Racing Results: Horse, Greyhound & Harness
Here you'll find all the latest results from the world of racing. Click on the links below to filter results by type:
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 5 Gremlin Oasis | ||
Tue Dec 2 2014 23:57 | 1st = 5 Gremlin Oasis 2nd = 1 Galbatron 3rd = 8 Kalden Drogo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 5 All Riled Up | ||
Tue Dec 2 2014 23:42 | 1st = 5 All Riled Up 2nd = 1 Just Hooten 3rd = 4 Cosmic Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 5 Miss Hazard | ||
Tue Dec 2 2014 23:27 | 1st = 5 Miss Hazard 2nd = 4 Baht Monelli 3rd = 2 Cee Jays Fun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 5 Derby Monelli | ||
Tue Dec 2 2014 23:12 | 1st = 5 Derby Monelli 2nd = 7 Manipulator 3rd = 2 Havago Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 2 Royal Freddie | ||
Tue Dec 2 2014 22:57 | 1st = 2 Royal Freddie 2nd = 8 Bubba Bundy 3rd = 1 Daenerys Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 10 - 1 Miss Grand Theft | ||
Tue Dec 2 2014 22:50 | 1st = 1 Miss Grand Theft 2nd = 8 Beyond Reproach 3rd = 7 Snake Proof |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 1 Cyclone Warning | ||
Tue Dec 2 2014 22:37 | 1st = 1 Cyclone Warning 2nd = 4 Cosmic View 3rd = 7 Tomiko Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 9 - 5 Cosmic Freeze | ||
Tue Dec 2 2014 22:32 | 1st = 5 Cosmic Freeze 2nd = 2 My Diamond 3rd = 6 Justa Beauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 3 Armed And Ready | ||
Tue Dec 2 2014 22:27 | 1st = 3 Armed And Ready 2nd = 6 Thunder Flame 3rd = 8 Lethal Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 6 Dynamite Dan | ||
Tue Dec 2 2014 22:22 | 1st = 6 Dynamite Dan 2nd = 8 Cherry Monelli 3rd = 1 Ho Ho Pember |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 4 High Courage | ||
Tue Dec 2 2014 22:15 | 1st = 4 High Courage 2nd = 5 Blue Mccool 3rd = 3 Topnotch Mach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 8 - 4 Sindaryn | ||
Tue Dec 2 2014 22:12 | 1st = 4 Sindaryn 2nd = 1 Need The Money 3rd = 8 Cool Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 7 Rylees Marshall | ||
Tue Dec 2 2014 22:09 | 1st = 7 Rylees Marshall 2nd = 3 Destiny Bale 3rd = 4 Opus Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 5 Nashi Monelli | ||
Tue Dec 2 2014 22:05 | 1st = 5 Nashi Monelli 2nd = 7 Tywin Monelli 3rd = 6 Olesia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 8 - 4 Dobop | ||
Tue Dec 2 2014 22:00 | 1st = 4 Dobop 2nd = 8 Your A Jet 3rd = 1 Ellehigh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 10 - 8 Prodigy | ||
Tue Dec 2 2014 21:58 | 1st = 8 Prodigy 2nd = 4 Stylish Man 3rd = 2 Surf County |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 7 - 7 Will Mend | ||
Tue Dec 2 2014 21:55 | 1st = 7 Will Mend 2nd = 6 Yarny Gogolac 3rd = 1 Surf The Highway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 10 To Transcend | ||
Tue Dec 2 2014 21:50 | 1st = 10 To Transcend 2nd = 1 Bet Your Life 3rd = 6 Crave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 4 Paua To Escape | ||
Tue Dec 2 2014 21:48 | 1st = 4 Paua To Escape 2nd = 6 Image Puzzle 3rd = 1 Amaro Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 10 - 7 Dramatic Mel | ||
Tue Dec 2 2014 21:45 | 1st = 7 Dramatic Mel 2nd = 1 Cute To Boot 3rd = 8 Lois Griffin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 8 - 7 Amazing Discovery | ||
Tue Dec 2 2014 21:40 | 1st = 7 Amazing Discovery 2nd = 5 Village Witch 3rd = 2 Uncle Bart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 9 - 3 Ibrox Angel | ||
Tue Dec 2 2014 21:38 | 1st = 3 Ibrox Angel 2nd = 6 Abbreviate 3rd = 4 Collision Post |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 6 - 2 Flippin Ripper | ||
Tue Dec 2 2014 21:35 | 1st = 2 Flippin Ripper 2nd = 5 Private Talk 3rd = 7 Elkington |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 7 - 4 Cashisking | ||
Tue Dec 2 2014 21:30 | 1st = 4 Cashisking 2nd = 3 Cool Machrista 3rd = 8 Itz Dreamin Jonesy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 4 Astromatic | ||
Tue Dec 2 2014 21:28 | 1st = 4 Astromatic 2nd = 8 Mint Burst 3rd = 7 Beljay Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 9 - 7 Ambers Dream | ||
Tue Dec 2 2014 21:25 | 1st = 7 Ambers Dream 2nd = 6 Robell Escape 3rd = 1 New Day Calling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 3 Ive No Boundaries | ||
Tue Dec 2 2014 21:20 | 1st = 3 Ive No Boundaries 2nd = 5 Frisson 3rd = 8 Featherfoot Sun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 8 - 2 Jacks Zac | ||
Tue Dec 2 2014 21:18 | 1st = 2 Jacks Zac 2nd = 7 Barbaras Gold 3rd = 10 Secret Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 5 - 1 Coach Little | ||
Tue Dec 2 2014 21:15 | 1st = 1 Coach Little 2nd = 3 Speed Direct 3rd = 2 Black Denim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 7 - 5 Master Magregor | ||
Tue Dec 2 2014 21:10 | 1st = 5 Master Magregor 2nd = 7 Snugly 3rd = 2 Fivehundredfortwo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 6 Wheres The Surf | ||
Tue Dec 2 2014 21:08 | 1st = 6 Wheres The Surf 2nd = 8 Prince To Excel 3rd = 4 Zambora Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 8 - 7 Spanish Queen | ||
Tue Dec 2 2014 21:05 | 1st = 7 Spanish Queen 2nd = 2 Price Rise 3rd = 4 Moon Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 6 - 3 Alta Tearaway | ||
Tue Dec 2 2014 21:00 | 1st = 3 Alta Tearaway 2nd = 2 Indulgent 3rd = 1 The Ole Buckaroo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 7 - 4 Funny Bone | ||
Tue Dec 2 2014 20:58 | 1st = 4 Funny Bone 2nd = 2 Emilys Sweet 3rd = 7 Without A Cause |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 4 Poised To Pounce | ||
Tue Dec 2 2014 20:55 | 1st = 4 Poised To Pounce 2nd = 8 Gunnadoo Delta 3rd = 1 Mistifide |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 5 Get Outta Eyre | ||
Tue Dec 2 2014 20:50 | 1st = 5 Get Outta Eyre 2nd = 4 Shes So Fair 3rd = 2 Diamonds A Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 6 Stagger | ||
Tue Dec 2 2014 20:48 | 1st = 6 Stagger 2nd = 3 High Commando 3rd = 7 Tekki China |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 2 My Names Kelly | ||
Tue Dec 2 2014 20:45 | 1st = 2 My Names Kelly 2nd = 4 Wild Roses 3rd = 7 Tinas Display |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 6 - 2 Expensive Greeting | ||
Tue Dec 2 2014 20:40 | 1st = 2 Expensive Greeting 2nd = 1 Baked In The City 3rd = 7 Maries Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 6 - 2 Rue De Kahn | ||
Tue Dec 2 2014 20:38 | 1st = 2 Rue De Kahn 2nd = 4 Premier Mozz 3rd = 6 Slater Hill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 3 Im Hot | ||
Tue Dec 2 2014 20:35 | 1st = 3 Im Hot 2nd = 1 Boy Dodo 3rd = 6 Sylvias Honour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 5 - 2 Beachstar | ||
Tue Dec 2 2014 20:30 | 1st = 2 Beachstar 2nd = 1 Daylight Dan 3rd = 4 Road To Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 2 Top Innings | ||
Tue Dec 2 2014 20:28 | 1st = 2 Top Innings 2nd = 6 Cruisers Sol 3rd = 4 White Spyro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 3 Seldom Tipsy | ||
Tue Dec 2 2014 20:25 | 1st = 3 Seldom Tipsy 2nd = 2 Kingsbrae Looney 3rd = 7 Hot Pic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 6 Agent Smart | ||
Tue Dec 2 2014 20:20 | 1st = 6 Agent Smart 2nd = 3 Sir Willys Boy 3rd = 7 Jetsam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 5 - 4 Abunda | ||
Tue Dec 2 2014 20:18 | 1st = 4 Abunda 2nd = 5 Grin To Win 3rd = 7 White Fin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 6 Hez No Good | ||
Tue Dec 2 2014 20:15 | 1st = 6 Hez No Good 2nd = 7 Beach Front 3rd = 5 Scarletts Devil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 5 - 2 Oneminutetodream | ||
Tue Dec 2 2014 20:10 | 1st = 2 Oneminutetodream 2nd = 1 Hidden Promise 3rd = 4 Silk Banyula |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 4 Watta Good Dee | ||
Tue Dec 2 2014 20:08 | 1st = 4 Watta Good Dee 2nd = 2 Allen Odin 3rd = 5 Explosive Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 5 - 8 Robell Mel | ||
Tue Dec 2 2014 20:05 | 1st = 8 Robell Mel 2nd = 2 My Names Fred 3rd = 7 Puma Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 4 - 4 Madis Mate | ||
Tue Dec 2 2014 20:00 | 1st = 4 Madis Mate 2nd = 1 Coast Warning 3rd = 6 Heathbernheartache |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 4 - 7 Ballistic Tip | ||
Tue Dec 2 2014 19:58 | 1st = 7 Ballistic Tip 2nd = 3 Kelly Phonics 3rd = 2 Skin Deep |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 7 Prince Of Doom | ||
Tue Dec 2 2014 19:55 | 1st = 7 Prince Of Doom 2nd = 8 Listen Cosmic 3rd = 4 Hyposition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 2 Trickys Image | ||
Tue Dec 2 2014 19:50 | 1st = 2 Trickys Image 2nd = 4 Jay Jays Jet 3rd = 8 Proveit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 6 Quarterback | ||
Tue Dec 2 2014 19:48 | 1st = 6 Quarterback 2nd = 5 Ripper 3rd = 3 Waynewright |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 7 Miss Jackpot | ||
Tue Dec 2 2014 19:45 | 1st = 7 Miss Jackpot 2nd = 8 Kingsbrae Sonny 3rd = 2 Mud Cake Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 4 - 7 Loves The Show | ||
Tue Dec 2 2014 19:40 | 1st = 7 Loves The Show 2nd = 2 Benditlikebetty 3rd = 6 Enjaycee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 3 - 7 Stratavon Kia | ||
Tue Dec 2 2014 19:38 | 1st = 7 Stratavon Kia 2nd = 1 Call It Anything 3rd = 4 Kennys Honour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 12 - 2 Little Pookie | ||
Tue Dec 2 2014 19:35 | 1st = 2 Little Pookie 2nd = 6 Paramount Arrow 3rd = 7 Kiltanon Tulla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 3 - 7 Yo Yelande | ||
Tue Dec 2 2014 19:30 | 1st = 7 Yo Yelande 2nd = 4 The Dutchman 3rd = 8 Living Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 7 Cosmic Break | ||
Tue Dec 2 2014 19:28 | 1st = 7 Cosmic Break 2nd = 4 Tron Express 3rd = 1 Diamond Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 6 Scarlett Grace | ||
Tue Dec 2 2014 19:25 | 1st = 6 Scarlett Grace 2nd = 4 Connie Bear 3rd = 1 Alumy Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 2 Delightful Jade | ||
Tue Dec 2 2014 19:20 | 1st = 2 Delightful Jade 2nd = 1 Minikita 3rd = 4 Hilmore Disco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 2 - 2 Mighty Quoted | ||
Tue Dec 2 2014 19:18 | 1st = 2 Mighty Quoted 2nd = 3 Go You Goodwin 3rd = 7 Vernas Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 11 - 1 Call Me Hank | ||
Tue Dec 2 2014 19:15 | 1st = 1 Call Me Hank 2nd = 2 Capullo Bale 3rd = 8 Tekki Tyrant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 3 - 3 Horizon Guy | ||
Tue Dec 2 2014 19:10 | 1st = 3 Horizon Guy 2nd = 7 Bells Beach House 3rd = 8 Ok Alright |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 7 Well Clap That | ||
Tue Dec 2 2014 19:08 | 1st = 7 Well Clap That 2nd = 8 Cadillac Style 3rd = 10 Couta Model |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 2 - 5 Your Deal | ||
Tue Dec 2 2014 19:05 | 1st = 5 Your Deal 2nd = 8 Robell Heart 3rd = 9 Miss Guyra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 2 - 10 Hayabusa Flyer | ||
Tue Dec 2 2014 19:00 | 1st = 10 Hayabusa Flyer 2nd = 3 Stormy Lecture 3rd = 6 Isajet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 1 - 7 Gundal A Gogo | ||
Tue Dec 2 2014 18:58 | 1st = 7 Gundal A Gogo 2nd = 1 Almost Quoted 3rd = 9 Inquisition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 6 Breshia Bale | ||
Tue Dec 2 2014 18:55 | 1st = 6 Breshia Bale 2nd = 1 Tilla Bale 3rd = 7 Missys Return |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 11 Exclusive Matt | ||
Tue Dec 2 2014 18:50 | 1st = 11 Exclusive Matt 2nd = 4 Mister Higgins 3rd = 3 Subtle Advice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 10 Cafe Society | ||
Tue Dec 2 2014 18:47 | 1st = 10 Cafe Society 2nd = 7 Sweet Charmola 3rd = 4 Oops |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 1 Yada Yada Yada | ||
Tue Dec 2 2014 18:44 | 1st = 1 Yada Yada Yada 2nd = 3 Bogie Tom 3rd = 6 Elite Phoenix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 6 Gunnadoo Shadow | ||
Tue Dec 2 2014 18:41 | 1st = 6 Gunnadoo Shadow 2nd = 8 Smithers Cloud 3rd = 5 Dons Drinking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 2 - 2 Stellagrey | ||
Tue Dec 2 2014 18:36 | 1st = 2 Stellagrey 2nd = 1 Gina Gina 3rd = 7 Cherry Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 8 Greysynd Star | ||
Tue Dec 2 2014 18:33 | 1st = 8 Greysynd Star 2nd = 1 All Inn River 3rd = 6 Walt Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 1 - 9 Duardo | ||
Tue Dec 2 2014 18:28 | 1st = 9 Duardo 2nd = 1 Bella Cullen 3rd = 2 Dark Side |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 6 Hopes Magic | ||
Tue Dec 2 2014 18:25 | 1st = 6 Hopes Magic 2nd = 7 Ziva Zafonic 3rd = 8 Scorpion Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 2 Cheval Zeppenology | ||
Tue Dec 2 2014 18:20 | 1st = 2 Cheval Zeppenology 2nd = 8 Judyfree 3rd = 9 My Macs A Fake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 4 Dyna Lemmy | ||
Tue Dec 2 2014 18:17 | 1st = 4 Dyna Lemmy 2nd = 1 Zeppelin Bale 3rd = 2 Impact Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 2 Raw Nerve | ||
Tue Dec 2 2014 18:13 | 1st = 2 Raw Nerve 2nd = 1 Kosie Kashkow 3rd = 5 Banzai Attack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 1 - 5 Always Over | ||
Tue Dec 2 2014 18:08 | 1st = 5 Always Over 2nd = 7 Masterpiece Melody 3rd = 3 Angel Grove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 3 You Say So | ||
Tue Dec 2 2014 18:05 | 1st = 3 You Say So 2nd = 1 Silver Aint Bad 3rd = 8 Secret Stash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 8 - 7 Going Halves | ||
Tue Dec 2 2014 18:00 | 1st = 7 Going Halves 2nd = 6 Justaglamour 3rd = 3 The Endeavour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 6 Bills Back | ||
Tue Dec 2 2014 17:57 | 1st = 6 Bills Back 2nd = 4 All Inn Carla 3rd = 8 Terra Verde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 1 Meditate | ||
Tue Dec 2 2014 17:53 | 1st = 1 Meditate 2nd = 7 Shilling Flex 3rd = 6 Nestor Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 7 Franco Bulgari | ||
Tue Dec 2 2014 17:47 | 1st = 7 Franco Bulgari 2nd = 6 Machtwister 3rd = 8 Therecomesatime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 1 Blue I Am | ||
Tue Dec 2 2014 17:44 | 1st = 1 Blue I Am 2nd = 2 Good Call Paul 3rd = 3 Haras Dereck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 8 - 1 Del Boca Vista | ||
Tue Dec 2 2014 17:40 | 1st = 1 Del Boca Vista 2nd = 12 Pixilicious 3rd = 5 Rock Of Freedom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 8 Firecette | ||
Tue Dec 2 2014 17:37 | 1st = 8 Firecette 2nd = 7 Francesco 3rd = 2 Lemon Patchwork |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 3 Highly Respected | ||
Tue Dec 2 2014 17:33 | 1st = 3 Highly Respected 2nd = 7 Hoobilation 3rd = 6 Wrapped Tight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 6 Blizzard Of Ozz | ||
Tue Dec 2 2014 17:27 | 1st = 6 Blizzard Of Ozz 2nd = 1 Ultimate Courage 3rd = 4 Christian Brother |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 3 Bogie Dream | ||
Tue Dec 2 2014 17:24 | 1st = 3 Bogie Dream 2nd = 2 Dorrie Mac 3rd = 5 Captain Barker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 8 - 7 Nights On Fire | ||
Tue Dec 2 2014 17:20 | 1st = 7 Nights On Fire 2nd = 6 Because We All Can 3rd = 9 Alert Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 1 Serco Bale | ||
Tue Dec 2 2014 17:17 | 1st = 1 Serco Bale 2nd = 8 Gravitation 3rd = 7 Arolok Jane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 8 What Will Do | ||
Tue Dec 2 2014 17:13 | 1st = 8 What Will Do 2nd = 4 Coney Island 3rd = 6 Wild Wilfred |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 1 Melton Maxbye | ||
Tue Dec 2 2014 17:07 | 1st = 1 Melton Maxbye 2nd = 4 Mister Morani 3rd = 2 Midnight Montana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 1 Alarm Bells | ||
Tue Dec 2 2014 17:04 | 1st = 1 Alarm Bells 2nd = 2 War Picture 3rd = 3 All But Centre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 7 - 5 Marchello | ||
Tue Dec 2 2014 17:00 | 1st = 5 Marchello 2nd = 8 Mutajara 3rd = 9 Pippingarra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 8 Axis Bale | ||
Tue Dec 2 2014 16:57 | 1st = 8 Axis Bale 2nd = 6 Ready Jet Go 3rd = 3 All Inn Bemm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 4 Obee One | ||
Tue Dec 2 2014 16:53 | 1st = 4 Obee One 2nd = 6 Beta Tip 3rd = 3 Senorita Escobar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 1 Yongala Den | ||
Tue Dec 2 2014 16:47 | 1st = 1 Yongala Den 2nd = 3 Rhiannon Shannon 3rd = 6 Bandan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 3 Abbys Magic | ||
Tue Dec 2 2014 16:44 | 1st = 3 Abbys Magic 2nd = 1 Missus Zada 3rd = 10 Smashing Niro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 7 - 4 Shadow Lord | ||
Tue Dec 2 2014 16:40 | 1st = 4 Shadow Lord 2nd = 5 Eightyeight Carat 3rd = 8 Halicarnassus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 3 Enrica Bale | ||
Tue Dec 2 2014 16:37 | 1st = 3 Enrica Bale 2nd = 8 Uriahs Thunder 3rd = 6 Ill Rob Ya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 2 Ha Ha Snow | ||
Tue Dec 2 2014 16:33 | 1st = 2 Ha Ha Snow 2nd = 3 Bonnies Back 3rd = 4 His Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 9 Snow Cone | ||
Tue Dec 2 2014 16:27 | 1st = 9 Snow Cone 2nd = 8 Armazem 3rd = 2 Il Cavalino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 4 Shaylor Belle | ||
Tue Dec 2 2014 16:24 | 1st = 4 Shaylor Belle 2nd = 7 Kiri Belle 3rd = 5 Shaylor Montana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 6 - 1 Mega Rich | ||
Tue Dec 2 2014 16:20 | 1st = 1 Mega Rich 2nd = 3 Shy Frank 3rd = 4 Marlais |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 1 Miss Petrova | ||
Tue Dec 2 2014 16:17 | 1st = 1 Miss Petrova 2nd = 4 Wai Nui Lea 3rd = 6 Velo Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 6 Hinderance | ||
Tue Dec 2 2014 16:13 | 1st = 6 Hinderance 2nd = 3 Mellcat Magic 3rd = 7 Brave Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 5 Armagedon Flame | ||
Tue Dec 2 2014 16:07 | 1st = 5 Armagedon Flame 2nd = 1 Motu Miss Lilli 3rd = 6 Constant Addiction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 5 Metz Melody | ||
Tue Dec 2 2014 16:04 | 1st = 5 Metz Melody 2nd = 8 Charlie Lyndan 3rd = 2 Spring Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 6 - 1 Bag Of Nickels | ||
Tue Dec 2 2014 16:00 | 1st = 1 Bag Of Nickels 2nd = 5 Miss Gladiator 3rd = 2 Anything You Touch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 2 All Inn Menphis | ||
Tue Dec 2 2014 15:57 | 1st = 2 All Inn Menphis 2nd = 3 Lil Arthur 3rd = 7 Crymelon Orbit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 7 Magic Movie | ||
Tue Dec 2 2014 15:54 | 1st = 7 Magic Movie 2nd = 3 Bit Bazzaar 3rd = 5 Cosmic Carla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 1 Major Talk | ||
Tue Dec 2 2014 15:49 | 1st = 1 Major Talk 2nd = 9 Lady Black Jack 3rd = 6 Goldplay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 8 Queenies Best | ||
Tue Dec 2 2014 15:46 | 1st = 8 Queenies Best 2nd = 1 Spring Tiara 3rd = 5 Thomas Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 5 - 4 Maasai Warrior | ||
Tue Dec 2 2014 15:42 | 1st = 4 Maasai Warrior 2nd = 12 The Whistler 3rd = 11 Flash Cadillac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 12 - 3 Shiels | ||
Tue Dec 2 2014 15:39 | 1st = 3 Shiels 2nd = 7 Summit 3rd = 1 Bojack Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 4 Tamboti Safari | ||
Tue Dec 2 2014 15:36 | 1st = 4 Tamboti Safari 2nd = 1 Midnite Embrace 3rd = 2 Electrifying Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 1 Real Star | ||
Tue Dec 2 2014 15:31 | 1st = 1 Real Star 2nd = 3 Bonus Spin 3rd = 6 Cold Kentucky Rain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 11 - 4 Tax Toy | ||
Tue Dec 2 2014 15:28 | 1st = 4 Tax Toy 2nd = 1 Madys Intention 3rd = 7 Mister Noble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 5 - 1 Astronomos | ||
Tue Dec 2 2014 15:24 | 1st = 1 Astronomos 2nd = 6 Pherenice 3rd = 2 Le Cavalier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 7 Cash Or Credit | ||
Tue Dec 2 2014 15:21 | 1st = 7 Cash Or Credit 2nd = 3 Uno Oscar 3rd = 8 Cosmic Wild |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 4 Cawbourne Shara | ||
Tue Dec 2 2014 15:17 | 1st = 4 Cawbourne Shara 2nd = 1 Cosmic Bob 3rd = 3 Syndicate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 1 Hey Sister | ||
Tue Dec 2 2014 15:12 | 1st = 1 Hey Sister 2nd = 5 Stylish Boulevard 3rd = 10 Pandoras Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 3 Bag Of Spice | ||
Tue Dec 2 2014 15:09 | 1st = 3 Bag Of Spice 2nd = 4 Callamac Baz 3rd = 8 Surfs Up Nova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 4 - 1 Aware | ||
Tue Dec 2 2014 15:05 | 1st = 1 Aware 2nd = 9 Moralto 3rd = 5 Keepcalmandcarryon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 8 Wota Good Sort | ||
Tue Dec 2 2014 15:02 | 1st = 8 Wota Good Sort 2nd = 4 Shes So Vain 3rd = 7 Dr Kiaralee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 10 Bye The Clouds | ||
Tue Dec 2 2014 14:56 | 1st = 10 Bye The Clouds 2nd = 2 Stylish Starzzz 3rd = 6 Putting For Eagle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 5 Smichols | ||
Tue Dec 2 2014 14:52 | 1st = 5 Smichols 2nd = 6 Sparkling Cindy 3rd = 4 Its Crunch Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 4 - 7 Cleanse | ||
Tue Dec 2 2014 14:48 | 1st = 7 Cleanse 2nd = 14 Storm Siren 3rd = 13 Roquessa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 4 High Status | ||
Tue Dec 2 2014 14:44 | 1st = 4 High Status 2nd = 3 Jack And Lolli 3rd = 1 Cool Duffy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 1 Johnny Springfield | ||
Tue Dec 2 2014 14:38 | 1st = 1 Johnny Springfield 2nd = 5 Hu Keas 3rd = 4 Princess Jessica |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 3 Janda | ||
Tue Dec 2 2014 14:34 | 1st = 3 Janda 2nd = 1 Bains Lane 3rd = 2 Pinto Pronto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 3 - 3 Java | ||
Tue Dec 2 2014 14:30 | 1st = 3 Java 2nd = 8 Not A Single Shout 3rd = 5 Rock Of Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 5 Kalden Blanco | ||
Tue Dec 2 2014 14:27 | 1st = 5 Kalden Blanco 2nd = 6 Cairnlea Layla 3rd = 3 Princess Tee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 8 Merrywood Duke | ||
Tue Dec 2 2014 14:21 | 1st = 8 Merrywood Duke 2nd = 4 Banjoe 3rd = 6 Enrichment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 1 Bruny Venture | ||
Tue Dec 2 2014 14:17 | 1st = 1 Bruny Venture 2nd = 2 Get It Right 3rd = 7 Minnie Mogul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 3 - 6 Southern Albatross | ||
Tue Dec 2 2014 14:13 | 1st = 6 Southern Albatross 2nd = 4 Sticky Danish 3rd = 1 Faverock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 7 All Silver | ||
Tue Dec 2 2014 14:09 | 1st = 7 All Silver 2nd = 3 Velocity Saphire 3rd = 9 Antonio Tyson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 5 Bettor Promise | ||
Tue Dec 2 2014 14:03 | 1st = 5 Bettor Promise 2nd = 3 Bettorthanspecial 3rd = 6 Queen Of Hats |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 3 Breakers Tip | ||
Tue Dec 2 2014 13:59 | 1st = 3 Breakers Tip 2nd = 4 Alvin Benz 3rd = 8 Irish Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 2 - 7 Arctowski | ||
Tue Dec 2 2014 13:55 | 1st = 7 Arctowski 2nd = 9 Radical 3rd = 10 Piran |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 8 Ohoka Joka | ||
Tue Dec 2 2014 13:53 | 1st = 8 Ohoka Joka 2nd = 6 Bluey Ruffero 3rd = 7 Collecting Money |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 3 Jetta Kahn | ||
Tue Dec 2 2014 13:51 | 1st = 3 Jetta Kahn 2nd = 6 Storm Allen 3rd = 9 Emerley Occa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 4 Sevens Hope | ||
Tue Dec 2 2014 13:46 | 1st = 4 Sevens Hope 2nd = 7 Perfect Energy 3rd = 3 Badlands Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 12 - 5 Stirling Dann | ||
Tue Dec 2 2014 13:44 | 1st = 5 Stirling Dann 2nd = 2 Sprinkles 3rd = 8 No More Beersies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 7 Demi Cali | ||
Tue Dec 2 2014 13:42 | 1st = 7 Demi Cali 2nd = 8 Rylees Rogue 3rd = 4 Silver Pierre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 2 - 1 Steel Trigger | ||
Tue Dec 2 2014 13:38 | 1st = 1 Steel Trigger 2nd = 4 Serious Fun 3rd = 6 Varvo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 2 Barnicle Bullet | ||
Tue Dec 2 2014 13:35 | 1st = 2 Barnicle Bullet 2nd = 8 Shes Smashing 3rd = 4 Summer Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 1 Bursting Flames | ||
Tue Dec 2 2014 13:32 | 1st = 1 Bursting Flames 2nd = 5 Phil De Magic 3rd = 8 Onus On Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 11 - 8 Flying Swan | ||
Tue Dec 2 2014 13:26 | 1st = 8 Flying Swan 2nd = 5 Goldstar Chumlee 3rd = 2 Cracking Chain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 2 Lillycette | ||
Tue Dec 2 2014 13:24 | 1st = 2 Lillycette 2nd = 3 Maurie Baba 3rd = 1 Dixie Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 1 - 6 Nippinski | ||
Tue Dec 2 2014 13:20 | 1st = 6 Nippinski 2nd = 5 Meteorbound 3rd = 2 The Last Laugh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 1 Know Laughing | ||
Tue Dec 2 2014 13:17 | 1st = 1 Know Laughing 2nd = 7 Jinja Coll 3rd = 5 Lola Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 3 Gee Boy | ||
Tue Dec 2 2014 13:13 | 1st = 3 Gee Boy 2nd = 4 Chelsea Bird 3rd = 1 Lizard Spock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 10 - 4 Homebush Ariel | ||
Tue Dec 2 2014 13:09 | 1st = 4 Homebush Ariel 2nd = 2 Homebush Bruno 3rd = 6 Know Knowing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 5 Brother Jake | ||
Tue Dec 2 2014 13:06 | 1st = 5 Brother Jake 2nd = 4 Global Deejay 3rd = 3 Jennys Tam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 1 - 2 Majaska | ||
Tue Dec 2 2014 13:02 | 1st = 2 Majaska 2nd = 1 Satire 3rd = 6 Woobie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 3 Zafonic Grace | ||
Tue Dec 2 2014 12:58 | 1st = 3 Zafonic Grace 2nd = 8 Viscount Vane 3rd = 5 Baby Scout |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 5 Jinja Cookie | ||
Tue Dec 2 2014 12:54 | 1st = 5 Jinja Cookie 2nd = 6 Protonic Pedro 3rd = 1 Long Stockings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 6 Gearbox Charlie | ||
Tue Dec 2 2014 12:49 | 1st = 6 Gearbox Charlie 2nd = 10 Noble Magic 3rd = 1 Moving Money |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 9 - 1 Know Danger | ||
Tue Dec 2 2014 12:44 | 1st = 1 Know Danger 2nd = 4 Homebush Chopper 3rd = 8 Stolen Money |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 2 Yami Bale | ||
Tue Dec 2 2014 12:39 | 1st = 2 Yami Bale 2nd = 4 Gelignite Jack 3rd = 7 Janus Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 7 Jewel Apache | ||
Tue Dec 2 2014 12:34 | 1st = 7 Jewel Apache 2nd = 5 Cala Rapita 3rd = 4 Go Timmee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 5 Bold Intention | ||
Tue Dec 2 2014 12:29 | 1st = 5 Bold Intention 2nd = 8 Lovely Banks 3rd = 2 Baron Impact |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 8 - 8 Harlem Haka | ||
Tue Dec 2 2014 12:24 | 1st = 8 Harlem Haka 2nd = 3 What I Like 3rd = 4 Botany Seaton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 3 Mobius | ||
Tue Dec 2 2014 12:19 | 1st = 3 Mobius 2nd = 8 Koko Cabana 3rd = 1 Hot Wifey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 6 Nate Scott | ||
Tue Dec 2 2014 12:14 | 1st = 6 Nate Scott 2nd = 7 Business Review 3rd = 8 Verbatim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 7 - 3 Robs Mate | ||
Tue Dec 2 2014 12:04 | 1st = 3 Robs Mate 2nd = 2 Sarahs Domain 3rd = 6 About Town |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 8 Nicky Noir | ||
Tue Dec 2 2014 11:54 | 1st = 8 Nicky Noir 2nd = 4 Homebush Coral 3rd = 7 Calinda Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 6 - 3 Homebush Zane | ||
Tue Dec 2 2014 11:44 | 1st = 3 Homebush Zane 2nd = 1 Mamalulu 3rd = 7 Hello Blondie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 1 Corporate Image | ||
Tue Dec 2 2014 11:34 | 1st = 1 Corporate Image 2nd = 6 Royal Apache 3rd = 3 Blazing Hot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 5 - 4 Chaimbo | ||
Tue Dec 2 2014 11:24 | 1st = 4 Chaimbo 2nd = 1 Homebush Errol 3rd = 6 Monaco Denver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 1 Ohoka Faith | ||
Tue Dec 2 2014 11:14 | 1st = 1 Ohoka Faith 2nd = 8 Rangitata Raider 3rd = 5 Mickey Tee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 4 - 1 His Lordship | ||
Tue Dec 2 2014 11:04 | 1st = 1 His Lordship 2nd = 6 Opawa Amy 3rd = 4 Opawa Jed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 1 Grand Apache | ||
Tue Dec 2 2014 10:54 | 1st = 1 Grand Apache 2nd = 4 Petra Haka 3rd = 8 Kennys Comet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 3 - 4 Pukeko Prowler | ||
Tue Dec 2 2014 10:44 | 1st = 4 Pukeko Prowler 2nd = 8 Thrilling Hunt 3rd = 1 Archi Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 2 Brooke Davis | ||
Tue Dec 2 2014 10:34 | 1st = 2 Brooke Davis 2nd = 1 Homebush Dodger 3rd = 6 Homebush Flyte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 2 - 8 Tricky Zorro | ||
Tue Dec 2 2014 10:24 | 1st = 8 Tricky Zorro 2nd = 6 Matty Hooky 3rd = 2 Bizarro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 8 Homebush Fine | ||
Tue Dec 2 2014 10:14 | 1st = 8 Homebush Fine 2nd = 2 Peyton Sawyer 3rd = 4 Homebush Hansome |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 1 - 1 Pukeko Warrior | ||
Tue Dec 2 2014 10:04 | 1st = 1 Pukeko Warrior 2nd = 7 Homebush Howard 3rd = 6 Cloudy Noir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 7 Jai Alai | ||
Sun Nov 2 2014 21:40 | 1st = 7 Jai Alai 2nd = 8 Rylees Marshall 3rd = 6 Zoltar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 5 - 1 Knocka Lefty | ||
Sun Nov 2 2014 21:30 | 1st = 1 Knocka Lefty 2nd = 5 Sam Bury 3rd = 8 Dynamic Vision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 6 Bark Simpson | ||
Sun Nov 2 2014 21:25 | 1st = 6 Bark Simpson 2nd = 8 Daintree Puzzle 3rd = 3 Rimfire Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 7 Windfall | ||
Sun Nov 2 2014 21:21 | 1st = 7 Windfall 2nd = 3 Velocette Lane 3rd = 2 Firey Frosty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 8 - 1 Riverboat Jasper | ||
Sun Nov 2 2014 21:15 | 1st = 1 Riverboat Jasper 2nd = 5 Our Mels Dream 3rd = 6 Livin It Lovin It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 8 Kripke | ||
Sun Nov 2 2014 21:12 | 1st = 8 Kripke 2nd = 7 Lektra Robbie 3rd = 2 Jim Trott |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 4 - 5 Hanson Houdini | ||
Sun Nov 2 2014 21:09 | 1st = 5 Hanson Houdini 2nd = 2 Pelagic 3rd = 4 Jurassic Knocka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 11 - 5 Crowies Chance | ||
Sun Nov 2 2014 21:03 | 1st = 5 Crowies Chance 2nd = 2 Scrub Lands 3rd = 1 Kilkee Flex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 1 Zambora Power | ||
Sun Nov 2 2014 21:00 | 1st = 1 Zambora Power 2nd = 8 Allen Quarian 3rd = 7 Roys Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 1 Cosmic Pauly | ||
Sun Nov 2 2014 20:57 | 1st = 1 Cosmic Pauly 2nd = 10 Atom Smasher 3rd = 5 Dual Connection |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 1 Wolf Spy | ||
Sun Nov 2 2014 20:53 | 1st = 1 Wolf Spy 2nd = 8 Lektra Bartel 3rd = 5 Bradfield |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 3 - 1 All My Size | ||
Sun Nov 2 2014 20:50 | 1st = 1 All My Size 2nd = 2 Presh 3rd = 7 Manies Guess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 7 - 4 Rykov Leis | ||
Sun Nov 2 2014 20:48 | 1st = 4 Rykov Leis 2nd = 2 Giuliani 3rd = 1 Clamorous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 10 - 8 Shilling Flex | ||
Sun Nov 2 2014 20:43 | 1st = 8 Shilling Flex 2nd = 9 Rapid To Excel 3rd = 4 Archie Jon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 4 Amercia Bale | ||
Sun Nov 2 2014 20:39 | 1st = 4 Amercia Bale 2nd = 8 Dr Mortisha 3rd = 5 Axis Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 1 Californian Dude | ||
Sun Nov 2 2014 20:33 | 1st = 1 Californian Dude 2nd = 4 Lakoda Lochie 3rd = 2 Love Letters |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 6 Vapour Patch | ||
Sun Nov 2 2014 20:29 | 1st = 6 Vapour Patch 2nd = 7 Black Rum 3rd = 5 College Lease |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 2 - 4 Relax Ay Voo | ||
Sun Nov 2 2014 20:27 | 1st = 4 Relax Ay Voo 2nd = 1 Darwin Muddy 3rd = 5 Just Proper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 9 - 7 Cosmic Halo | ||
Sun Nov 2 2014 20:25 | 1st = 7 Cosmic Halo 2nd = 3 Cool Onyx 3rd = 8 Sierra Grand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 8 Bogner Bale | ||
Sun Nov 2 2014 20:22 | 1st = 8 Bogner Bale 2nd = 3 Cool Trend 3rd = 1 Beamus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 4 Commando Charles | ||
Sun Nov 2 2014 20:18 | 1st = 4 Commando Charles 2nd = 5 Zipping Lucy 3rd = 3 Titan Ash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 5 Mamma Mia | ||
Sun Nov 2 2014 20:15 | 1st = 5 Mamma Mia 2nd = 8 Kiaro Dream 3rd = 1 Tiger Of Oz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 6 - 4 Cranbre | ||
Sun Nov 2 2014 20:13 | 1st = 4 Cranbre 2nd = 8 Good Beginnings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 10 Just Gracie | ||
Sun Nov 2 2014 20:09 | 1st = 10 Just Gracie 2nd = 2 Uno Krypto 3rd = 4 Bryces Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 1 - 4 Rain Onya Roof | ||
Sun Nov 2 2014 20:06 | 1st = 4 Rain Onya Roof 2nd = 5 Shut Up Cairo 3rd = 2 Seasick Steve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 7 - 6 Jester Rock | ||
Sun Nov 2 2014 20:05 | 1st = 6 Jester Rock 2nd = 5 Danavana 3rd = 8 Total Reject |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 8 - 6 Rainbow Miss | ||
Sun Nov 2 2014 20:02 | 1st = 6 Rainbow Miss 2nd = 2 Blame Sue 3rd = 8 Aussie Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 8 Fourier Bale | ||
Sun Nov 2 2014 19:59 | 1st = 8 Fourier Bale 2nd = 4 Tommy El 3rd = 5 Thunderlips |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 1 One Winta | ||
Sun Nov 2 2014 19:57 | 1st = 1 One Winta 2nd = 8 Long Gully Flip 3rd = 2 Marita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 1 Black Paradox | ||
Sun Nov 2 2014 19:55 | 1st = 1 Black Paradox 2nd = 2 Diamond Osprey 3rd = 7 Bat Outa Hell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 3 Harry Aztec | ||
Sun Nov 2 2014 19:52 | 1st = 3 Harry Aztec 2nd = 1 Zegna 3rd = 2 All Bolts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 5 - 8 El Jays Magic | ||
Sun Nov 2 2014 19:47 | 1st = 8 El Jays Magic 2nd = 1 Ciskei 3rd = 7 Punt Road Disco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 7 - 4 Ace Me Up | ||
Sun Nov 2 2014 19:44 | 1st = 4 Ace Me Up 2nd = 1 Pink Rosa Lee 3rd = 8 Celestial Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 3 Sunday Pints | ||
Sun Nov 2 2014 19:42 | 1st = 3 Sunday Pints 2nd = 5 Black Tie Affair 3rd = 2 Classify |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 6 Dr Rahoual | ||
Sun Nov 2 2014 19:40 | 1st = 6 Dr Rahoual 2nd = 2 Charlie Spitz 3rd = 7 Dr Timothy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 3 Sprinkle Dust | ||
Sun Nov 2 2014 19:37 | 1st = 3 Sprinkle Dust 2nd = 1 Moonlight Tycoon 3rd = 7 Black Kizashi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 1 Slow Cooker | ||
Sun Nov 2 2014 19:34 | 1st = 1 Slow Cooker 2nd = 10 Tear Away Damo 3rd = 6 Kilty Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 6 - 5 Tee Pee Cat | ||
Sun Nov 2 2014 19:30 | 1st = 5 Tee Pee Cat 2nd = 2 Star Of Cassy 3rd = 10 Inexpressible |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 6 - 6 El Rose | ||
Sun Nov 2 2014 19:27 | 1st = 6 El Rose 2nd = 2 Uno Suzie 3rd = 3 Uno Seoul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 4 - 1 Kyleasha | ||
Sun Nov 2 2014 19:22 | 1st = 1 Kyleasha 2nd = 9 Jasper Ruler 3rd = 2 Gottalovefridays |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 3 Spring Fall | ||
Sun Nov 2 2014 19:20 | 1st = 3 Spring Fall 2nd = 1 Kalden Balerion 3rd = 5 Remember Cestria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 6 Lambda Bale | ||
Sun Nov 2 2014 19:17 | 1st = 6 Lambda Bale 2nd = 8 Dyna Rapidash 3rd = 7 Miss So Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 1 Big Winston | ||
Sun Nov 2 2014 19:14 | 1st = 1 Big Winston 2nd = 8 Supa Smooth Osti 3rd = 7 Praters Problem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 1 Cosmic Buddy | ||
Sun Nov 2 2014 19:11 | 1st = 1 Cosmic Buddy 2nd = 6 Aint No Rest 3rd = 5 Dynamite Spice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 5 - 6 Sapphire Madam | ||
Sun Nov 2 2014 19:08 | 1st = 6 Sapphire Madam 2nd = 5 Senorita Escobar 3rd = 2 Major History |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 2 Elbo Bale | ||
Sun Nov 2 2014 19:02 | 1st = 2 Elbo Bale 2nd = 3 Guardian Bale 3rd = 4 Beljay Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 4 Dyna Motley | ||
Sun Nov 2 2014 19:00 | 1st = 4 Dyna Motley 2nd = 3 Zenith Allen 3rd = 7 Dyna Wedi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 3 - 1 Busted | ||
Sun Nov 2 2014 18:57 | 1st = 1 Busted 2nd = 7 Baldock 3rd = 2 Fire Up Franco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 4 Work Of Art | ||
Sun Nov 2 2014 18:54 | 1st = 4 Work Of Art 2nd = 7 Houdini Blue 3rd = 8 Looking At Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 5 - 2 Sonny Biscay | ||
Sun Nov 2 2014 18:50 | 1st = 2 Sonny Biscay 2nd = 4 Catlantic 3rd = 3 Du Printemps |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 7 Gadga | ||
Sun Nov 2 2014 18:47 | 1st = 7 Gadga 2nd = 8 King Of Sunshine 3rd = 6 Lektra Vision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 3 Uncle Vick | ||
Sun Nov 2 2014 18:45 | 1st = 3 Uncle Vick 2nd = 1 Kikem Plugger 3rd = 7 Wave Jockey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 4 - 5 Are Jai Que | ||
Sun Nov 2 2014 18:43 | 1st = 5 Are Jai Que 2nd = 7 Serious Chance 3rd = 3 Sixto Rodriguez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 1 Volta Allen | ||
Sun Nov 2 2014 18:40 | 1st = 1 Volta Allen 2nd = 8 Aston Isaac 3rd = 7 Foxy Gems |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 1 Bogie Stunner | ||
Sun Nov 2 2014 18:37 | 1st = 1 Bogie Stunner 2nd = 6 Grandullon 3rd = 9 Sooky Haze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 2 - 1 Major Callum | ||
Sun Nov 2 2014 18:32 | 1st = 1 Major Callum 2nd = 2 Hesa Prospect 3rd = 6 Mighty Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 2 My Turanza | ||
Sun Nov 2 2014 18:30 | 1st = 2 My Turanza 2nd = 5 Bobby Bothing 3rd = 8 Electric Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 1 Egos Lady | ||
Sun Nov 2 2014 18:28 | 1st = 1 Egos Lady 2nd = 5 Mylina Sparkle 3rd = 2 Kilty Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 3 - 5 Dicaprio | ||
Sun Nov 2 2014 18:24 | 1st = 5 Dicaprio 2nd = 8 Good Genes 3rd = 3 Hurricane Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 8 Big Mannie | ||
Sun Nov 2 2014 18:20 | 1st = 8 Big Mannie 2nd = 3 Nitro Rush 3rd = 2 Willowvale Hawk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 8 Fancy Osti | ||
Sun Nov 2 2014 18:17 | 1st = 8 Fancy Osti 2nd = 3 Rust Eze Texada 3rd = 1 John Snow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 4 - 6 Wild Ruby | ||
Sun Nov 2 2014 18:13 | 1st = 6 Wild Ruby 2nd = 4 Our Royal Demon 3rd = 8 Secure The Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 1 Marnoo | ||
Sun Nov 2 2014 18:10 | 1st = 1 Marnoo 2nd = 4 Kalden Kostello 3rd = 7 Velocity Lyrem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 1 - 13 Oscar Blakedon | ||
Sun Nov 2 2014 18:08 | 1st = 13 Oscar Blakedon 2nd = 10 Cooked Books 3rd = 12 Original Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 1 Gee Boy | ||
Sun Nov 2 2014 18:04 | 1st = 1 Gee Boy 2nd = 5 Marys Tam 3rd = 3 Tiger Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 2 - 6 San Joy | ||
Sun Nov 2 2014 18:01 | 1st = 6 San Joy 2nd = 2 Miracle Whip 3rd = 3 King Gibbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 4 Lucky Liam | ||
Sun Nov 2 2014 17:58 | 1st = 4 Lucky Liam 2nd = 3 Board Walk 3rd = 8 Where Are We |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 7 - 5 Price War | ||
Sun Nov 2 2014 17:58 | 1st = 5 Price War 2nd = 12 Akmal 3rd = 10 So La Ti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 8 - 1 Lordag | ||
Sun Nov 2 2014 17:53 | 1st = 1 Lordag 2nd = 6 Mock Me Not 3rd = 13 Foregone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 1 Danger Three Two | ||
Sun Nov 2 2014 17:50 | 1st = 1 Danger Three Two 2nd = 3 Pawesome Gold 3rd = 4 Emerley Avenue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 1 - 2 Vodka Coke | ||
Sun Nov 2 2014 17:46 | 1st = 2 Vodka Coke 2nd = 4 Magic Gold 3rd = 8 Benny Aye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 7 - 9 Hammoon Boy | ||
Sun Nov 2 2014 17:43 | 1st = 9 Hammoon Boy 2nd = 10 Nextarule 3rd = 4 Myseventeenseventy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 3 - 8 Bindaree Lady | ||
Sun Nov 2 2014 17:38 | 1st = 8 Bindaree Lady 2nd = 3 Chasing Chaos 3rd = 2 Gibraltar Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 3 Izzey Bale | ||
Sun Nov 2 2014 17:35 | 1st = 3 Izzey Bale 2nd = 1 Spring Grace 3rd = 7 Duomo Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 8 - 4 Umi | ||
Sun Nov 2 2014 17:32 | 1st = 4 Umi 2nd = 11 Vanderley 3rd = 9 Thunder Fee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 1 Wicked Excuse | ||
Sun Nov 2 2014 17:30 | 1st = 1 Wicked Excuse 2nd = 6 Black Robe Boy 3rd = 5 Lizard Spock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 6 - 4 Zoolu Power | ||
Sun Nov 2 2014 17:28 | 1st = 4 Zoolu Power 2nd = 6 Doubos 3rd = 8 Little Grammy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 8 - 2 Kareeming | ||
Sun Nov 2 2014 17:23 | 1st = 2 Kareeming 2nd = 6 Where To Next 3rd = 1 Verification |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 9 Lektra Concord | ||
Sun Nov 2 2014 17:20 | 1st = 9 Lektra Concord 2nd = 10 Usain Im Nutty 3rd = 7 Six Green Thumbs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 7 - 3 Hi Rollin Joker | ||
Sun Nov 2 2014 17:18 | 1st = 3 Hi Rollin Joker 2nd = 1 Shannons Artwork 3rd = 7 Karinya Mully |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 8 Royal Consort | ||
Sun Nov 2 2014 17:13 | 1st = 8 Royal Consort 2nd = 4 Ellawisdom 3rd = 9 Astatus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 4 Shamuss Entity | ||
Sun Nov 2 2014 17:10 | 1st = 4 Shamuss Entity 2nd = 3 Kalden Playboy 3rd = 7 Ping King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 7 - 7 Bare Knuckle | ||
Sun Nov 2 2014 17:08 | 1st = 7 Bare Knuckle 2nd = 4 Master Shaft 3rd = 6 Our Protocol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 1 Shes Yours | ||
Sun Nov 2 2014 17:05 | 1st = 1 Shes Yours 2nd = 3 Mahjong King 3rd = 5 Spring Rate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 6 - 4 Forget | ||
Sun Nov 2 2014 17:03 | 1st = 4 Forget 2nd = 5 Its A Shamozzle 3rd = 6 Mystery Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 2 - 5 Goneagain | ||
Sun Nov 2 2014 16:58 | 1st = 5 Goneagain 2nd = 2 Smokin Bear 3rd = 1 Sangaree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 7 - 13 Im Corzin Terror | ||
Sun Nov 2 2014 16:52 | 1st = 13 Im Corzin Terror 2nd = 10 Hilltop Hustler 3rd = 11 Jaccka Clive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 3 Busta Voe | ||
Sun Nov 2 2014 16:50 | 1st = 3 Busta Voe 2nd = 4 Mademoiselle Sox 3rd = 6 Elfie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 5 - 2 Magic Dallas | ||
Sun Nov 2 2014 16:48 | 1st = 2 Magic Dallas 2nd = 8 All Sixes 3rd = 7 Trixie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 7 - 7 Red Bomber | ||
Sun Nov 2 2014 16:43 | 1st = 7 Red Bomber 2nd = 6 Resistant 3rd = 4 London Stripe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 6 - 9 Major Gambler | ||
Sun Nov 2 2014 16:38 | 1st = 9 Major Gambler 2nd = 6 Montana Maestro 3rd = 5 Kyalla Luke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 5 Somerset Lass | ||
Sun Nov 2 2014 16:33 | 1st = 5 Somerset Lass 2nd = 2 Double Eagle 3rd = 1 Yoho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 4 Crackerjack Rose | ||
Sun Nov 2 2014 16:30 | 1st = 4 Crackerjack Rose 2nd = 8 Destini Lobo 3rd = 2 Dyna Fulcrum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 6 - 5 Alfiler | ||
Sun Nov 2 2014 16:28 | 1st = 5 Alfiler 2nd = 3 Rock Of Freedom 3rd = 2 Indexes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 5 - 12 Roman Dictator | ||
Sun Nov 2 2014 16:23 | 1st = 12 Roman Dictator 2nd = 2 Weepu 3rd = 1 Highest Rank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 6 Cryers Ricky | ||
Sun Nov 2 2014 16:21 | 1st = 6 Cryers Ricky 2nd = 7 Glenville Abbey 3rd = 1 Bowen Raider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 1 - 1 Conjob | ||
Sun Nov 2 2014 16:18 | 1st = 1 Conjob 2nd = 2 Fathoms Of Gold 3rd = 5 Everybodys Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 6 - 6 Yankee Rockstar | ||
Sun Nov 2 2014 16:12 | 1st = 6 Yankee Rockstar 2nd = 4 Supreme Genes 3rd = 7 Tere T |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 2 Vapourash | ||
Sun Nov 2 2014 16:09 | 1st = 2 Vapourash 2nd = 6 Sofa So Good 3rd = 8 Transcend Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 4 - 6 Bulloo Downs | ||
Sun Nov 2 2014 16:08 | 1st = 6 Bulloo Downs 2nd = 2 Mr Tangalanga 3rd = 1 Bondo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 6 Thanks Tubby | ||
Sun Nov 2 2014 16:05 | 1st = 6 Thanks Tubby 2nd = 4 Bourne Again 3rd = 8 Pepper Assault |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 6 - 8 Baremin | ||
Sun Nov 2 2014 16:03 | 1st = 8 Baremin 2nd = 3 Innocent Hero 3rd = 6 Docking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 3 Wheres Gigantor | ||
Sun Nov 2 2014 16:00 | 1st = 3 Wheres Gigantor 2nd = 1 Kynans Magic 3rd = 8 Dr Waugh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 5 - 4 Medonc | ||
Sun Nov 2 2014 15:58 | 1st = 4 Medonc 2nd = 10 Tulhurst Stacey 3rd = 3 Always Over |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 5 Wills Choice | ||
Sun Nov 2 2014 15:53 | 1st = 5 Wills Choice 2nd = 7 Cee The Dragon 3rd = 3 Country Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 4 Festival Miss | ||
Sun Nov 2 2014 15:50 | 1st = 4 Festival Miss 2nd = 2 Cortez Flyer 3rd = 1 Jetsun Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 5 - 6 Kincaple Chief | ||
Sun Nov 2 2014 15:48 | 1st = 6 Kincaple Chief 2nd = 7 Tronador 3rd = 3 Gingerboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 7 Ultimate Talent | ||
