Racing Results: Horse, Greyhound & Harness
Here you'll find all the latest results from the world of racing. Click on the links below to filter results by type:
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 3 Kiss Me Linda | ||
Wed Dec 12 2018 23:54 | 1st = 3 Kiss Me Linda 2nd = 2 Spirit Monelli 3rd = 1 Ollie Machine 4th = 7 Sergs Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 2 Everest Monelli | ||
Wed Dec 12 2018 23:37 | 1st = 2 Everest Monelli 2nd = 8 Tee Gundi 3rd = 7 Sweet Charlee 4th = 6 King Tony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 5 West On Lily | ||
Wed Dec 12 2018 23:22 | 1st = 5 West On Lily 2nd = 7 Nangar Jill 3rd = 1 Ballistic Blue 4th = 8 Tahleia Brae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 2 Incredible Hero | ||
Wed Dec 12 2018 23:07 | 1st = 2 Incredible Hero 2nd = 5 Willie Gundi 3rd = 1 Go Gettem Fancy 4th = 3 Goblin Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 1 Leviatham | ||
Wed Dec 12 2018 22:50 | 1st = 1 Leviatham 2nd = 8 Mundi Marks 3rd = 5 Jayell Magic 4th = 4 Sunset Moschino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 8 Magic Lantern | ||
Wed Dec 12 2018 22:42 | 1st = 8 Magic Lantern 2nd = 5 Sweet Ambush 3rd = 3 Fawn Illusion 4th = 4 Splash Of Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 5 Ear We Come | ||
Wed Dec 12 2018 22:31 | 1st = 5 Ear We Come 2nd = 1 Totally Fab 3rd = 3 Lights Of Tanjil 4th = 8 New Fire Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 8 - 4 American Zest | ||
Wed Dec 12 2018 22:28 | 1st = 4 American Zest 2nd = 6 Rupert Of Lincoln 3rd = 5 Radius 4th = 2 Idle Times |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 4 Laptop Wizard | ||
Wed Dec 12 2018 22:27 | 1st = 4 Laptop Wizard 2nd = 3 Sunset Navana 3rd = 2 Tough Grit 4th = 8 Lady Sings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 7 Lochinvar Adore | ||
Wed Dec 12 2018 22:24 | 1st = 7 Lochinvar Adore 2nd = 1 Half A Minya 3rd = 5 Clouded Acorn 4th = 2 Giant Jarvis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 9 - 9 Redriverdebba | ||
Wed Dec 12 2018 22:19 | 1st = 9 Redriverdebba 2nd = 3 Bourbonontherocks 3rd = 2 Somedash 4th = 1 Honey Please |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 8 Blackhawk Parker | ||
Wed Dec 12 2018 22:12 | 1st = 8 Blackhawk Parker 2nd = 5 Bide Your Time 3rd = 7 Charlotts Angel 4th = 6 Roland View |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 8 Maharani | ||
Wed Dec 12 2018 22:09 | 1st = 8 Maharani 2nd = 4 Sahalee 3rd = 2 Fantastic Ghost 4th = 1 Smokey Retreat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 1 Dandalup Toes | ||
Wed Dec 12 2018 22:05 | 1st = 1 Dandalup Toes 2nd = 3 Im A Fabio 3rd = 5 Costly Girl 4th = 7 Better Buy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 7 - 3 Fear Not | ||
Wed Dec 12 2018 22:03 | 1st = 3 Fear Not 2nd = 5 Bad Boy Jay Jay 3rd = 2 Meet Michaelangelo 4th = 9 Hanging On A Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 7 - 5 La Dernier Fille | ||
Wed Dec 12 2018 22:00 | 1st = 5 La Dernier Fille 2nd = 6 Ollys A Star 3rd = 2 Geegee Blackprince 4th = 4 Kingsclere |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 8 Kraken Lightning | ||
Wed Dec 12 2018 21:57 | 1st = 8 Kraken Lightning 2nd = 3 Con Rod 3rd = 6 Fernando Drums 4th = 7 Big Bubbles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 2 Scott Tom | ||
Wed Dec 12 2018 21:50 | 1st = 2 Scott Tom 2nd = 10 Coast Warning 3rd = 3 Veluti 4th = 7 Captain Charge Over |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 5 Fiesty Girl | ||
Wed Dec 12 2018 21:48 | 1st = 5 Fiesty Girl 2nd = 4 Lost Blue 3rd = 1 Brindle Ninja 4th = 6 Zippy Zuri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 4 Winsome Willow | ||
Wed Dec 12 2018 21:45 | 1st = 4 Winsome Willow 2nd = 2 Bad Ronnie 3rd = 6 Secret Talks 4th = 8 Dynamite Davey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 5 Kobi Rocks | ||
Wed Dec 12 2018 21:42 | 1st = 5 Kobi Rocks 2nd = 6 Wagtail Piri 3rd = 1 Wildash Willow 4th = 8 Dan Shen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 6 - 7 Soho Burning Love | ||
Wed Dec 12 2018 21:40 | 1st = 7 Soho Burning Love 2nd = 4 Oscar Bravo 3rd = 1 Wotchawaitingfor 4th = 6 Macelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 2 Jar Man | ||
Wed Dec 12 2018 21:38 | 1st = 2 Jar Man 2nd = 6 Noonbarra Storm 3rd = 3 Kiwi Collision 4th = 8 Bobby Tokaam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 7 - 1 Rockita | ||
Wed Dec 12 2018 21:33 | 1st = 1 Rockita 2nd = 4 Endless 3rd = 5 Always A Duchess 4th = 6 Propa Rock Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 6 - 1 Holy Diamond | ||
Wed Dec 12 2018 21:30 | 1st = 1 Holy Diamond 2nd = 7 Need A Bella 3rd = 8 Queens Needs 4th = 2 The Chisholm Trail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 6 Really Magic | ||
Wed Dec 12 2018 21:27 | 1st = 6 Really Magic 2nd = 5 Iveys Affair 3rd = 8 Nitroniun 4th = 7 Lets Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 3 Smooth Blend | ||
Wed Dec 12 2018 21:24 | 1st = 3 Smooth Blend 2nd = 8 Finale 3rd = 1 Aston Duke 4th = 5 Two Times Twice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 3 Cowgirlchick | ||
Wed Dec 12 2018 21:20 | 1st = 3 Cowgirlchick 2nd = 10 Sheza Galvinator 3rd = 7 Prettycompact 4th = 4 Majoress Jujon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 5 Roger Express | ||
Wed Dec 12 2018 21:18 | 1st = 5 Roger Express 2nd = 1 Shakin Brave 3rd = 2 Lektra Stomp 4th = 7 Air Commander |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 5 - 4 Blazedale | ||
Wed Dec 12 2018 21:13 | 1st = 4 Blazedale 2nd = 9 Fire Up Franco 3rd = 8 Macey Jayde 4th = 1 Bou Chard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 4 Its A Thrill | ||
Wed Dec 12 2018 21:11 | 1st = 4 Its A Thrill 2nd = 8 Karaka 3rd = 3 Yogi Mikado 4th = 1 Marko Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 1 Cyril Figgis | ||
Wed Dec 12 2018 21:08 | 1st = 1 Cyril Figgis 2nd = 2 King Panda 3rd = 8 Esthers Bella 4th = 5 Dyna Yami |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 6 - 6 Bemajor | ||
Wed Dec 12 2018 21:03 | 1st = 6 Bemajor 2nd = 7 Winsome Moolah 3rd = 2 Pearls For Tash 4th = 3 No Tangles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 5 - 2 Im Wesley | ||
Wed Dec 12 2018 21:00 | 1st = 2 Im Wesley 2nd = 4 Count Da Vinci 3rd = 6 Lord Da Vinci 4th = 12 Toorak Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 2 Cash Point | ||
Wed Dec 12 2018 20:57 | 1st = 2 Cash Point 2nd = 4 Whip Allen 3rd = 8 Sneak Preview 4th = 7 Bera Na Liva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 2 Idle Hands | ||
Wed Dec 12 2018 20:50 | 1st = 2 Idle Hands 2nd = 4 Comigal 3rd = 1 Ima Top Tycoon 4th = 5 Readily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 2 Akina Moss | ||
Wed Dec 12 2018 20:48 | 1st = 2 Akina Moss 2nd = 7 Big Boss Bree 3rd = 8 Crossfire Icon 4th = 3 Akina Blitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 2 Fantastic Yankee | ||
Wed Dec 12 2018 20:45 | 1st = 2 Fantastic Yankee 2nd = 1 Phantom Owl 3rd = 8 Zipping Tayla 4th = 4 One Hour Parking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 4 - 4 A Fair Ol Dance | ||
Wed Dec 12 2018 20:40 | 1st = 4 A Fair Ol Dance 2nd = 2 Image Of Starzzz 3rd = 6 Isntthatright 4th = 1 Whatleys Wombat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 7 Squishy Pea | ||
Wed Dec 12 2018 20:38 | 1st = 7 Squishy Pea 2nd = 5 Lady Avenger 3rd = 8 Kiss Me Putu 4th = 1 Kissable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 5 - 4 La Gesture | ||
Wed Dec 12 2018 20:33 | 1st = 4 La Gesture 2nd = 6 Paulie Walnuts 3rd = 1 Bettorbetbig 4th = 7 Surreal Dreamer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 4 - 2 Voices | ||
Wed Dec 12 2018 20:30 | 1st = 2 Voices 2nd = 7 Mag Wheels 3rd = 3 Wyuna 4th = 1 Thanos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 4 Come On Colour | ||
Wed Dec 12 2018 20:27 | 1st = 4 Come On Colour 2nd = 3 Rock Johnson 3rd = 5 Dynamic Rainbow 4th = 1 Renaldo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 8 Ragadeen | ||
Wed Dec 12 2018 20:24 | 1st = 8 Ragadeen 2nd = 1 Zipper Shoes 3rd = 6 Swift Viper 4th = 3 Blazing Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 2 Annas Best | ||
Wed Dec 12 2018 20:20 | 1st = 2 Annas Best 2nd = 1 Arts Peregrine 3rd = 10 Ruthless Armbro 4th = 7 Dalacos Empress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 6 Double Tax | ||
Wed Dec 12 2018 20:18 | 1st = 6 Double Tax 2nd = 1 Fend Off 3rd = 2 Cherokee Thunder 4th = 7 Shannon Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 8 - 8 Beat The Devil | ||
Wed Dec 12 2018 20:15 | 1st = 8 Beat The Devil 2nd = 7 Lord Ludlow 3rd = 4 Calabria Joe 4th = 3 Tirreno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 3 - 7 Sunrose Master | ||
Wed Dec 12 2018 20:10 | 1st = 7 Sunrose Master 2nd = 11 Illawong Lord 3rd = 4 Fowsands 4th = 10 Glenferrie Devotee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 1 Mrs Emgrand | ||
Wed Dec 12 2018 20:08 | 1st = 1 Mrs Emgrand 2nd = 4 Charlie Casey 3rd = 3 Unsociables 4th = 8 Winsome Bailey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 1 Mahjong World | ||
Wed Dec 12 2018 20:05 | 1st = 1 Mahjong World 2nd = 7 Grande Fratello 3rd = 2 Akina Dee Jay 4th = 5 Newfire Drewie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 4 - 10 Hammertime Harley | ||
Wed Dec 12 2018 20:00 | 1st = 10 Hammertime Harley 2nd = 1 Lenas Art 3rd = 7 Ambitions 4th = 9 My Mels Place |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 2 Hungry An Hollo | ||
Wed Dec 12 2018 19:58 | 1st = 2 Hungry An Hollo 2nd = 1 Hooked On You 3rd = 4 Go Gettem Bingo 4th = 7 Zanthre Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 5 Colombian Gold | ||
Wed Dec 12 2018 19:53 | 1st = 5 Colombian Gold 2nd = 9 Rocknroll Music 3rd = 10 Vande Velde 4th = 3 Sonny Orlando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 3 - 7 Cols Hero | ||
Wed Dec 12 2018 19:50 | 1st = 7 Cols Hero 2nd = 5 Kenfromthebar 3rd = 10 Flikpix 4th = 4 Somerset |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 5 Uncontrolled | ||
Wed Dec 12 2018 19:47 | 1st = 5 Uncontrolled 2nd = 6 Baba Yaga 3rd = 4 Ballows Freak 4th = 2 Bolt Lightning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 4 Maverick Bob | ||
Wed Dec 12 2018 19:44 | 1st = 4 Maverick Bob 2nd = 3 Emilios Jet 3rd = 5 Thumbs 4th = 2 Good Move |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 2 - 6 Success Counts | ||
Wed Dec 12 2018 19:43 | 1st = 6 Success Counts 2nd = 8 Bill Dispute 3rd = 7 Peel My Grapes 4th = 10 Wingman Fling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 7 - 4 Driftwood Girl | ||
Wed Dec 12 2018 19:40 | 1st = 4 Driftwood Girl 2nd = 5 Rosebush 3rd = 6 Scarlet Missile 4th = 1 Distant Trilogy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 3 Claretown Beau | ||
Wed Dec 12 2018 19:37 | 1st = 3 Claretown Beau 2nd = 7 My Ollie 3rd = 2 Dominant Lomar 4th = 5 Diesels A Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 3 - 8 A Sweet Success | ||
Wed Dec 12 2018 19:33 | 1st = 8 A Sweet Success 2nd = 2 Cherry Sweet Peach 3rd = 4 Random Task 4th = 3 Therockwontroll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 8 - 15 Tubbs Gift | ||
Wed Dec 12 2018 19:30 | 1st = 15 Tubbs Gift 2nd = 6 Negasi 3rd = 3 Bringit 4th = 8 Skyfire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 3 Sorry Scott | ||
Wed Dec 12 2018 19:27 | 1st = 3 Sorry Scott 2nd = 2 Freaky Franky 3rd = 4 Winsome Brayden 4th = 1 Recollections |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 8 Isnt She Sassy | ||
Wed Dec 12 2018 19:24 | 1st = 8 Isnt She Sassy 2nd = 5 Up And About 3rd = 2 Blondie Locks 4th = 4 Annabelle Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 2 Tuesdays Fella | ||
Wed Dec 12 2018 19:23 | 1st = 2 Tuesdays Fella 2nd = 8 Majordoit 3rd = 5 Unassuming Champ 4th = 1 Veloce Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 2 - 10 Diggers Girl | ||
Wed Dec 12 2018 19:20 | 1st = 10 Diggers Girl 2nd = 1 Cunning Fox 3rd = 7 Off The Show 4th = 6 Gee Gee Fiorente |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 8 Shultzs A Rebel | ||
Wed Dec 12 2018 19:17 | 1st = 8 Shultzs A Rebel 2nd = 5 Lektra Flirt 3rd = 4 Hot Cruiser 4th = 7 Miss Klara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 1 - 6 Be Who You Are | ||
Wed Dec 12 2018 19:13 | 1st = 6 Be Who You Are 2nd = 3 Abbey Fields 3rd = 1 Shargari 4th = 5 Bolt The Bomb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 6 - 1 Misty Lad | ||
Wed Dec 12 2018 19:10 | 1st = 1 Misty Lad 2nd = 11 High Tea 3rd = 7 Crystal Valley 4th = 4 Time To Hunt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 3 Boxcar Bella | ||
Wed Dec 12 2018 19:07 | 1st = 3 Boxcar Bella 2nd = 8 Good Odds Buddy 3rd = 5 Stella Marina 4th = 2 Winsome Dylan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 2 Its A Frenzy | ||
Wed Dec 12 2018 19:04 | 1st = 2 Its A Frenzy 2nd = 1 Better Dream 3rd = 8 Sweet Gabriella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 2 - 2 Blake On Fire | ||
Wed Dec 12 2018 19:03 | 1st = 2 Blake On Fire 2nd = 8 Alabama Ace 3rd = 6 Hell Of A Band 4th = 7 So Kool Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 7 - 5 Friedensberg | ||
Wed Dec 12 2018 19:00 | 1st = 5 Friedensberg 2nd = 1 Lamborghini 3rd = 8 Stormy Shore 4th = 3 Benny Goes Berzerk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 2 Eye Will Reign | ||
Wed Dec 12 2018 18:57 | 1st = 2 Eye Will Reign 2nd = 1 Streak Ahead 3rd = 5 Noonbarra Jack 4th = 8 Mandys Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 6 Pacific Drums | ||
Wed Dec 12 2018 18:53 | 1st = 6 Pacific Drums 2nd = 1 Takitimu Express 3rd = 2 Oozinville 4th = 3 Flying Wingard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 11 - 4 What Joy | ||
Wed Dec 12 2018 18:52 | 1st = 4 What Joy 2nd = 7 Koba 3rd = 6 Shanes World 4th = 8 Bluechip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Launceston Race 1 - 5 Mystical Pursuit | ||
Wed Dec 12 2018 18:50 | 1st = 5 Mystical Pursuit 2nd = 2 Gee Gees Punter 3rd = 3 Gee Gee Bay Watch 4th = 6 Speed Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 5 Lions Blue | ||
Wed Dec 12 2018 18:47 | 1st = 5 Lions Blue 2nd = 3 Shadow Court 3rd = 6 Lucks Gone 4th = 8 Hay Honey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 5 Regal Duke | ||
Wed Dec 12 2018 18:44 | 1st = 5 Regal Duke 2nd = 6 Tex Kingdom 3rd = 3 Navy Storm 4th = 10 Parumba Ned |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 5 - 5 Stairwaytothemoon | ||
Wed Dec 12 2018 18:40 | 1st = 5 Stairwaytothemoon 2nd = 8 Larking 3rd = 3 Black Dice 4th = 7 Langley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 4 Rapid Music | ||
Wed Dec 12 2018 18:37 | 1st = 4 Rapid Music 2nd = 1 Dyna Xanna 3rd = 7 Peters Babe 4th = 2 Duck Feet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Junee Race 1 - 1 Braedos Babe | ||
Wed Dec 12 2018 18:33 | 1st = 1 Braedos Babe 2nd = 10 Call Me Master 3rd = 9 Pensare Princess 4th = 6 Great Hand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 6 - 2 As It Lies | ||
Wed Dec 12 2018 18:30 | 1st = 2 As It Lies 2nd = 3 Miss Norway 3rd = 8 Ultra Smart 4th = 4 Circus Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 6 - 3 Miss Norway | ||
Wed Dec 12 2018 18:30 | 1st = 3 Miss Norway 2nd = 2 As It Lies 3rd = 8 Ultra Smart 4th = 4 Circus Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 6 Modern Goddess | ||
Wed Dec 12 2018 18:27 | 1st = 6 Modern Goddess 2nd = 2 Penumbra 3rd = 1 Kingsbrae Peter 4th = 7 Gold Style |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 5 Chirpy Chuckles | ||
Wed Dec 12 2018 18:23 | 1st = 5 Chirpy Chuckles 2nd = 3 Spondooley 3rd = 4 Real Knucky 4th = 2 Epirus Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 8 - 7 Tycoon Layla | ||
Wed Dec 12 2018 18:20 | 1st = 7 Tycoon Layla 2nd = 3 Shadal 3rd = 11 Tatcee 4th = 6 All One Class |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 2 Magic Four Us | ||
Wed Dec 12 2018 18:17 | 1st = 2 Magic Four Us 2nd = 1 Charli Whirl 3rd = 4 Paris Gold 4th = 8 Twice The Ando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 7 - 6 Euro Gold | ||
Wed Dec 12 2018 18:10 | 1st = 6 Euro Gold 2nd = 1 Polar Vortex 3rd = 7 Staghorn 4th = 4 Triple Spec |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 1 Poonyahra | ||
Wed Dec 12 2018 18:07 | 1st = 1 Poonyahra 2nd = 7 Inquisitive Me 3rd = 8 Corazon Woman 4th = 3 Back Play |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 4 - 1 Foo Trouble | ||
Wed Dec 12 2018 18:04 | 1st = 1 Foo Trouble 2nd = 3 Zero Demerits 4th = 2 Explosion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 5 - 7 Du Well | ||
Wed Dec 12 2018 18:00 | 1st = 7 Du Well 2nd = 4 Irresistable Girl 3rd = 2 Jay Jay Dar 4th = 5 Riverina Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 3 Atlas Shiralee | ||
Wed Dec 12 2018 17:57 | 1st = 3 Atlas Shiralee 2nd = 1 Noble Weetbix 3rd = 7 You Blue 4th = 5 Quaras Beth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 4 Groovy | ||
Wed Dec 12 2018 17:53 | 1st = 4 Groovy 2nd = 7 Top Address 3rd = 6 Delicia 4th = 2 Go Go Jude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 5 Precious Sal | ||
Wed Dec 12 2018 17:49 | 1st = 5 Precious Sal 2nd = 1 Cosmo Bill 3rd = 7 Buddy Tokaam 4th = 8 Regal Waz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 7 - 2 Helfuchi | ||
Wed Dec 12 2018 17:45 | 1st = 2 Helfuchi 2nd = 5 Wall Street Tycoon 3rd = 9 Dancing On Parade 4th = 7 Erringhi Spring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 4 Mr Cashking | ||
Wed Dec 12 2018 17:42 | 1st = 4 Mr Cashking 2nd = 2 Our Magic Turbo 3rd = 8 Chilling Story 4th = 5 Bobs Hammer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 6 - 8 Out Of Kilter | ||
Wed Dec 12 2018 17:40 | 1st = 8 Out Of Kilter 2nd = 3 Brybeck 3rd = 4 Cobbers Mate 4th = 7 Indian Mo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 7 Black Dakota | ||
Wed Dec 12 2018 17:37 | 1st = 7 Black Dakota 2nd = 6 Hair Trigger 3rd = 2 Trademark Style 4th = 1 Holly Madision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 4 Alpha Ulysses | ||
Wed Dec 12 2018 17:34 | 1st = 4 Alpha Ulysses 2nd = 7 Smashniak Double 3rd = 6 Click Cowan 4th = 10 Wazza Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 4 - 6 Zou York | ||
Wed Dec 12 2018 17:30 | 1st = 6 Zou York 2nd = 8 Rosso Antico 3rd = 7 Welcome Stryker 4th = 1 Calendar Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 3 - 3 Tycoon Mikado | ||
Wed Dec 12 2018 17:27 | 1st = 3 Tycoon Mikado 2nd = 1 Family Discussion 3rd = 7 Boyagin 4th = 2 Gunflint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 4 Maximum Trina | ||
Wed Dec 12 2018 17:24 | 1st = 4 Maximum Trina 2nd = 2 Classy Vanda 3rd = 7 Big Barra 4th = 3 Aston Tyki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 7 - 8 Classic Princess | ||
Wed Dec 12 2018 17:20 | 1st = 8 Classic Princess 2nd = 6 Sensacova 3rd = 5 Everlasting Love 4th = 3 Cyber Intervention |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 1 Always Late | ||
Wed Dec 12 2018 17:17 | 1st = 1 Always Late 2nd = 4 Shes Single 3rd = 3 Frankys Wish 4th = 7 Harrys Entity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 8 - 15 Upswing | ||
Wed Dec 12 2018 17:15 | 1st = 15 Upswing 2nd = 12 Kanumiss 3rd = 10 Camping 4th = 14 Special Light |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 1 Truth Prevails | ||
Wed Dec 12 2018 17:14 | 1st = 1 Truth Prevails 2nd = 8 Cometron Flyer 3rd = 2 Indian Ruby 4th = 3 Spanish Harbour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 5 - 5 Super | ||
Wed Dec 12 2018 17:10 | 1st = 5 Super 2nd = 3 Smart Alick 3rd = 2 Hidden Agenda 4th = 1 Ethical Dilemma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 4 Indigenous Lee | ||
Wed Dec 12 2018 17:07 | 1st = 4 Indigenous Lee 2nd = 6 Kraken Tan 3rd = 8 Crackerjack Nev 4th = 1 Khatanga Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 6 - 5 Art Attack | ||
Wed Dec 12 2018 17:05 | 1st = 5 Art Attack 3rd = 6 Sky Lake 4th = 4 Charlie Cat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 6 - 2 Motion Granted | ||
Wed Dec 12 2018 17:05 | 1st = 2 Motion Granted 3rd = 6 Sky Lake 4th = 4 Charlie Cat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 3 - 4 Fudged | ||
Wed Dec 12 2018 17:00 | 1st = 4 Fudged 2nd = 5 Write Your Name 3rd = 6 So You Dream 4th = 3 Radical |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 1 Night Thief | ||
Wed Dec 12 2018 16:57 | 1st = 1 Night Thief 2nd = 4 Push Your Luck 3rd = 2 Work Wear 4th = 5 Firestone Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 2 - 6 Shes Vital | ||
Wed Dec 12 2018 16:52 | 1st = 6 Shes Vital 2nd = 1 Molten 3rd = 2 Magic Planet 4th = 5 Citichant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 5 Yo Yo Lass | ||
Wed Dec 12 2018 16:49 | 1st = 5 Yo Yo Lass 2nd = 8 Regal Report 3rd = 1 Hoot 4th = 3 Ringbark Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 4 Slingshot Jayla | ||
Wed Dec 12 2018 16:46 | 1st = 4 Slingshot Jayla 2nd = 6 Zipping Dancer 3rd = 7 See Ya Mate 4th = 2 Major Amor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 6 - 1 Unite And Conquer | ||
Wed Dec 12 2018 16:45 | 1st = 1 Unite And Conquer 2nd = 7 Exhilarates 3rd = 2 Spaceboy 4th = 6 Champagne Boom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 7 - 1 So Glorious | ||
Wed Dec 12 2018 16:41 | 1st = 1 So Glorious 2nd = 12 Louboutin 3rd = 7 Honfleur 4th = 13 Schist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 4 - 6 Hinchin Miss | ||
Wed Dec 12 2018 16:40 | 1st = 6 Hinchin Miss 2nd = 4 Lets Tango 3rd = 2 Fortify 4th = 1 Bwuva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 3 Relocate | ||
Wed Dec 12 2018 16:37 | 1st = 3 Relocate 2nd = 1 Sleeping Slick 3rd = 2 Jenna Bale 4th = 4 Unshackled |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 2 Blue Lemonade | ||
Wed Dec 12 2018 16:34 | 1st = 2 Blue Lemonade 2nd = 5 Data Base 3rd = 1 Quite Sincere 4th = 8 Billy Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 1 Zipping Amber | ||
Wed Dec 12 2018 16:31 | 1st = 1 Zipping Amber 2nd = 6 Zharnel 3rd = 8 My Fernando Tim 4th = 4 You Aussie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 2 - 9 Yulong September | ||
Wed Dec 12 2018 16:30 | 1st = 9 Yulong September 2nd = 8 Wild Vitality 3rd = 3 Bond Of Trust 4th = 7 Whitemore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 5 - 4 Hekansplit | ||
Wed Dec 12 2018 16:25 | 1st = 4 Hekansplit 2nd = 9 Richest 3rd = 1 Aluminati 4th = 3 Frankel Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 6 My Mate Bunji | ||
Wed Dec 12 2018 16:22 | 1st = 6 My Mate Bunji 2nd = 7 Champness Miss 3rd = 4 Food Fighter 4th = 1 Madam Marley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 1 - 2 Archant | ||
Wed Dec 12 2018 16:17 | 1st = 2 Archant 2nd = 5 Fairedu 3rd = 4 Arsinoe 4th = 7 Lipstick Flickers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 1 Warringa | ||
Wed Dec 12 2018 16:14 | 1st = 1 Warringa 2nd = 3 Burrum Boy 3rd = 8 Gitcha Quick 4th = 4 Cyndie Said |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 2 Spyfection | ||
Wed Dec 12 2018 16:11 | 1st = 2 Spyfection 2nd = 8 Top Alcohol 3rd = 1 Giant Bale 4th = 4 Dyna Marge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 3 - 6 Equichoi | ||
Wed Dec 12 2018 16:10 | 1st = 6 Equichoi 2nd = 3 Jacks Sister 3rd = 7 Far Afield 4th = 2 Cover Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 6 - 5 Owen Patrick | ||
Wed Dec 12 2018 16:07 | 1st = 5 Owen Patrick 2nd = 10 Triple Diamond 3rd = 2 One Prize One Goal 4th = 14 Al Vandaam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 5 - 3 Jazzland | ||
Wed Dec 12 2018 16:05 | 1st = 3 Jazzland 2nd = 7 Dashing Special 3rd = 2 Hes Imposing 4th = 6 Frascati Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 12 - 7 Sandy Lagoon | ||
Wed Dec 12 2018 16:02 | 1st = 7 Sandy Lagoon 2nd = 8 Dons Machine 3rd = 4 Pierce Bale 4th = 2 Allen Robbie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sandown Race 1 - 10 Numoor | ||
Wed Dec 12 2018 16:00 | 1st = 10 Numoor 2nd = 9 Fast And Ready 3rd = 11 Reliable Lisa 4th = 2 Reggae Roc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 2 Wallys Golden | ||
Wed Dec 12 2018 15:57 | 1st = 2 Wallys Golden 2nd = 3 Wilkins Allen 3rd = 8 Heat Seeking 4th = 4 Mrs Wings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 8 Cullquin Cersei | ||
Wed Dec 12 2018 15:53 | 1st = 8 Cullquin Cersei 2nd = 2 Hollywood Donuts 3rd = 6 Daisy Me Rollin 4th = 7 Kamchatka Lenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 4 Northern Girl | ||
Wed Dec 12 2018 15:49 | 1st = 4 Northern Girl 2nd = 2 Outlaw Donny 3rd = 5 Light The Barbie 4th = 7 Opal Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 4 - 6 Go Diamonds | ||
Wed Dec 12 2018 15:45 | 1st = 6 Go Diamonds 2nd = 4 Coolwedge 3rd = 9 Juliannes Wish 4th = 10 Luvaction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 11 - 5 Standing Bear | ||
Wed Dec 12 2018 15:42 | 1st = 5 Standing Bear 2nd = 7 Serendipity Man 3rd = 3 Alouette Jack 4th = 1 Sin And Spin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 2 - 5 Our Benevento | ||
Wed Dec 12 2018 15:40 | 1st = 5 Our Benevento 2nd = 1 A Thousand Degrees 3rd = 6 Regina Margherita 4th = 4 Factual |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 5 Its Rowdy | ||
Wed Dec 12 2018 15:37 | 1st = 5 Its Rowdy 2nd = 3 Despicable Roxy 3rd = 4 Marges Boy 4th = 1 Elvis In Motion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 5 - 9 Pinmedown | ||
Wed Dec 12 2018 15:35 | 1st = 9 Pinmedown 2nd = 3 Monkey Shoulder 3rd = 2 Senor Moss 4th = 5 Noble Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 6 Nitro Gee | ||
Wed Dec 12 2018 15:34 | 1st = 6 Nitro Gee 2nd = 8 Tekidanto 3rd = 5 Cullquin Daario 4th = 3 Wicked Reason |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 8 - 7 A Quiet Drink | ||
Wed Dec 12 2018 15:30 | 1st = 7 A Quiet Drink 2nd = 5 Full Bore 3rd = 3 Aurora Rising 4th = 9 Sir Chatalot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 3 Our Sassy Gypsy | ||
Wed Dec 12 2018 15:28 | 1st = 3 Our Sassy Gypsy 2nd = 1 Westend Park 3rd = 8 Kooringa Zoe 4th = 7 Tuta Bryan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 4 - 4 Problem Solver | ||
Wed Dec 12 2018 15:25 | 1st = 4 Problem Solver 2nd = 5 Bondi 3rd = 3 Invincible Star 4th = 10 Buckin Beauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 3 Deflection | ||
Wed Dec 12 2018 15:22 | 1st = 3 Deflection 2nd = 1 Dark Origins 3rd = 6 Dare To Do 4th = 8 Renew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 1 Sisco Bella | ||
Wed Dec 12 2018 15:18 | 1st = 1 Sisco Bella 2nd = 6 Mepunga Zeus 3rd = 2 Another Bling 4th = 3 Rockstar Jane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 2 Aston Ledger | ||
Wed Dec 12 2018 15:14 | 1st = 2 Aston Ledger 2nd = 8 Bashful Boy 3rd = 4 Kraken Maxi 4th = 3 Tennyson Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 1 - 3 Aali Mia | ||
Wed Dec 12 2018 15:10 | 1st = 3 Aali Mia 2nd = 2 Connermara Rose 3rd = 5 Casiraghi 4th = 4 Conquer The Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 3 - 1 Shield Wall | ||
Wed Dec 12 2018 15:07 | 1st = 1 Shield Wall 2nd = 3 Excelamour 3rd = 2 Solo Melody 4th = 6 Gypsys Tip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 7 Serendipity Gold | ||
Wed Dec 12 2018 15:04 | 1st = 7 Serendipity Gold 2nd = 1 Redda 3rd = 8 Lone Star 4th = 2 Ginger Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 7 - 9 So Belafonte | ||
Wed Dec 12 2018 15:00 | 1st = 9 So Belafonte 2nd = 10 Red Sensation 3rd = 3 Aurora Miss 4th = 11 Bloodlette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 4 - 1 Garados | ||
Wed Dec 12 2018 14:57 | 1st = 1 Garados 2nd = 12 Shezathinka 3rd = 13 Blue Eyed Susie 4th = 4 Whowouldknow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 1 Stevie Jane | ||
Wed Dec 12 2018 14:54 | 1st = 1 Stevie Jane 2nd = 2 Ursula Allen 3rd = 4 Owen Money 4th = 5 Yoppi Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 3 - 3 Nindamos | ||
Wed Dec 12 2018 14:50 | 1st = 3 Nindamos 2nd = 2 Jimmu 3rd = 1 Classic Jade 4th = 6 Al Pheroz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 3 Kraken Ruben | ||
Wed Dec 12 2018 14:46 | 1st = 3 Kraken Ruben 2nd = 6 Calleva 3rd = 2 Pennyroyal Tee 4th = 4 Flashy De Goey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 2 Gotta Wobble Up | ||
Wed Dec 12 2018 14:42 | 1st = 2 Gotta Wobble Up 2nd = 1 Destini Montana 3rd = 3 Fascinated 4th = 7 Goldies Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 2 Dyna Alistair | ||
Wed Dec 12 2018 14:38 | 1st = 2 Dyna Alistair 2nd = 1 Vrontios 3rd = 4 Bourbski Bar 4th = 7 Wise Ricciardo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 2 - 2 Few Too Many | ||
Wed Dec 12 2018 14:34 | 1st = 2 Few Too Many 2nd = 5 Just Favulous 3rd = 1 Barefoot Tycoon 4th = 4 Mister Spinks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 8 Midnight Act | ||
Wed Dec 12 2018 14:31 | 1st = 8 Midnight Act 2nd = 2 Jye Licious 3rd = 1 Aston Hazard 4th = 6 Wafer Thin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 6 - 7 Covert Miss | ||
Wed Dec 12 2018 14:30 | 1st = 7 Covert Miss 2nd = 6 Peg Leg Ben 3rd = 4 Kardashing 4th = 10 Lyonesse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 1 Conde | ||
Wed Dec 12 2018 14:27 | 1st = 1 Conde 2nd = 8 Stella Story 3rd = 4 Triceps Brachii 4th = 2 Our Man Zed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 3 - 4 Together | ||
Wed Dec 12 2018 14:22 | 1st = 4 Together 2nd = 6 Polizzi 3rd = 5 Sincerity 4th = 10 Mesopic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 1 Railway Burra | ||
Wed Dec 12 2018 14:19 | 1st = 1 Railway Burra 2nd = 7 Dashing Dyson 3rd = 5 Whats Up Skip 4th = 4 Dyna Jerry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 2 - 1 Devils Luck | ||
Wed Dec 12 2018 14:15 | 1st = 1 Devils Luck 2nd = 5 Litzen 3rd = 6 Shaman 4th = 7 Collectively |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 3 Raglan Bindi | ||
Wed Dec 12 2018 14:07 | 1st = 3 Raglan Bindi 2nd = 8 Psychedelic Jay 3rd = 5 Blondy Two 4th = 6 Little Lina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 2 Big Bang Tears | ||
Wed Dec 12 2018 14:04 | 1st = 2 Big Bang Tears 2nd = 3 Ayo Joy 3rd = 1 Pandaken 4th = 8 Sweet Bourbski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 5 - 7 Grogans Anvil | ||
Wed Dec 12 2018 14:00 | 1st = 7 Grogans Anvil 2nd = 9 Contilla 3rd = 2 Captain Crackerjak 4th = 3 Juanito Uvez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 1 - 6 Proposed | ||
Wed Dec 12 2018 13:55 | 1st = 6 Proposed 2nd = 2 Too Hard To Rattle 3rd = 4 Mighty Moose 4th = 7 Harrys Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 1 Cosmic Ann | ||
Wed Dec 12 2018 13:49 | 1st = 1 Cosmic Ann 2nd = 8 Mustang Bay 3rd = 3 Patchie Thief 4th = 6 Trons Empire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 2 - 10 Lady Amadeus | ||
Wed Dec 12 2018 13:42 | 1st = 10 Lady Amadeus 2nd = 11 Diamond Dancer 3rd = 7 Atlanta Peach 4th = 4 General Sherman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 1 Crackerjack Skip | ||
Wed Dec 12 2018 13:39 | 1st = 1 Crackerjack Skip 2nd = 5 Kiss Me Nicki 3rd = 2 Kiss Me Razley 4th = 7 Miyagi Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 1 - 2 Lancaster Bomber | ||
Wed Dec 12 2018 13:35 | 1st = 2 Lancaster Bomber 2nd = 7 Dont Doubt Arthur 3rd = 3 Hostwin Saturn 4th = 8 Allez Rev |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 4 - 7 Uncle Larry | ||
Wed Dec 12 2018 13:30 | 1st = 7 Uncle Larry 2nd = 8 Heir Of Tavistock 3rd = 9 Bonnieux 4th = 11 Raffine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 1 Sanya Bay | ||
Wed Dec 12 2018 13:27 | 1st = 1 Sanya Bay 2nd = 7 All About Now 3rd = 2 Janray Mazel Tov 4th = 6 Black Sharday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 1 Molly Chapta | ||
Wed Dec 12 2018 13:22 | 1st = 1 Molly Chapta 2nd = 8 Dyna Bonnay 3rd = 4 Savannah Icon 4th = 2 Pattaya Paul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 4 Aston Lily | ||
Wed Dec 12 2018 13:12 | 1st = 4 Aston Lily 2nd = 2 Big Tilly 3rd = 1 Serendipity Love 4th = 5 Mia Crazy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 1 - 5 Champagne Bride | ||
Wed Dec 12 2018 13:07 | 1st = 5 Champagne Bride 2nd = 6 Claddagh 3rd = 12 Iridessa 4th = 2 Mr Likeable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 3 Reiko Ablett | ||
Wed Dec 12 2018 13:04 | 1st = 3 Reiko Ablett 2nd = 8 Orazzi Ohh 3rd = 2 Folding Green 4th = 1 Bluegrass Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 3 - 11 Truly Brook | ||
Wed Dec 12 2018 13:00 | 1st = 11 Truly Brook 2nd = 7 Mirusia 3rd = 6 Jungle Rose 4th = 13 Weerite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 2 Lightning Lu | ||
Wed Dec 12 2018 12:57 | 1st = 2 Lightning Lu 2nd = 6 Broken Wallet 3rd = 7 Bigtime Boy 4th = 3 Bigtime Bremner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 1 Latissimus Dorsi | ||
Wed Dec 12 2018 12:52 | 1st = 1 Latissimus Dorsi 2nd = 3 Midnight Ruby 3rd = 7 Dons Noisey 4th = 4 Nebs Horse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 7 Kukudio | ||
Wed Dec 12 2018 12:47 | 1st = 7 Kukudio 2nd = 1 Kintamani 3rd = 8 Smart Mary 4th = 2 Broken Pieces |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 2 Clover Fantasy | ||
Wed Dec 12 2018 12:41 | 1st = 2 Clover Fantasy 2nd = 3 Little Tornado 3rd = 1 Subway Kay 4th = 5 Miss Wiggle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 6 Bob Square Pants | ||
Wed Dec 12 2018 12:35 | 1st = 6 Bob Square Pants 2nd = 9 Serendipity Star 3rd = 2 Kantilla 4th = 3 Tiger Seventeen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 2 - 2 Dentara | ||
Wed Dec 12 2018 12:30 | 1st = 2 Dentara 2nd = 4 French Fizz 3rd = 9 Swirl Girl 4th = 10 Zume Forward |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 4 Stari Grad | ||
Wed Dec 12 2018 12:25 | 1st = 4 Stari Grad 2nd = 1 Shes Got Bounce 3rd = 3 Crowdza Jumpin 4th = 5 Patrick Francis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 8 Eye Far | ||
Wed Dec 12 2018 12:17 | 1st = 8 Eye Far 2nd = 7 Culvie Den 3rd = 5 Bigtime Hannah 4th = 2 Clover Scott |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 1 - 8 Cherax | ||
Wed Dec 12 2018 12:00 | 1st = 8 Cherax 2nd = 2 Clever George 3rd = 5 Beejays Hero 4th = 4 Kid Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 7 Opawa Denise | ||
Wed Dec 12 2018 11:57 | 1st = 7 Opawa Denise 2nd = 6 Tuff Mr Tee 3rd = 1 Bigtime Willow 4th = 3 Magma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 1 Cawbourne Agar | ||
Wed Dec 12 2018 11:40 | 1st = 1 Cawbourne Agar 2nd = 4 Cawbourne Chezzy 3rd = 6 Manimal 4th = 5 Cawbourne Sandy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 6 Bigtime Jetty | ||
Wed Dec 12 2018 11:22 | 1st = 6 Bigtime Jetty 2nd = 5 Cawbourne Chops 3rd = 1 Opawa Henry 4th = 2 Go Show |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 3 Sedgebrook Pride | ||
Wed Dec 12 2018 11:05 | 1st = 3 Sedgebrook Pride 2nd = 7 Sahara Pippa 3rd = 4 Sahara Dream 4th = 8 Ostapenko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 4 True Testament | ||
Wed Dec 12 2018 10:49 | 1st = 4 True Testament 2nd = 6 Race Me Home 3rd = 8 Grunty Mama 4th = 7 Bionic Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 1 Blitzem Gem | ||
Wed Dec 12 2018 10:30 | 1st = 1 Blitzem Gem 2nd = 6 Banjo Hope 3rd = 7 Opawa Marcie 4th = 8 Sly John |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 3 Shamrock Green | ||
Wed Dec 12 2018 10:12 | 1st = 3 Shamrock Green 2nd = 2 Sefton Brew 3rd = 6 Heavenly Eyes 4th = 8 Hopcorn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 5 Stockton | ||
Wed Dec 12 2018 0:42 | 1st = 5 Stockton 2nd = 4 Judo 3rd = 8 Supreme Ollie 4th = 7 Morris Memory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 1 Jaraig Cruiser | ||
Wed Dec 12 2018 0:24 | 1st = 1 Jaraig Cruiser 2nd = 5 New Echo 3rd = 4 Ripa Rama 4th = 6 Rhianna Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 5 On The Take | ||
Wed Dec 12 2018 0:02 | 1st = 5 On The Take 2nd = 2 Hey Aaron 3rd = 4 Universal Gas 4th = 1 Awesome Grit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 8 Secret Business | ||
Mon Nov 12 2018 22:59 | 1st = 8 Secret Business 2nd = 5 Clovally Mansumi 3rd = 1 Shamrock Valley 4th = 3 Swift Spur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 7 Magic Plank | ||
Mon Nov 12 2018 22:54 | 1st = 7 Magic Plank 2nd = 8 Lets Go Fabio 3rd = 5 Jimmy Stintson 4th = 1 Always Albury |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 4 Lucys Locket | ||
Mon Nov 12 2018 22:47 | 1st = 4 Lucys Locket 2nd = 1 Punch Day 3rd = 2 Little Loony 4th = 8 Benky Bomber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 11 - 5 Orara Sal | ||
Mon Nov 12 2018 22:44 | 1st = 5 Orara Sal 2nd = 6 Bokarm Bear 3rd = 7 Nash Bonus 4th = 1 Aristotle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 5 Sukhoi Su | ||
Mon Nov 12 2018 22:40 | 1st = 5 Sukhoi Su 2nd = 8 Trouble Brewing 3rd = 7 Completed 4th = 3 Spring Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 2 Sandler | ||
Mon Nov 12 2018 22:37 | 1st = 2 Sandler 2nd = 7 Twin Galaxy 3rd = 6 Button Pusher 4th = 1 Empire Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 3 Hello Pipit | ||
Mon Nov 12 2018 22:32 | 1st = 3 Hello Pipit 2nd = 1 Ozzi Oscar 3rd = 7 Twirler 4th = 4 Lashing Old |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 1 Pink Trick | ||
Mon Nov 12 2018 22:29 | 1st = 1 Pink Trick 2nd = 2 Crow Nulla 3rd = 3 Rocket Ride 4th = 5 Rich Believer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 4 Ziggy Doll | ||
Mon Nov 12 2018 22:24 | 1st = 4 Ziggy Doll 2nd = 7 Quaras Beth 3rd = 2 Little Red Hot 4th = 6 Liberal Jones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 3 Katie Who | ||
Mon Nov 12 2018 22:15 | 1st = 3 Katie Who 2nd = 6 Southern Ripple 3rd = 4 Sorrento 4th = 1 Crazy Emjay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 4 Surf A Lot | ||
Mon Nov 12 2018 22:07 | 1st = 4 Surf A Lot 2nd = 7 John Bell 3rd = 1 Kiltys Supreme 4th = 6 Summer Wave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 1 Legend Man | ||
Mon Nov 12 2018 22:04 | 1st = 1 Legend Man 2nd = 8 Country Sunshine 3rd = 4 Stop An Paws 4th = 3 Vision Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 1 Lukas Choice | ||
Mon Nov 12 2018 22:01 | 1st = 1 Lukas Choice 2nd = 9 Twilight Shae 3rd = 4 Mayhem Flyer 4th = 3 Damos Pineapple |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 4 Arabian Go Go | ||
Mon Nov 12 2018 21:58 | 1st = 4 Arabian Go Go 2nd = 5 Nitro Beach 3rd = 8 Arnhem Mayhem 4th = 1 Black Paws |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 8 Gwydion | ||
Mon Nov 12 2018 21:55 | 1st = 8 Gwydion 2nd = 4 Saldana 3rd = 6 Black Spring 4th = 2 Finniss Vision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 8 - 5 Star Major | ||
Mon Nov 12 2018 21:50 | 1st = 5 Star Major 2nd = 1 Major Sensation 3rd = 4 Taramin 4th = 7 Forbidden Feelings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 1 Nitro Grace | ||
Mon Nov 12 2018 21:48 | 1st = 1 Nitro Grace 2nd = 6 Maddys Boy 3rd = 2 Muskett 4th = 3 Woodridge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 5 Blue Miracle | ||
Mon Nov 12 2018 21:45 | 1st = 5 Blue Miracle 2nd = 7 Buffalo Soldier 3rd = 1 Nilly Nelly 4th = 4 Real Wicked |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 1 Lilty Allen | ||
Mon Nov 12 2018 21:42 | 1st = 1 Lilty Allen 2nd = 2 Quando Quando 3rd = 6 Kiss Me Putu 4th = 7 Dyna Ianto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 8 Pirates Treasure | ||
Mon Nov 12 2018 21:38 | 1st = 8 Pirates Treasure 2nd = 1 Rons Bookshop 3rd = 2 Tale Of Destiny 4th = 4 Run Billy Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 4 Farmor Image | ||
Mon Nov 12 2018 21:35 | 1st = 4 Farmor Image 2nd = 1 Road Side Assist 3rd = 6 Small Jewel 4th = 7 Surgenie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 4 Flyrite | ||
Mon Nov 12 2018 21:32 | 1st = 4 Flyrite 2nd = 1 Amity Marlow 3rd = 7 Sketchy Gun 4th = 2 Destini Laredo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 4 Buckle Up Izy | ||
Mon Nov 12 2018 21:29 | 1st = 4 Buckle Up Izy 2nd = 3 Buckle Up Axon 3rd = 1 Buckle Up Kiona 4th = 8 Stylish Macbeth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 8 Valley Knockin | ||
Mon Nov 12 2018 21:26 | 1st = 8 Valley Knockin 2nd = 6 Panther Cloud 3rd = 1 No Worries Cob 4th = 2 Glenreagh Skud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 7 - 4 Pinktastic | ||
Mon Nov 12 2018 21:21 | 1st = 4 Pinktastic 2nd = 1 No Lovie 3rd = 8 Movin Millions 4th = 7 Im So Better |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 5 Fabelite | ||
Mon Nov 12 2018 21:19 | 1st = 5 Fabelite 2nd = 3 Izza Lektra 3rd = 6 Ryben Bill 4th = 7 Better Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 2 More Rum Bateman | ||
Mon Nov 12 2018 21:16 | 1st = 2 More Rum Bateman 2nd = 5 Dynamite Davey 3rd = 8 Miss Ariek 4th = 7 Stoneage Romeo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 4 Indian Ruby | ||
Mon Nov 12 2018 21:13 | 1st = 4 Indian Ruby 2nd = 8 El Nunu 3rd = 1 One Dollar 4th = 2 Point Seven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 5 Snap Loch | ||
Mon Nov 12 2018 21:10 | 1st = 5 Snap Loch 2nd = 7 Aston Lebron 3rd = 3 Miss Sweet Pea 4th = 4 Pool Hall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 1 Hoity Toity | ||
Mon Nov 12 2018 21:07 | 1st = 1 Hoity Toity 2nd = 4 Abbeys Banjo 3rd = 7 Headspace 4th = 3 Halo Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 5 Floki Jappa | ||
Mon Nov 12 2018 21:04 | 1st = 5 Floki Jappa 2nd = 1 Daisy Rumble 3rd = 4 Cranworth 4th = 7 Nitro Flare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 3 Stylish Chief | ||
Mon Nov 12 2018 20:59 | 1st = 3 Stylish Chief 2nd = 4 Cloud Cover 3rd = 8 Jacks Pick 4th = 5 One Moore Page |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 6 - 1 Develstix | ||
Mon Nov 12 2018 20:54 | 1st = 1 Develstix 2nd = 10 Blaze Edition 3rd = 9 So Jack 4th = 6 Angle Dee Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 1 Mellcat Lass | ||
Mon Nov 12 2018 20:52 | 1st = 1 Mellcat Lass 2nd = 7 Late Night Lager 3rd = 8 Rocca Jet 4th = 2 Ebony Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 1 Cant Possibly | ||
Mon Nov 12 2018 20:49 | 1st = 1 Cant Possibly 2nd = 2 Indian Giver 3rd = 3 Aussie Diamond 4th = 7 Mandela Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 3 Alfieri | ||
Mon Nov 12 2018 20:46 | 1st = 3 Alfieri 2nd = 7 Come On Loopy 3rd = 2 Ticklebelly Flat 4th = 6 Emerley Zero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 6 Tottenham Lass | ||
Mon Nov 12 2018 20:43 | 1st = 6 Tottenham Lass 2nd = 5 Mountain Miss 3rd = 1 Jefferson High 4th = 3 Decisions |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 5 Salute The Cloud | ||
Mon Nov 12 2018 20:40 | 1st = 5 Salute The Cloud 2nd = 6 Ten To Dream 3rd = 3 Flying Sovereign 4th = 4 Times A Tickin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 3 Plumcad | ||
Mon Nov 12 2018 20:37 | 1st = 3 Plumcad 2nd = 2 Billiluna 3rd = 8 Krisbar Blue Fox 4th = 1 New Apollo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 4 Paprika | ||
Mon Nov 12 2018 20:34 | 1st = 4 Paprika 2nd = 8 Winsome Currency 3rd = 7 Goodison Girl 4th = 1 Sienna Grand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 3 Ebony Mist | ||
Mon Nov 12 2018 20:31 | 1st = 3 Ebony Mist 2nd = 1 Haze Purple 3rd = 2 Allen Kelvin 4th = 4 Rosealie Who |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 5 - 9 Pocket Of Terror | ||
Mon Nov 12 2018 20:26 | 1st = 9 Pocket Of Terror 2nd = 3 Beautifulvengeance 3rd = 10 Arma Naughty 4th = 2 Power To Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 8 Shimando | ||
Mon Nov 12 2018 20:24 | 1st = 8 Shimando 2nd = 2 Blastoise 3rd = 3 Surfing Dyno 4th = 6 Data Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 2 Geneva Lee | ||
Mon Nov 12 2018 20:21 | 1st = 2 Geneva Lee 2nd = 3 Ya Fruitcake 3rd = 1 Urana Reale 4th = 8 Bo Bobby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 7 Modified Trunk | ||
Mon Nov 12 2018 20:18 | 1st = 7 Modified Trunk 2nd = 2 Glenreagh Spider 3rd = 4 Ruby Ridge 4th = 1 Rubys Saga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 1 Dum Didee Dum | ||
Mon Nov 12 2018 20:15 | 1st = 1 Dum Didee Dum 2nd = 4 Carson County 3rd = 6 Monkey Mite 4th = 2 Crackerjack Mick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 5 Zipping Lava | ||
Mon Nov 12 2018 20:12 | 1st = 5 Zipping Lava 2nd = 4 Timely Tuned 3rd = 8 Renoir 4th = 3 Havana Rufus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 1 Common Ground | ||
Mon Nov 12 2018 20:09 | 1st = 1 Common Ground 2nd = 6 Chelsea 3rd = 8 Kendall 4th = 5 Last Drink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 1 Half A Mill | ||
Mon Nov 12 2018 20:06 | 1st = 1 Half A Mill 2nd = 8 Destini Rocket 3rd = 4 Cappuccino 4th = 7 Gemtree Dynamo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 8 Innocent Holly | ||
Mon Nov 12 2018 20:03 | 1st = 8 Innocent Holly 2nd = 3 Minish Woods 3rd = 6 Two For Me 4th = 5 Its Fletch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 2 Black Tapper | ||
Mon Nov 12 2018 20:00 | 1st = 2 Black Tapper 2nd = 9 Warpig 3rd = 7 Trendy Tralee 4th = 5 Down Paw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 2 Kraken Smiles | ||
Mon Nov 12 2018 19:54 | 1st = 2 Kraken Smiles 2nd = 3 Janray Lucky One 3rd = 7 Franklin Allen 4th = 5 You Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 4 - 2 Ballator Thor | ||
Mon Nov 12 2018 19:49 | 1st = 2 Ballator Thor 2nd = 4 Playful Fella 3rd = 1 Maybe Shes Perfect 4th = 10 Topsie Grinner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 2 Zombie | ||
Mon Nov 12 2018 19:47 | 1st = 2 Zombie 2nd = 3 Bogan Bomber 3rd = 7 Mount Franklin 4th = 4 Starburst Bassy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 6 Shakey Diesel | ||
Mon Nov 12 2018 19:44 | 1st = 6 Shakey Diesel 2nd = 5 Vals Boy 3rd = 4 Blue Flyer 4th = 8 Bonnie Eileen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 8 Parcero Hope | ||
Mon Nov 12 2018 19:41 | 1st = 8 Parcero Hope 2nd = 3 Reiko Rocketta 3rd = 4 Zinnia Monelli 4th = 2 Menzies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 1 Fifteen Four | ||
Mon Nov 12 2018 19:38 | 1st = 1 Fifteen Four 2nd = 8 Blackwood Vegas 3rd = 2 Buckle Up Nola 4th = 6 Miss Paw Paw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 7 Push Me Pedro | ||
Mon Nov 12 2018 19:35 | 1st = 7 Push Me Pedro 2nd = 8 See My Tail 3rd = 4 Sunburnt Swampy 4th = 6 Socialiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 7 - 5 Cavalry Call | ||
Mon Nov 12 2018 19:30 | 1st = 5 Cavalry Call 2nd = 4 Lot Twenty One 3rd = 7 Fizzing 4th = 6 American Dynasty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 8 Nicmac Paddywack | ||
Mon Nov 12 2018 19:28 | 1st = 8 Nicmac Paddywack 2nd = 6 Not Yours Frank 3rd = 5 Chill Out Isla 4th = 4 Tat Chloe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 7 Bogan Way | ||
Mon Nov 12 2018 19:25 | 1st = 7 Bogan Way 2nd = 2 Black Jecee 3rd = 4 Takahi Legend 4th = 1 Ariaki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 3 - 9 Cherry Sweet Peach | ||
Mon Nov 12 2018 19:20 | 1st = 9 Cherry Sweet Peach 2nd = 2 Lettucefirestar 3rd = 7 Kenfury Lass 4th = 1 Nova Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 8 Shima Breeze | ||
Mon Nov 12 2018 19:17 | 1st = 8 Shima Breeze 2nd = 1 Farmin 3rd = 3 Dunkirk 4th = 7 Bone Jarrer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 8 Sunburnt Oak | ||
Mon Nov 12 2018 19:14 | 1st = 8 Sunburnt Oak 2nd = 7 Heres Molly 3rd = 1 Minnie Madge 4th = 2 Midnight To One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 8 Londyns Choice | ||
Mon Nov 12 2018 19:11 | 1st = 8 Londyns Choice 2nd = 4 Kehestto 3rd = 5 Janray Rastus 4th = 6 Krisbar Immy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 2 Then And Now | ||
Mon Nov 12 2018 19:08 | 1st = 2 Then And Now 2nd = 6 Aidins Sister 3rd = 8 Mount Ginini 4th = 4 Last Lager |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 11 - 7 Boston Rocks | ||
Mon Nov 12 2018 19:05 | 1st = 7 Boston Rocks 2nd = 3 Mundi Marks 3rd = 2 What Road 4th = 8 Lady Zellweger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 6 - 4 Baldy Face | ||
Mon Nov 12 2018 19:00 | 1st = 4 Baldy Face 2nd = 1 One Bid Buys 3rd = 5 Diamond Geezer 4th = 2 Ropeburn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 11 - 3 Red Azalea | ||
Mon Nov 12 2018 18:58 | 1st = 3 Red Azalea 2nd = 5 Arrogant Dora 3rd = 1 Billy Boom Boom 4th = 2 Master Trade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 7 Bailey Rocks | ||
Mon Nov 12 2018 18:55 | 1st = 7 Bailey Rocks 2nd = 4 Max Dream 3rd = 8 Firestone Alley 4th = 5 Emerley Judge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 6 Hail Galo Girl | ||
Mon Nov 12 2018 18:52 | 1st = 6 Hail Galo Girl 2nd = 1 Lady Spur 3rd = 8 Bossy Caleb 4th = 2 Shes Got Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 2 - 1 Flash In Sam | ||
Mon Nov 12 2018 18:47 | 1st = 1 Flash In Sam 2nd = 6 Lombo Yanky Invada 3rd = 10 Settledin 4th = 3 Presidentialattack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 4 Stony Broke | ||
Mon Nov 12 2018 18:44 | 1st = 4 Stony Broke 2nd = 2 Miss Forty 3rd = 6 Creole 4th = 1 Very Focus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 10 - 4 Nak Factor | ||
Mon Nov 12 2018 18:41 | 1st = 4 Nak Factor 2nd = 8 Big Bird 3rd = 3 Harding Double 4th = 2 Go Gettem Bells |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 2 Tony Taro | ||
Mon Nov 12 2018 18:38 | 1st = 2 Tony Taro 2nd = 4 Gotta Be Penny 3rd = 7 Minnesota Miss 4th = 8 Classy Fever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 4 Allen Paul | ||
Mon Nov 12 2018 18:35 | 1st = 4 Allen Paul 2nd = 1 Velocity Flame 3rd = 8 Aston Sigrid 4th = 6 Irka Jakit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 5 - 1 Davinci Diamond | ||
Mon Nov 12 2018 18:30 | 1st = 1 Davinci Diamond 2nd = 10 Saying Grace 3rd = 4 Baylan Jett 4th = 7 Royal Mach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 5 Tinderella | ||
Mon Nov 12 2018 18:28 | 1st = 5 Tinderella 2nd = 6 Deltas Magic 3rd = 2 Jonny Bravo 4th = 10 Mandela Sun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 4 Red Spring Star | ||
Mon Nov 12 2018 18:25 | 1st = 4 Red Spring Star 2nd = 3 Azzaro 3rd = 6 Spotted Charm 4th = 1 Belly Bag |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 9 - 6 Shinboner Spirit | ||
Mon Nov 12 2018 18:22 | 1st = 6 Shinboner Spirit 2nd = 5 Sin City Boy 3rd = 8 Veil Successor 4th = 4 Causing Havoc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 4 My Mate Fox | ||
Mon Nov 12 2018 18:19 | 1st = 4 My Mate Fox 2nd = 2 Blue Jedi 3rd = 1 Kitboolou Corza 4th = 8 Calypso Blitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 1 - 9 Clementsorrell | ||
Mon Nov 12 2018 18:14 | 1st = 9 Clementsorrell 2nd = 1 Ideal Billy 3rd = 2 Bills Mate 4th = 4 Cocofollownoone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 4 Agent Voilet | ||
Mon Nov 12 2018 18:11 | 1st = 4 Agent Voilet 2nd = 9 Emilia Mel 3rd = 6 Brindle Ninja 4th = 5 Weeona Annie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 2 Ramirez | ||
Mon Nov 12 2018 18:06 | 1st = 2 Ramirez 2nd = 1 Stones Corner 3rd = 3 Commando Crest 4th = 6 Farasthe Eyecansee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 8 - 6 Haunted To Excel | ||
Mon Nov 12 2018 18:03 | 1st = 6 Haunted To Excel 2nd = 8 Shinboner 3rd = 2 Excel Like Fever 4th = 4 Nothing To Prove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 4 - 6 Mighty Conqueror | ||
Mon Nov 12 2018 17:58 | 1st = 6 Mighty Conqueror 2nd = 2 Danny Del Vito 3rd = 10 Miss Stonebridge 4th = 1 Free To Air |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 2 Que Fever | ||
Mon Nov 12 2018 17:55 | 1st = 2 Que Fever 2nd = 1 Bruiser Grant 3rd = 5 Blue Blizzard 4th = 8 Skip The Dishes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maitland Race 8 - 3 Derringer | ||
Mon Nov 12 2018 17:50 | 1st = 3 Derringer 2nd = 9 Jumbo Asakei 3rd = 7 Catch A Ruby 4th = 6 Iwasntxpectingthat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 8 Violets Are Red | ||
Mon Nov 12 2018 17:47 | 1st = 8 Violets Are Red 2nd = 2 Cumberland Jet 3rd = 3 Pilot Pete 4th = 7 Ann Cherie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 7 - 5 Alpe De Huez | ||
Mon Nov 12 2018 17:42 | 1st = 5 Alpe De Huez 2nd = 1 Dream To Share 3rd = 7 Mista Lombo 4th = 11 Pocket Thedeal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 7 - 3 Aleena Lad | ||
Mon Nov 12 2018 17:39 | 1st = 3 Aleena Lad 2nd = 2 Excel To Dream 3rd = 7 Black Renegade 4th = 1 Quite Sure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 8 - 12 Flinders Dragon | ||
Mon Nov 12 2018 17:35 | 1st = 12 Flinders Dragon 2nd = 5 Wills Bid 3rd = 6 Riva Encore 4th = 9 Academy Hill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 1 Autumn Sun | ||
Mon Nov 12 2018 17:32 | 1st = 1 Autumn Sun 2nd = 3 Bossy Britches 3rd = 6 Humble Mouse 4th = 5 Timetable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 9 Addarichone | ||
Mon Nov 12 2018 17:27 | 1st = 9 Addarichone 2nd = 4 Myrafiki 3rd = 5 Just Read My Mind 4th = 2 Blissfull Thinking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 1 Toss and Turn | ||
Mon Nov 12 2018 17:24 | 1st = 1 Toss and Turn 2nd = 3 Weeona Pearl 3rd = 7 Rockin Rico 4th = 2 Midnight Memphis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 3 - 5 Our Major Mama | ||
Mon Nov 12 2018 17:20 | 1st = 5 Our Major Mama 2nd = 7 Sleekn Styx 3rd = 6 Nowuseemesmile 4th = 2 Dibaba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 4 Spooky Exit | ||
Mon Nov 12 2018 17:17 | 1st = 4 Spooky Exit 2nd = 2 Our Alarm 3rd = 1 Durama Sunset 4th = 8 Daintree Lilli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 6 - 4 Joe Man | ||
Mon Nov 12 2018 17:14 | 1st = 4 Joe Man 2nd = 2 My Fire Fabio 3rd = 5 Ezy Dollars 4th = 8 Shinboner Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maitland Race 7 - 3 Just Milhouse | ||
Mon Nov 12 2018 17:12 | 1st = 3 Just Milhouse 2nd = 5 Caesareal 3rd = 1 The White Wolf 4th = 8 Jax Tellar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 4 Tibby Shore | ||
Mon Nov 12 2018 17:08 | 1st = 4 Tibby Shore 2nd = 3 Gappy Hilmore 3rd = 6 Gee Dalton 4th = 1 Wolf Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 6 - 1 Nomi Malone | ||
Mon Nov 12 2018 17:03 | 1st = 1 Nomi Malone 2nd = 9 Spunkyola 3rd = 2 Man Hands 4th = 7 Illawong Lively |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 8 - 3 Mister Jay | ||
Mon Nov 12 2018 17:00 | 1st = 3 Mister Jay 2nd = 2 Time Ford 3rd = 12 Wide Open Road 4th = 5 First Watch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 5 - 8 Shadow Runner | ||
Mon Nov 12 2018 16:57 | 1st = 8 Shadow Runner 2nd = 2 Ripple Ryder 3rd = 1 Tiger Keeping 4th = 3 Vaporama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 7 - 5 My Dream Lover | ||
Mon Nov 12 2018 16:55 | 1st = 5 My Dream Lover 2nd = 11 Missile Attack 3rd = 4 Mudgee Road 4th = 9 Golden Lily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 5 Mavriki Pano | ||
Mon Nov 12 2018 16:52 | 1st = 5 Mavriki Pano 2nd = 6 Soul Breaking 3rd = 8 Career One 4th = 3 See Ya Thursday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 1 Metrorama | ||
Mon Nov 12 2018 16:47 | 1st = 1 Metrorama 2nd = 5 Missy Murdock 3rd = 7 Lah Grin 4th = 2 Tothemoonandback |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 2 Macalister Ike | ||
Mon Nov 12 2018 16:44 | 1st = 2 Macalister Ike 2nd = 4 Going In Style 3rd = 6 Tarquin Bob 4th = 3 Freedom Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 2 - 11 The Great Dane | ||
Mon Nov 12 2018 16:40 | 1st = 11 The Great Dane 2nd = 1 Vivere Damore 3rd = 10 Lil China Doll 4th = 8 Lucky Sensation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 7 Sure Load | ||
Mon Nov 12 2018 16:37 | 1st = 7 Sure Load 2nd = 3 Emotion Sickness 3rd = 4 Cosmic Speedway 4th = 1 Wallamba Chicki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 4 - 7 Cecil Benz | ||
Mon Nov 12 2018 16:34 | 1st = 7 Cecil Benz 2nd = 5 Sansa Monelli 3rd = 8 Peace Man 4th = 6 Killa Dollars |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maitland Race 6 - 9 Kissofdeath | ||
Mon Nov 12 2018 16:33 | 1st = 9 Kissofdeath 2nd = 2 Im Major Harry 3rd = 1 Our Bushwacker 4th = 5 Western Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 7 - 5 Yatta Izu | ||
Mon Nov 12 2018 16:30 | 1st = 5 Yatta Izu 2nd = 3 Yeldarb 3rd = 7 Run Pam Run 4th = 9 Memphis Squaw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 8 Woodys My Name | ||
Mon Nov 12 2018 16:27 | 1st = 8 Woodys My Name 2nd = 3 Romany Girl 3rd = 6 Galloping Bluboy 4th = 2 Lexi Cristalle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 5 - 9 Lights And Music | ||
Mon Nov 12 2018 16:22 | 1st = 9 Lights And Music 2nd = 3 Chiasso 3rd = 6 Artiflash 4th = 5 Kissing Game |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 8 Morning Tide | ||
Mon Nov 12 2018 16:19 | 1st = 8 Morning Tide 2nd = 6 Zipping Romeo 3rd = 7 My Mate Pikey 4th = 4 Sam Rara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 6 - 2 Invincible Tammy | ||
Mon Nov 12 2018 16:15 | 1st = 2 Invincible Tammy 2nd = 4 Solo Melody 3rd = 3 Passion To Win 4th = 11 The Pontster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 3 - 5 Jaggernaught | ||
Mon Nov 12 2018 16:12 | 1st = 5 Jaggernaught 2nd = 1 Aysum Black 3rd = 8 Kabal 4th = 7 Spanish Coin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 6 Nykea Courage | ||
Mon Nov 12 2018 16:10 | 1st = 6 Nykea Courage 2nd = 5 Ayejayem 3rd = 2 White Star Village 4th = 3 Glider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 3 Shes An Earn | ||
Mon Nov 12 2018 16:07 | 1st = 3 Shes An Earn 2nd = 6 Run Maggie Run 3rd = 2 Ninetymile Donny 4th = 1 Hurricane Billie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 1 - 7 Flying Mav | ||
Mon Nov 12 2018 16:03 | 1st = 7 Flying Mav 2nd = 1 Defy 3rd = 5 Perlee Gates 4th = 4 Chasing The Stars |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 6 - 1 Saucy Jack | ||
Mon Nov 12 2018 16:00 | 1st = 1 Saucy Jack 2nd = 10 Champagne Nights 3rd = 2 Esposito Gold 4th = 5 Lifes Drink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 2 - 1 Piccadilly | ||
Mon Nov 12 2018 15:57 | 1st = 1 Piccadilly 2nd = 4 Good Girl Brandi 3rd = 7 Smarty Hook 4th = 3 Give Me Peace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maitland Race 5 - 7 Superstar Glowie | ||
Mon Nov 12 2018 15:55 | 1st = 7 Superstar Glowie 2nd = 9 Wise Goddess 3rd = 2 Ashleys Angel 4th = 6 Platinum Penny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 3 Caviar Quality | ||
Mon Nov 12 2018 15:52 | 1st = 3 Caviar Quality 2nd = 4 Top Forty 3rd = 2 Marcus Vella 4th = 7 John Thirst |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 4 - 5 Mach Up | ||
Mon Nov 12 2018 15:47 | 1st = 5 Mach Up 2nd = 6 Augustus Jack 3rd = 3 Trunkey Tash 4th = 13 You Ninety Two |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 1 Black Dash Three | ||
