Racing Results: Horse, Greyhound & Harness
Here you'll find all the latest results from the world of racing. Click on the links below to filter results by type:
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 6 - 9 Rocknroll Lincoln | ||
Sat Dec 1 2018 23:55 | 1st = 9 Rocknroll Lincoln 2nd = 3 Vampiro 3rd = 8 Im Soxy 4th = 11 Devendra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 4 Bundles Galore | ||
Sat Dec 1 2018 23:44 | 1st = 4 Bundles Galore 2nd = 2 West On Holly 3rd = 1 Leisel Monelli 4th = 3 West On Bamboo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 10 - 2 Colt Thirty One | ||
Sat Dec 1 2018 23:35 | 1st = 2 Colt Thirty One 2nd = 1 Rich Virgin 3rd = 8 Somerosesomewhere 4th = 4 Sir Julian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 6 West On Augie | ||
Sat Dec 1 2018 23:29 | 1st = 6 West On Augie 2nd = 7 Chips And Trains 3rd = 3 Yunderup Tank 4th = 4 Immen Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 5 - 2 Carrera Mach | ||
Sat Dec 1 2018 23:24 | 1st = 2 Carrera Mach 2nd = 6 Saying Grace 3rd = 7 Oneonthewood 4th = 5 Our Bobbydazzler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 6 Eleniark | ||
Sat Dec 1 2018 23:10 | 1st = 6 Eleniark 2nd = 5 Our Millwood Maizie 3rd = 3 Grinvil 4th = 8 Annika Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 8 Campini | ||
Sat Dec 1 2018 23:05 | 1st = 8 Campini 2nd = 6 Waterloo Monelli 3rd = 4 Dyna Dean 4th = 7 West On Hawkeye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 8 Beanbag | ||
Sat Dec 1 2018 23:02 | 1st = 8 Beanbag 2nd = 5 Subconscious 3rd = 1 Hotspur Joey 4th = 2 Star Hunter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 4 - 9 Thisbeachrighthere | ||
Sat Dec 1 2018 22:57 | 1st = 9 Thisbeachrighthere 2nd = 3 Highly Flammable 3rd = 7 Spock The Spaceman 4th = 10 The Great Dane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 6 Twice As Wicked | ||
Sat Dec 1 2018 22:47 | 1st = 6 Twice As Wicked 2nd = 8 Werner Bale 3rd = 3 Dyna Orenthal 4th = 2 Gehring Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 3 Jebrynah | ||
Sat Dec 1 2018 22:44 | 1st = 3 Jebrynah 2nd = 6 Shakey Coconut 3rd = 1 Hunkapapa 4th = 10 Crackerjack Doug |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 1 Living Again | ||
Sat Dec 1 2018 22:35 | 1st = 1 Living Again 2nd = 2 Vettel 3rd = 8 Lots More Art 4th = 9 Wattlebank Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 1 Fierce Fran | ||
Sat Dec 1 2018 22:32 | 1st = 1 Fierce Fran 2nd = 7 Esthers Bella 3rd = 2 Faun Flame 4th = 8 Wilshire Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 4 Nangar Jill | ||
Sat Dec 1 2018 22:28 | 1st = 4 Nangar Jill 2nd = 5 Incredible Hero 3rd = 7 Willie Gundi 4th = 1 Hello Im Jade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 3 - 2 Innocent Affair | ||
Sat Dec 1 2018 22:23 | 1st = 2 Innocent Affair 2nd = 1 Phar From Kalahari 3rd = 4 Dancing With Mach 4th = 3 Sea Me Smile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 4 Usara Allen | ||
Sat Dec 1 2018 22:20 | 1st = 4 Usara Allen 2nd = 2 Bluegrass Icon 3rd = 7 Winsome Express 4th = 1 Smart Mary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 9 - 1 Bulletproof Boy | ||
Sat Dec 1 2018 22:15 | 1st = 1 Bulletproof Boy 2nd = 8 Lucky Vc 3rd = 4 Goodboy Cowboy 4th = 6 Midnight Prowler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 7 Shocked | ||
Sat Dec 1 2018 22:12 | 1st = 7 Shocked 2nd = 6 Another Grey 3rd = 8 Mellcat Lass 4th = 4 Sweet Nangar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 5 Dyna Winter | ||
Sat Dec 1 2018 22:09 | 1st = 5 Dyna Winter 2nd = 7 Winlock Casper 3rd = 4 Cherokee Shimmer 4th = 2 Kung Fu Hustle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 8 Rakarolla | ||
Sat Dec 1 2018 22:07 | 1st = 8 Rakarolla 2nd = 4 Mach Alert 3rd = 1 Our Hi Jinx 4th = 13 Frankie Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 1 Sunset Prada | ||
Sat Dec 1 2018 22:05 | 1st = 1 Sunset Prada 2nd = 3 Vaporama 3rd = 2 My Fire Fabio 4th = 8 Ripple Ryder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 8 Caitlyn Clarke | ||
Sat Dec 1 2018 22:00 | 1st = 8 Caitlyn Clarke 2nd = 6 Major League 3rd = 4 My Harmony Blue 4th = 5 Isntshejust |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 8 Militant Spirit | ||
Sat Dec 1 2018 21:58 | 1st = 8 Militant Spirit 2nd = 7 Dyna Xerox 3rd = 6 Rappa Flash 4th = 5 Winning Broke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 2 - 4 Shezlikaterror | ||
Sat Dec 1 2018 21:56 | 1st = 4 Shezlikaterror 2nd = 7 My Girl Wylene 3rd = 8 Dibaba 4th = 5 Miss Camouflage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 2 Tralee Bromac | ||
Sat Dec 1 2018 21:53 | 1st = 2 Tralee Bromac 2nd = 5 Sweet As Candy 3rd = 6 Ohoka Royal 4th = 1 Nansastar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 5 Winsome Fernando | ||
Sat Dec 1 2018 21:51 | 1st = 5 Winsome Fernando 2nd = 10 Pat Malone 3rd = 7 Aston Aniston 4th = 1 Zipping Inglis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 7 - 8 Sizzling Sun | ||
Sat Dec 1 2018 21:50 | 1st = 8 Sizzling Sun 2nd = 6 Ruby Rush 3rd = 7 Camboomya 4th = 3 Louie Lajoy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 2 Zipping Mitzy | ||
Sat Dec 1 2018 21:48 | 1st = 2 Zipping Mitzy 2nd = 1 Drink Schooners 3rd = 4 Nangar Kash 4th = 3 Dyna Aviator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 2 Bachi Boy | ||
Sat Dec 1 2018 21:43 | 1st = 2 Bachi Boy 2nd = 5 Takin To The Max 3rd = 10 Stuey D 4th = 9 Sun Valley Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 3 Azkaban | ||
Sat Dec 1 2018 21:40 | 1st = 3 Azkaban 2nd = 4 Myrniong Corner 3rd = 6 Midnight Hero 4th = 7 Reiko Ablett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 8 - 1 Hayaku Harry | ||
Sat Dec 1 2018 21:39 | 1st = 1 Hayaku Harry 2nd = 8 Nicstar 3rd = 7 Victory Valley 4th = 6 Sunday Sesh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 13 Fame Assured | ||
Sat Dec 1 2018 21:35 | 1st = 13 Fame Assured 2nd = 4 Im Norma Jean 3rd = 9 Goalkicker 4th = 10 Tuesdays Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 8 Shadale | ||
Sat Dec 1 2018 21:34 | 1st = 8 Shadale 2nd = 6 Huxley 3rd = 2 Poke The Bear 4th = 1 Milky Jones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 9 Replaced Eye | ||
Sat Dec 1 2018 21:30 | 1st = 9 Replaced Eye 2nd = 10 Egodan 3rd = 8 Ample Power 4th = 6 Shadow Reign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 3 Sunburnt Highway | ||
Sat Dec 1 2018 21:28 | 1st = 3 Sunburnt Highway 2nd = 6 Bold Opal 3rd = 1 Djay Holden 4th = 7 Jaclyn Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 10 - 1 Blazing Storm | ||
Sat Dec 1 2018 21:25 | 1st = 1 Blazing Storm 2nd = 6 Henrietta Rose 3rd = 7 Mighty Staunch 4th = 3 They Know Who |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 3 Blazing Under Fire | ||
Sat Dec 1 2018 21:24 | 1st = 3 Blazing Under Fire 2nd = 8 Princess Phoenix 3rd = 1 Kip Keino 4th = 6 A Loan Again |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 7 Hit The Highway | ||
Sat Dec 1 2018 21:22 | 1st = 7 Hit The Highway 2nd = 1 Especial Shiraz 3rd = 8 Zipping Monty 4th = 5 El Grand Knocka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 1 - 4 Bitcoin | ||
Sat Dec 1 2018 21:20 | 1st = 4 Bitcoin 2nd = 6 The Kraken 3rd = 8 Theo Aviator 4th = 1 Newsletter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 3 Lorne Beach | ||
Sat Dec 1 2018 21:18 | 1st = 3 Lorne Beach 2nd = 4 Regal Lager 3rd = 7 Reva 4th = 5 The Nature Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 8 Surgenie | ||
Sat Dec 1 2018 21:16 | 1st = 8 Surgenie 2nd = 1 Indiana Princess 3rd = 7 Sassy Oaks 4th = 3 Maywyns Zephyr |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 6 - 5 Dinisty | ||
Sat Dec 1 2018 21:15 | 1st = 5 Dinisty 2nd = 6 Kopella 3rd = 4 Panalley 4th = 2 Winter Sonata |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 4 Blue Moon Rising | ||
Sat Dec 1 2018 21:12 | 1st = 4 Blue Moon Rising 2nd = 6 Ebby Ripper 3rd = 7 Veloce Nero 4th = 3 Rockstar Kerr |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 4 Miss Emilys Rose | ||
Sat Dec 1 2018 21:11 | 1st = 4 Miss Emilys Rose 2nd = 5 Artistic Cowboy 3rd = 3 A Paradigm Shift 4th = 2 Yesnomaybeso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 1 Belt Up Bubbs | ||
Sat Dec 1 2018 21:09 | 1st = 1 Belt Up Bubbs 2nd = 8 Blue Striker 3rd = 7 Lagoon Pirate 4th = 4 Abuzz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 13 Mr Kalypso | ||
Sat Dec 1 2018 21:08 | 1st = 13 Mr Kalypso 2nd = 2 Aqua Miss 3rd = 1 Red Charmer 4th = 8 Corey William |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 9 - 8 The Big Show | ||
Sat Dec 1 2018 21:05 | 1st = 8 The Big Show 2nd = 3 Arctic Stream 3rd = 12 Beaucount 4th = 9 Burger Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 9 - 2 Wicked Thunder | ||
Sat Dec 1 2018 21:04 | 1st = 2 Wicked Thunder 2nd = 1 Tee Bee 3rd = 6 Rafi Rose 4th = 8 Bugatti Speed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 3 Sketchy Fever | ||
Sat Dec 1 2018 21:01 | 1st = 3 Sketchy Fever 2nd = 6 Jasmicray 3rd = 4 Wacky Whacker 4th = 1 Duke Of Rumble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 4 Cruz Bromac | ||
Sat Dec 1 2018 21:00 | 1st = 4 Cruz Bromac 2nd = 1 Cash N Flow 3rd = 11 Maximan 4th = 2 Our Uncle Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 3 Ima Mystery Girl | ||
Sat Dec 1 2018 20:58 | 1st = 3 Ima Mystery Girl 2nd = 2 Rajasthan 3rd = 5 Kiomara 4th = 4 Our Delta Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 1 Rocky Spies | ||
Sat Dec 1 2018 20:55 | 1st = 1 Rocky Spies 2nd = 4 Maywyn Promises 3rd = 3 Chippies 4th = 2 Darbys Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 9 Eye See Diamonds | ||
Sat Dec 1 2018 20:54 | 1st = 9 Eye See Diamonds 2nd = 4 Rocker Band 3rd = 10 Bridget Blue Chip 4th = 6 Du Vella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 2 Dyna Hunter | ||
Sat Dec 1 2018 20:51 | 1st = 2 Dyna Hunter 2nd = 3 Circus Oasis 3rd = 8 Wharfies Girl 4th = 4 Almapa Gallucci |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 4 Skyflyer | ||
Sat Dec 1 2018 20:50 | 1st = 4 Skyflyer 2nd = 2 Coolbreeze 3rd = 5 Cold Crusher 4th = 6 Gus Or Bust |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 6 Poco Dorado | ||
Sat Dec 1 2018 20:48 | 1st = 6 Poco Dorado 2nd = 5 Taken King 3rd = 4 Kanzan 4th = 3 White Sox Ethics |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 8 - 1 Good Odds Meghan | ||
Sat Dec 1 2018 20:45 | 1st = 1 Good Odds Meghan 2nd = 4 Wild Wally 3rd = 6 Seven Hour Park 4th = 7 Amberzone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 1 The Space Invader | ||
Sat Dec 1 2018 20:43 | 1st = 1 The Space Invader 2nd = 10 Lilac Flash 3rd = 2 Spike Bromac 4th = 11 Bryce Cooper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 7 Wild Miss Judy | ||
Sat Dec 1 2018 20:42 | 1st = 7 Wild Miss Judy 2nd = 1 Blue Mcqueen 3rd = 2 Hombre Montana 4th = 4 Ferrari Key |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 5 - 5 Von Richter | ||
Sat Dec 1 2018 20:40 | 1st = 5 Von Richter 2nd = 1 Red Prince 3rd = 2 Occhilupo 4th = 6 Unique Mistique |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 8 Deliver | ||
Sat Dec 1 2018 20:37 | 1st = 8 Deliver 2nd = 3 Dyna Alia 3rd = 6 Dyna Benny 4th = 1 Onions Oreilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 4 Delightful Babe | ||
Sat Dec 1 2018 20:37 | 1st = 4 Delightful Babe 2nd = 3 Hear The Thunder 3rd = 1 Power To Bolt 4th = 9 Que Sera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 7 Shes Some Gal | ||
Sat Dec 1 2018 20:34 | 1st = 7 Shes Some Gal 2nd = 8 Maywyns Noise 3rd = 2 Ratajkowski 4th = 1 Izy Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 4 Galactic Star | ||
Sat Dec 1 2018 20:33 | 1st = 4 Galactic Star 2nd = 10 San Carlo 3rd = 1 Mach Doro 4th = 5 Motu Meteor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 3 Fully Loaded | ||
Sat Dec 1 2018 20:31 | 1st = 3 Fully Loaded 2nd = 1 Rixy Ya Pest 3rd = 8 Jakesta 4th = 6 Wise Ricciardo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 8 - 3 Dam Ready | ||
Sat Dec 1 2018 20:30 | 1st = 3 Dam Ready 2nd = 5 Double Jeopardy 3rd = 7 Friars Gift 4th = 13 Kakadu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 7 Zombie | ||
Sat Dec 1 2018 20:28 | 1st = 7 Zombie 2nd = 4 Tornado Time 3rd = 1 Sound Advice 4th = 3 Nangar Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 7 - 5 Night Thief | ||
Sat Dec 1 2018 20:25 | 1st = 5 Night Thief 2nd = 6 Ashfield Lad 3rd = 7 Complete Love 4th = 1 Nialilli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 4 Redbank Addi | ||
Sat Dec 1 2018 20:24 | 1st = 4 Redbank Addi 2nd = 1 My Major Rocket 3rd = 2 Im With Lexy 4th = 5 Feel The Burn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 5 Freewheeling | ||
Sat Dec 1 2018 20:21 | 1st = 5 Freewheeling 2nd = 1 All Tanked Up 3rd = 2 Steves Belief 4th = 7 Robbos Redzone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 5 Futurist | ||
Sat Dec 1 2018 20:20 | 1st = 5 Futurist 2nd = 1 Make Mine Joe 3rd = 7 Tezz Khora 4th = 11 Bettor Party |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 1 Dyna Weslyn | ||
Sat Dec 1 2018 20:18 | 1st = 1 Dyna Weslyn 2nd = 4 Black Impala 3rd = 3 Liebig Street 4th = 7 Van Ann |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 7 Zipping Clark | ||
Sat Dec 1 2018 20:15 | 1st = 7 Zipping Clark 2nd = 8 Wild Rock Hayze 3rd = 5 No Mediocre 4th = 1 Spring Roy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 1 Everything | ||
Sat Dec 1 2018 20:13 | 1st = 1 Everything 2nd = 8 Mister Hart 3rd = 9 Beef City Blaze 4th = 2 My Ultimate Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 7 Dyna Patty | ||
Sat Dec 1 2018 20:12 | 1st = 7 Dyna Patty 2nd = 6 Sanjiro 3rd = 8 Vital Force 4th = 1 Go Seek Fernando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 7 - 3 Galveston Bay | ||
Sat Dec 1 2018 20:10 | 1st = 3 Galveston Bay 2nd = 6 He Said She Said 3rd = 11 Nahgo 4th = 1 Russian River |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 1 Its A Wish | ||
Sat Dec 1 2018 20:07 | 1st = 1 Its A Wish 2nd = 2 Swift Viper 3rd = 5 Learn From Me 4th = 6 Shez Got Soul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 5 Im Major Harry | ||
Sat Dec 1 2018 20:07 | 1st = 5 Im Major Harry 2nd = 7 Mista Taptoe Lombo 3rd = 4 Crafty Cullen 4th = 1 Smoking Zak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 6 - 2 Good Odds Harada | ||
Sat Dec 1 2018 20:04 | 1st = 2 Good Odds Harada 2nd = 8 Hes All Shine 3rd = 3 Bare Minimum 4th = 4 Unshackled |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 5 Spankem | ||
Sat Dec 1 2018 20:03 | 1st = 5 Spankem 2nd = 9 Im Pats Delight 3rd = 4 Tiger Tara 4th = 1 My Alpha Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 1 Sketchy Halo | ||
Sat Dec 1 2018 20:01 | 1st = 1 Sketchy Halo 2nd = 8 Rosss Gem 3rd = 3 Melissas Charm 4th = 6 For No One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 4 - 4 Spirits Choice | ||
Sat Dec 1 2018 20:00 | 1st = 4 Spirits Choice 2nd = 5 Supersonic Boom 3rd = 1 Pure Pulse 4th = 6 Rock Beat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 1 High Tenacity | ||
Sat Dec 1 2018 19:57 | 1st = 1 High Tenacity 2nd = 6 Come On Charlize 3rd = 3 Foxy Whip 4th = 7 Rollin With It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 1 Amaretto Hayze | ||
Sat Dec 1 2018 19:54 | 1st = 1 Amaretto Hayze 2nd = 4 Jimary Free 3rd = 8 Smart Werina 4th = 3 Air Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 2 Blackbird Power | ||
Sat Dec 1 2018 19:53 | 1st = 2 Blackbird Power 2nd = 9 Lombo Idle Belief 3rd = 5 General Joy 4th = 1 Goodtime Slater |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 2 Aston Kimetto | ||
Sat Dec 1 2018 19:51 | 1st = 2 Aston Kimetto 2nd = 3 Startron 3rd = 7 My Bro Kade 4th = 1 Ash Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 7 - 2 Voodoo Lad | ||
Sat Dec 1 2018 19:50 | 1st = 2 Voodoo Lad 2nd = 13 Enticing Star 3rd = 1 Malaguerra 4th = 12 Ill Have A Bit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 2 Zipping Alvin | ||
Sat Dec 1 2018 19:48 | 1st = 2 Zipping Alvin 2nd = 5 Cawbourne Madox 3rd = 1 Stoneage Romeo 4th = 6 See Me Now |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 5 - 6 Sunlit Digger | ||
Sat Dec 1 2018 19:45 | 1st = 6 Sunlit Digger 2nd = 4 Bugatti Blade 3rd = 5 Wighton 4th = 1 Skibbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 7 Thomas Burns | ||
Sat Dec 1 2018 19:44 | 1st = 7 Thomas Burns 2nd = 2 Ayejayem 3rd = 5 Stones Corner 4th = 8 Tothemoonandback |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 8 Kellys Eye | ||
Sat Dec 1 2018 19:42 | 1st = 8 Kellys Eye 2nd = 1 Fernandos Point 3rd = 10 Junior Tot 4th = 7 Spanish Angle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 1 Remember Them | ||
Sat Dec 1 2018 19:40 | 1st = 1 Remember Them 2nd = 8 Withalotofluck 3rd = 3 Young American 4th = 9 Majestic Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 3 Ask Me Now | ||
Sat Dec 1 2018 19:38 | 1st = 3 Ask Me Now 2nd = 10 Lektra Caution 3rd = 2 Riley Allen 4th = 7 Knockout Fantasy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 2 Justajolt | ||
Sat Dec 1 2018 19:37 | 1st = 2 Justajolt 2nd = 1 Our Bushwacker 3rd = 9 Amightyfinehorse 4th = 5 Feliz Navidad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 2 Speeding Spur | ||
Sat Dec 1 2018 19:34 | 1st = 2 Speeding Spur 2nd = 6 Maori Law 3rd = 8 Rompers Monarchy 4th = 5 Monty Python |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 2 Redneck Banjo | ||
Sat Dec 1 2018 19:34 | 1st = 2 Redneck Banjo 2nd = 1 Logans Run 3rd = 5 Captain Til 4th = 7 Samurai Pizzacat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 5 South Of Eden | ||
Sat Dec 1 2018 19:31 | 1st = 5 South Of Eden 2nd = 7 Folding Green 3rd = 6 Seabrook Eb 4th = 1 King Of Merrimu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 6 - 4 Shady Gray | ||
Sat Dec 1 2018 19:30 | 1st = 4 Shady Gray 2nd = 8 Badge Of Courage 3rd = 1 Viking Forrest 4th = 9 Nashville Cat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 2 Seb Zarr Moonie | ||
Sat Dec 1 2018 19:27 | 1st = 2 Seb Zarr Moonie 2nd = 1 Rockstar Romeo 3rd = 4 Ancient Secret 4th = 7 Double Stitched |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 4 - 2 Gunnell | ||
Sat Dec 1 2018 19:24 | 1st = 2 Gunnell 2nd = 1 Little Jebrynah 3rd = 5 Bobby The Jett 4th = 7 Prebble Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 9 Our Missionary Man | ||
Sat Dec 1 2018 19:23 | 1st = 9 Our Missionary Man 2nd = 6 My General Lee 3rd = 1 Controversial 4th = 5 Star Writer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 6 Pick A Whacker | ||
Sat Dec 1 2018 19:21 | 1st = 6 Pick A Whacker 2nd = 2 Rusty Appeal 3rd = 8 Jethrowtull 4th = 3 Eat Some Cake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 3 - 6 Okanagan Miss | ||
Sat Dec 1 2018 19:20 | 1st = 6 Okanagan Miss 2nd = 3 Mishani Rainman 3rd = 4 Timetus 4th = 1 Dreamscope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 5 - 1 Louppy Bend | ||
Sat Dec 1 2018 19:20 | 1st = 1 Louppy Bend 2nd = 5 Moore Alpha 3rd = 7 Taciturn 4th = 8 Larriconi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 6 Flossing | ||
Sat Dec 1 2018 19:17 | 1st = 6 Flossing 2nd = 8 Hes For Me 3rd = 9 Leprechaun Dance 4th = 7 Tommy Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 5 Alemeria | ||
Sat Dec 1 2018 19:16 | 1st = 5 Alemeria 2nd = 1 Aquarius Art 3rd = 7 Princess Cleopatra 4th = 8 All Hail Caesar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 2 Malutki | ||
Sat Dec 1 2018 19:14 | 1st = 2 Malutki 2nd = 1 Indominous Dane 3rd = 6 Regal Report 4th = 5 Ninpin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 8 Beau Cishlom | ||
Sat Dec 1 2018 19:13 | 1st = 8 Beau Cishlom 2nd = 9 Parisian Rockstar 3rd = 1 The Democrat 4th = 3 Argyle Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 6 - 3 Father Knick | ||
Sat Dec 1 2018 19:10 | 1st = 3 Father Knick 2nd = 6 Fine Scent 3rd = 4 Flower Of Scotland 4th = 12 Aluminize |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 9 The Black Prince | ||
Sat Dec 1 2018 19:09 | 1st = 9 The Black Prince 2nd = 4 Major Petro 3rd = 6 Our Dream To Reality 4th = 7 Second Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 1 Speed Star | ||
Sat Dec 1 2018 19:07 | 1st = 1 Speed Star 2nd = 4 Zoom Out 3rd = 2 Amigo Two 4th = 8 Lagoon Rhett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 6 Tornado Valley | ||
Sat Dec 1 2018 19:04 | 1st = 6 Tornado Valley 2nd = 3 Save Our Pennys 3rd = 2 Tough Monarch 4th = 8 Big Jack Hammer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 3 - 1 Emgrand Park | ||
Sat Dec 1 2018 19:01 | 1st = 1 Emgrand Park 2nd = 6 Punk Band 3rd = 3 Xtreme Move 4th = 2 Too Easy Punk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 9 - 8 Snitch | ||
Sat Dec 1 2018 19:00 | 1st = 8 Snitch 2nd = 12 Oink 3rd = 1 Aqua Vite 4th = 6 Impasse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 1 Zipping Abbot | ||
Sat Dec 1 2018 18:57 | 1st = 1 Zipping Abbot 2nd = 4 Winlock Patches 3rd = 5 Flew Bye You 4th = 2 Ruby Buzzard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 8 Maywyn Cash | ||
Sat Dec 1 2018 18:54 | 1st = 8 Maywyn Cash 2nd = 1 Galway Wolfgang 3rd = 4 Goddess Macha 4th = 5 Black Koala |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 6 Murry | ||
Sat Dec 1 2018 18:53 | 1st = 6 Murry 2nd = 2 Majors Blue Jean 3rd = 5 Sur Le Feu 4th = 10 Bettor Than Best |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 5 - 7 Truth And Lies | ||
Sat Dec 1 2018 18:50 | 1st = 7 Truth And Lies 2nd = 9 Dance Mindy Dance 3rd = 5 Scotty Too Hotty 4th = 2 Tip And Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 4 Topnotch Mach | ||
Sat Dec 1 2018 18:49 | 1st = 4 Topnotch Mach 2nd = 7 Crazy Dave 3rd = 9 My Man Dan 4th = 1 Maywyns Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 2 - 4 Fancy Mac | ||
Sat Dec 1 2018 18:46 | 1st = 4 Fancy Mac 2nd = 2 My Bro Bardo 3rd = 8 Blistering Bear 4th = 1 Stilton Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 2 - 1 Splitz | ||
Sat Dec 1 2018 18:45 | 1st = 1 Splitz 2nd = 2 The Launcher 3rd = 9 Ironborn 4th = 11 Flying Colours |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 4 Spring Bridge | ||
Sat Dec 1 2018 18:42 | 1st = 4 Spring Bridge 2nd = 1 Beast Unleashed 3rd = 6 Italian Plastic 4th = 5 Dyna Oscar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 5 Glengarry Rose | ||
Sat Dec 1 2018 18:41 | 1st = 5 Glengarry Rose 2nd = 7 Scotlynn Jiggs 3rd = 3 Kenfury Lass 4th = 1 Mickey Mcrooney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 10 Aleppo Murphy | ||
Sat Dec 1 2018 18:38 | 1st = 10 Aleppo Murphy 2nd = 13 Destinee Jenilou 3rd = 5 Desert Flyer 4th = 9 Shared Interest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 5 - 3 Rising Sea | ||
Sat Dec 1 2018 18:35 | 1st = 3 Rising Sea 2nd = 2 Royal Command 3rd = 8 Nicconis Boy 4th = 6 King Louie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 4 Looking Above | ||
Sat Dec 1 2018 18:32 | 1st = 4 Looking Above 2nd = 2 Awesome Doll 3rd = 5 Tyson Tanga 4th = 1 Premier Return |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 4 - 6 Mcintyre | ||
Sat Dec 1 2018 18:30 | 1st = 6 Mcintyre 2nd = 7 Zigzagzou 3rd = 1 Big Shaft 4th = 13 Powerstretcher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 2 Our Triple Play | ||
Sat Dec 1 2018 18:28 | 1st = 2 Our Triple Play 2nd = 9 Mojo Major 3rd = 6 Celestial Arden 4th = 4 Outrageous El |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 2 Zulu Beat | ||
Sat Dec 1 2018 18:27 | 1st = 2 Zulu Beat 2nd = 7 Plum Jam 3rd = 1 Zinchenko 4th = 6 Ebony Sands |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 8 - 4 Im A Rippa | ||
Sat Dec 1 2018 18:25 | 1st = 4 Im A Rippa 2nd = 1 Most Important 3rd = 6 Victorem 4th = 5 Tyzone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 1 - 2 Iron Izmir | ||
Sat Dec 1 2018 18:24 | 1st = 2 Iron Izmir 2nd = 5 Bear The Storm 3rd = 1 Bardo Blue 4th = 8 Wilkins Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 4 - 1 Moschard | ||
Sat Dec 1 2018 18:20 | 1st = 1 Moschard 2nd = 6 Pirates Mistress 3rd = 4 Mauldens Mill 4th = 5 Rocker Chick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 10 Clarenden Valour | ||
Sat Dec 1 2018 18:19 | 1st = 10 Clarenden Valour 2nd = 2 Jaylets Hunta 3rd = 1 Fibskite 4th = 5 Wroxton Balboa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 3 Ballistic Yaala | ||
Sat Dec 1 2018 18:17 | 1st = 3 Ballistic Yaala 2nd = 2 Lektra Swing 3rd = 6 Dyna Gabba 4th = 1 Canyon County |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 9 - 12 Arraignment | ||
Sat Dec 1 2018 18:15 | 1st = 12 Arraignment 2nd = 2 Gaulois 3rd = 4 Tip Top 4th = 5 Sexy Eyes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 1 - 11 Colpo Di Tamburo | ||
Sat Dec 1 2018 18:11 | 1st = 11 Colpo Di Tamburo 2nd = 9 Evamac 3rd = 1 Tisani Magic 4th = 6 Haikus Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 2 Miss Streisand | ||
Sat Dec 1 2018 18:09 | 1st = 2 Miss Streisand 2nd = 3 Doubledelightbrigade 3rd = 1 Cloudy Miss 4th = 7 Firenze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 8 Sketchy Cohesion | ||
Sat Dec 1 2018 18:07 | 1st = 8 Sketchy Cohesion 2nd = 1 Sailor Boy 3rd = 2 Lenny Gogolac 4th = 5 Butterflys Best |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 8 - 2 Mr Gustavo | ||
Sat Dec 1 2018 18:07 | 1st = 2 Mr Gustavo 2nd = 1 Chapel City 3rd = 6 Enki 4th = 9 Diamond Tycoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 6 Diamond Sand | ||
Sat Dec 1 2018 18:04 | 1st = 6 Diamond Sand 2nd = 5 Brightest Star 3rd = 1 Apache Valley 4th = 4 Sontrei Mescual |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 4 Higherthananeagle | ||
Sat Dec 1 2018 18:03 | 1st = 4 Higherthananeagle 2nd = 6 Be Major Threat 3rd = 13 Bopper Jet 4th = 10 Always Flashing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 4 - 6 Nordic King | ||
Sat Dec 1 2018 18:00 | 1st = 6 Nordic King 2nd = 5 Misty Lad 3rd = 10 Platoon 4th = 4 Deception Game |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilcoy Race 2 - 5 Cheyenne Autumn | ||
Sat Dec 1 2018 17:59 | 1st = 5 Cheyenne Autumn 2nd = 6 Express Pass 3rd = 7 Total Delirium 4th = 8 Manoflisa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 9 - 15 Exceltara | ||
Sat Dec 1 2018 17:55 | 1st = 15 Exceltara 2nd = 3 Demolition 3rd = 14 Magnesium Rose 4th = 18 Blazejowski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 3 - 1 Divine Red | ||
Sat Dec 1 2018 17:51 | 1st = 1 Divine Red 2nd = 6 Puzzled Princess 3rd = 4 Flinders Beach 4th = 3 Fireson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 7 - 1 Outback Barbie | ||
Sat Dec 1 2018 17:50 | 1st = 1 Outback Barbie 2nd = 11 Jami Lady 3rd = 17 Churning 4th = 2 Pennino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 2 Jack High | ||
Sat Dec 1 2018 17:47 | 1st = 2 Jack High 2nd = 8 Shez Good Bro 3rd = 5 Booka Banjo 4th = 6 Magic Spider |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 3 - 11 The Cornish | ||
Sat Dec 1 2018 17:44 | 1st = 11 The Cornish 2nd = 8 Tucepi 3rd = 2 Game On Dude 4th = 6 Keeper Mean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 8 - 10 Mapmaker | ||
Sat Dec 1 2018 17:40 | 1st = 10 Mapmaker 2nd = 9 Catesby 3rd = 5 Drachenfels 4th = 6 Gresham |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilcoy Race 1 - 4 Drive The Dream | ||
Sat Dec 1 2018 17:34 | 1st = 4 Drive The Dream 2nd = 7 Raesawinner 3rd = 6 Riverleigh Jeff 4th = 1 Its You Not Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 7 - 1 Flying Krupt | ||
Sat Dec 1 2018 17:31 | 1st = 1 Flying Krupt 2nd = 10 Two Odd Sox 3rd = 5 Marina 4th = 11 Tenderly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 9 - 7 Tatcee | ||
Sat Dec 1 2018 17:28 | 1st = 7 Tatcee 2nd = 8 Nothing Needed 3rd = 5 Serious Doubts 4th = 4 Lady Eighty Eight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 8 - 6 Miss Jenny | ||
Sat Dec 1 2018 17:24 | 1st = 6 Miss Jenny 2nd = 2 Nacho Libre 3rd = 10 Sunday Swindler 4th = 7 First Courrier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 8 - 7 Al Galayel | ||
Sat Dec 1 2018 17:20 | 1st = 7 Al Galayel 2nd = 12 Captain Rhett 3rd = 3 Our Big Mike 4th = 10 Strategic Demand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 3 - 3 Arcadia Prince | ||
Sat Dec 1 2018 17:16 | 1st = 3 Arcadia Prince 2nd = 8 Spillinova 3rd = 6 Mrs Browns Boy 4th = 4 Red Publisher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 2 - 1 The Captain | ||
Sat Dec 1 2018 17:12 | 1st = 1 The Captain 2nd = 2 El Toranado 3rd = 3 Niccoco 4th = 5 Zocalos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 6 - 3 Zoustyle | ||
Sat Dec 1 2018 17:08 | 1st = 3 Zoustyle 2nd = 1 Boomsara 3rd = 2 The Fire Trap 4th = 7 Valario |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 2 - 1 Sobrero | ||
Sat Dec 1 2018 17:06 | 1st = 1 Sobrero 2nd = 2 Luna Rossa 3rd = 9 Ice One 4th = 10 Stratum Pass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilcoy Race 6 - 6 Doctor Zed | ||
Sat Dec 1 2018 17:03 | 1st = 6 Doctor Zed 2nd = 8 Tapa 3rd = 2 Grandioso 4th = 12 Grand De Lago |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 7 - 2 Invincible Star | ||
Sat Dec 1 2018 17:00 | 1st = 2 Invincible Star 2nd = 5 Badajoz 3rd = 8 My Favorite 4th = 1 Deploy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 7 - 3 Fully Maxed | ||
Sat Dec 1 2018 16:56 | 1st = 3 Fully Maxed 2nd = 6 Empire Liberty 3rd = 13 Shakarl 4th = 9 Champenoise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 6 - 7 Musical Query | ||
Sat Dec 1 2018 16:51 | 1st = 7 Musical Query 2nd = 3 Over And Above 3rd = 8 Quiddick 4th = 4 Miss Labelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 8 - 6 Fancy More | ||
Sat Dec 1 2018 16:50 | 1st = 6 Fancy More 2nd = 3 Master Painton 3rd = 7 Fiscal Fantasy 4th = 14 Top Actress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 8 - 5 Spicers Peak | ||
Sat Dec 1 2018 16:48 | 1st = 5 Spicers Peak 2nd = 6 Sequablur 3rd = 1 Go Dixie 4th = 10 Badge Of Gameness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 7 - 6 Jonjos Comet | ||
Sat Dec 1 2018 16:44 | 1st = 6 Jonjos Comet 2nd = 3 I Arize 3rd = 12 Writing Unexpected 4th = 1 Point Of Honour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 7 - 3 I Arize | ||
Sat Dec 1 2018 16:44 | 1st = 3 I Arize 2nd = 6 Jonjos Comet 3rd = 12 Writing Unexpected 4th = 1 Point Of Honour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 7 - 5 Our Luca | ||
Sat Dec 1 2018 16:40 | 1st = 5 Our Luca 2nd = 2 Kens Dream 3rd = 4 Invincible Al 4th = 3 Holy Blade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 2 - 2 Jericho Missile | ||
Sat Dec 1 2018 16:36 | 1st = 2 Jericho Missile 2nd = 3 Specialism 3rd = 6 Rapid Eye Movement 4th = 5 Baby Blues |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 1 - 7 Mazzaro | ||
Sat Dec 1 2018 16:34 | 1st = 7 Mazzaro 2nd = 11 Choice Approach 3rd = 5 Son Of A Fling 4th = 3 Isle Of Light |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 6 - 3 Canford Calling | ||
Sat Dec 1 2018 16:32 | 1st = 3 Canford Calling 2nd = 5 Bravado Lass 3rd = 1 Heysen 4th = 8 Frozen Asset |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 5 - 3 Betaima | ||
Sat Dec 1 2018 16:28 | 1st = 3 Betaima 2nd = 6 Country Cocktail 3rd = 1 Eleven Eleven 4th = 5 Cabochon Lil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Esperance Race 1 - 3 Sammy The Boss | ||
Sat Dec 1 2018 16:26 | 1st = 3 Sammy The Boss 2nd = 2 Nazareth 3rd = 4 Foxy Royale 4th = 5 Tumbleweed Tango |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 6 - 8 Written Consent | ||
Sat Dec 1 2018 16:24 | 1st = 8 Written Consent 2nd = 5 Gracie Lou Lou 3rd = 6 Mathews Honour 4th = 3 Being Dazzled |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilcoy Race 5 - 8 Mamzar | ||
Sat Dec 1 2018 16:23 | 1st = 8 Mamzar 2nd = 11 The Pontster 3rd = 2 Raymax 4th = 10 Silk Topper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 6 - 8 My Nordic Hero | ||
Sat Dec 1 2018 16:20 | 1st = 8 My Nordic Hero 2nd = 9 Goodfella 3rd = 1 Chamois Road 4th = 7 Spectroscope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 5 - 1 Von Costa Glass | ||
Sat Dec 1 2018 16:11 | 1st = 1 Von Costa Glass 2nd = 3 Ustinovs Fury 3rd = 6 Pleasuring 4th = 5 Savatag |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 7 - 10 Love Affair | ||
Sat Dec 1 2018 16:10 | 1st = 10 Love Affair 2nd = 6 Meeska Mooska 3rd = 4 Tiptronic 4th = 8 Elusive Treasure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 7 - 4 Happy Go Plucky | ||
Sat Dec 1 2018 16:08 | 1st = 4 Happy Go Plucky 2nd = 6 Twilighter 3rd = 8 Mendelssohn 4th = 3 Benicos Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 6 - 11 Bobbing | ||
Sat Dec 1 2018 16:05 | 1st = 11 Bobbing 2nd = 9 Plaisir 3rd = 6 High Power 4th = 12 Cuban Royale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 6 - 7 Fill The Flute | ||
Sat Dec 1 2018 16:00 | 1st = 7 Fill The Flute 2nd = 3 Grey Shadow 3rd = 1 Essence Of Terror 4th = 4 Queen Annabel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 1 - 1 The Celt | ||
Sat Dec 1 2018 15:55 | 1st = 1 The Celt 2nd = 5 How To Fly 3rd = 6 Jingtang 4th = 2 Zuccheros |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 5 - 8 Oh What A Thief | ||
Sat Dec 1 2018 15:51 | 1st = 8 Oh What A Thief 2nd = 4 Bay Of Modena 3rd = 11 Wolfofpeterstreet 4th = 6 The Last Sommet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 4 - 7 Hingus Rose | ||
Sat Dec 1 2018 15:48 | 1st = 7 Hingus Rose 2nd = 13 Adoradancer 3rd = 11 Bluebrook 4th = 4 Natch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilcoy Race 4 - 5 Zouzoukakia | ||
Sat Dec 1 2018 15:43 | 1st = 5 Zouzoukakia 2nd = 3 Wudang Blade 3rd = 7 Fionnlagh 4th = 4 Viceman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 5 - 6 Mazaz | ||
Sat Dec 1 2018 15:40 | 1st = 6 Mazaz 2nd = 12 Heartlet 3rd = 3 Solo Mission 4th = 2 Goodwood Zodiac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 5 - 10 Hospeda | ||
Sat Dec 1 2018 15:36 | 1st = 10 Hospeda 2nd = 3 Able Engine 3rd = 6 Assertive Star 4th = 2 Riverlea Honours |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 4 - 11 Kenyan Wonder | ||
Sat Dec 1 2018 15:31 | 1st = 11 Kenyan Wonder 2nd = 2 Counter Drive 3rd = 1 City Beats 4th = 13 Miss Harmonium |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 6 - 6 Ohe Can | ||
Sat Dec 1 2018 15:30 | 1st = 6 Ohe Can 2nd = 12 Sandrine 3rd = 13 Shes Not Bad 4th = 15 La Mia Stella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 6 - 2 Ditmas | ||
Sat Dec 1 2018 15:28 | 1st = 2 Ditmas 2nd = 6 Coastal Boy 3rd = 4 Rioli 4th = 3 Luna Missile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 5 - 8 Concave | ||
Sat Dec 1 2018 15:24 | 1st = 8 Concave 2nd = 14 Winspear 3rd = 9 Noble House 4th = 10 Shesinthelimelite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 10 - 3 Barkley | ||
Sat Dec 1 2018 15:23 | 1st = 3 Barkley 2nd = 11 Lincoln Skipper 3rd = 8 Xmas Bay 4th = 4 Betterthanspraying |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 5 - 3 Shokora | ||
Sat Dec 1 2018 15:20 | 1st = 3 Shokora 2nd = 2 Penny To Sell 3rd = 4 Dreams Of Paris 4th = 8 Queen Leonora |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 4 - 1 Tully Toff | ||
Sat Dec 1 2018 15:16 | 1st = 1 Tully Toff 2nd = 5 Nishani Spirit 3rd = 2 Rock N Roller 4th = 10 Lady Patrika |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 3 - 17 Baker Boy | ||
Sat Dec 1 2018 15:12 | 1st = 17 Baker Boy 2nd = 1 Fabs Cowboy 3rd = 4 Green Empire 4th = 6 Expat Envy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilcoy Race 3 - 2 Princely Blaze | ||
Sat Dec 1 2018 15:05 | 1st = 2 Princely Blaze 2nd = 9 Casino Gardens 3rd = 3 Argos Revenge 4th = 1 Singaraja |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 4 - 4 Exoteric | ||
Sat Dec 1 2018 15:00 | 1st = 4 Exoteric 2nd = 3 Our Century 3rd = 2 Red Excitement 4th = 1 Destinys Kiss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 4 - 5 Raid The Cabinet | ||
Sat Dec 1 2018 14:56 | 1st = 5 Raid The Cabinet 2nd = 7 Queue For Quality 3rd = 8 Smooth Celebration 4th = 6 Nickalo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 3 - 2 Crafty Devil | ||
Sat Dec 1 2018 14:51 | 1st = 2 Crafty Devil 2nd = 4 Box On Collins 3rd = 3 Aagas 4th = 1 Exalted Craftsman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 5 - 8 Espresso Martini | ||
Sat Dec 1 2018 14:50 | 1st = 8 Espresso Martini 2nd = 9 Jip Jip Rock 3rd = 2 Factor Me In 4th = 4 Masque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 5 - 8 Hidden Budget | ||
Sat Dec 1 2018 14:48 | 1st = 8 Hidden Budget 2nd = 4 Jinx N Drinx 3rd = 2 Madluce Missile 4th = 6 Mias Got Class |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 4 - 5 On The Top | ||
Sat Dec 1 2018 14:44 | 1st = 5 On The Top 2nd = 6 Belle Of Clonmel 3rd = 8 Micks New Chick 4th = 10 Admissible |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 9 - 8 The Dominator | ||
Sat Dec 1 2018 14:43 | 1st = 8 The Dominator 2nd = 6 Red Hot Poker 3rd = 5 Gorilla Playboy 4th = 3 Dusky Eyre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 4 - 1 Five Kingdom | ||
Sat Dec 1 2018 14:40 | 1st = 1 Five Kingdom 2nd = 2 Tanto Bianco 3rd = 3 Hostar 4th = 6 Spalding Cove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 3 - 3 Monterey Zar | ||
Sat Dec 1 2018 14:36 | 1st = 3 Monterey Zar 2nd = 12 Stratums Rose 3rd = 11 Rippling Waters 4th = 5 Stafford |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 8 - 7 Skyphyta | ||
Sat Dec 1 2018 14:34 | 1st = 7 Skyphyta 2nd = 4 Lincoln Star 3rd = 2 Spondulix 4th = 11 Real Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 2 - 3 Estikhraaj | ||
Sat Dec 1 2018 14:32 | 1st = 3 Estikhraaj 2nd = 9 Deconstructed 3rd = 5 Stanley 4th = 6 Magnufighter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilcoy Race 2 - 11 Grey Factor | ||
Sat Dec 1 2018 14:28 | 1st = 11 Grey Factor 2nd = 1 Behind The Thistle 3rd = 13 Goolburra Guy 4th = 5 Phony Pony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 3 - 5 Noble Boy | ||
Sat Dec 1 2018 14:25 | 1st = 5 Noble Boy 2nd = 1 Coup De Main 3rd = 2 I Am Capitan 4th = 12 Mookareena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 3 - 10 Made Me Shiver | ||
Sat Dec 1 2018 14:21 | 1st = 10 Made Me Shiver 2nd = 11 Oceanex 3rd = 4 Emilyor 4th = 12 Tajarrob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 2 - 2 Oberland | ||
Sat Dec 1 2018 14:16 | 1st = 2 Oberland 2nd = 5 Oamaru Owl 3rd = 3 This Kid Rocks 4th = 4 Arrow Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 4 - 6 Pink Graffiti | ||
Sat Dec 1 2018 14:15 | 1st = 6 Pink Graffiti 2nd = 10 Walkin By 3rd = 2 Morrie Ock 4th = 1 Giant Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 4 - 11 Belle Of Cadiz | ||
Sat Dec 1 2018 14:13 | 1st = 11 Belle Of Cadiz 2nd = 13 Wendouree Red 3rd = 12 Shining Blue 4th = 2 Korma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 3 - 8 American Salute | ||
Sat Dec 1 2018 14:09 | 1st = 8 American Salute 2nd = 10 We Could Be Heroes 3rd = 5 Oakfield Jet 4th = 4 Lions Head |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 8 - 1 Convair Hustler | ||
Sat Dec 1 2018 14:08 | 1st = 1 Convair Hustler 2nd = 11 Boomer Bailey 3rd = 4 Nimah Franco 4th = 8 Bettor Enforce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 3 - 8 My Pendant | ||
Sat Dec 1 2018 14:05 | 1st = 8 My Pendant 2nd = 5 Al Naifa 3rd = 2 Notation 4th = 4 Our Long Sali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 2 - 5 Silver Comet | ||
Sat Dec 1 2018 14:01 | 1st = 5 Silver Comet 2nd = 3 All Aflutter 3rd = 2 Didnt Even Kiss Me 4th = 4 Truth Be Written |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 7 - 7 Glory Days | ||
Sat Dec 1 2018 13:59 | 1st = 7 Glory Days 2nd = 12 Hunta Pence 3rd = 6 Sampson 4th = 13 Porcelain Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Doomben Race 1 - 3 Unlikely Story | ||
Sat Dec 1 2018 13:57 | 1st = 3 Unlikely Story 2nd = 15 Parko 3rd = 4 Desert Man 4th = 6 Tokoriki Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilcoy Race 1 - 5 The Bumblebee | ||
Sat Dec 1 2018 13:53 | 1st = 5 The Bumblebee 2nd = 4 Love You Lucy 3rd = 1 Just Favulous 4th = 3 Holdin My Own |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 2 - 14 Kapajack | ||
Sat Dec 1 2018 13:50 | 1st = 14 Kapajack 2nd = 7 Mister Songman 3rd = 1 Easy Eddie 4th = 5 Regimen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 2 - 4 Mean To Me | ||
Sat Dec 1 2018 13:46 | 1st = 4 Mean To Me 2nd = 10 Spiritosa 3rd = 13 Solitary Tramp 4th = 5 Written On Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 1 - 8 Felicia | ||
Sat Dec 1 2018 13:41 | 1st = 8 Felicia 2nd = 1 Crystal Beau 3rd = 5 Wiseman 4th = 3 Star Quest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 3 - 2 Stratocaster | ||
Sat Dec 1 2018 13:40 | 1st = 2 Stratocaster 2nd = 10 Hammer King 3rd = 9 Oangel 4th = 3 Howbowdat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 3 - 7 Diarist | ||
Sat Dec 1 2018 13:38 | 1st = 7 Diarist 2nd = 10 Ligreb 3rd = 9 Kuru Lass 4th = 1 Bozeman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 2 - 5 A Snip Of Cyndy | ||
Sat Dec 1 2018 13:34 | 1st = 5 A Snip Of Cyndy 2nd = 2 Foxie La Belle 3rd = 3 Grundalina 4th = 4 Elm Court |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 7 - 1 Sea Rover | ||
Sat Dec 1 2018 13:33 | 1st = 1 Sea Rover 2nd = 8 Whatasista 3rd = 7 Grand Princess 4th = 9 Our Gracie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 2 - 9 Brooklyn Hustle | ||
Sat Dec 1 2018 13:30 | 1st = 9 Brooklyn Hustle 2nd = 8 Yes Yes Yes 3rd = 2 Oh So Rewarding 4th = 11 Namimo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wagga Race 1 - 11 Plucky George | ||
Sat Dec 1 2018 13:25 | 1st = 11 Plucky George 2nd = 9 Jet Print 3rd = 12 Sister Hazel 4th = 3 Kiwicod |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 6 - 10 Hundyamonth | ||
Sat Dec 1 2018 13:20 | 1st = 10 Hundyamonth 2nd = 9 Starossa 3rd = 4 Choice Attitude 4th = 5 Windsor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rosehill Race 1 - 11 Athiri | ||
Sat Dec 1 2018 13:15 | 1st = 11 Athiri 2nd = 5 Accession 3rd = 3 Stronger 4th = 1 Sebrakate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Yarra Valley Race 1 - 5 Cosmic Ruby | ||
Sat Dec 1 2018 13:10 | 1st = 5 Cosmic Ruby 2nd = 8 Stravain 3rd = 7 Kootara 4th = 6 Heavenly Bridges |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 2 - 2 Probabeel | ||
Sat Dec 1 2018 13:06 | 1st = 2 Probabeel 2nd = 3 Ocharm 3rd = 7 Cointreau 4th = 4 Rosarito |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 2 - 2 Regimental Force | ||
Sat Dec 1 2018 13:03 | 1st = 2 Regimental Force 2nd = 3 Cinnabarbow 3rd = 8 Tamarin 4th = 11 Bubs Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kembla Grange Race 1 - 2 Ottamae | ||
Sat Dec 1 2018 12:59 | 1st = 2 Ottamae 2nd = 1 Torchbearer 3rd = 8 Twirling Moss 4th = 5 Ballistica |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 6 - 12 Selena Franco | ||
Sat Dec 1 2018 12:58 | 1st = 12 Selena Franco 2nd = 5 Christmas Toyboy 3rd = 11 Aveross Ferrari 4th = 3 Triroyale Brigade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Moonee Valley Race 1 - 3 Behemoth | ||
Sat Dec 1 2018 12:55 | 1st = 3 Behemoth 2nd = 2 Social Spin 3rd = 1 Smart Elissim 4th = 4 Mischa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 5 - 3 Slimline | ||
Sat Dec 1 2018 12:45 | 1st = 3 Slimline 2nd = 6 Hinerangi 3rd = 4 Petite En Jeu 4th = 5 Our Bandit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 1 - 13 Suspense | ||
Sat Dec 1 2018 12:30 | 1st = 13 Suspense 2nd = 15 Sarabande 3rd = 7 Redcayenne 4th = 2 Justamaiz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 1 - 4 Shes Spicy | ||
Sat Dec 1 2018 12:25 | 1st = 4 Shes Spicy 2nd = 5 Decoder 3rd = 10 Suzi Bel 4th = 2 Speedgun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 5 - 2 Regal Suzy | ||
Sat Dec 1 2018 12:20 | 1st = 2 Regal Suzy 2nd = 4 Chief Kapai 3rd = 10 Hot Starff 4th = 3 Westar Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 4 - 10 Shared Secrets | ||
Sat Dec 1 2018 12:10 | 1st = 10 Shared Secrets 2nd = 9 Lorde Have Mercy 3rd = 1 Chic 4th = 8 Beau Jeu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 4 - 5 Moniburns | ||
Sat Dec 1 2018 11:52 | 1st = 5 Moniburns 2nd = 6 Belmonts Greatest 3rd = 12 Michelle 4th = 10 Such Fun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 3 - 4 Brimm | ||
Sat Dec 1 2018 11:35 | 1st = 4 Brimm 2nd = 1 All In Mana 3rd = 2 Miss Oahu 4th = 7 Dreams Of Platinum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 3 - 9 Twilight Saga | ||
Sat Dec 1 2018 11:17 | 1st = 9 Twilight Saga 2nd = 5 Barrett 3rd = 10 Rena Bay 4th = 11 Iknow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 2 - 7 Sinarahma | ||
Sat Dec 1 2018 11:00 | 1st = 7 Sinarahma 2nd = 12 Jakkalbomb 3rd = 1 Bruegel 4th = 14 Rebel Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 2 - 8 Shelby Bromac | ||
Sat Dec 1 2018 10:42 | 1st = 8 Shelby Bromac 2nd = 4 Groomsman 3rd = 1 Astuto 4th = 3 Rainy River |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Wanganui Race 1 - 10 Vinabeel | ||
Sat Dec 1 2018 10:25 | 1st = 10 Vinabeel 2nd = 12 Miss Freelove 3rd = 1 Rio Star 4th = 14 Wonder No More |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Oamaru Race 1 - 7 Girls Let Loose | ||
Sat Dec 1 2018 10:12 | 1st = 7 Girls Let Loose 2nd = 8 Sierra Gold 3rd = 5 Deborahs Gem 4th = 2 Jazzy Trouble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 11 - 5 West On Nessy | ||
Sat Dec 1 2018 1:22 | 1st = 5 West On Nessy 2nd = 4 Mearle Gundi 3rd = 8 Hello Im Rob 4th = 1 Sukhavati |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 10 - 1 Beltane | ||
Sat Dec 1 2018 1:15 | 1st = 1 Beltane 2nd = 8 Luis Alberto 3rd = 2 Anime 4th = 7 Starlight Brigade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 8 - 2 Hilo Tyson | ||
Sat Dec 1 2018 1:05 | 1st = 2 Hilo Tyson 2nd = 3 Camilla 3rd = 1 Triple Brie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 8 Quaras Emma | ||
Sat Dec 1 2018 0:59 | 1st = 8 Quaras Emma 2nd = 6 Kaytwo Monelli 3rd = 3 Go Pro 4th = 5 Bontem Delly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 7 Mitch Maguire | ||
Sat Dec 1 2018 0:45 | 1st = 7 Mitch Maguire 2nd = 5 As Happy As Larry 3rd = 3 Costa Del Magnifico 4th = 2 Ruling Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 1 Quaras Xavier | ||
Sat Dec 1 2018 0:42 | 1st = 1 Quaras Xavier 2nd = 2 Hello Im Biggie 3rd = 5 Yunderup Star 4th = 3 Yorgi Blues |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 7 - 10 Squillions | ||
Sat Dec 1 2018 0:35 | 1st = 10 Squillions 2nd = 7 Avivo 3rd = 9 Ariki 4th = 1 The Real Package |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 5 Big Boy Paddy | ||
Sat Dec 1 2018 0:22 | 1st = 5 Big Boy Paddy 2nd = 1 Hello Im Dom 3rd = 8 Sudoku Ninja 4th = 3 Outlaw Genius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 2 Bright Diamond | ||
Sat Dec 1 2018 0:15 | 1st = 2 Bright Diamond 2nd = 8 Marquisard 3rd = 4 Northern Emperor 4th = 5 Tactile Sensation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Narrogin Race 6 - 10 Miss Stonebridge | ||
Sat Dec 1 2018 0:05 | 1st = 10 Miss Stonebridge 2nd = 3 Luminosa 3rd = 7 Affluent Bell 4th = 2 Soho Jett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 5 Ballistic Blue | ||
Thu Nov 1 2018 23:53 | 1st = 5 Ballistic Blue 2nd = 8 Jimbo 3rd = 2 Uneducated 4th = 7 Hello Im Steelo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 8 Miss Bamsy | ||
Thu Nov 1 2018 23:37 | 1st = 8 Miss Bamsy 2nd = 3 Burn The Jetts 3rd = 2 Nosey Flyer 4th = 5 Skylab |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 1 Drive Ahead | ||
Thu Nov 1 2018 23:15 | 1st = 1 Drive Ahead 2nd = 4 Sister Alks 3rd = 2 Need More Coin 4th = 6 Go Gettem Bells |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 8 Squishy Pea | ||
Thu Nov 1 2018 23:00 | 1st = 8 Squishy Pea 2nd = 10 Princess Pout 3rd = 1 Krupa 4th = 2 Weeona Jimmy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 2 New Echo | ||
Thu Nov 1 2018 22:54 | 1st = 2 New Echo 2nd = 8 Dont Ask 3rd = 4 Incredible Doll 4th = 6 Stans Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 7 And You Are | ||
Thu Nov 1 2018 22:48 | 1st = 7 And You Are 2nd = 1 Kalani Karl 3rd = 6 Give It Some 4th = 8 Amber Marie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 2 Dyna Adria | ||
Thu Nov 1 2018 22:44 | 1st = 2 Dyna Adria 2nd = 4 Revel 3rd = 3 All About Corey 4th = 6 Love Made Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 4 Garrido | ||
Thu Nov 1 2018 22:39 | 1st = 4 Garrido 2nd = 3 Vanda Mick 3rd = 1 Its A Party 4th = 2 Penta Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 2 Bow Gundi | ||
Thu Nov 1 2018 22:36 | 1st = 2 Bow Gundi 2nd = 8 Cosmic Evolution 3rd = 3 Nomadic 4th = 7 Spur Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 4 Wise Misty | ||
Thu Nov 1 2018 22:33 | 1st = 4 Wise Misty 2nd = 5 Jury 3rd = 8 Shot Clock 4th = 2 Arden Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 7 Tah Bob | ||
Thu Nov 1 2018 22:30 | 1st = 7 Tah Bob 2nd = 5 Abbella Magic 3rd = 6 Undermine 4th = 4 Ya Fruitcake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 7 See Me Now | ||
Thu Nov 1 2018 22:27 | 1st = 7 See Me Now 2nd = 1 Rockstar Stangus 3rd = 8 Diamond Heart 4th = 6 El Feroz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 8 Cairnlea Jet | ||
Thu Nov 1 2018 22:24 | 1st = 8 Cairnlea Jet 2nd = 6 Jeebus Bird 3rd = 2 Pirates Curse 4th = 4 Odnoc To Wingala |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 7 Maurice Minor | ||
Thu Nov 1 2018 22:17 | 1st = 7 Maurice Minor 2nd = 5 Barooga Brett 3rd = 1 Frida Monelli 4th = 2 Yoda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 1 Metal Buster | ||
Thu Nov 1 2018 22:14 | 1st = 1 Metal Buster 2nd = 4 Dark Beyond 3rd = 8 Hello Harry 4th = 5 Hes Decision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 7 Fab Fit | ||
Thu Nov 1 2018 22:11 | 1st = 7 Fab Fit 2nd = 8 Rule The Road 3rd = 2 Mr Belvedere 4th = 1 Soft Sand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 8 Fairy Baroque | ||
Thu Nov 1 2018 22:08 | 1st = 8 Fairy Baroque 2nd = 1 Metanoia Franko 3rd = 6 Coasting Around 4th = 5 Juddalon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 7 Dyna Aviator | ||
Thu Nov 1 2018 22:05 | 1st = 7 Dyna Aviator 2nd = 8 Zipping Lava 3rd = 6 Winsome Currency 4th = 1 Awesome Danny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 8 - 1 Catch A Moment | ||
Thu Nov 1 2018 22:00 | 1st = 1 Catch A Moment 2nd = 7 Victoria Brew 3rd = 3 Mota Mate 4th = 2 Illawong Jovial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 7 Alicante Bouchet | ||
Thu Nov 1 2018 21:58 | 1st = 7 Alicante Bouchet 2nd = 5 Don Lesta 3rd = 4 Hopes Beau 4th = 2 Gemtree Dynamo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 7 Beckham | ||
Thu Nov 1 2018 21:55 | 1st = 7 Beckham 2nd = 4 Nicky Neo 3rd = 5 Caribbean Red 4th = 2 Maximum Brew |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 5 Hello Darcey | ||
Thu Nov 1 2018 21:52 | 1st = 5 Hello Darcey 2nd = 4 Nipper Hook 3rd = 1 Irinka Moonyeen 4th = 3 Shes A Knockin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 2 Cant Possibly | ||
Thu Nov 1 2018 21:49 | 1st = 2 Cant Possibly 2nd = 8 Fernando Blaster 3rd = 7 Tail Wag 4th = 4 Hay Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 8 - 4 Lip Reader | ||
Thu Nov 1 2018 21:45 | 1st = 4 Lip Reader 2nd = 1 Sam Is Perfection 3rd = 5 Pure Charisma 4th = 10 Hayaku Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 6 Willie Win | ||
Thu Nov 1 2018 21:43 | 1st = 6 Willie Win 2nd = 1 Corykodi 3rd = 9 Apollo Blue 4th = 4 Tenerife Sea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 1 Sammy Allen | ||
Thu Nov 1 2018 21:40 | 1st = 1 Sammy Allen 2nd = 2 Infrared Ethics 3rd = 8 Astros Ethics 4th = 7 Sammy Downs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 1 Nations | ||
Thu Nov 1 2018 21:37 | 1st = 1 Nations 2nd = 2 Rachel Zane 3rd = 6 Larrikin Locky 4th = 7 Jays Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 3 Orson Allen | ||
Thu Nov 1 2018 21:34 | 1st = 3 Orson Allen 2nd = 1 Shes Gifted 3rd = 2 Vens Revenge 4th = 6 Belt Up Bubbs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 7 - 3 Its Back In The Day | ||
Thu Nov 1 2018 21:30 | 1st = 3 Its Back In The Day 2nd = 6 Lookofalegend 3rd = 1 Gozo Lighting 4th = 4 Christian Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 6 Just A Dreamer | ||
Thu Nov 1 2018 21:28 | 1st = 6 Just A Dreamer 2nd = 3 Nicmac Dancer 3rd = 10 Hello Im Elena 4th = 2 Tokyo Li |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 4 Brother Desy | ||
Thu Nov 1 2018 21:25 | 1st = 4 Brother Desy 2nd = 2 Gypsy Wild 3rd = 1 Small Jewel 4th = 5 Lets Win Billy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 3 Stop Line | ||
Thu Nov 1 2018 21:22 | 1st = 3 Stop Line 2nd = 2 Double Explosion 3rd = 4 Gold Lenny 4th = 1 Mac Massive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 6 Slick Gus | ||
Thu Nov 1 2018 21:19 | 1st = 6 Slick Gus 2nd = 2 Canya Bounce 3rd = 3 Tin Pan Alley 4th = 4 Flashing Dean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 7 - 1 Bella Clare | ||
Thu Nov 1 2018 21:15 | 1st = 1 Bella Clare 2nd = 10 Double Bliss 3rd = 8 Prince Joy 4th = 4 Panania North |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 7 Data Queen | ||
Thu Nov 1 2018 21:12 | 1st = 7 Data Queen 2nd = 8 Tyche Onyx 3rd = 6 Oshkosh Wayne 4th = 3 Cee Me Holly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 1 Apache Flame | ||
Thu Nov 1 2018 21:09 | 1st = 1 Apache Flame 2nd = 2 Kinloch Moss 3rd = 4 Crackerjack Skip 4th = 3 Shady Tex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 4 Loch Freddie | ||
Thu Nov 1 2018 21:06 | 1st = 4 Loch Freddie 2nd = 7 Silver Stunner 3rd = 2 Run With Faith 4th = 6 Brittany Talks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 6 - 5 Bettor Be The Bomb | ||
Thu Nov 1 2018 21:01 | 1st = 5 Bettor Be The Bomb 2nd = 9 Keayang Shekitout 3rd = 6 Gozo Beach 4th = 3 Gnotuk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 4 Bridwood Brianna | ||
Thu Nov 1 2018 20:58 | 1st = 4 Bridwood Brianna 2nd = 6 Mav 3rd = 8 Whoop Bang 4th = 7 Celtic Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 7 Chase The Cash | ||
Thu Nov 1 2018 20:55 | 1st = 7 Chase The Cash 2nd = 3 Dyna Gavin 3rd = 5 Two Times Twice 4th = 2 Shiny Nose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 1 Lenny The Jet | ||
Thu Nov 1 2018 20:52 | 1st = 1 Lenny The Jet 2nd = 7 Cee Me Turbo 3rd = 6 Madam Onyx 4th = 5 Hannebery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 4 Barcali | ||
Thu Nov 1 2018 20:49 | 1st = 4 Barcali 2nd = 5 Dyna Chancer 3rd = 8 Ebby Ripper 4th = 3 Hot Tip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 2 Blokes Advice | ||
Thu Nov 1 2018 20:46 | 1st = 2 Blokes Advice 2nd = 8 Spring Kitty 3rd = 7 Downtown Pixie 4th = 1 Go Barny Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 5 Ideal Conquest | ||
Thu Nov 1 2018 20:45 | 1st = 5 Ideal Conquest 2nd = 9 Dance N Jewel 3rd = 3 Britney Jane 4th = 10 Balfast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 7 Sappho | ||
Thu Nov 1 2018 20:43 | 1st = 7 Sappho 2nd = 3 Spring Forte 3rd = 2 Premier Tejay 4th = 6 Million Dollar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 6 Dan Road | ||
Thu Nov 1 2018 20:40 | 1st = 6 Dan Road 2nd = 2 Cashmeera 3rd = 4 Explosive Fox 4th = 3 Time Away |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 8 - 8 Bon Voyage | ||
Thu Nov 1 2018 20:37 | 1st = 8 Bon Voyage 2nd = 7 Patapus 3rd = 4 Secret Assault 4th = 5 Snow Blossom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 5 Dissociative | ||
Thu Nov 1 2018 20:34 | 1st = 5 Dissociative 2nd = 4 Vermouth 3rd = 6 Detroit Cobra 4th = 2 Pram Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 1 Pas Girl | ||
Thu Nov 1 2018 20:31 | 1st = 1 Pas Girl 2nd = 7 Blackpool Doc 3rd = 2 Blackpool Alexis 4th = 4 Jacksons Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 5 - 9 Rackemup Tigerpie | ||
Thu Nov 1 2018 20:30 | 1st = 9 Rackemup Tigerpie 2nd = 5 Our Sir Oliver 3rd = 6 Dansbro 4th = 1 Courageous Affair |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 4 Tauwitchere | ||
Thu Nov 1 2018 20:28 | 1st = 4 Tauwitchere 2nd = 7 Max Pick 3rd = 8 Victa Suzie 4th = 2 Come On Loopy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 4 Pants On Fire | ||
Thu Nov 1 2018 20:25 | 1st = 4 Pants On Fire 2nd = 3 Mepunga Prue 3rd = 2 Lady Emerald 4th = 1 Lyka Skywalker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 7 Azariah | ||
Thu Nov 1 2018 20:22 | 1st = 7 Azariah 2nd = 4 Emmas Magic 3rd = 3 Mandela Cloud 4th = 5 Power Of Penny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 1 Buster Emery | ||
Thu Nov 1 2018 20:19 | 1st = 1 Buster Emery 2nd = 3 Ooaar 3rd = 5 Muskett 4th = 2 Talbragar River |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 1 Aston Ninja | ||
Thu Nov 1 2018 20:16 | 1st = 1 Aston Ninja 2nd = 5 Zipping Dancer 3rd = 2 Cassius Monelli 4th = 8 Paraphernalia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 2 Jonah Jones | ||
Thu Nov 1 2018 20:15 | 1st = 2 Jonah Jones 2nd = 3 Sams Cam 3rd = 10 Dance For Glory 4th = 6 Jakes Sportwriter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 2 Parabatai | ||
Thu Nov 1 2018 20:13 | 1st = 2 Parabatai 2nd = 5 Learn From Me 3rd = 7 Irish Model 4th = 3 Silver Will Do |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 3 Spring Sniper | ||
Thu Nov 1 2018 20:10 | 1st = 3 Spring Sniper 2nd = 4 Play That Song 3rd = 6 Black Spring 4th = 7 Victa Nash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 7 Go Seek Heidi | ||
Thu Nov 1 2018 20:07 | 1st = 7 Go Seek Heidi 2nd = 3 Undisputed 3rd = 4 Pandaken 4th = 2 Dyna Wazza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 4 - 5 Sumarian Artist | ||
Thu Nov 1 2018 20:03 | 1st = 5 Sumarian Artist 2nd = 3 Father Judge 3rd = 2 Bullys Delight 4th = 6 Fabrication |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 8 Tiggerlong Boo | ||
Thu Nov 1 2018 20:01 | 1st = 8 Tiggerlong Boo 2nd = 1 More Moment 3rd = 2 Kiwi Collision 4th = 7 Boona Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 7 - 5 Bon Signore | ||
Thu Nov 1 2018 20:00 | 1st = 5 Bon Signore 2nd = 2 Deception Game 3rd = 6 Royal Strata 4th = 1 Elizas Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 7 Painted Picture | ||
Thu Nov 1 2018 19:58 | 1st = 7 Painted Picture 2nd = 2 Broken Loose 3rd = 4 Tahbilk 4th = 1 Shield Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 7 Devilish Babe | ||
Thu Nov 1 2018 19:55 | 1st = 7 Devilish Babe 2nd = 2 Decisions 3rd = 8 Gypsy Rules 4th = 3 Shanlyn Dolly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 2 Fierce Fran | ||
Thu Nov 1 2018 19:52 | 1st = 2 Fierce Fran 2nd = 6 Chance Perfected 3rd = 8 Random Monkey 4th = 3 Winsome Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 1 Launching | ||
Thu Nov 1 2018 19:49 | 1st = 1 Launching 2nd = 2 Dallas Fernando 3rd = 4 Bradley Tyson 4th = 6 Spring Kudu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 1 Thomeli Rocket | ||
Thu Nov 1 2018 19:46 | 1st = 1 Thomeli Rocket 2nd = 2 Oh So Rowdy 3rd = 6 Calendar Boy 4th = 3 Bereluke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 4 Everything Happens | ||
Thu Nov 1 2018 19:45 | 1st = 4 Everything Happens 2nd = 2 Burning Rubber 3rd = 3 Lani Kai Beach 4th = 8 Bandit Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 3 Juniper Pearl | ||
Thu Nov 1 2018 19:43 | 1st = 3 Juniper Pearl 2nd = 1 Hayleys Style 3rd = 7 Lonnie Knight 4th = 4 Connor Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 5 Hoot | ||
