Racing Results: Horse, Greyhound & Harness
Here you'll find all the latest results from the world of racing. Click on the links below to filter results by type:
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 10 - 8 Stylish Image | ||
Sun Dec 10 2017 22:27 | 1st = 8 Stylish Image 2nd = 2 Gold Act 3rd = 4 Satin Style 4th = 3 Firebomb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 9 - 6 Worthy Moment | ||
Sun Dec 10 2017 22:12 | 1st = 6 Worthy Moment 2nd = 2 Our Josie 3rd = 5 Bluebow 4th = 3 Hashtag Andy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 12 - 2 Follow The Duk | ||
Sun Dec 10 2017 21:58 | 1st = 2 Follow The Duk 2nd = 5 Pantera Negra 3rd = 8 Regal Len 4th = 7 Toothless Steve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 8 - 2 Arabian Khaleese | ||
Sun Dec 10 2017 21:53 | 1st = 2 Arabian Khaleese 2nd = 4 Lektra Peck 3rd = 1 Mauritian Eric 4th = 8 Im Late |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 9 - 4 Bigsie Neptune | ||
Sun Dec 10 2017 21:47 | 1st = 4 Bigsie Neptune 2nd = 5 Sign Of A Tyne 3rd = 3 Sea Sky 4th = 2 Streetside Classic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 8 Ebony Sands | ||
Sun Dec 10 2017 21:43 | 1st = 8 Ebony Sands 2nd = 5 Beneficiaries 3rd = 7 No Show Jones 4th = 1 Trip To Vegas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 12 - 6 Star Of Anand | ||
Sun Dec 10 2017 21:40 | 1st = 6 Star Of Anand 2nd = 7 Crumps Lil Angel 3rd = 3 Little Dewey 4th = 1 Gotta Cheer Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 7 - 1 Leland Boy | ||
Sun Dec 10 2017 21:37 | 1st = 1 Leland Boy 2nd = 3 Love You Later 3rd = 7 Likeshell 4th = 2 From The States |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 7 Cosmic Nosey | ||
Sun Dec 10 2017 21:28 | 1st = 7 Cosmic Nosey 2nd = 8 Lakeview Miss 3rd = 1 Conclusive 4th = 6 Simply Mystic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 8 - 5 Inner Light | ||
Sun Dec 10 2017 21:24 | 1st = 5 Inner Light 2nd = 3 Whosashadylady 3rd = 8 Lord Stark 4th = 4 Shesastandout |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 8 Sage Of Omaha | ||
Sun Dec 10 2017 21:21 | 1st = 8 Sage Of Omaha 2nd = 4 Daisy Dreams 3rd = 9 Ullo Bells 4th = 2 Hes Rowdy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 11 - 4 Sunset Warrior | ||
Sun Dec 10 2017 21:18 | 1st = 4 Sunset Warrior 2nd = 1 Talesin Timmo 3rd = 6 Elite James 4th = 7 Futuristic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 6 - 7 Hawkes Special | ||
Sun Dec 10 2017 21:15 | 1st = 7 Hawkes Special 2nd = 6 Reagan 3rd = 2 Not A Bulldozer 4th = 5 Wildoaks Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 8 - 1 Argentine Tango | ||
Sun Dec 10 2017 21:10 | 1st = 1 Argentine Tango 2nd = 5 Aussie Beach Blond 3rd = 4 Hedge Your Bet 4th = 2 Als Law |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 8 Our Bravo Rose | ||
Sun Dec 10 2017 21:07 | 1st = 8 Our Bravo Rose 2nd = 7 Lektra Damage 3rd = 2 Woofenden 4th = 1 Cruisys Empress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 2 Another Red | ||
Sun Dec 10 2017 21:03 | 1st = 2 Another Red 2nd = 4 Rally Dryva 3rd = 8 Mammas Boy 4th = 3 Cosmic Elite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 10 - 8 Mystic Marlow | ||
Sun Dec 10 2017 20:59 | 1st = 8 Mystic Marlow 2nd = 1 Noisy Lad 3rd = 2 Myalla Griffo 4th = 6 Smooth Momentum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 5 - 2 Happy Glen | ||
Sun Dec 10 2017 20:56 | 1st = 2 Happy Glen 2nd = 4 Yaringa Lass 3rd = 1 Gelignite Joan 4th = 6 Lumik Dragon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 7 - 9 The Aussie | ||
Sun Dec 10 2017 20:54 | 1st = 9 The Aussie 2nd = 11 Buster William 3rd = 2 Franco Hammond 4th = 4 Flying Wingard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 3 Cruisys Lil | ||
Sun Dec 10 2017 20:47 | 1st = 3 Cruisys Lil 2nd = 4 Dava Supreme 3rd = 1 Our Charlie Rose 4th = 2 Master Mordecai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 7 Free Spirit | ||
Sun Dec 10 2017 20:43 | 1st = 7 Free Spirit 2nd = 3 Inner Wisdom 3rd = 1 Kloeis Pride 4th = 6 Moment To Shine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 9 - 6 Spring Creek Bec | ||
Sun Dec 10 2017 20:39 | 1st = 6 Spring Creek Bec 2nd = 4 How Cheeky 3rd = 3 Ezzy 4th = 8 Doughboy Hollow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 4 - 8 Tigers Spark | ||
Sun Dec 10 2017 20:36 | 1st = 8 Tigers Spark 2nd = 1 Secret Gold 3rd = 6 Meales Chance 4th = 7 Never Fear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 7 - 1 Hakuna | ||
Sun Dec 10 2017 20:34 | 1st = 1 Hakuna 2nd = 4 Roll Along Styx 3rd = 8 Son Of Major 4th = 7 Lenard Ess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 5 Chevy Tron | ||
Sun Dec 10 2017 20:31 | 1st = 5 Chevy Tron 2nd = 7 Afterglow 3rd = 1 Smoking Gem 4th = 2 Avatar Halo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 9 - 10 Its Got It All | ||
Sun Dec 10 2017 20:30 | 1st = 10 Its Got It All 2nd = 15 Krypto Kid 3rd = 7 Watchit 4th = 3 Humanity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 5 Captain Risky | ||
Sun Dec 10 2017 20:27 | 1st = 5 Captain Risky 2nd = 1 Good Odds Ava 3rd = 8 Jesses Typhoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 1 Regal Trav | ||
Sun Dec 10 2017 20:23 | 1st = 1 Regal Trav 2nd = 3 Amber Marie 3rd = 2 Mochachini Man 4th = 4 Shakey Tango |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 8 - 4 Mr Diaz | ||
Sun Dec 10 2017 20:19 | 1st = 4 Mr Diaz 2nd = 1 Tom Horn 3rd = 5 Sonic Blast 4th = 3 Flying Barry Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 3 - 4 Gossip Park | ||
Sun Dec 10 2017 20:16 | 1st = 4 Gossip Park 2nd = 1 Dainty Culprit 3rd = 5 Out There Jerry 4th = 2 Macaloney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 6 - 9 Vinnie Toretto | ||
Sun Dec 10 2017 20:14 | 1st = 9 Vinnie Toretto 2nd = 6 Long Ago 3rd = 1 Karalta Kruise 4th = 2 Resurgent Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 1 Bathurst Bogan | ||
Sun Dec 10 2017 20:11 | 1st = 1 Bathurst Bogan 2nd = 8 Aston Kody 3rd = 2 Blanco Canyon 4th = 5 Dundee Cobra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 4 Royal Intention | ||
Sun Dec 10 2017 20:07 | 1st = 4 Royal Intention 2nd = 7 Brueghelino 3rd = 1 Ok Jake 4th = 6 Where Art Thou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 8 Thunder Fury | ||
Sun Dec 10 2017 20:04 | 1st = 8 Thunder Fury 2nd = 6 Coopolly Beach 3rd = 7 Arabian Go Go 4th = 2 Spice Bucket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 2 - 2 Hello Joan | ||
Sun Dec 10 2017 19:58 | 1st = 2 Hello Joan 2nd = 8 Gardot 3rd = 1 Night Harmony 4th = 3 Imitate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 6 - 2 All My Savings | ||
Sun Dec 10 2017 19:56 | 1st = 2 All My Savings 2nd = 5 Just Call Me Mac 3rd = 6 Lucky Vc 4th = 4 Ideal Lifestyle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 7 - 4 Walkaway Annie | ||
Sun Dec 10 2017 19:54 | 1st = 4 Walkaway Annie 2nd = 2 Extreme Chance 3rd = 7 Slick Simzy 4th = 8 Rockets Mum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 2 Hannebery | ||
Sun Dec 10 2017 19:51 | 1st = 2 Hannebery 2nd = 1 Allen Jono 3rd = 7 Spring In China 4th = 3 Just Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 8 - 5 Paris Texas | ||
Sun Dec 10 2017 19:50 | 1st = 5 Paris Texas 2nd = 9 Lucky Legacy 3rd = 11 Sirius Prospect 4th = 3 The Gospel Sin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 8 Midnight Hero | ||
Sun Dec 10 2017 19:46 | 1st = 8 Midnight Hero 2nd = 4 Vanishka 3rd = 7 Maderra 4th = 5 Roaring Rampage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 5 Lucky Sally | ||
Sun Dec 10 2017 19:42 | 1st = 5 Lucky Sally 2nd = 7 Lady Perlita 3rd = 8 Chevaleir Nuit 4th = 2 On Tight Lines |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 1 - 5 Dashing Geek | ||
Sun Dec 10 2017 19:39 | 1st = 5 Dashing Geek 2nd = 2 Zamlee Magic 3rd = 7 Jetmag Sally 4th = 8 Optic Nerve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 5 - 11 Destreos | ||
Sun Dec 10 2017 19:37 | 1st = 11 Destreos 2nd = 4 Mister Lennox 3rd = 6 Roger Ramjet 4th = 7 Star Chamber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 6 - 1 Friskey | ||
Sun Dec 10 2017 19:34 | 1st = 1 Friskey 2nd = 3 Unchangeable 3rd = 5 Sutton Heidi 4th = 8 Gunshot Ridge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 7 Power Of Love | ||
Sun Dec 10 2017 19:31 | 1st = 7 Power Of Love 2nd = 2 Sweet Serenade 3rd = 1 Rusty Dreams 4th = 4 Phoebe Mcbain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 5 Allen Mike | ||
Sun Dec 10 2017 19:27 | 1st = 5 Allen Mike 2nd = 2 Destroyer 3rd = 3 Pacific Power 4th = 6 Shaes Intention |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 5 - 6 Rock N Roll Chapel | ||
Sun Dec 10 2017 19:22 | 1st = 6 Rock N Roll Chapel 2nd = 4 Machli 3rd = 5 All In Your Hands 4th = 7 Bernice Okane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 1 White Line Dell | ||
Sun Dec 10 2017 19:18 | 1st = 1 White Line Dell 2nd = 2 Osprey Star 3rd = 3 Peroni Beach 4th = 7 Nitro Nic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 5 - 1 Fantastic Ghost | ||
Sun Dec 10 2017 19:14 | 1st = 1 Fantastic Ghost 2nd = 4 Sweet Molly 3rd = 3 Mini Love 4th = 2 Crumps Hussler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 4 Mazakeen | ||
Sun Dec 10 2017 19:11 | 1st = 4 Mazakeen 2nd = 2 Just Crystal 3rd = 7 Gold Trail 4th = 1 Charlotte Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 7 - 7 Blackline | ||
Sun Dec 10 2017 19:10 | 1st = 7 Blackline 2nd = 8 Capricorn Dancer 3rd = 3 Friars Gift 4th = 5 Lord Ludlow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 8 Data Star | ||
Sun Dec 10 2017 19:07 | 1st = 8 Data Star 2nd = 1 Pupetta Maresca 3rd = 2 Tiarna Keeping 4th = 9 Call Me Tickets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 4 - 12 Taurisi | ||
Sun Dec 10 2017 19:02 | 1st = 12 Taurisi 2nd = 7 Queens Advocate 3rd = 10 Grinable 4th = 13 Drayton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 1 Black Osprey | ||
Sun Dec 10 2017 18:59 | 1st = 1 Black Osprey 2nd = 2 Go Ruby Go 3rd = 3 Noelas Boy 4th = 5 Fab Jessie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 6 Serendipity Man | ||
Sun Dec 10 2017 18:56 | 1st = 6 Serendipity Man 2nd = 2 Hayride Rampe 3rd = 8 Megalomaniac 4th = 7 Bereluke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 4 - 5 Our Doreen Days | ||
Sun Dec 10 2017 18:54 | 1st = 5 Our Doreen Days 2nd = 7 Plyometric 3rd = 4 Krisney Symbol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 4 - 2 Our Mable Mac | ||
Sun Dec 10 2017 18:47 | 1st = 2 Our Mable Mac 2nd = 3 Zipping Cuz 3rd = 1 Go Laverne Go 4th = 4 Meila Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 3 Cosmic Chieftain | ||
Sun Dec 10 2017 18:44 | 1st = 3 Cosmic Chieftain 2nd = 8 Rose Rose 3rd = 2 Diamontes Boy 4th = 6 Hundred |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 4 King Diesel | ||
Sun Dec 10 2017 18:38 | 1st = 4 King Diesel 2nd = 5 Lost In Orbit 3rd = 8 Fear Betty 4th = 1 Android Society |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 6 - 2 Rich Red | ||
Sun Dec 10 2017 18:35 | 1st = 2 Rich Red 2nd = 6 Prying Tom 3rd = 3 Skip Tracer 4th = 1 Duck Feet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 1 Aprils Pearlah | ||
Sun Dec 10 2017 18:35 | 1st = 1 Aprils Pearlah 2nd = 7 Amarda 3rd = 6 Liquid Club 4th = 8 Son Of Helga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 3 - 3 Hear The Drums | ||
Sun Dec 10 2017 18:32 | 1st = 3 Hear The Drums 2nd = 5 Red Jacket 3rd = 7 Quadzilla 4th = 4 Ashby Patty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 3 - 4 Rockin An Runnin | ||
Sun Dec 10 2017 18:27 | 1st = 4 Rockin An Runnin 2nd = 9 Hafter 3rd = 8 Rocknrollhighlight 4th = 1 At West Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 3 Our Delta Rose | ||
Sun Dec 10 2017 18:24 | 1st = 3 Our Delta Rose 2nd = 5 Loadstar 3rd = 4 Zipping Mulga 4th = 1 Detroit Wally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 3 - 6 Goes Boom | ||
Sun Dec 10 2017 18:19 | 1st = 6 Goes Boom 2nd = 3 Crime Boss 3rd = 5 Joy Mac 4th = 8 Iwant Tofillthetil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 1 Aston Asteroid | ||
Sun Dec 10 2017 18:16 | 1st = 1 Aston Asteroid 2nd = 2 Precious Tyson 3rd = 4 Long Gully Robbi 4th = 3 Waltharius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 3 Luna Beach | ||
Sun Dec 10 2017 18:12 | 1st = 3 Luna Beach 2nd = 1 Fake News 3rd = 4 Galway Bluebird 4th = 7 Brothers Bitten |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 2 - 8 Waynes Rocket | ||
Sun Dec 10 2017 18:09 | 1st = 8 Waynes Rocket 2nd = 4 Rosedene Valor 3rd = 6 Hiazakyte 4th = 7 Proximity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 5 - 1 Missile Launch | ||
Sun Dec 10 2017 18:05 | 1st = 1 Missile Launch 2nd = 11 Icecrusher 3rd = 9 More Bxaar 4th = 6 Summit Trail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 3 Eureka Creek | ||
Sun Dec 10 2017 18:02 | 1st = 3 Eureka Creek 2nd = 8 Twenty Tamar 3rd = 9 Agent Waddle 4th = 4 Punters Paradise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 1 Bradley Tyson | ||
Sun Dec 10 2017 17:59 | 1st = 1 Bradley Tyson 2nd = 8 Willing 3rd = 3 Zodiac Sandy 4th = 4 Chief Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 2 - 9 Courageous Jamane | ||
Sun Dec 10 2017 17:58 | 1st = 9 Courageous Jamane 2nd = 7 Harjeet 3rd = 1 Metro Digby 4th = 13 Ready To Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 8 - 13 Casino Gardens | ||
Sun Dec 10 2017 17:55 | 1st = 13 Casino Gardens 2nd = 2 Divisional 3rd = 1 High Wind 4th = 12 Show A Flick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 1 - 1 Rosedene Quirk | ||
Sun Dec 10 2017 17:52 | 1st = 1 Rosedene Quirk 2nd = 6 Fly Wire 3rd = 3 Yukon Jack 4th = 4 Rafi Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 2 - 4 Meadowvalley Drive | ||
Sun Dec 10 2017 17:47 | 1st = 4 Meadowvalley Drive 2nd = 7 Bartali 3rd = 5 Peel My Grapes 4th = 6 Yankee Velvet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 7 Dechambeau | ||
Sun Dec 10 2017 17:44 | 1st = 7 Dechambeau 2nd = 1 Cruisys Patch 3rd = 3 Bags Of Bucks 4th = 8 Under Sea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 2 Blue Honour | ||
Sun Dec 10 2017 17:37 | 1st = 2 Blue Honour 2nd = 1 Another Jack 3rd = 8 My Mate Boofa 4th = 6 Bin Kicker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 7 - 15 Tides Of Fortune | ||
Sun Dec 10 2017 17:35 | 1st = 15 Tides Of Fortune 2nd = 14 Breathing Fire 3rd = 3 Wheres Snippy 4th = 4 Aint She A Dane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 4 - 11 Dynabelle | ||
Sun Dec 10 2017 17:30 | 1st = 11 Dynabelle 2nd = 1 Deep Cover 3rd = 15 Lady Le Jean 4th = 12 Deheune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 1 - 1 Ideal Bliss | ||
Sun Dec 10 2017 17:30 | 1st = 1 Ideal Bliss 2nd = 5 Vouvray Beach 3rd = 2 Ideal Karalta 4th = 4 Bremusa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 7 Bellas Ghost | ||
Sun Dec 10 2017 17:27 | 1st = 7 Bellas Ghost 2nd = 6 Dr Tracey 3rd = 1 Eumeralla Rosie 4th = 4 Renew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 8 - 11 Toorak Cowboy | ||
Sun Dec 10 2017 17:25 | 1st = 11 Toorak Cowboy 2nd = 5 Dam Ready 3rd = 6 Terindah 4th = 9 Aurelius Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 8 Social Vampire | ||
Sun Dec 10 2017 17:20 | 1st = 8 Social Vampire 2nd = 7 Savannah Rose 3rd = 4 Hearts Honour 4th = 5 Cellyse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 1 - 5 Ollie And Brock | ||
Sun Dec 10 2017 17:14 | 1st = 5 Ollie And Brock 2nd = 10 Runfortheroses 3rd = 4 His Makers Mark 4th = 11 Candlestick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 6 Shady Tex | ||
Sun Dec 10 2017 17:11 | 1st = 6 Shady Tex 2nd = 5 Chiefs Sidekick 3rd = 7 My Girl Lava 4th = 4 Hillside Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bordertown Race 8 - 4 Cavalry Gold | ||
Sun Dec 10 2017 17:05 | 1st = 4 Cavalry Gold 2nd = 2 Gold Seal 3rd = 6 Discern 4th = 3 Essence Prevail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 6 - 4 Grand Theft Auto | ||
Sun Dec 10 2017 16:55 | 1st = 4 Grand Theft Auto 2nd = 8 Citizens Arrest 3rd = 6 Fantasy Belle 4th = 7 Cappella Di Piazza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 7 - 3 Fromparis Withlove | ||
Sun Dec 10 2017 16:50 | 1st = 3 Fromparis Withlove 2nd = 1 Red Hearts 3rd = 7 Near Queue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 2 Small Rose | ||
Sun Dec 10 2017 16:47 | 1st = 2 Small Rose 2nd = 1 Pandaken 3rd = 3 Ripplebrook Will 4th = 4 Why That |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 3 - 11 Dime A Decoy | ||
Sun Dec 10 2017 16:45 | 1st = 11 Dime A Decoy 2nd = 2 Keepers Son 3rd = 16 Ancient Hope 4th = 15 Hidden Addiction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 4 Ragazzo Del Corsa | ||
Sun Dec 10 2017 16:40 | 1st = 4 Ragazzo Del Corsa 2nd = 6 Tycoon Tyke 3rd = 7 Lupo Nero 4th = 1 Beaudragon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tatura Race 7 - 6 Coco Couture | ||
Sun Dec 10 2017 16:35 | 1st = 6 Coco Couture 2nd = 7 Mykonos 3rd = 1 Newrons 4th = 11 Scaarjn Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 7 - 10 Ticked | ||
Sun Dec 10 2017 16:30 | 1st = 10 Ticked 2nd = 6 California Wisdom 3rd = 8 As I Do 4th = 5 On Angels Wings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 8 Tritt Tritt | ||
Sun Dec 10 2017 16:26 | 1st = 8 Tritt Tritt 2nd = 4 Hasten Slowly 3rd = 5 Slingshot Sambo 4th = 6 Manitoba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bordertown Race 7 - 4 Straight Jacket | ||
Sun Dec 10 2017 16:25 | 1st = 4 Straight Jacket 2nd = 3 Flow Meter 3rd = 2 Hasta La Thomas 4th = 11 Queens Palace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 5 - 7 Stone Cold | ||
Sun Dec 10 2017 16:20 | 1st = 7 Stone Cold 2nd = 5 Cheatm 3rd = 12 Yashoda 4th = 8 Seduction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 6 - 5 Aeratus | ||
Sun Dec 10 2017 16:15 | 1st = 5 Aeratus 2nd = 1 Articus 3rd = 10 Brigadier 4th = 9 Nights Watch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 1 Brickhall | ||
Sun Dec 10 2017 16:15 | 1st = 1 Brickhall 2nd = 9 Blonde By Choice 3rd = 16 Wineries 4th = 11 Calisto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 12 - 1 Scorpion | ||
Sun Dec 10 2017 16:12 | 1st = 1 Scorpion 2nd = 6 Future Past 3rd = 8 Banjo Queen 4th = 7 Tiger Bite Turbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 2 - 5 American Joy | ||
Sun Dec 10 2017 16:10 | 1st = 5 American Joy 2nd = 1 Ouqba Jack 3rd = 9 Threads Of Ivey 4th = 7 Rossana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 2 Mars Rising | ||
Sun Dec 10 2017 16:09 | 1st = 2 Mars Rising 2nd = 5 Leprechaun Storm 3rd = 1 Mumma Josie 4th = 7 Limburg Dan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tatura Race 6 - 5 Vianden | ||
Sun Dec 10 2017 16:00 | 1st = 5 Vianden 2nd = 4 Krusty 3rd = 2 Chippenham 4th = 3 Downhearted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 7 - 6 Real Obsession | ||
Sun Dec 10 2017 15:59 | 1st = 6 Real Obsession 2nd = 4 Itsadanceoff 3rd = 5 Topsie Grinner 4th = 9 Ohoka Squire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 6 - 2 Dawn Raid | ||
Sun Dec 10 2017 15:55 | 1st = 2 Dawn Raid 2nd = 7 Just Keep Giving 3rd = 3 Calabash Express 4th = 1 Legistation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bordertown Race 6 - 2 Dances On Stars | ||
Sun Dec 10 2017 15:50 | 1st = 2 Dances On Stars 2nd = 1 Daffey Dux 3rd = 6 Costa Lante 4th = 9 Chu Chu Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 11 - 4 Oh No Beta | ||
Sun Dec 10 2017 15:47 | 1st = 4 Oh No Beta 2nd = 8 Hopalong 3rd = 6 Cee Sunrise 4th = 7 Bazs Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 6 Zoom Out | ||
Sun Dec 10 2017 15:44 | 1st = 6 Zoom Out 2nd = 4 Dr Mino 3rd = 1 Blue Sky Riot 4th = 5 Neo Cleo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 7 Witness | ||
Sun Dec 10 2017 15:40 | 1st = 7 Witness 2nd = 5 Mewstone Rock 3rd = 6 Northern Divine 4th = 2 Nice Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 5 - 2 Netherfield | ||
Sun Dec 10 2017 15:40 | 1st = 2 Netherfield 2nd = 7 Toan Thang 3rd = 10 Gold Artisan 4th = 9 Bonville |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 4 - 6 Sacred Son | ||
Sun Dec 10 2017 15:35 | 1st = 6 Sacred Son 2nd = 1 Mr Tickets 3rd = 4 Back To Jacko 4th = 8 Admission |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 6 - 2 Valla Swan | ||
Sun Dec 10 2017 15:32 | 1st = 2 Valla Swan 2nd = 7 Oscar The Great 3rd = 3 Mister Resister 4th = 5 Allnight Raid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 1 - 6 Nicconis Boy | ||
Sun Dec 10 2017 15:30 | 1st = 6 Nicconis Boy 2nd = 2 Bristol Road 3rd = 3 Majoras Mask 4th = 1 Our Maori Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 5 Zuma Creek | ||
Sun Dec 10 2017 15:29 | 1st = 5 Zuma Creek 2nd = 2 Lektra Stomp 3rd = 8 Hit The Runway 4th = 1 Solitary Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tatura Race 5 - 9 Bubbas Call | ||
Sun Dec 10 2017 15:20 | 1st = 9 Bubbas Call 2nd = 3 Bank Street 3rd = 4 Szyslak 4th = 10 Nordic Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 8 Slingshot Gypsy | ||
Sun Dec 10 2017 15:18 | 1st = 8 Slingshot Gypsy 2nd = 7 Wharfies Girl 3rd = 1 Loch Freddie 4th = 6 Krupa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 5 - 16 Son Of A Fox | ||
Sun Dec 10 2017 15:15 | 1st = 16 Son Of A Fox 2nd = 8 Indisputable 3rd = 12 Brix 4th = 5 Californiafirebird |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 10 - 14 Mossdale Rose | ||
Sun Dec 10 2017 15:12 | 1st = 14 Mossdale Rose 2nd = 8 Goodlookin Chick 3rd = 3 Mad Lu Li 4th = 4 Julia Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bordertown Race 5 - 6 Mako Cove | ||
Sun Dec 10 2017 15:10 | 1st = 6 Mako Cove 2nd = 10 Alphabetic 3rd = 7 First Reward 4th = 1 Equietto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 5 Keoson | ||
Sun Dec 10 2017 15:10 | 1st = 5 Keoson 2nd = 1 Cornforth 3rd = 12 Im Just Pink 4th = 2 Tai Chi Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 2 Fiorelli Rose | ||
Sun Dec 10 2017 15:08 | 1st = 2 Fiorelli Rose 2nd = 1 Homer 3rd = 7 Shannahs Might 4th = 4 Cryers Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waipukurau Race 8 - 8 Elegant Doro | ||
Sun Dec 10 2017 15:05 | 1st = 8 Elegant Doro 2nd = 2 Cullen Bohannon 3rd = 10 Candy Belt 4th = 1 Heineken Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 1 Rockstar Stratus | ||
Sun Dec 10 2017 15:03 | 1st = 1 Rockstar Stratus 2nd = 2 Miss Judge 3rd = 3 Nymphadora Tonks 4th = 7 Dutch Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 4 - 5 Onehundred Percent | ||
Sun Dec 10 2017 15:00 | 1st = 5 Onehundred Percent 2nd = 4 Magnorum 3rd = 2 Deadly Choices 4th = 1 Last Request |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 3 - 1 Somoso | ||
Sun Dec 10 2017 14:56 | 1st = 1 Somoso 2nd = 6 North Of Hell 3rd = 3 Depreciation 4th = 5 Jostle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 1 Usain Insane | ||
Sun Dec 10 2017 14:53 | 1st = 1 Usain Insane 2nd = 7 Cilla Brown 3rd = 4 Archaeology 4th = 5 Big Rough |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 5 - 1 Muscle Mach | ||
Sun Dec 10 2017 14:51 | 1st = 1 Muscle Mach 2nd = 3 Gunna Cullect 3rd = 2 Italian Eyes 4th = 8 Serene Sea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 9 - 2 Unico Legend | ||
Sun Dec 10 2017 14:46 | 1st = 2 Unico Legend 2nd = 12 Alta Orlando 3rd = 5 Kardesler 4th = 9 Johnny Eyre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tatura Race 4 - 2 Patriot Act | ||
Sun Dec 10 2017 14:43 | 1st = 2 Patriot Act 2nd = 1 Vladivostok 3rd = 4 Foyle 4th = 6 Wide Open Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 3 Rippin Sam | ||
Sun Dec 10 2017 14:42 | 1st = 3 Rippin Sam 2nd = 1 Triple Agent 3rd = 5 Destini Laredo 4th = 2 San Tan Sonny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 4 - 6 Filomenas Grace | ||
Sun Dec 10 2017 14:39 | 1st = 6 Filomenas Grace 2nd = 7 Chilcotin 3rd = 2 Radcliffe 4th = 3 Sensacova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bordertown Race 4 - 6 Ready For Action | ||
Sun Dec 10 2017 14:35 | 1st = 6 Ready For Action 2nd = 9 Zaazoe 3rd = 3 Normandy Lad 4th = 12 Mandana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 8 Blue Afro | ||
Sun Dec 10 2017 14:33 | 1st = 8 Blue Afro 2nd = 6 Tally Ho Billy 3rd = 3 My Wrecker 4th = 7 Gunmetal Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waipukurau Race 7 - 5 Keilib | ||
Sun Dec 10 2017 14:30 | 1st = 5 Keilib 2nd = 4 Star Of Greenbeel 3rd = 2 Kamanda Lincoln 4th = 3 Hunta Pence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 8 Galactic Panther | ||
Sun Dec 10 2017 14:28 | 1st = 8 Galactic Panther 2nd = 2 Mcivor Gordon 3rd = 3 Destini Montana 4th = 5 Agents Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 3 - 6 Grunt | ||
Sun Dec 10 2017 14:25 | 1st = 6 Grunt 2nd = 3 Red Liberty 3rd = 8 Sukoot 4th = 5 Californiagrandcru |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 6 Loch Tight | ||
Sun Dec 10 2017 14:24 | 1st = 6 Loch Tight 2nd = 2 Ollie Buck 3rd = 1 Miss Hanna Berry 4th = 3 Makikos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 2 - 5 Billy Can | ||
Sun Dec 10 2017 14:21 | 1st = 5 Billy Can 2nd = 8 Funky Music 3rd = 7 Dads Boy 4th = 4 Rotoiti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 4 Star Desire | ||
Sun Dec 10 2017 14:17 | 1st = 4 Star Desire 2nd = 7 Wet And Wild 3rd = 2 Bank Rogue 4th = 1 Mister Brown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 4 - 6 Lip Reader | ||
Sun Dec 10 2017 14:16 | 1st = 6 Lip Reader 2nd = 5 Pocket Beauty 3rd = 3 Back In The Day 4th = 11 Cobbity Chic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 4 Enterprise March | ||
Sun Dec 10 2017 14:12 | 1st = 4 Enterprise March 2nd = 2 Beat The Beast 3rd = 10 Wicked Express 4th = 9 Tobasco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 8 - 5 Selena Franco | ||
Sun Dec 10 2017 14:11 | 1st = 5 Selena Franco 2nd = 10 Franco Saxon 3rd = 9 Articulight 4th = 11 The Tin Soldier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 8 Odd Boots | ||
Sun Dec 10 2017 14:09 | 1st = 8 Odd Boots 2nd = 2 Cryers Bob 3rd = 5 Rising Girl 4th = 6 Mcivor Neville |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tatura Race 3 - 8 No No Nell | ||
Sun Dec 10 2017 14:08 | 1st = 8 No No Nell 2nd = 1 Betley 3rd = 2 Choconi 4th = 4 Snake Cavern |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 2 Water Colour | ||
Sun Dec 10 2017 14:06 | 1st = 2 Water Colour 2nd = 7 Fred Dagg 3rd = 6 Why Not Macca 4th = 4 Especial Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 3 - 6 Corinth | ||
Sun Dec 10 2017 14:04 | 1st = 6 Corinth 2nd = 1 Equipped 3rd = 2 New Horizons 4th = 5 Broadlea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 5 Formation | ||
Sun Dec 10 2017 14:03 | 1st = 5 Formation 2nd = 3 Classy Impact 3rd = 2 Mrs Browns Girl 4th = 8 Missing Allegro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bordertown Race 3 - 7 Redeeka | ||
Sun Dec 10 2017 14:00 | 1st = 7 Redeeka 2nd = 13 Call Me Penny 3rd = 1 Cries Of Joy 4th = 9 Downunder Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 4 King Kai | ||
Sun Dec 10 2017 13:57 | 1st = 4 King Kai 2nd = 1 Oliver Cruise 3rd = 7 Urana Banjo 4th = 2 Cailah Shakey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waipukurau Race 6 - 8 Chic | ||
Sun Dec 10 2017 13:55 | 1st = 8 Chic 2nd = 3 Brakbar 3rd = 11 Xcessory 4th = 2 Shared Secrets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 1 Bluestone | ||
Sun Dec 10 2017 13:53 | 1st = 1 Bluestone 2nd = 2 Stampy Longnose 3rd = 6 Surfing Moment 4th = 7 Red River Rufus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 2 - 4 Eaton | ||
Sun Dec 10 2017 13:50 | 1st = 4 Eaton 2nd = 5 El Chorrillo 3rd = 8 Subutai 4th = 1 Aljamaal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 1 Dyna Terror | ||
Sun Dec 10 2017 13:49 | 1st = 1 Dyna Terror 2nd = 8 Be Like Bill 3rd = 6 Dyna Yami 4th = 4 Dyna Vagrant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 1 - 1 Ammate | ||
Sun Dec 10 2017 13:46 | 1st = 1 Ammate 2nd = 3 Kalooki 3rd = 4 Roy John 4th = 2 Robbery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 4 Effectual | ||
Sun Dec 10 2017 13:45 | 1st = 4 Effectual 2nd = 2 Tullabung Googar 3rd = 3 Goldstar Holly 4th = 1 Home Bound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 2 Samba King | ||
Sun Dec 10 2017 13:42 | 1st = 2 Samba King 2nd = 5 Mickey Rawson 3rd = 3 Iconic Chief 4th = 7 Good Humour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 3 - 8 Ballymore Boy | ||
Sun Dec 10 2017 13:41 | 1st = 8 Ballymore Boy 2nd = 6 Mygirljo 3rd = 7 Uncle Jay 4th = 4 Lethal Promise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 5 First Stimulus | ||
Sun Dec 10 2017 13:37 | 1st = 5 First Stimulus 2nd = 3 Royal Atom 3rd = 4 Sansui Drawing 4th = 1 Private Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 7 - 1 Well Meet Again | ||
Sun Dec 10 2017 13:36 | 1st = 1 Well Meet Again 2nd = 9 Sea Rover 3rd = 18 Tijuana Taxi 4th = 3 Ildoitmyway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tatura Race 2 - 8 Sirius Black | ||
Sun Dec 10 2017 13:33 | 1st = 8 Sirius Black 2nd = 9 Tata Madiba 3rd = 6 Poolside Hamilton 4th = 3 Kedleston |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 1 Banjo Boss | ||
Sun Dec 10 2017 13:32 | 1st = 1 Banjo Boss 2nd = 2 Cosmic Ann 3rd = 4 Mr Perfect 4th = 3 Yella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 2 - 5 Bella Vella | ||
Sun Dec 10 2017 13:29 | 1st = 5 Bella Vella 2nd = 6 Cash Strapped 3rd = 4 Atum 4th = 1 Sweet Surprise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 3 Opawa Velocette | ||
Sun Dec 10 2017 13:28 | 1st = 3 Opawa Velocette 2nd = 2 Jetsun Stampede 3rd = 4 Idol Ajay 4th = 6 Ef Ay Zarr |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bordertown Race 2 - 2 Explosive Gift | ||
Sun Dec 10 2017 13:25 | 1st = 2 Explosive Gift 2nd = 1 Dabay 3rd = 3 Tatoi 4th = 9 Shakamber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 2 Blackjacks Back | ||
Sun Dec 10 2017 13:22 | 1st = 2 Blackjacks Back 2nd = 4 Quedos 3rd = 8 Price Tag 4th = 7 One Plus Two |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waipukurau Race 5 - 2 Hand It To Jonesy | ||
Sun Dec 10 2017 13:20 | 1st = 2 Hand It To Jonesy 2nd = 10 Princess Pamme 3rd = 8 Thats Amore 4th = 9 Witch Hazel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 4 Verev | ||
Sun Dec 10 2017 13:17 | 1st = 4 Verev 2nd = 2 Bull Battle Born 3rd = 5 Hail A Cab 4th = 1 Bungaloo Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Werribee Race 1 - 7 Eluded | ||
Sun Dec 10 2017 13:15 | 1st = 7 Eluded 2nd = 1 Lord Mornington 3rd = 2 Sleek Acheeva 4th = 9 Premio Momento |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 3 Opawa Kuru | ||
Sun Dec 10 2017 13:10 | 1st = 3 Opawa Kuru 2nd = 1 Elaborate 3rd = 8 Blocker 4th = 7 Swift Order |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 2 - 8 Im All Courage | ||
Sun Dec 10 2017 13:06 | 1st = 8 Im All Courage 2nd = 3 Rolamax 3rd = 1 Mandy Fourstarzzz 4th = 5 Betawenimdancin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 2 Kid Carl | ||
Sun Dec 10 2017 13:02 | 1st = 2 Kid Carl 2nd = 1 Rocky Gee Rocks 3rd = 8 Early Express 4th = 5 Sleeping Slick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 6 - 3 Cool Changes | ||
Sun Dec 10 2017 13:01 | 1st = 3 Cool Changes 2nd = 5 Tufflittlerooster 3rd = 10 Pegasus Kommander 4th = 13 Regal Suzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tatura Race 1 - 3 Riverlea Honours | ||
Sun Dec 10 2017 12:58 | 1st = 3 Riverlea Honours 2nd = 7 Flying Flywheel 3rd = 5 Blackburn 4th = 4 Rocket Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 6 Shine On Shannah | ||
Sun Dec 10 2017 12:56 | 1st = 6 Shine On Shannah 2nd = 8 Shaniqua 3rd = 9 Bungaloo Jedda 4th = 4 Sheza Renegade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 1 - 2 Prodigy | ||
Sun Dec 10 2017 12:54 | 1st = 2 Prodigy 2nd = 4 Rakhish 3rd = 6 Birdsong 4th = 5 Water Line |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 5 Zipping Vito | ||
Sun Dec 10 2017 12:53 | 1st = 5 Zipping Vito 2nd = 1 Global Conquest 3rd = 4 Little Bit Silly 4th = 6 Zipping Silva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bordertown Race 1 - 6 Wilkin | ||
Sun Dec 10 2017 12:50 | 1st = 6 Wilkin 2nd = 9 Ruth 3rd = 5 Tatler 4th = 10 Miss Bomber Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waipukurau Race 4 - 6 Windsor | ||
Sun Dec 10 2017 12:45 | 1st = 6 Windsor 2nd = 5 Hunter Villain 3rd = 4 Gates To Rio 4th = 9 Petite Midas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 8 Its All Talk | ||
Sun Dec 10 2017 12:42 | 1st = 8 Its All Talk 2nd = 1 Zipping Simmo 3rd = 2 Oozing Mojo 4th = 7 Unbackable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Goulburn Race 1 - 1 Troublesome Dave | ||
Sun Dec 10 2017 12:37 | 1st = 1 Troublesome Dave 2nd = 3 Stormy Raider 3rd = 5 Sea Kingdom 4th = 6 Machgower |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 5 Sketchy Chief | ||
Sun Dec 10 2017 12:35 | 1st = 5 Sketchy Chief 2nd = 2 Ekali 3rd = 8 All Hail Caesar 4th = 6 Doosh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 5 Lektra Menzel | ||
Sun Dec 10 2017 12:32 | 1st = 5 Lektra Menzel 2nd = 7 Garnet 3rd = 1 Kinnky Mcphee 4th = 6 Mollys Wally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 5 - 7 Miss You | ||
Sun Dec 10 2017 12:27 | 1st = 7 Miss You 2nd = 6 To Ri Elsie 3rd = 4 Smoke N Reactor 4th = 16 Lilac Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 4 Boofs Banjo | ||
Sun Dec 10 2017 12:23 | 1st = 4 Boofs Banjo 2nd = 3 Keep Talking 3rd = 8 Ice Buster 4th = 5 Arapaho Joe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 4 Untouchable | ||
Sun Dec 10 2017 12:18 | 1st = 4 Untouchable 2nd = 9 Jinja Heart 3rd = 8 Salvarotti 4th = 2 Hey Khali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waipukurau Race 3 - 7 Casaquinman | ||
Sun Dec 10 2017 12:10 | 1st = 7 Casaquinman 2nd = 1 High Distinction 3rd = 3 Wandering Eye 4th = 4 Pincanto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 6 Audrette | ||
Sun Dec 10 2017 12:01 | 1st = 6 Audrette 2nd = 1 Im A Leo 3rd = 8 Opawa Libby 4th = 9 Wong Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 3 Belron Gus | ||
Sun Dec 10 2017 11:58 | 1st = 3 Belron Gus 2nd = 8 Miss Gypsy Lee 3rd = 4 Full Loop 4th = 1 Cigars On Ice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 4 - 4 Motu Bettor Be Quick | ||
Sun Dec 10 2017 11:52 | 1st = 4 Motu Bettor Be Quick 2nd = 5 Silent Shadow 3rd = 3 The Doorman 4th = 2 Caviar Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 6 Finkle Foot Fred | ||
Sun Dec 10 2017 11:43 | 1st = 6 Finkle Foot Fred 2nd = 8 Midnight Daydream 3rd = 1 Don Morocco 4th = 7 Jetsun Woody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 1 Nunniong Miss | ||
Sun Dec 10 2017 11:40 | 1st = 1 Nunniong Miss 2nd = 2 Jacko Day 3rd = 5 Nitro Nicole 4th = 4 Hungry Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waipukurau Race 2 - 3 Swiss Precision | ||
Sun Dec 10 2017 11:35 | 1st = 3 Swiss Precision 2nd = 1 Lincolns Gal 3rd = 4 Dublues 4th = 2 Majic Hazel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 9 Ungrateful | ||
Sun Dec 10 2017 11:26 | 1st = 9 Ungrateful 2nd = 8 Finkle Foot Hero 3rd = 4 Bigtime Sassy 4th = 6 Just Jiggle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 5 Lamington Lass | ||
Sun Dec 10 2017 11:22 | 1st = 5 Lamington Lass 2nd = 8 Iona Misty 3rd = 4 Cullquin Panda 4th = 10 Rancette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 3 - 7 Nemera Franco | ||
Sun Dec 10 2017 11:17 | 1st = 7 Nemera Franco 2nd = 18 Franco Garcia 3rd = 16 American Alice 4th = 8 Waikari Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 4 Unprofound | ||
Sun Dec 10 2017 11:09 | 1st = 4 Unprofound 2nd = 1 Barwon Bandit 3rd = 3 Hot Mayhem 4th = 6 Kuridrani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 6 Unexplainable | ||
Sun Dec 10 2017 11:05 | 1st = 6 Unexplainable 2nd = 3 Undetectable 3rd = 1 Major Gas 4th = 4 Major Energy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waipukurau Race 1 - 1 Cornerstone | ||
Sun Dec 10 2017 11:00 | 1st = 1 Cornerstone 2nd = 6 Hard But Fair 3rd = 4 Donardo 4th = 3 Heza Duke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 6 Gimme Hot Chips | ||
Sun Dec 10 2017 10:51 | 1st = 6 Gimme Hot Chips 2nd = 5 Bigtime Moola 3rd = 4 Unconscionable 4th = 3 Scott Tied Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 2 - 14 Romanite | ||
Sun Dec 10 2017 10:42 | 1st = 14 Romanite 2nd = 13 Going To California 3rd = 5 Trailer Park Girl 4th = 4 Queen Of Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Motukarara Race 1 - 9 Westar Maggie | ||
Sun Dec 10 2017 10:12 | 1st = 9 Westar Maggie 2nd = 8 Sunny Glenis 3rd = 5 Monarco 4th = 12 I W Mcnik |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 1 Grizzle Mania | ||
Sun Dec 10 2017 1:17 | 1st = 1 Grizzle Mania 2nd = 3 Cadice 3rd = 7 Aye Vee Bee 4th = 8 Sunset Licorice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 3 Rebel Contender | ||
Sun Dec 10 2017 1:02 | 1st = 3 Rebel Contender 2nd = 2 Napoleon Boy 3rd = 1 Rockabye Daisy 4th = 4 Farmor At Last |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 7 Petunia Monelli | ||
Sun Dec 10 2017 0:44 | 1st = 7 Petunia Monelli 2nd = 5 Teddy Monelli 3rd = 4 Pepperfied 4th = 2 Tallulah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 12 Springsteen | ||
Sun Dec 10 2017 0:40 | 1st = 12 Springsteen 2nd = 2 Donovan Bromac 3rd = 5 Bonsu 4th = 8 Imali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 4 Shared Bonus | ||
Sun Dec 10 2017 0:27 | 1st = 4 Shared Bonus 2nd = 8 Yuup 3rd = 3 Bushmans Gold 4th = 1 Issue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 4 Dame Puissant | ||
Sun Dec 10 2017 0:10 | 1st = 4 Dame Puissant 2nd = 10 Quincey Brogden 3rd = 12 Rowan Skipper 4th = 6 Trustytrev |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 4 Equanimity | ||
Sun Dec 10 2017 0:07 | 1st = 4 Equanimity 2nd = 8 Sassy Ginger 3rd = 5 Bundles Galore 4th = 9 Neil Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - | ||
Fri Nov 10 2017 23:56 | 2nd = 2 West On Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 8 Lachlan Monelli | ||
Fri Nov 10 2017 23:56 | 1st = 8 Lachlan Monelli 2nd = 2 West On Babe 3rd = 7 Aeroplane Bob 4th = 4 Will Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kalgoorlie Race 6 - 5 Mister Ardee | ||
Fri Nov 10 2017 23:45 | 1st = 5 Mister Ardee 2nd = 6 A Boy Named Rosie 3rd = 2 Scoobys Delight 4th = 8 Mako Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 5 Desert Rampage | ||
Fri Nov 10 2017 23:32 | 1st = 5 Desert Rampage 2nd = 6 Shared Bonus 3rd = 4 Doc Hudson 4th = 3 Issue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 3 American Boy | ||
Fri Nov 10 2017 23:25 | 1st = 3 American Boy 2nd = 7 Motu Premier 3rd = 2 The Bucket List 4th = 10 Vultan Tin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 4 Constant Rama | ||
Fri Nov 10 2017 23:17 | 1st = 4 Constant Rama 2nd = 1 Ideal Grace 3rd = 7 One For Tiger 4th = 2 Bills Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kalgoorlie Race 5 - 1 Estocada | ||
Fri Nov 10 2017 23:10 | 1st = 1 Estocada 2nd = 2 Trust My Judgement 3rd = 7 A Bit Ruthless 4th = 6 Makinchanges |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 6 Classy Gun | ||
Fri Nov 10 2017 23:02 | 1st = 6 Classy Gun 2nd = 8 Little Sunshine 3rd = 5 Issy Keats 4th = 2 Screaming Oaks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 7 Barnabie Gundi | ||
Fri Nov 10 2017 22:59 | 1st = 7 Barnabie Gundi 2nd = 6 Satrai Boy 3rd = 5 Winsome Jackie 4th = 2 West On Space |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 6 Fernleigh Rebel | ||
Fri Nov 10 2017 22:55 | 1st = 6 Fernleigh Rebel 2nd = 9 Dont Wanadie 3rd = 10 Im Lisart 4th = 11 King Lebron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 2 Last Outlaw | ||
Fri Nov 10 2017 22:48 | 1st = 2 Last Outlaw 2nd = 4 Kalani Amy 3rd = 1 Kilty Jewel 4th = 3 Supreme Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 10 - 5 Hosier Lane | ||
Fri Nov 10 2017 22:43 | 1st = 5 Hosier Lane 2nd = 1 Big Bang Raj 3rd = 2 Me Mate Les 4th = 3 Manoeuver Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 2 Josie Rumble | ||
Fri Nov 10 2017 22:41 | 1st = 2 Josie Rumble 2nd = 5 Half Moon Rising 3rd = 7 Luna Evening 4th = 3 Snip Snap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 11 - 1 No Bear | ||
Fri Nov 10 2017 22:38 | 1st = 1 No Bear 2nd = 6 Charlm Legend 3rd = 8 Brayden Lennox 4th = 7 Miss Hudchie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 2 Trickster Lumik | ||
Fri Nov 10 2017 22:35 | 1st = 2 Trickster Lumik 2nd = 8 Ima Robber 3rd = 7 Courageous Nikki 4th = 5 Sleek Asset |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kalgoorlie Race 4 - 6 Well Enough Said | ||
Fri Nov 10 2017 22:33 | 1st = 6 Well Enough Said 2nd = 7 Athabascan 3rd = 3 October Brown 4th = 2 Advance Academy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 4 July Allen | ||
Fri Nov 10 2017 22:30 | 1st = 4 July Allen 2nd = 6 Liam 3rd = 1 Unmid Bale 4th = 7 Zipping Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 2 Johnny Disco | ||
Fri Nov 10 2017 22:25 | 1st = 2 Johnny Disco 2nd = 4 Zach Maguire 3rd = 1 Jaxon Fella 4th = 5 Bronze Seeker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 2 Poppa Ogg | ||
Fri Nov 10 2017 22:18 | 1st = 2 Poppa Ogg 2nd = 6 Amani 3rd = 3 Lee Booboo 4th = 8 Declared Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 1 Crooked Vulture | ||
Fri Nov 10 2017 22:15 | 1st = 1 Crooked Vulture 2nd = 8 Lilty Allen 3rd = 2 Merchant Prince 4th = 7 Milla Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 7 - 6 Sir Julian | ||
Fri Nov 10 2017 22:14 | 1st = 6 Sir Julian 2nd = 5 Big Spook 3rd = 4 Bobby Fabulous 4th = 2 Maywyns Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 1 Rockstar Max | ||
Fri Nov 10 2017 22:12 | 1st = 1 Rockstar Max 2nd = 4 Stinky Pete 3rd = 8 Stolen Dreams 4th = 5 Bean Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 9 - 5 Flash Kyvalley | ||
Fri Nov 10 2017 22:10 | 1st = 5 Flash Kyvalley 2nd = 6 Aldebaran Pete 3rd = 4 Shadow Justice 4th = 1 Kyvalley Frank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 1 Dorans Echo | ||
Fri Nov 10 2017 22:08 | 1st = 1 Dorans Echo 2nd = 3 George Regis 3rd = 6 Dorrigo Bale 4th = 2 White Ambush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kalgoorlie Race 3 - 1 Undercover Art | ||
Fri Nov 10 2017 22:06 | 1st = 1 Undercover Art 2nd = 2 Whitbys Gamble 3rd = 7 Our Clarisa 4th = 3 Soho Jett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 8 - 4 Mackeral | ||
Fri Nov 10 2017 22:03 | 1st = 4 Mackeral 2nd = 7 Aphorism 3rd = 6 Great Rainbow 4th = 2 Karloo Bentwofifty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 8 - 5 King Kohei | ||
Fri Nov 10 2017 22:00 | 1st = 5 King Kohei 2nd = 2 Ruths Boy 3rd = 8 Nicodame 4th = 4 Ansinna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 7 Vegas Ethics | ||
Fri Nov 10 2017 21:58 | 1st = 7 Vegas Ethics 2nd = 3 Ay Jay Zan 3rd = 4 Tigers Gold 4th = 2 Korogoro Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 1 Flywheel Strike | ||
Fri Nov 10 2017 21:55 | 1st = 1 Flywheel Strike 2nd = 5 Dr Gammiris 3rd = 2 Cookie Rose 4th = 8 Penny Lane Keats |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 1 Donegal Rundlescreek | ||
Fri Nov 10 2017 21:54 | 1st = 1 Donegal Rundlescreek 2nd = 3 Dodolicious 3rd = 8 Skippy Rascal 4th = 2 Quite A Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 2 West On Star | ||
Fri Nov 10 2017 21:52 | 1st = 2 West On Star 2nd = 8 Roxys Double 3rd = 1 Spur Monelli 4th = 7 Yunderup Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 8 Mystic Riot | ||
Fri Nov 10 2017 21:48 | 1st = 8 Mystic Riot 2nd = 4 Hit Me Up 3rd = 6 Zipping Lance 4th = 5 Coco Spectre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 10 - 1 Fear The Gate | ||
Fri Nov 10 2017 21:45 | 1st = 1 Fear The Gate 2nd = 3 Tiggerlong Ring 3rd = 4 Arizona Xena 4th = 7 Bonacia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 6 - 3 Glenisla | ||
Fri Nov 10 2017 21:44 | 1st = 3 Glenisla 2nd = 8 One Night At Themile 3rd = 4 Chasing A Win 4th = 7 Barney Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 8 - 2 Lets Went | ||
Fri Nov 10 2017 21:40 | 1st = 2 Lets Went 2nd = 5 Giant Steps 3rd = 4 Lucy Mccool 4th = 6 Fleeting Grin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 6 Shanlyn Percy | ||
Fri Nov 10 2017 21:39 | 1st = 6 Shanlyn Percy 2nd = 1 Ninetymile Holly 3rd = 3 Slick Maggie 4th = 7 Captain Risky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 1 Ocean Realm | ||
Fri Nov 10 2017 21:38 | 1st = 1 Ocean Realm 2nd = 4 Glen Star 3rd = 5 Wonelova Gunn 4th = 8 Fancy Tee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kalgoorlie Race 2 - 5 Allazar | ||
Fri Nov 10 2017 21:36 | 1st = 5 Allazar 2nd = 7 Four Legged Frenzy 3rd = 2 Times Of Glory 4th = 1 Mago Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kalgoorlie Race 2 - 3 Illusionation | ||
Fri Nov 10 2017 21:36 | 1st = 3 Illusionation 2nd = 8 Ebony Stride 3rd = 2 Times Of Glory 4th = 1 Mago Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 7 - 3 Real Obsession | ||
Fri Nov 10 2017 21:33 | 1st = 3 Real Obsession 2nd = 6 Taylah Studleigh 3rd = 7 Its Inevitable 4th = 9 Master Benny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 7 - 5 Star Fortune | ||
Fri Nov 10 2017 21:30 | 1st = 5 Star Fortune 2nd = 3 Ancient History 3rd = 2 Dusty Jack 4th = 6 Bon Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 8 Louie Lasagna | ||
Fri Nov 10 2017 21:28 | 1st = 8 Louie Lasagna 2nd = 3 Invasion 3rd = 5 Trixta Rox 4th = 6 Tiarna Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 9 - 4 Humalee | ||
Fri Nov 10 2017 21:25 | 1st = 4 Humalee 2nd = 3 Dyna Elias 3rd = 2 Glorious Leader 4th = 6 Wallamba Chicki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 2 Bettor Boa | ||
Fri Nov 10 2017 21:24 | 1st = 2 Bettor Boa 2nd = 10 Parisian Partygirl 3rd = 6 Mary Catherine 4th = 4 Bettor Bling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 1 Galloping Leo | ||
Fri Nov 10 2017 21:22 | 1st = 1 Galloping Leo 2nd = 2 Wild Angel 3rd = 5 Dynamo Magic 4th = 8 Brandeen Bayley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 6 Utah Miss | ||
Fri Nov 10 2017 21:18 | 1st = 6 Utah Miss 2nd = 4 Charrua 3rd = 2 Hollywood 4th = 8 Kims Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 5 - 7 Gotta Go Shadow | ||
Fri Nov 10 2017 21:14 | 1st = 7 Gotta Go Shadow 2nd = 3 Hilltopsomewhere 3rd = 2 Ultimate Won 4th = 4 Princess Cleopatra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 7 - 5 Truscott Law | ||
Fri Nov 10 2017 21:10 | 1st = 5 Truscott Law 2nd = 8 Tiroroa Tom 3rd = 7 Kyvalley Vice 4th = 1 Tella Tall Tale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 2 Midnight Hero | ||
Fri Nov 10 2017 21:08 | 1st = 2 Midnight Hero 2nd = 6 No Passengers 3rd = 5 Jaclyn Bale 4th = 1 Xenon Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kalgoorlie Race 1 - 8 Im Soxy | ||
Fri Nov 10 2017 21:06 | 1st = 8 Im Soxy 2nd = 6 Flight Mode 3rd = 9 Tiz Art 4th = 10 Compact Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 7 Spare The Price | ||
Fri Nov 10 2017 21:03 | 1st = 7 Spare The Price 2nd = 9 Dont Tell Errol 3rd = 4 Count Montecristo 4th = 2 Hez Razor Sharp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 8 - 1 Clever Magic | ||
Fri Nov 10 2017 21:02 | 1st = 1 Clever Magic 2nd = 6 Sister Tee 3rd = 3 Forest Rain 4th = 8 Budge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 6 - 11 Palazzo Vecchio | ||
Fri Nov 10 2017 21:00 | 1st = 11 Palazzo Vecchio 2nd = 12 Treicheln 3rd = 4 Sassoon 4th = 1 Hell On Earth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 1 Nations | ||
Fri Nov 10 2017 20:57 | 1st = 1 Nations 2nd = 7 Stilton Bart 3rd = 6 Emilys Heart 4th = 8 Velocity Korina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 6 - 1 Invite Only | ||
Fri Nov 10 2017 20:55 | 1st = 1 Invite Only 2nd = 4 Informality 3rd = 3 Tatibye 4th = 2 Sheiswatching |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 1 Sly Shiraz | ||
Fri Nov 10 2017 20:54 | 1st = 1 Sly Shiraz 2nd = 4 Runnin On Fire 3rd = 8 Barroom Counsel 4th = 2 Cheerful Scout |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 4 Sarah Goody | ||
Fri Nov 10 2017 20:50 | 1st = 4 Sarah Goody 2nd = 1 Tajies Girl 3rd = 8 Bettor Reward 4th = 7 Abraxas Blues |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 1 Hedwig | ||
Fri Nov 10 2017 20:48 | 1st = 1 Hedwig 2nd = 8 Trianna 3rd = 6 Six Green Thumbs 4th = 3 Zipping Megan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 7 - 3 Golden Ollie | ||
Fri Nov 10 2017 20:45 | 1st = 3 Golden Ollie 2nd = 1 Maries Fancy 3rd = 6 Crazy Judy 4th = 2 Parrydise Ginger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 4 - 8 Bedrock Fred | ||
Fri Nov 10 2017 20:44 | 1st = 8 Bedrock Fred 2nd = 4 Any Suggestions 3rd = 3 Eyre Space 4th = 7 Eastbro Caesar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 6 - 2 Perfect Sense | ||
Fri Nov 10 2017 20:40 | 1st = 2 Perfect Sense 2nd = 5 Waimac Attack 3rd = 9 Marine Parade 4th = 4 Maken Art Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 3 Rhythm Section | ||
Fri Nov 10 2017 20:38 | 1st = 3 Rhythm Section 2nd = 4 Empire Reign 3rd = 2 Copper Kate 4th = 1 Miss Two Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 5 Blackjack Neo | ||
Fri Nov 10 2017 20:35 | 1st = 5 Blackjack Neo 2nd = 1 Hazelwood Flyer 3rd = 7 Diesel Turbo 4th = 8 High Tenacity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 11 Whittaker | ||
Fri Nov 10 2017 20:33 | 1st = 11 Whittaker 2nd = 1 Im With Lexy 3rd = 9 Our Chittybangbang 4th = 6 Eliza Dushku |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 5 - 9 Moshway | ||
Fri Nov 10 2017 20:30 | 1st = 9 Moshway 2nd = 3 Little Bita Spunk 3rd = 7 Vladivostok 4th = 2 Gee Whizzer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 1 Red Rocks | ||
Fri Nov 10 2017 20:27 | 1st = 1 Red Rocks 2nd = 5 Down Mexico Way 3rd = 6 Zambora Pride 4th = 8 Lizzy Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 6 - 1 Spuds Mate | ||
Fri Nov 10 2017 20:24 | 1st = 1 Spuds Mate 2nd = 7 Heza Saint 3rd = 8 Tiggerlong Zorro 4th = 2 Dana Whare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 5 - 5 Handsome Major | ||
Fri Nov 10 2017 20:23 | 1st = 5 Handsome Major 2nd = 2 Don Kee 3rd = 1 Little Change 4th = 4 The Brazen Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 6 Blitzem Miah | ||
Fri Nov 10 2017 20:21 | 1st = 6 Blitzem Miah 2nd = 4 Tear Town 3rd = 8 Poco Dorado 4th = 7 Chevy Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 3 - 9 High Joltage | ||
Fri Nov 10 2017 20:16 | 1st = 9 High Joltage 2nd = 1 Berry Delight 3rd = 2 Artegra 4th = 6 Novappeal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 1 Whiskey Rose | ||
Fri Nov 10 2017 20:14 | 1st = 1 Whiskey Rose 2nd = 10 Hearts To Hearts 3rd = 3 Prince Stealth 4th = 4 Loaded |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 5 - 2 Roll With It | ||
Fri Nov 10 2017 20:10 | 1st = 2 Roll With It 2nd = 3 The Sparrow Hawk 3rd = 9 Willem 4th = 8 Royal Witness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 1 Slingshot Blitz | ||
Fri Nov 10 2017 20:08 | 1st = 1 Slingshot Blitz 2nd = 4 Broken Axle 3rd = 5 Rippa Regis 4th = 7 Kiss Me Razley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 5 - 2 Rockstar Zac | ||
Fri Nov 10 2017 20:05 | 1st = 2 Rockstar Zac 2nd = 7 Zipping Duff 3rd = 6 Unleash Bolly 4th = 5 Cash A Roo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 9 Beetson | ||
Fri Nov 10 2017 20:03 | 1st = 9 Beetson 2nd = 2 A Life Under Fire 3rd = 5 Im Cool Harry 4th = 3 Star Writer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 4 - 4 Almalita | ||
Fri Nov 10 2017 20:00 | 1st = 4 Almalita 2nd = 8 Foraoise 3rd = 5 Ocouney 4th = 3 Cheron Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 5 Two Times Twice | ||
Fri Nov 10 2017 19:57 | 1st = 5 Two Times Twice 2nd = 3 Confinement 3rd = 4 Iona Fairytale 4th = 7 Nabiac Soldier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 4 Lucas Rose | ||
Fri Nov 10 2017 19:54 | 1st = 4 Lucas Rose 2nd = 3 Sheza Dragon 3rd = 5 Stitch Gun Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 2 - 1 Golden Bambi | ||