Mon Nov 12 2018 15:44 | 1st = 1 Black Dash Three 2nd = 4 Cloncurry Girl 3rd = 8 Double Attitude 4th = 3 Dreamliner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 1 - 2 Ninja Mittens | ||
Mon Nov 12 2018 15:41 | 1st = 2 Ninja Mittens 2nd = 1 Wagtail Thyme 3rd = 4 Oaks Valley 4th = 5 Night Allure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 5 - 3 Peak Hill | ||
Mon Nov 12 2018 15:40 | 1st = 3 Peak Hill 2nd = 8 Prince Morpheus 3rd = 2 Shuda Known Better 4th = 5 Bromach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 1 Mighty Sheffield | ||
Mon Nov 12 2018 15:33 | 1st = 1 Mighty Sheffield 2nd = 5 Villa Boy 3rd = 3 Sportscaster 4th = 9 Daisyhall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 8 Push Over | ||
Mon Nov 12 2018 15:32 | 1st = 8 Push Over 2nd = 7 Little Trapeze 3rd = 3 Can Delight 4th = 6 Be Harvey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 5 - 10 Etana | ||
Mon Nov 12 2018 15:30 | 1st = 10 Etana 2nd = 6 Allspice 3rd = 5 High Sierra 4th = 4 Drysdale Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 7 More Despondent | ||
Mon Nov 12 2018 15:27 | 1st = 7 More Despondent 2nd = 5 Inter Helen 3rd = 8 Yuken Sunshine 4th = 6 Acer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 4 Supraspinatus | ||
Mon Nov 12 2018 15:24 | 1st = 4 Supraspinatus 2nd = 5 Kalgoorlie Kid 3rd = 8 Gold Attraction 4th = 9 Dontron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maitland Race 4 - 6 Mac Toddy | ||
Mon Nov 12 2018 15:20 | 1st = 6 Mac Toddy 2nd = 4 Pageantry 3rd = 3 Ticket Outa Here 4th = 2 Expectagrin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 3 - 8 Zahara Zuri | ||
Mon Nov 12 2018 15:12 | 1st = 8 Zahara Zuri 2nd = 1 Are Doubleyou 3rd = 5 Mongiana 4th = 2 Wanted Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 9 Sunningdale | ||
Mon Nov 12 2018 15:09 | 1st = 9 Sunningdale 2nd = 10 Mask 3rd = 1 Mexican Ned 4th = 2 Captain Universe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 4 - 5 Rispetta | ||
Mon Nov 12 2018 15:05 | 1st = 5 Rispetta 2nd = 2 Mosserati 3rd = 9 Voanaba 4th = 3 Charlottes Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 7 Jennifer Eccles | ||
Mon Nov 12 2018 15:03 | 1st = 7 Jennifer Eccles 2nd = 1 Annabelle Lee 3rd = 4 My Bro Black 4th = 5 Bintang Bullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 4 - 4 Tour Down Under | ||
Mon Nov 12 2018 15:00 | 1st = 4 Tour Down Under 2nd = 7 Shake On It 3rd = 1 Dilochta 4th = 8 Skalacci |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 5 Mohegan Sun | ||
Mon Nov 12 2018 14:51 | 1st = 5 Mohegan Sun 3rd = 2 Bien Hoa 4th = 3 Faithful Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 6 Crazy Dave | ||
Mon Nov 12 2018 14:51 | 1st = 6 Crazy Dave 3rd = 2 Bien Hoa 4th = 3 Faithful Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 3 Newtown Angel | ||
Mon Nov 12 2018 14:48 | 1st = 3 Newtown Angel 2nd = 6 Ringcraft 3rd = 5 Miss Oreo Mac 4th = 1 Early Tow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maitland Race 3 - 1 Dothedealdylan | ||
Mon Nov 12 2018 14:42 | 1st = 1 Dothedealdylan 2nd = 4 Delightful Babe 3rd = 2 Hear The Thunder 4th = 5 Battle Chimes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 2 - 3 Susan Joy | ||
Mon Nov 12 2018 14:34 | 1st = 3 Susan Joy 2nd = 4 Miss Mcmanus 3rd = 11 Marchello Gold 4th = 5 Reibey Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 3 - 3 One For Rocky | ||
Mon Nov 12 2018 14:30 | 1st = 3 One For Rocky 2nd = 2 Fergus Magergus 3rd = 9 Stratisfree 4th = 6 Keep It Classy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 3 - 1 Fille Gris | ||
Mon Nov 12 2018 14:25 | 1st = 1 Fille Gris 2nd = 3 One For Betty 3rd = 5 Belle Of Cadiz 4th = 10 Our Blanc Canvas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 4 Quip Allen | ||
Mon Nov 12 2018 14:22 | 1st = 4 Quip Allen 2nd = 3 Winter Soldier 3rd = 2 Fawn Secrets 4th = 8 Dyna Fiver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 7 Strike On Command | ||
Mon Nov 12 2018 14:16 | 1st = 7 Strike On Command 2nd = 5 Lucky Vc 3rd = 1 Kentsford Kenny 4th = 4 Live For Peace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maitland Race 2 - 6 Whatta Conk | ||
Mon Nov 12 2018 14:07 | 1st = 6 Whatta Conk 2nd = 4 Tiger Cheddar 3rd = 8 Sunday Sesh 4th = 1 Tahminda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 2 Fess Crockett | ||
Mon Nov 12 2018 14:04 | 1st = 2 Fess Crockett 2nd = 8 Hooked On You 3rd = 3 Eltora 4th = 6 Me Bros Bad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 2 - 2 The Donchess | ||
Mon Nov 12 2018 14:00 | 1st = 2 The Donchess 2nd = 1 Bouffon 3rd = 3 Nelsons Arch 4th = 5 Run For Raffin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cobram Race 1 - 2 Besidetheseaside | ||
Mon Nov 12 2018 13:54 | 1st = 2 Besidetheseaside 2nd = 10 Gordon Girl 3rd = 4 Major Delico 4th = 5 Hancocks Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 2 - 3 Deubank | ||
Mon Nov 12 2018 13:50 | 1st = 3 Deubank 2nd = 8 Commissioner 3rd = 9 Burning Success 4th = 7 Genoa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 5 Midnight Molly | ||
Mon Nov 12 2018 13:47 | 1st = 5 Midnight Molly 2nd = 4 Bigtime Rod 3rd = 2 Bills Barker 4th = 9 Goldstar Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 4 Seabrook Indi | ||
Mon Nov 12 2018 13:39 | 1st = 4 Seabrook Indi 2nd = 5 Bundarra Magic 3rd = 10 Don Quixote 4th = 8 Nitro Heroine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maitland Race 1 - 6 Artistic Cowboy | ||
Mon Nov 12 2018 13:34 | 1st = 6 Artistic Cowboy 2nd = 1 Yesnomaybeso 3rd = 5 Little Joey 4th = 4 The Choreographer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 1 - 1 Digress | ||
Mon Nov 12 2018 13:30 | 1st = 1 Digress 2nd = 7 Happy Pirate 3rd = 5 Rip Sparkler 4th = 4 Mulzim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 5 Podium Phobia | ||
Mon Nov 12 2018 13:27 | 1st = 5 Podium Phobia 2nd = 2 Melan 3rd = 7 Sierra Delta 4th = 1 Iris Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 2 Steves Uggboot | ||
Mon Nov 12 2018 13:24 | 1st = 2 Steves Uggboot 2nd = 4 Leeroy Rox 3rd = 1 Conde 4th = 7 Rapid Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballina Race 1 - 5 Toffee Drop | ||
Mon Nov 12 2018 13:15 | 1st = 5 Toffee Drop 2nd = 2 Clever Dolly 3rd = 1 Cliodhna 4th = 7 Katarina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 9 Queen Big League | ||
Mon Nov 12 2018 13:10 | 1st = 9 Queen Big League 2nd = 1 Bigtime Sienna 3rd = 7 Little Scamp 4th = 2 Three Amigos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 4 Selfless | ||
Mon Nov 12 2018 13:04 | 1st = 4 Selfless 2nd = 5 Living Daylights 3rd = 2 Muzzle Welsh 4th = 6 Cruising Betty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 5 Kathlee | ||
Mon Nov 12 2018 12:52 | 1st = 5 Kathlee 2nd = 1 Retail Mayhem 3rd = 4 Blue Precision 4th = 8 Goldstar Galaxie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 3 Cleary Allen | ||
Mon Nov 12 2018 12:45 | 1st = 3 Cleary Allen 2nd = 1 Dyna Gabba 3rd = 6 Middle Chic 4th = 4 Kimura |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 8 Bigtime Jasmine | ||
Mon Nov 12 2018 12:35 | 1st = 8 Bigtime Jasmine 2nd = 3 Barbarossa Boy 3rd = 6 Smash Rock 4th = 5 Goldstar Auburn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 7 Caramel Blonde | ||
Mon Nov 12 2018 12:27 | 1st = 7 Caramel Blonde 2nd = 1 Murrabit Benny 3rd = 6 Calcaneal 4th = 3 Sky Wesley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 4 White Comet | ||
Mon Nov 12 2018 12:17 | 1st = 4 White Comet 2nd = 3 Hashtag Blessed 3rd = 8 Judge Me Jackie 4th = 1 Bigtime Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 4 Golden Shiraz | ||
Mon Nov 12 2018 12:08 | 1st = 4 Golden Shiraz 2nd = 7 Shes Got Bounce 3rd = 6 Pectoralis 4th = 5 Chief Bronie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 6 Bigtime Shine | ||
Mon Nov 12 2018 12:00 | 1st = 6 Bigtime Shine 2nd = 7 Smash Charger 3rd = 4 Bigtime Blackie 4th = 2 Bigtime Onfire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 7 Tibialis | ||
Mon Nov 12 2018 11:52 | 1st = 7 Tibialis 2nd = 6 Winlock Shakey 3rd = 3 Disgruntled 4th = 1 Zipping Duncan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 5 Born Fab | ||
Mon Nov 12 2018 11:42 | 1st = 5 Born Fab 2nd = 6 Kellydean 3rd = 9 Idol Fancy Pants 4th = 2 Americano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 2 Bigtime Cuz | ||
Mon Nov 12 2018 11:25 | 1st = 2 Bigtime Cuz 2nd = 3 Goldstar Alaska 3rd = 9 Lady Jellybean 4th = 1 Bigtime Bee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 4 Zipping Cobra | ||
Mon Nov 12 2018 11:07 | 1st = 4 Zipping Cobra 2nd = 8 Kylie Jean 3rd = 7 Goldstar Wilson 4th = 1 Bigtime Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 2 West On Hawkeye | ||
Fri Oct 12 2018 23:47 | 1st = 2 West On Hawkeye 2nd = 5 Frida Monelli 3rd = 7 Cropduster 4th = 8 Backpacker Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 4 Dontstopbelievin | ||
Fri Oct 12 2018 23:30 | 1st = 4 Dontstopbelievin 2nd = 10 Firstjoy 3rd = 2 Pick My Pocket 4th = 1 She Could Be Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 1 Bundles Galore | ||
Fri Oct 12 2018 23:24 | 1st = 1 Bundles Galore 2nd = 3 Chips And Trains 3rd = 6 Leisel Monelli 4th = 7 All The Rave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 4 Alfa Tonic | ||
Fri Oct 12 2018 23:07 | 1st = 4 Alfa Tonic 2nd = 1 Fire Blaze 3rd = 2 Its The Horse 4th = 7 Miss Bamsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 7 Bad Apple | ||
Fri Oct 12 2018 22:59 | 1st = 7 Bad Apple 2nd = 8 Mousey Mccoy 3rd = 2 Zuberi 4th = 5 Flying Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 1 Tanaka Eagle | ||
Fri Oct 12 2018 22:54 | 1st = 1 Tanaka Eagle 2nd = 2 Sunrose Village 3rd = 5 Heez About To Rock 4th = 8 No More Change |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 6 Jaraig Cruiser | ||
Fri Oct 12 2018 22:49 | 1st = 6 Jaraig Cruiser 2nd = 1 Sure Enough 3rd = 2 Dyna Layla 4th = 3 Trump Tux |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 11 - 1 Dana Crazy | ||
Fri Oct 12 2018 22:42 | 1st = 1 Dana Crazy 2nd = 2 Queen Ollie 3rd = 8 Getalong Dana 4th = 4 Copper Pepper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 11 - 8 Big Butters | ||
Fri Oct 12 2018 22:38 | 1st = 8 Big Butters 2nd = 2 Hecton Bale 3rd = 6 True Talent 4th = 4 Hasten Slowly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 4 Dyna Hunter | ||
Fri Oct 12 2018 22:35 | 1st = 4 Dyna Hunter 2nd = 2 Alpha Venus 3rd = 5 Noonbarra Storm 4th = 3 Giant Jarvis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 1 Westdale Prince | ||
Fri Oct 12 2018 22:32 | 1st = 1 Westdale Prince 2nd = 4 Blazin Buzz 3rd = 3 Everest Monelli 4th = 6 Scott Finesse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 9 Rocknroll Lincoln | ||
Fri Oct 12 2018 22:27 | 1st = 9 Rocknroll Lincoln 2nd = 3 Kasey John 3rd = 2 Sokys Bigbullet 4th = 1 Mister Versace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 12 - 3 You Dee Elle | ||
Fri Oct 12 2018 22:25 | 1st = 3 You Dee Elle 2nd = 5 Ticklebelly Flat 3rd = 8 Blessed In Black 4th = 2 Flummoxed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 10 - 3 Sandy Flash | ||
Fri Oct 12 2018 22:22 | 1st = 3 Sandy Flash 2nd = 6 Myrniong Marvel 3rd = 2 Senni Richard 4th = 7 Cruisys Patch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 8 Midnight Starlet | ||
Fri Oct 12 2018 22:19 | 1st = 8 Midnight Starlet 2nd = 7 Bucks Future 3rd = 6 Nangar Kash 4th = 5 Dyna Patty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 1 Kouta Gold | ||
Fri Oct 12 2018 22:15 | 1st = 1 Kouta Gold 2nd = 4 Vostok 3rd = 5 Adam Mandam 4th = 8 Tiggerlong Boo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 4 Riverside Gem | ||
Fri Oct 12 2018 22:09 | 1st = 4 Riverside Gem 2nd = 5 Edge Crusher 3rd = 3 Devine Tilly 4th = 8 What A Crafter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 3 Zulu General | ||
Fri Oct 12 2018 22:06 | 1st = 3 Zulu General 2nd = 6 Hes Okay 3rd = 2 Sarina Monelli 4th = 8 Emerley Nolen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 9 - 4 Miss Ding | ||
Fri Oct 12 2018 22:03 | 1st = 4 Miss Ding 2nd = 8 Neds Chance 3rd = 5 Crazy Horse 4th = 1 Cruisys |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 9 - 11 Lady Cromac | ||
Fri Oct 12 2018 22:00 | 1st = 11 Lady Cromac 2nd = 3 Full Of Theories 3rd = 5 Boltoutoftheblue 4th = 7 Filbert Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 7 Poke The Bear | ||
Fri Oct 12 2018 21:58 | 1st = 7 Poke The Bear 2nd = 8 Benali 3rd = 1 Dyna Chancer 4th = 3 Zipping Mitzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 7 Thereugo | ||
Fri Oct 12 2018 21:54 | 1st = 7 Thereugo 2nd = 6 Chiaroscuro 3rd = 1 Bettor Finish 4th = 9 Scotlynn Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 3 Bush Blossom | ||
Fri Oct 12 2018 21:52 | 1st = 3 Bush Blossom 2nd = 5 Blackpool Remi 3rd = 8 Lingard 4th = 6 Three Toots |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 3 Max Jake | ||
Fri Oct 12 2018 21:49 | 1st = 3 Max Jake 2nd = 2 Stack The Aces 3rd = 5 Croydon Boys 4th = 4 Phils Green |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 8 - 1 Dyna Elias | ||
Fri Oct 12 2018 21:41 | 1st = 1 Dyna Elias 2nd = 7 Heza Saint 3rd = 6 Lace Monster 4th = 2 Dana Phantom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 8 - 8 Ultimate Won | ||
Fri Oct 12 2018 21:40 | 1st = 8 Ultimate Won 2nd = 9 Our Amazing Grace 3rd = 7 Trooper Mossman 4th = 3 Night Safari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 8 Mystic Riot | ||
Fri Oct 12 2018 21:37 | 1st = 8 Mystic Riot 2nd = 7 Dyna Terror 3rd = 3 Miss Splendamiro 4th = 5 Immen Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 2 Hone In | ||
Fri Oct 12 2018 21:34 | 1st = 2 Hone In 2nd = 6 Big Sam Marjen 3rd = 4 Speed Star 4th = 7 Dyna Drew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 8 - 12 Honeysuckle Choice | ||
Fri Oct 12 2018 21:30 | 1st = 12 Honeysuckle Choice 2nd = 1 Valrouz 3rd = 11 Sly Song 4th = 7 Kardashing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 1 Black Antico | ||
Fri Oct 12 2018 21:28 | 1st = 1 Black Antico 2nd = 4 Theos Thunder 3rd = 3 Chaddy Whacker 4th = 6 Aston Marshall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 3 King of Swing | ||
Fri Oct 12 2018 21:24 | 1st = 3 King of Swing 2nd = 1 Extreme Prince 3rd = 5 The Trilogy 4th = 7 Bravo Tex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 7 - 8 Dana Corporal | ||
Fri Oct 12 2018 21:22 | 1st = 8 Dana Corporal 2nd = 7 Lochies Mate 3rd = 2 Fancy Georgie 4th = 5 Mr Automatic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 4 Azkaban | ||
Fri Oct 12 2018 21:19 | 1st = 4 Azkaban 2nd = 3 Bogan Doonie 3rd = 5 Lagoon Pirate 4th = 2 Elusive Wave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 6 Manzeene Magic | ||
Fri Oct 12 2018 21:14 | 1st = 6 Manzeene Magic 2nd = 1 Lektra Stomp 3rd = 7 Darren Allen 4th = 8 Zambora Andy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 7 - 7 Graceful Art | ||
Fri Oct 12 2018 21:10 | 1st = 7 Graceful Art 2nd = 8 Crowbar Johnson 3rd = 9 Bayonet Soldier 4th = 6 Urella Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 3 Real Simple | ||
Fri Oct 12 2018 21:08 | 1st = 3 Real Simple 2nd = 5 Bogie Bullet 3rd = 4 Honcho Monelli 4th = 1 Fabwik |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 6 - 2 Agroroo | ||
Fri Oct 12 2018 21:05 | 1st = 2 Agroroo 2nd = 4 Myrniong Magic 3rd = 3 Smart Desire 4th = 8 Hippo Clan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maitland Race 6 - 3 Pure Laughter | ||
Fri Oct 12 2018 21:03 | 1st = 3 Pure Laughter 2nd = 7 Hear The Thunder 3rd = 6 Believe In Heaven 4th = 2 Pats Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 7 - 8 Our Libretto | ||
Fri Oct 12 2018 21:00 | 1st = 8 Our Libretto 2nd = 7 Lopartega 3rd = 3 Pleasuring 4th = 2 Pretty Punk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 6 Sky Wave | ||
Fri Oct 12 2018 20:57 | 1st = 6 Sky Wave 2nd = 4 Off The Leash 3rd = 3 Blue Moon Rising 4th = 8 Fabrique |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 6 Burnout | ||
Fri Oct 12 2018 20:52 | 1st = 6 Burnout 2nd = 1 Go Jotto 3rd = 5 Cassius Monelli 4th = 3 Cool Coco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 2 Eden Franco | ||
Fri Oct 12 2018 20:52 | 1st = 2 Eden Franco 2nd = 4 Mitch Maguire 3rd = 1 Courage Tells 4th = 3 Arthur Lowe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 8 Rachel Zane | ||
Fri Oct 12 2018 20:49 | 1st = 8 Rachel Zane 2nd = 5 Flyrite 3rd = 3 Pure Ability 4th = 1 Dyna Soren |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 5 - 6 Socks Desire | ||
Fri Oct 12 2018 20:46 | 1st = 6 Socks Desire 2nd = 5 Lost Papers 3rd = 4 London Tom 4th = 7 Cracklin Zac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 6 - 6 San Carlo | ||
Fri Oct 12 2018 20:40 | 1st = 6 San Carlo 2nd = 3 Mymatethomo 3rd = 5 Brocks Territory 4th = 2 Larisas Advice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 8 Jamella Jet | ||
Fri Oct 12 2018 20:38 | 1st = 8 Jamella Jet 2nd = 5 Not Available 3rd = 7 Watch The Wasp 4th = 2 Blue Sky Riot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 7 Peppertide | ||
Fri Oct 12 2018 20:35 | 1st = 7 Peppertide 2nd = 8 Stevie Jane 3rd = 4 Hurricane Rose 4th = 2 Jump In Line |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maitland Race 5 - 7 Cronin | ||
Fri Oct 12 2018 20:33 | 1st = 7 Cronin 2nd = 5 Whatta Conk 3rd = 8 Somewhere Special 4th = 3 Cherish Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 6 - 3 Matty | ||
Fri Oct 12 2018 20:30 | 1st = 3 Matty 2nd = 4 Petites Reward 3rd = 2 Capannello 4th = 6 Scappare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 7 - 6 Hes Tight Lipped | ||
Fri Oct 12 2018 20:29 | 1st = 6 Hes Tight Lipped 2nd = 5 Artarama 3rd = 7 Witch Master 4th = 2 Forever Ours |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 7 Smart Knocka | ||
Fri Oct 12 2018 20:27 | 1st = 7 Smart Knocka 2nd = 8 Nations 3rd = 5 Oshkosh Erny Vee 4th = 2 Aston Hodge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 4 - 1 Als Desire | ||
Fri Oct 12 2018 20:22 | 1st = 1 Als Desire 2nd = 4 Extreme Chance 3rd = 2 Marys Desire 4th = 8 Controller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 4 Destined To Rule | ||
Fri Oct 12 2018 20:22 | 1st = 4 Destined To Rule 2nd = 1 Bhagwan 3rd = 6 Liam Neil 4th = 8 Hastalavista |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 2 Dyna Harpa | ||
Fri Oct 12 2018 20:19 | 1st = 2 Dyna Harpa 2nd = 1 West On Augie 3rd = 8 Yankees Ethics 4th = 5 Zipping Bailey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 10 - 9 As Free As Air | ||
Fri Oct 12 2018 20:16 | 1st = 9 As Free As Air 2nd = 11 Saint Michel 3rd = 6 Just Ricky 4th = 5 Stow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 1 Sedaka | ||
Fri Oct 12 2018 20:13 | 1st = 1 Sedaka 2nd = 3 Wok Djay 3rd = 2 Dyna Boris 4th = 7 Belle Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 5 - 10 Willem | ||
Fri Oct 12 2018 20:10 | 1st = 10 Willem 2nd = 8 Chasing A Win 3rd = 6 Ideal World 4th = 7 Banks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 4 Jeebus Bird | ||
Fri Oct 12 2018 20:08 | 1st = 4 Jeebus Bird 2nd = 1 Springvale Cooke 3rd = 5 On Fire 4th = 2 Steve Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 3 - 8 Tammys Chance | ||
Fri Oct 12 2018 20:04 | 1st = 8 Tammys Chance 2nd = 5 Temps Itch 3rd = 1 Slow As Thunder 4th = 6 Starkase Maggie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maitland Race 4 - 5 Itsallaboutlu | ||
Fri Oct 12 2018 20:03 | 1st = 5 Itsallaboutlu 2nd = 9 Keayang Sponge Bob 3rd = 7 For The Bettor 4th = 1 Pay On The Pacer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 5 - 11 Tamarama | ||
Fri Oct 12 2018 20:00 | 1st = 11 Tamarama 2nd = 10 Riverina Lass 3rd = 3 Danbana 4th = 5 Kalleske |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 6 - 6 All Over The Stars | ||
Fri Oct 12 2018 19:59 | 1st = 6 All Over The Stars 2nd = 3 My Jackofdiamonds 3rd = 4 Redason 4th = 2 Tuhimata Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 6 Poco Dorado | ||
Fri Oct 12 2018 19:57 | 1st = 6 Poco Dorado 2nd = 1 Zipping Manuela 3rd = 2 Taken King 4th = 4 Sublime News |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 3 Dark Nimbus | ||
Fri Oct 12 2018 19:54 | 1st = 3 Dark Nimbus 2nd = 2 Rando Allen 3rd = 5 Dyna Bonnay 4th = 1 Dyna Frankie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 4 Lobster Hill | ||
Fri Oct 12 2018 19:51 | 1st = 4 Lobster Hill 2nd = 2 Cee Me Turbo 3rd = 6 Come On Enzo 4th = 8 Madam Onyx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 9 - 12 Rory Mcilroy | ||
Fri Oct 12 2018 19:50 | 1st = 12 Rory Mcilroy 2nd = 14 Vanhalem 3rd = 9 Bubble Gum 4th = 13 The Persuader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 2 - 1 Chatta Poochie | ||
Fri Oct 12 2018 19:48 | 1st = 1 Chatta Poochie 2nd = 8 Blazin Bulla 4th = 2 Fidget Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 4 - 2 Weerrook Harry | ||
Fri Oct 12 2018 19:40 | 1st = 2 Weerrook Harry 2nd = 3 Markleigh Caz 3rd = 7 Dromana Beach 4th = 4 Usage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 7 Nippa-a-spot | ||
Fri Oct 12 2018 19:39 | 1st = 7 Nippa-a-spot 2nd = 4 Cawbourne Symsy 3rd = 5 Bigtime Kylie 4th = 1 Mikachu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 8 Veloce Nero | ||
Fri Oct 12 2018 19:38 | 1st = 8 Veloce Nero 2nd = 2 Ebby Ripper 3rd = 7 Kanzan 4th = 4 Barcali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 7 Hot Tottie | ||
Fri Oct 12 2018 19:35 | 1st = 7 Hot Tottie 2nd = 3 Moonie Cyclone 3rd = 2 Wilby Allen 4th = 4 Dyna Cortina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maitland Race 3 - 1 Always Amy | ||
Fri Oct 12 2018 19:33 | 1st = 1 Always Amy 2nd = 7 Lightning Bob 3rd = 9 Chloes Cloud 4th = 3 Who Killed Kenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 4 - 11 Soaring Eagle | ||
Fri Oct 12 2018 19:30 | 1st = 11 Soaring Eagle 2nd = 9 Dirty Digby 3rd = 6 Thoughtful Harmony 4th = 12 WakA |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 5 - 10 Monarkmac | ||
Fri Oct 12 2018 19:29 | 1st = 10 Monarkmac 2nd = 2 Alta Surreal 3rd = 6 Rusty Red Comet 4th = 5 Seenohearnospeakno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 3 Reiko Rocketta | ||
Fri Oct 12 2018 19:27 | 1st = 3 Reiko Rocketta 2nd = 5 Farmin 3rd = 4 Destini Rocket 4th = 2 Fantastic Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 1 - 7 Mr Avila | ||
Fri Oct 12 2018 19:23 | 1st = 7 Mr Avila 2nd = 4 Indigo Summer 3rd = 5 Magic Blaze 4th = 1 Mighty Gallon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 8 - 6 Chevron Supreme | ||
Fri Oct 12 2018 19:20 | 1st = 6 Chevron Supreme 2nd = 2 Benson Boys 3rd = 3 To Sir With Love 4th = 4 Bit Of A Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 4 Billys Bake | ||
Fri Oct 12 2018 19:19 | 1st = 4 Billys Bake 2nd = 1 Zipping Kelly 3rd = 8 Kihael Road 4th = 2 Rockstar Patriot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 8 Miss Klara | ||
Fri Oct 12 2018 19:14 | 1st = 8 Miss Klara 2nd = 5 Nickel Black 3rd = 4 Quaras Yoshi 4th = 6 Dyna Helena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 3 - 4 Riverina Ava | ||
Fri Oct 12 2018 19:10 | 1st = 4 Riverina Ava 2nd = 3 Stylish Gem 3rd = 2 Caribbean Magic 4th = 6 Parisian Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 2 Bigtime Doug | ||
Fri Oct 12 2018 19:09 | 1st = 2 Bigtime Doug 2nd = 6 Homebush Minnie 3rd = 8 Scotta Pie 4th = 5 Cawbourne Chezzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 5 Emerley Zero | ||
Fri Oct 12 2018 19:08 | 1st = 5 Emerley Zero 2nd = 4 Spring Rodney 3rd = 8 Samprass 4th = 1 Woodside Coco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maitland Race 2 - 10 Cruzy Dude | ||
Fri Oct 12 2018 19:03 | 1st = 10 Cruzy Dude 2nd = 4 Delilaah 3rd = 2 Burning Ambition 4th = 1 Wise Goddess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 3 - 6 Deck Of Cards | ||
Fri Oct 12 2018 19:00 | 1st = 6 Deck Of Cards 2nd = 9 Robin The Rich 3rd = 1 Howling Wolf 4th = 2 King Mapoora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 4 - 3 Madaboutthechase | ||
Fri Oct 12 2018 18:59 | 1st = 3 Madaboutthechase 2nd = 11 Vapar Glenn 3rd = 9 Popnduke 4th = 1 Invisible Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 5 Barney Be Good | ||
Fri Oct 12 2018 18:58 | 1st = 5 Barney Be Good 2nd = 2 Master Bullet 3rd = 7 Razziai Rain 4th = 3 Buds Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 12 - 3 Stylish Chic | ||
Fri Oct 12 2018 18:55 | 1st = 3 Stylish Chic 2nd = 1 Concho 3rd = 2 Im Impatient 4th = 7 Miss Devine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 4 Mepunga Gal | ||
Fri Oct 12 2018 18:52 | 1st = 4 Mepunga Gal 2nd = 7 Jays Ace 3rd = 5 Nut Allergy 4th = 3 Crocodile Crush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 7 - 5 Lets Elope | ||
Fri Oct 12 2018 18:50 | 1st = 5 Lets Elope 2nd = 7 Jacks Legend 3rd = 6 Northview Hustler 4th = 4 Raptors Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 4 Cherokee Shimmer | ||
Fri Oct 12 2018 18:49 | 1st = 4 Cherokee Shimmer 2nd = 3 Tysons A Rebel 3rd = 6 Militant Mack 4th = 5 River Crossing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 2 - 9 Forest Force | ||
Fri Oct 12 2018 18:44 | 1st = 9 Forest Force 2nd = 7 The Last Parisian 3rd = 10 Will And Andy 4th = 6 Sassy Indiana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 6 Stroganoff | ||
Fri Oct 12 2018 18:41 | 1st = 6 Stroganoff 2nd = 2 Gitcha Hummin 3rd = 7 Magic Code 4th = 1 Senors Heir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 4 Bigtime Lily | ||
Fri Oct 12 2018 18:40 | 1st = 4 Bigtime Lily 2nd = 3 Bigtime Fred 3rd = 2 Bigtime Onfire 4th = 8 Viktoria Vikkers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 4 Alisha Tanga | ||
Fri Oct 12 2018 18:38 | 1st = 4 Alisha Tanga 2nd = 7 Spanish Angle 3rd = 5 Shades Of Pearl 4th = 3 Badlands |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maitland Race 1 - 10 Ashkii | ||
Fri Oct 12 2018 18:33 | 1st = 10 Ashkii 2nd = 9 Christian Shannon 3rd = 8 Casual River 4th = 7 Warner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 2 - 2 Hediard | ||
Fri Oct 12 2018 18:30 | 1st = 2 Hediard 2nd = 8 Sealed 3rd = 6 Mutheera 4th = 1 Gettin There |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 3 - 4 Albayzin | ||
Fri Oct 12 2018 18:30 | 1st = 4 Albayzin 2nd = 3 Twenty Two Karat 3rd = 5 Streetside Classic 4th = 6 Im Full Tilt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 6 Castle Rock | ||
Fri Oct 12 2018 18:27 | 1st = 6 Castle Rock 2nd = 3 Nebi 3rd = 1 Scott It 4th = 5 Cosmic Moments |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 9 - 3 Caro Cavallo | ||
Fri Oct 12 2018 18:25 | 1st = 3 Caro Cavallo 2nd = 11 Arrogant Boy 3rd = 9 Pretty Smart 4th = 17 Kaleb Will Do |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 6 - 9 Lemond | ||
Fri Oct 12 2018 18:20 | 1st = 9 Lemond 2nd = 10 Temporale 3rd = 8 The Almighty Johnson 4th = 4 Mr Good And Evil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 10 - 5 Gotta Go Jazzy Jet | ||
Fri Oct 12 2018 18:20 | 1st = 5 Gotta Go Jazzy Jet 2nd = 3 Blacknbrown 3rd = 10 Jay Dee Zed 4th = 2 Anodoubt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 7 Jetta Knight | ||
Fri Oct 12 2018 18:18 | 1st = 7 Jetta Knight 2nd = 3 Captain Til 3rd = 6 Little Ach Cee 4th = 8 Daisy Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 7 - 5 Mega Doro | ||
Fri Oct 12 2018 18:15 | 1st = 5 Mega Doro 2nd = 6 Four Excel 3rd = 4 Concluder 4th = 10 Lushan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 8 Prince Rakeem | ||
Fri Oct 12 2018 18:14 | 1st = 8 Prince Rakeem 2nd = 3 Elmagordo 3rd = 2 Pixi Limeburner 4th = 9 Drift A Bit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 1 - 10 Motu Rampage | ||
Fri Oct 12 2018 18:10 | 1st = 10 Motu Rampage 2nd = 8 Velox Equus 3rd = 5 Cornwall Classic 4th = 9 Lieutenant Mossman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 7 Idol Hot | ||
Fri Oct 12 2018 18:10 | 1st = 7 Idol Hot 2nd = 5 Rain And Tears 3rd = 8 Cawbourne Mezza 4th = 6 Idol Nifty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 2 Militant Spirit | ||
Fri Oct 12 2018 18:08 | 1st = 2 Militant Spirit 2nd = 6 Golden Sunrise 3rd = 4 Quest Allen 4th = 5 Cosmic Spur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 9 - 4 Ima Morven Lad | ||
Fri Oct 12 2018 18:03 | 1st = 4 Ima Morven Lad 2nd = 1 Sicilian Slumber 3rd = 10 Our Mels Dream 4th = 5 Comply Or Die |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 1 - 10 Justaroundmidnight | ||
Fri Oct 12 2018 18:00 | 1st = 10 Justaroundmidnight 2nd = 2 For Petes Sake 3rd = 13 Periscope 4th = 8 Green Ivy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 2 - 5 No Apachemee | ||
Fri Oct 12 2018 17:59 | 1st = 5 No Apachemee 2nd = 6 Hez The One 3rd = 8 Iam Aw Sam 4th = 1 Elect To Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 7 Regal Recall | ||
Fri Oct 12 2018 17:57 | 1st = 7 Regal Recall 2nd = 1 Mahoney 3rd = 2 Outback Mandrake 4th = 8 Bonne Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 6 Lojay Naitanui | ||
Fri Oct 12 2018 17:54 | 1st = 6 Lojay Naitanui 2nd = 8 Fly High Billy 3rd = 4 Miss Petite 4th = 3 Bobs Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 5 - 6 Red Reactor | ||
Fri Oct 12 2018 17:54 | 1st = 6 Red Reactor 2nd = 3 Make Way 3rd = 5 Recco Lover 4th = 11 Alta Leonie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 8 - 7 Bonnie Sare | ||
Fri Oct 12 2018 17:50 | 1st = 7 Bonnie Sare 2nd = 5 Ive Got This 3rd = 4 Academy Hill 4th = 8 Tycoon Rossa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 1 Vanda Mick | ||
Fri Oct 12 2018 17:47 | 1st = 1 Vanda Mick 2nd = 3 Cadalora 3rd = 6 Barry Bomber 4th = 8 Beanbag |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 9 - 1 Cherry Sweet Peach | ||
Fri Oct 12 2018 17:43 | 1st = 1 Cherry Sweet Peach 2nd = 5 Leakys Smokin 3rd = 7 Hilly 4th = 10 Knightsmile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 6 Trojan Hoarse | ||
Fri Oct 12 2018 17:41 | 1st = 6 Trojan Hoarse 2nd = 2 All About Space 3rd = 1 Its A Threat 4th = 8 Cawbourne Toddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 6 - 4 Aztec Warrior | ||
Fri Oct 12 2018 17:40 | 1st = 4 Aztec Warrior 2nd = 2 Mercury Bullet 3rd = 1 Tecza 4th = 17 Magitorial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 2 Indian Ruby | ||
Fri Oct 12 2018 17:37 | 1st = 2 Indian Ruby 2nd = 5 Strudel 3rd = 8 Thanking Peter 4th = 1 Spring Reina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 5 Zipper Shoes | ||
Fri Oct 12 2018 17:34 | 1st = 5 Zipper Shoes 2nd = 4 Son Of Able 3rd = 2 Hard Left 4th = 1 Lady Cynthia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 1 - 2 Big Bang Raj | ||
Fri Oct 12 2018 17:32 | 1st = 2 Big Bang Raj 2nd = 8 Good Feelings 3rd = 4 Hit the Lights 4th = 12 Our Percius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 8 - 3 Dynamic Dynasty | ||
Fri Oct 12 2018 17:30 | 1st = 3 Dynamic Dynasty 2nd = 8 Lucciola Belle 3rd = 10 Silent Jack 4th = 6 Retribution |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 2 Tom Me Gun | ||
Fri Oct 12 2018 17:25 | 1st = 2 Tom Me Gun 2nd = 3 Vader 3rd = 8 Thats How Weroll 4th = 9 Some Excusesomewhere |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 4 - 3 Eastanbull | ||
Fri Oct 12 2018 17:24 | 1st = 3 Eastanbull 2nd = 4 Bettorstartdreaming 3rd = 6 Big On Personality 4th = 2 Blazen River |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 6 Black Opium | ||
Fri Oct 12 2018 17:22 | 1st = 6 Black Opium 2nd = 5 New Samsation 3rd = 7 Flash Fernando 4th = 3 Aston Ranza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 1 Ash Tide | ||
Fri Oct 12 2018 17:19 | 1st = 1 Ash Tide 2nd = 2 Zipping Clark 3rd = 5 Vaquero 4th = 3 Sassy Oaks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 7 - 10 Mackellar | ||
Fri Oct 12 2018 17:15 | 1st = 10 Mackellar 2nd = 9 Bold Sam 3rd = 6 Text Me 4th = 3 Cool Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 5 Lucha | ||
Fri Oct 12 2018 17:11 | 1st = 5 Lucha 2nd = 8 Jericho Warrior 3rd = 3 Sozins Angel 4th = 1 Mitcham Moody |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 8 - 7 Duke Jujon | ||
Fri Oct 12 2018 17:10 | 1st = 7 Duke Jujon 2nd = 8 Star Brutus 3rd = 4 The Pix 4th = 6 Ina Great Place |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 7 Nabiac Soldier | ||
Fri Oct 12 2018 17:07 | 1st = 7 Nabiac Soldier 2nd = 6 Zipping Koda 3rd = 8 Divers Ol Mates 4th = 4 Brietta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 5 - 6 Deputy Dan | ||
Fri Oct 12 2018 17:04 | 1st = 6 Deputy Dan 2nd = 8 Si Damour 3rd = 2 Gold Torque 4th = 1 Party Pies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 9 - 4 Shehroz | ||
Fri Oct 12 2018 17:00 | 1st = 4 Shehroz 2nd = 11 Luck Of Friendship 3rd = 5 Chevaux 4th = 6 British Isle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 3 Lochinvar Deus | ||
Fri Oct 12 2018 16:58 | 1st = 3 Lochinvar Deus 2nd = 6 Undeniably 3rd = 8 Merc 4th = 2 Dynamic Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 7 - 9 Kentucky Flyer | ||
Fri Oct 12 2018 16:55 | 1st = 9 Kentucky Flyer 2nd = 6 Sniponet 3rd = 1 Marathon 4th = 2 Pianissimo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 3 - 12 Ash | ||
Fri Oct 12 2018 16:54 | 1st = 12 Ash 2nd = 10 Alta Venetia 3rd = 7 Grenado 4th = 8 Red Castleton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 2 Allen Kelvin | ||
Fri Oct 12 2018 16:52 | 1st = 2 Allen Kelvin 2nd = 3 Guy Fawkes 3rd = 7 Captains Knock 4th = 1 Jimary Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 8 Hard To Hear | ||
Fri Oct 12 2018 16:47 | 1st = 8 Hard To Hear 2nd = 5 Our Major Day 3rd = 10 Shilah 4th = 1 Itsmegs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 5 Belles Chorus | ||
Fri Oct 12 2018 16:44 | 1st = 5 Belles Chorus 2nd = 6 Lets Go Girl 3rd = 1 Zipping Irwin 4th = 3 Miss Duggie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 4 Mitsuta | ||
Fri Oct 12 2018 16:41 | 1st = 4 Mitsuta 2nd = 3 Cawbourne Lyns 3rd = 8 Hey Jude 4th = 1 Spot Woodstock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 6 - 10 Fair Dinkum | ||
Fri Oct 12 2018 16:40 | 1st = 10 Fair Dinkum 2nd = 2 The Mont 3rd = 6 Marokawa 4th = 8 Jahez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 1 Buy Me Diamonds | ||
Fri Oct 12 2018 16:37 | 1st = 1 Buy Me Diamonds 2nd = 2 Percys Curse 3rd = 3 Zipping Riot 4th = 4 Johns Last |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 7 - 2 Heres A Real Go | ||
Fri Oct 12 2018 16:33 | 1st = 2 Heres A Real Go 2nd = 10 Our Sir Jack 3rd = 1 Dust To Diamonds 4th = 5 Illtellyounothing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 8 - 5 Charlton | ||
Fri Oct 12 2018 16:30 | 1st = 5 Charlton 2nd = 9 Welcome Stryker 3rd = 2 Silence The Stars 4th = 4 Reigning In Paris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 4 - 1 Deluxe Edition | ||
Fri Oct 12 2018 16:27 | 1st = 1 Deluxe Edition 2nd = 4 Eucharist 3rd = 13 Vehement 4th = 7 TRAVERS |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 2 - 7 Bounty Lady | ||
Fri Oct 12 2018 16:25 | 1st = 7 Bounty Lady 2nd = 1 Adieu Flirt 3rd = 5 Macey Maguire 4th = 8 Cheesy Fingers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 2 Impatient Kid | ||
Fri Oct 12 2018 16:24 | 1st = 2 Impatient Kid 2nd = 4 Ballymac Jay 3rd = 5 Devil Fish 4th = 8 No Confidence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 6 - 6 Ghibli | ||
Fri Oct 12 2018 16:20 | 1st = 6 Ghibli 2nd = 11 On My Terms 3rd = 4 Mosrai 4th = 9 Buddy Honest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 8 Zinkey | ||
Fri Oct 12 2018 16:17 | 1st = 8 Zinkey 2nd = 3 Mrs Mouse 3rd = 2 Task Force 4th = 5 First Order |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 5 Als Apprentice | ||
Fri Oct 12 2018 16:15 | 1st = 5 Als Apprentice 2nd = 7 Sir Duggie 3rd = 3 Benny Burrito 4th = 8 Cawbourne Dora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 2 Rock With Sam | ||
Fri Oct 12 2018 16:12 | 1st = 2 Rock With Sam 2nd = 3 Its Just Kenny 3rd = 7 Jerrys Jet 4th = 1 None Bettor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 6 Runnin Rampage | ||
Fri Oct 12 2018 16:09 | 1st = 6 Runnin Rampage 2nd = 1 Flame Slinger 3rd = 8 Im Tipping Don 4th = 2 Magic Lantern |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 5 - 11 True Pride | ||
Fri Oct 12 2018 16:05 | 1st = 11 True Pride 2nd = 2 Smug Satisfaction 3rd = 10 She Clangs 4th = 3 Quisical Times |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 5 Captain Blue | ||
Fri Oct 12 2018 16:03 | 1st = 5 Captain Blue 2nd = 6 Spring Phoenix 3rd = 8 Sonic Boom 4th = 3 Maywyns Zephyr |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 7 - 2 Diamond Diva | ||
Fri Oct 12 2018 16:00 | 1st = 2 Diamond Diva 2nd = 6 So You Dream 3rd = 10 Rosso Antico 4th = 7 Kaimu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 1 - 7 Agostini | ||
Fri Oct 12 2018 15:59 | 1st = 7 Agostini 2nd = 1 Monarchy Invasion 3rd = 10 Tereskova 4th = 11 The Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 6 Screaming Chop | ||
Fri Oct 12 2018 15:57 | 1st = 6 Screaming Chop 2nd = 1 Zipper Down 3rd = 7 Senor Zipper 4th = 8 Al Keroma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 6 - 4 Hello Miss Kitty | ||
Fri Oct 12 2018 15:53 | 1st = 4 Hello Miss Kitty 2nd = 5 Sunset Snoozzze 3rd = 3 Msflibbertigibbet 4th = 1 Penny Writer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 3 - 3 Polar Blast | ||
Fri Oct 12 2018 15:50 | 1st = 3 Polar Blast 2nd = 6 Misc 3rd = 4 Regal Embrace 4th = 2 Sir Van Dyke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 10 Diddilee | ||
Fri Oct 12 2018 15:48 | 1st = 10 Diddilee 2nd = 9 Rowdy Ruby 3rd = 2 Bigtime Monty 4th = 4 Idol Patches |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 7 Aston Aniston | ||
Fri Oct 12 2018 15:47 | 1st = 7 Aston Aniston 2nd = 1 Off The Bit 3rd = 5 Miss Heart 4th = 6 Aces Fab |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 6 Farmor Ka Ching | ||
Fri Oct 12 2018 15:44 | 1st = 6 Farmor Ka Ching 2nd = 7 Coconut Lass 3rd = 1 Elusive Fancy 4th = 2 Ivys Bouquet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 11 - 9 Ticky Tu | ||
Fri Oct 12 2018 15:41 | 1st = 9 Ticky Tu 2nd = 4 Bal Harbour 3rd = 5 Head Office 4th = 2 Painted Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 5 - 8 Miss Redoble | ||
Fri Oct 12 2018 15:40 | 1st = 8 Miss Redoble 2nd = 7 Jamaican Dream 3rd = 4 Ammate 4th = 2 Real Classic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 4 Pathfinder | ||
Fri Oct 12 2018 15:37 | 1st = 4 Pathfinder 2nd = 6 Djay Holden 3rd = 5 Ballerina 4th = 7 Kellys Eye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 4 Mr Kalypso | ||
Fri Oct 12 2018 15:33 | 1st = 4 Mr Kalypso 2nd = 3 Ohoka Squire 3rd = 7 God Sake 4th = 8 Franco Totem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 12 - 9 My Names Chloe | ||
Fri Oct 12 2018 15:31 | 1st = 9 My Names Chloe 2nd = 1 Mr See Us 3rd = 2 Kingsbrae Joanne 4th = 7 Blaze Rose Hi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 6 - 7 Teleplay | ||
Fri Oct 12 2018 15:30 | 1st = 7 Teleplay 2nd = 6 Caribbean Pearl 3rd = 5 Duecourse 4th = 2 Chat To Maggie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 1 Cawbourne Ridge | ||
Fri Oct 12 2018 15:26 | 1st = 1 Cawbourne Ridge 2nd = 7 Bigtime Acacia 3rd = 5 Shareef 4th = 8 Bigtime Alldone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 4 - 12 Tough One | ||
Fri Oct 12 2018 15:25 | 1st = 12 Tough One 2nd = 13 Blazing Cheers 3rd = 5 His Kyllachy 4th = 14 Shandaara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 6 Jimary Moneybags | ||
Fri Oct 12 2018 15:22 | 1st = 6 Jimary Moneybags 2nd = 4 Catfish Fozz 3rd = 3 Unorganised Kaos 4th = 10 Anna Victorem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 2 Aldo Keeping | ||
Fri Oct 12 2018 15:19 | 1st = 2 Aldo Keeping 2nd = 1 Zulu Plastique 3rd = 7 Liam Roxon 4th = 8 Kiarni Digger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 5 - 9 Ellen Louise | ||
Fri Oct 12 2018 15:15 | 1st = 9 Ellen Louise 2nd = 7 Fat George 3rd = 2 Concertina 4th = 10 Malicious Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 2 - 6 Best Hoffa | ||
Fri Oct 12 2018 15:12 | 1st = 6 Best Hoffa 2nd = 2 Beau Jet 3rd = 1 Casta 4th = 4 Go By Rio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 10 - 10 Additup | ||
Fri Oct 12 2018 15:11 | 1st = 10 Additup 2nd = 3 Golden Bay 3rd = 2 The Quiet Man 4th = 8 Metasequoia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 3 Cawbourne Cruz | ||
Fri Oct 12 2018 15:06 | 1st = 3 Cawbourne Cruz 2nd = 4 Bigtime Conrad 3rd = 2 Bigtime Hannah 4th = 8 Three Amigos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 4 - 1 Adeles Joy | ||
Fri Oct 12 2018 15:05 | 1st = 1 Adeles Joy 2nd = 14 Wisama 3rd = 13 Starletto 4th = 5 Sweet Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 1 Dude Abides | ||
Fri Oct 12 2018 15:02 | 1st = 1 Dude Abides 2nd = 6 Awesome Signs 3rd = 2 Bocelli 4th = 4 Red Calibre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 5 - 3 Henrys Affair | ||
Fri Oct 12 2018 15:00 | 1st = 3 Henrys Affair 2nd = 1 All The Wine 3rd = 11 Mental As Anything 4th = 10 Danube Delta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 7 Classy Fernando | ||
Fri Oct 12 2018 14:57 | 1st = 7 Classy Fernando 2nd = 8 Mid Life Crisis 3rd = 4 Primo Beso 4th = 5 Aston Talks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 3 Just Rokin | ||
Fri Oct 12 2018 14:53 | 1st = 3 Just Rokin 2nd = 7 Much Bettor 3rd = 6 My Magic Merlin 4th = 5 Dattitude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 3 - 11 At Witz End | ||
Fri Oct 12 2018 14:50 | 1st = 11 At Witz End 2nd = 12 Rumberella 3rd = 2 I Am Perfect 4th = 13 Tawhaki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 10 - 2 Realistic | ||
Fri Oct 12 2018 14:47 | 1st = 2 Realistic 2nd = 8 Kooringa Molly 3rd = 5 Nitro Beach 4th = 1 No Worries Cob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 4 Bigtime Ivo | ||
Fri Oct 12 2018 14:46 | 1st = 4 Bigtime Ivo 2nd = 9 Polly the Dolly 3rd = 3 Queen Kong 4th = 2 Gotcha Penny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 4 - 4 Elect To Rock | ||
Fri Oct 12 2018 14:42 | 1st = 4 Elect To Rock 2nd = 3 Ace In Our Pocket 3rd = 9 Sophie Stening 4th = 8 Cams A Million |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 6 Big Kenny Bobo | ||
Fri Oct 12 2018 14:39 | 1st = 6 Big Kenny Bobo 2nd = 2 Nitro Heroine 3rd = 10 Crainys Wish 4th = 5 Renegade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 1 - 12 Little Arrows | ||
Fri Oct 12 2018 14:35 | 1st = 12 Little Arrows 2nd = 4 Great Fox 3rd = 8 Osbeck 4th = 9 The Girls N Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 9 - 1 Albut Me | ||
Fri Oct 12 2018 14:34 | 1st = 1 Albut Me 2nd = 13 Zurafaa 3rd = 6 Ohthoserussians 4th = 4 Taimanu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 4 - 11 Write Your Name | ||
Fri Oct 12 2018 14:30 | 1st = 11 Write Your Name 2nd = 4 Patriot Day 3rd = 2 Dream Brother 4th = 1 Dont Test Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 3 - 5 Timion | ||
Fri Oct 12 2018 14:25 | 1st = 5 Timion 2nd = 10 Kaffka 3rd = 6 Allaru 4th = 4 Kalahari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 9 - 3 Thats Lil Vicki | ||
Fri Oct 12 2018 14:22 | 1st = 3 Thats Lil Vicki 2nd = 1 Poonyahra 3rd = 7 Betty Boo Bonus 4th = 5 Kingsbrae Martha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 6 Matt Belford | ||
Fri Oct 12 2018 14:17 | 1st = 6 Matt Belford 2nd = 3 Beef City Blaze 3rd = 2 Merrymach 4th = 5 Maywyn No Regrets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 1 Oliver Cruise | ||
Fri Oct 12 2018 14:14 | 1st = 1 Oliver Cruise 2nd = 5 Booming Zulus 3rd = 10 Just Blacky 4th = 7 My Fernando Tim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 2 - 1 True Raider | ||
Fri Oct 12 2018 14:10 | 1st = 1 True Raider 2nd = 3 Monsun Soldier 3rd = 5 Bring Euro 4th = 15 Baron Ikerrin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 8 - 2 Kingsbrae Missy | ||
Fri Oct 12 2018 14:07 | 1st = 2 Kingsbrae Missy 2nd = 4 Nilly Nelly 3rd = 7 Chatty Kathy 4th = 9 Kranky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 3 - 4 To Alaska | ||
Fri Oct 12 2018 14:03 | 1st = 4 To Alaska 2nd = 2 Whosaginger 3rd = 3 The Feela 4th = 1 Surreal Dreamer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 3 - 7 Grinzinger Star | ||
Fri Oct 12 2018 14:00 | 1st = 7 Grinzinger Star 2nd = 12 Zapurler 3rd = 11 Miners Miss 4th = 5 Champagne On Roses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 8 - 11 Nesta | ||
Fri Oct 12 2018 13:56 | 1st = 11 Nesta 2nd = 5 Residential 3rd = 8 Kilowatt 4th = 1 Lochan Ora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 4 Dorans Grove | ||
Fri Oct 12 2018 13:54 | 1st = 4 Dorans Grove 2nd = 1 Crackerjack Mick 3rd = 3 All You Got 4th = 8 Superior Scotch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 2 - 3 Gone Viral | ||
Fri Oct 12 2018 13:50 | 1st = 3 Gone Viral 2nd = 2 Atum 3rd = 1 Oxford Angel 4th = 9 Teravette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 7 - 5 Hunter Kingsbrae | ||
Fri Oct 12 2018 13:47 | 1st = 5 Hunter Kingsbrae 2nd = 2 Dark Cosmos 3rd = 8 So Scandalous 4th = 6 Raven Loch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 1 Back Page News | ||
Fri Oct 12 2018 13:42 | 1st = 1 Back Page News 2nd = 4 Our Memphis Mac 3rd = 2 Mini Miracle 4th = 3 Writeaboutchelsea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 8 Eggeb Mai | ||
Fri Oct 12 2018 13:39 | 1st = 8 Eggeb Mai 2nd = 4 Big Mary 3rd = 5 Gin Lees Pride 4th = 6 Eltora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 1 - 4 Hashtag Hero | ||
Fri Oct 12 2018 13:35 | 1st = 4 Hashtag Hero 2nd = 15 Moringas Hiemie 3rd = 7 Magic Scent 4th = 14 Dukatti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 2 - 4 Okie | ||
Fri Oct 12 2018 13:30 | 1st = 4 Okie 2nd = 3 Mount Archer 3rd = 15 Unprecedented 4th = 9 Taikun Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 6 - 1 Kingsbrae Steve | ||
Fri Oct 12 2018 13:27 | 1st = 1 Kingsbrae Steve 2nd = 8 Bokarm Rosie 3rd = 7 Bokarm Bear 4th = 9 Hall Pass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 2 - 7 Seattle Trace | ||
Fri Oct 12 2018 13:22 | 1st = 7 Seattle Trace 2nd = 3 Braedos Babe 3rd = 4 Our Mach Jack 4th = 8 A Good Ideal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 7 - 13 Battle Kat | ||
Fri Oct 12 2018 13:22 | 1st = 13 Battle Kat 2nd = 6 Bridget Town 3rd = 7 Splendior 4th = 15 Real Savvy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 1 Subscapularis | ||
Fri Oct 12 2018 13:19 | 1st = 1 Subscapularis 2nd = 8 Challis Sprite 3rd = 7 Nut And Bolt 4th = 4 Last Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cessnock Race 1 - 7 Akeed | ||
Fri Oct 12 2018 13:15 | 1st = 7 Akeed 2nd = 12 Ultimate Power 3rd = 11 Supreme Streak 4th = 10 Euroaire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 2 Smash Reward | ||
Fri Oct 12 2018 13:14 | 1st = 2 Smash Reward 2nd = 5 Goldstar Power 3rd = 1 Fiery Fagan 4th = 4 Know Respect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 5 - 1 Jack Whelan | ||
Fri Oct 12 2018 13:12 | 1st = 1 Jack Whelan 2nd = 8 Tranquil Invader 3rd = 4 Bokarm Nala 4th = 2 Sunburnt Oak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 3 Daenerys Stormborn | ||
Fri Oct 12 2018 13:07 | 1st = 3 Daenerys Stormborn 2nd = 4 Redriverdebba 3rd = 7 Ole Sun 4th = 5 Mister Oz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 1 Glen Mika | ||
Fri Oct 12 2018 13:04 | 1st = 1 Glen Mika 2nd = 2 Tusksa 3rd = 3 Placid Murphy 4th = 6 Proven Chat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 1 - 8 No Emotion | ||
Fri Oct 12 2018 13:00 | 1st = 8 No Emotion 2nd = 4 Dunmam 3rd = 2 Burning The Clock 4th = 13 Skyway Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 8 Know Threat | ||
Fri Oct 12 2018 12:56 | 1st = 8 Know Threat 2nd = 7 Bossy Affair 3rd = 1 Goldstar Trooper 4th = 2 Shift The Blame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 1 - 3 Lettuceonthebeach | ||
Fri Oct 12 2018 12:55 | 1st = 3 Lettuceonthebeach 2nd = 2 Sorry Im Quick 3rd = 7 Jay Peez Official 4th = 5 Power To Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 4 - 4 Stormy Thunda | ||
Fri Oct 12 2018 12:52 | 1st = 4 Stormy Thunda 2nd = 2 Watta Storm 3rd = 6 Braystones Beach 4th = 7 Kingsbrae Avenue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 6 - 12 Celtic Cross | ||
Fri Oct 12 2018 12:47 | 1st = 12 Celtic Cross 2nd = 8 He Kin Fly 3rd = 1 Somethings Burning 4th = 10 Kiwi Ida |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 4 Mon Mekki Kahn | ||
Fri Oct 12 2018 12:44 | 1st = 4 Mon Mekki Kahn 2nd = 5 Fifty Dollar 3rd = 2 Longshot Glory 4th = 6 Hardys Banjo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 6 Jinja Ellie | ||
Fri Oct 12 2018 12:38 | 1st = 6 Jinja Ellie 2nd = 7 Vasterbottenost 3rd = 5 Dagny 4th = 1 Goldstar Jay Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 3 - 6 Sandave Jeanoel | ||
Fri Oct 12 2018 12:32 | 1st = 6 Sandave Jeanoel 2nd = 8 Two Sore Feet 3rd = 7 Backcreek Bandit 4th = 1 Floki Jappa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 8 Able | ||
Fri Oct 12 2018 12:29 | 1st = 8 Able 2nd = 4 Chase The Nugget 3rd = 5 Keishas Boy 4th = 3 Dorothy Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 1 Mr Matt | ||
Fri Oct 12 2018 12:20 | 1st = 1 Mr Matt 2nd = 5 Carltonian 3rd = 7 Little Krakatoa 4th = 8 Know Equal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 2 - 4 Kingsbrae Jeff | ||
Fri Oct 12 2018 12:17 | 1st = 4 Kingsbrae Jeff 2nd = 1 Premier Rumble 3rd = 6 Benny Lyndan 4th = 5 Kingsbrae Peter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 5 - 1 Waimate Bill | ||
Fri Oct 12 2018 12:12 | 1st = 1 Waimate Bill 2nd = 8 Miss Scandinavia 3rd = 6 St Regis 4th = 10 Flash Suggestion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 2 Akut | ||
Fri Oct 12 2018 12:06 | 1st = 2 Akut 2nd = 3 No Recourse 3rd = 6 Banjos Power 4th = 9 Golden Aura |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 1 Ketchikan Kim | ||
Fri Oct 12 2018 12:03 | 1st = 1 Ketchikan Kim 2nd = 3 Opawa Viking 3rd = 2 Twizel Storm 4th = 4 Jealous Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 1 - 3 Gundogan | ||
Fri Oct 12 2018 11:59 | 1st = 3 Gundogan 2nd = 8 Ripple Rumble 3rd = 4 Sandave Gypsy 4th = 6 Frans Bonus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 8 Wild Bandit | ||
Fri Oct 12 2018 11:51 | 1st = 8 Wild Bandit 2nd = 4 Got Goosebumps 3rd = 3 Brittanys Angel 4th = 5 Bring The Spring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 6 Bago Bye Bye | ||
Fri Oct 12 2018 11:46 | 1st = 6 Bago Bye Bye 2nd = 2 Hear This 3rd = 5 Know Hassle 4th = 8 Little Bit Funny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 4 - 8 Take Me There | ||
Fri Oct 12 2018 11:37 | 1st = 8 Take Me There 2nd = 10 Smoke House Bay 3rd = 4 So Natural 4th = 2 Acekingsuited |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 5 Aston Jynx | ||
Fri Oct 12 2018 11:34 | 1st = 5 Aston Jynx 2nd = 4 Rubys Boy 3rd = 8 Nice Left Nath 4th = 2 Electric Hippy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 6 Relevance | ||
Fri Oct 12 2018 11:28 | 1st = 6 Relevance 2nd = 8 Cathy Maree 3rd = 2 Say Cheese 4th = 7 Smash Damage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 4 Allanon | ||
Fri Oct 12 2018 11:14 | 1st = 4 Allanon 2nd = 6 Millies Angel 3rd = 7 Janray Rastus 4th = 3 Tiara Jo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 7 Know Leave | ||
Fri Oct 12 2018 11:11 | 1st = 7 Know Leave 2nd = 5 Bashful Buffy 3rd = 2 Goldstar Charger 4th = 3 Homebush Miles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 3 - 18 Dark Sequoia | ||
Fri Oct 12 2018 11:02 | 1st = 18 Dark Sequoia 2nd = 6 Smart Garden 3rd = 4 Lincoln Zephyr 4th = 15 Smoke N Pumpkin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 1 Flora Dora | ||
Fri Oct 12 2018 10:53 | 1st = 1 Flora Dora 2nd = 3 Goldstar Alaska 3rd = 6 Another Cold One 4th = 2 Gracie Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 1 Know Pudding | ||
Fri Oct 12 2018 10:36 | 1st = 1 Know Pudding 2nd = 9 Eddie Hemi 3rd = 4 Opawa Big 4th = 3 Our Greg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 2 - 7 Miss Maxipark | ||
Fri Oct 12 2018 10:27 | 1st = 7 Miss Maxipark 2nd = 8 Upscale 3rd = 11 Severine 4th = 2 Final Savings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 5 Cisco Reign | ||
Fri Oct 12 2018 10:18 | 1st = 5 Cisco Reign 2nd = 7 Natural Echo 3rd = 3 Shaw Lee 4th = 4 Crushington |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 2 Black Rounder | ||
Fri Oct 12 2018 10:01 | 1st = 2 Black Rounder 2nd = 1 King Kali 3rd = 4 Homebush Comet 4th = 7 Heated Threat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 1 - 7 Let Her Rip Riley | ||
Fri Oct 12 2018 9:52 | 1st = 7 Let Her Rip Riley 2nd = 11 Perfidia 3rd = 5 Clara 4th = 14 Ocean Of Champagne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 5 Sunset Versace | ||
Fri Oct 12 2018 1:24 | 1st = 5 Sunset Versace 2nd = 1 Montoey Miss 3rd = 3 Hart View Dicky 4th = 2 Jayell Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 4 Shinboner Magic | ||
Fri Oct 12 2018 1:04 | 1st = 4 Shinboner Magic 2nd = 3 Canutes Law 3rd = 1 Billy Brass 4th = 7 Fantasy Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 4 New Echo | ||
Fri Oct 12 2018 0:46 | 1st = 4 New Echo 2nd = 1 Miss Blue 3rd = 7 Incredible Doll 4th = 8 Jacenko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 6 Incredible Bev | ||
Fri Oct 12 2018 0:22 | 1st = 6 Incredible Bev 2nd = 8 Yorklea Dolly 3rd = 4 Athena Monelli 4th = 7 Ragetime Maggie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 5 Metal Buster | ||
Fri Oct 12 2018 0:02 | 1st = 5 Metal Buster 2nd = 1 Incredible Evie 3rd = 2 Hello Im Steelo 4th = 6 Krusty Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 5 Sunset Toffee | ||
Wed Sep 12 2018 23:56 | 1st = 5 Sunset Toffee 2nd = 3 Vinaka Fiji 3rd = 8 Sunset Prada 4th = 1 Watch Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 7 Tanoan Creek | ||
Wed Sep 12 2018 23:31 | 1st = 7 Tanoan Creek 2nd = 2 Maude Monelli 3rd = 1 Jerry Gundi 4th = 8 Jacenko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 8 Bushmans Valley | ||
Wed Sep 12 2018 23:11 | 1st = 8 Bushmans Valley 2nd = 1 Zipping Flynn 3rd = 3 Tyler Keeping 4th = 2 Ookinaki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 2 Campini | ||
Wed Sep 12 2018 22:56 | 1st = 2 Campini 2nd = 7 West On Tia 3rd = 8 Incredible Hero 4th = 5 Winsome Bossman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 2 Pas Girl | ||
Wed Sep 12 2018 22:41 | 1st = 2 Pas Girl 2nd = 4 Katlin 3rd = 6 Dazzling Melody 4th = 3 Subscapularis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 8 Issue | ||
Wed Sep 12 2018 22:38 | 1st = 8 Issue 2nd = 7 Chasin Destiny 3rd = 3 Grizzle Mania 4th = 6 Iona Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 1 Why Not Lola | ||
Wed Sep 12 2018 22:35 | 1st = 1 Why Not Lola 2nd = 3 Lektra Boss 3rd = 8 North Wind 4th = 5 Voluptuous Dot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 5 Alberto | ||
Wed Sep 12 2018 22:22 | 1st = 5 Alberto 2nd = 7 Ace Ventura 3rd = 3 Marlows Angel 4th = 2 Hannibal Spectre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 4 Ballistic Blue | ||
Wed Sep 12 2018 22:19 | 1st = 4 Ballistic Blue 2nd = 1 Snazzy Whompo 3rd = 2 Rhiannons Last 4th = 8 Surf Torque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 1 Kung Fu Hustle | ||
Wed Sep 12 2018 22:09 | 1st = 1 Kung Fu Hustle 2nd = 8 Silvagni Cubed 3rd = 3 Tooka Half 4th = 6 Zipping Maisy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 6 Champagne Luxe | ||
Wed Sep 12 2018 22:06 | 1st = 6 Champagne Luxe 2nd = 1 Tiggerlong Nosey 3rd = 8 Paisley 4th = 4 Knocka Feller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 4 Eighty Eight | ||
Wed Sep 12 2018 22:03 | 1st = 4 Eighty Eight 2nd = 1 Big Boy Roy 3rd = 2 Ozzie Made 4th = 5 Anyones Guess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 9 Star Rise | ||
Wed Sep 12 2018 22:00 | 1st = 9 Star Rise 2nd = 1 Master Dean 3rd = 4 Cruizes Magic 4th = 3 Midnight Dasher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 6 Dyna Winkler | ||
Wed Sep 12 2018 21:54 | 1st = 6 Dyna Winkler 2nd = 7 Lets Run 3rd = 4 Property Power 4th = 8 Luna Evening |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 9 - 2 Dyna Aviator | ||
Wed Sep 12 2018 21:49 | 1st = 2 Dyna Aviator 2nd = 7 Faun Flame 3rd = 8 Keno Jake 4th = 1 Sunlit Digger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 2 Chiseller | ||
Wed Sep 12 2018 21:42 | 1st = 2 Chiseller 2nd = 3 Unwanted Lady 3rd = 1 Fernandos Flare 4th = 5 Red King Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 4 Hammy Time | ||
Wed Sep 12 2018 21:39 | 1st = 4 Hammy Time 2nd = 8 Sunset Harlow 3rd = 1 Funky Facts 4th = 3 Wagtail Sage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 4 Braystones Beach | ||
Wed Sep 12 2018 21:36 | 1st = 4 Braystones Beach 2nd = 6 Cleo Not Chloe 3rd = 5 Big Huey 4th = 2 Impatient Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 10 - 8 Unpossible | ||
Wed Sep 12 2018 21:31 | 1st = 8 Unpossible 2nd = 7 Imitate 3rd = 6 Triple Crown Fox 4th = 2 Never Fear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 4 Dyna Winter | ||
Wed Sep 12 2018 21:28 | 1st = 4 Dyna Winter 2nd = 2 Rahni 3rd = 1 Lady Alliance 4th = 3 Charlotts Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 8 - 2 Hardaway Harada | ||
Wed Sep 12 2018 21:25 | 1st = 2 Hardaway Harada 2nd = 3 Ariek Tor 3rd = 7 Nicholas 4th = 1 Runway Georgia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 1 Dyna Forrest | ||
Wed Sep 12 2018 21:22 | 1st = 1 Dyna Forrest 2nd = 7 Miriam 3rd = 8 Bernardo 4th = 6 Wilbur Deeds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 8 Hello Im Jade | ||
Wed Sep 12 2018 21:19 | 1st = 8 Hello Im Jade 2nd = 1 Wagtail Cumin 3rd = 3 Sunset Octavia 4th = 4 Sunset Navana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 9 - 1 Allen Ichiro | ||
Wed Sep 12 2018 21:16 | 1st = 1 Allen Ichiro 2nd = 8 Yaringa Lass 3rd = 5 Miss Mamie 4th = 4 Nash Road Kylie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 1 Aim | ||
Wed Sep 12 2018 21:12 | 1st = 1 Aim 2nd = 6 Rapid Explosion 3rd = 7 Praters Recruit 4th = 5 Mustang Tully |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 1 Dyna Neitz | ||
Wed Sep 12 2018 21:09 | 1st = 1 Dyna Neitz 2nd = 2 Full Tilt 3rd = 8 Fat Rhino 4th = 4 Okay Kirsty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 7 - 1 Tap Out Dusty | ||
Wed Sep 12 2018 21:05 | 1st = 1 Tap Out Dusty 2nd = 5 Winlock Huddy 3rd = 4 My Bro Kade 4th = 7 Tee Bee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 2 Wagtail Piri | ||
Wed Sep 12 2018 21:01 | 1st = 2 Wagtail Piri 2nd = 1 My Fire Fabio 3rd = 3 Stans Girl 4th = 6 Thunder Stripes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 6 - 1 Franks Very Much | ||