Thu Nov 1 2018 19:40 | 1st = 5 Hoot 2nd = 2 Genies Girl 3rd = 8 Chelsea 4th = 7 Rasheda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 7 Woodridge | ||
Thu Nov 1 2018 19:37 | 1st = 7 Woodridge 2nd = 8 Bluegrass Moss 3rd = 1 Major Mint 4th = 3 Summer Wave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 1 Magic Begins | ||
Thu Nov 1 2018 19:34 | 1st = 1 Magic Begins 2nd = 2 Unshackled 3rd = 5 Topper Miss 4th = 3 Winsome Willow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 7 Crackerjack Doug | ||
Thu Nov 1 2018 19:31 | 1st = 7 Crackerjack Doug 2nd = 6 Flying Action 3rd = 4 My Boy Joey 4th = 8 Slingshot Jayla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 3 - 6 Hallaboutme | ||
Thu Nov 1 2018 19:30 | 1st = 6 Hallaboutme 2nd = 8 Shadow Dancing 3rd = 3 Mumstheword 4th = 2 Hatchback |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 4 Eedee Keepsake | ||
Thu Nov 1 2018 19:28 | 1st = 4 Eedee Keepsake 2nd = 1 Spring Rodney 3rd = 2 Alter Ego 4th = 8 Woodside Coco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 6 - 6 Together We Dream | ||
Thu Nov 1 2018 19:25 | 1st = 6 Together We Dream 2nd = 2 Futurist 3rd = 3 Driftwood Girl 4th = 4 Adamus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 2 Dorrigo Bale | ||
Thu Nov 1 2018 19:22 | 1st = 2 Dorrigo Bale 2nd = 6 Time To Talk 3rd = 8 Dyna Hadria 4th = 3 Micks Advice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 8 Reiki Master | ||
Thu Nov 1 2018 19:19 | 1st = 8 Reiki Master 2nd = 3 Apache Dream 3rd = 1 Whip Carter 4th = 7 Sisco Rocco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 4 Double Encounter | ||
Thu Nov 1 2018 19:15 | 1st = 4 Double Encounter 2nd = 9 Kleened Out 3rd = 7 Dawn Magic 4th = 1 Major Steppe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 5 Lucy Van Pelt | ||
Thu Nov 1 2018 19:13 | 1st = 5 Lucy Van Pelt 2nd = 1 Rockstar Melody 3rd = 8 Raekey 4th = 3 Ay Are Bee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 1 Miracles Happen | ||
Thu Nov 1 2018 19:10 | 1st = 1 Miracles Happen 2nd = 7 Aron Allen 3rd = 6 Blue Bar Pie 4th = 2 Living Daylights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 6 Sarina Monelli | ||
Thu Nov 1 2018 19:07 | 1st = 6 Sarina Monelli 2nd = 2 Chaddy Whacker 3rd = 3 Born Billy 4th = 1 Cash For Jam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 2 - 3 Trottn The Catwalk | ||
Thu Nov 1 2018 19:02 | 1st = 3 Trottn The Catwalk 2nd = 1 Argyle Melody 3rd = 8 Very Belle 4th = 11 Rift Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 5 Time Lee Money | ||
Thu Nov 1 2018 18:59 | 1st = 5 Time Lee Money 2nd = 4 Shanlyn Georgie 3rd = 8 Wise Piquet 4th = 7 Verne Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 9 - 1 Readily | ||
Thu Nov 1 2018 18:54 | 1st = 1 Readily 2nd = 7 Ima Top Tycoon 3rd = 10 Vader 4th = 2 Jax Navaro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 5 - 10 Habari | ||
Thu Nov 1 2018 18:50 | 1st = 10 Habari 2nd = 11 Chapasco 3rd = 2 Orabreeze 4th = 6 Modern News |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 8 Foxzami Muzza | ||
Thu Nov 1 2018 18:47 | 1st = 8 Foxzami Muzza 2nd = 5 Cooper Dan 3rd = 1 Nimble Rebel 4th = 7 Hawkie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 5 No Reservations | ||
Thu Nov 1 2018 18:44 | 1st = 5 No Reservations 2nd = 1 Ivy Rose 3rd = 6 Bago Road 4th = 9 Aussie As |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 1 Speedy Dominic | ||
Thu Nov 1 2018 18:39 | 1st = 1 Speedy Dominic 2nd = 2 In Massachusetts 3rd = 8 Shadow Eclipse 4th = 4 Presidential Dude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 1 Astrid | ||
Thu Nov 1 2018 18:37 | 1st = 1 Astrid 2nd = 3 Know Scrutiny 3rd = 7 Torpedo Tuck 4th = 4 Jinja Cream Fizz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 1 - 1 The Real Affair | ||
Thu Nov 1 2018 18:32 | 1st = 1 The Real Affair 2nd = 2 Jilliby Mako 3rd = 4 Majestic Cruiser 4th = 8 Fowsands |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 5 Crimson Vixen | ||
Thu Nov 1 2018 18:29 | 1st = 5 Crimson Vixen 2nd = 8 Crackerjack Jase 3rd = 1 Raging Rampant 4th = 2 Nimble Leo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 7 Zipping Burgess | ||
Thu Nov 1 2018 18:25 | 1st = 7 Zipping Burgess 2nd = 5 Knockout Hero 3rd = 1 Butterflys Best 4th = 6 Potters Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 8 - 11 Command Lustre | ||
Thu Nov 1 2018 18:25 | 1st = 11 Command Lustre 2nd = 6 Express Play 3rd = 8 Hold All Bets 4th = 4 Contractual Issues |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 8 Sammari | ||
Thu Nov 1 2018 18:20 | 1st = 8 Sammari 2nd = 7 Dalacos Empress 3rd = 4 Im Toot 4th = 2 Snakes N Ladders |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 4 - 8 Fred Dag | ||
Thu Nov 1 2018 18:15 | 1st = 8 Fred Dag 2nd = 6 Great Charade 3rd = 12 Flying Target 4th = 7 Sasta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 5 Dirk Bale | ||
Thu Nov 1 2018 18:10 | 1st = 5 Dirk Bale 2nd = 6 Idol Tom 3rd = 3 Carltonian 4th = 4 Opawa Rooster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 10 Shareapassion | ||
Thu Nov 1 2018 18:09 | 1st = 10 Shareapassion 2nd = 4 Franco Revel 3rd = 9 Tightrope 4th = 5 Wynberg Terror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 4 Delta Rhode | ||
Thu Nov 1 2018 18:07 | 1st = 4 Delta Rhode 2nd = 2 Sky Wesley 3rd = 8 Thomeli Gal 4th = 1 Chachi Arcola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 6 Rippa Regis | ||
Thu Nov 1 2018 18:04 | 1st = 6 Rippa Regis 2nd = 2 Bugatti Speed 3rd = 5 Ellie Belles 4th = 4 Teddy Wing Wong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 7 - 9 November Guy | ||
Thu Nov 1 2018 17:59 | 1st = 9 November Guy 2nd = 6 Grenado 3rd = 8 Whataboyz 4th = 4 Above The Rest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 2 Broadwater | ||
Thu Nov 1 2018 17:54 | 1st = 2 Broadwater 2nd = 1 Hammerhoff 3rd = 8 Ifoundthebeach 4th = 9 Miss Catalina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 8 - 3 Missybeel | ||
Thu Nov 1 2018 17:50 | 1st = 3 Missybeel 2nd = 6 Nordic Lover 3rd = 8 Clunes Rocket 4th = 2 Zoffanys Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 3 Mepunga Reign | ||
Thu Nov 1 2018 17:46 | 1st = 3 Mepunga Reign 2nd = 6 Sketchy Halo 3rd = 1 Bumpo 4th = 4 Me Oh My |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 5 Barge Bale | ||
Thu Nov 1 2018 17:42 | 1st = 5 Barge Bale 2nd = 1 Natures Gent 3rd = 2 Blazin Carter 4th = 7 Classy Witch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 3 - 6 Regal Counsel | ||
Thu Nov 1 2018 17:37 | 1st = 6 Regal Counsel 2nd = 3 Jus Talken 3rd = 9 Gods Land 4th = 2 Find The Gap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 6 - 4 Anna Barclay | ||
Thu Nov 1 2018 17:35 | 1st = 4 Anna Barclay 2nd = 7 Franco Empire 3rd = 2 Mister Mighty 4th = 10 Jetenara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 7 - 7 Elegant Ellen | ||
Thu Nov 1 2018 17:30 | 1st = 7 Elegant Ellen 2nd = 6 Sonnets 3rd = 5 Tyres Are Crucial 4th = 2 Tipta Tantivy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 5 Debt Cutter | ||
Thu Nov 1 2018 17:27 | 1st = 5 Debt Cutter 2nd = 1 Morse 3rd = 8 Eye Rock 4th = 2 Queens Me Mum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 4 Bago Bye Bye | ||
Thu Nov 1 2018 17:24 | 1st = 4 Bago Bye Bye 2nd = 8 Mr Matt 3rd = 7 Goldstar Ashton 4th = 5 Malaga Molly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 9 Subtle Advice | ||
Thu Nov 1 2018 17:14 | 1st = 9 Subtle Advice 2nd = 5 Arbit Major 3rd = 4 Veloce Bella 4th = 2 Cheyenne Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 5 - 7 Franco Saxon | ||
Thu Nov 1 2018 17:11 | 1st = 7 Franco Saxon 2nd = 5 Gotta Moment 3rd = 4 Captain Kirk 4th = 10 Delightful Zen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 7 - 4 Above And Beyond | ||
Thu Nov 1 2018 17:10 | 1st = 4 Above And Beyond 2nd = 12 Mandalong Sera 3rd = 3 Rose of Savannah 4th = 11 Hasty Heart |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 4 Fernando Marks | ||
Thu Nov 1 2018 17:07 | 1st = 4 Fernando Marks 2nd = 8 Son Of Rum 3rd = 1 Fernandos Point 4th = 2 Kings Decision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 8 Dyna Dave | ||
Thu Nov 1 2018 17:04 | 1st = 8 Dyna Dave 2nd = 2 Pinny Mack 3rd = 7 Blazin Audrey 4th = 5 Viktoria Vikkers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 8 - 7 Shrouded In Mist | ||
Thu Nov 1 2018 17:00 | 1st = 7 Shrouded In Mist 2nd = 9 Aasira 3rd = 5 El Questro 4th = 3 Caribbean Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 2 - 1 Fly Away Peter | ||
Thu Nov 1 2018 16:55 | 1st = 1 Fly Away Peter 2nd = 4 Caslavska 3rd = 3 Staffords Lad 4th = 7 Triple Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 6 - 3 El Nieto | ||
Thu Nov 1 2018 16:50 | 1st = 3 El Nieto 2nd = 4 Star Cash 3rd = 8 Luga Lad 4th = 5 Withorn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 5 Fly High Billy | ||
Thu Nov 1 2018 16:47 | 1st = 5 Fly High Billy 2nd = 6 Bundah 3rd = 7 Jamella Jet 4th = 2 Sweet Nangar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 4 - 2 The Blue Beat | ||
Thu Nov 1 2018 16:42 | 1st = 2 The Blue Beat 2nd = 6 Mr Billiards 3rd = 4 The Bandit Queen 4th = 3 Geoffs Legacy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 8 Werelivingthedream | ||
Thu Nov 1 2018 16:38 | 1st = 8 Werelivingthedream 2nd = 7 Willsintown 3rd = 1 Bonnie Jujon 4th = 10 Always A Jewel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 6 - 6 Spanish Dream | ||
Thu Nov 1 2018 16:35 | 1st = 6 Spanish Dream 2nd = 1 Maid Marilyn 3rd = 3 Power Command 4th = 8 Zerchois |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 8 Dyna Monty | ||
Thu Nov 1 2018 16:33 | 1st = 8 Dyna Monty 2nd = 3 Shallay Pallay 3rd = 4 Bigtime Lily 4th = 7 Djay Dynamix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 7 - 2 Artie Fred | ||
Thu Nov 1 2018 16:30 | 1st = 2 Artie Fred 2nd = 11 La Tesora 3rd = 5 Peninsula Boy 4th = 6 Zuers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 1 Nabiac Soldier | ||
Thu Nov 1 2018 16:27 | 1st = 1 Nabiac Soldier 2nd = 5 Oleary 3rd = 2 Lets Be Serious 4th = 8 Seb Zarr Moonie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Bunbury Race 1 - 4 Cocky Dodd | ||
Thu Nov 1 2018 16:22 | 1st = 4 Cocky Dodd 2nd = 8 Euphonious 3rd = 9 Henty Gal 4th = 7 Emerald Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 5 - 5 Living Doll | ||
Thu Nov 1 2018 16:15 | 1st = 5 Living Doll 2nd = 6 Trumbo 3rd = 8 Smart Remark 4th = 1 Newtown Is Coming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 3 - 3 Jakira | ||
Thu Nov 1 2018 16:14 | 1st = 3 Jakira 2nd = 2 Rainbow Wiri 3rd = 4 Amaro 4th = 7 Pure Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 6 Time Management | ||
Thu Nov 1 2018 16:12 | 1st = 6 Time Management 2nd = 1 Tweety 3rd = 4 Louis Jay Parker 4th = 7 My Boy Bean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 8 The Boys Gnp | ||
Thu Nov 1 2018 16:07 | 1st = 8 The Boys Gnp 2nd = 10 Skyfella Cam 3rd = 3 Oasis Dream 4th = 9 Sir Semper Fidelis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 5 Koputara | ||
Thu Nov 1 2018 16:04 | 1st = 5 Koputara 2nd = 3 Odin Slayer 3rd = 2 Inside Affair 4th = 1 Flaming Sambuca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 6 - 4 Queen Leonora | ||
Thu Nov 1 2018 16:00 | 1st = 4 Queen Leonora 2nd = 1 Supergrass 3rd = 2 Weidman 4th = 6 Howling Wolf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 5 - 2 Coterie | ||
Thu Nov 1 2018 15:55 | 1st = 2 Coterie 2nd = 4 Mandalong Emperor 3rd = 3 Rare Episode 4th = 7 Sugarland Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 9 Zipper Ray | ||
Thu Nov 1 2018 15:52 | 1st = 9 Zipper Ray 2nd = 1 Bad Benny 3rd = 6 Jimmy Yat Yin 4th = 5 Stella Marina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 2 - 7 Pembrook Charlie | ||
Thu Nov 1 2018 15:47 | 1st = 7 Pembrook Charlie 2nd = 5 Mr Incredible 3rd = 11 Lucas Hood 4th = 2 K B La Salle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 6 Lektra Miss | ||
Thu Nov 1 2018 15:44 | 1st = 6 Lektra Miss 2nd = 8 Miss Crazy 3rd = 4 Dr Watson 4th = 1 Philo Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 4 - 5 Lady Tycoon | ||
Thu Nov 1 2018 15:40 | 1st = 5 Lady Tycoon 2nd = 9 Velvet Aeroplane 3rd = 1 Banja Luka 4th = 6 Swidini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 1 Als Desire | ||
Thu Nov 1 2018 15:37 | 1st = 1 Als Desire 2nd = 8 Sunburnt Opal 3rd = 5 Dana Ali 4th = 3 Aminya Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 1 High Dreamer | ||
Thu Nov 1 2018 15:36 | 1st = 1 High Dreamer 2nd = 7 Jitterbug Jewel 3rd = 8 Replica Rango 4th = 6 Epic Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 9 Pacific Drums | ||
Thu Nov 1 2018 15:33 | 1st = 9 Pacific Drums 2nd = 1 Just Tommy 3rd = 10 Hunter Red 4th = 7 Non Passare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 5 - 4 Judy in Disguise | ||
Thu Nov 1 2018 15:30 | 1st = 4 Judy in Disguise 2nd = 7 Raffine 3rd = 11 Diamond Bliss 4th = 12 Tall Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 2 Magical Bling | ||
Thu Nov 1 2018 15:26 | 1st = 2 Magical Bling 2nd = 8 Disco Lemonade 3rd = 5 Invictus Lawless 4th = 4 Shes Got Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 4 - 3 Taniko | ||
Thu Nov 1 2018 15:20 | 1st = 3 Taniko 2nd = 4 Alliterate 3rd = 1 Chalk 4th = 7 Chiang Mai Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 1 - 6 Dauntless | ||
Thu Nov 1 2018 15:18 | 1st = 6 Dauntless 2nd = 3 Laura Bush 3rd = 5 Clover Kate 4th = 9 Sol Invictus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 8 Smart Desire | ||
Thu Nov 1 2018 15:17 | 1st = 8 Smart Desire 2nd = 2 Yahoo Buckeroo 3rd = 4 Big Wal 4th = 6 She Can Move |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 8 - 2 Kauri Cove | ||
Thu Nov 1 2018 15:12 | 1st = 2 Kauri Cove 2nd = 5 Mrs Gee Eye 3rd = 9 Lil Miss Swiss 4th = 11 Lady Em |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 8 - 5 Mrs Gee Eye | ||
Thu Nov 1 2018 15:12 | 1st = 5 Mrs Gee Eye 2nd = 2 Kauri Cove 3rd = 9 Lil Miss Swiss 4th = 11 Lady Em |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 2 Premier Jess | ||
Thu Nov 1 2018 15:09 | 1st = 2 Premier Jess 2nd = 4 Red Queen 3rd = 7 Courage Crest 4th = 3 Dr Dedra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 3 Ketchikan Kim | ||
Thu Nov 1 2018 15:08 | 1st = 3 Ketchikan Kim 2nd = 6 Twizel Storm 3rd = 4 Whose He 4th = 2 Nippa Martino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 3 - 2 Athonis | ||
Thu Nov 1 2018 15:05 | 1st = 2 Athonis 2nd = 7 Whispered Prayer 3rd = 1 Darts Away 4th = 6 Grasp |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 4 - 3 Mr Quickie | ||
Thu Nov 1 2018 15:00 | 1st = 3 Mr Quickie 2nd = 4 Supre 3rd = 1 Nations 4th = 5 Pritchett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 1 Take The Apache | ||
Thu Nov 1 2018 14:57 | 1st = 1 Take The Apache 2nd = 2 Bear Banquet 3rd = 7 Neds Chance 4th = 9 Rockstar Shantae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 4 Vinnie The Poet | ||
Thu Nov 1 2018 14:52 | 1st = 4 Vinnie The Poet 2nd = 1 Ann Mattgregor 3rd = 5 Fakerocknroll 4th = 2 Malone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 3 Know Threat | ||
Thu Nov 1 2018 14:51 | 1st = 3 Know Threat 2nd = 4 Eyrewell Martin 3rd = 5 Know Hassle 4th = 1 Opawa Brad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 8 No Passengers | ||
Thu Nov 1 2018 14:49 | 1st = 8 No Passengers 2nd = 10 Cersei 3rd = 3 Dr Paulina 4th = 6 Gee Dalton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 3 - 2 Home Win | ||
Thu Nov 1 2018 14:45 | 1st = 2 Home Win 2nd = 6 Tempers Flare 3rd = 4 Party Host 4th = 1 Chief Kidder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 6 Greysynd Ebony | ||
Thu Nov 1 2018 14:42 | 1st = 6 Greysynd Ebony 2nd = 3 King In Motion 3rd = 8 Latitude Zero 4th = 1 Bali Blee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 7 - 5 Shantav | ||
Thu Nov 1 2018 14:37 | 1st = 5 Shantav 2nd = 7 The Quiet Man 3rd = 2 Taniwha 4th = 4 He Aint Heavy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 2 Walkin The Walk | ||
Thu Nov 1 2018 14:34 | 1st = 2 Walkin The Walk 2nd = 3 Knew It 3rd = 4 Dr Annie 4th = 1 Glen Mika |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 3 - 7 Princess Jenni | ||
Thu Nov 1 2018 14:30 | 1st = 7 Princess Jenni 2nd = 2 Exceedingly Easy 3rd = 3 Mandayana 4th = 5 Pierrless |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 3 We Rocking | ||
Thu Nov 1 2018 14:29 | 1st = 3 We Rocking 2nd = 4 Rion King 3rd = 8 Cold Affair 4th = 1 Smash Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 2 - 8 Sepulchre | ||
Thu Nov 1 2018 14:25 | 1st = 8 Sepulchre 2nd = 6 Gold Touch 3rd = 7 High Street 4th = 3 Old Trafford |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 1 Lucky Loot | ||
Thu Nov 1 2018 14:22 | 1st = 1 Lucky Loot 2nd = 6 William George 3rd = 4 Go Man Go 4th = 7 Cadwaladyr |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 2 Impetuoso | ||
Thu Nov 1 2018 14:17 | 1st = 2 Impetuoso 2nd = 8 Act Of Valor 3rd = 6 Deadset Courageous 4th = 9 Holdingno Currency |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 8 Double Black | ||
Thu Nov 1 2018 14:14 | 1st = 8 Double Black 2nd = 4 Pinky Tuscadero 3rd = 2 Voluptuous Ruby 4th = 6 Little Freck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 2 Sierra Delta | ||
Thu Nov 1 2018 14:13 | 1st = 2 Sierra Delta 2nd = 8 Forehand Raid 3rd = 5 Shanly Star 4th = 4 Ring Clown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 2 - 5 Malfoy | ||
Thu Nov 1 2018 14:10 | 1st = 5 Malfoy 2nd = 6 Candy Girl 3rd = 1 Aeecee Delighted 4th = 8 Sail To Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 5 Clare Fallon | ||
Thu Nov 1 2018 14:05 | 1st = 5 Clare Fallon 2nd = 3 Everything I Do 3rd = 7 Serenissima 4th = 2 Winlock Barbara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 2 - 11 Snitz And The City | ||
Thu Nov 1 2018 14:00 | 1st = 11 Snitz And The City 2nd = 8 Amor Fati 3rd = 7 Tuned Up 4th = 2 Bianconi Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 6 - 1 Midnite Kaos | ||
Thu Nov 1 2018 13:57 | 1st = 1 Midnite Kaos 2nd = 5 Riviera Rock 3rd = 6 Morena Roc 4th = 3 Little Bossing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 8 Fifty Dollar | ||
Thu Nov 1 2018 13:54 | 1st = 8 Fifty Dollar 2nd = 2 Dr Walter 3rd = 4 Lilty Allen 4th = 10 Go Didda Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sapphire Coast Race 1 - 3 Bon Anna | ||
Thu Nov 1 2018 13:50 | 1st = 3 Bon Anna 2nd = 2 Atomic Blast 3rd = 1 Quideem 4th = 6 Little Clanga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 2 Jenmar Classic | ||
Thu Nov 1 2018 13:45 | 1st = 2 Jenmar Classic 2nd = 3 Rons Bookshop 3rd = 8 Lofty Smith 4th = 7 Beats Maneuva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 8 Miss Zok Dee | ||
Thu Nov 1 2018 13:39 | 1st = 8 Miss Zok Dee 2nd = 1 Shooters Ali 3rd = 4 Laile Brobio 4th = 2 Romany Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gosford Race 1 - 4 Vedder | ||
Thu Nov 1 2018 13:35 | 1st = 4 Vedder 2nd = 6 Lucky Louie 3rd = 3 Hostwin Supreme 4th = 5 War Deck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 1 - 6 Lord Gladstone | ||
Thu Nov 1 2018 13:30 | 1st = 6 Lord Gladstone 2nd = 9 Yankee Sang 3rd = 7 Zancada 4th = 2 Like You Look |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 4 Speedy Boltalz | ||
Thu Nov 1 2018 13:27 | 1st = 4 Speedy Boltalz 2nd = 6 Bender Banquet 3rd = 7 Proximity 4th = 3 Balkan Dotti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 12 - 7 San Tan Samson | ||
Thu Nov 1 2018 13:27 | 1st = 7 San Tan Samson 2nd = 5 Rumble Soldier 3rd = 9 Token Jasper 4th = 8 Odnoc Ankie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 5 - 6 The Bumper | ||
Thu Nov 1 2018 13:22 | 1st = 6 The Bumper 2nd = 4 Thought That 3rd = 5 Friar Tuck 4th = 1 Secret Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 3 Karise Fusileer | ||
Thu Nov 1 2018 13:19 | 1st = 3 Karise Fusileer 2nd = 2 Doorkeeper 3rd = 4 Micro Moo 4th = 1 Just Teefa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 1 Sweet Spolly | ||
Thu Nov 1 2018 13:16 | 1st = 1 Sweet Spolly 2nd = 2 Cawbourne Mav 3rd = 5 Lucky Gypsy 4th = 6 Ann Cherie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 11 - 5 Tuff Treasure | ||
Thu Nov 1 2018 13:12 | 1st = 5 Tuff Treasure 2nd = 2 Smoochie 3rd = 7 Fancy Gas 4th = 1 Hua Hua |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 3 Charlm Magic | ||
Thu Nov 1 2018 13:07 | 1st = 3 Charlm Magic 2nd = 4 Negoa Sprite 3rd = 8 County Lineman 4th = 2 Mellcat Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 8 Flying Joker | ||
Thu Nov 1 2018 13:04 | 1st = 8 Flying Joker 2nd = 7 Wolf Point 3rd = 1 Blue Magnum 4th = 3 Tanas Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 5 Mels Footsteps | ||
Thu Nov 1 2018 13:00 | 1st = 5 Mels Footsteps 2nd = 1 Good Move 3rd = 2 Cosa Bona 4th = 3 Hurricane Billie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 2 Sojourn | ||
Thu Nov 1 2018 12:52 | 1st = 2 Sojourn 2nd = 6 La Gran Nina 3rd = 1 Big Black Cape 4th = 8 Excel To Believe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 4 - 7 Iffida | ||
Thu Nov 1 2018 12:47 | 1st = 7 Iffida 2nd = 3 Shirley Maude 3rd = 4 Black Lizzie 4th = 1 All Dressed Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 5 Crackerjack Des | ||
Thu Nov 1 2018 12:45 | 1st = 5 Crackerjack Des 2nd = 3 Bushmans Destiny 3rd = 2 Mia Amour 4th = 4 Master Brett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 6 Showgirl Queen | ||
Thu Nov 1 2018 12:42 | 1st = 6 Showgirl Queen 2nd = 1 Brindle Delight 3rd = 3 Black Dash Three 4th = 5 Emma Lakers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 10 - 8 Powerful Lomar | ||
Thu Nov 1 2018 12:38 | 1st = 8 Powerful Lomar 2nd = 2 Pat Tama 3rd = 1 Classy Impact 4th = 3 Fancy Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 8 Dyna Kerro | ||
Thu Nov 1 2018 12:30 | 1st = 8 Dyna Kerro 2nd = 7 Winlock Homes 3rd = 2 Murrabit Sammy 4th = 3 Anna Victorem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 4 Goodbye Goldie | ||
Thu Nov 1 2018 12:25 | 1st = 4 Goodbye Goldie 2nd = 3 Invictus Coco 3rd = 2 Lightwood Lass 4th = 5 Aston Mambo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 9 - 5 Thrilling Talk | ||
Thu Nov 1 2018 12:20 | 1st = 5 Thrilling Talk 2nd = 4 Vikings 3rd = 3 Jinja Flash 4th = 7 Junk Mail |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 3 - 3 Haywood | ||
Thu Nov 1 2018 12:12 | 1st = 3 Haywood 2nd = 2 The De Boy 3rd = 1 By Magic 4th = 4 Tee Gee Ell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 4 Proven Snow | ||
Thu Nov 1 2018 12:06 | 1st = 4 Proven Snow 2nd = 3 Tat Tubby 3rd = 8 Lethal Levi 4th = 2 Prince Mark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 8 - 7 Jinja Bailey | ||
Thu Nov 1 2018 12:03 | 1st = 7 Jinja Bailey 2nd = 2 Go Angel 3rd = 4 My Red Hero 4th = 8 Amy Amy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 1 Mickie Raven | ||
Thu Nov 1 2018 11:49 | 1st = 1 Mickie Raven 2nd = 5 Twilight Liason 3rd = 4 Dynamic Rainbow 4th = 6 Top Alcohol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 7 - 1 Thrilling Ivy | ||
Thu Nov 1 2018 11:46 | 1st = 1 Thrilling Ivy 2nd = 4 Opawa Loyal 3rd = 7 Crackle 4th = 6 Your Valentine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 2 - 5 Free and Easy | ||
Thu Nov 1 2018 11:37 | 1st = 5 Free and Easy 2nd = 9 Touch The Sky 3rd = 8 Knutquacker 4th = 6 Mutunga Tap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 3 Hillbilly Boy | ||
Thu Nov 1 2018 11:34 | 1st = 3 Hillbilly Boy 2nd = 4 Jaimandy Carl 3rd = 8 Eight Bells Toll 4th = 1 Kalgoorlie Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 6 - 1 Mobility Scooter | ||
Thu Nov 1 2018 11:28 | 1st = 1 Mobility Scooter 2nd = 4 Ekali 3rd = 2 Retired Mouse 4th = 8 Cest Lamour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 8 Ball Bearing | ||
Thu Nov 1 2018 11:14 | 1st = 8 Ball Bearing 2nd = 9 Fawn Regrets 3rd = 2 Fess Crockett 4th = 7 Owen Money |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 5 - 8 Bigtime George | ||
Thu Nov 1 2018 11:11 | 1st = 8 Bigtime George 2nd = 1 Yella Ella 3rd = 2 Just A Matthew 4th = 4 Hitch a Ride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gore Race 1 - 3 Trinovantes | ||
Thu Nov 1 2018 11:02 | 1st = 3 Trinovantes 2nd = 5 Trizac 3rd = 7 Picture Me Rollin 4th = 6 Haka Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 1 All Of Us | ||
Thu Nov 1 2018 10:58 | 1st = 1 All Of Us 2nd = 5 Janray Lucky One 3rd = 3 Morpheus 4th = 6 Sneaky Pickle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 4 - 1 Seven Sharp | ||
Thu Nov 1 2018 10:54 | 1st = 1 Seven Sharp 2nd = 2 Zipping Andre 3rd = 8 Always Dreaming 4th = 7 Home Bound |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 5 Catfish Fozz | ||
Thu Nov 1 2018 10:42 | 1st = 5 Catfish Fozz 2nd = 6 Flying Jamaica 3rd = 3 Murrabit Benny 4th = 7 Horeys Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 3 - 3 Stay Rich | ||
Thu Nov 1 2018 10:36 | 1st = 3 Stay Rich 2nd = 8 Spare Some Time 3rd = 6 Teesha 4th = 2 Peppers Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 5 Millies Angel | ||
Thu Nov 1 2018 10:22 | 1st = 5 Millies Angel 2nd = 6 Coco Bongo 3rd = 4 Cullquin Brienne 4th = 7 Galway Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 2 - 7 Billy Bright | ||
Thu Nov 1 2018 10:18 | 1st = 7 Billy Bright 2nd = 1 Hop On Mate 3rd = 4 Secret Babe 4th = 3 Agistri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 8 Zipping Chance | ||
Thu Nov 1 2018 10:05 | 1st = 8 Zipping Chance 2nd = 6 Golden Moon 3rd = 4 Waynes Way 4th = 2 Panther Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 1 - 8 Little Trilise | ||
Thu Nov 1 2018 10:01 | 1st = 8 Little Trilise 2nd = 5 Tuffs My Mum 3rd = 6 Typical 4th = 1 In Focus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 7 Last Train | ||
Thu Nov 1 2018 1:07 | 1st = 7 Last Train 2nd = 5 Fantastic Joey 3rd = 6 Precise Li 4th = 2 Vinaka Fiji |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 9 Ashy Larry | ||
Thu Nov 1 2018 0:47 | 1st = 9 Ashy Larry 2nd = 3 Like Magic 3rd = 1 Jewelled Coin 4th = 8 Bullseye Eagle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 6 Calfuray | ||
Thu Nov 1 2018 0:27 | 1st = 6 Calfuray 2nd = 2 Sudoku Warrior 3rd = 1 My Fire Fabio 4th = 4 Zipping Flynn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 2 Hello Im Dom | ||
Thu Nov 1 2018 0:07 | 1st = 2 Hello Im Dom 2nd = 4 Hello Im Rongo 3rd = 5 Pepper Tree 4th = 1 Sukhavati |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 6 Tanas Angel | ||
Mon Oct 1 2018 22:47 | 1st = 6 Tanas Angel 2nd = 3 Proven Les 3rd = 1 Parvati Grange 4th = 2 Campeon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 1 Major Mint | ||
Mon Oct 1 2018 22:30 | 1st = 1 Major Mint 3rd = 9 My Bro Zorro 4th = 6 Jetta Jam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 8 Jiggys Luck | ||
Mon Oct 1 2018 22:24 | 1st = 8 Jiggys Luck 2nd = 2 Zipping Amber 3rd = 5 Perfect Rider 4th = 1 Quick Defence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 11 - 8 Cranworth | ||
Mon Oct 1 2018 22:18 | 1st = 8 Cranworth 2nd = 7 Barnacle Valley 3rd = 6 Goldman Valley 4th = 2 Magic Mandolin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 5 Loco Queen | ||
Mon Oct 1 2018 22:15 | 1st = 5 Loco Queen 2nd = 3 Katy Bell 3rd = 4 Metanoia Franko 4th = 2 Lisas Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 2 Flying Joker | ||
Mon Oct 1 2018 22:08 | 1st = 2 Flying Joker 2nd = 1 Zipping Spud 3rd = 7 Hagrid Grange 4th = 8 Winlock Blue Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 1 Mustang Tully | ||
Mon Oct 1 2018 22:02 | 1st = 1 Mustang Tully 2nd = 4 Buddy Tokaam 3rd = 5 Jet Black Star 4th = 8 Mochachini Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 2 Spirited Bingle | ||
Mon Oct 1 2018 22:01 | 1st = 2 Spirited Bingle 2nd = 5 Ticklebelly Flat 3rd = 7 Miras Potion 4th = 3 Spring Scorpion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 3 Kago | ||
Mon Oct 1 2018 21:58 | 1st = 3 Kago 2nd = 4 Black Tapper 3rd = 2 Shes Invictive 4th = 6 Country Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 6 Miss Greer | ||
Mon Oct 1 2018 21:55 | 1st = 6 Miss Greer 2nd = 8 Lily Lola 3rd = 1 Tottenham Lass 4th = 5 Parma Chief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 8 White Cynder | ||
Mon Oct 1 2018 21:47 | 1st = 8 White Cynder 2nd = 6 Avatar Witch 3rd = 2 Bombastic Trixie 4th = 3 Bushmans Destiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 1 Tejays Magic | ||
Mon Oct 1 2018 21:44 | 1st = 1 Tejays Magic 2nd = 4 Follow The Duk 3rd = 8 Elegant Duk 4th = 3 Shes My Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 1 Hilltop Adel | ||
Mon Oct 1 2018 21:41 | 1st = 1 Hilltop Adel 2nd = 5 Dyna Quire 3rd = 8 Stitch em Bear 4th = 4 My Names Hayley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 1 Braystones Beach | ||
Mon Oct 1 2018 21:37 | 1st = 1 Braystones Beach 2nd = 3 Sunburnt Oak 3rd = 7 What A Gun 4th = 4 Paper Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 2 Abbeys Banjo | ||
Mon Oct 1 2018 21:30 | 1st = 2 Abbeys Banjo 2nd = 3 Headspace 3rd = 5 Whoomph 4th = 7 Flippin Paw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 4 Lucky Love | ||
Mon Oct 1 2018 21:27 | 1st = 4 Lucky Love 2nd = 8 Mister Maker 3rd = 5 Top Alcohol 4th = 1 Giant Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 9 Kim Osti | ||
Mon Oct 1 2018 21:24 | 1st = 9 Kim Osti 2nd = 7 Billy Who 3rd = 1 Oil Spill 4th = 5 Plum Jam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 4 Lobster Hill | ||
Mon Oct 1 2018 21:18 | 1st = 4 Lobster Hill 2nd = 3 Another Vader 3rd = 8 Arizona Mcbain 4th = 1 Beach Party |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 2 Neekys Way | ||
Mon Oct 1 2018 21:15 | 1st = 2 Neekys Way 2nd = 3 No Worries Cob 3rd = 4 Frank De Tank 4th = 7 Bewitched Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 2 Domasco | ||
Mon Oct 1 2018 21:12 | 1st = 2 Domasco 2nd = 6 Dylan Keeping 3rd = 7 John Bell 4th = 5 Makin Us Paw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 1 Tomerong Terror | ||
Mon Oct 1 2018 21:09 | 1st = 1 Tomerong Terror 2nd = 4 Banjos Run 3rd = 8 Jugungal Queen 4th = 2 Duck Feet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 5 Tat Scooby | ||
Mon Oct 1 2018 21:06 | 1st = 5 Tat Scooby 2nd = 8 Eight Bells Toll 3rd = 6 Cinnamon Cindy 4th = 7 Dessy Fozz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 3 Money For Jam | ||
Mon Oct 1 2018 21:03 | 1st = 3 Money For Jam 2nd = 1 Dam Slippery 3rd = 2 Individual Richy 4th = 7 Ebony Mist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 6 Aston Marshall | ||
Mon Oct 1 2018 21:00 | 1st = 6 Aston Marshall 2nd = 3 Chaddy Whacker 3rd = 7 Crimson Sally 4th = 1 Comatose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 4 Mandela Cloud | ||
Mon Oct 1 2018 20:57 | 1st = 4 Mandela Cloud 2nd = 5 Tranquil Buddy 3rd = 6 Salute The Cloud 4th = 3 Sunburnt Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 2 Hoity Toity | ||
Mon Oct 1 2018 20:54 | 1st = 2 Hoity Toity 2nd = 7 Miss Hanigan 3rd = 4 Bongioletti 4th = 1 Buckle Up Dino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 5 Flash Cow | ||
Mon Oct 1 2018 20:48 | 1st = 5 Flash Cow 2nd = 9 Late Night Inn 3rd = 6 Ebony Belle 4th = 3 Oska Tourist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 1 Facts Dont Lie | ||
Mon Oct 1 2018 20:45 | 1st = 1 Facts Dont Lie 2nd = 4 Nut And Bolt 3rd = 6 Shes Fabtastic 4th = 5 Jaimandy Carl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 2 Yoremmup | ||
Mon Oct 1 2018 20:42 | 1st = 2 Yoremmup 2nd = 1 Elusive Star 3rd = 9 Arch Rival 4th = 8 Wazza Who |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 4 Theos Thunder | ||
Mon Oct 1 2018 20:39 | 1st = 4 Theos Thunder 2nd = 2 Blue Magoo 3rd = 8 Hubbity Bubbity 4th = 5 Striving Nell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 4 Betty Boo Bonus | ||
Mon Oct 1 2018 20:36 | 1st = 4 Betty Boo Bonus 2nd = 6 Jedi Rumble 3rd = 7 Buffalo Soldier 4th = 8 Panther Cloud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 1 Gold Lenny | ||
Mon Oct 1 2018 20:33 | 1st = 1 Gold Lenny 2nd = 4 Halo Henry 3rd = 3 Finnigans Way 4th = 7 Miny Mo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 2 Lots Of Diamonds | ||
Mon Oct 1 2018 20:30 | 1st = 2 Lots Of Diamonds 2nd = 5 Zipping Keely 3rd = 1 Stilton Steve 4th = 7 Chicago Focus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 4 Lorenza | ||
Mon Oct 1 2018 20:27 | 1st = 4 Lorenza 2nd = 6 Keishas Boy 3rd = 1 Izza Lektra 4th = 5 Jaimandy Tracey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 2 Izy Magic | ||
Mon Oct 1 2018 20:24 | 1st = 2 Izy Magic 2nd = 4 Whippy Midget 3rd = 3 Haras Dazza 4th = 7 Wazza Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 4 My Boy Tyler | ||
Mon Oct 1 2018 20:18 | 1st = 4 My Boy Tyler 2nd = 1 Flying Ellen 3rd = 8 Nut Allergy 4th = 6 Why That |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 1 Bad Neighbour | ||
Mon Oct 1 2018 20:15 | 1st = 1 Bad Neighbour 2nd = 2 Tranquil Invader 3rd = 7 Nitro Beach 4th = 8 Tranquil Manu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 4 Abbella Magic | ||
Mon Oct 1 2018 20:12 | 1st = 4 Abbella Magic 2nd = 3 Its Fletch 3rd = 6 Benky Pearl 4th = 1 Abellas Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 1 Banjo Shark | ||
Mon Oct 1 2018 20:09 | 1st = 1 Banjo Shark 2nd = 3 Tin Pan Alley 3rd = 6 Hugo Boss 4th = 8 Canya Bounce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 6 Owen Money | ||
Mon Oct 1 2018 20:06 | 1st = 6 Owen Money 2nd = 8 Morpheus 3rd = 1 Speedy Spyro 4th = 2 Arachnophobia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 8 Alicante Bouchet | ||
Mon Oct 1 2018 20:00 | 1st = 8 Alicante Bouchet 2nd = 1 Victa Caleb 3rd = 4 Second Base 4th = 3 Play That Song |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 1 Kennos Girl | ||
Mon Oct 1 2018 19:57 | 1st = 1 Kennos Girl 2nd = 3 Classy Flash 3rd = 7 Supreme Flash 4th = 2 Krabalis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 6 Ya Fruitcake | ||
Mon Oct 1 2018 19:54 | 1st = 6 Ya Fruitcake 2nd = 9 King Kurt 3rd = 1 Georgie 4th = 2 Gypsy Rules |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 6 Kroes | ||
Mon Oct 1 2018 19:47 | 1st = 6 Kroes 2nd = 3 Red Road Runner 3rd = 5 Another Flight 4th = 9 Shiny Nose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 1 Mrs Jawa | ||
Mon Oct 1 2018 19:44 | 1st = 1 Mrs Jawa 2nd = 8 Cash Or Card 3rd = 4 Shimmy Dat Ray 4th = 7 Winlock Intent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 3 Mams Magic | ||
Mon Oct 1 2018 19:41 | 1st = 3 Mams Magic 2nd = 8 Logan City 3rd = 1 May Road 4th = 2 Corys Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 7 Max Shake | ||
Mon Oct 1 2018 19:38 | 1st = 7 Max Shake 2nd = 5 Lightning Lola 3rd = 8 Tyche Onyx 4th = 2 Pingin Bee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 4 Bokarm Nora | ||
Mon Oct 1 2018 19:35 | 1st = 4 Bokarm Nora 2nd = 2 Sandler 3rd = 8 Country Cracker 4th = 5 Harper Hails |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 4 Limit Desires | ||
Mon Oct 1 2018 19:31 | 1st = 4 Limit Desires 2nd = 1 Zalaya 3rd = 8 Tuesdays Grace 4th = 2 Miss Me Knot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 5 Brindle Bay | ||
Mon Oct 1 2018 19:28 | 1st = 5 Brindle Bay 2nd = 3 Stilton Sox 3rd = 8 Twisted Love 4th = 1 Springcreek Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 8 El Donberto | ||
Mon Oct 1 2018 19:25 | 1st = 8 El Donberto 2nd = 1 Cullquin Brienne 3rd = 7 Tat Chloe 4th = 5 Hollywood Donuts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 8 Ears Up | ||
Mon Oct 1 2018 19:22 | 1st = 8 Ears Up 2nd = 3 Bee Solo 3rd = 7 Oblivinator 4th = 1 Hoot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 5 Shaes Magic | ||
Mon Oct 1 2018 19:19 | 1st = 5 Shaes Magic 2nd = 4 Dine With Me 3rd = 2 You Send Me 4th = 1 Hannebery |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 8 Arctic Villain | ||
Mon Oct 1 2018 19:12 | 1st = 8 Arctic Villain 2nd = 7 Classy Goose 3rd = 3 Hes Got Steel 4th = 4 Pop La Mint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 11 - 7 Sansa Monelli | ||
Mon Oct 1 2018 19:09 | 1st = 7 Sansa Monelli 2nd = 8 Hosier Lane 3rd = 1 Totally Totes 4th = 6 Black Renegade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 7 Margolis | ||
Mon Oct 1 2018 19:06 | 1st = 7 Margolis 2nd = 1 Go Brandi 3rd = 3 New Romance 4th = 9 Last Lager |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 6 Mammoth | ||
Mon Oct 1 2018 19:03 | 1st = 6 Mammoth 2nd = 4 Prue Lace 3rd = 7 Ambers Dolly 4th = 5 Refueled |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 1 Quite Sincere | ||
Mon Oct 1 2018 19:00 | 1st = 1 Quite Sincere 2nd = 7 Izy Gold 3rd = 8 Daze Like These 4th = 2 Arabian Go Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 8 Max Cobra | ||
Mon Oct 1 2018 18:57 | 1st = 8 Max Cobra 2nd = 2 Emerley Zero 3rd = 7 Emerley Express 4th = 4 Shakey Indeed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 8 - 4 Earl Harbour | ||
Mon Oct 1 2018 18:52 | 1st = 4 Earl Harbour 2nd = 6 Upandgone 3rd = 5 Cold Crusher 4th = 2 Taimate Angus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 10 - 3 Like Magic | ||
Mon Oct 1 2018 18:50 | 1st = 3 Like Magic 2nd = 4 Surf Torque 3rd = 2 Shinboner 4th = 7 Excel To Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 8 Bokarm Nala | ||
Mon Oct 1 2018 18:47 | 1st = 8 Bokarm Nala 2nd = 5 Bokarm Rosie 3rd = 6 Jack Whelan 4th = 2 Kilmister |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 1 Paprika | ||
Mon Oct 1 2018 18:44 | 1st = 1 Paprika 2nd = 3 Bokarm Nicky 3rd = 2 Slick Gus 4th = 7 Mount Murray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 5 Lord Davinci | ||
Mon Oct 1 2018 18:38 | 1st = 5 Lord Davinci 2nd = 2 No Sugar 3rd = 1 Extra Kisses 4th = 6 Fairytale Ending |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 8 Broken Loose | ||
Mon Oct 1 2018 18:35 | 1st = 8 Broken Loose 2nd = 2 Haras Surf 3rd = 7 Bonnie Eileen 4th = 6 Senor Dylan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 3 Hes Okay | ||
Mon Oct 1 2018 18:32 | 1st = 3 Hes Okay 2nd = 8 Hutch 3rd = 1 Tinas Magic 4th = 4 Marco Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 11 - 3 Diva Rose Cargo | ||
Mon Oct 1 2018 18:29 | 1st = 3 Diva Rose Cargo 2nd = 1 Rosedene Valor 3rd = 5 Bossy Britches 4th = 8 Hong Ha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 9 - 1 Im A Lady | ||
Mon Oct 1 2018 18:26 | 1st = 1 Im A Lady 2nd = 3 Oriental Owen 3rd = 8 Bushmans Poem 4th = 4 Shadow Runner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 1 Strycova | ||
Mon Oct 1 2018 18:23 | 1st = 1 Strycova 2nd = 8 Fiesty Girl 3rd = 9 Hurricane Craig 4th = 6 Aeroplane Bella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 3 Fantastic Bronx | ||
Mon Oct 1 2018 18:20 | 1st = 3 Fantastic Bronx 2nd = 5 Nicholas 3rd = 4 Black Snake 4th = 7 Phoebe Buffay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 7 - 3 Bright Diamond | ||
Mon Oct 1 2018 18:15 | 1st = 3 Bright Diamond 2nd = 9 Ginas Ingot 3rd = 8 Carte Blanche 4th = 2 Hes Royal Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 5 Kitboolou Corza | ||
Mon Oct 1 2018 18:12 | 1st = 5 Kitboolou Corza 2nd = 8 Meila Allen 3rd = 6 Speedie Cargo 4th = 10 Courtney Cargo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 8 - 4 Marydoll | ||
Mon Oct 1 2018 18:09 | 1st = 4 Marydoll 2nd = 1 Wise Rosberg 3rd = 2 Mulga Lass 4th = 8 Go Gettem Spice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 4 Lemonade Kid | ||
Mon Oct 1 2018 18:02 | 1st = 4 Lemonade Kid 2nd = 2 Got Some Zip 3rd = 3 Fine For Me 4th = 5 Kissem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 5 Ketakey | ||
Mon Oct 1 2018 17:58 | 1st = 5 Ketakey 2nd = 8 Renoir 3rd = 1 Junee Jess 4th = 4 Big Black Cape |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 9 - 1 Rock Albert | ||
Mon Oct 1 2018 17:53 | 1st = 1 Rock Albert 2nd = 6 Calvert Hot Shot 3rd = 2 Lets Jazz It Up 4th = 8 Lils Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 2 Dervando | ||
Mon Oct 1 2018 17:50 | 1st = 2 Dervando 2nd = 3 Angelica Cargo 3rd = 4 Minoru Miss 4th = 5 Fiery Peta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 7 - 4 Trifive | ||
Mon Oct 1 2018 17:47 | 1st = 4 Trifive 2nd = 1 Ironbark Lass 3rd = 8 Toodle Lou 4th = 7 Go Gettem Santa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 8 Zipping Brandy | ||
Mon Oct 1 2018 17:44 | 1st = 8 Zipping Brandy 2nd = 4 Macleod 3rd = 5 Prince Ferno 4th = 6 Macalister Cindy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 6 - 2 The Art Form | ||
Mon Oct 1 2018 17:39 | 1st = 2 The Art Form 2nd = 3 Benhope Rulz 3rd = 8 Liam Neil 4th = 9 Ardens Concord |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 1 Zipping Beau | ||
Mon Oct 1 2018 17:32 | 1st = 1 Zipping Beau 2nd = 5 Bogan Villa 3rd = 4 Midnight Creek 4th = 8 Midnight Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 6 - 4 Shinboner Spirit | ||
Mon Oct 1 2018 17:29 | 1st = 4 Shinboner Spirit 2nd = 5 West On Reggie 3rd = 8 Tiger Keeping 4th = 6 Cher Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 8 - 3 Beach Skipper | ||
Mon Oct 1 2018 17:27 | 1st = 3 Beach Skipper 2nd = 9 Our Sportscaster 3rd = 8 Christmas Jolt 4th = 1 Daddywho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 4 Lingua Franca | ||
Mon Oct 1 2018 17:24 | 1st = 4 Lingua Franca 2nd = 3 Crackerjack Man 3rd = 1 Kiwi Al 4th = 2 Spectator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 7 - 4 Cosmic Reign | ||
Mon Oct 1 2018 17:20 | 1st = 4 Cosmic Reign 2nd = 2 Cuban Sizzle 3rd = 6 Hoges 4th = 3 Roys Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 2 El Grand Lady | ||
Mon Oct 1 2018 17:17 | 1st = 2 El Grand Lady 2nd = 1 Kilcher 3rd = 4 Grand Senorita 4th = 7 Quicker Than Her |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 8 - 3 Pewter | ||
Mon Oct 1 2018 17:15 | 1st = 3 Pewter 2nd = 5 Jackthegiantslayer 3rd = 4 Archway To Heaven 4th = 6 Claiborne King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 5 - 4 Miss Truffles | ||
Mon Oct 1 2018 17:12 | 1st = 4 Miss Truffles 2nd = 2 Scarlets Secret 3rd = 7 Starlight Carla 4th = 8 Coolatai Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 5 - 6 Ideal One | ||
Mon Oct 1 2018 17:10 | 1st = 6 Ideal One 2nd = 3 Captain Mannering 3rd = 4 Dennis 4th = 1 Roll With Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 7 - 11 Landale | ||
Mon Oct 1 2018 17:07 | 1st = 11 Landale 2nd = 9 Bonnie Sare 3rd = 2 Hutcho 4th = 8 Volomite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 3 Supercity Star | ||
Mon Oct 1 2018 17:04 | 1st = 3 Supercity Star 2nd = 2 Our Centurion 3rd = 5 Sapphire Hawke 4th = 1 Minutes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 8 - 14 Signore Fox | ||
Mon Oct 1 2018 17:00 | 1st = 14 Signore Fox 2nd = 6 Chapelco 3rd = 12 Sky Boy 4th = 10 Nicochet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 6 Relocate | ||
Mon Oct 1 2018 16:57 | 1st = 6 Relocate 2nd = 2 Bucking Bull 3rd = 5 Katie Taro 4th = 3 Chance Perfected |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 10 - 3 Tamasa | ||
Mon Oct 1 2018 16:55 | 1st = 3 Tamasa 2nd = 7 The Card Players 3rd = 2 Big Phil 4th = 8 Aerospeed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 4 - 1 Excel Like Fever | ||
Mon Oct 1 2018 16:52 | 1st = 1 Excel Like Fever 2nd = 4 Winsome Bossman 3rd = 7 Haunted To Excel 4th = 5 Kirk Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 7 - 13 Majestic Pride | ||
Mon Oct 1 2018 16:50 | 1st = 13 Majestic Pride 2nd = 2 Sizzlin 3rd = 1 Kyvalley Kid 4th = 8 Dark Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Marburg Race 9 - 9 Im Toot | ||
Mon Oct 1 2018 16:47 | 1st = 9 Im Toot 2nd = 6 Midnight Bender 3rd = 5 Arts Peregrine 4th = 1 Manoflisa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 8 Lucy Gem | ||
Mon Oct 1 2018 16:47 | 1st = 8 Lucy Gem 2nd = 7 Lucky Gypsy 3rd = 3 Aston Olivia 4th = 2 Bela Natali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 6 - 16 Pippis Pride | ||
Mon Oct 1 2018 16:44 | 1st = 16 Pippis Pride 2nd = 1 Mighty Like 3rd = 10 Nick On The Run 4th = 11 Magicaz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 4 - 1 Anna Faye | ||
Mon Oct 1 2018 16:42 | 1st = 1 Anna Faye 2nd = 6 Marine Parade 3rd = 8 Kaydee Stratton 4th = 7 Riri Rihanna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 7 - 5 First Reward | ||
Mon Oct 1 2018 16:40 | 1st = 5 First Reward 2nd = 8 Catch Us 3rd = 11 Force Of Three 4th = 6 Vein Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 2 Remas Stone | ||
Mon Oct 1 2018 16:38 | 1st = 2 Remas Stone 2nd = 1 Gotta Be Penny 3rd = 5 Goldie Taro 4th = 3 Make Up Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Eugowra Race 8 - 1 Gotta Go Jazzy Jet | ||
Mon Oct 1 2018 16:35 | 1st = 1 Gotta Go Jazzy Jet 2nd = 5 Uncle Peter 3rd = 7 Spare Me Days 4th = 2 Taylors Reason |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 3 - 3 Cecil Benz | ||
Mon Oct 1 2018 16:34 | 1st = 3 Cecil Benz 2nd = 6 Molly Monelli 3rd = 2 Jacenko 4th = 1 Waynes Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 6 - 11 Beau Isa | ||
Mon Oct 1 2018 16:32 | 1st = 11 Beau Isa 2nd = 1 Charlie Cat 3rd = 12 Round Mountain Gem 4th = 4 Sharpamal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 3 Aston Narita | ||
Mon Oct 1 2018 16:29 | 1st = 3 Aston Narita 2nd = 5 Modern Jagger 3rd = 2 Sharons Gold 4th = 6 House Of Luck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 9 - 11 The Founder | ||
Mon Oct 1 2018 16:25 | 1st = 11 The Founder 2nd = 7 Crypto Peer Rocks 3rd = 9 Miss Damita 4th = 1 Elite Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 7 - 3 Tactical Advantage | ||
Mon Oct 1 2018 16:20 | 1st = 3 Tactical Advantage 2nd = 9 Dissolute 3rd = 11 Drachenfels 4th = 5 Firsthand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Marburg Race 8 - 3 Concentration | ||
Mon Oct 1 2018 16:18 | 1st = 3 Concentration 2nd = 8 Always At Night 3rd = 4 Takitimu Express 4th = 6 Wee Jimmy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 7 Minnesota Miss | ||
Mon Oct 1 2018 16:17 | 1st = 7 Minnesota Miss 2nd = 8 Opal King 3rd = 3 Legendary Opal 4th = 4 Catcombe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 6 - 3 Very Belle | ||
Mon Oct 1 2018 16:13 | 1st = 3 Very Belle 2nd = 13 Hammers Law 3rd = 6 Nica Macdonon 4th = 2 The Paigeboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 2 - 2 Dandalup Jester | ||
Mon Oct 1 2018 16:12 | 1st = 2 Dandalup Jester 2nd = 7 Daisy Eyes 3rd = 5 Sophomore 4th = 1 Breakout Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 6 - 4 Chu Chu Charlie | ||
Mon Oct 1 2018 16:10 | 1st = 4 Chu Chu Charlie 2nd = 2 Gold Seal 3rd = 7 Tommy Gun 4th = 3 Queens Palace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 4 Emilios Jet | ||
Mon Oct 1 2018 16:07 | 1st = 4 Emilios Jet 2nd = 7 Smoke And Embers 3rd = 3 Goodbye Goldie 4th = 8 Dreamliner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 3 - 5 Come Dance With Me | ||
Mon Oct 1 2018 16:05 | 1st = 5 Come Dance With Me 2nd = 2 Jasmin Amal 3rd = 7 Bettorgrinanbarit 4th = 1 Melimac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 5 - 1 New Endeavour | ||
Mon Oct 1 2018 16:03 | 1st = 1 New Endeavour 2nd = 4 Matakauri 3rd = 10 Could I Be 4th = 5 Scatter Blast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Eugowra Race 7 - 2 Three Summas | ||
Mon Oct 1 2018 15:58 | 1st = 2 Three Summas 2nd = 6 Now Eye See 3rd = 9 Walk On Kimmy 4th = 8 My Secret Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 8 Road Travelled | ||
Mon Oct 1 2018 15:57 | 1st = 8 Road Travelled 2nd = 2 Blue Blizzard 3rd = 5 Big Terry 4th = 7 Durama Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 8 - 5 Botti | ||
Mon Oct 1 2018 15:55 | 1st = 5 Botti 2nd = 9 Star Missile 3rd = 8 Shootoutatdawn 4th = 1 Kings Full |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Northam Race 1 - 8 Elle Rose | ||
Mon Oct 1 2018 15:54 | 1st = 8 Elle Rose 2nd = 4 Wagtail Thyme 3rd = 7 Give Me Peace 4th = 1 Hello Im Shazza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 5 - 3 Zoff N Off | ||
Mon Oct 1 2018 15:52 | 1st = 3 Zoff N Off 2nd = 5 My Delilah 3rd = 13 Sacromonte 4th = 9 Splash Of Cristal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 1 El Burrito | ||
Mon Oct 1 2018 15:49 | 1st = 1 El Burrito 2nd = 3 Nuke Dukem 3rd = 2 Sweet Gabriella 4th = 7 Ripplebrook Tim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 6 - 11 Royal Stamp | ||
Mon Oct 1 2018 15:45 | 1st = 11 Royal Stamp 2nd = 6 Estikhraaj 3rd = 2 Solo Mission 4th = 7 Gamblestown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Marburg Race 7 - 6 Sir Julian | ||
Mon Oct 1 2018 15:43 | 1st = 6 Sir Julian 2nd = 5 Franco Totem 3rd = 3 Mr Meddle 4th = 2 Karloo Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 1 Millionaire Max | ||
Mon Oct 1 2018 15:42 | 1st = 1 Millionaire Max 2nd = 6 Sienna Grand 3rd = 4 Cant Be Done 4th = 3 Joybelle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 5 - 7 Valentina Brave | ||
Mon Oct 1 2018 15:38 | 1st = 7 Valentina Brave 2nd = 4 Give Me The Night 3rd = 2 Valbarann 4th = 8 Harpocrates |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 5 - 7 Akerboy | ||
Mon Oct 1 2018 15:35 | 1st = 7 Akerboy 2nd = 5 Phar Link 3rd = 3 We Have Lift Off 4th = 8 Highland Henry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 2 - 1 Robshaw | ||
Mon Oct 1 2018 15:34 | 1st = 1 Robshaw 2nd = 9 Spock The Spaceman 3rd = 3 Danny Del Vito 4th = 2 Northview Orator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 4 Haboob | ||
Mon Oct 1 2018 15:32 | 1st = 4 Haboob 2nd = 3 Take That Banksy 3rd = 5 Dorset Dasha 4th = 10 Why Not Archie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 4 - 5 Ghibli | ||
Mon Oct 1 2018 15:27 | 1st = 5 Ghibli 2nd = 3 Sister Joy 3rd = 6 Sweet Missile 4th = 7 Libertine Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 1 Perfect Piper | ||
Mon Oct 1 2018 15:24 | 1st = 1 Perfect Piper 2nd = 7 Grab That Earn 3rd = 2 Vineyard 4th = 4 Miss Tatts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 2 See Me Now | ||
Mon Oct 1 2018 15:21 | 1st = 2 See Me Now 2nd = 7 Rainmaker Elle 3rd = 1 Eagle Man 4th = 3 Marcus Vella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 7 - 11 Daily At Dawn | ||
Mon Oct 1 2018 15:20 | 1st = 11 Daily At Dawn 2nd = 10 Sister Maree 3rd = 7 Careering Away 4th = 1 Kartem Around Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Eugowra Race 6 - 7 Royal Story | ||
Mon Oct 1 2018 15:15 | 1st = 7 Royal Story 2nd = 1 Alabama Tyson 3rd = 3 Tulhurst Cash 4th = 9 Our Castanea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 4 - 1 Animal Instinct | ||
Mon Oct 1 2018 15:12 | 1st = 1 Animal Instinct 2nd = 3 Dark Element 3rd = 10 Yabulu Lad 4th = 11 Youngstown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 8 Bryden Dora | ||
Mon Oct 1 2018 15:09 | 1st = 8 Bryden Dora 2nd = 3 Speedway Lass 3rd = 1 Soap 4th = 2 Nitro Heroine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Marburg Race 6 - 4 For Tony | ||
Mon Oct 1 2018 15:07 | 1st = 4 For Tony 2nd = 9 High On Montana 3rd = 8 Ark Teamo 4th = 5 Feelingforarainbow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 5 - 6 All Stand | ||
Mon Oct 1 2018 15:05 | 1st = 6 All Stand 2nd = 10 November Man 3rd = 5 Discussions 4th = 1 And So It Goes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 3 Starman | ||
Mon Oct 1 2018 15:04 | 1st = 3 Starman 2nd = 8 Cool Rhonda 3rd = 5 Shargre 4th = 4 Terrah Lecki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 4 - 9 Idle Times | ||
Mon Oct 1 2018 14:59 | 1st = 9 Idle Times 2nd = 2 Ozzie Major 3rd = 3 Our Sir Denver 4th = 8 Be Major Threat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 4 - 10 Fergie | ||
Mon Oct 1 2018 14:55 | 1st = 10 Fergie 2nd = 8 Toffee Bell 3rd = 6 Little Robyn 4th = 13 Bel Moshe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pinjarra Race 1 - 5 Delightful Shadow | ||
Mon Oct 1 2018 14:54 | 1st = 5 Delightful Shadow 2nd = 3 Moonlightsshadow 3rd = 8 Heez A Masterpiece 4th = 10 Velvet Feels Good |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 5 Wackadooka | ||
Mon Oct 1 2018 14:52 | 1st = 5 Wackadooka 2nd = 1 Terrigal Tornado 3rd = 4 All Inn Roselee 4th = 3 Sin And Spin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 3 - 5 Ednablue | ||
Mon Oct 1 2018 14:48 | 1st = 5 Ednablue 2nd = 8 Asudem 3rd = 4 Mick The Hat 4th = 2 Humboldt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Eugowra Race 5 - 2 Royal Aurora | ||
Mon Oct 1 2018 14:43 | 1st = 2 Royal Aurora 2nd = 3 Big Heart 3rd = 7 Enk Spot Shannon 4th = 5 Tulhurst Terror |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 6 - 7 Pollinator | ||
Mon Oct 1 2018 14:40 | 1st = 7 Pollinator 2nd = 2 Havana Haymaker 3rd = 4 Ca Plane 4th = 8 Way Of The Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 3 - 11 Foxsult | ||
Mon Oct 1 2018 14:37 | 1st = 11 Foxsult 2nd = 10 Angel Of War 3rd = 2 Devillain 4th = 14 Play Now |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 1 Kirabilli Poppy | ||
Mon Oct 1 2018 14:34 | 1st = 1 Kirabilli Poppy 2nd = 6 Muzzle Welsh 3rd = 5 Able 4th = 4 Chase The Nugget |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Marburg Race 5 - 7 Riverleigh Jeff | ||
Mon Oct 1 2018 14:32 | 1st = 7 Riverleigh Jeff 2nd = 6 Red Luck 3rd = 1 Pacific Coin 4th = 3 Major Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 4 - 5 Invictum Domina | ||
Mon Oct 1 2018 14:30 | 1st = 5 Invictum Domina 2nd = 3 Savacool 3rd = 2 Feelin The Love 4th = 8 Vinnie Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 3 - 6 Kyvalley Frank | ||
Mon Oct 1 2018 14:24 | 1st = 6 Kyvalley Frank 2nd = 3 Flash Kyvalley 3rd = 1 The Girls Gotflair 4th = 7 Lucinda Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 3 - 14 Challicum | ||
Mon Oct 1 2018 14:20 | 1st = 14 Challicum 2nd = 12 Putting On Airs 3rd = 8 October Jewel 4th = 5 Elite Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 1 Middle Trucker | ||
Mon Oct 1 2018 14:17 | 1st = 1 Middle Trucker 2nd = 5 Leeroy Rox 3rd = 4 Quando Quando 4th = 9 Just Tooie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 2 - 3 Iamacrumpet | ||
Mon Oct 1 2018 14:13 | 1st = 3 Iamacrumpet 2nd = 6 Labrusco 3rd = 11 Pleasure Bomb 4th = 5 Euroaire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Eugowra Race 4 - 5 Arcachon | ||
Mon Oct 1 2018 14:08 | 1st = 5 Arcachon 2nd = 3 Im With Lexy 3rd = 2 Lucky Lyla 4th = 4 Hells Confession |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 5 - 5 Ruchla | ||
Mon Oct 1 2018 14:05 | 1st = 5 Ruchla 2nd = 8 Downloads 3rd = 6 Guess Again 4th = 7 Nine Clouds |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 2 - 8 Chikorita | ||
Mon Oct 1 2018 14:02 | 1st = 8 Chikorita 2nd = 5 Kurumba 3rd = 9 Crude Oil 4th = 4 Homeland Security |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 1 Chill Out Al | ||
Mon Oct 1 2018 13:59 | 1st = 1 Chill Out Al 2nd = 5 Disco Hips 3rd = 6 Zarbo Hustler 4th = 3 Marvelette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Marburg Race 4 - 7 Bonnie Jujon | ||
Mon Oct 1 2018 13:57 | 1st = 7 Bonnie Jujon 2nd = 8 Soldier Of Fortune 3rd = 3 Kearney Lane 4th = 2 Domestic Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 3 - 2 Spring Charlie | ||
Mon Oct 1 2018 13:55 | 1st = 2 Spring Charlie 2nd = 5 Highway 3rd = 6 Smooth Whiskey 4th = 1 Omineca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 2 - 3 Whata Glimpse | ||
Mon Oct 1 2018 13:49 | 1st = 3 Whata Glimpse 2nd = 1 Reason to Run 3rd = 4 Swanees Gold 4th = 7 Four Starzzz Chef |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 2 - 5 Chestnut Charlie | ||
Mon Oct 1 2018 13:45 | 1st = 5 Chestnut Charlie 2nd = 4 Soul Fire 3rd = 1 Usain Dane 4th = 2 Von Costa Glass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 4 Ha Ha Gotcha | ||
Mon Oct 1 2018 13:42 | 1st = 4 Ha Ha Gotcha 2nd = 3 Piccolo Panther 3rd = 2 Plumcad 4th = 1 All Inn Together |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 1 - 4 Precognition | ||
Mon Oct 1 2018 13:38 | 1st = 4 Precognition 2nd = 3 Little Geoffrey 3rd = 9 Malfoy 4th = 11 Airlie Avenue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Eugowra Race 3 - 5 Im Super Sophie | ||
Mon Oct 1 2018 13:33 | 1st = 5 Im Super Sophie 2nd = 6 Famous Cookie 3rd = 9 Tulhurst Lover 4th = 2 Tulhursthankypanky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 4 - 4 Whoomph | ||
Mon Oct 1 2018 13:30 | 1st = 4 Whoomph 2nd = 9 Collectable 3rd = 7 Grinzinger Star 4th = 8 Yulong Tavion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 1 - 2 Magic Fox | ||
Mon Oct 1 2018 13:27 | 1st = 2 Magic Fox 2nd = 5 Conquermore 3rd = 7 Moonan Joyce 4th = 9 Global Factor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 8 Ball Bearing | ||
Mon Oct 1 2018 13:24 | 1st = 8 Ball Bearing 2nd = 1 April Jay 3rd = 2 Cruising Betty 4th = 6 Amys Firework |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Marburg Race 3 - 3 Lighthorse | ||
Mon Oct 1 2018 13:22 | 1st = 3 Lighthorse 2nd = 7 Tascott Lady 3rd = 8 Inciter 4th = 9 Chump Chop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 2 - 4 Unguarded | ||
Mon Oct 1 2018 13:20 | 1st = 4 Unguarded 2nd = 7 Maggie Miss 3rd = 12 Vitesse 4th = 3 Press Box |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 1 - 5 Sands Of Zanzibar | ||
Mon Oct 1 2018 13:14 | 1st = 5 Sands Of Zanzibar 2nd = 3 Candy Mandy 3rd = 1 Lady Flora 4th = 4 Lil Georga Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 1 - 8 Sudden Impulse | ||
Mon Oct 1 2018 13:10 | 1st = 8 Sudden Impulse 2nd = 3 Bodidley 3rd = 2 Quickcraft 4th = 5 Instinctual |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 4 You Aussie | ||
Mon Oct 1 2018 13:06 | 1st = 4 You Aussie 2nd = 2 Firelight Twist 3rd = 5 Shooters Ali 4th = 1 Still Single |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 3 - 3 Regal Hawk | ||
Mon Oct 1 2018 13:00 | 1st = 3 Regal Hawk 2nd = 8 Hasabro 3rd = 4 Tups Endeavor 4th = 10 Maigret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 8 Bigtime Kiowa | ||
Mon Oct 1 2018 12:57 | 1st = 8 Bigtime Kiowa 2nd = 6 Tiddy Cash 3rd = 5 Cawbourne Ridge 4th = 2 Firefly Laffey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Eugowra Race 2 - 5 Cherry Sweet Peach | ||
Mon Oct 1 2018 12:52 | 1st = 5 Cherry Sweet Peach 2nd = 1 Little Mojo 3rd = 3 Barkway Arnold 4th = 11 Trunkey Tash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 7 Shield Of Dreams | ||
Mon Oct 1 2018 12:49 | 1st = 7 Shield Of Dreams 2nd = 5 Stavros 3rd = 6 Red Neck Miss 4th = 8 Nostalgia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Marburg Race 2 - 9 Northern Muscle | ||
Mon Oct 1 2018 12:47 | 1st = 9 Northern Muscle 2nd = 10 Stoned Again 3rd = 6 Norahs Fling 4th = 5 High Cloud Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 1 - 1 Diplomatico | ||
Mon Oct 1 2018 12:45 | 1st = 1 Diplomatico 2nd = 3 Altair 3rd = 5 Costas 4th = 6 Eighteen Carrot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 7 Smash Charger | ||
Mon Oct 1 2018 12:40 | 1st = 7 Smash Charger 2nd = 5 Bigtime Sienna 3rd = 2 Bigtime Emjay 4th = 8 Bigtime Onfire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Eugowra Race 1 - 5 Some Waratah | ||
Mon Oct 1 2018 12:35 | 1st = 5 Some Waratah 2nd = 3 Im Quite American 3rd = 1 Navua Pixie 4th = 2 Bill Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 2 - 5 Free Settler | ||
Mon Oct 1 2018 12:30 | 1st = 5 Free Settler 2nd = 11 Moor Gait 3rd = 9 Gettin There 4th = 4 Annarbor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 3 County Lineman | ||
Mon Oct 1 2018 12:27 | 1st = 3 County Lineman 2nd = 1 Banknote 3rd = 2 Banana Honeybear 4th = 4 Chief Siyan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 5 Kings Call | ||
