Racing Results: Horse, Greyhound & Harness
Here you'll find all the latest results from the world of racing. Click on the links below to filter results by type:
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 6 - 7 False Promise | ||
Thu Dec 15 2016 23:40 | 1st = 7 False Promise 2nd = 2 Another Ayjay 3rd = 11 Addfueltofire 4th = 4 Lennys In Heaven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 6 Freeway Tempo | ||
Thu Dec 15 2016 23:37 | 1st = 6 Freeway Tempo 2nd = 7 Red A Roarer 3rd = 3 Jazz Me Up 4th = 1 Flaming Kirst |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 7 West On Daisy | ||
Thu Dec 15 2016 23:17 | 1st = 7 West On Daisy 2nd = 4 Cooja Tamoo 3rd = 2 Yilgarn Arkie 4th = 1 Golden Spike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 5 - 6 Mcclinchie | ||
Thu Dec 15 2016 23:10 | 1st = 6 Mcclinchie 2nd = 5 Northern Emperor 3rd = 11 Debt Free Charlie 4th = 4 Charlie El |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 4 Bean Monelli | ||
Thu Dec 15 2016 22:59 | 1st = 4 Bean Monelli 2nd = 1 Jerry Monelli 3rd = 2 Pebbles Gundi 4th = 7 Bonbie Beauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 8 Speculate | ||
Thu Dec 15 2016 22:56 | 1st = 8 Speculate 2nd = 6 Panamera 3rd = 7 Flapping Gums 4th = 4 Mo Stradamus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 11 - 3 Jim Gary | ||
Thu Dec 15 2016 22:53 | 1st = 3 Jim Gary 2nd = 2 Smashing Sarah 3rd = 8 Moscato Road 4th = 6 Scotties Hottie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 5 Chief Jetpilot | ||
Thu Dec 15 2016 22:50 | 1st = 5 Chief Jetpilot 2nd = 7 Hurunui Hamish 3rd = 6 Lobster Falls 4th = 8 Nebraska Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 4 Ready To Mingle | ||
Thu Dec 15 2016 22:47 | 1st = 4 Ready To Mingle 2nd = 2 Tronald Trump 3rd = 5 Mirror Bale 4th = 3 Rue De Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 4 - 1 Gallymont Cohort | ||
Thu Dec 15 2016 22:42 | 1st = 1 Gallymont Cohort 2nd = 10 Calais 3rd = 5 Rocky Marciano 4th = 4 All Williams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 1 Abscond | ||
Thu Dec 15 2016 22:40 | 1st = 1 Abscond 2nd = 4 Rockstar Troy 3rd = 7 Moonlit Wings 4th = 8 Daithy Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 2 Sutro Road | ||
Thu Dec 15 2016 22:37 | 1st = 2 Sutro Road 2nd = 4 Unique Leo 3rd = 1 Raj Monelli 4th = 7 Icy Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 2 Jacks Black | ||
Thu Dec 15 2016 22:34 | 1st = 2 Jacks Black 2nd = 7 Gunnadoo Rev 3rd = 3 Gab Tar 4th = 8 Need To Travel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 2 Zipping Bruiser | ||
Thu Dec 15 2016 22:31 | 1st = 2 Zipping Bruiser 2nd = 5 Long View Belle 3rd = 1 Chevsta 4th = 7 Locknane Abby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 5 Dyna Nerf | ||
Thu Dec 15 2016 22:28 | 1st = 5 Dyna Nerf 2nd = 7 Afrojack 3rd = 2 Cosmic Gunner 4th = 4 Rambo Banner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 7 Dancing Dollars | ||
Thu Dec 15 2016 22:25 | 1st = 7 Dancing Dollars 2nd = 8 Nippa Wahwah 3rd = 1 Roll em Zac 4th = 5 Paddy Macs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 4 Elleni Banner | ||
Thu Dec 15 2016 22:22 | 1st = 4 Elleni Banner 2nd = 8 Allen Optic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 5 Rosie Choice | ||
Thu Dec 15 2016 22:19 | 1st = 5 Rosie Choice 2nd = 4 Robbies Entity 3rd = 8 Epic Obsession 4th = 3 Accreditation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 8 Crazy Vixon | ||
Thu Dec 15 2016 22:16 | 1st = 8 Crazy Vixon 2nd = 5 Lady Abigail 3rd = 7 Master Cha Cha 4th = 6 Fabulous Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 2 Celtic Kid | ||
Thu Dec 15 2016 22:13 | 1st = 2 Celtic Kid 2nd = 7 Wynburn Archer 3rd = 4 Max Profit 4th = 6 Perfect Metre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 12 - 7 Tear Away Babe | ||
Thu Dec 15 2016 22:10 | 1st = 7 Tear Away Babe 2nd = 6 Samsara Lass 3rd = 5 Noonbarra Joe 4th = 1 Crackerjack Andy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 3 - 1 Boy O Boy | ||
Thu Dec 15 2016 22:08 | 1st = 1 Boy O Boy 2nd = 8 Our Gamma Lady 3rd = 5 Makinchanges 4th = 4 Hilo Angus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 1 Cannikin | ||
Thu Dec 15 2016 22:07 | 1st = 1 Cannikin 2nd = 3 Fashion Blue 3rd = 8 Topper Swaye 4th = 2 Angels Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 2 Disaaci | ||
Thu Dec 15 2016 22:04 | 1st = 2 Disaaci 2nd = 7 Eduardo 3rd = 1 Sutton Steele 4th = 5 Cris Tyson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 4 Call Me Bella | ||
Thu Dec 15 2016 22:01 | 1st = 4 Call Me Bella 2nd = 8 Neat Alright 3rd = 5 Loch In Olivia 4th = 7 Sun Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 7 - 5 Mygoldengrinner | ||
Thu Dec 15 2016 22:00 | 1st = 5 Mygoldengrinner 2nd = 4 Artiflash 3rd = 9 Whata Challenge 4th = 2 Monterei Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 2 Magical Bling | ||
Thu Dec 15 2016 21:58 | 1st = 2 Magical Bling 2nd = 3 Allen Dynamo 3rd = 5 Dream Edition 4th = 8 Adam Handler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 2 Joes Drinking | ||
Thu Dec 15 2016 21:55 | 1st = 2 Joes Drinking 2nd = 4 Jury 3rd = 7 Sneakin Out 4th = 3 Honey Hornet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 1 Unlawful Entry | ||
Thu Dec 15 2016 21:52 | 1st = 1 Unlawful Entry 2nd = 6 Maja Mahi Mahi 3rd = 2 Work It 4th = 4 Halo Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 11 - 1 Helen Baxter | ||
Thu Dec 15 2016 21:49 | 1st = 1 Helen Baxter 2nd = 7 Tear Away Jock 3rd = 8 Zipping Hooch 4th = 4 Fabregas Lara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 6 Takahi Max | ||
Thu Dec 15 2016 21:46 | 1st = 6 Takahi Max 2nd = 8 Utah Miss 3rd = 1 Sound Of Belles 4th = 5 Bugatti Radar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 6 Lil Miss Cheeky | ||
Thu Dec 15 2016 21:43 | 1st = 6 Lil Miss Cheeky 2nd = 2 Dwyer Street 3rd = 1 Full Soot 4th = 5 Nadia Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 3 Blown Away | ||
Thu Dec 15 2016 21:40 | 1st = 3 Blown Away 2nd = 8 Crisis Bale 3rd = 2 Jimmy Mcbain 4th = 5 Molly Be Nimble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 2 - 11 Prosimeon | ||
Thu Dec 15 2016 21:38 | 1st = 11 Prosimeon 2nd = 1 Tajies Boy 3rd = 3 My Names Bob 4th = 8 The Pacesetter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 2 Pechey | ||
Thu Dec 15 2016 21:37 | 1st = 2 Pechey 2nd = 3 Mepunga Tyler 3rd = 5 Bruce Tycoon 4th = 6 Who Told Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 1 My Awesome Magic | ||
Thu Dec 15 2016 21:34 | 1st = 1 My Awesome Magic 2nd = 8 Chilled Heat 3rd = 6 Fiery Benz 4th = 7 Kikem Zest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 6 - 2 Tearitup | ||
Thu Dec 15 2016 21:30 | 1st = 2 Tearitup 2nd = 6 Fire Up Franco 3rd = 3 United Legacy 4th = 1 Narreeva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 5 Fifteen Two | ||
Thu Dec 15 2016 21:28 | 1st = 5 Fifteen Two 2nd = 8 Outside Pass 3rd = 7 Dark Casio 4th = 6 Tee Cee Benny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 1 Turbo Road | ||
Thu Dec 15 2016 21:25 | 1st = 1 Turbo Road 2nd = 8 Destroy I Said 3rd = 7 Jody Baxter 4th = 4 Pupetta Maresca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 1 Winsome Roxy | ||
Thu Dec 15 2016 21:22 | 1st = 1 Winsome Roxy 2nd = 6 Bugatti Chic 3rd = 4 Sweet Lolly 4th = 8 Just Lonely Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 7 - 1 Taylors Reason | ||
Thu Dec 15 2016 21:18 | 1st = 1 Taylors Reason 2nd = 6 Hes My Mate 3rd = 3 Jakes Sportwriter 4th = 5 My Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 8 Aston Kody | ||
Thu Dec 15 2016 21:16 | 1st = 8 Aston Kody 2nd = 4 Run The Jewels 3rd = 5 Ruff State 4th = 1 Yeardley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 5 Shimatron | ||
Thu Dec 15 2016 21:13 | 1st = 5 Shimatron 2nd = 3 Resident Djay 3rd = 7 Igor Karkaroff 4th = 4 Hes A Boomer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 4 Youi | ||
Thu Dec 15 2016 21:10 | 1st = 4 Youi 2nd = 3 Not Like Tommy 3rd = 1 Apatite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 1 - 8 Its My Lucknow | ||
Thu Dec 15 2016 21:08 | 1st = 8 Its My Lucknow 3rd = 11 Bethany Aitch 4th = 5 Racey American |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 2 American Monster | ||
Thu Dec 15 2016 21:07 | 1st = 2 American Monster 2nd = 4 Katey Roman 3rd = 3 Cosmic Heir 4th = 6 Casio Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 6 Ella Rhode | ||
Thu Dec 15 2016 21:04 | 1st = 6 Ella Rhode 2nd = 8 Lektra Blicavs 3rd = 3 Farce Allen 4th = 4 Lemon Chicken |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 5 - 2 Ardens Legacy | ||
Thu Dec 15 2016 21:00 | 1st = 2 Ardens Legacy 2nd = 4 Bongiorno Boys 3rd = 5 Somethingsgotagive 4th = 9 Emma Sheffield |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 7 Wild Cowgirl | ||
Thu Dec 15 2016 20:58 | 1st = 7 Wild Cowgirl 2nd = 4 Frankies Wham 3rd = 3 Jody Lee Kade 4th = 1 Danger Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 5 Allen Jersey | ||
Thu Dec 15 2016 20:55 | 1st = 5 Allen Jersey 2nd = 4 Gun Mcbain 3rd = 7 Whats Up Herbie 4th = 9 Smash Em Dollars |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 1 Up Hill Jill | ||
Thu Dec 15 2016 20:52 | 1st = 1 Up Hill Jill 2nd = 6 Fearless Swan 3rd = 3 Fanta Bale 4th = 2 Fair Of Face |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 6 Miss Ami Sloy | ||
Thu Dec 15 2016 20:48 | 1st = 6 Miss Ami Sloy 2nd = 7 Sparkling Tachyon 3rd = 2 Sue Denym 4th = 3 Rose Corsage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 8 Cyndies Magic | ||
Thu Dec 15 2016 20:46 | 1st = 8 Cyndies Magic 2nd = 2 Chador Kahn 3rd = 7 Cigar Sam 4th = 4 Serene Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 2 El Grand Amigo | ||
Thu Dec 15 2016 20:43 | 1st = 2 El Grand Amigo 2nd = 6 Blazin Bomber 3rd = 5 Pennys Roman 4th = 4 Hello Im Leo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 5 Allen Jeer | ||
Thu Dec 15 2016 20:40 | 1st = 5 Allen Jeer 2nd = 4 Mepunga Midget 3rd = 8 Pretty Boy Grigg 4th = 2 Orchard Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 7 - 4 Megafactory | ||
Thu Dec 15 2016 20:40 | 1st = 4 Megafactory 2nd = 1 Naturaliste 3rd = 5 Its Not Trading 4th = 7 Desired View |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 7 Panel Beater | ||
Thu Dec 15 2016 20:37 | 1st = 7 Panel Beater 2nd = 4 Dyna Overt 3rd = 2 Ritza Show 4th = 1 Belimba Maserati |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 5 Asa Flying Spur | ||
Thu Dec 15 2016 20:34 | 1st = 5 Asa Flying Spur 2nd = 2 Cyclone Clifford 3rd = 1 Wairo Bob 4th = 6 Able Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 1 Crackerjack Choc | ||
Thu Dec 15 2016 20:28 | 1st = 1 Crackerjack Choc 2nd = 3 Andrea Doria 3rd = 4 Allen Punter 4th = 2 Scooby Who |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 8 Dont Weaken | ||
Thu Dec 15 2016 20:25 | 1st = 8 Dont Weaken 2nd = 4 Oh Boy 3rd = 3 Cosmo Trav 4th = 7 Senors Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 7 Count Baroque | ||
Thu Dec 15 2016 20:22 | 1st = 7 Count Baroque 2nd = 4 Suzy La Rue 3rd = 5 Zambora Brockie 4th = 1 Lucky Linc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 6 Arolok Jane | ||
Thu Dec 15 2016 20:19 | 1st = 6 Arolok Jane 2nd = 1 Parsnip 3rd = 3 Rampant Jack 4th = 7 Cowboy Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 3 Bettors Avenue | ||
Thu Dec 15 2016 20:18 | 1st = 3 Bettors Avenue 2nd = 8 Colonel Joy 3rd = 7 Hi Tech Fury 4th = 5 Warner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 4 Queen Of Ziems | ||
Thu Dec 15 2016 20:16 | 1st = 4 Queen Of Ziems 2nd = 7 Struggle Street 3rd = 6 Hopes Thunder 4th = 2 Moonshine Lacey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 8 Wilba Beast | ||
Thu Dec 15 2016 20:13 | 1st = 8 Wilba Beast 2nd = 2 Dyna Keitaro 3rd = 3 Allinga Val 4th = 1 Coorong Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 9 Ablazin Mikado | ||
Thu Dec 15 2016 20:10 | 1st = 9 Ablazin Mikado 2nd = 5 Tiggerlong Thief 3rd = 1 Augustus Dagloop 4th = 7 Mako |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 8 Outback Sunshine | ||
Thu Dec 15 2016 20:07 | 1st = 8 Outback Sunshine 2nd = 2 Embellish 3rd = 7 Arabian Shredder 4th = 4 Arden Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 7 Dontron | ||
Thu Dec 15 2016 20:04 | 1st = 7 Dontron 2nd = 8 Von Schnitzel 3rd = 2 Lektra Oscar 4th = 5 Lynlea Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 4 - 3 Im Intense | ||
Thu Dec 15 2016 20:03 | 1st = 3 Im Intense 2nd = 9 Lanista 3rd = 1 Expectagrin 4th = 5 Rocknroll Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 6 - 4 Rhinos Lad | ||
Thu Dec 15 2016 20:00 | 1st = 4 Rhinos Lad 2nd = 3 Real Target 3rd = 11 Fast Spring 4th = 1 Ellens Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 1 Magic Moz | ||
Thu Dec 15 2016 19:58 | 1st = 1 Magic Moz 2nd = 2 Black Shuck 3rd = 10 Mewstone Rocket 4th = 8 Sizzling Bandit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 6 Zeke Mundine | ||
Thu Dec 15 2016 19:55 | 1st = 6 Zeke Mundine 2nd = 7 Learn From Me 3rd = 8 Silent Sleeper 4th = 5 Silent Bekim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 5 Black Arjay | ||
Thu Dec 15 2016 19:52 | 1st = 5 Black Arjay 2nd = 1 High Eden Frost 3rd = 3 Relton 4th = 2 Fayette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 2 Hally Allen | ||
Thu Dec 15 2016 19:49 | 1st = 2 Hally Allen 2nd = 4 Kodason 3rd = 5 Southwood Jet 4th = 6 Alouette Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 8 Goodtime Slater | ||
Thu Dec 15 2016 19:48 | 1st = 8 Goodtime Slater 2nd = 2 Maxwells Pride 3rd = 3 Paintmeacanvas 4th = 5 The System Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 5 Flyrite | ||
Thu Dec 15 2016 19:46 | 1st = 5 Flyrite 2nd = 1 Carry On Pendles 3rd = 8 Warrion Warrior 4th = 7 Princess Pout |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 3 Shot Clock | ||
Thu Dec 15 2016 19:43 | 1st = 3 Shot Clock 2nd = 7 Indian Giver 3rd = 4 Naughty Nala 4th = 6 Issue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 1 Step Up Lad | ||
Thu Dec 15 2016 19:40 | 1st = 1 Step Up Lad 2nd = 3 Whodat Rosey 3rd = 5 Posh Faith 4th = 8 Touch Of Silk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 8 Golden Musket | ||
Thu Dec 15 2016 19:37 | 1st = 8 Golden Musket 2nd = 9 Shes A Laker 3rd = 10 Shining Shiraz 4th = 6 Millie Hawke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 3 Outdoorsy | ||
Thu Dec 15 2016 19:34 | 1st = 3 Outdoorsy 2nd = 4 Stick Figure 3rd = 2 Imari Bale 4th = 1 Little Bit Silly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 3 - 3 King Solomon | ||
Thu Dec 15 2016 19:30 | 1st = 3 King Solomon 2nd = 9 Cruz 3rd = 5 Oddball 4th = 8 Art Worker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 8 Alice Allen | ||
Thu Dec 15 2016 19:28 | 1st = 8 Alice Allen 2nd = 7 Country Jane 3rd = 4 Kiera Bale 4th = 3 Barns Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 5 - 5 Niccatrice | ||
Thu Dec 15 2016 19:25 | 1st = 5 Niccatrice 2nd = 1 Bindaree Lady 3rd = 4 Chasing Chaos 4th = 2 Tiger Pete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 1 Lil Miss Banjo | ||
Thu Dec 15 2016 19:22 | 1st = 1 Lil Miss Banjo 2nd = 4 Crumps Beauty 3rd = 5 Travellers Joy 4th = 6 Unbackable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 3 Cookie Rose | ||
Thu Dec 15 2016 19:19 | 1st = 3 Cookie Rose 2nd = 4 Fairy Pretty 3rd = 6 Maleune 4th = 7 Falcao |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 3 Hezbuyindiamonds | ||
Thu Dec 15 2016 19:15 | 1st = 3 Hezbuyindiamonds 2nd = 1 Greenmans Valley 3rd = 4 Lilbitachicknfried 4th = 6 Dusty Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 1 Trademark Style | ||
Thu Dec 15 2016 19:13 | 1st = 1 Trademark Style 2nd = 7 My Island Girl 3rd = 3 Osaka Bale 4th = 4 Dead End |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 7 Straight Away | ||
Thu Dec 15 2016 19:10 | 1st = 7 Straight Away 2nd = 8 Spritly Lady 3rd = 1 Zipping Alley 4th = 2 Elishas Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 6 Hearing De Novo | ||
Thu Dec 15 2016 19:07 | 1st = 6 Hearing De Novo 2nd = 1 What Joy 3rd = 5 Invented 4th = 8 Discovered |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 1 Zippy Daph | ||
Thu Dec 15 2016 19:04 | 1st = 1 Zippy Daph 2nd = 2 Arapaho Joe 3rd = 7 John John Lava 4th = 5 Hes Loaded |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 2 - 7 Lockton Luck | ||
Thu Dec 15 2016 19:00 | 1st = 7 Lockton Luck 2nd = 3 Concentration 3rd = 9 Ramirez 4th = 10 Clancy Pants |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 2 Ballymac Finola | ||
Thu Dec 15 2016 18:57 | 1st = 2 Ballymac Finola 2nd = 5 Eduardo Rose 3rd = 8 Phillip Keeping 4th = 1 Galester Hook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 11 - 1 Chevy Bandit | ||
Thu Dec 15 2016 18:54 | 1st = 1 Chevy Bandit 2nd = 2 Chevy King 3rd = 7 Swift Fury 4th = 4 Rhias Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 9 - 2 Classie American | ||
Thu Dec 15 2016 18:52 | 1st = 2 Classie American 2nd = 6 Queen Lostris 3rd = 8 Valmara 4th = 1 Wynberg Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 4 - 2 Jolly Chap | ||
Thu Dec 15 2016 18:50 | 1st = 2 Jolly Chap 2nd = 7 Molly Kisses 3rd = 4 So Edgy 4th = 6 Drivin Me Wild |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 1 Goldenpaw Jet | ||
Thu Dec 15 2016 18:47 | 1st = 1 Goldenpaw Jet 2nd = 7 Bageera 3rd = 6 Als Luck 4th = 3 Wonder Doug |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 8 Always A Warrior | ||
Thu Dec 15 2016 18:42 | 1st = 8 Always A Warrior 2nd = 6 Bater House 3rd = 3 The Village Creep 4th = 7 Anaffairtoremember |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 3 Banjo Shark | ||
Thu Dec 15 2016 18:40 | 1st = 3 Banjo Shark 2nd = 6 Righto Mitch 3rd = 5 Raw Ability 4th = 2 Dundee Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 2 Woodlands Drive | ||
Thu Dec 15 2016 18:37 | 1st = 2 Woodlands Drive 2nd = 3 Hardaway Alteva 3rd = 8 Runner Girl 4th = 1 Sheza Zipper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 3 Jinja Brian | ||
Thu Dec 15 2016 18:34 | 1st = 3 Jinja Brian 2nd = 1 Magic Dozer 3rd = 5 Deman Blue Blood 4th = 2 Opawa Lean Meat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 5 Foxzami Storm | ||
Thu Dec 15 2016 18:31 | 1st = 5 Foxzami Storm 2nd = 3 Barb Allen 3rd = 8 Ledgerwood Joe 4th = 4 Kalgoorlie Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 1 - 5 Staress | ||
Thu Dec 15 2016 18:26 | 1st = 5 Staress 2nd = 10 Little Safari 3rd = 9 Life Sentence 4th = 1 Lady Dupree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 1 Big Flood | ||
Thu Dec 15 2016 18:23 | 1st = 1 Big Flood 2nd = 4 Legend Jack 3rd = 5 Sir Richard 4th = 7 Zipping Pedro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 8 - 3 Aces N Eights | ||
Thu Dec 15 2016 18:22 | 1st = 3 Aces N Eights 2nd = 1 Are You Ready Girl 3rd = 5 Our Wicklow 4th = 2 Lucky Luciano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 1 Black Frenzy | ||
Thu Dec 15 2016 18:19 | 1st = 1 Black Frenzy 2nd = 6 Old Spice 3rd = 8 Tarawi Nicole 4th = 3 Azeem Kaos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 2 Backinthegame | ||
Thu Dec 15 2016 18:14 | 1st = 2 Backinthegame 2nd = 8 Kleened Out 3rd = 6 Chika Mattgregor 4th = 4 Win Or Die |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 3 - 3 Kwikon The Trigger | ||
Thu Dec 15 2016 18:10 | 1st = 3 Kwikon The Trigger 2nd = 7 Snitzerella 3rd = 1 Secret Spiral 4th = 6 Curious Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 8 Swimming Goat | ||
Thu Dec 15 2016 18:09 | 1st = 8 Swimming Goat 2nd = 1 Homebush Kelso 3rd = 6 Burn Early 4th = 2 Mickey Tee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 5 Meteor Thunder | ||
Thu Dec 15 2016 18:07 | 1st = 5 Meteor Thunder 2nd = 4 Zipping Johnny 3rd = 2 Quina Bale 4th = 1 Amelia Christa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 10 Montana Falcon | ||
Thu Dec 15 2016 18:02 | 1st = 10 Montana Falcon 2nd = 4 All Over Hanover 3rd = 7 Isobela Maree 4th = 9 Judah Ben Hur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 8 Frosty Moments | ||
Thu Dec 15 2016 17:59 | 1st = 8 Frosty Moments 2nd = 6 Navigator Jack 3rd = 1 Hes Some Asset 4th = 4 Bluish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 7 - 7 Thomas Mcbride | ||
Thu Dec 15 2016 17:57 | 1st = 7 Thomas Mcbride 2nd = 6 Ideal Arden 3rd = 10 Brainstormer 4th = 3 Prime Lustre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 3 Dont Kid Me | ||
Thu Dec 15 2016 17:55 | 1st = 3 Dont Kid Me 2nd = 8 Aeroplane Bob 3rd = 2 Gully Fever 4th = 1 Heard It Before |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 7 - 5 Kamwood Caesar | ||
Thu Dec 15 2016 17:50 | 1st = 5 Kamwood Caesar 2nd = 8 Daddywho 3rd = 7 Motu Real Style 4th = 4 Seize Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 2 Cawbourne Kristy | ||
Thu Dec 15 2016 17:47 | 1st = 2 Cawbourne Kristy 2nd = 6 Opawa Shackley 3rd = 5 Zipping Jordan 4th = 4 With Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 6 Irish Sprite | ||
Thu Dec 15 2016 17:44 | 1st = 6 Irish Sprite 2nd = 8 Back Seat Lover 3rd = 4 Jacks Jet 4th = 2 Shakey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 8 - 4 Oh So Unfair | ||
Thu Dec 15 2016 17:40 | 1st = 4 Oh So Unfair 2nd = 2 Go Get Em 3rd = 1 Mr Sommerville 4th = 3 Harason |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 4 Buck Forty | ||
Thu Dec 15 2016 17:37 | 1st = 4 Buck Forty 2nd = 8 Snoop Junior 3rd = 1 Tiggerlong Cruz 4th = 2 Bobbys Baby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 6 - 1 Eldolar | ||
Thu Dec 15 2016 17:33 | 1st = 1 Eldolar 2nd = 4 Regency Franco 3rd = 3 Bobbies Girl 4th = 6 Sems Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 2 - 2 Black Lilly | ||
Thu Dec 15 2016 17:30 | 1st = 2 Black Lilly 2nd = 5 Better Romance 3rd = 4 Beach Bound 4th = 1 Rebel Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 7 Schusta | ||
Thu Dec 15 2016 17:27 | 1st = 7 Schusta 2nd = 1 Blue Mcqueen 3rd = 3 Rosacky Blitz 4th = 2 Hunters Charm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 9 Riverleigh Rocket | ||
Thu Dec 15 2016 17:23 | 1st = 9 Riverleigh Rocket 2nd = 8 Oliver Winkle 3rd = 5 Angus Bromac 4th = 6 Movinoutatown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 5 Ebert Bale | ||
Thu Dec 15 2016 17:20 | 1st = 5 Ebert Bale 2nd = 4 Replica Yella 3rd = 6 Opawa Jimbo 4th = 7 Albie Punter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 3 Zipping Zeus | ||
Thu Dec 15 2016 17:17 | 1st = 3 Zipping Zeus 2nd = 1 Louie Neveelk 3rd = 6 Dundee Cobra 4th = 2 Soda Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 6 - 1 Soho Madeleine | ||
Thu Dec 15 2016 17:12 | 1st = 1 Soho Madeleine 2nd = 2 Halle Rage 3rd = 7 Bettor Back Betty 4th = 6 Valentina Brave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 3 Aston Ebert | ||
Thu Dec 15 2016 17:09 | 1st = 3 Aston Ebert 2nd = 1 Tiny Terror 3rd = 7 Replacing Diana 4th = 2 Hardaway Highway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 5 - 5 Wynberg Sally | ||
Thu Dec 15 2016 17:07 | 1st = 5 Wynberg Sally 2nd = 11 Chrissie Jet 3rd = 10 Strawbs Chippie 4th = 7 Rangi Rangdu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 7 - 7 Le Cavalier | ||
Thu Dec 15 2016 17:05 | 1st = 7 Le Cavalier 2nd = 10 Marquee 3rd = 2 Chief In Command 4th = 6 Providential |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 8 - 8 Peaky Blinders | ||
Thu Dec 15 2016 17:00 | 1st = 8 Peaky Blinders 2nd = 5 Choisigold 3rd = 12 Dawn Of Hope 4th = 1 Space |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 1 - 1 Daisy Express | ||
Thu Dec 15 2016 16:55 | 1st = 1 Daisy Express 2nd = 2 Northern Lyric 3rd = 5 Lion Cruiser 4th = 3 Backhouse Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 1 Wheelchair Norm | ||
Thu Dec 15 2016 16:54 | 1st = 1 Wheelchair Norm 2nd = 2 Kihael Kaluna 3rd = 3 Rapaki Kath 4th = 5 God Particle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 1 My Arizona Room | ||
Thu Dec 15 2016 16:52 | 1st = 1 My Arizona Room 2nd = 6 Tiggerlong Nosey 3rd = 8 Happy Hamish 4th = 4 Dr Gammiris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 3 Special Thoughts | ||
Thu Dec 15 2016 16:47 | 1st = 3 Special Thoughts 2nd = 1 Red Castle Warrior 3rd = 7 Little Lizzie Jove 4th = 8 Annas Best |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 1 Full Of Wind | ||
Thu Dec 15 2016 16:44 | 1st = 1 Full Of Wind 2nd = 5 Pastizzi Pitzi 3rd = 2 Avondale Astro 4th = 8 Mr Popeye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 4 - 2 Stars Delight | ||
Thu Dec 15 2016 16:42 | 1st = 2 Stars Delight 2nd = 1 Rebel Richie 3rd = 7 Prime Silver 4th = 3 Strawbs Regal Act |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 7 - 3 From The Darkness | ||
Thu Dec 15 2016 16:40 | 1st = 3 From The Darkness 2nd = 4 Shigeru Mahogany 3rd = 10 La Prensa 4th = 1 Four Excel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 8 Henry | ||
Thu Dec 15 2016 16:37 | 1st = 8 Henry 2nd = 7 De Goey 3rd = 3 Always About Me 4th = 4 Mister Heeney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 5 - 3 Soho Angel | ||
Thu Dec 15 2016 16:33 | 1st = 3 Soho Angel 2nd = 1 Plead The Fifth 3rd = 5 Trilight Brigade 4th = 2 Mear Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 3 Jon Snow Lives | ||
Thu Dec 15 2016 16:32 | 1st = 3 Jon Snow Lives 2nd = 2 Know Scholar 3rd = 1 Breaking Mad 4th = 6 Max Stix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 7 - 7 Crystal Fountain | ||
Thu Dec 15 2016 16:30 | 1st = 7 Crystal Fountain 2nd = 2 Essence Of Terror 3rd = 6 Written Return 4th = 9 Fleurieu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 3 Stevies Turbo | ||
Thu Dec 15 2016 16:28 | 1st = 3 Stevies Turbo 2nd = 7 Gabby Brann 3rd = 4 Your Shout Kev 4th = 2 Oaks Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 6 - 6 Our Project | ||
Thu Dec 15 2016 16:25 | 1st = 6 Our Project 2nd = 5 Baby Zara 3rd = 12 Spare Parts 4th = 9 Orange Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 7 Suffragette | ||
Thu Dec 15 2016 16:22 | 1st = 7 Suffragette 2nd = 2 Canya Touche 4th = 6 Two Point Two |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 11 - 4 Cosmic Run Thru | ||
Thu Dec 15 2016 16:17 | 1st = 4 Cosmic Run Thru 2nd = 7 Bralyn Archer 3rd = 6 Soul Stripper 4th = 1 Aussie Cents |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 3 - 4 Sexy Rexy | ||
Thu Dec 15 2016 16:16 | 1st = 4 Sexy Rexy 2nd = 11 Master Monarchy 3rd = 7 Primus Inter Pares 4th = 6 Mighty Sunny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 6 Make A Point | ||
Thu Dec 15 2016 16:12 | 1st = 6 Make A Point 2nd = 10 Don Alvaro 3rd = 8 Armbros Lad 4th = 9 Darlyn Sea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 3 Tiger Tokaam | ||
Thu Dec 15 2016 16:09 | 1st = 3 Tiger Tokaam 2nd = 5 Diddy Ace 3rd = 1 Firing Pin 4th = 8 Fran Sannette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 6 - 3 Natural Dancer | ||
Thu Dec 15 2016 16:05 | 1st = 3 Natural Dancer 2nd = 4 Shepiktus 3rd = 8 Vainacious 4th = 9 Mahrajaan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 5 Mystic Action | ||
Thu Dec 15 2016 16:04 | 1st = 5 Mystic Action 2nd = 1 Cant Catch Tim 3rd = 7 Luminary 4th = 6 Long Stockings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 6 - 3 Hardern | ||
Thu Dec 15 2016 16:00 | 1st = 3 Hardern 2nd = 9 Rakti Roulette 3rd = 15 Hes A Genius 4th = 8 Alrouz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 7 Megellas Fairy | ||
Thu Dec 15 2016 15:57 | 1st = 7 Megellas Fairy 2nd = 6 Gomer Bale 3rd = 8 Simbarea 4th = 5 Midnight Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 1 Grid Lock | ||
Thu Dec 15 2016 15:54 | 1st = 1 Grid Lock 2nd = 6 Midnight Bolt 3rd = 7 Miss Bamsy 4th = 9 Susan Said |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 4 - 8 Kotare York | ||
Thu Dec 15 2016 15:52 | 1st = 8 Kotare York 2nd = 5 Zibibbo 3rd = 4 Trison 4th = 2 Four Smart Aces |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 10 - 7 Blazing Marlowe | ||
Thu Dec 15 2016 15:49 | 1st = 7 Blazing Marlowe 2nd = 3 Sheza Goof 3rd = 1 Sketchy Amber 4th = 6 Lisas Pick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 2 - 3 Armabluechipboy | ||
Thu Dec 15 2016 15:47 | 1st = 3 Armabluechipboy 2nd = 12 Danse Macabre 3rd = 8 Lynton Creek 4th = 2 Jack Bates |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 5 - 16 Run Hoff Run | ||
Thu Dec 15 2016 15:45 | 1st = 16 Run Hoff Run 2nd = 9 Danetrille 3rd = 4 Daisy Doutes 4th = 8 Beaujeen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 4 Sunset Senorita | ||
Thu Dec 15 2016 15:42 | 1st = 4 Sunset Senorita 2nd = 8 Bugs Boloney 3rd = 5 Cash Ownley 4th = 3 Vienna Pink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 2 Dream Large | ||
Thu Dec 15 2016 15:39 | 1st = 2 Dream Large 2nd = 6 Speedy Return 3rd = 5 Epic Woppa 4th = 8 Harsesis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 6 Georgia Grace | ||
Thu Dec 15 2016 15:38 | 1st = 6 Georgia Grace 2nd = 7 Stayintown Tonight 3rd = 3 Jacks Gambit 4th = 2 Royal Taz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 10 - 6 Terracotta Warrior | ||
Thu Dec 15 2016 15:35 | 1st = 6 Terracotta Warrior 2nd = 10 Alcaldesa 3rd = 4 The Great Guru 4th = 5 Woody Strode |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 5 - 3 Izenashark | ||
Thu Dec 15 2016 15:30 | 1st = 3 Izenashark 2nd = 1 Royal Request 3rd = 5 Stride Out 4th = 2 Back To Life |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 5 - 1 Dragster | ||
Thu Dec 15 2016 15:25 | 1st = 1 Dragster 2nd = 9 Mystic Harmony 3rd = 10 Wulfies Lady 4th = 3 Lightning Lord |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 7 Ohoka Billy | ||
Thu Dec 15 2016 15:23 | 1st = 7 Ohoka Billy 2nd = 1 Bound To Erupt 3rd = 2 Whip Uppa Storm 4th = 10 Super Bad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 9 - 6 Flatlined | ||
Thu Dec 15 2016 15:22 | 1st = 6 Flatlined 2nd = 5 Happy Chap Zarr 3rd = 8 Another Trooper 4th = 4 Inside Ellie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 3 - 8 Lombo Pocket Money | ||
Thu Dec 15 2016 15:17 | 1st = 8 Lombo Pocket Money 2nd = 7 Flight Officer 3rd = 6 Morvah 4th = 2 Novena Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 1 - 9 Desert Storm | ||
Thu Dec 15 2016 15:16 | 1st = 9 Desert Storm 2nd = 8 Thanks Shane 3rd = 2 Mortician 4th = 3 Above The Rest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 5 Jesses Jet | ||
Thu Dec 15 2016 15:14 | 1st = 5 Jesses Jet 2nd = 4 Tricky Trey 3rd = 3 Say Nothing 4th = 1 Arvos Violet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 4 - 2 Gifted Curves | ||
Thu Dec 15 2016 15:10 | 1st = 2 Gifted Curves 2nd = 12 Only Leonnie 3rd = 10 Maibe She Bites 4th = 9 Kat Comes To Town |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 8 - 5 Irinka Tyson | ||
Thu Dec 15 2016 15:07 | 1st = 5 Irinka Tyson 2nd = 2 Black Jack Taro 3rd = 4 Heza Carnegie 4th = 1 Bright Eraser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 2 Opawa Racer | ||
Thu Dec 15 2016 15:06 | 1st = 2 Opawa Racer 2nd = 3 Smash Lilly 3rd = 8 Opawa Anthony 4th = 1 Trust Issues |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 4 Mister Hart | ||
Thu Dec 15 2016 15:03 | 1st = 4 Mister Hart 2nd = 1 Sheriff Jujon 3rd = 5 Calvert Hot Shot 4th = 2 Snakes N Ladders |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 4 - 6 Annrhon | ||
Thu Dec 15 2016 15:00 | 1st = 6 Annrhon 2nd = 2 Dusty Jack 3rd = 1 Whycatchim 4th = 7 Schwarzlegga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 9 - 11 Angel In Bluejeans | ||
Thu Dec 15 2016 14:57 | 1st = 11 Angel In Bluejeans 2nd = 2 Oceirins Whisper 3rd = 5 Donstopgirl 4th = 6 Red Rascal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 3 Bandits Girls | ||
Thu Dec 15 2016 14:54 | 1st = 3 Bandits Girls 2nd = 1 Map It Out 3rd = 4 Zahra Bella 4th = 5 Im Pumped |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 4 - 6 Courtzig | ||
Thu Dec 15 2016 14:50 | 1st = 6 Courtzig 2nd = 4 Knowing Me 3rd = 3 Coventry 4th = 1 Heartfelt Quest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 7 - 4 Spring Bobbi | ||
Thu Dec 15 2016 14:47 | 1st = 4 Spring Bobbi 2nd = 3 Irinka Gail 3rd = 2 Spring Jazz 4th = 7 Esky Lid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 1 Extra Credit | ||
Thu Dec 15 2016 14:46 | 1st = 1 Extra Credit 2nd = 5 Opawa Binge 3rd = 7 Feral Coaster 4th = 2 Opawa Idol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 2 - 9 Brandons Price | ||
Thu Dec 15 2016 14:42 | 1st = 9 Brandons Price 2nd = 3 Aussie Beach Blond 3rd = 5 Riegle Deception 4th = 2 Victory Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 1 See Sixty Three | ||
Thu Dec 15 2016 14:39 | 1st = 1 See Sixty Three 2nd = 5 Peta Sketa 3rd = 3 Gats Prodigy 4th = 2 Ima Terror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 3 - 1 Corsica Lad | ||
Thu Dec 15 2016 14:35 | 1st = 1 Corsica Lad 2nd = 7 Vinnie Vega 3rd = 4 Lock The Doors 4th = 3 Layo Layo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 3 - 7 Rocks In My Head | ||
Thu Dec 15 2016 14:30 | 1st = 7 Rocks In My Head 2nd = 13 Avery 3rd = 2 Aljamaal 4th = 5 Jervois Night |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 7 Serious Torque | ||
Thu Dec 15 2016 14:29 | 1st = 7 Serious Torque 2nd = 2 Smash Rebel 3rd = 6 Opawa Blinky 4th = 5 Smash Demand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 10 Missydollar | ||
Thu Dec 15 2016 14:25 | 1st = 10 Missydollar 2nd = 1 Justcallme Kayjay 3rd = 2 Montana Brave 4th = 7 Overcommitted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 6 - 2 Edies Game | ||
Thu Dec 15 2016 14:22 | 1st = 2 Edies Game 2nd = 4 Jack Ya Zipper 3rd = 6 Action Kid 4th = 3 Kooky Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 8 - 2 Dale Doback | ||
Thu Dec 15 2016 14:18 | 1st = 2 Dale Doback 2nd = 1 Razors Edge 3rd = 10 Ruby Woo 4th = 9 Hollypop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 2 Soda Street | ||
Thu Dec 15 2016 14:15 | 1st = 2 Soda Street 2nd = 1 Sunday Sess 3rd = 7 Bordeaux Miss 4th = 3 Machiko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 3 - 1 Tinto Elemento | ||
Thu Dec 15 2016 14:10 | 1st = 1 Tinto Elemento 2nd = 7 Fabulous Child 3rd = 2 Simply Marvellous 4th = 5 Sir Trustice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 5 - 2 Irinka Sneaky | ||
Thu Dec 15 2016 14:07 | 1st = 2 Irinka Sneaky 2nd = 1 Drunken Jake 3rd = 8 Ellie May 4th = 3 Montfort |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 1 - 2 Spiritwriter | ||
Thu Dec 15 2016 14:03 | 1st = 2 Spiritwriter 2nd = 4 Herehecomes 3rd = 5 Saxon Warrior 4th = 7 Our Summer Wind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 2 - 11 No Tan Tat | ||
Thu Dec 15 2016 14:00 | 1st = 11 No Tan Tat 2nd = 3 Considering 3rd = 10 Media Magnate 4th = 5 Hellava Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 4 Second Dan | ||
Thu Dec 15 2016 13:58 | 1st = 4 Second Dan 2nd = 1 Cant Believe It 3rd = 2 Diesel Turbo 4th = 7 Hooded Troyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 2 - 5 Turbo Bundy | ||
Thu Dec 15 2016 13:55 | 1st = 5 Turbo Bundy 2nd = 11 Ligny 3rd = 10 Shadow Wings 4th = 6 Aunty Sue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 5 Our King Of Cool | ||
Thu Dec 15 2016 13:50 | 1st = 5 Our King Of Cool 2nd = 3 His Bluffen 3rd = 1 Someones Singing 4th = 7 Ole Sun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 4 - 6 Magic Jenmar | ||
Thu Dec 15 2016 13:47 | 1st = 6 Magic Jenmar 2nd = 4 Blitzkrieg 3rd = 8 Oldmate Lara 4th = 7 Sketchy Mckenzie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 7 - 4 I Suggest | ||
Thu Dec 15 2016 13:43 | 1st = 4 I Suggest 2nd = 7 Dr Watson 3rd = 9 More In Store 4th = 5 Sanjara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 5 Audacious Poppy | ||
Thu Dec 15 2016 13:40 | 1st = 5 Audacious Poppy 2nd = 2 Soda Blast 3rd = 1 Celtic Fire 4th = 8 Jupiter Jones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 2 - 6 Zatorio | ||
Thu Dec 15 2016 13:35 | 1st = 6 Zatorio 2nd = 8 Princess Torio 3rd = 2 Gladishing 4th = 7 Belmont Turf Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 1 - 3 Itz A Debacle | ||
Thu Dec 15 2016 13:30 | 1st = 3 Itz A Debacle 2nd = 4 Percivall Pott 3rd = 2 Casiraghi 4th = 8 One Man Grand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 3 - 8 Milly Keeping | ||
Thu Dec 15 2016 13:27 | 1st = 8 Milly Keeping 2nd = 1 Dimitr 3rd = 4 Total Luck 4th = 2 Yap Trap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 1 Proven Joey | ||
Thu Dec 15 2016 13:24 | 1st = 1 Proven Joey 2nd = 7 Mignon 3rd = 3 Shall She Cindy 4th = 2 Barroom Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 1 - 5 Didnt Even Kiss Me | ||
Thu Dec 15 2016 13:20 | 1st = 5 Didnt Even Kiss Me 2nd = 2 Critical Touch 3rd = 7 Athlone River 4th = 1 Comrade Ned |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 12 - 8 Spring Allegro | ||
Thu Dec 15 2016 13:19 | 1st = 8 Spring Allegro 2nd = 3 Thrilling Hettie 3rd = 1 Moochi 4th = 6 Opawa Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 2 - 1 Rosie Cargo | ||
Thu Dec 15 2016 13:12 | 1st = 1 Rosie Cargo 2nd = 6 Ya Mum 3rd = 3 Awesome Baby 4th = 7 Billis Scout |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 6 - 8 Morse Code | ||
Thu Dec 15 2016 13:08 | 1st = 8 Morse Code 2nd = 10 Lord Ernesto 3rd = 3 Mclaren 4th = 6 Catwomandu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 5 Rock Me Baby | ||
Thu Dec 15 2016 13:05 | 1st = 5 Rock Me Baby 2nd = 2 Freedom Fire 3rd = 3 Coolan Man 4th = 4 Major Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 11 - 8 La Wildy Man | ||
Thu Dec 15 2016 13:02 | 1st = 8 La Wildy Man 2nd = 1 Gee Thunder 3rd = 3 Cawbourne Stick 4th = 5 Scott No Value |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 1 - 6 Rhythm Of Light | ||
Thu Dec 15 2016 13:00 | 1st = 6 Rhythm Of Light 2nd = 3 Natures Way 3rd = 7 Craiglea Cetina 4th = 5 Craiglea Omega |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 1 - 8 Secret Top | ||
Thu Dec 15 2016 12:52 | 1st = 8 Secret Top 2nd = 4 Canya Sassy 3rd = 2 Bekim For More 4th = 1 Irondale Echo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 7 Audacious Mickan | ||
Thu Dec 15 2016 12:47 | 1st = 7 Audacious Mickan 2nd = 2 Bangor Glynis 3rd = 10 Emperor Cruz 4th = 3 Special Member |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 10 - 4 Timmy Trumpet | ||
Thu Dec 15 2016 12:40 | 1st = 4 Timmy Trumpet 2nd = 1 Spare Some Time 3rd = 2 Blazing Spirit 4th = 3 Thrilling Sabre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 5 - 6 Harlem N Co | ||
Thu Dec 15 2016 12:33 | 1st = 6 Harlem N Co 2nd = 3 Canny Magic 3rd = 4 Game Over 4th = 2 Dennys Lincoln |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 4 Yancy Bale | ||
Thu Dec 15 2016 12:30 | 1st = 4 Yancy Bale 2nd = 2 Rorter 3rd = 7 Tiger Dusty 4th = 9 Dont Trust |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 9 - 7 Zipping Jane | ||
Thu Dec 15 2016 12:24 | 1st = 7 Zipping Jane 2nd = 6 Coruba Cate 3rd = 1 Jinja Luca 4th = 3 Cawbourne Jarrod |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 3 Simply Stealth | ||
Thu Dec 15 2016 12:12 | 1st = 3 Simply Stealth 2nd = 4 Falkor 3rd = 2 Stephie Keats 4th = 1 Phoebe Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 8 - 7 Pay Da Trail | ||
Thu Dec 15 2016 12:07 | 1st = 7 Pay Da Trail 2nd = 3 Unileven 3rd = 8 Jump Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 8 - 8 Jump Up | ||
Thu Dec 15 2016 12:07 | 1st = 8 Jump Up 2nd = 7 Pay Da Trail 3rd = 3 Unileven 4th = 2 Sketchy Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 4 - 7 Petite En Jeu | ||
Thu Dec 15 2016 11:58 | 1st = 7 Petite En Jeu 2nd = 14 Yemanya 3rd = 5 Funny 4th = 1 Dream Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 7 - 1 Our Sambo | ||
Thu Dec 15 2016 11:49 | 1st = 1 Our Sambo 2nd = 7 Thrilling Surge 3rd = 8 Zanato 4th = 4 Rubeus Hagrid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 6 - | ||
Thu Dec 15 2016 11:32 | 2nd = 4 Electric Dee Eye 3rd = 5 Cawbourne Lyns |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 6 - 2 Zipping Ringo | ||
Thu Dec 15 2016 11:32 | 1st = 2 Zipping Ringo 2nd = 4 Electric Dee Eye 3rd = 5 Cawbourne Lyns 4th = 1 New Look |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 3 - 2 Travimyfriend | ||
Thu Dec 15 2016 11:23 | 1st = 2 Travimyfriend 2nd = 10 Garment 3rd = 4 Sea Star 4th = 8 Take The Trick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 5 - 5 Zipping Kasey | ||
Thu Dec 15 2016 11:14 | 1st = 5 Zipping Kasey 2nd = 8 Dr Robbie 3rd = 3 Umaga Rama 4th = 2 Opawa Libby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 4 - | ||
Thu Dec 15 2016 10:56 | 3rd = 8 Imperial Court |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 4 - 8 Imperial Court | ||
Thu Dec 15 2016 10:56 | 1st = 8 Imperial Court 2nd = 3 Iolaus 3rd = 2 Miss Bunnythorpe 4th = 5 Eva Kaneva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 2 - 11 Xcessory | ||
Thu Dec 15 2016 10:47 | 1st = 11 Xcessory 2nd = 8 Cape Du Jeu 3rd = 2 Galaxy 4th = 9 Queen Bexs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 3 - 4 Cawbourne Nath | ||
Thu Dec 15 2016 10:38 | 1st = 4 Cawbourne Nath 2nd = 8 Stylish Fancy 3rd = 1 Triple Parked 4th = 7 No More Debt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 2 - 7 All Hail Caesar | ||
Thu Dec 15 2016 10:21 | 1st = 7 All Hail Caesar 2nd = 4 Good Job 3rd = 6 Skyler White 4th = 1 Jinja Mia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 1 - 7 Rhiannon | ||
Thu Dec 15 2016 10:12 | 1st = 7 Rhiannon 2nd = 5 Itiswhatitis 3rd = 6 Our Wonder 4th = 11 Pathfinder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 1 - 5 Nangar Gem | ||
Thu Dec 15 2016 10:03 | 1st = 5 Nangar Gem 2nd = 7 Thrilling Carter 3rd = 3 Cawbourne Crowie 4th = 8 Lethal Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 4 Velo Beaver | ||
Thu Dec 15 2016 1:12 | 1st = 4 Velo Beaver 2nd = 1 Emotion 3rd = 7 Miss Primate 4th = 8 Cosmic Knocka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 3 Max Star | ||
Thu Dec 15 2016 0:52 | 1st = 3 Max Star 2nd = 7 Okay Alright 3rd = 1 Tanami 4th = 4 Secure Us |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 1 Ronray Deluxe | ||
Thu Dec 15 2016 0:27 | 1st = 1 Ronray Deluxe 2nd = 6 Mighty Matt 3rd = 3 Outa Line 4th = 2 Running For Two |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 4 Mendoza Monelli | ||
Thu Dec 15 2016 0:12 | 1st = 4 Mendoza Monelli 2nd = 8 Tallulah 3rd = 2 Sonic Monelli 4th = 7 Sunrise Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 4 Marat Monelli | ||
Tue Nov 15 2016 23:52 | 1st = 4 Marat Monelli 2nd = 1 Elliotts Shadow 3rd = 6 Petunia Monelli 4th = 7 Shirio Okami |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 6 Short Spirit | ||
Tue Nov 15 2016 23:32 | 1st = 6 Short Spirit 2nd = 2 Starlight Beauty 3rd = 5 Governor Bale 4th = 1 Crack That Whip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 3 Starlight Venus | ||
Tue Nov 15 2016 23:07 | 1st = 3 Starlight Venus 2nd = 5 Lance Lomar 3rd = 4 Karons Boy 4th = 9 Could Be Smart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 10 - 7 Coopers Lesson | ||
Tue Nov 15 2016 22:59 | 1st = 7 Coopers Lesson 2nd = 3 Zipping Joker 3rd = 6 Tommy Marktu 4th = 5 Scotties Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 4 Harlan Rocks | ||
Tue Nov 15 2016 22:52 | 1st = 4 Harlan Rocks 2nd = 7 Floki Monelli 3rd = 3 Unique Leo 4th = 2 Cadice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 8 - 4 Mcclinchie | ||
Tue Nov 15 2016 22:47 | 1st = 4 Mcclinchie 2nd = 1 Tuatini 3rd = 5 Well Enough Said 4th = 6 Jet Engine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 9 - 1 Im Alice | ||
Tue Nov 15 2016 22:37 | 1st = 1 Im Alice 2nd = 8 Gojo Mojo 3rd = 4 Sky Bond 4th = 7 El Malamute |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 4 Bonbie Beauty | ||
Tue Nov 15 2016 22:34 | 1st = 4 Bonbie Beauty 2nd = 2 Bago Balleo 3rd = 3 Phantom Lord 4th = 8 Sonic Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 8 Shades Of Sassy | ||
Tue Nov 15 2016 22:30 | 1st = 8 Shades Of Sassy 2nd = 4 Aston Philou 3rd = 1 Hunters Hero 4th = 2 Aston Regas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 7 - 2 Ultimate Major | ||
Tue Nov 15 2016 22:20 | 1st = 2 Ultimate Major 2nd = 7 The Black Lord 3rd = 1 Tank You Kindly 4th = 9 Addfueltofire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 11 - 4 Up Zarr Daisy | ||
Tue Nov 15 2016 22:18 | 1st = 4 Up Zarr Daisy 2nd = 3 Big Red Sun 3rd = 6 Rubelly Magic 4th = 9 Salina Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 8 - 1 Face Time | ||
Tue Nov 15 2016 22:15 | 1st = 1 Face Time 2nd = 2 Macadam 3rd = 7 Velocity Lavinia 4th = 8 Universal One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 8 - 9 Lucky Artist | ||
Tue Nov 15 2016 22:10 | 1st = 9 Lucky Artist 2nd = 4 Destiny Belle 3rd = 7 Corbie Jolt 4th = 2 Redbank Olivia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 1 Saint Lucia | ||
Tue Nov 15 2016 22:08 | 1st = 1 Saint Lucia 2nd = 7 Barbican 3rd = 6 Miami Cruising 4th = 5 Anna Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 2 Sassy Ginger | ||
Tue Nov 15 2016 22:05 | 1st = 2 Sassy Ginger 2nd = 6 Tiger Rance 3rd = 4 Verdict 4th = 8 Dozer Tron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 10 - 1 Hurricane Bella | ||
Tue Nov 15 2016 22:01 | 1st = 1 Hurricane Bella 2nd = 2 Cosmic Vintage 3rd = 3 Im So Fancy 4th = 4 Jet Boy Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 7 - 8 Streaks Of Gold | ||
Tue Nov 15 2016 21:54 | 1st = 8 Streaks Of Gold 2nd = 1 Still Coming 3rd = 6 Zipping Bubba 4th = 4 Velocity Kyzon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 1 Real Wild One | ||
Tue Nov 15 2016 21:52 | 1st = 1 Real Wild One 2nd = 8 Winged Crown 3rd = 5 Belatrix Monelli 4th = 6 Delores Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 6 - 1 Eastwood Crystal | ||
Tue Nov 15 2016 21:50 | 1st = 1 Eastwood Crystal 2nd = 10 Giuliana Rancic 3rd = 8 Just Jamie 4th = 9 Suzies Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 10 - 7 Logger Cooper | ||
Tue Nov 15 2016 21:48 | 1st = 7 Logger Cooper 2nd = 8 Kentucky Kahn 3rd = 2 Obin Tommy 4th = 6 Kingsbrae Nessa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 6 No Road | ||
Tue Nov 15 2016 21:45 | 1st = 6 No Road 2nd = 8 Trovs Gem 3rd = 5 Mystic Cloud 4th = 2 Paula Mechelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 7 - 2 Macktuckey | ||
Tue Nov 15 2016 21:40 | 1st = 2 Macktuckey 2nd = 7 Robins Gift 3rd = 8 Tugboat 4th = 9 Clouded Judgement |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 9 - 1 Lochinvar Amour | ||
Tue Nov 15 2016 21:38 | 1st = 1 Lochinvar Amour 2nd = 4 Lochinvar Holly 3rd = 2 Mister Twister 4th = 3 To A Tee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 6 - 3 Mutley On Friday | ||
Tue Nov 15 2016 21:35 | 1st = 3 Mutley On Friday 2nd = 8 Temnick 3rd = 7 Diamond Fiesta 4th = 4 Zipping Carlton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 7 Dainty Culprit | ||
Tue Nov 15 2016 21:32 | 1st = 7 Dainty Culprit 2nd = 4 Diaz Monelli 3rd = 3 Queenie Revenge 4th = 6 Annas Ann |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 7 - 5 Lighting Colony | ||
Tue Nov 15 2016 21:30 | 1st = 5 Lighting Colony 2nd = 3 Major Break 3rd = 1 Liberty Tee Jay 4th = 11 Pilot Pete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 9 - 6 Our Wild Jacko | ||
Tue Nov 15 2016 21:28 | 1st = 6 Our Wild Jacko 2nd = 5 De Bruyne 3rd = 3 Ima Battler 4th = 8 Vision Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 2 Tammy Baxter | ||
Tue Nov 15 2016 21:25 | 1st = 2 Tammy Baxter 2nd = 8 Vienna Black 3rd = 4 Lucky Tetris 4th = 6 Proven Chops |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 5 - 9 Nathans Courage | ||
Tue Nov 15 2016 21:20 | 1st = 9 Nathans Courage 2nd = 3 Debt Free Charlie 3rd = 6 Authorized 4th = 8 Hawkeye Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 8 - 2 Starzsa Light | ||
Tue Nov 15 2016 21:18 | 1st = 2 Starzsa Light 2nd = 8 Mafay Marie 3rd = 6 Oakdale Miss 4th = 4 Winsome Sniper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 5 - 3 Bruton Miss | ||
Tue Nov 15 2016 21:15 | 1st = 3 Bruton Miss 2nd = 1 Spring Clover 3rd = 7 Crushed Ice 4th = 2 Back Street Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 1 Incredible Basil | ||
Tue Nov 15 2016 21:12 | 1st = 1 Incredible Basil 2nd = 5 West On Bailey 3rd = 2 Hidden Jewel 4th = 8 Blue Mustang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 6 - 7 Padrisimo | ||
Tue Nov 15 2016 21:10 | 1st = 7 Padrisimo 2nd = 1 Ultimate Risk 3rd = 9 Lettuceplayginger 4th = 5 Dream Cartier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 8 - 2 Mabilis Aso | ||
Tue Nov 15 2016 21:08 | 1st = 2 Mabilis Aso 2nd = 5 Ibra Cadabra 3rd = 7 Ticonderoga 4th = 8 Harbour Gypsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 2 Tuggeragh | ||
Tue Nov 15 2016 21:05 | 1st = 2 Tuggeragh 2nd = 3 Zipping Kane 3rd = 4 Fear The Boss 4th = 5 River Crossing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 6 - 2 Gottashopearly | ||
Tue Nov 15 2016 21:00 | 1st = 2 Gottashopearly 2nd = 8 Phirey Philtra 3rd = 7 Heza Warhorse 4th = 6 Our Bushwacker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 7 - 2 Quicklee Cassie | ||
Tue Nov 15 2016 20:58 | 1st = 2 Quicklee Cassie 2nd = 3 Larrikins Hat 3rd = 4 Sublime Style 4th = 6 Black Jillak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 4 Madagaster | ||
Tue Nov 15 2016 20:55 | 1st = 4 Madagaster 2nd = 8 Black Mass 3rd = 3 Fredrik 4th = 1 Cyclone Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 4 - 1 Northern Emperor | ||
Tue Nov 15 2016 20:50 | 1st = 1 Northern Emperor 2nd = 4 The White Wolf 3rd = 5 No More Change 4th = 9 My Names Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 2 Tranquil Manu | ||
Tue Nov 15 2016 20:48 | 1st = 2 Tranquil Manu 2nd = 1 Azariah 3rd = 4 Ratatat 4th = 3 Finito |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 6 Weekend in Paris | ||
Tue Nov 15 2016 20:45 | 1st = 6 Weekend in Paris 2nd = 5 Some Kinda Girl 3rd = 1 Dr Flannigan 4th = 4 Shades Of Earl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 5 - 4 Gotta Bewitched | ||
Tue Nov 15 2016 20:40 | 1st = 4 Gotta Bewitched 2nd = 1 Redbank Sheebee 3rd = 7 Catch The Panda 4th = 9 Mitayorbelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 5 - | ||
Tue Nov 15 2016 20:40 | 2nd = 1 Redbank Sheebee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 6 - 3 Burra Miss | ||
Tue Nov 15 2016 20:38 | 1st = 3 Burra Miss 2nd = 2 Fabulous Five 3rd = 5 Luck Box Jono 4th = 6 Emilys Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 4 Bluefire Chalice | ||
Tue Nov 15 2016 20:35 | 1st = 4 Bluefire Chalice 2nd = 1 Puma Cloud 3rd = 2 Jessicas Money 4th = 8 From The Tap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 5 - 1 Siddle | ||
Tue Nov 15 2016 20:30 | 1st = 1 Siddle 2nd = 3 Sunshine Hannigan 3rd = 10 Give Me The Night 4th = 9 Lombo Idle Belief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 1 Luna Sea | ||
Tue Nov 15 2016 20:28 | 1st = 1 Luna Sea 2nd = 4 Rodman 3rd = 8 Miss Lynbra 4th = 2 Happy Jinks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 6 Hes An Omen | ||
Tue Nov 15 2016 20:25 | 1st = 6 Hes An Omen 2nd = 4 Sir Richard 3rd = 1 Hundred 4th = 2 Diamond On Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 3 - 12 As Happy As Larry | ||
Tue Nov 15 2016 20:20 | 1st = 12 As Happy As Larry 2nd = 3 Aint Misbehavin 3rd = 6 Jay Jays Jet 4th = 1 Master Cranleigh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 5 - 7 Mystagogy | ||
Tue Nov 15 2016 20:18 | 1st = 7 Mystagogy 2nd = 1 Boo Fighters 3rd = 9 Ibrox Prince 4th = 8 Istanbouli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 2 Beaming Bouncer | ||
Tue Nov 15 2016 20:15 | 1st = 2 Beaming Bouncer 2nd = 8 Sir Reginald 3rd = 7 Miss Beast 4th = 3 Jasper Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 4 - 7 Lettuce Go Pippa | ||
Tue Nov 15 2016 20:10 | 1st = 7 Lettuce Go Pippa 2nd = 5 Sir Briggen 3rd = 4 House Haunter 4th = 3 Spooky Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 5 - 4 Oh Boy | ||
Tue Nov 15 2016 20:08 | 1st = 4 Oh Boy 2nd = 7 Couta Goddess 3rd = 1 Jackos Chant 4th = 9 Dont Knocka Tom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 2 Lucky Seed | ||
Tue Nov 15 2016 20:05 | 1st = 2 Lucky Seed 2nd = 4 Poppy Pete 3rd = 3 Galaxy Star 4th = 8 Mizuki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 4 - 4 Heza Modern Guy | ||
Tue Nov 15 2016 20:00 | 1st = 4 Heza Modern Guy 2nd = 2 Bon Jovi 3rd = 3 Trison 4th = 10 Liv Lavish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 4 - 3 Lochinvar Dash | ||
Tue Nov 15 2016 19:58 | 1st = 3 Lochinvar Dash 2nd = 6 Jacks Jet 3rd = 8 Berzerk 4th = 1 Tommys Terror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 2 Big Boy Batina | ||
Tue Nov 15 2016 19:55 | 1st = 2 Big Boy Batina 2nd = 3 Boxer Boy 3rd = 1 Corona Miss 4th = 8 Im Elite Class |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 2 - 4 Rich Yankee | ||
Tue Nov 15 2016 19:50 | 1st = 4 Rich Yankee 2nd = 6 Sarah Goody 3rd = 2 Trubluwaussie 4th = 5 Limelight Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 8 Miss Star Vista | ||
Tue Nov 15 2016 19:48 | 1st = 8 Miss Star Vista 2nd = 4 Blonde Gift 3rd = 5 Heart Of Vegas 4th = 6 Whats Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 3 Neo Ha Ha | ||
Tue Nov 15 2016 19:45 | 1st = 3 Neo Ha Ha 2nd = 2 Buckle Up Todd 3rd = 6 Beautiful Ride 4th = 5 Yorgi Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 3 - 3 Smokenola | ||
Tue Nov 15 2016 19:40 | 1st = 3 Smokenola 2nd = 1 Million Dollar Art 3rd = 4 Try Dreamin 4th = 7 Rob The Bank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 3 - 6 Josie Tokaam | ||
Tue Nov 15 2016 19:38 | 1st = 6 Josie Tokaam 2nd = 7 Its A Skinner 3rd = 1 Shadow Queen 4th = 4 Fort Santiago |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 8 Suspicious Lee | ||
Tue Nov 15 2016 19:35 | 1st = 8 Suspicious Lee 2nd = 7 Little Arandt 3rd = 4 Bob On 4th = 5 King Of Sunshine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 3 - 4 Its Not Dark Yet | ||
Tue Nov 15 2016 19:30 | 1st = 4 Its Not Dark Yet 2nd = 1 Tella Tall Tale 3rd = 5 Dabbsey 4th = 2 Kains Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 2 Logger County | ||
Tue Nov 15 2016 19:28 | 1st = 2 Logger County 2nd = 3 Im Zarr Wolf 3rd = 4 Flash Rose 4th = 6 Spring Abby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 6 Aston Prada | ||
Tue Nov 15 2016 19:25 | 1st = 6 Aston Prada 2nd = 8 Night Explosion 3rd = 5 Audacious Mickan 4th = 7 Swiftly Swift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 1 - 10 Master Play | ||
Tue Nov 15 2016 19:20 | 1st = 10 Master Play 2nd = 2 Cogeday 3rd = 8 Hurricane Luke 4th = 5 Red West |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 2 - 5 Lil Miss Hayley | ||
Tue Nov 15 2016 19:18 | 1st = 5 Lil Miss Hayley 2nd = 3 Lochinvar Klein 3rd = 9 Carlukal 4th = 1 Gelignite Joan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 7 Admiral Bay | ||
Tue Nov 15 2016 19:15 | 1st = 7 Admiral Bay 2nd = 6 Alchemy 3rd = 5 Junior Tiger 4th = 4 Miss Just Under |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 2 - 10 Luvumum | ||
Tue Nov 15 2016 19:10 | 1st = 10 Luvumum 2nd = 1 Dawson Street 3rd = 2 Knightsmile 4th = 8 Louie Finn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 2 - 1 Poppys Rose | ||
Tue Nov 15 2016 19:08 | 1st = 1 Poppys Rose 2nd = 4 Nappo Quoted 3rd = 5 Go Wild Arthur 4th = 6 Marilena Franco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 5 Flawless Bling | ||
Tue Nov 15 2016 19:05 | 1st = 5 Flawless Bling 2nd = 6 Aston Dee Bee 3rd = 1 Archie Fields 4th = 7 My Mate Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 2 - 7 Soho Madeleine | ||
Tue Nov 15 2016 19:00 | 1st = 7 Soho Madeleine 2nd = 5 Katie Grangewood 3rd = 2 Radical Art 4th = 3 Tiseh Lucky Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 1 - 5 Sheez All That | ||
Tue Nov 15 2016 18:57 | 1st = 5 Sheez All That 2nd = 1 Pistol And Boo 3rd = 4 Cristalle Max 4th = 2 Kid Friendly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 2 Naomi Rose Hi | ||
Tue Nov 15 2016 18:54 | 1st = 2 Naomi Rose Hi 2nd = 7 Passive Protest 3rd = 1 Just Size 4th = 8 Shes All Blonde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 5 All Noise | ||
Tue Nov 15 2016 18:51 | 1st = 5 All Noise 2nd = 8 Crackerjack Ken 3rd = 3 Showtime Sally 4th = 4 To The Choppar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 2 Gunnys Runner | ||
Tue Nov 15 2016 18:48 | 1st = 2 Gunnys Runner 2nd = 4 Guppy Vale 3rd = 3 Flinstone Kahn 4th = 8 Magic Rae Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 7 Aston Viva | ||
Tue Nov 15 2016 18:45 | 1st = 7 Aston Viva 2nd = 1 Hard Luck Story 3rd = 4 Watching Magic 4th = 5 Okay Custard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 1 - 1 Romantic Bliss | ||
Tue Nov 15 2016 18:40 | 1st = 1 Romantic Bliss 2nd = 2 Thats Fire Power 3rd = 3 Beau Cishlom 4th = 4 Sammysluck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 6 Zinzan Brooke | ||
Tue Nov 15 2016 18:38 | 1st = 6 Zinzan Brooke 2nd = 2 Qura Allen 3rd = 5 Xan Mai 4th = 4 Maximum Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 5 A Passion For Aces | ||
Tue Nov 15 2016 18:36 | 1st = 5 A Passion For Aces 2nd = 9 Blazing Terror 3rd = 4 Our Mels Dream 4th = 1 Mickey Mcrooney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 2 Little Ach Cee | ||
Tue Nov 15 2016 18:35 | 1st = 2 Little Ach Cee 2nd = 1 Spilling Secrets 3rd = 8 Gemma Benz 4th = 6 Deep Despair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 2 Brazen Beetroot | ||
Tue Nov 15 2016 18:32 | 1st = 2 Brazen Beetroot 2nd = 5 Lektra Dizzy 3rd = 7 Atomiser 4th = 1 Hillbilly Hell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 1 - 10 Untythehood | ||
Tue Nov 15 2016 18:27 | 1st = 10 Untythehood 2nd = 1 Kissmelvis 3rd = 2 Jackdel 4th = 3 Blissfull Thinking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 8 Bakali | ||
Tue Nov 15 2016 18:23 | 1st = 8 Bakali 2nd = 1 Just Tooie 3rd = 7 Rickety Gate 4th = 5 Allen Jeer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 2 Only Exit | ||
Tue Nov 15 2016 18:19 | 1st = 2 Only Exit 2nd = 3 Spring Destiny 3rd = 1 Lots Of Time 4th = 5 Velocity Ebony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 4 Shes Got Grace | ||
Tue Nov 15 2016 18:15 | 1st = 4 Shes Got Grace 2nd = 1 Enola Gay 3rd = 5 Whats To Like 4th = 8 Time Taker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 6 Franco Novak | ||
Tue Nov 15 2016 18:10 | 1st = 6 Franco Novak 2nd = 1 Spike Bromac 3rd = 7 Blackwarrior 4th = 5 My Whiskey Lullaby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 4 Dyna Flash | ||
Tue Nov 15 2016 18:07 | 1st = 4 Dyna Flash 2nd = 3 Irish Moment 3rd = 5 Southwood Max 4th = 7 Just A Dot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 3 Another Broadway | ||
Tue Nov 15 2016 18:02 | 1st = 3 Another Broadway 2nd = 4 Lancelot Bromac 3rd = 9 Smokin Bird 4th = 5 Clarkey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 7 Princess Emalys | ||
Tue Nov 15 2016 17:59 | 1st = 7 Princess Emalys 2nd = 3 Soaring Hawke 3rd = 6 Unique Motive 4th = 2 Astins Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 6 Ivy Lane | ||
Tue Nov 15 2016 17:53 | 1st = 6 Ivy Lane 2nd = 1 Lord Regnar 3rd = 8 Beyond The Vally 4th = 3 Wild Last Stress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 3 Archie Ninkasi | ||
