Apr 20 2011 18:52 | 1st = 1 My Highbury 2nd = 2 Chai 3rd = 5 National Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 11 - 1 In Hiding | ||
Wed Apr 20 2011 18:51 | 1st = 1 In Hiding 2nd = 2 Dream Chick 3rd = 8 Agent Jones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 3 Baileys Spirit | ||
Wed Apr 20 2011 18:47 | 1st = 3 Baileys Spirit 2nd = 7 Ark De Jeanne 3rd = 6 Delectable Dolly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 8 Tiu Renae | ||
Wed Apr 20 2011 18:43 | 1st = 8 Tiu Renae 2nd = 2 Maginnis Magee 3rd = 7 Direct Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 6 Red Rebellion | ||
Wed Apr 20 2011 18:38 | 1st = 6 Red Rebellion 2nd = 5 Truly Miss Terious 3rd = 1 Miss Ellie Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 8 Lord of Thunder | ||
Wed Apr 20 2011 18:35 | 1st = 8 Lord of Thunder 2nd = 6 Tobasco Lad 3rd = 1 Suit Yourself |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 7 Southwood Chief | ||
Wed Apr 20 2011 18:34 | 1st = 7 Southwood Chief 2nd = 2 Molly Diamond 3rd = 6 Cosmic Cooper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 1 - 8 Airzone | ||
Wed Apr 20 2011 18:30 | 1st = 8 Airzone 2nd = 5 Spring Artesian 3rd = 12 Baywatcher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 3 Nanna Toms | ||
Wed Apr 20 2011 18:26 | 1st = 3 Nanna Toms 2nd = 1 Saltwater 3rd = 2 Midwife |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 7 - 1 Carooned | ||
Wed Apr 20 2011 18:20 | 1st = 1 Carooned 2nd = 4 Long Tan Lady 3rd = 8 Rio Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 9 Slipperyville | ||
Wed Apr 20 2011 18:15 | 1st = 9 Slipperyville 2nd = 2 Our Lillyfield 3rd = 4 Harmony Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 1 Fantasia | ||
Wed Apr 20 2011 18:14 | 1st = 1 Fantasia 2nd = 8 Push The Paint 3rd = 2 Rock And Rolla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 3 Befitting | ||
Wed Apr 20 2011 18:12 | 1st = 3 Befitting 2nd = 6 Extended Edition 3rd = 4 Haras Design |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 3 Coulta Bright | ||
Wed Apr 20 2011 18:06 | 1st = 3 Coulta Bright 2nd = 6 Twistie 3rd = 8 Fancy Will |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 5 Touch In Time | ||
Wed Apr 20 2011 18:00 | 1st = 5 Touch In Time 2nd = 9 Hesthe Village Dancer 3rd = 10 Spur On Michael |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 6 Ivory Spy | ||
Wed Apr 20 2011 17:56 | 1st = 6 Ivory Spy 2nd = 3 Redex 3rd = 4 Phils Holiday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 8 Aston Galilee | ||
Wed Apr 20 2011 17:54 | 1st = 8 Aston Galilee 2nd = 2 Rapid Force 3rd = 6 Daff The Dill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 8 Best Of Centre | ||
Wed Apr 20 2011 17:50 | 1st = 8 Best Of Centre 2nd = 10 Emperor Santos 3rd = 9 Cobbity Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 3 Midget Farrelly | ||
Wed Apr 20 2011 17:47 | 1st = 3 Midget Farrelly 2nd = 1 Best Percentage 3rd = 8 Just Mick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 6 - 3 Rosie Rocket | ||
Wed Apr 20 2011 17:40 | 1st = 3 Rosie Rocket 2nd = 2 Barometric 3rd = 11 Dynamic Dane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 6 Withcott Warrior | ||
Wed Apr 20 2011 17:36 | 1st = 6 Withcott Warrior 2nd = 4 Euroa Jaffa 3rd = 1 Late Debate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 7 Top Pledge | ||
Wed Apr 20 2011 17:34 | 1st = 7 Top Pledge 2nd = 5 Somewhere Girl 3rd = 2 Southwood Stone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 4 Jennas Dancer | ||
Wed Apr 20 2011 17:30 | 1st = 4 Jennas Dancer 2nd = 8 Carnaby Bromac 3rd = 3 The Conmans Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 5 Tiger Sing Man | ||
Wed Apr 20 2011 17:25 | 1st = 5 Tiger Sing Man 2nd = 6 Arica Dora 3rd = 7 Midnight Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 8 - 3 The Lucky Break | ||
Wed Apr 20 2011 17:18 | 1st = 3 The Lucky Break 2nd = 11 Rufus De Lock 3rd = 4 Village Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 8 - 5 Super De Lago | ||
Wed Apr 20 2011 17:15 | 1st = 5 Super De Lago 2nd = 2 Lots Of Smacks 3rd = 10 Eaglehawk Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 3 Lektra Fly | ||
Wed Apr 20 2011 17:14 | 1st = 3 Lektra Fly 2nd = 7 Silverwater Jack 3rd = 4 Bees Knees |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 1 Boot And Scoot | ||
Wed Apr 20 2011 17:11 | 1st = 1 Boot And Scoot 2nd = 3 Lauras Reign 3rd = 8 Midnite Mischief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Betfair Park Race 7 - 16 Cheerful Jury | ||
Wed Apr 20 2011 17:07 | 1st = 16 Cheerful Jury 2nd = 5 Great Player 3rd = 6 Tuscan Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 4 Rocket Ron | ||
Wed Apr 20 2011 17:04 | 1st = 4 Rocket Ron 2nd = 8 Watta Whisper 3rd = 6 Yellowrock Yowie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 5 - 12 Demon Queen | ||
Wed Apr 20 2011 17:00 | 1st = 12 Demon Queen 2nd = 10 Pure Edition 3rd = 6 Aussie Larrycan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 2 Compacto | ||
Wed Apr 20 2011 16:54 | 1st = 2 Compacto 2nd = 8 Penthouse 3rd = 6 Lizzy Pink Shoes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 3 Kathryn Lane | ||
Wed Apr 20 2011 16:51 | 1st = 3 Kathryn Lane 2nd = 8 Way Point 3rd = 4 Hurry Harold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 7 - 8 Needwood Lad | ||
Wed Apr 20 2011 16:47 | 1st = 8 Needwood Lad 2nd = 2 Intermac 3rd = 7 Lining |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 3 Huggle | ||
Wed Apr 20 2011 16:43 | 1st = 3 Huggle 2nd = 8 Judbury Girl 3rd = 1 Cousin Of Mine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 7 - 7 Hellovaparty | ||
Wed Apr 20 2011 16:38 | 1st = 7 Hellovaparty 2nd = 6 Falco Peregrinus 3rd = 1 Jazzy Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 7 - 7 Our Lara | ||
Wed Apr 20 2011 16:35 | 1st = 7 Our Lara 2nd = 1 Ultramarine Blue 3rd = 11 Orchestral |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 2 Lektra Jay | ||
Wed Apr 20 2011 16:34 | 1st = 2 Lektra Jay 2nd = 8 Go Diego Go 3rd = 1 Piano Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 6 All About Meno | ||
Wed Apr 20 2011 16:31 | 1st = 6 All About Meno 2nd = 8 Telly And Jay 3rd = 10 Monlor Venus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Betfair Park Race 6 - 9 Braided General | ||
Wed Apr 20 2011 16:27 | 1st = 9 Braided General 2nd = 10 Pyrenees Express 3rd = 2 Sipowicz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 5 Gritty Pearl | ||
Wed Apr 20 2011 16:24 | 1st = 5 Gritty Pearl 2nd = 2 Oz Journey 3rd = 1 Mandagery Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 4 - 8 Radical Critique | ||
Wed Apr 20 2011 16:20 | 1st = 8 Radical Critique 2nd = 10 Precious Snippets 3rd = 13 Counter Offer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 7 - 10 Monching | ||
Wed Apr 20 2011 16:15 | 1st = 10 Monching 2nd = 15 Voluntary 3rd = 17 Daneodin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 5 My Secret Shiraz | ||
Wed Apr 20 2011 16:14 | 1st = 5 My Secret Shiraz 2nd = 8 Rusty Mahogany 3rd = 7 Tina Sparkle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 8 Hang Ten Teddy | ||
Wed Apr 20 2011 16:11 | 1st = 8 Hang Ten Teddy 2nd = 2 California Strip 3rd = 1 Get That Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 6 - 7 Honourable Aussie | ||
Wed Apr 20 2011 16:07 | 1st = 7 Honourable Aussie 2nd = 1 Tullamore 3rd = 8 Hot Snap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 1 Jakey | ||
Wed Apr 20 2011 16:03 | 1st = 1 Jakey 2nd = 8 Mr Gillis 3rd = 2 Rosies Ethics |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 6 - 11 Slap On A Hat | ||
Wed Apr 20 2011 15:58 | 1st = 11 Slap On A Hat 2nd = 7 Surface To Air 3rd = 10 Mathias |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 6 - 11 Beleconi | ||
Wed Apr 20 2011 15:55 | 1st = 11 Beleconi 2nd = 8 Invincible Diva 3rd = 10 Sea Coral |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 2 Blazing Sky | ||
Wed Apr 20 2011 15:54 | 1st = 2 Blazing Sky 2nd = 5 Whos House 3rd = 1 Alouette Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 6 What About Teri | ||
Wed Apr 20 2011 15:51 | 1st = 6 What About Teri 2nd = 3 Golden Times 3rd = 10 Classic Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Betfair Park Race 5 - 11 Deliver The Dream | ||
Wed Apr 20 2011 15:47 | 1st = 11 Deliver The Dream 2nd = 9 Finishing Card 3rd = 15 Street Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 3 Rock Fish | ||
Wed Apr 20 2011 15:46 | 1st = 3 Rock Fish 2nd = 1 Roman Pedro 3rd = 7 Scotty Goes Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 6 Just Albi | ||
Wed Apr 20 2011 15:44 | 1st = 6 Just Albi 2nd = 5 Tia Kilifi 3rd = 7 Trimtex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 3 - 8 Heletex | ||
Wed Apr 20 2011 15:40 | 1st = 8 Heletex 2nd = 10 Tropical Spice 3rd = 3 Viva La Bam Bam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 6 - 8 Shamardashing | ||
Wed Apr 20 2011 15:35 | 1st = 8 Shamardashing 2nd = 7 Break The Ice 3rd = 6 Figasaurus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 8 Kuusou Rumba | ||
Wed Apr 20 2011 15:34 | 1st = 8 Kuusou Rumba 2nd = 6 Southwood Bolt 3rd = 1 Major Monogram |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 2 Robeson | ||
Wed Apr 20 2011 15:32 | 1st = 2 Robeson 2nd = 5 Kaths A Cougar 3rd = 7 What About Jenna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 5 - 6 Tanimira Lass | ||
Wed Apr 20 2011 15:28 | 1st = 6 Tanimira Lass 2nd = 1 Brother Bill 3rd = 5 Truth On Toe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 4 Woodside Fred | ||
Wed Apr 20 2011 15:27 | 1st = 4 Woodside Fred 2nd = 2 Borree Jim 3rd = 1 Luis Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 5 - 12 Fremarksrufus | ||
Wed Apr 20 2011 15:22 | 1st = 12 Fremarksrufus 2nd = 1 Aleppo Ice 3rd = 9 Sunrose Don |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 5 - 2 Sky Raider | ||
Wed Apr 20 2011 15:18 | 1st = 2 Sky Raider 2nd = 5 Exalted Lady 3rd = 11 Hold That Conquest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 1 Mrs Freeze | ||
Wed Apr 20 2011 15:14 | 1st = 1 Mrs Freeze 2nd = 3 Dyna Dara 3rd = 2 Siabod |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Betfair Park Race 4 - 7 Grenada Road | ||
Wed Apr 20 2011 15:10 | 1st = 7 Grenada Road 2nd = 2 Jalsah 3rd = 9 Catgotyourtongue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 4 Elena Mclaren | ||
Wed Apr 20 2011 15:09 | 1st = 4 Elena Mclaren 2nd = 3 Buddy Mahte 3rd = 5 Cool Solution |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 2 - 2 Sweet Achiever | ||
Wed Apr 20 2011 15:05 | 1st = 2 Sweet Achiever 2nd = 3 Scenic Park 3rd = 9 Kalis Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 5 - 4 Silvan Prince | ||
Wed Apr 20 2011 15:00 | 1st = 4 Silvan Prince 2nd = 7 Crosscannons 3rd = 13 Ruffino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 10 - 8 Flower Girl | ||
Wed Apr 20 2011 15:00 | 1st = 8 Flower Girl 2nd = 22 Irish Jewel 3rd = 18 Allsortsafun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 8 Black Bolt | ||
Wed Apr 20 2011 14:57 | 1st = 8 Black Bolt 2nd = 1 Across The Drink 3rd = 3 Carlas Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 4 - 9 La Bella Luisa | ||
Wed Apr 20 2011 14:53 | 1st = 9 La Bella Luisa 2nd = 8 Brunnhilde 3rd = 5 Outofafrika |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 2 Nirimba Sapphire | ||
Wed Apr 20 2011 14:52 | 1st = 2 Nirimba Sapphire 2nd = 4 Sarnoo 3rd = 8 Bella Kelona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 4 - 3 Going Halves | ||
Wed Apr 20 2011 14:47 | 1st = 3 Going Halves 2nd = 8 Tandragee 3rd = 2 Stoner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 4 - 14 Zip In Time | ||
Wed Apr 20 2011 14:43 | 1st = 14 Zip In Time 2nd = 5 Apache Sunrise 3rd = 10 Rescued |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 8 Kirabilli Indy | ||
Wed Apr 20 2011 14:39 | 1st = 8 Kirabilli Indy 2nd = 6 Token Whirl 3rd = 3 Billi Magpie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Betfair Park Race 3 - 5 Sheahan | ||
Wed Apr 20 2011 14:35 | 1st = 5 Sheahan 2nd = 9 Evie Rose 3rd = 6 Eikept |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 1 Claretown Jocka | ||
Wed Apr 20 2011 14:34 | 1st = 1 Claretown Jocka 2nd = 4 Clean Sheet 3rd = 3 Caron Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 1 - 1 Mustering | ||
Wed Apr 20 2011 14:30 | 1st = 1 Mustering 2nd = 12 Patriotic Cause 3rd = 8 Bells Honour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 9 - 4 Red Magic | ||
Wed Apr 20 2011 14:30 | 1st = 4 Red Magic 2nd = 11 Gurus Spirit 3rd = 10 Ellaray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 4 - 4 Bevico Girl | ||
Wed Apr 20 2011 14:25 | 1st = 4 Bevico Girl 2nd = 1 Manzano 3rd = 3 Immovable Site |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 7 Punk Warrior | ||
Wed Apr 20 2011 14:22 | 1st = 7 Punk Warrior 2nd = 1 Coco Hoko Poko 3rd = 6 Stetson Azul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 3 - 7 Life Of The Party | ||
Wed Apr 20 2011 14:18 | 1st = 7 Life Of The Party 2nd = 10 Rock Of Fortune 3rd = 12 Shadow Card |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 6 Tahini Bale | ||
