Racing Results: Horse, Greyhound & Harness
Here you'll find all the latest results from the world of racing. Click on the links below to filter results by type:
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 2 Magic Cruiser | ||
Tue Dec 20 2016 23:57 | 1st = 2 Magic Cruiser 2nd = 8 Supreme Ollie 3rd = 4 Pokkiri Raja 4th = 7 Extra Tacky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 8 Andrei Monelli | ||
Tue Dec 20 2016 23:37 | 1st = 8 Andrei Monelli 2nd = 6 Go Gettem Smiley 3rd = 4 Groomer Mcgrath 4th = 1 Accident Range |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 6 Stockholm | ||
Tue Dec 20 2016 23:19 | 1st = 6 Stockholm 2nd = 1 Noise Man 3rd = 2 Dark Ouzo 4th = 10 Whos Got It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 5 Starlight Beauty | ||
Tue Dec 20 2016 23:04 | 1st = 5 Starlight Beauty 2nd = 1 Zeppelin Bale 3rd = 7 Zoo Ringo 4th = 8 Mr Paranoia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cairns Race 10 - 1 Max Rocket | ||
Tue Dec 20 2016 22:54 | 1st = 1 Max Rocket 2nd = 5 Collision Course 3rd = 3 Im A Gift 4th = 2 Charlottes Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 6 Desert Rampage | ||
Tue Dec 20 2016 22:47 | 1st = 6 Desert Rampage 2nd = 7 Uranium 3rd = 8 Floki Monelli 4th = 1 Anaheim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cairns Race 9 - 3 Diamond Ollie | ||
Tue Dec 20 2016 22:37 | 1st = 3 Diamond Ollie 2nd = 4 High Class Miss 3rd = 8 Glenallon Zulu 4th = 9 Sheldon Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 2 Doc Hudson | ||
Tue Dec 20 2016 22:32 | 1st = 2 Doc Hudson 2nd = 5 Zarbo Monelli 3rd = 9 Ladon 4th = 6 Phantom Lord |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 9 Lunar Chief | ||
Tue Dec 20 2016 22:24 | 1st = 9 Lunar Chief 2nd = 4 Vista King 3rd = 1 Little Pookie 4th = 7 Sam Whelan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 11 - 6 Two Blue | ||
Tue Dec 20 2016 22:19 | 1st = 6 Two Blue 2nd = 3 Deejay Frankie 3rd = 8 Serengeti Storm 4th = 1 Miami Theory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 1 Mosquito Buzzin | ||
Tue Dec 20 2016 22:15 | 1st = 1 Mosquito Buzzin 2nd = 4 Better Than Money 3rd = 2 All Williams 4th = 5 Tommy Smith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cairns Race 8 - 4 Big Boy Batina | ||
Tue Dec 20 2016 22:12 | 1st = 4 Big Boy Batina 2nd = 6 Its His Job 3rd = 1 Pa Ting |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 7 Dash Of Black | ||
Tue Dec 20 2016 22:08 | 1st = 7 Dash Of Black 2nd = 6 Millas Pride 3rd = 1 Cadillac Style 4th = 8 Rotten Render |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 5 Bella Rico | ||
Tue Dec 20 2016 22:05 | 1st = 5 Bella Rico 2nd = 7 Splash Of Blue 3rd = 8 Hunters Hero 4th = 4 Drop A Clanger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 8 - 7 Dabbsey | ||
Tue Dec 20 2016 22:00 | 1st = 7 Dabbsey 2nd = 8 Zoomas Legend 3rd = 6 Sumo Grin 4th = 2 Aimforthemoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 10 - 7 One For Tiger | ||
Tue Dec 20 2016 21:58 | 1st = 7 One For Tiger 2nd = 4 Dee Dee Kay 3rd = 1 Health Retreat 4th = 9 Blue Gum Hill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cairns Race 7 - 1 All Fueled Up | ||
Tue Dec 20 2016 21:55 | 1st = 1 All Fueled Up 2nd = 4 Gunnadoo Twist 3rd = 2 Berisha 4th = 7 Sky Bond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 2 Pandoras Sioux | ||
Tue Dec 20 2016 21:50 | 1st = 2 Pandoras Sioux 2nd = 7 The Trilogy 3rd = 5 Little Astro Boy 4th = 10 Arising Easton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 10 - 1 Tobbys Approval | ||
Tue Dec 20 2016 21:48 | 1st = 1 Tobbys Approval 2nd = 5 Warrior Rose 3rd = 2 Billington Lass 4th = 3 Big Sav |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 4 Precipitation | ||
Tue Dec 20 2016 21:45 | 1st = 4 Precipitation 2nd = 6 Mystic Quality 3rd = 8 Lloyd Street 4th = 2 Johnnie Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 8 Shilo Gundi | ||
Tue Dec 20 2016 21:42 | 1st = 8 Shilo Gundi 2nd = 4 Barca Striker 3rd = 2 Queenie Revenge 4th = 1 Ya Get That |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 9 - 6 Egyptian Pirate | ||
Tue Dec 20 2016 21:38 | 1st = 6 Egyptian Pirate 2nd = 4 Rare Quality 3rd = 2 Forced Exit 4th = 8 Old Timer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cairns Race 6 - 6 Burner Bant | ||
Tue Dec 20 2016 21:35 | 1st = 6 Burner Bant 2nd = 9 Innocent Man 3rd = 4 Chief Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 7 - 8 Ringtripleowe | ||
Tue Dec 20 2016 21:30 | 1st = 8 Ringtripleowe 2nd = 6 Sound The Alarm 3rd = 10 Runfortheroses 4th = 9 Our Bushwacker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 9 - 10 Call Me Dawn | ||
Tue Dec 20 2016 21:28 | 1st = 10 Call Me Dawn 2nd = 7 Price Rise 3rd = 6 Elusive Desire 4th = 8 My Names Kelly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 2 Ataraxia | ||
Tue Dec 20 2016 21:25 | 1st = 2 Ataraxia 2nd = 8 Tactical Miss 3rd = 3 Skye 4th = 1 No Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 8 Commander Jet | ||
Tue Dec 20 2016 21:22 | 1st = 8 Commander Jet 2nd = 3 Bruno Star 3rd = 2 Kabal 4th = 1 Con Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 7 New World Order | ||
Tue Dec 20 2016 21:20 | 1st = 7 New World Order 2nd = 3 Franco Joaquin 3rd = 5 Vultan Tin 4th = 6 Dont Wanadie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 8 - 9 Silver Grace | ||
Tue Dec 20 2016 21:18 | 1st = 9 Silver Grace 2nd = 3 Kissing Carter 3rd = 8 Izzy Power 4th = 5 Istanbouli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cairns Race 5 - 3 Thrilla Stroke | ||
Tue Dec 20 2016 21:15 | 1st = 3 Thrilla Stroke 2nd = 1 Scott Speed 3rd = 4 Diamond Fiesta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 7 - 2 The Champ Is Here | ||
Tue Dec 20 2016 21:10 | 1st = 2 The Champ Is Here 2nd = 1 Pyrrhic Dancer 3rd = 8 Shell Green 4th = 3 Could Be Woody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 8 - 1 Aristotle | ||
Tue Dec 20 2016 21:08 | 1st = 1 Aristotle 2nd = 6 Kidatee Dan 3rd = 8 Dont Knocka Tom 4th = 5 Short Cake Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 1 Extreme Magic | ||
Tue Dec 20 2016 21:05 | 1st = 1 Extreme Magic 2nd = 5 Black Mumbo 3rd = 3 Harlon 4th = 6 Eyes On You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 4 Pink Caviar | ||
Tue Dec 20 2016 21:02 | 1st = 4 Pink Caviar 2nd = 2 Sin City Boy 3rd = 8 Unique Olivia 4th = 3 Petunia Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 6 - 6 Somedan | ||
Tue Dec 20 2016 21:00 | 1st = 6 Somedan 2nd = 4 Maken Art Magic 3rd = 8 Frosty Star 4th = 1 Uwillneva Get This |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 7 - 3 Runway Idole | ||
Tue Dec 20 2016 20:58 | 1st = 3 Runway Idole 2nd = 2 Lochinvar Amour 3rd = 7 Twist Of Thunder 4th = 1 Magic Lace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cairns Race 4 - 8 Zephyr Zeus | ||
Tue Dec 20 2016 20:55 | 1st = 8 Zephyr Zeus 2nd = 7 Spudnut 3rd = 2 Atomic Opie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 8 Our Major Ben | ||
Tue Dec 20 2016 20:50 | 1st = 8 Our Major Ben 2nd = 7 Bettor Twisted 3rd = 3 Lisdelight 4th = 2 Wotavugot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 5 Fast Times | ||
Tue Dec 20 2016 20:48 | 1st = 5 Fast Times 2nd = 8 Grand Prix Dryva 3rd = 4 Lucky Call 4th = 7 Terra Torra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 8 Legend Jack | ||
Tue Dec 20 2016 20:45 | 1st = 8 Legend Jack 2nd = 5 Juggernaut Train 3rd = 1 Fool Proof 4th = 4 Audacious Poppy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 6 - 3 Destiny Belle | ||
Tue Dec 20 2016 20:40 | 1st = 3 Destiny Belle 2nd = 1 Tommy Parker 3rd = 8 Deadset Courageous 4th = 2 Redbank Olivia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 6 - 4 Rodeo Sweetheart | ||
Tue Dec 20 2016 20:38 | 1st = 4 Rodeo Sweetheart 2nd = 7 Mighty Muzza 3rd = 6 Bit Pushy 4th = 5 Tick Away Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cairns Race 3 - 2 Haras Sizzle | ||
Tue Dec 20 2016 20:35 | 1st = 2 Haras Sizzle 2nd = 4 Macadam 3rd = 3 Shake Your Booty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 5 - 3 Bon Jovi | ||
Tue Dec 20 2016 20:30 | 1st = 3 Bon Jovi 2nd = 1 Indiana Angel 3rd = 10 Champagne Dreams 4th = 12 Danman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 5 Phils Green | ||
Tue Dec 20 2016 20:28 | 1st = 5 Phils Green 2nd = 1 Dynamo To Excel 3rd = 2 Charrua 4th = 9 Snug |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 3 Classy Sparks | ||
Tue Dec 20 2016 20:25 | 1st = 3 Classy Sparks 2nd = 8 Mcneo 3rd = 1 Off The Hip 4th = 4 Sturridge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 2 Ideal Flipflop | ||
Tue Dec 20 2016 20:20 | 1st = 2 Ideal Flipflop 2nd = 4 Rich Yankee 3rd = 5 Red West 4th = 6 Russian General |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 5 - 5 Lochinvar Dash | ||
Tue Dec 20 2016 20:18 | 1st = 5 Lochinvar Dash 2nd = 8 Aston Ebert 3rd = 2 However Humble 4th = 6 Max Cady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cairns Race 2 - 7 Top Teller | ||
Tue Dec 20 2016 20:15 | 1st = 7 Top Teller 2nd = 2 Paris Augogo 3rd = 4 Osprey Liz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 5 - 6 Sofire Girl | ||
Tue Dec 20 2016 20:10 | 1st = 6 Sofire Girl 2nd = 4 Robins Gift 3rd = 7 Concertina 4th = 5 In Her Memory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 5 - 6 Jahimia | ||
Tue Dec 20 2016 20:08 | 1st = 6 Jahimia 2nd = 3 Direct Terror 3rd = 7 Coopolly Beach 4th = 5 Indulgence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 8 Galaxy Star | ||
Tue Dec 20 2016 20:05 | 1st = 8 Galaxy Star 2nd = 10 Jebrynah King 3rd = 9 Miz Josie 4th = 6 Van Damm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 4 - 6 Arty Guy | ||
Tue Dec 20 2016 20:00 | 1st = 6 Arty Guy 2nd = 4 Rekindled Luck 3rd = 1 Kadaminy 4th = 3 Shezarocka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 4 - 7 Jacks Dash | ||
Tue Dec 20 2016 19:58 | 1st = 7 Jacks Dash 2nd = 8 Despicable Becky 3rd = 6 Curly Girly 4th = 3 Rocky Roman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cairns Race 1 - 6 Go Gwan | ||
Tue Dec 20 2016 19:55 | 1st = 6 Go Gwan 2nd = 1 Hope Hes Classy 3rd = 3 Boxer Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 2 Lipizzaner | ||
Tue Dec 20 2016 19:50 | 1st = 2 Lipizzaner 2nd = 12 Its My Lucknow 3rd = 11 Racey American 4th = 7 Stella Alpini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 1 Off And On | ||
Tue Dec 20 2016 19:48 | 1st = 1 Off And On 2nd = 6 Issue 3rd = 5 Motown Holly 4th = 8 Shes My Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 3 Little Bit Sweet | ||
Tue Dec 20 2016 19:45 | 1st = 3 Little Bit Sweet 2nd = 5 Spirited Quality 3rd = 8 Milky Chance 4th = 4 Mick Mow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 4 - 8 Padrisimo | ||
Tue Dec 20 2016 19:40 | 1st = 8 Padrisimo 2nd = 9 Navajo Rocky 3rd = 10 Romantic Bliss 4th = 7 Iconic Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 3 - 1 Fire Elusive | ||
Tue Dec 20 2016 19:38 | 1st = 1 Fire Elusive 2nd = 3 Azeem Kaos 3rd = 7 Star Of Ibrox 4th = 8 Reco Marlow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 8 Bumble Bee Bolto | ||
Tue Dec 20 2016 19:35 | 1st = 8 Bumble Bee Bolto 2nd = 5 Opalia Bale 3rd = 2 Whacker Fancy 4th = 7 Monoak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 3 - 4 Lyka Version | ||
Tue Dec 20 2016 19:30 | 1st = 4 Lyka Version 2nd = 8 Thats Not Manners 3rd = 5 Castafiore 4th = 1 Artistic Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 1 Hardliner | ||
Tue Dec 20 2016 19:28 | 1st = 1 Hardliner 2nd = 8 Battistuzzi Miss 3rd = 6 Obin Tommy 4th = 3 Sheza Good Size |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 1 Two Point Two | ||
Tue Dec 20 2016 19:25 | 1st = 1 Two Point Two 2nd = 2 Kyls Me Mate 3rd = 3 Riverside Mons 4th = 5 Coolan Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 2 Major Pocket | ||
Tue Dec 20 2016 19:20 | 1st = 2 Major Pocket 2nd = 4 Allmightyjoelouis 3rd = 1 The Beachcomber 4th = 9 Betshes Precious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 2 - 3 Miss Spritely | ||
Tue Dec 20 2016 19:18 | 1st = 3 Miss Spritely 2nd = 7 Pine Tree 3rd = 4 El Grand Demon 4th = 5 Jay Bee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 7 Last Outlaw | ||
Tue Dec 20 2016 19:15 | 1st = 7 Last Outlaw 2nd = 5 Exhibition 3rd = 4 Merinda Estella 4th = 2 Umbreon Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 3 - 6 Ultimate Risk | ||
Tue Dec 20 2016 19:10 | 1st = 6 Ultimate Risk 2nd = 2 Annies Desire 3rd = 1 Harrison Paul 4th = 4 Allebasi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 2 - 1 He Tells Lies | ||
Tue Dec 20 2016 19:08 | 1st = 1 He Tells Lies 2nd = 6 Open Mind 3rd = 2 Super Fella 4th = 7 Poppys Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 6 Flash Henry | ||
Tue Dec 20 2016 19:05 | 1st = 6 Flash Henry 2nd = 3 Johnnys Return 3rd = 5 Gotta Rush 4th = 2 Two Seasons |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 2 - 7 Turbo Bromac | ||
Tue Dec 20 2016 19:00 | 1st = 7 Turbo Bromac 2nd = 1 Ozzie Bogan 3rd = 5 Albarock 4th = 8 Tabatha Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 1 - 1 Secret Fox | ||
Tue Dec 20 2016 18:57 | 1st = 1 Secret Fox 2nd = 6 Oscar The Weapon 3rd = 2 Fascinate Jasper 4th = 5 Friend Of Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 3 Throttle On | ||
Tue Dec 20 2016 18:54 | 1st = 3 Throttle On 2nd = 1 Doohan Time 3rd = 2 Flying Princess 4th = 7 Ellies Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 5 Dani Bale | ||
Tue Dec 20 2016 18:51 | 1st = 5 Dani Bale 2nd = 2 Swift Operator 3rd = 6 In A Rush 4th = 7 Star Douglas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 8 Mint Boy | ||
Tue Dec 20 2016 18:48 | 1st = 8 Mint Boy 2nd = 3 Lil Tay 3rd = 4 Admiral Bay 4th = 6 Pingu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 9 Bitten Bye | ||
Tue Dec 20 2016 18:45 | 1st = 9 Bitten Bye 2nd = 8 Blanchett 3rd = 4 Cindy Rumble 4th = 6 Betty Rumble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 7 Tullabung Betty | ||
Tue Dec 20 2016 18:42 | 1st = 7 Tullabung Betty 2nd = 3 Sly Shiraz 3rd = 10 He Shall Fred 4th = 2 Lilty Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - | ||
Tue Dec 20 2016 18:42 | 2nd = 3 Sly Shiraz 4th = 2 Lilty Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 2 - 4 Shes All Business | ||
Tue Dec 20 2016 18:37 | 1st = 4 Shes All Business 2nd = 5 Victoria Pass 3rd = 1 Remy Bressant 4th = 8 Real Elegance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 8 Burning Oak | ||
Tue Dec 20 2016 18:34 | 1st = 8 Burning Oak 2nd = 3 Thomas Rose Hi 3rd = 5 Monlor Kim 4th = 2 Just Size |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 5 Eat My Shorts | ||
Tue Dec 20 2016 18:31 | 1st = 5 Eat My Shorts 2nd = 4 Allen Simon 3rd = 3 Adherent 4th = 6 Mahlo Nacho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 2 Bank Rogue | ||
Tue Dec 20 2016 18:27 | 1st = 2 Bank Rogue 2nd = 1 Apatchy Racer 3rd = 8 Parisian Magic 4th = 6 Roll em Maggie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 1 - 10 Zuberi | ||
Tue Dec 20 2016 18:22 | 1st = 10 Zuberi 2nd = 8 Sands of Time 3rd = 7 Hayjoshandco 4th = 11 Pilot Pete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 1 Gotcha Cha Cha | ||
Tue Dec 20 2016 18:19 | 1st = 1 Gotcha Cha Cha 2nd = 4 Wildash Wildboy 3rd = 3 Maywyn Will Win 4th = 5 Spring Trixie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 7 Another Broadway | ||
Tue Dec 20 2016 18:14 | 1st = 7 Another Broadway 2nd = 3 Lancelot Bromac 3rd = 9 Major Coup 4th = 5 Abitgoingonhere |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 10 Lochinvar Chip | ||
Tue Dec 20 2016 18:10 | 1st = 10 Lochinvar Chip 2nd = 2 Tiger 3rd = 8 Destini Charger 4th = 7 Bellini Martini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 1 - 4 Percynjack | ||
Tue Dec 20 2016 18:05 | 1st = 4 Percynjack 2nd = 9 Mitayorbelle 3rd = 10 Vavadous 4th = 2 Smokin Tally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 5 Bide Time | ||
Tue Dec 20 2016 18:02 | 1st = 5 Bide Time 2nd = 3 Kiwi Collision 3rd = 7 Sugar Hit Heidi 4th = 6 Anns Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 4 Our Mels Dream | ||
Tue Dec 20 2016 17:57 | 1st = 4 Our Mels Dream 2nd = 10 Livin It Lovin It 3rd = 3 Magical Mel 4th = 2 Yaholyterror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 1 Auberon | ||
Tue Dec 20 2016 17:54 | 1st = 1 Auberon 2nd = 4 Invergarry Lady 3rd = 3 Singleton 4th = 6 Flash Venture |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 7 - 10 Thats Woody | ||
Tue Dec 20 2016 17:50 | 1st = 10 Thats Woody 2nd = 4 King Max 3rd = 3 Jekota 4th = 5 Outback Pirate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 6 Sisco General | ||
Tue Dec 20 2016 17:47 | 1st = 6 Sisco General 2nd = 8 Yad Mai 3rd = 7 Tribal Fusion 4th = 9 Desert General |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 3 Wheres Dex Star | ||
Tue Dec 20 2016 17:43 | 1st = 3 Wheres Dex Star 2nd = 8 Proven May 3rd = 7 Snap Hook 4th = 6 Bordeaux Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 12 Earl Jujon | ||
Tue Dec 20 2016 17:37 | 1st = 12 Earl Jujon 2nd = 4 Brass Lantern 3rd = 5 One Mans Pass 4th = 2 Wishitwasheaven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 1 Magic Hornet | ||
Tue Dec 20 2016 17:34 | 1st = 1 Magic Hornet 2nd = 4 Avamay 3rd = 6 Lord Lachlan 4th = 8 Sizeable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 8 - 11 Fashion Model | ||
Tue Dec 20 2016 17:30 | 1st = 11 Fashion Model 2nd = 1 Boncosta 3rd = 9 Capital Magic 4th = 4 Fox Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 2 Gomer Bale | ||
Tue Dec 20 2016 17:27 | 1st = 2 Gomer Bale 2nd = 4 Allen Kappa 3rd = 7 Bound Again 4th = 8 Hashtag Johnny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 7 Idol Georgie | ||
Tue Dec 20 2016 17:26 | 1st = 7 Idol Georgie 2nd = 8 Lexie Rae 3rd = 2 Lucas Scott 4th = 1 Goldstar Bomber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 1 Allen Marky | ||
Tue Dec 20 2016 17:23 | 1st = 1 Allen Marky 2nd = 3 Indi Allen 3rd = 7 Alpha David 4th = 6 Mr Stealer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 3 Cosell | ||
Tue Dec 20 2016 17:18 | 1st = 3 Cosell 2nd = 8 Return Ace 3rd = 5 Dynamite Denn Nee 4th = 2 Franco Tariq |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 3 Be Fearless | ||
Tue Dec 20 2016 17:14 | 1st = 3 Be Fearless 2nd = 2 Spring Dottie 3rd = 9 Samantha Benz 4th = 6 On The Wall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 6 - 7 Double Drama | ||
Tue Dec 20 2016 17:10 | 1st = 7 Double Drama 2nd = 1 Norudder Nocompass 3rd = 6 Chica Peeps 4th = 8 Mims Poet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 2 Crackerjack Doug | ||
Tue Dec 20 2016 17:07 | 1st = 2 Crackerjack Doug 2nd = 3 Make It Happen 3rd = 4 Down Mexico Way 4th = 7 Allen Quake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 3 Gordy Junior | ||
Tue Dec 20 2016 17:06 | 1st = 3 Gordy Junior 2nd = 7 Zabambi 3rd = 1 Thunder Storm 4th = 4 Giancana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 1 Champion Exhibit | ||
Tue Dec 20 2016 17:04 | 1st = 1 Champion Exhibit 2nd = 7 Claretown Cindy 3rd = 6 Media Street 4th = 2 Shellington |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 7 - 9 Antrim Belle | ||
Tue Dec 20 2016 17:00 | 1st = 9 Antrim Belle 2nd = 4 Tre Dieci 3rd = 1 Zilbiyr 4th = 3 Praesentia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 6 Stonebridge Royal | ||
Tue Dec 20 2016 16:57 | 1st = 6 Stonebridge Royal 2nd = 8 Bronze Ecstasy 3rd = 9 Sweet As Candy 4th = 5 Long Road To Fame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 1 Summer Quays | ||
Tue Dec 20 2016 16:54 | 1st = 1 Summer Quays 2nd = 7 Farmor Wisdom 3rd = 9 Senni Lucille 4th = 5 Too Many Bills |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 4 Surfside Squids | ||
Tue Dec 20 2016 16:51 | 1st = 4 Surfside Squids 2nd = 2 Lochinvar Rox 3rd = 1 Right Said Frank 4th = 6 Maximum Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 7 - 6 Able Chap | ||
Tue Dec 20 2016 16:50 | 1st = 6 Able Chap 2nd = 9 Star Fest 3rd = 1 Oakfield Invader 4th = 4 Thundering Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 3 Hollywood Jones | ||
Tue Dec 20 2016 16:47 | 1st = 3 Hollywood Jones 2nd = 8 Cosmic Yap 3rd = 6 Teflon Tony 4th = 2 Just Tooie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 2 Fab Action | ||
Tue Dec 20 2016 16:46 | 1st = 2 Fab Action 2nd = 1 Sergio Destroyer 3rd = 5 Flaming Sambuca 4th = 6 Oaks Hill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 7 Shape Up Mike | ||
Tue Dec 20 2016 16:42 | 1st = 7 Shape Up Mike 2nd = 5 Thunder Dance 3rd = 4 Senor Macray 4th = 9 Stanley Ross Robyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 1 Kappa Nu | ||
Tue Dec 20 2016 16:39 | 1st = 1 Kappa Nu 2nd = 2 Huckabee 3rd = 3 Noire Cherie 4th = 8 Dude Perfect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 5 - 3 Security Belle | ||
Tue Dec 20 2016 16:35 | 1st = 3 Security Belle 2nd = 6 Rusty Scooter 3rd = 2 Craiglea Ghetto 4th = 4 Cheeky Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 8 Baron Destini | ||
Tue Dec 20 2016 16:32 | 1st = 8 Baron Destini 2nd = 7 Darbs The Man 3rd = 4 Duty Sheet 4th = 1 Yuffie Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 6 - 10 Corruption | ||
Tue Dec 20 2016 16:30 | 1st = 10 Corruption 2nd = 6 Transfixed 3rd = 4 Prospector 4th = 11 Bonnard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 2 Road Driller | ||
Tue Dec 20 2016 16:27 | 1st = 2 Road Driller 2nd = 4 Destini Mantello 3rd = 3 Starbright Tara 4th = 7 Limburg Frankie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 8 Brooke Davis | ||
Tue Dec 20 2016 16:26 | 1st = 8 Brooke Davis 2nd = 7 Homebush Fine 3rd = 5 Mushroom Cloud 4th = 3 Cawbourne Teash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 1 Jack Malone | ||
Tue Dec 20 2016 16:22 | 1st = 1 Jack Malone 2nd = 3 Invincible Tallon 3rd = 2 Our Missie Girl 4th = 11 Coralie Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 6 Slip My Mind | ||
Tue Dec 20 2016 16:19 | 1st = 6 Slip My Mind 2nd = 2 Spring Nakano 3rd = 1 Eyes Light Up 4th = 5 Blaze Rose Hi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 4 Barb Allen | ||
Tue Dec 20 2016 16:16 | 1st = 4 Barb Allen 2nd = 2 Kevs Fantasy 3rd = 8 Harriet Bale 4th = 6 Harry Cho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 6 - 7 Shirotai | ||
Tue Dec 20 2016 16:15 | 1st = 7 Shirotai 2nd = 10 Onslow 3rd = 2 Gold Torque 4th = 8 Radiologist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 8 Rub The Buddha | ||
Tue Dec 20 2016 16:12 | 1st = 8 Rub The Buddha 2nd = 6 Queen Coriander 3rd = 7 Splash Da Cash 4th = 4 Limburg Dan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 2 Kalonga | ||
Tue Dec 20 2016 16:08 | 1st = 2 Kalonga 2nd = 8 Minnie Sprite 3rd = 7 Crystal Flame 4th = 6 Know Cheers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 6 Im Twice The Delight | ||
Tue Dec 20 2016 16:07 | 1st = 6 Im Twice The Delight 2nd = 5 Marion Keisker 3rd = 4 All Agog 4th = 9 Whata Dilemma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 2 Spring Houdini | ||
Tue Dec 20 2016 16:04 | 1st = 2 Spring Houdini 2nd = 7 White Eagle 3rd = 9 Orphan Annie 4th = 1 Chief Rose Hi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 12 - 5 Fabregal | ||
Tue Dec 20 2016 16:01 | 1st = 5 Fabregal 2nd = 8 Jack In Black 3rd = 10 Sorceress Bale 4th = 3 Bull Titan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 5 - 5 Shell Strykeya | ||
Tue Dec 20 2016 16:00 | 1st = 5 Shell Strykeya 2nd = 3 Gauteng Gal 3rd = 1 Any Given Bender 4th = 7 Mr Opurrtunist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 8 Rapanui Reveller | ||
Tue Dec 20 2016 15:58 | 1st = 8 Rapanui Reveller 2nd = 2 Forcible 3rd = 7 Crackerjack Man 4th = 6 Regis Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 4 - 3 Futureal | ||
Tue Dec 20 2016 15:55 | 1st = 3 Futureal 2nd = 2 Blooded 3rd = 8 Shrouded 4th = 7 Dragon Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 5 Ourboy Fab | ||
Tue Dec 20 2016 15:52 | 1st = 5 Ourboy Fab 2nd = 6 Mr Moonlight 3rd = 4 Camelot Rose 4th = 3 Pupetta Maresca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 8 Little Snicko | ||
Tue Dec 20 2016 15:51 | 1st = 8 Little Snicko 2nd = 6 Run Zola 3rd = 4 Eug The Scrooge 4th = 3 Runnin Cloggs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 1 Major Command | ||
Tue Dec 20 2016 15:47 | 1st = 1 Major Command 2nd = 6 Cold Ideal 3rd = 4 Liberalitus 4th = 7 Tightrope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 10 Molly Mcbain | ||
Tue Dec 20 2016 15:44 | 1st = 10 Molly Mcbain 2nd = 5 Indian Light 3rd = 2 Kilter Bale 4th = 7 Maggies Empire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 5 - 9 Dance Chelle | ||
Tue Dec 20 2016 15:40 | 1st = 9 Dance Chelle 2nd = 2 Zizumba 3rd = 3 Best Of My Love 4th = 11 Roses Need Rain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 3 Grand Maximus | ||
Tue Dec 20 2016 15:37 | 1st = 3 Grand Maximus 2nd = 7 Boda Boda 3rd = 4 Snapchat Queen 4th = 6 Rock Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 8 Goldstar Scooter | ||
Tue Dec 20 2016 15:36 | 1st = 8 Goldstar Scooter 2nd = 1 Coleridge Jim 3rd = 6 Falconhurst 4th = 3 Super Stevie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 10 - 6 Elsey Gregg | ||
Tue Dec 20 2016 15:34 | 1st = 6 Elsey Gregg 2nd = 8 Dark Drifter 3rd = 2 Buckle Up Jones 4th = 10 Yogo Xena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 4 - 9 Gwenneth | ||
Tue Dec 20 2016 15:30 | 1st = 9 Gwenneth 2nd = 5 Inner City Girl 3rd = 8 Keep Courting 4th = 2 Raheen Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 11 - 8 True Dream | ||
Tue Dec 20 2016 15:28 | 1st = 8 True Dream 2nd = 2 Shes Grand 3rd = 3 Glenticky Bound 4th = 1 Ding Ying |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 2 Sand Blaster | ||
Tue Dec 20 2016 15:27 | 1st = 2 Sand Blaster 2nd = 8 Redbank Blaze 3rd = 6 He Can Fly 4th = 5 Megs Monaro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 2 Harbison Miss | ||
Tue Dec 20 2016 15:24 | 1st = 2 Harbison Miss 2nd = 6 Pearl Blonde 3rd = 1 Aston Odious 4th = 7 Sketchy Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 3 Manzeene Man | ||
Tue Dec 20 2016 15:21 | 1st = 3 Manzeene Man 2nd = 5 Sams General 3rd = 2 Belena Surf 4th = 10 Dream Shanty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 3 - 6 Celtic Spell | ||
Tue Dec 20 2016 15:20 | 1st = 6 Celtic Spell 2nd = 5 Fraar Jester 3rd = 7 Uno Katy 4th = 1 Bonino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 9 - 5 Amateur Night | ||
Tue Dec 20 2016 15:17 | 1st = 5 Amateur Night 2nd = 4 Pingles 3rd = 2 Prince Ahmose 4th = 1 Duckies Empire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 7 Terra Alert | ||
Tue Dec 20 2016 15:16 | 1st = 7 Terra Alert 2nd = 2 Kingman 3rd = 1 Homebush Banker 4th = 4 Cawbourne Peejay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 7 One Great Place | ||
Tue Dec 20 2016 15:13 | 1st = 7 One Great Place 2nd = 8 Bad Boy Sniper 3rd = 4 Sweet Lolly 4th = 1 Mimpi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 5 Eleniark | ||
Tue Dec 20 2016 15:12 | 1st = 5 Eleniark 2nd = 8 Thats How Weroll 3rd = 7 My Mojo 4th = 6 The Harlem Hammer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 7 Allen Journo | ||
Tue Dec 20 2016 15:09 | 1st = 7 Allen Journo 2nd = 3 Mahalo Belle 3rd = 8 Oplar Bale 4th = 1 Alls Well |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 4 - 6 Supreme Girl | ||
Tue Dec 20 2016 15:05 | 1st = 6 Supreme Girl 2nd = 7 Hurls Girl 3rd = 14 Noble Ethics 4th = 1 Milne Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 3 - 6 Strictly Legit | ||
Tue Dec 20 2016 15:00 | 1st = 6 Strictly Legit 2nd = 7 Bolossomo 3rd = 2 Black Energy 4th = 9 Fica Gal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - | ||
Tue Dec 20 2016 14:57 | 4th = 1 Spritely |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 8 Quiet Bay | ||
Tue Dec 20 2016 14:57 | 1st = 8 Quiet Bay 2nd = 2 Miss Myra 3rd = 7 Lil Miss Marny 4th = 1 Spritely |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 7 Kiwi Breeze | ||
Tue Dec 20 2016 14:55 | 1st = 7 Kiwi Breeze 2nd = 5 Lagoon Belle 3rd = 1 Homebush Skip 4th = 4 Opawa Alex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 8 Bennys Ace | ||
Tue Dec 20 2016 14:52 | 1st = 8 Bennys Ace 2nd = 4 The Boys Gnp 3rd = 6 Come Cullect 4th = 5 No Apachemee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 7 Cosmic Series | ||
Tue Dec 20 2016 14:49 | 1st = 7 Cosmic Series 2nd = 4 Wicked Tuna 3rd = 2 Tiempo Dinero 4th = 8 Devine Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 2 - 6 Courtzig | ||
Tue Dec 20 2016 14:45 | 1st = 6 Courtzig 2nd = 3 The Thomas Affair 3rd = 1 Legal Procedure 4th = 5 Green Empire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 3 Wota Chill | ||
Tue Dec 20 2016 14:42 | 1st = 3 Wota Chill 2nd = 7 Zipping Gator 3rd = 6 Miracle 4th = 1 Rockstar Lisa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 8 Iona Grinner | ||
Tue Dec 20 2016 14:37 | 1st = 8 Iona Grinner 2nd = 1 Princess Jessica 3rd = 7 Justabitnoisy 4th = 5 Justabitcoco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 7 Bronson Jewel | ||
Tue Dec 20 2016 14:36 | 1st = 7 Bronson Jewel 2nd = 3 Cut The Ribbons 3rd = 1 Hilton Cust 4th = 8 Jinno Gino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 8 Nebraska Beach | ||
Tue Dec 20 2016 14:34 | 1st = 8 Nebraska Beach 2nd = 2 Rock On Rolla 3rd = 1 Dolly Dyer 4th = 4 Black Chevelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 2 - 2 Loquacious Lass | ||
Tue Dec 20 2016 14:30 | 1st = 2 Loquacious Lass 2nd = 1 Allisam 3rd = 5 American Beauty 4th = 10 Unquenchable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 3 Ocean Realm | ||
Tue Dec 20 2016 14:28 | 1st = 3 Ocean Realm 2nd = 7 Wayang Angel 3rd = 1 Magic Senorita 4th = 10 Unleash Bolly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 3 - 13 The Cavalry | ||
Tue Dec 20 2016 14:25 | 1st = 13 The Cavalry 2nd = 8 Accord 3rd = 7 My Boy Louie 4th = 2 Cap Bianco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 8 Thumb A Ride | ||
Tue Dec 20 2016 14:22 | 1st = 8 Thumb A Ride 2nd = 3 Top Nolen 3rd = 2 Nussin Much 4th = 5 Pit Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 12 Tough Monarch | ||
Tue Dec 20 2016 14:17 | 1st = 12 Tough Monarch 2nd = 6 Quietly Spoken 3rd = 3 Beta Hanoverdakash 4th = 5 Natural |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 3 Smashniak Smash | ||
Tue Dec 20 2016 14:16 | 1st = 3 Smashniak Smash 2nd = 1 Fear Marina 3rd = 7 Cairo 4th = 8 Cool Dexter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 7 Fames The Aim | ||
Tue Dec 20 2016 14:14 | 1st = 7 Fames The Aim 2nd = 1 Yappin Blue 3rd = 6 Fesco Boy 4th = 4 Swift Zorro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 1 - 3 Supreme Jet | ||
Tue Dec 20 2016 14:10 | 1st = 3 Supreme Jet 2nd = 6 Miss Anna 3rd = 1 Heartbreak Harry 4th = 4 Covert Charmour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 5 Asa Express | ||
Tue Dec 20 2016 14:07 | 1st = 5 Asa Express 2nd = 4 Just Like Stride 3rd = 7 Bird Has Flown 4th = 2 Jordanic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 9 Cyril Beast | ||
Tue Dec 20 2016 14:04 | 1st = 9 Cyril Beast 2nd = 4 Lizard Spock 3rd = 1 Bathurst Bogan 4th = 2 Missy Mcbain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 1 - 9 Scappare | ||
Tue Dec 20 2016 14:00 | 1st = 9 Scappare 2nd = 6 Dawns Sunrise 3rd = 5 So Stoic 4th = 7 Firebird Ballet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 7 Galaxy Hunter | ||
Tue Dec 20 2016 13:57 | 1st = 7 Galaxy Hunter 2nd = 5 Love The Moment 3rd = 6 Our King Of Cool 4th = 4 Five Star Trump |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 1 Blazin Action | ||
Tue Dec 20 2016 13:56 | 1st = 1 Blazin Action 2nd = 5 Makers Mark 3rd = 8 Ohoka Angel 4th = 7 Ohoka Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 7 Hello Pipit | ||
Tue Dec 20 2016 13:54 | 1st = 7 Hello Pipit 2nd = 6 Ozzi Oscar 3rd = 8 Offen Charles 4th = 3 Raven Haven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 4 Listen Up Jessie | ||
Tue Dec 20 2016 13:52 | 1st = 4 Listen Up Jessie 2nd = 5 Harung 3rd = 7 Rosedenes First 4th = 8 Youre Dreaming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 2 - 12 Bonnie Sare | ||
Tue Dec 20 2016 13:50 | 1st = 12 Bonnie Sare 2nd = 7 The Free World 3rd = 4 See Bling 4th = 6 Super Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 8 Oh No Beta | ||
Tue Dec 20 2016 13:47 | 1st = 8 Oh No Beta 2nd = 5 Coast 3rd = 10 Midnight Diamond 4th = 6 Meaning Business |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 8 King Kong Cooma | ||
Tue Dec 20 2016 13:42 | 1st = 8 King Kong Cooma 2nd = 6 Good Job 3rd = 5 Bacardi Dee Jay 4th = 7 Melpark Sunshine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 12 - 1 Homebush Sloan | ||
Tue Dec 20 2016 13:41 | 1st = 1 Homebush Sloan 2nd = 7 Super Bad 3rd = 10 Opawa Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 4 Hi Dixie | ||
Tue Dec 20 2016 13:39 | 1st = 4 Hi Dixie 2nd = 7 Yogi Mac 3rd = 1 Gold Lenny 4th = 2 In The Purple |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 6 Blayney Opal | ||
Tue Dec 20 2016 13:35 | 1st = 6 Blayney Opal 2nd = 1 Kalimba Jaz 3rd = 8 Ibrox Star 4th = 7 Devine Ivy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 2 Alices Entity | ||
Tue Dec 20 2016 13:27 | 1st = 2 Alices Entity 2nd = 5 Explosive Teddy 3rd = 1 Gamer Bale 4th = 3 Ezigo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 11 - 4 Homebush Scribe | ||
Tue Dec 20 2016 13:22 | 1st = 4 Homebush Scribe 2nd = 8 Cawbourne Craig 3rd = 1 Epic Woppa 4th = 2 Opawa Lean Meat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 3 Two Bills | ||
Tue Dec 20 2016 13:19 | 1st = 3 Two Bills 2nd = 2 Black Fesco 3rd = 6 Young Jake 4th = 5 Hello Teddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coffs Harbour Race 1 - 7 Miss Missile | ||
Tue Dec 20 2016 13:15 | 1st = 7 Miss Missile 2nd = 5 Ahndras 3rd = 6 Komachi Force 4th = 3 Lothbrok |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 9 Blame Rosters | ||
Tue Dec 20 2016 13:12 | 1st = 9 Blame Rosters 2nd = 6 Micha Bale 3rd = 1 Tap Out Rooster 4th = 7 Chee Zee Elmit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 1 Armalite | ||
Tue Dec 20 2016 13:07 | 1st = 1 Armalite 2nd = 7 Elite Chaos 3rd = 9 Earlology 4th = 6 Todd Bless |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 10 - 2 Wheelchair Norm | ||
Tue Dec 20 2016 13:02 | 1st = 2 Wheelchair Norm 2nd = 8 Technic 3rd = 6 Opawa Binge 4th = 7 Harkonen Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 8 Santa Claws | ||
Tue Dec 20 2016 12:57 | 1st = 8 Santa Claws 2nd = 7 Jouster 3rd = 3 Kath Emery 4th = 4 Adams Spot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 4 Sheza Pretzel | ||
Tue Dec 20 2016 12:52 | 1st = 4 Sheza Pretzel 2nd = 2 Mellcat Machine 3rd = 3 Billy The Kid 4th = 1 Crazy Ronda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 8 Allen Rick | ||
Tue Dec 20 2016 12:47 | 1st = 8 Allen Rick 2nd = 4 Be To Bomber 3rd = 5 Manadero 4th = 2 Trademark Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - | ||
Tue Dec 20 2016 12:47 | 4th = 2 Trademark Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 9 - 8 Southern Lights | ||
Tue Dec 20 2016 12:42 | 1st = 8 Southern Lights 2nd = 4 Opawa Kevin 3rd = 7 Hard Questions 4th = 6 Know Jinx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 5 Fink Racer | ||
Tue Dec 20 2016 12:37 | 1st = 5 Fink Racer 2nd = 8 Izzy A Prince 3rd = 4 Yes Messi 4th = 7 Suva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 8 Light em Elsa | ||
Tue Dec 20 2016 12:32 | 1st = 8 Light em Elsa 2nd = 3 Mighty Tegan 3rd = 1 Captain Zero 4th = 5 Nino Grande |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 7 Hayride Mills | ||
Tue Dec 20 2016 12:27 | 1st = 7 Hayride Mills 2nd = 3 Katies Empire 3rd = 8 Allen Paul 4th = 2 Trademark Jan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 8 - 1 Mandy Junior | ||
Tue Dec 20 2016 12:22 | 1st = 1 Mandy Junior 2nd = 9 Jon Snow Lives 3rd = 4 Know Worth 4th = 7 Know Scholar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 6 Prince Louie | ||
Tue Dec 20 2016 12:15 | 1st = 6 Prince Louie 2nd = 2 Mauritian Dynamo 3rd = 8 Bright Pride 4th = 5 Amarina Nitro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 7 - 1 Shift The Blame | ||
Tue Dec 20 2016 12:05 | 1st = 1 Shift The Blame 2nd = 2 Trust Issues 3rd = 4 Allen Hadrian 4th = 7 Opawa Anthony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 6 - 7 Know Lapse | ||
Tue Dec 20 2016 11:44 | 1st = 7 Know Lapse 2nd = 6 Todd Blue Blood 3rd = 5 Homebush Riley 4th = 4 Know Scrutiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 5 - 9 What I Like | ||
Tue Dec 20 2016 11:24 | 1st = 9 What I Like 2nd = 2 Star Apache 3rd = 8 Knocka Few Back 4th = 3 Abacus Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 4 - 8 Mazu | ||
Tue Dec 20 2016 11:04 | 1st = 8 Mazu 2nd = 1 Cawbourne Brandy 3rd = 5 Avalanch City 4th = 4 Dyna Alk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 3 - 4 Vicarious | ||
Tue Dec 20 2016 10:46 | 1st = 4 Vicarious 2nd = 1 Opawa Lass 3rd = 3 Waimak Sheff 4th = 8 Gentleman Tim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 2 - 2 Homebush Flame | ||
Tue Dec 20 2016 10:28 | 1st = 2 Homebush Flame 2nd = 1 Botany Cold 3rd = 4 La Kinks 4th = 3 Storming Mack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 1 - 2 Stormy Sunday | ||
Tue Dec 20 2016 10:10 | 1st = 2 Stormy Sunday 2nd = 9 Uncle Jock 3rd = 3 Sergio Star 4th = 8 Lucky Sunday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 4 Leland Boy | ||
Tue Dec 20 2016 0:27 | 1st = 4 Leland Boy 2nd = 1 Dumb Bullett 3rd = 8 Ramming Speed 4th = 2 Kobi Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 2 Loose Lana | ||
Tue Dec 20 2016 0:12 | 1st = 2 Loose Lana 2nd = 5 What Road 3rd = 4 Bashful Babe 4th = 8 Sash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 9 - 5 Hello Joan | ||
Sun Nov 20 2016 22:01 | 1st = 5 Hello Joan 2nd = 3 Gossip Park 3rd = 6 Lay Low 4th = 2 Gold Act |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 12 - 3 Travs Magic | ||
Sun Nov 20 2016 21:53 | 1st = 3 Travs Magic 2nd = 1 Smash Em Up 3rd = 8 Royal Albert 4th = 9 Not Worth It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 8 Shades Of Sassy | ||
Sun Nov 20 2016 21:48 | 1st = 8 Shades Of Sassy 2nd = 1 Bruiser Senor 3rd = 5 Sketchy Jack 4th = 7 Lakeview Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 8 - 3 Here To Party | ||
Sun Nov 20 2016 21:43 | 1st = 3 Here To Party 2nd = 7 Dr Kiaralee 3rd = 2 Miss Boss 4th = 1 Flying Tatoosh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 8 Fernvale Ruby | ||
Sun Nov 20 2016 21:38 | 1st = 8 Fernvale Ruby 2nd = 3 Interaction 3rd = 6 Wissuta Rules 4th = 4 Get Shorty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 11 - 2 Star Earner | ||
Sun Nov 20 2016 21:34 | 1st = 2 Star Earner 2nd = 1 Star Of China 3rd = 6 Paw Selection 4th = 4 Cambridge Bogan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 5 Maverick Thunder | ||
Sun Nov 20 2016 21:30 | 1st = 5 Maverick Thunder 2nd = 2 Mint Burst 3rd = 1 Ouch 4th = 4 Lonesome Katie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 11 - 6 Flying Mal | ||
Sun Nov 20 2016 21:27 | 1st = 6 Flying Mal 2nd = 2 Azul 3rd = 7 Evening In Paris 4th = 8 Urana Roman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 7 - 1 Hesitator | ||
Sun Nov 20 2016 21:23 | 1st = 1 Hesitator 2nd = 4 Dashing Geek 3rd = 5 Night Harmony 4th = 3 Just Magical |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 8 Kikem Zest | ||
Sun Nov 20 2016 21:19 | 1st = 8 Kikem Zest 2nd = 2 Moore Revenge 3rd = 3 Spring Crusher 4th = 9 Red Steel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 10 - 1 Beegumbah Baby | ||
Sun Nov 20 2016 21:15 | 1st = 1 Beegumbah Baby 2nd = 3 Towering Diva 3rd = 5 Cosmic Cube 4th = 2 Chee Zee Elmit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 1 Gully Fever | ||
Sun Nov 20 2016 21:09 | 1st = 1 Gully Fever 2nd = 7 Lonesome Dude 3rd = 5 Uinka Allen 4th = 8 Wolfbane Mccabe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 10 - 6 Oz Tin Powers | ||
Sun Nov 20 2016 21:06 | 1st = 6 Oz Tin Powers 2nd = 1 Meaning Business 3rd = 4 Im Zoolander 4th = 8 Blue Panther |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 6 - 6 Woody One | ||
Sun Nov 20 2016 21:03 | 1st = 6 Woody One 2nd = 8 Secret Gold 3rd = 5 Bee Flash 4th = 4 Blue Away |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 2 Fabulous Katie | ||
Sun Nov 20 2016 21:00 | 1st = 2 Fabulous Katie 2nd = 8 Romeo Ragtop 3rd = 7 Haras Hawk 4th = 1 Sirrah Sirrah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 6 - 2 Sweet Pea Jasper | ||
Sun Nov 20 2016 20:56 | 1st = 2 Sweet Pea Jasper 2nd = 7 Kyleasha 3rd = 1 Reckless Abandon 4th = 5 Sign No More |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 9 - 8 One Cold Foot | ||
Sun Nov 20 2016 20:54 | 1st = 8 One Cold Foot 2nd = 3 Tidy Peak 3rd = 5 Nitro Glisten 4th = 2 Smart Ask |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 7 Tito Mojito | ||
Sun Nov 20 2016 20:47 | 1st = 7 Tito Mojito 2nd = 3 Stolen 3rd = 6 Tai Chi Mini 4th = 4 Righto Mitch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 9 - 5 Hot Arabina | ||
Sun Nov 20 2016 20:43 | 1st = 5 Hot Arabina 2nd = 3 Colonel Parker 3rd = 2 Woodside Rocky 4th = 1 Hot Margaret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 5 - 4 Noddin Off | ||
Sun Nov 20 2016 20:40 | 1st = 4 Noddin Off 2nd = 6 Winklee Jedda 3rd = 3 Fast Shacko 4th = 1 Booberry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 2 Okas Angel | ||
Sun Nov 20 2016 20:37 | 1st = 2 Okas Angel 2nd = 7 Little Fonzie 3rd = 3 Gold Total 4th = 1 Mr Sly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 8 - 6 Wu Tang Fran | ||
Sun Nov 20 2016 20:34 | 1st = 6 Wu Tang Fran 2nd = 4 Cranky Snagrow 3rd = 8 Miss Maple Lea 4th = 1 Driftway Opal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 3 Aston Bolero | ||
Sun Nov 20 2016 20:29 | 1st = 3 Aston Bolero 2nd = 8 Pantera Nera 3rd = 5 Walk On By 4th = 6 Ballymac Finola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 8 - 4 Aston Kody | ||
Sun Nov 20 2016 20:26 | 1st = 4 Aston Kody 2nd = 7 Hotham Lad 3rd = 8 Wheel Spinner 4th = 2 Just As Tough |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 4 - 8 Charlie Mud Crab | ||
Sun Nov 20 2016 20:23 | 1st = 8 Charlie Mud Crab 2nd = 2 Black Jungle 3rd = 1 Asia Pacific 4th = 5 Gammon Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 5 - 5 Chopstix Boris | ||
Sun Nov 20 2016 20:21 | 1st = 5 Chopstix Boris 2nd = 7 Something Eyre 3rd = 2 Bravo Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 2 Corys Diamond | ||
Sun Nov 20 2016 20:19 | 1st = 2 Corys Diamond 2nd = 8 Manyara Miss 3rd = 6 Mummas Hope 4th = 1 Mr Woods |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 7 - 3 Rose Of India | ||
Sun Nov 20 2016 20:12 | 1st = 3 Rose Of India 2nd = 1 Tiggerlong Polly 3rd = 8 Big Valley 4th = 5 Teflon Trey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 2 Dash Of Rose | ||
Sun Nov 20 2016 20:09 | 1st = 2 Dash Of Rose 2nd = 4 Explosive Sky 3rd = 6 Precipitation 4th = 1 Crucify |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 3 - 1 Bombay Rock | ||
Sun Nov 20 2016 20:06 | 1st = 1 Bombay Rock 2nd = 2 Call Me Deita 3rd = 5 Raving Thunder 4th = 3 Volantis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 8 - 7 Russian River | ||
Sun Nov 20 2016 20:05 | 1st = 7 Russian River 2nd = 6 Not Again Ken 3rd = 4 Excuse Me Mak 4th = 3 All Settled |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 7 - 5 Nit Noi | ||
Sun Nov 20 2016 20:02 | 1st = 5 Nit Noi 2nd = 8 Yeates Bale 3rd = 1 Halt 4th = 2 Mr Primate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 7 Cols Interest | ||
Sun Nov 20 2016 19:58 | 1st = 7 Cols Interest 2nd = 4 Travs Gift 3rd = 10 Sports Gairn 4th = 6 Stormageddon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 6 - 6 Myrniong Cosmo | ||
Sun Nov 20 2016 19:54 | 1st = 6 Myrniong Cosmo 2nd = 1 Gee Somebody 3rd = 8 Etoile Dor 4th = 2 Selena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 2 - 8 Desperate Driver | ||
Sun Nov 20 2016 19:49 | 1st = 8 Desperate Driver 2nd = 1 Little Vossy 3rd = 5 Bally Zoro 4th = 2 Lumik Dragon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 4 - 1 Onemorelaugh | ||
Sun Nov 20 2016 19:47 | 1st = 1 Onemorelaugh 2nd = 2 Union Force 3rd = 4 Attorney Stride 4th = 3 Postal Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 1 Loose Unit | ||
Sun Nov 20 2016 19:44 | 1st = 1 Loose Unit 2nd = 2 Pink Shoelaces 3rd = 4 Eaton Bale 4th = 3 Revision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 6 - 6 Berry Bling | ||
Sun Nov 20 2016 19:37 | 1st = 6 Berry Bling 2nd = 1 Scottish Thistle 3rd = 5 Memory Assassin 4th = 8 Jokowi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 2 Trisha Nolan | ||
Sun Nov 20 2016 19:34 | 1st = 2 Trisha Nolan 2nd = 3 Ellies Last 3rd = 5 Legend Mate 4th = 6 Scream Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 1 - 4 Out There Jerry | ||
Sun Nov 20 2016 19:31 | 1st = 4 Out There Jerry 2nd = 8 Wayne Outwide 3rd = 2 Good Bye Joan 4th = 7 Arnhen Villain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 7 - 5 Danefin | ||
Sun Nov 20 2016 19:30 | 1st = 5 Danefin 2nd = 12 Harry Thomas 3rd = 2 Granlarado 4th = 1 Niccatrice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 5 - 4 Myrniong Lana | ||
Sun Nov 20 2016 19:27 | 1st = 4 Myrniong Lana 2nd = 6 Karumba Blue 3rd = 3 Rear Chance 4th = 1 Bit Pink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 2 Jack Walker | ||
Sun Nov 20 2016 19:24 | 1st = 2 Jack Walker 2nd = 5 Poppy Pete 3rd = 1 Shake em 4th = 4 Mepunga Joffa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 5 - 8 Allinga Val | ||
Sun Nov 20 2016 19:19 | 1st = 8 Allinga Val 2nd = 1 Are Ate 3rd = 3 Its Classified 4th = 9 Yeardley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 5 My First Patch | ||
Sun Nov 20 2016 19:16 | 1st = 5 My First Patch 2nd = 7 Endless Road 3rd = 9 Mayfeather 4th = 1 Aussie Oracle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 3 - 10 Grinable | ||
Sun Nov 20 2016 19:11 | 1st = 10 Grinable 2nd = 9 Sir Dasher Dee 3rd = 8 Le Premiere 4th = 7 Zumba Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 4 - 1 Gorilla Army | ||
Sun Nov 20 2016 19:09 | 1st = 1 Gorilla Army 2nd = 6 Doppler Effect 3rd = 2 Warthog 4th = 4 Chocolate Bullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 6 Crash Zone | ||
Sun Nov 20 2016 19:02 | 1st = 6 Crash Zone 2nd = 2 Burn Like Fire 3rd = 3 Fair Of Face 4th = 8 Riverside Mons |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 4 - 4 Uno Sparti | ||
Sun Nov 20 2016 18:59 | 1st = 4 Uno Sparti 2nd = 6 Dyna Hogan 3rd = 2 Oplar Bale 4th = 3 No Thru Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 6 - 9 Black Lilly | ||
Sun Nov 20 2016 18:55 | 1st = 9 Black Lilly 2nd = 8 Western Temple 3rd = 6 Scoreline 4th = 5 Hes Not Sure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 2 Gold Sheen | ||
Sun Nov 20 2016 18:52 | 1st = 2 Gold Sheen 2nd = 10 After Glow 3rd = 4 Casey Mini Me 4th = 1 Sally Fitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 3 - 4 Beneficiaries | ||
Sun Nov 20 2016 18:49 | 1st = 4 Beneficiaries 2nd = 3 Ikon Parker 3rd = 1 Sweet Molly 4th = 8 Tullabung Dust |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 7 Maximum Babe | ||
Sun Nov 20 2016 18:44 | 1st = 7 Maximum Babe 2nd = 4 Our First Lady 3rd = 6 Motivate Her 4th = 1 Shanlyn George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 2 - 2 Our Percius | ||
Sun Nov 20 2016 18:39 | 1st = 2 Our Percius 2nd = 6 Wasonie Snake 3rd = 5 Cheshire Cat 4th = 8 Sioux West |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 3 - 8 Hot Mavros | ||
Sun Nov 20 2016 18:37 | 1st = 8 Hot Mavros 2nd = 1 Pistolier 3rd = 6 Indian Light 4th = 3 Electro Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 1 Gold Sherona | ||
Sun Nov 20 2016 18:34 | 1st = 1 Gold Sherona 2nd = 2 Diamond Jakey 3rd = 7 Rattlesnake Cafe 4th = 3 Mama Nature Said |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 2 - 1 Irish Echo | ||
Sun Nov 20 2016 18:27 | 1st = 1 Irish Echo 2nd = 4 We Wont Fall 3rd = 2 Yellow Jessie 4th = 3 Zlatan Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 5 - 9 My Laina | ||
Sun Nov 20 2016 18:23 | 1st = 9 My Laina 2nd = 5 Shadablaze 3rd = 2 Puck Shapeshifter 4th = 10 Arlyah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 4 Big End | ||
Sun Nov 20 2016 18:20 | 1st = 4 Big End 2nd = 6 Dubovka 3rd = 5 Maximum Dos 4th = 8 Aeroplane Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 2 - 1 Bill The Weapon | ||
Sun Nov 20 2016 18:14 | 1st = 1 Bill The Weapon 2nd = 8 Tricky Mary 3rd = 5 Woodside Silver 4th = 4 Singin Hawke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 1 Dollar And Cent | ||
Sun Nov 20 2016 18:11 | 1st = 1 Dollar And Cent 2nd = 2 Mad Girl 3rd = 3 Course You Will 4th = 6 Trading Places |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 1 - 6 Roll West | ||
Sun Nov 20 2016 18:06 | 1st = 6 Roll West 2nd = 3 Goggo Gee Gee 3rd = 1 Shesastandout 4th = 4 Marnu The Beast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 1 - 5 Blackhawk Parker | ||
Sun Nov 20 2016 18:04 | 1st = 5 Blackhawk Parker 2nd = 4 Wedgewood 3rd = 8 Molly Maxwell 4th = 2 Arthur Martha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 8 Riverside Sid | ||
Sun Nov 20 2016 17:57 | 1st = 8 Riverside Sid 2nd = 4 Watching Magic 3rd = 2 White With One 4th = 7 Kalani Klare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 8 - 4 Raise A Dream | ||
Sun Nov 20 2016 17:53 | 1st = 4 Raise A Dream 2nd = 7 Superchic 3rd = 3 Miss Murra 4th = 5 Red Fairarie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 1 - 7 Pearl Cape | ||
Sun Nov 20 2016 17:50 | 1st = 7 Pearl Cape 2nd = 1 Hot Jana 3rd = 5 Oh Mr Wilson 4th = 9 Open House |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 4 - 5 Saxon Saxoff | ||
Sun Nov 20 2016 17:49 | 1st = 5 Saxon Saxoff 2nd = 7 Saxapak 3rd = 4 Crafty Red 4th = 10 Toned |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 8 - 8 Moringas Stroller | ||
Sun Nov 20 2016 17:45 | 1st = 8 Moringas Stroller 2nd = 1 Mullet Man 3rd = 6 First Rain 4th = 2 Court Order |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gunbower Race 8 - 9 Drayton | ||
Sun Nov 20 2016 17:39 | 1st = 9 Drayton 2nd = 8 Itmademyday 3rd = 12 Yackandandah 4th = 1 Hezthebigbopper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 8 - 3 Adhere | ||
Sun Nov 20 2016 17:35 | 1st = 3 Adhere 2nd = 2 Tony Baloney 3rd = 6 Late Payment 4th = 4 Thornett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 5 Miss Morrisset | ||
Sun Nov 20 2016 17:32 | 1st = 5 Miss Morrisset 2nd = 3 Connemara Xav 3rd = 8 Escalate 4th = 1 Heres The Trump |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 8 - 1 Il Dominatore | ||
Sun Nov 20 2016 17:25 | 1st = 1 Il Dominatore 2nd = 11 Penultimate Star 3rd = 9 Satirical Dame 4th = 4 Shadow Vision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 9 - 9 Cullemmys Diamond | ||
Sun Nov 20 2016 17:20 | 1st = 9 Cullemmys Diamond 2nd = 11 Change Sister 3rd = 14 Tycoon Kate 4th = 5 Equietto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Blayney Race 7 - 7 Greenngold | ||
Sun Nov 20 2016 17:15 | 1st = 7 Greenngold 2nd = 3 Sunscreen 3rd = 1 The Oriflamme 4th = 10 Cobbity Cheer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 7 - 6 Sheez On Top | ||
Sun Nov 20 2016 17:12 | 1st = 6 Sheez On Top 2nd = 9 Simpatico 3rd = 10 The Other Guy 4th = 3 Tycoon Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 3 Some Kinda Girl | ||
Sun Nov 20 2016 17:10 | 1st = 3 Some Kinda Girl 2nd = 1 Starlight Lucy 3rd = 9 Raweenie 4th = 8 Shes Roxzann |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 3 - 12 Perfect Rose | ||
Sun Nov 20 2016 17:08 | 1st = 12 Perfect Rose 2nd = 1 Hakuna Matata 3rd = 8 Top Agent 4th = 3 Royal Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 7 - 7 Blackridge | ||
Sun Nov 20 2016 17:05 | 1st = 7 Blackridge 2nd = 8 Ilia 3rd = 5 Duchilli 4th = 10 Pats Destiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gunbower Race 7 - 10 Bad Boy Brad | ||
Sun Nov 20 2016 16:59 | 1st = 10 Bad Boy Brad 2nd = 3 Pepe Bromac 3rd = 12 Diamond Ace 4th = 13 Beachstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 1 Hudson County | ||
Sun Nov 20 2016 16:55 | 1st = 1 Hudson County 2nd = 3 Sahara Siren 3rd = 5 Spirit Minded 4th = 9 Endless Puzzle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 1 Dashing Impulse | ||
Sun Nov 20 2016 16:52 | 1st = 1 Dashing Impulse 2nd = 4 Snapchat Queen 3rd = 8 Shy Freddie 4th = 5 Vashta Nerada |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 8 - 1 Airalign | ||
Sun Nov 20 2016 16:50 | 1st = 1 Airalign 2nd = 5 Bassett 3rd = 7 Stringer Bell 4th = 2 Armada |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 7 - 10 Circular | ||
Sun Nov 20 2016 16:45 | 1st = 10 Circular 2nd = 3 Sweet Redemption 3rd = 13 Oreillys Revenge 4th = 4 Just A Blur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Blayney Race 6 - 7 Chumlee | ||
Sun Nov 20 2016 16:40 | 1st = 7 Chumlee 2nd = 5 Parramatta 3rd = 9 Beetson 4th = 4 Uncle John |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 6 - 4 Rug Rat | ||
Sun Nov 20 2016 16:37 | 1st = 4 Rug Rat 2nd = 8 Ramesses 3rd = 12 Bold Jazz 4th = 7 Damage Control |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 9 Undaunted | ||
Sun Nov 20 2016 16:35 | 1st = 9 Undaunted 2nd = 7 Alpha Castor 3rd = 8 Ruby Ohara 4th = 6 Blackpool Chuck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 2 - 2 Scarlet Speedster | ||
Sun Nov 20 2016 16:33 | 1st = 2 Scarlet Speedster 2nd = 8 Mr Undercover 3rd = 5 Majestic Man 4th = 4 Niaychi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 6 - 1 Backhouse Billy | ||
Sun Nov 20 2016 16:30 | 1st = 1 Backhouse Billy 2nd = 7 Consolari 3rd = 13 The Weald 4th = 9 Pink Chaperone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gunbower Race 6 - 9 Bernies Idol | ||
Sun Nov 20 2016 16:24 | 1st = 9 Bernies Idol 2nd = 11 Millwood Brandy 3rd = 12 Scout Hall Road 4th = 3 Rapata |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 6 Rocky Supreme | ||