Tue Nov 15 2016 17:49 | 1st = 3 Archie Ninkasi 2nd = 1 Allen Varmint 3rd = 4 Kiwi Collision 4th = 2 Rusty Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 7 - 10 Claragh | ||
Tue Nov 15 2016 17:45 | 1st = 10 Claragh 2nd = 5 Final Hope 3rd = 1 Imperial Attitude 4th = 9 Given Wings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 4 Love Shak | ||
Tue Nov 15 2016 17:42 | 1st = 4 Love Shak 2nd = 8 Bush Spirit 3rd = 7 Sandave Bellaire 4th = 3 Turn And Burn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 5 Dashofluck | ||
Tue Nov 15 2016 17:38 | 1st = 5 Dashofluck 2nd = 1 Tarelle 3rd = 3 Come Cullect 4th = 7 Barkway Arnold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 7 Jellybean Jess | ||
Tue Nov 15 2016 17:33 | 1st = 7 Jellybean Jess 2nd = 2 Gold Cup 3rd = 1 Milwalcar 4th = 8 Maximum Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 7 Tiggerlong Cruz | ||
Tue Nov 15 2016 17:29 | 1st = 7 Tiggerlong Cruz 2nd = 2 Fabstar 3rd = 5 Massive Com 4th = 1 Bucky Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 9 Ohoka Colorado | ||
Tue Nov 15 2016 17:24 | 1st = 9 Ohoka Colorado 2nd = 4 Estevao 3rd = 6 Corey Odonohue 4th = 8 Major Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 7 - 9 Wollartant | ||
Tue Nov 15 2016 17:20 | 1st = 9 Wollartant 2nd = 5 Harvard Graduate 3rd = 11 Dubai Dusk 4th = 6 Princess Vein |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 2 Master Lagoon | ||
Tue Nov 15 2016 17:17 | 1st = 2 Master Lagoon 2nd = 1 Spring Ellie 3rd = 5 This Time Maddie 4th = 4 Blackwood Burst |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 1 Bundarra Magic | ||
Tue Nov 15 2016 17:14 | 1st = 1 Bundarra Magic 2nd = 4 Hurricane Queen 3rd = 3 Coopnarcha 4th = 2 Lunchmoney Lewis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 6 - 6 French Hussler | ||
Tue Nov 15 2016 17:10 | 1st = 6 French Hussler 2nd = 5 Green Empire 3rd = 1 Heartbreak Harry 4th = 9 Meteors Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 2 Who Took Johny | ||
Tue Nov 15 2016 17:07 | 1st = 2 Who Took Johny 2nd = 5 Allen Optic 3rd = 10 Desperado Boy 4th = 8 Argyle Lucifer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 6 Bettor Bet Black | ||
Tue Nov 15 2016 17:03 | 1st = 6 Bettor Bet Black 2nd = 4 Stormont Czar 3rd = 1 Katy Perry 4th = 5 Wynberg Terror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 6 Title | ||
Tue Nov 15 2016 16:59 | 1st = 6 Title 2nd = 1 Pentadog 3rd = 2 Magooley 4th = 8 Senni Lucille |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 7 - 5 Thats Freedom | ||
Tue Nov 15 2016 16:55 | 1st = 5 Thats Freedom 2nd = 1 Bill N Eve 3rd = 13 Brown Bob 4th = 8 Magic Scene |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 6 Turbo Chief | ||
Tue Nov 15 2016 16:52 | 1st = 6 Turbo Chief 2nd = 7 Roman Around 3rd = 8 Another Spritely 4th = 5 Yaala |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 1 Phantom Rockstar | ||
Tue Nov 15 2016 16:48 | 1st = 1 Phantom Rockstar 2nd = 9 Smiling Armada 3rd = 7 Cotton Cold Candy 4th = 2 Bob Gage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 6 - 1 Annatime | ||
Tue Nov 15 2016 16:45 | 1st = 1 Annatime 2nd = 7 Wonderful Thing 3rd = 3 Run Sally Run 4th = 8 Earstheking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 7 - 8 Coppola | ||
Tue Nov 15 2016 16:43 | 1st = 8 Coppola 2nd = 11 Boys Entertainment 3rd = 5 Electric Aura 4th = 10 Magnyte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 4 Fearless John | ||
Tue Nov 15 2016 16:42 | 1st = 4 Fearless John 2nd = 1 Moltisanti 3rd = 2 Brazen Bull 4th = 5 Soda Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 3 Aston Danger | ||
Tue Nov 15 2016 16:39 | 1st = 3 Aston Danger 2nd = 9 Shining Supreme 3rd = 1 Bogie Comet 4th = 4 Big Dippa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 5 - 4 Tinto Elemento | ||
Tue Nov 15 2016 16:35 | 1st = 4 Tinto Elemento 2nd = 2 Starante 3rd = 1 Party Pardee 4th = 6 Rusty Scooter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 1 Never Satisfied | ||
Tue Nov 15 2016 16:32 | 1st = 1 Never Satisfied 2nd = 9 Freds My Name 3rd = 5 Mudslinger 4th = 3 Bennys Promise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 9 Ruby Cabang | ||
Tue Nov 15 2016 16:27 | 1st = 9 Ruby Cabang 2nd = 8 Pink Shoelaces 3rd = 4 Indi Allen 4th = 2 Mud Kipper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 2 Lets Katchmeifucan | ||
Tue Nov 15 2016 16:23 | 1st = 2 Lets Katchmeifucan 2nd = 1 Theartofinfusion 3rd = 6 Ernesto Bertarelli 4th = 10 Internationaltuffguy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 6 - 6 Red Fender | ||
Tue Nov 15 2016 16:20 | 1st = 6 Red Fender 2nd = 2 Dylans Dynasty 3rd = 1 Major Sharpe 4th = 9 Aidan Anthony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 3 Road To Flame | ||
Tue Nov 15 2016 16:17 | 1st = 3 Road To Flame 2nd = 8 Spring Nakano 3rd = 10 Famous Molly 4th = 1 Wild Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 2 Another Swinger | ||
Tue Nov 15 2016 16:12 | 1st = 2 Another Swinger 2nd = 5 Glenferrie Boss 3rd = 3 Real Social 4th = 1 Washingtons Flier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 7 Ice Cold Fire | ||
Tue Nov 15 2016 16:12 | 1st = 7 Ice Cold Fire 2nd = 4 Crumps Hussler 3rd = 6 Sidevalve 4th = 5 Our Mate Wilson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 8 Benlura | ||
Tue Nov 15 2016 16:09 | 1st = 8 Benlura 2nd = 6 Jesterday 3rd = 4 Dubovka 4th = 5 Hillbilly Bubba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 5 - 5 Lunar De Hero | ||
Tue Nov 15 2016 16:05 | 1st = 5 Lunar De Hero 2nd = 1 Spinning Dawn 3rd = 2 Serious Hoffa 4th = 3 Veravarti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 6 - 4 Rakitiki | ||
Tue Nov 15 2016 16:00 | 1st = 4 Rakitiki 2nd = 7 Rayhan 3rd = 2 Jungle Sun 4th = 3 Flying Geepee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 7 Bronco Boy | ||
Tue Nov 15 2016 15:58 | 1st = 7 Bronco Boy 2nd = 2 Lite Me Up 3rd = 1 Lisa Rose Hi 4th = 9 Wild Miss Judy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 4 - 8 Chief Advocate | ||
Tue Nov 15 2016 15:55 | 1st = 8 Chief Advocate 2nd = 3 Futureal 3rd = 1 Jekota 4th = 16 Ambers Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 12 - 1 Jack In Black | ||
Tue Nov 15 2016 15:52 | 1st = 1 Jack In Black 2nd = 4 El Rose 3rd = 6 Punishment 4th = 7 Lapland |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 5 Just Tootsie | ||
Tue Nov 15 2016 15:50 | 1st = 5 Just Tootsie 2nd = 6 Quick Income 3rd = 7 Big Bang Penny 4th = 1 Marion Keisker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 10 Discovered | ||
Tue Nov 15 2016 15:47 | 1st = 10 Discovered 2nd = 8 Snow Osti 3rd = 1 Sidey 4th = 4 Ferndale Gara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 1 Meteor Thunder | ||
Tue Nov 15 2016 15:44 | 1st = 1 Meteor Thunder 2nd = 9 King Fipa 3rd = 3 Brazen Blue 4th = 8 Ace Marlow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 5 - 3 Denman Dreaming | ||
Tue Nov 15 2016 15:40 | 1st = 3 Denman Dreaming 2nd = 6 Classic Conquest 3rd = 2 Little Off The Top 4th = 9 Cape Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 2 Kilter Bale | ||
Tue Nov 15 2016 15:37 | 1st = 2 Kilter Bale 2nd = 8 Velocity Mystic 3rd = 1 Kalispell 4th = 4 Maggies Empire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 11 - 5 Alanna Banana | ||
Tue Nov 15 2016 15:34 | 1st = 5 Alanna Banana 2nd = 4 Jody Lee Kade 3rd = 2 Barbies Chance 4th = 8 Paddy Nitro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 1 Karloo Kix | ||
Tue Nov 15 2016 15:33 | 1st = 1 Karloo Kix 2nd = 2 Broadway Playboy 3rd = 5 Sparkling Cullect 4th = 4 Bio Marinus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 5 - 6 Winspot | ||
Tue Nov 15 2016 15:30 | 1st = 6 Winspot 2nd = 3 New York Celebrity 3rd = 5 Poppy Talk 4th = 8 Carvalho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 10 - 8 Lynden Rise | ||
Tue Nov 15 2016 15:28 | 1st = 8 Lynden Rise 2nd = 5 Count Baroque 3rd = 4 Suzy La Rue 4th = 2 Jacks Missile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 10 - 3 Duke Of Oz | ||
Tue Nov 15 2016 15:26 | 1st = 3 Duke Of Oz 2nd = 8 Smiling Touch 3rd = 9 Shes Prismatic 4th = 5 Nipabrandy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 4 - 13 Dreaming Diamonds | ||
Tue Nov 15 2016 15:25 | 1st = 13 Dreaming Diamonds 2nd = 16 Shovano 3rd = 10 Natural Predator 4th = 1 Devine Hussy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 8 Whats Up Herbie | ||
Tue Nov 15 2016 15:22 | 1st = 8 Whats Up Herbie 2nd = 4 Flying Mal 3rd = 7 Dry Your Eyes 4th = 2 Emerley Dryad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 8 Ram Raider | ||
Tue Nov 15 2016 15:19 | 1st = 8 Ram Raider 2nd = 5 Burning House 3rd = 4 Bonte 4th = 6 Undaunted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 4 Rompers Monarchy | ||
Tue Nov 15 2016 15:18 | 1st = 4 Rompers Monarchy 2nd = 11 Yankee Commando 3rd = 3 All Royal Gal 4th = 10 Natural |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 3 - 5 Courtzig | ||
Tue Nov 15 2016 15:15 | 1st = 5 Courtzig 2nd = 1 Ziggler 3rd = 8 Ruby Ray 4th = 6 Miss Anna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 6 El Magnifico | ||
Tue Nov 15 2016 15:12 | 1st = 6 El Magnifico 2nd = 7 My Boy Rylan 3rd = 8 Complete Nine 4th = 4 Fubre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 9 - 3 Mahalo Mr Miyagi | ||
Tue Nov 15 2016 15:09 | 1st = 3 Mahalo Mr Miyagi 2nd = 8 Eliza Dee 3rd = 6 Aware 4th = 7 Amateur Night |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 4 - 8 Ardimento | ||
Tue Nov 15 2016 15:05 | 1st = 8 Ardimento 2nd = 5 Dbeak 3rd = 10 Bond Of Faith 4th = 4 Silver Threads |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 7 Newcastle Ranger | ||
Tue Nov 15 2016 15:04 | 1st = 7 Newcastle Ranger 2nd = 3 Seabrook Indi 3rd = 4 Heartbreak Hotel 4th = 6 Elanora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 4 - 1 My Survivor | ||
Tue Nov 15 2016 15:00 | 1st = 1 My Survivor 2nd = 6 Miss Procyon 3rd = 2 Princess Arrow 4th = 3 Sweet Clementine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 1 Lolas Empire | ||
Tue Nov 15 2016 14:57 | 1st = 1 Lolas Empire 2nd = 2 Sketchy Max 3rd = 3 Mauricio 4th = 8 Aston Morris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 9 - 4 Belial | ||
Tue Nov 15 2016 14:55 | 1st = 4 Belial 2nd = 3 Saber 3rd = 7 Tranky Doo 4th = 2 Playboy Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 6 Our Missie Girl | ||
Tue Nov 15 2016 14:52 | 1st = 6 Our Missie Girl 2nd = 8 Risky Buziness 3rd = 4 Steveejay 4th = 10 Aarcado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 8 Knight Sprite | ||
Tue Nov 15 2016 14:52 | 1st = 8 Knight Sprite 2nd = 7 Old Bailey 3rd = 5 One Great Place 4th = 2 Slamming Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 5 Zhivago Dancer | ||
Tue Nov 15 2016 14:49 | 1st = 5 Zhivago Dancer 2nd = 1 Softie Sue 3rd = 9 Felicity Smoak 4th = 3 Capetown Jinx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 3 - 4 Serious Star | ||
Tue Nov 15 2016 14:45 | 1st = 4 Serious Star 2nd = 12 Avalanche Warning 3rd = 8 Lobban Hood 4th = 3 Mr Pretty Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 3 Lisheen | ||
Tue Nov 15 2016 14:42 | 1st = 3 Lisheen 2nd = 2 West On Janet 3rd = 4 Park Glory 4th = 1 Yeates Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 2 - 8 Ziza Spirit | ||
Tue Nov 15 2016 14:35 | 1st = 8 Ziza Spirit 2nd = 2 Shepiktus 3rd = 4 Four Excel 4th = 5 Humanise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 3 - 3 Sword of Justice | ||
Tue Nov 15 2016 14:30 | 1st = 3 Sword of Justice 2nd = 7 Intrigo 3rd = 2 Tycoon Felix 4th = 1 Hunamosa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 5 Takedown | ||
Tue Nov 15 2016 14:27 | 1st = 5 Takedown 2nd = 9 Tullabung Rock 3rd = 1 Pittsy Lomar 4th = 7 Slick Simzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 3 - 3 Black Dragon | ||
Tue Nov 15 2016 14:25 | 1st = 3 Black Dragon 2nd = 1 Griddlebone 3rd = 9 Depreciation 4th = 2 New Millennium |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 2 Dolly Dyer | ||
Tue Nov 15 2016 14:22 | 1st = 2 Dolly Dyer 2nd = 1 Izon Destruction 3rd = 7 Kamikaze Turtle 4th = 8 Glenrea Target |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 8 - 4 El Fernando | ||
Tue Nov 15 2016 14:18 | 1st = 4 El Fernando 2nd = 13 Maytra Dee 3rd = 10 Varro 4th = 11 Epineaux |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 4 El Cartel | ||
Tue Nov 15 2016 14:17 | 1st = 4 El Cartel 2nd = 9 Cheers Kathy 3rd = 6 Special Thoughts 4th = 5 Coralie Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 7 Lady Wolf | ||
Tue Nov 15 2016 14:14 | 1st = 7 Lady Wolf 2nd = 3 Tronald Trump 3rd = 1 Garry Mcbain 4th = 8 Long Gully Kasey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 2 - 4 Hammoon Dream | ||
Tue Nov 15 2016 14:10 | 1st = 4 Hammoon Dream 2nd = 8 Ballerina 3rd = 7 Yulong Baohu 4th = 10 On My Terms |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 2 Senor Slamma | ||
Tue Nov 15 2016 14:07 | 1st = 2 Senor Slamma 2nd = 8 Fifteen Two 3rd = 6 Bemboka Belle 4th = 4 Cosmic Heir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 10 Later | ||
Tue Nov 15 2016 14:03 | 1st = 10 Later 2nd = 3 Takin To The Max 3rd = 4 Good Job 4th = 2 Outpunch Enchanter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 1 Let It Develop | ||
Tue Nov 15 2016 14:02 | 1st = 1 Let It Develop 2nd = 5 Clocks Ticking 3rd = 6 Sweetwater Boy 4th = 2 Got A Motor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 2 - 8 Inwood | ||
Tue Nov 15 2016 14:00 | 1st = 8 Inwood 2nd = 2 Erector 3rd = 9 Savvy Dresser 4th = 7 Danger In Devon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 1 - 5 Redmia | ||
Tue Nov 15 2016 13:57 | 1st = 5 Redmia 2nd = 1 Halfblood Prince 3rd = 7 Ozein 4th = 6 Diamond Racer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 8 High Eden Frost | ||
Tue Nov 15 2016 13:54 | 1st = 8 High Eden Frost 2nd = 1 Enemy Mine 3rd = 7 Smash Em Dollars 4th = 6 Calendar Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 2 - 4 Always Flushed | ||
Tue Nov 15 2016 13:50 | 1st = 4 Always Flushed 2nd = 6 Bare Foot Babe 3rd = 10 City Of Shadows 4th = 8 Enmity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 8 Miss Baroque | ||
Tue Nov 15 2016 13:47 | 1st = 8 Miss Baroque 2nd = 2 Fear The Eagle 3rd = 4 Zakizbo Gun 4th = 1 Almachino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 7 - 10 Black Lace | ||
Tue Nov 15 2016 13:45 | 1st = 10 Black Lace 2nd = 9 Tavidar 3rd = 4 Howland 4th = 3 Son Taari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 7 Princess Jessica | ||
Tue Nov 15 2016 13:42 | 1st = 7 Princess Jessica 2nd = 1 Silknsun 3rd = 10 Galaxy Hunter 4th = 4 Joseph H |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 5 Diligent Miss | ||
Tue Nov 15 2016 13:42 | 1st = 5 Diligent Miss 2nd = 1 Silver Will Do 3rd = 4 Rockys Empire 4th = 6 Zambora Beau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 3 Cyclone Clifford | ||
Tue Nov 15 2016 13:39 | 1st = 3 Cyclone Clifford 2nd = 4 Sutton Steele 3rd = 1 Columbian Flame 4th = 6 Sunnyside Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 1 - 8 Stimuli | ||
Tue Nov 15 2016 13:35 | 1st = 8 Stimuli 2nd = 1 Better Be Good 3rd = 5 Zigamore 4th = 6 Bend It Like Benny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 1 - 9 Meru | ||
Tue Nov 15 2016 13:30 | 1st = 9 Meru 2nd = 11 Excessabeel 3rd = 2 Endevinalles 4th = 3 Our Boy Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 7 Take Guard | ||
Tue Nov 15 2016 13:27 | 1st = 7 Take Guard 2nd = 5 Lashing Jackson 3rd = 3 Baci De Kahn 4th = 1 Adams Gun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 8 Extreme Chance | ||
Tue Nov 15 2016 13:24 | 1st = 8 Extreme Chance 2nd = 7 Gotta Get Back 3rd = 4 Dusty Diamond 4th = 5 Combined Effort |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 12 - 9 Opawa Rocket | ||
Tue Nov 15 2016 13:21 | 1st = 9 Opawa Rocket 2nd = 3 Must Desire 3rd = 8 Opawa Val 4th = 2 His Nibs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 6 Crunchin Numbers | ||
Tue Nov 15 2016 13:20 | 1st = 6 Crunchin Numbers 2nd = 1 Lukes Empire 3rd = 4 Explosive Teddy 4th = 5 Coast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moruya Race 1 - 3 Princess Kalli | ||
Tue Nov 15 2016 13:15 | 1st = 3 Princess Kalli 2nd = 9 Zablitz 4th = 4 Ticket In Hand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 1 Two Bills | ||
Tue Nov 15 2016 13:12 | 1st = 1 Two Bills 2nd = 6 Zambora Queenie 3rd = 7 Out Of Traction 4th = 2 Pepper Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 6 - 10 Fully Charged | ||
Tue Nov 15 2016 13:07 | 1st = 10 Fully Charged 2nd = 2 Infinite Choice 3rd = 6 Smiling Assassin 4th = 7 Switch In Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 3 Tiggerlong Boo | ||
Tue Nov 15 2016 13:04 | 1st = 3 Tiggerlong Boo 2nd = 4 Cosmic Choir 3rd = 7 Stand Up Boy 4th = 6 Zambora Cross |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 4 Rachel Zane | ||
Tue Nov 15 2016 13:00 | 1st = 4 Rachel Zane 2nd = 6 Ruthless Lawler 3rd = 2 Lektra Chief 4th = 5 Raloo Bartzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 11 - 1 Opawa Kevin | ||
Tue Nov 15 2016 12:57 | 1st = 1 Opawa Kevin 2nd = 7 Know Answer 3rd = 2 Homebush Howard 4th = 8 Know Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 4 Explosive Fox | ||
Tue Nov 15 2016 12:53 | 1st = 4 Explosive Fox 2nd = 8 Purdie Shuffle 3rd = 1 Fesco Lass 4th = 5 Fight To Excel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 2 Spiders Brother | ||
Tue Nov 15 2016 12:49 | 1st = 2 Spiders Brother 2nd = 7 Awesome Danny 3rd = 6 Bella Can Do 4th = 8 Windswept |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 2 Hilaria | ||
Tue Nov 15 2016 12:45 | 1st = 2 Hilaria 2nd = 7 Tazzy Tonk 3rd = 8 Gamer Bale 4th = 4 Shout |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 10 - 3 No Bro | ||
Tue Nov 15 2016 12:41 | 1st = 3 No Bro 2nd = 5 Another Fan 3rd = 7 Opawa Idol 4th = 8 Opawa Lean Meat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 4 Black Fesco | ||
Tue Nov 15 2016 12:37 | 1st = 4 Black Fesco 2nd = 1 Akuma Ultron 3rd = 8 Adams Blue Boy 4th = 2 Mega Daario |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 5 - 11 Save The Date | ||
Tue Nov 15 2016 12:32 | 1st = 11 Save The Date 2nd = 5 Charles Road 3rd = 13 Dreamcrafter 4th = 12 Elana Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 1 Dark Twist | ||
Tue Nov 15 2016 12:28 | 1st = 1 Dark Twist 2nd = 6 Paddys Pearl 3rd = 5 Bella Nonna 4th = 7 Black Snake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 3 Fabriental | ||
Tue Nov 15 2016 12:24 | 1st = 3 Fabriental 2nd = 2 Lonely Cowboy 3rd = 6 Outdoorsy 4th = 1 Earlology |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 9 - 7 Paddy The Baker | ||
Tue Nov 15 2016 12:20 | 1st = 7 Paddy The Baker 2nd = 4 Todd Blue Blood 3rd = 2 Go Tommo 4th = 6 Lemaquis Willow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 1 Shes All Karma | ||
Tue Nov 15 2016 12:12 | 1st = 1 Shes All Karma 2nd = 6 Original Magical 3rd = 9 Bright Pride 4th = 2 Ritza John |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 8 - 1 Opawa Jimbo | ||
Tue Nov 15 2016 12:05 | 1st = 1 Opawa Jimbo 2nd = 2 Kellys My Name 3rd = 8 Opawa Tracy 4th = 10 Sergio Destroyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 4 - 7 Seraphim | ||
Tue Nov 15 2016 11:57 | 1st = 7 Seraphim 2nd = 1 The Rebel Knight 3rd = 4 Fastnet Fire 4th = 2 Smiling Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 7 - 1 Obeyance | ||
Tue Nov 15 2016 11:47 | 1st = 1 Obeyance 2nd = 5 Homebush Skip 3rd = 6 Luciastar 4th = 2 No Tinkerbell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 6 - 2 Avalanch City | ||
Tue Nov 15 2016 11:31 | 1st = 2 Avalanch City 2nd = 6 Opawa Jemaine 3rd = 3 Robs Mate 4th = 8 Thunder Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 3 - 8 Swissta | ||
Tue Nov 15 2016 11:22 | 1st = 8 Swissta 2nd = 6 Maestro Max 3rd = 1 Fortius 4th = 20 Sharp Proposition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 5 - 2 Lots Of Beersies | ||
Tue Nov 15 2016 11:14 | 1st = 2 Lots Of Beersies 2nd = 5 Idol Star 3rd = 8 Princely Money 4th = 6 Timely Reminder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 4 - 7 Goldstar Phelps | ||
Tue Nov 15 2016 10:56 | 1st = 7 Goldstar Phelps 2nd = 8 Goldstar Tu Puc 3rd = 5 Light Thaw 4th = 2 Kiwi Breeze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 2 - 1 Bruce Arthur | ||
Tue Nov 15 2016 10:47 | 1st = 1 Bruce Arthur 2nd = 11 Hurry 3rd = 6 Irish Missile 4th = 8 Nothinglefttolose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 3 - 3 Translator | ||
Tue Nov 15 2016 10:39 | 1st = 3 Translator 2nd = 4 Opawa Velocette 3rd = 2 Lucky Sunday 4th = 5 Goldstar Holly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 2 - 1 Homebush Banker | ||
Tue Nov 15 2016 10:21 | 1st = 1 Homebush Banker 2nd = 7 Trendy Blake 3rd = 3 Unfettered 4th = 8 Tepirita Wyatt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 1 - 4 Freewheeler | ||
Tue Nov 15 2016 10:12 | 1st = 4 Freewheeler 2nd = 16 Rays Legacy 3rd = 11 Amazing Lady 4th = 7 Acedecee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 1 - 8 Know Bias | ||
Tue Nov 15 2016 10:03 | 1st = 8 Know Bias 2nd = 1 Goldstar Beckham 3rd = 3 Homebush Tulip 4th = 5 Homebush Edge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 8 Gold Top | ||
Tue Nov 15 2016 0:17 | 1st = 8 Gold Top 2nd = 6 Princess Charley 3rd = 2 Miss Primate 4th = 7 Sky Reactor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 8 Whos Got Bams | ||
Sat Oct 15 2016 23:47 | 1st = 8 Whos Got Bams 2nd = 7 Gargle It 3rd = 2 Marydoll 4th = 1 Colloquial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 5 Teddy Monelli | ||
Sat Oct 15 2016 23:30 | 1st = 5 Teddy Monelli 2nd = 8 Caprice Monelli 3rd = 6 Aristotle Bale 4th = 1 Dove Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 6 Penny Monelli | ||
Sat Oct 15 2016 23:09 | 1st = 6 Penny Monelli 2nd = 7 Whos Got Snoop 3rd = 3 Gold Reserve 4th = 1 West On Sally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 3 Shima Bar | ||
Sat Oct 15 2016 23:06 | 1st = 3 Shima Bar 2nd = 7 Super Smarty 3rd = 4 Its A Buzz 4th = 1 Harlem Shake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 8 Times Square | ||
Sat Oct 15 2016 22:43 | 1st = 8 Times Square 2nd = 2 Dandalup Doll 3rd = 1 Derecho 4th = 4 Jilly Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 7 Dewana Interest | ||
Sat Oct 15 2016 22:40 | 1st = 7 Dewana Interest 2nd = 1 Kwazii 3rd = 5 Bucky Boy 4th = 6 Zambora Cross |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 10 - 5 Our Overanova | ||
Sat Oct 15 2016 22:35 | 1st = 5 Our Overanova 2nd = 3 Senitas Success 3rd = 2 Blue Don 4th = 6 Morning Fawlty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 5 However Humble | ||
Sat Oct 15 2016 22:31 | 1st = 5 However Humble 2nd = 1 Arena Magic 3rd = 6 Mack Tux 4th = 3 Vince Fawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 6 Baron Impact | ||
Sat Oct 15 2016 22:27 | 1st = 6 Baron Impact 2nd = 8 Topology 3rd = 3 Miss Betsy 4th = 1 Shell Shocked |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 1 Keayang Storm | ||
Sat Oct 15 2016 22:22 | 1st = 1 Keayang Storm 2nd = 3 Lis Tureen 3rd = 5 Whenmechief 4th = 6 Kamwood Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 6 Dyna Zeek | ||
Sat Oct 15 2016 22:20 | 1st = 6 Dyna Zeek 2nd = 7 Worlds On Fire 3rd = 8 Topper Teretto 4th = 4 Instant Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 8 - 1 Kissofdeath | ||
Sat Oct 15 2016 22:15 | 1st = 1 Kissofdeath 2nd = 5 Live It Loud 3rd = 6 Captain George 4th = 8 Limousine Odo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 8 Mister Twister | ||
Sat Oct 15 2016 22:12 | 1st = 8 Mister Twister 2nd = 7 Moonstone Kahn 3rd = 6 Chaser 4th = 1 Wicked Pedro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 11 Blucolla Moon | ||
Sat Oct 15 2016 22:07 | 1st = 11 Blucolla Moon 2nd = 12 Barriettas Bliss 3rd = 10 Party Starter 4th = 8 Call Me Yours |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 4 Max Profit | ||
Sat Oct 15 2016 22:03 | 1st = 4 Max Profit 2nd = 1 Stray Arc 3rd = 6 Dyna Fulcrum 4th = 7 Benny Button |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 4 Gold Vein | ||
Sat Oct 15 2016 21:57 | 1st = 4 Gold Vein 2nd = 2 Erica Mckenna 3rd = 3 Crucify 4th = 6 Stunning Success |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 5 Balmoral Boy | ||
Sat Oct 15 2016 21:52 | 1st = 5 Balmoral Boy 2nd = 7 Iona Grinner 3rd = 9 Motu Young Jacob 4th = 3 Idle Lea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 4 Benteke | ||
Sat Oct 15 2016 21:50 | 1st = 4 Benteke 2nd = 2 Very Choosy 3rd = 6 Mainline Osti 4th = 3 Spring Bloom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 4 Pure Theatre | ||
Sat Oct 15 2016 21:45 | 1st = 4 Pure Theatre 2nd = 7 Strike On Command 3rd = 5 Springfield Oflynn 4th = 3 Giddy Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 8 Thatsnotberrynice | ||
Sat Oct 15 2016 21:43 | 1st = 8 Thatsnotberrynice 2nd = 6 Red Castle Vik 3rd = 3 Zac Mccool 4th = 4 Marka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 1 Russ Will Crowe | ||
Sat Oct 15 2016 21:42 | 1st = 1 Russ Will Crowe 2nd = 9 Black Bindi 3rd = 5 Gardot 4th = 3 Gotta Permit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 12 - 1 Miss Sull | ||
Sat Oct 15 2016 21:38 | 1st = 1 Miss Sull 2nd = 6 Grace Adele 3rd = 5 Bonnie Brae Kaos 4th = 8 Trend Trio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 3 Max Richter | ||
Sat Oct 15 2016 21:37 | 1st = 3 Max Richter 2nd = 12 Galleons Warrior 3rd = 1 Washingtons Flier 4th = 10 Calcavado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 3 Margins | ||
Sat Oct 15 2016 21:35 | 1st = 3 Margins 2nd = 4 Ultimate Magic 3rd = 6 Yanong 4th = 7 Gaucho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 8 - 2 Give Me The Night | ||
Sat Oct 15 2016 21:30 | 1st = 2 Give Me The Night 2nd = 6 Graceful Art 3rd = 11 Craving A Smile 4th = 1 Jeremes Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 3 Andos Mac | ||
Sat Oct 15 2016 21:28 | 1st = 3 Andos Mac 2nd = 5 Shez Sublime 3rd = 1 Rippin Rose 4th = 8 Toxic Runner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 2 Lakeview Miss | ||
Sat Oct 15 2016 21:25 | 1st = 2 Lakeview Miss 2nd = 1 Le Doyen 3rd = 9 Shark Fever 4th = 7 Lonesome Dude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 8 Look And Listen | ||
Sat Oct 15 2016 21:23 | 1st = 8 Look And Listen 2nd = 4 Absolution 3rd = 3 Marion Keisker 4th = 12 The Village Creep |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 7 Jethrowtull | ||
Sat Oct 15 2016 21:22 | 1st = 7 Jethrowtull 2nd = 3 Tiny Zesta 3rd = 1 Shellys Cougar 4th = 5 Mums Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 1 Ivy Bale | ||
Sat Oct 15 2016 21:18 | 1st = 1 Ivy Bale 2nd = 2 Soda Man 3rd = 7 Emrys 4th = 3 Zipping Johnny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 6 - 3 Ask Audrey | ||
Sat Oct 15 2016 21:16 | 1st = 3 Ask Audrey 2nd = 6 Rose Clip 3rd = 1 Ilovevegas 4th = 5 Rhythm Of Light |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 10 - 2 Shining Beauty | ||
Sat Oct 15 2016 21:15 | 1st = 2 Shining Beauty 2nd = 1 Angels Desire 3rd = 9 Brendens Cookie 4th = 4 Fancy Barbara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 2 Yankee Hary | ||
Sat Oct 15 2016 21:14 | 1st = 2 Yankee Hary 2nd = 5 Twiggy Argyle 3rd = 9 Waikare Aviator 4th = 3 Strathmore Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 3 Reviewer | ||
Sat Oct 15 2016 21:12 | 1st = 3 Reviewer 2nd = 8 Red Calibre 3rd = 4 Black Hole Sun 4th = 2 Spring Creek Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 6 Ma Joi | ||
Sat Oct 15 2016 21:10 | 1st = 6 Ma Joi 2nd = 1 Zulu Courage 3rd = 5 Magic Mike 4th = 7 Comet Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 2 Bide Time | ||
Sat Oct 15 2016 21:09 | 1st = 2 Bide Time 2nd = 8 Sub Zero Magic 3rd = 5 Izumi 4th = 6 Dotti Zulu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 3 Tabberer | ||
Sat Oct 15 2016 21:06 | 1st = 3 Tabberer 2nd = 2 Gravity Wolf 3rd = 4 Red Steel 4th = 8 Ultimate Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 1 Avonnova | ||
Sat Oct 15 2016 21:05 | 1st = 1 Avonnova 2nd = 8 Ideal Scott 3rd = 4 Glenferrie Hood 4th = 2 The Pacman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 2 Tiger Pearl | ||
Sat Oct 15 2016 21:02 | 1st = 2 Tiger Pearl 2nd = 4 Hillbilly Jo 3rd = 3 My Mum Joany 4th = 1 Tiger Rum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 7 - 7 Hectorjayjay | ||
Sat Oct 15 2016 21:00 | 1st = 7 Hectorjayjay 2nd = 6 Guaranteed 3rd = 8 Smudge Bromac 4th = 3 Johnny Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 1 Collect | ||
Sat Oct 15 2016 20:58 | 1st = 1 Collect 2nd = 5 Snakebite Bale 3rd = 3 Brolly Bale 4th = 2 Sausage Sizzle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 9 - 1 Silver Will Do | ||
Sat Oct 15 2016 20:55 | 1st = 1 Silver Will Do 2nd = 8 Hedgehog Ron 3rd = 4 Nino Bale 4th = 6 Terra Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 11 Lennytheshark | ||
Sat Oct 15 2016 20:53 | 1st = 11 Lennytheshark 2nd = 5 Allblack Stride 3rd = 9 Freyberg 4th = 4 Blazin N Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 3 Magnificent Pete | ||
Sat Oct 15 2016 20:52 | 1st = 3 Magnificent Pete 2nd = 2 Righto Mitch 3rd = 10 Slog Sweep 4th = 1 Fashion Boots |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 5 - 2 Rockabella Boy | ||
Sat Oct 15 2016 20:50 | 1st = 2 Rockabella Boy 2nd = 6 Kitty Softpaws 3rd = 8 Red Hot Secret 4th = 3 Broken Glass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 5 Runway Bono | ||
Sat Oct 15 2016 20:48 | 1st = 5 Runway Bono 2nd = 4 Better Call Sloy 3rd = 1 Canya Bounce 4th = 3 Zambora Idol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 8 Ratatat | ||
Sat Oct 15 2016 20:45 | 1st = 8 Ratatat 2nd = 1 Daze Flyby 3rd = 2 Throttle On 4th = 3 Fyre Gal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 3 Arambi Star | ||
Sat Oct 15 2016 20:44 | 1st = 3 Arambi Star 2nd = 5 Count Down Lombo 3rd = 8 Aveross Mac 4th = 7 The Commander |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 8 Shebas Diva | ||
Sat Oct 15 2016 20:42 | 1st = 8 Shebas Diva 2nd = 1 Flying Kitty 3rd = 6 Zulu Zenith 4th = 2 Sokyo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 1 Epirus Boy | ||
Sat Oct 15 2016 20:40 | 1st = 1 Epirus Boy 2nd = 4 Major Kiwi 3rd = 2 Withalotofluck 4th = 7 Glengowan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 6 Lektra Uncut | ||
Sat Oct 15 2016 20:38 | 1st = 6 Lektra Uncut 2nd = 5 Esparza 3rd = 8 Amigo 4th = 1 Silverali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 10 Inception | ||
Sat Oct 15 2016 20:37 | 1st = 10 Inception 2nd = 8 Mista Taptoe Lombo 3rd = 1 Chevalcoldhardcash 4th = 11 Ball Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 8 - 6 Tough Love | ||
Sat Oct 15 2016 20:35 | 1st = 6 Tough Love 2nd = 7 What a Star 3rd = 8 Wyembah Charlie 4th = 2 Bali Blee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 8 - 5 Cool Passion | ||
Sat Oct 15 2016 20:35 | 1st = 5 Cool Passion 2nd = 12 Profit Street 3rd = 11 Flytego |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 2 Henry | ||
Sat Oct 15 2016 20:32 | 1st = 2 Henry 2nd = 1 Landon 3rd = 3 Lakeview Harley 4th = 4 Gilberto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 6 - 5 Lucky Lombo | ||
Sat Oct 15 2016 20:30 | 1st = 5 Lucky Lombo 2nd = 7 Gollahman 3rd = 3 Miss Dreamin 4th = 8 Beachstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 4 Wicked Warrior | ||
Sat Oct 15 2016 20:28 | 1st = 4 Wicked Warrior 2nd = 3 Good Odds Bricky 3rd = 2 Springcreek Bill 4th = 7 Kilkee May |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 4 Issy Cool | ||
Sat Oct 15 2016 20:25 | 1st = 4 Issy Cool 2nd = 6 Cut The Cake 3rd = 5 Dash Ta Fame 4th = 3 Split System |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 4 Sports Chaton | ||
Sat Oct 15 2016 20:23 | 1st = 4 Sports Chaton 2nd = 8 Rave Moonraker 3rd = 7 Gidup Spanish Red 4th = 5 Quick Turn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 6 Our Songar | ||
Sat Oct 15 2016 20:22 | 1st = 6 Our Songar 2nd = 3 Lavina 3rd = 1 Porphry Pearl 4th = 9 Triple Seven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 4 - 6 Fizzically Wicked | ||
Sat Oct 15 2016 20:20 | 1st = 6 Fizzically Wicked 2nd = 4 Kings Men 3rd = 5 Rock N Rhumba 4th = 7 Irish Eyes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 8 Marbos Magic | ||
Sat Oct 15 2016 20:18 | 1st = 8 Marbos Magic 2nd = 4 Reichenbach 3rd = 3 Liam 4th = 7 Weston East |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 7 - 1 Fubre | ||
Sat Oct 15 2016 20:15 | 1st = 1 Fubre 2nd = 7 Jay Tee Pee 3rd = 4 Memory Remains 4th = 8 Tap Out Axe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 8 Regal Major | ||
Sat Oct 15 2016 20:14 | 1st = 8 Regal Major 2nd = 3 Heavenly Smile 3rd = 9 Missy Murdock 4th = 1 Rocking With Charm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 4 Kiranna | ||
Sat Oct 15 2016 20:12 | 1st = 4 Kiranna 2nd = 3 Lucky Seed 3rd = 2 Ulla 4th = 5 Dr Compulsion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 10 Ima Morven Lad | ||
Sat Oct 15 2016 20:10 | 1st = 10 Ima Morven Lad 2nd = 9 The Black Assassin 3rd = 4 Leighmont 4th = 1 Major Score |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 5 Nangar Bear | ||
Sat Oct 15 2016 20:08 | 1st = 5 Nangar Bear 2nd = 8 Got A Motor 3rd = 7 Maya Herrera 4th = 6 Roman Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 7 Azumah The Booma | ||
Sat Oct 15 2016 20:07 | 1st = 7 Azumah The Booma 2nd = 1 The Puritan 3rd = 2 Im Saint Anthony 4th = 10 Rate Highly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 8 Obi Kenobi | ||
Sat Oct 15 2016 20:05 | 1st = 8 Obi Kenobi 2nd = 1 Are You There 3rd = 7 Just Spiffing 4th = 5 Switch Blade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 5 - 5 Majestic Ess Jay | ||
Sat Oct 15 2016 20:03 | 1st = 5 Majestic Ess Jay 2nd = 8 Aleppo Sunrise 3rd = 2 Heza Boy Star 4th = 7 Leannes Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 2 Jay Bee | ||
Sat Oct 15 2016 20:02 | 1st = 2 Jay Bee 2nd = 7 Piccadilly Sky 3rd = 4 Marbel Rose 4th = 3 El Grand Demon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 7 - 5 Liten In My Veins | ||
Sat Oct 15 2016 20:00 | 1st = 5 Liten In My Veins 2nd = 10 Ideal Image 3rd = 3 Perfect Reflection 4th = 4 Disposition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 8 Major Curly | ||
Sat Oct 15 2016 19:57 | 1st = 8 Major Curly 2nd = 5 Prince Scarlet 3rd = 6 Helga Bale 4th = 4 Dewana Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 6 - 2 One Great Place | ||
Sat Oct 15 2016 19:54 | 1st = 2 One Great Place 2nd = 1 Kims Love 3rd = 3 Lee Secret 4th = 5 Jordanic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 12 Ellmer Hanover | ||
Sat Oct 15 2016 19:52 | 1st = 12 Ellmer Hanover 2nd = 1 Franco Revel 3rd = 10 Lucky Voodoo 4th = 8 Overlap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 5 Clocks Ticking | ||
Sat Oct 15 2016 19:50 | 1st = 5 Clocks Ticking 2nd = 6 Srixon 3rd = 3 Winsome Sniper 4th = 8 Dynamite Diesel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 1 Flywheel Alfie | ||
Sat Oct 15 2016 19:47 | 1st = 1 Flywheel Alfie 2nd = 4 Kelly Hook 3rd = 3 Funky Pirate 4th = 2 My Boy Ollie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 8 Modern Chic | ||
Sat Oct 15 2016 19:45 | 1st = 8 Modern Chic 2nd = 4 Wilusi Blues 3rd = 6 Arnoux 4th = 2 Son Of Lopez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 1 Zafonic Dancer | ||
Sat Oct 15 2016 19:44 | 1st = 1 Zafonic Dancer 2nd = 2 Honey Fantasy 3rd = 8 Sizeable 4th = 7 Come Together |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 3 - 5 Widows Walk | ||
Sat Oct 15 2016 19:42 | 1st = 5 Widows Walk 2nd = 7 Prince of Peace 3rd = 3 Its All Irish 4th = 1 Bams Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 4 Tommys Terror | ||
Sat Oct 15 2016 19:39 | 1st = 4 Tommys Terror 2nd = 2 Avondale Astro 3rd = 7 Jeteye Express 4th = 1 For No One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 1 Ardle Mcardle | ||
Sat Oct 15 2016 19:37 | 1st = 1 Ardle Mcardle 2nd = 8 Raesawinner 3rd = 4 Ask Me Mach 4th = 9 Fascinator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 5 Tedesco | ||
Sat Oct 15 2016 19:35 | 1st = 5 Tedesco 2nd = 8 Zippy Daph 3rd = 4 Gabrielle Allen 4th = 6 Night King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 2 Stevie Wander | ||
Sat Oct 15 2016 19:34 | 1st = 2 Stevie Wander 2nd = 3 Warana Court 3rd = 1 Sound Of The Beach 4th = 5 Atomic Blonde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 5 - 4 Nangar Flame | ||
Sat Oct 15 2016 19:32 | 1st = 4 Nangar Flame 2nd = 6 One Thing 3rd = 2 Zulu Retreat 4th = 8 Manchester |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 4 - 8 Johns Grin | ||
Sat Oct 15 2016 19:30 | 1st = 8 Johns Grin 2nd = 5 Our Star Dust 3rd = 4 Blurred Lines 4th = 6 Nuggetpan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 6 Cincinnati Juice | ||
Sat Oct 15 2016 19:28 | 1st = 6 Cincinnati Juice 2nd = 3 Gate Blaster 3rd = 7 Centrico 4th = 2 Spring Clarkie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 5 Audacious Angel | ||
Sat Oct 15 2016 19:25 | 1st = 5 Audacious Angel 2nd = 8 Evelyn 3rd = 6 Bella Ha Ha 4th = 1 Zipping Nadia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 12 Gina Grace | ||
Sat Oct 15 2016 19:23 | 1st = 12 Gina Grace 2nd = 10 Helens Bonus 3rd = 7 Modern Dancer 4th = 8 Du Vella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 6 Nangar Lass | ||
Sat Oct 15 2016 19:22 | 1st = 6 Nangar Lass 2nd = 2 My Super 3rd = 7 Lalique 4th = 1 Right As Rain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 6 - 5 Viking Forrest | ||
Sat Oct 15 2016 19:20 | 1st = 5 Viking Forrest 2nd = 1 Brackets 3rd = 4 Roger The Roman 4th = 7 Transgressor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 5 Can I Typo | ||
Sat Oct 15 2016 19:17 | 1st = 5 Can I Typo 2nd = 2 Grin Diddle 3rd = 1 Bargain Buy 4th = 3 Gillieston Marlo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 4 Zalta | ||
Sat Oct 15 2016 19:15 | 1st = 4 Zalta 2nd = 5 Royal Safari 3rd = 2 Cams Victories 4th = 1 True Character |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 1 Myrniong Corner | ||
Sat Oct 15 2016 19:13 | 1st = 1 Myrniong Corner 2nd = 6 Adelaide Bale 3rd = 9 Quina Bale 4th = 7 Sesame Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 4 - 8 Magic Cookie | ||
Sat Oct 15 2016 19:10 | 1st = 8 Magic Cookie 2nd = 1 Opo Bay 3rd = 7 Dashandy Jack 4th = 4 Sketchy Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 2 Nureyev | ||
Sat Oct 15 2016 19:08 | 1st = 2 Nureyev 2nd = 1 Fioki 3rd = 8 Western Blaze 4th = 9 Simply Gorgeous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 2 Aston Regas | ||
Sat Oct 15 2016 19:07 | 1st = 2 Aston Regas 2nd = 6 Shanlyn Percy 3rd = 5 Wot Price Flash 4th = 4 Bobs Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 2 - 9 Kels Shadow | ||
Sat Oct 15 2016 19:05 | 1st = 9 Kels Shadow 2nd = 3 Lost Thief 3rd = 1 First Stimulus 4th = 11 Perisha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 7 Sweet Ava | ||
Sat Oct 15 2016 19:02 | 1st = 7 Sweet Ava 2nd = 6 Divas Destiny 3rd = 2 Major Currency 4th = 4 Christian Brother |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 3 - 4 Phoenix Prince | ||
Sat Oct 15 2016 19:00 | 1st = 4 Phoenix Prince 2nd = 1 Madame Meilland 3rd = 2 Deadly Assassin 4th = 6 Peter Perfect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 5 Knocker Knock | ||
Sat Oct 15 2016 19:00 | 1st = 5 Knocker Knock 2nd = 8 Little Madam 3rd = 3 Lucid Dreaming 4th = 6 Ixchel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 5 - 2 On Your Way | ||
Sat Oct 15 2016 18:57 | 1st = 2 On Your Way 2nd = 10 Frisky Albert 3rd = 6 Faraja 4th = 11 Clair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 7 Midnight Furia | ||
Sat Oct 15 2016 18:57 | 1st = 7 Midnight Furia 2nd = 6 Ziam 3rd = 4 Lovers Fury 4th = 8 Marcellus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 3 - 2 Bigbad Hugo | ||
Sat Oct 15 2016 18:54 | 1st = 2 Bigbad Hugo 2nd = 7 Meridith Royarle 3rd = 8 Despicable Mick 4th = 1 Zipping Clancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 5 Shannonsablast | ||
Sat Oct 15 2016 18:52 | 1st = 5 Shannonsablast 2nd = 11 Blow A Cloud 3rd = 9 Match Point 4th = 6 Trikala |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 7 Zipping Henry | ||
Sat Oct 15 2016 18:49 | 1st = 7 Zipping Henry 2nd = 2 Motivate Her 3rd = 4 Saloon Princess 4th = 8 Galloping Fantom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 5 - 5 Bollywood Blitz | ||
Sat Oct 15 2016 18:45 | 1st = 5 Bollywood Blitz 2nd = 9 Burkina 3rd = 2 Proxy 4th = 1 All Too Much |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 5 Gab Tar | ||
Sat Oct 15 2016 18:43 | 1st = 5 Gab Tar 2nd = 8 Swift Enforcer 3rd = 2 Bentaxle 4th = 1 Galway Achiever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 2 Montana Falcon | ||
Sat Oct 15 2016 18:40 | 1st = 2 Montana Falcon 2nd = 3 Major Command 3rd = 6 Corey Odonohue 4th = 11 Midnight Prowler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 4 Jerry Can | ||
Sat Oct 15 2016 18:38 | 1st = 4 Jerry Can 2nd = 1 Dam Hot 3rd = 6 Son Of Gallon 4th = 3 Dont Tell Jo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 4 Magic Maddie | ||
Sat Oct 15 2016 18:37 | 1st = 4 Magic Maddie 2nd = 7 Border Cross 3rd = 2 Kenandi Illusion 4th = 5 Deucestar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 2 - 7 Hickstead | ||
Sat Oct 15 2016 18:33 | 1st = 7 Hickstead 2nd = 4 Itmademyday 3rd = 8 Liv Lavish 4th = 6 Rocky Carrington |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 2 - 4 Goldstein | ||
Sat Oct 15 2016 18:32 | 1st = 4 Goldstein 2nd = 2 Knock Wave 3rd = 1 Exultant 4th = 3 Elite Quiver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 7 Thunder Of Sky | ||
Sat Oct 15 2016 18:28 | 1st = 7 Thunder Of Sky 2nd = 2 Dami Gal 3rd = 1 Auburn Gal 4th = 3 Emilia Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 1 Mojo Major | ||
Sat Oct 15 2016 18:25 | 1st = 1 Mojo Major 2nd = 4 Beaver 3rd = 3 Place Your Bet 4th = 6 Ideal Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 1 Novella | ||
Sat Oct 15 2016 18:24 | 1st = 1 Novella 2nd = 2 Pass The Ammo 3rd = 4 Pallington 4th = 8 By Crikey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 4 - 2 Tipsy On Red | ||
Sat Oct 15 2016 18:22 | 1st = 2 Tipsy On Red 2nd = 5 Mavericks 3rd = 3 Glow Torch 4th = 6 Dash About |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 5 Vinneys Brae | ||
Sat Oct 15 2016 18:20 | 1st = 5 Vinneys Brae 2nd = 1 La Montenara 3rd = 4 One Call Away 4th = 6 Firing Pin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 3 Donegal Under Fire | ||
Sat Oct 15 2016 18:18 | 1st = 3 Donegal Under Fire 2nd = 12 Birdy Mach 3rd = 2 Bio Marinus 4th = 8 Tallyho Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 1 - 7 Bowlin Spinnaz | ||
Sat Oct 15 2016 18:15 | 1st = 7 Bowlin Spinnaz 2nd = 6 Bucking Bull 3rd = 2 Clenny Panther 4th = 3 Dragons Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 8 - 6 Sharpe Hussler | ||
Sat Oct 15 2016 18:13 | 1st = 6 Sharpe Hussler 2nd = 15 Mandryka 3rd = 3 Belflyer 4th = 4 Dandy One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 4 - 4 War God | ||
Sat Oct 15 2016 18:09 | 1st = 4 War God 2nd = 2 Fo Shizzle 3rd = 1 Casino Belle 4th = 8 Come On Board |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 6 Akina Dee Jay | ||
Sat Oct 15 2016 18:08 | 1st = 6 Akina Dee Jay 2nd = 3 Claude Van Keats 3rd = 7 Magic Neo 4th = 1 Zipping Luna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 1 - 7 Ample Power | ||
Sat Oct 15 2016 18:04 | 1st = 7 Ample Power 2nd = 8 Our Jimmie 3rd = 9 Four Starzzz Forsa 4th = 4 Dallas Nikolay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 1 Gear Up | ||
Sat Oct 15 2016 18:03 | 1st = 1 Gear Up 2nd = 7 Nothing To Give 3rd = 3 Sting em Wasp 4th = 5 Pizarro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 8 - 8 Yaba Dabl Doya | ||
Sat Oct 15 2016 18:01 | 1st = 8 Yaba Dabl Doya 2nd = 6 More Than Money 3rd = 4 Brigadoon Legend 4th = 2 Thomas The Tank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 3 Stellrizeo | ||
Sat Oct 15 2016 17:59 | 1st = 3 Stellrizeo 2nd = 6 Jessie Doo 3rd = 1 Blixt 4th = 5 Double Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 8 - 9 Entrancing | ||
Sat Oct 15 2016 17:57 | 1st = 9 Entrancing 2nd = 2 House Of Wax 3rd = 7 Tycoon Sofie 4th = 3 Call Me Curtis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 1 - 8 Driving Wheels | ||
Sat Oct 15 2016 17:53 | 1st = 8 Driving Wheels 2nd = 10 Bletchy Boy 3rd = 1 Thats Ma Boy 4th = 3 Shear Vogue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 8 - 2 Bel Selene | ||
Sat Oct 15 2016 17:49 | 1st = 2 Bel Selene 2nd = 5 Eyebea Danser 3rd = 7 Miss Zodiac 4th = 4 Manhattan Chic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 3 - 3 Empress Oreilly | ||
Sat Oct 15 2016 17:47 | 1st = 3 Empress Oreilly 2nd = 2 I Wrote The Book 3rd = 1 Breathe Free 4th = 4 Tigra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 10 - 12 Voodoo Lad | ||
Sat Oct 15 2016 17:45 | 1st = 12 Voodoo Lad 2nd = 4 Takedown 3rd = 13 Turnitaround 4th = 1 Good Project |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narromine Race 7 - 5 Lake Lugarno | ||
Sat Oct 15 2016 17:42 | 1st = 5 Lake Lugarno 2nd = 6 Mr Swift 3rd = 11 Hellhole 4th = 2 The Dylan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 7 - 9 Beckoning Light | ||
Sat Oct 15 2016 17:38 | 1st = 9 Beckoning Light 2nd = 2 Courts Star 3rd = 17 Grobbelaar 4th = 5 Binary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 3 - 4 Royal Missile | ||
Sat Oct 15 2016 17:34 | 1st = 4 Royal Missile 2nd = 8 Samovare 3rd = 5 Variation 4th = 1 Minus Looks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 9 - 16 Spieth | ||
Sat Oct 15 2016 17:30 | 1st = 16 Spieth 2nd = 6 Kaepernick 3rd = 15 Le Cordon Bleu 4th = 10 Inznout |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 8 - 2 Act Of Valour | ||
Sat Oct 15 2016 17:26 | 1st = 2 Act Of Valour 2nd = 1 Greipel 3rd = 14 Bee Jay Zed 4th = 8 Stringer Bell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 7 - 10 Denbern | ||
Sat Oct 15 2016 17:22 | 1st = 10 Denbern 2nd = 2 Dane Jester 3rd = 9 Reverse Logic 4th = 3 Larebil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 7 - 11 Cavaloce | ||
Sat Oct 15 2016 17:18 | 1st = 11 Cavaloce 2nd = 4 Lord Aspen 3rd = 2 Casino Wizard 4th = 8 Karlovasi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 6 - 1 Atarartzi | ||
Sat Oct 15 2016 17:16 | 1st = 1 Atarartzi 2nd = 4 Cold Blooded 3rd = 6 Munjiz 4th = 2 Doubos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 7 - 2 Raijinz | ||
Sat Oct 15 2016 17:14 | 1st = 2 Raijinz 2nd = 3 Annandale Lass 3rd = 6 Hes Our Toy Boy 4th = 8 Radical Impact |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 9 - 2 Our Boy Malachi | ||
Sat Oct 15 2016 17:10 | 1st = 2 Our Boy Malachi 2nd = 3 Faatinah 3rd = 1 Lankan Rupee 4th = 10 Orujo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narromine Race 6 - 10 Foursome | ||
Sat Oct 15 2016 17:06 | 1st = 10 Foursome 2nd = 6 Hungerford Wonder 3rd = 9 Flip A Coin 4th = 4 Royal Abbey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 2 - 2 Ticket To Toorak | ||
Sat Oct 15 2016 17:04 | 1st = 2 Ticket To Toorak 2nd = 4 Hes Commanding 3rd = 1 Neat Feat 4th = 3 Spirit Of The Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 6 - 2 Saluter | ||
Sat Oct 15 2016 17:02 | 1st = 2 Saluter 2nd = 10 Flying Riddle 3rd = 6 Sony Legend 4th = 9 Allknight Saint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 7 - 6 No When To Hold Em | ||
Sat Oct 15 2016 16:58 | 1st = 6 No When To Hold Em 2nd = 1 Victorian Crown 3rd = 3 Mr Fox 4th = 4 Bennos Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 6 - 6 Aurora Flyer | ||
Sat Oct 15 2016 16:56 | 1st = 6 Aurora Flyer 2nd = 2 Providential 3rd = 1 Smooth Danish 4th = 8 Kaotika |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 2 - 4 Infathuated | ||
Sat Oct 15 2016 16:54 | 1st = 4 Infathuated 2nd = 1 Flying Roar 3rd = 5 Pounamu 4th = 2 Star Exhibit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 8 - 10 Egyptian Symbol | ||
Sat Oct 15 2016 16:50 | 1st = 10 Egyptian Symbol 2nd = 2 Artistry 3rd = 8 Rule The River 4th = 9 Kimberley Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 7 - 6 King Of The Ark | ||
Sat Oct 15 2016 16:46 | 1st = 6 King Of The Ark 2nd = 1 I Am The General 3rd = 5 Gervais 4th = 8 Risque Business |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 8 - 5 Island Tiger | ||
Sat Oct 15 2016 16:44 | 1st = 5 Island Tiger 2nd = 6 Mac N Muhcu 3rd = 8 Intriguingly 4th = 2 Berroco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 6 - 1 Bye Baby | ||
Sat Oct 15 2016 16:42 | 1st = 1 Bye Baby 2nd = 8 Ospacehello 3rd = 6 Miss Amigo 4th = 10 Rosador |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 6 - 7 Tsaritsyn | ||
Sat Oct 15 2016 16:38 | 1st = 7 Tsaritsyn 2nd = 8 War Point 3rd = 5 Otherwise Okay 4th = 4 Dark Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 5 - 9 Pantalettes | ||
Sat Oct 15 2016 16:36 | 1st = 9 Pantalettes 2nd = 11 Ninette Kan 3rd = 10 Ziza Spirit 4th = 5 Hazard Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 6 - 2 Lawan | ||
Sat Oct 15 2016 16:34 | 1st = 2 Lawan 2nd = 9 Lucienne 3rd = 8 Fortunately 4th = 10 Special Thing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 8 - 11 Jameka | ||
Sat Oct 15 2016 16:30 | 1st = 11 Jameka 2nd = 4 Scottish 3rd = 3 Exospheric 4th = 7 Almoonqith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narromine Race 5 - 8 Emo Girl | ||
Sat Oct 15 2016 16:23 | 1st = 8 Emo Girl 2nd = 1 Cowboys Karma 3rd = 11 Sunshine Royale 4th = 10 Some Nights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 1 - 6 Poets Choice | ||
Sat Oct 15 2016 16:21 | 1st = 6 Poets Choice 2nd = 4 Chico Bubbles 3rd = 5 Cash Leakage 4th = 1 Brooklyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 5 - 2 Balboa Rocks | ||
Sat Oct 15 2016 16:19 | 1st = 2 Balboa Rocks 2nd = 3 Kubis 3rd = 7 Rhyming 4th = 4 The Last Kiss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 5 - 2 Stynes | ||
Sat Oct 15 2016 16:17 | 1st = 2 Stynes 2nd = 4 Financial Miss 3rd = 3 Rossatin 4th = 7 Evasive Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 6 - 2 Magic Scene | ||
Sat Oct 15 2016 16:14 | 1st = 2 Magic Scene 2nd = 9 Calzaghe Prince 3rd = 5 Bolshoi Devoushka 4th = 11 Lady Patrika |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 7 - 11 Spright | ||
Sat Oct 15 2016 16:10 | 1st = 11 Spright 2nd = 8 Star Of Monsoon 3rd = 10 Faraway Town 4th = 3 Guard Of Honour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 1 - 8 Seannie | ||
Sat Oct 15 2016 16:05 | 1st = 8 Seannie 2nd = 1 Golden Trigger 3rd = 7 Rock Or Bust 4th = 3 Classy Marcy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 6 - 7 Dupe N Vice | ||
Sat Oct 15 2016 16:01 | 1st = 7 Dupe N Vice 2nd = 1 Racing Writer 3rd = 9 Luskin Belle 4th = 5 Deduct |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 7 - 5 Charcol | ||
Sat Oct 15 2016 15:59 | 1st = 5 Charcol 2nd = 2 Oreillys Geegee 3rd = 1 Electric Crimson 4th = 3 Flying Cruiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 5 - 2 Jack Lancaster | ||
Sat Oct 15 2016 15:57 | 1st = 2 Jack Lancaster 2nd = 9 Jetasan 3rd = 6 High Degree 4th = 3 All The Credit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 5 - 4 Metro Cowboy | ||
Sat Oct 15 2016 15:53 | 1st = 4 Metro Cowboy 2nd = 10 One For Max 3rd = 7 Onya Keithy 4th = 5 Kifaah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 4 - 8 Given Wings | ||
Sat Oct 15 2016 15:51 | 1st = 8 Given Wings 2nd = 6 Saintly Pro 3rd = 4 Decali 4th = 3 Hyper Drive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 5 - 6 Assertin Mischief | ||
Sat Oct 15 2016 15:49 | 1st = 6 Assertin Mischief 2nd = 10 Demilune 3rd = 7 Alpha Son 4th = 11 Sacred Peak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 7 - 1 First Seal | ||
Sat Oct 15 2016 15:45 | 1st = 1 First Seal 2nd = 2 Tycoon Tara 3rd = 3 Pearls 4th = 10 Denmagic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narromine Race 4 - 9 Long Lasting | ||
Sat Oct 15 2016 15:41 | 1st = 9 Long Lasting 2nd = 3 Found At Last 3rd = 8 Flying By 4th = 2 Im Not Sure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 4 - 3 Punta Norte | ||
Sat Oct 15 2016 15:37 | 1st = 3 Punta Norte 2nd = 11 Mr Jetset 3rd = 8 Urban Knight 4th = 2 One Inch Punch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 4 - 1 Im Ready For This | ||
Sat Oct 15 2016 15:35 | 1st = 1 Im Ready For This 2nd = 5 First Draft 3rd = 4 Shelbyville |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 5 - 2 Solas | ||
Sat Oct 15 2016 15:33 | 1st = 2 Solas 2nd = 4 Hard Go Jo 3rd = 1 Irenic 4th = 3 Tommy Gun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 6 - 1 Junoob | ||
Sat Oct 15 2016 15:30 | 1st = 1 Junoob 2nd = 8 Murphys Delight 3rd = 5 Alegria 4th = 2 Sense of Occasion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 5 - 9 Ask The Price | ||
Sat Oct 15 2016 15:26 | 1st = 9 Ask The Price 2nd = 3 Taken Time 3rd = 5 Grey Silk 4th = 4 Panda Eyes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 6 - 4 Lord Da Vinci | ||
Sat Oct 15 2016 15:24 | 1st = 4 Lord Da Vinci 2nd = 5 Gee Gee Red Prince 3rd = 8 Gee Gees Style 4th = 6 Concrete Johnny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 4 - 2 Wackem | ||
Sat Oct 15 2016 15:22 | 1st = 2 Wackem 2nd = 10 Mad Magic 3rd = 11 Benfica Princess 4th = 7 Tizabee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 10 - 13 Bloodstream | ||
Sat Oct 15 2016 15:20 | 1st = 13 Bloodstream 2nd = 7 Keep The Courage 3rd = 3 Saint Kitt 4th = 12 La Nouvelle Vague |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 4 - 6 Enki | ||
Sat Oct 15 2016 15:18 | 1st = 6 Enki 2nd = 11 Trogir 3rd = 12 Waging War 4th = 3 He Is Golden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 4 - 6 Prince Roo | ||
Sat Oct 15 2016 15:14 | 1st = 6 Prince Roo 2nd = 2 Image Hunter 3rd = 5 Innocent Game 4th = 4 Prince High |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 3 - 12 Helluva Hoffa | ||
Sat Oct 15 2016 15:12 | 1st = 12 Helluva Hoffa 2nd = 5 Prince Of Baroda 3rd = 9 Hayylers Fell 4th = 1 Bentota |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 6 - 4 Vanbrugh | ||
Sat Oct 15 2016 15:10 | 1st = 4 Vanbrugh 2nd = 6 Tom Melbourne 3rd = 1 Its Somewhat 4th = 12 Rose Of Virginia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narromine Race 3 - 4 Nakadoo Express | ||
Sat Oct 15 2016 15:06 | 1st = 4 Nakadoo Express 2nd = 18 Annecy 3rd = 5 The Main Man 4th = 12 My Baby Sprintz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 3 - 11 Frequendly | ||
Sat Oct 15 2016 15:02 | 1st = 11 Frequendly 2nd = 13 Desert Man 3rd = 3 Top Tone 4th = 4 Another Whiskey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 3 - 5 Cheap Tycoon | ||
Sat Oct 15 2016 15:00 | 1st = 5 Cheap Tycoon 2nd = 4 Im Peter 3rd = 10 Secret Place 4th = 2 Dangerous View |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 4 - 1 Correggio | ||
Sat Oct 15 2016 14:58 | 1st = 1 Correggio 2nd = 6 Sir Ottavio 3rd = 3 Last Try Wins 4th = 9 Five Pennies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 5 - 4 Invinzabeel | ||
Sat Oct 15 2016 14:55 | 1st = 4 Invinzabeel 2nd = 6 Moher 3rd = 7 Royal Tudor 4th = 8 Man Of His Word |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 4 - 8 Crafty Devil | ||
Sat Oct 15 2016 14:51 | 1st = 8 Crafty Devil 2nd = 1 Hetuka Zarsho 3rd = 4 Gday Blue 4th = 7 Blue Jangles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 5 - 5 Hyperbole | ||
Sat Oct 15 2016 14:49 | 1st = 5 Hyperbole 2nd = 4 Meconsul 3rd = 3 Steel Moon 4th = 1 Gee Gees Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 9 - 1 Imperium | ||
Sat Oct 15 2016 14:48 | 1st = 1 Imperium 2nd = 5 All Knitted Up 3rd = 4 Rosheen 4th = 2 King Of The Turf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 3 - 2 Retune | ||
Sat Oct 15 2016 14:47 | 1st = 2 Retune 2nd = 4 Cashinko 3rd = 6 Lillooet 4th = 5 Rich Reward |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 3 - 4 Posh Journey | ||
Sat Oct 15 2016 14:43 | 1st = 4 Posh Journey 2nd = 2 Neapolitan 3rd = 6 Fairy Nymph 4th = 1 Bullion Wolf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 3 - 5 Better Be Good | ||
Sat Oct 15 2016 14:39 | 1st = 5 Better Be Good 2nd = 3 Jemadar 3rd = 2 Boaz 4th = 1 Halberd |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 2 - 2 Quick and Easy | ||
Sat Oct 15 2016 14:37 | 1st = 2 Quick and Easy 2nd = 3 Cheeky Red 3rd = 1 Craiglea Evelyn 4th = 6 Craiglea Ghetto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 5 - 2 Good Standing | ||
Sat Oct 15 2016 14:35 | 1st = 2 Good Standing 2nd = 5 Rocketeer 3rd = 6 Inference 4th = 11 Beach Life |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narromine Race 2 - 1 Our Sarastro | ||
Sat Oct 15 2016 14:31 | 1st = 1 Our Sarastro 2nd = 3 Smokin Snitzel 3rd = 7 Grandmaster Dash 4th = 5 Malibu Stacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 2 - 1 Emerald City | ||
Sat Oct 15 2016 14:27 | 1st = 1 Emerald City 2nd = 7 Lever Lever 3rd = 12 Mont De Loir 4th = 2 Mr One Eleven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 2 - 12 Earthling | ||
Sat Oct 15 2016 14:25 | 1st = 12 Earthling 2nd = 2 Harason 3rd = 6 I Feel Love 4th = 5 Tropical Cat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 3 - 1 Footmark | ||
Sat Oct 15 2016 14:23 | 1st = 1 Footmark 2nd = 3 Leica Bita Magic 3rd = 2 Arties Hustler 4th = 4 Bull Bailey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 4 - 10 Eckstein | ||
Sat Oct 15 2016 14:20 | 1st = 10 Eckstein 2nd = 11 Pumpkin Pie 3rd = 1 Nics Vendetta 4th = 8 Farah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 8 - 5 La Diosa | ||
Sat Oct 15 2016 14:18 | 1st = 5 La Diosa 2nd = 1 Heroic Valour 3rd = 3 Savile Row 4th = 8 Sweepstake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 3 - 10 So Poysed | ||
Sat Oct 15 2016 14:16 | 1st = 10 So Poysed 2nd = 1 Aberration 3rd = 2 Bonville 4th = 11 Tax Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 4 - 2 My Paige Three | ||
Sat Oct 15 2016 14:14 | 1st = 2 My Paige Three 2nd = 1 The Captain 3rd = 6 Secrets She Has 4th = 3 Gold Librettist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 2 - 7 Remlaps Joy | ||
Sat Oct 15 2016 14:12 | 1st = 7 Remlaps Joy 2nd = 12 Dont Play Around 3rd = 9 Silk Sheets 4th = 3 Eldrick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 2 - 6 Battle Brewing | ||
Sat Oct 15 2016 14:08 | 1st = 6 Battle Brewing 2nd = 5 Septamore 3rd = 8 Segregation 4th = 2 Double Pockets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 2 - 3 Diplomacia | ||
Sat Oct 15 2016 14:04 | 1st = 3 Diplomacia 2nd = 5 Lucid Kiss 3rd = 2 Plaisir 4th = 1 Collegiate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 1 - 3 King Torio | ||
Sat Oct 15 2016 14:02 | 1st = 3 King Torio 2nd = 5 Worth The Time 3rd = 2 Spursonic 4th = 6 Best Hurrah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 4 - 5 Eleonora | ||
Sat Oct 15 2016 14:00 | 1st = 5 Eleonora 2nd = 7 Tiamo Grace 3rd = 4 Savvan 4th = 1 Moqueen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narromine Race 1 - 1 Azzies Ready | ||