Wed Apr 20 2011 14:17 | 1st = 6 Tahini Bale 2nd = 7 Cool Fever 3rd = 8 No Way Aaron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 3 - 9 Ricks Girl | ||
Wed Apr 20 2011 14:12 | 1st = 9 Ricks Girl 2nd = 10 Kanaburi 3rd = 8 Check The Stars |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 3 - 8 Shanpanichi | ||
Wed Apr 20 2011 14:08 | 1st = 8 Shanpanichi 2nd = 1 Another Discussion 3rd = 3 King Rodney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 4 King Ashy | ||
Wed Apr 20 2011 14:04 | 1st = 4 King Ashy 2nd = 2 Mozzie Galore 3rd = 3 Dripstone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Betfair Park Race 2 - 9 Rusticated | ||
Wed Apr 20 2011 14:00 | 1st = 9 Rusticated 2nd = 4 Mr Riggs 3rd = 3 Martial Law |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 2 My Boy Carrumba | ||
Wed Apr 20 2011 13:59 | 1st = 2 My Boy Carrumba 2nd = 1 Havana Royal 3rd = 8 Roxin Abbey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 8 - 15 Catch The Star | ||
Wed Apr 20 2011 13:55 | 1st = 15 Catch The Star 2nd = 13 Compass Rose 3rd = 3 Oseberg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 3 - 6 Double Rise | ||
Wed Apr 20 2011 13:50 | 1st = 6 Double Rise 2nd = 1 Hangover Henry 3rd = 2 Charter Boat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 1 All Inn Brady | ||
Wed Apr 20 2011 13:47 | 1st = 1 All Inn Brady 2nd = 2 Shiny Sudoku 3rd = 10 Reimburst |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 2 - 5 Invest | ||
Wed Apr 20 2011 13:43 | 1st = 5 Invest 2nd = 2 Hendricus 3rd = 11 Gaze In Awe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 2 Buckle Up Brian | ||
Wed Apr 20 2011 13:42 | 1st = 2 Buckle Up Brian 2nd = 3 Moondance Baby 3rd = 7 Utah Mclaren |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 2 - 7 Ultimate Deal | ||
Wed Apr 20 2011 13:37 | 1st = 7 Ultimate Deal 2nd = 9 Our Sand Fly 3rd = 3 Vintage Direct |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 2 - 12 Shez A Gaze | ||
Wed Apr 20 2011 13:33 | 1st = 12 Shez A Gaze 2nd = 4 Handsome As 3rd = 2 Cool Classic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 8 Mickey The Rat | ||
Wed Apr 20 2011 13:30 | 1st = 8 Mickey The Rat 2nd = 7 On My Mind 3rd = 4 Chasin Crows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 8 Pedro Boy | ||
Wed Apr 20 2011 13:29 | 1st = 8 Pedro Boy 2nd = 7 Force Majeure 3rd = 4 Select Breaker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Betfair Park Race 1 - 2 Al Karam | ||
Wed Apr 20 2011 13:25 | 1st = 2 Al Karam 2nd = 4 The Member 3rd = 3 Stoneblack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 4 Pints Delight | ||
Wed Apr 20 2011 13:24 | 1st = 4 Pints Delight 2nd = 3 Carrumba Scull 3rd = 7 Pure Tar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 7 - 10 Thee Old Sheila | ||
Wed Apr 20 2011 13:20 | 1st = 10 Thee Old Sheila 2nd = 13 Total Confusion 3rd = 6 Letmeby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 2 - 4 Fairy Gumnut | ||
Wed Apr 20 2011 13:15 | 1st = 4 Fairy Gumnut 2nd = 6 He Is Loyal 3rd = 1 Spirit Of Flatley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 1 Homebush Bakugan | ||
Wed Apr 20 2011 13:13 | 1st = 1 Homebush Bakugan 2nd = 6 Homebush Wiggle 3rd = 2 Uruti Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 3 Evil Twist | ||
Wed Apr 20 2011 13:12 | 1st = 3 Evil Twist 2nd = 2 Digger Hole 3rd = 8 Catalina Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 1 - 1 Barsinola | ||
Wed Apr 20 2011 13:08 | 1st = 1 Barsinola 2nd = 8 Procyon 3rd = 11 Ziprossa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 7 Special Gem | ||
Wed Apr 20 2011 13:07 | 1st = 7 Special Gem 2nd = 4 Aston Rachael 3rd = 2 Surf Wizard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 1 - 3 Pepperell Kosmo | ||
Wed Apr 20 2011 13:02 | 1st = 3 Pepperell Kosmo 2nd = 9 Apollo Nine 3rd = 12 Stylish Dude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 1 - 15 Arties Angel | ||
Wed Apr 20 2011 12:58 | 1st = 15 Arties Angel 2nd = 9 Imperial Fury 3rd = 3 Morse Code |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 1 Stately Babe | ||
Wed Apr 20 2011 12:55 | 1st = 1 Stately Babe 2nd = 4 Botany Story 3rd = 2 Thrilling Cam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 2 Black Jaca | ||
Wed Apr 20 2011 12:54 | 1st = 2 Black Jaca 2nd = 5 Jaimandy Pat 3rd = 7 Justin Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 6 - 1 Shanghai Bund | ||
Wed Apr 20 2011 12:45 | 1st = 1 Shanghai Bund 2nd = 3 A Cool Change 3rd = 6 Guacamole Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 1 - 5 Fire Up Fifi | ||
Wed Apr 20 2011 12:40 | 1st = 5 Fire Up Fifi 2nd = 1 Bundy 3rd = 2 Coup Rayvan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 1 Cool Royale | ||
Wed Apr 20 2011 12:37 | 1st = 1 Cool Royale 2nd = 6 Caught The Eye 3rd = 4 Greywinds Koby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 2 My Little Libby | ||
Wed Apr 20 2011 12:36 | 1st = 2 My Little Libby 2nd = 3 Korero 3rd = 9 Dyna Derine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 2 Brooks Show | ||
Wed Apr 20 2011 12:20 | 1st = 2 Brooks Show 2nd = 4 Weetbix Crunch 3rd = 3 Kid Rockdale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 1 Mister Whisker | ||
Wed Apr 20 2011 12:19 | 1st = 1 Mister Whisker 2nd = 2 Homebush Nelson 3rd = 3 Rotkara Lucy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 5 - 16 Justagem | ||
Wed Apr 20 2011 12:10 | 1st = 16 Justagem 2nd = 7 Knight In Leather 3rd = 6 Cmon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 2 Select Octane | ||
Wed Apr 20 2011 12:05 | 1st = 2 Select Octane 2nd = 1 Glasshouse Gal 3rd = 7 Target Octane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 2 Bonnie Bouchea | ||
Wed Apr 20 2011 12:02 | 1st = 2 Bonnie Bouchea 2nd = 7 Slice Of Magic 3rd = 1 Whos Ya Duffer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 5 Another Breeze | ||
Wed Apr 20 2011 11:44 | 1st = 5 Another Breeze 2nd = 3 Homebush Dip 3rd = 6 Smash Bang Win |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 4 - 15 Wejuztryin | ||
Wed Apr 20 2011 11:35 | 1st = 15 Wejuztryin 2nd = 6 Zabisco 3rd = 3 Comte De Jeu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 5 Southern Eighty | ||
Wed Apr 20 2011 11:27 | 1st = 5 Southern Eighty 2nd = 6 Groovy Bandit 3rd = 2 Homebush Bonita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 2 Homebush Zita | ||
Wed Apr 20 2011 11:09 | 1st = 2 Homebush Zita 2nd = 8 Homebush Taylor 3rd = 6 Single Sculler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 3 - 7 Silence Please | ||
Wed Apr 20 2011 11:00 | 1st = 7 Silence Please 2nd = 6 Albaladejo 3rd = 2 Joerok |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 3 Amble Up | ||
Wed Apr 20 2011 10:52 | 1st = 3 Amble Up 2nd = 1 Miss Gigi 3rd = 5 Kinga Coop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 2 - 1 King Leonidas | ||
Wed Apr 20 2011 10:25 | 1st = 1 King Leonidas 2nd = 9 Mirror Mirror 3rd = 8 Table One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 1 - 7 Im Ready | ||
Wed Apr 20 2011 9:55 | 1st = 7 Im Ready 2nd = 2 Lets Zumba 3rd = 3 Nautidan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 11 - 11 Under Theboardwalk | ||
Sun Mar 20 2011 21:45 | 1st = 11 Under Theboardwalk 2nd = 7 Toppa Karalta 3rd = 4 River In Bluejeans |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 10 - 3 Emmas Hope | ||
Sun Mar 20 2011 21:25 | 1st = 3 Emmas Hope 2nd = 7 Hesadieberknight 3rd = 8 Taspacedotcom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 9 - 2 Our Zellweger | ||
Sun Mar 20 2011 21:05 | 1st = 2 Our Zellweger 2nd = 5 Secret Rendezvous 3rd = 4 Mister Gallenti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 10 - 5 Sir Tempa | ||
Sun Mar 20 2011 20:54 | 1st = 5 Sir Tempa 2nd = 7 Neo Leonie 3rd = 6 Brads Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 8 - 1 Blended Family | ||
Sun Mar 20 2011 20:44 | 1st = 1 Blended Family 2nd = 10 Smokey Town 3rd = 8 Black Doug |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 4 Strike The Match | ||
Sun Mar 20 2011 20:41 | 1st = 4 Strike The Match 2nd = 5 Young Turk 3rd = 7 Dent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 8 - 4 Vulcan Sheffield | ||
Sun Mar 20 2011 20:36 | 1st = 4 Vulcan Sheffield 2nd = 10 Le Amazon 3rd = 5 Spendit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 6 Burt Ability | ||
Sun Mar 20 2011 20:35 | 1st = 6 Burt Ability 2nd = 7 He Goes Whack 3rd = 5 Wheres My Champ |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 9 - 1 Glen Abby Blaze | ||
Sun Mar 20 2011 20:34 | 1st = 1 Glen Abby Blaze 2nd = 3 Scarlet Rose 3rd = 8 Wild Morgy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 8 - 1 Annies Star | ||
Sun Mar 20 2011 20:29 | 1st = 1 Annies Star 2nd = 9 Thats My Scene 3rd = 4 Jasmine Rainbow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 9 - 7 Alabameramer | ||
Sun Mar 20 2011 20:25 | 1st = 7 Alabameramer 2nd = 6 Russian Rouge 3rd = 13 Classy Flirt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 7 Chief Austin | ||
Sun Mar 20 2011 20:22 | 1st = 7 Chief Austin 2nd = 4 Wheres Kez 3rd = 2 Just Madness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 7 - 13 Village Of Dreams | ||
Sun Mar 20 2011 20:17 | 1st = 13 Village Of Dreams 2nd = 10 Mister Rhys 3rd = 1 Yucatchim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 2 Aston Elite | ||
Sun Mar 20 2011 20:16 | 1st = 2 Aston Elite 2nd = 7 Nikita Bob 3rd = 1 Mudeye Guy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 7 - 11 Land Of Panaarm | ||
Sun Mar 20 2011 20:12 | 1st = 11 Land Of Panaarm 2nd = 6 Our Sir Lew 3rd = 13 Twograndahand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 8 - 2 Anything | ||
Sun Mar 20 2011 20:10 | 1st = 2 Anything 2nd = 4 John Boy 3rd = 7 Grungell Drama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 7 - 4 Hit The Line | ||
Sun Mar 20 2011 20:05 | 1st = 4 Hit The Line 2nd = 1 Banners Beast 3rd = 8 Mighty Boy Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 2 Somewhere Girl | ||
Sun Mar 20 2011 20:02 | 1st = 2 Somewhere Girl 2nd = 5 Pure Stealth 3rd = 6 Complete Madness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 1 Acoustic Bale | ||
Sun Mar 20 2011 20:01 | 1st = 1 Acoustic Bale 2nd = 6 Chop Bluey 3rd = 5 Kenya Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 6 - 6 Predict | ||
Sun Mar 20 2011 19:57 | 1st = 6 Predict 2nd = 5 Knight Crusader 3rd = 3 The Artison |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 7 - 1 Carvella Rose | ||
Sun Mar 20 2011 19:54 | 1st = 1 Carvella Rose 2nd = 5 Top Tempa 3rd = 6 Lightening Tessa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 8 - 5 Insurgency | ||
Sun Mar 20 2011 19:50 | 1st = 5 Insurgency 2nd = 6 Movie World 3rd = 10 Highly Prized |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 6 - 9 Flyin Interstate | ||
Sun Mar 20 2011 19:45 | 1st = 9 Flyin Interstate 2nd = 8 Our Sir Jeckyl 3rd = 6 Gedlee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 2 Budgie Lass | ||
Sun Mar 20 2011 19:42 | 1st = 2 Budgie Lass 2nd = 8 Gold Pledge 3rd = 3 Shahs Jewell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 10 Sierra Storm | ||
Sun Mar 20 2011 19:41 | 1st = 10 Sierra Storm 2nd = 8 Chappys Express 3rd = 7 Mighty Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 6 - 1 Alta La Douce | ||
Sun Mar 20 2011 19:37 | 1st = 1 Alta La Douce 2nd = 7 Centennial Rose 3rd = 6 Prettybelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 6 - 3 Bon Amorous | ||
Sun Mar 20 2011 19:34 | 1st = 3 Bon Amorous 2nd = 2 Western Blue 3rd = 7 Smoke Link |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 5 - 13 Lenny Lewis | ||
Sun Mar 20 2011 19:30 | 1st = 13 Lenny Lewis 2nd = 5 Aleppo Sunrise 3rd = 1 Billy The Brat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 8 - 4 Astral Dash | ||
Sun Mar 20 2011 19:29 | 1st = 4 Astral Dash 2nd = 9 Swingwing 3rd = 7 Mossgreen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 5 - 6 Blucolla Tigerpie | ||
Sun Mar 20 2011 19:25 | 1st = 6 Blucolla Tigerpie 2nd = 10 Rhodium Castle 3rd = 3 Klebnikova Leis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 3 Wadelock Sal | ||
Sun Mar 20 2011 19:22 | 1st = 3 Wadelock Sal 2nd = 1 Imaginary Dream 3rd = 7 Swell Pursuit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 1 Luis Bale | ||
Sun Mar 20 2011 19:21 | 1st = 1 Luis Bale 2nd = 9 Woodside Fred 3rd = 8 Mr Merkabah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 5 - 3 My Happy Chappy | ||
Sun Mar 20 2011 19:17 | 1st = 3 My Happy Chappy 2nd = 6 Scotty Mcduff 3rd = 1 Western Vance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 5 - 2 Atlas | ||
Sun Mar 20 2011 19:14 | 1st = 2 Atlas 2nd = 1 Desolate 3rd = 4 She Can Sew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 7 - 3 Lay Down Tommy | ||
Sun Mar 20 2011 19:10 | 1st = 3 Lay Down Tommy 2nd = 6 Chuck The Bird 3rd = 7 Hurricane Cartel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 4 - 9 Village Peach | ||
Sun Mar 20 2011 19:05 | 1st = 9 Village Peach 2nd = 2 Onya Courage 3rd = 12 Who Broke Our Halo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 1 Aereon Bale | ||