Fri Nov 10 2017 19:50 | 1st = 1 Golden Bambi 2nd = 7 Big Behemoth 3rd = 2 Speculator 4th = 4 Timansi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 10 - 5 Classy Chapel | ||
Fri Nov 10 2017 19:49 | 1st = 5 Classy Chapel 2nd = 4 My Kiwi Lady 3rd = 1 Purest Silk 4th = 6 Spare Change |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 1 Destini Galaxy | ||
Fri Nov 10 2017 19:48 | 1st = 1 Destini Galaxy 2nd = 5 Rosie Glenda 3rd = 3 Splish Splash 4th = 2 Dyna Raze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 4 - 3 Specialality | ||
Fri Nov 10 2017 19:45 | 1st = 3 Specialality 2nd = 4 Take The Spot 3rd = 1 Lucys Squiggle 4th = 7 Nitro Glisten |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 4 - 8 Forever Texas | ||
Fri Nov 10 2017 19:45 | 1st = 8 Forever Texas 2nd = 4 Zac Mac 3rd = 3 The Informant 4th = 5 Red Vee Hanover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 4 - 4 Future Operator | ||
Fri Nov 10 2017 19:40 | 1st = 4 Future Operator 2nd = 3 Sweet Kisses 3rd = 5 Lets Jazz It Up 4th = 6 Tayspastime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 2 So Over It | ||
Fri Nov 10 2017 19:39 | 1st = 2 So Over It 2nd = 3 Frisky Gambler 3rd = 7 Oity Allen 4th = 5 Fabrelee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 2 Abundant Assets | ||
Fri Nov 10 2017 19:38 | 1st = 2 Abundant Assets 2nd = 8 Sashay 3rd = 1 Winsome Money 4th = 4 Winlock Silver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 1 Sambucca Rose | ||
Fri Nov 10 2017 19:35 | 1st = 1 Sambucca Rose 2nd = 2 Dr Noely 3rd = 4 Loco Queen 4th = 8 Dr Tracey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 11 Miss Rodriguez | ||
Fri Nov 10 2017 19:33 | 1st = 11 Miss Rodriguez 2nd = 9 Dream To Share 3rd = 2 Little Bit Dusty 4th = 10 Sand Blaster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 3 - 1 Memory Bank | ||
Fri Nov 10 2017 19:30 | 1st = 1 Memory Bank 2nd = 3 Josephine Sea 3rd = 5 Do It For Dottie 4th = 2 Shamar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 3 Double Explosion | ||
Fri Nov 10 2017 19:27 | 1st = 3 Double Explosion 2nd = 2 Lady Pippa 3rd = 6 Pius Thicknesse 4th = 1 Kirbys Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 3 - 6 Fawn To Run | ||
Fri Nov 10 2017 19:24 | 1st = 6 Fawn To Run 2nd = 4 Tanas Angel 3rd = 3 Copper Pepper 4th = 7 Regan Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 1 - 2 Glenisla | ||
Fri Nov 10 2017 19:20 | 1st = 2 Glenisla 2nd = 3 Chasing A Win 3rd = 9 Oliver Jack 4th = 5 Barney Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 9 - 3 Step Up | ||
Fri Nov 10 2017 19:19 | 1st = 3 Step Up 2nd = 6 Imajollywally 3rd = 5 Drovers Eyre 4th = 1 Ardent Lustre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 2 Sheez My Chicki | ||
Fri Nov 10 2017 19:18 | 1st = 2 Sheez My Chicki 2nd = 7 Winsome Express 3rd = 4 Zipping Lyric 4th = 6 Blocker Tifia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 3 - 5 Golovkin | ||
Fri Nov 10 2017 19:15 | 1st = 5 Golovkin 2nd = 7 Rocknroll Emma 3rd = 6 Ourark 4th = 4 Cerrena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 5 Setelia | ||
Fri Nov 10 2017 19:15 | 1st = 5 Setelia 2nd = 7 Trinity Kid 3rd = 2 Magic Flora 4th = 6 Totally Bullish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 1 Reagie Charles | ||
Fri Nov 10 2017 19:12 | 1st = 1 Reagie Charles 2nd = 4 Sovane 3rd = 7 Barbs Bloss 4th = 8 Limeburner Dave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 3 - 1 Randy Art | ||
Fri Nov 10 2017 19:10 | 1st = 1 Randy Art 2nd = 4 Kempseys Delight 3rd = 6 Gottan Itch 4th = 5 Our Edward Lewis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 1 No Time Toulouse | ||
Fri Nov 10 2017 19:09 | 1st = 1 No Time Toulouse 2nd = 2 Bigtime Mark 3rd = 4 Bigtime Jane 4th = 3 Thunderation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 3 Destini Duchess | ||
Fri Nov 10 2017 19:08 | 1st = 3 Destini Duchess 2nd = 1 Zipping Hazel 3rd = 5 Pat Malone 4th = 8 Zipping Brandy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 2 - 8 Fizzy Bale | ||
Fri Nov 10 2017 19:05 | 1st = 8 Fizzy Bale 2nd = 5 Stench Of Power 3rd = 7 Jeremiah Horstig 4th = 2 Becoming A Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 10 Belligerence | ||
Fri Nov 10 2017 19:03 | 1st = 10 Belligerence 2nd = 5 Valla Swan 3rd = 3 Hallnightparty 4th = 1 Whostolemypigeon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 2 - 2 Gaudi | ||
Fri Nov 10 2017 19:00 | 1st = 2 Gaudi 2nd = 5 Many Rewards 3rd = 8 Pickelhaube 4th = 3 Lakeside Oval |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 4 Lucky Sally | ||
Fri Nov 10 2017 18:57 | 1st = 4 Lucky Sally 2nd = 5 Lite Me Up 3rd = 2 Sheza Ruler 4th = 7 Astins Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 2 Irinka Suzie | ||
Fri Nov 10 2017 18:54 | 1st = 2 Irinka Suzie 2nd = 7 Swaggers Angel 3rd = 1 In The Que 4th = 4 Indiana Mango |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 8 - 5 Express Play | ||
Fri Nov 10 2017 18:51 | 1st = 5 Express Play 2nd = 1 Super Change 3rd = 8 Edamfast 4th = 2 The Peacemaker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 1 - 3 Mareeba | ||
Fri Nov 10 2017 18:50 | 1st = 3 Mareeba 2nd = 5 Tilly Rockin 3rd = 8 Domino Brax 4th = 2 Shake And Blake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 2 Kadalex Kid | ||
Fri Nov 10 2017 18:47 | 1st = 2 Kadalex Kid 2nd = 6 Kentucky Sun 3rd = 4 One Step Ahead 4th = 7 In A Spin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 2 - 4 Urban Tiger | ||
Fri Nov 10 2017 18:46 | 1st = 4 Urban Tiger 2nd = 8 Mondooley Heaven 3rd = 5 Em Vee En 4th = 3 Nickys Logic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 2 - 10 Konan | ||
Fri Nov 10 2017 18:42 | 1st = 10 Konan 2nd = 11 Heavenly Shades 3rd = 7 Ideal Moment 4th = 3 Im Toot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 4 Star Rise | ||
Fri Nov 10 2017 18:40 | 1st = 4 Star Rise 2nd = 1 Big Dippa 3rd = 3 White Eagle 4th = 5 Spring Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 2 Mila Mila | ||
Fri Nov 10 2017 18:39 | 1st = 2 Mila Mila 2nd = 1 Bigtime Dazzler 3rd = 7 Allegro Beaty 4th = 6 Bigtime Onfire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 3 Dominant Diva | ||
Fri Nov 10 2017 18:37 | 1st = 3 Dominant Diva 2nd = 7 Sketchy Finish 3rd = 5 Badlands 4th = 1 Kiarni Al |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 4 Wicked This Way | ||
Fri Nov 10 2017 18:37 | 1st = 4 Wicked This Way 2nd = 7 Sketchy Finish 3rd = 5 Badlands |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 9 Swaggie Shannon | ||
Fri Nov 10 2017 18:33 | 1st = 9 Swaggie Shannon 2nd = 4 Wrangler Duke 3rd = 1 Bustling Barney 4th = 3 Allnight Mlady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 1 - 11 Zoey Lass | ||
Fri Nov 10 2017 18:30 | 1st = 11 Zoey Lass 2nd = 5 Lady Mahala 3rd = 2 Gold Label Miss 4th = 9 Raziel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 6 Blue Sky Riot | ||
Fri Nov 10 2017 18:27 | 1st = 6 Blue Sky Riot 2nd = 4 Hodges Lane 3rd = 1 Mitchells Lane 4th = 10 Bolt Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 7 - 5 Loveonthelawn | ||
Fri Nov 10 2017 18:22 | 1st = 5 Loveonthelawn 2nd = 6 Mortician 3rd = 13 Madam Spur 4th = 8 Danke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 2 Spring Roy | ||
Fri Nov 10 2017 18:20 | 1st = 2 Spring Roy 2nd = 4 Elegant Duk 3rd = 1 Regal Waz 4th = 8 Topaz Tan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 6 Long Spring Neck | ||
Fri Nov 10 2017 18:17 | 1st = 6 Long Spring Neck 2nd = 4 Bundah 3rd = 2 Look Us Over 4th = 1 Sketchy Nick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bankstown Race 1 - 4 Shards Halo | ||
Fri Nov 10 2017 18:16 | 1st = 4 Shards Halo 2nd = 8 Its Bettor Me 3rd = 5 Absolution 4th = 7 Fearless Lord |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 1 - 9 Maraetai | ||
Fri Nov 10 2017 18:12 | 1st = 9 Maraetai 2nd = 7 Night Ninja 3rd = 2 Winning Spirit 4th = 6 Art Tutor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 1 La Bella Riot | ||
Fri Nov 10 2017 18:09 | 1st = 1 La Bella Riot 2nd = 3 Dynastic Ruler 3rd = 2 Manitoba 4th = 5 Handsome Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 8 Thrilling Raider | ||
Fri Nov 10 2017 18:05 | 1st = 8 Thrilling Raider 2nd = 1 Spring Allegro 3rd = 2 Bigtime Vanessa 4th = 6 Bigtime Macdaddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 8 Off And On | ||
Fri Nov 10 2017 18:02 | 1st = 8 Off And On 2nd = 1 Alota Dagz 3rd = 5 Praters Saint 4th = 2 Dories Pick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 2 Timmo Time | ||
Fri Nov 10 2017 17:57 | 1st = 2 Timmo Time 2nd = 11 Likeallofus 3rd = 9 Wattlebank Flyer 4th = 6 Corporal Luna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 7 Kinloch Hill | ||
Fri Nov 10 2017 17:54 | 1st = 7 Kinloch Hill 2nd = 3 Thomas Jay 3rd = 8 Tiger Tokaam 4th = 1 Sublime Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 6 - 4 Atom Hanover | ||
Fri Nov 10 2017 17:53 | 1st = 4 Atom Hanover 2nd = 6 Kaitlyn 3rd = 7 Kiwi Tintin 4th = 1 Russian Alsu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kempsey Race 8 - 7 Libertine Miss | ||
Fri Nov 10 2017 17:50 | 1st = 7 Libertine Miss 2nd = 9 Bite The Media 3rd = 4 Munjai 4th = 2 Forever Alone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 7 Belt Up Bubbs | ||
Fri Nov 10 2017 17:47 | 1st = 7 Belt Up Bubbs 2nd = 2 Bottoms Up 3rd = 10 Dashing Dyson 4th = 1 Kamchatka Lenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 1 Zoya Bale | ||
Fri Nov 10 2017 17:44 | 1st = 1 Zoya Bale 2nd = 2 Bigtime Thinker 3rd = 4 Homebush Rocky 4th = 5 Cawbourne Stick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 7 - 1 Ekklestone | ||
Fri Nov 10 2017 17:40 | 1st = 1 Ekklestone 2nd = 9 Annies Our Hero 3rd = 4 Clateau 4th = 8 Gower |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 4 Velocity Zarin | ||
Fri Nov 10 2017 17:37 | 1st = 4 Velocity Zarin 2nd = 7 Dorrego 3rd = 5 Spring Ellie 4th = 6 Honey Hornet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 11 - 5 Enchantee | ||
Fri Nov 10 2017 17:35 | 1st = 5 Enchantee 2nd = 14 Compliant 3rd = 12 Joey Maguire 4th = 7 Terrier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 5 Miss Vee | ||
Fri Nov 10 2017 17:34 | 1st = 5 Miss Vee 2nd = 3 Charlu Skye 3rd = 4 Fascinate Joan 4th = 6 Cape Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 8 - 4 Spellology | ||
Fri Nov 10 2017 17:30 | 1st = 4 Spellology 2nd = 1 Contemplate 3rd = 8 Bubbaleenah 4th = 6 Holt Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 3 Bears Gold | ||
Fri Nov 10 2017 17:27 | 1st = 3 Bears Gold 2nd = 4 Kiwi Collision 3rd = 2 Autocrat 4th = 7 Yenderra Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 8 Jango Fett | ||
Fri Nov 10 2017 17:22 | 1st = 8 Jango Fett 2nd = 7 Lucifers Legend 3rd = 10 Real Knucky 4th = 1 Raring To Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 2 Pipe Of Peace | ||
Fri Nov 10 2017 17:19 | 1st = 2 Pipe Of Peace 2nd = 8 Hesperides 3rd = 3 Sportfan 4th = 5 Loved Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kempsey Race 7 - 8 Lippy And Pearls | ||
Fri Nov 10 2017 17:15 | 1st = 8 Lippy And Pearls 2nd = 3 Explosive Scene 3rd = 1 Present Sense 4th = 2 Annandale Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 1 Bigtime Pink | ||
Fri Nov 10 2017 17:14 | 1st = 1 Bigtime Pink 2nd = 5 Vee Marina 3rd = 8 Bigtime Boy 4th = 3 Opawa Denise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 8 Lord Jack | ||
Fri Nov 10 2017 17:12 | 1st = 8 Lord Jack 2nd = 5 Navigator Jack 3rd = 6 Wild Miss Judy 4th = 2 Greysynd Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 8 Scarlets Secret | ||
Fri Nov 10 2017 17:09 | 1st = 8 Scarlets Secret 2nd = 4 Brazilian Brae 3rd = 2 Betstakker 4th = 1 Harrys Entity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 6 - 4 Jay Jay | ||
Fri Nov 10 2017 17:05 | 1st = 4 Jay Jay 2nd = 2 Al Hamees 3rd = 7 Amahero 4th = 1 Free Drop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 10 - 4 Sweet Mary | ||
Fri Nov 10 2017 17:04 | 1st = 4 Sweet Mary 2nd = 5 Some Legend 3rd = 11 Hot Off The Press 4th = 9 Trailer Park Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 8 - 4 Mortified | ||
Fri Nov 10 2017 17:00 | 1st = 4 Mortified 2nd = 1 Bajour 3rd = 5 Princess Anacheeva 4th = 2 Battle Zone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 1 Gold Liner | ||
Fri Nov 10 2017 16:58 | 1st = 1 Gold Liner 2nd = 7 Farmor Perhaps 3rd = 4 Waycol Bill 4th = 8 Brother Trevor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 7 - 2 Mad For Art | ||
Fri Nov 10 2017 16:55 | 1st = 2 Mad For Art 2nd = 7 Danshari 3rd = 5 Dungannon 4th = 4 Secret Mistress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 4 - 5 Stand Sure | ||
Fri Nov 10 2017 16:54 | 1st = 5 Stand Sure 2nd = 2 Jack Bates 3rd = 8 Itsokbeingbetter 4th = 9 Idealistic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 1 Double Hope | ||
Fri Nov 10 2017 16:52 | 1st = 1 Double Hope 2nd = 2 Junior Tot 3rd = 8 Codes Here 4th = 6 Swift Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 2 Horace Foxley | ||
Fri Nov 10 2017 16:47 | 1st = 2 Horace Foxley 2nd = 1 Leighmont 3rd = 8 Sicilian Slumber 4th = 9 Floyd Mayweather |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 7 Kyrgios | ||
Fri Nov 10 2017 16:44 | 1st = 7 Kyrgios 2nd = 6 Ronray Destiny 3rd = 2 Blackpool Donny 4th = 5 Blue Blitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 2 Idol Hot | ||
Fri Nov 10 2017 16:43 | 1st = 2 Idol Hot 2nd = 7 Making It Up 3rd = 8 Watch Your Back 4th = 5 Uno Again |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kempsey Race 6 - 2 Blinkin Artie | ||
Fri Nov 10 2017 16:40 | 1st = 2 Blinkin Artie 2nd = 5 Morning Fare 3rd = 7 Metre Eater 4th = 1 Labrooke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 1 Arabian Go Dani | ||
Fri Nov 10 2017 16:37 | 1st = 1 Arabian Go Dani 2nd = 5 Cosmic Revenge 3rd = 7 Haras Hook 4th = 2 Jacoby Raider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 5 Bonding Session | ||
Fri Nov 10 2017 16:34 | 1st = 5 Bonding Session 2nd = 3 Double Stitched 3rd = 6 El Grand Demon 4th = 8 Firestorm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 9 - 3 Sounds Lika Gem | ||
Fri Nov 10 2017 16:34 | 1st = 3 Sounds Lika Gem 2nd = 5 Scotlynn Justis 3rd = 11 Paravani 4th = 2 Twitter Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 7 - 4 Vainstream | ||
Fri Nov 10 2017 16:30 | 1st = 4 Vainstream 2nd = 5 Conspicuous Maid 3rd = 6 Elusive Shine 4th = 7 Watch Me Blush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 5 - 7 Bauhinia Drought | ||
Fri Nov 10 2017 16:27 | 1st = 7 Bauhinia Drought 2nd = 5 Circuit Judge 3rd = 12 Gai Of The Galaxy 4th = 8 Magnus Rules |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 8 Jacks Pick | ||
Fri Nov 10 2017 16:24 | 1st = 8 Jacks Pick 2nd = 3 Magic Buddie 3rd = 7 Golden Blaze 4th = 5 Bruskey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 3 - 6 Sheer Bliss | ||
Fri Nov 10 2017 16:23 | 1st = 6 Sheer Bliss 2nd = 1 Ardens Winstar 3rd = 3 Spirit Of Love 4th = 5 Final Excuse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 6 - 5 Praise Songs | ||
Fri Nov 10 2017 16:20 | 1st = 5 Praise Songs 2nd = 11 Cool One 3rd = 3 Capeabeel 4th = 9 Cowboy Hour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 2 Praters Recruit | ||
Fri Nov 10 2017 16:17 | 1st = 2 Praters Recruit 2nd = 8 Gitcha Hummin 3rd = 6 Enzo Jazz 4th = 4 Rumbling Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 6 Bigtime Ellie | ||
Fri Nov 10 2017 16:14 | 1st = 6 Bigtime Ellie 2nd = 7 Bigtime Redfoo 3rd = 3 Daisy Lara 4th = 4 Bigtime Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 2 Earl Jujon | ||
Fri Nov 10 2017 16:12 | 1st = 2 Earl Jujon 2nd = 8 January 3rd = 3 Jacks At The Beach 4th = 10 Catch The Breeze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 8 Millennium Tyne | ||
Fri Nov 10 2017 16:09 | 1st = 8 Millennium Tyne 2nd = 7 Apprehension 3rd = 1 Michelle 4th = 6 Hold Your Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kempsey Race 5 - 2 Arts Got A Gun | ||
Fri Nov 10 2017 16:05 | 1st = 2 Arts Got A Gun 2nd = 1 Jack The Ringer 3rd = 5 Polskie Lady 4th = 3 Lyric |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 8 - 4 English Rose | ||
Fri Nov 10 2017 16:04 | 1st = 4 English Rose 2nd = 3 Paddington Central 3rd = 14 Stompem 4th = 10 Black Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 6 - 4 Nina Rules | ||
Fri Nov 10 2017 16:00 | 1st = 4 Nina Rules 2nd = 2 Thumbtacks 3rd = 1 Bel Blaster 4th = 6 Light On Ice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 1 Mav | ||
Fri Nov 10 2017 15:57 | 1st = 1 Mav 2nd = 6 Rays Wish 3rd = 8 Smokey Jake 4th = 3 Rampaging Rick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 2 - 6 Emily Blunt | ||
Fri Nov 10 2017 15:55 | 1st = 6 Emily Blunt 2nd = 1 Shanocon 3rd = 9 Christanna 4th = 3 Valmara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 1 Wildash Nitro | ||
Fri Nov 10 2017 15:54 | 1st = 1 Wildash Nitro 2nd = 2 Farmor Finally 3rd = 7 Lilly Pilly Lass 4th = 4 Attila |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 4 - 4 French Hussler | ||
Fri Nov 10 2017 15:50 | 1st = 4 French Hussler 2nd = 1 Sporting Page 3rd = 3 Casino Thoughts 4th = 5 Dotherighthing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 8 Turfman | ||
Fri Nov 10 2017 15:47 | 1st = 8 Turfman 2nd = 6 Heavy Pockets 3rd = 7 Nangar Tiger 4th = 5 Gotta Sideshow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 3 Tazia | ||
Fri Nov 10 2017 15:46 | 1st = 3 Tazia 2nd = 1 Ocean Gambler 3rd = 5 Opawa Abbie Joy 4th = 6 Trevor Gibbs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 5 Kouta Chaos | ||
Fri Nov 10 2017 15:44 | 1st = 5 Kouta Chaos 2nd = 6 Summerhill Son 3rd = 8 Solo Tyne 4th = 4 Spooky But Kooky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 5 - 2 Personable | ||
Fri Nov 10 2017 15:40 | 1st = 2 Personable 2nd = 4 Henrys On Course 3rd = 1 Leap Of Legend 4th = 3 Oakfield Invader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 6 Placid Warrior | ||
Fri Nov 10 2017 15:37 | 1st = 6 Placid Warrior 2nd = 4 Rhino Rex 3rd = 2 Bros Little Gem 4th = 1 Wolf Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 7 - 1 B D Son | ||
Fri Nov 10 2017 15:35 | 1st = 1 B D Son 2nd = 6 Insignificant 3rd = 2 Time For Diamonds 4th = 4 Young Stranger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 8 Geronimo Beau | ||
Fri Nov 10 2017 15:33 | 1st = 8 Geronimo Beau 2nd = 1 Long Road To Fame 3rd = 7 Bisping 4th = 4 Thanku Thanku |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 11 - 3 David Lyndan | ||
Fri Nov 10 2017 15:32 | 1st = 3 David Lyndan 2nd = 6 Negative Buzz 3rd = 4 Lara Saint 4th = 7 Gutenberg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 5 - 7 Exflytations | ||
Fri Nov 10 2017 15:30 | 1st = 7 Exflytations 2nd = 2 Zooba Man 3rd = 1 Startierra 4th = 4 Skyfire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 7 Daintree Dynamo | ||
Fri Nov 10 2017 15:28 | 1st = 7 Daintree Dynamo 2nd = 4 Tzar Knight 3rd = 3 Oscar 4th = 8 Celtic Charm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 1 - 7 Itsnowornever | ||
Fri Nov 10 2017 15:27 | 1st = 7 Itsnowornever 2nd = 6 Sir Henry Castleton 3rd = 11 Shardons Pearl 4th = 8 Burt Munro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 11 - 2 Muguruza | ||
Fri Nov 10 2017 15:25 | 1st = 2 Muguruza 2nd = 4 Cove Alight 3rd = 9 Cairnlea Power 4th = 5 Grouse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kempsey Race 4 - 10 I Am Twisted | ||
Fri Nov 10 2017 15:25 | 1st = 10 I Am Twisted 2nd = 12 One Invincible Cat 3rd = 9 Leiladane 4th = 8 Little Steiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 6 Mowgli | ||
Fri Nov 10 2017 15:22 | 1st = 6 Mowgli 2nd = 4 Ima Ruby 3rd = 5 Japika Gold 4th = 7 Took My Money |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 8 - 6 Wide Awake | ||
Fri Nov 10 2017 15:20 | 1st = 6 Wide Awake 2nd = 14 Real Fun 3rd = 7 Archduchess 4th = 12 Courtmaster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 10 - 8 Kulu Rusty | ||
Fri Nov 10 2017 15:17 | 1st = 8 Kulu Rusty 2nd = 1 Little Dotty Too 3rd = 3 Mrs Kash 4th = 6 Head Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 1 Danny Dee | ||
Fri Nov 10 2017 15:16 | 1st = 1 Danny Dee 2nd = 7 Scooters Rose 3rd = 2 Bigtime Stu 4th = 3 Bigtime Sugar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 3 - 4 Legal Ties | ||
Fri Nov 10 2017 15:12 | 1st = 4 Legal Ties 2nd = 2 Gracie Belle 3rd = 7 Streamliner 4th = 1 Cheapy Chick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 8 Shadae | ||
Fri Nov 10 2017 15:09 | 1st = 8 Shadae 2nd = 1 It Is Done 3rd = 6 Crackerjack Dave 4th = 7 My Fernando Tim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 6 - 7 Airpark Flyer | ||
Fri Nov 10 2017 15:08 | 1st = 7 Airpark Flyer 2nd = 1 Unfinished Business 3rd = 6 Megagem 4th = 4 Still of the Night |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 4 - 4 Cappella Magna | ||
Fri Nov 10 2017 15:05 | 1st = 4 Cappella Magna 2nd = 1 Court Victory 3rd = 2 One Son 4th = 6 Pretty Smart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 7 Come On Emmaline | ||
Fri Nov 10 2017 15:04 | 1st = 7 Come On Emmaline 2nd = 3 Keely Run 3rd = 2 Krupa 4th = 5 Koda Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 10 - 1 Dyna Hogan | ||
Fri Nov 10 2017 15:01 | 1st = 1 Dyna Hogan 2nd = 2 Benaud 3rd = 6 Magical Bob 4th = 3 Coolbes Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 4 - 7 Aristocratic | ||
Fri Nov 10 2017 15:00 | 1st = 7 Aristocratic 2nd = 8 Castagne 3rd = 9 Crushed 4th = 1 Alienated |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 9 - 3 Sudoku Daisy | ||
Fri Nov 10 2017 14:57 | 1st = 3 Sudoku Daisy 2nd = 6 Way Before You 4th = 5 Indominous Dane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 4 Idol Tom | ||
Fri Nov 10 2017 14:55 | 1st = 4 Idol Tom 2nd = 7 Bigtime Forest 3rd = 8 Opawa Rooster 4th = 2 Bigtime Tyson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 2 Heritage Beach | ||
Fri Nov 10 2017 14:53 | 1st = 2 Heritage Beach 2nd = 5 Maretti 3rd = 6 Wheres The Spirit 4th = 3 Hot Dogma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kempsey Race 3 - 3 Dr Kimble | ||
Fri Nov 10 2017 14:50 | 1st = 3 Dr Kimble 2nd = 1 Backhouse Billy 3rd = 5 Sworn In 4th = 2 Maestro Tom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 3 Scooby Boy | ||
Fri Nov 10 2017 14:47 | 1st = 3 Scooby Boy 2nd = 6 Porschas Girl 3rd = 5 Krazy Blaze 4th = 4 Longshot Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 5 - 5 Dibaba | ||
Fri Nov 10 2017 14:43 | 1st = 5 Dibaba 2nd = 2 Scoob Operator 3rd = 1 Kensington Kate 4th = 12 Ohoka Johnny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 7 - 15 Livin On A Prayer | ||
Fri Nov 10 2017 14:42 | 1st = 15 Livin On A Prayer 2nd = 1 Fullinbloom 3rd = 10 Tattybogler 4th = 7 Majic Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 8 - 1 Visigoth | ||
Fri Nov 10 2017 14:39 | 1st = 1 Visigoth 2nd = 4 Flash Rose 3rd = 9 Miss Shrapnel 4th = 3 Zani Vale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 9 - 8 Spring Irish | ||
Fri Nov 10 2017 14:36 | 1st = 8 Spring Irish 2nd = 7 Boy George 3rd = 2 Lektra Rustler 4th = 3 Roc The Belvue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 2 - 6 Ruby Georgie | ||
Fri Nov 10 2017 14:35 | 1st = 6 Ruby Georgie 2nd = 4 Hot Chocolate 3rd = 7 Shenron 4th = 1 Craiglea Arion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 2 Leroy Spirit | ||
Fri Nov 10 2017 14:33 | 1st = 2 Leroy Spirit 2nd = 3 Culvie Den 3rd = 6 Pat Patterson 4th = 4 Hawkesbury Fever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 3 - 2 Matakanui | ||
Fri Nov 10 2017 14:30 | 1st = 2 Matakanui 2nd = 6 Charlies World 3rd = 7 Em Cee Rocket 4th = 9 Sebeat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 3 - 4 Caper | ||
Fri Nov 10 2017 14:25 | 1st = 4 Caper 2nd = 5 Attilius 3rd = 2 Magic Missile 4th = 3 Atum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 5 Octo Burn | ||
Fri Nov 10 2017 14:22 | 1st = 5 Octo Burn 2nd = 2 Mini Tron 3rd = 3 Dontron 4th = 4 Assemble Nitro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 8 - 1 Spring Clarkie | ||
Fri Nov 10 2017 14:19 | 1st = 1 Spring Clarkie 2nd = 6 Spring Jackie 3rd = 7 Jeannie Shiraz 4th = 2 Waiting |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 3 Park Life | ||
Fri Nov 10 2017 14:17 | 1st = 3 Park Life 2nd = 5 Couldntbetold 3rd = 6 Feelingforamiracle 4th = 2 Calvert Hot Shot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 4 - 6 Dragon Boy | ||
Fri Nov 10 2017 14:15 | 1st = 6 Dragon Boy 2nd = 4 Bk Dawn 3rd = 2 Flyinova 4th = 3 Heavenly Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 7 - 6 Newcastle Brown | ||
Fri Nov 10 2017 14:14 | 1st = 6 Newcastle Brown 2nd = 8 Sergeant Maguire 3rd = 4 Coopolly Beach 4th = 2 Poster Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kempsey Race 2 - 6 Rispetta | ||
Fri Nov 10 2017 14:10 | 1st = 6 Rispetta 2nd = 1 Golden Words 3rd = 4 Beebeau 4th = 5 Derry Mary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 2 Jet Blaster | ||
Fri Nov 10 2017 14:07 | 1st = 2 Jet Blaster 2nd = 7 Tyson Trump 3rd = 3 Surfside Squids 4th = 5 Jupiter Asending |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 6 - 1 Darci Deniro | ||
Fri Nov 10 2017 14:04 | 1st = 1 Darci Deniro 2nd = 7 Go for Dough 3rd = 6 Measured Twice 4th = 14 English Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 2 - 12 Leelavadee | ||
Fri Nov 10 2017 14:00 | 1st = 12 Leelavadee 2nd = 13 Vera Joy 3rd = 10 Careering Away 4th = 1 Arrochar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 7 - 4 Reventon | ||
Fri Nov 10 2017 13:58 | 1st = 4 Reventon 2nd = 1 Zipping Prince 3rd = 3 Waynes Error 4th = 2 Cosmic Wonder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 1 - 1 Green Empire | ||
Fri Nov 10 2017 13:57 | 1st = 1 Green Empire 2nd = 3 Fassler 3rd = 5 Gladishing 4th = 4 Reset Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 6 - 6 Kates Sledge | ||
Fri Nov 10 2017 13:54 | 1st = 6 Kates Sledge 2nd = 1 Eternal Spring 3rd = 2 Kay Leavy 4th = 5 In The Crossfire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 2 - 3 Tonys Reward | ||
Fri Nov 10 2017 13:50 | 1st = 3 Tonys Reward 2nd = 1 Catcha Crown 3rd = 4 We Cant Be Beaten 4th = 2 Imabarman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 6 Don The Sash | ||
Fri Nov 10 2017 13:47 | 1st = 6 Don The Sash 2nd = 5 Keep Talking 3rd = 8 Slick Diamond 4th = 7 Dozer Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 3 - 5 Maninthemirror | ||
Fri Nov 10 2017 13:46 | 1st = 5 Maninthemirror 2nd = 11 Cullens Joy 3rd = 7 Elite Excuse 4th = 2 Dios Del Fuego |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 6 - 1 Singin Hawke | ||
Fri Nov 10 2017 13:43 | 1st = 1 Singin Hawke 2nd = 6 Spring Lemon 3rd = 3 Spring Addo 4th = 8 Emerley Cosmic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 5 - 1 City Master | ||
Fri Nov 10 2017 13:39 | 1st = 1 City Master 2nd = 3 Galvo 3rd = 4 Ixchel 4th = 2 Ellah Terror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kempsey Race 1 - 6 Tycoon Street | ||
Fri Nov 10 2017 13:35 | 1st = 6 Tycoon Street 2nd = 2 Billy Can 3rd = 5 Kyoko 4th = 1 Baron Ikerrin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moe Race 1 - 8 No Veecat | ||
Fri Nov 10 2017 13:30 | 1st = 8 No Veecat 2nd = 3 Diamond Bow 3rd = 7 Lucky Reward 4th = 6 Kaledi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 3 Lidos Boy | ||
Fri Nov 10 2017 13:27 | 1st = 3 Lidos Boy 2nd = 7 Oliver Cruise 3rd = 1 Adala Prince 4th = 5 Hide The Wallet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 5 - 8 Belle Testa | ||
Fri Nov 10 2017 13:26 | 1st = 8 Belle Testa 2nd = 1 Dougie 3rd = 3 Masters Choice 4th = 12 Wilijonmcbride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 5 - 3 Motown Kenny | ||
Fri Nov 10 2017 13:22 | 1st = 3 Motown Kenny 2nd = 2 Spring Leesa 3rd = 5 Good Gone Bad 4th = 8 Allen Paul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 4 - 8 Krabi | ||
Fri Nov 10 2017 13:19 | 1st = 8 Krabi 2nd = 1 Beer Shack 3rd = 3 Hello Bree 4th = 2 Rodger What |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bathurst Race 1 - 4 Judge Judi | ||
Fri Nov 10 2017 13:15 | 1st = 4 Judge Judi 2nd = 2 Rugosa Rose 3rd = 1 Everly Girl 4th = 3 Venezia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 2 - 2 Bright Glow | ||
Fri Nov 10 2017 13:14 | 1st = 2 Bright Glow 2nd = 7 Shona Mary 3rd = 12 Topnotch Titan 4th = 9 Queen Of Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 2 My Wrecker | ||
Fri Nov 10 2017 13:09 | 1st = 2 My Wrecker 2nd = 6 Pistol 3rd = 7 Freedom Fire 4th = 1 Early King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 3 - 1 La Ariel | ||
Fri Nov 10 2017 13:04 | 1st = 1 La Ariel 2nd = 3 Pops Banjo 3rd = 5 Toothless Steve 4th = 2 Classy Vale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 4 - 1 Croydon Boys | ||
Fri Nov 10 2017 12:57 | 1st = 1 Croydon Boys 2nd = 2 Yoe 3rd = 8 Oshkosh Alaska 4th = 4 Bekalias Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 4 - 11 Lovers Lane | ||
Fri Nov 10 2017 12:52 | 1st = 11 Lovers Lane 2nd = 6 Conclusion 3rd = 2 The Rebel Knight 4th = 5 Clarios |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 4 Freddie Rawson | ||
Fri Nov 10 2017 12:49 | 1st = 4 Freddie Rawson 2nd = 3 Billy Swagger 3rd = 5 Baggys Request 4th = 2 Fawntastic Kate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 1 - 13 Franco Exeter | ||
Fri Nov 10 2017 12:44 | 1st = 13 Franco Exeter 2nd = 14 Zakspatrol 3rd = 5 Ask Me Art 4th = 7 Red Under Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 2 - 7 Watta Storm | ||
Fri Nov 10 2017 12:43 | 1st = 7 Watta Storm 2nd = 5 Sigarla 3rd = 6 Vilcabamba 4th = 2 Blusta Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 3 - 2 Triple Crown Bev | ||
Fri Nov 10 2017 12:40 | 1st = 2 Triple Crown Bev 2nd = 4 Obnoxious 3rd = 3 Oaktrea Wilco 4th = 5 Zoometrical |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 5 Wolfies Sook | ||
Fri Nov 10 2017 12:34 | 1st = 5 Wolfies Sook 2nd = 1 Big Tilly 3rd = 10 Tansy Girl 4th = 6 Rayjan Eddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 1 - 4 Soltador | ||
Fri Nov 10 2017 12:28 | 1st = 4 Soltador 2nd = 1 Senorita Ava 3rd = 3 Dark Sprite 4th = 2 Flash Gee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 2 - 2 Jay Cee Jones | ||
Fri Nov 10 2017 12:23 | 1st = 2 Jay Cee Jones 2nd = 4 Bounty Hawke 3rd = 3 Slippers Tee 4th = 6 Woodside Hussler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 3 - 4 Crossedem | ||
Fri Nov 10 2017 12:17 | 1st = 4 Crossedem 2nd = 1 Raposa Rapida 3rd = 3 Jimmy Rocket 4th = 9 Chiquitita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 7 Ima Brickie | ||
Fri Nov 10 2017 12:14 | 1st = 7 Ima Brickie 2nd = 6 Dons Gas 3rd = 2 Killara John 4th = 8 Knuckle Biter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 1 - 2 Spring Horrie | ||
Fri Nov 10 2017 12:03 | 1st = 2 Spring Horrie 2nd = 8 Slippers Away 3rd = 4 Bonny Choo 4th = 6 Spring Carter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 2 - 4 Seduttore | ||
Fri Nov 10 2017 11:42 | 1st = 4 Seduttore 2nd = 12 The Last Word 3rd = 1 The Ice Knight 4th = 8 Verses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Avondale Race 1 - 6 Belle Volant | ||
Fri Nov 10 2017 11:07 | 1st = 6 Belle Volant 2nd = 9 Verdant 3rd = 8 Medini 4th = 7 Mangaroa Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 1 Kili Monelli | ||
Fri Nov 10 2017 0:37 | 1st = 1 Kili Monelli 2nd = 4 Boston Rocks 3rd = 8 Lady Cersei 4th = 5 Son Of Don |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 7 Flying Urkal | ||
Fri Nov 10 2017 0:16 | 1st = 7 Flying Urkal 2nd = 4 Asa Torpedo 3rd = 2 Sleepy Again 4th = 3 Jazz Get On |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 3 Sketchy Matt | ||
Tue Oct 10 2017 23:47 | 1st = 3 Sketchy Matt 2nd = 1 Big Potato 3rd = 7 Amaroq 4th = 6 Sunset Snooker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 8 Uranium | ||
Tue Oct 10 2017 23:27 | 1st = 8 Uranium 2nd = 1 Short Spirit 3rd = 4 Im A Lobo 4th = 5 Bonbie Beauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 4 Yunderup King | ||
Tue Oct 10 2017 23:12 | 1st = 4 Yunderup King 2nd = 2 Mystery Dreama 3rd = 8 Hes Historic 4th = 6 Pure Sabotage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 2 Abba Monelli | ||
Tue Oct 10 2017 22:52 | 1st = 2 Abba Monelli 2nd = 7 Amy Monelli 3rd = 6 Bulldog Stringer 4th = 3 Smooth Ride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 9 - 1 Swap Ya | ||
Tue Oct 10 2017 22:42 | 1st = 1 Swap Ya 2nd = 4 Gold Total 3rd = 6 Nova Party 4th = 2 Toes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 6 Stanga Bolt | ||
Tue Oct 10 2017 22:37 | 1st = 6 Stanga Bolt 2nd = 2 Achelous 3rd = 8 Yappa Kuri 4th = 7 Warrior Will |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 7 Crown Princess | ||
Tue Oct 10 2017 22:30 | 1st = 7 Crown Princess 2nd = 4 Rapanui Reveller 3rd = 1 Mrs Jawa 4th = 2 Prince Scarlet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 11 - 6 Dude Abides | ||
Tue Oct 10 2017 22:27 | 1st = 6 Dude Abides 2nd = 3 Despicable Becky 3rd = 10 Blazin Fletch 4th = 9 Web Spinner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 8 - 1 Ronray Flame | ||
Tue Oct 10 2017 22:24 | 1st = 1 Ronray Flame 2nd = 4 Universal One 3rd = 2 Maury Spirit 4th = 3 Fulmination |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 4 Lets Get Rocked | ||
Tue Oct 10 2017 22:15 | 1st = 4 Lets Get Rocked 2nd = 1 Stanga Sparx 3rd = 3 Nothing To Prove 4th = 2 Double Cracker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 4 Fully Loaded | ||
Tue Oct 10 2017 22:07 | 1st = 4 Fully Loaded 2nd = 5 Black Paws 3rd = 1 San Pablo 4th = 7 Blocka Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 10 - 8 Curtain Call | ||
Tue Oct 10 2017 22:01 | 1st = 8 Curtain Call 2nd = 5 Zipping Blaze 3rd = 1 Chase The Dream 4th = 10 Zoe Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 7 - 5 Old Mate Kick | ||
Tue Oct 10 2017 21:58 | 1st = 5 Old Mate Kick 2nd = 7 Beaming Bouncer 3rd = 3 Feral Cheral 4th = 1 Trisha Nolan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 10 - 7 Gutenberg | ||
Tue Oct 10 2017 21:55 | 1st = 7 Gutenberg 2nd = 2 Clair de Lune 3rd = 8 Kozmik Dude 4th = 1 Dark Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 1 Unique Dazzle | ||
Tue Oct 10 2017 21:52 | 1st = 1 Unique Dazzle 2nd = 2 Hazy Daisy 3rd = 3 Alotta Style 4th = 7 Per Se |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 2 Bettor Not Bitter | ||
Tue Oct 10 2017 21:47 | 1st = 2 Bettor Not Bitter 2nd = 7 Mako Shadow 3rd = 3 Rocknroll Whitby 4th = 6 Bhagwan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 7 Azkaban | ||
Tue Oct 10 2017 21:44 | 1st = 7 Azkaban 2nd = 8 You Bug Me 3rd = 5 Ants In Pants 4th = 2 Master Rico |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 9 - 6 Blabba Mouth | ||
Tue Oct 10 2017 21:41 | 1st = 6 Blabba Mouth 2nd = 8 Fascinate Jasper 3rd = 7 Viva Opal 4th = 4 Wild Tifi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 6 - 4 Arts | ||
Tue Oct 10 2017 21:38 | 1st = 4 Arts 2nd = 2 Miss Lardie Da 3rd = 1 Go Prancer Go 4th = 3 Zipping Carlton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 9 - 3 Bella Lyndan | ||
Tue Oct 10 2017 21:35 | 1st = 3 Bella Lyndan 2nd = 1 Lightning Sands 3rd = 6 Toothless Steve 4th = 8 Senorita Sparky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 7 - 6 Macelli | ||
Tue Oct 10 2017 21:30 | 1st = 6 Macelli 2nd = 1 Yeah Tiz 3rd = 3 Markleigh Caz 4th = 2 Justbeforyougo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 1 Ren Monelli | ||
Tue Oct 10 2017 21:28 | 1st = 1 Ren Monelli 2nd = 7 Flynn Flying 3rd = 4 Zinnia Monelli 4th = 2 West On Toast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 6 Despacito | ||
Tue Oct 10 2017 21:25 | 1st = 6 Despacito 2nd = 5 Alberto 3rd = 7 Out Of Range 4th = 8 Invictus Legion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 8 - 4 Uschi | ||
Tue Oct 10 2017 21:22 | 1st = 4 Uschi 2nd = 5 Totolo 3rd = 8 Thomas Jay 4th = 7 Big Ox Baker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 5 The Trilogy | ||
Tue Oct 10 2017 21:17 | 1st = 5 The Trilogy 2nd = 8 Oneonthewood 3rd = 7 Maximum Demand 4th = 12 Danieljohn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 5 - 4 Faringdon | ||
Tue Oct 10 2017 21:14 | 1st = 4 Faringdon 2nd = 1 Mr Merve 3rd = 7 Smokey Wishes 4th = 8 Smooth Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 8 - 1 Tranquil Buddy | ||
Tue Oct 10 2017 21:11 | 1st = 1 Tranquil Buddy 2nd = 7 Mrs Kash 3rd = 2 Last One Out 4th = 4 Grand Gladiator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 6 Faulkner | ||
Tue Oct 10 2017 21:08 | 1st = 6 Faulkner 2nd = 1 Wizard Fun 3rd = 8 Howzat Ernie 4th = 2 Son Of Caesar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 1 Eyes On You | ||
Tue Oct 10 2017 21:05 | 1st = 1 Eyes On You 2nd = 3 Little Tacka 3rd = 8 Dr Yanma 4th = 7 Lucky Tetris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 6 - 2 Gotta Go Electobet | ||
Tue Oct 10 2017 21:00 | 1st = 2 Gotta Go Electobet 2nd = 3 La Safron 3rd = 6 Ark 4th = 4 Itmademyday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 7 - 3 Black Jack Opal | ||
Tue Oct 10 2017 20:57 | 1st = 3 Black Jack Opal 2nd = 2 Big Bender 3rd = 10 Pistol And Boo 4th = 5 Jody Lee Kade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 8 Innocent Man | ||
Tue Oct 10 2017 20:53 | 1st = 8 Innocent Man 2nd = 7 Whatta Pass 3rd = 4 Bruton Miss 4th = 5 Kerries A Minx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 8 Kulu Eagle | ||
Tue Oct 10 2017 20:50 | 1st = 8 Kulu Eagle 2nd = 1 Sappho 3rd = 6 Kingsbrae Boof 4th = 3 Dulcafay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 7 Walkinshaw | ||
Tue Oct 10 2017 20:45 | 1st = 7 Walkinshaw 2nd = 4 Lightning Jolt 3rd = 1 Batavia Scooter 4th = 2 Highview Sadler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 5 Lady Spur | ||
Tue Oct 10 2017 20:42 | 1st = 5 Lady Spur 2nd = 7 He Shall Peter 3rd = 3 Zaras Pride 4th = 1 Mo Daniher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 6 - 1 Fast Car Driving | ||
Tue Oct 10 2017 20:39 | 1st = 1 Fast Car Driving 2nd = 5 Art Of Strokes 3rd = 6 Keravnos 4th = 4 Chimbu Park |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 2 Slow Dancer | ||
Tue Oct 10 2017 20:35 | 1st = 2 Slow Dancer 2nd = 7 Korcheck 3rd = 6 Huckabee 4th = 5 Not A Word |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 5 - 8 Stratospheric | ||
Tue Oct 10 2017 20:30 | 1st = 8 Stratospheric 2nd = 6 Plead The Fifth 3rd = 1 Catch Me If Youcan 4th = 7 Pay Rise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 1 Two Jay | ||
Tue Oct 10 2017 20:27 | 1st = 1 Two Jay 2nd = 2 Canya Touche 3rd = 4 Sheza Good Size 4th = 6 Kingsbrae Dave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 4 Print The Money | ||
Tue Oct 10 2017 20:24 | 1st = 4 Print The Money 2nd = 2 Zipping Hawk 3rd = 5 Dewana Express 4th = 6 Dewana Dimie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 5 - 1 Keysta | ||
Tue Oct 10 2017 20:20 | 1st = 1 Keysta 2nd = 4 Canny Drive 3rd = 6 Millie Hawke 4th = 5 Flash Lock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 6 Guns With Cows | ||
Tue Oct 10 2017 20:15 | 1st = 6 Guns With Cows 2nd = 3 Major Mosby 3rd = 1 Thatelbe 4th = 9 Sea Cider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 1 Brother Rob | ||
Tue Oct 10 2017 20:12 | 1st = 1 Brother Rob 2nd = 2 Dream Weaver 3rd = 8 Silver Mouse 4th = 4 Rhondas Yogi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 5 - 8 Yo Vale | ||
Tue Oct 10 2017 20:09 | 1st = 8 Yo Vale 2nd = 4 Little Terry 3rd = 2 Rum Runner 4th = 1 Way Before You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 1 Aston Miley | ||
Tue Oct 10 2017 20:05 | 1st = 1 Aston Miley 2nd = 8 Maderra 3rd = 7 Smitten 4th = 3 Go Go Guru |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 4 - 7 Young Modern | ||
Tue Oct 10 2017 20:00 | 1st = 7 Young Modern 2nd = 2 Lucky Lombo 3rd = 8 Milly Perez 4th = 1 Allies Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 4 - 6 Double Stitched | ||
Tue Oct 10 2017 19:58 | 1st = 6 Double Stitched 2nd = 5 Cara Mack Flash 3rd = 1 Warm Tinny 4th = 4 Charlies Hill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 5 Rhondas Dougie | ||
Tue Oct 10 2017 19:55 | 1st = 5 Rhondas Dougie 2nd = 1 Mr Canna 3rd = 6 Banjo An Henry 4th = 7 Rueben Lucka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 8 Marilena Franco | ||
Tue Oct 10 2017 19:52 | 1st = 8 Marilena Franco 2nd = 6 Oh Boy 3rd = 3 Big Bad Bob 4th = 2 Warrior Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 11 Mister Rollins | ||
Tue Oct 10 2017 19:47 | 1st = 11 Mister Rollins 2nd = 6 Mon Lamour 3rd = 10 Franco Joaquin 4th = 1 Woodbridge Regal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 7 Brinza | ||
Tue Oct 10 2017 19:44 | 1st = 7 Brinza 2nd = 8 Possibly 3rd = 3 Cavalry Rose 4th = 10 Bush Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 3 Jesaulenko | ||
Tue Oct 10 2017 19:41 | 1st = 3 Jesaulenko 2nd = 2 Adam Handler 3rd = 8 Tricky Trey 4th = 1 Jailor Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 3 - 7 Riley Tokaam | ||
Tue Oct 10 2017 19:37 | 1st = 7 Riley Tokaam 2nd = 3 Midnite Party 3rd = 2 Starzsa Smiling 4th = 8 Zipping Katelyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 3 - 4 Justtentrumps | ||
Tue Oct 10 2017 19:32 | 1st = 4 Justtentrumps 2nd = 5 Jaden Gil 3rd = 2 Scottish Sardius 4th = 6 Robbie Zuve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 7 Direct Terror | ||
Tue Oct 10 2017 19:29 | 1st = 7 Direct Terror 2nd = 2 Poppys Rose 3rd = 3 Dont Knocka Tom 4th = 8 Golden Khan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 12 - 4 Kyrgios | ||
Tue Oct 10 2017 19:26 | 1st = 4 Kyrgios 2nd = 2 Shotgun Doll 3rd = 3 Yenderra Blue 4th = 5 Wishes Fulfilled |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 1 Hi Ho Orazio | ||
Tue Oct 10 2017 19:25 | 1st = 1 Hi Ho Orazio 2nd = 2 Louie Allen 3rd = 7 Jakesta 4th = 5 Ashs Waddle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 5 Pingu | ||
Tue Oct 10 2017 19:22 | 1st = 5 Pingu 2nd = 3 Sub Zero Magic 3rd = 7 Lord Regnar 4th = 9 One Mississippi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 5 The Pima Indian | ||
Tue Oct 10 2017 19:17 | 1st = 5 The Pima Indian 2nd = 4 You Gotta Have Faith 3rd = 3 Heez Lord Cullen 4th = 2 Maras Ace Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 2 - 8 Full Treatment | ||
Tue Oct 10 2017 19:14 | 1st = 8 Full Treatment 2nd = 2 Riverview Rogue 3rd = 9 Dynamic Goodwin 4th = 3 Iona Diesel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 11 - 6 Thanks Cheryl | ||
Tue Oct 10 2017 19:11 | 1st = 6 Thanks Cheryl 2nd = 8 Emily Skye 3rd = 1 Tegz A Riddler 4th = 5 Kiera Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 2 - 2 Tray Bit | ||
Tue Oct 10 2017 19:08 | 1st = 2 Tray Bit 2nd = 4 Kikem Kreation 3rd = 5 Kulu Cosmo 4th = 3 Petite Fawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 2 Penny Lane Keats | ||
Tue Oct 10 2017 19:05 | 1st = 2 Penny Lane Keats 2nd = 1 Buzz Nation 3rd = 5 Invictus Storm 4th = 8 Angelic Hand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 2 - 4 Night Ninja | ||
Tue Oct 10 2017 19:00 | 1st = 4 Night Ninja 2nd = 1 Trinity Dreaming 3rd = 2 Miss Skeeter 4th = 3 Gunrneedabigrboat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - | ||
Tue Oct 10 2017 18:58 | 2nd = 3 Weiss Allen 3rd = 1 Lola Allen 4th = 8 Predemonic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 9 Myrtle Grange | ||
Tue Oct 10 2017 18:58 | 1st = 9 Myrtle Grange 2nd = 3 Weiss Allen 3rd = 1 Lola Allen 4th = 8 Predemonic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 1 - 6 Simply Millie | ||
Tue Oct 10 2017 18:55 | 1st = 6 Simply Millie 2nd = 8 Roxy Mack Flash 3rd = 5 Brushed 4th = 7 My Mate Bunji |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 6 Allen Varmint | ||
Tue Oct 10 2017 18:52 | 1st = 6 Allen Varmint 2nd = 4 Miss Moggy 3rd = 5 Tophat And Tails 4th = 7 White Bandit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 7 Valkyrie Blue | ||
Tue Oct 10 2017 18:49 | 1st = 7 Valkyrie Blue 2nd = 6 Sheza Ruler 3rd = 4 Cosmic Revenge 4th = 2 Allpa Mama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 4 Bank Enforcer | ||
Tue Oct 10 2017 18:45 | 1st = 4 Bank Enforcer 2nd = 7 Candy Swirl 3rd = 6 Susies Girl 4th = 5 Supreme Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 10 Mahjong World | ||
Tue Oct 10 2017 18:41 | 1st = 10 Mahjong World 2nd = 2 Carson County 3rd = 7 Iona Misty 4th = 8 Remo Maggie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 4 French Defence | ||
Tue Oct 10 2017 18:37 | 1st = 4 French Defence 2nd = 7 Charlotte Allen 3rd = 1 Chavasse 4th = 3 Rapid Mission |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 2 Amigo One | ||
Tue Oct 10 2017 18:33 | 1st = 2 Amigo One 2nd = 1 Bronelly Jet 3rd = 8 Nolens Fortune 4th = 3 Revel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 5 Road Cam | ||
Tue Oct 10 2017 18:28 | 1st = 5 Road Cam 2nd = 8 Maywyn Promises 3rd = 6 Du Hast 4th = 1 Bogie Teejay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 1 - 3 Manbar Duke | ||
Tue Oct 10 2017 18:22 | 1st = 3 Manbar Duke 2nd = 6 Letsrockletsroll 3rd = 2 Tillys Desire 4th = 1 Ironbark Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 7 - 4 Dbeak | ||
Tue Oct 10 2017 18:20 | 1st = 4 Dbeak 2nd = 7 Uncle Gerry 3rd = 1 Welcome Art 4th = 3 Thats Freedom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 2 Winey Bago | ||
Tue Oct 10 2017 18:19 | 1st = 2 Winey Bago 2nd = 10 Tic Toc Toby 3rd = 4 Merls Angel 4th = 1 Allen Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 1 Unique Replica | ||
Tue Oct 10 2017 18:15 | 1st = 1 Unique Replica 2nd = 4 Tiarna Keeping 3rd = 7 Allen Marky 4th = 5 Main One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 7 Blue Pointer | ||
Tue Oct 10 2017 18:10 | 1st = 7 Blue Pointer 2nd = 4 Floyd Mayweather 3rd = 9 Major Kiwi 4th = 10 Stirling William |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 7 Little Ach Cee | ||
Tue Oct 10 2017 18:07 | 1st = 7 Little Ach Cee 2nd = 8 Second Gear 3rd = 3 Get Shorty 4th = 1 Fernvale Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 7 Handpass | ||
Tue Oct 10 2017 18:03 | 1st = 7 Handpass 2nd = 10 Cosmic Moments 3rd = 8 Home Runner 4th = 2 Emis Boy Murph |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 5 Bumble Bee Bolto | ||
Tue Oct 10 2017 17:59 | 1st = 5 Bumble Bee Bolto 2nd = 2 Provenance 3rd = 4 Cloona Magic 4th = 8 Gunmetal Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 6 Burning Cash | ||
Tue Oct 10 2017 17:54 | 1st = 6 Burning Cash 3rd = 9 My Elusive Dream 4th = 3 Jokers Tothe Right |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 7 A Passion For Aces | ||
Tue Oct 10 2017 17:54 | 1st = 7 A Passion For Aces 3rd = 9 My Elusive Dream 4th = 3 Jokers Tothe Right |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 6 - 12 Muzzleburst | ||
Tue Oct 10 2017 17:50 | 1st = 12 Muzzleburst 2nd = 10 Kormaddie 3rd = 3 Secret Image 4th = 8 Red Hot Tango |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 6 Bergamo | ||
Tue Oct 10 2017 17:46 | 1st = 6 Bergamo 2nd = 1 Maywyn Opals 3rd = 2 Harbour Drive 4th = 8 Gallon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 2 Roaring Rampage | ||
Tue Oct 10 2017 17:42 | 1st = 2 Roaring Rampage 2nd = 3 Greenback Boogie 3rd = 6 Fab Dream 4th = 8 Heres The Trump |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 3 Cloona Express | ||
Tue Oct 10 2017 17:38 | 1st = 3 Cloona Express 2nd = 4 Kokoda Dreamin 3rd = 7 Lucky Love 4th = 2 Iceni Crusader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 4 Zaras Delight | ||
Tue Oct 10 2017 17:33 | 1st = 4 Zaras Delight 2nd = 2 The Duke Downunder 3rd = 8 Subtle Advice 4th = 10 Oasis Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murwillumbah Race 7 - 2 Outstrip | ||
Tue Oct 10 2017 17:30 | 1st = 2 Outstrip 2nd = 5 One More Two More 3rd = 13 Alfie Junior 4th = 12 Cushty Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 3 Cels Express | ||
Tue Oct 10 2017 17:27 | 1st = 3 Cels Express 2nd = 4 Del Rey 3rd = 5 Sizeable 4th = 7 Shes Inya Face |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 4 Manhattan Man | ||
Tue Oct 10 2017 17:23 | 1st = 4 Manhattan Man 2nd = 2 Blue Afro 3rd = 3 Bless em All 4th = 1 Heavy Pockets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 6 Mister Jay Cee | ||
Tue Oct 10 2017 17:18 | 1st = 6 Mister Jay Cee 2nd = 5 Forever Texas 3rd = 2 Magic Oats 4th = 7 Si Nardore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 6 Hone In | ||
Tue Oct 10 2017 17:15 | 1st = 6 Hone In 2nd = 7 Onya Teddy 3rd = 2 Iceni Skye 4th = 4 Trademark Rocky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 5 - 12 Go Joyce Go | ||
Tue Oct 10 2017 17:10 | 1st = 12 Go Joyce Go 2nd = 4 Mugga Rock 3rd = 1 A Cut Above 4th = 2 Battlescar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 1 Kia Be Good | ||
Tue Oct 10 2017 17:07 | 1st = 1 Kia Be Good 2nd = 5 Ninpin 3rd = 6 Dads The Word 4th = 4 Bondi Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 1 Loch Mac | ||
Tue Oct 10 2017 17:04 | 1st = 1 Loch Mac 2nd = 6 King Of Merrimu 3rd = 2 Flying Sam 4th = 3 Nicky Jo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 9 - 1 Magnesprit | ||
Tue Oct 10 2017 17:00 | 1st = 1 Magnesprit 2nd = 9 Gauteng Gal 3rd = 2 Kafoo 4th = 10 Savvy Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 1 Master Reid | ||
Tue Oct 10 2017 16:57 | 1st = 1 Master Reid 2nd = 7 Rockin In 3rd = 6 Acola Sweetie 4th = 8 Force Awakens |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 7 Subtle Delight | ||
Tue Oct 10 2017 16:53 | 1st = 7 Subtle Delight 2nd = 6 Timmo Time 3rd = 1 Blingittothemax 4th = 8 He Gets It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murwillumbah Race 6 - 4 Fear Factor | ||
Tue Oct 10 2017 16:50 | 1st = 4 Fear Factor 2nd = 8 Magic By Design 3rd = 3 Rumeron 4th = 6 Felix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 1 Swaravski | ||
Tue Oct 10 2017 16:47 | 1st = 1 Swaravski 2nd = 3 Glorias Choice 3rd = 6 Barney Be Good 4th = 2 Who Said So |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 4 Henderson | ||
Tue Oct 10 2017 16:44 | 1st = 4 Henderson 2nd = 7 Destini Comet 3rd = 8 Jet Blaster 4th = 1 Mask |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 9 The Faithful | ||
Tue Oct 10 2017 16:42 | 1st = 9 The Faithful 2nd = 2 Casino Grin 3rd = 10 Bettor Ops 4th = 7 Benicio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 4 Avatar Vixen | ||
Tue Oct 10 2017 16:39 | 1st = 4 Avatar Vixen 2nd = 6 Bombers Return 3rd = 2 Sweet Mary 4th = 7 Dyna Zad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 4 - 3 Bond Of Faith | ||
Tue Oct 10 2017 16:35 | 1st = 3 Bond Of Faith 2nd = 8 Hercegovka 3rd = 10 Celtic Diamond 4th = 1 Catch The Culprit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 8 - 11 Forever True | ||
Tue Oct 10 2017 16:30 | 1st = 11 Forever True 2nd = 3 Eagle Spirit 3rd = 4 Itchy Nee 4th = 10 White Lies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 7 Next | ||
Tue Oct 10 2017 16:27 | 1st = 7 Next 2nd = 10 Thug 3rd = 1 Willy Toula 4th = 5 Blazin Crusher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 9 Macfid Magic | ||
Tue Oct 10 2017 16:24 | 1st = 9 Macfid Magic 2nd = 4 Hully Gully 3rd = 10 Big Tilly 4th = 7 Dyna Pietro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 7 Newmerella Sharkie | ||
Tue Oct 10 2017 16:22 | 1st = 7 Newmerella Sharkie 2nd = 4 Lots More Grins 3rd = 8 Takalookatmenow 4th = 3 Heavens Hint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 7 Distinctive Miss | ||
Tue Oct 10 2017 16:21 | 1st = 7 Distinctive Miss 2nd = 8 Rockin Robyn 3rd = 5 Know Bias 4th = 4 Brad Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 2 Duce Royal | ||
Tue Oct 10 2017 16:19 | 1st = 2 Duce Royal 2nd = 7 Dyna Yella 3rd = 1 Xtreme Move 4th = 10 Rave On |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murwillumbah Race 5 - 2 Attila | ||
Tue Oct 10 2017 16:15 | 1st = 2 Attila 2nd = 10 Young Amazon 3rd = 9 Eagle Stryke 4th = 8 Lady Carolyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 2 Innamincka | ||
Tue Oct 10 2017 16:12 | 1st = 2 Innamincka 2nd = 4 Hall Pass 3rd = 5 Jackson Storm 4th = 1 Loch Me Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 2 Miss Booming | ||
Tue Oct 10 2017 16:09 | 1st = 2 Miss Booming 2nd = 6 Mia Crazy 3rd = 4 Illy Bale 4th = 8 Pharoahs Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 2 Soho Angel | ||