Sat Oct 15 2016 13:56 | 1st = 1 Azzies Ready 2nd = 4 Bring A Beer Along 3rd = 3 Bow River 4th = 9 Shimme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 1 - 8 Dream Kisses | ||
Sat Oct 15 2016 13:52 | 1st = 8 Dream Kisses 2nd = 10 Tiara Star 3rd = 1 Acceptile 4th = 6 Wirraway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 1 - 2 Chosen Sister | ||
Sat Oct 15 2016 13:50 | 1st = 2 Chosen Sister 2nd = 5 Greggreg Girl 3rd = 9 Ratunga 4th = 3 Darling Lili |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 2 - 4 Willy White Socks | ||
Sat Oct 15 2016 13:48 | 1st = 4 Willy White Socks 2nd = 3 Unyielding 3rd = 1 Attainment 4th = 6 Sasayuri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 3 - 1 Bezel | ||
Sat Oct 15 2016 13:45 | 1st = 1 Bezel 2nd = 3 Alliterate 3rd = 5 Hessdalen 4th = 7 Cross Stitch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 7 - 2 Tavis Star | ||
Sat Oct 15 2016 13:43 | 1st = 2 Tavis Star 2nd = 4 Not Available 3rd = 8 Maher Moment 4th = 10 Hugo The Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 2 - 4 Flash Boy | ||
Sat Oct 15 2016 13:41 | 1st = 4 Flash Boy 2nd = 5 Fox Hall 3rd = 12 Montoyas Secret 4th = 13 Rising Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 3 - 7 Zipped Up | ||
Sat Oct 15 2016 13:39 | 1st = 7 Zipped Up 2nd = 5 Cousin White Foot 3rd = 3 My Kingdom 4th = 4 Shorty Knox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 1 - 5 Faiconi | ||
Sat Oct 15 2016 13:37 | 1st = 5 Faiconi 2nd = 2 Gold For Kev 3rd = 4 Lord Lonhro 4th = 6 Amajill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 1 - 5 Angels Touch | ||
Sat Oct 15 2016 13:33 | 1st = 5 Angels Touch 2nd = 3 Azurite 3rd = 2 Tunes 4th = 6 Transcript |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle Race 1 - 2 The Gavel | ||
Sat Oct 15 2016 13:29 | 1st = 2 The Gavel 2nd = 6 Justaway 3rd = 1 Serious Hoffa 4th = 5 Zaveena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 3 - 5 Palazzo Pubblico | ||
Sat Oct 15 2016 13:25 | 1st = 5 Palazzo Pubblico 2nd = 13 Aegean Sea 3rd = 6 Vezalay 4th = 1 Miss Promiscuity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 1 - 3 Outanabout | ||
Sat Oct 15 2016 13:14 | 1st = 3 Outanabout 2nd = 5 Thats The Ticket 3rd = 1 Gojazz 4th = 4 Tallahassee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 2 - 4 Fabrizio | ||
Sat Oct 15 2016 13:10 | 1st = 4 Fabrizio 2nd = 1 Iggi Pop 3rd = 6 Our Boy Nicholas 4th = 2 Torgersen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 6 - 1 Maybe Miami | ||
Sat Oct 15 2016 13:08 | 1st = 1 Maybe Miami 2nd = 3 Stokers Rock 3rd = 2 Coulee 4th = 8 Crackling Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 1 - 4 Strela | ||
Sat Oct 15 2016 13:06 | 1st = 4 Strela 2nd = 12 Tarima 3rd = 9 Margot 4th = 2 Lankan Pharaoh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 2 - 7 Galeocerdo | ||
Sat Oct 15 2016 13:02 | 1st = 7 Galeocerdo 2nd = 10 Kepta 3rd = 14 Morgatoche 4th = 11 Mel Loves Vodka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 2 - 9 Peacock | ||
Sat Oct 15 2016 12:50 | 1st = 9 Peacock 2nd = 12 Violate 3rd = 7 Acatour 4th = 1 Valliano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 1 - 10 Madame Moustache | ||
Sat Oct 15 2016 12:35 | 1st = 10 Madame Moustache 2nd = 3 Darhad 3rd = 8 Ibanez 4th = 11 Pricing Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 5 - 10 Show Lover | ||
Sat Oct 15 2016 12:33 | 1st = 10 Show Lover 2nd = 1 All About Roy 3rd = 12 What A Deeza 4th = 3 Parana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 1 - 2 Oloughlin | ||
Sat Oct 15 2016 12:27 | 1st = 2 Oloughlin 2nd = 1 Christopher Mac 3rd = 10 Tremotino 4th = 7 Static React |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 1 - 8 Jennifer Lynn | ||
Sat Oct 15 2016 12:15 | 1st = 8 Jennifer Lynn 2nd = 14 Petition 3rd = 10 Swampland 4th = 5 Sylpheed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 4 - 7 First Serve | ||
Sat Oct 15 2016 11:58 | 1st = 7 First Serve 2nd = 6 Batman 3rd = 8 Super Trouper 4th = 2 Signify |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 3 - 4 William Wallace | ||
Sat Oct 15 2016 11:25 | 1st = 4 William Wallace 2nd = 12 Disturbance 3rd = 2 In Danger 4th = 10 Vicars Daughter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 2 - 4 Laaffaire | ||
Sat Oct 15 2016 10:50 | 1st = 4 Laaffaire 2nd = 12 Fame Seeker 3rd = 13 Colchester 4th = 3 Gallant Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 1 - 6 Cha Siu Bao | ||
Sat Oct 15 2016 10:18 | 1st = 6 Cha Siu Bao 2nd = 1 Boxachocolates 3rd = 9 Waylay 4th = 8 Suzerain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 6 Westlake Rose | ||
Sat Oct 15 2016 1:37 | 1st = 6 Westlake Rose 2nd = 7 Gallari 3rd = 3 Kals All Heart 4th = 2 Cyclone Mousie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 10 - 7 Cardigan Boko | ||
Sat Oct 15 2016 1:30 | 1st = 7 Cardigan Boko 2nd = 5 Lightning Calder 3rd = 4 Diamond Geezer 4th = 8 Armed Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 1 Juda Lomar | ||
Sat Oct 15 2016 1:17 | 1st = 1 Juda Lomar 2nd = 3 What Magic 3rd = 2 Anna Keeping 4th = 8 Fairs Fair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 8 Franco Rayner | ||
Sat Oct 15 2016 1:00 | 1st = 8 Franco Rayner 2nd = 9 Livura 3rd = 4 Mach Time 4th = 6 Machrihanish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 2 Black Space | ||
Sat Oct 15 2016 0:57 | 1st = 2 Black Space 2nd = 1 Hurricane Josh 3rd = 5 Molfetta Lad 4th = 8 Yunderup Mystery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 2 You Choose | ||
Sat Oct 15 2016 0:37 | 1st = 2 You Choose 2nd = 8 Cosmic Colada 3rd = 7 Red Hot Reagan 4th = 4 Camp Site |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 9 Flyalong Falcon | ||
Sat Oct 15 2016 0:30 | 1st = 9 Flyalong Falcon 2nd = 6 Glow Bright 3rd = 1 Bashful Compton 4th = 3 Bettors Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 2 Louie Keeping | ||
Sat Oct 15 2016 0:19 | 1st = 2 Louie Keeping 2nd = 1 Classy Diamond 3rd = 6 Snapper Red 4th = 8 Belfast Tommy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 1 Our Jericho | ||
Sat Oct 15 2016 0:00 | 1st = 1 Our Jericho 2nd = 10 Delightful Offer 3rd = 3 Elegant Christian 4th = 6 Smokey the Bandit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 2 Zippleback | ||
Thu Sep 15 2016 23:52 | 1st = 2 Zippleback 2nd = 1 Whats Up Mac 3rd = 3 Sandiman Surfer 4th = 7 Ronray Deluxe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 4 Pure Sabotage | ||
Thu Sep 15 2016 23:32 | 1st = 4 Pure Sabotage 2nd = 2 Dove Bale 3rd = 6 Charlees Jackpot 4th = 3 Major Flo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 7 Belt Up Foss | ||
Thu Sep 15 2016 23:07 | 1st = 7 Belt Up Foss 2nd = 4 Hard Hat Mick 3rd = 8 Paua And Kaha 4th = 5 Lara Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 6 Paddys Magic | ||
Thu Sep 15 2016 22:53 | 1st = 6 Paddys Magic 2nd = 5 Alpha Lucky 3rd = 3 Maleune 4th = 1 Kwazii |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 11 - 5 Rubble To Excel | ||
Thu Sep 15 2016 22:50 | 1st = 5 Rubble To Excel 2nd = 8 Hat Trick Babe 3rd = 4 Mighty Matlock 4th = 2 Mr Patong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 11 - 6 Taylor Made Star | ||
Thu Sep 15 2016 22:47 | 1st = 6 Taylor Made Star 2nd = 10 Just Jackson 3rd = 8 Victoria Rose 4th = 5 Rodeo Sweetheart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 8 Bank Rogue | ||
Thu Sep 15 2016 22:43 | 1st = 8 Bank Rogue 2nd = 4 Fancy Lil 3rd = 1 Lady Sansa 4th = 7 Dumb Bullett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 3 Hairy Hairdreser | ||
Thu Sep 15 2016 22:40 | 1st = 3 Hairy Hairdreser 2nd = 7 Dill Bale 3rd = 1 Bekim Fire 4th = 9 Assaulted Pepper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 4 Bracket Creep | ||
Thu Sep 15 2016 22:36 | 1st = 4 Bracket Creep 2nd = 2 Dewana Special 3rd = 7 Eyes On You 4th = 8 Radio Silent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 1 Movie Fever | ||
Thu Sep 15 2016 22:32 | 1st = 1 Movie Fever 2nd = 2 Its A Dream 3rd = 3 Billy Jo 4th = 5 Satin Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 12 - 5 Lets Run | ||
Thu Sep 15 2016 22:29 | 1st = 5 Lets Run 2nd = 3 Augusta Dreaming 3rd = 2 Lord Regnar 4th = 1 Maximum Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 12 - 6 Fiery Felix | ||
Thu Sep 15 2016 22:29 | 1st = 6 Fiery Felix 2nd = 3 Augusta Dreaming 3rd = 2 Lord Regnar 4th = 1 Maximum Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 4 Ray The Weapon | ||
Thu Sep 15 2016 22:26 | 1st = 4 Ray The Weapon 2nd = 2 Nitro Rascal 3rd = 6 Old Bailey 4th = 9 Road Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 1 Eduardo | ||
Thu Sep 15 2016 22:22 | 1st = 1 Eduardo 2nd = 3 Zipping Geoff 3rd = 6 Tahlo 4th = 4 Scottish Thistle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 5 Draw For Doe | ||
Thu Sep 15 2016 22:19 | 1st = 5 Draw For Doe 2nd = 6 Benden Monelli 3rd = 8 West On Des 4th = 7 Freeway Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 2 Major Curly | ||
Thu Sep 15 2016 22:16 | 1st = 2 Major Curly 2nd = 6 Mepunga Tyler 3rd = 1 Next Matador 4th = 8 Tuggeragh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 2 Regent Lois | ||
Thu Sep 15 2016 22:13 | 1st = 2 Regent Lois 2nd = 3 Bounding Boomer 3rd = 8 Pure Presence 4th = 4 Winnie Kicks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 11 - 2 Lady Capulet | ||
Thu Sep 15 2016 22:10 | 1st = 2 Lady Capulet 2nd = 3 New Club Crawf 3rd = 8 Tiggerlong Swage 4th = 6 Georgie Best |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 8 Lynnes Angel | ||
Thu Sep 15 2016 22:07 | 1st = 8 Lynnes Angel 2nd = 1 Bugatti Chic 3rd = 7 Claudia Wolf 4th = 3 Elaborate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 2 Caustic Bale | ||
Thu Sep 15 2016 22:04 | 1st = 2 Caustic Bale 2nd = 5 Cyclone Clifford 3rd = 8 Venetian Mask 4th = 7 Sea Winds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 5 Capricorn Dreama | ||
Thu Sep 15 2016 22:01 | 1st = 5 Capricorn Dreama 2nd = 1 Ragetime Thrill 3rd = 6 Honda Monelli 4th = 4 White Emu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 8 - 8 Regal Lager | ||
Thu Sep 15 2016 22:00 | 1st = 8 Regal Lager 2nd = 2 Rowdy Rocket 3rd = 6 Premier Rose 4th = 7 Johnny Redcoat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 2 Repelo Muggletum | ||
Thu Sep 15 2016 21:58 | 1st = 2 Repelo Muggletum 2nd = 8 Paua To Kapau 3rd = 4 Wheres Dex Star 4th = 3 Augustus Dagloop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 2 Ratatat | ||
Thu Sep 15 2016 21:55 | 1st = 2 Ratatat 2nd = 1 Grand Roman 3rd = 8 Lara Saint 4th = 7 Gun Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 2 Whistledown | ||
Thu Sep 15 2016 21:52 | 1st = 2 Whistledown 2nd = 4 Bearville Wigi 3rd = 7 Runout Babe 4th = 8 Honcho Bound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 7 Ataraxia | ||
Thu Sep 15 2016 21:49 | 1st = 7 Ataraxia 2nd = 2 Il Bacaro 3rd = 1 Shirley Bass 4th = 8 Cruisers Sol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 8 - 3 Outofthefire | ||
Thu Sep 15 2016 21:48 | 1st = 3 Outofthefire 2nd = 2 Good Job 3rd = 6 Soul Flight 4th = 5 Melpark Sunshine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 1 Finding Mo | ||
Thu Sep 15 2016 21:46 | 1st = 1 Finding Mo 2nd = 2 Choc Chip Magic 3rd = 4 Shes A Pearla 4th = 3 Hardaway Alteva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 2 Karons Boy | ||
Thu Sep 15 2016 21:43 | 1st = 2 Karons Boy 2nd = 3 Donald Tux 3rd = 8 Rolling Breeze 4th = 7 Hello Im Donny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 7 Weekend Binge | ||
Thu Sep 15 2016 21:40 | 1st = 7 Weekend Binge 2nd = 2 Ultimate Magic 3rd = 1 Ruff State 4th = 8 Paraphernalia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 1 Aqua Cheetah | ||
Thu Sep 15 2016 21:37 | 1st = 1 Aqua Cheetah 2nd = 7 One For Me 3rd = 6 Demon Bale 4th = 3 Gaucho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 8 Ardvark | ||
Thu Sep 15 2016 21:34 | 1st = 8 Ardvark 2nd = 7 Allez De Brave 3rd = 2 Azariah 4th = 4 Alota Amy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 1 Orchard Road | ||
Thu Sep 15 2016 21:31 | 1st = 1 Orchard Road 2nd = 3 Saint Flynn 3rd = 8 Vee Bee Mee 4th = 2 Fabivan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 7 - 4 Bettor Downunder | ||
Thu Sep 15 2016 21:30 | 1st = 4 Bettor Downunder 2nd = 5 Art I Special 3rd = 6 Mach Doro 4th = 1 Tearitup |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 3 Star Chamber | ||
Thu Sep 15 2016 21:28 | 1st = 3 Star Chamber 2nd = 1 Senor Slamma 3rd = 8 Retail Chart 4th = 2 Prescribe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 1 Crazy Sexy | ||
Thu Sep 15 2016 21:25 | 1st = 1 Crazy Sexy 2nd = 2 Sawadee 3rd = 4 One For Anne 4th = 3 Supa Seed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 8 Marlow Brown | ||
Thu Sep 15 2016 21:22 | 1st = 8 Marlow Brown 2nd = 1 Coorong Kid 3rd = 4 Worm Burner 4th = 7 Regal Looper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 7 Lektra Tily | ||
Thu Sep 15 2016 21:19 | 1st = 7 Lektra Tily 2nd = 4 Last Weeks Pay 3rd = 1 Dragon George 4th = 5 Stolen Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 7 - 5 The Maldives | ||
Thu Sep 15 2016 21:18 | 1st = 5 The Maldives 2nd = 7 Easy Catch 3rd = 9 Irish Shenanigans 4th = 6 Miss Atomic Betty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 1 Sachi | ||
Thu Sep 15 2016 21:16 | 1st = 1 Sachi 2nd = 6 Times Up Tom 3rd = 5 Fluke Of Fantasy 4th = 4 Kirk Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 3 Igor Karkaroff | ||
Thu Sep 15 2016 21:13 | 1st = 3 Igor Karkaroff 2nd = 1 Bruce Tycoon 3rd = 4 Dyna Juggler 4th = 7 Crackerjack Choc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 3 Taser Shock | ||
Thu Sep 15 2016 21:10 | 1st = 3 Taser Shock 2nd = 2 Alota Future 3rd = 7 Harry Bailey 4th = 8 Wazza King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 8 Family Bruiser | ||
Thu Sep 15 2016 21:07 | 1st = 8 Family Bruiser 2nd = 7 Dziah 3rd = 2 Our Mate Jake 4th = 4 Take Time Tracy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 2 Maya Herrera | ||
Thu Sep 15 2016 21:04 | 1st = 2 Maya Herrera 2nd = 3 Pedro Cerrano 3rd = 1 Let It Develop 4th = 6 Ritza Rossi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 1 Ryker | ||
Thu Sep 15 2016 21:01 | 1st = 1 Ryker 2nd = 2 Thermal Power 3rd = 6 Killarney Street 4th = 3 Thunder Thorn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 6 - 7 Cardinal Balboa | ||
Thu Sep 15 2016 21:00 | 1st = 7 Cardinal Balboa 2nd = 1 Christmas Jolt 3rd = 4 Time Keepa Lombo 4th = 8 Delta Safari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 7 Junner Bale | ||
Thu Sep 15 2016 20:58 | 1st = 7 Junner Bale 2nd = 5 Mauricio 3rd = 1 Bounce Pass 4th = 4 Zipping Alley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 2 Kalara | ||
Thu Sep 15 2016 20:55 | 1st = 2 Kalara 2nd = 7 Lektra Lucy 3rd = 1 Fabregas Lara 4th = 5 Bushmans Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 3 Buck Forty | ||
Thu Sep 15 2016 20:52 | 1st = 3 Buck Forty 2nd = 2 Kutas Lad 3rd = 4 Mepunga Fame 4th = 6 Lithgow Panther |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 2 Trunkey Emily | ||
Thu Sep 15 2016 20:48 | 1st = 2 Trunkey Emily 2nd = 7 Glenfield Boy 3rd = 8 Limbo Larry 4th = 10 Malicious Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 6 Swap Ya | ||
Thu Sep 15 2016 20:46 | 1st = 6 Swap Ya 2nd = 7 Kathies Flash 3rd = 8 Cobber In Motion 4th = 4 Abbys Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 8 Dark Drifter | ||
Thu Sep 15 2016 20:43 | 1st = 8 Dark Drifter 2nd = 6 Tah Mcevoy 3rd = 2 Buckle Up Grumps 4th = 1 Spritely Geared |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 2 Ay Jay Zan | ||
Thu Sep 15 2016 20:40 | 1st = 2 Ay Jay Zan 2nd = 1 Big Bad Brenda 3rd = 4 Spring Gate 4th = 8 You Got Rivered |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 2 Debello Showgirl | ||
Thu Sep 15 2016 20:37 | 1st = 2 Debello Showgirl 2nd = 1 Shelly Rosebud 3rd = 3 Freeway Blaster 4th = 7 Rhiannons Last |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 6 Winthrop Flyer | ||
Thu Sep 15 2016 20:34 | 1st = 6 Winthrop Flyer 2nd = 5 Shellington 4th = 1 Scorching |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 1 Sooty Epsom | ||
Thu Sep 15 2016 20:31 | 1st = 1 Sooty Epsom 2nd = 3 Colden Star 3rd = 8 Kiranna 4th = 5 Ginger Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 5 - 7 Chirpy Chuckles | ||
Thu Sep 15 2016 20:30 | 1st = 7 Chirpy Chuckles 2nd = 4 Sandoval 3rd = 8 Yackandandah 4th = 6 One Wise Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 7 Ringer | ||
Thu Sep 15 2016 20:28 | 1st = 7 Ringer 2nd = 3 Azurite 3rd = 1 Tricky Mover 4th = 8 Allen Oregon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 7 Big Easy Red | ||
Thu Sep 15 2016 20:25 | 1st = 7 Big Easy Red 2nd = 6 Issy Cool 3rd = 5 Apatite 4th = 8 Magic Maiden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 9 Skylock Kahn | ||
Thu Sep 15 2016 20:22 | 1st = 9 Skylock Kahn 2nd = 1 Rubys A Bandit 3rd = 2 Step Up Lad 4th = 5 Really Steely |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 7 Hi Tech Fury | ||
Thu Sep 15 2016 20:18 | 1st = 7 Hi Tech Fury 2nd = 8 Flying Pegasus 3rd = 4 Ruinate 4th = 9 Atomic Blonde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 3 Istanbouli | ||
Thu Sep 15 2016 20:16 | 1st = 3 Istanbouli 2nd = 1 Queen Of Ziems 3rd = 4 Speed Of Light 4th = 5 Spring Ariek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 3 Dyna Keitaro | ||
Thu Sep 15 2016 20:13 | 1st = 3 Dyna Keitaro 2nd = 1 Wild Soul 3rd = 8 Park Glory 4th = 7 Rupert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 2 Tommys Tune | ||
Thu Sep 15 2016 20:10 | 1st = 2 Tommys Tune 2nd = 1 Fuel Lever 3rd = 3 Thunder Of Sky 4th = 6 Zoltan Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 1 Striker Klinsman | ||
Thu Sep 15 2016 20:07 | 1st = 1 Striker Klinsman 2nd = 5 Allen Dynamo 3rd = 3 Darpa Bale 4th = 8 Andrea Doria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 3 Not Like Tommy | ||
Thu Sep 15 2016 20:04 | 1st = 3 Not Like Tommy 2nd = 7 Sidbo 3rd = 1 Just Spiffing 4th = 2 Renoufs Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 4 - 2 Miss Cully | ||
Thu Sep 15 2016 20:00 | 1st = 2 Miss Cully 2nd = 5 Hard Yakka 3rd = 9 Prettygirl Lassie 4th = 10 Truscott Sun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 8 Blatter | ||
Thu Sep 15 2016 19:58 | 1st = 8 Blatter 2nd = 1 Lucky Nineteen 3rd = 3 Dean Machine 4th = 2 Buckle Up Labi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 10 - 9 The Bachelor | ||
Thu Sep 15 2016 19:58 | 1st = 9 The Bachelor 2nd = 2 Franco Hampton 3rd = 1 Titanium 4th = 7 Fatima Siad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 5 Lucky Chap | ||
Thu Sep 15 2016 19:55 | 1st = 5 Lucky Chap 2nd = 2 Meridith Royarle 3rd = 1 Memory Road 4th = 3 Young Huntley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 3 Springvale Bryne | ||
Thu Sep 15 2016 19:52 | 1st = 3 Springvale Bryne 2nd = 4 Go You Girl 3rd = 2 Cris Tyson 4th = 6 Here Comes Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 3 Gabrielle Allen | ||
Thu Sep 15 2016 19:49 | 1st = 3 Gabrielle Allen 2nd = 4 Olfina Allen 3rd = 2 Dyna Yatul 4th = 8 Lektra Volt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 4 Ideal Chance | ||
Thu Sep 15 2016 19:47 | 1st = 4 Ideal Chance 2nd = 6 My Guy Mac 3rd = 5 Hes Tight Lipped 4th = 2 Warner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 4 Sausage Sizzle | ||
Thu Sep 15 2016 19:44 | 1st = 4 Sausage Sizzle 2nd = 6 Dash Of Rose 3rd = 5 Aeroplane Tommy 4th = 1 Dream Edition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 1 Ceaser De Kahn | ||
Thu Sep 15 2016 19:41 | 1st = 1 Ceaser De Kahn 2nd = 6 Split Image 3rd = 2 Premier Jet 4th = 7 Gelantipy Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 1 Dilston Loch | ||
Thu Sep 15 2016 19:38 | 1st = 1 Dilston Loch 2nd = 8 Baroque Up 3rd = 2 Blue Rocket 4th = 5 Lynden Rise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 2 Cosmical | ||
Thu Sep 15 2016 19:35 | 1st = 2 Cosmical 2nd = 8 Topper Swaye 3rd = 7 Tough Guy Friday 4th = 3 Ebony Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 9 - 9 Kowhai Monarch | ||
Thu Sep 15 2016 19:34 | 1st = 9 Kowhai Monarch 2nd = 10 Jayceekay 3rd = 1 Little Mo 4th = 7 Donsmedad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 7 Airborn And Gone | ||
Thu Sep 15 2016 19:32 | 1st = 7 Airborn And Gone 2nd = 4 Thunder Of Night 3rd = 3 Fairway Drive 4th = 6 Dyna Earp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 3 - 5 Ghent | ||
Thu Sep 15 2016 19:31 | 1st = 5 Ghent 2nd = 1 Surbiton Armistice 3rd = 8 Walter Creed 4th = 3 Spud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 8 Nordoc Magic | ||
Thu Sep 15 2016 19:29 | 1st = 8 Nordoc Magic 2nd = 5 Sparkling Red 3rd = 1 Dyna Leona 4th = 7 Chappie Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 3 Landon | ||
Thu Sep 15 2016 19:26 | 1st = 3 Landon 2nd = 6 Tuffy Bale 3rd = 5 Dewana Interest 4th = 8 Dewana Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 5 Thirty Talks | ||
Thu Sep 15 2016 19:23 | 1st = 5 Thirty Talks 2nd = 7 Bubble Guppy 3rd = 2 Logan City 4th = 4 Lils Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 7 - 4 Echoes In Time | ||
Thu Sep 15 2016 19:20 | 1st = 4 Echoes In Time 2nd = 3 Suntrapper 3rd = 9 Princess Jasman 4th = 1 Hot Bresa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 1 Zhivago Dancer | ||
Thu Sep 15 2016 19:19 | 1st = 1 Zhivago Dancer 2nd = 3 Queen Matilda 3rd = 2 My Rush 4th = 7 Tacos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 5 Swimming Goat | ||
Thu Sep 15 2016 19:19 | 1st = 5 Swimming Goat 2nd = 2 Harkonen Bale 3rd = 6 Mickey Tee 4th = 1 Smash That |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 1 Dyna Zaynabi | ||
Thu Sep 15 2016 19:16 | 1st = 1 Dyna Zaynabi 2nd = 4 Jacey Allen 3rd = 10 Fay Courage 4th = 3 Dyna Calder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 1 Quick Turn | ||
Thu Sep 15 2016 19:15 | 1st = 1 Quick Turn 2nd = 7 Franco Revel 3rd = 4 Thats Fire Power 4th = 2 Katsidis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 5 Reddy Successor | ||
Thu Sep 15 2016 19:13 | 1st = 5 Reddy Successor 2nd = 1 Dig Deep Chez 3rd = 3 Mount Thomas 4th = 6 Sound Of Belles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 9 Charlis Ella | ||
Thu Sep 15 2016 19:10 | 1st = 9 Charlis Ella 2nd = 2 Lizard Spock 3rd = 5 Hesa Jayclo 4th = 3 Ultima Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 1 Erelda Bale | ||
Thu Sep 15 2016 19:07 | 1st = 1 Erelda Bale 2nd = 2 Reckoning 3rd = 5 Mepunga Laser 4th = 3 Arabella Figg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 8 Zabdon Ferrari | ||
Thu Sep 15 2016 19:04 | 1st = 8 Zabdon Ferrari 2nd = 5 Aston Jadore 3rd = 1 Tripum 4th = 3 Smashniak Marcy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 8 - 7 Linton Shard | ||
Thu Sep 15 2016 19:02 | 1st = 7 Linton Shard 2nd = 8 Franco Tristan 3rd = 10 Shesa Tricky Bridge 4th = 1 Hard Days Night |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 11 - 2 Fire Elusive | ||
Thu Sep 15 2016 19:01 | 1st = 2 Fire Elusive 2nd = 1 Crystal Robbo 3rd = 3 Jedd Tokaam 4th = 6 Zulu Zenith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 2 - 7 Metro Princess | ||
Thu Sep 15 2016 18:57 | 1st = 7 Metro Princess 2nd = 4 Audaz Bonita 3rd = 8 Tiza Nightmare 4th = 1 Justalilbitgreek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 2 What Joy | ||
Thu Sep 15 2016 18:55 | 1st = 2 What Joy 2nd = 3 Fancy Talon 3rd = 1 Menari Geoff 4th = 7 Cordite Extra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 8 Gunmetal Lad | ||
Thu Sep 15 2016 18:52 | 1st = 8 Gunmetal Lad 2nd = 1 Chelsea Drogba 3rd = 6 Mix Off Harmony 4th = 7 Kraken Tobias |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 1 Three Chances | ||
Thu Sep 15 2016 18:47 | 1st = 1 Three Chances 2nd = 2 Bold Trump 3rd = 3 Bon Vivant 4th = 7 Hawkowl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 5 Ace Bale | ||
Thu Sep 15 2016 18:46 | 1st = 5 Ace Bale 2nd = 3 Opawa Kevin 3rd = 1 Berridale Lad 4th = 6 Jon Snow Lives |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 5 Rustys Image | ||
Thu Sep 15 2016 18:44 | 1st = 5 Rustys Image 2nd = 3 Transkei Rocca 3rd = 6 Mummas Hope 4th = 2 Rugged Justice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 6 - 3 Lukes Gold | ||
Thu Sep 15 2016 18:40 | 1st = 3 Lukes Gold 2nd = 1 Sixpence Spent 3rd = 4 Alligen 4th = 8 Joukaku |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 6 Elvis Condran | ||
Thu Sep 15 2016 18:37 | 1st = 6 Elvis Condran 2nd = 1 Signature Time 3rd = 5 Humble Gun 4th = 8 Gravitas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 7 - 1 Kotare Yael | ||
Thu Sep 15 2016 18:32 | 1st = 1 Kotare Yael 2nd = 6 Beyond Belief 3rd = 8 Delightful Dash 4th = 4 Eva Sophnally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 6 Uno Buddy | ||
Thu Sep 15 2016 18:30 | 1st = 6 Uno Buddy 2nd = 5 Parisian Magic 3rd = 3 Beyond The Vally 4th = 8 Cool Boots |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 1 - 3 Eureka Encounter | ||
Thu Sep 15 2016 18:25 | 1st = 3 Eureka Encounter 2nd = 1 Mister Oz 3rd = 2 Speedy Rambo 4th = 7 Argyle Melody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 8 Cannikin | ||
Thu Sep 15 2016 18:22 | 1st = 8 Cannikin 2nd = 1 King Jamati 3rd = 4 Sandave Cruise 4th = 2 Snipper Brann |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 4 Maz | ||
Thu Sep 15 2016 18:17 | 1st = 4 Maz 2nd = 7 Victoria Pass 3rd = 1 Thomas Dylan 4th = 8 Alisons Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 2 Steel Fury | ||
Thu Sep 15 2016 18:14 | 1st = 2 Steel Fury 2nd = 8 Aggi Den 3rd = 6 Horeys Pal 4th = 3 Stop Senoring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 2 Cant Catch Tim | ||
Thu Sep 15 2016 18:10 | 1st = 2 Cant Catch Tim 2nd = 3 Shandell 3rd = 1 Teemaria 4th = 5 Know Worth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 1 Our Songar | ||
Thu Sep 15 2016 18:06 | 1st = 1 Our Songar 2nd = 6 Ducks Luck 3rd = 2 Chasing Da Tail 4th = 3 Squizzy Buzzard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 5 - 7 Queen Of Tease | ||
Thu Sep 15 2016 18:02 | 1st = 7 Queen Of Tease 2nd = 1 Midnight Banquet 3rd = 6 Plain Vital 4th = 3 Champagne Henny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 6 - 7 Crackared | ||
Thu Sep 15 2016 17:56 | 1st = 7 Crackared 2nd = 5 Kitura 3rd = 4 Fire One 4th = 9 Happy Styx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 3 Rosette | ||
Thu Sep 15 2016 17:52 | 1st = 3 Rosette 2nd = 8 Babs On Parole 3rd = 1 Cape Cruiser 4th = 4 My Names Emma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 1 Zipping Rio | ||
Thu Sep 15 2016 17:47 | 1st = 1 Zipping Rio 2nd = 8 Call Me King 3rd = 4 Kittys Machine 4th = 5 Warrior Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 5 Southern Lights | ||
Thu Sep 15 2016 17:42 | 1st = 5 Southern Lights 2nd = 1 Chippa Lata 3rd = 8 Luminary 4th = 7 Trust Issues |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 2 Ghost Gum | ||
Thu Sep 15 2016 17:37 | 1st = 2 Ghost Gum 2nd = 7 Call Me Milton 3rd = 8 Mister Performance 4th = 1 Donny Jones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 6 Sunday Sipper | ||
Thu Sep 15 2016 17:34 | 1st = 6 Sunday Sipper 2nd = 4 Bombora Flash 3rd = 1 Mohinga Max 4th = 3 Nero Joe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 1 Gangster Miss | ||
Thu Sep 15 2016 17:28 | 1st = 1 Gangster Miss 2nd = 2 Tranquil Blossom 3rd = 8 Sheza Marvel 4th = 4 Zulu Acclaim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 5 - 10 Ashes To Wings | ||
Thu Sep 15 2016 17:23 | 1st = 10 Ashes To Wings 2nd = 3 Ranfurly Rulz 3rd = 4 Burn Off 4th = 9 Dalness Xchange |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 4 - 9 Hes Not Sure | ||
Thu Sep 15 2016 17:22 | 1st = 9 Hes Not Sure 2nd = 11 Kimbos Girl 3rd = 4 Sasse De Blishk 4th = 8 Four White Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 5 Gunmetal Diva | ||
Thu Sep 15 2016 17:19 | 1st = 5 Gunmetal Diva 2nd = 2 Cosmic Bay 3rd = 3 Woleebee Lad 4th = 4 One Step Beyond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 10 - 18 Market Guru | ||
Thu Sep 15 2016 17:15 | 1st = 18 Market Guru 2nd = 8 Vanishka 3rd = 4 Moonlight Forest 4th = 16 Lovely Chap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 7 Short Signature | ||
Thu Sep 15 2016 17:12 | 1st = 7 Short Signature 2nd = 2 Nitro Monkey 3rd = 4 Zipping Montana 4th = 5 Mellenia Jo Jo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 2 Jinja Heart | ||
Thu Sep 15 2016 17:07 | 1st = 2 Jinja Heart 2nd = 1 Albie Punter 3rd = 5 Opawa Diesel 4th = 3 Jinja Squeak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 5 Somebeach N Clovelly | ||
Thu Sep 15 2016 17:02 | 1st = 5 Somebeach N Clovelly 2nd = 7 Readily 3rd = 1 Tulhurst Jailbreak 4th = 9 Duke Jujon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 5 Militant Man | ||
Thu Sep 15 2016 16:59 | 1st = 5 Militant Man 2nd = 8 Hard Wicket 3rd = 2 Go Good Riddance 4th = 6 Fiery Melody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 6 - 1 Chinabob | ||
Thu Sep 15 2016 16:55 | 1st = 1 Chinabob 2nd = 5 Jagonal 3rd = 4 Racing Harada 4th = 10 Delta Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 4 - 8 Cuddly Jess | ||
Thu Sep 15 2016 16:50 | 1st = 8 Cuddly Jess 2nd = 7 Ruthless Success 3rd = 10 Gee Gees Invasion 4th = 2 Forgot To Remember |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 1 Ochre Keroma | ||
Thu Sep 15 2016 16:47 | 1st = 1 Ochre Keroma 2nd = 8 Disengage 3rd = 3 You Go Boss 4th = 6 Rapid Exit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 3 - 11 Sebring Spy | ||
Thu Sep 15 2016 16:42 | 1st = 11 Sebring Spy 2nd = 1 Sharpbob 3rd = 4 Liberty Action 4th = 5 Zefiro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 6 Magic Coups | ||
Thu Sep 15 2016 16:39 | 1st = 6 Magic Coups 2nd = 7 Nocturnal 3rd = 4 Greysynd Chief 4th = 3 Gunmetal Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 9 - 3 Ministry Of Fear | ||
Thu Sep 15 2016 16:35 | 1st = 3 Ministry Of Fear 2nd = 1 Rothbury 3rd = 7 Ilia 4th = 13 Mexican Mountain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 1 Sally | ||
Thu Sep 15 2016 16:34 | 1st = 1 Sally 2nd = 6 American Warrior 3rd = 5 Cathy Maree 4th = 7 Backchat Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 8 - 4 Hell Or Highwater | ||
Thu Sep 15 2016 16:30 | 1st = 4 Hell Or Highwater 2nd = 3 Avenue Whisper 3rd = 12 Stormy Shore 4th = 7 Hospeda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 3 Bula Benny | ||
Thu Sep 15 2016 16:27 | 1st = 3 Bula Benny 2nd = 6 Vinneys Brae 3rd = 5 Lilly Brann 4th = 2 Fran Sannette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 4 Sir Rory | ||
Thu Sep 15 2016 16:22 | 1st = 4 Sir Rory 2nd = 6 Sewican 3rd = 7 Mo Jarney 4th = 1 Melton Maxbye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 3 - 5 Rah De Rah | ||
Thu Sep 15 2016 16:20 | 1st = 5 Rah De Rah 2nd = 8 Rocki Warrior 3rd = 9 Four Starzzz Special 4th = 7 Jay Jayz Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 4 Petes Tiimey | ||
Thu Sep 15 2016 16:19 | 1st = 4 Petes Tiimey 2nd = 5 Avas Shadow 3rd = 2 Fairs Fair 4th = 6 Crazy Hawke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 5 - 5 Here To Dash | ||
Thu Sep 15 2016 16:15 | 1st = 5 Here To Dash 2nd = 6 Shot Of Courage 3rd = 4 China Town 4th = 3 Prosperum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 1 Golden Hand | ||
Thu Sep 15 2016 16:12 | 1st = 1 Golden Hand 2nd = 8 Im So Late 3rd = 4 Kobes Hand 4th = 2 Dr Ripped |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 2 - 1 Variation | ||
Thu Sep 15 2016 16:07 | 1st = 1 Variation 2nd = 6 Carnelian 3rd = 2 My Brother Pencil 4th = 5 Nobel Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 4 With Pride | ||
Thu Sep 15 2016 16:05 | 1st = 4 With Pride 2nd = 8 Know Value 3rd = 2 Smokey Action 4th = 7 Wears The Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 1 Too Good Thommo | ||
Thu Sep 15 2016 16:04 | 1st = 1 Too Good Thommo 2nd = 2 Stratavon Kasey 3rd = 3 Brandy Flash 4th = 4 Chee Quee Roo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 7 - 11 Internship | ||
Thu Sep 15 2016 16:00 | 1st = 11 Internship 2nd = 9 Muccino 3rd = 10 Belsapphire 4th = 5 Star Planet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 6 Melrose Drive | ||
Thu Sep 15 2016 15:58 | 1st = 6 Melrose Drive 2nd = 3 Twin Brooks 3rd = 2 Ivanka Rose 4th = 1 Kappow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 8 - 7 Teo Torriate | ||
Thu Sep 15 2016 15:55 | 1st = 7 Teo Torriate 2nd = 2 Le Couronnement 3rd = 5 Pat Kash 4th = 12 Eddy Would Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 7 Axel Boy | ||
Thu Sep 15 2016 15:52 | 1st = 7 Axel Boy 2nd = 5 Harvey Leigh 3rd = 8 Cosmic Madness 4th = 2 Catalan Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 2 - 3 Afterdinnerspeaker | ||
Thu Sep 15 2016 15:51 | 1st = 3 Afterdinnerspeaker 2nd = 2 Gunpowder 3rd = 6 Gotta Go Ya Hu 4th = 10 Real Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 3 Cheers Kathy | ||
Thu Sep 15 2016 15:47 | 1st = 3 Cheers Kathy 2nd = 1 My Shadow Strike 3rd = 4 Crackerofarainbow 4th = 2 Nottellinya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 7 Wild Jimmy | ||
Thu Sep 15 2016 15:44 | 1st = 7 Wild Jimmy 2nd = 2 Komack 3rd = 6 One Call Away 4th = 8 Sheza Zipper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 4 - 5 Cleaver | ||
Thu Sep 15 2016 15:40 | 1st = 5 Cleaver 2nd = 1 Horacio 3rd = 6 Sunset In New York 4th = 4 Bobcat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 5 Are You | ||
Thu Sep 15 2016 15:37 | 1st = 5 Are You 2nd = 3 Petite Senorita 3rd = 6 Simply Lomar 4th = 1 Amy Schraff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 1 Know Mention | ||
Thu Sep 15 2016 15:36 | 1st = 1 Know Mention 2nd = 6 Spring Sam 3rd = 3 Odin Slayer 4th = 2 Replica Yella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 1 No Road | ||
Thu Sep 15 2016 15:34 | 1st = 1 No Road 2nd = 3 Shooters Echo 3rd = 6 Mr Nasty Time 4th = 2 Tekki Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 6 - 3 Overberg | ||
Thu Sep 15 2016 15:30 | 1st = 3 Overberg 2nd = 6 Grand Emperor 3rd = 9 Fabulonh 4th = 12 Copernicus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Northam Race 1 - 7 Lord Devoutly | ||
Thu Sep 15 2016 15:27 | 1st = 7 Lord Devoutly 2nd = 6 Excellent Jerry 3rd = 8 Geiger Gem 4th = 10 My Laina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 11 - 1 Stevies Turbo | ||
Thu Sep 15 2016 15:24 | 1st = 1 Stevies Turbo 2nd = 5 Gazmick Charlie 3rd = 2 Well Bowled 4th = 6 Lil Firecracker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 1 - 5 Imola | ||
Thu Sep 15 2016 15:22 | 1st = 5 Imola 2nd = 6 Cest Lheure 3rd = 7 Highland Reign 4th = 1 Bettor Backim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 7 - 6 Arabian Falcon | ||
Thu Sep 15 2016 15:20 | 1st = 6 Arabian Falcon 2nd = 13 The Cavalry 3rd = 4 Bobs A Dazzler 4th = 11 One More Two More |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 4 Vienna Pink | ||
Thu Sep 15 2016 15:17 | 1st = 4 Vienna Pink 2nd = 7 Kayla Las 3rd = 8 Astute Glib 4th = 5 Bubbas Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 8 Mouse Lomar | ||
Thu Sep 15 2016 15:14 | 1st = 8 Mouse Lomar 2nd = 2 Tai Chi Mini 3rd = 4 Quick Sensation 4th = 3 Cosmic Wish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 4 Autumn Joy | ||
Thu Sep 15 2016 15:12 | 1st = 4 Autumn Joy 2nd = 8 Irishtown Babe 3rd = 5 Newhope 4th = 6 Red Castle Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 10 - 3 Jeanie | ||
Thu Sep 15 2016 15:09 | 1st = 3 Jeanie 2nd = 1 Milkos Magic 3rd = 2 Grumpy Luppy 4th = 6 Rio Serenade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 2 Expect Delay | ||
Thu Sep 15 2016 15:07 | 1st = 2 Expect Delay 2nd = 3 Definer 3rd = 4 Holly Blue Blood 4th = 5 Jinja Loch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 3 - 4 Second Time Around | ||
Thu Sep 15 2016 15:05 | 1st = 4 Second Time Around 2nd = 1 Hes A Vella 3rd = 2 Snappy Legend 4th = 10 Our Recipe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 5 - 4 Ten Goals | ||
Thu Sep 15 2016 15:00 | 1st = 4 Ten Goals 2nd = 6 Prior Engagement 3rd = 2 Donarchie 4th = 1 Tempt Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 1 Walmac | ||
Thu Sep 15 2016 14:57 | 1st = 1 Walmac 2nd = 8 Cool Milo 3rd = 10 Ribacola 4th = 2 Sutton Club |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 9 Adjudicator | ||
Thu Sep 15 2016 14:49 | 1st = 9 Adjudicator 2nd = 1 Mrs Phyliss 3rd = 2 Sahara Sam 4th = 5 Homebush Riley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 6 - 4 Husonique | ||
Thu Sep 15 2016 14:45 | 1st = 4 Husonique 2nd = 1 Cantillate 3rd = 2 Demon Fault 4th = 16 Watched |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 9 - 6 Chief Russler | ||
Thu Sep 15 2016 14:42 | 1st = 6 Chief Russler 2nd = 3 Spring Bobbi 3rd = 8 Nangar Miss 4th = 4 Gazmick Barney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 7 Buddy Goode | ||
Thu Sep 15 2016 14:39 | 1st = 7 Buddy Goode 2nd = 6 Little Ferret 3rd = 8 Mighty Bree 4th = 1 El Gran Camino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 1 Benny Maguire | ||
Thu Sep 15 2016 14:34 | 1st = 1 Benny Maguire 2nd = 7 Onyajans 3rd = 4 Miss Donnalee 4th = 8 Royal Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 4 - 6 Stream Ahead | ||
Thu Sep 15 2016 14:30 | 1st = 6 Stream Ahead 2nd = 9 Oamaru Faith 3rd = 1 I Am The General 4th = 4 The Blonde Alibi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 2 - 6 Craiglea Ceon | ||
Thu Sep 15 2016 14:25 | 1st = 6 Craiglea Ceon 2nd = 2 Simply Marvellous 3rd = 5 Northern Divine 4th = 4 Craiglea Puma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 7 Roadworks | ||
Thu Sep 15 2016 14:24 | 1st = 7 Roadworks 2nd = 3 Magic Mike 3rd = 4 Harsesis 4th = 1 Grand Apache |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 8 - 3 King Taro | ||
Thu Sep 15 2016 14:22 | 1st = 3 King Taro 2nd = 4 Susie Willow 3rd = 5 Clever Chloe 4th = 1 Azazel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 7 Maximum Strike | ||
Thu Sep 15 2016 14:14 | 1st = 7 Maximum Strike 2nd = 1 Miz Josie 3rd = 3 Bugs Boloney 4th = 2 Extra Stars |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 5 - 6 Lippy And Pearls | ||
Thu Sep 15 2016 14:10 | 1st = 6 Lippy And Pearls 2nd = 3 Plouc 3rd = 13 Duporche 4th = 1 Hope Island |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 7 - 3 Klemmer | ||
Thu Sep 15 2016 14:07 | 1st = 3 Klemmer 2nd = 5 Piston Broker 3rd = 9 Country Dancer 4th = 1 Black Jack Taro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 1 Feral Coaster | ||
Thu Sep 15 2016 14:04 | 1st = 1 Feral Coaster 2nd = 7 Greet The Judge 3rd = 4 Chokehold 4th = 6 Time Slayer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 3 - 15 Bellboy Express | ||
Thu Sep 15 2016 14:00 | 1st = 15 Bellboy Express 2nd = 5 Zamboanga 3rd = 3 Sandhurst Delight 4th = 6 Dawns Sunrise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 2 Night Prancer | ||
Thu Sep 15 2016 13:57 | 1st = 2 Night Prancer 2nd = 8 Lemon Paw 3rd = 1 Jupiter Jones 4th = 6 Wadelock Willow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 2 Navajo Pearl | ||
Thu Sep 15 2016 13:53 | 1st = 2 Navajo Pearl 2nd = 7 William Wales 3rd = 1 Enriques Me Dad 4th = 10 Every Things Rosey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 1 - 6 Nics Dragon | ||
Thu Sep 15 2016 13:50 | 1st = 6 Nics Dragon 2nd = 4 Glamorgan Babe 3rd = 7 Sapodilla 4th = 5 All Rigged Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 6 - 7 Fancy Nangar | ||
Thu Sep 15 2016 13:47 | 1st = 7 Fancy Nangar 2nd = 3 Just Like Jazz 3rd = 6 Tangos Express 4th = 1 Marys Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 1 Burnt Rubber | ||
Thu Sep 15 2016 13:39 | 1st = 1 Burnt Rubber 2nd = 5 Spy Miss 3rd = 3 Jazzy Fizzle 4th = 7 Miss Who |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 4 - 3 Our First One | ||
Thu Sep 15 2016 13:35 | 1st = 3 Our First One 2nd = 10 Castanita 3rd = 6 First Rain 4th = 13 Wild Blue Yonder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 2 - 9 So Si Bon | ||
Thu Sep 15 2016 13:30 | 1st = 9 So Si Bon 2nd = 2 Fast Stryke 3rd = 8 Sherpa Trail 4th = 12 Miss Dominance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 5 - 6 Lucey Taro | ||
Thu Sep 15 2016 13:27 | 1st = 6 Lucey Taro 2nd = 8 Blackie Boy 3rd = 1 Total Luck 4th = 5 Mr Blake Us |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 1 Gangster Boy | ||
Thu Sep 15 2016 13:22 | 1st = 1 Gangster Boy 2nd = 2 Mckay 3rd = 5 Mickey Mcrooney 4th = 3 Supaliner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 12 - 4 Thrilling Ryder | ||
Thu Sep 15 2016 13:21 | 1st = 4 Thrilling Ryder 2nd = 8 Electric Impulse 3rd = 7 Nangar Gem 4th = 6 Zanato |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 7 Mea Rose | ||
Thu Sep 15 2016 13:19 | 1st = 7 Mea Rose 2nd = 2 Kercem Lee 3rd = 6 Diesel Turbo 4th = 5 Scarlet Tru Blu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 4 - 8 Betsie Cargo | ||
Thu Sep 15 2016 13:12 | 1st = 8 Betsie Cargo 2nd = 1 Irinka Tyson 3rd = 3 Rodney Keeping 4th = 6 Karinya Connie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 1 Black Eclipse | ||
Thu Sep 15 2016 13:04 | 1st = 1 Black Eclipse 2nd = 5 Ready Sebi Go 3rd = 7 Jesses Typhoon 4th = 2 Thors Crest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 1 - 4 Red Dragon | ||
Thu Sep 15 2016 13:00 | 1st = 4 Red Dragon 2nd = 8 Diamond Grace 3rd = 5 Red Sensation 4th = 10 Jamieson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 11 - 7 My Fantasy | ||
Thu Sep 15 2016 12:58 | 1st = 7 My Fantasy 2nd = 3 Simple And Plain 3rd = 2 Thrilling Flo 4th = 6 Teegambo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 3 - 1 Iberia | ||
Thu Sep 15 2016 12:55 | 1st = 1 Iberia 2nd = 2 Jack Strikes Back 3rd = 7 Play My Hand 4th = 9 Code Word |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 3 - 4 Nangar Bear | ||
Thu Sep 15 2016 12:50 | 1st = 4 Nangar Bear 2nd = 7 Ellie May 3rd = 1 Sheza Fusion 4th = 3 Black Flood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 5 Night Explosion | ||
Thu Sep 15 2016 12:45 | 1st = 5 Night Explosion 2nd = 2 Woodleigh Girl 3rd = 7 Tiana 4th = 3 Spazzy Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 10 - 3 Who Rocks | ||
Thu Sep 15 2016 12:41 | 1st = 3 Who Rocks 2nd = 5 Pat Not Plait 3rd = 2 Kit And Caboodle 4th = 1 Sonic Attack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 2 - 7 Seat Slammer | ||
Thu Sep 15 2016 12:28 | 1st = 7 Seat Slammer 2nd = 2 Secret Top 3rd = 4 Shadow Pearl 4th = 8 Andy Boy Cargo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 9 - 5 Sharella | ||
Thu Sep 15 2016 12:24 | 1st = 5 Sharella 2nd = 8 Fabio 3rd = 1 Rocky Boy 4th = 6 Formation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 2 - 10 Dandy Toff | ||
Thu Sep 15 2016 12:20 | 1st = 10 Dandy Toff 2nd = 14 Sonador Cellar 3rd = 12 Yeah The Boys 4th = 1 Got Nothing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 1 - 3 Buckie Boy | ||
Thu Sep 15 2016 12:10 | 1st = 3 Buckie Boy 2nd = 2 Askit 3rd = 1 Action Kid 4th = 5 Irondale Echo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 8 - 1 Gumbalanya | ||
Thu Sep 15 2016 12:06 | 1st = 1 Gumbalanya 2nd = 8 Jinja Luca 3rd = 3 Baymax 4th = 5 Solarian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 7 - 2 Mini Bike | ||
Thu Sep 15 2016 11:49 | 1st = 2 Mini Bike 2nd = 1 Opawa Merc 3rd = 5 Teefonic 4th = 4 Moochi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 1 - 15 My Cousin Jackie | ||
Thu Sep 15 2016 11:45 | 1st = 15 My Cousin Jackie 2nd = 12 Consolari 3rd = 13 Crazy As Zou 4th = 9 Bitty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 6 - 8 Lethal Action | ||
Thu Sep 15 2016 11:31 | 1st = 8 Lethal Action 2nd = 2 Agent Schrader 3rd = 6 Scott No Value 4th = 5 Our Mystro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 5 - 8 Multicam Ranger | ||
Thu Sep 15 2016 11:13 | 1st = 8 Multicam Ranger 2nd = 7 Instant Success 3rd = 4 Kinloch Osti 4th = 2 Gee Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 4 - 6 Shot Gun Harry | ||
Thu Sep 15 2016 10:56 | 1st = 6 Shot Gun Harry 2nd = 5 Opawa Libby 3rd = 7 Coruba Cate 4th = 3 Jinja Mia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 3 - 8 Fantastic Ava | ||
Thu Sep 15 2016 10:38 | 1st = 8 Fantastic Ava 2nd = 1 Umaga Rama 3rd = 3 Coruba Rage 4th = 7 Cookie Monster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 2 - 8 Zipping Kasey | ||
Thu Sep 15 2016 10:21 | 1st = 8 Zipping Kasey 2nd = 2 Embrace Me 3rd = 7 Bigtime Dasher 4th = 4 Idol Butcher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 1 - 5 Breeze Attack | ||
Thu Sep 15 2016 10:03 | 1st = 5 Breeze Attack 2nd = 2 Bruce Banner 3rd = 8 Nahimana 4th = 6 My Friend Mike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 11 - 2 Bongioletti | ||
Mon Aug 15 2016 22:57 | 1st = 2 Bongioletti 2nd = 4 Storm Chief 3rd = 3 Shack View 4th = 7 Scooters Capable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 7 Sunday Sipper | ||
Mon Aug 15 2016 22:48 | 1st = 7 Sunday Sipper 2nd = 5 Moyarra Operari 3rd = 6 Rosette 4th = 3 Milburn Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 2 Profound | ||
Mon Aug 15 2016 22:42 | 1st = 2 Profound 2nd = 4 Lucky Linc 3rd = 8 Blatter 4th = 5 Swift Mover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 11 - 4 Spritely Walk | ||
Mon Aug 15 2016 22:36 | 1st = 4 Spritely Walk 2nd = 1 Soft Sand 3rd = 3 Zircon Valley 4th = 9 Sallys Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 3 Clovalley Rang | ||
Mon Aug 15 2016 22:32 | 1st = 3 Clovalley Rang 2nd = 2 Cowboy Jury 3rd = 9 Total Blonde 4th = 7 Cosmic Pauly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 1 Magic Moz | ||
Mon Aug 15 2016 22:26 | 1st = 1 Magic Moz 2nd = 2 Drury Lane 3rd = 6 Princess Roman 4th = 10 Dilston Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 6 Maelstrom Mick | ||
Mon Aug 15 2016 22:18 | 1st = 6 Maelstrom Mick 2nd = 1 Nureyev 3rd = 2 Mal Rose Hi 4th = 7 Lightstorm Lil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 2 Horeys Pal | ||
Mon Aug 15 2016 22:15 | 1st = 2 Horeys Pal 2nd = 4 Northern Ghost 3rd = 8 Emis Boy Macca 4th = 1 Zelemar Zone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 1 Dyna Leona | ||
Mon Aug 15 2016 22:12 | 1st = 1 Dyna Leona 2nd = 8 White Nike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 6 Fancy Moss | ||
Mon Aug 15 2016 22:04 | 1st = 6 Fancy Moss 2nd = 10 Felicity Smoak 3rd = 5 Triple Agent 4th = 3 Black Shuck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 2 Aurouras Gift | ||
Mon Aug 15 2016 22:01 | 1st = 2 Aurouras Gift 2nd = 3 Zlaton 3rd = 7 Addy Bee 4th = 6 Spikey Da Bleach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 7 Crazy Hawke | ||
Mon Aug 15 2016 21:58 | 1st = 7 Crazy Hawke 2nd = 2 Smashing Wild 3rd = 8 Tophat And Tails 4th = 3 Mudslinger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 1 Inner Wisdom | ||
Mon Aug 15 2016 21:55 | 1st = 1 Inner Wisdom 2nd = 6 Providence 3rd = 7 Kimahri Ronso 4th = 4 Cash Explosion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 8 Columbian Flame | ||
Mon Aug 15 2016 21:47 | 1st = 8 Columbian Flame 2nd = 4 Springvale Paris 3rd = 5 Garry Mcbain 4th = 7 Cash For Jam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 1 Baci De Kahn | ||
Mon Aug 15 2016 21:44 | 1st = 1 Baci De Kahn 2nd = 3 Lil Miss Marny 3rd = 2 Howzat Patsy 4th = 5 Retail Chart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 7 Irma Adeline | ||
Mon Aug 15 2016 21:41 | 1st = 7 Irma Adeline 2nd = 8 Gundiva 3rd = 6 Dash Doll 4th = 1 Tranquil Manu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 6 Venom Torque | ||
Mon Aug 15 2016 21:38 | 1st = 6 Venom Torque 2nd = 7 Dyna Priscilla 3rd = 2 Gotta Rush 4th = 8 Berts Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 1 Eleven Madison | ||
Mon Aug 15 2016 21:35 | 1st = 1 Eleven Madison 2nd = 8 Smashniak Taser 3rd = 7 Tee Snow 4th = 6 Dogmatic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 2 Able Chief | ||
Mon Aug 15 2016 21:32 | 1st = 2 Able Chief 2nd = 3 Harry Aztec 3rd = 5 Emerley Lane 4th = 4 Arya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 4 Lets Win Cash | ||
Mon Aug 15 2016 21:29 | 1st = 4 Lets Win Cash 2nd = 10 Mavista Falls 3rd = 7 Redhot Coles 4th = 3 Bassett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 1 Hummin Gun | ||
Mon Aug 15 2016 21:26 | 1st = 1 Hummin Gun 2nd = 7 Hes the One 3rd = 2 Velocity Val 4th = 6 Orara Wal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 11 - 7 Cherish Amore | ||
Mon Aug 15 2016 21:22 | 1st = 7 Cherish Amore 2nd = 2 Lehigh Lotto 3rd = 1 Manalone 4th = 6 Justifia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 2 Ruby Cabang | ||
Mon Aug 15 2016 21:18 | 1st = 2 Ruby Cabang 2nd = 4 Kraken Manager 3rd = 6 Dill Bale 4th = 8 Calen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 3 Gelantipy Gold | ||
Mon Aug 15 2016 21:14 | 1st = 3 Gelantipy Gold 2nd = 2 Nordoc Magic 3rd = 4 Mighty Nimrod 4th = 6 Angelic Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 3 Are Ate | ||
Mon Aug 15 2016 21:11 | 1st = 3 Are Ate 2nd = 1 Gun Mcbain 3rd = 4 Texas Titan 4th = 6 Kalispell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 3 Zulu Power | ||
Mon Aug 15 2016 21:08 | 1st = 3 Zulu Power 2nd = 1 Simone Shimmers 3rd = 6 Petrify 4th = 7 Jeremiah Horstig |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 1 Black Ember | ||
Mon Aug 15 2016 21:05 | 1st = 1 Black Ember 2nd = 2 Movie Fever 3rd = 3 Misty Fiord 4th = 8 Shiny New |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 8 Gil Marchi | ||
Mon Aug 15 2016 21:02 | 1st = 8 Gil Marchi 2nd = 1 Ticket Boy 3rd = 4 Juan Bite 4th = 3 Tehannah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 1 Furious Barb | ||
Mon Aug 15 2016 20:59 | 1st = 1 Furious Barb 2nd = 2 Atta Flash 3rd = 7 Kraken Zuri 4th = 4 Ringadingding |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 7 Rustys Image | ||
Mon Aug 15 2016 20:56 | 1st = 7 Rustys Image 2nd = 8 El Chad 3rd = 1 Keroma Storm 4th = 4 Short Cake Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 7 Fear The Rascal | ||
Mon Aug 15 2016 20:47 | 1st = 7 Fear The Rascal 2nd = 3 Skatey Perry 3rd = 2 Bull Titan 4th = 5 Cyclone Clifford |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 6 Willie Blues | ||
Mon Aug 15 2016 20:44 | 1st = 6 Willie Blues 2nd = 1 No Sparkle Leica 3rd = 2 Time No Money 4th = 4 Collision Saint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 6 Frostys Capable | ||
Mon Aug 15 2016 20:41 | 1st = 6 Frostys Capable 2nd = 8 Posh Fire 3rd = 5 Lady Rappa 4th = 2 Poppy Greene |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 6 Kyogle Clodhoppa | ||
Mon Aug 15 2016 20:38 | 1st = 6 Kyogle Clodhoppa 2nd = 5 Slick Jappa 3rd = 4 Ore De Kahn 4th = 2 Gudera Polikapov |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 1 Buckle Up Axel | ||
Mon Aug 15 2016 20:35 | 1st = 1 Buckle Up Axel 2nd = 8 Hes Your Mate 3rd = 7 Nuggy Burger 4th = 6 Movefasa Reg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 2 Barra Fun | ||
Mon Aug 15 2016 20:32 | 1st = 2 Barra Fun 2nd = 6 Sidbo 3rd = 9 So Sabrina 4th = 5 Daze Flyby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 1 Winthrop Flyer | ||
Mon Aug 15 2016 20:29 | 1st = 1 Winthrop Flyer 2nd = 2 Christies Girl 3rd = 6 Dana Jorja 4th = 7 Bella Trix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 3 Bulkender | ||
Mon Aug 15 2016 20:26 | 1st = 3 Bulkender 2nd = 4 Zambra Icon 3rd = 2 Wheres Pip 4th = 9 Lehigh Model |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 3 Eyecee Teecee | ||
Mon Aug 15 2016 20:15 | 1st = 3 Eyecee Teecee 2nd = 4 Phantom Revenge 3rd = 6 Saltillo 4th = 8 Electric Target |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 5 Hanga | ||
Mon Aug 15 2016 20:12 | 1st = 5 Hanga 2nd = 7 Paper Cuts 3rd = 6 Avatar Storm 4th = 1 Sodidee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 8 Hoop Dreams | ||
Mon Aug 15 2016 20:08 | 1st = 8 Hoop Dreams 2nd = 5 Little Fonzie 3rd = 7 Still Counting 4th = 6 Classy Barcy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 1 Big Ate | ||
Mon Aug 15 2016 20:05 | 1st = 1 Big Ate 2nd = 6 Urana Roman 3rd = 8 Nissan Bale 4th = 9 Charging In |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 6 Too Many Daddys | ||
Mon Aug 15 2016 20:02 | 1st = 6 Too Many Daddys 2nd = 1 Muddy Miss 3rd = 2 Haich Two Mo 4th = 3 Rob Stark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 1 Destinys Gem | ||
Mon Aug 15 2016 19:58 | 1st = 1 Destinys Gem 2nd = 4 Triple Century 3rd = 5 Spritely Geared 4th = 3 Millers Magpie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 1 Chew My Shoe | ||
Mon Aug 15 2016 19:55 | 1st = 1 Chew My Shoe 2nd = 5 Newcastle Brown 3rd = 8 Forgotten Valley 4th = 3 Teekay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 2 Jazzy Diva | ||
Mon Aug 15 2016 19:51 | 1st = 2 Jazzy Diva 2nd = 10 Ego Yar 3rd = 7 Senorita Amy 4th = 4 Blackalls Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 1 Out Of Punch | ||
Mon Aug 15 2016 19:48 | 1st = 1 Out Of Punch 2nd = 4 Here For You 3rd = 8 Refund Required 4th = 2 Aztec Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 5 Coast | ||
Mon Aug 15 2016 19:45 | 1st = 5 Coast 2nd = 8 Cairnlea Donny 3rd = 7 Allen Santo 4th = 6 Lyon Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 2 Iona Nitro | ||
Mon Aug 15 2016 19:42 | 1st = 2 Iona Nitro 2nd = 4 Targaryen 3rd = 1 One For Anne 4th = 5 Mako Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 2 Chief Jetpilot | ||
Mon Aug 15 2016 19:39 | 1st = 2 Chief Jetpilot 2nd = 1 Cosmic Heir 3rd = 3 Assembly 4th = 4 Capra Ross |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 12 - 2 Oz Ten Tatious | ||
Mon Aug 15 2016 19:36 | 1st = 2 Oz Ten Tatious 2nd = 4 Karons Boy 3rd = 1 Vocal Holly 4th = 8 Rumbo Smasher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 7 Magic Sunrise | ||
Mon Aug 15 2016 19:33 | 1st = 7 Magic Sunrise 2nd = 1 Bomber Simpson 3rd = 6 Detcord 4th = 2 Moon Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 1 Forever Merry | ||
Mon Aug 15 2016 19:30 | 1st = 1 Forever Merry 2nd = 4 Melon Moo 3rd = 7 Gamer Bale 4th = 8 Smouldering Coal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 5 Ice Gambler | ||
Mon Aug 15 2016 19:27 | 1st = 5 Ice Gambler 2nd = 4 Tip Ya Cap 3rd = 7 Night Time Lover 4th = 8 Calamity Jane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 1 Beluga Diamond | ||
Mon Aug 15 2016 19:24 | 1st = 1 Beluga Diamond 2nd = 3 Bazz Kebab 3rd = 5 Milly Omuffin 4th = 6 Anitas Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 6 Macaloney | ||
Mon Aug 15 2016 19:21 | 1st = 6 Macaloney 2nd = 1 Matilda Taylor 3rd = 4 Sketchy Max 4th = 3 Mo Town Roy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 8 Oamaru Magic | ||
Mon Aug 15 2016 19:18 | 1st = 8 Oamaru Magic 2nd = 9 Springfield Gun 3rd = 3 Insidious Intent 4th = 5 Wally Wanderer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 11 - 5 Batavias Jewel | ||
Mon Aug 15 2016 19:15 | 1st = 5 Batavias Jewel 2nd = 10 Pocket Pistol 3rd = 7 Wheres Woody 4th = 2 Mr Barraknocka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 2 Rom Com Kahn | ||
Mon Aug 15 2016 19:12 | 1st = 2 Rom Com Kahn 2nd = 3 Bocephus 3rd = 7 Nova De Kahn 4th = 8 One Moore Page |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 6 Chubby Lane | ||
Mon Aug 15 2016 19:09 | 1st = 6 Chubby Lane 2nd = 2 Monkey Year 3rd = 1 Pattys Pearl 4th = 4 Avatar Ice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 3 Captain Til | ||
Mon Aug 15 2016 19:06 | 1st = 3 Captain Til 2nd = 6 Captain Louie 3rd = 5 Satans Gift 4th = 1 Big Dippa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 2 Dr Double Malt | ||
Mon Aug 15 2016 19:03 | 1st = 2 Dr Double Malt 2nd = 7 To Dee Rhythm 3rd = 3 Its Debatable 4th = 1 Hurricane Aussie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 11 - 2 Opal Valley | ||
Mon Aug 15 2016 19:00 | 1st = 2 Opal Valley 2nd = 1 Rodney Keeping 3rd = 7 Kakoda Kingdom 4th = 8 Stunning Lola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 8 On Fire | ||
Mon Aug 15 2016 18:57 | 1st = 8 On Fire 2nd = 1 Purpose Driven 3rd = 5 Oni Bale 4th = 4 Belles Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 6 Blazin Brock | ||
Mon Aug 15 2016 18:54 | 1st = 6 Blazin Brock 2nd = 4 Dark Twist 3rd = 1 Tearaway Comet 4th = 7 War Arrow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 10 - 1 Collision Bolt | ||
Mon Aug 15 2016 18:50 | 1st = 1 Collision Bolt 2nd = 2 Tex Monelli 3rd = 8 Cosmic Malteze 4th = 5 Vernas Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 1 Dusty Gambler | ||
Mon Aug 15 2016 18:47 | 1st = 1 Dusty Gambler 2nd = 6 Hero Haydos 3rd = 4 Feral Lad 4th = 7 Sweet Talk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 2 Emilia Cash | ||
Mon Aug 15 2016 18:44 | 1st = 2 Emilia Cash 2nd = 3 Bright Sky 3rd = 4 Crusader 4th = 7 Regal Bulldog |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 2 Bells Borus | ||
Mon Aug 15 2016 18:41 | 1st = 2 Bells Borus 2nd = 4 Old Torana 3rd = 1 Full Count 4th = 6 Zareece |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 2 Dont Kid Me | ||
Mon Aug 15 2016 18:37 | 1st = 2 Dont Kid Me 2nd = 1 Lisheen 3rd = 4 Allen Kentucky 4th = 6 Anti Dentite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 4 Quoted Dynasty | ||
Mon Aug 15 2016 18:33 | 1st = 4 Quoted Dynasty 2nd = 9 Westerway 3rd = 5 Miss Bamsy 4th = 2 Good Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 9 - 2 Rileys Charm | ||
Mon Aug 15 2016 18:28 | 1st = 2 Rileys Charm 2nd = 3 Bourbon Trail 3rd = 1 Emotion 4th = 5 West On Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 1 Dr Gammiris | ||
Mon Aug 15 2016 18:23 | 1st = 1 Dr Gammiris 2nd = 3 Dr Ohwoe 3rd = 8 Dodge Ball 4th = 5 Little Ferret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 1 Betty Sue Taro | ||
Mon Aug 15 2016 18:18 | 1st = 1 Betty Sue Taro 2nd = 2 Yap Trap 3rd = 8 Blitzkrieg 4th = 3 Ziam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 1 Spring Creek Ann | ||
Mon Aug 15 2016 18:14 | 1st = 1 Spring Creek Ann 2nd = 4 Shes A Pearla 3rd = 2 Hot An Fancy 4th = 6 Claudia Wolf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 8 - 5 Lightning Larico | ||
Mon Aug 15 2016 18:10 | 1st = 5 Lightning Larico 2nd = 4 You Can Excel 3rd = 8 Stinky Pete 4th = 3 Amy Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 7 - 3 Im Full Of Excuses | ||
Mon Aug 15 2016 18:05 | 1st = 3 Im Full Of Excuses 2nd = 5 Rub Of The Green 3rd = 2 El Comacho 4th = 7 Master Jaxon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 1 Charm Again | ||
Mon Aug 15 2016 18:02 | 1st = 1 Charm Again 2nd = 8 Avon Power 3rd = 7 My Pocket Rocket 4th = 3 Dagwood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 1 Fawn Express | ||
Mon Aug 15 2016 17:59 | 1st = 1 Fawn Express 2nd = 5 Queen Taro 3rd = 2 Osti Influence 4th = 9 Spider Gleeson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 9 Beach Boy Adios | ||
Mon Aug 15 2016 17:54 | 1st = 9 Beach Boy Adios 2nd = 3 Always Bad 3rd = 10 Audrey Maree 4th = 5 Navajo Rocky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 1 Lolly Legs | ||
Mon Aug 15 2016 17:51 | 1st = 1 Lolly Legs 2nd = 6 Zippy Babe 3rd = 3 Get It Dirty 4th = 8 Zip Zip Opal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 7 - 5 Thanks Dad | ||