Sun Mar 20 2011 19:04 | 1st = 1 Aereon Bale 2nd = 2 Urgent Lee 3rd = 7 Silver Pedro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 3 Reef Runner | ||
Sun Mar 20 2011 19:03 | 1st = 3 Reef Runner 2nd = 1 Regal Woo 3rd = 4 Omega Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 4 - 3 Drifting West | ||
Sun Mar 20 2011 18:58 | 1st = 3 Drifting West 2nd = 1 Poker Storm 3rd = 13 Put Mback |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 4 - 4 Mean Nathan | ||
Sun Mar 20 2011 18:55 | 1st = 4 Mean Nathan 2nd = 8 Blues A Choker 3rd = 7 Highly Chosen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 7 - 3 Blackford | ||
Sun Mar 20 2011 18:54 | 1st = 3 Blackford 2nd = 4 Calabisca 3rd = 5 Cullenary Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 4 - 2 Be Sharpe | ||
Sun Mar 20 2011 18:50 | 1st = 2 Be Sharpe 2nd = 9 Noshuhare 3rd = 3 Impervious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 3 - 1 Shes Commando | ||
Sun Mar 20 2011 18:45 | 1st = 1 Shes Commando 2nd = 2 Whiteway Lane 3rd = 11 Amiri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Victor Harbor Race 7 - 4 Waitpinga Bad Boy | ||
Sun Mar 20 2011 18:44 | 1st = 4 Waitpinga Bad Boy 2nd = 3 Tibetan Lilly 3rd = 6 Mohua |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 3 Mellony Mist | ||
Sun Mar 20 2011 18:42 | 1st = 3 Mellony Mist 2nd = 7 Select Octane 3rd = 4 Sonador Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 5 Slippers Sweet | ||
Sun Mar 20 2011 18:41 | 1st = 5 Slippers Sweet 2nd = 6 Corduroy Bale 3rd = 1 Havana Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 3 - 1 Lombo Leonardo | ||
Sun Mar 20 2011 18:37 | 1st = 1 Lombo Leonardo 2nd = 7 Broadband 3rd = 5 Punt Road Disco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 3 - 7 Fredas Angel | ||
Sun Mar 20 2011 18:34 | 1st = 7 Fredas Angel 2nd = 2 Desire 3rd = 5 Ill Knock You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 6 - 10 Jobeth | ||
Sun Mar 20 2011 18:30 | 1st = 10 Jobeth 2nd = 3 Haddon Hall 3rd = 8 Black Satan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 3 - 2 Mattjestic Falcon | ||
Sun Mar 20 2011 18:25 | 1st = 2 Mattjestic Falcon 2nd = 1 Daisy Thomas 3rd = 7 Rosevale Shostoppa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 8 My Pearl Diver | ||
Sun Mar 20 2011 18:23 | 1st = 8 My Pearl Diver 2nd = 3 Sonnys Jet 3rd = 7 Egg Bound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 6 Bear Addis Boy | ||
Sun Mar 20 2011 18:19 | 1st = 6 Bear Addis Boy 2nd = 4 Im Caddy 3rd = 2 Blue Boy Sav |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 4 Im Caddy | ||
Sun Mar 20 2011 18:19 | 1st = 4 Im Caddy 2nd = 6 Bear Addis Boy 3rd = 2 Blue Boy Sav |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 2 - 9 Pieces Of A Dream | ||
Sun Mar 20 2011 18:18 | 1st = 9 Pieces Of A Dream 2nd = 10 It And A Bit 3rd = 1 Bubble Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 2 - 3 Black And Tan | ||
Sun Mar 20 2011 18:15 | 1st = 3 Black And Tan 2nd = 7 Gold Quagmire 3rd = 8 Shrunk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 6 - 1 Thirty Three Black | ||
Sun Mar 20 2011 18:14 | 1st = 1 Thirty Three Black 2nd = 3 Failonge 3rd = 7 Rubys Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 2 - 7 Allrightythen | ||
Sun Mar 20 2011 18:10 | 1st = 7 Allrightythen 2nd = 3 Stormy Strokes 3rd = 1 Riot Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Victor Harbor Race 6 - 1 Come On Frank | ||
Sun Mar 20 2011 18:09 | 1st = 1 Come On Frank 2nd = 4 Pampering 3rd = 3 Bettagetawaymore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 4 Give Us Joy | ||
Sun Mar 20 2011 18:07 | 1st = 4 Give Us Joy 2nd = 6 Irish Malt 3rd = 8 Sugar Crumble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 2 - 1 Mach Wiper | ||
Sun Mar 20 2011 18:02 | 1st = 1 Mach Wiper 2nd = 7 Kyema Khan 3rd = 3 Rusty Gate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 1 - 8 Mad Jazz | ||
Sun Mar 20 2011 17:59 | 1st = 8 Mad Jazz 2nd = 1 Scot Dramas 3rd = 4 Broken |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 9 Madame Blue | ||
Sun Mar 20 2011 17:58 | 1st = 9 Madame Blue 2nd = 4 Lektra Ling 3rd = 3 Awkward Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 5 - 9 Kajima Pearl | ||
Sun Mar 20 2011 17:55 | 1st = 9 Kajima Pearl 2nd = 2 Electric Skeleton 3rd = 10 Comical Cat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 2 Mambo Magic | ||
Sun Mar 20 2011 17:54 | 1st = 2 Mambo Magic 2nd = 1 Agent Jones 3rd = 3 Wimoweh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 1 - 8 Airzone | ||
Sun Mar 20 2011 17:49 | 1st = 8 Airzone 2nd = 9 Smiling Force 3rd = 10 Mathias |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 8 Dangerous Azz | ||
Sun Mar 20 2011 17:45 | 1st = 8 Dangerous Azz 2nd = 1 Pure Sooty 3rd = 7 Colonel Betts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Victor Harbor Race 5 - 2 Sound System | ||
Sun Mar 20 2011 17:44 | 1st = 2 Sound System 2nd = 10 Gee Whiz Fizz 3rd = 6 Mista Styx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 1 - 9 Thirsty Mach | ||
Sun Mar 20 2011 17:40 | 1st = 9 Thirsty Mach 2nd = 10 Espshlilucky Lombo 3rd = 13 Prettyboytoby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 5 - 5 Leica Sheikha | ||
Sun Mar 20 2011 17:39 | 1st = 5 Leica Sheikha 2nd = 6 Put A Girl In It 3rd = 4 No Tax On Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 6 Alvania Bale | ||
Sun Mar 20 2011 17:37 | 1st = 6 Alvania Bale 2nd = 8 Velveteen Bale 3rd = 1 Northern Aurora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 8 - 5 Cauldron | ||
Sun Mar 20 2011 17:36 | 1st = 5 Cauldron 2nd = 2 Nickiera 3rd = 12 Challoman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 1 - 8 Littlechrissyadios | ||
Sun Mar 20 2011 17:31 | 1st = 8 Littlechrissyadios 2nd = 1 Sunlit Plains 3rd = 10 Wamboyne Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 1 Haydos Revenge | ||
Sun Mar 20 2011 17:29 | 1st = 1 Haydos Revenge 2nd = 3 Dr Bailey 3rd = 2 Jay Jays Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 9 - 6 Stage Left | ||
Sun Mar 20 2011 17:28 | 1st = 6 Stage Left 2nd = 10 Dundigin 3rd = 2 One Gun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tatura Race 9 - 2 Baby Huey | ||
Sun Mar 20 2011 17:24 | 1st = 2 Baby Huey 2nd = 3 Killas Mate 3rd = 10 Queens Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 4 - 11 Informed Decision | ||
Sun Mar 20 2011 17:20 | 1st = 11 Informed Decision 2nd = 14 Queen Hippolyta 3rd = 4 McIntyre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Victor Harbor Race 4 - 4 Hannans | ||
Sun Mar 20 2011 17:12 | 1st = 4 Hannans 2nd = 6 Memphis James 3rd = 8 Just Johnie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 5 Beautiful Noise | ||
Sun Mar 20 2011 17:09 | 1st = 5 Beautiful Noise 2nd = 6 Duchess Of Yap 3rd = 1 Kings View |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 8 - 5 Giggleswick | ||
Sun Mar 20 2011 17:04 | 1st = 5 Giggleswick 2nd = 4 Quick Bond 3rd = 8 Border Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 4 - 8 Wanna Win | ||
Sun Mar 20 2011 17:04 | 1st = 8 Wanna Win 2nd = 7 Notforgiven 3rd = 6 Murphys Blububble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 3 Blaze To Fortune | ||
Sun Mar 20 2011 16:56 | 1st = 3 Blaze To Fortune 2nd = 7 Selingkuh 3rd = 10 The Phoenician |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 8 - 5 Ceequal Star | ||
Sun Mar 20 2011 16:50 | 1st = 5 Ceequal Star 2nd = 8 Tickle The Bean 3rd = 3 Cee Jay Clang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 3 Back To Basics | ||
Sun Mar 20 2011 16:46 | 1st = 3 Back To Basics 2nd = 2 Silly Billy Boy 3rd = 7 Sneaky Feet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tatura Race 8 - 4 Rexzeal | ||
Sun Mar 20 2011 16:45 | 1st = 4 Rexzeal 2nd = 9 Lightning Shot 3rd = 10 Mumbai Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 3 - 5 The Keillor Kid | ||
Sun Mar 20 2011 16:40 | 1st = 5 The Keillor Kid 2nd = 1 Star Buck 3rd = 2 Hes Smokin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Victor Harbor Race 3 - 1 Bk Commando | ||
Sun Mar 20 2011 16:37 | 1st = 1 Bk Commando 2nd = 5 Flowover 3rd = 8 Party Smartie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 2 Wild Arms | ||
Sun Mar 20 2011 16:29 | 1st = 2 Wild Arms 2nd = 3 Cool Lenny 3rd = 8 Powerfull Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 3 - 3 Marseillaise | ||
Sun Mar 20 2011 16:25 | 1st = 3 Marseillaise 2nd = 2 Powerful Pegasus 3rd = 8 Trumbywasaringer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 7 - 4 Old Guard | ||
Sun Mar 20 2011 16:24 | 1st = 4 Old Guard 2nd = 6 Our Saga 3rd = 2 Faster Stronger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 7 Miss Barwang | ||
Sun Mar 20 2011 16:20 | 1st = 7 Miss Barwang 2nd = 1 Mossetarsi 3rd = 6 Millhousen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 7 - 8 Mooltan | ||
Sun Mar 20 2011 16:15 | 1st = 8 Mooltan 2nd = 11 Brookes Command 3rd = 2 Castlemagne King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Victor Harbor Race 2 - 7 Global View | ||
Sun Mar 20 2011 16:12 | 1st = 7 Global View 2nd = 8 Sir Roberty Bob 3rd = 2 Sound Reason |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tatura Race 7 - 5 Blaze Adrift | ||
Sun Mar 20 2011 16:10 | 1st = 5 Blaze Adrift 2nd = 11 The Youngfella 3rd = 8 Flagstaff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 1 Spellbound | ||
Sun Mar 20 2011 16:09 | 1st = 1 Spellbound 2nd = 5 Crossing Texas 3rd = 2 Macalea Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 2 - 5 Mystical Xaar | ||
Sun Mar 20 2011 16:05 | 1st = 5 Mystical Xaar 2nd = 2 Certain Magic 3rd = 6 Trimconnection |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 2 - 4 Century Hill | ||
Sun Mar 20 2011 15:46 | 1st = 4 Century Hill 2nd = 1 Blueharreb 3rd = 2 Rainy Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 6 - 9 Rockabee Miss | ||
Sun Mar 20 2011 15:45 | 1st = 9 Rockabee Miss 2nd = 3 Graphic 3rd = 12 Gold Clooney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 7 Bouncer Norris | ||
Sun Mar 20 2011 15:44 | 1st = 7 Bouncer Norris 2nd = 2 Dr Rex 3rd = 4 Cee Rioli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 1 Backup Plan | ||
Sun Mar 20 2011 15:40 | 1st = 1 Backup Plan 2nd = 3 Eldoshar 3rd = 7 Zeditave Plus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Victor Harbor Race 1 - 2 Jakarra Magic | ||
Sun Mar 20 2011 15:39 | 1st = 2 Jakarra Magic 2nd = 5 Shardons Magic 3rd = 8 Hes Neronuf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 6 - 12 Moneysaver | ||
Sun Mar 20 2011 15:35 | 1st = 12 Moneysaver 2nd = 3 Admiral Nediym 3rd = 11 Zandas Law |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tatura Race 6 - 2 Top Tier | ||
Sun Mar 20 2011 15:30 | 1st = 2 Top Tier 2nd = 8 Bleaching 3rd = 4 Onalist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 3 Boggy Spitfire | ||
Sun Mar 20 2011 15:29 | 1st = 3 Boggy Spitfire 2nd = 2 Spitfire Jack 3rd = 1 Cartoon Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 11 - 9 Lewis Hamilton | ||
Sun Mar 20 2011 15:25 | 1st = 9 Lewis Hamilton 2nd = 5 Mj Fulham 3rd = 3 Waipawa Junior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 1 - 7 Jackson Rocks | ||
Sun Mar 20 2011 15:25 | 1st = 7 Jackson Rocks 2nd = 3 Mortgage 3rd = 10 Jopak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 5 - 5 Daughter OFortune | ||
Sun Mar 20 2011 15:10 | 1st = 5 Daughter OFortune 2nd = 7 Just Smiley 3rd = 2 Houlgate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 10 - 7 Hauturu | ||
Sun Mar 20 2011 15:09 | 1st = 7 Hauturu 2nd = 3 Diors Gold 3rd = 5 King Prawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 1 - 1 Casino Exit | ||
Sun Mar 20 2011 15:09 | 1st = 1 Casino Exit 2nd = 5 Maybe Alpaca 3rd = 2 Gunsmith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 2 Gaze On | ||
Sun Mar 20 2011 15:05 | 1st = 2 Gaze On 2nd = 1 Charter Boat 3rd = 6 Once More Brother |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 5 Black Nitro | ||
Sun Mar 20 2011 15:04 | 1st = 5 Black Nitro 2nd = 2 Dont Commit 3rd = 7 Blow A Kiss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 5 - 4 Bradfield | ||
Sun Mar 20 2011 15:00 | 1st = 4 Bradfield 2nd = 2 Montana Hilton 3rd = 7 Mauled |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 10 - 7 Awohali | ||
Sun Mar 20 2011 14:59 | 1st = 7 Awohali 2nd = 9 Operative Word 3rd = 10 Napoleon Dynamite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tatura Race 5 - 7 Perlight | ||
Sun Mar 20 2011 14:55 | 1st = 7 Perlight 2nd = 5 Roof Raiser 3rd = 1 Private Jeune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 10 - 17 My Mei | ||
Sun Mar 20 2011 14:50 | 1st = 17 My Mei 2nd = 6 Arden Tetrick 3rd = 9 Sea Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 4 On the Prowl | ||
Sun Mar 20 2011 14:46 | 1st = 4 On the Prowl 2nd = 1 Ultra Smooth 3rd = 3 Indigo Rex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 4 - 9 Shelters | ||
Sun Mar 20 2011 14:35 | 1st = 9 Shelters 2nd = 7 Christmas 3rd = 4 Gazardiel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 9 - 1 Our Bee Jay | ||