Mon Oct 1 2018 12:17 | 1st = 5 Kings Call 2nd = 4 Bigtime Kylie 3rd = 1 Cawbourne Symsy 4th = 7 Tommy The Jett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Marburg Race 1 - 3 Donomoor | ||
Mon Oct 1 2018 12:12 | 1st = 3 Donomoor 2nd = 5 Taffy Boy 3rd = 9 Molliguanna 4th = 1 Kid Calvert |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 1 Aron Allen | ||
Mon Oct 1 2018 12:08 | 1st = 1 Aron Allen 2nd = 9 Chief Bronie 3rd = 5 Quip Allen 4th = 4 Zipping Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 1 - 11 Notation | ||
Mon Oct 1 2018 12:00 | 1st = 11 Notation 2nd = 8 No Drama Darci 3rd = 2 Okie 4th = 4 Bralcas Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - | ||
Mon Oct 1 2018 11:57 | 3rd = 2 Blackjack Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 5 Stole Me Wallet | ||
Mon Oct 1 2018 11:57 | 1st = 5 Stole Me Wallet 2nd = 6 Lucha 3rd = 2 Blackjack Man 4th = 4 Wet Gambler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 4 Trojan Hoarse | ||
Mon Oct 1 2018 11:42 | 1st = 4 Trojan Hoarse 2nd = 6 Plan Stan 3rd = 1 Naharis 4th = 3 Bigtime Conrad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 3 Allen Mack | ||
Mon Oct 1 2018 11:25 | 1st = 3 Allen Mack 2nd = 5 Bigtime Chloe 3rd = 6 Dont Knocka Gee 4th = 8 Mija Sydney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 4 Bigtime Basher | ||
Mon Oct 1 2018 11:07 | 1st = 4 Bigtime Basher 2nd = 6 Benny Burrito 3rd = 2 Tazia 4th = 5 Mila Mila |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 7 Cawbourne Lyns | ||
Mon Oct 1 2018 10:50 | 1st = 7 Cawbourne Lyns 2nd = 5 Azandei 3rd = 6 Bigtime Alldone 4th = 4 Stole Me Car |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 8 Mitcham Moody | ||
Mon Oct 1 2018 10:32 | 1st = 8 Mitcham Moody 2nd = 4 Billys Churn 3rd = 7 Kellydean 4th = 1 Our Tyson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 1 Broken Wallet | ||
Mon Oct 1 2018 10:15 | 1st = 1 Broken Wallet 2nd = 3 Ndora 3rd = 5 Nero 4th = 2 Magma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 5 Issue | ||
Sat Sep 1 2018 23:59 | 1st = 5 Issue 2nd = 4 Wilma Gundi 3rd = 8 Infrared Moment 4th = 7 Winlock Banking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 8 Bushmans Valley | ||
Sat Sep 1 2018 23:44 | 1st = 8 Bushmans Valley 2nd = 6 Tiger Keeping 4th = 1 Flying Gabbie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 10 - 4 Arie | ||
Sat Sep 1 2018 23:30 | 1st = 4 Arie 2nd = 8 Join The Que 3rd = 2 Folsom Prison 4th = 1 Tell Me More |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 8 Fundamental | ||
Sat Sep 1 2018 23:24 | 1st = 8 Fundamental 2nd = 7 Winifred Monelli 3rd = 1 Confinement 4th = 4 Aeroplane Tommy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 2 Back On Lava | ||
Sat Sep 1 2018 23:09 | 1st = 2 Back On Lava 2nd = 4 Moment To Rumba 3rd = 6 Ramifications 4th = 1 Chezzy Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 9 - 1 My Master Of Disguise | ||
Sat Sep 1 2018 23:05 | 1st = 1 My Master Of Disguise 2nd = 3 Bee Seventeen 3rd = 7 Glens Of Tekoa 4th = 4 Tuakana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 4 Elaine Avenue | ||
Sat Sep 1 2018 23:02 | 1st = 4 Elaine Avenue 2nd = 3 Shima Breeze 3rd = 1 Wise Lewis 4th = 2 Ima Rockstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 2 Black Goshawk | ||
Sat Sep 1 2018 22:48 | 1st = 2 Black Goshawk 2nd = 7 Destroyer 3rd = 4 Little Miss Doza 4th = 5 Zamazan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 5 Rixy Ya Pest | ||
Sat Sep 1 2018 22:45 | 1st = 5 Rixy Ya Pest 2nd = 1 Dyna Xerox 3rd = 6 Dewana Express 4th = 2 Mars Rising |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 8 - 11 Mighty Flying Deal | ||
Sat Sep 1 2018 22:40 | 1st = 11 Mighty Flying Deal 2nd = 9 Kerrin Joseph 3rd = 5 Hes Talking 4th = 3 Raffaello |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 10 - 5 One Hour Parking | ||
Sat Sep 1 2018 22:37 | 1st = 5 One Hour Parking 2nd = 8 Margolis 3rd = 6 Winsome Currency 4th = 3 Sunburnt City |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 1 Azalea Monelli | ||
Sat Sep 1 2018 22:33 | 1st = 1 Azalea Monelli 2nd = 5 What A Hoot 3rd = 4 Peak Monelli 4th = 3 Patchy Kat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 1 Dyna Forrest | ||
Sat Sep 1 2018 22:30 | 1st = 1 Dyna Forrest 2nd = 2 Aston Utah 3rd = 8 Barry Bomber 4th = 6 Shady Tex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 8 - 5 Magic Owens | ||
Sat Sep 1 2018 22:22 | 1st = 5 Magic Owens 2nd = 2 Keepthedream 3rd = 1 Sweetasis 4th = 4 Baking Hot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 9 - 5 My Bro Connor | ||
Sat Sep 1 2018 22:20 | 1st = 5 My Bro Connor 2nd = 1 Bruno Zarr 3rd = 3 Maximum Drive 4th = 2 Its A Danger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 7 - 4 Rock Me Over | ||
Sat Sep 1 2018 22:15 | 1st = 4 Rock Me Over 2nd = 3 Destined To Rule 3rd = 2 Waltzingwithsierra 4th = 7 Gonzos Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 2 Trouper Monelli | ||
Sat Sep 1 2018 22:08 | 1st = 2 Trouper Monelli 2nd = 5 Astrozone 3rd = 7 Lhotse Monelli 4th = 1 Frida Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 1 Slinky Inky | ||
Sat Sep 1 2018 22:05 | 1st = 1 Slinky Inky 2nd = 6 Dyna Fabrice 3rd = 3 Dyna Hadria 4th = 2 Big Cold Burst |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 10 - 5 Our Sir Ivanhoe | ||
Sat Sep 1 2018 22:00 | 1st = 5 Our Sir Ivanhoe 2nd = 4 Sultan Fella 3rd = 6 Trison 4th = 1 Blacknbrown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 8 - 8 Club Double | ||
Sat Sep 1 2018 21:57 | 1st = 8 Club Double 2nd = 7 Time Lord 3rd = 2 Bugatti Reign 4th = 3 Forty Twenty Two |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 7 - 6 Blinding Light | ||
Sat Sep 1 2018 21:52 | 1st = 6 Blinding Light 2nd = 1 Clarenden Hustler 3rd = 2 Lookofalegend 4th = 3 Regal Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 4 Poppy Monelli | ||
Sat Sep 1 2018 21:50 | 1st = 4 Poppy Monelli 2nd = 1 Quick Jagger 3rd = 8 Dandalup Annie 4th = 3 Waterloo Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 3 Blazing Under Fire | ||
Sat Sep 1 2018 21:45 | 1st = 3 Blazing Under Fire 2nd = 6 Maorisfavouritesun 3rd = 5 Iona Grinner 4th = 7 One Over Da Moon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 3 Poke The Bear | ||
Sat Sep 1 2018 21:42 | 1st = 3 Poke The Bear 2nd = 7 Hecton Bale 3rd = 1 Bernardo 4th = 6 Up Hill Jill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 6 - 7 Attack On Command | ||
Sat Sep 1 2018 21:42 | 1st = 7 Attack On Command 2nd = 5 Four Legged Frenzy 3rd = 8 Soho Reaper 4th = 9 Kennys Revenge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 9 - 5 Giacomo | ||
Sat Sep 1 2018 21:37 | 1st = 5 Giacomo 2nd = 7 Our Overanova 3rd = 3 Senitas Success 4th = 1 Southern Alps |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 7 - 3 Zipping Mitzy | ||
Sat Sep 1 2018 21:35 | 1st = 3 Zipping Mitzy 2nd = 5 Rockstar Romeo 3rd = 4 Busted Custard 4th = 2 Superfast Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 9 - 3 Variance | ||
Sat Sep 1 2018 21:30 | 1st = 3 Variance 2nd = 4 Imamenace 3rd = 7 Continentallady 4th = 1 Fear Not |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 5 Anyones Guess | ||
Sat Sep 1 2018 21:27 | 1st = 5 Anyones Guess 2nd = 1 Go Pro 3rd = 8 Junk Yard Muppet 4th = 2 West On Violet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 6 - 6 Aldebaran Ten | ||
Sat Sep 1 2018 21:22 | 1st = 6 Aldebaran Ten 2nd = 7 Chuck Wagon 4th = 3 Sun Valley Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 1 Nations | ||
Sat Sep 1 2018 21:20 | 1st = 1 Nations 2nd = 8 Dyna Alistair 3rd = 5 Mepunga Zeus 4th = 3 Black Impala |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 4 Vega Star | ||
Sat Sep 1 2018 21:15 | 1st = 4 Vega Star 2nd = 2 Heza Bromac 3rd = 1 Rocknroll Angel 4th = 6 Snoop Stride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 6 - 6 Little Jebrynah | ||
Sat Sep 1 2018 21:12 | 1st = 6 Little Jebrynah 2nd = 4 Book Of Luck 3rd = 2 Rockstar Kyle 4th = 7 Embye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 5 - 3 American Dynasty | ||
Sat Sep 1 2018 21:11 | 1st = 3 American Dynasty 2nd = 8 Kasey Kahne 3rd = 7 C C Chevron 4th = 1 Red West |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 7 Alleluia | ||
Sat Sep 1 2018 21:07 | 1st = 7 Alleluia 2nd = 2 Chal Fire 3rd = 3 Holy Camp Clive 4th = 6 Ohoka Punter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 5 Crafty Rama | ||
Sat Sep 1 2018 21:05 | 1st = 5 Crafty Rama 2nd = 9 Mouse Lomar 3rd = 6 Triple Crown Blu 4th = 7 Tango Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 8 - 5 Eadies Joy | ||
Sat Sep 1 2018 21:03 | 1st = 5 Eadies Joy 2nd = 6 Victory Valley 3rd = 9 Neverhaveiever 4th = 2 Final River |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 1 Supa Pass | ||
Sat Sep 1 2018 21:01 | 1st = 1 Supa Pass 2nd = 3 Lektra Boss 3rd = 8 Coolan Flash 4th = 6 Issy Keats |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 8 - 9 Ymbro Wasted | ||
Sat Sep 1 2018 21:00 | 1st = 9 Ymbro Wasted 2nd = 1 Your Nicked 3rd = 8 Justtentrumps 4th = 7 Kyvalley Topcat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 8 Shes Gifted | ||
Sat Sep 1 2018 20:57 | 1st = 8 Shes Gifted 2nd = 2 Are You 3rd = 7 Aston Kimetto 4th = 4 Mepunga Laser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 5 - 8 Call Me Tom | ||
Sat Sep 1 2018 20:52 | 1st = 8 Call Me Tom 2nd = 1 Villa Boy 3rd = 2 The Fifth Ace 4th = 10 Viking Cruz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 5 - 2 Sound Advice | ||
Sat Sep 1 2018 20:50 | 1st = 2 Sound Advice 2nd = 1 Wicked Quality 3rd = 5 Mount Brown 4th = 3 Twisted Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 7 Cawbourne Bigred | ||
Sat Sep 1 2018 20:46 | 1st = 7 Cawbourne Bigred 2nd = 1 Maywyn Promises 3rd = 4 Ten Gallon Hat 4th = 5 Good Golly Olly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 10 My Alpha Rock | ||
Sat Sep 1 2018 20:45 | 1st = 10 My Alpha Rock 2nd = 4 Power Of Red 3rd = 6 Epaulette 4th = 3 Smokey Quartz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 9 Mother Monster | ||
Sat Sep 1 2018 20:42 | 1st = 9 Mother Monster 2nd = 8 Eduardo Rose 3rd = 4 Early Spring 4th = 3 Searching |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 4 - 7 Parisian Partygirl | ||
Sat Sep 1 2018 20:41 | 1st = 7 Parisian Partygirl 2nd = 8 Burning Shadows 3rd = 3 Lightning Colt 4th = 9 Just A Horse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 2 Luvumum | ||
Sat Sep 1 2018 20:37 | 1st = 2 Luvumum 2nd = 4 Arcachon 3rd = 1 Havetogetawaymore 4th = 3 Keilor Misty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 4 Gateway To Eden | ||
Sat Sep 1 2018 20:35 | 1st = 4 Gateway To Eden 2nd = 6 Dyna Wazza 3rd = 2 Barcali 4th = 7 Go Seek Heidi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 7 - 5 Major Petro | ||
Sat Sep 1 2018 20:33 | 1st = 5 Major Petro 2nd = 1 Never Know Charlie 3rd = 8 Barkeeta 4th = 4 Open The Valve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 1 Tap Out Dusty | ||
Sat Sep 1 2018 20:31 | 1st = 1 Tap Out Dusty 2nd = 6 Galaxy Banner 3rd = 8 Hard Left 4th = 2 Biddyken Haich |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 7 - 8 Carlas Pixel | ||
Sat Sep 1 2018 20:30 | 1st = 8 Carlas Pixel 2nd = 7 Three Ways 3rd = 2 Bad Billy 4th = 1 Vinny Chase |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 4 - 1 Finale | ||
Sat Sep 1 2018 20:27 | 1st = 1 Finale 2nd = 5 Zipping Buddy 3rd = 4 Nappo Quoted 4th = 2 Walkie Talkie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 5 Sooky Jooky | ||
Sat Sep 1 2018 20:24 | 1st = 5 Sooky Jooky 2nd = 1 Dissembler 3rd = 4 Wild Angel 4th = 2 Silvagni Cubed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 4 - 5 Daddy Long Legs | ||
Sat Sep 1 2018 20:22 | 1st = 5 Daddy Long Legs 2nd = 6 The Dali Express 3rd = 8 Julius Franco 4th = 3 Rhyflective |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 2 Road To Flame | ||
Sat Sep 1 2018 20:21 | 1st = 2 Road To Flame 2nd = 1 Cake It On 3rd = 8 That Houdini 4th = 6 Snowball Otto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 6 Titanium Ruby | ||
Sat Sep 1 2018 20:18 | 1st = 6 Titanium Ruby 2nd = 5 Divers Session 3rd = 9 Shellys Reject 4th = 2 Pin Money |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 8 Ideal Lifestyle | ||
Sat Sep 1 2018 20:17 | 1st = 8 Ideal Lifestyle 2nd = 4 Du Vella 3rd = 6 Cherry Mahoney 4th = 7 Ima Mystery Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 6 Bolt Like Bekim | ||
Sat Sep 1 2018 20:15 | 1st = 6 Bolt Like Bekim 2nd = 8 Good Luck Mark 3rd = 7 Mcivor Verna 4th = 1 Celestial Folk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 3 - 7 Mystic Falls | ||
Sat Sep 1 2018 20:13 | 1st = 7 Mystic Falls 2nd = 2 Track The Navajo 3rd = 1 Murihiku Miss 4th = 8 Guns With Cows |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 4 Mandy Kriden | ||
Sat Sep 1 2018 20:10 | 1st = 4 Mandy Kriden 2nd = 8 Zaras Delight 3rd = 5 January 4th = 7 Grinvil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 3 Zoobie | ||
Sat Sep 1 2018 20:09 | 1st = 3 Zoobie 2nd = 5 Velocity Whisper 3rd = 2 Alon 4th = 6 Enzo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 3 - 1 Ritza Millie | ||
Sat Sep 1 2018 20:08 | 1st = 1 Ritza Millie 2nd = 7 Elantris 3rd = 4 Nino De Oro 4th = 2 Canya Ayden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 7 Rev Set | ||
Sat Sep 1 2018 20:05 | 1st = 7 Rev Set 2nd = 1 Steve The Pirate 3rd = 3 Violet Femmes 4th = 6 Pick It Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 6 - 8 Ticket Outa Here | ||
Sat Sep 1 2018 20:04 | 1st = 8 Ticket Outa Here 2nd = 6 Justajolt 3rd = 5 Advanced Warfare 4th = 2 Bee Bee Elle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 2 Over The Border | ||
Sat Sep 1 2018 20:01 | 1st = 2 Over The Border 2nd = 1 Zipping Koda 3rd = 4 Ruby Rabs 4th = 7 Kings Decision |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 6 - 9 Maori Law | ||
Sat Sep 1 2018 20:00 | 1st = 9 Maori Law 2nd = 5 Pizza Queen 3rd = 10 Any Old Way 4th = 11 Tiavons Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 1 Perfect Rocky | ||
Sat Sep 1 2018 19:57 | 1st = 1 Perfect Rocky 2nd = 8 Appointed 3rd = 2 Quaras Zade 4th = 3 Texas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 1 Topaz Tan | ||
Sat Sep 1 2018 19:54 | 1st = 1 Topaz Tan 2nd = 8 Sail Surfer 3rd = 5 Sleek Style 4th = 6 Apollos Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 3 - 1 Bettorhavtime | ||
Sat Sep 1 2018 19:52 | 1st = 1 Bettorhavtime 2nd = 2 The Shooting Star 3rd = 9 Cora Jaccka 4th = 6 I Wanna Rocknroll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 2 - 2 Lochinvar Hugo | ||
Sat Sep 1 2018 19:50 | 1st = 2 Lochinvar Hugo 2nd = 1 Bekin Street 3rd = 8 King Panda 4th = 4 Bogan Doonie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 8 Blackjack Neo | ||
Sat Sep 1 2018 19:46 | 1st = 8 Blackjack Neo 2nd = 7 Tito Mojito 3rd = 4 Mcneo 4th = 2 Our Delta Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 6 Tygar | ||
Sat Sep 1 2018 19:45 | 1st = 6 Tygar 2nd = 2 Dance For Glory 3rd = 5 Shannonstheman 4th = 8 Senor Macray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 5 Daily Double | ||
Sat Sep 1 2018 19:42 | 1st = 5 Daily Double 2nd = 2 Tap Out Ava 3rd = 1 Despicable Macy 4th = 8 Can Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 2 - 5 Charlie El | ||
Sat Sep 1 2018 19:41 | 1st = 5 Charlie El 2nd = 3 Mondooley Mach 3rd = 1 Ohoka Ritchie 4th = 2 Cheveyo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 2 Ruby Spring | ||
Sat Sep 1 2018 19:39 | 1st = 2 Ruby Spring 2nd = 8 Cracker Sunrise 3rd = 6 Typhoon Tyson 4th = 5 Proud Racer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 1 Bring On Lefty | ||
Sat Sep 1 2018 19:37 | 1st = 1 Bring On Lefty 2nd = 2 Wattlebank Flyer 3rd = 10 Illawong Dreamtime 4th = 4 Fifth Edition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 3 Opal Heist | ||
Sat Sep 1 2018 19:35 | 1st = 3 Opal Heist 2nd = 7 Bourbski Bar 3rd = 4 Zipping Kretch 4th = 2 Dr Abbie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 5 - 3 Moonlight Cruiser | ||
Sat Sep 1 2018 19:34 | 1st = 3 Moonlight Cruiser 2nd = 2 The Brazen Jasper 3rd = 8 Seven Scotches 4th = 6 Mickey Mcrooney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 1 Arch Rival | ||
Sat Sep 1 2018 19:31 | 1st = 1 Arch Rival 2nd = 10 Farmor In Tune 3rd = 8 Give It Some 4th = 3 Skylark Brooke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 5 - 1 Van Mara | ||
Sat Sep 1 2018 19:30 | 1st = 1 Van Mara 2nd = 8 Shadow Reign 3rd = 9 Wingatui Dew 4th = 11 Animated |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bulli Race 1 - 1 Patient Vixen | ||
Sat Sep 1 2018 19:27 | 1st = 1 Patient Vixen 2nd = 8 Chicago Focus 3rd = 3 Dynamite Davey 4th = 2 Ruby Herrera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 3 Vandagambo | ||
Sat Sep 1 2018 19:24 | 1st = 3 Vandagambo 2nd = 5 Sunnys Kayo 3rd = 7 Ichiban Fairy 4th = 6 Akina Blitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 2 - 9 Crystal Sparkles | ||
Sat Sep 1 2018 19:22 | 1st = 9 Crystal Sparkles 2nd = 1 Ace To Play 3rd = 7 Kalinda 4th = 4 Marzzz Barzzz Bazz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 5 Cosmic Zesta | ||
Sat Sep 1 2018 19:21 | 1st = 5 Cosmic Zesta 2nd = 8 Fantastic Ghost 3rd = 4 Cosmic Adonis 4th = 1 Rockstar Stangus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 8 Im Seeking | ||
Sat Sep 1 2018 19:18 | 1st = 8 Im Seeking 2nd = 7 Songar Thunder 3rd = 4 Diddy Ace 4th = 3 Rippa Regis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 4 Joes Star Of Mia | ||
Sat Sep 1 2018 19:17 | 1st = 4 Joes Star Of Mia 2nd = 2 Somepartysomewhere 3rd = 6 My Major Rocket 4th = 3 Ballymore Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 4 Rockstar Patriot | ||
Sat Sep 1 2018 19:14 | 1st = 4 Rockstar Patriot 2nd = 3 Zagati 3rd = 5 Dyna Chancer 4th = 7 Moment To Jive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 1 - 5 Leeseme Lifestyle | ||
Sat Sep 1 2018 19:13 | 1st = 5 Leeseme Lifestyle 2nd = 6 Davincis Fiscal 3rd = 1 Penola Girl 4th = 2 Minikita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 1 Rio Brave | ||
Sat Sep 1 2018 19:11 | 1st = 1 Rio Brave 2nd = 2 Money For Jam 3rd = 8 Tail Wag 4th = 4 Lallybroch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 4 Lockton Luck | ||
Sat Sep 1 2018 19:09 | 1st = 4 Lockton Luck 2nd = 1 Markey Oh Markey 3rd = 5 Izzy Watt 4th = 10 Mafuta Vautin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 3 Neo Cleo | ||
Sat Sep 1 2018 19:08 | 1st = 3 Neo Cleo 2nd = 1 Hazelwood Flyer 3rd = 4 Dobre 4th = 8 Lightwood Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 8 - 12 Patrocity | ||
Sat Sep 1 2018 19:05 | 1st = 12 Patrocity 2nd = 1 Sense Of Power 3rd = 13 Perceptive Miss 4th = 14 Tribu To Mary |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 4 - 3 Iwasntxpectingthat | ||
Sat Sep 1 2018 19:03 | 1st = 3 Iwasntxpectingthat 2nd = 5 Firenze 3rd = 4 Nate Braxton 4th = 2 Fly Rocknroll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 2 Roxy Twist | ||
Sat Sep 1 2018 19:01 | 1st = 2 Roxy Twist 2nd = 4 Flying Springer 3rd = 5 Millarro 4th = 7 Wilshire Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 4 - 3 Major Kiwi | ||
Sat Sep 1 2018 19:00 | 1st = 3 Major Kiwi 2nd = 1 Jodan 3rd = 6 Skippy Rascal 4th = 2 Mohegan Sun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 4 Dude Abides | ||
Sat Sep 1 2018 18:57 | 1st = 4 Dude Abides 2nd = 3 Zipping Abbot 3rd = 2 Prince Rakeem 4th = 6 Im So Fancy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Globe Derby Race 1 - 8 The Octagon | ||
Sat Sep 1 2018 18:56 | 1st = 8 The Octagon 2nd = 1 Marty Major 3rd = 2 Just Read My Mind 4th = 5 Blurred Lines |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 9 Village Witch | ||
Sat Sep 1 2018 18:52 | 1st = 9 Village Witch 2nd = 8 Downunder Stride 3rd = 3 Maximan 4th = 2 Spare Me Days |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 3 Red Hot Spur | ||
Sat Sep 1 2018 18:49 | 1st = 3 Red Hot Spur 2nd = 2 Hot Ember 3rd = 7 Thunder Of Fire 4th = 8 Rocky Spies |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 8 Lakeview Isla | ||
Sat Sep 1 2018 18:45 | 1st = 8 Lakeview Isla 2nd = 2 Garrido 3rd = 6 Weeona Pearl 4th = 7 Omega Vera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 2 Double Stitched | ||
Sat Sep 1 2018 18:42 | 1st = 2 Double Stitched 2nd = 7 Fast Car Driving 3rd = 1 Oren Ishii 4th = 8 Bula Fab Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 1 Officianado | ||
Sat Sep 1 2018 18:40 | 1st = 1 Officianado 2nd = 10 Top Flight Cruize 3rd = 8 Riverleigh Jeff 4th = 2 Ned Pepper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 2 Snipper Brann | ||
Sat Sep 1 2018 18:37 | 1st = 2 Snipper Brann 2nd = 10 Vip 3rd = 3 Broken Flippa 4th = 8 One Call Away |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 3 - 4 Lovin Miss Daisy | ||
Sat Sep 1 2018 18:36 | 1st = 4 Lovin Miss Daisy 2nd = 11 Robbiewillmakeit 3rd = 1 Colin Mattgregor 4th = 9 Days End |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 1 Galleon | ||
Sat Sep 1 2018 18:33 | 1st = 1 Galleon 2nd = 2 Wildash Nitro 3rd = 7 Lobcha 4th = 5 Cakes All Round |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 3 - 4 With Gusto | ||
Sat Sep 1 2018 18:32 | 1st = 4 With Gusto 2nd = 7 Hes Okey Dokey 3rd = 1 Might Be Luck 4th = 5 Classy Western |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 4 Milla Rose | ||
Sat Sep 1 2018 18:29 | 1st = 4 Milla Rose 2nd = 7 Lucas Rose 3rd = 2 Paisley 4th = 5 Crickets Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 7 - 3 Rebel King | ||
Sat Sep 1 2018 18:25 | 1st = 3 Rebel King 2nd = 2 Man Booker 3rd = 5 Profit Street 4th = 10 By Decree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 6 Meadowlands | ||
Sat Sep 1 2018 18:23 | 1st = 6 Meadowlands 2nd = 4 Oscar The Weapon 3rd = 7 Magic On Tap 4th = 5 Gemena Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 7 Controversial | ||
Sat Sep 1 2018 18:20 | 1st = 7 Controversial 2nd = 4 Lots More Art 3rd = 9 Mustang Bart 4th = 10 Redbank Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 7 Ruby Buzzard | ||
Sat Sep 1 2018 18:17 | 1st = 7 Ruby Buzzard 2nd = 4 Mack Quay 3rd = 2 Grand Gift 4th = 6 Aldo Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 5 - 1 Needy Rocket | ||
Sat Sep 1 2018 18:15 | 1st = 1 Needy Rocket 2nd = 4 Wicked Affair 3rd = 2 Macon County 4th = 10 Montana Air |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 4 Secret Jack | ||
Sat Sep 1 2018 18:12 | 1st = 4 Secret Jack 2nd = 12 Untitled 3rd = 7 Uncle Peter 4th = 2 Ted West |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 2 Not Too Bossy | ||
Sat Sep 1 2018 18:09 | 1st = 2 Not Too Bossy 2nd = 1 Red Hot Gossip 3rd = 8 Nitro Norma 4th = 4 Too Good Joog |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 2 Jimmys Angel | ||
Sat Sep 1 2018 18:05 | 1st = 2 Jimmys Angel 2nd = 7 Daintree Dynamo 3rd = 4 Vladimir Rose 4th = 1 Slick Maggie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 2 - 6 Matilda Dawn | ||
Sat Sep 1 2018 18:04 | 1st = 6 Matilda Dawn 2nd = 9 Jetawayjo 3rd = 8 Oh Really 4th = 3 Pantastic Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 2 - 5 High Rolling | ||
Sat Sep 1 2018 18:00 | 1st = 5 High Rolling 2nd = 9 Makes Every Scents 3rd = 8 Striking Beauty 4th = 7 Elteearr |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 3 Parabatai | ||
Sat Sep 1 2018 17:59 | 1st = 3 Parabatai 2nd = 8 Wamogo 3rd = 1 Purple Hand 4th = 6 Sasha Banks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 9 - 8 Reckless Choice | ||
Sat Sep 1 2018 17:57 | 1st = 8 Reckless Choice 2nd = 13 Courage Within 3rd = 3 Saxton Rock 4th = 12 Shockfactor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 7 Junior Tot | ||
Sat Sep 1 2018 17:54 | 1st = 7 Junior Tot 2nd = 4 Irinka Lyn 3rd = 3 Shes Leaving 4th = 8 Inkjet Keroma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 1 Bee Solo | ||
Sat Sep 1 2018 17:51 | 1st = 1 Bee Solo 2nd = 2 Oxley One 3rd = 7 Werina Rocket 4th = 3 Ladylike Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 6 - 9 Nelsons Flight | ||
Sat Sep 1 2018 17:50 | 1st = 9 Nelsons Flight 2nd = 5 Reykjavik 3rd = 1 Get Over It 4th = 2 Settlers Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 1 Trap Queen | ||
Sat Sep 1 2018 17:47 | 1st = 1 Trap Queen 2nd = 4 Paua Te Kuri 3rd = 10 All About Arby 4th = 6 Rhino Rex |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 1 Tamaar Tux | ||
Sat Sep 1 2018 17:44 | 1st = 1 Tamaar Tux 2nd = 6 Brock On 3rd = 3 Jock Colley 4th = 2 Tiny Zesta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 4 Rock With Sam | ||
Sat Sep 1 2018 17:43 | 1st = 4 Rock With Sam 2nd = 12 Outlaw Fella 3rd = 2 El Major 4th = 7 Deecaesar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 8 - 12 Tan Tat Trusting | ||
Sat Sep 1 2018 17:40 | 1st = 12 Tan Tat Trusting 2nd = 5 Moghul Empire 3rd = 11 Sensation Ally 4th = 8 Diapason |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 6 Danni Said No | ||
Sat Sep 1 2018 17:37 | 1st = 6 Danni Said No 2nd = 1 No Softie 3rd = 8 Gregory 4th = 3 Sara Jess Barka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Newcastle Race 1 - 9 Somemondosomewhere | ||
Sat Sep 1 2018 17:37 | 1st = 9 Somemondosomewhere 2nd = 8 Our Dream To Reality 3rd = 6 Second Major 4th = 7 Highview Freddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 4 - 4 Mulk | ||
Sat Sep 1 2018 17:35 | 1st = 4 Mulk 2nd = 3 Perdu 3rd = 5 Ominous Warning 4th = 1 Windsor Cup |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 6 Road Side Assist | ||
Sat Sep 1 2018 17:34 | 1st = 6 Road Side Assist 2nd = 3 Eye Hate Cake 3rd = 1 Frosty Black Jay 4th = 5 Bogan Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Melton Race 1 - 3 Itz Billy Hillis | ||
Sat Sep 1 2018 17:32 | 1st = 3 Itz Billy Hillis 2nd = 6 Winkanditsover 3rd = 7 Offthetopofmyhead 4th = 8 Final Over |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 10 Dr Murphy | ||
Sat Sep 1 2018 17:29 | 1st = 10 Dr Murphy 2nd = 8 Molly Spolly 3rd = 2 Aston Narita 4th = 6 Oni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 9 Red Razzler | ||
Sat Sep 1 2018 17:26 | 1st = 9 Red Razzler 2nd = 5 Renaissance 3rd = 1 Staten Island 4th = 6 Lava Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 9 - 8 Ellicazoom | ||
Sat Sep 1 2018 17:25 | 1st = 8 Ellicazoom 2nd = 5 I Am Excited 3rd = 2 I Am A Star 4th = 14 Petition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 2 Amber Liquid | ||
Sat Sep 1 2018 17:22 | 1st = 2 Amber Liquid 2nd = 7 Lucky Brann 3rd = 3 Miss Bristle 4th = 4 Turbo Diddle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 8 - 10 Jardin Rouge | ||
Sat Sep 1 2018 17:17 | 1st = 10 Jardin Rouge 2nd = 3 Hirtshals 3rd = 7 Comic Story 4th = 13 Savannah Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 5 - 5 Electric Light | ||
Sat Sep 1 2018 17:13 | 1st = 5 Electric Light 2nd = 4 Mantime 3rd = 1 Pyms Royale 4th = 10 The Nicconian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 9 - 7 Best Of Days | ||
Sat Sep 1 2018 17:10 | 1st = 7 Best Of Days 2nd = 5 Sir Plush 3rd = 3 Sambro 4th = 9 Another Dollar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warracknabeal Race 7 - 2 Danigree | ||
Sat Sep 1 2018 17:06 | 1st = 2 Danigree 2nd = 6 Deck Of Cards 3rd = 1 Atomic Knight 4th = 15 Carrie Ann |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 3 - 7 Beau Garcon | ||
Sat Sep 1 2018 17:02 | 1st = 7 Beau Garcon 2nd = 9 Snowy Black 3rd = 4 Strategic Jeuny 4th = 1 Bon Aire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 7 - 3 Theanswermyfriend | ||
Sat Sep 1 2018 17:01 | 1st = 3 Theanswermyfriend 2nd = 1 Widgee Turf 3rd = 6 Waging War 4th = 14 Pretty Punk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 9 - 10 Zoff N Off | ||
Sat Sep 1 2018 16:58 | 1st = 10 Zoff N Off 2nd = 1 Raise An Army 3rd = 8 Marokawa 4th = 4 The Wardsmen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 8 - 6 Dylans Romance | ||
Sat Sep 1 2018 16:54 | 1st = 6 Dylans Romance 2nd = 8 Righteousness 3rd = 5 Orokonui 4th = 7 Takewing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Birdsville Race 7 - 5 Still The Same | ||
Sat Sep 1 2018 16:52 | 1st = 5 Still The Same 2nd = 6 Devils Fire 3rd = 9 Rocksetta 4th = 1 Eschiele |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 8 - 8 Ball Of Muscle | ||
Sat Sep 1 2018 16:50 | 1st = 8 Ball Of Muscle 2nd = 3 Voodoo Lad 3rd = 2 Brave Smash 4th = 4 Rich Charm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 8 - 2 Queen Of Kingston | ||
Sat Sep 1 2018 16:46 | 1st = 2 Queen Of Kingston 2nd = 14 Partie Town 3rd = 7 Dark Image 4th = 3 Cool Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 10 Tversky | ||
Sat Sep 1 2018 16:42 | 1st = 10 Tversky 2nd = 5 Fiery Heights 3rd = 9 My Girl Hayley 4th = 11 Old Habits |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 4 - 7 Dia De La Raza | ||
Sat Sep 1 2018 16:38 | 1st = 7 Dia De La Raza 2nd = 4 Undisclosed 3rd = 5 Night Voyage 4th = 8 How To Fly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dalby Race 7 - 11 Toecanargie Man | ||
Sat Sep 1 2018 16:34 | 1st = 11 Toecanargie Man 2nd = 1 Greywolf 3rd = 12 Bondi Battle 4th = 6 Court Rules |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 8 - 3 Pure Elation | ||
Sat Sep 1 2018 16:30 | 1st = 3 Pure Elation 2nd = 2 Fiesta 3rd = 8 Pretty In Pink 4th = 1 Oohood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 2 - 5 Brooklyn | ||
Sat Sep 1 2018 16:28 | 1st = 5 Brooklyn 2nd = 1 Kiss The Condor 3rd = 3 Harmonium Bells 4th = 2 Culzean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warracknabeal Race 6 - 4 Barry The Baptist | ||
Sat Sep 1 2018 16:26 | 1st = 4 Barry The Baptist 2nd = 5 Crafty Devil 3rd = 10 Blue Jangles 4th = 2 Ma Jones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 6 - 6 Zalmona | ||
Sat Sep 1 2018 16:21 | 1st = 6 Zalmona 2nd = 3 Vieira 3rd = 13 I Am Queen 4th = 9 Its Time For Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 8 - 2 Didnt Mention It | ||
Sat Sep 1 2018 16:18 | 1st = 2 Didnt Mention It 2nd = 3 Mymming 3rd = 8 Our Gracious Dane 4th = 6 Last Light |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 7 - 2 Cosmologist | ||
Sat Sep 1 2018 16:14 | 1st = 2 Cosmologist 2nd = 10 Vinnie Power 3rd = 12 Xaarfoxylady 4th = 7 Tycoon Mar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Birdsville Race 6 - 1 Blue Jest | ||
Sat Sep 1 2018 16:12 | 1st = 1 Blue Jest 2nd = 4 Boggoms 4th = 3 Palace Tycoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 7 - 4 Humidor | ||
Sat Sep 1 2018 16:10 | 1st = 4 Humidor 2nd = 8 Kementari 3rd = 7 Kings Will Dream 4th = 3 Vega Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 7 - 3 Peak Hill | ||
Sat Sep 1 2018 16:06 | 1st = 3 Peak Hill 2nd = 5 Stellar Jewel 3rd = 6 Dew Drop 4th = 10 Blazing Cheers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 7 Fighting Teo | ||
Sat Sep 1 2018 16:02 | 1st = 7 Fighting Teo 2nd = 10 Sir Barnabus 3rd = 12 Galaxy Guru 4th = 11 Antigone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 3 - 5 Beg To Differ | ||
Sat Sep 1 2018 15:58 | 1st = 5 Beg To Differ 2nd = 2 Kirov Boy 3rd = 8 Gold Artisan 4th = 11 Young Thor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dalby Race 6 - 12 Arctic Circle | ||
Sat Sep 1 2018 15:54 | 1st = 12 Arctic Circle 2nd = 3 Bubba Rocker 3rd = 9 Solo Artist 4th = 10 Make No Mistake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 7 - 15 Unforgotten | ||
Sat Sep 1 2018 15:50 | 1st = 15 Unforgotten 2nd = 12 Ace High 3rd = 6 Libran 4th = 14 Sedanzer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warracknabeal Race 5 - 3 Jukila | ||
Sat Sep 1 2018 15:46 | 1st = 3 Jukila 2nd = 7 I Aint The One 3rd = 6 For All We Know 4th = 11 San Gregorio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 1 - 2 Lady Alcatraz | ||
Sat Sep 1 2018 15:43 | 1st = 2 Lady Alcatraz 2nd = 3 My Snip 3rd = 4 Taipei Dancer 4th = 5 Wawrinka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 5 - 9 Celtic Blast | ||
Sat Sep 1 2018 15:41 | 1st = 9 Celtic Blast 2nd = 13 Trembling 3rd = 4 All About Nicci 4th = 7 Fancy Rumble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 7 - 8 Champagne Rock | ||
Sat Sep 1 2018 15:38 | 1st = 8 Champagne Rock 2nd = 3 Legal Counsel 3rd = 9 Sequalos Spirit 4th = 7 Catch Me Latar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 6 - 8 Quadriga | ||
Sat Sep 1 2018 15:34 | 1st = 8 Quadriga 2nd = 10 Scarpa 3rd = 5 Knievel 4th = 6 Cappamore |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Birdsville Race 5 - 1 Damgoodchoice | ||
Sat Sep 1 2018 15:32 | 1st = 1 Damgoodchoice 2nd = 3 Benchi Pegasus 3rd = 6 Snippety Sip 4th = 2 Exstratum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 6 - 11 Native Soldier | ||
Sat Sep 1 2018 15:30 | 1st = 11 Native Soldier 2nd = 12 The August 3rd = 6 Seabrook 4th = 13 Thorondor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 6 - 1 Caro Cavallo | ||
Sat Sep 1 2018 15:26 | 1st = 1 Caro Cavallo 2nd = 3 King Of Monaco 3rd = 12 Onset 4th = 10 Mary Read |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 3 Bel Burgess | ||
Sat Sep 1 2018 15:22 | 1st = 3 Bel Burgess 2nd = 1 Courtza King 3rd = 8 Backslapper 4th = 2 Deconstructed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 9 - 5 Oguy | ||
Sat Sep 1 2018 15:19 | 1st = 5 Oguy 2nd = 9 Fancy More 3rd = 2 Rene 4th = 15 Lady Sequoyah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 2 - 3 Kellys Secret | ||
Sat Sep 1 2018 15:18 | 1st = 3 Kellys Secret 2nd = 12 Oriental Rose 3rd = 2 Noble King 4th = 5 Twentythree Red |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dalby Race 5 - 2 Apoloboom | ||
Sat Sep 1 2018 15:14 | 1st = 2 Apoloboom 2nd = 9 Brax 3rd = 3 Charlie Cat 4th = 5 Rosie Posie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 6 - 2 Comin Through | ||
Sat Sep 1 2018 15:10 | 1st = 2 Comin Through 2nd = 12 Tom Melbourne 3rd = 11 Dixie Blossoms 4th = 8 Arbeitsam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warracknabeal Race 4 - 4 Beeokay | ||
Sat Sep 1 2018 15:06 | 1st = 4 Beeokay 2nd = 2 Lagerfeld 3rd = 7 Flying Batya 4th = 3 Banachek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 4 - 2 Tunes | ||
Sat Sep 1 2018 15:01 | 1st = 2 Tunes 2nd = 4 Accounted Four 3rd = 1 Zentangle 4th = 5 Romelo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 9 - 8 Braavos | ||
Sat Sep 1 2018 15:00 | 1st = 8 Braavos 2nd = 3 Joes Legacy 3rd = 11 Podravina 4th = 14 My Zed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 6 - 3 Blooming Tycoon | ||
Sat Sep 1 2018 14:58 | 1st = 3 Blooming Tycoon 2nd = 1 Flying Machine 3rd = 4 Shes A Youeffoh 4th = 6 Escaday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 5 - 3 Jexerlent | ||
Sat Sep 1 2018 14:54 | 1st = 3 Jexerlent 2nd = 2 Sparkly Star 3rd = 7 Cuban Sizzle 4th = 4 Marrock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Birdsville Race 4 - 4 Jayeffkay | ||
Sat Sep 1 2018 14:52 | 1st = 4 Jayeffkay 2nd = 2 Ottos Brother 3rd = 11 Lager 4th = 15 Dutton Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 5 - 8 Call Me Handsome | ||
Sat Sep 1 2018 14:50 | 1st = 8 Call Me Handsome 2nd = 9 Mr Garcia 3rd = 11 Sin To Win 4th = 4 Vengeur Masque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 5 - 12 Lose The Snip | ||
Sat Sep 1 2018 14:46 | 1st = 12 Lose The Snip 2nd = 17 Hey Hey My My 3rd = 1 Airdale 4th = 5 Ultimate Eagle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 8 - 9 Simply Optimistic | ||
Sat Sep 1 2018 14:44 | 1st = 9 Simply Optimistic 2nd = 6 Santa Monica 3rd = 5 Pop Star Princess 4th = 10 Swisswatch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 4 Spending My Time | ||
Sat Sep 1 2018 14:42 | 1st = 4 Spending My Time 2nd = 3 Racecourse Road 3rd = 8 Cailini 4th = 1 Snicki Minaj |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Belmont Race 1 - 1 Fire And Rain | ||
Sat Sep 1 2018 14:38 | 1st = 1 Fire And Rain 2nd = 4 Pablos Poem 3rd = 3 Flirtini 4th = 2 Classic Pro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dalby Race 4 - 8 Noreena | ||
Sat Sep 1 2018 14:36 | 1st = 8 Noreena 2nd = 5 Abstain 3rd = 9 Foxleigh 4th = 2 Schmizo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 5 - 1 Redzel | ||
Sat Sep 1 2018 14:35 | 1st = 1 Redzel 2nd = 4 Kaepernick 3rd = 5 Invincible Star 4th = 6 Boss Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warracknabeal Race 3 - 2 Havastar | ||
Sat Sep 1 2018 14:31 | 1st = 2 Havastar 2nd = 4 Sky Royale 3rd = 8 Bombshell Babe 4th = 13 Son Of Keano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 3 - 10 Exalted Craftsman | ||
Sat Sep 1 2018 14:26 | 1st = 10 Exalted Craftsman 2nd = 8 Mr Sheridan 3rd = 1 Mongolian Wolf 4th = 3 Dance Of Heroes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 8 - 14 Hartley | ||
Sat Sep 1 2018 14:25 | 1st = 14 Hartley 2nd = 11 Beauden 3rd = 13 Choice Attitude 4th = 9 Smokin Oak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 5 - 3 Tedder Avenue | ||
Sat Sep 1 2018 14:23 | 1st = 3 Tedder Avenue 2nd = 1 Brenda 3rd = 2 Face Like Thunder 4th = 5 Lucy Le Roc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 4 - 3 November Man | ||
Sat Sep 1 2018 14:19 | 1st = 3 November Man 2nd = 1 The Haitian Poet 3rd = 6 Baaed 4th = 10 Provocative Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Birdsville Race 3 - 4 Satan Da | ||
Sat Sep 1 2018 14:17 | 1st = 4 Satan Da 2nd = 2 Avoid The Missus 3rd = 6 Our Dexter 4th = 7 Spur With Ease |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 4 - 9 Nights Watch | ||
Sat Sep 1 2018 14:15 | 1st = 9 Nights Watch 2nd = 1 Liten In My Veins 3rd = 12 Muraaqeb 4th = 3 Fastnet Tempest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 4 - 14 True Pride | ||
Sat Sep 1 2018 14:11 | 1st = 14 True Pride 2nd = 1 Hashtag Hero 3rd = 12 Pig N Whistle 4th = 3 Minni Minnah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 7 - 4 Melt | ||
Sat Sep 1 2018 14:09 | 1st = 4 Melt 2nd = 7 Wekaforce 3rd = 5 Hapi Ella 4th = 6 Nulli Secundus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 3 Tactical Advantage | ||
Sat Sep 1 2018 14:07 | 1st = 3 Tactical Advantage 2nd = 10 Truculent 3rd = 4 Bold Xavvi 4th = 5 Drumbeats Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dalby Race 3 - 1 Hard Stride | ||
Sat Sep 1 2018 14:03 | 1st = 1 Hard Stride 2nd = 2 I Am The General 3rd = 4 Well Sighted 4th = 7 Seq The Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 4 - 8 The Lord Mayor | ||
Sat Sep 1 2018 14:00 | 1st = 8 The Lord Mayor 2nd = 5 Quick Defence 3rd = 2 Brimham Rocks 4th = 3 Goathland |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warracknabeal Race 2 - 2 Marx Brother | ||
Sat Sep 1 2018 13:56 | 1st = 2 Marx Brother 2nd = 11 Ocean Essence 3rd = 3 Okie 4th = 7 Right On Dolly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 2 - 2 Sir Lopez | ||
Sat Sep 1 2018 13:51 | 1st = 2 Sir Lopez 2nd = 1 Urban Explorer 3rd = 3 Caroun 4th = 4 Pentomatic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 7 - 15 Melody Belle | ||
Sat Sep 1 2018 13:50 | 1st = 15 Melody Belle 2nd = 4 Hiflyer 3rd = 13 Our Abbadean 4th = 1 Jon Snow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 4 - 4 Bill The Conqueror | ||
Sat Sep 1 2018 13:48 | 1st = 4 Bill The Conqueror 2nd = 8 Gilded Lion 3rd = 10 Cedar Rapids 4th = 11 The Pony |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 3 - 1 Caliera Gem | ||
Sat Sep 1 2018 13:44 | 1st = 1 Caliera Gem 2nd = 4 Alison Of Tuffy 3rd = 3 Rose of Savannah 4th = 2 Santa Anita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Birdsville Race 2 - 5 Alfiarto | ||
Sat Sep 1 2018 13:42 | 1st = 5 Alfiarto 2nd = 7 Safdie 3rd = 4 Golfing 4th = 2 Ace Lightning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 3 - 2 Mrs Gardenia | ||
Sat Sep 1 2018 13:40 | 1st = 2 Mrs Gardenia 3rd = 11 Arties Dreamwinner 4th = 6 Istria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 3 - 9 Bellaria | ||
Sat Sep 1 2018 13:40 | 1st = 9 Bellaria 3rd = 11 Arties Dreamwinner 4th = 6 Istria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 3 - 4 Magic Alliance | ||
Sat Sep 1 2018 13:36 | 1st = 4 Magic Alliance 2nd = 13 Moringas Hiemie 3rd = 15 Dragons Esprit 4th = 6 Gold Digger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 6 - 5 Danzdanzdance | ||
Sat Sep 1 2018 13:34 | 1st = 5 Danzdanzdance 2nd = 4 Contessa Vanessa 3rd = 10 Padraig 4th = 1 Excalibur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 5 Prioritise | ||
Sat Sep 1 2018 13:32 | 1st = 5 Prioritise 2nd = 1 Order Again 3rd = 4 Glitra 4th = 2 Bergerac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dalby Race 2 - 4 Welcome Nugget | ||
Sat Sep 1 2018 13:28 | 1st = 4 Welcome Nugget 2nd = 1 Just Favulous 3rd = 5 Mishani Krishna 4th = 2 Cossie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 3 - 10 Gordons Leap | ||
Sat Sep 1 2018 13:25 | 1st = 10 Gordons Leap 2nd = 3 Cisco Bay 3rd = 2 Athonis 4th = 11 Blinkin Fast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warracknabeal Race 1 - 8 Teosinte | ||
Sat Sep 1 2018 13:21 | 1st = 8 Teosinte 2nd = 9 Cuffed 3rd = 11 Its Choice 4th = 7 Swanky Cat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 1 - 3 Farooq | ||
Sat Sep 1 2018 13:16 | 1st = 3 Farooq 2nd = 7 Maid Equal 3rd = 1 Dancers Kin 4th = 5 Riverina Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 6 - 1 Charles Road | ||
Sat Sep 1 2018 13:15 | 1st = 1 Charles Road 2nd = 11 Big Mike 3rd = 9 China Star 4th = 10 Nymph Monte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 3 - 7 Mystic Mist | ||
Sat Sep 1 2018 13:13 | 1st = 7 Mystic Mist 2nd = 1 Brinkmanship 3rd = 5 Fish N Snitz 4th = 6 Im Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 2 - 1 Lightz | ||
Sat Sep 1 2018 13:09 | 1st = 1 Lightz 2nd = 2 La Renarde 3rd = 7 Cartel 4th = 3 Bridyn May |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Birdsville Race 1 - 5 The Scoop | ||
Sat Sep 1 2018 13:07 | 1st = 5 The Scoop 2nd = 1 My Mind Is Madeup 3rd = 6 Truffle Hunter 4th = 7 Miss Pickle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 2 - 6 Bryan | ||
Sat Sep 1 2018 13:05 | 1st = 6 Bryan 2nd = 3 Oberland 3rd = 10 Holbien 4th = 16 Lady Of Flanders |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 2 - 5 Princess Elle | ||
Sat Sep 1 2018 13:01 | 1st = 5 Princess Elle 2nd = 10 Bettigood 3rd = 1 Dux Nutz 4th = 8 Star Of Pompeii |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 5 - 3 Magnum | ||
Sat Sep 1 2018 12:59 | 1st = 3 Magnum 2nd = 7 Rikki Tikki Tavi 3rd = 2 Ugo Foscolo 4th = 8 Excelleration |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 6 Belle Roc | ||
Sat Sep 1 2018 12:57 | 1st = 6 Belle Roc 2nd = 1 Sugar Sizzle 3rd = 2 A Man To Match 4th = 5 Red Doulton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Dalby Race 1 - 2 Solar Lady | ||
Sat Sep 1 2018 12:53 | 1st = 2 Solar Lady 2nd = 1 The Barracuda 3rd = 8 Alfie Junior 4th = 4 Silent Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 2 - 7 Goodfella | ||
Sat Sep 1 2018 12:50 | 1st = 7 Goodfella 2nd = 5 Abdon 3rd = 3 Old North 4th = 6 Souchez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 5 - 2 Cyber Attack | ||
Sat Sep 1 2018 12:42 | 1st = 2 Cyber Attack 2nd = 6 Cavallo Veloce 3rd = 8 Sagunto 4th = 3 Qiji Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 2 - 8 Out for Justice | ||
Sat Sep 1 2018 12:38 | 1st = 8 Out for Justice 2nd = 6 Grace Of Monaco 3rd = 7 Lucky Fix 4th = 2 Club Soda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hawkesbury Race 1 - 7 Karas Hope | ||
Sat Sep 1 2018 12:34 | 1st = 7 Karas Hope 2nd = 1 All Things 3rd = 9 Polished Penny 4th = 2 Borazon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Caulfield Race 1 - 2 High Church | ||
Sat Sep 1 2018 12:30 | 1st = 2 High Church 2nd = 1 Midterm 3rd = 4 Tall Ship 4th = 5 Master Zephyr |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Grafton Race 1 - 1 Ilia | ||
Sat Sep 1 2018 12:25 | 1st = 1 Ilia 2nd = 6 Just A Dame 3rd = 5 Jazzy Ruler 4th = 2 Capital City |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 4 - 8 Final Suggestion | ||
Sat Sep 1 2018 12:20 | 1st = 8 Final Suggestion 2nd = 9 Kachhi 3rd = 6 Two Thirty 4th = 5 Kyrie Eleison |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 1 - 11 Reginae | ||
Sat Sep 1 2018 12:10 | 1st = 11 Reginae 2nd = 3 Condemned 3rd = 4 Ranier 4th = 10 Symi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 4 - 7 Ohceedee | ||
Sat Sep 1 2018 12:05 | 1st = 7 Ohceedee 2nd = 1 Aim Smart 3rd = 3 Mental Telepathy 4th = 8 Bluetwentytwo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Gold Coast Race 1 - 10 Star Stryker | ||
Sat Sep 1 2018 12:00 | 1st = 10 Star Stryker 2nd = 1 Whitebait Pattie 3rd = 5 The Kingdom 4th = 8 Chicoutimi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 3 - 2 Amazing Az | ||
Sat Sep 1 2018 11:45 | 1st = 2 Amazing Az 2nd = 3 Transformer 3rd = 1 Smedley 4th = 6 Los Angeles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 3 - 1 Matuzalem | ||
Sat Sep 1 2018 11:30 | 1st = 1 Matuzalem 2nd = 14 Langkawi 3rd = 12 Tipperary Mary 4th = 15 Harbourside |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 2 - 4 Hes Cavalier | ||
Sat Sep 1 2018 11:10 | 1st = 4 Hes Cavalier 2nd = 2 Major Tom 3rd = 6 Banrock 4th = 5 Jake The Muss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 2 - 3 Te Akau Shark | ||
Sat Sep 1 2018 10:55 | 1st = 3 Te Akau Shark 2nd = 9 Livin On A Prayer 3rd = 7 Stradivarius 4th = 1 Mighty Solomon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ruakaka Race 1 - 13 Loose Cannon | ||
Sat Sep 1 2018 10:35 | 1st = 13 Loose Cannon 2nd = 14 Maison Roxanne 3rd = 11 Power Of Strength 4th = 2 Hasabro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 1 - 1 Gorbachev | ||
Sat Sep 1 2018 10:20 | 1st = 1 Gorbachev 2nd = 6 Revolution 3rd = 5 Aongatete Express 4th = 2 Look Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 7 Ima Logger | ||
Sat Sep 1 2018 0:01 | 1st = 7 Ima Logger 2nd = 1 Laugh Out Loud 3rd = 2 Sukhavati 4th = 4 Better Buy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 1 Starlight Carla | ||
Wed Aug 1 2018 23:48 | 1st = 1 Starlight Carla 2nd = 4 Lebron Slam 3rd = 5 Ripa Rama 4th = 7 Chain Smoker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 4 Dungeon Master | ||
Wed Aug 1 2018 23:32 | 1st = 4 Dungeon Master 2nd = 6 Go Alice Go 3rd = 7 Sweet Charlee 4th = 1 Blackwood Burst |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 1 West On Tia | ||
Wed Aug 1 2018 23:17 | 1st = 1 West On Tia 2nd = 6 Go Pro 3rd = 4 Little Miss Doza 4th = 2 Off Guard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 1 Chips And Trains | ||
Wed Aug 1 2018 22:56 | 1st = 1 Chips And Trains 2nd = 7 Ferdinand 3rd = 2 Starlight Joli 4th = 4 Scott Finesse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 6 Furtado | ||
Wed Aug 1 2018 22:40 | 1st = 6 Furtado 2nd = 8 Dragonstone 3rd = 7 Hot Devil 4th = 1 More Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 8 Atlantic Li | ||
Wed Aug 1 2018 22:36 | 1st = 8 Atlantic Li 2nd = 7 Ballistic Blue 3rd = 2 Kiprotich 4th = 4 West On Lily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 12 - 8 Penny Lane Keats | ||
Wed Aug 1 2018 22:30 | 1st = 8 Penny Lane Keats 2nd = 4 Taylas Banjo 3rd = 1 Buckle Up York 4th = 9 Shy Freddie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 7 Augustus Dagloop | ||
Wed Aug 1 2018 22:22 | 1st = 7 Augustus Dagloop 2nd = 8 Ace Ventura 3rd = 10 Yenderra Blue 4th = 1 Blackpool Alexis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 6 Moment To Jive | ||
Wed Aug 1 2018 22:15 | 1st = 6 Moment To Jive 2nd = 7 Chezzy Allen 3rd = 2 Quick Jagger 4th = 1 Poppy Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 11 - 4 Really Magic | ||
Wed Aug 1 2018 22:08 | 1st = 4 Really Magic 2nd = 5 Brandeen Bayley 3rd = 3 Oaklands 4th = 2 Bugs Boloney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 10 - 8 My Gal Penny | ||
Wed Aug 1 2018 22:05 | 1st = 8 My Gal Penny 2nd = 7 Swiss Maestro 3rd = 4 Chance Perfected 4th = 3 Aston Ginger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 9 - 6 Emerging Force | ||
Wed Aug 1 2018 22:00 | 1st = 6 Emerging Force 2nd = 5 Velox Equus 3rd = 1 Rebeccas Art 4th = 7 Motu Rampage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 5 Startron | ||
Wed Aug 1 2018 21:58 | 1st = 5 Startron 2nd = 4 Dyna Hinkley 3rd = 1 Saintly Jack 4th = 3 Wanna Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 10 - 5 Tajo | ||
Wed Aug 1 2018 21:55 | 1st = 5 Tajo 2nd = 3 Mohican Lad 3rd = 1 Shes Cranky 4th = 8 Umbreon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 8 Sir Barwood | ||
Wed Aug 1 2018 21:52 | 1st = 8 Sir Barwood 2nd = 4 Abimbola 3rd = 1 Hello Im Bugsy 4th = 2 Dandalup Dusty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 10 - 3 Kimani | ||
Wed Aug 1 2018 21:49 | 1st = 3 Kimani 2nd = 6 Phillip Keeping 3rd = 4 Luna Evening 4th = 7 Riccarton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 9 - 7 Catch The Love | ||
Wed Aug 1 2018 21:46 | 1st = 7 Catch The Love 2nd = 2 Gizza Malarkey 3rd = 5 Flying Springer 4th = 6 Windsor Vella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 10 - 4 Elite Falcon | ||
Wed Aug 1 2018 21:43 | 1st = 4 Elite Falcon 2nd = 6 Junk Yard Kylie 3rd = 2 Hawk Glide 4th = 1 Never Fear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 3 Kiarni Tiger | ||
Wed Aug 1 2018 21:40 | 1st = 3 Kiarni Tiger 2nd = 4 Night King 3rd = 1 Nitro Value 4th = 2 Full Of Weetbix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 9 - 3 Trip Dancer | ||
Wed Aug 1 2018 21:37 | 1st = 3 Trip Dancer 2nd = 6 Mr Mickey 3rd = 4 Urana Laurie 4th = 7 Happy Pantera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 8 - 8 Rainbow Rain | ||
Wed Aug 1 2018 21:33 | 1st = 8 Rainbow Rain 2nd = 3 Finedropofred 3rd = 6 Dynamite Dingo 4th = 2 Crowbar Johnson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 4 Winsome Bossman | ||
Wed Aug 1 2018 21:31 | 1st = 4 Winsome Bossman 2nd = 8 Cajetan 3rd = 5 Dhufish 4th = 2 Rusty Wren |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 9 - 1 Rahni | ||
Wed Aug 1 2018 21:28 | 1st = 1 Rahni 2nd = 2 Canya Wilber 3rd = 8 Von Magic 4th = 5 Joyous |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 8 - 5 Dyna Worker | ||
Wed Aug 1 2018 21:25 | 1st = 5 Dyna Worker 2nd = 7 Finale 3rd = 2 Roman Nose Zarr 4th = 6 Nappo Quoted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 9 - 2 Imitate | ||
Wed Aug 1 2018 21:22 | 1st = 2 Imitate 2nd = 1 Linda Belinda 3rd = 8 Priya Monelli 4th = 7 Arabian Khaleese |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 6 Mighty Hazza | ||
Wed Aug 1 2018 21:19 | 1st = 6 Mighty Hazza 2nd = 4 Yoda 3rd = 8 Its A Bull 4th = 7 Samsonite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 8 - 2 Logical Option | ||
Wed Aug 1 2018 21:16 | 1st = 2 Logical Option 2nd = 3 Prospect 3rd = 8 Mon Manny Beach 4th = 4 Arborstone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 2 Sunset Gucci | ||
Wed Aug 1 2018 21:13 | 1st = 2 Sunset Gucci 2nd = 4 Whatta Dream 3rd = 7 Ironbark Lass 4th = 5 Sunset Toffee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 8 - 4 Rockin Rico | ||
Wed Aug 1 2018 21:10 | 1st = 4 Rockin Rico 2nd = 8 Pink Floyd 3rd = 2 Silvio Dante 4th = 7 Meehan Roy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 7 - 2 Chit Chat Chicki | ||
Wed Aug 1 2018 21:07 | 1st = 2 Chit Chat Chicki 2nd = 4 Bogan Bomber 3rd = 8 Fabrelass 4th = 6 Rockstar Romeo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 8 - 7 Alotta Style | ||
Wed Aug 1 2018 21:04 | 1st = 7 Alotta Style 2nd = 6 Zamlee Magic 3rd = 4 Demi 4th = 8 Furnace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 7 - 11 Weeks End | ||
Wed Aug 1 2018 21:00 | 1st = 11 Weeks End 2nd = 2 One Night At Themile 3rd = 9 She Envy 4th = 8 Trooper Mossman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 1 Sterling Archer | ||
Wed Aug 1 2018 20:58 | 1st = 1 Sterling Archer 2nd = 5 Telefork 3rd = 7 Looking Down 4th = 6 Dyna Uni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 7 - 3 Edgy | ||
Wed Aug 1 2018 20:55 | 1st = 3 Edgy 2nd = 2 Naughty Nala 3rd = 7 Ironpot Smash 4th = 4 Red Jamie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 7 Ali Downunder | ||
Wed Aug 1 2018 20:50 | 1st = 7 Ali Downunder 2nd = 8 My Ultimate Romeo 3rd = 4 Cherrys The Best 4th = 3 Valiant Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 7 - 8 Mi Blue Day | ||
Wed Aug 1 2018 20:48 | 1st = 8 Mi Blue Day 2nd = 4 Huge Allen 3rd = 7 Light The Track 4th = 1 Spring Bridge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 6 - 4 Canya Ayden | ||
Wed Aug 1 2018 20:45 | 1st = 4 Canya Ayden 2nd = 2 Winsome Money 3rd = 8 Sammy Allen 4th = 1 Blazin Fletch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 7 - 4 Lektra Peck | ||
Wed Aug 1 2018 20:42 | 1st = 4 Lektra Peck 2nd = 7 Ruby Doo 3rd = 1 Apropos 4th = 2 Mauritian Dynamo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 4 Fernando Drums | ||
Wed Aug 1 2018 20:38 | 1st = 4 Fernando Drums 2nd = 7 Despacito 3rd = 3 Extra Gear 4th = 1 Regazzoni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 2 Calfuray | ||
Wed Aug 1 2018 20:37 | 1st = 2 Calfuray 2nd = 1 Sheer Dreams 3rd = 4 Sophomore 4th = 8 Ghost Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 6 - 8 Miss Wildwest | ||
Wed Aug 1 2018 20:35 | 1st = 8 Miss Wildwest 2nd = 1 Loch Me Up 3rd = 7 Esoteric 4th = 3 Crash Course |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 6 - 9 Did It Alone | ||
Wed Aug 1 2018 20:30 | 1st = 9 Did It Alone 2nd = 7 Soho Jagger 3rd = 8 Banks 4th = 1 Macray Muchacho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 6 - 8 Lockrod | ||
Wed Aug 1 2018 20:28 | 1st = 8 Lockrod 2nd = 3 Spokane Flick 3rd = 1 Dyna Xerox 4th = 7 Ishmy Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 5 - 2 Smoking Road | ||
Wed Aug 1 2018 20:25 | 1st = 2 Smoking Road 2nd = 5 Sound Advice 3rd = 1 Boil And Bubble 4th = 6 Dyna Aviator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 6 - 5 Big Stink | ||
Wed Aug 1 2018 20:22 | 1st = 5 Big Stink 2nd = 7 Nash Road Kylie 3rd = 3 Joe Man 4th = 1 Woody One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 8 Reddy Fire | ||
Wed Aug 1 2018 20:20 | 1st = 8 Reddy Fire 2nd = 6 Real Knucky 3rd = 1 Coast Warning 4th = 4 Latin Beats |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 5 Poor Old Frank | ||
Wed Aug 1 2018 20:18 | 1st = 5 Poor Old Frank 2nd = 4 Summer Skye 3rd = 7 Con Rod 4th = 6 Boona Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 5 - 3 Roman Sand | ||
Wed Aug 1 2018 20:15 | 1st = 3 Roman Sand 2nd = 8 Hay Bonus 3rd = 2 Outlaw Annie 4th = 5 Macquire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 7 - 6 Ominous Warning | ||
Wed Aug 1 2018 20:10 | 1st = 6 Ominous Warning 2nd = 3 Walk On Kimmy 3rd = 5 Family Ambition 4th = 1 Jedda Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 5 - 8 Python Pride | ||
Wed Aug 1 2018 20:08 | 1st = 8 Python Pride 2nd = 3 Creative Playboy 3rd = 4 Ringside 4th = 2 Its A Thrill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 4 - 4 Twin Brooks | ||
Wed Aug 1 2018 20:05 | 1st = 4 Twin Brooks 2nd = 2 Bad Boy Goodesy 3rd = 3 Baby Shelly 4th = 1 Princess Nala |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 5 - 6 Im Late | ||
Wed Aug 1 2018 20:02 | 1st = 6 Im Late 2nd = 5 Quintus Maximus 3rd = 8 Weona Vee 4th = 1 Dothraki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 5 - 3 Brocks Territory | ||
Wed Aug 1 2018 20:00 | 1st = 3 Brocks Territory 2nd = 7 Solarsonic 3rd = 1 Larisas Advice 4th = 5 Blinding Light |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 3 Loading Zone | ||
Wed Aug 1 2018 19:58 | 1st = 3 Loading Zone 2nd = 5 Grey Ghost 3rd = 9 Rileys Paige 4th = 8 Texas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 4 - 4 Chandon Hawke | ||
Wed Aug 1 2018 19:55 | 1st = 4 Chandon Hawke 2nd = 1 Gracious Lady 3rd = 3 Aladdins Angel 4th = 2 Not Today Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 10 Ole Sun | ||
Wed Aug 1 2018 19:50 | 1st = 10 Ole Sun 2nd = 5 No Transactions 3rd = 6 Miss Invasion 4th = 7 Day Tourer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 4 - 8 Bula Bang Bang | ||
Wed Aug 1 2018 19:48 | 1st = 8 Bula Bang Bang 2nd = 2 Dyna Alice 3rd = 1 Cashino 4th = 4 Alexagal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 3 - 6 Tigers Gold | ||
Wed Aug 1 2018 19:45 | 1st = 6 Tigers Gold 2nd = 4 Vivarchi 3rd = 8 Tammy Parker 4th = 9 Anna Cotton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 4 - 1 Arnhem Mayhem | ||
Wed Aug 1 2018 19:42 | 1st = 1 Arnhem Mayhem 2nd = 6 Distant Shores 3rd = 2 Meales Chance 4th = 8 Sunrise Ali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 6 - 2 Roger That | ||
Wed Aug 1 2018 19:40 | 1st = 2 Roger That 2nd = 5 Karloo Kokoda 3rd = 4 The Texas Ranger 4th = 6 Joannies Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 2 Equilibrium | ||
Wed Aug 1 2018 19:38 | 1st = 2 Equilibrium 2nd = 7 Midnight Mystery 3rd = 5 Alotta Weetbix 4th = 8 Atomic Kitten |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 3 - 7 Opportunity Six | ||
Wed Aug 1 2018 19:35 | 1st = 7 Opportunity Six 2nd = 4 Bokarm Leo 3rd = 3 Harry Harks 4th = 1 Asiclao |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 4 - 2 Butadream | ||
Wed Aug 1 2018 19:31 | 1st = 2 Butadream 2nd = 5 Gem Rock Jimmy 3rd = 8 Shesabeegee 4th = 3 Safina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 3 - 1 Lully Singh | ||
Wed Aug 1 2018 19:29 | 1st = 1 Lully Singh 2nd = 2 Bejarano 3rd = 5 Tahlias Diamond 4th = 4 Jobes Return |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 2 - 1 Ariya | ||
Wed Aug 1 2018 19:26 | 1st = 1 Ariya 2nd = 8 Dyna Orenthal 3rd = 6 Lets Win Meisha 4th = 5 Savanaka Two |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 3 - 4 Town Hall Tully | ||
Wed Aug 1 2018 19:23 | 1st = 4 Town Hall Tully 2nd = 6 Bombay Rock 3rd = 5 Arctic Willow 4th = 1 Dark Kepper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 5 Writeaboutchelsea | ||
Wed Aug 1 2018 19:22 | 1st = 5 Writeaboutchelsea 2nd = 1 Archiecano 3rd = 6 Sir Semper Fidelis 4th = 9 Scott Tom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 5 Weetbix Bites | ||
Wed Aug 1 2018 19:20 | 1st = 5 Weetbix Bites 2nd = 2 Big Sam Marjen 3rd = 3 Dyna Yasso 4th = 7 Pandaken |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 2 - 5 Fawn Eruptor | ||
Wed Aug 1 2018 19:17 | 1st = 5 Fawn Eruptor 2nd = 7 Mayhem Magic 3rd = 2 Five Forty 4th = 1 Here To There |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 5 - 6 Bronski Belle | ||
Wed Aug 1 2018 19:13 | 1st = 6 Bronski Belle 2nd = 5 Trunkey Digger 3rd = 10 Sounds Of Terror 4th = 4 Lucky Nutter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 2 - 6 Cruzin | ||
Wed Aug 1 2018 19:11 | 1st = 6 Cruzin 2nd = 8 Taxing 3rd = 1 Always Alone 4th = 3 Why Not Macca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Wentworth Park Race 1 - 5 Hear The Drums | ||
Wed Aug 1 2018 19:08 | 1st = 5 Hear The Drums 2nd = 8 Saint Gallon 3rd = 1 Bogan Way 4th = 6 Sunset Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 2 - 8 Out There Jerry | ||
Wed Aug 1 2018 19:05 | 1st = 8 Out There Jerry 2nd = 3 Gold Act 3rd = 4 Fabbenz 4th = 6 Love You Later |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 3 - 1 Metro Image | ||
Wed Aug 1 2018 19:00 | 1st = 1 Metro Image 2nd = 8 Promise At Dawn 3rd = 2 Goodtime Jezz 4th = 9 Cheyenne Autumn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 4 Dark Hombre | ||