Sun Nov 2 2014 15:44 | 1st = 7 Ultimate Talent 2nd = 8 Living Waters 3rd = 6 Black Illusion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 4 - 3 Mad About You | ||
Sun Nov 2 2014 15:43 | 1st = 3 Mad About You 2nd = 1 Senor Montoya 3rd = 6 Jewels Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 3 Miss Jacovella | ||
Sun Nov 2 2014 15:40 | 1st = 3 Miss Jacovella 2nd = 6 Dee Tee 3rd = 8 Suntory Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 2 Play A Kazoo | ||
Sun Nov 2 2014 15:37 | 1st = 2 Play A Kazoo 2nd = 8 Danyos Frank 3rd = 3 Heston Lodge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Motukarara Race 9 - 12 Evidence | ||
Sun Nov 2 2014 15:35 | 1st = 12 Evidence 2nd = 10 Lightning Lucy 3rd = 9 La Musique |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 5 - 5 Quite A Moment | ||
Sun Nov 2 2014 15:32 | 1st = 5 Quite A Moment 2nd = 7 Action Kosmos 3rd = 4 Kvintet Avenger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 3 - 3 Hello Schumann | ||
Sun Nov 2 2014 15:29 | 1st = 3 Hello Schumann 2nd = 7 Lostasock 3rd = 5 Wide Eyed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 8 Rotovegas Boss | ||
Sun Nov 2 2014 15:27 | 1st = 8 Rotovegas Boss 2nd = 9 Aqua Wolf 3rd = 1 English Honey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 6 Why Not Wayne | ||
Sun Nov 2 2014 15:25 | 1st = 6 Why Not Wayne 2nd = 8 Skyfire 3rd = 4 Serash Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 5 - 6 Queen Extreme | ||
Sun Nov 2 2014 15:24 | 1st = 6 Queen Extreme 2nd = 7 Zagenza 3rd = 4 Kentucky Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 2 Cryers Fred | ||
Sun Nov 2 2014 15:22 | 1st = 2 Cryers Fred 2nd = 4 Galactic Impact 3rd = 3 Vector |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 4 - 4 Rockstar Ruler | ||
Sun Nov 2 2014 15:19 | 1st = 4 Rockstar Ruler 2nd = 5 Neonjet 3rd = 2 Poppy Cee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 9 - 5 Three Tricks | ||
Sun Nov 2 2014 15:18 | 1st = 5 Three Tricks 2nd = 3 Miss Mattjesty 3rd = 4 Highway Six |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 15 Orabelle | ||
Sun Nov 2 2014 15:16 | 1st = 15 Orabelle 2nd = 1 Lord Chamberlain 3rd = 9 Pink Chaperone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 8 Dr Cinnamon | ||
Sun Nov 2 2014 15:14 | 1st = 8 Dr Cinnamon 2nd = 2 Hes Schmick 3rd = 3 Wasabi Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 4 - 7 Polinelli | ||
Sun Nov 2 2014 15:11 | 1st = 7 Polinelli 2nd = 6 General Jay Dee 3rd = 3 Agedashi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 6 Thrilling Style | ||
Sun Nov 2 2014 15:10 | 1st = 6 Thrilling Style 2nd = 5 Fortis Flier 3rd = 7 Kiki Rhode |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 8 Special Supreme | ||
Sun Nov 2 2014 15:08 | 1st = 8 Special Supreme 2nd = 1 West On Delly 3rd = 5 Angel Of Music |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 3 - 8 Murranji | ||
Sun Nov 2 2014 15:06 | 1st = 8 Murranji 2nd = 3 Chivadahlii 3rd = 7 Mosstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 8 Slippers Will | ||
Sun Nov 2 2014 15:05 | 1st = 8 Slippers Will 2nd = 6 Westlake Prinz 3rd = 1 Pipers Pick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Motukarara Race 8 - 9 Bellaleah | ||
Sun Nov 2 2014 15:01 | 1st = 9 Bellaleah 2nd = 5 Tycoon Class 3rd = 6 Dellis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 2 Dr Peter | ||
Sun Nov 2 2014 14:58 | 1st = 2 Dr Peter 2nd = 1 Starzar Diamonds 3rd = 7 Praise Chorus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 4 - 4 Playboys Dream | ||
Sun Nov 2 2014 14:56 | 1st = 4 Playboys Dream 2nd = 8 Katelin Brooke 3rd = 9 Ballan Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 2 - 5 Liberty Charging | ||
Sun Nov 2 2014 14:53 | 1st = 5 Liberty Charging 2nd = 12 Palace Diva 3rd = 4 Kasharn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 2 Uno Lachlan | ||
Sun Nov 2 2014 14:52 | 1st = 2 Uno Lachlan 2nd = 4 Rotovegas Rara 3rd = 3 Little Rascal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 3 Mr Spartacus | ||
Sun Nov 2 2014 14:49 | 1st = 3 Mr Spartacus 2nd = 5 Bourbon Club 3rd = 1 Azumi Touch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 4 - 6 True Ladys Man | ||
Sun Nov 2 2014 14:48 | 1st = 6 True Ladys Man 2nd = 9 Vienna Prince 3rd = 1 Desert Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 1 Grand Intention | ||
Sun Nov 2 2014 14:45 | 1st = 1 Grand Intention 2nd = 3 Desperate Pete 3rd = 4 In Canada |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 3 - 4 His A Tease | ||
Sun Nov 2 2014 14:43 | 1st = 4 His A Tease 2nd = 6 Of A New Era 3rd = 8 Bellas Charm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 8 - 9 Drive The Dream | ||
Sun Nov 2 2014 14:42 | 1st = 9 Drive The Dream 2nd = 8 Courage To Fly 3rd = 5 One Out Of Four |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 3 Gid Up Strop | ||
Sun Nov 2 2014 14:40 | 1st = 3 Gid Up Strop 2nd = 14 Chaste Angel 3rd = 15 Miss Remy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 2 Blue Giant | ||
Sun Nov 2 2014 14:38 | 1st = 2 Blue Giant 2nd = 5 Texan 3rd = 3 Maximus Glider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 3 - 5 Steptoe And Son | ||
Sun Nov 2 2014 14:35 | 1st = 5 Steptoe And Son 2nd = 9 Eirian 3rd = 10 Nippinski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 4 Stylish Fancy | ||
Sun Nov 2 2014 14:34 | 1st = 4 Stylish Fancy 2nd = 1 Calm Nuska 3rd = 8 Rotovegas Sparky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 5 Buzz Raider | ||
Sun Nov 2 2014 14:31 | 1st = 5 Buzz Raider 2nd = 2 Prowling Lad 3rd = 7 Remo Rheola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 2 - 4 The Iron Maiden | ||
Sun Nov 2 2014 14:30 | 1st = 4 The Iron Maiden 2nd = 1 Lady Moura 3rd = 2 The Graft |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 5 Mepunga Mia | ||
Sun Nov 2 2014 14:28 | 1st = 5 Mepunga Mia 2nd = 7 Crackerjack Max 3rd = 6 Kept Under Wraps |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Motukarara Race 7 - 10 Forfeiture | ||
Sun Nov 2 2014 14:25 | 1st = 10 Forfeiture 2nd = 8 Blu Mach 3rd = 1 Southern Sav |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 6 Universal Size | ||
Sun Nov 2 2014 14:22 | 1st = 6 Universal Size 2nd = 7 Five Star Knocka 3rd = 8 Arizona Showman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 3 - 9 Clipper | ||
Sun Nov 2 2014 14:20 | 1st = 9 Clipper 2nd = 2 Cashwrangs Smoker 3rd = 1 Night Reveller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 2 Kittys Shiraz | ||
Sun Nov 2 2014 14:16 | 1st = 2 Kittys Shiraz 2nd = 7 Jinja Jam 3rd = 8 Radlee Reason |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 3 Lektra Kelly | ||
Sun Nov 2 2014 14:13 | 1st = 3 Lektra Kelly 2nd = 1 Virginia Rose 3rd = 2 Jamiela Twist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 3 - 4 Tom Puss | ||
Sun Nov 2 2014 14:12 | 1st = 4 Tom Puss 2nd = 6 Yours Mine Ours 3rd = 7 Berkeley Gardens |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 4 Alexandra Grace | ||
Sun Nov 2 2014 14:10 | 1st = 4 Alexandra Grace 2nd = 10 Prinny Fidget 3rd = 5 Glenville Jaz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 2 - 1 Lexys All Ears | ||
Sun Nov 2 2014 14:07 | 1st = 1 Lexys All Ears 2nd = 5 Lady Royal Tee 3rd = 9 Lucky Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 7 - 6 Pulp Fiction | ||
Sun Nov 2 2014 14:06 | 1st = 6 Pulp Fiction 2nd = 5 Sheeza Shark 3rd = 10 Sammy The Bull |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 8 Kiss My Brass | ||
Sun Nov 2 2014 14:04 | 1st = 8 Kiss My Brass 2nd = 3 Proud Val 3rd = 4 Nugs Pocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 1 Vapour Storm | ||
Sun Nov 2 2014 14:03 | 1st = 1 Vapour Storm 2nd = 6 Lightning Leah 3rd = 2 Al Moran |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 2 - 9 The French House | ||
Sun Nov 2 2014 13:59 | 1st = 9 The French House 2nd = 6 Rare Choice 3rd = 10 Tome Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 7 Harvey Nichols | ||
Sun Nov 2 2014 13:58 | 1st = 7 Harvey Nichols 2nd = 1 Danato 3rd = 2 Quick Cat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 8 Rellim Allan | ||
Sun Nov 2 2014 13:55 | 1st = 8 Rellim Allan 2nd = 1 Happy Scarlett 3rd = 6 Eumeralla Donna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 1 - 1 Chilly Prediction | ||
Sun Nov 2 2014 13:54 | 1st = 1 Chilly Prediction 2nd = 6 Tilbury Lodge 3rd = 2 Our Chad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Motukarara Race 6 - 9 Tallyho Tui | ||
Sun Nov 2 2014 13:49 | 1st = 9 Tallyho Tui 2nd = 7 Chairos 3rd = 6 Soldier Of Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 7 Peregon Flyer | ||
Sun Nov 2 2014 13:46 | 1st = 7 Peregon Flyer 2nd = 2 Ivy Lane 3rd = 6 Bizzee Being Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 2 - 2 Chipmont Lad | ||
Sun Nov 2 2014 13:44 | 1st = 2 Chipmont Lad 2nd = 9 Uetliberg 3rd = 7 Lochlee Jacob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 1 - 7 Highland Secrets | ||
Sun Nov 2 2014 13:41 | 1st = 7 Highland Secrets 2nd = 6 Padlot 3rd = 2 Hot Mustard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 2 Zipping Will | ||
Sun Nov 2 2014 13:40 | 1st = 2 Zipping Will 2nd = 1 Elephant Trunk 3rd = 3 Very Chilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 1 College Graduate | ||
Sun Nov 2 2014 13:37 | 1st = 1 College Graduate 2nd = 7 Pumped Up 3rd = 5 Michael Allan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 2 - 6 Zanteco | ||
Sun Nov 2 2014 13:36 | 1st = 6 Zanteco 2nd = 8 The Brightonian 3rd = 2 Diggers Rebellion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 6 - 7 Missy Mach | ||
Sun Nov 2 2014 13:31 | 1st = 7 Missy Mach 2nd = 8 Luminesce 3rd = 11 Donnamach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 1 - 1 Tulhurst Tully | ||
Sun Nov 2 2014 13:31 | 1st = 1 Tulhurst Tully 2nd = 10 Milton Chaney 3rd = 7 Putting For Eagle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 2 Sheila Blige | ||
Sun Nov 2 2014 13:29 | 1st = 2 Sheila Blige 2nd = 8 Crusade Marjen 3rd = 1 Kallara Tipene |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 5 Flamenco Girl | ||
Sun Nov 2 2014 13:28 | 1st = 5 Flamenco Girl 2nd = 8 Lady Sniper 3rd = 7 Jillies Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 1 - 9 Birds Of Tokyo | ||
Sun Nov 2 2014 13:23 | 1st = 9 Birds Of Tokyo 2nd = 2 Primal Delight 3rd = 3 Central Station |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 5 Belfast Jane | ||
Sun Nov 2 2014 13:22 | 1st = 5 Belfast Jane 2nd = 6 Spud Missile 3rd = 4 Mitigator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Motukarara Race 5 - 1 Pat In Brackets | ||
Sun Nov 2 2014 13:13 | 1st = 1 Pat In Brackets 2nd = 6 Fashion Lass 3rd = 10 Cinderella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 2 Lulugen | ||
Sun Nov 2 2014 13:10 | 1st = 2 Lulugen 2nd = 1 Collita 3rd = 3 Rosie Bronx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 1 - 7 Majestic Grace | ||
Sun Nov 2 2014 13:08 | 1st = 7 Majestic Grace 2nd = 6 Its Not Dark Yet 3rd = 5 Dora Pepperell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 8 Peeta Mellark | ||
Sun Nov 2 2014 13:04 | 1st = 8 Peeta Mellark 2nd = 9 Out Of Trouble 3rd = 4 Cyclone Lusi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 1 - 3 Home Run Hero | ||
Sun Nov 2 2014 13:00 | 1st = 3 Home Run Hero 2nd = 1 Heres Ya Hat 3rd = 7 Literary Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 5 - 7 Mr Mayfly | ||
Sun Nov 2 2014 12:55 | 1st = 7 Mr Mayfly 2nd = 1 Continental Boy 3rd = 6 Moon Countess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 5 Pennys For Me | ||
Sun Nov 2 2014 12:50 | 1st = 5 Pennys For Me 2nd = 6 Parlamo 3rd = 3 Arvos Steva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 2 Lucky Man | ||
Sun Nov 2 2014 12:46 | 1st = 2 Lucky Man 2nd = 1 Opawa Pearl 3rd = 7 Level Down |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Motukarara Race 4 - 9 Kings Violet | ||
Sun Nov 2 2014 12:38 | 1st = 9 Kings Violet 2nd = 6 Madame Jamai 3rd = 3 King Of The Turf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 5 Tzar Norma | ||
Sun Nov 2 2014 12:34 | 1st = 5 Tzar Norma 2nd = 8 Shifty Jack 3rd = 4 Uncontrollable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 8 Addicted | ||
Sun Nov 2 2014 12:30 | 1st = 8 Addicted 2nd = 7 Tongariro 3rd = 2 Behemoth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 4 - 13 Nero Star | ||
Sun Nov 2 2014 12:23 | 1st = 13 Nero Star 2nd = 1 Fernco Bobby G 3rd = 4 Milligan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Motukarara Race 3 - 7 Dramatist | ||
Sun Nov 2 2014 12:08 | 1st = 7 Dramatist 2nd = 6 Red Dirt Girl 3rd = 4 Berenice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 3 - 6 Euromaxx | ||
Sun Nov 2 2014 11:53 | 1st = 6 Euromaxx 2nd = 4 Successful Way 3rd = 9 Astrapi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Motukarara Race 2 - 1 Metro Lover | ||
Sun Nov 2 2014 11:38 | 1st = 1 Metro Lover 2nd = 6 Rapt 3rd = 5 Tommyra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 2 - 11 Lite Platinum | ||
Sun Nov 2 2014 11:23 | 1st = 11 Lite Platinum 2nd = 12 Rainbow Romance 3rd = 4 Rightaround |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Motukarara Race 1 - 9 Ravello | ||
Sun Nov 2 2014 11:08 | 1st = 9 Ravello 2nd = 12 Lickwish 3rd = 6 Milk It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 1 - 6 The Lutts | ||
Sun Nov 2 2014 10:53 | 1st = 6 The Lutts 2nd = 3 Playaway 3rd = 2 Franco Caliph |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 4 Fancy Zac | ||
Sun Nov 2 2014 1:22 | 1st = 4 Fancy Zac 2nd = 1 Kristina Fantasy 3rd = 5 Valdarah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kalgoorlie Race 9 - 6 Imperial Eagle | ||
Sun Nov 2 2014 1:10 | 1st = 6 Imperial Eagle 2nd = 4 Lukey 3rd = 3 Luck Onmymind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 8 Ronray Fury | ||
Sun Nov 2 2014 1:07 | 1st = 8 Ronray Fury 2nd = 4 Debbie Monelli 3rd = 2 Up Stumps |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 2 Oopsy | ||
Sun Nov 2 2014 0:47 | 1st = 2 Oopsy 2nd = 1 Expect A Guess 3rd = 4 White Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kalgoorlie Race 8 - 8 Rockyourbaby | ||
Sun Nov 2 2014 0:35 | 1st = 8 Rockyourbaby 2nd = 2 Wild Zephyr 3rd = 1 Responder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 1 Party Hunter | ||
Sun Nov 2 2014 0:22 | 1st = 1 Party Hunter 2nd = 2 Velocity Sheba 3rd = 7 Level Seven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kalgoorlie Race 7 - 5 Braeview Bomber | ||
Sun Nov 2 2014 0:10 | 1st = 5 Braeview Bomber 2nd = 2 Mister Double Line 3rd = 8 Rigatoni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 2 Ash Flash | ||
Sun Nov 2 2014 0:02 | 1st = 2 Ash Flash 2nd = 4 Sharkey Flash 3rd = 1 Fachoong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 6 Peewee Augusta | ||
Thu Oct 2 2014 23:57 | 1st = 6 Peewee Augusta 2nd = 1 Patti Michelle 3rd = 4 Lady Galo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 2 Lost Outlaw | ||
Thu Oct 2 2014 23:37 | 1st = 2 Lost Outlaw 2nd = 1 Shes Historic 3rd = 6 Euro Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 7 Tomiko Kid | ||
Thu Oct 2 2014 23:17 | 1st = 7 Tomiko Kid 2nd = 8 Bellas Revenge 3rd = 5 Erupting |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 12 - 6 Black Bottle | ||
Thu Oct 2 2014 23:02 | 1st = 6 Black Bottle 2nd = 5 Cosmo Kramer 3rd = 8 Witch Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 2 Ruble Monelli | ||
Thu Oct 2 2014 22:56 | 1st = 2 Ruble Monelli 2nd = 1 Katsuro Sahara 3rd = 4 Shekel Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 4 Dyna Fancy | ||
Thu Oct 2 2014 22:52 | 1st = 4 Dyna Fancy 2nd = 2 Pedros Runaway 3rd = 5 Cruisers Sol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 5 Ohana | ||
Thu Oct 2 2014 22:48 | 1st = 5 Ohana 2nd = 7 Pioneer Mogul 3rd = 1 Brontes Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 3 Funky Chicken | ||
Thu Oct 2 2014 22:44 | 1st = 3 Funky Chicken 2nd = 1 Young Gun Mcbain 3rd = 2 Misato Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 7 Kristys The One | ||
Thu Oct 2 2014 22:40 | 1st = 7 Kristys The One 2nd = 8 Kosie Kashkow 3rd = 3 Moses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 1 Walkaway Ablaze | ||
Thu Oct 2 2014 22:36 | 1st = 1 Walkaway Ablaze 2nd = 4 Kona Leeroy 3rd = 3 Oxley Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 3 Highbury | ||
Thu Oct 2 2014 22:32 | 1st = 3 Highbury 2nd = 5 Jewel Bale 3rd = 7 Soho Rhythm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 2 Emperors Bridge | ||
Thu Oct 2 2014 22:28 | 1st = 2 Emperors Bridge 2nd = 8 Tays Intention 3rd = 4 Suzies Sister |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 2 Big Zap | ||
Thu Oct 2 2014 22:24 | 1st = 2 Big Zap 2nd = 6 Stuzzichino 3rd = 1 As It Goes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 3 Air Candy | ||
Thu Oct 2 2014 22:20 | 1st = 3 Air Candy 2nd = 5 Fay The Weapon 3rd = 4 Testla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 9 - 6 Big Riddle | ||
Thu Oct 2 2014 22:15 | 1st = 6 Big Riddle 2nd = 3 Imarustycaribbean 3rd = 8 Shes A Dexter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 4 Helmutt | ||
Thu Oct 2 2014 22:14 | 1st = 4 Helmutt 2nd = 2 Off To Bali 3rd = 3 High Caution |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 4 Duchess Bale | ||
Thu Oct 2 2014 22:12 | 1st = 4 Duchess Bale 2nd = 9 Upset Boy 3rd = 1 Babylon Club |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 3 Elite Enfield | ||
Thu Oct 2 2014 22:08 | 1st = 3 Elite Enfield 2nd = 8 Point Made 3rd = 5 Running Money |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 7 Cosmic Wise | ||
Thu Oct 2 2014 22:05 | 1st = 7 Cosmic Wise 2nd = 8 Emerley Senorita 3rd = 5 Wild Soul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 9 - 2 Four Zoe | ||
Thu Oct 2 2014 22:00 | 1st = 2 Four Zoe 2nd = 3 All Aussie Star 3rd = 5 Final Flutter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 1 Starlight Blush | ||
Thu Oct 2 2014 21:59 | 1st = 1 Starlight Blush 2nd = 7 Do The Roar 3rd = 8 Ledaro Murphy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 8 Vivian Bale | ||
Thu Oct 2 2014 21:58 | 1st = 8 Vivian Bale 2nd = 5 Wheres Ariek 3rd = 1 Trouble Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 4 Kiltah Magic | ||
Thu Oct 2 2014 21:55 | 1st = 4 Kiltah Magic 2nd = 8 Hot Whirl 3rd = 1 Bayman Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 7 Hawkos Mistake | ||
Thu Oct 2 2014 21:52 | 1st = 7 Hawkos Mistake 2nd = 1 Line Up Buoys 3rd = 2 Kidatee Croc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 8 - 4 Blissfull Dixie | ||
Thu Oct 2 2014 21:47 | 1st = 4 Blissfull Dixie 2nd = 8 Pental Cracker 3rd = 2 Village Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 1 That Was Then | ||
Thu Oct 2 2014 21:44 | 1st = 1 That Was Then 2nd = 4 Molly Monroe 3rd = 5 Shanlyn Vapour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 7 Mepunga Armagh | ||
Thu Oct 2 2014 21:41 | 1st = 7 Mepunga Armagh 2nd = 3 Sidneys Shadow 3rd = 2 Eye Smith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 5 Evil Punk | ||
Thu Oct 2 2014 21:38 | 1st = 5 Evil Punk 2nd = 1 Xtreme Knocka 3rd = 7 Dark Seeker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 1 Velocity Flight | ||
Thu Oct 2 2014 21:37 | 1st = 1 Velocity Flight 2nd = 7 Mike The Knight 3rd = 2 Laurie Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 3 Mystic Twist | ||
Thu Oct 2 2014 21:35 | 1st = 3 Mystic Twist 2nd = 2 Lethal Three 3rd = 7 Dyna Ostrander |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 8 - 2 Golden Life | ||
Thu Oct 2 2014 21:30 | 1st = 2 Golden Life 2nd = 10 Sullenberger 3rd = 1 Dappers About |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 8 Tee Brady | ||
Thu Oct 2 2014 21:28 | 1st = 8 Tee Brady 2nd = 3 Walk With Faith 3rd = 5 Grand Roman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 7 Barnes Bay | ||
Thu Oct 2 2014 21:25 | 1st = 7 Barnes Bay 2nd = 6 Hannah Boden 3rd = 1 Designer Rush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 8 Valladares | ||
Thu Oct 2 2014 21:22 | 1st = 8 Valladares 2nd = 7 Mepunga Moss 3rd = 5 Farmeroo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 7 - 7 Indy Girl | ||
Thu Oct 2 2014 21:17 | 1st = 7 Indy Girl 2nd = 10 Our Samson 3rd = 2 Deadsetgiveaway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 8 Santa Anita | ||
Thu Oct 2 2014 21:14 | 1st = 8 Santa Anita 2nd = 2 Bertacious Bee 3rd = 3 Jett Setter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 4 Bellas Miracle | ||
Thu Oct 2 2014 21:13 | 1st = 4 Bellas Miracle 2nd = 1 Kortemall Boss 3rd = 6 Yesterdays Wine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 4 Can Can Hurrican | ||
Thu Oct 2 2014 21:11 | 1st = 4 Can Can Hurrican 2nd = 7 Bailey Rose 3rd = 8 Mimicking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 3 Happy Haswell | ||
Thu Oct 2 2014 21:08 | 1st = 3 Happy Haswell 2nd = 6 Give You Credit 3rd = 8 Visualize It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 3 Class Barbie | ||
Thu Oct 2 2014 21:05 | 1st = 3 Class Barbie 2nd = 6 Chicka Scott 3rd = 8 Colonel Cain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 7 - 8 Major Megs | ||
Thu Oct 2 2014 21:00 | 1st = 8 Major Megs 2nd = 5 Grins Rendition 3rd = 1 Buy Chevron Direct |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 5 Oakvale Destiny | ||
Thu Oct 2 2014 20:58 | 1st = 5 Oakvale Destiny 2nd = 7 Dustnado 3rd = 6 Clash Of Kings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 3 White Zombie | ||
Thu Oct 2 2014 20:55 | 1st = 3 White Zombie 2nd = 1 Gone Ratty 3rd = 4 Discombobulated |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 7 Blinkers On | ||
Thu Oct 2 2014 20:52 | 1st = 7 Blinkers On 2nd = 8 Love Affair 3rd = 6 Beks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 4 Tornadus | ||
Thu Oct 2 2014 20:51 | 1st = 4 Tornadus 2nd = 3 Flying Beluga 3rd = 5 Wago |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 4 Leisa Beryl | ||
Thu Oct 2 2014 20:47 | 1st = 4 Leisa Beryl 2nd = 2 Alisons Jet 3rd = 1 Let Me Escape |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 2 Farmor Las Vegas | ||
Thu Oct 2 2014 20:44 | 1st = 2 Farmor Las Vegas 2nd = 8 Bills Fantasy 3rd = 1 Fred Sealey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 6 Bag Of Spice | ||
Thu Oct 2 2014 20:41 | 1st = 6 Bag Of Spice 2nd = 4 Mr Fencer 3rd = 5 Winklea Jonno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 3 Texas Titan | ||
Thu Oct 2 2014 20:38 | 1st = 3 Texas Titan 2nd = 5 National Time 3rd = 2 Kalden Gambino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 5 Cherokee Fiddle | ||
Thu Oct 2 2014 20:35 | 1st = 5 Cherokee Fiddle 2nd = 7 Podium Lady 3rd = 8 Gate Juan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 6 Franc Monelli | ||
Thu Oct 2 2014 20:34 | 1st = 6 Franc Monelli 2nd = 8 Miss Hazard 3rd = 2 Kristina Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 6 - 4 Cool Machrista | ||
Thu Oct 2 2014 20:30 | 1st = 4 Cool Machrista 2nd = 10 Mooney 3rd = 5 Koora Khan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 1 Just Ducal | ||
Thu Oct 2 2014 20:28 | 1st = 1 Just Ducal 2nd = 7 Paris Sparks 3rd = 6 Galloping Rocky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 4 Outa Tempo | ||
Thu Oct 2 2014 20:25 | 1st = 4 Outa Tempo 2nd = 5 Gunspeed 3rd = 8 Hougenie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 3 Despicable Lea | ||
Thu Oct 2 2014 20:22 | 1st = 3 Despicable Lea 2nd = 8 Salegreys Chatta 3rd = 1 Its Crunch Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 7 Kings Law | ||
Thu Oct 2 2014 20:17 | 1st = 7 Kings Law 2nd = 1 Lethergolucky 3rd = 10 Major Arthur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 4 Blurred Lines | ||
Thu Oct 2 2014 20:14 | 1st = 4 Blurred Lines 2nd = 1 Allen Deed 3rd = 8 Superfonic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 5 Are Jai Que | ||
Thu Oct 2 2014 20:11 | 1st = 5 Are Jai Que 2nd = 7 Goanna Man 3rd = 6 Obee One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 6 Dyna Perseus | ||
Thu Oct 2 2014 20:08 | 1st = 6 Dyna Perseus 2nd = 2 Ima Fairytale 3rd = 4 Echelonic Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 4 Chant | ||
Thu Oct 2 2014 20:05 | 1st = 4 Chant 2nd = 2 Cyndies Special 3rd = 6 Yogi Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 5 - 2 Travelnfirstclass | ||
Thu Oct 2 2014 20:00 | 1st = 2 Travelnfirstclass 2nd = 8 Lets Go Happy 3rd = 9 Arriens |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 8 Brutal Force | ||
Thu Oct 2 2014 19:58 | 1st = 8 Brutal Force 2nd = 1 Teemac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 2 Winbrook | ||
Thu Oct 2 2014 19:55 | 1st = 2 Winbrook 2nd = 8 Iva Vision 3rd = 3 Musquin Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 6 Fantastic Spiral | ||
Thu Oct 2 2014 19:52 | 1st = 6 Fantastic Spiral 2nd = 9 Restless Heart 3rd = 5 Serena Nimbus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 2 Ruinate | ||
Thu Oct 2 2014 19:47 | 1st = 2 Ruinate 2nd = 1 Truly Miss Terious 3rd = 4 Packnplenty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 2 Smart Maxwell | ||
Thu Oct 2 2014 19:44 | 1st = 2 Smart Maxwell 2nd = 5 Sonic Pirate 3rd = 8 Hailstorm Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 1 Not Held | ||
Thu Oct 2 2014 19:41 | 1st = 1 Not Held 2nd = 2 On The Froth 3rd = 4 Rain Stream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 2 Kennys Cruise | ||
Thu Oct 2 2014 19:38 | 1st = 2 Kennys Cruise 2nd = 7 Winklee Tip 3rd = 3 Scrubby Nichols |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 2 Yoda Bale | ||
Thu Oct 2 2014 19:35 | 1st = 2 Yoda Bale 2nd = 10 Alderley Retreat 3rd = 3 Token Spinner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 4 - 10 Cosell | ||
Thu Oct 2 2014 19:30 | 1st = 10 Cosell 2nd = 8 Coast Warning 3rd = 11 That Chill Devine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 1 Bulla Country | ||
Thu Oct 2 2014 19:28 | 1st = 1 Bulla Country 2nd = 6 Lagoon Belle 3rd = 7 Kava Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 2 Agent Jack | ||
Thu Oct 2 2014 19:25 | 1st = 2 Agent Jack 2nd = 1 Above All 3rd = 8 Polly Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 2 Dream River | ||
Thu Oct 2 2014 19:22 | 1st = 2 Dream River 2nd = 1 Intensive Storm 3rd = 5 Farmers Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 4 Always In My Pocket | ||
Thu Oct 2 2014 19:16 | 1st = 4 Always In My Pocket 2nd = 5 Im Tondelayo 3rd = 2 Dunvegan Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 7 Alderley Riot | ||
Thu Oct 2 2014 19:12 | 1st = 7 Alderley Riot 2nd = 4 Riley Cracks It 3rd = 5 Allen Namor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 5 Aces And Angels | ||
Thu Oct 2 2014 19:08 | 1st = 5 Aces And Angels 2nd = 7 Weston East 3rd = 1 Vernon Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 4 Super Velo | ||
Thu Oct 2 2014 19:04 | 1st = 4 Super Velo 2nd = 1 Highlife 3rd = 6 Buck City |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 3 - 2 Majestic Grace | ||
Thu Oct 2 2014 18:58 | 1st = 2 Majestic Grace 2nd = 6 Im Havinaball 3rd = 7 Balmoral Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 8 Manelito | ||
Thu Oct 2 2014 18:54 | 1st = 8 Manelito 2nd = 4 Eddy Goes Bang 3rd = 3 Boss Hustler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 3 The Plainsman | ||
Thu Oct 2 2014 18:48 | 1st = 3 The Plainsman 2nd = 9 Zodiac Prince 3rd = 1 Cantiscape |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 2 Dashing Jillie | ||
Thu Oct 2 2014 18:43 | 1st = 2 Dashing Jillie 2nd = 7 Knights Templar 3rd = 4 Macies Dingo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 6 Saxon | ||
Thu Oct 2 2014 18:38 | 1st = 6 Saxon 2nd = 2 Glitch 3rd = 4 Deejays Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 2 - 2 Popeye Village | ||
Thu Oct 2 2014 18:32 | 1st = 2 Popeye Village 2nd = 8 Thelove Child 3rd = 10 Krisney Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 5 Ronray Spirit | ||
Thu Oct 2 2014 18:28 | 1st = 5 Ronray Spirit 2nd = 6 Jillaroo Sadie 3rd = 2 King Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 8 Bubble Which | ||
Thu Oct 2 2014 18:19 | 1st = 8 Bubble Which 2nd = 7 Amer Fort 3rd = 5 Le Luca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 8 Just Read My Mind | ||
Thu Oct 2 2014 18:13 | 1st = 8 Just Read My Mind 2nd = 10 Im Alex 3rd = 9 Domestic Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 5 Dillmanstown | ||
Thu Oct 2 2014 18:12 | 1st = 5 Dillmanstown 2nd = 4 Lifes A Laugh 3rd = 1 Wee Terra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 1 Miss Migaro | ||
Thu Oct 2 2014 18:10 | 1st = 1 Miss Migaro 2nd = 8 Left Field 3rd = 3 Quite Ready |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 3 Miss Golden Tron | ||
Thu Oct 2 2014 18:02 | 1st = 3 Miss Golden Tron 2nd = 1 Brutal Tiger 3rd = 8 Sunita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 8 - 8 Titan Banner | ||
Thu Oct 2 2014 17:59 | 1st = 8 Titan Banner 2nd = 4 Be Me 3rd = 1 Fern Fever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 1 - 4 Not The Full Deck | ||
Thu Oct 2 2014 17:57 | 1st = 4 Not The Full Deck 2nd = 8 Talking In Riddles 3rd = 1 Bridie Hanover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 7 Lady Ronray | ||
Thu Oct 2 2014 17:54 | 1st = 7 Lady Ronray 2nd = 1 Wild Serenade 3rd = 4 Big Eli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 2 Cruisin Luxury | ||
Thu Oct 2 2014 17:48 | 1st = 2 Cruisin Luxury 2nd = 1 Mister Armageddon 3rd = 7 Melton Maxbye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 5 Smash Rumour | ||
Thu Oct 2 2014 17:45 | 1st = 5 Smash Rumour 2nd = 2 Zebidiah 3rd = 7 Keramus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 1 Wattle Grove | ||
Thu Oct 2 2014 17:43 | 1st = 1 Wattle Grove 2nd = 2 Jeremey Rent 3rd = 7 Let Me Be |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 2 No Jockey Needed | ||
Thu Oct 2 2014 17:37 | 1st = 2 No Jockey Needed 2nd = 3 Marlow Man 3rd = 4 Katies Breeze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 7 - 6 Starskys Dream | ||
Thu Oct 2 2014 17:34 | 1st = 6 Starskys Dream 2nd = 3 Platinum Princess 3rd = 7 Classiebee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 7 - 2 Cloud Dancer | ||
Thu Oct 2 2014 17:31 | 1st = 2 Cloud Dancer 2nd = 4 Via Con Dios 3rd = 9 Oakfield Count |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 5 Approval | ||
Thu Oct 2 2014 17:27 | 1st = 5 Approval 2nd = 4 Toy Tsunami 3rd = 6 Alexander Pop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 8 - 3 Stable Surprize | ||
Thu Oct 2 2014 17:23 | 1st = 3 Stable Surprize 2nd = 4 Antonaire 3rd = 6 Slade Amigos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 1 Know Danger | ||
Thu Oct 2 2014 17:21 | 1st = 1 Know Danger 2nd = 2 Opawa Zara 3rd = 4 Know Attempt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 2 Unbroken | ||
Thu Oct 2 2014 17:19 | 1st = 2 Unbroken 2nd = 8 Remember Ross 3rd = 3 Zipping Bruno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 5 Lady Royal Sue | ||
Thu Oct 2 2014 17:13 | 1st = 5 Lady Royal Sue 2nd = 1 Jacks A Smarty 3rd = 7 El Grande |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 3 Mantaray Lad | ||
Thu Oct 2 2014 17:08 | 1st = 3 Mantaray Lad 2nd = 7 Avatar Ranger 3rd = 8 Lightning Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 6 - 3 Oasis Dream | ||
Thu Oct 2 2014 17:07 | 1st = 3 Oasis Dream 2nd = 9 Courage To Fly 3rd = 2 The Edge Of Reason |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 6 Emilys Sweet | ||
Thu Oct 2 2014 17:02 | 1st = 6 Emilys Sweet 2nd = 2 White Fin 3rd = 8 Spirit To Excel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 6 - 7 Eureka Dubai | ||
Thu Oct 2 2014 16:56 | 1st = 7 Eureka Dubai 2nd = 6 All The Torque 3rd = 5 Starlistic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 6 Homebush Chopper | ||
Thu Oct 2 2014 16:55 | 1st = 6 Homebush Chopper 2nd = 1 Botany Kevin 3rd = 8 Stolen Money |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 7 Fear Her | ||
Thu Oct 2 2014 16:52 | 1st = 7 Fear Her 2nd = 1 Charlie Image 3rd = 5 Magic Mantle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 7 - 1 Slippery Moss | ||
Thu Oct 2 2014 16:48 | 1st = 1 Slippery Moss 2nd = 7 Black Pirate 3rd = 4 Crimson Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 7 Coolabah Moola | ||
Thu Oct 2 2014 16:44 | 1st = 7 Coolabah Moola 2nd = 3 Grand Diddle 3rd = 2 Expect Delay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 5 - 1 Art Union | ||
Thu Oct 2 2014 16:42 | 1st = 1 Art Union 2nd = 6 Have Faith In Me 3rd = 4 Alta Ronaldo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 4 Ace Of Authority | ||
Thu Oct 2 2014 16:38 | 1st = 4 Ace Of Authority 2nd = 6 Only One Slim 3rd = 3 Olgoldnblack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 4 Bare Knuckler | ||
Thu Oct 2 2014 16:34 | 1st = 4 Bare Knuckler 2nd = 8 Star Ripper 3rd = 1 Goldie Fawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 8 - 7 Arikara | ||
Thu Oct 2 2014 16:30 | 1st = 7 Arikara 2nd = 1 Bian Divine 3rd = 4 Atlanta Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 7 Culvie Magic | ||
Thu Oct 2 2014 16:29 | 1st = 7 Culvie Magic 2nd = 2 Harlem Haka 3rd = 4 Know Ambition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 2 Chief Storm | ||
Thu Oct 2 2014 16:26 | 1st = 2 Chief Storm 2nd = 5 Lightest Touch 3rd = 3 Sannette Lea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 5 - 4 Inside Page | ||
Thu Oct 2 2014 16:21 | 1st = 4 Inside Page 2nd = 2 A Fine Drop Of Red 3rd = 7 Dangar Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 8 Oriental Tsunami | ||
Thu Oct 2 2014 16:17 | 1st = 8 Oriental Tsunami 2nd = 1 Metal Militia 3rd = 6 Nimble Kay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 4 - 3 Woodlea Dj | ||
Thu Oct 2 2014 16:16 | 1st = 3 Woodlea Dj 2nd = 8 Speedy Ideal 3rd = 1 Rosie Lindenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 6 - 5 The Special Two | ||
Thu Oct 2 2014 16:13 | 1st = 5 The Special Two 2nd = 3 Annatime 3rd = 2 Crooked Stick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 4 Hail Storming | ||
Thu Oct 2 2014 16:09 | 1st = 4 Hail Storming 2nd = 6 Marinas Prince 3rd = 2 Gemmas Robbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 12 - 7 White Macoy | ||
Thu Oct 2 2014 16:07 | 1st = 7 White Macoy 2nd = 2 Elite Tulip 3rd = 1 Miss Jacovella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 3 Precise Torque | ||
Thu Oct 2 2014 16:03 | 1st = 3 Precise Torque 2nd = 1 Cammys Star 3rd = 7 Musical Cheval |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 1 Sozins Comet | ||
Thu Oct 2 2014 16:02 | 1st = 1 Sozins Comet 2nd = 7 Hetfield 3rd = 8 Ohoka Coby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 5 Our Dark Angel | ||
Thu Oct 2 2014 15:59 | 1st = 5 Our Dark Angel 2nd = 2 Sister Trix 3rd = 4 Dr Waldo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 7 - 1 Del Prado | ||
Thu Oct 2 2014 15:55 | 1st = 1 Del Prado 2nd = 10 Pearly Whites 3rd = 7 Silent Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 8 Spacecraft | ||
Thu Oct 2 2014 15:51 | 1st = 8 Spacecraft 2nd = 7 Priceless 3rd = 6 Awesome Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 3 - 1 Arizona Pete | ||
Thu Oct 2 2014 15:50 | 1st = 1 Arizona Pete 2nd = 6 Matai Bryan 3rd = 8 Here Comes Monkey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 4 - 4 Dont Think Do | ||
Thu Oct 2 2014 15:46 | 1st = 4 Dont Think Do 2nd = 8 Blu Axis 3rd = 3 Mals Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 11 - 5 Kanga Kel | ||
Thu Oct 2 2014 15:45 | 1st = 5 Kanga Kel 2nd = 4 Pulciano 3rd = 8 Hashtag Drew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 4 Ice Cold Bundy | ||
Thu Oct 2 2014 15:42 | 1st = 4 Ice Cold Bundy 2nd = 2 Our Murray Grey 3rd = 3 Kentucky Toy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 5 - 12 Snow White | ||
Thu Oct 2 2014 15:38 | 1st = 12 Snow White 2nd = 8 Diggler 3rd = 4 Aware |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 4 Dream Collector | ||
Thu Oct 2 2014 15:37 | 1st = 4 Dream Collector 2nd = 7 Cawbourne Philip 3rd = 2 Grunt Rodgers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 2 Peregon Flyer | ||
Thu Oct 2 2014 15:34 | 1st = 2 Peregon Flyer 2nd = 5 Dont Crumble 3rd = 7 Dr Timothy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 2 Karma Waters | ||
Thu Oct 2 2014 15:28 | 1st = 2 Karma Waters 2nd = 7 Rubys Falcon 3rd = 3 Hashtagyolo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 2 - 4 Daveys Gift | ||
Thu Oct 2 2014 15:25 | 1st = 4 Daveys Gift 2nd = 6 Bono Hest 3rd = 8 Feather Boyz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 6 Robell Escape | ||
Thu Oct 2 2014 15:24 | 1st = 6 Robell Escape 2nd = 7 Sonnets Special 3rd = 1 Jimmy Da Genius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 5 Lumpstar | ||
Thu Oct 2 2014 15:22 | 1st = 5 Lumpstar 2nd = 6 Belfort 3rd = 8 Twentyfour Carat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 6 - 2 Amaverde | ||
Thu Oct 2 2014 15:20 | 1st = 2 Amaverde 2nd = 4 St Mark 3rd = 10 Sudden Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 8 Sophies Terra | ||
Thu Oct 2 2014 15:18 | 1st = 8 Sophies Terra 2nd = 7 Laredo 3rd = 6 Go Housie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 8 Zoltar | ||
Thu Oct 2 2014 15:16 | 1st = 8 Zoltar 2nd = 3 Key Largo Prince 3rd = 2 Dr Les |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 3 - 10 Royal Physician | ||
Thu Oct 2 2014 15:11 | 1st = 10 Royal Physician 2nd = 9 Rangila 3rd = 7 How About Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 6 Zanes Point | ||
Thu Oct 2 2014 15:07 | 1st = 6 Zanes Point 2nd = 7 Big Bad Brad 3rd = 1 Smithers Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 6 Michu | ||
Thu Oct 2 2014 15:06 | 1st = 6 Michu 2nd = 2 Keep Calm 3rd = 7 Fine Diner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 4 - 4 Kokomo | ||
Thu Oct 2 2014 15:03 | 1st = 4 Kokomo 2nd = 1 Baiton 3rd = 8 Pilot Error |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 5 Ketut | ||
Thu Oct 2 2014 15:01 | 1st = 5 Ketut 2nd = 1 Wunzee 3rd = 4 Token Stu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 1 Gospel Lass | ||
Thu Oct 2 2014 14:59 | 1st = 1 Gospel Lass 2nd = 2 Mr Crumpet 3rd = 8 Speedy Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 3 Delaid Ace | ||
Thu Oct 2 2014 14:53 | 1st = 3 Delaid Ace 2nd = 2 Penny Stevmax 3rd = 5 Wirrawee Echo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 1 - 4 Smoke N Grin | ||
Thu Oct 2 2014 14:51 | 1st = 4 Smoke N Grin 2nd = 7 Milligan 3rd = 8 Shes Got It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 2 Horatio Rumble | ||
Thu Oct 2 2014 14:49 | 1st = 2 Horatio Rumble 2nd = 1 Cunnamulla Boy 3rd = 8 Bella Crouchen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 7 Azza Azza Azza | ||
Thu Oct 2 2014 14:48 | 1st = 7 Azza Azza Azza 2nd = 8 Mepunga Ledger 3rd = 2 Cudgee Destroyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 5 - 1 The Conqueror | ||
Thu Oct 2 2014 14:45 | 1st = 1 The Conqueror 2nd = 2 Irksome 3rd = 4 Like The Clappers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 2 Deannes Fantasy | ||
Thu Oct 2 2014 14:43 | 1st = 2 Deannes Fantasy 2nd = 8 Opawa Tania 3rd = 6 Goldstar Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 8 Heston Lodge | ||
Thu Oct 2 2014 14:41 | 1st = 8 Heston Lodge 2nd = 7 Jemima Charm 3rd = 6 Gobble Gobble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 2 - 3 She Bee Stingin | ||
Thu Oct 2 2014 14:36 | 1st = 3 She Bee Stingin 2nd = 1 Reconciliation 3rd = 6 Im Mariah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 8 Linjawi | ||
Thu Oct 2 2014 14:32 | 1st = 8 Linjawi 2nd = 3 Buenos Cloud 3rd = 6 Fizzgig Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 4 Skinny Vinnie | ||
Thu Oct 2 2014 14:31 | 1st = 4 Skinny Vinnie 2nd = 7 Buckle Up Mason 3rd = 6 Dyna Norfolk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 3 - 6 No Equal | ||
Thu Oct 2 2014 14:28 | 1st = 6 No Equal 2nd = 2 Touch Heaven 3rd = 8 Powerline |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 3 Mary Marlow | ||
Thu Oct 2 2014 14:25 | 1st = 3 Mary Marlow 2nd = 1 Angelic Star 3rd = 5 Time Slayer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 1 Cheeky Hand | ||
Thu Oct 2 2014 14:24 | 1st = 1 Cheeky Hand 2nd = 5 Miss Minta 3rd = 7 Demon Bomber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 7 Blessed Is The Boy | ||
Thu Oct 2 2014 14:18 | 1st = 7 Blessed Is The Boy 2nd = 3 King Grin 3rd = 6 Lonesome Mach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 3 Crackerjack Babe | ||
Thu Oct 2 2014 14:15 | 1st = 3 Crackerjack Babe 2nd = 7 Were Off Here 3rd = 1 Deli Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 1 Slick Jappa | ||
Thu Oct 2 2014 14:14 | 1st = 1 Slick Jappa 2nd = 8 Beau Jillem 3rd = 2 Tranquil Zac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 4 - 8 Fenway | ||
Thu Oct 2 2014 14:10 | 1st = 8 Fenway 2nd = 6 A Lotta Love 3rd = 1 Curvy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 9 Whatta Joke | ||
Thu Oct 2 2014 14:06 | 1st = 9 Whatta Joke 2nd = 3 Dr Sunova 3rd = 2 My Misty Galo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 4 Pedro Force | ||
Thu Oct 2 2014 14:04 | 1st = 4 Pedro Force 2nd = 3 Know Knowing 3rd = 1 Star Dreamer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 1 - 1 Forgotten Destiny | ||
Thu Oct 2 2014 14:01 | 1st = 1 Forgotten Destiny 2nd = 6 Never Confirmed 3rd = 2 San Raymond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 3 Dyna Chaser | ||
Thu Oct 2 2014 13:59 | 1st = 3 Dyna Chaser 2nd = 7 Tap And Go 3rd = 6 Game Maker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 7 Class Of Magic | ||
Thu Oct 2 2014 13:57 | 1st = 7 Class Of Magic 2nd = 6 Tetsuya 3rd = 3 Peach Splitter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 2 - 3 Rhatigan | ||
Thu Oct 2 2014 13:53 | 1st = 3 Rhatigan 2nd = 9 Envision 3rd = 4 Rochallor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 8 Heres Hannibal | ||
Thu Oct 2 2014 13:49 | 1st = 8 Heres Hannibal 2nd = 7 Choclotto 3rd = 1 Bar The Bullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 8 - 5 Alphabet Street | ||
Thu Oct 2 2014 13:45 | 1st = 5 Alphabet Street 2nd = 3 Justa Charlie 3rd = 7 Handlemewithcare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 1 Cosmic Tate | ||
Thu Oct 2 2014 13:42 | 1st = 1 Cosmic Tate 2nd = 6 Governor Bale 3rd = 5 Seabrook Joel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 8 Kingsbrae County | ||
Thu Oct 2 2014 13:39 | 1st = 8 Kingsbrae County 2nd = 5 Glenreagh Rose 3rd = 6 Robell Roy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 3 - 10 Bella Capri | ||
Thu Oct 2 2014 13:35 | 1st = 10 Bella Capri 2nd = 7 Setinum 3rd = 5 In A Cup |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 7 Battle Flame | ||
Thu Oct 2 2014 13:31 | 1st = 7 Battle Flame 2nd = 4 Golden Hand 3rd = 8 Lefty Burner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 5 Twisted Outlaw | ||
Thu Oct 2 2014 13:25 | 1st = 5 Twisted Outlaw 2nd = 8 Mordor Bale 3rd = 1 Mazzetti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 1 Black Corvette | ||
Thu Oct 2 2014 13:22 | 1st = 1 Black Corvette 2nd = 3 Ferry Master 3rd = 4 Bonnie Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 1 - 6 Perfect Moments | ||
Thu Oct 2 2014 13:18 | 1st = 6 Perfect Moments 2nd = 3 Pincer Strike 3rd = 2 Onslow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 2 University Tab | ||
Thu Oct 2 2014 13:14 | 1st = 2 University Tab 2nd = 1 El Grand Kara 3rd = 8 Lily Dior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 7 - 12 Far Fetched | ||
Thu Oct 2 2014 13:10 | 1st = 12 Far Fetched 2nd = 10 On The Hill 3rd = 5 Written Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 7 Ultima Bale | ||
Thu Oct 2 2014 13:07 | 1st = 7 Ultima Bale 2nd = 5 Fear The Best 3rd = 4 Got Held Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 1 Hasegawa | ||
Thu Oct 2 2014 13:04 | 1st = 1 Hasegawa 2nd = 4 Ambers Dream 3rd = 8 Cmon Janey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 2 - 4 Northern Saint | ||
Thu Oct 2 2014 13:00 | 1st = 4 Northern Saint 2nd = 9 Arrayanes 3rd = 10 Comaneci |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 2 Senor Tab | ||
Thu Oct 2 2014 12:56 | 1st = 2 Senor Tab 2nd = 5 Won Wron Flyer 3rd = 1 Dr Mortisha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 2 Elbo Bale | ||
Thu Oct 2 2014 12:50 | 1st = 2 Elbo Bale 2nd = 1 Sanz Gold 3rd = 3 Occupation Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 2 Vane Girl | ||
Thu Oct 2 2014 12:47 | 1st = 2 Vane Girl 2nd = 4 Stans Opinion 3rd = 1 Rana Toro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 6 - 4 Nancylee | ||
Thu Oct 2 2014 12:40 | 1st = 4 Nancylee 2nd = 13 One Kay 3rd = 11 Lil Mer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 6 Rogue Raider | ||
Thu Oct 2 2014 12:39 | 1st = 6 Rogue Raider 2nd = 4 Lillys Hand 3rd = 7 Mr Reality |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 1 - 1 Excitement | ||
Thu Oct 2 2014 12:30 | 1st = 1 Excitement 2nd = 4 Purple Smile 3rd = 5 Arctic Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 3 Black Samsara | ||
Thu Oct 2 2014 12:21 | 1st = 3 Black Samsara 2nd = 8 Jungle Jane 3rd = 1 Shes Exciting |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 5 - 13 Opium | ||
Thu Oct 2 2014 12:05 | 1st = 13 Opium 2nd = 10 Last Trump 3rd = 5 Lykaroc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 4 - 6 Still Waters | ||
Thu Oct 2 2014 11:30 | 1st = 6 Still Waters 2nd = 1 Zvonareva 3rd = 8 Waipatiki Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 3 - 2 Slazenjah | ||
Thu Oct 2 2014 10:55 | 1st = 2 Slazenjah 2nd = 6 Myminkcoat 3rd = 5 Hot Spot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 2 - 4 Los Vargas | ||
Thu Oct 2 2014 10:20 | 1st = 4 Los Vargas 2nd = 17 Courtesan 3rd = 13 Platinum Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 1 - 12 Kolonel Kev | ||
Thu Oct 2 2014 9:45 | 1st = 12 Kolonel Kev 2nd = 15 Parisienne Jewel 3rd = 9 Konohiki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 8 Valdarah | ||
Thu Oct 2 2014 0:07 | 1st = 8 Valdarah 2nd = 1 King Nahas 3rd = 4 Jughead |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 7 Whixhall Moss | ||
Tue Sep 2 2014 23:37 | 1st = 7 Whixhall Moss 2nd = 6 Fancy Zac 3rd = 4 Derby Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 6 Modra | ||
Tue Sep 2 2014 23:17 | 1st = 6 Modra 2nd = 4 Galba Flame 3rd = 3 Hallpack Tommy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 1 Franc Monelli | ||
Tue Sep 2 2014 22:57 | 1st = 1 Franc Monelli 2nd = 2 Bar Veloce 3rd = 4 Sky Reactor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 1 Rycroft | ||