Wed Sep 12 2018 21:00 | 1st = 1 Franks Very Much 2nd = 2 The Defiant 3rd = 5 Manuela 4th = 3 Heres A Real Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 4 Speed Star | ||
Wed Sep 12 2018 20:58 | 1st = 4 Speed Star 2nd = 6 Kokoda Dreamin 3rd = 7 Flying Apollo 4th = 5 Dyna Terror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 3 Elly Bye Bye | ||
Wed Sep 12 2018 20:55 | 1st = 3 Elly Bye Bye 2nd = 2 Short Session 3rd = 8 Data Base 4th = 4 Foxy Be Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 8 - 8 Heartbreak Hotel | ||
Wed Sep 12 2018 20:52 | 1st = 8 Heartbreak Hotel 2nd = 6 Out There Jerry 3rd = 7 Blue Vain Boy 4th = 4 Jessie Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 7 Coco Spectre | ||
Wed Sep 12 2018 20:48 | 1st = 7 Coco Spectre 2nd = 3 Empress Rose 3rd = 2 Bejarano 4th = 8 Sale Graze Bindi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 6 - 7 Mister Fernando | ||
Wed Sep 12 2018 20:45 | 1st = 7 Mister Fernando 2nd = 5 Sunset Warrior 3rd = 2 Dyna Worker 4th = 1 Gattlin Sun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 8 - 6 Ominous Warning | ||
Wed Sep 12 2018 20:40 | 1st = 6 Ominous Warning 2nd = 2 Royal Aurora 3rd = 1 Young Cambo 4th = 3 Madame Leza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 2 Flawless Bling | ||
Wed Sep 12 2018 20:38 | 1st = 2 Flawless Bling 2nd = 1 Fast Izzi 3rd = 4 Light The Track 4th = 7 Lance Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 1 Whisper Quick | ||
Wed Sep 12 2018 20:37 | 1st = 1 Whisper Quick 2nd = 3 Freddy Be Cool 3rd = 7 Beegumbah Boy 4th = 4 Oldmate Marley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 1 Ramblin Rose | ||
Wed Sep 12 2018 20:35 | 1st = 1 Ramblin Rose 2nd = 5 Zinchenko 3rd = 3 Illawong Cowgirl 4th = 7 Brother Trevor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 7 - 1 Prior Warning | ||
Wed Sep 12 2018 20:31 | 1st = 1 Prior Warning 2nd = 6 Alotta Style 3rd = 3 Ashby Blast 4th = 7 Cosmic Fortune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 5 - 7 Shesasundon | ||
Wed Sep 12 2018 20:30 | 1st = 7 Shesasundon 2nd = 1 Tzu Nien 3rd = 9 Scottish Sardius 4th = 3 Miranda Kay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 8 Trey Smidge | ||
Wed Sep 12 2018 20:28 | 1st = 8 Trey Smidge 2nd = 1 Our Gal Livy 3rd = 7 Flaming Brooke 4th = 2 Meehan Roy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 5 - 1 Tough Love | ||
Wed Sep 12 2018 20:25 | 1st = 1 Tough Love 2nd = 3 Elantris 3rd = 4 Bella Can Do 4th = 8 Flying Mikayla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 8 Dont Be Jealous | ||
Wed Sep 12 2018 20:20 | 1st = 8 Dont Be Jealous 2nd = 5 Marthas Vineyard 3rd = 4 Zara Zara Reign 4th = 2 Whata Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 6 Reiko Ablett | ||
Wed Sep 12 2018 20:18 | 1st = 6 Reiko Ablett 2nd = 2 Zipping Galon 3rd = 7 Cookie Yap 4th = 8 Zanzeedoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 9 Redneck Banjo | ||
Wed Sep 12 2018 20:15 | 1st = 9 Redneck Banjo 2nd = 8 Key Factor 3rd = 3 Dreaming Dora 4th = 2 You Slippy Gypsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 6 - 2 Quintus Maximus | ||
Wed Sep 12 2018 20:12 | 1st = 2 Quintus Maximus 2nd = 8 Destini Delta 3rd = 3 Island Girl 4th = 1 Mauritian Dynamo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 7 - 8 Lady Swiss | ||
Wed Sep 12 2018 20:10 | 1st = 8 Lady Swiss 2nd = 3 Groovy Shannon 3rd = 5 Navua Pixie 4th = 6 Joannies Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 1 Superior Faith | ||
Wed Sep 12 2018 20:08 | 1st = 1 Superior Faith 2nd = 4 Canterbury 3rd = 3 Creative Playboy 4th = 9 Always Alone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 4 - 1 Kanzan | ||
Wed Sep 12 2018 20:05 | 1st = 1 Kanzan 2nd = 7 Num Chuck Chicki 3rd = 8 Its A Danger 4th = 5 Metro Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 4 - 2 Lombo Idle Belief | ||
Wed Sep 12 2018 20:00 | 1st = 2 Lombo Idle Belief 2nd = 5 Kotare Mahdi 3rd = 3 Lynden Abbey 4th = 1 Cest La Classe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 8 Quaras Emma | ||
Wed Sep 12 2018 19:58 | 1st = 8 Quaras Emma 2nd = 2 Quaras Xavier 3rd = 5 Quaras Zade 4th = 1 Fawn Regrets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 1 Destini Pegasus | ||
Wed Sep 12 2018 19:55 | 1st = 1 Destini Pegasus 2nd = 4 Mr Apollo 3rd = 8 Bailey Be Good 4th = 6 Indian Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 5 - 1 Junk Yard Kylie | ||
Wed Sep 12 2018 19:51 | 1st = 1 Junk Yard Kylie 2nd = 2 Meales Chance 3rd = 5 Bombay Rock 4th = 8 Ringbark Lana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 6 Feel The Reign | ||
Wed Sep 12 2018 19:50 | 1st = 6 Feel The Reign 2nd = 5 Lethal Promise 3rd = 7 Mini Miracle 4th = 4 The Formula One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 3 Lully Singh | ||
Wed Sep 12 2018 19:48 | 1st = 3 Lully Singh 2nd = 4 Lady Bullseye 3rd = 7 Tahlias Diamond 4th = 8 Nareen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 3 - 2 Sir Nicholas | ||
Wed Sep 12 2018 19:45 | 1st = 2 Sir Nicholas 2nd = 7 Dyna Nina 3rd = 4 Bronelly Beat 4th = 3 Gorilla Grodd |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 1 Tulhurst Cash | ||
Wed Sep 12 2018 19:41 | 1st = 1 Tulhurst Cash 3rd = 7 Havana Moon 4th = 5 Sunofasis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 2 Ominous Warning | ||
Wed Sep 12 2018 19:39 | 1st = 2 Ominous Warning 2nd = 3 Honeysuckle Jim 3rd = 8 Ringcraft 4th = 4 Rayzas Gadget |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 5 Solo Mission | ||
Wed Sep 12 2018 19:36 | 1st = 5 Solo Mission 2nd = 1 Headspin 3rd = 8 Lucky Leckey 4th = 2 Rapid Mail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 4 - 5 Tigers Spark | ||
Wed Sep 12 2018 19:34 | 1st = 5 Tigers Spark 2nd = 4 Sweet Crystal 3rd = 1 Hurricane Hayley 4th = 6 Rapido |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 3 - 1 Bettor Ops | ||
Wed Sep 12 2018 19:32 | 1st = 1 Bettor Ops 2nd = 7 Burnaholeinmypocket 3rd = 6 Tee Cee Bee Macray 4th = 2 Trison |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 1 Fabkobi | ||
Wed Sep 12 2018 19:30 | 1st = 1 Fabkobi 2nd = 3 My Reflection 3rd = 2 Dundee Ace 4th = 6 Piccolo Fratello |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 2 - 4 Mjolnirs Might | ||
Wed Sep 12 2018 19:27 | 1st = 4 Mjolnirs Might 2nd = 2 Pram Boy 3rd = 5 My Bro Bardo 4th = 7 Mersey Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 2 Caesars Astrum | ||
Wed Sep 12 2018 19:23 | 1st = 2 Caesars Astrum 2nd = 6 Living Grand 3rd = 7 Miraclesdoappen 4th = 4 Fui Fui |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 8 - 3 Multiverse | ||
Wed Sep 12 2018 19:20 | 1st = 3 Multiverse 2nd = 7 Regal Moon 3rd = 9 Iz That Right 4th = 11 Jupiter Calling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 5 Latissimus Dorsi | ||
Wed Sep 12 2018 19:17 | 1st = 5 Latissimus Dorsi 2nd = 8 Cash No Bounce 3rd = 3 Deanos Mojo 4th = 2 Dr Pixie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 2 Red Belly Black | ||
Wed Sep 12 2018 19:14 | 1st = 2 Red Belly Black 2nd = 3 Timely Rickshaw 3rd = 6 Senor Dylan 4th = 8 Low Impact |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 3 - 3 Sublime Countess | ||
Wed Sep 12 2018 19:11 | 1st = 3 Sublime Countess 2nd = 2 Kappa 3rd = 8 Quick Foot 4th = 7 Nadias Fun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 1 Aintnobettor | ||
Wed Sep 12 2018 19:10 | 1st = 1 Aintnobettor 2nd = 3 Barkway Arnold 3rd = 6 Shardons Sheralee 4th = 4 Taylor Hood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 5 Rock Johnson | ||
Wed Sep 12 2018 19:08 | 1st = 5 Rock Johnson 2nd = 6 Black Beauty 3rd = 3 Jebrynah Helios 4th = 4 Aston Kenji |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 1 - 1 Underpass | ||
Wed Sep 12 2018 19:05 | 1st = 1 Underpass 2nd = 2 Bondurant 3rd = 7 Zipping Blitz 4th = 3 Nangar Hawke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 2 - 3 Monash | ||
Wed Sep 12 2018 19:00 | 1st = 3 Monash 2nd = 4 Tenfour 3rd = 1 Stonebridge Star 4th = 5 Give Me The Night |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 2 Dakora | ||
Wed Sep 12 2018 18:58 | 1st = 2 Dakora 2nd = 1 Quick Transition 3rd = 8 Riddles 4th = 7 Hey Aaron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 3 Velocity Agnetha | ||
Wed Sep 12 2018 18:55 | 1st = 3 Velocity Agnetha 2nd = 1 Brains Trust 3rd = 5 Nacho Grande 4th = 7 Laurash Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 11 - 5 Gemena Road | ||
Wed Sep 12 2018 18:52 | 1st = 5 Gemena Road 2nd = 4 Turbo Park 3rd = 1 Invictus Shirely 4th = 8 Well Matched |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 5 Goodtime Stride | ||
Wed Sep 12 2018 18:50 | 1st = 5 Goodtime Stride 2nd = 4 Tap It In 3rd = 7 Scott Tom 4th = 3 Doolittle Doofy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 4 My Uncle Bob | ||
Wed Sep 12 2018 18:48 | 1st = 4 My Uncle Bob 2nd = 7 Applied 3rd = 5 Dundee Blitz 4th = 1 Dewana Help Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 7 - 1 Black Shadow | ||
Wed Sep 12 2018 18:45 | 1st = 1 Black Shadow 2nd = 6 Even More Alert 3rd = 8 Al Di La 4th = 2 Megadon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 2 - 3 Zamlee Magic | ||
Wed Sep 12 2018 18:44 | 1st = 3 Zamlee Magic 2nd = 8 Sublime Chance 3rd = 7 Arabian Khaleese 4th = 5 Town Hall Tully |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 4 Hidden Courage | ||
Wed Sep 12 2018 18:40 | 1st = 4 Hidden Courage 2nd = 8 My Bettor Bella 3rd = 7 Karloo Threeothree 4th = 3 Wrangler Duke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 1 Maywyn Emeralds | ||
Wed Sep 12 2018 18:37 | 1st = 1 Maywyn Emeralds 2nd = 2 Smashniak Winx 3rd = 3 Farcelona Fenix 4th = 6 El Grand Larson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Swan Hill Race 1 - 8 Artistic Saint | ||
Wed Sep 12 2018 18:32 | 1st = 8 Artistic Saint 2nd = 6 Machs Gold 3rd = 5 Fong Nien 4th = 3 Our Sir Denver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 6 Sleeping Slick | ||
Wed Sep 12 2018 18:30 | 1st = 6 Sleeping Slick 2nd = 5 Rockstar Eliza 3rd = 1 Bugatti Radar 4th = 8 Snooker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 8 Miss Flower | ||
Wed Sep 12 2018 18:27 | 1st = 8 Miss Flower 2nd = 5 Mini Sticka 3rd = 2 Nitro Heroine 4th = 1 Reverend John |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 1 - 1 Miss Slab | ||
Wed Sep 12 2018 18:24 | 1st = 1 Miss Slab 2nd = 8 Well Off 3rd = 5 Riding Her Luck 4th = 2 No Humbug |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 2 Tiwanaku | ||
Wed Sep 12 2018 18:22 | 1st = 2 Tiwanaku 2nd = 4 Dapper 3rd = 8 Mach Sam 4th = 1 Misterriodejaneiro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 1 Rinda Des | ||
Wed Sep 12 2018 18:19 | 1st = 1 Rinda Des 2nd = 3 Farmor Heat 3rd = 7 Glenreagh Skud 4th = 8 Arfa Show Off |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 2 Carramar Times Up | ||
Wed Sep 12 2018 18:14 | 1st = 2 Carramar Times Up 2nd = 8 Im Ok 3rd = 4 Zaras Dance 4th = 1 Big Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 6 - 3 Princess Tara | ||
Wed Sep 12 2018 18:10 | 1st = 3 Princess Tara 2nd = 2 Racy Ava 3rd = 8 Mekong Den 4th = 1 Dainty Pat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 6 Glen Star | ||
Wed Sep 12 2018 18:07 | 1st = 6 Glen Star 2nd = 1 Bugatti Royale 3rd = 2 Irinka Lyn 4th = 8 Tamaar Tux |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 2 Rocket Ruby | ||
Wed Sep 12 2018 18:03 | 1st = 2 Rocket Ruby 2nd = 6 Full Of Weetbix 3rd = 3 Lonesome Spring 4th = 1 County Carlow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 7 Sultan Of Rum | ||
Wed Sep 12 2018 17:59 | 1st = 7 Sultan Of Rum 2nd = 2 Fonic Lass 3rd = 3 Usurper 4th = 9 Dollar And Cent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 2 Theresachance | ||
Wed Sep 12 2018 17:54 | 1st = 2 Theresachance 2nd = 6 Took Your Time 3rd = 7 Broadwater 4th = 5 Gregs Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 6 Divers Mccurry | ||
Wed Sep 12 2018 17:51 | 1st = 6 Divers Mccurry 2nd = 2 Another Pinch 3rd = 1 Lochin Good 4th = 3 Wilshire Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 8 Moonquake | ||
Wed Sep 12 2018 17:47 | 1st = 8 Moonquake 2nd = 7 Cherokee Shimmer 3rd = 4 Banjo Milne 4th = 1 Crackerjack Mick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 10 Freddy Funk | ||
Wed Sep 12 2018 17:42 | 1st = 10 Freddy Funk 2nd = 5 Squire 3rd = 1 Nova Time 4th = 11 Snoop Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 4 Pantera Negra | ||
Wed Sep 12 2018 17:39 | 1st = 4 Pantera Negra 2nd = 2 Captains Knock 3rd = 5 Shiloh Ranch 4th = 7 Naughty Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 5 - 3 Mr Alby | ||
Wed Sep 12 2018 17:35 | 1st = 3 Mr Alby 2nd = 6 Nicconis Boy 3rd = 2 Time To Hunt 4th = 7 Cubitt And Cundy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 5 Zipping Ruby | ||
Wed Sep 12 2018 17:32 | 1st = 5 Zipping Ruby 2nd = 3 Stiflers Mom 3rd = 1 Struph 4th = 8 Double Buxton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 1 Comigal | ||
Wed Sep 12 2018 17:27 | 1st = 1 Comigal 2nd = 5 Jessica Amber 3rd = 8 The Gun Rockstar 4th = 3 Kurahaupo Gambler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 4 Elite Ollie | ||
Wed Sep 12 2018 17:24 | 1st = 4 Elite Ollie 2nd = 6 Onya Prankstar 3rd = 7 Guevara 4th = 3 Paid Too Much |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 7 Farmor On Fire | ||
Wed Sep 12 2018 17:20 | 1st = 7 Farmor On Fire 2nd = 8 Rosealie Who 3rd = 6 Top Score 4th = 3 Regal Jade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 7 Hot Flush | ||
Wed Sep 12 2018 17:15 | 1st = 7 Hot Flush 2nd = 1 Lets Pop The Bubbles 3rd = 9 Cobbity Castle 4th = 10 Lotta Laughs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 4 Fantastic Ghost | ||
Wed Sep 12 2018 17:12 | 1st = 4 Fantastic Ghost 2nd = 8 Ebbys Tiger 3rd = 1 Bad Boy Goodesy 4th = 2 Tammy Parker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 5 Argyle Lucifer | ||
Wed Sep 12 2018 17:09 | 1st = 5 Argyle Lucifer 2nd = 2 Facts Dont Lie 3rd = 6 Gazas Rooster 4th = 7 Chatty Garry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 8 - 4 Lucky Fish | ||
Wed Sep 12 2018 17:05 | 1st = 4 Lucky Fish 2nd = 6 Black Sail 3rd = 9 Blazejowski 4th = 8 Tavistock Abbey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 8 Smashniak Double | ||
Wed Sep 12 2018 17:02 | 1st = 8 Smashniak Double 2nd = 1 Missy Fergus 3rd = 2 Vision Of Love 4th = 3 Pavlova Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 4 - 2 Honorfic | ||
Wed Sep 12 2018 16:59 | 1st = 2 Honorfic 2nd = 1 Kia Ora Star 3rd = 8 Everythings Sweet 4th = 5 Altamont |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 8 - 12 Wagner | ||
Wed Sep 12 2018 16:55 | 1st = 12 Wagner 2nd = 5 Metamorphic 3rd = 3 Bravissimo 4th = 10 Magic Choir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 1 Big Daz | ||
Wed Sep 12 2018 16:52 | 1st = 1 Big Daz 2nd = 2 Double Stitched 3rd = 3 Simply Toby 4th = 4 Cosmic Zesta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 6 Zipping Hazel | ||
Wed Sep 12 2018 16:49 | 1st = 6 Zipping Hazel 2nd = 1 Youre Welcome 3rd = 2 Billy Swagger 4th = 8 Miss Cotton Sox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 9 - 3 Exalted Lauretta | ||
Wed Sep 12 2018 16:45 | 1st = 3 Exalted Lauretta 2nd = 12 Brother Darkness 3rd = 13 Karmidala 4th = 9 Unscopeable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 1 Wickla | ||
Wed Sep 12 2018 16:42 | 1st = 1 Wickla 2nd = 2 Burrum Eagle 3rd = 5 Tight Circle 4th = 6 Farmor Shady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 9 Sofies Gold Class | ||
Wed Sep 12 2018 16:38 | 1st = 9 Sofies Gold Class 2nd = 11 Courage Within 3rd = 5 Choreograph 4th = 12 Red Balter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 2 Bugatti Blade | ||
Wed Sep 12 2018 16:35 | 1st = 2 Bugatti Blade 2nd = 3 Good Friend 3rd = 4 Phoenix Pak 4th = 6 Remas Stone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 3 Pepper Rock | ||
Wed Sep 12 2018 16:34 | 1st = 3 Pepper Rock 2nd = 1 Delaware County 3rd = 7 Serendipity Gold 4th = 8 Texas Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 7 - 5 Holy Blade | ||
Wed Sep 12 2018 16:30 | 1st = 5 Holy Blade 2nd = 4 Diamond Oasis 3rd = 13 Smart Coupe 4th = 1 Broadway And First |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 3 Billy Who | ||
Wed Sep 12 2018 16:27 | 1st = 3 Billy Who 2nd = 1 Cyndie Said 3rd = 8 Took A Fergus 4th = 2 Nikolucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 3 - 3 Mantime | ||
Wed Sep 12 2018 16:24 | 1st = 3 Mantime 2nd = 4 Transgressor 3rd = 2 Fancy Fox 4th = 5 League of Nations |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 7 - 4 Coruscate | ||
Wed Sep 12 2018 16:20 | 1st = 4 Coruscate 2nd = 2 Za Zi Ba 3rd = 1 Piracy 4th = 11 Fuel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 4 Stilton Stitch | ||
Wed Sep 12 2018 16:17 | 1st = 4 Stilton Stitch 2nd = 7 Canya Touche 3rd = 8 Simply Cam 4th = 2 Paddys Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 3 Tasvilla | ||
Wed Sep 12 2018 16:14 | 1st = 3 Tasvilla 2nd = 6 Knockers Gold 3rd = 9 Miss Heart 4th = 1 Soda Geoff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 8 - 4 Temps Voleur | ||
Wed Sep 12 2018 16:10 | 1st = 4 Temps Voleur 2nd = 3 Tatoosh 3rd = 16 Special Diva 4th = 7 Silvera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 1 Sweet Talking | ||
Wed Sep 12 2018 16:07 | 1st = 1 Sweet Talking 2nd = 9 Darbys Girl 3rd = 2 Kooringa Zoe 4th = 5 Took A Rhyno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 6 Monaco Snob | ||
Wed Sep 12 2018 16:03 | 1st = 6 Monaco Snob 2nd = 11 The Zoff 3rd = 14 Dubai Gee Eye 4th = 5 Slaughter Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 6 Our Alarm | ||
Wed Sep 12 2018 16:00 | 1st = 6 Our Alarm 2nd = 7 Ransome The Opal 3rd = 4 Wills Mate 4th = 8 Mothers Prayer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 4 Spring Shower | ||
Wed Sep 12 2018 15:56 | 1st = 4 Spring Shower 2nd = 3 Klondike Gold 3rd = 1 Placid Murphy 4th = 6 Chinotto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 6 - 12 Steel Prince | ||
Wed Sep 12 2018 15:55 | 1st = 12 Steel Prince 2nd = 1 Valac 3rd = 9 Mirimar 4th = 4 Fontein Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 1 Potential | ||
Wed Sep 12 2018 15:52 | 1st = 1 Potential 2nd = 3 Emma Said 3rd = 6 Sox The Fox 4th = 2 Smashniak Galaxy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 2 - 2 Scooters Machine | ||
Wed Sep 12 2018 15:49 | 1st = 2 Scooters Machine 2nd = 1 Fair Joy 3rd = 9 Perceive 4th = 8 Krakkas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 12 - 6 Rosco Fields | ||
Wed Sep 12 2018 15:47 | 1st = 6 Rosco Fields 2nd = 4 Leachwood Lass 3rd = 1 Tigers Empire 4th = 8 Dunkirk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 6 - 5 Excellent Design | ||
Wed Sep 12 2018 15:45 | 1st = 5 Excellent Design 2nd = 4 Deity 3rd = 6 Leami Astray 4th = 10 Moccasin Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 7 Dynamite Davey | ||
Wed Sep 12 2018 15:42 | 1st = 7 Dynamite Davey 2nd = 8 Wilshire Girl 3rd = 1 Coco Nell 4th = 2 Gundal Schoppy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 1 Flying Rose | ||
Wed Sep 12 2018 15:39 | 1st = 1 Flying Rose 2nd = 6 Mollys Money 3rd = 4 Lady Bystander 4th = 8 Punt Road Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 3 Corazon Woman | ||
Wed Sep 12 2018 15:36 | 1st = 3 Corazon Woman 2nd = 4 Regal Report 3rd = 2 Haras Dash 4th = 8 Logans Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 7 - 5 Showpero | ||
Wed Sep 12 2018 15:35 | 1st = 5 Showpero 2nd = 4 Desert Lashes 3rd = 6 Manuel 4th = 7 Usain Dane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 3 Woodside Duke | ||
Wed Sep 12 2018 15:32 | 1st = 3 Woodside Duke 2nd = 4 Oldmate Ben 3rd = 2 Allen Yani 4th = 8 Dani Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 10 Another Slipper | ||
Wed Sep 12 2018 15:28 | 1st = 10 Another Slipper 2nd = 4 Valfierno 3rd = 3 Proof Perfect 4th = 7 Justify |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 7 Lockrod | ||
Wed Sep 12 2018 15:25 | 1st = 7 Lockrod 2nd = 8 One Step Ahead 3rd = 5 So Amazing 4th = 2 Handpass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 7 Bingo Boon | ||
Wed Sep 12 2018 15:22 | 1st = 7 Bingo Boon 2nd = 6 Speedy Spyro 3rd = 3 Scott Confused 4th = 4 Kraken Greta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 5 - 1 Ruomaza | ||
Wed Sep 12 2018 15:20 | 1st = 1 Ruomaza 2nd = 6 Ocean Class 3rd = 2 Sickening 4th = 9 Global Sanction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 1 Little Dynamo | ||
Wed Sep 12 2018 15:17 | 1st = 1 Little Dynamo 2nd = 4 Matriculate 3rd = 7 Lektra Aly 4th = 3 Sammy Frost |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 1 - 9 Stella Anne | ||
Wed Sep 12 2018 15:14 | 1st = 9 Stella Anne 2nd = 5 Maschino Miss 3rd = 7 Pletto 4th = 4 Warzachantz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 5 - 2 Dalmatia Prince | ||
Wed Sep 12 2018 15:10 | 1st = 2 Dalmatia Prince 2nd = 8 Scratches 3rd = 6 Valentino Rossa 4th = 7 Makdanife |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 3 Bottoms Up | ||
Wed Sep 12 2018 15:07 | 1st = 3 Bottoms Up 2nd = 2 Dyna Nancy 3rd = 6 Reign Of Omar 4th = 5 Winston Cruise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 8 Red Ruby Slipper | ||
Wed Sep 12 2018 15:04 | 1st = 8 Red Ruby Slipper 2nd = 7 Ambers Dolly 3rd = 6 Big Cam 4th = 9 Falling In Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 6 - 3 Midnight Storm | ||
Wed Sep 12 2018 15:00 | 1st = 3 Midnight Storm 2nd = 1 Vinland 3rd = 5 Love Club 4th = 2 Groove With Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 3 Victa Polly | ||
Wed Sep 12 2018 14:57 | 1st = 3 Victa Polly 2nd = 4 Spring King 3rd = 2 Elle Gazelle 4th = 6 Chevy Tron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 4 Cool Drafts | ||
Wed Sep 12 2018 14:53 | 1st = 4 Cool Drafts 2nd = 8 Aultbea 3rd = 1 Suerte 4th = 9 Lips N Hips |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 1 Poise | ||
Wed Sep 12 2018 14:50 | 1st = 1 Poise 2nd = 2 All Inn Misshap 3rd = 7 Scorching Lucy 4th = 3 Cibulkova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 4 - 10 Merchant Of Venice | ||
Wed Sep 12 2018 14:45 | 1st = 10 Merchant Of Venice 2nd = 7 Miss Coolangatta 3rd = 13 Union Dues 4th = 9 Tigeen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 1 Billy Fix It | ||
Wed Sep 12 2018 14:42 | 1st = 1 Billy Fix It 2nd = 8 Spider Regis 3rd = 5 Madam Onyx 4th = 6 Elite James |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 8 - 9 Vainglory | ||
Wed Sep 12 2018 14:39 | 1st = 9 Vainglory 2nd = 5 Banks Road 3rd = 4 Cowboys Dont Cry 4th = 8 Lady Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 4 - 4 Cosmologist | ||
Wed Sep 12 2018 14:35 | 1st = 4 Cosmologist 2nd = 6 The Cartoonist 3rd = 10 Plagiarist 4th = 9 Gretzky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 8 Bourbski Bar | ||
Wed Sep 12 2018 14:32 | 1st = 8 Bourbski Bar 2nd = 6 Star Fever 3rd = 4 Vibe 4th = 5 Yoppi Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 5 - 3 Playfellow | ||
Wed Sep 12 2018 14:25 | 1st = 3 Playfellow 2nd = 2 Nistaan 3rd = 7 Beau Rivage 4th = 5 Connermara Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 2 Phil De Thunder | ||
Wed Sep 12 2018 14:22 | 1st = 2 Phil De Thunder 2nd = 3 Vanzant 3rd = 1 Spring Bruiser 4th = 5 My Names Hayley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 6 Trois Choix | ||
Wed Sep 12 2018 14:18 | 1st = 6 Trois Choix 2nd = 9 Dapper One 3rd = 2 Urban Ruler 4th = 7 Courageous Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 1 Dyna Dean | ||
Wed Sep 12 2018 14:15 | 1st = 1 Dyna Dean 2nd = 5 Print The Money 3rd = 2 Dyna Jerry 4th = 3 Ice Cold Yug |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 3 - 1 Sizzleme | ||
Wed Sep 12 2018 14:10 | 1st = 1 Sizzleme 2nd = 4 Yulong Meteor 3rd = 2 Itchy Ears 4th = 3 Shes Sensational |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 4 Metallic Zip | ||
Wed Sep 12 2018 14:07 | 1st = 4 Metallic Zip 2nd = 2 Pyredos Monelli 3rd = 8 Oshkosh Erny Vee 4th = 6 Tinas Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 7 - 2 Divine Duke | ||
Wed Sep 12 2018 14:04 | 1st = 2 Divine Duke 2nd = 4 Blackmagicwoman 3rd = 6 Recollect 4th = 1 Ali Baba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 3 - 7 Major Wager | ||
Wed Sep 12 2018 14:00 | 1st = 7 Major Wager 2nd = 6 Patron Black 3rd = 1 Pembroke Castle 4th = 2 Silent Explorer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 3 Good Luck Mick | ||
Wed Sep 12 2018 13:57 | 1st = 3 Good Luck Mick 2nd = 1 Mayhem Breeze 3rd = 5 Revved Up Dee 4th = 7 All Inn Together |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 4 - 3 Domination | ||
Wed Sep 12 2018 13:50 | 1st = 3 Domination 2nd = 2 Wallace Street 3rd = 4 He Is Golden 4th = 5 Cool Maverick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 2 Fantastic Chief | ||
Wed Sep 12 2018 13:47 | 1st = 2 Fantastic Chief 2nd = 4 Emerley Jose 3rd = 7 Don Lesta 4th = 6 Fab Jessie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 1 Aziz Jamil Coureur | ||
Wed Sep 12 2018 13:43 | 1st = 1 Aziz Jamil Coureur 2nd = 8 Staying Black 3rd = 12 Rothford 4th = 3 All Apologies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 1 Miss Legality | ||
Wed Sep 12 2018 13:40 | 1st = 1 Miss Legality 2nd = 3 Irinka Jenna 3rd = 4 Manhattan Man 4th = 2 Billy Moran |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 2 - 10 Thunderdome | ||
Wed Sep 12 2018 13:35 | 1st = 10 Thunderdome 2nd = 6 Mark The Horse 3rd = 11 Vow And Declare 4th = 9 Stars Of Carrum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 3 Sassy Selena | ||
Wed Sep 12 2018 13:32 | 1st = 3 Sassy Selena 2nd = 1 Vipers Mission 3rd = 4 Midnight Patrol 4th = 7 Ruby Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 6 - 4 Myrcella | ||
Wed Sep 12 2018 13:29 | 1st = 4 Myrcella 2nd = 6 Shadow Dancer 3rd = 2 Pacquiao 4th = 7 Jet Charged |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 2 - 6 So Taken | ||
Wed Sep 12 2018 13:25 | 1st = 6 So Taken 2nd = 9 Vitesse 3rd = 3 Alison Of Tuffy 4th = 5 Maggie Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 5 Mummas Meatloaf | ||
Wed Sep 12 2018 13:22 | 1st = 5 Mummas Meatloaf 2nd = 3 Real Obsession 3rd = 1 Moneypenny 4th = 2 Sergei |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 3 - 8 Lonberg | ||
Wed Sep 12 2018 13:15 | 1st = 8 Lonberg 2nd = 10 Uninhibited 3rd = 9 Surreal Image 4th = 13 Mutheera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 3 Lanikai Beach | ||
Wed Sep 12 2018 13:12 | 1st = 3 Lanikai Beach 2nd = 5 Gunnadoo Value 3rd = 8 End Of Innocence 4th = 7 Midnight Mick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 11 Gilded Lion | ||
Wed Sep 12 2018 13:08 | 1st = 11 Gilded Lion 2nd = 8 Buxton 3rd = 6 Foxleigh 4th = 9 Stately Manner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 3 Sweet Bourbski | ||
Wed Sep 12 2018 13:05 | 1st = 3 Sweet Bourbski 2nd = 6 Faraday 3rd = 4 Bros Little Gem 4th = 1 Rowchester Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 8 Sub Eighteen | ||
Wed Sep 12 2018 13:02 | 1st = 8 Sub Eighteen 2nd = 4 Opawa Plum 3rd = 6 Take Action 4th = 5 Cawbourne Muzza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bendigo Race 1 - 8 Mickey Blue Eyes | ||
Wed Sep 12 2018 13:00 | 1st = 8 Mickey Blue Eyes 2nd = 10 Prince Of Caviar 3rd = 7 Kuda Bagus 4th = 11 Suburbia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 8 Youlia | ||
Wed Sep 12 2018 12:57 | 1st = 8 Youlia 2nd = 1 Proclaimer 3rd = 7 Sunshine Jet 4th = 6 Flying Luna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 5 - 2 Seirios | ||
Wed Sep 12 2018 12:54 | 1st = 2 Seirios 2nd = 10 Falkirk Lass 3rd = 7 Kings Secret 4th = 3 Hes No Saint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Canterbury Race 1 - 2 Nicco Lad | ||
Wed Sep 12 2018 12:50 | 1st = 2 Nicco Lad 2nd = 4 England 3rd = 3 Altair 4th = 1 Orcein |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 5 Aston Geisha | ||
Wed Sep 12 2018 12:47 | 1st = 5 Aston Geisha 2nd = 6 Stevie Dee 3rd = 8 Shes For Us 4th = 1 Lektra Theory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 7 Bigtime Leeroy | ||
Wed Sep 12 2018 12:44 | 1st = 7 Bigtime Leeroy 2nd = 5 Stormy Jay 3rd = 1 Go Ring 4th = 8 Cossie Cooper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 2 - 3 Galahad Guru | ||
Wed Sep 12 2018 12:40 | 1st = 3 Galahad Guru 2nd = 5 Quaffany 3rd = 4 Grey Frog 4th = 7 Cosmic Alert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 1 Trickeration | ||
Wed Sep 12 2018 12:37 | 1st = 1 Trickeration 2nd = 2 Donsberg 3rd = 6 Woodside Rambo 4th = 8 Gypsy Cruz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 7 Yongning | ||
Wed Sep 12 2018 12:32 | 1st = 7 Yongning 2nd = 1 Ask Me Now 3rd = 4 Living Daylights 4th = 3 Ursula Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 1 Hurricane Al | ||
Wed Sep 12 2018 12:27 | 1st = 1 Hurricane Al 2nd = 7 Sly Carl 3rd = 2 Homebush Demi 4th = 8 Zip Zap Zoe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 4 - 7 Verry Elleegant | ||
Wed Sep 12 2018 12:19 | 1st = 7 Verry Elleegant 2nd = 2 Codecracker 3rd = 3 Flourishing 4th = 4 Velveteen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 5 Major Innings | ||
Wed Sep 12 2018 12:15 | 1st = 5 Major Innings 2nd = 3 Aston Yoko 3rd = 4 Appointed 4th = 8 Fabrebab |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 8 Cawbourne Toddy | ||
Wed Sep 12 2018 12:10 | 1st = 8 Cawbourne Toddy 2nd = 1 Bigtime Ronnie 3rd = 4 Lucky James 4th = 3 Chip Off Block |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Balaklava Race 1 - 10 Once In A Lifetime | ||
Wed Sep 12 2018 12:05 | 1st = 10 Once In A Lifetime 2nd = 2 Karaoke Express 3rd = 7 Hindley Street 4th = 4 Mcauliffe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 7 Cockney Rip Off | ||
Wed Sep 12 2018 11:53 | 1st = 7 Cockney Rip Off 2nd = 4 Ndora 3rd = 2 Mitcham Moody 4th = 3 Alamein Dip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 3 - 5 Calebs Shadow | ||
Wed Sep 12 2018 11:44 | 1st = 5 Calebs Shadow 2nd = 7 French Cut 3rd = 4 Plushenko 4th = 2 Garados |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 2 Kamada Park | ||
Wed Sep 12 2018 11:35 | 1st = 2 Kamada Park 2nd = 4 Zara Jinx 3rd = 1 Cookie Biscuit 4th = 6 Hashtag Blessed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 2 Clover Scott | ||
Wed Sep 12 2018 11:18 | 1st = 2 Clover Scott 2nd = 3 Prettiest Eyes 3rd = 8 Miss Wiggle 4th = 1 Slam It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 2 - 2 In A Twinkling | ||
Wed Sep 12 2018 11:09 | 1st = 2 In A Twinkling 2nd = 9 Naval Fleet 3rd = 8 Socialights 4th = 3 Dispatched |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 9 Arthurs Crown | ||
Wed Sep 12 2018 11:00 | 1st = 9 Arthurs Crown 2nd = 7 Outa Sims 3rd = 8 Sly John 4th = 1 Magic Maria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 2 Bigtime Pete | ||
Wed Sep 12 2018 10:43 | 1st = 2 Bigtime Pete 2nd = 8 Manimal 3rd = 7 Viking Ash 4th = 1 Kylie Jean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 1 - 9 Adis | ||
Wed Sep 12 2018 10:34 | 1st = 9 Adis 2nd = 11 Dont Lie To Me 3rd = 3 Acre 4th = 7 Life Jacket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 4 Ello Treacle | ||
Wed Sep 12 2018 10:25 | 1st = 4 Ello Treacle 2nd = 2 Bigtime Jasmine 3rd = 5 Subway Kay 4th = 8 Mr Postman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 11 - 2 Distant Shores | ||
Sun Aug 12 2018 22:10 | 1st = 2 Distant Shores 2nd = 7 Arnhem Mayhem 3rd = 4 Gotta Be Better 4th = 1 Out There Jerry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 10 - 6 My Darling Beware | ||
Sun Aug 12 2018 22:00 | 1st = 6 My Darling Beware 2nd = 2 Atego Titan 3rd = 4 Schippers 4th = 5 Enticing Smile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 9 - 2 Donny In Paris | ||
Sun Aug 12 2018 21:54 | 1st = 2 Donny In Paris 2nd = 1 Jigamaroo 3rd = 4 Karalta Moondance 4th = 3 Sutter Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 12 - 10 Breemelia Swift | ||
Sun Aug 12 2018 21:48 | 1st = 10 Breemelia Swift 2nd = 5 Stitch Em Rosey 3rd = 2 Danyos Evie 4th = 8 Suntory Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 10 - 8 Gossip Park | ||
Sun Aug 12 2018 21:45 | 1st = 8 Gossip Park 2nd = 1 Never Fear 3rd = 7 Crocodile Crush 4th = 6 Elite Falcon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 9 - 6 Account Closed | ||
Sun Aug 12 2018 21:33 | 1st = 6 Account Closed 2nd = 1 Mel Durant 3rd = 5 Turtle 4th = 8 Kilkee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 9 - 8 Bombay Rock | ||
Sun Aug 12 2018 21:30 | 1st = 8 Bombay Rock 2nd = 7 Zamlee Magic 3rd = 6 Tigers Spark 4th = 1 Priya Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 1 Allen Jono | ||
Sun Aug 12 2018 21:25 | 1st = 1 Allen Jono 2nd = 10 Beach Party 3rd = 4 Lochey Swift 4th = 5 Always Talkin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 8 - 11 Im Barney Rubble | ||
Sun Aug 12 2018 21:20 | 1st = 11 Im Barney Rubble 2nd = 5 Smilin Geoff 3rd = 10 Washmepockets 4th = 6 Major Callum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 8 - 1 Weona Vee | ||
Sun Aug 12 2018 21:14 | 1st = 1 Weona Vee 2nd = 8 Island Girl 3rd = 2 Mauritian Dynamo 4th = 5 Nash Road Kylie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 4 Midnight Patrol | ||
Sun Aug 12 2018 21:08 | 1st = 4 Midnight Patrol 2nd = 8 Vanzant 3rd = 7 Our Arjedar 4th = 1 Rotor Blade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 1 My Alibi | ||
Sun Aug 12 2018 21:05 | 1st = 1 My Alibi 2nd = 2 Cosmic Fox 3rd = 8 Little Kensi 4th = 7 Yogi Mikado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 8 - 7 Abstractor | ||
Sun Aug 12 2018 21:00 | 1st = 7 Abstractor 2nd = 6 Make Me Happy 3rd = 4 Gypsy Hustler 4th = 2 Zap Bam Boom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 10 - 6 Bella Bomb | ||
Sun Aug 12 2018 20:58 | 1st = 6 Bella Bomb 2nd = 1 Jacenko 3rd = 7 Sweet Miss 4th = 5 Bulldog Stringer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 7 - 2 Yaringa Lass | ||
Sun Aug 12 2018 20:55 | 1st = 2 Yaringa Lass 2nd = 7 Bye Felicia 3rd = 6 Destini Delta 4th = 5 Lost In Orbit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 12 - 1 Fabthor | ||
Sun Aug 12 2018 20:52 | 1st = 1 Fabthor 2nd = 7 Indian Ruby 3rd = 5 Sunburnt Oak 4th = 3 Satin Lustre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 7 - 6 Scooterwillrev | ||
Sun Aug 12 2018 20:47 | 1st = 6 Scooterwillrev 2nd = 1 Rocknroll Turbo 3rd = 7 Star Chamber 4th = 5 Taurisi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 1 Aston Noir | ||
Sun Aug 12 2018 20:45 | 1st = 1 Aston Noir 2nd = 6 My Boy Tyler 3rd = 5 Rocky Gee Rocks 4th = 2 Sassy Kist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 1 Bugs Boloney | ||
Sun Aug 12 2018 20:42 | 1st = 1 Bugs Boloney 2nd = 7 Tibby Shore 3rd = 2 Crocodile Senor 4th = 3 No Passengers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 9 - 7 Hosier Lane | ||
Sun Aug 12 2018 20:39 | 1st = 7 Hosier Lane 2nd = 8 Time Healer 3rd = 2 Sansa Monelli 4th = 5 Starlight Carla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 6 - 8 Ringbark Lana | ||
Sun Aug 12 2018 20:34 | 1st = 8 Ringbark Lana 2nd = 1 Heartbreak Hotel 3rd = 3 Secret Gold 4th = 6 Abaloney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 7 - 3 Tuscan Dawn | ||
Sun Aug 12 2018 20:34 | 1st = 3 Tuscan Dawn 2nd = 1 Flash Boy 3rd = 7 Valsue 4th = 4 Miss Cully |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 4 Elly Bye Bye | ||
Sun Aug 12 2018 20:27 | 1st = 4 Elly Bye Bye 2nd = 5 Ha Ha Classy 3rd = 2 Diamond Sand 4th = 8 Follow The Duk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 2 Dine With Me | ||
Sun Aug 12 2018 20:24 | 1st = 2 Dine With Me 2nd = 1 Agent Thirteen 3rd = 5 Ambers Wish 4th = 3 Spider Regis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 5 Ear We Come | ||
Sun Aug 12 2018 20:20 | 1st = 5 Ear We Come 2nd = 1 Cloverlay 3rd = 10 Peaked 4th = 7 Joes Dolly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 8 - 6 Sunset Mouse | ||
Sun Aug 12 2018 20:17 | 1st = 6 Sunset Mouse 2nd = 4 Shadow Runner 3rd = 3 Hey Bail 4th = 8 Raglan Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 5 - 2 Hawk Glide | ||
Sun Aug 12 2018 20:14 | 1st = 2 Hawk Glide 2nd = 6 Swansee 3rd = 7 Lektra Peck 4th = 1 Sunrise Ali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 6 - 4 Redason | ||
Sun Aug 12 2018 20:12 | 1st = 4 Redason 2nd = 5 Ten Caisses 3rd = 1 Zaire Diva 4th = 6 All The Way Mae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 6 Red Vee | ||
Sun Aug 12 2018 20:10 | 1st = 6 Red Vee 2nd = 8 Santa Claws 3rd = 5 Ironbar Ricky 4th = 1 Tictac Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 1 Litt Up | ||
Sun Aug 12 2018 20:07 | 1st = 1 Litt Up 2nd = 2 Agent Kade 3rd = 5 Mackinlay 4th = 4 Meehan Sox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 8 Minnesota Lee | ||
Sun Aug 12 2018 20:04 | 1st = 8 Minnesota Lee 2nd = 2 Autocrat 3rd = 6 Really Magic 4th = 9 Prince Mikado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 6 - 7 Priddy Catchy | ||
Sun Aug 12 2018 19:59 | 1st = 7 Priddy Catchy 2nd = 5 The Defiant 3rd = 2 Irishmurphy 4th = 1 Luv Me Or Hate Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 7 - 2 Quite Sure | ||
Sun Aug 12 2018 19:53 | 1st = 2 Quite Sure 2nd = 6 Shinboner 3rd = 3 Tribal Vibe 4th = 4 Go Gettem Bells |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 4 - 7 Mileeka | ||
Sun Aug 12 2018 19:50 | 1st = 7 Mileeka 2nd = 2 Furnace 3rd = 1 Hurricane Chloe 4th = 8 Tates Ransom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 1 Onya Benz | ||
Sun Aug 12 2018 19:47 | 1st = 1 Onya Benz 2nd = 5 Brightest Star 3rd = 4 Classy Churchie 4th = 6 Dream Your Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 5 Pool Hall | ||
Sun Aug 12 2018 19:44 | 1st = 5 Pool Hall 2nd = 1 Alicante Bouchet 3rd = 4 Tarwyn Park 4th = 7 Hilltop Adel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 5 Aston Kimetto | ||
Sun Aug 12 2018 19:39 | 1st = 5 Aston Kimetto 2nd = 4 Chiefs Empire 4th = 3 Black Forge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 3 - 1 Ruffs | ||
Sun Aug 12 2018 19:35 | 1st = 1 Ruffs 2nd = 7 Quintus Maximus 3rd = 8 Vunivalu 4th = 6 Cosmic Fortune |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 5 - 7 Kaycee | ||
Sun Aug 12 2018 19:34 | 1st = 7 Kaycee 2nd = 8 Young Bruiser 3rd = 13 Good Feelings 4th = 10 Kilbirnie North View |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 6 - 1 Black Joker | ||
Sun Aug 12 2018 19:32 | 1st = 1 Black Joker 2nd = 6 Proceed At Speed 3rd = 5 Dransfield 4th = 2 Go Gettem Spice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 6 Regal Bill | ||
Sun Aug 12 2018 19:29 | 1st = 6 Regal Bill 2nd = 4 Rapid Explosion 3rd = 7 Royal Prize 4th = 1 Black Paws |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 4 Fantastic Chief | ||
Sun Aug 12 2018 19:26 | 1st = 4 Fantastic Chief 2nd = 8 Click Here 3rd = 5 Kenway 4th = 3 San Tan Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 5 - 5 A Victor | ||
Sun Aug 12 2018 19:24 | 1st = 5 A Victor 2nd = 6 Morvah 3rd = 2 Lets Go Better 4th = 1 Dot The Eye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 3 Fernando Drums | ||
Sun Aug 12 2018 19:18 | 1st = 3 Fernando Drums 2nd = 8 Painted Elvry 3rd = 4 Vanishka 4th = 1 Cosmic Chieftain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 2 - 1 Fabbenz | ||
Sun Aug 12 2018 19:15 | 1st = 1 Fabbenz 2nd = 7 Jetmag Sally 3rd = 4 Ashby Blast 4th = 3 Choice Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 5 - 2 Confinement | ||
Sun Aug 12 2018 19:12 | 1st = 2 Confinement 2nd = 7 Canya Connor 3rd = 5 Fundamental 4th = 8 Bushmans Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 6 Shadow Court | ||
Sun Aug 12 2018 19:09 | 1st = 6 Shadow Court 2nd = 7 Data Base 3rd = 2 Midnight To One 4th = 4 White Ox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 2 Stir Crazy | ||
Sun Aug 12 2018 19:06 | 1st = 2 Stir Crazy 2nd = 1 Aitch 3rd = 4 Apex Pro 4th = 5 Blessed Justice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 7 Matty Mateusz | ||
Sun Aug 12 2018 19:03 | 1st = 7 Matty Mateusz 2nd = 1 Midnight Mystery 3rd = 4 Beckham 4th = 5 Soda Flakes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 1 - 6 Sunbaker | ||
Sun Aug 12 2018 18:59 | 1st = 6 Sunbaker 2nd = 8 No Humbug 3rd = 3 Wildoaks Icon 4th = 4 Pollination |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 4 - 4 Falcon Harry | ||
Sun Aug 12 2018 18:58 | 1st = 4 Falcon Harry 2nd = 13 Koolaz Elvis 3rd = 7 Seenohearnospeakno 4th = 15 Mavis Merle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 4 - 6 Hayley Becca | ||
Sun Aug 12 2018 18:55 | 1st = 6 Hayley Becca 2nd = 8 Triple Crown Blu 3rd = 3 Mighty Matt 4th = 5 Totally Totes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 5 Poonyahra | ||
Sun Aug 12 2018 18:52 | 1st = 5 Poonyahra 2nd = 7 Cleo Not Chloe 3rd = 1 Top Score 4th = 3 Tejays Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 8 Velocity Flame | ||
Sun Aug 12 2018 18:49 | 1st = 8 Velocity Flame 2nd = 4 Flaming Two 3rd = 6 Mercy Road 4th = 2 Wattos Revenge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 4 - 2 Tallaras Bettor | ||
Sun Aug 12 2018 18:47 | 1st = 2 Tallaras Bettor 2nd = 1 Wild Radish 3rd = 6 El Comandante 4th = 3 Vernnay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 2 Weeona Wilbur | ||
Sun Aug 12 2018 18:44 | 1st = 2 Weeona Wilbur 2nd = 1 Mahi Indian 3rd = 8 Monster Jam Jack 4th = 3 Twenty Tamar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 7 - 3 Happy Harry | ||
Sun Aug 12 2018 18:40 | 1st = 3 Happy Harry 2nd = 4 Senorita Bonita 3rd = 10 Another Demon 4th = 8 Bos Taurus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 3 - 8 Bebs | ||
Sun Aug 12 2018 18:37 | 1st = 8 Bebs 2nd = 7 Black Ziggy 3rd = 2 Queen Of Sparta 4th = 3 Flying Gabbie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 5 Rough Odds | ||
Sun Aug 12 2018 18:34 | 1st = 5 Rough Odds 2nd = 7 Apache Villa 3rd = 3 Moscow Mule 4th = 6 Kingsbrae Carol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 1 Winlock Mcgregor | ||
Sun Aug 12 2018 18:28 | 1st = 1 Winlock Mcgregor 2nd = 2 Fred Regis 3rd = 8 Victa Nash 4th = 5 Diamond Model |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 3 - 10 Illegal Immigrant | ||
Sun Aug 12 2018 18:23 | 1st = 10 Illegal Immigrant 2nd = 6 No Apachemee 3rd = 7 Lockaway Kacie 4th = 2 Goggo Gee Gee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 8 Bumper Farrell | ||
Sun Aug 12 2018 18:20 | 1st = 8 Bumper Farrell 2nd = 4 Ichiban Fairy 3rd = 7 Ivalise Allen 4th = 1 Woodleigh Sal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 2 - 1 Junk Yard Muppet | ||
Sun Aug 12 2018 18:17 | 1st = 1 Junk Yard Muppet 2nd = 5 Funky Facts 3rd = 7 Go Gettem Nitro 4th = 2 Maryville |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 1 Key Factor | ||
Sun Aug 12 2018 18:14 | 1st = 1 Key Factor 2nd = 4 Headspin 3rd = 8 Rain Alert 4th = 9 Senor Dylan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 3 - 5 Flexin The Muscle | ||
Sun Aug 12 2018 18:09 | 1st = 5 Flexin The Muscle 2nd = 2 Caesar Moment 3rd = 1 Majestic Eyes 4th = 6 Mah Mukker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 8 Blazin Jim | ||
Sun Aug 12 2018 18:06 | 1st = 8 Blazin Jim 2nd = 2 Smiling Chiera 3rd = 1 Bretts Shadow 4th = 4 Senni Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 6 - 5 Invincible Mode | ||
Sun Aug 12 2018 18:05 | 1st = 5 Invincible Mode 2nd = 9 Ronboy 3rd = 6 Nobel Suspect 4th = 12 Dance Mindy Dance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 8 Libbys Dream | ||
Sun Aug 12 2018 18:02 | 1st = 8 Libbys Dream 2nd = 1 Jameka Gold 3rd = 7 Superior Joyce 4th = 2 Nunniong Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 1 - 5 Peace Man | ||
Sun Aug 12 2018 17:59 | 1st = 5 Peace Man 2nd = 7 Elle Rose 3rd = 3 Tavata 4th = 1 Champagne Betty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 10 - 2 Taylors Reason | ||
Sun Aug 12 2018 17:53 | 1st = 2 Taylors Reason 2nd = 10 Pump The Brakes 3rd = 8 Modern Maestro 4th = 9 Gold Onyx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 9 One Whisper | ||
Sun Aug 12 2018 17:52 | 1st = 9 One Whisper 2nd = 7 Shez Nikita 3rd = 6 Gold Grace 4th = 2 Meerkat Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 2 - 1 Yatsenyuk Leis | ||
Sun Aug 12 2018 17:47 | 1st = 1 Yatsenyuk Leis 2nd = 9 Victoria Pass 3rd = 2 Cypress Song 4th = 11 Demonstrative |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 7 Midnight Storm | ||
Sun Aug 12 2018 17:44 | 1st = 7 Midnight Storm 2nd = 6 Elusive Anake 3rd = 3 Shes Perfect 4th = 4 Sneak Preview |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 2 - 1 Mamas New Dude | ||
Sun Aug 12 2018 17:35 | 1st = 1 Mamas New Dude 2nd = 8 Millah Joy 3rd = 4 Foolish Pleasure 4th = 5 Lochster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 4 So Crazy | ||
Sun Aug 12 2018 17:32 | 1st = 4 So Crazy 2nd = 5 Solo Mission 3rd = 8 Blue Jay Jay 4th = 7 Magic Gazelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 5 Slingshot Jayla | ||
Sun Aug 12 2018 17:29 | 1st = 5 Slingshot Jayla 2nd = 8 Simply Smarter 3rd = 3 Almapa Gallucci 4th = 1 Hypo Chared |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 5 - 2 Omerta | ||
Sun Aug 12 2018 17:25 | 1st = 2 Omerta 3rd = 6 Babble 4th = 5 Makuru |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 5 - 8 Aluminize | ||
Sun Aug 12 2018 17:25 | 1st = 8 Aluminize 3rd = 6 Babble 4th = 5 Makuru |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 7 - 5 Rustydustysunshine | ||
Sun Aug 12 2018 17:20 | 1st = 5 Rustydustysunshine 2nd = 8 Pandeia 3rd = 3 Incubus 4th = 1 Rugged Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 9 - 11 Cankickatarget | ||
Sun Aug 12 2018 17:19 | 1st = 11 Cankickatarget 2nd = 5 Snoop Stride 3rd = 9 Siotada 4th = 10 Smack Dab Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 1 - 3 Western Glory | ||
Sun Aug 12 2018 17:15 | 1st = 3 Western Glory 2nd = 10 Karpenkova Leis 3rd = 8 Brystabella 4th = 1 Wattabout Spangher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 5 Written In Red | ||
Sun Aug 12 2018 17:09 | 1st = 5 Written In Red 2nd = 8 Tuta Bryan 3rd = 7 Top Tactic 4th = 1 Tight Circle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 1 - 10 Watchmaka Lombo | ||
Sun Aug 12 2018 17:04 | 1st = 10 Watchmaka Lombo 2nd = 11 Tiger Dusty 3rd = 8 I Hope Ican 4th = 7 Yourgottabelucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 10 - 7 Benny Goes Berzerk | ||
Sun Aug 12 2018 17:00 | 1st = 7 Benny Goes Berzerk 2nd = 12 Jolies Cafe 3rd = 2 Royal Ace 4th = 15 Fun Fact |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 7 - 3 Quantum Time | ||
Sun Aug 12 2018 16:55 | 1st = 3 Quantum Time 2nd = 12 Cama De Rosas 3rd = 11 Star Of Serena 4th = 13 Readabeel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 1 Urana Vee Eight | ||
Sun Aug 12 2018 16:53 | 1st = 1 Urana Vee Eight 2nd = 2 Three Scoops 3rd = 3 Bowon Approach 4th = 7 Mister Heeney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 4 - 4 Oorah | ||
Sun Aug 12 2018 16:50 | 1st = 4 Oorah 2nd = 7 Rare Selection 3rd = 8 Reidy 4th = 2 Major Mambo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 8 - 3 Hey Suzie | ||
Sun Aug 12 2018 16:48 | 1st = 3 Hey Suzie 2nd = 1 Usensation 3rd = 8 The Only Child 4th = 2 Keeping It Real |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 6 - 3 Grand Armada | ||
Sun Aug 12 2018 16:45 | 1st = 3 Grand Armada 2nd = 4 Umaluka 3rd = 6 Star Wars 4th = 10 Betterthanyouthink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narromine Race 8 - 5 Wrong Bias | ||
Sun Aug 12 2018 16:41 | 1st = 5 Wrong Bias 2nd = 12 Zafeera 3rd = 8 Redirect 4th = 13 Bentley Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 8 - 6 Mississippi Grind | ||
Sun Aug 12 2018 16:37 | 1st = 6 Mississippi Grind 2nd = 5 The Grey Crusader 3rd = 8 Really Sure 4th = 4 Another Brother |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 4 Blue Shadows | ||
Sun Aug 12 2018 16:36 | 1st = 4 Blue Shadows 2nd = 3 Special Drop 3rd = 1 Sketchy Skinny 4th = 2 See Ya Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 8 - 6 Hi Fiver | ||
Sun Aug 12 2018 16:29 | 1st = 6 Hi Fiver 2nd = 4 Takes Time 3rd = 12 Mishani Sapphire 4th = 3 The Ambassadore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 9 - 1 Enigman | ||
Sun Aug 12 2018 16:25 | 1st = 1 Enigman 2nd = 5 Epic Moment 3rd = 9 Hellava Babe 4th = 2 Brahmos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 6 - 2 Flying Cyril | ||
Sun Aug 12 2018 16:20 | 1st = 2 Flying Cyril 2nd = 3 Frenze Hall 3rd = 7 Saint Aquilina 4th = 5 Upper House |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 3 Our Didda | ||
Sun Aug 12 2018 16:19 | 1st = 3 Our Didda 2nd = 4 Lylahs Way 3rd = 1 Shanlyn Magic 4th = 2 Dewana Dimie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 3 - 10 Release The Sax | ||
Sun Aug 12 2018 16:15 | 1st = 10 Release The Sax 2nd = 1 Hayan Lad 3rd = 12 Truth And Lies 4th = 7 Cloak And Dagger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 7 - 3 Lightning Scooter | ||
Sun Aug 12 2018 16:14 | 1st = 3 Lightning Scooter 2nd = 1 Itsallaboutlu 3rd = 8 Hey Porsha 4th = 4 Double Standards |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 5 - 8 Turfonic | ||
Sun Aug 12 2018 16:10 | 1st = 8 Turfonic 2nd = 6 White Jade 3rd = 7 Masking 4th = 3 Youbetcha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narromine Race 7 - 14 Squared | ||
Sun Aug 12 2018 16:06 | 1st = 14 Squared 2nd = 1 Absolute Ripper 3rd = 2 Loves A Hassle 4th = 3 Snippety Sip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 7 - 4 Into The Night | ||
Sun Aug 12 2018 16:02 | 1st = 4 Into The Night 2nd = 3 Beautiful Boy 3rd = 9 Om Nom 4th = 1 Braccenby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 5 Zipping Dancer | ||
Sun Aug 12 2018 15:57 | 1st = 5 Zipping Dancer 2nd = 2 Fawn Nova 3rd = 6 Water Colour 4th = 1 Give Away King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 6 Pinch Passion | ||
Sun Aug 12 2018 15:54 | 1st = 6 Pinch Passion 2nd = 7 Rippin N Tearin 3rd = 10 Fairlighting 4th = 8 Sol Witness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 8 - 4 Wee Gilly | ||
Sun Aug 12 2018 15:50 | 1st = 4 Wee Gilly 2nd = 1 Street Spun 3rd = 6 Parallel World 4th = 5 Zedda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 6 Paraphernalia | ||
Sun Aug 12 2018 15:47 | 1st = 6 Paraphernalia 2nd = 4 Oh No Beta 3rd = 2 Derivation 4th = 3 Sophies Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 5 - 12 Melberra Star | ||
Sun Aug 12 2018 15:45 | 1st = 12 Melberra Star 2nd = 10 Bank On Henry 3rd = 4 Man Of Peace 4th = 9 Rhomlo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 6 - 2 Dinosaurus Rex | ||
Sun Aug 12 2018 15:42 | 1st = 2 Dinosaurus Rex 2nd = 4 Tulhurst Terror 3rd = 1 Amanapour 4th = 9 Kempley Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 2 - 5 Thidwick The Moose | ||
Sun Aug 12 2018 15:40 | 1st = 5 Thidwick The Moose 2nd = 6 Outer Detention 3rd = 2 High Limit 4th = 7 Zandarral |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 1 Roger Express | ||
Sun Aug 12 2018 15:36 | 1st = 1 Roger Express 2nd = 2 Especial Shiraz 3rd = 5 Ace Allen 4th = 6 Come On Colour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 4 - 6 Social Lane | ||
Sun Aug 12 2018 15:35 | 1st = 6 Social Lane 2nd = 4 Old Farm Road 3rd = 8 Phantom Date 4th = 2 Get In The Bowl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narromine Race 6 - 5 Justice Honor | ||
Sun Aug 12 2018 15:31 | 1st = 5 Justice Honor 2nd = 11 Trajectory 3rd = 10 Love N Desire 4th = 2 Dizzy Spell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 6 - 7 Aspirate | ||
Sun Aug 12 2018 15:27 | 1st = 7 Aspirate 2nd = 1 Harriman 3rd = 3 Ivoryman 4th = 2 The Decider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 1 Hill Top Hood | ||
Sun Aug 12 2018 15:26 | 1st = 1 Hill Top Hood 2nd = 8 Cee Me Turbo 3rd = 7 Teacup Toni 4th = 5 Crikey Creeky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 4 Galtero | ||
Sun Aug 12 2018 15:19 | 1st = 4 Galtero 2nd = 14 Siouxsie 3rd = 16 Wineries 4th = 10 Gambling Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 7 - 2 Is Don Is Good | ||
Sun Aug 12 2018 15:15 | 1st = 2 Is Don Is Good 2nd = 12 Pageantry 3rd = 6 Tourniquet 4th = 1 Aroha Te Mana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 5 - 8 Ruth Shannon | ||
Sun Aug 12 2018 15:14 | 1st = 8 Ruth Shannon 2nd = 9 Limbo Larry 3rd = 7 Kettering Girl 4th = 4 Fundamental |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 1 Oakvale Warrior | ||
Sun Aug 12 2018 15:11 | 1st = 1 Oakvale Warrior 2nd = 6 Winston Cruise 3rd = 7 Mister Maker 4th = 2 Noaki Colour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 4 - 11 The Big Sheila | ||
Sun Aug 12 2018 15:10 | 1st = 11 The Big Sheila 2nd = 4 Quick Spin 3rd = 5 Smart Remark 4th = 10 Smokin Coni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 2 Chilly Kiss | ||
Sun Aug 12 2018 15:08 | 1st = 2 Chilly Kiss 2nd = 5 Ben Nevis 3rd = 6 Xtreme Purpose 4th = 7 Blitz And Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 1 - 8 Quirky Girl | ||
Sun Aug 12 2018 15:05 | 1st = 8 Quirky Girl 2nd = 9 Smartravella 3rd = 1 Buff Man 4th = 3 Oradales Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 9 - 6 Toy Kingdom | ||
Sun Aug 12 2018 15:04 | 1st = 6 Toy Kingdom 2nd = 4 Oguy 3rd = 2 Danger Dee 4th = 9 La Roccetta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 3 - 5 Sheanna | ||
Sun Aug 12 2018 15:00 | 1st = 5 Sheanna 2nd = 2 First Draft 3rd = 8 Kalashani Gem 4th = 11 Typhon Breeze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narromine Race 5 - 6 Magic Over The Bay | ||
Sun Aug 12 2018 14:56 | 1st = 6 Magic Over The Bay 2nd = 1 A Magic Zariz 3rd = 5 Wild Cavalier 4th = 2 Red Knot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 3 Never Duplicated | ||
Sun Aug 12 2018 14:55 | 1st = 3 Never Duplicated 2nd = 6 Kraken Katie 3rd = 7 Rockin Joe 4th = 1 Alexagal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 5 - 2 Balestrand | ||
Sun Aug 12 2018 14:52 | 1st = 2 Balestrand 2nd = 9 Gee Gee Royal Miss 3rd = 11 Pontypaul 4th = 1 Gasnier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 6 Theos Thunder | ||
Sun Aug 12 2018 14:47 | 1st = 6 Theos Thunder 2nd = 1 Bereluke 3rd = 5 Redda 4th = 7 Blonde Barbados |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 8 - 8 Stun Gun | ||
Sun Aug 12 2018 14:45 | 1st = 8 Stun Gun 2nd = 2 Three Ideas 3rd = 4 Algranco Albyone 4th = 11 Bella Veloce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 7 Brave Dazzler | ||
Sun Aug 12 2018 14:44 | 1st = 7 Brave Dazzler 2nd = 1 Hard Stride 3rd = 4 Sweet Repeat 4th = 3 Well Sighted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 4 - 1 Lara Bay | ||
Sun Aug 12 2018 14:41 | 1st = 1 Lara Bay 2nd = 7 Write About Her 3rd = 2 Mo Chara 4th = 4 Julenjode |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 6 - 10 Maddie Lynn | ||
Sun Aug 12 2018 14:40 | 1st = 10 Maddie Lynn 2nd = 12 Shes A Diplomat 3rd = 5 Senrima Tide 4th = 11 Midoriyama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 6 Very Choosy | ||
Sun Aug 12 2018 14:38 | 1st = 6 Very Choosy 2nd = 1 Noah Who 3rd = 4 Fancy Fox 4th = 8 Kiwi Gal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 3 - 4 High Mode | ||
Sun Aug 12 2018 14:35 | 1st = 4 High Mode 2nd = 7 King Of Sting 3rd = 2 Thunder Road 4th = 13 Entirely Perfect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 8 Early Spring | ||
Sun Aug 12 2018 14:35 | 1st = 8 Early Spring 2nd = 2 Big Gee Tee 3rd = 3 Lanis Morris 4th = 4 Just Blacky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 2 Absolute Breeze | ||
Sun Aug 12 2018 14:32 | 1st = 2 Absolute Breeze 2nd = 1 Faraday 3rd = 7 Weblec Nic 4th = 8 Mighty Josiah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 6 Talitha Cumi | ||
Sun Aug 12 2018 14:29 | 1st = 6 Talitha Cumi 2nd = 7 Lika Missile 3rd = 2 Dusty Pearl 4th = 8 Pinecutter Pete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 8 - 2 Amazing Az | ||
Sun Aug 12 2018 14:29 | 1st = 2 Amazing Az 2nd = 14 Tavirose 3rd = 13 Philosophical 4th = 3 Qiji Dan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 2 - 2 Mystican | ||
Sun Aug 12 2018 14:25 | 1st = 2 Mystican 2nd = 5 Austin Raider 3rd = 13 Party Tiger 4th = 3 Our Journeyman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 6 Jinja Might | ||
Sun Aug 12 2018 14:22 | 1st = 6 Jinja Might 2nd = 1 Thrilling Arnold 3rd = 2 Draxler 4th = 4 Amy Amy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narromine Race 4 - 1 Olifants | ||
Sun Aug 12 2018 14:21 | 1st = 1 Olifants 2nd = 13 Killer Queen 3rd = 3 Bel Twista 4th = 12 Just Hang On |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 8 Miss Legality | ||
Sun Aug 12 2018 14:19 | 1st = 8 Miss Legality 2nd = 1 Pop Do It 3rd = 6 All You Got 4th = 3 Hardaway Outlaw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 4 - 6 Mystic Journey | ||
Sun Aug 12 2018 14:17 | 1st = 6 Mystic Journey 2nd = 1 Century Arrow 3rd = 4 Gee Gees Style 4th = 2 Ariconte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 8 Shanlyn Georgie | ||
Sun Aug 12 2018 14:15 | 1st = 8 Shanlyn Georgie 2nd = 2 Drop The Leash 3rd = 7 Wok Fried Yabby 4th = 4 Dewana Chat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 8 Prophetess | ||
Sun Aug 12 2018 14:12 | 1st = 8 Prophetess 2nd = 6 Shot Thru 3rd = 2 Kolora Posie 4th = 7 Rubys Willow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 7 - 11 Dundee Lady | ||
Sun Aug 12 2018 14:12 | 1st = 11 Dundee Lady 2nd = 7 Beau Vista 3rd = 8 Immortal Change 4th = 3 Bettor Trenz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 8 Phantom Shadow | ||
Sun Aug 12 2018 14:09 | 1st = 8 Phantom Shadow 2nd = 5 Red Doulton 3rd = 10 Too Hot To Hold 4th = 6 The Last Sequalo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 3 - 1 Threes A Charm | ||
Sun Aug 12 2018 14:07 | 1st = 1 Threes A Charm 2nd = 3 Trunkey Digger 3rd = 7 Lukes Gift 4th = 9 Just a Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 5 - 8 Bossy Rose | ||
Sun Aug 12 2018 14:05 | 1st = 8 Bossy Rose 2nd = 4 Mileys Man 3rd = 11 Parmageddon 4th = 2 Jindivik |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 4 Talkabout Missy | ||
Sun Aug 12 2018 14:04 | 1st = 4 Talkabout Missy 2nd = 7 Thrilling Dexter 3rd = 3 Wairoa Lenny 4th = 5 Idol Ajay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 2 - 1 Miss Liffey | ||
Sun Aug 12 2018 14:00 | 1st = 1 Miss Liffey 2nd = 4 Stone Cold 3rd = 7 Not Too Sure 4th = 6 Mitchell Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 1 Woofa Combo | ||
Sun Aug 12 2018 13:57 | 1st = 1 Woofa Combo 2nd = 2 Magic Moon Dust 3rd = 6 Why Not Senor 4th = 8 Early Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 7 - 6 Alphastar | ||