Sun Nov 20 2016 16:20 | 1st = 6 Rocky Supreme 2nd = 1 Quick and Easy 3rd = 2 Ad Finem 4th = 4 Prince Of Flinders |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 7 - 6 Hazzabeel | ||
Sun Nov 20 2016 16:15 | 1st = 6 Hazzabeel 2nd = 13 Inspector 3rd = 14 The Chairman 4th = 15 Amarela |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 7 Rippin Hayne | ||
Sun Nov 20 2016 16:14 | 1st = 7 Rippin Hayne 2nd = 2 Kinbrae Millie 3rd = 6 Dusty Roy 4th = 3 Landon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 8 Benlura | ||
Sun Nov 20 2016 16:11 | 1st = 8 Benlura 2nd = 6 Billy Bart 3rd = 2 Final Bid 4th = 4 Hello Sunshine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 6 - 8 No Interest | ||
Sun Nov 20 2016 16:10 | 1st = 8 No Interest 2nd = 7 Chosen Prayer 3rd = 5 Andsoitiswritten 4th = 1 Ashjata |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 9 - 14 Zenmach | ||
Sun Nov 20 2016 16:09 | 1st = 14 Zenmach 2nd = 7 Nightmarch 3rd = 11 Bold Ruler 4th = 13 El Dinero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Blayney Race 5 - 5 Arrived In Time | ||
Sun Nov 20 2016 16:05 | 1st = 5 Arrived In Time 2nd = 11 Brenroy Jokajo 3rd = 8 Stellagrey 4th = 6 Pom Pay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 5 - 1 Tableaux | ||
Sun Nov 20 2016 16:02 | 1st = 1 Tableaux 2nd = 9 Miss Communication 3rd = 4 Playboy Lane 4th = 5 Backstage Pass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 1 - 7 Young Gina | ||
Sun Nov 20 2016 15:58 | 1st = 7 Young Gina 2nd = 5 Menin Road 3rd = 2 Outer Detention 4th = 8 Chebelleza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 3 Striker Klinsman | ||
Sun Nov 20 2016 15:57 | 1st = 3 Striker Klinsman 2nd = 2 Hes A Boomer 3rd = 10 Bird Special 4th = 4 Canal Court |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 5 - 2 Mexican Mountain | ||
Sun Nov 20 2016 15:55 | 1st = 2 Mexican Mountain 2nd = 6 Call Us Primi 3rd = 1 Cantillate 4th = 7 Dream Stepper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 11 - 10 Bobby T | ||
Sun Nov 20 2016 15:53 | 1st = 10 Bobby T 2nd = 8 Mustang Gt 3rd = 17 Volatile Lavra 4th = 11 Regal Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 2 Neo Ha Ha | ||
Sun Nov 20 2016 15:50 | 1st = 2 Neo Ha Ha 2nd = 8 Avas Angel 3rd = 9 Maximum Strike 4th = 3 Ablazin Mikado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gunbower Race 5 - 8 K D Muscles | ||
Sun Nov 20 2016 15:49 | 1st = 8 K D Muscles 2nd = 11 Aleppo Sunrise 3rd = 4 Jeter 4th = 3 Robbie Zuve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 5 Bold Heart | ||
Sun Nov 20 2016 15:45 | 1st = 5 Bold Heart 2nd = 8 Cape Denison 3rd = 11 Dunn Great 4th = 6 Making Shadows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 12 - 6 Slippers Chance | ||
Sun Nov 20 2016 15:43 | 1st = 6 Slippers Chance 2nd = 1 Rocksferry Road 3rd = 8 Ming Men Shen 4th = 7 Scorpion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 6 - 7 Mortified | ||
Sun Nov 20 2016 15:40 | 1st = 7 Mortified 2nd = 4 Kinsman 3rd = 9 Startacular 4th = 3 Theycallmethehoff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 1 Allen Oregon | ||
Sun Nov 20 2016 15:39 | 1st = 1 Allen Oregon 2nd = 8 Micks Angel 3rd = 3 Bamba Lam Barney 4th = 4 Celestial Folk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 5 - 6 Giants Daughter | ||
Sun Nov 20 2016 15:35 | 1st = 6 Giants Daughter 2nd = 5 Lord Kingsley 3rd = 8 Louis Choice 4th = 3 A Snip Of Cyndy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 8 - 8 Machs Back | ||
Sun Nov 20 2016 15:34 | 1st = 8 Machs Back 2nd = 2 Navajo Art 3rd = 3 Macandrew Majic 4th = 13 Just Wish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 5 My Waverly Queen | ||
Sun Nov 20 2016 15:31 | 1st = 5 My Waverly Queen 2nd = 7 Auburn Gal 3rd = 6 English 4th = 4 Taxi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Blayney Race 4 - 2 Regal Ashes | ||
Sun Nov 20 2016 15:29 | 1st = 2 Regal Ashes 2nd = 10 Bacchus Raucous 3rd = 1 Trunkey Emily 4th = 6 Vergels Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 6 Gimme Hot Chips | ||
Sun Nov 20 2016 15:27 | 1st = 6 Gimme Hot Chips 2nd = 2 Jinja Fantasy 3rd = 1 Gee Thunder 4th = 4 Willi Gas It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 4 - 3 All Bar Two | ||
Sun Nov 20 2016 15:25 | 1st = 3 All Bar Two 2nd = 11 Ballast 3rd = 7 Yen 4th = 1 Idaho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 11 - 1 Cosmic Lacey | ||
Sun Nov 20 2016 15:24 | 1st = 1 Cosmic Lacey 2nd = 7 Cheyenne Black 3rd = 4 Sookies Lad 4th = 6 Vee Bee Mee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 4 - 4 Flaming Aces | ||
Sun Nov 20 2016 15:20 | 1st = 4 Flaming Aces 2nd = 3 Profiler 3rd = 8 Isla Poppy 4th = 2 Flying Riddle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 10 - 10 Young Stranger | ||
Sun Nov 20 2016 15:18 | 1st = 10 Young Stranger 2nd = 7 Momentous 3rd = 16 Debaneyre 4th = 12 Bk Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 8 Harbormaster | ||
Sun Nov 20 2016 15:15 | 1st = 8 Harbormaster 2nd = 1 Chain Of Fire 3rd = 9 Samba King 4th = 4 Invictus Lawless |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gunbower Race 4 - 5 Top The Ace | ||
Sun Nov 20 2016 15:14 | 1st = 5 Top The Ace 2nd = 4 Hayjoshandco 3rd = 8 Amazing Vance 4th = 11 Had To Be Country |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 6 Belcroft Banker | ||
Sun Nov 20 2016 15:10 | 1st = 6 Belcroft Banker 2nd = 2 Powder Jack 3rd = 3 Nangar Star 4th = 8 Hallo Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 3 Zip To The Moon | ||
Sun Nov 20 2016 15:10 | 1st = 3 Zip To The Moon 2nd = 1 Cool Sequence 3rd = 4 Shirotai 4th = 2 Dont Doubt Marley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 5 Ivanka Rose | ||
Sun Nov 20 2016 15:07 | 1st = 5 Ivanka Rose 2nd = 6 Its All Bolony 3rd = 8 Cardamom 4th = 7 Cozzi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 5 - 4 Electric Tribute | ||
Sun Nov 20 2016 15:05 | 1st = 4 Electric Tribute 2nd = 3 Valderrama 3rd = 2 Castle Hackett 4th = 1 Beluga Caviar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 1 Cee Sunrise | ||
Sun Nov 20 2016 15:04 | 1st = 1 Cee Sunrise 2nd = 5 Karagiozis 3rd = 6 Spinach 4th = 2 Galactic Dragon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 4 - 1 Arrows Destiny | ||
Sun Nov 20 2016 15:00 | 1st = 1 Arrows Destiny 2nd = 2 King Of Navarre 3rd = 11 Oti Thelis 4th = 3 Produce Me Late |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 7 - 2 Erin Jaccka | ||
Sun Nov 20 2016 14:59 | 1st = 2 Erin Jaccka 2nd = 9 Absolutely Delighted 3rd = 1 Reciprocity 4th = 8 Mckenzie Mara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 5 Alpha Triton | ||
Sun Nov 20 2016 14:55 | 1st = 5 Alpha Triton 2nd = 4 Fab Dream 3rd = 6 Carry On Pendles 4th = 7 Bella Shima |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Blayney Race 3 - 2 Limbo Larry | ||
Sun Nov 20 2016 14:54 | 1st = 2 Limbo Larry 2nd = 1 Knysna 3rd = 6 Abercrombie Tab 4th = 5 Im Captain Morgan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 4 Blazing Spirit | ||
Sun Nov 20 2016 14:52 | 1st = 4 Blazing Spirit 2nd = 2 Jinja Squeak 3rd = 7 Spud Missile 4th = 8 Kimetto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 3 - 13 Show Bender | ||
Sun Nov 20 2016 14:50 | 1st = 13 Show Bender 2nd = 14 Super Crunch 3rd = 11 Most Women Are 4th = 8 Aspalis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 7 Extradition | ||
Sun Nov 20 2016 14:48 | 1st = 7 Extradition 2nd = 8 Two Tone 3rd = 6 Haiyan 4th = 5 Johnnys Return |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 3 - 1 Alpine Dragon | ||
Sun Nov 20 2016 14:45 | 1st = 1 Alpine Dragon 2nd = 7 Media Maid 3rd = 2 Im A Jet 4th = 9 Sorority Sister |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 9 - 15 Imola | ||
Sun Nov 20 2016 14:43 | 1st = 15 Imola 2nd = 10 Cest Lheure 3rd = 9 Shadow Rider 4th = 7 Stoney Eyre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 8 Bogan At Heart | ||
Sun Nov 20 2016 14:40 | 1st = 8 Bogan At Heart 2nd = 2 Irka Jakit 3rd = 3 Kylan Brae 4th = 5 Goldies Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gunbower Race 3 - 1 Plain Baby | ||
Sun Nov 20 2016 14:39 | 1st = 1 Plain Baby 2nd = 3 Hypervigilant 3rd = 6 Grinlikeastar 4th = 2 Miss Tanami |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 2 Louie Lasagna | ||
Sun Nov 20 2016 14:37 | 1st = 2 Louie Lasagna 2nd = 5 Archie Fields 3rd = 4 Santano 4th = 1 Why Not Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 6 Mia Magic | ||
Sun Nov 20 2016 14:35 | 1st = 6 Mia Magic 2nd = 8 Abbey Dazzler 3rd = 1 Beers At Sunrise 4th = 4 Day Of The Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 8 Abbey Dazzler | ||
Sun Nov 20 2016 14:35 | 1st = 8 Abbey Dazzler 2nd = 6 Mia Magic 3rd = 1 Beers At Sunrise 4th = 4 Day Of The Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 5 Sacred Can You | ||
Sun Nov 20 2016 14:34 | 1st = 5 Sacred Can You 2nd = 1 Stainless Knocka 3rd = 8 Thrilling Forest 4th = 7 Mega Munchies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 4 Sudoku Flash | ||
Sun Nov 20 2016 14:31 | 1st = 4 Sudoku Flash 2nd = 3 Rerod Magic 3rd = 5 Monaleen Ned 4th = 2 Major Spoils |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 4 - 6 Slam Bam | ||
Sun Nov 20 2016 14:30 | 1st = 6 Slam Bam 2nd = 2 Apocalyptic Fun 3rd = 5 Sneferu 4th = 3 Gonstead |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 6 - 6 Justans Sister | ||
Sun Nov 20 2016 14:26 | 1st = 6 Justans Sister 2nd = 5 Sheezus 3rd = 2 Ideal Art 4th = 11 Vera Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 3 - 3 Thewayweare | ||
Sun Nov 20 2016 14:25 | 1st = 3 Thewayweare 2nd = 8 Centerofattention 3rd = 1 Cass N Black 4th = 5 Hello China |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 8 Homer | ||
Sun Nov 20 2016 14:24 | 1st = 8 Homer 2nd = 1 Fiorelli Rose 3rd = 2 Galactic Viper 4th = 7 Old Jock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Blayney Race 2 - 6 His A Tease | ||
Sun Nov 20 2016 14:19 | 1st = 6 His A Tease 2nd = 8 Tulhurst Courage 3rd = 5 Wrangler Duke 4th = 2 Allnight Mlady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 4 Multicam Ranger | ||
Sun Nov 20 2016 14:17 | 1st = 4 Multicam Ranger 2nd = 1 Rubeus Hagrid 3rd = 8 Miss Velocette 4th = 2 Electric Impulse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 2 - 9 Devils Chance | ||
Sun Nov 20 2016 14:15 | 1st = 9 Devils Chance 2nd = 8 Swing Along 3rd = 11 Savaneta 4th = 1 Canonic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 4 Rock Up Top | ||
Sun Nov 20 2016 14:12 | 1st = 4 Rock Up Top 2nd = 2 My Mate Harry 3rd = 3 Da Bont 4th = 8 Lochinvar Chip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 2 - 9 Cosgrove | ||
Sun Nov 20 2016 14:10 | 1st = 9 Cosgrove 2nd = 3 Shrewd N Drac 3rd = 11 Yeah The Boys 4th = 8 Yabulu Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 8 - 10 Veneto | ||
Sun Nov 20 2016 14:08 | 1st = 10 Veneto 2nd = 16 Ashes Of Tears 3rd = 5 Mysistersastar 4th = 7 Illegal Immigrant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 2 Vista King | ||
Sun Nov 20 2016 14:05 | 1st = 2 Vista King 2nd = 7 Black Paws 3rd = 3 My Arizona Room 4th = 5 Banjo Shark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gunbower Race 2 - 6 Monash | ||
Sun Nov 20 2016 14:04 | 1st = 6 Monash 2nd = 2 Markleigh Caz 3rd = 4 In The Moment 4th = 5 Erico |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 8 Glenville Jester | ||
Sun Nov 20 2016 14:02 | 1st = 8 Glenville Jester 2nd = 6 Slippers Shadow 3rd = 1 Smart Maxwell 4th = 3 Penny Eagle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 3 Heartford | ||
Sun Nov 20 2016 14:00 | 1st = 3 Heartford 2nd = 4 Amber Jewel 3rd = 2 National Trail 4th = 1 Choose A Saga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 4 Saint Sassy | ||
Sun Nov 20 2016 13:59 | 1st = 4 Saint Sassy 2nd = 7 Idol Leanne 3rd = 1 Wong Way 4th = 6 Zipping Ringo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 1 Natures Gent | ||
Sun Nov 20 2016 13:56 | 1st = 1 Natures Gent 2nd = 8 Ebby Chance 3rd = 5 Zipping Angus 4th = 7 Travellers Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 3 - 9 Artistic Design | ||
Sun Nov 20 2016 13:55 | 1st = 9 Artistic Design 2nd = 12 Midtown 3rd = 11 Princess Gaila 4th = 1 About Time Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 5 - 2 Rydgemont Milly | ||
Sun Nov 20 2016 13:51 | 1st = 2 Rydgemont Milly 2nd = 4 Sundons Flyer 3rd = 7 Bobbins 4th = 5 Grace Omalley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 2 - 3 Radical Impact | ||
Sun Nov 20 2016 13:50 | 1st = 3 Radical Impact 2nd = 1 El Toranado 3rd = 5 Montiro 4th = 6 Hot Pistol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 8 Keep Talking | ||
Sun Nov 20 2016 13:49 | 1st = 8 Keep Talking 2nd = 4 Bling Dynasty 3rd = 7 Ivy Lane 4th = 2 Annunaki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Blayney Race 1 - 1 Mothers Angel | ||
Sun Nov 20 2016 13:44 | 1st = 1 Mothers Angel 2nd = 2 Marys Little Rose 3rd = 3 Rays Choice 4th = 8 Dont Tell Errol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 2 Idol Gee | ||
Sun Nov 20 2016 13:42 | 1st = 2 Idol Gee 2nd = 7 Stylish Fancy 3rd = 5 Locha Knocka 4th = 8 Rock Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Strathalbyn Race 1 - 5 Its A Toff | ||
Sun Nov 20 2016 13:40 | 1st = 5 Its A Toff 2nd = 1 Pretiosa 3rd = 6 Mappinga Rose 4th = 3 Blonde Voyage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 6 Shannahs Might | ||
Sun Nov 20 2016 13:38 | 1st = 6 Shannahs Might 2nd = 1 Redda 3rd = 3 Bushmans Faith 4th = 9 Fear Helvetia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 1 - 1 Cols Tiger | ||
Sun Nov 20 2016 13:35 | 1st = 1 Cols Tiger 2nd = 9 Young Amazon 3rd = 7 Dublin Dan 4th = 13 Stormy Horizon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 7 - 3 Gershwin | ||
Sun Nov 20 2016 13:33 | 1st = 3 Gershwin 2nd = 9 Valmagne 3rd = 10 Belles Son 4th = 8 Aile Rouge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gunbower Race 1 - 1 Midaswell | ||
Sun Nov 20 2016 13:29 | 1st = 1 Midaswell 2nd = 2 Lenient 3rd = 4 Tryncatchme 4th = 7 The Third Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 7 Due Process | ||
Sun Nov 20 2016 13:28 | 1st = 7 Due Process 2nd = 6 Sun Choice 3rd = 1 Dynamite Dozer 4th = 5 Wasabi Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 5 Chase The Wind | ||
Sun Nov 20 2016 13:25 | 1st = 5 Chase The Wind 2nd = 2 Azarenka 3rd = 3 Si Alla Vita 4th = 6 Miss Gibraltar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 4 Highland Laddie | ||
Sun Nov 20 2016 13:24 | 1st = 4 Highland Laddie 2nd = 8 Asta 3rd = 2 Fortis Fiona 4th = 6 Lord De Air |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 3 Spotted Gunn | ||
Sun Nov 20 2016 13:21 | 1st = 3 Spotted Gunn 2nd = 1 Mayze 3rd = 7 Lady Yorgi 4th = 5 Flying Stubbsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 2 - 4 Fuse | ||
Sun Nov 20 2016 13:20 | 1st = 4 Fuse 2nd = 9 Flying Comet 3rd = 7 Seramasa 4th = 10 Red Calypso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 4 - 9 Milehigh Magic | ||
Sun Nov 20 2016 13:16 | 1st = 9 Milehigh Magic 2nd = 6 Sketching 3rd = 2 Passion Flower 4th = 4 Celebrity Easton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 1 - 1 How Sweet It Is | ||
Sun Nov 20 2016 13:15 | 1st = 1 How Sweet It Is 2nd = 5 Diambra 3rd = 2 Attainment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 1 Vista Bandit | ||
Sun Nov 20 2016 13:14 | 1st = 1 Vista Bandit 2nd = 5 Sharky Army 3rd = 3 Cracking Joe 4th = 8 Apollo Greed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 2 Obstinatus | ||
Sun Nov 20 2016 13:06 | 1st = 2 Obstinatus 2nd = 7 Scott Tied Up 3rd = 1 Just As Gentle 4th = 4 Kapai Lana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 6 - 12 Knockmanaugh | ||
Sun Nov 20 2016 12:59 | 1st = 12 Knockmanaugh 2nd = 3 Benji Mara 3rd = 17 No More Change 4th = 9 Leading The Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 4 Playmaster | ||
Sun Nov 20 2016 12:57 | 1st = 4 Playmaster 2nd = 1 Night Phantom 3rd = 2 Hot Genetics 4th = 6 Bourbon Club |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 5 Golden Ivy | ||
Sun Nov 20 2016 12:49 | 1st = 5 Golden Ivy 2nd = 8 Opawa Harry 3rd = 4 Fortis Flier 4th = 1 Kittys Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 1 - 1 Imperial King | ||
Sun Nov 20 2016 12:45 | 1st = 1 Imperial King 2nd = 2 Jack Henry 3rd = 4 Black Mosheen 4th = 10 Tattinger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 8 Brazen Beau | ||
Sun Nov 20 2016 12:42 | 1st = 8 Brazen Beau 2nd = 1 Left Moment 3rd = 6 Stout And Story 4th = 2 Despicable Jazz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 3 - 6 Mighty Flying Deal | ||
Sun Nov 20 2016 12:40 | 1st = 6 Mighty Flying Deal 2nd = 4 Betta Go Fernco 3rd = 5 Roxy Dale 4th = 3 Eastburn Mara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 4 Early Thunder | ||
Sun Nov 20 2016 12:39 | 1st = 4 Early Thunder 2nd = 8 Unusable 3rd = 7 Jimbo Jet 4th = 2 Tip Toe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 2 Hey Khali | ||
Sun Nov 20 2016 12:32 | 1st = 2 Hey Khali 2nd = 7 Alex Attack 3rd = 4 Bold Sassy 4th = 1 Warrior Tony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 4 Black Peer | ||
Sun Nov 20 2016 12:27 | 1st = 4 Black Peer 2nd = 7 Red River Rufus 3rd = 2 Bungaloo Pearl 4th = 3 Whos Got Ebony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 5 - 11 Supreme Blue Chip | ||
Sun Nov 20 2016 12:22 | 1st = 11 Supreme Blue Chip 2nd = 6 Go Davey 3rd = 7 Franco Tmick 4th = 5 Judys Mcardle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 6 Rusty Towbar | ||
Sun Nov 20 2016 12:19 | 1st = 6 Rusty Towbar 2nd = 7 Early King 3rd = 4 Team Son 4th = 5 Trademark Bliss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 4 Zipping Jane | ||
Sun Nov 20 2016 12:14 | 1st = 4 Zipping Jane 2nd = 3 Rockin Fancy 3rd = 1 Macjam 4th = 2 Le Roi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 4 John Limes | ||
Sun Nov 20 2016 12:11 | 1st = 4 John Limes 2nd = 2 Gee She Roks 3rd = 1 Azumi Spice 4th = 7 Cee Jays Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 2 - 4 Righteous Brother | ||
Sun Nov 20 2016 12:05 | 1st = 4 Righteous Brother 2nd = 6 River Patrol 3rd = 3 Highland Girl 4th = 2 Lindali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 4 - 4 The Nans Man | ||
Sun Nov 20 2016 11:50 | 1st = 4 The Nans Man 2nd = 1 Beaudiene Gambler 3rd = 2 Stop Means Stop 4th = 12 Blazing Vc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ascot Park Race 1 - 3 Eyres A Rag Doll | ||
Sun Nov 20 2016 11:35 | 1st = 3 Eyres A Rag Doll 2nd = 10 Belmont Invasion 3rd = 2 Holdon Monarchy 4th = 12 Denn Nee Nose Best |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 3 - 7 Massive Metro | ||
Sun Nov 20 2016 11:15 | 1st = 7 Massive Metro 2nd = 2 Natives Brite Gem 3rd = 8 Brylin Rose 4th = 3 Alpine Sun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 2 - 13 Westar Sam | ||
Sun Nov 20 2016 10:45 | 1st = 13 Westar Sam 2nd = 4 Magical Mitch 3rd = 9 Neverbettor 4th = 14 Caitlin Franco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 1 - 9 Rollin Thunder | ||
Sun Nov 20 2016 10:15 | 1st = 9 Rollin Thunder 2nd = 7 Prince George 3rd = 6 Here We Are 4th = 1 Idle Boys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 2 Lachlan Monelli | ||
Sun Nov 20 2016 1:42 | 1st = 2 Lachlan Monelli 2nd = 8 Belt Up Foss 3rd = 4 Groovy Tiger 4th = 1 Pure Sabotage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 1 Sette Bello | ||
Sun Nov 20 2016 1:22 | 1st = 1 Sette Bello 2nd = 4 Classifield Boy 3rd = 6 Enchancia 4th = 3 Hustling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 1 Kobi Rocks | ||
Sun Nov 20 2016 1:07 | 1st = 1 Kobi Rocks 2nd = 4 Wittemberg 3rd = 7 Rebel Contender 4th = 8 Starlight Audrey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 8 Quick Fuel | ||
Sun Nov 20 2016 0:47 | 1st = 8 Quick Fuel 2nd = 1 Vapour Lee 3rd = 2 Shell Shocked 4th = 4 Wizard Fun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 7 - 3 Tyler Brett | ||
Sun Nov 20 2016 0:35 | 1st = 3 Tyler Brett 2nd = 5 Tisadream 3rd = 9 Hugmeifuluvme 4th = 6 Well Enough Said |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 8 West On Jill | ||
Sun Nov 20 2016 0:22 | 1st = 8 West On Jill 2nd = 4 Honcho Monelli 3rd = 2 St Kitts 4th = 1 Jerry Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 6 - 7 Master Jaxon | ||
Sun Nov 20 2016 0:10 | 1st = 7 Master Jaxon 2nd = 6 Livura 3rd = 2 Captain Proud 4th = 1 All The Torque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 2 Single Sticka | ||
Sun Nov 20 2016 0:02 | 1st = 2 Single Sticka 2nd = 3 Olivia Benson 3rd = 6 Ima Robber 4th = 8 Whos Got Bams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 1 Lachlan Monelli | ||
Thu Oct 20 2016 23:57 | 1st = 1 Lachlan Monelli 2nd = 6 Honcho Monelli 3rd = 2 Cruiser Coin 4th = 8 Sketchy Fancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 7 - 10 Our Major Ben | ||
Thu Oct 20 2016 23:44 | 1st = 10 Our Major Ben 2nd = 1 Manhattan Billy 3rd = 6 Cogeday 4th = 2 Western Drover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 5 Activator | ||
Thu Oct 20 2016 23:40 | 1st = 5 Activator 2nd = 7 Bank Rogue 3rd = 8 Timmy Mac 4th = 1 Topline Khaleesi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 7 Jessica Parker | ||
Thu Oct 20 2016 23:25 | 1st = 7 Jessica Parker 2nd = 3 Adrastus 3rd = 5 Perfect Black 4th = 1 Refocus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 6 - 1 Vanquished | ||
Thu Oct 20 2016 23:10 | 1st = 1 Vanquished 2nd = 5 Master Jaxon 3rd = 8 Cut For An Ace 4th = 7 Ultimate Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 8 Lagertha Monelli | ||
Thu Oct 20 2016 23:07 | 1st = 8 Lagertha Monelli 2nd = 2 Anna Keeping 3rd = 1 Silent Wind 4th = 5 Last Weeks Pay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 4 Krav Maga | ||
Thu Oct 20 2016 22:59 | 1st = 4 Krav Maga 2nd = 5 Zipping Henry 3rd = 8 Paua To Rush 4th = 7 Nobu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 7 Miss Becky Sam | ||
Thu Oct 20 2016 22:56 | 1st = 7 Miss Becky Sam 2nd = 6 Need To Travel 3rd = 1 Birkdale Bandit 4th = 3 Unique Motive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 11 - 2 Haich Two Mo | ||
Thu Oct 20 2016 22:53 | 1st = 2 Haich Two Mo 2nd = 5 Silver Label 3rd = 6 Sapphire Madam 4th = 1 Hashtag Drew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 2 Stockton | ||
Thu Oct 20 2016 22:47 | 1st = 2 Stockton 2nd = 7 Bonbie Lad 3rd = 1 Black Space 4th = 8 Pay The Boo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 5 - 10 This Time Dylan | ||
Thu Oct 20 2016 22:42 | 1st = 10 This Time Dylan 2nd = 8 Waltzing With Cullen 3rd = 3 Chuck Norris 4th = 7 Lively Shard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 4 Why Not Jojo | ||
Thu Oct 20 2016 22:40 | 1st = 4 Why Not Jojo 2nd = 3 Allen Punter 3rd = 5 Brolly Bale 4th = 8 Tobias Kelton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 1 Duck In Town | ||
Thu Oct 20 2016 22:37 | 1st = 1 Duck In Town 2nd = 6 Aware 3rd = 8 Tah Ruby 4th = 4 Windfast Duck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 7 Dash Ta Fame | ||
Thu Oct 20 2016 22:34 | 1st = 7 Dash Ta Fame 2nd = 4 Lucky Sally 3rd = 6 Mummas Hope 4th = 1 Tijuana Tempo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 2 Bugatti Snipper | ||
Thu Oct 20 2016 22:31 | 1st = 2 Bugatti Snipper 2nd = 9 Mount Warrigal 3rd = 1 Jockey Bale 4th = 5 Just Chilling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 1 Rosie Choice | ||
Thu Oct 20 2016 22:25 | 1st = 1 Rosie Choice 2nd = 6 Miss Warner 3rd = 8 Full Soot 4th = 7 Sunset Indi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 1 Must Have | ||
Thu Oct 20 2016 22:22 | 1st = 1 Must Have 2nd = 2 All A Blaze 3rd = 7 Body And Soul 4th = 3 Mepunga Joffa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 3 Perfect Metre | ||
Thu Oct 20 2016 22:18 | 1st = 3 Perfect Metre 2nd = 2 Hello Nancy 3rd = 1 Celtic Kid 4th = 7 Posh Faith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 4 Ceaser De Kahn | ||
Thu Oct 20 2016 22:15 | 1st = 4 Ceaser De Kahn 2nd = 5 Flash Venture 3rd = 3 Pendita 4th = 6 Reinhold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 4 - 6 Chevrons Champion | ||
Thu Oct 20 2016 22:10 | 1st = 6 Chevrons Champion 2nd = 9 Kurious 3rd = 4 Racey American 4th = 1 Soho Jett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 2 Oxley Roman | ||
Thu Oct 20 2016 22:10 | 1st = 2 Oxley Roman 2nd = 6 Quiet Storm 3rd = 3 Zippleback 4th = 4 Rebel Bullett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 3 Hopes Thunder | ||
Thu Oct 20 2016 22:07 | 1st = 3 Hopes Thunder 2nd = 8 Meridith Royarle 3rd = 4 Irish Ledgen 4th = 6 Mount Thomas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 5 Tiny Bopper | ||
Thu Oct 20 2016 22:01 | 1st = 5 Tiny Bopper 2nd = 8 Folio Bale 3rd = 1 Dyna Juggler 4th = 2 Dyna Boomer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 2 Lashing Storm | ||
Thu Oct 20 2016 21:58 | 1st = 2 Lashing Storm 2nd = 1 Maggie Fitz 3rd = 8 Shes Ours 4th = 6 Waddlesworth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 3 Sidewalk Sass | ||
Thu Oct 20 2016 21:55 | 1st = 3 Sidewalk Sass 2nd = 2 Teishas Ripper 3rd = 6 Dora Dora 4th = 5 Rush In Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 1 Bany Rose | ||
Thu Oct 20 2016 21:52 | 1st = 1 Bany Rose 2nd = 2 Islas Style 3rd = 7 Zafonic Dancer 4th = 5 Cosmo Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 8 - 8 Blazing Brax | ||
Thu Oct 20 2016 21:48 | 1st = 8 Blazing Brax 2nd = 5 Major Break 3rd = 4 High Joltage 4th = 1 Lyka Version |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 1 Spirit Of Bella | ||
Thu Oct 20 2016 21:46 | 1st = 1 Spirit Of Bella 2nd = 2 Opo Bay 3rd = 4 Zali Magic 4th = 6 Wally Wanderer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 7 Allinga Val | ||
Thu Oct 20 2016 21:43 | 1st = 7 Allinga Val 2nd = 8 Crisis Bale 3rd = 4 Disaaci 4th = 1 Zipping Bianca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 3 - 6 Top Flight Cruize | ||
Thu Oct 20 2016 21:40 | 1st = 6 Top Flight Cruize 2nd = 10 Jumping At Shadows 3rd = 7 James Coburn 4th = 4 Machulbeatchu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 1 Mystery Ride | ||
Thu Oct 20 2016 21:40 | 1st = 1 Mystery Ride 2nd = 7 Swap Ya 3rd = 2 Tuggeragh 4th = 5 Hit The Highway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 5 Aye Pee Mccoy | ||
Thu Oct 20 2016 21:37 | 1st = 5 Aye Pee Mccoy 2nd = 6 Star Chamber 3rd = 3 See Blues Girl 4th = 8 Lemon Sunrise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 12 - 1 Suspicious Pete | ||
Thu Oct 20 2016 21:34 | 1st = 1 Suspicious Pete 2nd = 5 Altesse 3rd = 2 Hey There Barbie 4th = 6 Jarvis Rhode |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 8 - 14 Maternal | ||
Thu Oct 20 2016 21:30 | 1st = 14 Maternal 2nd = 13 Rewarding Effort 3rd = 6 But Its True 4th = 2 Aurum Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 5 Cyns Magic | ||
Thu Oct 20 2016 21:28 | 1st = 5 Cyns Magic 2nd = 2 Shunt Man 3rd = 8 Sneakin Out 4th = 6 Gunnadoo Rev |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 3 Buddy The Weapon | ||
Thu Oct 20 2016 21:25 | 1st = 3 Buddy The Weapon 2nd = 1 Terminate 3rd = 6 Bugatti Chic 4th = 2 Mr Diaz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 2 Yeardley | ||
Thu Oct 20 2016 21:22 | 1st = 2 Yeardley 2nd = 8 Aston Kody 3rd = 1 Penny Maker 4th = 3 Relton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 11 - 8 Bide Time | ||
Thu Oct 20 2016 21:19 | 1st = 8 Bide Time 2nd = 5 Dynamic Spin 3rd = 7 Lektra Hutch 4th = 3 Ill Rob Ya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 7 - 2 Uwillneva Get This | ||
Thu Oct 20 2016 21:18 | 1st = 2 Uwillneva Get This 2nd = 10 Hot To Rock 3rd = 8 Royal Knockout 4th = 4 Major Lloyd |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 6 Outside Pass | ||
Thu Oct 20 2016 21:16 | 1st = 6 Outside Pass 2nd = 1 Dont Kid Me 3rd = 8 Maverick Thunder 4th = 3 Yanong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 2 Howzat Patsy | ||
Thu Oct 20 2016 21:13 | 1st = 2 Howzat Patsy 2nd = 5 Strait Ate 3rd = 8 Izon Destruction 4th = 1 Rock On Rolla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 2 - 2 Tisadream | ||
Thu Oct 20 2016 21:10 | 1st = 2 Tisadream 2nd = 6 Prosimeon 3rd = 1 Lifesagrin 4th = 4 Torrevean Light |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 2 Biwott | ||
Thu Oct 20 2016 21:10 | 1st = 2 Biwott 2nd = 6 Captain Til 3rd = 8 Smart Marlow 4th = 3 Gab Tar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 1 Belenus | ||
Thu Oct 20 2016 21:07 | 1st = 1 Belenus 2nd = 2 Wyembah Charlie 3rd = 4 Tommy The Weapon 4th = 8 Rockets Mum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 1 Lektra Elusive | ||
Thu Oct 20 2016 21:04 | 1st = 1 Lektra Elusive 2nd = 6 Cudgee Destroyer 3rd = 7 Tammy Baxter 4th = 2 Dynamic Couldron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 7 - 2 Heza Cracker | ||
Thu Oct 20 2016 21:03 | 1st = 2 Heza Cracker 2nd = 10 Backinthegame 3rd = 7 Bally Barfly 4th = 8 Thi Surf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 7 - 15 Give Us A Go | ||
Thu Oct 20 2016 21:00 | 1st = 15 Give Us A Go 2nd = 4 Galaxy Raider 3rd = 14 Fan The Breeze 4th = 16 Marthick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 8 Just In Hodges | ||
Thu Oct 20 2016 20:58 | 1st = 8 Just In Hodges 2nd = 3 Splish Splashin 3rd = 2 Tywin Bale 4th = 7 Skinny Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 2 Allen Lottery | ||
Thu Oct 20 2016 20:55 | 1st = 2 Allen Lottery 2nd = 6 Amaroo Crack It 3rd = 3 Jewel Fantasy 4th = 5 Blue Alcatraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 7 Two Bills | ||
Thu Oct 20 2016 20:52 | 1st = 7 Two Bills 2nd = 8 Lobster Falls 3rd = 4 Count Baroque 4th = 1 Hello Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 10 Worthy Moment | ||
Thu Oct 20 2016 20:49 | 1st = 10 Worthy Moment 2nd = 3 What Joy 3rd = 9 Spring Kitty 4th = 4 Saint Flynn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 6 - 12 Ace Duigan | ||
Thu Oct 20 2016 20:48 | 1st = 12 Ace Duigan 2nd = 2 Rapata 3rd = 9 Hypervigilant 4th = 3 Onthestraitenarrow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 1 Premier Jet | ||
Thu Oct 20 2016 20:46 | 1st = 1 Premier Jet 2nd = 2 Alota Amy 3rd = 4 Master Corsair 4th = 7 Nooree Dessa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 8 Natural Swiper | ||
Thu Oct 20 2016 20:43 | 1st = 8 Natural Swiper 2nd = 3 Queen Of Ziems 3rd = 2 Kims Love 4th = 5 Dish Runner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 1 - 7 Sarah Goody | ||
Thu Oct 20 2016 20:40 | 1st = 7 Sarah Goody 2nd = 8 Tyler Brett 3rd = 3 Baylan Jett 4th = 1 Rocknroll Beachboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 6 Excusez Moi | ||
Thu Oct 20 2016 20:40 | 1st = 6 Excusez Moi 2nd = 5 Dana Jorja 3rd = 8 Aston Force 4th = 1 Columbian Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 5 Greysynd Emma | ||
Thu Oct 20 2016 20:37 | 1st = 5 Greysynd Emma 2nd = 7 Both Sides Now 3rd = 6 Allen Kempo 4th = 2 Barking Bad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 1 Lucky Tetris | ||
Thu Oct 20 2016 20:34 | 1st = 1 Lucky Tetris 2nd = 6 Fear The Boss 3rd = 8 Brazen Bull 4th = 2 Guillermo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 5 Chevalcoldhardcash | ||
Thu Oct 20 2016 20:33 | 1st = 5 Chevalcoldhardcash 2nd = 6 Bettor Watch Out 3rd = 7 The Merchant Banker 4th = 4 Wunder Ranger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 6 - 3 Paiges Boy | ||
Thu Oct 20 2016 20:30 | 1st = 3 Paiges Boy 2nd = 2 Assertive Star 3rd = 6 Yenhaab 4th = 8 Casinoholic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 7 Amour Baroque | ||
Thu Oct 20 2016 20:28 | 1st = 7 Amour Baroque 2nd = 4 Black Chevelle 3rd = 2 Andrea Doria 4th = 6 Halo Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 2 Lauries Jackie | ||
Thu Oct 20 2016 20:25 | 1st = 2 Lauries Jackie 2nd = 6 Sad Max 3rd = 1 Stubborn Bobby 4th = 5 Mo Green |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 1 Vegas Bound | ||
Thu Oct 20 2016 20:22 | 1st = 1 Vegas Bound 2nd = 8 Angelic Miss 3rd = 2 Grim Creeper 4th = 3 This Time Reba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 7 Saywah Tonayo | ||
Thu Oct 20 2016 20:19 | 1st = 7 Saywah Tonayo 2nd = 1 Miss Fox 3rd = 9 Sisco Swift 4th = 3 Tear Away Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 5 - 5 Ymbro Toto | ||
Thu Oct 20 2016 20:18 | 1st = 5 Ymbro Toto 2nd = 6 Abitgoingonhere 3rd = 1 Liv Lavish 4th = 4 Tally Operator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 4 Tahlo | ||
Thu Oct 20 2016 20:16 | 1st = 4 Tahlo 2nd = 7 Mclaren Missile 3rd = 8 Nureyev 4th = 2 Go You Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 8 - 6 Lord Ludlow | ||
Thu Oct 20 2016 20:15 | 1st = 6 Lord Ludlow 2nd = 1 All Settled 3rd = 5 Sky Atlas 4th = 9 Herecomesthestorm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 7 Polijuice Potion | ||
Thu Oct 20 2016 20:13 | 1st = 7 Polijuice Potion 2nd = 3 Gold Diva 3rd = 8 Dundee Calypso 4th = 4 Indi Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 1 Miss Baroque | ||
Thu Oct 20 2016 20:10 | 1st = 1 Miss Baroque 2nd = 4 Dark Casio 3rd = 7 Explosive Fox 4th = 8 Quiet Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 8 Another Gangsta | ||
Thu Oct 20 2016 20:07 | 1st = 8 Another Gangsta 2nd = 6 Heza Gangsta 3rd = 1 Ebony Belle 4th = 3 Lunatic Lovatic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 1 Dr Yanma | ||
Thu Oct 20 2016 20:04 | 1st = 1 Dr Yanma 2nd = 4 Zamperini 3rd = 6 Deadset Jet 4th = 8 Lektra Oscar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 6 Heza Swinger | ||
Thu Oct 20 2016 20:03 | 1st = 6 Heza Swinger 2nd = 7 Red Rocker 3rd = 8 Ruinate 4th = 5 Hi Tech Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 5 - 5 Muccino | ||
Thu Oct 20 2016 20:00 | 1st = 5 Muccino 2nd = 6 Puzzled Princess 3rd = 1 All That I Know 4th = 2 Kryptonian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 4 Batty Loves Beer | ||
Thu Oct 20 2016 19:58 | 1st = 4 Batty Loves Beer 2nd = 5 Dont Weaken 3rd = 2 Honey Fantasy 4th = 1 Dusky Silk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 4 Fusaichi Kahn | ||
Thu Oct 20 2016 19:55 | 1st = 4 Fusaichi Kahn 2nd = 1 Private Road 3rd = 3 Wild Soul 4th = 6 Cyclone Clifford |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 2 Who Told Red | ||
Thu Oct 20 2016 19:52 | 1st = 2 Who Told Red 2nd = 5 River Crossing 3rd = 8 Houston Bale 4th = 1 Dewana Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 3 Dr Compulsion | ||
Thu Oct 20 2016 19:49 | 1st = 3 Dr Compulsion 2nd = 7 Fencer 3rd = 1 Rowdy Richard 4th = 8 Cowboy Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 4 - 1 Playlist | ||
Thu Oct 20 2016 19:48 | 1st = 1 Playlist 2nd = 5 Randy Art 3rd = 7 Osofoxi 4th = 3 Heathbern Whisky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 5 Hello Nugget | ||
Thu Oct 20 2016 19:46 | 1st = 5 Hello Nugget 2nd = 3 Chief Jetpilot 3rd = 1 Wynburn Archer 4th = 4 Mahalo Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 7 - 5 Phantom Choice | ||
Thu Oct 20 2016 19:45 | 1st = 5 Phantom Choice 2nd = 7 Super Hunter 3rd = 9 Shravan 4th = 11 Toned |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 7 Bar Room Brawler | ||
Thu Oct 20 2016 19:43 | 1st = 7 Bar Room Brawler 2nd = 4 Sound Of Belles 3rd = 6 Tough Guy Friday 4th = 8 Could Get Ugly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 8 Cookie No Cream | ||
Thu Oct 20 2016 19:40 | 1st = 8 Cookie No Cream 2nd = 3 Diamond Flush 3rd = 7 Swift Enforcer 4th = 5 Sorrento |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 6 Hy Guard | ||
Thu Oct 20 2016 19:37 | 1st = 6 Hy Guard 2nd = 3 Stackem Fast 3rd = 1 Dyna Leona 4th = 4 Lady Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 6 Bushmans Luck | ||
Thu Oct 20 2016 19:34 | 1st = 6 Bushmans Luck 2nd = 2 Lektra Roy 3rd = 5 Breakwater Bay 4th = 1 Lucky Holly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 3 Win Or Die | ||
Thu Oct 20 2016 19:33 | 1st = 3 Win Or Die 2nd = 6 Wicker Maister 3rd = 2 Stonebridge Royal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 4 Hooded Angel | ||
Thu Oct 20 2016 19:33 | 1st = 4 Hooded Angel 2nd = 8 Sound Of The Beach 3rd = 1 Arctic 4th = 6 Wicker Maister |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 4 - 3 My Naughty Hoaks | ||
Thu Oct 20 2016 19:30 | 1st = 3 My Naughty Hoaks 2nd = 6 Law Major 3rd = 2 Easy Drama 4th = 1 Aagas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 8 Daithy Allen | ||
Thu Oct 20 2016 19:28 | 1st = 8 Daithy Allen 2nd = 2 Mepunga Laser 3rd = 5 Carry On Pendles 4th = 4 Thomas Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 1 High Treason | ||
Thu Oct 20 2016 19:25 | 1st = 1 High Treason 2nd = 3 Tee Cee Benny 3rd = 2 Spec Bennett 4th = 4 Chloe Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 1 Tank The Weapon | ||
Thu Oct 20 2016 19:22 | 1st = 1 Tank The Weapon 2nd = 2 Angelas Star 3rd = 8 Opo Slider 4th = 4 Osaka Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 7 Dashing Impulse | ||
Thu Oct 20 2016 19:19 | 1st = 7 Dashing Impulse 2nd = 6 Als Luck 3rd = 8 Over It Tommy 4th = 2 Mepunga Diego |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 3 - 1 Alotta Jolie | ||
Thu Oct 20 2016 19:18 | 1st = 1 Alotta Jolie 2nd = 5 Dangerous Women 3rd = 2 Markleigh Caz 4th = 6 In The Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 6 - 9 Mica Lil | ||
Thu Oct 20 2016 19:15 | 1st = 9 Mica Lil 2nd = 2 Major Mambo 3rd = 4 Born Blue 4th = 11 Strong Values |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 4 Are Ate | ||
Thu Oct 20 2016 19:13 | 1st = 4 Are Ate 2nd = 3 Rhynstone Jetta 3rd = 6 Blown Away 4th = 5 Marcling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 3 Fimple Allen | ||
Thu Oct 20 2016 19:10 | 1st = 3 Fimple Allen 2nd = 2 Petes Tiimey 3rd = 6 Tat Jocko 4th = 9 My Wrecker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 5 Vostok | ||
Thu Oct 20 2016 19:07 | 1st = 5 Vostok 2nd = 2 Alpha Triton 3rd = 4 Aston Gisle 4th = 3 Zipping Nadia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 8 Tuas Delight | ||
Thu Oct 20 2016 19:03 | 1st = 8 Tuas Delight 2nd = 3 Paintmeacanvas 3rd = 2 Jack Starzzz 4th = 4 James Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 11 - 8 George Sannette | ||
Thu Oct 20 2016 19:02 | 1st = 8 George Sannette 2nd = 3 Navigator Jack 3rd = 7 Spirited Quality 4th = 1 Top Order |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 3 - 12 Miss Dubois | ||
Thu Oct 20 2016 19:00 | 1st = 12 Miss Dubois 2nd = 6 Our Boy Billy 3rd = 7 Presumption 4th = 10 Delle Donne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 6 Smashing Serena | ||
Thu Oct 20 2016 18:57 | 1st = 6 Smashing Serena 2nd = 5 Ha Ha Gotcha 3rd = 7 Crumps Hussler 4th = 2 Young Wade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 2 - 4 Joey Tee | ||
Thu Oct 20 2016 18:52 | 1st = 4 Joey Tee 2nd = 11 Trawl Ling 3rd = 9 Radical Art 4th = 6 Juscallmechief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 6 Snoop Junior | ||
Thu Oct 20 2016 18:49 | 1st = 6 Snoop Junior 2nd = 7 Forever Merry 3rd = 2 Paula Mechelle 4th = 5 Mazing Moo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 5 - 1 Grindabella | ||
Thu Oct 20 2016 18:45 | 1st = 1 Grindabella 2nd = 9 Chariot Queen 3rd = 5 Special Words 4th = 3 Im A Love Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 7 Tear Away Doc | ||
Thu Oct 20 2016 18:42 | 1st = 7 Tear Away Doc 2nd = 6 Boos Girl 3rd = 3 Discovered 4th = 2 Revin Kevin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 1 Fire Elusive | ||
Thu Oct 20 2016 18:39 | 1st = 1 Fire Elusive 2nd = 8 Despicable Blake 3rd = 7 Shining Armour 4th = 4 Tukula |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 8 Our Priddy Maid | ||
Thu Oct 20 2016 18:34 | 1st = 8 Our Priddy Maid 2nd = 7 Audrey Maree 3rd = 2 Greenmans Valley 4th = 4 Idle Hands |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 2 - 2 Deputy Dan | ||
Thu Oct 20 2016 18:30 | 1st = 2 Deputy Dan 2nd = 4 Pull The Ripcord 3rd = 12 Time To Sail 4th = 5 Referee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 1 Belron Gus | ||
Thu Oct 20 2016 18:27 | 1st = 1 Belron Gus 2nd = 8 Iconic Rock 3rd = 6 Allen Varmint 4th = 4 Sketchy Nick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 8 - 4 Pembrook Ideal | ||
Thu Oct 20 2016 18:26 | 1st = 4 Pembrook Ideal 2nd = 9 Susies Desire 3rd = 6 Trixie Bromac 4th = 2 Sarah Kate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 1 - 8 Thrilling Jolt | ||
Thu Oct 20 2016 18:22 | 1st = 8 Thrilling Jolt 2nd = 9 Blackbetty Shannon 3rd = 11 Bensonfire 4th = 1 Hes Going Places |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 1 Tod Tanga | ||
Thu Oct 20 2016 18:19 | 1st = 1 Tod Tanga 2nd = 6 Corrupt Model 3rd = 5 Still Good 4th = 4 Gav The Miller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 4 - 9 Danehills Daughter | ||
Thu Oct 20 2016 18:15 | 1st = 9 Danehills Daughter 2nd = 2 Zefiro 3rd = 15 Bushfire Blonde 4th = 16 Mississippi Delta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 7 Fearless John | ||
Thu Oct 20 2016 18:10 | 1st = 7 Fearless John 2nd = 8 Cosmic Spur 3rd = 2 Militant Man 4th = 1 Kasreyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 7 Five Star Rocker | ||
Thu Oct 20 2016 18:04 | 1st = 7 Five Star Rocker 2nd = 6 Booty Shake 3rd = 2 The Next Star 4th = 4 Just Pit Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 5 Swimming Goat | ||
Thu Oct 20 2016 18:01 | 1st = 5 Swimming Goat 2nd = 2 Mickey Tee 3rd = 3 Burn Early 4th = 1 Homebush Riley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 1 - 10 River Goddess | ||
Thu Oct 20 2016 18:00 | 1st = 10 River Goddess 2nd = 8 Almalita 3rd = 3 Kaptive Hero 4th = 12 Toffee Nose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 7 - 2 Groomsman | ||
Thu Oct 20 2016 17:55 | 1st = 2 Groomsman 2nd = 7 Franco Nixon 3rd = 5 Martin Mcguinness 4th = 9 Quick Nick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 8 White Simba | ||
Thu Oct 20 2016 17:52 | 1st = 8 White Simba 2nd = 6 Archie Wah Wah 3rd = 1 Son Of Katie 4th = 4 Mr Lovels |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 10 Annika Magic | ||
Thu Oct 20 2016 17:47 | 1st = 10 Annika Magic 2nd = 3 Forty Seven Flash 3rd = 9 Threo 4th = 2 Bronze Ecstasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 1 Nangar Range | ||
Thu Oct 20 2016 17:45 | 1st = 1 Nangar Range 2nd = 7 Miss Vane 3rd = 2 Massive Com 4th = 6 Eumeralla Donny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 3 - 1 Sixpence Spent | ||
Thu Oct 20 2016 17:40 | 1st = 1 Sixpence Spent 2nd = 8 Diamond Princess 3rd = 3 Scotty Beau 4th = 5 Pics Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 3 Sound Advice | ||
Thu Oct 20 2016 17:35 | 1st = 3 Sound Advice 2nd = 1 Patch His Zipper 3rd = 5 Long Spring Neck 4th = 6 Phils Green |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 4 Nozzno Fear | ||
Thu Oct 20 2016 17:32 | 1st = 4 Nozzno Fear 2nd = 3 Replica Yella 3rd = 6 Opawa Brad 4th = 1 Amino Trouble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 6 - 7 Kowhai Whiz | ||
Thu Oct 20 2016 17:30 | 1st = 7 Kowhai Whiz 2nd = 5 Dusky Eyre 3rd = 2 Soney Beatt 4th = 8 Pyramid Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 2 Teflon Tommy | ||
Thu Oct 20 2016 17:27 | 1st = 2 Teflon Tommy 2nd = 4 Aston Ah Chee 3rd = 6 Shocking Onyx 4th = 5 Fawn Pursuit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 1 Lady Royal Sue | ||
Thu Oct 20 2016 17:22 | 1st = 1 Lady Royal Sue 2nd = 10 Blue Eyed Creation 3rd = 9 Mister Performance 4th = 8 Royal Taz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 4 Ahh Big George | ||
Thu Oct 20 2016 17:19 | 1st = 4 Ahh Big George 2nd = 5 Wild Walter 3rd = 6 Viva Opal 4th = 1 Lovers Loch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 7 - 3 Prince Morpheus | ||
Thu Oct 20 2016 17:15 | 1st = 3 Prince Morpheus 2nd = 5 Undoubtable 3rd = 6 Brassy Belle 4th = 1 Lothario |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 7 Shout Out Loud | ||
Thu Oct 20 2016 17:09 | 1st = 7 Shout Out Loud 2nd = 5 Bamba Lam Barney 3rd = 3 Blanco Canyon 4th = 4 Kraken Nitro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 2 - 13 Cape Lady | ||
Thu Oct 20 2016 17:05 | 1st = 13 Cape Lady 2nd = 3 Ragazzo Doro 3rd = 11 Red Noire 4th = 6 Marega |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 5 - 3 Motu Time To Shine | ||
Thu Oct 20 2016 17:04 | 1st = 3 Motu Time To Shine 2nd = 1 Mysistersastar 3rd = 10 Sauchiehall 4th = 9 Twitter Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 8 - 2 The Big Labrownski | ||
Thu Oct 20 2016 17:00 | 1st = 2 The Big Labrownski 2nd = 13 Coffee 3rd = 1 What A Hoot 4th = 16 Junior Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 6 Black Jack Opal | ||
Thu Oct 20 2016 16:57 | 1st = 6 Black Jack Opal 2nd = 8 Pas Girl 3rd = 2 Fashion Nyissa 4th = 7 Black Dynasty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 5 Technic | ||
Thu Oct 20 2016 16:54 | 1st = 5 Technic 2nd = 4 Kihael Kaluna 3rd = 8 Smash That 4th = 6 Magic Wizard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 7 - 5 Mamselle Corday | ||
Thu Oct 20 2016 16:50 | 1st = 5 Mamselle Corday 2nd = 1 Prince Dan 3rd = 7 French Hussler 4th = 9 Elle The Model |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 1 Caco Potion | ||
Thu Oct 20 2016 16:47 | 1st = 1 Caco Potion 2nd = 3 Burrawonga Kevan 3rd = 4 Summer Nights 4th = 7 Mepunga Focus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 3 Camivista | ||
Thu Oct 20 2016 16:42 | 1st = 3 Camivista 2nd = 8 Rib And Roll 3rd = 1 Doolittle Doofy 4th = 9 Mo Jarney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 4 - 7 Dont Look Back | ||
Thu Oct 20 2016 16:40 | 1st = 7 Dont Look Back 2nd = 11 Insignificant 3rd = 2 Armori 4th = 9 Sheza Trendy Monarch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 2 Comatose | ||
Thu Oct 20 2016 16:39 | 1st = 2 Comatose 2nd = 4 Hunters Charm 3rd = 1 Speed It Up 4th = 6 Bear North |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 6 - 7 Rogue Missile | ||
Thu Oct 20 2016 16:35 | 1st = 7 Rogue Missile 2nd = 11 Every Chance 3rd = 5 Latin Boy 4th = 6 Oakfield Midnight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 7 - 8 Our Sevira | ||
Thu Oct 20 2016 16:30 | 1st = 8 Our Sevira 2nd = 13 Zolani 3rd = 6 Burrums Buzz 4th = 2 Our Boy Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 4 Chain Of Fire | ||
Thu Oct 20 2016 16:28 | 1st = 4 Chain Of Fire 2nd = 6 Kraken Mazing 3rd = 2 Master Kooper 4th = 8 Elite Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 1 - 11 My Laina | ||
Thu Oct 20 2016 16:25 | 1st = 11 My Laina 2nd = 5 Stormy Night 3rd = 9 Pharoahs Triumph 4th = 6 Karma Days |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 9 White Magic Opal | ||
Thu Oct 20 2016 16:22 | 1st = 9 White Magic Opal 2nd = 1 Stars to Shine 3rd = 7 Lovedale Lass 4th = 4 Black Zipper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 3 Backchat Harry | ||
Thu Oct 20 2016 16:19 | 1st = 3 Backchat Harry 2nd = 5 Sopoaga 3rd = 9 Gorilla On Drums 4th = 4 Grifinator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 6 - 2 Embrace The Pain | ||
Thu Oct 20 2016 16:15 | 1st = 2 Embrace The Pain 2nd = 8 Bomber Miss 3rd = 1 Mishani Gladiator 4th = 4 Flight Academy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 5 Billys Bake | ||
Thu Oct 20 2016 16:12 | 1st = 5 Billys Bake 2nd = 2 Harvey Mills 3rd = 4 Bambalam Brandy 4th = 7 Mollys Entity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 3 - 9 Glenstone | ||
Thu Oct 20 2016 16:11 | 1st = 9 Glenstone 2nd = 6 Seduce Me 3rd = 11 Celebrity Easton 4th = 7 Vixenlyz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 10 Any Wonder | ||
Thu Oct 20 2016 16:07 | 1st = 10 Any Wonder 2nd = 5 Attaccovita 3rd = 2 Make A Point 4th = 1 Eulo Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 4 Tiny Terror | ||
Thu Oct 20 2016 16:04 | 1st = 4 Tiny Terror 2nd = 8 Dessert Angel 3rd = 3 Despicable Bruce 4th = 6 Metro Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 6 - 13 Imperial Empress | ||
Thu Oct 20 2016 16:00 | 1st = 13 Imperial Empress 2nd = 8 Second Option 3rd = 4 Check Our Enemy 4th = 12 Kabrocco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 5 Know Style | ||
Thu Oct 20 2016 15:59 | 1st = 5 Know Style 2nd = 2 Ebert Bale 3rd = 7 Know Answer 4th = 8 Fekitoa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 11 - 1 Another Trooper | ||
Thu Oct 20 2016 15:56 | 1st = 1 Another Trooper 2nd = 8 Uno Azza 3rd = 3 Gorgeous Sunrise 4th = 7 Big Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 5 - 7 Pretty Smart | ||
Thu Oct 20 2016 15:55 | 1st = 7 Pretty Smart 2nd = 5 Cheeky Bella 3rd = 3 Parnossos 4th = 10 Lattimer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 1 Sketchy Jack | ||
Thu Oct 20 2016 15:52 | 1st = 1 Sketchy Jack 2nd = 10 Atlas Roughead 3rd = 7 Ariki Whero 4th = 2 Jimmy Marlow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 1 Tweedle Dumb | ||
Thu Oct 20 2016 15:48 | 1st = 1 Tweedle Dumb 2nd = 8 Millys Way 3rd = 2 Rose Of Dyanna 4th = 4 Ima Reality |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 1 Little Black Joe | ||
Thu Oct 20 2016 15:44 | 1st = 1 Little Black Joe 2nd = 6 Henson Hill 3rd = 7 Rosacky Blitz 4th = 2 Touche |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 2 - 1 Four Starzzz Special | ||
Thu Oct 20 2016 15:43 | 1st = 1 Four Starzzz Special 2nd = 2 Dan Bilzerian 3rd = 3 Justans Sister 4th = 4 Canardly Remember |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 5 - 9 Court Lane | ||
Thu Oct 20 2016 15:40 | 1st = 9 Court Lane 2nd = 6 Dash Of Wizzard 3rd = 5 Cornish Tales 4th = 8 Cape Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 10 - 2 Mr Blake Us | ||
Thu Oct 20 2016 15:37 | 1st = 2 Mr Blake Us 2nd = 1 Adele Keeping 3rd = 4 Just Getting By 4th = 8 Bundah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 5 Spirited Bingle | ||
Thu Oct 20 2016 15:34 | 1st = 5 Spirited Bingle 2nd = 8 Fancy Hope 3rd = 7 Chickaletta 4th = 4 Ronray Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 5 - 4 Gold Cufflinks | ||
Thu Oct 20 2016 15:30 | 1st = 4 Gold Cufflinks 2nd = 5 Neona 3rd = 7 Free Willy 4th = 3 Vianden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 4 Dads Ambition | ||
Thu Oct 20 2016 15:29 | 1st = 4 Dads Ambition 2nd = 1 Sweet Marylou 3rd = 3 Chippy Jordy 4th = 2 Another Cruise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 5 Gottaluva Sunday | ||
Thu Oct 20 2016 15:27 | 1st = 5 Gottaluva Sunday 2nd = 7 Rockstar Rikki 3rd = 4 Bubbaloobah 4th = 1 Little Lizzie Jove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 3 Simply Mystic | ||
Thu Oct 20 2016 15:24 | 1st = 3 Simply Mystic 2nd = 4 Wilbur 3rd = 8 Beauty Sleep 4th = 2 Daintree King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 4 - 4 The Bull | ||
Thu Oct 20 2016 15:20 | 1st = 4 The Bull 2nd = 6 King Darci 3rd = 9 Living Choice 4th = 10 Colonial Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 1 - 7 Belmonts Greatest | ||
Thu Oct 20 2016 15:18 | 1st = 7 Belmonts Greatest 2nd = 1 Foursharesmorebeers 3rd = 2 Prince George 4th = 6 Imperial Whiz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 9 - 4 Davey | ||
Thu Oct 20 2016 15:17 | 1st = 4 Davey 2nd = 6 Baracca Keeping 3rd = 7 King Taro 4th = 1 Suzi Cargo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 1 Smooth Silver | ||
Thu Oct 20 2016 15:09 | 1st = 1 Smooth Silver 2nd = 4 Benson 3rd = 5 Lunchmoney Lewis 4th = 6 Sun Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 4 - 7 Sottero | ||
Thu Oct 20 2016 15:05 | 1st = 7 Sottero 2nd = 1 Cobungra Boy 3rd = 8 Southern Albatross 4th = 3 Whiskey Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 1 Epic Dream | ||
Thu Oct 20 2016 15:04 | 1st = 1 Epic Dream 2nd = 6 Benjamin Black 3rd = 4 With Pride 4th = 2 Chippa Lata |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 4 - 11 Try Pink | ||
Thu Oct 20 2016 15:00 | 1st = 11 Try Pink 2nd = 13 Gold Warrior 3rd = 9 Turning Times 4th = 7 Respun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 8 - 2 Falcons Fury | ||
Thu Oct 20 2016 14:57 | 1st = 2 Falcons Fury 2nd = 4 Soapsud Bubbles 3rd = 6 Twin Barrels 4th = 8 Total Ringer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 2 Cotton Cold Candy | ||
Thu Oct 20 2016 14:52 | 1st = 2 Cotton Cold Candy 2nd = 4 Emargee 3rd = 1 Amys Whisper 4th = 3 Szare Mccann |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 4 Astute Glib | ||
Thu Oct 20 2016 14:49 | 1st = 4 Astute Glib 2nd = 2 Moyarra Dalriata 3rd = 8 Rockin Roller 4th = 7 Bless em All |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 3 - 6 Sedanzer | ||
Thu Oct 20 2016 14:45 | 1st = 6 Sedanzer 2nd = 7 Cloudwatch 3rd = 1 Baubo 4th = 3 Flaunting |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 1 Mina Allen | ||
Thu Oct 20 2016 14:44 | 1st = 1 Mina Allen 2nd = 7 Hard Questions 3rd = 6 Goldstar Dallas 4th = 8 Odin Slayer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 7 - 1 Express Cash | ||
Thu Oct 20 2016 14:42 | 1st = 1 Express Cash 2nd = 2 Politeness 3rd = 6 Little Cindy 4th = 7 Total Backflip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 2 Wolfbane Mccabe | ||
Thu Oct 20 2016 14:34 | 1st = 2 Wolfbane Mccabe 2nd = 6 Get Along Daisy 3rd = 10 Oakmont Octum 4th = 4 Nirranda Ripper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 3 - 2 Cosmic Song | ||
Thu Oct 20 2016 14:30 | 1st = 2 Cosmic Song 2nd = 1 Antagonist 3rd = 13 Zoomesday 4th = 10 Versos De Amor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 3 - 4 Call Me Ringo | ||
Thu Oct 20 2016 14:25 | 1st = 4 Call Me Ringo 2nd = 2 Beyond 3rd = 3 Lamerican 4th = 8 Skeletons |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 7 Homebush Shane | ||
Thu Oct 20 2016 14:24 | 1st = 7 Homebush Shane 2nd = 3 Sahara Sam 3rd = 8 Mandi Mae 4th = 1 Briseur De Reves |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 6 - 4 Dana Scar | ||
Thu Oct 20 2016 14:22 | 1st = 4 Dana Scar 2nd = 5 Shadow Pearl 3rd = 7 Gunnadoo Chev 4th = 1 Lill Taro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 7 Unofficial | ||
Thu Oct 20 2016 14:17 | 1st = 7 Unofficial 2nd = 9 Snakes N Ladders 3rd = 8 Just A Little Marn 4th = 1 Cammiselle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 8 Ablazin Mikado | ||