Sun Mar 20 2011 14:34 | 1st = 1 Our Bee Jay 2nd = 6 Theruler 3rd = 7 Danz A Rook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 5 Playaction | ||
Sun Mar 20 2011 14:30 | 1st = 5 Playaction 2nd = 9 Bossie Boy 3rd = 3 Guns |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 5 Hardaway Master | ||
Sun Mar 20 2011 14:29 | 1st = 5 Hardaway Master 2nd = 7 Captain Elli 3rd = 3 Why Not Jen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 4 - 5 Samanthas Opinion | ||
Sun Mar 20 2011 14:25 | 1st = 5 Samanthas Opinion 2nd = 4 Prince Oka 3rd = 8 Flagges Flying |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 9 - 12 Reklaws Chance | ||
Sun Mar 20 2011 14:24 | 1st = 12 Reklaws Chance 2nd = 6 Manhattan Rusty 3rd = 2 Pay Me Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 3 Wandy Chick | ||
Sun Mar 20 2011 14:21 | 1st = 3 Wandy Chick 2nd = 5 Hell Rider 3rd = 2 My Little Bonnie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tatura Race 4 - 3 Liplock | ||
Sun Mar 20 2011 14:20 | 1st = 3 Liplock 2nd = 6 Sheer Bedlam 3rd = 10 Evil Eye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 9 - 14 I Courage | ||
Sun Mar 20 2011 14:15 | 1st = 14 I Courage 2nd = 2 Te Rauparaha 3rd = 10 Eyre County |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 4 Jimmy Elite | ||
Sun Mar 20 2011 14:12 | 1st = 4 Jimmy Elite 2nd = 6 Never A Frown 3rd = 5 Zohan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 4 Tania Two Shoes | ||
Sun Mar 20 2011 14:04 | 1st = 4 Tania Two Shoes 2nd = 5 Ultimate Jones 3rd = 8 Rattling Rubie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 3 - 12 Rock Princess | ||
Sun Mar 20 2011 14:00 | 1st = 12 Rock Princess 2nd = 10 Grenada Road 3rd = 13 Slippery Satin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 8 - 1 Roseline | ||
Sun Mar 20 2011 13:59 | 1st = 1 Roseline 2nd = 3 American Apparel 3rd = 14 High Forty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 7 Collector | ||
Sun Mar 20 2011 13:55 | 1st = 7 Collector 2nd = 4 Your Move 3rd = 2 Craiglea Romeo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 7 Catch Pedros Son | ||
Sun Mar 20 2011 13:54 | 1st = 7 Catch Pedros Son 2nd = 4 Trusting Blow 3rd = 3 Our Cuppa Tea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 3 - 8 I Shuffle | ||
Sun Mar 20 2011 13:50 | 1st = 8 I Shuffle 2nd = 5 Happy Rebel 3rd = 7 Hidden Woman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 8 - 1 Kamwood Raider | ||
Sun Mar 20 2011 13:49 | 1st = 1 Kamwood Raider 2nd = 9 Mcardle Lassie 3rd = 10 County Down |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tatura Race 3 - 5 Taxi Joe | ||
Sun Mar 20 2011 13:45 | 1st = 5 Taxi Joe 2nd = 11 Sly Ruby 3rd = 13 Varella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 8 - 16 Hollywood Sue | ||
Sun Mar 20 2011 13:40 | 1st = 16 Hollywood Sue 2nd = 17 Corporal Punishment 3rd = 2 Lavros Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 7 Blueys Joy | ||
Sun Mar 20 2011 13:37 | 1st = 7 Blueys Joy 2nd = 5 So Manic 3rd = 3 Tee Woods |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 2 - 6 Cyclone Sarah | ||
Sun Mar 20 2011 13:25 | 1st = 6 Cyclone Sarah 2nd = 4 Prowler 3rd = 12 Exceptional Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 7 - 1 Relampago | ||
Sun Mar 20 2011 13:25 | 1st = 1 Relampago 2nd = 5 Schmeckenbecher 3rd = 6 Orlov |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 5 De Bois | ||
Sun Mar 20 2011 13:20 | 1st = 5 De Bois 2nd = 13 Stalwart Woman 3rd = 4 Dawn Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 2 Phanton Flier | ||
Sun Mar 20 2011 13:20 | 1st = 2 Phanton Flier 2nd = 6 Allowance 3rd = 1 Noaki Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 2 - 2 Jigsaws | ||
Sun Mar 20 2011 13:15 | 1st = 2 Jigsaws 2nd = 3 Ogre 3rd = 14 Zabeauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 7 - 9 Arlington | ||
Sun Mar 20 2011 13:14 | 1st = 9 Arlington 2nd = 3 Midland Maddy 3rd = 8 Riviera Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tatura Race 2 - 6 Evita Rose | ||
Sun Mar 20 2011 13:10 | 1st = 6 Evita Rose 2nd = 3 Richelieu 3rd = 2 Regal Jest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 7 - 21 Four Starzzz Flash | ||
Sun Mar 20 2011 13:05 | 1st = 21 Four Starzzz Flash 2nd = 7 Etruscan 3rd = 17 Western Flare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 7 Holy Moley | ||
Sun Mar 20 2011 13:00 | 1st = 7 Holy Moley 2nd = 2 Stagger Inn 3rd = 8 Uno Jazzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 6 - 6 Robbiemjay | ||
Sun Mar 20 2011 12:55 | 1st = 6 Robbiemjay 2nd = 3 Copperhead Road 3rd = 12 Halo Baby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 1 - 6 Heavenly Wonder | ||
Sun Mar 20 2011 12:50 | 1st = 6 Heavenly Wonder 2nd = 5 Epingle 3rd = 7 Jumpin Joh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 6 - 10 Susie Darlin | ||
Sun Mar 20 2011 12:45 | 1st = 10 Susie Darlin 2nd = 5 Starry Styx 3rd = 11 Quick Reflection |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tatura Race 1 - 5 Legionaire General | ||
Sun Mar 20 2011 12:40 | 1st = 5 Legionaire General 2nd = 4 First Scene 3rd = 3 First Dan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 3 Lordie Keats | ||
Sun Mar 20 2011 12:40 | 1st = 3 Lordie Keats 2nd = 8 Arnhem Accident 3rd = 4 Hooded Keats |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 1 - 4 Coolcap | ||
Sun Mar 20 2011 12:35 | 1st = 4 Coolcap 2nd = 10 Just Amaizin 3rd = 13 Valaneece |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 6 - 14 Applaud | ||
Sun Mar 20 2011 12:35 | 1st = 14 Applaud 2nd = 3 Heza Boy Star 3rd = 9 Lookslikeatrooper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 5 - 5 Mangaroa Lad | ||
Sun Mar 20 2011 12:25 | 1st = 5 Mangaroa Lad 2nd = 10 Ryans Lady 3rd = 8 Maitland Grey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 5 Northern Trouble | ||
Sun Mar 20 2011 12:20 | 1st = 5 Northern Trouble 2nd = 8 Northern Gunna 3rd = 6 Mario Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 5 - 3 Copy My Past | ||
Sun Mar 20 2011 12:15 | 1st = 3 Copy My Past 2nd = 1 Brookfield Eltan 3rd = 9 Badlands Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 5 - 2 Shamrock Lass | ||
Sun Mar 20 2011 12:05 | 1st = 2 Shamrock Lass 2nd = 10 Kamwood Laughter 3rd = 12 Tamanisha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 7 Stagger | ||
Sun Mar 20 2011 12:00 | 1st = 7 Stagger 2nd = 3 Ancient Heart 3rd = 4 Simply Kiddo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 4 - 4 Sub Prime | ||
Sun Mar 20 2011 11:55 | 1st = 4 Sub Prime 2nd = 6 Petty Lane 3rd = 1 Kimberley Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 4 - 11 Red Styx | ||
Sun Mar 20 2011 11:45 | 1st = 11 Red Styx 2nd = 8 Woodlea Warrior 3rd = 2 Broadway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 1 Stomp Stomp | ||
Sun Mar 20 2011 11:40 | 1st = 1 Stomp Stomp 2nd = 3 Parumba Phil 3rd = 2 Nearest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 4 - 10 Notveryladylike | ||
Sun Mar 20 2011 11:35 | 1st = 10 Notveryladylike 2nd = 1 Arvee Bromac 3rd = 12 Runaround Rhonda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 3 - 9 Third Choice | ||
Sun Mar 20 2011 11:25 | 1st = 9 Third Choice 2nd = 4 Golden Spot 3rd = 7 Peter Richard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 6 Find Them Out | ||
Sun Mar 20 2011 11:19 | 1st = 6 Find Them Out 2nd = 2 Gold Rush Pete 3rd = 8 Lillys Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 3 - 13 Cruzee Cullen | ||
Sun Mar 20 2011 11:15 | 1st = 13 Cruzee Cullen 2nd = 6 Western Roll 3rd = 10 Jackpot Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 3 - 15 Devoy | ||
Sun Mar 20 2011 11:05 | 1st = 15 Devoy 2nd = 2 Bree Van De Kamp 3rd = 3 Ashley Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 3 Flaming Psycho | ||
Sun Mar 20 2011 11:00 | 1st = 3 Flaming Psycho 2nd = 6 Surfin Rocks 3rd = 2 Jed Mystar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 2 - 3 Robbie Rooster | ||
Sun Mar 20 2011 10:55 | 1st = 3 Robbie Rooster 2nd = 7 Tielle 3rd = 11 Carbonista |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 2 - 12 Dealornodeal | ||
Sun Mar 20 2011 10:45 | 1st = 12 Dealornodeal 2nd = 7 Rondo 3rd = 4 Johnny Springfield |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 2 - 2 Amos | ||
Sun Mar 20 2011 10:35 | 1st = 2 Amos 2nd = 6 Volume Control 3rd = 15 Thunder Maker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Park Race 1 - 6 City Roy | ||
Sun Mar 20 2011 10:25 | 1st = 6 City Roy 2nd = 4 Aparima Dan 3rd = 9 River Bear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 1 - 7 Shezheadandshoulders | ||
Sun Mar 20 2011 10:15 | 1st = 7 Shezheadandshoulders 2nd = 1 Nellie Flynn 3rd = 8 Betty Cuthbert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 1 - 1 Orville | ||
Sun Mar 20 2011 10:05 | 1st = 1 Orville 2nd = 16 Kleen N Shine 3rd = 14 No Mans Land |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 1 Chasing Thieves | ||
Sun Mar 20 2011 1:42 | 1st = 1 Chasing Thieves 2nd = 8 Flowerpot Flirt 3rd = 3 Quick Koko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 5 Till Buster | ||
Sun Mar 20 2011 1:22 | 1st = 5 Till Buster 2nd = 3 Westend Thomas 3rd = 2 Oxley Sovereign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 1 Proven Pepper | ||
Sun Mar 20 2011 1:07 | 1st = 1 Proven Pepper 2nd = 4 Persuade 3rd = 6 Chelsea Brown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 3 Whata Surf | ||
Sun Mar 20 2011 0:47 | 1st = 3 Whata Surf 2nd = 7 Kranky Karl 3rd = 5 Sienna Mary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 2 Ever Grace | ||
Sun Mar 20 2011 0:32 | 1st = 2 Ever Grace 2nd = 9 Montaceto 3rd = 1 Kalden Kamikaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 5 Blue Goose | ||
Sun Mar 20 2011 0:15 | 1st = 5 Blue Goose 2nd = 6 Hallpack Jack 3rd = 1 Oxley Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 8 - 1 Zenthura | ||
Sun Mar 20 2011 0:01 | 1st = 1 Zenthura 2nd = 2 Full Moon Tonight 3rd = 12 In A Fashion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 4 Southwood Bear | ||
Sun Feb 20 2011 20:58 | 1st = 4 Southwood Bear 2nd = 6 Shahs Jewell 3rd = 3 Maybe Mick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 9 - 1 Dess Delight | ||
Sun Feb 20 2011 20:49 | 1st = 1 Dess Delight 2nd = 2 First Class Act 3rd = 9 Shes Ok Bye Us |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 4 Ebony Jack | ||
Sun Feb 20 2011 20:42 | 1st = 4 Ebony Jack 2nd = 2 Four Across 3rd = 5 Hooded Alby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 5 Miss Lash | ||
Sun Feb 20 2011 20:40 | 1st = 5 Miss Lash 2nd = 7 Ranger Boo Boo 3rd = 2 Indigo Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 8 - 1 Thirsty Mach | ||
Sun Feb 20 2011 20:37 | 1st = 1 Thirsty Mach 2nd = 8 Karalta Wizard 3rd = 2 Honest Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 8 - 9 Broken Promises | ||
Sun Feb 20 2011 20:29 | 1st = 9 Broken Promises 3rd = 3 Toolijooa Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 8 - 2 Diamond Art | ||
Sun Feb 20 2011 20:29 | 1st = 2 Diamond Art 3rd = 3 Toolijooa Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 9 - 9 Lovabruchill | ||
Sun Feb 20 2011 20:25 | 1st = 9 Lovabruchill 2nd = 3 Hugo A Gogo 3rd = 11 Step And Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 4 Aereon Bale | ||
Sun Feb 20 2011 20:24 | 1st = 4 Aereon Bale 2nd = 6 Mr Defiant 3rd = 5 Emerley Tales |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 6 Mrs Dudley | ||
Sun Feb 20 2011 20:22 | 1st = 6 Mrs Dudley 2nd = 7 Veszpremi 3rd = 2 Smurfs Il Divo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 7 - 4 Brian Buster Brown | ||
Sun Feb 20 2011 20:17 | 1st = 4 Brian Buster Brown 2nd = 8 Biggernbettermax 3rd = 9 Springvale Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 8 - 1 Sweet Equity | ||
Sun Feb 20 2011 20:12 | 1st = 1 Sweet Equity 2nd = 7 Bellarine 3rd = 2 Highly Chosen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 1 Eustace Diamond | ||
Sun Feb 20 2011 20:07 | 1st = 1 Eustace Diamond 2nd = 4 Acoustic Bale 3rd = 2 Sweet Jam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 7 - 1 Sign On Sally | ||
Sun Feb 20 2011 20:05 | 1st = 1 Sign On Sally 2nd = 5 Irish Jim 3rd = 9 Grinners Dance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 4 Oxley Destroyer | ||
Sun Feb 20 2011 20:02 | 1st = 4 Oxley Destroyer 2nd = 7 Lanzarote 3rd = 8 Why Not Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 6 - 4 Ashkalini | ||
Sun Feb 20 2011 19:57 | 1st = 4 Ashkalini 2nd = 9 Magnificantcamelot 3rd = 2 Mckenzie Madness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 7 - 4 Pies A Rocket | ||
Sun Feb 20 2011 19:54 | 1st = 4 Pies A Rocket 2nd = 8 Harrys Comet 3rd = 1 Rose Pattern |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 8 - 1 Panorose | ||
Sun Feb 20 2011 19:50 | 1st = 1 Panorose 2nd = 5 Hands Of Life 3rd = 8 Diego Delavega |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 8 - 11 Prime Knockout | ||
Sun Feb 20 2011 19:45 | 1st = 11 Prime Knockout 2nd = 7 Ibrahimovic 3rd = 3 Cobble Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 4 Dunk Bale | ||