Tue Oct 10 2017 16:07 | 1st = 2 Soho Angel 2nd = 5 Itz Pleasurable 3rd = 6 Golovkin 4th = 4 Catch A Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 3 Avenger Bale | ||
Tue Oct 10 2017 16:06 | 1st = 3 Avenger Bale 2nd = 7 Opawa Rooster 3rd = 1 Opawa Abbie Joy 4th = 5 Opawa Silver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 8 Bombers Baby | ||
Tue Oct 10 2017 16:04 | 1st = 8 Bombers Baby 2nd = 3 Hometown Lads 3rd = 2 Avatar Maximus 4th = 7 Are You Serial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 9 Avatar Sparkle | ||
Tue Oct 10 2017 16:04 | 1st = 9 Avatar Sparkle 2nd = 3 Hometown Lads 3rd = 2 Avatar Maximus 4th = 7 Are You Serial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 7 - 6 Villa Rosa | ||
Tue Oct 10 2017 16:00 | 1st = 6 Villa Rosa 2nd = 8 Maria Elisa 3rd = 10 Bonney 4th = 9 Smug Satisfaction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 5 Velocity Zarin | ||
Tue Oct 10 2017 15:52 | 1st = 5 Velocity Zarin 2nd = 4 Magic Barb 3rd = 7 Good Daze Ahead 4th = 3 Cruz Ramirez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 11 - 2 Law And Order | ||
Tue Oct 10 2017 15:49 | 1st = 2 Law And Order 2nd = 7 Belly Belly 3rd = 3 Zulu Aegis 4th = 5 Scarlet Tilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 2 Polished Rocks | ||
Tue Oct 10 2017 15:47 | 1st = 2 Polished Rocks 2nd = 8 Lenny The Legend 3rd = 1 Lancelot Bromac 4th = 7 Im Johnny Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 2 Trevor Gibbs | ||
Tue Oct 10 2017 15:46 | 1st = 2 Trevor Gibbs 2nd = 3 Smash Rebel 3rd = 1 Opawa Mine 4th = 6 Opawa Tigger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murwillumbah Race 4 - 3 Ready For Danger | ||
Tue Oct 10 2017 15:40 | 1st = 3 Ready For Danger 2nd = 5 Nelumbo 3rd = 2 Schopenhauer 4th = 10 Token Gesture |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 1 Allen Terminator | ||
Tue Oct 10 2017 15:37 | 1st = 1 Allen Terminator 2nd = 5 Ruff State 3rd = 2 Fesco Boy 4th = 6 Spring Clarkie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 1 Miss Patriot | ||
Tue Oct 10 2017 15:33 | 1st = 1 Miss Patriot 2nd = 2 Angel In White 3rd = 7 Rolling Along 4th = 3 Sir Lasnick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 6 - 10 Miss Danni | ||
Tue Oct 10 2017 15:30 | 1st = 10 Miss Danni 2nd = 4 Catas Ruby 3rd = 3 Corruption 4th = 5 Hot Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 7 Wong Answer | ||
Tue Oct 10 2017 15:28 | 1st = 7 Wong Answer 2nd = 1 Terra Bindi 3rd = 8 Trip To Florida 4th = 5 Black Eye Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 6 Charlm Miss | ||
Tue Oct 10 2017 15:27 | 1st = 6 Charlm Miss 2nd = 7 Rita Corleone 3rd = 2 Rosedene Rusty 4th = 5 Lucys Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 10 - 3 Its A Threat | ||
Tue Oct 10 2017 15:24 | 1st = 3 Its A Threat 2nd = 7 Buckle Up Labi 3rd = 4 Marteeny 4th = 8 Hello Teddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 3 - 9 Tay Tay Taylor | ||
Tue Oct 10 2017 15:20 | 1st = 9 Tay Tay Taylor 2nd = 5 Lasting Shadow 3rd = 7 Oracle Miss 4th = 6 Midnight Serenade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 3 Jack In Black | ||
Tue Oct 10 2017 15:17 | 1st = 3 Jack In Black 2nd = 4 Long Gully Helen 3rd = 5 Larrikin Locky 4th = 1 Wilby Dusty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 2 Feel The Courage | ||
Tue Oct 10 2017 15:12 | 1st = 2 Feel The Courage 2nd = 4 Withalotofluck 3rd = 6 Wynberg Terror 4th = 1 The Pacman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 7 Homebush Tulip | ||
Tue Oct 10 2017 15:11 | 1st = 7 Homebush Tulip 2nd = 3 Bursar 3rd = 2 Jinja Billy 4th = 1 Mac Wagger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 3 Fubre | ||
Tue Oct 10 2017 15:09 | 1st = 3 Fubre 2nd = 7 Beside The Truth 3rd = 2 Jesses Jet 4th = 6 Hardaway Highway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murwillumbah Race 3 - 6 Letter Of Charm | ||
Tue Oct 10 2017 15:05 | 1st = 6 Letter Of Charm 2nd = 8 Mister Maker 3rd = 2 You Es Commander 4th = 7 Major Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 5 - 7 Princess Anacheeva | ||
Tue Oct 10 2017 15:00 | 1st = 7 Princess Anacheeva 2nd = 15 Princess Mia 3rd = 3 Kastor 4th = 12 Second Thought |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 9 - 6 Devils Gullet | ||
Tue Oct 10 2017 14:57 | 1st = 6 Devils Gullet 2nd = 8 Superb Innings 3rd = 7 Yakan De Kahn 4th = 1 King Pedro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 3 Junk Mail | ||
Tue Oct 10 2017 14:56 | 1st = 3 Junk Mail 2nd = 5 Goldstar Scooby 3rd = 6 Know Other 4th = 4 Arcane Sabre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 9 Unico Pegasus | ||
Tue Oct 10 2017 14:52 | 1st = 9 Unico Pegasus 2nd = 4 Sundons Comet 3rd = 8 Dieu De Lamour 4th = 5 Theytellme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 4 Chief Bale | ||
Tue Oct 10 2017 14:49 | 1st = 4 Chief Bale 2nd = 7 Cash For Jam 3rd = 8 Yesteryear 4th = 2 Cris Tyson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 2 - 5 Caper | ||
Tue Oct 10 2017 14:45 | 1st = 5 Caper 2nd = 4 Usain Brockstar 3rd = 6 Cherokee Blossom 4th = 10 Ilcallya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 2 Despicable Daz | ||
Tue Oct 10 2017 14:42 | 1st = 2 Despicable Daz 2nd = 5 Roseys Fantasy 3rd = 6 Hardaway Knight 4th = 8 Ubobo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 3 Game We Play | ||
Tue Oct 10 2017 14:37 | 1st = 3 Game We Play 2nd = 5 Jacks Command 3rd = 6 Chal Fire 4th = 2 Sir Regal Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 5 Smash Wild | ||
Tue Oct 10 2017 14:36 | 1st = 5 Smash Wild 2nd = 1 Know Sweat 3rd = 3 Homebush Austin 4th = 6 Andolas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 7 Iona Everest | ||
Tue Oct 10 2017 14:34 | 1st = 7 Iona Everest 2nd = 2 Kettles Cobber 3rd = 1 Posh Amber 4th = 3 Prancing Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 4 - 3 Skip Town Mike | ||
Tue Oct 10 2017 14:30 | 1st = 3 Skip Town Mike 2nd = 7 Ohthegirlcango 3rd = 10 Pirelli 4th = 9 Mojos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 6 Backpacker | ||
Tue Oct 10 2017 14:28 | 1st = 6 Backpacker 2nd = 1 Crown Jester 3rd = 4 Dyna Camo 4th = 8 Becky Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murwillumbah Race 2 - 6 Mandela Dreaming | ||
Tue Oct 10 2017 14:25 | 1st = 6 Mandela Dreaming 2nd = 11 Invincible Tammy 3rd = 16 Miss River Belle 4th = 13 Meld Kilpatrick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 1 Smooth Blend | ||
Tue Oct 10 2017 14:22 | 1st = 1 Smooth Blend 2nd = 3 Bad Boy Koby 3rd = 7 Bali Blee 4th = 8 Charlm Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 7 Later | ||
Tue Oct 10 2017 14:17 | 1st = 7 Later 2nd = 1 Good Job 3rd = 4 Zaire Diva 4th = 5 Gold Sovereign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 1 Homebush Ellie | ||
Tue Oct 10 2017 14:16 | 1st = 1 Homebush Ellie 2nd = 9 Fab Action 3rd = 3 Goldstar Jagger 4th = 8 White Not Wong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 1 Lobster Falls | ||
Tue Oct 10 2017 14:14 | 1st = 1 Lobster Falls 2nd = 2 Amity Class 3rd = 8 Black Chevelle 4th = 9 Lucky Nineteen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Queanbeyan Race 1 - 1 Canford Calling | ||
Tue Oct 10 2017 14:10 | 1st = 1 Canford Calling 2nd = 6 Takahashi 3rd = 3 Mossy Girl 4th = 5 Scheckter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 3 Phoebe Allen | ||
Tue Oct 10 2017 14:07 | 1st = 3 Phoebe Allen 2nd = 5 Boston Flyer 3rd = 7 Eli Starlight 4th = 2 Woodside King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 4 Jack Hammer | ||
Tue Oct 10 2017 14:03 | 1st = 4 Jack Hammer 2nd = 2 Slipaslygrin 3rd = 3 Back Page News 4th = 5 Party Starter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 3 - 6 Platinum Angel | ||
Tue Oct 10 2017 14:00 | 1st = 6 Platinum Angel 2nd = 3 Living Doll 3rd = 5 Mylex 4th = 1 Clever Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 8 Tough Torque | ||
Tue Oct 10 2017 13:57 | 1st = 8 Tough Torque 2nd = 7 Jock Colley 3rd = 4 Nino De Oro 4th = 2 Despicable Mick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 1 On Edge | ||
Tue Oct 10 2017 13:56 | 1st = 1 On Edge 2nd = 3 Zulu Mako 3rd = 5 Lisas Boy 4th = 6 Catlin Blueblood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 1 Hello Freckles | ||
Tue Oct 10 2017 13:54 | 1st = 1 Hello Freckles 2nd = 7 Ledecky 3rd = 2 Gold Lenny 4th = 4 Bongioletti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murwillumbah Race 1 - 9 Mighty Mittere | ||
Tue Oct 10 2017 13:50 | 1st = 9 Mighty Mittere 2nd = 1 Fanx 3rd = 4 Lord Windermere 4th = 3 Flim Flan Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 3 Baa Man | ||
Tue Oct 10 2017 13:46 | 1st = 3 Baa Man 2nd = 6 Victa Sara 3rd = 4 Aston Hinkley 4th = 2 Emerley Giggler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 3 Must Desire | ||
Tue Oct 10 2017 13:41 | 1st = 3 Must Desire 2nd = 4 Black Dan 3rd = 6 Fiery Affair 4th = 8 Idol Eve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 8 Unfashionable | ||
Tue Oct 10 2017 13:36 | 1st = 8 Unfashionable 2nd = 1 Gee Eye Blues 3rd = 4 Bettys The One 4th = 9 Starburst Dulcie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 2 - 5 Nature Strip | ||
Tue Oct 10 2017 13:30 | 1st = 5 Nature Strip 2nd = 3 Gaudi 3rd = 7 Amastryker 4th = 4 Huge Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 4 Keep Ya Looks | ||
Tue Oct 10 2017 13:27 | 1st = 4 Keep Ya Looks 2nd = 7 Arugula 3rd = 3 Droopys Jacket 4th = 2 Buckle Up Alex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 12 - 5 Zipping Clyde | ||
Tue Oct 10 2017 13:26 | 1st = 5 Zipping Clyde 2nd = 7 Puma Pants 3rd = 1 Botany Cold 4th = 4 Another Cruise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 5 Senitas Success | ||
Tue Oct 10 2017 13:22 | 1st = 5 Senitas Success 2nd = 6 Lavros Segil 3rd = 4 Monorail 4th = 7 Illdoitwhenimready |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 5 Fabriental | ||
Tue Oct 10 2017 13:19 | 1st = 5 Fabriental 2nd = 6 Top Weight 3rd = 1 Victa Wink 4th = 2 Temerity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 2 Captain Chilly | ||
Tue Oct 10 2017 13:16 | 1st = 2 Captain Chilly 2nd = 6 Magma 3rd = 4 Zabambi 4th = 5 Lots More Cheers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 10 Dainty Brae | ||
Tue Oct 10 2017 13:12 | 1st = 10 Dainty Brae 2nd = 1 Hifalutin 3rd = 6 Speedy Scent 4th = 2 Quadzilla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 11 - 1 Botany Alan | ||
Tue Oct 10 2017 13:08 | 1st = 1 Botany Alan 2nd = 8 Harry Fields 3rd = 2 Nozzno Fear 4th = 5 Cactus Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 6 Fernando Bolt | ||
Tue Oct 10 2017 13:04 | 1st = 6 Fernando Bolt 2nd = 2 Adams Spot 3rd = 8 Rapid Surprize 4th = 4 Mindful Mystery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 1 - 9 Riverina Romance | ||
Tue Oct 10 2017 13:00 | 1st = 9 Riverina Romance 2nd = 7 Admiral Michelle 3rd = 6 South Arbor 4th = 8 Monumental Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 3 Kia Tere | ||
Tue Oct 10 2017 12:57 | 1st = 3 Kia Tere 2nd = 2 Aussi Joshy 3rd = 8 High Return 4th = 4 Culvie Yogi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 1 Chucky Brown | ||
Tue Oct 10 2017 12:57 | 1st = 1 Chucky Brown 2nd = 7 My Boy Tyler 3rd = 4 Hilaria 4th = 2 Im Zoolander |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 3 Harung | ||
Tue Oct 10 2017 12:54 | 1st = 3 Harung 2nd = 5 Sir Duggie 3rd = 1 Avatar Blaser 4th = 2 Charzoom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 10 - 4 Allen Hadrian | ||
Tue Oct 10 2017 12:50 | 1st = 4 Allen Hadrian 2nd = 6 Shreddin 3rd = 1 Spring Sam 4th = 5 Goldstar Miley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 5 Gillieston Girl | ||
Tue Oct 10 2017 12:47 | 1st = 5 Gillieston Girl 2nd = 7 Frostys Capable 3rd = 8 Amazing Black 4th = 1 Bunna Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 8 Darcy Brown | ||
Tue Oct 10 2017 12:40 | 1st = 8 Darcy Brown 2nd = 2 Ya Kiddin Me 3rd = 6 Young Blood 4th = 7 Mister Okay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 1 Lucky Whip | ||
Tue Oct 10 2017 12:35 | 1st = 1 Lucky Whip 2nd = 6 Famous Prince 3rd = 7 Charlm Knight 4th = 4 Zudactyl Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 9 - 2 Cosmic Odette | ||
Tue Oct 10 2017 12:30 | 1st = 2 Cosmic Odette 2nd = 6 Super Bad 3rd = 4 Cosmic Richie 4th = 1 Opawa Sheldon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 8 Jaraig Cruiser | ||
Tue Oct 10 2017 12:27 | 1st = 8 Jaraig Cruiser 2nd = 1 Shes A Fernando 3rd = 2 Buckle Up Vomo 4th = 3 Fasika |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 1 Bradley Tyson | ||
Tue Oct 10 2017 12:20 | 1st = 1 Bradley Tyson 2nd = 6 Just Annie 3rd = 4 Zipping Toto 4th = 2 Blackhawk Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 5 Williwa Jack | ||
Tue Oct 10 2017 12:15 | 1st = 5 Williwa Jack 2nd = 6 Black Elvy 3rd = 2 Redhot Spring 4th = 8 Jack Skywalker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 8 - 5 Detective Dash | ||
Tue Oct 10 2017 12:10 | 1st = 5 Detective Dash 2nd = 1 Idol Star 3rd = 2 Smokey Action 4th = 3 Seeking Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 7 Fernando Gold | ||
Tue Oct 10 2017 12:07 | 1st = 7 Fernando Gold 2nd = 1 Buckle Up Glad 3rd = 3 My Bro Zorro 4th = 6 Reiki Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 5 Gauci Kaela | ||
Tue Oct 10 2017 12:00 | 1st = 5 Gauci Kaela 3rd = 8 Spring Addo 4th = 7 Dash Tyson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 2 Hot Producer | ||
Tue Oct 10 2017 12:00 | 1st = 2 Hot Producer 3rd = 8 Spring Addo 4th = 7 Dash Tyson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 7 - 4 Another Message | ||
Tue Oct 10 2017 11:52 | 1st = 4 Another Message 2nd = 5 Star Bucking 3rd = 3 Jinja Rules 4th = 1 Wears The Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 6 - 6 Must Be Rusty | ||
Tue Oct 10 2017 11:35 | 1st = 6 Must Be Rusty 2nd = 8 Know Answer 3rd = 1 Crotty 4th = 7 Southern Honey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 5 - 1 Zipping Jen | ||
Tue Oct 10 2017 11:17 | 1st = 1 Zipping Jen 2nd = 3 Graeburn 3rd = 4 Homebush Ragna 4th = 8 Pianissimo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 4 - 8 Invincible Sue | ||
Tue Oct 10 2017 11:01 | 1st = 8 Invincible Sue 2nd = 7 Freckle Flyer 3rd = 6 Awesome Annie 4th = 3 Avalanch City |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 3 - 8 Know Conclusion | ||
Tue Oct 10 2017 10:42 | 1st = 8 Know Conclusion 2nd = 7 Zara Petal 3rd = 3 Glass Harpoon 4th = 2 Gorm The Great |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 2 - 1 Sergess | ||
Tue Oct 10 2017 10:22 | 1st = 1 Sergess 2nd = 7 Know Panic 3rd = 4 Hilton Hangover 4th = 2 Homebush Kazzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 1 - 4 Wait For Us | ||
Tue Oct 10 2017 10:02 | 1st = 4 Wait For Us 2nd = 8 Hilton Forabet 3rd = 3 Know Approval 4th = 1 Homebush Demi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 9 - 8 Im Barney Rubble | ||
Sun Sep 10 2017 22:10 | 1st = 8 Im Barney Rubble 2nd = 7 Washies Chance 3rd = 1 Regal Stride 4th = 5 Big Gorilla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 11 - 8 Good Bye Joan | ||
Sun Sep 10 2017 22:00 | 1st = 8 Good Bye Joan 2nd = 3 Allen Ichiro 3rd = 4 Arnhem Mayhem 4th = 2 Swansea Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 8 - 1 Bremusa | ||
Sun Sep 10 2017 21:45 | 1st = 1 Bremusa 2nd = 2 Sign Of A Tyne 3rd = 8 Volkova Leis 4th = 5 First Elva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 10 - 8 Elite Falcon | ||
Sun Sep 10 2017 21:42 | 1st = 8 Elite Falcon 2nd = 6 Blue Away 3rd = 7 Our Mate Jake 4th = 1 Spyro Ignitus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 7 Zambora Pride | ||
Sun Sep 10 2017 21:35 | 1st = 7 Zambora Pride 2nd = 1 Aged Badly 3rd = 2 Select Daniel 4th = 4 Macalister Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 9 - 1 Summer Sprite | ||
Sun Sep 10 2017 21:26 | 1st = 1 Summer Sprite 2nd = 8 Volantis 3rd = 6 Har 4th = 2 Cosmic Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 8 - 1 Elteearr | ||
Sun Sep 10 2017 21:21 | 1st = 1 Elteearr 2nd = 4 Magical Delight 3rd = 6 Madison Louise 4th = 3 Fowsands |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 4 Dashing Joker | ||
Sun Sep 10 2017 21:18 | 1st = 4 Dashing Joker 2nd = 1 Mazakeen 3rd = 6 Green Thief 4th = 3 Harriet Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 3 Heard It Before | ||
Sun Sep 10 2017 21:15 | 1st = 3 Heard It Before 2nd = 8 Louie Neveelk 3rd = 1 Two Dollar Pots 4th = 7 Omega Lucy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 7 - 8 Full Speed Ahead | ||
Sun Sep 10 2017 21:10 | 1st = 8 Full Speed Ahead 2nd = 7 Heza Rummage 3rd = 1 Liv Lavish 4th = 2 Stylish Trend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 5 Rockoon | ||
Sun Sep 10 2017 21:09 | 1st = 5 Rockoon 2nd = 3 Chasin Crackers 3rd = 4 Fernando Express 4th = 1 Hoo Gur Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 8 - 8 Mudrush | ||
Sun Sep 10 2017 21:06 | 1st = 8 Mudrush 2nd = 3 Mahjong Lad 3rd = 7 Hawkes Special 4th = 1 Palladino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 7 - 6 Greenough | ||
Sun Sep 10 2017 21:01 | 1st = 6 Greenough 2nd = 8 Mulgrave 3rd = 5 Exotic Guy 4th = 4 Put Mback |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 1 Beaver Neveelk | ||
Sun Sep 10 2017 20:59 | 1st = 1 Beaver Neveelk 2nd = 8 Bill Heeny 3rd = 3 Agent Barry 4th = 6 Shamus Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 4 Emerley Cosmic | ||
Sun Sep 10 2017 20:52 | 1st = 4 Emerley Cosmic 2nd = 2 Lunar Luna 3rd = 5 Ivy Murial 4th = 7 Welcome Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 6 - 10 Safari Rose | ||
Sun Sep 10 2017 20:47 | 1st = 10 Safari Rose 2nd = 7 All My Savings 3rd = 6 Jilliby Gigi 4th = 11 Sparkling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 7 - 6 Egyptian Diva | ||
Sun Sep 10 2017 20:44 | 1st = 6 Egyptian Diva 2nd = 4 Priya Monelli 3rd = 2 Outlaw Clyde 4th = 7 Call Me Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 6 - 8 Blissfull Thinking | ||
Sun Sep 10 2017 20:38 | 1st = 8 Blissfull Thinking 2nd = 9 Redand Blue Fella 3rd = 6 Guerilla Warfare 4th = 5 Lynniemach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 4 True Talent | ||
Sun Sep 10 2017 20:36 | 1st = 4 True Talent 2nd = 5 Aston Miley 3rd = 8 Mickey Rawson 4th = 7 Artistic Alyssa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 12 - 8 Cosmic Cube | ||
Sun Sep 10 2017 20:33 | 1st = 8 Cosmic Cube 2nd = 1 Cool Twix 3rd = 5 Talesin Timmo 4th = 6 Pretty Pecky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 6 Burn One Down | ||
Sun Sep 10 2017 20:31 | 1st = 6 Burn One Down 2nd = 2 Sir Jay Jay 3rd = 3 Ebby Ripper 4th = 7 Good Luck Mark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 2 Allen Terminator | ||
Sun Sep 10 2017 20:29 | 1st = 2 Allen Terminator 2nd = 8 Im Zoolander 3rd = 7 Jack In Black 4th = 4 Mister Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 5 - 7 Another Swinger | ||
Sun Sep 10 2017 20:24 | 1st = 7 Another Swinger 2nd = 9 Chirac 3rd = 6 Bayridge Bill 4th = 11 Giuliani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 6 - 5 Salegrey Wy Yung | ||
Sun Sep 10 2017 20:21 | 1st = 5 Salegrey Wy Yung 2nd = 6 Max Regis 3rd = 4 Dark Kepper 4th = 3 Jetmag Sally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 4 Kadalex Kid | ||
Sun Sep 10 2017 20:18 | 1st = 4 Kadalex Kid 2nd = 8 Sparky Neveelk 3rd = 1 Shanlyn Frank 4th = 5 Whodat Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 11 - 4 Kennys Shadow | ||
Sun Sep 10 2017 20:15 | 1st = 4 Kennys Shadow 2nd = 1 Road Monster 3rd = 6 Secret Witness 4th = 8 Beegumbah Baby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 5 - 3 Forty Thieves | ||
Sun Sep 10 2017 20:10 | 1st = 3 Forty Thieves 2nd = 1 Danman 3rd = 2 Feel The Buzz 4th = 8 The Gingerbreadman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 8 Grouse | ||
Sun Sep 10 2017 20:08 | 1st = 8 Grouse 2nd = 3 Temerity 3rd = 10 Mr Ignition 4th = 6 Harbison Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 5 - 6 Wayne Outwide | ||
Sun Sep 10 2017 20:05 | 1st = 6 Wayne Outwide 2nd = 4 Yaringa Lass 3rd = 8 Smack Dab 4th = 5 Hes So Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 1 Omega Brittany | ||
Sun Sep 10 2017 19:57 | 1st = 1 Omega Brittany 2nd = 6 Omega Sniper 3rd = 4 Lektra Damage 4th = 3 Veetee Mist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 4 - 3 Olwen Jaccka | ||
Sun Sep 10 2017 19:52 | 1st = 3 Olwen Jaccka 2nd = 4 Hear The Call 3rd = 1 Onemorelaugh 4th = 8 Postal Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 10 - 2 Extreme Chance | ||
Sun Sep 10 2017 19:49 | 1st = 2 Extreme Chance 2nd = 1 Thurstons Magic 3rd = 8 Spiders Brother 4th = 5 Allen Varmint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 8 Not Available | ||
Sun Sep 10 2017 19:46 | 1st = 8 Not Available 2nd = 6 Shadale 3rd = 5 Waleonjon 4th = 1 Blue Gum Hill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 7 Official Label | ||
Sun Sep 10 2017 19:42 | 1st = 7 Official Label 2nd = 1 Reventon 3rd = 8 Bodacious Stride 4th = 4 Zipping Nelson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 4 - 5 Arnhem Chaos | ||
Sun Sep 10 2017 19:39 | 1st = 5 Arnhem Chaos 2nd = 1 Secret Gold 3rd = 2 Bombay Rock 4th = 6 Out There Jerry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 1 Jesses Typhoon | ||
Sun Sep 10 2017 19:36 | 1st = 1 Jesses Typhoon 2nd = 3 One Cup Short 3rd = 6 Oakmont Whisper 4th = 2 Grand Cayman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 4 - 5 With Gusto | ||
Sun Sep 10 2017 19:31 | 1st = 5 With Gusto 2nd = 7 Racer 3rd = 4 Liukin 4th = 2 Buriton Bailey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 9 - 6 Gunshot Ridge | ||
Sun Sep 10 2017 19:29 | 1st = 6 Gunshot Ridge 2nd = 2 Dintys Chance 3rd = 7 Just Like Stride 4th = 5 Dyna Marge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 1 Spritney Beers | ||
Sun Sep 10 2017 19:22 | 1st = 1 Spritney Beers 2nd = 6 Fast Fyfe 3rd = 7 Glaucus 4th = 4 Maximum Joan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 3 - 2 Bob Keeping | ||
Sun Sep 10 2017 19:19 | 1st = 2 Bob Keeping 2nd = 3 Gold Act 3rd = 7 Tigers Spark 4th = 8 Gossip Park |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 3 - 11 Sultan Fella | ||
Sun Sep 10 2017 19:17 | 1st = 11 Sultan Fella 2nd = 5 Call Her Julie 3rd = 7 Shakti Bromac 4th = 2 Another Derek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 7 Charly Shu Shine | ||
Sun Sep 10 2017 19:15 | 1st = 7 Charly Shu Shine 2nd = 5 Hundred 3rd = 8 Lakeview Isla 4th = 6 One More Tom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 8 - 5 Champion Model | ||
Sun Sep 10 2017 19:07 | 1st = 5 Champion Model 2nd = 4 Hukanui 3rd = 2 Udon Boy 4th = 1 Stagecoach Mary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 4 Bewildering | ||
Sun Sep 10 2017 19:04 | 1st = 4 Bewildering 2nd = 7 Mepunga Blazer 3rd = 5 Zaras Entity 4th = 3 Black Mumbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 3 - 5 Big Bang Raj | ||
Sun Sep 10 2017 19:03 | 1st = 5 Big Bang Raj 2nd = 2 Charliesandmine 3rd = 1 Rhyflective 4th = 7 Priddy Easy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 2 - 4 Just Magical | ||
Sun Sep 10 2017 19:01 | 1st = 4 Just Magical 2nd = 6 Arnhem Invader 3rd = 8 Nitro Injected 4th = 1 Booberry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 7 - 3 Happy Harry | ||
Sun Sep 10 2017 19:00 | 1st = 3 Happy Harry 2nd = 1 Too Clever 3rd = 11 Casino Gleam 4th = 5 Modern Touch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 4 Brick Lane | ||
Sun Sep 10 2017 18:57 | 1st = 4 Brick Lane 2nd = 2 Aston Kody 3rd = 5 Marley Bale 4th = 7 Halo Haze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 5 Miss Hanna Berry | ||
Sun Sep 10 2017 18:54 | 1st = 5 Miss Hanna Berry 2nd = 2 Premier Jess 3rd = 7 Salty Pat 4th = 4 Turbo Tom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 7 - 6 Striker Klinsman | ||
Sun Sep 10 2017 18:48 | 1st = 6 Striker Klinsman 2nd = 5 Rohan Hill 3rd = 4 Little Black Joe 4th = 8 Elzy Lay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 2 - 10 Regal Major | ||
Sun Sep 10 2017 18:43 | 1st = 10 Regal Major 2nd = 8 Midair Meltdown 3rd = 6 Williamtell 4th = 5 Ark Breeze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 1 - 1 Sunrise Ali | ||
Sun Sep 10 2017 18:41 | 1st = 1 Sunrise Ali 2nd = 8 Mallee Pearl 3rd = 6 Jenasia 4th = 7 Ruby Doo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 5 Dakota Grace | ||
Sun Sep 10 2017 18:38 | 1st = 5 Dakota Grace 2nd = 3 Tigers Empire 3rd = 7 Spring Jackie 4th = 4 Polished Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 2 Another What | ||
Sun Sep 10 2017 18:31 | 1st = 2 Another What 2nd = 3 Princess Shae 3rd = 1 Okay Pumpkin 4th = 4 Bluehawk Robert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 6 - 3 Zambora Cross | ||
Sun Sep 10 2017 18:27 | 1st = 3 Zambora Cross 2nd = 1 Walkaway Annie 3rd = 2 Mitra 4th = 8 Unchangeable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 2 - 4 Hotjane Bling | ||
Sun Sep 10 2017 18:25 | 1st = 4 Hotjane Bling 2nd = 2 Charlie Runkle 3rd = 7 Breezin Around 4th = 3 Iona Spider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 6 - 2 Dark Royalty | ||
Sun Sep 10 2017 18:22 | 1st = 2 Dark Royalty 2nd = 10 Thidwick The Moose 3rd = 1 Prohurst Express 4th = 7 Any Given Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 3 Gotta Grin | ||
Sun Sep 10 2017 18:19 | 1st = 3 Gotta Grin 2nd = 2 Hilaria 3rd = 4 Chappie Bale 4th = 8 Spring Leesa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 8 Thirty Talks | ||
Sun Sep 10 2017 18:16 | 1st = 8 Thirty Talks 2nd = 2 Raw Ability 3rd = 6 Stirling Defence 4th = 5 Myrniong Corner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 1 Urban Shiraz | ||
Sun Sep 10 2017 18:12 | 1st = 1 Urban Shiraz 2nd = 9 Clydes Classy 3rd = 7 Tolga 4th = 8 Zipping Todd |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 1 - 7 Karalta Kruise | ||
Sun Sep 10 2017 18:07 | 1st = 7 Karalta Kruise 2nd = 11 Keep Playing 3rd = 10 Shadow Control 4th = 2 Shadow Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 5 - 4 Sugar Man | ||
Sun Sep 10 2017 18:04 | 1st = 4 Sugar Man 2nd = 1 Tilikum 3rd = 5 Slamming Thunder 4th = 2 All About Eve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 3 Dream Illalangi | ||
Sun Sep 10 2017 17:57 | 1st = 3 Dream Illalangi 2nd = 8 Trademark Bella 3rd = 4 New Excuse 4th = 2 Another Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 1 - 4 Kira Jo | ||
Sun Sep 10 2017 17:53 | 1st = 4 Kira Jo 2nd = 2 That Chill Devine 3rd = 6 Captain Snoozzze 4th = 1 Blue Chipped |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 5 - 9 Miss Harley Quinn | ||
Sun Sep 10 2017 17:50 | 1st = 9 Miss Harley Quinn 2nd = 8 Dont Speed 3rd = 7 Foxinator 4th = 4 Chhaya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 7 Lakeview Maisey | ||
Sun Sep 10 2017 17:47 | 1st = 7 Lakeview Maisey 2nd = 4 Zipping Selma 3rd = 2 Stilton Buddy 4th = 1 Vladimir Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 4 - 7 Walkaway Bonnie | ||
Sun Sep 10 2017 17:44 | 1st = 7 Walkaway Bonnie 2nd = 1 Skywise 3rd = 2 White Sox Ethics 4th = 8 Bad Hombre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 4 Zipping Angus | ||
Sun Sep 10 2017 17:41 | 1st = 4 Zipping Angus 2nd = 6 Cardamom 3rd = 3 Polijuice Potion 4th = 1 Tobacco Leaf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 3 - 5 Bombshell Bandit | ||
Sun Sep 10 2017 17:29 | 1st = 5 Bombshell Bandit 2nd = 8 Currency Model 3rd = 2 Dyna Jackie 4th = 7 Inequity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 4 - 5 Inject The Venom | ||
Sun Sep 10 2017 17:17 | 1st = 5 Inject The Venom 2nd = 2 Black Moment 3rd = 9 Medici Vase 4th = 1 Small And Spicy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 8 - 10 Huka Pele | ||
Sun Sep 10 2017 17:14 | 1st = 10 Huka Pele 2nd = 3 Tobacco Road 3rd = 2 Collegiate 4th = 1 Bar Fly Barrister |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 9 - 4 Dry Biscuit | ||
Sun Sep 10 2017 17:10 | 1st = 4 Dry Biscuit 2nd = 15 Sorenata 3rd = 2 Pharrell 4th = 5 White Devon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 2 - 5 Berda Bale | ||
Sun Sep 10 2017 17:06 | 1st = 5 Berda Bale 2nd = 8 Charlies Chance 3rd = 7 Chance Perfected 4th = 6 Bonna Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 12 - 2 War At Midnight | ||
Sun Sep 10 2017 17:02 | 1st = 2 War At Midnight 2nd = 1 All About Tiger 3rd = 4 Bokarm Dean 4th = 5 Sweet And Classy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 7 - 8 Zroya | ||
Sun Sep 10 2017 17:00 | 1st = 8 Zroya 2nd = 11 General Sepoy 3rd = 1 Macs Reward 4th = 7 Trades Hall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 8 - 9 Wee Jimmy | ||
Sun Sep 10 2017 16:54 | 1st = 9 Wee Jimmy 2nd = 3 Snoop Stride 3rd = 10 Lorne Beach 4th = 8 Tim Mcgee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 1 - 7 Mallee Chas | ||
Sun Sep 10 2017 16:47 | 1st = 7 Mallee Chas 2nd = 8 Ultimate Eagle 3rd = 2 Zalis Blueboy 4th = 4 Teflon Mike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gundagai Race 7 - 3 Damagic | ||
Sun Sep 10 2017 16:45 | 1st = 3 Damagic 2nd = 13 Dashing Duncan 3rd = 4 Certain Riches 4th = 6 Stormborn Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 3 Westmead Daffie | ||
Sun Sep 10 2017 16:42 | 1st = 3 Westmead Daffie 2nd = 2 Gudera Kittyhawk 3rd = 8 Flying Tige 4th = 9 Old Moon Madness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Casterton Race 9 - 3 Rain Fast | ||
Sun Sep 10 2017 16:40 | 1st = 3 Rain Fast 2nd = 12 Bassons 3rd = 5 Grassmere Flyer 4th = 7 Conwoman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 3 - 5 Senorita Bonita | ||
Sun Sep 10 2017 16:37 | 1st = 5 Senorita Bonita 2nd = 2 Code Violation 3rd = 8 Pearl Of The Plain 4th = 1 Nazareth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 6 Coral Bay | ||
Sun Sep 10 2017 16:34 | 1st = 6 Coral Bay 2nd = 5 Amaryliss 3rd = 9 Nivo 4th = 11 Haylee Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 8 - 7 Cry If I Want To | ||
Sun Sep 10 2017 16:30 | 1st = 7 Cry If I Want To 2nd = 3 Golden Flag 3rd = 4 King Way 4th = 9 Foraoise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 8 - 1 Amaword | ||
Sun Sep 10 2017 16:25 | 1st = 1 Amaword 2nd = 9 Northern Soul 3rd = 7 Cols Hero 4th = 2 Our Shanakee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 8 Wildash Wildboy | ||
Sun Sep 10 2017 16:22 | 1st = 8 Wildash Wildboy 2nd = 5 Gunner Succeed 3rd = 7 Senors Son 4th = 4 Blue Lexus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 6 - 1 Annandale Lass | ||
Sun Sep 10 2017 16:20 | 1st = 1 Annandale Lass 2nd = 9 Majestic Pedrille 3rd = 4 Jar Of Hearts 4th = 8 Vegas Strip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 7 - 6 Our Castanea | ||
Sun Sep 10 2017 16:14 | 1st = 6 Our Castanea 2nd = 8 Karinya Mully 3rd = 5 Wrangler Duke 4th = 4 Arcachon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Casterton Race 8 - 1 Jose Wales | ||
Sun Sep 10 2017 16:10 | 1st = 1 Jose Wales 2nd = 6 Squadron Leader 3rd = 4 Along Came Jones 4th = 12 Canova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gundagai Race 6 - 3 Butler Butler | ||
Sun Sep 10 2017 16:05 | 1st = 3 Butler Butler 2nd = 7 Loyal Toast 3rd = 6 Money Ad 4th = 8 Monsoon Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 1 Rattlesnake Cafe | ||
Sun Sep 10 2017 16:02 | 1st = 1 Rattlesnake Cafe 2nd = 4 Romeo Ragtop 3rd = 6 Crown Eddie 4th = 8 Ha Ha Classy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 2 - 6 Altamont | ||
Sun Sep 10 2017 16:00 | 1st = 6 Altamont 2nd = 3 Lizzie 3rd = 7 Ice One 4th = 8 Universal Halo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 7 - 1 Fierce Command | ||
Sun Sep 10 2017 15:55 | 1st = 1 Fierce Command 2nd = 6 Salsamor 3rd = 8 Equestria 4th = 4 Great Southern |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 3 Overlap | ||
Sun Sep 10 2017 15:52 | 1st = 3 Overlap 2nd = 4 Smooth Consul 3rd = 2 Sicario 4th = 7 High Africaine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 7 - 13 Kuusela | ||
Sun Sep 10 2017 15:48 | 1st = 13 Kuusela 2nd = 1 Nielson 3rd = 5 The Captain 4th = 7 Winston Wolfe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 5 - 5 I Can Hear Music | ||
Sun Sep 10 2017 15:44 | 1st = 5 I Can Hear Music 2nd = 1 Invincible Bot 3rd = 3 Privily 4th = 6 Bombito |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 6 - 6 Gunna Cullect | ||
Sun Sep 10 2017 15:39 | 1st = 6 Gunna Cullect 2nd = 3 Head And Shoulders 3rd = 8 Haka Shannon 4th = 4 Jogalong Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 5 Celebrity Babe | ||
Sun Sep 10 2017 15:39 | 1st = 5 Celebrity Babe 2nd = 4 Cha Cha Gem 3rd = 7 Nantucket Kahn 4th = 3 Bogie Teejay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 6 Rowchester Star | ||
Sun Sep 10 2017 15:32 | 1st = 6 Rowchester Star 2nd = 8 Sookies Lad 3rd = 1 Supreme Deal 4th = 3 Blitz And Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Casterton Race 7 - 11 Rat With Goldtooth | ||
Sun Sep 10 2017 15:32 | 1st = 11 Rat With Goldtooth 2nd = 6 Sweet Taste 3rd = 3 Honourable Tycoon 4th = 13 Elle Olove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gundagai Race 5 - 4 Gun Trace | ||
Sun Sep 10 2017 15:29 | 1st = 4 Gun Trace 2nd = 8 Ghost Rider 3rd = 2 Duvet 4th = 3 Allez Troienne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 6 - 5 Strong Hand | ||
Sun Sep 10 2017 15:25 | 1st = 5 Strong Hand 2nd = 1 Lochend Ocky 3rd = 7 Famelist 4th = 8 Gunn Island |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 8 Lethal Kid | ||
Sun Sep 10 2017 15:24 | 1st = 8 Lethal Kid 2nd = 2 Show Bound 3rd = 4 Frosty Fantasy 4th = 5 Zafonic Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 1 - 1 The Delorean | ||
Sun Sep 10 2017 15:22 | 1st = 1 The Delorean 2nd = 4 Monkey Bar 3rd = 3 Big Ransom 4th = 5 Rosies Rage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 6 - 2 Agree To | ||
Sun Sep 10 2017 15:18 | 1st = 2 Agree To 2nd = 6 Specialist 3rd = 11 Gee Gee Cats 4th = 13 Kirribilli Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 7 Bazs Moment | ||
Sun Sep 10 2017 15:17 | 1st = 7 Bazs Moment 2nd = 6 Ming Men Shen 3rd = 1 Arolok Jax 4th = 4 Scorpion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 8 Strike Sika | ||
Sun Sep 10 2017 15:14 | 1st = 8 Strike Sika 2nd = 2 Hallside Rebel 3rd = 7 Shes Fast 4th = 4 Bia Tyche |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 4 Princess Light | ||
Sun Sep 10 2017 15:09 | 1st = 4 Princess Light 2nd = 6 Splendid Star 3rd = 1 Hopes Magic 4th = 3 Stuey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 5 - 2 Trilight Brigade | ||
Sun Sep 10 2017 15:09 | 1st = 2 Trilight Brigade 2nd = 3 Im With Lexy 3rd = 8 Big Bill 4th = 7 Outta Crossgar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 4 - 4 Refuge Bay | ||
Sun Sep 10 2017 15:05 | 1st = 4 Refuge Bay 2nd = 8 Armageddon On It 3rd = 7 Prince Roo 4th = 1 Rhymes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 6 Black Fields | ||
Sun Sep 10 2017 15:02 | 1st = 6 Black Fields 2nd = 8 Shannahs Might 3rd = 5 Shores Last 4th = 4 Rising Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Casterton Race 6 - 7 Solas | ||
Sun Sep 10 2017 15:00 | 1st = 7 Solas 2nd = 9 San Gregorio 3rd = 4 Rosss Point 4th = 1 Red Sensation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gundagai Race 4 - 1 Hangin With Willy | ||
Sun Sep 10 2017 14:55 | 1st = 1 Hangin With Willy 2nd = 2 Rock Prodigy 3rd = 4 Cherokee Warrior 4th = 6 Kiss In The Dark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 8 Mochachini Man | ||
Sun Sep 10 2017 14:52 | 1st = 8 Mochachini Man 2nd = 3 Shot Clock 3rd = 5 Okas Angel 4th = 7 Proper Toff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 5 - 16 Dallas Storm | ||
Sun Sep 10 2017 14:50 | 1st = 16 Dallas Storm 3rd = 9 Zartini 4th = 8 Desimaan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 5 - 6 Game Up Hardy | ||
Sun Sep 10 2017 14:50 | 1st = 6 Game Up Hardy 3rd = 9 Zartini 4th = 8 Desimaan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 8 Was Just Saying | ||
Sun Sep 10 2017 14:47 | 1st = 8 Was Just Saying 2nd = 1 Sky Delight 3rd = 2 Agistri 4th = 3 Little Moo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 4 Valoshore | ||
Sun Sep 10 2017 14:44 | 1st = 4 Valoshore 2nd = 3 Banjo Queen 3rd = 2 Lone Star 4th = 7 Solitary Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 5 - 7 Rock It Doc | ||
Sun Sep 10 2017 14:42 | 1st = 7 Rock It Doc 2nd = 4 Hussons Kiss 3rd = 6 The Austrian Oak 4th = 2 Sudden Shock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 4 - 10 Sunscreen | ||
Sun Sep 10 2017 14:40 | 1st = 10 Sunscreen 2nd = 5 Allnight Raid 3rd = 2 Shazam Shannon 4th = 7 Ticket Outa Here |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 2 Samba King | ||
Sun Sep 10 2017 14:39 | 1st = 2 Samba King 2nd = 5 Walkin The Walk 3rd = 1 Rose Of Dyanna 4th = 6 Regional Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 1 Adoradancer | ||
Sun Sep 10 2017 14:35 | 1st = 1 Adoradancer 2nd = 5 Mishani Electra 3rd = 2 Boasting 4th = 9 River Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 1 Cosmo Bill | ||
Sun Sep 10 2017 14:32 | 1st = 1 Cosmo Bill 2nd = 3 Lady Olivia 3rd = 8 Wings Of Perlita 4th = 4 Rikasso Lilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 3 - 1 Fraajmahal | ||
Sun Sep 10 2017 14:25 | 1st = 1 Fraajmahal 2nd = 2 Don Pellegrino 3rd = 6 Iggy The Moocher 4th = 3 Al Cubana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 1 Bekim Lucys | ||
Sun Sep 10 2017 14:21 | 1st = 1 Bekim Lucys 2nd = 2 Hit The Runway 3rd = 3 Spring Ripper 4th = 7 Paraphernalia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Casterton Race 5 - 2 Surging Wave | ||
Sun Sep 10 2017 14:20 | 1st = 2 Surging Wave 2nd = 1 Dormello Mo 3rd = 3 Entirely Perfect 4th = 5 Mister Zao |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 7 Keep Talking | ||
Sun Sep 10 2017 14:18 | 1st = 7 Keep Talking 2nd = 6 Silky Strings 4th = 4 Xaviers Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gundagai Race 3 - 12 Ten Tigers | ||
Sun Sep 10 2017 14:15 | 1st = 12 Ten Tigers 2nd = 4 The Potato Pontiff 3rd = 6 Jounama 4th = 3 Save A Match |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 8 - 8 Gypsys Choice | ||
Sun Sep 10 2017 14:12 | 1st = 8 Gypsys Choice 2nd = 3 Goodlookin Chick 3rd = 9 Laytons Lass 4th = 7 Highland Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 4 - 11 Castleton | ||
Sun Sep 10 2017 14:10 | 1st = 11 Castleton 2nd = 6 Brueghelino 3rd = 16 Wolfe Tone 4th = 8 Mina Harker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 3 - 2 Karloo Threeothree | ||
Sun Sep 10 2017 14:08 | 1st = 2 Karloo Threeothree 2nd = 4 Smack Dab Shannon 3rd = 7 Armbro Chimes 4th = 6 Holy Camp Clive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 4 Follow The Duk | ||
Sun Sep 10 2017 14:07 | 1st = 4 Follow The Duk 2nd = 7 Hubcap Willy 3rd = 6 Glorias Choice 4th = 8 Aretha Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 1 Soaring Hawke | ||
Sun Sep 10 2017 14:05 | 1st = 1 Soaring Hawke 2nd = 8 Kava Blu 3rd = 7 Westworld 4th = 4 Jinja Squeak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 4 Good Yarn | ||
Sun Sep 10 2017 14:02 | 1st = 4 Good Yarn 2nd = 1 Jen Shen 3rd = 2 Old Jock 4th = 8 Stampy Longnose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 4 - 1 Sound Bar | ||
Sun Sep 10 2017 14:02 | 1st = 1 Sound Bar 2nd = 5 Kool Kash 3rd = 2 Vandermeer 4th = 3 Gee Gees Top Notch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 6 Black Market | ||
Sun Sep 10 2017 13:59 | 1st = 6 Black Market 2nd = 1 Prime Suspect 3rd = 3 Boofs Banjo 4th = 2 Early Spring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 7 Voulait | ||
Sun Sep 10 2017 13:55 | 1st = 7 Voulait 2nd = 10 Magic Lad 3rd = 1 Cornforth 4th = 9 Henrys Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 3 Rosie Knocks | ||
Sun Sep 10 2017 13:52 | 1st = 3 Rosie Knocks 2nd = 8 Ebony Sands 3rd = 5 Lawyer Up 4th = 1 Fan The Breeze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 8 All Hail Caesar | ||
Sun Sep 10 2017 13:49 | 1st = 8 All Hail Caesar 2nd = 5 Made Time 3rd = 3 Uncomplicated 4th = 4 Cosmic Rover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 2 - 14 Takahashi | ||
Sun Sep 10 2017 13:45 | 1st = 14 Takahashi 2nd = 1 Spice Treasure 3rd = 12 Atomic Meteor 4th = 6 Just Bute |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 8 Cryers Plugger | ||
Sun Sep 10 2017 13:44 | 1st = 8 Cryers Plugger 2nd = 4 Hay Miss 3rd = 2 Azumi Swift 4th = 6 Cee Jays Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 3 We Have Hope | ||
Sun Sep 10 2017 13:41 | 1st = 3 We Have Hope 2nd = 4 Oaklands 3rd = 6 Early Express 4th = 5 Juno Away |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Casterton Race 4 - 13 Greycliffe | ||
Sun Sep 10 2017 13:40 | 1st = 13 Greycliffe 2nd = 5 Red Crown 3rd = 3 Jude The Obscure 4th = 4 Race Into Town |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 7 - 3 Time For Diamonds | ||
Sun Sep 10 2017 13:37 | 1st = 3 Time For Diamonds 2nd = 5 Stellar Success 3rd = 7 Bk Dawn 4th = 1 Anna Kate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gundagai Race 2 - 2 Exaggerate | ||
Sun Sep 10 2017 13:35 | 1st = 2 Exaggerate 2nd = 9 Ilovethislady 3rd = 8 Dont Call Me Vince 4th = 5 Stravali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 2 - 5 Cobbity Cardio | ||
Sun Sep 10 2017 13:32 | 1st = 5 Cobbity Cardio 2nd = 4 Penny Writer 3rd = 8 Diamond Thief 4th = 3 Exclusive Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 3 - 6 Joan Constance | ||
Sun Sep 10 2017 13:30 | 1st = 6 Joan Constance 2nd = 11 Mr Hamilton 3rd = 14 Kiss The Boss 4th = 10 Moonlights Reward |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 6 San Tan Samson | ||
Sun Sep 10 2017 13:29 | 1st = 6 San Tan Samson 2nd = 2 Zarzuella 3rd = 7 Rising Hawke 4th = 9 Twelve Gauge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 3 Dream Your Dream | ||
Sun Sep 10 2017 13:27 | 1st = 3 Dream Your Dream 2nd = 2 Master Dean 3rd = 8 Forgot My Mouse 4th = 7 Jaggernaught |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 5 Frac Geek | ||
Sun Sep 10 2017 13:24 | 1st = 5 Frac Geek 2nd = 2 Lektra Destiny 3rd = 7 Gargle It 4th = 1 Cryers Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 3 - 11 Mr West | ||
Sun Sep 10 2017 13:22 | 1st = 11 Mr West 2nd = 5 Flikpix 3rd = 14 Miss Smith 4th = 13 Gee Gee Musicmaker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 2 Zinzan Brooke | ||
Sun Sep 10 2017 13:19 | 1st = 2 Zinzan Brooke 2nd = 1 Aston Dee Bee 3rd = 7 Burn Like Fire 4th = 8 Andos Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 3 Cruise Power | ||
Sun Sep 10 2017 13:15 | 1st = 3 Cruise Power 2nd = 5 Final Over 3rd = 2 Bracteate 4th = 6 Raggle Varr |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 3 Bigtime Moola | ||
Sun Sep 10 2017 13:12 | 1st = 3 Bigtime Moola 2nd = 4 See Eye Aye 3rd = 2 Simply Yeti 4th = 7 Its Electric |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 1 Big Lebowski | ||
Sun Sep 10 2017 13:09 | 1st = 1 Big Lebowski 2nd = 2 Lucky Holly 3rd = 3 Knick Knack 4th = 7 Allen Unther |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 1 - 10 Miss Imagination | ||
Sun Sep 10 2017 13:05 | 1st = 10 Miss Imagination 2nd = 4 Junction Road 3rd = 12 Over Time 4th = 13 Second Island |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 6 - 1 Franco Nate | ||
Sun Sep 10 2017 13:03 | 1st = 1 Franco Nate 2nd = 5 Smooth Mara 3rd = 7 Elite Excuse 4th = 10 Lauragrace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 8 Splash Of Blue | ||
Sun Sep 10 2017 13:01 | 1st = 8 Splash Of Blue 2nd = 4 Meehan Deano 3rd = 7 Early Thunder 4th = 2 White Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Casterton Race 3 - 5 Kuridala | ||
Sun Sep 10 2017 13:00 | 1st = 5 Kuridala 2nd = 10 Silent Interest 3rd = 1 Babbage 4th = 9 Marilisa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Dubbo Race 1 - 2 Harley James | ||
Sun Sep 10 2017 12:57 | 1st = 2 Harley James 2nd = 8 On Angels Wings 3rd = 7 Ten Crystals 4th = 9 Swift Bet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gundagai Race 1 - 8 I Dunno | ||
Sun Sep 10 2017 12:55 | 1st = 8 I Dunno 2nd = 1 Bravado Lass 3rd = 4 Hajduk 4th = 10 Nicotic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 2 Cristiane Cyborg | ||
Sun Sep 10 2017 12:54 | 1st = 2 Cristiane Cyborg 2nd = 4 Beltom 3rd = 3 Pat Tama 4th = 6 Good Job |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 2 - 13 Rioli | ||
Sun Sep 10 2017 12:50 | 1st = 13 Rioli 2nd = 8 Not Approved 3rd = 10 Vuitton 4th = 11 Basanite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 2 - 14 Voices | ||
Sun Sep 10 2017 12:45 | 1st = 14 Voices 2nd = 6 Fancy Danz 3rd = 9 Miss Che Che 4th = 10 Mookcat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 5 Problem Solved | ||
Sun Sep 10 2017 12:42 | 1st = 5 Problem Solved 2nd = 7 Too Far Out 3rd = 4 Sheza Renegade 4th = 3 Sweet Emma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 2 Beaumaris | ||
Sun Sep 10 2017 12:40 | 1st = 2 Beaumaris 2nd = 3 Five Stud Poker 3rd = 4 Canongate 4th = 5 Shotacross The Bow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 6 Stranger Things | ||
Sun Sep 10 2017 12:37 | 1st = 6 Stranger Things 2nd = 8 Fair Parade 3rd = 7 Simple Request 4th = 4 Bah Baa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 7 Spritely Pizazz | ||
Sun Sep 10 2017 12:34 | 1st = 7 Spritely Pizazz 2nd = 1 Sleeping Slick 3rd = 8 Jimmys Angel 4th = 6 Silver Banjo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 5 - 15 Sheez Good | ||
Sun Sep 10 2017 12:28 | 1st = 15 Sheez Good 2nd = 2 Boomer 3rd = 6 Nui Ba Den 4th = 5 Red Terror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Casterton Race 2 - 6 Tangara | ||
Sun Sep 10 2017 12:20 | 1st = 6 Tangara 2nd = 3 Dusty Mamba 3rd = 7 They Call Me Sven 4th = 1 Cougar Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 4 Stay Away Haydo | ||
Sun Sep 10 2017 12:18 | 1st = 4 Stay Away Haydo 2nd = 2 Hey Khali 3rd = 1 El Narco 4th = 3 Sue Zooki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 3 Kyls Me Mate | ||
Sun Sep 10 2017 12:14 | 1st = 3 Kyls Me Mate 2nd = 2 Haboob 3rd = 4 Golden Warrior 4th = 8 Cosmic Nosey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 1 - 6 Our Crown Mistress | ||
Sun Sep 10 2017 12:10 | 1st = 6 Our Crown Mistress 2nd = 16 Uptown Gal 3rd = 3 Hapuka 4th = 8 Prepare To Win |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 1 - 3 Vivre Star | ||
Sun Sep 10 2017 12:05 | 1st = 3 Vivre Star 2nd = 8 Trophy Legs 3rd = 1 Pistol Jack 4th = 6 Kamikaze Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 5 Wong Way | ||
Sun Sep 10 2017 12:01 | 1st = 5 Wong Way 2nd = 4 On Fleek 3rd = 3 Waerenga Star 4th = 8 Ken Wilde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 1 Early Special | ||
Sun Sep 10 2017 11:58 | 1st = 1 Early Special 2nd = 2 Fred Dagg 3rd = 4 French Defence 4th = 6 Arctic Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 4 - 4 The Golden Boy | ||
Sun Sep 10 2017 11:52 | 1st = 4 The Golden Boy 2nd = 7 Airpark Flyer 3rd = 2 Ultimate Jj 4th = 3 Onedin Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 8 Spider Phil | ||
Sun Sep 10 2017 11:45 | 1st = 8 Spider Phil 2nd = 7 Crampton 3rd = 5 Barwon Bandit 4th = 4 Warrior Tony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Casterton Race 1 - 4 Dont Be Shy | ||
Sun Sep 10 2017 11:40 | 1st = 4 Dont Be Shy 2nd = 5 Shez Ektraordinary 3rd = 1 The Narcissist 4th = 2 Tough Vintage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 4 Luna Evening | ||
Sun Sep 10 2017 11:37 | 1st = 4 Luna Evening 2nd = 3 Sisco Knight 3rd = 5 Parish Power 4th = 2 You Betcha Jorge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 5 Kawaii | ||
Sun Sep 10 2017 11:26 | 1st = 5 Kawaii 2nd = 6 Nangar Panther 3rd = 1 Umaga Rama 4th = 3 Call My Name |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 7 Superior Zoe | ||
Sun Sep 10 2017 11:22 | 1st = 7 Superior Zoe 2nd = 6 Mister Pickles 3rd = 4 Sazana 4th = 2 Booming Zulus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 3 - 6 Petites Blue Chip | ||
Sun Sep 10 2017 11:17 | 1st = 6 Petites Blue Chip 2nd = 2 Shesa Tricky Bridge 3rd = 1 Ok Im Bad 4th = 3 Out of Aces |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 2 Tyson Trump | ||
Sun Sep 10 2017 11:01 | 1st = 2 Tyson Trump 2nd = 10 Boney Power 3rd = 4 Toby Sure 4th = 5 Bellum Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 2 - 6 Imran Khan | ||
Sun Sep 10 2017 10:47 | 1st = 6 Imran Khan 2nd = 7 Bright Glow 3rd = 9 Honeys Son 4th = 11 Fira Sunset |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 1 - 4 Lloydin Magic | ||
Sun Sep 10 2017 10:17 | 1st = 4 Lloydin Magic 2nd = 7 Mr Midnight 3rd = 6 Red Under Fire 4th = 1 Redmaro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 8 Kininka Loch | ||
Sun Sep 10 2017 0:32 | 1st = 8 Kininka Loch 2nd = 1 Bella Bomb 3rd = 3 Velocity Zafina 4th = 2 Heza Harley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 1 Bushmans Gold | ||
Sun Sep 10 2017 0:07 | 1st = 1 Bushmans Gold 2nd = 4 Little Dearra 3rd = 7 Outa Line 4th = 6 Rotten Render |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 7 Cyclone Boy | ||
Thu Aug 10 2017 23:47 | 1st = 7 Cyclone Boy 2nd = 8 Sunset Mouse 3rd = 4 Paul 4th = 5 Find And Destroy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 1 Triple Crown Bev | ||
Thu Aug 10 2017 23:27 | 1st = 1 Triple Crown Bev 2nd = 6 Sweet But Sassy 3rd = 7 Mystery Dreama 4th = 8 Houdini Fever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 4 Faulkner | ||
Thu Aug 10 2017 23:12 | 1st = 4 Faulkner 2nd = 1 Little Dearra 3rd = 7 Whos Got Bindy 4th = 6 Buster Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 8 Lucky Shooter | ||
Thu Aug 10 2017 22:57 | 1st = 8 Lucky Shooter 2nd = 1 Proceed At Speed 3rd = 6 Courageous Mac 4th = 4 Son Of Caesar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 6 Its A Party | ||
Thu Aug 10 2017 22:54 | 1st = 6 Its A Party 2nd = 7 Kamikaze Turtle 3rd = 4 Tom Tom Drum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 3 Zipping Bekim | ||
Thu Aug 10 2017 22:38 | 1st = 3 Zipping Bekim 2nd = 7 Peaky Girl 3rd = 1 African Leopard 4th = 2 Rosie Chloe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 7 Shaina Lass | ||
Thu Aug 10 2017 22:35 | 1st = 7 Shaina Lass 2nd = 4 Metanoia Franko 3rd = 2 Dark Drifter 4th = 1 Mewstone Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 11 - 3 Ubringthedrinks | ||
Thu Aug 10 2017 22:30 | 1st = 3 Ubringthedrinks 2nd = 6 Racer 3rd = 2 Anvil Gav 4th = 1 Million Dollar Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 1 Tuiaki Radar | ||
Thu Aug 10 2017 22:27 | 1st = 1 Tuiaki Radar 2nd = 6 Mithril Magic 3rd = 8 Learn From Me 4th = 3 All Paws |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 3 Hesa Marlow | ||
Thu Aug 10 2017 22:23 | 1st = 3 Hesa Marlow 2nd = 5 Long Gully Gilly 3rd = 1 Megastar Bound 4th = 4 Greysynd Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 4 Miss Bamsy | ||
Thu Aug 10 2017 22:20 | 1st = 4 Miss Bamsy 2nd = 7 Triple Crown Dre 3rd = 1 Get The Blues 4th = 2 Slick Azz El |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 2 Cosmo Bill | ||
Thu Aug 10 2017 22:17 | 1st = 2 Cosmo Bill 2nd = 8 Jacks Black 3rd = 4 Snug 4th = 7 Smart Marlow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 1 Gotta Be You | ||
Thu Aug 10 2017 22:13 | 1st = 1 Gotta Be You 2nd = 5 Zulu Knocks 3rd = 9 Fames The Aim 4th = 2 Maharani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 8 Cheeky Bella | ||
Thu Aug 10 2017 22:10 | 1st = 8 Cheeky Bella 2nd = 7 Squires Loft 3rd = 3 Dyna Marge 4th = 1 Minoru Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 2 Jacqui Blax | ||
Thu Aug 10 2017 22:07 | 1st = 2 Jacqui Blax 2nd = 6 Allinga Val 3rd = 8 Mepunga Georgia 4th = 4 Allen Jersey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 5 Nagus | ||
Thu Aug 10 2017 22:04 | 1st = 5 Nagus 2nd = 8 Hello Bobby 3rd = 2 Hello Im Leo 4th = 1 Batavia Dottie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 10 - 7 His Makers Mark | ||
Thu Aug 10 2017 22:00 | 1st = 7 His Makers Mark 2nd = 3 Farrahfowler 3rd = 6 Champagne Taste 4th = 5 Cyclone Lucky Seven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 9 Angelic Miss | ||