Tue Sep 2 2014 22:40 | 1st = 1 Rycroft 2nd = 5 Eureka Ingot 3rd = 3 Bettor Twisted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 2 Shekel Monelli | ||
Tue Sep 2 2014 22:37 | 1st = 2 Shekel Monelli 2nd = 6 Baht Monelli 3rd = 1 Yoyo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 10 - 3 Ono Cadeaux | ||
Tue Sep 2 2014 22:30 | 1st = 3 Ono Cadeaux 2nd = 2 Gayan 3rd = 7 Beyond Reproach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 1 Captain Bling | ||
Tue Sep 2 2014 22:27 | 1st = 1 Captain Bling 2nd = 3 My Baby Porscha 3rd = 2 Opal Sadie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 2 Off To Dallas | ||
Tue Sep 2 2014 22:22 | 1st = 2 Off To Dallas 2nd = 8 Platinum Order 3rd = 1 Cosmic Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 1 Themightynadal | ||
Tue Sep 2 2014 22:15 | 1st = 1 Themightynadal 2nd = 8 Sharky 3rd = 10 Alta Onassis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 6 Noaki Lynx | ||
Tue Sep 2 2014 22:09 | 1st = 6 Noaki Lynx 2nd = 3 Rulla Ronaldo 3rd = 5 Raffa Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 7 Hi Five Gundi | ||
Tue Sep 2 2014 22:05 | 1st = 7 Hi Five Gundi 2nd = 4 Homeward 3rd = 5 Brintastic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 8 - 6 Allrightythen | ||
Tue Sep 2 2014 22:00 | 1st = 6 Allrightythen 2nd = 7 Classievale 3rd = 5 King Of Paradise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 10 - 6 Poppys Jett | ||
Tue Sep 2 2014 21:57 | 1st = 6 Poppys Jett 2nd = 8 Grandes Amigos 3rd = 2 Skinny Redingo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 9 - 5 Private Talk | ||
Tue Sep 2 2014 21:53 | 1st = 5 Private Talk 2nd = 1 Atlantic Hawke 3rd = 7 Cawbourne Hazard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 6 Denzel | ||
Tue Sep 2 2014 21:50 | 1st = 6 Denzel 2nd = 5 Watch My Path 3rd = 1 Sundae Smasher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 6 Bartowski | ||
Tue Sep 2 2014 21:45 | 1st = 6 Bartowski 2nd = 7 Robyns Raider 3rd = 8 Mister Sarkozy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 10 - 7 Kingsbrae Ugly | ||
Tue Sep 2 2014 21:42 | 1st = 7 Kingsbrae Ugly 2nd = 8 Bokarm Baille 3rd = 1 Elusive Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 4 Tee Cee Monelli | ||
Tue Sep 2 2014 21:41 | 1st = 4 Tee Cee Monelli 2nd = 2 West On Elle 3rd = 3 Russian Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 9 - 8 Santorini Blue | ||
Tue Sep 2 2014 21:39 | 1st = 8 Santorini Blue 2nd = 1 Jessica Macy 3rd = 4 Dee Jays Sniper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 8 - 3 Grundon | ||
Tue Sep 2 2014 21:35 | 1st = 3 Grundon 2nd = 7 Cool Sprite 3rd = 4 Sindaryn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 7 - 2 Bit Of A Babe | ||
Tue Sep 2 2014 21:30 | 1st = 2 Bit Of A Babe 2nd = 1 Aftermidnight Sam 3rd = 4 Jeans Mattjesty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 3 Brooklyn Cruiser | ||
Tue Sep 2 2014 21:27 | 1st = 3 Brooklyn Cruiser 2nd = 2 Dr Ezechiel 3rd = 8 Mr Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 9 - 7 Gabrielle Trick | ||
Tue Sep 2 2014 21:23 | 1st = 7 Gabrielle Trick 2nd = 6 Kay Jays Bond 3rd = 5 Phantom Stomper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 2 Jet Fields | ||
Tue Sep 2 2014 21:22 | 1st = 2 Jet Fields 2nd = 3 Triple Mus 3rd = 5 Skyes A Dreama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 8 - 1 Northernette | ||
Tue Sep 2 2014 21:20 | 1st = 1 Northernette 2nd = 4 Black Traminer 3rd = 5 Stratavon Pat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 3 What God Knows | ||
Tue Sep 2 2014 21:15 | 1st = 3 What God Knows 2nd = 5 High Five Mozza 3rd = 8 Shardons Operator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 7 - 7 Photo Booth | ||
Tue Sep 2 2014 21:12 | 1st = 7 Photo Booth 2nd = 2 Wind Tracker 3rd = 4 Top Knock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 1 Mumma Hook | ||
Tue Sep 2 2014 21:09 | 1st = 1 Mumma Hook 2nd = 2 Kraken Sal 3rd = 4 Aeroplane Ritzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 8 - 8 Jimary Vixen | ||
Tue Sep 2 2014 21:05 | 1st = 8 Jimary Vixen 2nd = 6 Zipping Rex 3rd = 2 Phantom Dottie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 6 - 8 Le Premiere | ||
Tue Sep 2 2014 21:00 | 1st = 8 Le Premiere 2nd = 9 Mulgrave 3rd = 3 Caledonian Attack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 3 Helmutt | ||
Tue Sep 2 2014 20:59 | 1st = 3 Helmutt 2nd = 4 Our Kerry Blue 3rd = 1 Ashby Beth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 7 - 8 Emilys Sweet | ||
Tue Sep 2 2014 20:57 | 1st = 8 Emilys Sweet 2nd = 7 Hes A Knight 3rd = 5 Greenock Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 6 - 8 Velocity Fire | ||
Tue Sep 2 2014 20:53 | 1st = 8 Velocity Fire 2nd = 5 Full Blown 3rd = 4 Flippin Ripper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 1 Silk Club | ||
Tue Sep 2 2014 20:50 | 1st = 1 Silk Club 2nd = 4 Wadelock Bill 3rd = 5 Choclotto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 1 Go West U Terror | ||
Tue Sep 2 2014 20:45 | 1st = 1 Go West U Terror 2nd = 2 Bettor Reason 3rd = 5 Benjamin Banneker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 2 Wazza Bulldog | ||
Tue Sep 2 2014 20:42 | 1st = 2 Wazza Bulldog 2nd = 4 Crystal Ball 3rd = 1 Rocket Ready |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 1 Catalyst | ||
Tue Sep 2 2014 20:41 | 1st = 1 Catalyst 2nd = 3 Asteri 3rd = 2 Ronray Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 6 - 4 Gnarly Azz | ||
Tue Sep 2 2014 20:39 | 1st = 4 Gnarly Azz 2nd = 8 Odd Sox 3rd = 2 Chief Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 5 - 8 Surf The Highway | ||
Tue Sep 2 2014 20:35 | 1st = 8 Surf The Highway 2nd = 5 Madd Punting 3rd = 4 Myalla Never |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 5 - 4 Super Zeck | ||
Tue Sep 2 2014 20:30 | 1st = 4 Super Zeck 2nd = 8 Speedy Rambo 3rd = 6 Lombo Scrutinizer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 1 Monaco Rose | ||
Tue Sep 2 2014 20:27 | 1st = 1 Monaco Rose 2nd = 4 Turbo Norris 3rd = 2 Serious Tate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 7 Milldean Emgee | ||
Tue Sep 2 2014 20:26 | 1st = 7 Milldean Emgee 2nd = 4 Shes Ridiculous 3rd = 5 Lira Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 2 Get Around Him | ||
Tue Sep 2 2014 20:23 | 1st = 2 Get Around Him 2nd = 3 Blue Size 3rd = 7 Tenoble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 5 - 2 Explosive Ebony | ||
Tue Sep 2 2014 20:20 | 1st = 2 Explosive Ebony 2nd = 4 Eddard Stark 3rd = 6 Wingin Prayer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 5 Mississippi Bell | ||
Tue Sep 2 2014 20:15 | 1st = 5 Mississippi Bell 2nd = 7 Mon Lamour 3rd = 6 Tajies Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 5 Sahara Desert | ||
Tue Sep 2 2014 20:12 | 1st = 5 Sahara Desert 2nd = 2 Yarny Gogolac 3rd = 1 Pride Matters |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 1 Big Ticket | ||
Tue Sep 2 2014 20:09 | 1st = 1 Big Ticket 2nd = 8 Superfonic 3rd = 3 American Muscle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 2 Krona Monelli | ||
Tue Sep 2 2014 20:08 | 1st = 2 Krona Monelli 2nd = 4 Stanga Doug 3rd = 5 Random Observer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 5 - 2 Mr Shilling | ||
Tue Sep 2 2014 20:05 | 1st = 2 Mr Shilling 2nd = 1 Pace Ventura 3rd = 8 Wedding Present |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 4 - 3 Faraway Man | ||
Tue Sep 2 2014 20:00 | 1st = 3 Faraway Man 2nd = 1 Sir Dasher Dee 3rd = 2 Volatile Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 4 - 1 Indigo Blue | ||
Tue Sep 2 2014 19:57 | 1st = 1 Indigo Blue 2nd = 8 Billys Girl 3rd = 6 Jack Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 1 Wildash Plumbob | ||
Tue Sep 2 2014 19:53 | 1st = 1 Wildash Plumbob 2nd = 3 Stuck On Pause 3rd = 2 Bottle Of Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 4 Clash Of Kings | ||
Tue Sep 2 2014 19:50 | 1st = 4 Clash Of Kings 2nd = 8 Quantum Bale 3rd = 6 Coulta Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 12 Ohoka Cooper | ||
Tue Sep 2 2014 19:45 | 1st = 12 Ohoka Cooper 2nd = 10 Quincey Brogden 3rd = 3 Ronan Maguire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 3 Tuavasa Shek | ||
Tue Sep 2 2014 19:42 | 1st = 3 Tuavasa Shek 2nd = 2 Ray Man 3rd = 8 Fire Up Phantom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 3 - 3 Brize Boy | ||
Tue Sep 2 2014 19:39 | 1st = 3 Brize Boy 2nd = 9 Goldies Finest 3rd = 6 My Jobs Fun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 4 Belle Sind | ||
Tue Sep 2 2014 19:35 | 1st = 4 Belle Sind 2nd = 3 Ima Danger 3rd = 1 Senor Al |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 3 - 8 Eureka Encounter | ||
Tue Sep 2 2014 19:30 | 1st = 8 Eureka Encounter 2nd = 6 Ive No Boundaries 3rd = 2 Magic Muscle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 4 Vintage Warrior | ||
Tue Sep 2 2014 19:27 | 1st = 4 Vintage Warrior 2nd = 8 Papa Hook 3rd = 6 Dyna Lemmy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 4 Top Crown | ||
Tue Sep 2 2014 19:23 | 1st = 4 Top Crown 2nd = 7 Elusive Sparkle 3rd = 8 Farmer Dolly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 2 - 3 Bellfire | ||
Tue Sep 2 2014 19:20 | 1st = 3 Bellfire 2nd = 2 Flamin Go 3rd = 4 Ednas Sweet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 1 Black Cracker | ||
Tue Sep 2 2014 19:15 | 1st = 1 Black Cracker 2nd = 7 Mister Double Line 3rd = 8 Please Idolise Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 3 See Senora | ||
Tue Sep 2 2014 19:12 | 1st = 3 See Senora 2nd = 4 Not Salty 3rd = 8 Eppur Si Muove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 12 - 1 Firecette | ||
Tue Sep 2 2014 19:09 | 1st = 1 Firecette 2nd = 8 Sutton Club 3rd = 5 Contrive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 1 Almani Bruiser | ||
Tue Sep 2 2014 19:06 | 1st = 1 Almani Bruiser 2nd = 3 Hello Stranger 3rd = 6 Vanger Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 2 - 3 Spur Him | ||
Tue Sep 2 2014 19:03 | 1st = 3 Spur Him 2nd = 8 Ellangowan Lock 3rd = 1 Magic Of Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 2 - 8 Royal Dream | ||
Tue Sep 2 2014 18:58 | 1st = 8 Royal Dream 2nd = 3 Drunken Maniac 3rd = 6 Only One Aussie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 1 - 1 Percy Clump | ||
Tue Sep 2 2014 18:55 | 1st = 1 Percy Clump 2nd = 2 Krazy Caper 3rd = 3 Assassin Di |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 11 - 3 Disco Rain | ||
Tue Sep 2 2014 18:51 | 1st = 3 Disco Rain 2nd = 1 Hallelujah Lucy 3rd = 2 Blue Westmead |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 7 Novacorum | ||
Tue Sep 2 2014 18:47 | 1st = 7 Novacorum 2nd = 8 Mint Burst 3rd = 6 Lulugen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 4 Master Jackpot | ||
Tue Sep 2 2014 18:43 | 1st = 4 Master Jackpot 2nd = 8 Tracy Rose Hi 3rd = 6 Bells Attack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 5 Phoebes Flame | ||
Tue Sep 2 2014 18:38 | 1st = 5 Phoebes Flame 2nd = 2 Candy Crush 3rd = 7 Big Brenda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 6 Pocket Kings | ||
Tue Sep 2 2014 18:32 | 1st = 6 Pocket Kings 2nd = 4 Enrys Surprize 3rd = 8 Tap And Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 1 - 7 Grand Attack | ||
Tue Sep 2 2014 18:26 | 1st = 7 Grand Attack 2nd = 13 Exotic Guy 3rd = 11 In The Trenches |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 1 Iron Major | ||
Tue Sep 2 2014 18:22 | 1st = 1 Iron Major 2nd = 7 Grand Attitude 3rd = 5 Gettin Nova It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 1 Andiamo El Ferrari | ||
Tue Sep 2 2014 18:16 | 1st = 1 Andiamo El Ferrari 2nd = 2 Jacks Gambit 3rd = 5 Tiani Alice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 2 Bizzee Being Me | ||
Tue Sep 2 2014 18:12 | 1st = 2 Bizzee Being Me 2nd = 8 Kallara Gem 3rd = 5 Thundering Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 7 Slick Heidi | ||
Tue Sep 2 2014 18:06 | 1st = 7 Slick Heidi 2nd = 8 Ya Ace Ya 3rd = 2 Galway Tornado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 4 Kang Bale | ||
Tue Sep 2 2014 17:56 | 1st = 4 Kang Bale 2nd = 6 Moonhaze 3rd = 1 Dello Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 5 Fawn Corsair | ||
Tue Sep 2 2014 17:50 | 1st = 5 Fawn Corsair 2nd = 9 Monlor Beau 3rd = 7 Sheridon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 2 Empty Envelope | ||
Tue Sep 2 2014 17:44 | 1st = 2 Empty Envelope 2nd = 3 All I Want 3rd = 9 My Elusive Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 2 Gitcha Rich | ||
Tue Sep 2 2014 17:40 | 1st = 2 Gitcha Rich 2nd = 8 All Inn Ky 3rd = 6 Keiths Fiasco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 6 Devendra | ||
Tue Sep 2 2014 17:30 | 1st = 6 Devendra 2nd = 5 Comply Or Die 3rd = 7 Destreos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 6 Sovereign Magic | ||
Tue Sep 2 2014 17:27 | 1st = 6 Sovereign Magic 2nd = 8 Captain Barker 3rd = 7 Mungunyah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 8 - 8 Perizada | ||
Tue Sep 2 2014 17:23 | 1st = 8 Perizada 2nd = 1 Smart Al 3rd = 7 Lightning Alert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 2 Bridgeson | ||
Tue Sep 2 2014 17:19 | 1st = 2 Bridgeson 2nd = 8 Starvin Seagull 3rd = 4 Whatta Brew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 8 - 9 Turning Grey | ||
Tue Sep 2 2014 17:15 | 1st = 9 Turning Grey 2nd = 6 Express Flyer 3rd = 13 One Tin Soldier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 1 Barbella | ||
Tue Sep 2 2014 17:12 | 1st = 1 Barbella 2nd = 3 Drop Jaw 3rd = 4 Oskar Da Pooch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 7 Sharina Thunder | ||
Tue Sep 2 2014 17:11 | 1st = 7 Sharina Thunder 2nd = 5 Devine Summit 3rd = 4 Smashing Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 8 Karloo Kix | ||
Tue Sep 2 2014 17:07 | 1st = 8 Karloo Kix 2nd = 2 Red Luck 3rd = 9 Curtis Maguire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 7 Quick Kisses | ||
Tue Sep 2 2014 17:04 | 1st = 7 Quick Kisses 2nd = 4 Kibosh 3rd = 2 Our Arandt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 7 - 11 La Pepper | ||
Tue Sep 2 2014 17:00 | 1st = 11 La Pepper 2nd = 2 Rock Speed 3rd = 7 Bobs A Dazzler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 8 Corey Odonohue | ||
Tue Sep 2 2014 16:55 | 1st = 8 Corey Odonohue 2nd = 7 Hugh Hefner 3rd = 1 Leighs Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 2 Meditate | ||
Tue Sep 2 2014 16:54 | 1st = 2 Meditate 2nd = 3 Monster Storm 3rd = 7 Mighty Conner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 2 Spring Bonanza | ||
Tue Sep 2 2014 16:52 | 1st = 2 Spring Bonanza 2nd = 3 Super String 3rd = 1 Token Bear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 7 - 5 Gunner | ||
Tue Sep 2 2014 16:48 | 1st = 5 Gunner 2nd = 6 Heysen 3rd = 8 Lachlan Lily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 7 Implied Pressure | ||
Tue Sep 2 2014 16:44 | 1st = 7 Implied Pressure 2nd = 5 Saint Gracie 3rd = 6 All Inn Murch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 7 - 2 Brilliant Poet | ||
Tue Sep 2 2014 16:40 | 1st = 2 Brilliant Poet 2nd = 3 Slade Amigos 3rd = 8 Hauser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 1 Penny Venom | ||
Tue Sep 2 2014 16:37 | 1st = 1 Penny Venom 2nd = 6 Bogies A Star 3rd = 8 Shalarmi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 1 My True Blue | ||
Tue Sep 2 2014 16:36 | 1st = 1 My True Blue 2nd = 6 Bagger Vance 3rd = 5 Devine Awe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 9 My Ultimate Hell | ||
Tue Sep 2 2014 16:32 | 1st = 9 My Ultimate Hell 2nd = 1 Meknowdad 3rd = 2 Rani Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 4 Starbright Tara | ||
Tue Sep 2 2014 16:29 | 1st = 4 Starbright Tara 2nd = 2 Aston Caleb 3rd = 3 Guilded Lily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 6 - 6 Lonhros Dolly | ||
Tue Sep 2 2014 16:25 | 1st = 6 Lonhros Dolly 2nd = 2 Our Swagman 3rd = 4 Fresnel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 1 Strata Star | ||
Tue Sep 2 2014 16:20 | 1st = 1 Strata Star 2nd = 3 Im El Diablo 3rd = 2 Major Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 6 Xtreme Knocka | ||
Tue Sep 2 2014 16:19 | 1st = 6 Xtreme Knocka 2nd = 2 Unleash Hell 3rd = 1 Little Rich Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 10 Busby | ||
Tue Sep 2 2014 16:17 | 1st = 10 Busby 2nd = 3 Kelly Bloo 3rd = 8 Miss Royalty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 6 - 13 Video Show | ||
Tue Sep 2 2014 16:13 | 1st = 13 Video Show 2nd = 7 Big Uma Bazooma 3rd = 8 Diggers Daughter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 3 Thundering Star | ||
Tue Sep 2 2014 16:09 | 1st = 3 Thundering Star 2nd = 2 Living Waters 3rd = 1 Brazen Bull |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 6 - 5 Devilgate Road | ||
Tue Sep 2 2014 16:05 | 1st = 5 Devilgate Road 2nd = 4 Border Flight 3rd = 6 Elsalinda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 4 Anoai | ||
Tue Sep 2 2014 16:02 | 1st = 4 Anoai 2nd = 1 White Goddess 3rd = 9 Looking At Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 6 Unleash De Magic | ||
Tue Sep 2 2014 16:01 | 1st = 6 Unleash De Magic 2nd = 8 Run Zarr Run 3rd = 5 Irish Sapphire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 4 Floyd Mayweather | ||
Tue Sep 2 2014 15:57 | 1st = 4 Floyd Mayweather 2nd = 8 Deano Robyn 3rd = 3 Exclusive Matt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 1 Bekim Vapour | ||
Tue Sep 2 2014 15:54 | 1st = 1 Bekim Vapour 2nd = 4 Splash Mountain 3rd = 7 Mi Diablo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 5 - 1 Don Reggio | ||
Tue Sep 2 2014 15:50 | 1st = 1 Don Reggio 2nd = 7 No Prior Knowledge 3rd = 8 Lamartine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 2 Lettucedance | ||
Tue Sep 2 2014 15:45 | 1st = 2 Lettucedance 2nd = 3 Heart Ofa Warrior 3rd = 1 Withalotofluck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 2 Devine Rambo | ||
Tue Sep 2 2014 15:44 | 1st = 2 Devine Rambo 2nd = 5 Chloe Emma 3rd = 8 Arika Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 7 Galilee Spirit | ||
Tue Sep 2 2014 15:42 | 1st = 7 Galilee Spirit 2nd = 1 Pepper Kahn 3rd = 4 Cowboy Jury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 5 - 3 Alert Status | ||
Tue Sep 2 2014 15:38 | 1st = 3 Alert Status 2nd = 11 My Sister Ruby 3rd = 5 Nriangi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 11 - 6 Julia Flys | ||
Tue Sep 2 2014 15:34 | 1st = 6 Julia Flys 2nd = 8 Tays Intention 3rd = 7 Cut em Down |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 5 - 7 Roulette Belle | ||
Tue Sep 2 2014 15:30 | 1st = 7 Roulette Belle 2nd = 3 Keepa Coming 3rd = 5 General Benedict |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 1 Top Gun Mcbain | ||
Tue Sep 2 2014 15:27 | 1st = 1 Top Gun Mcbain 2nd = 2 Oxygen Bandit 3rd = 3 Boss Power Bull |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 4 Parisian Magic | ||
Tue Sep 2 2014 15:26 | 1st = 4 Parisian Magic 2nd = 8 Girls Day Out 3rd = 1 Cawbourne Combat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 1 Amelia Pond | ||
Tue Sep 2 2014 15:22 | 1st = 1 Amelia Pond 2nd = 7 Melpark Macca 3rd = 4 Poetic Castle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 10 - 5 Lashing Phil | ||
Tue Sep 2 2014 15:19 | 1st = 5 Lashing Phil 2nd = 2 Cosmic Ray 3rd = 9 Cosmic Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 4 - 5 Browneyedhawk | ||
Tue Sep 2 2014 15:15 | 1st = 5 Browneyedhawk 2nd = 1 Master Connor 3rd = 6 Evenaz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 6 The Prestige | ||
Tue Sep 2 2014 15:10 | 1st = 6 The Prestige 2nd = 5 Our Bally Beauty 3rd = 4 Gottohaveattitude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 1 Watta Pixie | ||
Tue Sep 2 2014 15:09 | 1st = 1 Watta Pixie 2nd = 6 Hurrican Steel 3rd = 4 Devine Raider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 3 Something Magic | ||
Tue Sep 2 2014 15:07 | 1st = 3 Something Magic 2nd = 8 Velasuru 3rd = 6 Lektra Wren |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 4 - 7 Kingstons Kid | ||
Tue Sep 2 2014 15:03 | 1st = 7 Kingstons Kid 2nd = 5 Wide Eyed 3rd = 2 King Caleb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 9 - 1 Whitford Miss | ||
Tue Sep 2 2014 14:59 | 1st = 1 Whitford Miss 2nd = 2 Nadastrom 3rd = 3 Underground |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 4 - 9 Ice Chiller | ||
Tue Sep 2 2014 14:55 | 1st = 9 Ice Chiller 2nd = 3 Missing In Action 3rd = 13 Just As Dapper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 7 Dodger I Am | ||
Tue Sep 2 2014 14:52 | 1st = 7 Dodger I Am 2nd = 3 Dustnado 3rd = 9 Max Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 5 Myalla Nitro | ||
Tue Sep 2 2014 14:51 | 1st = 5 Myalla Nitro 2nd = 2 Two Wheeler 3rd = 3 Crucifix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 4 Four Tunate | ||
Tue Sep 2 2014 14:47 | 1st = 4 Four Tunate 2nd = 3 Therecomesatime 3rd = 2 The Big Mach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 6 Blue Tam | ||
Tue Sep 2 2014 14:44 | 1st = 6 Blue Tam 2nd = 2 Superbowl 3rd = 1 Snoring Nora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 3 - 6 Evie Rose | ||
Tue Sep 2 2014 14:40 | 1st = 6 Evie Rose 2nd = 7 Kimiko 3rd = 3 Kings Palace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 1 Secret Sundaze | ||
Tue Sep 2 2014 14:35 | 1st = 1 Secret Sundaze 2nd = 6 Giving Its Best 3rd = 2 Chalcis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 8 Full On State | ||
Tue Sep 2 2014 14:34 | 1st = 8 Full On State 2nd = 2 Come Back Rosie 3rd = 7 Devine Lord |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 7 Long Gully Dream | ||
Tue Sep 2 2014 14:32 | 1st = 7 Long Gully Dream 2nd = 4 Kiaro Dream 3rd = 2 Breakfast Club |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 3 - 1 Court Up In Rio | ||
Tue Sep 2 2014 14:28 | 1st = 1 Court Up In Rio 2nd = 3 Wayward Son 3rd = 6 Shadow Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 3 Oxley Rimfire | ||
Tue Sep 2 2014 14:24 | 1st = 3 Oxley Rimfire 2nd = 7 Daniels Bay 3rd = 9 Steelos Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 3 - 2 Justine | ||
Tue Sep 2 2014 14:20 | 1st = 2 Justine 2nd = 14 Tumbling Dice 3rd = 17 Shamagra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 3 Cool And Black | ||
Tue Sep 2 2014 14:17 | 1st = 3 Cool And Black 2nd = 10 Asuka Bale 3rd = 6 Vinsato |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 1 Im Jack Black | ||
Tue Sep 2 2014 14:12 | 1st = 1 Im Jack Black 2nd = 4 Royal City 3rd = 3 Mimesis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 7 Brontes Bolt | ||
Tue Sep 2 2014 14:09 | 1st = 7 Brontes Bolt 2nd = 8 Super Funds 3rd = 1 Double Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 2 - 11 Stratum Star | ||
Tue Sep 2 2014 14:05 | 1st = 11 Stratum Star 2nd = 1 Bloukrans 3rd = 8 Thors Own |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 4 Melpark Sunshine | ||
Tue Sep 2 2014 14:00 | 1st = 4 Melpark Sunshine 2nd = 5 Alpha Rhythm 3rd = 6 Dashing Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 2 Homebush Ariel | ||
Tue Sep 2 2014 13:59 | 1st = 2 Homebush Ariel 2nd = 4 Cawbourne Kiwi 3rd = 8 Another Plane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 8 Sushi Bale | ||
Tue Sep 2 2014 13:57 | 1st = 8 Sushi Bale 2nd = 6 Big Zap 3rd = 7 Handsome Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 2 - 2 Fasuka | ||
Tue Sep 2 2014 13:53 | 1st = 2 Fasuka 2nd = 14 Spinifex Gypsy 3rd = 4 Mercedes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 5 Good Odds Demon | ||
Tue Sep 2 2014 13:49 | 1st = 5 Good Odds Demon 2nd = 2 Pedros Vineyard 3rd = 6 Oscar Ralph |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 2 - 9 Yancha Boy | ||
Tue Sep 2 2014 13:45 | 1st = 9 Yancha Boy 2nd = 5 Manitou 3rd = 4 Zeke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 12 - 1 Opawa Colin | ||
Tue Sep 2 2014 13:43 | 1st = 1 Opawa Colin 2nd = 4 Rusty Knife 3rd = 3 Sting Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 4 Amzalicious | ||
Tue Sep 2 2014 13:42 | 1st = 4 Amzalicious 2nd = 1 Besotted 3rd = 2 Stormy Benno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 7 Come On Dolly | ||
Tue Sep 2 2014 13:36 | 1st = 7 Come On Dolly 2nd = 4 Scotsome Power 3rd = 9 Pukeko Prowler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 6 Boston Heart | ||
Tue Sep 2 2014 13:34 | 1st = 6 Boston Heart 2nd = 7 Rip And Tear 3rd = 8 Buckle Up Tango |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 1 - 9 Scrunchie | ||
Tue Sep 2 2014 13:30 | 1st = 9 Scrunchie 2nd = 6 Kelkea 3rd = 10 Manna Trust |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 11 - 6 Smash Rumour | ||
Tue Sep 2 2014 13:26 | 1st = 6 Smash Rumour 2nd = 4 Little Regus 3rd = 1 Iona Haka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 8 Long Gully Mark | ||
Tue Sep 2 2014 13:22 | 1st = 8 Long Gully Mark 2nd = 1 Springvale Pat 3rd = 2 Emerley Tricks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 1 - 6 Grey Ninja | ||
Tue Sep 2 2014 13:18 | 1st = 6 Grey Ninja 2nd = 5 Grand Dreamer 3rd = 3 Doogans Rise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 2 Inspector Spot | ||
Tue Sep 2 2014 13:16 | 1st = 2 Inspector Spot 2nd = 5 Botany Zenvo 3rd = 8 Gypsy Hunter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 8 Elite Enfield | ||
Tue Sep 2 2014 13:14 | 1st = 8 Elite Enfield 2nd = 5 Soul Sister 3rd = 6 Howzat Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 1 - 2 Dalpura | ||
Tue Sep 2 2014 13:10 | 1st = 2 Dalpura 2nd = 3 St Luke 3rd = 5 In a Wink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 1 Its Batman | ||
Tue Sep 2 2014 13:07 | 1st = 1 Its Batman 2nd = 7 War Head |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 10 - 2 Robbie | ||
Tue Sep 2 2014 13:06 | 1st = 2 Robbie 2nd = 1 Cracking Chain 3rd = 8 Thrilling Marty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 4 Breakers Tip | ||
Tue Sep 2 2014 12:59 | 1st = 4 Breakers Tip 2nd = 8 Get It Right 3rd = 5 Jamella Nova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 1 Cawbourne Abbi | ||
Tue Sep 2 2014 12:56 | 1st = 1 Cawbourne Abbi 2nd = 5 Brighton Bullet 3rd = 3 Know Ambition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 8 Tutu Train | ||
Tue Sep 2 2014 12:47 | 1st = 8 Tutu Train 2nd = 2 Azzy 3rd = 3 Cavalli Club |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 9 - 9 Doleuze | ||
Tue Sep 2 2014 12:46 | 1st = 9 Doleuze 2nd = 1 Thrilling Bert 3rd = 2 Cawbourne Floyd |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 7 Izon Destruction | ||
Tue Sep 2 2014 12:39 | 1st = 7 Izon Destruction 2nd = 8 Miss Pisces 3rd = 1 Izon Zelda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 8 Stock Taker | ||
Tue Sep 2 2014 12:36 | 1st = 8 Stock Taker 2nd = 7 Ohoka Joka 3rd = 2 Memphis Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 8 - 5 Irish Blue | ||
Tue Sep 2 2014 12:26 | 1st = 5 Irish Blue 2nd = 4 No Leaf Clover 3rd = 2 Dillmanstown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 3 Cec Divine | ||
Tue Sep 2 2014 12:16 | 1st = 3 Cec Divine 2nd = 7 Unreliable Andy 3rd = 4 Mr November |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 7 - 6 Opawa Idol | ||
Tue Sep 2 2014 12:06 | 1st = 6 Opawa Idol 2nd = 2 Go Tommo 3rd = 4 Opawa Lean Meat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 2 Opawa Tania | ||
Tue Sep 2 2014 11:56 | 1st = 2 Opawa Tania 2nd = 3 Jewel Eagle 3rd = 1 Culvie Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 6 - 1 Opawa Rabbit | ||
Tue Sep 2 2014 11:46 | 1st = 1 Opawa Rabbit 2nd = 3 Opawa Uno 3rd = 7 Cawbourne Steve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 7 Rockwood Archie | ||
Tue Sep 2 2014 11:36 | 1st = 7 Rockwood Archie 2nd = 1 Avec Lamour 3rd = 4 Cronk Went Plonk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 5 - 2 Shines Bright | ||
Tue Sep 2 2014 11:26 | 1st = 2 Shines Bright 2nd = 7 Boostin 3rd = 6 Opawa Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 4 Too Much Rebel | ||
Tue Sep 2 2014 11:16 | 1st = 4 Too Much Rebel 2nd = 8 Hareeba Time 3rd = 2 Lemaquis Willow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 4 - 9 Thrilling James | ||
Tue Sep 2 2014 11:06 | 1st = 9 Thrilling James 2nd = 4 Hes A Jessie 3rd = 8 Cowabunga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 4 Goldstar Bridie | ||
Tue Sep 2 2014 10:56 | 1st = 4 Goldstar Bridie 2nd = 1 Monaco Denver 3rd = 5 Sleeper Agent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 3 - 2 Increasing | ||
Tue Sep 2 2014 10:46 | 1st = 2 Increasing 2nd = 1 Botany Richie 3rd = 3 Millies Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 8 Giganaire | ||
Tue Sep 2 2014 10:36 | 1st = 8 Giganaire 2nd = 6 Umaga Rama 3rd = 4 All About Jazz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 2 - 6 Botany Blake | ||
Tue Sep 2 2014 10:26 | 1st = 6 Botany Blake 2nd = 5 Joyner Kersee 3rd = 1 Rangitata Raider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 4 Trust Issues | ||
Tue Sep 2 2014 10:16 | 1st = 4 Trust Issues 2nd = 6 Aniu 3rd = 8 Know Smiggle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 1 - 5 Homebush Lucifer | ||
Tue Sep 2 2014 10:06 | 1st = 5 Homebush Lucifer 2nd = 4 Ebony Star 3rd = 7 Protonic Pedro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 6 Obama Keeping | ||
Sat Aug 2 2014 23:47 | 1st = 6 Obama Keeping 2nd = 4 Ritza Liam 3rd = 7 Zipping Gilbert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 1 Tonys Favourite | ||
Sat Aug 2 2014 23:27 | 1st = 1 Tonys Favourite 2nd = 2 By Magic 3rd = 5 Politician |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 4 Ash Flash | ||
Sat Aug 2 2014 23:12 | 1st = 4 Ash Flash 2nd = 6 Bingle Monelli 3rd = 1 Reverberate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 8 Micks Lady | ||
Sat Aug 2 2014 23:00 | 1st = 8 Micks Lady 2nd = 4 Crowdza Captive 3rd = 2 Heidi Go Seek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 2 Elyce Rhian | ||
Sat Aug 2 2014 22:52 | 1st = 2 Elyce Rhian 2nd = 6 Bekim Keeping 3rd = 8 Coxie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 8 - 7 Scotts Choice | ||
Sat Aug 2 2014 22:45 | 1st = 7 Scotts Choice 2nd = 9 Jaspers Jazz 3rd = 4 Major Presley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 3 Rumero Reason | ||
Sat Aug 2 2014 22:42 | 1st = 3 Rumero Reason 2nd = 7 Rebelation 3rd = 9 Greywinds Butch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 6 Spankys Legacy | ||
Sat Aug 2 2014 22:35 | 1st = 6 Spankys Legacy 2nd = 2 Flip The Weapon 3rd = 1 Ritza Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 7 Gone To Heaven | ||
Sat Aug 2 2014 22:30 | 1st = 7 Gone To Heaven 2nd = 3 Wrong Impression 3rd = 1 Freddys Smile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 8 Mepunga Armagh | ||
Sat Aug 2 2014 22:25 | 1st = 8 Mepunga Armagh 2nd = 3 Woodnear 3rd = 2 Innocent Til |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 8 Pyjamarama | ||
Sat Aug 2 2014 22:24 | 1st = 8 Pyjamarama 2nd = 3 Lacindas Boy 3rd = 2 Turtle Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 5 Air Raid | ||
Sat Aug 2 2014 22:17 | 1st = 5 Air Raid 2nd = 4 Le Burglar 3rd = 2 Fancy Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 7 - 12 Cielito | ||
Sat Aug 2 2014 22:12 | 1st = 12 Cielito 2nd = 5 Lucky Drew 3rd = 7 Diamonds A Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 8 You Can Dream | ||
Sat Aug 2 2014 22:09 | 1st = 8 You Can Dream 2nd = 6 Proven Will 3rd = 1 Deyna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 8 Senorita Ally | ||
Sat Aug 2 2014 22:06 | 1st = 8 Senorita Ally 2nd = 3 Fenyang 3rd = 1 Grovebrook Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 6 Buckle Up Mason | ||
Sat Aug 2 2014 22:05 | 1st = 6 Buckle Up Mason 2nd = 4 Cosmic Wise 3rd = 8 Hawk Alone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 10 - 4 Kiss Kenny | ||
Sat Aug 2 2014 22:00 | 1st = 4 Kiss Kenny 2nd = 2 Sir Dasher Dee 3rd = 3 Awesome Mattjesty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 6 Chica Destacada | ||
Sat Aug 2 2014 21:57 | 1st = 6 Chica Destacada 2nd = 8 Tommy Brislane 3rd = 2 Silent Effective |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 2 Tony Dreaver | ||
Sat Aug 2 2014 21:52 | 1st = 2 Tony Dreaver 2nd = 5 Franco Talon 3rd = 6 Mighty Sea Wind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 1 Ambitious Gem | ||
Sat Aug 2 2014 21:50 | 1st = 1 Ambitious Gem 2nd = 2 Deputy Chief 3rd = 7 Millions For Us |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 3 Winning Nova | ||
Sat Aug 2 2014 21:49 | 1st = 3 Winning Nova 2nd = 4 Buck City 3rd = 6 Outback Sassy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 6 - 2 Jasper Freeway | ||
Sat Aug 2 2014 21:45 | 1st = 2 Jasper Freeway 2nd = 12 Quick Reflection 3rd = 9 Blissfull Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 5 Astronomic | ||
Sat Aug 2 2014 21:42 | 1st = 5 Astronomic 2nd = 2 Maximum Lil 3rd = 7 Wind Whistler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 6 Recruitment | ||
Sat Aug 2 2014 21:41 | 1st = 6 Recruitment 2nd = 8 Zipping Angel 3rd = 1 Dee Getta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 9 - 7 Justanothermaori | ||
Sat Aug 2 2014 21:37 | 1st = 7 Justanothermaori 2nd = 2 Look Now Bill 3rd = 5 Lady Boomschukaluka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 1 Queen Esther | ||
Sat Aug 2 2014 21:35 | 1st = 1 Queen Esther 2nd = 5 Take It All 3rd = 8 Asias Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 5 Vinny Chase | ||
Sat Aug 2 2014 21:30 | 1st = 5 Vinny Chase 2nd = 8 Field Major 3rd = 10 Gotta Go Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 8 Slip Sliding | ||
Sat Aug 2 2014 21:29 | 1st = 8 Slip Sliding 2nd = 2 All About Gibbs 3rd = 3 Dainty Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 6 Striking Blaze | ||
Sat Aug 2 2014 21:27 | 1st = 6 Striking Blaze 2nd = 3 Night With Sally 3rd = 1 Jakes Brother |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 5 Always Wantano | ||
Sat Aug 2 2014 21:22 | 1st = 5 Always Wantano 2nd = 6 The Nature Boy 3rd = 4 Our Supreme Guy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 5 Jumble | ||
Sat Aug 2 2014 21:21 | 1st = 5 Jumble 2nd = 2 Just Like Me 3rd = 3 Danish Success |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 3 Nockabout Aussie | ||
Sat Aug 2 2014 21:20 | 1st = 3 Nockabout Aussie 2nd = 4 Grand Legacy 3rd = 6 Musquin Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 9 - 7 Alta Rihannah | ||
Sat Aug 2 2014 21:15 | 1st = 7 Alta Rihannah 2nd = 5 On Thunder Road 3rd = 9 A Loan Again |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 5 - 6 Thirtyeightspecial | ||
Sat Aug 2 2014 21:14 | 1st = 6 Thirtyeightspecial 2nd = 7 Fuoco 3rd = 2 Lord Aviator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 6 Cawbourne Whip | ||
Sat Aug 2 2014 21:12 | 1st = 6 Cawbourne Whip 2nd = 2 Swans Mavis 3rd = 1 Chilli Sierra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 1 Ruthless Stagger | ||
Sat Aug 2 2014 21:11 | 1st = 1 Ruthless Stagger 2nd = 3 Dublin Dandy 3rd = 7 Loretta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 8 Courageous Kiwi | ||
Sat Aug 2 2014 21:07 | 1st = 8 Courageous Kiwi 2nd = 5 Lynchman 3rd = 9 Gallymont Cohort |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 4 Sweet Lips | ||
Sat Aug 2 2014 21:06 | 1st = 4 Sweet Lips 2nd = 1 Thunder Rocks 3rd = 6 Sandave Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 8 Do The Roar | ||
Sat Aug 2 2014 21:05 | 1st = 8 Do The Roar 2nd = 5 Ritza Eric 3rd = 4 Congenial Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 5 La Machane | ||
Sat Aug 2 2014 21:00 | 1st = 5 La Machane 2nd = 9 Palais Du Louvre 3rd = 8 Hes Kinky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 5 Mulberry Lane | ||
Sat Aug 2 2014 20:59 | 1st = 5 Mulberry Lane 2nd = 7 Earth Break 3rd = 4 Silver Domino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 1 Sir Gazza | ||
Sat Aug 2 2014 20:57 | 1st = 1 Sir Gazza 2nd = 7 Mimicking 3rd = 3 Lady Toy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 8 Riverside Mary | ||
Sat Aug 2 2014 20:53 | 1st = 8 Riverside Mary 2nd = 10 My Wish 3rd = 3 Dozer Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 5 Boundary Row | ||
Sat Aug 2 2014 20:52 | 1st = 5 Boundary Row 2nd = 3 Zharis Idol 3rd = 11 Reconsider Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 4 My Asuncion | ||
Sat Aug 2 2014 20:50 | 1st = 4 My Asuncion 2nd = 2 Gotta Problem 3rd = 7 Cosmic Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 6 Not The One | ||
Sat Aug 2 2014 20:49 | 1st = 6 Not The One 2nd = 5 Im All Stripes 3rd = 8 Dooleys Lock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 7 - 1 Aerial Ping Pong | ||
Sat Aug 2 2014 20:47 | 1st = 1 Aerial Ping Pong 2nd = 3 Just Pretends 3rd = 2 Ice Cold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 4 - 6 Our Jerry Lee | ||
Sat Aug 2 2014 20:44 | 1st = 6 Our Jerry Lee 2nd = 8 Aussie Jet 3rd = 5 Im Bella Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 4 Windinherhair | ||
Sat Aug 2 2014 20:42 | 1st = 4 Windinherhair 2nd = 7 The Empires Sister 3rd = 2 Just Julia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 5 Crawfs Bread | ||
Sat Aug 2 2014 20:40 | 1st = 5 Crawfs Bread 2nd = 6 Marcus Joe 3rd = 1 Humphrey Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 6 Tricky Rose | ||
Sat Aug 2 2014 20:39 | 1st = 6 Tricky Rose 2nd = 1 Buster Shiraz 3rd = 5 Devine Awe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 7 Charming Allie | ||
Sat Aug 2 2014 20:35 | 1st = 7 Charming Allie 2nd = 3 Milly Perez 3rd = 8 Beef City Safari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 2 Aussie Heritage | ||
Sat Aug 2 2014 20:34 | 1st = 2 Aussie Heritage 2nd = 3 Kynans Magic 3rd = 7 Remembrance Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 3 Maximan | ||
Sat Aug 2 2014 20:30 | 1st = 3 Maximan 2nd = 4 Exciteusinthecity 3rd = 6 Metro Mike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 6 Gangnam Stride | ||
Sat Aug 2 2014 20:29 | 1st = 6 Gangnam Stride 2nd = 4 Miss Kamikaze 3rd = 2 Starburst Les |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - | ||
Sat Aug 2 2014 20:27 | 2nd = 7 Pumped Up Zarr |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 2 Jungle Rum | ||
Sat Aug 2 2014 20:24 | 1st = 2 Jungle Rum 2nd = 7 Zulu Zenith 3rd = 4 Call Kelb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 5 Fakeitgood | ||
Sat Aug 2 2014 20:22 | 1st = 5 Fakeitgood 2nd = 2 Goodsie 3rd = 9 Promise To Pay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - | ||
Sat Aug 2 2014 20:20 | 2nd = 3 Great Spartacus 3rd = 7 Peloton Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 9 Spirits Thunder | ||
Sat Aug 2 2014 20:19 | 1st = 9 Spirits Thunder 2nd = 4 Rexy Skeeta 3rd = 6 Seven Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 5 Mach Beauty | ||
Sat Aug 2 2014 20:15 | 1st = 5 Mach Beauty 2nd = 2 Monifieth 3rd = 1 The Stingray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 2 Sasha Ziva | ||
Sat Aug 2 2014 20:14 | 1st = 2 Sasha Ziva 2nd = 9 Claretown Tex 3rd = 6 Penny Maid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 6 - 8 Bodnant | ||
Sat Aug 2 2014 20:12 | 1st = 8 Bodnant 2nd = 6 Mr Peppers 3rd = 2 Caznot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 5 Minza Red One | ||
Sat Aug 2 2014 20:10 | 1st = 5 Minza Red One 2nd = 8 Hector Kahn 3rd = 3 Ritza Raider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 3 - 9 Miss Madoff | ||
Sat Aug 2 2014 20:09 | 1st = 9 Miss Madoff 2nd = 1 Countess Krista 3rd = 10 Time Passenger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 4 Vee High Class | ||
Sat Aug 2 2014 20:06 | 1st = 4 Vee High Class 2nd = 1 Cyclone Temani 3rd = 6 Lil Bit Sparky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 7 River Shark | ||
Sat Aug 2 2014 20:05 | 1st = 7 River Shark 2nd = 2 Big Zee 3rd = 4 Blazing Terror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 1 Baltimore Oriole | ||
Sat Aug 2 2014 20:02 | 1st = 1 Baltimore Oriole 2nd = 8 Someone Great 3rd = 3 Black Panadol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 13 Tandias Bromac | ||
Sat Aug 2 2014 20:00 | 1st = 13 Tandias Bromac 2nd = 9 Glenferrie Ej 3rd = 2 Cenosilocophobia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 8 Frattini | ||
Sat Aug 2 2014 19:59 | 1st = 8 Frattini 2nd = 3 Billy Bowlegs 3rd = 7 Oh So Striking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 2 Top Secret | ||
Sat Aug 2 2014 19:57 | 1st = 2 Top Secret 2nd = 4 Kerrigan Bale 3rd = 3 Dyna Fulcrum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 1 Dyna Ostrander | ||
Sat Aug 2 2014 19:53 | 1st = 1 Dyna Ostrander 2nd = 3 Scenic Shot 3rd = 2 Jubilea Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 3 Forty Seven Flash | ||
Sat Aug 2 2014 19:52 | 1st = 3 Forty Seven Flash 2nd = 6 Albert Jaccka 3rd = 7 Up Country |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 7 Lani Banarni | ||
Sat Aug 2 2014 19:50 | 1st = 7 Lani Banarni 2nd = 2 Heres Skeeta 3rd = 1 My Awesome Opal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 1 Shes Roman | ||
Sat Aug 2 2014 19:49 | 1st = 1 Shes Roman 2nd = 10 Sky Train 3rd = 6 Whats The Prob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 3 Fearless Leader | ||
Sat Aug 2 2014 19:45 | 1st = 3 Fearless Leader 2nd = 6 Platinum Roulette 3rd = 1 Far Too Rusty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 2 - 1 Fire Of Rock | ||
Sat Aug 2 2014 19:44 | 1st = 1 Fire Of Rock 2nd = 8 Renaissance Franco 3rd = 4 Hooza Cleva Dan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 4 Key Nuclear | ||
Sat Aug 2 2014 19:42 | 1st = 4 Key Nuclear 2nd = 6 Mazooma 3rd = 5 Ozzie Pub |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 2 Majestic Major | ||
Sat Aug 2 2014 19:40 | 1st = 2 Majestic Major 2nd = 13 Forever Gold 3rd = 5 Supreme Mach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 3 Beks | ||
Sat Aug 2 2014 19:38 | 1st = 3 Beks 2nd = 7 Big Kat 3rd = 5 Tyra Giselle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 6 - 6 Hayden Hunter | ||
Sat Aug 2 2014 19:37 | 1st = 6 Hayden Hunter 2nd = 3 Generals Daughter 3rd = 5 Vic The Victorious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 5 - 5 Storm Pelotari | ||
Sat Aug 2 2014 19:35 | 1st = 5 Storm Pelotari 2nd = 4 Up And Ablaze 3rd = 1 Nature Bites |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 5 Zipping Grace | ||
Sat Aug 2 2014 19:34 | 1st = 5 Zipping Grace 2nd = 7 Inner City 3rd = 8 Serisier Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 10 My High Expectations | ||
Sat Aug 2 2014 19:30 | 1st = 10 My High Expectations 2nd = 5 Sunset Invasion 3rd = 8 Zedalite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 3 Kingston Ebony | ||
Sat Aug 2 2014 19:29 | 1st = 3 Kingston Ebony 2nd = 8 Supreme Bella 3rd = 10 Full Slippers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 7 Kilkenny Babe | ||
Sat Aug 2 2014 19:27 | 1st = 7 Kilkenny Babe 2nd = 8 Magic Dream 3rd = 3 Interrogated |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 8 Deep Despair | ||
Sat Aug 2 2014 19:26 | 1st = 8 Deep Despair 2nd = 5 Kawati Kyte 3rd = 6 Shaylor Bacardi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 5 Ritmar | ||
Sat Aug 2 2014 19:23 | 1st = 5 Ritmar 2nd = 2 Mesomorph 3rd = 8 Cosmic Himm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 8 Howcomewhynot | ||
Sat Aug 2 2014 19:22 | 1st = 8 Howcomewhynot 2nd = 6 Escalator 3rd = 4 Thinks Hesa Falcon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 8 Ronray Dreamer | ||
Sat Aug 2 2014 19:19 | 1st = 8 Ronray Dreamer 2nd = 7 Cosmic Barbie 3rd = 5 Kandara Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 5 - 6 Enrichment | ||
Sat Aug 2 2014 19:17 | 1st = 6 Enrichment 2nd = 8 Glenburn Belle 3rd = 1 Seven Legs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 5 Compa Allen | ||
Sat Aug 2 2014 19:15 | 1st = 5 Compa Allen 2nd = 1 Dyna Rapidash 3rd = 2 Lena Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 1 - 5 Class Of Tara | ||
Sat Aug 2 2014 19:14 | 1st = 5 Class Of Tara 2nd = 7 Khun Ratha 3rd = 8 Hawkeye Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 1 Feikuai Zack | ||
Sat Aug 2 2014 19:11 | 1st = 1 Feikuai Zack 2nd = 4 Ballistic Fire 3rd = 8 Parkfield Pirate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 6 Suave Stuey Lombo | ||
Sat Aug 2 2014 19:10 | 1st = 6 Suave Stuey Lombo 2nd = 1 Mabrook 3rd = 2 Rupeeno Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 8 Klondike Rush | ||
Sat Aug 2 2014 19:07 | 1st = 8 Klondike Rush 2nd = 5 Argo 3rd = 6 Jaz Niro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 1 Yaholyterror | ||
Sat Aug 2 2014 19:05 | 1st = 1 Yaholyterror 2nd = 6 Texas Terror 3rd = 2 Papa Camelot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 6 Noble Odessa | ||
Sat Aug 2 2014 19:03 | 1st = 6 Noble Odessa 2nd = 1 Pee Did He 3rd = 2 Jai Normus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 4 - 2 Bradbury Chocolate | ||
Sat Aug 2 2014 19:00 | 1st = 2 Bradbury Chocolate 2nd = 8 Tints 3rd = 7 French Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 5 Skyfire | ||
Sat Aug 2 2014 18:56 | 1st = 5 Skyfire 2nd = 7 Take Them On 3rd = 8 Dyna Nihilist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - | ||
Sat Aug 2 2014 18:55 | 2nd = 1 Alchemy 3rd = 7 Jaccka Clive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Broome Race 8 - 11 Freshman | ||
Sat Aug 2 2014 18:52 | 1st = 11 Freshman 2nd = 9 Catagious 3rd = 4 Midnight Touch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 6 Maywyns Zephyr | ||
Sat Aug 2 2014 18:50 | 1st = 6 Maywyns Zephyr 2nd = 7 Intimately 3rd = 9 Falcon Doors |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 7 What It Shrinks | ||
Sat Aug 2 2014 18:48 | 1st = 7 What It Shrinks 2nd = 4 Up The Attitude 3rd = 2 Scottish Clan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 1 Was That You | ||
Sat Aug 2 2014 18:44 | 1st = 1 Was That You 2nd = 7 Lynchis 3rd = 3 Mcslok |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 4 - 2 The Dip | ||
Sat Aug 2 2014 18:40 | 1st = 2 The Dip 2nd = 4 Itsallaboutex 3rd = 5 Mean Courage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 6 Gliding Rose | ||
Sat Aug 2 2014 18:35 | 1st = 6 Gliding Rose 3rd = 9 Shez All Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 1 Jaraco | ||
Sat Aug 2 2014 18:34 | 1st = 1 Jaraco 2nd = 7 Quara Bale 3rd = 5 Bullbar Jeanne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 3 Regal Stride | ||
Sat Aug 2 2014 18:30 | 1st = 3 Regal Stride 2nd = 9 Gooday Stride 3rd = 1 Dabeers Zargon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 3 - 3 Smooth Talker | ||