Thu Oct 20 2016 14:14 | 1st = 8 Ablazin Mikado 2nd = 1 Renberg 3rd = 3 Blue Air 4th = 7 Mcthumpa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 2 - 6 Valentino Rossa | ||
Thu Oct 20 2016 14:10 | 1st = 6 Valentino Rossa 2nd = 7 Waking Moment 3rd = 1 Dorawin 4th = 2 Regrading |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 5 Cathy Maree | ||
Thu Oct 20 2016 14:07 | 1st = 5 Cathy Maree 2nd = 7 Sarcasm 3rd = 1 Krista Barista 4th = 3 Black Crow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 5 - 3 Debs Dream | ||
Thu Oct 20 2016 14:04 | 1st = 3 Debs Dream 2nd = 2 Mrs Browns Girl 3rd = 1 Chansleys Will 4th = 8 Power Check |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 2 - 14 Zen Mistress | ||
Thu Oct 20 2016 14:00 | 1st = 14 Zen Mistress 2nd = 4 Daffey Dux 3rd = 8 Alvilda 4th = 15 The Flying Sun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 1 Cry Later | ||
Thu Oct 20 2016 13:55 | 1st = 1 Cry Later 2nd = 5 Walk Woody Walk 3rd = 4 Veetee Mist 4th = 2 Hop On Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 2 - 3 Saba Lass | ||
Thu Oct 20 2016 13:50 | 1st = 3 Saba Lass 2nd = 4 Three Henrys 3rd = 2 Lightning Lord 4th = 1 Jackpot Joker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 2 Extra Credit | ||
Thu Oct 20 2016 13:48 | 1st = 2 Extra Credit 2nd = 8 Greet The Judge 3rd = 1 Wunzee 4th = 6 Know Lapse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 4 - 6 Zippity Zarr | ||
Thu Oct 20 2016 13:47 | 1st = 6 Zippity Zarr 2nd = 2 Cher Keeping 3rd = 8 Black Nero 4th = 4 Magic Prize |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 3 Commanche | ||
Thu Oct 20 2016 13:42 | 1st = 3 Commanche 2nd = 4 Private Jujon 3rd = 1 Im Isabella 4th = 8 Ideal Holmboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 7 We Froff Dat | ||
Thu Oct 20 2016 13:39 | 1st = 7 We Froff Dat 2nd = 8 Zahra Bella 3rd = 9 All About Arby 4th = 6 Buckle Up Omnin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 1 - 2 Generalissimo | ||
Thu Oct 20 2016 13:35 | 1st = 2 Generalissimo 2nd = 5 Eccellere 3rd = 1 Pale Ale 4th = 3 Rebel Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Swan Hill Race 1 - 8 Sebrings Joy | ||
Thu Oct 20 2016 13:30 | 1st = 8 Sebrings Joy 2nd = 5 Equity Free 3rd = 6 Kailua 4th = 4 Unshackled |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 3 - 2 Nangar Rock | ||
Thu Oct 20 2016 13:27 | 1st = 2 Nangar Rock 2nd = 5 Total Luck 3rd = 1 Oaks Image 4th = 3 Dana Makin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 4 Rosies Gift | ||
Thu Oct 20 2016 13:21 | 1st = 4 Rosies Gift 2nd = 3 Cable Runner 3rd = 1 Little Ferret 4th = 8 Challis Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 1 - 10 Fabulous Child | ||
Thu Oct 20 2016 13:15 | 1st = 10 Fabulous Child 2nd = 8 Gidgee Coals 3rd = 3 Really Rockets 4th = 11 Bayside Bandit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 2 - 5 Mousey Mccoy | ||
Thu Oct 20 2016 13:10 | 1st = 5 Mousey Mccoy 2nd = 4 Just Like Jazz 3rd = 1 Jacobite Dougie 4th = 2 Dana Spider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 8 Taabinga Swift | ||
Thu Oct 20 2016 13:04 | 1st = 8 Taabinga Swift 2nd = 2 Celtic Fire 3rd = 5 Ninetymile Toby 4th = 4 Dunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 11 - 8 Thrilling Riot | ||
Thu Oct 20 2016 12:57 | 1st = 8 Thrilling Riot 2nd = 6 Blazing Spirit 3rd = 4 Jinja Squeak 4th = 3 Opawa Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 1 - 6 Bindigo Lad | ||
Thu Oct 20 2016 12:52 | 1st = 6 Bindigo Lad 2nd = 2 Love Lord 3rd = 9 Total Silence 4th = 1 Total Platinum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 3 Got Ya Back | ||
Thu Oct 20 2016 12:44 | 1st = 3 Got Ya Back 2nd = 2 Pie Problem 3rd = 5 Gunmetal Angel 4th = 4 Peta Sketa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 10 - 8 Timmy Trumpet | ||
Thu Oct 20 2016 12:35 | 1st = 8 Timmy Trumpet 2nd = 1 Spud Missile 3rd = 3 Olivia 4th = 7 Thrilling Sabre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 8 Barnies Blaster | ||
Thu Oct 20 2016 12:29 | 1st = 8 Barnies Blaster 2nd = 7 Desert Ranger 3rd = 5 Jesses Typhoon 4th = 3 Audacious Mickan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 9 - 1 Zipping Steve | ||
Thu Oct 20 2016 12:19 | 1st = 1 Zipping Steve 2nd = 3 Baymax 3rd = 2 Bee Lichter 4th = 8 Dont Brag |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 8 - 3 Rubeus Hagrid | ||
Thu Oct 20 2016 12:02 | 1st = 3 Rubeus Hagrid 2nd = 2 Moochi 3rd = 5 Thrilling Wilson 4th = 1 Cosmic Rover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 7 - 8 Simple And Plain | ||
Thu Oct 20 2016 11:46 | 1st = 8 Simple And Plain 2nd = 7 Nangar Star 3rd = 2 Santa Sangre 4th = 1 Ekali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 6 - 4 Our Heisenberg | ||
Thu Oct 20 2016 11:28 | 1st = 4 Our Heisenberg 2nd = 5 Diva Pose 3rd = 3 Shot Gun Harry 4th = 1 Mini Bike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 5 - 2 Speed Lorde | ||
Thu Oct 20 2016 11:11 | 1st = 2 Speed Lorde 2nd = 4 Locha Knocka 3rd = 7 Macjam 4th = 8 Rocky Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 4 - 2 Umaga Rama | ||
Thu Oct 20 2016 10:53 | 1st = 2 Umaga Rama 2nd = 4 Stormy Days 3rd = 3 Thrilling Wiggle 4th = 5 Embrace Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 3 - 2 Thrilling Hettie | ||
Thu Oct 20 2016 10:36 | 1st = 2 Thrilling Hettie 2nd = 4 Jinja Mia 3rd = 8 Tumbalaioo 4th = 6 Lethal Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 2 - 5 Scott Tied Up | ||
Thu Oct 20 2016 10:18 | 1st = 5 Scott Tied Up 2nd = 3 Mr Mumbles 3rd = 6 Spinel 4th = 1 Pat Not Plait |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 1 - 4 Off The Grid | ||
Thu Oct 20 2016 10:01 | 1st = 4 Off The Grid 2nd = 6 Thrilling Carter 3rd = 1 Lochinvar Belle 4th = 5 Bigtime Dasher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 4 Industrial | ||
Thu Oct 20 2016 1:22 | 1st = 4 Industrial 2nd = 5 Hard Hat Mick 3rd = 6 Leo Gundi 4th = 2 Proceed At Speed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 6 Arctic Willow | ||
Thu Oct 20 2016 1:02 | 1st = 6 Arctic Willow 2nd = 7 Dwyer Street 3rd = 3 Black Vodka 4th = 1 Wiggy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 2 Benny Button | ||
Thu Oct 20 2016 0:42 | 1st = 2 Benny Button 2nd = 5 Hustling 3rd = 7 Baraka 4th = 4 Ashom Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 6 Aviation Gas | ||
Thu Oct 20 2016 0:27 | 1st = 6 Aviation Gas 2nd = 3 Dynamite Road 3rd = 5 Lord Reddan 4th = 7 Heres Linda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 5 Miss Espresso | ||
Thu Oct 20 2016 0:10 | 1st = 5 Miss Espresso 2nd = 1 Induction 3rd = 8 Jerry Monelli 4th = 3 West On Jill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 10 - 2 Nine Squared | ||
Tue Sep 20 2016 15:28 | 1st = 2 Nine Squared 2nd = 3 Amour Baroque 3rd = 5 Mewstone Rocket 4th = 6 Tinker Ross |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 10 Cosmic Moments | ||
Tue Sep 20 2016 15:25 | 1st = 10 Cosmic Moments 2nd = 4 Barnies Bullet 3rd = 1 Britt Baxter 4th = 5 Flying Cola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 4 - 5 Mamselle Corday | ||
Tue Sep 20 2016 15:25 | 1st = 5 Mamselle Corday 2nd = 2 Embrace The Pain 3rd = 1 Mister Booze 4th = 4 Smart Patrol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 8 Cosmic Style | ||
Tue Sep 20 2016 15:22 | 1st = 8 Cosmic Style 2nd = 2 Dillashaw 3rd = 7 Blown Away 4th = 1 Royal Whip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 7 Witch Kilty | ||
Tue Sep 20 2016 15:19 | 1st = 7 Witch Kilty 2nd = 3 Oh So Nice 3rd = 8 Fast Freddie 4th = 5 Bomber Marlow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 7 Corey Odonohue | ||
Tue Sep 20 2016 15:17 | 1st = 7 Corey Odonohue 2nd = 6 Horace Foxley 3rd = 1 Mckay 4th = 2 Glasscutterspirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 5 Sveen | ||
Tue Sep 20 2016 15:14 | 1st = 5 Sveen 2nd = 4 Humble Gun 3rd = 2 Sugar Man 4th = 7 Im Pedro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 5 - 7 Juju Man | ||
Tue Sep 20 2016 15:10 | 1st = 7 Juju Man 2nd = 6 Centauro 3rd = 2 Mr Mcbat 4th = 8 The Dylan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 9 - 1 Black Chevelle | ||
Tue Sep 20 2016 15:07 | 1st = 1 Black Chevelle 2nd = 6 Lynden Rise 3rd = 4 Whistledown 4th = 2 Tah Stella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 4 Dodge The Storm | ||
Tue Sep 20 2016 15:04 | 1st = 4 Dodge The Storm 2nd = 5 Bangor Springs 3rd = 2 Dyna Hogan 4th = 6 Trigger Bling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 6 - 3 Black Sheep | ||
Tue Sep 20 2016 15:00 | 1st = 3 Black Sheep 2nd = 1 Magnaro 3rd = 2 Benefactor 4th = 6 Little Red Devil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 6 Livin It Lovin It | ||
Tue Sep 20 2016 14:57 | 1st = 6 Livin It Lovin It 2nd = 4 Our Mels Dream 3rd = 5 The Pix 4th = 7 Don Boston |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 1 Celestial Prince | ||
Tue Sep 20 2016 14:54 | 1st = 1 Celestial Prince 2nd = 6 File The Writ 3rd = 5 Ragnarok 4th = 2 Be My Beau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 3 - 8 Decali | ||
Tue Sep 20 2016 14:50 | 1st = 8 Decali 2nd = 7 Miss Rich 3rd = 3 Helluva Hoffa 4th = 12 Cape Halifax |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 3 Big Kid | ||
Tue Sep 20 2016 14:47 | 1st = 3 Big Kid 2nd = 5 Diamond Image 3rd = 9 Triple Century 4th = 2 Shogun Steel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 3 Imthe Golden Child | ||
Tue Sep 20 2016 14:42 | 1st = 3 Imthe Golden Child 2nd = 7 Corporal Luna 3rd = 5 Phantom Rockstar 4th = 2 Donegal Annie Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 2 Dana Mork | ||
Tue Sep 20 2016 14:39 | 1st = 2 Dana Mork 2nd = 7 Sutton Steele 3rd = 1 Lisheen 4th = 3 Private Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 4 - 8 Flying By | ||
Tue Sep 20 2016 14:35 | 1st = 8 Flying By 2nd = 12 Spirited Addition 3rd = 10 Butterfly Sky 4th = 11 Doctor Oh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 5 - 5 Spirited Character | ||
Tue Sep 20 2016 14:30 | 1st = 5 Spirited Character 2nd = 8 Play It By Ear 3rd = 1 Cisco Delago 4th = 7 Logovardi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 8 Hes Some Asset | ||
Tue Sep 20 2016 14:27 | 1st = 8 Hes Some Asset 2nd = 4 Airly Rocket 3rd = 7 Mista Grant 4th = 5 Snowys Rum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 1 Natural | ||
Tue Sep 20 2016 14:22 | 1st = 1 Natural 2nd = 2 Enjoy An Ale 3rd = 4 Agent Maori 4th = 10 Cyclone Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 5 Nightmare Miss | ||
Tue Sep 20 2016 14:19 | 1st = 5 Nightmare Miss 2nd = 1 Nikis Lad 3rd = 8 Buckle Up Grumps 4th = 2 Satin Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 2 - 6 Stylish Luck | ||
Tue Sep 20 2016 14:15 | 1st = 6 Stylish Luck 2nd = 2 Macho Tycoon 3rd = 5 Cold Blooded 4th = 1 Campanology |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 5 Jules Marlow | ||
Tue Sep 20 2016 14:12 | 1st = 5 Jules Marlow 2nd = 8 Alejandro 3rd = 6 Flashy Fyfe 4th = 7 Pearce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 5 Monorail | ||
Tue Sep 20 2016 14:07 | 1st = 5 Monorail 2nd = 7 Motu Young Jacob 3rd = 2 Just Leave 4th = 1 Lavros Segil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 3 Fred The Weapon | ||
Tue Sep 20 2016 14:04 | 1st = 3 Fred The Weapon 2nd = 8 Fubre 3rd = 1 Driftway Darling 4th = 7 Keep Searching |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 4 - 7 Masterson | ||
Tue Sep 20 2016 14:00 | 1st = 7 Masterson 2nd = 5 Last Stand 3rd = 10 Miss Beals 4th = 2 Auspicious Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 2 Lucky Nineteen | ||
Tue Sep 20 2016 13:58 | 1st = 2 Lucky Nineteen 2nd = 1 Moto Warrior 3rd = 3 Kamikaze Turtle 4th = 4 Stylish Morgan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 3 - 18 Runlike The Rapids | ||
Tue Sep 20 2016 13:55 | 1st = 18 Runlike The Rapids 2nd = 5 Bold Street Cat 3rd = 9 Orlando Jack 4th = 8 Pears |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 4 Gordy Junior | ||
Tue Sep 20 2016 13:53 | 1st = 4 Gordy Junior 2nd = 5 Kablitz 3rd = 6 Whip Uppa Storm 4th = 1 Tricky Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 2 Azul | ||
Tue Sep 20 2016 13:50 | 1st = 2 Azul 2nd = 1 Sketchy Gun 3rd = 5 Westy Bob 4th = 4 Chance It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 12 - 5 Wheelchair Norm | ||
Tue Sep 20 2016 13:47 | 1st = 5 Wheelchair Norm 2nd = 7 Puma Pants 3rd = 6 Homebush Kelso 4th = 1 Harkonen Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 8 Maybee Yes | ||
Tue Sep 20 2016 13:44 | 1st = 8 Maybee Yes 2nd = 1 Princetown 3rd = 7 Springfield Gun 4th = 4 Dapper Reigns |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 1 - 3 Quick and Easy | ||
Tue Sep 20 2016 13:40 | 1st = 3 Quick and Easy 2nd = 6 Mista Busy 3rd = 1 Bauhinia Sid 4th = 5 Craiglea Ghetto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 7 Locknane Abby | ||
Tue Sep 20 2016 13:37 | 1st = 7 Locknane Abby 2nd = 4 Its A Dream 3rd = 5 Cloe Binda 4th = 6 Adams Gun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 2 Know Lapse | ||
Tue Sep 20 2016 13:36 | 1st = 2 Know Lapse 2nd = 1 Glad Rags 3rd = 5 Smash Fire 4th = 6 Oaks Hill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 7 Pawesome Boss | ||
Tue Sep 20 2016 13:34 | 1st = 7 Pawesome Boss 2nd = 5 Sorceress Bale 3rd = 1 Sardonyx 4th = 2 Yorke Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 3 - 12 The Rich Fisher | ||
Tue Sep 20 2016 13:30 | 1st = 12 The Rich Fisher 2nd = 8 Schillie Billie 3rd = 13 Grandes Oreilles 4th = 4 Betelgeuse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 4 Wirra Storm | ||
Tue Sep 20 2016 13:27 | 1st = 4 Wirra Storm 2nd = 1 Illdoitwhenimready 3rd = 5 Shes Excited 4th = 9 Mr Mayfly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 11 - 2 Top Caliber | ||
Tue Sep 20 2016 13:26 | 1st = 2 Top Caliber 2nd = 7 Albie Jay 3rd = 6 Opawa Zena 4th = 5 Homebush Howard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 4 Cincuecento | ||
Tue Sep 20 2016 13:24 | 1st = 4 Cincuecento 2nd = 2 Esspee 3rd = 9 Bells Icon 4th = 7 Flanders Reigns |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 2 - 9 Our Chad | ||
Tue Sep 20 2016 13:20 | 1st = 9 Our Chad 2nd = 4 More Ransom 3rd = 17 Trajectory 4th = 3 Infantry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 3 Senor Slamma | ||
Tue Sep 20 2016 13:17 | 1st = 3 Senor Slamma 2nd = 2 Buckle Up Beneau 3rd = 4 Raz Simpson 4th = 6 Maverick Dusty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 7 Opawa Cheviot | ||
Tue Sep 20 2016 13:14 | 1st = 7 Opawa Cheviot 2nd = 2 Rhinegolde 3rd = 4 Hard Questions 4th = 8 Goldstar Boomer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 1 Dyna Nami | ||
Tue Sep 20 2016 13:11 | 1st = 1 Dyna Nami 2nd = 3 Ruthless Lawler 3rd = 4 Dolce Ventu 4th = 5 Long Gully Emma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 7 Youre Dreaming | ||
Tue Sep 20 2016 13:08 | 1st = 7 Youre Dreaming 2nd = 6 After Lisa 3rd = 4 Gecko Flyer 4th = 1 Despicable Tess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 10 - 5 Homebush Riley | ||
Tue Sep 20 2016 13:05 | 1st = 5 Homebush Riley 2nd = 8 Cawbourne Craig 3rd = 7 Homebush Shane 4th = 6 Replay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 2 - 8 Riverina Bella | ||
Tue Sep 20 2016 13:00 | 1st = 8 Riverina Bella 2nd = 14 Parthesia 3rd = 7 Honey Trap 4th = 10 Straight To You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 1 Jinx | ||
Tue Sep 20 2016 12:57 | 1st = 1 Jinx 2nd = 8 Tah Ruby 3rd = 4 Keep Ya Looks 4th = 10 Queen Miela |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 2 Todd Blue Blood | ||
Tue Sep 20 2016 12:54 | 1st = 2 Todd Blue Blood 2nd = 6 Cawbourne Dotty 3rd = 8 Mark Be Good 4th = 4 Pagani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 3 Baa Baa Ra | ||
Tue Sep 20 2016 12:50 | 1st = 3 Baa Baa Ra 2nd = 4 Alls Well 3rd = 1 Pacific Bluff 4th = 6 Good Bye Kiss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 1 - 8 Lunar Duchess | ||
Tue Sep 20 2016 12:45 | 1st = 8 Lunar Duchess 2nd = 11 Epic Decision 3rd = 15 Joeys Destiny 4th = 12 Annecy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 9 - 2 Miss Harper | ||
Tue Sep 20 2016 12:43 | 1st = 2 Miss Harper 2nd = 5 Cherry Crusher 3rd = 3 Another Fan 4th = 4 Know Contest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 2 Declared Black | ||
Tue Sep 20 2016 12:42 | 1st = 2 Declared Black 2nd = 5 Cosmic Crash 3rd = 7 Natural Stride 4th = 4 Sir Stan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 1 Tah Mcevoy | ||
Tue Sep 20 2016 12:39 | 1st = 1 Tah Mcevoy 2nd = 4 Leica Warrior 3rd = 7 Amazing Black 4th = 5 Shanlyn China |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 3 Know Respect | ||
Tue Sep 20 2016 12:35 | 1st = 3 Know Respect 2nd = 1 Harden Faster 3rd = 8 Royal Action 4th = 4 True To Life |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 8 Crunchin Numbers | ||
Tue Sep 20 2016 12:33 | 1st = 8 Crunchin Numbers 2nd = 4 Bettys Hotpot 3rd = 7 Dream A Little 4th = 3 Virons Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 1 - 3 Classic Diva | ||
Tue Sep 20 2016 12:30 | 1st = 3 Classic Diva 2nd = 9 Lebombo Rose 3rd = 8 Khaseeb 4th = 13 Tiffanys Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 4 Cape Spectre | ||
Tue Sep 20 2016 12:27 | 1st = 4 Cape Spectre 2nd = 7 Last One 3rd = 5 Miss Shamunski 4th = 8 Black Snake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 8 - 1 Thoracic | ||
Tue Sep 20 2016 12:23 | 1st = 1 Thoracic 2nd = 8 Goldstar Archie 3rd = 9 No Tinkerbell 4th = 5 Miss Blue Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 1 Zakizbo Gun | ||
Tue Sep 20 2016 12:19 | 1st = 1 Zakizbo Gun 2nd = 6 Yakan De Kahn 3rd = 7 Aware 4th = 3 Tobrasca Rush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 3 Obeyance | ||
Tue Sep 20 2016 12:15 | 1st = 3 Obeyance 2nd = 7 Opawa Jemaine 3rd = 4 Kellys My Name 4th = 6 Opawa Ash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 4 Betty Blokbuster | ||
Tue Sep 20 2016 12:11 | 1st = 4 Betty Blokbuster 2nd = 5 Fabriental 3rd = 1 Knocka Feller 4th = 2 Zanthea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 5 Starburst Dulcie | ||
Tue Sep 20 2016 12:07 | 1st = 5 Starburst Dulcie 2nd = 1 Comic Icon 3rd = 6 Fancy Oliver 4th = 3 Geordie Who |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 7 - 6 Know Worth | ||
Tue Sep 20 2016 12:02 | 1st = 6 Know Worth 2nd = 8 Spring Sam 3rd = 7 Velvet Girl 4th = 5 Epic Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 8 Seeking Baxter | ||
Tue Sep 20 2016 11:49 | 1st = 8 Seeking Baxter 2nd = 7 Struggle Is Real 3rd = 6 Abacus Magic 4th = 4 Hayley James |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 6 - 5 Must Desire | ||
Tue Sep 20 2016 11:41 | 1st = 5 Must Desire 2nd = 2 Another Cruise 3rd = 4 No Bro 4th = 6 Token Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 2 Runnin Cloggs | ||
Tue Sep 20 2016 11:29 | 1st = 2 Runnin Cloggs 2nd = 1 Bos Business 3rd = 7 Go Tommo 4th = 8 Apollo King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 5 - 2 Homebush Bailey | ||
Tue Sep 20 2016 11:21 | 1st = 2 Homebush Bailey 2nd = 6 Avalanch City 3rd = 1 Joey Baxter 4th = 3 Star Apache |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 8 Goldstar Dallas | ||
Tue Sep 20 2016 11:09 | 1st = 8 Goldstar Dallas 2nd = 3 Opawa Denise 3rd = 1 Opawa Penny 4th = 7 Freckle Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 4 - 1 Homebush Sloan | ||
Tue Sep 20 2016 11:01 | 1st = 1 Homebush Sloan 2nd = 7 Definite 3rd = 2 Thrilling Spell 4th = 8 Opawa Whisper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 4 Goldstar Scooter | ||
Tue Sep 20 2016 10:49 | 1st = 4 Goldstar Scooter 2nd = 10 Gordons My Mate 3rd = 1 My Hoki 4th = 8 Cut The Ribbons |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 3 - 8 Dan Blue Blood | ||
Tue Sep 20 2016 10:41 | 1st = 8 Dan Blue Blood 2nd = 6 Waimak Sheff 3rd = 2 Rookie Racer 4th = 5 Homebush Tulip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 3 Min Ho | ||
Tue Sep 20 2016 10:29 | 1st = 3 Min Ho 2nd = 7 Opawa Brad 3rd = 5 Nina Baxter 4th = 8 Opawa Jimbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 2 - 8 Deborah Bay | ||
Tue Sep 20 2016 10:21 | 1st = 8 Deborah Bay 2nd = 7 Bell Ring 3rd = 1 Robs Mate 4th = 2 Devilskin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 2 Cabarita | ||
Tue Sep 20 2016 10:09 | 1st = 2 Cabarita 2nd = 8 Cosmic Chelsea 3rd = 7 Conaloo 4th = 3 Hat Trick Chaos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 1 - 8 Know Leave | ||
Tue Sep 20 2016 10:01 | 1st = 8 Know Leave 2nd = 7 Shakti 3rd = 5 Little Snicko 4th = 1 Zabambi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 4 Brock On | ||
Sat Aug 20 2016 23:47 | 1st = 4 Brock On 2nd = 2 Emilys Sweet 3rd = 1 Oakland Raider 4th = 5 Arctic Posh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 3 Karley Keeping | ||
Sat Aug 20 2016 23:27 | 1st = 3 Karley Keeping 2nd = 8 Zeppelin Bale 3rd = 5 Eisenhower 4th = 6 West On Sally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 8 - 12 Artistic Lilly | ||
Sat Aug 20 2016 23:20 | 1st = 12 Artistic Lilly 2nd = 2 All About The Cash 3rd = 1 Prince Of Whitby 4th = 8 High Speed Chase |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 2 West On Janet | ||
Sat Aug 20 2016 23:12 | 1st = 2 West On Janet 2nd = 1 Whos Got Blue 3rd = 6 Incognito Mac 4th = 8 Junk Yard Wolf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 4 Fleet Return | ||
Sat Aug 20 2016 23:02 | 1st = 4 Fleet Return 2nd = 1 Pepper Fire 3rd = 3 Stelio Kontos 4th = 6 Instant Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 1 West On Babe | ||
Sat Aug 20 2016 22:52 | 1st = 1 West On Babe 2nd = 2 Astronomize 3rd = 7 Cosmic Malteze 4th = 8 Brinksys Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 7 - 1 Majorlicious | ||
Sat Aug 20 2016 22:47 | 1st = 1 Majorlicious 2nd = 8 Racy Lacy 3rd = 10 Raffaello 4th = 9 Mossdale Flynn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 5 Mister Brown | ||
Sat Aug 20 2016 22:45 | 1st = 5 Mister Brown 2nd = 4 Sleek Master 3rd = 1 Quaker Bale 4th = 8 Fanta Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 9 - 8 Bontastic | ||
Sat Aug 20 2016 22:40 | 1st = 8 Bontastic 2nd = 6 Zulu Courage 3rd = 4 Pacific Rockstar 4th = 9 Cobra Benalong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 2 Martam Gold | ||
Sat Aug 20 2016 22:37 | 1st = 2 Martam Gold 2nd = 9 Amani 3rd = 10 Dancing Gums 4th = 5 Top Edge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 1 Rocktellz | ||
Sat Aug 20 2016 22:32 | 1st = 1 Rocktellz 2nd = 8 Go Go Red 3rd = 4 Itz Sportz Torque 4th = 2 Alto Cumulus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 6 Lillys Spirit | ||
Sat Aug 20 2016 22:30 | 1st = 6 Lillys Spirit 2nd = 2 Ramifications 3rd = 8 Mcmoory Oaks 4th = 9 Bounce Down |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 8 Jailor Bale | ||
Sat Aug 20 2016 22:27 | 1st = 8 Jailor Bale 2nd = 1 Dyna Fame 3rd = 4 Shared Bonus 4th = 5 Smokester |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 11 - 1 Tiggerlong Boo | ||
Sat Aug 20 2016 22:24 | 1st = 1 Tiggerlong Boo 2nd = 3 Za Zing 3rd = 6 Justifia 4th = 7 Jack Kade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 6 - 6 Rabchenko | ||
Sat Aug 20 2016 22:22 | 1st = 6 Rabchenko 2nd = 10 Brilliant Sunshine 3rd = 12 Lovers Prayer 4th = 11 Eric James |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 7 Good Odds Bricky | ||
Sat Aug 20 2016 22:20 | 1st = 7 Good Odds Bricky 2nd = 1 Lady Livingston 3rd = 2 Lowannas Son 4th = 5 Awesome Danny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 8 - 7 Art Of Pipi | ||
Sat Aug 20 2016 22:15 | 1st = 7 Art Of Pipi 2nd = 2 Im Major Harry 3rd = 6 Elsie Gem 4th = 4 Dothedealdylan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 7 Whos Got Snoop | ||
Sat Aug 20 2016 22:12 | 1st = 7 Whos Got Snoop 2nd = 2 Monaro Monelli 3rd = 1 Thunder Rama 4th = 6 Living Proof |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 4 Some Kinda Tactics | ||
Sat Aug 20 2016 22:07 | 1st = 4 Some Kinda Tactics 2nd = 7 Lost In Bangkok 3rd = 6 Lark Rise 4th = 1 Machtavish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 1 Blue Revolver | ||
Sat Aug 20 2016 22:05 | 1st = 1 Blue Revolver 2nd = 2 Snakebite Bale 3rd = 4 Gassed Up Devil 4th = 5 Ok Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 10 - 8 Cosmic Tumble | ||
Sat Aug 20 2016 22:02 | 1st = 8 Cosmic Tumble 2nd = 1 Blackfoot Man 3rd = 6 Slick Skye 4th = 4 My Boy Chris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 10 - 5 Dream Fulfilled | ||
Sat Aug 20 2016 22:00 | 1st = 5 Dream Fulfilled 2nd = 6 Manoeuver Man 3rd = 4 Kotare York 4th = 3 Sonofamasterpiece |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 8 Stilton Gold | ||
Sat Aug 20 2016 21:57 | 1st = 8 Stilton Gold 2nd = 9 Angry Thunder 3rd = 2 Body And Soul 4th = 6 Rubelly Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 5 - 5 Nowuseemegirl | ||
Sat Aug 20 2016 21:52 | 1st = 5 Nowuseemegirl 2nd = 9 Legendary Lou 4th = 4 Secret Splendour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 4 Cobra Clutch | ||
Sat Aug 20 2016 21:50 | 1st = 4 Cobra Clutch 2nd = 1 Jimmy Margetts 3rd = 2 Winsome Jacko 4th = 8 Someday Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 10 - 6 Our Overanova | ||
Sat Aug 20 2016 21:45 | 1st = 6 Our Overanova 2nd = 3 Justabitnoisy 3rd = 7 Sharons Millicent 4th = 9 Motu Young Jacob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 2 Sacramento Sal | ||
Sat Aug 20 2016 21:42 | 1st = 2 Sacramento Sal 2nd = 3 Benta Bale 3rd = 8 Allen Terminator 4th = 7 Midnight Flynn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 13 Rockn Brushgrove | ||
Sat Aug 20 2016 21:41 | 1st = 13 Rockn Brushgrove 2nd = 10 Chloes Cloud 3rd = 6 Jasper Dollar 4th = 9 Lighthorse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 9 - 4 Worlds On Fire | ||
Sat Aug 20 2016 21:39 | 1st = 4 Worlds On Fire 2nd = 1 Kim Zarr Dashian 3rd = 3 Holly By Golly 4th = 2 Souths Mick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 2 Quagmire | ||
Sat Aug 20 2016 21:37 | 1st = 2 Quagmire 2nd = 3 Timansi 3rd = 8 Sweet Forty Seven 4th = 6 Wroxton Balboa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 1 Tiggerlong Dot | ||
Sat Aug 20 2016 21:35 | 1st = 1 Tiggerlong Dot 2nd = 8 Moonstone Kahn 3rd = 2 Toxic Runner 4th = 7 Screen Test |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 9 - 10 Cyclone Kate | ||
Sat Aug 20 2016 21:30 | 1st = 10 Cyclone Kate 2nd = 9 Lovelist 3rd = 2 Miss Riviera Belle 4th = 11 Whereibylong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 5 Charlie Boy | ||
Sat Aug 20 2016 21:27 | 1st = 5 Charlie Boy 2nd = 1 Ronray Dreamer 3rd = 8 West On Delly 4th = 3 Trickster Lumik |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 4 - 12 Gotta Go Chocolate | ||
Sat Aug 20 2016 21:26 | 1st = 12 Gotta Go Chocolate 2nd = 3 Kissmecougar 3rd = 10 Jax Or Better 4th = 8 Kathleen Betty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 1 Da Mishka | ||
Sat Aug 20 2016 21:24 | 1st = 1 Da Mishka 2nd = 2 Beluga Diamond 3rd = 3 Burnsys Sam 4th = 6 Joni Sunset |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 4 Our Summer Vacation | ||
Sat Aug 20 2016 21:22 | 1st = 4 Our Summer Vacation 2nd = 1 Glenferrie Burn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 2 Brandeen Plugger | ||
Sat Aug 20 2016 21:20 | 1st = 2 Brandeen Plugger 2nd = 3 You Can Jive 3rd = 5 Happy Tails 4th = 7 Both Sides Now |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 8 - 4 Targaryen | ||
Sat Aug 20 2016 21:16 | 1st = 4 Targaryen 2nd = 1 Rockets Mum 3rd = 2 Bulkender 4th = 8 Barking Bad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 5 Imnoracinggal | ||
Sat Aug 20 2016 21:15 | 1st = 5 Imnoracinggal 2nd = 10 Ask Me Mach 3rd = 8 Lucia Bromac 4th = 3 Havetogetawaymore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 7 Fever Pitch | ||
Sat Aug 20 2016 21:12 | 1st = 7 Fever Pitch 2nd = 6 Magic Spring 3rd = 8 Bessy Boo 4th = 5 Ritza Rossi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 7 Four Starzzz Flash | ||
Sat Aug 20 2016 21:11 | 1st = 7 Four Starzzz Flash 2nd = 1 Azumah The Booma 3rd = 9 Jokers Tothe Right 4th = 6 Admiral Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 11 Reil Quick | ||
Sat Aug 20 2016 21:07 | 1st = 11 Reil Quick 2nd = 6 Little Foo 3rd = 7 Rip It Up Sister 4th = 3 Cams Victories |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 3 France Soir | ||
Sat Aug 20 2016 21:05 | 1st = 3 France Soir 2nd = 2 Dyna Nihilist 3rd = 8 West On Dossy 4th = 5 Serena Fly High |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 4 Gold Compass | ||
Sat Aug 20 2016 21:02 | 1st = 4 Gold Compass 2nd = 1 Lady Tron 3rd = 7 Pop Ya Bubble 4th = 6 Twistex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 8 - 8 Our Waikiki Beach | ||
Sat Aug 20 2016 21:00 | 1st = 8 Our Waikiki Beach 2nd = 1 Iceenothink 3rd = 11 Match In Heaven 4th = 3 Professor Tom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 2 Black Mumbo | ||
Sat Aug 20 2016 20:58 | 1st = 2 Black Mumbo 2nd = 3 Alpha Hermes 3rd = 1 Trip To Eden 4th = 6 Hes Some Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 3 - 1 Dave Obrien | ||
Sat Aug 20 2016 20:56 | 1st = 1 Dave Obrien 2nd = 4 Hoiho 3rd = 12 Clares Fool 4th = 5 Gonzos Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 6 Tact Hayleys Delight | ||
Sat Aug 20 2016 20:53 | 1st = 6 Tact Hayleys Delight 2nd = 4 Shes A Runa 3rd = 5 Helens Bonus 4th = 7 Abbey Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 7 - 8 Dekka Spectre | ||
Sat Aug 20 2016 20:50 | 1st = 8 Dekka Spectre 2nd = 1 Automated 3rd = 2 Coreys Magic 4th = 7 Ziam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 1 Hernando Kahn | ||
Sat Aug 20 2016 20:47 | 1st = 1 Hernando Kahn 2nd = 3 Fubre 3rd = 6 No Sparkle Leica 4th = 8 Prevail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 1 Hurricane Bella | ||
Sat Aug 20 2016 20:44 | 1st = 1 Hurricane Bella 2nd = 7 Shes An Ace 3rd = 4 Growler 4th = 8 Will She Knock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 1 Mach Alert | ||
Sat Aug 20 2016 20:42 | 1st = 1 Mach Alert 2nd = 6 Avonnova 3rd = 2 Condagen 4th = 4 Mind The Wire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 8 Usain Im Nutty | ||
Sat Aug 20 2016 20:40 | 1st = 8 Usain Im Nutty 2nd = 4 Jive Time 3rd = 5 Quantum Bale 4th = 7 Zipping Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 12 Im Saint Anthony | ||
Sat Aug 20 2016 20:39 | 1st = 12 Im Saint Anthony 2nd = 1 Back Page News 3rd = 13 Our Expressive Art 4th = 2 Rave Moonraker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 1 Tiger Rance | ||
Sat Aug 20 2016 20:37 | 1st = 1 Tiger Rance 2nd = 3 Le Sands 3rd = 4 Shes Dee Rocket 4th = 6 Renee Boucheau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 6 Centonic | ||
Sat Aug 20 2016 20:35 | 1st = 6 Centonic 2nd = 2 Star Brutus 3rd = 5 Onedin Hustler 4th = 4 Wilusi Blues |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 6 - 5 Sketchy Fanta | ||
Sat Aug 20 2016 20:31 | 1st = 5 Sketchy Fanta 2nd = 2 Complete Nine 3rd = 3 Oh Mighty Magic 4th = 1 Best Will Do |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 7 - 6 Soho Tribeca | ||
Sat Aug 20 2016 20:30 | 1st = 6 Soho Tribeca 2nd = 2 Keep On Rocking 3rd = 9 Rock Of America 4th = 11 Spiritwriter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 3 Melissas Pride | ||
Sat Aug 20 2016 20:28 | 1st = 3 Melissas Pride 2nd = 1 One For Anne 3rd = 4 Cyanide 4th = 2 Elcee Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 2 - 1 Sunnys Little Whiz | ||
Sat Aug 20 2016 20:26 | 1st = 1 Sunnys Little Whiz 2nd = 6 Be Free Dreams 3rd = 8 Framework Salute 4th = 4 Clover Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 2 Aleeah Jet | ||
Sat Aug 20 2016 20:24 | 1st = 2 Aleeah Jet 2nd = 3 Dodgy Dancer 3rd = 8 Gnarley Girl 4th = 1 Rhondda Miner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 5 Lexus On The Beach | ||
Sat Aug 20 2016 20:23 | 1st = 5 Lexus On The Beach 2nd = 4 Don Boston 3rd = 2 Burra Sullivan 4th = 7 Half Crown Gap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 6 - 3 Chelsea Star | ||
Sat Aug 20 2016 20:20 | 1st = 3 Chelsea Star 2nd = 6 Ritzy Belle 3rd = 1 Italian Affair 4th = 5 Silver Screen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 1 Mean Mr Mustard | ||
Sat Aug 20 2016 20:20 | 1st = 1 Mean Mr Mustard 2nd = 2 Geale 3rd = 8 Devine Frosti 4th = 3 Pedro On Tap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 3 Dyna Camo | ||
Sat Aug 20 2016 20:17 | 1st = 3 Dyna Camo 2nd = 10 Cousin Cosmo 3rd = 4 Bar King Buddy 4th = 5 General Romulus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 6 Noaki Phoenix | ||
Sat Aug 20 2016 20:14 | 1st = 6 Noaki Phoenix 2nd = 2 Nova Magic 3rd = 4 Cool Springs 4th = 8 Goodnight Skye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 8 Montcalm | ||
Sat Aug 20 2016 20:12 | 1st = 8 Montcalm 2nd = 5 Major Strike 3rd = 2 Elliott Bromac 4th = 4 Village Cruiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 1 Madliena Girl | ||
Sat Aug 20 2016 20:10 | 1st = 1 Madliena Girl 2nd = 3 Midnight Mystic 3rd = 2 Lovelace 4th = 7 Explosive Range |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 8 Always Amy | ||
Sat Aug 20 2016 20:09 | 1st = 8 Always Amy 2nd = 9 Gee Tee Wage 3rd = 2 Stevie Wander 4th = 7 Robbiewillmakeit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 5 - 7 Nose Down | ||
Sat Aug 20 2016 20:06 | 1st = 7 Nose Down 2nd = 1 Princetown 3rd = 2 Midnight Benz 4th = 4 Taylor Made Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 10 Ricks Shadow | ||
Sat Aug 20 2016 20:05 | 1st = 10 Ricks Shadow 2nd = 6 The Harlem Hammer 3rd = 4 Capture Me 4th = 8 Hilltop Sophia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 5 Up The Attitude | ||
Sat Aug 20 2016 20:02 | 1st = 5 Up The Attitude 2nd = 1 Fyre Gal 3rd = 2 Switch Blade 4th = 8 Azariah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 6 - 7 Our Little General | ||
Sat Aug 20 2016 20:00 | 1st = 7 Our Little General 2nd = 9 Pacing Major 3rd = 8 The Defiant 4th = 1 Astride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 3 Come On Fantasy | ||
Sat Aug 20 2016 19:58 | 1st = 3 Come On Fantasy 2nd = 4 Raven On 3rd = 5 Indi Allen 4th = 2 Whats Up Trumps |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 1 - 5 Somewhereonlyiknow | ||
Sat Aug 20 2016 19:56 | 1st = 5 Somewhereonlyiknow 2nd = 10 Allamerican Queen 3rd = 6 Stride To Themax 4th = 8 Kristina Adele |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 8 Reco Marlow | ||
Sat Aug 20 2016 19:54 | 1st = 8 Reco Marlow 2nd = 1 Kiss Me Junior 3rd = 3 Eddard Stark 4th = 7 Pale Ryder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 6 Exciteusinthecity | ||
Sat Aug 20 2016 19:53 | 1st = 6 Exciteusinthecity 2nd = 5 Iam Mr Brightside 3rd = 4 Yayas Hot Spot 4th = 2 Clancys Fobwatch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 6 Coalville Tiger | ||
Sat Aug 20 2016 19:51 | 1st = 6 Coalville Tiger 2nd = 8 Dundee Cobra 3rd = 3 Toshulan 4th = 5 Canino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 5 - 2 Hannah Banana | ||
Sat Aug 20 2016 19:50 | 1st = 2 Hannah Banana 2nd = 3 Jomar Saga 3rd = 8 Ready Seq Go 4th = 7 Raw Sugar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 8 Madam Scarlet | ||
Sat Aug 20 2016 19:47 | 1st = 8 Madam Scarlet 2nd = 4 Rapid Trigga 3rd = 6 Talking Point 4th = 5 Auroras |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 4 - 1 Bigbad Angus | ||
Sat Aug 20 2016 19:44 | 1st = 1 Bigbad Angus 2nd = 3 Chasing Dollars 3rd = 7 See Ya Thursday 4th = 4 Comic Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 1 Purple Royale | ||
Sat Aug 20 2016 19:42 | 1st = 1 Purple Royale 2nd = 5 Lavra Bhutan 3rd = 3 Iamboogie 4th = 8 Markey Oh Markey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 2 Dyna Boomer | ||
Sat Aug 20 2016 19:40 | 1st = 2 Dyna Boomer 2nd = 3 Dusty Roy 3rd = 6 Erelda Bale 4th = 4 Adelaide Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 6 Hey Porsha | ||
Sat Aug 20 2016 19:39 | 1st = 6 Hey Porsha 2nd = 2 The Plainsman 3rd = 8 Jay Dub 4th = 13 Esprit Rainbow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 6 Bubble Guppy | ||
Sat Aug 20 2016 19:37 | 1st = 6 Bubble Guppy 2nd = 4 Under Advice 3rd = 2 Jacks Black 4th = 3 Lonesome Duk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 8 Solanum Dulcamara | ||
Sat Aug 20 2016 19:35 | 1st = 8 Solanum Dulcamara 2nd = 2 Barney Fella 3rd = 3 All About Jack 4th = 9 Springfield Oflynn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 5 Fire Swifty | ||
Sat Aug 20 2016 19:34 | 1st = 5 Fire Swifty 2nd = 8 Remas Amber 3rd = 3 Smart Izzy 4th = 6 Shining Armour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 1 Demon Bale | ||
Sat Aug 20 2016 19:31 | 1st = 1 Demon Bale 2nd = 2 Yanong 3rd = 6 Signal Peak 4th = 8 Sugar Hit Johnny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 5 - 11 Petacular | ||
Sat Aug 20 2016 19:30 | 1st = 11 Petacular 2nd = 13 Miss Graceland 3rd = 8 Miss Dangerfield 4th = 1 Intrusive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 5 Mister Cowora | ||
Sat Aug 20 2016 19:28 | 1st = 5 Mister Cowora 2nd = 7 Lika Zircon 3rd = 3 Vidi Vici 4th = 8 Iona Muffin Top |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 3 - 1 Fabershak | ||
Sat Aug 20 2016 19:25 | 1st = 1 Fabershak 2nd = 6 Emilys Heart 3rd = 3 Courtney Lynne 4th = 2 Parolee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 6 Dogmatic | ||
Sat Aug 20 2016 19:22 | 1st = 6 Dogmatic 2nd = 7 Gun Legacy 3rd = 1 Reptar 4th = 3 Fiery Benz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 3 Intransit | ||
Sat Aug 20 2016 19:20 | 1st = 3 Intransit 2nd = 2 Coldplay Road 3rd = 5 Chal Fire 4th = 4 Idle Hands |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 3 Down In Mexico | ||
Sat Aug 20 2016 19:18 | 1st = 3 Down In Mexico 2nd = 1 Qura Allen 3rd = 2 College Graduate 4th = 7 Fordo Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 6 Cundle Netty | ||
Sat Aug 20 2016 19:16 | 1st = 6 Cundle Netty 2nd = 3 Marbel Rose 3rd = 8 Three Ex El 4th = 7 Jay Bee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 4 - 4 Lost Thief | ||
Sat Aug 20 2016 19:15 | 1st = 4 Lost Thief 2nd = 3 Ruby Ray 3rd = 2 Rocklord 4th = 7 Cordon Rouge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 1 Big Spending Telf | ||
Sat Aug 20 2016 19:10 | 1st = 1 Big Spending Telf 2nd = 12 A Good Chance 3rd = 2 Only In Rome 4th = 6 Hard To Hear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 2 Paua To Avoid | ||
Sat Aug 20 2016 19:07 | 1st = 2 Paua To Avoid 2nd = 4 Bossin It 3rd = 6 Kirk Bale 4th = 1 Mumma Josie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 5 Damingo | ||
Sat Aug 20 2016 19:06 | 1st = 5 Damingo 2nd = 8 Artique 3rd = 10 Tosca Jack 4th = 13 Ultimate Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 2 - 8 Panamar Icon | ||
Sat Aug 20 2016 19:04 | 1st = 8 Panamar Icon 2nd = 3 Bigbad Agnes 3rd = 2 Tank The Weapon 4th = 1 Miami Theory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 4 - 1 Tingira Beach | ||
Sat Aug 20 2016 19:03 | 1st = 1 Tingira Beach 2nd = 8 Sunset Zeus 3rd = 11 Wrappers Delight 4th = 3 Wardan Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 6 Torpedo Man | ||
Sat Aug 20 2016 19:01 | 1st = 6 Torpedo Man 2nd = 3 Refund Required 3rd = 7 Scars Brother 4th = 9 Elite Marj |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 8 - 9 Royal Supreme | ||
Sat Aug 20 2016 19:00 | 1st = 9 Royal Supreme 2nd = 7 Countercat 3rd = 10 All Too Much 4th = 1 Chasing Chaos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 8 Features | ||
Sat Aug 20 2016 18:57 | 1st = 8 Features 2nd = 7 Divas Princess 3rd = 1 Jon John Johnny 4th = 5 Cundle Elle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 5 Devil Dodger | ||
Sat Aug 20 2016 18:52 | 1st = 5 Devil Dodger 2nd = 6 Lucky Voodoo 3rd = 8 Ronald George 4th = 2 Livin It Lovin It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 6 Aqua Cheetah | ||
Sat Aug 20 2016 18:49 | 1st = 6 Aqua Cheetah 2nd = 3 Allen Kempo 3rd = 8 Vancouver Star 4th = 7 Kutas Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 5 Prepare Yourself | ||
Sat Aug 20 2016 18:45 | 1st = 5 Prepare Yourself 2nd = 3 Maywyn If Lucky 3rd = 2 Smack Dab 4th = 7 Logan City |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 1 - 2 Queen Of Ziems | ||
Sat Aug 20 2016 18:42 | 1st = 2 Queen Of Ziems 2nd = 1 Disputive 3rd = 7 Willy Mays Hayes 4th = 5 Vince Fawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 10 Blazing Terror | ||
Sat Aug 20 2016 18:40 | 1st = 10 Blazing Terror 2nd = 4 Franco Bulgari 3rd = 11 Donegal Under Fire 4th = 12 Im Born To Rule |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 2 Court Zesta | ||
Sat Aug 20 2016 18:38 | 1st = 2 Court Zesta 2nd = 1 Good Odds Kate 3rd = 7 Macoreka 4th = 9 Taro Tron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 7 Lifeontopofdeworld | ||
Sat Aug 20 2016 18:36 | 1st = 7 Lifeontopofdeworld 2nd = 3 Elect To Go 3rd = 13 Jessie Macgee 4th = 4 Divas Destiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 3 - 11 Givus A Cuddle | ||
Sat Aug 20 2016 18:35 | 1st = 11 Givus A Cuddle 2nd = 2 Silk Sheets 3rd = 4 Fine Eyes 4th = 3 Hungry Like A Wolf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 3 - 8 Rocknroll Magic | ||
Sat Aug 20 2016 18:30 | 1st = 8 Rocknroll Magic 2nd = 6 Nikkibadwagon 3rd = 5 Just Rockon Bye 4th = 2 Luisanabelle Midfrew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 4 Spritely Pizazz | ||
Sat Aug 20 2016 18:28 | 1st = 4 Spritely Pizazz 2nd = 3 Sir Richard 3rd = 7 Slog Sweep 4th = 8 Juno Away |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 7 Aztec Bromac | ||
Sat Aug 20 2016 18:23 | 1st = 7 Aztec Bromac 2nd = 8 Rykov Leis 3rd = 9 Star Writer 4th = 2 Monivae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 5 Natural Lad | ||
Sat Aug 20 2016 18:22 | 1st = 5 Natural Lad 2nd = 2 Chips Ahoy 3rd = 3 Rising Hawke 4th = 1 Chases Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 7 - 5 Im Feeling Lucky | ||
Sat Aug 20 2016 18:20 | 1st = 5 Im Feeling Lucky 2nd = 11 Saker 3rd = 4 Thunderclap Newman 4th = 9 Fulgur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 7 Miss Ramjet | ||
Sat Aug 20 2016 18:17 | 1st = 7 Miss Ramjet 2nd = 8 Codes Here 3rd = 3 Cheeky Chapter 4th = 1 Astro Everywhere |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 8 Sammys A Kriden | ||
Sat Aug 20 2016 18:12 | 1st = 8 Sammys A Kriden 2nd = 7 Double Event 3rd = 1 Mach Cullen 4th = 9 Simply Gorgeous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 1 Hollywood Jones | ||
Sat Aug 20 2016 18:10 | 1st = 1 Hollywood Jones 2nd = 4 Tinny Time 3rd = 8 Fear Fire 4th = 3 Regional Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 2 - 11 Partyon | ||
Sat Aug 20 2016 18:05 | 1st = 11 Partyon 2nd = 4 My Casino Belle 3rd = 10 All Done Up 4th = 2 Waltzingwithsierra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 7 Lalique | ||
Sat Aug 20 2016 18:03 | 1st = 7 Lalique 2nd = 3 Im Outta Here 3rd = 8 Dont Weaken 4th = 2 Senors Heir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 2 - 10 Temujins Queen | ||
Sat Aug 20 2016 18:00 | 1st = 10 Temujins Queen 2nd = 5 Helarocity 3rd = 3 Ol Brown Eyes 4th = 11 Golfing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - | ||
Sat Aug 20 2016 17:55 | 2nd = 1 El Jays Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 10 Stormont Czar | ||
Sat Aug 20 2016 17:55 | 1st = 10 Stormont Czar 2nd = 1 El Jays Magic 3rd = 6 Overlap 4th = 11 Mouse In The House |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 5 Sharina | ||
Sat Aug 20 2016 17:53 | 1st = 5 Sharina 2nd = 7 Wet Weekend 3rd = 4 Stihl Famous 4th = 3 Flying Midget |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 6 Nifty Neville | ||
Sat Aug 20 2016 17:49 | 1st = 6 Nifty Neville 2nd = 4 Blazing Thunder 3rd = 1 Charlotte Grace 4th = 5 Always About Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 7 Birdy Mach | ||
Sat Aug 20 2016 17:48 | 1st = 7 Birdy Mach 2nd = 4 Karloo Kix 3rd = 1 Murano 4th = 8 Mister Elegant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 9 - 17 Just Magical | ||
Sat Aug 20 2016 17:45 | 1st = 17 Just Magical 2nd = 10 Fast Cash 3rd = 13 Sebring Sun 4th = 12 Rich Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 6 - 8 Fathoms Of Gold | ||
Sat Aug 20 2016 17:40 | 1st = 8 Fathoms Of Gold 2nd = 11 Midnight Banquet 3rd = 5 Charlestown 4th = 3 War Ksar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 4 Shunt Man | ||
Sat Aug 20 2016 17:37 | 1st = 4 Shunt Man 2nd = 6 Swift Enforcer 3rd = 8 Right As Rain 4th = 5 Frosty Zero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 1 - 4 Heavens Trend | ||
Sat Aug 20 2016 17:33 | 1st = 4 Heavens Trend 2nd = 1 My Mackenzie 3rd = 8 Rockstar Angel 4th = 2 Dancingwithsierra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 2 Forkay Dude | ||
Sat Aug 20 2016 17:31 | 1st = 2 Forkay Dude 2nd = 7 Taras Halo 3rd = 4 Griffin King 4th = 3 My Boy Chubs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 8 - 15 Force Of Three | ||
Sat Aug 20 2016 17:27 | 1st = 15 Force Of Three 2nd = 1 Galaxy Gazer 3rd = 8 Free The Wind 4th = 2 Big Boy Blev |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 3 Angelic Hand | ||
Sat Aug 20 2016 17:24 | 1st = 3 Angelic Hand 2nd = 10 Canal Court 3rd = 2 Miranlou 4th = 5 Shes Got Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 1 - 3 Marksfield | ||
Sat Aug 20 2016 17:20 | 1st = 3 Marksfield 2nd = 1 Scenic Road 3rd = 2 Brave Dazzler 4th = 4 All My Angels |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 5 Galway Achiever | ||
Sat Aug 20 2016 17:18 | 1st = 5 Galway Achiever 2nd = 6 Kikem Stormy 3rd = 7 Galway Rosella 4th = 3 Little Madam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 8 - 5 Heatherly | ||
Sat Aug 20 2016 17:15 | 1st = 5 Heatherly 2nd = 14 Viddora 3rd = 11 OMalley 4th = 7 General Truce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 1 Stormfortheboys | ||
Sat Aug 20 2016 17:10 | 1st = 1 Stormfortheboys 2nd = 11 Alleluia 3rd = 4 Broadway Playboy 4th = 8 Uncle Lile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 8 Salina Fire | ||
Sat Aug 20 2016 17:07 | 1st = 8 Salina Fire 2nd = 7 Blue Squirrel 3rd = 3 Sketchy 4th = 1 Lord Licrick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 5 - 8 Django | ||
Sat Aug 20 2016 17:04 | 1st = 8 Django 2nd = 9 Spin Da Wheels 3rd = 1 Rebel King 4th = 5 Lenience |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 9 - 2 Southern Legend | ||
Sat Aug 20 2016 17:00 | 1st = 2 Southern Legend 2nd = 3 Haptic 3rd = 1 Felines 4th = 11 Rose Of Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilcoy Race 6 - 1 Worth The Wait | ||
Sat Aug 20 2016 16:56 | 1st = 1 Worth The Wait 2nd = 2 Brocson 3rd = 3 Dazzling Shiraz 4th = 8 Caught A Cracker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 8 - 9 Legal Counsel | ||
Sat Aug 20 2016 16:54 | 1st = 9 Legal Counsel 2nd = 3 Water Boy 3rd = 4 Fogoso 4th = 1 Halls Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 7 - 13 Rocket Commander | ||
Sat Aug 20 2016 16:49 | 1st = 13 Rocket Commander 2nd = 3 Riziz 3rd = 14 Cavaloce 4th = 4 Go Dreaming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 8 - 7 First Approval | ||
Sat Aug 20 2016 16:44 | 1st = 7 First Approval 2nd = 9 Fragonard 3rd = 4 Park Bench 4th = 1 Balboa Park |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 7 - 3 Royal Rapture | ||
Sat Aug 20 2016 16:40 | 1st = 3 Royal Rapture 2nd = 9 Pilote Dessai 3rd = 8 Master Zephyr 4th = 5 Onpicalo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cowra Race 6 - 2 Dog Tags | ||
Sat Aug 20 2016 16:36 | 1st = 2 Dog Tags 2nd = 9 Steam Machine 3rd = 4 Nat Bon Boom 4th = 10 Kryptonite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 8 - 13 Bound For Love | ||
Sat Aug 20 2016 16:32 | 1st = 13 Bound For Love 2nd = 9 San Telmo 3rd = 14 Dame Van Winkle 4th = 16 Taiyoshin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 4 - 4 Pop Hero | ||
Sat Aug 20 2016 16:28 | 1st = 4 Pop Hero 2nd = 9 Juendis 3rd = 5 Travellin 4th = 2 Cherie Amour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 8 - 3 Pearls | ||
Sat Aug 20 2016 16:20 | 1st = 3 Pearls 2nd = 6 Dixie Blossoms 3rd = 4 Elle Lou 4th = 1 Heavens Above |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 7 - 1 Carrangall | ||
Sat Aug 20 2016 16:12 | 1st = 1 Carrangall 2nd = 2 Delightful Feeling 3rd = 7 Perdu 4th = 11 Drill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 6 - 16 Giddyup | ||
Sat Aug 20 2016 16:08 | 1st = 16 Giddyup 2nd = 5 Karlovasi 3rd = 12 Pepper The Pin 4th = 3 Usain Dane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 7 - 5 Pianissimo | ||
Sat Aug 20 2016 16:04 | 1st = 5 Pianissimo 2nd = 9 Vega 3rd = 2 Heza Professional 4th = 7 Hemispheres |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 6 - 2 Bold Sniper | ||
Sat Aug 20 2016 16:00 | 1st = 2 Bold Sniper 2nd = 3 Pin Your Hopes 3rd = 8 Yulong Baby 4th = 9 Lucques |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cowra Race 5 - 3 Liabilityadjuster | ||
Sat Aug 20 2016 15:56 | 1st = 3 Liabilityadjuster 2nd = 4 Bella La Belle 3rd = 2 Lady Jesse 4th = 9 Insanity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 7 - 12 Taillevent | ||
Sat Aug 20 2016 15:52 | 1st = 12 Taillevent 2nd = 8 Fire Within 3rd = 14 Flo Jo Snip 4th = 3 Bush Caviar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 3 - 4 Get Over It | ||
Sat Aug 20 2016 15:48 | 1st = 4 Get Over It 2nd = 3 Rich Red 3rd = 9 Burning Magic 4th = 5 One Short |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilcoy Race 5 - 1 Cavitation | ||
Sat Aug 20 2016 15:44 | 1st = 1 Cavitation 2nd = 6 Fabs Cowboy 3rd = 3 Man Of Law 4th = 8 Amber Lights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 7 - 6 Winx | ||
Sat Aug 20 2016 15:40 | 1st = 6 Winx 2nd = 2 Hartnell 3rd = 4 Rebel Dane 4th = 7 Lucia Valentina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 6 - 2 Scotty Be Gotti | ||
Sat Aug 20 2016 15:32 | 1st = 2 Scotty Be Gotti 2nd = 4 Jack Strikes Back 3rd = 7 Qabla 4th = 5 Dream Habit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 5 - 8 Lope De Capio | ||
Sat Aug 20 2016 15:28 | 1st = 8 Lope De Capio 2nd = 4 I Am The General 3rd = 3 Classy Jack 4th = 14 Ardere |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 6 - 10 Speedwagon | ||
Sat Aug 20 2016 15:24 | 1st = 10 Speedwagon 2nd = 9 She Brings 3rd = 5 Mai Tai Lady 4th = 3 Love Takes Over |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 5 - 8 Kens Dream | ||
Sat Aug 20 2016 15:20 | 1st = 8 Kens Dream 2nd = 3 Dam Ready 3rd = 1 Throssell 4th = 6 Deal Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cowra Race 4 - 2 Hewentwhoosh | ||
Sat Aug 20 2016 15:16 | 1st = 2 Hewentwhoosh 2nd = 5 Aint She A Dane 3rd = 7 Bolivian Dash 4th = 6 Spur With Ease |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 6 - 4 Dream Choice | ||
Sat Aug 20 2016 15:12 | 1st = 4 Dream Choice 2nd = 1 Into The Red 3rd = 2 The Monstar 4th = 7 Kudero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 2 - 3 Sweet Ora | ||
Sat Aug 20 2016 15:08 | 1st = 3 Sweet Ora 2nd = 1 Dainty Tess 3rd = 2 Next Generation 4th = 4 Triple Event |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilcoy Race 4 - 6 Turbo Teddy | ||
Sat Aug 20 2016 15:04 | 1st = 6 Turbo Teddy 2nd = 4 Belle Express 3rd = 5 Beaufort Gyre 4th = 7 Bams Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 6 - 7 Tycoon Tara | ||
Sat Aug 20 2016 15:00 | 1st = 7 Tycoon Tara 2nd = 5 Le Romain 3rd = 8 Mount Nebo 4th = 2 Messene |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 5 - 2 Nicconi Leggera | ||
Sat Aug 20 2016 14:52 | 1st = 2 Nicconi Leggera 2nd = 5 Excalibrator 3rd = 4 Engraved 4th = 6 I Remember You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 4 - 1 Mr Liberty | ||
Sat Aug 20 2016 14:48 | 1st = 1 Mr Liberty 2nd = 9 Crystal Moment 3rd = 4 Schizle 4th = 2 Niccoco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 5 - 7 Echo Effect | ||
Sat Aug 20 2016 14:44 | 1st = 7 Echo Effect 2nd = 3 Old Man Sam 3rd = 2 Keymaster 4th = 1 To Be Sure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 4 - 2 Sweet Sherry | ||
Sat Aug 20 2016 14:40 | 1st = 2 Sweet Sherry 2nd = 7 Tan Tat Beauty 3rd = 5 Motown Lil 4th = 1 Zamzam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cowra Race 3 - 10 Kinda Tangy | ||
Sat Aug 20 2016 14:36 | 1st = 10 Kinda Tangy 2nd = 6 Ohiyesa 3rd = 9 Fantasy Gaze 4th = 13 Not On Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 5 - 14 War Baby | ||
Sat Aug 20 2016 14:32 | 1st = 14 War Baby 2nd = 9 Monster Of Energy 3rd = 5 Umgeni 4th = 10 Moon And The Stars |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 8 - 6 Megablast | ||
Sat Aug 20 2016 14:30 | 1st = 6 Megablast 2nd = 7 Kingsgrave 3rd = 11 Time Bomb 4th = 8 Doiknowyou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 1 - 2 War God | ||
Sat Aug 20 2016 14:28 | 1st = 2 War God 2nd = 13 Miss Iconic 3rd = 3 Clappa Thunder 4th = 11 Black Lilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilcoy Race 3 - 4 Dinas Dragon | ||
Sat Aug 20 2016 14:24 | 1st = 4 Dinas Dragon 2nd = 5 Jupiter Palm 3rd = 1 Royaltown Road 4th = 3 The Golden Pig |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 5 - 5 Omei Sword | ||
Sat Aug 20 2016 14:20 | 1st = 5 Omei Sword 2nd = 7 Bacarella 3rd = 6 Quick Feet 4th = 10 Alluvion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 4 - 6 Got News For You | ||
Sat Aug 20 2016 14:12 | 1st = 6 Got News For You 2nd = 1 Deepest 3rd = 3 Ruffo 4th = 2 High Cost |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 7 - 6 Persuasive | ||
Sat Aug 20 2016 14:11 | 1st = 6 Persuasive 2nd = 7 Secret Spirit 3rd = 5 Scholes 4th = 3 Admiral |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 3 - 5 Sandhill Warrior | ||
Sat Aug 20 2016 14:08 | 1st = 5 Sandhill Warrior 2nd = 7 Portion Control 3rd = 9 Zipnotized 4th = 1 Creance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 4 - 1 Argentina | ||
Sat Aug 20 2016 14:04 | 1st = 1 Argentina 2nd = 2 Eusebio 3rd = 5 Cross Stitch 4th = 10 Zenalicious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 3 - 4 Catch A Fire | ||