Thu Aug 10 2017 21:58 | 1st = 9 Angelic Miss 2nd = 1 Cheeky Chance 3rd = 5 Paua To Launch 4th = 4 Love Shak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 8 Alpha Aion | ||
Thu Aug 10 2017 21:55 | 1st = 8 Alpha Aion 2nd = 4 Winnie Allen 3rd = 1 Steel 4th = 5 Cashin In |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 5 Rubys Flame | ||
Thu Aug 10 2017 21:52 | 1st = 5 Rubys Flame 2nd = 4 Jouster 3rd = 2 Ozzi Oscar 4th = 10 Zipping Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 1 Another Gangsta | ||
Thu Aug 10 2017 21:49 | 1st = 1 Another Gangsta 2nd = 5 Big Chicken 3rd = 7 Fusion Girl 4th = 3 Takahi Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 1 Ryan Monelli | ||
Thu Aug 10 2017 21:46 | 1st = 1 Ryan Monelli 2nd = 7 Rockabilly Vegas 3rd = 6 Nosey Flyer 4th = 4 Adele Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 8 - 5 Behindthebushbarry | ||
Thu Aug 10 2017 21:45 | 1st = 5 Behindthebushbarry 2nd = 3 Hes Perfectly Ideal 3rd = 7 Im The One 4th = 4 No Risk No Return |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 1 On Fire | ||
Thu Aug 10 2017 21:43 | 1st = 1 On Fire 2nd = 2 Cairnlea Kenny 3rd = 6 Shimatron 4th = 4 Dream a Little |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 12 - 3 Swoop And Peck | ||
Thu Aug 10 2017 21:40 | 1st = 3 Swoop And Peck 2nd = 8 Southy 3rd = 4 Why Not Cory 4th = 2 Miss Zorro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 7 My Mate Lenny | ||
Thu Aug 10 2017 21:37 | 1st = 7 My Mate Lenny 2nd = 6 Stroganoff 3rd = 1 Phantom Pete 4th = 5 Bintang Laurie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 7 Dyna Naitch | ||
Thu Aug 10 2017 21:34 | 1st = 7 Dyna Naitch 2nd = 5 Miss Morrisset 3rd = 1 Fancy Hope 4th = 6 Magical Bling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 1 Black Kyurem | ||
Thu Aug 10 2017 21:31 | 1st = 1 Black Kyurem 2nd = 2 Lees Maggie 3rd = 4 Topper Holms 4th = 5 Karons Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 9 - 6 Classic Maker | ||
Thu Aug 10 2017 21:30 | 1st = 6 Classic Maker 2nd = 1 Set To Sizzle 3rd = 3 Ice Sculptress 4th = 5 Song Of Courage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 7 Wynburn Cutie | ||
Thu Aug 10 2017 21:28 | 1st = 7 Wynburn Cutie 2nd = 1 Diamontes Boy 3rd = 5 Winklee Jane 4th = 6 Wynburn Mustang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 8 Bella Can Do | ||
Thu Aug 10 2017 21:25 | 1st = 8 Bella Can Do 2nd = 7 Wild Cowgirl 3rd = 2 Slick Skye 4th = 4 Bar Room Brawler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 3 Alpha Alexander | ||
Thu Aug 10 2017 21:22 | 1st = 3 Alpha Alexander 2nd = 4 Rockstar Lisa 3rd = 5 Aitch 4th = 7 Mr Arjay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 11 - 1 Harambes Might | ||
Thu Aug 10 2017 21:19 | 1st = 1 Harambes Might 2nd = 5 Premier Zed 3rd = 2 Jemmas Fantasy 4th = 3 Kalani Willow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 1 Semikhah | ||
Thu Aug 10 2017 21:16 | 1st = 1 Semikhah 2nd = 3 Svetlana Monelli 3rd = 4 Gomer Bale 4th = 8 South |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 7 - 5 Besocial | ||
Thu Aug 10 2017 21:15 | 1st = 5 Besocial 2nd = 4 Grecian Holiday 3rd = 2 Bronski Belle 4th = 7 Blues Terror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 1 Magical Yessam | ||
Thu Aug 10 2017 21:13 | 1st = 1 Magical Yessam 2nd = 5 Issy Cool 3rd = 2 Limitless 4th = 4 Not Like Tommy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 5 Rogers In Town | ||
Thu Aug 10 2017 21:10 | 1st = 5 Rogers In Town 2nd = 3 Tullabung Betty 3rd = 1 Cain Hoy 4th = 6 Crumps Beauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 1 Casio Lad | ||
Thu Aug 10 2017 21:07 | 1st = 1 Casio Lad 2nd = 3 High Treason 3rd = 6 Dark Casio 4th = 4 Halo Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 6 Charlm Fella | ||
Thu Aug 10 2017 21:04 | 1st = 6 Charlm Fella 2nd = 5 Jack Addi 3rd = 1 Heza Gangsta 4th = 3 Stilton Combat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 3 Ill Miss You | ||
Thu Aug 10 2017 21:01 | 1st = 3 Ill Miss You 2nd = 6 Pavel Monelli 3rd = 4 Franc Monelli 4th = 8 Stinky Pete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 8 - 3 Craving A Smile | ||
Thu Aug 10 2017 21:00 | 1st = 3 Craving A Smile 2nd = 1 Ideal Lifestyle 3rd = 5 Smile Lyle 4th = 7 Im the Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 4 Bogie Bekim | ||
Thu Aug 10 2017 20:58 | 1st = 4 Bogie Bekim 2nd = 6 Purpose Driven 3rd = 1 Hukanui 4th = 8 Caprice Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 7 Sporto Brian | ||
Thu Aug 10 2017 20:55 | 1st = 7 Sporto Brian 2nd = 8 Lucky Holly 3rd = 2 Ledgerwood Molly 4th = 1 Talanjee Lou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 1 Joes Drinking | ||
Thu Aug 10 2017 20:52 | 1st = 1 Joes Drinking 2nd = 8 Master Cha Cha 3rd = 3 Pickled Tink 4th = 2 Little Miss Show |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 5 Osakalaka | ||
Thu Aug 10 2017 20:49 | 1st = 5 Osakalaka 2nd = 2 Destini Rocket 3rd = 1 Destroyer 4th = 9 Xenon Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 6 Fun Factor | ||
Thu Aug 10 2017 20:46 | 1st = 6 Fun Factor 2nd = 4 Hello Issy 3rd = 3 Brindle Satinka 4th = 7 Summer Supreme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 3 Valtona | ||
Thu Aug 10 2017 20:45 | 1st = 3 Valtona 2nd = 5 Jilliby Glitter 3rd = 1 Melanna Beach 4th = 8 Sam Is Perfection |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 6 Almachino | ||
Thu Aug 10 2017 20:43 | 1st = 6 Almachino 2nd = 3 Tee Cee Benny 3rd = 4 Oh So Nice 4th = 5 Gunnas Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 2 Heres Dave | ||
Thu Aug 10 2017 20:40 | 1st = 2 Heres Dave 2nd = 8 Like Zeus 3rd = 5 Hedgehog Ron 4th = 3 Kay Cee Tee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 5 Winsome Summer | ||
Thu Aug 10 2017 20:37 | 1st = 5 Winsome Summer 2nd = 6 Shes A Batgirl 3rd = 8 Signal Peak 4th = 7 Romans Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 3 Striking Bikini | ||
Thu Aug 10 2017 20:34 | 1st = 3 Striking Bikini 2nd = 7 Pillar Creek 3rd = 1 Myrtle Grange 4th = 5 Starface |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 7 - 9 Miss Graceland | ||
Thu Aug 10 2017 20:30 | 1st = 9 Miss Graceland 2nd = 3 Carlas Pixel 3rd = 6 Perfect Look 4th = 8 Soho Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 4 Gunnadoo Rev | ||
Thu Aug 10 2017 20:28 | 1st = 4 Gunnadoo Rev 2nd = 7 Split Image 3rd = 1 Fab Dooley 4th = 2 Moment To Shine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 8 Striker Light | ||
Thu Aug 10 2017 20:25 | 1st = 8 Striker Light 2nd = 6 Quotation Mark 3rd = 1 Worm Burner 4th = 5 Yarraman Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 3 North Country | ||
Thu Aug 10 2017 20:22 | 1st = 3 North Country 2nd = 4 Olary 3rd = 8 Hettis Produce 4th = 6 Enfield Pete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 7 Tilikum | ||
Thu Aug 10 2017 20:19 | 1st = 7 Tilikum 2nd = 2 Spirit Of Bella 3rd = 1 Charlm Magic 4th = 3 Stilton Sox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 3 Clarry | ||
Thu Aug 10 2017 20:15 | 1st = 3 Clarry 2nd = 10 Smokey Quartz 3rd = 1 Mortenson 4th = 9 Swarovski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 4 Pearl Cape | ||
Thu Aug 10 2017 20:13 | 1st = 4 Pearl Cape 2nd = 2 Keno Bale 3rd = 1 Kenzi 4th = 7 Blue Murray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 1 Aqua Cheetah | ||
Thu Aug 10 2017 20:10 | 1st = 1 Aqua Cheetah 2nd = 2 Mepunga Tycoon 3rd = 8 Night King 4th = 5 Mepunga Tyler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 2 Opal Nera | ||
Thu Aug 10 2017 20:07 | 1st = 2 Opal Nera 2nd = 4 Cyns Magic 3rd = 1 Aza Zeus 4th = 6 Bubble Guppy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 8 Paradiso Lass | ||
Thu Aug 10 2017 20:04 | 1st = 8 Paradiso Lass 2nd = 1 Chasin Crackers 3rd = 6 Igor Karkaroff 4th = 3 Reefton Treasure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 6 - 6 Suave Taj | ||
Thu Aug 10 2017 20:00 | 1st = 6 Suave Taj 2nd = 1 Very Belle 3rd = 10 Mister Oz 4th = 3 Alabamas Invasion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 5 Tyler Lee | ||
Thu Aug 10 2017 19:58 | 1st = 5 Tyler Lee 2nd = 1 Shadrack 3rd = 3 Bleached Apple 4th = 7 Flying Milko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 3 Allen Barnett | ||
Thu Aug 10 2017 19:55 | 1st = 3 Allen Barnett 2nd = 5 Glorious Gloria 3rd = 4 Dropping Jam 4th = 8 Crying Angle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 1 Disaaci | ||
Thu Aug 10 2017 19:52 | 1st = 1 Disaaci 2nd = 7 Barossa Kid 3rd = 5 Molly Dobbs 4th = 3 Go Geronimo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 6 Foxzami Storm | ||
Thu Aug 10 2017 19:49 | 1st = 6 Foxzami Storm 2nd = 7 Miss Fox 3rd = 2 Lektra Rival 4th = 5 Bageera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 4 Bettor Together | ||
Thu Aug 10 2017 19:45 | 1st = 4 Bettor Together 2nd = 2 Future Stride 3rd = 1 Clementsorrell 4th = 7 Regalbara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 2 Jury | ||
Thu Aug 10 2017 19:43 | 1st = 2 Jury 2nd = 4 Slick 3rd = 1 Thirty Talks 4th = 8 Arden Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 2 Aston Dee Bee | ||
Thu Aug 10 2017 19:40 | 1st = 2 Aston Dee Bee 2nd = 5 Bewildering 3rd = 1 Black Mumbo 4th = 3 Extreme Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 8 Sammy Frost | ||
Thu Aug 10 2017 19:37 | 1st = 8 Sammy Frost 2nd = 5 Rocking Rebel 3rd = 6 Lachlan Black 4th = 2 Lashing Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 5 On The Kash | ||
Thu Aug 10 2017 19:34 | 1st = 5 On The Kash 2nd = 1 Winxette 3rd = 2 Porsha Lane 4th = 6 Black Reaction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 5 - 2 Ellbeebliss | ||
Thu Aug 10 2017 19:30 | 1st = 2 Ellbeebliss 2nd = 8 Runsafarirun 3rd = 11 Em Jay Fortyseven 4th = 6 My Mojito |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 1 Rip It Ralph | ||
Thu Aug 10 2017 19:28 | 1st = 1 Rip It Ralph 2nd = 8 Winnipeg Jeck 3rd = 3 Garry Mcbain 4th = 4 Springvale Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 8 Fearless John | ||
Thu Aug 10 2017 19:25 | 1st = 8 Fearless John 2nd = 1 Lemon Chicken 3rd = 2 Quen Bale 4th = 7 Just Smile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 6 Jalapeno | ||
Thu Aug 10 2017 19:22 | 1st = 6 Jalapeno 2nd = 2 Big Easy Red 3rd = 8 Champagne Sally 4th = 1 Haras Bundy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 2 Moneypenny | ||
Thu Aug 10 2017 19:19 | 1st = 2 Moneypenny 2nd = 1 Lucky Tetris 3rd = 6 Tiggerlong Cruz 4th = 8 Alpha Lucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 4 Flirtatious Heart | ||
Thu Aug 10 2017 19:15 | 1st = 4 Flirtatious Heart 2nd = 8 Whostolemypigeon 3rd = 5 Everything Happens 4th = 7 Our Bondi Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 2 Charlm Miss | ||
Thu Aug 10 2017 19:13 | 1st = 2 Charlm Miss 2nd = 8 Whered She Go 3rd = 1 Unchangeable 4th = 7 Miss Gambler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 8 - 1 Witness In Court | ||
Thu Aug 10 2017 19:10 | 1st = 1 Witness In Court 2nd = 2 Kingdom And Empire 3rd = 8 Black Lilly 4th = 9 Dust Me Off |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 6 Harbormaster | ||
Thu Aug 10 2017 19:07 | 1st = 6 Harbormaster 2nd = 2 Spring Bloom 3rd = 5 Windmill Haze 4th = 3 Rock Away |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 4 Grandis | ||
Thu Aug 10 2017 19:04 | 1st = 4 Grandis 2nd = 8 African Rhino 3rd = 6 Mo Daniher 4th = 2 Mepunga Joffa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 4 - 7 Petacular | ||
Thu Aug 10 2017 19:00 | 1st = 7 Petacular 2nd = 3 My Casino Belle 3rd = 1 Shezallapples 4th = 4 Gilty Hanover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 8 Outside Pass | ||
Thu Aug 10 2017 18:58 | 1st = 8 Outside Pass 2nd = 2 Aussie Diamond 3rd = 1 Say Good Day 4th = 4 Cyndies Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 7 One Plus Two | ||
Thu Aug 10 2017 18:55 | 1st = 7 One Plus Two 2nd = 3 Diama Bale 3rd = 8 Nangar Bear 4th = 5 Dewana Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 2 Sir Macador | ||
Thu Aug 10 2017 18:50 | 1st = 2 Sir Macador 2nd = 7 Glenenise 3rd = 8 Express Pass 4th = 6 My Ravana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 7 Lezak | ||
Thu Aug 10 2017 18:48 | 1st = 7 Lezak 2nd = 2 Who Ha 3rd = 1 Charlu Skye 4th = 8 Wolf Is Back |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 6 Bronelly Jet | ||
Thu Aug 10 2017 18:45 | 1st = 6 Bronelly Jet 2nd = 5 Black Talon 3rd = 2 Aeroplane Noah 4th = 1 Secret Chord |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 8 Blue Lemonade | ||
Thu Aug 10 2017 18:42 | 1st = 8 Blue Lemonade 2nd = 4 Frosty Bejay 3rd = 1 Myona Morpheus 4th = 2 Regal Cyndie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 8 Rainbow Ruby | ||
Thu Aug 10 2017 18:39 | 1st = 8 Rainbow Ruby 2nd = 2 Galaxy Star 3rd = 1 Mallee Spring 4th = 3 Go Go Guru |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 7 - 7 The Escape Plan | ||
Thu Aug 10 2017 18:35 | 1st = 7 The Escape Plan 2nd = 1 Woodmans Keep 3rd = 11 Demi Go Round 4th = 6 Love Trade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 3 - 6 Isntshejust | ||
Thu Aug 10 2017 18:30 | 1st = 6 Isntshejust 2nd = 5 Flying Wingard 3rd = 3 Oscar Bravo 4th = 2 Miami Phil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 8 Aston It Is | ||
Thu Aug 10 2017 18:27 | 1st = 8 Aston It Is 2nd = 2 Crackerjack Joff 3rd = 1 Sacred Miss 4th = 5 Sizzle em Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 3 Express Gunn | ||
Thu Aug 10 2017 18:26 | 1st = 3 Express Gunn 2nd = 1 Burn Early 3rd = 5 Amino Trouble 4th = 2 Dream Large |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 2 Lid Pinger | ||
Thu Aug 10 2017 18:24 | 1st = 2 Lid Pinger 2nd = 5 Kick em Over 3rd = 7 Take Over Jasmin 4th = 9 Cosmic Patch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 10 Maxentius | ||
Thu Aug 10 2017 18:19 | 1st = 10 Maxentius 2nd = 1 Harbour Town 3rd = 5 Old Studley Road 4th = 7 Highview Starzzz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 3 Over Indulgence | ||
Thu Aug 10 2017 18:16 | 1st = 3 Over Indulgence 2nd = 2 Shades Of Lippy 3rd = 1 Charli Tee 4th = 6 Ruby Ohara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 6 Black Paws | ||
Thu Aug 10 2017 18:13 | 1st = 6 Black Paws 2nd = 8 Iconic Rock 3rd = 7 Rosette 4th = 2 Arden Emgrand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 8 Shantui | ||
Thu Aug 10 2017 18:10 | 1st = 8 Shantui 2nd = 1 Cosmic Odette 3rd = 9 Boston Billy 4th = 7 Albie Punter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 5 Crymelon Idol | ||
Thu Aug 10 2017 18:07 | 1st = 5 Crymelon Idol 2nd = 1 Ark Lightning 3rd = 4 Sneak Preview 4th = 8 Why Not Archie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 6 Rambo Banner | ||
Thu Aug 10 2017 18:04 | 1st = 6 Rambo Banner 2nd = 5 Wild Jimmy 3rd = 8 Sublime Sull 4th = 2 Exciting |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 6 - 5 Mrs Browns Boy | ||
Thu Aug 10 2017 18:00 | 1st = 5 Mrs Browns Boy 2nd = 6 Nashville Cat 3rd = 2 Majestic Man 4th = 4 Lorentinio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 3 Dr Mortikye | ||
Thu Aug 10 2017 17:57 | 1st = 3 Dr Mortikye 2nd = 4 Lila Bale 3rd = 1 Immen Bale 4th = 2 Ben Nevis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 2 - 2 Aldebaran Kiri | ||
Thu Aug 10 2017 17:52 | 1st = 2 Aldebaran Kiri 2nd = 6 Armchair Drive 3rd = 5 Aichbechateaunoir 4th = 1 Tuscan Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 1 Cosmic Polly | ||
Thu Aug 10 2017 17:50 | 1st = 1 Cosmic Polly 2nd = 7 Pretty Ribbons 3rd = 4 Barellen Panther 4th = 5 Proven Snow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 1 Cactus Jack | ||
Thu Aug 10 2017 17:49 | 1st = 1 Cactus Jack 2nd = 2 My First Litter 3rd = 4 Rosa Tee 4th = 3 Opawa Waihemo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 6 Too The Nail | ||
Thu Aug 10 2017 17:46 | 1st = 6 Too The Nail 2nd = 2 Zellman 3rd = 4 Crackerjack Blax 4th = 8 Mepunga Gal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 5 White Magic Opal | ||
Thu Aug 10 2017 17:42 | 1st = 5 White Magic Opal 2nd = 2 Jugungal Black 3rd = 4 Zoom Zoom 4th = 6 Shebas Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 6 - 7 Ona Safari | ||
Thu Aug 10 2017 17:37 | 1st = 7 Ona Safari 2nd = 6 I Its Me 3rd = 4 Forever Ours 4th = 1 Candlestick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 8 Umbridge Bale | ||
Thu Aug 10 2017 17:34 | 1st = 8 Umbridge Bale 2nd = 5 Greysynd Alpha 3rd = 2 Jims Hotel 4th = 10 Ultimate Return |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 7 Trevor Gibbs | ||
Thu Aug 10 2017 17:32 | 1st = 7 Trevor Gibbs 2nd = 5 Perfect Result 3rd = 1 Smash Calling 4th = 2 Aurora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 10 - 1 The Shady One | ||
Thu Aug 10 2017 17:29 | 1st = 1 The Shady One 2nd = 6 Supaliner 3rd = 2 Secret Smile 4th = 9 Mohegan Sun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 5 - 2 Hes Dunna Runna | ||
Thu Aug 10 2017 17:25 | 1st = 2 Hes Dunna Runna 2nd = 3 Smoke n Mirrors 3rd = 9 Lexden Express 4th = 4 Magic Of Pro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 8 Truly Dominant | ||
Thu Aug 10 2017 17:22 | 1st = 8 Truly Dominant 2nd = 1 Shilo Valley 3rd = 3 Devine Ivy 4th = 6 Another Pinch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 1 - 4 Aldebaran Rambo | ||
Thu Aug 10 2017 17:17 | 1st = 4 Aldebaran Rambo 2nd = 7 Rocknroll Baby 3rd = 5 Fear Not 4th = 3 Fiery Annie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 1 Bellas Emgrand | ||
Thu Aug 10 2017 17:15 | 1st = 1 Bellas Emgrand 2nd = 8 Tobys Taxi 3rd = 3 Tippa Power 4th = 6 Better Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 4 Little Bit Funny | ||
Thu Aug 10 2017 17:12 | 1st = 4 Little Bit Funny 2nd = 3 Rock Bottom 3rd = 8 Mazu 4th = 7 Know Answer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 5 - 1 Tella Tall Tale | ||
Thu Aug 10 2017 17:10 | 1st = 1 Tella Tall Tale 2nd = 7 Opia 3rd = 4 Spud 4th = 5 Aldebaran Midnite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 8 Sharnie | ||
Thu Aug 10 2017 17:07 | 1st = 8 Sharnie 2nd = 1 In The Moonlight 3rd = 3 Viva Opal 4th = 6 Miss Maple Lea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 9 - 6 Turbo Sam | ||
Thu Aug 10 2017 17:02 | 1st = 6 Turbo Sam 2nd = 9 Precious Cullen 3rd = 7 Macheasy 4th = 8 Playnserious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 3 Allen Mike | ||
Thu Aug 10 2017 16:59 | 1st = 3 Allen Mike 2nd = 8 Allen Dynamo 3rd = 9 Surf In Vane 4th = 1 Gold Vein |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 8 - 7 Kokopu | ||
Thu Aug 10 2017 16:55 | 1st = 7 Kokopu 2nd = 4 Captain Manering 3rd = 5 Korodon 4th = 14 Espresso Shot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 7 Sweet Abby Lee | ||
Thu Aug 10 2017 16:53 | 1st = 7 Sweet Abby Lee 2nd = 4 Sozins Blue 3rd = 2 Speedy Return 4th = 8 Stu On It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 8 Allonsy Johnny | ||
Thu Aug 10 2017 16:52 | 1st = 8 Allonsy Johnny 2nd = 7 Cheeky Chapter 3rd = 6 Cristalle Max 4th = 1 Big Red Opal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 4 - 2 Outstretch | ||
Thu Aug 10 2017 16:49 | 1st = 2 Outstretch 2nd = 4 Runs To Paradise 3rd = 1 Roman Skylab 4th = 7 Frosty Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 7 - 12 Sky Brook | ||
Thu Aug 10 2017 16:45 | 1st = 12 Sky Brook 2nd = 8 Poetic Show 3rd = 9 Rougissante 4th = 6 Cozumel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 8 Erupt Eve Lad | ||
Thu Aug 10 2017 16:42 | 1st = 8 Erupt Eve Lad 2nd = 3 Ringading Sister 3rd = 1 Tiarna Keeping 4th = 5 Cracking Joe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 4 - 8 Miracle Marcus | ||
Thu Aug 10 2017 16:38 | 1st = 8 Miracle Marcus 2nd = 3 Will I Rocknroll 3rd = 7 Ideal Suspect 4th = 4 Augustus Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 7 - 2 Rastafarian | ||
Thu Aug 10 2017 16:35 | 1st = 2 Rastafarian 2nd = 6 Bluemoon Dream 3rd = 5 On My Terms 4th = 9 Killys Culture |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 2 Lonely Baxter | ||
Thu Aug 10 2017 16:34 | 1st = 2 Lonely Baxter 2nd = 4 Homebush Ellie 3rd = 6 Culvie Lass 4th = 5 Homebush Tulip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 9 - 9 Super Mario | ||
Thu Aug 10 2017 16:30 | 1st = 9 Super Mario 2nd = 3 Kaptive Hero 3rd = 5 Distant Sky 4th = 13 Hes Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 2 Rip Masters | ||
Thu Aug 10 2017 16:27 | 1st = 2 Rip Masters 2nd = 7 Short Signature 3rd = 3 Goodwin Reddy 4th = 6 Scary Mary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 6 Ketut | ||
Thu Aug 10 2017 16:23 | 1st = 6 Ketut 2nd = 1 Rubys Bad Boy 3rd = 7 Bronze Ecstasy 4th = 10 Aussie Vista |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 7 - 9 Pandemonium | ||
Thu Aug 10 2017 16:20 | 1st = 9 Pandemonium 2nd = 5 Cool Dude Ausbred 3rd = 3 Campaign 4th = 11 Seababe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 8 Karise Fusileer | ||
Thu Aug 10 2017 16:17 | 1st = 8 Karise Fusileer 2nd = 2 Scott It 3rd = 6 Daryl Dixon 4th = 4 Banjo Milne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 8 Know Scrutiny | ||
Thu Aug 10 2017 16:16 | 1st = 8 Know Scrutiny 2nd = 1 Scoobasi 3rd = 3 Flaps Down 4th = 5 Miss Fanning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 3 - 3 Thunderstrut | ||
Thu Aug 10 2017 16:14 | 1st = 3 Thunderstrut 2nd = 2 Elevated 3rd = 1 Invisible Pro 4th = 7 Briar Wood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 6 - 6 Ruby Ray | ||
Thu Aug 10 2017 16:10 | 1st = 6 Ruby Ray 2nd = 9 Craiglea Ceon 3rd = 3 King Max 4th = 8 Prince Of Baroda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 4 Zipping Payton | ||
Thu Aug 10 2017 16:07 | 1st = 4 Zipping Payton 2nd = 5 Kinlochs Champ 3rd = 6 Over Watch 4th = 7 History Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 3 - 1 Sixty | ||
Thu Aug 10 2017 16:03 | 1st = 1 Sixty 2nd = 3 Regal Ambition 3rd = 5 A Special Dream 4th = 4 Rosehill Rose Hill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 8 - 10 Reigning In Paris | ||
Thu Aug 10 2017 16:00 | 1st = 10 Reigning In Paris 2nd = 6 Spring Action 3rd = 12 Zartini 4th = 1 Dangerous Spin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 2 Runway Bono | ||
Thu Aug 10 2017 15:59 | 1st = 2 Runway Bono 2nd = 1 Goldstar Jagger 3rd = 3 Goldstar Avery 4th = 8 Know Jinx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 6 - 2 Glitra | ||
Thu Aug 10 2017 15:55 | 1st = 2 Glitra 2nd = 6 Nissile 3rd = 7 The Getaway 4th = 5 Who Is Game |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 8 Dyna Dean | ||
Thu Aug 10 2017 15:52 | 1st = 8 Dyna Dean 2nd = 6 Wings For Woody 3rd = 4 Right Now 4th = 5 Kraken Aye Kay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 6 Smiling Armada | ||
Thu Aug 10 2017 15:48 | 1st = 6 Smiling Armada 2nd = 1 Razen Trouble 3rd = 4 Its All Go 4th = 3 Annas Best |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 6 - 4 Coolcraft | ||
Thu Aug 10 2017 15:45 | 1st = 4 Coolcraft 2nd = 10 Coolotta 3rd = 3 Conarchie 4th = 16 I Am Impressed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 1 Smile Good | ||
Thu Aug 10 2017 15:42 | 1st = 1 Smile Good 2nd = 3 Diddy Gem 3rd = 2 Nicks Never 4th = 8 Tambo Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 2 - 3 Laufey | ||
Thu Aug 10 2017 15:39 | 1st = 3 Laufey 2nd = 1 Abdicator 3rd = 7 Aconite 4th = 6 Witchery Woman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 6 Ohoka Clare | ||
Thu Aug 10 2017 15:38 | 1st = 6 Ohoka Clare 2nd = 8 Magic Mike 3rd = 5 Daves Dot 4th = 1 Cathy Maree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 5 - 1 Shigeru Mahogany | ||
Thu Aug 10 2017 15:35 | 1st = 1 Shigeru Mahogany 2nd = 2 Takings 3rd = 4 Rusty Scooter 4th = 9 Adarni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 3 Standing Bear | ||
Thu Aug 10 2017 15:32 | 1st = 3 Standing Bear 2nd = 6 Heavy Pockets 3rd = 1 Mo Green 4th = 7 Mini Load |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 7 - 7 Cullemmys Diamond | ||
Thu Aug 10 2017 15:30 | 1st = 7 Cullemmys Diamond 2nd = 4 Venator 3rd = 1 Barefoot Tycoon 4th = 8 Under Gods Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 6 Scott Finesse | ||
Thu Aug 10 2017 15:27 | 1st = 6 Scott Finesse 2nd = 8 Shocking Onyx 3rd = 3 Good Humour 4th = 1 Bless em All |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 2 - 6 Hollys Miss Molly | ||
Thu Aug 10 2017 15:23 | 1st = 6 Hollys Miss Molly 2nd = 3 Milady Denver 3rd = 5 Wow Shes Smooth 4th = 4 Tally Operator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 5 - 1 Drummed Out | ||
Thu Aug 10 2017 15:20 | 1st = 1 Drummed Out 2nd = 3 Pomme Petite 3rd = 4 Shalama 4th = 8 Musical Family |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 1 Smash That | ||
Thu Aug 10 2017 15:19 | 1st = 1 Smash That 2nd = 5 Peaky Boy 3rd = 3 Justin Ryan 4th = 2 Another Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 4 Tinderella | ||
Thu Aug 10 2017 15:17 | 1st = 4 Tinderella 2nd = 2 Bending Bananas 3rd = 7 Crackerjack Cam 4th = 5 Bronelly Spike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 3 No Confession | ||
Thu Aug 10 2017 15:13 | 1st = 3 No Confession 2nd = 8 Magoogan 3rd = 6 Nolonga Your Choice 4th = 1 Pale Bear Boo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 5 - 2 Pure Rebel | ||
Thu Aug 10 2017 15:10 | 1st = 2 Pure Rebel 2nd = 5 Oakfield Rickie 3rd = 3 Hav A Nip 4th = 1 Bolord |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 3 Jacko Day | ||
Thu Aug 10 2017 15:07 | 1st = 3 Jacko Day 2nd = 5 Avatar Dodge 3rd = 7 Gnocchi 4th = 6 Scarlets Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 1 - 3 Looking Great | ||
Thu Aug 10 2017 15:04 | 1st = 3 Looking Great 2nd = 4 Take The Punt 3rd = 2 Apollo 4th = 10 Five Degrees |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 2 Miss Harper | ||
Thu Aug 10 2017 15:02 | 1st = 2 Miss Harper 2nd = 8 Caballo Blanco 3rd = 3 Homebush Banker 4th = 6 Trixie Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 6 - 8 Marjessie | ||
Thu Aug 10 2017 15:00 | 1st = 8 Marjessie 2nd = 1 King Way 3rd = 9 Dont Shoot 4th = 3 Hot Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 4 - 2 Apple Thief | ||
Thu Aug 10 2017 14:55 | 1st = 2 Apple Thief 2nd = 6 Dam Wonderful 3rd = 7 Zaha Express 4th = 3 Hot Vinni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 5 Miss Houdini | ||
Thu Aug 10 2017 14:52 | 1st = 5 Miss Houdini 2nd = 7 No Guarantees 3rd = 1 Downtown Babe 4th = 3 Kayla Las |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 1 - 2 Zuko Dream | ||
Thu Aug 10 2017 14:48 | 1st = 2 Zuko Dream 2nd = 1 Lady Sansa 3rd = 6 Sewcanhugh 4th = 7 Dallas Nikolay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 4 - 4 Akamin | ||
Thu Aug 10 2017 14:45 | 1st = 4 Akamin 2nd = 1 Serious Star 3rd = 7 Not Surprising 4th = 5 Swift Reply |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 8 Parish Power | ||
Thu Aug 10 2017 14:42 | 1st = 8 Parish Power 2nd = 1 You Blonde 3rd = 2 Chinotto 4th = 7 Greysynd Burn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 9 Merrylands Miss | ||
Thu Aug 10 2017 14:38 | 1st = 9 Merrylands Miss 2nd = 8 Arts Peregrine 3rd = 10 Im Rolling Stoned 4th = 3 Walter Mattgregor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 4 - 4 Annas Joy | ||
Thu Aug 10 2017 14:35 | 1st = 4 Annas Joy 2nd = 10 Teodosio 3rd = 5 Missed Out 4th = 2 Explosive Missile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 5 - 11 Sorenata | ||
Thu Aug 10 2017 14:30 | 1st = 11 Sorenata 2nd = 9 Try Pink 3rd = 8 Bels Impact 4th = 6 Testa Life |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 3 Primrose Diamond | ||
Thu Aug 10 2017 14:25 | 1st = 3 Primrose Diamond 2nd = 7 Spring Stitch 3rd = 1 Galloping Benny 4th = 8 Upta Ya Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 3 - 7 Hourglass Time | ||
Thu Aug 10 2017 14:20 | 1st = 7 Hourglass Time 2nd = 2 Red Runner 3rd = 5 Annmarie 4th = 1 Daunting Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 8 Cawbourne Mav | ||
Thu Aug 10 2017 14:15 | 1st = 8 Cawbourne Mav 2nd = 6 Fast Trapper 3rd = 2 Pizza Shop 4th = 1 Black Lesta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 3 - 9 Tuivasa | ||
Thu Aug 10 2017 14:10 | 1st = 9 Tuivasa 2nd = 5 Sebring Fling 3rd = 1 Glitch 4th = 7 Mallaco Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 7 Inter Sam | ||
Thu Aug 10 2017 14:07 | 1st = 7 Inter Sam 2nd = 3 Magic Maldini 3rd = 5 Lady Of Ellie 4th = 4 Ribacola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 6 Handy Bonus | ||
Thu Aug 10 2017 14:03 | 1st = 6 Handy Bonus 2nd = 9 Little Lizzie Jove 3rd = 7 Our Buscemi 4th = 4 Soldier of Fortune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 4 - 6 Rexmont | ||
Thu Aug 10 2017 14:00 | 1st = 6 Rexmont 2nd = 2 Foraoise 3rd = 4 Liberty Arc 4th = 12 Half The Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 3 - 6 Mossman Gorge | ||
Thu Aug 10 2017 13:55 | 1st = 6 Mossman Gorge 2nd = 5 Azcannyaz 3rd = 7 Jayaqua 4th = 9 Bare Foot Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 2 - 7 Rocky Gamble | ||
Thu Aug 10 2017 13:45 | 1st = 7 Rocky Gamble 2nd = 2 Van Winkel 3rd = 5 High Rider 4th = 6 Lend Me A Tenner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 12 - 7 Light em Jax | ||
Thu Aug 10 2017 13:42 | 1st = 7 Light em Jax 2nd = 8 Zipping Ringo 3rd = 1 Barwon Storm 4th = 2 Cawbourne Brandy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 2 Fleur De Rose | ||
Thu Aug 10 2017 13:39 | 1st = 2 Fleur De Rose 2nd = 4 Ripsaw Ronny 3rd = 8 Good Odds Jet 4th = 7 Will Dazzle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 2 - 10 Pride Of Darci | ||
Thu Aug 10 2017 13:35 | 1st = 10 Pride Of Darci 2nd = 6 Fanny Chenal 3rd = 5 Manhattan Gambler 4th = 7 Nutcracker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 3 - 4 Red Gateau | ||
Thu Aug 10 2017 13:30 | 1st = 4 Red Gateau 2nd = 10 Madonna Lily 3rd = 1 Asset Rich 4th = 12 Alentours |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 11 - 8 Jimmys Rocket | ||
Thu Aug 10 2017 13:26 | 1st = 8 Jimmys Rocket 2nd = 2 Blazing Spirit 3rd = 5 Thrilling Wilson 4th = 4 Bobanuska |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 5 Fon Ideal | ||
Thu Aug 10 2017 13:24 | 1st = 5 Fon Ideal 2nd = 4 Justatic 3rd = 7 Hachem 4th = 9 Blessed Is The Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 2 - 2 Bugeisha | ||
Thu Aug 10 2017 13:20 | 1st = 2 Bugeisha 2nd = 1 Bounding Badger 3rd = 4 I Am Twisted 4th = 5 Miss Demi Monde |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 7 Mr Pendles | ||
Thu Aug 10 2017 13:15 | 1st = 7 Mr Pendles 2nd = 1 Belisarius 3rd = 6 Zulu Zoe 4th = 4 Make It Happen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 10 - 8 One Cold Foot | ||
Thu Aug 10 2017 13:09 | 1st = 8 One Cold Foot 2nd = 2 Raging Demon 3rd = 6 My Girl Chloe 4th = 1 Hallo Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 1 - 3 Craiglea Pistol | ||
Thu Aug 10 2017 13:05 | 1st = 3 Craiglea Pistol 2nd = 5 Rise To Fame 3rd = 4 Macho Tycoon 4th = 2 Bentles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 2 - 12 All Too Royal | ||
Thu Aug 10 2017 13:00 | 1st = 12 All Too Royal 2nd = 5 Stryke Fast 3rd = 13 Here Comes Lenni 4th = 6 Alonzah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 1 - 1 Final Frontier | ||
Thu Aug 10 2017 12:55 | 1st = 1 Final Frontier 2nd = 3 Jacks Bar 3rd = 9 Our Trolley Dolly 4th = 5 Bangkok |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 6 Zaras Pride | ||
Thu Aug 10 2017 12:52 | 1st = 6 Zaras Pride 2nd = 3 Temujin 3rd = 1 Apila Cash 4th = 7 Amaroo Bazinga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 3 Celtic Cruza | ||
Thu Aug 10 2017 12:47 | 1st = 3 Celtic Cruza 2nd = 7 Changeoverme 3rd = 1 Gotta Go Ralphie 4th = 9 Sugarmama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 9 - 4 Just As Gentle | ||
Thu Aug 10 2017 12:44 | 1st = 4 Just As Gentle 2nd = 2 Bruce Banner 3rd = 7 Ekali 4th = 3 Highland Laddie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 1 - 5 Seething Drake | ||
Thu Aug 10 2017 12:40 | 1st = 5 Seething Drake 2nd = 2 Lebron 3rd = 6 Chilli Beauty 4th = 7 Dress Rehearsal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 7 Dane Daisy | ||
Thu Aug 10 2017 12:37 | 1st = 7 Dane Daisy 2nd = 3 Ollie Pedro 3rd = 2 Buckle Up Spitz 4th = 1 Orlando Cruise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bairnsdale Race 1 - 10 See Me Exceed | ||
Thu Aug 10 2017 12:30 | 1st = 10 See Me Exceed 2nd = 1 Bed Talk 3rd = 4 Riel Reward 4th = 6 Cincinnati Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 8 - 1 Cawbourne Barcia | ||
Thu Aug 10 2017 12:25 | 1st = 1 Cawbourne Barcia 2nd = 6 Thrilling Billy 3rd = 7 San Tan Samson 4th = 5 Pretty And Pink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 8 Prince Rohnomy | ||
Thu Aug 10 2017 12:20 | 1st = 8 Prince Rohnomy 2nd = 7 Geopark Ruby 3rd = 2 Shadow Diamond 4th = 1 Middle Trucker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 2 Vanto Hanover | ||
Thu Aug 10 2017 12:14 | 1st = 2 Vanto Hanover 2nd = 8 Bara Jayla 3rd = 9 Private Jujon 4th = 1 Rayong Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 7 - 2 King Shaq | ||
Thu Aug 10 2017 12:09 | 1st = 2 King Shaq 2nd = 5 Sonic Attack 3rd = 3 Southern Blue 4th = 1 Kirkham Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 1 Flying Storm | ||
Thu Aug 10 2017 12:02 | 1st = 1 Flying Storm 2nd = 5 Belron Gaz 3rd = 6 Peninsula Lady 4th = 8 Pink Lipstick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 6 - 5 Our Sambo | ||
Thu Aug 10 2017 11:49 | 1st = 5 Our Sambo 2nd = 8 Bushmans Idol 3rd = 3 Wong All Along 4th = 7 On The Hunt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 3 Razorback Black | ||
Thu Aug 10 2017 11:39 | 1st = 3 Razorback Black 2nd = 7 Buckle Up York 3rd = 2 River Wild 4th = 6 Flying Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 5 - 2 Sovereign Jody | ||
Thu Aug 10 2017 11:32 | 1st = 2 Sovereign Jody 2nd = 3 Wairoa Bonnie 3rd = 5 Ali Ali Ali 4th = 4 Cawbourne Eden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 4 - 3 Ridin Shotgun | ||
Thu Aug 10 2017 11:14 | 1st = 3 Ridin Shotgun 2nd = 2 Winsome Dash 3rd = 4 Barwon River 4th = 1 Victini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 3 - 5 Pat Tama | ||
Thu Aug 10 2017 10:57 | 1st = 5 Pat Tama 2nd = 3 Wong Way 3rd = 2 Opawa Libby 4th = 4 Cawbourne Owen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 2 - 6 Allegro Cody | ||
Thu Aug 10 2017 10:39 | 1st = 6 Allegro Cody 2nd = 5 Jinja Heart 3rd = 8 Cawbourne Spree 4th = 7 Fantastic Zoe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 1 - 2 Thrilling Rory | ||
Thu Aug 10 2017 10:22 | 1st = 2 Thrilling Rory 2nd = 5 Wairoa Wolf 3rd = 4 Wairoa Jacko 4th = 3 Noah Who |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 5 Hurricane Chloe | ||
Thu Aug 10 2017 0:17 | 1st = 5 Hurricane Chloe 2nd = 2 Elkeena 3rd = 1 Winsome Rossi 4th = 4 Magic Sash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 1 Horeys Girl | ||
Mon Jul 10 2017 22:46 | 1st = 1 Horeys Girl 2nd = 2 Bambalam Emma 3rd = 5 Sunningdale 4th = 4 Coopnarcha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 1 Ultimate Paddy | ||
Mon Jul 10 2017 22:36 | 1st = 1 Ultimate Paddy 2nd = 9 Scruffy Squaw 3rd = 6 Freehold 4th = 2 Demon Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 1 Emis Boy Macca | ||
Mon Jul 10 2017 22:30 | 1st = 1 Emis Boy Macca 2nd = 2 Hello Slick 3rd = 4 Bevs Girl 4th = 8 Horeys Pal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 1 All Year Round | ||
Mon Jul 10 2017 22:16 | 1st = 1 All Year Round 2nd = 4 Punch Day 3rd = 5 Hogwash 4th = 2 Assembly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 11 - 8 Kooringa Ayla | ||
Mon Jul 10 2017 22:12 | 1st = 8 Kooringa Ayla 2nd = 3 Dance Of Love 3rd = 6 Hidden Sniper 4th = 4 Cheeky Dolce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 7 Eight Bells Toll | ||
Mon Jul 10 2017 22:07 | 1st = 7 Eight Bells Toll 2nd = 8 Mudslinger 3rd = 1 William Cabang 4th = 5 All Inn Summer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 1 Oliver Queen | ||
Mon Jul 10 2017 21:57 | 1st = 1 Oliver Queen 2nd = 6 Free Spins 3rd = 2 Hello Birdy 4th = 4 Gatwick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 5 Kilmister | ||
Mon Jul 10 2017 21:48 | 1st = 5 Kilmister 2nd = 2 Albury Way 3rd = 4 Next Door Valley 4th = 8 Orara Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 1 Thursday Wish | ||
Mon Jul 10 2017 21:45 | 1st = 1 Thursday Wish 2nd = 8 Frosty Ajay 3rd = 3 Refund Required 4th = 7 Honey Hornet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 2 Reverend John | ||
Mon Jul 10 2017 21:42 | 1st = 2 Reverend John 2nd = 3 Bald Wal 3rd = 6 All Inn Houston 4th = 8 Irinka Cheryl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 2 Zulu Knocks | ||
Mon Jul 10 2017 21:39 | 1st = 2 Zulu Knocks 2nd = 8 Black Chevelle 3rd = 6 Bongioletti 4th = 1 Woosha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 1 Stitch em Up | ||
Mon Jul 10 2017 21:32 | 1st = 1 Stitch em Up 2nd = 4 Allen Jono 3rd = 8 Jeannie Shiraz 4th = 2 Willow Bubbles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 5 Hes The One | ||
Mon Jul 10 2017 21:29 | 1st = 5 Hes The One 2nd = 1 Shilo Valley 3rd = 7 Star Ring 4th = 6 Last One Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 7 Miss Minaj | ||
Mon Jul 10 2017 21:26 | 1st = 7 Miss Minaj 2nd = 4 Abby Normal 3rd = 1 Namrod 4th = 2 Treblig Lucia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 2 Kraken Tobias | ||
Mon Jul 10 2017 21:22 | 1st = 2 Kraken Tobias 2nd = 5 Fawn Pursuit 3rd = 3 Bagpipes Billy 4th = 8 Scoota Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 6 Mahalo Miss | ||
Mon Jul 10 2017 21:18 | 1st = 6 Mahalo Miss 2nd = 2 Double Dose 3rd = 7 Frostys Capable 4th = 5 Vrontios |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 6 Eduardo | ||
Mon Jul 10 2017 21:15 | 1st = 6 Eduardo 2nd = 2 Hukanui 3rd = 8 Roxy Rolla 4th = 1 Shes A Batgirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 8 Kooringa Maizie | ||
Mon Jul 10 2017 21:07 | 1st = 8 Kooringa Maizie 2nd = 9 Black Hoodie 3rd = 7 Mac The Quick 4th = 5 Al Buzzard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 7 Stubborn State | ||
Mon Jul 10 2017 21:04 | 1st = 7 Stubborn State 2nd = 6 Big Bad Bob 3rd = 8 Ima Paceman 4th = 5 Need To Travel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 5 Haboob | ||
Mon Jul 10 2017 21:01 | 1st = 5 Haboob 2nd = 1 Miss Fox 3rd = 6 Zuletta 4th = 9 Blue Magnum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 4 Fink Racer | ||
Mon Jul 10 2017 20:58 | 1st = 4 Fink Racer 2nd = 2 Parma Chief 3rd = 7 Oh So Nice 4th = 1 Hatchet Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 4 Mr Ajay | ||
Mon Jul 10 2017 20:55 | 1st = 4 Mr Ajay 2nd = 1 Memory Assassin 3rd = 7 Zipping Gator 4th = 9 Shimatron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 5 Memphis | ||
Mon Jul 10 2017 20:52 | 1st = 5 Memphis 2nd = 7 Vision Time 3rd = 4 Touche 4th = 1 Kooringa Theo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 7 Morayfield Swift | ||
Mon Jul 10 2017 20:49 | 1st = 7 Morayfield Swift 2nd = 4 Fabrique 3rd = 6 Richmond Road 4th = 1 Bralyn Amy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 4 Danger Bale | ||
Mon Jul 10 2017 20:46 | 1st = 4 Danger Bale 2nd = 3 Ebony Eclipse 3rd = 5 Olympic Lass 4th = 2 Chrissy Pee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 11 - 2 Brian Said So | ||
Mon Jul 10 2017 20:43 | 1st = 2 Brian Said So 2nd = 1 Hesa Trier 3rd = 10 White Sausages 4th = 3 Speak Low |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 7 Its A Wink | ||
Mon Jul 10 2017 20:40 | 1st = 7 Its A Wink 2nd = 6 Gold Ticket 3rd = 9 Elusive Olaf 4th = 2 Amandas Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 8 Striker Klinsman | ||
Mon Jul 10 2017 20:33 | 1st = 8 Striker Klinsman 2nd = 6 Mako 3rd = 3 Backpacker 4th = 1 Alices Entity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 1 Ore De Kahn | ||
Mon Jul 10 2017 20:30 | 1st = 1 Ore De Kahn 2nd = 8 Red Red Wine 3rd = 4 Dusty Devil 4th = 6 High Five |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 3 Kinloch Beach | ||
Mon Jul 10 2017 20:27 | 1st = 3 Kinloch Beach 2nd = 1 Cosado Sun 3rd = 2 Flapping Gums 4th = 9 Zillie Bean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 5 All Inn Layla | ||
Mon Jul 10 2017 20:24 | 1st = 5 All Inn Layla 2nd = 1 Hector Cabang 3rd = 2 Gunai Chief 4th = 8 Vanderville Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 1 Norma Gee | ||
Mon Jul 10 2017 20:19 | 1st = 1 Norma Gee 2nd = 2 Wife Said Yes 3rd = 4 Shes All Karma 4th = 7 Zipping Charles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 7 Irish Moment | ||
Mon Jul 10 2017 20:16 | 1st = 7 Irish Moment 2nd = 2 Black Rhino 3rd = 3 Remember Jess 4th = 6 Metanoia Franko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 7 Harbormaster | ||
Mon Jul 10 2017 20:13 | 1st = 7 Harbormaster 2nd = 2 Amity Marlow 3rd = 5 Aston Asteroid 4th = 4 Captain Mclaren |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 7 Bokarm Dean | ||
Mon Jul 10 2017 20:10 | 1st = 7 Bokarm Dean 2nd = 2 Canalai 3rd = 3 Onyx Valley 4th = 6 Wild Walter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 2 Spring Time Girl | ||
Mon Jul 10 2017 20:07 | 1st = 2 Spring Time Girl 2nd = 7 Road Scholar 3rd = 10 Venom Strikes 4th = 6 One Dollar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 2 Rooey | ||
Mon Jul 10 2017 20:04 | 1st = 2 Rooey 2nd = 4 Winlock Hadley 3rd = 1 Vintage Storm 4th = 8 Spring Slater |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 1 Bulkender | ||
Mon Jul 10 2017 19:59 | 1st = 1 Bulkender 2nd = 3 File The Writ 3rd = 8 Angel Ice 4th = 7 Tijuana Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 2 Silent Boloney | ||
Mon Jul 10 2017 19:56 | 1st = 2 Silent Boloney 2nd = 6 Night Terror 3rd = 5 Coal Tattoo 4th = 3 Rock On Rolla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 2 Blitz And Bolt | ||
Mon Jul 10 2017 19:53 | 1st = 2 Blitz And Bolt 2nd = 3 De Mel Zarr 3rd = 8 Bekim Vapour 4th = 6 Bella Trix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 6 Pink Scissors | ||
Mon Jul 10 2017 19:50 | 1st = 6 Pink Scissors 2nd = 1 Leeroy Rogue 3rd = 5 Trip To Vegas 4th = 2 City Cruiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 5 Donnys Beach | ||
Mon Jul 10 2017 19:47 | 1st = 5 Donnys Beach 2nd = 3 Ping Ling 3rd = 4 Port Lisa 4th = 7 Lonely Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 4 Chillby | ||
Mon Jul 10 2017 19:44 | 1st = 4 Chillby 2nd = 3 Monkey Year 3rd = 5 Twilight Liason 4th = 6 Storm Of All |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 1 Coreys Magic | ||
Mon Jul 10 2017 19:41 | 1st = 1 Coreys Magic 2nd = 4 Birkita 3rd = 2 Minoru Miss 4th = 5 Drum Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 1 Giant Valley | ||
Mon Jul 10 2017 19:38 | 1st = 1 Giant Valley 2nd = 3 Finnigans Way 3rd = 8 Stylish Image 4th = 2 Sweet Abbella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 7 Sallys Girl | ||
Mon Jul 10 2017 19:35 | 1st = 7 Sallys Girl 2nd = 2 Shes Inya Face 3rd = 6 Velocity Lilly 4th = 5 Peregrine Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 7 Winksey Valley | ||
Mon Jul 10 2017 19:32 | 1st = 7 Winksey Valley 2nd = 6 Star Billing 3rd = 8 Tiny Tiara 4th = 3 Tremaly Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 1 After Glow | ||
Mon Jul 10 2017 19:29 | 1st = 1 After Glow 2nd = 2 Never A Doubt 3rd = 7 Supa Pass 4th = 8 Arfa Show Off |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 1 Scott Finesse | ||
Mon Jul 10 2017 19:23 | 1st = 1 Scott Finesse 2nd = 7 Doc Nam 3rd = 5 Mollys Money 4th = 8 Semantic Shift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 4 Rippin Moi Moi | ||
Mon Jul 10 2017 19:20 | 1st = 4 Rippin Moi Moi 2nd = 8 Premier Sprite 3rd = 1 Red Enforcer 4th = 5 Sound Of Belles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 12 - 6 Loose Lana | ||
Mon Jul 10 2017 19:17 | 1st = 6 Loose Lana 2nd = 4 Sleepy Again 3rd = 8 Optic Nerve 4th = 2 Time Healer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 1 Mighty Barcia | ||
Mon Jul 10 2017 19:14 | 1st = 1 Mighty Barcia 2nd = 5 Aston Apollo 3rd = 7 Tag And Release 4th = 8 Boy George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 5 Knock For Me | ||
Mon Jul 10 2017 19:11 | 1st = 5 Knock For Me 2nd = 4 Obin Tommy 3rd = 6 Myraki 4th = 8 Crow Nulla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 4 Billy Boy | ||
Mon Jul 10 2017 19:08 | 1st = 4 Billy Boy 2nd = 7 News Story 3rd = 8 Praters Recruit 4th = 1 Simmsys Nineron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 3 Bad Baloney | ||
Mon Jul 10 2017 19:05 | 1st = 3 Bad Baloney 2nd = 6 Way Things Are 3rd = 7 Eagle Princess 4th = 8 Nippy Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 7 Zipping Lola | ||
Mon Jul 10 2017 19:02 | 1st = 7 Zipping Lola 2nd = 8 Dig Deep Chez 3rd = 6 Senorita Ava 4th = 1 Armourlite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 11 - 3 Litt Up | ||
Mon Jul 10 2017 18:59 | 1st = 3 Litt Up 2nd = 4 Thru The Years 3rd = 5 Winsome Jacob 4th = 8 Benden Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 4 Luca Bazooka | ||
Mon Jul 10 2017 18:53 | 1st = 4 Luca Bazooka 2nd = 5 Hippy Allen 3rd = 8 Allinga Amber 4th = 1 Rana Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 5 Way To Witches | ||
Mon Jul 10 2017 18:50 | 1st = 5 Way To Witches 2nd = 3 Candy Swirl 3rd = 4 Nasceleo 4th = 6 Little Chisum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 8 Barbarella | ||
Mon Jul 10 2017 18:47 | 1st = 8 Barbarella 2nd = 4 Kyella 3rd = 7 Alissas Angel 4th = 3 Alpha Atlas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 8 Road Angel | ||
Mon Jul 10 2017 18:44 | 1st = 8 Road Angel 2nd = 1 Magic Moonlight 3rd = 4 Wally Wanderer 4th = 7 Copy Right |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 10 - 3 Lillith | ||
Mon Jul 10 2017 18:41 | 1st = 3 Lillith 2nd = 6 Sette Bello 3rd = 8 Cool Hawk 4th = 5 Henrys Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 8 Cairnlea Kenny | ||
Mon Jul 10 2017 18:38 | 1st = 8 Cairnlea Kenny 2nd = 5 Becky Bale 3rd = 1 Cash For Jam 4th = 6 Aston Ah Chee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 11 - 6 Wills Magic | ||
Mon Jul 10 2017 18:35 | 1st = 6 Wills Magic 2nd = 1 Blue Boy Cargo 3rd = 4 Long Point Zarr 4th = 8 Shes Infectious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 8 - 6 Char Do Neigh | ||
Mon Jul 10 2017 18:31 | 1st = 6 Char Do Neigh 2nd = 8 Robyns Raider 3rd = 1 Major Rush 4th = 4 Pacific Playboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 4 Pawfessional | ||
Mon Jul 10 2017 18:29 | 1st = 4 Pawfessional 2nd = 6 Rockin Robby 3rd = 3 Mount Keira 4th = 1 Glamorous Eyes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 9 Magic Myer | ||
Mon Jul 10 2017 18:22 | 1st = 9 Magic Myer 2nd = 2 Zelemar Zest 3rd = 4 About To Cry 4th = 6 Black Bindi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 9 - 5 Blackwood Burst | ||
Mon Jul 10 2017 18:18 | 1st = 5 Blackwood Burst 2nd = 8 Millas Pride 3rd = 2 Starlight Asha 4th = 3 Crocodile Daisy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 4 Gotta Be Mac | ||
Mon Jul 10 2017 18:15 | 1st = 4 Gotta Be Mac 2nd = 8 Dougies Boy 3rd = 2 Raglan Moe 4th = 7 Winsome Elaine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 2 Mallee Trumps | ||
Mon Jul 10 2017 18:11 | 1st = 2 Mallee Trumps 2nd = 3 Myrniong Raffles 3rd = 7 Our Equity 4th = 6 Mount Franklin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 1 Try Me | ||
Mon Jul 10 2017 18:07 | 1st = 1 Try Me 2nd = 5 Itz Hooroo Adios 3rd = 6 Classy Gun 4th = 10 Riverside Kim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 7 - 8 Johnny Disco | ||
Mon Jul 10 2017 18:02 | 1st = 8 Johnny Disco 2nd = 1 Ideal Tyson 3rd = 12 Ima Rocknroll Legend 4th = 4 Just Bet On Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 8 - 5 Rapid Intention | ||
Mon Jul 10 2017 17:59 | 1st = 5 Rapid Intention 2nd = 2 Bob Monelli 3rd = 8 Groovy Tiger 4th = 6 Ignore The Noise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 9 Monster Black | ||
Mon Jul 10 2017 17:53 | 1st = 9 Monster Black 2nd = 6 Blayney Opal 3rd = 4 Zena Cargo 4th = 1 Blitzkrieg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 1 Neen Queen | ||
Mon Jul 10 2017 17:50 | 1st = 1 Neen Queen 2nd = 2 Lola Setay 3rd = 8 Indy Rufus 4th = 7 Tara Ella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 3 Karise Fusileer | ||
Mon Jul 10 2017 17:47 | 1st = 3 Karise Fusileer 2nd = 2 Any Other Union 3rd = 7 Brindle Audrey 4th = 1 Bless em All |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 1 Make Mine Joe | ||
Mon Jul 10 2017 17:42 | 1st = 1 Make Mine Joe 2nd = 2 All Hail Caesar 3rd = 9 Art Of Gold 4th = 8 Springfield Oflynn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 7 - 5 Sea Brook Boy | ||
Mon Jul 10 2017 17:39 | 1st = 5 Sea Brook Boy 2nd = 2 Hard Hat Mick 3rd = 6 Rockabye Daisy 4th = 1 Jazz Me Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 6 Drunken Jake | ||
Mon Jul 10 2017 17:35 | 1st = 6 Drunken Jake 2nd = 5 Nothing Yet 3rd = 7 Should Of Listen 4th = 1 Colonial Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 6 Sir Badger | ||
Mon Jul 10 2017 17:32 | 1st = 6 Sir Badger 2nd = 1 Stilton Jade 3rd = 4 Icy Vane 4th = 7 Typhoon Wal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 6 - 6 Soho Chelsea | ||
Mon Jul 10 2017 17:30 | 1st = 6 Soho Chelsea 2nd = 1 Celestial Ruler 3rd = 7 Leftrightgoodnight 4th = 8 Heez About To Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 1 Goorawin | ||
Mon Jul 10 2017 17:27 | 1st = 1 Goorawin 2nd = 2 Cruella Deville 3rd = 7 Steinbeck Knew 4th = 6 Tinderella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 8 - 10 Mabrook | ||
Mon Jul 10 2017 17:22 | 1st = 10 Mabrook 2nd = 7 Downunder Stride 3rd = 5 Jimmy The Editor 4th = 4 Inception |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 6 - 1 Moment For Us | ||
Mon Jul 10 2017 17:19 | 1st = 1 Moment For Us 2nd = 2 Towering Inferno 3rd = 3 Clock On 4th = 5 Big Gilbert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 4 Fred The Weapon | ||
Mon Jul 10 2017 17:16 | 1st = 4 Fred The Weapon 2nd = 6 Make Up Boy 3rd = 2 Kihael Diva 4th = 5 Over Pure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 3 Headmaster | ||
Mon Jul 10 2017 17:11 | 1st = 3 Headmaster 2nd = 7 Kentsford Kenny 3rd = 6 Themoneypit 4th = 2 White Star Stephie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 2 Machiko | ||
Mon Jul 10 2017 17:08 | 1st = 2 Machiko 2nd = 3 Paua Hiking 3rd = 5 Banjo Barbie 4th = 7 Riverside Deb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 5 - 12 Bettor Not Bitter | ||
Mon Jul 10 2017 17:03 | 1st = 12 Bettor Not Bitter 2nd = 11 Cest Lheure 3rd = 1 Swingin Elsu 4th = 2 Davinci Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 5 - 2 Moment To Rumba | ||
Mon Jul 10 2017 17:00 | 1st = 2 Moment To Rumba 2nd = 4 Hello Cody 3rd = 7 Go Gettem Corky 4th = 3 Mekong King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 8 Major Megs | ||
Mon Jul 10 2017 16:55 | 1st = 8 Major Megs 2nd = 7 Sur Le Feu 3rd = 4 Jumbo Asakei 4th = 2 Cruzin Elmo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 8 Zatanna | ||
Mon Jul 10 2017 16:52 | 1st = 8 Zatanna 2nd = 3 Heza Fusion 3rd = 9 Bad Boy Koby 4th = 7 Lucks A Fortune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 7 - 1 Extra | ||
Mon Jul 10 2017 16:47 | 1st = 1 Extra 2nd = 2 Juliustigres 3rd = 3 Rocking Tess 4th = 8 Our Supreme Guy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 2 Moore Of Darcy | ||
Mon Jul 10 2017 16:44 | 1st = 2 Moore Of Darcy 2nd = 6 My Names Rhonda 3rd = 1 Joni Sunset 4th = 5 Bending Bananas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 4 - 1 Izzy | ||
Mon Jul 10 2017 16:41 | 1st = 1 Izzy 2nd = 2 Key Man 3rd = 4 Spring Stride 4th = 5 Krystal Bell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 8 - 4 Annandale Lass | ||
Mon Jul 10 2017 16:40 | 1st = 4 Annandale Lass 2nd = 5 Captain Scott 3rd = 2 Duck In Dubai 4th = 12 Freedom Fighter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 2 Zipping Gabby | ||
Mon Jul 10 2017 16:37 | 1st = 2 Zipping Gabby 2nd = 6 Tony Taro 3rd = 1 Class Above 4th = 7 Darcys Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 2 Skatingon Thinice | ||