Sun Aug 12 2018 13:55 | 1st = 6 Alphastar 2nd = 8 Redmann 3rd = 3 Transformer 4th = 5 New Crown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 8 Khlo Money | ||
Sun Aug 12 2018 13:54 | 1st = 8 Khlo Money 2nd = 3 Elphaba Oz 3rd = 6 Aston Ranza 4th = 4 Molly Coaster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 4 Cryers Plugger | ||
Sun Aug 12 2018 13:51 | 1st = 4 Cryers Plugger 2nd = 2 Noosa Parade 3rd = 1 Azumi Spice 4th = 5 Hit The Runway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 1 - | ||
Sun Aug 12 2018 13:50 | 2nd = 6 Lady La Mancha 4th = 4 Franco American |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Augusta Race 1 - 8 Panagiota | ||
Sun Aug 12 2018 13:50 | 1st = 8 Panagiota 2nd = 6 Lady La Mancha 3rd = 10 Scintillo Wine 4th = 4 Franco American |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 3 Leroy Spirit | ||
Sun Aug 12 2018 13:47 | 1st = 3 Leroy Spirit 2nd = 7 Our Sambo 3rd = 8 Nangar Panther 4th = 4 Hows Your Mum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narromine Race 3 - 2 A Martin Placepick | ||
Sun Aug 12 2018 13:46 | 1st = 2 A Martin Placepick 2nd = 5 Quietly Confident 3rd = 6 Long Lasting 4th = 10 Zatigeroo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 2 Zambora Andy | ||
Sun Aug 12 2018 13:42 | 1st = 2 Zambora Andy 2nd = 6 Shawnee Jaguar 3rd = 8 Adala Prince 4th = 7 Big Deal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 3 - 4 Kool Kash | ||
Sun Aug 12 2018 13:42 | 1st = 4 Kool Kash 2nd = 7 Rougeau 3rd = 3 Agree To 4th = 5 Spihro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 6 - 6 Tokyo Joe | ||
Sun Aug 12 2018 13:37 | 1st = 6 Tokyo Joe 2nd = 11 Lavros Jack 3rd = 3 Tehoro Tease 4th = 7 Borntobeastar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 1 Roulette Royal | ||
Sun Aug 12 2018 13:34 | 1st = 1 Roulette Royal 2nd = 3 Satisfied 3rd = 6 Im Antman 4th = 5 Misfits |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 2 - 6 Joannies Girl | ||
Sun Aug 12 2018 13:32 | 1st = 6 Joannies Girl 2nd = 5 Fantasy Blaster 3rd = 4 Lady Swiss 4th = 2 The Girls Have It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 4 - 3 Equally Wild | ||
Sun Aug 12 2018 13:30 | 1st = 3 Equally Wild 2nd = 8 Sharkbright 3rd = 14 Subrunner 4th = 12 Look Behind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 4 Beltom | ||
Sun Aug 12 2018 13:29 | 1st = 4 Beltom 2nd = 5 Jetsun Swan 3rd = 1 Bigtime Wayno 4th = 7 Cerrone Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 7 George Regis | ||
Sun Aug 12 2018 13:26 | 1st = 7 George Regis 2nd = 2 Big Lebowski 3rd = 3 Blazing Moment 4th = 4 Dimora Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 1 - 3 Dottledo | ||
Sun Aug 12 2018 13:25 | 1st = 3 Dottledo 2nd = 2 Minnamosa 3rd = 10 Turf Diva 4th = 6 Delta Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 6 - 1 Not Usual Current | ||
Sun Aug 12 2018 13:20 | 1st = 1 Not Usual Current 2nd = 2 Hasabro 3rd = 4 Quizmaster 4th = 8 Dublin Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 8 Kalahari Sands | ||
Sun Aug 12 2018 13:16 | 1st = 8 Kalahari Sands 2nd = 2 Striker Vardy 3rd = 9 Tamile Lass 4th = 7 Tzar Norma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 7 Jinja Mongo | ||
Sun Aug 12 2018 13:12 | 1st = 7 Jinja Mongo 2nd = 8 Retired Mouse 3rd = 4 Waerenga Star 4th = 6 Raging Demon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narromine Race 2 - 1 Destiny Ambush | ||
Sun Aug 12 2018 13:11 | 1st = 1 Destiny Ambush 2nd = 5 Silk Topper 3rd = 10 Fleur De Force 4th = 12 You Know Zon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 2 Quedos | ||
Sun Aug 12 2018 13:07 | 1st = 2 Quedos 2nd = 1 Cilla Brown 3rd = 3 Hail A Cab 4th = 7 Sweet Spud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 2 - 8 Blackberry Rose | ||
Sun Aug 12 2018 13:07 | 1st = 8 Blackberry Rose 2nd = 5 The Auditor 3rd = 11 Oceania Hope 4th = 1 Push Pause |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 5 - 11 Nucleus Vc | ||
Sun Aug 12 2018 13:02 | 1st = 11 Nucleus Vc 2nd = 4 Rafa Novak 3rd = 3 Shining Frost 4th = 2 Franco Nubolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 2 Jardin Rouge | ||
Sun Aug 12 2018 12:59 | 1st = 2 Jardin Rouge 2nd = 3 Sequalos Spirit 3rd = 1 Foxy Affair 4th = 7 Toecanargie Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Parkes Race 1 - 2 Our Uncle Jim | ||
Sun Aug 12 2018 12:57 | 1st = 2 Our Uncle Jim 2nd = 3 React To Beauty 3rd = 1 Rocknroll Da Gama 4th = 6 Im Quite American |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 3 - 2 Farstar | ||
Sun Aug 12 2018 12:55 | 1st = 2 Farstar 2nd = 10 Miss Matriarch 3rd = 8 Black Bliss 4th = 7 Welsh Guard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 6 Hey Khali | ||
Sun Aug 12 2018 12:54 | 1st = 6 Hey Khali 2nd = 1 Botany Wayne 3rd = 7 Scott The Looks 4th = 2 Pretty And Pink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 3 Startron | ||
Sun Aug 12 2018 12:52 | 1st = 3 Startron 2nd = 7 Big Flash Marjen 3rd = 5 Devil One 4th = 1 Jet Blaster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 2 Azumi Striker | ||
Sun Aug 12 2018 12:49 | 1st = 2 Azumi Striker 2nd = 3 Lektra Brandy 3rd = 7 Design A Dream 4th = 4 Slippers Away |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 5 - 2 Ceecee Signor | ||
Sun Aug 12 2018 12:45 | 1st = 2 Ceecee Signor 2nd = 9 Keep The Cash 3rd = 8 Call Me Murphy 4th = 13 Viva La Blues |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 1 Jinja Twist | ||
Sun Aug 12 2018 12:37 | 1st = 1 Jinja Twist 2nd = 7 Bigtime Donny 3rd = 2 Jetsun Stampede 4th = 6 Spot On Hearty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Narromine Race 1 - 2 Sneak Preview | ||
Sun Aug 12 2018 12:36 | 1st = 2 Sneak Preview 2nd = 4 Shesabitfoolish 3rd = 3 Trojan 4th = 5 Gem Dealer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 1 Sobered Up | ||
Sun Aug 12 2018 12:34 | 1st = 1 Sobered Up 2nd = 3 Okay Kirsty 3rd = 2 Xan Mai 4th = 7 Reid Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 1 - 7 Miss Mamosa | ||
Sun Aug 12 2018 12:32 | 1st = 7 Miss Mamosa 2nd = 12 Divi 3rd = 3 Garland 4th = 2 Emsgem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 4 - 8 Nandolo | ||
Sun Aug 12 2018 12:27 | 1st = 8 Nandolo 2nd = 12 Blue Blazer 3rd = 7 Rosinupthebow 4th = 2 Bettor Backim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 3 Bon Rocket | ||
Sun Aug 12 2018 12:24 | 1st = 3 Bon Rocket 2nd = 1 Scrabble 3rd = 6 Legal Counsel 4th = 2 Mr Strachan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 6 Dyna Ulysses | ||
Sun Aug 12 2018 12:20 | 1st = 6 Dyna Ulysses 2nd = 7 Gotcha Millie 3rd = 3 Nasa 4th = 5 Bright Concept |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 2 - 12 Smart Style | ||
Sun Aug 12 2018 12:20 | 1st = 12 Smart Style 2nd = 10 Medieval Miss 3rd = 3 Grand Jury 4th = 7 Subraise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 2 Eye Got It | ||
Sun Aug 12 2018 12:16 | 1st = 2 Eye Got It 2nd = 1 Hot Jean 3rd = 8 Challis Sprite 4th = 6 Bears Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 4 - 12 Nulli Secundus | ||
Sun Aug 12 2018 12:10 | 1st = 12 Nulli Secundus 2nd = 3 Spancilhill 3rd = 10 Lumberjack 4th = 4 One Way Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 1 Nangar Dream | ||
Sun Aug 12 2018 12:02 | 1st = 1 Nangar Dream 2nd = 4 Brotastic 3rd = 5 On Demand 4th = 7 Sue Zooki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - | ||
Sun Aug 12 2018 11:58 | 2nd = 2 Master Faith 3rd = 3 Spollys Jet 4th = 5 Rayzas Gadget |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 7 Jetson Princess | ||
Sun Aug 12 2018 11:58 | 1st = 7 Jetson Princess 2nd = 2 Master Faith 3rd = 3 Spollys Jet 4th = 5 Rayzas Gadget |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 3 - 2 Miss Big | ||
Sun Aug 12 2018 11:53 | 1st = 2 Miss Big 2nd = 8 Wrangler 3rd = 7 Bringitonhome 4th = 4 Goodlookin Chick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 1 - 3 Simcha | ||
Sun Aug 12 2018 11:50 | 1st = 3 Simcha 2nd = 9 Octane 3rd = 15 Flying Encounter 4th = 13 Bionics |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 8 Sassy Lil Lassy | ||
Sun Aug 12 2018 11:44 | 1st = 8 Sassy Lil Lassy 2nd = 4 Thrilling Katie 3rd = 5 Spark em Up 4th = 2 Bigtime Claws |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 5 Amlin Miss | ||
Sun Aug 12 2018 11:40 | 1st = 5 Amlin Miss 2nd = 6 Janray Squawker 3rd = 2 White Minion 4th = 1 Lily Boswell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 3 - 13 Verry Elleegant | ||
Sun Aug 12 2018 11:35 | 1st = 13 Verry Elleegant 2nd = 10 Mi Sky 3rd = 14 Power Of Strength 4th = 7 Slice N Dice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 3 Bigtime Moola | ||
Sun Aug 12 2018 11:26 | 1st = 3 Bigtime Moola 2nd = 5 Drury 3rd = 8 Feed The Need 4th = 2 Snippy Pippi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 1 Superior Bont | ||
Sun Aug 12 2018 11:23 | 1st = 1 Superior Bont 2nd = 4 Hot Fiasco 3rd = 8 That Will Be 4th = 6 Spritely Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 2 - 2 Flyin Milly Mac | ||
Sun Aug 12 2018 11:17 | 1st = 2 Flyin Milly Mac 2nd = 3 Johnny White 3rd = 7 Sir Fortune 4th = 4 Jack Pack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 4 High Tale | ||
Sun Aug 12 2018 11:08 | 1st = 4 High Tale 2nd = 2 Chantilly Mack 3rd = 3 Master Winslow 4th = 10 Shirdale Casey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 2 - 1 Indigenous Union | ||
Sun Aug 12 2018 11:00 | 1st = 1 Indigenous Union 2nd = 4 Los Angeles 3rd = 7 Angeline 4th = 2 Firenze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Rangiora Race 1 - 8 Locksmith | ||
Sun Aug 12 2018 10:42 | 1st = 8 Locksmith 2nd = 4 Blue Coman 3rd = 6 Cuckoos Nest 4th = 2 Fekitoa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 1 - 1 Hello Its Me | ||
Sun Aug 12 2018 10:25 | 1st = 1 Hello Its Me 2nd = 2 Mighty Me 3rd = 3 Memories Only 4th = 4 Charlie Farley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 12 - 7 Pure Ability | ||
Thu Jul 12 2018 23:02 | 1st = 7 Pure Ability 2nd = 5 Octane Sadie 3rd = 1 Danyos Cally 4th = 4 Dyna Lenae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 2 Ivy Murial | ||
Thu Jul 12 2018 22:47 | 1st = 2 Ivy Murial 2nd = 7 Oh Jay Korie 3rd = 3 Cain Hoy 4th = 8 Game Of Bones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 12 - 3 Are Jay Duree | ||
Thu Jul 12 2018 22:41 | 1st = 3 Are Jay Duree 2nd = 2 Rack Tap Rack 3rd = 4 Frosty Ajay 4th = 6 Bright Satellite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 11 - 8 Flippin Paw | ||
Thu Jul 12 2018 22:38 | 1st = 8 Flippin Paw 2nd = 5 Alolo Miss 3rd = 6 Almachino 4th = 4 Inanna Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 8 Charlyn Blitz | ||
Thu Jul 12 2018 22:35 | 1st = 8 Charlyn Blitz 2nd = 7 Nicholas 3rd = 1 Blue Tellytubby 4th = 2 Samba Law |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 5 Half A Mill | ||
Thu Jul 12 2018 22:27 | 1st = 5 Half A Mill 2nd = 7 Tullabung Betty 3rd = 6 Brilliant Bails 4th = 2 All About Corey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 1 Alpha Chaos | ||
Thu Jul 12 2018 22:23 | 1st = 1 Alpha Chaos 2nd = 8 Amber Ale 3rd = 2 Johns Last 4th = 5 Farmor At Last |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 3 Gentle Flash | ||
Thu Jul 12 2018 22:20 | 1st = 3 Gentle Flash 2nd = 1 Two Blue 3rd = 4 My Call 4th = 2 Key Patrol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 9 - 2 About The Attitude | ||
Thu Jul 12 2018 22:15 | 1st = 2 About The Attitude 2nd = 9 Majesticintherain 3rd = 8 Mach Angelo 4th = 1 King Hurra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 5 Ritza Show | ||
Thu Jul 12 2018 22:13 | 1st = 5 Ritza Show 2nd = 3 Secret Soldier 3rd = 4 Prevail 4th = 6 Sofia The First |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 5 Goober Brown | ||
Thu Jul 12 2018 22:10 | 1st = 5 Goober Brown 2nd = 1 Waterloo Kate 3rd = 6 Max Shake 4th = 8 Chile Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 3 My Bro Regis | ||
Thu Jul 12 2018 22:07 | 1st = 3 My Bro Regis 2nd = 2 Shockwave 3rd = 4 Emerald Rainbow 4th = 7 Dyna Hadria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 11 - 6 Shining Oro | ||
Thu Jul 12 2018 22:02 | 1st = 6 Shining Oro 2nd = 3 Molly Kelly 3rd = 1 Jilliby Madonna 4th = 2 Miss Victoria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 7 Not Available | ||
Thu Jul 12 2018 21:59 | 1st = 7 Not Available 2nd = 8 Champion Model 3rd = 1 Dahomey Windsong 4th = 2 Codrington Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 1 Gotta Be You | ||
Thu Jul 12 2018 21:56 | 1st = 1 Gotta Be You 2nd = 7 Yogi Mac 3rd = 8 Tax Man Wins 4th = 5 Leica Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 1 Whatta Rebel | ||
Thu Jul 12 2018 21:53 | 1st = 1 Whatta Rebel 2nd = 7 Canya Bounce 3rd = 4 Tiggerlong Thief 4th = 9 Hurrican Mae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 6 Mepunga Gal | ||
Thu Jul 12 2018 21:50 | 1st = 6 Mepunga Gal 2nd = 4 Bella Trix 3rd = 1 Flyrite 4th = 3 Spring Bloom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 8 - 4 Sportscard | ||
Thu Jul 12 2018 21:45 | 1st = 4 Sportscard 2nd = 9 Sheiswatching 3rd = 1 Im The One 4th = 2 Long Forest Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 4 Dr Mino | ||
Thu Jul 12 2018 21:42 | 1st = 4 Dr Mino 2nd = 2 King Colt 3rd = 1 Verne Allen 4th = 5 Fonty Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 10 Mister Beluchi | ||
Thu Jul 12 2018 21:38 | 1st = 10 Mister Beluchi 2nd = 3 Its Dyllan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 5 Aldrich | ||
Thu Jul 12 2018 21:35 | 1st = 5 Aldrich 2nd = 1 Take Guard 3rd = 2 Willie Win 4th = 6 Brayden Lennox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 10 - 4 San Domino | ||
Thu Jul 12 2018 21:30 | 1st = 4 San Domino 2nd = 2 Dot The Eye 3rd = 1 Always Flashing 4th = 7 Deedenuto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 7 Knock Wave | ||
Thu Jul 12 2018 21:28 | 1st = 7 Knock Wave 2nd = 4 Blocker Tifia 3rd = 8 Elzy Lay 4th = 1 Ritza Rambo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 1 Nations | ||
Thu Jul 12 2018 21:25 | 1st = 1 Nations 2nd = 3 Alpha Aion 3rd = 6 Dynamo Jezz 4th = 7 Fox Gambler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 1 Loaded | ||
Thu Jul 12 2018 21:22 | 1st = 1 Loaded 2nd = 7 New Echo 3rd = 5 Taking Aim 4th = 6 Varuchi Pass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 3 Jury | ||
Thu Jul 12 2018 21:19 | 1st = 3 Jury 2nd = 1 Catch Me Curly 3rd = 8 Maurice Minor 4th = 6 Bubble Guppy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 7 - 1 Franco Revel | ||
Thu Jul 12 2018 21:15 | 1st = 1 Franco Revel 2nd = 3 Temporary Use 3rd = 8 Exclusive Matt 4th = 2 Hezbuyindiamonds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 4 Leeroy Rogue | ||
Thu Jul 12 2018 21:13 | 1st = 4 Leeroy Rogue 2nd = 8 High Treason 3rd = 2 Dan Road 4th = 1 Stylish Nic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 1 Fancy Irene | ||
Thu Jul 12 2018 21:10 | 1st = 1 Fancy Irene 2nd = 6 Master Kinloch 3rd = 7 Fierce Fran 4th = 3 Jugungal Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 5 Storm Search | ||
Thu Jul 12 2018 21:07 | 1st = 5 Storm Search 2nd = 2 You Dance 3rd = 3 Kiss Me Putu 4th = 7 Umar Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 3 Spring Bridge | ||
Thu Jul 12 2018 21:04 | 1st = 3 Spring Bridge 2nd = 6 Honcho Monelli 3rd = 7 Hurucan 4th = 4 Hukanui |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 6 Lochinvar Art | ||
Thu Jul 12 2018 21:00 | 1st = 6 Lochinvar Art 2nd = 4 Revolt 3rd = 3 Rosarito Beach 4th = 2 Brevity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 5 Zipping Captain | ||
Thu Jul 12 2018 20:58 | 1st = 5 Zipping Captain 2nd = 6 Kadalex Kid 3rd = 8 Hone In 4th = 4 Envy Heist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 3 Call Me Ugo | ||
Thu Jul 12 2018 20:55 | 1st = 3 Call Me Ugo 2nd = 6 Truth Prevails 3rd = 5 Dream Blaster 4th = 2 Wahwah Tiggy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 3 Double Explosion | ||
Thu Jul 12 2018 20:52 | 1st = 3 Double Explosion 2nd = 8 Like em All 3rd = 2 Demon Lad 4th = 4 Millie Magna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 4 Ritza Millie | ||
Thu Jul 12 2018 20:49 | 1st = 4 Ritza Millie 2nd = 6 Mithril Magic 3rd = 1 Twin Brooks 4th = 8 Good Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 3 Mortenson | ||
Thu Jul 12 2018 20:45 | 1st = 3 Mortenson 2nd = 1 Lightning Scooter 3rd = 7 Racer 4th = 2 Major Steppe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 2 Gold Odessa | ||
Thu Jul 12 2018 20:43 | 1st = 2 Gold Odessa 2nd = 5 Furtado 3rd = 9 Discovered 4th = 8 Blackpool Blast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 7 Aston Abbott | ||
Thu Jul 12 2018 20:40 | 1st = 7 Aston Abbott 2nd = 3 Stack The Aces 3rd = 5 Shot Thru 4th = 8 Who Said That |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 8 Midnight Hero | ||
Thu Jul 12 2018 20:37 | 1st = 8 Midnight Hero 2nd = 1 Fast Car Driving 3rd = 5 Alpha Georgiou 4th = 4 Rock Up Top |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 2 Double Gee | ||
Thu Jul 12 2018 20:34 | 1st = 2 Double Gee 2nd = 5 Sherbini 3rd = 7 Jalapeno 4th = 1 Champagne Sally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 1 Tryna Portray | ||
Thu Jul 12 2018 20:30 | 1st = 1 Tryna Portray 2nd = 8 My Girl Pearl 3rd = 9 Amazing Daisy 4th = 11 Millah Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 2 Howies My Bro | ||
Thu Jul 12 2018 20:28 | 1st = 2 Howies My Bro 2nd = 7 Tenerife Sea 3rd = 5 Jack The Fipa 4th = 6 Juddalon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 2 Extreme Chance | ||
Thu Jul 12 2018 20:25 | 1st = 2 Extreme Chance 2nd = 4 Slick Gus 3rd = 7 Regal Riches 4th = 1 Mount Warrigal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 2 Hilux | ||
Thu Jul 12 2018 20:22 | 1st = 2 Hilux 2nd = 7 Suitress 3rd = 1 Galos Best 4th = 8 Jesterday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 6 Victa Caleb | ||
Thu Jul 12 2018 20:19 | 1st = 6 Victa Caleb 2nd = 2 Times Right 3rd = 3 Castle Rock 4th = 4 Alicante Bouchet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 11 Fortyeighthenson | ||
Thu Jul 12 2018 20:15 | 1st = 11 Fortyeighthenson 2nd = 5 Tulhurst Santanna 3rd = 8 Uncle Peter 4th = 9 Snoop Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 8 Miriam | ||
Thu Jul 12 2018 20:13 | 1st = 8 Miriam 2nd = 1 Spring Bomber 3rd = 7 Miss Innings 4th = 2 Nymphadora Tonks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 4 Fabrique | ||
Thu Jul 12 2018 20:10 | 1st = 4 Fabrique 2nd = 5 Magic Hornet 3rd = 8 Scipio Africanus 4th = 3 Rockford |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 2 Feel The Noise | ||
Thu Jul 12 2018 20:07 | 1st = 2 Feel The Noise 2nd = 8 Suva 3rd = 4 Tah Bob 4th = 5 Mighty Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 5 Sammy Downs | ||
Thu Jul 12 2018 20:04 | 1st = 5 Sammy Downs 2nd = 7 Mount Royal 3rd = 8 Dollys Lad 4th = 1 Lucky Onyx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 2 Luvyoubabe | ||
Thu Jul 12 2018 20:00 | 1st = 2 Luvyoubabe 2nd = 7 Diamond Cullen 3rd = 12 Scarlett Brew 4th = 1 Shesalwaysdreaming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 4 Mepunga Nyssa | ||
Thu Jul 12 2018 19:58 | 1st = 4 Mepunga Nyssa 2nd = 2 Riverdale Paddy 3rd = 7 Bluey Can Fly 4th = 5 Arlecchino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 3 Victa Ashley | ||
Thu Jul 12 2018 19:55 | 1st = 3 Victa Ashley 2nd = 4 Shima Breeze 3rd = 6 Agent Thirteen 4th = 8 Lose Your Blues |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 5 Out Of Range | ||
Thu Jul 12 2018 19:52 | 1st = 5 Out Of Range 2nd = 3 Neo Cleo 3rd = 2 Rockstar Patriot 4th = 6 Big Bang Tears |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 6 Silver Stunner | ||
Thu Jul 12 2018 19:49 | 1st = 6 Silver Stunner 2nd = 8 Emmas Magic 3rd = 1 Fire To Rain 4th = 7 Praters Saint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 1 My Bettor Bella | ||
Thu Jul 12 2018 19:45 | 1st = 1 My Bettor Bella 2nd = 8 Mad Robber 3rd = 7 Flying Pegasus 4th = 2 Maxwells Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 4 Gamblers Loot | ||
Thu Jul 12 2018 19:43 | 1st = 4 Gamblers Loot 2nd = 5 Twirler 3rd = 1 Stylish Russell 4th = 2 Makin Us Paw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 3 Prince Fabloch | ||
Thu Jul 12 2018 19:40 | 1st = 3 Prince Fabloch 2nd = 8 Topper Miss 3rd = 1 Rockstar Zac 4th = 2 Wendy Darling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 7 French Defence | ||
Thu Jul 12 2018 19:37 | 1st = 7 French Defence 2nd = 8 Booming Zulus 3rd = 1 Honestly Bob 4th = 2 Reatily Shintaro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 3 Love Made Me | ||
Thu Jul 12 2018 19:34 | 1st = 3 Love Made Me 2nd = 1 Spring Kudu 3rd = 8 Reiko Rocketta 4th = 4 Maximum Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 5 Perfect Sense | ||
Thu Jul 12 2018 19:30 | 1st = 5 Perfect Sense 2nd = 3 A Victor 3rd = 4 Carla Clare 4th = 10 Fan Tays Ya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 5 Waleonjon | ||
Thu Jul 12 2018 19:28 | 1st = 5 Waleonjon 2nd = 6 Shayna Powers 3rd = 7 Reality Hawk 4th = 1 Dyna Fabrice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 1 Arden Street | ||
Thu Jul 12 2018 19:25 | 1st = 1 Arden Street 2nd = 2 Knocker Knock 3rd = 5 Cosmo Cyndie 4th = 4 You Bug Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 8 Tactical Emperor | ||
Thu Jul 12 2018 19:22 | 1st = 8 Tactical Emperor 2nd = 6 Dilston Devise 3rd = 4 Mouse Trap 4th = 5 Whip Carter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 3 Tricky Excite | ||
Thu Jul 12 2018 19:19 | 1st = 3 Tricky Excite 2nd = 8 Carousle Excite 3rd = 2 Ritza Paris 4th = 5 My Way Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 4 Alta Teresa | ||
Thu Jul 12 2018 19:15 | 1st = 4 Alta Teresa 2nd = 1 Presidential Dude 3rd = 3 The Maldives 4th = 8 Bandit Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 4 Southwood Bill | ||
Thu Jul 12 2018 19:13 | 1st = 4 Southwood Bill 2nd = 6 Prince Mark 3rd = 3 Dream Boulevard 4th = 1 Secret Number |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 6 Dyna Vagrant | ||
Thu Jul 12 2018 19:10 | 1st = 6 Dyna Vagrant 2nd = 1 Zambora Tyler 3rd = 3 Long Gully Gus 4th = 7 Game Face |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 3 Flying Flyer | ||
Thu Jul 12 2018 19:07 | 1st = 3 Flying Flyer 2nd = 6 Dutch Legacy 3rd = 7 Hit The Highway 4th = 1 Bolt Like Bekim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 4 Double Chip | ||
Thu Jul 12 2018 19:04 | 1st = 4 Double Chip 2nd = 2 Haras Honey 3rd = 1 Red Hot Spur 4th = 3 Bullseye Doubt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 1 Call Me Will | ||
Thu Jul 12 2018 19:01 | 1st = 1 Call Me Will 2nd = 2 Lily Lola 3rd = 3 Miss Emerald 4th = 5 Rip The Bandaid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 6 Scotlynn Beach | ||
Thu Jul 12 2018 18:59 | 1st = 6 Scotlynn Beach 2nd = 11 Islandspecialmajor 3rd = 13 Solid As A Rock 4th = 1 Regardless |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 10 - 3 Battle Torque | ||
Thu Jul 12 2018 18:55 | 1st = 3 Battle Torque 2nd = 11 Danefin 3rd = 5 Grand Cadeau 4th = 2 Lord Ludlow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 6 Dazzling Liesel | ||
Thu Jul 12 2018 18:52 | 1st = 6 Dazzling Liesel 2nd = 9 Sweet Strike 3rd = 7 Game Spirit 4th = 8 Gold Attraction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 3 Werner Bale | ||
Thu Jul 12 2018 18:49 | 1st = 3 Werner Bale 2nd = 6 Hazelwood Flyer 3rd = 4 Carltonian 4th = 8 Slinky Inky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 8 Tornado Alley | ||
Thu Jul 12 2018 18:45 | 1st = 8 Tornado Alley 2nd = 7 Will Eye Am 3rd = 6 Are Jay Lochie 4th = 4 Regal Jade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 9 Star Play | ||
Thu Jul 12 2018 18:40 | 1st = 9 Star Play 2nd = 6 Goodtime Lollie 3rd = 2 Miss Aeyla 4th = 4 Bara Charlotte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 1 Hard Left | ||
Thu Jul 12 2018 18:38 | 1st = 1 Hard Left 2nd = 6 Give Us Double 3rd = 4 No Reservations 4th = 7 Ranga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 5 Louie Lasagna | ||
Thu Jul 12 2018 18:35 | 1st = 5 Louie Lasagna 2nd = 8 Our Turbo Girl 3rd = 3 Manticore 4th = 4 Clovally Mansumi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 2 King Of Merrimu | ||
Thu Jul 12 2018 18:32 | 1st = 2 King Of Merrimu 2nd = 4 My Hardaway Hana 3rd = 3 Haddi Bale 4th = 7 Eftpos Jess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 3 Keayang Liberty | ||
Thu Jul 12 2018 18:27 | 1st = 3 Keayang Liberty 2nd = 7 Uptongirl 3rd = 10 Itzamajor Surprise 4th = 2 Rosie Sambrosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 7 Flower Bomb | ||
Thu Jul 12 2018 18:26 | 1st = 7 Flower Bomb 2nd = 8 Birdie Tee 3rd = 4 Sergess 4th = 2 Billy Frost |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 1 Uringa | ||
Thu Jul 12 2018 18:24 | 1st = 1 Uringa 2nd = 2 Alonso Mornay 3rd = 6 Our Didda 4th = 8 Dyna Arrow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 9 - 5 Gold Artisan | ||
Thu Jul 12 2018 18:20 | 1st = 5 Gold Artisan 2nd = 1 Salon Du Cheval 3rd = 3 Miss Meika 4th = 4 Pure Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 1 Chase The Dream | ||
Thu Jul 12 2018 18:17 | 1st = 1 Chase The Dream 2nd = 5 On Guard 3rd = 2 Harperama 4th = 7 Smile Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 8 - 10 Dodgethebullet | ||
Thu Jul 12 2018 18:16 | 1st = 10 Dodgethebullet 2nd = 1 Collection 3rd = 3 Chaaat 4th = 2 Evangeline Franco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 8 Autocrat | ||
Thu Jul 12 2018 18:14 | 1st = 8 Autocrat 2nd = 5 Rythym Taboo 3rd = 2 To The Galos 4th = 4 On Billys Wings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 3 Megs Monaro | ||
Thu Jul 12 2018 18:09 | 1st = 3 Megs Monaro 2nd = 8 Prince Syntax 3rd = 1 Smooth Hangover 4th = 7 Kerford Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 8 Squishy Pea | ||
Thu Jul 12 2018 18:07 | 1st = 8 Squishy Pea 2nd = 4 Bakali Louis 3rd = 1 Fawn Regrets 4th = 3 Ima Maldini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 10 Micrometeor | ||
Thu Jul 12 2018 18:02 | 1st = 10 Micrometeor 2nd = 9 Im Joey Jones 3rd = 8 American Zest 4th = 1 Tam Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 3 Sniper Strike | ||
Thu Jul 12 2018 18:00 | 1st = 3 Sniper Strike 2nd = 4 Beckham 3rd = 9 Star Reiko 4th = 6 Awesome Catch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 6 Fiery Jen | ||
Thu Jul 12 2018 17:59 | 1st = 6 Fiery Jen 2nd = 2 Danziger 3rd = 7 Nangar Warrior 4th = 3 Nozzno Fear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 7 Pindari Express | ||
Thu Jul 12 2018 17:54 | 1st = 7 Pindari Express 2nd = 9 Joe Frend 3rd = 4 Black Jack Opal 4th = 3 Sketchy Fabio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 7 - 6 Bhakti | ||
Thu Jul 12 2018 17:51 | 1st = 6 Bhakti 2nd = 2 Jamies Bad Boy 3rd = 1 Tact Denzel 4th = 5 Better Galleon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 4 Speed Alert | ||
Thu Jul 12 2018 17:51 | 1st = 4 Speed Alert 2nd = 3 Fabstar 3rd = 8 Magic Shianne 4th = 1 Iona Misty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 10 No Secrets | ||
Thu Jul 12 2018 17:48 | 1st = 10 No Secrets 2nd = 4 Chilling Story 3rd = 6 Marvelette 4th = 2 Alpanda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 7 - 5 Sunset Mouse | ||
Thu Jul 12 2018 17:46 | 1st = 5 Sunset Mouse 2nd = 6 Fire Blaze 3rd = 1 Sunset Sherbet 4th = 4 Dungeon Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 8 - 4 Triple Event | ||
Thu Jul 12 2018 17:45 | 1st = 4 Triple Event 2nd = 2 Finance 3rd = 5 Irish Moshe 4th = 6 Friars Fantasia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 9 - 2 Wattlebank Flyer | ||
Thu Jul 12 2018 17:40 | 1st = 2 Wattlebank Flyer 2nd = 5 Fours Enuf Tas 3rd = 10 Karloo Mac 4th = 4 Celtic Cruza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 7 Boil And Bubble | ||
Thu Jul 12 2018 17:38 | 1st = 7 Boil And Bubble 2nd = 1 Margolis 3rd = 3 Dashing Pace 4th = 8 Brietta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 3 Dirk Bale | ||
Thu Jul 12 2018 17:36 | 1st = 3 Dirk Bale 2nd = 1 Goldstar Ashton 3rd = 5 Dyna Dave 4th = 8 Hilton Forabet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 7 Bonus Play | ||
Thu Jul 12 2018 17:33 | 1st = 7 Bonus Play 2nd = 1 Bettor Beau 3rd = 2 Delwyns Son 4th = 8 Keayang Sponge Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 1 Slingshot Blitz | ||
Thu Jul 12 2018 17:30 | 1st = 1 Slingshot Blitz 2nd = 2 Slingshot Jayla 3rd = 5 Platelayer 4th = 6 Nebi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 1 Stevie Jane | ||
Thu Jul 12 2018 17:27 | 1st = 1 Stevie Jane 2nd = 7 Cosmic Brew 3rd = 3 Inga Ross 4th = 6 Miss Brew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 6 - 11 Possente Cavallo | ||
Thu Jul 12 2018 17:26 | 1st = 11 Possente Cavallo 2nd = 2 Elva Jaccka 3rd = 7 Franco Huntington 4th = 6 Clifton Flutter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 6 - 3 Goldie Rocks | ||
Thu Jul 12 2018 17:24 | 1st = 3 Goldie Rocks 2nd = 1 Diaz Monelli 3rd = 4 Karma Train 4th = 8 Bulldog Stringer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 4 Keyed In | ||
Thu Jul 12 2018 17:19 | 1st = 4 Keyed In 2nd = 2 Galaxy Banner 3rd = 5 Isaac Law 4th = 6 Scott No Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 6 Calcavado | ||
Thu Jul 12 2018 17:14 | 1st = 6 Calcavado 2nd = 1 Courageous Leo 3rd = 7 Comigal 4th = 4 Heavens Hint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 2 Dyna Weslyn | ||
Thu Jul 12 2018 17:11 | 1st = 2 Dyna Weslyn 2nd = 7 Invincible Sue 3rd = 5 Sozins Emperor 4th = 1 Amelia Rob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 7 - 3 Kia Ora Star | ||
Thu Jul 12 2018 17:10 | 1st = 3 Kia Ora Star 2nd = 1 King Of Judah 3rd = 8 Armourer 4th = 5 Foo Trouble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 1 Gotta Bandit | ||
Thu Jul 12 2018 17:07 | 1st = 1 Gotta Bandit 2nd = 8 Kouta Mayhem 3rd = 4 Amigo Two 4th = 6 Big Cold Burst |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 6 Cosmic Fantasy | ||
Thu Jul 12 2018 17:03 | 1st = 6 Cosmic Fantasy 2nd = 1 Why Not Fletch 3rd = 3 Chief Siyan 4th = 8 Aztec Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 5 - 2 Magic Blaze | ||
Thu Jul 12 2018 17:01 | 1st = 2 Magic Blaze 2nd = 4 A Better Dancer 3rd = 8 Onedin Express 4th = 7 Armstrong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 8 Oren Ishii | ||
Thu Jul 12 2018 17:00 | 1st = 8 Oren Ishii 2nd = 1 Panther Paving 3rd = 2 Bedazzled 4th = 3 Jerry Can |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 5 - 2 Elfstar | ||
Thu Jul 12 2018 16:57 | 1st = 2 Elfstar 2nd = 1 Raw Luxury 3rd = 7 Haunted To Excel 4th = 8 Excel Like Fever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 9 Three Summas | ||
Thu Jul 12 2018 16:55 | 1st = 9 Three Summas 2nd = 6 Higherthananeagle 3rd = 12 Courageous Saint 4th = 7 Mach Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 3 Azalea | ||
Thu Jul 12 2018 16:52 | 1st = 3 Azalea 2nd = 6 Von Magic 3rd = 4 Belron Gus 4th = 2 Senor Asher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 8 Big In America | ||
Thu Jul 12 2018 16:47 | 1st = 8 Big In America 2nd = 4 Lethal Promise 3rd = 1 Monkseaton 4th = 2 Our Pepperjack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 2 Opawa Abbie Joy | ||
Thu Jul 12 2018 16:45 | 1st = 2 Opawa Abbie Joy 2nd = 5 Translator 3rd = 8 Southern Lights 4th = 4 Panel Beater |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 4 Keno Jake | ||
Thu Jul 12 2018 16:44 | 1st = 4 Keno Jake 2nd = 2 Bundah 3rd = 1 Nitro Blast 4th = 8 La Chica Pequena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 4 - 6 Mulga Lass | ||
Thu Jul 12 2018 16:41 | 1st = 6 Mulga Lass 2nd = 5 Montoey Miss 3rd = 4 Waynes Rocket 4th = 7 Icy Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 8 - 12 Just A Bullet | ||
Thu Jul 12 2018 16:40 | 1st = 12 Just A Bullet 2nd = 7 Aimalac Millie 3rd = 4 Lucky Meteor 4th = 2 Prince Mayted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 5 Painted Elvry | ||
Thu Jul 12 2018 16:37 | 1st = 5 Painted Elvry 2nd = 1 Bottoms Up 3rd = 2 Soda Kid 4th = 3 Nunniong Plain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 4 - 5 Olde Oak Emma | ||
Thu Jul 12 2018 16:35 | 1st = 5 Olde Oak Emma 2nd = 4 Omar Sharif 3rd = 10 Beaudiene Gambler 4th = 7 Petes Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 6 - 9 Sharpbob | ||
Thu Jul 12 2018 16:34 | 1st = 9 Sharpbob 2nd = 7 Our Mate Al 4th = 10 Dynabelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 8 - 7 Rox The Castle | ||
Thu Jul 12 2018 16:30 | 1st = 7 Rox The Castle 2nd = 3 Call It A Day 3rd = 6 Hochadel 4th = 11 Raptor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dalby Race 7 - 4 Suzys Rose | ||
Thu Jul 12 2018 16:27 | 1st = 4 Suzys Rose 2nd = 1 Exotic Sequel 3rd = 9 Patche Gift 4th = 2 Brax |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 4 Daves Dot | ||
Thu Jul 12 2018 16:25 | 1st = 4 Daves Dot 2nd = 5 Allen Mack 3rd = 1 Go Belle 4th = 6 Rockstar Kobe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 1 Zipping Clare | ||
Thu Jul 12 2018 16:24 | 1st = 1 Zipping Clare 2nd = 3 Makosa 3rd = 6 Violet Femmes 4th = 2 Awesome Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 8 - 3 Bella Amante | ||
Thu Jul 12 2018 16:20 | 1st = 3 Bella Amante 2nd = 6 Taqueda 3rd = 1 Deladies Boy 4th = 9 Chief Kidder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 3 - 6 California Dream | ||
Thu Jul 12 2018 16:18 | 1st = 6 California Dream 2nd = 2 Black Light 3rd = 1 Hey Bail 4th = 7 Aysum Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 7 Balance | ||
Thu Jul 12 2018 16:17 | 1st = 7 Balance 2nd = 4 Agent Pa 3rd = 3 Miss Travers 4th = 8 Quando Quando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 6 Little Kensi | ||
Thu Jul 12 2018 16:14 | 1st = 6 Little Kensi 2nd = 10 Cosmic Sole 3rd = 1 Mandela Sun 4th = 7 Trons Empire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 1 Nerio | ||
Thu Jul 12 2018 16:12 | 1st = 1 Nerio 2nd = 7 Novena Rose 3rd = 10 Vintage Dream 4th = 2 Farrahfowler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 3 - 5 Kiwi Crusher | ||
Thu Jul 12 2018 16:10 | 1st = 5 Kiwi Crusher 2nd = 1 Bono Hest 3rd = 4 Dusky Eyre 4th = 6 Pyramid Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 8 Despicable Bella | ||
Thu Jul 12 2018 16:09 | 1st = 8 Despicable Bella 2nd = 1 Its A Shame 3rd = 6 Miss Focus 4th = 4 New York City |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 7 - 4 First Crush | ||
Thu Jul 12 2018 16:05 | 1st = 4 First Crush 2nd = 19 Winkler 3rd = 11 Reneged 4th = 10 Miss Dubois |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 2 - 2 Miss Truffles | ||
Thu Jul 12 2018 16:02 | 1st = 2 Miss Truffles 2nd = 7 Jabberin Melody 3rd = 1 Freya Monelli 4th = 4 Athena Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 7 - 1 Light N Fire | ||
Thu Jul 12 2018 16:00 | 1st = 1 Light N Fire 2nd = 13 Bettyrae Ruby 3rd = 9 Parallel World 4th = 8 Hell On Earth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 1 Cosmic Nosey | ||
Thu Jul 12 2018 15:59 | 1st = 1 Cosmic Nosey 2nd = 7 My Alibi 3rd = 4 Krypto Jam 4th = 5 Jesses Typhoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 2 Elodea | ||
Thu Jul 12 2018 15:56 | 1st = 2 Elodea 2nd = 1 Mitcham Faye 3rd = 4 Howie Bale 4th = 5 Goldstar Jay Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 5 - 8 Colour Witness | ||
Thu Jul 12 2018 15:55 | 1st = 8 Colour Witness 2nd = 1 Chief Cochise 3rd = 6 Vital Touch 4th = 4 King Blitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 1 Hungry An Hollo | ||
Thu Jul 12 2018 15:52 | 1st = 1 Hungry An Hollo 2nd = 4 Abby Boom 3rd = 8 Tampico 4th = 7 Lochies Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dalby Race 6 - 4 Denman Dreaming | ||
Thu Jul 12 2018 15:47 | 1st = 4 Denman Dreaming 2nd = 6 Remember Mary 3rd = 2 Extra Shot 4th = 3 Last Round |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 2 - 4 Bubs Vc | ||
Thu Jul 12 2018 15:45 | 1st = 4 Bubs Vc 2nd = 9 Notaword 3rd = 1 Bush Man 4th = 8 Iamthedream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 3 Sketchy Cosmic | ||
Thu Jul 12 2018 15:44 | 1st = 3 Sketchy Cosmic 2nd = 7 Me Oh My 3rd = 8 Shades Of Pearl 4th = 4 Set em Apart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 1 - 3 Junk Yard Daisy | ||
Thu Jul 12 2018 15:41 | 1st = 3 Junk Yard Daisy 2nd = 7 Champagne Betty 3rd = 1 Queen Of Sparta 4th = 2 Marapana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 7 - 4 Stone Cold | ||
Thu Jul 12 2018 15:40 | 1st = 4 Stone Cold 2nd = 8 Classy Anna 3rd = 7 Lady Chalfont 4th = 10 Master Agar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 5 Vincero | ||
Thu Jul 12 2018 15:37 | 1st = 5 Vincero 2nd = 2 Magic Jet 3rd = 3 Mowgli 4th = 1 Talbragar River |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 3 Let Him Ride | ||
Thu Jul 12 2018 15:34 | 1st = 3 Let Him Ride 2nd = 8 Standing Bear 3rd = 6 Wicked Hillary 4th = 1 Why Not Jojo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 6 Oh Stanley | ||
Thu Jul 12 2018 15:33 | 1st = 6 Oh Stanley 2nd = 2 Ifoundthebeach 3rd = 1 Mahalo 4th = 7 Seven Rippin Aces |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 6 Platinum Marshal | ||
Thu Jul 12 2018 15:31 | 1st = 6 Platinum Marshal 2nd = 8 Nicey Spicey 3rd = 1 Technic 4th = 5 Grid Lock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 6 - 10 Chilean Wonder | ||
Thu Jul 12 2018 15:30 | 1st = 10 Chilean Wonder 2nd = 2 Nangawooka 3rd = 6 Rubme 4th = 3 Scensay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 6 - 3 King Lear | ||
Thu Jul 12 2018 15:25 | 1st = 3 King Lear 2nd = 10 Hellaroo 3rd = 7 Alot Like Home 4th = 6 Taillevent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 11 - 1 Aristotle | ||
Thu Jul 12 2018 15:22 | 1st = 1 Aristotle 2nd = 5 Spring Forte 3rd = 2 Orara Shell 4th = 8 Kingsbrae Nelly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Forbury Park Race 1 - 1 Fancy Woman | ||
Thu Jul 12 2018 15:20 | 1st = 1 Fancy Woman 2nd = 7 Taieri Miss 3rd = 2 Madaboy 4th = 5 Pat The Monkey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 4 - 6 Peppijack | ||
Thu Jul 12 2018 15:17 | 1st = 6 Peppijack 2nd = 14 Beautiful Mind 3rd = 12 Honglong 4th = 5 Total Disc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 8 Valita | ||
Thu Jul 12 2018 15:16 | 1st = 8 Valita 2nd = 4 Onya Prankstar 3rd = 5 Broadway Polka 4th = 7 Cane Toad Bolto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 11 - 1 Scrambled Eggs | ||
Thu Jul 12 2018 15:13 | 1st = 1 Scrambled Eggs 2nd = 6 Latitude Zero 3rd = 7 Lexis Legacy 4th = 2 Everton Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dalby Race 5 - 2 Scotchview | ||
Thu Jul 12 2018 15:12 | 1st = 2 Scotchview 2nd = 5 Thor Foot 3rd = 3 Back Chat 4th = 4 Champagne Party |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 4 Gunmetal Liam | ||
Thu Jul 12 2018 15:09 | 1st = 4 Gunmetal Liam 2nd = 3 Hes a Natural 3rd = 5 Woodleigh Sal 4th = 7 Hollys Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 6 Oskitz | ||
Thu Jul 12 2018 15:08 | 1st = 6 Oskitz 2nd = 1 Culvie Lass 3rd = 4 Opawa Jumper 4th = 5 Know Approval |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 6 - 7 Single Story | ||
Thu Jul 12 2018 15:05 | 1st = 7 Single Story 2nd = 1 Art Of More 3rd = 3 Stealthy 4th = 6 Come Along |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 4 You Aussie | ||
Thu Jul 12 2018 15:01 | 1st = 4 You Aussie 2nd = 9 Almapa Gallucci 3rd = 5 Zambora Rose 4th = 1 Wendy Maria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 5 - 8 Behave | ||
Thu Jul 12 2018 15:00 | 1st = 8 Behave 2nd = 1 Nistaan 3rd = 9 Clean Acheeva 4th = 4 Johny Marg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 10 - 8 Tee Snow | ||
Thu Jul 12 2018 14:57 | 1st = 8 Tee Snow 2nd = 4 Flying Sovereign 3rd = 2 Skittish Express 4th = 6 Wheres Eggy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 4 Crazy Judy | ||
Thu Jul 12 2018 14:54 | 1st = 4 Crazy Judy 2nd = 3 Our Mable Mac 3rd = 7 Nothing Yet 4th = 2 Sweet Molly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 1 Fakerocknroll | ||
Thu Jul 12 2018 14:53 | 1st = 1 Fakerocknroll 2nd = 2 Grizzly Montana 3rd = 8 Sammari 4th = 3 Moonlight Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 5 - 6 Usurp | ||
Thu Jul 12 2018 14:50 | 1st = 6 Usurp 2nd = 5 San Marco 3rd = 4 Moonmo 4th = 3 Inkblot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 1 Goldstar Linkin | ||
Thu Jul 12 2018 14:48 | 1st = 1 Goldstar Linkin 2nd = 6 Hilton Open 3rd = 2 Culvie Jay Dee 4th = 8 Jinja Cream Fizz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 5 Gin Lees Bullet | ||
Thu Jul 12 2018 14:47 | 1st = 5 Gin Lees Bullet 2nd = 2 Kalani Amy 3rd = 4 Jonny Bravo 4th = 8 Temujin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 3 - 4 Ali Barber | ||
Thu Jul 12 2018 14:42 | 1st = 4 Ali Barber 2nd = 1 Golden Trigger 3rd = 8 Let Me Pass 4th = 7 World Is Yours |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 9 - 8 Poppys Rose | ||
Thu Jul 12 2018 14:39 | 1st = 8 Poppys Rose 2nd = 7 Shades Of Blue 3rd = 6 Bogan Doll 4th = 3 Ranger Danger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 8 Scientific Man | ||
Thu Jul 12 2018 14:36 | 1st = 8 Scientific Man 2nd = 3 Ariek Rebel 3rd = 5 Irish Tiger 4th = 7 Smart Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dalby Race 4 - 2 Le Beau Renard | ||
Thu Jul 12 2018 14:35 | 1st = 2 Le Beau Renard 2nd = 1 Enterprise Grand 3rd = 6 Spirits Silk 4th = 7 Uno Amor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 2 Dove Love | ||
Thu Jul 12 2018 14:31 | 1st = 2 Dove Love 2nd = 1 Cosmic Richie 3rd = 3 Asserting Power 4th = 4 Odin Slayer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 4 - 7 Miss Pandanus | ||
Thu Jul 12 2018 14:30 | 1st = 7 Miss Pandanus 2nd = 4 Naantali 3rd = 1 Smokin Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 5 - 3 Katgully Red | ||
Thu Jul 12 2018 14:25 | 1st = 3 Katgully Red 2nd = 4 Zabeels Choice 3rd = 2 Bon Warrior 4th = 5 Missile Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 6 Zipping Amber | ||
Thu Jul 12 2018 14:22 | 1st = 6 Zipping Amber 2nd = 8 Cersei 3rd = 1 Lektra Rival 4th = 7 Malick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 6 Air Load | ||
Thu Jul 12 2018 14:19 | 1st = 6 Air Load 2nd = 2 Hippo Clan 3rd = 1 Declared Black 4th = 3 Firey Lomar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 8 Precious Cullen | ||
Thu Jul 12 2018 14:17 | 1st = 8 Precious Cullen 2nd = 7 Glenferrie Duster 3rd = 1 Wee Jimmy 4th = 9 Risky Buziness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 3 Lisas Boy | ||
Thu Jul 12 2018 14:15 | 1st = 3 Lisas Boy 2nd = 2 Call Me Flo 3rd = 1 Homebush Boden 4th = 5 High Return |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 8 - 3 Hitchiker Dude | ||
Thu Jul 12 2018 14:14 | 1st = 3 Hitchiker Dude 2nd = 5 Kulu Turkey 3rd = 9 Bogan Flyer 4th = 1 Sappho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 4 - 6 Gordons Leap | ||
Thu Jul 12 2018 14:10 | 1st = 6 Gordons Leap 2nd = 5 Velocano 3rd = 17 Granola State 4th = 2 Wallander |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 2 Dr Condor | ||
Thu Jul 12 2018 14:07 | 1st = 2 Dr Condor 2nd = 8 Give Away King 3rd = 1 Wild Hunny 4th = 4 Totally Fab |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 2 - 6 Jackas Mob | ||
Thu Jul 12 2018 14:05 | 1st = 6 Jackas Mob 2nd = 1 Geographe Bay 3rd = 8 Kwik Fantasy 4th = 5 Prince Eight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 2 Turbo Blaze | ||
Thu Jul 12 2018 14:02 | 1st = 2 Turbo Blaze 2nd = 4 On The Kash 3rd = 3 Dana Mezza 4th = 5 Marys Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 3 - 1 Cochada | ||
Thu Jul 12 2018 14:00 | 1st = 1 Cochada 2nd = 11 Deelbraka 3rd = 3 Firestripe 4th = 14 Regis Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dalby Race 3 - 4 Mickey Dazzler | ||
Thu Jul 12 2018 13:57 | 1st = 4 Mickey Dazzler 2nd = 3 Turkana 3rd = 1 Gid Up Strop 4th = 6 Dazet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 7 - 3 Big Bad Bob | ||
Thu Jul 12 2018 13:54 | 1st = 3 Big Bad Bob 2nd = 5 Red Coat 3rd = 1 Kulu Dot Com 4th = 6 Noelas Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 4 - 3 Captain Manering | ||
Thu Jul 12 2018 13:50 | 1st = 3 Captain Manering 2nd = 1 Fleeting Stryke 3rd = 5 Spencer 4th = 4 Erins Zar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 4 Tegxcellent | ||
Thu Jul 12 2018 13:47 | 1st = 4 Tegxcellent 2nd = 8 Trapezius 3rd = 1 Ballistic Gem 4th = 6 Little Bala |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 2 Cousin Skeeta | ||
Thu Jul 12 2018 13:44 | 1st = 2 Cousin Skeeta 2nd = 1 Quick Buck 3rd = 6 Private Parker 4th = 3 Grand Hitman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 1 Emargee | ||
Thu Jul 12 2018 13:42 | 1st = 1 Emargee 2nd = 10 Stylish Feeling 3rd = 7 Wild About Town 4th = 3 Tascott Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 6 - 3 Jemmas Magic | ||
Thu Jul 12 2018 13:39 | 1st = 3 Jemmas Magic 2nd = 5 Katie Gelzinnis 3rd = 1 Blaze Rose Hi 4th = 10 Glenreagh Spider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 3 - 6 Romneys Choice | ||
Thu Jul 12 2018 13:35 | 1st = 6 Romneys Choice 2nd = 12 Contralto 3rd = 2 Star Of Night 4th = 11 Spinning Quarters |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 2 - 10 My Shu Mai | ||
Thu Jul 12 2018 13:30 | 1st = 10 My Shu Mai 2nd = 3 Cool Dude 3rd = 1 Americaneer 4th = 6 Tara Dreaming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 7 Toms Desire | ||
Thu Jul 12 2018 13:29 | 1st = 7 Toms Desire 2nd = 5 Sunny Village 3rd = 4 Myrniong Lana 4th = 8 Mallee Chas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pinjarra Race 1 - 3 Abeldane | ||
Thu Jul 12 2018 13:25 | 1st = 3 Abeldane 2nd = 8 Tortina 3rd = 5 Regent Star 4th = 2 Combat Ready |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 8 Sapphire Power | ||
Thu Jul 12 2018 13:22 | 1st = 8 Sapphire Power 2nd = 3 Mighty Josiah 3rd = 7 Mel Moran 4th = 5 Flying Hareeba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dalby Race 2 - 1 The Irons | ||
Thu Jul 12 2018 13:17 | 1st = 1 The Irons 2nd = 4 Heirsroc 3rd = 3 Clear Sailing 4th = 2 Boltin Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 5 - 7 Erin Choice | ||
Thu Jul 12 2018 13:14 | 1st = 7 Erin Choice 2nd = 8 Kooringa Theo 3rd = 5 Treagle Triumph 4th = 3 Kooringa Maizie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 3 - 3 Kaecilius | ||
Thu Jul 12 2018 13:10 | 1st = 3 Kaecilius 2nd = 2 Esteem Spirit 3rd = 1 Beaurama 4th = 5 Time Of Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 2 Swift Mandy | ||
Thu Jul 12 2018 13:07 | 1st = 2 Swift Mandy 2nd = 7 Terrigal Tornado 3rd = 6 Galloping Wytee 4th = 3 Supercity Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 6 Quoted Dynasty | ||
Thu Jul 12 2018 13:04 | 1st = 6 Quoted Dynasty 2nd = 5 Dana Corporal 3rd = 1 Williwa Jack 4th = 2 Heat Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 7 Willsintown | ||
Thu Jul 12 2018 13:03 | 1st = 7 Willsintown 2nd = 1 Ill Be A Lady 3rd = 10 Million Dollar Mac 4th = 4 Zed Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 1 - 9 Smart Elissim | ||
Thu Jul 12 2018 13:00 | 1st = 9 Smart Elissim 2nd = 2 Duke Of Magnus 3rd = 10 Strategic Phil 4th = 14 Welcometothejungle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 2 - 11 Patriot | ||
Thu Jul 12 2018 12:55 | 1st = 11 Patriot 2nd = 8 Loose Goose 3rd = 10 Chilli Zaim 4th = 16 Traumatised |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 4 - 8 Do That Phoebee | ||
Thu Jul 12 2018 12:52 | 1st = 8 Do That Phoebee 2nd = 2 Realistic 3rd = 6 Ace Gambler 4th = 4 Toothless Steve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 10 - 7 Retired Mouse | ||
Thu Jul 12 2018 12:49 | 1st = 7 Retired Mouse 2nd = 3 Beautiful Boy 3rd = 6 Trevor Gibbs 4th = 2 Nangar Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 8 Ronnies Flyer | ||
Thu Jul 12 2018 12:46 | 1st = 8 Ronnies Flyer 2nd = 2 Shes Shaken 3rd = 6 Big Skeeta 4th = 5 Paprika |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dalby Race 1 - 1 Charles The Third | ||
Thu Jul 12 2018 12:42 | 1st = 1 Charles The Third 2nd = 5 Delaneys Desire 3rd = 3 Kiras Beat 4th = 4 Bouchard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 8 Shooters Ali | ||
Thu Jul 12 2018 12:39 | 1st = 8 Shooters Ali 2nd = 1 Festivus 3rd = 6 Miss Chelsea 4th = 10 Santana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 2 - 7 Bang On Target | ||
Thu Jul 12 2018 12:35 | 1st = 7 Bang On Target 2nd = 1 Bisque 3rd = 4 Fast Stepping 4th = 8 Caesura |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 3 - 1 Kooringa Erin | ||
Thu Jul 12 2018 12:32 | 1st = 1 Kooringa Erin 2nd = 8 Gun Range 3rd = 7 Kingsbrae Tammy 4th = 2 Kulu Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 9 - 1 Wairoa Angel | ||
Thu Jul 12 2018 12:30 | 1st = 1 Wairoa Angel 2nd = 2 Finkle Foot Fred 3rd = 4 Wairoa Lenny 4th = 6 Idol Ajay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 7 Lucky Loot | ||
Thu Jul 12 2018 12:28 | 1st = 7 Lucky Loot 2nd = 6 Take The Apache 3rd = 2 Dig Deep Cindy 4th = 1 Adaline Jane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 4 Shanlyn Sprite | ||
Thu Jul 12 2018 12:24 | 1st = 4 Shanlyn Sprite 2nd = 2 Dreamliner 3rd = 1 Covfefe 4th = 8 Dark Stealth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 1 - 11 Vernazza | ||
Thu Jul 12 2018 12:20 | 1st = 11 Vernazza 2nd = 8 Shes Choosie 3rd = 9 Taken On Chance 4th = 6 Greyt Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 8 - 8 Noah Who | ||
Thu Jul 12 2018 12:14 | 1st = 8 Noah Who 2nd = 3 Subzero Princess 3rd = 6 Bodyguard 4th = 5 Gotcha Millie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 2 - 8 Jimmy Stintson | ||
Thu Jul 12 2018 12:11 | 1st = 8 Jimmy Stintson 2nd = 7 Arelem Dude 3rd = 3 Kulu Cosmo 4th = 6 Kingsbrae Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 4 Cydi | ||
Thu Jul 12 2018 12:04 | 1st = 4 Cydi 2nd = 5 Amarina Nitro 3rd = 3 Chace Hadley 4th = 9 Humble Mouse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 1 - 5 Suo Jure | ||
Thu Jul 12 2018 12:00 | 1st = 5 Suo Jure 2nd = 2 Micks New Chick 3rd = 3 Miss Goodnight 4th = 6 Clara Et Moi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 7 - 5 Marinara Girl | ||
Thu Jul 12 2018 11:55 | 1st = 5 Marinara Girl 2nd = 1 Rambo 3rd = 8 On Demand 4th = 6 Jinja Bailey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 1 - 7 Combal Zero | ||
Thu Jul 12 2018 11:52 | 1st = 7 Combal Zero 2nd = 5 Sister Shaz 3rd = 2 Dainty Miss 4th = 8 Monkey Myia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 6 - 4 Secret Rory | ||
Thu Jul 12 2018 11:37 | 1st = 4 Secret Rory 2nd = 6 Out Of Paper 3rd = 3 Pretty And Pink 4th = 2 Ekali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 5 - 8 Raging Demon | ||
Thu Jul 12 2018 11:20 | 1st = 8 Raging Demon 2nd = 1 Beaumont 3rd = 7 See Eye Be 4th = 3 Brotastic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 4 - 1 Bigtime Jacob | ||
Thu Jul 12 2018 11:02 | 1st = 1 Bigtime Jacob 2nd = 4 Opawa Loyal 3rd = 2 Opawa Velocette 4th = 5 Don Morocco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 3 - 4 Cawbourne Cool | ||
Thu Jul 12 2018 10:45 | 1st = 4 Cawbourne Cool 2nd = 6 Doug Deep 3rd = 8 Grouch Pawset 4th = 7 Bigtime Ollie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 2 - 2 Botany Wayne | ||
Thu Jul 12 2018 10:27 | 1st = 2 Botany Wayne 2nd = 7 Feed The Need 3rd = 6 Scott No Value 4th = 3 Twelve Gauge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 1 - 4 Teesha | ||
Thu Jul 12 2018 10:10 | 1st = 4 Teesha 2nd = 2 Billy Bright 3rd = 8 Blitzem Gem 4th = 9 Jellybean Junkie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 8 Tom Gundi | ||
Thu Jul 12 2018 0:04 | 1st = 8 Tom Gundi 2nd = 3 Chasin Destiny 3rd = 7 Sunset Prada 4th = 5 West On Zena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 1 Schmick As | ||
Tue Jun 12 2018 23:37 | 1st = 1 Schmick As 2nd = 2 Kenna 3rd = 5 Hazy Daisy 4th = 4 Sunset Licorice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 2 Sunset Prada | ||
Tue Jun 12 2018 23:21 | 1st = 2 Sunset Prada 2nd = 3 Hello Harry 3rd = 4 Wise Olive 4th = 5 Legend Seeker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 7 Krusty Monelli | ||
Tue Jun 12 2018 22:56 | 1st = 7 Krusty Monelli 2nd = 4 Apache Gundi 3rd = 3 Dahlia Monelli 4th = 6 Lightning Cassie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 2 Red Right Hand | ||
Tue Jun 12 2018 22:41 | 1st = 2 Red Right Hand 2nd = 4 Easy Flyer 3rd = 6 Dhufish 4th = 8 Quite Sure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 8 - 5 Packed Carefully | ||
Tue Jun 12 2018 22:36 | 1st = 5 Packed Carefully 2nd = 3 Oneforthediggers 3rd = 9 Moonlightsshadow 4th = 8 Rebel With A Cause |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 11 - 4 Breaker Charlie | ||
Tue Jun 12 2018 22:34 | 1st = 4 Breaker Charlie 2nd = 8 Rhondas Yogi 3rd = 2 Good People 4th = 1 Wicked Brother |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 5 Why Not Cory | ||
Tue Jun 12 2018 22:30 | 1st = 5 Why Not Cory 2nd = 1 Kimani 3rd = 2 No Passengers 4th = 7 Maderra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 10 Bambam Gundi | ||
Tue Jun 12 2018 22:25 | 1st = 10 Bambam Gundi 2nd = 8 Roxys Double 3rd = 1 Senator 4th = 3 Mudzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 11 - 4 Ridens Reach | ||
Tue Jun 12 2018 22:22 | 1st = 4 Ridens Reach 2nd = 2 Nicks Never 3rd = 8 Sovane 4th = 1 Paw Warren |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 10 - 2 Maywyn Opals | ||
Tue Jun 12 2018 22:19 | 1st = 2 Maywyn Opals 2nd = 1 Billy Bojangles 3rd = 8 Cheeky Kaya 4th = 3 Waylon Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 7 - 9 Firebrace | ||
Tue Jun 12 2018 22:10 | 1st = 9 Firebrace 2nd = 10 Magestic Prince 3rd = 4 The Marble Ridge 4th = 5 Jet Holme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 1 Khaleesi Girl | ||
Tue Jun 12 2018 22:07 | 1st = 1 Khaleesi Girl 2nd = 6 Mahjong Ted 3rd = 5 Wild Angel 4th = 7 El Diamonte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 8 Ethereum | ||
Tue Jun 12 2018 22:04 | 1st = 8 Ethereum 2nd = 1 Devine Tilly 3rd = 4 Big Boy Roy 4th = 2 Sukhavati |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 3 Awesome Doll | ||
Tue Jun 12 2018 22:01 | 1st = 3 Awesome Doll 2nd = 1 Stitch Gun Miss 3rd = 7 Makosa 4th = 2 Elegant Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 9 - 8 Queen Of Cawdor | ||
Tue Jun 12 2018 21:57 | 1st = 8 Queen Of Cawdor 2nd = 6 Rowdy Sprite 3rd = 1 Boys Round Here 4th = 2 Lots Of Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 10 - 4 Petite Fawn | ||
Tue Jun 12 2018 21:54 | 1st = 4 Petite Fawn 2nd = 7 Mister Chaos 3rd = 6 Kooringa Erin 4th = 8 Bank Enforcer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 6 Paua Te Kuri | ||
Tue Jun 12 2018 21:49 | 1st = 6 Paua Te Kuri 2nd = 8 Prince Mikado 3rd = 2 Rurik 4th = 10 Mahjong Baby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 6 - 7 Tyler Brett | ||
Tue Jun 12 2018 21:44 | 1st = 7 Tyler Brett 2nd = 10 Danieljohn 3rd = 4 Twentynine Twelve 4th = 8 Starlight Brigade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 1 Sunset Versace | ||
Tue Jun 12 2018 21:38 | 1st = 1 Sunset Versace 2nd = 3 Elfstar 3rd = 5 Homer Monelli 4th = 9 Oldmate Marley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 6 Bintang Radler | ||
Tue Jun 12 2018 21:35 | 1st = 6 Bintang Radler 2nd = 8 Treeman Shelby 3rd = 1 High Balling 4th = 3 Rip Masters |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 8 - 5 Willie Holdon | ||
Tue Jun 12 2018 21:32 | 1st = 5 Willie Holdon 2nd = 2 Slow Dancer 3rd = 8 Innocent Man 4th = 1 Willy Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 9 - 1 Toothless Steve | ||
Tue Jun 12 2018 21:29 | 1st = 1 Toothless Steve 2nd = 5 Fang Tasia 3rd = 2 Magic Rae Rose 4th = 4 Clampet Dryva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 8 Busta Mikado | ||
Tue Jun 12 2018 21:26 | 1st = 8 Busta Mikado 2nd = 2 Sky Flix 3rd = 4 Banjos Affair 4th = 1 Cheeky Charmola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 6 Karons Boy | ||
Tue Jun 12 2018 21:23 | 1st = 6 Karons Boy 2nd = 1 Obstruction 3rd = 4 Mighty Matt 4th = 2 Wizard Fun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 9 Knockout Hero | ||
Tue Jun 12 2018 21:20 | 1st = 9 Knockout Hero 2nd = 2 In The Que 3rd = 7 Warrior Will 4th = 5 Sketchy Cosmic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 5 - 4 Attack On Command | ||
Tue Jun 12 2018 21:15 | 1st = 4 Attack On Command 2nd = 6 Kaptain Kenny 3rd = 1 Dennis 4th = 7 Times Of Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 7 - 3 Brindi Chopper | ||
Tue Jun 12 2018 21:12 | 1st = 3 Brindi Chopper 2nd = 7 Rockin Ringo 3rd = 1 Rum Runner 4th = 6 Lochielle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 8 - 2 Bergerac | ||
Tue Jun 12 2018 21:09 | 1st = 2 Bergerac 2nd = 5 Charming Chaos 3rd = 8 Big Prince 4th = 7 Corsican |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 6 Nervous An Weird | ||
Tue Jun 12 2018 21:04 | 1st = 6 Nervous An Weird 2nd = 7 Main One 3rd = 1 Tito Mojito 4th = 10 Dr Sherlock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 8 Hello Im Nessa | ||
Tue Jun 12 2018 21:01 | 1st = 8 Hello Im Nessa 2nd = 2 Sunset Moschino 3rd = 1 Outlaw Genius 4th = 4 Starlight Carla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 9 - 1 Mascott | ||
Tue Jun 12 2018 21:00 | 1st = 1 Mascott 2nd = 4 Allthemoves 3rd = 5 Imperial Whiz 4th = 6 Sovereign Minx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 7 Queens Me Mum | ||
Tue Jun 12 2018 20:58 | 1st = 7 Queens Me Mum 2nd = 2 Scotties Hottie 3rd = 6 Miss Whacker 4th = 3 Josies Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 6 - 2 Saludos | ||
Tue Jun 12 2018 20:55 | 1st = 2 Saludos 2nd = 7 Choc Latte Cloud 3rd = 8 Sliding Doors 4th = 5 Dalmatynski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 8 Terra Torra | ||
Tue Jun 12 2018 20:52 | 1st = 8 Terra Torra 2nd = 1 Jonesy 3rd = 5 Joyce Rumble 4th = 7 Grand Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 4 - 3 De La Tourbie | ||
Tue Jun 12 2018 20:47 | 1st = 3 De La Tourbie 2nd = 2 Bettorgrinanbarit 3rd = 6 Jodies Pal 4th = 7 The Royal Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 6 Poise | ||
Tue Jun 12 2018 20:45 | 1st = 6 Poise 2nd = 1 Fred Dagg 3rd = 7 Giant Bale 4th = 8 Macalister Ike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 4 Aces Over Eights | ||
Tue Jun 12 2018 20:42 | 1st = 4 Aces Over Eights 2nd = 2 Sister Win 3rd = 8 Maude Monelli 4th = 6 Hello Im Steelo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 1 Keyed In | ||