Sat Aug 20 2016 14:00 | 1st = 4 Catch A Fire 2nd = 9 Foreign Affair 3rd = 1 Vibrant Rouge 4th = 8 Not A Happy Camper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cowra Race 2 - 10 Overheard | ||
Sat Aug 20 2016 13:56 | 1st = 10 Overheard 2nd = 4 Clever Buttons 3rd = 1 Berkeley Gardens 4th = 6 Special Silk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 7 - 5 Pacorus | ||
Sat Aug 20 2016 13:54 | 1st = 5 Pacorus 2nd = 4 Meritaggio 3rd = 3 Mangaroa Flo Jo 4th = 9 Joby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 4 - 7 Bodega Negra | ||
Sat Aug 20 2016 13:52 | 1st = 7 Bodega Negra 2nd = 9 Revitalise 3rd = 5 Teronado 4th = 4 Beckham |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilcoy Race 2 - 7 From St Andrews | ||
Sat Aug 20 2016 13:48 | 1st = 7 From St Andrews 2nd = 10 Oxford Road 3rd = 13 De Lago Jet 4th = 2 Halpin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 4 - 3 Divine Prophet | ||
Sat Aug 20 2016 13:45 | 1st = 3 Divine Prophet 2nd = 4 Derryn 3rd = 2 Thronum 4th = 1 Prized Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 3 - 3 Nakanai | ||
Sat Aug 20 2016 13:37 | 1st = 3 Nakanai 2nd = 8 Shadow Lawn 3rd = 4 Telmemore 4th = 5 Eliminator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 6 - 4 Kick Back | ||
Sat Aug 20 2016 13:36 | 1st = 4 Kick Back 2nd = 2 Jack Romanov 3rd = 8 Crash Bandicoot 4th = 10 Nells Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 2 - 2 Try Four | ||
Sat Aug 20 2016 13:33 | 1st = 2 Try Four 2nd = 6 Barge And Charge 3rd = 3 Allez Tara 4th = 5 Pure Tango |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 3 - 1 No Doubt | ||
Sat Aug 20 2016 13:29 | 1st = 1 No Doubt 2nd = 4 Smiling All 3rd = 3 Make A Ripple 4th = 2 Same Here |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 2 - 9 Grand Dreamer | ||
Sat Aug 20 2016 13:25 | 1st = 9 Grand Dreamer 2nd = 8 The Thug 3rd = 7 Distant Rock 4th = 4 Miss Denni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cowra Race 1 - 8 Midnight Obsession | ||
Sat Aug 20 2016 13:21 | 1st = 8 Midnight Obsession 2nd = 6 Suman The Yak 3rd = 2 Flip A Coin 4th = 12 Star Class |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 6 - 2 Eddie Gilbert | ||
Sat Aug 20 2016 13:19 | 1st = 2 Eddie Gilbert 2nd = 3 Chela Choi 3rd = 7 Fortune Kept 4th = 5 Blazing Opal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 3 - 3 Anton En Avant | ||
Sat Aug 20 2016 13:17 | 1st = 3 Anton En Avant 2nd = 2 Denoninator 3rd = 4 Annaman 4th = 9 Charcuterie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilcoy Race 1 - 3 Go Get Sum | ||
Sat Aug 20 2016 13:13 | 1st = 3 Go Get Sum 2nd = 4 Pezenas 3rd = 1 Claradini 4th = 5 Rock Of Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 3 - 4 Bootlegging | ||
Sat Aug 20 2016 13:10 | 1st = 4 Bootlegging 2nd = 11 Destined To Win 3rd = 7 Distinctive Look 4th = 13 Akiko Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 2 - 2 Lady Mercury | ||
Sat Aug 20 2016 13:06 | 1st = 2 Lady Mercury 2nd = 5 Thessaly 3rd = 7 Top Peak 4th = 3 Sheza Hotti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 5 - 11 Bayrum | ||
Sat Aug 20 2016 13:01 | 1st = 11 Bayrum 2nd = 3 Lacustre 3rd = 4 Royal Sceptre 4th = 13 Mailly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 1 - 2 Benz | ||
Sat Aug 20 2016 12:58 | 1st = 2 Benz 2nd = 3 Rampage 3rd = 6 Yulong Yongxing 4th = 10 Mystified |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 2 - 1 Eva Luna | ||
Sat Aug 20 2016 12:54 | 1st = 1 Eva Luna 2nd = 4 Lamma Hilton 3rd = 7 Zariz Alwyns 4th = 6 The Deacon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 1 - 5 Refectory | ||
Sat Aug 20 2016 12:50 | 1st = 5 Refectory 2nd = 3 Black Tomahawk 3rd = 6 Bayanova 4th = 7 Jimivag |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 5 - 1 King Oberon | ||
Sat Aug 20 2016 12:46 | 1st = 1 King Oberon 2nd = 2 Hotshot Lass 3rd = 6 Nippa Mary 4th = 7 Rock Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 2 - 1 Hidden Pearl | ||
Sat Aug 20 2016 12:42 | 1st = 1 Hidden Pearl 2nd = 3 Irish Constabulary 3rd = 5 Frequendly 4th = 8 Friendly Dragon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 2 - 6 Paragon | ||
Sat Aug 20 2016 12:35 | 1st = 6 Paragon 2nd = 4 Dowdstown Charlie 3rd = 2 Lie Direct 4th = 5 Major Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 1 - 5 Mantecado | ||
Sat Aug 20 2016 12:31 | 1st = 5 Mantecado 2nd = 6 Sidero Star 3rd = 4 Hi Harry 4th = 8 Bloomerang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 4 - 7 Ngatira Gold | ||
Sat Aug 20 2016 12:26 | 1st = 7 Ngatira Gold 2nd = 5 Nancho Lass 3rd = 1 Just Got Home 4th = 4 Thenamesbond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 4 - 5 Nancho Lass | ||
Sat Aug 20 2016 12:26 | 1st = 5 Nancho Lass 2nd = 1 Just Got Home 3rd = 7 Ngatira Gold 4th = 4 Thenamesbond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 1 - 4 Retaliation | ||
Sat Aug 20 2016 12:19 | 1st = 4 Retaliation 2nd = 5 Lad About Town 3rd = 2 Immortal Miss 4th = 3 Alert By Sea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 4 - 3 Mccullum | ||
Sat Aug 20 2016 12:11 | 1st = 3 Mccullum 2nd = 9 Art Deco 3rd = 7 Jacqui Ickx 4th = 2 Animator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Eagle Farm Race 1 - 2 Cushion Pink | ||
Sat Aug 20 2016 12:07 | 1st = 2 Cushion Pink 2nd = 4 Social Vampire 3rd = 5 General Cos 4th = 3 Persistent Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 1 - 3 Super Tycoon | ||
Sat Aug 20 2016 12:00 | 1st = 3 Super Tycoon 2nd = 5 Pera Pera 3rd = 9 Bolord 4th = 8 Mr Entertainer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 3 - 7 St Dore | ||
Sat Aug 20 2016 11:51 | 1st = 7 St Dore 2nd = 2 Zed Case 3rd = 1 West End 4th = 3 Lucky Charm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 3 - 3 Irish Heartbeat | ||
Sat Aug 20 2016 11:34 | 1st = 3 Irish Heartbeat 2nd = 1 Antonio Lombardo 3rd = 4 Gypsy Fair 4th = 5 Better Keeper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 2 - 1 Joey Jonz | ||
Sat Aug 20 2016 11:16 | 1st = 1 Joey Jonz 2nd = 5 Kindaleica 3rd = 2 John Gray 4th = 10 Hayley Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 2 - 5 Dynamo | ||
Sat Aug 20 2016 10:59 | 1st = 5 Dynamo 2nd = 9 Girlsarebackintown 3rd = 8 Cancellara 4th = 3 New York Minute |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 1 - 1 Top Choice | ||
Sat Aug 20 2016 10:41 | 1st = 1 Top Choice 2nd = 8 Henry Tudor 3rd = 12 Yardstick 4th = 2 Armando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 1 - 1 Wooden Edge | ||
Sat Aug 20 2016 10:24 | 1st = 1 Wooden Edge 2nd = 7 Miss Bondi 3rd = 8 Shes A Rock 4th = 4 Wildcard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 3 Mega Panther | ||
Sat Aug 20 2016 0:52 | 1st = 3 Mega Panther 2nd = 2 Sub Zero Sahara 3rd = 4 Noble Spirit 4th = 8 Hi Five Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 6 Jilly Keeping | ||
Sat Aug 20 2016 0:27 | 1st = 6 Jilly Keeping 2nd = 4 Catwalk Tease 3rd = 7 Whats Up Mac 4th = 2 Enchancia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 2 Collectanator | ||
Sat Aug 20 2016 0:12 | 1st = 2 Collectanator 2nd = 6 Ressler 3rd = 8 Night Harmony 4th = 1 Mudi Joka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 10 - 6 Parisian Partygirl | ||
Sat Aug 20 2016 0:00 | 1st = 6 Parisian Partygirl 2nd = 7 Melimac 3rd = 1 Shez Our Eye Candy 4th = 5 Delightful Days |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 1 Jilly Keeping | ||
Wed Jul 20 2016 23:47 | 1st = 1 Jilly Keeping 2nd = 4 Sash 3rd = 7 Krah 4th = 6 Shes A Meanie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 1 Sixty Six Camaro | ||
Wed Jul 20 2016 23:27 | 1st = 1 Sixty Six Camaro 2nd = 5 Wheres Floydy 3rd = 3 La Chica 4th = 8 Esaba Gypsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 1 Charos Tenetti | ||
Wed Jul 20 2016 23:07 | 1st = 1 Charos Tenetti 2nd = 8 Oldmate Lara 3rd = 2 Just An Earner 4th = 5 Zipping Socks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 6 Desperate Driver | ||
Wed Jul 20 2016 22:49 | 1st = 6 Desperate Driver 2nd = 2 Martha Keeping 3rd = 5 Rock Sister 4th = 4 Bionic Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 4 Shifty Jack | ||
Wed Jul 20 2016 22:46 | 1st = 4 Shifty Jack 2nd = 3 Happy Hudson 3rd = 8 We Froff Dat 4th = 9 Il Bacaro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 7 Milly Keeping | ||
Wed Jul 20 2016 22:34 | 1st = 7 Milly Keeping 2nd = 1 West On Gaz 3rd = 2 Western Guru 4th = 6 Sequel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 3 Ima Tomahawk | ||
Wed Jul 20 2016 22:30 | 1st = 3 Ima Tomahawk 2nd = 5 Showgirl Miss 3rd = 2 Tinny Time 4th = 6 Amlin Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 7 Pop Ya Bubble | ||
Wed Jul 20 2016 22:26 | 1st = 7 Pop Ya Bubble 2nd = 1 Premier Macs 3rd = 2 Little Arandt 4th = 5 Beyond The Vally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 3 Wicked Warrior | ||
Wed Jul 20 2016 22:18 | 1st = 3 Wicked Warrior 2nd = 5 Classy Diamond 3rd = 7 Wahwah Tiggy 4th = 1 You Got Rivered |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 4 Never In Kansas | ||
Wed Jul 20 2016 22:14 | 1st = 4 Never In Kansas 2nd = 1 Industrial 3rd = 3 Wild Aaron 4th = 8 Lochinvar Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 1 Cosmic Medusa | ||
Wed Jul 20 2016 22:10 | 1st = 1 Cosmic Medusa 2nd = 4 Cruisers Sol 3rd = 7 Twistex 4th = 2 Go Go Danni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 10 - 9 Dackenbah Road | ||
Wed Jul 20 2016 22:06 | 1st = 9 Dackenbah Road 2nd = 3 Little Ell Bee 3rd = 6 All Red 4th = 5 Sudoku Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 5 Velobell | ||
Wed Jul 20 2016 22:02 | 1st = 5 Velobell 2nd = 2 Jai Alai 3rd = 3 Iyliss Bale 4th = 1 Zoltinas Prize |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 3 Milldean Focus | ||
Wed Jul 20 2016 21:58 | 1st = 3 Milldean Focus 2nd = 1 Tahiti Pearl 3rd = 2 Martam Gold 4th = 4 Tick Away Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 1 Amazing Man | ||
Wed Jul 20 2016 21:54 | 1st = 1 Amazing Man 2nd = 3 Tanardi 3rd = 2 Gorilla Playboy 4th = 8 Leonard Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 2 Bobs Gift | ||
Wed Jul 20 2016 21:50 | 1st = 2 Bobs Gift 2nd = 10 Shes Dee Rocket 3rd = 7 Mighty Sprite 4th = 8 Little Pookie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 8 - 7 Yackandandah | ||
Wed Jul 20 2016 21:45 | 1st = 7 Yackandandah 2nd = 4 Nimble Jack 3rd = 3 With Gusto 4th = 5 Arden Castle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 9 - 3 Sneaky Butcher | ||
Wed Jul 20 2016 21:42 | 1st = 3 Sneaky Butcher 2nd = 7 Yes Geronomo 3rd = 1 Summahs Knight 4th = 4 Conrad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 6 Aggi Den | ||
Wed Jul 20 2016 21:39 | 1st = 6 Aggi Den 2nd = 1 Anitas Girl 3rd = 4 Superstar Jatt 4th = 8 Milly Omuffin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 1 Kay Dee Em | ||
Wed Jul 20 2016 21:36 | 1st = 1 Kay Dee Em 2nd = 3 Dynamic Goodwin 3rd = 7 Buddakan 4th = 5 Irish Ledgen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 2 Lochinvar Style | ||
Wed Jul 20 2016 21:32 | 1st = 2 Lochinvar Style 2nd = 5 Podge 3rd = 1 Golden Mion 4th = 8 Mejekawi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 7 Creative Rhythm | ||
Wed Jul 20 2016 21:28 | 1st = 7 Creative Rhythm 2nd = 1 Shanlyn Percy 3rd = 8 Wilbur 4th = 6 Invienna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 8 - 7 Twelve Plus Two | ||
Wed Jul 20 2016 21:24 | 1st = 7 Twelve Plus Two 2nd = 2 This Time Mary 3rd = 4 Focus And Speed 4th = 5 Gunspeed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 7 Jailor Bale | ||
Wed Jul 20 2016 21:20 | 1st = 7 Jailor Bale 3rd = 8 Helga Bale 4th = 2 Showtime Mystery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 6 Lektra Uncut | ||
Wed Jul 20 2016 21:20 | 1st = 6 Lektra Uncut 3rd = 8 Helga Bale 4th = 2 Showtime Mystery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 7 - 5 Donski | ||
Wed Jul 20 2016 21:15 | 1st = 5 Donski 2nd = 1 Plumbers Pettycash 3rd = 9 Im Havinaball 4th = 7 Vari Perfect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 2 Uncomplicated | ||
Wed Jul 20 2016 21:12 | 1st = 2 Uncomplicated 2nd = 6 Osti Influence 3rd = 7 Fantastic Dotty 4th = 1 Kenzali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 3 Sassy Ginger | ||
Wed Jul 20 2016 21:09 | 1st = 3 Sassy Ginger 2nd = 4 Penny Monelli 3rd = 8 Got Us Good 4th = 1 Sahara Burns |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 5 Dr Shiki | ||
Wed Jul 20 2016 21:06 | 1st = 5 Dr Shiki 2nd = 6 Absolute Power 3rd = 8 Gardsman 4th = 2 Dromores Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 7 - 3 Tokyo Swift | ||
Wed Jul 20 2016 21:03 | 1st = 3 Tokyo Swift 2nd = 5 Georgia 3rd = 1 Mighty Awesome 4th = 2 Blue Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 7 Dyna Edgar | ||
Wed Jul 20 2016 21:00 | 1st = 7 Dyna Edgar 2nd = 4 Percys Rebel 3rd = 3 Eppy Bale 4th = 8 Swisher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 1 Make A Point | ||
Wed Jul 20 2016 20:55 | 1st = 1 Make A Point 2nd = 10 Redhotfillypeppa 3rd = 2 Bhappy 4th = 4 Ima Top Tycoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 7 Stunt Pilot | ||
Wed Jul 20 2016 20:53 | 1st = 7 Stunt Pilot 2nd = 5 Vanessa Monelli 3rd = 6 Moonchild 4th = 2 Surfing Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 1 Fantastic Skye | ||
Wed Jul 20 2016 20:50 | 1st = 1 Fantastic Skye 2nd = 4 Berzerk 3rd = 6 Bessy Boo 4th = 5 Cobber In Motion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 6 - 1 High Gait | ||
Wed Jul 20 2016 20:45 | 1st = 1 High Gait 2nd = 8 Annies Life 3rd = 4 Sunofatrump 4th = 3 Naked Majesty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 2 Amaroo Crack It | ||
Wed Jul 20 2016 20:42 | 1st = 2 Amaroo Crack It 2nd = 5 Cashino 3rd = 8 Azurite 4th = 4 Fawn Mantra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 6 - 7 My Kids Tuition | ||
Wed Jul 20 2016 20:39 | 1st = 7 My Kids Tuition 2nd = 1 Kialla 3rd = 5 Velocity Shazz 4th = 2 Velocity Chris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 7 Meat Titan | ||
Wed Jul 20 2016 20:36 | 1st = 7 Meat Titan 2nd = 2 Dyna Yavin 3rd = 4 Farmer Brown 4th = 8 Dyna Zeek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 6 Questar | ||
Wed Jul 20 2016 20:33 | 1st = 6 Questar 2nd = 5 Cadice 3rd = 4 Zoe Flash 4th = 2 Bonbie Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 4 Clocks Ticking | ||
Wed Jul 20 2016 20:30 | 1st = 4 Clocks Ticking 2nd = 1 Zipping Quinsee 3rd = 8 Top Edge 4th = 5 Ace I Am |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 6 Movinoutatown | ||
Wed Jul 20 2016 20:25 | 1st = 6 Movinoutatown 2nd = 7 Lil Beach Babe 3rd = 10 Underthekilt 4th = 3 Only Sometimes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 5 Coogans Regret | ||
Wed Jul 20 2016 20:23 | 1st = 5 Coogans Regret 2nd = 8 Quick Step 3rd = 1 Fantasy Mcqueen 4th = 2 Yorgi Blues |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 5 - 4 Romelda | ||
Wed Jul 20 2016 20:20 | 1st = 4 Romelda 2nd = 5 Savannahs Girl 3rd = 7 Shaylor Bacardi 4th = 6 Dooleys Fit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 5 - 7 Sundons Courage | ||
Wed Jul 20 2016 20:15 | 1st = 7 Sundons Courage 2nd = 2 Red Hot Tooth 3rd = 1 Kimmywho 4th = 10 Sunday Service |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 8 Chrichton Bale | ||
Wed Jul 20 2016 20:13 | 1st = 8 Chrichton Bale 2nd = 1 Dark Jameson 3rd = 4 Six Green Thumbs 4th = 6 Zacs A Sixpence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 8 Mister Cowora | ||
Wed Jul 20 2016 20:10 | 1st = 8 Mister Cowora 2nd = 1 Cyanide 3rd = 2 Zambora Idol 4th = 5 Max Cady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 8 - 7 Lexy Can Wait | ||
Wed Jul 20 2016 20:05 | 1st = 7 Lexy Can Wait 2nd = 8 Little Mojo 3rd = 5 Its Inevitable 4th = 2 Abercrombie Tab |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 1 Segovia | ||
Wed Jul 20 2016 20:03 | 1st = 1 Segovia 2nd = 3 Vancouver Star 3rd = 7 Mepunga Laser 4th = 2 Resident Djay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 4 - 2 Five Fat Ladies | ||
Wed Jul 20 2016 20:00 | 1st = 2 Five Fat Ladies 2nd = 8 Excitable Angel 3rd = 7 Sparling Shell 4th = 3 Screen Siren |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 4 One Last Roll | ||
Wed Jul 20 2016 19:55 | 1st = 4 One Last Roll 2nd = 1 Littlegirls Torque 3rd = 2 Counterfeit Cash 4th = 9 Navajo Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 5 Captain Pete | ||
Wed Jul 20 2016 19:53 | 1st = 5 Captain Pete 2nd = 3 Elrond Bale 3rd = 7 Fiery Felix 4th = 2 Dane Daisy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 4 Miss Foxy Lee | ||
Wed Jul 20 2016 19:50 | 1st = 4 Miss Foxy Lee 2nd = 7 Our Sapphire 3rd = 5 Midnight Mystic 4th = 3 Tommy The Weapon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 4 - 4 Empire Earl | ||
Wed Jul 20 2016 19:45 | 1st = 4 Empire Earl 2nd = 1 Boundary Row 3rd = 3 Dabbsey 4th = 6 Star Gun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 5 Fear The Boss | ||
Wed Jul 20 2016 19:43 | 1st = 5 Fear The Boss 2nd = 3 Delta Bad Hand 3rd = 1 Show Me Bling 4th = 7 Dewana Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 3 - 8 Drive Me Wild | ||
Wed Jul 20 2016 19:40 | 1st = 8 Drive Me Wild 2nd = 7 Tax Loophole 3rd = 2 Fancy Paddy 4th = 5 Look The Part |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 7 - 8 Zibibbo | ||
Wed Jul 20 2016 19:35 | 1st = 8 Zibibbo 2nd = 9 Be Nice Huther 3rd = 3 Trunkey Emily 4th = 6 Allnight Mlady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 2 Allen Clown | ||
Wed Jul 20 2016 19:33 | 1st = 2 Allen Clown 2nd = 3 Krisbar Fly Half 3rd = 6 Push The Trolley 4th = 8 Hillbilly Hell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 7 One Samuel | ||
Wed Jul 20 2016 19:30 | 1st = 7 One Samuel 2nd = 1 Springcreek Bill 3rd = 6 Wish Right Now 4th = 5 Aston Maveric |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 10 Ceear Rail | ||
Wed Jul 20 2016 19:25 | 1st = 10 Ceear Rail 2nd = 4 Rock Till Ya Drop 3rd = 1 Ontrack 4th = 3 Seventhirtyseven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 3 Shanlyn Pippin | ||
Wed Jul 20 2016 19:23 | 1st = 3 Shanlyn Pippin 2nd = 8 Laniakea 3rd = 6 Crusader 4th = 2 Fastnet Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 2 - 5 Hellys Lament | ||
Wed Jul 20 2016 19:20 | 1st = 5 Hellys Lament 2nd = 8 Dee Boosh 3rd = 6 Lorian Express 4th = 7 Real Saga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 3 - 3 I Will Rock You | ||
Wed Jul 20 2016 19:15 | 1st = 3 I Will Rock You 2nd = 7 Ideal Eagle 3rd = 6 Pay Rise 4th = 2 Forty Thieves |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 1 Dyna Yamba | ||
Wed Jul 20 2016 19:13 | 1st = 1 Dyna Yamba 2nd = 2 Logistic Kid 3rd = 8 Lektra Timon 4th = 7 Spring Recall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 8 Arena Magic | ||
Wed Jul 20 2016 19:10 | 1st = 8 Arena Magic 2nd = 1 Magic Lace 3rd = 5 Zipping Rio 4th = 2 Bullseye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 3 Gentleman Red | ||
Wed Jul 20 2016 19:05 | 1st = 3 Gentleman Red 2nd = 4 Our Pepperjack 3rd = 1 Nod Dor 4th = 2 The Escape Plan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 8 Brodie Keeping | ||
Wed Jul 20 2016 19:03 | 1st = 8 Brodie Keeping 2nd = 7 Canal Court 3rd = 6 Angelic Hand 4th = 2 Label This |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 1 - 8 Erasion | ||
Wed Jul 20 2016 19:00 | 1st = 8 Erasion 2nd = 7 Haras Heart 3rd = 6 Mickey Harks 4th = 5 Korong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 8 Shardons Reactor | ||
Wed Jul 20 2016 18:55 | 1st = 8 Shardons Reactor 2nd = 2 Buddy Stoked 3rd = 4 My Shadow Strike 4th = 9 Sugar Sugar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 1 Adelaide Bale | ||
Wed Jul 20 2016 18:52 | 1st = 1 Adelaide Bale 2nd = 2 Mc Fipa 3rd = 3 Spring Bomber 4th = 5 Tommys Tune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 2 - 8 Time Capsule | ||
Wed Jul 20 2016 18:47 | 1st = 8 Time Capsule 2nd = 10 Party Boy 3rd = 1 Felicity Funkhousa 4th = 2 Rocky Carrington |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 2 Black Paws | ||
Wed Jul 20 2016 18:44 | 1st = 2 Black Paws 2nd = 3 Why Not Becky 3rd = 7 Cracking Joe 4th = 4 Wolfies Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 8 - 9 Coruscation | ||
Wed Jul 20 2016 18:40 | 1st = 9 Coruscation 2nd = 6 Meteoroid 3rd = 8 Politics 4th = 5 The Forgotten One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 2 Platinum Roulette | ||
Wed Jul 20 2016 18:35 | 1st = 2 Platinum Roulette 2nd = 3 Lively Hero 3rd = 7 Crackerjack Jo 4th = 8 Im Blue Double Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 12 - 9 Love Shak | ||
Wed Jul 20 2016 18:32 | 1st = 9 Love Shak 2nd = 3 Boxing Roo Girl 3rd = 2 Hydrogen 4th = 4 Providence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 1 Howth | ||
Wed Jul 20 2016 18:28 | 1st = 1 Howth 2nd = 2 Fancy Bounce 3rd = 3 Patriotic Star 4th = 4 Cullquin Annie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 1 Makin Memories | ||
Wed Jul 20 2016 18:23 | 1st = 1 Makin Memories 2nd = 7 Riverleigh William 3rd = 2 Washingtons Flier 4th = 8 Vader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 1 Heres Skeeta | ||
Wed Jul 20 2016 18:20 | 1st = 1 Heres Skeeta 2nd = 2 Cooper Trooper 3rd = 9 Marlows Babe 4th = 4 Wicked Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 1 - 10 Half Crown Gap | ||
Wed Jul 20 2016 18:15 | 1st = 10 Half Crown Gap 2nd = 9 Hero Bromac 3rd = 3 Art Prevails 4th = 4 Black Coyote |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 7 Captains Knock | ||
Wed Jul 20 2016 18:12 | 1st = 7 Captains Knock 2nd = 8 Impossible 3rd = 1 Aztec Flash 4th = 3 Haras Jessica |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 6 Cee Ya Mate | ||
Wed Jul 20 2016 18:09 | 1st = 6 Cee Ya Mate 2nd = 2 Mistel Allen 3rd = 4 Heartbreak Love 4th = 8 Power Sensation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 6 Oh I Am The One | ||
Wed Jul 20 2016 18:04 | 1st = 6 Oh I Am The One 2nd = 3 Lap Dancer 3rd = 1 Early Decision 4th = 4 Ucanttakeitwithu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 7 - 2 Majinika | ||
Wed Jul 20 2016 18:00 | 1st = 2 Majinika 2nd = 5 Big Caroline 3rd = 1 Clobberetta 4th = 6 Express Snooper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 2 Global Galaxy | ||
Wed Jul 20 2016 17:57 | 1st = 2 Global Galaxy 2nd = 8 Blackfoot Man 3rd = 3 Hammer Dome 4th = 1 Blame Rosters |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 5 Marlo Good | ||
Wed Jul 20 2016 17:54 | 1st = 5 Marlo Good 2nd = 2 Pure Beauty 3rd = 8 Reptar 4th = 1 Davids Memory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 4 Montcalm | ||
Wed Jul 20 2016 17:49 | 1st = 4 Montcalm 2nd = 5 Dixie Trix 3rd = 7 The Endeavour 4th = 8 Lynchman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 3 Cullquin Rocky | ||
Wed Jul 20 2016 17:46 | 1st = 3 Cullquin Rocky 2nd = 6 Vanderville Girl 3rd = 2 Whipstick Chloe 4th = 5 Sodidee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 2 Monster Storm | ||
Wed Jul 20 2016 17:42 | 1st = 2 Monster Storm 2nd = 9 Spring Murder 3rd = 8 Sapphire Madam 4th = 5 Loose Connection |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 3 Luna Sea | ||
Wed Jul 20 2016 17:38 | 1st = 3 Luna Sea 2nd = 6 Seized Asset 3rd = 1 Opportune Knocka 4th = 8 Rani Benz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 7 Our Emancipation | ||
Wed Jul 20 2016 17:32 | 1st = 7 Our Emancipation 2nd = 4 The Maldives 3rd = 3 Mister Bigshot 4th = 1 My Dottie Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 8 Loose Unit | ||
Wed Jul 20 2016 17:29 | 1st = 8 Loose Unit 2nd = 7 Marmasette 3rd = 2 Hula Hustler 4th = 4 La Flair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 1 Miss Catalina | ||
Wed Jul 20 2016 17:24 | 1st = 1 Miss Catalina 2nd = 5 Torque Factor 3rd = 2 Sookie Go Goes 4th = 12 The Falcon Ute |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 6 - 4 Conseated | ||
Wed Jul 20 2016 17:20 | 1st = 4 Conseated 2nd = 6 Bjorn To Love 3rd = 13 Black Grape 4th = 12 Our Mate Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 3 Ocarina | ||
Wed Jul 20 2016 17:17 | 1st = 3 Ocarina 2nd = 8 Hot Wired 3rd = 7 Sunny Pitubi 4th = 5 Topper Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 2 Bogie Lilly | ||
Wed Jul 20 2016 17:14 | 1st = 2 Bogie Lilly 2nd = 1 Evies Angel 3rd = 6 Wings Of Perlita 4th = 8 Its My Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 4 Spritely Boy | ||
Wed Jul 20 2016 17:10 | 1st = 4 Spritely Boy 2nd = 1 Hardy Chief 3rd = 5 All Inn Amy 4th = 8 Crave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 7 Vergels Girl | ||
Wed Jul 20 2016 17:05 | 1st = 7 Vergels Girl 2nd = 1 Percynjack 3rd = 11 Our Bella Chimes 4th = 6 Bertie Francis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 3 Butter And Bread | ||
Wed Jul 20 2016 17:02 | 1st = 3 Butter And Bread 2nd = 2 Switch Colours 3rd = 4 Shakey 4th = 6 Blitzkrieg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 3 Hopes Magic | ||
Wed Jul 20 2016 16:59 | 1st = 3 Hopes Magic 2nd = 1 Simply Magic 3rd = 4 Haras Blaze 4th = 5 Haras Samuel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 8 - 10 Keayang Squizzy | ||
Wed Jul 20 2016 16:54 | 1st = 10 Keayang Squizzy 2nd = 3 Dance Of Fire 3rd = 4 Oasis Dream 4th = 8 Citysneak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 5 Bashful Babe | ||
Wed Jul 20 2016 16:51 | 1st = 5 Bashful Babe 2nd = 1 Glamorous Cheech 3rd = 4 Zambora Dynamo 4th = 8 Lollie Livewire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 7 Remas Amber | ||
Wed Jul 20 2016 16:47 | 1st = 7 Remas Amber 2nd = 8 Royal Temptress 3rd = 3 Elusive Apache 4th = 1 Kevvy Monster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 5 - 2 Jaspara | ||
Wed Jul 20 2016 16:42 | 1st = 2 Jaspara 2nd = 9 Special Jewel 3rd = 5 Eyes Wide Open 4th = 16 Power Packed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 2 Fiery Benz | ||
Wed Jul 20 2016 16:39 | 1st = 2 Fiery Benz 2nd = 8 Midnight Hayze 3rd = 3 Heard A Whisper 4th = 7 Minnies Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 7 Sabrage | ||
Wed Jul 20 2016 16:34 | 1st = 7 Sabrage 2nd = 6 Pedros Joy 3rd = 8 Thats Ideal 4th = 10 Mothers Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 1 Little Ecca | ||
Wed Jul 20 2016 16:27 | 1st = 1 Little Ecca 2nd = 8 Olivia Mary 3rd = 3 Pride Of Athens 4th = 2 Mega Deal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 8 All Inn Together | ||
Wed Jul 20 2016 16:24 | 1st = 8 All Inn Together 2nd = 3 Little Horeys 3rd = 10 Wise Harry 4th = 2 Merlot Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 9 - 6 Bound For Love | ||
Wed Jul 20 2016 16:23 | 1st = 6 Bound For Love 2nd = 4 Spirit Of Husson 3rd = 11 Caviar Girl 4th = 7 Foxy Walk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 7 - 8 Art I Special | ||
Wed Jul 20 2016 16:18 | 1st = 8 Art I Special 2nd = 10 Saab Magic 3rd = 9 Real Lucky 4th = 3 Our Sir Ivanhoe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 1 Barra Fun | ||
Wed Jul 20 2016 16:15 | 1st = 1 Barra Fun 2nd = 5 Cosmo Trav 3rd = 2 Tuco Salamanca 4th = 9 Power Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 8 Supa Sign | ||
Wed Jul 20 2016 16:12 | 1st = 8 Supa Sign 2nd = 7 Kaylee Sunrise 3rd = 1 Swan Black 4th = 6 Brooke Jealous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 7 Sunday Sipper | ||
Wed Jul 20 2016 16:09 | 1st = 7 Sunday Sipper 2nd = 6 Its An Illusion 3rd = 8 Galloping Ashley 4th = 3 See Him Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 4 - 6 Feint Dancer | ||
Wed Jul 20 2016 16:05 | 1st = 6 Feint Dancer 2nd = 7 Dad Said 3rd = 10 Two Silver Trees 4th = 1 Ysmael |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 9 Crown Eddie | ||
Wed Jul 20 2016 15:57 | 1st = 9 Crown Eddie 2nd = 8 Golden Manners 3rd = 4 Stella Rose Hi 4th = 3 Perfect Bart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 8 Cullquin Frank | ||
Wed Jul 20 2016 15:54 | 1st = 8 Cullquin Frank 2nd = 9 Calen 3rd = 2 Delta Miss 4th = 3 Jersey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 8 - 11 Shower Of Hearts | ||
Wed Jul 20 2016 15:53 | 1st = 11 Shower Of Hearts 2nd = 3 Lucky Lucre 3rd = 6 Murder Of Crows 4th = 1 Umgeni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 12 - 3 Daintree King | ||
Wed Jul 20 2016 15:50 | 1st = 3 Daintree King 2nd = 5 No Thru Road 3rd = 4 Oaks Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 6 - 3 Champagne Taste | ||
Wed Jul 20 2016 15:48 | 1st = 3 Champagne Taste 2nd = 10 Truth And Courage 3rd = 8 Livingston Bay 4th = 5 Turbo Elly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 3 Lonesome Gun | ||
Wed Jul 20 2016 15:45 | 1st = 3 Lonesome Gun 2nd = 6 Teflon Trey 3rd = 2 Agent Action 4th = 4 Same Faces |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 6 Billy Bean | ||
Wed Jul 20 2016 15:42 | 1st = 6 Billy Bean 2nd = 2 Solo Dancer 3rd = 7 Who Dat Gun 4th = 8 New Abode |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 3 Tills Henry | ||
Wed Jul 20 2016 15:39 | 1st = 3 Tills Henry 2nd = 7 Toss 3rd = 2 Petentim 4th = 5 Kraken Betty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 3 - 1 Another Maori Boy | ||
Wed Jul 20 2016 15:35 | 1st = 1 Another Maori Boy 2nd = 2 Dutch Spy 3rd = 5 Faulty 4th = 14 Sister Bennie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 1 Back Up Tiger | ||
Wed Jul 20 2016 15:32 | 1st = 1 Back Up Tiger 2nd = 3 Sheza Black Rose 3rd = 4 Footrot Fantasia 4th = 8 Opal Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 4 Mousey Mccoy | ||
Wed Jul 20 2016 15:27 | 1st = 4 Mousey Mccoy 2nd = 3 Jock Colley 3rd = 7 Mini Dancer 4th = 1 Simply Ola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 2 Haras Sam | ||
Wed Jul 20 2016 15:24 | 1st = 2 Haras Sam 2nd = 1 Namrod 3rd = 4 Wilby Online 4th = 3 Whoop Bang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 7 - 2 Queen Tara | ||
Wed Jul 20 2016 15:23 | 1st = 2 Queen Tara 2nd = 10 Western Belle 3rd = 3 Flo Jo Snip 4th = 1 Strata Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 5 - 9 Forever and a Day | ||
Wed Jul 20 2016 15:18 | 1st = 9 Forever and a Day 2nd = 1 Macterra Hawk 3rd = 10 All Honour 4th = 2 Australian Bite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 3 Mepunga Focus | ||
Wed Jul 20 2016 15:17 | 1st = 3 Mepunga Focus 2nd = 7 Big Roo Drew 3rd = 8 Siennas Lilly 4th = 2 Speedcar Skip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 4 Mr Stealer | ||
Wed Jul 20 2016 15:14 | 1st = 4 Mr Stealer 2nd = 8 Ima Lonely Girl 3rd = 3 Tantanoola 4th = 6 Dolce Gusto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 3 Jarhead | ||
Wed Jul 20 2016 15:11 | 1st = 3 Jarhead 2nd = 1 Tip Top Tiarn 3rd = 4 Pinkish Hue 4th = 8 Dashing Geek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 1 Night Time Lover | ||
Wed Jul 20 2016 15:08 | 1st = 1 Night Time Lover 2nd = 6 Bloza 3rd = 4 De Bruyne 4th = 7 Storm Raider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 2 - 7 Musgaze | ||
Wed Jul 20 2016 15:04 | 1st = 7 Musgaze 2nd = 8 Hidden Grace 3rd = 2 Indefatigable 4th = 9 Hot Bresa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 8 Veloce | ||
Wed Jul 20 2016 15:02 | 1st = 8 Veloce 2nd = 6 Wilora 3rd = 1 Cullquin Nikki 4th = 3 Khimki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 1 Dream Of Fame | ||
Wed Jul 20 2016 14:57 | 1st = 1 Dream Of Fame 2nd = 3 Astrology 3rd = 5 Quiet Brilliant 4th = 8 Alpha Nyx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 1 Venetian Mask | ||
Wed Jul 20 2016 14:54 | 1st = 1 Venetian Mask 2nd = 2 Just In Hodges 3rd = 5 Starbright Tara 4th = 6 Green Az |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 6 - 3 Skylimit | ||
Wed Jul 20 2016 14:53 | 1st = 3 Skylimit 2nd = 1 Mr Cha Cha 3rd = 5 Vision in Motion 4th = 6 Sirocan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 4 - 5 Lombo Pace Maker | ||
Wed Jul 20 2016 14:48 | 1st = 5 Lombo Pace Maker 2nd = 6 Magical Bazz 3rd = 11 Jerry Monster 4th = 2 Aspureasdrivensnow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 4 Absolute Silence | ||
Wed Jul 20 2016 14:42 | 1st = 4 Absolute Silence 2nd = 3 Twist Of Thunder 3rd = 1 Staggerlicious 4th = 2 Mighty Matlock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 7 Zipping Nelson | ||
Wed Jul 20 2016 14:39 | 1st = 7 Zipping Nelson 2nd = 1 Starboost 3rd = 2 Alhanna 4th = 8 Sporting Tears |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 1 - 1 Rich Red | ||
Wed Jul 20 2016 14:34 | 1st = 1 Rich Red 2nd = 9 Burning Magic 3rd = 4 Jupiter Rising 4th = 2 Nightwatchman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 3 Blanco Canyon | ||
Wed Jul 20 2016 14:27 | 1st = 3 Blanco Canyon 2nd = 2 Dyna Peanut 3rd = 6 Happy Tails 4th = 5 Reatily Shintaro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 4 Aston Asteroid | ||
Wed Jul 20 2016 14:24 | 1st = 4 Aston Asteroid 2nd = 8 Atkin Bale 3rd = 2 Long Gully Jonny 4th = 3 Bessie Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 5 - 2 Choose The Moment | ||
Wed Jul 20 2016 14:23 | 1st = 2 Choose The Moment 2nd = 8 Diehard Diva 3rd = 10 Northern Revenge 4th = 1 Right of Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 3 - 8 Eyrish Mist | ||
Wed Jul 20 2016 14:18 | 1st = 8 Eyrish Mist 2nd = 5 Illawong Shimmer 3rd = 6 Carnera 4th = 3 Prosthesis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 5 Greysynd Chief | ||
Wed Jul 20 2016 14:12 | 1st = 5 Greysynd Chief 2nd = 2 Legend 3rd = 3 Instant Allen 4th = 8 Dyna Krypto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 7 Live To Dream | ||
Wed Jul 20 2016 14:09 | 1st = 7 Live To Dream 2nd = 8 Nancy Botwin 3rd = 3 Captain Mclaren 4th = 1 Lady Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 8 - 6 Catarina | ||
Wed Jul 20 2016 14:04 | 1st = 6 Catarina 2nd = 8 Martini Lass 3rd = 7 Cardon Boy 4th = 1 Cruiseo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 7 Big Barking Bert | ||
Wed Jul 20 2016 13:57 | 1st = 7 Big Barking Bert 2nd = 1 Why Not Sue 3rd = 8 Pontings Nail 4th = 5 Our Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 4 - 6 Uh Oh | ||
Wed Jul 20 2016 13:53 | 1st = 6 Uh Oh 2nd = 7 Polskie Lady 3rd = 2 Cha Cha Choix 4th = 9 Shawl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 2 - 4 Bold Law | ||
Wed Jul 20 2016 13:48 | 1st = 4 Bold Law 2nd = 11 No Trumps No Glory 3rd = 7 Happy Hombre 4th = 10 Lochlee Jacob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 3 Dewana Babe | ||
Wed Jul 20 2016 13:42 | 1st = 3 Dewana Babe 2nd = 4 Lektra Kelly 3rd = 2 Beks 4th = 7 Linco Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 5 Mclaren Missile | ||
Wed Jul 20 2016 13:38 | 1st = 5 Mclaren Missile 2nd = 4 Cairnlea Jack 3rd = 2 Tahlo 4th = 1 Dream Dazzler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 7 - 3 Meritaggio | ||
Wed Jul 20 2016 13:34 | 1st = 3 Meritaggio 2nd = 2 Arzak 3rd = 5 Gardone 4th = 1 Staccato |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 4 Dyna Jonah | ||
Wed Jul 20 2016 13:27 | 1st = 4 Dyna Jonah 2nd = 2 Quantum Bale 3rd = 5 It Gets Better 4th = 8 Airbound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 3 - 9 Last Moment | ||
Wed Jul 20 2016 13:23 | 1st = 9 Last Moment 2nd = 11 Queen Gee 3rd = 1 Excitement Levels 4th = 6 Gotta Goodie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 8 Opawa Leigh | ||
Wed Jul 20 2016 13:22 | 1st = 8 Opawa Leigh 2nd = 2 Raging Demon 3rd = 1 Buzzy As 4th = 5 Doosh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 1 - 8 Officially Perfect | ||
Wed Jul 20 2016 13:18 | 1st = 8 Officially Perfect 2nd = 1 Zap Bam Boom 3rd = 4 Aerodyne Fella 4th = 10 Showem Shifty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 6 Bobby Bound | ||
Wed Jul 20 2016 13:12 | 1st = 6 Bobby Bound 2nd = 4 Shes A Collinda 3rd = 7 Unique Shirley 4th = 3 Trewmann |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 1 Collis Princess | ||
Wed Jul 20 2016 13:08 | 1st = 1 Collis Princess 2nd = 4 Sketchy Max 3rd = 8 Super Veloce 4th = 5 Danyos Nia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 6 - 2 Scusa | ||
Wed Jul 20 2016 13:04 | 1st = 2 Scusa 2nd = 13 Rocs Are Diamonds 3rd = 5 Only If 4th = 12 Lady Marilyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 1 - 5 Perfectly Safe | ||
Wed Jul 20 2016 13:00 | 1st = 5 Perfectly Safe 2nd = 1 Gridelin 3rd = 6 Summer Wind 4th = 2 Whyouask |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 5 Another Miss | ||
Wed Jul 20 2016 12:58 | 1st = 5 Another Miss 2nd = 6 Premier Prince 3rd = 4 Consumate Ease 4th = 7 Botany Vikki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 9 Carry On Pendles | ||
Wed Jul 20 2016 12:57 | 1st = 9 Carry On Pendles 2nd = 4 What You Say 3rd = 6 Road Driller 4th = 8 Brazen Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 2 - 1 Doubt Defying | ||
Wed Jul 20 2016 12:52 | 1st = 1 Doubt Defying 2nd = 11 Nordic Show 3rd = 6 Congelator 4th = 7 Shuda Known Better |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 7 Fabrevale | ||
Wed Jul 20 2016 12:47 | 1st = 7 Fabrevale 2nd = 10 Silverband Falls 3rd = 3 Diana Huntress 4th = 2 Gold Bro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 2 Cawbourne Jazzy | ||
Wed Jul 20 2016 12:42 | 1st = 2 Cawbourne Jazzy 2nd = 3 Youre So Free 3rd = 5 Opawa Spice 4th = 8 Izzy Bowen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 1 Raven On | ||
Wed Jul 20 2016 12:37 | 1st = 1 Raven On 2nd = 2 Destini Riptide 3rd = 7 Dyna Elma 4th = 5 College Graduate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 5 - 6 Majestic Empress | ||
Wed Jul 20 2016 12:30 | 1st = 6 Majestic Empress 2nd = 2 Talita 3rd = 1 Deviant Miss 4th = 9 Riddle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 1 Little Bung | ||
Wed Jul 20 2016 12:27 | 1st = 1 Little Bung 2nd = 9 Nitro Kist 3rd = 6 Lunar Luna 4th = 3 Victa Schadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 5 Filante | ||
Wed Jul 20 2016 12:22 | 1st = 5 Filante 3rd = 1 Cawbourne Foxy 4th = 3 Slick Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 6 World Freakshow | ||
Wed Jul 20 2016 12:22 | 1st = 6 World Freakshow 3rd = 1 Cawbourne Foxy 4th = 3 Slick Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 1 - 1 Beloso | ||
Wed Jul 20 2016 12:17 | 1st = 1 Beloso 2nd = 8 Final Zero 3rd = 13 Collars Up 4th = 10 Tay Swift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 8 In The Net | ||
Wed Jul 20 2016 12:13 | 1st = 8 In The Net 2nd = 9 Jemmas Fantasy 3rd = 1 Osaka Bale 4th = 2 Quina Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 8 Enemy Mine | ||
Wed Jul 20 2016 12:09 | 1st = 8 Enemy Mine 2nd = 10 Oni Bale 3rd = 9 Be To Bomber 4th = 6 Myziel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 7 Allegro Beaty | ||
Wed Jul 20 2016 12:02 | 1st = 7 Allegro Beaty 2nd = 2 Culvie Den 3rd = 4 Thrilling Evie 4th = 5 Worboys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 4 - 2 Bransome | ||
Wed Jul 20 2016 11:55 | 1st = 2 Bransome 2nd = 3 Jacqui Ickx 3rd = 7 Amber Rayne 4th = 11 Letmego |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 3 Kay Marting | ||
Wed Jul 20 2016 11:46 | 1st = 3 Kay Marting 2nd = 2 Snow Ball Chance 3rd = 5 Gully Crusher 4th = 1 Trendy Blaster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 5 Spare Some Time | ||
Wed Jul 20 2016 11:29 | 1st = 5 Spare Some Time 2nd = 7 Cawbourne Gunna 3rd = 6 Tongariro 4th = 8 So Over It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 3 - 1 Julius | ||
Wed Jul 20 2016 11:20 | 1st = 1 Julius 2nd = 9 Dinah Lee 3rd = 8 Good Vibes 4th = 4 Bronnys Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 7 Map My Run | ||
Wed Jul 20 2016 11:11 | 1st = 7 Map My Run 2nd = 3 Pixie Dust 3rd = 6 Cawbourne Brae 4th = 8 Stenson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 6 Spring Allegro | ||
Wed Jul 20 2016 10:54 | 1st = 6 Spring Allegro 2nd = 8 Cyndi Action 3rd = 2 Ghostface 4th = 3 Scott No Show |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 2 - 9 Rock Rose | ||
Wed Jul 20 2016 10:45 | 1st = 9 Rock Rose 2nd = 10 Costano Mille 3rd = 11 Eva Quick Steph 4th = 6 Honourable Dragon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 2 Celestial Action | ||
Wed Jul 20 2016 10:36 | 1st = 2 Celestial Action 2nd = 6 Stormy Days 3rd = 5 Magic Latte 4th = 3 Classy Delta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 2 Kirkham Kylie | ||
Wed Jul 20 2016 10:19 | 1st = 2 Kirkham Kylie 2nd = 7 Missing Allegro 3rd = 8 King Simba 4th = 6 Cawbourne Frost |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 1 - 9 Cardinal Sin | ||
Wed Jul 20 2016 10:10 | 1st = 9 Cardinal Sin 2nd = 10 Daniece 3rd = 1 Boston Havoc 4th = 3 They Call Me Sven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 2 Steffis Star | ||
Wed Jul 20 2016 10:01 | 1st = 2 Steffis Star 2nd = 8 Lip It Up 3rd = 7 Wine Oclock 4th = 4 Scotta Pie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 11 - 1 Its A Mystery | ||
Mon Jun 20 2016 22:57 | 1st = 1 Its A Mystery 2nd = 6 Westburn Jack 3rd = 2 Redhot Coles 4th = 3 Take Guard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 1 Love Capers | ||
Mon Jun 20 2016 22:48 | 1st = 1 Love Capers 2nd = 7 Lady Babylon 3rd = 2 Ive Got Wings 4th = 3 Samba Law |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 6 Greys A Docker | ||
Mon Jun 20 2016 22:42 | 1st = 6 Greys A Docker 2nd = 4 Shack View 3rd = 8 Capetown Jinx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 1 Inmate | ||
Mon Jun 20 2016 22:32 | 1st = 1 Inmate 2nd = 2 Lady Tron 3rd = 8 Silver Rockstar 4th = 4 Ivy Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 1 Betty La Fae | ||
Mon Jun 20 2016 22:26 | 1st = 1 Betty La Fae 2nd = 4 Winklee Colin 3rd = 6 Black Shuck 4th = 5 Jacks Missile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 7 De La Salle | ||
Mon Jun 20 2016 22:16 | 1st = 7 De La Salle 2nd = 4 Colrob Girl 3rd = 6 Adjustable Duke 4th = 1 No Bluff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 8 Ya Welcome | ||
Mon Jun 20 2016 22:11 | 1st = 8 Ya Welcome 2nd = 6 Chief Mingo 3rd = 3 Dynamo Magic 4th = 4 Campeon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 4 Gangalla Rebel | ||
Mon Jun 20 2016 22:07 | 1st = 4 Gangalla Rebel 2nd = 10 Winklee Sand 3rd = 6 Blue Rocket 4th = 5 Lady Rappa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 2 Naughty Nat | ||
Mon Jun 20 2016 22:04 | 1st = 2 Naughty Nat 2nd = 3 Lektra Scar 3rd = 7 Dream Dazzler 4th = 4 Rockstar Deb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 2 Negative Buzz | ||
Mon Jun 20 2016 22:01 | 1st = 2 Negative Buzz 2nd = 8 Zircon Valley 3rd = 1 Barney Brann 4th = 3 Ed Monix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 5 Warrior Bale | ||
Mon Jun 20 2016 21:52 | 1st = 5 Warrior Bale 2nd = 3 Steel Fury 3rd = 4 Bracket Creep 4th = 6 Fiery Melody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 3 Minnies Hope | ||
Mon Jun 20 2016 21:48 | 1st = 3 Minnies Hope 2nd = 2 Nine Hundred 3rd = 4 Kimahri Ronso 4th = 8 Plum Jam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 3 Shiny New | ||
Mon Jun 20 2016 21:45 | 1st = 3 Shiny New 2nd = 2 Keep Ya Stripes 3rd = 1 Chief Jetpilot 4th = 4 Tax Man Wins |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 6 Sea Winds | ||
Mon Jun 20 2016 21:42 | 1st = 6 Sea Winds 2nd = 7 Mr Arjay 3rd = 8 Tristy Allen 4th = 2 Handy Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 3 Buddakan | ||
Mon Jun 20 2016 21:39 | 1st = 3 Buddakan 2nd = 2 Jimmy Who 3rd = 8 De Blue Kahn 4th = 5 Yahoo Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 5 Pomp Fiction | ||
Mon Jun 20 2016 21:36 | 1st = 5 Pomp Fiction 2nd = 1 Lonnie Lad 3rd = 2 Shes No Manic 4th = 8 Duomo Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 7 Rum Rambler | ||
Mon Jun 20 2016 21:29 | 1st = 7 Rum Rambler 2nd = 1 Inner Wisdom 3rd = 5 Cosado Sun 4th = 2 Gallari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 1 Broadway Miss | ||
Mon Jun 20 2016 21:26 | 1st = 1 Broadway Miss 2nd = 4 Grouse 3rd = 9 Kamikaze Turtle 4th = 7 Andariel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 7 Antique Blonde | ||
Mon Jun 20 2016 21:23 | 1st = 7 Antique Blonde 2nd = 1 Cairnlea Jack 3rd = 8 Sweet Candy 4th = 4 Tronald Trump |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 8 Two Parts Freak | ||
Mon Jun 20 2016 21:20 | 1st = 8 Two Parts Freak 2nd = 9 Black Zac Bonus 3rd = 6 My Names Kelly 4th = 2 Kyogle Clodhoppa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 5 Arcup Sarge | ||
Mon Jun 20 2016 21:17 | 1st = 5 Arcup Sarge 2nd = 3 My Renson 3rd = 2 Il Bacaro 4th = 7 Fruit Spice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 7 Egyptian Miss | ||
Mon Jun 20 2016 21:14 | 1st = 7 Egyptian Miss 2nd = 8 Bubble Guppy 3rd = 9 Wings Of Perlita 4th = 6 Master Corsair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 7 Shadea Kahn | ||
Mon Jun 20 2016 21:11 | 1st = 7 Shadea Kahn 2nd = 1 Bassett 3rd = 3 Halo Lee 4th = 2 Quiet Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 8 Worm Burner | ||
Mon Jun 20 2016 21:02 | 1st = 8 Worm Burner 2nd = 5 Dyna Keitaro 3rd = 7 Flash Of Hope 4th = 3 Bounce Pass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 1 Brett Brann | ||
Mon Jun 20 2016 20:59 | 1st = 1 Brett Brann 2nd = 3 Orara Wal 3rd = 8 Joes Drinking 4th = 6 Slinky Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 5 Anns Moment | ||
Mon Jun 20 2016 20:56 | 1st = 5 Anns Moment 2nd = 2 Tough As Nails 3rd = 7 Kiranna 4th = 1 Kraken Tobias |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 2 Mummas Hope | ||
Mon Jun 20 2016 20:52 | 1st = 2 Mummas Hope 2nd = 8 October Spring 3rd = 1 Aztec Flash 4th = 6 Unique Motive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 5 Seabrook Harper | ||
Mon Jun 20 2016 20:49 | 1st = 5 Seabrook Harper 2nd = 2 Winklee Toby 3rd = 6 Sacred Witch 4th = 4 Diamond Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 2 Cosmic Wonder | ||
Mon Jun 20 2016 20:46 | 1st = 2 Cosmic Wonder 2nd = 8 Yambla Bernie 3rd = 6 Astral Flame 4th = 9 Approval |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 1 Logger Albert | ||
Mon Jun 20 2016 20:39 | 1st = 1 Logger Albert 2nd = 2 Dash Doll 3rd = 4 Ricardo Valley 4th = 6 Miss Stosur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 2 Down In Mexico | ||
Mon Jun 20 2016 20:35 | 1st = 2 Down In Mexico 2nd = 3 Ultimate Paddy 3rd = 7 Nobu 4th = 4 Mad Bekim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 1 Issy Cool | ||
Mon Jun 20 2016 20:32 | 1st = 1 Issy Cool 2nd = 8 Just Spiffing 3rd = 3 Not Like Tommy 4th = 2 Smashniak Marcy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 11 - 7 Ariki Jewel | ||
Mon Jun 20 2016 20:29 | 1st = 7 Ariki Jewel 2nd = 2 Chicago Avenue 3rd = 1 Dragon In Vogue 4th = 8 Planet Of Donuts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 5 Wynburn Archer | ||
Mon Jun 20 2016 20:26 | 1st = 5 Wynburn Archer 2nd = 4 Smudger Smiff 3rd = 1 Jinx 4th = 8 Banjo Barry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 8 Straight Away | ||
Mon Jun 20 2016 20:23 | 1st = 8 Straight Away 2nd = 7 Lolas Empire 3rd = 6 Gunloch 4th = 1 Oldmate Levi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 7 Hes A Cruisin | ||
Mon Jun 20 2016 20:20 | 1st = 7 Hes A Cruisin 2nd = 4 Classy Anna 3rd = 5 Norms Wish 4th = 1 Dolly Brann |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 2 Mexican Terror | ||
Mon Jun 20 2016 20:12 | 1st = 2 Mexican Terror 2nd = 5 To Dee Rhythm 3rd = 3 Atlas Roughead 4th = 8 Belron Gus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 1 On The Clock | ||
Mon Jun 20 2016 20:08 | 1st = 1 On The Clock 2nd = 5 Fast Girl Zola 3rd = 2 Dusty Way 4th = 8 Out Of Punch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 1 Black Jecee | ||
Mon Jun 20 2016 20:05 | 1st = 1 Black Jecee 2nd = 6 Cherish Amore 3rd = 8 Ariek Ammo 4th = 4 Ashworth Callah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 2 Little Fencer | ||
Mon Jun 20 2016 20:02 | 1st = 2 Little Fencer 2nd = 6 Lyncar Teagan 3rd = 3 Bomber Heppell 4th = 9 Junior Moose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 6 Shes A Looper | ||
Mon Jun 20 2016 19:59 | 1st = 6 Shes A Looper 2nd = 1 Takahi Max 3rd = 3 Parsec Bale 4th = 5 Wheel Spinner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 4 Cigar Sam | ||
Mon Jun 20 2016 19:56 | 1st = 4 Cigar Sam 2nd = 7 Fays Magic 3rd = 1 Velocity Saxa 4th = 2 Its For Sure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 7 Say Nothing | ||
Mon Jun 20 2016 19:53 | 1st = 7 Say Nothing 2nd = 1 Wet And Wild 3rd = 2 Lady Goddess 4th = 8 Proven Pops |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 5 Unique Kaleesi | ||
Mon Jun 20 2016 19:50 | 1st = 5 Unique Kaleesi 2nd = 1 Batty Loves Beer 3rd = 3 Fly Weight 4th = 6 Ima Talent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 1 Ashby Daze | ||
Mon Jun 20 2016 19:46 | 1st = 1 Ashby Daze 2nd = 2 Spring Ariek 3rd = 4 Hedgehog Ron 4th = 8 Zambora Johnny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 5 Trooper Class | ||
Mon Jun 20 2016 19:42 | 1st = 5 Trooper Class 2nd = 8 Low Flying Plane 3rd = 7 Asgard Warrior 4th = 1 Sunset Silver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 3 Rockstar Swirl | ||
Mon Jun 20 2016 19:38 | 1st = 3 Rockstar Swirl 2nd = 4 Scorching 3rd = 2 Dyna Jumpy 4th = 6 Aston Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 1 Kingsbrae Dave | ||
Mon Jun 20 2016 19:34 | 1st = 1 Kingsbrae Dave 2nd = 8 Kingsbrae Kate 3rd = 6 He Tells Lies 4th = 7 One Moore Page |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 3 Gundys Gold | ||
Mon Jun 20 2016 19:31 | 1st = 3 Gundys Gold 2nd = 2 Bryden Lady 3rd = 4 Rippin Tay Tay 4th = 1 Dark Vader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 7 Wish You Will | ||
Mon Jun 20 2016 19:28 | 1st = 7 Wish You Will 2nd = 2 So Sabrina 3rd = 5 Unique Affair 4th = 4 Calamity Jane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 12 - 8 Oz Ten Tatious | ||
Mon Jun 20 2016 19:25 | 1st = 8 Oz Ten Tatious 2nd = 7 Notta Pickle 3rd = 5 Hated Bullett 4th = 1 Magic Mundy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 3 Tin Pan Alley | ||
Mon Jun 20 2016 19:22 | 1st = 3 Tin Pan Alley 2nd = 4 Arena Magic 3rd = 8 Celestial Prince 4th = 1 Sprites Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 2 Yorke Express | ||
Mon Jun 20 2016 19:19 | 1st = 2 Yorke Express 2nd = 1 Miss Footluce 3rd = 3 Eva Tyson 4th = 8 Oz Tin Powers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 4 Logger County | ||
Mon Jun 20 2016 19:16 | 1st = 4 Logger County 2nd = 3 Auberon 3rd = 1 Kingsbrae Skylah 4th = 5 Snipper Brann |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 6 New Level | ||
Mon Jun 20 2016 19:12 | 1st = 6 New Level 2nd = 1 Ultimate Matrix 3rd = 2 Chubby Lane 4th = 7 Eight Bells Toll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 8 Eling Feeling | ||
Mon Jun 20 2016 19:08 | 1st = 8 Eling Feeling 2nd = 7 Aston Chanel 3rd = 3 Wheres Hope 4th = 1 Smashniak Barc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 11 - 2 Big Foot Ripper | ||
Mon Jun 20 2016 19:04 | 1st = 2 Big Foot Ripper 2nd = 3 Calm Your Farm 3rd = 1 Olesia 4th = 8 Pocket Pistol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 5 Jayloch Donny | ||
Mon Jun 20 2016 19:01 | 1st = 5 Jayloch Donny 2nd = 7 Lika Zircon 3rd = 1 Oceania 4th = 2 Fancy Fran |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 1 Hotham Flyer | ||
Mon Jun 20 2016 18:57 | 1st = 1 Hotham Flyer 2nd = 4 Iroh Bale 3rd = 8 Hairy Hairdreser 4th = 6 Stolen Property |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 10 Perfect Mach | ||
Mon Jun 20 2016 18:52 | 1st = 10 Perfect Mach 2nd = 9 El Comacho 3rd = 12 Flyalong Falcon 4th = 4 Im Samuel James |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 11 - 1 Over Pure | ||
Mon Jun 20 2016 18:50 | 1st = 1 Over Pure 2nd = 3 Soapsud Bubbles 3rd = 2 Spirit Walker 4th = 5 Mandah Maddi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 3 Murrabit Yap | ||
Mon Jun 20 2016 18:47 | 1st = 3 Murrabit Yap 2nd = 1 Bossy Caleb 3rd = 8 Glen Mika 4th = 7 Midnight Boom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 8 Gnasher | ||
Mon Jun 20 2016 18:44 | 1st = 8 Gnasher 2nd = 1 Wally Kazam 3rd = 4 Bishops Lass 4th = 2 Sweet Talk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 10 - 6 Abby Nella | ||
Mon Jun 20 2016 18:41 | 1st = 6 Abby Nella 2nd = 5 Boom Jet 3rd = 8 You See Niki 4th = 3 Teemac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 5 Lika Storm | ||
Mon Jun 20 2016 18:38 | 1st = 5 Lika Storm 2nd = 3 Opera Win Me 3rd = 6 Cosmic Explosion 4th = 7 Coreys Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 8 Penny Maker | ||
Mon Jun 20 2016 18:34 | 1st = 8 Penny Maker 2nd = 4 Vanger Bale 3rd = 3 Pyromania 4th = 2 Impact Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 1 Kilkee May | ||
Mon Jun 20 2016 18:30 | 1st = 1 Kilkee May 2nd = 2 Shania Michelle 3rd = 6 Cool Cougar 4th = 7 Queen Lehigh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 4 Kerrie Kerry | ||
Mon Jun 20 2016 18:26 | 1st = 4 Kerrie Kerry 2nd = 7 Gats Pacino 3rd = 1 Rahn 4th = 6 Moroka Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 9 - 8 Sansa Monelli | ||
Mon Jun 20 2016 18:22 | 1st = 8 Sansa Monelli 2nd = 1 Chrissys Double 3rd = 3 Flaming Kirst 4th = 5 Sugaque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 5 Highlands Road | ||
Mon Jun 20 2016 18:18 | 1st = 5 Highlands Road 2nd = 3 Arlington Road 3rd = 1 Chipsy Lipsy 4th = 6 Bugatti Wild |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 10 Bungalow Bill | ||
Mon Jun 20 2016 18:13 | 1st = 10 Bungalow Bill 2nd = 8 Vultan Tin 3rd = 4 Three Kings 4th = 2 Rycroft |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 1 Frenetic | ||
Mon Jun 20 2016 18:10 | 1st = 1 Frenetic 2nd = 2 Starburst Bill 3rd = 6 Crown Gold 4th = 9 Power Check |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 2 Sappy Bale | ||
Mon Jun 20 2016 18:07 | 1st = 2 Sappy Bale 2nd = 6 Crusader 3rd = 1 Chlomar Jimber 4th = 8 Amaroo Gonzales |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 9 Regal Lager | ||
Mon Jun 20 2016 18:02 | 1st = 9 Regal Lager 2nd = 11 Mister Lohi 3rd = 3 Waynesfirst 4th = 1 Farasthe Eyecansee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 8 - 1 Dim Delights | ||