Mon Jul 10 2017 16:33 | 1st = 2 Skatingon Thinice 2nd = 7 That Said 3rd = 1 Onya Bike 4th = 6 Wroxton Strongbow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 10 - 6 All About Nicci | ||
Mon Jul 10 2017 16:30 | 1st = 6 All About Nicci 2nd = 12 Hard Spark 3rd = 16 Son Of City 4th = 15 What Girls Want |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 3 Ivanka Rose | ||
Mon Jul 10 2017 16:27 | 1st = 3 Ivanka Rose 2nd = 8 Barroom Promise 3rd = 7 Lochinvar Rox 4th = 1 Mirror Reality |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 3 - 6 Rinaldo Reason | ||
Mon Jul 10 2017 16:24 | 1st = 6 Rinaldo Reason 2nd = 1 Commander Joe 3rd = 5 Bondy Rocks 4th = 2 Sunset Indi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 4 - 2 Rockin The Boys | ||
Mon Jul 10 2017 16:23 | 1st = 2 Rockin The Boys 2nd = 7 Its My Lucknow 3rd = 12 Karen Elizabeth 4th = 4 Shez Our Eye Candy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 3 Cruisin Around | ||
Mon Jul 10 2017 16:20 | 1st = 3 Cruisin Around 2nd = 1 Madam Shacoby 3rd = 4 Milwaukee 4th = 7 Lil Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 7 Supreme Stride | ||
Mon Jul 10 2017 16:15 | 1st = 7 Supreme Stride 2nd = 5 Im Major Harry 3rd = 3 Illawong Suave 4th = 4 Fun Magic Trix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 7 Dr Condor | ||
Mon Jul 10 2017 16:12 | 1st = 7 Dr Condor 2nd = 3 Zulu Zoe 3rd = 10 Orataya 4th = 8 Call Me Matt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 6 - 9 All Jokers Todaright | ||
Mon Jul 10 2017 16:08 | 1st = 9 All Jokers Todaright 2nd = 8 Our Shanghai Noon 3rd = 4 Artful Christian 4th = 6 Babalaas Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 7 - 2 Happy Go Plucky | ||
Mon Jul 10 2017 16:05 | 1st = 2 Happy Go Plucky 2nd = 9 Hussonplaza 3rd = 4 Mahboob 4th = 1 Caesars Ghost |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 2 - 2 Rock On Moe | ||
Mon Jul 10 2017 16:03 | 1st = 2 Rock On Moe 2nd = 1 New Course 3rd = 4 Princess Charley 4th = 5 Ryker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 9 - 8 Zelamore | ||
Mon Jul 10 2017 16:00 | 1st = 8 Zelamore 2nd = 4 Kharnmosh 3rd = 6 Spirit Of Dekay 4th = 12 Flying Spark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 2 The Last Gindi | ||
Mon Jul 10 2017 15:55 | 1st = 2 The Last Gindi 2nd = 1 Millwood Chloe 3rd = 6 Stylishgate 4th = 5 Linvel Ann |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 3 Cheveys Magic | ||
Mon Jul 10 2017 15:52 | 1st = 3 Cheveys Magic 2nd = 6 Hot Fiasco 3rd = 2 Fast Car Driving 4th = 4 Dana Waz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 3 - 2 Heez Manly | ||
Mon Jul 10 2017 15:48 | 1st = 2 Heez Manly 2nd = 3 Vampiro 3rd = 7 Carter Michael 4th = 1 Heez A Masterpiece |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 10 Will Dazzle | ||
Mon Jul 10 2017 15:45 | 1st = 10 Will Dazzle 2nd = 6 Merchant Prince 3rd = 9 Queen Dunroaming 4th = 1 Jetmag Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 1 - 2 Iron Born | ||
Mon Jul 10 2017 15:42 | 1st = 2 Iron Born 2nd = 3 Flashtastic 3rd = 7 Moped 4th = 8 Rawlinna Fred |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 2 Our Midnight Mayhem | ||
Mon Jul 10 2017 15:40 | 1st = 2 Our Midnight Mayhem 2nd = 6 Seven Demerits 3rd = 1 Crystal Ocean 4th = 4 La Patata |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 9 Heart Attack | ||
Mon Jul 10 2017 15:37 | 1st = 9 Heart Attack 2nd = 8 Wonya 3rd = 6 Durama Star 4th = 7 Bunyip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 5 - 5 Pacman Hammer | ||
Mon Jul 10 2017 15:33 | 1st = 5 Pacman Hammer 2nd = 7 Dennington Heights 3rd = 11 Fruitdrops 4th = 10 Idle Times |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 8 - 1 Eximius | ||
Mon Jul 10 2017 15:30 | 1st = 1 Eximius 2nd = 10 Giddyup 3rd = 5 In Fairness 4th = 4 Arties Shore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 3 Poison Pen | ||
Mon Jul 10 2017 15:28 | 1st = 3 Poison Pen 2nd = 5 Hello Mr Duck 3rd = 2 Hurricane Craig 4th = 6 Right Off Spot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 6 - 2 Isthmian | ||
Mon Jul 10 2017 15:25 | 1st = 2 Isthmian 2nd = 5 Malverna 3rd = 6 Guilty As Sin 4th = 3 Mr Pumblechook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 3 Shaes Magic | ||
Mon Jul 10 2017 15:22 | 1st = 3 Shaes Magic 2nd = 1 Concealment 3rd = 8 Typhoon Tabetha 4th = 5 Dana Kadi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 3 Shesabeegee | ||
Mon Jul 10 2017 15:20 | 1st = 3 Shesabeegee 2nd = 7 Eyes For You 3rd = 5 Spoilt Swaffham 4th = 2 Linvel Kellie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 4 Sweet Spud | ||
Mon Jul 10 2017 15:17 | 1st = 4 Sweet Spud 2nd = 2 Coolatai Lass 3rd = 5 Avatar Dodge 4th = 1 Sirius Matters |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 2 - 4 Springfield Hugh | ||
Mon Jul 10 2017 15:12 | 1st = 4 Springfield Hugh 2nd = 5 Upandgone 3rd = 6 Kell Road Kid 4th = 2 Goeslikelunar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 1 Terry Towelling | ||
Mon Jul 10 2017 15:09 | 1st = 1 Terry Towelling 2nd = 7 Zipping Foy 3rd = 10 Magic Muzza 4th = 3 Killara John |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 10 Bettor Watch Him | ||
Mon Jul 10 2017 15:04 | 1st = 10 Bettor Watch Him 2nd = 4 Accidently 3rd = 1 Witherspoon 4th = 6 Longshanks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 7 - 3 Elle Excite | ||
Mon Jul 10 2017 15:00 | 1st = 3 Elle Excite 2nd = 12 Joes Pride 3rd = 8 Crisalli 4th = 15 Madikwe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 5 Spring Me | ||
Mon Jul 10 2017 14:57 | 1st = 5 Spring Me 2nd = 3 Steppin Out 3rd = 1 Padma Grange 4th = 9 Harrys Hammer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 4 - 4 Jilliby Mako | ||
Mon Jul 10 2017 14:52 | 1st = 4 Jilliby Mako 2nd = 6 Somewright 3rd = 5 Rocknroll Zena 4th = 7 Luvumoves |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 3 Extra Kisses | ||
Mon Jul 10 2017 14:49 | 1st = 3 Extra Kisses 2nd = 1 Siver Lightning 3rd = 8 Hurricane Patch 4th = 5 Im Neegan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 5 - 4 Magic Arli | ||
Mon Jul 10 2017 14:45 | 1st = 4 Magic Arli 2nd = 9 Unique Shadow 3rd = 3 Ayda 4th = 7 Got The Chocolates |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 3 Ten Spanners | ||
Mon Jul 10 2017 14:40 | 1st = 3 Ten Spanners 2nd = 4 Strawberry Mouse 3rd = 6 Stairwaytothemoon 4th = 7 Down Under Rors |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 5 Zipping Bob | ||
Mon Jul 10 2017 14:37 | 1st = 5 Zipping Bob 2nd = 2 Why Not Dean 3rd = 1 Amazon Warrior 4th = 8 Hail A Cab |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 1 - 1 Blazing Saddles | ||
Mon Jul 10 2017 14:33 | 1st = 1 Blazing Saddles 2nd = 3 Jessie Joan 3rd = 8 Sheez Impressive 4th = 2 Oh What A Country |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 6 - 14 Robusta | ||
Mon Jul 10 2017 14:30 | 1st = 14 Robusta 2nd = 15 Pure Esteem 3rd = 3 If You Will 4th = 5 Baby Zara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 5 My Late Best Mate | ||
Mon Jul 10 2017 14:25 | 1st = 5 My Late Best Mate 2nd = 8 Saint Stormy 3rd = 9 Guna Rocktillyoudrop 4th = 1 Jet To Paris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 3 - 9 Rusty Mac | ||
Mon Jul 10 2017 14:18 | 1st = 9 Rusty Mac 2nd = 11 Santanna Breeze 3rd = 3 Lady Perserverance 4th = 10 Inciter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 3 Blue Fortitude | ||
Mon Jul 10 2017 14:15 | 1st = 3 Blue Fortitude 2nd = 1 Charlotte Allen 3rd = 4 Crackerjack Man 4th = 8 Nicky Jo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 4 - 11 Our Tickets | ||
Mon Jul 10 2017 14:10 | 1st = 11 Our Tickets 2nd = 6 Sorry Im Awesome 3rd = 3 Mister Hootabell 4th = 13 El Casco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 12 - 7 Nitehawk Rose | ||
Mon Jul 10 2017 14:07 | 1st = 7 Nitehawk Rose 2nd = 8 Cawbourne Trixy 3rd = 5 Five Eyes 4th = 9 Timma Turtle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 1 Strike On Command | ||
Mon Jul 10 2017 14:03 | 1st = 1 Strike On Command 2nd = 6 Fistfullofdollars 3rd = 4 Arambi Star 4th = 2 One Night At Themile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 5 - 5 Cisco Delago | ||
Mon Jul 10 2017 14:00 | 1st = 5 Cisco Delago 2nd = 8 Ruary Mac 3rd = 11 Liquido 4th = 10 Overstay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 7 Hector Bogart | ||
Mon Jul 10 2017 13:57 | 1st = 7 Hector Bogart 2nd = 4 Burch Day 3rd = 6 Scrappy Doo 4th = 5 Good Luck Mick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 9 Shezwhitelightning | ||
Mon Jul 10 2017 13:51 | 1st = 9 Shezwhitelightning 2nd = 5 Miss Rosie Aqua 3rd = 7 Rolling Along 4th = 10 Summerland Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 11 - 1 Takamori | ||
Mon Jul 10 2017 13:48 | 1st = 1 Takamori 2nd = 8 Bigtime Paddy 3rd = 3 Autumn Lights 4th = 7 Bigtime Dazzler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 2 - 3 Emveepee | ||
Mon Jul 10 2017 13:42 | 1st = 3 Emveepee 2nd = 5 Waikare Astronomer 3rd = 2 Social Fireball 4th = 8 Chiara Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 7 Zipping Sonic | ||
Mon Jul 10 2017 13:39 | 1st = 7 Zipping Sonic 2nd = 1 Coringel Ebony 3rd = 5 Celestial Emma 4th = 3 Cool Al |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 3 - 7 Big Ben The Clock | ||
Mon Jul 10 2017 13:35 | 1st = 7 Big Ben The Clock 2nd = 11 Not For The Lord 3rd = 1 Dolphin Tale 4th = 9 Butterfly Flag |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 4 - 6 Buena Veloz | ||
Mon Jul 10 2017 13:30 | 1st = 6 Buena Veloz 2nd = 1 Arachne 3rd = 5 Eramosa 4th = 13 Lucks A Turning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 3 Bigtime Coffee | ||
Mon Jul 10 2017 13:27 | 1st = 3 Bigtime Coffee 2nd = 5 Unbeknown 3rd = 8 Bigtime Vanessa 4th = 1 Cawbourne Muzza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 1 Waikare Aviator | ||
Mon Jul 10 2017 13:23 | 1st = 1 Waikare Aviator 2nd = 3 Liava 3rd = 4 Joekenn 4th = 2 Shakadollar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 8 Honestly Bob | ||
Mon Jul 10 2017 13:20 | 1st = 8 Honestly Bob 2nd = 3 Shi The One 3rd = 7 Daintree Prinz 4th = 6 Mr Delahoya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 8 For The Bettor | ||
Mon Jul 10 2017 13:15 | 1st = 8 For The Bettor 2nd = 4 Barbiethebeachgirl 3rd = 7 Tom The Shark 4th = 6 Alinbeach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 3 Bigtime Ranson | ||
Mon Jul 10 2017 13:12 | 1st = 3 Bigtime Ranson 2nd = 2 Bigtime Jack 3rd = 6 Cawbourne Bryce 4th = 4 Take Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 1 - 6 The Big Show | ||
Mon Jul 10 2017 13:07 | 1st = 6 The Big Show 2nd = 2 Kate Lovemetwotimes 3rd = 4 Sassy Man 4th = 1 Presidential Grin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 1 Rubys Diamond | ||
Mon Jul 10 2017 13:04 | 1st = 1 Rubys Diamond 2nd = 4 Yolks Boy 3rd = 6 Daintree Lilli 4th = 3 Key Fiasco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 3 - 4 Potemkin | ||
Mon Jul 10 2017 13:00 | 1st = 4 Potemkin 2nd = 11 Regal Embrace 3rd = 5 Tan Tat Trusting 4th = 9 Tillys All Class |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 2 - 14 Lets Get Nauti Gal | ||
Mon Jul 10 2017 12:55 | 1st = 14 Lets Get Nauti Gal 2nd = 15 Lady Sebago 3rd = 5 Kabelo 4th = 13 Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 4 Cawbourne Brandy | ||
Mon Jul 10 2017 12:50 | 1st = 4 Cawbourne Brandy 2nd = 2 Bigtime Monty 3rd = 1 Thrilling Cassie 4th = 3 Untouchable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 3 Kolora Davey | ||
Mon Jul 10 2017 12:42 | 1st = 3 Kolora Davey 2nd = 8 Why Not Liv 3rd = 4 Jamies Rocket 4th = 2 Greysynd Ebony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 3 Cororooke Chook | ||
Mon Jul 10 2017 12:34 | 1st = 3 Cororooke Chook 2nd = 7 Jinja Loren 3rd = 8 Bigtime Sam 4th = 1 Wetchester |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 2 - 6 Onehundred Percent | ||
Mon Jul 10 2017 12:30 | 1st = 6 Onehundred Percent 2nd = 1 Crystal Spirit 3rd = 8 Shamport 4th = 14 Heir To The Throne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 8 From The Shadows | ||
Mon Jul 10 2017 12:25 | 1st = 8 From The Shadows 2nd = 3 Spot My Key 3rd = 1 Why Not Maxine 4th = 6 Mexican Ned |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tamworth Race 1 - 5 Miss Expensive | ||
Mon Jul 10 2017 12:20 | 1st = 5 Miss Expensive 2nd = 8 Bowies Boy 3rd = 13 Shes Sharp As 4th = 1 Kennywyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 3 Americano | ||
Mon Jul 10 2017 12:15 | 1st = 3 Americano 2nd = 6 Opawa Crusade 3rd = 4 Bigtime George 4th = 2 Cawbourne Ridge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 3 Quicksilver Hope | ||
Mon Jul 10 2017 12:05 | 1st = 3 Quicksilver Hope 2nd = 8 Lupin Grange 3rd = 6 Fine Wine 4th = 7 Jai Jai Away |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Echuca Race 1 - 7 Ubin Thunderstruck | ||
Mon Jul 10 2017 12:00 | 1st = 7 Ubin Thunderstruck 2nd = 3 Julio 3rd = 5 Skilled Assassin 4th = 8 Room To Rhyme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 10 Scooters Rose | ||
Mon Jul 10 2017 11:57 | 1st = 10 Scooters Rose 2nd = 5 Map My Run 3rd = 4 Allegro Gun 4th = 6 Bear Inda Square |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 5 Oshkosh Gypsy | ||
Mon Jul 10 2017 11:50 | 1st = 5 Oshkosh Gypsy 2nd = 7 Flying Vulcan 3rd = 1 Money Dud 4th = 2 Stitch Gun Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 3 Its The Lovely | ||
Mon Jul 10 2017 11:40 | 1st = 3 Its The Lovely 2nd = 7 Cawbourne Kaz 3rd = 4 Bigtime Fever 4th = 6 Bigtime Sugar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 3 Dont Muzzle Me | ||
Mon Jul 10 2017 11:22 | 1st = 3 Dont Muzzle Me 2nd = 1 Cawbourne Looks 3rd = 2 Breeze Attack 4th = 5 Cawbourne Foxy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 2 Bigtime Do It | ||
Mon Jul 10 2017 11:05 | 1st = 2 Bigtime Do It 2nd = 3 Cawbourne Owen 3rd = 8 Deman Blue Blood 4th = 1 Kirkham Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 5 Yella Ella | ||
Mon Jul 10 2017 10:47 | 1st = 5 Yella Ella 2nd = 7 Goldstar Beckham 3rd = 2 Sozins Galaxy 4th = 4 Stole Me Keys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 5 Nosey Flyer | ||
Wed May 10 2017 23:57 | 1st = 5 Nosey Flyer 2nd = 3 Golden Mion 3rd = 7 Dads Angel 4th = 1 Surfing Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 2 Aussie Ozzy Osti | ||
Wed May 10 2017 23:42 | 1st = 2 Aussie Ozzy Osti 2nd = 3 Lady Zellweger 3rd = 1 Brindle Satinka 4th = 7 Hello Issy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 6 Simply Ready | ||
Wed May 10 2017 23:22 | 1st = 6 Simply Ready 2nd = 2 Blank Space 3rd = 8 Aviation Gas 4th = 7 West On Liam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 5 Kirk Bale | ||
Wed May 10 2017 23:02 | 1st = 5 Kirk Bale 2nd = 8 Allen Yobo 3rd = 1 Rickshaw Millie 4th = 6 Groovy Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 4 Collision Bolt | ||
Wed May 10 2017 22:42 | 1st = 4 Collision Bolt 2nd = 6 Howzat Ernie 3rd = 1 Sette Bello 4th = 7 Stinky Pete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 5 Harsh Miles | ||
Wed May 10 2017 22:39 | 1st = 5 Harsh Miles 2nd = 3 Discovered 3rd = 2 Dancing Baroque 4th = 7 Altesse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 7 Marodo | ||
Wed May 10 2017 22:36 | 1st = 7 Marodo 2nd = 9 Kingston Earl 3rd = 8 Lil Bit Awesome 4th = 3 Cosmic Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 8 Aye Vee Bee | ||
Wed May 10 2017 22:27 | 1st = 8 Aye Vee Bee 2nd = 3 Winsome Jacob 3rd = 6 Skeit 4th = 4 Arctic Willow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 3 Fearless John | ||
Wed May 10 2017 22:24 | 1st = 3 Fearless John 2nd = 1 Price Tag 3rd = 7 Pretty Boy Grigg 4th = 4 Midnight Ride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 6 Gardot | ||
Wed May 10 2017 22:12 | 1st = 6 Gardot 2nd = 1 Roshanis Dream 3rd = 3 Deep Court 4th = 7 Snow Mistake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 2 Effective Comet | ||
Wed May 10 2017 22:09 | 1st = 2 Effective Comet 2nd = 7 Crash Bandicoot 3rd = 5 Like Zeus 4th = 1 Dazza Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 3 Weedle Monelli | ||
Wed May 10 2017 22:05 | 1st = 3 Weedle Monelli 2nd = 7 Betstakker 3rd = 2 Jewelled Coin 4th = 4 Ess Bee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 8 - 7 Kamwood Caesar | ||
Wed May 10 2017 22:00 | 1st = 7 Kamwood Caesar 2nd = 8 Glenferrie Captain 3rd = 10 Bensonfire 4th = 3 Supreme Bliss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 1 Pat Me Again | ||
Wed May 10 2017 21:58 | 1st = 1 Pat Me Again 2nd = 7 Allen Varmint 3rd = 8 Allen Eamon 4th = 4 Good Odds Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 6 Half Moon Rising | ||
Wed May 10 2017 21:55 | 1st = 6 Half Moon Rising 2nd = 4 Podium Babe 3rd = 5 Zipping Moss 4th = 8 Why Not Barrel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 6 Make A Million | ||
Wed May 10 2017 21:48 | 1st = 6 Make A Million 2nd = 3 Sound Advice 3rd = 2 Kall Her Karisma 4th = 4 Portillo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 1 Zudactyl Monelli | ||
Wed May 10 2017 21:42 | 1st = 1 Zudactyl Monelli 2nd = 4 Infrared Moment 3rd = 2 Skippers Ticket 4th = 7 Corporate Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 8 Ice Buster | ||
Wed May 10 2017 21:38 | 1st = 8 Ice Buster 2nd = 9 We Froff Dat 3rd = 6 Hercules Bale 4th = 3 Kibosh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 7 - 5 Second Hands | ||
Wed May 10 2017 21:33 | 1st = 5 Second Hands 2nd = 6 Major Wish 3rd = 11 Slice Of Life 4th = 10 Maggies Grin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 3 Shanlyn Pippin | ||
Wed May 10 2017 21:31 | 1st = 3 Shanlyn Pippin 2nd = 2 Really Magic 3rd = 9 Fiesty Ivy 4th = 4 Ya Welcome |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 5 Ritas Boy | ||
Wed May 10 2017 21:28 | 1st = 5 Ritas Boy 2nd = 1 Izzy Power 3rd = 3 Charrua 4th = 7 Adrians Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 8 Black Fusileer | ||
Wed May 10 2017 21:25 | 1st = 8 Black Fusileer 2nd = 3 Haunted To Excel 3rd = 4 Fled 4th = 1 Commander Josh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 9 - 4 Dapper | ||
Wed May 10 2017 21:20 | 1st = 4 Dapper 2nd = 3 Action Girl 3rd = 1 Misty Jane 4th = 5 Dalacos Empress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 1 Leave Me Out | ||
Wed May 10 2017 21:18 | 1st = 1 Leave Me Out 2nd = 5 Miss Emmy Rose 3rd = 4 Manzeene Man 4th = 2 Lunar Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 1 Mi Blue Day | ||
Wed May 10 2017 21:08 | 1st = 1 Mi Blue Day 2nd = 4 Philo Bale 3rd = 3 Mister Brown 4th = 2 Division Four |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 6 Hunters Charm | ||
Wed May 10 2017 21:05 | 1st = 6 Hunters Charm 2nd = 1 Yankees Ethics 3rd = 5 Jigger 4th = 8 Summer Sure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 4 Optic Nerve | ||
Wed May 10 2017 21:02 | 1st = 4 Optic Nerve 2nd = 3 Wheres Dino 3rd = 1 Buster Keeping 4th = 5 Rollie Bexon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 6 - 10 Zuberi | ||
Wed May 10 2017 21:00 | 1st = 10 Zuberi 2nd = 4 Nickys Idol 3rd = 9 Hezthebigbopper 4th = 3 Our Bushwacker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 5 Flying Cash | ||
Wed May 10 2017 20:58 | 1st = 5 Flying Cash 2nd = 3 Limburg Gunna 3rd = 6 Dynamic Couldron 4th = 2 Bar King Buddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 9 Ann Mattgregor | ||
Wed May 10 2017 20:53 | 1st = 9 Ann Mattgregor 3rd = 8 Atom Ranger 4th = 7 Buddy Babcock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 3 Brandeen Bayley | ||
Wed May 10 2017 20:51 | 1st = 3 Brandeen Bayley 2nd = 4 Shes Dee Rocket 3rd = 7 Mustang Sammy 4th = 5 Dozer Tron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 4 Bit Wicked | ||
Wed May 10 2017 20:48 | 1st = 4 Bit Wicked 2nd = 3 Wild Josh 3rd = 7 Hollywood 4th = 1 Mighty Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 1 Kieran Keeping | ||
Wed May 10 2017 20:45 | 1st = 1 Kieran Keeping 2nd = 2 Moped 3rd = 4 Kells Girl 4th = 6 Robyns Chalice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 8 - 4 Ritchie Bee | ||
Wed May 10 2017 20:41 | 1st = 4 Ritchie Bee 2nd = 5 Peat Green 3rd = 9 Brads Luck 4th = 2 Seismic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 4 Aqua Cheetah | ||
Wed May 10 2017 20:39 | 1st = 4 Aqua Cheetah 2nd = 7 Shep 3rd = 2 Ving Bale 4th = 6 Unbackable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 5 - 2 Jialiner | ||
Wed May 10 2017 20:30 | 1st = 2 Jialiner 2nd = 11 Itz Billy Hillis 3rd = 4 Art Prevails 4th = 8 Classic Grin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 4 Greenback Boogie | ||
Wed May 10 2017 20:28 | 1st = 4 Greenback Boogie 2nd = 1 Rock It Ronny 3rd = 5 Van Damm 4th = 10 Paddles Anderson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 4 Exultant | ||
Wed May 10 2017 20:25 | 1st = 4 Exultant 2nd = 1 Milwaukee 3rd = 8 Corrupt Millions 4th = 2 Jacks On Track |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 5 Big Beat | ||
Wed May 10 2017 20:20 | 1st = 5 Big Beat 2nd = 1 Statement Please 3rd = 8 Elusive Promise 4th = 2 Notmuchuptop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 7 Rosacky Thunder | ||
Wed May 10 2017 20:17 | 1st = 7 Rosacky Thunder 2nd = 1 Laineys Fortune 3rd = 2 Midnite Starling 4th = 6 Sure To Excite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 7 - 11 Machgower | ||
Wed May 10 2017 20:12 | 1st = 11 Machgower 2nd = 4 Star Play 3rd = 7 Espyrante 4th = 9 Lyka Version |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 1 Our Gal Livy | ||
Wed May 10 2017 20:09 | 1st = 1 Our Gal Livy 2nd = 4 Destini Montana 3rd = 8 Tiggerlong Ray 4th = 3 Maggies Alone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 6 Starzsa Light | ||
Wed May 10 2017 20:05 | 1st = 6 Starzsa Light 2nd = 2 Full Of Rust 3rd = 8 Bogie Bennett 4th = 3 Midnight Mystic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 4 - 6 Latin Beats | ||
Wed May 10 2017 20:00 | 1st = 6 Latin Beats 2nd = 2 Boardwalk Emperor 3rd = 9 Shadow Affair 4th = 8 Major Lies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 4 Sudoku Mercedes | ||
Wed May 10 2017 19:57 | 1st = 4 Sudoku Mercedes 2nd = 1 Lost Blue 3rd = 8 Bush Destroyer 4th = 7 Midnight Kebab |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 1 Ruhtrebo | ||
Wed May 10 2017 19:52 | 1st = 1 Ruhtrebo 2nd = 2 Oh Stanley 3rd = 3 Only One Promise 4th = 8 Sammari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 6 Im Electric | ||
Wed May 10 2017 19:50 | 1st = 6 Im Electric 2nd = 2 Star Shower 3rd = 1 Knew It 4th = 5 Dipped In Ink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 7 Infrared Ethics | ||
Wed May 10 2017 19:47 | 1st = 7 Infrared Ethics 2nd = 4 Boomwah 3rd = 8 Stench Of Power 4th = 3 Tamaar Tux |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 1 Smokey Quartz | ||
Wed May 10 2017 19:42 | 1st = 1 Smokey Quartz 2nd = 7 Karloo Kix 3rd = 5 Holdonsu 4th = 2 Tulhurst Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 7 Our Didda | ||
Wed May 10 2017 19:39 | 1st = 7 Our Didda 2nd = 1 Oimby Allen 3rd = 6 Just Like Didda 4th = 5 Zambora Caitlyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 3 - 11 Just Call Me Earl | ||
Wed May 10 2017 19:30 | 1st = 11 Just Call Me Earl 2nd = 9 Black Valley 3rd = 4 Kains Boy 4th = 8 Opia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 7 Long Live Sid | ||
Wed May 10 2017 19:28 | 1st = 7 Long Live Sid 2nd = 8 White Line Lass 3rd = 1 Miss Oreo Mac 4th = 6 Crystal Shell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 8 Aston Maveric | ||
Wed May 10 2017 19:25 | 1st = 8 Aston Maveric 2nd = 4 La Grand Logie 3rd = 5 Zambra Icon 4th = 1 Bali Blee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 6 Camivista | ||
Wed May 10 2017 19:21 | 1st = 6 Camivista 2nd = 1 Washingtons Flier 3rd = 4 Gotham City Sin 4th = 7 Nottellinya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 4 Gentle Giant | ||
Wed May 10 2017 19:19 | 1st = 4 Gentle Giant 2nd = 3 Larrikan Bozzie 3rd = 5 Kouta Gold 4th = 1 Relethor Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 7 Hidden Courage | ||
Wed May 10 2017 19:12 | 1st = 7 Hidden Courage 2nd = 4 Zipadeedoodahday 3rd = 9 Always Rockin 4th = 6 Captains Call |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 8 Nolita Nelly | ||
Wed May 10 2017 19:10 | 1st = 8 Nolita Nelly 2nd = 6 Why Not Josie 3rd = 4 Miss Kirteish 4th = 7 Bye Bye Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 4 Lika Zircon | ||
Wed May 10 2017 19:07 | 1st = 4 Lika Zircon 2nd = 6 Zambora Cross 3rd = 8 Good Odds Angel 4th = 5 Cyanide |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 2 - 10 Carter Bromac | ||
Wed May 10 2017 19:03 | 1st = 10 Carter Bromac 2nd = 6 Ok Mara 3rd = 9 General Joy 4th = 8 Caesareal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 8 - 2 Not Again Ken | ||
Wed May 10 2017 19:00 | 1st = 2 Not Again Ken 2nd = 3 Back To A Walk 3rd = 10 Wing Commander 4th = 7 Geiger Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 1 Ah Sugar Sugar | ||
Wed May 10 2017 18:57 | 1st = 1 Ah Sugar Sugar 2nd = 7 Spa Vulpix 3rd = 6 Spa Doduo 4th = 4 Silent Sandy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 7 Hereiam | ||
Wed May 10 2017 18:48 | 1st = 7 Hereiam 2nd = 1 Betonthebay 3rd = 10 Black Belt 4th = 8 Grande Uomo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 1 My Fernando Tim | ||
Wed May 10 2017 18:45 | 1st = 1 My Fernando Tim 2nd = 2 Bekim Instinct 3rd = 5 Mia Crazy 4th = 8 Golden Malt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 11 - 2 Big Red Sun | ||
Wed May 10 2017 18:42 | 1st = 2 Big Red Sun 2nd = 8 True Dream 3rd = 7 Seismic Blast 4th = 1 Coolyns Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 9 Written In Style | ||
Wed May 10 2017 18:37 | 1st = 9 Written In Style 2nd = 1 Haka Shannon 3rd = 12 Fire Up Franco 4th = 6 Poppy Cee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Shepparton Race 1 - 8 Space Junk | ||
Wed May 10 2017 18:29 | 1st = 8 Space Junk 2nd = 6 Looks the Part 3rd = 10 Mio Christisimo 4th = 11 Priddy Easy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 7 - 2 Rosewood Hill | ||
Wed May 10 2017 18:25 | 1st = 2 Rosewood Hill 2nd = 1 Dance Master 4th = 5 Eight Double Eight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 1 Woolaway | ||
Wed May 10 2017 18:22 | 1st = 1 Woolaway 2nd = 2 Waqa 3rd = 7 Party Girl Betty 4th = 8 My Terms |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 2 French Globe | ||
Wed May 10 2017 18:17 | 1st = 2 French Globe 2nd = 1 Hachem 3rd = 4 Hannahs Freedom 4th = 6 Tarin Kowt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 3 Sams General | ||
Wed May 10 2017 18:14 | 1st = 3 Sams General 2nd = 6 Heartbreak Mary 3rd = 7 Smoke Or Fire 4th = 4 Fairway Drive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 2 Polly the Dolly | ||
Wed May 10 2017 18:07 | 1st = 2 Polly the Dolly 2nd = 3 Rosas Revenge 3rd = 4 Shamui 4th = 1 Tuxedo Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 3 Fouroeight | ||
Wed May 10 2017 18:02 | 1st = 3 Fouroeight 2nd = 1 Swaggie Shannon 3rd = 11 Raksmach 4th = 12 Ned Pepper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 3 Fair Ride | ||
Wed May 10 2017 17:59 | 1st = 3 Fair Ride 2nd = 4 Winston Cruise 3rd = 1 Outta Ammo 4th = 7 Vanderville Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 6 Smashniak Opal | ||
Wed May 10 2017 17:54 | 1st = 6 Smashniak Opal 2nd = 8 Simmsys Nineron 3rd = 2 Fabrique 4th = 1 Dahomey Windsong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 6 - 5 Kimbos Girl | ||
Wed May 10 2017 17:50 | 1st = 5 Kimbos Girl 2nd = 9 Explosive Queen 3rd = 4 Glen Albyn 4th = 8 Argyle Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 8 Flume | ||
Wed May 10 2017 17:47 | 1st = 8 Flume 2nd = 5 Black Lagoon 3rd = 1 Myrniong Lana 4th = 6 Misty Jaya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 9 Passionate Fella | ||
Wed May 10 2017 17:42 | 1st = 9 Passionate Fella 2nd = 10 Projectile 3rd = 2 Chilla Breeze 4th = 3 Countdown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 2 Cruising Amber | ||
Wed May 10 2017 17:39 | 1st = 2 Cruising Amber 2nd = 5 Laurence Avenue 3rd = 1 Flashing Lights 4th = 6 Gunfire Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 7 And You Are | ||
Wed May 10 2017 17:36 | 1st = 7 And You Are 2nd = 4 Party Every Day 3rd = 8 Phantom Pete 4th = 1 Friendz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 5 Sheza Zipper | ||
Wed May 10 2017 17:32 | 1st = 5 Sheza Zipper 2nd = 2 Cant Be Done 3rd = 8 Rodeo Sweetheart 4th = 7 Danlee Night Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 5 Cherry Mahoney | ||
Wed May 10 2017 17:27 | 1st = 5 Cherry Mahoney 2nd = 4 Puffnstuff 3rd = 2 Always Annie 4th = 7 Chevalcoldhardcash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 2 Minnie Ha Ha | ||
Wed May 10 2017 17:24 | 1st = 2 Minnie Ha Ha 2nd = 7 My Names Polly 3rd = 6 Mcivor Gordon 4th = 5 Proven Les |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 8 Jackson Benz | ||
Wed May 10 2017 17:18 | 1st = 8 Jackson Benz 2nd = 5 Bon Knocka 3rd = 6 Kukudio 4th = 1 Maretto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 4 Any Wonder | ||
Wed May 10 2017 17:13 | 1st = 4 Any Wonder 2nd = 3 Turbo Sam 3rd = 6 Royal Taz 4th = 8 Hear The Call |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 5 - 11 Show Honey | ||
Wed May 10 2017 17:10 | 1st = 11 Show Honey 2nd = 9 Dixie Win 3rd = 8 The Rake 4th = 6 Enzos Best |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 3 Esteemed | ||
Wed May 10 2017 17:07 | 1st = 3 Esteemed 2nd = 2 Moonshine Spirit 3rd = 5 Kinloch Kid 4th = 7 Drizzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 9 - 15 Sha La La | ||
Wed May 10 2017 17:02 | 1st = 15 Sha La La 2nd = 1 Impulse Diavolo 3rd = 11 Augusta Belle 4th = 16 Onward |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 7 Tempus Fugit | ||
Wed May 10 2017 16:59 | 1st = 7 Tempus Fugit 2nd = 8 Ariki Whero 3rd = 3 General Romulus 4th = 2 Seabrook Oscar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 2 My Bettor Bella | ||
Wed May 10 2017 16:55 | 1st = 2 My Bettor Bella 2nd = 4 Keilor Misty 3rd = 6 Lethal Promise 4th = 12 Stitched Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 1 Smashniak Ice | ||
Wed May 10 2017 16:52 | 1st = 1 Smashniak Ice 2nd = 6 Nothing Else 3rd = 5 Dont Sell 4th = 7 Irinka Gail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 10 - 4 Liv Lavish | ||
Wed May 10 2017 16:47 | 1st = 4 Liv Lavish 2nd = 7 Our Summer Wind 3rd = 9 Dancin With Elvis 4th = 11 Springfield Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 8 - 6 Not A Happy Camper | ||
Wed May 10 2017 16:45 | 1st = 6 Not A Happy Camper 2nd = 2 Vienna Royale 3rd = 5 Magnus Cor 4th = 11 Hellaroo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 8 Enjoy The Party | ||
Wed May 10 2017 16:44 | 1st = 8 Enjoy The Party 2nd = 1 Bye Felicia 3rd = 6 Governess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 5 Blonde Yappa | ||
Wed May 10 2017 16:41 | 1st = 5 Blonde Yappa 2nd = 1 Miss Twerker 3rd = 8 Tim Riggins 4th = 6 Rival Scar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 7 - 7 Bratislava | ||
Wed May 10 2017 16:40 | 1st = 7 Bratislava 2nd = 3 Il Mio Destino 3rd = 2 Coolcraft 4th = 1 The Bull |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 3 Premier Fred | ||
Wed May 10 2017 16:37 | 1st = 3 Premier Fred 2nd = 8 Kulu Pyscho 3rd = 1 Treagle Triumph 4th = 2 Iron Monarch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 4 - 8 Queen Bey | ||
Wed May 10 2017 16:34 | 1st = 8 Queen Bey 2nd = 2 Elsas Tribe 3rd = 12 Rosie Red Dress 4th = 9 Dime A Decoy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 8 - 10 New Graduate | ||
Wed May 10 2017 16:30 | 1st = 10 New Graduate 2nd = 5 Miss Dubois 3rd = 7 Champagne Ready 4th = 12 Timeless Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 8 - 4 Rancho Relaxo | ||
Wed May 10 2017 16:27 | 1st = 4 Rancho Relaxo 2nd = 1 Lucky Flipper 3rd = 3 Nullarbor Pete 4th = 2 Gangsters Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 7 Set Square | ||
Wed May 10 2017 16:24 | 1st = 7 Set Square 2nd = 2 Eli Starlight 3rd = 8 Residual 4th = 4 Near Dark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 4 Betty La Fae | ||
Wed May 10 2017 16:21 | 1st = 4 Betty La Fae 2nd = 1 See Him Run 3rd = 7 Quick Collision 4th = 2 Dynamite Dixie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 7 - 8 Friskee One | ||
Wed May 10 2017 16:20 | 1st = 8 Friskee One 2nd = 7 Lostasock 3rd = 1 Chadana 4th = 9 Can She Kiss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 9 - 4 Our Shanghai Noon | ||
Wed May 10 2017 16:15 | 1st = 4 Our Shanghai Noon 2nd = 2 Monash 3rd = 3 Major Mosby 4th = 9 Eastbro Lucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 7 - 4 Criquette | ||
Wed May 10 2017 16:12 | 1st = 4 Criquette 2nd = 1 Conniving 3rd = 5 Plucky Girl 4th = 3 Tempete Rouge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 1 Kulu Rusty | ||
Wed May 10 2017 16:09 | 1st = 1 Kulu Rusty 2nd = 2 Sir To You 3rd = 3 Our Cavalier 4th = 6 Just Frosty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 8 Cosmic Wish | ||
Wed May 10 2017 16:06 | 1st = 8 Cosmic Wish 2nd = 3 Swift Ruby 3rd = 1 Man Down 4th = 2 Vanderville Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 6 - 5 Cordero | ||
Wed May 10 2017 16:05 | 1st = 5 Cordero 2nd = 10 Shield Wall 3rd = 8 Sweet Adaline 4th = 11 Never Back Down |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 5 Miss Focus | ||
Wed May 10 2017 16:03 | 1st = 5 Miss Focus 2nd = 8 Sannette Tribute 3rd = 9 Bula Betty 4th = 4 Blitzing Milly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 7 - 6 Alrouz | ||
Wed May 10 2017 16:00 | 1st = 6 Alrouz 2nd = 11 Bugle Call 3rd = 8 Chequered Flag 4th = 1 Dont Plead Guilty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 3 - 3 Bregenz | ||
Wed May 10 2017 15:57 | 1st = 3 Bregenz 2nd = 2 Disco Metal 3rd = 1 Lockroy 4th = 7 Pearl A Decoy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 7 - 9 Tempting Faith | ||
Wed May 10 2017 15:53 | 1st = 9 Tempting Faith 2nd = 10 Young Farrelly 3rd = 4 Lady Andress 4th = 11 Lucky Now |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 3 Pearly Whites | ||
Wed May 10 2017 15:49 | 1st = 3 Pearly Whites 2nd = 5 Irish Spice 3rd = 4 Bogan Lad 4th = 7 Kawati Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 3 Mcivor Verna | ||
Wed May 10 2017 15:46 | 1st = 3 Mcivor Verna 2nd = 7 Cha Ching Ching 3rd = 8 Chinese Whisper 4th = 6 Pee Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 6 - 1 Rock Prodigy | ||
Wed May 10 2017 15:45 | 1st = 1 Rock Prodigy 2nd = 10 Awake The Stars 3rd = 5 Dripping Carats 4th = 9 Seething Drake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 2 Cousin Skeeta | ||
Wed May 10 2017 15:42 | 1st = 2 Cousin Skeeta 2nd = 5 Dawn The Weapon 3rd = 9 Packey Keeping 4th = 1 Jewel Impact |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 12 - 1 Cape Tower | ||
Wed May 10 2017 15:39 | 1st = 1 Cape Tower 2nd = 5 Paddy Mcbain 3rd = 8 Christies Girl 4th = 3 Aston Asteroid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 8 - 7 Plain Baby | ||
Wed May 10 2017 15:38 | 1st = 7 Plain Baby 2nd = 9 Longtan Cassanova 3rd = 10 Dundees Desire 4th = 8 Jaccka Wilco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 6 - 5 Snipetron | ||
Wed May 10 2017 15:35 | 1st = 5 Snipetron 2nd = 8 Laylas Lad 3rd = 1 Aderito 4th = 2 The Ambassadore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 6 - 2 Jaws Of Steel | ||
Wed May 10 2017 15:30 | 1st = 2 Jaws Of Steel 2nd = 16 Kaptive Hero 3rd = 13 Windbern 4th = 3 Mandalay Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 1 Inga Ted | ||
Wed May 10 2017 15:28 | 1st = 1 Inga Ted 2nd = 2 Gold Ticket 3rd = 5 Cosmo Lass 4th = 4 Warming Galos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 5 - 3 Wayanka | ||
Wed May 10 2017 15:25 | 1st = 3 Wayanka 2nd = 2 Uptown Lad 3rd = 13 Planets Princess 4th = 11 Can Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 2 Charlm Fella | ||
Wed May 10 2017 15:23 | 1st = 2 Charlm Fella 2nd = 5 Peters Babe 3rd = 3 Collision Mae 4th = 1 Like Caviar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 2 - 2 Karlakee Miss | ||
Wed May 10 2017 15:21 | 1st = 2 Karlakee Miss 2nd = 5 King Of Chaos 3rd = 4 Kick It To Me 4th = 3 Dia De La Raza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 6 Crunchin Numbers | ||
Wed May 10 2017 15:19 | 1st = 6 Crunchin Numbers 2nd = 8 Dillashaw 3rd = 9 Son Of Helga 4th = 3 Crazy Barret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 6 - 1 Imperial Journey | ||
Wed May 10 2017 15:17 | 1st = 1 Imperial Journey 2nd = 2 Jackpot Johnny 3rd = 12 Puncheon Journey 4th = 5 Aspalis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 1 Astrology | ||
Wed May 10 2017 15:14 | 1st = 1 Astrology 2nd = 3 West On Xandi 3rd = 8 Manhattan Man 4th = 4 Jaycee Plumb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 5 - 9 Pink Moscato | ||
Wed May 10 2017 15:10 | 1st = 9 Pink Moscato 2nd = 4 Fairlighting 3rd = 7 Goldmine 4th = 3 Mozarts Work |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 2 Joycee Rae | ||
Wed May 10 2017 15:07 | 1st = 2 Joycee Rae 2nd = 3 Lorella 3rd = 8 Summertron 4th = 7 Flash Apollo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 7 - 2 Big Gun Johnny | ||
Wed May 10 2017 15:03 | 1st = 2 Big Gun Johnny 2nd = 4 Deadly Assassin 3rd = 3 Sammy Strikes 4th = 8 Bee Gees Bandit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 1 Cigar Club | ||
Wed May 10 2017 15:01 | 1st = 1 Cigar Club 2nd = 7 Chappie Bale 3rd = 5 La Rosquilla 4th = 2 Digger Two |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 5 - 9 Chippenham | ||
Wed May 10 2017 15:00 | 1st = 9 Chippenham 2nd = 4 Dantes Finale 3rd = 2 Red Spyder 4th = 10 Barbies Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 5 - 6 Pardoe | ||
Wed May 10 2017 14:57 | 1st = 6 Pardoe 2nd = 3 Excelebrazione 3rd = 7 Real Princess 4th = 1 Arrestar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 1 Sunset Oasis | ||
Wed May 10 2017 14:54 | 1st = 1 Sunset Oasis 2nd = 8 Argyle Bonnie 3rd = 4 Lana Lass 4th = 3 Hearts To Hearts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 4 - 4 Nothing Box | ||
Wed May 10 2017 14:50 | 1st = 4 Nothing Box 2nd = 2 Be Like Dad 3rd = 7 Red Dubawi 4th = 8 Tumultuous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 1 - 6 Massagi | ||
Wed May 10 2017 14:46 | 1st = 6 Massagi 2nd = 4 The Tote Crusher 3rd = 5 Love Always 4th = 2 Roganella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 2 Cruising Suzie | ||
Wed May 10 2017 14:44 | 1st = 2 Cruising Suzie 2nd = 7 Duty Sheet 3rd = 1 Prince Stealth 4th = 5 Pops A Wizard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 5 - 2 Gargamel | ||
Wed May 10 2017 14:42 | 1st = 2 Gargamel 2nd = 8 Evil Princess 3rd = 3 Red Scimitar 4th = 9 My Giddy Aunt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 8 Crumps Princess | ||
Wed May 10 2017 14:39 | 1st = 8 Crumps Princess 2nd = 6 Anustar 3rd = 7 Dr Cadenza 4th = 10 Onya Anna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 8 Liquid Club | ||
Wed May 10 2017 14:36 | 1st = 8 Liquid Club 2nd = 7 Im Zoolander 3rd = 1 Cyril Beast 4th = 6 Wheres Sally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 4 - 10 Ribands | ||
Wed May 10 2017 14:35 | 1st = 10 Ribands 2nd = 3 Lord Denman 3rd = 8 Hectic 4th = 11 Fire And Flood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 4 - 12 Wasabi | ||
Wed May 10 2017 14:30 | 1st = 12 Wasabi 2nd = 6 Themis 3rd = 13 Swampland 4th = 5 Moonlover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 6 - 10 Chrissysbungalally | ||
Wed May 10 2017 14:25 | 1st = 10 Chrissysbungalally 2nd = 4 Regal Hostess 3rd = 5 Vegas Prince 4th = 1 Macdawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 5 Bonnie Beauty | ||
Wed May 10 2017 14:19 | 1st = 5 Bonnie Beauty 2nd = 2 Black Impala 3rd = 8 Dashing Moments 4th = 7 Banjo Fever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 8 Lonely Cowboy | ||
Wed May 10 2017 14:16 | 1st = 8 Lonely Cowboy 2nd = 6 Outdoorsy 3rd = 1 Naughty Nat 4th = 7 Velocity Lilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 3 - 9 Malahat | ||
Wed May 10 2017 14:15 | 1st = 9 Malahat 2nd = 7 Kementari 3rd = 1 Angels Boy 4th = 4 High Dive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 9 - 9 Disturbance | ||
Wed May 10 2017 14:11 | 1st = 9 Disturbance 2nd = 8 Spider Lily 3rd = 6 Waylay 4th = 10 Bridget Town |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 4 - 5 Just Kappy | ||
Wed May 10 2017 14:07 | 1st = 5 Just Kappy 2nd = 3 Soul Fire 3rd = 4 Beautiful Voice 4th = 1 Simpatico |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 4 Super Smarty | ||
Wed May 10 2017 14:04 | 1st = 4 Super Smarty 2nd = 2 Fuelish 3rd = 5 Flying Eamonn 4th = 1 Brianna Morgan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 3 - 2 Dance With Fontein | ||
Wed May 10 2017 14:00 | 1st = 2 Dance With Fontein 2nd = 9 World Of Hope 4th = 10 Gibbon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 4 Springvale Cooke | ||
Wed May 10 2017 13:57 | 1st = 4 Springvale Cooke 2nd = 1 Cairnlea Rosie 3rd = 8 Sallys Girl 4th = 5 Communication |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 3 - 3 Autumn | ||
Wed May 10 2017 13:55 | 1st = 3 Autumn 2nd = 1 Ribs 3rd = 8 Time In Motion 4th = 7 Her Name Is Rio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 5 - 3 Big Boy Blue | ||
Wed May 10 2017 13:50 | 1st = 3 Big Boy Blue 2nd = 9 Forever and a Day 3rd = 6 Lightning Point 4th = 1 Smokin Fields |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 4 - 9 Steamin | ||
Wed May 10 2017 13:47 | 1st = 9 Steamin 2nd = 4 Haradify 3rd = 7 Harbor Springs 4th = 5 Rock Vantage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 3 Happy Tails | ||
Wed May 10 2017 13:44 | 1st = 3 Happy Tails 2nd = 7 Argyle Lucifer 3rd = 4 Crackerjack Jake 4th = 6 Spring Bomber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 2 - 10 Seaglass | ||
Wed May 10 2017 13:40 | 1st = 10 Seaglass 2nd = 1 All Sassitude 3rd = 3 Kissing Game 4th = 12 Touch Of Mink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 5 Kung Fu Mary | ||
Wed May 10 2017 13:37 | 1st = 5 Kung Fu Mary 2nd = 6 Aston Hinkley 3rd = 8 Blaxland 4th = 4 Springvale Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 8 - 3 Madame Libre | ||
Wed May 10 2017 13:34 | 1st = 3 Madame Libre 2nd = 2 Jumeirah 3rd = 6 Ahyum 4th = 1 Los Cabos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 2 - 9 Dangle Lad | ||
Wed May 10 2017 13:30 | 1st = 9 Dangle Lad 2nd = 7 Guangzhou 3rd = 10 Goldies Fortune 4th = 4 Dalgety |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 3 - 2 Flip De Gloire | ||
Wed May 10 2017 13:27 | 1st = 2 Flip De Gloire 2nd = 4 Fort Necessity 3rd = 7 Mint Collector 4th = 8 Fire N Vice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 1 Fugitive Bale | ||
Wed May 10 2017 13:24 | 1st = 1 Fugitive Bale 2nd = 7 Wanda Bale 3rd = 5 Supervisor 4th = 8 Benny Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 8 Mija Sydney | ||
Wed May 10 2017 13:21 | 1st = 8 Mija Sydney 2nd = 2 Bigtime Phantom 3rd = 1 Tammys Fire 4th = 6 Chip Off Block |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 2 - 3 Tougherthantherest | ||
Wed May 10 2017 13:20 | 1st = 3 Tougherthantherest 2nd = 9 Let It Roll 3rd = 2 Gaelic Bolt 4th = 4 Silver Cloud Three |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 4 Gun Mcbain | ||
Wed May 10 2017 13:17 | 1st = 4 Gun Mcbain 2nd = 1 Bekim Vapour 3rd = 6 El Rose 4th = 3 Magic Train |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 4 - 7 Happy Hombre | ||
Wed May 10 2017 13:15 | 1st = 7 Happy Hombre 2nd = 10 Skyelind 3rd = 6 Royal Dream 4th = 8 Shiftywall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 3 - 4 Taiyoshin | ||
Wed May 10 2017 13:12 | 1st = 4 Taiyoshin 2nd = 8 Storm Girl 3rd = 1 Trois Choix 4th = 5 Halfeti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 7 Beanbag | ||
Wed May 10 2017 13:09 | 1st = 7 Beanbag 2nd = 3 Diama Bale 3rd = 1 Jacey Allen 4th = 2 Dashing Impulse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 1 - 2 Forever Dream | ||
Wed May 10 2017 13:05 | 1st = 2 Forever Dream 2nd = 1 Dream I Can 3rd = 4 Ennui 4th = 3 Free Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 6 Ef Ay Zarr | ||
Wed May 10 2017 13:03 | 1st = 6 Ef Ay Zarr 2nd = 5 Goldstar Holly 3rd = 8 Culvie Den 4th = 3 Mahala Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 1 - 8 Four Sisters | ||
Wed May 10 2017 13:00 | 1st = 8 Four Sisters 2nd = 5 Born Magic 3rd = 7 Diapason 4th = 6 Lady Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 7 - 11 Ruby Row | ||
Wed May 10 2017 12:56 | 1st = 11 Ruby Row 2nd = 4 Onemorewhiskey 3rd = 14 You Are Amazing 4th = 8 Rosaeflora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 9 Betta Watch That | ||
Wed May 10 2017 12:55 | 1st = 9 Betta Watch That 2nd = 6 Young Blood 3rd = 8 Gemtree Chaos 4th = 2 Yes No Perhaps |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 2 - 10 Casino Club | ||
Wed May 10 2017 12:52 | 1st = 10 Casino Club 2nd = 6 Wicked Rhythm 3rd = 4 War Point 4th = 11 Nipperkin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 8 Van Ann | ||
Wed May 10 2017 12:49 | 1st = 8 Van Ann 2nd = 6 Clovally Granite 3rd = 4 Allen Sharpie 4th = 7 Dyna Aviator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 1 Bigtime Monty | ||
Wed May 10 2017 12:46 | 1st = 1 Bigtime Monty 2nd = 2 Golden Pixel 3rd = 9 Opawa Shiloh 4th = 6 Shes Mustard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canberra Race 1 - 8 Murrmaid | ||
Wed May 10 2017 12:45 | 1st = 8 Murrmaid 2nd = 7 Homebird 3rd = 1 Grey Storm 4th = 5 Star Aspiration |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 3 - 6 Star In Sight | ||
Wed May 10 2017 12:40 | 1st = 6 Star In Sight 2nd = 3 Aldebaran Pirate 3rd = 2 Lunch Money Leroy 4th = 9 Red Rustler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 2 - 6 Le Mattan | ||
Wed May 10 2017 12:37 | 1st = 6 Le Mattan 2nd = 5 Wolf Tales 3rd = 11 Bound To Me 4th = 3 Prince Of Tie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 8 Verne Allen | ||
Wed May 10 2017 12:33 | 1st = 8 Verne Allen 2nd = 7 Dyna Nina 3rd = 3 Avenger Bale 4th = 1 Mo Dragon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 1 Bigtime Lonestar | ||
Wed May 10 2017 12:28 | 1st = 1 Bigtime Lonestar 2nd = 6 Bigtime Ottey 3rd = 5 Bonus Lotto 4th = 8 Opawa Gail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 8 Hayville Maximus | ||
Wed May 10 2017 12:24 | 1st = 8 Hayville Maximus 2nd = 1 Shez Not Shy 3rd = 4 City Of Blades 4th = 2 Oh Mr Wilson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 6 - 1 Im Horace | ||
Wed May 10 2017 12:20 | 1st = 1 Im Horace 2nd = 2 Louvres 3rd = 3 Tenfold 4th = 8 Spellbello |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 1 - 5 Jolie Rose | ||
Wed May 10 2017 12:17 | 1st = 5 Jolie Rose 2nd = 1 Bucks Row 3rd = 3 Little Heath 4th = 4 Red Raider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 5 Rockoon | ||
Wed May 10 2017 12:14 | 1st = 5 Rockoon 2nd = 3 Winlock Hadley 3rd = 1 Dyna Lokey 4th = 7 Hillside Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 3 Unbeknown | ||
Wed May 10 2017 12:11 | 1st = 3 Unbeknown 2nd = 5 Joe Joe 3rd = 2 Bigtime Light 4th = 4 Zimmer Frame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 5 Thermal Strike | ||
Wed May 10 2017 12:09 | 1st = 5 Thermal Strike 2nd = 6 My Little Shine 3rd = 2 Trademark Bella 4th = 4 Faberlicious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 2 - 2 Amaranda | ||
Wed May 10 2017 12:05 | 1st = 2 Amaranda 2nd = 6 Tell The Future 3rd = 7 Jetawayjo 4th = 5 Ginas Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 1 - 3 Prues Angel | ||
Wed May 10 2017 12:02 | 1st = 3 Prues Angel 2nd = 1 Heart Of Australia 3rd = 5 Windmill Follies 4th = 11 High Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 1 Dyna Orenthal | ||
Wed May 10 2017 11:59 | 1st = 1 Dyna Orenthal 2nd = 8 Beaumont 3rd = 5 Umar Allen 4th = 7 May Haze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 6 Ace Bale | ||
Wed May 10 2017 11:54 | 1st = 6 Ace Bale 2nd = 9 Cawbourne Ruby 3rd = 1 Cawbourne Buckle 4th = 5 Cawbourne Cents |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 5 - 8 Dressedtokill | ||
Wed May 10 2017 11:45 | 1st = 8 Dressedtokill 2nd = 7 Elusive Boxers 3rd = 2 Mal Dmour 4th = 10 Maui Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Stawell Race 1 - 2 Lady Perserverance | ||
Wed May 10 2017 11:40 | 1st = 2 Lady Perserverance 2nd = 9 Jinxed Lover 3rd = 7 Showem Shifty 4th = 6 Tobi John |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 4 Roketto | ||
Wed May 10 2017 11:36 | 1st = 4 Roketto 2nd = 2 Nippa Joy 3rd = 6 Homebush Gracie 4th = 7 Ms Rubble Double |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 2 Lloyd Attack | ||
Wed May 10 2017 11:19 | 1st = 2 Lloyd Attack 2nd = 8 Bigtime Racer 3rd = 5 Allegro Beau 4th = 3 Cawbourne Frost |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 4 - 11 Zawhip | ||
Wed May 10 2017 11:10 | 1st = 11 Zawhip 2nd = 1 Director 3rd = 2 Zakynthos 4th = 3 Flavouring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 1 Bigtime Blue | ||
Wed May 10 2017 11:01 | 1st = 1 Bigtime Blue 2nd = 2 Eamon 3rd = 5 Bigtime Jayjay 4th = 3 Bigtime Caleb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 1 Hezaman | ||
Wed May 10 2017 10:44 | 1st = 1 Hezaman 2nd = 7 Bigtime Vanessa 3rd = 4 Bigtime Allgood 4th = 2 Lucha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 3 - 1 Who Dares Wins | ||
Wed May 10 2017 10:35 | 1st = 1 Who Dares Wins 2nd = 3 Pahau 3rd = 2 Moby 4th = 5 Southern Aurora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 9 Little Moo | ||
Wed May 10 2017 10:26 | 1st = 9 Little Moo 2nd = 2 Apricity 3rd = 4 Guru Secret 4th = 3 Bigtime Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 5 Ndora | ||
Wed May 10 2017 10:09 | 1st = 5 Ndora 2nd = 8 Bigtime Amelia 3rd = 3 Tomorrow Star 4th = 2 Goldstar Gizmo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 2 - 10 Lady Em | ||
Wed May 10 2017 10:00 | 1st = 10 Lady Em 2nd = 12 Miss Mia 3rd = 3 Opihi Jade 4th = 13 Shes Payback |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ashburton Race 1 - 3 Prediction | ||
Wed May 10 2017 9:30 | 1st = 3 Prediction 2nd = 7 Diorissimo 3rd = 2 Al Be Civics 4th = 9 Fire Lily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 8 Black Albert | ||
Mon Apr 10 2017 22:47 | 1st = 8 Black Albert 2nd = 2 Whatta Rebel 3rd = 5 Showtime Mystery 4th = 3 Another Spritely |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 1 Zulu Knocks | ||
Mon Apr 10 2017 22:42 | 1st = 1 Zulu Knocks 2nd = 5 Hi Dixie 3rd = 6 Bridwood Goldy 4th = 3 Aware |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 11 - 6 Slick Gus | ||
Mon Apr 10 2017 22:34 | 1st = 6 Slick Gus 2nd = 1 Giroud 3rd = 8 Mount Murray 4th = 3 All On Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 8 Beejays Lass | ||
Mon Apr 10 2017 22:31 | 1st = 8 Beejays Lass 2nd = 4 Manzeene Man 3rd = 3 Bacardi Breezer 4th = 2 Tiggerlong Ray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 1 Gold Lenny | ||
Mon Apr 10 2017 22:17 | 1st = 1 Gold Lenny 2nd = 7 Hello Nugget 3rd = 10 Nellie Vee 4th = 5 Nebraska Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 8 Zambora Jagger | ||
Mon Apr 10 2017 22:12 | 1st = 8 Zambora Jagger 2nd = 7 Pinto Tina 3rd = 1 Mount Warrigal 4th = 3 Paw Patrol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 8 Charly Shu Shine | ||
Mon Apr 10 2017 22:06 | 1st = 8 Charly Shu Shine 2nd = 7 Broulee Miss 3rd = 5 No Permit 4th = 3 Cosmic Moments |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 5 Wynburn Alpha | ||
Mon Apr 10 2017 21:57 | 1st = 5 Wynburn Alpha 2nd = 1 Oliver Queen 3rd = 6 Fesco Lass 4th = 7 Zambora Queenie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 7 Wayang Angel | ||
Mon Apr 10 2017 21:54 | 1st = 7 Wayang Angel 2nd = 2 Chicago Avenue 3rd = 6 Black Jecee 4th = 3 Opera Win Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 8 Judge Jed | ||
Mon Apr 10 2017 21:51 | 1st = 8 Judge Jed 2nd = 3 Top Weight 3rd = 5 Sallys Girl 4th = 6 Stick Figure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 1 Liam | ||