Tue Jun 12 2018 20:38 | 1st = 1 Keyed In 2nd = 5 Ogodei Star 3rd = 4 Winlock Silver 4th = 7 Silver Kisses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 5 - 1 Magic Wishes | ||
Tue Jun 12 2018 20:35 | 1st = 1 Magic Wishes 2nd = 4 Phantom Henry 3rd = 5 All Fueled Up 4th = 2 No Not Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 8 - 5 Fleshing | ||
Tue Jun 12 2018 20:30 | 1st = 5 Fleshing 2nd = 8 Im Lonely 3rd = 1 Aurore 4th = 4 All Done Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 7 Bokarm Dean | ||
Tue Jun 12 2018 20:28 | 1st = 7 Bokarm Dean 2nd = 3 First Fire 3rd = 4 Kingsbrae Chooky 4th = 2 Twin Galaxy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 1 Oh So Sleek | ||
Tue Jun 12 2018 20:25 | 1st = 1 Oh So Sleek 2nd = 8 El Grand Knocka 3rd = 7 Sisco Bella 4th = 4 Kutas Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 2 Go Gettem Kracka | ||
Tue Jun 12 2018 20:22 | 1st = 2 Go Gettem Kracka 2nd = 4 Pyrotechnics 3rd = 8 Metal Buster 4th = 3 Call Me Winston |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 3 - 4 Emjay Twenty Three | ||
Tue Jun 12 2018 20:20 | 1st = 4 Emjay Twenty Three 2nd = 6 Jiving Jolt 3rd = 3 Join The Que 4th = 10 Go Home Jo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 3 Rusty Memories | ||
Tue Jun 12 2018 20:18 | 1st = 3 Rusty Memories 2nd = 2 Izzy Power 3rd = 1 Cosmic Zesta 4th = 8 Baby Shelly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 3 Hawkes Special | ||
Tue Jun 12 2018 20:15 | 1st = 3 Hawkes Special 2nd = 1 Apprehension 3rd = 8 Birr 4th = 6 Pappa Does Mambo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 7 - 10 Super Nerd | ||
Tue Jun 12 2018 20:10 | 1st = 10 Super Nerd 2nd = 1 Stumbling In 3rd = 5 Hail In Motion 4th = 7 Tugboat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 5 - 3 Bula Supaguse | ||
Tue Jun 12 2018 20:08 | 1st = 3 Bula Supaguse 2nd = 6 Salute The Cloud 3rd = 4 Slick Dresser 4th = 9 Cape Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 5 Galloping Flash | ||
Tue Jun 12 2018 20:05 | 1st = 5 Galloping Flash 2nd = 2 Cairnlea Rosie 3rd = 8 Lady Bullseye 4th = 3 Miss Sweet Pea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 3 Stans Girl | ||
Tue Jun 12 2018 20:02 | 1st = 3 Stans Girl 2nd = 10 Sunset Moo Moo 3rd = 4 Junk Yard Daisy 4th = 2 Fabs Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 7 - 6 Cruz | ||
Tue Jun 12 2018 20:00 | 1st = 6 Cruz 2nd = 1 Ghadastar 3rd = 2 Anakena 4th = 8 Captain Bronzie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 9 Blazing Storm | ||
Tue Jun 12 2018 19:58 | 1st = 9 Blazing Storm 2nd = 10 Spookie Dynamic 3rd = 8 Scott No Go 4th = 1 Potters Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 7 Chandon Elixir | ||
Tue Jun 12 2018 19:55 | 1st = 7 Chandon Elixir 2nd = 1 Swap Me 3rd = 4 Dyna Fable 4th = 2 Silver Weasel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 2 - 3 Quick Stride | ||
Tue Jun 12 2018 19:50 | 1st = 3 Quick Stride 2nd = 1 Warriors Code 3rd = 4 Allwoods Rocknroll 4th = 10 Bee Seventeen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 4 Molly Lyndan | ||
Tue Jun 12 2018 19:48 | 1st = 4 Molly Lyndan 2nd = 3 Red Candy 3rd = 7 Panther Cloud 4th = 1 Bella Lyndan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 5 Urban Ruler | ||
Tue Jun 12 2018 19:45 | 1st = 5 Urban Ruler 2nd = 7 Urban Shiraz 3rd = 2 Weeona Bonnie 4th = 6 Racey Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 6 - 1 My Mels Place | ||
Tue Jun 12 2018 19:40 | 1st = 1 My Mels Place 2nd = 8 Kyle Shannon 3rd = 2 Ideal Flash 4th = 6 Happychappyshannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 1 Bowls And Holes | ||
Tue Jun 12 2018 19:38 | 1st = 1 Bowls And Holes 2nd = 6 Alisha Tanga 3rd = 8 Dana Kazza 4th = 7 Warrumbungle Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 8 Yossi | ||
Tue Jun 12 2018 19:35 | 1st = 8 Yossi 2nd = 1 Manila Jet 3rd = 4 Sandown Sarah 4th = 7 Bag Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 6 - 4 Stefsbest | ||
Tue Jun 12 2018 19:30 | 1st = 4 Stefsbest 2nd = 5 Cocosfella 3rd = 10 Loyola Trios 4th = 9 Nota Replica |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 1 Chloe Lyndan | ||
Tue Jun 12 2018 19:28 | 1st = 1 Chloe Lyndan 2nd = 7 Lookin Swell 3rd = 3 Fire Fly Jake 4th = 6 Tylahs Shout |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 2 Norendal | ||
Tue Jun 12 2018 19:25 | 1st = 2 Norendal 2nd = 6 Karaka 3rd = 3 Vivian Shiraz 4th = 5 Why Not Loz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 1 - 4 Watch Me React | ||
Tue Jun 12 2018 19:20 | 1st = 4 Watch Me React 2nd = 5 Starlight Destiny 3rd = 2 Night Manoeuvres 4th = 7 Major Artist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 10 Zipping Sassy | ||
Tue Jun 12 2018 19:18 | 1st = 10 Zipping Sassy 2nd = 9 Sketchy Fabio 3rd = 8 Goodwin Marvel 4th = 2 Jasmicray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 8 Amburla | ||
Tue Jun 12 2018 19:15 | 1st = 8 Amburla 2nd = 6 Legs Oreilly 3rd = 7 Cape De Belle 4th = 4 Wheres Doug |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 5 - 8 Smiling Sam | ||
Tue Jun 12 2018 19:10 | 1st = 8 Smiling Sam 2nd = 4 Rayofebony 3rd = 6 Pinktastic 4th = 5 Uroc Baby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 2 - 7 Aristotle | ||
Tue Jun 12 2018 19:08 | 1st = 7 Aristotle 2nd = 1 Alpha Iris 3rd = 6 Ultra Power 4th = 3 Gunner Succeed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 6 Volcanic Winter | ||
Tue Jun 12 2018 19:05 | 1st = 6 Volcanic Winter 2nd = 9 Empty Chamber 3rd = 2 Flashing Oaks 4th = 5 Swansea Ceri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 5 - 6 Vandanta | ||
Tue Jun 12 2018 19:00 | 1st = 6 Vandanta 2nd = 1 Seaya Laterbella 3rd = 8 Thisboyzonfire 4th = 3 Muscle Up Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 8 Kranskey | ||
Tue Jun 12 2018 18:57 | 1st = 8 Kranskey 2nd = 3 Watkins Glen 3rd = 7 Kiarni Digger 4th = 4 Heeza Nippa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 1 Spring Lottie | ||
Tue Jun 12 2018 18:54 | 1st = 1 Spring Lottie 2nd = 8 Token Toff 3rd = 7 Waycol Bill 4th = 2 Lagoon Lucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 4 Wheelie Wheels | ||
Tue Jun 12 2018 18:50 | 1st = 4 Wheelie Wheels 2nd = 5 Blue Max 3rd = 8 Rally Dryva 4th = 1 Beer Shack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 12 - 7 Kununurra Heals | ||
Tue Jun 12 2018 18:47 | 1st = 7 Kununurra Heals 2nd = 1 Zipping Quinsee 3rd = 8 Als Luck 4th = 4 Mako Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 4 - 6 Our Castanea | ||
Tue Jun 12 2018 18:42 | 1st = 6 Our Castanea 2nd = 1 Golovkin 3rd = 5 Impertinent Boy 4th = 8 Tanyas Past |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 7 Urban Bourbon | ||
Tue Jun 12 2018 18:40 | 1st = 7 Urban Bourbon 2nd = 2 Dexs Affair 3rd = 5 Tibby Shore 4th = 1 Tolga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 4 - 4 Illawong Byron | ||
Tue Jun 12 2018 18:35 | 1st = 4 Illawong Byron 2nd = 3 Princess Mila 3rd = 1 Chrisken Kiosk 4th = 6 Opia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 5 Spring Noaky | ||
Tue Jun 12 2018 18:27 | 1st = 5 Spring Noaky 2nd = 1 Good Golly Olly 3rd = 2 Teflon Flyer 4th = 6 Mr Ralph |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 11 - 2 Zipping Blaze | ||
Tue Jun 12 2018 18:24 | 1st = 2 Zipping Blaze 2nd = 1 Ah Sugar Sugar 3rd = 8 Aston Frankel 4th = 3 Tegz A Riddler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 5 Bronelly Spike | ||
Tue Jun 12 2018 18:20 | 1st = 5 Bronelly Spike 2nd = 3 Tricky Tron 3rd = 6 In Dee Genes 4th = 7 Took My Money |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 3 - 4 Ruth Shannon | ||
Tue Jun 12 2018 18:15 | 1st = 4 Ruth Shannon 2nd = 2 Malicious Fella 3rd = 8 Fantasy Level 4th = 1 Cullens Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 4 Snowball Otto | ||
Tue Jun 12 2018 18:12 | 1st = 4 Snowball Otto 2nd = 7 Nakuru 3rd = 6 Surfboard 4th = 1 Nivek Retserrof |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 3 - 1 Frankincense | ||
Tue Jun 12 2018 18:07 | 1st = 1 Frankincense 2nd = 3 Admiral 3rd = 2 The Thug 4th = 4 Shilah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 8 Atlantic Rose | ||
Tue Jun 12 2018 18:04 | 1st = 8 Atlantic Rose 2nd = 7 Spritely Bob 3rd = 2 Ark Lightning 4th = 5 Bees On Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 2 High Water | ||
Tue Jun 12 2018 17:57 | 1st = 2 High Water 2nd = 1 Disco Lemonade 3rd = 7 Maximum Bliss 4th = 3 Destini Exactor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 9 - 8 Intransit | ||
Tue Jun 12 2018 17:52 | 1st = 8 Intransit 2nd = 1 Change Of Mind 3rd = 5 Overlap 4th = 11 Mojo Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 5 Hay Billy | ||
Tue Jun 12 2018 17:49 | 1st = 5 Hay Billy 2nd = 4 Second Gear 3rd = 1 Lightning White 4th = 2 Spring Reina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 2 - 7 Arctic | ||
Tue Jun 12 2018 17:44 | 1st = 7 Arctic 2nd = 5 Two Real 3rd = 4 Sniggihdis 4th = 9 Rocknroll Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 2 Shannon Allen | ||
Tue Jun 12 2018 17:42 | 1st = 2 Shannon Allen 2nd = 6 Raine Allen 3rd = 7 Jaggered Edge 4th = 8 Sunday Driving |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 2 - 4 Feel The Rhythm | ||
Tue Jun 12 2018 17:37 | 1st = 4 Feel The Rhythm 2nd = 1 The Cobblers Piece 3rd = 6 Goes Boom 4th = 8 Steely Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 6 Miami Fernando | ||
Tue Jun 12 2018 17:35 | 1st = 6 Miami Fernando 2nd = 8 Nostalgia 3rd = 2 Miss Payne 4th = 1 Skidlisha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 2 Kotare York | ||
Tue Jun 12 2018 17:30 | 1st = 2 Kotare York 2nd = 8 Mandy Kriden 3rd = 1 Gasmonkey 4th = 7 Sweet As |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 8 Razziai Rain | ||
Tue Jun 12 2018 17:27 | 1st = 8 Razziai Rain 2nd = 3 Willy Toula 3rd = 2 Honey Trap 4th = 1 Fantasia Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 3 Emerald Rainbow | ||
Tue Jun 12 2018 17:24 | 1st = 3 Emerald Rainbow 2nd = 4 Breakout 3rd = 1 My American Girl 4th = 2 Fat Rhino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 7 Ellmers Image | ||
Tue Jun 12 2018 17:19 | 1st = 7 Ellmers Image 2nd = 3 Franco Landry 3rd = 2 Double Encounter 4th = 11 Du Vella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 8 Galloping Bluboy | ||
Tue Jun 12 2018 17:16 | 1st = 8 Galloping Bluboy 2nd = 1 Cruisys 3rd = 5 Adriel 4th = 2 Angels Halo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 1 - 9 Lettuce Pray | ||
Tue Jun 12 2018 17:11 | 1st = 9 Lettuce Pray 2nd = 3 Glenferrie Crest 3rd = 4 Stella Regina 4th = 6 Bustling Barney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 7 Regal Cyndie | ||
Tue Jun 12 2018 17:08 | 1st = 7 Regal Cyndie 2nd = 1 Buds Delight 3rd = 8 Ava Surprise 4th = 4 Bell Burton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 1 - 5 Dee Double You | ||
Tue Jun 12 2018 17:03 | 1st = 5 Dee Double You 2nd = 6 Delightful Jazz 3rd = 7 Tidal Surge 4th = 2 My Girl Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 5 Sea Spray Elsa | ||
Tue Jun 12 2018 17:02 | 1st = 5 Sea Spray Elsa 2nd = 4 Sozins Treasure 3rd = 1 Holly Grace 4th = 3 Dime Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 1 Quest For Glory | ||
Tue Jun 12 2018 17:00 | 1st = 1 Quest For Glory 2nd = 8 Head Loch 3rd = 7 Spectra Style 4th = 6 Lance Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 3 Muscle Mach | ||
Tue Jun 12 2018 16:55 | 1st = 3 Muscle Mach 2nd = 4 Paternity Suit 3rd = 9 Changeoverme 4th = 12 Just Say Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 8 Marko Bale | ||
Tue Jun 12 2018 16:52 | 1st = 8 Marko Bale 2nd = 1 Nambrok Agent 3rd = 2 Hardys Banjo 4th = 6 Dyna Diedre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 8 Wiggle Wabble | ||
Tue Jun 12 2018 16:48 | 1st = 8 Wiggle Wabble 2nd = 1 Farmor Suspense 3rd = 2 Full Of Tricks 4th = 3 Took A Fergus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 4 Genetic Marlow | ||
Tue Jun 12 2018 16:44 | 1st = 4 Genetic Marlow 2nd = 5 Jinja Cody 3rd = 2 We Rocking 4th = 8 Venetia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 7 Thatswhatisaid | ||
Tue Jun 12 2018 16:42 | 1st = 7 Thatswhatisaid 2nd = 2 Benalong Valley 3rd = 1 Hows The Memory 4th = 5 Malone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 7 Orson Allen | ||
Tue Jun 12 2018 16:39 | 1st = 7 Orson Allen 2nd = 8 Cavatron 3rd = 6 Hunkapapa 4th = 2 Just Nimble It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 7 Valdar Bale | ||
Tue Jun 12 2018 16:35 | 1st = 7 Valdar Bale 2nd = 8 Jacko Day 3rd = 5 Cavalry Rose 4th = 2 Storm Search |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 9 - 9 Strike Action | ||
Tue Jun 12 2018 16:30 | 1st = 9 Strike Action 2nd = 6 Gee Whizzer 3rd = 8 Trump Shot 4th = 4 Deal Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 1 Galway Ludwig | ||
Tue Jun 12 2018 16:27 | 1st = 1 Galway Ludwig 2nd = 4 Dave The Rave 3rd = 5 Bonita De Kahn 4th = 3 Spring Russell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 1 Cee Ash | ||
Tue Jun 12 2018 16:27 | 1st = 1 Cee Ash 2nd = 8 Little Snicko 3rd = 7 Koroibete 4th = 3 Tikao Jackie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 9 Bumper | ||
Tue Jun 12 2018 16:22 | 1st = 9 Bumper 2nd = 11 Grinvil 3rd = 8 Our Chittybangbang 4th = 10 Machin Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 1 Stand Beside Me | ||
Tue Jun 12 2018 16:19 | 1st = 1 Stand Beside Me 2nd = 3 Dyna Yella 3rd = 6 Amigo 4th = 2 Harambes Might |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Quirindi Race 7 - 4 Macs Reward | ||
Tue Jun 12 2018 16:15 | 1st = 4 Macs Reward 2nd = 5 Magic Beneteau 3rd = 8 Smokey Eye 4th = 3 Gone Viral |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 2 Montrachet | ||
Tue Jun 12 2018 16:12 | 1st = 2 Montrachet 2nd = 1 Aye Johns 3rd = 6 Ladylike Grace 4th = 5 Sugar Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 6 Know Flare | ||
Tue Jun 12 2018 16:12 | 1st = 6 Know Flare 2nd = 4 Goldstar Renee 3rd = 2 Dream Kay 4th = 1 Eyrewell Bentley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 5 Top Alcohol | ||
Tue Jun 12 2018 16:09 | 1st = 5 Top Alcohol 2nd = 8 Maximum Joan 3rd = 7 Fab Dream 4th = 4 Game Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 8 Divine State | ||
Tue Jun 12 2018 16:07 | 1st = 8 Divine State 2nd = 5 Squire 3rd = 11 Ashark 4th = 6 The Bus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 5 Shakin Brave | ||
Tue Jun 12 2018 16:04 | 1st = 5 Shakin Brave 2nd = 2 Bakali Louis 3rd = 4 Close Enough 4th = 8 Nice Surprise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 8 - 11 Milord | ||
Tue Jun 12 2018 16:00 | 1st = 11 Milord 2nd = 2 Buckler 3rd = 10 Snows Bro 4th = 7 Perfect Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Corowa Race 7 - 2 Flying Frog | ||
Tue Jun 12 2018 15:55 | 1st = 2 Flying Frog 2nd = 6 Mr Brown Fox 3rd = 11 Stormus 4th = 8 All Aflutter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 2 Culvie Lass | ||
Tue Jun 12 2018 15:52 | 1st = 2 Culvie Lass 2nd = 8 Ana Dior 3rd = 7 Broken Penniless 4th = 3 Jealous Much |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 4 Rosdue Misty | ||
Tue Jun 12 2018 15:52 | 1st = 4 Rosdue Misty 2nd = 5 Cyndie Said 3rd = 7 Eye Like Cake 4th = 6 Count Werina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 4 Zipping Diva | ||
Tue Jun 12 2018 15:49 | 1st = 4 Zipping Diva 2nd = 3 Dyna Zapto 3rd = 8 Kalani Hagen 4th = 1 Gin Lees Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 5 Lilac Flash | ||
Tue Jun 12 2018 15:47 | 1st = 5 Lilac Flash 2nd = 10 Ark Patrol 3rd = 7 Pinup Boy 4th = 4 Grizzly Montana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 4 Artistic Genius | ||
Tue Jun 12 2018 15:44 | 1st = 4 Artistic Genius 2nd = 6 Cindys Mate 3rd = 8 Maxi Fozz 4th = 2 Miss Luna Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Quirindi Race 6 - 6 Another Larga | ||
Tue Jun 12 2018 15:40 | 1st = 6 Another Larga 2nd = 9 Rockatorio 3rd = 4 Exitozo 4th = 2 Comacina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 2 Fabwik | ||
Tue Jun 12 2018 15:37 | 1st = 2 Fabwik 2nd = 7 Bombastic Tim 3rd = 8 Lektra Stroll 4th = 4 Filthy Phantom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 2 Dig Dig Dig | ||
Tue Jun 12 2018 15:36 | 1st = 2 Dig Dig Dig 2nd = 3 Eyrewell Ebony 3rd = 5 Stompin Ground 4th = 6 Kellys My Name |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 5 Picard | ||
Tue Jun 12 2018 15:33 | 1st = 5 Picard 2nd = 3 Mackeral 3rd = 1 Lexus With A View 4th = 8 True Confessions |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 9 Chochlik | ||
Tue Jun 12 2018 15:32 | 1st = 9 Chochlik 2nd = 10 Miracles Happen 3rd = 4 Cruising Solo 4th = 1 Fawn Regrets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 7 - 2 Moonlight Hussler | ||
Tue Jun 12 2018 15:30 | 1st = 2 Moonlight Hussler 2nd = 5 Dancing Hare 3rd = 3 Robbo The Bold 4th = 6 Scensay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 11 - 4 Canya Jake | ||
Tue Jun 12 2018 15:27 | 1st = 4 Canya Jake 2nd = 1 Millers Gold 3rd = 8 Buckle Up Dino 4th = 6 Winklea Faith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 2 Crymelon Annie | ||
Tue Jun 12 2018 15:24 | 1st = 2 Crymelon Annie 2nd = 4 Crymelon Victory 3rd = 5 Miracle Gem 4th = 3 Night Ninja |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 11 - 1 Klemmer | ||
Tue Jun 12 2018 15:21 | 1st = 1 Klemmer 2nd = 8 Corleone Queen 3rd = 6 Lashes 4th = 5 Kingstons Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Corowa Race 6 - 4 Grey Strike | ||
Tue Jun 12 2018 15:20 | 1st = 4 Grey Strike 2nd = 3 Like To Think So 3rd = 1 Our Project 4th = 9 Flying Ferret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 2 Nod Ya Head | ||
Tue Jun 12 2018 15:17 | 1st = 2 Nod Ya Head 2nd = 4 Nut Allergy 3rd = 1 Elle Gazelle 4th = 6 Dashing Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 4 Smash Damage | ||
Tue Jun 12 2018 15:17 | 1st = 4 Smash Damage 2nd = 6 Culvie Chairman 3rd = 8 Auros Advantage 4th = 5 Goldstar Tu Puc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 8 Lonnie Dream | ||
Tue Jun 12 2018 15:14 | 1st = 8 Lonnie Dream 2nd = 2 Wok Djay 3rd = 10 Aussie Giant 4th = 3 Notorious King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 8 Village Cruiser | ||
Tue Jun 12 2018 15:12 | 1st = 8 Village Cruiser 2nd = 2 Mo Jarney 3rd = 1 Levi Jade 4th = 11 Eulo Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 10 - 1 Kath Emery | ||
Tue Jun 12 2018 15:09 | 1st = 1 Kath Emery 2nd = 2 Fishing Ducks 3rd = 4 Supreme Style 4th = 6 Tecoma Skilda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Quirindi Race 5 - 2 Smith | ||
Tue Jun 12 2018 15:05 | 1st = 2 Smith 2nd = 3 Keemon 3rd = 4 Titus 4th = 6 Red Axe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 5 Willing Rose | ||
Tue Jun 12 2018 15:02 | 1st = 5 Willing Rose 2nd = 3 Dig Deep Vicky 3rd = 2 Cedar Jacob 4th = 1 Shine The Weapon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 6 - 4 Annunciate | ||
Tue Jun 12 2018 15:00 | 1st = 4 Annunciate 2nd = 1 Aristobeaux 3rd = 6 Step On It 4th = 3 Riverina Explorer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 3 Unfounded | ||
Tue Jun 12 2018 14:57 | 1st = 3 Unfounded 2nd = 5 My Ginger Kiss 3rd = 6 Ohoka Magic 4th = 8 Rum Gin Mixer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 4 Bit Of Fun | ||
Tue Jun 12 2018 14:57 | 1st = 4 Bit Of Fun 2nd = 8 Willow Bubbles 3rd = 7 Luke Tyson 4th = 1 Polished Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 1 Darren Allen | ||
Tue Jun 12 2018 14:54 | 1st = 1 Darren Allen 2nd = 4 Blackpool Remi 3rd = 2 Cawbourne Dolly 4th = 6 Evie Willow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 2 Goodtime Heaven | ||
Tue Jun 12 2018 14:52 | 1st = 2 Goodtime Heaven 2nd = 4 Island Banner 3rd = 1 Ideal Fantasy 4th = 7 Red Charmer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 9 - 3 Buckle Up Freda | ||
Tue Jun 12 2018 14:49 | 1st = 3 Buckle Up Freda 2nd = 1 Winklee Sandy 3rd = 6 Crooked Vulture 4th = 8 Amo Bailar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Corowa Race 5 - 6 Bold Approach | ||
Tue Jun 12 2018 14:45 | 1st = 6 Bold Approach 2nd = 10 Pacific Tycoon 3rd = 2 Snippet Of Gold 4th = 9 Broadstone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 1 Jack In Black | ||
Tue Jun 12 2018 14:42 | 1st = 1 Jack In Black 2nd = 2 Victa Ollie 3rd = 3 Long Gully Robbi 4th = 6 Signal Peak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 7 Smash Ocean | ||
Tue Jun 12 2018 14:42 | 1st = 7 Smash Ocean 2nd = 5 Gordy Junior 3rd = 2 Matariki 4th = 3 Sozins Emperor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 5 Margolis | ||
Tue Jun 12 2018 14:39 | 1st = 5 Margolis 2nd = 7 Paprika 3rd = 2 Lachlans Wish 4th = 3 Swift Christie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 1 Shadow Pass | ||
Tue Jun 12 2018 14:37 | 1st = 1 Shadow Pass 2nd = 9 Riverleigh William 3rd = 2 Heavens Hint 4th = 4 Master Dip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 1 Droopys Jacket | ||
Tue Jun 12 2018 14:34 | 1st = 1 Droopys Jacket 2nd = 6 Winklee Terror 3rd = 5 Duck Troubles 4th = 9 Suva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 3 Fawn Eruptor | ||
Tue Jun 12 2018 14:31 | 1st = 3 Fawn Eruptor 2nd = 1 Ace Cruising 3rd = 6 Moncrieffe Miss 4th = 2 My Boy Roman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 5 - 2 Our Luca | ||
Tue Jun 12 2018 14:30 | 1st = 2 Our Luca 2nd = 4 Tanto Bianco 3rd = 1 Unshackled 4th = 9 Dame Vassa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Quirindi Race 4 - 3 Bangkok | ||
Tue Jun 12 2018 14:25 | 1st = 3 Bangkok 2nd = 8 Blinkin Legend 3rd = 9 Finne Realta 4th = 4 Pricing Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 1 Benaud | ||
Tue Jun 12 2018 14:22 | 1st = 1 Benaud 2nd = 2 Im Zoolander 3rd = 3 Spring Leesa 4th = 9 Eustace Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 4 Opawa Poppy | ||
Tue Jun 12 2018 14:21 | 1st = 4 Opawa Poppy 2nd = 1 Dapper Danny 3rd = 2 Taieri Terra 4th = 5 Smash Gator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 2 Zombie | ||
Tue Jun 12 2018 14:18 | 1st = 2 Zombie 2nd = 4 Superfast Love 3rd = 5 Everton Boy 4th = 8 Scott Seoul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 1 Redbank Addi | ||
Tue Jun 12 2018 14:17 | 1st = 1 Redbank Addi 2nd = 5 Rocknroll Pearl 3rd = 3 Never Been Said 4th = 6 Major Chili |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 1 Jake Sully | ||
Tue Jun 12 2018 14:14 | 1st = 1 Jake Sully 2nd = 3 Buckle Up Nel 3rd = 8 Buckle Up Glad 4th = 5 Rivenlee Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Corowa Race 4 - 8 Ruby Skye | ||
Tue Jun 12 2018 14:10 | 1st = 8 Ruby Skye 2nd = 13 Bellzig 3rd = 5 Roaming To Win 4th = 7 Captain Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 1 Dunkirk | ||
Tue Jun 12 2018 14:07 | 1st = 1 Dunkirk 2nd = 4 Bradley Tyson 3rd = 8 Long Gully Ella 4th = 3 Goose Buzz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 1 Oh So Nitro | ||
Tue Jun 12 2018 14:06 | 1st = 1 Oh So Nitro 2nd = 10 Know Leave 3rd = 4 Opawa Pam 4th = 5 Moonshine Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 3 Saint Kilda Beach | ||
Tue Jun 12 2018 14:03 | 1st = 3 Saint Kilda Beach 2nd = 1 Signorina Jujon 3rd = 5 My Ultimate Sport 4th = 6 Torque Is My Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 4 - 5 Consider It Done | ||
Tue Jun 12 2018 14:00 | 1st = 5 Consider It Done 2nd = 10 Bricktop 3rd = 7 Panagiota 4th = 8 Woodmans Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 6 Shiny Nose | ||
Tue Jun 12 2018 13:57 | 1st = 6 Shiny Nose 2nd = 1 My Cousin Jim 3rd = 5 Strickland 4th = 2 Oldmate Everest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 6 Falcies Dasher | ||
Tue Jun 12 2018 13:54 | 1st = 6 Falcies Dasher 2nd = 3 Jetta Jam 3rd = 7 Nebraska Beach 4th = 8 Bongioletti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Quirindi Race 3 - 7 Swift And Shift | ||
Tue Jun 12 2018 13:50 | 1st = 7 Swift And Shift 2nd = 12 Consular 3rd = 2 Ratler 4th = 5 African Guy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 2 Fab Jessie | ||
Tue Jun 12 2018 13:47 | 1st = 2 Fab Jessie 2nd = 4 Stalking Storm 3rd = 3 Emerley Again 4th = 8 Quick Sensation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 3 Sparkling Terra | ||
Tue Jun 12 2018 13:46 | 1st = 3 Sparkling Terra 2nd = 7 Come Sunday 3rd = 1 Verbena 4th = 6 Cut The Ribbons |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 5 Wedgewood | ||
Tue Jun 12 2018 13:42 | 1st = 5 Wedgewood 2nd = 3 Sunburnt Opal 3rd = 2 Durama Mystic 4th = 1 Zipping Tully |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 8 Gold Sovereign | ||
Tue Jun 12 2018 13:42 | 1st = 8 Gold Sovereign 2nd = 2 Moment In The Sun 3rd = 4 Beta Hanoverdakash 4th = 1 Scenic Sky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 1 Wild Strike | ||
Tue Jun 12 2018 13:39 | 1st = 1 Wild Strike 2nd = 8 Winklea Blue 3rd = 6 Kiandra 4th = 5 Lenards Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 12 - 8 Another Message | ||
Tue Jun 12 2018 13:38 | 1st = 8 Another Message 2nd = 5 Homebush Scorpio 3rd = 3 Opawa Waihemo 4th = 1 Chop Shop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Corowa Race 3 - 4 Miralie | ||
Tue Jun 12 2018 13:35 | 1st = 4 Miralie 2nd = 15 Bay Lane 3rd = 8 Belchamp 4th = 12 Lady Mironton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 3 - 1 Amschel | ||
Tue Jun 12 2018 13:30 | 1st = 1 Amschel 2nd = 13 I Am Vinnie 3rd = 11 No Alibi 4th = 6 Sellaronda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 2 Victa Polly | ||
Tue Jun 12 2018 13:27 | 1st = 2 Victa Polly 2nd = 7 More Than Black 3rd = 1 Midnight Patrol 4th = 5 Diamond Jaquie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 6 Williwa Jack | ||
Tue Jun 12 2018 13:24 | 1st = 6 Williwa Jack 2nd = 1 Arthur Martha 3rd = 3 Harung 4th = 4 Corleone King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 4 Our Millwood Maizie | ||
Tue Jun 12 2018 13:22 | 1st = 4 Our Millwood Maizie 2nd = 6 Always My Mate 3rd = 2 Kurahaupo Gambler 4th = 3 Psychedelic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 11 - 2 Wheelchair Norm | ||
Tue Jun 12 2018 13:21 | 1st = 2 Wheelchair Norm 2nd = 1 Think Tank 3rd = 9 Must Be Rusty 4th = 4 Opawa Sheldon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 6 Call Me Will | ||
Tue Jun 12 2018 13:19 | 1st = 6 Call Me Will 2nd = 2 Crackenback 3rd = 1 Miss Morvill 4th = 4 Mac The Knife |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Quirindi Race 2 - 7 Chucknpaul | ||
Tue Jun 12 2018 13:15 | 1st = 7 Chucknpaul 2nd = 1 Its Relative 3rd = 3 Written In Vain 4th = 2 Elles Nel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 3 Gunnadoo Driver | ||
Tue Jun 12 2018 13:12 | 1st = 3 Gunnadoo Driver 2nd = 1 Little Mystic 3rd = 2 Wikabree 4th = 7 Woodside Duke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 6 Airly Rocket | ||
Tue Jun 12 2018 13:09 | 1st = 6 Airly Rocket 2nd = 3 Sketchy Nick 3rd = 4 Despicable Daz 4th = 2 Little Britney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 1 Drop The Hammer | ||
Tue Jun 12 2018 13:07 | 1st = 1 Drop The Hammer 2nd = 3 Runaway Success 3rd = 2 Queen Of Clevedon 4th = 5 Agent Maori |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 10 - 2 Debbie Baxter | ||
Tue Jun 12 2018 13:06 | 1st = 2 Debbie Baxter 2nd = 1 Know Scrutiny 3rd = 8 Homebush Miles 4th = 5 Opawa Jumper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 8 Molly Supernova | ||
Tue Jun 12 2018 13:04 | 1st = 8 Molly Supernova 2nd = 2 Adams Spot 3rd = 1 Juddalon 4th = 7 Lucys Locket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 2 - 1 Annanicolesnitz | ||
Tue Jun 12 2018 13:00 | 1st = 1 Annanicolesnitz 2nd = 10 Real Coco 3rd = 12 Tam Oshanter 4th = 7 Mirza Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Corowa Race 2 - 5 Framework | ||
Tue Jun 12 2018 12:55 | 1st = 5 Framework 2nd = 8 Red Medusa 3rd = 1 Southern Turf 4th = 10 Redfu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 2 Big Black Siyan | ||
Tue Jun 12 2018 12:52 | 1st = 2 Big Black Siyan 2nd = 4 Victa Charlie 3rd = 8 Woodside Rambo 4th = 3 Victa Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 7 Lagoon Jazzy | ||
Tue Jun 12 2018 12:48 | 1st = 7 Lagoon Jazzy 2nd = 2 Slick Simzy 3rd = 1 Strictly Rhythm 4th = 6 Sketchy Fanta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 9 Needle | ||
Tue Jun 12 2018 12:47 | 1st = 9 Needle 2nd = 5 Quietly Spoken 3rd = 6 Justabitnoisy 4th = 7 Spud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 5 Thunder Punch | ||
Tue Jun 12 2018 12:43 | 1st = 5 Thunder Punch 2nd = 6 Sulza Boy 3rd = 1 Walla Wuti 4th = 3 Feel The Noise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 9 - 3 Malaga Molly | ||
Tue Jun 12 2018 12:39 | 1st = 3 Malaga Molly 2nd = 2 Classy Witch 3rd = 8 Valyrian Steel 4th = 1 Shift The Blame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Quirindi Race 1 - 2 Restless | ||
Tue Jun 12 2018 12:35 | 1st = 2 Restless 2nd = 5 Calamity Mo 3rd = 9 Mystic Splendour 4th = 4 Bushies Crumpet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 3 High Ambition | ||
Tue Jun 12 2018 12:32 | 1st = 3 High Ambition 2nd = 4 Up North Dougie 3rd = 8 Sutton Red 4th = 7 Boom Down |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 1 - 3 So You Dream | ||
Tue Jun 12 2018 12:30 | 1st = 3 So You Dream 2nd = 11 Smurf Cody 3rd = 2 Mercury Bullet 4th = 4 The Gatting Ball |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 5 Thermal Strike | ||
Tue Jun 12 2018 12:27 | 1st = 5 Thermal Strike 2nd = 7 Velocity Lilly 3rd = 2 Spring Irish 4th = 1 Destini Laredo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 3 Zalaya | ||
Tue Jun 12 2018 12:24 | 1st = 3 Zalaya 2nd = 1 Bide Your Time 3rd = 6 Muppet 4th = 7 Kel Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Corowa Race 1 - 11 Lady Bithiah | ||
Tue Jun 12 2018 12:20 | 1st = 11 Lady Bithiah 2nd = 10 Sarsaparilla 3rd = 9 Doomsday Command 4th = 8 Ambellara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 8 - 4 Cosmic Stu | ||
Tue Jun 12 2018 12:16 | 1st = 4 Cosmic Stu 2nd = 7 Peekay Shout 3rd = 2 Freckle Flyer 4th = 8 Awesome Annie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 2 Sweet Nangar | ||
Tue Jun 12 2018 12:08 | 1st = 2 Sweet Nangar 2nd = 6 Sunburnt City 3rd = 4 Cydi 4th = 7 Magical Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 7 - 2 Opawa Racer | ||
Tue Jun 12 2018 11:57 | 1st = 2 Opawa Racer 2nd = 1 Know Answer 3rd = 4 Opawa Brad 4th = 6 Know Conclusion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 6 - 4 Mitcham Reado | ||
Tue Jun 12 2018 11:40 | 1st = 4 Mitcham Reado 2nd = 5 Black Dan 3rd = 2 Wong Box 4th = 8 Homebush Tasha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 5 - 2 Mounga | ||
Tue Jun 12 2018 11:22 | 1st = 2 Mounga 2nd = 5 Nippa Martino 3rd = 8 Homebush Bow 4th = 1 Magic Jess Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 4 - 3 Archies Ranger | ||
Tue Jun 12 2018 11:05 | 1st = 3 Archies Ranger 2nd = 7 Opawa Lawsey 3rd = 6 Zipping Ripley 4th = 5 Elland Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 3 - 2 Mr Matt | ||
Tue Jun 12 2018 10:47 | 1st = 2 Mr Matt 2nd = 4 Idol Ben 3rd = 7 Springheel Jack 4th = 5 Pam Arising |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 2 - 9 Chasing Fame | ||
Tue Jun 12 2018 10:30 | 1st = 9 Chasing Fame 2nd = 1 Zefside 3rd = 6 Homebush Scribe 4th = 7 Epic Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 1 - 1 Chasing Great | ||
Tue Jun 12 2018 10:12 | 1st = 1 Chasing Great 2nd = 2 Dream Stone Jade 3rd = 5 Homebush Izzy 4th = 4 El Happy Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 3 Combination | ||
Sat May 12 2018 23:55 | 1st = 3 Combination 2nd = 4 Midnight Rama 3rd = 8 Cassius Monelli 4th = 7 Rubble Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 8 - 9 Impressive Signs | ||
Sat May 12 2018 23:45 | 1st = 9 Impressive Signs 2nd = 7 Soho Reaper 3rd = 10 Change Doon Now 4th = 2 Tartary Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 4 Waterloo Monelli | ||
Sat May 12 2018 23:37 | 1st = 4 Waterloo Monelli 2nd = 2 Party Games 3rd = 1 Trump Tux 4th = 6 Juda Lomar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 7 - 8 Susie Rocks | ||
Sat May 12 2018 23:15 | 1st = 8 Susie Rocks 2nd = 5 Rockin The Boys 3rd = 7 Chelsea Royale 4th = 1 Liberte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 4 Skylab | ||
Sat May 12 2018 23:12 | 1st = 4 Skylab 2nd = 1 Constant Rama 3rd = 8 Iridium Flare 4th = 2 Everest Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 2 King Colt | ||
Sat May 12 2018 23:02 | 1st = 2 King Colt 2nd = 1 Trixta Rox 3rd = 7 Aeroplane Indy 4th = 4 Dorrigo Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 5 West On Augie | ||
Sat May 12 2018 22:54 | 1st = 5 West On Augie 2nd = 2 Eighty Eight 3rd = 4 Rockhold 4th = 6 Bart Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 11 - 3 Reclusive | ||
Sat May 12 2018 22:47 | 1st = 3 Reclusive 2nd = 4 Fairest Fella 3rd = 5 One Tuff Nut 4th = 6 Freddy Fudpucker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 1 Dava Supreme | ||
Sat May 12 2018 22:46 | 1st = 1 Dava Supreme 2nd = 4 Winklee Dutchy 3rd = 6 Dyna Drew 4th = 5 Racketeer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 6 - 1 Iceenothink | ||
Sat May 12 2018 22:40 | 1st = 1 Iceenothink 2nd = 8 Blissntheblack 3rd = 9 Soho Leviathan 4th = 10 Responder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 8 Alpine Little | ||
Sat May 12 2018 22:38 | 1st = 8 Alpine Little 2nd = 4 Forty Twenty Two 3rd = 1 Bokarm Dean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 8 Ferdinand | ||
Sat May 12 2018 22:35 | 1st = 8 Ferdinand 2nd = 5 Sieben Monelli 3rd = 7 Hotshot Monelli 4th = 1 Aeroplane Barney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 10 - 5 My Two Eves | ||
Sat May 12 2018 22:30 | 1st = 5 My Two Eves 2nd = 1 Young Janie 3rd = 3 Liams Lass 4th = 7 Drillittobits |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 3 Main One | ||
Sat May 12 2018 22:28 | 1st = 3 Main One 2nd = 8 Khaleesi Girl 3rd = 7 Extra Gear 4th = 1 Its A Glamma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 1 Bubbles And Cheese | ||
Sat May 12 2018 22:23 | 1st = 1 Bubbles And Cheese 2nd = 7 Jenesaisquoi 3rd = 2 Shesashark 4th = 4 Bella Mystique |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 8 Ritza Rambo | ||
Sat May 12 2018 22:20 | 1st = 8 Ritza Rambo 2nd = 3 Orwellian 3rd = 7 Zipping Clare 4th = 2 Ninja Josh Mae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 5 - 8 Mister Tom Dooley | ||
Sat May 12 2018 22:15 | 1st = 8 Mister Tom Dooley 2nd = 7 Remarkable 3rd = 9 Over Loaded 4th = 10 Bettor Reward |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 6 Black Bombshell | ||
Sat May 12 2018 22:12 | 1st = 6 Black Bombshell 2nd = 8 Decimal 3rd = 1 Astrozone 4th = 7 Trouper Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 5 Idabelle Bale | ||
Sat May 12 2018 22:08 | 1st = 5 Idabelle Bale 2nd = 4 Dyna Alistair 3rd = 3 Dyna Gertie 4th = 8 Bronelly Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 9 - 4 Morgan Mylee | ||
Sat May 12 2018 22:03 | 1st = 4 Morgan Mylee 2nd = 6 Angels Breath 3rd = 1 Allthemoves 4th = 2 The Girls Gotflair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 10 - 5 Sheeza Malteeza | ||
Sat May 12 2018 22:00 | 1st = 5 Sheeza Malteeza 2nd = 2 Our Ultimate Julie 3rd = 6 Alliyahs Choice 4th = 4 Tralee Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 5 Catch Me Curly | ||
Sat May 12 2018 22:00 | 1st = 5 Catch Me Curly 2nd = 4 Ritza Lenny 3rd = 8 Black Forge 4th = 3 Glengarrie Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 5 Culture King | ||
Sat May 12 2018 21:55 | 1st = 5 Culture King 2nd = 2 Disclosure 3rd = 4 Martys Party 4th = 1 Marcelo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 2 Poppy Monelli | ||
Sat May 12 2018 21:52 | 1st = 2 Poppy Monelli 2nd = 6 Cropduster 3rd = 7 Little Grove 4th = 4 Ouchamp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 4 - 3 Imana Capri | ||
Sat May 12 2018 21:47 | 1st = 3 Imana Capri 2nd = 9 Across The Way 3rd = 1 Seeknyoushallfind 4th = 10 Manofthepeople |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 5 Oshkosh Yobbo | ||
Sat May 12 2018 21:45 | 1st = 5 Oshkosh Yobbo 2nd = 1 Rockstar Toovey 3rd = 7 Zippy Daph 4th = 8 Peter Yap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 10 - 8 Hipstar | ||
Sat May 12 2018 21:40 | 1st = 8 Hipstar 2nd = 1 Lifes Black 3rd = 4 Point Oh Five 4th = 3 Gizzmo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 7 Kingsbrae Cheeko | ||
Sat May 12 2018 21:37 | 1st = 7 Kingsbrae Cheeko 2nd = 1 Knock Wave 3rd = 2 Dynamic Mae 4th = 6 Bogan Doonie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 8 - 1 Vinny Chase | ||
Sat May 12 2018 21:32 | 1st = 1 Vinny Chase 2nd = 7 Lennytheshark 3rd = 4 Sams The Master 4th = 2 Kotare Roland |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 9 - 1 Roll With Lachlan | ||
Sat May 12 2018 21:31 | 1st = 1 Roll With Lachlan 2nd = 8 Velocity Stride 3rd = 2 Eclipse Stride 4th = 4 Kanye Crusader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 3 Dandalup Girl | ||
Sat May 12 2018 21:30 | 1st = 3 Dandalup Girl 2nd = 8 Black Fusileer 3rd = 6 Lawless Lou 4th = 7 Bushmans Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 4 Sun Valley Road | ||
Sat May 12 2018 21:25 | 1st = 4 Sun Valley Road 2nd = 2 Ten Caisses 3rd = 7 Variable Miss 4th = 6 Im Havinaball |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 3 - 12 Bechers Brook | ||
Sat May 12 2018 21:22 | 1st = 12 Bechers Brook 2nd = 5 Mossdale Flynn 3rd = 10 Sebastiens Lad 4th = 7 Hilo Angus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 8 Dr Mortikye | ||
Sat May 12 2018 21:22 | 1st = 8 Dr Mortikye 2nd = 1 Gehring Bale 3rd = 2 Jaclyn Bale 4th = 4 Go Commando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 9 - 5 Rich Virgin | ||
Sat May 12 2018 21:17 | 1st = 5 Rich Virgin 2nd = 7 My Venice Beach 3rd = 9 I Am Serengeti 4th = 4 Dolly Braveheart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 6 Poppa Ogg | ||
Sat May 12 2018 21:15 | 1st = 6 Poppa Ogg 2nd = 1 Cosmical 3rd = 5 Paddys Pearl 4th = 7 Shes Grand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 8 Goddess Jujon | ||
Sat May 12 2018 21:10 | 1st = 8 Goddess Jujon 2nd = 11 Cherrys The Best 3rd = 1 Zaras All Good 4th = 2 Ark Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 7 Ookinaki Flyer | ||
Sat May 12 2018 21:08 | 1st = 7 Ookinaki Flyer 2nd = 8 Ethereum 3rd = 1 Clooney 4th = 5 Arappaho Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 8 - 12 Eadies Joy | ||
Sat May 12 2018 21:06 | 1st = 12 Eadies Joy 2nd = 13 Ashark 4th = 6 Our Ideal Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 7 - 1 Hezatoff | ||
Sat May 12 2018 21:03 | 1st = 1 Hezatoff 2nd = 5 Beach Surge 3rd = 8 Hurricane Stride 4th = 3 Curlimore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 7 - 4 High Degree | ||
Sat May 12 2018 21:00 | 1st = 4 High Degree 2nd = 1 American Frontier 3rd = 2 Mishani Vaidra 4th = 7 Dazet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 4 Tao Tao | ||
Sat May 12 2018 20:57 | 1st = 4 Tao Tao 2nd = 1 Milky Jones 3rd = 3 Veracity 4th = 6 Reckoning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 2 - 1 Rolling Commander | ||
Sat May 12 2018 20:56 | 1st = 1 Rolling Commander 2nd = 12 Carrera Mach 3rd = 2 Mr Henry 4th = 11 Rock Me Over |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 12 - 6 Billy Bart | ||
Sat May 12 2018 20:54 | 1st = 6 Billy Bart 2nd = 1 Dark Taboo 3rd = 7 Solar On 4th = 2 Zipping Boyd |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 1 Strongnbold | ||
Sat May 12 2018 20:52 | 1st = 1 Strongnbold 2nd = 5 Mackalan 3rd = 3 Above Average 4th = 7 Regal Scribe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 3 Little Digger | ||
Sat May 12 2018 20:50 | 1st = 3 Little Digger 2nd = 5 Blazin Carter 3rd = 2 Ritas Boy 4th = 1 El Magnifico |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 4 Iona Grinner | ||
Sat May 12 2018 20:45 | 1st = 4 Iona Grinner 2nd = 7 Maorisfavouritesun 3rd = 10 Dieu De LAmour 4th = 12 Mighty Sunny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 9 Capitalize | ||
Sat May 12 2018 20:40 | 1st = 9 Capitalize 2nd = 1 Left A Terror 3rd = 7 Amillion Promises 4th = 6 Sea Hawke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 2 Hot Tip | ||
Sat May 12 2018 20:38 | 1st = 2 Hot Tip 2nd = 5 Rockstar Patriot 3rd = 6 Dundee Calypso 4th = 8 Dyna Carnie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 12 Chevrons Reward | ||
Sat May 12 2018 20:36 | 1st = 12 Chevrons Reward 2nd = 11 Cause For Applause 3rd = 1 Blissfull Dixie 4th = 6 Moonlight Cruiser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 6 - 4 Tornado Valley | ||
Sat May 12 2018 20:33 | 1st = 4 Tornado Valley 2nd = 1 Into The Unknown 3rd = 5 Red Hot Tooth 4th = 3 Clover Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 12 - 3 Pinnacle Girl | ||
Sat May 12 2018 20:33 | 1st = 3 Pinnacle Girl 2nd = 1 Summer Rowe 3rd = 4 Lofty Morrow 4th = 5 Kinloch County |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 6 - 1 Mishani Valentino | ||
Sat May 12 2018 20:30 | 1st = 1 Mishani Valentino 2nd = 4 Barefoot 3rd = 2 Say I Cee You 4th = 5 Takotsubo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 11 - 6 Remain Seated | ||
Sat May 12 2018 20:30 | 1st = 6 Remain Seated 2nd = 8 Kowari 3rd = 4 Fat Rhino 4th = 7 Patchie Thief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 6 Beat The Bank | ||
Sat May 12 2018 20:27 | 1st = 6 Beat The Bank 2nd = 1 Secretly Hot 3rd = 5 Keysile 4th = 8 Sydney Thomas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 1 - 7 Its Set In Stone | ||
Sat May 12 2018 20:25 | 1st = 7 Its Set In Stone 2nd = 6 Walsh 3rd = 8 El Shuey 4th = 10 Jesse Allwood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 5 Just Seduce Me | ||
Sat May 12 2018 20:22 | 1st = 5 Just Seduce Me 2nd = 1 Stylish Icon 4th = 2 Arm A Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 10 - 6 Hi Que | ||
Sat May 12 2018 20:21 | 1st = 6 Hi Que 2nd = 8 Spirit Of Bella 3rd = 1 Cheeky Bella 4th = 2 Micks Gone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 6 Paws Of Winslow | ||
Sat May 12 2018 20:18 | 1st = 6 Paws Of Winslow 2nd = 8 Stitch Gun Miss 3rd = 4 Malala Gogolac 4th = 1 Miss Whacker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 6 Wobelee | ||
Sat May 12 2018 20:17 | 1st = 6 Wobelee 2nd = 4 Kyvalley Finn 3rd = 5 Drop The Hammer 4th = 8 Sassy Pants |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 3 Black Spyro | ||
Sat May 12 2018 20:15 | 1st = 3 Black Spyro 2nd = 1 He Shall Johnny 3rd = 8 Dyna Oscar 4th = 5 Varuchi Pass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 5 Dat Dat Daty | ||
Sat May 12 2018 20:12 | 1st = 5 Dat Dat Daty 2nd = 2 Painted Elvry 3rd = 7 You Never Know 4th = 6 Im Electric |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 4 Smart As Camm Be | ||
Sat May 12 2018 20:10 | 1st = 4 Smart As Camm Be 2nd = 1 Thats Bettor 3rd = 3 Miss Moneybags 4th = 2 Cupcakesnwhipcream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 8 Irinka Leanne | ||
Sat May 12 2018 20:08 | 1st = 8 Irinka Leanne 2nd = 6 Yankees Ethics 3rd = 4 Irinka Hamo 4th = 5 Anna Cotton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 2 Missinmemate | ||
Sat May 12 2018 20:07 | 1st = 2 Missinmemate 2nd = 3 Whatwereuthinking 3rd = 4 Nothings Final 4th = 7 Apollo Thirteen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 9 - 1 Sleek Master | ||
Sat May 12 2018 20:04 | 1st = 1 Sleek Master 2nd = 8 Blitzkrieg 3rd = 2 Rich Tom 4th = 3 Tin Pan Alley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 3 Just Like Yazza | ||
Sat May 12 2018 20:01 | 1st = 3 Just Like Yazza 2nd = 7 Little Dotty Too 3rd = 4 Sassy Oaks 4th = 1 Lazza Manazza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 5 - 6 Crusher | ||
Sat May 12 2018 20:00 | 1st = 6 Crusher 2nd = 2 Redex 3rd = 5 Turbo Teddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 7 Oh So Sleek | ||
Sat May 12 2018 19:58 | 1st = 7 Oh So Sleek 2nd = 5 On The Runway 3rd = 8 Ash Star 4th = 2 Boomer Blitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 2 Bumpo | ||
Sat May 12 2018 19:55 | 1st = 2 Bumpo 2nd = 1 Sabai Odessa 3rd = 5 Josies Pride 4th = 3 Peters Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - | ||
Sat May 12 2018 19:54 | 2nd = 8 Tezz Khora 3rd = 7 Floyd Mayweather 4th = 5 Sir Julian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 9 Bettor Party | ||
Sat May 12 2018 19:54 | 1st = 9 Bettor Party 2nd = 8 Tezz Khora 3rd = 7 Floyd Mayweather 4th = 5 Sir Julian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 1 Ivanka Rose | ||
Sat May 12 2018 19:51 | 1st = 1 Ivanka Rose 2nd = 8 Dyna Yella 3rd = 7 You Dance 4th = 6 Serene Machine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 5 Shoobee Doo | ||
Sat May 12 2018 19:50 | 1st = 5 Shoobee Doo 2nd = 4 Animal 3rd = 7 Dee Double You 4th = 6 Petes Big Jim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 4 Pure Project | ||
Sat May 12 2018 19:48 | 1st = 4 Pure Project 2nd = 6 Heres Dave 3rd = 7 Nellysu 4th = 2 Got Bounce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 8 - 7 Oren Ishii | ||
Sat May 12 2018 19:45 | 1st = 7 Oren Ishii 2nd = 8 Savanaka Two 3rd = 4 Lektra Fella 4th = 3 Bella Bellissimo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 2 Praters Ace | ||
Sat May 12 2018 19:42 | 1st = 2 Praters Ace 2nd = 3 Slice Of Cake 3rd = 6 Lightning Larico 4th = 4 Ten Gallon Hat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 6 Colt Thirty One | ||
Sat May 12 2018 19:40 | 1st = 6 Colt Thirty One 2nd = 12 Pinup Boy 3rd = 5 Corey William 4th = 11 Majordoit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 2 Winnie Allen | ||
Sat May 12 2018 19:38 | 1st = 2 Winnie Allen 2nd = 1 Verne Allen 3rd = 7 Dyna Benny 4th = 8 Rollin With It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 7 Sweet As Candy | ||
Sat May 12 2018 19:37 | 1st = 7 Sweet As Candy 2nd = 3 Bright And Sonny 3rd = 9 Liukin 4th = 2 Spooky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 3 Keona | ||
Sat May 12 2018 19:34 | 1st = 3 Keona 2nd = 2 Barney Brann 3rd = 1 Srixon 4th = 6 Miss Bristle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 5 - 3 Brallos Pass | ||
Sat May 12 2018 19:33 | 1st = 3 Brallos Pass 2nd = 10 Im The Boss 3rd = 9 Hoo Nien 4th = 4 Highview Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 1 Trianna | ||
Sat May 12 2018 19:31 | 1st = 1 Trianna 2nd = 2 Rebecca Bale 3rd = 7 Just Tooie 4th = 3 Avatar Minty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 4 - 6 Captain Crumpet | ||
Sat May 12 2018 19:30 | 1st = 6 Captain Crumpet 2nd = 5 Seveneez 3rd = 7 Clear Sailing 4th = 1 Bernies Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 1 Lagoon Rhett | ||
Sat May 12 2018 19:28 | 1st = 1 Lagoon Rhett 2nd = 7 Fascinate Jasper 3rd = 8 Belmont Belle 4th = 5 Big Bender |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 7 - 2 Zipping Clive | ||
Sat May 12 2018 19:25 | 1st = 2 Zipping Clive 2nd = 4 Zipping Bronco 3rd = 7 Myrniong Magic 4th = 5 Zipping Mack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 6 Canada Bay | ||
Sat May 12 2018 19:24 | 1st = 6 Canada Bay 2nd = 7 Doubledipofheaven 3rd = 12 Montanas Jet 4th = 2 Marty Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 5 Slick | ||
Sat May 12 2018 19:21 | 1st = 5 Slick 2nd = 6 Dahomey Windsong 3rd = 1 Dont Knocka Tom 4th = 2 Splendiferous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 9 Majordan | ||
Sat May 12 2018 19:20 | 1st = 9 Majordan 2nd = 10 Mach Doro 3rd = 7 Epaulette 4th = 11 Match In Heaven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 4 Barooga Brett | ||
Sat May 12 2018 19:18 | 1st = 4 Barooga Brett 2nd = 1 Dyna Carmen 3rd = 2 Trumpsta 4th = 7 Zipping Zoe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 2 Case Master | ||
Sat May 12 2018 19:14 | 1st = 2 Case Master 2nd = 3 Elgar 3rd = 1 Wreck It Ruby 4th = 8 Hot And Swift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 4 Aqua Miss | ||
Sat May 12 2018 19:13 | 1st = 4 Aqua Miss 2nd = 1 Red Charmer 3rd = 7 Fame Assured 4th = 8 Getoutnwalk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 7 Black Silhouette | ||
Sat May 12 2018 19:08 | 1st = 7 Black Silhouette 2nd = 4 Olympic Wonder 3rd = 9 Gargzdai Girl 4th = 3 Big Bang Penny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 4 Double Explosion | ||
Sat May 12 2018 19:07 | 1st = 4 Double Explosion 2nd = 10 Starbright Vic 3rd = 6 Mr Worldwide 4th = 2 Ace Gone Wild |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 6 - 1 Book Of Luck | ||
Sat May 12 2018 19:04 | 1st = 1 Book Of Luck 2nd = 8 Irish Tiger 3rd = 6 Knighted Tiger 4th = 4 Winsome Fernando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 4 - 8 Somebeachshadow | ||
Sat May 12 2018 19:03 | 1st = 8 Somebeachshadow 2nd = 1 Realy Under Fire 3rd = 2 Whats The Catch 4th = 10 Fly Cheval |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 4 Proper Gent | ||
Sat May 12 2018 19:01 | 1st = 4 Proper Gent 2nd = 3 Get Messi 3rd = 8 Rule The Road 4th = 1 My Glorious Gal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 8 - 6 My Greek Boy | ||
Sat May 12 2018 19:00 | 1st = 6 My Greek Boy 2nd = 4 Pushin Shapes 3rd = 3 War God 4th = 8 Ripper Rio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - | ||
Sat May 12 2018 18:57 | 2nd = 2 Pronto 3rd = 1 Wheres Tamika 4th = 3 Im Seeking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 7 Amys Will | ||
Sat May 12 2018 18:57 | 1st = 7 Amys Will 2nd = 2 Pronto 3rd = 1 Wheres Tamika 4th = 3 Im Seeking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 3 Left Tennant | ||
Sat May 12 2018 18:53 | 1st = 3 Left Tennant 2nd = 2 Reaza Grunter 3rd = 11 Captain Rockey 4th = 6 The Golden Cross |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 3 - 2 Snipetron | ||
Sat May 12 2018 18:50 | 1st = 2 Snipetron 2nd = 1 Macs Boy 3rd = 4 District 4th = 8 Wheres Snippy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 8 Dyna Jerry | ||
Sat May 12 2018 18:47 | 1st = 8 Dyna Jerry 2nd = 7 Blackpool Donny 3rd = 4 Reign Of Omar 4th = 3 Pyrenees Petraca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 5 - 7 Nandos Thunder | ||
Sat May 12 2018 18:44 | 1st = 7 Nandos Thunder 2nd = 3 Zombie 3rd = 1 Rockstar Jane 4th = 8 Canya Ayden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 4 Ark Patrol | ||
Sat May 12 2018 18:43 | 1st = 4 Ark Patrol 2nd = 8 Herbs Hero 3rd = 1 Ruhtrebo 4th = 10 Onya Doug |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 1 Bella Cette | ||
Sat May 12 2018 18:41 | 1st = 1 Bella Cette 2nd = 8 Super Cesc 3rd = 2 Izy Magic 4th = 5 No More Cake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 6 - 3 Dad Said | ||
Sat May 12 2018 18:40 | 1st = 3 Dad Said 2nd = 1 Megamind 3rd = 6 Countercat 4th = 9 Rosa Filente |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 10 Yourblueyescrying | ||
Sat May 12 2018 18:36 | 1st = 10 Yourblueyescrying 2nd = 2 Coringa Delight 3rd = 6 Styx Vixen 4th = 11 Fire And Ice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 4 Falcon Flies | ||
Sat May 12 2018 18:32 | 1st = 4 Falcon Flies 2nd = 7 Exciting 3rd = 2 Sketchy Finish 4th = 1 Warrior Will |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 3 - 6 Kingdom Come | ||
Sat May 12 2018 18:30 | 1st = 6 Kingdom Come 2nd = 2 Guiltless 3rd = 4 Supplements 4th = 3 Redason |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 3 Just Nimble It | ||
Sat May 12 2018 18:28 | 1st = 3 Just Nimble It 2nd = 6 Deadline 3rd = 1 Crymelon Kit 4th = 7 Railway Burra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 4 - 10 Paprika | ||
Sat May 12 2018 18:24 | 1st = 10 Paprika 2nd = 2 Constant Dream 3rd = 5 Good Pal 4th = 7 Big Casey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 7 Smokey Quartz | ||
Sat May 12 2018 18:23 | 1st = 7 Smokey Quartz 2nd = 6 Controversial 3rd = 2 Dynamite Denn Nee 4th = 5 Intransit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 4 Princess Emalys | ||
Sat May 12 2018 18:21 | 1st = 4 Princess Emalys 2nd = 7 Chulu Chululu 3rd = 1 John Said This 4th = 6 Swipe Right |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 7 - 9 Show Honey | ||
Sat May 12 2018 18:20 | 1st = 9 Show Honey 2nd = 2 Max Almighty 3rd = 4 Art Series 4th = 5 Helms Gate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 9 Hombre Montana | ||
Sat May 12 2018 18:17 | 1st = 9 Hombre Montana 2nd = 1 Rockstar Roy 3rd = 4 All Paws 4th = 5 Jerry Can |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 1 Opononis Bliss | ||
Sat May 12 2018 18:13 | 1st = 1 Opononis Bliss 2nd = 10 Victree Mikayla 3rd = 8 Arch Empress 4th = 11 Statement Please |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 2 - 1 Love Ya Mrs | ||
Sat May 12 2018 18:10 | 1st = 1 Love Ya Mrs 2nd = 3 Mr Markou 3rd = 6 Deus 4th = 2 Maharni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 5 Corbie Jolt | ||
Sat May 12 2018 18:07 | 1st = 5 Corbie Jolt 2nd = 9 Gottashopearly 3rd = 3 Im Major Harry 4th = 10 Kissofdeath |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 1 Mesmerized | ||
Sat May 12 2018 18:04 | 1st = 1 Mesmerized 2nd = 2 Thomeli Skip 3rd = 4 Cordillo 4th = 7 Emgee Sprinter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 3 - 1 Lenny The Jet | ||
Sat May 12 2018 18:01 | 1st = 1 Lenny The Jet 2nd = 7 Winsome Express 3rd = 5 Kukudio 4th = 9 Classy Cousins |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 2 - 3 Classy Guy | ||
Sat May 12 2018 18:00 | 1st = 3 Classy Guy 2nd = 5 Might Be Luck 3rd = 7 Jodan 4th = 8 Im Intense |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 5 - 8 Radium Street | ||
Sat May 12 2018 17:57 | 1st = 8 Radium Street 2nd = 1 Bobcat Boy 3rd = 2 Scandal Alert 4th = 10 Miss Saxobeat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 3 Dollys Wally | ||
Sat May 12 2018 17:56 | 1st = 3 Dollys Wally 2nd = 4 Bloza 3rd = 1 Farmor At Last 4th = 7 Cute Gambler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 3 Federal Secret | ||
Sat May 12 2018 17:53 | 1st = 3 Federal Secret 2nd = 7 Ya Ya Girl 3rd = 6 Goodwin Reggie 4th = 1 Tommycut Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 7 Yayas Hot Spot | ||
Sat May 12 2018 17:52 | 1st = 7 Yayas Hot Spot 2nd = 4 Celestial Arden 3rd = 8 Little Rascal 4th = 10 Tintinara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 6 Brazilian Brae | ||
Sat May 12 2018 17:49 | 1st = 6 Brazilian Brae 2nd = 7 All Inn Bluebell 3rd = 8 Magic Vogue 4th = 5 Tiarna Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 5 - 3 Kiss The Condor | ||
Sat May 12 2018 17:47 | 1st = 3 Kiss The Condor 2nd = 5 Neuschwanstein 3rd = 6 The Wild Side 4th = 4 One Faster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 2 - 5 Devil One | ||
Sat May 12 2018 17:44 | 1st = 5 Devil One 2nd = 6 Leper Messiah 3rd = 3 Mind Blowin 4th = 1 Takahi Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 7 Eleniark | ||
Sat May 12 2018 17:44 | 1st = 7 Eleniark 2nd = 8 Jossie James 3rd = 1 Bonnie Jujon 4th = 9 Zed Code |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 8 Secretive Intent | ||
Sat May 12 2018 17:41 | 1st = 8 Secretive Intent 2nd = 3 Gitcha Hummin 3rd = 2 Farmor In Tune 4th = 4 Get Shorty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 6 - 5 Kokopu | ||
Sat May 12 2018 17:40 | 1st = 5 Kokopu 2nd = 7 Men Of Mukinbudin 3rd = 1 Cash On Call 4th = 8 Geiger Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 2 Khanom Condo | ||
Sat May 12 2018 17:37 | 1st = 2 Khanom Condo 2nd = 8 Perfect Hope 3rd = 1 Wacky Whacker 4th = 4 El Shak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 4 Limousine Livia | ||
Sat May 12 2018 17:32 | 1st = 4 Limousine Livia 2nd = 2 Iwasntxpectingthat 3rd = 5 Dynamic Archie 4th = 10 Cameos Kiwi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 1 - 9 Mezcal | ||
Sat May 12 2018 17:30 | 1st = 9 Mezcal 2nd = 10 Real Monte 3rd = 5 Salute The Prince 4th = 7 Chasingwagtails |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 2 Atlantic Rose | ||
Sat May 12 2018 17:27 | 1st = 2 Atlantic Rose 2nd = 4 Xerox Letter 3rd = 1 Avatar Vixen 4th = 7 El Grand Richo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 1 - 5 San Domino | ||
Sat May 12 2018 17:23 | 1st = 5 San Domino 2nd = 11 Romeo Bromac 3rd = 4 Vandanta 4th = 2 Gozo Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 1 - 2 Pindari Express | ||
Sat May 12 2018 17:22 | 1st = 2 Pindari Express 2nd = 4 Scientific Man 3rd = 3 Shocked 4th = 6 Star Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 4 - 2 Fringed | ||
Sat May 12 2018 17:20 | 1st = 2 Fringed 2nd = 1 Wotchinyu 3rd = 4 Mythical Trust 4th = 5 Balmont Stunner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 6 Rose Honey | ||
Sat May 12 2018 17:18 | 1st = 6 Rose Honey 2nd = 8 Regal Topaz 3rd = 2 Honey Be Good 4th = 7 Galway Panther |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 7 Benicio | ||
Sat May 12 2018 17:15 | 1st = 7 Benicio 2nd = 8 Elroy Jetson 3rd = 10 Rykov Leis 4th = 2 Poppy Cee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 4 Songar Time | ||
Sat May 12 2018 17:14 | 1st = 4 Songar Time 2nd = 7 Lenny Gogolac 3rd = 8 Dam Sexy 4th = 2 Big Boy Ora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 8 - 21 Tildy Lad | ||
Sat May 12 2018 17:12 | 1st = 21 Tildy Lad 2nd = 8 Stragun 3rd = 3 Ascendance 4th = 14 Frances Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 4 - 6 Desxiri | ||
Sat May 12 2018 17:08 | 1st = 6 Desxiri 2nd = 2 Planet America 3rd = 8 Anabella 4th = 3 Baggins |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 13 Clintal Do | ||
Sat May 12 2018 17:07 | 1st = 13 Clintal Do 2nd = 12 Maretti 3rd = 8 Skyfella Cam 4th = 11 Bettor Be Lucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 4 Lilly An Page | ||
Sat May 12 2018 17:05 | 1st = 4 Lilly An Page 2nd = 1 Foxy Molly 3rd = 8 Winlock Dyno 4th = 2 Wanna Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 5 - 9 Market Ruler | ||
Sat May 12 2018 17:04 | 1st = 9 Market Ruler 2nd = 5 Pablos Poem 3rd = 8 Cryptic Love 4th = 7 Worth Square |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 8 Bogan Lad | ||
Sat May 12 2018 17:02 | 1st = 8 Bogan Lad 2nd = 7 Never 3rd = 5 Gru 4th = 4 Bogan Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 8 Lanzoni | ||
Sat May 12 2018 16:57 | 1st = 8 Lanzoni 2nd = 9 Goodwin Jazmily 3rd = 5 Ollie Pedro 4th = 6 Zipping Biddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 9 - 5 Our Peaky Blinders | ||
Sat May 12 2018 16:52 | 1st = 5 Our Peaky Blinders 2nd = 14 Silence The Stars 3rd = 1 Hursley 4th = 6 Jaminzah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 7 - 5 Deconstructed | ||
Sat May 12 2018 16:48 | 1st = 5 Deconstructed 2nd = 2 Court Clown 3rd = 10 Jack Lancaster 4th = 14 Ragazzo Del Corsa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 8 - 14 To Excess | ||