Mon Aug 15 2016 17:48 | 1st = 5 Thanks Dad 2nd = 8 Wayne Outwide 3rd = 3 Flaming Kirst 4th = 7 Refocus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 1 Flywheel Sprite | ||
Mon Aug 15 2016 17:45 | 1st = 1 Flywheel Sprite 2nd = 8 Careless Cookie 3rd = 10 Tricky Trey 4th = 5 Barroom Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 6 - 2 Straight Thru Blue | ||
Mon Aug 15 2016 17:40 | 1st = 2 Straight Thru Blue 2nd = 3 Suzies Gem 3rd = 8 Coeur De Whitby 4th = 10 White Eagle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 7 Mavriki Pano | ||
Mon Aug 15 2016 17:37 | 1st = 7 Mavriki Pano 2nd = 1 Sweet Runner 3rd = 8 Hopes A Chance 4th = 2 Royal Blend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 8 Remind Me | ||
Mon Aug 15 2016 17:32 | 1st = 8 Remind Me 2nd = 4 Zoeyetta 3rd = 12 Two Tatz Patz 4th = 3 Sun Classique |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 6 - 5 Hated Bullett | ||
Mon Aug 15 2016 17:29 | 1st = 5 Hated Bullett 2nd = 8 Bondy Rocks 3rd = 7 Princess Charley 4th = 4 Mongo Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 3 Malady Aubrey | ||
Mon Aug 15 2016 17:25 | 1st = 3 Malady Aubrey 2nd = 4 Tiger Hugo 3rd = 6 Le Doyen 4th = 1 Swans Waddle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 7 Justa Dale | ||
Mon Aug 15 2016 17:20 | 1st = 7 Justa Dale 2nd = 3 Peking Duck 3rd = 1 Second Major 4th = 9 Field Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 2 Blitzing Babe | ||
Mon Aug 15 2016 17:17 | 1st = 2 Blitzing Babe 2nd = 3 Golden Honour 3rd = 6 Blucifer 4th = 8 Mainline Osti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 5 - 5 Rock Sister | ||
Mon Aug 15 2016 17:14 | 1st = 5 Rock Sister 2nd = 6 Zipping Darryl 3rd = 3 With A Bang 4th = 8 White Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 5 - 6 Lovers Prayer | ||
Mon Aug 15 2016 17:12 | 1st = 6 Lovers Prayer 2nd = 11 Its My Lucknow 3rd = 3 Mistress Bliss 4th = 1 Tajie Baby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 3 Dusty Roy | ||
Mon Aug 15 2016 17:09 | 1st = 3 Dusty Roy 2nd = 1 Mates Blue 3rd = 8 Oakmont Whisper 4th = 2 Collinda Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 7 - 5 Admission | ||
Mon Aug 15 2016 17:05 | 1st = 5 Admission 2nd = 9 Shazee Lee 3rd = 3 Vinnie Power 4th = 6 Apocalypto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 8 - 10 Sharks Bonus | ||
Mon Aug 15 2016 17:00 | 1st = 10 Sharks Bonus 2nd = 7 Dominate The Dojo 3rd = 8 Major Mosby 4th = 2 Top The Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 3 King Taro | ||
Mon Aug 15 2016 16:57 | 1st = 3 King Taro 2nd = 4 Mr Blake Us 3rd = 1 Kiwi Knight 4th = 8 On The Trigger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 4 - 2 Batavia Blayze | ||
Mon Aug 15 2016 16:54 | 1st = 2 Batavia Blayze 2nd = 8 Winsome Jacob 3rd = 6 Stuck In Reverse 4th = 7 Maltese Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 1 Puddinhead | ||
Mon Aug 15 2016 16:52 | 1st = 1 Puddinhead 2nd = 6 Giddy Up Grady 3rd = 8 Echo Rising 4th = 3 Atticus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 3 Aston Lydia | ||
Mon Aug 15 2016 16:49 | 1st = 3 Aston Lydia 2nd = 1 Better Beware 3rd = 4 Golden Hand 4th = 5 Lloyd Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 8 - 8 Mossmans Gold | ||
Mon Aug 15 2016 16:45 | 1st = 8 Mossmans Gold 2nd = 2 Conquer 3rd = 5 Darbies Blugirl 4th = 14 One Tin Soldier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 5 Atomic Blonde | ||
Mon Aug 15 2016 16:40 | 1st = 5 Atomic Blonde 2nd = 9 The Jet Player 3rd = 3 Just Tootsie 4th = 4 Jessica Sanchez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 2 Elcee Jay | ||
Mon Aug 15 2016 16:37 | 1st = 2 Elcee Jay 2nd = 1 Choose Wisely 3rd = 8 Equal Ben 4th = 4 August Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 3 - 7 Brookes Buddy | ||
Mon Aug 15 2016 16:34 | 1st = 7 Brookes Buddy 2nd = 1 New Course 3rd = 8 Mr Couragous 4th = 6 Blue Triumph |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 4 - 1 Bush Chook | ||
Mon Aug 15 2016 16:33 | 1st = 1 Bush Chook 2nd = 7 Lombo Louganis 3rd = 8 Niseko 4th = 6 American Ingot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 8 - 14 Exclusive Heights | ||
Mon Aug 15 2016 16:30 | 1st = 14 Exclusive Heights 2nd = 1 Bank Street 3rd = 16 Dont Kel Yamemma 4th = 8 Always Lucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 3 Aaron Soda | ||
Mon Aug 15 2016 16:28 | 1st = 3 Aaron Soda 2nd = 2 Wild Angel 3rd = 8 Falcon Flies 4th = 5 Laytown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 6 - 8 Rules Girl | ||
Mon Aug 15 2016 16:25 | 1st = 8 Rules Girl 2nd = 3 Dependable 3rd = 7 Only In Red 4th = 9 Bribe The Witness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 7 - 3 Bernie Winkle | ||
Mon Aug 15 2016 16:20 | 1st = 3 Bernie Winkle 2nd = 8 Witzend 3rd = 5 Hellfire Angel 4th = 9 Mojo Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 8 Spring Bloom | ||
Mon Aug 15 2016 16:17 | 1st = 8 Spring Bloom 2nd = 3 Regan Keeping 3rd = 5 Make Up Boy 4th = 2 Wyembah Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 2 - 4 Montoey Miss | ||
Mon Aug 15 2016 16:14 | 1st = 4 Montoey Miss 2nd = 1 Batangas 3rd = 7 Chrissys Girl 4th = 2 Spritely Sash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 4 Art Finest | ||
Mon Aug 15 2016 16:13 | 1st = 4 Art Finest 2nd = 9 Rainbow Styling 3rd = 5 Forty Five Degrees 4th = 2 Promise At Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 7 - 2 Fashion Sniptz | ||
Mon Aug 15 2016 16:10 | 1st = 2 Fashion Sniptz 2nd = 3 Eye On America 3rd = 7 Exit Only 4th = 4 Aerojet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 8 Dee Tee Vane | ||
Mon Aug 15 2016 16:07 | 1st = 8 Dee Tee Vane 2nd = 3 Dr Watson 3rd = 1 Azza 4th = 2 Zulu Zoe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 4 Faster Blaster | ||
Mon Aug 15 2016 16:03 | 1st = 4 Faster Blaster 2nd = 7 Jango Fett 3rd = 3 Bettor Pay Me 4th = 5 Internationaltuffguy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 7 - 6 Proud Wolf | ||
Mon Aug 15 2016 16:00 | 1st = 6 Proud Wolf 2nd = 4 Baby Dont Cry 3rd = 10 To Be Honest 4th = 12 Twisting Typhoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 7 Bushmans Smile | ||
Mon Aug 15 2016 15:57 | 1st = 7 Bushmans Smile 2nd = 3 Switch em 3rd = 2 True Danger 4th = 4 Justa Grant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 1 - 2 Charlee Rocks | ||
Mon Aug 15 2016 15:54 | 1st = 2 Charlee Rocks 2nd = 8 Shelly Rosebud 3rd = 5 Barian 4th = 6 Kells Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 3 - 5 Diamond Geezer | ||
Mon Aug 15 2016 15:53 | 1st = 5 Diamond Geezer 2nd = 7 Rock Forest 3rd = 6 Earl Harbour 4th = 4 Be Free Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 5 - 1 Shout To The Top | ||
Mon Aug 15 2016 15:50 | 1st = 1 Shout To The Top 2nd = 2 Slick Speed 3rd = 11 Flying By 4th = 10 Centerofattention |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 6 - 1 Pretty Little Lucy | ||
Mon Aug 15 2016 15:45 | 1st = 1 Pretty Little Lucy 2nd = 13 Tiavons Dream 3rd = 3 Michaels Mename 4th = 10 Kapitan Claire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 1 Galloping Leo | ||
Mon Aug 15 2016 15:42 | 1st = 1 Galloping Leo 2nd = 7 Dusty Leads 3rd = 4 Flick The Jug 4th = 10 Its Burger Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 2 Iron Side | ||
Mon Aug 15 2016 15:39 | 1st = 2 Iron Side 2nd = 5 Hardaway Terror 3rd = 6 Prison Cells 4th = 4 Miss Georgia May |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 9 Aldebaran Ten | ||
Mon Aug 15 2016 15:38 | 1st = 9 Aldebaran Ten 2nd = 4 Sosogood 3rd = 6 Variable Miss 4th = 1 Drinktous Wroxton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 3 Black Jack Taro | ||
Mon Aug 15 2016 15:36 | 1st = 3 Black Jack Taro 2nd = 4 Snowys Bluegirl 3rd = 5 Mcstuffins 4th = 2 Subzero Cell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 6 - 10 Santiago | ||
Mon Aug 15 2016 15:35 | 1st = 10 Santiago 2nd = 3 Lethal 3rd = 14 Good Intent 4th = 6 Classique |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 6 - 3 Into the Wind | ||
Mon Aug 15 2016 15:30 | 1st = 3 Into the Wind 2nd = 1 Junuh 3rd = 11 Mako Bay 4th = 12 Cyclone Jess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 4 Jakes Sportwriter | ||
Mon Aug 15 2016 15:25 | 1st = 4 Jakes Sportwriter 2nd = 8 Persian Puzzle 3rd = 1 Invite Only 4th = 6 Flirtatious Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 1 Duomo Bale | ||
Mon Aug 15 2016 15:22 | 1st = 1 Duomo Bale 2nd = 5 Mahogany Diamond 3rd = 2 Lord Regnar 4th = 6 Sparkling Kitty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 2 - 4 Gonzos Shadow | ||
Mon Aug 15 2016 15:18 | 1st = 4 Gonzos Shadow 2nd = 1 Doc Ryan 3rd = 9 Parisian Partygirl 4th = 5 Limelight Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 4 - 4 Worldly Impact | ||
Mon Aug 15 2016 15:15 | 1st = 4 Worldly Impact 2nd = 2 A Good Yank 3rd = 1 Sharpsburg 4th = 8 Messiahs Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 5 - 4 Morton Plains | ||
Mon Aug 15 2016 15:10 | 1st = 4 Morton Plains 2nd = 2 Felicity Funkhousa 3rd = 6 Riley James 4th = 5 Grinvil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 5 Seabrook Eb | ||
Mon Aug 15 2016 15:07 | 1st = 5 Seabrook Eb 2nd = 1 Midnight El 3rd = 6 Silvermere 4th = 7 Latte Donny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 4 Getinbehind | ||
Mon Aug 15 2016 15:03 | 1st = 4 Getinbehind 2nd = 1 Run Riley Run 3rd = 2 Apocalypse Dreama 4th = 3 Few Good Men |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 5 - 1 Lautaro | ||
Mon Aug 15 2016 15:00 | 1st = 1 Lautaro 2nd = 3 Cisco Delago 3rd = 10 Ferrero 4th = 6 Split The Atom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 5 - 3 Nadacheva | ||
Mon Aug 15 2016 14:55 | 1st = 3 Nadacheva 2nd = 9 Taste Of Money 3rd = 10 Tramotane 4th = 6 Bandit Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 2 What A Curtainraiser | ||
Mon Aug 15 2016 14:50 | 1st = 2 What A Curtainraiser 2nd = 1 Naughty Nikki 3rd = 6 Three Chances 4th = 7 Purple Shades |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 3 Xaviers Mate | ||
Mon Aug 15 2016 14:47 | 1st = 3 Xaviers Mate 2nd = 1 Just Run Left 3rd = 10 Push The Trolley 4th = 7 Distributor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 1 - 2 Karen Elizabeth | ||
Mon Aug 15 2016 14:43 | 1st = 2 Karen Elizabeth 2nd = 4 Kristina Adele 3rd = 9 Riri Rihanna 4th = 7 Ansa The Question |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 3 - 1 Lindwall | ||
Mon Aug 15 2016 14:40 | 1st = 1 Lindwall 2nd = 9 Dapperized 3rd = 5 Jayko 4th = 8 Millijule |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 12 - 2 Dirk The Jerk | ||
Mon Aug 15 2016 14:37 | 1st = 2 Dirk The Jerk 2nd = 7 Flying Merkel 3rd = 1 Skuzi 4th = 8 Docker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 4 - 4 Mustang Shelly | ||
Mon Aug 15 2016 14:33 | 1st = 4 Mustang Shelly 2nd = 9 Eureka Encounter 3rd = 10 Prettygirl Lassie 4th = 8 Vari Perfect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 4 - 6 Cheeky Chinchilla | ||
Mon Aug 15 2016 14:30 | 1st = 6 Cheeky Chinchilla 2nd = 7 Shining Star 3rd = 1 Armona 4th = 4 Im Ready For This |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 5 Claretown Sam | ||
Mon Aug 15 2016 14:27 | 1st = 5 Claretown Sam 2nd = 1 Gunnewin 3rd = 8 Be Hopeful 4th = 6 Bopa Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 6 Little Tweek | ||
Mon Aug 15 2016 14:23 | 1st = 6 Little Tweek 2nd = 5 Santanna Rhythm 3rd = 3 More Than A Dream 4th = 4 Candy Crush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 4 - 3 Chosen Prince | ||
Mon Aug 15 2016 14:20 | 1st = 3 Chosen Prince 2nd = 1 Cascata Rossa 3rd = 12 Hellava Girl 4th = 16 Crown Maharani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 11 - 4 Timma Turtle | ||
Mon Aug 15 2016 14:17 | 1st = 4 Timma Turtle 2nd = 1 Kirkham Webby 3rd = 5 Boston Lightning 4th = 3 Country Crossing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 1 Ruffalo | ||
Mon Aug 15 2016 14:12 | 1st = 1 Ruffalo 2nd = 5 Oh Oh Noo 3rd = 3 Keayang Sporty 4th = 2 Sand Blaster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 8 Djarragun | ||
Mon Aug 15 2016 14:09 | 1st = 8 Djarragun 2nd = 2 Superior Shane 3rd = 5 Power Sensation 4th = 7 Oriental Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 2 - 7 Oculist | ||
Mon Aug 15 2016 14:05 | 1st = 7 Oculist 2nd = 4 Speed Hero 3rd = 10 Glanum 4th = 2 Biscuit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 3 - 15 Rocketeer | ||
Mon Aug 15 2016 14:00 | 1st = 15 Rocketeer 2nd = 10 Slithering Suzie 3rd = 14 Poets Mistress 4th = 13 Madam Stryker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 3 - 6 Springfield Spirit | ||
Mon Aug 15 2016 13:55 | 1st = 6 Springfield Spirit 2nd = 1 Make A Fuss 3rd = 3 Artismee 4th = 2 Sheezawingate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 5 Trendy Mind | ||
Mon Aug 15 2016 13:52 | 1st = 5 Trendy Mind 2nd = 6 Map My Run 3rd = 8 Cawbourne Jazzy 4th = 4 Swiftly Chloe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 7 Sookin Up | ||
Mon Aug 15 2016 13:47 | 1st = 7 Sookin Up 2nd = 3 Shortys Delight 3rd = 6 East to West 4th = 2 Rip It Up Sister |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 3 Dons Racer | ||
Mon Aug 15 2016 13:44 | 1st = 3 Dons Racer 2nd = 8 See Him Run 3rd = 2 All Inn Menphis 4th = 5 Hardy Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 3 - 7 Miss Zarelle | ||
Mon Aug 15 2016 13:40 | 1st = 7 Miss Zarelle 2nd = 5 Mr Schultz 3rd = 3 Dynamite Dan 4th = 14 Fragrant Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 1 Arcane Rampage | ||
Mon Aug 15 2016 13:37 | 1st = 1 Arcane Rampage 2nd = 8 Kirkham Harvey 3rd = 7 To The Bank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 2 - 1 Ashlor | ||
Mon Aug 15 2016 13:30 | 1st = 1 Ashlor 2nd = 8 Theodolite 3rd = 7 Sheriff John Stone 4th = 6 Knowable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 8 La Flair | ||
Mon Aug 15 2016 13:28 | 1st = 8 La Flair 2nd = 6 Cordite Eclipse 3rd = 7 Sir Murray 4th = 4 Big Roo Drew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 1 - 4 Summit Breath | ||
Mon Aug 15 2016 13:25 | 1st = 4 Summit Breath 2nd = 1 Jimarni 3rd = 2 Too Quick For You 4th = 3 Skygge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 2 - 5 Forest Art | ||
Mon Aug 15 2016 13:20 | 1st = 5 Forest Art 2nd = 1 Santanna Wil Play 3rd = 4 No Corsetnocaboose 4th = 2 Jasperinart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 5 Lone Star Lad | ||
Mon Aug 15 2016 13:17 | 1st = 5 Lone Star Lad 2nd = 8 Americano 3rd = 2 Sheer Miss 4th = 7 Cawbourne Midget |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 4 Lily Thesinger | ||
Mon Aug 15 2016 13:12 | 1st = 4 Lily Thesinger 2nd = 7 Go Go Red 3rd = 1 El Kapitan 4th = 5 Roccellajonica |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 7 All Inn Kayla | ||
Mon Aug 15 2016 13:09 | 1st = 7 All Inn Kayla 2nd = 8 Vintage Queen 3rd = 6 Elle Driver 4th = 3 Limburg Ava |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 2 - 13 New Ruler | ||
Mon Aug 15 2016 13:05 | 1st = 13 New Ruler 2nd = 1 Call The Coppers 3rd = 12 Jazzee Nicc 4th = 4 Mister Marmalade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wangaratta Race 1 - 8 Haukland Beach | ||
Mon Aug 15 2016 13:00 | 1st = 8 Haukland Beach 2nd = 13 Above Authority 3rd = 4 Last Stand 4th = 7 Delle Donne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 8 Kennel Boy | ||
Mon Aug 15 2016 12:57 | 1st = 8 Kennel Boy 2nd = 5 Robins Zarr Hood 3rd = 6 Fall From Grace 4th = 2 Johnnybruce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 1 Limburg Princess | ||
Mon Aug 15 2016 12:52 | 1st = 1 Limburg Princess 2nd = 6 Saint Flynn 3rd = 5 Magic Mia 4th = 8 Marlow Nikita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 1 - 5 Solid As A Rock | ||
Mon Aug 15 2016 12:40 | 1st = 5 Solid As A Rock 2nd = 2 Mista Lombo 3rd = 1 Artsterical |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 2 Pacific Vibe | ||
Mon Aug 15 2016 12:37 | 1st = 2 Pacific Vibe 2nd = 6 Goodtime Lady 3rd = 5 Cawbourne Foxy 4th = 1 Ears Boris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 2 Rusty Cove | ||
Mon Aug 15 2016 12:32 | 1st = 2 Rusty Cove 2nd = 1 Kimanator 3rd = 3 Mon Dasha 4th = 5 Highfield Bones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 1 - 4 Aristograts | ||
Mon Aug 15 2016 12:25 | 1st = 4 Aristograts 2nd = 7 Tawfiq Boy 3rd = 6 Jakitiz 4th = 11 Akeelah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 2 Knead You | ||
Mon Aug 15 2016 12:17 | 1st = 2 Knead You 2nd = 1 Gunnar Blueblood 3rd = 6 Classy Delta 4th = 7 Fashions Fancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 7 All Inn Emma | ||
Mon Aug 15 2016 12:09 | 1st = 7 All Inn Emma 2nd = 6 Hillbilly Spunk 3rd = 1 Seabrook Gem 4th = 5 Rangiora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - | ||
Mon Aug 15 2016 11:57 | 2nd = 1 Allegro Power 3rd = 4 Adrenalin Kick 4th = 3 Kirkham Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 6 Stormy Days | ||
Mon Aug 15 2016 11:57 | 1st = 6 Stormy Days 2nd = 1 Allegro Power 3rd = 4 Adrenalin Kick 4th = 3 Kirkham Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 6 Homebush Lucifer | ||
Mon Aug 15 2016 11:40 | 1st = 6 Homebush Lucifer 2nd = 3 Repeat Visit 3rd = 2 Allegro Cody 4th = 7 Ghostface |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 3 Premier Prince | ||
Mon Aug 15 2016 11:20 | 1st = 3 Premier Prince 2nd = 4 Dark Garnah 3rd = 2 Rally Sarious 4th = 7 Charlie Runkel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 4 Lover | ||
Mon Aug 15 2016 11:00 | 1st = 4 Lover 2nd = 1 Cawbourne Jacko 3rd = 6 Cool Rythm 4th = 2 Cyndi Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 2 Awol | ||
Fri Jul 15 2016 23:47 | 1st = 2 Awol 2nd = 4 Ressler 3rd = 1 Golden Typhoon 4th = 8 Lap Of Luxury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 8 Kiwi Legend | ||
Fri Jul 15 2016 23:30 | 1st = 8 Kiwi Legend 2nd = 4 Gaz Wannabet 3rd = 9 Harry Hoo 4th = 6 Raffaello |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 1 Hes Our Lachy | ||
Fri Jul 15 2016 23:27 | 1st = 1 Hes Our Lachy 2nd = 3 Horlicks 3rd = 6 Impressive Levy 4th = 4 Oldmate Mia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 2 Blue Print Lad | ||
Fri Jul 15 2016 23:07 | 1st = 2 Blue Print Lad 2nd = 1 Classifield Boy 3rd = 6 Loony Moony 4th = 7 Venus Fly High |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 10 Persistent Threat | ||
Fri Jul 15 2016 23:00 | 1st = 10 Persistent Threat 2nd = 9 Glenferrie Affair 3rd = 11 Trents Courage 4th = 1 Mantoman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 8 Ernie Old | ||
Fri Jul 15 2016 22:57 | 1st = 8 Ernie Old 2nd = 2 Two Time 3rd = 4 Pingu 4th = 1 Allen Fable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 1 Serena Fly High | ||
Fri Jul 15 2016 22:49 | 1st = 1 Serena Fly High 2nd = 2 Zipping Bella 3rd = 7 West On Dossy 4th = 3 Alka Casey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 6 Brazen Bull | ||
Fri Jul 15 2016 22:37 | 1st = 6 Brazen Bull 2nd = 8 Allen Varmint 3rd = 3 Hawka Tron 4th = 5 Ill Rob Ya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 2 Bold Intention | ||
Fri Jul 15 2016 22:32 | 1st = 2 Bold Intention 2nd = 8 Incognito Mac 3rd = 4 Oldmate Archie 4th = 6 Dyna Yemen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 1 Mitch Maguire | ||
Fri Jul 15 2016 22:27 | 1st = 1 Mitch Maguire 2nd = 10 Major Pocket 3rd = 12 El Barcelona 4th = 4 Im Rockaria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 3 Red Calibre | ||
Fri Jul 15 2016 22:25 | 1st = 3 Red Calibre 2nd = 5 Shakey 3rd = 2 Myrniong Angel 4th = 1 Senorita Regina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 6 Aston Philou | ||
Fri Jul 15 2016 22:19 | 1st = 6 Aston Philou 2nd = 7 Izumi 3rd = 10 Roll em Missy 4th = 4 Sketchy Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 5 True Value | ||
Fri Jul 15 2016 22:15 | 1st = 5 True Value 2nd = 7 Bar King Buddy 3rd = 4 Enola Gay 4th = 3 Irish Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 7 Mique | ||
Fri Jul 15 2016 22:11 | 1st = 7 Mique 2nd = 6 Scooby Who 3rd = 5 Baracca Keeping 4th = 8 Mulwee Grand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 8 Nino Bale | ||
Fri Jul 15 2016 22:07 | 1st = 8 Nino Bale 2nd = 7 Miss Bewitched 3rd = 2 Airly Rocket 4th = 9 Miss Hac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 4 Fear The Boss | ||
Fri Jul 15 2016 21:58 | 1st = 4 Fear The Boss 2nd = 8 Daintree Rhumba 3rd = 9 Locomotion 4th = 5 Shanks Very Much |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 8 Beaudiene Boaz | ||
Fri Jul 15 2016 21:54 | 1st = 8 Beaudiene Boaz 2nd = 10 Run Oneover 3rd = 9 Cyamach 4th = 2 Change Gear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 7 Onya Grover | ||
Fri Jul 15 2016 21:49 | 1st = 7 Onya Grover 2nd = 10 Mr Moonlight 3rd = 1 Fuel Lever 4th = 8 Gotcha Money |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 7 - 1 Wrongly Accused | ||
Fri Jul 15 2016 21:47 | 1st = 1 Wrongly Accused 2nd = 5 Western Karamea 3rd = 6 Philtra Phella 4th = 3 Regal Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 1 Tyrion Monelli | ||
Fri Jul 15 2016 21:45 | 1st = 1 Tyrion Monelli 2nd = 2 High Note 3rd = 6 Cosmic Flame 4th = 7 Maggies Empire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 6 - 6 Tahlia May | ||
Fri Jul 15 2016 21:40 | 1st = 6 Tahlia May 2nd = 1 Go Go Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 3 Lowannas Son | ||
Fri Jul 15 2016 21:38 | 1st = 3 Lowannas Son 2nd = 4 Kay Dee Em 3rd = 2 Lagoon Jazzy 4th = 6 Vidi Vici |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 5 Moore Of Darcy | ||
Fri Jul 15 2016 21:35 | 1st = 5 Moore Of Darcy 2nd = 8 Nero Rose 3rd = 6 Aston Regas 4th = 4 Corless |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 8 - 9 Charming Lavra | ||
Fri Jul 15 2016 21:30 | 1st = 9 Charming Lavra 2nd = 3 Bridie Hanover 3rd = 1 Travelnfast 4th = 7 Caesars Astrum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 7 Zipping Arnold | ||
Fri Jul 15 2016 21:28 | 1st = 7 Zipping Arnold 2nd = 2 Ivy Bale 3rd = 3 Jailor Bale 4th = 8 Helga Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 1 Ricimer | ||
Fri Jul 15 2016 21:24 | 1st = 1 Ricimer 2nd = 2 Ima Connoisseur 3rd = 7 Say It Now 4th = 10 Ima Tragedy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 8 Baron Impact | ||
Fri Jul 15 2016 21:23 | 1st = 8 Baron Impact 2nd = 2 Snapper Red 3rd = 1 Simply Ready 4th = 5 Another Lurk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 6 Little Bit Sweet | ||
Fri Jul 15 2016 21:19 | 1st = 6 Little Bit Sweet 2nd = 1 Kall Her Karisma 3rd = 2 Myrniong Belle 4th = 3 Revlon Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 6 - 5 Spot Eight | ||
Fri Jul 15 2016 21:17 | 1st = 5 Spot Eight 2nd = 9 Always A Show 3rd = 4 Our Maxicam 4th = 2 Karalta Stardust |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 2 Alira Kate | ||
Fri Jul 15 2016 21:15 | 1st = 2 Alira Kate 2nd = 5 Natty Allen 3rd = 8 Wild Angel 4th = 6 Dr Poppel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 5 - 4 Time To Dash | ||
Fri Jul 15 2016 21:10 | 1st = 4 Time To Dash 2nd = 7 Dont Tell Linda 3rd = 1 Go El Cheapo 4th = 6 Hilltop Sophia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 8 Behind The Mask | ||
Fri Jul 15 2016 21:08 | 1st = 8 Behind The Mask 2nd = 7 Deadset Jet 3rd = 6 Onya Sami 4th = 3 Jacks Rainbow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 4 Pilbara Blue | ||
Fri Jul 15 2016 21:05 | 1st = 4 Pilbara Blue 2nd = 5 Flaming Sahara 3rd = 6 Wagtail Natalee 4th = 7 Magic Vonnie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 7 - 9 Jeter | ||
Fri Jul 15 2016 21:03 | 1st = 9 Jeter 2nd = 5 Girls Go First 3rd = 4 Sammy Charles 4th = 6 Parallel Lines |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 2 Silver Crown | ||
Fri Jul 15 2016 21:01 | 1st = 2 Silver Crown 2nd = 9 You Got Rivered 3rd = 6 Flighty Egyptian 4th = 7 Tap Out Tony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 8 Simply Elite | ||
Fri Jul 15 2016 20:58 | 1st = 8 Simply Elite 2nd = 2 Kayo King 3rd = 1 Coalville Tiger 4th = 7 Dr Leonardo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 9 - 5 Gotta Go Twinkle | ||
Fri Jul 15 2016 20:57 | 1st = 5 Gotta Go Twinkle 2nd = 2 Chevrons Sweetheart 3rd = 7 Grenado 4th = 1 Speedy Lavros |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 6 Ohoka Cooper | ||
Fri Jul 15 2016 20:54 | 1st = 6 Ohoka Cooper 2nd = 12 Phoenix Warrior 3rd = 1 Im Master Charlie 4th = 4 Major Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 7 Smokester | ||
Fri Jul 15 2016 20:49 | 1st = 7 Smokester 2nd = 1 Silvertop 3rd = 5 Indi Allen 4th = 3 Quantum Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 5 - 1 Sutter Man | ||
Fri Jul 15 2016 20:48 | 1st = 1 Sutter Man 2nd = 3 Weona Masterpiece 3rd = 2 Black Centurian 4th = 9 Dodgermemate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 8 - 8 Percynjack | ||
Fri Jul 15 2016 20:44 | 1st = 8 Percynjack 2nd = 7 Alwaysuptomischief 3rd = 3 Killara Titan 4th = 1 Smash That |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 1 Zipping Quinsee | ||
Fri Jul 15 2016 20:41 | 1st = 1 Zipping Quinsee 2nd = 2 Hernando Kahn 3rd = 4 Moonstone Kahn 4th = 6 Myrniong Fancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 6 Haristotle | ||
Fri Jul 15 2016 20:38 | 1st = 6 Haristotle 2nd = 3 Andiamo Neo 3rd = 2 Conquer Fear 4th = 9 Busta Voe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 4 - 4 Quagmire | ||
Fri Jul 15 2016 20:34 | 1st = 4 Quagmire 2nd = 2 Melegend 3rd = 3 Golden Scribe 4th = 8 Excuse To Live |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 6 - 7 Gottashopearly | ||
Fri Jul 15 2016 20:30 | 1st = 7 Gottashopearly 2nd = 9 Kaanapali 3rd = 4 Castor Troy 4th = 6 Firenglow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 6 Fly As One | ||
Fri Jul 15 2016 20:28 | 1st = 6 Fly As One 2nd = 4 Morson Senor 3rd = 1 Il Bacaro 4th = 5 Lektra Uncut |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 8 - 7 Joanednobettor | ||
Fri Jul 15 2016 20:27 | 1st = 7 Joanednobettor 2nd = 5 Party Rage 3rd = 10 Everlasting Grace 4th = 9 Idealistic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 7 American Boy | ||
Fri Jul 15 2016 20:24 | 1st = 7 American Boy 2nd = 2 Big Spook 3rd = 8 Danieljohn 4th = 10 Menelaus Of Sparta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 8 Fantastic Skye | ||
Fri Jul 15 2016 20:19 | 1st = 8 Fantastic Skye 2nd = 4 Seven Jacks 3rd = 2 Just Like Rosie 4th = 1 Merlins Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 4 - 1 Lake Eyre | ||
Fri Jul 15 2016 20:17 | 1st = 1 Lake Eyre 2nd = 4 Union Force 3rd = 5 Ideal Distraction 4th = 7 Bymarjac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 2 Cut Loose Max | ||
Fri Jul 15 2016 20:15 | 1st = 2 Cut Loose Max 2nd = 1 Barroom Counsel 3rd = 5 Reatily Shintaro 4th = 8 Willowvale Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 7 - 7 Pretty Hot | ||
Fri Jul 15 2016 20:10 | 1st = 7 Pretty Hot 2nd = 1 Ballachulish 3rd = 9 Mckinley 4th = 2 Sunrising |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 6 Chief Bale | ||
Fri Jul 15 2016 20:08 | 1st = 6 Chief Bale 2nd = 8 Connemara Xav 3rd = 2 Aston Grace 4th = 3 Stockholm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 3 - 3 Cheersbigears | ||
Fri Jul 15 2016 20:04 | 1st = 3 Cheersbigears 2nd = 4 Atticus 3rd = 9 Pure Theatre 4th = 2 Carbon Crest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 5 - 3 Abitgoingonhere | ||
Fri Jul 15 2016 20:00 | 1st = 3 Abitgoingonhere 2nd = 6 Tarin Kowt 3rd = 5 Mar Nien 4th = 8 Trison |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 3 Mighty Muzza | ||
Fri Jul 15 2016 19:58 | 1st = 3 Mighty Muzza 2nd = 4 Sidone 3rd = 8 Rutherglen 4th = 5 Brewser Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 7 - 9 Harrysul | ||
Fri Jul 15 2016 19:57 | 1st = 9 Harrysul 2nd = 5 Bobby Breen 3rd = 2 Majestic Ali 4th = 10 Mums Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 3 Zelemar Doll | ||
Fri Jul 15 2016 19:55 | 1st = 3 Zelemar Doll 2nd = 4 Phils In Luck 3rd = 2 Darcon Dash 4th = 8 Jules Fancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 3 - 5 Art Of My Art | ||
Fri Jul 15 2016 19:52 | 1st = 5 Art Of My Art 2nd = 8 Guesstamate 3rd = 2 Karalta Boomer 4th = 10 The Real Reverend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 4 La Mia Juliette | ||
Fri Jul 15 2016 19:50 | 1st = 4 La Mia Juliette 2nd = 11 Forever Remembered 3rd = 6 Straittothehilton 4th = 2 Casey Isabella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 1 Funky Freddy | ||
Fri Jul 15 2016 19:49 | 1st = 1 Funky Freddy 2nd = 2 Bigtime Runnings 3rd = 5 Kalisi 4th = 4 Cawbourne Buttsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 7 Best Shared | ||
Fri Jul 15 2016 19:48 | 1st = 7 Best Shared 2nd = 8 Superstar Jatt 3rd = 3 Run Ollie Run 4th = 9 Tapping Tears |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 6 - 3 Dillon | ||
Fri Jul 15 2016 19:43 | 1st = 3 Dillon 2nd = 11 Sand Blaster 3rd = 2 Lorenzo Shannon 4th = 5 Lighting Colony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 3 Edies Game | ||
Fri Jul 15 2016 19:41 | 1st = 3 Edies Game 2nd = 6 Lindseys Boy 3rd = 2 Lekey 4th = 5 La Wildy Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 10 - 5 Izo Seishin | ||
Fri Jul 15 2016 19:40 | 1st = 5 Izo Seishin 2nd = 9 Bettor Luck 3rd = 4 Benji Mara 4th = 6 Millies Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 8 Hundred | ||
Fri Jul 15 2016 19:38 | 1st = 8 Hundred 2nd = 2 Emio Bale 3rd = 1 Malady Aubrey 4th = 5 Sheldon Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 2 - 8 Toulouse Lautrec | ||
Fri Jul 15 2016 19:34 | 1st = 8 Toulouse Lautrec 2nd = 2 Just Read My Mind 3rd = 3 Stashedbytheriver 4th = 6 Therecomesatime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 6 - 4 Hank Bromac | ||
Fri Jul 15 2016 19:32 | 1st = 4 Hank Bromac 2nd = 9 Bettors Pocket 3rd = 5 Bonnies Khaleesi 4th = 3 Doubleodeano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 4 - 5 Trentleigh | ||
Fri Jul 15 2016 19:30 | 1st = 5 Trentleigh 2nd = 9 Justalilbitgreek 3rd = 7 Tigers Eye 4th = 1 Little Safari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 4 Lani Bale | ||
Fri Jul 15 2016 19:28 | 1st = 4 Lani Bale 2nd = 1 Yesteryear 3rd = 5 Imari Bale 4th = 2 Farah Starlight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 2 - 3 Lu Way Lord | ||
Fri Jul 15 2016 19:24 | 1st = 3 Lu Way Lord 2nd = 7 Aitutaki 3rd = 1 Attorney Stride 4th = 9 Alpinion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 5 Its The Lovely | ||
Fri Jul 15 2016 19:23 | 1st = 5 Its The Lovely 2nd = 4 Big Fat Gypsy 3rd = 8 Bigtime Redfoo 4th = 1 Ngauruhoe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 1 Jasmin Amal | ||
Fri Jul 15 2016 19:20 | 1st = 1 Jasmin Amal 2nd = 10 Im Zuleika 3rd = 4 Bethany Aitch 4th = 12 Dame Puissant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 3 Winsome Sniper | ||
Fri Jul 15 2016 19:18 | 1st = 3 Winsome Sniper 2nd = 7 Nadal 3rd = 8 Hes Dreamin 4th = 6 Its My Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 2 Galloping Fantom | ||
Fri Jul 15 2016 19:15 | 1st = 2 Galloping Fantom 2nd = 5 Fashion Boots 3rd = 6 Armadale Lass 4th = 4 Lightning Lil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 9 - 12 Oona | ||
Fri Jul 15 2016 19:14 | 1st = 12 Oona 2nd = 8 Hey Yo 3rd = 5 Chivasion 4th = 3 Cuddly Jess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 5 - 4 Kapow Shannon | ||
Fri Jul 15 2016 19:10 | 1st = 4 Kapow Shannon 2nd = 1 Real Intentions 3rd = 5 Cullectomatic 4th = 8 Audrey Maree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 8 Pop Do It | ||
Fri Jul 15 2016 19:08 | 1st = 8 Pop Do It 2nd = 4 Wild Josh 3rd = 3 Frisco Liz 4th = 5 Nirranda Hannah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 1 - 2 Myrafiki | ||
Fri Jul 15 2016 19:04 | 1st = 2 Myrafiki 2nd = 5 Canturi Crest 3rd = 8 Hes Just Rusty 4th = 9 Shortys Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 6 Gold Compass | ||
Fri Jul 15 2016 19:02 | 1st = 6 Gold Compass 2nd = 1 Ultimate Billy 3rd = 9 Ive Got Wings 4th = 2 Angel Of Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 5 - 4 Bronze Over | ||
Fri Jul 15 2016 19:01 | 1st = 4 Bronze Over 2nd = 9 Mr Euroman 3rd = 2 Formula One 4th = 10 Eclipse Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 3 - 7 Bella Sainz | ||
Fri Jul 15 2016 18:57 | 1st = 7 Bella Sainz 2nd = 9 Vae Victus 3rd = 3 Art Prevails 4th = 5 Artismee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 1 - 3 Hafter | ||
Fri Jul 15 2016 18:56 | 1st = 3 Hafter 2nd = 4 Karalta Kruise 3rd = 1 Blazing Centurian 4th = 2 Laid Back Kenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 2 Cosmic Lily | ||
Fri Jul 15 2016 18:55 | 1st = 2 Cosmic Lily 2nd = 7 Spring Firechief 3rd = 5 Baiden Rose Hi 4th = 9 Champagne Benz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 5 Sheer Miss | ||
Fri Jul 15 2016 18:53 | 1st = 5 Sheer Miss 2nd = 7 Hawkesbury Fever 3rd = 4 Opawa Shay 4th = 2 Fall From Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 7 Johnny Wolf | ||
Fri Jul 15 2016 18:52 | 1st = 7 Johnny Wolf 2nd = 4 Motors Too Fast 3rd = 2 Scott Speed 4th = 6 Hurricane Craig |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 1 Sergeant Sam | ||
Fri Jul 15 2016 18:49 | 1st = 1 Sergeant Sam 2nd = 4 Maja Mahi Mahi 3rd = 5 Firestorm 4th = 7 Mcmontys Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 2 Cool Springs | ||
Fri Jul 15 2016 18:45 | 1st = 2 Cool Springs 2nd = 6 Coogans Regret 3rd = 5 My Names Emma 4th = 4 Dundas Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 8 - 10 Whittaker | ||
Fri Jul 15 2016 18:44 | 1st = 10 Whittaker 2nd = 4 Stars Align 3rd = 2 Stop Means Stop 4th = 14 Time Traveller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 4 - 7 Native Caesar | ||
Fri Jul 15 2016 18:40 | 1st = 7 Native Caesar 2nd = 2 Rob The Bank 3rd = 1 Harrys Delight 4th = 9 Huge Attitude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 2 Bubble Guppy | ||
Fri Jul 15 2016 18:38 | 1st = 2 Bubble Guppy 2nd = 3 Beetown Tommy 3rd = 7 Black Rhino 4th = 5 Mal Rose Hi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 1 Got Ya Back | ||
Fri Jul 15 2016 18:35 | 1st = 1 Got Ya Back 2nd = 8 Midnight Boom 3rd = 6 Azza 4th = 4 Zulu Zoe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 6 Liberty Lee | ||
Fri Jul 15 2016 18:32 | 1st = 6 Liberty Lee 2nd = 4 Tiny Zesta 3rd = 8 Swift Yarn 4th = 1 Known As Typo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 2 - 3 Donski | ||
Fri Jul 15 2016 18:27 | 1st = 3 Donski 2nd = 5 Princess Phoenix 3rd = 4 Mustang Shelly 4th = 2 Plumbers Pettycash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 8 Hurry Up Chief | ||
Fri Jul 15 2016 18:25 | 1st = 8 Hurry Up Chief 2nd = 5 Hillbilly Hell 3rd = 6 Sarah Swift 4th = 4 Run Sajid Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 4 Effective Power | ||
Fri Jul 15 2016 18:24 | 1st = 4 Effective Power 2nd = 2 Allegro Touch 3rd = 1 Boston Lightning 4th = 7 Scooters Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 2 Super Luigi | ||
Fri Jul 15 2016 18:22 | 1st = 2 Super Luigi 2nd = 8 Maywyns Ace 3rd = 1 Majestic Beach 4th = 7 Social Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 1 A Good Chance | ||
Fri Jul 15 2016 18:17 | 1st = 1 A Good Chance 2nd = 4 Drifting Away 3rd = 8 My Ultimate Hell 4th = 12 Riverboat Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 5 Blue Mcqueen | ||
Fri Jul 15 2016 18:15 | 1st = 5 Blue Mcqueen 2nd = 3 Badlands 3rd = 7 Nitro Monkey 4th = 2 Multicam Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 7 - 9 Happy Lou | ||
Fri Jul 15 2016 18:14 | 1st = 9 Happy Lou 2nd = 1 Letspendanitetogetha 3rd = 10 Smarter Vc 4th = 8 Shillelagh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 3 - 9 Major Kiwi | ||
Fri Jul 15 2016 18:10 | 1st = 9 Major Kiwi 2nd = 11 Jumping Jack Jimmy 3rd = 3 Perfect Trouble 4th = 8 Gubbata |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 2 Shocking Onyx | ||
Fri Jul 15 2016 18:07 | 1st = 2 Shocking Onyx 2nd = 5 Oakleigh Rose 3rd = 7 Swift Trent 4th = 3 Bedlum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 4 - 5 Jessica Bromac | ||
Fri Jul 15 2016 18:05 | 1st = 5 Jessica Bromac 2nd = 3 Check In 3rd = 7 Lincolns Superstar 4th = 8 Luis Alberto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 1 - 5 That Chill Devine | ||
Fri Jul 15 2016 18:02 | 1st = 5 That Chill Devine 2nd = 2 Diamond Castle 3rd = 10 Shezagaga 4th = 9 Charlies System |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 1 This Time Maddie | ||
Fri Jul 15 2016 18:00 | 1st = 1 This Time Maddie 2nd = 2 Knocker 3rd = 5 Macnivek 4th = 3 Royal Prize |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 8 - 1 Flagbearer | ||
Fri Jul 15 2016 17:55 | 1st = 1 Flagbearer 2nd = 9 Iceobar 3rd = 7 Finedropofred 4th = 2 Youvegotobelieveit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 2 Asteria | ||
Fri Jul 15 2016 17:54 | 1st = 2 Asteria 2nd = 7 Increasing 3rd = 4 Homebush Ramona 4th = 5 Pink Shellac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 2 Aston Ebert | ||
Fri Jul 15 2016 17:52 | 1st = 2 Aston Ebert 2nd = 1 Fawn Express 3rd = 6 Virouette 4th = 3 Kicking Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 2 Myboy Nikola | ||
Fri Jul 15 2016 17:47 | 1st = 2 Myboy Nikola 2nd = 10 Betabeeasy 3rd = 4 Royal Jacquard 4th = 1 Treuaper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 1 Quink | ||
Fri Jul 15 2016 17:45 | 1st = 1 Quink 2nd = 8 Bronco De Jurer 3rd = 3 Gardsman 4th = 2 Tybellene |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 6 - 5 Veras Delight | ||
Fri Jul 15 2016 17:44 | 1st = 5 Veras Delight 2nd = 9 Shards Halo 3rd = 7 Sans Le Sou 4th = 1 Jewelz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 2 - 4 Playful Fella | ||
Fri Jul 15 2016 17:40 | 1st = 4 Playful Fella 2nd = 10 Chinghi 3rd = 11 Im Captain Morgan 4th = 8 Chucky Balboa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 8 Wildash Wildboy | ||
Fri Jul 15 2016 17:38 | 1st = 8 Wildash Wildboy 2nd = 9 Avamay 3rd = 6 Orange Thunder 4th = 2 Walloon Smartie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 3 - 1 Temporale | ||
Fri Jul 15 2016 17:33 | 1st = 1 Temporale 2nd = 2 Hot Chocolate Tart 3rd = 8 Moment Of Truth 4th = 9 Tereskova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 2 Gracie See More | ||
Fri Jul 15 2016 17:30 | 1st = 2 Gracie See More 2nd = 7 Schusta 3rd = 3 Pine Tree 4th = 8 Fancy Jackson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 7 - 6 Messini | ||
Fri Jul 15 2016 17:25 | 1st = 6 Messini 2nd = 8 Beachstar 3rd = 1 Daylight Dan 4th = 4 The Smiler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 5 Cawbourne Clover | ||
Fri Jul 15 2016 17:24 | 1st = 5 Cawbourne Clover 2nd = 1 Thrilling Cassie 3rd = 2 Another Habit 4th = 6 Ready Made Size |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 8 El Marny | ||
Fri Jul 15 2016 17:22 | 1st = 8 El Marny 2nd = 5 Clovally Mansumi 3rd = 6 Rickety Gate 4th = 1 Quiet Brilliant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 4 Onlykidding | ||
Fri Jul 15 2016 17:17 | 1st = 4 Onlykidding 2nd = 1 Bells Beach House 3rd = 6 Run Fatboy Run 4th = 9 Epirus Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 1 Minstrel Man | ||
Fri Jul 15 2016 17:15 | 1st = 1 Minstrel Man 2nd = 8 Little Ach Cee 3rd = 2 Edens Chant 4th = 4 Spring Agustus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 5 - 5 Luciano | ||
Fri Jul 15 2016 17:14 | 1st = 5 Luciano 2nd = 7 Soapbox 3rd = 4 Pass The Speights 4th = 8 Groomsman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 1 - 4 Paltrow | ||
Fri Jul 15 2016 17:10 | 1st = 4 Paltrow 2nd = 3 It Takes Courage 3rd = 11 Boundtobemad 4th = 8 Grinear Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 6 Tahiti Pearl | ||
Fri Jul 15 2016 17:08 | 1st = 6 Tahiti Pearl 2nd = 8 Forced Exit 3rd = 5 Foreseeable 4th = 3 Disco Dukos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 1 Major Curly | ||
Fri Jul 15 2016 17:05 | 1st = 1 Major Curly 2nd = 7 Six Green Thumbs 3rd = 8 Stans Choice 4th = 4 Dark Jameson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 2 - 12 Vibhuti | ||
Fri Jul 15 2016 17:04 | 1st = 12 Vibhuti 2nd = 7 On The Razzle 3rd = 10 Liberty Styx 4th = 5 No Way Else |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 6 - 10 King Crocker | ||
Fri Jul 15 2016 17:00 | 1st = 10 King Crocker 2nd = 9 Fortitudo 3rd = 8 King Of Dreams 4th = 1 Bella Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - | ||
Fri Jul 15 2016 16:57 | 2nd = 1 Zabdon Chevy 4th = 2 Clover Chit Chat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 8 Pukutu | ||
Fri Jul 15 2016 16:57 | 1st = 8 Pukutu 2nd = 1 Zabdon Chevy 3rd = 7 Ixchel 4th = 2 Clover Chit Chat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 3 Pippy Dippy | ||
Fri Jul 15 2016 16:53 | 1st = 3 Pippy Dippy 2nd = 6 Usurper 3rd = 5 Our Sapphire 4th = 2 New Regime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 4 Autumn Lights | ||
Fri Jul 15 2016 16:51 | 1st = 4 Autumn Lights 2nd = 1 Kirkham Coby 3rd = 6 Homebush Buck 4th = 2 Molly OShea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 10 Gangster Boy | ||
Fri Jul 15 2016 16:48 | 1st = 10 Gangster Boy 2nd = 7 The Falcon Legend 3rd = 5 Regal Eagle 4th = 12 Shareapassion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 8 - 11 Our Meteor | ||
Fri Jul 15 2016 16:45 | 1st = 11 Our Meteor 2nd = 6 Eye On America 3rd = 9 Sadhika 4th = 8 Minamahal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 8 Lorimer Lad | ||
Fri Jul 15 2016 16:42 | 1st = 8 Lorimer Lad 2nd = 7 Miss Rossi 3rd = 6 Steel The Best 4th = 1 Kazmics Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 4 - 7 Wilmas Mate | ||
Fri Jul 15 2016 16:41 | 1st = 7 Wilmas Mate 2nd = 4 Tessas Rocket 3rd = 9 Phils Gift 4th = 8 Kowhai Monarch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 2 Under Advice | ||
Fri Jul 15 2016 16:39 | 1st = 2 Under Advice 2nd = 4 Delicate Harry 3rd = 6 Val Rose Hi 4th = 1 Im Outta Here |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 8 - 10 Smiling At Shadows | ||
Fri Jul 15 2016 16:35 | 1st = 10 Smiling At Shadows 2nd = 4 Bondo 3rd = 1 Alabasta Bay 4th = 12 Polyphemus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 9 - 5 Such Hope | ||
Fri Jul 15 2016 16:30 | 1st = 5 Such Hope 2nd = 8 Dexterous 3rd = 13 Lomi 4th = 10 Esprit Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 1 - 7 The Scruff | ||
Fri Jul 15 2016 16:29 | 1st = 7 The Scruff 2nd = 10 Highland Star 3rd = 2 Natural 4th = 9 Princess Mackendon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 7 Kiamas Pearl | ||
Fri Jul 15 2016 16:28 | 1st = 7 Kiamas Pearl 2nd = 1 Spirited Kid 3rd = 3 Kinloch Hill 4th = 6 Grabbo Knows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 5 - 7 Yes It Was | ||
Fri Jul 15 2016 16:23 | 1st = 7 Yes It Was 2nd = 9 Did It Alone 3rd = 5 Star Crossed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 7 - 8 French Concession | ||
Fri Jul 15 2016 16:20 | 1st = 8 French Concession 2nd = 5 Liesl Lass 3rd = 2 Rhyme Nor Rhythm 4th = 3 My Cousin Rhett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 1 One Broke Girl | ||
Fri Jul 15 2016 16:19 | 1st = 1 One Broke Girl 2nd = 8 Subic Bay 3rd = 4 Cheap Shot Matty 4th = 7 All In Berlin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 4 Red Tone | ||
Fri Jul 15 2016 16:17 | 1st = 4 Red Tone 2nd = 2 Desert Oasis 3rd = 8 Motivate Her 4th = 5 Gundys Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 5 Mighty Nimrod | ||
Fri Jul 15 2016 16:14 | 1st = 5 Mighty Nimrod 2nd = 2 Premier Honey 3rd = 1 Reiyn Chaai 4th = 8 Bet You Will |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 7 - 1 Sovereignaire | ||
Fri Jul 15 2016 16:10 | 1st = 1 Sovereignaire 2nd = 2 Beretta 3rd = 9 Exit Only 4th = 3 Invincible George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 3 - 8 Westy Boyz | ||
Fri Jul 15 2016 16:09 | 1st = 8 Westy Boyz 2nd = 7 Heavenly Love 3rd = 1 Forgot To Remember 4th = 6 The Foot Tapper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 5 Esky Lid | ||
Fri Jul 15 2016 16:07 | 1st = 5 Esky Lid 2nd = 2 Perfect Boy 3rd = 8 Live The Life 4th = 6 Fifteen Forty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 12 - 1 Menindee | ||
Fri Jul 15 2016 16:04 | 1st = 1 Menindee 2nd = 2 Zipping Montana 3rd = 3 Nallak 4th = 7 Ed Monix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 12 Jazzy Artist | ||
Fri Jul 15 2016 16:03 | 1st = 12 Jazzy Artist 2nd = 10 Shardons Sheralee 3rd = 4 Major Lexus 4th = 1 Fiery Blue Chip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 8 - 1 Snitzelwood | ||
Fri Jul 15 2016 16:00 | 1st = 1 Snitzelwood 2nd = 7 Eye Contact 3rd = 12 Nippa Bleu 4th = 10 Luisa Maree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 3 Shytown Hussler | ||
Fri Jul 15 2016 15:58 | 1st = 3 Shytown Hussler 2nd = 7 Silver Squiggle 3rd = 2 Ultimate Paddy 4th = 1 Forever Loved |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 12 - 6 Bourne Cheeky | ||
Fri Jul 15 2016 15:55 | 1st = 6 Bourne Cheeky 2nd = 5 Brazen Beauty 3rd = 8 Rocksferry Road 4th = 3 Jett Setter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 7 - 3 Chaquinta | ||
Fri Jul 15 2016 15:55 | 1st = 3 Chaquinta 2nd = 9 Illyrian 3rd = 2 Zorba 4th = 13 She Excites |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 4 Bartholomew | ||
Fri Jul 15 2016 15:52 | 1st = 4 Bartholomew 2nd = 2 Pizarro 3rd = 8 Spring Deal 4th = 9 Top Teller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 3 Freedom Flyer | ||
Fri Jul 15 2016 15:50 | 1st = 3 Freedom Flyer 2nd = 4 Als Girl 3rd = 2 Miss Eldora 4th = 8 High Percentage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 4 Telarah Flash | ||
Fri Jul 15 2016 15:49 | 1st = 4 Telarah Flash 2nd = 1 Detroit Miss 3rd = 6 Gypsy Flash 4th = 2 Go The Gort |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 11 - 2 Jimmy Who | ||
Fri Jul 15 2016 15:46 | 1st = 2 Jimmy Who 2nd = 1 Put Thongs On 3rd = 7 Robell Heart 4th = 6 Sheza Good Size |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 4 - 2 Charissa Tee | ||
Fri Jul 15 2016 15:45 | 1st = 2 Charissa Tee 2nd = 7 Left For Ron 3rd = 8 Big Bang Raj 4th = 11 Montana Village |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 6 - 3 Steal A Diamond | ||
Fri Jul 15 2016 15:42 | 1st = 3 Steal A Diamond 2nd = 8 Jazzy Ruler 3rd = 4 Stage Dancer 4th = 10 Mont De Loir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 2 - 7 Mr Mojito | ||
Fri Jul 15 2016 15:40 | 1st = 7 Mr Mojito 2nd = 4 Millwood Charlie 3rd = 5 Hall Of Fame 4th = 3 Freedom Fighter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 3 Prince Scarlet | ||
Fri Jul 15 2016 15:39 | 1st = 3 Prince Scarlet 2nd = 7 Lightning Frank 3rd = 1 Miss Baroque 4th = 4 Funda Down |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 11 - 2 Mr Caudo | ||
Fri Jul 15 2016 15:36 | 1st = 2 Mr Caudo 2nd = 6 Fred Of Lidsdale 3rd = 8 Sookies Lad 4th = 1 Whos Got Ebony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 6 - 12 Zadok The Priest | ||
Fri Jul 15 2016 15:35 | 1st = 12 Zadok The Priest 2nd = 1 Its A Shamozzle 3rd = 7 Local Hero 4th = 11 Chalcedony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 4 Plissken | ||
Fri Jul 15 2016 15:32 | 1st = 4 Plissken 2nd = 6 Peter Perfect 3rd = 1 Mellenia Jo Jo 4th = 2 Inkjet Keroma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 7 - 7 Flamingo Flame | ||
Fri Jul 15 2016 15:30 | 1st = 7 Flamingo Flame 2nd = 15 Princess Arrow 3rd = 1 Miss Gidget 4th = 5 Mitzi Del Bra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 7 Allegro Beaty | ||
Fri Jul 15 2016 15:28 | 1st = 7 Allegro Beaty 2nd = 1 Cawbourne Gracie 3rd = 2 Swiftly Chloe 4th = 4 Nitro Mary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 2 Handsome Hombre | ||
Fri Jul 15 2016 15:27 | 1st = 2 Handsome Hombre 2nd = 8 Sudoku Rock 3rd = 5 Black Day Bonus 4th = 4 Lara Saint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 7 He Aint Sweet | ||
Fri Jul 15 2016 15:24 | 1st = 7 He Aint Sweet 2nd = 1 Lil Blackbook 3rd = 4 Chief Hiawatha 4th = 8 Bulk Carnage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 11 Ask Me Mach | ||
Fri Jul 15 2016 15:22 | 1st = 11 Ask Me Mach 2nd = 7 Lavra Bhutan 3rd = 12 Goodtime Stride 4th = 9 Miss Art Ranger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 5 Shannahs Might | ||
Fri Jul 15 2016 15:19 | 1st = 5 Shannahs Might 2nd = 8 Stampy Longnose 3rd = 1 Skatey Perry 4th = 10 Karagiozis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 6 - 5 Oscar Time | ||
Fri Jul 15 2016 15:15 | 1st = 5 Oscar Time 2nd = 1 Bull Bailey 3rd = 2 Jackalope 4th = 4 Manuelito |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 1 - 4 As Kiwi As | ||
Fri Jul 15 2016 15:14 | 1st = 4 As Kiwi As 2nd = 5 Here We Go Again 3rd = 9 Earthbound 4th = 10 Tufflittlerooster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 3 - 3 Ya Bowen Delight | ||
Fri Jul 15 2016 15:10 | 1st = 3 Ya Bowen Delight 2nd = 1 Yukon River 3rd = 7 Boneshaka 4th = 6 Wrinkle Knutt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 7 Kingsbrae Kate | ||
Fri Jul 15 2016 15:07 | 1st = 7 Kingsbrae Kate 2nd = 10 Kingsbrae Skylah 3rd = 2 Ticonderoga 4th = 3 Tremaly Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 5 - 1 Precision Strike | ||
Fri Jul 15 2016 15:04 | 1st = 1 Precision Strike 2nd = 7 Flinders Beach 3rd = 5 Fast Track Magic 4th = 2 Splendid Stryker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 2 Hu Xian | ||
Fri Jul 15 2016 15:03 | 1st = 2 Hu Xian 2nd = 1 Bigtime Moola 3rd = 3 Homebush Spook 4th = 7 Elite Dose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 6 - 2 Secret Blend | ||
Fri Jul 15 2016 15:00 | 1st = 2 Secret Blend 2nd = 3 Smart Dart 3rd = 6 Liten Prinsessa 4th = 5 Stingray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 5 - | ||
Fri Jul 15 2016 14:55 | 2nd = 3 Enigami |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 5 - 15 Phar Link | ||
Fri Jul 15 2016 14:55 | 1st = 15 Phar Link 2nd = 3 Enigami 3rd = 16 Accessory Diva 4th = 9 Flaming Commodity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 1 Ocean Bay | ||
Fri Jul 15 2016 14:52 | 1st = 1 Ocean Bay 2nd = 3 Lektra Destiny 3rd = 7 Penny Eagle 4th = 6 Lektra Boots |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 11 Sicilian Slumber | ||
Fri Jul 15 2016 14:47 | 1st = 11 Sicilian Slumber 2nd = 10 Cant Explain It 3rd = 7 Red Rocker 4th = 2 Back Page News |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 3 Cawbourne Danial | ||
Fri Jul 15 2016 14:46 | 1st = 3 Cawbourne Danial 2nd = 8 Lets Go Sprite 3rd = 4 If It Fitz 4th = 10 Homebush Olive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 1 Mitchie Madam | ||
Fri Jul 15 2016 14:44 | 1st = 1 Mitchie Madam 2nd = 7 Daze Flyby 3rd = 8 Kim Zarr Dashian 4th = 3 Clair de Lune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 5 - 6 She Zar | ||
Fri Jul 15 2016 14:40 | 1st = 6 She Zar 2nd = 11 Clever Buttons 3rd = 9 Vella Lonchick 4th = 8 London Cab |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 4 Galactic Viper | ||
Fri Jul 15 2016 14:37 | 1st = 4 Galactic Viper 2nd = 2 Howies Flyer 3rd = 7 Fear The Rascal 4th = 1 Irelands Oyster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 2 - 1 Cool Character | ||
Fri Jul 15 2016 14:33 | 1st = 1 Cool Character 2nd = 5 Girl With A Pearl 3rd = 2 Real Dutchess 4th = 7 Marty Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 5 - 11 Rocknrollrock | ||
Fri Jul 15 2016 14:30 | 1st = 11 Rocknrollrock 2nd = 1 Armageddon On It 3rd = 10 Rebelution 4th = 4 Dame Largo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 4 - 4 Isis Magic | ||
Fri Jul 15 2016 14:27 | 1st = 4 Isis Magic 2nd = 2 Lifes Like That 3rd = 5 Jeptoo 4th = 6 Pocillo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 2 Opal Valley | ||
Fri Jul 15 2016 14:24 | 1st = 2 Opal Valley 2nd = 3 Gunner Succeed 3rd = 4 Black Only Bonus 4th = 1 Haras Heat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 8 - 16 Nulla Creek | ||
Fri Jul 15 2016 14:22 | 1st = 16 Nulla Creek 2nd = 1 Kingsgrave 3rd = 8 Spritz 4th = 2 Single Shot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 4 - 1 Settle The Future | ||
Fri Jul 15 2016 14:20 | 1st = 1 Settle The Future 2nd = 8 Hollywood Nell 3rd = 7 Lucky Elixir 4th = 3 Fired Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 6 Mojito Mayhem | ||
Fri Jul 15 2016 14:17 | 1st = 6 Mojito Mayhem 2nd = 3 Cryers Fred 3rd = 4 Elbow Room 4th = 1 Real Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 4 Continental Boy | ||
Fri Jul 15 2016 14:12 | 1st = 4 Continental Boy 2nd = 12 Motu Young Jacob 3rd = 13 Duke Of The Moment 4th = 3 Posimistic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 7 Miss Spritely | ||
Fri Jul 15 2016 14:09 | 1st = 7 Miss Spritely 2nd = 1 Black Lee Bonus 3rd = 8 Noonbarra Joe 4th = 3 Zlaton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 4 - 6 Another Snappy | ||
Fri Jul 15 2016 14:05 | 1st = 6 Another Snappy 2nd = 2 Token of Love 3rd = 10 Cod Rock 4th = 9 Blue Carlou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 4 - 5 Star Planet | ||
Fri Jul 15 2016 14:00 | 1st = 5 Star Planet 2nd = 4 Southern Special 3rd = 7 Devilish Diva 4th = 6 Delle Donne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 6 Cryers Jack | ||
Fri Jul 15 2016 13:57 | 1st = 6 Cryers Jack 2nd = 7 Future Past 3rd = 4 Lyon Rose 4th = 8 Julies Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 1 - 4 Elslatsy | ||
Fri Jul 15 2016 13:52 | 1st = 4 Elslatsy 2nd = 5 Rhaegar 3rd = 10 Timansi 4th = 8 Our Problem Child |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 7 - 14 Princess Raaj | ||
Fri Jul 15 2016 13:51 | 1st = 14 Princess Raaj 2nd = 5 Lord Snow 3rd = 8 Magnificent Time 4th = 18 Betterbegood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 3 - 3 Drum Master | ||
Fri Jul 15 2016 13:48 | 1st = 3 Drum Master 2nd = 1 Capital City 3rd = 2 Captains Pick 4th = 6 Awesome More |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 3 Slender Jappa | ||
Fri Jul 15 2016 13:45 | 1st = 3 Slender Jappa 2nd = 8 Sweet As Beth 3rd = 1 Regatta 4th = 5 Stone Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 3 - 12 Pears | ||
Fri Jul 15 2016 13:40 | 1st = 12 Pears 2nd = 17 Husonique 3rd = 13 Prevalence 4th = 3 Kemp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 3 Dee Tee | ||
Fri Jul 15 2016 13:37 | 1st = 3 Dee Tee 2nd = 8 Old Jock 3rd = 7 Full Effect 4th = 5 Cairnlea Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 4 Witch Striker | ||
Fri Jul 15 2016 13:33 | 1st = 4 Witch Striker 2nd = 7 Donegal Annie Mac 3rd = 10 Bee Tees 4th = 11 Lenny The Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 3 - 13 Maya Maya | ||
Fri Jul 15 2016 13:30 | 1st = 13 Maya Maya 2nd = 14 Libertine Miss 3rd = 5 Annrhon 4th = 16 Bel Maiya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 1 Sweet Marylou | ||
Fri Jul 15 2016 13:27 | 1st = 1 Sweet Marylou 2nd = 8 Expect Delay 3rd = 5 Bigtime Tip 4th = 2 Go Tommo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 3 - 1 Rock On Zariz | ||
Fri Jul 15 2016 13:25 | 1st = 1 Rock On Zariz 2nd = 3 Cumberland Range 3rd = 5 Hercegovka 4th = 6 Lady Henrietta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 4 Junior Tot | ||
Fri Jul 15 2016 13:22 | 1st = 4 Junior Tot 2nd = 5 Hes The One 3rd = 3 Uno Arjo 4th = 7 Forgotten Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 6 - 13 Shebang | ||
Fri Jul 15 2016 13:18 | 1st = 13 Shebang 2nd = 1 Conrwin 3rd = 7 Sono Veloce 4th = 3 Persuasive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 2 - 9 Redsera | ||
Fri Jul 15 2016 13:13 | 1st = 9 Redsera 2nd = 12 World Class 3rd = 4 St James Square 4th = 3 Mr Malu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 3 Ming Men Shen | ||
Fri Jul 15 2016 13:10 | 1st = 3 Ming Men Shen 2nd = 1 Banjo Breeze 3rd = 5 Smirnoff Lass 4th = 2 Gold Rocker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 1 Kingman | ||
Fri Jul 15 2016 13:09 | 1st = 1 Kingman 2nd = 3 Mulberry Brook 3rd = 4 Struggle Is Real 4th = 2 Lucas Scott |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 2 - 4 Black Misty | ||
Fri Jul 15 2016 13:05 | 1st = 4 Black Misty 2nd = 3 Azcannyaz 3rd = 9 Danshari 4th = 17 Zitani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 2 - 6 Mr Sneaky | ||
Fri Jul 15 2016 13:00 | 1st = 6 Mr Sneaky 2nd = 7 Sheriff John Stone 3rd = 1 Congressional 4th = 3 Itchy Nee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 4 Haras Hook | ||
Fri Jul 15 2016 12:57 | 1st = 4 Haras Hook 2nd = 6 Flossie Blue 3rd = 3 Old Material 4th = 5 Our Crusader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 7 Max Stix | ||
Fri Jul 15 2016 12:54 | 1st = 7 Max Stix 2nd = 4 Opawa Jemaine 3rd = 2 Nessie Allen 4th = 9 Know Mention |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 2 - 2 Bitburg | ||
Fri Jul 15 2016 12:50 | 1st = 2 Bitburg 2nd = 4 Mclennan 3rd = 3 Secret Lies 4th = 5 Lunch At Tiffanys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 1 Gentle Moment | ||
Fri Jul 15 2016 12:47 | 1st = 1 Gentle Moment 2nd = 4 Happy Hans 3rd = 5 Rico Jakit 4th = 6 Mega Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 5 - 9 Smoochy | ||
Fri Jul 15 2016 12:43 | 1st = 9 Smoochy 2nd = 5 Where Theres Smoke 3rd = 1 Solmization 4th = 3 Ratso Rizzo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 1 - 6 Love A Rose | ||
Fri Jul 15 2016 12:38 | 1st = 6 Love A Rose 2nd = 3 Hidden Light 3rd = 4 Brilliant Diva 4th = 1 Burn Notice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 4 Currumbin Valley | ||
Fri Jul 15 2016 12:35 | 1st = 4 Currumbin Valley 2nd = 6 Zircon Valley 3rd = 1 My Names Kelly 4th = 7 Elanora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 8 Royal Action | ||
Fri Jul 15 2016 12:34 | 1st = 8 Royal Action 2nd = 2 Magic Wizard 3rd = 7 Opawa Idol 4th = 4 Homebush Errol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 1 - 4 What A Party | ||
Fri Jul 15 2016 12:30 | 1st = 4 What A Party 2nd = 2 Lucky Cash 3rd = 5 Astral Miss 4th = 13 Epic Decision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 2 Gemma Eagle | ||
Fri Jul 15 2016 12:27 | 1st = 2 Gemma Eagle 2nd = 8 Grand Eagle 3rd = 5 Saint Fox 4th = 7 Ashanti Alinga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 1 - 4 Nasdex | ||
Fri Jul 15 2016 12:25 | 1st = 4 Nasdex 2nd = 2 Impregnable 3rd = 9 Balancing Act 4th = 5 Our Smoothie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 2 Little Nangar | ||
Fri Jul 15 2016 12:20 | 1st = 2 Little Nangar 2nd = 6 Hummin Gun 3rd = 7 One Pump 4th = 3 Gudera Spitfire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 3 Mystic Action | ||
Fri Jul 15 2016 12:17 | 1st = 3 Mystic Action 2nd = 4 Long Stockings 3rd = 6 Lagoon Mytye 4th = 2 Goldstar Avery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 1 - 14 Sheoak | ||
Fri Jul 15 2016 12:15 | 1st = 14 Sheoak 2nd = 5 Grey Storm 3rd = 13 Iltextya 4th = 8 Yorkshire Lily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 1 Barcelona Beauty | ||
Fri Jul 15 2016 12:12 | 1st = 1 Barcelona Beauty 2nd = 7 Hay Miss 3rd = 8 Galactic Lee 4th = 6 Kylan Brae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 4 - 5 Jem Runner | ||
Fri Jul 15 2016 12:08 | 1st = 5 Jem Runner 2nd = 10 Martini Lass 3rd = 7 Her Choice 4th = 3 Pieomie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 4 Fancy Nomikai | ||