Mon Apr 10 2017 21:48 | 1st = 1 Liam 2nd = 2 Just Smile 3rd = 7 Pomp Fiction 4th = 8 Cool Boots |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 5 Lady Corsair | ||
Mon Apr 10 2017 21:44 | 1st = 5 Lady Corsair 2nd = 7 Chasing Rainbows 3rd = 1 Hurricane Chance 4th = 6 Dusty Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 8 Suzy La Rue | ||
Mon Apr 10 2017 21:41 | 1st = 8 Suzy La Rue 2nd = 2 Platnium Cye 3rd = 5 Bearville Wigi 4th = 6 Cheeky Ella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 3 Sheza Pretzel | ||
Mon Apr 10 2017 21:32 | 1st = 3 Sheza Pretzel 2nd = 4 Another Girl 3rd = 9 Mellow Charm 4th = 6 Marble Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 3 Aston Tadita | ||
Mon Apr 10 2017 21:29 | 1st = 3 Aston Tadita 2nd = 7 Hilaria 3rd = 6 Halt 4th = 5 Im Zoolander |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 6 Unlawful Entry | ||
Mon Apr 10 2017 21:26 | 1st = 6 Unlawful Entry 2nd = 7 Are You 3rd = 1 Midnight Flynn 4th = 5 Ive Got Wings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 5 Stanky Leg | ||
Mon Apr 10 2017 21:22 | 1st = 5 Stanky Leg 2nd = 7 Sportfan 3rd = 3 Capregas 4th = 6 Haras Jessica |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 2 Bel Air Mist | ||
Mon Apr 10 2017 21:19 | 1st = 2 Bel Air Mist 2nd = 1 Santa Claws 3rd = 4 Jadeite 4th = 9 Bomber Dyson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 6 Muddy Miss | ||
Mon Apr 10 2017 21:16 | 1st = 6 Muddy Miss 2nd = 1 Hedgehog Ron 3rd = 8 Fullstop Period 4th = 3 Ashby Eyes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 5 Hurucan | ||
Mon Apr 10 2017 21:07 | 1st = 5 Hurucan 2nd = 8 Shakey Shadow 3rd = 2 Rip It Ralph 4th = 3 Miles Per Gallon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 3 Honouring Percy | ||
Mon Apr 10 2017 21:04 | 1st = 3 Honouring Percy 2nd = 1 Thunder Raz 3rd = 4 Heartbreak Hermy 4th = 7 Sketchy Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 3 Big Easy Red | ||
Mon Apr 10 2017 21:00 | 1st = 3 Big Easy Red 2nd = 1 Quintastic 3rd = 4 Angelic Miss 4th = 5 Issy Cool |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 2 Nine Squared | ||
Mon Apr 10 2017 20:57 | 1st = 2 Nine Squared 2nd = 10 Bongioletti 3rd = 6 Kinloch Angel 4th = 9 Kinlochs Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 7 Another Gangsta | ||
Mon Apr 10 2017 20:54 | 1st = 7 Another Gangsta 2nd = 2 Tin Pan Alley 3rd = 4 Red Enforcer 4th = 3 Storm Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 7 Tronald Trump | ||
Mon Apr 10 2017 20:51 | 1st = 7 Tronald Trump 2nd = 4 Benny Button 3rd = 6 Yesteryear 4th = 1 West On Jorji |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 1 Allen Indy | ||
Mon Apr 10 2017 20:42 | 1st = 1 Allen Indy 2nd = 3 Erelda Bale 3rd = 4 Lektra Roy 4th = 2 What Planet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 6 Captain Til | ||
Mon Apr 10 2017 20:38 | 1st = 6 Captain Til 2nd = 4 Codrington Kid 3rd = 8 Avamay 4th = 2 Invergarry Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 2 Call Me Charlie | ||
Mon Apr 10 2017 20:35 | 1st = 2 Call Me Charlie 2nd = 1 Ambivalence 3rd = 3 Sooky Jooky 4th = 4 Wee Archie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 6 Asa Barboza | ||
Mon Apr 10 2017 20:32 | 1st = 6 Asa Barboza 2nd = 4 Lucky Whip 3rd = 1 Like Valentina 4th = 3 Look Of Sabrina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 7 Cut Loose Max | ||
Mon Apr 10 2017 20:29 | 1st = 7 Cut Loose Max 2nd = 2 Just Like Fire 3rd = 4 Rebound Rita 4th = 6 Paddy Macs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 1 Bumble Bee Bolto | ||
Mon Apr 10 2017 20:26 | 1st = 1 Bumble Bee Bolto 2nd = 4 Philo Bale 3rd = 2 Glitterbug 4th = 5 You Dance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 6 Lord Lachlan | ||
Mon Apr 10 2017 20:18 | 1st = 6 Lord Lachlan 2nd = 3 Shoes To Fill 3rd = 5 Smack Dab 4th = 2 So Sabrina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 7 Moony Blue | ||
Mon Apr 10 2017 20:15 | 1st = 7 Moony Blue 2nd = 8 Rock On Rolla 3rd = 4 Dylan Keeping 4th = 1 Coolan Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 5 Husky Lady | ||
Mon Apr 10 2017 20:11 | 1st = 5 Husky Lady 2nd = 1 Mystic Craft 3rd = 2 Charlie Chops 4th = 9 Station Pix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 3 Allen Portland | ||
Mon Apr 10 2017 20:07 | 1st = 3 Allen Portland 2nd = 5 Keroma Storm 3rd = 7 Captain Mclaren 4th = 6 Thumb A Ride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 8 Right Now | ||
Mon Apr 10 2017 20:04 | 1st = 8 Right Now 2nd = 7 Backin Bully 3rd = 5 Kadalex Kid 4th = 4 Lektra Rival |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 9 Haras Storm | ||
Mon Apr 10 2017 20:00 | 1st = 9 Haras Storm 2nd = 2 Georgia 3rd = 3 Trevons Fury 4th = 8 Honey Hornet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 1 Punch Day | ||
Mon Apr 10 2017 19:56 | 1st = 1 Punch Day 2nd = 8 Buckle Up Nel 3rd = 4 Sweet Abbella 4th = 5 Arnhem Mayhem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 3 Nitro Monkey | ||
Mon Apr 10 2017 19:52 | 1st = 3 Nitro Monkey 2nd = 5 Skywise 3rd = 2 Heza Gangsta 4th = 6 Mount Thomas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 6 Mo Town Roy | ||
Mon Apr 10 2017 19:48 | 1st = 6 Mo Town Roy 2nd = 4 Linco Bale 3rd = 1 Sea Winds 4th = 2 Double Indemnity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 6 Its All Over | ||
Mon Apr 10 2017 19:44 | 1st = 6 Its All Over 2nd = 2 Stylish Chief 3rd = 1 Kraken Bolt 4th = 4 Bound After Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 8 Little Miss Show | ||
Mon Apr 10 2017 19:40 | 1st = 8 Little Miss Show 2nd = 6 Dream Blaster 3rd = 2 Unique Kaleesi 4th = 4 Ping Ling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 2 Free Spins | ||
Mon Apr 10 2017 19:36 | 1st = 2 Free Spins 2nd = 5 Prancing Black 3rd = 1 Kalaway Betty 4th = 8 All Year Round |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 3 Our Dugong | ||
Mon Apr 10 2017 19:33 | 1st = 3 Our Dugong 2nd = 1 Mount Franklin 3rd = 2 Norma Gee 4th = 8 Mrs Macs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 2 Canya Sassy | ||
Mon Apr 10 2017 19:30 | 1st = 2 Canya Sassy 2nd = 4 Spring In China 3rd = 7 Hollow Point 4th = 5 Jolene Marlow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 2 Scarecrow Max | ||
Mon Apr 10 2017 19:27 | 1st = 2 Scarecrow Max 2nd = 6 Ace Gone Wild 3rd = 1 Lord Leon 4th = 7 Blazing Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 12 - 10 Blank Space | ||
Mon Apr 10 2017 19:24 | 1st = 10 Blank Space 2nd = 1 Semikhah 3rd = 7 Mongo Style 4th = 5 Hes Our Lachy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 3 Captain Cranky | ||
Mon Apr 10 2017 19:21 | 1st = 3 Captain Cranky 2nd = 1 Bandit Brad 3rd = 8 Cash Ownley 4th = 6 Fiery Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 1 Say Good Day | ||
Mon Apr 10 2017 19:18 | 1st = 1 Say Good Day 2nd = 4 Last Drinks 3rd = 6 Sorrento 4th = 3 Max Be Donna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 7 Ashby Blast | ||
Mon Apr 10 2017 19:15 | 1st = 7 Ashby Blast 2nd = 6 Wildling 3rd = 8 Bugatti Mode 4th = 1 Lady Tyrell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 8 Springvale Hope | ||
Mon Apr 10 2017 19:12 | 1st = 8 Springvale Hope 2nd = 2 Shaniqua 3rd = 1 Half A Mill 4th = 7 Casta Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 4 Tat Toby | ||
Mon Apr 10 2017 19:09 | 1st = 4 Tat Toby 2nd = 6 Steel 3rd = 2 Tegz A Riddler 4th = 7 Bomber Marlow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 11 - 4 Rileys Charm | ||
Mon Apr 10 2017 19:06 | 1st = 4 Rileys Charm 2nd = 1 Bob Monelli 3rd = 7 Bambam Gundi 4th = 8 Fred Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 7 Lakeview Miss | ||
Mon Apr 10 2017 19:03 | 1st = 7 Lakeview Miss 2nd = 1 Amlin Jewel 4th = 8 Bandits Girls |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 1 Edge Of Forever | ||
Mon Apr 10 2017 19:00 | 1st = 1 Edge Of Forever 2nd = 4 Dude Perfect 3rd = 5 Back On Track 4th = 3 Myrniong Floyd |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 11 - 6 Warm Hearts | ||
Mon Apr 10 2017 18:57 | 1st = 6 Warm Hearts 2nd = 7 Dana Eugenie 3rd = 2 Thunder Fantasy 4th = 1 Tuisa Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 7 Springvale Carla | ||
Mon Apr 10 2017 18:54 | 1st = 7 Springvale Carla 2nd = 6 Lucretia Mcevil 3rd = 2 Linda Bale 4th = 3 Willow Bubbles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 8 - 10 Assassinator | ||
Mon Apr 10 2017 18:49 | 1st = 10 Assassinator 2nd = 3 Lampard 3rd = 11 Avalon Bromac 4th = 9 Sky Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 10 - 7 Finns Entity | ||
Mon Apr 10 2017 18:46 | 1st = 7 Finns Entity 2nd = 1 Zarazz 3rd = 3 Oenomaus 4th = 4 Launch Catapults |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 1 Make It Happen | ||
Mon Apr 10 2017 18:43 | 1st = 1 Make It Happen 2nd = 3 Ripsaw Ronny 3rd = 5 Blocka Boy 4th = 7 Gold Odessa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 7 Bonknocka Lass | ||
Mon Apr 10 2017 18:40 | 1st = 7 Bonknocka Lass 2nd = 4 Twin Galaxy 3rd = 2 Loose Tabacco 4th = 9 Maybe Pete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 4 Walkie Talkie | ||
Mon Apr 10 2017 18:37 | 1st = 4 Walkie Talkie 2nd = 2 Durama Nitro 3rd = 5 Crumps Lil Angel 4th = 8 Mitch Cargo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 8 Long Gully Ella | ||
Mon Apr 10 2017 18:33 | 1st = 8 Long Gully Ella 2nd = 1 Burst Of Hope 3rd = 9 Polished Jewel 4th = 4 Larrikin Locky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 9 - 1 Cher Keeping | ||
Mon Apr 10 2017 18:29 | 1st = 1 Cher Keeping 2nd = 2 Kuro Lou 3rd = 8 Queen Of Rock 4th = 6 Hello Bobby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 5 Deltas Magic | ||
Mon Apr 10 2017 18:25 | 1st = 5 Deltas Magic 2nd = 3 Aremac Igor 3rd = 1 Riverside Kim 4th = 2 Deep Court |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 7 - 4 Lisharry | ||
Mon Apr 10 2017 18:20 | 1st = 4 Lisharry 2nd = 8 Shardons Rocket 3rd = 5 Vanquished 4th = 2 Rocky Marciano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 4 Made To Shine | ||
Mon Apr 10 2017 18:15 | 1st = 4 Made To Shine 2nd = 1 Big Valley 3rd = 6 Kims Love 4th = 2 Master Lachie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 8 - 5 Bellevue Lass | ||
Mon Apr 10 2017 18:10 | 1st = 5 Bellevue Lass 2nd = 1 Industrial 3rd = 6 Jerry Monelli 4th = 4 On The Trowel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 7 Scorching Fella | ||
Mon Apr 10 2017 18:05 | 1st = 7 Scorching Fella 2nd = 2 Van Damm 3rd = 6 Usain Gilbert 4th = 8 Emis Boy Macca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 8 Little Cindy | ||
Mon Apr 10 2017 18:00 | 1st = 8 Little Cindy 2nd = 3 Brucey Marlow 3rd = 7 Mackenzies Run 4th = 5 Ricky Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 6 - 3 Rabchenko | ||
Mon Apr 10 2017 17:55 | 1st = 3 Rabchenko 2nd = 11 Campora 3rd = 6 Mon Lillies 4th = 1 Hez The Artisan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 7 - 6 Vanessa Monelli | ||
Mon Apr 10 2017 17:50 | 1st = 6 Vanessa Monelli 2nd = 1 Minnesota 3rd = 3 Arctodus 4th = 5 Bourbon Trail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 3 Galloping Ashley | ||
Mon Apr 10 2017 17:47 | 1st = 3 Galloping Ashley 2nd = 4 Dr Bodacious 3rd = 2 Uncool Albert 4th = 6 Steinbeck Knew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Strathalbyn Race 7 - 9 Big Bruce | ||
Mon Apr 10 2017 17:42 | 1st = 9 Big Bruce 2nd = 1 Markleigh Fireball 3rd = 7 Kreuzas Shadow 4th = 10 Midair Meltdown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 3 Drunken Jake | ||
Mon Apr 10 2017 17:39 | 1st = 3 Drunken Jake 2nd = 5 Watta Pixie 3rd = 1 Andy Boy Cargo 4th = 2 No Bear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 6 - 2 Leonard Monelli | ||
Mon Apr 10 2017 17:35 | 1st = 2 Leonard Monelli 2nd = 5 Wayno 3rd = 1 Harlan Rocks 4th = 4 Crisma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 5 - 6 Hudson Bay | ||
Mon Apr 10 2017 17:30 | 1st = 6 Hudson Bay 2nd = 9 Char Ming 3rd = 5 Ropeburn 4th = 8 Diamond Geezer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 4 Bossy Caleb | ||
Mon Apr 10 2017 17:27 | 1st = 4 Bossy Caleb 2nd = 7 Foxzami Tyga 3rd = 3 Gunmetal Angel 4th = 5 Barney Boloney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 9 - 4 Love The Aces | ||
Mon Apr 10 2017 17:22 | 1st = 4 Love The Aces 2nd = 5 Aldebaran Ay M 3rd = 1 Lord Lohki 4th = 6 Cobbler Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 7 Balintore Boy | ||
Mon Apr 10 2017 17:19 | 1st = 7 Balintore Boy 2nd = 1 Bigbad Aimee 3rd = 4 Time To Excite 4th = 6 Lil Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 7 - 3 Trying | ||
Mon Apr 10 2017 17:15 | 1st = 3 Trying 2nd = 6 Fathers Delight 3rd = 4 Mysticism 4th = 10 Innocent Game |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 5 - 8 Benden Monelli | ||
Mon Apr 10 2017 17:12 | 1st = 8 Benden Monelli 2nd = 1 Wheres Woody 3rd = 7 Charging Bullett 4th = 4 Kals All Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Strathalbyn Race 6 - 7 Kissed Flush | ||
Mon Apr 10 2017 17:10 | 1st = 7 Kissed Flush 2nd = 6 Silver Ranger 3rd = 2 Together We Do 4th = 1 Close Shave Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 6 Sudden Burst | ||
Mon Apr 10 2017 17:07 | 1st = 6 Sudden Burst 2nd = 1 Sixty Three 3rd = 5 Zippy Lynet 4th = 3 Corroboree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 4 - 8 Gonzos Shadow | ||
Mon Apr 10 2017 17:03 | 1st = 8 Gonzos Shadow 2nd = 12 Real Zeal 3rd = 9 Doc Ryan 4th = 3 Right Hand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stony Creek Race 8 - 4 Private Baldrick | ||
Mon Apr 10 2017 17:00 | 1st = 4 Private Baldrick 2nd = 9 Patient 3rd = 7 High Call 4th = 5 Howling Wolf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 7 - 3 Kyrgios | ||
Mon Apr 10 2017 16:55 | 1st = 3 Kyrgios 2nd = 13 Bobs Warrior 3rd = 12 Croupier 4th = 1 About Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 6 Jabba The Fab | ||
Mon Apr 10 2017 16:52 | 1st = 6 Jabba The Fab 2nd = 5 Klemmer 3rd = 7 Blackwood Farm 4th = 2 Uno Courtney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 4 - 1 Montoey Miss | ||
Mon Apr 10 2017 16:49 | 1st = 1 Montoey Miss 2nd = 4 Dumb Bullett 3rd = 2 Loose Lana 4th = 8 Miss Warner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 8 - 11 Celebrindal | ||
Mon Apr 10 2017 16:47 | 1st = 11 Celebrindal 2nd = 10 Captain Snoozzze 3rd = 5 Waterboy 4th = 8 Artful Christian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 5 Midnight Kebab | ||
Mon Apr 10 2017 16:44 | 1st = 5 Midnight Kebab 2nd = 2 Hurricane Craig 3rd = 1 Bellachino 4th = 3 Little Written |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 6 - 1 Belridge | ||
Mon Apr 10 2017 16:40 | 1st = 1 Belridge 2nd = 5 Stroke Of Eight 3rd = 3 Vinnie Power 4th = 2 Essence Prevail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 4 Oakdale Miss | ||
Mon Apr 10 2017 16:37 | 1st = 4 Oakdale Miss 2nd = 1 Moonshine Lacey 3rd = 6 Save A Buck 4th = 2 Huge Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Strathalbyn Race 5 - 3 Stylish Icon | ||
Mon Apr 10 2017 16:33 | 1st = 3 Stylish Icon 2nd = 2 The Lemondrop Kid 3rd = 1 Onya Bike 4th = 6 Dont Tell Linda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 3 - 9 Aye Vee Bee | ||
Mon Apr 10 2017 16:32 | 1st = 9 Aye Vee Bee 2nd = 7 Artaxias 3rd = 8 Lil Miss Cheeky 4th = 2 Beau West |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stony Creek Race 7 - 10 Rock Away | ||
Mon Apr 10 2017 16:30 | 1st = 10 Rock Away 2nd = 5 Lofoten Road 3rd = 8 Dornier 4th = 16 Hong Kong Empire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 4 Caros Arrow | ||
Mon Apr 10 2017 16:27 | 1st = 4 Caros Arrow 2nd = 8 Akina Blitz 3rd = 1 Jack The Fipa 4th = 7 No Quarter Given |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 3 - 9 Dave Obrien | ||
Mon Apr 10 2017 16:23 | 1st = 9 Dave Obrien 2nd = 4 African Rose 3rd = 2 Roman Reign 4th = 8 Edmun Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 6 - 4 Peggys Cove | ||
Mon Apr 10 2017 16:20 | 1st = 4 Peggys Cove 2nd = 1 Jemily 3rd = 8 Balantes 4th = 2 Snitzels Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 4 Master Shacoby | ||
Mon Apr 10 2017 16:17 | 1st = 4 Master Shacoby 2nd = 7 Little Dearra 3rd = 8 Jamie Cargo 4th = 5 Kitboolou Boof |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 2 - 1 Barca Striker | ||
Mon Apr 10 2017 16:14 | 1st = 1 Barca Striker 2nd = 8 Jaydee Lomar 3rd = 2 Hello Issy 4th = 4 Spring Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 7 - 2 Village Tango | ||
Mon Apr 10 2017 16:12 | 1st = 2 Village Tango 2nd = 1 Nuggetpan 3rd = 8 Major Lloyd 4th = 9 Razen Trouble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 2 Starlit Dragon | ||
Mon Apr 10 2017 16:09 | 1st = 2 Starlit Dragon 2nd = 5 Magic Muzza 3rd = 10 Thera Cee 4th = 8 Nannys Poppy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 5 - 2 Attainment | ||
Mon Apr 10 2017 16:05 | 1st = 2 Attainment 2nd = 9 Tramp 3rd = 7 Wild Ava 4th = 4 Last Card Joe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stony Creek Race 6 - 5 Rostock | ||
Mon Apr 10 2017 16:00 | 1st = 5 Rostock 2nd = 8 Grand Faith 3rd = 2 Under Gods Sky 4th = 6 Our Turn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 1 Pretty Anne | ||
Mon Apr 10 2017 15:57 | 1st = 1 Pretty Anne 2nd = 6 Darcys Delight 3rd = 7 Kylee The Kitty 4th = 8 Naomi Westside |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 1 - 2 Time Healer | ||
Mon Apr 10 2017 15:54 | 1st = 2 Time Healer 2nd = 8 Rogue Bullet 3rd = 7 Casino Chief 4th = 6 Kells Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Strathalbyn Race 4 - 9 Pat The Pony | ||
Mon Apr 10 2017 15:52 | 1st = 9 Pat The Pony 2nd = 5 Lily Thesinger 3rd = 7 Missy Deyo 4th = 3 Theeyeshaveit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 8 Bonta Magic | ||
Mon Apr 10 2017 15:49 | 1st = 8 Bonta Magic 2nd = 7 Long Live Sid 3rd = 2 Jurassic Saphire 4th = 9 Crazy Eye Jye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 2 - 3 Madame Croupier | ||
Mon Apr 10 2017 15:44 | 1st = 3 Madame Croupier 2nd = 11 Its My Lucknow 3rd = 5 Betshes Precious 4th = 7 The Shadow Knows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 2 Ellas Champ | ||
Mon Apr 10 2017 15:42 | 1st = 2 Ellas Champ 2nd = 7 Join The Club 3rd = 6 Zantang 4th = 5 City Kitty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 5 - 1 Knight Templar | ||
Mon Apr 10 2017 15:40 | 1st = 1 Knight Templar 2nd = 11 Wide Eyed 3rd = 4 Drummed Out 4th = 9 Sister Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 4 Molly Walker | ||
Mon Apr 10 2017 15:37 | 1st = 4 Molly Walker 2nd = 5 Taltarni Shiraz 3rd = 2 Brace for Impact 4th = 6 Blitzen Bell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 6 - 3 Rockntingira | ||
Mon Apr 10 2017 15:33 | 1st = 3 Rockntingira 2nd = 7 Louis Sedgwick 3rd = 6 Rocknroll Zena 4th = 2 Diamond Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stony Creek Race 5 - 2 Bold Eavey | ||
Mon Apr 10 2017 15:30 | 1st = 2 Bold Eavey 2nd = 1 Docs Hero 3rd = 3 Ayda 4th = 8 Youiz Jane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 4 - 2 Tiger By The Tale | ||
Mon Apr 10 2017 15:25 | 1st = 2 Tiger By The Tale 2nd = 9 Brockton Punch 3rd = 7 Ribands 4th = 8 Varvo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 12 - 8 Bigtime Welldone | ||
Mon Apr 10 2017 15:22 | 1st = 8 Bigtime Welldone 2nd = 3 Tranquil Rue 3rd = 7 Our Gypsy 4th = 10 Making Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Strathalbyn Race 3 - 5 Arrokeefe | ||
Mon Apr 10 2017 15:17 | 1st = 5 Arrokeefe 2nd = 2 Mister Magic Man 3rd = 6 Solanum Dulcamara 4th = 7 Our Supreme Guy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 4 Lunar Shadow | ||
Mon Apr 10 2017 15:14 | 1st = 4 Lunar Shadow 2nd = 3 Miss Pie 3rd = 6 Barnies Blaster 4th = 7 Seabrook Dill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 1 - 3 Truleylucky | ||
Mon Apr 10 2017 15:09 | 1st = 3 Truleylucky 2nd = 10 Win And Grin 3rd = 1 The Watch Maker 4th = 6 Dollars And Cents |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 4 - 3 Portland Place | ||
Mon Apr 10 2017 15:05 | 1st = 3 Portland Place 2nd = 4 My Little Diva 3rd = 10 Split The Atom 4th = 7 Miss Zodiac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stony Creek Race 4 - 5 Judelly | ||
Mon Apr 10 2017 15:00 | 1st = 5 Judelly 2nd = 14 Kastor 3rd = 2 Nangawooka 4th = 12 Way Of The Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 11 - 1 Marks Boy | ||
Mon Apr 10 2017 14:57 | 1st = 1 Marks Boy 2nd = 8 Takamori 3rd = 4 Bernies Boy 4th = 6 Bigtime Rise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 5 - 1 Miss Meteor | ||
Mon Apr 10 2017 14:52 | 1st = 1 Miss Meteor 2nd = 9 Our Shanghai Noon 3rd = 10 Lewis Lane 4th = 6 Lifeasweknowit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 9 - 3 One Way Ticket | ||
Mon Apr 10 2017 14:49 | 1st = 3 One Way Ticket 2nd = 8 Nancy 3rd = 9 Black Eyed Susan 4th = 2 Moby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 4 Rubes Ablaze | ||
Mon Apr 10 2017 14:49 | 1st = 4 Rubes Ablaze 2nd = 8 Five Mississippi 3rd = 2 Stylish Bree 4th = 7 West Side Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 3 - 1 Kalvena | ||
Mon Apr 10 2017 14:45 | 1st = 1 Kalvena 2nd = 3 Halliday Road 3rd = 9 Gay Skier 4th = 2 Brad The Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 4 Trendy Mind | ||
Mon Apr 10 2017 14:42 | 1st = 4 Trendy Mind 2nd = 2 Geordie Who 3rd = 1 Cawbourne Cents 4th = 8 Crazy Kicker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Strathalbyn Race 2 - 6 Sonic Classic | ||
Mon Apr 10 2017 14:37 | 1st = 6 Sonic Classic 2nd = 5 Arnoux 3rd = 4 Magic Trump 4th = 2 Caribbean Crest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 1 Gothamburg | ||
Mon Apr 10 2017 14:34 | 1st = 1 Gothamburg 2nd = 6 Jimmy Got Style 3rd = 2 Onya Anna 4th = 5 Belisarius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stony Creek Race 3 - 8 Van Buren Boy | ||
Mon Apr 10 2017 14:30 | 1st = 8 Van Buren Boy 2nd = 10 Lucky Beau 3rd = 13 Steel Of Madrid 4th = 4 Lokitin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 3 - 3 The Hunter | ||
Mon Apr 10 2017 14:25 | 1st = 3 The Hunter 2nd = 16 Grand Peril 3rd = 6 Kennie Colleen 4th = 17 Oxley Brat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 6 Bigtime Macdaddy | ||
Mon Apr 10 2017 14:22 | 1st = 6 Bigtime Macdaddy 2nd = 7 Bigtime Flyer 3rd = 8 Cawbourne Ridge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 4 - 9 Claudys Prince | ||
Mon Apr 10 2017 14:17 | 1st = 9 Claudys Prince 2nd = 4 Sval Queen 3rd = 6 Clarkes Hill 4th = 2 Flippin Issy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 8 - 5 Misty Trella | ||
Mon Apr 10 2017 14:14 | 1st = 5 Misty Trella 2nd = 1 Opihi Jade 3rd = 4 Lin 4th = 7 Miss Mia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 3 Heres The Trump | ||
Mon Apr 10 2017 14:14 | 1st = 3 Heres The Trump 2nd = 2 Destini Scorcher 3rd = 1 Gundys Gold 4th = 4 Cosmic Kilby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 2 - 12 Maddison Avenue | ||
Mon Apr 10 2017 14:10 | 1st = 12 Maddison Avenue 2nd = 3 Hot Money 3rd = 6 Cadeyrn 4th = 4 Magic Missile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 1 Jugatui | ||
Mon Apr 10 2017 14:07 | 1st = 1 Jugatui 2nd = 3 Kennel Boy 3rd = 2 Bigtime Jess 4th = 4 Americano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Strathalbyn Race 1 - 6 Kayangee | ||
Mon Apr 10 2017 14:03 | 1st = 6 Kayangee 2nd = 7 Elementofdoubt 3rd = 2 Star Laser 4th = 5 Bacardi George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stony Creek Race 2 - 9 Turf Beauty | ||
Mon Apr 10 2017 14:00 | 1st = 9 Turf Beauty 2nd = 3 Superior Rose 3rd = 6 Itstings 4th = 7 Magic Obsession |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 2 Game Spirit | ||
Mon Apr 10 2017 13:55 | 1st = 2 Game Spirit 2nd = 1 Federal Agent 3rd = 4 Rival Scar 4th = 8 Dynamite Zara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 2 - 5 Mishani Istana | ||
Mon Apr 10 2017 13:50 | 1st = 5 Mishani Istana 2nd = 3 Cobb N Co 3rd = 4 How Do You Do 4th = 2 The Blues Brother |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 5 Bigtime Fever | ||
Mon Apr 10 2017 13:47 | 1st = 5 Bigtime Fever 2nd = 6 Bigtime Onfire 3rd = 2 Hard Merch 4th = 8 Uno Nathan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 3 - 1 Shakas Magic | ||
Mon Apr 10 2017 13:42 | 1st = 1 Shakas Magic 2nd = 7 Acropolis Lass 3rd = 2 Superstar Xpress 4th = 3 Ocean Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 9 Show Bag Carter | ||
Mon Apr 10 2017 13:39 | 1st = 9 Show Bag Carter 2nd = 3 Lana Lass 3rd = 5 Rex On 4th = 6 Ready Jet Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 7 - 13 Gloss | ||
Mon Apr 10 2017 13:38 | 1st = 13 Gloss 2nd = 8 Porotene Rippa 3rd = 3 Pahau 4th = 1 Nakuru |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 1 - 4 Favourite Uncle | ||
Mon Apr 10 2017 13:35 | 1st = 4 Favourite Uncle 2nd = 3 Over The Air 3rd = 5 Sulien 4th = 1 Garn Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stony Creek Race 1 - 10 Flying Dragon | ||
Mon Apr 10 2017 13:30 | 1st = 10 Flying Dragon 2nd = 1 Chas Marlow 3rd = 8 Conductress 4th = 2 Choconi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 2 Cawbourne Looks | ||
Mon Apr 10 2017 13:27 | 1st = 2 Cawbourne Looks 2nd = 1 Cawbourne Stick 3rd = 7 Dont Muzzle Me 4th = 9 Air Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 6 Ultra Bear | ||
Mon Apr 10 2017 13:19 | 1st = 6 Ultra Bear 2nd = 4 Destini Laredo 3rd = 7 Cosmic Don 4th = 5 Full Blown Turbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Armidale Race 1 - 12 Mothers Presence | ||
Mon Apr 10 2017 13:15 | 1st = 12 Mothers Presence 2nd = 14 Pasqueta 3rd = 4 Sathern 4th = 5 Thomson River |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 1 Blackjack Man | ||
Mon Apr 10 2017 13:10 | 1st = 1 Blackjack Man 2nd = 5 Bigtime Break 3rd = 4 Half Silver Fern 4th = 6 Scotta Pie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 2 - 2 Giant Steps | ||
Mon Apr 10 2017 13:07 | 1st = 2 Giant Steps 2nd = 1 Probable Cause 3rd = 3 Cee Goddess 4th = 8 Long Ago |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 6 - 8 Tuilana | ||
Mon Apr 10 2017 13:03 | 1st = 8 Tuilana 2nd = 5 Queen Serene 3rd = 2 Royal Road 4th = 7 Lady Em |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 5 Kaycee Sprinter | ||
Mon Apr 10 2017 13:00 | 1st = 5 Kaycee Sprinter 2nd = 6 Twist 3rd = 1 Sports Gairn 4th = 3 Full of Charm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 4 Bear Inda Square | ||
Mon Apr 10 2017 12:50 | 1st = 4 Bear Inda Square 2nd = 8 Angie Zarr 3rd = 3 Chaimbo 4th = 5 Bigtime Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 4 Chabay Laray | ||
Mon Apr 10 2017 12:40 | 1st = 4 Chabay Laray 2nd = 8 Okay Penny 3rd = 1 Jacks Alouette 4th = 3 Roy Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 5 Bigtime Crackem | ||
Mon Apr 10 2017 12:32 | 1st = 5 Bigtime Crackem 2nd = 2 Butterball 3rd = 1 Alquezar 4th = 8 Panda Ring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Charlton Race 1 - 3 Braeview Bondi | ||
Mon Apr 10 2017 12:27 | 1st = 3 Braeview Bondi 2nd = 2 Okanes Devil 3rd = 5 Fong Nien 4th = 7 Lambeau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 5 - 8 Spider Lily | ||
Mon Apr 10 2017 12:23 | 1st = 8 Spider Lily 2nd = 4 Mystic Power 3rd = 2 Clara Jane 4th = 7 Hot Tempo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 4 Mahlo Nacho | ||
Mon Apr 10 2017 12:20 | 1st = 4 Mahlo Nacho 2nd = 3 Bageera 3rd = 2 Jamba Lad 4th = 7 Dodgers Beauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 1 Act Naturally | ||
Mon Apr 10 2017 12:15 | 1st = 1 Act Naturally 2nd = 7 Bigtime Blackie 3rd = 6 Bigtime Do It 4th = 5 Baduzzi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 3 Laras Lament | ||
Mon Apr 10 2017 12:05 | 1st = 3 Laras Lament 2nd = 1 Carlanna Kervon 3rd = 7 Slow To Burn 4th = 8 Mats Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 7 Cawbourne Mack | ||
Mon Apr 10 2017 11:57 | 1st = 7 Cawbourne Mack 2nd = 1 Classy Delta 3rd = 5 Cawbourne Kai 4th = 8 Tomorrow Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 4 - 7 Flytime | ||
Mon Apr 10 2017 11:48 | 1st = 7 Flytime 2nd = 2 Dynamic 3rd = 5 Mare Mia 4th = 9 Magic Mavis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 3 - 9 Eagle Magic | ||
Mon Apr 10 2017 11:13 | 1st = 9 Eagle Magic 2nd = 7 Nakyama 3rd = 12 Mystify Me 4th = 11 Fade To Grey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 2 - 2 Deebee Black | ||
Mon Apr 10 2017 10:38 | 1st = 2 Deebee Black 2nd = 10 Onthesauce 3rd = 6 Tenfold 4th = 5 Smoke Em Wilson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 1 - 3 Onemorewhiskey | ||
Mon Apr 10 2017 10:08 | 1st = 3 Onemorewhiskey 2nd = 4 Vicars Daughter 3rd = 13 Stitch 4th = 6 Royal Mistress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 8 Bago Balleo | ||
Fri Mar 10 2017 23:42 | 1st = 8 Bago Balleo 2nd = 7 Mystery Dreama 3rd = 3 West On Beth 4th = 1 Pure Sabotage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 1 American Boy | ||
Fri Mar 10 2017 23:37 | 1st = 1 American Boy 2nd = 4 Risk 3rd = 2 Our Regal Ideal 4th = 6 Ohoka Kentucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 2 Tommy The Weapon | ||
Fri Mar 10 2017 23:27 | 1st = 2 Tommy The Weapon 2nd = 4 Topology 3rd = 8 Big And Fast 4th = 7 Standard Issue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 6 Marydoll | ||
Fri Mar 10 2017 23:07 | 1st = 6 Marydoll 2nd = 2 Will Keeping 3rd = 3 Gold Reserve 4th = 5 Cobra Clutch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 2 Vultan Tin | ||
Fri Mar 10 2017 23:02 | 1st = 2 Vultan Tin 2nd = 1 Argyle Red 3rd = 12 Im Lisart 4th = 3 Qtown Rip Roaring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 2 Gunfighter | ||
Fri Mar 10 2017 22:55 | 1st = 2 Gunfighter 2nd = 4 Suitress 3rd = 5 Crumps Legend 4th = 3 Toms Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 8 Majestic Mia | ||
Fri Mar 10 2017 22:48 | 1st = 8 Majestic Mia 2nd = 7 Collision Bolt 3rd = 6 Donald Tux 4th = 5 Mulwee Grand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 1 Mister Brown | ||
Fri Mar 10 2017 22:40 | 1st = 1 Mister Brown 2nd = 7 Roller Bale 3rd = 6 Ya Welcome 4th = 4 Hey There Barbie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 8 Ritza Lenny | ||
Fri Mar 10 2017 22:33 | 1st = 8 Ritza Lenny 2nd = 7 El Magnifico 3rd = 6 Srixon 4th = 1 Targaryen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 1 Incognito Mac | ||
Fri Mar 10 2017 22:30 | 1st = 1 Incognito Mac 2nd = 2 Stockholm 3rd = 8 Stockton 4th = 4 Constant Rama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 5 Bettor Not Knowing | ||
Fri Mar 10 2017 22:25 | 1st = 5 Bettor Not Knowing 2nd = 7 False Promise 3rd = 9 Perfect Mach 4th = 11 Assassinator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 5 Call Me Swift | ||
Fri Mar 10 2017 22:24 | 1st = 5 Call Me Swift 2nd = 2 Ouchamp 3rd = 7 Handsome Cosmo 4th = 4 Golden Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 10 Taarie Bale | ||
Fri Mar 10 2017 22:19 | 1st = 10 Taarie Bale 2nd = 8 Gomer Bale 3rd = 7 Shakin Leo 4th = 4 Scott Fortitude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 7 - 6 Nykea Courage | ||
Fri Mar 10 2017 22:12 | 1st = 6 Nykea Courage 2nd = 5 Canelliesparkle 3rd = 2 Golden Bambi 4th = 4 Maestro Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 1 Patch Adam | ||
Fri Mar 10 2017 22:10 | 1st = 1 Patch Adam 2nd = 4 Nangar Flame 3rd = 2 Clocks Ticking 4th = 5 Poker Date |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 3 Flaming Sahara | ||
Fri Mar 10 2017 22:07 | 1st = 3 Flaming Sahara 2nd = 5 Super Love 3rd = 10 Sutro Road 4th = 7 Kantega |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 2 You Dance | ||
Fri Mar 10 2017 22:04 | 1st = 2 You Dance 2nd = 5 All Inn Boston 3rd = 8 Seabrook Oscar 4th = 3 Ruby Cabang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 8 - 6 So Poysed | ||
Fri Mar 10 2017 22:00 | 1st = 6 So Poysed 2nd = 7 Classic Diva 3rd = 3 Ben Bader 4th = 9 Ocean Grove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 8 Zipping Bronco | ||
Fri Mar 10 2017 21:58 | 1st = 8 Zipping Bronco 2nd = 1 Allen Sharpie 3rd = 4 Meehan Barney 4th = 5 Bonna Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 7 Sheer Rocknroll | ||
Fri Mar 10 2017 21:54 | 1st = 7 Sheer Rocknroll 2nd = 8 Auctioneers Elsu 3rd = 4 October Brown 4th = 6 Bettor Bling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 7 Left Pocket | ||
Fri Mar 10 2017 21:49 | 1st = 7 Left Pocket 2nd = 2 Irinka Alf 3rd = 3 Magic Bullet 4th = 9 Kava Fancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 5 Verdict | ||
Fri Mar 10 2017 21:46 | 1st = 5 Verdict 2nd = 4 Pomp Fiction 3rd = 6 Zahra Bella 4th = 1 Gunmetal Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 6 - 4 Glenrae Hanover | ||
Fri Mar 10 2017 21:44 | 1st = 4 Glenrae Hanover 2nd = 5 Bedrock Fred 3rd = 3 Gotta Go Shadow 4th = 2 The Linemaster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 1 West On Liam | ||
Fri Mar 10 2017 21:42 | 1st = 1 West On Liam 2nd = 5 Howzat Ernie 3rd = 8 Golden Spike 4th = 7 Belfast Tommy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 8 - 1 Bettor Think Quick | ||
Fri Mar 10 2017 21:40 | 1st = 1 Bettor Think Quick 2nd = 9 Kotare Yarra 3rd = 5 Juliustigres 4th = 2 Machli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 8 Nitro Swagger | ||
Fri Mar 10 2017 21:38 | 1st = 8 Nitro Swagger 2nd = 1 Must Have 3rd = 2 Lion Rebel 4th = 7 Jacks Rainbow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 8 - 7 Major Occasion | ||
Fri Mar 10 2017 21:33 | 1st = 7 Major Occasion 2nd = 2 Love Me Always 3rd = 3 Brads Luck 4th = 6 Mackeral |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 7 - 5 Sunday Pray | ||
Fri Mar 10 2017 21:30 | 1st = 5 Sunday Pray 2nd = 2 Valtimor 3rd = 1 Gershom 4th = 3 Jesta Dreama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 4 Wicked Warrior | ||
Fri Mar 10 2017 21:28 | 1st = 4 Wicked Warrior 2nd = 1 Mack Tux 3rd = 8 Paua To Rush 4th = 5 My Awesome Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 1 Miss Barbados | ||
Fri Mar 10 2017 21:25 | 1st = 1 Miss Barbados 2nd = 2 Fuelish 3rd = 4 Krystals The One 4th = 6 Waimea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 7 Letztorqueaboutyou | ||
Fri Mar 10 2017 21:24 | 1st = 7 Letztorqueaboutyou 2nd = 9 Hot Fraternity 3rd = 5 El Sunami 4th = 8 Max Meridius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 3 Zipping King | ||
Fri Mar 10 2017 21:19 | 1st = 3 Zipping King 2nd = 1 Peter Yap 3rd = 2 On The Trail 4th = 6 Makikos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 5 - 3 Usage | ||
Fri Mar 10 2017 21:15 | 1st = 3 Usage 2nd = 4 Artegra 3rd = 8 Millwood Chloe 4th = 6 Missy Murdock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 7 - 7 Mustang Bart | ||
Fri Mar 10 2017 21:10 | 1st = 7 Mustang Bart 2nd = 3 Manly Mach 3rd = 8 Space Junk 4th = 4 Albarock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 1 Barking Bad | ||
Fri Mar 10 2017 21:08 | 1st = 1 Barking Bad 2nd = 8 Winsome Mission 3rd = 7 Unlawful Entry 4th = 6 Better Call Sloy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 2 Ourgirl Fab | ||
Fri Mar 10 2017 21:05 | 1st = 2 Ourgirl Fab 2nd = 6 Karise Fusileer 3rd = 1 Hosting 4th = 4 Windsor Prize |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 7 - 6 Royal Aurora | ||
Fri Mar 10 2017 21:03 | 1st = 6 Royal Aurora 2nd = 5 Captain Cosmonaut 3rd = 1 Jive Dancing 4th = 4 Bobby Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 6 - 10 Domesticated | ||
Fri Mar 10 2017 21:00 | 1st = 10 Domesticated 2nd = 5 Royal Standing 3rd = 1 Lyrical Son 4th = 11 Benall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 2 Claretown Cindy | ||
Fri Mar 10 2017 20:58 | 1st = 2 Claretown Cindy 2nd = 5 Ya Reckon 3rd = 7 Bumble Bee Bolto 4th = 4 Valdar Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 6 Talktomeurmattjesty | ||
Fri Mar 10 2017 20:54 | 1st = 6 Talktomeurmattjesty 2nd = 7 Kiwi Legend 3rd = 8 Driven 4th = 4 Avalon Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 4 - 4 Northern Crest | ||
Fri Mar 10 2017 20:50 | 1st = 4 Northern Crest 2nd = 2 Neworleans 3rd = 6 Lah Grin 4th = 7 Eyre Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 1 Mumma Josie | ||
Fri Mar 10 2017 20:48 | 1st = 1 Mumma Josie 2nd = 5 Utah Miss 3rd = 3 Megalodon 4th = 8 Booty Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 6 - 3 El Major | ||
Fri Mar 10 2017 20:44 | 1st = 3 El Major 2nd = 5 Rock Of America 3rd = 2 Gina Grace 4th = 1 Trison |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 2 Limitless | ||
Fri Mar 10 2017 20:42 | 1st = 2 Limitless 2nd = 1 Hes Loaded 3rd = 8 Starlight Jill 4th = 4 Call Me Waylan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 10 - 9 Heavyweight Hero | ||
Fri Mar 10 2017 20:40 | 1st = 9 Heavyweight Hero 2nd = 4 Gintaras 3rd = 7 Torbjorn 4th = 8 Cool Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 10 Volaticus | ||
Fri Mar 10 2017 20:37 | 1st = 10 Volaticus 2nd = 8 Lethal Promise 3rd = 9 Wicked Time 4th = 13 Kite Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 7 Forever Merry | ||
Fri Mar 10 2017 20:34 | 1st = 7 Forever Merry 2nd = 6 Lonnie Lad 3rd = 1 Meehan Roy 4th = 2 Teflon Travis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 5 - 5 Gangstars Curse | ||
Fri Mar 10 2017 20:30 | 1st = 5 Gangstars Curse 2nd = 7 Northkape 3rd = 1 Emperors Chariot 4th = 3 Go One Better |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 1 Mitcharlie Mia | ||
Fri Mar 10 2017 20:27 | 1st = 1 Mitcharlie Mia 2nd = 2 Uno Arjo 3rd = 4 Emission Control 4th = 3 Star Torana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 3 - 8 Jacks Legacy | ||
Fri Mar 10 2017 20:22 | 1st = 8 Jacks Legacy 2nd = 4 Golden Scribe 3rd = 5 Marzzz Barzzz Bazz 4th = 7 Broadway Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 4 Coolan King | ||
Fri Mar 10 2017 20:20 | 1st = 4 Coolan King 2nd = 1 Desperado Boy 3rd = 5 Raven On 4th = 8 All Inn Together |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 5 - 9 Maximan | ||
Fri Mar 10 2017 20:15 | 1st = 9 Maximan 2nd = 8 Beach Boy Adios 3rd = 1 Juliette Bromac 4th = 3 Hellovaway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 6 Pierce Bale | ||
Fri Mar 10 2017 20:12 | 1st = 6 Pierce Bale 2nd = 1 Melissa Lee 3rd = 8 Roger Express 4th = 7 Fine Quara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 9 - 7 Lusty Mac | ||
Fri Mar 10 2017 20:11 | 1st = 7 Lusty Mac 2nd = 8 Better B Amazed 3rd = 10 Eclipse Me 4th = 9 Whitecliff Chapel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 6 Im Cool Harry | ||
Fri Mar 10 2017 20:07 | 1st = 6 Im Cool Harry 2nd = 1 Isle Of Man 3rd = 2 Tulhurst Ace 4th = 4 Dillon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 2 Where Art Thou | ||
Fri Mar 10 2017 20:04 | 1st = 2 Where Art Thou 2nd = 1 Kilkee May 3rd = 8 Ebby Chance 4th = 7 Lovelace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Burnie Race 5 - 6 Washington Express | ||
Fri Mar 10 2017 20:02 | 1st = 6 Washington Express 2nd = 7 Odins Call Girl 3rd = 1 Multiple Choice 4th = 5 Dellas Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 4 - 10 Stolen Angel | ||
Fri Mar 10 2017 20:00 | 1st = 10 Stolen Angel 2nd = 7 Sarasota Bay 3rd = 5 Jubilee Blue 4th = 9 Smart Stiletto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 6 Fair Of Face | ||
Fri Mar 10 2017 19:57 | 1st = 6 Fair Of Face 2nd = 4 Kilty Express 3rd = 3 Kryptonian 4th = 7 Proven May |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 2 - 3 Wills | ||
Fri Mar 10 2017 19:52 | 1st = 3 Wills 2nd = 6 Carbon Crest 3rd = 1 Puddinhead 4th = 7 Coast Patrol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 8 Bigtime Thinker | ||
Fri Mar 10 2017 19:51 | 1st = 8 Bigtime Thinker 2nd = 3 Bear Inda Square 3rd = 4 Increasing 4th = 5 Effective Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 5 Fabriola Allen | ||
Fri Mar 10 2017 19:50 | 1st = 5 Fabriola Allen 2nd = 8 Troy Bale 3rd = 4 Bombastic Tim 4th = 2 Meila Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 4 - 9 Bigonluck | ||
Fri Mar 10 2017 19:45 | 1st = 9 Bigonluck 2nd = 6 Midnightatpinevale 3rd = 5 Sval Queen 4th = 8 Margaret Jean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 8 - 1 The Orange Agent | ||
Fri Mar 10 2017 19:40 | 1st = 1 The Orange Agent 2nd = 2 Smolda 3rd = 11 Have Faith In Me 4th = 4 Waikiki Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 3 Striker Light | ||
Fri Mar 10 2017 19:38 | 1st = 3 Striker Light 2nd = 8 Up Hill Jill 3rd = 6 Cosmic Vintage 4th = 2 Cardiology |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 4 Alpha Triton | ||
Fri Mar 10 2017 19:35 | 1st = 4 Alpha Triton 2nd = 6 Seven Two 3rd = 2 Silky Sock 4th = 7 Pelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 13 Our Wall Street Wolf | ||
Fri Mar 10 2017 19:33 | 1st = 13 Our Wall Street Wolf 2nd = 6 Brobenah Boy 3rd = 7 Our Little Digger 4th = 9 Billy Braveheart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 12 - 1 Bobby Tokaam | ||
Fri Mar 10 2017 19:32 | 1st = 1 Bobby Tokaam 2nd = 3 El Sicario 3rd = 2 Fancy Swuff 4th = 7 Go The Gort |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 3 - 12 Shenandoah | ||
Fri Mar 10 2017 19:30 | 1st = 12 Shenandoah 2nd = 8 Meowie Wowie 3rd = 1 Nangawooka 4th = 10 Worship The Blade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Burnie Race 4 - 2 Mobi Doc | ||
Fri Mar 10 2017 19:27 | 1st = 2 Mobi Doc 2nd = 1 Herbie Haze 3rd = 3 Red Shed Robbie 4th = 4 Magic Deal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 7 Dyna Hinkley | ||
Fri Mar 10 2017 19:27 | 1st = 7 Dyna Hinkley 2nd = 5 Tiger Bite Turbo 3rd = 6 Star Shower 4th = 9 Quen Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 1 - 1 Kissed Flush | ||
Fri Mar 10 2017 19:22 | 1st = 1 Kissed Flush 2nd = 7 El Chango 3rd = 9 Sporty Mac 4th = 8 Sir Regal Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 8 Sedgebrook Babe | ||
Fri Mar 10 2017 19:21 | 1st = 8 Sedgebrook Babe 2nd = 4 Ritza Roman 3rd = 1 Opawa Blair 4th = 7 Homebush Ramona |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 6 Simple Keeping | ||
Fri Mar 10 2017 19:20 | 1st = 6 Simple Keeping 2nd = 8 No Flies 3rd = 4 Justified Ego 4th = 7 Huge Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 5 Swift Ruby | ||
Fri Mar 10 2017 19:17 | 1st = 5 Swift Ruby 2nd = 8 Total Hazard 3rd = 7 Troy Boyce 4th = 1 Wings For Woody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 3 - 11 Ciskei | ||
Fri Mar 10 2017 19:15 | 1st = 11 Ciskei 2nd = 9 Wheres Bub 3rd = 1 Close Shave Lombo 4th = 8 Im The Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 3 Pronto | ||
Fri Mar 10 2017 19:13 | 1st = 3 Pronto 2nd = 7 Blixt 3rd = 4 Tahlia Mulwee 4th = 5 Campos China |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 7 - 1 Raukapuka Ruler | ||
Fri Mar 10 2017 19:10 | 1st = 1 Raukapuka Ruler 2nd = 8 Ultimate Machete 3rd = 9 Alta Intrigue 4th = 3 Pacing Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 1 Exidor | ||
Fri Mar 10 2017 19:08 | 1st = 1 Exidor 2nd = 5 Ottis Bale 3rd = 6 Wishing Angel 4th = 8 Graphite Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 10 Zaras Choice | ||
Fri Mar 10 2017 19:03 | 1st = 10 Zaras Choice 2nd = 12 Im All Courage 3rd = 11 Ima Black Beauty 4th = 1 Carlas Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 2 - 6 Embroidery | ||
Fri Mar 10 2017 19:00 | 1st = 6 Embroidery 2nd = 8 Kastor 3rd = 11 Xin Loi 4th = 7 Hold My Helmet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Burnie Race 3 - 5 Strange Conduct | ||
Fri Mar 10 2017 18:58 | 1st = 5 Strange Conduct 2nd = 4 Flylika Hawk 3rd = 11 Chirac 4th = 1 Outlaw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 4 Cheeky Freyer | ||
Fri Mar 10 2017 18:57 | 1st = 4 Cheeky Freyer 2nd = 1 Mr Transporter 3rd = 3 Cost A Quid 4th = 5 Lil Bit Sparky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 4 Stellrizeo | ||
Fri Mar 10 2017 18:54 | 1st = 4 Stellrizeo 2nd = 5 Menzies Shybow 3rd = 2 In The Que 4th = 7 Molly Waffle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 5 Amigo One | ||
Fri Mar 10 2017 18:51 | 1st = 5 Amigo One 2nd = 7 Silky Strings 3rd = 4 Droppin Plates 4th = 1 Lady Bullseye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 5 Bigtime Lady | ||
Fri Mar 10 2017 18:50 | 1st = 5 Bigtime Lady 2nd = 8 Nitehawk Rose 3rd = 2 Kennel Boy 4th = 3 Allegro Beaty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 8 Duomo Bale | ||
Fri Mar 10 2017 18:48 | 1st = 8 Duomo Bale 2nd = 5 Dr Luvdisc 3rd = 1 Aston Salute 4th = 2 Mandela Sun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 2 - 4 Cuban Fizz | ||
Fri Mar 10 2017 18:43 | 1st = 4 Cuban Fizz 2nd = 8 Sunofatrump 3rd = 6 Death Defying 4th = 9 Any Old Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 1 Loved Up | ||
Fri Mar 10 2017 18:41 | 1st = 1 Loved Up 2nd = 2 Try Comb 3rd = 3 Bentaxle 4th = 5 Wildash Bam Bam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 6 - 11 Bettor Joy | ||
Fri Mar 10 2017 18:39 | 1st = 11 Bettor Joy 2nd = 6 Caitlyn Clarke 3rd = 3 Sea Of Gold 4th = 8 Purest Silk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 1 Texas Tea Lady | ||
Fri Mar 10 2017 18:38 | 1st = 1 Texas Tea Lady 2nd = 2 Goodwin Lucy 3rd = 6 Jack Bauer 4th = 8 Ida Merry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 1 Cherry Mahoney | ||
Fri Mar 10 2017 18:33 | 1st = 1 Cherry Mahoney 2nd = 3 Haka Shannon 3rd = 8 Puffnstuff 4th = 4 Geronimo Beau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 1 - 2 Baykool | ||
Fri Mar 10 2017 18:30 | 1st = 2 Baykool 2nd = 8 Kamili 3rd = 9 Miss Cavatica 4th = 3 Kalalo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 8 Revel | ||
Fri Mar 10 2017 18:28 | 1st = 8 Revel 2nd = 7 Sincerely 3rd = 6 Imperial Fox 4th = 5 Injector |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Burnie Race 2 - 4 Pushkin | ||
Fri Mar 10 2017 18:27 | 1st = 4 Pushkin 2nd = 5 Lord Jones 3rd = 6 Laughyaheadoff 4th = 11 Truly Blissfull |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 5 Silver Salute | ||
Fri Mar 10 2017 18:25 | 1st = 5 Silver Salute 2nd = 2 Eduardo Rose 3rd = 1 Move That Energy 4th = 6 Explosive Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 5 Chaimbo | ||
Fri Mar 10 2017 18:24 | 1st = 5 Chaimbo 2nd = 4 Thunderation 3rd = 2 Dreamzone 4th = 7 Cawbourne Gunna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 6 Wildash Wildboy | ||
Fri Mar 10 2017 18:22 | 1st = 6 Wildash Wildboy 2nd = 1 Lorian Aditi 3rd = 9 Drop Short 4th = 3 Burning Oak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 1 - 12 Four Starzzz Forsa | ||
Fri Mar 10 2017 18:17 | 1st = 12 Four Starzzz Forsa 2nd = 7 Webby Vanderquack 3rd = 6 All In Your Hands 4th = 10 Governance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 4 Miss Ramjet | ||
Fri Mar 10 2017 18:15 | 1st = 4 Miss Ramjet 2nd = 1 Salina Fire 3rd = 8 Kissing Carter 4th = 3 Woodlands Drive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 5 - 4 Mach Shard | ||
Fri Mar 10 2017 18:10 | 1st = 4 Mach Shard 2nd = 7 Spankem 3rd = 3 Alta Maestro 4th = 2 Jack Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 4 Lektra Timon | ||
Fri Mar 10 2017 18:07 | 1st = 4 Lektra Timon 2nd = 2 Wild Angel 3rd = 1 Parisian Magic 4th = 8 Emperor Cruz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 3 Sportygal | ||
Fri Mar 10 2017 18:02 | 1st = 3 Sportygal 2nd = 11 Our Braxton 3rd = 8 Lockton Luck 4th = 5 Panther Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 1 Botany Win | ||
Fri Mar 10 2017 18:01 | 1st = 1 Botany Win 2nd = 4 Cranky Pants 3rd = 5 Lets Go Sprite 4th = 8 Bigtime Summer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 4 Spring Houdini | ||
Fri Mar 10 2017 17:59 | 1st = 4 Spring Houdini 2nd = 3 Holywood Rose Hi 3rd = 2 Princess Emalys 4th = 8 Coopolly Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Burnie Race 1 - 3 Art Of My Art | ||
Fri Mar 10 2017 17:57 | 1st = 3 Art Of My Art 2nd = 2 Blues Ace 3rd = 6 Pablo Santanna 4th = 8 Butters |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 7 - 4 Mishani Phoenix | ||
Fri Mar 10 2017 17:55 | 1st = 4 Mishani Phoenix 2nd = 6 Speranza 3rd = 2 Deputy Peck 4th = 1 Brocson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 2 Riley Tokaam | ||
Fri Mar 10 2017 17:52 | 1st = 2 Riley Tokaam 2nd = 8 Deejay Frankie 3rd = 9 Metro Princess 4th = 1 Viva Opal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 8 Magic Myer | ||
Fri Mar 10 2017 17:49 | 1st = 8 Magic Myer 2nd = 5 Slick Diamond 3rd = 4 Righto Mitch 4th = 2 Jax Mikado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 8 - 2 Diamond Meteor | ||
Fri Mar 10 2017 17:45 | 1st = 2 Diamond Meteor 2nd = 6 La Chatte 3rd = 5 Equipped 4th = 15 Daydream Explorer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 4 - 1 Temporale | ||
Fri Mar 10 2017 17:45 | 1st = 1 Temporale 2nd = 5 The Almighty Johnson 3rd = 14 Prime Power 4th = 4 Yagunnakissmeornot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 6 Lucky Call | ||
Fri Mar 10 2017 17:42 | 1st = 6 Lucky Call 2nd = 4 Ramblin Rose 3rd = 1 What A Mess 4th = 7 Shaylor Andre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 4 Gangster Boy | ||
Fri Mar 10 2017 17:37 | 1st = 4 Gangster Boy 2nd = 5 Leighmont 3rd = 8 Ina Great Place 4th = 9 Comply Or Die |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 5 Hu Xian | ||
Fri Mar 10 2017 17:35 | 1st = 5 Hu Xian 2nd = 1 Allegro Boom 3rd = 2 Get Ready Freddy 4th = 4 Thrilling Berry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 6 Junior Tot | ||
Fri Mar 10 2017 17:34 | 1st = 6 Junior Tot 2nd = 5 Fascinate Joshua 3rd = 7 Road To Lulu 4th = 1 Warrior Will |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 8 - 6 Motion Granted | ||
Fri Mar 10 2017 17:30 | 1st = 6 Motion Granted 2nd = 2 Steves Surprise 3rd = 1 Neurum Road 4th = 13 Kobi Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 1 Crackerjack Choc | ||
Fri Mar 10 2017 17:27 | 1st = 1 Crackerjack Choc 2nd = 2 Louie Neveelk 3rd = 7 Big Hook 4th = 6 Scorching Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 10 Tiger Tara | ||
Fri Mar 10 2017 17:22 | 1st = 10 Tiger Tara 2nd = 11 Mach Doro 3rd = 6 Mister Brazil 4th = 5 Stormont Czar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 5 Snozzsta | ||
Fri Mar 10 2017 17:19 | 1st = 5 Snozzsta 2nd = 9 Dustys Destiny 3rd = 6 Spring Nakano 4th = 3 Flying Twister |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 3 - 11 Heaven Rocks | ||
Fri Mar 10 2017 17:15 | 1st = 11 Heaven Rocks 2nd = 7 Cash N Flow 3rd = 4 Alta Las Vegas 4th = 9 Walkinshaw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 6 - 9 The Lords Loot | ||
Fri Mar 10 2017 17:15 | 1st = 9 The Lords Loot 2nd = 4 Giftoflife 3rd = 10 Heart Of A Rebel 4th = 8 Rosebery Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 1 Marbel Rose | ||
Fri Mar 10 2017 17:12 | 1st = 1 Marbel Rose 2nd = 4 Fancy Jackson 3rd = 7 Features 4th = 2 Big Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 3 Tree Climber Liv | ||
Fri Mar 10 2017 17:09 | 1st = 3 Tree Climber Liv 2nd = 7 Lektra Blicavs 3rd = 4 Neo Ha Ha 4th = 8 Lonesome Katie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 7 - 13 Steyne | ||
Fri Mar 10 2017 17:05 | 1st = 13 Steyne 2nd = 9 Nahema 3rd = 1 Seasonal 4th = 5 Lookin At You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 7 Cawbourne Spree | ||
Fri Mar 10 2017 17:04 | 1st = 7 Cawbourne Spree 2nd = 1 Kinetic Assasin 3rd = 3 Nero 4th = 6 Elite Dose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 8 Blakes Turn | ||
Fri Mar 10 2017 17:03 | 1st = 8 Blakes Turn 2nd = 7 Belvedere Babe 3rd = 3 Czarny 4th = 4 Galvo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 8 - 9 Pass The Glass | ||
Fri Mar 10 2017 17:00 | 1st = 9 Pass The Glass 2nd = 3 Goldies Fortune 3rd = 5 Palace Of Mirrors 4th = 7 Amiees Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 2 Rocknrollhighlight | ||
Fri Mar 10 2017 16:57 | 1st = 2 Rocknrollhighlight 2nd = 1 Passionate Fella 3rd = 9 Fascinator 4th = 8 Riverleigh William |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 1 Das Tanga | ||
Fri Mar 10 2017 16:54 | 1st = 1 Das Tanga 2nd = 3 Look Us Over 3rd = 2 Court Zesta 4th = 8 Camacho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 7 - 1 Cruise Power | ||