Mon Jun 20 2016 17:59 | 1st = 1 Dim Delights 2nd = 2 Collision Bolt 3rd = 5 Ksenya 4th = 10 Whos Got It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 1 Miss Millennium | ||
Mon Jun 20 2016 17:56 | 1st = 1 Miss Millennium 2nd = 6 Instant Reaction 3rd = 7 Five Two Zero 4th = 4 Alba Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 8 Ina Great Place | ||
Mon Jun 20 2016 17:51 | 1st = 8 Ina Great Place 2nd = 5 Demolition Dave 3rd = 3 Thats Fire Power 4th = 7 Major Megs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 9 Bourbski Bullet | ||
Mon Jun 20 2016 17:48 | 1st = 9 Bourbski Bullet 2nd = 3 Part Of Me 3rd = 7 Brother Sox 4th = 6 Wyembah Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 5 Theres Steamy | ||
Mon Jun 20 2016 17:45 | 1st = 5 Theres Steamy 2nd = 2 Flying Stealth 3rd = 3 Golden Dreams 4th = 6 Garnier Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 11 Baptism Of Fire | ||
Mon Jun 20 2016 17:40 | 1st = 11 Baptism Of Fire 2nd = 4 Jilliby Courage 3rd = 1 Mossdale Flynn 4th = 10 Our Amazing Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 7 - 3 Mazin Flash | ||
Mon Jun 20 2016 17:37 | 1st = 3 Mazin Flash 2nd = 4 Ima Paddlin 3rd = 9 Princess Charley 4th = 5 Hoss Funk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 6 Ziam | ||
Mon Jun 20 2016 17:34 | 1st = 6 Ziam 2nd = 1 Spinner 3rd = 7 Simba Can Jungle 4th = 8 Isaac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 1 Goodsie | ||
Mon Jun 20 2016 17:29 | 1st = 1 Goodsie 2nd = 2 Wotplanetrufrom 3rd = 3 Little Tweek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 2 Choose Wisely | ||
Mon Jun 20 2016 17:26 | 1st = 2 Choose Wisely 2nd = 3 Hazy Bingo 3rd = 6 Madam Scarlet 4th = 9 Elcee Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 3 King Billy Bolt | ||
Mon Jun 20 2016 17:23 | 1st = 3 King Billy Bolt 2nd = 2 Galloping Fantom 3rd = 7 Barroom Shiraz 4th = 4 Mudhoney Mark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 8 Controversial | ||
Mon Jun 20 2016 17:18 | 1st = 8 Controversial 2nd = 6 Art Pleaser 3rd = 9 Match Point 4th = 3 Outlaw Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 6 - 1 Lightning Larico | ||
Mon Jun 20 2016 17:15 | 1st = 1 Lightning Larico 2nd = 4 Lady Sansa 3rd = 2 Zoo Ringo 4th = 8 Harp Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 5 Willie Blues | ||
Mon Jun 20 2016 17:12 | 1st = 5 Willie Blues 2nd = 6 Andys Charm 3rd = 7 Bugatti Dream 4th = 8 Stilton Spice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 4 Artillery Major | ||
Mon Jun 20 2016 17:07 | 1st = 4 Artillery Major 2nd = 5 Our Danger Mouse 3rd = 9 Heez About To Rock 4th = 1 Howspoilt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 3 Starburst Sam | ||
Mon Jun 20 2016 17:04 | 1st = 3 Starburst Sam 2nd = 4 Supreme Kitty 3rd = 1 Elishas Tan 4th = 6 Starburst Lucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 6 Zebo Bale | ||
Mon Jun 20 2016 17:01 | 1st = 6 Zebo Bale 2nd = 8 Son Of Nikita 3rd = 2 Hello Jazzy 4th = 4 Motors Too Fast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 4 All About Jack | ||
Mon Jun 20 2016 16:56 | 1st = 4 All About Jack 2nd = 8 Promising Edition 3rd = 10 Night In Berlin 4th = 9 Run Ramsay Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 5 - 2 Fatto A Mano | ||
Mon Jun 20 2016 16:53 | 1st = 2 Fatto A Mano 2nd = 1 Batavias Jewel 3rd = 6 Spring Beach 4th = 5 Busby Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 2 Speak Low | ||
Mon Jun 20 2016 16:50 | 1st = 2 Speak Low 2nd = 5 Zacarus 3rd = 7 Shining Shiraz 4th = 1 Marley Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 5 Ohoka Royal | ||
Mon Jun 20 2016 16:48 | 1st = 5 Ohoka Royal 2nd = 6 Quick Reflection 3rd = 1 Chevals Charlie 4th = 8 Dawn Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 7 Grand Man | ||
Mon Jun 20 2016 16:45 | 1st = 7 Grand Man 2nd = 3 Ellie May 3rd = 4 Bella Elle 4th = 1 Brewser Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 12 Seeknyoushallfind | ||
Mon Jun 20 2016 16:40 | 1st = 12 Seeknyoushallfind 2nd = 7 Spendthelot 3rd = 9 Heartofahurricane 4th = 10 Nediak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 4 Emio Bale | ||
Mon Jun 20 2016 16:37 | 1st = 4 Emio Bale 2nd = 7 Daintree Jim 3rd = 3 Happy Colour 4th = 1 Special Member |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 7 - 6 Giant Steps | ||
Mon Jun 20 2016 16:33 | 1st = 6 Giant Steps 2nd = 5 Murry 3rd = 7 Cullen Regent 4th = 8 Frosty Union |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 4 - 9 Cool Senora | ||
Mon Jun 20 2016 16:32 | 1st = 9 Cool Senora 2nd = 1 Flag Hunter 3rd = 2 Lil Stella 4th = 6 Smart Business |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 8 - 1 Jacoman | ||
Mon Jun 20 2016 16:30 | 1st = 1 Jacoman 2nd = 6 The Blonde Alibi 3rd = 2 Wee Mac 4th = 8 Brightly Goes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 6 El Taro | ||
Mon Jun 20 2016 16:26 | 1st = 6 El Taro 2nd = 4 Shirloz 3rd = 8 Lika Gunshot 4th = 5 Little Britney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 5 Major Rainbow | ||
Mon Jun 20 2016 16:21 | 1st = 5 Major Rainbow 2nd = 6 Eastbro Caesar 3rd = 3 Sally Foo 4th = 1 Dreaming Mary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 3 Sliver | ||
Mon Jun 20 2016 16:18 | 1st = 3 Sliver 2nd = 2 Mates Blue 3rd = 4 Charman 4th = 8 Stars And Bars |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 3 - 1 Spring Dimity | ||
Mon Jun 20 2016 16:15 | 1st = 1 Spring Dimity 2nd = 7 Spring Stride 3rd = 3 Spring Fling 4th = 8 Maltese Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 6 Lots More Art | ||
Mon Jun 20 2016 16:10 | 1st = 6 Lots More Art 2nd = 1 Highest Mountain 3rd = 8 Eric Clapton 4th = 4 Webb Ellis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 2 Sharks Kallis | ||
Mon Jun 20 2016 16:07 | 1st = 2 Sharks Kallis 2nd = 3 Kariboe Springs 3rd = 7 Mandah Opi 4th = 1 Big Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 6 Millwood Molly | ||
Mon Jun 20 2016 16:03 | 1st = 6 Millwood Molly 2nd = 3 Eyes On The Money 3rd = 7 Kurious 4th = 1 Parisian Partygirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 7 - 9 Iamhere | ||
Mon Jun 20 2016 16:00 | 1st = 9 Iamhere 2nd = 10 Longkissgoodnight 3rd = 2 Cool Cool World 4th = 7 Rivers Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 3 Light em Lylah | ||
Mon Jun 20 2016 15:57 | 1st = 3 Light em Lylah 2nd = 2 Midori Miss 3rd = 4 Knightrider 4th = 1 Epping Champ |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 2 - 5 Pepper Salt | ||
Mon Jun 20 2016 15:53 | 1st = 5 Pepper Salt 2nd = 1 Mr Couragous 3rd = 8 Secondhand Rose 4th = 4 Black Porsche |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 6 - 2 Temporal Join | ||
Mon Jun 20 2016 15:52 | 1st = 2 Temporal Join 2nd = 10 Irish Player 3rd = 7 Takachanceonharry 4th = 9 Ionajag |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 7 Blitzing Jaybee | ||
Mon Jun 20 2016 15:49 | 1st = 7 Blitzing Jaybee 2nd = 8 Ima Lucky Zarr 3rd = 1 Black Jillak 4th = 2 Strong Step |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 5 Kissed Flush | ||
Mon Jun 20 2016 15:44 | 1st = 5 Kissed Flush 2nd = 2 Run Riley Run 3rd = 3 Buriton Bailey 4th = 7 Getinbehind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 4 Dami Gal | ||
Mon Jun 20 2016 15:41 | 1st = 4 Dami Gal 2nd = 8 Johnny Wolf 3rd = 7 Pie Problem 4th = 1 Bozza Boloney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 1 - 1 Gox Rocks | ||
Mon Jun 20 2016 15:38 | 1st = 1 Gox Rocks 2nd = 7 Milldean Prodigy 3rd = 2 You See Samri 4th = 4 Towball |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 5 Major Currency | ||
Mon Jun 20 2016 15:33 | 1st = 5 Major Currency 2nd = 8 Spike Bromac 3rd = 3 Gotta Glow 4th = 7 Mean Courage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 6 - 11 Shes Got More | ||
Mon Jun 20 2016 15:30 | 1st = 11 Shes Got More 2nd = 5 Jay Al Cracker 3rd = 12 Look At Me Now 4th = 6 Macrobius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 7 Big Mean Dean | ||
Mon Jun 20 2016 15:28 | 1st = 7 Big Mean Dean 2nd = 1 Mcstuffins 3rd = 3 Mandah Trager 4th = 2 Magic in Motion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 3 Adda Courage | ||
Mon Jun 20 2016 15:25 | 1st = 3 Adda Courage 2nd = 1 Saleahs Comand 3rd = 7 Disco Under Fire 4th = 11 Star Armbro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 4 Major Spoils | ||
Mon Jun 20 2016 15:22 | 1st = 4 Major Spoils 2nd = 6 Lord Regnar 3rd = 7 Elite Stress 4th = 8 Advice Aplenty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 5 - 3 Crockets Cullen | ||
Mon Jun 20 2016 15:17 | 1st = 3 Crockets Cullen 2nd = 6 Lagoon Beach 3rd = 2 Baccarat 4th = 5 Garibaldi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 3 Ego Yar | ||
Mon Jun 20 2016 15:14 | 1st = 3 Ego Yar 2nd = 8 Lars Boy 3rd = 6 Destructacon 4th = 2 Baby Tenby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 5 Vintage Box | ||
Mon Jun 20 2016 15:07 | 1st = 5 Vintage Box 2nd = 3 Stress Star 3rd = 4 Major Burst 4th = 8 Our Nico |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 3 Whirly Girly | ||
Mon Jun 20 2016 15:03 | 1st = 3 Whirly Girly 2nd = 8 Girlsnpearls 3rd = 2 El Kapitan 4th = 4 Go Go Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 5 - 11 Atlanta Dream | ||
Mon Jun 20 2016 15:00 | 1st = 11 Atlanta Dream 2nd = 3 Rouen 3rd = 5 Time Commands 4th = 12 Caniwin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 9 Promoted | ||
Mon Jun 20 2016 14:55 | 1st = 9 Promoted 2nd = 8 Clarry 3rd = 3 Mikaelas Delight 4th = 1 Sylvie Raine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 10 El Hombre | ||
Mon Jun 20 2016 14:47 | 1st = 10 El Hombre 2nd = 5 Fanci A Dance 3rd = 6 The Tornado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 4 - 3 Charlies System | ||
Mon Jun 20 2016 14:42 | 1st = 3 Charlies System 2nd = 6 Illawong Libby 3rd = 7 Modern Ville 4th = 5 Illawong Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 1 Before My Time | ||
Mon Jun 20 2016 14:39 | 1st = 1 Before My Time 2nd = 8 Dolce Gusto 3rd = 5 Turbo Chief 4th = 7 Crackerjack Roy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 4 - 9 Schwarzlegga | ||
Mon Jun 20 2016 14:30 | 1st = 9 Schwarzlegga 2nd = 8 Myhro 3rd = 2 Heza Magic Man 4th = 4 Stryke Of Divine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 6 Hard Done By | ||
Mon Jun 20 2016 14:25 | 1st = 6 Hard Done By 2nd = 5 Bold Law 3rd = 4 Elementofdoubt 4th = 8 Joekenn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 1 Mister Mann | ||
Mon Jun 20 2016 14:22 | 1st = 1 Mister Mann 2nd = 7 Patchie Kaye 3rd = 6 Suspicious Lee 4th = 4 Suitress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 4 Majordan | ||
Mon Jun 20 2016 14:17 | 1st = 4 Majordan 2nd = 2 Thunder Dance 3rd = 3 Comet Stride 4th = 1 Victree Vendetta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 12 - 1 Thrilling Boris | ||
Mon Jun 20 2016 14:14 | 1st = 1 Thrilling Boris 2nd = 7 Cawbourne Brick 3rd = 6 Winsome Jenny 4th = 2 Making Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 3 - 8 Rosehill Rose Hill | ||
Mon Jun 20 2016 14:08 | 1st = 8 Rosehill Rose Hill 2nd = 6 Major Break 3rd = 4 Dragon Stride 4th = 3 Zipping Elmo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 2 Six Green Thumbs | ||
Mon Jun 20 2016 14:04 | 1st = 2 Six Green Thumbs 2nd = 6 Ernie Old 3rd = 4 Slipaway Robbie 4th = 5 Spring Topaz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 3 - 12 Zunbaqa | ||
Mon Jun 20 2016 14:00 | 1st = 12 Zunbaqa 2nd = 7 Palazzo Pitti 3rd = 11 Tahnee Tiara 4th = 10 Weekend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 11 - 1 Melham | ||
Mon Jun 20 2016 13:52 | 1st = 1 Melham 2nd = 6 Cawbourne Clay 3rd = 4 Cawbourne Cooks 4th = 8 Scodelario |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 4 Arambi Star | ||
Mon Jun 20 2016 13:46 | 1st = 4 Arambi Star 2nd = 5 Presidentmach 3rd = 1 Canturi Crest 4th = 6 Our Strawberry Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 1 Nero Joe | ||
Mon Jun 20 2016 13:42 | 1st = 1 Nero Joe 2nd = 2 Lady Capulet 3rd = 8 Hardy Chief 4th = 7 Running Home |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 4 Jiggy Rhythm | ||
Mon Jun 20 2016 13:37 | 1st = 4 Jiggy Rhythm 2nd = 8 Shez Sugarsweet 3rd = 2 Dont Be Jealous 4th = 7 Celebrity Look |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 1 Cawbourne Panic | ||
Mon Jun 20 2016 13:34 | 1st = 1 Cawbourne Panic 2nd = 2 Cawbourne Spree 3rd = 9 Autumn Lights 4th = 7 Ears Boris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 2 - 7 A Sterling Dash | ||
Mon Jun 20 2016 13:30 | 1st = 7 A Sterling Dash 2nd = 3 Ocean Grove 3rd = 1 Aeecee Glory 4th = 6 Victory Eight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 6 Tantanoola | ||
Mon Jun 20 2016 13:27 | 1st = 6 Tantanoola 2nd = 3 Zipping Noel 3rd = 2 Oscar De Snowman 4th = 8 High Hopes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 2 - 7 Mygoldengrinner | ||
Mon Jun 20 2016 13:23 | 1st = 7 Mygoldengrinner 2nd = 5 Courageous Desire 3rd = 3 Day Of Dawn 4th = 1 Lace And Diamonds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 5 Phantom Way | ||
Mon Jun 20 2016 13:17 | 1st = 5 Phantom Way 2nd = 6 Kings Call 3rd = 1 Opawa Shiloh 4th = 8 Kirkham Harvey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 8 Mud Kipper | ||
Mon Jun 20 2016 13:09 | 1st = 8 Mud Kipper 2nd = 6 Nuggy Burger 3rd = 7 Big Bold Boomer 4th = 2 Hes Your Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 1 - 3 Thirty Grand Over | ||
Mon Jun 20 2016 13:00 | 1st = 3 Thirty Grand Over 2nd = 5 I Am Wildwood 3rd = 7 Shades 4th = 6 Rosey Myers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 8 Fall From Grace | ||
Mon Jun 20 2016 12:57 | 1st = 8 Fall From Grace 2nd = 7 Cawbourne Steve 3rd = 3 Enhancer 4th = 1 Big Boy Deno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 1 - 4 Soho Ledger | ||
Mon Jun 20 2016 12:52 | 1st = 4 Soho Ledger 2nd = 2 Lazy Sunday 3rd = 6 Fiftyshadesofbrown 4th = 5 Mister Gunsen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 7 Quink | ||
Mon Jun 20 2016 12:49 | 1st = 7 Quink 2nd = 6 Destini Mermaid 3rd = 1 Robbie Gallen 4th = 2 Iron Anda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 8 Allegro Runnings | ||
Mon Jun 20 2016 12:37 | 1st = 8 Allegro Runnings 2nd = 7 Joey Baxter 3rd = 6 Kirkham Jack 4th = 1 Homebush Slinky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 5 Jeremiah Jack | ||
Mon Jun 20 2016 12:29 | 1st = 5 Jeremiah Jack 2nd = 8 Manx Czar 3rd = 6 Anna Gun 4th = 7 Warbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 1 Manu Rama | ||
Mon Jun 20 2016 12:22 | 1st = 1 Manu Rama 2nd = 2 Takeaway 3rd = 7 Homebush Lucifer 4th = 3 Homebush Justine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 8 Mr Moonlight | ||
Mon Jun 20 2016 12:14 | 1st = 8 Mr Moonlight 2nd = 1 Perfect Rider 3rd = 4 Twisted Barrel 4th = 6 Chabay Laray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 5 Business Review | ||
Mon Jun 20 2016 12:04 | 1st = 5 Business Review 2nd = 1 Allegro Beau 3rd = 2 Rikkis Rebel 4th = 6 Repeat Visit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 8 Jacks Lass | ||
Mon Jun 20 2016 11:57 | 1st = 8 Jacks Lass 2nd = 5 Chrysanthemum 3rd = 3 Its Magic Time 4th = 1 Azza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 5 Mattie Blueblood | ||
Mon Jun 20 2016 11:47 | 1st = 5 Mattie Blueblood 2nd = 1 Cawbourne Serina 3rd = 4 Sheika Sprite 4th = 7 Premier Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 5 Allegro Power | ||
Mon Jun 20 2016 11:29 | 1st = 5 Allegro Power 2nd = 1 Pacific Vibe 3rd = 7 Homebush Buck 4th = 6 Belfast Barry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 6 Thrilling Sabre | ||
Mon Jun 20 2016 11:12 | 1st = 6 Thrilling Sabre 2nd = 8 Knead You 3rd = 2 Chill More 4th = 3 Billy Marlow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 2 Mr Maize | ||
Mon Jun 20 2016 10:54 | 1st = 2 Mr Maize 2nd = 3 Cawbourne Jazzy 3rd = 7 Alquezar 4th = 5 Noonoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 6 Georgie Host | ||
Fri May 20 2016 23:57 | 1st = 6 Georgie Host 2nd = 2 Odd Couple 3rd = 8 Max Star 4th = 4 Beijing Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 5 Winsome Jacko | ||
Fri May 20 2016 23:37 | 1st = 5 Winsome Jacko 2nd = 8 Acheron 3rd = 4 Party Hotshot 4th = 7 Jed Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 2 Bettors Gem | ||
Fri May 20 2016 23:30 | 1st = 2 Bettors Gem 2nd = 9 Twoandahalf Tigers 3rd = 7 Mantoman 4th = 3 Sea Cider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 5 Oldmate Archie | ||
Fri May 20 2016 23:17 | 1st = 5 Oldmate Archie 2nd = 4 All Strung Out 3rd = 3 Incognito Mac 4th = 7 King Debello |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 9 - 2 Twentyone Reasons | ||
Fri May 20 2016 23:12 | 1st = 2 Twentyone Reasons 2nd = 5 Sassy Indiana 3rd = 4 Ultimate Won 4th = 3 Give A Hoot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 2 Courage Tells | ||
Fri May 20 2016 23:00 | 1st = 2 Courage Tells 2nd = 5 Glenlochar 3rd = 1 Sir Tosti Mach 4th = 4 Ima Tragedy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 8 Stanga Doug | ||
Fri May 20 2016 22:57 | 1st = 8 Stanga Doug 2nd = 1 Swift Ripper 3rd = 7 Runaway Earner 4th = 2 Viserion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 1 Girder Fork | ||
Fri May 20 2016 22:49 | 1st = 1 Girder Fork 2nd = 2 Xan Mai 3rd = 8 Suspicious Sam 4th = 6 Doodle Bug Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 8 - 7 Our Titus | ||
Fri May 20 2016 22:44 | 1st = 7 Our Titus 2nd = 4 Myrafiki 3rd = 5 Farasthe Eyecansee 4th = 6 Burniesneverhome |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 5 Venus Fly High | ||
Fri May 20 2016 22:41 | 1st = 5 Venus Fly High 2nd = 4 Flame On Rocks 3rd = 2 Brintastic 4th = 3 Flash Fable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - | ||
Fri May 20 2016 22:35 | 2nd = 2 Lady Willoughby 3rd = 3 Delightful Jade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 8 Neville Bale | ||
Fri May 20 2016 22:30 | 1st = 8 Neville Bale 2nd = 7 Bojack Kahn 3rd = 2 Instant Allen 4th = 6 Maximum Shera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 4 Lets Make Bail | ||
Fri May 20 2016 22:26 | 1st = 4 Lets Make Bail 2nd = 6 Colloquial 3rd = 2 Uncle Si 4th = 8 Perfect Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 10 - 1 Holmes | ||
Fri May 20 2016 22:18 | 1st = 1 Holmes 2nd = 2 Switch Colours 3rd = 6 Grand Ethics 4th = 3 Maid Bail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 7 - 6 Teramby Star | ||
Fri May 20 2016 22:14 | 1st = 6 Teramby Star 2nd = 4 My Elusive Dream 3rd = 1 Arnoux 4th = 5 Toulouse Lautrec |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 10 - 6 Maxentius | ||
Fri May 20 2016 22:10 | 1st = 6 Maxentius 2nd = 1 Sackheim 3rd = 2 Heza Cracker 4th = 5 Modern Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 4 Aeroplane Tommy | ||
Fri May 20 2016 22:08 | 1st = 4 Aeroplane Tommy 2nd = 6 Allen Dynamo 3rd = 1 Show Bag Carter 4th = 2 Behind The Mask |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 4 Mulwee Grand | ||
Fri May 20 2016 22:05 | 1st = 4 Mulwee Grand 2nd = 8 Astrophysic 3rd = 1 South 4th = 2 Horlicks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 4 Elegant Christian | ||
Fri May 20 2016 22:00 | 1st = 4 Elegant Christian 2nd = 2 Waylade 3rd = 1 Pacific Warrior 4th = 10 Chief Thundercloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 9 - 8 Glam I Am | ||
Fri May 20 2016 21:58 | 1st = 8 Glam I Am 2nd = 7 Khumba 3rd = 1 Darted 4th = 2 Soaky Oaks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 10 - 2 Any Wonder | ||
Fri May 20 2016 21:54 | 1st = 2 Any Wonder 2nd = 3 Echo Rising 3rd = 6 Surf On By 4th = 4 Archduke Joseph |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 1 Linny Morris | ||
Fri May 20 2016 21:49 | 1st = 1 Linny Morris 2nd = 10 Grand Slam Diva 3rd = 2 Dyna Chaser 4th = 3 Batty Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 6 - 3 Sweet Forty Seven | ||
Fri May 20 2016 21:44 | 1st = 3 Sweet Forty Seven 2nd = 8 Elite Spirit 3rd = 1 Tahlia May 4th = 7 Candy Crush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 4 Take The Dosh | ||
Fri May 20 2016 21:41 | 1st = 4 Take The Dosh 2nd = 1 Indian Light 3rd = 3 Living Proof 4th = 5 Little Bit Nifty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 9 - 7 Rocknroll Emma | ||
Fri May 20 2016 21:40 | 1st = 7 Rocknroll Emma 2nd = 1 Art Secret 3rd = 6 Dont Be Jealous 4th = 4 Fleur De Neige |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 8 - 1 Clocks Ticking | ||
Fri May 20 2016 21:38 | 1st = 1 Clocks Ticking 2nd = 10 Brazen Ethics 3rd = 5 Ludwig 4th = 7 Santee Sioux |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 8 Run Oneover | ||
Fri May 20 2016 21:33 | 1st = 8 Run Oneover 2nd = 6 Mighty Flying Thomas 3rd = 1 Tuapeka Kahu 4th = 2 Ohoka Kentucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 8 - 9 World Of Hope | ||
Fri May 20 2016 21:30 | 1st = 9 World Of Hope 2nd = 3 Chiavari 3rd = 6 Jersey Whistler 4th = 1 Jungle Edge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 5 Jack Walker | ||
Fri May 20 2016 21:28 | 1st = 5 Jack Walker 2nd = 6 Big Show Mullo 3rd = 7 Fabstar 4th = 4 Straw Hat Luffy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 4 Bob Keeping | ||
Fri May 20 2016 21:25 | 1st = 4 Bob Keeping 2nd = 5 Hi Five Gundi 3rd = 7 Beau West 4th = 2 Benzo Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 9 - 6 Heavens Trend | ||
Fri May 20 2016 21:24 | 1st = 6 Heavens Trend 2nd = 3 Big Bang Leonard 3rd = 5 Manoeuver Man 4th = 4 Sir Kapitar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 7 - 3 Sooty Oak | ||
Fri May 20 2016 21:19 | 1st = 3 Sooty Oak 2nd = 2 One Great Place 3rd = 8 Uncomplicated 4th = 5 Muddy Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 5 - 6 Charissa Tee | ||
Fri May 20 2016 21:14 | 1st = 6 Charissa Tee 2nd = 1 Jilliby Beach Girl 3rd = 8 Alldaybliss 4th = 5 Vicky Sheffield |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 8 - 2 Somemondosomewhere | ||
Fri May 20 2016 21:10 | 1st = 2 Somemondosomewhere 2nd = 7 Effronte 3rd = 3 Em Vee En 4th = 9 Cameos Kiwi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 8 Crackerjack Pest | ||
Fri May 20 2016 21:08 | 1st = 8 Crackerjack Pest 2nd = 7 Hes Panicken 3rd = 6 Jazaans Boy 4th = 1 Supreme Deal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 6 Cosmic Flame | ||
Fri May 20 2016 21:05 | 1st = 6 Cosmic Flame 2nd = 8 Asa Torpedo 3rd = 4 Flaming Sahara 4th = 5 Euro Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 11 Norvic Nightowl | ||
Fri May 20 2016 21:03 | 1st = 11 Norvic Nightowl 2nd = 9 Importer Exporter 3rd = 5 Donegal Chokin 4th = 8 Assassinator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 7 - 3 Subiaso | ||
Fri May 20 2016 21:00 | 1st = 3 Subiaso 2nd = 1 King Deano 3rd = 9 Desert Samurai 4th = 4 Tavernier Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 6 - 3 Rowdacious | ||
Fri May 20 2016 20:58 | 1st = 3 Rowdacious 2nd = 7 Mallacoota Icon 3rd = 2 Our Silver Mist 4th = 4 Bush Wacked |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 8 - 4 K D Muscles | ||
Fri May 20 2016 20:54 | 1st = 4 K D Muscles 2nd = 5 Lady Mackendon 3rd = 6 Illcryifhewinds 4th = 3 Argyle Melody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 2 Bombora Flash | ||
Fri May 20 2016 20:49 | 1st = 2 Bombora Flash 2nd = 1 Just Be Patient 3rd = 4 Zall Good 4th = 6 Gassys Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 4 - 5 Kissed Flush | ||
Fri May 20 2016 20:44 | 1st = 5 Kissed Flush 2nd = 7 Gotango 3rd = 1 Uphill Battle 4th = 8 Glenferrie Breeze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 8 Master Dip | ||
Fri May 20 2016 20:40 | 1st = 8 Master Dip 2nd = 10 Lethal Star 3rd = 1 Gracient 4th = 6 Guna Rocktillyoudrop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 5 - 7 Titan Sprite | ||
Fri May 20 2016 20:38 | 1st = 7 Titan Sprite 2nd = 2 Sharina Bomber 3rd = 1 Sveen 4th = 4 Fubre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 4 Ricimer | ||
Fri May 20 2016 20:33 | 1st = 4 Ricimer 2nd = 7 Shirlz Sensation 3rd = 5 Lord Lombo 4th = 6 Jambiani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 6 - 8 Been Scene | ||
Fri May 20 2016 20:30 | 1st = 8 Been Scene 2nd = 2 Moral Outrage 3rd = 3 Think Alike 4th = 9 Better Idea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 6 Golden Swan | ||
Fri May 20 2016 20:28 | 1st = 6 Golden Swan 2nd = 3 Reichenbach 3rd = 1 Ginger Speed 4th = 5 Dyna Lemmy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 7 - 2 Dont Hold Back | ||
Fri May 20 2016 20:24 | 1st = 2 Dont Hold Back 2nd = 7 Shadow Sax 3rd = 1 Spiritwriter 4th = 3 Senor Macray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 4 - 2 Smoke Da Judge | ||
Fri May 20 2016 20:19 | 1st = 2 Smoke Da Judge 2nd = 4 Trending 3rd = 8 Quite Sunny 4th = 1 Warami Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 3 - 9 Holme On The River | ||
Fri May 20 2016 20:14 | 1st = 9 Holme On The River 2nd = 10 Hey Hardy 3rd = 5 Big Red Rocket 4th = 8 Ashkii |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 8 Rocknroll Diva | ||
Fri May 20 2016 20:10 | 1st = 8 Rocknroll Diva 2nd = 13 Bad Boy Mara 3rd = 3 Christian Brother 4th = 2 Six Degrees |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 2 Zipping Arnold | ||
Fri May 20 2016 20:08 | 1st = 2 Zipping Arnold 2nd = 4 Hyper Venom 3rd = 3 Lonnie Lad 4th = 9 Just Like Jim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 9 Bettor Boa | ||
Fri May 20 2016 20:03 | 1st = 9 Bettor Boa 2nd = 6 Chevrons Champion 3rd = 1 Maia Maguire 4th = 10 My Platinum Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 5 - 4 Must Be Mink | ||
Fri May 20 2016 20:00 | 1st = 4 Must Be Mink 2nd = 1 Yellen 3rd = 6 La Consolidata 4th = 3 To Be Honest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 3 - 7 Maybee Yes | ||
Fri May 20 2016 19:58 | 1st = 7 Maybee Yes 2nd = 2 Asa Abbandando 3rd = 1 Jock The Weapon 4th = 8 Panama Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 6 - 7 Tee Cee Bee Macray | ||
Fri May 20 2016 19:54 | 1st = 7 Tee Cee Bee Macray 2nd = 5 Modern Bliss 3rd = 4 Crockets Cullen 4th = 1 Tearitup |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 10 - 13 Sarah Lindenny | ||
Fri May 20 2016 19:50 | 1st = 13 Sarah Lindenny 2nd = 5 Cool Son 3rd = 10 Highland Star 4th = 12 Sir George Grey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 3 Nobu | ||
Fri May 20 2016 19:49 | 1st = 3 Nobu 2nd = 8 Lektra Elusive 3rd = 2 Grandis 4th = 6 Acey Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 2 - 7 Smooth Grin | ||
Fri May 20 2016 19:44 | 1st = 7 Smooth Grin 2nd = 3 Melegend 3rd = 5 Hilltop Rose 4th = 6 Swingsnroundabouts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 9 Soynwasabi | ||
Fri May 20 2016 19:40 | 1st = 9 Soynwasabi 2nd = 2 Better Than Max 3rd = 7 Whozideawasthis 4th = 6 Banjoe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 3 Cawbourne Mezza | ||
Fri May 20 2016 19:39 | 1st = 3 Cawbourne Mezza 2nd = 1 Individual Lily 3rd = 7 High Percentage 4th = 6 Shelly Mcbell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 2 - 1 Rockstar Troy | ||
Fri May 20 2016 19:38 | 1st = 1 Rockstar Troy 2nd = 2 Rodeo Sweetheart 3rd = 6 Manchester 4th = 8 Spark It Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 2 Tommy Be Good | ||
Fri May 20 2016 19:33 | 1st = 2 Tommy Be Good 2nd = 8 Cyclone Mitch 3rd = 1 Baptism Of Fire 4th = 7 Smooth Caesar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 4 - 5 Black Stardom | ||
Fri May 20 2016 19:30 | 1st = 5 Black Stardom 2nd = 1 Monteux 3rd = 2 The Rumour File 4th = 4 Godspiel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 8 Lektra Danger | ||
Fri May 20 2016 19:27 | 1st = 8 Lektra Danger 2nd = 2 Destini Dolphin 3rd = 3 Ma Ma Keogh 4th = 1 Crimson Peak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 5 - 1 Saxon Warrior | ||
Fri May 20 2016 19:22 | 1st = 1 Saxon Warrior 2nd = 3 Change Of Address 3rd = 6 Illawong Maestro 4th = 4 Punchinello |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 9 - 1 Van Mara | ||
Fri May 20 2016 19:20 | 1st = 1 Van Mara 2nd = 9 Hezabluechipboy 3rd = 4 Westwind Flyer 4th = 11 Twentynine Twelve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 1 - 1 Rockstar Max | ||
Fri May 20 2016 19:19 | 1st = 1 Rockstar Max 2nd = 7 Very Choosy 3rd = 4 Fabio The Weapon 4th = 5 Iona Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 3 They Watch | ||
Fri May 20 2016 19:16 | 1st = 3 They Watch 2nd = 8 Ultimate Billy 3rd = 7 Tanazoo 4th = 2 Cullquin Annie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 1 - 8 Mac Tiger | ||
Fri May 20 2016 19:14 | 1st = 8 Mac Tiger 2nd = 9 Martial Artist 3rd = 4 Classic Chaos 4th = 2 Modern Chic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 2 Lets Cut Loose | ||
Fri May 20 2016 19:10 | 1st = 2 Lets Cut Loose 2nd = 7 Sams Cam 3rd = 5 Downunder Stride 4th = 1 Im Saint Anthony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 1 Hanify Ace | ||
Fri May 20 2016 19:09 | 1st = 1 Hanify Ace 2nd = 6 Bigtime Redfoo 3rd = 3 Spirit Run 4th = 2 Cawbourne Loch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 5 Dyna Xanadu | ||
Fri May 20 2016 19:07 | 1st = 5 Dyna Xanadu 2nd = 8 Proven May 3rd = 3 Mr Moonlight 4th = 2 Horizon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 1 Dayseas Rigg | ||
Fri May 20 2016 19:04 | 1st = 1 Dayseas Rigg 2nd = 7 Spring Firechief 3rd = 3 Royal Albert 4th = 2 Not Worth It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 3 - 7 Lady Felicia | ||
Fri May 20 2016 19:00 | 1st = 7 Lady Felicia 2nd = 10 Trimouille 3rd = 3 Regal Witness 4th = 2 Killderking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 3 Red Hot Bella | ||
Fri May 20 2016 18:57 | 1st = 3 Red Hot Bella 2nd = 2 Forever Loved 3rd = 5 Run Sajid Run 4th = 8 Avatar Helga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 4 - 4 Itscitemint | ||
Fri May 20 2016 18:52 | 1st = 4 Itscitemint 2nd = 2 Silver Shark 3rd = 6 The Prince Of Opal 4th = 3 Keayang Rockstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 2 Euchre Boy | ||
Fri May 20 2016 18:50 | 1st = 2 Euchre Boy 2nd = 1 Sketchy Pepsi 3rd = 5 Tears For Alex 4th = 8 Zulu Zena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 8 - 4 Thomas Mcbride | ||
Fri May 20 2016 18:49 | 1st = 4 Thomas Mcbride 2nd = 6 Tas Man Bromac 3rd = 7 Lusty Mac 4th = 5 Princess Kate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 4 Franco Salisbury | ||
Fri May 20 2016 18:45 | 1st = 4 Franco Salisbury 2nd = 2 Burning Ambition 3rd = 11 Always Amy 4th = 6 Ultimate Courage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 7 Kinloch Beach | ||
Fri May 20 2016 18:42 | 1st = 7 Kinloch Beach 2nd = 1 Fabulous Waz 3rd = 8 True Viking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 1 Cawbourne Brick | ||
Fri May 20 2016 18:40 | 1st = 1 Cawbourne Brick 2nd = 4 Cawbourne Clay 3rd = 2 Sedgebrook Magic 4th = 7 Angvella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 9 - 4 Freedom Is | ||
Fri May 20 2016 18:37 | 1st = 4 Freedom Is 2nd = 1 Grinning Punter 3rd = 7 Dawson Street 4th = 5 Seashellsinthesand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 4 Haristotle | ||
Fri May 20 2016 18:34 | 1st = 4 Haristotle 2nd = 2 Fiamatta 3rd = 5 Ultimate Paddy 4th = 7 Doogie Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 2 - 2 Bright Spark | ||
Fri May 20 2016 18:30 | 1st = 2 Bright Spark 2nd = 1 Back in a Flash 3rd = 11 Tahlio 4th = 7 Praguematist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 2 African Woman | ||
Fri May 20 2016 18:27 | 1st = 2 African Woman 2nd = 4 Dorado 3rd = 6 Rebel Cain 4th = 5 Spirited Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 3 - 3 LATER | ||
Fri May 20 2016 18:22 | 1st = 3 LATER 2nd = 6 Baldy Face 3rd = 4 Brandons Price 4th = 1 Sneaky Dart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 7 - 4 Robbie Burns | ||
Fri May 20 2016 18:20 | 1st = 4 Robbie Burns 2nd = 8 Gods Delight 3rd = 9 Shandale 4th = 7 Miss Daisy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 1 Hoop Dreams | ||
Fri May 20 2016 18:19 | 1st = 1 Hoop Dreams 2nd = 2 Cosmo Waz 3rd = 7 Tabberer 4th = 8 Hydrogen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 2 Modern Edition | ||
Fri May 20 2016 18:14 | 1st = 2 Modern Edition 2nd = 9 Helens Bonus 3rd = 5 Bamako Mali 4th = 7 My Aliyana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 6 Lucky Tetris | ||
Fri May 20 2016 18:11 | 1st = 6 Lucky Tetris 2nd = 7 Selynya Prince 3rd = 8 Howth 4th = 5 Nirranda Ripper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 5 Increasing | ||
Fri May 20 2016 18:10 | 1st = 5 Increasing 2nd = 1 Thunderation 3rd = 6 Second Time 4th = 2 Wheelie Chillie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 10 Road Detour | ||
Fri May 20 2016 18:08 | 1st = 10 Road Detour 2nd = 9 Jack Ya Zipper 3rd = 5 One Tree Vogue 4th = 6 Casablanca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 8 - 1 Bright And Sonny | ||
Fri May 20 2016 18:03 | 1st = 1 Bright And Sonny 2nd = 7 Kyalla Stuart 3rd = 2 Casino Grin 4th = 5 Karinya Gus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 1 - 3 Our Jovanna | ||
Fri May 20 2016 18:00 | 1st = 3 Our Jovanna 2nd = 5 Fast N Rolling 3rd = 2 Libertine Miss 4th = 8 Coral Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 4 Crazy Vixon | ||
Fri May 20 2016 17:57 | 1st = 4 Crazy Vixon 2nd = 1 Spring Out 3rd = 3 Gelantipy Gold 4th = 2 Lalique |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 1 Havetogetawaymore | ||
Fri May 20 2016 17:52 | 1st = 1 Havetogetawaymore 2nd = 4 Major Montana 3rd = 8 Lively Luna 4th = 5 Jansinawink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 6 - 3 Ideal Flipflop | ||
Fri May 20 2016 17:51 | 1st = 3 Ideal Flipflop 2nd = 4 Mac The Moneymaker 3rd = 7 Gotta Moment 4th = 9 Freddy Funk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 1 Magic Is Might | ||
Fri May 20 2016 17:50 | 1st = 1 Magic Is Might 2nd = 6 Oaklands 3rd = 2 Asa Hard Knox 4th = 8 Squirto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 2 - 1 Nail It | ||
Fri May 20 2016 17:45 | 1st = 1 Nail It 2nd = 5 Handy That 3rd = 6 Horrie 4th = 7 Unique Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 7 Rapid Dominance | ||
Fri May 20 2016 17:43 | 1st = 7 Rapid Dominance 2nd = 6 Fredys Flash 3rd = 5 New Direction 4th = 1 Last Line |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 1 Nero | ||
Fri May 20 2016 17:41 | 1st = 1 Nero 2nd = 4 Allegro Chaser 3rd = 6 Chaimbo 4th = 8 Cranky Pants |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 2 Ima Grumpy Possum | ||
Fri May 20 2016 17:38 | 1st = 2 Ima Grumpy Possum 2nd = 3 Ponderosa Bigz 3rd = 1 Lucky Ned Pepper 4th = 12 Divas Destiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 3 Dodgy Dancer | ||
Fri May 20 2016 17:35 | 1st = 3 Dodgy Dancer 2nd = 6 Jahimia 3rd = 1 Dragon Dancer 4th = 4 Maywyns Ying |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 1 Avatar Jet | ||
Fri May 20 2016 17:32 | 1st = 1 Avatar Jet 2nd = 7 Rickety Gate 3rd = 2 Jacks Pick 4th = 4 Darcon Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 7 - 8 Killara Ninja | ||
Fri May 20 2016 17:27 | 1st = 8 Killara Ninja 2nd = 1 Missed By Red 3rd = 7 Uncle Jay 4th = 6 Abercrombie Alice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 5 - 2 Eclipse Me | ||
Fri May 20 2016 17:25 | 1st = 2 Eclipse Me 2nd = 1 Aurora Bromac 3rd = 11 Apassionato 4th = 8 Change The Rulz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 7 Time Is Precious | ||
Fri May 20 2016 17:24 | 1st = 7 Time Is Precious 2nd = 4 Barbs Glory 3rd = 2 Ma Cushla 4th = 1 Black Nat Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 6 Teo Enteo | ||
Fri May 20 2016 17:19 | 1st = 6 Teo Enteo 2nd = 9 Stormfortheboys 3rd = 8 Magic Oats 4th = 1 Goodtime Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 4 Watta Step Up | ||
Fri May 20 2016 17:16 | 1st = 4 Watta Step Up 2nd = 2 Ninja Lloydie 3rd = 3 Bremer 4th = 5 Kilty Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 4 Lady Zeena | ||
Fri May 20 2016 17:15 | 1st = 4 Lady Zeena 2nd = 2 Smash Allegro 3rd = 1 Opawa Extreme 4th = 7 Knuckle Bump |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 3 Demon Bale | ||
Fri May 20 2016 17:13 | 1st = 3 Demon Bale 2nd = 8 Pure Titanium 3rd = 6 Must Have 4th = 7 Its All Talk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 1 - 4 Jilliby Bandit | ||
Fri May 20 2016 17:08 | 1st = 4 Jilliby Bandit 2nd = 3 Bundy Playboy 3rd = 8 Make Mine Joe 4th = 2 Nifty Jolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 8 Mr Shire | ||
Fri May 20 2016 17:05 | 1st = 8 Mr Shire 2nd = 2 Diddy Chick 3rd = 1 Multicam Ranger 4th = 5 Sister Mertens |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 6 - 1 Paternity Suit | ||
Fri May 20 2016 17:00 | 1st = 1 Paternity Suit 2nd = 9 Brobenah Boy 3rd = 11 Rave On Rabbits 4th = 4 Hez All Courage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 4 - 3 Temporale | ||
Fri May 20 2016 16:58 | 1st = 3 Temporale 2nd = 5 Lemond 3rd = 1 Gin 4th = 2 Royal Willie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 2 Fabulous Abby | ||
Fri May 20 2016 16:57 | 1st = 2 Fabulous Abby 2nd = 7 Bettys Gem 3rd = 8 Rylis Rambo 4th = 3 Tinie Tempah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 1 Avatar Fox | ||
Fri May 20 2016 16:54 | 1st = 1 Avatar Fox 2nd = 6 Charlie Three 3rd = 4 Bedlum 4th = 5 Tophat And Tails |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 7 - 5 Star Fury | ||
Fri May 20 2016 16:50 | 1st = 5 Star Fury 2nd = 8 Fondue 3rd = 14 Saintly Pro 4th = 1 Cornish Tales |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 5 Madam Swanny | ||
Fri May 20 2016 16:47 | 1st = 5 Madam Swanny 2nd = 1 Trip To Eden 3rd = 3 Smart Izzy 4th = 8 Truex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 6 Thrilling Cassie | ||
Fri May 20 2016 16:46 | 1st = 6 Thrilling Cassie 2nd = 2 Aunty Trace 3rd = 4 Red Express 4th = 1 Cawbourne Web |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 9 Secret Smile | ||
Fri May 20 2016 16:43 | 1st = 9 Secret Smile 2nd = 1 Lancelot Bromac 3rd = 5 Nolonga Your Choice 4th = 3 Makinamove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 8 - 3 Mclennan | ||
Fri May 20 2016 16:40 | 1st = 3 Mclennan 2nd = 7 Lunch At Tiffanys 3rd = 15 Why Do We Do It 4th = 1 Kudagilla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 4 Maywyn If Lucky | ||
Fri May 20 2016 16:37 | 1st = 4 Maywyn If Lucky 2nd = 5 Sneakin Out 3rd = 6 Rhondda Miner 4th = 7 Woozie Doozie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 8 Lets Run | ||
Fri May 20 2016 16:34 | 1st = 8 Lets Run 2nd = 1 Quink 3rd = 2 Selynya Flash 4th = 6 Burnside Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 3 - 12 Shantahlia Knight | ||
Fri May 20 2016 16:33 | 1st = 12 Shantahlia Knight 2nd = 11 Vibe 3rd = 6 Chequeme Rosie 4th = 7 Heres Shifty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 9 - 8 Dark Ensign | ||
Fri May 20 2016 16:30 | 1st = 8 Dark Ensign 2nd = 6 On Wings 3rd = 10 The Big Labrownski 4th = 3 Sangre Caliente |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 8 - 10 Talkingdol | ||
Fri May 20 2016 16:27 | 1st = 10 Talkingdol 2nd = 1 Cobarchie 3rd = 13 Miss Tristy 4th = 6 Myboycellito |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 7 Be Magic | ||
Fri May 20 2016 16:24 | 1st = 7 Be Magic 2nd = 2 Kittys Machine 3rd = 5 Task Force 4th = 8 Zipping Izzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 5 - 4 Dont Think Twice | ||
Fri May 20 2016 16:20 | 1st = 4 Dont Think Twice 2nd = 10 Fastestgirlintown 3rd = 3 Jovial Rock 4th = 6 Braedos Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 1 Chasing Rainbows | ||
Fri May 20 2016 16:18 | 1st = 1 Chasing Rainbows 2nd = 6 Reinhold 3rd = 2 Alleahs Warrior 4th = 4 Bentaxle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 1 All In Berlin | ||
Fri May 20 2016 16:17 | 1st = 1 All In Berlin 2nd = 4 Sedgebrook Babe 3rd = 7 Als Girl 4th = 6 Vito Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 6 - 4 Uncanny Reason | ||
Fri May 20 2016 16:15 | 1st = 4 Uncanny Reason 2nd = 3 Security Belle 3rd = 1 Party Pardee 4th = 7 Persistent Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 4 Dr Yanma | ||
Fri May 20 2016 16:12 | 1st = 4 Dr Yanma 2nd = 8 Dee Big Rig 3rd = 7 Bronelly Spike 4th = 1 My Names Bluey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 2 Sir Semper Fidelis | ||
Fri May 20 2016 16:08 | 1st = 2 Sir Semper Fidelis 2nd = 3 Bring On Lefty 3rd = 8 Drifting Away 4th = 9 Diamond Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 2 - 9 Creamee | ||
Fri May 20 2016 16:07 | 1st = 9 Creamee 2nd = 2 Bro Fawkes S 3rd = 12 Larch 4th = 8 Ventimiglia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 7 - 2 Eklands | ||
Fri May 20 2016 16:05 | 1st = 2 Eklands 2nd = 8 El Toranado 3rd = 1 Ultima Chance 4th = 5 Smakatus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 8 - 1 Awakenings | ||
Fri May 20 2016 16:00 | 1st = 1 Awakenings 2nd = 4 Giant Circus 3rd = 6 Robbies Star 4th = 8 Dynamic Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 6 Set Black Magic | ||
Fri May 20 2016 15:57 | 1st = 6 Set Black Magic 2nd = 7 City Breeze 3rd = 1 Kiss Me Wench 4th = 4 Up Zarr Daisy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 2 Two Up | ||
Fri May 20 2016 15:56 | 1st = 2 Two Up 2nd = 5 Wild Effective 3rd = 7 Cheap Shot Matty 4th = 3 Speedy Beat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 3 Elite Marj | ||
Fri May 20 2016 15:54 | 1st = 3 Elite Marj 2nd = 8 Go For Home 3rd = 1 Ryan Road 4th = 4 Cyno Spot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 7 - 5 Repo Zest | ||
Fri May 20 2016 15:50 | 1st = 5 Repo Zest 2nd = 1 Nothing Like Luca 3rd = 10 Polskie Prince 4th = 6 Redwolf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 4 Crackerjack Sam | ||
Fri May 20 2016 15:47 | 1st = 4 Crackerjack Sam 2nd = 6 Gunnewin 3rd = 2 Seabrook Oscar 4th = 7 Kalimna Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 4 - 1 Always In Command | ||
Fri May 20 2016 15:43 | 1st = 1 Always In Command 2nd = 8 Atticus 3rd = 9 Heza Joker 4th = 2 Benji M Brogden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 1 - 3 Sheza Springfield | ||
Fri May 20 2016 15:42 | 1st = 3 Sheza Springfield 2nd = 5 Shards Phoenix 3rd = 8 Our Southern Man 4th = 4 Joanednobettor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 5 - 4 Thats Woody | ||
Fri May 20 2016 15:40 | 1st = 4 Thats Woody 2nd = 7 Quiet Reflection 3rd = 6 The Clang Affair 4th = 9 Nova Prime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 12 - 6 Swisher | ||
Fri May 20 2016 15:40 | 1st = 6 Swisher 2nd = 4 Make Me Classy 3rd = 7 Pep Cee Kola 4th = 8 Aeroplane Kenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 4 Jackos Chant | ||
Fri May 20 2016 15:37 | 1st = 4 Jackos Chant 2nd = 1 Hearts Spark 3rd = 5 Fancy Jackson 4th = 6 Spring Solomon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 2 Red Rocker | ||
Fri May 20 2016 15:33 | 1st = 2 Red Rocker 2nd = 1 Girl With Fire 3rd = 9 A Good Chance 4th = 4 Say It Isnt So |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 2 Robins Zarr Hood | ||
Fri May 20 2016 15:32 | 1st = 2 Robins Zarr Hood 2nd = 3 Another Miss 3rd = 4 Snow Ball Chance 4th = 6 Pixie Dust |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 7 - 1 Cool Cool World | ||
Fri May 20 2016 15:30 | 1st = 1 Cool Cool World 2nd = 7 Shortspresso 3rd = 5 Belaruski 4th = 10 Broadway Danza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 2 Loose Unit | ||
Fri May 20 2016 15:28 | 1st = 2 Loose Unit 2nd = 8 Onya Jatt 3rd = 6 Bobby Bound 4th = 10 Jeremiah Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 6 - 8 Stratums Siren | ||
Fri May 20 2016 15:25 | 1st = 8 Stratums Siren 2nd = 9 Tudor Rule 3rd = 10 Saint Aquilina 4th = 13 Miss Farloo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 4 Fear The Rascal | ||
Fri May 20 2016 15:22 | 1st = 4 Fear The Rascal 2nd = 6 Fred Of Lidsdale 3rd = 2 Bourne Cheeky 4th = 5 Mr Caudo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 11 - 4 Ataraxia | ||
Fri May 20 2016 15:19 | 1st = 4 Ataraxia 2nd = 7 Hell On Wheels 3rd = 5 Isala Bale 4th = 3 Hey There Barbie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 4 Spirited Quality | ||
Fri May 20 2016 15:16 | 1st = 4 Spirited Quality 2nd = 3 Magic Minni 3rd = 2 Sheza Marvel 4th = 6 Submarine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 6 - 5 I Like Candy | ||
Fri May 20 2016 15:15 | 1st = 5 I Like Candy 2nd = 1 Aimalac Millie 3rd = 3 Zizumba 4th = 4 Bobs A Dazzler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 7 Asa Cash Queen | ||
Fri May 20 2016 15:13 | 1st = 7 Asa Cash Queen 2nd = 2 Val Baxter 3rd = 8 Ivanhov 4th = 6 Another Cover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 10 - 7 Spanish Queen | ||
Fri May 20 2016 15:12 | 1st = 7 Spanish Queen 2nd = 1 Kingsbrae Lotte 3rd = 6 Sugar Ray Rosso 4th = 8 Mud Cake Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 3 - 3 A Life Under Fire | ||
Fri May 20 2016 15:08 | 1st = 3 A Life Under Fire 2nd = 1 Ideal Investment 3rd = 7 Waterbug 4th = 2 Little Miss Ella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 1 Bungaloo Sunset | ||
Fri May 20 2016 15:07 | 1st = 1 Bungaloo Sunset 2nd = 6 Cryers Fred 3rd = 8 Stampy Longnose 4th = 4 Real Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 4 - 11 Mystic Lad | ||
Fri May 20 2016 15:05 | 1st = 11 Mystic Lad 2nd = 6 Howzat For Luck 3rd = 1 Turkey Beach 4th = 5 Just One Wish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 5 Hawka Tron | ||
Fri May 20 2016 15:03 | 1st = 5 Hawka Tron 2nd = 2 Krazy Kanga 3rd = 3 Magic Success 4th = 4 Noonbarra Joe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 6 - 2 Blue Viper | ||
Fri May 20 2016 15:00 | 1st = 2 Blue Viper 2nd = 13 Knucklemanna 3rd = 15 Entirely Perfect 4th = 12 Play It By Ear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 9 - 5 Mitcharlie Mia | ||
Fri May 20 2016 14:57 | 1st = 5 Mitcharlie Mia 2nd = 4 Laverne 3rd = 8 Kyogle Clodhoppa 4th = 3 Storm Ranger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 5 Uno Nigel | ||
Fri May 20 2016 14:56 | 1st = 5 Uno Nigel 2nd = 8 Bigtime Moola 3rd = 9 Malakai Magic 4th = 1 Costing Money |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 7 Covert Beauty | ||
Fri May 20 2016 14:53 | 1st = 7 Covert Beauty 2nd = 8 Sweet As Candy 3rd = 1 Jazzy Artist 4th = 3 Rocknrollhighlight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 5 - 4 Mr Sommerville | ||
Fri May 20 2016 14:50 | 1st = 4 Mr Sommerville 2nd = 6 Dynamic Concept 3rd = 9 Concealment 4th = 1 Jo Jo Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 3 Gold Rocker | ||
Fri May 20 2016 14:47 | 1st = 3 Gold Rocker 2nd = 6 Skatey Perry 3rd = 8 Crazy Sprite 4th = 5 Krypton Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 1 Moyarra Predator | ||
Fri May 20 2016 14:44 | 1st = 1 Moyarra Predator 2nd = 8 Ive Got Wings 3rd = 4 Illiad Allen 4th = 7 Allen Earner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 5 - 4 Dominant Storm | ||
Fri May 20 2016 14:40 | 1st = 4 Dominant Storm 2nd = 12 Stellar Jewel 3rd = 8 Shrewd N Drac 4th = 9 Tocal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 8 - 7 Kidatee Dan | ||
Fri May 20 2016 14:37 | 1st = 7 Kidatee Dan 2nd = 2 Flash Rose 3rd = 6 Shaylor Nora 4th = 1 Dads A Loony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 2 - 4 Boobalaga Road | ||
Fri May 20 2016 14:33 | 1st = 4 Boobalaga Road 2nd = 7 Roarn 3rd = 8 With Authority 4th = 3 Hez Razor Sharp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 5 - 4 Ascendance | ||
Fri May 20 2016 14:30 | 1st = 4 Ascendance 2nd = 1 Richman 3rd = 7 Street Pride 4th = 6 Wolf Eyes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 8 Southy | ||
Fri May 20 2016 14:28 | 1st = 8 Southy 2nd = 2 Julies Love 3rd = 4 Port Side 4th = 1 Spotted Gunn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 3 - 2 Katch Nicconi | ||
Fri May 20 2016 14:25 | 1st = 2 Katch Nicconi 2nd = 4 Bagger Muscles 3rd = 9 Ambers Girl 4th = 3 Hidden Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 8 - 3 Prince Ransom | ||
Fri May 20 2016 14:24 | 1st = 3 Prince Ransom 2nd = 4 Fugawi 3rd = 8 Hassell Court 4th = 1 Morgan Bet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 2 Pretty Boy Grigg | ||
Fri May 20 2016 14:22 | 1st = 2 Pretty Boy Grigg 2nd = 1 Brazen Bull 3rd = 8 Allen Jeer 4th = 4 Jack Winter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 6 Riverleigh Rocket | ||
Fri May 20 2016 14:18 | 1st = 6 Riverleigh Rocket 2nd = 5 Mucho Macho Man 3rd = 8 Lethal Promise 4th = 1 Arcachon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 4 - 13 On The Fiddle | ||
Fri May 20 2016 14:15 | 1st = 13 On The Fiddle 2nd = 7 Cambanoora 3rd = 2 Prince Of Prussia 4th = 16 On Our Mind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 7 - 3 Palazzo | ||
Fri May 20 2016 14:12 | 1st = 3 Palazzo 2nd = 8 Cash Rules 3rd = 4 Salyn Sal 4th = 5 Jacki Flashstorm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 1 Cryers Jack | ||
Fri May 20 2016 14:09 | 1st = 1 Cryers Jack 2nd = 4 Full Effect 3rd = 7 Bekim Goddess 4th = 6 Lady Vixyma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 4 - 7 Refustress | ||
Fri May 20 2016 14:05 | 1st = 7 Refustress 2nd = 9 Hundrezn Thousanz 3rd = 2 Kingston Time 4th = 8 Towkash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 1 Wheres Dex Star | ||
Fri May 20 2016 14:02 | 1st = 1 Wheres Dex Star 2nd = 2 Jimmy Who 3rd = 7 Monaleen Deejay 4th = 4 Kirabilli Lacey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 4 - 4 Torelli | ||
Fri May 20 2016 14:00 | 1st = 4 Torelli 2nd = 9 Our Turn 3rd = 6 Bush Flight 4th = 13 Sleepless Nights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 6 - 7 Feisty Fie | ||
Fri May 20 2016 13:57 | 1st = 7 Feisty Fie 2nd = 3 Dramatic Mel 3rd = 6 Tranquil Manu 4th = 2 What About Tommy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 7 - 4 Lindis Pass | ||
Fri May 20 2016 13:54 | 1st = 4 Lindis Pass 2nd = 10 Sweet Indulgence 3rd = 1 Blue Pool Blur 4th = 3 Stolen Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 1 - 9 Whos Driving | ||
Fri May 20 2016 13:53 | 1st = 9 Whos Driving 2nd = 3 Mah Koo Loo Queen 3rd = 1 Octavia Shannon 4th = 5 Diamond Thief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 2 - 1 Fastnet Flyer | ||
Fri May 20 2016 13:50 | 1st = 1 Fastnet Flyer 2nd = 4 White Turf 3rd = 3 Haradify 4th = 6 Logical Outcome |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 6 Any Silvers Bro | ||
Fri May 20 2016 13:47 | 1st = 6 Any Silvers Bro 2nd = 4 Red River Rufus 3rd = 1 Miss Freelove 4th = 5 Mega Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 1 Rock Till Ya Drop | ||
Fri May 20 2016 13:43 | 1st = 1 Rock Till Ya Drop 2nd = 5 Risky Buziness 3rd = 7 Fire And Ice 4th = 4 Pegasus Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 3 - 3 Fantastic Flo | ||
Fri May 20 2016 13:40 | 1st = 3 Fantastic Flo 2nd = 7 Jay Vee Elle 3rd = 12 Sweet Nellie 4th = 2 Canny Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 6 Kryptonian | ||
Fri May 20 2016 13:37 | 1st = 6 Kryptonian 2nd = 3 Kirabilli Myrtle 3rd = 1 Select Daniel 4th = 2 Lektra Dame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 2 Burn Early | ||
Fri May 20 2016 13:36 | 1st = 2 Burn Early 2nd = 6 Screw And Bolt 3rd = 4 Timely Reminder 4th = 1 Impersonator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 5 - 5 Clover Cottage | ||
Fri May 20 2016 13:34 | 1st = 5 Clover Cottage 2nd = 6 Hardliner 3rd = 8 Metro Man 4th = 3 Jetstorm Jen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 3 - 7 Bon Dancer | ||
Fri May 20 2016 13:30 | 1st = 7 Bon Dancer 2nd = 4 Levitical 3rd = 11 The Cool Jewel 4th = 10 Schwarzlegga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 2 Lauren Leigh | ||
Fri May 20 2016 13:28 | 1st = 2 Lauren Leigh 2nd = 1 Joey Jakit 3rd = 5 Power For Lee 4th = 7 Cee Party |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 3 - 6 Bingo Bobby | ||
Fri May 20 2016 13:25 | 1st = 6 Bingo Bobby 2nd = 3 Star Of Legs 3rd = 5 Perfect Offering 4th = 9 Connolly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 7 Djays Larry | ||
Fri May 20 2016 13:22 | 1st = 7 Djays Larry 2nd = 5 Mega Jewels 3rd = 2 Frac Geek 4th = 6 Lektra Hutch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 6 - 6 Wise Move | ||
Fri May 20 2016 13:19 | 1st = 6 Wise Move 2nd = 7 Bridget Town 3rd = 9 Lukander 4th = 1 Dillinger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 1 - 1 Coventry | ||
Fri May 20 2016 13:15 | 1st = 1 Coventry 2nd = 2 Gas Burner 3rd = 8 Alpintoro 4th = 3 Monsieur Hughes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 4 - 5 Lachie Lyndan | ||
Fri May 20 2016 13:12 | 1st = 5 Lachie Lyndan 2nd = 6 Gundal Commando 3rd = 4 Robell Summer 4th = 3 Mahailia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 1 Frosty Action | ||
Fri May 20 2016 13:11 | 1st = 1 Frosty Action 2nd = 3 Helena Allen 3rd = 2 Nozzno Fear 4th = 6 Slick Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 4 Rock With Sam | ||
Fri May 20 2016 13:08 | 1st = 4 Rock With Sam 2nd = 7 Do Tell 3rd = 5 Official Reign 4th = 8 Bonnies A Beauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 2 - 4 Hello China | ||
Fri May 20 2016 13:05 | 1st = 4 Hello China 2nd = 5 Gentleman Max 3rd = 3 Willy White Socks 4th = 1 Direct Strategy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 4 Galactic Tsunami | ||
Fri May 20 2016 13:03 | 1st = 4 Galactic Tsunami 2nd = 8 Gentle Moment 3rd = 2 Look Away 4th = 5 Megsie Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 2 - 11 Sense In The City | ||
Fri May 20 2016 13:00 | 1st = 11 Sense In The City 2nd = 6 My Drinkcard 3rd = 4 Mance Rayder 4th = 8 Slithering |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 5 Carve | ||
Fri May 20 2016 12:57 | 1st = 5 Carve 2nd = 2 Sachi 3rd = 3 Nulla Girl 4th = 8 Ringadingding |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 3 - 1 Felix Eddie | ||
Fri May 20 2016 12:54 | 1st = 1 Felix Eddie 2nd = 5 Monika Bella 3rd = 3 Amy Lyndan 4th = 4 Orara Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 7 May May Last | ||