Sun Feb 20 2011 19:44 | 1st = 4 Dunk Bale 2nd = 1 Kyandra Rose 3rd = 3 Screwed Driver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 5 State Of Power | ||
Sun Feb 20 2011 19:42 | 1st = 5 State Of Power 2nd = 2 Yorgi Milo 3rd = 8 Venetion Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 4 - 1 Gap Express | ||
Sun Feb 20 2011 19:40 | 1st = 1 Gap Express 2nd = 4 Cullenary Delight 3rd = 6 Miss Iceland |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 6 - 10 Nine Of Hearts | ||
Sun Feb 20 2011 19:37 | 1st = 10 Nine Of Hearts 2nd = 9 Just Mishiba 3rd = 1 Fantastic Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 6 - 5 Carvella Rose | ||
Sun Feb 20 2011 19:34 | 1st = 5 Carvella Rose 2nd = 4 Bear Park Chuck 3rd = 1 My Mums Cool |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 5 - 10 Our Sir Jeckyl | ||
Sun Feb 20 2011 19:30 | 1st = 10 Our Sir Jeckyl 2nd = 4 Mister Gallenti 3rd = 5 Nobeer Nocheer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 7 - 7 Our Hillview Gold | ||
Sun Feb 20 2011 19:25 | 1st = 7 Our Hillview Gold 2nd = 12 Mendelico 3rd = 11 Tanabi Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 7 Yuengling | ||
Sun Feb 20 2011 19:24 | 1st = 7 Yuengling 3rd = 2 Stomping Bear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 1 Belle Bale | ||
Sun Feb 20 2011 19:24 | 1st = 1 Belle Bale 3rd = 2 Stomping Bear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 2 Wheres Freeman | ||
Sun Feb 20 2011 19:22 | 1st = 2 Wheres Freeman 2nd = 1 Destructinator 3rd = 4 Bonegilla Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 5 - 9 Truly Miss Terious | ||
Sun Feb 20 2011 19:17 | 1st = 9 Truly Miss Terious 2nd = 3 Last Straw 3rd = 11 Roxy Rama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 5 - 8 Anything | ||
Sun Feb 20 2011 19:14 | 1st = 8 Anything 2nd = 7 Glen Abby Blaze 3rd = 3 High Fees |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 7 - 6 Framwellgate | ||
Sun Feb 20 2011 19:10 | 1st = 6 Framwellgate 2nd = 2 Chok Dee 3rd = 3 Cullens Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 3 Kingpin Carl | ||
Sun Feb 20 2011 19:09 | 1st = 3 Kingpin Carl 2nd = 5 Cool Honey 3rd = 2 Jake Fix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 3 - 3 Invincible Blue | ||
Sun Feb 20 2011 19:05 | 1st = 3 Invincible Blue 2nd = 2 Blaze Aid 3rd = 7 Notforgiven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 4 - 6 Quastor Centurion | ||
Sun Feb 20 2011 19:05 | 1st = 6 Quastor Centurion 2nd = 1 Turnpike Cruiser 3rd = 5 Woody Beours |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 6 - 2 Cruzin Sprocket | ||
Sun Feb 20 2011 19:01 | 1st = 2 Cruzin Sprocket 2nd = 6 Talk To The Hand 3rd = 8 Centonic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 5 Hagans Hero | ||
Sun Feb 20 2011 18:58 | 1st = 5 Hagans Hero 2nd = 2 Buckley Rose 3rd = 7 Spot On Target |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 4 - 1 Wiginate | ||
Sun Feb 20 2011 18:55 | 1st = 1 Wiginate 2nd = 3 Hot Sal 3rd = 7 Neo Leonie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 4 - 2 Winsome Roy | ||
Sun Feb 20 2011 18:50 | 1st = 2 Winsome Roy 2nd = 6 Queen Of Courage 3rd = 5 Starbyebye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 3 Jans Boy | ||
Sun Feb 20 2011 18:49 | 1st = 3 Jans Boy 2nd = 7 Explosive Device 3rd = 8 Roadwreck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 3 - 6 Hot Rock Express | ||
Sun Feb 20 2011 18:45 | 1st = 6 Hot Rock Express 2nd = 5 Glenfern Cruiser 3rd = 7 Artifice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 1 Major Monogram | ||
Sun Feb 20 2011 18:42 | 1st = 1 Major Monogram 2nd = 7 Nivek Lad 3rd = 8 Gruesome |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 3 - 4 Scarlet Rose | ||
Sun Feb 20 2011 18:39 | 1st = 4 Scarlet Rose 2nd = 8 Mirage 3rd = 5 Dally Kewell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 5 - 12 Lenny Lewis | ||
Sun Feb 20 2011 18:35 | 1st = 12 Lenny Lewis 2nd = 5 Doctor Mickey 3rd = 3 Billy The Brat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 6 - 2 Giants Island | ||
Sun Feb 20 2011 18:30 | 1st = 2 Giants Island 2nd = 5 Central Park 3rd = 4 Versonic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 8 Licuala Bale | ||
Sun Feb 20 2011 18:29 | 1st = 8 Licuala Bale 2nd = 6 Alexis Bale 3rd = 1 Heat Survivor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 3 - 9 Delayed Settlement | ||
Sun Feb 20 2011 18:25 | 1st = 9 Delayed Settlement 2nd = 1 Nyleeta 3rd = 7 What Say You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 4 Lordie Keats | ||
Sun Feb 20 2011 18:23 | 1st = 4 Lordie Keats 2nd = 5 Hooded Keats 3rd = 7 Bahama Lawman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 2 - 2 Drovers Lament | ||
Sun Feb 20 2011 18:20 | 1st = 2 Drovers Lament 2nd = 5 No Tax On Cash 3rd = 6 Princess Ellie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 2 - 10 Espshlilucky Lombo | ||
Sun Feb 20 2011 18:18 | 1st = 10 Espshlilucky Lombo 2nd = 7 Maybe Doc 3rd = 4 Guerrero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 2 - 1 Hes Really Cool | ||
Sun Feb 20 2011 18:15 | 1st = 1 Hes Really Cool 2nd = 4 Legion Of Fans 3rd = 2 She Can Sew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 4 - 1 Crave | ||
Sun Feb 20 2011 18:10 | 1st = 1 Crave 2nd = 4 Aleppo Ice 3rd = 8 Hellovaparty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 5 Royal Anicka | ||
Sun Feb 20 2011 18:09 | 1st = 5 Royal Anicka 2nd = 6 Al Tye Patched 3rd = 8 Scenic Sensation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 7 Arigato | ||
Sun Feb 20 2011 18:07 | 1st = 7 Arigato 2nd = 1 Greysynd Rocket 3rd = 3 Phil Le Chef |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 2 - 9 Frednsue | ||
Sun Feb 20 2011 18:02 | 1st = 9 Frednsue 2nd = 4 Stanley Gordon 3rd = 8 King Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 1 - 8 Doug And Paddy | ||
Sun Feb 20 2011 17:59 | 1st = 8 Doug And Paddy 2nd = 7 Fuel To Fire 3rd = 5 Royella Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 5 - 5 Rio Dane | ||
Sun Feb 20 2011 17:55 | 1st = 5 Rio Dane 2nd = 7 Discoverers 3rd = 10 Friars Idol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 1 Wongawilli Cha | ||
Sun Feb 20 2011 17:54 | 1st = 1 Wongawilli Cha 2nd = 3 Boggy Spitfire 3rd = 6 Rawiller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 1 Arvos Virginia | ||
Sun Feb 20 2011 17:49 | 1st = 1 Arvos Virginia 2nd = 5 Raven Riley 3rd = 3 Dyna Fergus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 1 - 3 Leighton Buzzard | ||
Sun Feb 20 2011 17:49 | 1st = 3 Leighton Buzzard 2nd = 5 Tisu Holly 3rd = 8 Stone Skipper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 1 Smurfs Zumba | ||
Sun Feb 20 2011 17:46 | 1st = 1 Smurfs Zumba 2nd = 6 Hippy Princess 3rd = 2 Black Kryptonite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 1 - 2 Barstool | ||
Sun Feb 20 2011 17:45 | 1st = 2 Barstool 2nd = 1 Pioneer Prince 3rd = 4 Scat Singer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 3 - 7 Allrightythen | ||
Sun Feb 20 2011 17:41 | 1st = 7 Allrightythen 2nd = 2 Ah Dinnae Ken 3rd = 6 Farmersntradies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 8 - 7 Bustopher Jones | ||
Sun Feb 20 2011 17:38 | 1st = 7 Bustopher Jones 2nd = 6 Domini 3rd = 5 Avago |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 10 - 3 Miss Twinks | ||
Sun Feb 20 2011 17:36 | 1st = 3 Miss Twinks 2nd = 2 Taminga Flex 3rd = 5 Yummy Cake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 7 - 12 Swing And Sing | ||
Sun Feb 20 2011 17:34 | 1st = 12 Swing And Sing 2nd = 9 King Of Comedy 3rd = 10 Desert Melody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 1 - 3 Hez The Artisan | ||
Sun Feb 20 2011 17:30 | 1st = 3 Hez The Artisan 2nd = 6 Mcliskyson 3rd = 1 Walhalla Dreamgirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 8 Allen Lennox | ||
Sun Feb 20 2011 17:29 | 1st = 8 Allen Lennox 2nd = 5 Point To Prove 3rd = 2 Bossy Betty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 8 - 3 Razon De Jeu | ||
Sun Feb 20 2011 17:25 | 1st = 3 Razon De Jeu 2nd = 9 Proportionate 3rd = 4 Turbo Bel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bulli Race 7 - 10 Paleface Jasper | ||
Sun Feb 20 2011 17:24 | 1st = 10 Paleface Jasper 2nd = 2 Patches Ohoulihan 3rd = 3 Kiwa Bar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 4 - 12 Testa Altezza | ||
Sun Feb 20 2011 17:20 | 1st = 12 Testa Altezza 2nd = 2 Doodelicious 3rd = 9 The Purple Parrot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 9 - 1 Caloon Bale | ||
Sun Feb 20 2011 17:17 | 1st = 1 Caloon Bale 2nd = 2 Albino Inc 3rd = 4 Buckland Blitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 2 - 6 Ubringthedrinks | ||
Sun Feb 20 2011 17:15 | 1st = 6 Ubringthedrinks 2nd = 8 Relentless Advance 3rd = 3 Panatomic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 8 - 1 Henriette | ||
Sun Feb 20 2011 17:12 | 1st = 1 Henriette 2nd = 2 Zafer 3rd = 6 Shorebird |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 7 Kon Tiki | ||
Sun Feb 20 2011 17:08 | 1st = 7 Kon Tiki 2nd = 2 Piper Palmer 3rd = 4 Sonia Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 8 - 17 Old Guard | ||
Sun Feb 20 2011 17:04 | 1st = 17 Old Guard 2nd = 3 Dashing Stars 3rd = 16 Salivate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 3 Bellaspirit | ||
Sun Feb 20 2011 16:58 | 1st = 3 Bellaspirit 2nd = 1 Hi Jo Silver 3rd = 8 Love That Chick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 8 - 4 Jerry Be Good | ||
Sun Feb 20 2011 16:57 | 1st = 4 Jerry Be Good 2nd = 3 Parrydise Lady 3rd = 2 Runnin Bare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 6 - 8 Magic Avon | ||
Sun Feb 20 2011 16:54 | 1st = 8 Magic Avon 2nd = 9 Medicean Planet 3rd = 1 Cashout |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 7 - 11 Golden Secrets | ||
Sun Feb 20 2011 16:50 | 1st = 11 Golden Secrets 2nd = 9 Well Spent 3rd = 14 Little Blue Dress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bulli Race 6 - 3 Muddys Arjayem | ||
Sun Feb 20 2011 16:46 | 1st = 3 Muddys Arjayem 2nd = 2 Flyin Along 3rd = 9 My Bravado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 3 - 10 Magic Carpet Burns | ||
Sun Feb 20 2011 16:45 | 1st = 10 Magic Carpet Burns 2nd = 3 Disco Bling 3rd = 6 Tropical Spice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 8 Oily | ||
Sun Feb 20 2011 16:43 | 1st = 8 Oily 2nd = 7 Lorella Miss 3rd = 6 Katie Imlach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 1 - 8 Ultimatebilly | ||
Sun Feb 20 2011 16:39 | 1st = 8 Ultimatebilly 2nd = 4 Shes Irresistible 3rd = 1 Bankers Delite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 7 - 3 Run For It | ||
Sun Feb 20 2011 16:37 | 1st = 3 Run For It 2nd = 1 Go Boc 3rd = 8 Sir William |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 7 - 2 Ourbillydakid | ||
Sun Feb 20 2011 16:35 | 1st = 2 Ourbillydakid 2nd = 10 Ashbaa 3rd = 3 Sarkosy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 5 Mates Honour | ||
Sun Feb 20 2011 16:26 | 1st = 5 Mates Honour 2nd = 2 Daintree Lover 3rd = 7 Crowie Lomar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 7 - 8 Diamondcowboy | ||
Sun Feb 20 2011 16:24 | 1st = 8 Diamondcowboy 2nd = 10 Omo River 3rd = 2 Sol Brillante |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 1 Mystical Grey | ||
Sun Feb 20 2011 16:20 | 1st = 1 Mystical Grey 2nd = 3 Dane Fontaine 3rd = 8 Will Impress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 6 - 7 Yarran | ||
Sun Feb 20 2011 16:16 | 1st = 7 Yarran 2nd = 3 Mean Nathan 3rd = 6 Bon Amorous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 5 - 10 Breathe Easy | ||
Sun Feb 20 2011 16:15 | 1st = 10 Breathe Easy 2nd = 12 Calciata 3rd = 6 Chainsaw Theory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 6 - 7 Shifting Shadows | ||
Sun Feb 20 2011 16:10 | 1st = 7 Shifting Shadows 2nd = 6 Quilpie 3rd = 8 Trystadore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bulli Race 5 - 7 Cardinal Rule | ||
Sun Feb 20 2011 16:09 | 1st = 7 Cardinal Rule 2nd = 8 Couldpanout 3rd = 9 Uphill Battle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 2 - 1 The Puzzler | ||
Sun Feb 20 2011 16:05 | 1st = 1 The Puzzler 2nd = 10 Musical Dane 3rd = 11 Goldrings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 3 New Years Punch | ||
Sun Feb 20 2011 16:04 | 1st = 3 New Years Punch 2nd = 2 Mel 3rd = 7 Elite Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 5 - 1 Major Shaker | ||
Sun Feb 20 2011 15:58 | 1st = 1 Major Shaker 2nd = 8 Trimtex 3rd = 6 Batlow Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 6 - 2 Zelaating | ||
Sun Feb 20 2011 15:55 | 1st = 2 Zelaating 2nd = 1 Champano 3rd = 5 Giants Headbutt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 6 - 8 Our Serena | ||
Sun Feb 20 2011 15:45 | 1st = 8 Our Serena 2nd = 15 Hiphopopotamus 3rd = 7 Kincaple |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 8 Shanlyn Royal | ||
Sun Feb 20 2011 15:44 | 1st = 8 Shanlyn Royal 2nd = 3 Roxys Flame 3rd = 1 Annie Anteater |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 2 Modern Al | ||