Fri Mar 10 2017 16:50 | 1st = 1 Cruise Power 2nd = 3 Sunny Fame 3rd = 4 Dandy Toff 4th = 12 Jazzy Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 8 Taabinga Fella | ||
Fri Mar 10 2017 16:47 | 1st = 8 Taabinga Fella 2nd = 2 Van Damm 3rd = 1 Lonesome Dude 4th = 4 Far Out Indian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 2 - 5 Raptors Flight | ||
Fri Mar 10 2017 16:46 | 1st = 5 Raptors Flight 2nd = 4 Max Phactor 3rd = 11 Zadaka 4th = 1 Double Twist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 8 Onlykidding | ||
Fri Mar 10 2017 16:42 | 1st = 8 Onlykidding 2nd = 7 My Lucky Belle 3rd = 5 Ohoka Royal 4th = 1 Supriya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 6 Wildash Diva | ||
Fri Mar 10 2017 16:39 | 1st = 6 Wildash Diva 2nd = 8 Nikolucky 3rd = 2 Bonknocka Beans 4th = 4 Enzo Jazz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 5 - 6 Balkan Bambino | ||
Fri Mar 10 2017 16:35 | 1st = 6 Balkan Bambino 2nd = 3 Fassler 3rd = 5 Pick Of The Pubs 4th = 1 Heza Chumley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 5 Bigtime Jess | ||
Fri Mar 10 2017 16:34 | 1st = 5 Bigtime Jess 2nd = 4 Stole Me Car 3rd = 7 Viva La Vixen 4th = 6 Bigtime Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 7 - 1 Marcks Maha | ||
Fri Mar 10 2017 16:30 | 1st = 1 Marcks Maha 2nd = 9 Honour And Power 3rd = 5 Ready Street 4th = 4 Salvarotti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 3 Like Da Clappers | ||
Fri Mar 10 2017 16:28 | 1st = 3 Like Da Clappers 2nd = 4 Swift Swuff 3rd = 1 Chasing Diamonds 4th = 5 Emilys Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 6 - 4 Dawn Wall | ||
Fri Mar 10 2017 16:25 | 1st = 4 Dawn Wall 2nd = 5 Lubiton 3rd = 2 Faraway Town 4th = 13 Perfect Rhyme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 1 Labuan Starfish | ||
Fri Mar 10 2017 16:22 | 1st = 1 Labuan Starfish 2nd = 4 Zipping Hetty 3rd = 8 Vivian Shiraz 4th = 6 Isla Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 6 Subtle Delight | ||
Fri Mar 10 2017 16:17 | 1st = 6 Subtle Delight 2nd = 7 Rock With Sam 3rd = 8 Statement Made 4th = 4 Bonnie Jujon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 1 - 6 Il Pirata | ||
Fri Mar 10 2017 16:15 | 1st = 6 Il Pirata 2nd = 9 Gentleman Sir 3rd = 10 Sertorius 4th = 8 Mr Good And Evil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 1 Air Time | ||
Fri Mar 10 2017 16:14 | 1st = 1 Air Time 2nd = 7 Lil Miss Pinky 3rd = 3 Devil Dome 4th = 4 Due Credit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 6 - 1 Destiva | ||
Fri Mar 10 2017 16:10 | 1st = 1 Destiva 2nd = 10 Lillooet 3rd = 11 Elite Dubleo 4th = 8 My Cousin Rhett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 3 Squizzy Buzzard | ||
Fri Mar 10 2017 16:07 | 1st = 3 Squizzy Buzzard 2nd = 6 Time Is Precious 3rd = 1 Avatar Fox 4th = 7 Grand Diddle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 4 Bigtime Onfire | ||
Fri Mar 10 2017 16:05 | 1st = 4 Bigtime Onfire 2nd = 5 Bigtime Rise 3rd = 3 Opawa Shay 4th = 1 Banshee Reel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 5 Epaulette | ||
Fri Mar 10 2017 16:03 | 1st = 5 Epaulette 2nd = 1 Lets Strike The Gold 3rd = 11 Adam Cartwright 4th = 3 Hez A Dude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 6 - 3 Magna Carta | ||
Fri Mar 10 2017 16:00 | 1st = 3 Magna Carta 2nd = 4 Duro Canyon 3rd = 9 Token Gesture 4th = 5 I Write The Songs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 4 - 5 Best Of Us | ||
Fri Mar 10 2017 15:57 | 1st = 5 Best Of Us 2nd = 3 Madame Tycoon 3rd = 4 Jest Excel 4th = 7 Ponty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 4 Rogers Dreamin | ||
Fri Mar 10 2017 15:54 | 1st = 4 Rogers Dreamin 2nd = 8 Its All Bolony 3rd = 1 Sir Minter 4th = 2 Legend Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 5 - 5 Kudero | ||
Fri Mar 10 2017 15:50 | 1st = 5 Kudero 2nd = 8 Old Man Sam 3rd = 2 Princefamous 4th = 3 Ziggy Willie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 5 Elusive Watch | ||
Fri Mar 10 2017 15:47 | 1st = 5 Elusive Watch 2nd = 9 Spring Ernie 3rd = 2 Arabian Go Go 4th = 6 Knocka On Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 7 Strawbs Ideal Act | ||
Fri Mar 10 2017 15:42 | 1st = 7 Strawbs Ideal Act 2nd = 2 Likeallofus 3rd = 8 Constantlysideways 4th = 3 Major Lexus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 8 Wheelie Good | ||
Fri Mar 10 2017 15:41 | 1st = 8 Wheelie Good 2nd = 1 Adrenalin Kick 3rd = 2 Cawbourne Web 4th = 3 Nui Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 3 Magic Wishes | ||
Fri Mar 10 2017 15:39 | 1st = 3 Magic Wishes 2nd = 8 Big Gee Tee 3rd = 1 Jo Bear 4th = 6 Cheeky Snagrow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 5 - 1 My Cousin Jackie | ||
Fri Mar 10 2017 15:35 | 1st = 1 My Cousin Jackie 2nd = 12 Regal Lad 3rd = 11 Star Fest 4th = 5 Cool Water |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 3 Cyclone Jebrynah | ||
Fri Mar 10 2017 15:33 | 1st = 3 Cyclone Jebrynah 2nd = 7 Nellies Lad 3rd = 4 We Have Hope 4th = 1 Rapana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 5 - 1 Lord Sherwood | ||
Fri Mar 10 2017 15:30 | 1st = 1 Lord Sherwood 2nd = 4 Dangle Lad 3rd = 6 Costa Lante 4th = 3 Zandarral |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 12 - 3 Just Like Fire | ||
Fri Mar 10 2017 15:26 | 1st = 3 Just Like Fire 2nd = 6 Lektra Excess 3rd = 1 Lektra Ash 4th = 5 Cheap As |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 2 Don Boston | ||
Fri Mar 10 2017 15:25 | 1st = 2 Don Boston 2nd = 6 Stanley Ross Robyn 3rd = 11 Bettabe Perfect 4th = 7 Bells Beach House |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 2 Astute Glib | ||
Fri Mar 10 2017 15:24 | 1st = 2 Astute Glib 2nd = 8 Botanic Lass 3rd = 5 Ego Yar 4th = 3 Daintree Teacake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 11 - 1 Comanche County | ||
Fri Mar 10 2017 15:22 | 1st = 1 Comanche County 2nd = 3 Aberdeen Angus 3rd = 6 Size Made Me 4th = 2 Road Cam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 1 Crickets Dash | ||
Fri Mar 10 2017 15:18 | 1st = 1 Crickets Dash 2nd = 6 Sir Richard 3rd = 7 Enchanting Image 4th = 3 Text Me Tony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 3 - 9 La Boadicea | ||
Fri Mar 10 2017 15:17 | 1st = 9 La Boadicea 2nd = 6 The Exhibitionist 3rd = 4 Greenbank Road 4th = 3 General Sidereus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 1 Watch My Back | ||
Fri Mar 10 2017 15:13 | 1st = 1 Watch My Back 2nd = 3 Cawbourne Lick 3rd = 4 Bigtime Crackem 4th = 8 Opawa Bucks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 4 - 11 Midnight Ride | ||
Fri Mar 10 2017 15:10 | 1st = 11 Midnight Ride 2nd = 7 Alert By Sea 3rd = 8 Speed Hero 4th = 9 Radradra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 10 - 5 Vilcabamba | ||
Fri Mar 10 2017 15:07 | 1st = 5 Vilcabamba 2nd = 1 Chew My Shoe 3rd = 3 Lord Lachlan 4th = 7 Lilly Milo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 11 - 3 Cee Sunrise | ||
Fri Mar 10 2017 15:04 | 1st = 3 Cee Sunrise 2nd = 6 Galactic Viper 3rd = 8 Sookies Lad 4th = 5 Cool Whipp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 4 Mister Blackjack | ||
Fri Mar 10 2017 15:03 | 1st = 4 Mister Blackjack 2nd = 1 Bet Im Special 3rd = 8 Bettor Be Lucky 4th = 7 Making My Mark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 1 Jimmys Joken | ||
Fri Mar 10 2017 15:01 | 1st = 1 Jimmys Joken 2nd = 2 Peters Pride 3rd = 5 Galloping Leo 4th = 4 Bambalam Tilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 4 - 8 Two Square | ||
Fri Mar 10 2017 15:00 | 1st = 8 Two Square 2nd = 6 Dame Largo 3rd = 3 Swift Jet 4th = 2 Rufinson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 2 Boopa Doop Girl | ||
Fri Mar 10 2017 14:58 | 1st = 2 Boopa Doop Girl 2nd = 3 Cool Boots 3rd = 5 Another Hope 4th = 1 Better Beware |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 4 - 3 Luna Fiore | ||
Fri Mar 10 2017 14:55 | 1st = 3 Luna Fiore 2nd = 6 Fashion Saga 3rd = 11 Raheeba Las Vegas 4th = 1 Darkening |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 8 Outrageous El | ||
Fri Mar 10 2017 14:50 | 1st = 8 Outrageous El 2nd = 5 Astronaut 3rd = 3 Devil Dodger 4th = 12 Trikala |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 9 - 2 Joes Drinking | ||
Fri Mar 10 2017 14:47 | 1st = 2 Joes Drinking 2nd = 1 Magical Yessam 3rd = 3 Price Rise 4th = 6 Aristotle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 8 Cawbourne Crowie | ||
Fri Mar 10 2017 14:46 | 1st = 8 Cawbourne Crowie 2nd = 4 Wheelie Chillie 3rd = 7 Brilliant Ava 4th = 3 Cawbourne Hint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 5 Glen Eagle | ||
Fri Mar 10 2017 14:43 | 1st = 5 Glen Eagle 2nd = 6 Galactic Dragon 3rd = 1 Gold Rocker 4th = 7 Carrara Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 2 - 7 Call Us Primi | ||
Fri Mar 10 2017 14:42 | 1st = 7 Call Us Primi 2nd = 6 Hes All Heart 3rd = 2 Laudable Lemon 4th = 5 Mizaru |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 8 Ringading Bling | ||
Fri Mar 10 2017 14:39 | 1st = 8 Ringading Bling 2nd = 7 Still Just Under 3rd = 1 Tat Minnie 4th = 4 Galaxy Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 3 - 2 Rosaruby | ||
Fri Mar 10 2017 14:35 | 1st = 2 Rosaruby 2nd = 1 Divine Sanction 3rd = 4 Spooky Wooky 4th = 8 Megawatt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 3 - 6 Banachek | ||
Fri Mar 10 2017 14:30 | 1st = 6 Banachek 2nd = 7 Our Smoothie 3rd = 1 All Vegas 4th = 10 Harlem Hussy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 1 Ashleys Angel | ||
Fri Mar 10 2017 14:26 | 1st = 1 Ashleys Angel 2nd = 2 French Globe 3rd = 8 Mini Cam 4th = 7 Mister Performance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 8 - 4 Jocks Gift | ||
Fri Mar 10 2017 14:24 | 1st = 4 Jocks Gift 2nd = 1 Ping Ling 3rd = 6 Miss Stosur 4th = 3 Cosmic Yessam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 9 Banjo Moment | ||
Fri Mar 10 2017 14:21 | 1st = 9 Banjo Moment 2nd = 5 Summer Sprite 3rd = 8 Quans Flash 4th = 7 Judge Jed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 3 - 1 Cascata Rossa | ||
Fri Mar 10 2017 14:20 | 1st = 1 Cascata Rossa 2nd = 2 Call The Captain 3rd = 11 Luv Our Stratum 4th = 9 How Jammys That |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 8 Lady Alliance | ||
Fri Mar 10 2017 14:17 | 1st = 8 Lady Alliance 2nd = 5 Myrtle Grange 3rd = 9 Jacks Alouette 4th = 1 Janray Blue Nero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 7 - 2 Rusty In Melbourne | ||
Fri Mar 10 2017 14:13 | 1st = 2 Rusty In Melbourne 2nd = 9 Mocca 3rd = 1 Starossa 4th = 3 Princess Pamme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 11 Match Point | ||
Fri Mar 10 2017 14:12 | 1st = 11 Match Point 2nd = 5 Rave Moonraker 3rd = 6 Munroe 4th = 7 The Black Assassin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 7 - 2 Miss Piggy | ||
Fri Mar 10 2017 14:09 | 1st = 2 Miss Piggy 2nd = 7 Kingsbrae Avenue 3rd = 8 Spookie Assassin 4th = 5 Erin Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 3 Hit The Runway | ||
Fri Mar 10 2017 14:06 | 1st = 3 Hit The Runway 2nd = 7 Fiorelli Rose 3rd = 2 Old Jock 4th = 5 Fear The Rascal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 1 - 2 Wudang Blade | ||
Fri Mar 10 2017 14:05 | 1st = 2 Wudang Blade 2nd = 3 Ask Audrey 3rd = 1 Perfect Rain 4th = 5 Red Colour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 2 - 3 Effleurer | ||
Fri Mar 10 2017 14:00 | 1st = 3 Effleurer 2nd = 2 Drysdale Spirit 3rd = 1 Beau Riva 4th = 7 Sailors Falls |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 2 - 5 Screamarr | ||
Fri Mar 10 2017 13:55 | 1st = 5 Screamarr 2nd = 10 Out Of Wedlock 3rd = 4 Saxophone 4th = 3 Onemore Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 7 Blackjacks Back | ||
Fri Mar 10 2017 13:52 | 1st = 7 Blackjacks Back 2nd = 2 Vane Blue 3rd = 1 Dr Bodacious 4th = 3 Bear Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 7 Van Gisbergen | ||
Fri Mar 10 2017 13:49 | 1st = 7 Van Gisbergen 2nd = 8 Shannahs Might 3rd = 1 Sweeney Miss 4th = 5 Master Tron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 3 Brass Lantern | ||
Fri Mar 10 2017 13:47 | 1st = 3 Brass Lantern 2nd = 6 Kash 3rd = 1 Hereiam 4th = 2 Turbotufftalk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 6 - 6 Bravo Rose | ||
Fri Mar 10 2017 13:44 | 1st = 6 Bravo Rose 2nd = 1 Pawlee 3rd = 8 Meer Jappa 4th = 2 Dusky Silk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 2 - 2 Ready For Danger | ||
Fri Mar 10 2017 13:40 | 1st = 2 Ready For Danger 2nd = 5 Attila 3rd = 3 General Nelson 4th = 10 Blue Monte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 6 - 1 On the Hill | ||
Fri Mar 10 2017 13:38 | 1st = 1 On the Hill 2nd = 7 Petite En Jeu 3rd = 9 Battle Tank 4th = 5 Hank Moody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 6 Zed Merrett | ||
Fri Mar 10 2017 13:37 | 1st = 6 Zed Merrett 2nd = 7 Rapanui Rebel 3rd = 1 Jimmy Flash 4th = 8 Daintree Destroy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 4 Lil Arthur | ||
Fri Mar 10 2017 13:34 | 1st = 4 Lil Arthur 2nd = 3 Cee Rose Black 3rd = 6 Brazen Beau 4th = 8 Anti Dentite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 4 Rakarazor | ||
Fri Mar 10 2017 13:33 | 1st = 4 Rakarazor 2nd = 8 Smokin Bird 3rd = 6 Shesa Killer Queen 4th = 11 Look And Listen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ararat Race 1 - 9 This Horse Here | ||
Fri Mar 10 2017 13:30 | 1st = 9 This Horse Here 2nd = 2 Chopsticks 3rd = 7 Destiny Awakening 4th = 8 Jabberjaws |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 5 - 7 Negative Buzz | ||
Fri Mar 10 2017 13:25 | 1st = 7 Negative Buzz 2nd = 4 Kingsbrae Lotte 3rd = 2 Three Year Plan 4th = 8 Crazy Vixon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 1 - 7 Ubatuba | ||
Fri Mar 10 2017 13:20 | 1st = 7 Ubatuba 2nd = 8 Krusty 3rd = 2 Ancient History 4th = 3 Life Obrien |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 2 Next Grange | ||
Fri Mar 10 2017 13:17 | 1st = 2 Next Grange 2nd = 10 Pappa Gallo 3rd = 6 Sharnica 4th = 4 Master Phelps |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 5 Gargle It | ||
Fri Mar 10 2017 13:14 | 1st = 5 Gargle It 2nd = 1 Lyon Rose 3rd = 8 Lektra Destiny 4th = 4 Mcivor Neville |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 7 Opawa Idol | ||
Fri Mar 10 2017 13:11 | 1st = 7 Opawa Idol 2nd = 2 Homebush Rufus 3rd = 8 Extra Credit 4th = 4 Cawbourne Dotty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 4 - 4 Royal Prize | ||
Fri Mar 10 2017 13:10 | 1st = 4 Royal Prize 2nd = 2 Indulgence 3rd = 6 Watta Storm 4th = 9 Tranquil Sasha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 1 - 11 Husson Boots | ||
Fri Mar 10 2017 13:05 | 1st = 11 Husson Boots 2nd = 6 Gohardonhula 3rd = 14 Vivid Image 4th = 4 Wicked Wiki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 5 - 4 Steppenwolf | ||
Fri Mar 10 2017 13:03 | 1st = 4 Steppenwolf 2nd = 10 Amarone 3rd = 5 Perfect Shock 4th = 3 La Monnoye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 2 Fiery Melody | ||
Fri Mar 10 2017 13:02 | 1st = 2 Fiery Melody 2nd = 6 Dr Poppel 3rd = 4 Jett Zafonic 4th = 1 Kerries One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 2 Goldies Run | ||
Fri Mar 10 2017 12:59 | 1st = 2 Goldies Run 2nd = 6 Tipping Woody 3rd = 8 Lady Vixyma 4th = 4 Gee She Roks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 9 Visualise | ||
Fri Mar 10 2017 12:57 | 1st = 9 Visualise 2nd = 7 Quillabamba 3rd = 12 Mistercool Sea Eyre 4th = 8 Shetland |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 2 My First Litter | ||
Fri Mar 10 2017 12:55 | 1st = 2 My First Litter 2nd = 4 Swimming Goat 3rd = 8 Speedy Return 4th = 5 Know Hassle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 3 - 8 Piecost | ||
Fri Mar 10 2017 12:49 | 1st = 8 Piecost 2nd = 2 Bomber Sloy 3rd = 6 Call Me Aussie 4th = 7 Zabdon Chevy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 1 Springs Over | ||
Fri Mar 10 2017 12:44 | 1st = 1 Springs Over 2nd = 4 Chuck Mcivor 3rd = 7 Cee Jays Heart 4th = 6 Fancy Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 6 Daintree Dynamo | ||
Fri Mar 10 2017 12:41 | 1st = 6 Daintree Dynamo 2nd = 2 Dr Condor 3rd = 1 Tip Toe 4th = 10 Spotted Opal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 7 Letron James | ||
Fri Mar 10 2017 12:38 | 1st = 7 Letron James 2nd = 5 Hard Questions 3rd = 1 Opawa Jimbo 4th = 4 Know Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 2 - 7 Bundy Bucks | ||
Fri Mar 10 2017 12:34 | 1st = 7 Bundy Bucks 2nd = 6 Wingman Hutch 3rd = 3 Cuddley Dudley 4th = 9 Tarlarni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 4 - 6 Pinsraad | ||
Fri Mar 10 2017 12:30 | 1st = 6 Pinsraad 2nd = 9 Rosewood 3rd = 2 Darcis Day 4th = 14 Strada Roccia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 3 Whitney Showgirl | ||
Fri Mar 10 2017 12:26 | 1st = 3 Whitney Showgirl 2nd = 8 Wheres Lachie 3rd = 4 Alouette Josie 4th = 7 Uncle Bump |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 1 Gangster Of Love | ||
Fri Mar 10 2017 12:23 | 1st = 1 Gangster Of Love 2nd = 8 Glenville Anna 3rd = 4 Bekim Lucys 4th = 6 Shaniqua |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 1 Zircon | ||
Fri Mar 10 2017 12:20 | 1st = 1 Zircon 2nd = 2 Jinja Brian 3rd = 6 Fiery Fagan 4th = 3 Rosa Tee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 1 - 4 Realistic | ||
Fri Mar 10 2017 12:12 | 1st = 4 Realistic 2nd = 2 Kooringa Maizie 3rd = 6 Tremaly Knight 4th = 8 Jay Aye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 8 Severus Grange | ||
Fri Mar 10 2017 12:09 | 1st = 8 Severus Grange 2nd = 2 Inter Elesha 3rd = 6 Titanium Boy 4th = 7 Vane Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 3 Opawa Brad | ||
Fri Mar 10 2017 12:05 | 1st = 3 Opawa Brad 2nd = 2 Zipping Marlisa 3rd = 6 Allen Hadrian 4th = 4 Berridale Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 1 Money Back Zac | ||
Fri Mar 10 2017 12:01 | 1st = 1 Money Back Zac 2nd = 2 Hong Shen 3rd = 3 Indis Fancy 4th = 4 Major Eagle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 3 - 7 Oceirins Whisper | ||
Fri Mar 10 2017 11:55 | 1st = 7 Oceirins Whisper 2nd = 1 Perfectlyenchanted 3rd = 6 Irish Chat 4th = 3 Dr Watson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 1 Siennas Gem | ||
Fri Mar 10 2017 11:52 | 1st = 1 Siennas Gem 2nd = 7 Sloan 3rd = 3 Move It 4th = 6 Tiger Rising |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 3 Replay | ||
Fri Mar 10 2017 11:46 | 1st = 3 Replay 2nd = 1 Whose He 3rd = 5 Kingman 4th = 8 Royal Bash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 7 Another Cruise | ||
Fri Mar 10 2017 11:29 | 1st = 7 Another Cruise 2nd = 2 Wears The Gold 3rd = 3 Know Contest 4th = 8 Smash Lilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 2 - 15 Pathfinder | ||
Fri Mar 10 2017 11:20 | 1st = 15 Pathfinder 2nd = 6 Sylvester 3rd = 9 Bluesuede Chouxs 4th = 13 Ave Maria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 7 Homebush Justine | ||
Fri Mar 10 2017 11:11 | 1st = 7 Homebush Justine 2nd = 8 Makers Mark 3rd = 2 Saraya Jayde 4th = 3 Opawa Jemaine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 3 Dyna Alk | ||
Fri Mar 10 2017 10:54 | 1st = 3 Dyna Alk 2nd = 5 Translator 3rd = 7 Goldstar Coco 4th = 6 Vicarious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Otaki Race 1 - 7 Divine Power | ||
Fri Mar 10 2017 10:45 | 1st = 7 Divine Power 2nd = 1 Malo Bik 3rd = 6 Satin Belt 4th = 10 Nigella Jazz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 5 Mischief Managed | ||
Fri Mar 10 2017 10:36 | 1st = 5 Mischief Managed 2nd = 8 Roadworks 3rd = 6 Flaming Sambuca 4th = 2 Opawa Crystal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 1 Vikings | ||
Fri Mar 10 2017 10:19 | 1st = 1 Vikings 2nd = 4 Ride Aint Over 3rd = 6 Draxler 4th = 7 Fair Pippa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 6 Genetic Marlow | ||
Fri Mar 10 2017 10:01 | 1st = 6 Genetic Marlow 2nd = 8 Tilt 3rd = 2 Opawa Lean Meat 4th = 3 Kalonga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 8 Quiet Storm | ||
Fri Mar 10 2017 1:32 | 1st = 8 Quiet Storm 2nd = 7 Queenie Revenge 3rd = 5 Falcons Glory 4th = 6 Bonbie Beauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 5 Porrun Monelli | ||
Fri Mar 10 2017 1:12 | 1st = 5 Porrun Monelli 2nd = 3 Commander Joe 3rd = 1 Dottie Tucker 4th = 8 Last Weeks Pay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 8 - 5 Davincis Fiscal | ||
Fri Mar 10 2017 1:02 | 1st = 5 Davincis Fiscal 2nd = 6 Rockin The Boys 3rd = 11 Missinginhollywood 4th = 8 Shellwood Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 7 Arctodus | ||
Fri Mar 10 2017 0:47 | 1st = 7 Arctodus 2nd = 5 Benden Monelli 3rd = 1 Sirius Monelli 4th = 8 Asuriel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 7 - 12 Hilo Rex | ||
Fri Mar 10 2017 0:40 | 1st = 12 Hilo Rex 2nd = 6 Jet Engine 3rd = 11 Smooth Caesar 4th = 3 Precious Pupp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 2 Stolen Dreams | ||
Fri Mar 10 2017 0:27 | 1st = 2 Stolen Dreams 2nd = 7 Shez A Song 3rd = 8 Pebbles Gundi 4th = 5 Whos Got Money |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 6 - 8 Im Master Charlie | ||
Fri Mar 10 2017 0:10 | 1st = 8 Im Master Charlie 2nd = 5 Over Loaded 3rd = 9 Springsteen 4th = 7 Imali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 3 Black Herc | ||
Fri Mar 10 2017 0:07 | 1st = 3 Black Herc 2nd = 6 Dandalup Ivyrose 3rd = 7 Jessica Parker 4th = 2 Supreme Ollie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 1 Whos Got It | ||
Fri Feb 10 2017 23:47 | 1st = 1 Whos Got It 2nd = 3 Bago Flash 3rd = 2 Gallari 4th = 4 Dandalup Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 9 Major Reality | ||
Fri Feb 10 2017 23:30 | 1st = 9 Major Reality 2nd = 10 El Machine 3rd = 7 Bronze Seeker 4th = 4 Fernleigh Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 6 Yunderup Dozer | ||
Fri Feb 10 2017 23:27 | 1st = 6 Yunderup Dozer 2nd = 7 Classy Diamond 3rd = 2 Whos Driving 4th = 8 Pure Sabotage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 12 - 1 Bintang Radler | ||
Fri Feb 10 2017 23:10 | 1st = 1 Bintang Radler 2nd = 9 Codes Here 3rd = 4 Junior Tot 4th = 2 Ida Merry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 5 Mique | ||
Fri Feb 10 2017 23:07 | 1st = 5 Mique 2nd = 8 Max Profit 3rd = 7 Hello Im Leo 4th = 4 Shared Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 7 Foxy Dame | ||
Fri Feb 10 2017 23:02 | 1st = 7 Foxy Dame 2nd = 9 American Boy 3rd = 6 Jungle Jewel 4th = 3 Max Meridius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 8 Coco Marlow | ||
Fri Feb 10 2017 22:58 | 1st = 8 Coco Marlow 2nd = 6 Text Me Tony 3rd = 1 Its All Bolony 4th = 3 Dr Luvdisc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 7 Wonelova Gunn | ||
Fri Feb 10 2017 22:54 | 1st = 7 Wonelova Gunn 2nd = 8 Molly Waffle 3rd = 3 Bonnie Brae Kaos 4th = 1 Tahlia Mulwee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 2 Magic Reindeer | ||
Fri Feb 10 2017 22:49 | 1st = 2 Magic Reindeer 2nd = 8 Maximum Moo 3rd = 7 Angel Of Glory 4th = 3 Beyond Today |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 3 Equanimity | ||
Fri Feb 10 2017 22:46 | 1st = 3 Equanimity 2nd = 6 Mendoza Monelli 3rd = 7 Desert Rampage 4th = 4 Lillys Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Temora Race 8 - 3 Shadow Stride | ||
Fri Feb 10 2017 22:41 | 1st = 3 Shadow Stride 2nd = 6 Shes Bettor 3rd = 9 Elegant Heaven 4th = 8 Master Tulhurst |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 2 Lizzy Allen | ||
Fri Feb 10 2017 22:39 | 1st = 2 Lizzy Allen 2nd = 8 King Kai 3rd = 4 Brandeen Bayley 4th = 5 Mint Burst |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 6 Father Tom | ||
Fri Feb 10 2017 22:38 | 1st = 6 Father Tom 2nd = 1 Myrniong Angel 3rd = 2 Observant 4th = 8 Avatar Blaser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 4 Flash Henry | ||
Fri Feb 10 2017 22:33 | 1st = 4 Flash Henry 2nd = 7 Seriously Wicked 3rd = 6 Beyond The Vally 4th = 2 Hit n Split |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 2 Incognito Mac | ||
Fri Feb 10 2017 22:26 | 1st = 2 Incognito Mac 2nd = 8 Black Herc 3rd = 7 Fire Blaze 4th = 3 West On Maisie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 3 Cut For An Ace | ||
Fri Feb 10 2017 22:25 | 1st = 3 Cut For An Ace 2nd = 1 C C Chevron 3rd = 5 Importer Exporter 4th = 8 Major Rush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 4 Golden Zipper | ||
Fri Feb 10 2017 22:22 | 1st = 4 Golden Zipper 2nd = 6 Zipping Montana 3rd = 2 Tahiti Pearl 4th = 7 Alfie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 3 Bandits Girls | ||
Fri Feb 10 2017 22:19 | 1st = 3 Bandits Girls 2nd = 1 Shanks Very Much 3rd = 6 Walmac 4th = 8 Proven Chops |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 8 Ruby Guru | ||
Fri Feb 10 2017 22:15 | 1st = 8 Ruby Guru 2nd = 6 Thornett 3rd = 10 Regal Lad 4th = 3 Captains Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 2 Capital Zed | ||
Fri Feb 10 2017 22:11 | 1st = 2 Capital Zed 2nd = 4 West On Jill 3rd = 6 Bambam Gundi 4th = 8 Leonard Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 9 Beach Boy Adios | ||
Fri Feb 10 2017 22:10 | 1st = 9 Beach Boy Adios 2nd = 2 Our Horizon 3rd = 1 Idle Hands 4th = 8 Giuliani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 8 Lektra Hutch | ||
Fri Feb 10 2017 22:08 | 1st = 8 Lektra Hutch 2nd = 3 Rockstar Troy 3rd = 6 Moltisanti 4th = 4 Crackerjack Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 5 Stus Return | ||
Fri Feb 10 2017 22:05 | 1st = 5 Stus Return 2nd = 8 Mister Purple 3rd = 1 Red Robber 4th = 6 Cosmic Peter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Temora Race 7 - 1 Worlds Collide | ||
Fri Feb 10 2017 22:03 | 1st = 1 Worlds Collide 2nd = 2 Samara Crocker 3rd = 6 Saucy Dreams 4th = 7 Run Business Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 8 - 1 Anatola | ||
Fri Feb 10 2017 22:00 | 1st = 1 Anatola 2nd = 10 Exclusive Heights 3rd = 4 Stratum Magic 4th = 5 Lady Trickster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 1 Neo Ha Ha | ||
Fri Feb 10 2017 21:58 | 1st = 1 Neo Ha Ha 2nd = 3 Rogers Dreamin 3rd = 5 Gold Air 4th = 2 Dr Phil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 6 Smooth | ||
Fri Feb 10 2017 21:55 | 1st = 6 Smooth 2nd = 2 Elle Driver 3rd = 7 Mouse Lomar 4th = 8 Svetlana Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 1 Hez The Artisan | ||
Fri Feb 10 2017 21:54 | 1st = 1 Hez The Artisan 2nd = 6 Three Kings 3rd = 7 Tommy Smith 4th = 3 Mantoman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 3 Zipping Kirby | ||
Fri Feb 10 2017 21:49 | 1st = 3 Zipping Kirby 2nd = 4 Print The Money 3rd = 1 No Shadow Kick 4th = 8 Rock It Ronny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 5 Wild Torn Blazer | ||
Fri Feb 10 2017 21:46 | 1st = 5 Wild Torn Blazer 2nd = 1 Fancy Jackson 3rd = 7 Silver Evie 4th = 4 Zipping Pixie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 7 Rothabye | ||
Fri Feb 10 2017 21:45 | 1st = 7 Rothabye 2nd = 2 Divine Dice 3rd = 6 Rainbow Spirit 4th = 3 Infinite Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 9 Four Ex Dan | ||
Fri Feb 10 2017 21:40 | 1st = 9 Four Ex Dan 2nd = 1 Emmanuel 3rd = 5 The Culture 4th = 8 Trison |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 5 Fearless Swan | ||
Fri Feb 10 2017 21:38 | 1st = 5 Fearless Swan 2nd = 4 Tiggerlong Cruz 3rd = 3 Wot Price Flash 4th = 1 Explosive Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 7 - 4 Tisu Bombbelle | ||
Fri Feb 10 2017 21:36 | 1st = 4 Tisu Bombbelle 2nd = 2 Ima Ginger Rogers 3rd = 8 Reckless Abandon 4th = 3 Tell Mia Story |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Temora Race 6 - 4 Mod Conns | ||
Fri Feb 10 2017 21:33 | 1st = 4 Mod Conns 2nd = 1 Mercy Mercy 3rd = 6 Lookbutdonttouch 4th = 7 Stoneridge Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 7 - 9 Strike Force | ||
Fri Feb 10 2017 21:30 | 1st = 9 Strike Force 2nd = 12 Dontbabylon 3rd = 2 Jest For The Road 4th = 6 Oerter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 1 Ouch | ||
Fri Feb 10 2017 21:28 | 1st = 1 Ouch 2nd = 4 Quotation Mark 3rd = 5 Flyrite 4th = 7 Division Four |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 8 Irish Sprite | ||
Fri Feb 10 2017 21:25 | 1st = 8 Irish Sprite 2nd = 4 Uncle Grub 3rd = 2 Woodlands Drive 4th = 6 One Call Away |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 3 Gaz Wannabet | ||
Fri Feb 10 2017 21:24 | 1st = 3 Gaz Wannabet 2nd = 6 Our Gamma Lady 3rd = 2 James Galleon 4th = 8 Pandoras Sioux |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 1 Diamond | ||
Fri Feb 10 2017 21:19 | 1st = 1 Diamond 2nd = 7 In The Trolley 3rd = 2 Conclusive 4th = 3 Johnny Bullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 7 Zoff Of The World | ||
Fri Feb 10 2017 21:15 | 1st = 7 Zoff Of The World 2nd = 13 Sornja 3rd = 1 Captain The World 4th = 12 Musgrey Hill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 4 Keayang Mercedes | ||
Fri Feb 10 2017 21:10 | 1st = 4 Keayang Mercedes 2nd = 2 Gotta Bewitched 3rd = 3 Highview Christina 4th = 8 Ohoka Royal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 8 Gone Rusty | ||
Fri Feb 10 2017 21:08 | 1st = 8 Gone Rusty 3rd = 6 Royal Knocka 4th = 3 Dyna Mimi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 4 Alchemy | ||
Fri Feb 10 2017 21:08 | 1st = 4 Alchemy 3rd = 6 Royal Knocka 4th = 3 Dyna Mimi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 6 - 4 Herbie Haze | ||
Fri Feb 10 2017 21:06 | 1st = 4 Herbie Haze 2nd = 3 Why Went Wong 3rd = 6 El Jays Monza 4th = 1 Floras Last |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 7 Dynamic Goodwin | ||
Fri Feb 10 2017 21:04 | 1st = 7 Dynamic Goodwin 2nd = 6 Kittys Machine 3rd = 2 Barbs Glory 4th = 4 Hurry Mccurry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Temora Race 5 - 3 Dream Cartier | ||
Fri Feb 10 2017 21:03 | 1st = 3 Dream Cartier 2nd = 1 Faraway Man 3rd = 4 Kyalla Luke 4th = 5 Long Toe Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 6 - 3 Crediton | ||
Fri Feb 10 2017 21:00 | 1st = 3 Crediton 2nd = 4 Jimivag 3rd = 7 Uncle Buck 4th = 10 Shampion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 1 Mcneo | ||
Fri Feb 10 2017 20:57 | 1st = 1 Mcneo 2nd = 4 Big Hook 3rd = 5 Our First Lady 4th = 6 Dr Kestrel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 4 Argyle Red | ||
Fri Feb 10 2017 20:52 | 1st = 4 Argyle Red 2nd = 10 Mcclinchie 3rd = 3 The Storm Chief 4th = 9 Mexicano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 8 Drop A Clanger | ||
Fri Feb 10 2017 20:49 | 1st = 8 Drop A Clanger 2nd = 1 Crackerjack Andy 3rd = 6 Dash Of Scotch 4th = 4 Tuffy Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 1 Punishing | ||
Fri Feb 10 2017 20:45 | 1st = 1 Punishing 2nd = 2 Fast Vision 3rd = 3 Mr Meticulous 4th = 4 Navajo Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 3 Tiny Zesta | ||
Fri Feb 10 2017 20:44 | 1st = 3 Tiny Zesta 2nd = 6 Tanga Tokaam 3rd = 1 Azeem Kaos 4th = 7 Black Vieri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 4 Red Hot Tooth | ||
Fri Feb 10 2017 20:40 | 1st = 4 Red Hot Tooth 2nd = 2 High Gait 3rd = 9 Zedalite 4th = 7 Glenferrie Burn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 11 - 10 Grenado | ||
Fri Feb 10 2017 20:39 | 1st = 10 Grenado 2nd = 12 Dauntless 3rd = 9 Angus Burga 4th = 15 Te Kouka Breeze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 7 Avon Glory | ||
Fri Feb 10 2017 20:38 | 1st = 7 Avon Glory 2nd = 2 Dr Flannigan 3rd = 4 Usain Gilbert 4th = 8 Dr Gammiris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 5 - 5 Regal Stride | ||
Fri Feb 10 2017 20:36 | 1st = 5 Regal Stride 2nd = 1 Cromac Jamie 3rd = 7 Mighty Spark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Temora Race 4 - 2 Miss Gold Fortune | ||
Fri Feb 10 2017 20:33 | 1st = 2 Miss Gold Fortune 2nd = 1 Paternity Suit 3rd = 3 Takalookatmenow 4th = 8 Art Maker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 5 - 8 Certain Ellie | ||
Fri Feb 10 2017 20:30 | 1st = 8 Certain Ellie 2nd = 10 Atomic Lokade 3rd = 1 Vinnie Vega 4th = 4 El Sicario |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 8 Janes Intention | ||
Fri Feb 10 2017 20:26 | 1st = 8 Janes Intention 2nd = 2 Dewana Dimie 3rd = 3 Spirited Rose 4th = 7 Destini Fortress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 7 Revlon Babe | ||
Fri Feb 10 2017 20:22 | 1st = 7 Revlon Babe 2nd = 3 Camacho 3rd = 5 Mashup Lad 4th = 1 Fredys Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 2 Dr Cadenza | ||
Fri Feb 10 2017 20:18 | 1st = 2 Dr Cadenza 2nd = 1 Cracking Joe 3rd = 3 Bull Da Dash 4th = 6 Showin Attitude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 2 Ted | ||
Fri Feb 10 2017 20:15 | 1st = 2 Ted 2nd = 11 Tay Swift 3rd = 4 Idalias Dream 4th = 1 Cobra Quick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 10 - 6 Kate Black | ||
Fri Feb 10 2017 20:14 | 1st = 6 Kate Black 2nd = 10 Taihape Sunset 3rd = 11 Delightful Image 4th = 7 Whale Rider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 11 Bad Boy Brad | ||
Fri Feb 10 2017 20:10 | 1st = 11 Bad Boy Brad 2nd = 6 Roy George 3rd = 9 Hes Okey Dokey 4th = 4 Jivin Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 7 Zipping Bronze | ||
Fri Feb 10 2017 20:08 | 1st = 7 Zipping Bronze 2nd = 4 Manzeene Magic 3rd = 6 Allen Quake 4th = 3 Golden Tears |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 4 - 2 Moto Kenny | ||
Fri Feb 10 2017 20:06 | 1st = 2 Moto Kenny 2nd = 9 Modern Chic 3rd = 6 Tizyalator 4th = 3 Jane Grant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 1 Melissas Charm | ||
Fri Feb 10 2017 20:04 | 1st = 1 Melissas Charm 2nd = 5 Barbs Pixie 3rd = 2 Emilys Girl 4th = 7 Teevee Rema |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 11 - 8 Happy Styx | ||
Fri Feb 10 2017 20:03 | 1st = 8 Happy Styx 2nd = 9 Living Glory 3rd = 5 Major Vibes 4th = 16 Blue Chip Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Temora Race 3 - 3 Lucky To Make It | ||
Fri Feb 10 2017 20:03 | 1st = 3 Lucky To Make It 2nd = 8 Persimmon 3rd = 2 Itsoktorollwithjoe 4th = 4 Go Lorian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 4 - 2 Farson | ||
Fri Feb 10 2017 20:00 | 1st = 2 Farson 2nd = 11 Rising Red 3rd = 7 Baffert 4th = 8 Electric Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 6 Foxzami Tyga | ||
Fri Feb 10 2017 19:56 | 1st = 6 Foxzami Tyga 2nd = 1 Judy Bale 3rd = 3 Jimmys Joken 4th = 5 Jenna Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 5 Blue Magnum | ||
Fri Feb 10 2017 19:50 | 1st = 5 Blue Magnum 2nd = 1 Dashing Moments 3rd = 6 Brazen Bullet 4th = 7 Oemi Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 9 - 5 Forfeathers | ||
Fri Feb 10 2017 19:47 | 1st = 5 Forfeathers 2nd = 12 Heavyweight Hero 3rd = 1 Gentleman Sir 4th = 14 Il Pirata |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 3 Diddy Ace | ||
Fri Feb 10 2017 19:45 | 1st = 3 Diddy Ace 2nd = 4 Pronto 3rd = 2 Mad Cosmic 4th = 7 Jo Bear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 2 Beat Street | ||
Fri Feb 10 2017 19:45 | 1st = 2 Beat Street 2nd = 3 Ashgrovian 3rd = 1 Brave Dazzler 4th = 7 Mishani Viking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 5 Major Star | ||
Fri Feb 10 2017 19:40 | 1st = 5 Major Star 2nd = 3 Change Gear 3rd = 1 Mighty Flying Mac 4th = 6 Hotasel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 1 Nellies Lad | ||
Fri Feb 10 2017 19:38 | 1st = 1 Nellies Lad 2nd = 3 Bella Ha Ha 3rd = 2 Bossino 4th = 5 Merv Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 10 - 2 Hilarious Magic | ||
Fri Feb 10 2017 19:37 | 1st = 2 Hilarious Magic 2nd = 7 Bird of Paradise 3rd = 10 Sans Le Sou 4th = 8 Crackamoa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Temora Race 2 - 2 Loorrim Lad | ||
Fri Feb 10 2017 19:33 | 1st = 2 Loorrim Lad 2nd = 6 Coola Bar Boy 3rd = 7 Rob The Bank 4th = 8 Prince Kai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 3 - 4 I Got Shivers | ||
Fri Feb 10 2017 19:30 | 1st = 4 I Got Shivers 2nd = 3 Athena Lass 3rd = 7 Villa Rosa 4th = 9 Monkey Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 3 - 11 Spot Eight | ||
Fri Feb 10 2017 19:27 | 1st = 11 Spot Eight 2nd = 7 Timely Sovereign 3rd = 6 Union Force 4th = 2 No Undies Sundie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 10 Jacey Allen | ||
Fri Feb 10 2017 19:26 | 1st = 10 Jacey Allen 2nd = 7 Fran Allen 3rd = 6 Arion Bale 4th = 5 Flash Intention |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 3 Zippy Lynet | ||
Fri Feb 10 2017 19:19 | 1st = 3 Zippy Lynet 2nd = 8 Daintree Ripa 3rd = 1 Galloping Benny 4th = 10 Titanium Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 8 - 4 Alta Intrigue | ||
Fri Feb 10 2017 19:17 | 1st = 4 Alta Intrigue 2nd = 1 Gotta Go Dali Queen 3rd = 10 Ideal Roman 4th = 5 Zadaka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 5 Elusive Element | ||
Fri Feb 10 2017 19:15 | 1st = 5 Elusive Element 2nd = 1 Murt Reynolds 3rd = 2 Tobacco Road 4th = 4 Kingaroy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 8 Thisbeachrighthere | ||
Fri Feb 10 2017 19:10 | 1st = 8 Thisbeachrighthere 2nd = 6 Kurai Kage 3rd = 4 Night Ninja 4th = 2 Torque Tothe Starz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 5 Meehan Blue | ||
Fri Feb 10 2017 19:08 | 1st = 5 Meehan Blue 2nd = 4 Pure Motion 3rd = 8 Mrs Kash 4th = 1 Silent Sandy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 9 - 2 Everybody Knows | ||
Fri Feb 10 2017 19:07 | 1st = 2 Everybody Knows 2nd = 9 Master Lavros 3rd = 5 Waterloo Sunset 4th = 6 Destiny Jones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Temora Race 1 - 5 Goezee | ||
Fri Feb 10 2017 19:03 | 1st = 5 Goezee 2nd = 8 Pop the Cork 3rd = 6 Keys Tothe Village |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 2 - 7 This Kid Rocks | ||
Fri Feb 10 2017 19:00 | 1st = 7 This Kid Rocks 2nd = 4 Chippenham 3rd = 2 Boogie Woogie Man 4th = 3 Chavuma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 2 - 2 Pushkin | ||
Fri Feb 10 2017 18:59 | 1st = 2 Pushkin 2nd = 10 Busted 3rd = 6 Majorama 4th = 8 Thirlstane King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 5 Wildash Bam Bam | ||
Fri Feb 10 2017 18:58 | 1st = 5 Wildash Bam Bam 2nd = 3 Ho Choi 3rd = 10 Lenny Benz 4th = 8 Maywyns Ying |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 7 Daisy Lara | ||
Fri Feb 10 2017 18:56 | 1st = 7 Daisy Lara 2nd = 2 Stormy Days 3rd = 8 So Over It 4th = 3 Cawbourne Elpaso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 7 - 1 Step Up | ||
Fri Feb 10 2017 18:50 | 1st = 1 Step Up 2nd = 2 Could Be Good 3rd = 3 Lerato 4th = 5 Spirit Of Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gilgandra Race 7 - 1 Folkstone | ||
Fri Feb 10 2017 18:45 | 1st = 1 Folkstone 2nd = 5 Charley 3rd = 8 Forever Fillis 4th = 7 Arlingtons Pick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 1 Just Wantano | ||
Fri Feb 10 2017 18:40 | 1st = 1 Just Wantano 2nd = 13 Rocks Roy 3rd = 9 Alessa 4th = 2 Emiliana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 6 Only Exit | ||
Fri Feb 10 2017 18:38 | 1st = 6 Only Exit 2nd = 1 Spring Mystery 3rd = 9 Bentaxle 4th = 5 Senors Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 8 - 10 Cable Beach | ||
Fri Feb 10 2017 18:37 | 1st = 10 Cable Beach 2nd = 11 Sparkling Delight 3rd = 4 A Gs White Socks 4th = 13 Queen Bee Bardon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 1 - 4 Dayraid | ||
Fri Feb 10 2017 18:33 | 1st = 4 Dayraid 2nd = 5 Dellas Command 3rd = 12 Sign No More 4th = 2 Rainbow Phoenix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 1 - 8 My Aim Is True | ||
Fri Feb 10 2017 18:30 | 1st = 8 My Aim Is True 2nd = 7 Montoyas Secret 3rd = 5 Macaria 4th = 3 Magic Thor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 4 Bigtime Thinker | ||
Fri Feb 10 2017 18:26 | 1st = 4 Bigtime Thinker 2nd = 6 Cawbourne Matty 3rd = 1 Two Up 4th = 2 Chaimbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 8 Fashion Advice | ||
Fri Feb 10 2017 18:19 | 1st = 8 Fashion Advice 2nd = 4 Magical Yessam 3rd = 7 Master Lagoon 4th = 2 Cool Vane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 6 - 7 New York Rain | ||
Fri Feb 10 2017 18:18 | 1st = 7 New York Rain 2nd = 2 Gold Orchid 3rd = 5 Purest Silk 4th = 4 Delilaah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gilgandra Race 6 - 7 Rehanaat | ||
Fri Feb 10 2017 18:15 | 1st = 7 Rehanaat 2nd = 3 Security Code 3rd = 2 Jen See See 4th = 10 Bulloo Downs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 8 Its Just Kenny | ||
Fri Feb 10 2017 18:10 | 1st = 8 Its Just Kenny 2nd = 1 Proficient 3rd = 10 Im Lonely 4th = 11 Twoforsixty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 7 - 4 Benchmark | ||
Fri Feb 10 2017 18:05 | 1st = 4 Benchmark 2nd = 1 Foreverman 3rd = 5 Cuddly Jess 4th = 8 Bears Rest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 1 Jazzy Artist | ||
Fri Feb 10 2017 18:01 | 1st = 1 Jazzy Artist 2nd = 4 Crowning Glory 3rd = 7 Bettor Than Best 4th = 6 Beatle Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 4 Cawbourne Brick | ||
Fri Feb 10 2017 17:58 | 1st = 4 Cawbourne Brick 2nd = 5 Timma Turtle 3rd = 3 Absinthe Minded 4th = 9 Cawbourne Foxy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Walcha Race 8 - 2 Desert Marshal | ||
Fri Feb 10 2017 17:55 | 1st = 2 Desert Marshal 2nd = 8 Epic Decision 3rd = 9 Rosettas Comet 4th = 5 Rothbury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 2 Chulu Chululu | ||
Fri Feb 10 2017 17:52 | 1st = 2 Chulu Chululu 2nd = 3 Samantha Benz 3rd = 6 Haras Hook 4th = 8 Harry Benz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 5 - 8 Spandau Ballet | ||
Fri Feb 10 2017 17:48 | 1st = 8 Spandau Ballet 2nd = 1 Eye Candy 3rd = 2 Harmony Blue 4th = 7 Sea of Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gilgandra Race 5 - 3 Blinkin Rockin | ||
Fri Feb 10 2017 17:45 | 1st = 3 Blinkin Rockin 2nd = 10 Gillie Mooch 3rd = 7 Faithncourage 4th = 12 Return Journey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 6 - 3 Luciano | ||
Fri Feb 10 2017 17:39 | 1st = 3 Luciano 2nd = 2 Nui Toc Tien 3rd = 5 C A Penny 4th = 6 Maverick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 1 Title | ||
Fri Feb 10 2017 17:35 | 1st = 1 Title 2nd = 5 Maggie Benz 3rd = 3 Sheza Keen Size 4th = 2 Du Hast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 8 - 10 Addchan | ||
Fri Feb 10 2017 17:30 | 1st = 10 Addchan 2nd = 9 Myint 3rd = 4 Turbo Bundy 4th = 1 Chavo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 8 - 18 Call Me Irish | ||
Fri Feb 10 2017 17:28 | 1st = 18 Call Me Irish 2nd = 1 Curious 3rd = 9 Grazia 4th = 7 Twinkles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 2 Allegro Gun | ||
Fri Feb 10 2017 17:27 | 1st = 2 Allegro Gun 2nd = 3 Sedgebrook Babe 3rd = 1 Kennel Boy 4th = 8 Skuzi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 2 Bet Im Special | ||
Fri Feb 10 2017 17:23 | 1st = 2 Bet Im Special 2nd = 1 January 3rd = 4 Bonnie Jujon 4th = 3 Our Major Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 4 - 5 Runrunjimmydunn | ||
Fri Feb 10 2017 17:18 | 1st = 5 Runrunjimmydunn 2nd = 1 Rhythm N Blues 3rd = 4 Real Torque 4th = 7 Raptors Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Walcha Race 7 - 2 Hunter Jack | ||
Fri Feb 10 2017 17:15 | 1st = 2 Hunter Jack 2nd = 10 Ms Ba Bella 3rd = 12 So You Know 4th = 4 Star Of Legs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 1 Toll Evasion | ||
Fri Feb 10 2017 17:12 | 1st = 1 Toll Evasion 2nd = 2 Cigar Sam 3rd = 6 Maywyns Copy 4th = 3 Just Size |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gilgandra Race 4 - 1 In Ernest | ||
Fri Feb 10 2017 17:08 | 1st = 1 In Ernest 2nd = 11 Liberty Park 3rd = 4 Uncle Wingnut 4th = 9 Talk Is Cheap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 6 - 9 Isis Amber | ||
Fri Feb 10 2017 17:05 | 1st = 9 Isis Amber 2nd = 8 Cozumel 3rd = 4 Insolvent 4th = 3 Chica Peeps |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 5 - 12 Stars Align | ||
Fri Feb 10 2017 17:05 | 1st = 12 Stars Align 2nd = 1 Molly Sims 3rd = 3 Bettor To Be Tricky 4th = 10 Articulight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 7 Missing Allegro | ||
Fri Feb 10 2017 17:00 | 1st = 7 Missing Allegro 2nd = 1 Cawbourne Midget 3rd = 4 Bigtime Speedy 4th = 6 Scooters Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 7 - 6 First Order | ||
Fri Feb 10 2017 16:55 | 1st = 6 First Order 2nd = 2 Byblos Boy 3rd = 5 Halliday Road 4th = 9 Shes Kidding |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 7 - 6 Petite En Jeu | ||
Fri Feb 10 2017 16:54 | 1st = 6 Petite En Jeu 2nd = 7 Monie Oceirin 3rd = 13 Princess Raaj 4th = 2 Spritz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 4 My Super | ||
Fri Feb 10 2017 16:52 | 1st = 4 My Super 2nd = 7 Beach Front 3rd = 6 Sandave Bellaire 4th = 1 Sky Bond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 3 - 7 Lemond | ||
Fri Feb 10 2017 16:47 | 1st = 7 Lemond 2nd = 8 Commander Paris 3rd = 13 Prime Power 4th = 10 Quevert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 3 Dabeers Zargon | ||
Fri Feb 10 2017 16:43 | 1st = 3 Dabeers Zargon 2nd = 4 Horace Foxley 3rd = 6 Party Starter 4th = 2 Lombo Ranmiles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Walcha Race 6 - 2 Epic Dan | ||
Fri Feb 10 2017 16:40 | 1st = 2 Epic Dan 2nd = 12 Floral One 3rd = 4 Toast 4th = 3 Our Masquerade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 4 - 3 Let It Ride | ||
Fri Feb 10 2017 16:38 | 1st = 3 Let It Ride 2nd = 5 Locked Out Of Heaven 3rd = 10 Sky City King 4th = 9 Mr Kalypso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gilgandra Race 3 - 1 Tantamount | ||
Fri Feb 10 2017 16:36 | 1st = 1 Tantamount 2nd = 12 Ti Tan Tiger 3rd = 9 Princess Keeping 4th = 3 Chatteriz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 5 Bonknocka Prince | ||
Fri Feb 10 2017 16:33 | 1st = 5 Bonknocka Prince 2nd = 2 Spring Polly 3rd = 7 Vickis Choice 4th = 9 Zillie Bean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 7 Thrilling Mia | ||
Fri Feb 10 2017 16:29 | 1st = 7 Thrilling Mia 2nd = 4 Cranky Pants 3rd = 5 Zipline Marjen 4th = 1 Cawbourne Loch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 5 - 5 Covert Charmour | ||
Fri Feb 10 2017 16:25 | 1st = 5 Covert Charmour 2nd = 3 Final Hope 3rd = 1 Sanosuke 4th = 9 Court Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 6 - 8 La Bella Rosa | ||
Fri Feb 10 2017 16:24 | 1st = 8 La Bella Rosa 2nd = 2 Eagle Bay 3rd = 14 Tinkalicious 4th = 1 Deep Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 2 - 1 South Beach Arden | ||
Fri Feb 10 2017 16:20 | 1st = 1 South Beach Arden 2nd = 5 Mach Shard 3rd = 4 Royal Gamble 4th = 2 Major Threat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 6 Magic Benz | ||
Fri Feb 10 2017 16:18 | 1st = 6 Magic Benz 2nd = 1 Hot Moonlit Nite 3rd = 8 Asiclao 4th = 3 Nikolucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 6 - 1 Tuscan Reign | ||
Fri Feb 10 2017 16:15 | 1st = 1 Tuscan Reign 2nd = 2 Siberian Rose 3rd = 8 Little Miss Chelsy 4th = 5 Tip Jar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 2 Bigtime Spirit | ||
Fri Feb 10 2017 16:12 | 1st = 2 Bigtime Spirit 2nd = 4 Cawbourne Danial 3rd = 5 Cawbourne Dora 4th = 6 Botany Win |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 6 My Mastercraftsman | ||
Fri Feb 10 2017 16:08 | 1st = 6 My Mastercraftsman 2nd = 4 Royal Taz 3rd = 7 Im Paige 4th = 1 Change The Nation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Walcha Race 5 - 9 Fashion Model | ||
Fri Feb 10 2017 16:05 | 1st = 9 Fashion Model 2nd = 6 Bullet Kid 3rd = 1 Gold Torque 4th = 8 Ready Kwila |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 3 - 8 Lightworkofit | ||
Fri Feb 10 2017 16:00 | 1st = 8 Lightworkofit 2nd = 6 Sugar Cane 3rd = 3 Monkey Luck 4th = 12 Kingdom Come |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gilgandra Race 2 - 1 Dubali | ||
Fri Feb 10 2017 15:56 | 1st = 1 Dubali 2nd = 3 Steam Machine 3rd = 4 Chickas Destiny 4th = 7 Sylvan Jester |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 1 - 3 Juice Brogden | ||
Fri Feb 10 2017 15:53 | 1st = 3 Juice Brogden 2nd = 9 American Princess 3rd = 7 Luis Alberto 4th = 10 Circles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 4 Tigi Benz | ||
Fri Feb 10 2017 15:53 | 1st = 4 Tigi Benz 2nd = 7 You Are Here 3rd = 8 Dories Pick 4th = 3 Frosty Bejay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 4 - 6 Futureal | ||
Fri Feb 10 2017 15:50 | 1st = 6 Futureal 2nd = 5 Dennis Denuto 3rd = 1 All Host 4th = 2 Mt Ziggaro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 5 - 4 On Debut | ||
Fri Feb 10 2017 15:48 | 1st = 4 On Debut 2nd = 10 Moccasin 3rd = 9 Imogensmiles 4th = 8 Keeper Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 2 Lets Go Sprite | ||
Fri Feb 10 2017 15:47 | 1st = 2 Lets Go Sprite 2nd = 8 Opawa Blair 3rd = 6 Big Boy Deno 4th = 7 Holly Blue Blood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 8 Dr Valhalla | ||
Fri Feb 10 2017 15:44 | 1st = 8 Dr Valhalla 2nd = 4 Caesars Comet 3rd = 3 Jax Mikado 4th = 6 Cash Ownley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 5 - 1 Cannon Run | ||
Fri Feb 10 2017 15:40 | 1st = 1 Cannon Run 2nd = 6 Ankara Lass 3rd = 9 Double Good 4th = 4 Trying |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 2 - 1 Compliant | ||
Fri Feb 10 2017 15:35 | 1st = 1 Compliant 2nd = 3 Lanikai 3rd = 2 Missinmemate 4th = 10 Ildivo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 7 Wishitwasheaven | ||
Fri Feb 10 2017 15:31 | 1st = 7 Wishitwasheaven 2nd = 5 Washingtons Flier 3rd = 1 Tamahay 4th = 3 Annas Best |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 4 Dr Bodacious | ||
Fri Feb 10 2017 15:28 | 1st = 4 Dr Bodacious 2nd = 1 Ernie Old 3rd = 2 Spring Saviour 4th = 3 Onto Jatt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Walcha Race 4 - 1 Hot Hit | ||
Fri Feb 10 2017 15:25 | 1st = 1 Hot Hit 2nd = 2 Dont Tease Me 3rd = 4 Alpine Dragon 4th = 8 Hammoon Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 4 Cawbourne Ruby | ||
Fri Feb 10 2017 15:22 | 1st = 4 Cawbourne Ruby 2nd = 2 Bigtime Bell 3rd = 1 Bigtime Onfire 4th = 3 Cawbourne Lyns |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gilgandra Race 1 - 6 Yarrawa Boy | ||
Fri Feb 10 2017 15:20 | 1st = 6 Yarrawa Boy 2nd = 4 Jaroda Choice 3rd = 2 Brave Jay 4th = 1 Awild Enemys Pick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 11 - 3 Stormy Thunda | ||
Fri Feb 10 2017 15:18 | 1st = 3 Stormy Thunda 2nd = 1 Sneaker 3rd = 2 Kingsbrae Temeka 4th = 4 Zodiac Sandy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 3 - 8 Our Investment | ||
Fri Feb 10 2017 15:15 | 1st = 8 Our Investment 3rd = 1 Rusty Scooter 4th = 3 Arnhem Beauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 3 - 7 Cape Halifax | ||
Fri Feb 10 2017 15:15 | 1st = 7 Cape Halifax 3rd = 1 Rusty Scooter 4th = 3 Arnhem Beauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 4 - 5 Ocean Emperor | ||
Fri Feb 10 2017 15:11 | 1st = 5 Ocean Emperor 2nd = 1 Catwomandu 3rd = 4 Platinum Express 4th = 3 Lucky Edie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 3 Dozer Gold | ||
Fri Feb 10 2017 15:09 | 1st = 3 Dozer Gold 2nd = 1 Vane Blue 3rd = 7 Major Nippa 4th = 4 Lidos Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Addington Race 1 - 7 Sundees Son | ||
Fri Feb 10 2017 15:08 | 1st = 7 Sundees Son 2nd = 5 Bj Lindenny 3rd = 9 Majestic Hurricane 4th = 11 Castlereagh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 4 - 5 Oreillys Angel | ||
Fri Feb 10 2017 15:05 | 1st = 5 Oreillys Angel 2nd = 4 Rocky Marriage 3rd = 7 Oakwood Lady 4th = 3 Bay Truffle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 1 Culvie Godfather | ||
Fri Feb 10 2017 15:01 | 1st = 1 Culvie Godfather 2nd = 5 Bigtime Ellie 3rd = 6 Opawa Smoke 4th = 7 Cawbourne Chezzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 10 - 2 Watta Storm | ||
Fri Feb 10 2017 14:57 | 1st = 2 Watta Storm 2nd = 1 Vilcabamba 3rd = 5 Miss Stosur 4th = 6 Rosemount Buddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 5 Zac Mac | ||
Fri Feb 10 2017 14:52 | 1st = 5 Zac Mac 2nd = 1 Phantom Rockstar 3rd = 2 Another Swinger 4th = 3 Sams Cam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 10 - 8 Bo Bo Bo | ||