Fri May 20 2016 12:53 | 1st = 7 May May Last 2nd = 8 Fliberty Jiberty 3rd = 3 Human Instinct 4th = 1 Mulberry Brook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 2 - 10 Monkey Show | ||
Fri May 20 2016 12:50 | 1st = 10 Monkey Show 2nd = 9 Driven 3rd = 5 Shark Creek 4th = 4 Negroni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 4 Cee Rose Black | ||
Fri May 20 2016 12:47 | 1st = 4 Cee Rose Black 2nd = 1 Im Hearing Ya 3rd = 5 Galactic Lee 4th = 8 Rico Jakit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 5 - 4 Hushed | ||
Fri May 20 2016 12:44 | 1st = 4 Hushed 2nd = 6 Missteeflying 3rd = 9 Show Maccool 4th = 2 Delacroix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 5 Walts Star | ||
Fri May 20 2016 12:37 | 1st = 5 Walts Star 2nd = 2 Elram Girl 3rd = 3 Remo Wind 4th = 8 Dynamite Dex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 2 Wicked Winston | ||
Fri May 20 2016 12:36 | 1st = 2 Wicked Winston 2nd = 8 Patchwork Alice 3rd = 6 Brooke Davis 4th = 3 Sprinkles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 2 - 3 Alpha Iris | ||
Fri May 20 2016 12:34 | 1st = 3 Alpha Iris 2nd = 6 Faith In Stu 3rd = 2 Mattys Approval 4th = 5 Dont Knock Pat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 1 - 6 Couldnotbebetter | ||
Fri May 20 2016 12:30 | 1st = 6 Couldnotbebetter 2nd = 4 Cliff 3rd = 9 Central Pass 4th = 2 Thats The Ticket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 1 - 6 Kenedna | ||
Fri May 20 2016 12:25 | 1st = 6 Kenedna 2nd = 3 Tailored 3rd = 2 Shadow Prince 4th = 9 Nova Rocha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 2 Yipy Mississippi | ||
Fri May 20 2016 12:22 | 1st = 2 Yipy Mississippi 2nd = 4 Atomiser 3rd = 6 Lektra Sunset 4th = 1 Foxy Fern |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 5 Willis | ||
Fri May 20 2016 12:18 | 1st = 5 Willis 2nd = 1 In The Boot 3rd = 7 Know Worth 4th = 6 Idol Leanne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 1 - 1 Academy Hill | ||
Fri May 20 2016 12:15 | 1st = 1 Academy Hill 2nd = 4 Melted Moments 3rd = 5 Raheeba Las Vegas 4th = 2 Dharamsala |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 1 - 2 Yarrawonga | ||
Fri May 20 2016 12:12 | 1st = 2 Yarrawonga 2nd = 1 Negative Buzz 3rd = 6 Aussie Vale 4th = 9 Beccas Approval |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 4 - 10 Dynamic | ||
Fri May 20 2016 12:07 | 1st = 10 Dynamic 2nd = 3 Maias Angel 3rd = 1 Coffee 4th = 6 Steadfast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 6 Platinum Impact | ||
Fri May 20 2016 12:02 | 1st = 6 Platinum Impact 2nd = 1 Vectis Secret 3rd = 8 Bushmans Smile 4th = 3 Bellini Martini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 2 Norman Jewel | ||
Fri May 20 2016 11:58 | 1st = 2 Norman Jewel 2nd = 7 Wally Baxter 3rd = 3 Replay 4th = 4 Cawbourne Craig |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 1 Sally | ||
Fri May 20 2016 11:41 | 1st = 1 Sally 2nd = 4 Fiery Fagan 3rd = 8 Royal Bash 4th = 2 Chicago Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 3 - 6 Flirty Gertey | ||
Fri May 20 2016 11:32 | 1st = 6 Flirty Gertey 2nd = 7 Madam Bentley 3rd = 2 News Flash 4th = 3 Pinsgold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 4 Lauren The Leech | ||
Fri May 20 2016 11:23 | 1st = 4 Lauren The Leech 2nd = 3 Minor Brainwave 3rd = 6 Gracious Oak 4th = 2 Lil Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 6 Goldstar Boomer | ||
Fri May 20 2016 11:06 | 1st = 6 Goldstar Boomer 2nd = 5 Neisys Babe 3rd = 3 Replica Yella 4th = 7 Zanato |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 2 - 3 Mal Dmour | ||
Fri May 20 2016 10:57 | 1st = 3 Mal Dmour 2nd = 8 Mare Mia 3rd = 4 Mels Evie 4th = 7 Carpathia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 7 Wow Madonna | ||
Fri May 20 2016 10:48 | 1st = 7 Wow Madonna 2nd = 1 Zorba The Greek 3rd = 2 Terra Alert 4th = 8 Homebush Hansome |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 1 Rosco Action | ||
Fri May 20 2016 10:31 | 1st = 1 Rosco Action 2nd = 8 Moochi 3rd = 2 Sid Valenski 4th = 3 Ben Jamming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 1 - 5 Pinsharp | ||
Fri May 20 2016 10:22 | 1st = 5 Pinsharp 2nd = 14 Dontpokethetiger 3rd = 11 Fairlight 4th = 7 Vicars Daughter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 2 Dora Dufran | ||
Fri May 20 2016 10:13 | 1st = 2 Dora Dufran 2nd = 7 Idol Butcher 3rd = 1 Homebush Scribe 4th = 3 Jinga Snag |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 2 Here to Party | ||
Wed Apr 20 2016 23:52 | 1st = 2 Here to Party 2nd = 1 Tennessee Rock 3rd = 4 Hi Five Gundi 4th = 8 Wayne Outwide |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 9 Mique | ||
Wed Apr 20 2016 23:32 | 1st = 9 Mique 2nd = 2 Phaser Bale 3rd = 1 Welding Flash 4th = 5 Guessed Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 2 Oldmate Archie | ||
Wed Apr 20 2016 23:12 | 1st = 2 Oldmate Archie 2nd = 3 Bob Keeping 3rd = 4 Startin To Shake 4th = 1 Runkle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - | ||
Wed Apr 20 2016 22:57 | 3rd = 1 Cadillac Style 4th = 2 Aloysius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 7 Downlight | ||
Wed Apr 20 2016 22:57 | 1st = 7 Downlight 2nd = 8 Mulwee Grand 3rd = 1 Cadillac Style 4th = 2 Aloysius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 3 Breathing Fire | ||
Wed Apr 20 2016 22:42 | 1st = 3 Breathing Fire 2nd = 5 Activator 3rd = 8 South 4th = 2 Empire Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 4 Seriously Wicked | ||
Wed Apr 20 2016 22:39 | 1st = 4 Seriously Wicked 2nd = 3 Go Little Pebble 3rd = 7 Warrior Bale 4th = 2 Thanks Cheryl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 12 - 7 Augusta Dreaming | ||
Wed Apr 20 2016 22:35 | 1st = 7 Augusta Dreaming 2nd = 3 Kirabilli Lacey 3rd = 1 Cool Sam 4th = 2 Wolf Spy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 11 - 2 Call Me King | ||
Wed Apr 20 2016 22:31 | 1st = 2 Call Me King 2nd = 6 Rubelly Magic 3rd = 5 Taipan Tracey 4th = 3 Potential Risk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 1 Oakland Raider | ||
Wed Apr 20 2016 22:27 | 1st = 1 Oakland Raider 2nd = 2 Been Pippin 3rd = 6 Munchkin 4th = 9 Costa Sea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 8 Trons Son | ||
Wed Apr 20 2016 22:23 | 1st = 8 Trons Son 2nd = 10 Won Wron Flyer 3rd = 1 Tekki Lightning 4th = 2 Ima River Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 11 - 3 Almighty Chaos | ||
Wed Apr 20 2016 22:19 | 1st = 3 Almighty Chaos 2nd = 7 Call Me Daisy 3rd = 2 Pulciano 4th = 4 My Girl Chloe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 7 Nacho Nellie | ||
Wed Apr 20 2016 22:13 | 1st = 7 Nacho Nellie 2nd = 4 Max Cady 3rd = 2 Nangar Veiw 4th = 1 Lulus Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 3 Ksenya | ||
Wed Apr 20 2016 22:10 | 1st = 3 Ksenya 2nd = 10 West On Angel 3rd = 8 Just A Champ 4th = 1 Yackatoo Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 7 Mariners Beach | ||
Wed Apr 20 2016 22:07 | 1st = 7 Mariners Beach 2nd = 8 Bobs Gift 3rd = 1 Phils In Luck 4th = 6 Maverick Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 8 - 3 Nuggetpan | ||
Wed Apr 20 2016 22:03 | 1st = 3 Nuggetpan 2nd = 2 Isajet 3rd = 8 Bernies Idol 4th = 7 Pas Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 8 - 1 Tshahitsi | ||
Wed Apr 20 2016 22:00 | 1st = 1 Tshahitsi 2nd = 6 Speckie 3rd = 8 By Order 4th = 4 Fund Trader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 10 - 6 Zoe | ||
Wed Apr 20 2016 21:58 | 1st = 6 Zoe 2nd = 5 Farmor Confusion 3rd = 9 Billy Congo 4th = 2 Guns n Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 1 Take That Banksy | ||
Wed Apr 20 2016 21:55 | 1st = 1 Take That Banksy 2nd = 8 Just Smile 3rd = 6 Rosie Bay 4th = 2 Miss Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 6 Without Site | ||
Wed Apr 20 2016 21:52 | 1st = 6 Without Site 2nd = 8 They Said 3rd = 1 Choc Chip Magic 4th = 5 Nesta No Cry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 1 West On Janet | ||
Wed Apr 20 2016 21:49 | 1st = 1 West On Janet 2nd = 4 Milly Keeping 3rd = 2 Olivia Benson 4th = 3 My Nakita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 3 Mighty Sprite | ||
Wed Apr 20 2016 21:43 | 1st = 3 Mighty Sprite 2nd = 1 Bills Back 3rd = 2 Tactical Miss 4th = 5 Renee Boucheau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 9 - 3 Dream Girl Gabby | ||
Wed Apr 20 2016 21:40 | 1st = 3 Dream Girl Gabby 2nd = 8 Velocity Eclipse 3rd = 5 Farmor Off Tap 4th = 1 Kyammy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 2 Bushmans Poem | ||
Wed Apr 20 2016 21:37 | 1st = 2 Bushmans Poem 2nd = 4 Two Time 3rd = 8 Mepunga Paddy 4th = 3 Hope Solo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 7 - 6 Broadway Classic | ||
Wed Apr 20 2016 21:33 | 1st = 6 Broadway Classic 2nd = 3 Itmademyday 3rd = 8 Givsirabone 4th = 2 Dark Side |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 7 - 1 Issawi | ||
Wed Apr 20 2016 21:30 | 1st = 1 Issawi 2nd = 5 Oreillys Geegee 3rd = 4 Ash For Cash 4th = 6 Elegatano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 7 Lovelace | ||
Wed Apr 20 2016 21:28 | 1st = 7 Lovelace 2nd = 5 Cardiology 3rd = 3 Madliena Girl 4th = 1 Yarramundi Hanna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 3 Catwalk Tease | ||
Wed Apr 20 2016 21:25 | 1st = 3 Catwalk Tease 2nd = 6 Reagan 3rd = 4 Briseis 4th = 2 Lady Hawke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 1 Dr Shiki | ||
Wed Apr 20 2016 21:22 | 1st = 1 Dr Shiki 2nd = 6 Kiowa Jones 3rd = 8 Tekki Minx 4th = 2 Lister Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 8 - 1 Cosmic Eye | ||
Wed Apr 20 2016 21:19 | 1st = 1 Cosmic Eye 2nd = 2 Miss Oneil 3rd = 5 Lakoda Smiley 4th = 3 El Galo Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 3 Aston Bolero | ||
Wed Apr 20 2016 21:12 | 1st = 3 Aston Bolero 2nd = 1 American Monster 3rd = 4 Mepunga Tyler 4th = 6 Lynlea Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 3 Mumza Pearl | ||
Wed Apr 20 2016 21:08 | 1st = 3 Mumza Pearl 2nd = 2 Hugo Boss 3rd = 5 Handsome Devil 4th = 4 Johnny Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 5 Junk Yard Wolf | ||
Wed Apr 20 2016 21:05 | 1st = 5 Junk Yard Wolf 2nd = 8 Toodle Lou 3rd = 2 Gorilla Playboy 4th = 4 Sneaky Ripper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 6 - 6 Sophies Ideal | ||
Wed Apr 20 2016 21:03 | 1st = 6 Sophies Ideal 2nd = 4 Ideal Majority 3rd = 8 Uncle Wingnut 4th = 7 The Noble Steed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 6 - 4 Ollys A Star | ||
Wed Apr 20 2016 21:00 | 1st = 4 Ollys A Star 2nd = 1 Milson 3rd = 2 Village Green 4th = 9 Reanns Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 5 Dr Darkrai | ||
Wed Apr 20 2016 20:58 | 1st = 5 Dr Darkrai 2nd = 3 Black Chevelle 3rd = 4 Coolan Girl 4th = 8 Sports Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 7 - 1 Izzyotic | ||
Wed Apr 20 2016 20:55 | 1st = 1 Izzyotic 2nd = 2 Keller Beach 3rd = 7 Dream Of Speed 4th = 3 Tarawi Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 7 January | ||
Wed Apr 20 2016 20:51 | 1st = 7 January 2nd = 1 Slippery Jade 3rd = 4 Vintage Dream 4th = 3 Pittsworth Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 4 Pink Shoelaces | ||
Wed Apr 20 2016 20:49 | 1st = 4 Pink Shoelaces 2nd = 2 Dublin Bull 3rd = 8 Oh Watta Texan 4th = 1 Genius Free |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 1 Gas Metre | ||
Wed Apr 20 2016 20:46 | 1st = 1 Gas Metre 2nd = 2 Lustrous 3rd = 9 Sad Max 4th = 7 Petrify |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 3 Benny Button | ||
Wed Apr 20 2016 20:45 | 1st = 3 Benny Button 2nd = 8 Lady Lucretia 3rd = 5 Moonchild 4th = 2 Super Lube |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 8 - 5 Our Castanea | ||
Wed Apr 20 2016 20:42 | 1st = 5 Our Castanea 2nd = 1 Whynottagrey 3rd = 4 Remember Kaiser 4th = 8 His A Tease |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 7 Pacific Impulse | ||
Wed Apr 20 2016 20:40 | 1st = 7 Pacific Impulse 2nd = 2 Fab Harriet 3rd = 6 Fatboy Norm 4th = 3 Panda Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 6 - 1 Lakoda Magic | ||
Wed Apr 20 2016 20:37 | 1st = 1 Lakoda Magic 2nd = 3 Spring Smirk 3rd = 5 Star Rosa 4th = 2 Black Model |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 5 - 1 Ctheballerina | ||
Wed Apr 20 2016 20:33 | 1st = 1 Ctheballerina 2nd = 2 Satans Outlaw 3rd = 10 Ourcrowninn 4th = 8 Tibytoa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 5 - 5 Geegees Soprano | ||
Wed Apr 20 2016 20:30 | 1st = 5 Geegees Soprano 2nd = 2 Streetwise Savoire 3rd = 7 Our Casanova 4th = 1 Geegees Goldengirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 3 Dynamic Spin | ||
Wed Apr 20 2016 20:28 | 1st = 3 Dynamic Spin 2nd = 8 Tear Away Babe 3rd = 7 Saywah Tonayo 4th = 5 Shes Dee Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 1 Rumbling Rascal | ||
Wed Apr 20 2016 20:25 | 1st = 1 Rumbling Rascal 2nd = 5 Private Road 3rd = 7 Fab Surfy 4th = 2 Ace I Am |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 8 Major Montana | ||
Wed Apr 20 2016 20:20 | 1st = 8 Major Montana 2nd = 2 Sugar Sugar 3rd = 9 Penny A Packet 4th = 10 Rocknrambo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 8 Hanging in There | ||
Wed Apr 20 2016 20:18 | 1st = 8 Hanging in There 2nd = 1 Mumma Hook 3rd = 5 Pirlo 4th = 3 Allen Lottery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 5 - 1 Boys Zarr Boys | ||
Wed Apr 20 2016 20:15 | 1st = 1 Boys Zarr Boys 2nd = 4 Summahs Knight 3rd = 2 Zane Harks 4th = 3 Kubu Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 7 - 6 Bon Accord Gal | ||
Wed Apr 20 2016 20:11 | 1st = 6 Bon Accord Gal 2nd = 7 Happy To Go 3rd = 2 Miss Rodriguez 4th = 4 Our Expressive Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 3 One For Me | ||
Wed Apr 20 2016 20:09 | 1st = 3 One For Me 2nd = 8 Aeroplane Bob 3rd = 4 Dream Date 4th = 7 Southwood Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 1 Superbly | ||
Wed Apr 20 2016 20:06 | 1st = 1 Superbly 2nd = 8 Fornido 3rd = 7 Blackey Streek 4th = 2 Danger Scene |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 4 - 3 Cuban Fizz | ||
Wed Apr 20 2016 20:02 | 1st = 3 Cuban Fizz 2nd = 7 Cudgee Boy 3rd = 6 Champ Devine 4th = 9 Jaden Gil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 4 Tambay Bale | ||
Wed Apr 20 2016 20:00 | 1st = 4 Tambay Bale 2nd = 1 Bubbas Silvia 3rd = 2 Dundee Mist 4th = 8 Zipping Scarlet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 4 - 7 Debs Penny | ||
Wed Apr 20 2016 19:57 | 1st = 7 Debs Penny 2nd = 6 Little Ach Cee 3rd = 4 Twelve Plus Two 4th = 8 Thrilla Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 10 Real Social | ||
Wed Apr 20 2016 19:53 | 1st = 10 Real Social 2nd = 1 Arcachon 3rd = 5 Martinson 4th = 9 Readily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 4 - 8 Miss Mai Ho | ||
Wed Apr 20 2016 19:50 | 1st = 8 Miss Mai Ho 2nd = 4 Blu To Be Sure 3rd = 5 Marmalady 4th = 10 The Stockman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 1 Andos Mac | ||
Wed Apr 20 2016 19:48 | 1st = 1 Andos Mac 2nd = 7 Destini Supreme 3rd = 6 Mepunga Midget 4th = 5 Meat Titan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 3 Pippa Pepper | ||
Wed Apr 20 2016 19:45 | 1st = 3 Pippa Pepper 2nd = 2 Hes Some Love 3rd = 4 Inshallah 4th = 8 Kay Oh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 6 - 1 Postal Express | ||
Wed Apr 20 2016 19:41 | 1st = 1 Postal Express 2nd = 7 Wake Up Quinn 3rd = 8 Kyalla Dave 4th = 4 Holey Tooth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 8 Uinka Allen | ||
Wed Apr 20 2016 19:39 | 1st = 8 Uinka Allen 2nd = 7 Miss Cintiarna 3rd = 4 Dundee Calypso 4th = 6 Ima Big Unit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 3 - 6 Romelda | ||
Wed Apr 20 2016 19:36 | 1st = 6 Romelda 2nd = 2 Senor Dante 3rd = 8 Tippett And Run 4th = 3 Magic Craft |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 3 - 3 Altana Blue | ||
Wed Apr 20 2016 19:32 | 1st = 3 Altana Blue 2nd = 8 Parisian Ruler 3rd = 1 Bella Cullen 4th = 2 Boneshaka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 2 Dynamite Richo | ||
Wed Apr 20 2016 19:30 | 1st = 2 Dynamite Richo 2nd = 1 Xylem Hay 3rd = 7 Pyfos Pirate 4th = 4 Delcorn Potts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 5 You Got Rivered | ||
Wed Apr 20 2016 19:27 | 1st = 5 You Got Rivered 2nd = 3 Vintage Rox 3rd = 10 Bullseye 4th = 7 Gotta Be Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 4 Coralie Joy | ||
Wed Apr 20 2016 19:22 | 1st = 4 Coralie Joy 2nd = 9 Red Rocker 3rd = 5 Mirth Maker 4th = 1 Jazz Party Enigma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 5 Dyna Nana | ||
Wed Apr 20 2016 19:20 | 1st = 5 Dyna Nana 2nd = 1 Fawn Mantra 3rd = 3 Monster Roar 4th = 4 Tuxedo Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 2 - 7 Sand Bar Baby | ||
Wed Apr 20 2016 19:17 | 1st = 7 Sand Bar Baby 2nd = 5 My Kids Tuition 3rd = 4 Magic Millah 4th = 6 In Judes Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 5 - 8 Our Lansdowne Road | ||
Wed Apr 20 2016 19:13 | 1st = 8 Our Lansdowne Road 2nd = 6 Milton Chaney 3rd = 9 Medonc 4th = 2 Karloo Quade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 1 Baroness Tippy | ||
Wed Apr 20 2016 19:12 | 1st = 1 Baroness Tippy 2nd = 3 Melos Girlfriend 3rd = 5 Valletta Chief 4th = 6 Despicable Jazz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 3 - 3 Cameo Kiss | ||
Wed Apr 20 2016 19:10 | 1st = 3 Cameo Kiss 2nd = 7 Alpine Angel 3rd = 4 Le Bel Opera 4th = 10 Must Be Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 1 Laguna Madre | ||
Wed Apr 20 2016 19:08 | 1st = 1 Laguna Madre 2nd = 4 Dynamite Harmony 3rd = 8 Geordies Wish 4th = 9 Rising Assets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 5 Fantastic Bear | ||
Wed Apr 20 2016 19:05 | 1st = 5 Fantastic Bear 2nd = 7 My Boy Brodie 3rd = 1 Young Gun 4th = 4 Cyanide |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 2 - 8 Return Soldier | ||
Wed Apr 20 2016 19:00 | 1st = 8 Return Soldier 2nd = 6 Alessa 3rd = 2 Warminster 4th = 7 My Valaroso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 3 Profound | ||
Wed Apr 20 2016 18:58 | 1st = 3 Profound 2nd = 6 Zipping Stu 3rd = 1 Belron Beale 4th = 8 Be To Bomber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 8 - 5 Shinta Mani | ||
Wed Apr 20 2016 18:55 | 1st = 5 Shinta Mani 2nd = 4 Royal Supreme 3rd = 10 Skylar Storm 4th = 1 Flying Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 8 Linny Morris | ||
Wed Apr 20 2016 18:55 | 1st = 8 Linny Morris 2nd = 4 Tredgar 3rd = 6 Fine Future 4th = 9 Soul Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 1 - 10 Lastango | ||
Wed Apr 20 2016 18:52 | 1st = 10 Lastango 2nd = 3 All Red 3rd = 2 Sparling Shell 4th = 6 Little Bump |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 1 Baroness Laroche | ||
Wed Apr 20 2016 18:48 | 1st = 1 Baroness Laroche 2nd = 3 Im Paige 3rd = 7 Wecanonlyhope 4th = 8 Newhope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 5 Blackberry Road | ||
Wed Apr 20 2016 18:45 | 1st = 5 Blackberry Road 2nd = 8 Scorpion 3rd = 4 Dynamite Drifter 4th = 3 Oddball Quick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 4 - 6 Timely Loch | ||
Wed Apr 20 2016 18:40 | 1st = 6 Timely Loch 2nd = 7 Motu Miss Lilli 3rd = 5 Starzzzinthenight 4th = 2 Heavenly Tooth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 3 Fabulous Wall | ||
Wed Apr 20 2016 18:38 | 1st = 3 Fabulous Wall 2nd = 4 Power Jet 3rd = 6 Gunner Succeed 4th = 8 Mr Cody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 2 - 2 Rangaondarun | ||
Wed Apr 20 2016 18:35 | 1st = 2 Rangaondarun 2nd = 6 Georges Gambol 3rd = 7 Impulsive Lager 4th = 3 Sir Valentine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 1 Miss Briony | ||
Wed Apr 20 2016 18:33 | 1st = 1 Miss Briony 2nd = 2 Supatak 3rd = 8 Road Driller 4th = 3 Asa Ellwood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 1 - 2 Warfare | ||
Wed Apr 20 2016 18:30 | 1st = 2 Warfare 2nd = 1 Carload 3rd = 11 Ronzel Grinner 4th = 6 Bettes Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 8 Miss Pocano | ||
Wed Apr 20 2016 18:28 | 1st = 8 Miss Pocano 2nd = 7 Remember Irene 3rd = 6 Teresas Hawke 4th = 1 Rapid Extraction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 2 Jackfrost | ||
Wed Apr 20 2016 18:23 | 1st = 2 Jackfrost 2nd = 5 Washingtons Flier 3rd = 1 Jansinawink 4th = 7 Not Another De Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 7 - 1 Galaxy Son | ||
Wed Apr 20 2016 18:20 | 1st = 1 Galaxy Son 2nd = 10 Fabulistic 3rd = 7 Military Precision 4th = 2 Push To Pass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 1 Simply Magic | ||
Wed Apr 20 2016 18:16 | 1st = 1 Simply Magic 2nd = 3 Haras Samuel 3rd = 9 Adams Angel 4th = 2 Manyara Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 6 Vanderville Kid | ||
Wed Apr 20 2016 18:12 | 1st = 6 Vanderville Kid 2nd = 4 All Inn Summer 3rd = 3 Little Horeys 4th = 8 Trevs Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 3 - 3 Fantasy Level | ||
Wed Apr 20 2016 18:07 | 1st = 3 Fantasy Level 2nd = 4 Glowing Courage 3rd = 5 Chloes Venture 4th = 8 Serene Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 1 Rodney Keeping | ||
Wed Apr 20 2016 18:04 | 1st = 1 Rodney Keeping 2nd = 3 Glorias Bills 3rd = 4 Despicable John 4th = 6 Andys Charm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 1 - 1 Cuban Missile | ||
Wed Apr 20 2016 18:00 | 1st = 1 Cuban Missile 2nd = 7 Kirribilli Kid 3rd = 5 Gallow Gate 4th = 4 Under Milkwood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 1 Fenrir | ||
Wed Apr 20 2016 17:57 | 1st = 1 Fenrir 2nd = 5 Albartross 3rd = 6 Knock For Me 4th = 2 Magic Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 11 King Grin | ||
Wed Apr 20 2016 17:52 | 1st = 11 King Grin 2nd = 2 Lonesome Mach 3rd = 4 Sookie Go Goes 4th = 6 Midnight Montana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 3 Kilcolegan Cross | ||
Wed Apr 20 2016 17:49 | 1st = 3 Kilcolegan Cross 2nd = 8 Velvet Hammer 3rd = 6 Pason Sander 4th = 4 Me Names Nelson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 6 - 7 Castle Retreat | ||
Wed Apr 20 2016 17:45 | 1st = 7 Castle Retreat 2nd = 9 Star Glitter 3rd = 8 Conseated 4th = 3 Lord Balthazar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 2 Rippin Moi Moi | ||
Wed Apr 20 2016 17:42 | 1st = 2 Rippin Moi Moi 2nd = 5 Dusty Rip 3rd = 8 Aquisition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 2 Super Luigi | ||
Wed Apr 20 2016 17:39 | 1st = 2 Super Luigi 2nd = 1 Zapata 3rd = 8 Gemma Dual 4th = 6 Angelic Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 2 - 5 Maudie Mombassa | ||
Wed Apr 20 2016 17:35 | 1st = 5 Maudie Mombassa 2nd = 2 Dolly Braveheart 3rd = 6 Always Amy 4th = 7 Tactful Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 6 Handsome Cosmo | ||
Wed Apr 20 2016 17:32 | 1st = 6 Handsome Cosmo 2nd = 10 Go Lakers Go 3rd = 9 Walmac 4th = 8 Bovelo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 2 Im El Magic | ||
Wed Apr 20 2016 17:27 | 1st = 2 Im El Magic 2nd = 7 Weasel 3rd = 3 Cruisin Carl 4th = 8 Jacks Gambit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 6 Elleni Banner | ||
Wed Apr 20 2016 17:24 | 1st = 6 Elleni Banner 2nd = 3 Myrniong Fancy 3rd = 5 Country Flash 4th = 2 Tap Out Tony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 8 - 5 Rhythmatic | ||
Wed Apr 20 2016 17:20 | 1st = 5 Rhythmatic 2nd = 4 Miss Margarita 3rd = 3 Golden Buckleboo 4th = 1 Wise And Happy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 3 Romeo Ragtop | ||
Wed Apr 20 2016 17:17 | 1st = 3 Romeo Ragtop 2nd = 9 Mr Woods 3rd = 2 Thrilla Machine 4th = 5 Hydrogen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hamilton Race 8 - 10 Dance Of Fire | ||
Wed Apr 20 2016 17:13 | 1st = 10 Dance Of Fire 2nd = 3 Just Call Me Mac 3rd = 4 Amberlu Angus 4th = 9 Amusing Cruiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 5 - 2 Pinzu | ||
Wed Apr 20 2016 17:10 | 1st = 2 Pinzu 2nd = 5 Roth Da Toff 3rd = 1 Megafactory 4th = 3 Young George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 1 Wise Harry | ||
Wed Apr 20 2016 17:07 | 1st = 1 Wise Harry 2nd = 7 Initial Factor 3rd = 8 Claretown Louise 4th = 2 Midfield Maestro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 4 Hesa Trier | ||
Wed Apr 20 2016 17:04 | 1st = 4 Hesa Trier 2nd = 1 Azeem Kaos 3rd = 8 Hardaway Highway 4th = 3 Speed Sign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 1 - 10 Jethros An Eagle | ||
Wed Apr 20 2016 17:00 | 1st = 10 Jethros An Eagle 2nd = 4 Abercrombie Alice 3rd = 11 Bertie Francis 4th = 7 On Angels Wings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 3 Nine Hundred | ||
Wed Apr 20 2016 16:57 | 1st = 3 Nine Hundred 2nd = 4 Gunstock 3rd = 1 Jen Rose Hi 4th = 2 Ells All Class |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 8 - 5 Fortini | ||
Wed Apr 20 2016 16:53 | 1st = 5 Fortini 2nd = 7 Siliqua 3rd = 8 Monster Of Energy 4th = 6 Hanwritten |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 8 Specify | ||
Wed Apr 20 2016 16:50 | 1st = 8 Specify 2nd = 6 Final Bid 3rd = 3 Hardaway Law 4th = 10 Elite Stress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hamilton Race 7 - 1 Spot Ona Shadow | ||
Wed Apr 20 2016 16:48 | 1st = 1 Spot Ona Shadow 2nd = 6 Our Supreme Guy 3rd = 4 Johns Grin 4th = 5 Bungalally Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 7 - 9 Circular | ||
Wed Apr 20 2016 16:45 | 1st = 9 Circular 2nd = 1 Encosta Line 3rd = 2 Meiner Freccia 4th = 12 Think Aloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 7 Mia Got Class | ||
Wed Apr 20 2016 16:43 | 1st = 7 Mia Got Class 2nd = 6 Tee Jay Sunrise 3rd = 2 Silver Symphony 4th = 5 Master Franklin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 7 - 8 Tuscan Fever | ||
Wed Apr 20 2016 16:40 | 1st = 8 Tuscan Fever 2nd = 6 Any Given Glass 3rd = 4 On a Dream 4th = 1 Some Do |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 7 Cosmo Waz | ||
Wed Apr 20 2016 16:38 | 1st = 7 Cosmo Waz 2nd = 1 Wheres Tejay 3rd = 10 Speedys Mate 4th = 3 Opportune Knocka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 4 - 2 Proxy | ||
Wed Apr 20 2016 16:35 | 1st = 2 Proxy 2nd = 6 Boutique 3rd = 3 Saxon Saxoff 4th = 5 Aint Bad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 7 Brazen Fool | ||
Wed Apr 20 2016 16:32 | 1st = 7 Brazen Fool 2nd = 4 Roll em Dainty 3rd = 1 Jacks Alouette 4th = 2 Von Schnitzel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 8 - 4 Airalign | ||
Wed Apr 20 2016 16:30 | 1st = 4 Airalign 2nd = 10 Heshima 3rd = 3 Perazzi 4th = 9 Nullei |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 5 Miss Fudd | ||
Wed Apr 20 2016 16:27 | 1st = 5 Miss Fudd 2nd = 3 Spider Gleeson 3rd = 1 Koroit Opal 4th = 9 Kava Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 7 - 1 Hesitation | ||
Wed Apr 20 2016 16:23 | 1st = 1 Hesitation 2nd = 5 Vanishka 3rd = 2 Mydalea 4th = 3 Lady De Retz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hamilton Race 6 - 3 Corleoso | ||
Wed Apr 20 2016 16:18 | 1st = 3 Corleoso 2nd = 2 Shady Shadow 3rd = 6 Too Swift 4th = 4 In A Rose Tattoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 4 Call Me Swift | ||
Wed Apr 20 2016 16:17 | 1st = 4 Call Me Swift 2nd = 3 Hurry Up Chief 3rd = 7 Daintree Alice 4th = 1 Vanderville Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 6 - 10 Daysee Doom | ||
Wed Apr 20 2016 16:15 | 1st = 10 Daysee Doom 2nd = 6 Roeinda 3rd = 4 Zelda 4th = 1 Magic Alibi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 4 Spring Crusher | ||
Wed Apr 20 2016 16:13 | 1st = 4 Spring Crusher 2nd = 6 Dodson 3rd = 3 Blazing Benji 4th = 8 Dancing Dollars |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 6 - 3 Edgewood | ||
Wed Apr 20 2016 16:10 | 1st = 3 Edgewood 2nd = 6 Sheez On Top 3rd = 7 Joyful Journey 4th = 2 Back On Track |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 5 Complete Unit | ||
Wed Apr 20 2016 16:08 | 1st = 5 Complete Unit 2nd = 4 Hot Wired 3rd = 6 Wheres My Moola 4th = 9 Ninjas Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 3 - 11 Chhaya | ||
Wed Apr 20 2016 16:05 | 1st = 11 Chhaya 2nd = 3 Checkers 3rd = 10 Onapara 4th = 4 Roman Skylab |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 3 Manx Czar | ||
Wed Apr 20 2016 16:02 | 1st = 3 Manx Czar 2nd = 2 My Names Bluey 3rd = 9 Dortmunder 4th = 7 Eaglehawk Beffa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 7 - 14 Vandancer | ||
Wed Apr 20 2016 16:00 | 1st = 14 Vandancer 2nd = 2 Grand Dreamer 3rd = 6 Yenhaab 4th = 12 Scandal Sheet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 8 Cosmo Bill | ||
Wed Apr 20 2016 15:57 | 1st = 8 Cosmo Bill 2nd = 2 Who Dat Gun 3rd = 1 Lisa Rose Hi 4th = 6 Bishops Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 6 - 4 Camouflage | ||
Wed Apr 20 2016 15:53 | 1st = 4 Camouflage 2nd = 3 Sankara Spirit 3rd = 6 Hit The Road Jack 4th = 7 Stonecast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hamilton Race 5 - 2 Officianado | ||
Wed Apr 20 2016 15:48 | 1st = 2 Officianado 2nd = 3 Our Sir Ivanhoe 3rd = 1 Garabaldi Union 4th = 5 Farmersntradies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 1 Son Of Helga | ||
Wed Apr 20 2016 15:47 | 1st = 1 Son Of Helga 2nd = 7 Morta Bella 3rd = 8 Vanderville Girl 4th = 6 Hurricane Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 5 - 8 Maraam | ||
Wed Apr 20 2016 15:45 | 1st = 8 Maraam 2nd = 1 Sampeah 3rd = 3 Conarchie 4th = 6 Happy Snitzel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 9 Topper Teretto | ||
Wed Apr 20 2016 15:43 | 1st = 9 Topper Teretto 2nd = 7 Scooba Doo 3rd = 1 Mega Deal 4th = 6 Gojo Mojo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 5 - 8 Shark Mirage | ||
Wed Apr 20 2016 15:40 | 1st = 8 Shark Mirage 2nd = 9 Pollywagon 3rd = 1 Ritzy 4th = 3 Super Swift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 3 Zip Along Boy | ||
Wed Apr 20 2016 15:38 | 1st = 3 Zip Along Boy 2nd = 6 Peridot 3rd = 2 Shaylor Paul 4th = 4 Fancy Thursday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 2 - 2 Juendis | ||
Wed Apr 20 2016 15:35 | 1st = 2 Juendis 2nd = 7 Ellora May 3rd = 4 Tomohawk 4th = 6 Disco Smile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 6 - 1 Loyalty Man | ||
Wed Apr 20 2016 15:30 | 1st = 1 Loyalty Man 2nd = 7 Burton 3rd = 2 Red Alto 4th = 12 Silver Stratum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 5 One With | ||
Wed Apr 20 2016 15:27 | 1st = 5 One With 2nd = 2 Surf Dylan 3rd = 7 Midnight Empress 4th = 8 Blame Rosters |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 5 - 6 Groovy Gal | ||
Wed Apr 20 2016 15:23 | 1st = 6 Groovy Gal 2nd = 10 All Troops 3rd = 7 Menacing 4th = 4 Wigglesworth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 12 - 1 Cape Tower | ||
Wed Apr 20 2016 15:21 | 1st = 1 Cape Tower 2nd = 2 Lapland 3rd = 5 Magic Train 4th = 6 Jack In Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hamilton Race 4 - 10 Our Shanghai Noon | ||
Wed Apr 20 2016 15:18 | 1st = 10 Our Shanghai Noon 2nd = 3 Oyster Stride 3rd = 9 Grinydontcha 4th = 6 Oceans Predator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 4 - 1 Just As Cosmic | ||
Wed Apr 20 2016 15:15 | 1st = 1 Just As Cosmic 2nd = 4 Tradtri 3rd = 5 Are You Sure 4th = 7 Chaos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 4 - 3 Exalted Lightning | ||
Wed Apr 20 2016 15:10 | 1st = 3 Exalted Lightning 2nd = 9 Go Carol Go 3rd = 2 Power Glen 4th = 11 Belle Of The South |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 3 Take Up Jack | ||
Wed Apr 20 2016 15:06 | 1st = 3 Take Up Jack 2nd = 2 Fury Bale 3rd = 5 Kool Alexia 4th = 6 Havago Megsie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 1 - 10 Leitfaden | ||
Wed Apr 20 2016 15:05 | 1st = 10 Leitfaden 2nd = 8 Diraja Jewel 3rd = 12 Unmarked Bills 4th = 9 Jenabel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 5 - 11 Irada | ||
Wed Apr 20 2016 15:00 | 1st = 11 Irada 2nd = 4 Cocklebiddy 3rd = 2 Native Land 4th = 1 Leia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 5 Maximum Bella | ||
Wed Apr 20 2016 14:57 | 1st = 5 Maximum Bella 2nd = 1 Shine 3rd = 2 Sisco Swift 4th = 4 Midnight Outlaw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 4 - 2 Flying Charger | ||
Wed Apr 20 2016 14:53 | 1st = 2 Flying Charger 2nd = 4 Skating Away 3rd = 6 Talon Lady 4th = 3 Basic Strategy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 6 Zenga Bale | ||
Wed Apr 20 2016 14:51 | 1st = 6 Zenga Bale 2nd = 5 Petite Belle 3rd = 8 Big Ate 4th = 2 Roll em Zac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hamilton Race 3 - 10 Classic Maker | ||
Wed Apr 20 2016 14:48 | 1st = 10 Classic Maker 2nd = 7 Seddon Dollar 3rd = 1 Rocknroll Baby 4th = 5 Knight Sky Safari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 3 - 13 Purrari | ||
Wed Apr 20 2016 14:45 | 1st = 13 Purrari 2nd = 3 Legerity 3rd = 1 Ajani 4th = 10 Witches |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 5 Next To Go | ||
Wed Apr 20 2016 14:42 | 1st = 5 Next To Go 2nd = 1 Elsa Bale 3rd = 2 Good Odds Jet 4th = 4 Darra Ash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 3 - 3 Dollar for Dollar | ||
Wed Apr 20 2016 14:38 | 1st = 3 Dollar for Dollar 2nd = 11 Hantuchova 3rd = 2 Social Set 4th = 10 Another Nibble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 6 Eduardo | ||
Wed Apr 20 2016 14:36 | 1st = 6 Eduardo 2nd = 3 Coorabie 3rd = 4 Cairnlea Jack 4th = 8 Go You Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 9 - 13 Sororia | ||
Wed Apr 20 2016 14:34 | 1st = 13 Sororia 2nd = 8 Carnavalito 3rd = 7 Downton Abbey 4th = 3 Promises |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 4 - 10 Jennio | ||
Wed Apr 20 2016 14:30 | 1st = 10 Jennio 2nd = 3 Global Assault 3rd = 5 Holy Cow 4th = 2 Dubawi Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 2 Arrow Allen | ||
Wed Apr 20 2016 14:27 | 1st = 2 Arrow Allen 2nd = 1 Hy Guard 3rd = 3 Allen Gantz 4th = 6 Krav Maga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 3 - 7 Sky Heart | ||
Wed Apr 20 2016 14:23 | 1st = 7 Sky Heart 2nd = 2 Major Approval 3rd = 3 Otto From Hamburg 4th = 12 Kuttamurra Al |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 1 Allinga Val | ||
Wed Apr 20 2016 14:21 | 1st = 1 Allinga Val 2nd = 8 Sporting Tears 3rd = 4 Alhanna 4th = 6 Smashing Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hamilton Race 2 - 2 Suave Taj | ||
Wed Apr 20 2016 14:18 | 1st = 2 Suave Taj 2nd = 7 Soaked 3rd = 3 Idle Suntime 4th = 4 Eureka Encounter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 2 - 6 Pacific Pearl | ||
Wed Apr 20 2016 14:15 | 1st = 6 Pacific Pearl 2nd = 3 Echo Queen 3rd = 7 Sanaya 4th = 2 Danecora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 7 Dasha | ||
Wed Apr 20 2016 14:12 | 1st = 7 Dasha 2nd = 4 Poker Date 3rd = 8 Destini Surfer 4th = 1 Lektra Timon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 2 - 1 Alberdini | ||
Wed Apr 20 2016 14:08 | 1st = 1 Alberdini 2nd = 7 Amintire 3rd = 5 Londostar 4th = 9 Aztec Priestess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 4 Yeardley | ||
Wed Apr 20 2016 14:06 | 1st = 4 Yeardley 2nd = 3 Bathurst Bogan 3rd = 2 Signal Peak 4th = 1 Deed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 8 - 5 Likewise | ||
Wed Apr 20 2016 14:04 | 1st = 5 Likewise 2nd = 13 Blue Lagoon 3rd = 8 Craftyeva 4th = 7 Le Petite Rouge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 3 - 1 Highland Beat | ||
Wed Apr 20 2016 14:00 | 1st = 1 Highland Beat 2nd = 3 Inference 3rd = 6 Theodolite 4th = 9 Nina Peak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 1 Headline | ||
Wed Apr 20 2016 13:57 | 1st = 1 Headline 2nd = 8 Dyna Shinko 3rd = 9 Massive Com 4th = 5 Emrys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 2 - 7 Jomars Element | ||
Wed Apr 20 2016 13:53 | 1st = 7 Jomars Element 2nd = 1 Plan Red 3rd = 4 Scoutabout 4th = 3 Dumfries |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 5 American Tony | ||
Wed Apr 20 2016 13:49 | 1st = 5 American Tony 2nd = 2 Here Comes Henry 3rd = 3 Disaaci 4th = 4 Night Rhythm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hamilton Race 1 - 7 Tellus Rodney | ||
Wed Apr 20 2016 13:48 | 1st = 7 Tellus Rodney 2nd = 2 Aerodyne Fella 3rd = 4 Leica Patrick 4th = 1 Diddley Bow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 1 - 6 Multizone | ||
Wed Apr 20 2016 13:45 | 1st = 6 Multizone 2nd = 3 Hogmanay 3rd = 1 Arancini 4th = 5 Most Exalted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 3 Mystic Marlow | ||
Wed Apr 20 2016 13:42 | 1st = 3 Mystic Marlow 2nd = 6 Zelemar Zest 3rd = 7 Ima Lonely Girl 4th = 4 Amelia Christa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 1 - 3 Brimarvi Equiada | ||
Wed Apr 20 2016 13:38 | 1st = 3 Brimarvi Equiada 2nd = 10 Svendita 3rd = 1 Never Without You 4th = 7 Alexis Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 7 - 4 Illav Bubbles | ||
Wed Apr 20 2016 13:34 | 1st = 4 Illav Bubbles 2nd = 3 Celtic Boy 3rd = 6 City Express 4th = 7 The Sweet Escape |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 8 White Bandit | ||
Wed Apr 20 2016 13:27 | 1st = 8 White Bandit 2nd = 5 Sisco Gillie 3rd = 6 Valoshore 4th = 7 Trace Amount |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 2 Penny Maker | ||
Wed Apr 20 2016 13:24 | 1st = 2 Penny Maker 2nd = 1 Paddy Mcbain 3rd = 3 Bathtub Teddy 4th = 4 Yaramundi Domino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 2 - 8 Gingerboy | ||
Wed Apr 20 2016 13:20 | 1st = 8 Gingerboy 2nd = 1 Arch Fire 3rd = 5 Agreement 4th = 4 Galiando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 1 - 3 Andari | ||
Wed Apr 20 2016 13:15 | 1st = 3 Andari 2nd = 5 Mia Magic 3rd = 7 Attrente 4th = 4 Jills Charm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 6 Punch On Jaime | ||
Wed Apr 20 2016 13:12 | 1st = 6 Punch On Jaime 2nd = 2 Bernies Boy 3rd = 1 Cawbourne Bird 4th = 4 Lektra Spider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 6 Invictus Blu | ||
Wed Apr 20 2016 13:08 | 1st = 6 Invictus Blu 2nd = 1 Allen Zhara 3rd = 10 Gia 4th = 3 Blown Away |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 6 - 4 Mighty Me | ||
Wed Apr 20 2016 13:04 | 1st = 4 Mighty Me 2nd = 9 Roc De Bank 3rd = 7 Tavis Star 4th = 14 Peach Bellini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 7 Harbormaster | ||
Wed Apr 20 2016 13:00 | 1st = 7 Harbormaster 2nd = 1 Dakota Barbie 3rd = 3 Yorke Express 4th = 4 Flash Of Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 6 Cawbourne Rowan | ||
Wed Apr 20 2016 12:55 | 1st = 6 Cawbourne Rowan 2nd = 3 Lick It Up 3rd = 2 Opawa Smoke 4th = 4 Chair Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 3 Lil Tay | ||
Wed Apr 20 2016 12:52 | 1st = 3 Lil Tay 2nd = 6 Benny Mac 3rd = 1 Spring Clarkie 4th = 5 Crackerjack Ken |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 6 Team Roper | ||
Wed Apr 20 2016 12:45 | 1st = 6 Team Roper 2nd = 8 Columbian Flame 3rd = 3 Sheeza Nitro 4th = 2 Hot Stelios |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 1 - 8 Earthbound | ||
Wed Apr 20 2016 12:40 | 1st = 8 Earthbound 2nd = 4 Valediction 3rd = 5 King Triton 4th = 6 Zataglio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 5 Kirkham Harvey | ||
Wed Apr 20 2016 12:38 | 1st = 5 Kirkham Harvey 2nd = 4 Wall Age 3rd = 8 Pedros Carat 4th = 7 Blackie Chan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 4 Running Yards | ||
Wed Apr 20 2016 12:35 | 1st = 4 Running Yards 2nd = 6 Guard Your Path 3rd = 2 Lektra Mick 4th = 1 Kappow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 5 - 7 Heeznot | ||
Wed Apr 20 2016 12:30 | 1st = 7 Heeznot 2nd = 14 Pretty In Pink 3rd = 2 Castle Hill 4th = 5 Linchpin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 4 Wilba Beast | ||
Wed Apr 20 2016 12:25 | 1st = 4 Wilba Beast 2nd = 8 Garry Mcbain 3rd = 7 Mclaren Chief 4th = 2 Lucys Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 5 Opawa Gavin | ||
Wed Apr 20 2016 12:21 | 1st = 5 Opawa Gavin 2nd = 1 Opawa Jay 3rd = 4 Cawbourne Ohio 4th = 9 Tracey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 3 Crackerjack Sam | ||
Wed Apr 20 2016 12:17 | 1st = 3 Crackerjack Sam 2nd = 7 Running Spot 3rd = 4 Chappie Bale 4th = 1 Sweet Sassafras |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 3 Blue Panther | ||
Wed Apr 20 2016 12:09 | 1st = 3 Blue Panther 2nd = 1 Sweet Kiss 3rd = 9 Scorching 4th = 6 Secret Bogan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 5 Belfast Eejit | ||
Wed Apr 20 2016 12:04 | 1st = 5 Belfast Eejit 2nd = 7 Kay Marting 3rd = 8 Working Jewel 4th = 2 Five Kay Leg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 7 Sister Salzburg | ||
Wed Apr 20 2016 12:00 | 1st = 7 Sister Salzburg 2nd = 4 Who Took Johny 3rd = 1 Betta Bale 4th = 8 Nachos Pav |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 4 - 8 Vinevale | ||
Wed Apr 20 2016 11:55 | 1st = 8 Vinevale 2nd = 2 Fire Jet 3rd = 4 Ina Canta 4th = 10 No Need |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 1 Charlie Bo Bo | ||
Wed Apr 20 2016 11:46 | 1st = 1 Charlie Bo Bo 2nd = 10 Cawbourne Web 3rd = 8 Alamein Blonde 4th = 5 Lily Mas Smoking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 1 Chaos Theory | ||
Wed Apr 20 2016 11:29 | 1st = 1 Chaos Theory 2nd = 8 Idol Mark 3rd = 3 Kirkham Webby 4th = 4 Orangey Yellow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 3 - 5 He Kin Fly | ||
Wed Apr 20 2016 11:20 | 1st = 5 He Kin Fly 2nd = 10 Angel Van Haarlem 3rd = 1 Flash Gris 4th = 6 Hush Little Sista |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 5 Allegro Beaty | ||
Wed Apr 20 2016 11:11 | 1st = 5 Allegro Beaty 2nd = 2 Opawa Merc 3rd = 1 Black Roadstar 4th = 3 Walnut |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 1 Kirkham Coby | ||
Wed Apr 20 2016 10:54 | 1st = 1 Kirkham Coby 2nd = 2 Scooters Rose 3rd = 5 Sweet Lovin 4th = 8 Cawbourne Eski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 2 - 5 Von Tunzelman | ||
Wed Apr 20 2016 10:45 | 1st = 5 Von Tunzelman 2nd = 11 Blackmagicwoman 3rd = 6 Compromise 4th = 8 Sparkling Sword |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 6 Idol Gee | ||
Wed Apr 20 2016 10:36 | 1st = 6 Idol Gee 2nd = 7 Eve Ning Hill 3rd = 8 Speedy Blueblood 4th = 3 Another Casino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 1 Culvie Den | ||
Wed Apr 20 2016 10:18 | 1st = 1 Culvie Den 2nd = 5 Charrina Hill 3rd = 2 Swirling Eddie 4th = 3 Idol Eve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Te Aroha Race 1 - 5 Terrifique | ||
Wed Apr 20 2016 10:08 | 1st = 5 Terrifique 2nd = 7 Splurge 3rd = 1 Licavoli 4th = 13 Elly May |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 1 Dark Witch | ||
Wed Apr 20 2016 10:01 | 1st = 1 Dark Witch 2nd = 9 Botany Cold 3rd = 8 Tammys Fire 4th = 6 Mattie Blueblood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 10 - 1 Poker Storm | ||
Sun Mar 20 2016 21:45 | 1st = 1 Poker Storm 2nd = 5 Wingatui Dew 3rd = 4 Western Karamea 4th = 3 Aninchofhislife |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 3 Wadelock Juliet | ||
Sun Mar 20 2016 21:40 | 1st = 3 Wadelock Juliet 2nd = 7 Dream Of Success 3rd = 6 Tiger Hugo 4th = 2 Parkfield Shower |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 9 - 3 Bayridge Bill | ||
Sun Mar 20 2016 21:25 | 1st = 3 Bayridge Bill 2nd = 1 Pushkin 3rd = 4 La Ebony Kita 4th = 6 Karalta Dazzler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 7 Liam | ||
Sun Mar 20 2016 21:22 | 1st = 7 Liam 2nd = 8 Parumba Lachlan 3rd = 5 Jet Mikado 4th = 3 Come At Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 1 California Club | ||
Sun Mar 20 2016 21:17 | 1st = 1 California Club 2nd = 9 Tutu Train 3rd = 8 Dolce Nero 4th = 2 Wirral Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 5 Lady Olivia | ||
Sun Mar 20 2016 21:12 | 1st = 5 Lady Olivia 2nd = 1 Wildash Wildfire 3rd = 6 Two Parts Freak 4th = 2 Slashin Pete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 11 - 2 Tiggalicious | ||
Sun Mar 20 2016 21:09 | 1st = 2 Tiggalicious 2nd = 5 Penciler 3rd = 8 Berda Bale 4th = 9 Little Dewey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 4 Omega Sniper | ||
Sun Mar 20 2016 21:05 | 1st = 4 Omega Sniper 2nd = 3 Hundred 3rd = 1 Simply Mystic 4th = 6 Stars Big Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 8 - 11 Fuscienne | ||
Sun Mar 20 2016 20:57 | 1st = 11 Fuscienne 2nd = 2 Thirlstane King 3rd = 4 Ductape 4th = 8 Sheas Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 7 Rhynstone Ashley | ||
Sun Mar 20 2016 20:54 | 1st = 7 Rhynstone Ashley 2nd = 4 Molly Mcbain 3rd = 8 Cambridge Bogan 4th = 5 Havago Megsie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 2 Cass Cass | ||
Sun Mar 20 2016 20:47 | 1st = 2 Cass Cass 2nd = 5 Wildash Wildboy 3rd = 6 No Way Arni 4th = 7 Lucky Shot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 10 - 1 De Niro | ||
Sun Mar 20 2016 20:44 | 1st = 1 De Niro 2nd = 6 Zulu Pearl 3rd = 3 Marvelous Marlow 4th = 2 Asuriel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 8 Heard It Before | ||
Sun Mar 20 2016 20:41 | 1st = 8 Heard It Before 2nd = 3 Cosmic Collinda 3rd = 1 Lohan 4th = 7 Lonesome Dude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 4 Caboose | ||
Sun Mar 20 2016 20:37 | 1st = 4 Caboose 2nd = 1 Honey Girl 3rd = 7 Here Comes Henry 4th = 2 Micko Fozz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 7 - 8 Do It For Dave | ||
Sun Mar 20 2016 20:32 | 1st = 8 Do It For Dave 2nd = 4 Sir Dasher Dee 3rd = 3 Kyleasha 4th = 5 Warrior Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 2 Sign Post | ||
Sun Mar 20 2016 20:29 | 1st = 2 Sign Post 2nd = 5 Miss Shadow 3rd = 1 Zafonics Lady 4th = 6 Kooringa Pete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 9 - 8 Cawbourne Aaron | ||
Sun Mar 20 2016 20:24 | 1st = 8 Cawbourne Aaron 2nd = 4 Coco Pepper 3rd = 5 Another Call 4th = 7 Lochwat Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 1 Aston Harvey | ||
Sun Mar 20 2016 20:21 | 1st = 1 Aston Harvey 2nd = 7 Bubbas Silvia 3rd = 8 Able Chief 4th = 6 Beyond Galaxia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 4 Lukey Boy | ||
Sun Mar 20 2016 20:17 | 1st = 4 Lukey Boy 2nd = 3 Rhynstone Shelly 3rd = 8 Sophie Tyson 4th = 6 Booming Beau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 1 Alota Future | ||
Sun Mar 20 2016 20:14 | 1st = 1 Alota Future 2nd = 5 Barcia Blue 3rd = 8 Power Jet 4th = 4 No Show Jones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 8 - 1 Asa Jack Keene | ||
Sun Mar 20 2016 20:08 | 1st = 1 Asa Jack Keene 2nd = 5 Jazzy Pepper 3rd = 3 Royal Whip 4th = 7 Kalimba Jaz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 6 - 4 Five Star Anvil | ||
Sun Mar 20 2016 20:03 | 1st = 4 Five Star Anvil 2nd = 7 Pachacuti 3rd = 5 Vande Velde 4th = 6 The Majority |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 5 Marshall Givens | ||
Sun Mar 20 2016 20:01 | 1st = 5 Marshall Givens 2nd = 1 Yarramundi Milla 3rd = 2 Velocity Ash 4th = 3 Missy Mcbain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 8 - 12 Storm Ending | ||
Sun Mar 20 2016 20:00 | 1st = 12 Storm Ending 2nd = 6 Two Eye See 3rd = 1 Multimagic 4th = 8 Dark Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 5 Sonnys Salute | ||
Sun Mar 20 2016 19:57 | 1st = 5 Sonnys Salute 2nd = 6 Tumble And Dry 3rd = 4 Zenergy 4th = 8 Aston Kane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 3 Magic Mover | ||
Sun Mar 20 2016 19:54 | 1st = 3 Magic Mover 2nd = 1 Master Magoo 3rd = 6 Sweet Crystal 4th = 8 El Malamute |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 7 - 4 Spring Time Doll | ||
Sun Mar 20 2016 19:47 | 1st = 4 Spring Time Doll 2nd = 3 All On Red 3rd = 1 Blind Sided 4th = 5 Tapster Flex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 7 Aston Odious | ||
Sun Mar 20 2016 19:43 | 1st = 7 Aston Odious 2nd = 1 Moving Man 3rd = 6 Emerley Dryad 4th = 8 Vail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 4 Tiger Whelan | ||
Sun Mar 20 2016 19:39 | 1st = 4 Tiger Whelan 2nd = 2 Beau Mambo 3rd = 5 Anberlin 4th = 3 Cosmic Missile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 3 Barra Trip | ||
Sun Mar 20 2016 19:33 | 1st = 3 Barra Trip 2nd = 2 Eye Spyed Ya 3rd = 7 Hannah Allen 4th = 8 Battle Ready |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 5 - 3 Dancingwithsierra | ||
Sun Mar 20 2016 19:28 | 1st = 3 Dancingwithsierra 2nd = 7 Gina Grace 3rd = 6 Chica Bella 4th = 8 Glenenise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 1 Bursting Flames | ||
Sun Mar 20 2016 19:27 | 1st = 1 Bursting Flames 2nd = 8 Firebomb 3rd = 2 Kaisers Reign 4th = 7 Oldmate Levi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 7 - 5 Ningaloo Blitz | ||
Sun Mar 20 2016 19:25 | 1st = 5 Ningaloo Blitz 2nd = 12 Tom Almighty 3rd = 1 Dust Me Off 4th = 10 Tee Pee Cat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 6 - 4 Changing Points | ||
Sun Mar 20 2016 19:22 | 1st = 4 Changing Points 2nd = 6 Abmilak 3rd = 2 Dana Peach 4th = 3 Max Destruction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 8 Amlin Boy | ||
Sun Mar 20 2016 19:19 | 1st = 8 Amlin Boy 2nd = 7 Quick Step 3rd = 3 Kamanchi 4th = 1 Daves Mistake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 2 Stubborn State | ||
Sun Mar 20 2016 19:12 | 1st = 2 Stubborn State 2nd = 3 Mimmill Vale 3rd = 1 Mockas Babe 4th = 4 Outback Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 5 Top Sprite | ||
Sun Mar 20 2016 19:09 | 1st = 5 Top Sprite 2nd = 1 Izzy Go 3rd = 6 Joey Jakit 4th = 8 Tip Top Tiarn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 5 - 4 Check Valve | ||
Sun Mar 20 2016 19:02 | 1st = 4 Check Valve 2nd = 1 Who Said That 3rd = 7 Miss Shake It 4th = 6 Bamba Lam Barney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 2 Division Four | ||
Sun Mar 20 2016 18:59 | 1st = 2 Division Four 2nd = 8 Sonnys Honey 3rd = 6 Zipping Frank 4th = 1 Our Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 6 - 7 Bohemian Lass | ||
Sun Mar 20 2016 18:55 | 1st = 7 Bohemian Lass 2nd = 1 Fresco Friar 3rd = 9 Fairly Hot 4th = 5 Sixth Legion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 1 Bettys Gem | ||
Sun Mar 20 2016 18:51 | 1st = 1 Bettys Gem 2nd = 7 Abbey Kebabbey 3rd = 2 Who Dat Gun 4th = 10 Islas Opal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 4 - 3 Grinable | ||
Sun Mar 20 2016 18:50 | 1st = 3 Grinable 2nd = 9 Hillview Jake 3rd = 11 Bertils Delight 4th = 10 Sutter Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 1 Sugar Coat | ||
Sun Mar 20 2016 18:48 | 1st = 1 Sugar Coat 2nd = 4 Amy Farar Fowler 3rd = 5 Jasplinta 4th = 6 Golite Gabby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 4 - 4 Dana Kis | ||
Sun Mar 20 2016 18:42 | 1st = 4 Dana Kis 2nd = 1 Guss Gift 3rd = 7 Awesome Danny 4th = 3 Diligent Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 5 Taabinga Sprite | ||
Sun Mar 20 2016 18:39 | 1st = 5 Taabinga Sprite 2nd = 8 Kingston Earl 3rd = 7 Catalan Flyer 4th = 1 Dash Of Scotch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 8 Lucky Catch | ||
Sun Mar 20 2016 18:35 | 1st = 8 Lucky Catch 2nd = 3 Alota Tricks 3rd = 10 Superfluous 4th = 1 Kaan Pakmak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 8 Peekaboo Bang | ||
Sun Mar 20 2016 18:28 | 1st = 8 Peekaboo Bang 2nd = 9 Lets Go Magic 3rd = 1 Rocky Seven 4th = 6 Dyna Gabriela |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 5 - 2 Chasing Chaos | ||
Sun Mar 20 2016 18:25 | 1st = 2 Chasing Chaos 2nd = 3 Quality Fair 3rd = 5 Scampin 4th = 10 Lil Kim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 3 - 1 Springfield Girl | ||
Sun Mar 20 2016 18:22 | 1st = 1 Springfield Girl 2nd = 7 Unsub Ray 3rd = 3 Gunblast 4th = 4 Tree Fu Tom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 2 Rubble To Excel | ||
Sun Mar 20 2016 18:19 | 1st = 2 Rubble To Excel 3rd = 8 Rasleigh Banser 4th = 3 Hello Slick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 7 Mesh And Rio | ||
Sun Mar 20 2016 18:19 | 1st = 7 Mesh And Rio 3rd = 8 Rasleigh Banser 4th = 3 Hello Slick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 2 Kidman | ||
Sun Mar 20 2016 18:15 | 1st = 2 Kidman 2nd = 5 Swizzlestick 3rd = 8 Lenny Benz 4th = 7 Lucky Talisman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 3 - 6 Jane Grant | ||
Sun Mar 20 2016 18:14 | 1st = 6 Jane Grant 2nd = 10 Mavis Merle 3rd = 2 Pharoahs Wrath 4th = 8 Freyde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 8 - 7 Cosmic Kheleyf | ||
Sun Mar 20 2016 18:09 | 1st = 7 Cosmic Kheleyf 2nd = 3 Barely A Beat 3rd = 2 Peruvian Power 4th = 5 Scenic Mint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 2 - 2 Barbies Chance | ||
Sun Mar 20 2016 18:07 | 1st = 2 Barbies Chance 2nd = 3 Tranquil Flex 3rd = 5 Spring Time Lily 4th = 1 Oh So Ratty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 8 Yorgi Road | ||
Sun Mar 20 2016 17:58 | 1st = 8 Yorgi Road 2nd = 2 Hello Rocket 3rd = 4 Battle Hook 4th = 1 Peninsula Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 4 - 7 Our Royal Demon | ||
Sun Mar 20 2016 17:54 | 1st = 7 Our Royal Demon 2nd = 3 Faith In Fate 3rd = 1 Chengdu 4th = 11 Turbo Tracey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 7 Interaction | ||
Sun Mar 20 2016 17:51 | 1st = 7 Interaction 2nd = 8 Secret Shay Anna 3rd = 3 Collisionate 4th = 2 Benmesso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 2 - 4 Pockets Of Courage | ||
Sun Mar 20 2016 17:50 | 1st = 4 Pockets Of Courage 2nd = 5 Goggo Gee Gee 3rd = 7 Kwiatkowski 4th = 2 Streetside Classic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 1 - 1 Asa Mar Baker | ||
Sun Mar 20 2016 17:47 | 1st = 1 Asa Mar Baker 2nd = 9 Angry Annie 3rd = 5 Veekini 4th = 8 Syd The Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Armidale Race 8 - 2 Never Die | ||
Sun Mar 20 2016 17:45 | 1st = 2 Never Die 2nd = 4 Fours Enuf Tas 3rd = 10 Leighmont 4th = 7 Forest Fury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 8 - 6 Marau Daze | ||
Sun Mar 20 2016 17:42 | 1st = 6 Marau Daze 2nd = 3 Wimpole Street 3rd = 10 Knight Errant 4th = 1 Call Me Rusty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 1 Rozehill Lucy | ||