Sun Feb 20 2011 15:40 | 1st = 2 Modern Al 2nd = 6 Backup Plan 3rd = 9 Le Tour De France |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 4 - 7 Meat Butch | ||
Sun Feb 20 2011 15:39 | 1st = 7 Meat Butch 2nd = 6 Cadel Heavens 3rd = 2 Smoke Link |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 4 - 4 Sapphire Princess | ||
Sun Feb 20 2011 15:35 | 1st = 4 Sapphire Princess 2nd = 6 Miss Illusionist 3rd = 9 Missleichhardtoval |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bulli Race 4 - 9 Fearless Rose | ||
Sun Feb 20 2011 15:31 | 1st = 9 Fearless Rose 2nd = 10 Inaugural Ball 3rd = 2 Mystery Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 5 - 3 No Treaty | ||
Sun Feb 20 2011 15:30 | 1st = 3 No Treaty 2nd = 7 Crowns Mistress 3rd = 8 Shes An Oasis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 10 - 12 Eljoe | ||
Sun Feb 20 2011 15:26 | 1st = 12 Eljoe 2nd = 1 Chokullen 3rd = 5 Tommy The Tippler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 1 - 10 Viarise | ||
Sun Feb 20 2011 15:25 | 1st = 10 Viarise 2nd = 4 Jackson Rocks 3rd = 1 Durante |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 7 Wheres Demonica | ||
Sun Feb 20 2011 15:23 | 1st = 7 Wheres Demonica 2nd = 2 Time Matters 3rd = 8 Were Sure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 5 - 5 Jafrica | ||
Sun Feb 20 2011 15:20 | 1st = 5 Jafrica 2nd = 6 Mrs Biggs 3rd = 2 Buddys Crown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 3 - 7 Michaelas Angel | ||
Sun Feb 20 2011 15:14 | 1st = 7 Michaelas Angel 2nd = 1 Miss Cribraltar 3rd = 2 Charlie Tornado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 5 - 6 Wild n Stormy | ||
Sun Feb 20 2011 15:10 | 1st = 6 Wild n Stormy 2nd = 7 Under The Hat 3rd = 10 Guadalcanal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wairoa Race 9 - 7 Justines Pride | ||
Sun Feb 20 2011 15:10 | 1st = 7 Justines Pride 2nd = 1 Calgacus 3rd = 9 Penumbra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 1 Sips Her Coffee | ||
Sun Feb 20 2011 15:06 | 1st = 1 Sips Her Coffee 2nd = 4 Cellar Door 3rd = 2 Dare Devil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 6 Toy Ruler | ||
Sun Feb 20 2011 15:05 | 1st = 6 Toy Ruler 2nd = 7 Merchant Girl 3rd = 3 Candice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 3 - 4 Lacademie De Joie | ||
Sun Feb 20 2011 15:00 | 1st = 4 Lacademie De Joie 2nd = 5 Artful Charlie 3rd = 3 Onyegin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bulli Race 3 - 9 Arlanda | ||
Sun Feb 20 2011 14:56 | 1st = 9 Arlanda 2nd = 8 Simioni 3rd = 3 Shezaheza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 4 - 2 Comment Ca Va | ||
Sun Feb 20 2011 14:55 | 1st = 2 Comment Ca Va 2nd = 8 Palio Princess 3rd = 9 Robben |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 9 - 4 Hannah | ||
Sun Feb 20 2011 14:51 | 1st = 4 Hannah 2nd = 7 The Moth 3rd = 5 Kai Bree She |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 2 - 1 Ambers Osti | ||
Sun Feb 20 2011 14:48 | 1st = 1 Ambers Osti 2nd = 8 Raven Gunna 3rd = 6 Veni La Vici |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 4 - 2 Djinda | ||
Sun Feb 20 2011 14:45 | 1st = 2 Djinda 2nd = 9 Skukuza 3rd = 1 Dance Me A Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 6 Simply Charlie | ||
Sun Feb 20 2011 14:41 | 1st = 6 Simply Charlie 2nd = 7 Sleep Walk 3rd = 8 Elite Madam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wairoa Race 8 - 6 Quinn Tait | ||
Sun Feb 20 2011 14:36 | 1st = 6 Quinn Tait 2nd = 5 No Cash 3rd = 1 Soph |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 4 - 7 Stratocracy | ||
Sun Feb 20 2011 14:35 | 1st = 7 Stratocracy 2nd = 8 Testimony 3rd = 1 Golden Jeuney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 1 - 8 Peekaboo Pammy | ||
Sun Feb 20 2011 14:33 | 1st = 8 Peekaboo Pammy 2nd = 7 Brianna Rose 3rd = 4 Stealthy Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 3 Pixiu | ||
Sun Feb 20 2011 14:30 | 1st = 3 Pixiu 2nd = 10 Prince Liam 3rd = 4 Bust n Loose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 2 - 3 Ready On Sunday | ||
Sun Feb 20 2011 14:25 | 1st = 3 Ready On Sunday 2nd = 1 Dreamwinner 3rd = 2 Lay Down Sally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bulli Race 2 - 3 Sharpe Falcon | ||
Sun Feb 20 2011 14:24 | 1st = 3 Sharpe Falcon 2nd = 1 Wherethesunshines 3rd = 2 Pensicola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 1 Bruiser Reltub | ||
Sun Feb 20 2011 14:21 | 1st = 1 Bruiser Reltub 2nd = 3 Dyna Callina 3rd = 6 Charlie Rollens |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 3 - 5 Angels In Me | ||
Sun Feb 20 2011 14:20 | 1st = 5 Angels In Me 2nd = 9 Mi Kerida 3rd = 2 Jiminy Cricket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 8 - 4 El Capone | ||
Sun Feb 20 2011 14:16 | 1st = 4 El Capone 2nd = 5 Von Regal 3rd = 7 Ringwraith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 7 Newfire Brett | ||
Sun Feb 20 2011 14:13 | 1st = 7 Newfire Brett 2nd = 4 Lacey Paper 3rd = 8 Howdy George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 3 - 4 Splendid Honours | ||
Sun Feb 20 2011 14:10 | 1st = 4 Splendid Honours 2nd = 5 Katobar 3rd = 2 Red Waratah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 3 Dyna Zadak | ||
Sun Feb 20 2011 14:06 | 1st = 3 Dyna Zadak 2nd = 8 Delcorn Miss 3rd = 4 Barry Blowout |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wairoa Race 7 - 10 Regal Return | ||
Sun Feb 20 2011 14:01 | 1st = 10 Regal Return 2nd = 6 Legion DHonneur 3rd = 2 Flemington |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 3 - 8 Successfully | ||
Sun Feb 20 2011 14:00 | 1st = 8 Successfully 2nd = 9 Test Of Honour 3rd = 4 Miss Funny Money |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 3 Soul Commitment | ||
Sun Feb 20 2011 13:58 | 1st = 3 Soul Commitment 2nd = 1 Bjorkman 3rd = 2 Bozzco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 2 Red Husserati | ||
Sun Feb 20 2011 13:55 | 1st = 2 Red Husserati 2nd = 4 Abbajazz 3rd = 1 Nickiera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 1 - 6 Misverdot | ||
Sun Feb 20 2011 13:50 | 1st = 6 Misverdot 2nd = 1 Sutton Brave 3rd = 3 Flying Nova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bulli Race 1 - 6 Starlight Riley | ||
Sun Feb 20 2011 13:46 | 1st = 6 Starlight Riley 2nd = 4 Singalong Holme 3rd = 1 Count Galleon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 2 - 1 Al Nassma | ||
Sun Feb 20 2011 13:45 | 1st = 1 Al Nassma 2nd = 6 Tossit About 3rd = 2 Extreme Silence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 7 - 2 Pegasus Golightly | ||
Sun Feb 20 2011 13:41 | 1st = 2 Pegasus Golightly 2nd = 9 Gretnas Best 3rd = 3 Mustang Jaccka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 4 Burnt Fuse | ||
Sun Feb 20 2011 13:38 | 1st = 4 Burnt Fuse 2nd = 6 Parumba Phil 3rd = 7 Simply Kiddo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 2 - 2 Flight Of Pegasus | ||
Sun Feb 20 2011 13:35 | 1st = 2 Flight Of Pegasus 2nd = 8 National 3rd = 13 Gaze In Awe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wairoa Race 6 - 4 La Bella Signora | ||
Sun Feb 20 2011 13:26 | 1st = 4 La Bella Signora 2nd = 6 Just Call Me Bond 3rd = 1 San Bernardino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 2 - 7 Im Outspoken | ||
Sun Feb 20 2011 13:25 | 1st = 7 Im Outspoken 2nd = 4 Kidconi 3rd = 2 Cosmic Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 4 Noaki Storm | ||
Sun Feb 20 2011 13:23 | 1st = 4 Noaki Storm 2nd = 6 Trusting Blow 3rd = 3 Cougar Town |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 4 Melanotis | ||
Sun Feb 20 2011 13:20 | 1st = 4 Melanotis 2nd = 5 Purpuss 3rd = 6 Bikinsky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 1 - 2 Before You Think | ||
Sun Feb 20 2011 13:10 | 1st = 2 Before You Think 2nd = 5 Exceedingly Regal 3rd = 4 Cleaver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 6 - 1 Shard Ark | ||
Sun Feb 20 2011 13:06 | 1st = 1 Shard Ark 2nd = 4 Ashira Bromac 3rd = 3 Le Sol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 7 Allowance | ||
Sun Feb 20 2011 13:03 | 1st = 7 Allowance 2nd = 8 Holy Moley 3rd = 1 Go Deonnie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 1 - 6 Tiger Tees | ||
Sun Feb 20 2011 13:00 | 1st = 6 Tiger Tees 2nd = 3 Brybury 3rd = 2 King Richard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 1 - 11 Oriental Ruby | ||
Sun Feb 20 2011 12:50 | 1st = 11 Oriental Ruby 2nd = 3 Sons Of God 3rd = 4 Straight Arrow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wairoa Race 5 - 8 Miss Marbella | ||
Sun Feb 20 2011 12:50 | 1st = 8 Miss Marbella 2nd = 3 Take Off 3rd = 1 Tristans Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 4 Compacto | ||
Sun Feb 20 2011 12:45 | 1st = 4 Compacto 2nd = 3 Natural State 3rd = 7 Red Sole |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 5 - 4 Aylesham | ||
Sun Feb 20 2011 12:30 | 1st = 4 Aylesham 2nd = 8 El Alamein 3rd = 1 Superstarourwishes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 7 Major Enforcer | ||
Sun Feb 20 2011 12:27 | 1st = 7 Major Enforcer 2nd = 4 Zippstar 3rd = 2 Our Buddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wairoa Race 4 - 3 Shant Get Court | ||
Sun Feb 20 2011 12:15 | 1st = 3 Shant Get Court 2nd = 1 Sherborne 3rd = 6 Misty Heights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 5 Kalimna Chance | ||
Sun Feb 20 2011 12:12 | 1st = 5 Kalimna Chance 2nd = 10 Tee Woods 3rd = 3 Pure Tonic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 4 - 3 Donthavtime | ||
Sun Feb 20 2011 11:59 | 1st = 3 Donthavtime 2nd = 2 Jan Ullrich 3rd = 9 No Courage Russell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 2 Daddys Hot Azz | ||
Sun Feb 20 2011 11:56 | 1st = 2 Daddys Hot Azz 2nd = 7 Miracle Edition 3rd = 3 No More Bizz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wairoa Race 3 - 2 Burra Boy | ||
Sun Feb 20 2011 11:43 | 1st = 2 Burra Boy 2nd = 3 Stormpatrol 3rd = 4 French Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 2 Jumpin Nic Nat | ||
Sun Feb 20 2011 11:40 | 1st = 2 Jumpin Nic Nat 2nd = 1 Mambo Magic 3rd = 6 Stomp Stomp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 3 - 3 Jennas Highview | ||
Sun Feb 20 2011 11:26 | 1st = 3 Jennas Highview 2nd = 14 Mah Sish 3rd = 2 Itsnewstome |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 5 Mario Chief | ||
Sun Feb 20 2011 11:23 | 1st = 5 Mario Chief 2nd = 7 Kavorka 3rd = 6 Razor Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wairoa Race 2 - 2 Cachucha | ||
Sun Feb 20 2011 11:10 | 1st = 2 Cachucha 2nd = 3 Recording 3rd = 7 Total Confusion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 7 Nikitas Maxi | ||
Sun Feb 20 2011 11:08 | 1st = 7 Nikitas Maxi 2nd = 2 Ashy Dasher 3rd = 3 Crazy Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 2 - 1 Tahlia Jaccka | ||
Sun Feb 20 2011 10:53 | 1st = 1 Tahlia Jaccka 2nd = 5 Roxanne 3rd = 3 Gotcha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wairoa Race 1 - 4 Be Ready | ||
Sun Feb 20 2011 10:37 | 1st = 4 Be Ready 2nd = 5 Our Typhoon 3rd = 6 Mirai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 1 - 6 Ryal Amber | ||
Sun Feb 20 2011 10:25 | 1st = 6 Ryal Amber 2nd = 1 Lewis H 3rd = 7 My Name Is Earl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 3 Coco Joe | ||
Sun Feb 20 2011 1:37 | 1st = 3 Coco Joe 2nd = 1 Nurse Trina 3rd = 2 Beautys Best |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 8 Final High | ||
Sun Feb 20 2011 1:12 | 1st = 8 Final High 2nd = 4 Mali 3rd = 1 Tintaglia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 4 Good Odds Girl | ||
Sun Feb 20 2011 0:52 | 1st = 4 Good Odds Girl 2nd = 3 Gone Too Long 3rd = 5 Tender Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 1 Embrocadero | ||
Sun Feb 20 2011 0:37 | 1st = 1 Embrocadero 2nd = 2 Sweet Blitz 3rd = 6 Country Shark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 3 Notto Monelli | ||
Sun Feb 20 2011 0:15 | 1st = 3 Notto Monelli 2nd = 5 Ultimate Country 3rd = 1 Chelsea Brown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 1 Miss Poker Face | ||
Sun Feb 20 2011 0:01 | 1st = 1 Miss Poker Face 2nd = 10 Parsons Regret 3rd = 3 Miss Bundaberg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 5 Curfuffle | ||
Thu Jan 20 2011 23:47 | 1st = 5 Curfuffle 2nd = 6 Cheeky Amber 3rd = 2 Gunga Din |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 4 Shake Rattle | ||
Thu Jan 20 2011 23:30 | 1st = 4 Shake Rattle 2nd = 7 Goin Trippin 3rd = 1 So Much Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 1 From Fifty | ||
Thu Jan 20 2011 23:10 | 1st = 1 From Fifty 2nd = 7 Paddy Lawlor 3rd = 8 Super Puzzle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 12 - 1 Arvos Sphinx | ||
Thu Jan 20 2011 23:05 | 1st = 1 Arvos Sphinx 2nd = 8 Sheer Magnetic 3rd = 4 Rock Fish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 3 Night Shivers | ||
Thu Jan 20 2011 22:54 | 1st = 3 Night Shivers 2nd = 4 Track Torque 3rd = 6 Finishing Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 7 Rapt All Wrong | ||
Thu Jan 20 2011 22:53 | 1st = 7 Rapt All Wrong 2nd = 6 Nino 3rd = 1 Fitzy Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 2 Proven Cascade | ||