Fri Jul 15 2016 11:59 | 1st = 4 Fancy Nomikai 2nd = 3 Zorba The Greek 3rd = 5 Human Instinct 4th = 7 Magic Dozer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 4 Opawa Janet | ||
Fri Jul 15 2016 11:42 | 1st = 4 Opawa Janet 2nd = 5 Crafty Action 3rd = 3 Opawa Judy 4th = 8 Goldstar Jagger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 3 - 3 Henry Tudor | ||
Fri Jul 15 2016 11:33 | 1st = 3 Henry Tudor 2nd = 1 Royal Sceptre 3rd = 11 Running Scared 4th = 5 Domerova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 2 Kellys My Name | ||
Fri Jul 15 2016 11:24 | 1st = 2 Kellys My Name 2nd = 1 Cairo 3rd = 8 Homebush Scribe 4th = 7 Gordy Junior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 5 Catlin Blueblood | ||
Fri Jul 15 2016 11:07 | 1st = 5 Catlin Blueblood 2nd = 1 Edie May 3rd = 4 Opawa Blinky 4th = 3 Minor Brainwave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 2 - 3 Mr Doole | ||
Fri Jul 15 2016 10:58 | 1st = 3 Mr Doole 2nd = 2 Irish Gem 3rd = 5 Kalinda 4th = 1 Bergerac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 6 Kata | ||
Fri Jul 15 2016 10:49 | 1st = 6 Kata 2nd = 7 Homebush Sloan 3rd = 8 Celtic Warrior 4th = 4 Troublesome Brit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 8 Sopoaga | ||
Fri Jul 15 2016 10:32 | 1st = 8 Sopoaga 2nd = 2 Homebush Shane 3rd = 3 Opawa Crystal 4th = 1 Call Me Soon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 1 - 9 Suggestions | ||
Fri Jul 15 2016 10:23 | 1st = 9 Suggestions 2nd = 11 Knights Valley 3rd = 10 Eden Rose 4th = 12 Miss Rio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 2 Spring Sam | ||
Fri Jul 15 2016 10:14 | 1st = 2 Spring Sam 2nd = 5 New Broom 3rd = 7 Opawa Pam 4th = 6 Opawa Top |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 1 Dragon George | ||
Fri Jul 15 2016 0:22 | 1st = 1 Dragon George 2nd = 2 That Dude 3rd = 7 Hello Im Donny 4th = 4 Last Weeks Pay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 3 Multiman | ||
Fri Jul 15 2016 0:02 | 1st = 3 Multiman 2nd = 7 Rolling Breeze 3rd = 8 Topper Holms 4th = 6 Jacobite Seven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 8 Good Odds Debbie | ||
Wed Jun 15 2016 23:52 | 1st = 8 Good Odds Debbie 2nd = 4 Gerties Girl 3rd = 7 Dollstan Star 4th = 6 Lil Miss Minnie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 8 Marcado | ||
Wed Jun 15 2016 23:37 | 1st = 8 Marcado 2nd = 6 Cadice 3rd = 1 Vanessa Monelli 4th = 4 Cruiser Coin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 4 Jerry Monelli | ||
Wed Jun 15 2016 23:12 | 1st = 4 Jerry Monelli 2nd = 8 One More Summer 3rd = 6 Ems Pride 4th = 1 Ladon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 4 Whos Got Bams | ||
Wed Jun 15 2016 22:57 | 1st = 4 Whos Got Bams 2nd = 6 Pepper Fire 3rd = 2 Revolution Mac 4th = 5 Bionic Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 5 Janine Monelli | ||
Wed Jun 15 2016 22:42 | 1st = 5 Janine Monelli 2nd = 6 Sassy Ginger 3rd = 2 Super Lube 4th = 4 You Can Excel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 7 Charlie Rocket | ||
Wed Jun 15 2016 22:37 | 1st = 7 Charlie Rocket 2nd = 1 Jai Alai 3rd = 5 Rosie Rocks 4th = 3 Royal Knocka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 5 Rusty Boy | ||
Wed Jun 15 2016 22:32 | 1st = 5 Rusty Boy 2nd = 2 Stumble 3rd = 3 Burnsys Sam 4th = 1 Hugh Made Who |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 4 Penny Monelli | ||
Wed Jun 15 2016 22:27 | 1st = 4 Penny Monelli 2nd = 1 Standard Issue 3rd = 5 My Nakita 4th = 2 Never In Kansas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 11 - 3 Assertive Ostie | ||
Wed Jun 15 2016 22:23 | 1st = 3 Assertive Ostie 2nd = 1 Kenzali 3rd = 2 Just Fab 4th = 6 Rodeo Sweetheart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 5 Kilty Express | ||
Wed Jun 15 2016 22:19 | 1st = 5 Kilty Express 2nd = 2 Connemara Black 3rd = 3 Blue Surfonic 4th = 4 Mazzetti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 4 Shake The Night | ||
Wed Jun 15 2016 22:12 | 1st = 4 Shake The Night 2nd = 3 Bobs Gift 3rd = 1 Uncool Albert 4th = 7 Snow Mistake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 4 Times Square | ||
Wed Jun 15 2016 22:09 | 1st = 4 Times Square 2nd = 7 Lochinvar Style 3rd = 1 Podge 4th = 3 Karley Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 1 Grand Ethics | ||
Wed Jun 15 2016 22:05 | 1st = 1 Grand Ethics 2nd = 8 Marvel Dynasty 3rd = 4 Nitrous Ice 4th = 3 Reventon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 8 - 7 Whirily School | ||
Wed Jun 15 2016 22:00 | 1st = 7 Whirily School 2nd = 6 Without You 3rd = 3 Stunning I Am 4th = 8 Artikulate Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 6 Last Action Hero | ||
Wed Jun 15 2016 21:58 | 1st = 6 Last Action Hero 2nd = 2 Mahogany Saphire 3rd = 8 Break The Code 4th = 3 Bush Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 10 - 3 Stars Align | ||
Wed Jun 15 2016 21:55 | 1st = 3 Stars Align 2nd = 2 Velocity Chris 3rd = 6 Tarawi Max 4th = 4 Guns n Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 5 Enchanted Lass | ||
Wed Jun 15 2016 21:52 | 1st = 5 Enchanted Lass 2nd = 1 My Superstar 3rd = 6 Map It Out 4th = 10 Malady Aubrey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 5 Gold Reserve | ||
Wed Jun 15 2016 21:49 | 1st = 5 Gold Reserve 2nd = 1 Wayne Outwide 3rd = 8 Teemac 4th = 6 Shell Shocked |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 1 Flatlined | ||
Wed Jun 15 2016 21:42 | 1st = 1 Flatlined 2nd = 2 Milldean Focus 3rd = 8 Kay Oh 4th = 5 Westmead Mouse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 3 Dyna Camo | ||
Wed Jun 15 2016 21:39 | 1st = 3 Dyna Camo 2nd = 5 Marley Sprite 3rd = 6 Nitro Deception 4th = 4 Dyna Edgar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 9 - 8 Boys Zarr Boys | ||
Wed Jun 15 2016 21:35 | 1st = 8 Boys Zarr Boys 2nd = 5 Sneaky Butcher 3rd = 4 Betown Gem 4th = 6 Kings Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 7 - 8 Jeter | ||
Wed Jun 15 2016 21:30 | 1st = 8 Jeter 2nd = 5 Kapitan Claire 3rd = 10 Stunning Jasper 4th = 3 Michaels Mename |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 2 Mighty Sprite | ||
Wed Jun 15 2016 21:28 | 1st = 2 Mighty Sprite 2nd = 7 Zoltinas Prize 3rd = 1 Le Sands 4th = 5 Noaki Lynx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 1 Alex Monelli | ||
Wed Jun 15 2016 21:25 | 1st = 1 Alex Monelli 2nd = 6 Victor Metti 3rd = 9 Hustling 4th = 3 Moonchild |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 3 Avenging Gun | ||
Wed Jun 15 2016 21:22 | 1st = 3 Avenging Gun 2nd = 6 Megalodon 3rd = 8 Body And Soul 4th = 1 Stilton Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 5 Champion Exhibit | ||
Wed Jun 15 2016 21:19 | 1st = 5 Champion Exhibit 2nd = 8 Dyna Yavin 3rd = 4 Silvertop 4th = 7 Royal Cosmic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 8 - 4 Beetown Tommy | ||
Wed Jun 15 2016 21:12 | 1st = 4 Beetown Tommy 2nd = 1 Romeo Ragtop 4th = 3 My Kids Tuition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 3 Nicky Dal | ||
Wed Jun 15 2016 21:09 | 1st = 3 Nicky Dal 2nd = 5 Crackerjack Choc 3rd = 4 Hyper Venom 4th = 6 Crackerjack Pest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 2 Gorilla Playboy | ||
Wed Jun 15 2016 21:05 | 1st = 2 Gorilla Playboy 2nd = 4 With Compliments 3rd = 5 Lady Hawke 4th = 7 Tallulah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 6 - 9 Dancingwithsierra | ||
Wed Jun 15 2016 21:00 | 1st = 9 Dancingwithsierra 2nd = 2 All In Your Hands 3rd = 7 Rockabella Starz 4th = 1 Bou Chard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 4 Gate Juan | ||
Wed Jun 15 2016 20:58 | 1st = 4 Gate Juan 2nd = 3 Targaryen 3rd = 1 Zipping Harry 4th = 6 Tick Away Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 2 Mepunga Ted | ||
Wed Jun 15 2016 20:55 | 1st = 2 Mepunga Ted 2nd = 4 Audacious Sprite 3rd = 1 Baroness Molly 4th = 5 Skyes Apprentice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 7 - 2 Little Ach Cee | ||
Wed Jun 15 2016 20:52 | 1st = 2 Little Ach Cee 2nd = 6 Wildash Wildboy 3rd = 3 Billy Congo 4th = 5 All Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 1 Winterstein | ||
Wed Jun 15 2016 20:49 | 1st = 1 Winterstein 2nd = 2 Division Four 3rd = 5 Hula Hustler 4th = 7 Danger Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 6 Fire Blaze | ||
Wed Jun 15 2016 20:45 | 1st = 6 Fire Blaze 2nd = 2 Blue Mustang 3rd = 5 Fred Gundi 4th = 3 Kramer Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 8 Lorella Fire | ||
Wed Jun 15 2016 20:42 | 1st = 8 Lorella Fire 2nd = 5 Without Site 3rd = 4 Zambra Icon 4th = 3 Prince Zesta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 5 Napalm | ||
Wed Jun 15 2016 20:38 | 1st = 5 Napalm 2nd = 2 Nitro Princess 3rd = 7 Caco Potion 4th = 4 Cairnlea Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 6 - 3 Gunspeed | ||
Wed Jun 15 2016 20:35 | 1st = 3 Gunspeed 2nd = 4 Focus And Speed 3rd = 2 Wildash Warrior 4th = 1 Summahs Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 5 - 2 Chirpy Chuckles | ||
Wed Jun 15 2016 20:30 | 1st = 2 Chirpy Chuckles 2nd = 1 Keayang Kallisto 3rd = 8 Lucky Vc 4th = 6 All Honour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 1 Helma Bale | ||
Wed Jun 15 2016 20:28 | 1st = 1 Helma Bale 2nd = 8 Dash Of Scotch 3rd = 7 Behind The Mask 4th = 6 Turfman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 7 Hughies Pick | ||
Wed Jun 15 2016 20:25 | 1st = 7 Hughies Pick 2nd = 6 Rapid Trigga 3rd = 2 Sazoo Icon 4th = 1 Bit Wicked |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 6 Betting Baron | ||
Wed Jun 15 2016 20:20 | 1st = 6 Betting Baron 2nd = 2 Flippa Penny 3rd = 1 Official Reign 4th = 8 Cowgirlchick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 8 Macrory | ||
Wed Jun 15 2016 20:18 | 1st = 8 Macrory 2nd = 7 Dr Leonardo 3rd = 6 Midnight Outlaw 4th = 1 Hes An Omen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 5 - 3 Dream Of Speed | ||
Wed Jun 15 2016 20:15 | 1st = 3 Dream Of Speed 2nd = 6 Black Model 3rd = 1 Velocity Eclipse 4th = 4 General Hunter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 7 Panda Bale | ||
Wed Jun 15 2016 20:08 | 1st = 7 Panda Bale 2nd = 4 Dig Deep Bert 3rd = 8 Micks Angel 4th = 2 Pipeline Rumour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 2 Rob Stark | ||
Wed Jun 15 2016 20:05 | 1st = 2 Rob Stark 2nd = 7 Be Magic 3rd = 4 Princess Sophia 4th = 8 Divas Law |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 4 - 2 Truscott Hall | ||
Wed Jun 15 2016 20:00 | 1st = 2 Truscott Hall 2nd = 4 Illawong Bardot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 8 Claretown Cindy | ||
Wed Jun 15 2016 19:58 | 1st = 8 Claretown Cindy 2nd = 3 Marks Boy 3rd = 4 Bell Bale 4th = 2 Proven May |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 4 - 8 Romelda | ||
Wed Jun 15 2016 19:55 | 1st = 8 Romelda 2nd = 5 Screen Siren 3rd = 6 Shaylor Tammy 4th = 1 Perez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 5 Captainturbulence | ||
Wed Jun 15 2016 19:50 | 1st = 5 Captainturbulence 2nd = 3 Rib And Roll 3rd = 1 Paquin 4th = 8 Jaycee Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 2 Stars Delight | ||
Wed Jun 15 2016 19:48 | 1st = 2 Stars Delight 2nd = 3 Fiesty Ivy 3rd = 4 Hardaway Terror 4th = 8 Miss Pepperoni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 7 Angry Thunder | ||
Wed Jun 15 2016 19:45 | 1st = 7 Angry Thunder 2nd = 1 Our Sapphire 3rd = 2 Midnight Elsie 4th = 8 Debby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 7 - 7 Smithstars Lexus | ||
Wed Jun 15 2016 19:40 | 1st = 7 Smithstars Lexus 2nd = 6 Hez Razor Sharp 3rd = 1 Derby Downs 4th = 5 Limbo Larry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 8 Bakali | ||
Wed Jun 15 2016 19:38 | 1st = 8 Bakali 2nd = 7 Dynamic Couldron 3rd = 1 Soul Stripper 4th = 3 Jetmag Gemstone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 3 - 1 Tippett And Run | ||
Wed Jun 15 2016 19:35 | 1st = 1 Tippett And Run 2nd = 4 Little Ell Bee 3rd = 2 Tax Loophole 4th = 5 Ickle Pickle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 3 - 6 Rocknroll Magic | ||
Wed Jun 15 2016 19:30 | 1st = 6 Rocknroll Magic 2nd = 9 Rockstar Angel 3rd = 3 Alessa 4th = 1 Ideal Lifestyle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 1 Destini Baritone | ||
Wed Jun 15 2016 19:28 | 1st = 1 Destini Baritone 2nd = 6 Another Hope 3rd = 3 Laniakea 4th = 4 Horus Gun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 4 Katie The Weapon | ||
Wed Jun 15 2016 19:25 | 1st = 4 Katie The Weapon 2nd = 2 Merry Cam 3rd = 1 Bambi On Ice 4th = 5 Amy Parker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 2 Ashleys Angel | ||
Wed Jun 15 2016 19:20 | 1st = 2 Ashleys Angel 2nd = 1 French Globe 3rd = 4 Rocknroll Annie 4th = 7 Littlegirls Torque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 2 Its A Buzz | ||
Wed Jun 15 2016 19:18 | 1st = 2 Its A Buzz 2nd = 5 Connemara Xav 3rd = 3 Jake 4th = 7 Fabregas Lara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 2 - 1 Fancy Benz | ||
Wed Jun 15 2016 19:15 | 1st = 1 Fancy Benz 2nd = 7 Dee Boosh 3rd = 8 Forty Carat 4th = 3 Real Saga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 6 Zibibbo | ||
Wed Jun 15 2016 19:10 | 1st = 6 Zibibbo 2nd = 9 Ponte Milvio 3rd = 4 Wicked Time 4th = 8 Studleigh Kristen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 6 Fordo Bale | ||
Wed Jun 15 2016 19:08 | 1st = 6 Fordo Bale 2nd = 8 Shes A Batgirl 3rd = 4 Yorgi 4th = 5 Wildcard Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 4 Rockets Mum | ||
Wed Jun 15 2016 19:05 | 1st = 4 Rockets Mum 2nd = 3 Watta Barghest 3rd = 1 Replacing Diana 4th = 5 Gracie See More |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 2 - 7 If The Mood Suits | ||
Wed Jun 15 2016 19:00 | 1st = 7 If The Mood Suits 2nd = 2 Our Miss Vivienne 3rd = 1 Lifes Tough 4th = 4 Prince Of Zanzibar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 2 Rirtakki | ||
Wed Jun 15 2016 18:58 | 1st = 2 Rirtakki 2nd = 5 Another Blue 3rd = 8 Dill Bale 4th = 9 Allen Optic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 2 Iron Side | ||
Wed Jun 15 2016 18:55 | 1st = 2 Iron Side 2nd = 8 Lidos Boy 3rd = 4 Tempus Fugit 4th = 1 Wheres Savannah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 1 - 1 Fancy Paddy | ||
Wed Jun 15 2016 18:52 | 1st = 1 Fancy Paddy 2nd = 3 Eighty Twenty 3rd = 6 Little Bump 4th = 8 Many Puppiao |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 3 Our Swift Action | ||
Wed Jun 15 2016 18:47 | 1st = 3 Our Swift Action 2nd = 2 Gotham City Sin 3rd = 4 Macs Choice 4th = 10 Jazz Party Enigma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 4 Paws And Go | ||
Wed Jun 15 2016 18:45 | 1st = 4 Paws And Go 2nd = 2 Shanlyn Pippin 3rd = 7 Sappy Bale 4th = 1 Superior Bobby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 5 Saloon Passage | ||
Wed Jun 15 2016 18:40 | 1st = 5 Saloon Passage 2nd = 1 Keep On Moving 3rd = 2 Audrey Maree 4th = 7 Im Blue Double Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 4 Go Lakers Go | ||
Wed Jun 15 2016 18:37 | 1st = 4 Go Lakers Go 2nd = 7 Stop Senoring 3rd = 10 Woomera 4th = 8 Harsh Miles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 4 Cha Cha Gem | ||
Wed Jun 15 2016 18:34 | 1st = 4 Cha Cha Gem 2nd = 1 Rani Benz 3rd = 8 Spring James 4th = 5 Aztec Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 8 - 13 Kensington Abbey | ||
Wed Jun 15 2016 18:30 | 1st = 13 Kensington Abbey 2nd = 14 Almaleo 3rd = 11 Jaspara 4th = 8 Barzinho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 1 - 1 Courageous Call | ||
Wed Jun 15 2016 18:25 | 1st = 1 Courageous Call 2nd = 10 Nikkibadwagon 3rd = 9 Platinum Power 4th = 2 Champagne Taste |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 8 Outta Nowhere | ||
Wed Jun 15 2016 18:22 | 1st = 8 Outta Nowhere 2nd = 9 Blitzkrieg 3rd = 7 Butter And Bread 4th = 3 Dani Kellasarki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 2 Lethal Promise | ||
Wed Jun 15 2016 18:17 | 1st = 2 Lethal Promise 2nd = 1 Arcachon 3rd = 8 Fire And Ice 4th = 10 Playnserious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 2 Pyramid Flyer | ||
Wed Jun 15 2016 18:14 | 1st = 2 Pyramid Flyer 2nd = 3 Lethal Gun 3rd = 4 Daintree Alice 4th = 8 Little Horeys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 6 Izzy Electric | ||
Wed Jun 15 2016 18:11 | 1st = 6 Izzy Electric 2nd = 8 Haras Summer 3rd = 5 Cosmo Waz 4th = 1 Tricksters Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 6 Coldplay Road | ||
Wed Jun 15 2016 18:06 | 1st = 6 Coldplay Road 2nd = 9 Modern Dancer 3rd = 7 Native Caesar 4th = 4 Cullectomatic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 3 Belimba Maserati | ||
Wed Jun 15 2016 18:03 | 1st = 3 Belimba Maserati 2nd = 8 Stilton Shiraz 3rd = 7 Elite Torque 4th = 6 Dyna Ditto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 2 Quink | ||
Wed Jun 15 2016 17:59 | 1st = 2 Quink 2nd = 1 Taltarni Shiraz 3rd = 8 Flaming Causeway 4th = 4 Paper Cuts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 7 - 11 Red Paddy | ||
Wed Jun 15 2016 17:55 | 1st = 11 Red Paddy 2nd = 13 Vacqueyras 3rd = 2 Furious Dame 4th = 12 Coruscation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 1 Diamondsfromheaven | ||
Wed Jun 15 2016 17:50 | 1st = 1 Diamondsfromheaven 2nd = 6 Major Lexus 3rd = 7 Mirth Maker 4th = 9 Seventhirtyseven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 3 Knave | ||
Wed Jun 15 2016 17:47 | 1st = 3 Knave 2nd = 5 Simply Magic 3rd = 1 Gold Total 4th = 6 Monika Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 2 Status Seeker | ||
Wed Jun 15 2016 17:44 | 1st = 2 Status Seeker 2nd = 7 Known As Typo 3rd = 8 Marks Express 4th = 1 Mizzou Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 8 Coogans Regret | ||
Wed Jun 15 2016 17:40 | 1st = 8 Coogans Regret 2nd = 6 Miss Briony 3rd = 1 Faith No Fear 4th = 5 Umiko Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 7 Poppy Cee | ||
Wed Jun 15 2016 17:35 | 1st = 7 Poppy Cee 2nd = 9 Limitation 3rd = 1 Deeinnocentwon 4th = 6 Snoop Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 6 Barra Trip | ||
Wed Jun 15 2016 17:32 | 1st = 6 Barra Trip 2nd = 4 Indys Chant 3rd = 7 Cosmo Bill 4th = 8 Fearsome Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 1 Liams Entity | ||
Wed Jun 15 2016 17:28 | 1st = 1 Liams Entity 2nd = 3 Cawbourne Bright 3rd = 5 Blackey Streek 4th = 4 Stubborn Bobby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 9 Feelgood Factor | ||
Wed Jun 15 2016 17:23 | 1st = 9 Feelgood Factor 2nd = 2 Long Dirt Road 3rd = 1 Strike Power 4th = 8 The Endeavour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 6 - 4 Mosseratti | ||
Wed Jun 15 2016 17:20 | 1st = 4 Mosseratti 2nd = 1 Checkers 3rd = 3 Song Of War 4th = 8 Vandalago |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 2 Kiwi Invasion | ||
Wed Jun 15 2016 17:17 | 1st = 2 Kiwi Invasion 2nd = 4 Highfield La La 3rd = 1 Dortmunder 4th = 7 Horeys Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 5 Swizzlestick | ||
Wed Jun 15 2016 17:13 | 1st = 5 Swizzlestick 2nd = 8 Maywyn If Lucky 3rd = 3 Master Cha Cha 4th = 7 Good Boy Seamus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 8 - 8 Our Prospect | ||
Wed Jun 15 2016 17:10 | 1st = 8 Our Prospect 2nd = 10 Chondra 3rd = 3 Damage Control 4th = 2 Combat Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 7 Just Lonely Boy | ||
Wed Jun 15 2016 17:09 | 1st = 7 Just Lonely Boy 2nd = 1 Miss Fudd 3rd = 5 Kykira Shacoby 4th = 3 Madam Scarlet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 6 Missed By Red | ||
Wed Jun 15 2016 17:04 | 1st = 6 Missed By Red 2nd = 2 Bertie Francis 3rd = 5 Premium Angus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 4 All Inn Together | ||
Wed Jun 15 2016 17:01 | 1st = 4 All Inn Together 2nd = 1 Midfield Maestro 3rd = 6 Nero Joe 4th = 2 Ayden Jackson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 1 Couta Goddess | ||
Wed Jun 15 2016 16:58 | 1st = 1 Couta Goddess 2nd = 9 Barra Fun 3rd = 7 Haras Lightning 4th = 4 Mockas Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 2 Grande Uomo | ||
Wed Jun 15 2016 16:53 | 1st = 2 Grande Uomo 2nd = 1 Thisnthis 3rd = 5 Big Spending Telf 4th = 7 King Grin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 4 Old School Mates | ||
Wed Jun 15 2016 16:47 | 1st = 4 Old School Mates 2nd = 1 Cawbourne Cents 3rd = 8 Buddakan 4th = 6 Fab Seven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 7 Dolce Gusto | ||
Wed Jun 15 2016 16:44 | 1st = 7 Dolce Gusto 2nd = 5 Lana Lass 3rd = 8 Before My Time 4th = 6 Bruzzy Boucheau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 8 - 8 Manassa Sky | ||
Wed Jun 15 2016 16:43 | 1st = 8 Manassa Sky 2nd = 4 Oasis Dream 3rd = 9 Ricciardo 4th = 10 Tere T |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 5 - 2 Famous Someday | ||
Wed Jun 15 2016 16:40 | 1st = 2 Famous Someday 2nd = 5 Secret Doubt 3rd = 3 Awesome As 4th = 4 Major Detail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 3 Media Circus | ||
Wed Jun 15 2016 16:37 | 1st = 3 Media Circus 2nd = 1 Haras Jessica 3rd = 8 Splendid Star 4th = 2 Royal Village |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 2 War Dan Apollo | ||
Wed Jun 15 2016 16:33 | 1st = 2 War Dan Apollo 2nd = 8 Ucanttakeitwithu 3rd = 11 Shes The Other One 4th = 9 Sorta Sexy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 8 - 5 Rising Stock | ||
Wed Jun 15 2016 16:30 | 1st = 5 Rising Stock 2nd = 14 Makatiti 3rd = 8 Gee Whizzer 4th = 1 Micks Hustler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 8 Make Up Boy | ||
Wed Jun 15 2016 16:27 | 1st = 8 Make Up Boy 2nd = 2 Fancy Bianca 3rd = 1 After Lisa 4th = 3 Kyela Shacoby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 8 - 10 Mydalea | ||
Wed Jun 15 2016 16:23 | 1st = 10 Mydalea 2nd = 6 Yaba Dabl Doya 3rd = 4 Old Smokey 4th = 13 Best Dance Yet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 2 Two Mississippi | ||
Wed Jun 15 2016 16:20 | 1st = 2 Two Mississippi 2nd = 9 Ram Raider 3rd = 4 Quick Collision 4th = 8 Gunmetal Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 7 - 10 Ark | ||
Wed Jun 15 2016 16:18 | 1st = 10 Ark 2nd = 5 Iceobar 3rd = 3 Tell Us We Dream 4th = 2 Mister Bellisimo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 7 - 6 Fortune Patch | ||
Wed Jun 15 2016 16:15 | 1st = 6 Fortune Patch 2nd = 16 Little Red Shoes 3rd = 2 Obsidian 4th = 1 Flavian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 1 Steves Jewel | ||
Wed Jun 15 2016 16:13 | 1st = 1 Steves Jewel 2nd = 2 Springfield Boy 3rd = 4 Perfect Bart 4th = 3 Dark Defender |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 7 - 7 Emmookis Star | ||
Wed Jun 15 2016 16:10 | 1st = 7 Emmookis Star 2nd = 6 Mikaela 3rd = 3 Red Dazzle 4th = 11 Sweet Saturday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 2 Pink Label | ||
Wed Jun 15 2016 16:08 | 1st = 2 Pink Label 2nd = 7 Winsome Sniper 3rd = 3 Panda Bear 4th = 5 Same Faces |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 4 - 7 Bangalore | ||
Wed Jun 15 2016 16:05 | 1st = 7 Bangalore 2nd = 6 Pop Hero 3rd = 4 Royalic 4th = 5 Jack N Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 8 Proven Malibu | ||
Wed Jun 15 2016 16:03 | 1st = 8 Proven Malibu 2nd = 3 General Remus 3rd = 5 Fipa Narchi 4th = 4 Freds My Name |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 7 - 1 Berlutti | ||
Wed Jun 15 2016 16:00 | 1st = 1 Berlutti 2nd = 2 Its A Shame Billy 3rd = 11 Atunnah Courage 4th = 8 Kalashani Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 3 Zafonic Dancer | ||
Wed Jun 15 2016 15:57 | 1st = 3 Zafonic Dancer 2nd = 2 Grandson Luke 3rd = 9 Golden Manners 4th = 1 Shaylor Bettylou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 7 - 1 Top Tone | ||
Wed Jun 15 2016 15:53 | 1st = 1 Top Tone 2nd = 5 Annaman 3rd = 8 Shower Of Hearts 4th = 2 Romanarma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 6 - 5 Hero Bromac | ||
Wed Jun 15 2016 15:48 | 1st = 5 Hero Bromac 2nd = 8 Sixty 3rd = 1 Heza Warhorse 4th = 3 Lightning Moth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 2 Blue And Cool | ||
Wed Jun 15 2016 15:47 | 1st = 2 Blue And Cool 2nd = 8 Ruby Rads 3rd = 6 Wilora 4th = 5 Seabrook Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 6 - 6 Magicaz | ||
Wed Jun 15 2016 15:45 | 1st = 6 Magicaz 2nd = 4 Spiced 3rd = 1 Chosen Prayer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 3 Star Seven | ||
Wed Jun 15 2016 15:43 | 1st = 3 Star Seven 2nd = 7 Hes Dreamin 3rd = 1 Ceilo 4th = 4 Seven Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 6 - 2 Deanna Jean | ||
Wed Jun 15 2016 15:40 | 1st = 2 Deanna Jean 2nd = 8 The Castle Kat 3rd = 1 Joy Flipper 4th = 10 Court Ranger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 5 Mr Dexter | ||
Wed Jun 15 2016 15:38 | 1st = 5 Mr Dexter 2nd = 8 Haras Magic 3rd = 7 Solo Dancer 4th = 3 Shaylor Bart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 3 - 4 State Solicitor | ||
Wed Jun 15 2016 15:35 | 1st = 4 State Solicitor 2nd = 7 So Fancy 3rd = 5 Wild Business 4th = 10 Senate Bianca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 2 Loosey Jabna | ||
Wed Jun 15 2016 15:32 | 1st = 2 Loosey Jabna 2nd = 6 Seabrook Eb 3rd = 1 Ariki Whero 4th = 7 All Inn Emma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 6 - 5 Streaming By | ||
Wed Jun 15 2016 15:30 | 1st = 5 Streaming By 2nd = 8 Flex 4th = 6 Bayanova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 1 Shakey | ||
Wed Jun 15 2016 15:27 | 1st = 1 Shakey 2nd = 4 Black Panther 3rd = 3 Winsome Jacob 4th = 6 Bash Boy Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 12 - 6 Fire Inside | ||
Wed Jun 15 2016 15:24 | 1st = 6 Fire Inside 2nd = 8 Reno Rebel 3rd = 4 Springvale Pat 4th = 3 Rajas Green Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 6 - 1 Moss Harry | ||
Wed Jun 15 2016 15:23 | 1st = 1 Moss Harry 2nd = 5 Shipwrecked 3rd = 4 Tarzan 4th = 13 Stellarcraft |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 5 - 5 Turbo Elly | ||
Wed Jun 15 2016 15:18 | 1st = 5 Turbo Elly 2nd = 6 Picturebook 3rd = 9 La Safron 4th = 1 Serene Change |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 5 - 2 Hand From Above | ||
Wed Jun 15 2016 15:15 | 1st = 2 Hand From Above 2nd = 11 I Told Georgie 3rd = 8 Get On The Grange 4th = 4 Mr Smart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 5 - 6 Christopherson | ||
Wed Jun 15 2016 15:08 | 1st = 6 Christopherson 2nd = 5 Grimaldi 3rd = 4 Alborbrown 4th = 8 Ghost Rider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 7 Opal Bale | ||
Wed Jun 15 2016 15:06 | 1st = 7 Opal Bale 2nd = 6 Dyna Hogan 3rd = 1 Hakata Bale 4th = 3 Ezigo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 2 - 6 If Only | ||
Wed Jun 15 2016 15:04 | 1st = 6 If Only 2nd = 3 Brother Rand 3rd = 2 Whats Up Doc 4th = 10 Nun Too Savvy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 5 - 3 Temps Voleur | ||
Wed Jun 15 2016 15:00 | 1st = 3 Temps Voleur 2nd = 1 Pin Your Hopes 3rd = 6 Critical Risk 4th = 9 Spanish Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 5 - 6 Go On Red | ||
Wed Jun 15 2016 14:53 | 1st = 6 Go On Red 2nd = 9 Passion In Flight 3rd = 10 Peppa Jelly 4th = 1 More Energy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 4 Kilter Bale | ||
Wed Jun 15 2016 14:50 | 1st = 4 Kilter Bale 2nd = 8 Woodside Jagger 3rd = 7 Green Az 4th = 1 Moving Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 4 - 2 Variance | ||
Wed Jun 15 2016 14:48 | 1st = 2 Variance 2nd = 4 Aldebaran Eve 3rd = 9 Enrolled 4th = 5 Diamond Wes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 4 - 5 Guard Of Honour | ||
Wed Jun 15 2016 14:45 | 1st = 5 Guard Of Honour 2nd = 7 Fanning 3rd = 3 Spending To Win 4th = 11 Shes Magical |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 4 Gia | ||
Wed Jun 15 2016 14:42 | 1st = 4 Gia 2nd = 2 Why Not Sue 3rd = 6 Dream Date 4th = 3 Allen Journo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 4 - 3 Angel Suez | ||
Wed Jun 15 2016 14:38 | 1st = 3 Angel Suez 2nd = 2 Silent Man 3rd = 4 Madam Kafoops 4th = 1 Umaluka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 4 Aston Kilkenny | ||
Wed Jun 15 2016 14:35 | 1st = 4 Aston Kilkenny 2nd = 9 Sardonyx 3rd = 6 Elsewhere 4th = 2 Zipping Fee Fee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 1 - 5 Theorize | ||
Wed Jun 15 2016 14:34 | 1st = 5 Theorize 2nd = 3 Dutch Spy 3rd = 6 Confirmation 4th = 1 Lightning Fashion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 4 - 1 Godspiel | ||
Wed Jun 15 2016 14:30 | 1st = 1 Godspiel 2nd = 3 Kept Woman 3rd = 4 Maraudamiss 4th = 5 Tender |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 6 Reignlee | ||
Wed Jun 15 2016 14:27 | 1st = 6 Reignlee 2nd = 4 Dyna Zeek 3rd = 8 Invictus Lawless 4th = 3 Uno Sparti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 4 - 4 Time To Torque | ||
Wed Jun 15 2016 14:23 | 1st = 4 Time To Torque 2nd = 2 Monaco Playboy 3rd = 5 Lofn 4th = 7 Night Attire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 3 - 4 Lively Laughter | ||
Wed Jun 15 2016 14:18 | 1st = 4 Lively Laughter 2nd = 8 Acorn Ace 3rd = 7 Mike Titan 4th = 5 Champ Devine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 3 Asa Jack Keene | ||
Wed Jun 15 2016 14:17 | 1st = 3 Asa Jack Keene 2nd = 2 Cosmic Wonder 3rd = 5 Hot Elli 4th = 7 Yambla Bernie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 3 - 2 Halfway to Heaven | ||
Wed Jun 15 2016 14:15 | 1st = 2 Halfway to Heaven 2nd = 5 Hot Mustard 3rd = 1 Zourkhan 4th = 3 Jo Jo Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 8 King Size Shambi | ||
Wed Jun 15 2016 14:12 | 1st = 8 King Size Shambi 2nd = 1 Stelio Kontos 3rd = 9 Mepunga Joffa 4th = 3 Showtime Mystery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 3 - 8 Gun Guru | ||
Wed Jun 15 2016 14:08 | 1st = 8 Gun Guru 2nd = 4 Another Nibble 3rd = 7 Firstee 4th = 5 Bit Of A Flirt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Teko Race 8 - 3 Houghton | ||
Wed Jun 15 2016 14:04 | 1st = 3 Houghton 2nd = 4 Remind Me Again 3rd = 7 Master Poet 4th = 1 Blackhaven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 3 - 8 Deal With It | ||
Wed Jun 15 2016 14:00 | 1st = 8 Deal With It 2nd = 6 Blue Money 3rd = 3 Old Trieste 4th = 11 Sleepless Nights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 6 Allen Dynamo | ||
Wed Jun 15 2016 13:57 | 1st = 6 Allen Dynamo 2nd = 3 Brianna Morgan 3rd = 8 Ya Want Some 4th = 2 Duff Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 3 - 4 More Patasi | ||
Wed Jun 15 2016 13:53 | 1st = 4 More Patasi 2nd = 3 Uh Oh 3rd = 8 Sirtime 4th = 5 Doubt Defying |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 8 Oz Tin Powers | ||
Wed Jun 15 2016 13:52 | 1st = 8 Oz Tin Powers 2nd = 2 Boogiwoogie Boy 3rd = 6 Missy Mcbain 4th = 1 Long Gully Indi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 2 - 2 Well Deserved | ||
Wed Jun 15 2016 13:48 | 1st = 2 Well Deserved 2nd = 4 Illawong Sunny 3rd = 10 Spud 4th = 5 Est Est Est |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 2 - 7 Kelvinside | ||
Wed Jun 15 2016 13:45 | 1st = 7 Kelvinside 2nd = 1 Kingsguard 3rd = 5 Over The Air 4th = 4 Lookin At You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 5 Ok Jake | ||
Wed Jun 15 2016 13:42 | 1st = 5 Ok Jake 2nd = 2 Airbound 3rd = 8 Trace Amount 4th = 9 Gabonia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 2 - 5 Backstage Pass | ||
Wed Jun 15 2016 13:38 | 1st = 5 Backstage Pass 2nd = 7 Just Mak 3rd = 2 Never Without You 4th = 6 Dublin Dan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 4 Gunner Molloy | ||
Wed Jun 15 2016 13:35 | 1st = 4 Gunner Molloy 2nd = 3 Jarhead 3rd = 1 Rybora Olga 4th = 2 Gee Me Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Teko Race 7 - 4 Lola Jane | ||
Wed Jun 15 2016 13:34 | 1st = 4 Lola Jane 3rd = 3 Deviant Miss 4th = 2 Talita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Teko Race 7 - 5 Ultimata | ||
Wed Jun 15 2016 13:34 | 1st = 5 Ultimata 3rd = 3 Deviant Miss 4th = 2 Talita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 2 - 5 Sea Spray | ||
Wed Jun 15 2016 13:30 | 1st = 5 Sea Spray 2nd = 1 Telopea 3rd = 3 Japhils 4th = 2 Yulong Baby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 5 Val Baxter | ||
Wed Jun 15 2016 13:28 | 1st = 5 Val Baxter 2nd = 1 Working Jewel 3rd = 2 Snow Ball Chance 4th = 8 Bigtime Runnings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 5 Gunnadoo Will | ||
Wed Jun 15 2016 13:27 | 1st = 5 Gunnadoo Will 2nd = 8 Bounty 3rd = 4 Aston Force 4th = 3 Flash Riot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 2 - 2 Bidii Babe | ||
Wed Jun 15 2016 13:23 | 1st = 2 Bidii Babe 2nd = 3 Stratuzy 3rd = 4 Georgette 4th = 5 Mimi Amara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 3 Daintree King | ||
Wed Jun 15 2016 13:20 | 1st = 3 Daintree King 2nd = 2 Jacobite Seven 3rd = 4 Transfixed 4th = 8 Aprils Pearlah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 1 - 6 Yeah Right | ||
Wed Jun 15 2016 13:18 | 1st = 6 Yeah Right 2nd = 7 Jaccka Lonny 3rd = 8 Electric Ollie 4th = 5 Graceful Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 1 - 3 Ocean Spray | ||
Wed Jun 15 2016 13:15 | 1st = 3 Ocean Spray 2nd = 2 Echo Queen 3rd = 1 Pepperberry 4th = 5 Diamond Meteor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 1 Dyna Peanut | ||
Wed Jun 15 2016 13:12 | 1st = 1 Dyna Peanut 2nd = 8 Dyna Flash 3rd = 2 Coo Coo Coconuts 4th = 7 Kim Kadash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 1 Manu Rama | ||
Wed Jun 15 2016 13:11 | 1st = 1 Manu Rama 2nd = 3 Individual Lily 3rd = 4 Bigtime Moola 4th = 5 Homebush Spook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 1 - 4 Another Twister | ||
Wed Jun 15 2016 13:08 | 1st = 4 Another Twister 2nd = 6 Lotta Dame 3rd = 5 La Bonne Musique 4th = 1 Kasmarlaine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 10 Virons Legacy | ||
Wed Jun 15 2016 13:05 | 1st = 10 Virons Legacy 2nd = 4 Lektra Connie 3rd = 3 Kincay Kahn 4th = 6 Dolce Mavro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Teko Race 6 - 2 Rub It In | ||
Wed Jun 15 2016 13:04 | 1st = 2 Rub It In 2nd = 11 Niamh Elizabeth 3rd = 4 Gumboots 4th = 13 Infinite Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 1 - 3 Hear The Chant | ||
Wed Jun 15 2016 13:00 | 1st = 3 Hear The Chant 2nd = 1 Brugal Reward 3rd = 7 Chinelo 4th = 5 Menabrea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 1 Destini Teerex | ||
Wed Jun 15 2016 12:57 | 1st = 1 Destini Teerex 2nd = 2 Brandeen Plugger 3rd = 3 Dyna Dalma 4th = 9 Micha Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 1 - 5 Nakanai | ||
Wed Jun 15 2016 12:53 | 1st = 5 Nakanai 2nd = 1 Oak N Arthur 3rd = 3 Corryvreckan 4th = 2 Mana Manu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 5 Tricky Moment | ||
Wed Jun 15 2016 12:47 | 1st = 5 Tricky Moment 2nd = 4 Pacific Bluff 3rd = 2 Never Fear 4th = 3 All Cosmic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 7 Homebush Buck | ||
Wed Jun 15 2016 12:42 | 1st = 7 Homebush Buck 2nd = 1 Worboys 3rd = 8 Candid Angel 4th = 3 Cosmic Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 8 Allen Punter | ||
Wed Jun 15 2016 12:37 | 1st = 8 Allen Punter 2nd = 7 Dyna Yamba 3rd = 4 Onya Grover 4th = 2 Keep Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Teko Race 5 - 8 Pasabahce | ||
Wed Jun 15 2016 12:30 | 1st = 8 Pasabahce 2nd = 5 Saffron Lady 3rd = 2 Wildflower 4th = 7 Iffitel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 1 Aston Claude | ||
Wed Jun 15 2016 12:27 | 1st = 1 Aston Claude 2nd = 6 Long Gully Jazz 3rd = 7 Ruthless Lawler 4th = 8 Sweet Kiss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 2 Take Action | ||
Wed Jun 15 2016 12:22 | 1st = 2 Take Action 2nd = 5 Belfast Barry 3rd = 7 Allegro Beau 4th = 4 Midnight Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 7 Dyna Willem | ||
Wed Jun 15 2016 12:17 | 1st = 7 Dyna Willem 2nd = 4 Dyna Elma 3rd = 6 Sisco Mama 4th = 5 Billy Ray Bunter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 4 Go Yarra Go | ||
Wed Jun 15 2016 12:07 | 1st = 4 Go Yarra Go 2nd = 2 Woodside Flash 3rd = 7 Hes Head Strong 4th = 3 El Serena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 4 Red Hot Action | ||
Wed Jun 15 2016 12:03 | 1st = 4 Red Hot Action 2nd = 2 Sasha Mcbell 3rd = 9 Zamaddis Lass 4th = 5 Consumate Ease |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Teko Race 4 - 12 Sakhees Star | ||
Wed Jun 15 2016 11:55 | 1st = 12 Sakhees Star 2nd = 11 Four Day High 3rd = 3 Atua 4th = 2 Thats How It Goes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 4 Ivanhov | ||
Wed Jun 15 2016 11:46 | 1st = 4 Ivanhov 2nd = 6 Opawa Spice 3rd = 3 Opawa Shiloh 4th = 5 Cawbourne Foxy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 4 Fortis Fiona | ||
Wed Jun 15 2016 11:29 | 1st = 4 Fortis Fiona 2nd = 5 If It Fitz 3rd = 7 Tracey 4th = 3 Trendy Viv |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Teko Race 3 - 10 Doubtless Princess | ||
Wed Jun 15 2016 11:20 | 1st = 10 Doubtless Princess 2nd = 13 Salted Caramel 3rd = 14 Senassy 4th = 2 Brilliant Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 9 Raincheck | ||
Wed Jun 15 2016 11:11 | 1st = 9 Raincheck 2nd = 1 Just You Wait 3rd = 2 Plaiting Puss 4th = 6 Homebush Tiare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 5 Polly Cracker | ||
Wed Jun 15 2016 10:54 | 1st = 5 Polly Cracker 2nd = 8 Stainless Knocka 3rd = 7 Another Key 4th = 1 Homebush Ginger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Teko Race 2 - 5 Botanic | ||
Wed Jun 15 2016 10:45 | 1st = 5 Botanic 2nd = 2 El Nino 3rd = 7 Quaintrelle 4th = 1 San Miguel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 5 Americano | ||
Wed Jun 15 2016 10:36 | 1st = 5 Americano 2nd = 7 Raging Demon 3rd = 3 Mr Maize 4th = 1 Cala Dor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 3 World Freakshow | ||
Wed Jun 15 2016 10:19 | 1st = 3 World Freakshow 2nd = 9 Kings Call 3rd = 5 Shes Mustard 4th = 1 Black Roadstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Teko Race 1 - 1 Pluck That | ||
Wed Jun 15 2016 10:10 | 1st = 1 Pluck That 2nd = 6 Sensitive Smile 3rd = 4 Bobtail 4th = 7 Shes Flossie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 4 Allegro Lass | ||
Wed Jun 15 2016 10:01 | 1st = 4 Allegro Lass 2nd = 3 Idol Mark 3rd = 1 Got Time 4th = 5 Chip Off Block |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 12 - 2 Miss Esposito | ||
Sun May 15 2016 21:32 | 1st = 2 Miss Esposito 2nd = 5 Lil Bit Sparky 3rd = 6 Smashniak Class 4th = 8 Zafonics Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 2 Cazorla | ||
Sun May 15 2016 21:15 | 1st = 2 Cazorla 2nd = 3 Big Show Hawko 3rd = 4 Aztec Flash 4th = 1 Temnick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 3 Best In Red | ||
Sun May 15 2016 21:00 | 1st = 3 Best In Red 2nd = 1 Fruitcake 3rd = 5 Best Of Brit 4th = 7 Wirral Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 1 Kokomo Beach | ||
Sun May 15 2016 20:57 | 1st = 1 Kokomo Beach 2nd = 7 Cass Cass 3rd = 2 Modern Miss 4th = 3 Okas Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 8 Allen Varmint | ||
Sun May 15 2016 20:45 | 1st = 8 Allen Varmint 2nd = 1 Aston Regas 3rd = 6 Maverick Thunder 4th = 4 Tinderella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 7 Memory Assassin | ||
Sun May 15 2016 20:40 | 1st = 7 Memory Assassin 2nd = 8 Vettel Bale 3rd = 2 Jack In Black 4th = 6 Chobani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 11 - 8 Marcellus | ||
Sun May 15 2016 20:37 | 1st = 8 Marcellus 2nd = 1 Tango Izmir 3rd = 4 Cranky Snagrow 4th = 6 Full Length |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 1 Alota Future | ||
Sun May 15 2016 20:33 | 1st = 1 Alota Future 2nd = 2 Dismantle 3rd = 3 Stonebrook 4th = 6 Miss Lynbra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 8 - 4 Itscitemint | ||
Sun May 15 2016 20:27 | 1st = 4 Itscitemint 2nd = 2 Surf On By 3rd = 1 Archduke Joseph 4th = 3 Blaze Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 8 Flywheel Alfie | ||
Sun May 15 2016 20:23 | 1st = 8 Flywheel Alfie 3rd = 4 Hit Legs 4th = 2 Fantastic Mick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 1 Peggy Dooley | ||
Sun May 15 2016 20:23 | 1st = 1 Peggy Dooley 3rd = 4 Hit Legs 4th = 2 Fantastic Mick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 3 Anisa Bale | ||
Sun May 15 2016 20:20 | 1st = 3 Anisa Bale 2nd = 1 Hes A Villian 3rd = 2 Houindeed 4th = 7 Crazy Nitro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 10 - 4 Let It Develop | ||
Sun May 15 2016 20:13 | 1st = 4 Let It Develop 2nd = 8 Jack Kade 3rd = 3 Serena Bernea 4th = 7 Extreme Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 1 Omega Clover | ||
Sun May 15 2016 20:09 | 1st = 1 Omega Clover 2nd = 2 Classy Churchie 3rd = 4 Interaction 4th = 6 Mr Woods |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 10 Lonesome Katie | ||
Sun May 15 2016 20:05 | 1st = 10 Lonesome Katie 2nd = 2 Dees Diamond 3rd = 8 Sam Whelan 4th = 5 Aston Hammer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 8 Gangalla Lodge | ||
Sun May 15 2016 19:57 | 1st = 8 Gangalla Lodge 2nd = 7 Molly Dobbs 3rd = 1 Nippa Wahwah 4th = 5 Garry Mcbain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 7 - 7 Coimadai Lodge | ||
Sun May 15 2016 19:52 | 1st = 7 Coimadai Lodge 2nd = 1 Eureka Encounter 3rd = 6 Gaelic Lass 4th = 9 Cloher Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 9 - 8 His Highness | ||
Sun May 15 2016 19:48 | 1st = 8 His Highness 2nd = 1 Regal Riches 3rd = 5 Driftway Joker 4th = 7 Fubre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 5 Pure Beauty | ||
Sun May 15 2016 19:44 | 1st = 5 Pure Beauty 2nd = 6 Shaylor Evelyn 3rd = 4 Mimmill Vale 4th = 1 Split It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 6 Lakeview Miss | ||
Sun May 15 2016 19:40 | 1st = 6 Lakeview Miss 2nd = 1 Our Rebel 3rd = 7 Beyond Manapa 4th = 8 Shanlyn Frank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 5 Cosmic Style | ||
Sun May 15 2016 19:35 | 1st = 5 Cosmic Style 2nd = 1 Petite Belle 3rd = 2 Yale 4th = 8 Disaaci |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 6 - 3 Impressive Guy | ||
Sun May 15 2016 19:27 | 1st = 3 Impressive Guy 2nd = 2 Real Knucky 3rd = 4 Tiza Nightmare 4th = 8 Magnum Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 8 - 4 White Bandit | ||
Sun May 15 2016 19:25 | 1st = 4 White Bandit 2nd = 8 Quasi Bale 3rd = 2 Zipping Jet 4th = 5 Hooter Harnett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 10 Shes Cranking | ||
Sun May 15 2016 19:22 | 1st = 10 Shes Cranking 2nd = 8 Classic Terra 3rd = 3 Alota Control 4th = 6 Magic Escape |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 3 Tiger Rance | ||
Sun May 15 2016 19:18 | 1st = 3 Tiger Rance 2nd = 8 Tumble And Dry 3rd = 4 Sandy Monelli 4th = 6 Boss Senor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 1 Broughton Beauty | ||
Sun May 15 2016 19:14 | 1st = 1 Broughton Beauty 2nd = 2 Magical Bob 3rd = 4 At The Savoy 4th = 6 Kalden Tsunami |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 7 - 5 Joybell Magic | ||
Sun May 15 2016 19:10 | 1st = 5 Joybell Magic 2nd = 3 Ritza Rossi 3rd = 4 Sovereign Queen 4th = 8 Amy Parker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 2 Icy Girl | ||
Sun May 15 2016 19:07 | 1st = 2 Icy Girl 2nd = 7 Mr Surrender 3rd = 6 Becs Storm 4th = 4 Popular Belief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 5 - 8 Jet Black Shadow | ||
Sun May 15 2016 19:02 | 1st = 8 Jet Black Shadow 2nd = 1 Saxon Warrior 3rd = 2 Metroincharge 4th = 7 Nimble Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 1 Whats To Like | ||
Sun May 15 2016 18:59 | 1st = 1 Whats To Like 2nd = 2 Riverside Deb 3rd = 4 Dash Of Scotch 4th = 7 Cosmic Missile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 5 My Girl Sambia | ||
Sun May 15 2016 18:54 | 1st = 5 My Girl Sambia 2nd = 1 Barksdale 3rd = 4 Bull Titan 4th = 2 New Age Bogan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 6 - 5 Angry Thunder | ||
Sun May 15 2016 18:50 | 1st = 5 Angry Thunder 2nd = 4 More In Store 3rd = 8 Tzar Norma 4th = 2 Inner City |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 1 Master Cha Cha | ||
Sun May 15 2016 18:46 | 1st = 1 Master Cha Cha 2nd = 8 Declans Boy 3rd = 2 Haras Chase 4th = 3 Mayfeather |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 2 Zipping Kane | ||
Sun May 15 2016 18:42 | 1st = 2 Zipping Kane 2nd = 5 Linco Bale 3rd = 6 Shes A Collinda 4th = 8 Half Way There |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 8 - 6 Penalty Point | ||
Sun May 15 2016 18:37 | 1st = 6 Penalty Point 2nd = 1 Jingtang 3rd = 9 Miss Harley Quinn 4th = 8 Ripping Yarn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 1 Signal Peak | ||
Sun May 15 2016 18:34 | 1st = 1 Signal Peak 2nd = 3 Chelsea Diamond 3rd = 5 Magical Strike 4th = 8 Bogan At Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 4 - 6 Half Crown Gap | ||
Sun May 15 2016 18:29 | 1st = 6 Half Crown Gap 2nd = 5 Millwood Brandy 3rd = 3 Another Derek 4th = 2 Dashing Armbro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 5 - 3 Miss Foxy Lee | ||
Sun May 15 2016 18:24 | 1st = 3 Miss Foxy Lee 2nd = 7 Cyanide 3rd = 8 Tullabung Honey 4th = 4 Brad Hill Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 2 Justa Phoenix | ||
Sun May 15 2016 18:21 | 1st = 2 Justa Phoenix 2nd = 10 Sunnyside Style 3rd = 7 Peridot 4th = 1 Missed Control |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 6 Splash Of White | ||
Sun May 15 2016 18:18 | 1st = 6 Splash Of White 2nd = 8 Sideways Glance 3rd = 1 Hundred 4th = 4 Implosion Liam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 8 Cool Conner | ||
Sun May 15 2016 18:14 | 1st = 8 Cool Conner 2nd = 2 Daphs Empire 3rd = 6 Aston Carbine 4th = 1 Etoile De Mer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 7 - 7 Prohurst Express | ||
Sun May 15 2016 18:10 | 1st = 7 Prohurst Express 2nd = 4 Crown Saga 3rd = 2 Private Business 4th = 1 Comanche Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 4 - 8 Jazzy Pepper | ||
Sun May 15 2016 18:07 | 1st = 8 Jazzy Pepper 2nd = 7 Miss Britt 3rd = 1 Alpha Nyx 4th = 5 Dana Kis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 3 Cigars On Ice | ||
Sun May 15 2016 18:04 | 1st = 3 Cigars On Ice 2nd = 7 Becs Diamond 3rd = 1 Pricey Hot 4th = 9 Shaylor Rain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 3 - 8 Aldebaran Eve | ||
Sun May 15 2016 17:59 | 1st = 8 Aldebaran Eve 2nd = 4 Variance 3rd = 11 Defence Power 4th = 1 Fear Not |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 1 Crash Reality | ||
Sun May 15 2016 17:54 | 1st = 1 Crash Reality 2nd = 7 Weekend in Paris 3rd = 3 Classy Diamond 4th = 8 Slog Sweep |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 5 Mackinlay | ||
Sun May 15 2016 17:50 | 1st = 5 Mackinlay 2nd = 4 Jasplinta 3rd = 2 Scorchin Lil 4th = 6 Aston Claude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 3 - 1 Foxy Whip | ||
Sun May 15 2016 17:47 | 1st = 1 Foxy Whip 2nd = 2 Powered 3rd = 6 Teflon Tommy 4th = 8 Mellow Charm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 1 Hurricane Hansi | ||
Sun May 15 2016 17:44 | 1st = 1 Hurricane Hansi 2nd = 2 Tearaway Missile 3rd = 6 Best Strategy 4th = 5 Slow Coach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 6 - 3 Attamor | ||
Sun May 15 2016 17:40 | 1st = 3 Attamor 2nd = 7 Greystat 3rd = 9 Diggers Fortune 4th = 8 Costa De Costa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 3 Almani Elite | ||
Sun May 15 2016 17:37 | 1st = 3 Almani Elite 2nd = 7 Major Nippa 3rd = 8 Reality Thunder 4th = 5 Dundee Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 2 - 6 Champagne Taste | ||
Sun May 15 2016 17:32 | 1st = 6 Champagne Taste 2nd = 1 Lord Stark 3rd = 8 Zipping Elmo 4th = 5 Borderline Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 2 - 3 Black Kyurem | ||
Sun May 15 2016 17:30 | 1st = 3 Black Kyurem 2nd = 5 Teflon Trey 3rd = 8 Madge Maguire 4th = 9 Yellow Jessie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 10 - 4 Sweet Pea Jasper | ||
Sun May 15 2016 17:22 | 1st = 4 Sweet Pea Jasper 2nd = 7 Iden Makin Time 3rd = 9 Scruffy Jake 4th = 1 Union Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 3 Yorgi Blues | ||
Sun May 15 2016 17:20 | 1st = 3 Yorgi Blues 2nd = 6 Toshulan 3rd = 5 Twilight Callum 4th = 1 Perfect Metre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 8 Kilmany Flyer | ||
Sun May 15 2016 17:17 | 1st = 8 Kilmany Flyer 2nd = 1 Flying Stealth 3rd = 3 Taabinga Swift 4th = 7 Wadelock Arky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 1 - 1 Miss Maple Lea | ||
Sun May 15 2016 17:14 | 1st = 1 Miss Maple Lea 2nd = 2 Teflon Toby 3rd = 8 Raider Town 4th = 5 Mystic Powers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 6 - 3 Mister Jogalong | ||
Sun May 15 2016 17:12 | 1st = 3 Mister Jogalong 2nd = 1 Flight Express 3rd = 8 Ned Pepper 4th = 7 Catch Your Breath |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 5 - 6 Mlady Hallowell | ||
Sun May 15 2016 17:10 | 1st = 6 Mlady Hallowell 2nd = 9 Ten Paces 3rd = 4 Lion Cruiser 4th = 7 Arties Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 1 - 2 Sumo Grin | ||
Sun May 15 2016 17:05 | 1st = 2 Sumo Grin 2nd = 1 Katelin Brooke 3rd = 7 Racewaycalder 4th = 10 The Third Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 6 Pantera Nera | ||
Sun May 15 2016 17:03 | 1st = 6 Pantera Nera 2nd = 4 Mepunga Tyler 3rd = 5 Silky Sock 4th = 1 El Surrao |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 4 What Planet | ||
Sun May 15 2016 17:00 | 1st = 4 What Planet 2nd = 2 Millys Way 3rd = 7 Riverside Mons 4th = 9 Atomiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 9 - 4 Frankie Falzoni | ||
Sun May 15 2016 16:55 | 1st = 4 Frankie Falzoni 2nd = 9 Bona Fide Hustler 3rd = 7 Ektoras 4th = 10 Warrior Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 10 - 1 King Cadel | ||
Sun May 15 2016 16:51 | 1st = 1 King Cadel 2nd = 9 Little Audrey 3rd = 12 A Lotta Rosie 4th = 11 Flying Feathers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 12 - 2 Cryers Ricky | ||
Sun May 15 2016 16:48 | 1st = 2 Cryers Ricky 2nd = 5 Make Me Classy 3rd = 4 Fred Of Lidsdale 4th = 6 Slippers Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Parkes Race 8 - 15 Heza Thief | ||
Sun May 15 2016 16:47 | 1st = 15 Heza Thief 2nd = 11 Infinite Bliss 3rd = 17 Trents Quest 4th = 8 Dunderry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 6 Destini Supreme | ||
Sun May 15 2016 16:44 | 1st = 6 Destini Supreme 2nd = 3 Kwazii 3rd = 2 Fiorelli Rose 4th = 7 Miss Cintiarna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 4 - 8 Gondiggin | ||
Sun May 15 2016 16:39 | 1st = 8 Gondiggin 2nd = 5 Tahgeo Jay 3rd = 7 Anywhere Express 4th = 4 Breckenridge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 7 Game Of Fame | ||
Sun May 15 2016 16:35 | 1st = 7 Game Of Fame 2nd = 8 St Remy 3rd = 10 Whynotroc 4th = 4 Sanguine Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 5 - 7 Our Lansdowne Road | ||
Sun May 15 2016 16:33 | 1st = 7 Our Lansdowne Road 2nd = 1 Kyalla Dave 3rd = 9 Early Decision 4th = 5 Tuapeka Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 9 - 6 Grisbis Run | ||
Sun May 15 2016 16:30 | 1st = 6 Grisbis Run 2nd = 3 Well Sighted 3rd = 8 Dont Go Quietly 4th = 4 Blestiller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 11 - 1 Whatta Moment | ||
Sun May 15 2016 16:29 | 1st = 1 Whatta Moment 2nd = 3 Red River Rufus 3rd = 8 Penny Blossom 4th = 2 Smirnoff Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 8 - 5 Le Bel Opera | ||
Sun May 15 2016 16:27 | 1st = 5 Le Bel Opera 2nd = 1 Steel Moon 3rd = 2 Manchero 4th = 6 Taras Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 4 Why Not Barrel | ||
Sun May 15 2016 16:25 | 1st = 4 Why Not Barrel 2nd = 3 Xavier Kelton 3rd = 1 Blue Alcatraz 4th = 8 Road To Vegas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 7 - 8 Wonderful Thing | ||
Sun May 15 2016 16:23 | 1st = 8 Wonderful Thing 2nd = 12 Supreme Willy 3rd = 6 Holy Weeva 4th = 2 Brat Attack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 8 - 9 Glen Eyre | ||
Sun May 15 2016 16:18 | 1st = 9 Glen Eyre 2nd = 12 War Chest 3rd = 8 Gaggle Coordinator 4th = 6 Never Unachievable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 9 - 13 Chambray | ||
Sun May 15 2016 16:15 | 1st = 13 Chambray 2nd = 1 Romanee Vince 3rd = 11 The Hard Way 4th = 3 Lucky On Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 8 Arbour Bear | ||
Sun May 15 2016 16:13 | 1st = 8 Arbour Bear 2nd = 2 Small Spring 3rd = 1 Yaramundi Beauty 4th = 6 Carrara Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Parkes Race 7 - 8 Itchyzariz | ||
Sun May 15 2016 16:11 | 1st = 8 Itchyzariz 2nd = 5 Yes Zariz 3rd = 4 Heysen 4th = 6 Private Taber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 3 Dream Ticket | ||
Sun May 15 2016 16:08 | 1st = 3 Dream Ticket 2nd = 4 Margins 3rd = 2 Bring Sexy Back 4th = 1 Allen Jersey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 3 - 6 Killorglin | ||
Sun May 15 2016 16:04 | 1st = 6 Killorglin 2nd = 2 Fat Amy 3rd = 4 Ashanti Lass 4th = 8 Butterfly Kiss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 8 - 5 Im Ablaze | ||
Sun May 15 2016 16:00 | 1st = 5 Im Ablaze 2nd = 7 Rich Charm 3rd = 2 Collins Street 4th = 1 Windjammer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 4 Martinelli | ||
Sun May 15 2016 15:57 | 1st = 4 Martinelli 2nd = 7 Cold Blooded 3rd = 2 Affray 4th = 1 Henryvonhufeisen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 4 - 1 Charlottes Delight | ||
Sun May 15 2016 15:55 | 1st = 1 Charlottes Delight 2nd = 5 Sporty Shannon 3rd = 2 Sporty Belle 4th = 8 Wise Goddess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 7 - 7 Red Sun Rising | ||
Sun May 15 2016 15:53 | 1st = 7 Red Sun Rising 2nd = 4 Fund Trader 3rd = 3 Lingo 4th = 8 Streak On |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 6 - 12 Hashtag Noidea | ||
Sun May 15 2016 15:49 | 1st = 12 Hashtag Noidea 2nd = 1 Gunnaza 3rd = 4 Sprite Zah 4th = 2 Punjab Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 8 Lektra Hutch | ||
Sun May 15 2016 15:48 | 1st = 8 Lektra Hutch 2nd = 7 Julies Love 3rd = 6 Cosmic Lacey 4th = 3 Good Yarn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 4 Zipping Chubbz | ||
Sun May 15 2016 15:46 | 1st = 4 Zipping Chubbz 2nd = 1 Pipeline Rumour 3rd = 3 Esparza 4th = 5 Crucify |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 9 Stylish Fancy | ||
Sun May 15 2016 15:45 | 1st = 9 Stylish Fancy 2nd = 5 Made Time 3rd = 3 Aniu 4th = 7 Simply Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 7 - 11 Do It For Dave | ||
Sun May 15 2016 15:41 | 1st = 11 Do It For Dave 2nd = 7 Rusty Red Comet 3rd = 1 Christian Jaz 4th = 12 The Badlands |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 8 - 5 Spanish Halo | ||
Sun May 15 2016 15:38 | 1st = 5 Spanish Halo 2nd = 2 Hadda Couple 3rd = 3 Streaming By 4th = 1 Gallatin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 6 Ninetymile Bill | ||
Sun May 15 2016 15:36 | 1st = 6 Ninetymile Bill 2nd = 7 Suzy Nitro 3rd = 4 Meatball 4th = 1 Rerod Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Parkes Race 6 - 10 Worldly Wise | ||
Sun May 15 2016 15:34 | 1st = 10 Worldly Wise 2nd = 13 Tinmine 3rd = 9 Obilic 4th = 6 Tamazoj |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 3 Real Moment | ||
Sun May 15 2016 15:32 | 1st = 3 Real Moment 2nd = 2 Cryers Fred 3rd = 8 Stampy Longnose 4th = 5 Westlake Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 7 - 5 Justa Hint | ||
Sun May 15 2016 15:30 | 1st = 5 Justa Hint 2nd = 14 More Spark 3rd = 3 Calibrate 4th = 11 Three Points |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 2 Belcroft Banker | ||
Sun May 15 2016 15:28 | 1st = 2 Belcroft Banker 2nd = 6 Simply Yeti 3rd = 1 Skyler White 4th = 5 Sonic Attack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 5 Yanong | ||
Sun May 15 2016 15:27 | 1st = 5 Yanong 2nd = 3 Cairnlea Deano 3rd = 1 Who Told Lindylu 4th = 8 Jewel Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 2 - 3 Omerta | ||
Sun May 15 2016 15:24 | 1st = 3 Omerta 2nd = 2 Oriental Classic 3rd = 9 Revving To Win 4th = 12 Outright |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 4 Misery | ||
Sun May 15 2016 15:20 | 1st = 4 Misery 2nd = 7 Graceville 3rd = 1 Meet George Jetson 4th = 10 Lupo Nero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 3 - 9 Hallnightparty | ||
Sun May 15 2016 15:17 | 1st = 9 Hallnightparty 2nd = 8 Master Benny 3rd = 3 Red Hot Jerry 4th = 10 Our Reba Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 6 - 6 Partenza | ||
Sun May 15 2016 15:16 | 1st = 6 Partenza 2nd = 3 Harvey Bay 3rd = 1 Vengeance Of Fury 4th = 9 Madame George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 7 Run Ollie Run | ||
Sun May 15 2016 15:15 | 1st = 7 Run Ollie Run 2nd = 1 Connemara Black 3rd = 4 Aqua Cheetah 4th = 3 World Of Noise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 4 Bungaloo Sunset | ||
Sun May 15 2016 15:12 | 1st = 4 Bungaloo Sunset 2nd = 7 Fascinated 3rd = 8 Grimsby Girl 4th = 3 Lektra Dame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 5 - 10 Ibelieveinmiracles | ||
Sun May 15 2016 15:12 | 1st = 10 Ibelieveinmiracles 2nd = 5 Harvard Graduate 3rd = 4 Lady Lobban 4th = 11 La Festiva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 9 Smokester | ||
Sun May 15 2016 15:09 | 1st = 9 Smokester 2nd = 1 Zipping Frank 3rd = 3 Jonny Bravo 4th = 6 Tear It Down |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 6 - 1 Resurgent Spirit | ||
Sun May 15 2016 15:04 | 1st = 1 Resurgent Spirit 2nd = 6 Macho Comacho 3rd = 4 Riverboat Jasper 4th = 3 Jukebox Music |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 3 Von Trapp | ||
Sun May 15 2016 15:03 | 1st = 3 Von Trapp 2nd = 8 Nangar Star 3rd = 6 Bright Star 4th = 7 Kit And Caboodle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 6 - 7 Montana | ||
Sun May 15 2016 15:00 | 1st = 7 Montana 2nd = 2 Admirabeel 3rd = 5 Diamond District 4th = 4 Cuban Perfection |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 4 Asa Killa Queen | ||
Sun May 15 2016 14:59 | 1st = 4 Asa Killa Queen 2nd = 1 Fabstar 3rd = 7 Haristotle 4th = 5 Dodge The Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 7 - 6 Mighty Maher | ||
Sun May 15 2016 14:57 | 1st = 6 Mighty Maher 2nd = 8 Dashebo 3rd = 1 Power Glen 4th = 11 Optimize |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 8 Pintail | ||
Sun May 15 2016 14:55 | 1st = 8 Pintail 2nd = 2 Westlake Rose 3rd = 5 Vixyma 4th = 7 Ticked Off |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Parkes Race 5 - 8 Layo Layo | ||
Sun May 15 2016 14:53 | 1st = 8 Layo Layo 2nd = 9 Moon Phase 3rd = 4 King Kazou 4th = 2 Fettlers Boot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 6 Bobbi Delicious | ||
Sun May 15 2016 14:50 | 1st = 6 Bobbi Delicious 2nd = 1 Spritely Lad 3rd = 8 Belle Deity 4th = 2 Zipping Comet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 1 - 8 Bohemian Goddess | ||
Sun May 15 2016 14:46 | 1st = 8 Bohemian Goddess 2nd = 9 Touch The Clouds 3rd = 1 La Seine 4th = 5 Anywhere Anyhow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 7 Opawa Kuru | ||