Sun Mar 20 2016 17:39 | 1st = 1 Rozehill Lucy 2nd = 4 Under Taker 3rd = 2 Derby Girl 4th = 10 Jane Eliza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Boort Race 8 - 3 Winkn Nod | ||
Sun Mar 20 2016 17:34 | 1st = 3 Winkn Nod 2nd = 1 Gallery Girl 3rd = 6 Go Betweens 4th = 9 Daddywho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 8 - 8 Brilliant Poet | ||
Sun Mar 20 2016 17:30 | 1st = 8 Brilliant Poet 2nd = 4 Laugharne 3rd = 2 Yves Klein Blue 4th = 7 Blinkin Elle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 7 - 4 Montalto | ||
Sun Mar 20 2016 17:25 | 1st = 4 Montalto 2nd = 3 Testate 3rd = 1 Moon Devil 4th = 5 Hard At It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 2 Limburg Dan | ||
Sun Mar 20 2016 17:22 | 1st = 2 Limburg Dan 2nd = 8 Hy Guard 3rd = 1 Toshulan 4th = 4 Hotlips Matilda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 1 - 1 Buster Bruv | ||
Sun Mar 20 2016 17:19 | 1st = 1 Buster Bruv 2nd = 4 Sweptunderdacarpet 3rd = 2 Playing Arkabella 4th = 3 Still Time Lizzie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 3 - 8 Blizzard Express | ||
Sun Mar 20 2016 17:18 | 1st = 8 Blizzard Express 2nd = 3 Long Knife 3rd = 9 Blue Choisir 4th = 2 Catlantic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 9 - 3 Exemption | ||
Sun Mar 20 2016 17:13 | 1st = 3 Exemption 2nd = 4 Grande Castagno 3rd = 5 Shoepeg 4th = 9 Prime Minister |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 6 Quotation Mark | ||
Sun Mar 20 2016 17:09 | 1st = 6 Quotation Mark 2nd = 7 Uinka Allen 3rd = 1 Alotta Memories 4th = 3 Baby Blitzen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Armidale Race 7 - 9 Hannahs Freedom | ||
Sun Mar 20 2016 17:05 | 1st = 9 Hannahs Freedom 2nd = 7 Great Result 3rd = 1 Kates Attitude 4th = 2 Bayside Resort |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 11 Havasay | ||
Sun Mar 20 2016 17:04 | 1st = 11 Havasay 2nd = 7 Va Va Veni 3rd = 6 Outstrip 4th = 1 Brettan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 9 - 9 Rong Door Reggie | ||
Sun Mar 20 2016 17:00 | 1st = 9 Rong Door Reggie 2nd = 8 Mr Wonderful 3rd = 3 Leia 4th = 2 Cyclone Andy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Boort Race 7 - 9 Kotare Roland | ||
Sun Mar 20 2016 16:54 | 1st = 9 Kotare Roland 2nd = 6 Bobby Fabulous 3rd = 10 Uncle Wingnut 4th = 3 Just Knew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 7 - 7 Something Borrowed | ||
Sun Mar 20 2016 16:50 | 1st = 7 Something Borrowed 2nd = 8 Not A Shadow 3rd = 12 Farewell Julia 4th = 2 Any Blinkin Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 2 Bracket Creep | ||
Sun Mar 20 2016 16:47 | 1st = 2 Bracket Creep 2nd = 4 Militant Chief 3rd = 8 Texta Arandt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tatura Race 8 - 6 Angelic Lass | ||
Sun Mar 20 2016 16:45 | 1st = 6 Angelic Lass 2nd = 7 Gilarde 3rd = 8 Smoken Cash 4th = 2 Dubai King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 6 - 6 Destony Hawk | ||
Sun Mar 20 2016 16:42 | 1st = 6 Destony Hawk 2nd = 4 Valik 3rd = 1 Propshaft 4th = 7 Fraar Mandy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 2 - 12 Molly Twohundred | ||
Sun Mar 20 2016 16:38 | 1st = 12 Molly Twohundred 2nd = 10 Cosmah Domination 3rd = 2 Scandalous Prince 4th = 6 Bella Blitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 8 - 9 Mesa | ||
Sun Mar 20 2016 16:34 | 1st = 9 Mesa 2nd = 18 Zero Cash 3rd = 15 Sixty Paces 4th = 5 Kokomo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 8 - 4 Falago | ||
Sun Mar 20 2016 16:30 | 1st = 4 Falago 2nd = 1 Digitalism 3rd = 7 Berisha 4th = 8 Siegestor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 1 Irish Whip | ||
Sun Mar 20 2016 16:27 | 1st = 1 Irish Whip 2nd = 2 Money Come Back 3rd = 3 Tiggerlong Katut 4th = 6 Blown Away |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Armidale Race 6 - 7 Another Swinger | ||
Sun Mar 20 2016 16:25 | 1st = 7 Another Swinger 2nd = 8 Mac Sweet 3rd = 4 Mini Masterpiece 4th = 3 Wings Of Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 1 Show Command | ||
Sun Mar 20 2016 16:23 | 1st = 1 Show Command 2nd = 5 Major Scoop 3rd = 7 Tickets To Ride 4th = 9 Diamondine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Boort Race 6 - 4 Drayton | ||
Sun Mar 20 2016 16:18 | 1st = 4 Drayton 2nd = 9 Ourcrowninn 3rd = 5 Chrissysbungalally 4th = 3 Catch Me If Youcan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tatura Race 7 - 6 Mr Journeyman | ||
Sun Mar 20 2016 16:15 | 1st = 6 Mr Journeyman 2nd = 5 Beau Brommell 3rd = 4 Secessio 4th = 1 Mobaco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 6 - 7 Cuban Lass | ||
Sun Mar 20 2016 16:10 | 1st = 7 Cuban Lass 2nd = 4 Marvel 3rd = 13 Jewellers Luck 4th = 1 Be Home Soon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 1 Bashir | ||
Sun Mar 20 2016 16:07 | 1st = 1 Bashir 2nd = 5 Extra Stars 3rd = 4 Extra Cuddles 4th = 3 Delta Daisy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 5 - 2 Geordies Second | ||
Sun Mar 20 2016 16:05 | 1st = 2 Geordies Second 2nd = 3 Heavens Flight 3rd = 7 My Boy Brando 4th = 8 De Vilaine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 7 - 6 Vegas Boulevard | ||
Sun Mar 20 2016 16:00 | 1st = 6 Vegas Boulevard 2nd = 12 Ragtime 3rd = 3 Tycoon Tony 4th = 1 High Kingczar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 12 - 1 Rowchester King | ||
Sun Mar 20 2016 15:58 | 1st = 1 Rowchester King 2nd = 7 Bluey Benz 3rd = 2 Sookies Lad 4th = 4 Marlow Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 1 Gallo Allen | ||
Sun Mar 20 2016 15:57 | 1st = 1 Gallo Allen 2nd = 7 Rosie Bronx 3rd = 6 New Club Crawf 4th = 4 Cape Cruiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mount Barker Race 1 - 5 Oh So Smooth | ||
Sun Mar 20 2016 15:54 | 1st = 5 Oh So Smooth 2nd = 2 Cincinnati Boy 3rd = 7 Thieves Like Us 4th = 1 Jolly Chap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 12 - 8 Hestia Franco | ||
Sun Mar 20 2016 15:53 | 1st = 8 Hestia Franco 2nd = 1 Sounds Swift 3rd = 4 Hopeful Harriet 4th = 10 Midfrew Tarpediem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 7 - 10 Hetty Heights | ||
Sun Mar 20 2016 15:50 | 1st = 10 Hetty Heights 2nd = 8 Marple Miss 3rd = 3 Electric Power 4th = 12 Dream Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Armidale Race 5 - 9 Zaras Delight | ||
Sun Mar 20 2016 15:48 | 1st = 9 Zaras Delight 2nd = 10 Sams A Champ 3rd = 2 Gotta Go Rockin 4th = 4 Brighteyed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 1 Big Zap | ||
Sun Mar 20 2016 15:46 | 1st = 1 Big Zap 2nd = 8 Miss Johannsen 3rd = 5 Seeking Justice 4th = 2 Just A Dot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tatura Race 6 - 6 Maidanz Beauty | ||
Sun Mar 20 2016 15:45 | 1st = 6 Maidanz Beauty 2nd = 7 Deconi 3rd = 2 Matilda Bird |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 2 Hidden Bells | ||
Sun Mar 20 2016 15:42 | 1st = 2 Hidden Bells 2nd = 5 Wewonya 3rd = 8 Tumbling Al 4th = 1 Brocson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 3 Latino Ice | ||
Sun Mar 20 2016 15:39 | 1st = 3 Latino Ice 2nd = 6 Just Be Patient 3rd = 8 Bombora Flash 4th = 4 Avas Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Boort Race 5 - 3 Forestspider | ||
Sun Mar 20 2016 15:38 | 1st = 3 Forestspider 2nd = 8 Maorisfavouritesun 3rd = 2 Rostevarren 4th = 1 Robbie Zuve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 5 - 10 Feature | ||
Sun Mar 20 2016 15:35 | 1st = 10 Feature 2nd = 2 Infinite Bliss 3rd = 8 Rumeron 4th = 7 Filomena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 11 - 1 Penny Blossom | ||
Sun Mar 20 2016 15:32 | 1st = 1 Penny Blossom 2nd = 4 Monty Express 3rd = 2 Red River Rufus 4th = 5 Call Me Daisy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 6 - 9 Maraudamiss | ||
Sun Mar 20 2016 15:30 | 1st = 9 Maraudamiss 2nd = 7 Top Rated 3rd = 2 Fionn Mccool 4th = 8 Arribos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 11 - 5 Clover Mac | ||
Sun Mar 20 2016 15:27 | 1st = 5 Clover Mac 2nd = 7 Royal Shine 3rd = 9 Never Fear 4th = 6 Monkeys Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 4 - 1 Point Drummond | ||
Sun Mar 20 2016 15:25 | 1st = 1 Point Drummond 2nd = 6 Laudjoe 3rd = 2 Bearded Dragon 4th = 3 Artful Monty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 2 Quizmaster | ||
Sun Mar 20 2016 15:22 | 1st = 2 Quizmaster 2nd = 1 Two Tone 3rd = 3 Ripper 4th = 6 Proven Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 2 Omas Girl | ||
Sun Mar 20 2016 15:19 | 1st = 2 Omas Girl 2nd = 4 Blazing Apache 3rd = 8 Sub Zero Magic 4th = 7 Cool Springs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 9 - 5 Tight Lipped | ||
Sun Mar 20 2016 15:17 | 1st = 5 Tight Lipped 2nd = 10 Balius 3rd = 9 Jack Bates 4th = 6 Prime Lustre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tatura Race 5 - 1 Duck Dynasty | ||
Sun Mar 20 2016 15:15 | 1st = 1 Duck Dynasty 2nd = 7 Smithfield Miss 3rd = 3 Under Gods Sky 4th = 2 Hooley Dooley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Armidale Race 4 - 3 Champagne Dreams | ||
Sun Mar 20 2016 15:12 | 1st = 3 Champagne Dreams 2nd = 1 Itz Platinum Plus 3rd = 9 High On Dreams 4th = 6 Tirunesh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 6 - 9 Auroras Star | ||
Sun Mar 20 2016 15:12 | 1st = 9 Auroras Star 2nd = 5 The Explorer 3rd = 10 Kalia 4th = 7 Dylans Romance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 3 One Stormy Night | ||
Sun Mar 20 2016 15:10 | 1st = 3 One Stormy Night 2nd = 1 Fascinated 3rd = 7 Crazy Sprite 4th = 6 Cee Wendy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 2 Wheres Dex Star | ||
Sun Mar 20 2016 15:07 | 1st = 2 Wheres Dex Star 2nd = 3 Dewana Interest 3rd = 8 Sidute 4th = 6 My Waverly Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Boort Race 4 - 9 Limestone Bay | ||
Sun Mar 20 2016 15:07 | 1st = 9 Limestone Bay 2nd = 8 Midnitedelite 3rd = 6 Panofwar 4th = 11 Wandanas Fivestarz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 2 Camouflage | ||
Sun Mar 20 2016 15:04 | 1st = 2 Camouflage 2nd = 1 Atomic Playboy 3rd = 6 Alpine Style 4th = 4 Flinders Deagon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 10 - 11 Cullect A Guinness | ||
Sun Mar 20 2016 15:02 | 1st = 11 Cullect A Guinness 2nd = 10 Seel The Deal 3rd = 8 Callenberg 4th = 6 Western Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 5 - 5 Jungle Edge | ||
Sun Mar 20 2016 15:00 | 1st = 5 Jungle Edge 2nd = 4 The Dynamo 3rd = 7 Constant Justice 4th = 11 Down The Hatch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - | ||
Sun Mar 20 2016 14:57 | 4th = 2 Wise Maple |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 3 Bastet Bale | ||
Sun Mar 20 2016 14:57 | 1st = 3 Bastet Bale 2nd = 8 Bali Allen 3rd = 6 Perfect Lily 4th = 2 Wise Maple |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 4 - 10 Northern Act | ||
Sun Mar 20 2016 14:55 | 1st = 10 Northern Act 2nd = 11 Rehanaat 3rd = 12 Fettlers Boot 4th = 4 Miss Interiors |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 6 Let It Bling | ||
Sun Mar 20 2016 14:54 | 1st = 6 Let It Bling 2nd = 7 Southwood Hazel 3rd = 1 Lady Vixyma 4th = 5 Slippers Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 3 - 3 Schooner Won | ||
Sun Mar 20 2016 14:50 | 1st = 3 Schooner Won 2nd = 8 Sumitee 3rd = 4 Divadebeer 4th = 2 Patche |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 8 - 9 Risk | ||
Sun Mar 20 2016 14:49 | 1st = 9 Risk 2nd = 4 Joey Maguire 3rd = 10 Tijuana Bromac 4th = 8 Major Change |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tatura Race 4 - 6 Glenn Road | ||
Sun Mar 20 2016 14:45 | 1st = 6 Glenn Road 2nd = 2 Annas Mystique 3rd = 3 Attack The Line 4th = 15 Future In Doubt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 3 Dundee Mist | ||
Sun Mar 20 2016 14:44 | 1st = 3 Dundee Mist 2nd = 5 Kokoda Storm 3rd = 4 Galloping Emma 4th = 6 Paddy Macs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waipukurau Race 8 - 3 Wait A Sec | ||
Sun Mar 20 2016 14:42 | 1st = 3 Wait A Sec 2nd = 4 Clifford 3rd = 7 Not Allowed 4th = 8 Keep Us Happy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 5 - 9 New Endeavour | ||
Sun Mar 20 2016 14:38 | 1st = 9 New Endeavour 2nd = 7 By Golly Molly 3rd = 5 Anisha 4th = 2 Gendebien |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 9 - 4 Ashes To Wings | ||
Sun Mar 20 2016 14:36 | 1st = 4 Ashes To Wings 2nd = 3 Kotare Kasai 3rd = 6 Rock N Roll Delight 4th = 1 Bhappy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 3 Macey Blue | ||
Sun Mar 20 2016 14:35 | 1st = 3 Macey Blue 2nd = 5 Crackerjack Max 3rd = 1 Terrorizer 4th = 6 Saintly Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Armidale Race 3 - 4 Lenny The Legend | ||
Sun Mar 20 2016 14:31 | 1st = 4 Lenny The Legend 2nd = 3 Hes Our Boy 3rd = 7 Dollars For Ever 4th = 8 Kudos Dasher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 4 - 1 Sophacles | ||
Sun Mar 20 2016 14:30 | 1st = 1 Sophacles 2nd = 4 Divine Chills 3rd = 10 Sweet Taste 4th = 9 Panimatha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 5 Cryers Jack | ||
Sun Mar 20 2016 14:28 | 1st = 5 Cryers Jack 2nd = 4 Cheyenne Black 3rd = 2 Weblec Angel 4th = 9 Pontings Nail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 1 Spirit Of The Dawn | ||
Sun Mar 20 2016 14:27 | 1st = 1 Spirit Of The Dawn 2nd = 2 True Royal 3rd = 5 Unique Mistique 4th = 8 Best Dance Yet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 8 Time Sent | ||
Sun Mar 20 2016 14:24 | 1st = 8 Time Sent 2nd = 7 Bobbi Delicious 3rd = 3 Breasha 4th = 4 Delta Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Boort Race 3 - 10 Gidah | ||
Sun Mar 20 2016 14:23 | 1st = 10 Gidah 2nd = 11 Lochlee Jacob 3rd = 2 Tailight Trapper 4th = 7 Majestic Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 3 - 12 Subway Surfer | ||
Sun Mar 20 2016 14:20 | 1st = 12 Subway Surfer 2nd = 8 Church Square 3rd = 11 More Than Alright 4th = 5 Ridge Heights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 8 Astrology | ||
Sun Mar 20 2016 14:19 | 1st = 8 Astrology 2nd = 1 Ataraxia 3rd = 4 Nangar Fox 4th = 5 Dr Compulsion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tatura Race 3 - 11 Tycoon Beauty | ||
Sun Mar 20 2016 14:15 | 1st = 11 Tycoon Beauty 2nd = 3 Mr Bottomley 3rd = 6 Beau Dazzle 4th = 2 Ifaconican |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 7 - 8 Jonah Jones | ||
Sun Mar 20 2016 14:14 | 1st = 8 Jonah Jones 2nd = 5 Chevrons Easy 3rd = 1 Our Wicklow 4th = 2 Will Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 2 - 2 Duchovny | ||
Sun Mar 20 2016 14:12 | 1st = 2 Duchovny 2nd = 4 Lamu Lad 3rd = 1 Caligo 4th = 5 Mindstorms |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 2 Tear Away Babe | ||
Sun Mar 20 2016 14:10 | 1st = 2 Tear Away Babe 2nd = 1 Jett Setter 3rd = 6 Stampy Longnose 4th = 4 He Gone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waipukurau Race 7 - 10 Oceirins Whisper | ||
Sun Mar 20 2016 14:08 | 1st = 10 Oceirins Whisper 2nd = 8 Texas Yellow Rose 4th = 5 Victory Drive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 4 Aeroplane Tommy | ||
Sun Mar 20 2016 14:07 | 1st = 4 Aeroplane Tommy 2nd = 6 True Value 3rd = 3 Destini Surfer 4th = 1 Goldenpaw Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 4 - 5 Hanika | ||
Sun Mar 20 2016 14:05 | 1st = 5 Hanika 2nd = 2 Intrusion 3rd = 11 Star Navigator 4th = 1 Chicago Stomp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 8 - 7 Kotare Yael | ||
Sun Mar 20 2016 14:01 | 1st = 7 Kotare Yael 2nd = 10 Art Critic 3rd = 5 Torrid Bromac 4th = 2 Marshal Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 3 - 9 Puzzled Princess | ||
Sun Mar 20 2016 14:00 | 1st = 9 Puzzled Princess 2nd = 5 Beleura Belle 3rd = 2 Star Planet 4th = 7 Florida Flo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 8 Fleetwood Zac | ||
Sun Mar 20 2016 13:57 | 1st = 8 Fleetwood Zac 2nd = 3 Sparkeen 3rd = 1 Spankys Legacy 4th = 2 Jackdell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Armidale Race 2 - 1 Jogalong Stingray | ||
Sun Mar 20 2016 13:56 | 1st = 1 Jogalong Stingray 2nd = 6 Nevaeh 3rd = 7 Jax Tellar 4th = 8 Darlyn Sea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 7 Moral Minefield | ||
Sun Mar 20 2016 13:53 | 1st = 7 Moral Minefield 2nd = 10 Princess Is Ready 3rd = 4 King Drabadore 4th = 11 Spurting Colours |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Boort Race 2 - 3 Our Odette | ||
Sun Mar 20 2016 13:48 | 1st = 3 Our Odette 2nd = 4 Livingston Bay 3rd = 7 Major Mosby 4th = 2 Ridethewildside |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 4 Fluke Of Fantasy | ||
Sun Mar 20 2016 13:48 | 1st = 4 Fluke Of Fantasy 2nd = 2 Jasmine Lilly 3rd = 3 Abbeys Hand 4th = 1 Future Past |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tatura Race 2 - 11 Rich Beauty | ||
Sun Mar 20 2016 13:45 | 1st = 11 Rich Beauty 2nd = 1 Joseph 3rd = 6 Super Rockstar 4th = 7 Trent Bridge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 2 - 11 Bella La Belle | ||
Sun Mar 20 2016 13:42 | 1st = 11 Bella La Belle 2nd = 10 Nothin Like Cash 3rd = 2 Espresso Martini 4th = 6 Tick The Box |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 6 - 2 Janron | ||
Sun Mar 20 2016 13:39 | 1st = 2 Janron 2nd = 6 Irish Kath 3rd = 5 Tuherbs Two 4th = 8 Rio Grande |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 3 Cosmic Spur | ||
Sun Mar 20 2016 13:38 | 1st = 3 Cosmic Spur 2nd = 8 Jaimandy Hatty 3rd = 5 Gelwix 4th = 1 Ultimate Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waipukurau Race 6 - 2 Charlestown | ||
Sun Mar 20 2016 13:34 | 1st = 2 Charlestown 2nd = 3 Temple Tiger 3rd = 1 Lady Zafira 4th = 4 Miss Benci |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 3 Saint Oaks | ||
Sun Mar 20 2016 13:31 | 1st = 3 Saint Oaks 2nd = 8 Fear The Rascal 3rd = 2 Big Black Rusty 4th = 4 Andy Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 2 - 3 Consommateur | ||
Sun Mar 20 2016 13:30 | 1st = 3 Consommateur 2nd = 10 Street Spun 3rd = 12 Urban Legend 4th = 5 Keen Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 3 - 3 Eschiele | ||
Sun Mar 20 2016 13:27 | 1st = 3 Eschiele 2nd = 6 Hong Kong Storm 3rd = 2 Deadly Shadow 4th = 12 Mariyinsky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 7 - 17 Gershwin | ||
Sun Mar 20 2016 13:26 | 1st = 17 Gershwin 2nd = 1 Kerryn Kylie 3rd = 5 Diana Harbour 4th = 2 Sarah Palin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 8 Black Mumbo | ||
Sun Mar 20 2016 13:23 | 1st = 8 Black Mumbo 2nd = 2 Rickety Gate 3rd = 7 Il Bacaro 4th = 5 Allen Jeer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 12 - 7 Triple Parked | ||
Sun Mar 20 2016 13:22 | 1st = 7 Triple Parked 2nd = 6 Rampion 3rd = 1 Fabio 4th = 2 Teegambo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 5 Mishani El Lobo | ||
Sun Mar 20 2016 13:19 | 1st = 5 Mishani El Lobo 2nd = 7 Son Of Justice 3rd = 8 Dangerous Desire 4th = 4 Guinigi Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Armidale Race 1 - 10 Anna Bay Al | ||
Sun Mar 20 2016 13:16 | 1st = 10 Anna Bay Al 2nd = 3 Mcardles Star 3rd = 1 Kool Kenny 4th = 7 Aces First |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tatura Race 1 - 1 Crichton | ||
Sun Mar 20 2016 13:15 | 1st = 1 Crichton 2nd = 8 Executive Orders 3rd = 4 Jaws Of Life 4th = 3 Gimme A Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 4 Lyon Rose | ||
Sun Mar 20 2016 13:12 | 1st = 4 Lyon Rose 2nd = 1 Lektra Boots 3rd = 7 Southwood Jack 4th = 2 Southwood Margo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Boort Race 1 - 2 Secret Delight | ||
Sun Mar 20 2016 13:10 | 1st = 2 Secret Delight 2nd = 5 Markleigh Jill 3rd = 6 Celtic Music 4th = 7 Crafty Old Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 5 - 4 Shes Extreme | ||
Sun Mar 20 2016 13:06 | 1st = 4 Shes Extreme 2nd = 2 Emancipation 3rd = 7 Starry Delight 4th = 3 Cherry Evans |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dubbo Race 1 - 6 Eccellere | ||
Sun Mar 20 2016 13:05 | 1st = 6 Eccellere 2nd = 11 So Joyous 3rd = 10 Relative Chaos 4th = 12 Talk Is Cheap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 11 - 8 Little Dreams | ||
Sun Mar 20 2016 13:04 | 1st = 8 Little Dreams 2nd = 5 Melman 3rd = 2 Jinja Luca 4th = 1 Looks All Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 6 Walk On By | ||
Sun Mar 20 2016 13:01 | 1st = 6 Walk On By 2nd = 8 Shellington 3rd = 4 Tail Pipe 4th = 1 Tantanoola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 1 - 5 Kidfontein | ||
Sun Mar 20 2016 13:00 | 1st = 5 Kidfontein 2nd = 1 Authenticated 3rd = 2 Daru Sam 4th = 9 La Mimica |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waipukurau Race 5 - 1 Music Maestro | ||
Sun Mar 20 2016 12:57 | 1st = 1 Music Maestro 2nd = 2 Granite Ridge 3rd = 4 Knife 4th = 6 Perfect Shock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Lincoln Race 1 - 2 Spalding Cove | ||
Sun Mar 20 2016 12:55 | 1st = 2 Spalding Cove 2nd = 7 Nippy Lippy 3rd = 3 Berry Baby 4th = 4 Miss Allie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 6 - 7 Jayees Supreme | ||
Sun Mar 20 2016 12:52 | 1st = 7 Jayees Supreme 2nd = 3 Caitlin Franco 3rd = 11 Shesa Tricky Bridge 4th = 8 Mustang Bullitt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 2 - 7 Deploy | ||
Sun Mar 20 2016 12:50 | 1st = 7 Deploy 2nd = 4 Monsieur Affaire 3rd = 3 Hay One 4th = 6 Bold Looker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 10 - 3 Fantastic Sid | ||
Sun Mar 20 2016 12:48 | 1st = 3 Fantastic Sid 2nd = 4 Dr Robbie 3rd = 1 Country Gun 4th = 7 Lets Go Lettie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 3 Sookies Fantasy | ||
Sun Mar 20 2016 12:47 | 1st = 3 Sookies Fantasy 2nd = 2 Fabless 3rd = 1 Rumbled 4th = 8 Glenville Abbey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 2 Parsnip | ||
Sun Mar 20 2016 12:44 | 1st = 2 Parsnip 2nd = 5 Moore Of Darcy 3rd = 8 Whats To Like 4th = 6 Draper Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 4 - 4 Clifden Clowers | ||
Sun Mar 20 2016 12:35 | 1st = 4 Clifden Clowers 2nd = 3 Master Monarchy 3rd = 2 Bim Bom Bay 4th = 8 Valmagne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 9 - 5 Rockin Fancy | ||
Sun Mar 20 2016 12:31 | 1st = 5 Rockin Fancy 2nd = 7 Atoonga Air 3rd = 8 Big Jamesy 4th = 1 Vincent Gallo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 7 Bide Time | ||
Sun Mar 20 2016 12:28 | 1st = 7 Bide Time 2nd = 4 Zelemar Zone 3rd = 1 Over The Radar 4th = 2 All Inn Rum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 2 Cousin Ann | ||
Sun Mar 20 2016 12:25 | 1st = 2 Cousin Ann 2nd = 6 Mega Max 3rd = 5 Travel Ticket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waipukurau Race 4 - 2 Captain Lincoln | ||
Sun Mar 20 2016 12:22 | 1st = 2 Captain Lincoln 2nd = 1 Caper Caleb 3rd = 5 Madrekay 4th = 4 Shamrock King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 5 - 5 Nolan Sackett | ||
Sun Mar 20 2016 12:17 | 1st = 5 Nolan Sackett 2nd = 6 Motu Lightning Lass 3rd = 1 Pay Me Visa 4th = 12 Wozniacki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 1 - 2 French Blue | ||
Sun Mar 20 2016 12:15 | 1st = 2 French Blue 2nd = 6 Snow Surrender 3rd = 11 Natadola 4th = 5 Uptown Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 8 - 7 Boris Gump | ||
Sun Mar 20 2016 12:12 | 1st = 7 Boris Gump 2nd = 1 Golden Ivy 3rd = 6 Lochinvar Maine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 8 - 4 Acamas | ||
Sun Mar 20 2016 12:12 | 1st = 4 Acamas 2nd = 7 Boris Gump 3rd = 3 Fortis Flier 4th = 1 Golden Ivy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 6 Penny Eagle | ||
Sun Mar 20 2016 12:08 | 1st = 6 Penny Eagle 2nd = 9 Dark Eagle 3rd = 4 Ari 4th = 1 Glenville George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 9 Dark Eagle | ||
Sun Mar 20 2016 12:08 | 1st = 9 Dark Eagle 3rd = 4 Ari 4th = 1 Glenville George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 3 - 1 Cut The Cards | ||
Sun Mar 20 2016 12:00 | 1st = 1 Cut The Cards 2nd = 2 Maldini 3rd = 4 Local Yokel 4th = 5 Party Rage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 7 - 2 Umaga Rama | ||
Sun Mar 20 2016 11:56 | 1st = 2 Umaga Rama 2nd = 5 Rocky Boy 3rd = 8 Fresco Star 4th = 6 Irish Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waipukurau Race 3 - 3 Angel In Bluejeans | ||
Sun Mar 20 2016 11:47 | 1st = 3 Angel In Bluejeans 2nd = 1 Roc N It 3rd = 6 My Isabella 4th = 8 Oscars Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 4 - 8 Distinctive Del | ||
Sun Mar 20 2016 11:42 | 1st = 8 Distinctive Del 2nd = 10 Tahlia Franco 3rd = 5 Buffy Bay 4th = 2 Bionic Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 6 - 3 Scott No Value | ||
Sun Mar 20 2016 11:38 | 1st = 3 Scott No Value 2nd = 6 More Salt Needed 3rd = 4 Waerenga Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 6 - 2 Red Rascal | ||
Sun Mar 20 2016 11:38 | 1st = 2 Red Rascal 2nd = 5 Spotted Flyer 3rd = 7 Lady Jane 4th = 6 More Salt Needed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 2 - 1 Queen Of Glory | ||
Sun Mar 20 2016 11:25 | 1st = 1 Queen Of Glory 2nd = 3 Jackalack Sue 3rd = 7 Tenacious Bromac 4th = 5 Smackwater Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 5 - 2 Opawa Uno | ||
Sun Mar 20 2016 11:21 | 1st = 2 Opawa Uno 2nd = 4 Tepirita Amber 3rd = 3 Saved By Love 4th = 6 Bill Rush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 5 - 1 Kit And Caboodle | ||
Sun Mar 20 2016 11:21 | 1st = 1 Kit And Caboodle 2nd = 5 Deceptive Lad 3rd = 8 Uno Nathan 4th = 6 Bill Rush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waipukurau Race 2 - 1 Maxssistar | ||
Sun Mar 20 2016 11:12 | 1st = 1 Maxssistar 2nd = 3 Ambitious Power 3rd = 5 Judi Anne 4th = 4 Jed Clampett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 3 - 7 Habibi Inta | ||
Sun Mar 20 2016 11:07 | 1st = 7 Habibi Inta 2nd = 6 Enghien 3rd = 1 Needle 4th = 3 Muscles Galore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 4 - 6 Mid Collision | ||
Sun Mar 20 2016 11:03 | 1st = 6 Mid Collision 2nd = 3 Cawbourne Merl 3rd = 4 Em Holland |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 4 - 3 Cawbourne Merl | ||
Sun Mar 20 2016 11:03 | 1st = 3 Cawbourne Merl 2nd = 2 Teefonic 3rd = 7 Olivia 4th = 4 Em Holland |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 1 - 2 Destiny Jones | ||
Sun Mar 20 2016 10:50 | 1st = 2 Destiny Jones 2nd = 6 Gosimongo 3rd = 8 Burt Munro 4th = 4 Ma Cille |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 3 - 4 Zulu Mercedes | ||
Sun Mar 20 2016 10:46 | 1st = 4 Zulu Mercedes 2nd = 3 Prairie Kachina 3rd = 8 Podium Bonus 4th = 2 Zoes Funk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 3 - 6 Winsome Dan | ||
Sun Mar 20 2016 10:46 | 1st = 6 Winsome Dan 2nd = 3 Prairie Kachina 3rd = 8 Podium Bonus 4th = 2 Zoes Funk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waipukurau Race 1 - 3 Hunta Pence | ||
Sun Mar 20 2016 10:37 | 1st = 3 Hunta Pence 2nd = 2 Perfect Pitch 3rd = 7 High Spirits 4th = 6 Volacapri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 2 - 4 Give Me Twenty | ||
Sun Mar 20 2016 10:32 | 1st = 4 Give Me Twenty 2nd = 14 Blazing Vc 3rd = 15 Love Ova Gold 4th = 6 Crackared |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 2 - 1 Grader Jack | ||
Sun Mar 20 2016 10:28 | 1st = 1 Grader Jack 2nd = 2 Thrilling Forest 3rd = 7 Opawa Binge 4th = 5 Maligned |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 1 - 6 Zafonic Sound | ||
Sun Mar 20 2016 10:10 | 1st = 6 Zafonic Sound 2nd = 4 Whats Up Watto 3rd = 8 Skinny Ankles 4th = 5 Diva Pose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mt Harding Race 1 - 16 Landoras Girl | ||
Sun Mar 20 2016 10:02 | 1st = 16 Landoras Girl 2nd = 15 Rusty I Am 3rd = 10 Landoras Logan 4th = 8 Motu Great Sensation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 3 Sandiman Surfer | ||
Sun Mar 20 2016 1:22 | 1st = 3 Sandiman Surfer 2nd = 1 Mr Couragous 3rd = 8 Market Frenzy 4th = 2 Western Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 1 Scooby Who | ||
Sun Mar 20 2016 0:57 | 1st = 1 Scooby Who 2nd = 6 Magic Zippy 3rd = 2 Double Joint 4th = 3 Nifty Winner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 8 Oldmate Archie | ||
Sun Mar 20 2016 0:37 | 1st = 8 Oldmate Archie 2nd = 7 Sub Zero Sahara 3rd = 1 Peloton Bale 4th = 4 Tangier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 7 Colloquial | ||
Sun Mar 20 2016 0:22 | 1st = 7 Colloquial 2nd = 3 Hodor 3rd = 6 Whincup 4th = 4 You See Niki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 8 Jabba Da Pup | ||
Sun Mar 20 2016 0:07 | 1st = 8 Jabba Da Pup 2nd = 7 Miss Betsy 3rd = 4 Seldom Dreamin 4th = 6 Dan Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 7 Hodor | ||
Sat Feb 20 2016 23:57 | 1st = 7 Hodor 2nd = 8 Texan Star 3rd = 2 West On Dossy 4th = 6 Enfield Mask |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 6 - 2 Bettor Reward | ||
Sat Feb 20 2016 23:50 | 1st = 2 Bettor Reward 2nd = 3 The Odd Lover 3rd = 1 Machrihanish 4th = 4 Change Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 5 Aluminum | ||
Sat Feb 20 2016 23:37 | 1st = 5 Aluminum 2nd = 2 Gorham Bale 3rd = 1 Noaki Phoenix 4th = 4 Someday Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 5 - 2 Wesley | ||
Sat Feb 20 2016 23:20 | 1st = 2 Wesley 2nd = 4 Handsandwheels 3rd = 3 Im Decadent 4th = 1 Neverhaditsobad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 1 Fun Boss | ||
Sat Feb 20 2016 23:17 | 1st = 1 Fun Boss 2nd = 4 Yunderup Dozer 3rd = 6 Emilys Sweet 4th = 7 Tiggerlong Await |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 10 - 3 Snip Of Grand | ||
Sat Feb 20 2016 23:00 | 1st = 3 Snip Of Grand 2nd = 2 Fianna Gael 3rd = 5 Our Pearl Harbour 4th = 1 Love My Shark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 2 Ruble Monelli | ||
Sat Feb 20 2016 22:57 | 1st = 2 Ruble Monelli 2nd = 7 Oldmate Archie 3rd = 8 Burundi 4th = 5 Zeppelin Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 4 - 3 Beach Goddess | ||
Sat Feb 20 2016 22:52 | 1st = 3 Beach Goddess 2nd = 5 Partytime Whitby 3rd = 1 Daddyslilprincess 4th = 2 Tiz Valour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 6 Cashin In | ||
Sat Feb 20 2016 22:50 | 1st = 6 Cashin In 2nd = 7 Marley Bale 3rd = 3 Elite Enfield 4th = 1 Zoe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 9 - 4 Chuck Wagon | ||
Sat Feb 20 2016 22:45 | 1st = 4 Chuck Wagon 2nd = 6 Rejuvenation 3rd = 5 Me An Kel 4th = 1 Ole Sun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 3 Tigers Hero | ||
Sat Feb 20 2016 22:42 | 1st = 3 Tigers Hero 2nd = 1 Bearly With It 3rd = 6 Gate Juan 4th = 8 Domino Petacchi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 10 - 7 Jewel Lehigh | ||
Sat Feb 20 2016 22:37 | 1st = 7 Jewel Lehigh 2nd = 1 Temporary Use 3rd = 9 Jessie Macgee 4th = 3 Ella Michelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 1 All Strung Out | ||
Sat Feb 20 2016 22:35 | 1st = 1 All Strung Out 2nd = 2 King Debello 3rd = 5 Oldmate Lara 4th = 6 Guessed Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 9 - 11 Uetliberg | ||
Sat Feb 20 2016 22:30 | 1st = 11 Uetliberg 2nd = 9 Idle Suntime 3rd = 10 Desert Spur 4th = 7 William John |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 1 Dyna Irminus | ||
Sat Feb 20 2016 22:27 | 1st = 1 Dyna Irminus 2nd = 7 Helga Bale 3rd = 8 Bruce Tycoon 4th = 6 Linco Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 9 - 5 Our Dream About Me | ||
Sat Feb 20 2016 22:22 | 1st = 5 Our Dream About Me 2nd = 8 Rocknroll Magic 3rd = 11 Get In The Groove 4th = 3 Soho Madeleine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 7 Rockets Mum | ||
Sat Feb 20 2016 22:20 | 1st = 7 Rockets Mum 2nd = 5 Petrify 3rd = 3 Kay Cee Tee 4th = 1 Country Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 3 - 9 Bettors Gem | ||
Sat Feb 20 2016 22:19 | 1st = 9 Bettors Gem 2nd = 8 Itz Darknstormy 3rd = 1 White Eagle 4th = 2 Buhn Lert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 3 Zabdon La Rowsey | ||
Sat Feb 20 2016 22:16 | 1st = 3 Zabdon La Rowsey 2nd = 9 Two Minute 3rd = 6 Maywyn Pettycash 4th = 1 Shaylor Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 6 Major Rainbow | ||
Sat Feb 20 2016 22:15 | 1st = 6 Major Rainbow 2nd = 3 Alto Cumulus 3rd = 7 Manonthemoon 4th = 4 Livingston Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 3 Like A Donkey | ||
Sat Feb 20 2016 22:12 | 1st = 3 Like A Donkey 2nd = 5 Morris Memory 3rd = 10 Shes Loretta 4th = 4 Wheres Ringo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 6 Rocky Fever | ||
Sat Feb 20 2016 22:08 | 1st = 6 Rocky Fever 2nd = 5 Magic Can Happen 3rd = 2 Sooties Me Girl 4th = 3 Sookie Oak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 7 Blue Don | ||
Sat Feb 20 2016 22:07 | 1st = 7 Blue Don 2nd = 10 Our Overanova 3rd = 8 Astral Traveller 4th = 6 Empire Earl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 1 Alpha Demeter | ||
Sat Feb 20 2016 22:05 | 1st = 1 Alpha Demeter 2nd = 3 Folio Bale 3rd = 8 Zipping Chubbz 4th = 2 Droopys Bentley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 8 - 4 Smoken Pump Action | ||
Sat Feb 20 2016 22:00 | 1st = 4 Smoken Pump Action 2nd = 10 Hez The One 3rd = 8 Time Thief 4th = 2 Masterofthurles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 6 Shady Son | ||
Sat Feb 20 2016 21:58 | 1st = 6 Shady Son 2nd = 3 To A Tee 3rd = 5 Seven Jacks 4th = 1 Ritza Rossi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 5 Black Paradox | ||
Sat Feb 20 2016 21:55 | 1st = 5 Black Paradox 2nd = 1 Spring Dodger 3rd = 3 Kings Gem 4th = 2 Kloeis Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 3 Dodolicious | ||
Sat Feb 20 2016 21:53 | 1st = 3 Dodolicious 2nd = 9 Art Mistress 3rd = 4 Cherry Mahoney 4th = 6 Gotta Go Jazzy Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 4 Despicable John | ||
Sat Feb 20 2016 21:50 | 1st = 4 Despicable John 2nd = 7 Jud My Hero 3rd = 2 Sheza Goof 4th = 8 Dekka Spectre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 2 - 10 Natural Disaster | ||
Sat Feb 20 2016 21:49 | 1st = 10 Natural Disaster 2nd = 1 Nina Jane 3rd = 6 Major Spoilt 4th = 2 Cams Resurgence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 2 Bruiser Senor | ||
Sat Feb 20 2016 21:46 | 1st = 2 Bruiser Senor 2nd = 4 Blingzilla 3rd = 9 Oscars Champ 4th = 5 Puzzle Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 4 Emain Macha | ||
Sat Feb 20 2016 21:45 | 1st = 4 Emain Macha 2nd = 7 Stars Of Courage 3rd = 9 Glenrae Hanover 4th = 6 Hez A Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 5 Dalgetty | ||
Sat Feb 20 2016 21:42 | 1st = 5 Dalgetty 2nd = 6 Above All 3rd = 7 Shared Equity 4th = 1 Unlawful Entry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 2 Destreos | ||
Sat Feb 20 2016 21:37 | 1st = 2 Destreos 2nd = 4 Ultimate Art 3rd = 5 Caesars Folly 4th = 3 Goulburn Guy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 1 Cobber In Motion | ||
Sat Feb 20 2016 21:35 | 1st = 1 Cobber In Motion 2nd = 2 Mo Green 3rd = 5 Track Master 4th = 8 Goldengrove Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 8 Paua To Avoid | ||
Sat Feb 20 2016 21:31 | 1st = 8 Paua To Avoid 3rd = 6 Zabdon Ferrari 4th = 5 Cavalcade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 7 - 7 Glenferrie Hood | ||
Sat Feb 20 2016 21:30 | 1st = 7 Glenferrie Hood 2nd = 1 The Culture 3rd = 5 Steam Washed 4th = 12 Im Corzin Terror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 8 Soaky Oaks | ||
Sat Feb 20 2016 21:28 | 1st = 8 Soaky Oaks 2nd = 2 Rapid Fantasy 3rd = 1 Iron Mountain 4th = 4 Curious George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 6 Soda Anne | ||
Sat Feb 20 2016 21:25 | 1st = 6 Soda Anne 2nd = 1 Sandy Monelli 3rd = 3 Maverick Dusty 4th = 10 Team Player |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 7 Start Dreaming | ||
Sat Feb 20 2016 21:23 | 1st = 7 Start Dreaming 2nd = 10 Berisari 3rd = 11 Betabcool 4th = 1 My Willow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 1 Both Sides Now | ||
Sat Feb 20 2016 21:20 | 1st = 1 Both Sides Now 2nd = 4 Quasi Bale 3rd = 2 Liam 4th = 5 Destini Scorcher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 1 - 7 Mission Glory | ||
Sat Feb 20 2016 21:19 | 1st = 7 Mission Glory 2nd = 6 Art Of Ascoli 3rd = 12 Lifesagrin 4th = 9 Star Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 3 Sketchy Amber | ||
Sat Feb 20 2016 21:16 | 1st = 3 Sketchy Amber 2nd = 6 African Woman 3rd = 4 Last Line 4th = 1 Jacquis Memory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 7 Aldebaran Brandi | ||
Sat Feb 20 2016 21:15 | 1st = 7 Aldebaran Brandi 2nd = 9 Regal Lager 3rd = 3 Cruzin In A Falcon 4th = 6 Son Of Iris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 1 Aqua Dragon | ||
Sat Feb 20 2016 21:13 | 1st = 1 Aqua Dragon 2nd = 3 Sokyo 3rd = 4 Aisle Tifi 4th = 6 Struggle Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 1 Spring Millie | ||
Sat Feb 20 2016 21:10 | 1st = 1 Spring Millie 2nd = 5 Flash Houdini 3rd = 2 Fashion Advice 4th = 6 Parchment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 4 Funny Boy | ||
Sat Feb 20 2016 21:08 | 1st = 4 Funny Boy 2nd = 3 Broadway Playboy 3rd = 2 Monarkmac 4th = 5 Buy Chevron Direct |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 4 All A Blaze | ||
Sat Feb 20 2016 21:05 | 1st = 4 All A Blaze 2nd = 1 Martam Gold 3rd = 6 Koroit Opal 4th = 2 Dusty Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 5 Dr Valhalla | ||
Sat Feb 20 2016 21:01 | 1st = 5 Dr Valhalla 2nd = 2 Le Doyen 3rd = 3 Get Along Daisy 4th = 6 Maverick Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 6 - 4 Polar Opposite | ||
Sat Feb 20 2016 21:00 | 1st = 4 Polar Opposite 2nd = 7 Saxon Warrior 3rd = 5 Looks Like Heaven 4th = 8 Sirladyn Reba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 1 Dyna Double One | ||
Sat Feb 20 2016 20:58 | 1st = 1 Dyna Double One 2nd = 3 Moreira 3rd = 5 Sisco Rage 4th = 9 Cosmic Owl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 2 Enka Allen | ||
Sat Feb 20 2016 20:55 | 1st = 2 Enka Allen 2nd = 8 Yellow Oak 3rd = 1 Ningbo Alice 4th = 5 Schooner Vision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 3 The Storm Inside | ||
Sat Feb 20 2016 20:53 | 1st = 3 The Storm Inside 2nd = 6 Our Triple Play 3rd = 11 Redbank Blaze 4th = 1 Weona Sizzler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 8 Good Odds Angel | ||
Sat Feb 20 2016 20:50 | 1st = 8 Good Odds Angel 2nd = 2 Good Odds Regina 3rd = 4 Star Torana 4th = 7 Natahli Dedee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 8 Cheeky Freyer | ||
Sat Feb 20 2016 20:47 | 1st = 8 Cheeky Freyer 2nd = 7 Knights Templar 3rd = 4 Rosdue Dynamo 4th = 2 Pocahontas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 5 Bee A Lassie | ||
Sat Feb 20 2016 20:45 | 1st = 5 Bee A Lassie 2nd = 6 Star Style 3rd = 11 Tommy Kay 4th = 7 Hard Done By |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 1 Taipan Tracey | ||
Sat Feb 20 2016 20:44 | 1st = 1 Taipan Tracey 2nd = 8 Slick Simzy 3rd = 5 Simply Roadster 4th = 3 Night Sparkle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 7 Harsh Miles | ||
Sat Feb 20 2016 20:41 | 1st = 7 Harsh Miles 2nd = 1 Dovizioso 3rd = 4 Kiss My Fuji 4th = 3 Topsy Turbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 1 Chattanoogachoochoo | ||
Sat Feb 20 2016 20:40 | 1st = 1 Chattanoogachoochoo 2nd = 4 Riverboat Prince 3rd = 2 Franco Nepia 4th = 8 Strawbs Ideal Act |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 1 No Donuts | ||
Sat Feb 20 2016 20:38 | 1st = 1 No Donuts 2nd = 4 Come On Fantasy 3rd = 2 Seeking Justice 4th = 3 Rynos Raider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Temora Race 6 - 8 Ideal Investment | ||
Sat Feb 20 2016 20:36 | 1st = 8 Ideal Investment 2nd = 1 Elegant Heaven 3rd = 9 Arty Da Gama 4th = 5 One Each Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 8 - 6 Mr Momont | ||
Sat Feb 20 2016 20:35 | 1st = 6 Mr Momont 2nd = 2 Ernie Boy 3rd = 4 Vitalism 4th = 5 Astrapi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 2 Road Detour | ||
Sat Feb 20 2016 20:34 | 1st = 2 Road Detour 2nd = 4 Sketchy Sprite 3rd = 3 Westmead Mouse 4th = 8 Shark Fan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 5 Blitz em | ||
Sat Feb 20 2016 20:31 | 1st = 5 Blitz em 2nd = 7 Oreo Delight 3rd = 8 Scars Brother 4th = 2 Spring Beauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 5 - 1 Super Zeck | ||
Sat Feb 20 2016 20:30 | 1st = 1 Super Zeck 2nd = 6 Lord Liam 3rd = 5 Unico Pegasus 4th = 3 Maorisfavouritesun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 3 Takedown | ||
Sat Feb 20 2016 20:28 | 1st = 3 Takedown 2nd = 8 Ticket Master 3rd = 2 Stolen Kisses 4th = 5 Fornido |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 3 Maja Mahi Mahi | ||
Sat Feb 20 2016 20:25 | 1st = 3 Maja Mahi Mahi 2nd = 1 Abmilak 3rd = 2 Brad Hill Billy 4th = 7 One Hill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 5 Smolda | ||
Sat Feb 20 2016 20:23 | 1st = 5 Smolda 2nd = 12 Mach Beauty 3rd = 14 Lochinver 4th = 3 Condagen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 3 Dash Of Rose | ||
Sat Feb 20 2016 20:22 | 1st = 3 Dash Of Rose 2nd = 5 Show Bag Carter 3rd = 1 Shake em Off 4th = 8 Coalville Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 8 - 7 Miki Two Toes | ||
Sat Feb 20 2016 20:20 | 1st = 7 Miki Two Toes 2nd = 5 Gigante 3rd = 3 Sireeze 4th = 9 Classical Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 2 Hercules Bale | ||
Sat Feb 20 2016 20:18 | 1st = 2 Hercules Bale 2nd = 4 Dyna Keitaro 3rd = 8 Texas Tommy 4th = 7 Destini Wildfire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 1 Zipping Harry | ||
Sat Feb 20 2016 20:15 | 1st = 1 Zipping Harry 2nd = 8 Bralyn Archer 3rd = 5 Gagan 4th = 2 Off The Boil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 1 Stones Corner | ||
Sat Feb 20 2016 20:14 | 1st = 1 Stones Corner 2nd = 4 Giddy Up 3rd = 9 Day Dream Dancer 4th = 6 Destiny Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 1 Spring Shanghai | ||
Sat Feb 20 2016 20:12 | 1st = 1 Spring Shanghai 2nd = 3 Doogal 3rd = 5 Sunnyside Jay 4th = 7 Velocity Mystic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 1 Northern Line | ||
Sat Feb 20 2016 20:10 | 1st = 1 Northern Line 2nd = 12 Purple Royale 3rd = 2 Pepperall 4th = 3 True Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 3 She Oaks | ||
Sat Feb 20 2016 20:08 | 1st = 3 She Oaks 2nd = 5 Golden Gate 3rd = 2 One Mug Left 4th = 4 Auroras |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Temora Race 5 - 8 Vavadous | ||
Sat Feb 20 2016 20:07 | 1st = 8 Vavadous 2nd = 7 Exclusive Jack 3rd = 1 Pacific Paradise 4th = 4 Glenburn Anna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 8 Rich Tom | ||
Sat Feb 20 2016 20:05 | 1st = 8 Rich Tom 2nd = 7 Zambra Icon 3rd = 4 Irinka Tyson 4th = 1 Aston Maveric |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 4 - 7 Johns Grin | ||
Sat Feb 20 2016 20:03 | 1st = 7 Johns Grin 2nd = 5 Charlies System 3rd = 3 Escape The Fate 4th = 1 Keayang Rockstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 1 Boss Senor | ||
Sat Feb 20 2016 20:02 | 1st = 1 Boss Senor 2nd = 5 Marciarno Miss 3rd = 2 Beyond Rapid 4th = 8 Maverick Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 7 - 8 War Profile | ||
Sat Feb 20 2016 20:00 | 1st = 8 War Profile 2nd = 6 Solitary Miss 3rd = 7 Sanctitude 4th = 1 Sea Tryst |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 8 Eaton Bale | ||
Sat Feb 20 2016 19:58 | 1st = 8 Eaton Bale 2nd = 2 Schooner Doll 3rd = 3 Gary Doogan 4th = 7 Jive Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 6 Big Boss Kaos | ||
Sat Feb 20 2016 19:55 | 1st = 6 Big Boss Kaos 2nd = 5 Belly Shots 3rd = 1 Avid Lad 4th = 7 Empress Kenna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 9 Eliza Dushku | ||
Sat Feb 20 2016 19:53 | 1st = 9 Eliza Dushku 2nd = 4 Shez Sugarsweet 3rd = 6 Its All Bliss 4th = 2 Rousey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 5 Nangar Thunder | ||
Sat Feb 20 2016 19:50 | 1st = 5 Nangar Thunder 2nd = 4 Aquisition 3rd = 8 Dimity Girl 4th = 7 Spring Gate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 7 General Hunter | ||
Sat Feb 20 2016 19:47 | 1st = 7 General Hunter 2nd = 6 Dusty Way 3rd = 8 Skittish Express 4th = 2 Bogie Bekim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 5 Mighty Mav | ||
Sat Feb 20 2016 19:45 | 1st = 5 Mighty Mav 2nd = 2 Cyclone Mach 3rd = 7 Big Gorilla 4th = 8 Arr En Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 4 Tizza Nitro | ||
Sat Feb 20 2016 19:44 | 1st = 4 Tizza Nitro 2nd = 8 Garney Lane 3rd = 2 Chips 4th = 7 Opera Win Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 7 - 11 Dreamtime Dancer | ||
Sat Feb 20 2016 19:42 | 1st = 11 Dreamtime Dancer 2nd = 13 Spirit Bird 3rd = 15 Impassioned 4th = 5 Arcadia Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 3 Dundee Cobra | ||
Sat Feb 20 2016 19:40 | 1st = 3 Dundee Cobra 2nd = 8 King Kai 3rd = 4 Dewana Hitman 4th = 5 Charm Again |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 6 Zac Mac | ||
Sat Feb 20 2016 19:37 | 1st = 6 Zac Mac 2nd = 8 Lachie Maguire 3rd = 1 Regal Point 4th = 7 Sammys A Kriden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 2 Hes So Good | ||
Sat Feb 20 2016 19:35 | 1st = 2 Hes So Good 2nd = 6 Shared Bonus 3rd = 4 Aeroplane Jack 4th = 1 Quantum Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Temora Race 4 - 1 Chucky Balboa | ||
Sat Feb 20 2016 19:35 | 1st = 1 Chucky Balboa 2nd = 9 Thanku Thanku 3rd = 7 Keys Tothe Village 4th = 5 Lincoln Park |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 4 Flatlined | ||
Sat Feb 20 2016 19:32 | 1st = 4 Flatlined 2nd = 5 Hurry Mccurry 3rd = 6 Paper Miss 4th = 1 Divers Freewilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 3 - 3 Priddy Catchy | ||
Sat Feb 20 2016 19:30 | 1st = 3 Priddy Catchy 2nd = 8 Keayang Destiny 3rd = 5 The Jet Player 4th = 7 General Dodge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 6 Your Shout Punk | ||
Sat Feb 20 2016 19:28 | 1st = 6 Your Shout Punk 2nd = 1 Superbly 3rd = 4 Magic Lace 4th = 2 Greek Drama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 7 Ardvark | ||
Sat Feb 20 2016 19:25 | 1st = 7 Ardvark 2nd = 6 Smack Dab 3rd = 5 Shot To Fame 4th = 1 Cyno Snip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 10 Our Waikiki Beach | ||
Sat Feb 20 2016 19:23 | 1st = 10 Our Waikiki Beach 2nd = 6 Kingofthestars 3rd = 5 Cant Refuse 4th = 1 Stanley Ross Robyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 3 Roxy Reign | ||
Sat Feb 20 2016 19:22 | 1st = 3 Roxy Reign 2nd = 1 Pirate Coast 3rd = 5 Maddy Won 4th = 2 Gazza As |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 6 - 8 Fighters Second | ||
Sat Feb 20 2016 19:20 | 1st = 8 Fighters Second 2nd = 3 Mystery Glow 3rd = 9 Ocean Pier 4th = 11 Equity Rules |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 4 Pipeline Rumour | ||
Sat Feb 20 2016 19:17 | 1st = 4 Pipeline Rumour 2nd = 2 Zipping Simmo 3rd = 1 City Rambler 4th = 6 Bekim Goddess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 10 Cheap Tint | ||
Sat Feb 20 2016 19:15 | 1st = 10 Cheap Tint 2nd = 11 Toulouse Lautrec 3rd = 4 Lark Rise 4th = 6 Machtwister |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 8 Demon Bale | ||
Sat Feb 20 2016 19:13 | 1st = 8 Demon Bale 2nd = 1 Greysynd Emma 3rd = 3 Steel The Best 4th = 4 King Size Shambi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Temora Race 3 - 1 Poco Aces | ||
Sat Feb 20 2016 19:10 | 1st = 1 Poco Aces 2nd = 7 Serene Major 3rd = 9 Itsallaboutlu 4th = 2 Diamante Maravu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 1 Long Term Fella | ||
Sat Feb 20 2016 19:08 | 1st = 1 Long Term Fella 2nd = 3 Camelot Bay 3rd = 10 Fearless Leader 4th = 8 Deano Robyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 6 Sketchy Fancy | ||
Sat Feb 20 2016 19:07 | 1st = 6 Sketchy Fancy 2nd = 8 Boomkey 3rd = 1 Mya Memories |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 6 - 6 Socially Unique | ||
Sat Feb 20 2016 19:05 | 1st = 6 Socially Unique 2nd = 8 Paris Dream 3rd = 2 Fo Shizzle 4th = 9 Drive On Ice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 1 Cyno Mirage | ||
Sat Feb 20 2016 19:04 | 1st = 1 Cyno Mirage 2nd = 7 Cyno General 3rd = 3 Winsmit 4th = 6 Dashing Bond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 6 Explosive Range | ||
Sat Feb 20 2016 19:01 | 1st = 6 Explosive Range 2nd = 7 Smooth Number 3rd = 3 Ibrox Prince 4th = 2 Heir Of King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 2 - 6 Jilliby Master | ||
Sat Feb 20 2016 19:00 | 1st = 6 Jilliby Master 2nd = 7 Goodtime Mike 3rd = 3 Keayang Rustler 4th = 4 Our Horizon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 7 Showtime Mystery | ||
Sat Feb 20 2016 18:58 | 1st = 7 Showtime Mystery 2nd = 2 Bubbas Silvia 3rd = 3 Im So Late 4th = 8 Bush Wacked |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 2 Brallos Pass | ||
Sat Feb 20 2016 18:54 | 1st = 2 Brallos Pass 2nd = 1 Sams The Master 3rd = 4 Soho Tribeca 4th = 8 Ascot Encounter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 6 Art Of Gold | ||
Sat Feb 20 2016 18:50 | 1st = 6 Art Of Gold 2nd = 5 Lookofalegend 3rd = 8 Hit Maka 4th = 1 Night In Berlin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 7 Barbs Lass | ||
Sat Feb 20 2016 18:48 | 1st = 7 Barbs Lass 2nd = 1 Go The Gort 3rd = 2 Poison Ivy 4th = 9 Jazz Fingers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 5 - 3 Natural Luck | ||
Sat Feb 20 2016 18:45 | 1st = 3 Natural Luck 2nd = 6 Our Motown 3rd = 8 Sambaed 4th = 7 Orahalo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 4 Cosmic Tate | ||
Sat Feb 20 2016 18:42 | 1st = 4 Cosmic Tate 2nd = 7 Tiger Whelan 3rd = 9 Mick Mow 4th = 5 Dr Brandon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 2 Isaac | ||
Sat Feb 20 2016 18:40 | 1st = 2 Isaac 2nd = 7 Karloo Kix 3rd = 8 Wandary Splash 4th = 10 Hector Barbossa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 5 - 3 Celebrakti | ||
Sat Feb 20 2016 18:37 | 1st = 3 Celebrakti 2nd = 4 French Tusson 3rd = 5 Casino Exit 4th = 2 The Kununurra Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Temora Race 2 - 4 Bell Ringer | ||
Sat Feb 20 2016 18:36 | 1st = 4 Bell Ringer 2nd = 6 Our Buller Boy 3rd = 3 Athols Last Safari 4th = 9 Pretty Ideal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 1 - 10 Top Llamada | ||
Sat Feb 20 2016 18:32 | 1st = 10 Top Llamada 2nd = 2 Hooper Road 3rd = 7 Blue Eyed Creation 4th = 4 Regal Hostess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 1 Kojima | ||
Sat Feb 20 2016 18:29 | 1st = 1 Kojima 2nd = 3 Tiger Pearl 3rd = 7 Renaldo Gogolac 4th = 8 Party Noise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 5 - 6 Glitterbell | ||
Sat Feb 20 2016 18:25 | 1st = 6 Glitterbell 2nd = 5 Diamond Tonique 3rd = 8 Light Up The Sky 4th = 1 Let It Slip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 4 Kyls Me Mate | ||
Sat Feb 20 2016 18:22 | 1st = 4 Kyls Me Mate 2nd = 3 Zelemar Zonk 3rd = 2 Cosmic Jewel 4th = 5 Scanez Elect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 5 Zee Dana | ||
Sat Feb 20 2016 18:20 | 1st = 5 Zee Dana 2nd = 1 Code Black 3rd = 10 El Major 4th = 2 Sprinter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 8 - 2 Carton | ||
Sat Feb 20 2016 18:16 | 1st = 2 Carton 2nd = 9 Secret Process 3rd = 3 Laika Gordo 4th = 5 Bancroft |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 8 - 1 The New Boy | ||
Sat Feb 20 2016 18:12 | 1st = 1 The New Boy 2nd = 12 Ilovewhatsebrings 3rd = 13 Acid Flo 4th = 11 Spiritof Endeavour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 7 Pineza Man | ||
Sat Feb 20 2016 18:10 | 1st = 7 Pineza Man 2nd = 4 Chasing Action 3rd = 1 Miss Elenor 4th = 9 Web |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 4 - 6 Blazing Ammo | ||
Sat Feb 20 2016 18:08 | 1st = 6 Blazing Ammo 2nd = 1 Sydney Rock 3rd = 3 Hue And Cry 4th = 8 Vital Impression |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 7 Wot Price Flash | ||
Sat Feb 20 2016 18:05 | 1st = 7 Wot Price Flash 2nd = 4 Wadelock Willow 3rd = 3 Coolan Girl 4th = 1 Stevron Autos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 1 A Passion For Aces | ||
Sat Feb 20 2016 18:04 | 1st = 1 A Passion For Aces 2nd = 3 Ideal Situation 3rd = 8 Drawing Away 4th = 2 Spondooley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 4 - 3 Finke | ||
Sat Feb 20 2016 17:59 | 1st = 3 Finke 2nd = 2 Statue Of Warriors 3rd = 8 Gold Zac 4th = 1 Bomber Brown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Temora Race 1 - 4 Five Ay Em | ||
Sat Feb 20 2016 17:58 | 1st = 4 Five Ay Em 2nd = 1 Tit For Tatt 3rd = 8 Baked In The City 4th = 10 Killara Ninja |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tuncurry Race 6 - 5 Zroya | ||
Sat Feb 20 2016 17:57 | 1st = 5 Zroya 2nd = 2 Monarchs Reign 3rd = 1 San Sierra 4th = 4 Underground Blues |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 8 - 8 Kraftwerk | ||
Sat Feb 20 2016 17:55 | 1st = 8 Kraftwerk 2nd = 13 Desert General 3rd = 4 Flamboyer 4th = 5 Chariot Of Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 1 Rojo Dragon | ||
Sat Feb 20 2016 17:53 | 1st = 1 Rojo Dragon 2nd = 7 Sketchy Sammy 3rd = 4 Bullseye 4th = 3 Satin Shoes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 4 - 1 Angola | ||
Sat Feb 20 2016 17:50 | 1st = 1 Angola 2nd = 7 Silver Plated 3rd = 3 Cougar Nights 4th = 8 Bedamijo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 9 - 4 Coolring | ||
Sat Feb 20 2016 17:45 | 1st = 4 Coolring 2nd = 1 Brook Road 3rd = 6 Tahitian Black 4th = 14 On A Shining Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 7 - 1 Hit Him Again | ||
Sat Feb 20 2016 17:37 | 1st = 1 Hit Him Again 2nd = 4 Four Excel 3rd = 6 Lake Argyle 4th = 2 My Firecracker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 7 - 3 Go Dreaming | ||
Sat Feb 20 2016 17:33 | 1st = 3 Go Dreaming 2nd = 4 Jims Journey 3rd = 2 Gamblin Guru 4th = 11 Tidy Prophet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 3 - 1 Dynamic Express | ||
Sat Feb 20 2016 17:31 | 1st = 1 Dynamic Express 2nd = 5 Hovercat 3rd = 12 Miss Pelsart 4th = 7 Ellie Done Em |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 8 - 1 Minnesota | ||
Sat Feb 20 2016 17:29 | 1st = 1 Minnesota 2nd = 6 Arcadian 3rd = 10 Unyielding 4th = 5 Anisha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tuncurry Race 5 - 4 Winter Reign | ||