Wed Aug 1 2018 18:58 | 1st = 4 Dark Hombre 2nd = 3 Sweet Potato 3rd = 2 Platelayer 4th = 1 King Royale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Rockhampton Race 1 - 1 Bonitto | ||
Wed Aug 1 2018 18:55 | 1st = 1 Bonitto 2nd = 8 Maui Beach 3rd = 5 Stilted Chatter 4th = 7 Lightning Flash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 10 Regal Rock | ||
Wed Aug 1 2018 18:50 | 1st = 10 Regal Rock 2nd = 3 Wavedancer 3rd = 5 Arch Empress 4th = 4 Madam Exceptional |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 5 My Lil Angel | ||
Wed Aug 1 2018 18:48 | 1st = 5 My Lil Angel 2nd = 7 Reality Thunder 3rd = 1 Son Of Steve 4th = 4 One Mississippi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cranbourne Race 1 - 1 Sole Elusion | ||
Wed Aug 1 2018 18:45 | 1st = 1 Sole Elusion 2nd = 6 Sonny Micawber 3rd = 3 Precious Metal 4th = 2 Fiesty Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 1 - 8 Choice Way | ||
Wed Aug 1 2018 18:42 | 1st = 8 Choice Way 2nd = 1 Miss Slab 3rd = 2 Fab Lady 4th = 6 Torment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 4 - 4 Scarlet Babe | ||
Wed Aug 1 2018 18:40 | 1st = 4 Scarlet Babe 2nd = 10 Karloo Bentwofifty 3rd = 1 Kinetic Kate 4th = 5 Enk Spot Shannon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 7 Mustang Tully | ||
Wed Aug 1 2018 18:38 | 1st = 7 Mustang Tully 2nd = 8 El Nunu 3rd = 1 Trav Said 4th = 5 White Line Dell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 2 - 5 Blue Beach Angel | ||
Wed Aug 1 2018 18:33 | 1st = 5 Blue Beach Angel 2nd = 11 Our Amazing Grace 3rd = 2 Monash 4th = 1 Waratah Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 5 County Carlow | ||
Wed Aug 1 2018 18:29 | 1st = 5 County Carlow 2nd = 6 Schusta 3rd = 2 White Ambush 4th = 4 Tophat And Tails |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 10 Took Your Time | ||
Wed Aug 1 2018 18:22 | 1st = 10 Took Your Time 2nd = 6 Splash of Gold 3rd = 9 Rocknroll Dude 4th = 7 Glenferrie Duster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 11 - 8 Thru The Mill | ||
Wed Aug 1 2018 18:19 | 1st = 8 Thru The Mill 2nd = 3 Duck Feet 3rd = 6 Can Delight 4th = 4 Teesha Sunrise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 2 Ironbar Ricky | ||
Wed Aug 1 2018 18:16 | 1st = 2 Ironbar Ricky 2nd = 7 Big Trigger 3rd = 6 Naughty Max 4th = 8 Western Honey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 3 - 6 Miss Rodriguez | ||
Wed Aug 1 2018 18:11 | 1st = 6 Miss Rodriguez 2nd = 8 Shandance 3rd = 7 Freddy Funk 4th = 4 Our Bondi Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 7 Captain Marvel | ||
Wed Aug 1 2018 18:09 | 1st = 7 Captain Marvel 2nd = 3 Top Alcohol 3rd = 4 Super Stoked 4th = 5 Klondike Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 1 - 2 Coolncalm | ||
Wed Aug 1 2018 18:04 | 1st = 2 Coolncalm 2nd = 5 Geronimo Dan 3rd = 3 Superstar Xpress 4th = 1 Weerrook Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 1 Fireball Nikta | ||
Wed Aug 1 2018 18:02 | 1st = 1 Fireball Nikta 2nd = 3 Mon Magic 3rd = 8 Invictus Cindy 4th = 7 Wheres Stacey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 6 Downan Out | ||
Wed Aug 1 2018 17:57 | 1st = 6 Downan Out 2nd = 1 Lethal Promise 3rd = 3 Springfield Spirit 4th = 2 Ashleys Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 1 Cosmo Bill | ||
Wed Aug 1 2018 17:54 | 1st = 1 Cosmo Bill 2nd = 6 Go Lassie Go 3rd = 8 Plum Jam 4th = 4 Barra Trip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 5 Pritil Manila | ||
Wed Aug 1 2018 17:49 | 1st = 5 Pritil Manila 2nd = 1 Special Drop 3rd = 8 Rocket Ruby 4th = 2 Trail Blazer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 2 - 3 Makoa | ||
Wed Aug 1 2018 17:42 | 1st = 3 Makoa 2nd = 4 Hidden Courage 3rd = 1 Gotta Go Jazzy Jet 4th = 10 Cankickatarget |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 7 Sassy Swiper | ||
Wed Aug 1 2018 17:39 | 1st = 7 Sassy Swiper 2nd = 1 Should Of Listen 3rd = 3 Sunny Pitubi 4th = 6 Jacobite Dougie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 6 - 3 Pot Black | ||
Wed Aug 1 2018 17:35 | 1st = 3 Pot Black 2nd = 2 Metallic Crown 3rd = 1 The Captain 4th = 5 Aussie Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 3 Johns Last | ||
Wed Aug 1 2018 17:32 | 1st = 3 Johns Last 2nd = 7 Pittsburgh Phil 3rd = 4 Yeah Okay 4th = 1 Alpha Ulysses |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 2 Our Flying Laura | ||
Wed Aug 1 2018 17:28 | 1st = 2 Our Flying Laura 2nd = 6 Dead Eye Dickson 3rd = 1 Kraken Bolt 4th = 5 Blue Espearance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 1 Dockin Dave | ||
Wed Aug 1 2018 17:24 | 1st = 1 Dockin Dave 2nd = 5 Invictus Shirely 3rd = 2 Gemena Road 4th = 8 Sunny Emgrand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 2 Nerio | ||
Wed Aug 1 2018 17:19 | 1st = 2 Nerio 2nd = 1 Comigal 3rd = 10 Pompidou 4th = 7 Bob Gage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 6 Wazza Who | ||
Wed Aug 1 2018 17:16 | 1st = 6 Wazza Who 2nd = 1 Farmor In Time 3rd = 7 Regal Jade 4th = 3 Imma Callim Klay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 7 Afire Love | ||
Wed Aug 1 2018 17:12 | 1st = 7 Afire Love 2nd = 5 Bear Cabang 3rd = 4 Mac 4th = 2 Bolare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bathurst Race 1 - 5 Spike Robyn | ||
Wed Aug 1 2018 17:07 | 1st = 5 Spike Robyn 2nd = 10 Major Currency 3rd = 4 Hey Porsha 4th = 12 Tulhurst Santanna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 1 Delly Vedova | ||
Wed Aug 1 2018 17:04 | 1st = 1 Delly Vedova 2nd = 3 Irish Tiger 3rd = 2 First Refusal 4th = 6 Simply Millie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 5 - 3 Rakitiki | ||
Wed Aug 1 2018 17:00 | 1st = 3 Rakitiki 2nd = 6 Heart Of Red 3rd = 1 Was Agona 4th = 9 Larriconi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 8 - 3 Bajan | ||
Wed Aug 1 2018 16:55 | 1st = 3 Bajan 2nd = 4 Barshonti 3rd = 7 Wise And Happy 4th = 14 Mint Collector |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 8 Super Cup | ||
Wed Aug 1 2018 16:52 | 1st = 8 Super Cup 2nd = 2 Broke Even 3rd = 6 Katie Who 4th = 9 Bullseye Doubt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 8 - 1 Brenda | ||
Wed Aug 1 2018 16:48 | 1st = 1 Brenda 2nd = 2 Red Mako 3rd = 6 Time to Play 4th = 3 Alcazar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 3 Pinciotti | ||
Wed Aug 1 2018 16:48 | 1st = 3 Pinciotti 2nd = 4 Scott Dynamism 3rd = 5 Lonesome Spring 4th = 8 Plumcad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 1 King Jeremy | ||
Wed Aug 1 2018 16:45 | 1st = 1 King Jeremy 2nd = 3 Hombre Montana 3rd = 8 Headline Hunter 4th = 7 Smokey Retreat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 9 - 7 Star Silk | ||
Wed Aug 1 2018 16:40 | 1st = 7 Star Silk 2nd = 3 Hochadel 3rd = 10 Tin Hat 4th = 8 Troubleshot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 2 Farmor Mackacken | ||
Wed Aug 1 2018 16:37 | 1st = 2 Farmor Mackacken 2nd = 5 Nanny Who 3rd = 8 Farmor Heat 4th = 1 Five Gallon Hat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 7 Youre Welcome | ||
Wed Aug 1 2018 16:32 | 1st = 7 Youre Welcome 2nd = 1 Ballistic Gem 3rd = 4 Surfside Squids 4th = 6 Star Project |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 7 - 8 Sir Barb | ||
Wed Aug 1 2018 16:30 | 1st = 8 Sir Barb 2nd = 10 Mushaireb 3rd = 12 Hammond Lane 4th = 9 Dubaiinstyle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 2 Fantastic Amy | ||
Wed Aug 1 2018 16:27 | 1st = 2 Fantastic Amy 2nd = 7 Jacobite Jye 3rd = 6 Five Eight Dall 4th = 9 Nangar Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 4 - 9 Cedar Falls | ||
Wed Aug 1 2018 16:24 | 1st = 9 Cedar Falls 2nd = 8 Winged Hussar 3rd = 1 Barkley 4th = 3 Can La |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 7 - 9 With Hope | ||
Wed Aug 1 2018 16:20 | 1st = 9 With Hope 2nd = 1 Extreme Thrill 3rd = 8 Datura 4th = 7 Kodakhan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 4 Farmor On Fire | ||
Wed Aug 1 2018 16:17 | 1st = 4 Farmor On Fire 2nd = 3 Cyndie Who 3rd = 1 Kingsbrae Carol 4th = 8 Nikolucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 7 Gregs Prince | ||
Wed Aug 1 2018 16:14 | 1st = 7 Gregs Prince 2nd = 4 Kernel Panic 3rd = 6 Marvelette 4th = 8 Keishas Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 7 - 1 The Mechanic | ||
Wed Aug 1 2018 16:13 | 1st = 1 The Mechanic 2nd = 9 Odelia 3rd = 8 Soul Secrets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 6 My Little Mate | ||
Wed Aug 1 2018 16:10 | 1st = 6 My Little Mate 2nd = 3 Runway Idole 3rd = 2 Miss Maple Lea 4th = 4 One Impression |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 8 - 10 Bettyrae Ruby | ||
Wed Aug 1 2018 16:05 | 1st = 10 Bettyrae Ruby 2nd = 7 Elle Gagne 3rd = 2 Fastbrook 4th = 8 No Money No Honey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 7 Haras Hogan | ||
Wed Aug 1 2018 16:02 | 1st = 7 Haras Hogan 2nd = 3 Annie Said 3rd = 5 Flywheel Tommy 4th = 4 Frosty Black Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 2 Micky Rads | ||
Wed Aug 1 2018 15:57 | 1st = 2 Micky Rads 2nd = 8 Flying Joker 3rd = 5 Dewana Chat 4th = 6 Hello Cobber |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 6 - 9 Impasse | ||
Wed Aug 1 2018 15:55 | 1st = 9 Impasse 2nd = 6 Tenorino 3rd = 16 Profiler 4th = 8 Seaglass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 2 Raging Ruby | ||
Wed Aug 1 2018 15:52 | 1st = 2 Raging Ruby 2nd = 8 Jenny From Block 3rd = 9 Vienna Shacoby 4th = 5 Cedar Drama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 3 - 1 Marina | ||
Wed Aug 1 2018 15:49 | 1st = 1 Marina 2nd = 3 Wicked Rhythm 3rd = 5 Mulligan Falls 4th = 4 Zap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 6 - 4 Sasun | ||
Wed Aug 1 2018 15:45 | 1st = 4 Sasun 2nd = 8 Medvedev 3rd = 1 Spiritof Endeavour 4th = 2 Eclair Fiesta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 4 Poonyahra | ||
Wed Aug 1 2018 15:42 | 1st = 4 Poonyahra 2nd = 2 Haras Surf 3rd = 7 Farmor Ka Ching 4th = 6 Miss Emmy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 4 Husky Hoofs | ||
Wed Aug 1 2018 15:39 | 1st = 4 Husky Hoofs 2nd = 9 Hammer Red 3rd = 7 Akut 4th = 3 Iceni Sailor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 6 - 2 Cyclone Path | ||
Wed Aug 1 2018 15:38 | 1st = 2 Cyclone Path 2nd = 8 Escapado 3rd = 4 Satisfied 4th = 10 Queachy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 4 Well Matched | ||
Wed Aug 1 2018 15:35 | 1st = 4 Well Matched 2nd = 6 Duckamloi Fox 3rd = 5 Jugungal Queen 4th = 3 Angel Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 7 - 5 Zagaya | ||
Wed Aug 1 2018 15:30 | 1st = 5 Zagaya 2nd = 11 Parallel World 3rd = 8 Nangawooka 4th = 9 Scensay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 5 Dakota Grace | ||
Wed Aug 1 2018 15:27 | 1st = 5 Dakota Grace 2nd = 1 Little Vossy 3rd = 8 Crazy Again 4th = 4 Victa Cazza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 1 Moscow Mule | ||
Wed Aug 1 2018 15:24 | 1st = 1 Moscow Mule 2nd = 7 Im Here 3rd = 8 Hope Said 4th = 4 Big Man Rusty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 2 Chill Out Webby | ||
Wed Aug 1 2018 15:21 | 1st = 2 Chill Out Webby 2nd = 7 Tomal 3rd = 10 Go Ekay 4th = 4 Rocking Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 5 - 2 Sweet Scandal | ||
Wed Aug 1 2018 15:20 | 1st = 2 Sweet Scandal 2nd = 1 Royal Fashion 3rd = 9 Lady I Am 4th = 4 See The Show |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 12 - 4 Ace Allen | ||
Wed Aug 1 2018 15:17 | 1st = 4 Ace Allen 2nd = 1 Lylahs Way 3rd = 3 Cibulkova 4th = 5 Geopark Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 2 - 4 Macon County | ||
Wed Aug 1 2018 15:14 | 1st = 4 Macon County 2nd = 1 Global Icon 3rd = 5 Cresta Chrome 4th = 7 Puzzled Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 4 Zipping Blitz | ||
Wed Aug 1 2018 15:12 | 1st = 4 Zipping Blitz 2nd = 2 Tick The Zipper 3rd = 8 Thousand 4th = 6 Chanemis Dust |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 5 - 5 Super Swoop | ||
Wed Aug 1 2018 15:10 | 1st = 5 Super Swoop 2nd = 11 Puradeanie 3rd = 9 Exalted Lucifer 4th = 8 Exalted Bloom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 5 Aston Bardot | ||
Wed Aug 1 2018 15:07 | 1st = 5 Aston Bardot 2nd = 1 Baudelaire 3rd = 6 Queen Allen 4th = 7 Cash Producer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 5 - 6 Dansez | ||
Wed Aug 1 2018 15:03 | 1st = 6 Dansez 2nd = 2 Duke Of Christophe 3rd = 7 Like A Ruler 4th = 5 Canongate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 11 - 4 Sabjorn Bale | ||
Wed Aug 1 2018 15:00 | 1st = 4 Sabjorn Bale 2nd = 6 Loch Tight 3rd = 8 Sable Sass 4th = 1 Amy Amour |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 6 - 5 Outback Warrior | ||
Wed Aug 1 2018 14:55 | 1st = 5 Outback Warrior 2nd = 6 Weekend Escape 3rd = 7 Kentucky Flyer 4th = 3 Straviera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 1 Lochinvar Deus | ||
Wed Aug 1 2018 14:50 | 1st = 1 Lochinvar Deus 2nd = 2 Meehan Sox 3rd = 4 Phils Green 4th = 7 Crimson Sally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 4 - 2 Crafty Tycoon | ||
Wed Aug 1 2018 14:45 | 1st = 2 Crafty Tycoon 2nd = 1 Bull Market 3rd = 7 Jexerlent 4th = 8 Skyscraper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 10 - 2 Street Outlaw | ||
Wed Aug 1 2018 14:42 | 1st = 2 Street Outlaw 2nd = 4 Stingas Mate 3rd = 8 Off The Bit 4th = 7 Shellbrook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Darwin Race 1 - 1 Tuscarora | ||
Wed Aug 1 2018 14:39 | 1st = 1 Tuscarora 2nd = 6 Hot Demand 3rd = 3 Cleese 4th = 7 Edge Of Chaos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 4 - 1 Autumn Street | ||
Wed Aug 1 2018 14:35 | 1st = 1 Autumn Street 2nd = 2 A Little Chunky 3rd = 7 Angels Wish 4th = 4 Frosty Grey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 1 Deflection | ||
Wed Aug 1 2018 14:32 | 1st = 1 Deflection 2nd = 8 Black Antico 3rd = 4 Data Queen 4th = 3 Stitch em Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 4 - 9 Hold The Line | ||
Wed Aug 1 2018 14:28 | 1st = 9 Hold The Line 2nd = 2 Belle Roc 3rd = 12 Sing Song 4th = 10 Lashoni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 9 - 6 Sniper Strike | ||
Wed Aug 1 2018 14:25 | 1st = 6 Sniper Strike 2nd = 1 Southwood Ace 3rd = 8 Double Que 4th = 2 Tampico |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 5 - 3 Little Bita Spunk | ||
Wed Aug 1 2018 14:20 | 1st = 3 Little Bita Spunk 2nd = 4 Moscow Red 3rd = 7 Star Major 4th = 2 Vladivostok |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 6 Come On Loopy | ||
Wed Aug 1 2018 14:17 | 1st = 6 Come On Loopy 2nd = 3 Usain Beast 3rd = 2 Hold Da Door 4th = 8 De Choix |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 7 - 6 Divine Duke | ||
Wed Aug 1 2018 14:14 | 1st = 6 Divine Duke 2nd = 8 St Saturnin 3rd = 7 Moose 4th = 1 Hes Unforgettable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 3 - 2 Follow Suit | ||
Wed Aug 1 2018 14:10 | 1st = 2 Follow Suit 2nd = 7 Cormac 3rd = 9 Chief Kidder 4th = 6 Allcash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 8 - 7 Dyna Gertie | ||
Wed Aug 1 2018 14:04 | 1st = 7 Dyna Gertie 2nd = 6 Tito Mojito 3rd = 4 Dyna Harpa 4th = 2 Dyna Evelyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 3 - 6 Flop | ||
Wed Aug 1 2018 14:00 | 1st = 6 Flop 2nd = 12 Bayou 3rd = 4 Dont Doubt It 4th = 9 Our Benevento |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 5 Aberlour | ||
Wed Aug 1 2018 13:57 | 1st = 5 Aberlour 2nd = 6 Laser Illusion 3rd = 7 Dynamo Jezz 4th = 8 Mr Dagwood |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 3 - 1 Ancient Aztec | ||
Wed Aug 1 2018 13:53 | 1st = 1 Ancient Aztec 2nd = 6 Love Struck 3rd = 8 Spirit Of Cherokee 4th = 4 Heart Vandelay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 7 - 3 South Of Eden | ||
Wed Aug 1 2018 13:49 | 1st = 3 South Of Eden 2nd = 6 Happy Tails 3rd = 4 Pretty Sensation 4th = 2 Whoomph |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 4 - 10 Resurge | ||
Wed Aug 1 2018 13:45 | 1st = 10 Resurge 2nd = 5 Reposition 3rd = 6 Chica Mala 4th = 2 Getout Of My Neigh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 7 Velocity Flame | ||
Wed Aug 1 2018 13:42 | 1st = 7 Velocity Flame 2nd = 2 Kansas Lane 3rd = 8 Rhynstone Teddy 4th = 4 So Si Bonne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 6 - 1 Inca Warrior | ||
Wed Aug 1 2018 13:39 | 1st = 1 Inca Warrior 2nd = 2 Vincentius 3rd = 10 Princess Raaj 4th = 9 Falkirk Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 2 - 11 Ready To Prophet | ||
Wed Aug 1 2018 13:35 | 1st = 11 Ready To Prophet 2nd = 1 Mizzy 3rd = 8 Sylvias Mother 4th = 7 Sure Knee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 6 - 2 Connor Allen | ||
Wed Aug 1 2018 13:29 | 1st = 2 Connor Allen 2nd = 6 Hey Duggee 3rd = 7 Mood Swings 4th = 4 Limburg Gunna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 2 - 11 Binding Force | ||
Wed Aug 1 2018 13:25 | 1st = 11 Binding Force 2nd = 9 Troublesome Lad 3rd = 4 Maxsamia 4th = 8 Toffiato |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 3 Woodside Duke | ||
Wed Aug 1 2018 13:22 | 1st = 3 Woodside Duke 2nd = 5 Bessie Street 3rd = 1 Vipers Mission 4th = 8 Willow Bubbles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 2 - 4 Crab Boy | ||
Wed Aug 1 2018 13:18 | 1st = 4 Crab Boy 2nd = 3 Academy Hill 3rd = 1 Pinch Passion 4th = 5 Rulers Pride |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 5 - 1 Miras Potion | ||
Wed Aug 1 2018 13:14 | 1st = 1 Miras Potion 2nd = 6 Lady Christina 3rd = 4 Come Home 4th = 5 Wok Fried Yabby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 3 - 12 Stryker Queen | ||
Wed Aug 1 2018 13:10 | 1st = 12 Stryker Queen 2nd = 3 Secret Smuggler 3rd = 9 Longclaw 4th = 1 Firestripe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 1 Victa Choco | ||
Wed Aug 1 2018 13:07 | 1st = 1 Victa Choco 2nd = 4 Winlock Mcgregor 3rd = 8 Port Boy 4th = 2 Woodside King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 5 - 14 Bobby Dazzler | ||
Wed Aug 1 2018 13:04 | 1st = 14 Bobby Dazzler 2nd = 1 Go For Dough 3rd = 5 Charlie Runkle 4th = 2 Overthemark |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warwick Farm Race 1 - 2 Charge | ||
Wed Aug 1 2018 13:00 | 1st = 2 Charge 2nd = 4 Altair 3rd = 6 Watching 4th = 10 Malos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 4 - 7 Rowchester Flash | ||
Wed Aug 1 2018 12:54 | 1st = 7 Rowchester Flash 2nd = 6 Star Reiko 3rd = 4 Spectra Style 4th = 8 Another Bling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Morphettville Race 1 - 8 Jadore | ||
Wed Aug 1 2018 12:50 | 1st = 8 Jadore 2nd = 9 Racy Rosie 3rd = 7 Toffee Bell 4th = 3 Cibachrome |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 6 Ambers Wish | ||
Wed Aug 1 2018 12:47 | 1st = 6 Ambers Wish 2nd = 7 Shes A Knockin 3rd = 3 Turbo Gran 4th = 2 Good Boloney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ipswich Race 1 - 6 Lady Bing | ||
Wed Aug 1 2018 12:43 | 1st = 6 Lady Bing 2nd = 5 Beach Baby 3rd = 2 American Cat 4th = 1 Animal Instinct |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 3 - 8 Hungry An Hollo | ||
Wed Aug 1 2018 12:39 | 1st = 8 Hungry An Hollo 2nd = 7 Southwood Bill 3rd = 1 Empty Chamber 4th = 4 Clovalley Mauri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 8 Bigtime Buster | ||
Wed Aug 1 2018 12:38 | 1st = 8 Bigtime Buster 2nd = 1 Tuff Knight 3rd = 6 Lucky Mick 4th = 4 Vicarious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 2 - 9 Clarice Cliffs | ||
Wed Aug 1 2018 12:35 | 1st = 9 Clarice Cliffs 2nd = 2 Dream Brother 3rd = 7 Sharkbright 4th = 1 Blood Oath |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 4 - 6 Cameahotfriday | ||
Wed Aug 1 2018 12:29 | 1st = 6 Cameahotfriday 2nd = 9 Bewitched 3rd = 2 Fortune Patch 4th = 5 Style By Design |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 8 Justice Merry | ||
Wed Aug 1 2018 12:25 | 1st = 8 Justice Merry 2nd = 5 Woodside Rambo 3rd = 2 Nyasaland Dawn 4th = 4 Frankie Baldwin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 4 Cawbourne Looks | ||
Wed Aug 1 2018 12:21 | 1st = 4 Cawbourne Looks 2nd = 6 Little Tornado 3rd = 2 Secret Indy 4th = 1 Four Twenty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 2 - 2 Bourbski Bar | ||
Wed Aug 1 2018 12:17 | 1st = 2 Bourbski Bar 2nd = 3 Zipping Kretch 3rd = 1 Geller Allen 4th = 7 Talbragar River |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 1 - 1 Another Bit | ||
Wed Aug 1 2018 12:05 | 1st = 1 Another Bit 2nd = 11 Thousand Wishes 3rd = 6 Blond Ruler 4th = 8 Isca Augusta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 2 Queen Big League | ||
Wed Aug 1 2018 12:02 | 1st = 2 Queen Big League 2nd = 7 Dream On Dreamer 3rd = 8 Oity Allen 4th = 6 Bigtime Mike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Meadows Race 1 - 7 Unique Edition | ||
Wed Aug 1 2018 11:59 | 1st = 7 Unique Edition 2nd = 1 Twist Allen 3rd = 2 Evie Willow 4th = 6 Diamond Bling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 3 - 11 Sure Bet | ||
Wed Aug 1 2018 11:54 | 1st = 11 Sure Bet 2nd = 1 Sheeznoteasy 3rd = 5 Just Treasure 4th = 10 Swoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 5 Sozins Roar | ||
Wed Aug 1 2018 11:45 | 1st = 5 Sozins Roar 2nd = 4 Whippy Bale 3rd = 8 Bigtime Dean 4th = 6 Empty Pocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 3 Cawbourne Ridge | ||
Wed Aug 1 2018 11:28 | 1st = 3 Cawbourne Ridge 2nd = 1 Bigtime Lonestar 3rd = 8 Spot On Hearty 4th = 4 Bigtime On Track |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 2 - 1 English Gambler | ||
Wed Aug 1 2018 11:19 | 1st = 1 English Gambler 2nd = 6 Argyll 3rd = 2 Gingee 4th = 12 Pavlichenko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 1 Big League Diva | ||
Wed Aug 1 2018 11:10 | 1st = 1 Big League Diva 2nd = 7 Kathlee 3rd = 2 Bigtime Maci 4th = 8 Go Ash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 5 Podium Phobia | ||
Wed Aug 1 2018 10:53 | 1st = 5 Podium Phobia 2nd = 3 Mischief Seeker 3rd = 2 Sedgebrook Saint 4th = 7 Idol Little Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Tauranga Race 1 - 2 Ujumpijump | ||
Wed Aug 1 2018 10:44 | 1st = 2 Ujumpijump 2nd = 7 So Wicked 3rd = 1 Reliable Lad 4th = 10 Rita Aura |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 7 Fantastic Dutchy | ||
Wed Aug 1 2018 10:35 | 1st = 7 Fantastic Dutchy 2nd = 5 Justa Gift 3rd = 2 Cawbourne Agar 4th = 8 Tuff An Spicy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 3 Cawbourne Moss | ||
Wed Aug 1 2018 10:18 | 1st = 3 Cawbourne Moss 2nd = 1 Bigtime Jetty 3rd = 8 Bigtime Clever 4th = 4 Bigtime Ashii |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 1 Trojan Hoarse | ||
Wed Aug 1 2018 10:01 | 1st = 1 Trojan Hoarse 2nd = 7 Brazil Cambara 3rd = 3 Buddy Loaded 4th = 2 Bigtime Bridget |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 12 - 8 Di Canio | ||
Sun Jul 1 2018 21:25 | 1st = 8 Di Canio 2nd = 1 Sage Of Omaha 3rd = 7 Spice Bucket 4th = 5 Vinaka Oscar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 9 - 7 Remember Joe | ||
Sun Jul 1 2018 21:20 | 1st = 7 Remember Joe 2nd = 6 Im Barney Rubble 3rd = 9 Gotta Go Henry 4th = 8 Im Born To Rule |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 2 Aston Bardot | ||
Sun Jul 1 2018 21:15 | 1st = 2 Aston Bardot 2nd = 3 Exhibition 3rd = 4 Afterglow 4th = 1 Spring Carter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 6 White Ox | ||
Sun Jul 1 2018 21:08 | 1st = 6 White Ox 2nd = 3 Harrys Legend 3rd = 2 Pink Axle 4th = 9 Jean Girard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 8 - 1 Streitkid | ||
Sun Jul 1 2018 20:50 | 1st = 1 Streitkid 2nd = 7 Albayzin 3rd = 5 Good Feelings 4th = 4 White Eagle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 8 Goober Brown | ||
Sun Jul 1 2018 20:48 | 1st = 8 Goober Brown 2nd = 2 End Of Innocence 3rd = 1 Subjective Booma 4th = 4 Bluey Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 4 Pink Collision | ||
Sun Jul 1 2018 20:45 | 1st = 4 Pink Collision 2nd = 1 Illawong Cowgirl 3rd = 7 Shes My Lady 4th = 3 Western Honey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 4 Trey Smidge | ||
Sun Jul 1 2018 20:39 | 1st = 4 Trey Smidge 2nd = 8 Two Dollar Pots 3rd = 6 Flywheel Alfie 4th = 3 Wild Hunny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 1 Dyna Zoron | ||
Sun Jul 1 2018 20:31 | 1st = 1 Dyna Zoron 2nd = 5 Victa Kylie 3rd = 2 Lektra Brandy 4th = 3 Charlotte Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 7 - 7 Peaceful Thomas | ||
Sun Jul 1 2018 20:25 | 1st = 7 Peaceful Thomas 2nd = 6 Beam Me Up Chopper 3rd = 3 Tisu Spirit 4th = 1 Yatsenyuk Leis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 3 Magic Plank | ||
Sun Jul 1 2018 20:22 | 1st = 3 Magic Plank 2nd = 2 Black Dratta 3rd = 4 Cabello Mucho 4th = 7 Elly Bye Bye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 8 Audacious Poppy | ||
Sun Jul 1 2018 20:16 | 1st = 8 Audacious Poppy 2nd = 2 Notorious Mac 3rd = 4 Perrie Lulu 4th = 1 Josie Rumble |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 7 - 5 Moreliner | ||
Sun Jul 1 2018 20:11 | 1st = 5 Moreliner 2nd = 1 Hair Razor 3rd = 3 My Forgotten Hero 4th = 6 Left Right Andcentre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 1 Long Gully Josh | ||
Sun Jul 1 2018 20:09 | 1st = 1 Long Gully Josh 2nd = 3 Allen Punter 3rd = 8 Sutton Taylor 4th = 6 Leachwood Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 3 Cosmo Bill | ||
Sun Jul 1 2018 20:02 | 1st = 3 Cosmo Bill 2nd = 2 Black Paws 3rd = 8 El Nunu 4th = 1 Barra Trip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 6 - 2 Ten Caisses | ||
Sun Jul 1 2018 19:54 | 1st = 2 Ten Caisses 2nd = 3 My Jackofdiamonds 3rd = 5 Our Summer Vacation 4th = 4 All The Way Mae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 4 Menzali | ||
Sun Jul 1 2018 19:47 | 1st = 4 Menzali 2nd = 2 Brilliant Bails 3rd = 8 Hollow Point 4th = 7 Chaddy Whacker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 1 Smashniak Batman | ||
Sun Jul 1 2018 19:44 | 1st = 1 Smashniak Batman 2nd = 5 Mako Mac 3rd = 10 Star Ring 4th = 8 Ramblin Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 6 - 5 Our Safari Sun | ||
Sun Jul 1 2018 19:39 | 1st = 5 Our Safari Sun 2nd = 2 Fullofheart 3rd = 6 The Cobblers Piece 4th = 1 Crime Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 1 Dr Mino | ||
Sun Jul 1 2018 19:34 | 1st = 1 Dr Mino 2nd = 7 Rose Rose 3rd = 3 Beau Gem 4th = 6 Dr Oliver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 4 Aiming | ||
Sun Jul 1 2018 19:27 | 1st = 4 Aiming 2nd = 8 Master Chaos 3rd = 2 Victa Caleb 4th = 3 Ethics |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 5 - 4 Another Swinger | ||
Sun Jul 1 2018 19:22 | 1st = 4 Another Swinger 2nd = 2 Sheer Strength 3rd = 1 Jaks Teller 4th = 8 Call Her Julie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 5 Wazza Who | ||
Sun Jul 1 2018 19:19 | 1st = 5 Wazza Who 2nd = 1 Arborstone 3rd = 2 Dance With Wolf 4th = 7 Agros Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 5 Loaded | ||
Sun Jul 1 2018 19:12 | 1st = 5 Loaded 2nd = 2 Zipping Bomber 3rd = 8 Riviera Cruz 4th = 6 Reality Hawk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 3 Victa Louise | ||
Sun Jul 1 2018 19:09 | 1st = 3 Victa Louise 2nd = 6 Panhandle Slim 3rd = 2 Springvale Choix 4th = 7 Oakvale Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 5 - 7 Nikitaras | ||
Sun Jul 1 2018 19:03 | 1st = 7 Nikitaras 2nd = 6 Barranjoey 3rd = 3 Myzarmi 4th = 1 The Whole Package |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 3 Angel Show | ||
Sun Jul 1 2018 19:00 | 1st = 3 Angel Show 2nd = 2 Blackjack Betty 3rd = 4 Peroni Beach 4th = 9 Master Dean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 2 Ishmy Girl | ||
Sun Jul 1 2018 18:52 | 1st = 2 Ishmy Girl 2nd = 4 Tito Mojito 3rd = 1 Swanny Flyer 4th = 7 Dava Supreme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 4 - 4 Usain Jolt | ||
Sun Jul 1 2018 18:47 | 1st = 4 Usain Jolt 2nd = 12 Dasher Houli 3rd = 2 Lockaway Kacie 4th = 13 Jaccka Len |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 4 Steel | ||
Sun Jul 1 2018 18:44 | 1st = 4 Steel 2nd = 8 Oh No Beta 3rd = 3 Top Weight 4th = 2 Turbo Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 2 Mr Apollo | ||
Sun Jul 1 2018 18:37 | 1st = 2 Mr Apollo 2nd = 8 Snowball Shirl 3rd = 5 Merlins Maid 4th = 4 Shesa Dratta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 4 - 2 Final Over | ||
Sun Jul 1 2018 18:33 | 1st = 2 Final Over 2nd = 1 Fire Up Franco 3rd = 7 Most Happy Cullen 4th = 3 Mulgrave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 7 - 3 The Delorean | ||
Sun Jul 1 2018 18:30 | 1st = 3 The Delorean 2nd = 4 Noir De Rue 3rd = 1 Urquell 4th = 11 Royal Archie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 6 Dewana Dimie | ||
Sun Jul 1 2018 18:27 | 1st = 6 Dewana Dimie 2nd = 8 Docs Reward 3rd = 4 Soda Flakes 4th = 2 Leopardstown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 2 Victa Sara | ||
Sun Jul 1 2018 18:24 | 1st = 2 Victa Sara 2nd = 3 Don Lesta 3rd = 1 Phoebe Mcbain 4th = 8 Kansas Lane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 3 Magic Code | ||
Sun Jul 1 2018 18:17 | 1st = 3 Magic Code 2nd = 8 Tejays Magic 3rd = 1 Copy Workshop 4th = 4 Stellar Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 3 - 7 No Apachemee | ||
Sun Jul 1 2018 18:12 | 1st = 7 No Apachemee 2nd = 9 Finn Mac Kee 3rd = 1 Goggo Gee Gee 4th = 8 Long Ago |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 2 Empty Chamber | ||
Sun Jul 1 2018 18:09 | 1st = 2 Empty Chamber 2nd = 8 Lonnie Mach 3rd = 4 Maverick Typhoon 4th = 3 Head Loch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 5 Indiana Mcbain | ||
Sun Jul 1 2018 18:02 | 1st = 5 Indiana Mcbain 2nd = 8 Prince Rohnomy 3rd = 2 Suntory Dream 4th = 7 Hilltop Adel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 6 - 2 Chhaya | ||
Sun Jul 1 2018 18:00 | 1st = 2 Chhaya 2nd = 8 Rare Selection 3rd = 7 Bevel 4th = 4 Decoy Noxious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 3 - 6 Classy Western | ||
Sun Jul 1 2018 17:58 | 1st = 6 Classy Western 2nd = 4 Might Be Luck 3rd = 5 Im Intense 4th = 1 Willbe Doc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 8 Mustang Tully | ||
Sun Jul 1 2018 17:52 | 1st = 8 Mustang Tully 2nd = 3 Moscow Mule 3rd = 6 Honcho Leader 4th = 4 Barbs Kuga |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 7 Bennys Entity | ||
Sun Jul 1 2018 17:49 | 1st = 7 Bennys Entity 2nd = 9 Its A Date 3rd = 3 Frosty Blaze 4th = 8 Swift Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 6 Miles Per Gallon | ||
Sun Jul 1 2018 17:46 | 1st = 6 Miles Per Gallon 2nd = 2 Give Away King 3rd = 1 Spazzy Blue 4th = 3 Magical Bling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 5 Oakvale Striker | ||
Sun Jul 1 2018 17:42 | 1st = 5 Oakvale Striker 2nd = 4 Midnight Patrol 3rd = 7 Dyna Fizz 4th = 8 Our Arjedar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 1 Double Que | ||
Sun Jul 1 2018 17:39 | 1st = 1 Double Que 2nd = 2 Leica Cali King 3rd = 5 Twenty Tamar 4th = 3 Brazilian Brae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 2 - 12 Rocknroll Turbo | ||
Sun Jul 1 2018 17:37 | 1st = 12 Rocknroll Turbo 2nd = 3 Chasing Cheetahs 3rd = 13 Ready To Fire 4th = 10 Koolaz Elvis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 4 Point Seven | ||
Sun Jul 1 2018 17:34 | 1st = 4 Point Seven 2nd = 1 Nanny Who 3rd = 2 Rain Alert 4th = 3 Sox The Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 2 Destini Ferrari | ||
Sun Jul 1 2018 17:31 | 1st = 2 Destini Ferrari 2nd = 3 Impala 3rd = 1 Tanoan Creek 4th = 6 Loch Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 1 Hands Of Steel | ||
Sun Jul 1 2018 17:27 | 1st = 1 Hands Of Steel 2nd = 8 Kireina 3rd = 4 Miss Hot Rocks 4th = 3 Soda Maxi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 1 Rixy Ya Pest | ||
Sun Jul 1 2018 17:24 | 1st = 1 Rixy Ya Pest 2nd = 7 My American Girl 3rd = 5 Go Commando 4th = 3 Annasay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 2 - 4 Bettor Beau | ||
Sun Jul 1 2018 17:23 | 1st = 4 Bettor Beau 2nd = 1 Lettucefirestar 3rd = 6 Elteearr 4th = 2 Run Myles Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 5 - 8 Indriel | ||
Sun Jul 1 2018 17:20 | 1st = 8 Indriel 2nd = 3 Im Slats 3rd = 4 Nazareth 4th = 5 Direct Approach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 9 - 6 Shannonsablast | ||
Sun Jul 1 2018 17:15 | 1st = 6 Shannonsablast 2nd = 5 Ultimate Art 3rd = 7 Double Event 4th = 4 Aztec Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 2 Zipping Megan | ||
Sun Jul 1 2018 17:12 | 1st = 2 Zipping Megan 2nd = 7 Vens Revenge 3rd = 3 Wise Lewis 4th = 4 Nareen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 6 Cavernando | ||
Sun Jul 1 2018 17:07 | 1st = 6 Cavernando 2nd = 5 Invictus Tilly 3rd = 8 My Uncle Bob 4th = 7 Cosmic Lucy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 3 Fat Rhino | ||
Sun Jul 1 2018 17:04 | 1st = 3 Fat Rhino 2nd = 1 Oh So Sleek 3rd = 8 Miriam 4th = 9 Kraken Aye Kay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Hobart Race 1 - 6 Inner Light | ||
Sun Jul 1 2018 17:03 | 1st = 6 Inner Light 2nd = 3 Similan Beach 3rd = 2 Streetside Classic 4th = 10 Witch Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 1 Sarah Smirnoff | ||
Sun Jul 1 2018 16:57 | 1st = 1 Sarah Smirnoff 2nd = 2 Queen Of Gems 3rd = 6 Irinka Jenna 4th = 4 Poppy Yaala |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cranbourne Race 1 - 13 Always Flashing | ||
Sun Jul 1 2018 16:53 | 1st = 13 Always Flashing 2nd = 8 The Thug 3rd = 11 Admiral 4th = 3 Feel The Rhythm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 4 - 10 Pastry | ||
Sun Jul 1 2018 16:50 | 1st = 10 Pastry 2nd = 5 Quirky Girl 3rd = 3 Astrophobia 4th = 6 Smartravella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 7 Peter Galo | ||
Sun Jul 1 2018 16:47 | 1st = 7 Peter Galo 2nd = 3 Hone In 3rd = 6 Belt Up Bubbs 4th = 4 Peter Yap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 7 - 8 Zeze Ulater | ||
Sun Jul 1 2018 16:45 | 1st = 8 Zeze Ulater 2nd = 3 Archway To Heaven 3rd = 13 San Gregorio 4th = 9 Daddys Littlelady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 8 - 1 Elle Yeah | ||
Sun Jul 1 2018 16:39 | 1st = 1 Elle Yeah 2nd = 4 Cherry Stride 3rd = 7 Rocknroll Emma 4th = 11 Dont Think Twice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 7 Fernando Express | ||
Sun Jul 1 2018 16:37 | 1st = 7 Fernando Express 2nd = 3 Khaleesi Girl 3rd = 6 Our Didda 4th = 2 Loch Monster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mudgee Race 7 - 10 Cuban Lass | ||
Sun Jul 1 2018 16:35 | 1st = 10 Cuban Lass 2nd = 1 La Biere Choisie 3rd = 4 Helstar 4th = 2 Typhoon Charlie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 8 - 14 Dothraki Princess | ||
Sun Jul 1 2018 16:30 | 1st = 14 Dothraki Princess 2nd = 6 Gee Gees Cricket 3rd = 8 Font Magica 4th = 9 French Dandy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 10 - 18 Rewarding Laughter | ||
Sun Jul 1 2018 16:25 | 1st = 18 Rewarding Laughter 2nd = 1 Raiza Flame 3rd = 8 Elite Legacy 4th = 6 Accelerato |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 1 Striker Light | ||
Sun Jul 1 2018 16:22 | 1st = 1 Striker Light 2nd = 8 Extra Gear 3rd = 2 Italian Plastic 4th = 3 Fully Loaded |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 8 - 5 So Shy | ||
Sun Jul 1 2018 16:20 | 1st = 5 So Shy 2nd = 6 Ambitious Prince 3rd = 11 Natural Predator 4th = 2 Ministry Of Fear |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 6 Destini Cavalier | ||
Sun Jul 1 2018 16:17 | 1st = 6 Destini Cavalier 2nd = 2 Dyna Arrow 3rd = 1 Dyna Xerox 4th = 3 Tiggerlong Zorro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 3 - 1 Mervyn | ||
Sun Jul 1 2018 16:15 | 1st = 1 Mervyn 2nd = 2 Code Violation 3rd = 4 Foxy Royale 4th = 3 Chantego Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 6 - 7 Dexelation | ||
Sun Jul 1 2018 16:10 | 1st = 7 Dexelation 2nd = 6 Night Queen 3rd = 4 Aldos Gold 4th = 1 Hasta La Gorby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 7 Aston Duke | ||
Sun Jul 1 2018 16:07 | 1st = 7 Aston Duke 2nd = 5 Shayna Powers 3rd = 6 Mayor Digby 4th = 4 Degani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 8 - 2 Noble Billy | ||
Sun Jul 1 2018 16:05 | 1st = 2 Noble Billy 2nd = 1 Faolan 3rd = 9 Solo Artist 4th = 4 Courting Joy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 12 Let It Ride | ||
Sun Jul 1 2018 15:59 | 1st = 12 Let It Ride 2nd = 9 Conviction 3rd = 6 Joes Star Of Mia 4th = 10 Jilliby Bandit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mudgee Race 6 - 12 Bangkok | ||
Sun Jul 1 2018 15:55 | 1st = 12 Bangkok 2nd = 3 Prince Of Thebes 3rd = 5 Fame Shines 4th = 10 Art N Ollie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 4 Soda Flash | ||
Sun Jul 1 2018 15:52 | 1st = 4 Soda Flash 2nd = 1 Dyna Carmen 3rd = 7 Fantastic Ghost 4th = 3 Kutas Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 9 - 4 King Way | ||
Sun Jul 1 2018 15:50 | 1st = 4 King Way 2nd = 12 Scensay 3rd = 5 Minoan Spirit 4th = 10 Nangawooka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 8 Orson Allen | ||
Sun Jul 1 2018 15:47 | 1st = 8 Orson Allen 2nd = 4 Mepunga Molly 3rd = 5 Despacito 4th = 3 Chiefs Sidekick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 7 - 8 Westerly Haze | ||
Sun Jul 1 2018 15:45 | 1st = 8 Westerly Haze 2nd = 1 Ariconte 3rd = 3 Kyogle Son 4th = 6 Enzian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 7 - 3 Stradance | ||
Sun Jul 1 2018 15:40 | 1st = 3 Stradance 2nd = 7 Falsified 3rd = 11 Ill Take Money 4th = 9 Dark Elixir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 5 - 9 Licorice Bullet | ||
Sun Jul 1 2018 15:35 | 1st = 9 Licorice Bullet 2nd = 3 Musical Query 3rd = 6 Being Dazzled 4th = 4 Akerboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 2 Usain Insane | ||
Sun Jul 1 2018 15:34 | 1st = 2 Usain Insane 2nd = 5 Whatta Knocka 3rd = 7 Azumi Ryder 4th = 4 Teddy La Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 2 - 1 Hillbert | ||
Sun Jul 1 2018 15:31 | 1st = 1 Hillbert 2nd = 3 Coolgardie Al 3rd = 2 Premio Momento 4th = 7 Slurpin Turpin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 7 Cruz Bromac | ||
Sun Jul 1 2018 15:26 | 1st = 7 Cruz Bromac 2nd = 1 My Field Marshal 3rd = 3 Mach Doro 4th = 6 Gotta Go Ya Hu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 1 Over And Away | ||
Sun Jul 1 2018 15:26 | 1st = 1 Over And Away 2nd = 7 Why Not Kez 3rd = 8 Water Colour 4th = 2 Talbragar River |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 1 Vanderworp | ||
Sun Jul 1 2018 15:22 | 1st = 1 Vanderworp 2nd = 2 Milky Jones 3rd = 6 Zoom Out 4th = 4 Tiempo Dinero |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 7 - 4 Ahwahneechee | ||
Sun Jul 1 2018 15:20 | 1st = 4 Ahwahneechee 2nd = 11 Mankini Love 3rd = 1 Emtevee Queen 4th = 9 Hidden Sequel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 5 Boy George | ||
Sun Jul 1 2018 15:17 | 1st = 5 Boy George 2nd = 3 Cryers Harper 3rd = 2 Bank Rogue 4th = 4 George Regis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 8 - 5 Tahi | ||
Sun Jul 1 2018 15:15 | 1st = 5 Tahi 2nd = 6 Yasey Sun 3rd = 2 Pleasant 4th = 16 Our Girl Silke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mudgee Race 5 - 2 Butchoy | ||
Sun Jul 1 2018 15:10 | 1st = 2 Butchoy 2nd = 4 Bakers Image 3rd = 5 Balmain Girl 4th = 1 Justice Honor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 3 Midnight Storm | ||
Sun Jul 1 2018 15:07 | 1st = 3 Midnight Storm 2nd = 4 Fifty Dollar 3rd = 6 Bold Reflection 4th = 2 Temujin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 6 - 1 Mr America | ||
Sun Jul 1 2018 15:05 | 1st = 1 Mr America 2nd = 8 Greenmount Lass 3rd = 5 Scouting Around 4th = 9 Ramaadi Bullet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 6 - 10 Crossing Guard | ||
Sun Jul 1 2018 15:00 | 1st = 10 Crossing Guard 2nd = 5 Leave Ya Numba 3rd = 4 Keemon 4th = 3 Mister Mcilroy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 3 Bernardo | ||
Sun Jul 1 2018 14:57 | 1st = 3 Bernardo 2nd = 5 Nervous An Weird 3rd = 2 Chiefs Empire 4th = 7 Slingshot Gypsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 4 - 8 Swizzle Sticks | ||
Sun Jul 1 2018 14:55 | 1st = 8 Swizzle Sticks 2nd = 7 Scopen Success 3rd = 3 Sandhill Galaxy 4th = 11 Sonaisali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kalgoorlie Race 1 - 2 Rikki Tikki Tavi | ||
Sun Jul 1 2018 14:52 | 1st = 2 Rikki Tikki Tavi 2nd = 3 High Limit 3rd = 1 Casino Belle 4th = 5 Tahgeo Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 4 Speedy Scar | ||
Sun Jul 1 2018 14:50 | 1st = 4 Speedy Scar 2nd = 1 Eily West 3rd = 7 Dark Vader 4th = 8 Odd Boots |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 3 Ignatius | ||
Sun Jul 1 2018 14:47 | 1st = 3 Ignatius 2nd = 10 Picard 3rd = 2 Mackeral 4th = 11 The Bus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 6 - 3 Isis Magic | ||
Sun Jul 1 2018 14:44 | 1st = 3 Isis Magic 2nd = 8 Teeroys Tribute 3rd = 6 Agapantha 4th = 5 Land Office |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 2 Blue Shadows | ||
Sun Jul 1 2018 14:42 | 1st = 2 Blue Shadows 2nd = 5 Bula Bang Bang 3rd = 3 Notorious King 4th = 6 Lobster Hill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 7 - 2 Kapuziner | ||
Sun Jul 1 2018 14:40 | 1st = 2 Kapuziner 2nd = 10 Full Of Theories 3rd = 3 Barney Allen 4th = 14 Aldamisa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 5 Black Forge | ||
Sun Jul 1 2018 14:37 | 1st = 5 Black Forge 2nd = 4 Slingshot Whippa 3rd = 3 My Names David 4th = 6 Are You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mudgee Race 4 - 1 Eden Vale | ||
Sun Jul 1 2018 14:35 | 1st = 1 Eden Vale 2nd = 10 Fertile Soil 3rd = 17 Aggarwal 4th = 14 Sweetest Eyes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 12 - 1 Classy Impact | ||
Sun Jul 1 2018 14:30 | 1st = 1 Classy Impact 2nd = 3 Formation 3rd = 4 Alyeska 4th = 7 Obstinatus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 5 - 2 Island Pirate | ||
Sun Jul 1 2018 14:30 | 1st = 2 Island Pirate 2nd = 5 Platinum Magic 3rd = 8 Bedrock Dreams 4th = 4 Farnor West |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 8 Rockoon | ||
Sun Jul 1 2018 14:27 | 1st = 8 Rockoon 2nd = 1 Cryers Plugger 3rd = 4 Solitary Lad 4th = 6 Shep |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 5 - 12 Asudem | ||
Sun Jul 1 2018 14:25 | 1st = 12 Asudem 2nd = 13 Let Me Guess 3rd = 4 Husseys Hog 4th = 3 Towel Token |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 7 Often Imitated | ||
Sun Jul 1 2018 14:24 | 1st = 7 Often Imitated 2nd = 4 Grey Ghost 3rd = 2 Lorenza 4th = 6 Loading Zone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 3 - 2 Chu Chu Charlie | ||
Sun Jul 1 2018 14:20 | 1st = 2 Chu Chu Charlie 2nd = 5 Mickiem 3rd = 1 Athos 4th = 7 Aldolphin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 8 - 5 Hallmarked | ||
Sun Jul 1 2018 14:19 | 1st = 5 Hallmarked 2nd = 4 Le Girl 3rd = 1 Arty Pharty 4th = 2 Keep On Rockin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 5 Big Flood | ||
Sun Jul 1 2018 14:17 | 1st = 5 Big Flood 2nd = 4 Rock Up Top 3rd = 2 Vanda Mick 4th = 8 Black Mumbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 11 Goodtime Heaven | ||
Sun Jul 1 2018 14:12 | 1st = 11 Goodtime Heaven 2nd = 1 Molly Kelly 3rd = 7 Callmequeenbee 4th = 3 Island Banner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 11 - 1 Go Angel | ||
Sun Jul 1 2018 14:11 | 1st = 1 Go Angel 2nd = 3 Yooldome 3rd = 2 Kapai Bart 4th = 6 Deception Diva |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 5 - 1 Prioritise | ||
Sun Jul 1 2018 14:09 | 1st = 1 Prioritise 2nd = 8 Mr Chow 3rd = 5 Chase The Wind 4th = 6 Boiling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 3 Shaniqua | ||
Sun Jul 1 2018 14:07 | 1st = 3 Shaniqua 2nd = 1 Chatty Garry 3rd = 8 Redda 4th = 6 Rusty Sprocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 6 - 7 Vladivostok | ||
Sun Jul 1 2018 14:05 | 1st = 7 Vladivostok 2nd = 15 Bettyrae Ruby 3rd = 6 Never Again 4th = 10 Hell On Earth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 8 - 8 Karmic Way | ||
Sun Jul 1 2018 14:02 | 1st = 8 Karmic Way 2nd = 13 Naiya Franco 3rd = 6 Sheez Good 4th = 2 Shardan Suzie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mudgee Race 3 - 5 No Escape | ||
Sun Jul 1 2018 14:00 | 1st = 5 No Escape 2nd = 1 All Summer Long 3rd = 2 Annandale Lass 4th = 6 Wild Cavalier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 1 Axel Footluce | ||
Sun Jul 1 2018 13:59 | 1st = 1 Axel Footluce 2nd = 8 Barnhurst 3rd = 4 Miss Malaysia 4th = 7 Crackerjack Skip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 4 - 1 Moorcroft | ||
Sun Jul 1 2018 13:55 | 1st = 1 Moorcroft 2nd = 9 Mosh Opera 3rd = 2 Into The Night 4th = 10 Lifes Quest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 10 - 7 On Fleek | ||
Sun Jul 1 2018 13:55 | 1st = 7 On Fleek 2nd = 1 Guru Secret 3rd = 2 Jetsun Jamie 4th = 3 Amazing Contact |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 1 Raine Allen | ||
Sun Jul 1 2018 13:52 | 1st = 1 Raine Allen 2nd = 2 Surf A Lot 3rd = 6 Pingin Bee 4th = 7 Lucas The Great |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 4 - 9 Designer Maid | ||
Sun Jul 1 2018 13:50 | 1st = 9 Designer Maid 2nd = 4 Haleys Girl 3rd = 7 Just Sizzling 4th = 10 Dream A Lot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 8 Good Yarn | ||
Sun Jul 1 2018 13:49 | 1st = 8 Good Yarn 2nd = 4 Kolora Posie 3rd = 1 Goldies Run 4th = 7 Blanko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 2 - 8 Disco Rebel | ||
Sun Jul 1 2018 13:45 | 1st = 8 Disco Rebel 2nd = 10 Little Minkia 3rd = 11 Sinnamon Lane 4th = 3 Bodidley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 7 - 9 Lincoln Road | ||
Sun Jul 1 2018 13:44 | 1st = 9 Lincoln Road 2nd = 5 Cherokee Warrior 3rd = 8 Somewhereinbrooklyn 4th = 4 Franco Empire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 5 Hardhitter | ||
Sun Jul 1 2018 13:39 | 1st = 5 Hardhitter 2nd = 4 Lochinvar Art 3rd = 11 Muscle Factory 4th = 6 Shoobee Doo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 9 - 3 Bodyguard | ||
Sun Jul 1 2018 13:37 | 1st = 3 Bodyguard 2nd = 7 Finkle Foot Fred 3rd = 5 On Da Quest 4th = 1 Thrilling Arnold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 4 - 4 Red Monkey | ||
Sun Jul 1 2018 13:35 | 1st = 4 Red Monkey 2nd = 3 Champagne Party 3rd = 10 Ruby Rush 4th = 14 Our Momento |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 4 Like A Rocket | ||
Sun Jul 1 2018 13:32 | 1st = 4 Like A Rocket 2nd = 6 Blonde Barbados 3rd = 1 Lilly An Page 4th = 7 Gotta Wobble Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 5 - 4 Magnus Rufus | ||
Sun Jul 1 2018 13:30 | 1st = 4 Magnus Rufus 2nd = 1 Cochada 3rd = 10 The Rouseabout 4th = 11 Annarbor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 7 - 7 Franco Tai | ||
Sun Jul 1 2018 13:27 | 1st = 7 Franco Tai 2nd = 2 Go Kiwi 3rd = 6 Pembrooks Passion 4th = 4 Bringitonhome |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mudgee Race 2 - 12 Unresolved | ||
Sun Jul 1 2018 13:25 | 1st = 12 Unresolved 2nd = 10 Stately Boy 3rd = 1 Norma Jeane 4th = 2 Fleur De Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 3 - 9 Nova Vista | ||
Sun Jul 1 2018 13:20 | 1st = 9 Nova Vista 2nd = 7 Mississippi Grind 3rd = 1 Emmceeoh 4th = 2 Race The Wind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 8 - 5 Alex Attack | ||
Sun Jul 1 2018 13:19 | 1st = 5 Alex Attack 2nd = 1 Waerenga Star 3rd = 2 Raging Demon 4th = 3 Just As Gentle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 3 - 2 Sniponet | ||
Sun Jul 1 2018 13:15 | 1st = 2 Sniponet 2nd = 1 Baradine Bound 3rd = 11 Eye Was 4th = 4 Exorbitance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 3 Ramified | ||
Sun Jul 1 2018 13:14 | 1st = 3 Ramified 2nd = 6 Dimora Bekim 3rd = 4 Hail A Cab 4th = 1 Banjo Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Naracoorte Race 1 - 1 Allaboutattitude | ||
Sun Jul 1 2018 13:10 | 1st = 1 Allaboutattitude 2nd = 7 Tillraider 3rd = 5 Wilkin 4th = 8 Spudfest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 6 - 1 Atom Hanover | ||
Sun Jul 1 2018 13:09 | 1st = 1 Atom Hanover 2nd = 10 Rock N Shard 3rd = 9 Master Of Escape 4th = 6 Idealistic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 4 Miss Halfpenny | ||
Sun Jul 1 2018 13:04 | 1st = 4 Miss Halfpenny 2nd = 9 Cee Cee Ambro 3rd = 3 Delightful Jackie 4th = 11 Rollin With Holly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 7 - 5 Peppers Choice | ||
Sun Jul 1 2018 13:02 | 1st = 5 Peppers Choice 2nd = 2 Billy Bullet 3rd = 7 Scott Tied Up 4th = 9 Tillys Silly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 3 - 6 Gold Monarch | ||
Sun Jul 1 2018 13:00 | 1st = 6 Gold Monarch 2nd = 2 Dances With Time 3rd = 4 Kimhorsedashian 4th = 7 Countless Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 5 Bourne Blackjack | ||
Sun Jul 1 2018 12:57 | 1st = 5 Bourne Blackjack 2nd = 4 Rampaging Rick 3rd = 1 Cool Number 4th = 7 Mr Agro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 4 - 14 The Queens Regent | ||
Sun Jul 1 2018 12:55 | 1st = 14 The Queens Regent 2nd = 9 Cataracta 3rd = 4 Moski 4th = 8 Barbies Witness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 6 - 5 Missie Castleton | ||
Sun Jul 1 2018 12:52 | 1st = 5 Missie Castleton 2nd = 6 Clover Lou 3rd = 4 Wot Up 4th = 9 Muscle Pat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mudgee Race 1 - 1 Chekkapen | ||
Sun Jul 1 2018 12:50 | 1st = 1 Chekkapen 2nd = 3 Butter Toast 3rd = 4 Colonial Reign 4th = 11 Handful Of Aces |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 2 - 12 Kwai | ||
Sun Jul 1 2018 12:45 | 1st = 12 Kwai 2nd = 15 Swinley Forest 3rd = 10 Caesars Quest 4th = 1 Gee Gees Saint Nik |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 6 - 6 Jinja Squeak | ||
Sun Jul 1 2018 12:44 | 1st = 6 Jinja Squeak 2nd = 4 Jin Jin 3rd = 3 Twelve Gauge 4th = 1 Fushidara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 2 - 6 Villarrica | ||
Sun Jul 1 2018 12:40 | 1st = 6 Villarrica 2nd = 5 Miss Zodiac 3rd = 2 Sugarland Express 4th = 4 Real Time Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 6 Mount Duke | ||
Sun Jul 1 2018 12:37 | 1st = 6 Mount Duke 2nd = 5 Teacup Toni 3rd = 2 Bourne Bill 4th = 8 Go Saints |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 5 - 7 Credit Master | ||
Sun Jul 1 2018 12:34 | 1st = 7 Credit Master 2nd = 1 Mortician 3rd = 2 Danke 4th = 4 Our Rosa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 1 The Bachelor | ||
Sun Jul 1 2018 12:29 | 1st = 1 The Bachelor 2nd = 10 I Am Serengeti 3rd = 7 Im Cool Harry 4th = 5 Our Positano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 5 - 1 Scott The Looks | ||
Sun Jul 1 2018 12:27 | 1st = 1 Scott The Looks 2nd = 2 Gurus Choice 3rd = 3 Luke Skywalker 4th = 8 Jack No Lag |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 2 - 3 Heart Of Kings | ||
Sun Jul 1 2018 12:25 | 1st = 3 Heart Of Kings 2nd = 4 Accumulated 3rd = 6 Rosendahl Red 4th = 5 Dynamisante |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 3 - 8 Troubleshot | ||
Sun Jul 1 2018 12:20 | 1st = 8 Troubleshot 2nd = 2 Dream Brother 3rd = 6 Sagarra 4th = 13 Night In Paradise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 5 - 5 Ohoka Johnny | ||
Sun Jul 1 2018 12:14 | 1st = 5 Ohoka Johnny 2nd = 3 Sweeney Todd 3rd = 8 Shadow Minister 4th = 11 Red Moon Rising |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Devonport Race 1 - 1 Aspirate | ||
Sun Jul 1 2018 12:10 | 1st = 1 Aspirate 2nd = 5 Blackberry Rose 3rd = 8 Mountain Music 4th = 9 Oh So Needy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 4 - 5 Ramblin On | ||
Sun Jul 1 2018 12:09 | 1st = 5 Ramblin On 2nd = 2 Jinja Twist 3rd = 1 Jetsun Woody 4th = 8 Wairoa Arna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 1 - 4 Lobban Hood | ||
Sun Jul 1 2018 12:05 | 1st = 4 Lobban Hood 2nd = 2 Second Island 3rd = 7 Miss Gigi 4th = 3 Dragoneight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 4 - 4 Prime Silver | ||
Sun Jul 1 2018 11:59 | 1st = 4 Prime Silver 2nd = 3 Trinity Bromac 3rd = 2 Terrier 4th = 9 Helena Ideal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 3 - 8 Botany Esmay | ||
Sun Jul 1 2018 11:54 | 1st = 8 Botany Esmay 2nd = 6 Out Of Paper 3rd = 2 Drury 4th = 3 Carefree Highway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 2 - 3 Extending | ||
Sun Jul 1 2018 11:50 | 1st = 3 Extending 2nd = 11 Sergeant 3rd = 12 Strategic Phil 4th = 5 Igniter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Toowoomba Race 1 - 4 Charles The Third | ||
Sun Jul 1 2018 11:45 | 1st = 4 Charles The Third 2nd = 1 Isnt She Elegant 3rd = 5 Toronto Flyer 4th = 2 Haradify |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 4 - 8 Classie Reactor | ||
Sun Jul 1 2018 11:42 | 1st = 8 Classie Reactor 2nd = 7 Mynanasgotnoteeth 3rd = 4 Zippidy Doodah 4th = 9 Baker Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 2 - 6 Draxler | ||
Sun Jul 1 2018 11:34 | 1st = 6 Draxler 2nd = 8 My Red Hero 3rd = 5 Yella Ella 4th = 2 Bigtime Wayno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 3 - 1 Feel The Burn | ||
Sun Jul 1 2018 11:25 | 1st = 1 Feel The Burn 2nd = 2 Tamara Gold 3rd = 4 The Peacemaker 4th = 5 Zip Code |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sale Race 1 - 5 Rakovsky | ||
Sun Jul 1 2018 11:20 | 1st = 5 Rakovsky 2nd = 10 My Shu Mai 3rd = 7 Woodbridge 4th = 1 Fox Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manukau Race 1 - 1 Mighty Mezz | ||
Sun Jul 1 2018 11:17 | 1st = 1 Mighty Mezz 2nd = 5 Bigtime Dean 3rd = 6 Hua Hua 4th = 8 Spark em Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 3 - 3 Hercules Morse | ||
Sun Jul 1 2018 11:07 | 1st = 3 Hercules Morse 2nd = 6 Nucleus Vc 3rd = 10 A Better Dancer 4th = 1 Magic Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 2 - 3 Caroline Wozniacki | ||
Sun Jul 1 2018 10:52 | 1st = 3 Caroline Wozniacki 2nd = 5 Pretorius 3rd = 6 Above The Rest 4th = 7 Littlebitoflove |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 2 - 11 Tokyo Joe | ||
Sun Jul 1 2018 10:37 | 1st = 11 Tokyo Joe 2nd = 10 Mickey Jay 3rd = 2 Rogie Falls 4th = 3 Sunrise Spur |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Cambridge Race 1 - 6 Spare Change | ||
Sun Jul 1 2018 10:22 | 1st = 6 Spare Change 2nd = 5 Scanreco Bay 3rd = 8 Whale Rider 4th = 4 Loud An Proud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Phar Lap Race 1 - 4 Rainy River | ||
Sun Jul 1 2018 10:07 | 1st = 4 Rainy River 2nd = 3 Myboylolliepop 3rd = 12 Dens Legacy 4th = 1 Living Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 8 Oldmate Rose | ||
Sun Jul 1 2018 0:39 | 1st = 8 Oldmate Rose 2nd = 6 Ethos 3rd = 1 Oldmate Marley 4th = 2 Need More Coin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 5 Chasin Destiny | ||
Sun Jul 1 2018 0:17 | 1st = 5 Chasin Destiny 2nd = 2 Daves Entity 3rd = 7 Mouse Lomar 4th = 1 Red Rocket Jett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 1 Red Rocket Jett | ||
Fri Jun 1 2018 23:55 | 1st = 1 Red Rocket Jett 2nd = 2 White Simba 3rd = 6 Mudzy 4th = 8 Goodbye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 10 - 3 Fanci A Dance | ||
Fri Jun 1 2018 23:50 | 1st = 3 Fanci A Dance 2nd = 6 Chiaroscuro 3rd = 1 Back To The Beach 4th = 10 Courage To Live |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagin Race 7 - 9 Amity Piere | ||
Fri Jun 1 2018 23:40 | 1st = 9 Amity Piere 2nd = 2 Mystic Falls 3rd = 7 Minikita 4th = 8 Doreens Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 5 Running For Two | ||
Fri Jun 1 2018 23:32 | 1st = 5 Running For Two 2nd = 2 Neo Ha Ha 3rd = 3 Jamaica The Fun 4th = 8 Lillith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 1 She Could Be Good | ||
Fri Jun 1 2018 23:20 | 1st = 1 She Could Be Good 2nd = 2 Glenferrie Arch 3rd = 10 Detroit Lily 4th = 6 Im Stylish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 8 Petria Monelli | ||
Fri Jun 1 2018 23:17 | 1st = 8 Petria Monelli 2nd = 3 Humble 3rd = 2 Rockhold 4th = 5 Stanga Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagin Race 6 - 3 Gangbuster | ||
Fri Jun 1 2018 23:10 | 1st = 3 Gangbuster 2nd = 2 Tubbs Farquhar 3rd = 8 Black Magic Mara 4th = 1 Lynnes Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 6 Corona Monelli | ||
Fri Jun 1 2018 22:54 | 1st = 6 Corona Monelli 2nd = 4 Yunderup Kayla 3rd = 1 Minotaur 4th = 7 Lawless Lou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - | ||
Fri Jun 1 2018 22:49 | 4th = 1 Aurelius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 5 Better Scoot | ||
Fri Jun 1 2018 22:49 | 1st = 5 Better Scoot 2nd = 7 Lord Willoughby 3rd = 3 Major Rush 4th = 1 Aurelius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 5 Fair Ride | ||
Fri Jun 1 2018 22:47 | 1st = 5 Fair Ride 2nd = 1 Go Wilma Go 3rd = 8 Stylish Chief 4th = 2 Vanderville |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 6 - 5 Iridium Flare | ||
Fri Jun 1 2018 22:39 | 1st = 5 Iridium Flare 2nd = 1 Issue 3rd = 7 Miss Bamsy 4th = 8 Em Morney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 11 - 3 Rangiora | ||
Fri Jun 1 2018 22:36 | 1st = 3 Rangiora 2nd = 6 Flying Phelps 3rd = 2 Sheyna 4th = 8 Rockstar Zac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 5 Flywheel Strike | ||
Fri Jun 1 2018 22:32 | 1st = 5 Flywheel Strike 2nd = 2 Shevchenko 3rd = 4 Special Member 4th = 6 Dr Oliver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagin Race 5 - 5 Soho Wonder | ||
Fri Jun 1 2018 22:31 | 1st = 5 Soho Wonder 2nd = 7 C C Chevron 3rd = 10 Danieljohn 4th = 9 Neighlor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 4 Our Turbo Girl | ||
Fri Jun 1 2018 22:29 | 1st = 4 Our Turbo Girl 2nd = 1 Omega Sniper 3rd = 2 Texas Blaze 4th = 8 Cobber Victorem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 10 Fernleigh Rebel | ||
Fri Jun 1 2018 22:24 | 1st = 10 Fernleigh Rebel 2nd = 11 Irockmyworld 3rd = 2 Say It Now 4th = 4 Skippy Rascal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 5 - 2 Mamma Monelli | ||
Fri Jun 1 2018 22:22 | 1st = 2 Mamma Monelli 2nd = 7 Herkle Li 3rd = 8 Back Seconds 4th = 6 Peak Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 10 - 2 Flavia | ||
Fri Jun 1 2018 22:18 | 1st = 2 Flavia 2nd = 7 Kasatka 3rd = 4 Gemala Girl 4th = 8 Simply Toby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 3 Sharp Missile | ||
Fri Jun 1 2018 22:15 | 1st = 3 Sharp Missile 2nd = 4 Aston Hinkley 3rd = 5 Premier Jess 4th = 10 Joyces Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 6 Mister Gunsen | ||
Fri Jun 1 2018 22:10 | 1st = 6 Mister Gunsen 2nd = 7 Our Overanova 3rd = 4 Lansbury 4th = 2 Blue Don |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 8 Dyna Bobbi | ||
Fri Jun 1 2018 22:08 | 1st = 8 Dyna Bobbi 2nd = 6 Seabrook Indi 3rd = 5 Cosmic Moments 4th = 2 In The Net |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 4 - 1 Midnight Rama | ||
Fri Jun 1 2018 22:05 | 1st = 1 Midnight Rama 2nd = 4 Kili Monelli 3rd = 2 Nomadic 4th = 3 Dorans Destiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagin Race 4 - 6 Jimmy Recard | ||
Fri Jun 1 2018 22:04 | 1st = 6 Jimmy Recard 2nd = 2 The Royal Lady 3rd = 10 Taharas Desire 4th = 7 Mossdale Flynn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 11 - 1 We Have Hope | ||
Fri Jun 1 2018 22:02 | 1st = 1 We Have Hope 2nd = 3 Zipping Penny 3rd = 7 Yes It Is 4th = 5 Oshkosh Gypsy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 9 - 2 Simply Cam | ||