Sat May 12 2018 16:45 | 1st = 14 To Excess 2nd = 4 Le Cordon Bleu 3rd = 11 Spending To Win 4th = 2 Kuro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 3 - 3 Woomera | ||
Sat May 12 2018 16:43 | 1st = 3 Woomera 2nd = 6 Zygalski 3rd = 2 Northern Shadow 4th = 1 Liberty Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 7 - 7 Jack In The Ditch | ||
Sat May 12 2018 16:41 | 1st = 7 Jack In The Ditch 2nd = 16 Chippawa 3rd = 6 Poldark 4th = 8 I Aint The One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 7 - 3 Leicester | ||
Sat May 12 2018 16:36 | 1st = 3 Leicester 2nd = 10 Rezealient 3rd = 7 Runaway 4th = 17 Tropical Lightning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 3 - 5 Tregorik | ||
Sat May 12 2018 16:35 | 1st = 5 Tregorik 2nd = 1 Emjye 3rd = 3 Iron Jake 4th = 2 Cresta Chrome |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kempsey Race 6 - 2 Sanjay | ||
Sat May 12 2018 16:33 | 1st = 2 Sanjay 2nd = 5 Waiheke Island 3rd = 4 Splash Headline 4th = 8 Court Appeal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 9 - 8 Dark Dream | ||
Sat May 12 2018 16:30 | 1st = 8 Dark Dream 2nd = 2 Higher Ground 3rd = 5 California Turbo 4th = 13 Omineca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 4 - 4 Master Magician | ||
Sat May 12 2018 16:24 | 1st = 4 Master Magician 2nd = 3 At The Ready 3rd = 2 Corporate Larrikin 4th = 6 Cougar Nights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 8 - 3 Lucky For All | ||
Sat May 12 2018 16:20 | 1st = 3 Lucky For All 2nd = 2 Furrion 3rd = 1 Mahamedeis 4th = 4 Inspirante |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 8 - 6 Vontaine | ||
Sat May 12 2018 16:16 | 1st = 6 Vontaine 2nd = 8 First Courrier 3rd = 5 Subban 4th = 4 Lifeline Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 8 - 7 Royal Atom | ||
Sat May 12 2018 16:12 | 1st = 7 Royal Atom 2nd = 15 Captivator 3rd = 17 Driving Wheels 4th = 11 Anzio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 6 - 9 Macho Tycoon | ||
Sat May 12 2018 16:08 | 1st = 9 Macho Tycoon 2nd = 11 Cheeky Red 3rd = 2 Friendly Dragon 4th = 6 I Can I Will I Am |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 7 - 12 Sirens Fury | ||
Sat May 12 2018 16:05 | 1st = 12 Sirens Fury 2nd = 7 Schism 3rd = 1 Ghisoni 4th = 11 Slow Burn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 2 - 9 Mishkebab | ||
Sat May 12 2018 16:04 | 1st = 9 Mishkebab 2nd = 8 Here Comes Poppy 3rd = 1 Jebel Musa 4th = 3 Gone And Got It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 6 - 4 Lotza Focus | ||
Sat May 12 2018 16:01 | 1st = 4 Lotza Focus 2nd = 8 Jittery Jack 3rd = 9 Seized 4th = 10 Snippy Strategic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 6 - 4 Bertwhistle | ||
Sat May 12 2018 15:56 | 1st = 4 Bertwhistle 2nd = 5 Gracena 3rd = 13 Dr Dependable 4th = 6 All Bar Two |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 2 - 3 Cunning Moves | ||
Sat May 12 2018 15:55 | 1st = 3 Cunning Moves 2nd = 2 Fireson 3rd = 5 Cedar Falls 4th = 6 Miss Donatella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kempsey Race 5 - 4 Coolaminyah Kid | ||
Sat May 12 2018 15:53 | 1st = 4 Coolaminyah Kid 2nd = 1 Odriscoll 3rd = 2 Mind Freak 4th = 5 Mister Hootabell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 8 - 13 English | ||
Sat May 12 2018 15:50 | 1st = 13 English 2nd = 2 Impending 3rd = 3 Le Romain 4th = 1 Redzel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 3 - 6 Alpha Sky | ||
Sat May 12 2018 15:44 | 1st = 6 Alpha Sky 2nd = 2 Roganella 3rd = 1 In Love With Paris 4th = 4 Gifted Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 7 - 8 Inn Keeper | ||
Sat May 12 2018 15:40 | 1st = 8 Inn Keeper 2nd = 2 Murphys Reward 3rd = 3 Wise Hero 4th = 1 Lord Durante |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 7 - 3 Fireman Sam I Am | ||
Sat May 12 2018 15:36 | 1st = 3 Fireman Sam I Am 2nd = 1 Choice Larga 3rd = 12 Hierarchal 4th = 8 Alvin Purple |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 7 - 4 Lady No More | ||
Sat May 12 2018 15:32 | 1st = 4 Lady No More 2nd = 2 Think Like A Bird 3rd = 15 Zilitor 4th = 13 Lavington Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 5 - 2 Shrouded | ||
Sat May 12 2018 15:28 | 1st = 2 Shrouded 2nd = 1 Annies Our Hero 3rd = 8 Lucky Clover 4th = 5 Dakota Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 6 - 10 Osborne Bulls | ||
Sat May 12 2018 15:25 | 1st = 10 Osborne Bulls 2nd = 2 Red Excitement 3rd = 4 Invincible Gem 4th = 12 Passage Of Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 1 - 7 Miss Harley Quinn | ||
Sat May 12 2018 15:23 | 1st = 7 Miss Harley Quinn 2nd = 11 What A Drop 3rd = 6 Henderson 4th = 3 Puysieux |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 5 - 7 You Would Think | ||
Sat May 12 2018 15:21 | 1st = 7 You Would Think 2nd = 5 Phantom Eagle 3rd = 4 Blacklisted 4th = 11 Welsh Poet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 5 - 1 Peaceful State | ||
Sat May 12 2018 15:16 | 1st = 1 Peaceful State 2nd = 3 Over Exposure 3rd = 2 Sircconi 4th = 11 Black And Tan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 1 - 3 Mavericks | ||
Sat May 12 2018 15:15 | 1st = 3 Mavericks 2nd = 4 Evil Miss 3rd = 2 Alsoadamas 4th = 1 Chariot Of Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kempsey Race 4 - 1 Stop The Fight | ||
Sat May 12 2018 15:13 | 1st = 1 Stop The Fight 2nd = 6 Ill Take Money 3rd = 2 Smokey Eye 4th = 10 Classroom Destiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 7 - 14 Youngstar | ||
Sat May 12 2018 15:10 | 1st = 14 Youngstar 2nd = 5 Another Dollar 3rd = 13 Highway 4th = 15 Coral Coast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 2 - 1 Necklet | ||
Sat May 12 2018 15:04 | 1st = 1 Necklet 2nd = 2 Pearls And Prawns 3rd = 4 Regal Moon 4th = 3 Another Vision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 6 - 14 Exceltara | ||
Sat May 12 2018 15:00 | 1st = 14 Exceltara 2nd = 1 Bel Sonic 3rd = 3 Sun Quan 4th = 4 Written Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 6 - 2 Catmosphere | ||
Sat May 12 2018 14:56 | 1st = 2 Catmosphere 2nd = 12 Our Girl Hollie 3rd = 5 Phabeni 4th = 1 Black Chilli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 6 - 1 Slydini | ||
Sat May 12 2018 14:52 | 1st = 1 Slydini 2nd = 7 Palace Tycoon 3rd = 9 Dazzle Us Again 4th = 6 My Cousin Bossy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 4 - 8 Hidden Goddess | ||
Sat May 12 2018 14:48 | 1st = 8 Hidden Goddess 2nd = 2 Bargannon 3rd = 9 Umawinner 4th = 6 Jay Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 5 - 6 In Good Time | ||
Sat May 12 2018 14:45 | 1st = 6 In Good Time 2nd = 5 She Knows 3rd = 4 Sheikha 4th = 7 Envy Of All |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 4 - 2 Slade De Cerisy | ||
Sat May 12 2018 14:41 | 1st = 2 Slade De Cerisy 2nd = 5 Holy Host 3rd = 7 Sudden Moment 4th = 3 Milwaukee Brave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 8 - 1 Animator | ||
Sat May 12 2018 14:39 | 1st = 1 Animator 2nd = 16 Dontbreakmyheart 3rd = 8 Duellicious 4th = 19 Newstead |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 4 - 1 Tequila Time | ||
Sat May 12 2018 14:36 | 1st = 1 Tequila Time 2nd = 8 Fundamentalist 3rd = 3 Secret Blaze 4th = 10 Gododdin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kempsey Race 3 - 1 Loud Enough | ||
Sat May 12 2018 14:33 | 1st = 1 Loud Enough 2nd = 6 Golden Words 3rd = 4 Rush Of Blood 4th = 5 Gallant Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 6 - 2 Perast | ||
Sat May 12 2018 14:30 | 1st = 2 Perast 2nd = 4 Marsupial 3rd = 3 Mishani Bullitt 4th = 8 Oneness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 1 - 7 Enticing Star | ||
Sat May 12 2018 14:24 | 1st = 7 Enticing Star 2nd = 3 Speeding Comet 3rd = 4 Hoboken 4th = 2 Shady Gray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 5 - 13 Jaws Of Steel | ||
Sat May 12 2018 14:20 | 1st = 13 Jaws Of Steel 2nd = 12 Overstep 3rd = 8 Maximus 4th = 5 Castelo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 8 - 1 Soroc | ||
Sat May 12 2018 14:18 | 1st = 1 Soroc 2nd = 11 Ticket To Ride 3rd = 12 Artic Storm 4th = 8 Impulsive Habit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 5 - 7 Dashley Dubh | ||
Sat May 12 2018 14:16 | 1st = 7 Dashley Dubh 2nd = 5 Nonpareil 3rd = 1 Argent Dor 4th = 2 Sweet Surprise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 5 - 3 Pretexts Dream | ||
Sat May 12 2018 14:12 | 1st = 3 Pretexts Dream 2nd = 8 The Socialist 3rd = 7 Stryke Of Delight 4th = 11 Streets Better |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 3 - 8 Bold Sensation | ||
Sat May 12 2018 14:08 | 1st = 8 Bold Sensation 2nd = 12 Serious Crime 3rd = 1 Chanamaro 4th = 4 Tycoon Player |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 4 - 8 Moss Trip | ||
Sat May 12 2018 14:05 | 1st = 8 Moss Trip 2nd = 3 Assimilate 3rd = 7 Frolic 4th = 4 Reflectivity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 3 - 10 The August | ||
Sat May 12 2018 14:01 | 1st = 10 The August 2nd = 1 More Bricks 4th = 7 Du To Pass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 7 - 1 Overtheriver | ||
Sat May 12 2018 13:59 | 1st = 1 Overtheriver 2nd = 6 Strolling Vagabond 3rd = 4 Danza Lad 4th = 8 Mangaroa Flo Jo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 3 - 2 Manuel | ||
Sat May 12 2018 13:56 | 1st = 2 Manuel 2nd = 3 Set to Sparkle 3rd = 7 Pluckit 4th = 16 Devilishly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kempsey Race 2 - 4 Our Trolley Dolly | ||
Sat May 12 2018 13:53 | 1st = 4 Our Trolley Dolly 2nd = 7 Dark Elixir 3rd = 2 Redsson 4th = 3 Piccolo Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 5 - 5 Zousain | ||
Sat May 12 2018 13:50 | 1st = 5 Zousain 2nd = 1 Mishani Hustler 3rd = 2 Blue Book 4th = 11 Sizzling Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 4 - 5 Platinum Angel | ||
Sat May 12 2018 13:40 | 1st = 5 Platinum Angel 2nd = 6 Honey Esprit 3rd = 13 Quietly Angry 4th = 3 Miss Vixen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 7 - 7 Tomelilla | ||
Sat May 12 2018 13:38 | 1st = 7 Tomelilla 2nd = 5 Deals In Heels 3rd = 13 Oangel 4th = 2 Underthemoonlight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 4 - 11 Natalia | ||
Sat May 12 2018 13:36 | 1st = 11 Natalia 2nd = 1 Banjos Voice 3rd = 9 Yalanji 4th = 6 My Rajah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 4 - 2 Bonsho | ||
Sat May 12 2018 13:32 | 1st = 2 Bonsho 2nd = 3 Dylans Luck 3rd = 6 Lifes Like That 4th = 9 Mistoffelees |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 2 - 1 Doubos | ||
Sat May 12 2018 13:28 | 1st = 1 Doubos 2nd = 5 Hourglass Time 3rd = 7 Willy Be Lucky 4th = 3 Halfblood Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 3 - 8 Pretty In Pink | ||
Sat May 12 2018 13:25 | 1st = 8 Pretty In Pink 2nd = 5 Invictus Salute 3rd = 6 Lady Of Shalott 4th = 1 Miss Invincible |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 2 - 7 Skelton | ||
Sat May 12 2018 13:21 | 1st = 7 Skelton 2nd = 11 Tommys Gift 3rd = 2 Betley 4th = 16 Manhattan Manners |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 6 - 4 Art Deco | ||
Sat May 12 2018 13:19 | 1st = 4 Art Deco 2nd = 1 Taurus 3rd = 9 Kitaya 4th = 2 Southern Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 2 - 9 I Am Someone | ||
Sat May 12 2018 13:16 | 1st = 9 I Am Someone 2nd = 5 Lady Of Crebilly 3rd = 6 Extreme Thrill 4th = 3 Experimentation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kempsey Race 1 - 6 Ginger Island | ||
Sat May 12 2018 13:13 | 1st = 6 Ginger Island 2nd = 3 Mymatemitch 3rd = 8 Onkaparinga 4th = 5 Swiglars |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 4 - 13 Anton En Avant | ||
Sat May 12 2018 13:10 | 1st = 13 Anton En Avant 2nd = 14 Lovani 3rd = 6 Rising Red 4th = 11 Xebec |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 3 - 7 Riyadh | ||
Sat May 12 2018 13:05 | 1st = 7 Riyadh 2nd = 3 Jacquinot Bay 3rd = 6 Bel Burgess 4th = 9 My Paisann |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 3 - 5 Prophets Voice | ||
Sat May 12 2018 13:01 | 1st = 5 Prophets Voice 2nd = 3 Napoli 3rd = 2 Magnifica 4th = 6 Rubino Veloce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 6 - 12 Donna Anne Billy | ||
Sat May 12 2018 13:00 | 1st = 12 Donna Anne Billy 2nd = 16 Irish Mist 3rd = 1 Temple Tiger 4th = 5 Manhattan Flame |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 3 - 4 The Wardsmen | ||
Sat May 12 2018 12:57 | 1st = 4 The Wardsmen 2nd = 9 Queachy 3rd = 5 Red Flyer 4th = 8 Maquereau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 1 - 2 Bauhinia Drum | ||
Sat May 12 2018 12:53 | 1st = 2 Bauhinia Drum 2nd = 1 Calzaghe Prince 3rd = 9 Fay Element 4th = 7 Torque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 2 - 1 Akasaki | ||
Sat May 12 2018 12:50 | 1st = 1 Akasaki 2nd = 7 Raiden 3rd = 10 Nics Vendetta 4th = 3 Ziggy Willie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Donald Race 1 - 9 Astrobelle | ||
Sat May 12 2018 12:46 | 1st = 9 Astrobelle 2nd = 6 Pips Pick 3rd = 2 Equiamico 4th = 8 Shakarl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 5 - 10 Princess Dillon | ||
Sat May 12 2018 12:44 | 1st = 10 Princess Dillon 2nd = 9 Hard To Be Humble 3rd = 3 Jessiegee 4th = 7 Ali Baba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 1 - 5 Camdus | ||
Sat May 12 2018 12:41 | 1st = 5 Camdus 2nd = 8 Exalted Adam 3rd = 7 Falcool 4th = 4 Riziz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 3 - 12 Sheiswhatsheis | ||
Sat May 12 2018 12:35 | 1st = 12 Sheiswhatsheis 2nd = 10 Aqua Vite 3rd = 6 Nozomi 4th = 4 Spectroscope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 2 - 2 Hear The Chant | ||
Sat May 12 2018 12:30 | 1st = 2 Hear The Chant 2nd = 4 Selenia 3rd = 6 Run Gypsy Run 4th = 1 Sullivan Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 2 - 2 All Too Free | ||
Sat May 12 2018 12:26 | 1st = 2 All Too Free 2nd = 6 Speed Camera 3rd = 3 Stage Pass 4th = 5 Iva Lilo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 5 - 2 Highlad | ||
Sat May 12 2018 12:25 | 1st = 2 Highlad 2nd = 11 Storming The Tower 3rd = 10 Joe Cargo 4th = 6 Hunta Pence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 2 - 14 Shes Reliable | ||
Sat May 12 2018 12:22 | 1st = 14 Shes Reliable 2nd = 3 Go Dixie 3rd = 5 Reckless Choice 4th = 1 Cambridge Don |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 1 - 12 Hand It In | ||
Sat May 12 2018 12:15 | 1st = 12 Hand It In 2nd = 6 Equipped 3rd = 3 Richard Of Yorke 4th = 1 Drochaid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 4 - 7 Replica | ||
Sat May 12 2018 12:07 | 1st = 7 Replica 2nd = 10 Blue Rata Anna 3rd = 5 Calvados 4th = 4 Resurgence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 2 - 6 Bushy | ||
Sat May 12 2018 12:00 | 1st = 6 Bushy 2nd = 4 Oink 3rd = 5 Old Habits 4th = 8 Miss Wonderland |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 4 - 12 Touch Of Silver | ||
Sat May 12 2018 11:50 | 1st = 12 Touch Of Silver 2nd = 3 Suliman 3rd = 5 Deejay Mac 4th = 6 Valante |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 1 - 1 Rock Hard | ||
Sat May 12 2018 11:50 | 1st = 1 Rock Hard 2nd = 6 That Song 3rd = 4 Celestial King 4th = 3 Tank Attack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 1 - 1 Bon Warrior | ||
Sat May 12 2018 11:46 | 1st = 1 Bon Warrior 2nd = 5 Nautibernie 3rd = 7 Uber Lux 4th = 4 Kiria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 1 - 1 Supersonic Boom | ||
Sat May 12 2018 11:42 | 1st = 1 Supersonic Boom 2nd = 2 Aetherius 3rd = 4 Greyt Love 4th = 5 Sugar Sizzle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 3 - 9 Magicella | ||
Sat May 12 2018 11:33 | 1st = 9 Magicella 2nd = 1 Confessional 3rd = 6 Turncoat 4th = 3 Field Of Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 1 - 2 Havasay | ||
Sat May 12 2018 11:25 | 1st = 2 Havasay 2nd = 10 Echo Effect 3rd = 11 Exceedingly 4th = 12 Tango Rain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 3 - 5 Direct Capital | ||
Sat May 12 2018 11:15 | 1st = 5 Direct Capital 2nd = 2 Ottavio 3rd = 16 Conjuring 4th = 1 Cossastock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 2 - 10 Te Toro Pearl | ||
Sat May 12 2018 10:57 | 1st = 10 Te Toro Pearl 2nd = 5 Zeefa Zed 3rd = 1 Sure He Can 4th = 6 Miss Bumblebee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 2 - 1 Admiral | ||
Sat May 12 2018 10:40 | 1st = 1 Admiral 2nd = 9 Ambitious Winner 3rd = 7 The Kipling Girl 4th = 6 Grand Rio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pukekura Race 1 - 8 London Express | ||
Sat May 12 2018 10:25 | 1st = 8 London Express 2nd = 10 Tutta La Classe 3rd = 9 Not Usual June 4th = 5 Gamebreaker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rotorua Race 1 - 1 Karisto | ||
Sat May 12 2018 10:10 | 1st = 1 Karisto 2nd = 8 Ladynadel 3rd = 3 Comeback 4th = 4 Lala Land |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 1 Neo Ha Ha | ||
Sat May 12 2018 0:12 | 1st = 1 Neo Ha Ha 2nd = 4 Fernando Monelli 3rd = 3 Rated 4th = 7 Scarlets Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 10 - 1 Kasey John | ||
Sat May 12 2018 0:05 | 1st = 1 Kasey John 2nd = 9 Budd Sidewinder 3rd = 2 Jasper Casper 4th = 7 Robert The Bruce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 5 Killa Dollars | ||
Thu Apr 12 2018 23:34 | 1st = 5 Killa Dollars 2nd = 7 Rockabye Demi 3rd = 8 Yorklea Dolly 4th = 6 Canya Fab |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 1 Spur Monelli | ||
Thu Apr 12 2018 23:17 | 1st = 1 Spur Monelli 2nd = 6 Svetlana Monelli 3rd = 5 Shilo Gundi 4th = 3 Running For Two |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 5 Son Of Don | ||
Thu Apr 12 2018 23:02 | 1st = 5 Son Of Don 2nd = 3 Crocodile Daisy 3rd = 2 Groovy Tiger 4th = 1 Like Valentina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 2 Kadalex Kid | ||
Thu Apr 12 2018 22:59 | 1st = 2 Kadalex Kid 2nd = 5 Warrion Warrior 3rd = 4 Dava Supreme 4th = 6 Manifold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 11 - 2 Key Patrol | ||
Thu Apr 12 2018 22:52 | 1st = 2 Key Patrol 2nd = 3 Juggernaut Train 3rd = 9 Redhead Relton 4th = 7 Bee Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 7 Dolly Jo | ||
Thu Apr 12 2018 22:43 | 1st = 7 Dolly Jo 2nd = 1 Danyos Cally 3rd = 2 Allen Paul 4th = 4 Lucy Stardust |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 1 Eiger Monelli | ||
Thu Apr 12 2018 22:40 | 1st = 1 Eiger Monelli 2nd = 2 Fantasy Knight 3rd = 8 Ezi Pick 4th = 7 King Tony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 7 Wynburn Cutie | ||
Thu Apr 12 2018 22:37 | 1st = 7 Wynburn Cutie 2nd = 2 Wise Ricciardo 3rd = 3 Docs Reward 4th = 4 Tanoan Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 1 Dorans Echo | ||
Thu Apr 12 2018 22:34 | 1st = 1 Dorans Echo 2nd = 3 Slingshot Sambo 3rd = 8 Cotchin 4th = 6 Fasika |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 4 Eli Starlight | ||
Thu Apr 12 2018 22:25 | 1st = 4 Eli Starlight 2nd = 8 Goldies Run 3rd = 1 Who Said That 4th = 2 Wynburn Geri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 8 Sunset Mouse | ||
Thu Apr 12 2018 22:22 | 1st = 8 Sunset Mouse 2nd = 5 Lillith 3rd = 2 Activator 4th = 1 Em Morney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 3 Air Time | ||
Thu Apr 12 2018 22:16 | 1st = 3 Air Time 2nd = 4 Arden Street 3rd = 6 Smart Marlow 4th = 2 Codrington Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 1 Dyna Oscar | ||
Thu Apr 12 2018 22:13 | 1st = 1 Dyna Oscar 2nd = 3 True Talent 3rd = 4 Cruisys Rose 4th = 2 In A Spin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 7 Thats Pops Boy | ||
Thu Apr 12 2018 22:10 | 1st = 7 Thats Pops Boy 2nd = 8 Murray Mojito 3rd = 6 Coasting Around 4th = 3 Stefans Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 4 Morse | ||
Thu Apr 12 2018 22:07 | 1st = 4 Morse 2nd = 8 Zero Cents 3rd = 7 Ellkey 4th = 3 Cliff Number One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 5 Master Chaos | ||
Thu Apr 12 2018 22:04 | 1st = 5 Master Chaos 2nd = 1 Gunnadoo Pekaboo 3rd = 4 Rhynstone Hawk 4th = 2 Blanko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 4 Black Kotter | ||
Thu Apr 12 2018 22:01 | 1st = 4 Black Kotter 2nd = 8 High Above 3rd = 6 Zinnia Monelli 4th = 5 Barrio Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 3 Champagne Sally | ||
Thu Apr 12 2018 21:58 | 1st = 3 Champagne Sally 2nd = 2 Twin Galaxy 3rd = 7 Minstrel Man 4th = 4 Shoes To Fill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 2 Allen Gerwen | ||
Thu Apr 12 2018 21:55 | 1st = 2 Allen Gerwen 2nd = 5 Zipping Paris 3rd = 1 Chevsta 4th = 3 Beanbag |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 2 Miss Hanigan | ||
Thu Apr 12 2018 21:52 | 1st = 2 Miss Hanigan 2nd = 6 Onassis 3rd = 4 Seaside 4th = 5 Rivenlee Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 7 Confinement | ||
Thu Apr 12 2018 21:49 | 1st = 7 Confinement 2nd = 1 Zipping Merlow 3rd = 5 Give Us Double 4th = 8 Braeman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 8 Saffron Monelli | ||
Thu Apr 12 2018 21:46 | 1st = 8 Saffron Monelli 2nd = 1 Iron Focus 3rd = 3 Lottie Deno 4th = 5 Heliocentric |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 8 Honcho Monelli | ||
Thu Apr 12 2018 21:43 | 1st = 8 Honcho Monelli 2nd = 7 Fox Gambler 3rd = 3 Dont Kid Me 4th = 5 Larrikin Locky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 2 Comaneci | ||
Thu Apr 12 2018 21:40 | 1st = 2 Comaneci 2nd = 1 Richmond Road 3rd = 5 Moment To Shine 4th = 6 Go Lassie Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 6 Poke The Bear | ||
Thu Apr 12 2018 21:37 | 1st = 6 Poke The Bear 2nd = 5 Trouper 3rd = 7 Payton 4th = 1 Tiggerlong Nosey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 8 - 5 Darkershadeofpale | ||
Thu Apr 12 2018 21:33 | 1st = 5 Darkershadeofpale 2nd = 6 Kerford Road 3rd = 7 Olive Stride 4th = 8 Hey Suzie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 8 Cosmic Evolution | ||
Thu Apr 12 2018 21:31 | 1st = 8 Cosmic Evolution 2nd = 6 Rock On Moe 3rd = 4 Buster Keeping 4th = 1 Sunset Chappie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 4 Country Shadow | ||
Thu Apr 12 2018 21:28 | 1st = 4 Country Shadow 2nd = 5 Fairy Baroque 3rd = 3 Take Guard 4th = 1 Monahan Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 2 Aston Duke | ||
Thu Apr 12 2018 21:25 | 1st = 2 Aston Duke 2nd = 6 Hone In 3rd = 8 Lagoon Pirate 4th = 3 Aston Dinnigan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 8 Finns Entity | ||
Thu Apr 12 2018 21:22 | 1st = 8 Finns Entity 2nd = 7 Bellario 3rd = 2 Zellman 4th = 6 Buzz Box |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 7 Shes Gifted | ||
Thu Apr 12 2018 21:19 | 1st = 7 Shes Gifted 2nd = 3 Ella Enchanted 3rd = 2 Wise Misty 4th = 8 Poco Dorado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 2 Miss Claude | ||
Thu Apr 12 2018 21:16 | 1st = 2 Miss Claude 2nd = 6 Incredible Bev 3rd = 3 Mooshka 4th = 7 Westworth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 7 - 2 Undaliner | ||
Thu Apr 12 2018 21:15 | 1st = 2 Undaliner 2nd = 8 Waratah Beach 3rd = 3 Night Safari 4th = 7 Colorada Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 8 Neo Cleo | ||
Thu Apr 12 2018 21:13 | 1st = 8 Neo Cleo 2nd = 6 Its A Party 3rd = 7 Go Seek Heidi 4th = 5 Verne Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 7 Rikitikitana | ||
Thu Apr 12 2018 21:10 | 1st = 7 Rikitikitana 2nd = 4 Straw Cowboy 3rd = 2 Classic Keybow 4th = 1 Zoprush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 7 Rip Masters | ||
Thu Apr 12 2018 21:07 | 1st = 7 Rip Masters 2nd = 1 Rusty Memories 3rd = 3 Archie Wah Wah 4th = 8 White Simba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 7 - 9 Seeuinnashville | ||
Thu Apr 12 2018 21:03 | 1st = 9 Seeuinnashville 2nd = 8 Tassini 3rd = 5 Threes A Charm 4th = 3 Cruzen Scott |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 2 Breakout Lass | ||
Thu Apr 12 2018 21:01 | 1st = 2 Breakout Lass 2nd = 1 Incredible Doll 3rd = 8 Laurence Avenue 4th = 6 Whats Up Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 8 - 10 Tuskar Brook | ||
Thu Apr 12 2018 21:00 | 1st = 10 Tuskar Brook 2nd = 6 Brueghelino 3rd = 5 Toorak Belle 4th = 7 Cheriefs Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 4 Becky Bale | ||
Thu Apr 12 2018 20:58 | 1st = 4 Becky Bale 2nd = 8 Ready To Mingle 3rd = 6 Tullabung Betty 4th = 3 Matriculate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 7 Cosmic Bonus | ||
Thu Apr 12 2018 20:55 | 1st = 7 Cosmic Bonus 2nd = 4 Snug 3rd = 8 Cyns Magic 4th = 2 Amber Marie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 1 Chiefs Sidekick | ||
Thu Apr 12 2018 20:52 | 1st = 1 Chiefs Sidekick 2nd = 4 Go Commando 3rd = 8 Blackjack Neo 4th = 5 Soda King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 3 Inanna Star | ||
Thu Apr 12 2018 20:49 | 1st = 3 Inanna Star 2nd = 4 Bobby Bound 3rd = 2 Tee Cee Benny 4th = 8 Cosmicly Baroque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 7 Cataleya | ||
Thu Apr 12 2018 20:46 | 1st = 7 Cataleya 2nd = 9 Early King 3rd = 3 Coco Marlow 4th = 1 Joyces Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 6 - 1 Belts | ||
Thu Apr 12 2018 20:45 | 1st = 1 Belts 2nd = 2 Rocknroll Baby 3rd = 7 Kyvalley Boomerang 4th = 3 Truscott Law |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 8 Falcons Fury | ||
Thu Apr 12 2018 20:43 | 1st = 8 Falcons Fury 2nd = 4 Wild Walter 3rd = 2 Blabba Mouth 4th = 6 Spring Jazz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 3 Cairnlea Jet | ||
Thu Apr 12 2018 20:40 | 1st = 3 Cairnlea Jet 2nd = 8 Abuzz 3rd = 7 Darcy Brown 4th = 5 Tal Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 5 Rev Fred Sloy | ||
Thu Apr 12 2018 20:37 | 1st = 5 Rev Fred Sloy 2nd = 1 Dyna Forrest 3rd = 2 Rockford 4th = 3 Blue Moon Rising |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 7 Koondoola Man | ||
Thu Apr 12 2018 20:34 | 1st = 7 Koondoola Man 2nd = 6 Bushmans Drover 3rd = 1 My Fire Fabio 4th = 8 Peaky Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 5 Packnplenty | ||
Thu Apr 12 2018 20:33 | 1st = 5 Packnplenty 2nd = 2 Ted West 3rd = 7 Lani Kai Beach 4th = 3 Hooded Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 1 Checker Plate | ||
Thu Apr 12 2018 20:31 | 1st = 1 Checker Plate 2nd = 5 Iona Misty 3rd = 7 Shes Our Poppy 4th = 8 Wolf Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 7 - 1 Flying Murty | ||
Thu Apr 12 2018 20:30 | 1st = 1 Flying Murty 2nd = 5 Haunted 3rd = 3 Zimzala 4th = 11 Boss Striker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 8 Sir Jay Jay | ||
Thu Apr 12 2018 20:28 | 1st = 8 Sir Jay Jay 2nd = 5 Janes Intention 3rd = 1 Zipping Nitro 4th = 6 Zipping Angus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 7 Leica Warrior | ||
Thu Apr 12 2018 20:25 | 1st = 7 Leica Warrior 2nd = 6 Regent Lois 3rd = 4 Destinys Gem 4th = 2 Black Rhino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 2 Annes Nitro | ||
Thu Apr 12 2018 20:22 | 1st = 2 Annes Nitro 2nd = 6 Splitting Image 3rd = 8 Lens Pick 4th = 1 Janderras Wish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 1 Bekim Lucys | ||
Thu Apr 12 2018 20:19 | 1st = 1 Bekim Lucys 2nd = 4 Ashom Monelli 3rd = 2 Springvale Cooke 4th = 6 Acheron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 5 Street Artist | ||
Thu Apr 12 2018 20:16 | 1st = 5 Street Artist 2nd = 7 Dexs Affair 3rd = 1 Mayhem Breeze 4th = 6 Siamese Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 5 - 8 Madazalways | ||
Thu Apr 12 2018 20:15 | 1st = 8 Madazalways 2nd = 9 Shadow Scooter 3rd = 3 Fire Safe 4th = 1 Oohlala Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 1 Alpha Valentine | ||
Thu Apr 12 2018 20:13 | 1st = 1 Alpha Valentine 2nd = 2 Two Times Twice 3rd = 4 Pittsburgh Phil 4th = 7 Kenatay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 8 Tritt Tritt | ||
Thu Apr 12 2018 20:10 | 1st = 8 Tritt Tritt 2nd = 2 Extreme Magic 3rd = 7 Dyna Dean 4th = 1 Omega Lucy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 5 Muppet | ||
Thu Apr 12 2018 20:07 | 1st = 5 Muppet 2nd = 4 Kayda Affair 3rd = 10 Blazin Stripes 4th = 3 Kayda Romance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 6 Match In Heaven | ||
Thu Apr 12 2018 20:05 | 1st = 6 Match In Heaven 2nd = 11 Ultimate Art 3rd = 1 Courtsinsession 4th = 9 Spare Me Days |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 4 Fernando Stealth | ||
Thu Apr 12 2018 20:01 | 1st = 4 Fernando Stealth 2nd = 3 Acquire 3rd = 8 Belleperi Miss 4th = 6 Oz Wizard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 6 - 4 Cedar Grande | ||
Thu Apr 12 2018 20:00 | 1st = 4 Cedar Grande 2nd = 5 Hellava Babe 3rd = 8 Shes Got Speed 4th = 2 Golden Flag |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 1 La Chica Pequena | ||
Thu Apr 12 2018 19:58 | 1st = 1 La Chica Pequena 2nd = 4 High Balling 3rd = 5 Ferrero Miss 4th = 8 Who Ha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 2 High Eden Snow | ||
Thu Apr 12 2018 19:55 | 1st = 2 High Eden Snow 2nd = 7 Sweeping Strikes 3rd = 8 Lonely Cowboy 4th = 4 Hopes Beau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 1 Visigoth | ||
Thu Apr 12 2018 19:52 | 1st = 1 Visigoth 2nd = 3 Jackies Lady 3rd = 7 Dream Blaster 4th = 8 Pickled Tink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 4 Dyna Patty | ||
Thu Apr 12 2018 19:49 | 1st = 4 Dyna Patty 2nd = 2 Jacqui Shoshone 3rd = 1 Tiggerlong Cruz 4th = 6 Riviera Cruz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 5 Thumb A Ride | ||
Thu Apr 12 2018 19:46 | 1st = 5 Thumb A Ride 2nd = 10 Thank Me Later 3rd = 2 Ruby Cabang 4th = 7 Speedy Ryder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 4 - 5 Delightful System | ||
Thu Apr 12 2018 19:45 | 1st = 5 Delightful System 2nd = 2 Moreliner 3rd = 6 Nomi Malone 4th = 4 Tip Toe Charli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 6 Sebastian Lee | ||
Thu Apr 12 2018 19:43 | 1st = 6 Sebastian Lee 2nd = 7 Mouse Trap 3rd = 5 Work Wear 4th = 8 John Bell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 8 Shauns Entity | ||
Thu Apr 12 2018 19:40 | 1st = 8 Shauns Entity 2nd = 6 Empire Reign 3rd = 7 Limeburner Dixi 4th = 10 Baby Shelly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 2 Dyna Adria | ||
Thu Apr 12 2018 19:37 | 1st = 2 Dyna Adria 2nd = 4 Andrews Gift 3rd = 5 Izza Lektra 4th = 1 Pretoria Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 4 Shezallapples | ||
Thu Apr 12 2018 19:33 | 1st = 4 Shezallapples 2nd = 9 General Joy 3rd = 2 Megs Monaro 4th = 8 Team Of Starzzz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 7 Lady Alliance | ||
Thu Apr 12 2018 19:31 | 1st = 7 Lady Alliance 2nd = 6 Richo Richo Girl 3rd = 8 Lektra Damage 4th = 2 Early Spring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 5 - 2 Nothin Leica High | ||
Thu Apr 12 2018 19:30 | 1st = 2 Nothin Leica High 2nd = 3 Renegade 3rd = 5 Im Buxom 4th = 6 Pirellina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 1 Knocker Knock | ||
Thu Apr 12 2018 19:28 | 1st = 1 Knocker Knock 2nd = 7 Final Chalice 3rd = 2 First Fire 4th = 5 Del Rey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 5 My Mate Lenny | ||
Thu Apr 12 2018 19:25 | 1st = 5 My Mate Lenny 2nd = 1 Jake 3rd = 2 Zipping Monty 4th = 3 Vanda Mick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 6 Supreme Style | ||
Thu Apr 12 2018 19:22 | 1st = 6 Supreme Style 2nd = 2 Branwell Lee 3rd = 4 Assassins Smile 4th = 3 St Jenson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 3 - 7 Armchair Drive | ||
Thu Apr 12 2018 19:20 | 1st = 7 Armchair Drive 2nd = 8 Ymbro Wasted 3rd = 6 Prosthesis 4th = 3 Ten Caisses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 2 Cheveys Magic | ||
Thu Apr 12 2018 19:18 | 1st = 2 Cheveys Magic 2nd = 1 Sisi Sienna 3rd = 8 Falcon Flies 4th = 6 Gleeson Landing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 4 Bluehawk Ralph | ||
Thu Apr 12 2018 19:16 | 1st = 4 Bluehawk Ralph 2nd = 2 North Paw 3rd = 1 Ratajkowski 4th = 6 Fairly Legal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 8 - 12 Parisienne Lady | ||
Thu Apr 12 2018 19:15 | 1st = 12 Parisienne Lady 2nd = 2 Our Buddy Boy 3rd = 6 Jester Rock 4th = 1 Chasing Chaos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 8 Windmill Haze | ||
Thu Apr 12 2018 19:13 | 1st = 8 Windmill Haze 2nd = 2 Jimmy Mcbain 3rd = 1 Agent Kade 4th = 4 Jays Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 8 Power Service | ||
Thu Apr 12 2018 19:10 | 1st = 8 Power Service 2nd = 4 Burrum Starsky 3rd = 3 Passion Bonus 4th = 5 Johns Last |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 8 Geller Allen | ||
Thu Apr 12 2018 19:07 | 1st = 8 Geller Allen 2nd = 1 Uringa 3rd = 3 Xinnia Allen 4th = 5 Superior Faith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 3 Flirtatious Heart | ||
Thu Apr 12 2018 19:03 | 1st = 3 Flirtatious Heart 2nd = 9 Pay Me Overs 3rd = 5 Simply Clever 4th = 10 Major Hei |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 1 Minkas Destiny | ||
Thu Apr 12 2018 19:01 | 1st = 1 Minkas Destiny 3rd = 3 Tram Tracker 4th = 10 Harvey Mills |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 5 Alina Grand | ||
Thu Apr 12 2018 19:01 | 1st = 5 Alina Grand 3rd = 3 Tram Tracker 4th = 10 Harvey Mills |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 4 - 10 Smooth Landing | ||
Thu Apr 12 2018 19:00 | 1st = 10 Smooth Landing 2nd = 5 True Myth 3rd = 2 Going In Style 4th = 3 Tavsomefun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 5 Mount Oxley | ||
Thu Apr 12 2018 18:57 | 1st = 5 Mount Oxley 2nd = 7 Biddyken Haich 3rd = 3 Xenon Bale 4th = 8 Ritza Rambo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 2 - 10 Rolamax | ||
Thu Apr 12 2018 18:52 | 1st = 10 Rolamax 2nd = 7 Fremarksgonzo 3rd = 1 Bombza Way 4th = 11 Tevet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 1 Bad Neighbour | ||
Thu Apr 12 2018 18:49 | 1st = 1 Bad Neighbour 2nd = 5 Sambucca Hayze 3rd = 8 Give It Some 4th = 3 Tail Wag |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 5 Ricketts Point | ||
Thu Apr 12 2018 18:46 | 1st = 5 Ricketts Point 2nd = 2 Fernandos Jewel 3rd = 4 Stella View 4th = 7 Grey Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 7 - 2 Costa Oeste | ||
Thu Apr 12 2018 18:45 | 1st = 2 Costa Oeste 2nd = 5 Notta Mocha 3rd = 1 Red Noire 4th = 3 Templars Cross |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 2 Heat Up | ||
Thu Apr 12 2018 18:42 | 1st = 2 Heat Up 2nd = 3 Miss Gypsy Lee 3rd = 4 Due Fratteli 4th = 8 Jacko Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 9 Jimison | ||
Thu Apr 12 2018 18:37 | 1st = 9 Jimison 2nd = 4 Might And Main 3rd = 7 Valtona 4th = 8 Urban Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 5 Lucky Onyx | ||
Thu Apr 12 2018 18:34 | 1st = 5 Lucky Onyx 2nd = 10 Big Daz 3rd = 3 Winsome Stride 4th = 2 Mithril Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 9 - 1 Sweet Maggie Ryan | ||
Thu Apr 12 2018 18:31 | 1st = 1 Sweet Maggie Ryan 2nd = 6 Franco Empire 3rd = 5 Dynamo 4th = 3 Joey Maguire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 3 - 5 Annalysium | ||
Thu Apr 12 2018 18:30 | 1st = 5 Annalysium 2nd = 8 Lemon Splice 3rd = 2 Abinger 4th = 6 Chandon Apparel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 3 Rocketing Ruby | ||
Thu Apr 12 2018 18:27 | 1st = 3 Rocketing Ruby 2nd = 9 So It Goes 3rd = 6 Python Pride 4th = 1 Ima Ghost Buster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 1 - 5 Tommys Song | ||
Thu Apr 12 2018 18:22 | 1st = 5 Tommys Song 2nd = 7 Perfectlyimperfect 3rd = 1 Lotsa Life 4th = 2 Girl With A Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 2 Millett | ||
Thu Apr 12 2018 18:19 | 1st = 2 Millett 2nd = 1 Gold Odessa 3rd = 8 Azalea 4th = 5 Mystic Marlow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 6 - 3 Tranquilla Sunrise | ||
Thu Apr 12 2018 18:15 | 1st = 3 Tranquilla Sunrise 2nd = 7 Chengdu 3rd = 6 Boxonlucy 4th = 12 Zedfire Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 7 Black Hole Sun | ||
Thu Apr 12 2018 18:12 | 1st = 7 Black Hole Sun 2nd = 4 Chase The Cash 3rd = 1 Sacred Witch 4th = 8 Twin Brooks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 9 Spooky | ||
Thu Apr 12 2018 18:07 | 1st = 9 Spooky 2nd = 3 Crossfirehall 3rd = 7 Rocknroll Dude 4th = 4 Clementsorrell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 8 - 1 Sauchiehall | ||
Thu Apr 12 2018 18:05 | 1st = 1 Sauchiehall 2nd = 7 Nerve Of Steel 3rd = 11 Jemima Franco 4th = 9 Our Wicklow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 7 Smoke Signals | ||
Thu Apr 12 2018 18:04 | 1st = 7 Smoke Signals 2nd = 6 Bowie Boy 3rd = 3 Fireball Annie 4th = 5 Speedway Chick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 2 - 2 Sonaree | ||
Thu Apr 12 2018 18:00 | 1st = 2 Sonaree 2nd = 4 Cape Etoile 3rd = 3 Yesido 4th = 7 Mirusia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 6 Colluding | ||
Thu Apr 12 2018 17:57 | 1st = 6 Colluding 2nd = 2 Kouta Excuses 3rd = 7 Controller 4th = 10 Billy Bart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 9 - 4 Recork | ||
Thu Apr 12 2018 17:52 | 1st = 4 Recork 2nd = 10 Boy From Bondi 3rd = 6 Nelbell 4th = 3 Bet the Limit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 5 Cameo Syd | ||
Thu Apr 12 2018 17:51 | 1st = 5 Cameo Syd 2nd = 3 Stay Away Haydo 3rd = 2 Beautiful Boy 4th = 1 Zipping Ringo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 4 Blinken Gone | ||
Thu Apr 12 2018 17:49 | 1st = 4 Blinken Gone 2nd = 6 Heres Dave 3rd = 7 Wild Cowgirl 4th = 2 Myrniong Blaster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 5 - 4 Gauged | ||
Thu Apr 12 2018 17:45 | 1st = 4 Gauged 2nd = 13 Top Agent 3rd = 2 War Ksar 4th = 5 Ready To Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 8 Power Gem | ||
Thu Apr 12 2018 17:42 | 1st = 8 Power Gem 2nd = 6 Shooters Ali 3rd = 2 Scooby Scooby Do 4th = 4 Baby Houseman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 7 - 6 Four Starzzz Legend | ||
Thu Apr 12 2018 17:40 | 1st = 6 Four Starzzz Legend 2nd = 4 Pure Desire 3rd = 8 Tennyson Inlet 4th = 2 Master Of Escape |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 7 Tzar Norma | ||
Thu Apr 12 2018 17:38 | 1st = 7 Tzar Norma 2nd = 5 Brazen Bull 3rd = 2 White Bandit 4th = 8 Paranoia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 1 - 5 Ritorno | ||
Thu Apr 12 2018 17:36 | 1st = 5 Ritorno 2nd = 2 Governor Landy 3rd = 6 South Arbor 4th = 4 Quick Spin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 1 Its All Go | ||
Thu Apr 12 2018 17:33 | 1st = 1 Its All Go 2nd = 4 Splash of Gold 3rd = 6 The Frame 4th = 8 Rafferty Delights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 5 Pixel Pak | ||
Thu Apr 12 2018 17:28 | 1st = 5 Pixel Pak 2nd = 1 Curly Girly 3rd = 2 Velocity Liberty 4th = 4 Gizza Malarkey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 7 - 3 Lamerican | ||
Thu Apr 12 2018 17:25 | 1st = 3 Lamerican 2nd = 4 Broken Finger 4th = 1 Hancock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 1 Hallo Star | ||
Thu Apr 12 2018 17:24 | 1st = 1 Hallo Star 2nd = 3 Mad Harry 3rd = 7 Im A Leo 4th = 2 Sun Is Shining |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 8 - 3 Mana Master | ||
Thu Apr 12 2018 17:20 | 1st = 3 Mana Master 2nd = 6 Celebrindal 3rd = 7 Mister Zhivago 4th = 10 Christian Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 4 Tiempo Dinero | ||
Thu Apr 12 2018 17:17 | 1st = 4 Tiempo Dinero 2nd = 5 Kouta Gold 3rd = 7 Are You 4th = 6 Powerful Lomar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 6 - 5 The Big Boss | ||
Thu Apr 12 2018 17:15 | 1st = 5 The Big Boss 2nd = 8 Mister Harris 3rd = 6 Black Chevron 4th = 10 Shillelagh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 4 - 4 Double Edged | ||
Thu Apr 12 2018 17:12 | 1st = 4 Double Edged 2nd = 7 Anna Amalia 3rd = 8 Waychinicup 4th = 9 Diraja Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 1 Emission Control | ||
Thu Apr 12 2018 17:09 | 1st = 1 Emission Control 2nd = 5 Braeby Got Back 3rd = 4 Dyna Danna 4th = 3 Canya Bounce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 8 - 8 Staraday | ||
Thu Apr 12 2018 17:05 | 1st = 8 Staraday 2nd = 1 Kanguru 3rd = 7 Bodhi Blue 4th = 4 Teahupoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 2 Gotcha Millie | ||
Thu Apr 12 2018 16:59 | 1st = 2 Gotcha Millie 2nd = 8 Fancy Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 6 Desperado Boy | ||
Thu Apr 12 2018 16:57 | 1st = 6 Desperado Boy 2nd = 5 Fancy Hope 3rd = 8 Specific 4th = 4 Tat Odin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 2 Pale Bear Boo | ||
Thu Apr 12 2018 16:53 | 1st = 2 Pale Bear Boo 2nd = 3 My Mastercraftsman 3rd = 1 Crowning Glory 4th = 7 Shezabonnygem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 6 - 8 Close The Beaches | ||
Thu Apr 12 2018 16:50 | 1st = 8 Close The Beaches 2nd = 9 Rockette Rocket 3rd = 6 Le Chiffre 4th = 7 Real Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 5 - 8 Gotta Moment | ||
Thu Apr 12 2018 16:49 | 1st = 8 Gotta Moment 2nd = 4 Magical Matty 3rd = 1 Lynton Creek 4th = 11 Scelta Uno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 7 Topper Soho | ||
Thu Apr 12 2018 16:47 | 1st = 7 Topper Soho 2nd = 5 Love You More 3rd = 6 Proximity 4th = 1 Mount Terry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 7 - 3 Tell Me Tales | ||
Thu Apr 12 2018 16:42 | 1st = 3 Tell Me Tales 2nd = 4 Warminster 3rd = 1 Sixty 4th = 7 Without You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 5 Parcero Hope | ||
Thu Apr 12 2018 16:39 | 1st = 5 Parcero Hope 2nd = 6 Hodges Lane 3rd = 4 Dyna Elias 4th = 1 Hector Cabang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 3 - 2 Athlone Castle | ||
Thu Apr 12 2018 16:35 | 1st = 2 Athlone Castle 2nd = 1 Red Moon 3rd = 12 Sporthouse Dream 4th = 9 Horaan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 1 Invasion | ||
Thu Apr 12 2018 16:34 | 1st = 1 Invasion 2nd = 7 On Fleek 3rd = 8 Obstinatus 4th = 4 Mrs Browns Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 7 - 4 Legadema | ||
Thu Apr 12 2018 16:25 | 1st = 4 Legadema 2nd = 1 Validate 3rd = 8 Langoustine 4th = 6 Hostwin Meraki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 4 - 9 Jetenara | ||
Thu Apr 12 2018 16:24 | 1st = 9 Jetenara 2nd = 1 Rangi Rangdu 3rd = 8 Cerberus 4th = 6 Chelsea Ella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 5 Sammy Allen | ||
Thu Apr 12 2018 16:22 | 1st = 5 Sammy Allen 2nd = 8 Kenway 3rd = 6 Another Girl 4th = 1 Ritza Paris |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 3 Rocknroll Promise | ||
Thu Apr 12 2018 16:17 | 1st = 3 Rocknroll Promise 2nd = 9 Feelingforamiracle 3rd = 8 Buddy Babcock 4th = 2 Leoryan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 8 Luke Roman | ||
Thu Apr 12 2018 16:14 | 1st = 8 Luke Roman 2nd = 1 Sabjorn Bale 3rd = 6 Tat Toby 4th = 5 Run Ronnie Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 5 - 7 Choux Bacquat | ||
Thu Apr 12 2018 16:10 | 1st = 7 Choux Bacquat 2nd = 5 Miss Rich 3rd = 4 Good Catch 4th = 6 Leroy Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 3 Bigtime Wayno | ||
Thu Apr 12 2018 16:09 | 1st = 3 Bigtime Wayno 2nd = 2 Token Jasper 3rd = 1 Hey Khali 4th = 8 Jack No Lag |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 2 Hills Will | ||
Thu Apr 12 2018 16:07 | 1st = 2 Hills Will 2nd = 7 Maybee Yes 3rd = 6 Soaky Oaks 4th = 8 Pop Ya Bubble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 6 - 6 Hezatoff | ||
Thu Apr 12 2018 16:03 | 1st = 6 Hezatoff 2nd = 3 Polar Opposite 3rd = 1 The Jet Player 4th = 5 Flying Hannah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 3 - 9 November Guy | ||
Thu Apr 12 2018 15:59 | 1st = 9 November Guy 2nd = 5 Majestic Stride 3rd = 8 Caitlins Surprise 4th = 2 Sunny Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 2 - 2 Secret Minx | ||
Thu Apr 12 2018 15:58 | 1st = 2 Secret Minx 2nd = 1 Long Knife 3rd = 3 Bindaree Lady 4th = 4 Hostwin Pegasus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 2 Panadero King | ||
Thu Apr 12 2018 15:54 | 1st = 2 Panadero King 2nd = 5 Cobber Victorem 3rd = 6 Pure White Evil 4th = 7 Persian Oasis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 6 - 2 Cuba | ||
Thu Apr 12 2018 15:50 | 1st = 2 Cuba 2nd = 3 Lieutenant Dan 3rd = 6 Art Of Dance 4th = 8 Tycoon Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 3 Princess Bolt | ||
Thu Apr 12 2018 15:47 | 1st = 3 Princess Bolt 2nd = 1 Red Right Hand 3rd = 5 Tormund 4th = 2 Dougie Kazam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 1 Bitters | ||
Thu Apr 12 2018 15:44 | 1st = 1 Bitters 2nd = 3 Nangar Panther 3rd = 2 Jinja Mongo 4th = 4 Bad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 2 Oyster Stride | ||
Thu Apr 12 2018 15:42 | 1st = 2 Oyster Stride 2nd = 1 Monumental 3rd = 5 Calcavado 4th = 4 Wee Jimmy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 5 Buy Me Diamonds | ||
Thu Apr 12 2018 15:39 | 1st = 5 Buy Me Diamonds 2nd = 8 Ultron 3rd = 7 Talbragar River 4th = 2 Pepper Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 4 - 10 Undercover Girl | ||
Thu Apr 12 2018 15:35 | 1st = 10 Undercover Girl 2nd = 5 Lamour Malade 3rd = 6 Fast Sun 4th = 1 Bud Ricks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 2 - 13 Getarattleon | ||
Thu Apr 12 2018 15:34 | 1st = 13 Getarattleon 2nd = 6 Its Me 3rd = 9 Proud Bromac 4th = 8 Choice Lustre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 5 - 4 The Kiwi Way | ||
Thu Apr 12 2018 15:25 | 1st = 4 The Kiwi Way 2nd = 1 Valentina Brave 3rd = 8 Kissmelvis 4th = 2 Our Bare Knuckle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 1 - 8 Ionyx | ||
Thu Apr 12 2018 15:22 | 1st = 8 Ionyx 2nd = 3 Bentleys Brother 3rd = 5 Short Black Roman 4th = 1 Dont Let Thommo Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 6 Yooldome | ||
Thu Apr 12 2018 15:20 | 1st = 6 Yooldome 2nd = 4 Cosmic Barwon 3rd = 3 Electric Dee Eye 4th = 2 Secret Lily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 12 - 2 Kryptonian | ||
Thu Apr 12 2018 15:19 | 1st = 2 Kryptonian 2nd = 3 Destini Cheetah 3rd = 5 Solar On 4th = 8 Subscapularis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 5 - 5 Bachelor | ||
Thu Apr 12 2018 15:15 | 1st = 5 Bachelor 2nd = 6 Clifton County 3rd = 4 Soir De Lune 4th = 9 Ritzy Roxie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 8 Nambrok Agent | ||
Thu Apr 12 2018 15:12 | 1st = 8 Nambrok Agent 2nd = 4 Come Home 3rd = 2 Jello Allen 4th = 3 Foxy Molly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 4 Trijet | ||
Thu Apr 12 2018 15:07 | 1st = 4 Trijet 2nd = 1 Ruffalo 3rd = 3 Falcon Vista 4th = 7 Betting Baron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 1 - 11 Mekong Princess | ||
Thu Apr 12 2018 15:06 | 1st = 11 Mekong Princess 2nd = 4 Beg For Chevron 3rd = 10 Need Luck 4th = 3 Burt Munro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 11 - 4 Crymelon Idol | ||
Thu Apr 12 2018 15:04 | 1st = 4 Crymelon Idol 2nd = 8 Brake Drum 3rd = 1 Inga Ted 4th = 2 Billy Deeds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 7 Noah Who | ||
Thu Apr 12 2018 14:59 | 1st = 7 Noah Who 2nd = 3 Kapai Bart 3rd = 8 San Tan Samson 4th = 1 Opawa Loyal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 3 - 4 Craiglea Galio | ||
Thu Apr 12 2018 14:55 | 1st = 4 Craiglea Galio 2nd = 1 Tawhiri 3rd = 6 Attique 4th = 8 Yes Say Us |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 10 Musketeer Oasis | ||
Thu Apr 12 2018 14:52 | 1st = 10 Musketeer Oasis 2nd = 5 Ima Mystery Girl 3rd = 3 Miss Heart 4th = 2 Whoomph |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 4 - 9 Betternbetter | ||
Thu Apr 12 2018 14:50 | 1st = 9 Betternbetter 2nd = 4 Its All Business 3rd = 6 Lochinvar Art 4th = 2 Bubbles And Cheese |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waverley Race 8 - 9 Desano | ||
Thu Apr 12 2018 14:47 | 1st = 9 Desano 2nd = 12 Dark Princess 3rd = 4 Nom Du Beel 4th = 10 Mistress Porotene |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 8 Pyrenees Petraca | ||
Thu Apr 12 2018 14:44 | 1st = 8 Pyrenees Petraca 2nd = 6 Serene Machine 3rd = 3 Summer Skye 4th = 7 Bombers Baby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 3 Bigtime Sophie | ||
Thu Apr 12 2018 14:42 | 1st = 3 Bigtime Sophie 2nd = 7 Retired Mouse 3rd = 1 Mobility Scooter 4th = 6 Unileven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 4 - 3 Teodosio | ||
Thu Apr 12 2018 14:40 | 1st = 3 Teodosio 2nd = 8 Impurity 3rd = 5 Lolliepop 4th = 6 Brooke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 3 Writeaboutchelsea | ||
Thu Apr 12 2018 14:34 | 1st = 3 Writeaboutchelsea 2nd = 8 Scott Tom 3rd = 2 Gotta Go Ralphie 4th = 1 Doolittle Doofy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 3 Broken Axle | ||
Thu Apr 12 2018 14:25 | 1st = 3 Broken Axle 2nd = 8 Bombers Return 3rd = 5 Percys Curse 4th = 6 Facts Dont Lie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 3 Majik Mikado | ||
Thu Apr 12 2018 14:24 | 1st = 3 Majik Mikado 2nd = 2 Red Dee 3rd = 1 Oloroso 4th = 6 Just A Matthew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 2 - 6 Top Ravine | ||
Thu Apr 12 2018 14:20 | 1st = 6 Top Ravine 2nd = 5 Text Book 3rd = 4 We Just Love It 4th = 2 Bold And Groovy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 3 - 3 Margaret Jean | ||
Thu Apr 12 2018 14:15 | 1st = 3 Margaret Jean 2nd = 4 Tenno Sho 3rd = 2 Knocked Off Early 4th = 7 Columbias Deejay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waverley Race 7 - 5 Master Lincoln | ||
Thu Apr 12 2018 14:12 | 1st = 5 Master Lincoln 2nd = 1 Handyman 3rd = 11 Realm 4th = 6 Our Charlis Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 1 Alezan | ||
Thu Apr 12 2018 14:09 | 1st = 1 Alezan 2nd = 3 Con Rod 3rd = 4 Telefork 4th = 6 Xtreme Caution |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 3 - 5 High Dude | ||
Thu Apr 12 2018 14:05 | 1st = 5 High Dude 2nd = 7 Nothing Too Hard 3rd = 9 Just Gorgeous 4th = 10 Vaishali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 6 Reality Check | ||
Thu Apr 12 2018 14:03 | 1st = 6 Reality Check 2nd = 7 Zara Petal 3rd = 3 Jetsun Stampede 4th = 8 Atlas Shrugged |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 4 Barboo | ||
Thu Apr 12 2018 13:54 | 1st = 4 Barboo 2nd = 7 Long Legs Lou 3rd = 1 Wedding Night 4th = 3 Veloce Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 5 Kiss Me Boss | ||
Thu Apr 12 2018 13:50 | 1st = 5 Kiss Me Boss 2nd = 4 Unlocked 3rd = 2 Bobby Tokaam 4th = 3 Rockalot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 1 - 4 Winsomemore | ||
Thu Apr 12 2018 13:45 | 1st = 4 Winsomemore 2nd = 3 Prequel 3rd = 1 Dodge The Grey 4th = 5 Spy Ci |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 8 Kuridrani | ||
Thu Apr 12 2018 13:44 | 1st = 8 Kuridrani 2nd = 1 Jetsun Bear 3rd = 7 Cest Lamour 4th = 5 Finkle Foot Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 2 - 4 Garshaway | ||
Thu Apr 12 2018 13:40 | 1st = 4 Garshaway 2nd = 2 Skyeski 3rd = 5 Arrested 4th = 7 Zoomas Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waverley Race 6 - 4 Lincoln Star | ||
Thu Apr 12 2018 13:37 | 1st = 4 Lincoln Star 2nd = 10 Galway Lil 3rd = 11 Hypatia 4th = 8 Belladita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 2 Solitary Lad | ||
Thu Apr 12 2018 13:34 | 1st = 2 Solitary Lad 2nd = 3 Arcup Usain 3rd = 5 Serendipity Gold 4th = 9 Kadabra Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 2 - 1 Penske | ||
Thu Apr 12 2018 13:25 | 1st = 1 Penske 2nd = 2 King Hewitt 3rd = 7 Mulu Magic 4th = 5 Saint Katarina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 2 Flower Bomb | ||
Thu Apr 12 2018 13:22 | 1st = 2 Flower Bomb 2nd = 4 Fired Up Jasper 3rd = 6 Smash Wild 4th = 5 Smash Attack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 5 Annika Magic | ||
Thu Apr 12 2018 13:17 | 1st = 5 Annika Magic 2nd = 7 Fifth Edition 3rd = 6 Long Road To Fame 4th = 3 Elliott Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 7 Broadway Belle | ||
Thu Apr 12 2018 13:12 | 1st = 7 Broadway Belle 2nd = 1 Starbright Vic 3rd = 3 Golden Gem 4th = 2 Zulu Fred |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 5 Tom Tee | ||
Thu Apr 12 2018 13:07 | 1st = 5 Tom Tee 2nd = 4 Vikings 3rd = 1 Shreddin 4th = 3 Dyna Dave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bendigo Race 1 - 6 Nostra Beach | ||
Thu Apr 12 2018 13:02 | 1st = 6 Nostra Beach 2nd = 4 Carlas View 3rd = 2 Tact Bess 4th = 1 I See You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waverley Race 5 - 3 Leighs Mate | ||
Thu Apr 12 2018 12:58 | 1st = 3 Leighs Mate 2nd = 12 La Soeur 3rd = 5 Play The Field 4th = 11 Before Dawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 5 Apache Bro | ||
Thu Apr 12 2018 12:55 | 1st = 5 Apache Bro 2nd = 4 Fastest Indian 3rd = 7 Deep Creek Girl 4th = 2 Kalani Tim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 1 - 1 Enlightened Boy | ||
Thu Apr 12 2018 12:50 | 1st = 1 Enlightened Boy 2nd = 4 Stone 3rd = 7 Everlasting Love 4th = 8 Membership |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 1 Sozins Blue | ||
Thu Apr 12 2018 12:47 | 1st = 1 Sozins Blue 2nd = 5 Amino Trouble 3rd = 3 Nicey Spicey 4th = 4 Queen Kong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 1 Nice Surprise | ||
Thu Apr 12 2018 12:39 | 1st = 1 Nice Surprise 2nd = 4 Pyrenees Blaze 3rd = 8 Hello Beryl 4th = 6 Crymelon You Cro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 2 Avenger Bale | ||
Thu Apr 12 2018 12:31 | 1st = 2 Avenger Bale 2nd = 8 Little Bit Funny 3rd = 5 Panel Beater 4th = 7 Vicki Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waverley Race 4 - 9 Midnight Story | ||
Thu Apr 12 2018 12:22 | 1st = 9 Midnight Story 2nd = 10 Strada Roccia 3rd = 1 Sligo 4th = 11 Veneto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 7 Zipping Harper | ||
Thu Apr 12 2018 12:19 | 1st = 7 Zipping Harper 2nd = 4 Bombora Rocket 3rd = 2 Blondy Two 4th = 8 Stagger Loot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 2 Edge Of Town | ||
Thu Apr 12 2018 12:13 | 1st = 2 Edge Of Town 2nd = 4 Fiery Fagan 3rd = 1 Know Respect 4th = 7 Technic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 4 Pyrenees Classic | ||
Thu Apr 12 2018 12:04 | 1st = 4 Pyrenees Classic 2nd = 3 Crymelon Quinn 3rd = 1 Avatar Blaze 4th = 6 Big Cam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 1 Mina Allen | ||
Thu Apr 12 2018 11:56 | 1st = 1 Mina Allen 2nd = 6 Dyna Bart 3rd = 3 Must Be Rusty 4th = 7 Goldstar Ashton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waverley Race 3 - 2 Platinum Wild Card | ||
Thu Apr 12 2018 11:47 | 1st = 2 Platinum Wild Card 2nd = 1 Rainbow Dundee 3rd = 6 Prince Oberyn 4th = 12 Parkas Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 8 Inside Affair | ||
Thu Apr 12 2018 11:38 | 1st = 8 Inside Affair 2nd = 1 Think Tank 3rd = 5 Homebush Miles 4th = 6 Dusky Brew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 2 Amelia Rob | ||
Thu Apr 12 2018 11:21 | 1st = 2 Amelia Rob 2nd = 4 Cosmic Stu 3rd = 6 Allen Hadrian 4th = 1 Smash Calling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waverley Race 2 - 4 Itellyouonething | ||
Thu Apr 12 2018 11:12 | 1st = 4 Itellyouonething 2nd = 3 Hand It To Jonesy 3rd = 7 Eyes Wide Open 4th = 1 Lincolns Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 3 Ohoka Clare | ||
Thu Apr 12 2018 11:03 | 1st = 3 Ohoka Clare 2nd = 1 Homebush Rufus 3rd = 2 Aussie Hoon 4th = 7 Macey Baxter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 2 Amy Bale | ||
Thu Apr 12 2018 10:46 | 1st = 2 Amy Bale 2nd = 1 Smash Damage 3rd = 8 Opawa Robynann 4th = 7 Little Krakatoa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waverley Race 1 - 10 Wee Gilly | ||
Thu Apr 12 2018 10:37 | 1st = 10 Wee Gilly 2nd = 1 Mister Geronimo 3rd = 7 Red Red Robin 4th = 6 Stunning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 6 Ohoka Billy | ||
Thu Apr 12 2018 10:28 | 1st = 6 Ohoka Billy 2nd = 7 Cosmic Jase 3rd = 1 Star Bucking 4th = 4 Justin Ryan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 6 Know Approval | ||
Thu Apr 12 2018 10:11 | 1st = 6 Know Approval 2nd = 2 Seriously Grand 3rd = 1 Tricky Action 4th = 4 Sweet Abby Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 2 Roscommon Flyer | ||
Thu Apr 12 2018 0:22 | 1st = 2 Roscommon Flyer 2nd = 1 Irish Rose 3rd = 8 Molly Monelli 4th = 7 Whitehawk Parker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 2 Red Rocket Jett | ||
Thu Apr 12 2018 0:02 | 1st = 2 Red Rocket Jett 2nd = 5 Night Light 3rd = 1 Banjo Bolt 4th = 6 Lil Miss Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 7 Waggers | ||
Mon Mar 12 2018 23:37 | 1st = 7 Waggers 2nd = 8 Hosier Lane 3rd = 4 Sunset Stella 4th = 6 Bella Bomb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 4 Barney Be Good | ||
Mon Mar 12 2018 23:30 | 1st = 4 Barney Be Good 2nd = 2 Buds Delight 3rd = 5 Gitcha Alley 4th = 9 Missed Control |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 3 Gonzales Monelli | ||
Mon Mar 12 2018 23:22 | 1st = 3 Gonzales Monelli 2nd = 5 Minotaur 3rd = 6 Kalgaritch Kid 4th = 1 Flabba Gabba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 8 Eye That Girl | ||
Mon Mar 12 2018 23:11 | 1st = 8 Eye That Girl 2nd = 2 After Glow 3rd = 5 Wiggle 4th = 4 Rule The Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 5 Bushmans Gold | ||
Mon Mar 12 2018 23:07 | 1st = 5 Bushmans Gold 2nd = 1 So Shirokura 3rd = 8 Rock On Moe 4th = 4 Ill Miss You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 8 Becket | ||
Mon Mar 12 2018 23:01 | 1st = 8 Becket 2nd = 6 Golden Aura 3rd = 5 Mema Wibble 4th = 2 Bombastic Trixie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 5 Knocker Knock | ||
Mon Mar 12 2018 22:52 | 1st = 5 Knocker Knock 2nd = 8 Million Dollar 3rd = 2 Pickled Tink 4th = 7 Sorrento |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 4 Yana Monelli | ||
Mon Mar 12 2018 22:46 | 1st = 4 Yana Monelli 2nd = 8 Rollie Bexon 3rd = 1 Outa Line 4th = 3 Shift Pattern |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 11 - 7 Miss Hanigan | ||
Mon Mar 12 2018 22:43 | 1st = 7 Miss Hanigan 2nd = 8 Dorans Echo 3rd = 1 Molly Supernova 4th = 6 Be Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 7 Movie Icon | ||
Mon Mar 12 2018 22:40 | 1st = 7 Movie Icon 2nd = 2 Dark Hombre 3rd = 6 No Recourse 4th = 9 Murrabit Sammy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 7 Fabrique | ||
Mon Mar 12 2018 22:33 | 1st = 7 Fabrique 2nd = 5 Red Vee 3rd = 2 Plum Jam 4th = 8 Road Scholar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 5 Explosive Smith | ||
Mon Mar 12 2018 22:30 | 1st = 5 Explosive Smith 2nd = 6 Nomadic 3rd = 3 Zarazz 4th = 2 Sketchy Fancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 3 Onassis | ||