Thu Jan 20 2011 22:50 | 1st = 2 Proven Cascade 2nd = 1 Emily Allen 3rd = 5 Kora Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 8 Spiritual One | ||
Thu Jan 20 2011 22:47 | 1st = 8 Spiritual One 2nd = 9 Lotta Energy 3rd = 1 Crashin Koby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 1 Zoom Jezazz | ||
Thu Jan 20 2011 22:42 | 1st = 1 Zoom Jezazz 2nd = 2 Carmine Glow 3rd = 3 Wild Rex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 10 - 6 Equity Chip | ||
Thu Jan 20 2011 22:40 | 1st = 6 Equity Chip 2nd = 9 Beach Master 3rd = 4 Strong Impact |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 2 White Knuckles | ||
Thu Jan 20 2011 22:38 | 1st = 2 White Knuckles 2nd = 7 Dyna Viv 3rd = 8 Kates House |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 7 Arvos Ellie | ||
Thu Jan 20 2011 22:35 | 1st = 7 Arvos Ellie 2nd = 1 Grevillea Bale 3rd = 2 Zoey Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 7 Krackenator | ||
Thu Jan 20 2011 22:34 | 1st = 7 Krackenator 2nd = 1 Paris Freeway 3rd = 2 Insurgent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 8 Bettys Diamond | ||
Thu Jan 20 2011 22:32 | 1st = 8 Bettys Diamond 2nd = 1 Fantasy Web 3rd = 2 Watch Me Burn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 2 Serinas Magic | ||
Thu Jan 20 2011 22:29 | 1st = 2 Serinas Magic 2nd = 1 Eiffella Jack 3rd = 6 Launching Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 5 Baluga Boy | ||
Thu Jan 20 2011 22:26 | 1st = 5 Baluga Boy 2nd = 4 Allen Punts 3rd = 2 Blue Talent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 2 Saint Dellsy | ||
Thu Jan 20 2011 22:22 | 1st = 2 Saint Dellsy 2nd = 1 Tesla 3rd = 7 Sweet Stephi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 5 Jainamo | ||
Thu Jan 20 2011 22:19 | 1st = 5 Jainamo 2nd = 8 Seldom Quoted 3rd = 1 Nitrous Oxide |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 7 Honey Chops | ||
Thu Jan 20 2011 22:18 | 1st = 7 Honey Chops 2nd = 8 Nannas Drive 3rd = 2 Bomber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 9 - 7 Aceofadancer | ||
Thu Jan 20 2011 22:14 | 1st = 7 Aceofadancer 2nd = 5 Magic Chip 3rd = 2 Kims A Goddess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 7 High On Love | ||
Thu Jan 20 2011 22:11 | 1st = 7 High On Love 2nd = 1 Prince Mattan 3rd = 4 Falcon Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 4 Capetown Annie | ||
Thu Jan 20 2011 22:08 | 1st = 4 Capetown Annie 2nd = 8 Lovely Banks Lad 3rd = 1 Cool Boy Decklyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 8 - 4 Dream Verdict | ||
Thu Jan 20 2011 22:03 | 1st = 4 Dream Verdict 2nd = 6 Saunders Jewel 3rd = 2 Beach Melody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 2 Gold For Me | ||
Thu Jan 20 2011 22:01 | 1st = 2 Gold For Me 2nd = 9 Flipping Out 3rd = 5 Weona Banquet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 1 Eric Herbert | ||
Thu Jan 20 2011 22:01 | 1st = 1 Eric Herbert 2nd = 8 Octane Glade 3rd = 2 Rocket Burner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 1 Mungo Man | ||
Thu Jan 20 2011 21:58 | 1st = 1 Mungo Man 2nd = 3 Charlie Cha Cha 3rd = 8 Hornblower |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 4 Kilty Lad | ||
Thu Jan 20 2011 21:55 | 1st = 4 Kilty Lad 2nd = 1 Perfect Fancy 3rd = 7 Penthouse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 8 Big Thursday | ||
Thu Jan 20 2011 21:52 | 1st = 8 Big Thursday 2nd = 1 Call Me Harry 3rd = 5 Azastar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 8 - 7 Battlin Boy | ||
Thu Jan 20 2011 21:47 | 1st = 7 Battlin Boy 2nd = 1 A Passion For Aces 3rd = 2 Mister Beat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 5 Royal Garden | ||
Thu Jan 20 2011 21:44 | 1st = 5 Royal Garden 2nd = 1 Western Ruby 3rd = 3 Jaylei Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 5 Flowchart | ||
Thu Jan 20 2011 21:43 | 1st = 5 Flowchart 2nd = 3 Daddy Can Run 3rd = 4 Master Finish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 4 National Penny | ||
Thu Jan 20 2011 21:41 | 1st = 4 National Penny 2nd = 1 Hes Hotz Stuff 3rd = 8 La Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 2 Geisha Bale | ||
Thu Jan 20 2011 21:38 | 1st = 2 Geisha Bale 2nd = 1 Full Noise 3rd = 5 Magpie Lomar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 7 - 6 Wild Bud | ||
Thu Jan 20 2011 21:33 | 1st = 6 Wild Bud 2nd = 10 Thiefinthenight 3rd = 2 Brigadier Scott |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 5 Cool Genetics | ||
Thu Jan 20 2011 21:31 | 1st = 5 Cool Genetics 2nd = 8 Arapaho Demon 3rd = 4 Days Of Tunza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 1 Paua Of Darkness | ||
Thu Jan 20 2011 21:28 | 1st = 1 Paua Of Darkness 2nd = 5 Tricky Voilet 3rd = 8 Floodwater |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 4 Bremerton Bale | ||
Thu Jan 20 2011 21:25 | 1st = 4 Bremerton Bale 2nd = 8 Point Two Over 3rd = 3 Dakota Drive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 7 - 3 Tamborine Girl | ||
Thu Jan 20 2011 21:20 | 1st = 3 Tamborine Girl 2nd = 2 Jordie Louise 3rd = 1 Lifes Venture |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 7 Street Boss | ||
Thu Jan 20 2011 21:17 | 1st = 7 Street Boss 2nd = 1 Als Thunder 3rd = 2 Ariek Ruth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 4 No Justice | ||
Thu Jan 20 2011 21:13 | 1st = 4 No Justice 2nd = 2 Bledisloe 3rd = 8 Red Lesta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 1 Fashion Police | ||
Thu Jan 20 2011 21:09 | 1st = 1 Fashion Police 2nd = 3 Boot Strings 3rd = 7 Tomahawk Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 5 Bergermeister | ||
Thu Jan 20 2011 21:06 | 1st = 5 Bergermeister 2nd = 6 Dins Choice 3rd = 7 Mr |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 3 Kalden Mayhem | ||
Thu Jan 20 2011 21:03 | 1st = 3 Kalden Mayhem 2nd = 1 Simandou Express 3rd = 2 Aston Rachael |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 6 - 6 Lota Vision | ||
Thu Jan 20 2011 20:58 | 1st = 6 Lota Vision 2nd = 13 Camsplace Dexter 3rd = 4 Deadly Tana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 6 Elizabeth Royal | ||
Thu Jan 20 2011 20:55 | 1st = 6 Elizabeth Royal 2nd = 3 Sophias Shiraz 3rd = 1 Ears Ariek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 5 Mad Max Phantom | ||
Thu Jan 20 2011 20:52 | 1st = 5 Mad Max Phantom 2nd = 2 Bee Gee Mac 3rd = 4 Boris Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 2 Smooth Courage | ||
Thu Jan 20 2011 20:47 | 1st = 2 Smooth Courage 2nd = 8 Richman Poorman 3rd = 1 Jet Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 6 Proven Kruize | ||
Thu Jan 20 2011 20:45 | 1st = 6 Proven Kruize 2nd = 5 Champagne Shell 3rd = 8 Moonshine Molly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 1 Pretty Pearl | ||
Thu Jan 20 2011 20:42 | 1st = 1 Pretty Pearl 2nd = 5 Roos Blue 3rd = 3 Daisy Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 4 Nerini Bale | ||
Thu Jan 20 2011 20:39 | 1st = 4 Nerini Bale 2nd = 6 Sweet Jam 3rd = 1 Patties Return |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 9 - 2 Fun Spice | ||
Thu Jan 20 2011 20:36 | 1st = 2 Fun Spice 2nd = 10 Prince to King 3rd = 8 Spillane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 6 Its Herself | ||
Thu Jan 20 2011 20:34 | 1st = 6 Its Herself 2nd = 1 Swift Fella 3rd = 8 Magic Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 5 - 9 From Day One | ||
Thu Jan 20 2011 20:30 | 1st = 9 From Day One 2nd = 1 Toulouse Lautrec 3rd = 5 Hez Betterthanalltherest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 8 Badja Bale | ||
Thu Jan 20 2011 20:28 | 1st = 8 Badja Bale 2nd = 5 Jake Mcardle 3rd = 3 Cooper Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 2 Crystalization | ||
Thu Jan 20 2011 20:25 | 1st = 2 Crystalization 2nd = 7 Thats Twitchy 3rd = 4 Amus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 8 Pure Doll | ||
Thu Jan 20 2011 20:22 | 1st = 8 Pure Doll 2nd = 1 Pennys Angel 3rd = 4 Big Rumbler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 1 Jeffreys Bay | ||
Thu Jan 20 2011 20:17 | 1st = 1 Jeffreys Bay 2nd = 5 Gargarra 3rd = 2 Fabios Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 7 All Is Cool | ||
Thu Jan 20 2011 20:15 | 1st = 7 All Is Cool 2nd = 8 Country Cadet 3rd = 4 Mr Winkler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 5 Earlwood Flyer | ||
Thu Jan 20 2011 20:12 | 1st = 5 Earlwood Flyer 2nd = 1 Ruby Daisy 3rd = 3 Circuit Breaker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 8 Pillow Torque | ||
Thu Jan 20 2011 20:09 | 1st = 8 Pillow Torque 2nd = 4 Jarvis Bale 3rd = 2 Pink Bandanna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 8 Dynamite Dallas | ||
Thu Jan 20 2011 20:06 | 1st = 8 Dynamite Dallas 2nd = 5 Felix Shiraz 3rd = 9 Beer Is Better |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 4 - 1 Illawong Kath | ||
Thu Jan 20 2011 20:02 | 1st = 1 Illawong Kath 2nd = 3 Definite Girl 3rd = 4 Threemacsnacastle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 8 Seductive Miss | ||
Thu Jan 20 2011 20:00 | 1st = 8 Seductive Miss 2nd = 1 Buckle Up Doug 3rd = 9 Jaylei Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 8 - 7 Sense Of Purpose | ||
Thu Jan 20 2011 19:57 | 1st = 7 Sense Of Purpose 2nd = 6 Tommys Choice 3rd = 9 Finx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 2 Satanic Cash | ||
Thu Jan 20 2011 19:55 | 1st = 2 Satanic Cash 2nd = 7 Dont Tell Kerry 3rd = 1 Lansvale Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 3 How About Billy | ||
Thu Jan 20 2011 19:52 | 1st = 3 How About Billy 2nd = 7 Tranquil Ruby 3rd = 4 Sue Benny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 2 New Mythology | ||
Thu Jan 20 2011 19:47 | 1st = 2 New Mythology 2nd = 8 Extreme Stature 3rd = 1 Ang Dilinger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 5 Sheer Kismet | ||
Thu Jan 20 2011 19:44 | 1st = 5 Sheer Kismet 2nd = 4 We Paint Houses 3rd = 1 Join The Queue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 1 Kikem Tricky | ||
Thu Jan 20 2011 19:41 | 1st = 1 Kikem Tricky 2nd = 8 Zumba Queen 3rd = 7 Train A Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 5 Strappers Boy | ||
Thu Jan 20 2011 19:38 | 1st = 5 Strappers Boy 2nd = 3 Porticcio 3rd = 4 Buckle Up Ticky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 6 Crazy Heart | ||
Thu Jan 20 2011 19:35 | 1st = 6 Crazy Heart 2nd = 4 Emerley Kruza 3rd = 5 Pink Kisses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 3 - 7 Dottie Hinson | ||
Thu Jan 20 2011 19:30 | 1st = 7 Dottie Hinson 2nd = 3 Hassan Bolt 3rd = 4 Samaras Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 2 Tays Shadow | ||
Thu Jan 20 2011 19:28 | 1st = 2 Tays Shadow 2nd = 6 Lonesome Betty 3rd = 4 Maddi Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 6 Cullen Bale | ||
Thu Jan 20 2011 19:24 | 1st = 6 Cullen Bale 2nd = 4 Roman Emperor 3rd = 2 Let Him Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 7 - 4 Mystical Xaar | ||
Thu Jan 20 2011 19:20 | 1st = 4 Mystical Xaar 2nd = 8 Prime Knockout 3rd = 1 Rivale Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 1 Da Gangster | ||
Thu Jan 20 2011 19:15 | 1st = 1 Da Gangster 2nd = 3 Dutch Cream 3rd = 5 Son Of Lopez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 3 Crystal Scull | ||
Thu Jan 20 2011 19:12 | 1st = 3 Crystal Scull 2nd = 5 Uno Blackjack 3rd = 1 Bella Calabresa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 1 Fantasia | ||
Thu Jan 20 2011 19:07 | 1st = 1 Fantasia 2nd = 7 Scheherazade 3rd = 6 Allen Lennox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 4 Allen Hertz | ||
Thu Jan 20 2011 19:03 | 1st = 4 Allen Hertz 2nd = 2 Culcairn 3rd = 1 Chicago |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 2 - 7 We Never Say Die | ||
Thu Jan 20 2011 18:58 | 1st = 7 We Never Say Die 2nd = 3 Charlie Machsheen 3rd = 5 Majorflex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 8 Rose Point | ||
Thu Jan 20 2011 18:54 | 1st = 8 Rose Point 2nd = 2 Speedie Fella 3rd = 5 Frontman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 6 Mysterious Quartet | ||
Thu Jan 20 2011 18:48 | 1st = 6 Mysterious Quartet 2nd = 5 Choosing Harvey 3rd = 3 Shoot No Blanks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 2 Vapour Shaker | ||
Thu Jan 20 2011 18:45 | 1st = 2 Vapour Shaker 2nd = 3 Queens Prize 3rd = 5 Raging Houdini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 6 - 2 Terada | ||
Thu Jan 20 2011 18:40 | 1st = 2 Terada 2nd = 7 Wild Times 3rd = 1 Nomunnofun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 6 Hitman Sandow | ||
Thu Jan 20 2011 18:36 | 1st = 6 Hitman Sandow 2nd = 8 Sunrise Gem 3rd = 3 Barneys Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 1 - 8 Chipmont Lad | ||
Thu Jan 20 2011 18:30 | 1st = 8 Chipmont Lad 2nd = 6 Tuhimata Glass 3rd = 4 Bil Truscott |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 7 Fuel Pump | ||
Thu Jan 20 2011 18:27 | 1st = 7 Fuel Pump 2nd = 1 Boldfire Dinas 3rd = 3 Smokin Slayer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 1 Elusive Courage | ||