Fri Jun 1 2018 21:59 | 1st = 2 Simply Cam 2nd = 5 Milos Zarr Done 3rd = 7 Pick It Up 4th = 1 Harrys Entity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 8 Mary Catherine | ||
Fri Jun 1 2018 21:54 | 1st = 8 Mary Catherine 2nd = 9 Dior Mia More 3rd = 6 Gotta Go Gabbana 4th = 1 Catastrophic Event |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 3 Vitaliser | ||
Fri Jun 1 2018 21:52 | 1st = 3 Vitaliser 2nd = 2 Tip Toe Traction 3rd = 5 Issy Keats 4th = 10 Unique Olivia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 5 Wazza Hawk | ||
Fri Jun 1 2018 21:48 | 1st = 5 Wazza Hawk 2nd = 1 Lost Love 3rd = 6 Speedy Ryder 4th = 8 Militant Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 10 - 4 Silver Keeping | ||
Fri Jun 1 2018 21:45 | 1st = 4 Silver Keeping 2nd = 6 Rose Of Diore 3rd = 2 Sals Knocker 4th = 7 Willy Taro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 3 - 6 Glengarrie Boy | ||
Fri Jun 1 2018 21:42 | 1st = 6 Glengarrie Boy 2nd = 5 Blackwood Burst 3rd = 2 Sarina Monelli 4th = 3 Chevy Sheikh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 2 Colt Thirty One | ||
Fri Jun 1 2018 21:40 | 1st = 2 Colt Thirty One 2nd = 4 Aqua Miss 3rd = 5 Ruhtrebo 4th = 1 Majordoit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 8 - 6 Explosive Brown | ||
Fri Jun 1 2018 21:38 | 1st = 6 Explosive Brown 2nd = 7 Nino De Oro 3rd = 2 Julia Gulia 4th = 5 Dolly Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 3 Mustang Sammy | ||
Fri Jun 1 2018 21:35 | 1st = 3 Mustang Sammy 2nd = 7 To The Galos 3rd = 2 Hardaway Outlaw 4th = 1 Lottie Biscotti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagin Race 3 - 9 Smo | ||
Fri Jun 1 2018 21:35 | 1st = 9 Smo 2nd = 5 Disco Under Fire 3rd = 1 My Island Home 4th = 7 Kissmecougar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 1 Our Didda | ||
Fri Jun 1 2018 21:28 | 1st = 1 Our Didda 2nd = 5 Roger Express 3rd = 2 Lockrod 4th = 6 Flying Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 9 - 7 Bogan Flash | ||
Fri Jun 1 2018 21:25 | 1st = 7 Bogan Flash 2nd = 9 Cowgirl Fusion 3rd = 1 Barcia Brady 4th = 4 Swift Chick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 1 Majorpride | ||
Fri Jun 1 2018 21:24 | 1st = 1 Majorpride 2nd = 6 Typhoon Tiff 3rd = 10 My Prayer 4th = 2 Bettor Pack It |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 2 - 1 Norse Viking | ||
Fri Jun 1 2018 21:22 | 1st = 1 Norse Viking 2nd = 5 Tom Gundi 3rd = 3 Apache Gundi 4th = 2 Clooney |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 7 - 1 Eleanor Rascal | ||
Fri Jun 1 2018 21:18 | 1st = 1 Eleanor Rascal 2nd = 2 Remas Amber 3rd = 3 Sherbini 4th = 8 Starzsa Light |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 7 Hazelwood Flyer | ||
Fri Jun 1 2018 21:15 | 1st = 7 Hazelwood Flyer 2nd = 4 Dewana Express 3rd = 5 Rubys Image 4th = 8 Raise The Bet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 1 De Voyage | ||
Fri Jun 1 2018 21:10 | 1st = 1 De Voyage 2nd = 6 Hipstar 3rd = 5 Sams The Best 4th = 8 Our Doug |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 8 Aston Dinnigan | ||
Fri Jun 1 2018 21:08 | 1st = 8 Aston Dinnigan 2nd = 3 Hodges Lane 3rd = 2 Haboob 4th = 7 Dyna Hinkley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 8 - 1 Acola Zone | ||
Fri Jun 1 2018 21:05 | 1st = 1 Acola Zone 2nd = 5 Ellkey 3rd = 4 Its Morgan 4th = 3 Banjos Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagin Race 2 - 6 Magestic Prince | ||
Fri Jun 1 2018 21:05 | 1st = 6 Magestic Prince 2nd = 8 Paddy Mccole 3rd = 4 Jay Jays Jet 4th = 9 Loaded Aussie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 1 - 1 Iron Bru | ||
Fri Jun 1 2018 21:02 | 1st = 1 Iron Bru 2nd = 8 Shinboner Magic 3rd = 5 Brock Tonic 4th = 3 Arappaho Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 9 - 3 Saint Tommy | ||
Fri Jun 1 2018 21:00 | 1st = 3 Saint Tommy 2nd = 2 Joe Nien 3rd = 1 Blue Chipped 4th = 5 Machli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 6 - 3 One For Many | ||
Fri Jun 1 2018 20:58 | 1st = 3 One For Many 2nd = 1 Grizabella 3rd = 6 Cosmic Adonis 4th = 5 Vegas Snarley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 7 Our Jimmy Johnstone | ||
Fri Jun 1 2018 20:54 | 1st = 7 Our Jimmy Johnstone 2nd = 9 Galactic Star 3rd = 4 Tommy Be Good 4th = 2 Johnny Fox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 8 July Allen | ||
Fri Jun 1 2018 20:52 | 1st = 8 July Allen 2nd = 2 Lonesome Katie 3rd = 4 Galloping Leo 4th = 3 Dukestar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 4 Rumbling Bajooks | ||
Fri Jun 1 2018 20:49 | 1st = 4 Rumbling Bajooks 2nd = 2 My Mate Wally 3rd = 7 Miss Flower 4th = 1 Tiza Fabio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 7 - 2 Myrniong Rocket | ||
Fri Jun 1 2018 20:45 | 1st = 2 Myrniong Rocket 2nd = 6 Queen Reen 3rd = 7 Golden Nangar 4th = 8 Action Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 11 Regulus | ||
Fri Jun 1 2018 20:44 | 1st = 11 Regulus 2nd = 4 Ark Me 3rd = 9 My Ultimate Sport 4th = 3 Ginatiano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 8 - 2 Tulhurst Terror | ||
Fri Jun 1 2018 20:40 | 1st = 2 Tulhurst Terror 2nd = 3 Temora Reactor 3rd = 1 Smiling Sam 4th = 7 Im Ok |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 5 - 2 Chit Chat Chicki | ||
Fri Jun 1 2018 20:38 | 1st = 2 Chit Chat Chicki 2nd = 4 Nerve Lika Thief 3rd = 3 Skip The Dishes 4th = 1 Hectic Bro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagin Race 1 - 3 Galviston | ||
Fri Jun 1 2018 20:37 | 1st = 3 Galviston 2nd = 2 Im Beta Than Gouda 3rd = 10 Windward Blaze 4th = 5 Mon Alisa Jet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 7 Mallee Spring | ||
Fri Jun 1 2018 20:35 | 1st = 7 Mallee Spring 2nd = 2 Milla Rose 3rd = 4 Gotcha Mate 4th = 5 Zipping Dash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 8 - 1 Son Of Mara | ||
Fri Jun 1 2018 20:30 | 1st = 1 Son Of Mara 2nd = 2 Jilliby Dreamtime 3rd = 4 Franco Salisbury 4th = 5 Lombo Flashlight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 1 Main One | ||
Fri Jun 1 2018 20:28 | 1st = 1 Main One 2nd = 7 Cavatron 3rd = 3 Lucks Run Out 4th = 5 Minnesota Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 7 Eagle Rox | ||
Fri Jun 1 2018 20:24 | 1st = 7 Eagle Rox 2nd = 2 Ardens Concord 3rd = 5 Campora 4th = 1 Bad Round |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 6 - 1 Zagati | ||
Fri Jun 1 2018 20:22 | 1st = 1 Zagati 2nd = 7 Midnight Treat 3rd = 5 Mackenzies Run 4th = 8 Shes Kelly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 4 - 8 My Little Mate | ||
Fri Jun 1 2018 20:19 | 1st = 8 My Little Mate 2nd = 6 Good Odds Angel 3rd = 4 Tamaar Tux 4th = 7 Brock On |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 2 Statement Please | ||
Fri Jun 1 2018 20:14 | 1st = 2 Statement Please 2nd = 1 Datsgood 3rd = 7 Grizzly Montana 4th = 8 Barboo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 1 Nicky Neo | ||
Fri Jun 1 2018 20:12 | 1st = 1 Nicky Neo 2nd = 8 Dr Eleonora 3rd = 2 Charly Shu Shine 4th = 6 Just Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 7 - 4 Threes A Charm | ||
Fri Jun 1 2018 20:09 | 1st = 4 Threes A Charm 2nd = 9 Late Night Date 3rd = 2 Major Mcrae 4th = 3 Flash In Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 1 Johnny Wishbone | ||
Fri Jun 1 2018 20:07 | 1st = 1 Johnny Wishbone 2nd = 7 Head Loch 3rd = 4 Cash Chewing 4th = 2 St Regis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 7 - 1 Our Wonder Woman | ||
Fri Jun 1 2018 20:04 | 1st = 1 Our Wonder Woman 2nd = 4 Nor Westa 3rd = 2 Smokey Mac 4th = 5 Hes No Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 5 - 4 Baracca Keeping | ||
Fri Jun 1 2018 20:04 | 1st = 4 Baracca Keeping 2nd = 6 Wolf Taro 3rd = 2 Queen Taro 4th = 1 Mitra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 9 - 8 Geenas Girl | ||
Fri Jun 1 2018 20:03 | 1st = 8 Geenas Girl 2nd = 6 Savitskaya 3rd = 1 Beat the Heat 4th = 2 My Royal Roxy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 7 - 5 San Domino | ||
Fri Jun 1 2018 19:59 | 1st = 5 San Domino 2nd = 2 Cruz 3rd = 6 Streamliner 4th = 1 Ozzie Bogan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 3 - 3 Gai Keeping | ||
Fri Jun 1 2018 19:57 | 1st = 3 Gai Keeping 2nd = 4 My Mate Bunji 3rd = 1 Daily Double 4th = 7 Zipping Blanche |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 3 Ohana Sparkles | ||
Fri Jun 1 2018 19:52 | 1st = 3 Ohana Sparkles 2nd = 2 Fourth Dimention 3rd = 7 Kauai 4th = 5 Dyna Alice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 2 Your Excused | ||
Fri Jun 1 2018 19:52 | 1st = 2 Your Excused 2nd = 1 Bronze Seeker 3rd = 5 Bhagwan 4th = 3 Trison |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 4 Keely Run | ||
Fri Jun 1 2018 19:50 | 1st = 4 Keely Run 2nd = 2 Vivian Shiraz 3rd = 7 Savannah Icon 4th = 1 Uncle Bump |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 5 Lisa Lincoln | ||
Fri Jun 1 2018 19:45 | 1st = 5 Lisa Lincoln 2nd = 4 Oh Stanley 3rd = 8 Mickee Cullen 4th = 3 Tell The Linesmen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 4 - 8 Irinka Hamo | ||
Fri Jun 1 2018 19:43 | 1st = 8 Irinka Hamo 2nd = 2 Midnight Jayne 3rd = 1 Chase The Cash 4th = 7 Irinka Milo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 6 - 1 Shes Gifted | ||
Fri Jun 1 2018 19:40 | 1st = 1 Shes Gifted 2nd = 7 Charlie Tango 3rd = 2 King Cardle 4th = 8 Carmels Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 2 - 1 Mighty Leader | ||
Fri Jun 1 2018 19:38 | 1st = 1 Mighty Leader 2nd = 4 Num Chuck Chicki 3rd = 6 Waikiki Big Girl 4th = 5 Runnin On Fumes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 8 - 1 The Big Cheese | ||
Fri Jun 1 2018 19:36 | 1st = 1 The Big Cheese 2nd = 8 Like A Wildfire 3rd = 7 How Great Thou Art 4th = 3 Troubador |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 3 Midnight Memphis | ||
Fri Jun 1 2018 19:35 | 1st = 3 Midnight Memphis 2nd = 6 Tolga 3rd = 8 Whats Up Skip 4th = 7 True Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 6 - 2 Ghadastar | ||
Fri Jun 1 2018 19:30 | 1st = 2 Ghadastar 2nd = 8 Vandanta 3rd = 1 Aurore 4th = 5 Flyin Circles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 2 Mottza | ||
Fri Jun 1 2018 19:27 | 1st = 2 Mottza 2nd = 7 Aqualite 3rd = 6 Sweet Ambush 4th = 3 Militant Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 6 - 3 Bayridge Bill | ||
Fri Jun 1 2018 19:26 | 1st = 3 Bayridge Bill 2nd = 5 Chief Destroyer 3rd = 2 Sheer Strength 4th = 4 Hez The One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 3 - 6 Frosted | ||
Fri Jun 1 2018 19:23 | 1st = 6 Frosted 2nd = 7 Smylee Doll 3rd = 8 Wonya 4th = 3 Tralee Anna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 5 Arthur Lowe | ||
Fri Jun 1 2018 19:22 | 1st = 5 Arthur Lowe 2nd = 7 Bettor Finish 3rd = 1 Luis Alberto 4th = 4 Machrie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Richmond Race 1 - 8 Saloot | ||
Fri Jun 1 2018 19:20 | 1st = 8 Saloot 2nd = 7 Quicklee Cassie 3rd = 4 Watta Pixie 4th = 3 Sooty Oak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 12 - 8 Bigtime Victory | ||
Fri Jun 1 2018 19:16 | 1st = 8 Bigtime Victory 2nd = 4 Alamein Tane 3rd = 7 Opawa Bear 4th = 5 Bigtime Champ |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 7 Courageous Leo | ||
Fri Jun 1 2018 19:15 | 1st = 7 Courageous Leo 2nd = 9 Hot Rod Heaven 3rd = 8 Lifeinheaven 4th = 3 The Gun Rockstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 4 Enzo | ||
Fri Jun 1 2018 19:13 | 1st = 4 Enzo 2nd = 8 Flywheel Snowy 3rd = 2 Lightning Boxy 4th = 6 Princess Parker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 5 - 4 Girl Of The Glen | ||
Fri Jun 1 2018 19:10 | 1st = 4 Girl Of The Glen 2nd = 9 East On Broadway 3rd = 3 Kettering Girl 4th = 11 Hazel Ellen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 6 Limburg Magic | ||
Fri Jun 1 2018 19:08 | 1st = 6 Limburg Magic 2nd = 5 Lethal Levi 3rd = 8 Big Barra 4th = 1 Hotspur Joey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 7 - 7 Dance Time | ||
Fri Jun 1 2018 19:06 | 1st = 7 Dance Time 2nd = 8 Delight My Soul 3rd = 4 Forever Pearl 4th = 1 Shanway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 2 - 2 My Dixie | ||
Fri Jun 1 2018 19:05 | 1st = 2 My Dixie 2nd = 7 Zena Cargo 3rd = 4 Declans Boy 4th = 1 Swift Katie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 5 - 6 Hellbound | ||
Fri Jun 1 2018 19:00 | 1st = 6 Hellbound 2nd = 5 Cargerie 3rd = 10 Next Thru 4th = 3 Girls Go First |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 7 Eden Lass | ||
Fri Jun 1 2018 18:58 | 1st = 7 Eden Lass 2nd = 8 Bobby Tokaam 3rd = 5 Kyrgios 4th = 9 Speedy Scar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 6 - 5 Super Saxon | ||
Fri Jun 1 2018 18:55 | 1st = 5 Super Saxon 2nd = 6 Portrait Lao 3rd = 9 Discorsia 4th = 8 Rufus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 5 - 3 Major Callum | ||
Fri Jun 1 2018 18:54 | 1st = 3 Major Callum 2nd = 9 Fortino 3rd = 8 Jeans Mattjesty 4th = 11 Chirac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 2 Nivek Retserrof | ||
Fri Jun 1 2018 18:52 | 1st = 2 Nivek Retserrof 2nd = 1 Lest We 3rd = 5 Lilys Bean 4th = 7 Crackerjack Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 6 Galloping Micky | ||
Fri Jun 1 2018 18:49 | 1st = 6 Galloping Micky 2nd = 3 Sole Elusion 3rd = 4 Volcanic Winter 4th = 8 Torh Minter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 9 Slice Of Heaven | ||
Fri Jun 1 2018 18:47 | 1st = 9 Slice Of Heaven 2nd = 7 Little Change 3rd = 4 Mista Natural 4th = 10 Justalittle Torque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 11 - 9 Feel The Force | ||
Fri Jun 1 2018 18:46 | 1st = 9 Feel The Force 2nd = 6 Spirit Of Nathan 3rd = 7 Bigtime Shine 4th = 8 Mikachu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 12 - 1 Songar Time | ||
Fri Jun 1 2018 18:45 | 1st = 1 Songar Time 2nd = 9 Grace Adele 3rd = 3 Pick A Whacker 4th = 7 Rambling Fever |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dubbo Race 1 - 8 Cyril Figgis | ||
Fri Jun 1 2018 18:42 | 1st = 8 Cyril Figgis 2nd = 7 Funny Side 3rd = 2 Typhoon Tabetha 4th = 6 He Loves Footy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 4 - 2 Bettorbetbig | ||
Fri Jun 1 2018 18:40 | 1st = 2 Bettorbetbig 2nd = 7 Lettuce Pray 3rd = 9 Limbo Larry 4th = 3 Courageous Beau |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 1 Autocrat | ||
Fri Jun 1 2018 18:38 | 1st = 1 Autocrat 2nd = 3 Tiggerlong Rock 3rd = 7 Swift Trent 4th = 2 Im All One |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 6 - 10 Sportscaster | ||
Fri Jun 1 2018 18:36 | 1st = 10 Sportscaster 2nd = 2 Suzie Pee Jay 3rd = 7 M T Pockets 4th = 9 Yasmine Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 1 Spring Colleen | ||
Fri Jun 1 2018 18:35 | 1st = 1 Spring Colleen 2nd = 6 Topaz Tan 3rd = 4 Long Road Home 4th = 9 No Laying Back |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 4 - 10 Charliesandmine | ||
Fri Jun 1 2018 18:30 | 1st = 10 Charliesandmine 2nd = 8 Melpark Alexa 3rd = 3 Sondel 4th = 4 Our Safari Sun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 4 Nitro Diddle | ||
Fri Jun 1 2018 18:27 | 1st = 4 Nitro Diddle 2nd = 7 Kool Swiper 3rd = 1 Alder Park 4th = 3 Zipping Charles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 5 - 2 Sea Tryst | ||
Fri Jun 1 2018 18:23 | 1st = 2 Sea Tryst 2nd = 1 Megamind 3rd = 3 Micks Tippin 4th = 9 Faralon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 4 - 11 Flashy Ruler | ||
Fri Jun 1 2018 18:20 | 1st = 11 Flashy Ruler 2nd = 2 Our Boy Johnny 3rd = 9 Mister Last 4th = 5 Delbelle Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 6 Quotation Mark | ||
Fri Jun 1 2018 18:19 | 1st = 6 Quotation Mark 2nd = 3 Chevsta 3rd = 2 Skyes Apprentice 4th = 8 Tiggerlong Boo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 10 - 6 Ask King Jeff | ||
Fri Jun 1 2018 18:17 | 1st = 6 Ask King Jeff 2nd = 2 Arden Emgrand 3rd = 7 Bigtime Forest 4th = 4 Bigtime Talker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 11 - 4 Arden Castle | ||
Fri Jun 1 2018 18:14 | 1st = 4 Arden Castle 2nd = 1 Parisian Ruler 3rd = 7 Scout Hall Road 4th = 6 Misterfreeze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 3 Gallon | ||
Fri Jun 1 2018 18:11 | 1st = 3 Gallon 2nd = 2 Spring Wattle 3rd = 8 Swipe Right 4th = 5 Regal Waz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 5 - 11 Woodstone | ||
Fri Jun 1 2018 18:08 | 1st = 11 Woodstone 2nd = 4 Billy At Salsa 3rd = 2 Shady Sadie 4th = 5 Geenas Success |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 1 Blow The Senor | ||
Fri Jun 1 2018 18:07 | 1st = 1 Blow The Senor 2nd = 2 Essee Mackie 3rd = 8 Lana Caprina 4th = 7 Fifteen Forty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 3 - 9 Pump The Brakes | ||
Fri Jun 1 2018 18:02 | 1st = 9 Pump The Brakes 2nd = 1 Our Castanea 3rd = 7 Fantasy Level 4th = 10 What A Jolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 7 Miras Potion | ||
Fri Jun 1 2018 17:59 | 1st = 7 Miras Potion 2nd = 8 Kaylin 3rd = 3 Marcus Joy 4th = 5 Tankalicious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 3 - 4 Shes Fine | ||
Fri Jun 1 2018 17:54 | 1st = 4 Shes Fine 2nd = 1 Cullen Reign 3rd = 8 Fire Safe 4th = 2 Travlininstyle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 5 No More Cake | ||
Fri Jun 1 2018 17:52 | 1st = 5 No More Cake 2nd = 2 Smart Werina 3rd = 1 Malutki 4th = 7 Ciannas Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 3 - 11 Buster William | ||
Fri Jun 1 2018 17:50 | 1st = 11 Buster William 2nd = 9 Rocknrollhighlight 3rd = 1 Selling The Dream 4th = 7 Stylish Trend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 4 - 3 Here Comes Poppy | ||
Fri Jun 1 2018 17:48 | 1st = 3 Here Comes Poppy 2nd = 2 Glowing Rock 3rd = 4 Opera Bill 4th = 7 Moonlight Rain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 9 - 7 Scooters Rose | ||
Fri Jun 1 2018 17:47 | 1st = 7 Scooters Rose 2nd = 4 Hypocritical 3rd = 5 Bigtime Narelle 4th = 3 Benny Burrito |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 3 Zipping Sassy | ||
Fri Jun 1 2018 17:45 | 1st = 3 Zipping Sassy 2nd = 5 Knocker Elly 3rd = 1 Pine Tree 4th = 7 Nabiac Soldier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 10 - 4 Shadow Terror | ||
Fri Jun 1 2018 17:40 | 1st = 4 Shadow Terror 2nd = 8 Madazalways 3rd = 6 Clarenden Valour 4th = 5 Bobbies Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 4 - 5 Eyesdown And Looking | ||
Fri Jun 1 2018 17:38 | 1st = 5 Eyesdown And Looking 2nd = 2 Hello Its Me 3rd = 10 Madam Secretary 4th = 6 Rock N Shard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 6 Dyna Denver | ||
Fri Jun 1 2018 17:37 | 1st = 6 Dyna Denver 2nd = 5 Emerald Rainbow 3rd = 1 Come Home 4th = 2 Dyna Yami |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 2 - 4 Gunna Cullect | ||
Fri Jun 1 2018 17:32 | 1st = 4 Gunna Cullect 2nd = 6 Our Apachee Miss 3rd = 10 Our Buller Boy 4th = 11 Italian Eyes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 1 Valkyrie Blue | ||
Fri Jun 1 2018 17:30 | 1st = 1 Valkyrie Blue 2nd = 8 Sassy Oaks 3rd = 4 Spring Sal 4th = 9 Arfa Show Off |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 2 - 8 Maori Queen | ||
Fri Jun 1 2018 17:25 | 1st = 8 Maori Queen 2nd = 7 Needabacardi 3rd = 4 Uncle Al 4th = 10 Yankee Redback |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 8 - 4 Bigtime Winter | ||
Fri Jun 1 2018 17:23 | 1st = 4 Bigtime Winter 2nd = 1 Plan Stan 3rd = 7 Alamein Stryda 4th = 3 Bigtime Lucy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 1 Rusty Memories | ||
Fri Jun 1 2018 17:23 | 1st = 1 Rusty Memories 2nd = 2 Paddys Pearl 3rd = 5 Baby Shelly 4th = 8 Blazin Logie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 8 Down Mexico Way | ||
Fri Jun 1 2018 17:20 | 1st = 8 Down Mexico Way 2nd = 3 Unmid Bale 3rd = 1 Right Said Frank 4th = 7 Blackpool Doc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 2 - 11 Ready To Fire | ||
Fri Jun 1 2018 17:19 | 1st = 11 Ready To Fire 2nd = 1 Midair Meltdown 3rd = 4 Little Bit Of Big 4th = 7 Jilliby Gigi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 9 - 1 Ideal Billy | ||
Fri Jun 1 2018 17:15 | 1st = 1 Ideal Billy 2nd = 7 Goodtime Scout 3rd = 2 Pints 4th = 6 Western Debt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 3 - 1 Calamari Safari | ||
Fri Jun 1 2018 17:12 | 1st = 1 Calamari Safari 2nd = 3 What A Drop 3rd = 8 Run For A Reason 4th = 2 Stride Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 3 - 10 Bro Fawkes S | ||
Fri Jun 1 2018 17:10 | 1st = 10 Bro Fawkes S 2nd = 7 Mortician 3rd = 4 Phoebe Gem 4th = 8 Jomo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 9 Rocky Spies | ||
Fri Jun 1 2018 17:09 | 1st = 9 Rocky Spies 2nd = 1 Slice Of Cake 3rd = 2 Thunder Of Fire 4th = 4 Casey Whisper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Young Race 1 - 2 Illtellyounothing | ||
Fri Jun 1 2018 17:04 | 1st = 2 Illtellyounothing 2nd = 9 Gold Onyx 3rd = 1 Two Real 4th = 3 Rocknroll Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 1 Jacks Girl | ||
Fri Jun 1 2018 17:02 | 1st = 1 Jacks Girl 2nd = 7 Bocelli 3rd = 5 Vista Flash 4th = 8 Master Methane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Kilmore Race 1 - 8 Bonus Play | ||
Fri Jun 1 2018 16:57 | 1st = 8 Bonus Play 2nd = 7 Our Uncle Alan 3rd = 3 Cullens Legend 4th = 1 Playing It Cool |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 8 Unbackable | ||
Fri Jun 1 2018 16:55 | 1st = 8 Unbackable 2nd = 6 Sisco Dun 3rd = 7 Gomez Sanchez 4th = 2 Tears Im Not |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 7 - 8 Bigtime Kera | ||
Fri Jun 1 2018 16:54 | 1st = 8 Bigtime Kera 2nd = 4 Mitsuta 3rd = 5 Cawbourne Brandy 4th = 2 Doosh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 3 Guy Fawkes | ||
Fri Jun 1 2018 16:52 | 1st = 3 Guy Fawkes 2nd = 1 Buds Delight 3rd = 4 Kaan Pakmak 4th = 7 Enzo Jazz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Devonport Race 1 - 11 Lead Singer | ||
Fri Jun 1 2018 16:50 | 1st = 11 Lead Singer 2nd = 6 Tisu Bombbelle 3rd = 4 Keep Playing 4th = 9 Semowillrev |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 8 - 5 La Safron | ||
Fri Jun 1 2018 16:47 | 1st = 5 La Safron 2nd = 10 Fortitudo 3rd = 8 Clarenden Hustler 4th = 9 Good Onya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 3 Nanas Habit | ||
Fri Jun 1 2018 16:45 | 1st = 3 Nanas Habit 2nd = 2 Aston Ginger 3rd = 1 Flash Lock 4th = 5 Tahiti Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 2 - 9 Lincolns Girl | ||
Fri Jun 1 2018 16:42 | 1st = 9 Lincolns Girl 2nd = 2 Sly Eleanor 3rd = 1 Hunter Bromac 4th = 7 Spirit Of Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 2 - 7 Miss Saxobeat | ||
Fri Jun 1 2018 16:41 | 1st = 7 Miss Saxobeat 2nd = 5 Stay Sweet 3rd = 3 Regal Beau 4th = 1 Bobcat Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 2 Dyna Xerox | ||
Fri Jun 1 2018 16:38 | 1st = 2 Dyna Xerox 2nd = 7 Manzeene Man 3rd = 4 Loch Mac 4th = 3 Monkey Mite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 8 - 4 Mark My Word | ||
Fri Jun 1 2018 16:35 | 1st = 4 Mark My Word 2nd = 5 Chosen Prince 3rd = 8 Winter Sonata 4th = 2 Uncle Rodriguez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 8 - 4 Clear Signal | ||
Fri Jun 1 2018 16:30 | 1st = 4 Clear Signal 2nd = 5 Divine Red 3rd = 11 Bon For Glory 4th = 6 Esprit Finale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 4 Razziai Rain | ||
Fri Jun 1 2018 16:27 | 1st = 4 Razziai Rain 2nd = 2 Lady Crimson 3rd = 6 Cleo Not Chloe 4th = 1 Galway Alice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 6 - 1 Bigtime Steve | ||
Fri Jun 1 2018 16:25 | 1st = 1 Bigtime Steve 2nd = 2 Alamein Lady 3rd = 8 Homebush Belle 4th = 7 Go Ash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 4 Belles Chorus | ||
Fri Jun 1 2018 16:24 | 1st = 4 Belles Chorus 2nd = 1 Zipping Tayla 3rd = 8 Josie Tokaam 4th = 6 My Gal Penny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 8 - 8 Jemily | ||
Fri Jun 1 2018 16:20 | 1st = 8 Jemily 2nd = 7 Rastafarian 3rd = 11 Akamin 4th = 5 Niccos Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 5 Lektra Blicavs | ||
Fri Jun 1 2018 16:17 | 1st = 5 Lektra Blicavs 2nd = 8 Ima Ruby 3rd = 7 Theatrics Show 4th = 4 Blackpool Blast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Alexandra Park Race 1 - 5 Bubbles Oleary | ||
Fri Jun 1 2018 16:15 | 1st = 5 Bubbles Oleary 2nd = 8 English Rose 3rd = 1 Russian Alsu 4th = 3 Got A Beauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 7 - 5 All I Can Be | ||
Fri Jun 1 2018 16:13 | 1st = 5 All I Can Be 2nd = 8 Bettor Party 3rd = 4 Tezz Khora 4th = 2 Thats Rite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Carnarvon Race 1 - 2 Knot Afraid | ||
Fri Jun 1 2018 16:10 | 1st = 2 Knot Afraid 2nd = 4 Bicol Express 3rd = 1 Wotchinyu 4th = 5 Mishkebab |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 1 Rosdue Matao | ||
Fri Jun 1 2018 16:10 | 1st = 1 Rosdue Matao 2nd = 4 Chance Me Bro 3rd = 5 Bonita De Kahn 4th = 2 Rosdue Kola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 3 Awesome Signs | ||
Fri Jun 1 2018 16:07 | 1st = 3 Awesome Signs 2nd = 7 Warrior Princess 3rd = 2 Rich Tom 4th = 4 Tiny Zesta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 13 Rocky Supreme | ||
Fri Jun 1 2018 16:04 | 1st = 13 Rocky Supreme 2nd = 3 Alassak 3rd = 10 Sister Patti 4th = 14 Fasta Than Light |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 7 - 8 Cinq Dames | ||
Fri Jun 1 2018 16:00 | 1st = 8 Cinq Dames 2nd = 10 Lovewithouttragedy 3rd = 3 The Bont 4th = 4 Time Ford |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 7 - 13 Jacks Image | ||
Fri Jun 1 2018 15:55 | 1st = 13 Jacks Image 2nd = 9 Petra Jewel 3rd = 11 Fading Mist 4th = 7 Happy Mo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 5 - 6 Bradam Begins | ||
Fri Jun 1 2018 15:53 | 1st = 6 Bradam Begins 2nd = 1 Quistis Bale 3rd = 7 Iris Allen 4th = 5 Mister Ebby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 1 Lily Boswell | ||
Fri Jun 1 2018 15:52 | 1st = 1 Lily Boswell 2nd = 8 Norendal 3rd = 2 Cool Number 4th = 4 Slingshot Maxi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 2 Drives Me Crazy | ||
Fri Jun 1 2018 15:48 | 1st = 2 Drives Me Crazy 2nd = 8 Cost A Penny 3rd = 7 Russian Roulette 4th = 10 Eye Hate Cake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 1 Morse | ||
Fri Jun 1 2018 15:44 | 1st = 1 Morse 2nd = 8 One For Tod 3rd = 2 Harmat 4th = 7 Bundah |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 11 - 7 Blusta Valley | ||
Fri Jun 1 2018 15:41 | 1st = 7 Blusta Valley 2nd = 5 Gun Range 3rd = 2 Cash Flow Joe 4th = 6 Star Billing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 7 - 4 Invicta | ||
Fri Jun 1 2018 15:40 | 1st = 4 Invicta 2nd = 6 Dixie Lad 3rd = 12 Chalcedony 4th = 3 Who Is Game |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 8 Phoenix Fernando | ||
Fri Jun 1 2018 15:37 | 1st = 8 Phoenix Fernando 2nd = 6 Dyna Winkler 3rd = 7 Shima Breeze 4th = 2 Unexplainable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 4 - 8 Smash Charger | ||
Fri Jun 1 2018 15:34 | 1st = 8 Smash Charger 2nd = 1 Frisky Gambler 3rd = 5 Cawbourne Mezza 4th = 2 Als Apprentice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 6 - 9 Rainbow Rain | ||
Fri Jun 1 2018 15:33 | 1st = 9 Rainbow Rain 2nd = 7 Weerrook Harry 3rd = 6 Geronimo Dan 4th = 2 Blue Beach Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 6 - 1 Hardern | ||
Fri Jun 1 2018 15:30 | 1st = 1 Hardern 2nd = 4 Severn Road 3rd = 7 Dash For Dee 4th = 3 Reticent |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 3 Molly Waffle | ||
Fri Jun 1 2018 15:27 | 1st = 3 Molly Waffle 2nd = 5 Prince Rakeem 3rd = 2 Go The Gort 4th = 6 Reggie Mulwee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 13 Red Colour | ||
Fri Jun 1 2018 15:27 | 1st = 13 Red Colour 2nd = 1 Cavalli 3rd = 8 Teyssier 4th = 11 Lucky Feeling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 10 - 7 Flash Gee | ||
Fri Jun 1 2018 15:24 | 1st = 7 Flash Gee 2nd = 8 Holywood Rose Hi 3rd = 6 Sudoku Rock 4th = 1 Beccas Approval |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 11 - 2 Dark Vader | ||
Fri Jun 1 2018 15:21 | 1st = 2 Dark Vader 2nd = 1 Mahlo Blackhawk 3rd = 3 Miss Zorro 4th = 7 Irka Jakit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 6 - 5 Marathon | ||
Fri Jun 1 2018 15:20 | 1st = 5 Marathon 2nd = 3 Just Bute 3rd = 8 Elles Nel 4th = 11 Gronky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 12 - 6 Oaklands | ||
Fri Jun 1 2018 15:17 | 1st = 6 Oaklands 2nd = 8 Maggie Mikado 3rd = 4 Dorans Call 4th = 5 Midnight Kebab |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 3 - 1 Cawbourne Assist | ||
Fri Jun 1 2018 15:16 | 1st = 1 Cawbourne Assist 2nd = 8 Jinja Loren 3rd = 4 Eye Kno 4th = 3 Bigtime Monty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 6 White Minion | ||
Fri Jun 1 2018 15:13 | 1st = 6 White Minion 2nd = 4 Xevra Allen 3rd = 7 White Cynder 4th = 5 Living Daylights |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 9 - 4 Inner Wisdom | ||
Fri Jun 1 2018 15:09 | 1st = 4 Inner Wisdom 2nd = 2 Steves Jewel 3rd = 3 Coopolly Beach 4th = 8 Jappular |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 6 Outlaw Eddie | ||
Fri Jun 1 2018 15:06 | 1st = 6 Outlaw Eddie 2nd = 1 Lektra Oscar 3rd = 2 Chesca 4th = 5 Allen Unther |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 6 - 6 Polly A Dor | ||
Fri Jun 1 2018 15:05 | 1st = 6 Polly A Dor 2nd = 9 Eye Was 3rd = 10 Pinnacle Power 4th = 1 Anchois |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 6 Tylons Tree | ||
Fri Jun 1 2018 15:02 | 1st = 6 Tylons Tree 2nd = 1 Ethan Zane 3rd = 5 Bit Brindle 4th = 3 Divers Mccurry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 5 - 6 Prepare To Win | ||
Fri Jun 1 2018 15:00 | 1st = 6 Prepare To Win 2nd = 1 Educate 3rd = 7 Howling Wolf 4th = 2 All About Rhythm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 5 - 4 Just Saying | ||
Fri Jun 1 2018 14:55 | 1st = 4 Just Saying 2nd = 5 Artistic Claire 3rd = 3 Waratah Beach 4th = 2 Usage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 2 - 2 Rain And Tears | ||
Fri Jun 1 2018 14:54 | 1st = 2 Rain And Tears 2nd = 1 Allegro Gun 3rd = 4 Bigtime Thinker 4th = 6 Three Amigos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 11 - 1 Blackjacks Back | ||
Fri Jun 1 2018 14:52 | 1st = 1 Blackjacks Back 2nd = 8 Campeon 3rd = 2 River Crossing 4th = 4 King Gibbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 7 Ollie Aztec | ||
Fri Jun 1 2018 14:49 | 1st = 7 Ollie Aztec 2nd = 8 Jacks Alouette 3rd = 3 Miss Premier 4th = 2 Dons Bobcat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 2 Bold Gypsy | ||
Fri Jun 1 2018 14:47 | 1st = 2 Bold Gypsy 2nd = 5 Hingus Rose 3rd = 9 Lavington Star 4th = 10 Best Dance Yet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 8 - 4 Jonesy | ||
Fri Jun 1 2018 14:44 | 1st = 4 Jonesy 2nd = 2 Terra Torra 3rd = 7 Yo Vale 4th = 8 Double Gee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 5 - 9 Painted Lady | ||
Fri Jun 1 2018 14:40 | 1st = 9 Painted Lady 2nd = 5 Tornado Of Souls 3rd = 3 Jexerlent 4th = 8 Darbies Blugirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 10 - 6 Mother Monster | ||
Fri Jun 1 2018 14:37 | 1st = 6 Mother Monster 2nd = 1 Rapid Rock 3rd = 5 Major Energy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hatrick Race 1 - 2 Bigtime Craig | ||
Fri Jun 1 2018 14:34 | 1st = 2 Bigtime Craig 2nd = 4 Opawa Denise 3rd = 1 Bigtime Onfire 4th = 8 Idol Jazz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 4 - 7 Thanks Buddy | ||
Fri Jun 1 2018 14:30 | 1st = 7 Thanks Buddy 2nd = 2 Mamtricol 3rd = 8 The Sidekick 4th = 5 Lovology |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 7 - 7 Raven Izmir | ||
Fri Jun 1 2018 14:28 | 1st = 7 Raven Izmir 2nd = 8 La Jaydo Zulu 3rd = 2 Spare Cash 4th = 6 Bewitched Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 5 - 9 Lope De Lope | ||
Fri Jun 1 2018 14:25 | 1st = 9 Lope De Lope 2nd = 13 Luddenham Lass 3rd = 11 Miss Zodiac 4th = 15 Clarendon House |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 4 Emily As | ||
Fri Jun 1 2018 14:24 | 1st = 4 Emily As 2nd = 1 Reddy Successor 3rd = 7 Rising Girl 4th = 6 Harken |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 4 - 7 Wrinkle Knutt | ||
Fri Jun 1 2018 14:20 | 1st = 7 Wrinkle Knutt 2nd = 1 Aaliyah 3rd = 3 Angrist 4th = 2 Golden Scribe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 9 - 7 Black In Town | ||
Fri Jun 1 2018 14:17 | 1st = 7 Black In Town 2nd = 6 Lost Horizon 3rd = 2 Big Mary 4th = 1 Millers Court |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 9 Lope For Joya | ||
Fri Jun 1 2018 14:12 | 1st = 9 Lope For Joya 2nd = 3 Peppi La Few 3rd = 8 Flirty Mccoy 4th = 5 Secret Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 6 - 3 Final Verdict | ||
Fri Jun 1 2018 14:09 | 1st = 3 Final Verdict 2nd = 8 Head Diva 3rd = 2 Charlie What 4th = 5 Aye Vee Aye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 4 - 3 Hot Pistol | ||
Fri Jun 1 2018 14:05 | 1st = 3 Hot Pistol 2nd = 4 Want To Bolt 3rd = 8 Coolaminyah Kid 4th = 11 High Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 7 Last Princess | ||
Fri Jun 1 2018 14:02 | 1st = 7 Last Princess 2nd = 5 Mollys Wally 3rd = 6 Shores Last 4th = 2 Fire Eyes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 3 - 12 Speak Softly | ||
Fri Jun 1 2018 14:00 | 1st = 12 Speak Softly 2nd = 8 The Gatting Ball 3rd = 7 So You Dream 4th = 6 Red Devil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 9 - 3 Baban | ||
Fri Jun 1 2018 13:57 | 1st = 3 Baban 2nd = 8 Tatum 3rd = 1 Acedecee 4th = 10 Royal Mistress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 8 - 5 Ryder Sir | ||
Fri Jun 1 2018 13:54 | 1st = 5 Ryder Sir 2nd = 7 Rhomboid 3rd = 2 Dynamite Dozer 4th = 3 Wolf Point |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 4 - 1 Blinkin Artie | ||
Fri Jun 1 2018 13:50 | 1st = 1 Blinkin Artie 2nd = 11 Sniponet 3rd = 9 Pindara 4th = 6 Unbridled Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 7 Stockwhip Sally | ||
Fri Jun 1 2018 13:46 | 1st = 7 Stockwhip Sally 2nd = 6 Blonde Barbados 3rd = 8 Got Some Cheek 4th = 1 Zulu Fred |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 3 - 1 Abstract Hanover | ||
Fri Jun 1 2018 13:45 | 1st = 1 Abstract Hanover 2nd = 3 Willy Go 3rd = 8 Kondoolka 4th = 4 Swearengen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 5 - 5 Red Candy | ||
Fri Jun 1 2018 13:42 | 1st = 5 Red Candy 2nd = 2 Kooringa Theo 3rd = 6 Indominous Dane 4th = 1 Lucky Call |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 8 Oak Park Belle | ||
Fri Jun 1 2018 13:37 | 1st = 8 Oak Park Belle 2nd = 1 Galaxy Guru 3rd = 3 Debonair Des 4th = 6 Its Not An Issue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 7 - 7 Ryben Jack | ||
Fri Jun 1 2018 13:34 | 1st = 7 Ryben Jack 2nd = 3 Miss Travers 3rd = 8 See Ya Mate 4th = 1 Fruit Frames |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 2 - 4 Mosarbe | ||
Fri Jun 1 2018 13:30 | 1st = 4 Mosarbe 2nd = 6 So Be Venus 3rd = 2 Durga Shree 4th = 7 Vonnegutesque |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 9 Lektra Brandy | ||
Fri Jun 1 2018 13:29 | 1st = 9 Lektra Brandy 2nd = 5 Hail A Cab 3rd = 2 Lektra Elsa 4th = 7 Viking Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 2 Billy Frost | ||
Fri Jun 1 2018 13:26 | 1st = 2 Billy Frost 2nd = 3 Abacus Magic 3rd = 4 Say Cheese 4th = 5 Sozins Emperor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 3 - 13 Serilda | ||
Fri Jun 1 2018 13:25 | 1st = 13 Serilda 2nd = 6 The Naked Truth 3rd = 5 Sydney Approach 4th = 10 Marfaz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 4 - 1 Kooringa Molly | ||
Fri Jun 1 2018 13:22 | 1st = 1 Kooringa Molly 2nd = 2 Tylahs Shout 3rd = 5 Otto 4th = 3 Jacklyn Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 8 - 2 The Man | ||
Fri Jun 1 2018 13:18 | 1st = 2 The Man 2nd = 1 Golden Bay 3rd = 4 Pickup 4th = 9 Precious Percy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 6 - 3 Mrs Jawa | ||
Fri Jun 1 2018 13:14 | 1st = 3 Mrs Jawa 2nd = 6 Cut Snake 3rd = 1 Discovered 4th = 4 Spot My Key |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 2 - 4 Caledonian Robert | ||
Fri Jun 1 2018 13:13 | 1st = 4 Caledonian Robert 2nd = 6 Markleigh Caz 3rd = 8 Princess Cleopatra 4th = 2 Night Safari |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 3 - 6 Island Grange | ||
Fri Jun 1 2018 13:10 | 1st = 6 Island Grange 2nd = 2 Ibini 3rd = 1 La Pont 4th = 10 Ondo Pasa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 5 Cosmic Ruben | ||
Fri Jun 1 2018 13:08 | 1st = 5 Cosmic Ruben 2nd = 8 Lord Protector 3rd = 3 Fiery Fagan 4th = 6 Genetic Marlow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 3 - 4 Beer Shack | ||
Fri Jun 1 2018 13:07 | 1st = 4 Beer Shack 2nd = 8 Kingsbrae Martha 3rd = 5 Pretty Seductive 4th = 7 Nilly Nelly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 1 Outlaw Dave | ||
Fri Jun 1 2018 13:04 | 1st = 1 Outlaw Dave 2nd = 6 Hard Call 3rd = 7 Mia Crazy 4th = 4 Rugged |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Geelong Race 1 - 9 Royal Duty | ||
Fri Jun 1 2018 13:00 | 1st = 9 Royal Duty 2nd = 11 Tulum 3rd = 1 American Xpressx 4th = 12 Valse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 1 Meyiwa Hitam Mawar | ||
Fri Jun 1 2018 12:57 | 1st = 1 Meyiwa Hitam Mawar 2nd = 6 Spirit Of Edyn 3rd = 11 Janemy 4th = 5 Red Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 5 - 4 Banjo Milne | ||
Fri Jun 1 2018 12:54 | 1st = 4 Banjo Milne 2nd = 3 Mallard 3rd = 8 Ima Rockstar 4th = 7 Snippyliss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 6 Rockstar Kobe | ||
Fri Jun 1 2018 12:51 | 1st = 6 Rockstar Kobe 2nd = 8 Classy Witch 3rd = 2 Spring Sam 4th = 1 Little Bit Funny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 2 - 13 Ivory Jane | ||
Fri Jun 1 2018 12:50 | 1st = 13 Ivory Jane 2nd = 2 James Richard 3rd = 9 More To Say 4th = 11 Rosaria Caterina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 2 - 8 Just My Size | ||
Fri Jun 1 2018 12:47 | 1st = 8 Just My Size 2nd = 7 Thanks Nelly 3rd = 1 Have Some 4th = 3 Aspen Valley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 6 Joshy Wink Wink | ||
Fri Jun 1 2018 12:44 | 1st = 6 Joshy Wink Wink 2nd = 4 Trademark Jet 3rd = 1 Lektra Destiny 4th = 8 Bungaloo Ruby |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 7 - 8 Darkseid | ||
Fri Jun 1 2018 12:43 | 1st = 8 Darkseid 2nd = 6 So Brazen 3rd = 1 Okiwi 4th = 7 Splendior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 4 - 7 Invented | ||
Fri Jun 1 2018 12:39 | 1st = 7 Invented 2nd = 3 Trinity Kid 3rd = 6 Wolfies Sook 4th = 5 Rose Of Dyanna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Mildura Race 1 - 7 Mallee Reactor | ||
Fri Jun 1 2018 12:38 | 1st = 7 Mallee Reactor 2nd = 3 Gone And Forgotten 3rd = 2 Cowgirlsnlace 4th = 5 Azzgoodazz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 2 - 5 Traumatised | ||
Fri Jun 1 2018 12:35 | 1st = 5 Traumatised 2nd = 13 The Eulo Queen 3rd = 1 San Marco 4th = 3 So Shy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 3 Jinja Cream Fizz | ||
Fri Jun 1 2018 12:33 | 1st = 3 Jinja Cream Fizz 2nd = 1 Homebush Miles 3rd = 2 Culvie Jay Dee 4th = 5 Miss Dupre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Casino Race 1 - 8 Slick Dresser | ||
Fri Jun 1 2018 12:32 | 1st = 8 Slick Dresser 2nd = 1 Roseys Lass 3rd = 5 Been Adjourned 4th = 2 Sister Shaz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 5 Mustang Bay | ||
Fri Jun 1 2018 12:27 | 1st = 5 Mustang Bay 2nd = 6 Ranger Bay 3rd = 1 Nebs Horse 4th = 8 Nolen Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 3 Remarkable Son | ||
Fri Jun 1 2018 12:23 | 1st = 3 Remarkable Son 2nd = 4 Travistee 3rd = 1 Casino Gardens 4th = 5 Lucky Captain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 3 - 7 Weeona Bonnie | ||
Fri Jun 1 2018 12:19 | 1st = 7 Weeona Bonnie 2nd = 1 Sarah Smirnoff 3rd = 6 Triceps Brachii 4th = 8 Senor Ollie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 1 Opawa Plum | ||
Fri Jun 1 2018 12:16 | 1st = 1 Opawa Plum 2nd = 3 Vicarious 3rd = 6 Allen Hadrian 4th = 4 Torpedo Tuck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Scone Race 1 - 6 Smith | ||
Fri Jun 1 2018 12:15 | 1st = 6 Smith 2nd = 2 Fort Jackson 3rd = 7 Belle Of Portugal 4th = 8 Bushies Crumpet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 3 Sudden Call | ||
Fri Jun 1 2018 12:12 | 1st = 3 Sudden Call 2nd = 7 Go Saints 3rd = 4 Bourne Bill 4th = 2 Gotta Wobble Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 6 - 1 Damanaka | ||
Fri Jun 1 2018 12:07 | 1st = 1 Damanaka 2nd = 13 Eden Rose 3rd = 11 Miss Diorella 4th = 6 Jontys Ace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 2 - 2 Miss Walt | ||
Fri Jun 1 2018 12:04 | 1st = 2 Miss Walt 2nd = 5 Octo Flash 3rd = 3 Lucinda 4th = 8 Sovereign Series |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 1 - 1 Taken On Chance | ||
Fri Jun 1 2018 12:00 | 1st = 1 Taken On Chance 2nd = 3 Saganaki 3rd = 5 Pullman Brown 4th = 8 But I Know |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 1 Goldstar Spotty | ||
Fri Jun 1 2018 11:57 | 1st = 1 Goldstar Spotty 2nd = 6 Mitcham Reado 3rd = 5 Whose He 4th = 3 Mulberry Minx |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Healesville Race 1 - 4 Janray Squawker | ||
Fri Jun 1 2018 11:45 | 1st = 4 Janray Squawker 2nd = 6 Dorothy Dawn 3rd = 7 Janray Spot 4th = 5 Rainbow Parade |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 7 Zara Zoe | ||
Fri Jun 1 2018 11:41 | 1st = 7 Zara Zoe 2nd = 1 Forbury Flyer 3rd = 4 Homebush Ellie 4th = 2 Opawa Pam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 5 - 2 Croyde | ||
Fri Jun 1 2018 11:32 | 1st = 2 Croyde 2nd = 6 Villeret 3rd = 10 Let Her Rip Riley 4th = 8 Fiendish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 8 Rocky Vincitore | ||
Fri Jun 1 2018 11:23 | 1st = 8 Rocky Vincitore 2nd = 4 Feral Steadfast 3rd = 2 Homebush Maycee 4th = 1 Tummy Rub Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 5 Little Krakatoa | ||
Fri Jun 1 2018 11:06 | 1st = 5 Little Krakatoa 2nd = 7 Dream Kay 3rd = 2 Gotcha Rocky 4th = 1 Goldstar Hemi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 4 - 3 Fairlight | ||
Fri Jun 1 2018 10:57 | 1st = 3 Fairlight 2nd = 6 Saber 3rd = 13 Keep On Coming 4th = 7 Celtic Cross |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 1 Beck Eleven | ||
Fri Jun 1 2018 10:48 | 1st = 1 Beck Eleven 2nd = 2 Ketchikan Kim 3rd = 8 Pam Arising 4th = 3 Goldstar Wilson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 2 Dyna Monty | ||
Fri Jun 1 2018 10:31 | 1st = 2 Dyna Monty 2nd = 3 Token Hazel 3rd = 1 Idol Jan 4th = 7 Smash Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 3 - 13 Black Label | ||
Fri Jun 1 2018 10:22 | 1st = 13 Black Label 2nd = 7 Our Frankie 3rd = 9 Little Miss 4th = 5 Ishinktaatledo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 6 Dyna Weslyn | ||
Fri Jun 1 2018 10:13 | 1st = 6 Dyna Weslyn 2nd = 1 Idol Ben 3rd = 7 Goldstar Hurley 4th = 3 Sefton Twist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 2 - 1 Omar | ||
Fri Jun 1 2018 9:52 | 1st = 1 Omar 2nd = 13 Itstolate 3rd = 5 Sharp N Silver 4th = 10 To Love You |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Phar Lap Race 1 - 14 Zentessa | ||
Fri Jun 1 2018 9:22 | 1st = 14 Zentessa 2nd = 9 Lo Azalea 3rd = 10 Sichuan Dragon 4th = 4 Brother Will |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 9 - 2 Remarkable | ||
Tue May 1 2018 23:40 | 1st = 2 Remarkable 2nd = 10 R J Bopper 3rd = 4 Manhattan Billy 4th = 7 Lord Aviator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 8 - 7 Our Rhythm N Blues | ||
Tue May 1 2018 23:10 | 1st = 7 Our Rhythm N Blues 2nd = 3 Tradie 3rd = 2 Blissntheblack 4th = 11 Rocknstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 10 - 3 Blue Blaze | ||
Tue May 1 2018 23:07 | 1st = 3 Blue Blaze 2nd = 7 Loud And All 3rd = 6 Excel To Dream 4th = 2 Koondoola Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 9 - 6 Mulga Lass | ||
Tue May 1 2018 22:48 | 1st = 6 Mulga Lass 2nd = 3 Double Cracker 3rd = 1 Ashy Larry 4th = 4 Homer Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 11 - 6 Magic Wishes | ||
Tue May 1 2018 22:45 | 1st = 6 Magic Wishes 2nd = 1 Good People 3rd = 5 Billy Bojangles 4th = 3 Cheeky Kaya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 7 - 8 Importer Exporter | ||
Tue May 1 2018 22:40 | 1st = 8 Importer Exporter 2nd = 7 Rock Diamonds 3rd = 6 The Real Nadal 4th = 9 Vultan Tin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 5 Dr Shreds | ||
Tue May 1 2018 22:33 | 1st = 5 Dr Shreds 2nd = 6 Knew It 3rd = 3 Dr Summer 4th = 4 Mahjong World |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 8 - 5 Sunset Sherbet | ||
Tue May 1 2018 22:30 | 1st = 5 Sunset Sherbet 2nd = 1 Supreme Ollie 3rd = 6 Jackpot June 4th = 2 Ragetime Thrill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 12 - 1 Drift A Bit | ||
Tue May 1 2018 22:27 | 1st = 1 Drift A Bit 2nd = 2 Pocket Rocket 3rd = 6 Diddy Ace 4th = 7 Zulu Whip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 10 - 3 Nova Party | ||
Tue May 1 2018 22:24 | 1st = 3 Nova Party 2nd = 7 Czarny 3rd = 4 Choc Latte Cloud 4th = 6 Beaming Bouncer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 6 - 6 Tisadream | ||
Tue May 1 2018 22:15 | 1st = 6 Tisadream 2nd = 1 One For Sassy 3rd = 2 Major Stare 4th = 10 Soho Leviathan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 4 Stockton | ||
Tue May 1 2018 22:12 | 1st = 4 Stockton 2nd = 2 Dance Away 3rd = 6 Kaytwo Monelli 4th = 5 Stanga Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 1 Iveys Affair | ||
Tue May 1 2018 22:09 | 1st = 1 Iveys Affair 2nd = 2 Lucky Omar 3rd = 10 Early Spring |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 11 - 1 Kimsson | ||
Tue May 1 2018 22:04 | 1st = 1 Kimsson 2nd = 2 Mollified 3rd = 6 Maddies Mimi 4th = 4 Elite Opal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 9 - 4 Akaboru | ||
Tue May 1 2018 22:01 | 1st = 4 Akaboru 2nd = 3 Not A Word 3rd = 8 Kerries A Minx 4th = 7 Lots Of Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 1 Lady Wild Fire | ||
Tue May 1 2018 21:55 | 1st = 1 Lady Wild Fire 2nd = 2 Dahlia Monelli 3rd = 7 Starlight April 4th = 6 Sunset Versace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 7 Vienna Gypsy | ||
Tue May 1 2018 21:52 | 1st = 7 Vienna Gypsy 2nd = 8 Really Magic 3rd = 1 Mahjong Ted 4th = 4 Quick Finance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 5 - 8 Eagle Rox | ||
Tue May 1 2018 21:47 | 1st = 8 Eagle Rox 2nd = 9 Auctioneers Elsu 3rd = 7 Bettor Boa 4th = 2 Bettor Bling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 10 - 4 Oath | ||
Tue May 1 2018 21:44 | 1st = 4 Oath 2nd = 5 Essee Mackie 3rd = 3 Scotties Hottie 4th = 6 Miss Ferracane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 8 - 7 Apprehension | ||
Tue May 1 2018 21:41 | 1st = 7 Apprehension 2nd = 1 Faringdon 3rd = 3 Dream Weaver 4th = 8 Cant Possibly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 9 - 2 Cut Loose Luc | ||
Tue May 1 2018 21:38 | 1st = 2 Cut Loose Luc 2nd = 8 Egg Shells Cloud 3rd = 5 Kingsbrae Martha 4th = 7 Adios Dorado |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 6 Junk Yard Wolf | ||
Tue May 1 2018 21:35 | 1st = 6 Junk Yard Wolf 2nd = 4 Obstruction 3rd = 1 Attilius 4th = 3 Amy Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 8 - 2 Bee Gees Bandit | ||
Tue May 1 2018 21:30 | 1st = 2 Bee Gees Bandit 2nd = 7 Regardless 3rd = 4 Polar Opposite 4th = 5 Lets Save The Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 1 Monster Fish | ||
Tue May 1 2018 21:28 | 1st = 1 Monster Fish 2nd = 8 Rose Rose 3rd = 7 Mallee Spring 4th = 6 Tiggerlong Zorro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 9 - 3 Morse | ||
Tue May 1 2018 21:25 | 1st = 3 Morse 2nd = 7 Blixt 3rd = 5 Violet Femmes 4th = 2 King Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 7 - 2 Go Alice Go | ||
Tue May 1 2018 21:22 | 1st = 2 Go Alice Go 2nd = 8 Blazin Blue 3rd = 3 Pappa Does Mambo 4th = 1 Black Rusky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 8 - 1 Kulu Ruby | ||
Tue May 1 2018 21:14 | 1st = 1 Kulu Ruby 2nd = 2 Blue Max 3rd = 3 Sexy Shardae 4th = 8 Uncle Dawell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 6 Pour Some Sugar | ||
Tue May 1 2018 21:11 | 1st = 6 Pour Some Sugar 2nd = 4 Lisa Monelli 3rd = 7 Grandchester 4th = 8 Dhufish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 1 Sure To Excite | ||
Tue May 1 2018 21:08 | 1st = 1 Sure To Excite 2nd = 6 Audacious Bell 3rd = 7 Reckoning 4th = 3 Peter Galo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 8 - 8 One For Tod | ||
Tue May 1 2018 21:05 | 1st = 8 One For Tod 2nd = 7 Lochinvar Chip 3rd = 3 Pixi Limeburner 4th = 4 In The Que |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 7 - 2 Keayang Da Vinci | ||
Tue May 1 2018 21:00 | 1st = 2 Keayang Da Vinci 2nd = 7 Mustang Bart 3rd = 5 Christmas Jolt 4th = 1 Luvthisone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 6 - 2 Boys Round Here | ||
Tue May 1 2018 20:58 | 1st = 2 Boys Round Here 2nd = 4 Go Freddy Go 3rd = 1 Big Huey 4th = 3 Fancy A Beer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 7 - 5 Cash Fund | ||
Tue May 1 2018 20:55 | 1st = 5 Cash Fund 2nd = 3 Charlie What 3rd = 7 Kozmik Dude 4th = 8 Sparkle Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 1 Sunset Prada | ||
Tue May 1 2018 20:52 | 1st = 1 Sunset Prada 2nd = 3 Sukhavati 3rd = 4 Devine Tilly 4th = 2 Shinboner Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 4 - 1 Ideal Extra | ||
Tue May 1 2018 20:47 | 1st = 1 Ideal Extra 2nd = 10 All Williams 3rd = 12 Niseko 4th = 8 One Off Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 1 Striker Vardy | ||
Tue May 1 2018 20:44 | 1st = 1 Striker Vardy 2nd = 6 Mustang Sammy 3rd = 7 Notorious Mac 4th = 4 Mahi Indian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 7 - 5 Toddy | ||
Tue May 1 2018 20:41 | 1st = 5 Toddy 2nd = 7 Magic Mctiger 3rd = 3 Dare Eye 4th = 6 Double Hope |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 5 - 4 Slow Dancer | ||
Tue May 1 2018 20:38 | 1st = 4 Slow Dancer 2nd = 8 Gold Total 3rd = 6 Whatta Pass 4th = 2 Innocent Man |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 6 - 6 Bergerac | ||
Tue May 1 2018 20:35 | 1st = 6 Bergerac 2nd = 8 Nash Bonus 3rd = 1 Jappular 4th = 5 Kulu Zorro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 6 - 8 Iam Erik | ||
Tue May 1 2018 20:30 | 1st = 8 Iam Erik 2nd = 4 Jackierabbit 3rd = 9 Grinning Assassin 4th = 10 Goalkicker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 7 Edna Monelli | ||
Tue May 1 2018 20:28 | 1st = 7 Edna Monelli 2nd = 1 Shinboner 3rd = 4 Maque 4th = 8 Daisy Eyes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 8 Dealer Wins | ||
Tue May 1 2018 20:25 | 1st = 8 Dealer Wins 2nd = 1 Etiquette 3rd = 6 May Haze 4th = 3 Loaded |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 6 - 2 Raven Izmir | ||
Tue May 1 2018 20:22 | 1st = 2 Raven Izmir 2nd = 5 Vista King 3rd = 8 Chimbu Park 4th = 9 Aston Ginger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 3 - 4 Sweet N Fast | ||
Tue May 1 2018 20:17 | 1st = 4 Sweet N Fast 2nd = 5 Iam Lambros 3rd = 9 Sir Galahad 4th = 11 The Midas Touch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 4 - 3 Asa Abbandando | ||
Tue May 1 2018 20:14 | 1st = 3 Asa Abbandando 2nd = 7 Rimba Sambia 3rd = 2 Burner Bant 4th = 8 Sliding Doors |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 5 - 8 Final Verdict | ||
Tue May 1 2018 20:11 | 1st = 8 Final Verdict 2nd = 4 Aye Vee Aye 3rd = 3 Kabooshka 4th = 5 Dainty Jay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 8 Krusty Monelli | ||
Tue May 1 2018 20:08 | 1st = 8 Krusty Monelli 2nd = 7 Sakamoto 3rd = 4 Big Boy Roy 4th = 2 Need More Coin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 5 Its A Glamma | ||
Tue May 1 2018 20:05 | 1st = 5 Its A Glamma 2nd = 3 Adonis Rose 3rd = 1 Its A Wish 4th = 6 Shanlyn Sprite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 5 - 2 Caesars Astrum | ||
Tue May 1 2018 20:00 | 1st = 2 Caesars Astrum 2nd = 1 So Bobs Your Uncle 3rd = 4 Vouvray Beach 4th = 3 Shady Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 5 - 5 Esthers Bella | ||
Tue May 1 2018 19:57 | 1st = 5 Esthers Bella 2nd = 2 Vista Flash 3rd = 1 Ruby Spring 4th = 3 Mrs Mouse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 3 - 8 Maywyn Opals | ||
Tue May 1 2018 19:53 | 1st = 8 Maywyn Opals 2nd = 1 Fool Proof 3rd = 2 Jacoby Raider 4th = 4 Destini Torpedo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 4 - 1 Just My Size | ||
Tue May 1 2018 19:50 | 1st = 1 Just My Size 2nd = 2 Pavlova Cloud 3rd = 6 Patrick George 4th = 4 Kulu Bazza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 2 - 1 Full Package | ||
Tue May 1 2018 19:45 | 1st = 1 Full Package 2nd = 9 My Art Work 3rd = 3 Compact Rocket 4th = 11 Ucanttakeitwithu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 1 South Of Eden | ||
Tue May 1 2018 19:42 | 1st = 1 South Of Eden 2nd = 2 Takaho Tiger 3rd = 5 Supa Pass 4th = 9 Secret Message |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 4 - 1 Senor Izmir | ||
Tue May 1 2018 19:39 | 1st = 1 Senor Izmir 2nd = 5 Harmat 3rd = 4 Sky Magic 4th = 2 Jethrowtull |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 2 - 1 Wicked Brother | ||
Tue May 1 2018 19:35 | 1st = 1 Wicked Brother 2nd = 8 Maywyn Often 3rd = 2 Bull Dance 4th = 7 Westmead Warrior |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 4 - 1 Madame Annie | ||
Tue May 1 2018 19:30 | 1st = 1 Madame Annie 2nd = 4 Carramar Bromwich 3rd = 3 Arlington Over 4th = 2 Boxing Day |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 3 - 1 Ace Gambler | ||
Tue May 1 2018 19:28 | 1st = 1 Ace Gambler 2nd = 2 Indominous Dane 3rd = 7 Cash Flow Joe 4th = 5 Luckman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 6 Full Tilt | ||
Tue May 1 2018 19:25 | 1st = 6 Full Tilt 2nd = 1 Weeona Pearl 3rd = 2 Shes Perfect 4th = 3 Just Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 3 - 1 Concho | ||
Tue May 1 2018 19:22 | 1st = 1 Concho 2nd = 4 Our Centurion 3rd = 6 Perfect Hope 4th = 7 Fire Creek |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 7 Antero | ||
Tue May 1 2018 19:17 | 1st = 7 Antero 2nd = 6 Bright Diamond 3rd = 5 Universal Major 4th = 1 Wilkins Medinahall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Gloucester Park Race 1 - 6 Bright Diamond | ||
Tue May 1 2018 19:17 | 1st = 6 Bright Diamond 2nd = 7 Antero 3rd = 5 Universal Major 4th = 1 Wilkins Medinahall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Townsville Race 1 - 1 Birr | ||
Tue May 1 2018 19:14 | 1st = 1 Birr 2nd = 6 Double Karmar 3rd = 8 Legs Oreilly 4th = 3 Silver Sniper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 12 - 4 Little Dynamo | ||
Tue May 1 2018 19:11 | 1st = 4 Little Dynamo 2nd = 1 Pandoras Galaxy 3rd = 3 Riverdale Paddy 4th = 2 Striking Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 2 - 4 Blonde Gift | ||
Tue May 1 2018 19:08 | 1st = 4 Blonde Gift 2nd = 2 Hall Pass 3rd = 1 Galvo 4th = 8 Bogan Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 2 Quena Dee Air | ||
Tue May 1 2018 19:05 | 1st = 2 Quena Dee Air 2nd = 5 Dexs Affair 3rd = 3 Lance Allen 4th = 7 So It Goes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 3 - 1 Kano Imogen | ||
Tue May 1 2018 19:00 | 1st = 1 Kano Imogen 2nd = 4 Als Law 3rd = 7 Columbias Deejay 4th = 3 Champ Devine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 2 - 5 Ridens Reach | ||
Tue May 1 2018 18:57 | 1st = 5 Ridens Reach 2nd = 1 Traveller 3rd = 2 Yachts 4th = 4 Bolton Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 10 - 7 Larrikan Lass | ||
Tue May 1 2018 18:54 | 1st = 7 Larrikan Lass 2nd = 1 Dahomey Windsong 3rd = 2 Spring Ivan 4th = 4 Swaravski |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 12 - 7 Dubovka | ||
Tue May 1 2018 18:51 | 1st = 7 Dubovka 2nd = 5 Amigo One 3rd = 1 July Allen 4th = 3 Witch Kilty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 11 - 8 Dyna Elise | ||
Tue May 1 2018 18:48 | 1st = 8 Dyna Elise 2nd = 7 Dyna Diedre 3rd = 6 Emgee Sprinter 4th = 4 Zefron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Lismore Race 1 - 6 Porky Teller | ||
Tue May 1 2018 18:45 | 1st = 6 Porky Teller 2nd = 5 Tijuana Tempo 3rd = 1 Head Shy 4th = 2 Holywood Rose Hi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 8 Weeona Wilbur | ||
Tue May 1 2018 18:42 | 1st = 8 Weeona Wilbur 2nd = 2 Valar Morghulis 3rd = 1 In Orbit 4th = 5 Crossfire Icon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 9 - 3 Dodgy Ethan | ||
Tue May 1 2018 18:39 | 1st = 3 Dodgy Ethan 2nd = 1 Brother Trevor 3rd = 6 Reactor 4th = 2 Mr Ralph |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 11 - 1 Facts Dont Lie | ||
Tue May 1 2018 18:36 | 1st = 1 Facts Dont Lie 2nd = 3 Zebo Bale 3rd = 8 My Girl Belena 4th = 4 Starbright Vic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - The Gardens Race 1 - 1 Got Bounce | ||
Tue May 1 2018 18:33 | 1st = 1 Got Bounce 2nd = 4 Cosmic Zesta 3rd = 8 Flash Lock 4th = 3 Sheza Marvel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 2 - 5 Shania Black | ||
Tue May 1 2018 18:28 | 1st = 5 Shania Black 2nd = 2 Romantic Gesture 3rd = 1 Shady Mcfly 4th = 6 Leica Patrick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 10 - 8 Daytona Fernando | ||
Tue May 1 2018 18:25 | 1st = 8 Daytona Fernando 2nd = 4 Zambora Ella 3rd = 1 Pandoras Proof 4th = 5 Pharoahs Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 8 - 2 Little Ach Cee | ||
Tue May 1 2018 18:22 | 1st = 2 Little Ach Cee 2nd = 8 Tee Be Good 3rd = 1 Snowball Otto 4th = 7 Spring Reina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 10 - 3 Trianna | ||
Tue May 1 2018 18:19 | 1st = 3 Trianna 2nd = 2 Ah Sugar Sugar 3rd = 8 Dyna Hinkley 4th = 1 Bank Rogue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 8 - 4 Key Largo | ||
Tue May 1 2018 18:13 | 1st = 4 Key Largo 2nd = 5 None Bettor 3rd = 12 Argyle Beach 4th = 11 Just Say Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 9 - 1 Disco Lemonade | ||
Tue May 1 2018 18:10 | 1st = 1 Disco Lemonade 2nd = 7 Five Times Table 3rd = 3 Cherokee Thunder 4th = 8 Big Tilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 7 - 4 My Glorious Gal | ||
Tue May 1 2018 18:07 | 1st = 4 My Glorious Gal 2nd = 3 Sweet Karmar 3rd = 1 Casey Whisper 4th = 6 Infrared Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Terang Race 1 - 8 Indiana Dreaming | ||
Tue May 1 2018 18:02 | 1st = 8 Indiana Dreaming 2nd = 6 Hail Georgie 3rd = 2 Fire Official 4th = 7 Showem Shifty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 9 - 1 Mr Worldwide | ||
Tue May 1 2018 17:58 | 1st = 1 Mr Worldwide 2nd = 6 Swift Ruby 3rd = 7 Winston Cruise 4th = 3 Maximum Babe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 7 - 12 My Venice Beach | ||
Tue May 1 2018 17:52 | 1st = 12 My Venice Beach 2nd = 3 Letsgotothehop 3rd = 9 Loorrim Creek 4th = 4 Smiling Stunner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 8 - 7 Bageera | ||
Tue May 1 2018 17:49 | 1st = 7 Bageera 2nd = 10 Anustar 3rd = 2 Crackerjack Shak 4th = 1 Home Runner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 6 - 6 Farahmac | ||
Tue May 1 2018 17:45 | 1st = 6 Farahmac 2nd = 3 Strudel 3rd = 2 Lagoon Lucky 4th = 8 Nivek Retserrof |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 7 - 1 Buckhorn Exchange | ||