Mon Mar 12 2018 22:27 | 1st = 3 Onassis 2nd = 4 Run Jackie Run 3rd = 7 Dorans Ash 4th = 6 Hyper Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 1 Macs Model | ||
Mon Mar 12 2018 22:19 | 1st = 1 Macs Model 2nd = 7 Destini Firefox 3rd = 8 Compsognathus 4th = 6 Zipping Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 1 Brooklyn Skye | ||
Mon Mar 12 2018 22:15 | 1st = 1 Brooklyn Skye 2nd = 2 Kaan Pakmak 3rd = 3 Chevaleir Nuit 4th = 7 Got There |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 4 Sunset Sherbet | ||
Mon Mar 12 2018 22:11 | 1st = 4 Sunset Sherbet 2nd = 6 Sunset Licorice 3rd = 2 Flight of Fancy 4th = 3 Bushmans Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 1 Lashing Old | ||
Mon Mar 12 2018 22:07 | 1st = 1 Lashing Old 2nd = 8 Long View Belle 3rd = 2 Bassett 4th = 6 Nebraska Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 6 Sweet Potato | ||
Mon Mar 12 2018 22:04 | 1st = 6 Sweet Potato 2nd = 7 Winlock Homes 3rd = 4 Cut Snake 4th = 8 Conchita Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 7 - 6 Jugiong | ||
Mon Mar 12 2018 21:55 | 1st = 6 Jugiong 2nd = 7 Billy Bolt 3rd = 8 Tatibye 4th = 5 Sportsmanship |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 7 Rockford | ||
Mon Mar 12 2018 21:52 | 1st = 7 Rockford 2nd = 6 Bergamo 3rd = 8 Dollar And Cent 4th = 5 Donnys Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 1 Raglan Diva | ||
Mon Mar 12 2018 21:48 | 1st = 1 Raglan Diva 2nd = 3 Gypsy Said Run 3rd = 2 Assassin Creed 4th = 4 Maries Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 3 Rivenlee Lad | ||
Mon Mar 12 2018 21:44 | 1st = 3 Rivenlee Lad 2nd = 1 Giant Valley 3rd = 2 Golden Nugget 4th = 5 Cashmeera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 6 Savannah Icon | ||
Mon Mar 12 2018 21:40 | 1st = 6 Savannah Icon 2nd = 3 Gazzas Girl 3rd = 8 Hedonistic 4th = 2 Jaimandy Joyce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 3 Zellman | ||
Mon Mar 12 2018 21:37 | 1st = 3 Zellman 2nd = 5 Ima Caravan 3rd = 4 Norah Bale 4th = 7 Allen Yani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 1 Indian Giver | ||
Mon Mar 12 2018 21:34 | 1st = 1 Indian Giver 2nd = 6 Twin Galaxy 3rd = 4 Punch Right Out 4th = 7 Dude Perfect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 9 Commander Joe | ||
Mon Mar 12 2018 21:31 | 1st = 9 Commander Joe 2nd = 1 Chain Smoker 3rd = 7 Pink Keeping 4th = 4 Lebron Slam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 6 - 2 Stone Cracker | ||
Mon Mar 12 2018 21:26 | 1st = 2 Stone Cracker 2nd = 3 Alisons Jet 3rd = 4 The Miami Heat 4th = 8 Two Real |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 4 Tranquil Trigger | ||
Mon Mar 12 2018 21:24 | 1st = 4 Tranquil Trigger 2nd = 7 Senor Izmir 3rd = 6 Bokarm Bear 4th = 8 Kabooshka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 5 Shes A Honey | ||
Mon Mar 12 2018 21:21 | 1st = 5 Shes A Honey 2nd = 6 Halo Henry 3rd = 2 Finnigans Way 4th = 4 Miny Mo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 5 Surf A Lot | ||
Mon Mar 12 2018 21:18 | 1st = 5 Surf A Lot 2nd = 2 Smash Flash 3rd = 7 Delaware County 4th = 3 Marley Moo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 8 Ashom Monelli | ||
Mon Mar 12 2018 21:15 | 1st = 8 Ashom Monelli 2nd = 6 Mepunga Georgia 3rd = 2 Sacred Witch 4th = 1 Eli Starlight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 1 Sleight of Hand | ||
Mon Mar 12 2018 21:12 | 1st = 1 Sleight of Hand 2nd = 7 Smart Werina 3rd = 3 Willy Toula 4th = 8 Nivek Retserrof |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 1 Anthony Keeping | ||
Mon Mar 12 2018 21:09 | 1st = 1 Anthony Keeping 2nd = 2 Hart View Damo 3rd = 8 Spinifex Fairy 4th = 3 Lightning Dust |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 3 Vision Time | ||
Mon Mar 12 2018 21:06 | 1st = 3 Vision Time 2nd = 8 Heres Molly 3rd = 2 Rising Molly 4th = 5 Hong Ha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 4 Jake Sully | ||
Mon Mar 12 2018 21:03 | 1st = 4 Jake Sully 2nd = 7 Bridwood Brianna 3rd = 2 Dolly Does It 4th = 1 Fernando Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 5 - 2 Jiggy Rhythm | ||
Mon Mar 12 2018 20:58 | 1st = 2 Jiggy Rhythm 2nd = 6 Machgower 3rd = 8 Red Ruffy 4th = 4 Illawong Suave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 11 - 1 Player | ||
Mon Mar 12 2018 20:56 | 1st = 1 Player 2nd = 8 Miss Nay Nay 3rd = 2 Sanya Bay 4th = 4 Fancy Violet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 7 Angels Halo | ||
Mon Mar 12 2018 20:53 | 1st = 7 Angels Halo 2nd = 3 Miss Heart 3rd = 5 Simonic Drive 4th = 6 No Secrets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 2 Paua To Kapau | ||
Mon Mar 12 2018 20:50 | 1st = 2 Paua To Kapau 2nd = 6 Jimmy Mcbain 3rd = 3 Windmill Haze 4th = 8 Dream A Little |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 6 Zabdon Prancer | ||
Mon Mar 12 2018 20:47 | 1st = 6 Zabdon Prancer 2nd = 5 Rapid Mail 3rd = 8 Rain Alert 4th = 4 Zabdon Zinger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 8 Tranquil Venus | ||
Mon Mar 12 2018 20:44 | 1st = 8 Tranquil Venus 2nd = 1 Dark Cosmos 3rd = 4 Magic Mandolin 4th = 6 Odessa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 3 Hoity Toity | ||
Mon Mar 12 2018 20:41 | 1st = 3 Hoity Toity 2nd = 1 Celtic Kid 3rd = 2 Bobby Bound 4th = 8 Buckle Up Nel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 2 Tara Ella | ||
Mon Mar 12 2018 20:38 | 1st = 2 Tara Ella 2nd = 1 Takahi Party 3rd = 8 No More 4th = 3 Minoru Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 1 Kraken Pace | ||
Mon Mar 12 2018 20:35 | 1st = 1 Kraken Pace 2nd = 5 Another Bekim 3rd = 3 Shes Fabtastic 4th = 6 Jaimandy Carl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 7 Wynburn Geri | ||
Mon Mar 12 2018 20:32 | 1st = 7 Wynburn Geri 2nd = 8 Funky Monkey 3rd = 2 Thermal Strike 4th = 3 Optic Blast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 4 - 2 Kinetic Kate | ||
Mon Mar 12 2018 20:27 | 1st = 2 Kinetic Kate 2nd = 4 Majesticintherain 3rd = 3 Rolloversweetie 4th = 7 Harry Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 5 Click Cowan | ||
Mon Mar 12 2018 20:25 | 1st = 5 Click Cowan 2nd = 8 Blue Girl Blue 3rd = 2 Little Luck 4th = 4 Miss Emmy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 4 Tranquil Manu | ||
Mon Mar 12 2018 20:22 | 1st = 4 Tranquil Manu 2nd = 5 Dogmatic 3rd = 7 Flash Gee 4th = 8 Tranquil Sasha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 8 Inanna Star | ||
Mon Mar 12 2018 20:19 | 1st = 8 Inanna Star 2nd = 6 Lashing Jackson 3rd = 3 Buckle Up Jones 4th = 4 Wynburn Lucifer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 1 Ariek Rebel | ||
Mon Mar 12 2018 20:16 | 1st = 1 Ariek Rebel 2nd = 2 Miss Gambino 3rd = 3 Takahi Legend 4th = 4 Miss Mississippi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 8 Kimura | ||
Mon Mar 12 2018 20:13 | 1st = 8 Kimura 2nd = 9 Banjos Power 3rd = 5 Reality Sail 4th = 4 Refueled |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 7 Watsargo | ||
Mon Mar 12 2018 20:10 | 1st = 7 Watsargo 2nd = 5 Zipping Waldo 3rd = 8 Zarbo Hustler 4th = 4 Silver Timothy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 8 - 9 Tactile Sensation | ||
Mon Mar 12 2018 20:06 | 1st = 9 Tactile Sensation 2nd = 5 Our Bobbydazzler 3rd = 2 Bettors Ace 4th = 4 Lisdelight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 2 Bokarm Thea | ||
Mon Mar 12 2018 20:01 | 1st = 2 Bokarm Thea 2nd = 8 Baron Von Strud 3rd = 3 Goldman Valley 4th = 7 Tranquil Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 5 Yakan De Kahn | ||
Mon Mar 12 2018 19:58 | 1st = 5 Yakan De Kahn 2nd = 4 Sweet Dominator 3rd = 1 Lashing Harry 4th = 2 Cloe Binda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 6 Out To Strike | ||
Mon Mar 12 2018 19:55 | 1st = 6 Out To Strike 2nd = 3 Winsome Currency 3rd = 7 Peggy Hook 4th = 5 Nova Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 3 - 7 Replaced Eye | ||
Mon Mar 12 2018 19:51 | 1st = 7 Replaced Eye 2nd = 4 Rocketer 3rd = 9 Valla Swan 4th = 1 Dance On Ice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 1 Kraken Greta | ||
Mon Mar 12 2018 19:49 | 1st = 1 Kraken Greta 2nd = 2 Winlock Barbara 3rd = 7 San Remo Lass 4th = 4 Irish Swagger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 5 Slippers Soda | ||
Mon Mar 12 2018 19:46 | 1st = 5 Slippers Soda 2nd = 8 Super Sting 3rd = 7 Gunnadoo Pekaboo 4th = 3 Pearls Poppy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 2 Bokarm Dean | ||
Mon Mar 12 2018 19:40 | 1st = 2 Bokarm Dean 2nd = 5 No Worries Cob 3rd = 1 Valley Knockin 4th = 4 Waterview Dude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 2 Bunna Boy | ||
Mon Mar 12 2018 19:37 | 1st = 2 Bunna Boy 2nd = 3 Swift Mover 3rd = 1 Racy Gracie 4th = 8 Hat Trick Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 7 Secret Witness | ||
Mon Mar 12 2018 19:34 | 1st = 7 Secret Witness 2nd = 8 Ashby Eyes 3rd = 3 Got A Motor 4th = 4 Tin Pan Alley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 7 - 2 Back To The Beach | ||
Mon Mar 12 2018 19:29 | 1st = 2 Back To The Beach 2nd = 1 Alkiras Desire 3rd = 7 Itsallabout Nicole 4th = 5 Our Zak Whitby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 2 Winlock Intent | ||
Mon Mar 12 2018 19:27 | 1st = 2 Winlock Intent 2nd = 8 Miss Travers 3rd = 1 Balmoral Bash 4th = 6 Kraken Copper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 1 Charlie Chops | ||
Mon Mar 12 2018 19:24 | 1st = 1 Charlie Chops 2nd = 4 Hot Producer 3rd = 2 Willow Bubbles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 1 Kooringa Maizie | ||
Mon Mar 12 2018 19:21 | 1st = 1 Kooringa Maizie 2nd = 8 Princess Light 3rd = 2 Oaks Hill 4th = 7 Bokarm Nala |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 4 Millie Magna | ||
Mon Mar 12 2018 19:18 | 1st = 4 Millie Magna 2nd = 1 Crazy Storm 3rd = 5 Willie Win 4th = 2 Rusty The Jett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 2 - 10 Kyalla Stuart | ||
Mon Mar 12 2018 19:13 | 1st = 10 Kyalla Stuart 2nd = 9 Miracle Smile 3rd = 7 Vettel 4th = 4 Jimmy Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 4 Smooth Blend | ||
Mon Mar 12 2018 19:11 | 1st = 4 Smooth Blend 2nd = 8 Famous Prince 3rd = 7 Bulldog Warrior 4th = 5 Sound Of Belles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 4 Big Bazza | ||
Mon Mar 12 2018 19:08 | 1st = 4 Big Bazza 2nd = 1 Sketchy Skinny 3rd = 2 Dark Tyde 4th = 8 Great Success |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 7 Out Of Paint | ||
Mon Mar 12 2018 19:05 | 1st = 7 Out Of Paint 2nd = 1 Slippers Away 3rd = 8 Richies Vibe 4th = 2 Fast Fyfe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 5 Freddys Back | ||
Mon Mar 12 2018 19:02 | 1st = 5 Freddys Back 2nd = 4 Tranquil Invader 3rd = 2 Black Tapper 4th = 7 Luckman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 9 Bomber Lane | ||
Mon Mar 12 2018 18:59 | 1st = 9 Bomber Lane 2nd = 8 Magic Euphoria 3rd = 5 Bandit Brad 4th = 4 No Guarantees |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 2 Myrniong Mover | ||
Mon Mar 12 2018 18:56 | 1st = 2 Myrniong Mover 2nd = 5 Conzara Blue 3rd = 1 Zipping Astra 4th = 4 Lika Vautin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 6 - 1 Leftrightgoodnight | ||
Mon Mar 12 2018 18:51 | 1st = 1 Leftrightgoodnight 2nd = 3 Punters Dream 3rd = 4 Frostyflyer 4th = 11 Beaudiene Beaufighta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 4 Sienna Grand | ||
Mon Mar 12 2018 18:49 | 1st = 4 Sienna Grand 2nd = 8 Lulu Forty 3rd = 5 Bronelly Pearl 4th = 6 Proximity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 3 Dashing Hope | ||
Mon Mar 12 2018 18:46 | 1st = 3 Dashing Hope 2nd = 5 Bula Top Fuel 3rd = 6 Come On Loopy 4th = 8 Flown Away |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 1 Trishan Valley | ||
Mon Mar 12 2018 18:43 | 1st = 1 Trishan Valley 2nd = 2 Bokarm Rosie 3rd = 9 Fang Tasia 4th = 6 Bokarm Nicky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 4 Brindle Ninja | ||
Mon Mar 12 2018 18:40 | 1st = 4 Brindle Ninja 2nd = 7 Beluga Diamond 3rd = 1 Daisy Patch 4th = 3 Rozehill Beth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Canberra Race 1 - 10 Majadore | ||
Mon Mar 12 2018 18:35 | 1st = 10 Majadore 2nd = 9 Mini Major 3rd = 5 Better Than Grange 4th = 3 Roll Along Jane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 7 Daily Devotion | ||
Mon Mar 12 2018 18:33 | 1st = 7 Daily Devotion 2nd = 3 Missing Tokens 3rd = 6 Cosmic Speedway 4th = 8 Wallamba Rusty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 2 Road Angel | ||
Mon Mar 12 2018 18:30 | 1st = 2 Road Angel 2nd = 6 Smashing Sarah 3rd = 3 Highlands Road 4th = 5 Bugatti Snipper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 3 Hurucan | ||
Mon Mar 12 2018 18:27 | 1st = 3 Hurucan 2nd = 4 Stick Figure 3rd = 8 Sutton Nicky 4th = 2 Cash For Jam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 1 Belles Biddy | ||
Mon Mar 12 2018 18:24 | 1st = 1 Belles Biddy 2nd = 3 Kiarni Velvet 3rd = 5 Supreme Flash 4th = 4 Raven Loch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 1 Whats Her Name | ||
Mon Mar 12 2018 18:21 | 1st = 1 Whats Her Name 2nd = 4 Elram Girl 3rd = 8 Able Bess 4th = 6 Iggy Wiggy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 5 Emperor Shacoby | ||
Mon Mar 12 2018 18:18 | 1st = 5 Emperor Shacoby 2nd = 7 Rally Dryva 3rd = 8 Reservoir Risk 4th = 6 Texas Rising |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 5 - 9 Taharas Desire | ||
Mon Mar 12 2018 18:13 | 1st = 9 Taharas Desire 2nd = 8 The Marble Ridge 3rd = 1 Rockmenow 4th = 5 On My Oath |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 9 - 14 Tatoosh | ||
Mon Mar 12 2018 18:10 | 1st = 14 Tatoosh 2nd = 13 Weather Channel 3rd = 10 Midnight Storm 4th = 11 Callisto Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 2 Sunburnt Oak | ||
Mon Mar 12 2018 18:06 | 1st = 2 Sunburnt Oak 2nd = 1 Mount Ginini 3rd = 6 Sopha Gem 4th = 8 Dropping Jam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 5 Remo Gully | ||
Mon Mar 12 2018 18:01 | 1st = 5 Remo Gully 2nd = 8 Barnies Bullet 3rd = 7 Caidan Marlo 4th = 6 Unique Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 1 Joan Taro | ||
Mon Mar 12 2018 17:56 | 1st = 1 Joan Taro 2nd = 3 Kihael Koalmina 3rd = 5 Black Jillak 4th = 2 Moonshine Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 7 - 10 Miss Miles | ||
Mon Mar 12 2018 17:50 | 1st = 10 Miss Miles 2nd = 7 Carlinos Way 3rd = 9 Glenbawns Dutchess 4th = 8 Duanskill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 5 Magic Fiddler | ||
Mon Mar 12 2018 17:47 | 1st = 5 Magic Fiddler 2nd = 6 Late Night Inn 3rd = 8 Nothing Yet 4th = 3 Insano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 4 Brindle Bay | ||
Mon Mar 12 2018 17:44 | 1st = 4 Brindle Bay 2nd = 2 Stir Fry Shrimp 3rd = 1 Vane Power 4th = 7 Zoobie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 8 - 9 Tapavino | ||
Mon Mar 12 2018 17:40 | 1st = 9 Tapavino 2nd = 2 Cuba 3rd = 5 Lakota 4th = 1 Easy Eddie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 3 Shining Beauty | ||
Mon Mar 12 2018 17:37 | 1st = 3 Shining Beauty 2nd = 6 Twin One 3rd = 7 Durama Mystic 4th = 2 Almost Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 4 - 3 Bettor B Abeliever | ||
Mon Mar 12 2018 17:33 | 1st = 3 Bettor B Abeliever 2nd = 1 Captured Delight 3rd = 6 Our Angel Of Harlem 4th = 11 Nolessthanperfect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 4 Big Wal | ||
Mon Mar 12 2018 17:32 | 1st = 4 Big Wal 2nd = 1 Mount Keira 3rd = 9 Ima Fab 4th = 6 My Story |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 8 - 14 Its Been A Battle | ||
Mon Mar 12 2018 17:30 | 1st = 14 Its Been A Battle 2nd = 3 Stellar Collision 3rd = 2 Riziz 4th = 6 Karlovasi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 3 Wiggle Emma | ||
Mon Mar 12 2018 17:27 | 1st = 3 Wiggle Emma 2nd = 1 Dr Gidget 3rd = 4 Dr Shreds 4th = 8 Spritely Malibu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 7 - 5 Ymbro Wasted | ||
Mon Mar 12 2018 17:22 | 1st = 5 Ymbro Wasted 2nd = 9 Sunoflindenny 3rd = 6 Jaden Gil 4th = 7 Columbias Deejay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coonamble Race 7 - 9 Party Bag | ||
Mon Mar 12 2018 17:18 | 1st = 9 Party Bag 2nd = 14 Rising King 3rd = 1 Social Pirate 4th = 6 Eyesaw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 1 Red Candy | ||
Mon Mar 12 2018 17:12 | 1st = 1 Red Candy 2nd = 5 Sheza Goof 3rd = 3 Baby Skeeta 4th = 6 Over Pure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 6 - 4 Prelusive Strike | ||
Mon Mar 12 2018 17:07 | 1st = 4 Prelusive Strike 2nd = 5 Strong Will 3rd = 1 We Found It 4th = 8 Forgotten Feeling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 8 Dr Luvdisc | ||
Mon Mar 12 2018 17:04 | 1st = 8 Dr Luvdisc 2nd = 5 Dukestar 3rd = 1 On The Rebound 4th = 6 Dr Jezabel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 7 - 4 Bella Vella | ||
Mon Mar 12 2018 17:00 | 1st = 4 Bella Vella 2nd = 7 Hong Qigong 3rd = 3 Molten 4th = 6 Eccellere |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 4 Chaos Kid | ||
Mon Mar 12 2018 16:57 | 1st = 4 Chaos Kid 2nd = 7 Fair Dinkum 3rd = 5 Running Plunder 4th = 8 Hes The Caper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 3 - 12 Truleylucky | ||
Mon Mar 12 2018 16:55 | 1st = 12 Truleylucky 2nd = 10 Our Perkins 3rd = 5 Catastrophic Event 4th = 3 Master Play |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 7 - 4 Fanatic | ||
Mon Mar 12 2018 16:50 | 1st = 4 Fanatic 2nd = 11 Ormito 3rd = 18 Poppiholla 4th = 3 Double Bluff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 8 Fairy Where | ||
Mon Mar 12 2018 16:47 | 1st = 8 Fairy Where 2nd = 2 Galloping Ashley 3rd = 4 Rusty Mia 4th = 6 All About Arby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 6 - 1 Kimani | ||
Mon Mar 12 2018 16:42 | 1st = 1 Kimani 2nd = 4 Christmas Jolt 3rd = 5 Our Star Dust 4th = 6 Bliss Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 7 Grizzly Adams | ||
Mon Mar 12 2018 16:40 | 1st = 7 Grizzly Adams 2nd = 4 Wolf Taro 3rd = 8 Grungles Bride 4th = 6 Bonnie Oreilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 8 - 9 Tough Missile | ||
Mon Mar 12 2018 16:38 | 1st = 9 Tough Missile 2nd = 7 Turtles Nest 3rd = 17 Paterangi 4th = 3 Taramaya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coonamble Race 6 - 5 Molasses | ||
Mon Mar 12 2018 16:34 | 1st = 5 Molasses 2nd = 9 Tuncoona 3rd = 10 Dreamnomore 4th = 2 Joeys Destiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 7 Pippas Pride | ||
Mon Mar 12 2018 16:30 | 1st = 7 Pippas Pride 2nd = 5 Mistys Boy 3rd = 6 Liberty Sage 4th = 8 Dr Marshmellow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 7 - 5 Distant Sky | ||
Mon Mar 12 2018 16:25 | 1st = 5 Distant Sky 2nd = 1 Wrecking Ball 3rd = 3 Explicitly 4th = 2 Fast Plan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 5 - 5 Tambos Heart | ||
Mon Mar 12 2018 16:20 | 1st = 5 Tambos Heart 2nd = 3 Masons Chance 3rd = 1 Confronting 4th = 8 Ragazzo Del Corsa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 5 Remas Amber | ||
Mon Mar 12 2018 16:15 | 1st = 5 Remas Amber 2nd = 2 Rudolph Red 3rd = 4 Rob George 4th = 7 Korogoro Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 6 - 9 Mighty Marmalade | ||
Mon Mar 12 2018 16:10 | 1st = 9 Mighty Marmalade 2nd = 7 Jawhara 3rd = 1 Denials 4th = 8 Kaffka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 5 Psychedelic Jay | ||
Mon Mar 12 2018 16:07 | 1st = 5 Psychedelic Jay 2nd = 8 Woodleigh Guy 3rd = 2 Fabulous Gee 4th = 6 Little Freck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 2 - 9 The Midas Touch | ||
Mon Mar 12 2018 16:03 | 1st = 9 The Midas Touch 2nd = 11 All Over Tan 3rd = 4 Lady Chelsea 4th = 6 Whoswhointhezoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 6 - 6 Savatag | ||
Mon Mar 12 2018 16:00 | 1st = 6 Savatag 2nd = 2 Battlecamp 3rd = 1 Dances On Stars 4th = 10 Vintage Grove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 8 Grand Hussler | ||
Mon Mar 12 2018 15:57 | 1st = 8 Grand Hussler 2nd = 4 City Kitty 3rd = 5 Irinka Moonyeen 4th = 1 Check My Shift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 5 - 4 Emain Macha | ||
Mon Mar 12 2018 15:55 | 1st = 4 Emain Macha 2nd = 6 Cruz 3rd = 2 Small Town 4th = 5 Diamond Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 7 - 3 Banca Bet | ||
Mon Mar 12 2018 15:52 | 1st = 3 Banca Bet 2nd = 6 Geegees Cash Cow 3rd = 11 Oloughlin 4th = 1 Berbent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coonamble Race 5 - 1 Recital | ||
Mon Mar 12 2018 15:48 | 1st = 1 Recital 2nd = 8 East Coast 3rd = 3 Wanted Trio 4th = 2 Tickets Ladies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 8 Just Won Lotto | ||
Mon Mar 12 2018 15:45 | 1st = 8 Just Won Lotto 2nd = 3 Lightfoot Lass 3rd = 1 Tail Inspector 4th = 7 Burning Steel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 6 - 8 Tigidig Tigidig | ||
Mon Mar 12 2018 15:40 | 1st = 8 Tigidig Tigidig 2nd = 1 Arctic Song 3rd = 5 Mandalay Bay 4th = 10 Critical Rhythm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 4 - 7 Youre So Fine | ||
Mon Mar 12 2018 15:37 | 1st = 7 Youre So Fine 2nd = 11 Tokarev 3rd = 4 Lamour Malade 4th = 5 Bold as Ice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 6 Gothamburg | ||
Mon Mar 12 2018 15:34 | 1st = 6 Gothamburg 2nd = 10 Just Run Left 3rd = 8 Why Not Archie 4th = 5 George Regis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 5 - 10 Petite | ||
Mon Mar 12 2018 15:30 | 1st = 10 Petite 2nd = 4 Love Waves 3rd = 9 Maria Victoria 4th = 5 Mad Pirate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 4 One More Light | ||
Mon Mar 12 2018 15:27 | 1st = 4 One More Light 2nd = 2 Peaked 3rd = 1 Destinys Child 4th = 8 Tarquin Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 1 - 8 Itz All About Magic | ||
Mon Mar 12 2018 15:23 | 1st = 8 Itz All About Magic 2nd = 7 Cosmic Horizons 3rd = 4 Typhoon Tiff 4th = 5 Lady Valasca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 5 - 3 Liten In My Veins | ||
Mon Mar 12 2018 15:20 | 1st = 3 Liten In My Veins 2nd = 4 Chamois Road 3rd = 2 Petrology 4th = 5 Flying Jess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 4 Tiggerlong Boo | ||
Mon Mar 12 2018 15:17 | 1st = 4 Tiggerlong Boo 2nd = 7 Noonbarra Storm 3rd = 6 Cloverlay 4th = 9 Tiggerlong Ray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 4 - 6 Bee Gees Bandit | ||
Mon Mar 12 2018 15:15 | 1st = 6 Bee Gees Bandit 2nd = 4 All Perfection 3rd = 8 Live Atom 4th = 5 So Bobs Your Uncle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 6 - 5 Shining Star | ||
Mon Mar 12 2018 15:12 | 1st = 5 Shining Star 2nd = 3 Laddieandtherocket 3rd = 2 Geegee Trendsetter 4th = 10 Ruthless Lover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coonamble Race 4 - 7 Iona Nicconi | ||
Mon Mar 12 2018 15:08 | 1st = 7 Iona Nicconi 2nd = 8 Naoko 3rd = 11 Relative Chaos 4th = 10 Bells N Bows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 5 - 6 Mia Georgia | ||
Mon Mar 12 2018 15:00 | 1st = 6 Mia Georgia 2nd = 9 Once Upon A Dream 3rd = 7 Midoriyama 4th = 5 Melody Calling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 3 - 2 Uthred | ||
Mon Mar 12 2018 14:57 | 1st = 2 Uthred 2nd = 5 Choux Bacquat 3rd = 3 Good Catch 4th = 1 Blazing Steel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 1 Lanis Morris | ||
Mon Mar 12 2018 14:54 | 1st = 1 Lanis Morris 2nd = 6 County Crossing 3rd = 8 Dyna Gabba 4th = 3 Miss Pepperjack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 4 - 1 Stunts | ||
Mon Mar 12 2018 14:50 | 1st = 1 Stunts 2nd = 7 Autumn 3rd = 5 Trumbull 4th = 9 Grand Bouquet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 4 - 11 Zizzis | ||
Mon Mar 12 2018 14:45 | 1st = 11 Zizzis 2nd = 16 Illuminaire 3rd = 1 Dancers Kin 4th = 2 Sizzlesun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 3 - 1 Bettor Than That | ||
Mon Mar 12 2018 14:40 | 1st = 1 Bettor Than That 2nd = 7 Pyrrhic Dancer 3rd = 8 Implode 4th = 4 Carramar Philemon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 5 - 9 Gee Gee Queen Bee | ||
Mon Mar 12 2018 14:37 | 1st = 9 Gee Gee Queen Bee 2nd = 8 Gee Gee Ladybird 3rd = 4 Little River Boy 4th = 11 Special Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 3 Mayor Digby | ||
Mon Mar 12 2018 14:35 | 1st = 3 Mayor Digby 2nd = 2 Two Phils Cool 3rd = 1 Aston Veloci 4th = 4 Dyna Winkler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coonamble Race 3 - 3 Good Host | ||
Mon Mar 12 2018 14:33 | 1st = 3 Good Host 2nd = 9 Outta Space 3rd = 4 King Solomon 4th = 10 Ridgi Ridge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 8 - 14 Battle Kat | ||
Mon Mar 12 2018 14:29 | 1st = 14 Battle Kat 2nd = 3 Razors Edge 3rd = 8 Da Jin Shan 4th = 10 Handsome Return |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 4 - 1 Amerock | ||
Mon Mar 12 2018 14:25 | 1st = 1 Amerock 2nd = 5 Lola De Oro 3rd = 4 Atlantic Express 4th = 6 Arohata |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 2 - 8 Quick Verse | ||
Mon Mar 12 2018 14:22 | 1st = 8 Quick Verse 2nd = 6 Hoovesgotcha 3rd = 4 Heyington 4th = 3 Sweet Note |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 2 Tiggerlong Cruz | ||
Mon Mar 12 2018 14:19 | 1st = 2 Tiggerlong Cruz 2nd = 6 Fernando Drums 3rd = 7 Unmid Bale 4th = 4 Our Didda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 3 - 1 Our Mantra | ||
Mon Mar 12 2018 14:15 | 1st = 1 Our Mantra 2nd = 2 Decroux 3rd = 6 Kevaccas Girl 4th = 3 Raptor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 3 - 1 Easy Beast | ||
Mon Mar 12 2018 14:10 | 1st = 1 Easy Beast 2nd = 4 Over Exposure 3rd = 10 Exalted Lauretta 4th = 3 Bris Vegas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 2 - 5 Liftntorque | ||
Mon Mar 12 2018 14:05 | 1st = 5 Liftntorque 2nd = 7 Cocosfella 3rd = 1 Strelitzia 4th = 6 Tin Roof Raider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 4 Ndora | ||
Mon Mar 12 2018 14:04 | 1st = 4 Ndora 2nd = 2 Bigtime Kalani 3rd = 1 Tiger Uppercut 4th = 6 Agent Anna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 4 - 8 Levissi | ||
Mon Mar 12 2018 14:02 | 1st = 8 Levissi 2nd = 11 Gee Gees Liberty 3rd = 12 Lucille 4th = 3 Seize Them All |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 6 Dyna Owen | ||
Mon Mar 12 2018 14:00 | 1st = 6 Dyna Owen 2nd = 5 Sachi 3rd = 10 Maximum Jan 4th = 8 Summer Skye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coonamble Race 2 - 1 Another Plan | ||
Mon Mar 12 2018 13:58 | 1st = 1 Another Plan 2nd = 13 Strykingly So 3rd = 8 Whitsunday 4th = 7 Little Leena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 7 - 1 Deep Blue | ||
Mon Mar 12 2018 13:54 | 1st = 1 Deep Blue 2nd = 16 Realm 3rd = 13 Bella Margarita 4th = 5 Tiny Tot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 3 - 10 Sunset Watch | ||
Mon Mar 12 2018 13:50 | 1st = 10 Sunset Watch 2nd = 7 Power of Attorney 3rd = 8 Shadonte 4th = 13 Chevalier Deon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mackay Race 1 - 1 Bradman | ||
Mon Mar 12 2018 13:47 | 1st = 1 Bradman 2nd = 6 Pulsar 3rd = 3 Dodge The Grey 4th = 5 Perfectly Aligned |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 4 Cawbourne Hint | ||
Mon Mar 12 2018 13:46 | 1st = 4 Cawbourne Hint 2nd = 1 Opawa Bear 3rd = 3 Bigtime Emma 4th = 6 Tynecastle Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 1 Ima Ruby | ||
Mon Mar 12 2018 13:44 | 1st = 1 Ima Ruby 2nd = 6 Dons Machine 3rd = 5 Go Didda Go 4th = 4 Rockin Rico |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 2 - 1 Thy Kingdom Come | ||
Mon Mar 12 2018 13:40 | 1st = 1 Thy Kingdom Come 2nd = 2 The Patrician 3rd = 6 Missybeel 4th = 3 Cavellton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 2 - 8 Lieder | ||
Mon Mar 12 2018 13:35 | 1st = 8 Lieder 2nd = 10 Sagaab 3rd = 6 Ace Attack 4th = 5 Flow Meter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Horsham Race 1 - 1 Beach Side | ||
Mon Mar 12 2018 13:30 | 1st = 1 Beach Side 2nd = 7 Franco Jolto 3rd = 6 Caesars Astrum 4th = 4 Night Performer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 8 Bigtime Levi | ||
Mon Mar 12 2018 13:29 | 1st = 8 Bigtime Levi 2nd = 7 Quistis Bale 3rd = 4 Bigtime Paddy 4th = 6 Natures Gent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 3 - 2 Sentry Duty | ||
Mon Mar 12 2018 13:27 | 1st = 2 Sentry Duty 2nd = 5 Wyuna 3rd = 7 Matiano 4th = 3 Biscay Barb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 2 Matty Mateusz | ||
Mon Mar 12 2018 13:25 | 1st = 2 Matty Mateusz 2nd = 5 Katlin 3rd = 3 Gazas Rooster 4th = 6 Quick Step |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Coonamble Race 1 - 1 Danish Lace | ||
Mon Mar 12 2018 13:23 | 1st = 1 Danish Lace 2nd = 5 Friendsinlowplaces 3rd = 6 Uncle Wingnut 4th = 2 Slate On Edge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 6 - 2 Word Savvy | ||
Mon Mar 12 2018 13:19 | 1st = 2 Word Savvy 2nd = 9 Martinelli 3rd = 3 Dancing Auriole 4th = 1 Candy Belt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 2 - 2 Goldies Fortune | ||
Mon Mar 12 2018 13:15 | 1st = 2 Goldies Fortune 2nd = 5 Erector |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 9 Nippaofsambucca | ||
Mon Mar 12 2018 13:12 | 1st = 9 Nippaofsambucca 2nd = 4 Bigtime Bev 3rd = 3 So Over It 4th = 2 Allegro Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 4 Blackpool Doc | ||
Mon Mar 12 2018 13:09 | 1st = 4 Blackpool Doc 2nd = 2 Zipping Zoe 3rd = 8 Treble Clef 4th = 5 Why Not Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wyong Race 1 - 5 Fields Of Glory | ||
Mon Mar 12 2018 13:05 | 1st = 5 Fields Of Glory 2nd = 4 Supreme Rhythm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 1 - 1 El Sicario | ||
Mon Mar 12 2018 13:00 | 1st = 1 El Sicario 2nd = 3 Entrancing 3rd = 6 Tempting Faith 4th = 2 Evil Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 7 Nitehawk Rose | ||
Mon Mar 12 2018 12:53 | 1st = 7 Nitehawk Rose 2nd = 3 Bigtime Rise 3rd = 2 Cawbourne Palmer 4th = 4 Bigtime Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 2 - 2 Double You Tee | ||
Mon Mar 12 2018 12:52 | 1st = 2 Double You Tee 2nd = 1 Sudden Shock 3rd = 4 Mag Wheels 4th = 7 Hell Baby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 2 Crackerjack Tim | ||
Mon Mar 12 2018 12:49 | 1st = 2 Crackerjack Tim 2nd = 3 Southwood Ace 3rd = 1 Johnny Mckenley 4th = 6 Mickie Raven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 5 - 2 Challenge | ||
Mon Mar 12 2018 12:44 | 1st = 2 Challenge 2nd = 5 Percys Gem 3rd = 13 Off With Her Head 4th = 6 Carnaby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ballarat Race 1 - 2 La Fleurette | ||
Mon Mar 12 2018 12:40 | 1st = 2 La Fleurette 2nd = 3 Plenty To Like 3rd = 5 Pirellina 4th = 1 Hectopascal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 2 Kirkham Jasper | ||
Mon Mar 12 2018 12:35 | 1st = 2 Kirkham Jasper 2nd = 7 Tysons Quest 3rd = 3 Little Scamp 4th = 1 Mahala Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 4 Mahjong World | ||
Mon Mar 12 2018 12:29 | 1st = 4 Mahjong World 2nd = 2 Quando Quando 3rd = 9 Ima Rebel 4th = 1 Shadow Walker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 1 - 2 Copperhead Road | ||
Mon Mar 12 2018 12:22 | 1st = 2 Copperhead Road 2nd = 6 Weight In Gold 3rd = 5 Those Red Colours 4th = 4 Rogue One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 4 Bigtime Zack | ||
Mon Mar 12 2018 12:18 | 1st = 4 Bigtime Zack 2nd = 8 Bigtime Serena 3rd = 10 Bigtime Lady 4th = 1 Cawbourne Ridge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 2 Manila Bala | ||
Mon Mar 12 2018 12:14 | 1st = 2 Manila Bala 2nd = 4 Percys Curse 3rd = 7 Tip Toe Traction 4th = 9 Checker Plate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 4 - 9 Smoken Hot | ||
Mon Mar 12 2018 12:09 | 1st = 9 Smoken Hot 2nd = 4 Remington 3rd = 7 Helenaoftroy 4th = 10 Voleuse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 2 Idol Hot | ||
Mon Mar 12 2018 12:00 | 1st = 2 Idol Hot 2nd = 1 Whos John Galt 3rd = 6 Bigtime Blackie 4th = 3 Hypocritical |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 5 Cawbourne Foxy | ||
Mon Mar 12 2018 11:43 | 1st = 5 Cawbourne Foxy 2nd = 2 Idol Tom 3rd = 8 Three Amigos 4th = 9 Bigtime Forest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 3 - 1 Lala Land | ||
Mon Mar 12 2018 11:34 | 1st = 1 Lala Land 2nd = 10 Miss Scandinavia 3rd = 8 Torre Del Greco 4th = 4 Platinum Wild Card |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 2 All About Space | ||
Mon Mar 12 2018 11:25 | 1st = 2 All About Space 2nd = 1 Thrilling Rocky 3rd = 4 Bigtime Wendle 4th = 6 Thrilling Eddie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 5 Dont Knocka Gee | ||
Mon Mar 12 2018 11:08 | 1st = 5 Dont Knocka Gee 2nd = 8 Cawbourne Krusty 3rd = 4 Bigtime Twinkle 4th = 3 Bigtime Nibbles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 2 - 4 Gata | ||
Mon Mar 12 2018 10:59 | 1st = 4 Gata 2nd = 3 Piriwai 3rd = 6 Swift Saoirse 4th = 2 Mini Coopa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 4 Jericho Warrior | ||
Mon Mar 12 2018 10:50 | 1st = 4 Jericho Warrior 2nd = 9 Alamein Stretch 3rd = 5 Killer Frost 4th = 3 Homebush Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawera Race 1 - 5 Boss | ||
Mon Mar 12 2018 10:25 | 1st = 5 Boss 2nd = 11 Midnight Poetry 3rd = 9 Crafty Crim 4th = 3 Two Eye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 2 Mini Earner | ||
Mon Feb 12 2018 23:55 | 1st = 2 Mini Earner 2nd = 4 Smokey Desire 3rd = 1 Ninetymile Barry 4th = 3 Commander Jayjay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 7 Ragetime Thrill | ||
Mon Feb 12 2018 23:37 | 1st = 7 Ragetime Thrill 2nd = 4 Rhiannons Last 3rd = 8 Mental Burst 4th = 3 Sketchy Fancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 8 King Tony | ||
Mon Feb 12 2018 23:21 | 1st = 8 King Tony 2nd = 2 Stilton Smiley 3rd = 7 Hosier Lane 4th = 3 Rubble Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 11 - 5 Prosthesis | ||
Mon Feb 12 2018 23:10 | 1st = 5 Prosthesis 2nd = 1 Rockin Shiraz 3rd = 10 Dynamic Legacy 4th = 9 Fear Not |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 10 Nolita Nelly | ||
Mon Feb 12 2018 23:01 | 1st = 10 Nolita Nelly 2nd = 2 Hey Shaza Fozz 3rd = 8 Quicksilver Hope 4th = 4 Get The Gaff |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 4 Flyaway Barb | ||
Mon Feb 12 2018 22:57 | 1st = 4 Flyaway Barb 2nd = 1 Knocka Nova 3rd = 2 News Story 4th = 8 Ima Runaway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 8 West On Liam | ||
Mon Feb 12 2018 22:54 | 1st = 8 West On Liam 2nd = 1 Asa Torpedo 3rd = 2 Simply Ready 4th = 7 So Shirokura |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 6 Coopers Shadow | ||
Mon Feb 12 2018 22:51 | 1st = 6 Coopers Shadow 2nd = 1 Rivenlee Lad 3rd = 8 Superb Innings 4th = 3 Demonishem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 7 Miss Booming | ||
Mon Feb 12 2018 22:45 | 1st = 7 Miss Booming 2nd = 8 Klondike Gold 3rd = 10 Tanazoo 4th = 2 Calvin Candie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 10 - 9 Bacardi Chardy | ||
Mon Feb 12 2018 22:40 | 1st = 9 Bacardi Chardy 2nd = 5 Sovereign Minx 3rd = 4 Majestic Time 4th = 6 Trotting Rockstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 2 Corykodi | ||
Mon Feb 12 2018 22:38 | 1st = 2 Corykodi 2nd = 6 Bloza 3rd = 1 Star Ring 4th = 5 Dancing Solo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 4 Sonic Monelli | ||
Mon Feb 12 2018 22:35 | 1st = 4 Sonic Monelli 2nd = 3 Trump Tux 3rd = 2 Gonzales Monelli 4th = 1 Another Gear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 8 Summer Wave | ||
Mon Feb 12 2018 22:32 | 1st = 8 Summer Wave 2nd = 4 Abilene Octane 3rd = 1 Tactical Emperor 4th = 7 Apocryphal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 10 Kung Fu Hustle | ||
Mon Feb 12 2018 22:24 | 1st = 10 Kung Fu Hustle 2nd = 2 Tiger Tees 3rd = 5 Tiger Cabang 4th = 7 Scott A Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 3 Dont Sell | ||
Mon Feb 12 2018 22:21 | 1st = 3 Dont Sell 2nd = 6 Who It Is 3rd = 7 Bogan Legend 4th = 8 First Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 5 Ill Miss You | ||
Mon Feb 12 2018 22:18 | 1st = 5 Ill Miss You 2nd = 2 Karons Boy 3rd = 3 Goleen Star 4th = 8 Lonnie Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 2 Jacks Missile | ||
Mon Feb 12 2018 22:15 | 1st = 2 Jacks Missile 2nd = 7 Casio Lad 3rd = 3 Finnigans Way 4th = 8 Tip It Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 2 Rift Valley | ||
Mon Feb 12 2018 22:10 | 1st = 2 Rift Valley 2nd = 1 Aldebaran Ay M 3rd = 5 Fiery Mountain Girl 4th = 7 Kyvalley Barney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 3 Emgee Sprinter | ||
Mon Feb 12 2018 22:01 | 1st = 3 Emgee Sprinter 2nd = 1 Johnny Dunbar 3rd = 4 Winlock Patches 4th = 6 Pepper Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 2 Innamincka | ||
Mon Feb 12 2018 21:57 | 1st = 2 Innamincka 2nd = 3 Pickled Tink 3rd = 7 Richmond Road 4th = 4 Knocker Knock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 5 Hart View Dicky | ||
Mon Feb 12 2018 21:54 | 1st = 5 Hart View Dicky 2nd = 6 Heza Joshin 3rd = 4 Molly Shine 4th = 1 Heza Harley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 1 Miss Jasmine | ||
Mon Feb 12 2018 21:51 | 1st = 1 Miss Jasmine 2nd = 2 Brilliant Bails 3rd = 5 Allen Paul 4th = 4 Vintage Bling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 8 Hemsworth | ||
Mon Feb 12 2018 21:48 | 1st = 8 Hemsworth 2nd = 1 Apollo Blue 3rd = 4 Chief Jetpilot 4th = 6 Rock Up Top |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 2 Panther Cloud | ||
Mon Feb 12 2018 21:45 | 1st = 2 Panther Cloud 2nd = 5 Candy Swirl 3rd = 3 Bokarm Thea 4th = 4 Valley Knockin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 9 Miss Intense | ||
Mon Feb 12 2018 21:40 | 1st = 9 Miss Intense 2nd = 2 Your Nicked 3rd = 12 Derrie Aire 4th = 11 Whattalottafray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 2 Crackerjack Blax | ||
Mon Feb 12 2018 21:38 | 1st = 2 Crackerjack Blax 2nd = 4 Test Pilot 3rd = 1 Why Not Maxine 4th = 8 Freds My Name |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 1 Snakey Katie | ||
Mon Feb 12 2018 21:35 | 1st = 1 Snakey Katie 2nd = 8 Haras Sam 3rd = 6 Woolooga 4th = 2 Dude Perfect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 4 Crispin Monelli | ||
Mon Feb 12 2018 21:32 | 1st = 4 Crispin Monelli 2nd = 2 Venus Monelli 3rd = 5 Unprepaired 4th = 8 Sister Win |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 7 Emerley Mine | ||
Mon Feb 12 2018 21:29 | 1st = 7 Emerley Mine 2nd = 1 Cinnamon Rose 3rd = 3 Wanchai Express 4th = 5 Boo Hoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 11 - 1 Ariek Rebel | ||
Mon Feb 12 2018 21:26 | 1st = 1 Ariek Rebel 3rd = 7 Only Us 4th = 2 Topper Soho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 11 - 6 Late Night Inn | ||
Mon Feb 12 2018 21:26 | 1st = 6 Late Night Inn 3rd = 7 Only Us 4th = 2 Topper Soho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 1 Bobby Bound | ||
Mon Feb 12 2018 21:23 | 1st = 1 Bobby Bound 2nd = 2 Fink Racer 3rd = 3 Hello Nugget 4th = 6 Take Guard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 4 Canalai | ||
Mon Feb 12 2018 21:20 | 1st = 4 Canalai 2nd = 5 Sigarla 3rd = 1 Kiarni Jenny 4th = 6 Hong Ha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 8 No Money Down | ||
Mon Feb 12 2018 21:17 | 1st = 8 No Money Down 2nd = 3 Mate 3rd = 1 Dee Big Rig 4th = 7 Fiery Universe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 3 Pollys Maid | ||
Mon Feb 12 2018 21:14 | 1st = 3 Pollys Maid 2nd = 1 Fab Jessie 3rd = 5 Shine Your Light 4th = 7 Sultan Of Rum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 2 Pizza Queen | ||
Mon Feb 12 2018 21:10 | 1st = 2 Pizza Queen 2nd = 8 The Male Model 3rd = 9 Hanging On A Dream 4th = 10 Destinee Jenilou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 5 Cassius Monelli | ||
Mon Feb 12 2018 21:08 | 1st = 5 Cassius Monelli 2nd = 2 Gigawatt 3rd = 8 Hart View Damo 4th = 4 Tiberius Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 5 Pyredos Monelli | ||
Mon Feb 12 2018 21:05 | 1st = 5 Pyredos Monelli 2nd = 8 Yes Sarge 3rd = 3 Allen Xander 4th = 4 Mclaren Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 1 Neen Queen | ||
Mon Feb 12 2018 21:02 | 1st = 1 Neen Queen 2nd = 2 Charlyn Blitz 3rd = 4 Cut Foot 4th = 9 Wendy Darling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 5 Zulu Knocks | ||
Mon Feb 12 2018 20:59 | 1st = 5 Zulu Knocks 2nd = 1 Long View Belle 3rd = 3 Del Rey 4th = 4 Reiki Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 2 Need A Miracle | ||
Mon Feb 12 2018 20:56 | 1st = 2 Need A Miracle 2nd = 1 Follow The Angel 3rd = 4 Black Tapper 4th = 6 Lucky Brann |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 4 Cheekers | ||
Mon Feb 12 2018 20:53 | 1st = 4 Cheekers 2nd = 3 Roman Around 3rd = 6 Magic Buddie 4th = 2 Midnight Kebab |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 2 Du Hast | ||
Mon Feb 12 2018 20:50 | 1st = 2 Du Hast 2nd = 8 Premier Tejay 3rd = 6 Haras Hook 4th = 5 Odessa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 1 Born Billy | ||
Mon Feb 12 2018 20:47 | 1st = 1 Born Billy 2nd = 5 Cairnlea Gump 3rd = 6 Lonely Cowboy 4th = 8 Stick Figure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 3 Sammy Downs | ||
Mon Feb 12 2018 20:44 | 1st = 3 Sammy Downs 2nd = 7 Raggedy Eve 3rd = 8 Runaway Love 4th = 4 Irish Model |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 3 Laredo Torpedo | ||
Mon Feb 12 2018 20:40 | 1st = 3 Laredo Torpedo 2nd = 11 Morvah 3rd = 1 All Done Up 4th = 10 Warminster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 6 Sacred Shadow | ||
Mon Feb 12 2018 20:37 | 1st = 6 Sacred Shadow 2nd = 3 Millie Magna 3rd = 2 Makin Us Paw 4th = 1 Thats Pops Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 8 Slippery Valley | ||
Mon Feb 12 2018 20:34 | 1st = 8 Slippery Valley 2nd = 6 Borasic Valley 3rd = 2 Orara Sal 4th = 1 Yoremmup |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 5 Tooralee | ||
Mon Feb 12 2018 20:30 | 1st = 5 Tooralee 2nd = 8 Call Me Deita 3rd = 3 Oshkosh Jay 4th = 7 Ariki Whero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 7 Tee Be Good | ||
Mon Feb 12 2018 20:26 | 1st = 7 Tee Be Good 2nd = 1 Bogan Secret 3rd = 3 Short Session 4th = 8 Bills Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 2 Motown Kenny | ||
Mon Feb 12 2018 20:23 | 1st = 2 Motown Kenny 2nd = 4 Jeannie Shiraz 3rd = 8 Tyla Grace 4th = 1 Little Miss Show |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 3 Cosmical | ||
Mon Feb 12 2018 20:20 | 1st = 3 Cosmical 2nd = 1 Spy Secrets 3rd = 7 Winsome Stride 4th = 6 Sound Of Belles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 4 Flippin Paw | ||
Mon Feb 12 2018 20:17 | 1st = 4 Flippin Paw 2nd = 3 Minor Magic 3rd = 2 Georgie 4th = 8 Snowball Emma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 7 Senor Izmir | ||
Mon Feb 12 2018 20:14 | 1st = 7 Senor Izmir 2nd = 4 Orara Shell 3rd = 6 Tranquil Sasha 4th = 1 Amazing Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 1 All Starzzz Megan | ||
Mon Feb 12 2018 20:10 | 1st = 1 All Starzzz Megan 2nd = 9 Pay Rise 3rd = 2 Waltzingwithsierra 4th = 8 Off The Radar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 6 Joycee Rae | ||
Mon Feb 12 2018 20:08 | 1st = 6 Joycee Rae 2nd = 5 Golden Gem 3rd = 8 Nellie Shan 4th = 9 You Bandit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 1 Thunder Of Fire | ||
Mon Feb 12 2018 20:05 | 1st = 1 Thunder Of Fire 2nd = 2 Bogan Belle 3rd = 8 Wazza Queen 4th = 3 Magic Barb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 5 Yastreb | ||
Mon Feb 12 2018 20:02 | 1st = 5 Yastreb 2nd = 1 Marco Lee 3rd = 2 Cain Hoy 4th = 6 Abuzz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 2 Fiery Crash | ||
Mon Feb 12 2018 19:59 | 1st = 2 Fiery Crash 2nd = 1 Then and Now 3rd = 3 Ariaki 4th = 8 Mahal Billie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 8 - 5 You Bettor Watch Me | ||
Mon Feb 12 2018 19:55 | 1st = 5 You Bettor Watch Me 2nd = 11 Tactile Sensation 3rd = 4 Bonsu 4th = 6 Telham Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 4 Dooper | ||
Mon Feb 12 2018 19:53 | 1st = 4 Dooper 2nd = 5 Feel The Noise 3rd = 6 Alolo Miss 4th = 7 Buster Emery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 8 Kidatee Dan | ||
Mon Feb 12 2018 19:50 | 1st = 8 Kidatee Dan 2nd = 7 Tranquil Manu 3rd = 5 Skittish Express 4th = 4 Price Rise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 3 Hua Hin | ||
Mon Feb 12 2018 19:47 | 1st = 3 Hua Hin 2nd = 7 Delaware County 3rd = 5 Macs Model 4th = 1 Chief Peekay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 1 Galway Panther | ||
Mon Feb 12 2018 19:44 | 1st = 1 Galway Panther 2nd = 3 Attila 3rd = 8 Bogan Lad 4th = 6 Powder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 4 Runsafarirun | ||
Mon Feb 12 2018 19:40 | 1st = 4 Runsafarirun 2nd = 3 Go Betweens 3rd = 8 Abbeydale Road 4th = 7 Plyometric |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 8 Gunnadoo Trooper | ||
Mon Feb 12 2018 19:38 | 1st = 8 Gunnadoo Trooper 2nd = 3 Mazette 3rd = 4 Easy Betts 4th = 7 Gunnadoo Pekaboo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 2 Cannon Run | ||
Mon Feb 12 2018 19:35 | 1st = 2 Cannon Run 2nd = 1 Lucky Onyx 3rd = 6 Takahi Legend 4th = 3 Another Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 4 Dinga Bell | ||
Mon Feb 12 2018 19:32 | 1st = 4 Dinga Bell 2nd = 7 Cotchin 3rd = 5 Unshackled 4th = 2 Dolly Does It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 2 Black Tryax | ||
Mon Feb 12 2018 19:29 | 1st = 2 Black Tryax 2nd = 6 Barbie Valley 3rd = 3 Gee Tee Bee 4th = 7 Gudera Lancaster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 7 - 4 Chok Chai | ||
Mon Feb 12 2018 19:25 | 1st = 4 Chok Chai 2nd = 6 Heez Manly 3rd = 1 Muscle Torque 4th = 8 Alfs Odyssey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 6 Crackerjack Tags | ||
Mon Feb 12 2018 19:23 | 1st = 6 Crackerjack Tags 2nd = 1 Winlock Eleven 3rd = 2 Golden Aura 4th = 5 Speedway Chick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 6 Master Chaos | ||
Mon Feb 12 2018 19:20 | 1st = 6 Master Chaos 2nd = 3 Aston Gianna 3rd = 2 Able 4th = 8 You Send Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 1 Poison Pen | ||
Mon Feb 12 2018 19:17 | 1st = 1 Poison Pen 2nd = 7 Senorita Pepe 3rd = 5 Rusty Mia 4th = 8 Black Bindi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 3 Sienna Grand | ||
Mon Feb 12 2018 19:14 | 1st = 3 Sienna Grand 2nd = 7 Keysile 3rd = 1 Mount Ginini 4th = 5 Sassy Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 5 Machavelli | ||
Mon Feb 12 2018 19:10 | 1st = 5 Machavelli 2nd = 4 Three Cases 3rd = 3 Lady Flora 4th = 6 Walking Eagle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 2 Busters Dynasty | ||
Mon Feb 12 2018 19:08 | 1st = 2 Busters Dynasty 2nd = 4 Hold Your Fire 3rd = 6 Kembla De Kahn 4th = 1 Supreme Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 11 - 2 Hartley Hoover | ||
Mon Feb 12 2018 19:05 | 1st = 2 Hartley Hoover 2nd = 1 El Taro 3rd = 4 Frenetic 4th = 6 Airly Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 1 Runnin Chapta | ||
Mon Feb 12 2018 19:02 | 1st = 1 Runnin Chapta 2nd = 7 Fabulous Cash 3rd = 2 Mia Maestro 4th = 8 Fabredust |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 1 Pants Millane | ||
Mon Feb 12 2018 18:59 | 1st = 1 Pants Millane 2nd = 10 Zipping Sharnie 3rd = 2 Wattos Revenge 4th = 8 Lex Away |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 6 - 7 Im Soxy | ||
Mon Feb 12 2018 18:55 | 1st = 7 Im Soxy 2nd = 1 Real Love 3rd = 9 Dave Obrien 4th = 3 Ohoka Damo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 2 Lost Blue | ||
Mon Feb 12 2018 18:53 | 1st = 2 Lost Blue 2nd = 1 Unique Olivia 3rd = 4 Five Lights 4th = 8 Yaala |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 8 Really Fast Love | ||
Mon Feb 12 2018 18:50 | 1st = 8 Really Fast Love 2nd = 7 Road Angel 3rd = 1 Bugatti Dream 4th = 4 Glen Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 2 Pats There | ||
Mon Feb 12 2018 18:47 | 1st = 2 Pats There 2nd = 1 Trishan Valley 3rd = 3 Bokarm Nala 4th = 5 Symi Dreamin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 4 Super Boot | ||
Mon Feb 12 2018 18:44 | 1st = 4 Super Boot 2nd = 5 Betsie Cargo 3rd = 1 Soul Breaking 4th = 3 Fruita Dorada |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 2 Smashthemcalder | ||
Mon Feb 12 2018 18:40 | 1st = 2 Smashthemcalder 2nd = 1 Imperial Whiz 3rd = 3 Kyvalley Finn 4th = 4 Reils |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 1 Zudactyl Monelli | ||
Mon Feb 12 2018 18:38 | 1st = 1 Zudactyl Monelli 2nd = 2 Lupe Fiasco 3rd = 8 Hurucan 4th = 5 Cairnlea Strider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 8 Rosacky Blitz | ||
Mon Feb 12 2018 18:35 | 1st = 8 Rosacky Blitz 2nd = 4 Goorawin 3rd = 7 Just Blacky 4th = 2 Gotcha Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 5 - 8 Beaudiene Beaufighta | ||
Mon Feb 12 2018 18:30 | 1st = 8 Beaudiene Beaufighta 2nd = 7 Walkabout Creek 3rd = 11 Danny Del Vito 4th = 1 Imana Capri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 4 Friskey | ||
Mon Feb 12 2018 18:27 | 1st = 4 Friskey 2nd = 1 Bronelly Beat 3rd = 7 Bugatti Royale 4th = 8 Maybee Yes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 9 Country Cracker | ||
Mon Feb 12 2018 18:23 | 1st = 9 Country Cracker 2nd = 7 Ruby Jay 3rd = 4 Duke De Kahn 4th = 3 Mighty Sticka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 1 Zebs Magic | ||
Mon Feb 12 2018 18:19 | 1st = 1 Zebs Magic 2nd = 3 Irinka Sneaky 3rd = 2 See Ya Thursday 4th = 7 Hazard County |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 6 Totally Bullish | ||
Mon Feb 12 2018 18:15 | 1st = 6 Totally Bullish 2nd = 2 All You Got 3rd = 4 Elram Girl 4th = 8 Dam Sleek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 7 Henrietta Rose | ||
Mon Feb 12 2018 18:10 | 1st = 7 Henrietta Rose 2nd = 6 Lulu Forty 3rd = 4 Stilton Cleo 4th = 8 Jugungal Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 3 Are You With Me | ||
Mon Feb 12 2018 18:05 | 1st = 3 Are You With Me 2nd = 10 Six Elements 3rd = 2 Shilah 4th = 8 Beal Na Blath |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 8 Ferrero Miss | ||
Mon Feb 12 2018 18:02 | 1st = 8 Ferrero Miss 2nd = 2 Walkie Talkie 3rd = 5 Rosa Rebel 4th = 1 Midnight Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 4 - 7 One Off Delight | ||
Mon Feb 12 2018 17:57 | 1st = 7 One Off Delight 2nd = 5 De La Tourbie 3rd = 10 Rock Me Over 4th = 12 Bright Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 2 Silver Trident | ||
Mon Feb 12 2018 17:54 | 1st = 2 Silver Trident 2nd = 1 Anjing Betina 3rd = 3 Zoenahs Legacy 4th = 5 Another Shiner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 7 - 14 Mount Darragh | ||
Mon Feb 12 2018 17:50 | 1st = 14 Mount Darragh 2nd = 12 Secrets No More 3rd = 10 Toast 4th = 1 Sepae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 8 Burpin Barney | ||
Mon Feb 12 2018 17:47 | 1st = 8 Burpin Barney 2nd = 5 Jugungal Queen 3rd = 3 Wicked Tay 4th = 2 Calihero Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kapunda Race 8 - 7 Downtools | ||
Mon Feb 12 2018 17:45 | 1st = 7 Downtools 2nd = 9 Buriton Bailey 3rd = 1 Together We Do 4th = 6 My Man Dan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 6 Janderras Wish | ||
Mon Feb 12 2018 17:40 | 1st = 6 Janderras Wish 2nd = 4 Make Up Boy 3rd = 8 Jamie Cargo 4th = 2 Hoppy Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 6 Dukestar | ||
Mon Feb 12 2018 17:35 | 1st = 6 Dukestar 2nd = 5 Flip 3rd = 7 Le Doyen 4th = 3 Viewing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 7 - 10 Mistress Mace | ||
Mon Feb 12 2018 17:30 | 1st = 10 Mistress Mace 2nd = 7 Zaffirina 3rd = 1 Read All About It 4th = 12 Posh Arli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 3 - 1 All The Whispers | ||
Mon Feb 12 2018 17:23 | 1st = 1 All The Whispers 2nd = 9 Oakhart 3rd = 8 Danaways 4th = 2 Win And Grin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 5 Millionaire Max | ||
Mon Feb 12 2018 17:19 | 1st = 5 Millionaire Max 2nd = 2 Kihael Koalmina 3rd = 8 Oscar Winner 4th = 6 Silken Gown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 2 Merchant Prince | ||
Mon Feb 12 2018 17:15 | 1st = 2 Merchant Prince 2nd = 1 Milla Rose 3rd = 8 Hello Nimble 4th = 5 Sunset Senorita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 6 - 12 Mahervellous | ||
Mon Feb 12 2018 17:10 | 1st = 12 Mahervellous 2nd = 3 Subtle Grey 3rd = 8 Subtle Senorita 4th = 6 Ticket To Kentucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kapunda Race 7 - 1 Run Ramsay Run | ||
Mon Feb 12 2018 17:05 | 1st = 1 Run Ramsay Run 2nd = 2 Springfield Oflynn 3rd = 3 Stones Corner 4th = 5 Jakarras Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 7 Blayney Opal | ||
Mon Feb 12 2018 17:00 | 1st = 7 Blayney Opal 2nd = 8 Rudolph Red 3rd = 5 Blue Boy Cargo 4th = 1 Jimmy Be Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 1 Dr Walter | ||
Mon Feb 12 2018 16:55 | 1st = 1 Dr Walter 2nd = 6 Phils In Luck 3rd = 8 On The Rebound 4th = 2 Bossy Caleb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 6 - 1 Chewbacca | ||
Mon Feb 12 2018 16:50 | 1st = 1 Chewbacca 2nd = 2 Fortune Star 3rd = 8 Double Dux 4th = 4 Azcannyaz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 2 - 4 Red October | ||
Mon Feb 12 2018 16:43 | 1st = 4 Red October 2nd = 7 Bailey Major 3rd = 8 My Master Of Disguise 4th = 5 Black Jack Zac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 3 More Donuts | ||
Mon Feb 12 2018 16:39 | 1st = 3 More Donuts 2nd = 2 Djay Dynamix 3rd = 6 Nangar Blaze 4th = 8 Irinka Leanne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 6 Hello Bomber | ||
Mon Feb 12 2018 16:35 | 1st = 6 Hello Bomber 2nd = 4 Wanneroo 3rd = 8 Macauliff 4th = 3 Ima Logger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 5 - 10 Financial | ||
Mon Feb 12 2018 16:30 | 1st = 10 Financial 2nd = 8 Lonhie Rocks 3rd = 4 La Biere Choisie 4th = 6 Speed With Ease |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kapunda Race 6 - 3 Torque Of Courage | ||
Mon Feb 12 2018 16:25 | 1st = 3 Torque Of Courage 2nd = 6 Watch Me Dash 3rd = 1 Outlaw 4th = 9 Manonthemoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 7 Nangar Jet | ||
Mon Feb 12 2018 16:21 | 1st = 7 Nangar Jet 2nd = 1 Wolf Taro 3rd = 6 Bonnie Oreilly 4th = 8 Bungee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 1 Meehan Phil | ||
Mon Feb 12 2018 16:16 | 1st = 1 Meehan Phil 2nd = 2 Remo Gully 3rd = 3 Joyces Choice 4th = 6 Apila Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 5 - 8 Oso Tempting | ||
Mon Feb 12 2018 16:10 | 1st = 8 Oso Tempting 2nd = 2 The Greatest 3rd = 10 Our Rosemaree 4th = 1 Madonnica |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 1 - 2 Has No Fear | ||
Mon Feb 12 2018 16:03 | 1st = 2 Has No Fear 2nd = 6 Pippa Royale 3rd = 3 Bettor Copagoodone 4th = 7 Faire La Fete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 2 John Thirst | ||
Mon Feb 12 2018 15:59 | 1st = 2 John Thirst 2nd = 1 Inner Cargo 3rd = 3 Shiwen Express 4th = 8 Ozy Digger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 3 Zipping Todd | ||
Mon Feb 12 2018 15:55 | 1st = 3 Zipping Todd 2nd = 5 Beanology 3rd = 1 Galloping Bluboy 4th = 2 Dr Sparkles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 4 - 10 Stoddart | ||
Mon Feb 12 2018 15:50 | 1st = 10 Stoddart 2nd = 8 Merriwa 3rd = 3 Billabong Cindy 4th = 5 Demoralising |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kapunda Race 5 - 2 Shesabeegee | ||
Mon Feb 12 2018 15:45 | 1st = 2 Shesabeegee 2nd = 10 Samalise 3rd = 9 Goodtime Scout 4th = 5 Starzzz Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 5 Paddys Midnight | ||
Mon Feb 12 2018 15:42 | 1st = 5 Paddys Midnight 2nd = 6 Barked Off 3rd = 8 Big Boy Buzz 4th = 1 Sammy Frost |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 8 Sling A Chevy | ||
Mon Feb 12 2018 15:39 | 1st = 8 Sling A Chevy 2nd = 1 Djay Holden 3rd = 7 Zipping Kretch 4th = 3 Private Nangar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 5 Macreadie | ||
Mon Feb 12 2018 15:35 | 1st = 5 Macreadie 2nd = 4 Hurricane Craig 3rd = 7 Poppy Yaala 4th = 1 Tarquin Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 4 - 10 Rapture Miss | ||
Mon Feb 12 2018 15:30 | 1st = 10 Rapture Miss 2nd = 6 Mad Pirate 3rd = 7 Momentum To Win 4th = 8 Ios Orbit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 3 Pyrenees Petraca | ||
Mon Feb 12 2018 15:25 | 1st = 3 Pyrenees Petraca 2nd = 9 Serendipity Girl 3rd = 7 Sandy Lagoon 4th = 2 Crackerjack Tim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 12 - 3 Me Jane | ||
Mon Feb 12 2018 15:19 | 1st = 3 Me Jane 2nd = 4 Bigtime Doug 3rd = 1 No Time Toulouse 4th = 8 Spare Some Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 3 - 9 Waimea Bay | ||
Mon Feb 12 2018 15:15 | 1st = 9 Waimea Bay 2nd = 8 Typhoon Bonny 3rd = 1 Mister Smartee 4th = 2 Onslow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kapunda Race 4 - 1 Celestial Daybreak | ||
Mon Feb 12 2018 15:10 | 1st = 1 Celestial Daybreak 2nd = 3 Ingoodnik 3rd = 5 Redcourtella 4th = 6 Cosmic Courageous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 8 Voodoo Hustler | ||
Mon Feb 12 2018 15:07 | 1st = 8 Voodoo Hustler 2nd = 1 South Of Eden 3rd = 7 Maximum Jan 4th = 6 Geopark Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 6 - 4 The Loustar | ||
Mon Feb 12 2018 15:02 | 1st = 4 The Loustar 2nd = 2 Melchoir 3rd = 5 Fireashot 4th = 1 Courageous Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 11 - 5 Bigtime Power | ||
Mon Feb 12 2018 14:59 | 1st = 5 Bigtime Power 2nd = 4 Bigtime Mia 3rd = 2 Bigtime Fred 4th = 1 Bigtime Jayjay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 3 - 12 Baroque | ||
Mon Feb 12 2018 14:55 | 1st = 12 Baroque 2nd = 7 From Pentridge 3rd = 3 Bramwell 4th = 11 Foxy Touch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 2 Buzz the Tower | ||
Mon Feb 12 2018 14:50 | 1st = 2 Buzz the Tower 2nd = 3 Lanis Morris 3rd = 6 Miss Oreo Mac 4th = 7 County Crossing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 1 Bigtime Forest | ||
Mon Feb 12 2018 14:44 | 1st = 1 Bigtime Forest 2nd = 8 Bigtime Coffee 3rd = 6 Bigtime Tears 4th = 7 Bigtime Redo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 2 - 3 Prontissimo | ||
Mon Feb 12 2018 14:40 | 1st = 3 Prontissimo 2nd = 2 Keeva 3rd = 14 Wolfram 4th = 7 Master Of The Turf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kapunda Race 3 - 1 Coolbreeze | ||
Mon Feb 12 2018 14:35 | 1st = 1 Coolbreeze 2nd = 6 Sun Valley Road 3rd = 8 Joekenn 4th = 4 Glintintheeye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 7 Casanova | ||