Thu Jan 20 2011 18:21 | 1st = 1 Elusive Courage 2nd = 7 Kickagoal 3rd = 3 Carss Park |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 1 Dusty Arizona | ||
Thu Jan 20 2011 18:17 | 1st = 1 Dusty Arizona 2nd = 7 Barbs Gamble 3rd = 8 Pepper Spray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 4 Winnies Central | ||
Thu Jan 20 2011 18:12 | 1st = 4 Winnies Central 2nd = 8 Living On Ice 3rd = 1 Mystical Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 6 Timberland | ||
Thu Jan 20 2011 18:09 | 1st = 6 Timberland 2nd = 4 Dimon Devil 3rd = 1 Fantasy Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 5 - 4 Gamarator | ||
Thu Jan 20 2011 18:04 | 1st = 4 Gamarator 2nd = 7 Last Flight 3rd = 16 Exquisite Fashion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 7 Marco Man | ||
Thu Jan 20 2011 17:58 | 1st = 7 Marco Man 2nd = 6 Macey 3rd = 2 Boss Number One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 8 - 7 Benefaction | ||
Thu Jan 20 2011 17:52 | 1st = 7 Benefaction 2nd = 9 Love Like Rockets 3rd = 11 Mossdale Olly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 8 Paragon Buster | ||
Thu Jan 20 2011 17:49 | 1st = 8 Paragon Buster 2nd = 2 Allen Zander 3rd = 7 Casual Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 8 - 1 Agent Blue | ||
Thu Jan 20 2011 17:45 | 1st = 1 Agent Blue 2nd = 2 Captain Darling 3rd = 5 Reve DOr |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 5 Roman Nose Best | ||
Thu Jan 20 2011 17:42 | 1st = 5 Roman Nose Best 2nd = 2 Steamer Lane 3rd = 3 November Poppy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 10 Starlight Baron | ||
Thu Jan 20 2011 17:37 | 1st = 10 Starlight Baron 2nd = 11 Frosty Vale 3rd = 4 Jindalbie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 8 - 11 Ashbaa | ||
Thu Jan 20 2011 17:34 | 1st = 11 Ashbaa 2nd = 13 Izzyinhell 3rd = 14 Worth The Effort |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 5 Shintaro Samurai | ||
Thu Jan 20 2011 17:31 | 1st = 5 Shintaro Samurai 2nd = 3 Call Me Smithy 3rd = 6 Marmion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 4 - 1 Hugo A Gogo | ||
Thu Jan 20 2011 17:27 | 1st = 1 Hugo A Gogo 2nd = 15 Miss Daffodil 3rd = 2 Gomambo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 1 Delezah | ||
Thu Jan 20 2011 17:24 | 1st = 1 Delezah 2nd = 5 Dezzie 3rd = 7 No Way Ang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 3 Freedom Eyre | ||
Thu Jan 20 2011 17:20 | 1st = 3 Freedom Eyre 2nd = 5 Rollon Rollon 3rd = 8 Ultimate Chevy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 9 - 9 Regibush | ||
Thu Jan 20 2011 17:17 | 1st = 9 Regibush 2nd = 2 Tuerong Flyer 3rd = 4 Te Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 2 Miss Charge | ||
Thu Jan 20 2011 17:12 | 1st = 2 Miss Charge 2nd = 8 Roger Khan 3rd = 3 Namarrgon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 5 Thecla Bale | ||
Thu Jan 20 2011 17:09 | 1st = 5 Thecla Bale 2nd = 8 Innisfree Miss 3rd = 2 Vedder Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 7 - 6 Speedometer | ||
Thu Jan 20 2011 17:05 | 1st = 6 Speedometer 2nd = 9 What A Play 3rd = 1 Noosa Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 8 Warrior Khan | ||
Thu Jan 20 2011 17:02 | 1st = 8 Warrior Khan 2nd = 1 Move Over Tiger 3rd = 6 Redback Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 9 Road To Rock | ||
Thu Jan 20 2011 16:57 | 1st = 9 Road To Rock 2nd = 11 Im The Liberator 3rd = 12 Thats So Irish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 7 - 3 Brunnhilde | ||
Thu Jan 20 2011 16:54 | 1st = 3 Brunnhilde 2nd = 9 Snip n Paste 3rd = 8 Rock And Roll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 6 Red Light Rooney | ||
Thu Jan 20 2011 16:51 | 1st = 6 Red Light Rooney 2nd = 5 Miss Bunker 3rd = 7 Side Show |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 3 - 7 Miss Vinnoire | ||
Thu Jan 20 2011 16:47 | 1st = 7 Miss Vinnoire 2nd = 1 Big Josh 3rd = 2 Dont Say Boo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 3 Marinas Pride | ||
Thu Jan 20 2011 16:44 | 1st = 3 Marinas Pride 2nd = 6 Bunny Lover 3rd = 7 Lika Whisper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 7 Marshall Jujon | ||
Thu Jan 20 2011 16:40 | 1st = 7 Marshall Jujon 2nd = 8 Melton Lady Mav 3rd = 6 Incredible Ross |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 8 - 2 Keep Cool | ||
Thu Jan 20 2011 16:37 | 1st = 2 Keep Cool 2nd = 8 Prussian Officer 3rd = 5 Hiphopopotamus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 1 Bitumenbandit | ||
Thu Jan 20 2011 16:32 | 1st = 1 Bitumenbandit 2nd = 5 Ronald Street 3rd = 11 Sammy Greensox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 5 Dance Gaga | ||
Thu Jan 20 2011 16:29 | 1st = 5 Dance Gaga 2nd = 2 Pure Bandit 3rd = 1 Bernmar Rusty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 6 - 4 Layla | ||
Thu Jan 20 2011 16:25 | 1st = 4 Layla 2nd = 2 Reflection Of Jade 3rd = 7 Rytarga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 5 Miss Indica | ||
Thu Jan 20 2011 16:22 | 1st = 5 Miss Indica 2nd = 1 Barbs Diamond 3rd = 8 Benora Cream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 5 Skies On Fire | ||
Thu Jan 20 2011 16:17 | 1st = 5 Skies On Fire 2nd = 6 Go Milo 3rd = 2 Cruisin Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 6 - 6 Done Nothin Wrong | ||
Thu Jan 20 2011 16:14 | 1st = 6 Done Nothin Wrong 2nd = 3 Ziva 3rd = 1 High Finance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 6 Six Bob | ||
Thu Jan 20 2011 16:11 | 1st = 6 Six Bob 2nd = 8 Hanadarko 3rd = 3 Shadow Minister |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 2 - 11 City Bels | ||
Thu Jan 20 2011 16:07 | 1st = 11 City Bels 2nd = 9 Louisiana Lady 3rd = 12 Ms Dubawi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 6 Kool Kanga | ||
Thu Jan 20 2011 16:04 | 1st = 6 Kool Kanga 2nd = 2 Ricky Remarkable 3rd = 7 Heighington |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 1 Ima Party Girl | ||
Thu Jan 20 2011 16:00 | 1st = 1 Ima Party Girl 2nd = 3 Divatrump 3rd = 7 Melton Miss Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 7 - 2 Belcino | ||
Thu Jan 20 2011 15:57 | 1st = 2 Belcino 2nd = 8 Stella Delago 3rd = 1 Song For Guy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 5 Be Sharpe | ||
Thu Jan 20 2011 15:52 | 1st = 5 Be Sharpe 2nd = 6 Party Maker 3rd = 8 Sleepy Acerado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 5 Seismic White | ||
Thu Jan 20 2011 15:49 | 1st = 5 Seismic White 2nd = 3 Union Lizzie 3rd = 2 Dimaggio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 5 - 4 Craiglea Mustang | ||
Thu Jan 20 2011 15:45 | 1st = 4 Craiglea Mustang 2nd = 6 King Ray 3rd = 5 Craiglea Romeo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 3 Hansover Toes | ||
Thu Jan 20 2011 15:40 | 1st = 3 Hansover Toes 2nd = 1 Kings Jasper 3rd = 5 Art Of Reba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 5 - 3 Beltane | ||
Thu Jan 20 2011 15:35 | 1st = 3 Beltane 2nd = 12 My Sabeel 3rd = 10 Honor Net |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 1 - 6 Moon Tycoon | ||
Thu Jan 20 2011 15:30 | 1st = 6 Moon Tycoon 2nd = 7 Wild West Willy 3rd = 10 Hey Blondie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 5 Cullen Hanover | ||
Thu Jan 20 2011 15:25 | 1st = 5 Cullen Hanover 2nd = 3 Undacoveroperative 3rd = 6 Spots Dynamite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 6 - 1 Lord Of Arms | ||
Thu Jan 20 2011 15:20 | 1st = 1 Lord Of Arms 2nd = 3 Cristis Gold 3rd = 6 Orchard Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 1 Rangiann | ||
Thu Jan 20 2011 15:15 | 1st = 1 Rangiann 2nd = 5 Statelyness 3rd = 9 Force Majeure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 4 - 2 Craiglea Falcon | ||
Thu Jan 20 2011 15:10 | 1st = 2 Craiglea Falcon 2nd = 5 Jad 3rd = 3 Super Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 3 Juke Kartel | ||
Thu Jan 20 2011 15:05 | 1st = 3 Juke Kartel 2nd = 2 Hez A Rock Star 3rd = 4 Putasmileonyadial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 4 - 10 French Rose | ||
Thu Jan 20 2011 15:00 | 1st = 10 French Rose 2nd = 14 Traffic 3rd = 12 Misverdot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 1 Island Under Siege | ||
Thu Jan 20 2011 14:50 | 1st = 1 Island Under Siege 2nd = 5 Sweet Sacrifice 3rd = 6 Melton Sobers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 5 - 10 Demi Peche | ||
Thu Jan 20 2011 14:45 | 1st = 10 Demi Peche 2nd = 8 Skimalong 3rd = 7 Arcynic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 7 Luckydestination | ||
Thu Jan 20 2011 14:40 | 1st = 7 Luckydestination 2nd = 3 Canyatel 3rd = 4 Cheeky Ranger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 3 - 5 Shombray | ||
Thu Jan 20 2011 14:35 | 1st = 5 Shombray 2nd = 9 Western York 3rd = 4 Not Legal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 1 Secret Aces | ||
Thu Jan 20 2011 14:30 | 1st = 1 Secret Aces 2nd = 2 Total Asset 3rd = 3 Mega Darlin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 3 - 1 Our Banshee | ||
Thu Jan 20 2011 14:25 | 1st = 1 Our Banshee 2nd = 2 Splendid Honours 3rd = 6 Fastnet Light |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 7 - 3 Don Louis | ||
Thu Jan 20 2011 14:20 | 1st = 3 Don Louis 2nd = 8 I Gotta Feeling 3rd = 11 Coventina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 1 Macmillan | ||
Thu Jan 20 2011 14:15 | 1st = 1 Macmillan 2nd = 4 Orse M Aint It 3rd = 6 Brisk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 4 - 4 Inabeauti | ||
Thu Jan 20 2011 14:10 | 1st = 4 Inabeauti 2nd = 13 Kandy Korn 3rd = 12 Mighty Serene |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 1 Rampage Jackson | ||
Thu Jan 20 2011 14:05 | 1st = 1 Rampage Jackson 2nd = 8 Roulette Red Chip 3rd = 7 Wannabelika |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 2 - 5 Craiglea Tina | ||
Thu Jan 20 2011 14:00 | 1st = 5 Craiglea Tina 2nd = 3 Rusty Hunter 3rd = 2 Dandy Kat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 2 - 1 Concini | ||
Thu Jan 20 2011 13:50 | 1st = 1 Concini 2nd = 2 Pompey 3rd = 5 Total Optimism |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 6 - 8 Belle Vitesse | ||
Thu Jan 20 2011 13:45 | 1st = 8 Belle Vitesse 2nd = 2 Mighty Galaxy 3rd = 10 Royal Spin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 5 Franco Turnaround | ||
Thu Jan 20 2011 13:40 | 1st = 5 Franco Turnaround 2nd = 3 Melton Sotera 3rd = 1 Ashford Castle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 3 - 3 Dominant Future | ||
Thu Jan 20 2011 13:35 | 1st = 3 Dominant Future 2nd = 10 Lea Babe 3rd = 7 Silent Voice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 4 Queen Of Denial | ||
Thu Jan 20 2011 13:30 | 1st = 4 Queen Of Denial 2nd = 3 Penny Rustler 3rd = 8 Modern Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 1 - 1 Preacher Man | ||
Thu Jan 20 2011 13:25 | 1st = 1 Preacher Man 2nd = 3 Craiglea Rawie 3rd = 2 Clear Conscience |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 1 - 3 Texan | ||
Thu Jan 20 2011 13:15 | 1st = 3 Texan 2nd = 7 Mega Jewels 3rd = 6 Moreover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 5 - 14 I Do | ||
Thu Jan 20 2011 13:10 | 1st = 14 I Do 2nd = 17 October Storm 3rd = 1 Maries Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 2 - 8 Kya | ||
Thu Jan 20 2011 13:00 | 1st = 8 Kya 2nd = 3 Kidconi 3rd = 1 Houfu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 4 - 3 Delmonico | ||
Thu Jan 20 2011 12:35 | 1st = 3 Delmonico 2nd = 7 Blonde Rose 3rd = 9 Diggers Aria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Seymour Race 1 - 3 Elusive King | ||
Thu Jan 20 2011 12:30 | 1st = 3 Elusive King 2nd = 1 Bel Sir 3rd = 7 Hellifield |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 3 - 6 Valentina Rossi | ||
Thu Jan 20 2011 12:00 | 1st = 6 Valentina Rossi 2nd = 1 Monachee 3rd = 3 Just Like A Prayer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 2 - 8 Jennie Cool Cat | ||
Thu Jan 20 2011 11:25 | 1st = 8 Jennie Cool Cat 2nd = 11 Daisy Louise 3rd = 7 Adhira |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 1 - 5 La Muchacha | ||
Thu Jan 20 2011 10:50 | 1st = 5 La Muchacha 2nd = 1 One Swanstonstreet 3rd = 7 Pulsation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 6 Superior Shirl | ||
Thu Jan 20 2011 0:42 | 1st = 6 Superior Shirl 2nd = 4 Runway Blitz 3rd = 2 Lil Kel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 1 Short Haul | ||
Thu Jan 20 2011 0:27 | 1st = 1 Short Haul 2nd = 2 Im Exciting 3rd = 4 Deemonu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 4 Blackout Pedro | ||
Thu Jan 20 2011 0:12 | 1st = 4 Blackout Pedro 2nd = 2 Griffen Magic 3rd = 1 Alpine Way |
Latest Horse Racing news
- Winx has two to beat in the Caulfield Stakes
- Favourite Foxplay looks good in warm up for 1000 Guineas
- Pakistan Star Last to First Again
- Jameka 2nd favourite despite winning penalty
- Wicklow Brave Melbourne Cup odds slashed after Curragh win
- Palentino Form Odds and Tips
- Palentino upsets Black Heart Bart on route to Cox Plate
- Tosen Stardom to take on Winx before the Cox Plate
All news archives (all sports)
- 2023
- 2022
- - June
- 2018
- 2017
- 2016
- 2015
- 2014
- 2013
- 2012
- 2011
- 2010
- 2009
- 2000