Tue May 1 2018 17:40 | 1st = 1 Buckhorn Exchange 2nd = 4 Our Major Day 3rd = 10 Bettor Be Lucky 4th = 8 Iownaturbo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 8 - 3 Extra Gear | ||
Tue May 1 2018 17:36 | 1st = 3 Extra Gear 2nd = 4 So Amazing 3rd = 7 Dyna Maple 4th = 1 Paraphernalia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 7 - 5 Eranna Bale | ||
Tue May 1 2018 17:32 | 1st = 5 Eranna Bale 2nd = 7 Pop Do It 3rd = 2 Bryden Dora 4th = 6 Beyond Today |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 5 - 7 Regal Waz | ||
Tue May 1 2018 17:28 | 1st = 7 Regal Waz 2nd = 8 Astins Warrior 3rd = 1 Surfboard 4th = 4 Cosmic Denlyn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 6 - 2 Effronte | ||
Tue May 1 2018 17:22 | 1st = 2 Effronte 2nd = 4 Shadow Reign 3rd = 9 Don Boston |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 7 - 2 Zipping Abbot | ||
Tue May 1 2018 17:19 | 1st = 2 Zipping Abbot 2nd = 8 Spirit Bar 3rd = 6 Ratajkowski 4th = 3 Why Not Kez |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 6 - 9 Olfina Allen | ||
Tue May 1 2018 17:15 | 1st = 9 Olfina Allen 2nd = 1 Joycee Rae 3rd = 7 Just Like Didda 4th = 3 Kadabra Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 6 - 5 Getoutnwalk | ||
Tue May 1 2018 17:10 | 1st = 5 Getoutnwalk 2nd = 3 Pinup Boy 3rd = 6 Somwhereovarainbow 4th = 1 Dapper Bessie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 4 - 1 Bell Burton | ||
Tue May 1 2018 17:06 | 1st = 1 Bell Burton 2nd = 9 Black Koala 3rd = 2 Gray Grey Goose 4th = 4 Bondi Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 6 - 1 Crymelon Idol | ||
Tue May 1 2018 17:02 | 1st = 1 Crymelon Idol 2nd = 6 Run Ronnie Run 3rd = 3 Double Ya Back 4th = 5 Serendipity Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 5 - 7 Repeat After Me | ||
Tue May 1 2018 16:57 | 1st = 7 Repeat After Me 2nd = 5 Lively Hero 3rd = 4 Ideal Warrior 4th = 8 Smokey Quartz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 5 - 1 Rays Wish | ||
Tue May 1 2018 16:54 | 1st = 1 Rays Wish 2nd = 5 Rocketness 3rd = 2 Winlock Casper 4th = 6 Sidevalve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 7 - 9 Broken Finger | ||
Tue May 1 2018 16:50 | 1st = 9 Broken Finger 2nd = 13 Kanui 3rd = 14 Power Of Divas 4th = 16 One Sunday |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 3 - 2 Broken Yolk | ||
Tue May 1 2018 16:47 | 1st = 2 Broken Yolk 2nd = 9 Vaquero 3rd = 4 Count Werina 4th = 1 Spur On |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 5 - 8 Mach Alert | ||
Tue May 1 2018 16:42 | 1st = 8 Mach Alert 2nd = 4 Major Score 3rd = 1 Georgia Grace 4th = 5 Western Blaze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 5 - 1 Xtreme Purpose | ||
Tue May 1 2018 16:39 | 1st = 1 Xtreme Purpose 2nd = 9 Zipping King 3rd = 3 Kryptonian 4th = 4 Bombora Comet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 4 - 5 Dyna Zapto | ||
Tue May 1 2018 16:36 | 1st = 5 Dyna Zapto 2nd = 4 Wai Lin 3rd = 3 Fairly Legal 4th = 2 Keishas Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 8 - 4 Twelfth Raj | ||
Tue May 1 2018 16:35 | 1st = 4 Twelfth Raj 2nd = 5 Toast 3rd = 1 Sniponet 4th = 6 Dragoneight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 10 - 10 Jaws Of Steel | ||
Tue May 1 2018 16:30 | 1st = 10 Jaws Of Steel 2nd = 11 Good Therapy 3rd = 15 Crystal Pistol 4th = 12 Accreditation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 2 - 7 Mias Karmar | ||
Tue May 1 2018 16:27 | 1st = 7 Mias Karmar 2nd = 8 Drives Me Crazy 3rd = 6 Real Jazz 4th = 4 White Ox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 4 - 6 A Passion For Aces | ||
Tue May 1 2018 16:22 | 1st = 6 A Passion For Aces 2nd = 9 Mister Jay Cee 3rd = 3 Ima Jaymar 4th = 1 Canardly Lover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 3 - 6 Knuckles Kerley | ||
Tue May 1 2018 16:19 | 1st = 6 Knuckles Kerley 2nd = 1 Inga Ross 3rd = 3 Pinnaroo 4th = 2 Like Lily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 6 - 9 Mishani Redman | ||
Tue May 1 2018 16:15 | 1st = 9 Mishani Redman 2nd = 10 As Yawood 3rd = 1 Dexterous 4th = 5 Dash Of Wizzard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 4 - 1 Wanna Allen | ||
Tue May 1 2018 16:12 | 1st = 1 Wanna Allen 2nd = 4 Crymelon Quinn 3rd = 7 Why Not Fletch 4th = 3 Blazin Jim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ipswich Race 1 - 1 Al Bruton | ||
Tue May 1 2018 16:08 | 1st = 1 Al Bruton 2nd = 8 Honey Be Good 3rd = 3 Razziai Rain 4th = 7 Phantom Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 4 - 6 A Good Chance | ||
Tue May 1 2018 16:03 | 1st = 6 A Good Chance 2nd = 7 Pompidou 3rd = 5 Machin Out 4th = 1 Supaliner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 9 - 16 Manhattan Spirit | ||
Tue May 1 2018 16:00 | 1st = 16 Manhattan Spirit 2nd = 12 Saxophone 3rd = 10 Moor Wanted 4th = 14 Dash Of Pash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 2 - 6 Destini Exactor | ||
Tue May 1 2018 15:58 | 1st = 6 Destini Exactor 2nd = 1 Dorans Flame 3rd = 7 Ginny Woolf 4th = 2 Ohio Fernando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 7 - 9 Ruby Two Shoes | ||
Tue May 1 2018 15:55 | 1st = 9 Ruby Two Shoes 2nd = 7 Lobban Hood 3rd = 8 Ondo Pasa 4th = 6 Tale Of Eight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 3 - 3 Winlock Dyno | ||
Tue May 1 2018 15:52 | 1st = 3 Winlock Dyno 2nd = 5 Its A Diva 3rd = 1 Avatar Willow 4th = 7 Stagger Loot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 3 - 6 Picard | ||
Tue May 1 2018 15:47 | 1st = 6 Picard 2nd = 5 Benalong Valley 3rd = 4 Major Shard 4th = 1 Gentle Giant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 8 - 4 Hezaluckygrinner | ||
Tue May 1 2018 15:45 | 1st = 4 Hezaluckygrinner 2nd = 2 Delightful Kas 3rd = 3 Molly Sims 4th = 6 Captain Kirk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 1 So Si Bonne | ||
Tue May 1 2018 15:44 | 1st = 1 So Si Bonne 2nd = 8 Woodside King 3rd = 6 Dashin Dayz 4th = 2 Justice Dusty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 11 - 5 Lightning Mckey | ||
Tue May 1 2018 15:41 | 1st = 5 Lightning Mckey 2nd = 6 Spicy Blast 3rd = 1 Crazes Gift 4th = 7 So Nice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 5 - 7 Thurston | ||
Tue May 1 2018 15:40 | 1st = 7 Thurston 2nd = 6 Gold Cufflinks 3rd = 5 Worthy Hero 4th = 8 Lover Of Life |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Geelong Race 1 - 3 Da End | ||
Tue May 1 2018 15:37 | 1st = 3 Da End 2nd = 4 Mrs Hardwicke 3rd = 2 Dallas Fernando 4th = 6 Murrabit Sammy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 2 - 2 Avatar Blaze | ||
Tue May 1 2018 15:34 | 1st = 2 Avatar Blaze 2nd = 5 Mordred 3rd = 8 Xtreme Jet 4th = 1 Queen Of Meereen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 11 - 2 Aldrich | ||
Tue May 1 2018 15:31 | 1st = 2 Aldrich 2nd = 1 Adams Spot 3rd = 7 Heza Chop Chop 4th = 5 Wild Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 8 - 2 Tradesman | ||
Tue May 1 2018 15:30 | 1st = 2 Tradesman 2nd = 7 Woolsthorpe Store 3rd = 3 Mongolian Wolf 4th = 8 Last Wish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 3 Monster Foxy | ||
Tue May 1 2018 15:27 | 1st = 3 Monster Foxy 2nd = 8 Allen Eamon 3rd = 7 Victa Wink 4th = 1 Spring Leesa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 10 - 5 Sunset Warrior | ||
Tue May 1 2018 15:24 | 1st = 5 Sunset Warrior 2nd = 7 Arthur Martha 3rd = 8 Jacobite Jye 4th = 2 Dyna Elias |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 3 - 7 Reds Jet Star | ||
Tue May 1 2018 15:23 | 1st = 7 Reds Jet Star 2nd = 6 Rory Mach 3rd = 5 Corporal Luna 4th = 3 Long Term Fella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 6 - 1 Saint Denis | ||
Tue May 1 2018 15:20 | 1st = 1 Saint Denis 2nd = 15 Got The Tickets 3rd = 16 On Sunshine 4th = 10 Karlu Dreaming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 7 - 6 Nerve Of Steel | ||
Tue May 1 2018 15:19 | 1st = 6 Nerve Of Steel 2nd = 9 Apocalypse 3rd = 1 Jack Bates 4th = 5 Arcano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Horsham Race 1 - 7 Kraken Daisy | ||
Tue May 1 2018 15:17 | 1st = 7 Kraken Daisy 2nd = 3 Deacon Downs 3rd = 4 Princess Marjen 4th = 5 Crymelon You Cro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 10 - 3 Bo Bobby | ||
Tue May 1 2018 15:14 | 1st = 3 Bo Bobby 2nd = 1 Dylan Keeping 3rd = 2 Buckle Up Maria 4th = 8 Muskett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 2 - 6 Everybodylovedray | ||
Tue May 1 2018 15:09 | 1st = 6 Everybodylovedray 2nd = 3 Bronski Belle 3rd = 5 Brian Who 4th = 1 Ichiba Newy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 1 Jack In Black | ||
Tue May 1 2018 15:05 | 1st = 1 Jack In Black 2nd = 6 Emerley Dryad 3rd = 2 Chucky Brown 4th = 4 Victa Matt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 4 - 3 Real Warrior | ||
Tue May 1 2018 15:00 | 1st = 3 Real Warrior 2nd = 5 Hidden In Heaven 3rd = 6 Craiglea Velvet 4th = 7 Raining Dollars |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 9 - 8 Outlaw Arnhem | ||
Tue May 1 2018 14:59 | 1st = 8 Outlaw Arnhem 2nd = 3 Constant Dream 3rd = 4 Sopha Gem 4th = 7 Wicked Jenmar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 7 - 10 Big Hammer | ||
Tue May 1 2018 14:55 | 1st = 10 Big Hammer 2nd = 9 Romanesque 3rd = 11 Corrs 4th = 2 Super Haze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 9 - 1 Hez Boby Dazzler | ||
Tue May 1 2018 14:52 | 1st = 1 Hez Boby Dazzler 2nd = 6 Droopys Jacket 3rd = 8 Tobrasca Rush 4th = 10 Coopers Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 6 - 6 C A Penny | ||
Tue May 1 2018 14:51 | 1st = 6 C A Penny 2nd = 5 Black Chevron 3rd = 2 Mister Harris 4th = 7 Marshal Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 2 - 8 Needle | ||
Tue May 1 2018 14:47 | 1st = 8 Needle 2nd = 10 Springbank Eden 3rd = 5 Spirit Walker 4th = 7 Spud |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 3 Master Chaos | ||
Tue May 1 2018 14:44 | 1st = 3 Master Chaos 2nd = 7 Fantastic Chief 3rd = 2 Long Gully Gilly 4th = 5 Flying Ellen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 5 - 10 Luddenham Lass | ||
Tue May 1 2018 14:40 | 1st = 10 Luddenham Lass 2nd = 2 Caro Cavallo 3rd = 5 Mokin 4th = 14 Excelebration Gold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 8 - 4 Leeroy Rogue | ||
Tue May 1 2018 14:37 | 1st = 4 Leeroy Rogue 2nd = 1 Buckle Up Nel 3rd = 3 Lobster Falls 4th = 7 Tax Man Wins |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 8 - 5 Spuds Mate | ||
Tue May 1 2018 14:34 | 1st = 5 Spuds Mate 2nd = 6 Smashing Sarah 3rd = 8 Hollys Comet 4th = 1 Won Jack |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Menangle Race 1 - 7 Beta Hanoverdakash | ||
Tue May 1 2018 14:32 | 1st = 7 Beta Hanoverdakash 2nd = 6 One Muscle Hill 3rd = 8 Hard Done By 4th = 2 Majestic Whiz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 6 Sutton Wil | ||
Tue May 1 2018 14:29 | 1st = 6 Sutton Wil 2nd = 3 Steel 3rd = 8 Bessie Belle 4th = 1 Zipping Shine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 5 - 6 Mogul | ||
Tue May 1 2018 14:26 | 1st = 6 Mogul 2nd = 4 Hannah Extreme 3rd = 7 Jetenara 4th = 2 Franco Empire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 3 - 12 Hot Top | ||
Tue May 1 2018 14:25 | 1st = 12 Hot Top 2nd = 1 The Tax Accountant 3rd = 5 Craiglea Arion 4th = 8 Amron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 6 - 3 Gold Medals | ||
Tue May 1 2018 14:20 | 1st = 3 Gold Medals 2nd = 1 Zed Em 3rd = 5 Monarch Chimes 4th = 4 Illavaalf |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 7 - 5 Cashmeera | ||
Tue May 1 2018 14:17 | 1st = 5 Cashmeera 2nd = 1 Maddys Boy 3rd = 3 Twirler 4th = 10 Pabs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 7 - 1 Dantelah | ||
Tue May 1 2018 14:12 | 1st = 1 Dantelah 2nd = 2 Country Fantasy 3rd = 7 Sir Nicholas 4th = 6 Nothing Yet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albion Park Race 1 - 4 Left A Terror | ||
Tue May 1 2018 14:12 | 1st = 4 Left A Terror 2nd = 6 Capitalize 3rd = 1 Cherrys The Best 4th = 3 Boulder City |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 8 Pearl Cape | ||
Tue May 1 2018 14:09 | 1st = 8 Pearl Cape 2nd = 1 Yastreb 3rd = 5 Stalking Storm 4th = 2 Run Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 4 - 5 Our Tickets | ||
Tue May 1 2018 14:05 | 1st = 5 Our Tickets 2nd = 1 Chalcedony 3rd = 6 Take the Mountain 4th = 3 Suggestapartner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 6 - 7 Murray Mojito | ||
Tue May 1 2018 14:02 | 1st = 7 Murray Mojito 2nd = 8 Lady Rappa 3rd = 2 Sweet Dominator 4th = 6 Stefans Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 4 - 6 Scoob Operator | ||
Tue May 1 2018 13:57 | 1st = 6 Scoob Operator 2nd = 8 Jjs Delight 3rd = 4 Cerberus 4th = 3 Chelsea Ella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 7 Emerley Storm | ||
Tue May 1 2018 13:54 | 1st = 7 Emerley Storm 2nd = 1 Luke Tyson 3rd = 4 Comets Gold 4th = 8 Ya Kiddin Me |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 2 - 5 Craiglea Simmo | ||
Tue May 1 2018 13:50 | 1st = 5 Craiglea Simmo 2nd = 3 Celestial Jewel 3rd = 2 Abba Original 4th = 4 Voodoo Mango Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 6 - 2 Milos Zarr Done | ||
Tue May 1 2018 13:47 | 1st = 2 Milos Zarr Done 2nd = 4 Spin That Wheel 3rd = 1 Elusive Jake 4th = 5 Grand Senorita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 5 - 12 Write Enuff | ||
Tue May 1 2018 13:45 | 1st = 12 Write Enuff 2nd = 3 Celestial Shower 3rd = 6 Dame Of Thrones 4th = 4 Mischa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 5 - 2 Gatwick | ||
Tue May 1 2018 13:42 | 1st = 2 Gatwick 2nd = 5 Slingshot Sambo 3rd = 7 Whos Baroque 4th = 4 Take Guard |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 5 Leggian Blonde | ||
Tue May 1 2018 13:34 | 1st = 5 Leggian Blonde 2nd = 7 Boo Hoo 3rd = 2 Assertive Fury 4th = 4 Trouble Waters |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 3 - 4 Hunter Red | ||
Tue May 1 2018 13:33 | 1st = 4 Hunter Red 2nd = 7 Its Me 3rd = 1 Arty Pharty 4th = 5 Velocette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 3 - 1 Dreamalina | ||
Tue May 1 2018 13:30 | 1st = 1 Dreamalina 2nd = 3 Desirable Miss 3rd = 8 Just Snooping 4th = 4 Alpine Dragon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 4 - 8 Rockii De Kahn | ||
Tue May 1 2018 13:27 | 1st = 8 Rockii De Kahn 2nd = 2 Dahlhaus 3rd = 3 Eketahuna 4th = 1 Kiltys Supreme |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 12 - 1 Sergess | ||
Tue May 1 2018 13:26 | 1st = 1 Sergess 2nd = 3 Aussie Hoon 3rd = 9 Debbie Baxter 4th = 7 Wheelchair Norm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 5 - 5 Cosmic Poker | ||
Tue May 1 2018 13:23 | 1st = 5 Cosmic Poker 2nd = 1 Country Greg 3rd = 6 Outlaw Bruce 4th = 4 Elite Outa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 4 Winlock Mcgregor | ||
Tue May 1 2018 13:19 | 1st = 4 Winlock Mcgregor 2nd = 5 Lateralus 3rd = 2 Prince Rohnomy 4th = 7 Run Gordon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 4 - 5 Night Falls | ||
Tue May 1 2018 13:15 | 1st = 5 Night Falls 2nd = 1 Careering Away 3rd = 16 Tamerett 4th = 11 Forbid Me Not |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Townsville Race 1 - 1 San Amaro | ||
Tue May 1 2018 13:10 | 1st = 1 San Amaro 2nd = 5 Good Catch 3rd = 3 Profusive 4th = 4 Pomme Petite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 11 - 3 Must Be Rusty | ||
Tue May 1 2018 13:09 | 1st = 3 Must Be Rusty 2nd = 4 Know Hassle 3rd = 6 Opawa Tab 4th = 8 Epic Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 3 - 2 Gentle Flash | ||
Tue May 1 2018 13:07 | 1st = 2 Gentle Flash 2nd = 8 St Jenson 3rd = 3 Muppet 4th = 5 Hello Lenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 4 - 8 Sketchy Nick | ||
Tue May 1 2018 13:04 | 1st = 8 Sketchy Nick 2nd = 6 His Highness 3rd = 3 Young Thug 4th = 1 Fizzy Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 2 Data Queen | ||
Tue May 1 2018 13:00 | 1st = 2 Data Queen 2nd = 5 Bally Finglas 3rd = 7 End Of Innocence 4th = 1 Roudy Tyson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 2 - 5 Proud Bromac | ||
Tue May 1 2018 12:59 | 1st = 5 Proud Bromac 2nd = 2 Drum Withers 3rd = 6 J Bee 4th = 7 Wynberg Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 2 - 2 Outsmartem | ||
Tue May 1 2018 12:55 | 1st = 2 Outsmartem 2nd = 3 Brooke 3rd = 15 Eye Was 4th = 8 Have A Go Joe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 2 - 3 Its A Treat | ||
Tue May 1 2018 12:52 | 1st = 3 Its A Treat 2nd = 7 Work Wear 3rd = 5 Crazy Wolf 4th = 1 Militant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 10 - 3 Storming Mack | ||
Tue May 1 2018 12:51 | 1st = 3 Storming Mack 2nd = 6 Know Potential 3rd = 2 Sea Fever 4th = 4 Know Conclusion |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 3 - 7 Zipping Tully | ||
Tue May 1 2018 12:49 | 1st = 7 Zipping Tully 2nd = 1 Fancy Violet 3rd = 6 Mix Up 4th = 2 Amaral Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 8 Stitch em Quick | ||
Tue May 1 2018 12:45 | 1st = 8 Stitch em Quick 2nd = 1 Woodside Coco 3rd = 7 Aston Tori 4th = 4 London Trader |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 3 - 4 Flying Casino | ||
Tue May 1 2018 12:40 | 1st = 4 Flying Casino 2nd = 2 Canterbury King 3rd = 6 Jamieson 4th = 3 Danesai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 9 - 3 Opawa Sheldon | ||
Tue May 1 2018 12:33 | 1st = 3 Opawa Sheldon 2nd = 7 Think Tank 3rd = 6 Homebush Rufus 4th = 4 Flaming Sambuca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Devonport Race 1 - 7 Hello Rhonda | ||
Tue May 1 2018 12:30 | 1st = 7 Hello Rhonda 2nd = 4 Sacred Way 3rd = 1 John Bell 4th = 8 Stylish Georgie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Manawatu Race 1 - 9 Whataboyz | ||
Tue May 1 2018 12:26 | 1st = 9 Whataboyz 2nd = 10 November Guy 3rd = 2 Beg For Chevron 4th = 8 Dream Big |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 2 - 8 Book Of Luck | ||
Tue May 1 2018 12:25 | 1st = 8 Book Of Luck 2nd = 3 Only Seconds 3rd = 7 Real Fantasy 4th = 2 Denali Fabio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Taree Race 1 - 2 Latitude | ||
Tue May 1 2018 12:20 | 1st = 2 Latitude 2nd = 6 Tilbury Lodge 3rd = 1 Belridge 4th = 3 Lady Montoya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 8 - 1 Cosmic Jase | ||
Tue May 1 2018 12:17 | 1st = 1 Cosmic Jase 2nd = 3 Another Message 3rd = 5 Gotcha Majenta 4th = 2 Know Respect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Goulburn Race 1 - 7 Mighty Power | ||
Tue May 1 2018 12:07 | 1st = 7 Mighty Power 2nd = 4 Brandy Lime 3rd = 2 Lets Go Joe 4th = 8 Angelic Sam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 2 - 6 Kothu Rotti | ||
Tue May 1 2018 12:00 | 1st = 6 Kothu Rotti 2nd = 5 Its A Silvertrail 3rd = 7 Mystic Prince 4th = 4 Hes a Genius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 7 - 1 Senorita Julie | ||
Tue May 1 2018 11:57 | 1st = 1 Senorita Julie 2nd = 7 Coco Bango 3rd = 8 Homebush Scorpio 4th = 2 Leos Son |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 6 - 7 Lightning Crash | ||
Tue May 1 2018 11:37 | 1st = 7 Lightning Crash 2nd = 1 Zipping Ripley 3rd = 3 Malaga Molly 4th = 5 Forbury Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Warrnambool Race 1 - 3 Cougar Express | ||
Tue May 1 2018 11:20 | 1st = 3 Cougar Express 2nd = 4 Epsom Hill 3rd = 1 Bit Of A Lad 4th = 2 Clemmensen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 5 - 7 Mitcham Faye | ||
Tue May 1 2018 11:17 | 1st = 7 Mitcham Faye 2nd = 1 Detective Dash 3rd = 2 Gorm The Great 4th = 6 Homebush Fued |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 4 - 1 Magic Jess Lass | ||
Tue May 1 2018 11:00 | 1st = 1 Magic Jess Lass 2nd = 8 Chasing Great 3rd = 3 Zefside 4th = 6 Homebush Maycee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 3 - 7 Sly Bet | ||
Tue May 1 2018 10:42 | 1st = 7 Sly Bet 2nd = 3 Know Flare 3rd = 4 Archies Ranger 4th = 2 Elland Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 2 - 8 Chasing Fame | ||
Tue May 1 2018 10:25 | 1st = 8 Chasing Fame 2nd = 3 Cosmic Marty 3rd = 1 Goldstar Auburn 4th = 2 Homebush Bow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Forbury Park Race 1 - 6 Gotcha Rocky | ||
Tue May 1 2018 10:07 | 1st = 6 Gotcha Rocky 2nd = 1 Tee An Cee 3rd = 8 Homebush Tasha 4th = 3 Koputai |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 10 - 6 Zozo Ma Gogo | ||
Sun Apr 1 2018 22:00 | 1st = 6 Zozo Ma Gogo 2nd = 4 Wantalinga Dream 3rd = 1 I Hope Ican 4th = 5 Life Long Voyage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 12 - 8 Day Time Friend | ||
Sun Apr 1 2018 21:53 | 1st = 8 Day Time Friend 2nd = 4 Pinata 3rd = 5 Do That Phoebee 4th = 9 Master Dean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 12 - 3 Fully Fried | ||
Sun Apr 1 2018 21:50 | 1st = 3 Fully Fried 2nd = 5 Crazy Claire 3rd = 2 Ya Kiddin Me 4th = 6 Regis Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 12 - 1 Bombshell Blonde | ||
Sun Apr 1 2018 21:45 | 1st = 1 Bombshell Blonde 2nd = 3 Smiling Marlow 3rd = 4 Wheres Eggy 4th = 5 Vinneys Brae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 9 - 8 Elite Falcon | ||
Sun Apr 1 2018 21:42 | 1st = 8 Elite Falcon 2nd = 1 Alotta Style 3rd = 2 Full of Charm 4th = 5 Hurricane Chloe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 4 Marcello | ||
Sun Apr 1 2018 21:39 | 1st = 4 Marcello 2nd = 3 Audacious Bell 3rd = 6 Dr Gammiris 4th = 1 Handpass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 9 - 5 Betternbetter | ||
Sun Apr 1 2018 21:34 | 1st = 5 Betternbetter 2nd = 7 Young Rooster 3rd = 4 We Meet Again 4th = 3 Three Leaf Clover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 11 - 3 Dundee Cobra | ||
Sun Apr 1 2018 21:31 | 1st = 3 Dundee Cobra 2nd = 4 That Dude 3rd = 8 Blitz em 4th = 2 Cape Tower |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 11 - 5 On Tight Lines | ||
Sun Apr 1 2018 21:28 | 1st = 5 On Tight Lines 2nd = 6 Night Terror 3rd = 8 Elly Bye Bye 4th = 4 Magoo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 11 - 3 Firefly Nuts | ||
Sun Apr 1 2018 21:25 | 1st = 3 Firefly Nuts 2nd = 4 Exford Peggy 3rd = 5 Lloyds Shout 4th = 1 Kenway |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 8 - 8 Blue Away | ||
Sun Apr 1 2018 21:22 | 1st = 8 Blue Away 2nd = 4 Pontypiari 3rd = 2 Crocodile Crush 4th = 6 Meales Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 7 Miss Holland | ||
Sun Apr 1 2018 21:18 | 1st = 7 Miss Holland 2nd = 3 Raise The Bet 3rd = 6 Jake 4th = 4 Two Dollar Pots |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 10 - 2 Port Boy | ||
Sun Apr 1 2018 21:15 | 1st = 2 Port Boy 2nd = 5 Red Faith 3rd = 9 Fanciful Phantom 4th = 8 Jaxx Kist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 8 Arch Rival | ||
Sun Apr 1 2018 21:12 | 1st = 8 Arch Rival 2nd = 1 Pink Geitz 3rd = 7 Bet You Will 4th = 6 Toothless Steve |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 8 - 7 Rory Mchinson | ||
Sun Apr 1 2018 21:07 | 1st = 7 Rory Mchinson 2nd = 4 Nica Macdonon 3rd = 5 Opia 4th = 1 Tella Tall Tale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 10 - 3 Westside Nippa | ||
Sun Apr 1 2018 21:04 | 1st = 3 Westside Nippa 2nd = 5 Champness Road 3rd = 1 Copper Pepper 4th = 2 Macadamia Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 7 - 5 Mudrush | ||
Sun Apr 1 2018 21:01 | 1st = 5 Mudrush 2nd = 1 Distant Shores 3rd = 4 Out There Jerry 4th = 6 Happy Glen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 5 Audacious Poppy | ||
Sun Apr 1 2018 20:53 | 1st = 5 Audacious Poppy 2nd = 4 Warrion Warrior 3rd = 3 Why Not Cory 4th = 2 Dr Cadenza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 9 - 2 Mister Okay | ||
Sun Apr 1 2018 20:50 | 1st = 2 Mister Okay 2nd = 1 Leachwood Lass 3rd = 5 Goose Buzz 4th = 8 Stir Crazy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 7 Syfy Hero | ||
Sun Apr 1 2018 20:47 | 1st = 7 Syfy Hero 2nd = 5 Diamond Sand 3rd = 6 Dee Washington 4th = 3 Samurai Pizzacat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 9 - 4 Heat Up | ||
Sun Apr 1 2018 20:44 | 1st = 4 Heat Up 2nd = 8 Come A Guster 3rd = 5 New Romance 4th = 7 Night Thief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 6 - 2 Unpossible | ||
Sun Apr 1 2018 20:40 | 1st = 2 Unpossible 2nd = 8 Lochinvar Style 3rd = 6 Phantom Henry 4th = 1 Allen Ichiro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 8 Aeroplane Bob | ||
Sun Apr 1 2018 20:37 | 1st = 8 Aeroplane Bob 2nd = 2 Milla Rose 3rd = 4 White Bandit 4th = 7 Flywheel Alfie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 7 - 11 Scotlynn Beach | ||
Sun Apr 1 2018 20:32 | 1st = 11 Scotlynn Beach 2nd = 5 First And Erst 3rd = 2 Go Home Jo 4th = 6 Mickey Ramone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 8 - 5 Abuzz | ||
Sun Apr 1 2018 20:29 | 1st = 5 Abuzz 2nd = 4 Panhandle Slim 3rd = 1 Loggie Bridge 4th = 8 Aiming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 1 Ima Necromancer | ||
Sun Apr 1 2018 20:26 | 1st = 1 Ima Necromancer 2nd = 2 Sigarla 3rd = 3 Cometron Flyer 4th = 6 Blue Not Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 8 - 8 Odnoc To Wingala | ||
Sun Apr 1 2018 20:23 | 1st = 8 Odnoc To Wingala 2nd = 1 Kruzin Cripps 3rd = 4 Wild Josh 4th = 7 Billy The Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 5 - 1 Ashby Blast | ||
Sun Apr 1 2018 20:19 | 1st = 1 Ashby Blast 2nd = 2 Ringbark Lana 3rd = 4 Rittos Hanger 4th = 8 Aware |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 1 Our Delta Rose | ||
Sun Apr 1 2018 20:16 | 1st = 1 Our Delta Rose 2nd = 2 Wadelock Sampson 3rd = 6 Riviera Cruz 4th = 4 Quartz Vein |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 7 - 6 Hopes Beau | ||
Sun Apr 1 2018 20:12 | 1st = 6 Hopes Beau 2nd = 4 Bone Jarrer 3rd = 7 Bellario 4th = 8 Destini Surfer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 6 - 6 Wonderforce | ||
Sun Apr 1 2018 20:07 | 1st = 6 Wonderforce 2nd = 3 Slice Of Life 3rd = 10 Barnbougle Jack 4th = 2 Misschanel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 5 Black Paws | ||
Sun Apr 1 2018 20:04 | 1st = 5 Black Paws 2nd = 2 Premier Tejay 3rd = 3 Evies Angel 4th = 8 Stubborn State |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 7 - 3 Its My Time | ||
Sun Apr 1 2018 20:01 | 1st = 3 Its My Time 2nd = 7 Asa Barboza 3rd = 1 Red Jacket 4th = 8 Lachlans Wish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 4 - 4 Town Hall Tully | ||
Sun Apr 1 2018 19:57 | 1st = 4 Town Hall Tully 2nd = 8 Bluebow 3rd = 1 Nash Road Kylie 4th = 7 Island Girl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 8 Aston Utah | ||
Sun Apr 1 2018 19:54 | 1st = 8 Aston Utah 2nd = 7 Bossino 3rd = 5 Fear The Boss 4th = 3 Vital Force |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 6 - 7 Aston Kody | ||
Sun Apr 1 2018 19:48 | 1st = 7 Aston Kody 2nd = 6 Spring Irish 3rd = 1 Aston Noir 4th = 8 Litt Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 6 Regal Bill | ||
Sun Apr 1 2018 19:45 | 1st = 6 Regal Bill 2nd = 7 Cosmic Capers 3rd = 4 Kooringa Theo 4th = 2 Western Honey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 6 - 2 Keysile | ||
Sun Apr 1 2018 19:42 | 1st = 2 Keysile 2nd = 8 Henley Bale 3rd = 3 Bonna Bale 4th = 7 Bravo Izmir |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 5 - 11 Itsallaboutex | ||
Sun Apr 1 2018 19:37 | 1st = 11 Itsallaboutex 2nd = 3 Franco Rebel 3rd = 6 Major Patron 4th = 8 Somedan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 4 Perrie The Fairy | ||
Sun Apr 1 2018 19:34 | 1st = 4 Perrie The Fairy 2nd = 6 Sissos Joy 3rd = 5 Teflon Toby 4th = 2 Dyna Yella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 3 - 6 Bombay Rock | ||
Sun Apr 1 2018 19:31 | 1st = 6 Bombay Rock 2nd = 8 Elfern 3rd = 4 Aint No Luck 4th = 3 Love You Later |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 9 - 8 Prix Dexcellence | ||
Sun Apr 1 2018 19:30 | 1st = 8 Prix Dexcellence 2nd = 2 Our Buddy Boy 3rd = 10 Its Not Trading 4th = 7 Chhaya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 5 - 2 Tal Lee | ||
Sun Apr 1 2018 19:27 | 1st = 2 Tal Lee 2nd = 6 Nut Allergy 3rd = 3 Springvale Choix 4th = 1 Donna Paulsen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 3 El Nunu | ||
Sun Apr 1 2018 19:23 | 1st = 3 El Nunu 2nd = 6 Zenyatta Miss 3rd = 4 Run Kay Run 4th = 7 Lord Sirius |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 5 - 1 Toms Desire | ||
Sun Apr 1 2018 19:19 | 1st = 1 Toms Desire 2nd = 6 Lady Charlotte 3rd = 8 Winlock Banking 4th = 2 Triple Twist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 2 - 8 Hawk Glide | ||
Sun Apr 1 2018 19:16 | 1st = 8 Hawk Glide 2nd = 7 Sunrise Ali 3rd = 5 Furious Trump 4th = 6 Zambora Queenie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 7 Veracity | ||
Sun Apr 1 2018 19:13 | 1st = 7 Veracity 2nd = 2 Rocky Ravioli 3rd = 6 Mepunga Bonnie 4th = 4 Charly Shu Shine |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 4 - 6 Penny Maker | ||
Sun Apr 1 2018 19:10 | 1st = 6 Penny Maker 2nd = 8 Victa Matt 3rd = 2 Gangalla Fury 4th = 10 Roxy Rolla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 3 No Clyde Needed | ||
Sun Apr 1 2018 19:07 | 1st = 3 No Clyde Needed 2nd = 2 Trip To Vegas 3rd = 7 Midnight To One 4th = 8 Chantilly Beauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 4 - 6 Sheer Modern | ||
Sun Apr 1 2018 19:02 | 1st = 6 Sheer Modern 2nd = 1 Cmon Pretty Mumma 3rd = 4 Roslyn Gaye 4th = 3 Beyond A Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 4 - 1 Mallee Trumps | ||
Sun Apr 1 2018 18:59 | 1st = 1 Mallee Trumps 2nd = 8 Banjo Shark 3rd = 6 Zipping Duff 4th = 7 Dyna Kelly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Darwin Race 1 - 6 Ruby Doo | ||
Sun Apr 1 2018 18:56 | 1st = 6 Ruby Doo 2nd = 7 Hurricane Hayley 3rd = 1 Im Late 4th = 3 Demi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 8 - 5 Push To Pass | ||
Sun Apr 1 2018 18:55 | 1st = 5 Push To Pass 2nd = 7 Cougar Nights 3rd = 10 Mr Pago 4th = 11 Powercraft |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 7 Wharfies Girl | ||
Sun Apr 1 2018 18:52 | 1st = 7 Wharfies Girl 2nd = 2 Rocky Gee Rocks 3rd = 5 Dons Machine 4th = 6 Dr Walter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 3 - 7 Hot Producer | ||
Sun Apr 1 2018 18:48 | 1st = 7 Hot Producer 2nd = 1 Lyka Model 3rd = 6 Spring Leesa 4th = 4 Asa Demeo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 5 Magic Plank | ||
Sun Apr 1 2018 18:44 | 1st = 5 Magic Plank 2nd = 9 Nitro Nic 3rd = 2 Click Cowan 4th = 1 Western Comet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 12 - 6 Pumpernickel | ||
Sun Apr 1 2018 18:41 | 1st = 6 Pumpernickel 2nd = 5 Dyna Bobbi 3rd = 3 Rogers In Town 4th = 7 Wheres Jamal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 3 - 4 Sparky Parker | ||
Sun Apr 1 2018 18:38 | 1st = 4 Sparky Parker 2nd = 3 Octane Thief 3rd = 9 Crazy Ronda 4th = 8 Dig Deep Cindy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 2 Dr Mortikye | ||
Sun Apr 1 2018 18:35 | 1st = 2 Dr Mortikye 2nd = 6 Why Not Dom 3rd = 1 Placid Warrior 4th = 3 Black Shirley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 2 - 1 Filthy Phantom | ||
Sun Apr 1 2018 18:32 | 1st = 1 Filthy Phantom 2nd = 8 Nitro Kist 3rd = 2 Diamond Model 4th = 7 Rusty Dreams |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 3 - 2 Curlimore | ||
Sun Apr 1 2018 18:27 | 1st = 2 Curlimore 2nd = 1 Give Me The Night 3rd = 6 Steely Blue 4th = 5 Krisney Symbol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 7 Lucks Gone | ||
Sun Apr 1 2018 18:24 | 1st = 7 Lucks Gone 2nd = 6 Peggalicious 3rd = 2 Satin Lustre 4th = 1 Cleo Not Chloe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 11 - 4 He Shall Fred | ||
Sun Apr 1 2018 18:21 | 1st = 4 He Shall Fred 2nd = 5 Galester Hook 3rd = 6 Extra Gear 4th = 7 Tiggerlong Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 7 - 4 Gauged | ||
Sun Apr 1 2018 18:20 | 1st = 4 Gauged 2nd = 3 Toned 3rd = 8 Countercat 4th = 5 Saxapak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 2 - 5 Crazy Horse | ||
Sun Apr 1 2018 18:17 | 1st = 5 Crazy Horse 2nd = 7 Yukon Jack 3rd = 4 Anyway Loose 4th = 2 Peckys Flap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 2 Swanny Flyer | ||
Sun Apr 1 2018 18:13 | 1st = 2 Swanny Flyer 2nd = 8 El Diamonte 3rd = 6 Drama Club 4th = 4 Joyous Jill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Gawler Race 1 - 3 Aston Cuthbert | ||
Sun Apr 1 2018 18:09 | 1st = 3 Aston Cuthbert 2nd = 2 Bear Metal 3rd = 6 Zen Warrior 4th = 10 Big Buzz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 2 Harrys Legend | ||
Sun Apr 1 2018 18:03 | 1st = 2 Harrys Legend 2nd = 7 Next One 3rd = 1 Ban Chi Baby 4th = 3 Snowball Shirl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Collie Race 6 - 5 Tella | ||
Sun Apr 1 2018 18:01 | 1st = 5 Tella 2nd = 6 Aussie Jet 3rd = 9 Estilo 4th = 2 Abetta Tiny Dancer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 10 - 3 Shayna Powers | ||
Sun Apr 1 2018 18:00 | 1st = 3 Shayna Powers 2nd = 1 Yarraman Ace 3rd = 2 Ronray Destiny 4th = 4 Despacito |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Canberra Race 1 - 2 Zulu Zoom | ||
Sun Apr 1 2018 17:57 | 1st = 2 Zulu Zoom 2nd = 5 Maneyak 3rd = 4 Storm Charmer 4th = 3 Last Drink |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 2 Zipping Bomber | ||
Sun Apr 1 2018 17:54 | 1st = 2 Zipping Bomber 2nd = 4 Voluptuous Dot 3rd = 1 Krypto Jam 4th = 7 Our Echo Rose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 2 - 5 Cavallo Volante | ||
Sun Apr 1 2018 17:49 | 1st = 5 Cavallo Volante 2nd = 6 Rockowsroad 3rd = 8 Ginas Gold 4th = 9 Sprockets |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 6 - 2 Mongolian Warlord | ||
Sun Apr 1 2018 17:45 | 1st = 2 Mongolian Warlord 2nd = 6 Tranquilla Sunrise 3rd = 14 Anna Amalia 4th = 15 Fulzip |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 8 - 2 Jimassi | ||
Sun Apr 1 2018 17:40 | 1st = 2 Jimassi 2nd = 10 Fox On The Run 3rd = 7 Hattan Man 4th = 4 Grassmere Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 9 - 2 Vanda Mick | ||
Sun Apr 1 2018 17:37 | 1st = 2 Vanda Mick 2nd = 7 Daves Entity 3rd = 6 Got Some Wheels 4th = 3 Startron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Collie Race 5 - 1 Liberte | ||
Sun Apr 1 2018 17:33 | 1st = 1 Liberte 2nd = 2 My Names Bob 3rd = 7 Skewsy Newsy 4th = 8 Kaydee Stratton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stawell Race 8 - 10 Boss Coni | ||
Sun Apr 1 2018 17:30 | 1st = 10 Boss Coni 2nd = 6 Favonski 3rd = 9 Mr Sinatra 4th = 1 Chapel Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 8 - 13 Iona Nicconi | ||
Sun Apr 1 2018 17:20 | 1st = 13 Iona Nicconi 2nd = 4 Nikkas N A Twist 3rd = 1 Clevanicc |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Victor Harbor Race 7 - 6 Watch Me Dash | ||
Sun Apr 1 2018 17:17 | 1st = 6 Watch Me Dash 2nd = 5 Friends 3rd = 1 Arm A Princess 4th = 9 The Bellum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 1 - 8 Here Comes Sharkie | ||
Sun Apr 1 2018 17:14 | 1st = 8 Here Comes Sharkie 2nd = 1 I Its Me 3rd = 5 Gallifrey Penny 4th = 3 Kissing Game |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 8 - 7 Hit The Highway | ||
Sun Apr 1 2018 17:13 | 1st = 7 Hit The Highway 2nd = 3 Dyna Dean 3rd = 2 Zipping Nitro 4th = 4 Myrniong Corner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 5 - 3 Spin Da Wheels | ||
Sun Apr 1 2018 17:10 | 1st = 3 Spin Da Wheels 2nd = 4 Happy Harry 3rd = 11 Friars Gift 4th = 7 Hostwin Pegasus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 9 - 1 Rubies For Tash | ||
Sun Apr 1 2018 17:07 | 1st = 1 Rubies For Tash 2nd = 4 Red River Glacier 3rd = 8 Christian Torado 4th = 6 Jimmy Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 7 - 5 Flow Meter | ||
Sun Apr 1 2018 17:05 | 1st = 5 Flow Meter 2nd = 3 Mr Lebrock 3rd = 8 Iamthekey 4th = 1 Evenmoreaction |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 8 El Helecho | ||
Sun Apr 1 2018 17:03 | 1st = 8 El Helecho 2nd = 1 Shady Buck 3rd = 5 Yuko 4th = 2 Lonnie Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 7 - 5 Drake The Pirate | ||
Sun Apr 1 2018 17:00 | 1st = 5 Drake The Pirate 2nd = 2 Bon Warrior 3rd = 1 Hez Lethal 4th = 7 Shiitake |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Collie Race 4 - 9 Bandar | ||
Sun Apr 1 2018 16:58 | 1st = 9 Bandar 2nd = 7 Betshes Precious 3rd = 4 Shelby Cruzin 4th = 1 Beware Of Darkness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stawell Race 7 - 12 Silent Warrior | ||
Sun Apr 1 2018 16:55 | 1st = 12 Silent Warrior 2nd = 5 Swacadelic 3rd = 8 Gold Medals 4th = 4 Ivan Grozny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Marburg Race 9 - 2 Domestic Art | ||
Sun Apr 1 2018 16:51 | 1st = 2 Domestic Art 2nd = 4 Ruato Bay 3rd = 3 Madeyamoney 4th = 5 Jango Fett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 9 - 9 Sip Sip Sip | ||
Sun Apr 1 2018 16:50 | 1st = 9 Sip Sip Sip 2nd = 11 Venetian Beauty 3rd = 1 Sonic Swish 4th = 10 Strike Sika |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Victor Harbor Race 6 - 7 Our Jericho | ||
Sun Apr 1 2018 16:46 | 1st = 7 Our Jericho 2nd = 6 Bettor Party 3rd = 1 Rap Artist 4th = 4 Sir Julian |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 6 - 8 Little Peanut | ||
Sun Apr 1 2018 16:44 | 1st = 8 Little Peanut 2nd = 3 Highview Starzzz 3rd = 7 Byalla Boy 4th = 6 Me Mate Les |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 7 - 2 Nervous An Weird | ||
Sun Apr 1 2018 16:44 | 1st = 2 Nervous An Weird 2nd = 6 Big Sam Marjen 3rd = 3 Alpha Midas 4th = 4 Aston Kirui |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 7 - 14 Niccobelle | ||
Sun Apr 1 2018 16:40 | 1st = 14 Niccobelle 2nd = 4 Mishani Honcho 3rd = 7 Marksfield 4th = 10 Kopite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 1 Mepunga Bella | ||
Sun Apr 1 2018 16:37 | 1st = 1 Mepunga Bella 2nd = 7 Bellas Ghost 3rd = 6 My Bro Regis 4th = 8 Especial Shiraz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 7 - 14 Ali Orphan | ||
Sun Apr 1 2018 16:35 | 1st = 14 Ali Orphan 2nd = 3 Catch Me Latar 3rd = 12 Atomic Charge 4th = 19 Curra Kid |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 8 - 6 Resounding | ||
Sun Apr 1 2018 16:32 | 1st = 6 Resounding 2nd = 1 Our American Princess 3rd = 4 Major League 4th = 9 Rich Virgin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 4 - 14 Diraja Jewel | ||
Sun Apr 1 2018 16:30 | 1st = 14 Diraja Jewel 2nd = 10 Double Edged 3rd = 1 Tripeletto 4th = 2 Red Noire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 6 - 1 Come On Emmaline | ||
Sun Apr 1 2018 16:29 | 1st = 1 Come On Emmaline 2nd = 3 Mutant 3rd = 7 Monster Machine 4th = 8 Ginger Menang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 6 - 7 Dyagilev | ||
Sun Apr 1 2018 16:25 | 1st = 7 Dyagilev 2nd = 3 Athos 3rd = 1 Any Given Glass 4th = 5 Majestic Ridge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Collie Race 3 - 1 Rock The Joint | ||
Sun Apr 1 2018 16:24 | 1st = 1 Rock The Joint 2nd = 2 Dollars And Cents 3rd = 6 Mon Alisa Jet 4th = 10 Right Hand |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 6 - 7 Feisty Fox | ||
Sun Apr 1 2018 16:20 | 1st = 7 Feisty Fox 2nd = 2 Alvin Purple 3rd = 1 Shirazzle 4th = 3 Lady Elizabeth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stawell Race 6 - 3 Nimbostratus | ||
Sun Apr 1 2018 16:15 | 1st = 3 Nimbostratus 2nd = 9 Menegatti 3rd = 8 Matriarchal 4th = 10 Our Henrietta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Marburg Race 8 - 8 Blue Eyed Creation | ||
Sun Apr 1 2018 16:14 | 1st = 8 Blue Eyed Creation 2nd = 5 Newmerella Sharkie 3rd = 1 Beauty Bound 4th = 2 Gotta Go Ralphie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 8 Elevated | ||
Sun Apr 1 2018 16:11 | 1st = 8 Elevated 2nd = 1 Super Tokachi 3rd = 2 Like A Rocket 4th = 3 Mepunga Zeus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 8 - 12 Private Hero | ||
Sun Apr 1 2018 16:10 | 1st = 12 Private Hero 2nd = 6 Light Shows 3rd = 13 Sunset Hills 4th = 9 Deitch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Victor Harbor Race 5 - 4 Manonthemoon | ||
Sun Apr 1 2018 16:07 | 1st = 4 Manonthemoon 2nd = 9 The Big Show 3rd = 5 Missy Murdock 4th = 6 Just Read My Mind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 5 - 5 Cruz Bromac | ||
Sun Apr 1 2018 16:04 | 1st = 5 Cruz Bromac 2nd = 1 Im the Boss 3rd = 4 Rockstar Angel 4th = 6 Mister Wickham |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 5 - 3 My American Girl | ||
Sun Apr 1 2018 16:04 | 1st = 3 My American Girl 2nd = 1 Rixy Ya Pest 3rd = 7 Hightan 4th = 2 Bad Apple |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 5 - 7 Quarck | ||
Sun Apr 1 2018 16:00 | 1st = 7 Quarck 2nd = 2 Plateau Gold 3rd = 3 Rhythmatic 4th = 4 Save Me Ned |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 6 - 4 Dont Give A Damn | ||
Sun Apr 1 2018 16:00 | 1st = 4 Dont Give A Damn 2nd = 6 My Tagoson 3rd = 7 Vega De Lago 4th = 10 Ori On Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 6 - 1 Magnesprit | ||
Sun Apr 1 2018 15:55 | 1st = 1 Magnesprit 2nd = 9 Powerful Story 3rd = 17 Praguematist 4th = 4 Any Given Bender |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 7 - 5 Bater House | ||
Sun Apr 1 2018 15:54 | 1st = 5 Bater House 2nd = 2 Knightsmile 3rd = 1 Fat George 4th = 11 Soho Beijing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Collie Race 2 - 2 Classic Air | ||
Sun Apr 1 2018 15:54 | 1st = 2 Classic Air 2nd = 4 The Royal Lady 3rd = 8 Loaded Aussie 4th = 3 Dagati Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 3 - 5 Nun Of That | ||
Sun Apr 1 2018 15:50 | 1st = 5 Nun Of That 2nd = 7 Friarandice 3rd = 4 Notta Mocha 4th = 11 Aground |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 8 Benali | ||
Sun Apr 1 2018 15:47 | 1st = 8 Benali 2nd = 2 Milky Jones 3rd = 5 Crumps Princess 4th = 3 Surf In Vane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Marburg Race 7 - 1 Majordoit | ||
Sun Apr 1 2018 15:42 | 1st = 1 Majordoit 2nd = 2 Corey William 3rd = 6 Chevals Diamond 4th = 8 Argyle Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 5 - 4 Cheeky Bella | ||
Sun Apr 1 2018 15:40 | 1st = 4 Cheeky Bella 2nd = 5 Princess Kalli 3rd = 7 Empyrean 4th = 1 Monterey Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 4 - 4 Helicopter Harry | ||
Sun Apr 1 2018 15:39 | 1st = 4 Helicopter Harry 2nd = 1 Dont Quote Me 3rd = 2 True Talent 4th = 8 Monster Fish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stawell Race 5 - 7 Gold Seal | ||
Sun Apr 1 2018 15:35 | 1st = 7 Gold Seal 2nd = 4 Euroman 3rd = 1 Weave 4th = 8 Valhalla Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Victor Harbor Race 4 - 2 Truscott Law | ||
Sun Apr 1 2018 15:34 | 1st = 2 Truscott Law 2nd = 4 Rocknroll Baby 3rd = 6 Rejuvenation 4th = 5 Chuck Wagon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 12 - 3 Lektra Jenny | ||
Sun Apr 1 2018 15:32 | 1st = 3 Lektra Jenny 2nd = 2 Arolok Jax 3rd = 6 Rumbling Moment 4th = 1 Marodo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 7 - 11 Bidziil | ||
Sun Apr 1 2018 15:31 | 1st = 11 Bidziil 2nd = 4 Unique Magic 3rd = 12 Benovsky 4th = 7 Desert Rush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 1 Zipping Monty | ||
Sun Apr 1 2018 15:29 | 1st = 1 Zipping Monty 2nd = 3 Okay Kirsty 3rd = 8 Aston Lelani 4th = 2 Takaho Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 4 - 1 Chrisken Kiosk | ||
Sun Apr 1 2018 15:26 | 1st = 1 Chrisken Kiosk 2nd = 4 Argentine Tango 3rd = 3 Knocked Off Early 4th = 7 Jeter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Collie Race 1 - 3 Rolling Commander | ||
Sun Apr 1 2018 15:24 | 1st = 3 Rolling Commander 2nd = 2 Sleekn Styx 3rd = 4 Fight Song 4th = 6 Empty The Till |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 5 - 5 Nick On The Run | ||
Sun Apr 1 2018 15:23 | 1st = 5 Nick On The Run 2nd = 1 Archytas 3rd = 7 Dreamy Belle 4th = 8 Hot Pistol |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 5 - 1 The Centaurian | ||
Sun Apr 1 2018 15:18 | 1st = 1 The Centaurian 2nd = 7 Son Of Sami 3rd = 8 Waterford Sound 4th = 5 Thumbtacks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 6 - 5 Big On Class | ||
Sun Apr 1 2018 15:17 | 1st = 5 Big On Class 2nd = 7 Our Stella Rose 3rd = 1 Lombo Newsy Scoop 4th = 10 Illinois Beauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 3 - 1 Soda Kid | ||
Sun Apr 1 2018 15:15 | 1st = 1 Soda Kid 2nd = 8 Run Ronnie Run 3rd = 2 Kid Ringo 4th = 6 Joycee Rae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 2 - 10 Second Best | ||
Sun Apr 1 2018 15:14 | 1st = 10 Second Best 2nd = 4 Ibiza 3rd = 1 Democracy Rules 4th = 3 Found A Keeper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 11 - 6 Gangster Of Love | ||
Sun Apr 1 2018 15:12 | 1st = 6 Gangster Of Love 2nd = 1 Hopalong 3rd = 4 Bazs Moment 4th = 2 Return The Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stawell Race 4 - 4 Spearhead | ||
Sun Apr 1 2018 15:12 | 1st = 4 Spearhead 2nd = 7 Our Dexter 3rd = 6 Gauteng Gal 4th = 10 Quietly Angry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 4 - 5 Hasta La Red | ||
Sun Apr 1 2018 15:10 | 1st = 5 Hasta La Red 2nd = 3 Carak 3rd = 7 Bunumburt 4th = 4 High Rolla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 3 Slinky Inky | ||
Sun Apr 1 2018 15:09 | 1st = 3 Slinky Inky 2nd = 9 Dyna Elvio 3rd = 8 Pia 4th = 2 Zizou De Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 4 - 2 Sweet Surprise | ||
Sun Apr 1 2018 15:05 | 1st = 2 Sweet Surprise 2nd = 1 Halliday Road 3rd = 6 The Last Sommet 4th = 8 Grundalina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Marburg Race 6 - 5 Leo The Lion | ||
Sun Apr 1 2018 15:04 | 1st = 5 Leo The Lion 2nd = 2 Lucky Ned Pepper 3rd = 8 Invite Only 4th = 10 Miss Catalina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Victor Harbor Race 3 - 2 Bobbies Delight | ||
Sun Apr 1 2018 14:59 | 1st = 2 Bobbies Delight 2nd = 4 Rubbers Dilemma 3rd = 3 Racing For Reggie 4th = 5 Little Growl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 2 - 6 Rave On | ||
Sun Apr 1 2018 14:57 | 1st = 6 Rave On 2nd = 3 Zipping Amber 3rd = 7 You Never Know 4th = 4 Cappuccino |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 6 - 3 River Boy | ||
Sun Apr 1 2018 14:56 | 1st = 3 River Boy 2nd = 8 Salute The Prince 3rd = 2 Vimstinction 4th = 9 Miabla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 10 - 5 Jans Star | ||
Sun Apr 1 2018 14:54 | 1st = 5 Jans Star 2nd = 7 Chesca 3rd = 3 Xtreme Purpose 4th = 4 Penny La Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stawell Race 3 - 4 Gimme Strength | ||
Sun Apr 1 2018 14:52 | 1st = 4 Gimme Strength 2nd = 9 Universal Thief 3rd = 10 Whats Up 4th = 7 Monteegar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 3 - 5 Gilty Hanover | ||
Sun Apr 1 2018 14:51 | 1st = 5 Gilty Hanover 2nd = 1 Temporal Join 3rd = 6 Madison Louise 4th = 3 Moreliner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 4 - 6 Azcannyaz | ||
Sun Apr 1 2018 14:48 | 1st = 6 Azcannyaz 2nd = 12 Mackellar 3rd = 11 Invincible Queen 4th = 7 Swiss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 1 Dava Supreme | ||
Sun Apr 1 2018 14:47 | 1st = 1 Dava Supreme 2nd = 6 Lady Bullseye 3rd = 7 Ringading Sister 4th = 4 Our Gal Livy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 4 - 9 Argyle Belle | ||
Sun Apr 1 2018 14:43 | 1st = 9 Argyle Belle 2nd = 8 Forever True 3rd = 3 Ayers Rock 4th = 15 Trimouille |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 5 - 5 Itsadanceoff | ||
Sun Apr 1 2018 14:42 | 1st = 5 Itsadanceoff 2nd = 7 Whiskiesonthebeach 3rd = 10 Red Ruffy 4th = 8 Slice Of Paradise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bendigo Race 1 - 1 My Cousin Jim | ||
Sun Apr 1 2018 14:40 | 1st = 1 My Cousin Jim 2nd = 3 Eureka Creek 3rd = 7 Go Alice Go 4th = 8 Myrniong Cosmo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 1 - 10 Shoestring | ||
Sun Apr 1 2018 14:39 | 1st = 10 Shoestring 2nd = 8 Psionics 3rd = 5 Bentleys Brother 4th = 3 Motorcar Motorcar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 9 - 2 Luca Flyer | ||
Sun Apr 1 2018 14:37 | 1st = 2 Luca Flyer 2nd = 6 Spirited Bingle 3rd = 8 Teddy La Moment 4th = 1 Banjo Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 3 - 2 Pourquoi Pas | ||
Sun Apr 1 2018 14:35 | 1st = 2 Pourquoi Pas 2nd = 5 Zarfarie 3rd = 7 Just Wanto Run Now 4th = 9 Bel Robbie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Marburg Race 5 - 7 Go Ahead Makemyday | ||
Sun Apr 1 2018 14:32 | 1st = 7 Go Ahead Makemyday 2nd = 4 Sodeska 3rd = 5 Norahs Fling 4th = 6 High Cloud Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 3 - 3 The Mist | ||
Sun Apr 1 2018 14:30 | 1st = 3 The Mist 2nd = 7 Everly Girl 3rd = 6 Buskers Ballad 4th = 2 Supa Hong Kong |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Victor Harbor Race 2 - 2 Torque Tothe Starz | ||
Sun Apr 1 2018 14:26 | 1st = 2 Torque Tothe Starz 2nd = 4 The Deal 3rd = 3 Sea Parade 4th = 1 Jagged Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 5 Federal Impact | ||
Sun Apr 1 2018 14:24 | 1st = 5 Federal Impact 2nd = 4 North Paw 3rd = 3 Chinookan Blue 4th = 7 Mistys Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 5 - 4 Hidden Gold | ||
Sun Apr 1 2018 14:21 | 1st = 4 Hidden Gold 2nd = 7 Omnia Marka Tayada 3rd = 5 The Perpetrator 4th = 2 Scoutabout |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 4 - 1 Cee Cee Ambro | ||
Sun Apr 1 2018 14:18 | 1st = 1 Cee Cee Ambro 2nd = 7 Western Secret 3rd = 6 Mister Donald 4th = 2 Ebonynrose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 8 - 3 Cilla Brown | ||
Sun Apr 1 2018 14:17 | 1st = 3 Cilla Brown 2nd = 1 Big Lebowski 3rd = 8 Swift Limes 4th = 7 Big Rough |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 2 - 4 Misty Cullen | ||
Sun Apr 1 2018 14:16 | 1st = 4 Misty Cullen 2nd = 1 Rocks Roy 3rd = 3 Persimmon 4th = 6 Mulgrave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 3 - 3 Table Mountain | ||
Sun Apr 1 2018 14:13 | 1st = 3 Table Mountain 2nd = 2 Flying Rose 3rd = 10 Jackknife 4th = 5 Latin Light |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 3 - 5 Boss Tweed | ||
Sun Apr 1 2018 14:08 | 1st = 5 Boss Tweed 2nd = 3 Beachwood 3rd = 9 Reliable Magic 4th = 10 Sam Slick |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 5 Creative Playboy | ||
Sun Apr 1 2018 14:05 | 1st = 5 Creative Playboy 2nd = 7 Tyche Onyx 3rd = 6 Tantalise 4th = 4 Happy Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 7 - 4 Shine On Shannah | ||
Sun Apr 1 2018 14:01 | 1st = 4 Shine On Shannah 2nd = 8 Penny Eagle 3rd = 7 Redda 4th = 5 Derivation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 2 - 3 Dangerous Rebel | ||
Sun Apr 1 2018 14:00 | 1st = 3 Dangerous Rebel 2nd = 5 Shakamber 3rd = 4 Every Breath 4th = 1 Bianzeda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 2 - 1 Brogue | ||
Sun Apr 1 2018 13:55 | 1st = 1 Brogue 2nd = 4 Kiarra Rose 3rd = 7 Grasp 4th = 6 Zariz Alwyns |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stawell Race 2 - 3 Furrion | ||
Sun Apr 1 2018 13:50 | 1st = 3 Furrion 2nd = 13 Laoban Tai Tai 3rd = 12 Escaday 4th = 14 Written On Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Marburg Race 4 - 7 Joey Tee | ||
Sun Apr 1 2018 13:50 | 1st = 7 Joey Tee 2nd = 6 Hot Dogma 3rd = 5 Arts Peregrine 4th = 1 Liz Au Betty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 2 Spectra Style | ||
Sun Apr 1 2018 13:48 | 1st = 2 Spectra Style 2nd = 3 Zamazan 3rd = 7 Zarbo Allen 4th = 5 So It Goes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 4 - 8 Foxarelli | ||
Sun Apr 1 2018 13:46 | 1st = 8 Foxarelli 2nd = 5 Reckless Choice 3rd = 7 Der Sieger 4th = 3 Nicalati |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Victor Harbor Race 1 - 5 Saab Magic | ||
Sun Apr 1 2018 13:43 | 1st = 5 Saab Magic 2nd = 2 Im Johnny Jet 3rd = 6 Rubys Bad Boy 4th = 3 Bounty Eyre |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Warragul Race 1 - 1 My Forgotten Hero | ||
Sun Apr 1 2018 13:41 | 1st = 1 My Forgotten Hero 2nd = 2 The Neptune Kid 3rd = 5 My Two Eves 4th = 6 Daybreak Drama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 2 - 1 Missed Out | ||
Sun Apr 1 2018 13:38 | 1st = 1 Missed Out 2nd = 6 Anchois 3rd = 11 With Purpose 4th = 5 My Blue Jeans |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 6 - 5 Joshy Wink Wink | ||
Sun Apr 1 2018 13:37 | 1st = 5 Joshy Wink Wink 2nd = 8 Dimora Flash 3rd = 1 Viking Bee Bee 4th = 6 Bungaloo Thor |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 2 - 4 Evil Cry | ||
Sun Apr 1 2018 13:33 | 1st = 4 Evil Cry 2nd = 13 Kaluna 3rd = 14 Mirusia 4th = 11 Dashing Savanna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 3 - 3 Harry Day | ||
Sun Apr 1 2018 13:30 | 1st = 3 Harry Day 2nd = 6 Run Business Run 3rd = 8 Miracle Marcus 4th = 5 No Tangles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 4 Yoppi Allen | ||
Sun Apr 1 2018 13:30 | 1st = 4 Yoppi Allen 2nd = 6 Striking Jewel 3rd = 7 Chase To Wyn 4th = 1 Geller Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Penola Race 1 - 5 Quickcraft | ||
Sun Apr 1 2018 13:25 | 1st = 5 Quickcraft 2nd = 7 Satin Sheen 3rd = 4 Power Of Words 4th = 6 Mayfair Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 5 - 4 Vectis Seyarda | ||
Sun Apr 1 2018 13:22 | 1st = 4 Vectis Seyarda 2nd = 1 Homer 3rd = 2 Lektra Lucy 4th = 3 Lektra Destiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Nowra Race 1 - 2 Belle Tournure | ||
Sun Apr 1 2018 13:20 | 1st = 2 Belle Tournure 2nd = 5 Miss Demi 3rd = 1 Cloudless Sky 4th = 7 Yashoda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Marburg Race 3 - 2 Lockton Art | ||
Sun Apr 1 2018 13:16 | 1st = 2 Lockton Art 2nd = 3 Dalacos Empress 3rd = 5 Lighthorse 4th = 7 Flippa Penny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Stawell Race 1 - 4 Connery | ||
Sun Apr 1 2018 13:15 | 1st = 4 Connery 2nd = 11 War Piglet 3rd = 1 Avachat 4th = 7 Von Mystic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 3 - 1 Coastal Boy | ||
Sun Apr 1 2018 13:11 | 1st = 1 Coastal Boy 2nd = 12 Perfect Aim 3rd = 6 Craiglea Ella 4th = 14 Sowhat Imarockstar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 4 - 8 Bekim Lucys | ||
Sun Apr 1 2018 13:07 | 1st = 8 Bekim Lucys 2nd = 6 Chilly Kiss 3rd = 1 Odd Boots 4th = 2 Miss Lava |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 1 - 12 Daiquiri Lass | ||
Sun Apr 1 2018 13:03 | 1st = 12 Daiquiri Lass 2nd = 8 Ancascocha 3rd = 5 The Naked Truth 4th = 7 Road To Nowhere |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 1 - 5 Fundamentalist | ||
Sun Apr 1 2018 12:58 | 1st = 5 Fundamentalist 2nd = 1 Amphitrite 3rd = 3 Des Moines 4th = 8 Soaring Eagle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 2 - 4 Sofire Girl | ||
Sun Apr 1 2018 12:53 | 1st = 4 Sofire Girl 2nd = 2 Dawn Ofa New Brew 3rd = 10 Jay Peez Official 4th = 1 Whatta Sticky Beak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 3 - 3 Allen Robbie | ||
Sun Apr 1 2018 12:50 | 1st = 3 Allen Robbie 2nd = 1 Another Scenario 3rd = 6 Blanko 4th = 2 Hail A Cab |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Marburg Race 2 - 8 Notmuchuptop | ||
Sun Apr 1 2018 12:43 | 1st = 8 Notmuchuptop 2nd = 1 Getinanhangon 3rd = 6 Mahalo 4th = 7 Mighty Montana |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 2 - 11 Liberty Lass | ||
Sun Apr 1 2018 12:36 | 1st = 11 Liberty Lass 2nd = 12 Ace Stryker 3rd = 5 Countess Natalie 4th = 7 Glitter Top |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 2 - 7 Hello Marshmello | ||
Sun Apr 1 2018 12:32 | 1st = 7 Hello Marshmello 2nd = 8 Viking Storm 3rd = 1 Mount Duke 4th = 3 Hard Call |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Wagga Race 1 - 8 Beachesndream | ||
Sun Apr 1 2018 12:25 | 1st = 8 Beachesndream 2nd = 2 Protect My Shadow 3rd = 5 Farrahfowler 4th = 1 Tugboat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Marburg Race 1 - 3 Sugar Brichers | ||
Sun Apr 1 2018 12:18 | 1st = 3 Sugar Brichers 2nd = 1 Taffy Boy 3rd = 8 Chump Chop 4th = 7 Jack Doubleyou |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mount Gambier Race 1 - 5 Lektra Brandy | ||
Sun Apr 1 2018 12:15 | 1st = 5 Lektra Brandy 2nd = 3 Andrews Gift 3rd = 1 Bourne Blackjack 4th = 8 Rocking Doll |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Sunshine Coast Race 1 - 2 Airacobra | ||
Sun Apr 1 2018 12:01 | 1st = 2 Airacobra 2nd = 9 Haikus Way 3rd = 5 Crab Boy 4th = 11 Not So Wild |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 13 - 4 Doc Hudson | ||
Sun Apr 1 2018 1:47 | 1st = 4 Doc Hudson 2nd = 2 So Shirokura 3rd = 1 Nosey Flyer 4th = 6 Dandalup Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 2 Winsome Jackie | ||
Sun Apr 1 2018 1:27 | 1st = 2 Winsome Jackie 2nd = 3 Sunset Sherbet 3rd = 1 Up And Above 4th = 5 Heres Linda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 3 Goodbye | ||
Sun Apr 1 2018 1:12 | 1st = 3 Goodbye 2nd = 8 Herkle Li 3rd = 6 Sticky Vicki 4th = 4 Molly Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 4 Moment To Jive | ||
Sun Apr 1 2018 0:52 | 1st = 4 Moment To Jive 2nd = 2 Beryllium 3rd = 1 Winsome April 4th = 8 Cruiser Coin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 8 - 1 Ideal Extra | ||
Sun Apr 1 2018 0:40 | 1st = 1 Ideal Extra 2nd = 3 Blackjack Anna 3rd = 11 Not Small 4th = 4 Miss Molly Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 8 Betty Gundi | ||
Sun Apr 1 2018 0:37 | 1st = 8 Betty Gundi 2nd = 6 Hazy Daisy 3rd = 7 Mahna Mahna 4th = 9 One For Tiger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 8 - 6 Deerview Storm | ||
Sun Apr 1 2018 0:22 | 1st = 6 Deerview Storm 2nd = 3 Poppy Monelli 3rd = 2 Benny Monelli 4th = 4 Limitless |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Northam Race 7 - 9 Thejewelinhereye | ||
Sun Apr 1 2018 0:15 | 1st = 9 Thejewelinhereye 2nd = 8 Who Thru Teddy 3rd = 6 Our Artemisia 4th = 2 Davincis Fiscal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 7 - 1 Neo Ha Ha | ||
Sun Apr 1 2018 0:07 | 1st = 1 Neo Ha Ha 2nd = 5 Desert Rampage 3rd = 7 Iridium Flare 4th = 6 Falcons Glory |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 8 Lord Reddan | ||
Thu Mar 1 2018 23:45 | 1st = 8 Lord Reddan 2nd = 6 Turner Burner 3rd = 4 Activator 4th = 7 Rockabilly Vegas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 6 Aysum Black | ||
Thu Mar 1 2018 23:22 | 1st = 6 Aysum Black 2nd = 8 Nomadic 3rd = 5 Fantasy Knight 4th = 1 Crocodile Daisy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 1 Diva De Kahn | ||
Thu Mar 1 2018 23:07 | 1st = 1 Diva De Kahn 2nd = 4 Ezi Pick 3rd = 6 Lady Cersei 4th = 8 Dance Away |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 6 Hillside Lady | ||
Thu Mar 1 2018 22:52 | 1st = 6 Hillside Lady 2nd = 4 Lylahs Way 3rd = 1 Down Mexico Way 4th = 5 Go Go Guru |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 3 Zipping Knot | ||
Thu Mar 1 2018 22:45 | 1st = 3 Zipping Knot 2nd = 1 Lottie Deno 3rd = 7 Triple Crown Blu 4th = 6 Ambition |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 2 Bridwood Brianna | ||
Thu Mar 1 2018 22:37 | 1st = 2 Bridwood Brianna 2nd = 7 Giant Valley 3rd = 6 Dame Kirra 4th = 4 Onassis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 3 Midnight Hero | ||
Thu Mar 1 2018 22:30 | 1st = 3 Midnight Hero 2nd = 2 My Names David 3rd = 4 Reid Star 4th = 8 Zing Zang Zena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 6 Charcoal Avenue | ||
Thu Mar 1 2018 22:27 | 1st = 6 Charcoal Avenue 2nd = 1 Kieran Keeping 3rd = 2 Rockabye Demi 4th = 4 Hello Im Donny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 6 Dreaming Dora | ||