Sun May 15 2016 14:44 | 1st = 7 Opawa Kuru 2nd = 3 Global Conquest 3rd = 9 Jinjaless 4th = 8 Fortis Flier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 1 Saluter | ||
Sun May 15 2016 14:42 | 1st = 1 Saluter 2nd = 5 Spirit Of The Dawn 3rd = 6 Simply Ming 4th = 3 Charge Missile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 8 Zambora Beau | ||
Sun May 15 2016 14:39 | 1st = 8 Zambora Beau 2nd = 6 Kid Carl 3rd = 1 Connemara Xav 4th = 4 Backline Willy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 5 - 6 Smartie Artie | ||
Sun May 15 2016 14:38 | 1st = 6 Smartie Artie 2nd = 1 Himation 3rd = 5 Niloufar 4th = 4 Village Green |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 4 - 8 Lord Zof | ||
Sun May 15 2016 14:34 | 1st = 8 Lord Zof 2nd = 2 Accord 3rd = 6 Guided 4th = 4 Hurt Locker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 11 - 6 Rock N Roll Delight | ||
Sun May 15 2016 14:33 | 1st = 6 Rock N Roll Delight 2nd = 5 Going Going Gone 3rd = 2 Going To California 4th = 10 Buckeye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 2 - 1 Blackmagic Shannon | ||
Sun May 15 2016 14:33 | 1st = 1 Blackmagic Shannon 2nd = 2 Velvet Kisses 3rd = 8 Midnight Bender 4th = 7 Hard Rock Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 5 - 2 Flex | ||
Sun May 15 2016 14:30 | 1st = 2 Flex 2nd = 1 Huffanpuff 3rd = 13 High Lago 4th = 10 Cry If I Want To |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 8 Saint Oaks | ||
Sun May 15 2016 14:30 | 1st = 8 Saint Oaks 2nd = 6 Full Effect 3rd = 2 Cryers Jack 4th = 4 Gold Rocker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 6 Coolan Man | ||
Sun May 15 2016 14:27 | 1st = 6 Coolan Man 2nd = 3 Faithful Hill 3rd = 1 Its A Buzz 4th = 8 Useful |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 5 Idol Gee | ||
Sun May 15 2016 14:25 | 1st = 5 Idol Gee 2nd = 2 Scott Some Ticka 3rd = 4 Lord De Air 4th = 1 Botany Hot Shot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 5 - 2 Williamtell | ||
Sun May 15 2016 14:23 | 1st = 2 Williamtell 2nd = 1 Usain Jolt 3rd = 6 Really Frank 4th = 8 Falcon Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 10 Glass Roof | ||
Sun May 15 2016 14:21 | 1st = 10 Glass Roof 2nd = 2 Marvelous Marvin 3rd = 6 Princemark Flyer 4th = 3 Arby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 6 - 1 Alberdini | ||
Sun May 15 2016 14:20 | 1st = 1 Alberdini 2nd = 7 Pitch Dark 3rd = 11 Ballet Time 4th = 13 Uncle Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Parkes Race 4 - 2 Token of Love | ||
Sun May 15 2016 14:16 | 1st = 2 Token of Love 2nd = 5 Strada Prince 3rd = 4 Charfueled 4th = 6 Your One And Only |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 9 - 13 Arcano | ||
Sun May 15 2016 14:16 | 1st = 13 Arcano 2nd = 5 Flight Deck 3rd = 8 Mr Meddle 4th = 7 Young Mister Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 1 Julaine | ||
Sun May 15 2016 14:14 | 1st = 1 Julaine 2nd = 10 Laytown 3rd = 8 Tricky Moment 4th = 6 Gothams Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Winton Race 10 - 9 Drumgold | ||
Sun May 15 2016 14:12 | 1st = 9 Drumgold 2nd = 10 The Gore Harpoon 3rd = 2 Lets Escape 4th = 12 He Aint Heavy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 7 Carry On Pendles | ||
Sun May 15 2016 14:08 | 1st = 7 Carry On Pendles 2nd = 4 Born Molly 3rd = 5 Jack The Fipa 4th = 1 With Held |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 8 Lochinvar Belle | ||
Sun May 15 2016 14:07 | 1st = 8 Lochinvar Belle 2nd = 5 Percentage Girl 3rd = 2 Mr Fuss Pot 4th = 1 Lovely Rita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 3 Gregory | ||
Sun May 15 2016 14:04 | 1st = 3 Gregory 2nd = 11 Libelula 3rd = 5 Mighty Tax 4th = 7 The Perpetrator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 4 - 13 Red Silhouette | ||
Sun May 15 2016 14:00 | 1st = 13 Red Silhouette 2nd = 6 Distant Sky 3rd = 4 Dash For Dee 4th = 11 Irish Ozzie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 1 - 1 The Rebel King | ||
Sun May 15 2016 13:59 | 1st = 1 The Rebel King 2nd = 7 Grinorama 3rd = 10 Bonny Cloud 4th = 3 Ladyjoanna Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 10 - 2 Runaway Star | ||
Sun May 15 2016 13:58 | 1st = 2 Runaway Star 2nd = 3 Eden Franco 3rd = 12 Scarlet Falcon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 4 - 9 Tambros Game | ||
Sun May 15 2016 13:57 | 1st = 9 Tambros Game 2nd = 6 Becerikli 3rd = 5 Quirribilly Lodge 4th = 8 Songs N Stories |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 1 Marbos Magic | ||
Sun May 15 2016 13:56 | 1st = 1 Marbos Magic 2nd = 5 Bourbon An Kahn 3rd = 2 Dr Yanma 4th = 7 Aston Ryder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 7 Megsie Mac | ||
Sun May 15 2016 13:53 | 1st = 7 Megsie Mac 2nd = 1 Hong Shen 3rd = 2 Fearlessness 4th = 4 Im Hearing Ya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 3 - 4 Allzin | ||
Sun May 15 2016 13:53 | 1st = 4 Allzin 2nd = 6 Adventure King 3rd = 3 Metro Myth 4th = 5 So Hot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 4 Opawa Uno | ||
Sun May 15 2016 13:50 | 1st = 4 Opawa Uno 2nd = 7 Electric Dandy 3rd = 3 Botany Bev 4th = 2 Scott No Value |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 4 - 4 Playing Arkabella | ||
Sun May 15 2016 13:48 | 1st = 4 Playing Arkabella 2nd = 1 Harshali 3rd = 5 Volkova Leis 4th = 3 Bettor Go Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 2 Media Street | ||
Sun May 15 2016 13:47 | 1st = 2 Media Street 2nd = 7 Carry On Quinney 3rd = 3 Born Billy 4th = 8 Rubys Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 5 - 2 Coerced Witness | ||
Sun May 15 2016 13:45 | 1st = 2 Coerced Witness 2nd = 1 Lady Silhouette 3rd = 4 Perpetual Bliss 4th = 9 Madam Kafoops |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Parkes Race 3 - 5 Campfire | ||
Sun May 15 2016 13:41 | 1st = 5 Campfire 2nd = 3 Hair Of The Dog 3rd = 7 Erins Zar 4th = 8 Inigo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 8 - 1 Party Rage | ||
Sun May 15 2016 13:40 | 1st = 1 Party Rage 2nd = 2 Souvenir Glory 3rd = 8 Extra Guinness 4th = 4 Contractual Issues |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 2 Paua To Roar | ||
Sun May 15 2016 13:38 | 1st = 2 Paua To Roar 2nd = 6 Cool Sam 3rd = 7 Destroy 4th = 5 Linny Morris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 6 Gentle Moment | ||
Sun May 15 2016 13:35 | 1st = 6 Gentle Moment 2nd = 8 Westlake Octo 3rd = 4 Nick 4th = 7 Cee Rose Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Winton Race 9 - 1 Lord Beaver | ||
Sun May 15 2016 13:34 | 1st = 1 Lord Beaver 2nd = 10 Flicka Of Gold 3rd = 12 Golden Castle 4th = 6 Oh So Smart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 7 Zimmer Frame | ||
Sun May 15 2016 13:32 | 1st = 7 Zimmer Frame 2nd = 1 Chateau Neuf 3rd = 3 Roman Action 4th = 4 Jinja Mia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 3 - 2 Cardless Cash | ||
Sun May 15 2016 13:30 | 1st = 2 Cardless Cash 2nd = 11 Ninas Ballerina 3rd = 6 Temerity 4th = 3 Comadi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 5 Rob Roy | ||
Sun May 15 2016 13:26 | 1st = 5 Rob Roy 2nd = 4 Mysterium 3rd = 7 American Diva 4th = 11 Saba Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 9 - 5 Highview Freddy | ||
Sun May 15 2016 13:25 | 1st = 5 Highview Freddy 2nd = 15 Maybe Flyin 3rd = 14 That Guy Finn 4th = 2 Easy Rider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 3 - 8 Mona | ||
Sun May 15 2016 13:22 | 1st = 8 Mona 2nd = 5 Dalehill 3rd = 9 Our Caption 4th = 4 Carnaby Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 1 Asa Flying Spur | ||
Sun May 15 2016 13:20 | 1st = 1 Asa Flying Spur 2nd = 8 Jackpot Time 3rd = 2 Spritely 4th = 5 Eyes On You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 2 - 6 Stoddart | ||
Sun May 15 2016 13:18 | 1st = 6 Stoddart 2nd = 4 Slickster 3rd = 7 Vitervo Star 4th = 2 More Danger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 6 Frankincense | ||
Sun May 15 2016 13:17 | 1st = 6 Frankincense 2nd = 2 Jump On It 3rd = 1 Sprite On Time 4th = 7 Red Rascal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 3 - 8 La Ebony Kita | ||
Sun May 15 2016 13:13 | 1st = 8 La Ebony Kita 2nd = 2 Blackjackhanover 3rd = 7 Boltnmach 4th = 9 Ciskei |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 2 Lady Banjo | ||
Sun May 15 2016 13:12 | 1st = 2 Lady Banjo 2nd = 8 Benji Girl 3rd = 4 Roarsome 4th = 6 Lektra Destiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 4 - 3 Snake Farley | ||
Sun May 15 2016 13:10 | 1st = 3 Snake Farley 2nd = 10 Sandhill Ruler 3rd = 11 Spalding Cove 4th = 2 Overstreet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 7 - 2 Atchoo | ||
Sun May 15 2016 13:08 | 1st = 2 Atchoo 2nd = 1 Kotare Kasai 3rd = 8 Rangi Rangdu 4th = 6 Myeyesadoreya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Parkes Race 2 - 10 Missy Rhythmos | ||
Sun May 15 2016 13:05 | 1st = 10 Missy Rhythmos 2nd = 8 Major Speed 3rd = 15 Spirit Of An Angel 4th = 13 Miss Smuggly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 5 White Spyro | ||
Sun May 15 2016 13:03 | 1st = 5 White Spyro 2nd = 2 April Rose 3rd = 7 Mahogany Diamond 4th = 1 Miss Spence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 2 - 5 Exceedingly Canny | ||
Sun May 15 2016 13:00 | 1st = 5 Exceedingly Canny 2nd = 2 Avenue Whisper 3rd = 1 Alvilda 4th = 3 Celestial Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 2 Calamity Free | ||
Sun May 15 2016 12:59 | 1st = 2 Calamity Free 2nd = 9 Pat Not Plait 3rd = 6 No More Debt 4th = 1 Myrniong Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Winton Race 8 - 1 The Knight | ||
Sun May 15 2016 12:55 | 1st = 1 The Knight 2nd = 3 Sucre 3rd = 8 Saperavious 4th = 2 Hayley Maree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 3 Extreme Style | ||
Sun May 15 2016 12:50 | 1st = 3 Extreme Style 2nd = 2 Puissance Decheval 3rd = 7 Grand Dazzler 4th = 11 Spanish Garden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 8 - 7 Alantic | ||
Sun May 15 2016 12:49 | 1st = 7 Alantic 2nd = 12 Capital Plan 3rd = 14 Vukona 4th = 13 J Nine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 7 Levenseat Bevan | ||
Sun May 15 2016 12:46 | 1st = 7 Levenseat Bevan 2nd = 2 Oh Watta Texan 3rd = 5 Arctic Blaze 4th = 10 Raven On |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 2 - 3 Dehughes | ||
Sun May 15 2016 12:46 | 1st = 3 Dehughes 2nd = 4 Dhanraj 3rd = 2 Beaudion 4th = 6 Ruthless Lover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 2 Tiny Grey | ||
Sun May 15 2016 12:42 | 1st = 2 Tiny Grey 2nd = 5 Hot Star 3rd = 8 On Demand 4th = 3 Miss Shellac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 1 - 10 Unnamed Strategy | ||
Sun May 15 2016 12:42 | 1st = 10 Unnamed Strategy 2nd = 11 Whats Ken Worth 3rd = 2 Banknote Beau 4th = 12 Closely Related |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 2 - 7 Kwiatkowski | ||
Sun May 15 2016 12:37 | 1st = 7 Kwiatkowski 2nd = 4 Ductape 3rd = 1 Streetside Classic 4th = 5 Iden Amrak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 3 - 13 Arrow Lane | ||
Sun May 15 2016 12:34 | 1st = 13 Arrow Lane 2nd = 8 Time Out 3rd = 10 Wanted By All 4th = 7 Reefs Revenge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 6 - 2 Chequeme Rosie | ||
Sun May 15 2016 12:33 | 1st = 2 Chequeme Rosie 2nd = 5 Starry Delight 3rd = 4 Jackalack Sue 4th = 7 Arizona Atom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 1 - 2 Attachment | ||
Sun May 15 2016 12:30 | 1st = 2 Attachment 2nd = 5 Highgate Hill 3rd = 6 Its Over 4th = 7 Shampion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 7 Fiamatta | ||
Sun May 15 2016 12:28 | 1st = 7 Fiamatta 2nd = 3 Dr Kestrel 3rd = 2 Yaala 4th = 1 Panther Grit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Parkes Race 1 - 1 Clip | ||
Sun May 15 2016 12:25 | 1st = 1 Clip 2nd = 2 Excellent Oratorio 3rd = 8 Zardabba 4th = 13 Whinna Whiskey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 3 Waerenga Star | ||
Sun May 15 2016 12:24 | 1st = 3 Waerenga Star 2nd = 8 Kapai Lana 3rd = 7 Sometime Soon 4th = 5 Agent Schrader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Winton Race 7 - 5 The Gordonian | ||
Sun May 15 2016 12:20 | 1st = 5 The Gordonian 2nd = 2 Timy Tyler 3rd = 10 La Nouvelle Vague 4th = 4 The Bishop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 7 - 3 Chapter One | ||
Sun May 15 2016 12:13 | 1st = 3 Chapter One 2nd = 5 Automatic 3rd = 1 Sonnetsson 4th = 9 Franco Caliph |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 1 - 6 Hoffsetter | ||
Sun May 15 2016 12:11 | 1st = 6 Hoffsetter 2nd = 4 Pistol Jack 3rd = 5 Roo Barb 4th = 3 Mount Nevis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 10 Janray Kaza Wish | ||
Sun May 15 2016 12:08 | 1st = 10 Janray Kaza Wish 2nd = 2 Magic Super 3rd = 1 Superior Mack 4th = 8 Rover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 1 - 7 Crusader Acey | ||
Sun May 15 2016 12:02 | 1st = 7 Crusader Acey 2nd = 6 Sapphire Swayze 3rd = 5 Mister Lennox 4th = 1 Never Sighted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 5 - 4 Kirra Kid | ||
Sun May 15 2016 12:00 | 1st = 4 Kirra Kid 2nd = 1 Supermoshi 3rd = 8 Strawbs Regal Act 4th = 5 Flashing Good Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 2 - 3 Just Live On | ||
Sun May 15 2016 11:59 | 1st = 3 Just Live On 2nd = 6 Another Enemy 3rd = 13 Cassys Ace 4th = 11 Lankan Summer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Winton Race 6 - 3 Amun Ra | ||
Sun May 15 2016 11:50 | 1st = 3 Amun Ra 2nd = 2 Mr Nobody 3rd = 8 Clareville Flight 4th = 4 Point Proven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 6 - 9 Compliant | ||
Sun May 15 2016 11:42 | 1st = 9 Compliant 2nd = 11 The Kaik 3rd = 1 Stompem 4th = 10 Black Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 4 - 8 The Royal Garden | ||
Sun May 15 2016 11:28 | 1st = 8 The Royal Garden 2nd = 9 Princess Kate 3rd = 6 Hudy Haxwell 4th = 2 Kilkeel Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 1 - 1 Golden Century | ||
Sun May 15 2016 11:24 | 1st = 1 Golden Century 2nd = 4 Willander Miss 3rd = 12 Triple Spec 4th = 3 Touch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Winton Race 5 - 3 Double Panda | ||
Sun May 15 2016 11:20 | 1st = 3 Double Panda 2nd = 8 Satin Jitterbug 3rd = 11 Thats My Pussycat 4th = 1 Caper Caleb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 5 - 8 Alderbeck | ||
Sun May 15 2016 11:12 | 1st = 8 Alderbeck 2nd = 6 Galleons Royale 3rd = 3 Veneto 4th = 4 Bk Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 3 - 8 Master Monarchy | ||
Sun May 15 2016 10:58 | 1st = 8 Master Monarchy 2nd = 6 No Bacardi Damit 3rd = 3 Southland Reflector 4th = 2 Burt Munro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Winton Race 4 - 3 Lochan Ora | ||
Sun May 15 2016 10:50 | 1st = 3 Lochan Ora 2nd = 6 Gallant Ruby 3rd = 5 Werio 4th = 8 Libetto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 4 - 6 Brunello | ||
Sun May 15 2016 10:42 | 1st = 6 Brunello 2nd = 9 Mossdale Sue 3rd = 4 Just Chillin 4th = 8 Tom Me Gun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 2 - 4 Jedi Josh | ||
Sun May 15 2016 10:28 | 1st = 4 Jedi Josh 2nd = 6 Glendene 3rd = 2 Valmara 4th = 7 Gotta Ticket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Winton Race 3 - 6 Kona | ||
Sun May 15 2016 10:20 | 1st = 6 Kona 2nd = 11 Dream Divine 3rd = 2 Mac Murdoch 4th = 3 Belle Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 3 - 2 Petite Royal | ||
Sun May 15 2016 10:12 | 1st = 2 Petite Royal 2nd = 5 Ella Lavra 3rd = 3 Stellar Success 4th = 1 Sarah Palin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 1 - 4 Speedy Earl | ||
Sun May 15 2016 10:00 | 1st = 4 Speedy Earl 2nd = 5 Notre Dame 3rd = 6 Larch 4th = 1 Above The Rest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Winton Race 2 - 8 Knutquacker | ||
Sun May 15 2016 9:50 | 1st = 8 Knutquacker 2nd = 9 Mirage 3rd = 1 Patrick Erin 4th = 3 Wild Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 2 - 14 Glenisthebettor | ||
Sun May 15 2016 9:47 | 1st = 14 Glenisthebettor 2nd = 1 Better B Chevron 3rd = 3 Janices Cullen 4th = 13 Ireby Meg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 1 - 6 Sunspot | ||
Sun May 15 2016 9:22 | 1st = 6 Sunspot 2nd = 12 Rollin Thunder 3rd = 3 Anotherdollytrouble 4th = 9 Dont Look Back |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Winton Race 1 - 3 Rumpelstiltskin | ||
Sun May 15 2016 9:20 | 1st = 3 Rumpelstiltskin 2nd = 4 The Barmaid 3rd = 2 Back In The Day 4th = 1 Hermione |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 2 Reddington | ||
Sun May 15 2016 0:32 | 1st = 2 Reddington 2nd = 5 Trickster Lumik 3rd = 6 Canon Ruler 4th = 8 Cafe Society |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 1 Jed Monelli | ||
Sun May 15 2016 0:17 | 1st = 1 Jed Monelli 2nd = 6 Alka Casey 3rd = 4 Sitar Monelli 4th = 8 Dyna Nihilist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 1 Premo Potion | ||
Fri Apr 15 2016 23:57 | 1st = 1 Premo Potion 2nd = 4 Daenerys Monelli 3rd = 8 Yappa Kuri 4th = 3 Baht Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 8 Belfast Tommy | ||
Fri Apr 15 2016 23:37 | 1st = 8 Belfast Tommy 2nd = 2 Obstruction 3rd = 3 Halcyon Honey 4th = 6 Kantega |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 5 Bonny Under Fire | ||
Fri Apr 15 2016 23:30 | 1st = 5 Bonny Under Fire 2nd = 1 Paid Twice 3rd = 2 Maggies Mystery 4th = 4 Sea Me Smile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 7 Oakland Raider | ||
Fri Apr 15 2016 23:17 | 1st = 7 Oakland Raider 2nd = 1 Prancer Dancer 3rd = 6 Tronic Flash 4th = 2 Mr Primate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 1 Dredlock Rockstar | ||
Fri Apr 15 2016 23:00 | 1st = 1 Dredlock Rockstar 2nd = 4 Bronze Seeker 3rd = 2 Cyclone Mitch 4th = 9 Lagoon Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 1 Bob Keeping | ||
Fri Apr 15 2016 22:57 | 1st = 1 Bob Keeping 2nd = 8 Tarks Caliber 3rd = 2 Asa Torpedo 4th = 4 Baron Impact |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 2 Paleface Jasper | ||
Fri Apr 15 2016 22:44 | 1st = 2 Paleface Jasper 2nd = 5 Kissed Flush 3rd = 3 Arnoux 4th = 7 Run Riley Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 3 Dan Monelli | ||
Fri Apr 15 2016 22:42 | 1st = 3 Dan Monelli 2nd = 4 Arya Monelli 3rd = 8 Zoo Ringo 4th = 7 You Can Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 10 - 6 Dashing Armbro | ||
Fri Apr 15 2016 22:40 | 1st = 6 Dashing Armbro 2nd = 2 Manassa Sky 3rd = 10 Macdawn 4th = 5 Escape The Fate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 8 - 6 Sky Tower | ||
Fri Apr 15 2016 22:35 | 1st = 6 Sky Tower 2nd = 3 Cats And Dogs 3rd = 7 Pushkin 4th = 8 Pacific Soul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 6 Chicago Bull | ||
Fri Apr 15 2016 22:30 | 1st = 6 Chicago Bull 2nd = 7 Lets Chase The Dream 3rd = 1 Ideal Tyson 4th = 10 Cant Refuse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 2 Phaser Bale | ||
Fri Apr 15 2016 22:24 | 1st = 2 Phaser Bale 2nd = 1 Astrophysic 3rd = 3 Governor Bale 4th = 8 Baracca Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 10 - 6 Blackwood Farm | ||
Fri Apr 15 2016 22:19 | 1st = 6 Blackwood Farm 2nd = 7 Enrage 3rd = 8 Almost Normal 4th = 5 Frankiestein |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 1 Whats Emma Got | ||
Fri Apr 15 2016 22:14 | 1st = 1 Whats Emma Got 2nd = 4 Amajorjo 3rd = 5 Lovable Larrikin 4th = 6 Mark Dennis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 9 - 4 Just Wantano | ||
Fri Apr 15 2016 22:10 | 1st = 4 Just Wantano 2nd = 6 Senor Macray 3rd = 1 Forever And A Day 4th = 5 Aguante |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 7 - 2 Streetside Classic | ||
Fri Apr 15 2016 22:07 | 1st = 2 Streetside Classic 2nd = 5 El Jays Monet 3rd = 9 Canholdagrudge 4th = 1 Tsimba Ridge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 4 Pacific Warrior | ||
Fri Apr 15 2016 22:03 | 1st = 4 Pacific Warrior 2nd = 7 Chief Thundercloud 3rd = 3 Ideal Alice 4th = 1 Pay Me Quick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 9 - 6 Tan Tat Charger | ||
Fri Apr 15 2016 22:00 | 1st = 6 Tan Tat Charger 2nd = 5 Macs Mettle 3rd = 3 Bon Jet 4th = 9 Gervais |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 7 West On Cheryl | ||
Fri Apr 15 2016 21:58 | 1st = 7 West On Cheryl 2nd = 8 Defy All Odds 3rd = 2 Pepper Fire 4th = 1 Trickster Lumik |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 9 - 2 Seismic Blast | ||
Fri Apr 15 2016 21:55 | 1st = 2 Seismic Blast 2nd = 8 Hardaway Outlaw 3rd = 5 Maybee Yes 4th = 6 Bells Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 4 Santanna Rhythm | ||
Fri Apr 15 2016 21:44 | 1st = 4 Santanna Rhythm 2nd = 9 Lombo Del Rosso 3rd = 6 Stones Corner 4th = 1 Watchfulee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 4 Oldmate Archie | ||
Fri Apr 15 2016 21:42 | 1st = 4 Oldmate Archie 2nd = 5 Sub Zero Sahara 3rd = 2 Amy Monelli 4th = 1 Molfetta Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 8 - 2 Desert Spur | ||
Fri Apr 15 2016 21:40 | 1st = 2 Desert Spur 2nd = 1 Argyle Melody 3rd = 5 Trottn The Catwalk 4th = 6 Jeter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 8 - 7 Hes Some Love | ||
Fri Apr 15 2016 21:38 | 1st = 7 Hes Some Love 2nd = 6 Cosmic Feature 3rd = 1 Just Like Rosie 4th = 8 Hugo Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 6 - 8 Sign Of Oro | ||
Fri Apr 15 2016 21:37 | 1st = 8 Sign Of Oro 2nd = 3 Jetcraft 3rd = 9 Iden Makin Time 4th = 4 Note Worthy Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 12 New World Order | ||
Fri Apr 15 2016 21:33 | 1st = 12 New World Order 2nd = 5 Natural Disaster 3rd = 8 Franco Rayner 4th = 11 Campora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 8 - 5 Little Bita Spunk | ||
Fri Apr 15 2016 21:30 | 1st = 5 Little Bita Spunk 2nd = 2 Red Corner 3rd = 6 Sharing 4th = 8 Solar Burst |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 3 Cette Away | ||
Fri Apr 15 2016 21:28 | 1st = 3 Cette Away 2nd = 5 Eren Bale 3rd = 6 Hogganaught 4th = 2 Shake em |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 8 King Debello | ||
Fri Apr 15 2016 21:25 | 1st = 8 King Debello 2nd = 1 Stanga Doug 3rd = 6 Viserion 4th = 5 Volantis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 7 - 5 Golden Gate | ||
Fri Apr 15 2016 21:19 | 1st = 5 Golden Gate 2nd = 2 Fantastic Bear 3rd = 4 Sovereign Queen 4th = 3 My Boy Brodie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 2 My Man Dan | ||
Fri Apr 15 2016 21:14 | 1st = 2 My Man Dan 2nd = 5 Wilusi Blues 3rd = 6 Grand Cru 4th = 3 Land Of Panaarm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 7 - 9 Bull Market | ||
Fri Apr 15 2016 21:10 | 1st = 9 Bull Market 2nd = 1 Sir Kapitar 3rd = 8 Somethingsgotagive 4th = 5 Lynden Abbey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 4 Spring Clarkie | ||
Fri Apr 15 2016 21:08 | 1st = 4 Spring Clarkie 2nd = 3 What You Say 3rd = 1 Burnside Charlie 4th = 5 Dyna Nami |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 5 - 1 Jane Grant | ||
Fri Apr 15 2016 21:07 | 1st = 1 Jane Grant 2nd = 5 Be Good Franklin 3rd = 9 Dayraid 4th = 3 Scruffy Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 1 Mulwee Grand | ||
Fri Apr 15 2016 21:05 | 1st = 1 Mulwee Grand 2nd = 2 Magic Vonnie 3rd = 4 Eat More Cake 4th = 5 Another Lurk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 1 Bartowski | ||
Fri Apr 15 2016 21:03 | 1st = 1 Bartowski 2nd = 3 Suspicious Life 3rd = 7 False Promise 4th = 12 This Time Dylan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 7 - 12 Choix De Maia | ||
Fri Apr 15 2016 21:00 | 1st = 12 Choix De Maia 2nd = 10 Kawabata 3rd = 8 Oerter 4th = 2 Livery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 6 - 6 Zambora Idol | ||
Fri Apr 15 2016 20:58 | 1st = 6 Zambora Idol 2nd = 1 Two Point Two 3rd = 2 Dekka Spectre 4th = 10 Sharina Bomber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 8 - 2 Princess Atlantis | ||
Fri Apr 15 2016 20:54 | 1st = 2 Princess Atlantis 2nd = 1 Frying Pan 3rd = 4 Coffee Bay 4th = 3 Sizzling Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 7 Up And Adam | ||
Fri Apr 15 2016 20:49 | 1st = 7 Up And Adam 2nd = 3 Linny Morris 3rd = 8 Sillybilly Bling 4th = 2 Grand Slam Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 4 Classic Chaos | ||
Fri Apr 15 2016 20:44 | 1st = 4 Classic Chaos 2nd = 7 Nevada Blackjack 3rd = 8 Cyclone Mach 4th = 6 Dougs Courage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 5 Flame On Rocks | ||
Fri Apr 15 2016 20:42 | 1st = 5 Flame On Rocks 2nd = 1 Peppercorn 3rd = 8 Mr Paranoia 4th = 4 Little Bit Nifty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 6 - 7 Longtan Bliss | ||
Fri Apr 15 2016 20:40 | 1st = 7 Longtan Bliss 2nd = 8 Westernview Jack 3rd = 4 Mister Whittaker 4th = 9 No Bettertime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 5 - 5 Sketchy Fanta | ||
Fri Apr 15 2016 20:38 | 1st = 5 Sketchy Fanta 2nd = 2 Chocolate Fever 3rd = 6 Princess Syrene 4th = 8 Two Shillings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 4 - 10 Watch This Spot | ||
Fri Apr 15 2016 20:37 | 1st = 10 Watch This Spot 2nd = 3 Blackjackhanover 3rd = 4 Grinable 4th = 9 Bayridge Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 1 Dame Puissant | ||
Fri Apr 15 2016 20:33 | 1st = 1 Dame Puissant 2nd = 5 Madame Croupier 3rd = 4 Dior Mia More 4th = 2 Sheer Rocknroll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 6 - 10 Stringer Bell | ||
Fri Apr 15 2016 20:30 | 1st = 10 Stringer Bell 2nd = 9 Lord Tennyson 3rd = 4 Nats The Boss 4th = 11 Tuscany Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 3 Our Luck | ||
Fri Apr 15 2016 20:28 | 1st = 3 Our Luck 2nd = 4 Paddys Magic 3rd = 2 Expecto Patronum 4th = 1 Jadu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 7 - 4 Im All Courage | ||
Fri Apr 15 2016 20:24 | 1st = 4 Im All Courage 2nd = 5 Flight Dictator 3rd = 2 Hez All Courage 4th = 8 Megs Monaro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 10 - 8 Gin | ||
Fri Apr 15 2016 20:23 | 1st = 8 Gin 2nd = 3 Gotta Go Twinkle 3rd = 1 Chevrons Sweetheart 4th = 7 Angus Fogg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 4 - 9 Vintage Charm | ||
Fri Apr 15 2016 20:19 | 1st = 9 Vintage Charm 2nd = 1 Buddakan 3rd = 8 Prancing Parker 4th = 6 Trending |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 5 Miasblaze | ||
Fri Apr 15 2016 20:14 | 1st = 5 Miasblaze 2nd = 3 Amightyfinehorse 3rd = 9 Hit Maka 4th = 2 Dakota Fred |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 5 - 3 My Kiwi Mate | ||
Fri Apr 15 2016 20:10 | 1st = 3 My Kiwi Mate 2nd = 10 Hall of Famer 3rd = 6 Shes Just A Delight 4th = 1 Cool Machrista |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 1 Reichenbach | ||
Fri Apr 15 2016 20:08 | 1st = 1 Reichenbach 2nd = 4 Starvin Seagull 3rd = 3 West On Xandi 4th = 8 George Mist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 3 - 2 Jimbaran | ||
Fri Apr 15 2016 20:07 | 1st = 2 Jimbaran 2nd = 3 Witch Master 3rd = 4 Sutter Man 4th = 5 Anothermetro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 2 Am Opulent | ||
Fri Apr 15 2016 20:03 | 1st = 2 Am Opulent 2nd = 11 Major Reality 3rd = 1 Everton Vc 4th = 9 Shirlz Sensation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 5 - 3 Jersey Girl | ||
Fri Apr 15 2016 20:00 | 1st = 3 Jersey Girl 2nd = 8 Snitzel Music 3rd = 9 Viascon 4th = 10 Arachne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 3 - 1 Kenzali | ||
Fri Apr 15 2016 19:58 | 1st = 1 Kenzali 2nd = 5 Costin 3rd = 2 Midnight Enemy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 9 - 1 Brydon Ideal | ||
Fri Apr 15 2016 19:54 | 1st = 1 Brydon Ideal 2nd = 4 Aliante 3rd = 3 Culinary Delight 4th = 2 Miss Daisy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 2 Gentleman Red | ||
Fri Apr 15 2016 19:50 | 1st = 2 Gentleman Red 2nd = 4 Punters Delight 3rd = 9 Bertie Francis 4th = 3 Butterfly Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 1 English | ||
Fri Apr 15 2016 19:48 | 1st = 1 English 2nd = 2 Hotham Lad 3rd = 5 Boston Shuffle 4th = 3 Kim Kadash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 4 Glenferrie Bunter | ||
Fri Apr 15 2016 19:44 | 1st = 4 Glenferrie Bunter 2nd = 7 Frostyflyer 3rd = 6 Our Cavort 4th = 3 Antaeus Blue Chip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 4 - 3 Mustang Shelly | ||
Fri Apr 15 2016 19:40 | 1st = 3 Mustang Shelly 2nd = 9 Hanging On A Dream 3rd = 6 It Is Alexsjasi 4th = 5 Nail It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 7 All In Berlin | ||
Fri Apr 15 2016 19:39 | 1st = 7 All In Berlin 2nd = 1 Cawbourne Steve 3rd = 2 Allegro Touch 4th = 8 Opawa Blair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 2 - 5 Fantastic Hulk | ||
Fri Apr 15 2016 19:38 | 1st = 5 Fantastic Hulk 2nd = 1 Bigbad Hugo 3rd = 8 Iona Storm 4th = 3 Panda Bear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 2 - 2 No Fear Of Failure | ||
Fri Apr 15 2016 19:37 | 1st = 2 No Fear Of Failure 2nd = 5 Sweptunderdacarpet 3rd = 4 Roll West 4th = 6 Hilargi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 5 Mynameskenny | ||
Fri Apr 15 2016 19:33 | 1st = 5 Mynameskenny 2nd = 6 Holy Grail 3rd = 11 October Brown 4th = 10 Straittothehilton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 4 - 10 Stratum Magic | ||
Fri Apr 15 2016 19:30 | 1st = 10 Stratum Magic 2nd = 7 Bright Spark 3rd = 9 Rogue Alley 4th = 11 Vanilla Ice Cream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 3 Repelo Muggletum | ||
Fri Apr 15 2016 19:28 | 1st = 3 Repelo Muggletum 2nd = 1 Magic Maldini 3rd = 8 Zipping Flynn 4th = 2 Chappie Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 8 - 4 Take To The Sky | ||
Fri Apr 15 2016 19:24 | 1st = 4 Take To The Sky 2nd = 6 Killer Queen 3rd = 3 Supriya 4th = 5 Fizzi Lizzi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 5 Armbro Chimes | ||
Fri Apr 15 2016 19:20 | 1st = 5 Armbro Chimes 2nd = 4 Crackerjack Jo 3rd = 3 Keep On Moving 4th = 6 Im Blue Double Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 1 - 7 For The Girls | ||
Fri Apr 15 2016 19:18 | 1st = 7 For The Girls 2nd = 8 Native Son 3rd = 1 Slick Oscar 4th = 6 Clover Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 4 Barney Fella | ||
Fri Apr 15 2016 19:14 | 1st = 4 Barney Fella 2nd = 7 Winterfeel 3rd = 3 Royal Safari 4th = 10 Vaevenca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 2 Oh So Cosmic | ||
Fri Apr 15 2016 19:13 | 1st = 2 Oh So Cosmic 2nd = 8 Marbel Rose 3rd = 9 Mazooma 4th = 6 King Ruben |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 3 - 3 Boadiceas Fury | ||
Fri Apr 15 2016 19:10 | 1st = 3 Boadiceas Fury 2nd = 4 Hoofnit 3rd = 8 Dana Dynasty 4th = 1 Milady Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 6 Angie Zarr | ||
Fri Apr 15 2016 19:09 | 1st = 6 Angie Zarr 2nd = 3 Cheap Shot Matty 3rd = 4 Sedgebrook Babe 4th = 7 Effective Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 8 Bingo Sally | ||
Fri Apr 15 2016 19:08 | 1st = 8 Bingo Sally 2nd = 1 Sugar Roselee 3rd = 7 Smashing Evie 4th = 2 Jarvis Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 1 - 10 Entreemaindessert | ||
Fri Apr 15 2016 19:03 | 1st = 10 Entreemaindessert 2nd = 9 Safari Sunshine 3rd = 13 Gaggle Coordinator 4th = 7 John Preston |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 3 - 3 Pirolo | ||
Fri Apr 15 2016 19:00 | 1st = 3 Pirolo 2nd = 7 The Sands 3rd = 2 True Brave 4th = 10 Anothermasterpiece |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 1 Fabricated | ||
Fri Apr 15 2016 18:57 | 1st = 1 Fabricated 2nd = 4 Storm Rose Hi 3rd = 5 Double Storm 4th = 6 Que Sera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 1 Scary Mary | ||
Fri Apr 15 2016 18:53 | 1st = 1 Scary Mary 2nd = 2 Macoreka 3rd = 5 Shaharama 4th = 8 Mr Riley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 7 - 4 The Almighty Johnson | ||
Fri Apr 15 2016 18:52 | 1st = 4 The Almighty Johnson 2nd = 14 Queen Kenny 3rd = 2 Djokovic 4th = 11 Realmein |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 4 Cosmic Bay | ||
Fri Apr 15 2016 18:50 | 1st = 4 Cosmic Bay 2nd = 10 Super Hot 3rd = 3 Lunchmoney Lewis 4th = 7 Coogans Regret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 2 Young American | ||
Fri Apr 15 2016 18:45 | 1st = 2 Young American 2nd = 6 Show Me the Bling 3rd = 11 Puffnstuff 4th = 10 Poppy Cee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 8 Cheeky Cheech | ||
Fri Apr 15 2016 18:42 | 1st = 8 Cheeky Cheech 2nd = 4 Charlie Lyndan 3rd = 7 Supa Smooth Osti 4th = 2 Fabulous Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 6 Vito Baxter | ||
Fri Apr 15 2016 18:41 | 1st = 6 Vito Baxter 2nd = 3 Happy Wife 3rd = 4 Wild Effective 4th = 8 Ritza Roman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 2 - 1 Dancin With Elvis | ||
Fri Apr 15 2016 18:37 | 1st = 1 Dancin With Elvis 2nd = 3 Glacier Heights 3rd = 2 Christian Major 4th = 4 Seize Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 6 Schusta | ||
Fri Apr 15 2016 18:34 | 1st = 6 Schusta 2nd = 2 Tartong Boy 3rd = 1 Zipping Izzy 4th = 8 American Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 2 - 5 Lunar Spin | ||
Fri Apr 15 2016 18:30 | 1st = 5 Lunar Spin 2nd = 9 La Padrina 3rd = 8 Hoffs Off 4th = 2 Long Pin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 3 Bobbys Baby | ||
Fri Apr 15 2016 18:28 | 1st = 3 Bobbys Baby 2nd = 2 Sisco Swift 3rd = 1 Lektra Bandit 4th = 8 Hyper Venom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 3 Petite Zip Zip | ||
Fri Apr 15 2016 18:25 | 1st = 3 Petite Zip Zip 2nd = 7 Born Legacy 3rd = 2 Inner Wisdom 4th = 1 Lachie Lyndan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 6 - 1 Kenrick | ||
Fri Apr 15 2016 18:23 | 1st = 1 Kenrick 2nd = 3 Ideal World 3rd = 4 Dikerry 4th = 6 Zach Maguire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 10 Pixies Parlour | ||
Fri Apr 15 2016 18:20 | 1st = 10 Pixies Parlour 2nd = 9 Studleigh Kristen 3rd = 5 Mister Haywood 4th = 2 Kite Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 6 Black Eva | ||
Fri Apr 15 2016 18:18 | 1st = 6 Black Eva 2nd = 5 Be Magic 3rd = 7 Off The Boil 4th = 8 Black Diablo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 4 - 1 Furious Jet | ||
Fri Apr 15 2016 18:15 | 1st = 1 Furious Jet 2nd = 2 Frisky Albert 3rd = 3 I Wrote The Book 4th = 5 Dash About |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 1 Latino Ice | ||
Fri Apr 15 2016 18:12 | 1st = 1 Latino Ice 2nd = 2 Cairnlea Deano 3rd = 8 Bombora Flash 4th = 4 Twilight Callum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 1 Winsome Jenny | ||
Fri Apr 15 2016 18:11 | 1st = 1 Winsome Jenny 2nd = 4 Our Gypsy 3rd = 7 Absinthe Minded 4th = 5 Opawa Shay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 1 - 6 Ubringthedrinks | ||
Fri Apr 15 2016 18:07 | 1st = 6 Ubringthedrinks 2nd = 7 Im Barney Rubble 3rd = 9 Beach Boy Adios 4th = 4 Our Horizon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 2 Spring Choice | ||
Fri Apr 15 2016 18:04 | 1st = 2 Spring Choice 2nd = 4 Call Me Aussie 3rd = 8 Baiden Rose Hi 4th = 7 Got The Attitude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 1 - 3 Raichu | ||
Fri Apr 15 2016 18:00 | 1st = 3 Raichu 2nd = 1 Rockys Echo 3rd = 7 Bait 4th = 4 Star Selection |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 2 Sandy Freckle | ||
Fri Apr 15 2016 17:57 | 1st = 2 Sandy Freckle 2nd = 4 Rapid Dominance 3rd = 3 Jody Fly 4th = 7 Goodwin Terry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 7 Rocknroll Angel | ||
Fri Apr 15 2016 17:52 | 1st = 7 Rocknroll Angel 2nd = 10 Its Inevitable 3rd = 6 Sportygal 4th = 2 Wicked Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 5 - 2 Uandmebabe | ||
Fri Apr 15 2016 17:51 | 1st = 2 Uandmebabe 2nd = 6 Platinum Poker 3rd = 9 Vibe 4th = 7 No Way Else |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 1 Jazaans Boy | ||
Fri Apr 15 2016 17:49 | 1st = 1 Jazaans Boy 2nd = 2 Shades Of Sassy 3rd = 7 Brianna Morgan 4th = 6 Drysdale Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 3 - 4 Girls Away | ||
Fri Apr 15 2016 17:45 | 1st = 4 Girls Away 2nd = 6 Inferential 3rd = 1 Disco Volanti 4th = 9 Hamish Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 8 Spring Agustus | ||
Fri Apr 15 2016 17:42 | 1st = 8 Spring Agustus 2nd = 1 Thrilla Machine 4th = 4 Kings Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 3 Increasing | ||
Fri Apr 15 2016 17:40 | 1st = 3 Increasing 2nd = 5 Grand Allegro 3rd = 6 Pacific Vibe 4th = 7 Venga Guapa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 9 Major Strike | ||
Fri Apr 15 2016 17:37 | 1st = 9 Major Strike 2nd = 6 Top Trio 3rd = 10 Goodtime Stride 4th = 1 Domestic Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 1 Our Sapphire | ||
Fri Apr 15 2016 17:34 | 1st = 1 Our Sapphire 2nd = 2 Wing Fan 3rd = 5 Exterminator 4th = 8 Macks Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 3 Myrniong Plow | ||
Fri Apr 15 2016 17:30 | 1st = 3 Myrniong Plow 2nd = 2 Asa Hard Knox 3rd = 5 All Inn Menphis 4th = 4 Sisco Wake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 8 - 4 Tactful Lady | ||
Fri Apr 15 2016 17:25 | 1st = 4 Tactful Lady 2nd = 9 Hijacked 3rd = 8 Iconic Legend 4th = 2 Freskos Archi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 4 - 7 In Full Flight | ||
Fri Apr 15 2016 17:24 | 1st = 7 In Full Flight 2nd = 3 Pocket Major 3rd = 4 Formula One 4th = 6 Lambros |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 2 Another Hassler | ||
Fri Apr 15 2016 17:22 | 1st = 2 Another Hassler 3rd = 3 Switch Blade 4th = 5 Unique Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 9 Coldplay Road | ||
Fri Apr 15 2016 17:17 | 1st = 9 Coldplay Road 2nd = 6 Early Decision 3rd = 10 Wabi Sabi 4th = 5 Makin Memories |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 9 - 11 Waltham | ||
Fri Apr 15 2016 17:15 | 1st = 11 Waltham 2nd = 1 Tambos Heart 3rd = 7 Akacheta Lee 4th = 6 No More Mistakes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 1 Dynamic Goodwin | ||
Fri Apr 15 2016 17:14 | 1st = 1 Dynamic Goodwin 2nd = 7 Revlon Babe 3rd = 6 Our Cobber 4th = 4 Sugar Hit Macey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 8 - 4 Im Usain | ||
Fri Apr 15 2016 17:10 | 1st = 4 Im Usain 2nd = 6 Royal Tudor 3rd = 8 Kiseki Dane 4th = 3 Kanguru |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 4 Dreamzone | ||
Fri Apr 15 2016 17:09 | 1st = 4 Dreamzone 2nd = 6 Chaimbo 3rd = 5 Brilliant Ashlee 4th = 8 Cawbourne Midget |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 7 Ultimate Magic | ||
Fri Apr 15 2016 17:07 | 1st = 7 Ultimate Magic 2nd = 1 Hetalia Bale 3rd = 8 Stompin 4th = 4 Come At Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 2 - 1 Macon County | ||
Fri Apr 15 2016 17:05 | 1st = 1 Macon County 2nd = 5 Legal Veine 3rd = 4 Octaraja 4th = 2 Atlantis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 2 Cullens Jewel | ||
Fri Apr 15 2016 17:02 | 1st = 2 Cullens Jewel 2nd = 11 Gloveman Gilly 3rd = 1 Beatle Man 4th = 5 Pandoras Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 3 Gumtree Kid | ||
Fri Apr 15 2016 16:59 | 1st = 3 Gumtree Kid 2nd = 8 Kyoto Kahn 3rd = 5 Thursday Wizard 4th = 7 Ells All Class |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 3 - 10 Lemond | ||
Fri Apr 15 2016 16:58 | 1st = 10 Lemond 2nd = 5 Temporale 3rd = 11 Isa Smiling 4th = 4 Reine Des Gitans |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 9 - 10 Hollywood Barbie | ||
Fri Apr 15 2016 16:55 | 1st = 10 Hollywood Barbie 2nd = 13 Chantilly Chateau 3rd = 7 Stellas Chance 4th = 2 Casino Century |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 4 Barbs Glory | ||
Fri Apr 15 2016 16:52 | 1st = 4 Barbs Glory 2nd = 6 Jethrowtull 3rd = 5 Ostis Thunder 4th = 1 Dorado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 7 - 6 Romantic Bliss | ||
Fri Apr 15 2016 16:48 | 1st = 6 Romantic Bliss 2nd = 4 Somelovesomewhere 3rd = 11 Shadesoff 4th = 2 Lombo Nom De Plume |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 8 - 7 Catenaccio | ||
Fri Apr 15 2016 16:45 | 1st = 7 Catenaccio 2nd = 10 Stitchen Time 3rd = 8 Bellevue Avenue 4th = 9 Rose Of Woorim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 4 Asa Killa Queen | ||
Fri Apr 15 2016 16:42 | 1st = 4 Asa Killa Queen 2nd = 3 Tanners Ace 3rd = 1 Gallo Allen 4th = 2 Sparkeen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 6 Swiftly Chloe | ||
Fri Apr 15 2016 16:39 | 1st = 6 Swiftly Chloe 2nd = 5 Opawa Spice 3rd = 7 Cawbourne Gracie 4th = 1 Filante |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 5 Zabdon Vuitton | ||
Fri Apr 15 2016 16:38 | 1st = 5 Zabdon Vuitton 2nd = 6 Venetian Results 3rd = 1 Gun Dancer 4th = 2 Complete Control |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 7 - 5 Fancy Nickers | ||
Fri Apr 15 2016 16:35 | 1st = 5 Fancy Nickers 2nd = 7 Venus Amoris 3rd = 9 Twisted Shaft 4th = 6 Rosie Quadrille |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 8 - 14 Eyes Of Love | ||
Fri Apr 15 2016 16:30 | 1st = 14 Eyes Of Love 2nd = 11 Ecology 3rd = 3 Bring Back 4th = 7 Crisis Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 2 - 1 Delightful Image | ||
Fri Apr 15 2016 16:28 | 1st = 1 Delightful Image 2nd = 3 Lincolns Superstar 3rd = 2 Rockon Bye 4th = 7 Pleasurable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 6 Roc Raida | ||
Fri Apr 15 2016 16:27 | 1st = 6 Roc Raida 2nd = 8 Kittys Machine 3rd = 5 Black Elles 4th = 4 Diddy Chick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 1 - 2 Air Striker | ||
Fri Apr 15 2016 16:25 | 1st = 2 Air Striker 2nd = 1 Tequila Red 3rd = 3 Bestihaveeverhad 4th = 4 Sparkling Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 3 Raring To Go | ||
Fri Apr 15 2016 16:23 | 1st = 3 Raring To Go 2nd = 1 The Falcon Ute 3rd = 2 Drifting Away 4th = 8 Illawong Dreamtime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 8 - 13 Crossroad | ||
Fri Apr 15 2016 16:20 | 1st = 13 Crossroad 2nd = 11 Sixty Paces 3rd = 15 Polskie Prince 4th = 2 Nothing Like Luca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 7 Brilliant Ava | ||
Fri Apr 15 2016 16:18 | 1st = 7 Brilliant Ava 2nd = 1 Homebush Olive 3rd = 2 Alamein Duke 4th = 4 Spirit Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 2 Jaimandy Hatty | ||
Fri Apr 15 2016 16:17 | 1st = 2 Jaimandy Hatty 2nd = 6 Reatily Shintaro 3rd = 3 Eighteen Two 4th = 4 Rise Above It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 6 - 3 Perfect Sign | ||
Fri Apr 15 2016 16:13 | 1st = 3 Perfect Sign 2nd = 6 Special Bet 3rd = 8 Justasdangerous 4th = 2 Always Under Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 4 Gallari | ||
Fri Apr 15 2016 16:11 | 1st = 4 Gallari 2nd = 3 Coup De Kahn 3rd = 5 Hunters A Star 4th = 7 Midnight Dasher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 8 Brindle Sky | ||
Fri Apr 15 2016 16:08 | 1st = 8 Brindle Sky 2nd = 1 Miss Larra 3rd = 4 Fast Mel 4th = 9 Chasing Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 7 - 4 Daddy Longlegs | ||
Fri Apr 15 2016 16:05 | 1st = 4 Daddy Longlegs 2nd = 3 Fast Fella 3rd = 2 Johnny Be Quick 4th = 5 Pudmardels |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 1 - 10 Princess Mackendon | ||
Fri Apr 15 2016 16:03 | 1st = 10 Princess Mackendon 2nd = 5 The Prince 3rd = 8 Gintaras 4th = 9 Hot Chocolate Tart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 12 - 2 Moyarra Okuibi | ||
Fri Apr 15 2016 16:01 | 1st = 2 Moyarra Okuibi 2nd = 3 Hell On Wheels 3rd = 8 Logic Lad 4th = 1 Jaraig Gangster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 7 - 2 Flying Star | ||
Fri Apr 15 2016 16:00 | 1st = 2 Flying Star 2nd = 10 Menegatti 3rd = 3 Macrobius 4th = 4 Hooley Dooley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 3 Lorimer Lad | ||
Fri Apr 15 2016 15:58 | 1st = 3 Lorimer Lad 2nd = 1 Flick Flash 3rd = 4 Smokester 4th = 8 Allen Dynamo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 6 - 1 Lucky Nic | ||
Fri Apr 15 2016 15:55 | 1st = 1 Lucky Nic 2nd = 7 Slippery Moss 3rd = 8 Doubt Shes A Lady 4th = 12 One More Tequila |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 7 Thrilling Boris | ||
Fri Apr 15 2016 15:53 | 1st = 7 Thrilling Boris 2nd = 8 Red Express 3rd = 6 Freddy Bedrock 4th = 4 Charlie Bo Bo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 8 Rubys Bad Boy | ||
Fri Apr 15 2016 15:50 | 1st = 8 Rubys Bad Boy 2nd = 3 Alta Antonio 3rd = 9 Im Cool Harry 4th = 6 Navajo Rocky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 1 Mario Racer | ||
Fri Apr 15 2016 15:47 | 1st = 1 Mario Racer 2nd = 7 Lucky Marlow 3rd = 2 Layla Lo 4th = 8 Ice Panther |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 7 Forced Exit | ||
Fri Apr 15 2016 15:44 | 1st = 7 Forced Exit 2nd = 5 Fancy Jackson 3rd = 4 Vinneys Brae 4th = 2 Foreseeable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 11 - 1 Moyarra Operari | ||
Fri Apr 15 2016 15:41 | 1st = 1 Moyarra Operari 2nd = 3 Elram Girl 3rd = 4 Banjo Breeze 4th = 6 More Irish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 7 - 10 Ridges Pride | ||
Fri Apr 15 2016 15:40 | 1st = 10 Ridges Pride 2nd = 3 Rubymay 3rd = 12 Navillus Rexted 4th = 8 Wine And Chocolate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 7 Burrawonga Jimbo | ||
Fri Apr 15 2016 15:37 | 1st = 7 Burrawonga Jimbo 2nd = 8 Le Sands 3rd = 1 Allen Earner 4th = 5 Proper Bluey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 11 - 5 Victa Tim | ||
Fri Apr 15 2016 15:35 | 1st = 5 Victa Tim 2nd = 1 Tui The Weapon 3rd = 2 Elaborater 4th = 3 Finally Booming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 5 - 9 Heza Joker | ||
Fri Apr 15 2016 15:33 | 1st = 9 Heza Joker 2nd = 7 Lady Warhol 3rd = 4 Exclusive Jack 4th = 1 Sketchman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 6 African Princess | ||
Fri Apr 15 2016 15:32 | 1st = 6 African Princess 2nd = 2 Gully Crusher 3rd = 3 Cawbourne Loch 4th = 8 Serve Ya Purpose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 6 - 9 Deep Heat | ||
Fri Apr 15 2016 15:30 | 1st = 9 Deep Heat 2nd = 2 Holy Heart 3rd = 6 The Big Labrownski 4th = 5 Sidewalk Talk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 10 - 5 Dragon Dancer | ||
Fri Apr 15 2016 15:28 | 1st = 5 Dragon Dancer 2nd = 7 Sudoku Ace 3rd = 1 Kinda Amazing 4th = 8 Warrali Brave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 6 - 12 Explosive One | ||
Fri Apr 15 2016 15:25 | 1st = 12 Explosive One 2nd = 5 Courts Star 3rd = 4 Chasing The Dragon 4th = 8 Snapper Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 1 Alpha Demeter | ||
Fri Apr 15 2016 15:22 | 1st = 1 Alpha Demeter 2nd = 8 Trons Son 3rd = 7 Pulciano 4th = 9 Arome Peche |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 4 Bettorthanspecial | ||
Fri Apr 15 2016 15:18 | 1st = 4 Bettorthanspecial 2nd = 1 Bettor Promise 3rd = 8 Arma Legend 4th = 6 Ellmer Hanover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 5 Aeroplane Tommy | ||
Fri Apr 15 2016 15:17 | 1st = 5 Aeroplane Tommy 2nd = 6 Trewmann 3rd = 7 Mud Kipper 4th = 2 Warbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 5 - 11 Hammoon Dream | ||
Fri Apr 15 2016 15:15 | 1st = 11 Hammoon Dream 2nd = 9 Broome 3rd = 13 Lockout 4th = 2 Hand It In |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 10 - 2 Rousey | ||
Fri Apr 15 2016 15:12 | 1st = 2 Rousey 2nd = 6 Fu Shen 3rd = 8 Dory Bale 4th = 4 Lil Weezy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 9 - 1 Echo Gal | ||
Fri Apr 15 2016 15:09 | 1st = 1 Echo Gal 2nd = 8 Smokem Up Smokey 3rd = 4 Sunburnt Trevis 4th = 2 Health Retreat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 5 Top Prosecutor | ||
Fri Apr 15 2016 15:08 | 1st = 5 Top Prosecutor 2nd = 2 Big Wonder 3rd = 1 Nitro Mary 4th = 4 Lady Zeena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 6 - 5 My Cousin Bossy | ||
Fri Apr 15 2016 15:05 | 1st = 5 My Cousin Bossy 2nd = 2 Steves Surprise 3rd = 7 Classic Double 4th = 4 Goornong Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 6 Sailaway Jackie | ||
Fri Apr 15 2016 15:02 | 1st = 6 Sailaway Jackie 2nd = 8 Barroom Promise 3rd = 3 Jay Tee Pee 4th = 5 Just Be Patient |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 5 - 7 Kapscero | ||
Fri Apr 15 2016 15:00 | 1st = 7 Kapscero 2nd = 1 Western Hunter 3rd = 6 Faithful Act 4th = 3 Quick Beers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 5 Dewana Special | ||
Fri Apr 15 2016 14:57 | 1st = 5 Dewana Special 2nd = 10 Rowchester Star 3rd = 7 Jacks Rainbow 4th = 8 Dewana Interest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 4 - 9 Keys Tothe Village | ||
Fri Apr 15 2016 14:53 | 1st = 9 Keys Tothe Village 2nd = 1 Conrod Kenze 3rd = 2 Hannebery 4th = 5 Zulu Sue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 9 - 1 Stackem Fast | ||
Fri Apr 15 2016 14:52 | 1st = 1 Stackem Fast 2nd = 5 Gunner Molloy 3rd = 2 Dyna Hogan 4th = 6 Bob The Weapon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 5 - 14 Feeling Positive | ||
Fri Apr 15 2016 14:50 | 1st = 14 Feeling Positive 2nd = 8 Ponty 3rd = 9 Robertson Quay 4th = 7 Our Cee Bee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 8 - 6 Black Audit | ||
Fri Apr 15 2016 14:47 | 1st = 6 Black Audit 2nd = 7 Fays Magic 3rd = 2 Elusive Desire 4th = 1 Highly Seductive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 1 Deathstar | ||
Fri Apr 15 2016 14:46 | 1st = 1 Deathstar 2nd = 5 Another Key 3rd = 4 Homebush Lucifer 4th = 6 Azure Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 6 Goldplay | ||
Fri Apr 15 2016 14:43 | 1st = 6 Goldplay 2nd = 10 Another Broadway 3rd = 7 Only One Slim 4th = 1 My Ultimate Hell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 4 - 3 Settle The Future | ||
Fri Apr 15 2016 14:40 | 1st = 3 Settle The Future 2nd = 5 Ready And Flying 3rd = 6 Emo Girl 4th = 9 Miss Tickles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 2 One For Me | ||
Fri Apr 15 2016 14:37 | 1st = 2 One For Me 2nd = 6 Magic Is Might 3rd = 3 Fabstar 4th = 9 Cousin Cosmo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 8 - 7 Scarp Missile | ||
Fri Apr 15 2016 14:34 | 1st = 7 Scarp Missile 2nd = 2 Scottish Thistle 3rd = 1 Kas Kahn 4th = 5 Alderley Reform |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 4 - 10 Fair Isle | ||
Fri Apr 15 2016 14:30 | 1st = 10 Fair Isle 2nd = 6 Tudeto 3rd = 1 Hallucinogenic 4th = 8 Coldens Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 5 - 4 Say You Love Me | ||
Fri Apr 15 2016 14:25 | 1st = 4 Say You Love Me 2nd = 9 Best Dressed Lady 3rd = 1 Perfect Offering 4th = 12 Amber Alert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 7 - 3 Meer Jappa | ||
Fri Apr 15 2016 14:22 | 1st = 3 Meer Jappa 2nd = 4 Flash Gee 3rd = 8 Dons Drinking 4th = 1 Skittish Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 3 - 2 Terry Barry | ||
Fri Apr 15 2016 14:18 | 1st = 2 Terry Barry 2nd = 7 Nelbell 3rd = 8 Spirit Of Szarbo 4th = 1 Kennys Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 7 - 7 Shilling Flex | ||
Fri Apr 15 2016 14:17 | 1st = 7 Shilling Flex 2nd = 8 Awesome Nemo 3rd = 1 Pinkachu 4th = 2 Kansas Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 4 - 1 Tactician | ||
Fri Apr 15 2016 14:15 | 1st = 1 Tactician 2nd = 7 Hellaroo 3rd = 3 Massive Attack 4th = 6 Tressles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dargaville Race 7 - 12 Standing In Line | ||
Fri Apr 15 2016 14:13 | 1st = 12 Standing In Line 2nd = 4 The Husslah 3rd = 9 National Asset 4th = 6 Red Raven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 2 Shared Bonus | ||
Fri Apr 15 2016 14:12 | 1st = 2 Shared Bonus 2nd = 8 Alpha Hermes 3rd = 1 Dewana Result 4th = 6 Crackerjack Burn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 8 Red Luck | ||
Fri Apr 15 2016 14:08 | 1st = 8 Red Luck 2nd = 1 Stylish Boulevard 3rd = 3 Lots More Grins 4th = 4 Ima Morven Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 3 - 1 All Art | ||
Fri Apr 15 2016 14:05 | 1st = 1 All Art 2nd = 2 Archduke 3rd = 7 Intense Rose 4th = 9 Quint Australis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 3 - 10 Penny Shares | ||
Fri Apr 15 2016 14:00 | 1st = 10 Penny Shares 2nd = 3 Lustful Eyes 3rd = 1 All Knight 4th = 9 Midnight Review |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 6 - 3 Salyn Sal | ||
Fri Apr 15 2016 13:57 | 1st = 3 Salyn Sal 2nd = 8 Dramatic Mel 3rd = 4 Porky Teller 4th = 1 Magic Fly High |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 6 - 7 Wave To Kirra | ||
Fri Apr 15 2016 13:54 | 1st = 7 Wave To Kirra 2nd = 4 Gold Rocker 3rd = 6 Sporting Tears 4th = 3 Yeardley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 4 - 15 Real Natural | ||
Fri Apr 15 2016 13:50 | 1st = 15 Real Natural 2nd = 3 Unnamed Strategy 3rd = 14 Jane Of Steel 4th = 4 Like My Brother |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 8 Lektra Oscar | ||
Fri Apr 15 2016 13:47 | 1st = 8 Lektra Oscar 2nd = 7 Drop A Clanger 3rd = 6 Enduro Miss 4th = 4 Still the One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 2 - 10 Badge Of Gameness | ||
Fri Apr 15 2016 13:43 | 1st = 10 Badge Of Gameness 2nd = 6 Mist You 3rd = 8 Split Second Lombo 4th = 3 Lighting Colony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dargaville Race 6 - 3 Quintessentially | ||
Fri Apr 15 2016 13:42 | 1st = 3 Quintessentially 2nd = 5 Feroz 3rd = 8 Miss Pareto 4th = 4 The Snow Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 3 - 12 Tiyatrolani | ||
Fri Apr 15 2016 13:40 | 1st = 12 Tiyatrolani 2nd = 10 Real Mystique 3rd = 9 Lady Carolyn 4th = 7 Golden Sunset |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 5 - 5 Kingsbrae Lotte | ||
Fri Apr 15 2016 13:37 | 1st = 5 Kingsbrae Lotte 2nd = 7 Metro Man 3rd = 8 Hardliner 4th = 6 Bokarm Lachie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 7 Bee Tees | ||
Fri Apr 15 2016 13:33 | 1st = 7 Bee Tees 2nd = 9 Lexy Lexus 3rd = 5 Arts Peregrine 4th = 1 Sir Rory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 5 - 5 Breshia Bale | ||
Fri Apr 15 2016 13:32 | 1st = 5 Breshia Bale 2nd = 4 Ascension 3rd = 7 Hot Stelios 4th = 6 Zipping Spice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 2 - 2 Blestiller | ||
Fri Apr 15 2016 13:30 | 1st = 2 Blestiller 2nd = 3 Temerity 3rd = 8 I Feel Love 4th = 5 Gay Skier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 2 - 2 Duke | ||
Fri Apr 15 2016 13:25 | 1st = 2 Duke 2nd = 13 Silent Dream 3rd = 9 Our Tax Return 4th = 11 A Pinch Of Salt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 6 Pink Shoelaces | ||
Fri Apr 15 2016 13:22 | 1st = 6 Pink Shoelaces 2nd = 7 Azurite 3rd = 5 Jasmine Lilly 4th = 3 Ya Want Some |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 5 Homebush Riley | ||
Fri Apr 15 2016 13:20 | 1st = 5 Homebush Riley 2nd = 2 Sweet Marylou 3rd = 3 Know Contest 4th = 6 Giganaire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 4 - 8 Kooringa Rachel | ||
Fri Apr 15 2016 13:19 | 1st = 8 Kooringa Rachel 2nd = 2 Cosmic Taleya 3rd = 6 Temnick 4th = 7 Goes Like El |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 3 - 4 Free Standing | ||
Fri Apr 15 2016 13:15 | 1st = 4 Free Standing 2nd = 12 Soul Train 3rd = 6 Spirit Of Husson 4th = 9 Noble Ethics |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 4 - 1 Miss Jangles | ||
Fri Apr 15 2016 13:12 | 1st = 1 Miss Jangles 2nd = 4 Dashing Geek 3rd = 5 Ritza Tiger 4th = 2 Farrah Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dargaville Race 5 - 5 Clarify | ||
Fri Apr 15 2016 13:11 | 1st = 5 Clarify 2nd = 9 Lady Rock 3rd = 3 Ifra Dancer 4th = 6 Sacred Empire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 1 - 8 Funk Road | ||
Fri Apr 15 2016 13:08 | 1st = 8 Funk Road 2nd = 10 Missy Deyo 3rd = 11 The Marshall 4th = 7 Hell Of A Band |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 2 - 1 Alassak | ||
Fri Apr 15 2016 13:05 | 1st = 1 Alassak 2nd = 4 Kubis 3rd = 11 See Miracles 4th = 6 Beaudacious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 8 Sahara Sam | ||
Fri Apr 15 2016 13:03 | 1st = 8 Sahara Sam 2nd = 7 Southern Blue 3rd = 4 Jackpot Jake 4th = 2 Glad Rags |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 6 Gunnadoo Will | ||
Fri Apr 15 2016 13:02 | 1st = 6 Gunnadoo Will 2nd = 9 Rowdy Richard 3rd = 1 Honouring Percy 4th = 2 Cindys Zafonic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 1 - 6 Royal Conserve | ||
Fri Apr 15 2016 13:00 | 1st = 6 Royal Conserve 2nd = 3 I Am Ruben 3rd = 7 Super Rockstar 4th = 9 Zrinski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 3 - 2 Joes Drinking | ||
Fri Apr 15 2016 12:57 | 1st = 2 Joes Drinking 2nd = 4 Onyx Valley 3rd = 7 Roses n Roses 4th = 5 Otto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 3 - 5 Ino Bale | ||
Fri Apr 15 2016 12:54 | 1st = 5 Ino Bale 2nd = 7 Vain Bale 3rd = 2 Catchya 4th = 3 Dub |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 8 Rock Till Ya Drop | ||
Fri Apr 15 2016 12:53 | 1st = 8 Rock Till Ya Drop 2nd = 1 Commanche 3rd = 7 Lancecorporal Luna 4th = 6 One Last Roll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 1 - 4 Net Effect | ||
Fri Apr 15 2016 12:50 | 1st = 4 Net Effect 2nd = 2 Crixus 3rd = 3 Me Auld Segotia 4th = 9 Lana Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 1 Soda Street | ||
Fri Apr 15 2016 12:45 | 1st = 1 Soda Street 2nd = 6 Dream Portrait 3rd = 3 Spring Break 4th = 7 Moria Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 7 Cawbourne Patty | ||
Fri Apr 15 2016 12:45 | 1st = 7 Cawbourne Patty 2nd = 5 Majestic Action 3rd = 10 Lagoon Mytye 4th = 8 Opawa Born |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 2 - 1 Artova | ||
Fri Apr 15 2016 12:40 | 1st = 1 Artova 2nd = 4 Yeah The Boys 3rd = 3 Mizar Alcor 4th = 2 Blinkin Fast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 2 - 4 Battistuzzi Miss | ||
Fri Apr 15 2016 12:37 | 1st = 4 Battistuzzi Miss 2nd = 3 Stone Prince 3rd = 5 Regatta 4th = 2 Big Winston |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dargaville Race 4 - 5 Grey Sapphire | ||
Fri Apr 15 2016 12:36 | 1st = 5 Grey Sapphire 2nd = 8 Felices Dream 3rd = 2 Highbrook 4th = 9 Scarlets Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 2 - 5 Space And Time | ||
Fri Apr 15 2016 12:34 | 1st = 5 Space And Time 2nd = 7 Snatch And Grab 3rd = 4 Kiltys Girl 4th = 3 Jen Shen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 1 - 1 Buccieri | ||
Fri Apr 15 2016 12:30 | 1st = 1 Buccieri 2nd = 8 Nothin Zappenin 3rd = 4 Wild Boys 4th = 3 Danysus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 1 Harsesis | ||
Fri Apr 15 2016 12:27 | 1st = 1 Harsesis 2nd = 3 Fliberty Jiberty 3rd = 4 Jinja Brian 4th = 2 Know Energy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 7 Farmer Brown | ||
Fri Apr 15 2016 12:24 | 1st = 7 Farmer Brown 2nd = 6 Mr Perfect 3rd = 5 Southwood Jet 4th = 8 Percys Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 1 - 1 Indulgence | ||
Fri Apr 15 2016 12:17 | 1st = 1 Indulgence 2nd = 7 Yarrawonga 3rd = 8 King Vale 4th = 3 Dont Knock Pat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 1 - 9 Madge Go Turbo | ||
Fri Apr 15 2016 12:14 | 1st = 9 Madge Go Turbo 2nd = 8 No Cigar Boys 3rd = 4 Bill The Weapon 4th = 5 Explosive Teddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 1 Hip Hop Sofia | ||