Sat Feb 20 2016 17:25 | 1st = 4 Winter Reign 2nd = 1 Butane 3rd = 3 Hundrezn Thousanz 4th = 2 Chaos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 3 - 7 Miss Famous | ||
Sat Feb 20 2016 17:23 | 1st = 7 Miss Famous 2nd = 3 Wheres Pino 3rd = 4 Todabar 4th = 5 Mckenna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 9 - 14 Weve Got This | ||
Sat Feb 20 2016 17:22 | 1st = 14 Weve Got This 2nd = 7 Rough Justice 3rd = 8 Sweet As Bro 4th = 3 Yesterdays Songs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 7 - 3 Pillar Of Creation | ||
Sat Feb 20 2016 17:17 | 1st = 3 Pillar Of Creation 2nd = 11 Noogoora Burr 3rd = 1 Jopa 4th = 8 Zahas Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 3 - 7 Saker | ||
Sat Feb 20 2016 17:13 | 1st = 7 Saker 2nd = 4 Bayatorio 3rd = 5 Paseo Del Prado 4th = 2 Tonto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Race 7 - 11 More Favulous | ||
Sat Feb 20 2016 17:09 | 1st = 11 More Favulous 2nd = 2 Cool Days 3rd = 12 Artistic Choice 4th = 1 Ollie Runs Riot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 8 - 4 Arab Dawn | ||
Sat Feb 20 2016 17:05 | 1st = 4 Arab Dawn 2nd = 8 Allergic 3rd = 3 Hasselhoof 4th = 7 Libran |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 7 - 12 Dangerous View | ||
Sat Feb 20 2016 17:02 | 1st = 12 Dangerous View 2nd = 15 Rum Ranger 3rd = 8 Ezyaz Oscar 4th = 2 Toolangi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 6 - 6 I Like Candy | ||
Sat Feb 20 2016 16:58 | 1st = 6 I Like Candy 2nd = 3 Conniving 3rd = 9 Supersay 4th = 7 In Nepal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 6 - 2 Dylanson | ||
Sat Feb 20 2016 16:54 | 1st = 2 Dylanson 2nd = 1 Riziz 3rd = 6 Brimarvi Prince 4th = 9 Trueno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 2 - 6 Friargent | ||
Sat Feb 20 2016 16:52 | 1st = 6 Friargent 2nd = 7 Midwest Crown 3rd = 4 Our Grey Lass 4th = 1 Medics Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 7 - 2 Loftys Menu | ||
Sat Feb 20 2016 16:50 | 1st = 2 Loftys Menu 2nd = 3 Bank On Henry 3rd = 14 Ashjata 4th = 4 Karakuchi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 8 - 10 Dan Zephyr | ||
Sat Feb 20 2016 16:45 | 1st = 10 Dan Zephyr 2nd = 15 Divan 3rd = 9 Mighty Like 4th = 11 Underestimation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 2 - 1 Canon Diablo | ||
Sat Feb 20 2016 16:43 | 1st = 1 Canon Diablo 2nd = 4 Russian Rocker 3rd = 5 Pell Mell 4th = 2 Madibas Vision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 6 - 1 Binalong Road | ||
Sat Feb 20 2016 16:37 | 1st = 1 Binalong Road 2nd = 12 Deitch 3rd = 11 Little White 4th = 8 Sankara Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 2 - 5 Terror Force | ||
Sat Feb 20 2016 16:33 | 1st = 5 Terror Force 2nd = 3 Western Blaze 3rd = 1 Carry The Nation 4th = 2 Rebelson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Race 6 - 5 Pure Intelligence | ||
Sat Feb 20 2016 16:29 | 1st = 5 Pure Intelligence 2nd = 4 Queen Of The Ark 3rd = 2 Bay Rust 4th = 3 To Be King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 7 - 1 Press Statement | ||
Sat Feb 20 2016 16:25 | 1st = 1 Press Statement 2nd = 11 Le Romain 3rd = 12 Montaigne 4th = 8 Spill The Beans |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 6 - 8 Baby Jack | ||
Sat Feb 20 2016 16:21 | 1st = 8 Baby Jack 2nd = 5 Smooth Danish 3rd = 7 Alto Lago 4th = 10 Smoken Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 11 - 1 River Patrol | ||
Sat Feb 20 2016 16:20 | 1st = 1 River Patrol 2nd = 2 Moonrock 3rd = 7 Glenburn Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 5 - 3 Ellawisdom | ||
Sat Feb 20 2016 16:17 | 1st = 3 Ellawisdom 2nd = 9 Talon Lady 3rd = 5 Bernie Of Babylon 4th = 7 Royal Scribe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 5 - 9 Nisos | ||
Sat Feb 20 2016 16:13 | 1st = 9 Nisos 2nd = 3 Tunes 3rd = 6 Warrior Of Fire 4th = 1 Hioctdane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geraldton Race 1 - 4 Right Honourable | ||
Sat Feb 20 2016 16:11 | 1st = 4 Right Honourable 2nd = 2 Thunder Express 3rd = 3 Hel Cool 4th = 1 Fundamental |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 6 - 2 Fuel | ||
Sat Feb 20 2016 16:09 | 1st = 2 Fuel 2nd = 6 Eureka Maid 3rd = 5 Catzel 4th = 4 Champawi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 7 - 1 Chautauqua | ||
Sat Feb 20 2016 16:05 | 1st = 1 Chautauqua 2nd = 2 Terravista 3rd = 6 Japonisme 4th = 5 Exosphere |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 1 - 6 Stay Til Dawn | ||
Sat Feb 20 2016 16:03 | 1st = 6 Stay Til Dawn 2nd = 5 Split The Zeroes 3rd = 8 Silver Sebring 4th = 9 Shogun Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tuncurry Race 4 - 10 Miss Ellie Grace | ||
Sat Feb 20 2016 16:01 | 1st = 10 Miss Ellie Grace 2nd = 9 Nic City 3rd = 1 Ace And Tens 4th = 6 Nudream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 5 - 10 Quatronic | ||
Sat Feb 20 2016 15:57 | 1st = 10 Quatronic 2nd = 2 Fiery Heights 3rd = 4 Taillevent 4th = 5 Dee Nine Elle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 1 - 4 Atacama Sky | ||
Sat Feb 20 2016 15:53 | 1st = 4 Atacama Sky 2nd = 3 Chin Strap 3rd = 1 Our Time Will Come 4th = 5 Hurricane Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 10 - 6 The Big Boss | ||
Sat Feb 20 2016 15:50 | 1st = 6 The Big Boss 2nd = 12 Fiddlethefool 3rd = 5 Leah Mac 4th = 13 I Try |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Race 5 - 8 Venecia | ||
Sat Feb 20 2016 15:49 | 1st = 8 Venecia 2nd = 3 Rockday 3rd = 2 More Leverage 4th = 1 Big Green Pony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 6 - 3 Religify | ||
Sat Feb 20 2016 15:45 | 1st = 3 Religify 2nd = 4 Spy Decoder 3rd = 2 Hollywood Bound 4th = 6 Nite Rocker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 5 - 2 Doogans Rise | ||
Sat Feb 20 2016 15:41 | 1st = 2 Doogans Rise 2nd = 5 Swanhilde 3rd = 1 Redoute 4th = 3 Ferrero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 5 - 2 Dylans Romance | ||
Sat Feb 20 2016 15:39 | 1st = 2 Dylans Romance 2nd = 10 Fluctuations 3rd = 14 Sungine 4th = 11 Loyal Toast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 4 - 4 Rabasco | ||
Sat Feb 20 2016 15:37 | 1st = 4 Rabasco 2nd = 3 Torbay 3rd = 2 Once Again 4th = 5 Ekofanidea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 4 - 2 Bay Road | ||
Sat Feb 20 2016 15:33 | 1st = 2 Bay Road 2nd = 6 Infinity Queen 3rd = 7 Loqueteux 4th = 1 Duckworth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 6 - 4 Palentino | ||
Sat Feb 20 2016 15:25 | 1st = 4 Palentino 2nd = 12 Tivaci 3rd = 11 Tulsa 4th = 7 Lizard Island |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 6 - 12 Tivaci | ||
Sat Feb 20 2016 15:25 | 1st = 12 Tivaci 2nd = 4 Palentino 3rd = 11 Tulsa 4th = 7 Lizard Island |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tuncurry Race 3 - 1 Jonny Ge | ||
Sat Feb 20 2016 15:21 | 1st = 1 Jonny Ge 2nd = 4 Miss Tripod 3rd = 2 Roger That 4th = 3 Happy Shoppo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 9 - 2 Devil May Care | ||
Sat Feb 20 2016 15:20 | 1st = 2 Devil May Care 2nd = 9 Quick As A Trick 3rd = 8 Delightful Dash 4th = 1 Robyns Bad Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 4 - 1 Adorabubble | ||
Sat Feb 20 2016 15:17 | 1st = 1 Adorabubble 2nd = 3 Awasita 3rd = 8 Assertory 4th = 7 Flight Academy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Race 4 - 8 Big Dollars | ||
Sat Feb 20 2016 15:09 | 1st = 8 Big Dollars 2nd = 3 Command Hunter 3rd = 7 Whispering Wings 4th = 2 Capitanear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 5 - 1 First Seal | ||
Sat Feb 20 2016 15:05 | 1st = 1 First Seal 2nd = 4 Telepathic 3rd = 3 Ive Got The Looks 4th = 6 Press Report |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 4 - 3 Aunty Elsie | ||
Sat Feb 20 2016 15:01 | 1st = 3 Aunty Elsie 2nd = 2 This Is The Show 3rd = 1 Queen Extreme 4th = 4 Angus Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 3 - 12 Stella Ombra | ||
Sat Feb 20 2016 14:58 | 1st = 12 Stella Ombra 2nd = 1 Bold Approach 3rd = 9 Saipan 4th = 11 Snapper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 8 - 8 Heistheone | ||
Sat Feb 20 2016 14:57 | 1st = 8 Heistheone 2nd = 15 Bishop Rock 3rd = 3 The Beaut 4th = 4 Cantina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 3 - 1 Calianco | ||
Sat Feb 20 2016 14:54 | 1st = 1 Calianco 2nd = 4 Highest Note 3rd = 3 Nordic Eclipse 4th = 5 Accidental Journey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 8 - 3 Sovereign Banner | ||
Sat Feb 20 2016 14:52 | 1st = 3 Sovereign Banner 2nd = 1 Dissolution 3rd = 10 Celestial Arden 4th = 12 Bettors Avenue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 4 - 4 Imanui | ||
Sat Feb 20 2016 14:50 | 1st = 4 Imanui 2nd = 10 Only In Red 3rd = 13 Humility 4th = 3 Ascot Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 5 - 4 Dont Doubt Mamma | ||
Sat Feb 20 2016 14:47 | 1st = 4 Dont Doubt Mamma 2nd = 7 Egypt 3rd = 2 Perfect Reflection 4th = 1 Jameka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tuncurry Race 2 - 5 Stradance | ||
Sat Feb 20 2016 14:43 | 1st = 5 Stradance 2nd = 4 Hickory Lad 3rd = 2 Malleable 4th = 1 More Than Aholiday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 3 - 7 Heart Of A Warrior | ||
Sat Feb 20 2016 14:40 | 1st = 7 Heart Of A Warrior 2nd = 4 Walhaan 3rd = 5 La Spiaggia 4th = 1 Oak N Arthur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 8 - 6 Whats The Story | ||
Sat Feb 20 2016 14:38 | 1st = 6 Whats The Story 2nd = 3 Splendido 3rd = 8 Laddie Of Oakview 4th = 5 Gobstopper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Race 3 - 10 Rock Spark | ||
Sat Feb 20 2016 14:35 | 1st = 10 Rock Spark 2nd = 7 Paris By Night 3rd = 11 Veganer 4th = 5 Kenkerjoca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 4 - 2 Astern | ||
Sat Feb 20 2016 14:30 | 1st = 2 Astern 2nd = 3 Defcon 3rd = 5 Mount Panorama 4th = 7 Rather Sweet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 3 - 11 Sasayuri | ||
Sat Feb 20 2016 14:26 | 1st = 11 Sasayuri 2nd = 4 Shark N Beauty 3rd = 8 Cathartic 4th = 1 Apito |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 2 - 15 Zero Tolerance | ||
Sat Feb 20 2016 14:23 | 1st = 15 Zero Tolerance 2nd = 2 All That Is 3rd = 14 Wall Street Lass 4th = 3 Dleeajet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 7 - 3 Sewreel | ||
Sat Feb 20 2016 14:22 | 1st = 3 Sewreel 2nd = 1 Maritimo 3rd = 5 All In Vogue 4th = 14 Polar Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 2 - 6 Mail It In | ||
Sat Feb 20 2016 14:19 | 1st = 6 Mail It In 2nd = 4 Battle Brewing 3rd = 2 Ask Me How I Know 4th = 3 Hazy Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 7 - 4 American Tart | ||
Sat Feb 20 2016 14:17 | 1st = 4 American Tart 2nd = 7 Rakarazor 3rd = 6 Melina Lowe 4th = 8 Hopes And Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 3 - 5 Oh So Unfair | ||
Sat Feb 20 2016 14:15 | 1st = 5 Oh So Unfair 2nd = 3 Ready Above 3rd = 1 The Gavel 4th = 4 Tiznow Or Never |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 4 - 11 Pemberley | ||
Sat Feb 20 2016 14:12 | 1st = 11 Pemberley 2nd = 7 Word Of Mouth 3rd = 1 Falago 4th = 2 Golden Mane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tuncurry Race 1 - 10 One Summer | ||
Sat Feb 20 2016 14:08 | 1st = 10 One Summer 2nd = 5 San Bernardini 3rd = 3 Misty Shadow 4th = 7 Will This One Pay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 2 - 1 Outraged | ||
Sat Feb 20 2016 14:05 | 1st = 1 Outraged 2nd = 8 Tampere 3rd = 4 Kaiser Franz 4th = 9 Danish Hombre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 7 - 2 Rangipo | ||
Sat Feb 20 2016 14:03 | 1st = 2 Rangipo 2nd = 10 Brighton 3rd = 4 Raghu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Race 2 - 2 Bacharolle | ||
Sat Feb 20 2016 14:00 | 1st = 2 Bacharolle 2nd = 7 Shez Our Destiny 3rd = 5 Heza Chumley 4th = 12 Music Scene |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 3 - 6 Rose Of Man | ||
Sat Feb 20 2016 13:55 | 1st = 6 Rose Of Man 2nd = 5 Royal Engineer 3rd = 9 Bowies Babe 4th = 4 Beau Tirage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 2 - 2 Chapel Road | ||
Sat Feb 20 2016 13:51 | 1st = 2 Chapel Road 2nd = 6 Pacific Tycoon 3rd = 13 Forty Nine Riddles 4th = 7 Pieceofeight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 1 - 7 Sagatona | ||
Sat Feb 20 2016 13:48 | 1st = 7 Sagatona 2nd = 4 Miss Heidelicious 3rd = 8 Twilight Princess 4th = 2 Grey Opinion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 6 - 7 Girl Of My Dreams | ||
Sat Feb 20 2016 13:47 | 1st = 7 Girl Of My Dreams 2nd = 1 Silverdale 3rd = 9 Storming The Tower 4th = 8 Rohaise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 1 - 1 Signor Gaetano | ||
Sat Feb 20 2016 13:44 | 1st = 1 Signor Gaetano 2nd = 4 Miss Murra 3rd = 2 Call Me Curtis 4th = 5 Point Drummond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 6 - 3 Pacing Major | ||
Sat Feb 20 2016 13:42 | 1st = 3 Pacing Major 2nd = 8 More The Better 3rd = 4 You Gotta Have Faith 4th = 1 Jimmie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 2 - 4 All My Loving | ||
Sat Feb 20 2016 13:40 | 1st = 4 All My Loving 2nd = 6 Tingeera 3rd = 3 Red Lago 4th = 2 Retort Courteous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 3 - 8 Estaminet | ||
Sat Feb 20 2016 13:37 | 1st = 8 Estaminet 2nd = 9 Scratchy Lass 3rd = 1 Afleet Esprit 4th = 2 Rose Of Falvelon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 1 - 3 Itz Alrite | ||
Sat Feb 20 2016 13:30 | 1st = 3 Itz Alrite 2nd = 2 Royal Tithe 3rd = 6 Money Talk 4th = 5 Gracefully Chic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 6 - 11 Sacred Master | ||
Sat Feb 20 2016 13:28 | 1st = 11 Sacred Master 2nd = 6 King Kamada 3rd = 4 Farm Boy 4th = 5 Pondarosa Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Race 1 - 1 Storm Magic | ||
Sat Feb 20 2016 13:25 | 1st = 1 Storm Magic 2nd = 2 Moonlight Nova 3rd = 3 No Problem 4th = 6 Shadow Show |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 2 - 8 Himalaya Dream | ||
Sat Feb 20 2016 13:20 | 1st = 8 Himalaya Dream 2nd = 2 Maurus 3rd = 4 Marenostro 4th = 3 Great Esteem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wodonga Race 1 - 8 Rush Of Blood | ||
Sat Feb 20 2016 13:16 | 1st = 8 Rush Of Blood 2nd = 9 Feeling Positive 3rd = 6 Concretus 4th = 5 Whiskey Business |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 5 - 6 Passing Shot | ||
Sat Feb 20 2016 13:10 | 1st = 6 Passing Shot 2nd = 3 Statham 3rd = 9 Cherry Vain 4th = 2 Barbaric |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 1 - 2 Chappie | ||
Sat Feb 20 2016 13:05 | 1st = 2 Chappie 2nd = 10 Myristica 3rd = 3 Silver Art 4th = 9 Im Bulletproof |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 5 - 4 Rr Sand Dollar | ||
Sat Feb 20 2016 13:05 | 1st = 4 Rr Sand Dollar 2nd = 1 Risk Factor 3rd = 10 Captain Dolmio 4th = 5 Galactic Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 2 - 3 Weatherly | ||
Sat Feb 20 2016 13:00 | 1st = 3 Weatherly 2nd = 16 Conscious 3rd = 1 Jackson 4th = 5 Battle Order |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 5 - 7 Marciano | ||
Sat Feb 20 2016 12:52 | 1st = 7 Marciano 2nd = 14 Palace Rock 3rd = 13 Dalezinga 4th = 10 Waipipi Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 1 - 4 Strindberg | ||
Sat Feb 20 2016 12:40 | 1st = 4 Strindberg 2nd = 2 Redzel 3rd = 6 Yattarna 4th = 5 To Be Sure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 4 - 2 Caorunn | ||
Sat Feb 20 2016 12:35 | 1st = 2 Caorunn 2nd = 5 Saracino 3rd = 8 La Mouline 4th = 4 Just You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 4 - 8 The Tisbury Terror | ||
Sat Feb 20 2016 12:30 | 1st = 8 The Tisbury Terror 2nd = 12 Soapbox 3rd = 1 Tact Rousey 4th = 2 Arthur Lowe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 1 - 1 All Cerise | ||
Sat Feb 20 2016 12:25 | 1st = 1 All Cerise 2nd = 7 Blendwell 3rd = 5 Written 4th = 2 Dig A Pony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 4 - 3 Go Nicholas | ||
Sat Feb 20 2016 12:17 | 1st = 3 Go Nicholas 2nd = 11 Parisdotcon 3rd = 8 Scusa 4th = 9 Eight Points |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 3 - 7 Grey Power | ||
Sat Feb 20 2016 12:05 | 1st = 7 Grey Power 2nd = 5 Mass Invasion 3rd = 8 Moment Of Sun 4th = 6 Golden Gate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 3 - 9 Tequila Sunrise | ||
Sat Feb 20 2016 12:00 | 1st = 9 Tequila Sunrise 2nd = 3 Macklemore 3rd = 5 Whatz Occurring 4th = 1 Sealed By A Dance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 3 - 10 Kinagat | ||
Sat Feb 20 2016 11:42 | 1st = 10 Kinagat 2nd = 4 Fully Funded 3rd = 1 Cartell 4th = 8 Marky Mark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 2 - 11 Comic Book Hero | ||
Sat Feb 20 2016 11:33 | 1st = 11 Comic Book Hero 2nd = 3 Fear Xchange 3rd = 1 Jetenara 4th = 9 Cyclone Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 2 - 4 Bullspur | ||
Sat Feb 20 2016 11:25 | 1st = 4 Bullspur 2nd = 8 Piece Of Kate 3rd = 1 Scoota Brown 4th = 2 Why Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 2 - 7 Elfee | ||
Sat Feb 20 2016 11:07 | 1st = 7 Elfee 2nd = 9 Lustrous 3rd = 5 Honour Princess 4th = 1 What A Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wyndham Race 1 - 14 Sin Bin | ||
Sat Feb 20 2016 11:00 | 1st = 14 Sin Bin 2nd = 5 Astral Ruler 3rd = 13 Sam Galleon 4th = 7 Shes Allthe Craze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 1 - 3 Caramac | ||
Sat Feb 20 2016 10:50 | 1st = 3 Caramac 2nd = 5 Watch This Space 3rd = 2 Airlie House 4th = 8 Big Dreamer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 1 - 4 Saint Emilion | ||
Sat Feb 20 2016 10:32 | 1st = 4 Saint Emilion 2nd = 5 Snapshot 3rd = 3 Consensus 4th = 2 King Krovanh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 1 Loony Moony | ||
Sat Feb 20 2016 1:37 | 1st = 1 Loony Moony 2nd = 4 Our Sinner 3rd = 3 Total Ratbag 4th = 5 Django Gent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 8 Katie Rose | ||
Sat Feb 20 2016 1:17 | 1st = 8 Katie Rose 2nd = 7 Cosmic Flame 3rd = 1 On The Fly 4th = 5 Marta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 10 - 10 Tommy Be Good | ||
Sat Feb 20 2016 1:00 | 1st = 10 Tommy Be Good 2nd = 6 Showstopper 3rd = 11 All Williams 4th = 2 Firth Of Forth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 5 Flash Fable | ||
Sat Feb 20 2016 0:57 | 1st = 5 Flash Fable 2nd = 3 Black Kotter 3rd = 2 Velucci 4th = 1 Palm Tee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 8 - 1 Reigning Premiers | ||
Sat Feb 20 2016 0:40 | 1st = 1 Reigning Premiers 2nd = 2 Ohoka Chief 3rd = 8 Black Nightmare 4th = 5 Miss Escapealot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 5 Baracca Keeping | ||
Sat Feb 20 2016 0:37 | 1st = 5 Baracca Keeping 2nd = 3 Kantega 3rd = 6 Red A Roarer 4th = 8 Fly As One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 6 Machtu | ||
Sat Feb 20 2016 0:30 | 1st = 6 Machtu 2nd = 1 Borntobeanartist 3rd = 2 Mr Nickel 4th = 3 Dredlock Rockstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 1 Lofty Ambition | ||
Sat Feb 20 2016 0:17 | 1st = 1 Lofty Ambition 2nd = 2 West On Flicka 3rd = 4 Tanardi 4th = 8 Alka Casey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 7 - 10 A Boy Named Rosie | ||
Sat Feb 20 2016 0:10 | 1st = 10 A Boy Named Rosie 2nd = 9 Jasper Casper 3rd = 11 False Promise 4th = 2 Sir Escapealot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 8 - 6 Ksenya | ||
Wed Jan 20 2016 23:57 | 1st = 6 Ksenya 2nd = 1 Harp Monelli 3rd = 2 Superstrike 4th = 8 Barrymac Du |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 7 - 5 Magic Mundy | ||
Wed Jan 20 2016 23:42 | 1st = 5 Magic Mundy 2nd = 6 Tyler Rocks 3rd = 4 Took The Lot 4th = 2 Sash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 6 - 8 King Humpty | ||
Wed Jan 20 2016 23:22 | 1st = 8 King Humpty 2nd = 7 You Choose 3rd = 1 Handsome Thunder 4th = 2 Texan Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 5 - 7 Schematics | ||
Wed Jan 20 2016 22:57 | 1st = 7 Schematics 2nd = 6 Do More Fishing 3rd = 1 Ice Train 4th = 2 Nitro Sal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 4 - 4 Romeo Jakit | ||
Wed Jan 20 2016 22:42 | 1st = 4 Romeo Jakit 2nd = 3 Moonchild 3rd = 5 Our Little Lilly 4th = 7 Stormy Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 1 Dyna Juggler | ||
Wed Jan 20 2016 22:39 | 1st = 1 Dyna Juggler 2nd = 4 Fabstar 3rd = 2 Whos That Chap 4th = 6 Dot Com Diesel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 10 - 2 El Galo Girl | ||
Wed Jan 20 2016 22:36 | 1st = 2 El Galo Girl 2nd = 3 Ickle Pickle 3rd = 4 Special Girl 4th = 5 Long Long Train |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 7 Jacks Jet | ||
Wed Jan 20 2016 22:33 | 1st = 7 Jacks Jet 2nd = 8 Tumble And Dry 3rd = 1 Ima River Boy 4th = 2 Slick Jappa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 8 - 3 Noblecourt | ||
Wed Jan 20 2016 22:30 | 1st = 3 Noblecourt 2nd = 11 Gee Gees Cool Gal 3rd = 2 Matiano 4th = 10 Colonial Coaster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 11 - 1 She Knows Fabio | ||
Wed Jan 20 2016 22:27 | 1st = 1 She Knows Fabio 2nd = 2 Call Me King 3rd = 6 Tartong Boy 4th = 7 Secret Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 3 - 3 Calm Your Farm | ||
Wed Jan 20 2016 22:24 | 1st = 3 Calm Your Farm 2nd = 8 Asari 3rd = 6 Supatak 4th = 4 Roo Yardley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 1 Ghost Gum | ||
Wed Jan 20 2016 22:22 | 1st = 1 Ghost Gum 2nd = 2 Lonesome Mach 3rd = 3 Lifeontopofdeworld 4th = 9 My Crazy Ex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 1 Shes Vivacious | ||
Wed Jan 20 2016 22:19 | 1st = 1 Shes Vivacious 2nd = 6 Spankys Legacy 3rd = 2 Magic Success 4th = 8 Crackerjack Andy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 9 - 8 Dream Girl Gabby | ||
Wed Jan 20 2016 22:13 | 1st = 8 Dream Girl Gabby 2nd = 6 Kyammy 3rd = 1 Velocity Eclipse 4th = 7 Debs Penny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 2 Brylin | ||
Wed Jan 20 2016 22:10 | 1st = 2 Brylin 2nd = 6 Alira Kate 3rd = 1 Aston Lydia 4th = 3 Pep Cee Kola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 2 Atrax Robustus | ||
Wed Jan 20 2016 22:07 | 1st = 2 Atrax Robustus 2nd = 7 Sir Bluestone 3rd = 4 Kiss Me Marlow 4th = 5 Mystagogy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 2 - 4 Money For Honey | ||
Wed Jan 20 2016 22:04 | 1st = 4 Money For Honey 2nd = 5 Clangers 3rd = 7 Neolisious 4th = 6 Rumbo Smasher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 7 - 2 Gee Gees Jet | ||
Wed Jan 20 2016 22:00 | 1st = 2 Gee Gees Jet 2nd = 11 Auntie Beverley 3rd = 9 Bella Venus 4th = 5 Partenza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 7 Destini Blaze | ||
Wed Jan 20 2016 21:58 | 1st = 7 Destini Blaze 2nd = 2 Ellas Cruising 3rd = 4 Jet Mikado 4th = 3 Zipping Ryan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 8 - 8 Harry Bailey | ||
Wed Jan 20 2016 21:55 | 1st = 8 Harry Bailey 2nd = 5 Velocity Anne 3rd = 6 Miss Oneil 4th = 2 Baltimore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 7 Hereiam | ||
Wed Jan 20 2016 21:50 | 1st = 7 Hereiam 2nd = 1 Shezabonnygem 3rd = 6 Ominous Flyer 4th = 2 Ashleys Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 4 Renee Boucheau | ||
Wed Jan 20 2016 21:48 | 1st = 4 Renee Boucheau 2nd = 5 Little Pookie 3rd = 1 Ruthless Stagger 4th = 9 Corrine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 6 Lion Of Lyon | ||
Wed Jan 20 2016 21:45 | 1st = 6 Lion Of Lyon 2nd = 7 Miss Danica 3rd = 3 Black Bordeaux 4th = 5 Mo Green |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 1 - 6 Peppercorn | ||
Wed Jan 20 2016 21:42 | 1st = 6 Peppercorn 2nd = 4 Virtual Speed 3rd = 3 Download 4th = 1 Fooling Around |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 8 - 5 Illawong Knight | ||
Wed Jan 20 2016 21:40 | 1st = 5 Illawong Knight 2nd = 12 Machs On Show 3rd = 6 Sorta Sexy 4th = 10 If You Can |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 4 Aston Adele | ||
Wed Jan 20 2016 21:38 | 1st = 4 Aston Adele 2nd = 9 Cheese Ya Later 3rd = 2 Lektra Uncut 4th = 8 Jadu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 7 - 8 Little Ach Cee | ||
Wed Jan 20 2016 21:35 | 1st = 8 Little Ach Cee 2nd = 1 Sophies Mate 3rd = 2 Slashin Pete 4th = 4 Focus And Speed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 7 - 9 Maise Reign | ||
Wed Jan 20 2016 21:33 | 1st = 9 Maise Reign 2nd = 1 Live In Abby 3rd = 10 Dreamins Easy 4th = 6 Bombza Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 6 - 9 Miss Choosey | ||
Wed Jan 20 2016 21:30 | 1st = 9 Miss Choosey 2nd = 1 Gee Gees Top Notch 3rd = 6 Millrace 4th = 2 Teriki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 1 Addictive Luke | ||
Wed Jan 20 2016 21:28 | 1st = 1 Addictive Luke 2nd = 4 Coolan Girl 3rd = 5 Addictive Riley 4th = 6 Kokoda Eclipse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 1 Black Bear Lee | ||
Wed Jan 20 2016 21:25 | 1st = 1 Black Bear Lee 2nd = 4 Bessy Boo 3rd = 6 Good Odds Regina 4th = 7 Inner City |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 10 Mightycoldmary | ||
Wed Jan 20 2016 21:20 | 1st = 10 Mightycoldmary 2nd = 9 Elzboy 3rd = 8 Many Delights 4th = 1 The Perfect Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 3 Stompin | ||
Wed Jan 20 2016 21:17 | 1st = 3 Stompin 2nd = 6 Marungi Choice 3rd = 8 Enjoy Cruising 4th = 5 Hercules Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 6 - 1 Flow Black | ||
Wed Jan 20 2016 21:14 | 1st = 1 Flow Black 2nd = 7 Cray Cray 3rd = 8 Tarawi Max 4th = 2 Lemaitre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 7 - 4 Blue Moon Rising | ||
Wed Jan 20 2016 21:12 | 1st = 4 Blue Moon Rising 2nd = 2 Astride 3rd = 6 Atomic Red 4th = 7 Bullet Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 2 Good Judge Buddy | ||
Wed Jan 20 2016 21:10 | 1st = 2 Good Judge Buddy 2nd = 3 Evers Bale 3rd = 6 Dyna Nihilist 4th = 1 Gardsman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 5 Reco Marlow | ||
Wed Jan 20 2016 21:07 | 1st = 5 Reco Marlow 2nd = 8 Karma Connie 3rd = 7 Master Gee 4th = 1 Silver Crown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 6 - 2 Little Lyn | ||
Wed Jan 20 2016 21:03 | 1st = 2 Little Lyn 2nd = 5 On The Buzzer 3rd = 7 King Rafa 4th = 6 Thywillbedone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 5 - 1 Admiral | ||
Wed Jan 20 2016 21:00 | 1st = 1 Admiral 2nd = 2 Geegees Doublejay 3rd = 5 Meconsul 4th = 6 Bideford |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 8 El Chana | ||
Wed Jan 20 2016 20:57 | 1st = 8 El Chana 2nd = 1 Master Bekim 3rd = 2 Destinee Saint 4th = 6 Galloping Emma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 5 - 3 Shaylor Bacardi | ||
Wed Jan 20 2016 20:54 | 1st = 3 Shaylor Bacardi 2nd = 4 Twelve Plus Two 3rd = 5 Chuck A Bomb 4th = 8 Tres Chic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 2 Our Narissa Franco | ||
Wed Jan 20 2016 20:52 | 1st = 2 Our Narissa Franco 2nd = 5 Jacks Gambit 3rd = 10 Colada Rainbow 4th = 1 Seventhirtyseven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 8 Bobs Gift | ||
Wed Jan 20 2016 20:50 | 1st = 8 Bobs Gift 2nd = 1 Dynamo Magic 3rd = 6 Alexanderia 4th = 3 Why Not Luke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 7 Cosmic Break | ||
Wed Jan 20 2016 20:47 | 1st = 7 Cosmic Break 2nd = 3 Ace I Am 3rd = 2 Aqua Dragon 4th = 4 Fraudulent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 3 Bacchus Raucous | ||
Wed Jan 20 2016 20:42 | 1st = 3 Bacchus Raucous 2nd = 2 Casino Tommy 3rd = 9 Trijet 4th = 10 Diamond Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 2 Mojito Mayhem | ||
Wed Jan 20 2016 20:40 | 1st = 2 Mojito Mayhem 2nd = 1 Spring Trail 3rd = 5 Crackerjack Pest 4th = 7 Charleston |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 8 - 5 Pounamu | ||
Wed Jan 20 2016 20:37 | 1st = 5 Pounamu 2nd = 2 Young John 3rd = 4 Studio Fifty Four 4th = 3 Fabulistic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 4 - 1 Kings Son | ||
Wed Jan 20 2016 20:34 | 1st = 1 Kings Son 2nd = 2 Satin Idol 3rd = 3 Akuma Treble 4th = 5 Magic Magnum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 5 - 6 Graceful Art | ||
Wed Jan 20 2016 20:32 | 1st = 6 Graceful Art 2nd = 5 Eliska 3rd = 9 Polar Opposite 4th = 3 Suli Buck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 7 Blingified | ||
Wed Jan 20 2016 20:30 | 1st = 7 Blingified 2nd = 3 Andrejs 3rd = 9 May It Be 4th = 8 Lawman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 8 Sky Magic | ||
Wed Jan 20 2016 20:27 | 1st = 8 Sky Magic 2nd = 3 Barcelona Star 3rd = 5 Hugo Boss 4th = 7 Time Is Precious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 1 French Lesson | ||
Wed Jan 20 2016 20:23 | 1st = 1 French Lesson 2nd = 2 Strike Power 3rd = 4 Bills My Saviour 4th = 8 Stout |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 4 - 9 Powercharged | ||
Wed Jan 20 2016 20:20 | 1st = 9 Powercharged 2nd = 12 Stella Etoile 3rd = 14 Lady Jane 4th = 16 Finalaregee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 7 Volksjager Blue | ||
Wed Jan 20 2016 20:17 | 1st = 7 Volksjager Blue 2nd = 6 Sweet Chilly 3rd = 3 Rise Above It 4th = 8 Lazza Mikado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 3 - 5 Oh The Shame | ||
Wed Jan 20 2016 20:14 | 1st = 5 Oh The Shame 2nd = 6 Fine Performer 3rd = 1 Blue Prince 4th = 4 Mighty Awesome |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 10 Smithstars Lexus | ||
Wed Jan 20 2016 20:12 | 1st = 10 Smithstars Lexus 2nd = 12 Ma Koo Loo Hambo 3rd = 1 Dollarbill 4th = 2 Hez Razor Sharp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 8 Bells Are Ringin | ||
Wed Jan 20 2016 20:10 | 1st = 8 Bells Are Ringin 2nd = 1 Zatmine 3rd = 3 Andy Jay 4th = 6 Eighteen Two |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 4 Whittaker | ||
Wed Jan 20 2016 20:07 | 1st = 4 Whittaker 2nd = 2 Zipping Carter 3rd = 3 Porrentruy 4th = 6 Are Jip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 4 - 8 Siddle | ||
Wed Jan 20 2016 20:03 | 1st = 8 Siddle 2nd = 5 Speedy Love 3rd = 3 Rock Albert 4th = 10 Terror Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 7 - 6 Bourbon Dynasty | ||
Wed Jan 20 2016 20:00 | 1st = 6 Bourbon Dynasty 2nd = 13 Regal Gossip 3rd = 5 Stormy Grace 4th = 3 Asian Lily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 9 Mud Kipper | ||
Wed Jan 20 2016 19:57 | 1st = 9 Mud Kipper 2nd = 1 Buck Forty 3rd = 5 Bolly Bale 4th = 4 Max Roxy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 2 - 1 Screen Siren | ||
Wed Jan 20 2016 19:54 | 1st = 1 Screen Siren 2nd = 6 Tippett And Run 3rd = 4 Catwalk Show Lee 4th = 7 Farmor El Dorado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 2 Toolijooa Dawn | ||
Wed Jan 20 2016 19:52 | 1st = 2 Toolijooa Dawn 2nd = 7 Nolonga Your Choice 3rd = 9 Rockstar Rikki 4th = 5 Lynchman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 3 Roll em Maggie | ||
Wed Jan 20 2016 19:50 | 1st = 3 Roll em Maggie 2nd = 6 Better Beware 3rd = 8 Vane Blue 4th = 5 Miss Myra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 1 Road Agent | ||
Wed Jan 20 2016 19:47 | 1st = 1 Road Agent 2nd = 6 Zipping Jet 3rd = 8 Lovelace 4th = 2 Establish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 5 Lexus On The Beach | ||
Wed Jan 20 2016 19:43 | 1st = 5 Lexus On The Beach 2nd = 2 Mattjestic Star 3rd = 1 Truly Miss Terious 4th = 4 Deimos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 3 - 8 Speckie | ||
Wed Jan 20 2016 19:40 | 1st = 8 Speckie 2nd = 2 The Princeling 3rd = 10 Cols Hero 4th = 14 Viva La Verve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 1 Shimatron | ||
Wed Jan 20 2016 19:37 | 1st = 1 Shimatron 2nd = 9 Monaleen Ned 3rd = 8 Marlow Nikita 4th = 6 Ima Ebay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 1 - 2 Black As Tar | ||
Wed Jan 20 2016 19:34 | 1st = 2 Black As Tar 2nd = 7 Little Dina 3rd = 1 Gee Tee Joker 4th = 3 Leo Harks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 3 - 2 Regal Pepperell | ||
Wed Jan 20 2016 19:32 | 1st = 2 Regal Pepperell 2nd = 1 Illawong Red 3rd = 5 Enjoy An Ale 4th = 3 Cudgee Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 7 Why Not Mick | ||
Wed Jan 20 2016 19:30 | 1st = 7 Why Not Mick 2nd = 10 Lauren Kasey 3rd = 8 Aston Sprite 4th = 5 Nifty Neville |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 1 Docker | ||
Wed Jan 20 2016 19:27 | 1st = 1 Docker 2nd = 4 Marble Gem 3rd = 2 Jacobite Darcie 4th = 6 Big Roy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 9 Western Blaze | ||
Wed Jan 20 2016 19:23 | 1st = 9 Western Blaze 2nd = 1 Ideal Situation 3rd = 3 Montana Baron 4th = 5 Spondooley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 6 - 2 Zoetomtaya | ||
Wed Jan 20 2016 19:20 | 1st = 2 Zoetomtaya 2nd = 8 Juicing Carrots 3rd = 3 Crystal Gardens 4th = 9 Kennys Silver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 2 Fencer | ||
Wed Jan 20 2016 19:17 | 1st = 2 Fencer 2nd = 1 Our Luck 3rd = 7 Lektra Fella 4th = 3 Roarsome |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 7 Poppy Cee | ||
Wed Jan 20 2016 19:12 | 1st = 7 Poppy Cee 2nd = 1 Cullectomatic 3rd = 10 Karloo Ten Seventy 4th = 4 The Space Invader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 4 Quick Step | ||
Wed Jan 20 2016 19:10 | 1st = 4 Quick Step 2nd = 2 Usain Gilbert 3rd = 7 Wadelock Willow 4th = 1 Sweet Nothins |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 5 My Names Sandy | ||
Wed Jan 20 2016 19:07 | 1st = 5 My Names Sandy 2nd = 1 Rinaldo Reason 3rd = 2 Gold Road 4th = 4 Bogan Boy Racer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 2 - 2 Heza Reddy | ||
Wed Jan 20 2016 19:03 | 1st = 2 Heza Reddy 2nd = 11 Bernies Idol 3rd = 4 Another Derek 4th = 9 Terry Barry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 2 - 8 Because | ||
Wed Jan 20 2016 19:00 | 1st = 8 Because 2nd = 14 Jazzys Choice 3rd = 2 Rougeau 4th = 17 Sunday Cider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 1 Behind The Mask | ||
Wed Jan 20 2016 18:58 | 1st = 1 Behind The Mask 2nd = 4 Helena Allen 3rd = 7 Monaleen Deejay 4th = 8 Lets Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 2 Shaylor Sam | ||
Wed Jan 20 2016 18:55 | 1st = 2 Shaylor Sam 2nd = 7 Call Me Aussie 3rd = 3 Miss Ruckus 4th = 1 Mighty Alice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 2 Donny Jones | ||
Wed Jan 20 2016 18:50 | 1st = 2 Donny Jones 2nd = 7 Miss Art Ranger 3rd = 4 Maybe Cruising 4th = 9 Barney Maguire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 5 Barroom Counsel | ||
Wed Jan 20 2016 18:48 | 1st = 5 Barroom Counsel 2nd = 8 Loaded Musket 3rd = 4 Routine Advice 4th = 9 Willowvale Brezz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 5 - 2 Cool Passion | ||
Wed Jan 20 2016 18:45 | 1st = 2 Cool Passion 2nd = 3 Queen Of Choice 3rd = 7 Classy Cat 4th = 4 Wanderer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 3 Puffnstuff | ||
Wed Jan 20 2016 18:40 | 1st = 3 Puffnstuff 2nd = 7 Skirmish 3rd = 1 Wabi Sabi 4th = 9 Colonel Brook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 8 Known As Typo | ||
Wed Jan 20 2016 18:38 | 1st = 8 Known As Typo 2nd = 5 Teresas Hawke 3rd = 7 New Direction 4th = 4 Despicable Matt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 1 Okas Angel | ||
Wed Jan 20 2016 18:35 | 1st = 1 Okas Angel 2nd = 3 Marlo Good 3rd = 8 Shototsu 4th = 6 Shaylor Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 1 - 2 Whaitiri | ||
Wed Jan 20 2016 18:30 | 1st = 2 Whaitiri 2nd = 3 Motlap Magic 3rd = 10 Rambo Raider 4th = 7 Bute Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 1 - 4 Ollys A Star | ||
Wed Jan 20 2016 18:25 | 1st = 4 Ollys A Star 2nd = 9 Hoffsetter 3rd = 12 Shes Rosie 4th = 1 Bidirectional |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 6 Elleni Banner | ||
Wed Jan 20 2016 18:22 | 1st = 6 Elleni Banner 2nd = 5 Maddy Won 3rd = 7 Fabs Fury 4th = 2 Hooter Harnett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 5 Gold Total | ||
Wed Jan 20 2016 18:19 | 1st = 5 Gold Total 2nd = 1 Western Rose 3rd = 7 Miss Elegance 4th = 6 Flying Raven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 8 Deadly Merrywood | ||
Wed Jan 20 2016 18:14 | 1st = 8 Deadly Merrywood 2nd = 10 Medowie Miss 3rd = 9 Star Singer 4th = 6 Smirking Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 4 - 10 Smarty Wilson | ||
Wed Jan 20 2016 18:10 | 1st = 10 Smarty Wilson 2nd = 7 Red Paddy 3rd = 9 No Smoken 4th = 5 Majinika |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 2 Madam Scarlet | ||
Wed Jan 20 2016 18:04 | 1st = 2 Madam Scarlet 2nd = 5 Kava Fancy 3rd = 8 Shes Boom Browz 4th = 6 Jody Fly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 8 - 3 Heartbreak Harry | ||
Wed Jan 20 2016 18:00 | 1st = 3 Heartbreak Harry 2nd = 4 Sharpe Hussler 3rd = 2 Shipwrecked 4th = 1 Deitch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 5 Miss Mulligan | ||
Wed Jan 20 2016 17:57 | 1st = 5 Miss Mulligan 2nd = 4 Shaylor Cledus 3rd = 7 Fabulous Gary 4th = 1 Save Us |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 7 - 6 Starzzz Of Icon | ||
Wed Jan 20 2016 17:53 | 1st = 6 Starzzz Of Icon 2nd = 10 Gozo Lighting 3rd = 9 Hoagy Bromac 4th = 5 Tenfour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 8 - 11 On The Rebound | ||
Wed Jan 20 2016 17:50 | 1st = 11 On The Rebound 2nd = 10 Impressive Yield 3rd = 8 Mikaela 4th = 12 Sheanna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 8 Madam Anne | ||
Wed Jan 20 2016 17:44 | 1st = 8 Madam Anne 2nd = 2 Kava Blade 4th = 5 Metal Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 7 - 4 Tower Of Song | ||
Wed Jan 20 2016 17:40 | 1st = 4 Tower Of Song 2nd = 3 Sovereignaire 3rd = 1 Largo Da Barra 4th = 12 Strong Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 4 Miranda Rose Hi | ||
Wed Jan 20 2016 17:37 | 1st = 4 Miranda Rose Hi 2nd = 9 Needy And Greedy 3rd = 1 Vee Rocket 4th = 7 Haras Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 3 - 14 Fermentation | ||
Wed Jan 20 2016 17:34 | 1st = 14 Fermentation 2nd = 9 Canny Time 3rd = 6 Puro Doro 4th = 13 Eyes Wide Open |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 8 - 5 Purreal | ||
Wed Jan 20 2016 17:28 | 1st = 5 Purreal 2nd = 14 Racing Writer 3rd = 8 Proclamation 4th = 2 Military Honour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 1 Full Treatment | ||
Wed Jan 20 2016 17:25 | 1st = 1 Full Treatment 2nd = 7 Survivors Girl 3rd = 2 Jonos Pengala 4th = 5 Hot Feeling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 7 - 11 Once Again | ||
Wed Jan 20 2016 17:20 | 1st = 11 Once Again 2nd = 3 Little Long Horn 3rd = 7 Rogali 4th = 2 Revitalise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 2 Aztec Flash | ||
Wed Jan 20 2016 17:17 | 1st = 2 Aztec Flash 2nd = 8 Fabulous Trav 3rd = 5 Cosmic Size 4th = 3 Stealth Fighter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 6 - 2 Danman | ||
Wed Jan 20 2016 17:13 | 1st = 2 Danman 2nd = 6 Felicity Funkhousa 3rd = 5 Aurore 4th = 9 Captain Bronzie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 7 - 4 Nishiazabu | ||
Wed Jan 20 2016 17:10 | 1st = 4 Nishiazabu 2nd = 1 Gangsters Run 3rd = 8 Rich Pride 4th = 5 Sir Dylan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 6 San Joy | ||
Wed Jan 20 2016 17:04 | 1st = 6 San Joy 2nd = 1 White Label 3rd = 5 My Boy Brodie 4th = 3 Elite Arena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 6 - 1 Extensible | ||
Wed Jan 20 2016 17:00 | 1st = 1 Extensible 2nd = 11 Champawi 3rd = 10 Nights On Fire 4th = 3 Action Button |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 8 La Mancha Man | ||
Wed Jan 20 2016 16:57 | 1st = 8 La Mancha Man 2nd = 6 Ells All Class 3rd = 1 Back To Business 4th = 2 At The Neck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 2 - 8 Culverin | ||
Wed Jan 20 2016 16:54 | 1st = 8 Culverin 2nd = 2 Tuckys Lad 3rd = 3 Atlanta Blue 4th = 7 Intercity Disco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 7 - 7 Pure Karma | ||
Wed Jan 20 2016 16:48 | 1st = 7 Pure Karma 2nd = 3 Bobs Hope 3rd = 9 Primeiro 4th = 6 I Bought A Horse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 3 Sazoo Icon | ||
Wed Jan 20 2016 16:45 | 1st = 3 Sazoo Icon 2nd = 2 Brewser Bill 3rd = 5 Unpunished 4th = 7 Peaceful Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 6 - 9 Katys Son | ||
Wed Jan 20 2016 16:40 | 1st = 9 Katys Son 2nd = 7 Joint Initiative 3rd = 11 Stellarcraft 4th = 8 True Passion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 1 Boxing Roo Girl | ||
Wed Jan 20 2016 16:37 | 1st = 1 Boxing Roo Girl 2nd = 8 Moet Girl 3rd = 2 All Because 4th = 6 Haras Bracelet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 5 - 1 Ardens Legacy | ||
Wed Jan 20 2016 16:33 | 1st = 1 Ardens Legacy 2nd = 5 Jovial Jurno Lombo 3rd = 10 Backinthegame 4th = 3 Ellbeebliss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 6 - 6 Shelby Apples | ||
Wed Jan 20 2016 16:30 | 1st = 6 Shelby Apples 2nd = 2 War Thunder 3rd = 5 Blonde Missile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 6 Rojo Dragon | ||
Wed Jan 20 2016 16:24 | 1st = 6 Rojo Dragon 2nd = 1 Memory Dawn 3rd = 7 Manny Rivers 4th = 2 Warami Vegas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 5 - 6 Never Back Down | ||
Wed Jan 20 2016 16:20 | 1st = 6 Never Back Down 2nd = 12 Halfpenny Gate 3rd = 3 Single Chance 4th = 2 Steamin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 3 Judicial Man | ||
Wed Jan 20 2016 16:17 | 1st = 3 Judicial Man 2nd = 4 Johnny Melody 3rd = 1 Just A Thursday 4th = 2 Hector The Great |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 1 - 2 Le Patron | ||
Wed Jan 20 2016 16:14 | 1st = 2 Le Patron 2nd = 7 Brisanto 3rd = 6 War Of Whispers 4th = 8 Castle Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 6 - 1 Adirondack | ||
Wed Jan 20 2016 16:08 | 1st = 1 Adirondack 2nd = 9 Surf Seeker 3rd = 7 Comic Miss 4th = 6 Three Gorges |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 6 Rich Tom | ||
Wed Jan 20 2016 16:05 | 1st = 6 Rich Tom 2nd = 9 Edmund Pocket 3rd = 4 Starburst Sam 4th = 2 Klemmer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 5 - 3 Bernitchy | ||
Wed Jan 20 2016 16:00 | 1st = 3 Bernitchy 2nd = 1 Flying Charger 3rd = 11 Expat Envy 4th = 4 Diddy Win Diddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 4 Desperado Boy | ||
Wed Jan 20 2016 15:57 | 1st = 4 Desperado Boy 2nd = 10 Fast Dancer 3rd = 2 South Bridge 4th = 8 Hanson Tom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 4 - 2 Juliette Bromac | ||
Wed Jan 20 2016 15:53 | 1st = 2 Juliette Bromac 2nd = 3 Mister Wickham 3rd = 1 The Pix 4th = 6 Mister Clooney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 5 - 4 Duchovny | ||
Wed Jan 20 2016 15:50 | 1st = 4 Duchovny 2nd = 12 Flying Feathers 3rd = 9 Solid Bullet 4th = 8 Onward |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 4 Father Tom | ||
Wed Jan 20 2016 15:44 | 1st = 4 Father Tom 2nd = 1 Joy Rider 3rd = 8 Marquizzed 4th = 2 Cool Kippy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 4 - 1 Mosstar | ||
Wed Jan 20 2016 15:40 | 1st = 1 Mosstar 2nd = 3 Corryvreckan 3rd = 5 Princess Command 4th = 8 Bells Of War |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 5 - 4 Sheree | ||
Wed Jan 20 2016 15:30 | 1st = 4 Sheree 2nd = 7 High Diamonds 3rd = 5 Hot Mama 4th = 3 Lonhtime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 3 Seabrook Girl | ||
Wed Jan 20 2016 15:27 | 1st = 3 Seabrook Girl 2nd = 8 Duff Bale 3rd = 4 Macalister Sam 4th = 5 Keroma Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 4 - 6 Faiconi | ||
Wed Jan 20 2016 15:23 | 1st = 6 Faiconi 2nd = 4 War Baby 3rd = 9 Dutch Treat 4th = 5 Dansolei |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 12 - 3 Matts Boy | ||
Wed Jan 20 2016 15:19 | 1st = 3 Matts Boy 2nd = 2 Take Up Jack 3rd = 8 Oz Dazzler 4th = 5 Gunna Spring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 3 - 3 Hoofnit | ||
Wed Jan 20 2016 15:17 | 1st = 3 Hoofnit 2nd = 6 Milady Grace 3rd = 8 Trip Sevens 4th = 5 Our Pearl Harbour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 4 - 6 Sir Charleston | ||
Wed Jan 20 2016 15:13 | 1st = 6 Sir Charleston 2nd = 3 Fan The Breeze 3rd = 1 Brimarvi Cugat 4th = 7 Louisiana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 3 Who Told Lindylu | ||
Wed Jan 20 2016 15:10 | 1st = 3 Who Told Lindylu 2nd = 4 Despedida 3rd = 8 Instant Allen 4th = 5 Yeates Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 3 - 1 Dixie Blossoms | ||
Wed Jan 20 2016 15:05 | 1st = 1 Dixie Blossoms 2nd = 5 Tsaritsa 3rd = 2 Sweet Redemption 4th = 6 Espelette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 1 Rellim Allan | ||
Wed Jan 20 2016 15:02 | 1st = 1 Rellim Allan 2nd = 8 Magic Train 3rd = 6 Egos Lady 4th = 4 Isabella Flex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 4 - 5 Moment Of Pride | ||
Wed Jan 20 2016 14:55 | 1st = 5 Moment Of Pride 2nd = 7 Koolama Bay 3rd = 2 Honourable Tycoon 4th = 9 Black Ziggy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 4 Zanpa Bale | ||
Wed Jan 20 2016 14:52 | 1st = 4 Zanpa Bale 2nd = 8 Lord Diamond 3rd = 1 Midnight Flynn 4th = 7 Jenkins Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 3 - 11 Bourbon Road | ||
Wed Jan 20 2016 14:48 | 1st = 11 Bourbon Road 2nd = 16 Soldier Of War 3rd = 10 Robabank 4th = 2 Collateral |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 4 Sardonyx | ||
Wed Jan 20 2016 14:45 | 1st = 4 Sardonyx 2nd = 8 Fruity Bites 3rd = 6 Bit Fruiti 4th = 3 Kaisers Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 2 - 1 Egyptian Art | ||
Wed Jan 20 2016 14:42 | 1st = 1 Egyptian Art 2nd = 3 Tejays Candyman 3rd = 5 Sopranos Fury 4th = 2 Kodiemali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 3 - 8 Pinkies Girl | ||
Wed Jan 20 2016 14:38 | 1st = 8 Pinkies Girl 2nd = 9 Princess Astro 3rd = 4 Wingards Mark 4th = 1 Bel Sorbet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 2 Isala Bale | ||
Wed Jan 20 2016 14:35 | 1st = 2 Isala Bale 2nd = 4 Destini Soprano 3rd = 6 Hatchet Bale 4th = 5 Lord Kitchener |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 2 - 1 Evason | ||
Wed Jan 20 2016 14:30 | 1st = 1 Evason 2nd = 3 Springbok Flyer 3rd = 2 Ashkannd 4th = 6 Anglo Irish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 7 Uncle David | ||
Wed Jan 20 2016 14:27 | 1st = 7 Uncle David 2nd = 4 Lektra Basset 3rd = 8 Nike Bale 4th = 1 Kasai Dazz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 3 - 4 Arizona Girl | ||
Wed Jan 20 2016 14:20 | 1st = 4 Arizona Girl 2nd = 6 Melaleuca 3rd = 3 Margin Trader 4th = 5 Zaralily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 4 Integrity Sal | ||
Wed Jan 20 2016 14:17 | 1st = 4 Integrity Sal 2nd = 3 Lister Bale 3rd = 6 Le Luca 4th = 2 Zonda Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 2 - 15 Subsolar | ||
Wed Jan 20 2016 14:13 | 1st = 15 Subsolar 2nd = 2 Sakitto 3rd = 14 Stratuzy 4th = 13 Spanish Eyes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 5 Backpacker | ||
Wed Jan 20 2016 14:10 | 1st = 5 Backpacker 2nd = 6 Asa Vogue 3rd = 1 Ritza Connor 4th = 4 Sugar Hit Sambia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 1 - 5 No Trumps No Glory | ||
Wed Jan 20 2016 14:07 | 1st = 5 No Trumps No Glory 2nd = 8 Desert Spur 3rd = 6 Argyle Melody 4th = 3 Opia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 2 - 3 Moosem | ||
Wed Jan 20 2016 14:03 | 1st = 3 Moosem 2nd = 6 Getting Leggie 3rd = 12 Stalker 4th = 1 Dyfield |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 2 Gunmetal Rebel | ||
Wed Jan 20 2016 14:00 | 1st = 2 Gunmetal Rebel 2nd = 8 Swan To Steele 3rd = 4 Brown Bomber 4th = 7 Irish Asteria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 1 - 2 Montaigne | ||
Wed Jan 20 2016 13:55 | 1st = 2 Montaigne 2nd = 3 High Spirit 3rd = 10 Lady Carnoustie 4th = 4 Over The Air |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 5 Molly Dobbs | ||
Wed Jan 20 2016 13:52 | 1st = 5 Molly Dobbs 2nd = 4 Warrior Of Oz 3rd = 1 Racine Bale 4th = 6 Jo See Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 2 - 3 Reward The Dream | ||
Wed Jan 20 2016 13:45 | 1st = 3 Reward The Dream 2nd = 7 Campanula 3rd = 10 Shampion 4th = 8 Crafty Devil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 5 Lady Torah | ||
Wed Jan 20 2016 13:42 | 1st = 5 Lady Torah 2nd = 8 Neville Bale 3rd = 2 Leopold Bale 4th = 1 Bush Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 1 - 7 Majella Magic | ||
Wed Jan 20 2016 13:38 | 1st = 7 Majella Magic 2nd = 2 Stella Ombra 3rd = 4 All That Is 4th = 10 Pirelli Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 4 Necro Bale | ||
Wed Jan 20 2016 13:35 | 1st = 4 Necro Bale 2nd = 7 Kalden Tsunami 3rd = 3 Magical Bob 4th = 8 Rhynstone Ashley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gawler Race 1 - 6 Divine Weaver | ||
Wed Jan 20 2016 13:28 | 1st = 6 Divine Weaver 2nd = 7 Grand Martini 3rd = 5 Alshima 4th = 4 Set To Surprise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 2 Liam | ||
Wed Jan 20 2016 13:25 | 1st = 2 Liam 2nd = 1 See Him Run 3rd = 6 Quaint Bale 4th = 3 Lady Silver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 6 Rapper Dash | ||
Wed Jan 20 2016 13:24 | 1st = 6 Rapper Dash 2nd = 7 Bigtime Moola 3rd = 1 Botany Win 4th = 2 Cawbourne Gable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 2 Another Bus Trip | ||
Wed Jan 20 2016 13:20 | 1st = 2 Another Bus Trip 2nd = 4 Angry Storm 3rd = 1 Fruitcake 4th = 3 Dons Pick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 1 - 6 Toast | ||
Wed Jan 20 2016 13:10 | 1st = 6 Toast 2nd = 8 Ibtisama 3rd = 2 Regal Witness 4th = 4 Surf Coast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 5 Homebush Ginger | ||
Wed Jan 20 2016 13:06 | 1st = 5 Homebush Ginger 2nd = 8 Effective Power 3rd = 3 Bigtime Dasher 4th = 2 Another Cover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 6 Invictus Lawless | ||
Wed Jan 20 2016 13:02 | 1st = 6 Invictus Lawless 2nd = 5 Gotcha Rockin 3rd = 2 Dr Lucious 4th = 1 Dolce Gusto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 4 At The Savoy | ||
Wed Jan 20 2016 12:56 | 1st = 4 At The Savoy 2nd = 2 Farrah Bale 3rd = 8 Ritas Kabin 4th = 5 Yarramundi Jax |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 2 Stinger | ||
Wed Jan 20 2016 12:49 | 1st = 2 Stinger 2nd = 3 Cawbourne Spree 3rd = 7 Bevs New Point 4th = 6 Bruiser Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 4 Movie Fever | ||
Wed Jan 20 2016 12:45 | 1st = 4 Movie Fever 2nd = 7 Destini Wildfire 3rd = 3 Sisco Gillie 4th = 1 College Graduate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 10 Best Of Brit | ||
Wed Jan 20 2016 12:36 | 1st = 10 Best Of Brit 2nd = 7 Aston Ella 3rd = 6 Jack In Black 4th = 4 Dashing Geek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 1 Cawbourne Elpaso | ||
Wed Jan 20 2016 12:31 | 1st = 1 Cawbourne Elpaso 2nd = 2 Smart Dandy 3rd = 4 Plaiting Puss 4th = 3 Kyla Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 7 Radio Silent | ||
Wed Jan 20 2016 12:27 | 1st = 7 Radio Silent 2nd = 1 Dr Trojan 3rd = 6 Allen Boydy 4th = 5 Limburg Frankie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 1 Barcia Alamos | ||
Wed Jan 20 2016 12:21 | 1st = 1 Barcia Alamos 2nd = 3 Dirty Bludger 3rd = 10 Aston Kilkenny 4th = 5 Kasai Goose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 7 Thrilling Riot | ||
Wed Jan 20 2016 12:14 | 1st = 7 Thrilling Riot 2nd = 3 Mariah 3rd = 8 Alamein Blonde 4th = 6 Chase Me Apatche |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 5 Baltic Valhalla | ||
Wed Jan 20 2016 12:10 | 1st = 5 Baltic Valhalla 2nd = 10 Swans Waddle 3rd = 1 Militant Chief 4th = 8 Jett Zafonic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 2 Dyna Inca | ||
Wed Jan 20 2016 12:05 | 1st = 2 Dyna Inca 2nd = 4 In A Bottle 3rd = 7 Princely Bogan 4th = 6 Yarramundi Milla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 4 Maligned | ||
Wed Jan 20 2016 11:56 | 1st = 4 Maligned 2nd = 6 Spearmint Juju 3rd = 2 Gully Runner 4th = 5 Hyde Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 1 Peaky Blinder | ||
Wed Jan 20 2016 11:39 | 1st = 1 Peaky Blinder 2nd = 6 Cawbourne Josh 3rd = 8 Silver Tokaam 4th = 3 Rubbed Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 2 Takeaway | ||
Wed Jan 20 2016 11:21 | 1st = 2 Takeaway 2nd = 6 So Unbelievable 3rd = 4 Homebush Misha 4th = 7 Kapai Lana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 7 Alcudia | ||
Wed Jan 20 2016 11:03 | 1st = 7 Alcudia 2nd = 5 Ziggy Baxter 3rd = 8 Another Jet 4th = 1 Killalea Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 4 Gully Yappa | ||
Wed Jan 20 2016 10:45 | 1st = 4 Gully Yappa 2nd = 2 Another Casino 3rd = 5 Marlow Marina 4th = 1 Belfast Smarty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 1 Jacqui Attack | ||
Wed Jan 20 2016 10:27 | 1st = 1 Jacqui Attack 2nd = 6 James Mcbell 3rd = 9 Scott A Boy 4th = 8 Rally Sarious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 6 Ella Baxter | ||
Wed Jan 20 2016 10:09 | 1st = 6 Ella Baxter 2nd = 8 Alex Rumble 3rd = 5 Goldstar Lexie 4th = 2 Another Ranger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 6 Fly As One | ||
Wed Jan 20 2016 0:42 | 1st = 6 Fly As One 2nd = 4 Bondy Rocks 3rd = 7 Marta 4th = 8 West On Narla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 7 Courageous Nikki | ||
Wed Jan 20 2016 0:27 | 1st = 7 Courageous Nikki 2nd = 5 Noble Spirit 3rd = 1 Just Magical 4th = 4 Juicylicious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 1 Tyrion Monelli | ||
Wed Jan 20 2016 0:07 | 1st = 1 Tyrion Monelli 2nd = 2 Bogner Bale 3rd = 3 Rock The World 4th = 8 Arctic Wolf |
Latest Horse Racing news
- Winx has two to beat in the Caulfield Stakes
- Favourite Foxplay looks good in warm up for 1000 Guineas
- Pakistan Star Last to First Again
- Jameka 2nd favourite despite winning penalty
- Wicklow Brave Melbourne Cup odds slashed after Curragh win
- Palentino Form Odds and Tips
- Palentino upsets Black Heart Bart on route to Cox Plate
- Tosen Stardom to take on Winx before the Cox Plate
All news archives (all sports)
- 2023
- 2022
- - June
- 2018
- 2017
- 2016
- 2015
- 2014
- 2013
- 2012
- 2011
- 2010
- 2009
- 2000