Fri Feb 10 2017 14:49 | 1st = 8 Bo Bo Bo 2nd = 3 Dyna Hogan 3rd = 2 Super Veloce 4th = 9 Dovizioso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Walcha Race 3 - 2 The Lion | ||
Fri Feb 10 2017 14:45 | 1st = 2 The Lion 2nd = 10 My Little Diva 3rd = 1 Got Nothing 4th = 15 The Hunter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 4 Lady Of Ellie | ||
Fri Feb 10 2017 14:42 | 1st = 4 Lady Of Ellie 2nd = 2 Dashing Magic 3rd = 1 Lady Beatrix 4th = 8 Dr Illuminate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 1 Allegro Power | ||
Fri Feb 10 2017 14:41 | 1st = 1 Allegro Power 2nd = 8 Kinetic Assasin 3rd = 3 Adrenalin Kick 4th = 5 Lektra Spider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 9 - 7 Indulgence | ||
Fri Feb 10 2017 14:39 | 1st = 7 Indulgence 2nd = 8 Zabdon Chevy 3rd = 1 Flash Rose 4th = 9 Brainstorm Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 2 - 6 Sequoia Miss | ||
Fri Feb 10 2017 14:35 | 1st = 6 Sequoia Miss 2nd = 5 Miss Marseille 3rd = 1 Gladishing 4th = 4 Causing Mayhem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 3 - 1 Cut to the Chase | ||
Fri Feb 10 2017 14:31 | 1st = 1 Cut to the Chase 2nd = 5 Etoile Dange 3rd = 9 Ze One 4th = 3 Miss Bondi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 9 - 2 Mackinlay | ||
Fri Feb 10 2017 14:28 | 1st = 2 Mackinlay 2nd = 1 Chance It 3rd = 8 Julaine 4th = 4 Lektra Boots |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 3 - 4 Gitan | ||
Fri Feb 10 2017 14:25 | 1st = 4 Gitan 2nd = 11 Zablitz 3rd = 10 Pristine Girl 4th = 5 High Valyrian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 4 Cape Ability | ||
Fri Feb 10 2017 14:22 | 1st = 4 Cape Ability 2nd = 1 Try Me 3rd = 8 Richo Richo Girl 4th = 3 Dons Shy Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 3 Cawbourne Spree | ||
Fri Feb 10 2017 14:21 | 1st = 3 Cawbourne Spree 2nd = 4 Struggle Is Real 3rd = 6 Another Relm 4th = 9 Culvie Den |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 5 Master Hugh | ||
Fri Feb 10 2017 14:17 | 1st = 5 Master Hugh 2nd = 3 Senitas Success 3rd = 6 Morning Fawlty 4th = 1 Chevals Racer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 8 - 5 Cheeky Dolce | ||
Fri Feb 10 2017 14:14 | 1st = 5 Cheeky Dolce 2nd = 8 Katie Gelzinnis 3rd = 4 Jimary Bond 4th = 3 Way Before You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Walcha Race 2 - 8 Sandy Waters | ||
Fri Feb 10 2017 14:10 | 1st = 8 Sandy Waters 2nd = 3 Dancing Daydream 3rd = 9 Smart Bet 4th = 4 Oti Thelis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 8 - 7 Just Like Rosie | ||
Fri Feb 10 2017 14:07 | 1st = 7 Just Like Rosie 2nd = 8 Allinga Dot 3rd = 3 Mo Town Roy 4th = 6 Bretts Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 8 Master Phelps | ||
Fri Feb 10 2017 14:04 | 1st = 8 Master Phelps 2nd = 3 Shazzles Boy 3rd = 6 My Baby Porscha 4th = 5 Morson Senor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 2 - 2 Itiswhatitis | ||
Fri Feb 10 2017 14:00 | 1st = 2 Itiswhatitis 2nd = 6 Sprocket 3rd = 10 Its Pandemonium 4th = 4 Cashel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 1 - 1 Takings | ||
Fri Feb 10 2017 13:57 | 1st = 1 Takings 2nd = 2 Thats Woody 3rd = 6 Trigger Lad 4th = 7 Plain N Simple |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 7 - 1 Fenrir | ||
Fri Feb 10 2017 13:54 | 1st = 1 Fenrir 2nd = 2 Coopolly Beach 3rd = 8 Hold Ya Breath 4th = 4 Jacki Flashstorm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 2 - 1 Radradra | ||
Fri Feb 10 2017 13:50 | 1st = 1 Radradra 2nd = 5 Bayamo 3rd = 3 The Big Sleep 4th = 7 Pluck N Sting |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 7 - 2 Rebound Rita | ||
Fri Feb 10 2017 13:50 | 1st = 2 Rebound Rita 2nd = 1 Fayette 3rd = 4 Scottish Thistle 4th = 8 Peregrine Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 6 Bruree Jewel | ||
Fri Feb 10 2017 13:47 | 1st = 6 Bruree Jewel 2nd = 8 Tzar Knight 3rd = 2 My Names Schultz 4th = 3 Spazzy Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 2 Stayintown Tonight | ||
Fri Feb 10 2017 13:42 | 1st = 2 Stayintown Tonight 2nd = 1 Steveejay 3rd = 3 Best Beau 4th = 5 Bonnies A Beauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 6 - 7 Skitso Joe | ||
Fri Feb 10 2017 13:39 | 1st = 7 Skitso Joe 2nd = 1 Soft Sand 3rd = 3 Kingsbrae Lotte 4th = 5 Kidatee Dylan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Walcha Race 1 - 2 Cobb N Co | ||
Fri Feb 10 2017 13:35 | 1st = 2 Cobb N Co 2nd = 6 Mothers Presence 3rd = 8 Isadiva 4th = 9 Lady Selkie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 6 - 2 Sketchy Max | ||
Fri Feb 10 2017 13:32 | 1st = 2 Sketchy Max 2nd = 3 Ascension 3rd = 6 Instant Allen 4th = 4 Hot Arabina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 2 Bullocky Bill | ||
Fri Feb 10 2017 13:27 | 1st = 2 Bullocky Bill 2nd = 8 Rusty Sidebottom 3rd = 6 Dr Condor 4th = 1 Form A Circle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 1 - 4 Effectav | ||
Fri Feb 10 2017 13:22 | 1st = 4 Effectav 2nd = 2 Twoznotenough 3rd = 3 Macklemore 4th = 5 Brave Kat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 5 - 2 Three Year Plan | ||
Fri Feb 10 2017 13:20 | 1st = 2 Three Year Plan 2nd = 4 Orara Charlie 3rd = 7 Slender Jappa 4th = 1 Cash Explosion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 5 - 1 Hot Stelios | ||
Fri Feb 10 2017 13:16 | 1st = 1 Hot Stelios 2nd = 3 Just Like Fire 3rd = 4 Woodside Rocky 4th = 8 Naughty Nat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 1 - 5 Lilac Lane | ||
Fri Feb 10 2017 13:15 | 1st = 5 Lilac Lane 2nd = 1 Ah Chai 3rd = 2 Alerting 4th = 3 Caprera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 1 Bos Business | ||
Fri Feb 10 2017 13:13 | 1st = 1 Bos Business 2nd = 8 Replay 3rd = 9 Falconhurst 4th = 7 Smokey Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 2 Destini Baritone | ||
Fri Feb 10 2017 13:05 | 1st = 2 Destini Baritone 2nd = 4 Oliver Cruise 3rd = 1 Star Douglas 4th = 5 Gold Rush Dozer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 4 - 3 Royal Prize | ||
Fri Feb 10 2017 13:02 | 1st = 3 Royal Prize 2nd = 1 Lil Macie Breeze 3rd = 2 Classy Sprite 4th = 8 Nash Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 1 Royal Bash | ||
Fri Feb 10 2017 12:58 | 1st = 1 Royal Bash 2nd = 7 Know Contest 3rd = 8 Zabambi 4th = 3 Tip The Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 4 - 3 Woodside Zorro | ||
Fri Feb 10 2017 12:56 | 1st = 3 Woodside Zorro 2nd = 1 Short Mess 3rd = 4 Lilly Choo 4th = 8 Ezigo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 3 Cosmic Sole | ||
Fri Feb 10 2017 12:47 | 1st = 3 Cosmic Sole 2nd = 8 Still Just Under 3rd = 4 Ringading Bling 4th = 1 Nick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 3 - 4 Final Fling | ||
Fri Feb 10 2017 12:44 | 1st = 4 Final Fling 2nd = 8 Ping Ling 3rd = 2 Loose Tabacco 4th = 3 Zani Vale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 5 Mushroom Cloud | ||
Fri Feb 10 2017 12:41 | 1st = 5 Mushroom Cloud 2nd = 8 Wears The Gold 3rd = 3 Smash Rumour 4th = 7 Opawa Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 3 - 1 Merry Magic | ||
Fri Feb 10 2017 12:38 | 1st = 1 Merry Magic 2nd = 3 Good Bye Kiss 3rd = 8 Callington 4th = 6 Ming Men Shen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 5 Boston You Essay | ||
Fri Feb 10 2017 12:29 | 1st = 5 Boston You Essay 2nd = 2 Krazy Blaze 3rd = 8 Dee Mini Mouse 4th = 9 Cowboy Brett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 2 - 7 Lace My Palm | ||
Fri Feb 10 2017 12:26 | 1st = 7 Lace My Palm 2nd = 1 Tarlarni 3rd = 3 Major Player 4th = 4 My Names Minnie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 6 Cactus Jack | ||
Fri Feb 10 2017 12:23 | 1st = 6 Cactus Jack 2nd = 7 Opawa Timo 3rd = 8 Draxler 4th = 3 Opawa Waihemo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 2 - 4 Silent Scandal | ||
Fri Feb 10 2017 12:20 | 1st = 4 Silent Scandal 2nd = 6 Stone Busta 3rd = 5 Sketchy Kathy 4th = 2 Black Wanderer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 2 Mack Tux | ||
Fri Feb 10 2017 12:17 | 1st = 2 Mack Tux 2nd = 7 Mousey Mccoy 3rd = 3 Sunny Pitubi 4th = 6 Diligent Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 1 - 7 Indominous Dane | ||
Fri Feb 10 2017 12:11 | 1st = 7 Indominous Dane 2nd = 1 Tremaly Knight 3rd = 2 Sudoku Daisy 4th = 5 Vinaka Mateo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 1 Inter Sam | ||
Fri Feb 10 2017 12:08 | 1st = 1 Inter Sam 2nd = 2 Siennas Gem 3rd = 7 Rapanui Revival 4th = 9 Woodleigh Bond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 5 Nippaofsambucca | ||
Fri Feb 10 2017 12:05 | 1st = 5 Nippaofsambucca 2nd = 4 Smash Gator 3rd = 1 Tepirita Wyatt 4th = 8 Magic Velvet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Strathalbyn Race 1 - 8 Judge Jed | ||
Fri Feb 10 2017 12:02 | 1st = 8 Judge Jed 2nd = 7 Megabound 3rd = 6 Stick Shifter 4th = 4 Saphire Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 5 Nangar Bear | ||
Fri Feb 10 2017 11:52 | 1st = 5 Nangar Bear 2nd = 2 Spritely Dancer 3rd = 3 War Cry 4th = 8 Compare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 2 Crotty | ||
Fri Feb 10 2017 11:48 | 1st = 2 Crotty 2nd = 6 Cawbourne Sandy 3rd = 7 Sweet As Brad 4th = 4 Nippa Eel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 6 Kryptonian | ||
Fri Feb 10 2017 11:40 | 1st = 6 Kryptonian 2nd = 1 Vanderville 3rd = 2 Are You 4th = 8 Blue Blitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 3 Hugo Boss | ||
Fri Feb 10 2017 11:33 | 1st = 3 Hugo Boss 2nd = 4 Lagoon Jazzy 3rd = 1 Milly Keeping 4th = 9 Dancing Gums |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 2 Homebush Tulip | ||
Fri Feb 10 2017 11:30 | 1st = 2 Homebush Tulip 2nd = 1 Tui Style 3rd = 8 Ohoka Angel 4th = 4 Machine Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 5 Milburn Gold | ||
Fri Feb 10 2017 11:23 | 1st = 5 Milburn Gold 2nd = 8 All Inn Together 3rd = 2 Furious Jack 4th = 6 Jackdell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 3 Winsome Summer | ||
Fri Feb 10 2017 11:17 | 1st = 3 Winsome Summer 2nd = 4 Iona Flyer 3rd = 8 King Panda 4th = 5 Mellenia Jo Jo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 4 Flaps Down | ||
Fri Feb 10 2017 11:13 | 1st = 4 Flaps Down 2nd = 8 Gordy Junior 3rd = 7 Time Slayer 4th = 1 Opawa Idol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 4 Sugar Hit Heidi | ||
Fri Feb 10 2017 11:06 | 1st = 4 Sugar Hit Heidi 2nd = 8 Rickety Gate 3rd = 7 Trovs Gem 4th = 2 Squirto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 3 Baracca Keeping | ||
Fri Feb 10 2017 10:59 | 1st = 3 Baracca Keeping 2nd = 8 Jock Colley 3rd = 9 Miami Theory 4th = 6 Big Red Sun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 5 Translator | ||
Fri Feb 10 2017 10:55 | 1st = 5 Translator 2nd = 3 Opawa Cheviot 3rd = 6 Kiwi Breeze 4th = 4 Gentleman Tim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 8 Karise Fusileer | ||
Fri Feb 10 2017 10:49 | 1st = 8 Karise Fusileer 2nd = 6 Last Outlaw 3rd = 3 Some Kinda Girl 4th = 7 Select Opal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 9 Fred The Weapon | ||
Fri Feb 10 2017 10:42 | 1st = 9 Fred The Weapon 2nd = 5 Mellcat Lass 3rd = 2 Blayney Opal 4th = 6 Airly Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 7 Zugzwang | ||
Fri Feb 10 2017 10:37 | 1st = 7 Zugzwang 2nd = 8 Just James 3rd = 1 Andolas 4th = 2 Nippa A Spot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 3 Total Hazard | ||
Fri Feb 10 2017 10:32 | 1st = 3 Total Hazard 2nd = 2 Fast Freddie 3rd = 10 Hosting 4th = 5 Barry Bomber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 4 Rubelly Magic | ||
Fri Feb 10 2017 10:25 | 1st = 4 Rubelly Magic 2nd = 9 Khumba 3rd = 6 Fancy Bianca 4th = 2 Warrior Will |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 2 Opawa Mine | ||
Fri Feb 10 2017 10:20 | 1st = 2 Opawa Mine 2nd = 8 Kay Bomb 3rd = 7 Dead Wong 4th = 4 Know Deception |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 3 Sutre Sizzler | ||
Fri Feb 10 2017 10:15 | 1st = 3 Sutre Sizzler 2nd = 1 Chezza 3rd = 6 Sixteen Bills 4th = 4 Jimmy Newob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 4 Winsome Bella | ||
Fri Feb 10 2017 10:07 | 1st = 4 Winsome Bella 2nd = 6 Midnight Paula 3rd = 1 When In Doubt 4th = 3 Belivet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 3 Cawbourne Excite | ||
Fri Feb 10 2017 10:02 | 1st = 3 Cawbourne Excite 2nd = 8 Fabres Lass 3rd = 4 Verbena 4th = 6 Goldstar Beckham |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 1 Amigo One | ||
Fri Feb 10 2017 9:58 | 1st = 1 Amigo One 2nd = 8 Kalahari Sands 3rd = 7 Minkas Destiny 4th = 4 Vinaka Oscar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 7 Queenie Revenge | ||
Fri Feb 10 2017 1:27 | 1st = 7 Queenie Revenge 2nd = 8 Schmick As 3rd = 1 Freeway Blaster 4th = 4 Aussie Ozzy Osti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 5 Dark Ouzo | ||
Fri Feb 10 2017 1:09 | 1st = 5 Dark Ouzo 2nd = 6 Tee Gundi 3rd = 1 Topper Holms 4th = 7 Faulkner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 7 Pay The Boo | ||
Fri Feb 10 2017 0:52 | 1st = 7 Pay The Boo 2nd = 6 Batangas 3rd = 1 Jessica Parker 4th = 2 Shogun Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 4 Wicked Pursuit | ||
Fri Feb 10 2017 0:27 | 1st = 4 Wicked Pursuit 2nd = 7 Double Destiny 3rd = 1 Spring Jester 4th = 6 Sirius Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 8 Pepperfied | ||
Fri Feb 10 2017 0:12 | 1st = 8 Pepperfied 2nd = 2 Zipping Flynn 3rd = 1 Sneaky Ripper 4th = 4 Whos Got Money |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 3 Sugaque | ||
Tue Jan 10 2017 23:52 | 1st = 3 Sugaque 2nd = 1 Pink Keeping 3rd = 2 Divergent 4th = 4 Szechuan Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 4 Bonbie Blitz | ||
Tue Jan 10 2017 23:27 | 1st = 4 Bonbie Blitz 2nd = 5 Oz Ten Tatious 3rd = 2 Flying Urkal 4th = 8 West On Sutro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 3 Desert Rampage | ||
Tue Jan 10 2017 23:02 | 1st = 3 Desert Rampage 2nd = 6 Phantom Lord 3rd = 5 Elle Driver 4th = 8 Trusted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 10 - 4 El Malamute | ||
Tue Jan 10 2017 22:52 | 1st = 4 El Malamute 2nd = 8 Universal One 3rd = 2 Knockin Blue 4th = 7 Prim And Prizzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 3 My Nakita | ||
Tue Jan 10 2017 22:47 | 1st = 3 My Nakita 2nd = 4 West On Liam 3rd = 1 Proceed At Speed 4th = 8 Uranium |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 9 - 2 From The Tap | ||
Tue Jan 10 2017 22:37 | 1st = 2 From The Tap 2nd = 7 Velocity Aim 3rd = 3 Sky Bond 4th = 4 Amarda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 5 Capital Zed | ||
Tue Jan 10 2017 22:28 | 1st = 5 Capital Zed 2nd = 4 Bambam Gundi 3rd = 6 Kuro Lou 4th = 3 Ultimate Wingman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 8 Xavier Kelton | ||
Tue Jan 10 2017 22:25 | 1st = 8 Xavier Kelton 2nd = 1 Dozer Tron 3rd = 3 Flywheel Magic 4th = 4 No Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 11 - 2 Strauss | ||
Tue Jan 10 2017 22:22 | 1st = 2 Strauss 2nd = 8 His The Boss 3rd = 3 Last Line 4th = 4 Remember Brutus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 1 Spoilt Dilinger | ||
Tue Jan 10 2017 22:17 | 1st = 1 Spoilt Dilinger 2nd = 7 Lifes A Journey 3rd = 4 High Speed Chase 4th = 10 You Bettor Watch Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 8 - 8 Prospect | ||
Tue Jan 10 2017 22:14 | 1st = 8 Prospect 2nd = 3 Asa Abbandando 3rd = 1 Bruton Miss 4th = 6 Asa El Chappo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 6 Em Morney | ||
Tue Jan 10 2017 22:10 | 1st = 6 Em Morney 2nd = 8 Quackas Girl 3rd = 7 Barca Striker 4th = 5 Bulldog Stringer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 8 Tuggeragh | ||
Tue Jan 10 2017 22:06 | 1st = 8 Tuggeragh 2nd = 5 Lektra Blicavs 3rd = 2 Miss Rossi 4th = 10 Zabdon Bluey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 10 - 3 Cosmic Bonus | ||
Tue Jan 10 2017 22:02 | 1st = 3 Cosmic Bonus 2nd = 8 Blue Shark 3rd = 7 One For Tiger 4th = 9 Jet Boy Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 7 - 3 Bluefire Chalice | ||
Tue Jan 10 2017 21:58 | 1st = 3 Bluefire Chalice 2nd = 7 Crushed Ice 3rd = 2 Liberty Legs 4th = 6 Black Mass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 4 Bwana Rama | ||
Tue Jan 10 2017 21:55 | 1st = 4 Bwana Rama 2nd = 3 Romilda Monelli 3rd = 2 Bruce Hawk Down 4th = 6 Heliocentric |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 9 Mister Daytona | ||
Tue Jan 10 2017 21:50 | 1st = 9 Mister Daytona 2nd = 7 Argyle Red 3rd = 6 Hez The Jazz Man 4th = 8 Nicnak Paddy Wak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 10 - 1 Lightning Paws | ||
Tue Jan 10 2017 21:48 | 1st = 1 Lightning Paws 2nd = 9 Flash Rose 3rd = 5 Spring Forte 4th = 4 Chew My Shoe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 5 Hurunui Jack | ||
Tue Jan 10 2017 21:45 | 1st = 5 Hurunui Jack 2nd = 6 Cheetah Stealth 3rd = 3 Lektra Timon 4th = 2 Coogans Regret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 8 - 1 Pure Cam | ||
Tue Jan 10 2017 21:40 | 1st = 1 Pure Cam 2nd = 9 Shell Green 3rd = 2 Park Run 4th = 7 Shes Bettor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 9 - 6 Inkjet Keroma | ||
Tue Jan 10 2017 21:38 | 1st = 6 Inkjet Keroma 2nd = 5 Mr Vuitton 3rd = 4 Skoozy Please 4th = 9 Digger Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 6 - 3 Neville Rose | ||
Tue Jan 10 2017 21:35 | 1st = 3 Neville Rose 2nd = 5 Rambo Ritson 3rd = 6 Asa Ensee Fly 4th = 4 Im Alice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 1 Rhianna Keeping | ||
Tue Jan 10 2017 21:32 | 1st = 1 Rhianna Keeping 2nd = 4 Go Gettem Smiley 3rd = 7 Velocity Zafina 4th = 6 Beau Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 7 - 3 Lighting Colony | ||
Tue Jan 10 2017 21:30 | 1st = 3 Lighting Colony 2nd = 4 Ultimate Dawn 3rd = 6 Seize Power 4th = 2 Arden Castle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 9 - 7 Aristotle | ||
Tue Jan 10 2017 21:28 | 1st = 7 Aristotle 2nd = 6 Crankshaft 3rd = 4 My Names Kelly 4th = 3 True Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 1 Ataraxia | ||
Tue Jan 10 2017 21:25 | 1st = 1 Ataraxia 2nd = 4 Galester Hook 3rd = 8 Needs Wings 4th = 7 Hes Panicken |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 3 Mcclinchie | ||
Tue Jan 10 2017 21:20 | 1st = 3 Mcclinchie 2nd = 5 Ideal Tyson 3rd = 2 Questionable Gesture 4th = 12 The Real Nadal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 8 - 7 Alfie | ||
Tue Jan 10 2017 21:18 | 1st = 7 Alfie 2nd = 9 Tarawi Skye 3rd = 2 Rodeo Sweetheart 4th = 3 Tonight Live |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 5 - 6 Thrilla Stroke | ||
Tue Jan 10 2017 21:15 | 1st = 6 Thrilla Stroke 2nd = 4 Amys Elite 3rd = 1 Gunnadoo Twist 4th = 8 Back Street Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 4 Supreme Ollie | ||
Tue Jan 10 2017 21:12 | 1st = 4 Supreme Ollie 2nd = 3 Kabal 3rd = 5 Ona Pension 4th = 6 Cosmic Evolution |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 7 - 1 Berling | ||
Tue Jan 10 2017 21:10 | 1st = 1 Berling 2nd = 3 Overtaking Lane 3rd = 8 Our Little Millie 4th = 7 Edies Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 8 - 4 Two Jay | ||
Tue Jan 10 2017 21:08 | 1st = 4 Two Jay 2nd = 7 Bill Dismal 3rd = 8 Land Lords Dip 4th = 1 Skitso Joe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 1 Zambora Brockie | ||
Tue Jan 10 2017 21:05 | 1st = 1 Zambora Brockie 2nd = 8 Cry Later 3rd = 9 Flywheel Alfie 4th = 6 Taabinga Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 6 - 7 Nicol Shard | ||
Tue Jan 10 2017 21:00 | 1st = 7 Nicol Shard 2nd = 1 Heathbern Whisky 3rd = 4 Monterei Bay 4th = 8 Roll One Over |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 7 - 2 Almost Black | ||
Tue Jan 10 2017 20:58 | 1st = 2 Almost Black 2nd = 6 Nacho Nellie 3rd = 1 Black Ju Ju 4th = 8 Ducks Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 6 Slow Dancer | ||
Tue Jan 10 2017 20:55 | 1st = 6 Slow Dancer 2nd = 3 Sir Reginald 3rd = 8 Collision Course 4th = 5 Captain Djay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 3 Estocada | ||
Tue Jan 10 2017 20:50 | 1st = 3 Estocada 2nd = 7 The Storm Chief 3rd = 1 Chelsea Royale 4th = 4 Giuliana Rancic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 8 Warrior Rose | ||
Tue Jan 10 2017 20:48 | 1st = 8 Warrior Rose 2nd = 7 Felix Eddie 3rd = 2 Hippie Trend 4th = 1 Red Coat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 5 Cosmic Act | ||
Tue Jan 10 2017 20:45 | 1st = 5 Cosmic Act 2nd = 7 Charly Shu Shine 3rd = 1 Tactical Miss 4th = 6 Wolfbane Mccabe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 6 - 8 Fat George | ||
Tue Jan 10 2017 20:40 | 1st = 8 Fat George 2nd = 6 Lettuceplayginger 3rd = 4 Forestspider 4th = 3 Stoneridge Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 6 - 1 Camden Gossip | ||
Tue Jan 10 2017 20:38 | 1st = 1 Camden Gossip 2nd = 5 Ochre Keroma 3rd = 4 Tahiti Pearl 4th = 3 Sawadee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 4 Flying Magnum | ||
Tue Jan 10 2017 20:35 | 1st = 4 Flying Magnum 2nd = 1 Smooth Flame 3rd = 8 All Because 4th = 6 Rhondas Sea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 5 - 9 Lavish Smile | ||
Tue Jan 10 2017 20:30 | 1st = 9 Lavish Smile 2nd = 1 Machli 3rd = 6 Queen Of Kings 4th = 5 Dawn Ofa New Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 4 Azariah | ||
Tue Jan 10 2017 20:28 | 1st = 4 Azariah 2nd = 5 Master Lagoon 3rd = 3 Sheza Good Size 4th = 2 Obin Tommy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 1 Bro Sams Hook | ||
Tue Jan 10 2017 20:25 | 1st = 1 Bro Sams Hook 2nd = 9 Barroom Counsel 3rd = 5 Spirited Rose 4th = 8 Pee Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 4 My Papa Bear | ||
Tue Jan 10 2017 20:20 | 1st = 4 My Papa Bear 2nd = 9 Bledisloe 3rd = 8 Lipizzaner 4th = 7 Hillbilly Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 5 - 1 Ebby Chance | ||
Tue Jan 10 2017 20:18 | 1st = 1 Ebby Chance 2nd = 8 James Express 3rd = 3 High Balling 4th = 6 Greysynd Kezz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 4 Scott Speed | ||
Tue Jan 10 2017 20:15 | 1st = 4 Scott Speed 2nd = 7 Innocent Man 3rd = 3 Go Gwan 4th = 5 Im A Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 5 - 2 Sofire Girl | ||
Tue Jan 10 2017 20:10 | 1st = 2 Sofire Girl 2nd = 8 Hells Confession 3rd = 7 Art Maker 4th = 1 Shes Gifted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 5 - 6 Tijuana Tempo | ||
Tue Jan 10 2017 20:08 | 1st = 6 Tijuana Tempo 2nd = 1 Zlaton 3rd = 2 Mabilis Aso 4th = 7 Cheeky Maxi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 4 Aston Dee Bee | ||
Tue Jan 10 2017 20:05 | 1st = 4 Aston Dee Bee 2nd = 2 Dont Kid Me 3rd = 7 Princess Pout 4th = 6 Raw Ability |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 4 - 5 Leakys Smokin | ||
Tue Jan 10 2017 20:00 | 1st = 5 Leakys Smokin 2nd = 1 Delta Safari 3rd = 2 Somedreamsomewhere 4th = 7 Brother Rabbit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 4 - 8 Scott No Idea | ||
Tue Jan 10 2017 19:58 | 1st = 8 Scott No Idea 2nd = 4 King Logie 3rd = 1 Armatree Alice 4th = 2 King Carmody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 5 Superformance | ||
Tue Jan 10 2017 19:55 | 1st = 5 Superformance 2nd = 6 Sky Lark 3rd = 2 Velocity Hezza 4th = 1 Paris Augogo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 4 Hawkeye Bromac | ||
Tue Jan 10 2017 19:50 | 1st = 4 Hawkeye Bromac 2nd = 1 Grangewood Red 3rd = 7 Cheveyo 4th = 5 On My Oath |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 4 Kidatee Dan | ||
Tue Jan 10 2017 19:48 | 1st = 4 Kidatee Dan 2nd = 7 Spookie Assassin 3rd = 6 Spanish Queen 4th = 1 Jahimia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 1 Master Al | ||
Tue Jan 10 2017 19:45 | 1st = 1 Master Al 2nd = 7 Fine Flynn 3rd = 3 He Shall Peter 4th = 4 Mini Tron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 4 - 9 Serene Major | ||
Tue Jan 10 2017 19:40 | 1st = 9 Serene Major 2nd = 2 Captain Cooney 3rd = 6 Navajo Rocky 4th = 1 The Mighty Shoey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 3 - 6 King Panda | ||
Tue Jan 10 2017 19:38 | 1st = 6 King Panda 2nd = 5 Jody Lee Kade 3rd = 8 Declared Black 4th = 7 Brietta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 4 Keely Allen | ||
Tue Jan 10 2017 19:35 | 1st = 4 Keely Allen 2nd = 5 Chief Mingo 3rd = 3 Midnight Ride 4th = 1 Wez Gordy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 3 - 3 Four No Trumps | ||
Tue Jan 10 2017 19:30 | 1st = 3 Four No Trumps 2nd = 9 Scottish Sardius 3rd = 8 Groundwork 4th = 1 Liava |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 3 Joyce Rumble | ||
Tue Jan 10 2017 19:28 | 1st = 3 Joyce Rumble 2nd = 5 Cindy Rumble 3rd = 1 Rosemount Buddy 4th = 6 Final Fling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 3 Brazen Bullet | ||
Tue Jan 10 2017 19:25 | 1st = 3 Brazen Bullet 2nd = 4 Price Is Right 3rd = 8 Go Levi 4th = 7 Right Said Frank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 8 Sarah Goody | ||
Tue Jan 10 2017 19:20 | 1st = 8 Sarah Goody 2nd = 3 Davinci Diamond 3rd = 7 Kerrin Joseph 4th = 6 Budd Sidewinder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 2 - 7 Glama Boy | ||
Tue Jan 10 2017 19:18 | 1st = 7 Glama Boy 2nd = 5 Justified Ego 3rd = 8 Shadow Queen 4th = 1 Dont Tell Jo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 3 - 2 Think It Through | ||
Tue Jan 10 2017 19:13 | 1st = 2 Think It Through 2nd = 3 Bright And Sonny 3rd = 4 Million Dollar Art 4th = 6 Rob The Bank |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 2 Tullabung Betty | ||
Tue Jan 10 2017 19:11 | 1st = 2 Tullabung Betty 2nd = 3 Dance Craze 3rd = 1 Seabrook Oscar 4th = 7 Full Of Boloney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 2 - 2 Hombre Montana | ||
Tue Jan 10 2017 19:08 | 1st = 2 Hombre Montana 2nd = 7 Dont Seamus 3rd = 1 Cape Byron 4th = 3 Shes My Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 7 Aston Viva | ||
Tue Jan 10 2017 19:05 | 1st = 7 Aston Viva 2nd = 4 Myrniong Bomb 3rd = 8 Go Go Guru 4th = 1 Demonishem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 2 - 6 Santa Madre | ||
Tue Jan 10 2017 19:00 | 1st = 6 Santa Madre 2nd = 7 Hezatoff 3rd = 9 Art Worker 4th = 10 Rocknrama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 1 - 4 Sitting Pretty | ||
Tue Jan 10 2017 18:57 | 1st = 4 Sitting Pretty 2nd = 3 Small Magic 3rd = 1 Armatree Boy 4th = 7 Scott Nothing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 10 Bentaxle | ||
Tue Jan 10 2017 18:54 | 1st = 10 Bentaxle 2nd = 5 Monlor Kim 3rd = 4 Frosty Brown 4th = 2 Big Dippa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 3 Cyrus Rumble | ||
Tue Jan 10 2017 18:50 | 1st = 3 Cyrus Rumble 2nd = 8 Blonde Gift 3rd = 2 Missy Chrisie 4th = 5 County Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 4 Little Bit Sweet | ||
Tue Jan 10 2017 18:46 | 1st = 4 Little Bit Sweet 2nd = 5 Lektra Boss 3rd = 7 Stelio Kontos 4th = 2 Allen Varmint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 4 Ridos Ace | ||
Tue Jan 10 2017 18:42 | 1st = 4 Ridos Ace 2nd = 8 Roland View 3rd = 6 Come To Play 4th = 3 Bella Ha Ha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 2 - 1 Cavalryman | ||
Tue Jan 10 2017 18:37 | 1st = 1 Cavalryman 2nd = 6 Spooky Dreams 3rd = 3 Lequipe Linden 4th = 2 Redbank Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 1 Nantucket Kahn | ||
Tue Jan 10 2017 18:34 | 1st = 1 Nantucket Kahn 2nd = 6 Burning Oak 3rd = 5 Roman Armour 4th = 2 Jiggle Splat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 1 - 2 Rockwith Thedevil | ||
Tue Jan 10 2017 18:28 | 1st = 2 Rockwith Thedevil 2nd = 13 Magestic Prince 3rd = 1 Tiseh Lucky Lady 4th = 8 Miss Fondue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 7 Harsh Miles | ||
Tue Jan 10 2017 18:24 | 1st = 7 Harsh Miles 2nd = 3 Magic Coups 3rd = 2 Just Tooie 4th = 8 Pontings Nail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 1 Fiery Benz | ||
Tue Jan 10 2017 18:19 | 1st = 1 Fiery Benz 2nd = 3 Throttle On 3rd = 9 Lady Perlita 4th = 2 Wild Miss Judy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 4 Wheres Savannah | ||
Tue Jan 10 2017 18:15 | 1st = 4 Wheres Savannah 2nd = 3 Suitress 3rd = 6 Lunchmoney Lewis 4th = 8 Fiery Universe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 1 - 6 Frosty Star | ||
Tue Jan 10 2017 18:09 | 1st = 6 Frosty Star 2nd = 5 Grinear Girl 3rd = 8 Bernice Okane 4th = 2 Art Promise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 4 Shez Sublime | ||
Tue Jan 10 2017 18:05 | 1st = 4 Shez Sublime 2nd = 6 Allen Optic 3rd = 5 Frac Geek 4th = 1 Billiluna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 7 - 4 Jayko | ||
Tue Jan 10 2017 18:00 | 1st = 4 Jayko 2nd = 2 Seven Reasons 3rd = 3 All Kool 4th = 12 Kadota |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 1 Avamay | ||
Tue Jan 10 2017 17:57 | 1st = 1 Avamay 2nd = 4 Sizeable 3rd = 10 Minnie Martini 4th = 7 Frosty Zero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 1 Phantom Rockstar | ||
Tue Jan 10 2017 17:52 | 1st = 1 Phantom Rockstar 2nd = 9 Lenny The Legend 3rd = 7 Karloo Ten Seventy 4th = 10 Monumental |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 8 Black Ember | ||
Tue Jan 10 2017 17:49 | 1st = 8 Black Ember 2nd = 10 Noonbarra Joe 3rd = 2 Sugar Hit Heidi 4th = 9 Arrow Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 6 - 6 Live Atom | ||
Tue Jan 10 2017 17:46 | 1st = 6 Live Atom 2nd = 1 Wannonway 3rd = 9 Samara Cash 4th = 8 Presidential Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kempsey Race 7 - 1 Forever Alone | ||
Tue Jan 10 2017 17:45 | 1st = 1 Forever Alone 2nd = 3 Sahara Strike 3rd = 2 Just Good 4th = 12 Kay Beas Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 1 Nangar Range | ||
Tue Jan 10 2017 17:42 | 1st = 1 Nangar Range 2nd = 3 Allen Punter 3rd = 4 Massive Com 4th = 2 Southwood Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 2 Makers Mark | ||
Tue Jan 10 2017 17:41 | 1st = 2 Makers Mark 2nd = 8 Giancana 3rd = 5 Another Cruise 4th = 7 Ohoka Hunter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 7 Livin It Lovin It | ||
Tue Jan 10 2017 17:37 | 1st = 7 Livin It Lovin It 2nd = 6 Astronaut 3rd = 1 Magical Mel 4th = 5 Our Mels Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 2 Spring Ellie | ||
Tue Jan 10 2017 17:34 | 1st = 2 Spring Ellie 2nd = 7 Spring Recall 3rd = 6 Little Ach Cee 4th = 1 Get Shorty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 6 - 3 Craiglea Deken | ||
Tue Jan 10 2017 17:30 | 1st = 3 Craiglea Deken 2nd = 5 Okay Swift 3rd = 8 Knowing Me 4th = 9 Delivery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 8 Proven Mona | ||
Tue Jan 10 2017 17:27 | 1st = 8 Proven Mona 2nd = 5 Barnies Blaster 3rd = 1 Patch Lane 4th = 6 Cosmic Moments |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 8 Fear Marina | ||
Tue Jan 10 2017 17:26 | 1st = 8 Fear Marina 2nd = 2 Runnin Cloggs 3rd = 3 Whats Wong 4th = 6 Gracious Oak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 3 Perfect Bart | ||
Tue Jan 10 2017 17:24 | 1st = 3 Perfect Bart 2nd = 4 Jacks Rainbow 3rd = 2 Hes Some Love 4th = 1 Smart Maxwell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 5 - 3 Keayang Sassy | ||
Tue Jan 10 2017 17:21 | 1st = 3 Keayang Sassy 2nd = 2 Billy Walker 3rd = 8 Aerodyne Fella 4th = 9 Under No Illusions |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 6 - 8 Tempers Flare | ||
Tue Jan 10 2017 17:20 | 1st = 8 Tempers Flare 2nd = 11 Gold Dragoness 3rd = 2 Elle A Walking 4th = 6 Mr Chow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 1 You Jane | ||
Tue Jan 10 2017 17:17 | 1st = 1 You Jane 2nd = 2 Enka Allen 3rd = 4 Shes All Blonde 4th = 3 Feral Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 4 Constantlysideways | ||
Tue Jan 10 2017 17:13 | 1st = 4 Constantlysideways 2nd = 2 Lancelot Bromac 3rd = 7 Clarkey 4th = 3 My Ajaye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 10 Brace For Impact | ||
Tue Jan 10 2017 17:12 | 1st = 10 Brace For Impact 2nd = 7 Lettuce Hold On 3rd = 2 Kalara 4th = 5 Oscar Beam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kempsey Race 6 - 7 Snitzels Image | ||
Tue Jan 10 2017 17:10 | 1st = 7 Snitzels Image 2nd = 5 Party 3rd = 10 Zariz Daughter 4th = 1 Ferniehirst |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 8 Qura Allen | ||
Tue Jan 10 2017 17:07 | 1st = 8 Qura Allen 2nd = 6 Daryl Dixon 3rd = 2 Red Tone 4th = 4 Teflon Toby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 6 New Broom | ||
Tue Jan 10 2017 17:06 | 1st = 6 New Broom 2nd = 4 Avalanch City 3rd = 5 Draxler 4th = 7 Goldstar Jagger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 2 Anything For Love | ||
Tue Jan 10 2017 17:03 | 1st = 2 Anything For Love 2nd = 1 Deecaesar 3rd = 3 Miss Rodriguez 4th = 4 Regalbara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 8 - 3 Belcielo | ||
Tue Jan 10 2017 17:00 | 1st = 3 Belcielo 2nd = 11 Gauteng Gal 3rd = 5 Bubbas Call 4th = 6 I Carus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 7 Issue | ||
Tue Jan 10 2017 16:58 | 1st = 7 Issue 2nd = 3 Farmor Wisdom 3rd = 4 Lisa Rose Hi 4th = 8 Avoid Damage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 5 - 4 Final Hope | ||
Tue Jan 10 2017 16:55 | 1st = 4 Final Hope 2nd = 7 Lamerican 3rd = 3 Rockette Rocket 4th = 8 La Prensa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 6 Another Blue | ||
Tue Jan 10 2017 16:52 | 1st = 6 Another Blue 2nd = 7 Dyna Camo 3rd = 3 Pocket Kings 4th = 5 Lagoon Mist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 4 - 8 Macterra Hawk | ||
Tue Jan 10 2017 16:50 | 1st = 8 Macterra Hawk 2nd = 4 Amusing Cruiser 3rd = 6 Tell The Future 4th = 3 Windburnt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 4 Jalapeno Flash | ||
Tue Jan 10 2017 16:49 | 1st = 4 Jalapeno Flash 2nd = 8 Roman Around 3rd = 3 Maximum Owie 4th = 2 Spring Bomber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 5 - 8 Clipper | ||
Tue Jan 10 2017 16:45 | 1st = 8 Clipper 2nd = 2 Byblos Boy 3rd = 1 Motivate 4th = 3 Bold Move |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 2 Six Gun | ||
Tue Jan 10 2017 16:42 | 1st = 2 Six Gun 2nd = 10 Cold Nights 3rd = 4 Alpha Zephyr 4th = 7 Tigi Benz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 1 Smash Fire | ||
Tue Jan 10 2017 16:41 | 1st = 1 Smash Fire 2nd = 2 Eug The Scrooge 3rd = 3 Homebush Justine 4th = 4 Minnie Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 2 The Harlem Hammer | ||
Tue Jan 10 2017 16:38 | 1st = 2 The Harlem Hammer 2nd = 5 Riverleigh Rocket 3rd = 7 Earl Jujon 4th = 6 Nevaeh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kempsey Race 5 - 3 Winch | ||
Tue Jan 10 2017 16:35 | 1st = 3 Winch 2nd = 5 Leiladane 3rd = 7 Nic And Run 4th = 10 Mothers Presence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 4 Nikitas Marlow | ||
Tue Jan 10 2017 16:32 | 1st = 4 Nikitas Marlow 2nd = 6 Latigo 3rd = 1 Bombora Comet 4th = 8 Southwood Trump |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 7 - 4 Fine Hero | ||
Tue Jan 10 2017 16:30 | 1st = 4 Fine Hero 2nd = 1 Murphys Reward 3rd = 8 Waterford Sound 4th = 5 Hula Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 4 July Allen | ||
Tue Jan 10 2017 16:27 | 1st = 4 July Allen 2nd = 1 Kalani Klare 3rd = 2 Ace Gone Wild 4th = 5 Rock It Ronny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 8 Dyna Alk | ||
Tue Jan 10 2017 16:26 | 1st = 8 Dyna Alk 2nd = 4 Opawa Timo 3rd = 5 Velvet Girl 4th = 6 Rushcuter Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 4 Mattgregor | ||
Tue Jan 10 2017 16:23 | 1st = 4 Mattgregor 2nd = 6 Come Cullect 3rd = 5 Colonel Joy 4th = 1 The Boys Gnp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 4 - 1 Elspeths Star | ||
Tue Jan 10 2017 16:20 | 1st = 1 Elspeths Star 2nd = 9 The Teeny Hass 3rd = 2 Kap It Off 4th = 7 Harcourt Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 8 Bonknocka Prince | ||
Tue Jan 10 2017 16:17 | 1st = 8 Bonknocka Prince 2nd = 2 Fabiarna 3rd = 6 Flying Twister 4th = 5 Chief Rose Hi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 5 Dream Shanty | ||
Tue Jan 10 2017 16:14 | 1st = 5 Dream Shanty 2nd = 9 My Sirion 3rd = 8 Maximum Dos 4th = 7 Cordite Eclipse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 3 - 4 Mayorofshinetown | ||
Tue Jan 10 2017 16:12 | 1st = 4 Mayorofshinetown 2nd = 7 Oscars Glory 3rd = 1 Adams Express 4th = 5 Johnny Redcoat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 4 - 3 Art Of Excellence | ||
Tue Jan 10 2017 16:10 | 1st = 3 Art Of Excellence 2nd = 8 Her Highness 3rd = 4 Il Dominatore 4th = 1 Cash Strapped |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 8 Bella Shima | ||
Tue Jan 10 2017 16:07 | 1st = 8 Bella Shima 2nd = 4 Bumble Bee Bolto 3rd = 1 Big Mozz 4th = 6 Aston Apollo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 1 My Hoki | ||
Tue Jan 10 2017 16:06 | 1st = 1 My Hoki 2nd = 6 Tilt 3rd = 7 Coleridge Jim 4th = 8 Poetik |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 7 Cashdontbounce | ||
Tue Jan 10 2017 16:03 | 1st = 7 Cashdontbounce 2nd = 10 Newport Dreamz 3rd = 11 Western Jewels 4th = 8 Subtle Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 12 - 5 Gunner Molloy | ||
Tue Jan 10 2017 16:01 | 1st = 5 Gunner Molloy 2nd = 3 Bessie Belle 3rd = 4 Macaloney 4th = 8 Maggies Empire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 6 - 4 Braemar | ||
Tue Jan 10 2017 16:00 | 1st = 4 Braemar 2nd = 6 Ghenwaa 3rd = 10 Sixpenny Princess 4th = 3 Tuscan Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 2 Pouncing Lilie | ||
Tue Jan 10 2017 15:58 | 1st = 2 Pouncing Lilie 2nd = 7 Escala 3rd = 5 Noire Cherie 4th = 1 Jess Rose Hi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kempsey Race 4 - 2 Valbeata | ||
Tue Jan 10 2017 15:55 | 1st = 2 Valbeata 2nd = 11 Sehaab 3rd = 9 No Bo 4th = 10 One Piece |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 8 Dyna Earp | ||
Tue Jan 10 2017 15:52 | 1st = 8 Dyna Earp 2nd = 3 Sidevalve 3rd = 6 Kalimna Express 4th = 2 Precious Destini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 10 He Can Fly | ||
Tue Jan 10 2017 15:48 | 1st = 10 He Can Fly 2nd = 8 Tuapeka Glory 3rd = 1 Its Inevitable 4th = 3 Our Bodacious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 3 - 2 Insolvent | ||
Tue Jan 10 2017 15:45 | 1st = 2 Insolvent 2nd = 11 Night Lily 3rd = 12 Belmont Turf Belle 4th = 6 Magitorial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 2 Valdar Bale | ||
Tue Jan 10 2017 15:42 | 1st = 2 Valdar Bale 2nd = 8 Gomer Bale 3rd = 5 Sams General 4th = 1 Belena Surf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 3 Smash Bomber | ||
Tue Jan 10 2017 15:41 | 1st = 3 Smash Bomber 2nd = 9 Another Charm 3rd = 1 Bigtime Tip 4th = 4 Adjudicator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 1 Oplar Bale | ||
Tue Jan 10 2017 15:39 | 1st = 1 Oplar Bale 2nd = 2 Halo Haze 3rd = 7 Emerley Sprite 4th = 5 Gustavo Fring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 2 - 2 Kreuzas Shadow | ||
Tue Jan 10 2017 15:36 | 1st = 2 Kreuzas Shadow 2nd = 1 Barely A Grin 3rd = 3 The Big Show 4th = 4 Majestic Grin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 3 - 3 A Touch Of Luck | ||
Tue Jan 10 2017 15:35 | 1st = 3 A Touch Of Luck 2nd = 13 Serene Express 3rd = 11 Intensify 4th = 6 Allez Bien |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 6 Dashing Diamond | ||
Tue Jan 10 2017 15:32 | 1st = 6 Dashing Diamond 2nd = 2 Ima Terror 3rd = 1 Good Boloney 4th = 3 Calabasas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 5 - 3 Yulong Shengdao | ||
Tue Jan 10 2017 15:30 | 1st = 3 Yulong Shengdao 2nd = 5 Gracie Lou Lou 3rd = 6 Miss Counterfeit 4th = 10 Sense Of Denial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 10 - 8 Casio Lad | ||
Tue Jan 10 2017 15:27 | 1st = 8 Casio Lad 2nd = 1 Fifteen Two 3rd = 3 Rock On Rolla 4th = 4 Take The Crown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 5 Karloo Kix | ||
Tue Jan 10 2017 15:23 | 1st = 5 Karloo Kix 2nd = 3 Sparkling Cullect 3rd = 4 American Legend 4th = 1 Goulburn Guy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kempsey Race 3 - 3 Malleable | ||
Tue Jan 10 2017 15:20 | 1st = 3 Malleable 2nd = 5 Clemmensen 3rd = 6 Minute Silence 4th = 7 Xerxes Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 1 Precious Tyson | ||
Tue Jan 10 2017 15:17 | 1st = 1 Precious Tyson 2nd = 8 Gift of Faith 3rd = 7 Crazy Barret 4th = 4 Dodgy Cookie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 2 Vicarious | ||
Tue Jan 10 2017 15:16 | 1st = 2 Vicarious 2nd = 6 Opawa Cheviot 3rd = 1 Oaks Hill 4th = 3 Opawa Ash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 8 Dani Bale | ||
Tue Jan 10 2017 15:13 | 1st = 8 Dani Bale 2nd = 1 Rangiora 3rd = 7 Outa Manila 4th = 5 Rubba Wilson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 7 Salty Robyn | ||
Tue Jan 10 2017 15:12 | 1st = 7 Salty Robyn 2nd = 1 Bettabe Perfect 3rd = 4 Ideal Situation 4th = 3 Our Smart Caesar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 9 - 8 Dolly Dyer | ||
Tue Jan 10 2017 15:09 | 1st = 8 Dolly Dyer 2nd = 9 Tax Man Wins 3rd = 6 Segla 4th = 10 Retail Chart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mount Gambier Race 1 - 6 Big Bruce | ||
Tue Jan 10 2017 15:06 | 1st = 6 Big Bruce 2nd = 2 Eastbro Lucky 3rd = 5 Just Be Modern 4th = 4 Showem Shifty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 2 - 1 Slade Amigos | ||
Tue Jan 10 2017 15:05 | 1st = 1 Slade Amigos 2nd = 2 Broqualo 3rd = 7 Mystic Harmony 4th = 6 Wulfies Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 4 - 9 Facts | ||
Tue Jan 10 2017 15:00 | 1st = 9 Facts 2nd = 8 Carwelkin 3rd = 3 Childed 4th = 1 Angelic Trune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 8 Big Catch | ||
Tue Jan 10 2017 14:57 | 1st = 8 Big Catch 2nd = 1 Slick Action 3rd = 3 Hannah Rhiannon 4th = 6 Another Jamie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 2 - 4 Hangover Monday | ||
Tue Jan 10 2017 14:55 | 1st = 4 Hangover Monday 2nd = 3 Dashie De Luxe 3rd = 2 Dylans Dynasty 4th = 1 Bite The Media |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 2 Agent Keen | ||
Tue Jan 10 2017 14:52 | 1st = 2 Agent Keen 2nd = 4 Bathurst Bogan 3rd = 3 Gotcha Racin 4th = 5 Betta Watch That |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 6 Acola Rimfire | ||
Tue Jan 10 2017 14:49 | 1st = 6 Acola Rimfire 2nd = 7 Charlotte Street 3rd = 1 My Names Lenny 4th = 9 Allen Kappa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 2 The Black Assassin | ||
Tue Jan 10 2017 14:47 | 1st = 2 The Black Assassin 2nd = 5 Reign Of Fear 3rd = 3 Monarkmac 4th = 6 Lifesofine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 2 Wynburn Toozie | ||
Tue Jan 10 2017 14:44 | 1st = 2 Wynburn Toozie 2nd = 4 Diego Bale 3rd = 5 Landmark 4th = 8 Maja Mahi Mahi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kempsey Race 2 - 5 Ruling Queen | ||
Tue Jan 10 2017 14:40 | 1st = 5 Ruling Queen 2nd = 6 Pomme Petite 3rd = 8 Delagos 4th = 1 Nothing Like Luca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 2 Alex Rumble | ||
Tue Jan 10 2017 14:38 | 1st = 2 Alex Rumble 2nd = 3 Kingman 3rd = 4 Kablitz 4th = 1 Another Spin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 6 Rockstar Lisa | ||
Tue Jan 10 2017 14:37 | 1st = 6 Rockstar Lisa 2nd = 7 Wota Chill 3rd = 1 King Size Shambi 4th = 8 Linco Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 5 Major Blast | ||
Tue Jan 10 2017 14:34 | 1st = 5 Major Blast 2nd = 4 Cosmic Fortune 3rd = 8 Crumps Lil Angel 4th = 2 Star Deli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 5 Shesa Killer Queen | ||
Tue Jan 10 2017 14:33 | 1st = 5 Shesa Killer Queen 2nd = 3 Dolly Braveheart 3rd = 7 Marion Keisker 4th = 4 Whenthegroundshook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 3 - 4 Belsbro | ||
Tue Jan 10 2017 14:30 | 1st = 4 Belsbro 2nd = 11 Gift From Heaven 3rd = 3 Jay Al Cracker 4th = 5 Bernie Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 1 - 1 Bold Endeavour | ||
Tue Jan 10 2017 14:27 | 1st = 1 Bold Endeavour 2nd = 5 Craiglea Cetina 3rd = 6 Craiglea Elegance 4th = 3 Craiglea Warkat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 1 Capra Ross | ||
Tue Jan 10 2017 14:24 | 1st = 1 Capra Ross 2nd = 5 Hello Nugget 3rd = 7 Wynburn Alpha 4th = 2 Katey Roman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 2 Fab Action | ||
Tue Jan 10 2017 14:23 | 1st = 2 Fab Action 2nd = 5 Cairo 3rd = 3 Goldstar Junior 4th = 6 Cawbourne Ridge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 1 - 3 Tuscan Reign | ||
Tue Jan 10 2017 14:20 | 1st = 3 Tuscan Reign 2nd = 2 New Millennium 3rd = 4 Little Miss Chelsy 4th = 1 Judge Doom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 5 Chopsticks | ||
Tue Jan 10 2017 14:17 | 1st = 5 Chopsticks 2nd = 1 Top Nolen 3rd = 7 Pindan Flex 4th = 3 Full Bogan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 4 Mad Gambler | ||
Tue Jan 10 2017 14:12 | 1st = 4 Mad Gambler 2nd = 1 Comekissmequick 3rd = 7 Armazem 4th = 2 Xtraordinary Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 7 Stylish Nic | ||
Tue Jan 10 2017 14:09 | 1st = 7 Stylish Nic 2nd = 8 Bearville Azza 3rd = 3 Zipping Bruiser 4th = 2 Nebraska Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 2 Tip The Babe | ||
Tue Jan 10 2017 14:06 | 1st = 2 Tip The Babe 2nd = 7 Rosa Tee 3rd = 3 Tricky Action 4th = 5 Lexie Rae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kempsey Race 1 - 5 The Zoff | ||
Tue Jan 10 2017 14:05 | 1st = 5 The Zoff 2nd = 1 Chui 3rd = 10 Mishani Istana 4th = 7 Dark Elixir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 2 - 3 Super Mario | ||
Tue Jan 10 2017 14:00 | 1st = 3 Super Mario 2nd = 7 Miss Eldorado 3rd = 4 Oblivious 4th = 6 Flagrant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 3 Rompers Monarchy | ||
Tue Jan 10 2017 13:55 | 1st = 3 Rompers Monarchy 2nd = 1 Sundons Comet 3rd = 2 Shetland 4th = 4 Quietly Spoken |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 8 Roc The Belvue | ||
Tue Jan 10 2017 13:52 | 1st = 8 Roc The Belvue 2nd = 2 Pit Girl 3rd = 1 On Fire 4th = 10 Emerley Cosmic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 8 Pantera Nera | ||
Tue Jan 10 2017 13:48 | 1st = 8 Pantera Nera 2nd = 1 Senor Slamma 3rd = 3 El Grand Amigo 4th = 2 Quiet Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 5 Santorini Sunset | ||
Tue Jan 10 2017 13:37 | 1st = 5 Santorini Sunset 2nd = 1 Princess Jessica 3rd = 7 Justabitnoisy 4th = 6 Justabitcoco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 1 Dakota Rose | ||
Tue Jan 10 2017 13:34 | 1st = 1 Dakota Rose 2nd = 6 Sophie Tyson 3rd = 5 Emerley Dryad 4th = 9 Another Bus Trip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 1 - 11 Dame Vassa | ||
Tue Jan 10 2017 13:30 | 1st = 11 Dame Vassa 2nd = 8 Mossbelle 3rd = 3 Bolossomo 4th = 2 Ballistic Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 1 Your Shout Punk | ||
Tue Jan 10 2017 13:27 | 1st = 1 Your Shout Punk 2nd = 8 Cosmic Heir 3rd = 5 Halo Lee 4th = 4 Compelling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 5 Quillabamba | ||
Tue Jan 10 2017 13:22 | 1st = 5 Quillabamba 2nd = 6 Meadow Valley Road 3rd = 7 Beta Hanoverdakash 4th = 9 Outpunch Enchanter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 6 Meadow Valley Road | ||
Tue Jan 10 2017 13:22 | 1st = 6 Meadow Valley Road 2nd = 5 Quillabamba 3rd = 7 Beta Hanoverdakash 4th = 9 Outpunch Enchanter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 3 Lizard Spock | ||
Tue Jan 10 2017 13:16 | 1st = 3 Lizard Spock 2nd = 2 Big Tex 3rd = 8 Magical Strike 4th = 4 Emeritus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 12 - 2 Wheelchair Norm | ||
Tue Jan 10 2017 13:10 | 1st = 2 Wheelchair Norm 2nd = 7 Technic 3rd = 1 Puma Pants 4th = 10 Southern Mist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 8 Chief Jetpilot | ||
Tue Jan 10 2017 13:02 | 1st = 8 Chief Jetpilot 2nd = 6 Maverick Thunder 3rd = 1 Lil Miss Marny 4th = 5 Perfect Metre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 1 Long Gully Gus | ||
Tue Jan 10 2017 12:57 | 1st = 1 Long Gully Gus 2nd = 7 Funky Monkey 3rd = 2 Astro Drive 4th = 4 Aston Fabio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 11 - 8 Letron James | ||
Tue Jan 10 2017 12:52 | 1st = 8 Letron James 2nd = 5 Eagle Tee 3rd = 6 Epic Dream 4th = 4 Know Hassle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 8 Misty Fiord | ||
Tue Jan 10 2017 12:44 | 1st = 8 Misty Fiord 2nd = 1 Furious Floss 3rd = 7 Mahalo Man 4th = 6 Buckle Up Alex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 3 Vintage Bling | ||
Tue Jan 10 2017 12:40 | 1st = 3 Vintage Bling 2nd = 4 Edison Bale 3rd = 7 Fully Fried 4th = 5 Miles Per Gallon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 10 - 7 Lagoon Belle | ||
Tue Jan 10 2017 12:36 | 1st = 7 Lagoon Belle 2nd = 1 Miss Blue Sky 3rd = 4 Luciastar 4th = 5 Opawa Alex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 2 Arugula | ||
Tue Jan 10 2017 12:26 | 1st = 2 Arugula 2nd = 3 Ozzi Oscar 3rd = 1 Young Jake 4th = 7 Fight To Excel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 9 - 8 Min Ho | ||
Tue Jan 10 2017 12:20 | 1st = 8 Min Ho 2nd = 7 Sergio Destroyer 3rd = 3 Storming Mack 4th = 4 No Tinkerbell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 3 Royal Bling | ||
Tue Jan 10 2017 12:14 | 1st = 3 Royal Bling 2nd = 4 Dashing Djay 3rd = 5 Ripper Fan Sam 4th = 6 Xenu Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 8 - 3 Opawa Binge | ||
Tue Jan 10 2017 12:02 | 1st = 3 Opawa Binge 2nd = 7 Homebush Sloan 3rd = 2 Storming Norm 4th = 4 Cawbourne Craig |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 7 - 1 Allen Hadrian | ||
Tue Jan 10 2017 11:42 | 1st = 1 Allen Hadrian 2nd = 3 Opawa Val 3rd = 5 Shift The Blame 4th = 8 Max Stix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 6 - 1 Opawa Zena | ||
Tue Jan 10 2017 11:22 | 1st = 1 Opawa Zena 2nd = 5 Jon Snow Lives 3rd = 7 Cawbourne Steele 4th = 2 Lektra Concord |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 5 - 1 Homebush Flame | ||
Tue Jan 10 2017 11:04 | 1st = 1 Homebush Flame 2nd = 4 Opawa Opal 3rd = 3 Birdie Tee 4th = 9 His Nibs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 4 - 1 Opawa Crystal | ||
Tue Jan 10 2017 10:46 | 1st = 1 Opawa Crystal 2nd = 5 Gumps The Name 3rd = 8 Flaming Sambuca 4th = 7 Nina Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 3 - 10 Ghost | ||
Tue Jan 10 2017 10:28 | 1st = 10 Ghost 2nd = 6 Pipe Dream 3rd = 4 Gentleman Tim 4th = 1 Opawa Sophie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 2 - 8 Minder | ||
Tue Jan 10 2017 10:10 | 1st = 8 Minder 2nd = 7 Unbridled 3rd = 4 White Not Wong 4th = 1 Nicey Spicey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ascot Park Race 1 - 7 Know Lapse | ||
Tue Jan 10 2017 9:52 | 1st = 7 Know Lapse 2nd = 1 Opawa Lean Meat 3rd = 8 Broken Penniless 4th = 3 Know Scrutiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 2 Whos Got Money | ||
Tue Jan 10 2017 1:02 | 1st = 2 Whos Got Money 2nd = 4 Get The Blues 3rd = 6 Killarney Street 4th = 1 Sea Brook Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 1 Hashtag Andy | ||
Tue Jan 10 2017 0:42 | 1st = 1 Hashtag Andy 2nd = 4 Freezone 3rd = 5 Park Street 4th = 2 Rogue Bullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 10 So Shirokura | ||
Tue Jan 10 2017 0:27 | 1st = 10 So Shirokura 2nd = 8 Victory Bullet 3rd = 2 Extra Tacky 4th = 7 Freeway Mask |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 3 Ramming Speed | ||
Tue Jan 10 2017 0:12 | 1st = 3 Ramming Speed 2nd = 2 Dwyer Street 3rd = 8 Rockin Rolly 4th = 7 Millys Way |
Latest Horse Racing news
- Winx has two to beat in the Caulfield Stakes
- Favourite Foxplay looks good in warm up for 1000 Guineas
- Pakistan Star Last to First Again
- Jameka 2nd favourite despite winning penalty
- Wicklow Brave Melbourne Cup odds slashed after Curragh win
- Palentino Form Odds and Tips
- Palentino upsets Black Heart Bart on route to Cox Plate
- Tosen Stardom to take on Winx before the Cox Plate
All news archives (all sports)
- 2023
- 2022
- - June
- 2018
- 2017
- 2016
- 2015
- 2014
- 2013
- 2012
- 2011
- 2010
- 2009
- 2000