Fri Apr 15 2016 12:09 | 1st = 1 Hip Hop Sofia 2nd = 4 Cawbourne Kenny 3rd = 2 Briseur De Reves 4th = 5 Know Laughing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 1 - 8 Camayoc | ||
Fri Apr 15 2016 12:05 | 1st = 8 Camayoc 2nd = 10 Rapidus 3rd = 5 Wollartant 4th = 1 Buckin The Blues |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 6 To The Choppar | ||
Fri Apr 15 2016 12:05 | 1st = 6 To The Choppar 2nd = 4 Platinum Impact 3rd = 5 Tally Ho Gal 4th = 1 Shot To Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dargaville Race 3 - 2 Masabio | ||
Fri Apr 15 2016 12:00 | 1st = 2 Masabio 2nd = 1 Silencer 3rd = 5 Lady Conraad 4th = 3 Lookatmepins |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 4 Speedy Return | ||
Fri Apr 15 2016 11:51 | 1st = 4 Speedy Return 2nd = 2 Chicago Black 3rd = 5 Know Thanks 4th = 6 Time Slayer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 3 Jaybe Albie | ||
Fri Apr 15 2016 11:34 | 1st = 3 Jaybe Albie 2nd = 6 Magic Wizard 3rd = 9 Know Neglect 4th = 1 Punch On Jaime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dargaville Race 2 - 6 Lucky Heights | ||
Fri Apr 15 2016 11:25 | 1st = 6 Lucky Heights 2nd = 13 Libretti 3rd = 9 Costa Bravo 4th = 3 Head Office |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 2 Bhuja | ||
Fri Apr 15 2016 11:16 | 1st = 2 Bhuja 2nd = 3 Cupcake 3rd = 6 Wow Madonna 4th = 1 Cawbourne Dotty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 3 Goldstar Dallas | ||
Fri Apr 15 2016 10:59 | 1st = 3 Goldstar Dallas 2nd = 1 Hannah Rhiannon 3rd = 5 Lagoon Allira 4th = 2 Opawa Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dargaville Race 1 - 5 Our Abbadean | ||
Fri Apr 15 2016 10:50 | 1st = 5 Our Abbadean 2nd = 1 Finns Halo 3rd = 3 Ambitious Power 4th = 4 Steadfast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 2 Gordons My Mate | ||
Fri Apr 15 2016 10:41 | 1st = 2 Gordons My Mate 2nd = 8 Homebush Fitzroy 3rd = 1 Idol Mark 4th = 5 Minor Brainwave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 1 Whip Uppa Storm | ||
Fri Apr 15 2016 10:24 | 1st = 1 Whip Uppa Storm 2nd = 8 Cawbourne Eden 3rd = 2 Bellwave 4th = 6 Giancana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 7 Peps Terra | ||
Fri Apr 15 2016 10:06 | 1st = 7 Peps Terra 2nd = 3 Idol Gee 3rd = 5 Harlequin Parade 4th = 4 Homebush Bailey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 3 Martha Keeping | ||
Tue Mar 15 2016 23:47 | 1st = 3 Martha Keeping 2nd = 4 Yo Diddle Diddle 3rd = 1 Neat Alright 4th = 6 Gerties Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 5 We Got This | ||
Tue Mar 15 2016 23:27 | 1st = 5 We Got This 2nd = 4 Hesitation 3rd = 7 Cosmic Malteze 4th = 8 Ronray Demon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 5 Zoo Ringo | ||
Tue Mar 15 2016 23:12 | 1st = 5 Zoo Ringo 2nd = 4 Rudolphs Dasher 3rd = 7 Cant Resist 4th = 1 Zipping Dexter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 7 Whos Got Mona | ||
Tue Mar 15 2016 22:57 | 1st = 7 Whos Got Mona 2nd = 8 Cupids Comet 3rd = 4 Silent Wind 4th = 5 Just Magical |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 1 Kell Road Kid | ||
Tue Mar 15 2016 22:40 | 1st = 1 Kell Road Kid 2nd = 5 Balletto 3rd = 7 Xenon 4th = 8 Don Guerrero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 1 Cosmic Flame | ||
Tue Mar 15 2016 22:37 | 1st = 1 Cosmic Flame 2nd = 5 Dardy 3rd = 3 Dark Ouzo 4th = 4 Miss Primate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 3 Pacific Reef | ||
Tue Mar 15 2016 22:27 | 1st = 3 Pacific Reef 2nd = 7 Just Wins 3rd = 5 Erratic Lord 4th = 2 Another Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 11 - 2 Lee Booboo | ||
Tue Mar 15 2016 22:23 | 1st = 2 Lee Booboo 2nd = 4 Magic Can Happen 3rd = 1 Jacquis Memory 4th = 3 Another Kainane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 6 Obstruction | ||
Tue Mar 15 2016 22:20 | 1st = 6 Obstruction 2nd = 3 Bob Keeping 3rd = 9 Parisian King 4th = 1 Spartacus Brown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 1 Donegal Chokin | ||
Tue Mar 15 2016 22:15 | 1st = 1 Donegal Chokin 2nd = 2 Bettors Ace 3rd = 6 Lennys In Heaven 4th = 3 Zacharia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 1 Pacific Secret | ||
Tue Mar 15 2016 22:09 | 1st = 1 Pacific Secret 2nd = 7 Allen Jeer 3rd = 3 Worthy Reab 4th = 2 Sweeping Strikes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 5 Cool Hawk | ||
Tue Mar 15 2016 22:05 | 1st = 5 Cool Hawk 2nd = 2 Fatto A Mano 3rd = 3 Brides Nightie 4th = 8 Bruce Hawk Down |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 8 - 2 Eilish Monarch | ||
Tue Mar 15 2016 22:00 | 1st = 2 Eilish Monarch 2nd = 1 Save Our Pennys 3rd = 6 Girls Go First 4th = 3 Desert Spur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 10 - 8 Full Treatment | ||
Tue Mar 15 2016 21:58 | 1st = 8 Full Treatment 2nd = 4 Showtime Lucy 3rd = 3 Swift Magic 4th = 5 Born To Cruise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 2 Cyclone Mitch | ||
Tue Mar 15 2016 21:50 | 1st = 2 Cyclone Mitch 2nd = 1 Bounty Eyre 3rd = 3 Am Opulent 4th = 6 Ohoka Kentucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 1 Amlin Mystique | ||
Tue Mar 15 2016 21:48 | 1st = 1 Amlin Mystique 2nd = 2 Choclotto 3rd = 6 Tywin Bale 4th = 5 Skye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 10 - 3 My Names Elly | ||
Tue Mar 15 2016 21:45 | 1st = 3 My Names Elly 2nd = 8 Tranquil Sasha 3rd = 6 Corindi Flash 4th = 7 My Names Joseph |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 4 Kalamata Kate | ||
Tue Mar 15 2016 21:42 | 1st = 4 Kalamata Kate 2nd = 8 Emmas Memory 3rd = 6 Mack Tux 4th = 7 Industrial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 9 - 7 Lachy Balboa | ||
Tue Mar 15 2016 21:38 | 1st = 7 Lachy Balboa 2nd = 4 Heir Of King 3rd = 5 Sister Mertens 4th = 1 Bralyn Archer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 7 - 3 Bernie Winkle | ||
Tue Mar 15 2016 21:30 | 1st = 3 Bernie Winkle 2nd = 4 Chestervale Jet 3rd = 9 Hollys Miss Molly 4th = 1 Magical Bazz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 5 Roxys Pride | ||
Tue Mar 15 2016 21:28 | 1st = 5 Roxys Pride 2nd = 1 Jess Fantasy 3rd = 7 Rylees Marshall 4th = 2 Rozehill Lucy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 9 - 8 Messidonna Cloud | ||
Tue Mar 15 2016 21:25 | 1st = 8 Messidonna Cloud 2nd = 2 Robell Mel 3rd = 1 Cheeky Maxi 4th = 6 Van Gisbergen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 7 Perfect Black | ||
Tue Mar 15 2016 21:22 | 1st = 7 Perfect Black 2nd = 5 Im A Lobo 3rd = 4 Dukes Charger 4th = 1 Wanded |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 7 Eastwood Crystal | ||
Tue Mar 15 2016 21:20 | 1st = 7 Eastwood Crystal 2nd = 8 Millwood Faith 3rd = 2 What A Card 4th = 5 Upclass Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 8 - 4 Fantastic Spiral | ||
Tue Mar 15 2016 21:18 | 1st = 4 Fantastic Spiral 2nd = 2 New Direction 3rd = 10 Ibrox Angel 4th = 3 Zipping Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 7 - 9 My Lady Linda | ||
Tue Mar 15 2016 21:10 | 1st = 9 My Lady Linda 2nd = 8 Tontina 3rd = 5 Nelbell 4th = 7 Beautiful Escape |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 4 About To Rock | ||
Tue Mar 15 2016 21:08 | 1st = 4 About To Rock 2nd = 8 Jonny Black Fox 3rd = 5 Duff Bale 4th = 1 Dyna Norfolk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 8 - 4 Porky Teller | ||
Tue Mar 15 2016 21:05 | 1st = 4 Porky Teller 2nd = 8 Credit Entry 3rd = 5 Sudoku Rock 4th = 2 Little Archer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 5 Dandalup Doll | ||
Tue Mar 15 2016 21:02 | 1st = 5 Dandalup Doll 2nd = 7 Foolin Forrest 3rd = 1 Whata Dancer 4th = 2 Barkin Arkie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 6 - 6 Stagger Lee | ||
Tue Mar 15 2016 21:00 | 1st = 6 Stagger Lee 2nd = 3 Rollon Jack 3rd = 9 Pantheon 4th = 2 Aurore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 7 - 8 Monsignor Ace | ||
Tue Mar 15 2016 20:58 | 1st = 8 Monsignor Ace 2nd = 1 King Sapphire 3rd = 4 Crystal Sapphire 4th = 7 Flatlined |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 4 Scotties Girl | ||
Tue Mar 15 2016 20:55 | 1st = 4 Scotties Girl 2nd = 6 Spudnut 3rd = 1 Farmor To Do 4th = 7 Im Alice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 6 James Galleon | ||
Tue Mar 15 2016 20:50 | 1st = 6 James Galleon 2nd = 8 Quite A Delight 3rd = 7 Pelusiac 4th = 5 The Apache Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 3 Gee Callan | ||
Tue Mar 15 2016 20:48 | 1st = 3 Gee Callan 2nd = 7 Splash Of White 3rd = 6 Falcao 4th = 1 Dozer Tron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 5 Its For Sure | ||
Tue Mar 15 2016 20:45 | 1st = 5 Its For Sure 2nd = 7 Tijuana Tempo 3rd = 2 Sweet As Beth 4th = 4 Ivans Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 6 - 1 Chip Ganassi | ||
Tue Mar 15 2016 20:40 | 1st = 1 Chip Ganassi 2nd = 4 Barriettas Bliss 3rd = 6 Serene Major 4th = 3 Sammysluck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 6 - 1 Zeds Honour | ||
Tue Mar 15 2016 20:38 | 1st = 1 Zeds Honour 2nd = 7 Tahnees Rascal 3rd = 2 Blue Shark 4th = 9 Miss Britt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 1 Velocity Aim | ||
Tue Mar 15 2016 20:35 | 1st = 1 Velocity Aim 2nd = 6 Gunnadoo Cobra 3rd = 8 Gagan Ell 4th = 4 Big Bad Blocker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 5 - 6 Milliondollar Wave | ||
Tue Mar 15 2016 20:30 | 1st = 6 Milliondollar Wave 2nd = 1 Trison 3rd = 3 Gozo Lighting 4th = 8 Cosell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 2 Jonny Quick Step | ||
Tue Mar 15 2016 20:28 | 1st = 2 Jonny Quick Step 2nd = 3 One For Liam 3rd = 1 Sisco Gillie 4th = 7 Pacific Dreamer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 7 Magoo | ||
Tue Mar 15 2016 20:25 | 1st = 7 Magoo 2nd = 1 Sidbo 3rd = 8 Miss Jax 4th = 2 Corless |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 11 Blinding Light | ||
Tue Mar 15 2016 20:20 | 1st = 11 Blinding Light 2nd = 5 All About Pink 3rd = 8 Sir Regal Delight 4th = 9 October Brown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 5 - 3 Whispering Soul | ||
Tue Mar 15 2016 20:18 | 1st = 3 Whispering Soul 2nd = 1 Stratavon Tom 3rd = 6 Road To Lulu 4th = 2 Tarawi Skye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 4 Kerries A Minx | ||
Tue Mar 15 2016 20:15 | 1st = 4 Kerries A Minx 2nd = 8 Sheza Lupie One 3rd = 2 Holier Than Thou 4th = 3 Tommy Marktu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 5 - 6 Sweet Ava | ||
Tue Mar 15 2016 20:10 | 1st = 6 Sweet Ava 2nd = 4 Uwillneva Get This 3rd = 7 Keys Tothe Village 4th = 3 Waratah Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 3 Shellington | ||
Tue Mar 15 2016 20:08 | 1st = 3 Shellington 2nd = 7 Barroom Promise 3rd = 1 Zipping Alex 4th = 2 Tycore Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 5 - 8 Kingsbrae Lotte | ||
Tue Mar 15 2016 20:05 | 1st = 8 Kingsbrae Lotte 2nd = 1 Azariah 3rd = 5 Kingsbrae Ollie 4th = 4 My Names Kelly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 4 - 5 Whirily School | ||
Tue Mar 15 2016 20:00 | 1st = 5 Whirily School 2nd = 2 Our Prima Regal 3rd = 7 Whenthegroundshook 4th = 1 Alemeria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 4 - 1 Fire Fly Juliet | ||
Tue Mar 15 2016 19:58 | 1st = 1 Fire Fly Juliet 2nd = 2 Lauries Premier 3rd = 3 Cosmic Keila 4th = 7 Short Signature |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 7 Princess Vintage | ||
Tue Mar 15 2016 19:55 | 1st = 7 Princess Vintage 2nd = 1 Knockin Blue 3rd = 4 Fawn Dragon 4th = 5 Velocity Hezza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 1 Hillview Jet | ||
Tue Mar 15 2016 19:50 | 1st = 1 Hillview Jet 2nd = 2 Fanci A Dance 3rd = 3 On My Oath 4th = 7 Backpage Screamer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 5 Bourbon An Kahn | ||
Tue Mar 15 2016 19:48 | 1st = 5 Bourbon An Kahn 2nd = 6 Burnsys Sam 3rd = 4 Allen Earner 4th = 2 Aston Noir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 2 Zabaleta | ||
Tue Mar 15 2016 19:45 | 1st = 2 Zabaleta 2nd = 4 Lachie Lyndan 3rd = 8 Salyn Sal 4th = 3 My Names Fred |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 4 - 5 Carter Bromac | ||
Tue Mar 15 2016 19:40 | 1st = 5 Carter Bromac 2nd = 8 En Bates 3rd = 7 Sweet Aces 4th = 4 Our Buller Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 3 - 1 Madliena Girl | ||
Tue Mar 15 2016 19:37 | 1st = 1 Madliena Girl 2nd = 8 Garney Lane 3rd = 5 Celestial Folk 4th = 2 Zipping Porche |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 3 - 3 Writeaboutchelsea | ||
Tue Mar 15 2016 19:32 | 1st = 3 Writeaboutchelsea 2nd = 4 Sir Kapitar 3rd = 7 Another Derek 4th = 1 Call Her Julie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 6 Ryhans Request | ||
Tue Mar 15 2016 19:30 | 1st = 6 Ryhans Request 2nd = 4 Elswyk Max 3rd = 8 Caidan Marlo 4th = 2 Invienna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 2 Dont Knocka Tom | ||
Tue Mar 15 2016 19:27 | 1st = 2 Dont Knocka Tom 2nd = 1 Tonight Live 3rd = 7 Mister Music 4th = 8 Hold Ya Breath |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 3 Red Hot Roxy | ||
Tue Mar 15 2016 19:22 | 1st = 3 Red Hot Roxy 2nd = 7 Im Stylish 3rd = 2 Call Me Paris 4th = 4 Doalittlerocknroll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 2 - 8 Westmead Mouse | ||
Tue Mar 15 2016 19:20 | 1st = 8 Westmead Mouse 2nd = 9 Hot Lach 3rd = 7 Road Detour 4th = 2 Tarawi Nicole |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 12 - 8 Red Sally | ||
Tue Mar 15 2016 19:17 | 1st = 8 Red Sally 2nd = 2 Happy Hudson 3rd = 5 Bovelo 4th = 3 Mamma Mia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 3 - 8 Radical Art | ||
Tue Mar 15 2016 19:12 | 1st = 8 Radical Art 2nd = 5 Chipsamillion 3rd = 2 Hell Of A Band 4th = 7 Badge Of Gameness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 8 Azurite | ||
Tue Mar 15 2016 19:10 | 1st = 8 Azurite 2nd = 6 Kokoda Storm 3rd = 2 Reatily Shintaro 4th = 3 Sisco Wander |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 2 - 7 Tranquil Manu | ||
Tue Mar 15 2016 19:07 | 1st = 7 Tranquil Manu 2nd = 4 Goes Like El 3rd = 1 Firefly Fonzie 4th = 3 Wild West Willy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 2 - 7 Gee Why Jack | ||
Tue Mar 15 2016 19:02 | 1st = 7 Gee Why Jack 2nd = 2 Illawong Peppa 3rd = 5 Val Gardena 4th = 8 Cloher Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 1 - 7 You Got Rivered | ||
Tue Mar 15 2016 19:00 | 1st = 7 You Got Rivered 2nd = 5 Max Cady 3rd = 6 Gunnadoo Swinger 4th = 2 Submarine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 11 - 4 Lektra Blicavs | ||
Tue Mar 15 2016 18:57 | 1st = 4 Lektra Blicavs 2nd = 8 Up And Adam 3rd = 5 Walk On By 4th = 1 Psychotic Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 5 Brother Glenn | ||
Tue Mar 15 2016 18:54 | 1st = 5 Brother Glenn 2nd = 8 Fabulous Katie 3rd = 1 Spritly Lady 4th = 7 Snow Runner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 1 Lady Julian | ||
Tue Mar 15 2016 18:51 | 1st = 1 Lady Julian 2nd = 4 Its A Fling 3rd = 3 Creative Cruise 4th = 9 Son Of Nikita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 8 Heleray Steele | ||
Tue Mar 15 2016 18:48 | 1st = 8 Heleray Steele 2nd = 1 Linny Morris 3rd = 6 Demtel 4th = 7 Despicable Jazz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 5 Flying Tige | ||
Tue Mar 15 2016 18:45 | 1st = 5 Flying Tige 2nd = 8 Country Attack 3rd = 4 Thursday Wizard 4th = 6 Carvso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 2 - 4 Chance The Mach | ||
Tue Mar 15 2016 18:40 | 1st = 4 Chance The Mach 2nd = 3 Flying Arch 3rd = 5 Conrod Kenze 4th = 6 He Ticks All Boxes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 6 Show Bound | ||
Tue Mar 15 2016 18:38 | 1st = 6 Show Bound 2nd = 8 Gunstock 3rd = 1 Spring Choice 4th = 3 Smashniak Class |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 7 Belena Jake | ||
Tue Mar 15 2016 18:35 | 1st = 7 Belena Jake 2nd = 4 Tekki China 3rd = 2 Rebel Lady 4th = 8 Bigbad Fiji |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Geelong Race 1 - 7 Misterfreeze | ||
Tue Mar 15 2016 18:30 | 1st = 7 Misterfreeze 2nd = 4 Shady Mcfly 3rd = 9 Rocknroll Eyes 4th = 3 Beach Box |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 8 Grand Slam Diva | ||
Tue Mar 15 2016 18:28 | 1st = 8 Grand Slam Diva 2nd = 4 Chief Brit 3rd = 5 Pingu 4th = 7 Jacks Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 4 Major Coup | ||
Tue Mar 15 2016 18:23 | 1st = 4 Major Coup 2nd = 1 Clarkey 3rd = 6 Bettabe Perfect 4th = 9 A Touch Of Fluff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 5 Gold Ziva | ||
Tue Mar 15 2016 18:21 | 1st = 5 Gold Ziva 2nd = 2 Chevy Blue Boy 3rd = 3 Ratatat 4th = 6 Rocky Be Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 2 Mooloolaba Magic | ||
Tue Mar 15 2016 18:18 | 1st = 2 Mooloolaba Magic 2nd = 1 Flash Deeds 3rd = 3 Just Tooie 4th = 8 Red Hot Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albury Race 1 - 2 Danielles Pride | ||
Tue Mar 15 2016 18:13 | 1st = 2 Danielles Pride 2nd = 6 Wills Son 3rd = 4 Drunken Jeff 4th = 8 Iconic Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 6 Artificial | ||
Tue Mar 15 2016 18:07 | 1st = 6 Artificial 2nd = 2 High Success 3rd = 5 Swift Lacey 4th = 1 Wheres Savannah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 1 Souths Mick | ||
Tue Mar 15 2016 18:04 | 1st = 1 Souths Mick 2nd = 8 Mighty Mireeka 3rd = 4 Prancing Parker 4th = 3 Spider Gleeson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 9 - 7 Our Chain Of Command | ||
Tue Mar 15 2016 18:00 | 1st = 7 Our Chain Of Command 2nd = 8 Astronaut 3rd = 12 Dusty Delight 4th = 3 My Good Deed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 2 Rival State | ||
Tue Mar 15 2016 17:57 | 1st = 2 Rival State 2nd = 1 Rylis Ranga 3rd = 5 Cheeky Chance 4th = 7 Wild Elite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 7 Allen Marky | ||
Tue Mar 15 2016 17:54 | 1st = 7 Allen Marky 2nd = 4 Old Jock 3rd = 2 Fear Helvetia 4th = 5 Maximum Chez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 8 - 4 Stourhead | ||
Tue Mar 15 2016 17:50 | 1st = 4 Stourhead 2nd = 15 Cant Skate 3rd = 1 Checkout Me Travla 4th = 7 Deceptive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 2 Nikon Bale | ||
Tue Mar 15 2016 17:47 | 1st = 2 Nikon Bale 2nd = 1 Furiosa 3rd = 4 Henrys Fault 4th = 3 All Noise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 6 Stanbesideme | ||
Tue Mar 15 2016 17:43 | 1st = 6 Stanbesideme 2nd = 4 Drawing Away 3rd = 3 Overlap 4th = 1 Miysis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 6 Brazen Ethics | ||
Tue Mar 15 2016 17:40 | 1st = 6 Brazen Ethics 2nd = 8 Mauritian Flava 3rd = 3 Titan Sprite 4th = 7 Kalimba Jaz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 3 Maywyns Copy | ||
Tue Mar 15 2016 17:37 | 1st = 3 Maywyns Copy 2nd = 5 Alpha Mimos 3rd = 1 Auberon 4th = 2 She Can Do |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 3 Become The Fuse | ||
Tue Mar 15 2016 17:34 | 1st = 3 Become The Fuse 2nd = 7 Immortal Power 3rd = 5 Mystic Marlow 4th = 2 Whats Up Trumps |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 7 - 9 Elspeths Star | ||
Tue Mar 15 2016 17:30 | 1st = 9 Elspeths Star 2nd = 7 Public Affair 3rd = 6 Hidden Ability 4th = 1 Super Kangaroo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 2 Tina Two | ||
Tue Mar 15 2016 17:27 | 1st = 2 Tina Two 2nd = 3 Paragon Diamond 3rd = 6 Sillybilly Bling 4th = 5 Reiko Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 6 Lauries Girl | ||
Tue Mar 15 2016 17:24 | 1st = 6 Lauries Girl 2nd = 2 Sophies The One 3rd = 1 Bradley Singman 4th = 8 Surfin Janno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 1 Franco Tiago | ||
Tue Mar 15 2016 17:20 | 1st = 1 Franco Tiago 2nd = 5 Our Smart Caesar 3rd = 2 Match Point 4th = 8 Condrieu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 1 Gift Box | ||
Tue Mar 15 2016 17:17 | 1st = 1 Gift Box 2nd = 8 Lonesome Duk 3rd = 2 Unique Ghosty 4th = 4 Beach Front |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 6 Betty Baker | ||
Tue Mar 15 2016 17:14 | 1st = 6 Betty Baker 2nd = 2 Lead Into Demise 3rd = 1 Sugar Hit Heidi 4th = 3 Lektra Khan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 7 - 5 Lucky News | ||
Tue Mar 15 2016 17:10 | 1st = 5 Lucky News 2nd = 2 Ever So Natural 3rd = 13 Arise Augustus 4th = 15 Clunes Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 2 Makikos | ||
Tue Mar 15 2016 17:07 | 1st = 2 Makikos 2nd = 7 Gunbarrel Twist 3rd = 1 Pictures Of Me 4th = 4 Jax Marmion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 2 Nolonga Your Choice | ||
Tue Mar 15 2016 17:03 | 1st = 2 Nolonga Your Choice 2nd = 5 Imthe Golden Child 3rd = 3 Havetogetawaymore 4th = 6 Needa Margarita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 5 Sketchy Fanta | ||
Tue Mar 15 2016 17:02 | 1st = 5 Sketchy Fanta 2nd = 7 Combined Effort 3rd = 4 Moto Warrior 4th = 3 Thursday Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 8 - 9 Wildwood Court | ||
Tue Mar 15 2016 17:00 | 1st = 9 Wildwood Court 2nd = 10 Eyes Of Love 3rd = 4 Mr Churchill 4th = 7 Professor Tee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 8 Onya Benz | ||
Tue Mar 15 2016 16:57 | 1st = 8 Onya Benz 2nd = 2 Spring Shanae 3rd = 1 Farmor Kaboom 4th = 6 Rylis Mia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 6 Cool Boots | ||
Tue Mar 15 2016 16:54 | 1st = 6 Cool Boots 2nd = 5 Crackerjack Pest 3rd = 1 Two Teams Umpire 4th = 8 Direwolf Ghost |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 6 - 10 Marina Sands | ||
Tue Mar 15 2016 16:50 | 1st = 10 Marina Sands 2nd = 6 Say I Wont 3rd = 8 Cyclone Kan 4th = 3 Charcoal Melody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 1 Ginger Speed | ||
Tue Mar 15 2016 16:47 | 1st = 1 Ginger Speed 2nd = 3 Road To Vegas 3rd = 5 Baroness Jill 4th = 2 Simply Vivacious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 1 Hot Feeling | ||
Tue Mar 15 2016 16:44 | 1st = 1 Hot Feeling 2nd = 7 Starburst Sam 3rd = 3 Lost Baggage 4th = 2 Charlm Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 1 Americanhighlights | ||
Tue Mar 15 2016 16:43 | 1st = 1 Americanhighlights 2nd = 5 Exceptional Mach 3rd = 8 Art Pleaser 4th = 4 Sir Roy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 8 Angel Princess | ||
Tue Mar 15 2016 16:41 | 1st = 8 Angel Princess 2nd = 1 Milky Chance 3rd = 4 My Super 4th = 6 Rosdue Blue Gum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 4 Let It Bling | ||
Tue Mar 15 2016 16:38 | 1st = 4 Let It Bling 2nd = 1 Coast 3rd = 7 Leroy The Boy 4th = 3 Dyna Leroy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 6 - 4 Bold Life | ||
Tue Mar 15 2016 16:35 | 1st = 4 Bold Life 2nd = 8 La Festiva 3rd = 7 Tartufo Doro 4th = 1 Street Savvy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 7 - 13 Stella The Boss | ||
Tue Mar 15 2016 16:30 | 1st = 13 Stella The Boss 2nd = 5 Pearl Star 3rd = 7 Emperor Maximilian 4th = 10 Magna Carta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 2 Elite Faze | ||
Tue Mar 15 2016 16:27 | 1st = 2 Elite Faze 2nd = 6 Baroness Molly 3rd = 8 Elite Circle 4th = 3 Two Snaps |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 1 Purple Royale | ||
Tue Mar 15 2016 16:23 | 1st = 1 Purple Royale 2nd = 2 Threo 3rd = 7 Commands Attention 4th = 3 Izzy Watt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 1 Keep It Sweet | ||
Tue Mar 15 2016 16:20 | 1st = 1 Keep It Sweet 2nd = 4 Starburst Lucky 3rd = 8 Lejit Bomber 4th = 9 Walkaway Annie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 1 Farmor Diva | ||
Tue Mar 15 2016 16:17 | 1st = 1 Farmor Diva 2nd = 2 Stealth Mode 3rd = 4 Elite Marj 4th = 7 Wish You Will |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 1 Shes Got Grace | ||
Tue Mar 15 2016 16:14 | 1st = 1 Shes Got Grace 2nd = 2 Arrow Allen 3rd = 5 Little Bit More 4th = 7 Hy Guard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 5 - 1 Craiglea Wandoo | ||
Tue Mar 15 2016 16:10 | 1st = 1 Craiglea Wandoo 2nd = 5 Craiglea Deken 3rd = 2 Legal Procedure 4th = 3 Supreme Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 8 Tigra Tron | ||
Tue Mar 15 2016 16:07 | 1st = 8 Tigra Tron 2nd = 6 Wobbler 3rd = 4 Baroness Tiffie 4th = 2 Speed Chill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 6 Brother Sox | ||
Tue Mar 15 2016 16:04 | 1st = 6 Brother Sox 2nd = 7 Paua To Admit 3rd = 5 Grand Ethics 4th = 4 Wanting |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 2 Hez A Dude | ||
Tue Mar 15 2016 16:03 | 1st = 2 Hez A Dude 2nd = 1 The Boys Gnp 3rd = 11 Riga Doon 4th = 5 Sports Chaton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 6 - 5 Proclamation | ||
Tue Mar 15 2016 16:00 | 1st = 5 Proclamation 2nd = 6 Fine Evader 3rd = 4 Military Honour 4th = 12 Royal Appointment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 4 Kyoto Kahn | ||
Tue Mar 15 2016 15:57 | 1st = 4 Kyoto Kahn 2nd = 8 Farmor I Know 3rd = 3 Julie Size 4th = 5 Are You There |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 3 Illiad Allen | ||
Tue Mar 15 2016 15:54 | 1st = 3 Illiad Allen 2nd = 7 Tristy Allen 3rd = 5 Yvonne Allen 4th = 1 Meridith Royarle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 5 - 9 Mosgiel Ruby | ||
Tue Mar 15 2016 15:50 | 1st = 9 Mosgiel Ruby 2nd = 7 Adverbs 3rd = 4 Southern Orders 4th = 1 Chaos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 8 Just Smile | ||
Tue Mar 15 2016 15:47 | 1st = 8 Just Smile 2nd = 1 Mistel Allen 3rd = 7 Princess Jasmine 4th = 6 Bazz Kebab |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 2 Honey Im Home | ||
Tue Mar 15 2016 15:44 | 1st = 2 Honey Im Home 2nd = 7 Midnight Enemy 3rd = 3 Mellow Charm 4th = 5 Irish Ledgen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 5 Washingtons Flier | ||
Tue Mar 15 2016 15:43 | 1st = 5 Washingtons Flier 2nd = 2 Illawong Dreamtime 3rd = 4 White Eyed Girl 4th = 6 Tinted Jasa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 3 Breshia Bale | ||
Tue Mar 15 2016 15:41 | 1st = 3 Breshia Bale 2nd = 5 University Tab 3rd = 6 Bangor Blaze 4th = 4 Emerley Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 2 Allen Varmint | ||
Tue Mar 15 2016 15:38 | 1st = 2 Allen Varmint 2nd = 8 Leinster 3rd = 1 Sparkling Jewels 4th = 6 Zero Care Factor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 4 - 4 Prince Dan | ||
Tue Mar 15 2016 15:35 | 1st = 4 Prince Dan 2nd = 9 Queen Caesar 3rd = 1 Testascana 4th = 6 Chosen Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 7 Lil Tay | ||
Tue Mar 15 2016 15:32 | 1st = 7 Lil Tay 2nd = 3 Delalicious 3rd = 6 Missions Pride 4th = 4 Limburg Ava |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 5 - 7 Aspidistra | ||
Tue Mar 15 2016 15:30 | 1st = 7 Aspidistra 2nd = 6 Sneferu 3rd = 9 Three Strykes 4th = 10 Aberfeldy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 11 - 7 Dilston Loch | ||
Tue Mar 15 2016 15:27 | 1st = 7 Dilston Loch 2nd = 6 Strait Ate 3rd = 8 She Maywyn 4th = 5 Lady Rappa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 7 Chee Zee Elmit | ||
Tue Mar 15 2016 15:24 | 1st = 7 Chee Zee Elmit 2nd = 6 Harung 3rd = 4 Surf Dylan 4th = 1 Duggies Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 1 Glenisla | ||
Tue Mar 15 2016 15:22 | 1st = 1 Glenisla 2nd = 4 Smokin Bird 3rd = 7 Spicy Stride 4th = 8 Im Tondelayo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 5 Laser Illusion | ||
Tue Mar 15 2016 15:19 | 1st = 5 Laser Illusion 2nd = 6 Kansas Bale 3rd = 8 Unleash Hell 4th = 7 Zipping Nelson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 1 Allen Zechs | ||
Tue Mar 15 2016 15:16 | 1st = 1 Allen Zechs 2nd = 5 Baron Charlie 3rd = 8 Witty Bale 4th = 2 Emilia Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 4 - 9 Bold Ara | ||
Tue Mar 15 2016 15:15 | 1st = 9 Bold Ara 2nd = 5 Dharamsala 3rd = 3 Art Attack 4th = 11 Gold Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 10 - 8 Black Shuck | ||
Tue Mar 15 2016 15:12 | 1st = 8 Black Shuck 2nd = 4 Rock On Rolla 3rd = 7 Media Muzzle 4th = 2 Poppy Greene |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 4 Leos Best | ||
Tue Mar 15 2016 15:07 | 1st = 4 Leos Best 2nd = 5 Catcha Lefty 3rd = 1 Jazzy Artist 4th = 6 Stayintown Tonight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 8 Matts Boy | ||
Tue Mar 15 2016 15:04 | 1st = 8 Matts Boy 2nd = 2 Pearl Blonde 3rd = 5 Pinkachu 4th = 4 Almost Human |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 4 - 1 Toothless | ||
Tue Mar 15 2016 15:00 | 1st = 1 Toothless 2nd = 4 Sandons Stage 3rd = 7 Celestial Century 4th = 3 Innocent Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 3 Say Sayang | ||
Tue Mar 15 2016 14:59 | 1st = 3 Say Sayang 2nd = 6 Springfield Gun 3rd = 2 Raider Town 4th = 8 Mostly Mireeka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 3 - 1 Cornish Tales | ||
Tue Mar 15 2016 14:55 | 1st = 1 Cornish Tales 2nd = 10 Fabulous Child 3rd = 3 Moccadiles 4th = 7 Green Bananas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 9 - 2 On The Money | ||
Tue Mar 15 2016 14:52 | 1st = 2 On The Money 2nd = 5 Maywyn Senor 3rd = 1 Jetting 4th = 3 Miss Za Wicked |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 8 Northern Summer | ||
Tue Mar 15 2016 14:47 | 1st = 8 Northern Summer 2nd = 4 Storm Maguire 3rd = 7 Elle Of A Horse 4th = 5 Somelovesomewhere |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 8 Oaky Doaks | ||
Tue Mar 15 2016 14:44 | 1st = 8 Oaky Doaks 2nd = 5 Here Comes Henry 3rd = 1 Park Glory 4th = 3 Official Label |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 3 - 14 Time Stripper | ||
Tue Mar 15 2016 14:40 | 1st = 14 Time Stripper 2nd = 11 Dads Girl 3rd = 2 Meishou 4th = 13 Miss Youessay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 7 Amity Class | ||
Tue Mar 15 2016 14:37 | 1st = 7 Amity Class 2nd = 8 Family Challenge 3rd = 5 Mavista Falls 4th = 6 Maggie Fitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 4 Royal Taz | ||
Tue Mar 15 2016 14:33 | 1st = 4 Royal Taz 2nd = 2 Beatle Man 3rd = 1 Cheyenne Warrior 4th = 6 Cloncullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 3 - 11 Pure Pride | ||
Tue Mar 15 2016 14:30 | 1st = 11 Pure Pride 2nd = 16 St Swithuns 3rd = 5 Global Good 4th = 18 Surefire Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 7 In The Bazza | ||
Tue Mar 15 2016 14:25 | 1st = 7 In The Bazza 2nd = 5 Hes A Dude 3rd = 1 Airball 4th = 6 Rue De Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 2 - 7 Slew Left | ||
Tue Mar 15 2016 14:20 | 1st = 7 Slew Left 2nd = 3 Nudgee 3rd = 4 Cool Days 4th = 1 Eye Winsome |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 2 Droopys Jacket | ||
Tue Mar 15 2016 14:17 | 1st = 2 Droopys Jacket 2nd = 8 Senor Slamma 3rd = 9 Lisheen 4th = 3 Joker Jones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 12 Daenerys Targaryen | ||
Tue Mar 15 2016 14:12 | 1st = 12 Daenerys Targaryen 2nd = 6 Enjoy An Ale 3rd = 2 Kip Keino 4th = 9 Our King Of Cool |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 6 Sutton Steele | ||
Tue Mar 15 2016 14:09 | 1st = 6 Sutton Steele 2nd = 2 Bathtub Teddy 3rd = 4 Skinny Bob 4th = 1 Total Shambles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 2 - 13 Runaway Jet | ||
Tue Mar 15 2016 14:05 | 1st = 13 Runaway Jet 2nd = 7 Stirling Shadow 3rd = 11 Be Bitten 4th = 12 Queen Elektra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 2 - 1 Kartem Around Boy | ||
Tue Mar 15 2016 14:00 | 1st = 1 Kartem Around Boy 2nd = 2 Montana 3rd = 6 Paterangi 4th = 11 Ejaytee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 2 Stella Choice | ||
Tue Mar 15 2016 13:57 | 1st = 2 Stella Choice 2nd = 6 Amazing Black 3rd = 5 Felicity Smoak 4th = 1 Fancy Moss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 3 Saratoga | ||
Tue Mar 15 2016 13:52 | 1st = 3 Saratoga 2nd = 7 Justabitcoco 3rd = 5 Its Three By Two 4th = 4 Ivanov |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 1 Warrior Of Oz | ||
Tue Mar 15 2016 13:49 | 1st = 1 Warrior Of Oz 2nd = 2 Buena Vista 3rd = 7 Nike Bale 4th = 8 Good Bye Kiss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 1 - 2 Stylish Luck | ||
Tue Mar 15 2016 13:45 | 1st = 2 Stylish Luck 2nd = 1 Sail The Stars 3rd = 5 Slip Rail 4th = 3 You Cant Be |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 2 Fiery Fagan | ||
Tue Mar 15 2016 13:43 | 1st = 2 Fiery Fagan 2nd = 6 Chippy Jordy 3rd = 5 Petra Haka 4th = 1 Zircon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 4 Joe Emery | ||
Tue Mar 15 2016 13:42 | 1st = 4 Joe Emery 2nd = 6 Millers Magpie 3rd = 5 Drury Lane 4th = 8 Olivias Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 5 Geldof | ||
Tue Mar 15 2016 13:37 | 1st = 5 Geldof 2nd = 3 Mach Charm 3rd = 4 Nikalong Henry 4th = 1 Levi Jimmy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 2 Play Your Ace | ||
Tue Mar 15 2016 13:34 | 1st = 2 Play Your Ace 2nd = 3 Young Wingard 3rd = 1 Bamboo Club 4th = 8 Hollywood Model |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 1 - 2 Saint Valorem | ||
Tue Mar 15 2016 13:30 | 1st = 2 Saint Valorem 2nd = 3 Kuznetsova 3rd = 1 Radioactive 4th = 7 The Big Le Boomski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 1 - 9 Underground Blues | ||
Tue Mar 15 2016 13:25 | 1st = 9 Underground Blues 2nd = 6 Stop The Fight 3rd = 1 Cobarchie 4th = 13 Sumitro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 2 Buckle Up Spitz | ||
Tue Mar 15 2016 13:22 | 1st = 2 Buckle Up Spitz 2nd = 6 Ferrios 3rd = 8 Spring Grove 4th = 7 Springgully Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 5 Shakayla Rose | ||
Tue Mar 15 2016 13:21 | 1st = 5 Shakayla Rose 2nd = 1 Sahara Sam 3rd = 6 Cupcake 4th = 2 Lucas Scott |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 1 Bangkok Bravado | ||
Tue Mar 15 2016 13:17 | 1st = 1 Bangkok Bravado 2nd = 4 Bet Im Special 3rd = 5 Diamantina Devil 4th = 2 Famous Shoes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 3 Collis Princess | ||
Tue Mar 15 2016 13:14 | 1st = 3 Collis Princess 2nd = 5 Joey Jakit 3rd = 6 Dixie Rhythm 4th = 10 Lektra Starsky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 11 - 5 Another Fan | ||
Tue Mar 15 2016 13:13 | 1st = 5 Another Fan 2nd = 1 Super Bad 3rd = 4 Homebush Riley 4th = 3 Ilabb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 4 Flippant | ||
Tue Mar 15 2016 13:07 | 1st = 4 Flippant 2nd = 7 Stanislav 3rd = 6 Dean Machine 4th = 2 Dark Drifter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 3 Wicked Winston | ||
Tue Mar 15 2016 13:04 | 1st = 3 Wicked Winston 2nd = 8 Lexie Rae 3rd = 1 Budgie Right 4th = 2 Rio Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 10 Quietly Spoken | ||
Tue Mar 15 2016 13:02 | 1st = 10 Quietly Spoken 2nd = 11 Gota Monkey 3rd = 3 Flight Rainbow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 7 Gypsy Revolver | ||
Tue Mar 15 2016 12:59 | 1st = 7 Gypsy Revolver 2nd = 1 Gibbaloney 3rd = 8 Maybe Once 4th = 3 Full Bogan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 10 - 2 Homebush Errol | ||
Tue Mar 15 2016 12:56 | 1st = 2 Homebush Errol 2nd = 4 Another Jamie 3rd = 6 Southern Affair 4th = 9 Thrilling Shrimp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 8 Fabulous Gem | ||
Tue Mar 15 2016 12:52 | 1st = 8 Fabulous Gem 2nd = 5 Despicable Erin 3rd = 3 Kamikaze Turtle 4th = 7 Droopys Ella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 7 Opawa Minstrel | ||
Tue Mar 15 2016 12:47 | 1st = 7 Opawa Minstrel 2nd = 6 Opawa Paul 3rd = 9 Cawbourne Miami 4th = 3 Goldstar Junior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 8 Crafty Doll | ||
Tue Mar 15 2016 12:40 | 1st = 8 Crafty Doll 2nd = 1 Dyna Gabriela 3rd = 7 Falcon Ute 4th = 5 Azul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 9 - 5 Heritage Watch | ||
Tue Mar 15 2016 12:36 | 1st = 5 Heritage Watch 2nd = 6 Lagoon Belle 3rd = 3 Rushcuter Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 4 Smudger Smiff | ||
Tue Mar 15 2016 12:32 | 1st = 4 Smudger Smiff 2nd = 8 Sacred Witch 3rd = 6 Lahinch 4th = 7 Amour Baroque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 1 Paddy The Baker | ||
Tue Mar 15 2016 12:28 | 1st = 1 Paddy The Baker 2nd = 5 Jacks A Jewel 3rd = 3 Midnight Action 4th = 4 Robs Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 8 - 7 Robbie | ||
Tue Mar 15 2016 12:19 | 1st = 7 Robbie 2nd = 2 Dirk The Jerk 3rd = 8 Homebush Chopper 4th = 5 Chokehold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 5 Opawa Bucks Eye | ||
Tue Mar 15 2016 12:09 | 1st = 5 Opawa Bucks Eye 2nd = 4 Ester Action 3rd = 1 Opawa Peaches 4th = 10 Opawa Born |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 7 - 6 Wheelchair Norm | ||
Tue Mar 15 2016 12:01 | 1st = 6 Wheelchair Norm 2nd = 7 My First Litter 3rd = 2 Technic 4th = 5 Opawa Opal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 5 Sals Babe | ||
Tue Mar 15 2016 11:49 | 1st = 5 Sals Babe 2nd = 3 Definite 3rd = 6 Jinja Brian 4th = 4 Max Brainstrain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 6 - 3 Homebush Gru | ||
Tue Mar 15 2016 11:41 | 1st = 3 Homebush Gru 2nd = 7 Air Express 3rd = 5 Opawa Lean Meat 4th = 2 Opawa Colin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 5 Cawbourne Patty | ||
Tue Mar 15 2016 11:29 | 1st = 5 Cawbourne Patty 2nd = 2 Opawa Smoke 3rd = 4 Opawa Grunter 4th = 8 Magic Dozer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 5 - 8 Nina Baxter | ||
Tue Mar 15 2016 11:21 | 1st = 8 Nina Baxter 2nd = 5 Zipping Sonny 3rd = 2 Thrilling Luke 4th = 1 Lagoon Twist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 4 Royal Bash | ||
Tue Mar 15 2016 11:09 | 1st = 4 Royal Bash 2nd = 1 Know Energy 3rd = 2 Infernal Majesty 4th = 3 Mobilize |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 4 - 5 La Kinks | ||
Tue Mar 15 2016 11:00 | 1st = 5 La Kinks 2nd = 7 Freckle Flyer 3rd = 9 Glory Hog 4th = 2 Jon Snow Lives |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 2 Krista Barista | ||
Tue Mar 15 2016 10:51 | 1st = 2 Krista Barista 2nd = 6 Ekali 3rd = 5 Know Luck 4th = 4 Mitchell Dean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 3 - 1 Smoking Marley | ||
Tue Mar 15 2016 10:42 | 1st = 1 Smoking Marley 2nd = 7 Subterfuge 3rd = 8 Southern Mist 4th = 2 Homebush Slinky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 4 Cawbourne Craig | ||
Tue Mar 15 2016 10:33 | 1st = 4 Cawbourne Craig 2nd = 2 Goldstar Rosie 3rd = 1 Bigtime Tip 4th = 5 Uno James |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 2 - 1 Goldstar Scooter | ||
Tue Mar 15 2016 10:24 | 1st = 1 Goldstar Scooter 2nd = 3 Opawa Libby 3rd = 8 Goldstar Dallas 4th = 6 Opawa Gail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 2 Barcia Express | ||
Tue Mar 15 2016 10:15 | 1st = 2 Barcia Express 2nd = 1 Castle Eden 3rd = 4 Jinno Gino 4th = 5 Another Cruise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 1 - 3 Speedy Return | ||
Tue Mar 15 2016 10:05 | 1st = 3 Speedy Return 2nd = 6 Rib Curler 3rd = 1 Botany Alan 4th = 7 Chill Out Rach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 1 Mitzys Chapta | ||
Tue Mar 15 2016 0:47 | 1st = 1 Mitzys Chapta 2nd = 9 Paris Harris 3rd = 4 Elite Oakley 4th = 7 Shokulator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 8 Sash | ||
Tue Mar 15 2016 0:32 | 1st = 8 Sash 2nd = 1 Sky Reactor 3rd = 2 Wally Matuszek 4th = 3 Money For Honey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 7 Suzies Entity | ||
Tue Mar 15 2016 0:17 | 1st = 7 Suzies Entity 2nd = 5 Wise Spirited 3rd = 8 Uno Seoul 4th = 6 Princess Charley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 2 Magic Seeker | ||
Tue Mar 15 2016 0:02 | 1st = 2 Magic Seeker 2nd = 7 Lil Miss Minnie 3rd = 1 Dumb Bullett 4th = 3 Mighty Tay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 6 Alka Casey | ||
Mon Feb 15 2016 23:57 | 1st = 6 Alka Casey 2nd = 4 Velo Beaver 3rd = 7 Wise Spirited 4th = 2 Market Frenzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 5 Gearbox Charlie | ||
Mon Feb 15 2016 23:37 | 1st = 5 Gearbox Charlie 2nd = 7 Tennessee Rock 3rd = 8 Magic Mundy 4th = 6 Dumb Bullett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 8 Charming Lavra | ||
Mon Feb 15 2016 23:15 | 1st = 8 Charming Lavra 2nd = 7 Stonedaselle 3rd = 5 Desert Flyer 4th = 1 Illawong Peppa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 8 Calahan Rocks | ||
Mon Feb 15 2016 23:12 | 1st = 8 Calahan Rocks 2nd = 3 Black Porsche 3rd = 5 Magic Que 4th = 7 Virtual Speed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 7 Tronic Flash | ||
Mon Feb 15 2016 22:57 | 1st = 7 Tronic Flash 2nd = 6 Tick Bale 3rd = 8 You See Niki 4th = 1 Pinkman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 8 Jordy Paige | ||
Mon Feb 15 2016 22:54 | 1st = 8 Jordy Paige 2nd = 2 Supreme Deal 3rd = 7 Cette Away 4th = 5 Agility |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 1 Fabricated | ||
Mon Feb 15 2016 22:50 | 1st = 1 Fabricated 2nd = 7 Black Steel 3rd = 2 Diamond Osprey 4th = 8 Stuarts Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 1 Keayang Yankee | ||
Mon Feb 15 2016 22:45 | 1st = 1 Keayang Yankee 2nd = 9 Big Jack Hammer 3rd = 6 Marvellous Max 4th = 4 Princess Phoenix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 1 Rusty Lock | ||
Mon Feb 15 2016 22:42 | 1st = 1 Rusty Lock 2nd = 3 Locknane Bruce 3rd = 8 Salegreys Chatta 4th = 6 Bellewstown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 7 Yielding | ||
Mon Feb 15 2016 22:37 | 1st = 7 Yielding 2nd = 5 Nosey Boblett 3rd = 8 Tigerland 4th = 2 Ragetime Thrill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 8 What Stopping Ya | ||
Mon Feb 15 2016 22:33 | 1st = 8 What Stopping Ya 2nd = 1 Fiery Chieftain 3rd = 2 Its The Lovely 4th = 7 Twilight Callum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 7 El Capo | ||
Mon Feb 15 2016 22:28 | 1st = 7 El Capo 2nd = 1 Ratatat 3rd = 3 Whata Nice Size 4th = 4 Irinka Shane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 4 Winklee Tip | ||
Mon Feb 15 2016 22:24 | 1st = 4 Winklee Tip 2nd = 10 Hellyeah Skeeta 3rd = 5 Gangalla Rebel 4th = 7 Winklee Sand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 2 Golden Typhoon | ||
Mon Feb 15 2016 22:20 | 1st = 2 Golden Typhoon 2nd = 1 Money For Honey 3rd = 4 Nadruku 4th = 6 Maxs Conquest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 1 Rumbaron | ||
Mon Feb 15 2016 22:15 | 1st = 1 Rumbaron 2nd = 8 Miss Noelle 3rd = 10 Fiftyshadesofbrown 4th = 7 Alabamas Invasion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 6 Rusty Boy | ||
Mon Feb 15 2016 22:10 | 1st = 6 Rusty Boy 2nd = 4 Storm Chief 3rd = 2 Before My Time 4th = 1 Bee Fozzio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 3 Elusive Desire | ||
Mon Feb 15 2016 22:06 | 1st = 3 Elusive Desire 2nd = 6 Spring Bonanza 3rd = 2 Serene Star 4th = 8 Miss Hussy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 6 Stayers Inn | ||
Mon Feb 15 2016 22:03 | 1st = 6 Stayers Inn 2nd = 7 Hes All Class 3rd = 8 Locknane Oscar 4th = 1 Drury Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 5 Cool Senora | ||
Mon Feb 15 2016 21:57 | 1st = 5 Cool Senora 2nd = 7 Billys Crusader 3rd = 1 Mrs Gundi 4th = 8 Cosmic Whispers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 9 - 1 Run Carmel Run | ||
Mon Feb 15 2016 21:54 | 1st = 1 Run Carmel Run 2nd = 5 Cosmic Hills 3rd = 7 Jacobite Rogers 4th = 4 Trishas Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 6 Paulas Delight | ||
Mon Feb 15 2016 21:50 | 1st = 6 Paulas Delight 2nd = 1 Telling Lies 3rd = 4 All Inn Boston 4th = 3 Roll em Mighty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 10 Sun Of Sonoko | ||
Mon Feb 15 2016 21:45 | 1st = 10 Sun Of Sonoko 2nd = 5 Majestic Grace 3rd = 9 Sun Of Anarchy 4th = 7 Salute The Wind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 3 Tuavasa Shek | ||
Mon Feb 15 2016 21:42 | 1st = 3 Tuavasa Shek 2nd = 1 Big Easy Red 3rd = 6 Magic Beau 4th = 2 Bounding Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 8 Nashstar | ||
Mon Feb 15 2016 21:39 | 1st = 8 Nashstar 2nd = 2 Single Bullett 3rd = 6 Tick The Box 4th = 7 Loch In Olivia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 7 Aston Ella | ||
Mon Feb 15 2016 21:35 | 1st = 7 Aston Ella 2nd = 1 Garry Mcbain 3rd = 8 Matilda Taylor 4th = 4 Atatak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 8 - 3 Thors Devil | ||
Mon Feb 15 2016 21:32 | 1st = 3 Thors Devil 2nd = 2 Firebee 3rd = 8 Doras Wish 4th = 4 Musical Cargo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 6 Abscond | ||
Mon Feb 15 2016 21:28 | 1st = 6 Abscond 2nd = 7 Heres Archie 3rd = 4 Marungi Choice 4th = 2 Proper Bluey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 8 El Chad | ||
Mon Feb 15 2016 21:24 | 1st = 8 El Chad 2nd = 1 Darcys Fantasy 3rd = 5 Bralyn Amy 4th = 6 Gold Total |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 5 Fantastic Spiral | ||
Mon Feb 15 2016 21:21 | 1st = 5 Fantastic Spiral 2nd = 1 Lemon Sunrise 3rd = 4 Locknane Eve 4th = 3 Tricky Tails |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 11 Miss Condoleezza | ||
Mon Feb 15 2016 21:16 | 1st = 11 Miss Condoleezza 2nd = 8 Fiery Blue Chip 3rd = 3 Tatiana Rosedale 4th = 9 The Diamond King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 6 Shes A Looper | ||
Mon Feb 15 2016 21:14 | 1st = 6 Shes A Looper 2nd = 1 Dont Kid Me 3rd = 10 Lizard Spock 4th = 5 Coorabie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 7 - 1 Uniting Cargo | ||
Mon Feb 15 2016 21:11 | 1st = 1 Uniting Cargo 2nd = 2 Love Lord 3rd = 3 Phillip Keeping 4th = 7 Yap Trap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 6 Times Up Tom | ||
Mon Feb 15 2016 21:07 | 1st = 6 Times Up Tom 2nd = 3 Ivy Lane 3rd = 8 Gunmetal Rebel 4th = 5 Who Told Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 6 Super Sook | ||
Mon Feb 15 2016 21:03 | 1st = 6 Super Sook 2nd = 2 Allez De Brave 3rd = 7 Sidbo 4th = 1 Elusive Sparkle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 7 Pennys Roman | ||
Mon Feb 15 2016 21:00 | 1st = 7 Pennys Roman 2nd = 4 Howzat Patsy 3rd = 2 Lisheen 4th = 5 Lyncar Jerry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 6 Danyos Dabby | ||
Mon Feb 15 2016 20:57 | 1st = 6 Danyos Dabby 2nd = 8 Waynes Error 3rd = 3 Danyos Frank 4th = 5 Abbies Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 6 - 5 Betty Sue Taro | ||
Mon Feb 15 2016 20:54 | 1st = 5 Betty Sue Taro 2nd = 2 Steel Cargo 3rd = 1 Jewel Power 4th = 7 Gorgeous Sunrise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 3 Arby | ||
Mon Feb 15 2016 20:50 | 1st = 3 Arby 2nd = 2 Lektra Bandit 3rd = 8 One Step Beyond 4th = 4 Rennicane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 2 Exotic Native | ||
Mon Feb 15 2016 20:45 | 1st = 2 Exotic Native 2nd = 7 All Eyes And Ears 3rd = 9 Lisandros 4th = 1 Virgil Hilts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 5 Hay You Boy | ||
Mon Feb 15 2016 20:43 | 1st = 5 Hay You Boy 2nd = 8 Henry Judge 3rd = 4 Braga Mccoy 4th = 6 Her Fault |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 8 Supreme It Seems | ||
Mon Feb 15 2016 20:40 | 1st = 8 Supreme It Seems 2nd = 6 Katey Roman 3rd = 1 Misty Fiord 4th = 3 See Blues Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 3 Allinga Dot | ||
Mon Feb 15 2016 20:37 | 1st = 3 Allinga Dot 2nd = 6 Flying Mal 3rd = 1 Caboose 4th = 5 Bianca Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 5 - 1 Dusty Diamond | ||
Mon Feb 15 2016 20:34 | 1st = 1 Dusty Diamond 2nd = 8 Over Pure 3rd = 3 Fire Fly Fox 4th = 5 Bent Bud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 8 Keep Warm | ||
Mon Feb 15 2016 20:30 | 1st = 8 Keep Warm 2nd = 5 Fatboy Norm 3rd = 6 Sweet Barbados 4th = 7 Aston Tulloch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 7 Midnight Bliss | ||
Mon Feb 15 2016 20:26 | 1st = 7 Midnight Bliss 2nd = 2 Winzar 3rd = 8 Sunnyside Jay 4th = 1 Maximus Aurelius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 1 Simpsons Bay | ||
Mon Feb 15 2016 20:23 | 1st = 1 Simpsons Bay 2nd = 4 Posh Fire 3rd = 3 Adams Gun 4th = 5 Despicable Erin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 8 Dyna Quote | ||
Mon Feb 15 2016 20:20 | 1st = 8 Dyna Quote 2nd = 7 Barelys Rhythm 3rd = 2 Parsec Bale 4th = 3 Ebonys Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 4 Lagoon Beach | ||
Mon Feb 15 2016 20:15 | 1st = 4 Lagoon Beach 2nd = 5 Star Crossed 3rd = 9 Mister Bellisimo 4th = 3 Balldale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 4 - 7 Betsie Cargo | ||
Mon Feb 15 2016 20:13 | 1st = 7 Betsie Cargo 2nd = 8 Ultimate Best 3rd = 2 Backyard Wrecker 4th = 5 Country Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 5 Mr Alfie | ||
Mon Feb 15 2016 20:09 | 1st = 5 Mr Alfie 2nd = 6 Nocturnal 3rd = 2 Rebel Commander 4th = 8 Tat Minnie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 4 Captain Thursday | ||
Mon Feb 15 2016 20:05 | 1st = 4 Captain Thursday 2nd = 7 Flashing Fear 3rd = 5 Unique Ghosty 4th = 8 Miss Felix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 8 - 7 Shardons Rocket | ||
Mon Feb 15 2016 20:00 | 1st = 7 Shardons Rocket 2nd = 3 Millwood Faith 3rd = 5 Commander Chapel 4th = 6 Rusty Rockets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 4 Strait Ate | ||
Mon Feb 15 2016 19:58 | 1st = 4 Strait Ate 2nd = 8 Timmyross 3rd = 5 Fairy Footsteps 4th = 1 Jet Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 1 Danyos Tom | ||
Mon Feb 15 2016 19:55 | 1st = 1 Danyos Tom 2nd = 5 American Tony 3rd = 3 Mordor Bale 4th = 2 Hollywood Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 3 - 2 Power Check | ||
Mon Feb 15 2016 19:52 | 1st = 2 Power Check 2nd = 7 Epic Fusion 3rd = 4 Rusty Gold 4th = 5 Grand Egyptian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 10 Show Heeza Classic | ||
Mon Feb 15 2016 19:47 | 1st = 10 Show Heeza Classic 2nd = 6 Hi Tech Fury 3rd = 5 Cosell 4th = 3 Mister Rufus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 2 Amlin Boy | ||
Mon Feb 15 2016 19:44 | 1st = 2 Amlin Boy 2nd = 1 Rosie Sprite 3rd = 3 Firing Point 4th = 8 Frozen Nitro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 1 Mister Debonair | ||
Mon Feb 15 2016 19:41 | 1st = 1 Mister Debonair 2nd = 8 Fancy Thursday 3rd = 7 Lils Rose 4th = 6 Health Retreat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 4 Dilston Rebel | ||
Mon Feb 15 2016 19:38 | 1st = 4 Dilston Rebel 2nd = 8 Bomber Heppell 3rd = 1 Amazing Black 4th = 3 Sacred Witch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 1 Emerley Lane | ||
Mon Feb 15 2016 19:35 | 1st = 1 Emerley Lane 2nd = 2 Lektra Rancher 3rd = 7 Play Your Ace 4th = 6 Late One Night |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 2 - 7 Girls Go Racing | ||
Mon Feb 15 2016 19:31 | 1st = 7 Girls Go Racing 2nd = 8 Childlike Queen 3rd = 1 Jacobite Seven 4th = 2 Shania Michelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 7 - 1 Cherokee Bromac | ||
Mon Feb 15 2016 19:26 | 1st = 1 Cherokee Bromac 2nd = 4 Torrevean Mio 3rd = 11 White Eagle 4th = 5 It Aint Royal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 3 Yanong | ||
Mon Feb 15 2016 19:23 | 1st = 3 Yanong 2nd = 9 Artificial 3rd = 1 Watta Rush 4th = 10 Seven Gallons |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 8 Fantastic Polar | ||
Mon Feb 15 2016 19:19 | 1st = 8 Fantastic Polar 2nd = 6 Zero Knockin 3rd = 1 Bomber Dyson 4th = 7 Premo Potion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 1 Molly Be Nimble | ||
Mon Feb 15 2016 19:16 | 1st = 1 Molly Be Nimble 2nd = 8 Hukanui 3rd = 2 Paddy Mcbain 4th = 5 Marcling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 1 Pomp Fiction | ||
Mon Feb 15 2016 19:13 | 1st = 1 Pomp Fiction 2nd = 5 Brandons Way 3rd = 8 Acquitted 4th = 2 Flywheel Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 1 - 2 Zipping Darryl | ||
Mon Feb 15 2016 19:09 | 1st = 2 Zipping Darryl 2nd = 1 Pat Jacks Joyce 3rd = 8 Bekim Casey 4th = 7 Well Bowled |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 6 Paul Stealer | ||
Mon Feb 15 2016 19:06 | 1st = 6 Paul Stealer 2nd = 3 Wasabi Princess 3rd = 5 Jumbo Jack 4th = 8 Clovalley Mauri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 6 - 2 Major Reality | ||
Mon Feb 15 2016 19:01 | 1st = 2 Major Reality 2nd = 1 The Real Nadal 3rd = 8 Fumanchu 4th = 5 Brookies Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 1 Redemption Road | ||
Mon Feb 15 2016 18:58 | 1st = 1 Redemption Road 2nd = 2 Runway Idole 3rd = 5 Black Jecee 4th = 4 Glam I Am |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 8 Coorong Cosy | ||
Mon Feb 15 2016 18:54 | 1st = 8 Coorong Cosy 2nd = 3 Emeritus 3rd = 9 Naughty Nat 4th = 1 Lektra Stolly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 5 Carly Jay | ||
Mon Feb 15 2016 18:50 | 1st = 5 Carly Jay 2nd = 4 Flywheel Villain 3rd = 3 Super Patricia 4th = 2 Busta Voe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 5 Powder Jack | ||
Mon Feb 15 2016 18:46 | 1st = 5 Powder Jack 2nd = 7 Comments 3rd = 1 Crown Gold 4th = 3 Kitboolou Pretty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 4 Pickwick | ||
Mon Feb 15 2016 18:42 | 1st = 4 Pickwick 2nd = 1 Just Blade 3rd = 5 Bradley Singman 4th = 8 Gold Devil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 8 Footrot Fitz | ||
Mon Feb 15 2016 18:38 | 1st = 8 Footrot Fitz 2nd = 3 Daphne Allen 3rd = 1 Rue De Rose 4th = 7 Mirror Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 5 - 2 Johnny Disco | ||
Mon Feb 15 2016 18:33 | 1st = 2 Johnny Disco 2nd = 9 New World Order 3rd = 1 Gunna Get Lucky 4th = 8 Rabchenko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 6 High Success | ||
Mon Feb 15 2016 18:30 | 1st = 6 High Success 2nd = 3 Mandela Sun 3rd = 8 Dodge The Speed 4th = 1 Roll em High |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 10 - 11 Frostyflyer | ||
Mon Feb 15 2016 18:25 | 1st = 11 Frostyflyer 2nd = 3 All Starzzz Megan 3rd = 9 Aldebaran Brandi 4th = 2 The Octagon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 4 Rockin Bingo | ||
Mon Feb 15 2016 18:22 | 1st = 4 Rockin Bingo 2nd = 2 Nipper Zarr 3rd = 7 Lorian Bolt 4th = 3 False Claims |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 1 Jayloch Donny | ||
Mon Feb 15 2016 18:18 | 1st = 1 Jayloch Donny 2nd = 2 Towering King 3rd = 3 Without Site 4th = 8 Gotta Be Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Fairfield Race 8 - 2 Justa Dale | ||
Mon Feb 15 2016 18:13 | 1st = 2 Justa Dale 2nd = 8 Underdog 3rd = 7 Home Of The Brave 4th = 3 Highest Mountain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 6 Nero Rose | ||
Mon Feb 15 2016 18:10 | 1st = 6 Nero Rose 2nd = 7 Dodge The Cop 3rd = 3 Salute The Bar 4th = 2 Hurricane Craig |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 4 - 2 Goeslikelunar | ||
Mon Feb 15 2016 18:05 | 1st = 2 Goeslikelunar 2nd = 5 Hush Your Majesty 3rd = 9 Rock Forest 4th = 8 Frisson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 4 Brad Hill Billy | ||
Mon Feb 15 2016 18:02 | 1st = 4 Brad Hill Billy 2nd = 6 Handsome Devil 3rd = 7 They Said 4th = 1 Irinka Lylea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 1 Twist Me Over | ||
Mon Feb 15 2016 17:59 | 1st = 1 Twist Me Over 2nd = 3 Magic Moonlight 3rd = 7 Opera Win Me 4th = 4 Angel Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 9 - 4 Your Place Or Mine | ||
Mon Feb 15 2016 17:57 | 1st = 4 Your Place Or Mine 2nd = 2 Goodsie 3rd = 1 Golden Scribe 4th = 3 Blackstar Fighter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 1 Dagwood | ||
Mon Feb 15 2016 17:54 | 1st = 1 Dagwood 2nd = 4 Rileys Charm 3rd = 8 Lakeview Luke 4th = 10 Surf Jester |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 7 - 7 Cash Spinner | ||
Mon Feb 15 2016 17:50 | 1st = 7 Cash Spinner 2nd = 3 Kareems Edge 3rd = 6 Go Dragon 4th = 8 Shadow Rein |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 8 Midnight Kate | ||
Mon Feb 15 2016 17:47 | 1st = 8 Midnight Kate 2nd = 7 Grovebrook Flyer 3rd = 1 Midnight Harmony 4th = 3 Spring Runner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Fairfield Race 7 - 1 Dolly Braveheart | ||
Mon Feb 15 2016 17:42 | 1st = 1 Dolly Braveheart 2nd = 8 The American Dream 3rd = 3 Northern Summer 4th = 5 Sunrise Panorama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 6 Haich Two Mo | ||
Mon Feb 15 2016 17:39 | 1st = 6 Haich Two Mo 2nd = 8 Oceania 3rd = 2 She Knows Fabio 4th = 3 Gold Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 5 Wadelock Willow | ||
Mon Feb 15 2016 17:35 | 1st = 5 Wadelock Willow 2nd = 6 Fear The Boss 3rd = 7 Magic Bunny 4th = 1 Yorgi Blues |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 7 - 1 Chattachang | ||
Mon Feb 15 2016 17:30 | 1st = 1 Chattachang 2nd = 11 Lochte 3rd = 3 Aussie James 4th = 2 Bonee Tess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 9 - 2 Dangerpet | ||
Mon Feb 15 2016 17:30 | 1st = 2 Dangerpet 2nd = 11 Fiona Crystal 3rd = 7 Bolshoi Bandit 4th = 4 Cullinan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 3 - 12 Anna Faye | ||
Mon Feb 15 2016 17:25 | 1st = 12 Anna Faye 2nd = 7 Bettors Gem 3rd = 11 October Brown 4th = 6 Sheez Edgy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 3 - | ||
Mon Feb 15 2016 17:25 |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 1 Molly Maze | ||
Mon Feb 15 2016 17:22 | 1st = 1 Molly Maze 2nd = 4 Irinka Alf 3rd = 3 Lightning Nikki 4th = 8 Zipping Roxy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 7 Casino Gold | ||
Mon Feb 15 2016 17:19 | 1st = 7 Casino Gold 2nd = 5 Hot Insurance 3rd = 8 Kenny Boy Magic 4th = 6 Alba Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 5 Some Stone | ||
Mon Feb 15 2016 17:17 | 1st = 5 Some Stone 2nd = 7 Partnersinvancelot 3rd = 8 Barney Fella 4th = 9 Day Dream Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 2 Lauren Kasey | ||
Mon Feb 15 2016 17:14 | 1st = 2 Lauren Kasey 2nd = 6 Magpie Lily 3rd = 8 Perry White 4th = 3 Henry Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 6 - 2 Hippy High Ho | ||
Mon Feb 15 2016 17:10 | 1st = 2 Hippy High Ho 2nd = 1 Accord 3rd = 4 Zombie Queen 4th = 5 Hot Mist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 2 Irinka Rose | ||
Mon Feb 15 2016 17:07 | 1st = 2 Irinka Rose 2nd = 4 Sweet Runner 3rd = 1 Buddys Me Mate 4th = 3 Watta Pixie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Fairfield Race 6 - 8 Welcome To Vegas | ||
Mon Feb 15 2016 17:03 | 1st = 8 Welcome To Vegas 2nd = 7 Marys Little Rose 3rd = 4 Hawkowl 4th = 5 The Rag Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 8 - 5 Just Before Dark | ||
Mon Feb 15 2016 17:00 | 1st = 5 Just Before Dark 2nd = 9 Marys Discretion 3rd = 10 Hello My Dear 4th = 3 Magwitch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 2 Iona Nitro | ||
Mon Feb 15 2016 16:57 | 1st = 2 Iona Nitro 2nd = 1 Molly Dawes 3rd = 8 Green Az 4th = 7 Viking Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 8 Emilys Kitty | ||
Mon Feb 15 2016 16:54 | 1st = 8 Emilys Kitty 2nd = 10 Arvos Tayzer 3rd = 2 Assertive Seer 4th = 1 Bar The Bullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 6 - 6 Pure Reflection | ||
Mon Feb 15 2016 16:50 | 1st = 6 Pure Reflection 2nd = 4 Pallino 3rd = 5 Janis 4th = 9 Our Brown Eyed Gal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 2 - 10 Cara Evelyn | ||