Sat Aug 2 2014 18:25 | 1st = 3 Smooth Talker 2nd = 2 Hit The Road Jack 3rd = 9 Women Be Shopping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 6 Three Grandsons | ||
Sat Aug 2 2014 18:24 | 1st = 6 Three Grandsons 2nd = 1 April Curragh 3rd = 2 Lollipop Cody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 7 Smudge Bromac | ||
Sat Aug 2 2014 18:20 | 1st = 7 Smudge Bromac 2nd = 8 Kotare Roland 3rd = 9 Catch Your Breath |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Broome Race 7 - 4 Tender Values | ||
Sat Aug 2 2014 18:17 | 1st = 4 Tender Values 2nd = 11 Unctuous 3rd = 6 Flirtatious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 3 - 7 Adios Gryphon | ||
Sat Aug 2 2014 18:15 | 1st = 7 Adios Gryphon 2nd = 3 The Brazen Jasper 3rd = 2 Lombo Hallmark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 4 Conclave | ||
Sat Aug 2 2014 18:14 | 1st = 4 Conclave 2nd = 2 Creative Azzam 3rd = 8 Cool Maxine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 9 Saloon Passage | ||
Sat Aug 2 2014 18:10 | 1st = 9 Saloon Passage 2nd = 5 Marquez 3rd = 1 Hear The Call |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 8 - 10 Paseo Del Prado | ||
Sat Aug 2 2014 18:05 | 1st = 10 Paseo Del Prado 2nd = 7 Young Lionel 3rd = 5 Surpark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 1 Grin Diddle | ||
Sat Aug 2 2014 18:04 | 1st = 1 Grin Diddle 2nd = 6 Hazel Robbo 3rd = 8 Miss Jazam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 8 Wandary Splash | ||
Sat Aug 2 2014 18:00 | 1st = 8 Wandary Splash 2nd = 4 Stirling William 3rd = 2 Hawthornden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 1 Bettor Sweet | ||
Sat Aug 2 2014 17:55 | 1st = 1 Bettor Sweet 2nd = 8 Philtra Phella 3rd = 9 Broadband |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 3 Akina Akeira | ||
Sat Aug 2 2014 17:54 | 1st = 3 Akina Akeira 2nd = 5 Evelisa 3rd = 7 Tekki Minx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 2 - 1 Itsallaboutlu | ||
Sat Aug 2 2014 17:50 | 1st = 1 Itsallaboutlu 2nd = 8 Mammals Maker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 2 - 8 Outback Pride | ||
Sat Aug 2 2014 17:45 | 1st = 8 Outback Pride 2nd = 3 Fiery Girl 3rd = 5 Kings Shilling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 2 Bush Whacker | ||
Sat Aug 2 2014 17:44 | 1st = 2 Bush Whacker 2nd = 9 Prepare To Tack 3rd = 5 Don The Falcon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 2 Lombo Kotakinabalu | ||
Sat Aug 2 2014 17:40 | 1st = 2 Lombo Kotakinabalu 2nd = 1 Sokys Bigbullet 3rd = 3 Jaccka Turk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Broome Race 6 - 5 Reale Fury | ||
Sat Aug 2 2014 17:37 | 1st = 5 Reale Fury 2nd = 1 Central Park 3rd = 7 Smart Twister |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 3 American Legend | ||
Sat Aug 2 2014 17:35 | 1st = 3 American Legend 2nd = 7 Drunken Desire 3rd = 4 Glengowan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 6 Classified Miss | ||
Sat Aug 2 2014 17:34 | 1st = 6 Classified Miss 2nd = 5 Uncle Ant 3rd = 1 Tekki Twist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 1 Lord Liam | ||
Sat Aug 2 2014 17:30 | 1st = 1 Lord Liam 2nd = 7 Triumphant Monarch 3rd = 2 Glenferrie Typhoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 7 - 14 Mcscar | ||
Sat Aug 2 2014 17:25 | 1st = 14 Mcscar 2nd = 16 Trade Down 3rd = 10 Dream Lifter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 5 Heart Of Gunlaw | ||
Sat Aug 2 2014 17:24 | 1st = 5 Heart Of Gunlaw 2nd = 8 Stop Senoring 3rd = 7 Renagaide Robbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 1 - 2 Tarcutta Hills | ||
Sat Aug 2 2014 17:20 | 1st = 2 Tarcutta Hills 2nd = 7 Purple Devil 3rd = 4 De Shark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 6 Western Rockstar | ||
Sat Aug 2 2014 17:15 | 1st = 6 Western Rockstar 2nd = 4 Marty Monkhouser 3rd = 3 Lettucefib |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 8 - 9 Pop Hero | ||
Sat Aug 2 2014 17:10 | 1st = 9 Pop Hero 2nd = 16 Enduro 3rd = 15 Twilight Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 1 - 13 Ladygetagirl | ||
Sat Aug 2 2014 17:05 | 1st = 13 Ladygetagirl 2nd = 6 Jokes Aseide 3rd = 9 Dr Lewicki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coonabarabran Race 6 - 13 Our Boy Danny | ||
Sat Aug 2 2014 17:03 | 1st = 13 Our Boy Danny 2nd = 4 Darcys Delight 3rd = 9 Mariposa Lily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 9 - 7 Jessy Belle | ||
Sat Aug 2 2014 17:00 | 1st = 7 Jessy Belle 2nd = 2 Atlantis Dream 3rd = 4 Acapela |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Broome Race 5 - 9 Danreign | ||
Sat Aug 2 2014 16:58 | 1st = 9 Danreign 2nd = 8 Delta Jane 3rd = 5 Acorns |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 8 - 10 Romanarma | ||
Sat Aug 2 2014 16:55 | 1st = 10 Romanarma 2nd = 3 Big Decision 3rd = 8 Scarborough |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 8 - 3 Moral Victory | ||
Sat Aug 2 2014 16:50 | 1st = 3 Moral Victory 2nd = 9 Hydro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 6 - 6 Angel Rose | ||
Sat Aug 2 2014 16:45 | 1st = 6 Angel Rose 2nd = 14 Highly Secret 3rd = 10 Bonny Zara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 7 - 2 Capodecina | ||
Sat Aug 2 2014 16:35 | 1st = 2 Capodecina 2nd = 7 Lustreman 3rd = 1 Beacons |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 6 - 5 Eight Bills | ||
Sat Aug 2 2014 16:34 | 1st = 5 Eight Bills 2nd = 7 Mango Mojito 3rd = 6 Cheville |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 8 - 8 Sybil Action | ||
Sat Aug 2 2014 16:30 | 1st = 8 Sybil Action 2nd = 12 Neomagic 3rd = 1 Magnetic Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coonabarabran Race 5 - 14 Marwinas Gem | ||
Sat Aug 2 2014 16:28 | 1st = 14 Marwinas Gem 2nd = 3 Explorator 3rd = 11 Vivalixir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 8 - 1 The Cleaner | ||
Sat Aug 2 2014 16:25 | 1st = 1 The Cleaner 2nd = 9 Fast And Free 3rd = 12 First Course |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Broome Race 4 - 2 Bustabill | ||
Sat Aug 2 2014 16:23 | 1st = 2 Bustabill 2nd = 4 Garnesh 3rd = 1 Royal Rada |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 8 - 4 Darcis Affair | ||
Sat Aug 2 2014 16:21 | 1st = 4 Darcis Affair 2nd = 8 Senta Helga 3rd = 6 Helnho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 7 - 4 Phelan Ready | ||
Sat Aug 2 2014 16:18 | 1st = 4 Phelan Ready 2nd = 7 Saluter 3rd = 5 Little Brown Horse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 5 - 13 Rock Magic | ||
Sat Aug 2 2014 16:14 | 1st = 13 Rock Magic 2nd = 4 Recode 3rd = 6 Antique Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 7 - 5 Rock Sturdy | ||
Sat Aug 2 2014 16:10 | 1st = 5 Rock Sturdy 2nd = 8 Lorna May 3rd = 4 Wouldnt It Be Nice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 6 - 9 Free The Wind | ||
Sat Aug 2 2014 15:57 | 1st = 9 Free The Wind 2nd = 3 Spanish Halo 3rd = 1 Mr Lowndes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 5 - 10 Pot Black | ||
Sat Aug 2 2014 15:55 | 1st = 10 Pot Black 2nd = 6 Old Stormy 3rd = 8 Swiggin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 7 - 2 Rainbow Magic | ||
Sat Aug 2 2014 15:51 | 1st = 2 Rainbow Magic 2nd = 3 Eye Winsome 3rd = 4 Source Of Harmony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coonabarabran Race 4 - 7 Hes A Pius | ||
Sat Aug 2 2014 15:50 | 1st = 7 Hes A Pius 2nd = 4 Brilliant Poet 3rd = 6 Also A Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 7 - 5 Under The Louvre | ||
Sat Aug 2 2014 15:45 | 1st = 5 Under The Louvre 2nd = 8 Hard Stride 3rd = 9 Play Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Broome Race 3 - 7 News Flash | ||
Sat Aug 2 2014 15:44 | 1st = 7 News Flash 2nd = 8 Trisasso 3rd = 9 Missilpop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 7 - 4 Presidents Cup | ||
Sat Aug 2 2014 15:41 | 1st = 4 Presidents Cup 2nd = 8 Sign Here 3rd = 2 Destined to Win |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 6 - 5 Lentrecote | ||
Sat Aug 2 2014 15:38 | 1st = 5 Lentrecote 2nd = 2 Tail And All 3rd = 9 Karanja |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 4 - | ||
Sat Aug 2 2014 15:34 | 2nd = 1 Castle Retreat 3rd = 10 Toppa Dawozza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 6 - 4 Murder Of Crows | ||
Sat Aug 2 2014 15:30 | 1st = 4 Murder Of Crows 2nd = 11 Masterstroke 3rd = 12 Worldly Impact |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 5 - 1 Justify That | ||
Sat Aug 2 2014 15:20 | 1st = 1 Justify That 2nd = 4 Magical Pearl 3rd = 2 Little Akie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 4 - 4 Black Maria | ||
Sat Aug 2 2014 15:18 | 1st = 4 Black Maria 2nd = 6 Pixiu 3rd = 2 Tuffenup Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 6 - 2 Hush Power | ||
Sat Aug 2 2014 15:15 | 1st = 2 Hush Power 2nd = 5 Main Street 3rd = 3 Pinball Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coonabarabran Race 3 - 14 Desire | ||
Sat Aug 2 2014 15:13 | 1st = 14 Desire 2nd = 1 Art Express 3rd = 10 Plum Pretty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 6 - 4 Nordic Empire | ||
Sat Aug 2 2014 15:10 | 1st = 4 Nordic Empire 2nd = 8 Stingray 3rd = 1 Boomwaa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Broome Race 2 - 3 Free Geoffrey | ||
Sat Aug 2 2014 15:07 | 1st = 3 Free Geoffrey 2nd = 10 Nova Park 3rd = 8 Kon Suay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 6 - 1 Henny The First | ||
Sat Aug 2 2014 15:05 | 1st = 1 Henny The First 2nd = 7 Was Meant To Be 3rd = 5 Totally Devoted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 5 - 3 Ms Ba Bella | ||
Sat Aug 2 2014 15:00 | 1st = 3 Ms Ba Bella 2nd = 1 Villamill 3rd = 11 Hi Mackay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 3 - 4 Ram Jam | ||
Sat Aug 2 2014 14:55 | 1st = 4 Ram Jam 2nd = 6 Kirov Boy 3rd = 3 Raising Dubai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 5 - 6 Hes Your Man | ||
Sat Aug 2 2014 14:50 | 1st = 6 Hes Your Man 2nd = 3 Im Imposing 3rd = 2 Coup Ay Tee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 5 - 6 Benchi Pegasus | ||
Sat Aug 2 2014 14:46 | 1st = 6 Benchi Pegasus 2nd = 4 Reign Again 3rd = 8 Lilly Dazzler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 6 - 6 Sid The Sloth | ||
Sat Aug 2 2014 14:45 | 1st = 6 Sid The Sloth 2nd = 5 Roussos Destiny 3rd = 8 Gee Gees Opera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 4 - 6 Redeem Bounty | ||
Sat Aug 2 2014 14:40 | 1st = 6 Redeem Bounty 2nd = 5 Mermaid Run 3rd = 3 Raise A Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 3 - 2 Gun Rule | ||
Sat Aug 2 2014 14:38 | 1st = 2 Gun Rule 2nd = 3 Hamish Boy 3rd = 11 Cannes Destination |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 5 - 10 Crusader King | ||
Sat Aug 2 2014 14:35 | 1st = 10 Crusader King 2nd = 2 Master Cat 3rd = 12 Keep It A Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coonabarabran Race 2 - 2 Poker Star | ||
Sat Aug 2 2014 14:33 | 1st = 2 Poker Star 2nd = 4 Idle Shiver 3rd = 1 Esprit Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 5 - 2 Lexgetreddy | ||
Sat Aug 2 2014 14:30 | 1st = 2 Lexgetreddy 2nd = 3 Afleet Esprit 3rd = 8 See Me Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Broome Race 1 - 2 Dad Said | ||
Sat Aug 2 2014 14:27 | 1st = 2 Dad Said 2nd = 8 Gingervate 3rd = 4 Elestare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 5 - 6 Repartee | ||
Sat Aug 2 2014 14:25 | 1st = 6 Repartee 2nd = 3 Man Of Destiny 3rd = 2 Diamondsinthenight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 4 - 10 Epsilon | ||
Sat Aug 2 2014 14:20 | 1st = 10 Epsilon 2nd = 6 Tulla Touch 3rd = 5 Prettyfamous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 10 - 2 Kuzanov | ||
Sat Aug 2 2014 14:17 | 1st = 2 Kuzanov 2nd = 5 The Bouncer 3rd = 3 Shes Slinky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 2 - 5 Gladstone | ||
Sat Aug 2 2014 14:15 | 1st = 5 Gladstone 2nd = 3 True Gold 3rd = 1 Verdello Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 4 - 5 The Peak | ||
Sat Aug 2 2014 14:10 | 1st = 5 The Peak 2nd = 7 Skip Town |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 4 - 2 Any Given Day | ||
Sat Aug 2 2014 14:07 | 1st = 2 Any Given Day 2nd = 11 Ofennessy 3rd = 8 Unique Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 5 - 3 Smartie Artie | ||
Sat Aug 2 2014 14:06 | 1st = 3 Smartie Artie 2nd = 8 Geegees Martini 3rd = 6 Royal Beluga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 3 - 2 Wise And Happy | ||
Sat Aug 2 2014 14:03 | 1st = 2 Wise And Happy 2nd = 8 Misty Eyes 3rd = 9 Ustinovs Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 2 - 5 Sparkling Sky | ||
Sat Aug 2 2014 14:02 | 1st = 5 Sparkling Sky 2nd = 3 Zocalos 3rd = 1 Best A Man Can Get |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 4 - 11 Seashells | ||
Sat Aug 2 2014 13:59 | 1st = 11 Seashells 2nd = 6 Lips Like Jagger 3rd = 3 Flinders Deagon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coonabarabran Race 1 - 4 Turning Grey | ||
Sat Aug 2 2014 13:58 | 1st = 4 Turning Grey 2nd = 9 Dalpura 3rd = 3 Little Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 4 - 8 Our Nkwazi | ||
Sat Aug 2 2014 13:55 | 1st = 8 Our Nkwazi 2nd = 6 Solsay 3rd = 4 African Pulse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 4 - 4 Magic Dallas | ||
Sat Aug 2 2014 13:50 | 1st = 4 Magic Dallas 2nd = 8 Forever Discreet 3rd = 9 Occitan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 3 - 3 Flying Riddle | ||
Sat Aug 2 2014 13:45 | 1st = 3 Flying Riddle 2nd = 2 Lennies Choice 3rd = 8 Young Fun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 9 - 2 Handsome Dax | ||
Sat Aug 2 2014 13:42 | 1st = 2 Handsome Dax 2nd = 4 Redesdale 3rd = 6 Indy Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 1 - 3 Galaxy Prince | ||
Sat Aug 2 2014 13:40 | 1st = 3 Galaxy Prince 2nd = 4 On The Ropes 3rd = 1 Full Steam Ahead |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 3 - 4 Laidback Larry | ||
Sat Aug 2 2014 13:35 | 1st = 4 Laidback Larry 2nd = 1 Single 3rd = 2 Multilateral |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 3 - 9 Angry Gee | ||
Sat Aug 2 2014 13:32 | 1st = 9 Angry Gee 2nd = 10 Eqdaam 3rd = 5 Red John |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 4 - 2 Koutoufides | ||
Sat Aug 2 2014 13:31 | 1st = 2 Koutoufides 2nd = 1 Decent Deal 3rd = 10 Aurum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 2 - 2 Gatalistic | ||
Sat Aug 2 2014 13:28 | 1st = 2 Gatalistic 2nd = 6 King Cadel 3rd = 5 Cruzn Now |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 6 - 9 Charlie Farley | ||
Sat Aug 2 2014 13:27 | 1st = 9 Charlie Farley 2nd = 4 Secret Lily 3rd = 8 Savabella Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 1 - 2 Heart Of Ayla | ||
Sat Aug 2 2014 13:27 | 1st = 2 Heart Of Ayla 2nd = 4 Glamorous 3rd = 1 Ludus Magnus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 3 - 2 Phoenix Force | ||
Sat Aug 2 2014 13:24 | 1st = 2 Phoenix Force 2nd = 9 Shapin Lady 3rd = 1 Dontcryargentina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 3 - 3 Backbone | ||
Sat Aug 2 2014 13:20 | 1st = 3 Backbone 2nd = 2 Zabeelionaire 3rd = 1 Sacred Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 3 - 12 Dixie Melody | ||
Sat Aug 2 2014 13:15 | 1st = 12 Dixie Melody 2nd = 13 Marks Legacy 3rd = 5 Caupolican |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 2 - 8 Rock Musician | ||
Sat Aug 2 2014 13:10 | 1st = 8 Rock Musician 2nd = 4 Markout 3rd = 2 Leonardo Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 8 - 15 Karla Bruni | ||
Sat Aug 2 2014 13:07 | 1st = 15 Karla Bruni 2nd = 14 Marotiri Miss 3rd = 3 Ric OShea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 2 - 7 La Venta | ||
Sat Aug 2 2014 13:00 | 1st = 7 La Venta 2nd = 6 My Sabeel 3rd = 2 First Class Ticket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 2 - 11 Lady Louboutin | ||
Sat Aug 2 2014 12:57 | 1st = 11 Lady Louboutin 2nd = 3 Lamentations 3rd = 9 Unami |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 3 - 9 Royal Bluff | ||
Sat Aug 2 2014 12:56 | 1st = 9 Royal Bluff 2nd = 8 Nuclear Star 3rd = 11 Sheza Fatty Boomba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 1 - 1 Manhattan Prince | ||
Sat Aug 2 2014 12:53 | 1st = 1 Manhattan Prince 2nd = 2 Anabring 3rd = 5 Patch Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 5 - 2 Danza Lad | ||
Sat Aug 2 2014 12:52 | 1st = 2 Danza Lad 2nd = 4 Candle In The Wind 3rd = 1 King Zeus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 2 - 8 Octaraja | ||
Sat Aug 2 2014 12:49 | 1st = 8 Octaraja 2nd = 7 Kleinton Kid 3rd = 5 Mighty Sequalo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 2 - 2 Digitalism | ||
Sat Aug 2 2014 12:45 | 1st = 2 Digitalism 2nd = 7 Count Encosta 3rd = 1 Devonshire Duke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 2 - 6 Miss Interiors | ||
Sat Aug 2 2014 12:40 | 1st = 6 Miss Interiors 2nd = 9 Areyoubeingserved 3rd = 5 Dellas Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 1 - 1 Yeager | ||
Sat Aug 2 2014 12:35 | 1st = 1 Yeager 2nd = 4 Sleep Tight 3rd = 5 Bradburys Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 7 - 6 North and South | ||
Sat Aug 2 2014 12:32 | 1st = 6 North and South 2nd = 1 Duffers Creek 3rd = 4 Tacticall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 1 - 3 Casa Master | ||
Sat Aug 2 2014 12:27 | 1st = 3 Casa Master 2nd = 1 Lean N Mean 3rd = 8 Dijonnaise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 1 - 5 Press Report | ||
Sat Aug 2 2014 12:25 | 1st = 5 Press Report 2nd = 1 Liberation 3rd = 3 Amicus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 4 - 6 Radar | ||
Sat Aug 2 2014 12:22 | 1st = 6 Radar 2nd = 7 Malbec 3rd = 1 Canterino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 2 - 13 Rumeron | ||
Sat Aug 2 2014 12:20 | 1st = 13 Rumeron 2nd = 5 Little May 3rd = 6 Scrivete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 1 - 1 Bagman | ||
Sat Aug 2 2014 12:15 | 1st = 1 Bagman 2nd = 6 Vintage Lad 3rd = 2 Hippopus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 1 - 3 Espiritu | ||
Sat Aug 2 2014 12:10 | 1st = 3 Espiritu 2nd = 2 Endless Puzzle 3rd = 4 Cooloola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 1 - 12 Shelleys Girl | ||
Sat Aug 2 2014 12:05 | 1st = 12 Shelleys Girl 2nd = 4 Lonnero 3rd = 3 Foghorn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 6 - 1 Scapolo | ||
Sat Aug 2 2014 12:00 | 1st = 1 Scapolo 2nd = 8 Gossiping 3rd = 6 Unbelieveabelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 1 - 2 Concrete Johnny | ||
Sat Aug 2 2014 11:45 | 1st = 2 Concrete Johnny 2nd = 3 Beryl Bee 3rd = 4 Sister Quest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 3 - 7 Miss Directional | ||
Sat Aug 2 2014 11:43 | 1st = 7 Miss Directional 2nd = 3 Tuffaar 3rd = 6 Choysa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 5 - 9 Eric The Viking | ||
Sat Aug 2 2014 11:25 | 1st = 9 Eric The Viking 2nd = 1 Palemo 3rd = 6 High Forty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 2 - 1 To Be Sure | ||
Sat Aug 2 2014 11:07 | 1st = 1 To Be Sure 2nd = 7 Big Voices 3rd = 6 The Darling One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 4 - 3 Brer | ||
Sat Aug 2 2014 10:50 | 1st = 3 Brer 2nd = 11 Faites Vos Jeux 3rd = 5 Beforunoit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 1 - 5 Dcash Man | ||
Sat Aug 2 2014 10:32 | 1st = 5 Dcash Man 2nd = 3 Magic Belle 3rd = 4 Witz End |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 3 - 1 Noble Warrior | ||
Sat Aug 2 2014 10:15 | 1st = 1 Noble Warrior 2nd = 8 Pheasant 3rd = 2 Saragarhi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 2 - 5 Sealed By A Dance | ||
Sat Aug 2 2014 9:45 | 1st = 5 Sealed By A Dance 2nd = 3 Mr Trev 3rd = 7 Steelfix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Riccarton Park Race 1 - 4 Prestigiosa | ||
Sat Aug 2 2014 9:15 | 1st = 4 Prestigiosa 2nd = 5 Sonny Ben 3rd = 3 Moni Nui |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 1 Winsome Senor | ||
Sat Aug 2 2014 0:17 | 1st = 1 Winsome Senor 2nd = 4 Midnight Light 3rd = 3 Two Cosmic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 3 Pinkman | ||
Sat Aug 2 2014 0:02 | 1st = 3 Pinkman 2nd = 8 Flying Snap 3rd = 7 Courtesy Bullett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 8 Shania | ||
Wed Jul 2 2014 23:47 | 1st = 8 Shania 2nd = 1 Genaviv 3rd = 2 Chiefs Me Dad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 5 Senora Gundi | ||
Wed Jul 2 2014 23:27 | 1st = 5 Senora Gundi 2nd = 8 Black Surprise 3rd = 2 Tiny Debree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 8 Oopsy | ||
Wed Jul 2 2014 23:07 | 1st = 8 Oopsy 2nd = 2 Skitzo 3rd = 1 Coalseam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 5 Clare Omalley | ||
Wed Jul 2 2014 22:52 | 1st = 5 Clare Omalley 2nd = 2 Cosmic Kingdom 3rd = 1 Velocity Sheba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 6 Chevy Spark | ||
Wed Jul 2 2014 22:37 | 1st = 6 Chevy Spark 2nd = 2 Queen Kaboom 3rd = 3 Weekend Gangster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 5 Full Of Beans | ||
Wed Jul 2 2014 22:32 | 1st = 5 Full Of Beans 2nd = 4 Kardy Girl 3rd = 6 Reality Rumble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 4 Kang Bale | ||
Wed Jul 2 2014 22:27 | 1st = 4 Kang Bale 2nd = 3 Starc 3rd = 1 Stakers Chin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 5 Dimple Way | ||
Wed Jul 2 2014 22:20 | 1st = 5 Dimple Way 2nd = 1 Rangatang 3rd = 7 Another City |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 7 Zellwegers Magic | ||
Wed Jul 2 2014 22:15 | 1st = 7 Zellwegers Magic 2nd = 1 Bloodbuzz Ohio 3rd = 6 In Spades |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 3 Hes Bonza | ||
Wed Jul 2 2014 22:10 | 1st = 3 Hes Bonza 2nd = 1 Bremer 3rd = 4 Dyna Zod |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 10 - 1 Good Lad | ||
Wed Jul 2 2014 22:05 | 1st = 1 Good Lad 2nd = 4 Jacks And Ten 3rd = 3 Kys Memory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 8 - 9 Western Gretel | ||
Wed Jul 2 2014 22:00 | 1st = 9 Western Gretel 2nd = 8 Missanger Management 3rd = 2 Black Cougar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 1 Quick Succession | ||
Wed Jul 2 2014 21:58 | 1st = 1 Quick Succession 2nd = 4 Kraken Concord 3rd = 6 Tye Me Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 3 Charity Earner | ||
Wed Jul 2 2014 21:55 | 1st = 3 Charity Earner 2nd = 5 Corbel 3rd = 6 Cawbourne Nitro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 10 - 2 Frederick Benz | ||
Wed Jul 2 2014 21:52 | 1st = 2 Frederick Benz 2nd = 8 Little Micra 3rd = 1 Elite Gangster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 4 Dyna Glinda | ||
Wed Jul 2 2014 21:49 | 1st = 4 Dyna Glinda 2nd = 3 Ko Ko Mikado 3rd = 5 Zipping Layla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 9 - 2 Unleash De Magic | ||
Wed Jul 2 2014 21:46 | 1st = 2 Unleash De Magic 2nd = 4 Human Headline 3rd = 3 Unleash Hell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 7 Phenomenal | ||
Wed Jul 2 2014 21:42 | 1st = 7 Phenomenal 2nd = 6 Why Not Wayne 3rd = 4 Take Them On |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 5 Sam Seminara | ||
Wed Jul 2 2014 21:39 | 1st = 5 Sam Seminara 2nd = 8 You For Real 3rd = 4 Waiters Eye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 9 - 9 Tarawi April | ||
Wed Jul 2 2014 21:35 | 1st = 9 Tarawi April 2nd = 6 Big Bounce 3rd = 1 Pretty Composed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 7 - 7 Our Dreamlover | ||
Wed Jul 2 2014 21:30 | 1st = 7 Our Dreamlover 2nd = 8 Quite A Moment 3rd = 5 Djasker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 2 Dyna Fancy | ||
Wed Jul 2 2014 21:27 | 1st = 2 Dyna Fancy 2nd = 6 One Dee 3rd = 1 Smoking Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 8 - 3 Monkey Gas | ||
Wed Jul 2 2014 21:23 | 1st = 3 Monkey Gas 2nd = 10 Hero To Zero 3rd = 7 Nightwatchman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 2 Wheres The Surf | ||
Wed Jul 2 2014 21:20 | 1st = 2 Wheres The Surf 2nd = 6 Sundance Rock 3rd = 8 She Can Whirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 1 Congenial Flame | ||
Wed Jul 2 2014 21:16 | 1st = 1 Congenial Flame 2nd = 2 Tangier 3rd = 3 Milldean Emgee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 8 - 4 Webster | ||
Wed Jul 2 2014 21:12 | 1st = 4 Webster 2nd = 2 Gotcha Wish 3rd = 7 Senorita Rapido |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 1 Crawfs Bread | ||
Wed Jul 2 2014 21:08 | 1st = 1 Crawfs Bread 2nd = 7 Ennis Bale 3rd = 3 Swans Twelve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 7 - 8 Allmendinger | ||
Wed Jul 2 2014 21:05 | 1st = 8 Allmendinger 2nd = 4 Anthonys Boy 3rd = 6 Wattle Grove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 6 - 5 Crazy Dave | ||
Wed Jul 2 2014 21:00 | 1st = 5 Crazy Dave 2nd = 7 Amazing Kano 3rd = 9 Jeans Mattjesty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 1 Mepunga Ranger | ||
Wed Jul 2 2014 20:58 | 1st = 1 Mepunga Ranger 2nd = 4 Warehouse Mouse 3rd = 8 Fearsome Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 4 Riddle Me This | ||
Wed Jul 2 2014 20:57 | 1st = 4 Riddle Me This 2nd = 2 Blue Aegean 3rd = 3 Zipping Darcy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 7 - 8 Ruby Gaga | ||
Wed Jul 2 2014 20:55 | 1st = 8 Ruby Gaga 2nd = 2 Tarawi Grace 3rd = 7 Velocity Chezon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 1 Trial by Fire | ||
Wed Jul 2 2014 20:50 | 1st = 1 Trial by Fire 2nd = 7 Torque Of Page 3rd = 9 Drifting Away |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 1 Alotta Luck | ||
Wed Jul 2 2014 20:48 | 1st = 1 Alotta Luck 2nd = 2 Dyna Nico 3rd = 6 Penance Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 6 - 3 Queen Charlie | ||
Wed Jul 2 2014 20:45 | 1st = 3 Queen Charlie 2nd = 2 Paddys Devil 3rd = 7 Retiring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 8 - 5 Padabing Stride | ||
Wed Jul 2 2014 20:40 | 1st = 5 Padabing Stride 2nd = 2 Meredith Rose 3rd = 1 Carla Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 2 Al Moran | ||
Wed Jul 2 2014 20:38 | 1st = 2 Al Moran 2nd = 4 Forheza 3rd = 5 Cheap Currency |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 6 - 1 Dana Joe | ||
Wed Jul 2 2014 20:35 | 1st = 1 Dana Joe 2nd = 7 Fear Hardy 3rd = 2 Kraka Barrel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 1 Stanga Tom | ||
Wed Jul 2 2014 20:34 | 1st = 1 Stanga Tom 2nd = 4 Lakoda Fury 3rd = 2 Tempted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 5 - 8 Bettor Rock On | ||
Wed Jul 2 2014 20:30 | 1st = 8 Bettor Rock On 2nd = 1 Arr En Special 3rd = 6 G K Galleon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 1 Proven Looper | ||
Wed Jul 2 2014 20:28 | 1st = 1 Proven Looper 2nd = 3 Mad Star 3rd = 5 Ronald |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 5 - 1 Stiff Arm | ||
Wed Jul 2 2014 20:25 | 1st = 1 Stiff Arm 2nd = 4 Macgallen 3rd = 9 Hating Alice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 1 Americanhighlights | ||
Wed Jul 2 2014 20:20 | 1st = 1 Americanhighlights 2nd = 4 Special Thoughts 3rd = 2 Stormin Boof |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 5 Untraceable | ||
Wed Jul 2 2014 20:18 | 1st = 5 Untraceable 2nd = 8 Lady Toy 3rd = 6 Zipping Joe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 5 - 1 Spring Gift | ||
Wed Jul 2 2014 20:15 | 1st = 1 Spring Gift 2nd = 5 From The West 3rd = 7 Nellies Joker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 7 - 9 Vergels Girl | ||
Wed Jul 2 2014 20:10 | 1st = 9 Vergels Girl 2nd = 2 Gentleman Red 3rd = 5 Flip Wilson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 8 Big Kat | ||
Wed Jul 2 2014 20:08 | 1st = 8 Big Kat 2nd = 5 Dewana Angel 3rd = 4 Sunday Sess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 4 - 1 Fancy Chance | ||
Wed Jul 2 2014 20:05 | 1st = 1 Fancy Chance 2nd = 2 Full On State 3rd = 3 Lejit Bimbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 4 - 4 Im A Peregrine | ||
Wed Jul 2 2014 20:00 | 1st = 4 Im A Peregrine 2nd = 1 Coltrane Bromac 3rd = 2 Peaces Of You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 8 Definition | ||
Wed Jul 2 2014 19:58 | 1st = 8 Definition 2nd = 2 Tiger Toy 3rd = 1 Namron Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 4 - 1 Valiant Crusade | ||
Wed Jul 2 2014 19:55 | 1st = 1 Valiant Crusade 2nd = 3 Queen Of Sienna 3rd = 4 Emdee Hudsam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 1 Invincible Ring | ||
Wed Jul 2 2014 19:50 | 1st = 1 Invincible Ring 2nd = 5 Major Talk 3rd = 7 Ontrack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 5 Aeroplane Cindy | ||
Wed Jul 2 2014 19:48 | 1st = 5 Aeroplane Cindy 2nd = 8 Tulare Dust 3rd = 7 Ivana Win |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 3 - 7 Spring Murder | ||
Wed Jul 2 2014 19:45 | 1st = 7 Spring Murder 2nd = 8 Kiss The Hawk 3rd = 3 Big Boy Tige |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 1 Queen Khawaja | ||
Wed Jul 2 2014 19:40 | 1st = 1 Queen Khawaja 2nd = 5 Embellished 3rd = 6 Gatling Silver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 8 Say Again | ||
Wed Jul 2 2014 19:38 | 1st = 8 Say Again 2nd = 1 Hold On Beau 3rd = 2 Hot Thomeli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 3 - 2 Mr Nord | ||
Wed Jul 2 2014 19:35 | 1st = 2 Mr Nord 2nd = 3 Icy Pop 3rd = 5 Leigh Fooling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 3 - 2 Mister Mckinnon | ||
Wed Jul 2 2014 19:30 | 1st = 2 Mister Mckinnon 2nd = 1 Mulgrave 3rd = 3 The Storm Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 2 Glock | ||
Wed Jul 2 2014 19:28 | 1st = 2 Glock 2nd = 5 Soaring Angel 3rd = 3 Starlight Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 2 - 1 Tender Love | ||
Wed Jul 2 2014 19:25 | 1st = 1 Tender Love 2nd = 5 Barrack For Me 3rd = 3 Dance Elite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 1 Speedy Love | ||
Wed Jul 2 2014 19:20 | 1st = 1 Speedy Love 2nd = 7 Crazy Mach 3rd = 3 Streamline Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 5 Starzar Diamonds | ||
Wed Jul 2 2014 19:18 | 1st = 5 Starzar Diamonds 2nd = 2 Mahogany Diamond 3rd = 6 Terra Verde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 2 - 1 Earner Bob | ||
Wed Jul 2 2014 19:15 | 1st = 1 Earner Bob 2nd = 6 Made To Order 3rd = 2 Wonsden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 1 Kians Hybrid | ||
Wed Jul 2 2014 19:14 | 1st = 1 Kians Hybrid 2nd = 8 Faith In Bear 3rd = 2 Elay Galaxy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 2 Hells A Coming | ||
Wed Jul 2 2014 19:10 | 1st = 2 Hells A Coming 2nd = 10 Artista Lombo 3rd = 8 Red Onahi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 1 Simply Elite | ||
Wed Jul 2 2014 19:08 | 1st = 1 Simply Elite 2nd = 5 Assertive Bella 3rd = 4 Custom Classic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 1 - 4 Princess Syrene | ||
Wed Jul 2 2014 19:05 | 1st = 4 Princess Syrene 2nd = 2 Peas And Pie 3rd = 7 Cosmic Ben |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 2 - 4 Mojo Major | ||
Wed Jul 2 2014 19:00 | 1st = 4 Mojo Major 2nd = 1 The Final Frontier 3rd = 8 Watchoutnexttime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 2 Trons Son | ||
Wed Jul 2 2014 18:58 | 1st = 2 Trons Son 2nd = 5 Hymie 3rd = 8 Arvos Nico |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 1 - 5 Natalie Benz | ||
Wed Jul 2 2014 18:55 | 1st = 5 Natalie Benz 2nd = 1 Diamond Nights 3rd = 4 Ickle Pickle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 4 Jindara | ||
Wed Jul 2 2014 18:54 | 1st = 4 Jindara 2nd = 1 Chief 3rd = 8 Starvin Seagull |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 3 Rubys Bad Boy | ||
Wed Jul 2 2014 18:50 | 1st = 3 Rubys Bad Boy 2nd = 6 Dont Break My Ark 3rd = 9 Couldntresist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 8 Smith And Wesson | ||
Wed Jul 2 2014 18:47 | 1st = 8 Smith And Wesson 2nd = 1 Blue Ranger 3rd = 6 Kingston Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 10 Truly Miss Terious | ||
Wed Jul 2 2014 18:42 | 1st = 10 Truly Miss Terious 2nd = 7 Likeallofus 3rd = 8 Mighty Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 12 - 6 Haras Annie | ||
Wed Jul 2 2014 18:40 | 1st = 6 Haras Annie 2nd = 5 Monaco Rose 3rd = 3 Sneaky Little Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 2 Ladys Angel | ||
Wed Jul 2 2014 18:39 | 1st = 2 Ladys Angel 2nd = 5 Caressar 3rd = 4 Late Show Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 8 - 2 Orikhan | ||
Wed Jul 2 2014 18:35 | 1st = 2 Orikhan 2nd = 13 Freeloader 3rd = 5 Hito |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 4 Big Bang Marjen | ||
Wed Jul 2 2014 18:34 | 1st = 4 Big Bang Marjen 2nd = 7 Going Cosmic 3rd = 3 Dr Samson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 1 - 2 Gotta Go Party | ||
Wed Jul 2 2014 18:30 | 1st = 2 Gotta Go Party 2nd = 1 Yourworthwaitingfor 3rd = 8 Grand Attack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 8 Zipper | ||
Wed Jul 2 2014 18:27 | 1st = 8 Zipper 2nd = 6 Explosive Mouse 3rd = 7 Sue Benny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 7 Rodger Rose Hi | ||
Wed Jul 2 2014 18:23 | 1st = 7 Rodger Rose Hi 2nd = 1 Sanrico Jasper 3rd = 6 Mr Stocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 11 - 8 Active Avenger | ||
Wed Jul 2 2014 18:22 | 1st = 8 Active Avenger 2nd = 2 Fearless Ruler 3rd = 1 Blue Fonic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 4 Certainly James | ||
Wed Jul 2 2014 18:18 | 1st = 4 Certainly James 2nd = 6 Ideal Situation 3rd = 5 Don Boston |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 1 No Ransom | ||
Wed Jul 2 2014 18:15 | 1st = 1 No Ransom 2nd = 3 Abdul 3rd = 6 Kaisers Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 4 Gold Alert | ||
Wed Jul 2 2014 18:12 | 1st = 4 Gold Alert 2nd = 1 Milo Charm 3rd = 5 Dana Mosso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 3 Giannis Bromac | ||
Wed Jul 2 2014 18:07 | 1st = 3 Giannis Bromac 2nd = 2 Warner 3rd = 4 Celia Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 1 Dare To Tell | ||
Wed Jul 2 2014 18:04 | 1st = 1 Dare To Tell 2nd = 8 Ellies Choice 3rd = 5 Spring Caprice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 9 Fancy Top | ||
Wed Jul 2 2014 18:03 | 1st = 9 Fancy Top 2nd = 7 Birkdale Beauty 3rd = 10 Wave Rider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 7 - 12 Surpark | ||
Wed Jul 2 2014 18:00 | 1st = 12 Surpark 2nd = 6 Always a Smile 3rd = 5 November Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 3 Choco Rocco | ||
Wed Jul 2 2014 17:57 | 1st = 3 Choco Rocco 2nd = 6 Seabrook Snow 3rd = 5 Just Push On |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 2 Stirling William | ||
Wed Jul 2 2014 17:52 | 1st = 2 Stirling William 2nd = 1 Whosgunagetit 3rd = 10 Triumphant Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 3 Air Raid | ||
Wed Jul 2 2014 17:49 | 1st = 3 Air Raid 2nd = 4 Zip Ya Zipper 3rd = 2 Breeze Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 1 Crackerjack Jo | ||
Wed Jul 2 2014 17:44 | 1st = 1 Crackerjack Jo 2nd = 5 Usher 3rd = 4 Magic Franco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 2 Jimary Vixen | ||
Wed Jul 2 2014 17:43 | 1st = 2 Jimary Vixen 2nd = 6 Wheres Fina 3rd = 1 Rush Of Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 3 Eye Deal | ||
Wed Jul 2 2014 17:41 | 1st = 3 Eye Deal 2nd = 5 Late Trots Angel 3rd = 2 Winning Hearts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 2 Compa Allen | ||
Wed Jul 2 2014 17:37 | 1st = 2 Compa Allen 2nd = 8 Coulta Mayham 3rd = 1 Reap The Benefit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 8 - 1 Williamlee | ||
Wed Jul 2 2014 17:32 | 1st = 1 Williamlee 2nd = 6 Royal Shootout 3rd = 10 Royal Icing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 6 Miss Blockbuster | ||
Wed Jul 2 2014 17:29 | 1st = 6 Miss Blockbuster 2nd = 7 Ness Quick 3rd = 4 Vitos Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 6 - 15 Lil Kim | ||
Wed Jul 2 2014 17:25 | 1st = 15 Lil Kim 2nd = 3 Great Odyssey 3rd = 8 Petals |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 2 Falcon Chief | ||
Wed Jul 2 2014 17:20 | 1st = 2 Falcon Chief 2nd = 1 Moonlight Spirit 3rd = 6 Hereslookinatukid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 6 Seven Oscars | ||
Wed Jul 2 2014 17:19 | 1st = 6 Seven Oscars 2nd = 1 Wicked Title 3rd = 5 Rose To Size |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 2 Sharkiaya | ||
Wed Jul 2 2014 17:17 | 1st = 2 Sharkiaya 2nd = 5 Ropeley Jet 3rd = 6 Vicki Rose Hi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 4 Optimus Bart | ||
Wed Jul 2 2014 17:13 | 1st = 4 Optimus Bart 2nd = 6 Black Tilly 3rd = 2 Can Of Worms |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 1 Hurricane Jack | ||
Wed Jul 2 2014 17:10 | 1st = 1 Hurricane Jack 2nd = 7 Buster Shiraz 3rd = 3 Big Cliffy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 6 Lifes Easy | ||
Wed Jul 2 2014 17:05 | 1st = 6 Lifes Easy 2nd = 4 Taylor Khan 3rd = 3 Coopers Beach Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 7 - 1 Samantha Sparkle | ||
Wed Jul 2 2014 17:00 | 1st = 1 Samantha Sparkle 2nd = 11 Kensington Palace 3rd = 9 Open Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 8 Gloria Trick | ||
Wed Jul 2 2014 16:58 | 1st = 8 Gloria Trick 2nd = 1 Par De Fir 3rd = 6 Willy Be Topps |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 1 Magic Display | ||
Wed Jul 2 2014 16:58 | 1st = 1 Magic Display 2nd = 7 Im a Believer 3rd = 4 Sudoku Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 4 Sea Rooster | ||
Wed Jul 2 2014 16:55 | 1st = 4 Sea Rooster 2nd = 1 Classy Boy 3rd = 5 Miss Monteya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 4 Kezzas Spirit | ||
Wed Jul 2 2014 16:52 | 1st = 4 Kezzas Spirit 2nd = 5 Glorified Gee 3rd = 6 Swanwhite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 5 - 2 Futurism | ||
Wed Jul 2 2014 16:49 | 1st = 2 Futurism 2nd = 8 Unbridled Spirit 3rd = 3 Immunetojudgement |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 8 - 13 Tristrams Sun | ||
Wed Jul 2 2014 16:45 | 1st = 13 Tristrams Sun 2nd = 4 St Mark 3rd = 2 Bono Vox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 5 Coco Benz | ||
Wed Jul 2 2014 16:43 | 1st = 5 Coco Benz 2nd = 4 Macies Boots 3rd = 6 Vayetra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 8 - 8 Timelyinterruption | ||
Wed Jul 2 2014 16:40 | 1st = 8 Timelyinterruption 2nd = 13 Brinkley Bliss 3rd = 2 Richard The |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 8 Heza Keepa | ||
Wed Jul 2 2014 16:37 | 1st = 8 Heza Keepa 2nd = 7 Which Itch 3rd = 3 Ultimate Shot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 6 Blingtastic | ||
Wed Jul 2 2014 16:36 | 1st = 6 Blingtastic 2nd = 9 Seabrook Shelley 3rd = 3 Zenith Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 7 - 8 Moral Victory | ||
Wed Jul 2 2014 16:33 | 1st = 8 Moral Victory 2nd = 3 Dragon Flyer 3rd = 5 Runhardasun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 6 Zelemar Steel | ||
Wed Jul 2 2014 16:32 | 1st = 6 Zelemar Steel 2nd = 7 Snowcode 3rd = 8 Funny As |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 7 Dee Cee Pee | ||
Wed Jul 2 2014 16:30 | 1st = 7 Dee Cee Pee 2nd = 4 Elite Sprite 3rd = 5 Blonde Vixen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 6 Chant | ||
Wed Jul 2 2014 16:27 | 1st = 6 Chant 2nd = 1 Elvee Express 3rd = 2 Tricky Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 6 - 2 Travelnfirstclass | ||
Wed Jul 2 2014 16:26 | 1st = 2 Travelnfirstclass 2nd = 1 Bettor Atom 3rd = 4 Majorama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 8 - 2 Fantisha | ||
Wed Jul 2 2014 16:23 | 1st = 2 Fantisha 2nd = 10 Tertiary 3rd = 13 Heater |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 2 Shes Roman | ||
Wed Jul 2 2014 16:19 | 1st = 2 Shes Roman 2nd = 4 Espresso Shot 3rd = 6 Classic Trader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 9 Roo Dee | ||
Wed Jul 2 2014 16:18 | 1st = 9 Roo Dee 2nd = 8 Approval 3rd = 2 Kilcolegan Cross |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 7 - 3 Bet You She Rocks | ||
Wed Jul 2 2014 16:15 | 1st = 3 Bet You She Rocks 2nd = 12 Mumbeilly 3rd = 8 Proper Madam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 1 Oxygen Bandit | ||
Wed Jul 2 2014 16:14 | 1st = 1 Oxygen Bandit 2nd = 4 Princess Chelsea 3rd = 6 King Chaos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 6 Petro | ||
Wed Jul 2 2014 16:12 | 1st = 6 Petro 2nd = 5 Gold Steel 3rd = 1 Gazmick Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 4 - 1 Wink And A Nod | ||
Wed Jul 2 2014 16:09 | 1st = 1 Wink And A Nod 2nd = 6 Debs Delight 3rd = 7 Natural Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 7 Exhibitionist | ||
Wed Jul 2 2014 16:08 | 1st = 7 Exhibitionist 2nd = 2 Fusaichi Kahn 3rd = 9 Dayseas Astra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 7 - 9 Call Me Penny | ||
Wed Jul 2 2014 16:05 | 1st = 9 Call Me Penny 2nd = 2 The Concorde 3rd = 14 Mademoiselle Denon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 1 Sandys Gift | ||
Wed Jul 2 2014 16:02 | 1st = 1 Sandys Gift 2nd = 5 Ellies Voluntas 3rd = 2 Great Triumph |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 2 Tekki China | ||
Wed Jul 2 2014 16:01 | 1st = 2 Tekki China 2nd = 8 Dr Nibette 3rd = 7 Reverie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 6 - 5 Paederos | ||
Wed Jul 2 2014 15:58 | 1st = 5 Paederos 2nd = 10 Perfect Weapon 3rd = 4 Lucky Liaison |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 8 Aeroplane Bowser | ||
Wed Jul 2 2014 15:57 | 1st = 8 Aeroplane Bowser 2nd = 7 Judgement Time 3rd = 2 Crimson Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 5 Bella Senora | ||
Wed Jul 2 2014 15:55 | 1st = 5 Bella Senora 2nd = 4 Gold Miss 3rd = 2 Miss Top Gear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 5 - 5 Baccarat | ||
Wed Jul 2 2014 15:51 | 1st = 5 Baccarat 2nd = 1 My Zach Bromac 3rd = 7 Sookin Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 2 Country Royal | ||
Wed Jul 2 2014 15:50 | 1st = 2 Country Royal 2nd = 6 Country Charm 3rd = 7 Senor Pete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 7 - 1 Big Decision | ||
Wed Jul 2 2014 15:48 | 1st = 1 Big Decision 2nd = 9 Eureka Dazzler 3rd = 8 Laserjack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 6 Kulu Freedom | ||
Wed Jul 2 2014 15:44 | 1st = 6 Kulu Freedom 2nd = 8 Champagne Benz 3rd = 7 Billy Rose Hi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 2 Theorys Legacy | ||
Wed Jul 2 2014 15:43 | 1st = 2 Theorys Legacy 2nd = 1 Black Superman 3rd = 8 No Bounty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 6 - 14 Liberty Rock | ||
Wed Jul 2 2014 15:40 | 1st = 14 Liberty Rock 2nd = 9 Hard Romp 3rd = 11 Our Nkwazi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 4 Velasuru | ||
Wed Jul 2 2014 15:39 | 1st = 4 Velasuru 2nd = 8 Kalden Legenda 3rd = 3 Pandora Kist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 3 Endless Dream | ||
Wed Jul 2 2014 15:37 | 1st = 3 Endless Dream 2nd = 7 Temple King 3rd = 2 Dana Mirka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 3 - 3 Big Jack | ||
Wed Jul 2 2014 15:34 | 1st = 3 Big Jack 2nd = 8 Saker 3rd = 9 Clappa Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 6 - 3 Raise A Dream | ||
Wed Jul 2 2014 15:30 | 1st = 3 Raise A Dream 2nd = 9 Shade Of Green 3rd = 1 Ace Or Joka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 8 Cavill Avenue | ||
Wed Jul 2 2014 15:29 | 1st = 8 Cavill Avenue 2nd = 4 Tranquil Zac 3rd = 7 Sandave Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 4 Bally Abbie | ||
Wed Jul 2 2014 15:27 | 1st = 4 Bally Abbie 2nd = 2 Lewis Fields 3rd = 6 Dirk And Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 5 - 3 Rebel Dancer | ||
Wed Jul 2 2014 15:23 | 1st = 3 Rebel Dancer 2nd = 5 Copper 3rd = 6 Maluti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 6 Cafe Metro | ||
Wed Jul 2 2014 15:20 | 1st = 6 Cafe Metro 2nd = 3 Screamin 3rd = 8 Mollify |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 4 - 9 Mister Smoochy | ||
Wed Jul 2 2014 15:17 | 1st = 9 Mister Smoochy 2nd = 10 Run Clancy Run 3rd = 11 Whisper Away |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 6 - 6 Write Cheek | ||
Wed Jul 2 2014 15:13 | 1st = 6 Write Cheek 2nd = 3 Cash n Style 3rd = 2 Platinum State |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 4 Scrub Lands | ||
Wed Jul 2 2014 15:11 | 1st = 4 Scrub Lands 2nd = 2 Ting Tim 3rd = 8 Accepted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 4 Zipping Tank | ||
Wed Jul 2 2014 15:09 | 1st = 4 Zipping Tank 2nd = 7 Bally Sleek 3rd = 5 Suberushie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 5 - 1 OMalley | ||
Wed Jul 2 2014 15:05 | 1st = 1 OMalley 2nd = 2 Sunday Escape 3rd = 3 Amber Warning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 7 Scoobalicious | ||
Wed Jul 2 2014 15:02 | 1st = 7 Scoobalicious 2nd = 1 Something Magic 3rd = 4 Maysoon Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 2 - 2 Benito | ||
Wed Jul 2 2014 14:59 | 1st = 2 Benito 2nd = 1 Jest Envy Her 3rd = 3 Miss Santa Fe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 5 - 5 King Cadel | ||
Wed Jul 2 2014 14:55 | 1st = 5 King Cadel 2nd = 10 Frankenfurter 3rd = 8 Isaiah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 1 Zipping Chad | ||
Wed Jul 2 2014 14:52 | 1st = 1 Zipping Chad 2nd = 4 Dungarvan 3rd = 7 Tigress Eight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 4 - | ||
Wed Jul 2 2014 14:48 | 3rd = 7 Spud Oreilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 5 Phil De Magic | ||
Wed Jul 2 2014 14:45 | 1st = 5 Phil De Magic 2nd = 1 Spring Pebbles 3rd = 8 Rellim Tassie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 3 - 6 Valens | ||
Wed Jul 2 2014 14:42 | 1st = 6 Valens 2nd = 7 Wegottarocketmachine 3rd = 8 Yankee Strutter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 5 - 5 Lewaulo | ||
Wed Jul 2 2014 14:38 | 1st = 5 Lewaulo 2nd = 4 Miamley 3rd = 3 Cash In |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 2 Global Lad | ||
Wed Jul 2 2014 14:34 | 1st = 2 Global Lad 2nd = 4 Zipping Basil 3rd = 1 Noddy Holder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 4 - 4 Celeritas | ||
Wed Jul 2 2014 14:30 | 1st = 4 Celeritas 2nd = 6 Its One 3rd = 12 Halcyon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 6 Caviar Noir | ||
Wed Jul 2 2014 14:27 | 1st = 6 Caviar Noir 2nd = 1 Bogie Classic 3rd = 2 Osbourne Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 1 - 9 Rule To Wyn | ||
Wed Jul 2 2014 14:24 | 1st = 9 Rule To Wyn 2nd = 10 Mamaroochy 3rd = 12 Shengmu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 8 - 3 Moon Tide | ||