Mon Feb 12 2018 14:32 | 1st = 7 Casanova 2nd = 6 Rubys Willow 3rd = 3 Marcus Daking 4th = 4 Tiza Fabio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 5 - 1 Courageous Call | ||
Mon Feb 12 2018 14:27 | 1st = 1 Courageous Call 2nd = 3 Mygoldengrinner 3rd = 2 Mulgrave 4th = 6 Danman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 8 Bigtime Logan | ||
Mon Feb 12 2018 14:24 | 1st = 8 Bigtime Logan 2nd = 5 Millie Prince 3rd = 2 Bigtime Owen 4th = 3 Cawbourne Ridge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 2 - 7 Can She Kiss | ||
Mon Feb 12 2018 14:20 | 1st = 7 Can She Kiss 2nd = 1 Langley 3rd = 3 Hanover Square 4th = 2 Tennessee Tango |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 8 Smudger Smiff | ||
Mon Feb 12 2018 14:15 | 1st = 8 Smudger Smiff 2nd = 5 Dynamite Jackson 3rd = 4 Arolok Lil Gal 4th = 6 Djays Larry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 1 Bigtime Buster | ||
Mon Feb 12 2018 14:09 | 1st = 1 Bigtime Buster 2nd = 3 Bigtime Monty 3rd = 6 Bigtime Clyde 4th = 4 Idol Jazz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 1 - 1 Allez Rev | ||
Mon Feb 12 2018 14:05 | 1st = 1 Allez Rev 2nd = 8 Queen Ablaze 3rd = 4 Brooke 4th = 11 The Eulo Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kapunda Race 2 - 2 Grinagain | ||
Mon Feb 12 2018 14:00 | 1st = 2 Grinagain 2nd = 5 Loosechange 3rd = 1 Oohlala Lady 4th = 8 Aquarius Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 7 Red Hot Fox | ||
Mon Feb 12 2018 13:57 | 1st = 7 Red Hot Fox 2nd = 4 Logistic Kid 3rd = 8 Ruby Rads 4th = 5 Chums Special |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 4 - 1 Joelissa | ||
Mon Feb 12 2018 13:52 | 1st = 1 Joelissa 2nd = 7 Willbe Doc 3rd = 5 Our Eduardo Denario 4th = 4 Monterey Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 3 Bigtime Barcia | ||
Mon Feb 12 2018 13:49 | 1st = 3 Bigtime Barcia 2nd = 7 Bigtime Joshy 3rd = 8 Smiling Sid 4th = 2 Bigtime Wayno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Goulburn Race 1 - 10 Miss Allspice | ||
Mon Feb 12 2018 13:45 | 1st = 10 Miss Allspice 2nd = 5 Genoveffa 3rd = 2 All Accomplished 4th = 1 Dexluther |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 1 Slipaway Bolt | ||
Mon Feb 12 2018 13:40 | 1st = 1 Slipaway Bolt 2nd = 7 Emily Skye 3rd = 3 Platinum Rift 4th = 8 Swift Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 7 Fear The Beard | ||
Mon Feb 12 2018 13:34 | 1st = 7 Fear The Beard 2nd = 4 Allegro Beaty 3rd = 1 Doosh 4th = 6 Wetchester |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kapunda Race 1 - 1 Brettoneux | ||
Mon Feb 12 2018 13:25 | 1st = 1 Brettoneux 2nd = 5 Truscott Hall 3rd = 6 No Renege 4th = 7 Drinktous Wroxton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 3 Paid Too Much | ||
Mon Feb 12 2018 13:22 | 1st = 3 Paid Too Much 2nd = 7 Shadow Walker 3rd = 4 Zefron 4th = 5 Krazy Jane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 3 - 6 Bright Shadow | ||
Mon Feb 12 2018 13:17 | 1st = 6 Bright Shadow 2nd = 4 Go Home Jo 3rd = 1 Hello Miss Kitty 4th = 8 Redand Blue Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 7 Bigtime Blue | ||
Mon Feb 12 2018 13:14 | 1st = 7 Bigtime Blue 2nd = 8 Bear Inda Square 3rd = 5 Cawbourne Mezza 4th = 1 Bigtime Ottey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 3 Destini Cowboy | ||
Mon Feb 12 2018 13:05 | 1st = 3 Destini Cowboy 2nd = 8 Zipping Hazel 3rd = 7 Don Quixote 4th = 4 Railway Burra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 5 Bigtime Sienna | ||
Mon Feb 12 2018 12:59 | 1st = 5 Bigtime Sienna 2nd = 6 Dont Muzzle Me 3rd = 3 Little Scamp 4th = 8 Bigtime Bev |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 2 - 4 Jeter | ||
Mon Feb 12 2018 12:52 | 1st = 4 Jeter 2nd = 5 Just Hold On 3rd = 6 Omy Son 4th = 1 The Spanyen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 2 Sisco Bella | ||
Mon Feb 12 2018 12:47 | 1st = 2 Sisco Bella 2nd = 3 Dyna Raze 3rd = 7 Blackhawk Dee 4th = 4 In The Shadows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 8 Bigtime Kylie | ||
Mon Feb 12 2018 12:42 | 1st = 8 Bigtime Kylie 2nd = 7 Arden Emgrand 3rd = 6 Uno Brent 4th = 5 Ndora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 4 Oh Cee Dee | ||
Mon Feb 12 2018 12:32 | 1st = 4 Oh Cee Dee 2nd = 8 Keep On Runnin 3rd = 1 Mrs Hardwicke 4th = 3 Gearbox Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 1 - 2 Joe Nien | ||
Mon Feb 12 2018 12:27 | 1st = 2 Joe Nien 2nd = 1 Heidi Go Seek 3rd = 5 Magical Times 4th = 6 Overpowering |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 2 Schiehallion | ||
Mon Feb 12 2018 12:24 | 1st = 2 Schiehallion 2nd = 6 Culvie Den 3rd = 3 Bigtime Emma 4th = 9 Cawbourne Owen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 1 Bigtime Steve | ||
Mon Feb 12 2018 12:07 | 1st = 1 Bigtime Steve 2nd = 5 Plan Stan 3rd = 6 Bigtime Clever 4th = 9 Shark And Tayty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 4 Decimal | ||
Fri Jan 12 2018 23:57 | 1st = 4 Decimal 2nd = 7 Lhotse Monelli 3rd = 3 West On Maisie 4th = 9 Rapid Intention |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 7 Dana Duke | ||
Fri Jan 12 2018 23:45 | 1st = 7 Dana Duke 2nd = 9 A Boy Named Rosie 3rd = 8 Dont Wanadie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Busselton Race 4 - 2 Hillbilly Time | ||
Fri Jan 12 2018 23:35 | 1st = 2 Hillbilly Time 2nd = 1 Our Bobbydazzler 3rd = 7 Rum Delight 4th = 3 Armbro Lincoln |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 1 Miss Bamsy | ||
Fri Jan 12 2018 23:30 | 1st = 1 Miss Bamsy 2nd = 3 Marydoll 3rd = 4 Equanimity 4th = 2 Dandalup Brutus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 9 Abraxas Blues | ||
Fri Jan 12 2018 23:15 | 1st = 9 Abraxas Blues 2nd = 7 Major Catastrophe 3rd = 5 El Machine 4th = 6 Ohoka Darcy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 10 - 3 Classy Guy | ||
Fri Jan 12 2018 23:10 | 1st = 3 Classy Guy 2nd = 5 Beach Boy Adios 3rd = 6 Classy Western 4th = 4 Washmepockets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 4 Reality Bomber | ||
Fri Jan 12 2018 23:07 | 1st = 4 Reality Bomber 2nd = 1 Ouchamp 3rd = 7 Alfa Tonic 4th = 8 Peak Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Busselton Race 3 - 4 Call Me Ernie | ||
Fri Jan 12 2018 23:02 | 1st = 4 Call Me Ernie 2nd = 3 Magical Mitch 3rd = 5 Im The Pied Piper 4th = 9 Riri Rihanna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 2 Destini Pegasus | ||
Fri Jan 12 2018 23:00 | 1st = 2 Destini Pegasus 2nd = 6 Meehan Blue 3rd = 5 Slingshot Storm 4th = 7 Ridos Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 5 Red Charmer | ||
Fri Jan 12 2018 22:55 | 1st = 5 Red Charmer 2nd = 4 Statement Please 3rd = 2 Torque Feels Good 4th = 6 Queen Zenobia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 4 Sarina Monelli | ||
Fri Jan 12 2018 22:52 | 1st = 4 Sarina Monelli 2nd = 1 Fundamental 3rd = 3 Mephitidae 4th = 2 Kaylin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 6 Allen Gerwen | ||
Fri Jan 12 2018 22:49 | 1st = 6 Allen Gerwen 2nd = 2 Vis Vitae 3rd = 4 Idabelle Bale 4th = 1 Mahi Indian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 6 My Hard Copy | ||
Fri Jan 12 2018 22:44 | 1st = 6 My Hard Copy 2nd = 5 Lazarus 3rd = 4 Chicago Bull 4th = 2 Ultimate Machete |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 11 - 7 Uncle Donuts | ||
Fri Jan 12 2018 22:44 | 1st = 7 Uncle Donuts 2nd = 3 Moonshine Spirit 3rd = 4 Three Amigos 4th = 1 Jersey Banner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 7 Liam | ||
Fri Jan 12 2018 22:41 | 1st = 7 Liam 2nd = 2 Igor Karkaroff 3rd = 4 Showtime Mystery 4th = 8 Connemara Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 3 Smart Little Shard | ||
Fri Jan 12 2018 22:38 | 1st = 3 Smart Little Shard 2nd = 5 Albarock 3rd = 2 Emelia On Fire 4th = 7 Convert Denario |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 4 Sudoku Mercedes | ||
Fri Jan 12 2018 22:36 | 1st = 4 Sudoku Mercedes 2nd = 7 Em Morney 3rd = 6 Lord Reddan 4th = 1 Miss Ramjet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Leeton Race 10 - 1 Love At First Bite | ||
Fri Jan 12 2018 22:32 | 1st = 1 Love At First Bite 2nd = 10 Lauriston Dash 3rd = 6 Famous Brew 4th = 11 Hillview Place |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Busselton Race 2 - 4 Budd Sidewinder | ||
Fri Jan 12 2018 22:31 | 1st = 4 Budd Sidewinder 2nd = 3 James Coburn 3rd = 6 Bledisloe 4th = 5 Rocknroll Whitby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 8 Arapaho Joe | ||
Fri Jan 12 2018 22:30 | 1st = 8 Arapaho Joe 2nd = 7 Orazzi Ohh 3rd = 2 Hedwig 4th = 3 Dance Craze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 2 Paua To Load | ||
Fri Jan 12 2018 22:26 | 1st = 2 Paua To Load 2nd = 3 In The Net 3rd = 8 Koitsenko 4th = 5 Mask |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 4 Foursharesmorebeers | ||
Fri Jan 12 2018 22:25 | 1st = 4 Foursharesmorebeers 2nd = 6 Our Dainty Lady 3rd = 5 Giacomo 4th = 1 Lysenko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 1 Fipa Potamus | ||
Fri Jan 12 2018 22:23 | 1st = 1 Fipa Potamus 2nd = 3 Planet Of Dreams 3rd = 4 Love Me Hearts 4th = 6 Greek Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 10 - 1 Dana Zeke | ||
Fri Jan 12 2018 22:21 | 1st = 1 Dana Zeke 2nd = 8 Manticore 3rd = 7 Gotta Charcoal 4th = 4 Only Three |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 4 American Boy | ||
Fri Jan 12 2018 22:18 | 1st = 4 American Boy 2nd = 6 Norvic Nightowl 3rd = 9 Zach Maguire 4th = 10 A Piccadilly Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 1 Per Se | ||
Fri Jan 12 2018 22:16 | 1st = 1 Per Se 2nd = 2 Kili Monelli 3rd = 4 Groomer Mcgrath 4th = 8 Shes Roxzann |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 4 Verily | ||
Fri Jan 12 2018 22:15 | 1st = 4 Verily 2nd = 7 Cinzia 3rd = 12 Miss Powder Keg 4th = 9 Gingo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 9 Just Wantano | ||
Fri Jan 12 2018 22:10 | 1st = 9 Just Wantano 2nd = 8 Misterfreeze 3rd = 4 Celebrindal 4th = 3 Watchoutnexttime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 2 Barwell Boy | ||
Fri Jan 12 2018 22:08 | 1st = 2 Barwell Boy 2nd = 7 Dyna Gavin 3rd = 8 Shy Freddie 4th = 6 Go Seek Heidi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Busselton Race 1 - 3 Tella | ||
Fri Jan 12 2018 22:06 | 1st = 3 Tella 2nd = 8 Racy Lacy 3rd = 10 Abetta Tiny Dancer 4th = 1 Daddyslilprincess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 10 Noonbarra Storm | ||
Fri Jan 12 2018 22:04 | 1st = 10 Noonbarra Storm 2nd = 5 Kiowa Kaema 3rd = 3 Aston Veloci 4th = 1 Ball Of Steel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Leeton Race 9 - 5 Major Roll | ||
Fri Jan 12 2018 22:03 | 1st = 5 Major Roll 2nd = 4 Heart Of Cooper 3rd = 6 Caribbean Rocket 4th = 2 Redbank Rendezvous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 2 Shared Bonus | ||
Fri Jan 12 2018 22:01 | 1st = 2 Shared Bonus 2nd = 1 Red Hot Reagan 3rd = 8 Jamaica The Fun 4th = 7 South |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 9 - 13 Shes Got Speed | ||
Fri Jan 12 2018 22:00 | 1st = 13 Shes Got Speed 2nd = 8 Vin Fiz 3rd = 9 Merry Magic 4th = 7 Petes Dragon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 2 Teddy Dowd | ||
Fri Jan 12 2018 21:58 | 1st = 2 Teddy Dowd 2nd = 8 Boil And Bubble 3rd = 3 Little Big Town 4th = 6 Dee Dee Kay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 9 - 8 Dana Kazza | ||
Fri Jan 12 2018 21:55 | 1st = 8 Dana Kazza 2nd = 2 Durama Mystic 3rd = 1 Dana Moocha 4th = 4 Dana Mezza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 5 Speedie Mcardle | ||
Fri Jan 12 2018 21:54 | 1st = 5 Speedie Mcardle 2nd = 1 Nevaeh 3rd = 6 Nerio 4th = 2 Fire One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 9 Maczaffair | ||
Fri Jan 12 2018 21:50 | 1st = 9 Maczaffair 2nd = 2 Ayana 3rd = 10 Ladys Are Ideal 4th = 4 Sheez Edgy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 2 Mepunga Laser | ||
Fri Jan 12 2018 21:48 | 1st = 2 Mepunga Laser 2nd = 7 Wanda Bale 3rd = 8 Docs Reward 4th = 3 Dashing Impulse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 2 Really Reilly | ||
Fri Jan 12 2018 21:45 | 1st = 2 Really Reilly 2nd = 7 Downloading 3rd = 4 Bettabet Red 4th = 10 Subsolar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 6 - 2 Hilltopsomewhere | ||
Fri Jan 12 2018 21:44 | 1st = 2 Hilltopsomewhere 2nd = 1 Aguero 3rd = 4 Outa Control 4th = 5 Su Quick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 7 Art Noveau | ||
Fri Jan 12 2018 21:41 | 1st = 7 Art Noveau 2nd = 5 Repelo Muggletum 3rd = 1 Nymphadora Tonks 4th = 2 Gothamburg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 3 Shady Secret | ||
Fri Jan 12 2018 21:40 | 1st = 3 Shady Secret 2nd = 7 Rockabella Starz 3rd = 2 Nikkibadwagon 4th = 1 Beaming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 4 Ocean Realm | ||
Fri Jan 12 2018 21:38 | 1st = 4 Ocean Realm 2nd = 7 Sketchy Nick 3rd = 2 Blitzkrieg 4th = 8 What Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Leeton Race 8 - 6 Petes Big Jim | ||
Fri Jan 12 2018 21:33 | 1st = 6 Petes Big Jim 2nd = 1 Metal Rock 3rd = 5 Thisrockcanroll 4th = 3 Lenas Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 8 - 7 Fear The Gate | ||
Fri Jan 12 2018 21:31 | 1st = 7 Fear The Gate 2nd = 1 Springvale Mike 3rd = 3 Tiggerlong Bear 4th = 5 Sunriah Springs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 8 - 12 Kathys Spirit | ||
Fri Jan 12 2018 21:30 | 1st = 12 Kathys Spirit 2nd = 9 Mesclun 3rd = 8 Invincible Amici 4th = 10 Thieving Minx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 2 Lila Bale | ||
Fri Jan 12 2018 21:28 | 1st = 2 Lila Bale 2nd = 4 Verne Allen 3rd = 7 Mossimo Bale 4th = 6 Mystery Ride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 5 Last Outlaw | ||
Fri Jan 12 2018 21:25 | 1st = 5 Last Outlaw 2nd = 8 Lochinvar Adore 3rd = 4 Storm Search 4th = 2 On Billys Wings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 5 Govinni | ||
Fri Jan 12 2018 21:24 | 1st = 5 Govinni 2nd = 2 How We Roll 3rd = 1 Skyfella Cam 4th = 7 Took Your Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 10 Real Lucky | ||
Fri Jan 12 2018 21:20 | 1st = 10 Real Lucky 2nd = 12 Mighty Flying Deal 3rd = 11 Kerrin Joseph 4th = 2 Loaded Aussie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 3 Bimini | ||
Fri Jan 12 2018 21:18 | 1st = 3 Bimini 2nd = 2 Rob George 3rd = 1 Blue Moon Rising 4th = 4 Kanzan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 3 Cool Mover | ||
Fri Jan 12 2018 21:15 | 1st = 3 Cool Mover 2nd = 15 Tolai Meri 3rd = 4 Epic Piper 4th = 8 Kendalls Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 5 - 1 Glenisla | ||
Fri Jan 12 2018 21:14 | 1st = 1 Glenisla 2nd = 6 Barney Fella 3rd = 3 Reva 4th = 2 Oliver Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 7 - 8 Dana Skye | ||
Fri Jan 12 2018 21:11 | 1st = 8 Dana Skye 2nd = 5 Durama Sky 3rd = 2 Lucys Squiggle 4th = 1 Smart Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 2 Sky Majesty | ||
Fri Jan 12 2018 21:10 | 1st = 2 Sky Majesty 2nd = 9 Any Old Way 3rd = 12 Carnera 4th = 1 Desert Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 4 Precious Destini | ||
Fri Jan 12 2018 21:08 | 1st = 4 Precious Destini 2nd = 1 Oronsay 3rd = 2 Hit The Highway 4th = 8 Oshkosh Expert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Leeton Race 7 - 1 Sporty Elephant | ||
Fri Jan 12 2018 21:03 | 1st = 1 Sporty Elephant 2nd = 6 Nunya 3rd = 4 Major Maguire 4th = 5 Whiskiesonthebeach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 9 - 11 Hayleys Comet | ||
Fri Jan 12 2018 21:03 | 1st = 11 Hayleys Comet 2nd = 9 Similan Beach 3rd = 12 Ken Two Stars 4th = 3 Albayzin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 2 Haddi Bale | ||
Fri Jan 12 2018 21:01 | 1st = 2 Haddi Bale 2nd = 4 Crackerjack Blax 3rd = 8 Aldrich 4th = 6 Fess Crockett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 7 - 11 Wolfendale | ||
Fri Jan 12 2018 21:00 | 1st = 11 Wolfendale 2nd = 7 Shangani Patrol 4th = 6 Royal Conserve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 4 Starzsa Light | ||
Fri Jan 12 2018 20:58 | 1st = 4 Starzsa Light 2nd = 5 Rockstar Kyle 3rd = 3 Beat The Bank 4th = 8 Pierce Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 5 Riverleigh Rocket | ||
Fri Jan 12 2018 20:54 | 1st = 5 Riverleigh Rocket 2nd = 7 Rocknroll Music 3rd = 6 Geronimo Beau 4th = 1 Yes Brother Yes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 6 - 7 Take The Cake | ||
Fri Jan 12 2018 20:51 | 1st = 7 Take The Cake 2nd = 1 Sin And Spin 3rd = 2 Tilly Rockin 4th = 4 Garcia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 2 Miss Sangrial | ||
Fri Jan 12 2018 20:50 | 1st = 2 Miss Sangrial 2nd = 4 Our Major Mama 3rd = 1 Cimorene 4th = 10 De La Tourbie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 6 Vancouver Star | ||
Fri Jan 12 2018 20:48 | 1st = 6 Vancouver Star 2nd = 8 Zippy Daph 3rd = 2 King Colt 4th = 1 Dyna Fabrice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 5 Fatal Rendezvous | ||
Fri Jan 12 2018 20:45 | 1st = 5 Fatal Rendezvous 2nd = 7 Stormy Destiny 3rd = 1 Relaxed 4th = 2 Shaolin Kungfu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 4 - 4 Princess Cleopatra | ||
Fri Jan 12 2018 20:44 | 1st = 4 Princess Cleopatra 2nd = 8 Eyes For You 3rd = 3 Our Little Actress 4th = 6 Zakharova |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 7 Like A Rocket | ||
Fri Jan 12 2018 20:41 | 1st = 7 Like A Rocket 2nd = 6 Tom Riddle 3rd = 2 Sisco Dun 4th = 8 Be Like Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 6 Mach Cruiser | ||
Fri Jan 12 2018 20:40 | 1st = 6 Mach Cruiser 2nd = 8 Whirily School 3rd = 2 Lanista 4th = 3 Yerrington Bob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 3 Dark Runner | ||
Fri Jan 12 2018 20:38 | 1st = 3 Dark Runner 2nd = 2 African Zephyr 3rd = 1 Dynamic Mae 4th = 7 Hot Wires |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 8 - 10 Padabing Stride | ||
Fri Jan 12 2018 20:36 | 1st = 10 Padabing Stride 2nd = 8 Washies Chance 3rd = 7 Im Born To Rule 4th = 11 Jeans Mattjesty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Leeton Race 6 - 5 Bustn Feelz Good | ||
Fri Jan 12 2018 20:33 | 1st = 5 Bustn Feelz Good 2nd = 3 Conquer the Day 3rd = 2 Wongalea Charli 4th = 4 Lucy Lindenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 5 - 8 Joes Desire | ||
Fri Jan 12 2018 20:31 | 1st = 8 Joes Desire 2nd = 7 Dana Corporal 3rd = 2 Dixie The Weapon 4th = 4 Texy Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 6 - 5 Kastor | ||
Fri Jan 12 2018 20:30 | 1st = 5 Kastor 2nd = 3 Cuban Fighter 3rd = 8 Charlie Road 4th = 6 Dont Shoot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 1 Black Spyro | ||
Fri Jan 12 2018 20:27 | 1st = 1 Black Spyro 2nd = 2 Riviera Cruz 3rd = 8 Gateway To Eden 4th = 7 Quotation Mark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 9 Sweet As Candy | ||
Fri Jan 12 2018 20:22 | 1st = 9 Sweet As Candy 2nd = 4 Surface To Air 3rd = 2 Tomeara 4th = 1 Jazzy Artist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 4 Mandrake Mae | ||
Fri Jan 12 2018 20:19 | 1st = 4 Mandrake Mae 2nd = 1 Phanton Mae 3rd = 2 Formula Man 4th = 8 Rose Of Lumpinee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 3 - 3 Chasing A Win | ||
Fri Jan 12 2018 20:19 | 1st = 3 Chasing A Win 2nd = 2 Doubledipofheaven 3rd = 4 Little Foo 4th = 1 Puddinhead |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 6 Mini Diva | ||
Fri Jan 12 2018 20:16 | 1st = 6 Mini Diva 2nd = 5 Ringcraft 3rd = 4 Miss Fagan 4th = 8 So Apparent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 1 Colour Of Money | ||
Fri Jan 12 2018 20:15 | 1st = 1 Colour Of Money 2nd = 5 Gypsy Wild 3rd = 2 Felix 4th = 4 Sail The Stars |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 4 - 7 Als Desire | ||
Fri Jan 12 2018 20:11 | 1st = 7 Als Desire 2nd = 1 Tiggerlong Daisy 3rd = 8 Busted Flat 4th = 2 Dana Makin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 5 Holdonsu | ||
Fri Jan 12 2018 20:10 | 1st = 5 Holdonsu 2nd = 8 Mar Nien 3rd = 6 Hoo Nien 4th = 1 Final Over |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 1 Hecton Bale | ||
Fri Jan 12 2018 20:08 | 1st = 1 Hecton Bale 2nd = 2 Oshkosh Uni Chet 3rd = 5 Miss Innings 4th = 8 Inequity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 7 - 5 Frankie Falzoni | ||
Fri Jan 12 2018 20:07 | 1st = 5 Frankie Falzoni 2nd = 2 Im Full Tilt 3rd = 12 Super Max 4th = 1 Four Smart Aces |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Leeton Race 5 - 1 Colarntie | ||
Fri Jan 12 2018 20:03 | 1st = 1 Colarntie 2nd = 2 Goes Boom 3rd = 10 The Mighty Falcon 4th = 3 Alisons Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 5 - 1 Bonfire Gold | ||
Fri Jan 12 2018 20:00 | 1st = 1 Bonfire Gold 2nd = 10 Fontein Ali 3rd = 9 Shinseki 4th = 11 Lady De Bathe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 1 Black Dakota | ||
Fri Jan 12 2018 19:57 | 1st = 1 Black Dakota 2nd = 5 Gemala Girl 3rd = 2 Gotta Be Mac 4th = 7 Lexus Banner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 1 Jossie James | ||
Fri Jan 12 2018 19:52 | 1st = 1 Jossie James 2nd = 3 Mister Blackjack 3rd = 4 Fire And Ice 4th = 9 Psychedelic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 6 Reid Star | ||
Fri Jan 12 2018 19:52 | 1st = 6 Reid Star 2nd = 1 Yuko 3rd = 7 Mepunga Zeus 4th = 4 Ninety Proof |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 1 Aston Utah | ||
Fri Jan 12 2018 19:49 | 1st = 1 Aston Utah 2nd = 3 Dyna Ileen 3rd = 4 Ronray Legend 4th = 2 Jobes Return |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 2 - 8 Vicky Sheffield | ||
Fri Jan 12 2018 19:48 | 1st = 8 Vicky Sheffield 2nd = 4 Carbon Crest 3rd = 1 My Valaroso 4th = 5 Graffiti Lombo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 3 - 5 Whiteness | ||
Fri Jan 12 2018 19:46 | 1st = 5 Whiteness 2nd = 7 Durama Dream 3rd = 4 Spicy Blast 4th = 2 Just Jorji |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 9 Oh Why | ||
Fri Jan 12 2018 19:45 | 1st = 9 Oh Why 2nd = 8 Moreska Sword 3rd = 6 Buxton 4th = 7 Headlights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 6 - 5 Destreos | ||
Fri Jan 12 2018 19:42 | 1st = 5 Destreos 2nd = 4 Remember Joe 3rd = 3 Fernco Bobby G 4th = 1 Queens Advocate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 2 Konan | ||
Fri Jan 12 2018 19:40 | 1st = 2 Konan 2nd = 1 Amelias Courage 3rd = 8 Metro Star 4th = 11 Our Master George |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 6 Rambling Fever | ||
Fri Jan 12 2018 19:38 | 1st = 6 Rambling Fever 2nd = 1 Fantastic Boyd 3rd = 3 Independent Rose 4th = 7 Bookie Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 8 Bigtime Narelle | ||
Fri Jan 12 2018 19:37 | 1st = 8 Bigtime Narelle 2nd = 5 Cheap Shot Matty 3rd = 2 Wait For Us 4th = 1 Viva La Vixen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 1 Born Jamie | ||
Fri Jan 12 2018 19:34 | 1st = 1 Born Jamie 2nd = 2 Barooga Brett 3rd = 8 Striker Vardy 4th = 5 Tao Tao |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Leeton Race 4 - 11 Loorrim Creek | ||
Fri Jan 12 2018 19:33 | 1st = 11 Loorrim Creek 2nd = 9 Corrinyah Conman 3rd = 5 Comet Stride 4th = 4 Badge Of Gameness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 4 - 8 More Graceful | ||
Fri Jan 12 2018 19:30 | 1st = 8 More Graceful 2nd = 1 Bella Ricompensa 3rd = 12 Think 4th = 10 Real Coco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 2 Dutch Legacy | ||
Fri Jan 12 2018 19:27 | 1st = 2 Dutch Legacy 2nd = 8 Dyna Alley 3rd = 7 Dyna Alistair 4th = 6 Lena Lake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 2 - 4 Keep em Keen | ||
Fri Jan 12 2018 19:22 | 1st = 4 Keep em Keen 2nd = 8 Xtreme Jet 3rd = 1 Durama Lad 4th = 7 Izzy Tuffy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 1 Outlaw Fella | ||
Fri Jan 12 2018 19:22 | 1st = 1 Outlaw Fella 2nd = 9 Sicilian Slumber 3rd = 8 Cold Ideal 4th = 5 Controversial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 4 Secretly Hot | ||
Fri Jan 12 2018 19:19 | 1st = 4 Secretly Hot 2nd = 6 Raven Damiro 3rd = 2 Dougie Kazam 4th = 1 Allen Elway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Port Pirie Race 1 - 10 Any Suggestions | ||
Fri Jan 12 2018 19:18 | 1st = 10 Any Suggestions 2nd = 3 Bedrock Fred 3rd = 2 Glacier Heights 4th = 7 Brohart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 8 - 4 Patriot | ||
Fri Jan 12 2018 19:17 | 1st = 4 Patriot 2nd = 6 Rocket Monkey 3rd = 9 Little Moots 4th = 5 Super Tonic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 1 Mepunga Bella | ||
Fri Jan 12 2018 19:16 | 1st = 1 Mepunga Bella 2nd = 2 Charlie Cockatoo 3rd = 7 Flying Rose 4th = 8 Three Toots |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 1 Tversky | ||
Fri Jan 12 2018 19:15 | 1st = 1 Tversky 2nd = 5 Muddy Rope 3rd = 2 Graceville 4th = 7 Earlstoun Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 5 - 6 Illegal Immigrant | ||
Fri Jan 12 2018 19:12 | 1st = 6 Illegal Immigrant 2nd = 1 Metro Digby 3rd = 10 Ima Ginger Rogers 4th = 7 Goggo Gee Gee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 10 Concealment | ||
Fri Jan 12 2018 19:10 | 1st = 10 Concealment 2nd = 1 Heres A Real Go 3rd = 2 Roll Along Styx 4th = 3 Run Wick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 6 Oh Jay Korie | ||
Fri Jan 12 2018 19:08 | 1st = 6 Oh Jay Korie 2nd = 4 Dyna Soren 3rd = 7 Wok Fried Yabby 4th = 8 Faraday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 5 Kings Call | ||
Fri Jan 12 2018 19:07 | 1st = 5 Kings Call 2nd = 2 On Da Quest 3rd = 3 Mikachu 4th = 6 Opawa Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wagga Race 1 - 2 Fidget Bale | ||
Fri Jan 12 2018 19:04 | 1st = 2 Fidget Bale 2nd = 1 Sunlit Quealy 3rd = 8 Halle Rockin 4th = 3 Dana Waz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 3 - 1 Abyssinian | ||
Fri Jan 12 2018 19:00 | 1st = 1 Abyssinian 2nd = 8 Amastryker 3rd = 6 Rubyanna Jane 4th = 9 Goegans Hero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 12 - 6 Hardaway Outlaw | ||
Fri Jan 12 2018 18:57 | 1st = 6 Hardaway Outlaw 2nd = 3 Von Magic 3rd = 5 Provenance 4th = 2 Mega Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 8 - 2 Lerato | ||
Fri Jan 12 2018 18:56 | 1st = 2 Lerato 2nd = 4 Alta Mach 3rd = 7 Super Change 4th = 1 Yasmine Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Leeton Race 3 - 9 Scotlynn Jiggs | ||
Fri Jan 12 2018 18:55 | 1st = 9 Scotlynn Jiggs 2nd = 3 Corbie Abbey 3rd = 10 Keep Quiet 4th = 5 Beau Cishlom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 8 - 3 Sentry Duty | ||
Fri Jan 12 2018 18:55 | 1st = 3 Sentry Duty 2nd = 8 Cols Hero 3rd = 10 Kryptonian 4th = 6 Mulleys Idol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gatton Race 7 - 10 Beach Drum | ||
Fri Jan 12 2018 18:50 | 1st = 10 Beach Drum 2nd = 1 Ive Got Friends 3rd = 3 Ironborn 4th = 8 Crying Cheetah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 3 Zabdon Lambo | ||
Fri Jan 12 2018 18:49 | 1st = 3 Zabdon Lambo 2nd = 8 Holywood Rose Hi 3rd = 4 Flying Circus 4th = 6 Rumbling Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 7 - 2 The Bohemian | ||
Fri Jan 12 2018 18:47 | 1st = 2 The Bohemian 2nd = 1 Commandatore 3rd = 7 Youngstown 4th = 4 La Biere Choisie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 4 - 13 Ready To Fire | ||
Fri Jan 12 2018 18:47 | 1st = 13 Ready To Fire 2nd = 3 Inner Light 3rd = 11 Buster William 4th = 8 Castor Troy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 11 - 6 Remas Stone | ||
Fri Jan 12 2018 18:45 | 1st = 6 Remas Stone 2nd = 2 Barbs Bloss 3rd = 5 Cara Mack Flash 4th = 1 Kellys Eye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 13 Scotty Titian | ||
Fri Jan 12 2018 18:40 | 1st = 13 Scotty Titian 2nd = 2 Kotare Mahdi 3rd = 10 Nonno Stride 4th = 6 Big Bang Leonard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 11 - 2 Wings For Woody | ||
Fri Jan 12 2018 18:38 | 1st = 2 Wings For Woody 2nd = 5 Clouded Acorn 3rd = 6 Dimitri Bale 4th = 3 Big Bubbles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 1 Bigtime Levi | ||
Fri Jan 12 2018 18:38 | 1st = 1 Bigtime Levi 2nd = 4 No Time Toulouse 3rd = 5 Bigtime Rise 4th = 6 Bigtime Mia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 7 - 5 Overplay | ||
Fri Jan 12 2018 18:32 | 1st = 5 Overplay 2nd = 6 Double You Tee 3rd = 9 Pateena Arena 4th = 10 Chain Of Fools |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 2 - 6 Explicitly | ||
Fri Jan 12 2018 18:30 | 1st = 6 Explicitly 2nd = 15 Branksome Chimes 3rd = 7 Rock Me Hussey 4th = 9 South Arbor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 7 - 1 Jack Tar | ||
Fri Jan 12 2018 18:29 | 1st = 1 Jack Tar 2nd = 4 Lion Rock 3rd = 5 Ohoka Maximus 4th = 3 Spirit Of Anzac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Leeton Race 2 - 3 Little Archie | ||
Fri Jan 12 2018 18:29 | 1st = 3 Little Archie 2nd = 4 Lalah 3rd = 2 Threepeat 4th = 8 Ritchie Bee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 4 Make Today Count | ||
Fri Jan 12 2018 18:28 | 1st = 4 Make Today Count 2nd = 5 Dollys Wally 3rd = 3 Farmor Perhaps 4th = 1 Double Oak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 10 - 3 Steve The Pirate | ||
Fri Jan 12 2018 18:25 | 1st = 3 Steve The Pirate 2nd = 8 Texas Tea Lady 3rd = 9 Willy Woods 4th = 7 Reggie Mulwee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 2 Invented | ||
Fri Jan 12 2018 18:19 | 1st = 2 Invented 2nd = 6 Robyns Boy 3rd = 7 Djarragun 4th = 3 Cee Sunrise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 3 - 3 Lockaway Kacie | ||
Fri Jan 12 2018 18:17 | 1st = 3 Lockaway Kacie 2nd = 2 Volkova Leis 3rd = 1 Sea Sky 4th = 9 Sophias Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 7 Night Time Lover | ||
Fri Jan 12 2018 18:12 | 1st = 7 Night Time Lover 2nd = 4 Mondella 3rd = 1 Kyle The Tank 4th = 5 No Laying Back |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 9 - 6 Beast Unleashed | ||
Fri Jan 12 2018 18:09 | 1st = 6 Beast Unleashed 2nd = 8 Joe Frend 3rd = 1 Rachels Dream 4th = 2 Carlo Corleone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 4 Allegro Lass | ||
Fri Jan 12 2018 18:08 | 1st = 4 Allegro Lass 2nd = 1 Homebush Minnie 3rd = 5 Beat The Butcher 4th = 2 Polly the Dolly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Leeton Race 1 - 2 Mach Charm | ||
Fri Jan 12 2018 18:04 | 1st = 2 Mach Charm 2nd = 8 Could Be Woody 3rd = 1 Lettuce Pray 4th = 9 Jovial Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 6 - 3 Eastender | ||
Fri Jan 12 2018 18:02 | 1st = 3 Eastender 2nd = 2 Hugo 3rd = 8 Earl Da Vinci 4th = 1 Up Cups |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 6 - 4 Rage Against | ||
Fri Jan 12 2018 18:00 | 1st = 4 Rage Against 2nd = 2 Suggestapartner 3rd = 5 Stately Lady 4th = 12 Golden Words |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 6 - 9 Ruebe Star | ||
Fri Jan 12 2018 17:59 | 1st = 9 Ruebe Star 2nd = 3 Gottabearose 3rd = 7 Christanna 4th = 8 Ivana Flybye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 1 Wilbur Deeds | ||
Fri Jan 12 2018 17:57 | 1st = 1 Wilbur Deeds 2nd = 4 My Mandara 3rd = 2 Inga Ted 4th = 8 Lektra Guiseppe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Cranbourne Race 1 - 2 Empire Liberty | ||
Fri Jan 12 2018 17:55 | 1st = 2 Empire Liberty 2nd = 1 Traffic Cop 3rd = 8 Marvelous Mirren 4th = 7 Superior Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 3 Cosmic Denlyn | ||
Fri Jan 12 2018 17:54 | 1st = 3 Cosmic Denlyn 2nd = 4 My Awesome Magic 3rd = 7 Kazeko 4th = 2 Arfa Show Off |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 9 - 7 Takookacod | ||
Fri Jan 12 2018 17:50 | 1st = 7 Takookacod 2nd = 9 Warragul 3rd = 5 Grey Strike 4th = 11 Gojazz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 2 - 9 Taurisi | ||
Fri Jan 12 2018 17:49 | 1st = 9 Taurisi 2nd = 7 Gotta Go Henry 3rd = 1 Chilla Breeze 4th = 4 Solid As A Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 8 Cawbourne Trixy | ||
Fri Jan 12 2018 17:49 | 1st = 8 Cawbourne Trixy 2nd = 1 Bigtime Michelle 3rd = 4 Thrilling Eddie 4th = 7 Eye Kno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 8 - 7 New England | ||
Fri Jan 12 2018 17:47 | 1st = 7 New England 2nd = 2 Red Calibre 3rd = 4 Nappo Quoted 4th = 1 Lens Pick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 6 Stand Beside Me | ||
Fri Jan 12 2018 17:41 | 1st = 6 Stand Beside Me 2nd = 1 Kodason 3rd = 7 Allen Kev 4th = 8 Mint Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gatton Race 6 - 3 Idle Situation | ||
Fri Jan 12 2018 17:37 | 1st = 3 Idle Situation 2nd = 9 Skylight 3rd = 8 Answered 4th = 7 Really Sure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 2 Tee Be Good | ||
Fri Jan 12 2018 17:34 | 1st = 2 Tee Be Good 2nd = 5 White Eagle 3rd = 6 Cosmic Laptop 4th = 8 Madre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 7 - 2 Lets Get Nauti Gal | ||
Fri Jan 12 2018 17:30 | 1st = 2 Lets Get Nauti Gal 2nd = 4 Thornbro 3rd = 13 Hinchman 4th = 12 Wild Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 5 - 7 Makers Mark | ||
Fri Jan 12 2018 17:29 | 1st = 7 Makers Mark 2nd = 5 Vanhalem 3rd = 3 Cherokee Warrior 4th = 1 Shadow Maker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 7 - 2 Two Jay | ||
Fri Jan 12 2018 17:27 | 1st = 2 Two Jay 2nd = 3 Viva Opal 3rd = 1 Our China Miss 4th = 8 Goodwin Terry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 5 - 16 Lucy In Disguise | ||
Fri Jan 12 2018 17:20 | 1st = 16 Lucy In Disguise 2nd = 7 Something Shocking 3rd = 11 Baradine Bound 4th = 4 Lucciola Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 7 Cawbourne Pottsy | ||
Fri Jan 12 2018 17:19 | 1st = 7 Cawbourne Pottsy 2nd = 1 Electric Dandy 3rd = 5 Wetchester 4th = 2 Watch Your Back |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 1 Arcup Usain | ||
Fri Jan 12 2018 17:17 | 1st = 1 Arcup Usain 2nd = 7 Ocean Bay 3rd = 6 Cee Righty 4th = 5 Go Jotto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 7 Big Show Hawko | ||
Fri Jan 12 2018 17:14 | 1st = 7 Big Show Hawko 2nd = 2 Jess Rose Hi 3rd = 5 Viking Red 4th = 8 You Jane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 8 - 3 Fish Bones Fry | ||
Fri Jan 12 2018 17:10 | 1st = 3 Fish Bones Fry 2nd = 14 Sweet Knuckle 3rd = 6 Video Show 4th = 7 Carlistos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 6 - 3 Mums Son | ||
Fri Jan 12 2018 17:07 | 1st = 3 Mums Son 2nd = 1 Showtime Angel 3rd = 6 Ellie Belles 4th = 8 Demelza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 5 - 8 Speedonova | ||
Fri Jan 12 2018 17:04 | 1st = 8 Speedonova 2nd = 1 Gee Gee Lanett 3rd = 2 Catalyst Fire 4th = 3 Lady Jane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 8 - 13 Zartini | ||
Fri Jan 12 2018 17:00 | 1st = 13 Zartini 2nd = 7 Vanilla Gold 3rd = 6 Taciturn 4th = 4 Bassons |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 4 - 3 Credit Master | ||
Fri Jan 12 2018 16:59 | 1st = 3 Credit Master 2nd = 1 Sequoia 3rd = 8 Xtra Time 4th = 7 Hot N Fast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gatton Race 5 - 9 Capital City | ||
Fri Jan 12 2018 16:57 | 1st = 9 Capital City 2nd = 6 Alastriona 3rd = 2 Drum Master 4th = 14 Clout |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 4 Zoe The Pest | ||
Fri Jan 12 2018 16:54 | 1st = 4 Zoe The Pest 2nd = 2 Annie Lava 3rd = 1 Good Luck Mick 4th = 8 Mepunga Gal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Launceston Race 1 - 1 Sunny Sanz | ||
Fri Jan 12 2018 16:52 | 1st = 1 Sunny Sanz 2nd = 4 Cool Water Paddy 3rd = 3 Jardee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 6 - 2 Dis Diamond | ||
Fri Jan 12 2018 16:50 | 1st = 2 Dis Diamond 2nd = 5 Leicas Lass 3rd = 3 Il Dominatore 4th = 8 Magic Gracie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 2 Ace | ||
Fri Jan 12 2018 16:48 | 1st = 2 Ace 2nd = 3 Sure Shot 3rd = 6 Regal Bill 4th = 1 Snow Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 9 Cawbourne Palmer | ||
Fri Jan 12 2018 16:47 | 1st = 9 Cawbourne Palmer 2nd = 7 Bigtime Monty 3rd = 8 Toki Girl 4th = 2 Allegro Beaty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 5 - 6 Blazin Savannah | ||
Fri Jan 12 2018 16:45 | 1st = 6 Blazin Savannah 2nd = 1 Sheza Slingshot 3rd = 5 Paddys Pearl 4th = 2 Trending |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 4 - 5 Take the Mountain | ||
Fri Jan 12 2018 16:42 | 1st = 5 Take the Mountain 2nd = 8 Advalady 3rd = 2 Bloom In Spring 4th = 3 Natural Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 1 Kyrgios | ||
Fri Jan 12 2018 16:39 | 1st = 1 Kyrgios 2nd = 3 Ready And Armed 3rd = 6 Don Lesta 4th = 8 Bobby Tokaam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Richmond Park Race 9 - 9 The Bus | ||
Fri Jan 12 2018 16:38 | 1st = 9 The Bus 2nd = 7 Pay Me Visa 3rd = 10 Sails 4th = 6 Gunpowder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 7 - 2 Kapover | ||
Fri Jan 12 2018 16:35 | 1st = 2 Kapover 2nd = 8 Lady Marionette 3rd = 10 Aunty Sue 4th = 14 Tearful Kitty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 3 Little Dotty Too | ||
Fri Jan 12 2018 16:33 | 1st = 3 Little Dotty Too 2nd = 2 Stalking Moon 3rd = 4 La Bamba 4th = 7 Zahara Dye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 7 - 8 Skilled Hunter | ||
Fri Jan 12 2018 16:30 | 1st = 8 Skilled Hunter 2nd = 4 Sudden Moment 3rd = 16 Allaboutattitude 4th = 2 Written Rulz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 3 - 4 Galleons Victory | ||
Fri Jan 12 2018 16:29 | 1st = 4 Galleons Victory 2nd = 12 Kd Hall 3rd = 1 Monseigneur 4th = 5 Commando One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 4 - 2 Galeocerdo | ||
Fri Jan 12 2018 16:26 | 1st = 2 Galeocerdo 2nd = 1 The Captain 3rd = 7 Matiano 4th = 5 Winston Wolfe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gatton Race 4 - 3 I Am The General | ||
Fri Jan 12 2018 16:22 | 1st = 3 I Am The General 2nd = 8 Hidden Light 3rd = 4 Lifes Like That 4th = 5 Cambooya Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 4 - 8 Fascinate Joan | ||
Fri Jan 12 2018 16:19 | 1st = 8 Fascinate Joan 2nd = 3 Midnight Emma 3rd = 7 Uschi 4th = 2 Ariya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 4 Opawa Blair | ||
Fri Jan 12 2018 16:18 | 1st = 4 Opawa Blair 2nd = 1 Rapper Tilly 3rd = 8 Kapai Lana 4th = 6 Zoie Willow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 5 - 12 Ayham | ||
Fri Jan 12 2018 16:15 | 1st = 12 Ayham 2nd = 3 Back To My Bay 3rd = 8 Tears Of Gold 4th = 4 Fancy Nickers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 2 Con Rod | ||
Fri Jan 12 2018 16:13 | 1st = 2 Con Rod 2nd = 6 Lektra Elsa 3rd = 4 Hyper Jet 4th = 7 Jemmas Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 3 Farmor Impact | ||
Fri Jan 12 2018 16:10 | 1st = 3 Farmor Impact 2nd = 7 Midnight To One 3rd = 5 Blumentrit 4th = 6 Spring Reina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Richmond Park Race 8 - 13 Benhope Rulz | ||
Fri Jan 12 2018 16:09 | 1st = 13 Benhope Rulz 2nd = 9 Hopeful Harriet 3rd = 12 Pembrooks Passion 4th = 1 Saying Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 3 - 5 Whanau Force | ||
Fri Jan 12 2018 16:07 | 1st = 5 Whanau Force 2nd = 8 Scorching 3rd = 10 Wallaman 4th = 3 My Lucky Eagle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 3 - 3 Off The Leash | ||
Fri Jan 12 2018 16:04 | 1st = 3 Off The Leash 2nd = 6 His The Boss 3rd = 2 Classic Mobster 4th = 8 Far A Part |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 6 - 1 Scuzi | ||
Fri Jan 12 2018 16:00 | 1st = 1 Scuzi 2nd = 11 Makas Blu Girl 3rd = 5 Coolidge 4th = 13 Solgaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 2 - 2 American Brave | ||
Fri Jan 12 2018 15:59 | 1st = 2 American Brave 2nd = 5 Step Up 3rd = 1 Triple Eight 4th = 4 Rocknroll Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 2 Pepper Rock | ||
Fri Jan 12 2018 15:58 | 1st = 2 Pepper Rock 2nd = 3 Moonbeam 3rd = 8 Spirited Bingle 4th = 1 Billy Moran |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 6 - 6 Ariel Miss | ||
Fri Jan 12 2018 15:55 | 1st = 6 Ariel Miss 2nd = 9 Real Bonafide 3rd = 7 Falcon Rubi 4th = 5 First Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 3 - 9 Pompon | ||
Fri Jan 12 2018 15:51 | 1st = 9 Pompon 2nd = 12 Ruthless Lover 3rd = 6 Modern Dane 4th = 11 Foreeva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 7 Cawbourne Kai | ||
Fri Jan 12 2018 15:49 | 1st = 7 Cawbourne Kai 2nd = 1 Gentleman Tim 3rd = 8 Pacific Sunrise 4th = 3 Vince Fawn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gatton Race 3 - 2 Limbo Star | ||
Fri Jan 12 2018 15:47 | 1st = 2 Limbo Star 2nd = 4 Delaneys Desire 3rd = 13 Bonsea 4th = 9 Te Rangi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 2 Subscapularis | ||
Fri Jan 12 2018 15:46 | 1st = 2 Subscapularis 2nd = 4 Bear Magic 3rd = 8 Ariki Whero 4th = 3 Road To Nhill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 2 Spring Sal | ||
Fri Jan 12 2018 15:44 | 1st = 2 Spring Sal 2nd = 3 Kicker Crew 3rd = 7 Full Of Tricks 4th = 8 Galway Panther |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 4 - 2 General Artie | ||
Fri Jan 12 2018 15:40 | 1st = 2 General Artie 2nd = 6 Kelsha Begs 3rd = 5 Quick Cash 4th = 8 Snipex Abaa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Richmond Park Race 7 - 10 The Prince | ||
Fri Jan 12 2018 15:39 | 1st = 10 The Prince 2nd = 1 Rocknpop 3rd = 5 Clifden Clowers 4th = 11 Redwood Invasion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 2 - 3 Rusty Memories | ||
Fri Jan 12 2018 15:37 | 1st = 3 Rusty Memories 2nd = 6 Like Da Clappers 3rd = 1 Fascinate Jasper 4th = 8 Deja Vu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 7 Shannahs Gift | ||
Fri Jan 12 2018 15:34 | 1st = 7 Shannahs Gift 2nd = 2 Cool Number 3rd = 6 Mepunga Nyssa 4th = 3 Eminence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 12 - 4 Ace Gone Wild | ||
Fri Jan 12 2018 15:31 | 1st = 4 Ace Gone Wild 2nd = 3 Galactic Fox 3rd = 1 Allen Unther 4th = 8 Lektra Excess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 5 - 3 Along Came Jones | ||
Fri Jan 12 2018 15:30 | 1st = 3 Along Came Jones 2nd = 8 Arcadian 3rd = 7 Welsh Poet 4th = 4 Bunumburt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 1 - 2 Italian Delight | ||
Fri Jan 12 2018 15:29 | 1st = 2 Italian Delight 2nd = 5 Matai Valour 3rd = 4 Parker 4th = 8 Destined For Heaven |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 2 - 1 Albert Of Monaco | ||
Fri Jan 12 2018 15:27 | 1st = 1 Albert Of Monaco 2nd = 9 Serenade Sunset 3rd = 8 Lights Of Como 4th = 5 King Of Monaco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 2 Jimmys Angel | ||
Fri Jan 12 2018 15:24 | 1st = 2 Jimmys Angel 2nd = 8 Shake The Night 3rd = 9 Shes Got Dash 4th = 1 Pistol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gosford Race 1 - 4 Bumpo | ||
Fri Jan 12 2018 15:21 | 1st = 4 Bumpo 2nd = 1 Sekisui 3rd = 2 Leverock 4th = 8 Hey Bro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 5 - 4 Chief Of Arlington | ||
Fri Jan 12 2018 15:20 | 1st = 4 Chief Of Arlington 2nd = 13 Mister Steadfast 3rd = 3 Fox Beat 4th = 16 Mystique Beauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 8 Daisy Lara | ||
Fri Jan 12 2018 15:18 | 1st = 8 Daisy Lara 2nd = 4 Bigtime Shaker 3rd = 6 Rain And Tears 4th = 7 Bigtime Basher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 2 - 10 Ilfracombe | ||
Fri Jan 12 2018 15:16 | 1st = 10 Ilfracombe 2nd = 11 Miss Smith 3rd = 7 The Decider 4th = 8 Levissi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 11 - 7 Dons Magic | ||
Fri Jan 12 2018 15:15 | 1st = 7 Dons Magic 2nd = 2 Dimora Bekim 3rd = 8 Kevs Fantasy 4th = 4 Harken |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gatton Race 2 - 12 Hot Choice | ||
Fri Jan 12 2018 15:12 | 1st = 12 Hot Choice 2nd = 4 Tobasco 3rd = 3 Sidere 4th = 5 Dabke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 5 Luca Rocket | ||
Fri Jan 12 2018 15:12 | 1st = 5 Luca Rocket 2nd = 3 Stingas Mate 3rd = 8 Redcliff Rebel 4th = 6 Nellie Shan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Richmond Park Race 6 - 5 Direct Control | ||
Fri Jan 12 2018 15:10 | 1st = 5 Direct Control 2nd = 4 Tyron Bettors Ella 3rd = 7 Julie Johnston 4th = 6 Bonnie Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 8 Azza | ||
Fri Jan 12 2018 15:09 | 1st = 8 Azza 2nd = 4 Shifty Joshua 3rd = 1 Oscar 4th = 6 Toms Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 9 - 4 Shes Prismatic | ||
Fri Jan 12 2018 15:05 | 1st = 4 Shes Prismatic 2nd = 3 Doubtless Princess 3rd = 2 Narvick 4th = 1 Link Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 3 - 2 Rainover Manhattan | ||
Fri Jan 12 2018 15:05 | 1st = 2 Rainover Manhattan 2nd = 6 Falerina 3rd = 13 Fine Behind 4th = 7 Invincible Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 4 - 1 Orakei Overlord | ||
Fri Jan 12 2018 15:00 | 1st = 1 Orakei Overlord 2nd = 2 Saxophone 3rd = 5 Classic Port 4th = 3 That Said |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 6 Lane Splitter | ||
Fri Jan 12 2018 14:57 | 1st = 6 Lane Splitter 2nd = 8 Asa Demeo 3rd = 1 Run Razor Run 4th = 4 Crikey Creeky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Port Macquarie Race 1 - 6 My Cousin Jackie | ||
Fri Jan 12 2018 14:53 | 1st = 6 My Cousin Jackie 2nd = 3 Hippy High Ho 3rd = 4 Backhouse Billy 4th = 1 Glitra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 4 Takeaway | ||
Fri Jan 12 2018 14:52 | 1st = 4 Takeaway 2nd = 7 Tysons Quest 3rd = 8 Not Shackley 4th = 9 Cawbourne Chezzy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 4 Mallard | ||
Fri Jan 12 2018 14:49 | 1st = 4 Mallard 2nd = 7 Urana Banjo 3rd = 8 Aruma Girl 4th = 2 Poison Pen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 4 - 3 Manzana | ||
Fri Jan 12 2018 14:45 | 1st = 3 Manzana 2nd = 14 Nicconita 3rd = 12 Lady Mironton 4th = 1 Fila Freckle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hobart Race 1 - 2 Gee Gee Pengala | ||
Fri Jan 12 2018 14:41 | 1st = 2 Gee Gee Pengala 2nd = 6 Call Me Royal 3rd = 4 Highveld 4th = 3 Gee Gee Runaway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Richmond Park Race 5 - 3 All Nuts N Bolts | ||
Fri Jan 12 2018 14:41 | 1st = 3 All Nuts N Bolts 2nd = 9 Dibaba 3rd = 2 De Lancome 4th = 6 Bohannan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 3 Mount Ghost | ||
Fri Jan 12 2018 14:38 | 1st = 3 Mount Ghost 2nd = 2 Kathys Lady 3rd = 5 Roman Blue Jay 4th = 4 Miss Premier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 8 - 9 Firefly | ||
Fri Jan 12 2018 14:35 | 1st = 9 Firefly 2nd = 13 Boundary 3rd = 10 Stolen Night 4th = 7 Kane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gatton Race 1 - 7 Red Doulton | ||
Fri Jan 12 2018 14:34 | 1st = 7 Red Doulton 2nd = 3 Boomista 3rd = 10 Stormiaire 4th = 5 Evie Cat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 3 - 12 Shes Tidy | ||
Fri Jan 12 2018 14:30 | 1st = 12 Shes Tidy 2nd = 10 Freedoms Light 3rd = 7 The Informer 4th = 1 Affronted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 2 - 1 Star Boy | ||
Fri Jan 12 2018 14:25 | 1st = 1 Star Boy 2nd = 5 Keeva 3rd = 8 Not A Sound 4th = 6 We Could Be Heroes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 8 Whos John Galt | ||
Fri Jan 12 2018 14:23 | 1st = 8 Whos John Galt 2nd = 7 Kirkham Jasper 3rd = 3 Its The Lovely 4th = 5 Slick Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 5 Tobias Kelton | ||
Fri Jan 12 2018 14:22 | 1st = 5 Tobias Kelton 2nd = 7 Uncatchable 3rd = 2 Diligent Miss 4th = 6 Tally Ho Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 2 Dream Edition | ||
Fri Jan 12 2018 14:19 | 1st = 2 Dream Edition 2nd = 1 Two Jobs 3rd = 8 Chilly Kiss 4th = 9 Brinza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Richmond Park Race 4 - 6 Aveross Brachole | ||
Fri Jan 12 2018 14:14 | 1st = 6 Aveross Brachole 2nd = 11 Earthquake 3rd = 2 Hes Fast And Furious 4th = 3 Collection |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 3 - 4 Mosh Vain | ||
Fri Jan 12 2018 14:10 | 1st = 4 Mosh Vain 2nd = 9 Kylara 3rd = 13 Fashion Tip 4th = 3 Leica Bita Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 4 Captain Marvel | ||
Fri Jan 12 2018 14:07 | 1st = 4 Captain Marvel 2nd = 6 Jupiter Asending 3rd = 2 Wiggle Emma 4th = 7 Maximum Joan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 7 - 8 Lovers Lane | ||
Fri Jan 12 2018 14:04 | 1st = 8 Lovers Lane 2nd = 3 Indecision 3rd = 7 Scarlet Princess 4th = 11 Avec Moi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 2 - 5 Starsonfortyfive | ||
Fri Jan 12 2018 14:00 | 1st = 5 Starsonfortyfive 2nd = 11 Missy Molace 3rd = 12 Sierra Moon 4th = 3 Original Artist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 2 Spotted Gunn | ||
Fri Jan 12 2018 13:55 | 1st = 2 Spotted Gunn 2nd = 4 Mollys Wally 3rd = 3 Last Princess 4th = 8 Fiery Starlet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 1 - 6 Just Bute | ||
Fri Jan 12 2018 13:50 | 1st = 6 Just Bute 2nd = 1 Dizzy Success 3rd = 5 Bellabrook 4th = 4 Sacamano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 9 Remain Seated | ||
Fri Jan 12 2018 13:47 | 1st = 9 Remain Seated 2nd = 1 Blackjacks Back 4th = 10 Fifty Dollar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Richmond Park Race 3 - 9 Nimah Franco | ||
Fri Jan 12 2018 13:42 | 1st = 9 Nimah Franco 2nd = 3 Westburn Yield 3rd = 1 Change Is Good 4th = 13 Editorial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 6 Derivation | ||
Fri Jan 12 2018 13:39 | 1st = 6 Derivation 2nd = 2 Oemi Allen 3rd = 1 Cee Hannah Rose 4th = 8 Bungaloo Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 2 - 5 O So Hazy | ||
Fri Jan 12 2018 13:35 | 1st = 5 O So Hazy 2nd = 2 Not Too Sure 3rd = 6 Great Panache 4th = 7 Bennos Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hamilton Race 1 - 8 Foxlago | ||
Fri Jan 12 2018 13:30 | 1st = 8 Foxlago 2nd = 4 Little Heath 3rd = 1 Fire Ranger 4th = 7 Verdancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 1 Sargent | ||
Fri Jan 12 2018 13:27 | 1st = 1 Sargent 2nd = 2 Cosmic Breeze 3rd = 9 Rock It Ronny 4th = 8 Pergamon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 6 - 5 Smart Patch | ||
Fri Jan 12 2018 13:26 | 1st = 5 Smart Patch 2nd = 9 Marija 3rd = 7 Pink Graffiti 4th = 3 Ocean Ruler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 7 Tuscan Flex | ||
Fri Jan 12 2018 13:22 | 1st = 7 Tuscan Flex 2nd = 8 Homer 3rd = 2 Emily As 4th = 6 Rubys Willow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 4 Barellen Panther | ||
Fri Jan 12 2018 13:19 | 1st = 4 Barellen Panther 2nd = 2 Gordy Junior 3rd = 3 Makers Mark 4th = 6 Coco Bango |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 2 Shes Perfect | ||
Fri Jan 12 2018 13:11 | 1st = 2 Shes Perfect 2nd = 5 Trinity Kid 3rd = 8 Iona Misty 4th = 1 Zipping Jake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Richmond Park Race 2 - 13 Saveapatrol | ||
Fri Jan 12 2018 13:05 | 1st = 13 Saveapatrol 2nd = 6 Zoned Scarlett 3rd = 1 Valloria 4th = 12 Westeros |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 1 Lektra Oscar | ||
Fri Jan 12 2018 13:03 | 1st = 1 Lektra Oscar 2nd = 8 Galactic Viper 3rd = 3 Iroquois Souljah 4th = 4 Cosmic Wonder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 1 - 6 Sizzling Belle | ||
Fri Jan 12 2018 13:00 | 1st = 6 Sizzling Belle 2nd = 3 The Chaplain 3rd = 5 Reason To Smile 4th = 2 Our Romeo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 7 Goldstar Jagger | ||
Fri Jan 12 2018 12:59 | 1st = 7 Goldstar Jagger 2nd = 8 Matariki 3rd = 1 Ming Ming 4th = 6 Rock Bottom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 10 - 5 Special Devil | ||
Fri Jan 12 2018 12:57 | 1st = 5 Special Devil 2nd = 4 Kingsbrae Kate 3rd = 1 Slight Mishap 4th = 9 Rosie Cargo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 4 Miss Booming | ||
Fri Jan 12 2018 12:54 | 1st = 4 Miss Booming 2nd = 6 Voluptuous Ruby 3rd = 1 My Echidna 4th = 2 Hardys Banjo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 5 - 6 Slow Hands | ||
Fri Jan 12 2018 12:50 | 1st = 6 Slow Hands 2nd = 7 Our Mckay 3rd = 1 Matuzalem 4th = 2 Show N Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 2 Jacks Lass | ||
Fri Jan 12 2018 12:46 | 1st = 2 Jacks Lass 2nd = 8 Mr Agro 3rd = 3 Too Far Out 4th = 1 Iggy Jakit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 2 Ricks Treasure | ||
Fri Jan 12 2018 12:41 | 1st = 2 Ricks Treasure 2nd = 8 Frosty Action 3rd = 1 Steel The Gold 4th = 4 Homebush Fued |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 9 - 3 Baracca Keeping | ||
Fri Jan 12 2018 12:37 | 1st = 3 Baracca Keeping 2nd = 1 Kingsbrae Skylah 3rd = 4 Rival Glen 4th = 8 Karinya Connie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Richmond Park Race 1 - 4 Feel The Money | ||
Fri Jan 12 2018 12:35 | 1st = 4 Feel The Money 2nd = 7 When I See You 3rd = 5 Overcharged 4th = 9 Barkley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 1 Shimmy Dat Ray | ||
Fri Jan 12 2018 12:32 | 1st = 1 Shimmy Dat Ray 2nd = 9 Torys Rocket 3rd = 6 Waltz On Bye 4th = 4 Trapezius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 2 Jay Bee Ell | ||
Fri Jan 12 2018 12:29 | 1st = 2 Jay Bee Ell 2nd = 4 Clear The Bar 3rd = 1 Little Lina 4th = 5 Double Sensation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 3 Opawa Plum | ||
Fri Jan 12 2018 12:24 | 1st = 3 Opawa Plum 2nd = 2 Allen Hadrian 3rd = 4 Tamara May 4th = 5 Ana Dior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 8 - 4 Happy Chap Zarr | ||
Fri Jan 12 2018 12:19 | 1st = 4 Happy Chap Zarr 2nd = 6 Nangar Jet 3rd = 3 Cougar County 4th = 5 El Taro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 4 - 1 Wisdom Patch | ||
Fri Jan 12 2018 12:15 | 1st = 1 Wisdom Patch 2nd = 6 Imelda Mary 3rd = 2 Handsome Rebel 4th = 3 Cyber Attack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 5 Boomer Hargen | ||
Fri Jan 12 2018 12:12 | 1st = 5 Boomer Hargen 2nd = 2 Bluey Moran 3rd = 1 Bungaloo Jedda 4th = 4 Glenville Teena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 7 Rhomboid | ||
Fri Jan 12 2018 12:09 | 1st = 7 Rhomboid 2nd = 6 Zipping Toto 3rd = 5 Vandebay 4th = 9 Macreadie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 1 Raylene | ||
Fri Jan 12 2018 12:06 | 1st = 1 Raylene 2nd = 3 Paringi Pam 3rd = 2 Wheres Snoopy 4th = 7 High Violet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 7 - 3 Come On Shaz | ||
Fri Jan 12 2018 11:54 | 1st = 3 Come On Shaz 2nd = 2 In Sized Out 3rd = 4 Kevin Zarr 4th = 8 Blue Boy Cargo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 4 Jinja Liv | ||
Fri Jan 12 2018 11:49 | 1st = 4 Jinja Liv 2nd = 6 Lucky James 3rd = 1 Know Equal 4th = 5 Go Slick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 3 - 4 Jewel Of Patch | ||
Fri Jan 12 2018 11:40 | 1st = 4 Jewel Of Patch 2nd = 9 Smart Thinking 3rd = 7 Divine Elite 4th = 6 Georgian Ease |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 6 - 1 Bazinator | ||
Fri Jan 12 2018 11:35 | 1st = 1 Bazinator 2nd = 6 Made To Bogie 3rd = 3 Arbroath Smokie 4th = 9 Fibbers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 6 Call Me Joe | ||
Fri Jan 12 2018 11:31 | 1st = 6 Call Me Joe 2nd = 3 Jingili Jill 3rd = 7 Special Affair 4th = 4 Sierra Delta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 5 - 1 Swift Ashleigh | ||
Fri Jan 12 2018 11:18 | 1st = 1 Swift Ashleigh 2nd = 7 Sweet As 3rd = 3 Katie Taro 4th = 2 Rival Scar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 2 Renegade Comet | ||
Fri Jan 12 2018 11:14 | 1st = 2 Renegade Comet 2nd = 3 Go All Lin 3rd = 1 Gorm The Great 4th = 4 Black Eye Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 2 - 15 Caricature | ||
Fri Jan 12 2018 11:05 | 1st = 15 Caricature 2nd = 14 Paint The Town 3rd = 16 Tenacious 4th = 9 Bride To Be |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 4 - 7 Tezza Mac | ||
Fri Jan 12 2018 11:00 | 1st = 7 Tezza Mac 2nd = 1 Fall Line 3rd = 4 Little Bandit 4th = 8 Give Us Double |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 8 Skitzer | ||
Fri Jan 12 2018 10:56 | 1st = 8 Skitzer 2nd = 1 Smash Ocean 3rd = 2 Culvie Chairman 4th = 3 Homebush Asher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 5 Token Vikkers | ||
Fri Jan 12 2018 10:39 | 1st = 5 Token Vikkers 2nd = 8 Jinja Bailey 3rd = 4 Go Show 4th = 2 Go Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 3 - 6 Special Jenmar | ||
Fri Jan 12 2018 10:35 | 1st = 6 Special Jenmar 2nd = 2 Big Talkin Man 3rd = 3 Winlock Bullyarn 4th = 8 Backflip Troy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Matamata Race 1 - 15 Sunburst | ||
Fri Jan 12 2018 10:30 | 1st = 15 Sunburst 2nd = 6 Verses 3rd = 5 Bak Da Master 4th = 8 Cameo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 4 Lord Protector | ||
Fri Jan 12 2018 10:21 | 1st = 4 Lord Protector 2nd = 3 Goldstar Tasman 3rd = 2 Parmigiano 4th = 9 Cosmic Britney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 2 - 1 Bungee | ||
Fri Jan 12 2018 10:16 | 1st = 1 Bungee 2nd = 7 My Blondie 3rd = 8 Sparkling Nangar 4th = 2 Dont Knock Nick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 7 Go Ash | ||
Fri Jan 12 2018 10:04 | 1st = 7 Go Ash 2nd = 5 Lucky Blair 3rd = 8 Lucky Mick 4th = 2 Jinja Might |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 1 - 2 Come On Jen | ||
Fri Jan 12 2018 10:00 | 1st = 2 Come On Jen 2nd = 5 Bogan City Gal 3rd = 4 Dolly Street 4th = 1 Quicker Than Her |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 12 - 8 Waterloo Monelli | ||
Fri Jan 12 2018 1:32 | 1st = 8 Waterloo Monelli 2nd = 1 Roxys Double 3rd = 6 Simple Keeping 4th = 7 Arctodus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 1 Wicked Desire | ||
Fri Jan 12 2018 1:17 | 1st = 1 Wicked Desire 2nd = 7 Bonbie Blast 3rd = 4 Tru Blu Keats 4th = 5 Unique Dazzle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 5 Stilton Smiley | ||
Fri Jan 12 2018 0:52 | 1st = 5 Stilton Smiley 2nd = 4 Commander Joe 3rd = 8 Montoey Miss 4th = 6 Time Healer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 1 Freeway Shaker | ||
Fri Jan 12 2018 0:29 | 1st = 1 Freeway Shaker 2nd = 5 Schmick As 3rd = 8 Pavel Monelli 4th = 4 Kabukuru |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 1 Oenomaus | ||
Fri Jan 12 2018 0:07 | 1st = 1 Oenomaus 2nd = 3 Yunderup Rocket 3rd = 4 Bankabul 4th = 5 Heliocentric |
Latest Horse Racing news
- Winx has two to beat in the Caulfield Stakes
- Favourite Foxplay looks good in warm up for 1000 Guineas
- Pakistan Star Last to First Again
- Jameka 2nd favourite despite winning penalty
- Wicklow Brave Melbourne Cup odds slashed after Curragh win
- Palentino Form Odds and Tips
- Palentino upsets Black Heart Bart on route to Cox Plate
- Tosen Stardom to take on Winx before the Cox Plate
All news archives (all sports)
- 2023
- 2022
- - June
- 2018
- 2017
- 2016
- 2015
- 2014
- 2013
- 2012
- 2011
- 2010
- 2009
- 2000