Thu Mar 1 2018 22:24 | 1st = 6 Dreaming Dora 2nd = 1 Fonic Lass 3rd = 5 Saludos 4th = 4 Stanky Leg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 9 Downworlder | ||
Thu Mar 1 2018 22:21 | 1st = 9 Downworlder 2nd = 7 Irish Model 3rd = 6 Global Galaxy 4th = 3 Senorita Sparky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 5 Victa Louise | ||
Thu Mar 1 2018 22:18 | 1st = 5 Victa Louise 2nd = 1 Spring Shirl 3rd = 6 Danyos Cally 4th = 3 Click Here |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 4 Gatwick | ||
Thu Mar 1 2018 22:15 | 1st = 4 Gatwick 2nd = 5 Willie Mac 3rd = 3 Hyper Jet 4th = 6 Seaside |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 1 Tobacco Leaf | ||
Thu Mar 1 2018 22:07 | 1st = 1 Tobacco Leaf 2nd = 5 Sable Sass 3rd = 8 Cosmic Act 4th = 7 Dorrigo Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 5 Saffron Monelli | ||
Thu Mar 1 2018 22:04 | 1st = 5 Saffron Monelli 2nd = 8 Gidgets Girl 3rd = 1 Eiger Monelli 4th = 2 Chain Smoker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 2 Comaneci | ||
Thu Mar 1 2018 22:01 | 1st = 2 Comaneci 2nd = 1 Arden Street 3rd = 5 Just Spiffing 4th = 4 Smart Marlow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 5 In Like Flint | ||
Thu Mar 1 2018 21:58 | 1st = 5 In Like Flint 2nd = 2 Tough Torque 3rd = 1 Huntley Gold 4th = 7 Doppler Effect |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 6 Gunnadoo Trooper | ||
Thu Mar 1 2018 21:55 | 1st = 6 Gunnadoo Trooper 2nd = 4 Wattos Revenge 3rd = 1 Blastoise 4th = 7 John Bob Tyson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 2 Murray Mojito | ||
Thu Mar 1 2018 21:52 | 1st = 2 Murray Mojito 2nd = 4 Cawbourne Dill 3rd = 5 Rossa Rider 4th = 6 Cawbourne Aldos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 2 Immen Bale | ||
Thu Mar 1 2018 21:49 | 1st = 2 Immen Bale 2nd = 1 Baby Huey 3rd = 4 Dyna Oscar 4th = 6 Oronsay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 6 Incredible Doll | ||
Thu Mar 1 2018 21:46 | 1st = 6 Incredible Doll 2nd = 7 Magic Billie 3rd = 8 Peaky Girl 4th = 5 Accident Range |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 1 Amber Marie | ||
Thu Mar 1 2018 21:43 | 1st = 1 Amber Marie 2nd = 3 Cyndies Magic 3rd = 2 Hipster 4th = 5 Jay Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 5 Hurrican Mae | ||
Thu Mar 1 2018 21:37 | 1st = 5 Hurrican Mae 2nd = 4 Kanzan 3rd = 1 Proximity 4th = 3 Lilys Blossom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 5 Aston Kody | ||
Thu Mar 1 2018 21:34 | 1st = 5 Aston Kody 2nd = 6 Pyredos Monelli 3rd = 3 Snow Avalanche 4th = 4 Sweeping Strikes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 8 - 10 Tardis | ||
Thu Mar 1 2018 21:30 | 1st = 10 Tardis 2nd = 8 Misty Girl 3rd = 2 Cambodian Prince 4th = 4 Valrouz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 6 Havin A Go | ||
Thu Mar 1 2018 21:28 | 1st = 6 Havin A Go 2nd = 2 Monahan Lass 3rd = 7 Amandas Dancer 4th = 8 Hughey Dee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 4 Rapanui Reveller | ||
Thu Mar 1 2018 21:25 | 1st = 4 Rapanui Reveller 2nd = 5 Tuggeragh 3rd = 6 Leos Gift 4th = 2 Dundee Calypso |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 1 Spring Time Girl | ||
Thu Mar 1 2018 21:22 | 1st = 1 Spring Time Girl 2nd = 6 Cyns Magic 3rd = 2 Alota Amy 4th = 7 Dream Blaster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 1 Peggy Hook | ||
Thu Mar 1 2018 21:19 | 1st = 1 Peggy Hook 2nd = 5 Lauries Sticka 3rd = 4 Takahi Storm 4th = 6 Dollys Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 7 - 2 Miss Graceland | ||
Thu Mar 1 2018 21:15 | 1st = 2 Miss Graceland 2nd = 6 Village Safari 3rd = 4 Eye See Diamonds 4th = 3 Hashtag |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 2 Larrikin Locky | ||
Thu Mar 1 2018 21:13 | 1st = 2 Larrikin Locky 2nd = 7 Funky Monkey 3rd = 4 Tullabung Betty 4th = 8 Motown Kenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 3 Cawbourne Dawnie | ||
Thu Mar 1 2018 21:10 | 1st = 3 Cawbourne Dawnie 2nd = 2 Tassie Infrared 3rd = 1 Coasting Around 4th = 6 Magic Lizzie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 1 Bonnie Beauty | ||
Thu Mar 1 2018 21:07 | 1st = 1 Bonnie Beauty 2nd = 4 Oshkosh Expert 3rd = 3 Poppy Pete 4th = 6 Dyna Chill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 12 - 2 Kiss Me Boss | ||
Thu Mar 1 2018 21:04 | 1st = 2 Kiss Me Boss 2nd = 8 Tiger Bite Turbo 3rd = 1 Lektra Miss 4th = 3 Black Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 7 - 6 Overcharged | ||
Thu Mar 1 2018 21:03 | 1st = 6 Overcharged 2nd = 2 Miss Aeyla 3rd = 9 No Risk No Return 4th = 5 Spirit Of Reason |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 7 - 6 Cant Remember | ||
Thu Mar 1 2018 21:00 | 1st = 6 Cant Remember 2nd = 3 Aerovictory 3rd = 10 Sky Lake 4th = 4 Heavenly Thought |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 3 Kulu Zipster | ||
Thu Mar 1 2018 20:58 | 1st = 3 Kulu Zipster 2nd = 8 Sonic Thunder 3rd = 5 Maywyns Noise 4th = 4 Du Hast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 7 Sassy Swiper | ||
Thu Mar 1 2018 20:55 | 1st = 7 Sassy Swiper 2nd = 2 Out To Strike 3rd = 5 Winsome Stride 4th = 8 Ritza Jimmy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 1 Bean Monelli | ||
Thu Mar 1 2018 20:52 | 1st = 1 Bean Monelli 2nd = 5 Marco Lee 3rd = 3 Born Billy 4th = 6 Fox Gambler |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 3 Vitor | ||
Thu Mar 1 2018 20:49 | 1st = 3 Vitor 2nd = 6 Bunna Boy 3rd = 1 Whoop Bang 4th = 4 Jacks Missile |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 6 - 1 Next Thru | ||
Thu Mar 1 2018 20:48 | 1st = 1 Next Thru 2nd = 2 Bootleg Bert 3rd = 7 Greg The Great 4th = 6 Riegle Deception |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 11 - 3 Winlock Strecker | ||
Thu Mar 1 2018 20:46 | 1st = 3 Winlock Strecker 2nd = 1 Crumps Legend 3rd = 6 Azalea 4th = 4 Robyns Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 9 - 5 Poldarks Girl | ||
Thu Mar 1 2018 20:45 | 1st = 5 Poldarks Girl 2nd = 3 Parisienne Lady 3rd = 11 Scandal Lass 4th = 9 Exexcel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 1 Ocean View | ||
Thu Mar 1 2018 20:43 | 1st = 1 Ocean View 2nd = 3 Shayna Powers 3rd = 5 Ace Ventura 4th = 4 Crackerjack Doug |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 7 Haras Honey | ||
Thu Mar 1 2018 20:40 | 1st = 7 Haras Honey 2nd = 1 Mr Belvedere 3rd = 6 Kulu Chance 4th = 2 Air Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 8 Winsome Currency | ||
Thu Mar 1 2018 20:37 | 1st = 8 Winsome Currency 2nd = 7 Coreys Magic 3rd = 5 Magic Bullet 4th = 3 Canya Bounce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 1 Newtown Flyer | ||
Thu Mar 1 2018 20:34 | 1st = 1 Newtown Flyer 2nd = 9 Benky Bomber 3rd = 2 Mouse Trap 4th = 5 Willie Win |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 4 Tungsten Terror | ||
Thu Mar 1 2018 20:33 | 1st = 4 Tungsten Terror 2nd = 3 Ohoka Jimmy 3rd = 2 Change The Talk 4th = 7 Clementsorrell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 6 Sachi | ||
Thu Mar 1 2018 20:31 | 1st = 6 Sachi 2nd = 2 Cavalry Rose 3rd = 1 Cee Sunrise 4th = 4 Azumi Spice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 6 - 6 Kaching | ||
Thu Mar 1 2018 20:30 | 1st = 6 Kaching 2nd = 7 Abyssinian 3rd = 8 Miss Clooney 4th = 4 Notable Choice |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 7 Cairnlea Jet | ||
Thu Mar 1 2018 20:28 | 1st = 7 Cairnlea Jet 2nd = 5 Abuzz 3rd = 8 Fabwik 4th = 1 Tal Lee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 10 Okay Kirsty | ||
Thu Mar 1 2018 20:25 | 1st = 10 Okay Kirsty 2nd = 1 Zipping Buck 3rd = 2 Bellas Ghost 4th = 3 Shady Buck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 5 Making Waves | ||
Thu Mar 1 2018 20:22 | 1st = 5 Making Waves 2nd = 8 Rustys Image 3rd = 7 Minstrel Man 4th = 6 Cheeky Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 6 Flippin Paw | ||
Thu Mar 1 2018 20:19 | 1st = 6 Flippin Paw 2nd = 2 Dancing Barefoot 3rd = 4 Key Patrol 4th = 5 Millie Magna |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 5 - 10 Best Of Beauty | ||
Thu Mar 1 2018 20:18 | 1st = 10 Best Of Beauty 2nd = 8 Dennington Heights 3rd = 6 Miss Victoria 4th = 1 Rocknroll Pearl |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 2 Penny Pop | ||
Thu Mar 1 2018 20:16 | 1st = 2 Penny Pop 2nd = 6 Summer Skye 3rd = 7 Champagne Luxe 4th = 4 Ellens Stardust |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 8 - 6 Scottish Trader | ||
Thu Mar 1 2018 20:15 | 1st = 6 Scottish Trader 2nd = 8 Force Element 3rd = 2 Sixpence Spent 4th = 3 Jester Rock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 2 Franky Pak | ||
Thu Mar 1 2018 20:13 | 1st = 2 Franky Pak 2nd = 5 Topper Miss 3rd = 4 De Belin 4th = 1 Hookhimo Fozzio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 8 Springvale Cooke | ||
Thu Mar 1 2018 20:10 | 1st = 8 Springvale Cooke 2nd = 4 On Fire 3rd = 1 Purpose Driven 4th = 2 Long Gully Gilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 8 Where Art Thou | ||
Thu Mar 1 2018 20:07 | 1st = 8 Where Art Thou 2nd = 7 Outshined 3rd = 4 Jeebus Bird 4th = 6 Mepunga Laser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 7 Fernandos Dream | ||
Thu Mar 1 2018 20:04 | 1st = 7 Fernandos Dream 2nd = 1 Alolo Miss 3rd = 8 Classic Keybow 4th = 6 My Call |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 7 Leaping Leo | ||
Thu Mar 1 2018 20:03 | 1st = 7 Leaping Leo 2nd = 3 Brazilian Rocker 3rd = 1 Britney Jane 4th = 6 Tassini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 1 Crook Me Kindly | ||
Thu Mar 1 2018 20:01 | 1st = 1 Crook Me Kindly 2nd = 8 Manzeene Magic 3rd = 7 Our Didda 4th = 6 Go Didda Go |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 5 - 13 Rileys Rocket | ||
Thu Mar 1 2018 20:00 | 1st = 13 Rileys Rocket 2nd = 11 Bella Mia 3rd = 5 Captain Rhett 4th = 6 Castleton |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 6 Kingsbrae Granma | ||
Thu Mar 1 2018 19:58 | 1st = 6 Kingsbrae Granma 2nd = 7 Kulu Lightning 3rd = 2 Draw The Whip 4th = 4 Wazza Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 5 Winsome Money | ||
Thu Mar 1 2018 19:55 | 1st = 5 Winsome Money 2nd = 2 Carinkabah 3rd = 6 Angelic Hand 4th = 7 Topper Soho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 6 Silver Timothy | ||
Thu Mar 1 2018 19:52 | 1st = 6 Silver Timothy 2nd = 1 Flying Ellen 3rd = 2 Phoebe Allen 4th = 4 Emerley Nolen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 1 That Was Paw | ||
Thu Mar 1 2018 19:49 | 1st = 1 That Was Paw 2nd = 6 Georgie 3rd = 3 Lashing Stan 4th = 8 Fishing Ducks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 4 - 4 Our Celebrity | ||
Thu Mar 1 2018 19:48 | 1st = 4 Our Celebrity 2nd = 1 Illawong Maestro 3rd = 3 My Kiwi Lady 4th = 6 Most Happy Cullen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 6 Boona Lad | ||
Thu Mar 1 2018 19:46 | 1st = 6 Boona Lad 2nd = 7 Arma Rapida 3rd = 1 Micks Advice 4th = 4 Wheres Jamal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 7 - 1 Mongolian Warlord | ||
Thu Mar 1 2018 19:45 | 1st = 1 Mongolian Warlord 2nd = 2 Frankly Scarlett 3rd = 3 Backtobeverley 4th = 9 Key To The World |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 3 Zipping Nitro | ||
Thu Mar 1 2018 19:43 | 1st = 3 Zipping Nitro 2nd = 1 Starzsa Smiling 3rd = 6 Myrniong Corner 4th = 2 Pia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 1 Yeah Okay | ||
Thu Mar 1 2018 19:40 | 1st = 1 Yeah Okay 2nd = 6 Alpha Valentine 3rd = 2 Izy Magic 4th = 3 Power Service |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 2 Awesome Danny | ||
Thu Mar 1 2018 19:37 | 1st = 2 Awesome Danny 2nd = 5 Road Angel 3rd = 3 Always Late 4th = 8 Snooker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 6 Bazzas Art | ||
Thu Mar 1 2018 19:33 | 1st = 6 Bazzas Art 2nd = 4 Flying Pegasus 3rd = 10 Robyns Bad Boy 4th = 9 Red Vee Hanover |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 5 Mepunga Bonnie | ||
Thu Mar 1 2018 19:31 | 1st = 5 Mepunga Bonnie 2nd = 7 Mepunga Dasha 3rd = 1 Con Rod 4th = 4 Galactic Panther |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 4 - 9 Ruchla | ||
Thu Mar 1 2018 19:30 | 1st = 9 Ruchla 2nd = 7 Mylex 3rd = 5 Global Sanction 4th = 11 Thee Queen Bee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 1 Cairnlea Buster | ||
Thu Mar 1 2018 19:28 | 1st = 1 Cairnlea Buster 2nd = 2 Aston Gianna 3rd = 5 You Send Me 4th = 7 Dakota Cam |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 1 So Amazing | ||
Thu Mar 1 2018 19:25 | 1st = 1 So Amazing 2nd = 3 Cosmic Collinda 3rd = 7 Orleans 4th = 4 Give Me Wings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 1 Brandi Alexander | ||
Thu Mar 1 2018 19:22 | 1st = 1 Brandi Alexander 2nd = 8 Rough Odds 3rd = 6 Fernando Bonus 4th = 2 Some Other Fool |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 3 - 1 Beach Garden | ||
Thu Mar 1 2018 19:18 | 1st = 1 Beach Garden 2nd = 3 Me Mate Les 3rd = 4 Intrusive 4th = 5 Classic Maker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 1 Lektra Guiseppe | ||
Thu Mar 1 2018 19:16 | 1st = 1 Lektra Guiseppe 2nd = 2 Ocean Bay 3rd = 7 Shannahs Gift 4th = 6 Shadowman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 6 - 3 Sunset Pete | ||
Thu Mar 1 2018 19:15 | 1st = 3 Sunset Pete 2nd = 2 Levonas 3rd = 6 Everasready 4th = 8 Rebel Flight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 4 Winsome Express | ||
Thu Mar 1 2018 19:13 | 1st = 4 Winsome Express 2nd = 8 Jenmar Classic 3rd = 1 Greek Gold Two 4th = 2 Hi Que |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 8 Greysynd Ebony | ||
Thu Mar 1 2018 19:10 | 1st = 8 Greysynd Ebony 2nd = 3 Rachel Zane 3rd = 5 Harbormaster 4th = 4 Hesa Marlow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 2 Jacqui Shoshone | ||
Thu Mar 1 2018 19:07 | 1st = 2 Jacqui Shoshone 2nd = 4 Like A Rocket 3rd = 5 Especial Shiraz 4th = 6 Menzali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 4 Valtona | ||
Thu Mar 1 2018 19:03 | 1st = 4 Valtona 2nd = 6 Ima Kennedy Two 3rd = 3 Jakes Sportwriter 4th = 1 Fashion Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 3 - 2 Forsure | ||
Thu Mar 1 2018 19:00 | 1st = 2 Forsure 2nd = 9 Cincinnati Red 3rd = 10 Hinchin Time 4th = 12 Runway Queen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 1 Blokes Advice | ||
Thu Mar 1 2018 18:57 | 1st = 1 Blokes Advice 2nd = 8 Thomeli Boy 3rd = 3 Zambora Ella 4th = 2 Foxy Molly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 2 - 3 Amendment Thirteen | ||
Thu Mar 1 2018 18:52 | 1st = 3 Amendment Thirteen 2nd = 1 Carramar Sovereign 3rd = 6 Bettor Be The Bomb 4th = 2 Whos Your Buddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 6 Im Seeking | ||
Thu Mar 1 2018 18:49 | 1st = 6 Im Seeking 2nd = 1 Reggie Mulwee 3rd = 3 Cougar Stealth 4th = 8 Tiny Zesta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 5 - 5 De Andes | ||
Thu Mar 1 2018 18:45 | 1st = 5 De Andes 2nd = 3 Naturaliste 3rd = 2 Bindaree Lady 4th = 4 Hostwin Pegasus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 8 Gaviria | ||
Thu Mar 1 2018 18:42 | 1st = 8 Gaviria 2nd = 1 Pumpernickel 3rd = 3 Adriel 4th = 7 Three Toots |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 6 Future Stride | ||
Thu Mar 1 2018 18:37 | 1st = 6 Future Stride 2nd = 3 Tightrope 3rd = 5 Empty Envelope 4th = 7 Lani Kai Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 3 Fantastic Jett | ||
Thu Mar 1 2018 18:34 | 1st = 3 Fantastic Jett 2nd = 1 Windsor Vella 3rd = 5 Flying Pepper 4th = 7 Point The Way |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 2 - 3 Five Kingdom | ||
Thu Mar 1 2018 18:30 | 1st = 3 Five Kingdom 2nd = 6 Spring Choice 3rd = 5 Masuta 4th = 4 Maclairey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 4 Elmaur Joy | ||
Thu Mar 1 2018 18:25 | 1st = 4 Elmaur Joy 2nd = 1 Royal Taz 3rd = 2 Oscars Glory 4th = 8 Jazzy Artist |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 8 Nambrok Agent | ||
Thu Mar 1 2018 18:23 | 1st = 8 Nambrok Agent 2nd = 5 Talanjee Chief 3rd = 1 Slick Brew 4th = 2 Kinmoss Brave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ballarat Race 1 - 6 The Stags Roar | ||
Thu Mar 1 2018 18:18 | 1st = 6 The Stags Roar 2nd = 5 Diamond Grace 3rd = 3 Oscar Bravo 4th = 8 Archduke Joseph |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 4 - 5 Arfa Chance | ||
Thu Mar 1 2018 18:15 | 1st = 5 Arfa Chance 2nd = 10 Planet Flower 3rd = 6 Athlone Castle 4th = 7 Jester Dini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 3 Orwellian | ||
Thu Mar 1 2018 18:12 | 1st = 3 Orwellian 2nd = 1 Stilton Buddy 3rd = 5 Lizzy Keen 4th = 8 King Jeremy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 3 Nikalong Henry | ||
Thu Mar 1 2018 18:07 | 1st = 3 Nikalong Henry 2nd = 8 Miss Ami Sloy 3rd = 7 In Massachusetts 4th = 10 Sir Macador |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 6 Midnight Bolt | ||
Thu Mar 1 2018 18:06 | 1st = 6 Midnight Bolt 2nd = 5 Talk Talk 3rd = 4 Sergess 4th = 3 Technic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 8 Ringcraft | ||
Thu Mar 1 2018 18:04 | 1st = 8 Ringcraft 2nd = 4 Irish Swagger 3rd = 3 Aston Vera 4th = 1 Ranger Bay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 1 - 6 Our Gladiator | ||
Thu Mar 1 2018 18:00 | 1st = 6 Our Gladiator 2nd = 10 Monkey Magic 3rd = 7 Written Choice 4th = 1 Henning |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 7 - | ||
Thu Mar 1 2018 17:55 | 2nd = 10 Salute The Prince 3rd = 1 Nelumbo 4th = 4 Barraaj |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 7 - 16 Marlahn | ||
Thu Mar 1 2018 17:55 | 1st = 16 Marlahn 2nd = 10 Salute The Prince 3rd = 1 Nelumbo 4th = 4 Barraaj |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 5 Mister Fernando | ||
Thu Mar 1 2018 17:52 | 1st = 5 Mister Fernando 2nd = 8 Zippet Zipper 3rd = 1 Black Forge 4th = 3 Ellie Belles |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 3 Platinum Marshal | ||
Thu Mar 1 2018 17:48 | 1st = 3 Platinum Marshal 2nd = 5 Timely Affair 3rd = 1 Opawa Sheldon 4th = 7 Fliberty Jiberty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 3 Stellagrey | ||
Thu Mar 1 2018 17:47 | 1st = 3 Stellagrey 2nd = 8 Tascott Lady 3rd = 1 Dreamtime Sara 4th = 7 Hot Dogma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 3 - 1 Prentice | ||
Thu Mar 1 2018 17:42 | 1st = 1 Prentice 2nd = 2 Mr Pago 3rd = 5 Gauged 4th = 3 Countercat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 3 Vanderville | ||
Thu Mar 1 2018 17:39 | 1st = 3 Vanderville 2nd = 6 Gotta Be Better 3rd = 4 Clovally Mansumi 4th = 5 Platinum Rift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 6 Elusive Wave | ||
Thu Mar 1 2018 17:32 | 1st = 6 Elusive Wave 2nd = 7 Big Bender 3rd = 5 Sound Advice 4th = 3 Shakes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 8 - 13 Manly Mach | ||
Thu Mar 1 2018 17:27 | 1st = 13 Manly Mach 2nd = 2 Moreliner 3rd = 8 Cantbetold 4th = 5 Dromana Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 7 Aston Dinnigan | ||
Thu Mar 1 2018 17:24 | 1st = 7 Aston Dinnigan 2nd = 1 Tiggerlong Boo 3rd = 9 Desperado Boy 4th = 8 Emily Skye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 6 Goldstar Ashton | ||
Thu Mar 1 2018 17:22 | 1st = 6 Goldstar Ashton 2nd = 5 Princely Gold 3rd = 4 Full Speed 4th = 3 Egomaniacal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 6 - 1 Cliveden | ||
Thu Mar 1 2018 17:20 | 1st = 1 Cliveden 2nd = 5 Brains 3rd = 11 Court Rules 4th = 3 Caesars Secret |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 6 Debt Cutter | ||
Thu Mar 1 2018 17:17 | 1st = 6 Debt Cutter 2nd = 5 Shimmer Chevy 3rd = 4 Give Us Double 4th = 7 Sketchy Fabio |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 3 Annas Best | ||
Thu Mar 1 2018 17:12 | 1st = 3 Annas Best 2nd = 1 Flashing Good Time 3rd = 6 Corporal Jujon 4th = 7 Nottellinya |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pukekura Race 8 - 2 Toro Delago | ||
Thu Mar 1 2018 17:11 | 1st = 2 Toro Delago 2nd = 5 Lady Liberty 3rd = 11 Annaliese Lincoln 4th = 6 Phillydotcom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 2 Tiggerlong Ring | ||
Thu Mar 1 2018 17:09 | 1st = 2 Tiggerlong Ring 2nd = 3 Hector Cabang 3rd = 1 Magic Buddie 4th = 8 Miss Booming |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 2 - 7 Powercraft | ||
Thu Mar 1 2018 17:05 | 1st = 7 Powercraft 2nd = 3 Kostyazilch 3rd = 4 Toned 4th = 1 Dr Sykes |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 8 - 5 Peg Leg Ben | ||
Thu Mar 1 2018 17:00 | 1st = 5 Peg Leg Ben 2nd = 10 Tea Tales 3rd = 9 Drysdale Spirit 4th = 6 Red Inca |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 1 Opawa Brad | ||
Thu Mar 1 2018 16:57 | 1st = 1 Opawa Brad 2nd = 2 Hard Questions 3rd = 7 Tamara May 4th = 4 Mazu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 1 Zipping Merlow | ||
Thu Mar 1 2018 16:52 | 1st = 1 Zipping Merlow 2nd = 2 Need A Miracle 3rd = 7 Dynamic Goodwin 4th = 3 Shes Leaving |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 7 - 5 Playing The Ace | ||
Thu Mar 1 2018 16:47 | 1st = 5 Playing The Ace 2nd = 6 Guilty Pleasure 3rd = 2 Manoeuver Man 4th = 8 Seaside Beauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pukekura Race 7 - 3 Classie American | ||
Thu Mar 1 2018 16:46 | 1st = 3 Classie American 2nd = 5 Delightful Zen 3rd = 2 Mister Harris 4th = 4 Marshal Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 4 Chiefs Empire | ||
Thu Mar 1 2018 16:44 | 1st = 4 Chiefs Empire 2nd = 8 Burnout 3rd = 6 Another What 4th = 2 Veracity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 5 - 6 Verily | ||
Thu Mar 1 2018 16:40 | 1st = 6 Verily 2nd = 7 Love Battles 3rd = 11 Elite Force 4th = 5 Rio Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 1 Cactus Jack | ||
Thu Mar 1 2018 16:38 | 1st = 1 Cactus Jack 2nd = 2 Davids Legacy 3rd = 7 Swirling Pearls 4th = 6 Helski Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 3 Exciting | ||
Thu Mar 1 2018 16:37 | 1st = 3 Exciting 2nd = 6 Sharnie 3rd = 1 Master Methane 4th = 4 Barbs Pixie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 7 Changeoverme | ||
Thu Mar 1 2018 16:33 | 1st = 7 Changeoverme 2nd = 6 Calvert Hot Shot 3rd = 1 Santastic Princess 4th = 4 Ipanema Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 7 - 9 Dimoshot | ||
Thu Mar 1 2018 16:30 | 1st = 9 Dimoshot 2nd = 4 Zoot Suit Riot 3rd = 8 Kartem Around Boy 4th = 7 The Peninsular |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 1 - 2 Templars Cross | ||
Thu Mar 1 2018 16:27 | 1st = 2 Templars Cross 2nd = 3 Coolgardie Al 3rd = 1 Vital Boom 4th = 8 Baandee Beauty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 8 - 7 Kaipawe | ||
Thu Mar 1 2018 16:27 | 1st = 7 Kaipawe 2nd = 13 Desano 3rd = 11 Chouxperb 4th = 8 Makamojito |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 3 Bear Cabang | ||
Thu Mar 1 2018 16:24 | 1st = 3 Bear Cabang 2nd = 1 Don Lesta 3rd = 7 One Plus Two 4th = 8 Proven Chat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pukekura Race 6 - 2 Lincoln Moment | ||
Thu Mar 1 2018 16:19 | 1st = 2 Lincoln Moment 2nd = 9 Lincoln Lovely 3rd = 1 Waingaro Mara 4th = 8 Hezaluckygrinner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 1 Kellys Eye | ||
Thu Mar 1 2018 16:17 | 1st = 1 Kellys Eye 2nd = 7 Ohmywow 3rd = 2 Barbs Bloss 4th = 8 All Tanked Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 6 - 6 Flyin Circles | ||
Thu Mar 1 2018 16:12 | 1st = 6 Flyin Circles 2nd = 9 Realy Under Fire 3rd = 4 Valentina Brave 4th = 2 Lets Jazz It Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 6 Southern Lights | ||
Thu Mar 1 2018 16:10 | 1st = 6 Southern Lights 2nd = 5 Hes All Power 3rd = 3 Opawa Plum 4th = 8 Translator |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 4 Madam Butterfly | ||
Thu Mar 1 2018 16:09 | 1st = 4 Madam Butterfly 2nd = 1 Lisa Marie 3rd = 2 Go Seek Heidi 4th = 7 All Inn Bluebell |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 4 - 7 Great Powers | ||
Thu Mar 1 2018 16:05 | 1st = 7 Great Powers 2nd = 1 Bold Sam 3rd = 13 Manila Miss 4th = 2 Gwapo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 6 - 3 Condamine | ||
Thu Mar 1 2018 16:00 | 1st = 3 Condamine 2nd = 7 Letsahope 3rd = 10 Rondalago 4th = 6 Evanesce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 2 Kearney Lane | ||
Thu Mar 1 2018 15:55 | 1st = 2 Kearney Lane 2nd = 3 Bob Gage 3rd = 5 Oyster Stride 4th = 7 Camivista |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pukekura Race 5 - 3 Marquis Eyre | ||
Thu Mar 1 2018 15:53 | 1st = 3 Marquis Eyre 2nd = 2 Itsokbeingbetter 3rd = 4 Megatron 4th = 11 Pay Master |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 7 Keona | ||
Thu Mar 1 2018 15:52 | 1st = 7 Keona 2nd = 4 Bellas Emgrand 3rd = 1 Black Tapper 4th = 8 Head Wreck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 7 - 3 Savvy Coup | ||
Thu Mar 1 2018 15:47 | 1st = 3 Savvy Coup 2nd = 4 Milseain 3rd = 9 Caricature 4th = 7 Swing Note |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 5 Cavatron | ||
Thu Mar 1 2018 15:44 | 1st = 5 Cavatron 2nd = 1 Johnny Wishbone 3rd = 8 Placid Warrior 4th = 3 Blue Hunter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 4 Sopoaga | ||
Thu Mar 1 2018 15:41 | 1st = 4 Sopoaga 2nd = 6 Captain Chilly 3rd = 2 Hey Jude 4th = 5 Homebush Banker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 12 - 6 Artistic Alyssa | ||
Thu Mar 1 2018 15:37 | 1st = 6 Artistic Alyssa 2nd = 10 Takaho Tiger 3rd = 5 Swanny Flyer 4th = 7 Royal Bruno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 5 - 5 Striking Beauty | ||
Thu Mar 1 2018 15:33 | 1st = 5 Striking Beauty 2nd = 3 Rock N Roll Chapel 3rd = 6 Zuberi 4th = 2 Somedan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 5 - 6 Lady Louise | ||
Thu Mar 1 2018 15:30 | 1st = 6 Lady Louise 2nd = 4 Eloquent Belle 3rd = 3 La Renarde 4th = 1 Amaretto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 3 Barwell Boy | ||
Thu Mar 1 2018 15:28 | 1st = 3 Barwell Boy 2nd = 2 Major Riot 3rd = 1 Faster Bolt 4th = 8 All Inn Baz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 3 - 11 Katarina | ||
Thu Mar 1 2018 15:25 | 1st = 11 Katarina 2nd = 1 Betajet 3rd = 10 Inde Roar 4th = 13 Megashot |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 2 Fired Up Jasper | ||
Thu Mar 1 2018 15:24 | 1st = 2 Fired Up Jasper 2nd = 3 Nicey Spicey 3rd = 9 Amino Trouble 4th = 1 Botany Cold |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 1 Miss Rob Roy | ||
Thu Mar 1 2018 15:20 | 1st = 1 Miss Rob Roy 2nd = 5 Moonlight Butcher 3rd = 7 Leoryan 4th = 3 Kylie Bromac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 11 - 8 Kiss Me Putu | ||
Thu Mar 1 2018 15:17 | 1st = 8 Kiss Me Putu 2nd = 4 Supa Shalala 3rd = 7 Troy Bale 4th = 5 One Way Ticket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pukekura Race 4 - 11 Razor Brogden | ||
Thu Mar 1 2018 15:16 | 1st = 11 Razor Brogden 2nd = 8 Eldolar 3rd = 9 Our Wicklow 4th = 10 Count Landeck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 6 - 3 Awatane | ||
Thu Mar 1 2018 15:12 | 1st = 3 Awatane 2nd = 8 Euphoria 3rd = 11 Hugo The Boss 4th = 9 Rose Imperial |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 8 Zoom Out | ||
Thu Mar 1 2018 15:09 | 1st = 8 Zoom Out 2nd = 7 Bad Apple 3rd = 3 Coco Spectre 4th = 4 All Inn Misshap |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 7 Justin Ryan | ||
Thu Mar 1 2018 15:07 | 1st = 7 Justin Ryan 2nd = 5 Ice Princess 3rd = 1 Opawa Norris 4th = 8 Fabres Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle (AUS) Race 4 - 3 Boomtown Rat | ||
Thu Mar 1 2018 15:05 | 1st = 3 Boomtown Rat 2nd = 8 Cest Davinchi 3rd = 2 Blazeray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 4 - 5 Wahash | ||
Thu Mar 1 2018 15:00 | 1st = 5 Wahash 2nd = 7 Local Mistress 3rd = 10 Perfectly Posh 4th = 1 Pourquoi Pas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 10 - 2 Ozzi Oscar | ||
Thu Mar 1 2018 14:57 | 1st = 2 Ozzi Oscar 2nd = 6 Coco Marlow 3rd = 1 Mr Diaz 4th = 7 Fearless Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 4 - 5 Bank On Betty | ||
Thu Mar 1 2018 14:53 | 1st = 5 Bank On Betty 2nd = 9 Star In Sight 3rd = 11 Downtown Miss 4th = 2 Fear Not |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 2 - 5 Xylophone | ||
Thu Mar 1 2018 14:50 | 1st = 5 Xylophone 2nd = 3 Haven Duke 3rd = 4 Pexbury Avenue 4th = 11 Boltin Desire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 7 Macey Baxter | ||
Thu Mar 1 2018 14:49 | 1st = 7 Macey Baxter 2nd = 2 Odin Slayer 3rd = 1 High Return 4th = 6 Oskitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 1 Blue Blitz | ||
Thu Mar 1 2018 14:47 | 1st = 1 Blue Blitz 2nd = 6 Belron Gus 3rd = 8 Allen Varmint 4th = 7 Charlie Rocket |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 1 Headwin | ||
Thu Mar 1 2018 14:42 | 1st = 1 Headwin 2nd = 2 Not Always 3rd = 7 Redgartergal 4th = 4 Wedding Night |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pukekura Race 3 - 4 Angus Fogg | ||
Thu Mar 1 2018 14:40 | 1st = 4 Angus Fogg 2nd = 3 Monarchy Invasion 3rd = 2 Awa Cathrine 4th = 6 Zimple |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 9 - 5 Fabulous Show | ||
Thu Mar 1 2018 14:39 | 1st = 5 Fabulous Show 2nd = 8 Folding Green 3rd = 3 Freak Unleashed 4th = 6 First Refusal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 5 - 9 Montoya Star | ||
Thu Mar 1 2018 14:35 | 1st = 9 Montoya Star 2nd = 3 Son Of Maher 3rd = 5 Miss Wilson 4th = 1 Heni |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 6 Flower Bomb | ||
Thu Mar 1 2018 14:31 | 1st = 6 Flower Bomb 2nd = 2 Junk Mail 3rd = 4 Inside Affair 4th = 8 Sozins Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 3 - 16 Royal Zephyr | ||
Thu Mar 1 2018 14:30 | 1st = 16 Royal Zephyr 2nd = 4 Donndubhan 3rd = 10 Adina Rose 4th = 11 Annalysium |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle (AUS) Race 3 - 8 Mileage | ||
Thu Mar 1 2018 14:25 | 1st = 8 Mileage 2nd = 5 Bounding Badger 3rd = 10 Trifection |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 1 Fawn Pursuit | ||
Thu Mar 1 2018 14:22 | 1st = 1 Fawn Pursuit 2nd = 4 Paranoia 3rd = 7 Claretown Boris 4th = 8 Midnight Flynn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 3 - 4 Speak No Evil | ||
Thu Mar 1 2018 14:17 | 1st = 4 Speak No Evil 2nd = 2 Machavelli 3rd = 5 Maxines Delight 4th = 3 All Major |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 8 Lonely Baxter | ||
Thu Mar 1 2018 14:16 | 1st = 8 Lonely Baxter 2nd = 6 Culvie Lass 3rd = 1 Smash Attack 4th = 4 Tricky Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 8 - 8 Aston Hinkley | ||
Thu Mar 1 2018 14:14 | 1st = 8 Aston Hinkley 2nd = 7 Premier Jess 3rd = 3 Cass Cass 4th = 4 Hundred |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Beaudesert Race 1 - 4 Sharpamal | ||
Thu Mar 1 2018 14:10 | 1st = 4 Sharpamal 2nd = 2 Double Superlative 3rd = 7 Guissola 4th = 8 Temujins Moon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pukekura Race 2 - 1 Marrera | ||
Thu Mar 1 2018 14:08 | 1st = 1 Marrera 2nd = 13 Quick As Fire 3rd = 12 Womeninleague 4th = 2 Bye Bye Lucy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 4 Duce Royal | ||
Thu Mar 1 2018 14:07 | 1st = 4 Duce Royal 2nd = 8 No Fluke 3rd = 6 Swell It Is 4th = 3 Not Onya Own |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 1 Liz Au Betty | ||
Thu Mar 1 2018 14:03 | 1st = 1 Liz Au Betty 2nd = 4 Rocknroll Dior 3rd = 7 Private Jujon 4th = 6 Onya Doug |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 2 - 2 Huge Action | ||
Thu Mar 1 2018 14:00 | 1st = 2 Huge Action 2nd = 11 Once Upon A Dream 3rd = 8 Mental As Anything 4th = 3 Invincible King |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 4 - 3 Hunta Pence | ||
Thu Mar 1 2018 13:57 | 1st = 3 Hunta Pence 2nd = 4 Porcelain Princess 3rd = 9 Hoist 4th = 1 Lady Guinness |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 7 - 4 Aston Utah | ||
Thu Mar 1 2018 13:54 | 1st = 4 Aston Utah 2nd = 2 All About Corey 3rd = 5 Vens Revenge 4th = 7 Two Dollar Pots |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle (AUS) Race 2 - 7 Sacred Edge | ||
Thu Mar 1 2018 13:50 | 1st = 7 Sacred Edge 2nd = 6 Temprado 3rd = 3 Dependable |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 2 - 4 Belts | ||
Thu Mar 1 2018 13:44 | 1st = 4 Belts 2nd = 6 Billy Phelps 3rd = 5 Argyle Melody 4th = 7 Glenferrie Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 6 - 8 Monster Machine | ||
Thu Mar 1 2018 13:39 | 1st = 8 Monster Machine 2nd = 3 Jesses Typhoon 3rd = 7 Quick Finance 4th = 1 Lunar Shadow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Pukekura Race 1 - 6 November Guy | ||
Thu Mar 1 2018 13:34 | 1st = 6 November Guy 2nd = 5 Blood And Whisky 3rd = 4 Harry H 4th = 2 Grey Stoke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 1 - 3 High Sierra | ||
Thu Mar 1 2018 13:30 | 1st = 3 High Sierra 2nd = 2 North Afrika 3rd = 8 Tricky Mix 4th = 5 Try Try Try |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 3 - 9 Miss Oahu | ||
Thu Mar 1 2018 13:22 | 1st = 9 Miss Oahu 2nd = 10 Sophia Magia 3rd = 1 High Distinction 4th = 3 Morweka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 5 - 5 Wadelock Sampson | ||
Thu Mar 1 2018 13:19 | 1st = 5 Wadelock Sampson 2nd = 3 Clarence Clocka 3rd = 6 Kalani Amy 4th = 2 Rock It Ronny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Newcastle (AUS) Race 1 - 4 Only Tiger | ||
Thu Mar 1 2018 13:15 | 1st = 4 Only Tiger 2nd = 8 Petite 3rd = 2 Classic Thoughts |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Maryborough Race 1 - 3 Sciamachy | ||
Thu Mar 1 2018 13:09 | 1st = 3 Sciamachy 2nd = 1 Walkerville Dan 3rd = 6 Gatesys Alley 4th = 7 Sammy Showdown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 4 - 4 Dyna Carver | ||
Thu Mar 1 2018 13:02 | 1st = 4 Dyna Carver 2nd = 6 Dealer Wins 3rd = 5 Alamo Mike 4th = 1 Aston Liesel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 2 - 3 Swisswatch | ||
Thu Mar 1 2018 12:47 | 1st = 3 Swisswatch 2nd = 4 Lubaya 3rd = 2 All In Mana 4th = 1 Slow Hands |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 3 - 1 Rosie Glenda | ||
Thu Mar 1 2018 12:44 | 1st = 1 Rosie Glenda 2nd = 8 Joyous Jill 3rd = 6 Wheres Lachie 4th = 3 Miriams Wish |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 10 - 1 Jimmys Rocket | ||
Thu Mar 1 2018 12:37 | 1st = 1 Jimmys Rocket 2nd = 2 Thrilling Major 3rd = 4 Salvarotti 4th = 3 Oscar Tron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 2 - 1 Magic Maya | ||
Thu Mar 1 2018 12:29 | 1st = 1 Magic Maya 2nd = 5 New Fire Girl 3rd = 7 Drama Club 4th = 6 Gregs Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 9 - 4 Its Electric | ||
Thu Mar 1 2018 12:20 | 1st = 4 Its Electric 2nd = 3 Epic Force 3rd = 7 Noah Who 4th = 5 Ali Ali Ali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 1 - 4 Our Showgirl | ||
Thu Mar 1 2018 12:12 | 1st = 4 Our Showgirl 2nd = 3 Midsummer Magic 3rd = 5 Strut 4th = 2 Obsessive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sale Race 1 - 2 Kloss | ||
Thu Mar 1 2018 12:09 | 1st = 2 Kloss 2nd = 5 Stilton Henry 3rd = 7 Captain Jackie 4th = 1 Rare Gem |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 8 - 3 Raging Demon | ||
Thu Mar 1 2018 12:02 | 1st = 3 Raging Demon 2nd = 4 Imperial Court 3rd = 7 Nangar Panther |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 8 - 1 Jetsun Jamie | ||
Thu Mar 1 2018 12:02 | 1st = 1 Jetsun Jamie 2nd = 3 Raging Demon 3rd = 6 Brotastic 4th = 2 Shot Gun Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 7 - 5 One Cool Chap | ||
Thu Mar 1 2018 11:45 | 1st = 5 One Cool Chap 2nd = 6 Bruce Banner 3rd = 2 Kiwi Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 7 - 8 Hallo Star | ||
Thu Mar 1 2018 11:45 | 1st = 8 Hallo Star 2nd = 1 Ekali 3rd = 2 Kiwi Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 7 - 6 Bruce Banner | ||
Thu Mar 1 2018 11:45 | 1st = 6 Bruce Banner 2nd = 1 Ekali 3rd = 2 Kiwi Boy 4th = 8 Hallo Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 6 - 8 Lytworx | ||
Thu Mar 1 2018 11:27 | 1st = 8 Lytworx 2nd = 2 Finkle Foot Fred 3rd = 5 Katcha Ninja 4th = 1 Don Morocco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 6 - 7 Warrior Tony | ||
Thu Mar 1 2018 11:27 | 1st = 7 Warrior Tony 2nd = 2 Finkle Foot Fred 3rd = 5 Katcha Ninja 4th = 1 Don Morocco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 5 - 7 Mad Harry | ||
Thu Mar 1 2018 11:10 | 1st = 7 Mad Harry 2nd = 1 Sparta 3rd = 4 Timma Turtle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 5 - 8 Alyeska | ||
Thu Mar 1 2018 11:10 | 1st = 8 Alyeska 2nd = 1 Sparta 3rd = 3 On Fleek 4th = 7 Mad Harry |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 4 - 1 Fancy Chap | ||
Thu Mar 1 2018 10:52 | 1st = 1 Fancy Chap 2nd = 9 Jetsun Woody 3rd = 3 Thrilling Arnold 4th = 4 Leezrom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 4 - 7 Fancy Fox | ||
Thu Mar 1 2018 10:52 | 1st = 7 Fancy Fox 2nd = 9 Jetsun Woody 3rd = 3 Thrilling Arnold 4th = 4 Leezrom |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 3 - 1 Was Just Saying | ||
Thu Mar 1 2018 10:35 | 1st = 1 Was Just Saying 2nd = 3 Swift Order 3rd = 6 Unconscionable 4th = 7 Scott Tied Up |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 2 - 2 Doug Deep | ||
Thu Mar 1 2018 10:17 | 1st = 2 Doug Deep 2nd = 3 Electric Dee Eye 3rd = 6 Allegro Cody 4th = 4 Opawa Velocette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 1 - 1 Phuket Paul | ||
Thu Mar 1 2018 10:00 | 1st = 1 Phuket Paul 2nd = 6 Snoopys Bro 3rd = 8 Jinja Lad 4th = 3 Bigtime Wayno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 12 - 7 Em Denth | ||
Thu Mar 1 2018 1:12 | 1st = 7 Em Denth 2nd = 2 Ghost Monelli 3rd = 1 Sunset Candy 4th = 8 Magic Sash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 7 Jerry Gundi | ||
Thu Mar 1 2018 0:55 | 1st = 7 Jerry Gundi 2nd = 2 Banjo Bolt 3rd = 4 What Road 4th = 1 Hay You Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 4 Party Goer | ||
Thu Mar 1 2018 0:40 | 1st = 4 Party Goer 2nd = 3 Boston Rocks 3rd = 7 Shiney Row 4th = 1 Desert Delight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 4 Cropduster | ||
Thu Mar 1 2018 0:17 | 1st = 4 Cropduster 2nd = 8 Leisel Monelli 3rd = 2 Que Andiamo 4th = 7 Oxley Rebel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 7 - 2 Lillith | ||
Thu Feb 1 2018 23:37 | 1st = 2 Lillith 2nd = 4 Brutal Lomar 3rd = 7 Canutes Law 4th = 6 Lonnie Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 6 - 1 Arctodus | ||
Thu Feb 1 2018 23:21 | 1st = 1 Arctodus 2nd = 8 Haunted To Excel 3rd = 3 Shes Roxzann 4th = 5 Simple Keeping |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 5 - 5 Billy Brass | ||
Thu Feb 1 2018 23:05 | 1st = 5 Billy Brass 2nd = 2 Issue 3rd = 7 Adele Keeping 4th = 8 Lord Reddan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 5 No Passengers | ||
Thu Feb 1 2018 23:00 | 1st = 5 No Passengers 2nd = 1 Nymphadora Tonks 3rd = 2 Toss The Dice 4th = 7 Wadelock Mindy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 10 - 3 Kashmir | ||
Thu Feb 1 2018 22:52 | 1st = 3 Kashmir 2nd = 7 Painted Elvry 3rd = 2 Zoprush 4th = 1 Select Bully |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 4 - 1 Mephitidae | ||
Thu Feb 1 2018 22:47 | 1st = 1 Mephitidae 2nd = 7 Spitting Venom 3rd = 6 Ezi Pick 4th = 2 Spur Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 1 Ready To Mingle | ||
Thu Feb 1 2018 22:38 | 1st = 1 Ready To Mingle 2nd = 2 Fox Gambler 3rd = 6 Glaucus 4th = 5 Romans Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 1 Adherent | ||
Thu Feb 1 2018 22:35 | 1st = 1 Adherent 2nd = 3 Cruisys Rose 3rd = 6 Vanishka 4th = 7 Dyna Forrest |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 9 - 5 Coopers Shadow | ||
Thu Feb 1 2018 22:32 | 1st = 5 Coopers Shadow 2nd = 7 Key Patrol 3rd = 1 Coasting Around 4th = 4 Juggernaut Train |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 3 - 1 Placement | ||
Thu Feb 1 2018 22:29 | 1st = 1 Placement 2nd = 8 Charcoal Avenue 3rd = 2 Kininka Loch 4th = 6 Harlan Rocks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 1 Lozzas Trouble | ||
Thu Feb 1 2018 22:26 | 1st = 1 Lozzas Trouble 2nd = 6 Bogan Legend 3rd = 3 Plane Spotter 4th = 8 Brightest Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 10 - 8 Jenny From Block | ||
Thu Feb 1 2018 22:23 | 1st = 8 Jenny From Block 2nd = 4 Belly Belly 3rd = 6 Senorita Sparky 4th = 7 Jaxs Giant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ararat Race 9 - 4 Power And Torque | ||
Thu Feb 1 2018 22:19 | 1st = 4 Power And Torque 2nd = 3 Goodtime Junior 3rd = 5 Thomas Burns 4th = 1 Renesmae |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 5 Terpillar | ||
Thu Feb 1 2018 22:17 | 1st = 5 Terpillar 2nd = 6 Jolene Marlow 3rd = 1 Mazette 4th = 4 Cain Hoy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 6 Dr Mortikye | ||
Thu Feb 1 2018 22:14 | 1st = 6 Dr Mortikye 2nd = 2 Ishmy Gloria 3rd = 3 Hi Ho Geronimo 4th = 7 Kalani Klare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 8 - 2 Jaraig Cruiser | ||
Thu Feb 1 2018 22:07 | 1st = 2 Jaraig Cruiser 2nd = 10 Scrappy Doo 3rd = 9 Misshap 4th = 8 Almani Inferno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 2 - 5 Turner Burner | ||
Thu Feb 1 2018 22:04 | 1st = 5 Turner Burner 2nd = 3 Mama Nature Said 3rd = 4 Commander Jack 4th = 6 Shilo Gundi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 2 Farmor In Time | ||
Thu Feb 1 2018 22:01 | 1st = 2 Farmor In Time 2nd = 5 Del Rey 3rd = 3 Steves Jewel 4th = 1 Million Dollar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 9 - 2 Dyna Cassie | ||
Thu Feb 1 2018 21:58 | 1st = 2 Dyna Cassie 2nd = 4 Squires Loft 3rd = 7 Mount Murray 4th = 3 Nino Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 8 Springvale Cooke | ||
Thu Feb 1 2018 21:55 | 1st = 8 Springvale Cooke 2nd = 5 Acheron 3rd = 1 Long Gully Gilly 4th = 7 Sacred Witch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 8 Data Star | ||
Thu Feb 1 2018 21:52 | 1st = 8 Data Star 2nd = 2 Rebecca Bale 3rd = 1 Jaclyn Bale 4th = 3 Super Sook |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Mandurah Race 1 - 1 Sunset Chappie | ||
Thu Feb 1 2018 21:49 | 1st = 1 Sunset Chappie 2nd = 2 Iron Bru 3rd = 8 Miss Minx 4th = 7 Towering Inferno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ararat Race 8 - 3 Truth And Courage | ||
Thu Feb 1 2018 21:48 | 1st = 3 Truth And Courage 2nd = 5 Jilliby Shania 3rd = 7 Christmas Jolt 4th = 1 Mystical Tilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 7 - 7 Celtic Kid | ||
Thu Feb 1 2018 21:46 | 1st = 7 Celtic Kid 2nd = 8 Yogi Mac 3rd = 1 Tax Man Wins 4th = 5 Seaside |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 3 Slick | ||
Thu Feb 1 2018 21:43 | 1st = 3 Slick 2nd = 4 Spring Time Girl 3rd = 2 Cyns Magic 4th = 7 Just Spiffing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 8 - 8 Elle Nette Lee | ||
Thu Feb 1 2018 21:40 | 1st = 8 Elle Nette Lee 2nd = 6 Sound Of Belles 3rd = 4 Hopes Thunder 4th = 7 Sonic Blast |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 4 Ashom Monelli | ||
Thu Feb 1 2018 21:37 | 1st = 4 Ashom Monelli 2nd = 8 Hesa Marlow 3rd = 1 Alpha Alexander 4th = 7 Hot Marlow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 8 - 9 Michaels Desire | ||
Thu Feb 1 2018 21:33 | 1st = 9 Michaels Desire 2nd = 6 Masterchief 3rd = 1 Barbie Mattgregor 4th = 8 Nevillejames |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 8 - 5 Wetakemanhattan | ||
Thu Feb 1 2018 21:30 | 1st = 5 Wetakemanhattan 2nd = 4 Sensation Ally 3rd = 10 Zhang Fei 4th = 8 Meowie Wowie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 2 Alpha Georgiou | ||
Thu Feb 1 2018 21:28 | 1st = 2 Alpha Georgiou 2nd = 1 Jimmy Newob 3rd = 4 Dr Mino 4th = 8 Extreme Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 6 - 8 Hunkapapa | ||
Thu Feb 1 2018 21:25 | 1st = 8 Hunkapapa 2nd = 1 Dooper 3rd = 7 Jamella Jet 4th = 4 Notorious Mac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 4 Iconic Beach | ||
Thu Feb 1 2018 21:22 | 1st = 4 Iconic Beach 2nd = 1 Jay Bay 3rd = 3 Wheatacre 4th = 2 Comaneci |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ararat Race 7 - 6 Sheezawingate | ||
Thu Feb 1 2018 21:18 | 1st = 6 Sheezawingate 2nd = 3 Starscape 3rd = 5 Soho Madonna 4th = 8 Tigers Eye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 7 - 1 Fabrelass | ||
Thu Feb 1 2018 21:16 | 1st = 1 Fabrelass 2nd = 4 Opo Magic 3rd = 8 Mount Royal 4th = 10 Husky Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 8 Dont Kid Me | ||
Thu Feb 1 2018 21:13 | 1st = 8 Dont Kid Me 2nd = 2 Signal Peak 3rd = 3 Cairnlea Kenny 4th = 1 Hukanui |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 2 Black Spyro | ||
Thu Feb 1 2018 21:10 | 1st = 2 Black Spyro 2nd = 4 Leos Gift 3rd = 1 Rig Fifty Five 4th = 3 Tito Mojito |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 5 - 2 Casio Lad | ||
Thu Feb 1 2018 21:07 | 1st = 2 Casio Lad 2nd = 1 Metanoia Franko 3rd = 4 Wynburn Lucifer 4th = 8 Wynburn Geri |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 12 - 2 Backin Bully | ||
Thu Feb 1 2018 21:04 | 1st = 2 Backin Bully 2nd = 4 Tiger Bite Turbo 3rd = 5 Robyns Boy 4th = 6 Myrniong Bomb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 7 - 10 Golden Year | ||
Thu Feb 1 2018 21:03 | 1st = 10 Golden Year 2nd = 6 Pure Charisma 3rd = 1 Miss Dijoe 4th = 9 Jacobs Thunder |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 7 - 2 Laras Web | ||
Thu Feb 1 2018 21:00 | 1st = 2 Laras Web 2nd = 5 Pageantry 3rd = 6 Take A Selfie 4th = 4 Something Silver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 5 Pollys Maid | ||
Thu Feb 1 2018 20:58 | 1st = 5 Pollys Maid 2nd = 8 Soft Sand 3rd = 1 Bogan Flyer 4th = 6 First Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 6 - 2 Hoggards Corner | ||
Thu Feb 1 2018 20:55 | 1st = 2 Hoggards Corner 2nd = 1 Grassetto 3rd = 5 Peggy Hook 4th = 4 Zombie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 4 Mepunga Georgia | ||
Thu Feb 1 2018 20:52 | 1st = 4 Mepunga Georgia 2nd = 5 Becky Bale 3rd = 2 Spring Bloom 4th = 8 Slippers Time |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 11 - 6 Tuscan Dream | ||
Thu Feb 1 2018 20:49 | 1st = 6 Tuscan Dream 2nd = 5 Miss Vane 3rd = 1 Sachi 4th = 2 Riverina Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ararat Race 6 - 3 Nansastar | ||
Thu Feb 1 2018 20:48 | 1st = 3 Nansastar 2nd = 6 Jules Peach 3rd = 1 Gnotuk 4th = 7 Glenferrie Devotee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 8 Dyna Dean | ||
Thu Feb 1 2018 20:46 | 1st = 8 Dyna Dean 2nd = 7 Poppy Pete 3rd = 4 Allen Lottery 4th = 3 Oshkosh Erny Vee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 4 - 5 Sleater | ||
Thu Feb 1 2018 20:43 | 1st = 5 Sleater 2nd = 6 Reiki Master 3rd = 3 Secret Puzzle 4th = 4 Tommy The Jett |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 6 Shine Your Light | ||
Thu Feb 1 2018 20:40 | 1st = 6 Shine Your Light 2nd = 5 Rule The Road 3rd = 4 Mr Belvedere 4th = 1 Man Of Leisure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 5 - 4 Zipping Potter | ||
Thu Feb 1 2018 20:37 | 1st = 4 Zipping Potter 2nd = 8 Riley Tokaam 3rd = 6 Techno 4th = 3 Taylor Made Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 10 - 4 Azalea | ||
Thu Feb 1 2018 20:34 | 1st = 4 Azalea 2nd = 9 Scott Pizzazz 3rd = 1 Lochinvar Adore 4th = 8 Mepunga Dasha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 6 - 9 Our Leo | ||
Thu Feb 1 2018 20:33 | 1st = 9 Our Leo 2nd = 2 Warner 3rd = 7 Art I Special 4th = 8 Exclusive Matt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 6 - | ||
Thu Feb 1 2018 20:30 | 2nd = 4 Toorak Cowboy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 6 - 12 Abyssinian | ||
Thu Feb 1 2018 20:30 | 1st = 12 Abyssinian 2nd = 4 Toorak Cowboy 3rd = 6 Rakitiki 4th = 11 Streetshavenoname |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 4 Stack The Aces | ||
Thu Feb 1 2018 20:28 | 1st = 4 Stack The Aces 2nd = 2 Windy Girl 3rd = 3 Lyka Model 4th = 6 Honcho Monelli |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 5 Dyna Chill | ||
Thu Feb 1 2018 20:25 | 1st = 5 Dyna Chill 2nd = 1 Le Baz 3rd = 2 Carla Zeus 4th = 4 Repelo Muggletum |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 7 Logan City | ||
Thu Feb 1 2018 20:22 | 1st = 7 Logan City 2nd = 4 Chilled Heat 3rd = 5 Making Waves 4th = 3 Smashniak Marcy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 3 - 3 Fasika | ||
Thu Feb 1 2018 20:19 | 1st = 3 Fasika 2nd = 7 Prince Fabio 3rd = 1 Soda Belle 4th = 5 Miss Greer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ararat Race 5 - 2 Rock N Roll Chapel | ||
Thu Feb 1 2018 20:18 | 1st = 2 Rock N Roll Chapel 2nd = 1 Forever And A Day 3rd = 8 Okelerho Lad 4th = 3 Watchoutnexttime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 9 - 1 Kumbia Lass | ||
Thu Feb 1 2018 20:16 | 1st = 1 Kumbia Lass 2nd = 6 So Fine 3rd = 5 Sudoku Mercedes 4th = 8 Penny Pop |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 8 - 11 Ashalily | ||
Thu Feb 1 2018 20:15 | 1st = 11 Ashalily 2nd = 6 Ready To Fire 3rd = 4 Striking Star 4th = 10 Rare Selection |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 4 - 4 Astros Ethics | ||
Thu Feb 1 2018 20:13 | 1st = 4 Astros Ethics 2nd = 2 Heza Gangsta 3rd = 3 Mornington Star 4th = 7 Kims Love |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 2 Purpose Driven | ||
Thu Feb 1 2018 20:10 | 1st = 2 Purpose Driven 2nd = 4 Topology 3rd = 8 Zipping Zeus 4th = 1 Paddy Macs |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 6 Lockrod | ||
Thu Feb 1 2018 20:07 | 1st = 6 Lockrod 2nd = 4 Just Nimble It 3rd = 2 Jake 4th = 3 So Amazing |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 2 - 7 Alolo Miss | ||
Thu Feb 1 2018 20:04 | 1st = 7 Alolo Miss 2nd = 2 Newtown Flyer 3rd = 8 Bobby The Jett 4th = 1 Fernandos Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 5 - 6 Megs Ferrari | ||
Thu Feb 1 2018 20:03 | 1st = 6 Megs Ferrari 2nd = 1 Courtsinsession 3rd = 5 Ted West 4th = 4 Flying Pegasus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 8 - 2 Fabregal | ||
Thu Feb 1 2018 20:01 | 1st = 2 Fabregal 2nd = 3 Nangar Warrior 3rd = 8 Ace Ventura 4th = 6 Blackpool Chuck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 5 - 3 Moonlight Ruby | ||
Thu Feb 1 2018 20:00 | 1st = 3 Moonlight Ruby 2nd = 6 Queen Annabel 3rd = 1 Go The Wolf 4th = 5 Cant Remember |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 3 Rustys Image | ||
Thu Feb 1 2018 19:58 | 1st = 3 Rustys Image 2nd = 8 Angelic Miss 3rd = 6 Lauryns Best 4th = 4 Cheeky Chance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 3 - 6 Secret Witness | ||
Thu Feb 1 2018 19:55 | 1st = 6 Secret Witness 2nd = 5 Too Good Thommo 3rd = 7 Always Late 4th = 4 Road Angel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 4 Mighty Barcia | ||
Thu Feb 1 2018 19:52 | 1st = 4 Mighty Barcia 2nd = 6 My Boy Tyler 3rd = 2 Bar Room Brawler 4th = 7 Motown Kenny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Hobart Race 1 - 2 Buster Emery | ||
Thu Feb 1 2018 19:49 | 1st = 2 Buster Emery 2nd = 4 Feel The Noise 3rd = 1 Fiery Woman 4th = 5 Kreuzberg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ararat Race 4 - 6 Sunoflindenny | ||
Thu Feb 1 2018 19:48 | 1st = 6 Sunoflindenny 2nd = 5 Scottish Sardius 3rd = 8 Sunofatrump 4th = 7 Jaden Gil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 7 - 1 Zing Zang Zena | ||
Thu Feb 1 2018 19:46 | 1st = 1 Zing Zang Zena 2nd = 7 Rocky Ravioli 3rd = 2 Harrys Entity 4th = 4 Crash Cobra |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 7 - 4 Its Not Trading | ||
Thu Feb 1 2018 19:45 | 1st = 4 Its Not Trading 2nd = 6 Saint Stephen 3rd = 1 Powercraft 4th = 8 Vono |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 2 Cosmic Chieftain | ||
Thu Feb 1 2018 19:43 | 1st = 2 Cosmic Chieftain 2nd = 1 Wadelock Sampson 3rd = 3 Diamond On Fire 4th = 7 Orazzi Ohh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 8 Ticket to Paris | ||
Thu Feb 1 2018 19:40 | 1st = 8 Ticket to Paris 2nd = 3 Bella Cette 3rd = 4 Bossy Miss Bella 4th = 5 Izy Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 2 - 8 On The Train | ||
Thu Feb 1 2018 19:37 | 1st = 8 On The Train 2nd = 6 Jewel Impact 3rd = 4 Ezzy 4th = 1 Bula Big Al |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 4 - 4 Its Inevitable | ||
Thu Feb 1 2018 19:33 | 1st = 4 Its Inevitable 2nd = 9 Return Ace 3rd = 6 Whynottagrey 4th = 8 Vienna Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 6 - 6 Louie Lasagna | ||
Thu Feb 1 2018 19:31 | 1st = 6 Louie Lasagna 2nd = 4 Wilbur Deeds 3rd = 1 Provenance 4th = 3 My Mandara |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 4 - 2 Ive Got Magic | ||
Thu Feb 1 2018 19:30 | 1st = 2 Ive Got Magic 2nd = 6 Riel Reward 3rd = 9 Miss Nitro 4th = 5 Holy Sign |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 2 Joeli Magic | ||
Thu Feb 1 2018 19:28 | 1st = 2 Joeli Magic 2nd = 3 Spring Irish 3rd = 1 Victa Ollie 4th = 7 Click Here |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 8 Dyna Oscar | ||
Thu Feb 1 2018 19:25 | 1st = 8 Dyna Oscar 2nd = 1 Dyna Nancy 3rd = 5 Like A Rocket 4th = 4 Johnny Wishbone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 12 - 2 Sheza Rippa | ||
Thu Feb 1 2018 19:23 | 1st = 2 Sheza Rippa 2nd = 1 Wow Madonna 3rd = 8 Seriously Grand 4th = 4 Platinum Marshal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 8 Mister Beluchi | ||
Thu Feb 1 2018 19:22 | 1st = 8 Mister Beluchi 2nd = 1 Some Other Fool 3rd = 7 Thunder Of Fire 4th = 6 Willy Toula |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ararat Race 3 - 8 Miss Cully | ||
Thu Feb 1 2018 19:18 | 1st = 8 Miss Cully 2nd = 10 Very Belle 3rd = 4 Im Notta Trotter 4th = 1 Battmans Hill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 5 - 5 Regazzoni | ||
Thu Feb 1 2018 19:16 | 1st = 5 Regazzoni 2nd = 2 Sariah Allen 3rd = 1 Chatty Garry 4th = 7 Gothamburg |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 6 - 4 Big Caroline | ||
Thu Feb 1 2018 19:15 | 1st = 4 Big Caroline 3rd = 6 Hostwin Pegasus 4th = 1 Long Knife |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 6 - 7 Blizzard Express | ||
Thu Feb 1 2018 19:15 | 1st = 7 Blizzard Express 3rd = 6 Hostwin Pegasus 4th = 1 Long Knife |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Dapto Race 1 - 1 Wicked Lee | ||
Thu Feb 1 2018 19:13 | 1st = 1 Wicked Lee 2nd = 5 Jugungal Blue 3rd = 8 Braeby Got Back 4th = 6 Mount Ginini |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 7 Lonely Cowboy | ||
Thu Feb 1 2018 19:10 | 1st = 7 Lonely Cowboy 2nd = 5 Bean Monelli 3rd = 8 Funky Monkey 4th = 2 Tag And Release |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 2 Wise Piquet | ||
Thu Feb 1 2018 19:07 | 1st = 2 Wise Piquet 2nd = 3 Mepunga Zeus 3rd = 6 Xenon Bale 4th = 1 Quando Quando |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 11 - 1 Perfect Result | ||
Thu Feb 1 2018 19:06 | 1st = 1 Perfect Result 2nd = 3 Goldstar Ashton 3rd = 4 Kia Tere 4th = 6 Martha Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 3 - 4 Im Twice The Delight | ||
Thu Feb 1 2018 19:03 | 1st = 4 Im Twice The Delight 2nd = 5 Jakes Sportwriter 3rd = 10 De Santa Anna 4th = 6 Little Change |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 3 - 7 Argyle Belle | ||
Thu Feb 1 2018 19:00 | 1st = 7 Argyle Belle 2nd = 12 Superior Rose 3rd = 3 Kalleske 4th = 11 Miss United States |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 4 - 3 Storm Search | ||
Thu Feb 1 2018 18:57 | 1st = 3 Storm Search 2nd = 4 Kalani Willow 3rd = 1 Telefork 4th = 2 Shiney Bling |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ararat Race 2 - 6 Ice Sculptress | ||
Thu Feb 1 2018 18:52 | 1st = 6 Ice Sculptress 2nd = 8 Archduke Joseph 3rd = 9 Cantbetold 4th = 1 Showem Shifty |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 10 - 8 Full Speed | ||
Thu Feb 1 2018 18:49 | 1st = 8 Full Speed 2nd = 3 Opawa Rooster 3rd = 1 Eyrewell Turbo 4th = 4 Bookie Monster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 5 - 5 Queen Tori | ||
Thu Feb 1 2018 18:45 | 1st = 5 Queen Tori 2nd = 4 Mongolian Warlord 3rd = 6 Jester Ferrari 4th = 1 Count Kala |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 11 - 8 Lid Pinger | ||
Thu Feb 1 2018 18:42 | 1st = 8 Lid Pinger 2nd = 3 Bumpo 3rd = 1 Firestorm 4th = 9 King Diesel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 2 - 2 Valtona | ||
Thu Feb 1 2018 18:37 | 1st = 2 Valtona 2nd = 7 Urban Tiger 3rd = 10 Ohoka Jimmy 4th = 9 Gunna Go Bye Bye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 3 - 5 Emerald Rainbow | ||
Thu Feb 1 2018 18:34 | 1st = 5 Emerald Rainbow 2nd = 8 Mini Diva 3rd = 1 Searching 4th = 7 Flying Action |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 2 - | ||
Thu Feb 1 2018 18:30 | 2nd = 7 Last Light 3rd = 1 Bam 4th = 11 Shock Shock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 2 - 12 Shootoutatdawn | ||
Thu Feb 1 2018 18:30 | 1st = 12 Shootoutatdawn 2nd = 7 Last Light 3rd = 1 Bam 4th = 11 Shock Shock |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Ararat Race 1 - 7 Tauto Jane | ||
Thu Feb 1 2018 18:25 | 1st = 7 Tauto Jane 2nd = 6 Night Performer 3rd = 3 Cullens Cam 4th = 1 Creative Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 9 - 1 Opawa Purdie | ||
Thu Feb 1 2018 18:22 | 1st = 1 Opawa Purdie 2nd = 5 Andreas Magic 3rd = 2 Know Conclusion 4th = 8 Pat Tama |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 10 - 1 Wildash Nitro | ||
Thu Feb 1 2018 18:19 | 1st = 1 Wildash Nitro 2nd = 2 Bennett 3rd = 3 Diddy Ace 4th = 6 Young Rachel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 4 - 2 Captivated Point | ||
Thu Feb 1 2018 18:15 | 1st = 2 Captivated Point 2nd = 8 Zedfire Express 3rd = 4 Chengdu 4th = 1 Friars Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 2 - 5 Wheres Jamal | ||
Thu Feb 1 2018 18:11 | 1st = 5 Wheres Jamal 2nd = 1 Ledgerwood Road 3rd = 8 Thomeli Rocket 4th = 7 Kiss Me Razley |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Penrith Race 1 - 1 Deadly Rocker | ||
Thu Feb 1 2018 18:05 | 1st = 1 Deadly Rocker 2nd = 6 Dance N Jewel 3rd = 8 Fearless Lord 4th = 4 Hot Flush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Pakenham Race 1 - 4 Call Me Loyal | ||
Thu Feb 1 2018 18:00 | 1st = 4 Call Me Loyal 2nd = 10 Mystic Eyes 3rd = 7 Whoomph 4th = 5 One Dance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 9 - 1 Dare Eye | ||
Thu Feb 1 2018 17:57 | 1st = 1 Dare Eye 2nd = 3 Dynamos Double 3rd = 8 Cheeky Chapter 4th = 2 Blazin Fletch |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 8 - 2 Magoogan | ||
Thu Feb 1 2018 17:52 | 1st = 2 Magoogan 2nd = 1 Crowning Glory 3rd = 8 Cheers Kathy 4th = 4 Illawong Dreamtime |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 8 - 4 Dream Kay | ||
Thu Feb 1 2018 17:51 | 1st = 4 Dream Kay 2nd = 2 Trevor Gibbs 3rd = 3 Goldstar Marvely 4th = 7 Lord Louie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warrnambool Race 1 - 4 Fast Trapper | ||
Thu Feb 1 2018 17:49 | 1st = 4 Fast Trapper 2nd = 5 Topaz Warrior 3rd = 6 Doorkeeper 4th = 9 Maximum Jan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 7 - 4 Mishnah | ||
Thu Feb 1 2018 17:45 | 1st = 4 Mishnah 2nd = 8 Hulk Henry 3rd = 7 Still The Same 4th = 6 Aussie Tycoon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 3 - 2 Levonas | ||