Wed Jul 2 2014 14:22 | 1st = 3 Moon Tide 2nd = 10 Our Kismet 3rd = 4 Rivertaine Coup |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 4 - 6 Daunting Dancer | ||
Wed Jul 2 2014 14:20 | 1st = 6 Daunting Dancer 2nd = 4 Tigaras Gem 3rd = 10 Write No More |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 8 Turbine | ||
Wed Jul 2 2014 14:17 | 1st = 8 Turbine 2nd = 4 Allen Jens 3rd = 5 Witch Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 3 - 1 Oriental Lady | ||
Wed Jul 2 2014 14:13 | 1st = 1 Oriental Lady 2nd = 3 Lucky Ima Cugat 3rd = 4 Plenty Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 8 Big Shep | ||
Wed Jul 2 2014 14:10 | 1st = 8 Big Shep 2nd = 4 Penn Bale 3rd = 2 Riley Cracks It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 2 - 13 Maybetothemax | ||
Wed Jul 2 2014 14:07 | 1st = 13 Maybetothemax 2nd = 6 Daenerys Targaryen 3rd = 1 Enjoy An Ale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 4 - 4 Lanieri | ||
Wed Jul 2 2014 14:03 | 1st = 4 Lanieri 2nd = 6 Harmonized Feeling 3rd = 3 Anniversary Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 5 Run Angel Run | ||
Wed Jul 2 2014 13:59 | 1st = 5 Run Angel Run 2nd = 7 Wilsons Dream 3rd = 8 Zipping Dallas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 3 - 12 Sarawak | ||
Wed Jul 2 2014 13:55 | 1st = 12 Sarawak 2nd = 6 Wanna Dance 3rd = 11 Magenta And Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 8 Krakow Mclaren | ||
Wed Jul 2 2014 13:54 | 1st = 8 Krakow Mclaren 2nd = 3 Uncle Junior 3rd = 1 Emerley Avenue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 7 - 3 Mistaar | ||
Wed Jul 2 2014 13:50 | 1st = 3 Mistaar 2nd = 8 Rocket Queen 3rd = 4 Nottoobad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 3 - 5 Never Reven | ||
Wed Jul 2 2014 13:45 | 1st = 5 Never Reven 2nd = 10 Promises 3rd = 17 Darcys Folly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 5 Coral | ||
Wed Jul 2 2014 13:42 | 1st = 5 Coral 2nd = 3 Candle Wish 3rd = 2 Morningside |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 2 - 11 Uratta Belle | ||
Wed Jul 2 2014 13:38 | 1st = 11 Uratta Belle 2nd = 5 Luxury 3rd = 8 Sadhika |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 3 Faustino Faust | ||
Wed Jul 2 2014 13:35 | 1st = 3 Faustino Faust 2nd = 8 Kimmy Kash 3rd = 4 Patrick Benz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 1 - 10 Seascape Boy | ||
Wed Jul 2 2014 13:32 | 1st = 10 Seascape Boy 2nd = 6 Mountain Earl 3rd = 5 Kains Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 3 - 2 Chariot Of Gold | ||
Wed Jul 2 2014 13:28 | 1st = 2 Chariot Of Gold 2nd = 5 Red Bowers 3rd = 3 Supersport |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 7 Ameliorate | ||
Wed Jul 2 2014 13:25 | 1st = 7 Ameliorate 2nd = 6 Sydenham Opal 3rd = 8 Carly Rae Rama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 2 Candle Boy | ||
Wed Jul 2 2014 13:24 | 1st = 2 Candle Boy 2nd = 3 Bomber Jack 3rd = 6 Zipping Weston |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 2 - 7 Get Out Of Town | ||
Wed Jul 2 2014 13:20 | 1st = 7 Get Out Of Town 2nd = 4 Diamond Jim 3rd = 2 Hot Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 6 - 14 So High | ||
Wed Jul 2 2014 13:15 | 1st = 14 So High 2nd = 6 Fiamette 3rd = 9 Rustana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 2 - 8 Scanty | ||
Wed Jul 2 2014 13:10 | 1st = 8 Scanty 2nd = 5 Charlotte Dances 3rd = 2 Flame Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 4 Five Kay Leg | ||
Wed Jul 2 2014 13:08 | 1st = 4 Five Kay Leg 2nd = 9 Excessive Speed 3rd = 8 Madam Ice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 7 Julie Bale | ||
Wed Jul 2 2014 13:07 | 1st = 7 Julie Bale 2nd = 1 Zipping Elwin 3rd = 6 Winston Groom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 1 - 6 Good Project | ||
Wed Jul 2 2014 13:03 | 1st = 6 Good Project 2nd = 9 Testashadow 3rd = 3 Blademeister |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 2 - 3 Heart Smart | ||
Wed Jul 2 2014 12:53 | 1st = 3 Heart Smart 2nd = 1 Bidziil 3rd = 7 Secret Process |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 4 Lochinvar Rossi | ||
Wed Jul 2 2014 12:50 | 1st = 4 Lochinvar Rossi 2nd = 5 Distasteful 3rd = 7 Allegro Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 3 Road Ace | ||
Wed Jul 2 2014 12:49 | 1st = 3 Road Ace 2nd = 5 Queen Of Patong 3rd = 6 Wall Street Wolf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 1 - 4 Dupe Em | ||
Wed Jul 2 2014 12:45 | 1st = 4 Dupe Em 2nd = 6 Bulls N Bears 3rd = 7 Fontein Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 5 - 2 Mihaia | ||
Wed Jul 2 2014 12:40 | 1st = 2 Mihaia 2nd = 7 Just The Deal 3rd = 1 Zahconi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 1 - 4 Dr Dapper | ||
Wed Jul 2 2014 12:35 | 1st = 4 Dr Dapper 2nd = 1 Jetmaker 3rd = 3 Spinning Crown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 4 Rock On Sprite | ||
Wed Jul 2 2014 12:33 | 1st = 4 Rock On Sprite 2nd = 2 Miss Softy 3rd = 3 Calamity Sue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 5 Josee | ||
Wed Jul 2 2014 12:32 | 1st = 5 Josee 2nd = 8 Arisia Bale 3rd = 6 Missys Return |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 1 - 1 Iniquity | ||
Wed Jul 2 2014 12:18 | 1st = 1 Iniquity 2nd = 5 Shezademon 3rd = 7 Lady Dalcatrazze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 1 On The House | ||
Wed Jul 2 2014 12:15 | 1st = 1 On The House 2nd = 8 Come On Mickey 3rd = 4 Cawbourne Crazy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 1 Kiltah Magic | ||
Wed Jul 2 2014 12:14 | 1st = 1 Kiltah Magic 2nd = 9 Dyna Villa 3rd = 2 Yami Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 4 - 8 Crafty Love | ||
Wed Jul 2 2014 12:05 | 1st = 8 Crafty Love 2nd = 1 Cravenaye 3rd = 10 Gold Vault |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 9 Super Zip Zip | ||
Wed Jul 2 2014 11:57 | 1st = 9 Super Zip Zip 2nd = 5 Freedom Flyer 3rd = 1 Working Working |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 2 Lochinvar Maui | ||
Wed Jul 2 2014 11:39 | 1st = 2 Lochinvar Maui 2nd = 6 Legerdemain 3rd = 3 Dodgy Pockets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 3 - 1 Pace Setter | ||
Wed Jul 2 2014 11:30 | 1st = 1 Pace Setter 2nd = 6 Sierra Beel 3rd = 8 Doucette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 8 Botany Sel | ||
Wed Jul 2 2014 11:22 | 1st = 8 Botany Sel 2nd = 2 Trendy Boy 3rd = 7 Why Oh Why |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 7 My Beauty | ||
Wed Jul 2 2014 11:04 | 1st = 7 My Beauty 2nd = 4 Lenny Mac 3rd = 8 Venga Guapa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 2 - 6 Caitlyns Boy | ||
Wed Jul 2 2014 10:55 | 1st = 6 Caitlyns Boy 2nd = 7 Rarooney 3rd = 2 Bulldozer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 4 Botany Richie | ||
Wed Jul 2 2014 10:47 | 1st = 4 Botany Richie 2nd = 8 Dark Faerytales 3rd = 5 Goodtime Helen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 1 Vision And Power | ||
Wed Jul 2 2014 10:29 | 1st = 1 Vision And Power 2nd = 6 Homebush Pippi 3rd = 4 Homebush Spike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 1 - 8 Purcentage | ||
Wed Jul 2 2014 10:20 | 1st = 8 Purcentage 2nd = 3 Iffitel 3rd = 5 Eyes Wide Shut |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 5 Manu Rama | ||
Wed Jul 2 2014 10:09 | 1st = 5 Manu Rama 2nd = 8 Its The Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 3 El Jay Torana | ||
Mon Jun 2 2014 22:45 | 1st = 3 El Jay Torana 2nd = 2 Mini Pig 3rd = 7 Shrike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 3 Irelands Force | ||
Mon Jun 2 2014 22:37 | 1st = 3 Irelands Force 2nd = 4 Daniels Bay 3rd = 8 High Caution |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 1 Nelly Allen | ||
Mon Jun 2 2014 22:28 | 1st = 1 Nelly Allen 2nd = 2 Bonnies Revenge 3rd = 4 Internationalist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 4 Silly Lucy | ||
Mon Jun 2 2014 22:20 | 1st = 4 Silly Lucy 2nd = 2 Spring Fall 3rd = 8 Cazroy Cruiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 2 Andos Magic | ||
Mon Jun 2 2014 22:15 | 1st = 2 Andos Magic 2nd = 7 Love Rat 3rd = 5 Brooklyns Halo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 9 - 1 Apple | ||
Mon Jun 2 2014 22:10 | 1st = 1 Apple 2nd = 6 Animi Sub Ignis 3rd = 3 Billy Khan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 4 Clay Bird | ||
Mon Jun 2 2014 22:07 | 1st = 4 Clay Bird 2nd = 3 Mohinga Max 3rd = 6 King Of Spin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 2 That Was Then | ||
Mon Jun 2 2014 22:02 | 1st = 2 That Was Then 2nd = 5 Pioneer Mogul 3rd = 7 Kalaway Ernie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 5 Whos Doing What | ||
Mon Jun 2 2014 21:58 | 1st = 5 Whos Doing What 2nd = 6 Yelena Bale 3rd = 2 Shimmering Hood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 2 Courtney Carol | ||
Mon Jun 2 2014 21:54 | 1st = 2 Courtney Carol 2nd = 3 De Gois Osti 3rd = 6 Lord Trason |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 2 Kraken Concord | ||
Mon Jun 2 2014 21:50 | 1st = 2 Kraken Concord 2nd = 1 Quick Hitch 3rd = 7 Fearsome Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 3 Refund | ||
Mon Jun 2 2014 21:47 | 1st = 3 Refund 2nd = 4 Haras Annie 3rd = 5 Dayseas Astra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 8 - 1 Babyitsu | ||
Mon Jun 2 2014 21:42 | 1st = 1 Babyitsu 2nd = 2 Waiona 3rd = 5 Tisu Toota |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 4 Tiny Tilly | ||
Mon Jun 2 2014 21:40 | 1st = 4 Tiny Tilly 2nd = 5 Real Caution 3rd = 8 Arome Peche |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 6 Hashtag Harry | ||
Mon Jun 2 2014 21:37 | 1st = 6 Hashtag Harry 2nd = 2 Bukaty 3rd = 3 Velocity Saphire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 4 Oh So Striking | ||
Mon Jun 2 2014 21:34 | 1st = 4 Oh So Striking 2nd = 9 Fancy Marcus 3rd = 1 Zip Start |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 7 Who Told Blackie | ||
Mon Jun 2 2014 21:30 | 1st = 7 Who Told Blackie 2nd = 4 Be Up 3rd = 1 Serengeti Oasis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 1 Haras Sarah | ||
Mon Jun 2 2014 21:26 | 1st = 1 Haras Sarah 2nd = 4 Wilby Special 3rd = 3 Well Uno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 1 Wynburn Loco | ||
Mon Jun 2 2014 21:22 | 1st = 1 Wynburn Loco 2nd = 7 Blue Mccool 3rd = 4 Blinking Becky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 4 Psychotic Gold | ||
Mon Jun 2 2014 21:19 | 1st = 4 Psychotic Gold 2nd = 6 Not So Smart 3rd = 8 Wrap Around Sue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 7 - 5 Barrys Best | ||
Mon Jun 2 2014 21:14 | 1st = 5 Barrys Best 2nd = 2 Kinda Cute As 3rd = 6 Gottalovefridays |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 4 Castanea | ||
Mon Jun 2 2014 21:12 | 1st = 4 Castanea 2nd = 5 Gone Ratty 3rd = 3 Complete Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 4 Overdrive | ||
Mon Jun 2 2014 21:09 | 1st = 4 Overdrive 2nd = 7 Xtreme Knocka 3rd = 8 Michu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 1 Macgallen | ||
Mon Jun 2 2014 21:06 | 1st = 1 Macgallen 2nd = 2 Little Satisfies 3rd = 5 Dramatic Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 8 Hindsight | ||
Mon Jun 2 2014 21:02 | 1st = 8 Hindsight 2nd = 4 Magic Blue 3rd = 6 Wild Cindy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 3 Pandoras Sin | ||
Mon Jun 2 2014 20:58 | 1st = 3 Pandoras Sin 2nd = 1 Lektra Happy 3rd = 9 Dyna Mike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 1 Nifty Legend | ||
Mon Jun 2 2014 20:54 | 1st = 1 Nifty Legend 2nd = 7 Time Twist 3rd = 5 Watch Me Ignite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 3 Grand Legacy | ||
Mon Jun 2 2014 20:51 | 1st = 3 Grand Legacy 2nd = 8 Coup Detat 3rd = 1 Gunai Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 6 - 1 Tania Maree | ||
Mon Jun 2 2014 20:46 | 1st = 1 Tania Maree 2nd = 8 Grand Passion 3rd = 3 Wipethesmile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 2 Wilby Unique | ||
Mon Jun 2 2014 20:44 | 1st = 2 Wilby Unique 2nd = 5 Pay Sheet 3rd = 4 Rolex Roo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 4 Painted Dotty | ||
Mon Jun 2 2014 20:41 | 1st = 4 Painted Dotty 2nd = 9 Domenics Dove 3rd = 3 Bit Hot Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 1 Stews Mistake | ||
Mon Jun 2 2014 20:38 | 1st = 1 Stews Mistake 2nd = 7 Happy Skipper 3rd = 8 Fair Change |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 3 Leeroy Riddler | ||
Mon Jun 2 2014 20:34 | 1st = 3 Leeroy Riddler 2nd = 4 Black And Regal 3rd = 5 My Sister |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 6 Dewana Result | ||
Mon Jun 2 2014 20:30 | 1st = 6 Dewana Result 2nd = 4 Symmetry Lad 3rd = 8 Kraken Cassy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 1 Seven Straight | ||
Mon Jun 2 2014 20:26 | 1st = 1 Seven Straight 2nd = 2 Chariots Offiah 3rd = 9 Rebel Vigilante |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 4 Mumfords Son | ||
Mon Jun 2 2014 20:23 | 1st = 4 Mumfords Son 2nd = 6 Orange Boy 3rd = 5 Cosmic Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 5 - 6 Stareeshar | ||
Mon Jun 2 2014 20:18 | 1st = 6 Stareeshar 2nd = 11 Next Sound 3rd = 9 Touchwood Topsta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 8 Bally Swift | ||
Mon Jun 2 2014 20:16 | 1st = 8 Bally Swift 2nd = 2 Mr Garcia 3rd = 7 Penny Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 4 Xander My Boy | ||
Mon Jun 2 2014 20:13 | 1st = 4 Xander My Boy 2nd = 2 Trust Fund 3rd = 6 Sue Benny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 2 Cosmic Star | ||
Mon Jun 2 2014 20:10 | 1st = 2 Cosmic Star 2nd = 8 Allen Quarian 3rd = 3 Central Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 4 Fast Net | ||
Mon Jun 2 2014 20:06 | 1st = 4 Fast Net 2nd = 2 Tejays Tiger 3rd = 8 Rossi Oh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 2 Gemstone Jack | ||
Mon Jun 2 2014 20:02 | 1st = 2 Gemstone Jack 2nd = 3 Kalaway George 3rd = 6 Bridport Reine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 5 El Tren Bala | ||
Mon Jun 2 2014 19:58 | 1st = 5 El Tren Bala 2nd = 2 Disco Bullet 3rd = 6 Lektra Ripper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 5 Tricky Miss | ||
Mon Jun 2 2014 19:55 | 1st = 5 Tricky Miss 2nd = 7 Reflected Glory 3rd = 3 Dearness Dark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 4 - 8 Sarah Lewis | ||
Mon Jun 2 2014 19:50 | 1st = 8 Sarah Lewis 2nd = 7 Peace Corps 3rd = 6 Livia Degerolstein |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 2 Plumb Quik | ||
Mon Jun 2 2014 19:47 | 1st = 2 Plumb Quik 2nd = 1 Some Nights 3rd = 8 White Opal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 3 Abbey Corsair | ||
Mon Jun 2 2014 19:44 | 1st = 3 Abbey Corsair 2nd = 1 Made To Charm 3rd = 8 Graduation Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 1 Fifth Turtle | ||
Mon Jun 2 2014 19:41 | 1st = 1 Fifth Turtle 2nd = 7 Princess Paris 3rd = 6 Superbowl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 1 Aged Ice | ||
Mon Jun 2 2014 19:37 | 1st = 1 Aged Ice 2nd = 2 Amunra 3rd = 8 Dyna Vertigo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 1 Fancy Name | ||
Mon Jun 2 2014 19:33 | 1st = 1 Fancy Name 2nd = 8 Air Raid 3rd = 2 Beauty Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 6 Ikara Bale | ||
Mon Jun 2 2014 19:29 | 1st = 6 Ikara Bale 2nd = 7 Implied Pressure 3rd = 2 Kristerin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 6 Kulu Kambalda | ||
Mon Jun 2 2014 19:26 | 1st = 6 Kulu Kambalda 2nd = 3 Two Cees 3rd = 1 Phineas Flynn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 3 - 9 Robyn Scherbotsky | ||
Mon Jun 2 2014 19:21 | 1st = 9 Robyn Scherbotsky 2nd = 5 Weona Masterpiece 3rd = 8 Chirac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 4 Pee Kay | ||
Mon Jun 2 2014 19:19 | 1st = 4 Pee Kay 2nd = 1 Chelsis Tempa 3rd = 7 Miss Top Gear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 1 Grande To Excel | ||
Mon Jun 2 2014 19:16 | 1st = 1 Grande To Excel 2nd = 8 Dyna Vanity 3rd = 2 Judgement Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 4 Malaya | ||
Mon Jun 2 2014 19:13 | 1st = 4 Malaya 2nd = 5 Midgett History 3rd = 8 Got Air |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 7 Magic Mantle | ||
Mon Jun 2 2014 19:10 | 1st = 7 Magic Mantle 2nd = 6 Bally Abbie 3rd = 8 Crackerjack Dad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 10 Elite Gladiator | ||
Mon Jun 2 2014 19:07 | 1st = 10 Elite Gladiator 2nd = 5 Dynamic Groover 3rd = 2 Rainbow Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 12 - 3 Egotistical | ||
Mon Jun 2 2014 19:04 | 1st = 3 Egotistical 2nd = 4 Contessa Gundi 3rd = 6 Snipers Shot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 1 Grim Creeper | ||
Mon Jun 2 2014 19:01 | 1st = 1 Grim Creeper 2nd = 3 Allez De Brave 3rd = 7 Windfall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 3 Academy Award | ||
Mon Jun 2 2014 18:58 | 1st = 3 Academy Award 2nd = 2 What A Spinner 3rd = 7 Fanda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 7 Flaming Gold | ||
Mon Jun 2 2014 18:55 | 1st = 7 Flaming Gold 2nd = 2 Ultimate Fossils 3rd = 8 Dyna Vulla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 3 Soho Sweet Gal | ||
Mon Jun 2 2014 18:52 | 1st = 3 Soho Sweet Gal 2nd = 7 Swift Senor 3rd = 5 Ghost Roaster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 2 - 2 Mobi Doc | ||
Mon Jun 2 2014 18:47 | 1st = 2 Mobi Doc 2nd = 8 Safety Girl 3rd = 9 Laughyaheadoff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 11 - 8 Bee Tee Dee | ||
Mon Jun 2 2014 18:45 | 1st = 8 Bee Tee Dee 3rd = 2 Double The Fun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 11 - 4 Buggles | ||
Mon Jun 2 2014 18:45 | 1st = 4 Buggles 3rd = 2 Double The Fun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 1 Derek Zoolander | ||
Mon Jun 2 2014 18:42 | 1st = 1 Derek Zoolander 2nd = 2 Power Dream 3rd = 4 Long Road Travel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 7 Without A Cause | ||
Mon Jun 2 2014 18:39 | 1st = 7 Without A Cause 2nd = 3 Alpine Alley 3rd = 4 Irinka Halle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 3 Princess Tee | ||
Mon Jun 2 2014 18:36 | 1st = 3 Princess Tee 2nd = 6 Smash Crash 3rd = 2 Dream Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 9 - 8 Ohoka Samson | ||
Mon Jun 2 2014 18:31 | 1st = 8 Ohoka Samson 2nd = 4 Barrow Street 3rd = 5 Everton Vc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 2 Hot And Lonesome | ||
Mon Jun 2 2014 18:29 | 1st = 2 Hot And Lonesome 2nd = 6 Garga Mill 3rd = 7 Dakkas Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 9 - 4 Fly Buster Fly | ||
Mon Jun 2 2014 18:25 | 1st = 4 Fly Buster Fly 2nd = 1 Arsenal Power 3rd = 13 Flying Baron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 10 - 6 Spot On Pedro | ||
Mon Jun 2 2014 18:22 | 1st = 6 Spot On Pedro 2nd = 8 Rain Man 3rd = 4 Messy Boots |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 3 Hummer Keeping | ||
Mon Jun 2 2014 18:19 | 1st = 3 Hummer Keeping 2nd = 4 None Of Them 3rd = 9 Tricky Summah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 1 - 1 Mon Soie | ||
Mon Jun 2 2014 18:14 | 1st = 1 Mon Soie 2nd = 3 View Street 3rd = 8 Billabong Bertie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 4 Hot Carbon | ||
Mon Jun 2 2014 18:12 | 1st = 4 Hot Carbon 2nd = 8 Power Ace 3rd = 6 Ninth Again |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 9 - 5 Albert Jaccka | ||
Mon Jun 2 2014 18:07 | 1st = 5 Albert Jaccka 2nd = 2 Davy Maguire 3rd = 3 Astral Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 9 - 2 Wing It | ||
Mon Jun 2 2014 18:05 | 1st = 2 Wing It 2nd = 1 Rubix Que 3rd = 8 Kalden Viseron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 8 - 7 Am Opulent | ||
Mon Jun 2 2014 18:00 | 1st = 7 Am Opulent 2nd = 2 Capricorn Monique 3rd = 10 Ticket to Nowhere |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 6 Taros Miss | ||
Mon Jun 2 2014 17:57 | 1st = 6 Taros Miss 2nd = 7 Matilda Bay 3rd = 3 Stuart Town |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 7 Tevez | ||
Mon Jun 2 2014 17:54 | 1st = 7 Tevez 2nd = 8 Suberushie 3rd = 2 Fizadore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 2 Senor Lucky | ||
Mon Jun 2 2014 17:53 | 1st = 2 Senor Lucky 2nd = 1 Greenbriar Raven 3rd = 8 Isabella Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 8 - 2 Flying Time | ||
Mon Jun 2 2014 17:50 | 1st = 2 Flying Time 2nd = 3 Right Honourable 3rd = 10 Alyeska |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 8 Chocdee Alice | ||
Mon Jun 2 2014 17:48 | 1st = 8 Chocdee Alice 2nd = 2 Shaga Banga Bang 3rd = 1 Shes Top Notch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 8 - 1 Vickies Boy | ||
Mon Jun 2 2014 17:47 | 1st = 1 Vickies Boy 2nd = 3 Reign Beau 3rd = 7 I See White |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 7 Elite Arena | ||
Mon Jun 2 2014 17:38 | 1st = 7 Elite Arena 2nd = 3 Irinka Wap 3rd = 6 Gift Of Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 10 Eight Tee I | ||
Mon Jun 2 2014 17:33 | 1st = 10 Eight Tee I 2nd = 4 True Character 3rd = 5 Stones Corner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 1 It Girl | ||
Mon Jun 2 2014 17:32 | 1st = 1 It Girl 2nd = 6 Potential Risk 3rd = 3 Classy Roger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 6 Suave Odessa | ||
Mon Jun 2 2014 17:30 | 1st = 6 Suave Odessa 2nd = 5 Lunchless 3rd = 7 Arctic Osti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 8 Really Clever | ||
Mon Jun 2 2014 17:26 | 1st = 8 Really Clever 2nd = 2 Mammy Brown 3rd = 3 Hello Ello |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 7 - 12 Im Themightyquinn | ||
Mon Jun 2 2014 17:25 | 1st = 12 Im Themightyquinn 2nd = 9 Crombie 3rd = 1 Copagrin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 7 - 1 Nitro Rocks | ||
Mon Jun 2 2014 17:22 | 1st = 1 Nitro Rocks 2nd = 3 Lochinvar Cruise 3rd = 8 Coloccini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 1 Myalla Swank | ||
Mon Jun 2 2014 17:19 | 1st = 1 Myalla Swank 2nd = 5 Fiona Ottie 3rd = 3 Dana Nee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 7 - 2 Ultimate Success | ||
Mon Jun 2 2014 17:15 | 1st = 2 Ultimate Success 2nd = 7 Amarna 3rd = 5 Maussane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 5 Velvet Flame | ||
Mon Jun 2 2014 17:14 | 1st = 5 Velvet Flame 2nd = 3 Sir Lancelot 3rd = 8 Another Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 4 Obahma Joy | ||
Mon Jun 2 2014 17:10 | 1st = 4 Obahma Joy 2nd = 8 The King Of Swing 3rd = 7 Johnny Be |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 6 Hold On Beau | ||
Mon Jun 2 2014 17:07 | 1st = 6 Hold On Beau 2nd = 1 Dan Beringer 3rd = 8 Kristingee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 7 Sheik em Up | ||
Mon Jun 2 2014 17:06 | 1st = 7 Sheik em Up 2nd = 3 Kinetic Rio 3rd = 5 Jill Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 6 - 1 Wendy Knows | ||
Mon Jun 2 2014 17:04 | 1st = 1 Wendy Knows 3rd = 2 Tigerkin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 1 Mi Frenzy | ||
Mon Jun 2 2014 16:59 | 1st = 1 Mi Frenzy 2nd = 7 Broadway Harry 3rd = 10 Jaydens Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 7 Wheres Saphy | ||
Mon Jun 2 2014 16:56 | 1st = 7 Wheres Saphy 2nd = 1 Hello Girlfriend 3rd = 10 Radar Rider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 2 My Bella Rose | ||
Mon Jun 2 2014 16:55 | 1st = 2 My Bella Rose 2nd = 1 Gangsta Style 3rd = 3 Obee One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 6 - 12 Bettor Party | ||
Mon Jun 2 2014 16:51 | 1st = 12 Bettor Party 2nd = 11 The Apache Kid 3rd = 6 Soho Silverstone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 7 Alexander Pop | ||
Mon Jun 2 2014 16:48 | 1st = 7 Alexander Pop 2nd = 8 Hit Pay Dirt 3rd = 3 Smashing Turbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 4 Blue And Curly | ||
Mon Jun 2 2014 16:46 | 1st = 4 Blue And Curly 2nd = 2 Whats Up Gee 3rd = 5 Check The Mail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 6 Buzz Courage | ||
Mon Jun 2 2014 16:43 | 1st = 6 Buzz Courage 2nd = 9 Major Frank 3rd = 8 Galilee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 5 - 3 Sparkling Kitty | ||
Mon Jun 2 2014 16:42 | 1st = 3 Sparkling Kitty 2nd = 7 Telopea 3rd = 1 Weowna Zumba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 6 - 13 Gracie May | ||
Mon Jun 2 2014 16:40 | 1st = 13 Gracie May 2nd = 3 Louie Can Fly 3rd = 7 Riding Shotgun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 6 Fenyang | ||
Mon Jun 2 2014 16:37 | 1st = 6 Fenyang 2nd = 3 Cranky Franky 3rd = 8 Hurricane Roc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 8 - 7 Rumbustious | ||
Mon Jun 2 2014 16:33 | 1st = 7 Rumbustious 2nd = 10 Champ Devine 3rd = 13 Hozatfora Sundon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 3 Dig Deep Maggie | ||
Mon Jun 2 2014 16:32 | 1st = 3 Dig Deep Maggie 2nd = 4 Linden Hope 3rd = 2 Earn Me Some |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 7 - 5 Splash Out | ||
Mon Jun 2 2014 16:30 | 1st = 5 Splash Out 2nd = 10 Laverstock Lane 3rd = 9 Mr Tangalanga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 5 Belena Lad | ||
Mon Jun 2 2014 16:27 | 1st = 5 Belena Lad 2nd = 8 Promised Kiss 3rd = 4 Tail Light |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 1 Always Welcome | ||
Mon Jun 2 2014 16:26 | 1st = 1 Always Welcome 2nd = 2 Red Crystal 3rd = 4 Wallace Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 3 Tony Dreaver | ||
Mon Jun 2 2014 16:23 | 1st = 3 Tony Dreaver 2nd = 2 Escalator 3rd = 4 The Ultimate Paua |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 4 - 7 Cosmic Tomboy | ||
Mon Jun 2 2014 16:22 | 1st = 7 Cosmic Tomboy 2nd = 2 Maxs Conquest 3rd = 1 Colliding Pickle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 8 - 3 Bay Of Biscay | ||
Mon Jun 2 2014 16:20 | 1st = 3 Bay Of Biscay 2nd = 13 Lorries Gift 3rd = 11 Waitaha Prophecy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 6 Nonno Stride | ||
Mon Jun 2 2014 16:19 | 1st = 6 Nonno Stride 2nd = 11 Special Operative 3rd = 5 Tinted Jasa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 4 Kezzas Spirit | ||
Mon Jun 2 2014 16:17 | 1st = 4 Kezzas Spirit 2nd = 3 Rowdy Prince 3rd = 1 Kaiser King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 5 - 5 Westernator | ||
Mon Jun 2 2014 16:13 | 1st = 5 Westernator 2nd = 3 Nicnak Paddy Wak 3rd = 8 Zacharia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 3 Kikem Mouse | ||
Mon Jun 2 2014 16:12 | 1st = 3 Kikem Mouse 2nd = 2 Lil Vee Em 3rd = 6 Betty Be Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 8 - 9 Yurrapendi | ||
Mon Jun 2 2014 16:10 | 1st = 9 Yurrapendi 2nd = 12 Winarvi 3rd = 7 Bourbondetta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 7 Blue Senior | ||
Mon Jun 2 2014 16:08 | 1st = 7 Blue Senior 2nd = 5 Showem Baby 3rd = 2 Opawa Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 3 Footluce Dancer | ||
Mon Jun 2 2014 16:07 | 1st = 3 Footluce Dancer 2nd = 8 Zuris Magic 3rd = 6 Miss Trewvain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 3 - 2 All Guns Blazing | ||
Mon Jun 2 2014 16:05 | 1st = 2 All Guns Blazing 2nd = 4 Dino Action 3rd = 7 My Party |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 7 Peruvian Pasos | ||
Mon Jun 2 2014 16:03 | 1st = 7 Peruvian Pasos 2nd = 9 Charli Springfield 3rd = 3 Clockon Doc Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 5 - 3 Hidden Falls | ||
Mon Jun 2 2014 16:00 | 1st = 3 Hidden Falls 2nd = 1 Boys Business 3rd = 6 Roadsinger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 7 - 4 Highview Conall | ||
Mon Jun 2 2014 15:55 | 1st = 4 Highview Conall 2nd = 1 Beachstar 3rd = 2 Our Femme Fatale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 3 Everlasting Dawn | ||
Mon Jun 2 2014 15:54 | 1st = 3 Everlasting Dawn 2nd = 1 Jomo 3rd = 8 Storm Invader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 6 - 5 Tabletop | ||
Mon Jun 2 2014 15:51 | 1st = 5 Tabletop 2nd = 12 Nuns On The Run 3rd = 2 Chosen Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 1 Best Buzz Off | ||
Mon Jun 2 2014 15:51 | 1st = 1 Best Buzz Off 2nd = 2 Miss Belena 3rd = 8 Elaborate Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 7 Thrilling Ava | ||
Mon Jun 2 2014 15:48 | 1st = 7 Thrilling Ava 2nd = 2 Im A Catch 3rd = 1 My Lil Lucifer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 10 Willy Listen | ||
Mon Jun 2 2014 15:46 | 1st = 10 Willy Listen 2nd = 2 Blanche Barkly 3rd = 1 Immortal Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 2 - 5 Kalden Gregor | ||
Mon Jun 2 2014 15:45 | 1st = 5 Kalden Gregor 2nd = 1 Sandy Without 3rd = 3 You Well Jell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 7 - 7 Joranda Falls | ||
Mon Jun 2 2014 15:42 | 1st = 7 Joranda Falls 2nd = 13 Rite Of Honour 3rd = 11 Evasive Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 8 Karloo Kix | ||
Mon Jun 2 2014 15:40 | 1st = 8 Karloo Kix 2nd = 2 Good Boy Indy 3rd = 4 Blissfull Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 4 - 3 Jungle Genie | ||
Mon Jun 2 2014 15:37 | 1st = 3 Jungle Genie 2nd = 1 Askmenow 3rd = 2 Korobeit Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 2 Dons Legend | ||
Mon Jun 2 2014 15:37 | 1st = 2 Dons Legend 2nd = 1 Bit Of Alright 3rd = 4 Bandsaw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 5 Genaviv | ||
Mon Jun 2 2014 15:34 | 1st = 5 Genaviv 2nd = 1 Peak Physique 3rd = 4 Jessicas Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 7 - 12 Aghamore | ||
Mon Jun 2 2014 15:33 | 1st = 12 Aghamore 2nd = 7 Eye Striker 3rd = 10 Al Nova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 7 Deadly Panther | ||
Mon Jun 2 2014 15:31 | 1st = 7 Deadly Panther 2nd = 2 You Wont 3rd = 6 Cindy Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 3 Waldo Baxter | ||
Mon Jun 2 2014 15:30 | 1st = 3 Waldo Baxter 2nd = 5 Just You Wait 3rd = 2 Charlies Pal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 1 Chevals Charlie | ||
Mon Jun 2 2014 15:28 | 1st = 1 Chevals Charlie 2nd = 2 Double Laughter 3rd = 5 Singed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 1 - 4 Zeema | ||
Mon Jun 2 2014 15:27 | 1st = 4 Zeema 2nd = 8 Ledaro Tara 3rd = 1 Stay Tuned |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 4 - 2 Allinone | ||
Mon Jun 2 2014 15:24 | 1st = 2 Allinone 2nd = 1 All West 3rd = 13 Remediate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 6 - 5 Goodtime Paul | ||
Mon Jun 2 2014 15:19 | 1st = 5 Goodtime Paul 2nd = 2 Myrniong Panorama 3rd = 1 King Rafa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 8 Tenterfield Lass | ||
Mon Jun 2 2014 15:18 | 1st = 8 Tenterfield Lass 2nd = 5 Jordicor 3rd = 6 Lite Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 10 Caramel Mix | ||
Mon Jun 2 2014 15:15 | 1st = 10 Caramel Mix 2nd = 1 Cawbourne Cloony 3rd = 2 Super Spanner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 5 - 1 Go Marching In | ||
Mon Jun 2 2014 15:15 | 1st = 1 Go Marching In 2nd = 11 Bracko Mick 3rd = 13 Milly De Vain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 3 Opawa Cassidy | ||
Mon Jun 2 2014 15:12 | 1st = 3 Opawa Cassidy 2nd = 9 Zamaddis Lass 3rd = 1 Contemporaneous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 8 Maywyns Storm | ||
Mon Jun 2 2014 15:10 | 1st = 8 Maywyns Storm 2nd = 3 Conte Centovalli 3rd = 7 Spinalong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 6 - 2 Commence | ||
Mon Jun 2 2014 15:06 | 1st = 2 Commence 2nd = 7 Silken Gown 3rd = 11 Silverstone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 6 Jare | ||
Mon Jun 2 2014 15:05 | 1st = 6 Jare 2nd = 3 Sweet Irish Rose 3rd = 7 Jaylets Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 9 Mrs Mendez | ||
Mon Jun 2 2014 15:02 | 1st = 9 Mrs Mendez 2nd = 8 Black Jewel 3rd = 1 Dan The Weapon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 3 - 5 Choccy Mac | ||
Mon Jun 2 2014 15:01 | 1st = 5 Choccy Mac 2nd = 6 Importer Exporter 3rd = 2 Dream To Believe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 6 - 1 Quartermaster | ||
Mon Jun 2 2014 14:57 | 1st = 1 Quartermaster 2nd = 6 Jaja Malu 3rd = 4 Hes Dreamin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 4 Smash Allegro | ||
Mon Jun 2 2014 14:53 | 1st = 4 Smash Allegro 2nd = 2 Allegro Max 3rd = 3 Boston Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 9 Be Leave | ||
Mon Jun 2 2014 14:52 | 1st = 9 Be Leave 2nd = 7 Smiling High 3rd = 8 Team Of Starzzz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 2 Princess Whirl | ||
Mon Jun 2 2014 14:50 | 1st = 2 Princess Whirl 2nd = 5 Allert Lea 3rd = 6 Bernmar Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 3 - 6 Vital Detail | ||
Mon Jun 2 2014 14:48 | 1st = 6 Vital Detail 2nd = 5 Swaziland 3rd = 1 Armonia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 5 - 2 Suerte | ||
Mon Jun 2 2014 14:43 | 1st = 2 Suerte 2nd = 8 Desiring Kate 3rd = 3 Endorsement |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 4 - 1 Occasion | ||
Mon Jun 2 2014 14:39 | 1st = 1 Occasion 2nd = 2 Wisen Up 3rd = 6 Alert Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 1 Boston Strike | ||
Mon Jun 2 2014 14:35 | 1st = 1 Boston Strike 2nd = 4 Miss Softy 3rd = 3 Five Kay Leg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 3 Theeyeshaveit | ||
Mon Jun 2 2014 14:34 | 1st = 3 Theeyeshaveit 2nd = 1 Go Go Red 3rd = 9 Jeremes Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 6 Home Town Girl | ||
Mon Jun 2 2014 14:30 | 1st = 6 Home Town Girl 2nd = 8 Gysbert 3rd = 1 Melton Valueless |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 5 - 2 Carrera Dinero | ||
Mon Jun 2 2014 14:30 | 1st = 2 Carrera Dinero 2nd = 10 Convivial Miss 3rd = 4 Black Tomahawk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 10 Southern Blaze | ||
Mon Jun 2 2014 14:28 | 1st = 10 Southern Blaze 2nd = 8 Turanza Magic 3rd = 7 Castle Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 11 - 9 Elbeau | ||
Mon Jun 2 2014 14:25 | 1st = 9 Elbeau 2nd = 7 Royal Taz 3rd = 5 Double Impact |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 2 - 5 All Aussie Boy | ||
Mon Jun 2 2014 14:25 | 1st = 5 All Aussie Boy 2nd = 6 Mago Man 3rd = 9 A Force In Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 5 - 9 Rocchetta Miss | ||
Mon Jun 2 2014 14:21 | 1st = 9 Rocchetta Miss 2nd = 6 Alpine Dragon 3rd = 11 Morado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 5 Kyvalley Rancher | ||
Mon Jun 2 2014 14:16 | 1st = 5 Kyvalley Rancher 2nd = 10 Outpunch Enchanter 3rd = 8 Rapt In A Rainbow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 10 - 7 Vibrant Moss | ||
Mon Jun 2 2014 14:15 | 1st = 7 Vibrant Moss 2nd = 2 Aaja Nachle 3rd = 8 King Panamera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 2 - 7 Black Queen | ||
Mon Jun 2 2014 14:12 | 1st = 7 Black Queen 2nd = 6 Astrapi 3rd = 3 Lrondine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 1 Bang Bang Gal | ||
Mon Jun 2 2014 14:11 | 1st = 1 Bang Bang Gal 2nd = 2 Franchina 3rd = 3 Prince Wasabi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 4 - 9 Menin Gate | ||
Mon Jun 2 2014 14:07 | 1st = 9 Menin Gate 2nd = 1 Three Dee Delight 3rd = 3 Thebackpagescribe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauherenikau Race 8 - 10 Lady Sayyida | ||
Mon Jun 2 2014 14:05 | 1st = 10 Lady Sayyida 2nd = 3 Perfect Symbol 3rd = 1 Just Ishi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 3 - 12 Miss Fearless | ||
Mon Jun 2 2014 14:03 | 1st = 12 Miss Fearless 2nd = 2 Cwmbran 3rd = 9 Come Closer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 7 Tendaho | ||
Mon Jun 2 2014 13:57 | 1st = 7 Tendaho 2nd = 8 My Independence Day 3rd = 4 Sunscoming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 10 - 9 Le Sol | ||
Mon Jun 2 2014 13:55 | 1st = 9 Le Sol 2nd = 6 Shakn Cullen 3rd = 1 Minstrel Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 6 Judyfree | ||
Mon Jun 2 2014 13:54 | 1st = 6 Judyfree 2nd = 1 Four Jokers 3rd = 7 Yaholyterror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 1 Aeroplane Sally | ||
Mon Jun 2 2014 13:54 | 1st = 1 Aeroplane Sally 2nd = 2 Sabatika 3rd = 4 Twentyfour Steps |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 4 - 6 Run Adam | ||
Mon Jun 2 2014 13:50 | 1st = 6 Run Adam 2nd = 10 Bella Latte 3rd = 17 Ollican |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 1 - 3 Soho Lennon | ||
Mon Jun 2 2014 13:49 | 1st = 3 Soho Lennon 2nd = 8 Simply Susational 3rd = 6 Highview Christian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 2 Butterfly Princess | ||
Mon Jun 2 2014 13:45 | 1st = 2 Butterfly Princess 2nd = 6 News Beat 3rd = 8 Santana Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 9 - 10 Nancylee | ||
Mon Jun 2 2014 13:42 | 1st = 10 Nancylee 2nd = 8 Permesso 3rd = 5 Cillian Will |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 4 - 6 Hundrezn Thousanz | ||
Mon Jun 2 2014 13:41 | 1st = 6 Hundrezn Thousanz 2nd = 5 Ferguson 3rd = 3 All In Latin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 8 Campaspe Tina | ||
Mon Jun 2 2014 13:38 | 1st = 8 Campaspe Tina 2nd = 2 Kunis 3rd = 4 Oscar Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 1 - 11 Rule To Wyn | ||
Mon Jun 2 2014 13:37 | 1st = 11 Rule To Wyn 2nd = 6 Upsidedown Bob 3rd = 2 King Cool |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 3 - 6 Raylan Gibbins | ||
Mon Jun 2 2014 13:32 | 1st = 6 Raylan Gibbins 2nd = 2 Su You Too 3rd = 7 Azumah The Booma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauherenikau Race 7 - 5 Miss Enders | ||
Mon Jun 2 2014 13:30 | 1st = 5 Miss Enders 2nd = 11 Taipa Tiger 3rd = 17 Spike Miligan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 2 - 3 Happy Partner | ||
Mon Jun 2 2014 13:28 | 1st = 3 Happy Partner 2nd = 12 Mals Last Dancer 3rd = 8 Alavesa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 4 Eyesrroamin | ||
Mon Jun 2 2014 13:22 | 1st = 4 Eyesrroamin 2nd = 1 Watch Me Glitter 3rd = 7 Kingofthenight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 9 - 6 Belkmyster | ||
Mon Jun 2 2014 13:20 | 1st = 6 Belkmyster 2nd = 5 Run Fatboy Run 3rd = 7 Vi Et Animo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 1 Riverside Billie | ||
Mon Jun 2 2014 13:19 | 1st = 1 Riverside Billie 2nd = 6 Regal Diamonds 3rd = 5 Regal Gladiator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 3 - 6 Power Master | ||
Mon Jun 2 2014 13:15 | 1st = 6 Power Master 2nd = 10 Orange Caviar 3rd = 1 Baby Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 1 My Mate Billy | ||
Mon Jun 2 2014 13:14 | 1st = 1 My Mate Billy 2nd = 3 Surfnturf 3rd = 5 All Over Hanover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 8 - 7 Amanood Lad | ||
Mon Jun 2 2014 13:06 | 1st = 7 Amanood Lad 2nd = 9 Stainley 3rd = 3 Myths And Legends |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 3 - 8 Kings Ballet | ||
Mon Jun 2 2014 13:05 | 1st = 8 Kings Ballet 2nd = 9 Liabilityadjuster 3rd = 6 Beaucaire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 1 Lavie Belle | ||
Mon Jun 2 2014 13:02 | 1st = 1 Lavie Belle 2nd = 8 Bernmar Percy 3rd = 3 Flynn Omalley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 2 - 1 Bungalally Boy | ||
Mon Jun 2 2014 12:56 | 1st = 1 Bungalally Boy 2nd = 6 Quirinus 3rd = 5 Stylish Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauherenikau Race 6 - 2 Jackfrost | ||
Mon Jun 2 2014 12:55 | 1st = 2 Jackfrost 2nd = 14 Gloriano 3rd = 1 Mountbatten |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 1 - 1 Anecdote | ||
Mon Jun 2 2014 12:52 | 1st = 1 Anecdote 2nd = 11 Doubos 3rd = 2 Goen Hoff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 9 Im Full Tilt | ||
Mon Jun 2 2014 12:46 | 1st = 9 Im Full Tilt 2nd = 1 Shah Jehan 3rd = 2 Areuforeal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 8 - 6 Provocative Prince | ||
Mon Jun 2 2014 12:44 | 1st = 6 Provocative Prince 2nd = 10 Blue Eyed Suzie 3rd = 2 Liv Lavish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 8 Rick The Rock | ||
Mon Jun 2 2014 12:43 | 1st = 8 Rick The Rock 2nd = 3 Cosmic Buddy 3rd = 7 Tallinn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 2 - 10 Up And Downs | ||
Mon Jun 2 2014 12:39 | 1st = 10 Up And Downs 2nd = 6 Ella Supero 3rd = 7 Hi Lady Ho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 7 - 9 Augusta National | ||
Mon Jun 2 2014 12:30 | 1st = 9 Augusta National 2nd = 5 Second Innings 3rd = 3 El Tyson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 2 - 2 Hackman | ||
Mon Jun 2 2014 12:29 | 1st = 2 Hackman 2nd = 6 Roman Circus 3rd = 1 Al Fever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 8 Missy Bee | ||
Mon Jun 2 2014 12:26 | 1st = 8 Missy Bee 2nd = 1 Wall Street Wolf 3rd = 6 Nindigully Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 1 - 1 Tezz Khora | ||
Mon Jun 2 2014 12:20 | 1st = 1 Tezz Khora 2nd = 2 Xbolt 3rd = 3 Virginia Lightning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauherenikau Race 5 - 2 Sir Kingwood | ||
Mon Jun 2 2014 12:18 | 1st = 2 Sir Kingwood 2nd = 11 Quake 3rd = 6 Pure Blonde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 7 - 1 Tellthetruth | ||
Mon Jun 2 2014 12:08 | 1st = 1 Tellthetruth 2nd = 7 Tact Maria 3rd = 6 Spinyback |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 8 My Boy Snoz | ||
Mon Jun 2 2014 12:07 | 1st = 8 My Boy Snoz 2nd = 5 Whispered Words 3rd = 4 Samruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 1 - 4 Hooley Dooley | ||
Mon Jun 2 2014 12:03 | 1st = 4 Hooley Dooley 2nd = 5 It Could Be You 3rd = 3 Controlled |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 1 - 9 Destinys Daughter | ||
Mon Jun 2 2014 11:54 | 1st = 9 Destinys Daughter 2nd = 7 Connect Express 3rd = 15 Giggle Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 6 - 8 Raisafuasho | ||
Mon Jun 2 2014 11:53 | 1st = 8 Raisafuasho 2nd = 9 King of Rock 3rd = 2 Stagehand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauherenikau Race 4 - 10 Golan Express | ||
Mon Jun 2 2014 11:40 | 1st = 10 Golan Express 2nd = 6 Danny Boy 3rd = 16 Honey Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 6 - 6 Never Sighted | ||
Mon Jun 2 2014 11:29 | 1st = 6 Never Sighted 2nd = 3 Levi Jade 3rd = 1 Tropez Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 5 - 1 Sea King | ||
Mon Jun 2 2014 11:15 | 1st = 1 Sea King 2nd = 7 Just Got Home 3rd = 4 Big Brownie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauherenikau Race 3 - 12 Tie Me Down | ||
Mon Jun 2 2014 11:02 | 1st = 12 Tie Me Down 2nd = 11 Sanjara 3rd = 3 Stonemason |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 5 - 5 Sheeza Shark | ||
Mon Jun 2 2014 10:50 | 1st = 5 Sheeza Shark 2nd = 8 Taieri Wings 3rd = 10 Deano Robyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 4 - 5 Marvon Downs | ||
Mon Jun 2 2014 10:40 | 1st = 5 Marvon Downs 2nd = 9 Potheen 3rd = 6 Jack Romanov |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauherenikau Race 2 - 1 Pelletier | ||
Mon Jun 2 2014 10:27 | 1st = 1 Pelletier 2nd = 2 Golden Bay 3rd = 10 Kayleen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 4 - 2 The Silver Fox | ||
Mon Jun 2 2014 10:15 | 1st = 2 The Silver Fox 2nd = 1 Anothersuperstar 3rd = 9 Another Crusher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 3 - 2 Scusa | ||
Mon Jun 2 2014 10:05 | 1st = 2 Scusa 2nd = 4 Admiral 3rd = 1 Road To The Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauherenikau Race 1 - 8 Thieving Sisters | ||
Mon Jun 2 2014 9:52 | 1st = 8 Thieving Sisters 2nd = 7 Hazy Daze 3rd = 9 Zena Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 3 - 7 Data Base | ||
Mon Jun 2 2014 9:40 | 1st = 7 Data Base 2nd = 8 Nothingforthemedia 3rd = 3 Pay Me Quick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 2 - 6 Istimagic | ||
Mon Jun 2 2014 9:32 | 1st = 6 Istimagic 2nd = 5 Back In Black 3rd = 7 Sonny Ben |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 2 - 5 Imperial Ace | ||
Mon Jun 2 2014 9:15 | 1st = 5 Imperial Ace 2nd = 7 Tagataese 3rd = 3 Nothing But Girls |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 1 - 5 Real Treasure | ||
Mon Jun 2 2014 9:00 | 1st = 5 Real Treasure 2nd = 2 El Soldado 3rd = 3 Noah Jon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 1 - 3 Sixty Plus | ||
Mon Jun 2 2014 8:50 | 1st = 3 Sixty Plus 2nd = 2 Zachary Smith 3rd = 11 Cool Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 2 Stangafied | ||
Wed Apr 2 2014 23:57 | 1st = 2 Stangafied 2nd = 6 Quartz River 3rd = 3 Miss Grobur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 4 Replica Queen | ||
Wed Apr 2 2014 23:42 | 1st = 4 Replica Queen 2nd = 6 Rocket Collision 3rd = 2 Vocal Benno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 5 Before Then | ||
Wed Apr 2 2014 23:22 | 1st = 5 Before Then 2nd = 1 Hard Merchandise 3rd = 6 Antun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 1 Oxley Delight | ||
Wed Apr 2 2014 22:57 | 1st = 1 Oxley Delight 2nd = 6 Freeway Ace 3rd = 5 Sadies Guess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 1 Regal Patch | ||
Wed Apr 2 2014 22:42 | 1st = 1 Regal Patch 2nd = 2 Jaguar Monelli 3rd = 3 Little Bit Nifty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 8 Kraken Concord | ||
Wed Apr 2 2014 22:39 | 1st = 8 Kraken Concord 2nd = 4 Seabrook Shan 3rd = 10 Speedway Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 8 - 6 Gee Gees Opera | ||
Wed Apr 2 2014 22:35 | 1st = 6 Gee Gees Opera 2nd = 2 Josies Gee Gee 3rd = 3 Deceitful Cove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 10 - 7 Turtle Express | ||
Wed Apr 2 2014 22:32 | 1st = 7 Turtle Express 2nd = 8 Valiant Crusade 3rd = 4 Savannahs Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 8 Crowdza Chanting | ||
Wed Apr 2 2014 22:29 | 1st = 8 Crowdza Chanting 2nd = 5 You Can Knocker 3rd = 1 Sakuran |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 10 - 1 Onetolove | ||
Wed Apr 2 2014 22:25 | 1st = 1 Onetolove 2nd = 11 Bromac Del Mar 3rd = 9 Sheza Wildcard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 6 Yesterdays Wine | ||
Wed Apr 2 2014 22:22 | 1st = 6 Yesterdays Wine 2nd = 1 Wing It 3rd = 5 Kalden Playboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 7 Ima Pearl | ||
Wed Apr 2 2014 22:18 | 1st = 7 Ima Pearl 2nd = 1 Slipaway Kessa 3rd = 4 Quirinus Quirrel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 9 - 2 Tarawi April | ||
Wed Apr 2 2014 22:14 | 1st = 2 Tarawi April 2nd = 1 Heffner 3rd = 3 Hardy Catch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 10 - 1 Yeah Boy | ||
Wed Apr 2 2014 22:08 | 1st = 1 Yeah Boy 2nd = 4 Sherlock 3rd = 5 Mr Tif |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 8 Bullbar Jeanne | ||