Mon Feb 15 2016 16:45 | 1st = 10 Cara Evelyn 2nd = 5 Machine Elle 3rd = 12 Lifesagrin 4th = 9 John Edgar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 6 Robins Zarr Hood | ||
Mon Feb 15 2016 16:42 | 1st = 6 Robins Zarr Hood 2nd = 3 Shayla Marie 3rd = 8 Dusty Willow 4th = 1 Reservoir Risk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 1 Hill Top Belle | ||
Mon Feb 15 2016 16:39 | 1st = 1 Hill Top Belle 2nd = 2 Esspee 3rd = 4 Jayloch Jenson 4th = 7 Rapid Tutu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 3 Snapper Rocks | ||
Mon Feb 15 2016 16:37 | 1st = 3 Snapper Rocks 2nd = 6 Lombo Del Rosso 3rd = 8 Stylish Shiela 4th = 2 Significance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 1 All About Arby | ||
Mon Feb 15 2016 16:34 | 1st = 1 All About Arby 2nd = 7 Veetee Mist 3rd = 5 Nods One 4th = 3 Tayla Nicole |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 7 - 11 Pumatilly | ||
Mon Feb 15 2016 16:30 | 1st = 11 Pumatilly 2nd = 2 Froffy 3rd = 7 Gorgeous Gerda 4th = 6 Jimassi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 5 - 3 Ultimate Dreamer | ||
Mon Feb 15 2016 16:30 | 1st = 3 Ultimate Dreamer 2nd = 8 Our Minaan 3rd = 7 Phast Lad 4th = 4 Medal Afrique |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 5 Irinka Tyson | ||
Mon Feb 15 2016 16:27 | 1st = 5 Irinka Tyson 2nd = 6 Jackie Brown 3rd = 7 Rubys Delight 4th = 1 Grovebrook Blade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Fairfield Race 5 - 6 Dawn Magic | ||
Mon Feb 15 2016 16:22 | 1st = 6 Dawn Magic 2nd = 4 Imtheguy 3rd = 2 Bristow 4th = 1 Pental Cracker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 7 Midnight Benz | ||
Mon Feb 15 2016 16:19 | 1st = 7 Midnight Benz 2nd = 5 Arlington Road 3rd = 4 Gold Air 4th = 8 Princess Peach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 2 Lunar Shadow | ||
Mon Feb 15 2016 16:15 | 1st = 2 Lunar Shadow 2nd = 3 Son Of Nikita 3rd = 1 Chads Big Boy 4th = 5 Galloping Bobby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 5 - 10 Alfden | ||
Mon Feb 15 2016 16:10 | 1st = 10 Alfden 2nd = 5 Chaquinta 3rd = 13 Cortina Blue 4th = 7 Judge Doom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 5 El Taro | ||
Mon Feb 15 2016 16:07 | 1st = 5 El Taro 2nd = 3 Truffles 3rd = 7 Surfin Dazza 4th = 6 Zipping Choppa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 1 - 3 Handsandwheels | ||
Mon Feb 15 2016 16:03 | 1st = 3 Handsandwheels 2nd = 1 Sergeant Oats 3rd = 5 Flying Margareta 4th = 4 Rokorico |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 6 - 3 Forthefunofit | ||
Mon Feb 15 2016 16:00 | 1st = 3 Forthefunofit 2nd = 5 Tintaglia 3rd = 11 Reset Dancer 4th = 8 Dream Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 6 Jayloch Miss | ||
Mon Feb 15 2016 15:59 | 1st = 6 Jayloch Miss 2nd = 1 Speak Low 3rd = 8 Firehouse Five 4th = 7 Calculating |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 7 Max Roxy | ||
Mon Feb 15 2016 15:57 | 1st = 7 Max Roxy 2nd = 2 Theres Steamy 3rd = 3 Azza 4th = 5 Aeroplane Benny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 8 Longtan Tigerman | ||
Mon Feb 15 2016 15:53 | 1st = 8 Longtan Tigerman 2nd = 1 Antaeus Blue Chip 3rd = 6 Aveross Mac 4th = 3 Watch Me Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 4 - 12 Just Imagine | ||
Mon Feb 15 2016 15:50 | 1st = 12 Just Imagine 2nd = 11 Crazy Love 3rd = 13 Jillies Jet 4th = 10 Stellas Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 7 Kitboolou Lucy | ||
Mon Feb 15 2016 15:47 | 1st = 7 Kitboolou Lucy 2nd = 4 Tuisa Miss 3rd = 1 Hillbilly Chayce 4th = 6 Bright Eraser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Fairfield Race 4 - 3 Gotta Glow | ||
Mon Feb 15 2016 15:42 | 1st = 3 Gotta Glow 2nd = 5 The Next Star 3rd = 2 Imaculatconception 4th = 10 The Miami Heat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 1 Gee Whiz Gran | ||
Mon Feb 15 2016 15:39 | 1st = 1 Gee Whiz Gran 2nd = 3 Monkey Banana 3rd = 5 Magnificent Pete 4th = 4 Miss Jay Dodgers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 8 We Froff Dat | ||
Mon Feb 15 2016 15:35 | 1st = 8 We Froff Dat 2nd = 6 Sparkletini 3rd = 3 King Of Sunshine 4th = 2 Archi Willow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 4 - 10 Hotel Moskva | ||
Mon Feb 15 2016 15:30 | 1st = 10 Hotel Moskva 2nd = 4 Hosier Lane 3rd = 12 Our Cracker 4th = 5 Sequoia Sunrise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 5 - 5 Kawabata | ||
Mon Feb 15 2016 15:30 | 1st = 5 Kawabata 2nd = 12 Heebites 3rd = 14 Skim 4th = 6 Whiskey Four |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 12 - 3 Heart You | ||
Mon Feb 15 2016 15:27 | 1st = 3 Heart You 2nd = 5 Alamein Blonde 3rd = 7 Lady Zeena 4th = 4 Double Entendre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 1 We Love This City | ||
Mon Feb 15 2016 15:22 | 1st = 1 We Love This City 2nd = 7 Daddy Long Legs 3rd = 4 Big Bruce 4th = 2 Lorimermara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 1 Dark Tantra | ||
Mon Feb 15 2016 15:19 | 1st = 1 Dark Tantra 2nd = 9 Wheres Savannah 3rd = 5 Miss Utamurra 4th = 7 Ravel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 3 - 3 Few Are Chosen | ||
Mon Feb 15 2016 15:15 | 1st = 3 Few Are Chosen 2nd = 2 Electric Kimbo 3rd = 11 Rumjar 4th = 6 Pomme Petite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 11 - 2 Swiftly Chloe | ||
Mon Feb 15 2016 15:12 | 1st = 2 Swiftly Chloe 2nd = 1 Our Gypsy 3rd = 6 Hawkesbury Fever 4th = 7 Bernies Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Fairfield Race 3 - 4 Smiling Spirit | ||
Mon Feb 15 2016 15:07 | 1st = 4 Smiling Spirit 2nd = 6 Early Exit 3rd = 2 Behindthebushbarry 4th = 5 Live In Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 5 Shifty Lilly | ||
Mon Feb 15 2016 15:04 | 1st = 5 Shifty Lilly 2nd = 7 Jacks Alouette 3rd = 8 Powerful Stress 4th = 1 Kinloch Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 4 - 6 Correspondent | ||
Mon Feb 15 2016 15:00 | 1st = 6 Correspondent 2nd = 3 Bon Daller 3rd = 5 Street Sharp 4th = 9 Dizzy Days |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 3 - 5 Court Victory | ||
Mon Feb 15 2016 14:55 | 1st = 5 Court Victory 2nd = 4 Thats Freedom 3rd = 8 Kiss In The Dark 4th = 7 Agrionius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 7 Cawbourne Clover | ||
Mon Feb 15 2016 14:52 | 1st = 7 Cawbourne Clover 2nd = 8 Caesar Chance 3rd = 6 Miss Eldora 4th = 4 Fast Rigby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 10 Im Princess Sophie | ||
Mon Feb 15 2016 14:47 | 1st = 10 Im Princess Sophie 2nd = 3 Variable Miss 3rd = 9 Modern Tango 4th = 7 Dream Trotter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 4 Norduls Hope | ||
Mon Feb 15 2016 14:44 | 1st = 4 Norduls Hope 2nd = 2 Connemara Xav 3rd = 1 Highfield La La 4th = 3 Flyin Les Fergi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 2 - 6 Smithtown | ||
Mon Feb 15 2016 14:40 | 1st = 6 Smithtown 2nd = 11 So She Is 3rd = 1 Destinys Sister 4th = 5 Ally Ole |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 9 Nero | ||
Mon Feb 15 2016 14:37 | 1st = 9 Nero 2nd = 2 Impersonator 3rd = 3 Shinzigzag 4th = 10 Unlikely Attack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Fairfield Race 2 - 3 Chloes Cloud | ||
Mon Feb 15 2016 14:33 | 1st = 3 Chloes Cloud 2nd = 2 Fortyeighthenson 3rd = 9 Sportsmanship 4th = 6 Heavenly Smile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 3 - 4 Surf City | ||
Mon Feb 15 2016 14:30 | 1st = 4 Surf City 2nd = 11 Jonty Lass 3rd = 7 Rakeeta 4th = 1 Armageddon On It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 4 Slipaway Robbie | ||
Mon Feb 15 2016 14:25 | 1st = 4 Slipaway Robbie 2nd = 6 Black Macoy 3rd = 2 Cairnlea Red 4th = 5 Lektra Tily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 2 - 6 Cee Gee Dancer | ||
Mon Feb 15 2016 14:20 | 1st = 6 Cee Gee Dancer 2nd = 9 Sophias Charm 3rd = 11 Likeable Lucy 4th = 8 Palace Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 2 Unreliable Andy | ||
Mon Feb 15 2016 14:17 | 1st = 2 Unreliable Andy 2nd = 1 Opawa Jay 3rd = 4 Lick It Up 4th = 6 Sasha Mcbell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 2 Radiant Energy | ||
Mon Feb 15 2016 14:12 | 1st = 2 Radiant Energy 2nd = 6 Adda Paternal Suit 3rd = 5 Onedin Hustler 4th = 7 Lark Rise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 1 Massive Com | ||
Mon Feb 15 2016 14:09 | 1st = 1 Massive Com 2nd = 5 Dulcet Sound 3rd = 4 Rays Rosie 4th = 8 Just Tooie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 1 - 1 Thunder Set | ||
Mon Feb 15 2016 14:05 | 1st = 1 Thunder Set 2nd = 6 El Toby 3rd = 5 Cool Water 4th = 4 Metro Myth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 2 - 7 Dance With Fontein | ||
Mon Feb 15 2016 14:00 | 1st = 7 Dance With Fontein 2nd = 3 Lauchetti 3rd = 8 Licorice Bullet 4th = 2 Gambit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 4 Bralyn Charlie | ||
Mon Feb 15 2016 13:57 | 1st = 4 Bralyn Charlie 2nd = 7 Pacific Vibe 3rd = 9 Opal Jewel 4th = 5 Banshee Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Fairfield Race 1 - 1 Yank The Tooth | ||
Mon Feb 15 2016 13:52 | 1st = 1 Yank The Tooth 2nd = 2 Poetic Castle 3rd = 4 Melpark Sunshine 4th = 7 Hassan Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 5 Dig Deep Bert | ||
Mon Feb 15 2016 13:49 | 1st = 5 Dig Deep Bert 2nd = 3 Miss Utopia 3rd = 6 Zacs A Sixpence 4th = 2 Irish Asteria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 1 - 3 Sir Ottavio | ||
Mon Feb 15 2016 13:45 | 1st = 3 Sir Ottavio 2nd = 1 Our Sarastro 3rd = 7 Hey Porter 4th = 9 Wealthy Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 1 Alcudia | ||
Mon Feb 15 2016 13:42 | 1st = 1 Alcudia 2nd = 3 Homebush Bounce 3rd = 7 Cool Dexter 4th = 6 Kennel Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 6 Official Art | ||
Mon Feb 15 2016 13:37 | 1st = 6 Official Art 2nd = 4 Linvel Ann 3rd = 5 Theeyeshaveit 4th = 8 Validated |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 8 Billy Congo | ||
Mon Feb 15 2016 13:34 | 1st = 8 Billy Congo 2nd = 7 Nice Nurse Frank 3rd = 3 Our Nico 4th = 2 Madeleine Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 1 - 4 King Kaviar | ||
Mon Feb 15 2016 13:30 | 1st = 4 King Kaviar 2nd = 9 Lost Command 3rd = 3 High Hopper 4th = 10 Sassabelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 5 Smoking Marley | ||
Mon Feb 15 2016 13:25 | 1st = 5 Smoking Marley 2nd = 8 Cawbourne Spree 3rd = 3 Cawbourne Kiwi 4th = 9 Takeaway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 4 Day Breaker | ||
Mon Feb 15 2016 13:15 | 1st = 4 Day Breaker 2nd = 6 Burnside Charlie 3rd = 8 Derail 4th = 7 Bluehawk Burst |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 4 Ayra Stark | ||
Mon Feb 15 2016 13:07 | 1st = 4 Ayra Stark 2nd = 3 Manu Rama 3rd = 2 Cawbourne Buttsy 4th = 5 Wheelie Chillie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 2 Meluna | ||
Mon Feb 15 2016 13:02 | 1st = 2 Meluna 2nd = 1 Strawberry Mouse 3rd = 3 Alight Rain 4th = 4 Stairwaytothemoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 4 Brace For Impact | ||
Mon Feb 15 2016 12:59 | 1st = 4 Brace For Impact 2nd = 6 Magic Dance 3rd = 3 Im Mad 4th = 1 Regal Bulldog |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 7 Spring Gambo | ||
Mon Feb 15 2016 12:50 | 1st = 7 Spring Gambo 2nd = 2 Loving The Mix 3rd = 1 Allegro Touch 4th = 10 Enhancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 1 Cosmic Jam | ||
Mon Feb 15 2016 12:40 | 1st = 1 Cosmic Jam 2nd = 8 Calvin Candie 3rd = 5 Evening Fawlty 4th = 7 Dream Of Gigi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 4 Olliesaurus | ||
Mon Feb 15 2016 12:32 | 1st = 4 Olliesaurus 2nd = 5 Milly Rivers 3rd = 9 Phantom Way 4th = 3 Viva La Vixen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 6 Dame Oregano | ||
Mon Feb 15 2016 12:24 | 1st = 6 Dame Oregano 2nd = 3 All Noise 3rd = 1 West Side Jet 4th = 4 Bevs Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 5 Princely Money | ||
Mon Feb 15 2016 12:14 | 1st = 5 Princely Money 2nd = 2 Chief Baxter 3rd = 3 Ziggy Baxter 4th = 8 Another Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 5 Deputy Chief | ||
Fri Jan 15 2016 23:57 | 1st = 5 Deputy Chief 2nd = 7 Monaro Monelli 3rd = 9 Masha 4th = 3 West On Flicka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 7 Senator Monelli | ||
Fri Jan 15 2016 23:37 | 1st = 7 Senator Monelli 2nd = 4 Rubys Chapta 3rd = 6 Rowdy Mac 4th = 5 Sable Island |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 2 Mohegan Sun | ||
Fri Jan 15 2016 23:30 | 1st = 2 Mohegan Sun 2nd = 10 Ti Amo Franco 3rd = 5 Machtu 4th = 3 Wynberg Terror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 4 West On Babe | ||
Fri Jan 15 2016 23:17 | 1st = 4 West On Babe 2nd = 6 Cyclone Mousie 3rd = 5 Quezaida 4th = 7 Bob Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 8 - 6 Perfectly Written | ||
Fri Jan 15 2016 23:10 | 1st = 6 Perfectly Written 2nd = 5 Lorimermara 3rd = 2 Reva 4th = 4 Elsu Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 4 Mount Robson | ||
Fri Jan 15 2016 23:00 | 1st = 4 Mount Robson 2nd = 1 Cobra Clutch 3rd = 5 Defy All Odds 4th = 2 Missoni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 1 Cyamach | ||
Fri Jan 15 2016 22:55 | 1st = 1 Cyamach 2nd = 2 Elegant Christian 3rd = 10 Im A Peregrine 4th = 7 Mach Alert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 6 Hey There Barbie | ||
Fri Jan 15 2016 22:47 | 1st = 6 Hey There Barbie 2nd = 7 Carry On Rose 3rd = 8 Shiny Lad 4th = 2 Bali Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 7 - 4 Little Jasper | ||
Fri Jan 15 2016 22:42 | 1st = 4 Little Jasper 2nd = 5 Broady Bill 3rd = 6 Excuse To Live 4th = 2 Waylon Willie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 6 Astrophysic | ||
Fri Jan 15 2016 22:39 | 1st = 6 Astrophysic 2nd = 5 Horlicks 3rd = 2 Take The Dosh 4th = 8 Empire Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 3 Blurred Lines | ||
Fri Jan 15 2016 22:33 | 1st = 3 Blurred Lines 2nd = 2 Tarin Kowt 3rd = 10 Premier Rose 4th = 8 Shadow Of Fortune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 8 Just Push Play | ||
Fri Jan 15 2016 22:30 | 1st = 8 Just Push Play 2nd = 1 Punk Panther 3rd = 7 Miss Mayflower 4th = 4 Ill Rob Ya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 3 Invasive | ||
Fri Jan 15 2016 22:25 | 1st = 3 Invasive 2nd = 4 Heez Speedy Gonzalez 3rd = 8 Hot Holiday 4th = 9 Retained |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 8 Irinka Tyson | ||
Fri Jan 15 2016 22:19 | 1st = 8 Irinka Tyson 2nd = 7 Rio Chico 3rd = 2 Grovebrook Blade 4th = 6 Frankin Shine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 8 - 6 Scapa Cove | ||
Fri Jan 15 2016 22:15 | 1st = 6 Scapa Cove 2nd = 9 Hoplites 3rd = 14 Lordfontein 4th = 1 Momentary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 1 Quartz Bale | ||
Fri Jan 15 2016 22:14 | 1st = 1 Quartz Bale 2nd = 6 Queen Of Fun 3rd = 3 Molfetta Boy 4th = 2 Kantega |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 8 - 6 Imthevillagestar | ||
Fri Jan 15 2016 22:10 | 1st = 6 Imthevillagestar 2nd = 1 Cherry Mahoney 3rd = 9 Bradness Buck 4th = 10 Limbo Larry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 2 Allen Whirly | ||
Fri Jan 15 2016 22:08 | 1st = 2 Allen Whirly 2nd = 8 Fatboy Norm 3rd = 4 Wapi Sakima 4th = 1 Diegonator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 6 - 2 Toulouse Lautrec | ||
Fri Jan 15 2016 22:04 | 1st = 2 Toulouse Lautrec 2nd = 1 Stashedbytheriver 3rd = 6 Mark Dennis 4th = 7 Alchemy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 3 Burnaholeinmypocket | ||
Fri Jan 15 2016 22:00 | 1st = 3 Burnaholeinmypocket 2nd = 10 Wow Shes Smooth 3rd = 11 Glenferrie College 4th = 4 Sluggem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 2 Fruita Dorada | ||
Fri Jan 15 2016 21:58 | 1st = 2 Fruita Dorada 2nd = 6 Lehigh Model 3rd = 3 City Talk 4th = 1 Molly Maze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 1 Mejekawi | ||
Fri Jan 15 2016 21:55 | 1st = 1 Mejekawi 2nd = 2 Talisa Monelli 3rd = 4 Mr Primate 4th = 8 Starlight Shine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 3 Sonic Classic | ||
Fri Jan 15 2016 21:54 | 1st = 3 Sonic Classic 2nd = 5 Back On Board 3rd = 7 Bettor Party 4th = 1 Three Blind Mice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 8 Mighty Sprite | ||
Fri Jan 15 2016 21:49 | 1st = 8 Mighty Sprite 2nd = 3 My Names Schultz 3rd = 7 Seabrook Snow 4th = 6 Hetalia Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 11 - 4 Campaign Drive | ||
Fri Jan 15 2016 21:47 | 1st = 4 Campaign Drive 2nd = 6 Wipethesmile 3rd = 2 Art Edition 4th = 8 Siduri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 7 - 8 Grey Street | ||
Fri Jan 15 2016 21:45 | 1st = 8 Grey Street 2nd = 5 Annah Haze 3rd = 10 Duhallow 4th = 9 Certain Ellie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 7 - 5 Eye See Diamonds | ||
Fri Jan 15 2016 21:40 | 1st = 5 Eye See Diamonds 2nd = 9 Violets Tooth 3rd = 13 Yearn For You 4th = 11 Regal Courage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 2 Aqua Cheetah | ||
Fri Jan 15 2016 21:38 | 1st = 2 Aqua Cheetah 2nd = 8 Suzi Cargo 3rd = 7 Dandy Jack 4th = 9 Tangos Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 5 - 1 All Starzzz Megan | ||
Fri Jan 15 2016 21:34 | 1st = 1 All Starzzz Megan 2nd = 6 Melegend 3rd = 8 Our Titus 4th = 3 Shaezee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 7 Sun Of Anarchy | ||
Fri Jan 15 2016 21:30 | 1st = 7 Sun Of Anarchy 2nd = 4 Super Zeck 3rd = 3 Asdenro 4th = 1 Michael Thomas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 7 Snakebite Bale | ||
Fri Jan 15 2016 21:28 | 1st = 7 Snakebite Bale 2nd = 4 Absolute Silence 3rd = 5 Cosmea 4th = 2 Oaklands |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 1 Soho Monza | ||
Fri Jan 15 2016 21:24 | 1st = 1 Soho Monza 2nd = 10 Major Dancer 3rd = 7 Mighty Flying Thomas 4th = 8 Algranco Under Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 10 - 1 Tisu Toota | ||
Fri Jan 15 2016 21:20 | 1st = 1 Tisu Toota 2nd = 9 Pacific Soul 3rd = 3 Our Archangel 4th = 8 Rajah Wealth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 3 Morgan Brothers | ||
Fri Jan 15 2016 21:19 | 1st = 3 Morgan Brothers 2nd = 6 Zipping Bianca 3rd = 2 Second Line 4th = 1 Slick Tycoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 6 - 5 Dane Hussler | ||
Fri Jan 15 2016 21:15 | 1st = 5 Dane Hussler 2nd = 7 Sly Romance 3rd = 2 Rangers Run 4th = 4 Bold Statement |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 7 Match In Heaven | ||
Fri Jan 15 2016 21:10 | 1st = 7 Match In Heaven 2nd = 3 Fouroeight 3rd = 8 Kleened Out 4th = 9 Smooth Sailor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 4 Jadeite | ||
Fri Jan 15 2016 21:08 | 1st = 4 Jadeite 2nd = 6 Magic Is Might 3rd = 8 Straw Hat Luffy 4th = 7 Hardaway Law |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 4 - 3 Hes Just Rusty | ||
Fri Jan 15 2016 21:04 | 1st = 3 Hes Just Rusty 2nd = 5 Doyouseewhatisee 3rd = 1 Kenneth The Menace 4th = 7 Bolt Action Blood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 9 Village Safari | ||
Fri Jan 15 2016 21:00 | 1st = 9 Village Safari 2nd = 5 Milliondollar Wave 3rd = 4 Break Of Dawn 4th = 3 Lagoon Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 6 Good Odds Regina | ||
Fri Jan 15 2016 20:58 | 1st = 6 Good Odds Regina 2nd = 8 Amaretto Swirl 3rd = 7 Father Skeeta 4th = 3 Kravings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 9 - 5 Pharoahs Wrath | ||
Fri Jan 15 2016 20:54 | 1st = 5 Pharoahs Wrath 2nd = 3 Future Promises 3rd = 7 Fuscienne 4th = 4 Christian Jaz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 2 Paid Twice | ||
Fri Jan 15 2016 20:50 | 1st = 2 Paid Twice 2nd = 1 Typhoon Tan 3rd = 3 Robyns C C 4th = 9 Deluxe Edition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 5 Flying Merkel | ||
Fri Jan 15 2016 20:48 | 1st = 5 Flying Merkel 2nd = 6 Evers Bale 3rd = 2 Lady Torah 4th = 1 Sacramento Sal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 5 - 3 Got You Double | ||
Fri Jan 15 2016 20:45 | 1st = 3 Got You Double 2nd = 8 Speed Gonzales 3rd = 2 Bring Back 4th = 4 Lannister |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 1 Mouse In The House | ||
Fri Jan 15 2016 20:40 | 1st = 1 Mouse In The House 2nd = 9 Condagen 3rd = 10 Saloon Passage 4th = 2 Stormont Czar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 1 Susannah Cargo | ||
Fri Jan 15 2016 20:38 | 1st = 1 Susannah Cargo 2nd = 5 Kokinakas Valley 3rd = 8 Jackie Brown 4th = 4 Stolen Kisses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 3 - 5 Hey Hardy | ||
Fri Jan 15 2016 20:34 | 1st = 5 Hey Hardy 2nd = 8 Carbon Crest 3rd = 3 Ashkii 4th = 4 Cheersbigears |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 9 Cyrus | ||
Fri Jan 15 2016 20:30 | 1st = 9 Cyrus 2nd = 3 The Noble Steed 3rd = 1 Lierre Noir 4th = 2 Tabanan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 5 Its All Talk | ||
Fri Jan 15 2016 20:28 | 1st = 5 Its All Talk 2nd = 4 Morson Senor 3rd = 7 Pocket Kings 4th = 8 Dozer Tron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 8 - 3 Vande Velde | ||
Fri Jan 15 2016 20:24 | 1st = 3 Vande Velde 2nd = 6 Resurgent Spirit 3rd = 8 Barynya 4th = 1 Outback Mach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 1 Thats Rite | ||
Fri Jan 15 2016 20:20 | 1st = 1 Thats Rite 2nd = 5 Burning 3rd = 2 Three Bears 4th = 10 Vertical Four |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 6 Knockas Return | ||
Fri Jan 15 2016 20:18 | 1st = 6 Knockas Return 2nd = 8 My Terms 3rd = 1 White Label 4th = 4 Irinka Lylea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 4 - 9 Tossilini | ||
Fri Jan 15 2016 20:15 | 1st = 9 Tossilini 2nd = 4 Elizas Viscount 3rd = 1 Benall 4th = 2 Cerutty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 3 Left Neglected | ||
Fri Jan 15 2016 20:10 | 1st = 3 Left Neglected 2nd = 10 Platinum Roulette 3rd = 9 Black Poles 4th = 8 Snoop Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 7 Nicky Dal | ||
Fri Jan 15 2016 20:08 | 1st = 7 Nicky Dal 2nd = 6 Until Tuesday 3rd = 4 Kilty Express 4th = 3 Tigra Tron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 10 - 6 Pocket Of Jewels | ||
Fri Jan 15 2016 20:04 | 1st = 6 Pocket Of Jewels 2nd = 2 Franco Sanchez 3rd = 7 Coringa Delight 4th = 10 Fabuleux |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 2 - 3 Sir Julian | ||
Fri Jan 15 2016 20:04 | 1st = 3 Sir Julian 2nd = 1 Canturi Crest 3rd = 8 Roman Times 4th = 5 Cityscape |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 8 Battle Born | ||
Fri Jan 15 2016 20:00 | 1st = 8 Battle Born 2nd = 1 A Matter Of Course 3rd = 7 Perspective 4th = 10 Ears Ponder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 2 Brodie Zarr Nut | ||
Fri Jan 15 2016 19:58 | 1st = 2 Brodie Zarr Nut 2nd = 1 Slick Cosmic 3rd = 4 Dusty Boy 4th = 7 Crusty Blackjack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 1 Whatu Trendy | ||
Fri Jan 15 2016 19:55 | 1st = 1 Whatu Trendy 2nd = 7 Allegro Touch 3rd = 9 Caesar Chance 4th = 2 Chocdee Alice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 7 - 5 Palmisano | ||
Fri Jan 15 2016 19:50 | 1st = 5 Palmisano 2nd = 4 All About Alice 3rd = 12 Onemorelaugh 4th = 2 Cardinal Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 4 Cool Whipp | ||
Fri Jan 15 2016 19:48 | 1st = 4 Cool Whipp 2nd = 7 Spritely 3rd = 1 Sisco Gillie 4th = 3 Cosmic Cruiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 3 - 5 Keplers Law | ||
Fri Jan 15 2016 19:45 | 1st = 5 Keplers Law 2nd = 8 Miss Von Costa 3rd = 10 Clevfilly 4th = 9 Royal Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 2 Star Writer | ||
Fri Jan 15 2016 19:40 | 1st = 2 Star Writer 2nd = 3 Keep On Moving 3rd = 12 Dont Tell Errol 4th = 6 Mysterious River |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 1 Little Gysmo | ||
Fri Jan 15 2016 19:38 | 1st = 1 Little Gysmo 2nd = 9 Easy Breeze 3rd = 2 Lehigh Lady 4th = 3 Made To Shine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 9 - 6 Mcardle Star | ||
Fri Jan 15 2016 19:34 | 1st = 6 Mcardle Star 2nd = 7 Innocent Artist 3rd = 1 Booster 4th = 8 Cullen Keefe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 1 - 6 Mighty Mav | ||
Fri Jan 15 2016 19:34 | 1st = 6 Mighty Mav 2nd = 9 Caribbean Crest 3rd = 4 Its Me Telowie 4th = 5 Ok To Fly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 12 - 3 Chief Black Gum | ||
Fri Jan 15 2016 19:31 | 1st = 3 Chief Black Gum 2nd = 2 Boozy Rose 3rd = 7 Shes Ours 4th = 8 Bomber Heppell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 7 Gaelic Lass | ||
Fri Jan 15 2016 19:30 | 1st = 7 Gaelic Lass 2nd = 11 William John 3rd = 9 Lochaber 4th = 8 Secret Kiss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 7 Timmys Entity | ||
Fri Jan 15 2016 19:27 | 1st = 7 Timmys Entity 2nd = 8 Harry Steiger 3rd = 1 Turbo Chief 4th = 6 Rosie Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 2 Allegro All Go | ||
Fri Jan 15 2016 19:23 | 1st = 2 Allegro All Go 2nd = 1 Bohannon 3rd = 7 Another Miss 4th = 3 Rua Rama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 6 - 3 Wingatui Dew | ||
Fri Jan 15 2016 19:22 | 1st = 3 Wingatui Dew 2nd = 2 Real River 3rd = 8 Western Karamea 4th = 11 Aninchofhislife |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 1 Senorita Regina | ||
Fri Jan 15 2016 19:19 | 1st = 1 Senorita Regina 2nd = 5 Made To Bogie 3rd = 2 Tuisa Miss 4th = 3 Shirloz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 2 - 12 Smokin Bella | ||
Fri Jan 15 2016 19:15 | 1st = 12 Smokin Bella 2nd = 4 Miss Morgana 3rd = 3 Miss Magnifique 4th = 15 Right To Play |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 11 - 7 Punchestown | ||
Fri Jan 15 2016 19:13 | 1st = 7 Punchestown 2nd = 6 Asgard Warrior 3rd = 1 Family Challenge 4th = 8 Miss Za Wicked |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 6 Village Witch | ||
Fri Jan 15 2016 19:10 | 1st = 6 Village Witch 2nd = 2 Puffnstuff 3rd = 13 Soeur De Lyse 4th = 11 Our Lansdowne Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 1 Connemara Black | ||
Fri Jan 15 2016 19:08 | 1st = 1 Connemara Black 2nd = 2 Striker Klinsman 3rd = 6 Tiger Butch 4th = 5 Miss Briony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 8 - 7 Harriet Of Mot | ||
Fri Jan 15 2016 19:03 | 1st = 7 Harriet Of Mot 2nd = 2 Father Christmas 3rd = 3 Clean Break 4th = 8 Wanna Play |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 1 Hu Hu R U | ||
Fri Jan 15 2016 19:00 | 1st = 1 Hu Hu R U 2nd = 9 Be Good Juddy 3rd = 5 Piece of My Heart 4th = 7 Trison |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 4 Marodo | ||
Fri Jan 15 2016 18:58 | 1st = 4 Marodo 2nd = 5 Caco Potion 3rd = 6 Burrawonga Jimbo 4th = 8 Darra Ash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 3 Bellewstown | ||
Fri Jan 15 2016 18:55 | 1st = 3 Bellewstown 2nd = 2 Take Guard 3rd = 4 Lengray Howler 4th = 1 Topline Banjo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 8 Dyna Vikkers | ||
Fri Jan 15 2016 18:52 | 1st = 8 Dyna Vikkers 2nd = 3 Skuzi 3rd = 4 Kava Blu 4th = 1 Fast Rigby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 11 - 4 Sid Vicious | ||
Fri Jan 15 2016 18:51 | 1st = 4 Sid Vicious 2nd = 3 Monsignor Ace 3rd = 2 Prince Jeteye 4th = 6 Ninja Thommo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 2 Magic Fly High | ||
Fri Jan 15 2016 18:48 | 1st = 2 Magic Fly High 2nd = 1 Spankys Legend 3rd = 4 Transmedia 4th = 8 Lil Bit Sparky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 5 - 1 Tales Of The City | ||
Fri Jan 15 2016 18:47 | 1st = 1 Tales Of The City 2nd = 4 Barooga Buster 3rd = 10 Union Force 4th = 9 Mersey Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 1 - 5 Doin The Deed | ||
Fri Jan 15 2016 18:45 | 1st = 5 Doin The Deed 2nd = 9 Ballybrit 3rd = 13 Saints And Angels 4th = 12 Stylemaker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 13 Old Jack Cambo | ||
Fri Jan 15 2016 18:40 | 1st = 13 Old Jack Cambo 2nd = 6 Diamond Master 3rd = 10 Thanku Thanku 4th = 12 Im The Intimidator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 10 Steel Fury | ||
Fri Jan 15 2016 18:38 | 1st = 10 Steel Fury 2nd = 8 Over The Radar 3rd = 5 Nocturnal 4th = 7 Shes Dee Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 3 Soho Tribeca | ||
Fri Jan 15 2016 18:33 | 1st = 3 Soho Tribeca 2nd = 11 Mar Nien 3rd = 10 Rockstar Angel 4th = 1 Illawong Maestro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 7 - 7 Maverick | ||
Fri Jan 15 2016 18:32 | 1st = 7 Maverick 2nd = 5 Field Marshal 3rd = 4 Costa Del Magnifico 4th = 8 Cullect A Guinness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 3 Nebraska Beach | ||
Fri Jan 15 2016 18:30 | 1st = 3 Nebraska Beach 2nd = 8 Zhivago Dancer 3rd = 4 Nightmare Miss 4th = 2 Double Dose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 10 - 9 Can I Typo | ||
Fri Jan 15 2016 18:27 | 1st = 9 Can I Typo 2nd = 3 Kiss Me Marlow 3rd = 2 Topper Road 4th = 4 Good Odds Kate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 3 Premier Jet | ||
Fri Jan 15 2016 18:24 | 1st = 3 Premier Jet 2nd = 5 Flash Reality 3rd = 4 Magical Yessam 4th = 2 Pacific Champ |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 5 Sweet As Bro | ||
Fri Jan 15 2016 18:21 | 1st = 5 Sweet As Bro 2nd = 7 Why Oh Why 3rd = 3 Ritza Roman 4th = 1 Nero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 2 Baileys Fernco | ||
Fri Jan 15 2016 18:20 | 1st = 2 Baileys Fernco 2nd = 1 Vader 3rd = 12 Call Me Yours 4th = 5 Rafferty Delights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 8 Little Arandt | ||
Fri Jan 15 2016 18:17 | 1st = 8 Little Arandt 2nd = 2 Kilbane 3rd = 1 All Inn Tops 4th = 7 Wilmas Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 4 - 1 Zumba Bromac | ||
Fri Jan 15 2016 18:15 | 1st = 1 Zumba Bromac 2nd = 9 Me Mate Les 3rd = 7 Wealthy Warrior 4th = 8 Stingofascorpion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 9 - 8 Dock Master | ||
Fri Jan 15 2016 18:13 | 1st = 8 Dock Master 2nd = 6 Mini Load 3rd = 2 Flatlined 4th = 1 Lil Black Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 6 Macca Kelly | ||
Fri Jan 15 2016 18:08 | 1st = 6 Macca Kelly 2nd = 4 Im Tondelayo 3rd = 8 Lucky Voodoo 4th = 1 Times A Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 7 Terra Vista | ||
Fri Jan 15 2016 18:07 | 1st = 7 Terra Vista 2nd = 1 Proceed At Speed 3rd = 8 Enfield Gem 4th = 4 Bounding Boomer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 8 - 8 Mandryka | ||
Fri Jan 15 2016 18:05 | 1st = 8 Mandryka 2nd = 1 Billy Goat 3rd = 11 Red Hot Dazzler 4th = 10 Wills Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 3 Emkay Benz | ||
Fri Jan 15 2016 18:02 | 1st = 3 Emkay Benz 2nd = 7 Spring Raymond 3rd = 9 Inner Wisdom 4th = 4 Charlie Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 6 - 8 Springbank Sam | ||
Fri Jan 15 2016 18:00 | 1st = 8 Springbank Sam 2nd = 4 Monty Python 3rd = 5 Alley Way 4th = 3 Pyramid Monarch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 3 Pomp Fiction | ||
Fri Jan 15 2016 17:59 | 1st = 3 Pomp Fiction 2nd = 7 Clovalley Dave 3rd = 4 Twilight Callum 4th = 6 Needs Wings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 8 - 2 Lochinvar Amour | ||
Fri Jan 15 2016 17:55 | 1st = 2 Lochinvar Amour 2nd = 8 Anita May 3rd = 5 Black Ink 4th = 3 Ebony Sting |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 3 Nangar Star | ||
Fri Jan 15 2016 17:51 | 1st = 3 Nangar Star 2nd = 6 Check The Mail 3rd = 7 Springvale Harry 4th = 5 Joe Joe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 5 Lilbitachicknfried | ||
Fri Jan 15 2016 17:48 | 1st = 5 Lilbitachicknfried 2nd = 10 Chaldea 3rd = 4 Rubys Bad Boy 4th = 11 Ideal Situation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 8 Wynburn Toozie | ||
Fri Jan 15 2016 17:47 | 1st = 8 Wynburn Toozie 2nd = 2 Zero Whispers 3rd = 7 Rulla Hodge 4th = 6 Bound On Boomer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 7 Spring Shanghai | ||
Fri Jan 15 2016 17:42 | 1st = 7 Spring Shanghai 2nd = 2 White Marlin 3rd = 5 Boom Warrior 4th = 4 Deep Despair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 3 - 2 Cemento Rapido | ||
Fri Jan 15 2016 17:40 | 1st = 2 Cemento Rapido 2nd = 11 Hillview Jake 3rd = 12 Metro Mouse 4th = 1 God Sake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 1 Emily Jane | ||
Fri Jan 15 2016 17:39 | 1st = 1 Emily Jane 2nd = 4 Mojito Mayhem 3rd = 5 Unaffordable 4th = 3 Come At Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wellington Race 8 - 6 Cafe Fouquet | ||
Fri Jan 15 2016 17:35 | 1st = 6 Cafe Fouquet 2nd = 3 Princess Pachara 3rd = 2 In Ernest 4th = 14 Spicy Angers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 7 - 7 Lochinvar Kors | ||
Fri Jan 15 2016 17:32 | 1st = 7 Lochinvar Kors 2nd = 8 Tarawi Nicole 3rd = 1 Marvel Dynasty 4th = 6 Total Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 5 - 10 Rocker Band | ||
Fri Jan 15 2016 17:30 | 1st = 10 Rocker Band 2nd = 7 Happy Heidi 3rd = 6 New Years Jay 4th = 1 Change The Rulz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 3 Be Leave | ||
Fri Jan 15 2016 17:28 | 1st = 3 Be Leave 2nd = 5 Bon Accord Gal 3rd = 2 Ali Mendes 4th = 4 Just Tootsie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 2 Wynburn Alpha | ||
Fri Jan 15 2016 17:27 | 1st = 2 Wynburn Alpha 2nd = 5 Lady Rappa 3rd = 6 Fear The Floss 4th = 3 Posh Duke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 7 - 10 Interlude | ||
Fri Jan 15 2016 17:25 | 1st = 10 Interlude 2nd = 6 Medal Afrique 3rd = 2 Felix 4th = 3 Sail The Stars |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 3 Magic Angel | ||
Fri Jan 15 2016 17:22 | 1st = 3 Magic Angel 2nd = 5 Farmor Eye Am 3rd = 8 Tiny Turbo 4th = 1 Ready To Rule |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 5 Allegro Class | ||
Fri Jan 15 2016 17:20 | 1st = 5 Allegro Class 2nd = 3 Exponential Lily 3rd = 4 Yeboah 4th = 2 Happy Wife |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 3 Royal Knocka | ||
Fri Jan 15 2016 17:19 | 1st = 3 Royal Knocka 2nd = 1 Ultimate Jack 3rd = 4 Cootas Cazaly 4th = 7 Future Past |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 2 - 5 Chica Bella | ||
Fri Jan 15 2016 17:14 | 1st = 5 Chica Bella 2nd = 2 Guesstamate 3rd = 1 Tambros Milly 4th = 10 Karalta Stardust |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 6 - 6 Be Magic | ||
Fri Jan 15 2016 17:12 | 1st = 6 Be Magic 2nd = 3 Rojo Dragon 3rd = 4 Miss Fiction 4th = 7 Mr Jarvis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Otaki Race 10 - 3 Pure Desire | ||
Fri Jan 15 2016 17:10 | 1st = 3 Pure Desire 2nd = 11 Lady Molly 3rd = 4 Wave Song 4th = 14 Alta Michaela |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 3 Gallymont Sport | ||
Fri Jan 15 2016 17:08 | 1st = 3 Gallymont Sport 2nd = 4 Remember Ruby 3rd = 11 Clockon Doc Lombo 4th = 8 Mirth Maker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 1 Fifteen Two | ||
Fri Jan 15 2016 17:07 | 1st = 1 Fifteen Two 2nd = 4 Enfield Class 3rd = 8 Dream Impact 4th = 6 Maggys Impact |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 8 - 10 Aglaia | ||
Fri Jan 15 2016 17:05 | 1st = 10 Aglaia 2nd = 2 Lyrical Son 3rd = 13 Gorgeous Gerda 4th = 9 Peppermint Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 3 Our Magic Boy | ||
Fri Jan 15 2016 17:02 | 1st = 3 Our Magic Boy 2nd = 5 Get Involved 3rd = 7 Two Beers 4th = 4 Cuppa Tea Kiwi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 4 - 6 Talkerup | ||
Fri Jan 15 2016 17:00 | 1st = 6 Talkerup 2nd = 8 Luisanabelle Midfrew 3rd = 4 Ultimate Desire 4th = 2 Nek Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 7 Hawka Tron | ||
Fri Jan 15 2016 16:59 | 1st = 7 Hawka Tron 2nd = 6 Mander Lark 3rd = 1 Black Beard 4th = 4 Dot Com Diesel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wellington Race 7 - 8 Sister Joy | ||
Fri Jan 15 2016 16:55 | 1st = 8 Sister Joy 2nd = 6 Eurella Flight 3rd = 3 Show Fly 4th = 7 Over In Killarney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 5 - 1 Pine Tree | ||
Fri Jan 15 2016 16:52 | 1st = 1 Pine Tree 2nd = 5 Bralyn Archer 3rd = 4 Control Freak 4th = 6 Scarletts Kitty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 1 Cawbourne Brick | ||
Fri Jan 15 2016 16:50 | 1st = 1 Cawbourne Brick 2nd = 2 Lochinvar Impact 3rd = 8 Allmendinger 4th = 6 Jessie Surfs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 7 Our Waikiki Beach | ||
Fri Jan 15 2016 16:48 | 1st = 7 Our Waikiki Beach 2nd = 8 Mad Gambler 3rd = 6 El Major 4th = 5 Cant Rush Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 8 Black Wyatt | ||
Fri Jan 15 2016 16:47 | 1st = 8 Black Wyatt 2nd = 1 Shes Got Spirit 3rd = 4 Leica Warrior 4th = 6 Rubble To Excel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 6 - 3 Go On Red | ||
Fri Jan 15 2016 16:45 | 1st = 3 Go On Red 2nd = 1 Brocson 3rd = 10 Pink Chaperone 4th = 5 Theres Nemo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 7 Crazy Vixon | ||
Fri Jan 15 2016 16:42 | 1st = 7 Crazy Vixon 2nd = 4 Farmor Mayhem 3rd = 6 Social Dancer 4th = 3 Temnick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Otaki Race 9 - 1 Pay Me Sush | ||
Fri Jan 15 2016 16:40 | 1st = 1 Pay Me Sush 2nd = 6 River Emperor 3rd = 3 Golden Billion 4th = 9 Jericho Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 1 Rise Above It | ||
Fri Jan 15 2016 16:39 | 1st = 1 Rise Above It 2nd = 2 Kraken Nitro 3rd = 8 By The Gallon 4th = 3 Miss Bo Wicked |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 1 - 3 Rocknroll Turbo | ||
Fri Jan 15 2016 16:35 | 1st = 3 Rocknroll Turbo 2nd = 6 No Fear Of Failure 3rd = 1 Swap Me 4th = 7 Sign Of A Tyne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 4 - 1 Rare Duchess | ||
Fri Jan 15 2016 16:32 | 1st = 1 Rare Duchess 2nd = 8 Submarine 3rd = 2 Awesome Signs 4th = 9 Shimmer Chevy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 3 - 9 Donegal Bettorgretch | ||
Fri Jan 15 2016 16:30 | 1st = 9 Donegal Bettorgretch 2nd = 12 Cuddly Jess 3rd = 15 Tehoro Holly 4th = 4 Rum In The Sun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 4 Goldplay | ||
Fri Jan 15 2016 16:28 | 1st = 4 Goldplay 2nd = 1 Domestic Art 3rd = 3 Lord Jones 4th = 8 Back Page News |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 1 Shing Lee | ||
Fri Jan 15 2016 16:27 | 1st = 1 Shing Lee 2nd = 2 Keep Ya Stripes 3rd = 6 Cassa Black 4th = 7 Nitro Noir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 7 - 7 Forsyth | ||
Fri Jan 15 2016 16:25 | 1st = 7 Forsyth 2nd = 10 Strategic Jeuny 3rd = 5 Zupa 4th = 13 Rubinstein |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 4 Heza Size Up | ||
Fri Jan 15 2016 16:22 | 1st = 4 Heza Size Up 2nd = 9 Gumtree Kid 3rd = 8 Cheeky Cheech 4th = 1 Our Island Home |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 5 Angvella | ||
Fri Jan 15 2016 16:20 | 1st = 5 Angvella 2nd = 6 Arctic Action 3rd = 8 Cawbourne Crouch 4th = 2 Untraceable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 6 Boys Zarr Boys | ||
Fri Jan 15 2016 16:19 | 1st = 6 Boys Zarr Boys 2nd = 1 Dusty Sky 3rd = 8 Lidos Boy 4th = 4 Tamar Beauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wellington Race 6 - 8 Spanish Fly | ||
Fri Jan 15 2016 16:15 | 1st = 8 Spanish Fly 2nd = 3 Hollywood Nell 4th = 1 Double Halo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 3 - 8 Bright Sunlight | ||
Fri Jan 15 2016 16:12 | 1st = 8 Bright Sunlight 2nd = 3 Peaceful Dream 3rd = 9 Spritely Songar 4th = 5 Bishops Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Otaki Race 8 - 5 Elliot Daniel | ||
Fri Jan 15 2016 16:10 | 1st = 5 Elliot Daniel 2nd = 3 Jack Bates 3rd = 1 Eden Paige 4th = 2 Alta Surreal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 7 Come Cullect | ||
Fri Jan 15 2016 16:08 | 1st = 7 Come Cullect 2nd = 12 Look And Listen 3rd = 5 Butterfly Princess 4th = 8 Modern Admirer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 2 Lynden Rise | ||
Fri Jan 15 2016 16:07 | 1st = 2 Lynden Rise 2nd = 5 Brusha Borne 3rd = 3 Halo Lee 4th = 8 Buckle Up Kida |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 5 - 3 Will To Rule | ||
Fri Jan 15 2016 16:05 | 1st = 3 Will To Rule 2nd = 2 Jack Lancaster 3rd = 10 Mishani Christian 4th = 8 Red Future |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 4 Rosdue Sprite | ||
Fri Jan 15 2016 16:02 | 1st = 4 Rosdue Sprite 2nd = 3 You Maybe Right 3rd = 1 Dutchess Dolly 4th = 2 Maywyn Senor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 2 - 3 Buster Brady | ||
Fri Jan 15 2016 16:00 | 1st = 3 Buster Brady 2nd = 5 Dreamy Damien 3rd = 4 Hypervelocity 4th = 10 Kompressor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 6 Silverdust | ||
Fri Jan 15 2016 15:59 | 1st = 6 Silverdust 2nd = 1 Max Rocket 3rd = 2 Coast 4th = 5 Paulas Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 2 - 2 Mister Martin | ||
Fri Jan 15 2016 15:55 | 1st = 2 Mister Martin 2nd = 5 Starfire Keroma 3rd = 8 Grin Diddle 4th = 3 Miss Diddle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 2 Bigtime Redfoo | ||
Fri Jan 15 2016 15:51 | 1st = 2 Bigtime Redfoo 2nd = 3 Cawbourne Gil 3rd = 1 Manu Rama 4th = 9 Premier Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 9 Zac Mac | ||
Fri Jan 15 2016 15:48 | 1st = 9 Zac Mac 2nd = 2 Chilla Breeze 3rd = 8 Sparkling Cullect 4th = 4 Pinegrove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 8 Magic Wizard | ||
Fri Jan 15 2016 15:46 | 1st = 8 Magic Wizard 2nd = 4 Bomber Dyson 3rd = 3 Black Gum Magic 4th = 5 Gus Emery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 6 - 11 One For Later | ||
Fri Jan 15 2016 15:45 | 1st = 11 One For Later 2nd = 5 Tintaglia 3rd = 1 Jimivag 4th = 3 Peace An Quiet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Otaki Race 7 - 7 Jet Black Shadow | ||
Fri Jan 15 2016 15:40 | 1st = 7 Jet Black Shadow 2nd = 6 Lucia Bromac 3rd = 1 Shantahlia Knight 4th = 4 Balius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 3 Blue Blitz | ||
Fri Jan 15 2016 15:39 | 1st = 3 Blue Blitz 2nd = 4 Bagpipes Billy 3rd = 1 Smashing Wild 4th = 8 Just In Hodges |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 4 My Superstar | ||
Fri Jan 15 2016 15:36 | 1st = 4 My Superstar 2nd = 5 Cool Boots 3rd = 2 Da Mishka 4th = 7 Buckle Up Nikki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wellington Race 5 - 3 Strada Prince | ||
Fri Jan 15 2016 15:35 | 1st = 3 Strada Prince 2nd = 7 Manitou 3rd = 9 Rehanaat 4th = 4 Burbie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 1 - 7 Weekend Wes | ||
Fri Jan 15 2016 15:32 | 1st = 7 Weekend Wes 2nd = 2 Loose Connection 3rd = 1 Jimmy Da Genius 4th = 8 Kiss Me Hughie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 1 - 2 Imola | ||
Fri Jan 15 2016 15:30 | 1st = 2 Imola 2nd = 4 Anychance 3rd = 6 Novak 4th = 10 Mac Toddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 8 Philanderer | ||
Fri Jan 15 2016 15:28 | 1st = 8 Philanderer 2nd = 5 Holme On The River 3rd = 4 Our Braxton 4th = 7 Tamahay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 4 - 6 Fibro | ||
Fri Jan 15 2016 15:25 | 1st = 6 Fibro 2nd = 8 Royal Hootenanny 3rd = 7 Lushness 4th = 2 Lake Argyle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 9 Belt Up Tubsy | ||
Fri Jan 15 2016 15:22 | 1st = 9 Belt Up Tubsy 2nd = 10 Maroon Blitz 3rd = 1 Brazen Bomber 4th = 2 Tanazoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 9 Chaimbo | ||
Fri Jan 15 2016 15:20 | 1st = 9 Chaimbo 2nd = 3 Vito Baxter 3rd = 4 Brilliant Ava 4th = 1 Cawbourne Rowan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 10 - 4 Chador Kahn | ||
Fri Jan 15 2016 15:19 | 1st = 4 Chador Kahn 2nd = 7 Queen Of Show 3rd = 3 Braga Mccoy 4th = 2 Good Boy Seamus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 7 Dr Ripped | ||
Fri Jan 15 2016 15:16 | 1st = 7 Dr Ripped 2nd = 1 Harsh Miles 3rd = 6 Aston Philou 4th = 4 Raven Lord |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 10 - 1 Crimson Prince | ||
Fri Jan 15 2016 15:14 | 1st = 1 Crimson Prince 2nd = 3 Nek Minnit 3rd = 6 Laddie Of Oakview 4th = 2 Hollywood Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Otaki Race 6 - 7 Kashin | ||
Fri Jan 15 2016 15:11 | 1st = 7 Kashin 2nd = 8 Bullys Rocket 3rd = 10 Prime Legal 4th = 2 Cut The Cards |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 2 Karloo Mac | ||
Fri Jan 15 2016 15:09 | 1st = 2 Karloo Mac 2nd = 10 Weedons Express 3rd = 1 Outinequa 4th = 4 Millwood Chloe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 1 Aston Magic | ||
Fri Jan 15 2016 15:07 | 1st = 1 Aston Magic 2nd = 2 Gustow Bale 3rd = 6 Jimmy Mcbain 4th = 4 Delinquency |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 5 - 2 Saratoga Song | ||
Fri Jan 15 2016 15:05 | 1st = 2 Saratoga Song 2nd = 7 Jarklin 3rd = 5 Dynamic Balance 4th = 3 Chalumeau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 8 Opawa Extreme | ||
Fri Jan 15 2016 15:03 | 1st = 8 Opawa Extreme 2nd = 6 Cawbourne Clay 3rd = 5 Zipping Jock 4th = 1 Double Entendre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 9 - 5 Jacki Flashstorm | ||
Fri Jan 15 2016 15:02 | 1st = 5 Jacki Flashstorm 2nd = 6 Tehannah 3rd = 3 Hells Enemy 4th = 2 Great Northern |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wellington Race 4 - 8 Our Blazing Lady | ||
Fri Jan 15 2016 14:58 | 1st = 8 Our Blazing Lady 2nd = 5 Dragons Mist 3rd = 4 Be Home Soon 4th = 13 Weekendmillionaire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 4 Fabstar | ||
Fri Jan 15 2016 14:55 | 1st = 4 Fabstar 2nd = 1 Dr Bodacious 3rd = 2 Dr Valhalla 4th = 8 Ataraxia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 3 Don Boston | ||
Fri Jan 15 2016 14:52 | 1st = 3 Don Boston 2nd = 4 Dusty Delight 3rd = 6 The Big Mach 4th = 1 Rockstar Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 8 Almost Human | ||
Fri Jan 15 2016 14:50 | 1st = 8 Almost Human 2nd = 3 Stackem Fast 3rd = 7 Aha Mcbain 4th = 6 Byron De Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 3 - 4 Thomas The Tank | ||
Fri Jan 15 2016 14:48 | 1st = 4 Thomas The Tank 2nd = 7 Awesome Sight 3rd = 8 Queen Caesar 4th = 9 Mrs Asia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 8 - 6 Land Lords Dip | ||
Fri Jan 15 2016 14:45 | 1st = 6 Land Lords Dip 2nd = 7 Say What 3rd = 4 Jake We Know 4th = 2 Kyogle Clodhoppa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Otaki Race 5 - 9 Our Super Ram | ||
Fri Jan 15 2016 14:44 | 1st = 9 Our Super Ram 2nd = 12 Silver Stream 3rd = 6 Burt Munro 4th = 7 Rarangi Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 9 - 1 Trojan Warrior | ||
Fri Jan 15 2016 14:39 | 1st = 1 Trojan Warrior 2nd = 2 Apache Fireworks 3rd = 11 Tiara Concerto 4th = 3 Candybelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 1 Zelemar Zonk | ||
Fri Jan 15 2016 14:37 | 1st = 1 Zelemar Zonk 2nd = 5 Enchanted Lass 3rd = 3 Bobs Gift 4th = 4 Tiger Whelan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 1 Catcha Lefty | ||
Fri Jan 15 2016 14:34 | 1st = 1 Catcha Lefty 2nd = 2 Get In The Groove 3rd = 8 Mucho Macho Man 4th = 10 Constantlysideways |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 4 Pat Not Plait | ||
Fri Jan 15 2016 14:34 | 1st = 4 Pat Not Plait 2nd = 6 Uno Shay 3rd = 5 Pixie Dust 4th = 1 Hyde Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 8 Tinker Bell | ||
Fri Jan 15 2016 14:32 | 1st = 8 Tinker Bell 2nd = 2 Cris Tyson 3rd = 3 Atkin Bale 4th = 6 Overstocked |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 4 - 3 Boombuster | ||
Fri Jan 15 2016 14:30 | 1st = 3 Boombuster 2nd = 2 Our Bottino 3rd = 11 Revanche 4th = 5 Polinelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 7 - 2 Miss Becky Sam | ||
Fri Jan 15 2016 14:27 | 1st = 2 Miss Becky Sam 2nd = 8 Zodiac Queen 3rd = 3 Harper Cloud 4th = 7 Bralyn Sammi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wellington Race 3 - 3 Great Choice | ||
Fri Jan 15 2016 14:23 | 1st = 3 Great Choice 2nd = 1 Run Cannon Run 3rd = 2 Infinite Bliss 4th = 7 Baites |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 8 Panic Station | ||
Fri Jan 15 2016 14:20 | 1st = 8 Panic Station 2nd = 4 Anberlin 3rd = 5 Sweet About Lola 4th = 9 Apollos Twin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 1 Visualise | ||
Fri Jan 15 2016 14:17 | 1st = 1 Visualise 2nd = 6 Kip Keino 3rd = 3 King Kong Cooma 4th = 9 Chesapeaka Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 7 Miss Footluce | ||
Fri Jan 15 2016 14:15 | 1st = 7 Miss Footluce 2nd = 5 Yaramundi Markus 3rd = 8 Sarika 4th = 2 Magic Missy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 2 - 1 Cuban Fury | ||
Fri Jan 15 2016 14:13 | 1st = 1 Cuban Fury 2nd = 7 Music Scene 3rd = 11 Shes My Andy 4th = 10 Cynisca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 6 - 3 How Much | ||
Fri Jan 15 2016 14:10 | 1st = 3 How Much 2nd = 8 Vincent 3rd = 2 Spanish Queen 4th = 1 Kingsbrae Ollie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Otaki Race 4 - 2 Honey Smith | ||
Fri Jan 15 2016 14:09 | 1st = 2 Honey Smith 2nd = 6 Cerberus 3rd = 4 Highview Sadler 4th = 5 Tenacious Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 8 - 1 Eprouvez | ||
Fri Jan 15 2016 14:05 | 1st = 1 Eprouvez 2nd = 9 Conjuring 3rd = 2 Hardcase 4th = 6 Passivity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 3 Bold Desert | ||
Fri Jan 15 2016 14:02 | 1st = 3 Bold Desert 2nd = 5 Three Day Shadow 3rd = 4 Dana Archie 4th = 8 Willowvale Wings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 2 Charliescontrol | ||
Fri Jan 15 2016 13:59 | 1st = 2 Charliescontrol 2nd = 6 Princess Jessica 3rd = 5 No Bones About It 4th = 4 Marchesa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 1 Graff Bale | ||
Fri Jan 15 2016 13:57 | 1st = 1 Graff Bale 2nd = 3 Paddy Mcbain 3rd = 4 Miss Collectable 4th = 8 Banjo Breeze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 3 - 9 Saone Et Loire | ||
Fri Jan 15 2016 13:55 | 1st = 9 Saone Et Loire 2nd = 11 Mai Thai 3rd = 3 Correspondent 4th = 10 Vonnida |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 5 - 8 Zabaleta | ||
Fri Jan 15 2016 13:52 | 1st = 8 Zabaleta 2nd = 6 Pops Pest 3rd = 7 Salyn Sal 4th = 4 Stone Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wellington Race 2 - 12 Vixen Lass | ||
Fri Jan 15 2016 13:48 | 1st = 12 Vixen Lass 2nd = 1 Blazon Tales 3rd = 7 Shanghai Shuffle 4th = 2 Storm Patrol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 2 Dromores Pearl | ||
Fri Jan 15 2016 13:45 | 1st = 2 Dromores Pearl 2nd = 3 Charm Again 3rd = 4 Lead Into Demise 4th = 7 Marciarno Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 6 Takin To The Max | ||
Fri Jan 15 2016 13:42 | 1st = 6 Takin To The Max 2nd = 11 Outpunch Enchanter 3rd = 5 Poetic Castle 4th = 3 My Secret Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 1 Silver Gauntlet | ||
Fri Jan 15 2016 13:39 | 1st = 1 Silver Gauntlet 2nd = 2 Mirror Bale 3rd = 8 Precious Goods 4th = 4 Eva Tyson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 1 - 12 Swindlers Miss | ||
Fri Jan 15 2016 13:38 | 1st = 12 Swindlers Miss 2nd = 10 Beer N Barmaid 3rd = 3 I Am The Warrior 4th = 4 Jerryvil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 4 - 5 Black Day Bonus | ||
Fri Jan 15 2016 13:35 | 1st = 5 Black Day Bonus 2nd = 1 Convex 3rd = 9 Kingsbrae Sassy 4th = 8 Dusky Silk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Otaki Race 3 - 3 Kia Kaha | ||
Fri Jan 15 2016 13:34 | 1st = 3 Kia Kaha 2nd = 1 American Fantasy 3rd = 4 Flight Officer 4th = 2 Lynton Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 7 - 1 Swiss Warrior | ||
Fri Jan 15 2016 13:30 | 1st = 1 Swiss Warrior 2nd = 2 Arterial 3rd = 9 Striking Kay 4th = 3 Rogart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 2 Beyond Manapa | ||
Fri Jan 15 2016 13:27 | 1st = 2 Beyond Manapa 2nd = 9 Back Slapper 3rd = 6 Willowvale Storm 4th = 10 Fear The Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 2 Homebush Riley | ||
Fri Jan 15 2016 13:22 | 1st = 2 Homebush Riley 2nd = 8 Screw And Bolt 3rd = 4 Vinny Vindaloo 4th = 6 Bad Week |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 2 - 2 In Fairness | ||
Fri Jan 15 2016 13:20 | 1st = 2 In Fairness 2nd = 6 Under Gods Sky 3rd = 7 Claudette 4th = 3 New York Monty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 3 - 4 Kay Leavy | ||
Fri Jan 15 2016 13:17 | 1st = 4 Kay Leavy 2nd = 6 Sulls Boy 3rd = 3 Bago Betsy 4th = 5 Firefly Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 5 Baci De Kahn | ||
Fri Jan 15 2016 13:14 | 1st = 5 Baci De Kahn 2nd = 1 Garry Mcbain 3rd = 6 Bally Mile 4th = 2 Cambridge Bogan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wellington Race 1 - 2 Mar Nero | ||
Fri Jan 15 2016 13:13 | 1st = 2 Mar Nero 2nd = 6 Edies Delight 3rd = 5 Bonnie Wee Lassie 4th = 12 Yu Jin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 10 Sun Choice | ||
Fri Jan 15 2016 13:10 | 1st = 10 Sun Choice 2nd = 6 Malady Aubrey 3rd = 5 Gospel Lass 4th = 3 Disco Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - | ||
Fri Jan 15 2016 13:10 | 3rd = 5 Gospel Lass 4th = 3 Disco Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Otaki Race 2 - 4 Alsa Lustre | ||
Fri Jan 15 2016 13:07 | 1st = 4 Alsa Lustre 2nd = 8 Valmara 3rd = 2 Melisandre 4th = 7 Danse Macabre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 1 Jinja Jaffa | ||
Fri Jan 15 2016 13:04 | 1st = 1 Jinja Jaffa 2nd = 6 Miss Valley Inn 3rd = 2 What I Like 4th = 3 Mc Lovin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 2 - 7 Logger Cooper | ||
Fri Jan 15 2016 13:00 | 1st = 7 Logger Cooper 2nd = 8 Felix Eddie 3rd = 5 Typhoon Tess 4th = 6 Shes My Darling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 6 - 1 Pace Setter | ||
Fri Jan 15 2016 12:55 | 1st = 1 Pace Setter 2nd = 11 Sewreel 3rd = 12 Stacey Ann 4th = 13 Vinevale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 8 Sophie Tyson | ||
Fri Jan 15 2016 12:52 | 1st = 8 Sophie Tyson 2nd = 5 Marlow Brown 3rd = 4 Molly Mcbain 4th = 1 Marcling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 1 - 7 Ticket to Paris | ||
Fri Jan 15 2016 12:50 | 1st = 7 Ticket to Paris 2nd = 4 Childhood Secret 3rd = 3 Ay Oh Whey Oh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 1 Blue Mayhem | ||
Fri Jan 15 2016 12:49 | 1st = 1 Blue Mayhem 2nd = 4 Scarlet Black 3rd = 9 Sweet Rhonda 4th = 8 Lakeview Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 4 Jinja Pistol | ||
Fri Jan 15 2016 12:46 | 1st = 4 Jinja Pistol 2nd = 3 Voreda 3rd = 2 Homebush Errol 4th = 5 Sleeper Agent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 1 - 4 Miss Corelko | ||
Fri Jan 15 2016 12:42 | 1st = 4 Miss Corelko 2nd = 10 Open Mind 3rd = 8 Put Thongs On 4th = 2 Rainstorm Ralph |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 4 Fabbenz | ||
Fri Jan 15 2016 12:37 | 1st = 4 Fabbenz 2nd = 8 Friel Bale 3rd = 3 Dazzling Kasai 4th = 1 Coolenable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Otaki Race 1 - 10 Little Bro | ||
Fri Jan 15 2016 12:32 | 1st = 10 Little Bro 2nd = 2 Lindys Dream 3rd = 3 Pippa Middleton 4th = 1 Eli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 7 Cawbourne Kristy | ||
Fri Jan 15 2016 12:29 | 1st = 7 Cawbourne Kristy 2nd = 1 Vernon Bale 3rd = 4 Jinja Loch 4th = 8 Benjamin Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 6 Topsy Turbo | ||
Fri Jan 15 2016 12:25 | 1st = 6 Topsy Turbo 2nd = 8 Lady Hook 3rd = 3 About To Cry 4th = 2 Aston Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 5 - 3 Chatham Whisper | ||
Fri Jan 15 2016 12:20 | 1st = 3 Chatham Whisper 2nd = 9 Panella 3rd = 5 Cantare 4th = 1 Hannibal Lecter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 5 Sam Tyson | ||
Fri Jan 15 2016 12:15 | 1st = 5 Sam Tyson 2nd = 1 Kasai Goose 3rd = 6 Magical Strike 4th = 8 Buhin Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 1 Ohoka Billy | ||
Fri Jan 15 2016 12:11 | 1st = 1 Ohoka Billy 2nd = 2 Max Brainstrain 3rd = 4 Harsesis 4th = 3 All About Echo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 1 Miss Cintiarna | ||
Fri Jan 15 2016 12:07 | 1st = 1 Miss Cintiarna 2nd = 7 Mums Soul 3rd = 4 Cyprus Lass 4th = 8 Belfast Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 4 Ohoka Coby | ||
Fri Jan 15 2016 11:54 | 1st = 4 Ohoka Coby 2nd = 6 Earn Me Some 3rd = 3 Cabarita 4th = 8 Captain Shazz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 4 - 3 Hirapour | ||
Fri Jan 15 2016 11:45 | 1st = 3 Hirapour 2nd = 1 Skyscraper 3rd = 2 Lucky To Be Cool 4th = 12 Belle Of Mapperley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 4 Krista Barista | ||
Fri Jan 15 2016 11:36 | 1st = 4 Krista Barista 2nd = 8 Opawa Whisper 3rd = 6 Cosmoholic 4th = 1 Big Catch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 7 Jinja Squeak | ||
Fri Jan 15 2016 11:19 | 1st = 7 Jinja Squeak 2nd = 2 Cronos 3rd = 8 Majestic Action 4th = 6 Opawa Faith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 3 - 6 Zambezi Warrior | ||
Fri Jan 15 2016 11:10 | 1st = 6 Zambezi Warrior 2nd = 8 Essdee 3rd = 7 Masu 4th = 10 Diamond Duchess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 7 Abit Scarlet | ||
Fri Jan 15 2016 11:01 | 1st = 7 Abit Scarlet 2nd = 3 Opawa Blinky 3rd = 1 Kellys Boy 4th = 5 Chile Mustard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 4 Raewyn | ||
Fri Jan 15 2016 10:44 | 1st = 4 Raewyn 2nd = 6 Lagoon Twist 3rd = 5 Jibbajabba Jewel 4th = 1 Black Sails |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 2 - 1 Captain Cavalier | ||
Fri Jan 15 2016 10:35 | 1st = 1 Captain Cavalier 2nd = 13 Tessastock 3rd = 12 Cardinal Sin 4th = 3 Panorama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 3 Dirk The Jerk | ||
Fri Jan 15 2016 10:26 | 1st = 3 Dirk The Jerk 2nd = 2 Greet The Judge 3rd = 1 Bellwave 4th = 4 Time Slayer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 2 Royal Bash | ||
Fri Jan 15 2016 10:08 | 1st = 2 Royal Bash 2nd = 5 Southern Blue 3rd = 3 Go Mcindoe 4th = 6 Chief Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 1 - 1 Pacorus | ||
Fri Jan 15 2016 10:01 | 1st = 1 Pacorus 2nd = 6 Jedi Knight 3rd = 2 Markwood 4th = 15 Bellas Edge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 1 Freeway Empress | ||
Fri Jan 15 2016 1:17 | 1st = 1 Freeway Empress 2nd = 2 Gerties Girl 3rd = 3 Wise Brandy 4th = 4 Erupting |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 4 Miss Freelove | ||
Fri Jan 15 2016 0:57 | 1st = 4 Miss Freelove 2nd = 1 Lachlan Zoo 3rd = 2 Lumik Dragon 4th = 5 War Room |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 6 Woodvale Flyer | ||
Fri Jan 15 2016 0:37 | 1st = 6 Woodvale Flyer 2nd = 7 Silk Hawke 3rd = 8 Colorado Monelli 4th = 5 Suzies Entity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 1 Nougo | ||
Fri Jan 15 2016 0:17 | 1st = 1 Nougo 2nd = 2 Hidden Jewel 3rd = 5 West On Janet 4th = 6 Caprice Monelli |
Latest Horse Racing news
- Winx has two to beat in the Caulfield Stakes
- Favourite Foxplay looks good in warm up for 1000 Guineas
- Pakistan Star Last to First Again
- Jameka 2nd favourite despite winning penalty
- Wicklow Brave Melbourne Cup odds slashed after Curragh win
- Palentino Form Odds and Tips
- Palentino upsets Black Heart Bart on route to Cox Plate
- Tosen Stardom to take on Winx before the Cox Plate
All news archives (all sports)
- 2023
- 2022
- - June
- 2018
- 2017
- 2016
- 2015
- 2014
- 2013
- 2012
- 2011
- 2010
- 2009
- 2000