Thu Feb 1 2018 17:37 | 1st = 2 Levonas 2nd = 1 Desert Thorn 3rd = 7 Sporthouse Dream 4th = 8 Planet Flower |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 8 - 6 Sketchy Fabio | ||
Thu Feb 1 2018 17:34 | 1st = 6 Sketchy Fabio 2nd = 4 Cosmic Ranger 3rd = 2 Trailer Boy 4th = 1 Mad Ones |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 8 - 5 Bellabrook | ||
Thu Feb 1 2018 17:30 | 1st = 5 Bellabrook 2nd = 1 Dizzy Success 3rd = 3 Sacamano 4th = 9 Jeffs Folly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 12 - 2 Cosmic Nosey | ||
Thu Feb 1 2018 17:26 | 1st = 2 Cosmic Nosey 2nd = 3 Tiggerlong Zorro 3rd = 5 Hector Cabang 4th = 1 Twilight Liason |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 7 - 1 Hilton Forabet | ||
Thu Feb 1 2018 17:22 | 1st = 1 Hilton Forabet 2nd = 2 Boston Billy 3rd = 5 Swirling Pearls 4th = 8 Replica Yella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 7 - 8 Master Montana | ||
Thu Feb 1 2018 17:17 | 1st = 8 Master Montana 2nd = 5 Jazzy Artist 3rd = 9 Calcavado 4th = 10 Major Strike |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 7 - 6 Cosmic Blend | ||
Thu Feb 1 2018 17:14 | 1st = 6 Cosmic Blend 2nd = 8 Hambani Kahle 3rd = 3 Totolo 4th = 5 Wildash Willow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 6 - 1 Cyclone Fugitive | ||
Thu Feb 1 2018 17:10 | 1st = 1 Cyclone Fugitive 2nd = 4 Yeezy 3rd = 7 Heavenly Dream 4th = 2 Star Bolt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 11 - 6 Teflon Toby | ||
Thu Feb 1 2018 17:07 | 1st = 6 Teflon Toby 2nd = 7 Atlas Roughead 3rd = 4 Gotta Be Better 4th = 2 Minkas Destiny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 6 - 7 Epic Mango | ||
Thu Feb 1 2018 17:04 | 1st = 7 Epic Mango 2nd = 4 Homebush Banker 3rd = 3 Ricks Treasure 4th = 6 Umbridge Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 8 - 2 Tonteria | ||
Thu Feb 1 2018 17:00 | 1st = 2 Tonteria 2nd = 3 Eagle Spirit 3rd = 9 Magic Monarch 4th = 11 Tiffanys Belle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 2 - 4 Rowie | ||
Thu Feb 1 2018 16:57 | 1st = 4 Rowie 2nd = 2 Jester Rock 3rd = 3 Our Buddy Boy 4th = 1 Chasing Chaos |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 6 - 1 Wild Walter | ||
Thu Feb 1 2018 16:54 | 1st = 1 Wild Walter 2nd = 6 Beside The Truth 3rd = 8 Wildash Semi 4th = 7 Blabba Mouth |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 7 - 3 Global Rocket | ||
Thu Feb 1 2018 16:50 | 1st = 3 Global Rocket 2nd = 8 Valatia 3rd = 5 Its Relative 4th = 6 St Luke |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 10 - 3 Awesome Shep | ||
Thu Feb 1 2018 16:47 | 1st = 3 Awesome Shep 2nd = 6 Manila Dawn 3rd = 2 Oaklands 4th = 1 You Dance |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 6 - 9 Pale Bear Boo | ||
Thu Feb 1 2018 16:42 | 1st = 9 Pale Bear Boo 2nd = 4 Comigal 3rd = 8 Heritage Beach 4th = 6 Bob Gage |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 5 - 2 Bintang Radler | ||
Thu Feb 1 2018 16:39 | 1st = 2 Bintang Radler 2nd = 5 Barcia Jeanes 3rd = 6 Smile Good 4th = 3 Knocka Feller |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 5 - 5 Runway Bono | ||
Thu Feb 1 2018 16:38 | 1st = 5 Runway Bono 2nd = 8 Opawa Racer 3rd = 1 Opawa Plum 4th = 2 Hes All Power |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 5 - 2 Masons Chance | ||
Thu Feb 1 2018 16:35 | 1st = 2 Masons Chance 2nd = 4 Dantien 3rd = 7 Csardas 4th = 1 Dirty Rascal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 7 - 5 Cry If I Want To | ||
Thu Feb 1 2018 16:30 | 1st = 5 Cry If I Want To 2nd = 7 Bugle Call 3rd = 6 Mr Lamborghini 4th = 1 Get Ya Kicks |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 9 - 1 Freddy Perfect | ||
Thu Feb 1 2018 16:27 | 1st = 1 Freddy Perfect 2nd = 5 Tiggerlong Cruz 3rd = 7 Belron Gus 4th = 6 Vanderville |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Albany Race 1 - 2 Frankly Scarlett | ||
Thu Feb 1 2018 16:22 | 1st = 2 Frankly Scarlett 2nd = 1 Vital Boom 3rd = 7 Myarena 4th = 3 Templars Cross |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 4 - 1 Cop A Chevy | ||
Thu Feb 1 2018 16:19 | 1st = 1 Cop A Chevy 2nd = 6 Gina Sannette 3rd = 5 Adios Amigos 4th = 2 Tiny Zesta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 6 - 1 Cockles | ||
Thu Feb 1 2018 16:15 | 1st = 1 Cockles 2nd = 4 Jazzee Nicc 3rd = 7 Music Magic 4th = 8 Mahboob |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 8 - 3 Striker Light | ||
Thu Feb 1 2018 16:12 | 1st = 3 Striker Light 2nd = 2 Tiempo Dinero 3rd = 8 Are You 4th = 1 Must Have |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 4 - 5 Botany Cold | ||
Thu Feb 1 2018 16:11 | 1st = 5 Botany Cold 2nd = 8 Smash Wild 3rd = 1 Star Bucking 4th = 3 Justin Ryan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 5 - 10 Xtraordinary Lombo | ||
Thu Feb 1 2018 16:07 | 1st = 10 Xtraordinary Lombo 2nd = 7 Midnight Bender 3rd = 3 Colada Rainbow 4th = 9 Hot Dogma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 3 - 2 Dynamic Goodwin | ||
Thu Feb 1 2018 16:04 | 1st = 2 Dynamic Goodwin 2nd = 1 Leggy Blonde 3rd = 6 Gadooga 4th = 5 Last Line |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 6 - 6 Dry Biscuit | ||
Thu Feb 1 2018 16:00 | 1st = 6 Dry Biscuit 2nd = 10 Taciturn 3rd = 1 Sound The Trumpet 4th = 8 Booze Free |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 4 - 5 Like Em Sassy | ||
Thu Feb 1 2018 15:55 | 1st = 5 Like Em Sassy 2nd = 6 Ruby Ray 3rd = 9 Ruffy Road 4th = 4 Macs Mettle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 7 - 4 Hit n Split | ||
Thu Feb 1 2018 15:52 | 1st = 4 Hit n Split 2nd = 2 Bear Cabang 3rd = 3 Little Toby 4th = 6 Clovally Granite |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 3 - 1 Danziger | ||
Thu Feb 1 2018 15:48 | 1st = 1 Danziger 2nd = 6 Captain Chilly 3rd = 3 Zara Daiken 4th = 4 Flower Bomb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 2 - 6 Max Vella | ||
Thu Feb 1 2018 15:44 | 1st = 6 Max Vella 2nd = 1 Magnus Keroma 3rd = 3 Sahalee 4th = 8 Chit Chat Chicki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 5 - 4 Thornbro | ||
Thu Feb 1 2018 15:40 | 1st = 4 Thornbro 2nd = 3 Winners Lane 3rd = 2 Our Chad 4th = 1 Forsox |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 6 - 5 Too The Nail | ||
Thu Feb 1 2018 15:37 | 1st = 5 Too The Nail 2nd = 6 Dyna Aviator 3rd = 4 Tiggerlong Boo 4th = 1 Don Lesta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 4 - 3 What A Flight | ||
Thu Feb 1 2018 15:33 | 1st = 3 What A Flight 2nd = 5 Time Traveller 3rd = 6 Rocknroll Amber 4th = 7 Rockwith Thedevil |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 5 - 4 Rare Air | ||
Thu Feb 1 2018 15:30 | 1st = 4 Rare Air 2nd = 5 Bjorn Pretty 3rd = 9 La Rita 4th = 7 Dandy Jean |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 12 - 3 Burnsys Sam | ||
Thu Feb 1 2018 15:27 | 1st = 3 Burnsys Sam 2nd = 9 Lady La Deeda 3rd = 7 Viewing 4th = 2 Zipping Tina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 2 - 1 Know Approval | ||
Thu Feb 1 2018 15:24 | 1st = 1 Know Approval 2nd = 7 Ice Princess 3rd = 3 Inside Affair 4th = 2 Elodea |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Maitland Race 1 - 5 Ohmywow | ||
Thu Feb 1 2018 15:21 | 1st = 5 Ohmywow 2nd = 8 Mister Fernando 3rd = 3 Hard Left 4th = 4 Sketchy Del |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 3 - 4 Scutari | ||
Thu Feb 1 2018 15:20 | 1st = 4 Scutari 2nd = 3 Doogus 3rd = 5 Stradify 4th = 6 Military Prince |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 5 - 4 True Value | ||
Thu Feb 1 2018 15:17 | 1st = 4 True Value 2nd = 6 Jacks Pick 3rd = 1 Happy Tails 4th = 7 Its Magic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 8 - 10 Okoto | ||
Thu Feb 1 2018 15:12 | 1st = 10 Okoto 2nd = 8 Le Sablier 3rd = 2 Lillet Rose 4th = 5 La Estrella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 11 - 1 Roland View | ||
Thu Feb 1 2018 15:09 | 1st = 1 Roland View 2nd = 2 Coco Marlow 3rd = 6 Jetmag Storm 4th = 8 Lucky Omar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 4 - 6 Lugard Road | ||
Thu Feb 1 2018 15:05 | 1st = 6 Lugard Road 2nd = 4 Cristal Lulu 3rd = 11 Vihari 4th = 14 Live In Space |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Addington Race 1 - 2 Jinja Mongo | ||
Thu Feb 1 2018 15:04 | 1st = 2 Jinja Mongo 2nd = 3 Treville 3rd = 4 Timely Affair 4th = 7 Nicey Spicey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 4 - 4 Macstryker | ||
Thu Feb 1 2018 15:00 | 1st = 4 Macstryker 2nd = 14 Capatas 3rd = 10 Liberty Express 4th = 9 Quattro Porte |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 4 - 1 Shes Vivacious | ||
Thu Feb 1 2018 14:57 | 1st = 1 Shes Vivacious 2nd = 4 Squirto 3rd = 6 White Bandit 4th = 2 Magic Buddie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 3 - 2 Its All Go | ||
Thu Feb 1 2018 14:52 | 1st = 2 Its All Go 2nd = 9 My Ajaye 3rd = 5 Levi Jade 4th = 3 Lighthorse |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 10 - 8 Alina Grand | ||
Thu Feb 1 2018 14:49 | 1st = 8 Alina Grand 2nd = 6 Liberty Diamond 3rd = 3 Perfect Hours 4th = 2 Chinotto |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 2 - 2 Wicked Grimshaw | ||
Thu Feb 1 2018 14:45 | 1st = 2 Wicked Grimshaw 2nd = 9 Rockethead 3rd = 3 Attique 4th = 7 Isis Jectale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 3 - 8 Senor Asher | ||
Thu Feb 1 2018 14:42 | 1st = 8 Senor Asher 2nd = 1 Our Turbo Girl 3rd = 4 Pop Do It 4th = 5 Cruisys Empress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 7 - 4 Parvina | ||
Thu Feb 1 2018 14:37 | 1st = 4 Parvina 2nd = 5 Cead Mile Failte 3rd = 8 Skaaboom 4th = 2 The Revenant |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 9 - 8 Speedway Lass | ||
Thu Feb 1 2018 14:34 | 1st = 8 Speedway Lass 2nd = 1 Wolf Point 3rd = 7 Buzz the Tower 4th = 5 Apila Cash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 3 - 3 Geneva Diva | ||
Thu Feb 1 2018 14:30 | 1st = 3 Geneva Diva 2nd = 5 Kaiken 3rd = 6 La Chica Rosa 4th = 1 Answered Prayers |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 3 - 9 Road To Heaven | ||
Thu Feb 1 2018 14:25 | 1st = 9 Road To Heaven 2nd = 7 James Richard 3rd = 4 Shadow Flight 4th = 5 Voyages |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 2 - 1 Lektra Timon | ||
Thu Feb 1 2018 14:22 | 1st = 1 Lektra Timon 2nd = 8 Mate 3rd = 3 Before My Time 4th = 2 Worlds On Fire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 2 - 1 Ipanema Beach | ||
Thu Feb 1 2018 14:17 | 1st = 1 Ipanema Beach 2nd = 6 Midloin Blues 3rd = 3 Cause A Big Scene 4th = 4 Redgartergal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 8 - 1 Shes Got Dash | ||
Thu Feb 1 2018 14:14 | 1st = 1 Shes Got Dash 2nd = 2 Gold Odessa 3rd = 5 Mr Pendles 4th = 7 Boycey Road |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Rockhampton Race 1 - 5 Far North | ||
Thu Feb 1 2018 14:10 | 1st = 5 Far North 2nd = 2 Legal Procedure 3rd = 4 Sheer Persistence 4th = 3 Bradman |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Shepparton Race 1 - 6 All Inn Misshap | ||
Thu Feb 1 2018 14:05 | 1st = 6 All Inn Misshap 2nd = 1 Dragonstone 3rd = 10 Why Not Peter 4th = 7 Why Not Grace |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 2 - 6 Hardly Surprising | ||
Thu Feb 1 2018 14:00 | 1st = 6 Hardly Surprising 2nd = 9 Tricky Mix 3rd = 5 Garifullina 4th = 10 Value Abbey |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 6 - 5 Sacred Day | ||
Thu Feb 1 2018 13:57 | 1st = 5 Sacred Day 2nd = 2 Keyser Soze 3rd = 6 Delgatie Pearl 4th = 4 Gundown |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 7 - 8 Anjing Betina | ||
Thu Feb 1 2018 13:54 | 1st = 8 Anjing Betina 2nd = 3 Mea Rose 3rd = 6 Sazana 4th = 7 Royal Bruno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 2 - 2 Falerina | ||
Thu Feb 1 2018 13:50 | 1st = 2 Falerina 2nd = 4 Dreamy Dragon 3rd = 9 Lifes Lottery 4th = 1 Bangkok |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Redcliffe Race 1 - 2 Heart Of Change | ||
Thu Feb 1 2018 13:42 | 1st = 2 Heart Of Change 2nd = 1 Im Isabella 3rd = 7 Jules And Denise 4th = 4 Flippa Penny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 6 - 4 Penny Lane Keats | ||
Thu Feb 1 2018 13:37 | 1st = 4 Penny Lane Keats 2nd = 2 Daisy Patch 3rd = 5 Elswyk Max 4th = 1 Oz Ten Tatious |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Kilmore Race 1 - 1 Dont Dismiss | ||
Thu Feb 1 2018 13:30 | 1st = 1 Dont Dismiss 2nd = 4 Snake Cavern 3rd = 9 Nothingbutadreamer 4th = 2 Hegemon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 5 - 3 Jewel Of Patch | ||
Thu Feb 1 2018 13:22 | 1st = 3 Jewel Of Patch 2nd = 4 Hartley 3rd = 9 Unfazed 4th = 8 Chouxperb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 5 - 7 Mizuki | ||
Thu Feb 1 2018 13:19 | 1st = 7 Mizuki 2nd = 5 Zoenahs Legacy 3rd = 2 Zulu Zoe 4th = 8 Bye All |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Muswellbrook Race 1 - 3 Hand It In | ||
Thu Feb 1 2018 13:15 | 1st = 3 Hand It In 2nd = 1 Lucky Elixir 3rd = 4 Southern Delight 4th = 2 Nightspun |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 10 - 3 Thrilling Raider | ||
Thu Feb 1 2018 13:12 | 1st = 3 Thrilling Raider 2nd = 7 Zipping Arnold 3rd = 1 Zipping Ringo 4th = 2 Sue Zooki |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 4 - 6 Dyna Maple | ||
Thu Feb 1 2018 13:04 | 1st = 6 Dyna Maple 2nd = 3 Rosie Glenda 3rd = 7 Brandeen Fi 4th = 5 Temujin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 9 - 1 Tullabung Googar | ||
Thu Feb 1 2018 12:55 | 1st = 1 Tullabung Googar 2nd = 8 Little Moo 3rd = 2 Barwon Annie 4th = 6 Bobanuska |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 4 - 5 Pownce | ||
Thu Feb 1 2018 12:47 | 1st = 5 Pownce 2nd = 2 Abrahams 3rd = 3 Strut 4th = 6 Stella Daze |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 3 - 7 Dynamo Jezz | ||
Thu Feb 1 2018 12:43 | 1st = 7 Dynamo Jezz 2nd = 3 Bold Reflection 3rd = 8 Cosa Bona 4th = 1 Shadow Walker |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 8 - 2 King Shaq | ||
Thu Feb 1 2018 12:38 | 1st = 2 King Shaq 2nd = 1 Brotastic 3rd = 4 Victini 4th = 3 Bigtime Moola |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 2 - 1 Lethal Lomar | ||
Thu Feb 1 2018 12:28 | 1st = 1 Lethal Lomar 2nd = 2 Lieu Knee Annie 3rd = 10 Galloping Flash 4th = 7 Spruce Moose |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 7 - 8 Hallo Star | ||
Thu Feb 1 2018 12:21 | 1st = 8 Hallo Star 2nd = 2 Tumbalaioo 3rd = 4 Timma Turtle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 7 - 7 Nitrology | ||
Thu Feb 1 2018 12:21 | 1st = 7 Nitrology 2nd = 5 Bruce Banner 3rd = 6 Danny Dee 4th = 8 Hallo Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 3 - 1 Zavistic | ||
Thu Feb 1 2018 12:12 | 1st = 1 Zavistic 2nd = 5 Saignon 3rd = 3 Pakapunch 4th = 4 Maestro Max |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Warragul Race 1 - 8 Aston Halle | ||
Thu Feb 1 2018 12:08 | 1st = 8 Aston Halle 2nd = 1 Romany Girl 3rd = 5 Gypsy Kiowa 4th = 3 Nash Road Kylie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 6 - 2 Cameo Syd | ||
Thu Feb 1 2018 12:03 | 1st = 2 Cameo Syd 3rd = 3 Opawa Silver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 6 - 8 Nangar Dream | ||
Thu Feb 1 2018 12:03 | 1st = 8 Nangar Dream 2nd = 1 Out Of Paper 3rd = 2 Cameo Syd 4th = 3 Opawa Silver |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 5 - 9 Girl Queenie | ||
Thu Feb 1 2018 11:46 | 1st = 9 Girl Queenie 2nd = 4 Zarzuella |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 5 - 8 Vanos | ||
Thu Feb 1 2018 11:46 | 1st = 8 Vanos 2nd = 1 Ruamahunga Hero 3rd = 6 Token Jasper 4th = 9 Girl Queenie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 2 - 8 Royal Ruby | ||
Thu Feb 1 2018 11:37 | 1st = 8 Royal Ruby 2nd = 9 Spree 3rd = 1 Kirkenes 4th = 7 Real Beach |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 4 - 1 Hot Machine | ||
Thu Feb 1 2018 11:28 | 1st = 1 Hot Machine 2nd = 6 Atlas Shrugged 3rd = 4 Just Jiggle |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 4 - 3 Suspicious Minds | ||
Thu Feb 1 2018 11:28 | 1st = 3 Suspicious Minds 2nd = 4 Just Jiggle 3rd = 1 Hot Machine 4th = 7 Finkle Foot Fred |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 3 - 2 Warrior Tony | ||
Thu Feb 1 2018 11:11 | 1st = 2 Warrior Tony 2nd = 3 Jetsun Bear 3rd = 6 Snoopys Bro 4th = 1 Dagny |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 1 - 3 Sacred Party | ||
Thu Feb 1 2018 11:02 | 1st = 3 Sacred Party 2nd = 8 Kane 3rd = 9 English Rose 4th = 10 Mamba |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 2 - 4 Oloroso | ||
Thu Feb 1 2018 10:53 | 1st = 4 Oloroso 2nd = 5 Don Morocco 3rd = 8 Just A Matthew 4th = 6 Jetsun Swan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cambridge Race 1 - 5 Coruba Cate | ||
Thu Feb 1 2018 10:36 | 1st = 5 Coruba Cate 2nd = 4 Noah Who 3rd = 9 Umaga Rama 4th = 8 Ali Ali Ali |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 11 - 2 Party Goer | ||
Thu Feb 1 2018 0:52 | 1st = 2 Party Goer 2nd = 4 Jets Star 3rd = 8 Em Denth 4th = 7 Elkeena |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 10 - 1 Esaba Kimba | ||
Thu Feb 1 2018 0:37 | 1st = 1 Esaba Kimba 2nd = 2 Millers Inc 3rd = 8 Bushmans Drover 4th = 7 Four Bucks Left |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Cannington Race 9 - 5 King Tony | ||
Thu Feb 1 2018 0:12 | 1st = 5 King Tony 2nd = 6 Pink Keeping 3rd = 4 Hazy Daisy 4th = 8 Mini Earner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 9 - 10 Emessgee | ||
Mon Jan 1 2018 23:10 | 1st = 10 Emessgee 2nd = 4 Sassyfeet 3rd = 3 My Two Eves 4th = 2 Advanced Warfare |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 12 - 3 War At Midnight | ||
Mon Jan 1 2018 22:55 | 1st = 3 War At Midnight 2nd = 4 Tranquil Road 3rd = 5 Hidden Sniper 4th = 10 Magical Dude |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 10 - 2 Its A Threat | ||
Mon Jan 1 2018 22:45 | 1st = 2 Its A Threat 2nd = 1 Barbs Kuga 3rd = 7 Rocking Rebel 4th = 3 Sisco Rascal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 8 - 10 I Hope Ican | ||
Mon Jan 1 2018 22:40 | 1st = 10 I Hope Ican 2nd = 7 Sondel 3rd = 1 Em Gandolfo 4th = 5 Mostly Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 12 - 1 Eagle Princess | ||
Mon Jan 1 2018 22:37 | 1st = 1 Eagle Princess 2nd = 9 Peters Pride 3rd = 10 Will Dazzle 4th = 2 Bandit Brad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 11 - 8 Slippery Valley | ||
Mon Jan 1 2018 22:31 | 1st = 8 Slippery Valley 2nd = 2 Akaboru 3rd = 6 Pops Banjo 4th = 4 Orara Sal |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 9 - 1 Lord Dominator | ||
Mon Jan 1 2018 22:28 | 1st = 1 Lord Dominator 2nd = 4 Free Spins 3rd = 7 Halo Henry 4th = 9 Destini Tweed |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 10 - 8 Torney | ||
Mon Jan 1 2018 22:25 | 1st = 8 Torney 2nd = 4 Follow The Duk 3rd = 6 Making Waves 4th = 1 Spritely Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Leeton Race 9 - 1 Major League | ||
Mon Jan 1 2018 22:20 | 1st = 1 Major League 2nd = 2 Illinois Beauty 3rd = 5 Always At Night 4th = 7 Reanimate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 11 - 1 Blackhawk Parker | ||
Mon Jan 1 2018 22:18 | 1st = 1 Blackhawk Parker 2nd = 4 Johnny Wolf 3rd = 3 Archi Willow 4th = 8 Scoop Jackson |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 10 - 8 Visigoth | ||
Mon Jan 1 2018 22:15 | 1st = 8 Visigoth 2nd = 4 Spring Forte 3rd = 1 Motown Holly 4th = 6 Sappho |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 7 - 3 Hades Sky | ||
Mon Jan 1 2018 22:10 | 1st = 3 Hades Sky 2nd = 5 Full Of Her Self 3rd = 4 Majestic Time 4th = 6 Definity |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 8 - 2 Shes A Honey | ||
Mon Jan 1 2018 22:08 | 1st = 2 Shes A Honey 2nd = 1 Parma Chief 3rd = 4 Bridwood Brianna 4th = 3 Snowdonia |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 9 - 8 Regal Waz | ||
Mon Jan 1 2018 22:05 | 1st = 8 Regal Waz 2nd = 6 Jazz Mine 3rd = 7 Gotcha Money 4th = 1 Wild Connection |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 10 - 2 Its Her Fate | ||
Mon Jan 1 2018 22:02 | 1st = 2 Its Her Fate 2nd = 7 Buzz the Tower 3rd = 1 Ancarian Lancer 4th = 5 Shadow Diamond |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 11 - 6 Oshkosh Alaska | ||
Mon Jan 1 2018 21:59 | 1st = 6 Oshkosh Alaska 2nd = 8 Click Here 3rd = 2 Nut And Bolt 4th = 1 Jolene Marlow |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Leeton Race 8 - 3 Lochinvar Hugo | ||
Mon Jan 1 2018 21:55 | 1st = 3 Lochinvar Hugo 2nd = 2 Bustn Feelz Good 3rd = 1 Power To Bolt 4th = 7 Little Archie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 9 - 1 Grand Dash | ||
Mon Jan 1 2018 21:53 | 1st = 1 Grand Dash 2nd = 8 Tranquil Invader 3rd = 4 Yoremmup 4th = 6 Bewitched Star |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 7 - 4 Woosha | ||
Mon Jan 1 2018 21:50 | 1st = 4 Woosha 2nd = 2 Fink Racer 3rd = 6 Fifteen Two 4th = 1 Bongioletti |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 8 - 7 Miss Amelia | ||
Mon Jan 1 2018 21:47 | 1st = 7 Miss Amelia 2nd = 2 Sultan Of Rum 3rd = 5 Kulu Eagle 4th = 3 Klompus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 9 - 10 Aquiam | ||
Mon Jan 1 2018 21:44 | 1st = 10 Aquiam 2nd = 9 Liberty Sage 3rd = 3 Eden Monaro 4th = 5 Penny Black |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 6 - 1 Arrested | ||
Mon Jan 1 2018 21:40 | 1st = 1 Arrested 2nd = 10 Miss Invasion 3rd = 9 Nomaccasforu 4th = 8 Test Of Faith |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 10 - 4 Springvale Hope | ||
Mon Jan 1 2018 21:38 | 1st = 4 Springvale Hope 2nd = 1 Shakey Sally 3rd = 5 Cumberland Jet 4th = 7 Triple Crown Bev |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 8 - 2 Cry Later | ||
Mon Jan 1 2018 21:35 | 1st = 2 Cry Later 2nd = 6 Kidatee Dylan 3rd = 7 Negative Buzz 4th = 8 Im A Blue |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 6 - 7 Wynburn Cutie | ||
Mon Jan 1 2018 21:32 | 1st = 7 Wynburn Cutie 2nd = 4 Inanna Star 3rd = 5 Kalaway Cobs 4th = 2 Fifteen Four |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 7 - 7 Raquels Magic | ||
Mon Jan 1 2018 21:29 | 1st = 7 Raquels Magic 2nd = 3 Velocity Charm 3rd = 8 Rule The Road 4th = 5 Kulu Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Leeton Race 7 - 9 Happy Schnapps | ||
Mon Jan 1 2018 21:25 | 1st = 9 Happy Schnapps 2nd = 2 Annatto 3rd = 8 Kirra Kid 4th = 4 Hilly |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 8 - 7 Omega Vera | ||
Mon Jan 1 2018 21:23 | 1st = 7 Omega Vera 2nd = 9 Miss Taryn 3rd = 3 Diamond 4th = 4 Reatily Shintaro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 9 - 8 Paddy Macs | ||
Mon Jan 1 2018 21:20 | 1st = 8 Paddy Macs 2nd = 3 Bogie Bekim 3rd = 4 Thermal Strike 4th = 6 Blue Murray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 7 - 7 Black County | ||
Mon Jan 1 2018 21:17 | 1st = 7 Black County 2nd = 1 Kidatee Dan 3rd = 8 Moonstone Kahn 4th = 3 Price Rise |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 5 - 3 Devils Gullet | ||
Mon Jan 1 2018 21:14 | 1st = 3 Devils Gullet 2nd = 1 Wynburn Geri 3rd = 2 Eketahuna 4th = 8 Rosie Oh Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 5 - 9 Fatouche | ||
Mon Jan 1 2018 21:12 | 1st = 9 Fatouche 2nd = 10 Nica Macdonon 3rd = 7 Opia 4th = 4 Plumbers Pettycash |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 6 - 4 Emmas Magic | ||
Mon Jan 1 2018 21:09 | 1st = 4 Emmas Magic 2nd = 3 Pebble Bay 3rd = 7 Daze Like These 4th = 5 Sparkle Lass |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 7 - 6 Dr Summer | ||
Mon Jan 1 2018 21:04 | 1st = 6 Dr Summer 2nd = 10 Blue Addiction 3rd = 5 Its Debatable 4th = 7 Folding Green |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Leeton Race 6 - 1 Im Not Crazy | ||
Mon Jan 1 2018 21:00 | 1st = 1 Im Not Crazy 2nd = 7 Clickncullect 3rd = 2 Mod Conns 4th = 9 Lettuce Pray |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 8 - 1 Signal Peak | ||
Mon Jan 1 2018 20:58 | 1st = 1 Signal Peak 2nd = 2 Rockstar Lisa 3rd = 5 Tullabung Betty 4th = 3 Stick Figure |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 6 - 6 Echo Gal | ||
Mon Jan 1 2018 20:55 | 1st = 6 Echo Gal 2nd = 3 Jackies Lady 3rd = 5 Eternal Spring 4th = 1 Cheeky Dolce |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 5 - 3 Fab Fit | ||
Mon Jan 1 2018 20:52 | 1st = 3 Fab Fit 2nd = 8 Kealoah 3rd = 7 Richmond Road 4th = 1 Arden Street |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 4 - 7 Jamella Red | ||
Mon Jan 1 2018 20:49 | 1st = 7 Jamella Red 2nd = 8 Wynburn Lucifer 3rd = 6 Metanoia Franko 4th = 3 Maharani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 4 - 3 Tell Nobody | ||
Mon Jan 1 2018 20:48 | 1st = 3 Tell Nobody 2nd = 6 Showgun Thomas 3rd = 2 Ideal Eagle 4th = 1 Del Rosario |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 4 - 6 Showgun Thomas | ||
Mon Jan 1 2018 20:48 | 1st = 6 Showgun Thomas 2nd = 3 Tell Nobody 3rd = 2 Ideal Eagle 4th = 1 Del Rosario |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 6 - 7 Zoenahs Legacy | ||
Mon Jan 1 2018 20:43 | 1st = 7 Zoenahs Legacy 2nd = 10 Candy Rose 3rd = 6 Evelyn 4th = 2 Akina Blitz |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 9 - 12 Illustrious Tycoon | ||
Mon Jan 1 2018 20:40 | 1st = 12 Illustrious Tycoon 2nd = 2 Shady Gray 3rd = 3 Olivers Travels 4th = 6 Royal Command |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 7 - 4 Highbury Hustle | ||
Mon Jan 1 2018 20:37 | 1st = 4 Highbury Hustle 2nd = 3 Honcho Monelli 3rd = 6 Tigers Empire 4th = 5 Garry Mcbain |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 5 - 4 Bokarm Bear | ||
Mon Jan 1 2018 20:34 | 1st = 4 Bokarm Bear 2nd = 6 Missy Chrisie 3rd = 3 Blue Gee Tee 4th = 2 Kingsbrae Ollie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 3 - 2 Prancing Black | ||
Mon Jan 1 2018 20:31 | 1st = 2 Prancing Black 2nd = 7 Posh Amber 3rd = 1 Pure Zest 4th = 5 Step Up Lad |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Leeton Race 5 - 3 Scotty Titian | ||
Mon Jan 1 2018 20:29 | 1st = 3 Scotty Titian 2nd = 2 Badge Of Gameness 3rd = 1 Lochinvar Delight 4th = 4 Topsie Grinner |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 4 - 2 Free Spirit | ||
Mon Jan 1 2018 20:26 | 1st = 2 Free Spirit 2nd = 7 Regal Trav 3rd = 3 Kloeis Pride 4th = 1 Sivamet |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 5 - 3 Tarrees Ruslie | ||
Mon Jan 1 2018 20:23 | 1st = 3 Tarrees Ruslie 2nd = 6 Le Doyen 3rd = 8 Bless em All 4th = 4 Dr Cadenza |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 6 - 4 Sutton Nicky | ||
Mon Jan 1 2018 20:20 | 1st = 4 Sutton Nicky 2nd = 7 Paua To Kapau 3rd = 3 Yesteryear 4th = 2 Run Rosie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 4 - 8 Kingsbrae Lotte | ||
Mon Jan 1 2018 20:17 | 1st = 8 Kingsbrae Lotte 2nd = 5 David Lyndan 3rd = 7 Blusta Valley 4th = 3 Hes A Cruisin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 3 - 4 Kamwood Caesar | ||
Mon Jan 1 2018 20:13 | 1st = 4 Kamwood Caesar 2nd = 6 Our Midnight Mayhem 3rd = 3 Slice Of Life 4th = 1 Wantalinga Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 2 - 5 Rayda | ||
Mon Jan 1 2018 20:12 | 1st = 5 Rayda 2nd = 2 Barbie Doll 3rd = 4 Bella Ha Ha 4th = 3 Akinfenwa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 8 - 2 Material Man | ||
Mon Jan 1 2018 20:05 | 1st = 2 Material Man 2nd = 1 Pounamu 3rd = 13 Royal Star 4th = 7 Cosmic Storm |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 3 - 6 Grand Rosie | ||
Mon Jan 1 2018 20:02 | 1st = 6 Grand Rosie 2nd = 7 Hubcap Willy 3rd = 1 Ebony Sands 4th = 9 Elegant Duk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 4 - 1 Dr Paulina | ||
Mon Jan 1 2018 19:59 | 1st = 1 Dr Paulina 2nd = 8 Ends Well 3rd = 2 Chase On Case 4th = 6 Summer Kate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 5 - 2 Lachlan Monelli | ||
Mon Jan 1 2018 19:56 | 1st = 2 Lachlan Monelli 2nd = 3 Gangalla Fury 3rd = 1 Majestic Tale 4th = 7 Spring Country |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Launceston Race 1 - 7 Buckle Up Glad | ||
Mon Jan 1 2018 19:53 | 1st = 7 Buckle Up Glad 2nd = 4 Buckle Up Demi 3rd = 6 Irinka Bay 4th = 1 Onassis |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Leeton Race 4 - 1 Lets Katchmeifucan | ||
Mon Jan 1 2018 19:52 | 1st = 1 Lets Katchmeifucan 2nd = 2 Ellmers Hoofing It 3rd = 7 Ned Pepper 4th = 3 Rich Virgin |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 3 - 1 Wenona Girl | ||
Mon Jan 1 2018 19:50 | 1st = 1 Wenona Girl 2nd = 6 La Jaydan 3rd = 2 Spookie Resolve 4th = 3 Kembla De Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 2 - 5 Plane Spotter | ||
Mon Jan 1 2018 19:47 | 1st = 5 Plane Spotter 2nd = 7 Kulu Tuppence 3rd = 1 Wazza Queen 4th = 4 Sorrento |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 2 - 1 Life Long Voyage | ||
Mon Jan 1 2018 19:43 | 1st = 1 Life Long Voyage 2nd = 7 Second Hands 3rd = 6 Hayjoshandco 4th = 2 Gems |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 3 - 4 Soda King | ||
Mon Jan 1 2018 19:41 | 1st = 4 Soda King 2nd = 1 Crackerjack Man 3rd = 2 Galloping Flash 4th = 3 Rasleigh Banser |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 4 - 2 Matriculate | ||
Mon Jan 1 2018 19:38 | 1st = 2 Matriculate 2nd = 3 Song And Dance 3rd = 4 Emerley Nolen 4th = 6 Oshkosh Wayne |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 7 - 4 Battle Hero | ||
Mon Jan 1 2018 19:30 | 1st = 4 Battle Hero 2nd = 5 Caipirinha 3rd = 3 Dainty Tess 4th = 6 Celebrity Dream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 2 - 2 Bella Lyndan | ||
Mon Jan 1 2018 19:27 | 1st = 2 Bella Lyndan 2nd = 1 Reiyn Chaai 3rd = 5 Tranquil Trigger 4th = 7 Kingsbrae Boof |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Albion Park Race 1 - 2 Merlot Hayze | ||
Mon Jan 1 2018 19:24 | 1st = 2 Merlot Hayze 2nd = 1 Spin That Wheel 3rd = 8 Somerville 4th = 6 Syfy Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Leeton Race 3 - 11 Kenrick | ||
Mon Jan 1 2018 19:20 | 1st = 11 Kenrick 2nd = 7 Benji Mara 3rd = 1 Anakena 4th = 8 Eastbro Lucky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 2 - 3 Killara John | ||
Mon Jan 1 2018 19:18 | 1st = 3 Killara John 2nd = 6 Hypo Chared 3rd = 4 Fernandos Dream 4th = 9 Artron |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 3 - 8 Blanko | ||
Mon Jan 1 2018 19:15 | 1st = 8 Blanko 2nd = 2 Jamaican Star 3rd = 4 Blastoise 4th = 5 Pearls Poppy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Echuca Race 1 - 3 Well Disguised | ||
Mon Jan 1 2018 19:11 | 1st = 3 Well Disguised 2nd = 11 Weeks End 3rd = 1 Fong Nien 4th = 10 Piratesof Zanzibar |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Grafton Race 1 - 6 Baron Von Strud | ||
Mon Jan 1 2018 19:09 | 1st = 6 Baron Von Strud 2nd = 3 Sainty Bonus 3rd = 4 Knock Me Over 4th = 1 Khagen De Kahn |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Traralgon Race 1 - 7 Majik Mikado | ||
Mon Jan 1 2018 19:02 | 1st = 7 Majik Mikado 2nd = 5 Hurricane Billie 3rd = 4 Aston Halle 4th = 8 Vee Bee Mate |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Victor Harbor Race 6 - 6 Shania Black | ||
Mon Jan 1 2018 19:00 | 1st = 6 Shania Black 2nd = 3 Official Reign 3rd = 5 Addarichone 4th = 1 Millwood Chloe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 2 - 2 Fabwik | ||
Mon Jan 1 2018 18:59 | 1st = 2 Fabwik 2nd = 8 Gunnadoo Driver 3rd = 1 Master Chaos 4th = 3 Ethics |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 12 - 6 Barcali | ||
Mon Jan 1 2018 18:54 | 1st = 6 Barcali 2nd = 8 Cindeen Jates 3rd = 3 Dyna Yezza 4th = 1 Greysynd Alpha |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 6 - 13 Kimbos Girl | ||
Mon Jan 1 2018 18:50 | 1st = 13 Kimbos Girl 2nd = 11 Paris Texas 4th = 4 Friars Gift |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Leeton Race 2 - 7 Roll One Over | ||
Mon Jan 1 2018 18:45 | 1st = 7 Roll One Over 2nd = 6 Untythehood 3rd = 11 Kamwood Izzy 4th = 1 Harps |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Angle Park Race 1 - 2 Farmin | ||
Mon Jan 1 2018 18:42 | 1st = 2 Farmin 2nd = 3 Emerley Storm 3rd = 1 Dream Breaker 4th = 4 Crinkle Cut |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 11 - 8 Cogburn | ||
Mon Jan 1 2018 18:39 | 1st = 8 Cogburn 2nd = 4 Peeks Gold 3rd = 3 Crumps Lil Angel 4th = 1 Durama Nitro |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 11 - 2 Orazzi Ohh | ||
Mon Jan 1 2018 18:32 | 1st = 2 Orazzi Ohh 2nd = 5 Dyna Alistair 3rd = 3 Helicopter Harry 4th = 8 Roger Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Victor Harbor Race 5 - 4 One Night At Themile | ||
Mon Jan 1 2018 18:30 | 1st = 4 One Night At Themile 2nd = 6 Faithful Jet 3rd = 5 Puddinhead 4th = 3 Just Read My Mind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 11 - 8 Four Carat | ||
Mon Jan 1 2018 18:29 | 1st = 8 Four Carat 2nd = 9 Belly Belly 3rd = 6 Dig Deep Flash 4th = 3 Topper Cerrone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 10 - 1 One Impression | ||
Mon Jan 1 2018 18:23 | 1st = 1 One Impression 2nd = 4 Jim The Weapon 3rd = 8 Formula Man 4th = 2 With Them |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Leeton Race 1 - 9 Perfect Jesse | ||
Mon Jan 1 2018 18:18 | 1st = 9 Perfect Jesse 2nd = 3 Octavia Shannon 3rd = 1 Norms Courage 4th = 7 Blissfull Thinking |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 5 - 5 Woodsville | ||
Mon Jan 1 2018 18:15 | 1st = 5 Woodsville 2nd = 3 Gunnago 3rd = 1 Wrinkly 4th = 9 Cruachan |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 10 - 2 Slippery Sam | ||
Mon Jan 1 2018 18:12 | 1st = 2 Slippery Sam 2nd = 1 Water Colour 3rd = 8 Game Face 4th = 7 Sammy Allen |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 10 - 7 Tobiano | ||
Mon Jan 1 2018 18:09 | 1st = 7 Tobiano 2nd = 6 Opera Win Me 3rd = 8 Waynes Rocket 4th = 1 Spring Zuma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 9 - 2 Sir Duggie | ||
Mon Jan 1 2018 18:05 | 1st = 2 Sir Duggie 2nd = 3 Opal King 3rd = 7 Stunning Ruby 4th = 1 Autumn Rush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 9 - 8 Diamond Ruby | ||
Mon Jan 1 2018 17:57 | 1st = 8 Diamond Ruby 2nd = 4 Go Seek Heidi 3rd = 7 Dyna Benny 4th = 6 Xenon Bale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Victor Harbor Race 4 - 11 Jumping Jolt | ||
Mon Jan 1 2018 17:57 | 1st = 11 Jumping Jolt 2nd = 4 Just Seduce Me 3rd = 9 The Big Show 4th = 12 Cora Jaccka |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 9 - 8 Real Simple | ||
Mon Jan 1 2018 17:54 | 1st = 8 Real Simple 2nd = 6 Hey Jude 3rd = 3 Canya Bounce 4th = 1 Black Jecee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 8 - 5 Zagati | ||
Mon Jan 1 2018 17:47 | 1st = 5 Zagati 2nd = 8 Ocean Realm 3rd = 6 Heza Boherna 4th = 4 Zipping Sally |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 4 - 2 Im Feeling Lucky | ||
Mon Jan 1 2018 17:40 | 1st = 2 Im Feeling Lucky 2nd = 3 Fontainebleau 3rd = 4 First Affair 4th = 1 Silverstream |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Inverell Race 9 - 9 Ayda | ||
Mon Jan 1 2018 17:39 | 1st = 9 Ayda 2nd = 3 Its Relative 3rd = 7 Just A Dame 4th = 15 Silver Art |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 8 - 1 Bulkender | ||
Mon Jan 1 2018 17:37 | 1st = 1 Bulkender 2nd = 5 Walkaway Annie 3rd = 7 Red Calibre 4th = 2 Cannon Run |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 8 - 8 Soho Ruby | ||
Mon Jan 1 2018 17:35 | 1st = 8 Soho Ruby 2nd = 3 Jester Halo 3rd = 7 Sharing 4th = 13 So Far Sokool |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 8 - 1 Hi Ho Geronimo | ||
Mon Jan 1 2018 17:34 | 1st = 1 Hi Ho Geronimo 2nd = 2 Rig Fifty Five 3rd = 4 True Value 4th = 3 Gateway To Eden |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 7 - 7 Snow Fantasy | ||
Mon Jan 1 2018 17:25 | 1st = 7 Snow Fantasy 2nd = 1 Bad Liar 3rd = 4 Winsome Bella 4th = 6 Viking Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 8 - 11 Travancore | ||
Mon Jan 1 2018 17:20 | 1st = 11 Travancore 2nd = 3 Smartedge 3rd = 7 Fleeting Stryke 4th = 4 Lay Down The Law |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Victor Harbor Race 3 - 8 She Envy | ||
Mon Jan 1 2018 17:16 | 1st = 8 She Envy 2nd = 11 Waitpinga Poppy 3rd = 2 Grey Cadillac 4th = 9 Rocknroll Legend |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 7 - 5 Gee One Express | ||
Mon Jan 1 2018 17:16 | 1st = 5 Gee One Express 2nd = 10 Joes Pride 3rd = 4 Nova Joe 4th = 2 Game Up Hardy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 7 - 2 Mount Brown | ||
Mon Jan 1 2018 17:13 | 1st = 2 Mount Brown 2nd = 4 Tilikum 3rd = 8 Ebony Belle 4th = 7 Splitting Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 7 - 2 Street Life | ||
Mon Jan 1 2018 17:11 | 1st = 2 Street Life 2nd = 7 Beleaguer 3rd = 3 Blonde Missile 4th = 6 Kiwi Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 7 - 2 Azkaban | ||
Mon Jan 1 2018 17:10 | 1st = 2 Azkaban 2nd = 8 Quartz Vein 3rd = 6 Paradiso Lass 4th = 3 Ishmy Gloria |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Longford Race 7 - 1 Biscay Barb | ||
Mon Jan 1 2018 17:08 | 1st = 1 Biscay Barb 2nd = 5 Kryptonian 3rd = 3 Datuk Zadragon 4th = 7 Impulsive Lager |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 6 - 2 Luca Bazooka | ||
Mon Jan 1 2018 17:06 | 1st = 2 Luca Bazooka 2nd = 5 Hippo Clan 3rd = 6 Morgan Brothers 4th = 8 Irinka Sneaky |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 3 - 6 Rock Giselle | ||
Mon Jan 1 2018 17:04 | 1st = 6 Rock Giselle 2nd = 4 Sophies Revenge 3rd = 1 Couleur Bizarre 4th = 7 Saxapak |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 7 - 8 Parthesia | ||
Mon Jan 1 2018 17:00 | 1st = 8 Parthesia 2nd = 6 Etah James 3rd = 4 Ormito 4th = 10 Dornier |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 6 - 2 Big Black | ||
Mon Jan 1 2018 16:58 | 1st = 2 Big Black 2nd = 9 Nova Flash 3rd = 3 Absolute Ripper 4th = 6 Mount Thomas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Inverell Race 8 - 12 Loud Enough | ||
Mon Jan 1 2018 16:56 | 1st = 12 Loud Enough 2nd = 5 Carry On Jake 3rd = 7 Mishani Honcho 4th = 14 Try N Run A Muck |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 6 - 3 Aston Dee Bee | ||
Mon Jan 1 2018 16:52 | 1st = 3 Aston Dee Bee 2nd = 9 Quick Jagger 3rd = 7 Shadale |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 5 - 1 American Affair | ||
Mon Jan 1 2018 16:48 | 1st = 1 American Affair 2nd = 5 Midnight Jayne 3rd = 3 Mitch Cargo 4th = 7 Dana Kadi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 6 - 8 Majestic Ridge | ||
Mon Jan 1 2018 16:44 | 1st = 8 Majestic Ridge 2nd = 5 Catch Us 3rd = 3 Taciturn 4th = 4 Avoid The Rush |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Victor Harbor Race 2 - 5 Our Front Page | ||
Mon Jan 1 2018 16:41 | 1st = 5 Our Front Page 2nd = 3 Fine Artist 3rd = 6 Renesmae 4th = 7 Speechcraft |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 7 - 5 Rose Of Man | ||
Mon Jan 1 2018 16:40 | 1st = 5 Rose Of Man 2nd = 12 Tip Top 3rd = 9 From Within 4th = 4 Prince Mayted |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 5 - 1 Savanaka Two | ||
Mon Jan 1 2018 16:38 | 1st = 1 Savanaka Two 2nd = 10 Sound Of Belles 3rd = 3 Agent Kade 4th = 6 Tedesco |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 6 - 2 Patient | ||
Mon Jan 1 2018 16:36 | 1st = 2 Patient 2nd = 5 Flash Cash 3rd = 8 I Write The Songs 4th = 10 Ohthegirlcango |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 5 - 3 Dyna Jacinta | ||
Mon Jan 1 2018 16:34 | 1st = 3 Dyna Jacinta 2nd = 6 Speedy Ryder 3rd = 5 Black Chevelle 4th = 2 Two Dollar Pots |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 6 - 7 Simpatico | ||
Mon Jan 1 2018 16:31 | 1st = 7 Simpatico 2nd = 4 Art Music 3rd = 3 You Did What 4th = 1 Gargamel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Longford Race 6 - 4 Vandermeer | ||
Mon Jan 1 2018 16:28 | 1st = 4 Vandermeer 2nd = 5 Kanji 3rd = 3 Beaufort Lad 4th = 10 Barjeel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 4 - 5 Cash A Roo | ||
Mon Jan 1 2018 16:26 | 1st = 5 Cash A Roo 2nd = 1 Smart Desire 3rd = 8 Dana Zeke 4th = 3 Quadzilla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 2 - 1 Cognac | ||
Mon Jan 1 2018 16:24 | 1st = 1 Cognac 2nd = 4 Street Fury 3rd = 5 Pearl Trade 4th = 3 Rubia Miss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 6 - 1 Lord Of The Sky | ||
Mon Jan 1 2018 16:20 | 1st = 1 Lord Of The Sky 2nd = 3 Flippant 3rd = 4 Chamois Road 4th = 2 Tshahitsi |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 4 - 1 Smoking Gun | ||
Mon Jan 1 2018 16:18 | 1st = 1 Smoking Gun 2nd = 8 Smashing Sarah 3rd = 7 In Like Flint 4th = 4 Squires Loft |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Inverell Race 7 - 5 Victory Lass | ||
Mon Jan 1 2018 16:16 | 1st = 5 Victory Lass 2nd = 12 Clipaholic 3rd = 2 Warwick Avenue 4th = 7 Gilded Spirit |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 4 - 2 Winnie Allen | ||
Mon Jan 1 2018 16:15 | 1st = 2 Winnie Allen 2nd = 4 Impala 3rd = 3 Precious Destini 4th = 5 Cryers Plugger |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Victor Harbor Race 1 - 3 My Man Dan | ||
Mon Jan 1 2018 16:10 | 1st = 3 My Man Dan 2nd = 6 Centonic 3rd = 7 Buriton Bailey 4th = 1 Cromac Jamie |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 3 - 6 Moorbel Betty | ||
Mon Jan 1 2018 16:08 | 1st = 6 Moorbel Betty 2nd = 4 Over Pure 3rd = 3 Fred The Weapon 4th = 8 Mavriki Pano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 5 - 2 Aurelius Hero | ||
Mon Jan 1 2018 16:04 | 1st = 2 Aurelius Hero 2nd = 3 Danigree 3rd = 5 Little Bess 4th = 4 Magna Carta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 12 - 1 Hodges Lane | ||
Mon Jan 1 2018 16:04 | 1st = 1 Hodges Lane 2nd = 4 Destini Pegasus 3rd = 8 Beyond The Vally 4th = 3 Kiss Me Boss |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 6 - 4 Prince Cheri | ||
Mon Jan 1 2018 16:00 | 1st = 4 Prince Cheri 2nd = 3 Vassal 3rd = 1 Destinys Kiss 4th = 2 Broadside |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 3 - 3 Gascoigne | ||
Mon Jan 1 2018 15:57 | 1st = 3 Gascoigne 2nd = 1 Charzilla 3rd = 7 La La Lara 4th = 8 Magical Moment |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 5 - 3 My Survivor | ||
Mon Jan 1 2018 15:56 | 1st = 3 My Survivor 2nd = 8 Sea Of Stars 3rd = 7 Any Given Bender 4th = 1 Son Of City |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 3 - 1 Dyna Xervo | ||
Mon Jan 1 2018 15:54 | 1st = 1 Dyna Xervo 2nd = 2 Wise Ricciardo 3rd = 7 Slingshot Gypsy 4th = 4 Over Indulgence |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 5 - 6 See Me Rollin | ||
Mon Jan 1 2018 15:51 | 1st = 6 See Me Rollin 2nd = 1 Unbreakable 3rd = 2 Galaxy Gazer 4th = 7 Segregation |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Longford Race 5 - 3 Super Leane | ||
Mon Jan 1 2018 15:48 | 1st = 3 Super Leane 2nd = 9 Shivida 3rd = 1 Akbar Jay 4th = 4 Vallegrande |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 2 - 6 Midnight Romba | ||
Mon Jan 1 2018 15:46 | 1st = 6 Midnight Romba 2nd = 1 Iron George 3rd = 2 Jacobite Mouse 4th = 3 Irinka Josh |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ascot Race 1 - 7 Assetro | ||
Mon Jan 1 2018 15:44 | 1st = 7 Assetro 2nd = 8 Bams On Fire 3rd = 6 Vena Schnitzel 4th = 5 Regal Counsel |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 11 - 7 Noonbarra Wind | ||
Mon Jan 1 2018 15:42 | 1st = 7 Noonbarra Wind 2nd = 3 Avatar Minty 3rd = 1 Heat Up 4th = 6 On Billys Wings |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 5 - 14 Cavalero | ||
Mon Jan 1 2018 15:40 | 1st = 14 Cavalero 2nd = 2 Krusty 3rd = 3 Bedford 4th = 15 Found Out |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 2 - 2 Black Bandicoot | ||
Mon Jan 1 2018 15:38 | 1st = 2 Black Bandicoot 2nd = 4 Ritzy Chicki 3rd = 6 Puppet Show 4th = 7 Octane Thief |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Inverell Race 6 - 6 Devlann | ||
Mon Jan 1 2018 15:36 | 1st = 6 Devlann 2nd = 4 Habsburg 3rd = 1 Evangelist 4th = 5 Latitat |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 2 - 6 Carltonian | ||
Mon Jan 1 2018 15:34 | 1st = 6 Carltonian 2nd = 3 Taking Aim 3rd = 8 Johnny Wishbone 4th = 1 Be Like Bill |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 9 - 11 Volpe Veloce | ||
Mon Jan 1 2018 15:32 | 1st = 11 Volpe Veloce 2nd = 2 Packing Eagle 3rd = 12 Volks Lightning 4th = 1 Start Wondering |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 12 - 8 Bigtime Jason | ||
Mon Jan 1 2018 15:28 | 1st = 8 Bigtime Jason 2nd = 9 Tranquil Rue 3rd = 3 Bigtime Macdaddy 4th = 7 Bigtime Flyer |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Bathurst Race 1 - 2 Extortionate | ||
Mon Jan 1 2018 15:25 | 1st = 2 Extortionate 2nd = 6 Rosedene Valor 3rd = 9 Durama Lad 4th = 4 Mulberry Express |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 4 - 5 Real Finniss | ||
Mon Jan 1 2018 15:24 | 1st = 5 Real Finniss 2nd = 7 Chu Chu Charlie 3rd = 10 Jet Zena 4th = 1 Kalangadoo Chrome |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 10 - 4 Ernies Legacy | ||
Mon Jan 1 2018 15:22 | 1st = 4 Ernies Legacy 2nd = 1 Storm Search 3rd = 7 Pop Do It 4th = 3 Corleone |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 5 - 9 Regine | ||
Mon Jan 1 2018 15:20 | 1st = 9 Regine 2nd = 1 Jaunty 3rd = 8 Maddison Avenue 4th = 2 Fournette |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Sandown Park Race 1 - 3 Royal Solo | ||
Mon Jan 1 2018 15:18 | 1st = 3 Royal Solo 2nd = 5 Notorious King 3rd = 2 Ambers Wish 4th = 1 Yelredda Saint |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 4 - 3 Swiss Beauty | ||
Mon Jan 1 2018 15:16 | 1st = 3 Swiss Beauty 2nd = 2 Let Em Howl 3rd = 1 Cymbalism 4th = 6 Plucky Rita |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Nowra Race 1 - 6 Chew The Fat | ||
Mon Jan 1 2018 15:14 | 1st = 6 Chew The Fat 2nd = 4 Bogan Flash 3rd = 1 Stilton Cleo 4th = 7 Hi Que |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 4 - 4 Snip Of Magic | ||
Mon Jan 1 2018 15:11 | 1st = 4 Snip Of Magic 2nd = 1 Classy Jack 3rd = 6 Lets Tango 4th = 7 Wilander Princess |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 11 - 7 Lunch Special | ||
Mon Jan 1 2018 15:11 | 1st = 7 Lunch Special 2nd = 4 Bigtime Phantom 3rd = 5 Bigtime Donny 4th = 1 Eye Kno |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Longford Race 4 - 3 Minute Repeater | ||
Mon Jan 1 2018 15:08 | 1st = 3 Minute Repeater 2nd = 6 Mulleys Idol 3rd = 1 Galeocerdo 4th = 4 Tammany Hall |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 8 - 15 Miss Foxy Gal | ||
Mon Jan 1 2018 15:07 | 1st = 15 Miss Foxy Gal 2nd = 8 Uncle Bro 3rd = 12 Terra Firma 4th = 3 Banstead |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Inverell Race 5 - 2 Epic Decision | ||
Mon Jan 1 2018 15:04 | 1st = 2 Epic Decision 2nd = 8 Herecum Da Drums 3rd = 9 I Am Dynamic 4th = 7 Gatto Mondo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 9 - 7 Destini Comet | ||
Mon Jan 1 2018 15:02 | 1st = 7 Destini Comet 2nd = 1 Pyrenees Inferno 3rd = 2 Storm Train 4th = 3 Koitsenko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 4 - 15 Civil Disobedience | ||
Mon Jan 1 2018 15:00 | 1st = 15 Civil Disobedience 2nd = 4 Last Week 3rd = 14 Eaton 4th = 13 Toan Thang |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 8 - 6 Coldplay | ||
Mon Jan 1 2018 14:56 | 1st = 6 Coldplay 2nd = 3 Ronchi 3rd = 11 Charles Road 4th = 10 Rangipo |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 10 - 4 Bigtime Redo | ||
Mon Jan 1 2018 14:53 | 1st = 4 Bigtime Redo 2nd = 1 Bigtime Monty 3rd = 8 Bigtime Welldone 4th = 9 Bigtime Lady |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 3 - 3 Welsh Poet | ||
Mon Jan 1 2018 14:48 | 1st = 3 Welsh Poet 2nd = 6 Ardra Storm 3rd = 7 Our Wando 4th = 4 Molon Lave |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 8 - 5 Northern Nangar | ||
Mon Jan 1 2018 14:47 | 1st = 5 Northern Nangar 2nd = 4 Scarecrow Max 3rd = 8 Crackerjack Ale 4th = 2 Onya Teddy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 4 - 10 Witches | ||
Mon Jan 1 2018 14:45 | 1st = 10 Witches 2nd = 6 Pirapala 3rd = 5 Uno Best 4th = 3 Time Out Of Mind |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 3 - 7 Divine Red | ||
Mon Jan 1 2018 14:41 | 1st = 7 Divine Red 2nd = 5 Lord Mornington 3rd = 10 Poolside Hamilton 4th = 13 Cranky Missus |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 3 - 2 Fort Necessity | ||
Mon Jan 1 2018 14:36 | 1st = 2 Fort Necessity 2nd = 4 Man Of Iron 3rd = 8 Graceful Intent 4th = 1 Dabay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 9 - 6 Caveman Sam | ||
Mon Jan 1 2018 14:36 | 1st = 6 Caveman Sam 2nd = 3 Thomas William 3rd = 4 Bigtime Bucko 4th = 1 Bigtime Lily |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Longford Race 3 - 10 Quiet Wonder | ||
Mon Jan 1 2018 14:33 | 1st = 10 Quiet Wonder 2nd = 7 Acronym 3rd = 5 Time Commands 4th = 4 Northern Soul |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 7 - 7 Swiss Precision | ||
Mon Jan 1 2018 14:32 | 1st = 7 Swiss Precision 2nd = 2 Wandering Eye 3rd = 1 Lincoln Hills 4th = 5 Princess Raaj |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Inverell Race 4 - 4 Love Me Baby | ||
Mon Jan 1 2018 14:29 | 1st = 4 Love Me Baby 2nd = 2 Aimalac Millie 3rd = 7 Navajo Chief 4th = 1 Capitano |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 7 - 5 King Size Shambi | ||
Mon Jan 1 2018 14:27 | 1st = 5 King Size Shambi 2nd = 3 Keep Up 3rd = 1 Djays Larry 4th = 7 Destini Fortress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 3 - 5 Golden Mane | ||
Mon Jan 1 2018 14:25 | 1st = 5 Golden Mane 2nd = 3 Shoreham 3rd = 2 Second Bullet 4th = 4 Al Haram |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 7 - 8 Zacada | ||
Mon Jan 1 2018 14:21 | 1st = 8 Zacada 2nd = 6 Wildflower 3rd = 2 Five To Midnight 4th = 3 Sofia Rosa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 8 - 1 Bigtime Mike | ||
Mon Jan 1 2018 14:18 | 1st = 1 Bigtime Mike 2nd = 7 Bigtime Clyde 3rd = 3 Bigtime Panther 4th = 4 Bigtime Kera |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 2 - 2 Galileos Journey | ||
Mon Jan 1 2018 14:13 | 1st = 2 Galileos Journey 2nd = 5 The Freak 3rd = 3 Paradise Cove 4th = 10 Tough Act |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 6 - 1 Bera Na Liva | ||
Mon Jan 1 2018 14:12 | 1st = 1 Bera Na Liva 2nd = 2 Quink 3rd = 6 Onya Grover 4th = 7 Shes Wicked |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 3 - 5 Mascot | ||
Mon Jan 1 2018 14:10 | 1st = 5 Mascot 2nd = 8 Snitzel Day 3rd = 12 Stella Victoria 4th = 1 Balearic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 3 - 8 Snitzel Day | ||
Mon Jan 1 2018 14:10 | 1st = 8 Snitzel Day 2nd = 5 Mascot 3rd = 12 Stella Victoria 4th = 1 Balearic |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 2 - 3 Cinq Dames | ||
Mon Jan 1 2018 14:06 | 1st = 3 Cinq Dames 2nd = 1 Bobby Rocks 3rd = 11 Songs Of Ireland 4th = 8 Memphis Squaw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 2 - 2 Eclair Fiesta | ||
Mon Jan 1 2018 14:01 | 1st = 2 Eclair Fiesta 2nd = 6 Casiraghi 3rd = 10 Svetlanas Arrow 4th = 4 High Rolla |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 7 - 8 Bigtime Blast | ||
Mon Jan 1 2018 14:01 | 1st = 8 Bigtime Blast 2nd = 7 Pat Patterson 3rd = 2 Rubbed Out 4th = 5 Jelani |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Longford Race 2 - 4 Jo Anconi | ||
Mon Jan 1 2018 13:58 | 1st = 4 Jo Anconi 2nd = 2 Welcome Invader 3rd = 6 Charlemagnes Girl 4th = 7 Speranta |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 6 - 4 Lady Guinness | ||
Mon Jan 1 2018 13:57 | 1st = 4 Lady Guinness 2nd = 2 Wide Awake 3rd = 8 Royal Ruby 4th = 6 Princess Sapphire |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Inverell Race 3 - 9 Victory Vibes | ||
Mon Jan 1 2018 13:54 | 1st = 9 Victory Vibes 2nd = 3 Call Me Brad 3rd = 1 Jazzee Nicc 4th = 6 Wheres Emma |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 5 - 2 Natural Rhythm | ||
Mon Jan 1 2018 13:52 | 1st = 2 Natural Rhythm 2nd = 5 Spring Bomber 3rd = 7 Astrology 4th = 6 Celestial Folk |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 2 - 2 Wise Hero | ||
Mon Jan 1 2018 13:50 | 1st = 2 Wise Hero 2nd = 5 Just Hifalutin 3rd = 10 King Kohei 4th = 1 Nikitas |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 6 - 4 Diesel | ||
Mon Jan 1 2018 13:46 | 1st = 4 Diesel 2nd = 15 Savapak 3rd = 3 Magic Chai 4th = 13 Model Aye |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 6 - 3 Bigtime George | ||
Mon Jan 1 2018 13:43 | 1st = 3 Bigtime George 2nd = 4 Culvie Den 3rd = 5 Opawa Bucks 4th = 8 Cawbourne Ridge |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Terang Race 1 - 7 Lonruse | ||
Mon Jan 1 2018 13:38 | 1st = 7 Lonruse 2nd = 5 The Informer 3rd = 8 Daughterof Themoon 4th = 4 Starsonfortyfive |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 4 - 2 Bad Apple | ||
Mon Jan 1 2018 13:37 | 1st = 2 Bad Apple 2nd = 1 Manila Bala 3rd = 3 Keely Run 4th = 8 Xerox Letter |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 2 - 7 Takewing | ||
Mon Jan 1 2018 13:35 | 1st = 7 Takewing 2nd = 8 Napoleon 3rd = 4 Bastia 4th = 1 Nothing Box |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Mornington Race 1 - 6 Kaimu | ||
Mon Jan 1 2018 13:31 | 1st = 6 Kaimu 2nd = 7 Misscino 3rd = 1 Bella Mia 4th = 3 Little Miss Toffee |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Murray Bridge Race 1 - 4 Extreme Thrill | ||
Mon Jan 1 2018 13:26 | 1st = 4 Extreme Thrill 2nd = 2 Obsolete 3rd = 1 Hanlon Tiger 4th = 6 Belle Image |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 5 - 6 Bigtime Basher | ||
Mon Jan 1 2018 13:26 | 1st = 6 Bigtime Basher 2nd = 8 Frisky Gambler 3rd = 5 Bigtime Trev 4th = 4 Bigtime Tomac |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Longford Race 1 - 7 Gone Girl | ||
Mon Jan 1 2018 13:23 | 1st = 7 Gone Girl 2nd = 5 Nahla 3rd = 10 Berbent 4th = 8 Onnanoko |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 5 - 4 Scandalo | ||
Mon Jan 1 2018 13:22 | 1st = 4 Scandalo 2nd = 2 Morse Code 3rd = 5 Petite En Jeu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Inverell Race 2 - 2 Kalahari Pearl | ||
Mon Jan 1 2018 13:19 | 1st = 2 Kalahari Pearl 2nd = 13 Serenade Sunset 3rd = 8 King Of Monaco 4th = 5 Night Manager |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 3 - 8 Maretto | ||
Mon Jan 1 2018 13:19 | 1st = 8 Maretto 2nd = 5 Rhino Rex 3rd = 7 Bombers Return 4th = 3 Star Cluster |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Flemington Race 1 - 2 Crossing The Abbey | ||
Mon Jan 1 2018 13:15 | 1st = 2 Crossing The Abbey 2nd = 5 Khulaasa 3rd = 4 Graceful Star 4th = 1 Carnina |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 5 - 2 Demonetization | ||
Mon Jan 1 2018 13:10 | 1st = 2 Demonetization 2nd = 8 Endowment 3rd = 1 On The Rocks 4th = 6 Iffindoubt |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 4 - 2 Bigtime Sugar | ||
Mon Jan 1 2018 13:07 | 1st = 2 Bigtime Sugar 2nd = 4 Mikachu 3rd = 3 Viva La Vixen 4th = 9 Kirkham Jasper |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 2 - 5 Tiger Frost | ||
Mon Jan 1 2018 13:04 | 1st = 5 Tiger Frost 2nd = 4 Pop The Trunk 3rd = 10 Pinciotti 4th = 6 Zelemar Jim |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Randwick Race 1 - 6 Savacool | ||
Mon Jan 1 2018 13:00 | 1st = 6 Savacool 2nd = 9 Dark Dream 3rd = 7 Velocita 4th = 2 Kurnel Jaxon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 3 - 4 Bigtime Ottey | ||
Mon Jan 1 2018 12:50 | 1st = 4 Bigtime Ottey 2nd = 8 Mitsuta 3rd = 9 Autumn Lights 4th = 3 Bigtime Boy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 4 - 8 Milseain | ||
Mon Jan 1 2018 12:46 | 1st = 8 Milseain 2nd = 3 Unusual Achiever 3rd = 2 Thelma 4th = 1 Temptress |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Inverell Race 1 - 3 Harbour Trick | ||
Mon Jan 1 2018 12:44 | 1st = 3 Harbour Trick 2nd = 8 Elusive Valley 3rd = 14 Celona 4th = 4 Solid Asset |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Ballarat Race 1 - 3 Broken Axle | ||
Mon Jan 1 2018 12:40 | 1st = 3 Broken Axle 2nd = 5 Eaglehawk Miss 3rd = 8 Cherokee Thunder 4th = 4 Gold Crusher |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 4 - 6 Hello Its Me | ||
Mon Jan 1 2018 12:35 | 1st = 6 Hello Its Me 2nd = 1 Contessa Vanessa 3rd = 11 Marcellina 4th = 9 Mark Two |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 2 - 2 Bigtime Bev | ||
Mon Jan 1 2018 12:32 | 1st = 2 Bigtime Bev 2nd = 9 Cawbourne Looks 3rd = 3 Dont Muzzle Me 4th = 6 Cawbourne Foxy |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Greyhound Racing - Manawatu Race 1 - 2 Idol Alan | ||
Mon Jan 1 2018 12:15 | 1st = 2 Idol Alan 2nd = 1 Cawbourne Chops 3rd = 6 Yoko Rama 4th = 4 Bigtime Jorja |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 3 - 3 Savvy Dreams | ||
Mon Jan 1 2018 12:11 | 1st = 3 Savvy Dreams 2nd = 6 Pakapunch 3rd = 4 Dontblamethemusic 4th = 7 Chouxperb |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 3 - 5 Melt | ||
Mon Jan 1 2018 12:00 | 1st = 5 Melt 2nd = 3 Bit Lippy 3rd = 6 Shes a Thief 4th = 1 Al Hasa |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 2 - 7 Quick Choice | ||
Mon Jan 1 2018 11:36 | 1st = 7 Quick Choice 2nd = 2 Eva Dawn 3rd = 8 Silhouette Beauty 4th = 5 Cabochon |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 2 - 2 Project | ||
Mon Jan 1 2018 11:25 | 1st = 2 Project 2nd = 1 Polzeath 4th = 14 The Ice Knight |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Hastings Race 1 - 2 Hank Moody | ||
Mon Jan 1 2018 11:01 | 1st = 2 Hank Moody 2nd = 4 Fashionably 3rd = 1 Kirkenes 4th = 6 Tautu |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Ellerslie Race 1 - 2 Daytona Red | ||
Mon Jan 1 2018 10:50 | 1st = 2 Daytona Red 2nd = 3 Blue Breeze 3rd = 4 Epae Road 4th = 12 Spree |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Horse Racing - Waikouaiti Race 1 - 4 Pipiana | ||
Mon Jan 1 2018 10:37 | 1st = 4 Pipiana 2nd = 3 Saronic Miss 3rd = 6 Lily Grecia 4th = 1 Zabay |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 9 - 10 Another Mouse | ||
Mon Jan 1 2018 1:20 | 1st = 10 Another Mouse 2nd = 5 The Shadow Knows 3rd = 9 Let It Roll 4th = 1 Lavinjane |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 9 - 6 Sunset Adda | ||
Mon Jan 1 2018 1:00 | 1st = 6 Sunset Adda 2nd = 7 Allamericanallstar 3rd = 4 Navy Blues 4th = 1 Luck Ofthe Draw |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 8 - 2 Mckinley | ||
Mon Jan 1 2018 0:40 | 1st = 2 Mckinley 2nd = 3 Dollars And Cents 3rd = 5 Marine Parade 4th = 4 Flying Phoebe |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Albany Race 8 - 3 Beach Landing | ||
Mon Jan 1 2018 0:30 | 1st = 3 Beach Landing 2nd = 5 Clovelly Spirit 3rd = 6 Snowball Mackenzie 4th = 2 Artistic Adda |
Date | Win or Place | |
---|---|---|
Harness Racing - Bunbury Race 7 - 1 Wesley | ||
Mon Jan 1 2018 0:10 | 1st = 1 Wesley 2nd = 8 Highview Sadler 3rd = 2 Wisedraw 4th = 4 Aint Misbehavin |
Latest Horse Racing news
- Winx has two to beat in the Caulfield Stakes
- Favourite Foxplay looks good in warm up for 1000 Guineas
- Pakistan Star Last to First Again
- Jameka 2nd favourite despite winning penalty
- Wicklow Brave Melbourne Cup odds slashed after Curragh win
- Palentino Form Odds and Tips
- Palentino upsets Black Heart Bart on route to Cox Plate
- Tosen Stardom to take on Winx before the Cox Plate
All news archives (all sports)
- 2023
- 2022
- - June
- 2018
- 2017
- 2016
- 2015
- 2014
- 2013
- 2012
- 2011
- 2010
- 2009
- 2000