Wed Apr 2 2014 22:07 | 1st = 8 Bullbar Jeanne 2nd = 3 Daisy Dop 3rd = 4 Bookaboo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 7 - 3 Second Dozen | ||
Wed Apr 2 2014 22:05 | 1st = 3 Second Dozen 2nd = 2 Red Eagle 3rd = 4 Prince Obama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 9 - 11 Our Petite Soeur | ||
Wed Apr 2 2014 22:00 | 1st = 11 Our Petite Soeur 2nd = 5 Kiss Kenny 3rd = 7 Stormy Lecture |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 3 Burundi | ||
Wed Apr 2 2014 21:59 | 1st = 3 Burundi 2nd = 7 Blue Harrier 3rd = 1 Platinum Order |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 2 Pedros Opal | ||
Wed Apr 2 2014 21:58 | 1st = 2 Pedros Opal 2nd = 3 Big Bang Marjen 3rd = 1 Claretown Bart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 8 - 4 Tarawi Grace | ||
Wed Apr 2 2014 21:55 | 1st = 4 Tarawi Grace 2nd = 6 Gotcha Wish 3rd = 8 Captain Goodtime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 8 Dalemm Diva | ||
Wed Apr 2 2014 21:50 | 1st = 8 Dalemm Diva 2nd = 3 R Eleven Seven 3rd = 7 Mimi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 9 - 5 Derenger | ||
Wed Apr 2 2014 21:48 | 1st = 5 Derenger 2nd = 6 Endless Dream 3rd = 2 Two Dees |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 4 Emotional Lass | ||
Wed Apr 2 2014 21:47 | 1st = 4 Emotional Lass 2nd = 8 Zephyr Zap 3rd = 1 Hatari Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 8 - 5 Stellagrey | ||
Wed Apr 2 2014 21:43 | 1st = 5 Stellagrey 2nd = 2 Angel Eyes Denise 3rd = 6 Hotesse De Lair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 8 Cosmic Kingdom | ||
Wed Apr 2 2014 21:41 | 1st = 8 Cosmic Kingdom 2nd = 3 Shanty Town Lad 3rd = 1 Ice Flicka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 7 - 7 Farmor Karma | ||
Wed Apr 2 2014 21:38 | 1st = 7 Farmor Karma 2nd = 5 Fantastic Emma 3rd = 8 Queen Of Sienna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 5 Snipers Shot | ||
Wed Apr 2 2014 21:37 | 1st = 5 Snipers Shot 2nd = 7 Polkinghorne 3rd = 8 Otago |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 6 - 6 Father Ned | ||
Wed Apr 2 2014 21:35 | 1st = 6 Father Ned 2nd = 4 Danish Rock 3rd = 1 Ash For Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 8 - 3 Classic Icon | ||
Wed Apr 2 2014 21:30 | 1st = 3 Classic Icon 2nd = 1 Fergus Maccool 3rd = 4 Fergus Mactavish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 2 Fully Charged | ||
Wed Apr 2 2014 21:27 | 1st = 2 Fully Charged 2nd = 1 Ultra Smokey 3rd = 8 Tubs Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 8 - 2 Bearded Midget | ||
Wed Apr 2 2014 21:25 | 1st = 2 Bearded Midget 2nd = 5 Peas And Pie 3rd = 3 Paddles Anderson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 10 Admiral Bronski | ||
Wed Apr 2 2014 21:20 | 1st = 10 Admiral Bronski 2nd = 3 Jewel Lehigh 3rd = 9 Chang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 1 Elite Diva | ||
Wed Apr 2 2014 21:18 | 1st = 1 Elite Diva 2nd = 7 Magic Diva 3rd = 3 Stutter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 6 - 3 Pelican Princess | ||
Wed Apr 2 2014 21:15 | 1st = 3 Pelican Princess 2nd = 6 Prince Polo 3rd = 5 Farmor Classic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 7 - 11 Famous Ever | ||
Wed Apr 2 2014 21:10 | 1st = 11 Famous Ever 2nd = 1 Im No Lady 3rd = 5 Embellished |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 7 - 5 Black Menace | ||
Wed Apr 2 2014 21:08 | 1st = 5 Black Menace 2nd = 1 Billy Duz It 3rd = 4 Mr Wheatley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 4 Fury Bale | ||
Wed Apr 2 2014 21:07 | 1st = 4 Fury Bale 2nd = 5 Supersonic Hawk 3rd = 8 Cosmic Wise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 5 - 3 Osborne | ||
Wed Apr 2 2014 21:05 | 1st = 3 Osborne 2nd = 4 Prickly Diamonds 3rd = 1 Laharun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 7 - 6 Diamond Ace | ||
Wed Apr 2 2014 21:00 | 1st = 6 Diamond Ace 2nd = 8 Big Bang Leonard 3rd = 12 Tezz Khora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 8 Lady Helena | ||
Wed Apr 2 2014 20:58 | 1st = 8 Lady Helena 2nd = 10 Laras Gem 3rd = 6 Ice Toronado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 5 - 8 Fear Hardy | ||
Wed Apr 2 2014 20:55 | 1st = 8 Fear Hardy 2nd = 7 Spring Raven 3rd = 2 Dana Joe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 2 Claire Jasper | ||
Wed Apr 2 2014 20:50 | 1st = 2 Claire Jasper 2nd = 3 Spirit Of Aurora 3rd = 7 Certainly James |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 6 - 7 Magic Arrow | ||
Wed Apr 2 2014 20:48 | 1st = 7 Magic Arrow 2nd = 8 Gold Buccaneer 3rd = 1 Magic Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 6 Jane Eliza | ||
Wed Apr 2 2014 20:47 | 1st = 6 Jane Eliza 2nd = 1 Early Notice 3rd = 8 Go Go Gail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 9 Tulhurst Sarsha | ||
Wed Apr 2 2014 20:43 | 1st = 9 Tulhurst Sarsha 2nd = 5 Hollywood Glitter 3rd = 8 Cuddle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 2 National Time | ||
Wed Apr 2 2014 20:41 | 1st = 2 National Time 2nd = 1 Charming Rumble 3rd = 7 Check My Swagger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 4 - 8 Spring Tyrant | ||
Wed Apr 2 2014 20:38 | 1st = 8 Spring Tyrant 2nd = 1 Kates Crash 3rd = 4 Cosmic Eye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 4 - 5 Smoke N Whisky | ||
Wed Apr 2 2014 20:35 | 1st = 5 Smoke N Whisky 2nd = 1 Ollies Gold 3rd = 7 Diggers Sunrise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 6 - 4 Hexham Heartbeat | ||
Wed Apr 2 2014 20:30 | 1st = 4 Hexham Heartbeat 2nd = 7 What A Fine Fella 3rd = 5 Master Pip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 5 - 1 Ridiculousness | ||
Wed Apr 2 2014 20:28 | 1st = 1 Ridiculousness 2nd = 5 Princess Syrene 3rd = 7 Bella Senora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 9 Oakvale Destiny | ||
Wed Apr 2 2014 20:27 | 1st = 9 Oakvale Destiny 2nd = 5 Tarks Nemesis 3rd = 8 April Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 3 Getinbehind | ||
Wed Apr 2 2014 20:23 | 1st = 3 Getinbehind 2nd = 1 Mister Bo Woody 3rd = 8 Depompide |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 9 - 6 Nanna King | ||
Wed Apr 2 2014 20:20 | 1st = 6 Nanna King 2nd = 7 Jetson Express 3rd = 15 Honey Bun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 8 Senor Socks | ||
Wed Apr 2 2014 20:18 | 1st = 8 Senor Socks 2nd = 6 Blue Viper 3rd = 3 Coopnarcha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 3 - 1 Elgrand Senorita | ||
Wed Apr 2 2014 20:15 | 1st = 1 Elgrand Senorita 2nd = 4 Elite Joan 3rd = 5 He Can Sing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 4 Westelle | ||
Wed Apr 2 2014 20:10 | 1st = 4 Westelle 2nd = 1 Lady Flynn 3rd = 8 Getaloadaher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 4 - 1 Fantastic Katie | ||
Wed Apr 2 2014 20:08 | 1st = 1 Fantastic Katie 2nd = 3 Kings Landing 3rd = 4 Charlie Brown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 4 Whodat Knockin | ||
Wed Apr 2 2014 20:07 | 1st = 4 Whodat Knockin 2nd = 1 Rocky Bale 3rd = 2 Arejay Smokey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 3 - 6 Topiary | ||
Wed Apr 2 2014 20:05 | 1st = 6 Topiary 2nd = 7 Wise Investment 3rd = 1 Count The Stars |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 5 - 6 Senitas Success | ||
Wed Apr 2 2014 20:00 | 1st = 6 Senitas Success 2nd = 10 Im Demimondaine 3rd = 11 Dabbsey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 4 Sing For Me | ||
Wed Apr 2 2014 19:58 | 1st = 4 Sing For Me 2nd = 5 Ricky Fields 3rd = 7 Lady Toy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 2 - 3 Nellies Joker | ||
Wed Apr 2 2014 19:55 | 1st = 3 Nellies Joker 2nd = 4 Little Micra 3rd = 7 Leigh Fooling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 8 Ideal Situation | ||
Wed Apr 2 2014 19:50 | 1st = 8 Ideal Situation 2nd = 1 El Grande 3rd = 2 Of A New Era |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 3 - 1 Mighty Conner | ||
Wed Apr 2 2014 19:48 | 1st = 1 Mighty Conner 2nd = 8 Kezzas Spirit 3rd = 7 Senor Bond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 4 Lilly Bellebird | ||
Wed Apr 2 2014 19:47 | 1st = 4 Lilly Bellebird 2nd = 1 Mepunga Tiara 3rd = 3 Miss So Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 8 - 3 Virtual Trader | ||
Wed Apr 2 2014 19:45 | 1st = 3 Virtual Trader 2nd = 8 Point To The Sky 3rd = 14 Stock Trader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 6 Irish Jim | ||
Wed Apr 2 2014 19:40 | 1st = 6 Irish Jim 2nd = 8 Major Gambler 3rd = 4 Josie Oh Josie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 1 Ice Cossack | ||
Wed Apr 2 2014 19:38 | 1st = 1 Ice Cossack 2nd = 8 Dee Runk 3rd = 7 Why Not Jetta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 1 - 5 Chairman Rod | ||
Wed Apr 2 2014 19:35 | 1st = 5 Chairman Rod 2nd = 6 Velocity Magic 3rd = 3 Big City Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 4 - 6 Magic Moment Lombo | ||
Wed Apr 2 2014 19:30 | 1st = 6 Magic Moment Lombo 2nd = 1 Chain Of Gold 3rd = 5 Balcony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 2 - 2 Tainted Luke | ||
Wed Apr 2 2014 19:28 | 1st = 2 Tainted Luke 2nd = 8 Lifestyle Lad 3rd = 1 Dads Vapour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 6 Joey Valdez | ||
Wed Apr 2 2014 19:27 | 1st = 6 Joey Valdez 2nd = 4 Word Are Weapons 3rd = 8 Podolski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 2 - 11 Huss Style | ||
Wed Apr 2 2014 19:25 | 1st = 11 Huss Style 2nd = 3 Genuine Lad 3rd = 7 Sheza Fatty Boomba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 7 Cruisin Luxury | ||
Wed Apr 2 2014 19:20 | 1st = 7 Cruisin Luxury 2nd = 4 Bills My Saviour 3rd = 10 There Goes Dusty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 1 Miss Kia Ora | ||
Wed Apr 2 2014 19:18 | 1st = 1 Miss Kia Ora 2nd = 3 Punk Star Lass 3rd = 8 Blistering Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 3 Giants Dance | ||
Wed Apr 2 2014 19:15 | 1st = 3 Giants Dance 2nd = 1 Bit Of Alright 3rd = 7 Machine Rules |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 10 Flying Arch | ||
Wed Apr 2 2014 19:10 | 1st = 10 Flying Arch 2nd = 8 Joannie Pony 3rd = 2 Truly Miss Terious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 1 - 6 Unleash De Fear | ||
Wed Apr 2 2014 19:08 | 1st = 6 Unleash De Fear 2nd = 8 Mr Tenacious 3rd = 7 Pink Vapour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 7 - 5 Im A Flash Unit | ||
Wed Apr 2 2014 19:05 | 1st = 5 Im A Flash Unit 2nd = 14 Zoetomtaya 3rd = 2 Amphlett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 8 Oakvale Flyer | ||
Wed Apr 2 2014 19:04 | 1st = 8 Oakvale Flyer 2nd = 3 Shall She Rock 3rd = 6 Elly Nora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 3 - 10 Tango Terrific | ||
Wed Apr 2 2014 19:00 | 1st = 10 Tango Terrific 2nd = 2 On Fire Within 3rd = 7 Border Patrol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 2 Bourbon Club | ||
Wed Apr 2 2014 18:57 | 1st = 2 Bourbon Club 2nd = 1 Matalino Twist 3rd = 4 Toy Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 1 Ten To Midnight | ||
Wed Apr 2 2014 18:54 | 1st = 1 Ten To Midnight 2nd = 2 My Mate Joey 3rd = 5 Monstrosity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 1 Artstandin | ||
Wed Apr 2 2014 18:49 | 1st = 1 Artstandin 2nd = 2 Lethal Rocket 3rd = 7 Im Born To Rule |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 1 Dasha Mikado | ||
Wed Apr 2 2014 18:48 | 1st = 1 Dasha Mikado 2nd = 3 Mantaray Lad 3rd = 7 Timeless Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 1 - 5 Porus | ||
Wed Apr 2 2014 18:45 | 1st = 5 Porus 2nd = 2 Glendevie 3rd = 9 Shah Deimos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 3 Cerrone | ||
Wed Apr 2 2014 18:44 | 1st = 3 Cerrone 2nd = 5 Smash The Cash 3rd = 8 Vergara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 2 Haras Nicky | ||
Wed Apr 2 2014 18:42 | 1st = 2 Haras Nicky 2nd = 1 Regalo 3rd = 7 Lady Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 4 Im The Intimidator | ||
Wed Apr 2 2014 18:37 | 1st = 4 Im The Intimidator 2nd = 3 Regal Point 3rd = 2 Polished Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 4 Lacka Detail | ||
Wed Apr 2 2014 18:36 | 1st = 4 Lacka Detail 2nd = 2 Our Spirit 3rd = 7 Just Like Jetta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 2 Cavey | ||
Wed Apr 2 2014 18:34 | 1st = 2 Cavey 2nd = 8 Magic Laird 3rd = 4 All Gassed Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 6 - 8 Canyousee Me Smile | ||
Wed Apr 2 2014 18:30 | 1st = 8 Canyousee Me Smile 2nd = 10 Sordello 3rd = 13 Saxy Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 2 - 4 Die Tryin | ||
Wed Apr 2 2014 18:25 | 1st = 4 Die Tryin 2nd = 11 Earls Reign 3rd = 1 Thunder Fee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 3 Abbeys Fury | ||
Wed Apr 2 2014 18:24 | 1st = 3 Abbeys Fury 2nd = 5 Danzian 3rd = 2 Binny Boo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 4 Uki Sheila | ||
Wed Apr 2 2014 18:23 | 1st = 4 Uki Sheila 2nd = 1 Son Of Flash 3rd = 3 Outback Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 4 Harrys Day Out | ||
Wed Apr 2 2014 18:18 | 1st = 4 Harrys Day Out 2nd = 6 All Starzzz Shark 3rd = 2 Alberts Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 6 Small Blessings | ||
Wed Apr 2 2014 18:17 | 1st = 6 Small Blessings 2nd = 4 Little Bit Irish 3rd = 3 Phebu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 5 Swanwhite | ||
Wed Apr 2 2014 18:15 | 1st = 5 Swanwhite 2nd = 8 Aria Star 3rd = 2 Dan The Weapon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 9 Riverboat Prince | ||
Wed Apr 2 2014 18:10 | 1st = 9 Riverboat Prince 2nd = 5 Miss Fantastic 3rd = 4 Warner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 2 Skyela Tokaam | ||
Wed Apr 2 2014 18:09 | 1st = 2 Skyela Tokaam 2nd = 1 Bearly Fair 3rd = 4 Avondale Amor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 3 Tuscany Sally | ||
Wed Apr 2 2014 18:07 | 1st = 3 Tuscany Sally 2nd = 8 Dont Blink 3rd = 4 Blackjack Gent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 1 - 5 Goodtime Bobby | ||
Wed Apr 2 2014 18:02 | 1st = 5 Goodtime Bobby 2nd = 6 Azumah The Booma 3rd = 8 Barley Shaker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 6 Viv Tudor | ||
Wed Apr 2 2014 18:01 | 1st = 6 Viv Tudor 2nd = 3 Ocky Thyme 3rd = 5 Illegal Path |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 4 Midnight Rush | ||
Wed Apr 2 2014 17:58 | 1st = 4 Midnight Rush 2nd = 1 Luzaka Icon 3rd = 8 My Asuncion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 5 - 8 Miss Halloween | ||
Wed Apr 2 2014 17:54 | 1st = 8 Miss Halloween 2nd = 11 Pinot Reilly 3rd = 4 Flying Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 9 - 1 Knockabout | ||
Wed Apr 2 2014 17:50 | 1st = 1 Knockabout 2nd = 5 Bon Temps 3rd = 4 Straight Shooter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 1 Cosmic Pauly | ||
Wed Apr 2 2014 17:49 | 1st = 1 Cosmic Pauly 2nd = 5 Pride Matters 3rd = 6 Kaptain Tyne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 1 Senors Mistress | ||
Wed Apr 2 2014 17:47 | 1st = 1 Senors Mistress 2nd = 7 Super Vision 3rd = 4 Wilby Unique |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 3 Rainless | ||
Wed Apr 2 2014 17:43 | 1st = 3 Rainless 2nd = 5 Kankkunen 3rd = 6 Forever Arma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 7 Nash | ||
Wed Apr 2 2014 17:39 | 1st = 7 Nash 2nd = 4 Chocolate Frog 3rd = 3 Alarming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 8 Cosmic Sloy | ||
Wed Apr 2 2014 17:37 | 1st = 8 Cosmic Sloy 2nd = 7 Blayney 3rd = 4 Spirited Journey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 8 - 10 Knoxville | ||
Wed Apr 2 2014 17:33 | 1st = 10 Knoxville 2nd = 6 Angel Suez 3rd = 11 Grigio Now |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 2 Well Uno | ||
Wed Apr 2 2014 17:29 | 1st = 2 Well Uno 2nd = 4 Red Rum 3rd = 3 Tiny Wong Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 8 Aeroplane Blazer | ||
Wed Apr 2 2014 17:28 | 1st = 8 Aeroplane Blazer 2nd = 2 Barn Kidz 3rd = 1 Sir Shelby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cowra Race 7 - 1 Stop The Nation | ||
Wed Apr 2 2014 17:25 | 1st = 1 Stop The Nation 2nd = 12 Trippy 3rd = 5 Kosciuszko Moon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 8 - 8 Tried And Tired | ||
Wed Apr 2 2014 17:20 | 1st = 8 Tried And Tired 2nd = 14 Lady Lakshmi 3rd = 9 Animoso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 1 Fine With Amy | ||
Wed Apr 2 2014 17:19 | 1st = 1 Fine With Amy 2nd = 8 My Girl Scarlett 3rd = 3 Spectrum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 4 Left Posted | ||
Wed Apr 2 2014 17:17 | 1st = 4 Left Posted 2nd = 5 Gold Fever Sandy 3rd = 6 Black Denim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 4 - 13 Tinker Tiger | ||
Wed Apr 2 2014 17:14 | 1st = 13 Tinker Tiger 2nd = 7 Fathlaine 3rd = 12 Sentence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 8 - 1 Cum Dividend | ||
Wed Apr 2 2014 17:10 | 1st = 1 Cum Dividend 2nd = 9 Sweet And Vicious 3rd = 11 Rocco In The House |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 2 Tea Gardens Lad | ||
Wed Apr 2 2014 17:09 | 1st = 2 Tea Gardens Lad 2nd = 3 Are Vee Pea 3rd = 1 Bull Blaster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 6 Samaras On Air | ||
Wed Apr 2 2014 17:07 | 1st = 6 Samaras On Air 2nd = 4 Shakin Shakira 3rd = 7 Micks An Aussie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 6 Voce | ||
Wed Apr 2 2014 17:03 | 1st = 6 Voce 2nd = 5 Brite Spark Lombo 3rd = 1 Classic Falcon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 7 - 4 Harmonic | ||
Wed Apr 2 2014 17:00 | 1st = 4 Harmonic 2nd = 8 Malice 3rd = 6 Sinjoren |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 2 Skylas Star | ||
Wed Apr 2 2014 16:59 | 1st = 2 Skylas Star 2nd = 1 Zipping Min 3rd = 5 Ketchum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 1 Mrs Chitty Bang | ||
Wed Apr 2 2014 16:57 | 1st = 1 Mrs Chitty Bang 2nd = 5 Gold Hunter 3rd = 6 High Journey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 12 - 6 Curt Connors | ||
Wed Apr 2 2014 16:56 | 1st = 6 Curt Connors 2nd = 2 Chili Dipper 3rd = 9 Larkhill Locky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 7 - 2 Presidium | ||
Wed Apr 2 2014 16:53 | 1st = 2 Presidium 2nd = 3 Simpatico 3rd = 9 Magical Tycoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 5 Los Garbos | ||
Wed Apr 2 2014 16:49 | 1st = 5 Los Garbos 2nd = 2 Hot Shamrock 3rd = 1 Audacious Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 2 Almunro | ||
Wed Apr 2 2014 16:48 | 1st = 2 Almunro 2nd = 5 Cosmic Halo 3rd = 1 Lolita Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cowra Race 6 - 4 Mrs Menzies | ||
Wed Apr 2 2014 16:45 | 1st = 4 Mrs Menzies 2nd = 1 Dashexpress 3rd = 10 Fluctuations |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 7 - 9 Reldas | ||
Wed Apr 2 2014 16:40 | 1st = 9 Reldas 2nd = 10 Sasenkile 3rd = 1 I Am Titanium |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 5 Going Cosmic | ||
Wed Apr 2 2014 16:39 | 1st = 5 Going Cosmic 2nd = 4 Aussie Heritage 3rd = 8 Hyposition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 4 Kava Girl | ||
Wed Apr 2 2014 16:37 | 1st = 4 Kava Girl 2nd = 6 Gee Somebody 3rd = 2 Air Raid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 8 Lektra Joker | ||
Wed Apr 2 2014 16:36 | 1st = 8 Lektra Joker 2nd = 1 Aston 3rd = 3 Wesley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 3 - 4 Onadowntowntrain | ||
Wed Apr 2 2014 16:34 | 1st = 4 Onadowntowntrain 2nd = 9 Ruby Blue Eyes 3rd = 5 Tennessee Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 7 - 6 Olympic Anthem | ||
Wed Apr 2 2014 16:30 | 1st = 6 Olympic Anthem 2nd = 9 Telmemore 3rd = 13 Epic Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 8 Avondale Maurick | ||
Wed Apr 2 2014 16:29 | 1st = 8 Avondale Maurick 2nd = 7 Billy Style 3rd = 1 Never Bend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 1 Catalyst | ||
Wed Apr 2 2014 16:27 | 1st = 1 Catalyst 2nd = 3 Cloud Land 3rd = 8 Harbinger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 6 Snack Beast | ||
Wed Apr 2 2014 16:23 | 1st = 6 Snack Beast 2nd = 7 Judd Black 3rd = 11 Chase Outlaw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 8 Bergaz | ||
Wed Apr 2 2014 16:22 | 1st = 8 Bergaz 2nd = 7 Destinys List 3rd = 1 High Hopes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 6 - 7 Bubbles N Boats | ||
Wed Apr 2 2014 16:20 | 1st = 7 Bubbles N Boats 2nd = 4 Canossa 3rd = 13 High Harmony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 8 Aston Kane | ||
Wed Apr 2 2014 16:19 | 1st = 8 Aston Kane 2nd = 1 Mollify 3rd = 4 Araluen Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 5 Arizona Senorita | ||
Wed Apr 2 2014 16:17 | 1st = 5 Arizona Senorita 2nd = 7 Tennessee Rock 3rd = 8 Girl Crush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 6 - 5 Lord Ashford | ||
Wed Apr 2 2014 16:13 | 1st = 5 Lord Ashford 2nd = 3 Red Dazzle 3rd = 11 Heuriger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 6 Shes An Aussie | ||
Wed Apr 2 2014 16:12 | 1st = 6 Shes An Aussie 2nd = 8 Cosmic Screamer 3rd = 5 Blissful Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 5 Nalas Heart | ||
Wed Apr 2 2014 16:09 | 1st = 5 Nalas Heart 2nd = 4 Sandys Gift 3rd = 2 Southwood Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cowra Race 5 - 5 Anotherwayout | ||
Wed Apr 2 2014 16:05 | 1st = 5 Anotherwayout 2nd = 14 Kindling 3rd = 3 Grey Pariz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 1 Flying Paddy | ||
Wed Apr 2 2014 16:04 | 1st = 1 Flying Paddy 2nd = 6 Under Speed 3rd = 7 Perry White |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 6 - 5 Taiyoo | ||
Wed Apr 2 2014 16:00 | 1st = 5 Taiyoo 2nd = 13 General Groove 3rd = 14 Hero Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 1 Proven Reach | ||
Wed Apr 2 2014 15:59 | 1st = 1 Proven Reach 2nd = 7 Shimmering Hood 3rd = 5 Individualize |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 4 Kitchener Rum | ||
Wed Apr 2 2014 15:57 | 1st = 4 Kitchener Rum 2nd = 8 Mavriki Crio 3rd = 1 Bellas Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 2 - 2 Candour | ||
Wed Apr 2 2014 15:54 | 1st = 2 Candour 2nd = 4 Face Facts 3rd = 15 Spirit Of Sandra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 6 Magic Chicken | ||
Wed Apr 2 2014 15:52 | 1st = 6 Magic Chicken 2nd = 7 Three Long Necks 3rd = 2 Bindy Sannette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 6 - 2 Snitzels Jewel | ||
Wed Apr 2 2014 15:50 | 1st = 2 Snitzels Jewel 2nd = 6 Tuiserkan 3rd = 8 La Mina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 4 Minnie Jayda | ||
Wed Apr 2 2014 15:47 | 1st = 4 Minnie Jayda 2nd = 1 Silver Sticka 3rd = 8 Cosi Ausi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 6 Again Jimmy | ||
Wed Apr 2 2014 15:46 | 1st = 6 Again Jimmy 2nd = 2 Diamond Minx 3rd = 3 Julie Fozz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 11 Lady Patti | ||
Wed Apr 2 2014 15:43 | 1st = 11 Lady Patti 2nd = 1 World Famous 3rd = 2 Glenhuggard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 7 Flashy Arrow | ||
Wed Apr 2 2014 15:42 | 1st = 7 Flashy Arrow 2nd = 5 Handsome Blue 3rd = 4 Golden Kist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 5 - 8 Spy Decoder | ||
Wed Apr 2 2014 15:40 | 1st = 8 Spy Decoder 2nd = 1 Gamblestown 3rd = 4 Juantorena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 3 Kickalong Duffy | ||
Wed Apr 2 2014 15:37 | 1st = 3 Kickalong Duffy 2nd = 1 Lil Vee Em 3rd = 8 Great Solution |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 5 - 8 Rock Out | ||
Wed Apr 2 2014 15:33 | 1st = 8 Rock Out 2nd = 6 Holy Grail 3rd = 1 Classy Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 1 Rumero Reason | ||
Wed Apr 2 2014 15:30 | 1st = 1 Rumero Reason 2nd = 6 Aqua Lamont 3rd = 2 Vera Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cowra Race 4 - 2 Chasing Charlie | ||
Wed Apr 2 2014 15:27 | 1st = 2 Chasing Charlie 2nd = 1 Vortuka 3rd = 4 Killorglin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 5 Honky Tonk Doll | ||
Wed Apr 2 2014 15:24 | 1st = 5 Honky Tonk Doll 2nd = 7 Nippa Norris 3rd = 3 Manila Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 5 - 2 I Love It | ||
Wed Apr 2 2014 15:23 | 1st = 2 I Love It 2nd = 1 A Littlebitofclass 3rd = 3 Scarlet Billows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 1 - 5 Tonto | ||
Wed Apr 2 2014 15:19 | 1st = 5 Tonto 2nd = 1 Settlers Creek 3rd = 12 Oradol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 5 - 3 Empress Me | ||
Wed Apr 2 2014 15:15 | 1st = 3 Empress Me 2nd = 5 Home To The Bride 3rd = 1 Revitalise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 2 My Boy | ||
Wed Apr 2 2014 15:11 | 1st = 2 My Boy 2nd = 5 Allen Cydan 3rd = 8 Kuban Kangaroo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 9 Argyle Melody | ||
Wed Apr 2 2014 15:06 | 1st = 9 Argyle Melody 2nd = 5 Caledonian Breeze 3rd = 7 Solar Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 6 Vinsato | ||
Wed Apr 2 2014 15:05 | 1st = 6 Vinsato 2nd = 1 Lanalicious 3rd = 4 Hanifys Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 4 - 12 Pecheur | ||
Wed Apr 2 2014 15:02 | 1st = 12 Pecheur 2nd = 6 Frill Seeking 3rd = 9 Princess Henrietta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 4 - 5 Dotty Kay | ||
Wed Apr 2 2014 14:57 | 1st = 5 Dotty Kay 2nd = 2 Romulus Flight 3rd = 7 La Concierge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 2 Allen Gravion | ||
Wed Apr 2 2014 14:54 | 1st = 2 Allen Gravion 2nd = 1 Hexen Bale 3rd = 6 Ello Reg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cowra Race 3 - 2 Run Cannon Run | ||
Wed Apr 2 2014 14:50 | 1st = 2 Run Cannon Run 2nd = 4 In Ernest 3rd = 11 Littlelonhro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 1 Kalden Crixus | ||
Wed Apr 2 2014 14:49 | 1st = 1 Kalden Crixus 2nd = 7 Krafty Streaker 3rd = 8 Cairnlea Ethan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 4 - | ||
Wed Apr 2 2014 14:45 | 2nd = 1 Jelly Baby 3rd = 4 By His Design |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 4 - 9 Lucky Lucre | ||
Wed Apr 2 2014 14:40 | 1st = 9 Lucky Lucre 2nd = 11 Rock Scent 3rd = 14 Tarting Me Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 8 Royal Tone | ||
Wed Apr 2 2014 14:36 | 1st = 8 Royal Tone 2nd = 1 Mahogany Spirit 3rd = 6 Why Julie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 8 - 11 Quintastics | ||
Wed Apr 2 2014 14:33 | 1st = 11 Quintastics 2nd = 5 Armadio Estrada 3rd = 12 Soviet Song |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 1 Awesome Mattjesty | ||
Wed Apr 2 2014 14:31 | 1st = 1 Awesome Mattjesty 2nd = 7 Blisstar 3rd = 3 Barriettas Bliss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 8 Mepunga Aztec | ||
Wed Apr 2 2014 14:30 | 1st = 8 Mepunga Aztec 2nd = 5 Flaming White 3rd = 2 All About Size |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 3 - 9 Sabino Speed | ||
Wed Apr 2 2014 14:27 | 1st = 9 Sabino Speed 2nd = 4 Longma 3rd = 1 Kudero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 3 - 7 Lads On Fire | ||
Wed Apr 2 2014 14:22 | 1st = 7 Lads On Fire 2nd = 1 Bad Medicine 3rd = 5 Cyclone Thomas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 3 Candle Boy | ||
Wed Apr 2 2014 14:19 | 1st = 3 Candle Boy 2nd = 1 Tipperary Man 3rd = 8 He Went Off |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cowra Race 2 - 8 Mclennan | ||
Wed Apr 2 2014 14:15 | 1st = 8 Mclennan 2nd = 2 King Derota 3rd = 6 Grey Ninja |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 7 Gun Mcbain | ||
Wed Apr 2 2014 14:14 | 1st = 7 Gun Mcbain 2nd = 2 Iceni Master 3rd = 4 Allen Jango |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 3 - 11 Tear Gas | ||
Wed Apr 2 2014 14:10 | 1st = 11 Tear Gas 2nd = 7 Lady Tatia 3rd = 5 Zazparella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 3 - 9 Larimus | ||
Wed Apr 2 2014 14:05 | 1st = 9 Larimus 2nd = 6 Dayeala 3rd = 3 Empress Eugenie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 4 Wilma Bale | ||
Wed Apr 2 2014 14:01 | 1st = 4 Wilma Bale 2nd = 6 Heaps Of Ability 3rd = 1 Alcala |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 7 - 4 Gendarme | ||
Wed Apr 2 2014 13:58 | 1st = 4 Gendarme 2nd = 3 Bronte Lass 3rd = 5 Fiftyshadesofgrey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 2 Cee Goddess | ||
Wed Apr 2 2014 13:56 | 1st = 2 Cee Goddess 2nd = 6 Lost Forever 3rd = 3 Goodlooking Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 7 Onslow | ||
Wed Apr 2 2014 13:55 | 1st = 7 Onslow 2nd = 2 Lektra Ninja 3rd = 3 Young Gun Mcbain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 2 - 6 Vayakhan | ||
Wed Apr 2 2014 13:52 | 1st = 6 Vayakhan 2nd = 5 Murphys Delight 3rd = 2 Lucky Liaison |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 2 - 4 Okay Oh Yay | ||
Wed Apr 2 2014 13:47 | 1st = 4 Okay Oh Yay 2nd = 5 Silver Sebring 3rd = 3 Dreamtime Baby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 2 Promise Buying | ||
Wed Apr 2 2014 13:44 | 1st = 2 Promise Buying 2nd = 6 Dello Bale 3rd = 3 Smiley Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cowra Race 1 - 13 Rosiers | ||
Wed Apr 2 2014 13:40 | 1st = 13 Rosiers 2nd = 9 Get Hooked 3rd = 4 My Harlee Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 4 Footrot Fanning | ||
Wed Apr 2 2014 13:39 | 1st = 4 Footrot Fanning 2nd = 5 Kara Roto 3rd = 8 Springvale Pat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 2 - 1 Lady Trickster | ||
Wed Apr 2 2014 13:35 | 1st = 1 Lady Trickster 2nd = 9 Sea Spray 3rd = 7 Mossbeat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 2 - 7 Despina | ||
Wed Apr 2 2014 13:30 | 1st = 7 Despina 2nd = 2 Ashgrovian 3rd = 3 Balkan Bambino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 4 Bekim Hatrick | ||
Wed Apr 2 2014 13:26 | 1st = 4 Bekim Hatrick 2nd = 5 Becci Leone 3rd = 7 Sushi Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 6 - 2 Illuminati | ||
Wed Apr 2 2014 13:23 | 1st = 2 Illuminati 2nd = 3 Gift Of Fire 3rd = 7 Centre Stage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 1 Mamselle Telf | ||
Wed Apr 2 2014 13:21 | 1st = 1 Mamselle Telf 2nd = 6 Premier Rose 3rd = 5 Whatahottie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 1 - 12 Forbidden Jewel | ||
Wed Apr 2 2014 13:17 | 1st = 12 Forbidden Jewel 2nd = 11 Berry Delicious 3rd = 5 Standoubt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 1 Just A Mate | ||
Wed Apr 2 2014 13:15 | 1st = 1 Just A Mate 2nd = 6 Another Drink 3rd = 3 Stevies Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 1 - 1 Kaskar | ||
Wed Apr 2 2014 13:12 | 1st = 1 Kaskar 2nd = 5 Strawberry Canyon 3rd = 3 Hope And Libation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 7 Lead Into Demise | ||
Wed Apr 2 2014 13:09 | 1st = 7 Lead Into Demise 2nd = 1 Big Kat 3rd = 6 Dewana Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 1 - 11 Musica Royale | ||
Wed Apr 2 2014 13:00 | 1st = 11 Musica Royale 2nd = 2 Arma De Fuego 3rd = 9 Sonntag |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 3 Chelseas Babe | ||
Wed Apr 2 2014 12:57 | 1st = 3 Chelseas Babe 2nd = 6 Hofstadter 3rd = 2 Yeah Nah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 1 - 5 Interlude | ||
Wed Apr 2 2014 12:55 | 1st = 5 Interlude 2nd = 8 Rock Me Fast 3rd = 10 Step The Pedal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 8 Dyna Fancy | ||
Wed Apr 2 2014 12:51 | 1st = 8 Dyna Fancy 2nd = 2 Select Knocka 3rd = 9 Dyna Arceus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 5 - 5 Dilly | ||
Wed Apr 2 2014 12:48 | 1st = 5 Dilly 2nd = 6 Piqueson 3rd = 2 Davey Crockett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 9 Homebush Zelda | ||
Wed Apr 2 2014 12:40 | 1st = 9 Homebush Zelda 2nd = 1 Some Genes 3rd = 8 Sarah Campbell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 4 Alpha Leva Keato | ||
Wed Apr 2 2014 12:34 | 1st = 4 Alpha Leva Keato 2nd = 2 Koko Cabana 3rd = 7 Irene Florence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 7 Homebush Envy | ||
Wed Apr 2 2014 12:22 | 1st = 7 Homebush Envy 2nd = 3 Thunder Time 3rd = 1 Another Rule |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 4 Rorshach Bale | ||
Wed Apr 2 2014 12:16 | 1st = 4 Rorshach Bale 2nd = 2 Tegra Bale 3rd = 7 Allen Wake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 4 - 2 Katies Cove | ||
Wed Apr 2 2014 12:13 | 1st = 2 Katies Cove 2nd = 1 Vibrant Moss 3rd = 9 Out Of Friendship |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 6 Ode To Liberty | ||
Wed Apr 2 2014 12:05 | 1st = 6 Ode To Liberty 2nd = 1 Kasim 3rd = 8 Another Cover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 1 Knuckle Bump | ||
Wed Apr 2 2014 11:47 | 1st = 1 Knuckle Bump 2nd = 3 Cawbourne Kim 3rd = 2 Jinja Pat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 3 - 8 Dream Run | ||
Wed Apr 2 2014 11:38 | 1st = 8 Dream Run 2nd = 7 Deema 3rd = 1 Goodspeed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 8 Otto Baxter | ||
Wed Apr 2 2014 11:30 | 1st = 8 Otto Baxter 2nd = 3 Blue Senior 3rd = 1 Jager |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 4 Cosmic Rascal | ||
Wed Apr 2 2014 11:12 | 1st = 4 Cosmic Rascal 2nd = 2 Calamity Sue 3rd = 1 Mic Player |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 2 - 5 Apache Fireworks | ||
Wed Apr 2 2014 11:03 | 1st = 5 Apache Fireworks 2nd = 1 Overtime 3rd = 6 China Tea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 2 Empty Bank | ||
Wed Apr 2 2014 10:55 | 1st = 2 Empty Bank 2nd = 1 Working Midnight 3rd = 5 Cool Gypsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 2 Homebush Radar | ||
Wed Apr 2 2014 10:37 | 1st = 2 Homebush Radar 2nd = 3 Behemoth 3rd = 4 Ruths Raider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 1 - 1 Feroz | ||
Wed Apr 2 2014 10:28 | 1st = 1 Feroz 2nd = 10 Eightmates 3rd = 9 Curious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 5 Nasty Bizo Boi | ||
Wed Apr 2 2014 10:19 | 1st = 5 Nasty Bizo Boi 2nd = 8 Cuts Deep 3rd = 6 Portobello Patsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 1 Homebush Marlow | ||
Wed Apr 2 2014 10:01 | 1st = 1 Homebush Marlow 2nd = 3 Opalescent 3rd = 5 Homebush Toki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 7 Havago Princess | ||
Wed Apr 2 2014 1:17 | 1st = 7 Havago Princess 2nd = 3 Injustice 3rd = 2 Snow Charisma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 7 First Strike | ||
Wed Apr 2 2014 0:57 | 1st = 7 First Strike 2nd = 5 Near Home 3rd = 3 Elite Monique |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 6 Arnies Guess | ||
Wed Apr 2 2014 0:37 | 1st = 6 Arnies Guess 2nd = 1 Wattle You Have 3rd = 5 Vocal Splendour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 5 Arctic Wolf | ||
Wed Apr 2 2014 0:17 | 1st = 5 Arctic Wolf 2nd = 2 Bold As Love 3rd = 6 Miss Addison |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 6 Apatchy Bro | ||
Sun Mar 2 2014 21:37 | 1st = 6 Apatchy Bro 2nd = 7 Purely Brindle 3rd = 1 Herodium |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 3 Uno Chloe | ||
Sun Mar 2 2014 21:27 | 1st = 3 Uno Chloe 2nd = 8 Rashina Reason 3rd = 7 Bamboo Blonde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 1 Amber Waves | ||
Sun Mar 2 2014 21:17 | 1st = 1 Amber Waves 2nd = 8 Southwood King 3rd = 5 Money to Burn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 7 Ibrox Digger | ||
Sun Mar 2 2014 21:10 | 1st = 7 Ibrox Digger 2nd = 1 Ayan Bale 3rd = 8 Tevez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 9 - 3 Mister Lennox | ||
Sun Mar 2 2014 21:05 | 1st = 3 Mister Lennox 2nd = 6 Karalta Jazzman 3rd = 5 Discarded Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 4 Codys Grand | ||
Sun Mar 2 2014 20:58 | 1st = 4 Codys Grand 2nd = 3 Universal Chief 3rd = 8 Tusk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 11 - 2 Kara Flex | ||
Sun Mar 2 2014 20:57 | 1st = 2 Kara Flex 2nd = 1 Reefton Elle 3rd = 7 Sutton Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 2 Euphoric | ||
Sun Mar 2 2014 20:55 | 1st = 2 Euphoric 2nd = 6 Enfield Party 3rd = 8 Altona Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 7 Wendy Reg | ||
Sun Mar 2 2014 20:54 | 1st = 7 Wendy Reg 2nd = 6 Bluebird Sunset 3rd = 8 Pasha Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 1 Bettor Than Best | ||
Sun Mar 2 2014 20:50 | 1st = 1 Bettor Than Best 2nd = 3 Mister Bigshot 3rd = 4 Anna Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 8 Spades And Roses | ||
Sun Mar 2 2014 20:47 | 1st = 8 Spades And Roses 2nd = 1 High Style 3rd = 2 All About Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 8 - 7 Barynya | ||
Sun Mar 2 2014 20:42 | 1st = 7 Barynya 2nd = 9 Sweet Pea Jasper 3rd = 12 Itswhatilikeaboutu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 10 - 2 Lochwat Lee | ||
Sun Mar 2 2014 20:41 | 1st = 2 Lochwat Lee 2nd = 4 Powderworks 3rd = 1 Make Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 3 Glamorous Gift | ||
Sun Mar 2 2014 20:39 | 1st = 3 Glamorous Gift 2nd = 5 Marilyn Marlow 3rd = 2 Barrie Bojangles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 7 Miss Black Ash | ||
Sun Mar 2 2014 20:35 | 1st = 7 Miss Black Ash 2nd = 2 Spectrum 3rd = 5 Gary Groundwork |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 2 Katz Shadow | ||
Sun Mar 2 2014 20:34 | 1st = 2 Katz Shadow 2nd = 4 Flying Cria 3rd = 7 All Black Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 7 Master Pip | ||
Sun Mar 2 2014 20:30 | 1st = 7 Master Pip 2nd = 1 Glenferrie College 3rd = 5 Three Pints |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 6 Funky Chicken | ||
Sun Mar 2 2014 20:27 | 1st = 6 Funky Chicken 2nd = 4 Thats Our Boy 3rd = 7 Swans Twelve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 7 Summers Bug | ||
Sun Mar 2 2014 20:24 | 1st = 7 Summers Bug 2nd = 3 Smart Babe 3rd = 2 Claudios Comet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 9 - 1 Left Posted | ||
Sun Mar 2 2014 20:23 | 1st = 1 Left Posted 2nd = 7 Top Deck 3rd = 4 Carwoola Avary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 9 - 10 Just Hoping | ||
Sun Mar 2 2014 20:20 | 1st = 10 Just Hoping 2nd = 7 White House Boy 3rd = 5 Lorettas Own |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 7 - 4 Divas Delight | ||
Sun Mar 2 2014 20:15 | 1st = 4 Divas Delight 2nd = 7 The Majority 3rd = 5 Black Centurian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 8 Sofa So Good | ||
Sun Mar 2 2014 20:12 | 1st = 8 Sofa So Good 2nd = 4 Boston Silver 3rd = 1 War Talk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 7 Permitted | ||
Sun Mar 2 2014 20:11 | 1st = 7 Permitted 2nd = 6 Bubba Ray Dudley 3rd = 3 Long Gully Surf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 2 My Sunday Girl | ||
Sun Mar 2 2014 20:07 | 1st = 2 My Sunday Girl 2nd = 3 Citysneak 3rd = 4 Missanger Management |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 8 - 7 Super Miss Bowla | ||
Sun Mar 2 2014 20:06 | 1st = 7 Super Miss Bowla 2nd = 8 Habana Flex 3rd = 3 Alburn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 2 Arising | ||
Sun Mar 2 2014 20:04 | 1st = 2 Arising 2nd = 5 De Shi Von 3rd = 7 Go Jetta Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 3 Chattahoochee | ||
Sun Mar 2 2014 20:00 | 1st = 3 Chattahoochee 2nd = 1 Holding Shot 3rd = 5 Sweet Talker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 6 - 4 Palmisano | ||
Sun Mar 2 2014 19:55 | 1st = 4 Palmisano 2nd = 2 Nola Mayhem 3rd = 10 Stonethachristian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 4 Big Bad Tom | ||
Sun Mar 2 2014 19:52 | 1st = 4 Big Bad Tom 2nd = 5 My Names Tom 3rd = 3 Sweet Adi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 5 - 9 Random Sighting | ||
Sun Mar 2 2014 19:51 | 1st = 9 Random Sighting 2nd = 5 Private Downs 3rd = 2 Concini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 8 Chole Donnor | ||
Sun Mar 2 2014 19:49 | 1st = 8 Chole Donnor 2nd = 5 Jungle Warfare 3rd = 6 Proven Looper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 3 Tyson Willow | ||
Sun Mar 2 2014 19:48 | 1st = 3 Tyson Willow 2nd = 1 Long Gully Court 3rd = 7 At This Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 8 - 2 Moonlight Bay | ||
Sun Mar 2 2014 19:45 | 1st = 2 Moonlight Bay 2nd = 8 Cyber Crime 3rd = 7 Coup Acclaim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 7 - 5 Galba Gold | ||
Sun Mar 2 2014 19:44 | 1st = 5 Galba Gold 2nd = 4 Carwoola Ossie 3rd = 3 Fuel Pump |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 6 Our Summer Wind | ||
Sun Mar 2 2014 19:40 | 1st = 6 Our Summer Wind 2nd = 5 Open Heart 3rd = 1 Joelissa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 8 Zula Kahn | ||
Sun Mar 2 2014 19:37 | 1st = 8 Zula Kahn 2nd = 6 Murrayfield 3rd = 2 Springberry Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 8 Extinguisher | ||
Sun Mar 2 2014 19:33 | 1st = 8 Extinguisher 2nd = 1 Brindle Pogo 3rd = 3 Dewana Cheque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 4 Avid Tyson | ||
Sun Mar 2 2014 19:32 | 1st = 4 Avid Tyson 2nd = 7 Magic Hen 3rd = 2 Long Gully Tese |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 5 - 3 Call The Marshall | ||
Sun Mar 2 2014 19:28 | 1st = 3 Call The Marshall 2nd = 10 Slick Bromac 3rd = 6 Maybe Doc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 2 Stealthy Rhythm | ||
Sun Mar 2 2014 19:25 | 1st = 2 Stealthy Rhythm 2nd = 4 Hurricane Harley 3rd = 1 Premier Magpie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 5 Tejays Tiger | ||
Sun Mar 2 2014 19:22 | 1st = 5 Tejays Tiger 2nd = 4 Jacksons Mate 3rd = 6 Magic Black Dot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 6 - 3 High Journey | ||
Sun Mar 2 2014 19:21 | 1st = 3 High Journey 2nd = 2 Dads Girl 3rd = 5 Ralphy Baby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 8 Partnersinvancelot | ||
Sun Mar 2 2014 19:17 | 1st = 8 Partnersinvancelot 2nd = 3 Western Gretel 3rd = 4 Eleventh Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 4 - 9 Miss Performer | ||
Sun Mar 2 2014 19:16 | 1st = 9 Miss Performer 2nd = 1 Mount Nancy 3rd = 2 Voodoo Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 3 Wally Matuszek | ||
Sun Mar 2 2014 19:14 | 1st = 3 Wally Matuszek 2nd = 8 Princess Mogambo 3rd = 2 Varix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 3 Ava Leefull | ||
Sun Mar 2 2014 19:12 | 1st = 3 Ava Leefull 2nd = 2 Tricky Yoko 3rd = 1 Shadows Clown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 7 - 8 Thats The Way | ||
Sun Mar 2 2014 19:10 | 1st = 8 Thats The Way 2nd = 7 Ninu Yarada 3rd = 4 Gold Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 9 Lunchless | ||
Sun Mar 2 2014 19:07 | 1st = 9 Lunchless 2nd = 2 Bernmar Pete 3rd = 3 Lord Saltire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kapunda Race 6 - 7 Ratbags Corner | ||
Sun Mar 2 2014 19:06 | 1st = 7 Ratbags Corner 2nd = 6 Fivehundredbart 3rd = 5 Mighty Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 4 - 2 Seven And A Half | ||
Sun Mar 2 2014 19:03 | 1st = 2 Seven And A Half 2nd = 4 Cams Ok 3rd = 9 The Loveboat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 2 Johnathans Hope | ||
Sun Mar 2 2014 19:00 | 1st = 2 Johnathans Hope 2nd = 8 Wilby Special 3rd = 7 Faithful Mustang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 5 - 3 Cawbourne Kayono | ||
Sun Mar 2 2014 18:59 | 1st = 3 Cawbourne Kayono 2nd = 5 Amazing Paddy 3rd = 7 Wattle Grove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 8 Mcguire Magic | ||
Sun Mar 2 2014 18:57 | 1st = 8 Mcguire Magic 2nd = 1 Not So Cheap 3rd = 2 Senor Benjamin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 8 Campaign Drive | ||
Sun Mar 2 2014 18:52 | 1st = 8 Campaign Drive 2nd = 7 Lucky Metro 3rd = 2 Judd Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 1 Miss Spence | ||
Sun Mar 2 2014 18:49 | 1st = 1 Miss Spence 2nd = 4 Parumba Corvette 3rd = 7 Immortal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 6 Uncle Vick | ||
Sun Mar 2 2014 18:48 | 1st = 6 Uncle Vick 2nd = 7 Lochinvar Rip 3rd = 3 Vicky Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 2 Monlor Jasper | ||
Sun Mar 2 2014 18:45 | 1st = 2 Monlor Jasper 2nd = 5 Volatile Chef 3rd = 1 Running Extra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 3 - 1 Something Eyre | ||
Sun Mar 2 2014 18:40 | 1st = 1 Something Eyre 2nd = 5 Lady Elaine 3rd = 11 Majorama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 3 - 2 Danger Mouse | ||
Sun Mar 2 2014 18:39 | 1st = 2 Danger Mouse 2nd = 1 Perfect Pause 3rd = 4 Ringwood Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 3 El Campeon | ||
Sun Mar 2 2014 18:37 | 1st = 3 El Campeon 2nd = 7 Mattys Caravan 3rd = 1 Immeasurable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 4 - 4 Black Traminer | ||
Sun Mar 2 2014 18:36 | 1st = 4 Black Traminer 2nd = 5 Fireside Zoe 3rd = 8 Smooth Grin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 4 Hot Chili Lankan | ||
Sun Mar 2 2014 18:34 | 1st = 4 Hot Chili Lankan 2nd = 1 Betsy Ann 3rd = 7 Cool Blue Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 6 - 6 Chorus Boy | ||
Sun Mar 2 2014 18:30 | 1st = 6 Chorus Boy 2nd = 1 Closing Time 3rd = 5 Secret Times |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kapunda Race 5 - 7 Exposed | ||
Sun Mar 2 2014 18:29 | 1st = 7 Exposed 2nd = 1 Treuative 3rd = 3 Soul Tana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 1 Maria De Cee | ||
Sun Mar 2 2014 18:27 | 1st = 1 Maria De Cee 2nd = 4 Cosi Ausi 3rd = 2 Alota Hangovers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 2 Seifer Bale | ||
Sun Mar 2 2014 18:26 | 1st = 2 Seifer Bale 2nd = 6 Pips Oscar 3rd = 8 Nila Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 2 Im Notta Trotter | ||
Sun Mar 2 2014 18:23 | 1st = 2 Im Notta Trotter 2nd = 1 Nomistakingpegasus 3rd = 4 A Stylish Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 8 Wyndham Stranger | ||
Sun Mar 2 2014 18:21 | 1st = 8 Wyndham Stranger 2nd = 9 Red Cry 3rd = 6 Tina Two |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 8 Master Phelps | ||
Sun Mar 2 2014 18:18 | 1st = 8 Master Phelps 2nd = 4 My Names Jessie 3rd = 6 Diamond Ed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 3 - 1 Try Time Oscar | ||
Sun Mar 2 2014 18:17 | 1st = 1 Try Time Oscar 2nd = 7 Twisted Outlaw 3rd = 5 Culdesac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 2 - 1 Tania Maree | ||
Sun Mar 2 2014 18:13 | 1st = 1 Tania Maree 2nd = 10 Glenwood Jasper 3rd = 9 Who Cares Not Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 4 Bitter Dispute | ||
Sun Mar 2 2014 18:08 | 1st = 4 Bitter Dispute 2nd = 2 Two Cees 3rd = 7 Walk Free |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 2 Dyna Hero | ||
Sun Mar 2 2014 18:07 | 1st = 2 Dyna Hero 2nd = 7 Vapour Serge 3rd = 5 Dyna Saphy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 9 Bucksaroo | ||
Sun Mar 2 2014 18:03 | 1st = 9 Bucksaroo 2nd = 7 Our Fabiolla 3rd = 4 Its A Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 2 - 6 Planet King | ||
Sun Mar 2 2014 18:02 | 1st = 6 Planet King 2nd = 2 Goondi 3rd = 1 Catch As Catch Can |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 2 Crazy Apple | ||
Sun Mar 2 2014 18:01 | 1st = 2 Crazy Apple 2nd = 3 Captain Revenge 3rd = 8 Sasha Ziva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 2 - 1 Galba Fred | ||
Sun Mar 2 2014 17:59 | 1st = 1 Galba Fred 2nd = 3 Bit Bazzaar 3rd = 2 Penola Flex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 2 Jagman | ||
Sun Mar 2 2014 17:58 | 1st = 2 Jagman 2nd = 3 Pully George 3rd = 6 Valladares |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kapunda Race 4 - 6 Veddy Veddy Good | ||
Sun Mar 2 2014 17:54 | 1st = 6 Veddy Veddy Good 2nd = 5 Tirano Bliss 3rd = 3 Vinjon Bee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 1 - 5 Modern Scooter | ||
Sun Mar 2 2014 17:53 | 1st = 5 Modern Scooter 2nd = 4 Angkristy 3rd = 11 New Interest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 5 - 4 Palace Cat | ||
Sun Mar 2 2014 17:50 | 1st = 4 Palace Cat 2nd = 6 Fizza Ma Wizza 3rd = 9 Fair Achiever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 5 Upset Boy | ||
Sun Mar 2 2014 17:49 | 1st = 5 Upset Boy 2nd = 2 Dello Bale 3rd = 8 Spirit To Excel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 8 - 6 Colony | ||
Sun Mar 2 2014 17:45 | 1st = 6 Colony 2nd = 9 Mr Dodo 3rd = 3 All Fives |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 1 Long Gully Bill | ||
Sun Mar 2 2014 17:44 | 1st = 1 Long Gully Bill 2nd = 8 Cash Train 3rd = 7 Bell Snickle Oz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 1 - 8 Oh Lay Otis | ||
Sun Mar 2 2014 17:39 | 1st = 8 Oh Lay Otis 2nd = 5 Castanea 3rd = 1 Winsome Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 8 - 6 The Shank | ||
Sun Mar 2 2014 17:35 | 1st = 6 The Shank 2nd = 4 Family Pride 3rd = 9 Idatrice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 10 - 10 Satellite Ace | ||
Sun Mar 2 2014 17:30 | 1st = 10 Satellite Ace 2nd = 5 Ardle Mcardle 3rd = 11 Bettor Bet Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 4 Oakvale Flyer | ||
Sun Mar 2 2014 17:29 | 1st = 4 Oakvale Flyer 2nd = 7 Spring Amanda 3rd = 2 Hes A Villian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 7 - 8 White Stocking | ||
Sun Mar 2 2014 17:25 | 1st = 8 White Stocking 2nd = 10 Zenit 3rd = 4 Grey Emperor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Alice Springs Race 1 - 3 Godship | ||
Sun Mar 2 2014 17:24 | 1st = 3 Godship 2nd = 5 Never Satisfied 3rd = 2 Shoot N Scoot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 8 - 4 It And A Bit | ||
Sun Mar 2 2014 17:21 | 1st = 4 It And A Bit 2nd = 3 Exalted William 3rd = 11 Potluck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kapunda Race 3 - 6 Siegfried | ||
Sun Mar 2 2014 17:15 | 1st = 6 Siegfried 2nd = 5 Our Solar Flare 3rd = 8 Lleyton H |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 4 - 3 Fair Haze | ||
Sun Mar 2 2014 17:13 | 1st = 3 Fair Haze 2nd = 6 Western Gunna 3rd = 19 Solheim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 5 Pandoras Sin | ||
Sun Mar 2 2014 17:12 | 1st = 5 Pandoras Sin 2nd = 4 Untraceable 3rd = 8 Oakvale Destiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 1 Lightfeet Lady | ||
Sun Mar 2 2014 17:09 | 1st = 1 Lightfeet Lady 2nd = 9 On the Deck 3rd = 8 Modern Al |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 7 - 4 Worth A Ransom | ||
Sun Mar 2 2014 17:00 | 1st = 4 Worth A Ransom 2nd = 1 Trust In A Gust 3rd = 3 Written Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 9 - 12 Keystone Del | ||
Sun Mar 2 2014 16:55 | 1st = 12 Keystone Del 2nd = 5 Stent 3rd = 2 Elegant Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 3 Airbound | ||
Sun Mar 2 2014 16:54 | 1st = 3 Airbound 2nd = 8 Noisemaker 3rd = 4 Peebo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 6 - 3 Single Spirit | ||
Sun Mar 2 2014 16:50 | 1st = 3 Single Spirit 2nd = 4 Al Nova 3rd = 8 Clunes Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 7 - 8 Lightning Drew | ||
Sun Mar 2 2014 16:46 | 1st = 8 Lightning Drew 2nd = 7 Happy Symbol 3rd = 9 Set On Stone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 7 - 4 Mercury Seven | ||
Sun Mar 2 2014 16:42 | 1st = 4 Mercury Seven 2nd = 9 Pixilicious 3rd = 2 King Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 3 - 5 Hue and Cry | ||
Sun Mar 2 2014 16:38 | 1st = 5 Hue and Cry 2nd = 14 Sweet Doll 3rd = 10 Danabresa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kapunda Race 2 - 1 Mi Frenzy | ||
Sun Mar 2 2014 16:37 | 1st = 1 Mi Frenzy 2nd = 4 Rowan Rosie 3rd = 2 Count Down Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 3 Feltre | ||
Sun Mar 2 2014 16:34 | 1st = 3 Feltre 2nd = 2 Danehill Native 3rd = 8 Aint Going Down |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 5 Black Foo | ||
Sun Mar 2 2014 16:33 | 1st = 5 Black Foo 2nd = 3 Ennis Bale 3rd = 8 Dolce Vita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 6 - 6 Tigerland | ||
Sun Mar 2 2014 16:25 | 1st = 6 Tigerland 2nd = 8 Daybreak 3rd = 10 Grand Sai Wan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 8 Abettorpunt | ||
Sun Mar 2 2014 16:20 | 1st = 8 Abettorpunt 2nd = 9 Monifieth 3rd = 4 Mah Sish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 6 Dee Dee Corsair | ||
Sun Mar 2 2014 16:18 | 1st = 6 Dee Dee Corsair 2nd = 2 Damonic 3rd = 7 Unleash Nitro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 5 - 5 Kwilas Law | ||
Sun Mar 2 2014 16:15 | 1st = 5 Kwilas Law 2nd = 3 Dustys Felt 3rd = 1 Get On The Grange |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 7 Jess Fantasy | ||
Sun Mar 2 2014 16:14 | 1st = 7 Jess Fantasy 2nd = 5 Fourth Choice 3rd = 1 Cawbourne Cloony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 6 - 1 Not A Zerprise | ||
Sun Mar 2 2014 16:10 | 1st = 1 Not A Zerprise 2nd = 4 Power To Possess 3rd = 9 Wheres That |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 5 Summerland | ||
Sun Mar 2 2014 16:07 | 1st = 5 Summerland 2nd = 2 Brave Crawf 3rd = 1 Foxy Bling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 7 Whats Up Gee | ||
Sun Mar 2 2014 16:05 | 1st = 7 Whats Up Gee 2nd = 3 Sassy Road 3rd = 2 Kwasant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 6 - 3 Beau Dash | ||
Sun Mar 2 2014 16:05 | 1st = 3 Beau Dash 2nd = 10 Prime Ace 3rd = 8 Estada |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kapunda Race 1 - 4 Apocalypse Dreama | ||
Sun Mar 2 2014 16:01 | 1st = 4 Apocalypse Dreama 2nd = 6 Classic Chaos 3rd = 2 Watch Me Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 2 - 11 Gold Glow | ||
Sun Mar 2 2014 16:00 | 1st = 11 Gold Glow 2nd = 5 Bullsbrook Boy 3rd = 8 Bullamanka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 3 Poetic Mover | ||
Sun Mar 2 2014 15:58 | 1st = 3 Poetic Mover 2nd = 5 You Got It 3rd = 1 Monarco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 1 Star Dragon | ||
Sun Mar 2 2014 15:55 | 1st = 1 Star Dragon 2nd = 2 Arawak 3rd = 3 Tips N Tales |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 3 Candle Wish | ||
Sun Mar 2 2014 15:54 | 1st = 3 Candle Wish 2nd = 6 Morningside 3rd = 8 Thunder Won |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 5 Feel The Vibe | ||
Sun Mar 2 2014 15:47 | 1st = 5 Feel The Vibe 2nd = 8 Ostis Pursuit 3rd = 9 Cool Pursuit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 5 - 6 Air Striker | ||
Sun Mar 2 2014 15:45 | 1st = 6 Air Striker 2nd = 4 Better Be Sure 3rd = 5 Game Of Shadows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 3 Knocka Express | ||
Sun Mar 2 2014 15:44 | 1st = 3 Knocka Express 2nd = 8 Fiery Ann 3rd = 6 One Bad Wrist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 12 Beautide | ||
Sun Mar 2 2014 15:40 | 1st = 12 Beautide 2nd = 3 Seel N Print 3rd = 13 For A Reason |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 3 Veetee Express | ||
Sun Mar 2 2014 15:39 | 1st = 3 Veetee Express 2nd = 2 Cryers Ruddy 3rd = 5 Out This Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 4 - 5 Hauser | ||
Sun Mar 2 2014 15:36 | 1st = 5 Hauser 2nd = 8 Minimos 3rd = 2 Tea Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 2 Money Come Back | ||
Sun Mar 2 2014 15:33 | 1st = 2 Money Come Back 2nd = 3 Tyra Giselle 3rd = 4 Wot Price Danny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 5 - 5 Simpatico | ||
Sun Mar 2 2014 15:32 | 1st = 5 Simpatico 2nd = 15 Rebelle 3rd = 7 Ash Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 6 Blitzing Mayhem | ||
Sun Mar 2 2014 15:30 | 1st = 6 Blitzing Mayhem 2nd = 1 Thrilling Georga 3rd = 2 Really Clever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 5 - 1 With Danger | ||
Sun Mar 2 2014 15:28 | 1st = 1 With Danger 2nd = 7 Mals Pride 3rd = 6 Jeune De Coeur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 7 Rangatang | ||
Sun Mar 2 2014 15:27 | 1st = 7 Rangatang 2nd = 8 Turanza Magic 3rd = 1 Voodoo Talk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 1 - 2 Centavision | ||
Sun Mar 2 2014 15:24 | 1st = 2 Centavision 2nd = 12 Lady Ventry 3rd = 13 Ribotique |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 12 - 12 Pembrook Belle | ||
Sun Mar 2 2014 15:20 | 1st = 12 Pembrook Belle 2nd = 10 Vincennes 3rd = 14 Whyamibettor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 1 Blanchard Bloom | ||
Sun Mar 2 2014 15:20 | 1st = 1 Blanchard Bloom 2nd = 14 Hay Jess 3rd = 9 Craiglea Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 5 Westlake Prinz | ||
Sun Mar 2 2014 15:17 | 1st = 5 Westlake Prinz 2nd = 8 Bourne Again 3rd = 1 Sneaky Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 7 Ramah Reason | ||
Sun Mar 2 2014 15:12 | 1st = 7 Ramah Reason 2nd = 6 Bloo Bloomers 3rd = 8 Jelly Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 4 - 2 Play Master | ||
Sun Mar 2 2014 15:10 | 1st = 2 Play Master 2nd = 3 Bangatang 3rd = 10 Goanna Ga Ga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 4 Scanez Cee | ||
Sun Mar 2 2014 15:09 | 1st = 4 Scanez Cee 2nd = 1 Manbo Man 3rd = 7 Wind Whistler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 8 Guaranteed | ||
Sun Mar 2 2014 15:05 | 1st = 8 Guaranteed 2nd = 3 Ginger Bliss 3rd = 5 Majestic Mach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 6 Nancy Devoy | ||
Sun Mar 2 2014 15:04 | 1st = 6 Nancy Devoy 2nd = 2 High Light Star 3rd = 1 Jane Eliza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 3 - 3 Chrysolaus | ||
Sun Mar 2 2014 15:00 | 1st = 3 Chrysolaus 2nd = 4 Prince Mayted 3rd = 11 Flying Seba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 8 Striking Viking | ||
Sun Mar 2 2014 14:58 | 1st = 8 Striking Viking 2nd = 4 Montys Lad 3rd = 6 Maccaboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 1 Rotovegas Boss | ||
Sun Mar 2 2014 14:55 | 1st = 1 Rotovegas Boss 2nd = 7 Real Vain 3rd = 2 Lochinvar Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 4 - 5 Chandlery | ||
Sun Mar 2 2014 14:55 | 1st = 5 Chandlery 2nd = 1 Ethbaal 3rd = 4 Sakuraba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 6 Texas Titan | ||
Sun Mar 2 2014 14:52 | 1st = 6 Texas Titan 2nd = 3 Dyna Orion 3rd = 4 Joey Valdez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 4 - 3 Ballydoyle | ||
Sun Mar 2 2014 14:50 | 1st = 3 Ballydoyle 2nd = 6 Jive Music 3rd = 2 Gold Hoffa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 4 Champagne Blaze | ||
Sun Mar 2 2014 14:45 | 1st = 4 Champagne Blaze 2nd = 8 Nerve Test 3rd = 3 Radiant Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 11 - 9 Superbowlcheerleader | ||
Sun Mar 2 2014 14:45 | 1st = 9 Superbowlcheerleader 2nd = 1 Doctor Bones 3rd = 13 Lotalov |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 8 Five Star Knocka | ||
Sun Mar 2 2014 14:42 | 1st = 8 Five Star Knocka 2nd = 2 Soldier Spy 3rd = 1 Dirty Mary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 3 Jetsun Flame | ||
Sun Mar 2 2014 14:37 | 1st = 3 Jetsun Flame 2nd = 6 Jinja Jam 3rd = 7 Ghost Writer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 3 - 5 Hunter Island | ||
Sun Mar 2 2014 14:35 | 1st = 5 Hunter Island 2nd = 1 Hero Master 3rd = 3 Cash To Splash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 6 Cairnlea Peter | ||
Sun Mar 2 2014 14:33 | 1st = 6 Cairnlea Peter 2nd = 2 Rouse Flyer 3rd = 3 Bourne Surfer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 2 Major Secret | ||
Sun Mar 2 2014 14:30 | 1st = 2 Major Secret 2nd = 7 Bling It On 3rd = 4 Isaiah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 9 Trictonite | ||
Sun Mar 2 2014 14:29 | 1st = 9 Trictonite 2nd = 1 Dyna Hera 3rd = 5 Ivana Win |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 2 - 2 Mind Freak | ||
Sun Mar 2 2014 14:25 | 1st = 2 Mind Freak 2nd = 1 Demtings 3rd = 10 Lucky Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cromwell Race 8 - 3 Fragrant | ||
Sun Mar 2 2014 14:25 | 1st = 3 Fragrant 2nd = 1 Magic Epic 3rd = 7 Southern Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 5 Tayla Hart | ||
Sun Mar 2 2014 14:20 | 1st = 5 Tayla Hart 2nd = 3 Botany Junction 3rd = 6 Kittys House |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 3 - 10 Sagabella | ||
Sun Mar 2 2014 14:20 | 1st = 10 Sagabella 2nd = 4 Apala 3rd = 5 Classy Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 4 Get Me | ||
Sun Mar 2 2014 14:17 | 1st = 4 Get Me 2nd = 2 Special Bomb 3rd = 3 Black Thor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 3 - 6 Bobarossa | ||
Sun Mar 2 2014 14:15 | 1st = 6 Bobarossa 2nd = 13 Lady Phromily 3rd = 3 Mr Currency |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 2 Jupiter Palm | ||
Sun Mar 2 2014 14:10 | 1st = 2 Jupiter Palm 2nd = 7 Dark Matter 3rd = 4 Charlie Victor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 10 - 5 Machs Gladiator | ||
Sun Mar 2 2014 14:10 | 1st = 5 Machs Gladiator 2nd = 8 Magna 3rd = 11 Dynamic Party |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 6 Stews Mistake | ||
Sun Mar 2 2014 14:08 | 1st = 6 Stews Mistake 2nd = 5 Just Humphrey 3rd = 4 Lika Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 8 Dyna Fancy | ||
Sun Mar 2 2014 14:05 | 1st = 8 Dyna Fancy 2nd = 3 Kraken Soupy 3rd = 4 My Minion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 5 Dont Talk | ||
Sun Mar 2 2014 14:02 | 1st = 5 Dont Talk 2nd = 1 Lucky Lucky Luck 3rd = 2 Very Chilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 2 - 2 Go De Orpen | ||
Sun Mar 2 2014 14:00 | 1st = 2 Go De Orpen 2nd = 12 Waltz In 3rd = 1 Coolamon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 8 Pedros Treasure | ||
Sun Mar 2 2014 13:59 | 1st = 8 Pedros Treasure 2nd = 5 Bar The Bullet 3rd = 1 Denise Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 2 Vansumic | ||
Sun Mar 2 2014 13:55 | 1st = 2 Vansumic 2nd = 11 Adore Me 3rd = 3 Obahma Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 1 - 3 Sunofwolf | ||
Sun Mar 2 2014 13:50 | 1st = 3 Sunofwolf 2nd = 8 Falarion 3rd = 7 Goodooga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cromwell Race 7 - 6 Lamaze | ||
Sun Mar 2 2014 13:50 | 1st = 6 Lamaze 2nd = 8 Motorboat Mike 3rd = 5 Esprit DOr |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 3 Doubles | ||
Sun Mar 2 2014 13:48 | 1st = 3 Doubles 2nd = 2 Slippers Will 3rd = 8 Hey Sexy Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 6 Creme Da Genes | ||
Sun Mar 2 2014 13:45 | 1st = 6 Creme Da Genes 2nd = 3 This Time Pedro 3rd = 5 Time to Find |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 2 - 1 Whats The Craic | ||
Sun Mar 2 2014 13:45 | 1st = 1 Whats The Craic 2nd = 2 Patch Hero 3rd = 5 Show Set |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 8 Arizona Showman | ||
Sun Mar 2 2014 13:42 | 1st = 8 Arizona Showman 2nd = 7 Ninja Backman 3rd = 6 Casboult |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 2 - 6 Search Squad | ||
Sun Mar 2 2014 13:40 | 1st = 6 Search Squad 2nd = 7 Blue Danube 3rd = 4 Rich Country |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 4 Gojo Mimo | ||
Sun Mar 2 2014 13:35 | 1st = 4 Gojo Mimo 2nd = 3 My Boy Brando 3rd = 1 Catopolis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 9 - 1 Supersonic Miss | ||
Sun Mar 2 2014 13:35 | 1st = 1 Supersonic Miss 2nd = 2 Fight For Glory 3rd = 7 Tintinara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 8 Rhumbar Mirage | ||
Sun Mar 2 2014 13:27 | 1st = 8 Rhumbar Mirage 2nd = 7 Tamanuska 3rd = 5 Asia Ostee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 1 - 4 Pin Bird | ||
Sun Mar 2 2014 13:25 | 1st = 4 Pin Bird 2nd = 12 Upside Rock 3rd = 11 Siloso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 7 Whey Dan | ||
Sun Mar 2 2014 13:24 | 1st = 7 Whey Dan 2nd = 2 Should You Daire 3rd = 1 Wyndam Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 4 Shes A Runa | ||
Sun Mar 2 2014 13:20 | 1st = 4 Shes A Runa 2nd = 12 Ocean Diva 3rd = 2 My Willow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 1 Crowdza Chanting | ||
Sun Mar 2 2014 13:19 | 1st = 1 Crowdza Chanting 2nd = 6 Still Watch 3rd = 2 Outer Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cromwell Race 6 - 6 Gossip Girl | ||
Sun Mar 2 2014 13:15 | 1st = 6 Gossip Girl 2nd = 2 Sky Jazz 3rd = 8 Coup Secrecy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 1 - 7 Sunday Chill | ||
Sun Mar 2 2014 13:10 | 1st = 7 Sunday Chill 2nd = 3 Married For Money 3rd = 1 Alertness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 5 Kittys Shiraz | ||
Sun Mar 2 2014 13:08 | 1st = 5 Kittys Shiraz 2nd = 1 Honey Queen 3rd = 7 Thrilling Dylan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 1 - 1 Bella Mollie | ||
Sun Mar 2 2014 13:05 | 1st = 1 Bella Mollie 2nd = 2 Cerro Vista 3rd = 3 Our Ruby Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 6 Chili Diva | ||
Sun Mar 2 2014 13:05 | 1st = 6 Chili Diva 2nd = 3 Abbys Angel 3rd = 7 Eumeralla Donna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 8 - 5 Cam Before The Storm | ||
Sun Mar 2 2014 13:00 | 1st = 5 Cam Before The Storm 2nd = 3 Donegals Guest 3rd = 4 All Star Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 7 Hillview Jake | ||
Sun Mar 2 2014 12:57 | 1st = 7 Hillview Jake 2nd = 1 Its Manic 3rd = 4 Senorita Daphne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 11 Essbee Doubleyou | ||
Sun Mar 2 2014 12:55 | 1st = 11 Essbee Doubleyou 2nd = 1 Medal Of Honour 3rd = 5 Ballochbuie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 2 Rotovegas Rara | ||
Sun Mar 2 2014 12:50 | 1st = 2 Rotovegas Rara 2nd = 1 Opawa Johnny 3rd = 6 Deb Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cromwell Race 5 - 5 Mahbeer | ||
Sun Mar 2 2014 12:42 | 1st = 5 Mahbeer 2nd = 7 Navigator 3rd = 6 Delirium |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 2 Ninja Zorro | ||
Sun Mar 2 2014 12:39 | 1st = 2 Ninja Zorro 2nd = 7 Blinkers On 3rd = 8 Phoenix Pharos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 6 Little Red Cloud | ||
Sun Mar 2 2014 12:30 | 1st = 6 Little Red Cloud 2nd = 4 Poacher 3rd = 1 Condagen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 7 - 5 Clover Don | ||
Sun Mar 2 2014 12:25 | 1st = 5 Clover Don 2nd = 9 Stig 3rd = 4 Sheemon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 2 Just Push On | ||
Sun Mar 2 2014 12:22 | 1st = 2 Just Push On 2nd = 8 Acola Rosebud 3rd = 4 Wheres Asha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cromwell Race 4 - 2 Fiatt | ||
Sun Mar 2 2014 12:10 | 1st = 2 Fiatt 2nd = 1 Wiseguy 3rd = 4 Norah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 6 - 15 Gentle Western | ||
Sun Mar 2 2014 11:55 | 1st = 15 Gentle Western 2nd = 12 Swarovski 3rd = 4 Bute Courage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cromwell Race 3 - 4 Petty Lane | ||
Sun Mar 2 2014 11:40 | 1st = 4 Petty Lane 2nd = 5 Ishimine 3rd = 6 Keep The Courage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 5 - 5 Vitali | ||
Sun Mar 2 2014 11:25 | 1st = 5 Vitali 2nd = 11 Hellavahanover 3rd = 8 Moment Of Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cromwell Race 2 - 5 Thegreatpickpocket | ||
Sun Mar 2 2014 11:10 | 1st = 5 Thegreatpickpocket 2nd = 9 Unicorn Power 3rd = 2 Satin Guru |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 4 - 4 Free Falling | ||
Sun Mar 2 2014 10:55 | 1st = 4 Free Falling 2nd = 1 Franco Sanchez 3rd = 6 Lovemetwotimes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cromwell Race 1 - 2 Avechii | ||
Sun Mar 2 2014 10:40 | 1st = 2 Avechii 2nd = 10 Setyourspiritfree 3rd = 6 The Believer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 3 - 1 All Royal Gal | ||
Sun Mar 2 2014 10:30 | 1st = 1 All Royal Gal 2nd = 6 Saratoga 3rd = 7 Trouble Rieu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 2 - 2 Twentyten | ||
Sun Mar 2 2014 10:05 | 1st = 2 Twentyten 2nd = 13 Waihemo Angus 3rd = 1 Sungait Sally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 2 Ritchie Rich | ||
Sun Mar 2 2014 1:12 | 1st = 2 Ritchie Rich 2nd = 1 Powerhouse 3rd = 6 Born Lightning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Harvey Race 9 - 12 Four Heartbeats | ||
Sun Mar 2 2014 1:10 | 1st = 12 Four Heartbeats 2nd = 5 You Bettor Watch Me 3rd = 9 Northtoalaska |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 8 Takahashi | ||
Sun Mar 2 2014 0:57 | 1st = 8 Takahashi 2nd = 4 Bingle Monelli 3rd = 1 Em Three |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Harvey Race 8 - 1 Fifty Hertz | ||
Sun Mar 2 2014 0:45 | 1st = 1 Fifty Hertz 2nd = 2 Maximum Ride 3rd = 4 Its My Lucknow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 4 By Magic | ||
Sun Mar 2 2014 0:37 | 1st = 4 By Magic 2nd = 2 Premier Fun 3rd = 6 West On Raven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 2 Luba Monelli | ||
Sun Mar 2 2014 0:22 | 1st = 2 Luba Monelli 2nd = 1 Tearsabout Tears 3rd = 7 Merlot Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Harvey Race 7 - 5 Intrepidation | ||
Sun Mar 2 2014 0:15 | 1st = 5 Intrepidation 2nd = 6 Khun Ratha 3rd = 11 Southern Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 7 Galba Flame | ||
Sun Feb 2 2014 21:57 | 1st = 7 Galba Flame 2nd = 4 Uno Mordi 3rd = 1 Alarming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 6 Connemara Flame | ||
Sun Feb 2 2014 21:40 | 1st = 6 Connemara Flame 2nd = 1 Dr Leeza 3rd = 3 One Bad Wrist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 4 Smoking Rosie | ||
Sun Feb 2 2014 21:36 | 1st = 4 Smoking Rosie 2nd = 2 Bar No Blue 3rd = 8 China Plate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 2 Perro Rapido | ||
Sun Feb 2 2014 21:28 | 1st = 2 Perro Rapido 2nd = 6 Alan Way 3rd = 8 Clohs Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 2 Aeroplane Rex | ||
Sun Feb 2 2014 21:24 | 1st = 2 Aeroplane Rex 2nd = 9 Ostis Victory 3rd = 6 El Nielo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 5 Dodge The Bill | ||
Sun Feb 2 2014 21:20 | 1st = 5 Dodge The Bill 2nd = 7 Rapiddore 3rd = 2 Power Volt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 9 - 1 Devendra | ||
Sun Feb 2 2014 21:15 | 1st = 1 Devendra 2nd = 2 Grand Passion 3rd = 3 I Pity The Fool |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 6 Ennis Bale | ||
Sun Feb 2 2014 21:09 | 1st = 6 Ennis Bale 2nd = 7 Agility 3rd = 4 Boeing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 1 Chardonnay | ||
Sun Feb 2 2014 21:05 | 1st = 1 Chardonnay 2nd = 8 Cawbourne Cloony 3rd = 5 Jimmy Two Hats |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 8 Dyna Perseus | ||
Sun Feb 2 2014 20:58 | 1st = 8 Dyna Perseus 2nd = 1 Midnight Scandal 3rd = 9 Clumsy Tank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 8 - 3 Annika Magic | ||
Sun Feb 2 2014 20:56 | 1st = 3 Annika Magic 2nd = 8 Bryce Cooper 3rd = 4 Oneminutetodream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 8 Springberry Jet | ||
Sun Feb 2 2014 20:55 | 1st = 8 Springberry Jet 2nd = 5 Bolivia 3rd = 1 Mr Genetic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 1 Black Angus | ||
Sun Feb 2 2014 20:54 | 1st = 1 Black Angus 2nd = 6 Amaroo My Girl 3rd = 7 Thats About Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 8 - 5 Fioki | ||
Sun Feb 2 2014 20:49 | 1st = 5 Fioki 2nd = 1 Devil Of Tyne 3rd = 7 All Starzzz Megan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 11 - 4 Big Asset | ||
Sun Feb 2 2014 20:44 | 1st = 4 Big Asset 2nd = 2 Ishamael 3rd = 3 Zipping Agent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 7 Special Bomb | ||
Sun Feb 2 2014 20:43 | 1st = 7 Special Bomb 2nd = 3 Droolin Knocka 3rd = 4 Officer Destini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 6 Arising | ||
Sun Feb 2 2014 20:37 | 1st = 6 Arising 2nd = 1 Our Pale Ale 3rd = 8 Rockadore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 7 - 2 Lawmars Salad | ||
Sun Feb 2 2014 20:36 | 1st = 2 Lawmars Salad 2nd = 1 Seashellsinthesand 3rd = 7 Kenneth Lloyd |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 8 Louie Neveelk | ||
Sun Feb 2 2014 20:34 | 1st = 8 Louie Neveelk 2nd = 1 De Shi Von 3rd = 4 Pure Grand Senor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 2 Premier Flight | ||
Sun Feb 2 2014 20:33 | 1st = 2 Premier Flight 2nd = 1 Travs Fantasy 3rd = 4 Billys Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 7 - 7 Resurgent Spirit | ||
Sun Feb 2 2014 20:29 | 1st = 7 Resurgent Spirit 2nd = 6 Vande Velde 3rd = 1 Metro Digby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 2 Sisco Fury | ||
Sun Feb 2 2014 20:26 | 1st = 2 Sisco Fury 2nd = 5 Pepes A Knocka 3rd = 3 Magic Of Beam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 10 - 5 Dalziel | ||
Sun Feb 2 2014 20:25 | 1st = 5 Dalziel 2nd = 3 Run Inglis Run 3rd = 4 Spoilt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 8 Dyna Fulcrum | ||
Sun Feb 2 2014 20:22 | 1st = 8 Dyna Fulcrum 2nd = 1 Strange Wish 3rd = 2 Kane Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 4 Daintree Sugar | ||
Sun Feb 2 2014 20:19 | 1st = 4 Daintree Sugar 2nd = 2 Nev 3rd = 6 Swansea Sands |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 9 - 3 Prohurst Express | ||
Sun Feb 2 2014 20:15 | 1st = 3 Prohurst Express 2nd = 7 Mythical Ceres 3rd = 9 Corella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 6 Sneaky Bonanza | ||
Sun Feb 2 2014 20:14 | 1st = 6 Sneaky Bonanza 2nd = 4 Atta Boy Ted 3rd = 3 Mungunyah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 6 - 5 Mighty Gift | ||
Sun Feb 2 2014 20:10 | 1st = 5 Mighty Gift 2nd = 4 Flytomo 3rd = 6 Ideal Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 1 Mandzukic | ||
Sun Feb 2 2014 20:08 | 1st = 1 Mandzukic 2nd = 6 Hold On Beau 3rd = 7 Gracedale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 9 - 5 Cawbourne Libby | ||
Sun Feb 2 2014 20:04 | 1st = 5 Cawbourne Libby 2nd = 4 Cawbourne Brodie 3rd = 7 Cawbourne Nitro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 6 - 4 Arts Bliss | ||
Sun Feb 2 2014 20:03 | 1st = 4 Arts Bliss 2nd = 9 Laterron 3rd = 7 Amadmancomesundone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 1 Swans Twelve | ||
Sun Feb 2 2014 20:00 | 1st = 1 Swans Twelve 2nd = 8 Nifty Neveelk 3rd = 2 Dr Paulie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 7 Lethal Three | ||
Sun Feb 2 2014 19:57 | 1st = 7 Lethal Three 2nd = 5 Peggie 3rd = 2 Boris Sent Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 3 Strike Me Mad | ||
Sun Feb 2 2014 19:52 | 1st = 3 Strike Me Mad 2nd = 7 Jodie Cambaz 3rd = 2 Who Told Maggie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 6 Alota Force | ||
Sun Feb 2 2014 19:51 | 1st = 6 Alota Force 2nd = 4 Beau Jillem 3rd = 8 Pharmacopia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 5 - 8 Yabba Dabba Do | ||
Sun Feb 2 2014 19:47 | 1st = 8 Yabba Dabba Do 2nd = 6 Sheza Speed Queen 3rd = 5 Famous Ever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 8 - 3 Pale Ale | ||
Sun Feb 2 2014 19:45 | 1st = 3 Pale Ale 2nd = 1 Stellas Star 3rd = 6 Shades of Pale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 3 Quilty | ||
Sun Feb 2 2014 19:44 | 1st = 3 Quilty 2nd = 1 Twistex 3rd = 6 Select Data |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 8 - 7 Sir Dandy | ||
Sun Feb 2 2014 19:40 | 1st = 7 Sir Dandy 2nd = 5 Lequest 3rd = 6 Hes Touched |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 3 Dynamic Punch | ||
Sun Feb 2 2014 19:39 | 1st = 3 Dynamic Punch 2nd = 8 Colonel Destini 3rd = 6 Kaisers Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 5 - 5 Spitfire Rose | ||
Sun Feb 2 2014 19:35 | 1st = 5 Spitfire Rose 2nd = 3 Clamorous 3rd = 9 My Greek Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 7 Minority | ||
Sun Feb 2 2014 19:32 | 1st = 7 Minority 2nd = 3 Mcguire Magic 3rd = 8 Turanza Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 6 Cant Hear You | ||
Sun Feb 2 2014 19:28 | 1st = 6 Cant Hear You 2nd = 9 Outback Hobo 3rd = 3 Candy All Over |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 8 Renstar | ||
Sun Feb 2 2014 19:25 | 1st = 8 Renstar 2nd = 1 Witch Bale 3rd = 4 Flash Galo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 7 - 6 Kymmy Can Do | ||
Sun Feb 2 2014 19:24 | 1st = 6 Kymmy Can Do 2nd = 4 Wattle Grove 3rd = 7 Amazing Paddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 4 - 8 Condagen | ||
Sun Feb 2 2014 19:20 | 1st = 8 Condagen 2nd = 3 Far Too Rusty 3rd = 2 Dont Call Me Crazy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 8 Cobalt Kaos | ||
Sun Feb 2 2014 19:17 | 1st = 8 Cobalt Kaos 2nd = 1 Lipstick Stain 3rd = 5 Collina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 7 Last Boy Scout | ||
Sun Feb 2 2014 19:16 | 1st = 7 Last Boy Scout 2nd = 6 Lizzy Birdsworth 3rd = 8 Simply Electric |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 4 - 12 Deliverthegoods | ||
Sun Feb 2 2014 19:12 | 1st = 12 Deliverthegoods 2nd = 2 Double Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 1 Moes Magic | ||
Sun Feb 2 2014 19:11 | 1st = 1 Moes Magic 2nd = 4 Wazas Tycoon 3rd = 5 Obey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 1 White Macoy | ||
Sun Feb 2 2014 19:09 | 1st = 1 White Macoy 2nd = 5 Sir Hugo 3rd = 4 Black As Night |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 6 - 7 Leeroy Riddler | ||
Sun Feb 2 2014 19:02 | 1st = 7 Leeroy Riddler 2nd = 6 Galba Gold 3rd = 8 Daytona Rioli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 7 - 1 Park Lane | ||
Sun Feb 2 2014 19:00 | 1st = 1 Park Lane 2nd = 8 Mustang Beau 3rd = 4 Jack n Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 2 Velloway | ||
Sun Feb 2 2014 18:59 | 1st = 2 Velloway 2nd = 5 Mr Fox 3rd = 4 Bridies Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 7 Disruptive Spin | ||
Sun Feb 2 2014 18:57 | 1st = 7 Disruptive Spin 2nd = 3 Fizadore 3rd = 5 Bartys Thursday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 3 - 4 Lamorak | ||
Sun Feb 2 2014 18:52 | 1st = 4 Lamorak 2nd = 6 Major Works 3rd = 2 Bylonga Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 8 Alpha Leva Keato | ||
Sun Feb 2 2014 18:50 | 1st = 8 Alpha Leva Keato 2nd = 1 Cette Away 3rd = 2 See You Win |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 4 Taranis | ||
Sun Feb 2 2014 18:49 | 1st = 4 Taranis 2nd = 7 Classy Blonde 3rd = 3 Wooroolin Elite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 3 - 5 Mach My Day | ||
Sun Feb 2 2014 18:45 | 1st = 5 Mach My Day 2nd = 6 Palmisano 3rd = 7 Modern Scooter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 5 - 1 Shine For Me | ||
Sun Feb 2 2014 18:44 | 1st = 1 Shine For Me 2nd = 5 Sierra Grand 3rd = 2 Mintox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 8 Abbeys Hand | ||
Sun Feb 2 2014 18:40 | 1st = 8 Abbeys Hand 2nd = 1 Speedie Rioli 3rd = 3 Small One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 1 Jakes A Devil | ||
Sun Feb 2 2014 18:34 | 1st = 1 Jakes A Devil 2nd = 6 Blasting Bear 3rd = 7 Dyna Olwen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 10 Jellybean Run | ||
Sun Feb 2 2014 18:32 | 1st = 10 Jellybean Run 2nd = 1 Tru Zoomer 3rd = 3 Hemaphobic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 2 - 1 Badewitz | ||
Sun Feb 2 2014 18:29 | 1st = 1 Badewitz 2nd = 5 Precious M 3rd = 7 Alta Tearaway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 6 - 2 The Danehill Rose | ||
Sun Feb 2 2014 18:25 | 1st = 2 The Danehill Rose 2nd = 7 Dandi Lou 3rd = 10 Sentence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 4 - 5 Del Grand Piero | ||
Sun Feb 2 2014 18:21 | 1st = 5 Del Grand Piero 2nd = 7 Twisted Outlaw 3rd = 8 Jovial Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 2 - 7 Me Mate Les | ||
Sun Feb 2 2014 18:17 | 1st = 7 Me Mate Les 2nd = 6 Major Callum 3rd = 3 Ive Got Oomph |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Orange Race 6 - 7 I Surf | ||
Sun Feb 2 2014 18:13 | 1st = 7 I Surf 2nd = 1 Bogeye Boy 3rd = 4 Reign Blue Chip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 1 Magic Black Dot | ||
Sun Feb 2 2014 18:10 | 1st = 1 Magic Black Dot 2nd = 3 Haras Harry 3rd = 8 Tusk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 3 - 6 Cawbourne Thunda | ||
Sun Feb 2 2014 18:04 | 1st = 6 Cawbourne Thunda 2nd = 1 Biscuit Bant 3rd = 3 Jim Jim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 1 - 1 Perfect Trouble | ||
Sun Feb 2 2014 18:01 | 1st = 1 Perfect Trouble 2nd = 7 Count The Chips 3rd = 6 Beauknowsbrownie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 10 Barrie Bojangles | ||
Sun Feb 2 2014 17:53 | 1st = 10 Barrie Bojangles 2nd = 8 Eppur Si Muove 3rd = 6 Senor Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 1 - 6 Barynya | ||
Sun Feb 2 2014 17:53 | 1st = 6 Barynya 2nd = 4 Faithful Gabby 3rd = 7 Miley Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 5 - 4 Next Contestant | ||
Sun Feb 2 2014 17:50 | 1st = 4 Next Contestant 2nd = 3 Nanna King 3rd = 8 Ellies Grey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 2 - 4 Hows It Hope | ||
Sun Feb 2 2014 17:49 | 1st = 4 Hows It Hope 2nd = 8 Castanea 3rd = 6 Good Onya Marlow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Orange Race 5 - 11 Big Hat | ||
Sun Feb 2 2014 17:44 | 1st = 11 Big Hat 2nd = 10 Bee Mine 3rd = 5 Mysterious Bliss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mudgee Race 7 - 2 Judo | ||
Sun Feb 2 2014 17:38 | 1st = 2 Judo 2nd = 8 Speedreader 3rd = 1 Party Rocker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 1 - 7 Cawbourne Luke | ||
Sun Feb 2 2014 17:30 | 1st = 7 Cawbourne Luke 2nd = 3 Try Time Oscar 3rd = 1 Darren |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 7 - 5 Meadows Storm | ||
Sun Feb 2 2014 17:26 | 1st = 5 Meadows Storm 2nd = 6 Captain Percy 3rd = 1 Foreshore Mak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 8 - 2 Frankenbeans | ||
Sun Feb 2 2014 17:22 | 1st = 2 Frankenbeans 2nd = 5 Brockman 3rd = 3 Crying Hughes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 9 - 9 Fashion Label | ||
Sun Feb 2 2014 17:18 | 1st = 9 Fashion Label 2nd = 4 Streetwise Savoire 3rd = 5 Mossgiel Village |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 4 - 9 Aloha Miss | ||
Sun Feb 2 2014 17:10 | 1st = 9 Aloha Miss 2nd = 7 Grey Enigma 3rd = 4 Independent Mak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Orange Race 4 - 7 Forever Texas | ||
Sun Feb 2 2014 17:09 | 1st = 7 Forever Texas 2nd = 3 Pinegrove 3rd = 1 Tulhurst Jailbreak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mudgee Race 6 - 4 Jellybean Jack | ||
Sun Feb 2 2014 16:58 | 1st = 4 Jellybean Jack 2nd = 5 Elusion 3rd = 3 The Brown One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 6 - 6 Roll On Bai | ||
Sun Feb 2 2014 16:50 | 1st = 6 Roll On Bai 2nd = 7 Spirit Of Flatley 3rd = 8 Tresette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 7 - 8 Lauries Love | ||
Sun Feb 2 2014 16:46 | 1st = 8 Lauries Love 2nd = 3 Al Ahmar 3rd = 5 Quichang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 8 - 5 Isibaeva | ||
Sun Feb 2 2014 16:42 | 1st = 5 Isibaeva 2nd = 2 Miss Stellabelle 3rd = 4 Kneeling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Orange Race 3 - 4 Tulhurst Sarsha | ||
Sun Feb 2 2014 16:40 | 1st = 4 Tulhurst Sarsha 2nd = 9 Cankickatarget 3rd = 1 Kyalla Tee Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 3 - 10 Viamber Jake | ||
Sun Feb 2 2014 16:34 | 1st = 10 Viamber Jake 2nd = 7 Tranquilla Sunrise 3rd = 3 Huss Go Lightly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Thames Race 12 - 4 Big Ern | ||
Sun Feb 2 2014 16:25 | 1st = 4 Big Ern 2nd = 1 Waingaro Emperor 3rd = 11 Prince Tudor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mudgee Race 5 - 6 Supreme Laird | ||
Sun Feb 2 2014 16:20 | 1st = 6 Supreme Laird 2nd = 2 All That Excites 3rd = 1 Kwilas Law |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Orange Race 2 - 6 Chevals Smile | ||
Sun Feb 2 2014 16:14 | 1st = 6 Chevals Smile 2nd = 7 Lawsons Way 3rd = 4 Trump Em Tyce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 5 - 7 Dazzling Lilly | ||
Sun Feb 2 2014 16:12 | 1st = 7 Dazzling Lilly 2nd = 4 The Headliner 3rd = 5 Chloborough |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 6 - 8 Grey Drama | ||
Sun Feb 2 2014 16:08 | 1st = 8 Grey Drama 2nd = 4 Corsa Rosa 3rd = 2 One More Grand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 7 - 8 Liberty Leader | ||
Sun Feb 2 2014 16:04 | 1st = 8 Liberty Leader 2nd = 1 Rainbow Storm 3rd = 3 Varian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 8 - 1 Crooner | ||
Sun Feb 2 2014 15:58 | 1st = 1 Crooner 2nd = 5 Mighty Zambezi 3rd = 8 Il Diamante |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Thames Race 11 - 4 Rykaard | ||
Sun Feb 2 2014 15:55 | 1st = 4 Rykaard 2nd = 5 Ideal Success 3rd = 1 Lady P |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 2 - 12 Terrorize | ||
Sun Feb 2 2014 15:54 | 1st = 12 Terrorize 2nd = 11 Sweet Doll 3rd = 5 Divalicious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mudgee Race 4 - 11 Relay | ||
Sun Feb 2 2014 15:45 | 1st = 11 Relay 2nd = 5 Blue Mantle 3rd = 7 Kesari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 7 - 7 Shezastunna | ||
Sun Feb 2 2014 15:44 | 1st = 7 Shezastunna 2nd = 2 He Sure Is 3rd = 1 Teddytwinkletoes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 7 - 4 Just A Chat | ||
Sun Feb 2 2014 15:40 | 1st = 4 Just A Chat 2nd = 6 Denpasar 3rd = 3 Prophecy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Orange Race 1 - 4 Prince Raymac | ||
Sun Feb 2 2014 15:36 | 1st = 4 Prince Raymac 2nd = 1 Im No Lady 3rd = 5 Time And Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 4 - 3 Komovi | ||
Sun Feb 2 2014 15:35 | 1st = 3 Komovi 2nd = 7 Our Belief 3rd = 4 Lamu Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 10 - 5 Fukushima | ||
Sun Feb 2 2014 15:35 | 1st = 5 Fukushima 2nd = 6 Pats Legacy 3rd = 8 Mcardles Ledger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 5 - 6 De Licious Bobbie | ||
Sun Feb 2 2014 15:31 | 1st = 6 De Licious Bobbie 2nd = 10 Arctic Reign 3rd = 2 Gold Horizon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 8 Danato | ||
Sun Feb 2 2014 15:30 | 1st = 8 Danato 2nd = 3 Cawbourne Jock 3rd = 5 Boss Appeal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 6 - 1 Grand Tycoon | ||
Sun Feb 2 2014 15:27 | 1st = 1 Grand Tycoon 2nd = 5 Our Casanova 3rd = 4 Vigilante |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 7 - 11 About Square | ||
Sun Feb 2 2014 15:23 | 1st = 11 About Square 2nd = 4 Solsay 3rd = 6 Nicholls Court |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Thames Race 10 - 8 Major Command | ||
Sun Feb 2 2014 15:21 | 1st = 8 Major Command 2nd = 6 Chokullen 3rd = 3 Aces N Eights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 1 - 5 South Dakota | ||
Sun Feb 2 2014 15:19 | 1st = 5 South Dakota 2nd = 7 Little Missy Tide 3rd = 1 Alabama Slammer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 6 Calamity Free | ||
Sun Feb 2 2014 15:14 | 1st = 6 Calamity Free 2nd = 4 Explosive Osti 3rd = 8 Rotovegas Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mudgee Race 3 - 1 Adios Atlantis | ||
Sun Feb 2 2014 15:10 | 1st = 1 Adios Atlantis 2nd = 3 Fashion Kurv 3rd = 11 Hussatone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 6 - 5 Bo Duke | ||
Sun Feb 2 2014 15:07 | 1st = 5 Bo Duke 2nd = 13 Tequila Sunrise 3rd = 2 Paddy Owen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 6 - 6 Mr Journeyman | ||
Sun Feb 2 2014 15:05 | 1st = 6 Mr Journeyman 2nd = 2 Amaverde 3rd = 5 Lucario |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 3 - 6 Megs Castle | ||
Sun Feb 2 2014 15:00 | 1st = 6 Megs Castle 2nd = 5 Marita Maria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 9 - 8 Cullens Mercy | ||
Sun Feb 2 2014 14:58 | 1st = 8 Cullens Mercy 2nd = 9 Still Laughin 3rd = 4 Chers Bettor Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 4 - 3 Flaming Star | ||
Sun Feb 2 2014 14:55 | 1st = 3 Flaming Star 2nd = 7 Four Fortyfour 3rd = 6 Awi Acting |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 1 Code Nine | ||
Sun Feb 2 2014 14:53 | 1st = 1 Code Nine 2nd = 8 Indi Rhode 3rd = 7 Just Jordana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 5 - 2 Admiral | ||
Sun Feb 2 2014 14:50 | 1st = 2 Admiral 2nd = 7 Geegees Goldengirl 3rd = 1 Geegees Doublejay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 6 - 1 Edgewood | ||
Sun Feb 2 2014 14:45 | 1st = 1 Edgewood 2nd = 4 You Tell Me 3rd = 6 Timber Cat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Thames Race 9 - 2 Spirit Of Art | ||
Sun Feb 2 2014 14:44 | 1st = 2 Spirit Of Art 2nd = 11 Macs Creation 3rd = 6 Bettorbeastar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 2 Secret Star | ||
Sun Feb 2 2014 14:37 | 1st = 2 Secret Star 3rd = 3 Lifes A Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 1 Uno Lachlan | ||
Sun Feb 2 2014 14:37 | 1st = 1 Uno Lachlan 3rd = 3 Lifes A Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mudgee Race 2 - 8 Burrenjunction Spy | ||
Sun Feb 2 2014 14:35 | 1st = 8 Burrenjunction Spy 2nd = 14 Saved By Grace 3rd = 9 Flyfillyfly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 5 - 6 Sylvan Power | ||
Sun Feb 2 2014 14:30 | 1st = 6 Sylvan Power 2nd = 2 The Four Lads 3rd = 4 Rural Hunter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 5 - 10 Twoznotenough | ||
Sun Feb 2 2014 14:30 | 1st = 10 Twoznotenough 2nd = 4 Red King 3rd = 7 Brave Kat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 2 - 4 Karen The Seyis | ||
Sun Feb 2 2014 14:25 | 1st = 4 Karen The Seyis 2nd = 6 Strawpedo 3rd = 1 Froese |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 8 - 2 Majestic Major | ||
Sun Feb 2 2014 14:21 | 1st = 2 Majestic Major 2nd = 1 Theo Bos 3rd = 14 Billy The Bus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 3 - 1 Better Idea | ||
Sun Feb 2 2014 14:20 | 1st = 1 Better Idea 2nd = 9 Hushed Tones 3rd = 13 Stevos Regret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 1 Aunty Merl | ||
Sun Feb 2 2014 14:16 | 1st = 1 Aunty Merl 2nd = 7 Mrs Punting 3rd = 8 Tricky Gale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 4 - 6 Gee Gees La Quita | ||
Sun Feb 2 2014 14:15 | 1st = 6 Gee Gees La Quita 2nd = 1 The Cleaner 3rd = 2 Relentless Pursuit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 5 - 5 St Issey | ||
Sun Feb 2 2014 14:10 | 1st = 5 St Issey 2nd = 11 Catawampus 3rd = 7 Lucks A Fortune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Thames Race 8 - 5 Miss Sophie | ||
Sun Feb 2 2014 14:07 | 1st = 5 Miss Sophie 2nd = 8 Fleetwood Mach 3rd = 9 Kate Caterina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 2 Rotovegas Rara | ||
Sun Feb 2 2014 14:00 | 1st = 2 Rotovegas Rara 2nd = 7 Opawa Johnny 3rd = 6 Lucylicious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mudgee Race 1 - 10 Moonrush | ||
Sun Feb 2 2014 14:00 | 1st = 10 Moonrush 2nd = 6 Bulwarra Belle 3rd = 9 Fast Pick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 4 - 2 Antikita | ||
Sun Feb 2 2014 13:55 | 1st = 2 Antikita 2nd = 1 Melody Rock 3rd = 5 Nice And Brief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 4 - 1 Zetow | ||
Sun Feb 2 2014 13:53 | 1st = 1 Zetow 2nd = 3 Skychi 3rd = 11 Outoftime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 1 - 3 Slide Of Hand | ||
Sun Feb 2 2014 13:50 | 1st = 3 Slide Of Hand 2nd = 5 Snip In Time 3rd = 1 Extreme Value |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 2 - 3 Mcgovern | ||
Sun Feb 2 2014 13:45 | 1st = 3 Mcgovern 2nd = 1 Youre Kidding Me 3rd = 6 Zero De Brave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 7 - 8 Return To Sender | ||
Sun Feb 2 2014 13:44 | 1st = 8 Return To Sender 2nd = 10 Goodness Gracious Me 3rd = 9 Shakn Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 3 - 5 Downwind | ||
Sun Feb 2 2014 13:40 | 1st = 5 Downwind 2nd = 13 Dartel 3rd = 6 Cielo Duro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 8 Cool Pursuit | ||
Sun Feb 2 2014 13:39 | 1st = 8 Cool Pursuit 2nd = 5 Larto 3rd = 9 Zamdato |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 4 - 11 Uranie | ||
Sun Feb 2 2014 13:35 | 1st = 11 Uranie 2nd = 5 My Pinup Girl 3rd = 8 Delatite Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Thames Race 7 - 4 Letz Hope | ||
Sun Feb 2 2014 13:30 | 1st = 4 Letz Hope 2nd = 6 Tommiray 3rd = 3 Our Super Ram |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 3 Down The Back | ||
Sun Feb 2 2014 13:23 | 1st = 3 Down The Back 2nd = 8 Lord Will 3rd = 7 Call Me Ralph |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 3 - 9 Dancing Darci | ||
Sun Feb 2 2014 13:20 | 1st = 9 Dancing Darci 2nd = 6 Sharp Looker 3rd = 1 Are The Bungs In |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 3 - 5 Miss Daisy | ||
Sun Feb 2 2014 13:16 | 1st = 5 Miss Daisy 2nd = 3 Bright Glo 3rd = 6 Sound Barrier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 1 - 6 Know How | ||
Sun Feb 2 2014 13:10 | 1st = 6 Know How 2nd = 12 Pikari Star 3rd = 8 Rush On Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 6 - 6 Acolyte | ||
Sun Feb 2 2014 13:07 | 1st = 6 Acolyte 2nd = 4 Just Rusty 3rd = 8 Ballycastle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 2 - 9 Rubys For Me | ||
Sun Feb 2 2014 13:05 | 1st = 9 Rubys For Me 2nd = 2 Porus 3rd = 3 Poucher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 6 Cawbourne Ignite | ||
Sun Feb 2 2014 13:02 | 1st = 6 Cawbourne Ignite 2nd = 5 This Is Swip 3rd = 7 Utah Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 3 - 4 Micks Hustler | ||
Sun Feb 2 2014 13:00 | 1st = 4 Micks Hustler 2nd = 1 Belorum 3rd = 5 Streetshavenoname |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 1 Coco Benz | ||
Sun Feb 2 2014 12:58 | 1st = 1 Coco Benz 2nd = 3 Flying Bolt 3rd = 8 Burj Khalifa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Thames Race 6 - 1 Gwendene | ||
Sun Feb 2 2014 12:53 | 1st = 1 Gwendene 2nd = 12 October Brown 3rd = 8 Cullect A Holiday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 8 Rotovegas Junior | ||
Sun Feb 2 2014 12:46 | 1st = 8 Rotovegas Junior 2nd = 1 Botany Junction 3rd = 2 Mic Player |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 2 - 1 Anvil Green | ||
Sun Feb 2 2014 12:45 | 1st = 1 Anvil Green 2nd = 4 Racing Harada 3rd = 6 Dancing May |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 5 Vapourash | ||
Sun Feb 2 2014 12:43 | 1st = 5 Vapourash 2nd = 4 Special Pup 3rd = 1 Civil Pursuit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 2 - 11 Towkayz Magic | ||
Sun Feb 2 2014 12:39 | 1st = 11 Towkayz Magic 2nd = 9 Silver Bubbles 3rd = 3 Kashmir Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 1 - 4 Shipspotting | ||
Sun Feb 2 2014 12:30 | 1st = 4 Shipspotting 2nd = 2 What Life Brings 3rd = 5 Mega Excel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 5 - 13 Beautiful Brown Eyes | ||
Sun Feb 2 2014 12:30 | 1st = 13 Beautiful Brown Eyes 2nd = 11 Last Man Out 3rd = 5 The Octagon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 6 Hunted One | ||
Sun Feb 2 2014 12:25 | 1st = 6 Hunted One 2nd = 2 Daisys Boi 3rd = 4 Prancing Bee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 2 - 7 Gift From Heaven | ||
Sun Feb 2 2014 12:25 | 1st = 7 Gift From Heaven 2nd = 1 Endevinalles 3rd = 2 Rapete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 4 Zulu Zircon | ||
Sun Feb 2 2014 12:22 | 1st = 4 Zulu Zircon 2nd = 8 Dark Warrior 3rd = 1 Vapour Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Thames Race 5 - 12 Atomic Jet | ||
Sun Feb 2 2014 12:16 | 1st = 12 Atomic Jet 2nd = 7 Gone N Bort It 3rd = 13 Elz On Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 1 - 3 Gold Rises | ||
Sun Feb 2 2014 12:10 | 1st = 3 Gold Rises 2nd = 5 Change Course 3rd = 2 Delite Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 3 Ngauruhoe | ||
Sun Feb 2 2014 12:09 | 1st = 3 Ngauruhoe 2nd = 1 Rockin Rod 3rd = 2 Ima Spice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 8 Transcend Time | ||
Sun Feb 2 2014 12:06 | 1st = 8 Transcend Time 2nd = 3 Matts Entity 3rd = 1 Elusive Daicos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 1 - 1 Elvis | ||
Sun Feb 2 2014 12:02 | 1st = 1 Elvis 2nd = 7 Palace Talk 3rd = 2 Macklemore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 1 - 8 See Me Flash | ||
Sun Feb 2 2014 11:55 | 1st = 8 See Me Flash 2nd = 2 Inevitability 3rd = 1 Hey Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 4 - 1 Merilane | ||
Sun Feb 2 2014 11:53 | 1st = 1 Merilane 2nd = 6 Starlight Invasion 3rd = 7 Royal Squeeze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 8 Paw Licking | ||
Sun Feb 2 2014 11:50 | 1st = 8 Paw Licking 2nd = 5 Denersur 3rd = 6 First Blood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Thames Race 4 - 8 Ginger Bertha | ||
Sun Feb 2 2014 11:39 | 1st = 8 Ginger Bertha 2nd = 3 Brookby Prince 3rd = 9 Hanoverdakash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 8 Walk Hard | ||
Sun Feb 2 2014 11:35 | 1st = 8 Walk Hard 2nd = 1 Cointreau Cap 3rd = 3 Accelerant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 3 - 5 Ultra Shok | ||
Sun Feb 2 2014 11:23 | 1st = 5 Ultra Shok 2nd = 10 Zach Bromac 3rd = 1 Veras Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 8 Nic Nat Nui | ||
Sun Feb 2 2014 11:20 | 1st = 8 Nic Nat Nui 2nd = 5 Acclaimed Love 3rd = 2 Theres A Earn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Thames Race 3 - 2 Vibe | ||
Sun Feb 2 2014 11:08 | 1st = 2 Vibe 2nd = 6 Caesars Prince 3rd = 10 G J Seelstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 4 Frosty Jay Jay | ||
Sun Feb 2 2014 11:05 | 1st = 4 Frosty Jay Jay 2nd = 1 Lady Deedee 3rd = 2 Zambora Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 2 - 5 Sharpenuff | ||
Sun Feb 2 2014 10:53 | 1st = 5 Sharpenuff 2nd = 10 Village Club 3rd = 6 Minstrel Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 1 Bling My Day | ||
Sun Feb 2 2014 10:50 | 1st = 1 Bling My Day 2nd = 5 Strike Me Lucky 3rd = 4 Wentworth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Thames Race 2 - 2 Flanyattice | ||
Sun Feb 2 2014 10:38 | 1st = 2 Flanyattice 2nd = 4 Ineedanorvic 3rd = 8 Heart Of Jessie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 3 Pennsylvania Is | ||
Sun Feb 2 2014 10:35 | 1st = 3 Pennsylvania Is 2nd = 4 Bill Dodger 3rd = 5 Bar No Comment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 1 - 11 Jocy Jaccka | ||
Sun Feb 2 2014 10:23 | 1st = 11 Jocy Jaccka 2nd = 3 Queen Kenny 3rd = 13 Chiola Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 8 Wittle Wassallo | ||
Sun Feb 2 2014 10:20 | 1st = 8 Wittle Wassallo 2nd = 4 Baron Bling 3rd = 3 Abandon Paradise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Thames Race 1 - 5 Showtime Lady | ||
Sun Feb 2 2014 10:08 | 1st = 5 Showtime Lady 2nd = 2 Broadband 3rd = 3 Earl Of Shebar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 5 Ten Grand Large | ||
Sun Feb 2 2014 10:05 | 1st = 5 Ten Grand Large 2nd = 4 Mcknight 3rd = 7 Taylers Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 6 Sveta Monelli | ||
Sun Feb 2 2014 1:35 | 1st = 6 Sveta Monelli 2nd = 4 Jump The Queue 3rd = 1 Prue Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 5 Star Recall | ||
Sun Feb 2 2014 1:17 | 1st = 5 Star Recall 2nd = 6 Ollie Bale 3rd = 8 By Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 2 Born Ali | ||
Sun Feb 2 2014 0:57 | 1st = 2 Born Ali 2nd = 6 Infinite Wish 3rd = 3 Dyna Werribee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 8 - 5 Heez Down To Earth | ||
Sun Feb 2 2014 0:40 | 1st = 5 Heez Down To Earth 2nd = 7 Undercover Art 3rd = 3 Recon Patrol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 6 Dyna Willow | ||
Sun Feb 2 2014 0:37 | 1st = 6 Dyna Willow 2nd = 3 Reverberate 3rd = 1 Em Three |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 5 High Recall | ||
Sun Feb 2 2014 0:22 | 1st = 5 High Recall 2nd = 2 Love Of Lauryn 3rd = 7 Fancy Dreamer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 7 - 6 North Toa Luckstar | ||
Sun Feb 2 2014 0:10 | 1st = 6 North Toa Luckstar 2nd = 8 Sargent Sonny 3rd = 3 Bolshevic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 6 Ash Flash | ||
Sun Feb 2 2014 0:02 | 1st = 6 Ash Flash 2nd = 3 Hellmuth 3rd = 5 Houdini Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 2 Prang Monelli | ||
Thu Jan 2 2014 23:57 | 1st = 2 Prang Monelli 2nd = 1 Naughty Fairy 3rd = 4 Asafa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 5 Sporting Guess | ||
Thu Jan 2 2014 23:37 | 1st = 5 Sporting Guess 2nd = 6 Mighty Cobincho 3rd = 8 Rap About |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 3 Wild Ambush | ||
Thu Jan 2 2014 23:17 | 1st = 3 Wild Ambush 2nd = 4 Bush Bo 3rd = 2 Havago Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 4 Corridor | ||
Thu Jan 2 2014 22:58 | 1st = 4 Corridor 2nd = 8 Mystic Fancy 3rd = 3 Swans Twelve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 8 Wheres The Fun | ||
Thu Jan 2 2014 22:57 | 1st = 8 Wheres The Fun 2nd = 2 Impulsive Me 3rd = 6 Cool Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 5 Bens House | ||
Thu Jan 2 2014 22:54 | 1st = 5 Bens House 2nd = 4 Mr Garcia 3rd = 3 Junior Phantom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 11 - 6 Rear Window | ||
Thu Jan 2 2014 22:50 | 1st = 6 Rear Window 2nd = 1 Moon Breaker 3rd = 7 Cosmic Eagle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 12 - 4 Slambam | ||
Thu Jan 2 2014 22:48 | 1st = 4 Slambam 2nd = 5 Allen Paragon 3rd = 7 Lektra Hearn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 2 Mr Leonardo | ||
Thu Jan 2 2014 22:46 | 1st = 2 Mr Leonardo 2nd = 6 Stack the Deck 3rd = 5 Wheres Ceduna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 5 Stilton Blue | ||
Thu Jan 2 2014 22:42 | 1st = 5 Stilton Blue 2nd = 4 Tiggerlong Chick 3rd = 1 Razza Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 2 Roy Galo | ||
Thu Jan 2 2014 22:38 | 1st = 2 Roy Galo 2nd = 3 Allen Gizmo 3rd = 6 Boo Icy You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 5 Unflexable | ||
Thu Jan 2 2014 22:37 | 1st = 5 Unflexable 2nd = 4 Scintillation 3rd = 6 Indian Li |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 1 Benarkin | ||
Thu Jan 2 2014 22:34 | 1st = 1 Benarkin 2nd = 2 Eleazar 3rd = 8 Ba Bling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 2 Waratah Boy | ||
Thu Jan 2 2014 22:30 | 1st = 2 Waratah Boy 2nd = 5 Hard as Nails 3rd = 8 Take Up Maggie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 2 Lotsa Fun Gunn | ||
Thu Jan 2 2014 22:26 | 1st = 2 Lotsa Fun Gunn 2nd = 8 Doona Bale 3rd = 6 Clonmel Times |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 11 - 5 White Spyro | ||
Thu Jan 2 2014 22:25 | 1st = 5 White Spyro 2nd = 4 Wailing Ace 3rd = 1 Spring Safari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 1 Youre My Shadow | ||
Thu Jan 2 2014 22:22 | 1st = 1 Youre My Shadow 2nd = 5 Amarina Only 3rd = 2 Hurricane Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 6 Star Recall | ||
Thu Jan 2 2014 22:16 | 1st = 6 Star Recall 2nd = 8 Lochinvar Cruise 3rd = 7 Super Yikes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 1 Velocemente | ||
Thu Jan 2 2014 22:14 | 1st = 1 Velocemente 2nd = 7 Hallelujah Henry 3rd = 5 Money Come Back |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 3 Zipping Hurf | ||
Thu Jan 2 2014 22:11 | 1st = 3 Zipping Hurf 2nd = 4 Late Angel Lee 3rd = 2 Gangnam Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 7 Wild Cindy | ||
Thu Jan 2 2014 22:08 | 1st = 7 Wild Cindy 2nd = 2 Cosmic Fire 3rd = 3 Rulla Ronaldo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 2 Dyna Irvine | ||
Thu Jan 2 2014 22:07 | 1st = 2 Dyna Irvine 2nd = 3 Croky Boy 3rd = 8 Warunda Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 2 Fender | ||
Thu Jan 2 2014 22:05 | 1st = 2 Fender 2nd = 6 Zara Mclaren 3rd = 1 Mclaren Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 8 - 6 Racer | ||
Thu Jan 2 2014 22:00 | 1st = 6 Racer 2nd = 5 Loong Nien 3rd = 4 Keayang Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 2 Ruffonic | ||
Thu Jan 2 2014 21:58 | 1st = 2 Ruffonic 2nd = 8 Doleboy 3rd = 7 Lachs Wish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 6 De Shi Von | ||
Thu Jan 2 2014 21:55 | 1st = 6 De Shi Von 2nd = 2 Flying Twist 3rd = 4 Lektra Grey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 5 Smoke Da Blue | ||
Thu Jan 2 2014 21:54 | 1st = 5 Smoke Da Blue 2nd = 1 Gizmo Racer 3rd = 6 Tamaka Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 2 Not Held | ||
Thu Jan 2 2014 21:52 | 1st = 2 Not Held 2nd = 1 Reckless Driver 3rd = 4 Wag Tail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 3 El Grand Seal | ||
Thu Jan 2 2014 21:46 | 1st = 3 El Grand Seal 2nd = 5 Dyna Silky 3rd = 2 Witch Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 7 Distorted | ||
Thu Jan 2 2014 21:44 | 1st = 7 Distorted 2nd = 6 Lakoda Pretty 3rd = 8 Silver Strand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 2 Fire Tyson | ||
Thu Jan 2 2014 21:41 | 1st = 2 Fire Tyson 2nd = 7 Zulu Spear 3rd = 3 Right Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 2 Lacey Lois | ||
Thu Jan 2 2014 21:38 | 1st = 2 Lacey Lois 2nd = 4 Strykers Luck 3rd = 3 Sharky Ricardo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 4 Jack Silver | ||
Thu Jan 2 2014 21:35 | 1st = 4 Jack Silver 2nd = 1 Coolan Blue 3rd = 2 We Are Geelong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 4 Chief Drama | ||
Thu Jan 2 2014 21:34 | 1st = 4 Chief Drama 2nd = 7 Kick And Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 7 - 10 Walky Talky | ||
Thu Jan 2 2014 21:30 | 1st = 10 Walky Talky 2nd = 6 Cobargo Jack 3rd = 3 Exotic Native |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 5 White Hornet | ||
Thu Jan 2 2014 21:28 | 1st = 5 White Hornet 2nd = 6 Fine Cotton 3rd = 7 Late Trots Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 1 Siennas Dream | ||
Thu Jan 2 2014 21:27 | 1st = 1 Siennas Dream 2nd = 6 Miss Markwell 3rd = 3 Street Life |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 3 Dark Gladiator | ||
Thu Jan 2 2014 21:25 | 1st = 3 Dark Gladiator 2nd = 7 Winston Wolf 3rd = 4 Trezza Green |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 2 Dyna Hakon | ||
Thu Jan 2 2014 21:22 | 1st = 2 Dyna Hakon 2nd = 7 Who De Punk 3rd = 6 Izzy Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 7 - 6 Missing Letters | ||
Thu Jan 2 2014 21:17 | 1st = 6 Missing Letters 2nd = 4 Bohemian Art 3rd = 3 Stephanie Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 1 Chances Are | ||
Thu Jan 2 2014 21:14 | 1st = 1 Chances Are 2nd = 4 Willies Tale 3rd = 8 Slingshot Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 8 Frosty Jay Jay | ||
Thu Jan 2 2014 21:11 | 1st = 8 Frosty Jay Jay 2nd = 7 Wrong Impression 3rd = 2 Tiggerlong Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 4 Cyndies Special | ||
Thu Jan 2 2014 21:08 | 1st = 4 Cyndies Special 2nd = 10 Princess Tee 3rd = 7 Zodiac Jacky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 1 Fast Turtle | ||
Thu Jan 2 2014 21:05 | 1st = 1 Fast Turtle 2nd = 8 Little Miss Take 3rd = 4 Breaking The Law |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 2 Nic Nat Nui | ||
Thu Jan 2 2014 21:04 | 1st = 2 Nic Nat Nui 2nd = 1 River Of Dreams 3rd = 5 Mepunga Melachi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 6 - 5 El Paco | ||
Thu Jan 2 2014 21:00 | 1st = 5 El Paco 2nd = 4 Enjoy A Coldie 3rd = 9 Loveyougoodboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 3 Sienna Bale | ||
Thu Jan 2 2014 20:58 | 1st = 3 Sienna Bale 2nd = 4 Long Gully Court 3rd = 5 How Cools Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 2 Lika Boss | ||
Thu Jan 2 2014 20:55 | 1st = 2 Lika Boss 2nd = 3 Misty Peal 3rd = 5 Ritza Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 5 Dyna Kayla | ||
Thu Jan 2 2014 20:52 | 1st = 5 Dyna Kayla 2nd = 8 Ozzie Bullet 3rd = 2 Zipping Makka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 7 Owen John | ||
Thu Jan 2 2014 20:47 | 1st = 7 Owen John 2nd = 3 Coupla Weeks 3rd = 6 Machs On Show |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 4 Cecil Henry | ||
Thu Jan 2 2014 20:44 | 1st = 4 Cecil Henry 2nd = 2 Cakes And Pies 3rd = 8 Bakaara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 4 Classic Nikko | ||
Thu Jan 2 2014 20:41 | 1st = 4 Classic Nikko 2nd = 3 Fighting Fang 3rd = 2 Omega Joshua |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 8 Chinchero | ||
Thu Jan 2 2014 20:40 | 1st = 8 Chinchero 2nd = 1 Goodo Bonza 3rd = 10 Montys Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 8 Noble Kahn | ||
Thu Jan 2 2014 20:38 | 1st = 8 Noble Kahn 2nd = 1 Victa Sam 3rd = 7 Cosmic Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 8 King Odessa | ||
Thu Jan 2 2014 20:35 | 1st = 8 King Odessa 2nd = 5 Run Velocette 3rd = 7 Dig Deep Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 5 - 10 Our Burning Desire | ||
Thu Jan 2 2014 20:31 | 1st = 10 Our Burning Desire 2nd = 1 Starlight Logan 3rd = 2 Ruby My Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 8 Zipping Brock | ||
Thu Jan 2 2014 20:29 | 1st = 8 Zipping Brock 2nd = 3 Emas Princess 3rd = 1 Rockadore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 8 Phantom Jewels | ||
Thu Jan 2 2014 20:26 | 1st = 8 Phantom Jewels 2nd = 4 Rose Of Galo 3rd = 1 Thunder Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 3 Hellyeah Fiona | ||
Thu Jan 2 2014 20:23 | 1st = 3 Hellyeah Fiona 2nd = 4 Barnes Bay 3rd = 8 Flash Innings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 7 - 3 Fundamental | ||
Thu Jan 2 2014 20:20 | 1st = 3 Fundamental 2nd = 5 Mr Momont 3rd = 9 Madicas Pleasure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 1 Galahad | ||
Thu Jan 2 2014 20:19 | 1st = 1 Galahad 2nd = 7 Mepunga Lana 3rd = 5 Coup Detat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 4 Gifted Bliss | ||
Thu Jan 2 2014 20:15 | 1st = 4 Gifted Bliss 2nd = 10 Prince Kai 3rd = 9 Type Thing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 4 Victa Victoria | ||
Thu Jan 2 2014 20:13 | 1st = 4 Victa Victoria 2nd = 7 Dream Choice 3rd = 6 Springvale Cool |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 6 Im Caracas | ||
Thu Jan 2 2014 20:10 | 1st = 6 Im Caracas 2nd = 2 Melaneus Shiraz 3rd = 1 John Boy Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 3 Born Ali | ||
Thu Jan 2 2014 20:07 | 1st = 3 Born Ali 2nd = 8 Paris Sparks 3rd = 1 Dyna Werribee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 8 Gumlow Star | ||
Thu Jan 2 2014 20:04 | 1st = 8 Gumlow Star 2nd = 6 Leonard 3rd = 4 Swift Opulence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 4 - 5 Kickittochris | ||
Thu Jan 2 2014 20:00 | 1st = 5 Kickittochris 2nd = 4 Tara Toplady 3rd = 3 Our Nancy Miles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 6 Rock Royalty | ||
Thu Jan 2 2014 19:58 | 1st = 6 Rock Royalty 2nd = 3 Oceans Twelve 3rd = 1 Hellyeah Tangles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 7 Lektra Force | ||
Thu Jan 2 2014 19:57 | 1st = 7 Lektra Force 2nd = 2 Mantaray Lad 3rd = 4 Ima Fairytale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 1 Lylas | ||
Thu Jan 2 2014 19:55 | 1st = 1 Lylas 2nd = 2 Junta Bale 3rd = 7 Velocity Lyrem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 7 Big Dale | ||
Thu Jan 2 2014 19:52 | 1st = 7 Big Dale 2nd = 4 Adult Behaviour 3rd = 8 El Alamein |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 5 Ruben Wiki | ||
Thu Jan 2 2014 19:48 | 1st = 5 Ruben Wiki 2nd = 3 Dusty Delight 3rd = 7 Bold Life |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 2 Zell Bale | ||
Thu Jan 2 2014 19:46 | 1st = 2 Zell Bale 2nd = 6 Crawfs Bread 3rd = 1 Wise Peejay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 4 Silver Fresco | ||
Thu Jan 2 2014 19:44 | 1st = 4 Silver Fresco 2nd = 1 Kallara Tipene 3rd = 3 El Maree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 5 Velocity Zoe | ||
Thu Jan 2 2014 19:43 | 1st = 5 Velocity Zoe 2nd = 4 Senors Mistress 3rd = 7 Doc Graham |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 6 - 10 Vain Diva | ||
Thu Jan 2 2014 19:40 | 1st = 10 Vain Diva 2nd = 4 Pure Attraction 3rd = 5 Big Clint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 8 Ripped Surf | ||
Thu Jan 2 2014 19:37 | 1st = 8 Ripped Surf 2nd = 1 Aeroplane Bowser 3rd = 7 Buckle Up Barney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 2 Baumgartner | ||
Thu Jan 2 2014 19:36 | 1st = 2 Baumgartner 2nd = 4 Blurred Lines 3rd = 6 Hes Bonza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 1 Dakota La Flash | ||
Thu Jan 2 2014 19:34 | 1st = 1 Dakota La Flash 2nd = 3 Regal Looper 3rd = 5 Sidneys Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 3 - 5 Garabaldi Union | ||
Thu Jan 2 2014 19:30 | 1st = 5 Garabaldi Union 2nd = 2 Seven Nations 3rd = 6 Electric Ollie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 9 Manyana Pearl | ||
Thu Jan 2 2014 19:28 | 1st = 9 Manyana Pearl 2nd = 1 Cyntias Star 3rd = 8 Really Bitta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 3 Rozehill Sanya | ||
Thu Jan 2 2014 19:25 | 1st = 3 Rozehill Sanya 2nd = 6 Gemstar 3rd = 7 Purcell Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 1 Albion | ||
Thu Jan 2 2014 19:22 | 1st = 1 Albion 2nd = 8 Ninja Kong 3rd = 2 Mickey Marvel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 8 Angelas Image | ||
Thu Jan 2 2014 19:17 | 1st = 8 Angelas Image 2nd = 4 My Sweet Pawsha 3rd = 7 Ali Mendes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 4 My Sweet Pawsha | ||
Thu Jan 2 2014 19:17 | 1st = 4 My Sweet Pawsha 2nd = 8 Angelas Image 3rd = 7 Ali Mendes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 2 Upset Boy | ||
Thu Jan 2 2014 19:14 | 1st = 2 Upset Boy 2nd = 6 Seabrook Sam 3rd = 8 He Isnt Really |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 3 Leica Comet | ||
Thu Jan 2 2014 19:14 | 1st = 3 Leica Comet 2nd = 6 Blue Mccool 3rd = 1 Captain Dylan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 1 Lifes Cool | ||
Thu Jan 2 2014 19:11 | 1st = 1 Lifes Cool 2nd = 3 Good Odds Punk 3rd = 4 Pandora Kist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 3 Banjo Blitz | ||
Thu Jan 2 2014 19:08 | 1st = 3 Banjo Blitz 2nd = 7 Berry Blitz 3rd = 5 Dodge The Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 7 Bookaboo | ||
Thu Jan 2 2014 19:05 | 1st = 7 Bookaboo 2nd = 8 Royal Senor 3rd = 3 Miss Yoshiko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 5 - 9 Naturally Russian | ||
Thu Jan 2 2014 19:00 | 1st = 9 Naturally Russian 2nd = 6 Leonora Larriken 3rd = 7 Longstride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 2 - 5 Vc Manoeuvre | ||
Thu Jan 2 2014 18:55 | 1st = 5 Vc Manoeuvre 2nd = 7 Missanger Management 3rd = 1 The Fire Within |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 2 Hot Mango | ||
Thu Jan 2 2014 18:53 | 1st = 2 Hot Mango 2nd = 8 Sosan 3rd = 6 Sheza Gamble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 4 King Sapphire | ||
Thu Jan 2 2014 18:51 | 1st = 4 King Sapphire 2nd = 6 Pee Did He 3rd = 3 Winsome Tommy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 1 Top Secret | ||
Thu Jan 2 2014 18:49 | 1st = 1 Top Secret 2nd = 4 Flash Wilson 3rd = 8 Heaps Of Ability |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 6 Pagani Chloe | ||
Thu Jan 2 2014 18:48 | 1st = 6 Pagani Chloe 2nd = 8 Select Knocka 3rd = 7 Fizadore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 4 In Runaway Bay | ||
Thu Jan 2 2014 18:45 | 1st = 4 In Runaway Bay 2nd = 5 Dunvegan Road 3rd = 7 Lombo Final Touch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 5 Cawbourne Queen | ||
Thu Jan 2 2014 18:35 | 1st = 5 Cawbourne Queen 2nd = 2 Mr Whippy 3rd = 1 Sozins Comet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 6 Zac Marlow | ||
Thu Jan 2 2014 18:34 | 1st = 6 Zac Marlow 2nd = 8 Royal Sam 3rd = 4 Barbs Zip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 1 - 9 Champ Devine | ||
Thu Jan 2 2014 18:28 | 1st = 9 Champ Devine 2nd = 2 Tommy Kay 3rd = 10 Ballan Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 1 My Spirit | ||
Thu Jan 2 2014 18:24 | 1st = 1 My Spirit 2nd = 6 Zafonic Zjahdi 3rd = 3 Swift Design |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 4 - 3 Special Ken | ||
Thu Jan 2 2014 18:20 | 1st = 3 Special Ken 2nd = 8 Desabelle 3rd = 1 Shooting Iron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 7 Masii | ||
Thu Jan 2 2014 18:16 | 1st = 7 Masii 2nd = 8 Bindy Sannette 3rd = 6 El Roy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 2 Know Charity | ||
Thu Jan 2 2014 18:15 | 1st = 2 Know Charity 2nd = 3 Elki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 3 Ruinate | ||
Thu Jan 2 2014 18:10 | 1st = 3 Ruinate 2nd = 1 Theirishinme 3rd = 2 Cyclonedomic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 3 Wheres Red | ||
Thu Jan 2 2014 18:07 | 1st = 3 Wheres Red 2nd = 4 Go Wild Phil 3rd = 2 Hot City Woman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 8 - 3 Milly Perez | ||
Thu Jan 2 2014 18:02 | 1st = 3 Milly Perez 2nd = 1 Changeable 3rd = 5 Fullness Of Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 3 Mister Skye Rocket | ||
Thu Jan 2 2014 18:00 | 1st = 3 Mister Skye Rocket 2nd = 1 White Eye Markei 3rd = 4 Italian Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 3 Prince Tanga | ||
Thu Jan 2 2014 17:58 | 1st = 3 Prince Tanga 2nd = 5 Magic Muzzle 3rd = 2 Sanjuan Slim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 2 Russell Hart | ||
Thu Jan 2 2014 17:57 | 1st = 2 Russell Hart 2nd = 8 Know Class 3rd = 7 Raw Energy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 8 - 5 Gliding Rose | ||
Thu Jan 2 2014 17:53 | 1st = 5 Gliding Rose 2nd = 8 Ultimate Art 3rd = 4 Leveltwo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dalby Race 7 - 2 Laserjack | ||
Thu Jan 2 2014 17:50 | 1st = 2 Laserjack 2nd = 3 Rustic Play 3rd = 6 Dog Tired |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 4 Go Sniper | ||
Thu Jan 2 2014 17:47 | 1st = 4 Go Sniper 2nd = 3 Tuncurry Kiwi 3rd = 7 Shintaro Phoenix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 3 - 6 Thunder Express | ||
Thu Jan 2 2014 17:44 | 1st = 6 Thunder Express 2nd = 2 Both Wings 3rd = 8 Melisent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 10 - 6 Lonely Highway | ||
Thu Jan 2 2014 17:43 | 1st = 6 Lonely Highway 2nd = 5 Super Janno 3rd = 7 Tassie Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 7 - 10 Caylus | ||
Thu Jan 2 2014 17:40 | 1st = 10 Caylus 2nd = 5 Dinted 3rd = 2 July Opera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 8 Wild Judy | ||
Thu Jan 2 2014 17:37 | 1st = 8 Wild Judy 2nd = 7 Grin Diddle 3rd = 6 Winsome Senor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 3 Dixie Lee | ||
Thu Jan 2 2014 17:35 | 1st = 3 Dixie Lee 2nd = 8 Cawbourne Jelly 3rd = 4 Know Advantage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 7 - 2 Easton All Action | ||
Thu Jan 2 2014 17:33 | 1st = 2 Easton All Action 2nd = 1 Cool Machrista 3rd = 5 Dieing Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 7 - 11 Prelude To Peace | ||
Thu Jan 2 2014 17:30 | 1st = 11 Prelude To Peace 2nd = 7 Zaritzie 3rd = 3 Piste |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 8 Tres Bon | ||
Thu Jan 2 2014 17:27 | 1st = 8 Tres Bon 2nd = 3 Jacks Prince 3rd = 6 Senor Slamma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 9 - 6 Alkira Casey | ||
Thu Jan 2 2014 17:26 | 1st = 6 Alkira Casey 2nd = 3 Dakka Enlim 3rd = 2 Carlito |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 7 - 8 Fort Chauvel | ||
Thu Jan 2 2014 17:24 | 1st = 8 Fort Chauvel 2nd = 1 Token One 3rd = 4 Irish Cheer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 8 - 11 Dalaniwave | ||
Thu Jan 2 2014 17:20 | 1st = 11 Dalaniwave 2nd = 5 Gingerboy 3rd = 9 Shes Pretentious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 1 Hot Shot Lavros | ||
Thu Jan 2 2014 17:20 | 1st = 1 Hot Shot Lavros 2nd = 7 Leading Judge 3rd = 3 Fremarksuel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 2 Shes A Pedro | ||
Thu Jan 2 2014 17:17 | 1st = 2 Shes A Pedro 2nd = 3 Approached 3rd = 7 All Becky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 7 Opawa Casper | ||
Thu Jan 2 2014 17:15 | 1st = 7 Opawa Casper 2nd = 8 Speedy Kazza 3rd = 9 Celestrial Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 11 Nolonga Your Choice | ||
Thu Jan 2 2014 17:13 | 1st = 11 Nolonga Your Choice 2nd = 5 Willandtom 3rd = 2 Happyendings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dalby Race 6 - 4 Gaelstorm | ||
Thu Jan 2 2014 17:10 | 1st = 4 Gaelstorm 2nd = 6 Billy Goat 3rd = 1 Magic In The Mix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 3 Ours And | ||
Thu Jan 2 2014 17:07 | 1st = 3 Ours And 2nd = 5 Silent Alarm 3rd = 2 Mr Kansas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 2 - 10 The Evil Twin | ||
Thu Jan 2 2014 17:04 | 1st = 10 The Evil Twin 2nd = 5 My Charader 3rd = 1 Aboukir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 8 - 5 Most Arrogant | ||
Thu Jan 2 2014 17:03 | 1st = 5 Most Arrogant 2nd = 8 Little Meeka 3rd = 2 Lenny Enlim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 6 - 5 Cramming | ||
Thu Jan 2 2014 17:00 | 1st = 5 Cramming 2nd = 14 De Starsandcircles 3rd = 12 Angel Face |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 4 Hurricane Hank | ||
Thu Jan 2 2014 16:57 | 1st = 4 Hurricane Hank 2nd = 8 Mighty Hurricane 3rd = 2 Crakakeg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 2 Blue Gale Rise | ||
Thu Jan 2 2014 16:55 | 1st = 2 Blue Gale Rise 2nd = 7 Jacks A Jewel 3rd = 1 Jed Norton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 6 - 3 Bazzas Art | ||
Thu Jan 2 2014 16:53 | 1st = 3 Bazzas Art 2nd = 1 Peaceful Grin 3rd = 5 Lotsa Life |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 4 Cressy Whiz | ||
Thu Jan 2 2014 16:52 | 1st = 4 Cressy Whiz 2nd = 8 Captain Cotchie 3rd = 3 Black Lausanne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 6 - 8 Spirit Mania | ||
Thu Jan 2 2014 16:50 | 1st = 8 Spirit Mania 2nd = 3 Tommisparkle 3rd = 7 Intimate Kingdom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 1 Compact Kiwi | ||
Thu Jan 2 2014 16:47 | 1st = 1 Compact Kiwi 2nd = 8 Mr Fozz 3rd = 7 Vocal Izzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 7 - 2 Alisha Casey | ||
Thu Jan 2 2014 16:46 | 1st = 2 Alisha Casey 2nd = 3 Keep Ya Guessin 3rd = 5 Peter Casey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 6 - 3 Moonlight Forest | ||
Thu Jan 2 2014 16:44 | 1st = 3 Moonlight Forest 2nd = 6 Lightning Drew 3rd = 2 Lucky Strategy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 7 - 12 Tejon | ||
Thu Jan 2 2014 16:40 | 1st = 12 Tejon 2nd = 15 Haluva Storm 3rd = 9 Caves |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 9 Judah Ben Hur | ||
Thu Jan 2 2014 16:40 | 1st = 9 Judah Ben Hur 2nd = 2 Dimanche Rose 3rd = 7 Pennsbury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 5 Zipping Delta | ||
Thu Jan 2 2014 16:37 | 1st = 5 Zipping Delta 2nd = 3 Lochinvar Rossi 3rd = 2 Bugle Bonanza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 8 Starburst Clemmy | ||
Thu Jan 2 2014 16:35 | 1st = 8 Starburst Clemmy 2nd = 5 Pseudonym 3rd = 3 Rambunctious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 6 Donnie Cee | ||
Thu Jan 2 2014 16:33 | 1st = 6 Donnie Cee 2nd = 4 Major Art 3rd = 1 Richrocknrustler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 6 Dinosoul | ||
Thu Jan 2 2014 16:32 | 1st = 6 Dinosoul 2nd = 5 Taquitos 3rd = 1 Ragtime Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dalby Race 5 - 5 Seen | ||
Thu Jan 2 2014 16:30 | 1st = 5 Seen 2nd = 2 Solid Effort 3rd = 8 Zenawomann |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 1 Blue Quartette | ||
Thu Jan 2 2014 16:27 | 1st = 1 Blue Quartette 2nd = 6 Carlanna Coyote 3rd = 3 Yodas Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Omakau Race 12 - 9 Rock Of Tara | ||
Thu Jan 2 2014 16:25 | 1st = 9 Rock Of Tara 2nd = 11 Taieri Wings 3rd = 6 Alexy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 1 - 3 The Count | ||
Thu Jan 2 2014 16:24 | 1st = 3 The Count 2nd = 7 Fascinare 3rd = 8 Our Grey Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 6 - 1 Gazmick Girl | ||
Thu Jan 2 2014 16:22 | 1st = 1 Gazmick Girl 2nd = 7 Alexis Casey 3rd = 2 Matilda Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 5 - 4 Checonsul | ||
Thu Jan 2 2014 16:20 | 1st = 4 Checonsul 2nd = 10 Phar From Over 3rd = 1 Investigates |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 2 Let Me Adam | ||
Thu Jan 2 2014 16:17 | 1st = 2 Let Me Adam 2nd = 3 Total Key 3rd = 1 Knockas Courage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 5 Opawa Rufus | ||
Thu Jan 2 2014 16:15 | 1st = 5 Opawa Rufus 2nd = 7 Rusty Knife 3rd = 8 Smash Rumour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 5 - 7 Lombo Cloud Nine | ||
Thu Jan 2 2014 16:13 | 1st = 7 Lombo Cloud Nine 2nd = 1 Attitude Adjuster 3rd = 8 Franco Jackson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 1 Wild Path | ||
Thu Jan 2 2014 16:12 | 1st = 1 Wild Path 2nd = 9 Antebellum 3rd = 3 Keegans On Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 5 - 4 Serb Candy | ||
Thu Jan 2 2014 16:10 | 1st = 4 Serb Candy 2nd = 1 Grey Drama 3rd = 3 Youre Kidding Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 5 - 2 Zara Sannette | ||
Thu Jan 2 2014 16:05 | 1st = 2 Zara Sannette 2nd = 3 Boomtime 3rd = 7 Total Sensation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 5 - 5 Flying Tap | ||
Thu Jan 2 2014 16:04 | 1st = 5 Flying Tap 2nd = 7 Four Star General 3rd = 6 Royal Butler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 1 The Arch Nemesis | ||
Thu Jan 2 2014 16:00 | 1st = 1 The Arch Nemesis 2nd = 3 Whatawannabe 3rd = 10 Mister Seelster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 6 - 17 Vixen Hustler | ||
Thu Jan 2 2014 16:00 | 1st = 17 Vixen Hustler 2nd = 14 Maglissa 3rd = 2 Bel Rhythm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 2 Winsome Tessie | ||
Thu Jan 2 2014 15:57 | 1st = 2 Winsome Tessie 2nd = 6 Emas Tree 3rd = 5 Zipping Jaylo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Omakau Race 11 - 9 Skippy Rascal | ||
Thu Jan 2 2014 15:55 | 1st = 9 Skippy Rascal 2nd = 5 Deano Robyn 3rd = 13 Ultimate Player |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 4 Village Xibbit | ||
Thu Jan 2 2014 15:53 | 1st = 4 Village Xibbit 2nd = 1 Let Me Escape 3rd = 5 Rocknroll Rustler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 7 Girl Next Door | ||
Thu Jan 2 2014 15:52 | 1st = 7 Girl Next Door 2nd = 1 Arcadia Gold 3rd = 6 Young Norman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dalby Race 4 - 8 Skytana | ||
Thu Jan 2 2014 15:50 | 1st = 8 Skytana 2nd = 2 Mr Thatcher 3rd = 6 Strike Order |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 5 Vane Surprise | ||
Thu Jan 2 2014 15:48 | 1st = 5 Vane Surprise 2nd = 1 Favela 3rd = 3 Invisible Stars |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 8 Business Plan | ||
Thu Jan 2 2014 15:43 | 1st = 8 Business Plan 2nd = 3 Goldstar Bella 3rd = 9 Fear Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 4 - 3 All Tommie | ||
Thu Jan 2 2014 15:40 | 1st = 3 All Tommie 2nd = 4 Dopey Rubble 3rd = 1 Wongawilli Jodie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 4 - 1 Lyric | ||
Thu Jan 2 2014 15:40 | 1st = 1 Lyric 2nd = 5 Trial Ground 3rd = 4 Smart Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauherenikau Race 8 - 10 Triple Billing | ||
Thu Jan 2 2014 15:36 | 1st = 10 Triple Billing 2nd = 6 Itsagem 3rd = 4 Ooee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 4 - 4 No Bettertime | ||
Thu Jan 2 2014 15:35 | 1st = 4 No Bettertime 2nd = 2 Nuggetpan 3rd = 3 Witzend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 4 - 4 Darbalara | ||
Thu Jan 2 2014 15:30 | 1st = 4 Darbalara 2nd = 3 Brockman 3rd = 6 Green Eggs And Ham |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 5 Reckling | ||
Thu Jan 2 2014 15:29 | 1st = 5 Reckling 2nd = 3 Izabellas Gift 3rd = 4 El Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 4 - 13 Quiet Chat | ||
Thu Jan 2 2014 15:25 | 1st = 13 Quiet Chat 2nd = 3 Simpatico 3rd = 6 Copper Coast Raida |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Omakau Race 10 - 7 Jason Rulz | ||
Thu Jan 2 2014 15:25 | 1st = 7 Jason Rulz 2nd = 6 Jimmy Johnstone 3rd = 3 River Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 9 Easy Catch | ||
Thu Jan 2 2014 15:22 | 1st = 9 Easy Catch 2nd = 8 Melton Little Don 3rd = 1 Palazzo Las Vegas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 5 - 6 Senglea Sun | ||
Thu Jan 2 2014 15:20 | 1st = 6 Senglea Sun 2nd = 3 Sweet As Bro 3rd = 11 Platinum Citi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 3 - 2 Myalla Swank | ||
Thu Jan 2 2014 15:19 | 1st = 2 Myalla Swank 2nd = 5 Ali Curung 3rd = 3 Zipping Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 10 Plain Nsimple | ||
Thu Jan 2 2014 15:15 | 1st = 10 Plain Nsimple 2nd = 8 Our Samson 3rd = 2 Cassandra Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 8 - 10 Tiara | ||
Thu Jan 2 2014 15:15 | 1st = 10 Tiara 2nd = 11 Lady Kalimara 3rd = 9 Joanna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dalby Race 3 - 7 On Ice Now | ||
Thu Jan 2 2014 15:10 | 1st = 7 On Ice Now 2nd = 5 Lots Of Merit 3rd = 2 Like A Bird |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 1 Keramus | ||
Thu Jan 2 2014 15:08 | 1st = 1 Keramus 2nd = 9 Gitcha Easy 3rd = 5 Bugsy Bangles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 1 Ledaro Dash | ||
Thu Jan 2 2014 15:05 | 1st = 1 Ledaro Dash 2nd = 8 Blue Flute 3rd = 2 Rockem Woody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 3 - 9 Commanding Wit | ||
Thu Jan 2 2014 15:05 | 1st = 9 Commanding Wit 2nd = 4 Coolring 3rd = 6 Luck And Fame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauherenikau Race 7 - 2 Brad Thorn | ||
Thu Jan 2 2014 15:01 | 1st = 2 Brad Thorn 2nd = 5 Legal Advice 3rd = 9 Prepared |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 3 - 3 Gollahman | ||
Thu Jan 2 2014 15:00 | 1st = 3 Gollahman 2nd = 8 Sorority Sister 3rd = 5 Saabrina Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 2 - 1 Dark Mojo | ||
Thu Jan 2 2014 14:56 | 1st = 1 Dark Mojo 2nd = 4 Campbell 3rd = 3 Rain Maker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 3 - 2 Jewel Wonder | ||
Thu Jan 2 2014 14:55 | 1st = 2 Jewel Wonder 2nd = 6 Belmore Bird 3rd = 3 Shimoda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 3 - 1 Begor Im Sure | ||
Thu Jan 2 2014 14:50 | 1st = 1 Begor Im Sure 2nd = 7 Not A Zerprise 3rd = 6 Golden Teo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Omakau Race 9 - 2 Ranfurly Rulz | ||
Thu Jan 2 2014 14:50 | 1st = 2 Ranfurly Rulz 2nd = 9 Groomsman 3rd = 5 Cala |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 5 Bella Mikado | ||
Thu Jan 2 2014 14:47 | 1st = 5 Bella Mikado 2nd = 8 Cop That Johnny 3rd = 7 Lordly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 4 - 1 Coronation Benny | ||
Thu Jan 2 2014 14:45 | 1st = 1 Coronation Benny 2nd = 8 You Rock 3rd = 14 At The Crossing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 8 Thrills Galore | ||
Thu Jan 2 2014 14:42 | 1st = 8 Thrills Galore 2nd = 7 Cammys Star 3rd = 5 Won Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 7 - 2 Powerplaya | ||
Thu Jan 2 2014 14:40 | 1st = 2 Powerplaya 2nd = 3 Taaxman 3rd = 1 Zankuro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 6 Most Exotic | ||
Thu Jan 2 2014 14:40 | 1st = 6 Most Exotic 2nd = 5 Kates Attitude 3rd = 7 Ifihadyourbet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 1 - 1 Tassie Wayne | ||
Thu Jan 2 2014 14:37 | 1st = 1 Tassie Wayne 2nd = 2 Miss Watson 3rd = 3 Sannette Eve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dalby Race 2 - 4 Ting Tong Tiger | ||
Thu Jan 2 2014 14:35 | 1st = 4 Ting Tong Tiger 2nd = 3 Lighthorse Harry 3rd = 6 Multiplication |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 2 Cawbourne Porshe | ||
Thu Jan 2 2014 14:33 | 1st = 2 Cawbourne Porshe 2nd = 4 Star Dreamer 3rd = 8 Blonde Tori |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 2 - 1 Cruella De Vil | ||
Thu Jan 2 2014 14:30 | 1st = 1 Cruella De Vil 2nd = 2 Dubai Dusk 3rd = 5 Only Money |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauherenikau Race 6 - 6 Girl With A Pearl | ||
Thu Jan 2 2014 14:26 | 1st = 6 Girl With A Pearl 2nd = 11 Boosting Eleanor 3rd = 9 Star Emerald |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 2 - 5 The Reverend Black | ||
Thu Jan 2 2014 14:25 | 1st = 5 The Reverend Black 2nd = 9 Willow Robyn 3rd = 7 Miss Toolern Vale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 2 - 9 Willow Robyn | ||
Thu Jan 2 2014 14:25 | 1st = 9 Willow Robyn 2nd = 5 The Reverend Black 3rd = 7 Miss Toolern Vale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 3 Princess Jazmena | ||
Thu Jan 2 2014 14:22 | 1st = 3 Princess Jazmena 2nd = 7 Heeza Bomb Jet 3rd = 2 Bran Nue Yanada |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 2 - 6 Jockarli | ||
Thu Jan 2 2014 14:20 | 1st = 6 Jockarli 2nd = 1 Bobs Destiny 3rd = 2 Mr Aquilino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 2 - 1 Bobs Destiny | ||
Thu Jan 2 2014 14:20 | 1st = 1 Bobs Destiny 2nd = 6 Jockarli 3rd = 2 Mr Aquilino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 2 - 1 Caligo | ||
Thu Jan 2 2014 14:15 | 1st = 1 Caligo 2nd = 3 Dark Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Omakau Race 8 - 8 Springbank Sam | ||
Thu Jan 2 2014 14:15 | 1st = 8 Springbank Sam 2nd = 5 Jags Invasion 3rd = 6 Monnay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 3 - 1 Avighna | ||
Thu Jan 2 2014 14:10 | 1st = 1 Avighna 2nd = 10 Smooth Moving Mama 3rd = 9 Fairy House |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 6 Teenteeitsdynamite | ||
Thu Jan 2 2014 14:09 | 1st = 6 Teenteeitsdynamite 2nd = 10 Home Town Girl 3rd = 4 Melton Bonny Mabel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 6 - 2 Lonely Boy | ||
Thu Jan 2 2014 14:05 | 1st = 2 Lonely Boy 2nd = 6 Top Royal 3rd = 3 Feroz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 4 Divas Destiny | ||
Thu Jan 2 2014 14:05 | 1st = 4 Divas Destiny 2nd = 5 Full Disclosure 3rd = 6 Bye The Clouds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 2 Chechezz | ||
Thu Jan 2 2014 14:02 | 1st = 2 Chechezz 2nd = 8 Buggs Life 3rd = 6 Rasleighs Foley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dalby Race 1 - 2 Dragon Street | ||
Thu Jan 2 2014 14:00 | 1st = 2 Dragon Street 2nd = 11 Scrat 3rd = 5 Valhalla Mist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 1 - 4 Rapa Nui | ||
Thu Jan 2 2014 13:55 | 1st = 4 Rapa Nui 2nd = 2 Neils Party 3rd = 7 Salvaged |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauherenikau Race 5 - 1 Franzac | ||
Thu Jan 2 2014 13:51 | 1st = 1 Franzac 2nd = 6 Countessofdelgatie 3rd = 4 Big Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 1 - 3 The Boss Man | ||
Thu Jan 2 2014 13:50 | 1st = 3 The Boss Man 2nd = 2 Tella Tall Tale 3rd = 9 Looks A Moral |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 3 Fine Diner | ||
Thu Jan 2 2014 13:46 | 1st = 3 Fine Diner 2nd = 1 Rope Trick 3rd = 6 Northern Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 1 - 7 Maranello Queen | ||
Thu Jan 2 2014 13:45 | 1st = 7 Maranello Queen 2nd = 8 Stevos Regret 3rd = 4 Nachise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 1 - 1 Master Black | ||
Thu Jan 2 2014 13:40 | 1st = 1 Master Black 2nd = 5 Il Dieci 3rd = 4 Demaruga Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Omakau Race 7 - 2 Ella Fitzgerald | ||
Thu Jan 2 2014 13:40 | 1st = 2 Ella Fitzgerald 2nd = 10 Match Point 3rd = 11 Rosie Lindenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 2 - 4 Ourfightingharada | ||
Thu Jan 2 2014 13:35 | 1st = 4 Ourfightingharada 2nd = 6 Lucky Kiss 3rd = 7 Niersheim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 4 Ark Elaine | ||
Thu Jan 2 2014 13:34 | 1st = 4 Ark Elaine 2nd = 1 Rollon Las Vegas 3rd = 2 Pepperall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 6 Kay Hill | ||
Thu Jan 2 2014 13:30 | 1st = 6 Kay Hill 2nd = 2 Spots Harley 3rd = 5 Scotch Eyes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 5 - 13 The Fire Inside | ||
Thu Jan 2 2014 13:30 | 1st = 13 The Fire Inside 2nd = 14 Keep In Tune 3rd = 4 Ringo Starr |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 2 Come Good | ||
Thu Jan 2 2014 13:22 | 1st = 2 Come Good 2nd = 3 Cruise On 3rd = 5 Howzee Audacity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauherenikau Race 4 - 3 Red King | ||
Thu Jan 2 2014 13:16 | 1st = 3 Red King 2nd = 1 Kairanga Lad 3rd = 6 Centre Attention |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Omakau Race 6 - 10 Franco Tyrone | ||
Thu Jan 2 2014 13:05 | 1st = 10 Franco Tyrone 2nd = 3 Scottys Image 3rd = 5 Goshawk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 1 - 8 Sublime Amazone | ||
Thu Jan 2 2014 13:00 | 1st = 8 Sublime Amazone 2nd = 6 Frim And Frome 3rd = 2 Arctic Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 7 Dozer Boy | ||
Thu Jan 2 2014 12:59 | 1st = 7 Dozer Boy 2nd = 8 Bella Broccoli 3rd = 5 Crowdza Roaring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 4 - 4 Tavake | ||
Thu Jan 2 2014 12:55 | 1st = 4 Tavake 2nd = 14 Toetwotoe 3rd = 7 Miss Nancho Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauherenikau Race 3 - 1 Tomsk | ||
Thu Jan 2 2014 12:41 | 1st = 1 Tomsk 2nd = 3 Vice Marshall 3rd = 4 Colonel Lincoln |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Omakau Race 5 - 7 Mccovey Cove | ||
Thu Jan 2 2014 12:30 | 1st = 7 Mccovey Cove 2nd = 1 Jay Tee 3rd = 4 Holm Three |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Omakau Race 5 - 1 Jay Tee | ||
Thu Jan 2 2014 12:30 | 1st = 1 Jay Tee 2nd = 4 Holm Three 3rd = 7 Mccovey Cove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 3 - 5 Cartell | ||
Thu Jan 2 2014 12:20 | 1st = 5 Cartell 2nd = 4 Matimba 3rd = 10 Gateway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauherenikau Race 2 - 10 Golden Jubilee | ||
Thu Jan 2 2014 12:06 | 1st = 10 Golden Jubilee 2nd = 2 Keen Tempo 3rd = 1 Reginald |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Omakau Race 4 - 4 Makarewa Jake | ||
Thu Jan 2 2014 11:55 | 1st = 4 Makarewa Jake 2nd = 12 Gee Itsa Boy 3rd = 13 Waitoto Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 2 - 7 Cote De Nuits | ||
Thu Jan 2 2014 11:45 | 1st = 7 Cote De Nuits 2nd = 12 Gardone 3rd = 8 Our Molly Malone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tauherenikau Race 4 - 7 Gold Elite | ||
Thu Jan 2 2014 11:29 | 1st = 7 Gold Elite 2nd = 8 Golden Delight 3rd = 12 Dougie Maguire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Omakau Race 3 - 4 Spriggs Bromac | ||
Thu Jan 2 2014 11:20 | 1st = 4 Spriggs Bromac 2nd = 11 Cayenne El 3rd = 7 Sage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 1 - 1 Get Out Of It | ||
Thu Jan 2 2014 11:10 | 1st = 1 Get Out Of It 2nd = 2 Poppas Delight 3rd = 7 Impy Luis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauherenikau Race 1 - 1 Canyon | ||
Thu Jan 2 2014 10:56 | 1st = 1 Canyon 2nd = 2 Blathwayt 3rd = 6 Le Mans |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Omakau Race 2 - 11 Shakn Cullen | ||
Thu Jan 2 2014 10:45 | 1st = 11 Shakn Cullen 2nd = 9 Franco Harrington 3rd = 4 Last Man Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Tauherenikau Race 3 - 2 Bullys Rocket | ||
Thu Jan 2 2014 10:24 | 1st = 2 Bullys Rocket 2nd = 9 Hot Mach 3rd = 1 Gotta Go Armbro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Omakau Race 1 - 1 Zhenya | ||
Thu Jan 2 2014 10:14 | 1st = 1 Zhenya 2nd = 9 Rocky Six 3rd = 8 Sea Spray Cracker |
Latest Horse Racing news
- Winx has two to beat in the Caulfield Stakes
- Favourite Foxplay looks good in warm up for 1000 Guineas
- Pakistan Star Last to First Again
- Jameka 2nd favourite despite winning penalty
- Wicklow Brave Melbourne Cup odds slashed after Curragh win
- Palentino Form Odds and Tips
- Palentino upsets Black Heart Bart on route to Cox Plate
- Tosen Stardom to take on Winx before the Cox Plate
All news archives (all sports)
- 2023
- 2022
- - June
- 2018
- 2017
- 2016
- 2015
- 2014
- 2013
- 2012
- 2011
- 2010
- 2009
- 2000